WordPress.com - en to af_ZA translation catalogue (5905 entries)

en:  (Opens in new window)
af_ZA: (Dit maak in 'n nuwe venster oop)

en:  and
af_ZA: en

en: "%1$s" by %2$s.
af_ZA: "%1$s" deur %2$s.

en: "%1$s" from %2$s by %3$s.
af_ZA: "%1$s" vanaf %2$s deur %3$s.

en: "%1$s" from %2$s.
af_ZA: "%1$s" vanaf %2$s.

en: #%d (no title)
af_ZA: #%d (geen titel)

[ctx: $number Posts]
en: First Post! | %1$s Posts!
af_ZA[0]: Eerste Inskrywing!
af_ZA[1]: %1$s Inskrywings!

en: % Comments
af_ZA: % Kommentaar

en: % comments
af_ZA: % Kommentaar

en: %(hours)dh ago
af_ZA: %(hours)d ure gelede

en: %(themeName)s Theme
af_ZA: %(themeName)s Ontwerp

en: %1$s %2$s %3$s %4$s Feed
af_ZA: %1$s %2$s %3$s %4$s Voer

en: %1$s %2$s %3$s Category Feed
af_ZA: %1$s %2$s %3$s Kategorie Voer

en: %1$s %2$s %3$s Comments Feed
af_ZA: %1$s %2$s %3$s Kommentaar Voer

en: %1$s %2$s %3$s Tag Feed
af_ZA: %1$s %2$s %3$s Etiket Voer

en: %1$s %2$s Comments Feed
af_ZA: %1$s %2$s Kommentaar Voer

en: %1$s %2$s Feed
af_ZA: %1$s %2$s berigte

en: %1$s %2$s Posts by %3$s Feed
af_ZA: %1$s %2$s Bydraes deur %3$s Voer

en: %1$s %2$s Search Results for &#8220;%3$s&#8221; Feed
af_ZA: %1$s %2$s Soekresultate vir &#8220;%3$s&#8221; Berigte

en: %1$s %2$s, %3$s @ %4$s:%5$s
af_ZA: %2$s %1$s %3$s @ %4$s : %5$s

en: %1$s %2$s, %3$s ago (%4$s)
af_ZA: %1$s %2$s, %3$s gelede (%4$s)

en: %1$s %2$s, %3$s at %4$s:%5$s
af_ZA: %1$s %2$s, %3$s om %4$s:%5$s

en: %1$s (#%2$s)
af_ZA: %1$s (%2$s)

en: %1$s (since %2$s; %3$s)
af_ZA: %1$s (sedert %2$s; %3$s)

en: %1$s (since %2$s; no alternative available)
af_ZA: %1$s (siende %2$s; geen alternatief beskikbaar)

en: %1$s (since %2$s; use %3$s instead)
af_ZA: %1$s (siende %2$s; gebruik eeder %3$s)

en: %1$s Comment<span class="screen-reader-text"> on %2$s</span> | %1$s Comments<span class="screen-reader-text"> on %2$s</span>
af_ZA[0]: %1$s Kommentaar<span class="screen-reader-text"> op %2$s</span>
af_ZA[1]: %1$s Kommentare<span class="screen-reader-text"> op %2$s</span>

en: %1$s MB (%2$s%%) Space Used
af_ZA: %1$s MB (%2$s%%) spasie gebruik

en: %1$s and %2$s
af_ZA: %1$s en %2$s

en: %1$s at %2$s
af_ZA: %1$s om %2$s

en: %1$s by %2$s.
af_ZA: %1$s deur %2$s.

en: %1$s could not be created: %2$s
af_ZA: %1$s kon nie geskep word nie: %2$s

en: %1$s does not match pattern %2$s.
af_ZA: %1$s stem nie ooreen met patroon %2$s nie.

en: %1$s does not match the expected format. Reason: %2$s
af_ZA: %1$s stem nie met die verwagte formaat ooreen nie. Rede: %2$s

en: %1$s is a required property of %2$s.
af_ZA: %1$s is 'n vereiste eienskap van %2$s.

en: %1$s is deprecated. The callback from %2$s is used instead.
af_ZA: %1$s bestaan nie meer nie. Die terugvoering van %2$s word eerder gebruik.

en: %1$s is deprecated. Use %2$s instead.
af_ZA: %1$s is afgekeur. Gebruik eeder %2$s.

en: %1$s is not %2$s.
af_ZA: %1$s is nie %2$s nie.

en: %1$s is not a valid %2$l.
af_ZA: %1$s is nie 'n geldige %2$l nie.

en: %1$s is not a valid %2$s. Reason: %3$s
af_ZA: %1$s is nie 'n geldige %2$s nie. Rede: %3$s

en: %1$s is not of type %2$s
af_ZA: %1$s is nie 'n tipe van %2$s

en: %1$s is not of type %2$s.
af_ZA: %1$s is nie 'n tipe van %2$s.

en: %1$s is not one of %2$s.
af_ZA: %1$s is nie een van %2$s.

en: %1$s is proudly powered by %2$s
af_ZA: %1$s met trots aangedryf deur %2$s

en: %1$s is set to %2$s. You won't be able to upload files on your site.
af_ZA: %1$s is as %2$s gestel. Jy sal nie lêers na jou webwerf kan oplaai nie.

en: %1$s is yours!
af_ZA: %1$s is joune!

en: %1$s is yours! Start customizing it now.
af_ZA: %1$s is joune! Spring weg en maak dit nou jou eie.

en: %1$s matches %2$l, but should match only one.
af_ZA: %1$s stem ooreen met %2$l, maar dit moet net met een ooreenstem.

en: %1$s must be a multiple of %2$s.
af_ZA: %1$s moet 'n veelvoud van %2$s wees.

en: %1$s must be at least %2$s character long. | %1$s must be at least %2$s characters long.
af_ZA[0]: %1$s moet minstens %2$s karakter lank wees.
af_ZA[1]: %1$s moet minstens %2$s karakters lank wees.

en: %1$s must be at most %2$s character long. | %1$s must be at most %2$s characters long.
af_ZA[0]: %1$s mag op die meeste %2$s karakter lank wees.
af_ZA[1]: %1$s mag op die meeste %2$s karakters lank wees.

en: %1$s must be between %2$d (exclusive) and %3$d (exclusive)
af_ZA: %1$s moet tussen %2$d (ingesluit) en %3$d (uitgesluit) wees

en: %1$s must be between %2$d (exclusive) and %3$d (inclusive)
af_ZA: %1$s moet tussen %2$d (ingesluit) en %3$d (uitgesluit) wees

en: %1$s must be between %2$d (inclusive) and %3$d (exclusive)
af_ZA: %1$s moet tussen %2$d (ingesluit) en %3$d (uitgesluit) wees

en: %1$s must be between %2$d (inclusive) and %3$d (inclusive)
af_ZA: %1$s moet tussen %2$d (ingesluit) en %3$d (uitgesluit) wees

en: %1$s must be greater than %2$d
af_ZA: %1$s moet grooter wees as %2$d

en: %1$s must be greater than or equal to %2$d
af_ZA: %1$s moet grootter of gelyk aan %2$d wees

en: %1$s must be less than %2$d
af_ZA: %1$s moet minder as %2$d wees

en: %1$s must be less than or equal to %2$d
af_ZA: %1$s moet minder of gelyk aan %2$d wees

en: %1$s must contain at least %2$s item. | %1$s must contain at least %2$s items.
af_ZA[0]: %1$s moet minstens %2$s item bevat.
af_ZA[1]: %1$s moet minstens %2$s items bevat.

en: %1$s must contain at least %2$s property. | %1$s must contain at least %2$s properties.
af_ZA[0]: %1$s moet ten minste %2$s eienskap bevat.
af_ZA[1]: %1$s moet ten minste %2$s eienskappe bevat.

en: %1$s must contain at most %2$s item. | %1$s must contain at most %2$s items.
af_ZA[0]: %1$s mag hoogstens %2$s item bevat.
af_ZA[1]: %1$s mag hoogstens %2$s items bevat.

en: %1$s must contain at most %2$s property. | %1$s must contain at most %2$s properties.
af_ZA[0]: %1$s mag hoogstens %2$s eienskap bevat.
af_ZA[1]: %1$s mag hoogstens %2$s eienskappe bevat.

en: %1$s needs to be a %2$s object.
af_ZA: %1$s moet 'n %2$s voorwerp wees.

en: %1$s on %2$s
af_ZA: %1$s op %2$s

en: %1$s rating based on %2$s rating | %1$s rating based on %2$s ratings
af_ZA[0]: %1$s gradering gebaseer op %2$s gradering
af_ZA[1]: %1$s gradering gebaseer op %2$s graderings

en: %1$s response to %2$s | %1$s responses to %2$s
af_ZA[0]: %1$s reaksie op %2$s
af_ZA[1]: %1$s reaksies op %2$s

en: %1$s, and %2$s
af_ZA: %1$s, en %2$s

en: %1$s. Menu item %2$d of %3$d.
af_ZA: %1$s. Kieslys item %2$d van %3$d.

en: %1$s. Sub item number %2$d under %3$s.
af_ZA: %1$s. Sub item nommer %2$d onder %3$s.

en: %1$s: You are commenting using your %2$s account.
af_ZA: %1$s: Jy lewer kommentaar met jou rekening by %2$s.

en: %d Plugin Update | %d Plugin Updates
af_ZA[0]: %d Plugin bywerking
af_ZA[1]: %d Plugin bywerkings

en: %d Theme Update | %d Theme Updates
af_ZA[0]: %d Ontwerp bywerking
af_ZA[1]: %d Ontwerp bywerkings

en: %d WordPress Update
af_ZA: %d WordPress bywerking

en: %d block | %d blocks
af_ZA[0]: %d Blok
af_ZA[1]: %d Blokke

en: %d block added. | %d blocks added.
af_ZA[0]: %d blok is bygevoeg.
af_ZA[1]: %d blokke is bygevoeg.

en: %d confirmation request failed to resend. | %d confirmation requests failed to resend.
af_ZA[0]: %d bevestiging-versoek is nie oor gestuur nie.
af_ZA[1]: %d bevestiging-versoeke is nie oor gestuur nie.

en: %d confirmation request re-sent successfully. | %d confirmation requests re-sent successfully.
af_ZA[0]: %d bevestiging-versoek is suksesvol hersend.
af_ZA[1]: %d bevestiging-versoekke is suksesvol hersend.

en: %d pixels
af_ZA: %d Pixels

en: %d request deleted successfully. | %d requests deleted successfully.
af_ZA[0]: %d versoek is suksesvol uitgewis.
af_ZA[1]: %d versoeke is suksesvol uitgewis.

en: %d request failed to delete. | %d requests failed to delete.
af_ZA[0]: Die uitwissing van %d versoek was onsuksesvol.
af_ZA[1]: Die uitwissing van %d versoeke was onsuksesvol.

en: %d request marked as complete. | %d requests marked as complete.
af_ZA[0]: %d versoek is as voltooid gemerk.
af_ZA[1]: %d versoeke is as voltooid gemerk.

en: %d result found, use up and down arrow keys to navigate. | %d results found, use up and down arrow keys to navigate.
af_ZA[0]: %d resultaat gevind, gebruik op en af pyl knoppies om te navigeer.
af_ZA[1]: %d resultate gevind, gebruik op en af pyl knoppies om te navigeer.

en: %d result found. | %d results found.
af_ZA[0]: %d resultaat gevind.
af_ZA[1]: %d resultate gevind.

en: %d selected
af_ZA: %d gekies

en: %d themes found
af_ZA: %d temas gevind

en: %s (Draft)
af_ZA: %s (Konsep)

en: %s (Invalid)
af_ZA: %s (Ongeldig)

en: %s (Pending)
af_ZA: %s (Hangende)

en: %s (Required)
af_ZA: %s (verplig)

en: %s <span class="says">says:</span>
af_ZA: %s <span class="says">sê:</span>

en: %s <span class="screen-reader-text">Comment</span> | %s <span class="screen-reader-text">Comments</span>
af_ZA[0]: Enkelvoud: %s <span class="screen-reader-text">Kommentaar</span>
af_ZA[1]: Meervout: %s <span class="screen-reader-text">Kommentaar</span>

en: %s Active Installations
af_ZA: %s Aktiewe installasies

en: %s Comment | %s Comments
af_ZA[0]: %s kommentaar
af_ZA[1]: %s kommentare

en: %s Comment in moderation | %s Comments in moderation
af_ZA[0]: %s Kommentaar in moderasie
af_ZA[1]: %s Kommentare in moderasie

en: %s MB Space Allowed
af_ZA: %s MB spasie toegelaat

en: %s Page | %s Pages
af_ZA[0]: %s bladsy
af_ZA[1]: %s bladsye

en: %s Post | %s Posts
af_ZA[0]: %s artikel
af_ZA[1]: %s artikels

en: %s Sites
af_ZA: %s webwerwe

en: %s [Autosave]
af_ZA: %s [Outo-stoor]

en: %s [Current Revision]
af_ZA: %s [Huidige Hersiening]

en: %s ago
af_ZA: %s gelede

en: %s approved comment | %s approved comments
af_ZA[0]: %s kommentaar goedgekeur
af_ZA[1]: %s kommentare goedgekeur

en: %s column | %s columns
af_ZA[0]: %s kolom
af_ZA[1]: %s kolomme

en: %s comment | %s comments
af_ZA[0]: %s kommentaar
af_ZA[1]: %s kommentare

en: %s comment approved. | %s comments approved.
af_ZA[0]: %s kommentaar goegekeur
af_ZA[1]: %s kommentare goegekeur

en: %s comment marked as spam. | %s comments marked as spam.
af_ZA[0]: %s kommentaar gemerk as strooi.
af_ZA[1]: %s kommentare gemerk as strooi.

en: %s comment moved to the Trash. | %s comments moved to the Trash.
af_ZA[0]: %s kommentaar geskuif na die asblik.
af_ZA[1]: %s kommentare geskuif na die asblik.

en: %s comment permanently deleted. | %s comments permanently deleted.
af_ZA[0]: %s kommentaar permanent verwyder
af_ZA[1]: %s kommentare permanent verwyder

en: %s comment restored from the Trash. | %s comments restored from the Trash.
af_ZA[0]: %s kommentaar herwin uit die asblik
af_ZA[1]: %s kommentare herwin uit die asblik

en: %s comment restored from the spam. | %s comments restored from the spam.
af_ZA[0]: %s kommentaar herstel van die strooipos
af_ZA[1]: %s kommentare herstel van die strooipos

en: %s critical issue | %s critical issues
af_ZA[0]: %s kritieke kwessie
af_ZA[1]: %s kritieke kwessies

en: %s day | %s days
af_ZA[0]: %s dag
af_ZA[1]: %s dae

en: %s discount
af_ZA: %s afslag

en: %s does not match any of the expected formats.
af_ZA: %s stem nie ooreen met enige van die verwagte formate nie.

en: %s exceeds the maximum upload size for the multi-file uploader when used in your browser.
af_ZA: %s oorskry die maksimum grootte wat opgelaai kan word vir die oplaaier, wanneer jy dit in jou webblaaier gebruik.

en: %s exceeds the maximum upload size for this site.
af_ZA: %s oorskry die maksimum grootte wat opgelaai kan word na hierdie webwerf.

en: %s failed to embed.
af_ZA: %s kon nie inbed nie.

en: %s failed while writing image to stream.
af_ZA: %s was onsuksesvol terwyl die illustrasie na die stroom geskryf is.

en: %s field
af_ZA: %s veld

en: %s from now
af_ZA: %s van nou

en: %s has been logged out.
af_ZA: %s is uitgeteken.

en: %s has been updated.
af_ZA: %s was bygewerk.

en: %s has duplicate items.
af_ZA: %s bevat duplikaat-items.

en: %s has taken over and is currently customizing.
af_ZA: %s het oor geneem en is tans besig om veranderinge aan te bring

en: %s has taken over and is currently editing.
af_ZA: %s het oorgeneem en is huidiglik besig met veranderinge.

en: %s hour | %s hours
af_ZA[0]: %s uur
af_ZA[1]: %s ure

en: %s is a protected WP option and may not be modified
af_ZA: %s is 'n beskermde WP-opsie en kan nie gewysig word nie

en: %s is already customizing this changeset. Do you want to take over?
af_ZA: %s is al reeds besig om hierdie veranderingsstel te verander. Wil jy oorneem?

en: %s is already customizing this changeset. Please wait until they are done to try customizing. Your latest changes have been autosaved.
af_ZA: %s is al reeds besig om hierdie veranderingsstel te verander. Wag asseblief totdat hulle klaar is met die veranderinge. Jou nuutste veranderinge was automaties gestoor.

en: %s is already customizing this site. Do you want to take over?
af_ZA: %s is alreeds besig om veranderinge aan die webwerf te maak.  Will jy oor neem?

en: %s is already customizing this site. Please wait until they are done to try customizing. Your latest changes have been autosaved.
af_ZA: %s is alreeds besig om veranderinge aan die webwerf te maak.  Wag asseblief tot dit klaar is voor jy probeer veranderinge aanbring.  Jou nuutste veranderinge is outomaties gestoor.

en: %s is currently editing
af_ZA: %s is tydens besig met veranderinge

en: %s is currently editing this post.
af_ZA: %s is tans besig om hierdie bydrae te wysig.

en: %s is currently editing this post. Do you want to take over?
af_ZA: %s is tans besig om hierdie bydrae te wysig. Wil jy oorneem?

en: %s is forbidden
af_ZA: %s is verbode

en: %s is not a valid IP address.
af_ZA: %s nie 'n geldige IP adres nie.

en: %s is not a valid UUID.
af_ZA: %s is nie 'n geldige UUID nie.

en: %s is required
af_ZA: %s is word vereis

en: %s is required to strip image meta.
af_ZA: %s word benodig om die informasie van die foto te verwyder.

en: %s item | %s items
af_ZA[0]: %s voorwerp
af_ZA[1]: %s voorwerpe

en: %s item with no issues detected | %s items with no issues detected
af_ZA[0]: %s item met geen kwessies gevind
af_ZA[1]: %s items met geen kwessies gevind

en: %s link deleted. | %s links deleted.
af_ZA[0]: %s skakel verwyder.
af_ZA[1]: %s skakels verwyder.

en: %s matches more than one of the expected formats.
af_ZA: %s stem ooreen met meer as een van die verwagte formate.

en: %s media file attached. | %s media files attached.
af_ZA[0]: %s media lêer aangeheg.
af_ZA[1]: %s media lêers aangeheg.

en: %s media file detached. | %s media files detached.
af_ZA[0]: %s media lêer losstaande.
af_ZA[1]: %s media lêers losstaande.

en: %s media file moved to the Trash. | %s media files moved to the Trash.
af_ZA[0]: %s medialêer geskuif na die asblik.
af_ZA[1]: %s medialêers geskuif na die asblik.

en: %s media file permanently deleted. | %s media files permanently deleted.
af_ZA[0]: %s media lêer permanent verwyder.
af_ZA[1]: %s media lêers permanent verwyder.

en: %s media file restored from the Trash. | %s media files restored from the Trash.
af_ZA[0]: %s medialêer herwin uit die asblik.
af_ZA[1]: %s medialêers herwin uit die asblik.

en: %s min | %s mins
af_ZA[0]: %s minuut
af_ZA[1]: %s minute

en: %s minute | %s minutes
af_ZA[0]: %s minuut
af_ZA[1]: %s minute

en: %s month | %s months
af_ZA[0]: %s maand
af_ZA[1]: %s maande

en: %s page
af_ZA: %s bladsy

en: %s page moved to the Trash. | %s pages moved to the Trash.
af_ZA[0]: %s bladsy geskuif na die asblik.
af_ZA[1]: %s bladsye geskuif na die asblik.

en: %s page not updated, somebody is editing it. | %s pages not updated, somebody is editing them.
af_ZA[0]: %s bladsy nie opgedateer, iemand is besig om veranderinge aan te bring.
af_ZA[1]: %s bladsye nie opgedateer, iemand is besig om veranderinge aan te bring.

en: %s page permanently deleted. | %s pages permanently deleted.
af_ZA[0]: %s bladsy permanent verwyder.
af_ZA[1]: %s bladsye permanent verwyder.

en: %s page restored from the Trash. | %s pages restored from the Trash.
af_ZA[0]: %s bladsy herwin uit die asblik.
af_ZA[1]: %s bladsye herwin uit die asblik.

en: %s page updated. | %s pages updated.
af_ZA[0]: %s bladsy opgedateer.
af_ZA[1]: %s bladsye opgedateer.

en: %s pending comment | %s pending comments
af_ZA[0]: %s kommentaar wat wag
af_ZA[1]: %s kommentare wat wag

en: %s plugin successfully updated.
af_ZA: %s Plugin suksesvol opgedateer.

en: %s plugins successfully updated.
af_ZA: %s Plugins suksesvol opgedateer.

en: %s post by this author | %s posts by this author
af_ZA[0]: %s artikel deur hierdie outeur
af_ZA[1]: %s artikels deur hierdie outeur

en: %s post moved to the Trash. | %s posts moved to the Trash.
af_ZA[0]: %s artikel geskuif na die asblik.
af_ZA[1]: %s artikels geskuif na die asblik.

en: %s post not updated, somebody is editing it. | %s posts not updated, somebody is editing them.
af_ZA[0]: %s artikel nie opgedateer, iemand anders is besig daarmee.
af_ZA[1]: %s artikels nie opgedateer, iemand anders is besig daarmee.

en: %s post permanently deleted. | %s posts permanently deleted.
af_ZA[0]: %s artikel permanent verwyder.
af_ZA[1]: %s artikels permanent verwyder.

en: %s post restored from the Trash. | %s posts restored from the Trash.
af_ZA[0]: %s artikel herwin uit die asblik.
af_ZA[1]: %s artikels herwin uit die asblik.

en: %s post updated. | %s posts updated.
af_ZA[0]: %s artikel opgedateer.
af_ZA[1]: %s artikels opgedateer.

en: %s product | %s products
af_ZA[0]: %s produk
af_ZA[1]: %s produkte

en: %s rating
af_ZA: %s gradering

en: %s recommended improvement | %s recommended improvements
af_ZA[0]: %s aanbevole verbetering
af_ZA[1]: %s aanbevole verbeterings

en: %s removed.
af_ZA: %s is verwyder.

en: %s second | %s seconds
af_ZA[0]: %s sekonde
af_ZA[1]: %s sekondes

en: %s site | %s sites
af_ZA[0]: %s webwerf
af_ZA[1]: %s webwerwe

en: %s theme successfully updated.
af_ZA: %s tema suksesvol opgedateer.

en: %s themes
af_ZA: %s temas

en: %s themes successfully updated.
af_ZA: %s temas suksesvol opgedateer.

en: %s update failed.
af_ZA: %s bywerking was onsuksesvol.

en: %s updated successfully.
af_ZA: %s suksesvol opgedateer.

en: %s updates failed.
af_ZA: %s bywerkings was onsuksesvol.

en: %s user | %s users
af_ZA[0]: %s gebruiker
af_ZA[1]: %s gebruikers

en: %s user deleted. | %s users deleted.
af_ZA[0]: %s gebruiker verwyder.
af_ZA[1]: %s gebruikers verwyder.

en: %s week | %s weeks
af_ZA[0]: %s week
af_ZA[1]: %s weke

en: %s year | %s years
af_ZA[0]: %s jaar
af_ZA[1]: %s jare

en: &#8220;%s&#8221; (Edit)
af_ZA: &#8220;%s&#8221; (Wysig)

en: &#8220;%s&#8221; has failed to upload.
af_ZA: &#8220;%s&#8221; kon nie opgelaai word nie.

en: &#8220;%s&#8221; is locked
af_ZA: &#8220;%s&#8221; is gesluit

en: &#8592; Cancel audio playlist
af_ZA: &#8592; Kanselleer oudio speellys

en: &#8592; Cancel gallery
af_ZA: &#8592; Kanseleer gallery

en: &#8592; Cancel video playlist
af_ZA: &#8592; Kanselleer Video speellys

en: &#8592; Go to library
af_ZA: &#8592; Gaan na biblioteek

en: &laquo; Back
af_ZA: &laquo; Terug

en: &laquo; Older Comments
af_ZA: &laquo; Ouer Kommentaar

en: &laquo; Previous
af_ZA: &laquo; Vorige

en: &laquo; Previous Entries
af_ZA: &laquo; Vorige Inskrywings

en: &laquo; Previous Page
af_ZA: &laquo; Vorige Bladsy

en: &larr; Back to %s
af_ZA: &lt; Terug na %s

en: &larr; Back to previous step
af_ZA: &larr; Terug na die vorige stap

en: &larr; Go to Categories
af_ZA: &larr; Gaan na kategorieë

en: &larr; Go to Link Categories
af_ZA: &larr; Gaan na skakel-kategorieë

en: &larr; Go to Tags
af_ZA: &larr; Gaan na etikette

en: &larr; Go to Users
af_ZA: &larr; Gaan na Lede

en: &larr; Go to editor
af_ZA: &larr; Gaan na die skryfpaneel

en: &larr; Previous
af_ZA: &larr; Vorige

en: &lt; Prev
af_ZA: &lt; Vorige

en: &mdash; No Change &mdash;
af_ZA: &mdash; Geen verandering &mdash;

en: &mdash; No role for this site &mdash;
af_ZA: &mdash; Geen rol vir hierdie webwerf &mdash;

en: &mdash; Select &mdash;
af_ZA: &mdash; Kies &mdash;

en: &ndash;OR&ndash;
af_ZA: &ndash;OF&ndash;

en: (%s ratings)
af_ZA: (%s graderings)

en: (Address never made public)
af_ZA: (Die adres word nooit bekend gemaak nie)

en: (Does not support 64bit values)
af_ZA: (Ondersteun nie 64bit waardes nie)

en: (Edit)
af_ZA: (Wysig)

en: (Latest version: %s)
af_ZA: (Laaste weergawe: %s)

en: (Leave at 0 for no rating.)
af_ZA: (Los dit by 0 vir geen gradeering)

en: (Private post)
af_ZA: (Private pos)

en: (Signup has been disabled. Only members of this site can comment.)
af_ZA: (Om aan te teken word nie toegelaat nie. Net lede van die webwerf kan kommetaar lewer.)

en: (Supports 64bit values)
af_ZA: (Ondersteun 64bit waardes)

en: (Unattached)
af_ZA: (Nie aangeheg)

en: (Untitled)
af_ZA: (Ongetiteld)

en: (Your site is performing updates over FTP due to file ownership. Talk to your hosting company.)
af_ZA: (Jou webblad doen bywerkings oor FTP as gevolg van lêereienaarskap. Praat met jou bedienaarmatskappy.)

en: (at most 15)
af_ZA: (op die meeste 15)

en: (ex. VAT)
af_ZA: (sonder BTW)

en: (incl. VAT)
af_ZA: (insluitend BTW)

en: (more&hellip;)
af_ZA: (meer&hellip;)

en: (no author)
af_ZA: (geen outeur)

en: (no parent)
af_ZA: (geen hoof)

en: (no title)
af_ZA: (geen titel nie)

en: (not found)
af_ZA: (nie gevind nie)

en: (opens in a new tab)
af_ZA: (maak in 'n nuwe oortjie oop)

en: (required)
af_ZA: (vereis)

en: + Add New Category
af_ZA: + Voeg nuwe kategorie by

en: + Create New Menu
af_ZA: + Skep nuwe kieslys

en: - %1$s version %2$s
af_ZA: - %1$s weergawe %2$s

en: - Select -
af_ZA: - Kies -

en: ...or something like this:
af_ZA: ...of iets soos:

en: .blog Domain
af_ZA: .blog-domein

en: .htaccess rules
af_ZA: .htaccess reëls

en: 1 Comment
af_ZA: 1 Kommentaar

en: 1 Comment<span class="screen-reader-text"> on %s</span>
af_ZA: 1 Kommentaar<span class="screen-reader-text"> op %s</span>

en: 1 page not updated, somebody is editing it.
af_ZA: 1 bladsy nie opgedateer, iemand is besig om dit te wysig.

en: 1 post not updated, somebody is editing it.
af_ZA: 1 artikel nie opgedateer, iemand is besig om dit te wysig.

en: <a href="%1$s" class="update-browser-link">Update %2$s</a> or learn how to <a href="%3$s" class="browse-happy-link">browse happy</a>
af_ZA: <a href="%1$s" class="update-browser-link">Opdateer %2$s</a> of leer hoe om  <a href="%3$s" class="browse-happy-link">gelukkig te blaai</a>

en: <a href="%1$s" target="_blank">Great passwords</a> use upper and lower case characters, numbers, and symbols like <em>%2$s</em>.
af_ZA: <a href="%1$s" target="_blank">Goeie wagwoorde</a> bestaan uit hoofletters en kleinletters, syfers en simbole soos <em>%2$s</em>.

en: <a href="%1$s">Edit</a> or <a href="%2$s">preview</a> your Privacy Policy page content.
af_ZA: <a href="%1$s">Wysig</a> of <a href="%2$s">sien 'n voorskou</a> van jou Privaatheidsbeleidbladsy se inhoud.

en: <a href="%1$s">Edit</a> or <a href="%2$s">view</a> your Privacy Policy page content.
af_ZA: <a href="%1$s">Wysig</a> of <a href="%2$s">besigtig</a> jou Privaatheidsbeleidbladsy se inhoud.

en: <a href="%1$s">Please update WordPress</a>, and then <a href="%2$s">learn more about updating PHP</a>.
af_ZA: <a href="%1$s">Laai asseblief die nuutste WordPress-weergawe af</a>, en <a href="%2$s">vind dan uit hoe om die nuutste PHP-weergawe te kry</a>.

en: <a href="%1$s">WordPress %2$s</a> is available! <a href="%3$s" aria-label="%4$s">Please update now</a>.
af_ZA: <a href="%1$s">WordPress %2$s</a> is beskikbaar! <a href="%3$s" aria-label="%4$s">Opdateer asseblief nou</a>.

en: <a href="%1$s">WordPress %2$s</a> is available! Please notify the site administrator.
af_ZA: <a href="%1$s">WordPress %2$s</a> is beskikbaar! Laat weet asseblief die webwerf administrateur.

en: <a href="%s" id="resend-verifyemail" data-nonce="%s">Resend confirmation email</a> | <a target="_blank" href="%s">Send to another email address</a>
af_ZA: <a href="%s" id="resend-verifyemail" data-nonce="%s">Stuur weer bevestigingse-pos</a> | <a target="_blank" href="%s">Stuur na 'n ander e-posadres</a>

en: <a href="%s">Learn more about updating PHP</a>.
af_ZA: <a href="%s">Vind uit hoe om die nuutste PHP-weergawe te kry</a>.

en: <a href="%s">Links</a> / Add New Link
af_ZA: <a href="%s">Skakels</a> / Voeg nuwe skakel by

en: <a href="%s">Links</a> / Edit Link
af_ZA: <a href="%s">Skakels</a> / Verander skakel

en: <a href="%s">Please update WordPress</a>.
af_ZA: <a href="%s">Laai asseblief die nuutste WordPress-weergawe af</a>.

en: <a href="%s">You can change your profile picture on Gravatar</a>.
af_ZA: <a href="%s">Jy kan jou profielfoto op Gravatar verander</a>.

en: <code>_blank</code> &mdash; new window or tab.
af_ZA: <code>_blank</code> &mdash; nuwe venster of oortjie.

en: <code>_none</code> &mdash; same window or tab.
af_ZA: <code>_none</code> &mdash; selfde venster of oortjie.

en: <code>_top</code> &mdash; current window or tab, with no frames.
af_ZA: <code>_top</code> &mdash; huidige venster of oortjie, met geen rame.

en: <p>We need to make sure that your email is actually yours to be able to send you notifications or in case you forget your password. <a href="%3$s">Read more about this here</a>.</p>
af_ZA: <p>Ons moet bevestig dat die e-posadres werklik aan jou behoort om sodoende vir jou kennisgewings te stuur of ingeval jy jou wagwoord verloor. <a href="%3$s">Lees hier meer daaroor</a>.</p>

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older posts
af_ZA: <span class="meta-nav">&larr;</span> Ouer bydraes

en: <span>Active:</span> %s
af_ZA: <span>Aktief:</span> %s

en: <strong>%s</strong> &mdash; This allows you to associate an image with your post without inserting it. This is usually useful only if your theme makes use of the image as a post thumbnail on the home page, a custom header, etc.
af_ZA: <strong>%s</strong> &mdash; Hierdie laat jou toe om 'n foto te assosieer met 'n artikel, sonder om dit in te sit. Dit word gewoontlik net benodig indien jou tema gebruik maak van 'n foto as 'n artikel se piekieprentjie op die voorblad, 'n unieke hoofstrook, ens.

en: <strong><em>Note that password</em></strong> carefully! It is a <em>random</em> password that was generated just for you.
af_ZA: <strong><em>Maak 'n nota van hierdie wagwoord!</em></strong> Dit is 'n <em>unieke</em> wagwoord gemaak net vir jou.

en: <strong>Activity</strong> &mdash; Shows the upcoming scheduled posts, recently published posts, and the most recent comments on your posts and allows you to moderate them.
af_ZA: <strong>Aktiwiteit</strong> &mdash; Dit wys komende geskeduleerde artikels, die mees onlangs gepuiseerde artikels, die mees onlangse kommentare en dit laat jou toe om dit na te sien.

en: <strong>At a Glance</strong> &mdash; Displays a summary of the content on your site and identifies which theme and version of WordPress you are using.
af_ZA: <strong>Op die oog af</strong> &mdash; Dit wys 'n opsomming van die inhoud van jou webwerf en identifiseer watter tema en weergawe van WordPress jy gebruik.

en: <strong>Box Controls</strong> &mdash; Click the title bar of the box to expand or collapse it. Some boxes added by plugins may have configurable content, and will show a &#8220;Configure&#8221; link in the title bar if you hover over it.
af_ZA: <strong>Boks kontrole</strong> &mdash; Kliek op die titel-strook van die boksie om die oop en toe te maak. Sommige boksies wat deur Plugins bygevoeg word het verstellings en sal 'n &#8220;Verstellings&#8221; skakel wys in die titel bar of wanneer jy oor dit 'hover'.

en: <strong>Clicking the arrow to the right of any menu item</strong> in the editor will reveal a standard group of settings. Additional settings such as link target, CSS classes, link relationships, and link descriptions can be enabled and disabled via the Screen Options tab.
af_ZA: <strong>Deur te kliek op die pyltjie aan die regter kant van enige kieslys item</strong> in die skryfpaneel, sal 'n standaard groep stelling opmaak. Additionele verstellings soos byvoorbeeld 'n skakel se teiken, CSS klasse, skakel verhoudings en skakel beskrywings kan hier aan of af geskakel word vanaf die Skerm Opsies oortjie.

en: <strong>Connection lost.</strong> Saving has been disabled until you are reconnected.
af_ZA: <strong>Konneksie verloor.</strong> Niks kan gestoor word totdat jy weer konnekteer nie.

en: <strong>Delete</strong> brings you to the Delete Users screen for confirmation, where you can permanently remove a user from your site and delete their content. You can also delete multiple users at once by using bulk actions.
af_ZA: <strong>Verwyder</strong> neem jou na die Verwyder Gebruikers skerm vir bevestiging waar jy beide 'n gebruiker sowel as hulle inhoud permanent van jou webwerf af kan verwyder. Jy kan ook meer as een gebruiker op 'n slag verwyder deur die Grootmaat Aksies te gebruik.

en: <strong>Description</strong> &mdash; The description is not prominent by default; however, some themes may display it.
af_ZA: <strong>Beskrywing</strong> &mdash; 
    Die beskrywing is nie altyd noodwending prominent nie; sommige temas sal dit wel soms wys.

en: <strong>Discussion</strong> &mdash; You can turn comments and pings on or off, and if there are comments on the post, you can see them here and moderate them.
af_ZA: <strong>Bespreek</strong> &mdash; Jy kan kommentare en Pings aan of af skakel. Indien daar kommentare op die artikel is, kan jy dit hier sien en toesig hou.

en: <strong>Drag and Drop</strong> &mdash; To rearrange the boxes, drag and drop by clicking on the title bar of the selected box and releasing when you see a gray dotted-line rectangle appear in the location you want to place the box.
af_ZA: <strong>Sleep en sak</strong> &mdash; Om die boksies te herorganiseer, kliek op die titelstrook van die geselekteerde boksie, sleep en sak dit totdat 'n reghoek met 'n grys stippellyn verskyn in die plek waar die boksie moet gaan.

en: <strong>Drag and drop</strong> your files into the area below. Multiple files are allowed.
af_ZA: <strong>Sleep en sak</strong> jou lêers na die area hier onder. Veelvuldige lêers word toegelaat.

en: <strong>ERROR</strong>: Invalid username or e-mail.
af_ZA: <strong>FOUT</strong>: Ongeldige gebruikernaam of e-posadres.

en: <strong>ERROR</strong>: The password you entered for the username <strong>%1$s</strong> is incorrect. <a href="%2$s" title="Password Lost and Found">Lost your password</a>?
af_ZA: <strong>FOUT</strong>: Die wagwoord wat jy vir die gebruikernaam <strong>%1$s</strong> verskaf het, is verkeerd. <a href="%2$s" title="Herstel wagwoord">Het jy jou wagwoord vergeet</a>?

en: <strong>Edit</strong> takes you to the editable profile screen for that user. You can also reach that screen by clicking on the username.
af_ZA: <strong>Wysig</strong> vat jou na 'n skryfpaneel waar jy daardie gebruiker se besonderhede kan verander. Jy kan ook die skerm bereik deur te kliek op die gebruikernaam.

en: <strong>Edit</strong> takes you to the editing screen for that post. You can also reach that screen by clicking on the post title.
af_ZA: <strong>Wysig</strong> vat jou na die skryfpaneelskerm vir daardie artikel. Jy kan ook daardie skerm bereik deur te kliek op die artikel se titel.

en: <strong>Error:</strong> Cookies are blocked due to unexpected output. For help, please see <a href="%1$s">this documentation</a> or try the <a href="%2$s">support forums</a>.
af_ZA: <strong>FOUT</strong>: Koekies word geblokeer as gevolg van 'n onverwagte resultaat. Vir hulp, gaan asseblief na <a href="%1$s">hierdie dokumentasie</a> of probeer die <a href="%2$s">ondersteunings forums</a>.

en: <strong>Error:</strong> Cookies are blocked or not supported by your browser. You must <a href="%s">enable cookies</a> to use WordPress.
af_ZA: <strong>FOUT</strong>: Koekies word geblok of word nie ondersteun deur jou webleser nie. Jy moet die <a href="%s">gebruik van koekies beskikbaar maak</a> om WordPress te kan gebruik.

en: <strong>Error:</strong> Invalid username, email address or incorrect password.
af_ZA: <strong>Fout</strong>: 'n Ongeldige gebruikernaam, e-posadres of die verkeerde wagwoord is verskaf.

en: <strong>Error:</strong> Passwords may not contain the character "\".
af_ZA: <strong>FOUT</strong>: Wagwoorde mag nie die "\" karakter bevat nie.

en: <strong>Error:</strong> Please enter a nickname.
af_ZA: <strong>FOUT</strong>: Vul asseblief jou bynaam in.

en: <strong>Error:</strong> Please enter a password.
af_ZA: <strong>FOUT</strong>: Vul asseblief 'n wagwoord in.

en: <strong>Error:</strong> Please enter a username.
af_ZA: <strong>FOUT</strong>: Vul asseblief jou gebruikersnaam in.

en: <strong>Error:</strong> Please enter a valid email address.
af_ZA: <strong>FOUT</strong>: verskaf asseblief 'n geldige e-posadres.

en: <strong>Error:</strong> Please enter an email address.
af_ZA: <strong>FOUT</strong>: Vul asseblief 'n e-pos adres in.

en: <strong>Error:</strong> Please type your email address.
af_ZA: <strong>FOUT</strong>: Tik asseblief jou e-posadres in.

en: <strong>Error:</strong> Sorry, that username is not allowed.
af_ZA: <strong>FOUT</strong>: Jammer, dié gebruikernaam word nie toegelaat nie.

en: <strong>Error:</strong> The comment could not be saved. Please try again later.
af_ZA: <strong>FOUT</strong>: Die kommentaar kon nie gestoor word nie. Probeer asseblief later weer.

en: <strong>Error:</strong> The email address is already used.
af_ZA: <strong>FOUT</strong>: Die e-posadres is reeds gebruik.

en: <strong>Error:</strong> The email address is not correct.
af_ZA: <strong>FOUT</strong>: Die e-posadres is nie korrek nie.

en: <strong>Error:</strong> The email could not be sent. Your site may not be correctly configured to send emails. <a href="%s">Get support for resetting your password</a>.
af_ZA: <strong>FOUT</strong>: Die e-pos kon nie gestuur word nie. Jou webblad is moontlik nie reg opgestel om e-posse te stuur nie. <a href="%s">Kry hulp om jou wagwoord te herstel</a>.

en: <strong>Error:</strong> The email field is empty.
af_ZA: <strong>FOUT</strong>: Die e-pos veld is leeg.

en: <strong>Error:</strong> The password field is empty.
af_ZA: <strong>FOUT</strong>: Die wagwoord-veld is leeg.

en: <strong>Error:</strong> The password you entered for the email address %s is incorrect.
af_ZA: <strong>FOUT</strong>: Die wagwoord wat jy vir die e-posadres %s in getik het is verkeerd.

en: <strong>Error:</strong> The password you entered for the username %s is incorrect.
af_ZA: <strong>FOUT</strong>: Die wagwoord wat jy vir dié gebruikernaam %s gebruik het is verkeerd.

en: <strong>Error:</strong> The username field is empty.
af_ZA: <strong>FOUT</strong>: Die gebruikernaam-veld is leeg.

en: <strong>Error:</strong> There is no account with that username or email address.
af_ZA: <strong>FOUT</strong>: Daar is geen rekening met daardie gebruikernaam of e-posadres nie.

en: <strong>Error:</strong> This username is already registered. Please choose another one.
af_ZA: <strong>FOUT</strong>: Die gebruikernaam is al klaar geregistreer. Kies asseblief 'n ander een.

en: <strong>Error:</strong> This username is invalid because it uses illegal characters. Please enter a valid username.
af_ZA: <strong>FOUT</strong>: Die gebruikernaam is ongeldig, want dit gebruik onwettige karakters. Gebruik asseblief 'n geldige gebruikernaam.

en: <strong>Error:</strong> Your URL is too long.
af_ZA: <strong>FOUT</strong>:  jou URL is te lank.

en: <strong>Error:</strong> Your account has been marked as a spammer.
af_ZA: <strong>FOUT</strong>: Jou rekening word gesien as 'n plaposser.

en: <strong>Error:</strong> Your comment is too long.
af_ZA: <strong>FOUT</strong>: jou kommentaar is te lank.

en: <strong>Error:</strong> Your email address is too long.
af_ZA: <strong>ERROR</strong>: jou e-pos adres is te lank.

en: <strong>Error:</strong> Your name is too long.
af_ZA: <strong>FOUT</strong>: jou naam is te lank.

en: <strong>Error</strong>: The email could not be sent. Your site may not be correctly configured to send emails. <a href="%s">Get support for resetting your password</a>.
af_ZA: <strong>FOUT</strong>: Die e-pos kon nie gestuur word nie. Jou webblad is moontlik nie reg opgestel om e-posse te stuur nie. <a href="%s">Kry hulp om jou wagwoord te herstel</a>.

en: <strong>Error</strong>: There is no account with that username or email address.
af_ZA: <strong>FOUT</strong>: Daar is geen rekening met daardie gebruikernaam of e-posadres nie.

en: <strong>Howdy %1$s</strong>
af_ZA: <strong>Dagsê %1$s</strong>

en: <strong>Info</strong> &mdash; The site URL is rarely edited as this can cause the site to not work properly. The Registered date and Last Updated date are displayed. Network admins can mark a site as archived, spam, deleted and mature, to remove from public listings or disable.
af_ZA: <strong>Informasie</strong> &mdash; Die webwerf se URL word nie eintlik verander nie, want dit kan veroorsaak dat jou webwerf nie reg werk nie. Die geregistreerde datum en laaste opgedateerde datum wys. Netwerk administrateurs kan 'n webwerf merk as argief, strooi, weggooi of te oud en dit dus verwyder sodat die publiek dit nie meer kan sien nie.

en: <strong>Manage</strong> multiple sites and plugins centrally.
af_ZA: <strong>Bestuur</strong> verskeie werwe en plugins sentraal.

en: <strong>Name</strong> &mdash; The name is how it appears on your site.
af_ZA: <strong>Naam</strong> &mdash; Dié naam is hoe dit sal verskyn op jou webwerf.

en: <strong>Order</strong> &mdash; Pages are usually ordered alphabetically, but you can choose your own order by entering a number (1 for first, etc.) in this field.
af_ZA: <strong>Volgorde</strong> &mdash; Bladsye word gewoontlik in alfabetiese volgorde georganiseer, maar jy kan jou eie volgorde kies deur nommers in hierdie veld in te vul (1 vir eerste, ens.).

en: <strong>Parent</strong> &mdash; Categories, unlike tags, can have a hierarchy. You might have a Jazz category, and under that have child categories for Bebop and Big Band. Totally optional. To create a subcategory, just choose another category from the Parent dropdown.
af_ZA: Anders as sleutelwoord, kan <strong>Hoof</strong> &mdash; Kategorieë 'n hiërargie hê. Jy kan byvoorbeel 'n Sport kategorie hê en daaronder 'n sub-kategorieë hê vir Krieket en Rugby. Dit is totaal en al optioneel. Om 'n sub-kategorieë by te voeg, kies net 'n kategorie van die hoof saklys.

en: <strong>Parent</strong> &mdash; You can arrange your pages in hierarchies. For example, you could have an &#8220;About&#8221; page that has &#8220;Life Story&#8221; and &#8220;My Dog&#8221; pages under it. There are no limits to how many levels you can nest pages.
af_ZA: <strong>Hoof</strong> &mdash; Jy kan jou bladsye in hiërargieë organisee. Byvoorbeeld, jy kan 'n &#8220;Oor ons&#8221; bladsy hê, wat dan 'n &#8220;Lewens storie&#8221; en &#8220;Ons troeteldiere&#8221; bladsye onder dit het. Daar is geen limiet hoeveel vlakke diep jy mag gaan nie.

en: <strong>Post editor</strong> &mdash; Enter the text for your post. There are two modes of editing: Visual and Text. Choose the mode by clicking on the appropriate tab.
af_ZA: <strong>Artikel skryfpaneel</strong> &mdash; Voer die teks vir jou artikel in. Daar is twee maniere om te redigeer: visueel en teks. Kies 'n modus deur op die toepaslike oortjie te kliek.

en: <strong>Preview</strong> will show you what your draft post will look like if you publish it. View will take you to your live site to view the post. Which link is available depends on your post&#8217;s status.
af_ZA: <strong>Voorskou</strong> sal jou wys hoe jou konsep artikel sal lyk wanneer jy dit gepubliseer het. Kyk sal jou neem na die regstreekse beeld van die artikel. Die skakels wat beskikbaar is, hang af van die status van jou artikel.

en: <strong>Publish</strong> &mdash; You can set the terms of publishing your post in the Publish box. For Status, Visibility, and Publish (immediately), click on the Edit link to reveal more options. Visibility includes options for password-protecting a post or making it stay at the top of your blog indefinitely (sticky). The Password protected option allows you to set an arbitrary password for each post. The Private option hides the post from everyone except editors and administrators. Publish (immediately) allows you to set a future or past date and time, so you can schedule a post to be published in the future or backdate a post.
af_ZA: <strong>Publiseer</strong> &mdash;
    Jy kan terme stel vir die publiseering van jou artikel in die Publiseer area. Vir status, sigbaarheid en om dadelik te publiseer, druk die Wysig knoppie vir meer opsies. Sigbaarheid sluit opsies in vir wagwoord-beskerming van 'n artikel of om die artikel vir 'n onbepaalde tyd bo aan jou webjoernaal te behou. Die wagwoord-beskerming opsie laat jou toe om 'n spesifieke wagwoord aan elke artikel toe te ken, indien jy dit verkies. Die Privaat opsie versteek jou artikel van almal, uitsluitend die redakteurs en administrateurs. Publiseer (onmiddelik) laat jou toe om 'n toekomstige of historiese datum en tyd te kies, sodat jy jou artikel kan skeduleer vir publiseering in die toekoms of as 'n terug gedateerde plasing.

en: <strong>Quick Draft</strong> &mdash; Allows you to create a new post and save it as a draft. Also displays links to the 3 most recent draft posts you've started.
af_ZA: <strong>Vinnige konsep</strong> &mdash; Laat jou toe om 'n nuwe artikel te skep en te stoor as 'n konsep. Dit wys ook skakels na die 3 mees onlangse konsepartikels wat jy al begin het.

en: <strong>Quick Edit</strong> provides inline access to the metadata of your post, allowing you to update post details without leaving this screen.
af_ZA: <strong>Vinnige Wysig</strong> verskaf vinnige toegang tot die metadata van die artikel, wat jou toelaat om besonderhede van die artikel te verander sonder om die skerm te verander.

en: <strong>Random:</strong> Show a different image on each page.
af_ZA: <strong>Ewekansig:</strong> Wys 'n ander foto op elke bladsy.

en: <strong>Remove</strong> allows you to remove a user from your site. It does not delete their content. You can also remove multiple users at once by using bulk actions.
af_ZA: <strong>Verwyder</strong> laat jou toe om 'n gebruiker van jou webwerf te verwyder. Dit sal egter nie hulle inhouds-bydraes verwyder nie. Jy kan ook veelvuldige gebruikers op een slag verwyder deur gebruik te maak van die Grootmaat Aksies.

en: <strong>Screen Options</strong> &mdash; Use the Screen Options tab to choose which Dashboard boxes to show.
af_ZA: <strong>Skerm Opsies</strong> &mdash; Gebruik die Skerm Opsies tab om te kies watter beheerpaneel-bokse vertoon word.

en: <strong>Send Trackbacks</strong> &mdash; Trackbacks are a way to notify legacy blog systems that you&#8217;ve linked to them. Enter the URL(s) you want to send trackbacks. If you link to other WordPress sites they&#8217;ll be notified automatically using pingbacks, and this field is unnecessary.
af_ZA: <strong>Stuur Terugskakeling</strong> &mdash; Terugskakelinge is 'n manier om 'n nalatenskap webjoernaal stelsels te laat weet dat jy na hulle geskakel het. Vul die URL(s) in wat jy wil terugskakel. Indien jy skakel na ander WordPress webwerwe, wat automaties laat weet word, is hierdie veld onnodig.

en: <strong>Settings</strong> &mdash; This page shows a list of all settings associated with this site. Some are created by WordPress and others are created by plugins you activate. Note that some fields are grayed out and say Serialized Data. You cannot modify these values due to the way the setting is stored in the database.
af_ZA: <strong>Verstellings</strong> &mdash; Hierdie bladsy wys 'n lys van al die verstellings geassosieer met hierdie webwerf. Sommige is geskep deur WordPress en ander geskep deur Plugins wat jy geaktiveer het. Jy sal sien sommige velde is grys en sê Serialized Data. Jy kan nie hierdie waardes verander nie, as gevolg van hoe die instellings gestoor word in die databasis.

en: <strong>Slug</strong> &mdash; The &#8220;slug&#8221; is the URL-friendly version of the name. It is usually all lowercase and contains only letters, numbers, and hyphens.
af_ZA: <strong>Kortskakel</strong> &mdash; Die &#8220;kortskakel&#8221; is die URL-vriendike weergawe van die naam. Dit bestaan uit kleinletters, nommers en koppeltekens.

en: <strong>Template</strong> &mdash; Some themes have custom templates you can use for certain pages that might have additional features or custom layouts. If so, you&#8217;ll see them in this dropdown menu.
af_ZA: <strong>Modelvorm</strong> &mdash; Sommig temas het unieke modelvorme wat jy kan gebruik vir seker bladsye wat wat additionele eienskappe het of unieke uitlegte het. Indien dit die geval is, sal jy dit sien in die saklys.

en: <strong>Themes</strong> &mdash; This area shows themes that are not already enabled across the network. Enabling a theme in this menu makes it accessible to this site. It does not activate the theme, but allows it to show in the site&#8217;s Appearance menu. To enable a theme for the entire network, see the <a href="%s">Network Themes</a> screen.
af_ZA: <strong>Tema</strong> &mdash; Hierdie area wys temas wat nog nie aangeskakel is oor die netwerk nie. Deur 'n tema aan te skakel vanaf hierdie kieslys maak dit toegangklik vir hierdie webwerf. Dit aktiveer nie die tema nie, maar maak dit beskikbaar in die webwerf se Voorkoms kieslys. Om 'n tema aan te sit vir die hele netwerk, gaan kyk na die <a href="%s">Netwerk temas</a> skerm.

en: <strong>Title</strong> &mdash; Enter a title for your post. After you enter a title, you&#8217;ll see the permalink below, which you can edit.
af_ZA: <strong>Titel</strong> &mdash; Vul 'n titel vir jou artikel in. Nadat jy 'n titel verskaf het sal die skakelstruktuur onder die titel verskyn wat jy dan kan wysig.

en: <strong>Trash</strong> removes your post from this list and places it in the Trash, from which you can permanently delete it.
af_ZA: <strong>Asblik</strong> verwyder jou artikel vanaf hierdie lys en plaas dit in die asblik, vanwaar jy dit permanent kan verwyder.

en: <strong>Users</strong> &mdash; This displays the users associated with this site. You can also change their role, reset their password, or remove them from the site. Removing the user from the site does not remove the user from the network.
af_ZA: <strong>Gebruikers</strong> &mdash; Hierdie wys die gebruikers wat geassosieer word met jou webwerf. Jy kan ook hulle rol verander, wagwoord stel of verwyder van die webwerf. Deur die gebruiker te verwyder van die webwerf verwyder die gebruiker nie van die netwerk nie.

en: <strong>Warning:</strong> these pages should not be the same as your Privacy Policy page!
af_ZA: <strong>Waarskuwing:</strong> hierdie bladsye moet nie dieselfde as jou Privaatheidsbeleidsbladsy wees nie!

en: <strong>Warning:</strong> these pages should not be the same!
af_ZA: <strong>Waarskuwing:</strong> hierdie bladsye moet nie dieselfde wees nie!

en: <strong>Welcome</strong> &mdash; Shows links for some of the most common tasks when setting up a new site.
af_ZA: <strong>Welkom</strong> &mdash; Wys skakels van vir die mees algemene take, vir wanneer jy jou webwerf opstel.

en: <strong>WordPress Events and News</strong> &mdash; Upcoming events near you as well as the latest news from the official WordPress project and the <a href="%s">WordPress Planet</a>.
af_ZA: <strong>WordPress Gebeurtenisse en Nuus</strong> &mdash; Komende gebeurtenisse naby jou, asook die jongste nuus van die amptelike WordPress projek en die <a href="%s">WordPress Planeet</a>.

en: A <a href="%s">static page</a> (select below)
af_ZA: 'n <a href="%s">statiese bladsy</a> (sien hier onder)

en: A PHP session was created by a %1$s function call. This interferes with REST API and loopback requests. The session should be closed by %2$s before making any HTTP requests.
af_ZA: 'n PHP-sessie was geskep deur die roep van die %1$s-funksie. Dit meng in met die REST API en teruglus-versoeke. %2$s moet hierdie sessie sluit voordat enige HTTP-versoeke gemaak word.

en: A Semantic Personal Publishing Platform
af_ZA: 'n Semantiese, Persoonlike Publikasieplatvorm

en: A WordPress Commenter
af_ZA: 'n WordPress kommentator

en: A calendar of your site’s posts.
af_ZA: 'n Kalender van jou webblad se artikels.

en: A city in the same timezone as you.
af_ZA: 'n Stad in dieselfde tydsone as jy.

en: A cloud of your most used tags.
af_ZA: 'n Wolk van jou mees gebruikte sleutelwoorde.

en: A colorful theme for collecting your ideas.
af_ZA: 'n Kleurvolle tema om jou idees bymekaar te hou.

en: A comment is held for moderation
af_ZA: 'n Kommentaar word gehou vir goedkeuring

en: A cute, clean, responsive microblogging theme.
af_ZA: 'n Oulike, skoon, aanpasbare, mikro-blogtema.

en: A date format for all date strings.
af_ZA: 'n Datum formaat vir alle datum snare.

en: A day number of the week that the week should start on.
af_ZA: 'n Dag nommer van die week waarop die week moet begin.

en: A description of the theme.
af_ZA: 'n Beskrywing van die tema.

en: A human-readable description of the post type.
af_ZA: Maklik leesbare beskrywing vir die artikel-tipe.

en: A human-readable description of the taxonomy.
af_ZA: 'n Maklik leesbare beskrywing van die Taksonomie.

en: A label describing the test.
af_ZA: 'n Plakker wat die toets beskryf.

en: A lighthearted personal blogging theme for sharing life's most memorable moments.
af_ZA: 'n Lighartige, persoonlike blog-tema om die lewe se mees besondere oomblikke te deel.

en: A list of the inner block's own inner blocks. This is a recursive definition following the parent innerBlocks schema.
af_ZA: 'n Lys van die binne-blok se eie binne-blokke. Dit is 'n rekusiewe definisie wat die ouer "innerBlocks"-skema navolg.

en: A list of your site&#8217;s Pages.
af_ZA: 'n Lys van jou webwerf se bladsye.

en: A list or dropdown of categories.
af_ZA: 'n Lys van kategorië

en: A media item.
af_ZA: 'n Media item

en: A monthly archive of your site&#8217;s Posts.
af_ZA: 'n Maandelikse argief van jou webwerf se artikels.

en: A more descriptive explanation of what the test looks for, and why it is important for the user.
af_ZA: 'n Meer omvattende beskrywing van waarna die toets kyk en waarom dit belangrik is vir die gebruiker.

en: A name is required for this term.
af_ZA: 'n Naam word benodig vir hierdie term.

en: A named status for the object.
af_ZA: 'n Vernoemde status vir die voorwerp.

en: A new comment on the post "%s" is waiting for your approval
af_ZA: 'n Nuwe kommentaar op die artikel "%s" wag vir jou goedkeuring

en: A new minor update is available for your site. Because minor updates often address security, it&#8217;s important to install them.
af_ZA: 'n Nuwe kleiner bywerking is beskikbaar vir jou webblad. Omdate kleiner bywerkings dikwels sekuriteit aanspreek, is dit belangrik om hulle te installeer.

en: A new pingback on the post "%s" is waiting for your approval
af_ZA: 'n Nuwe Pingback op die artikel "%s" wag vir jou goedkeuring

en: A new trackback on the post "%s" is waiting for your approval
af_ZA: 'n Nuwe terugskakeling op die artikel "%s" wag vir jou goedkeuring

en: A new version of WordPress is available.
af_ZA: 'n Nuwe weergawe van WordPress is beskikbaar.

en: A password protected post can not be set to sticky.
af_ZA: 'n Berig wat met 'n wagwoord beskerm is kan nie vasgesteek word nie.

en: A password to protect access to the content and excerpt.
af_ZA: 'n Wagwoord om toegang tot die inhoud en uittreksel te beskerm.

en: A plugin has prevented updates by disabling %s.
af_ZA: 'n Plugin het bywerkings verhoed deur %s af te skakel.

en: A post ID mismatch has been detected.
af_ZA: 'n Ongelykheid in artikel ID is gevind.

en: A post can not be sticky and have a password.
af_ZA: 'n Berig kan nie vasgesteek wees én 'n wagwoord hê nie.

en: A post type mismatch has been detected.
af_ZA: 'n Ongelykheid in artikeltipe is gevind.

en: A previous automatic background update could not occur.
af_ZA: 'n Vorige outomatiese agtergrondbywerking kon nie plaasvind nie.

en: A previous automatic background update ended with a critical failure, so updates are now disabled.
af_ZA: 'n Vorige outomatiese agtergrondbywerking het geëindig met 'n kritieke fout, so bywerkings is nou afgeskakel.

en: A recovery link was already sent %1$s ago. Please wait another %2$s before requesting a new email.
af_ZA: 'n Herwinningskakel is alreeds %1$s terug gestuur. Wag asseblief nog %2$s voor jy 'n nuwe e-pos versoek.

en: A red bar on the left means the comment is waiting for you to moderate it.
af_ZA: 'n Rooi strook langs die kant beteken dat daar kommentare vir jou wag om na te sien.

en: A scheduled event has failed
af_ZA: 'n Geskeduleerde aksie het misluk

en: A scheduled event is late
af_ZA: 'n Geskeduleerde item is laat

en: A search form for your site.
af_ZA: 'n Soekvorm vir jou webwerf.

en: A short description of the block, in human readable format.
af_ZA: 'n Kort beskrywing van die blok, in 'n menslik-leesbare formaat.

en: A static page
af_ZA: 'n Statiese bladsy

en: A sticky post can not be password protected.
af_ZA: 'n Vasgesteekte berig kan nie met 'n wagwoord beskerm word nie.

en: A structure tag is required when using custom permalinks. <a href="%s">Learn more</a>
af_ZA: 'n Struktuur sleutelwoord word benodig wanneer skakelstrukture gebruik word. <a href="%s">Leer meer</a>.

en: A term with the name provided already exists in this taxonomy.
af_ZA: 'n Term vir die verskafde naam bestaan alreeds vir hierdie taksonomie.

en: A term with the name provided already exists with this parent.
af_ZA: 'n Term vir die verskafde naam bestaan alreeds vir hierdie ouer.

en: A test is unavailable
af_ZA: 'n Toets is nie beskikbaar nie

en: A time format for all time strings.
af_ZA: 'n Tyd-formaat vir alle tyd snare.

en: A valid URL was not provided.
af_ZA: Die URL wat verskaf was is ongeldig.

en: A valid email address is required
af_ZA: 'n Geldige epos adres word vereis

en: A valid email address is required.
af_ZA: 'n Geldige e-posadres word vereis.

en: A valid email address must be given.
af_ZA: 'n Geldige e-posadres moet voorsien word.

en: A variable mismatch has been detected.
af_ZA: 'n Ongelykheid in veranderlikes is gevind.

en: AM
af_ZA: VM

en: Abort
af_ZA: ontruim

en: About
af_ZA: Oor

en: About Pages
af_ZA: Oor bladsye

en: About WordPress
af_ZA: Oor WordPress

en: About Yourself
af_ZA: Oor jouself

en: About the user
af_ZA: Oor die gebruiker

en: Accessibility
af_ZA: Toeganklikheid

en: Accessibility Ready
af_ZA: Toeganklikheid gereed

en: Account %s activated
af_ZA: Die rekening %s is geaktiveer

en: Account Management
af_ZA: Bestuur van rekening

en: Account Settings
af_ZA: Rekeninginstellinge

en: Account settings
af_ZA: Rekeninginstellinge

en: Accra
af_ZA: Akkra

en: Action
af_ZA: Aksie

en: Action Group
af_ZA: Aksie Groep

en: Action has been confirmed.
af_ZA: Aksie is bevestig.

en: Actions
af_ZA: Aksies

en: Activate
af_ZA: Aktiveer

en: Activate %1$s
af_ZA: Aktiveer %1$s

en: Activate &#8220;%s&#8221;
af_ZA: Aktiveer &#8220;%s&#8221;

en: Activate &amp; Publish
af_ZA: Aktiveer &amp; publiseer

en: Activate &raquo;
af_ZA: Aktiveer &raquo;

en: Activate Plugin
af_ZA: Aktivieer Plugin

en: Activate Plugin &amp; Go to Press This
af_ZA: Aktiveer uitbreiding &amp; gaan na Press This

en: Activate Plugin &amp; Run Importer
af_ZA: Aktiveer Plugin &amp; Hardloop Invoerder

en: Activate Press This
af_ZA: Aktiveer Press This

en: Activate Site
af_ZA: Aktiveer die webwerf

en: Activate this plugin
af_ZA: Aktiveer die skakel

en: Activate:
af_ZA: Aktiveer

en: Activation Key Required
af_ZA: Vereis aktiveringssleutel

en: Activation Key:
af_ZA: Aktiveringssleutel

en: Active
af_ZA: Aktief

en: Active Child Theme
af_ZA: Aktiewe sub-tema

en: Active Plugins
af_ZA: Aktiewe Plugins

en: Active Product Filters
af_ZA: Aktiewe produk filters

en: Active Theme
af_ZA: Aktiewe Tema

en: Active editor
af_ZA: Aktiewe skryfpaneel

[ctx: Active plugin installations]
en: %s+ Million | %s+ Million
af_ZA[0]: %s+ Miljoen
af_ZA[1]: %s+ Miljoen

[ctx: Active plugin installations]
en: Less Than 10
af_ZA: Minder as 10

en: Active theme
af_ZA: Aktiewe tema

en: Activity
af_ZA: Aktiwiteit

en: Add
af_ZA: Voeg by

en: Add %s
af_ZA: Voeg %s in

en: Add Audio
af_ZA: Voeg klank by

en: Add Comment
af_ZA: Voeg kommentaar by

en: Add Custom Field
af_ZA: Voeg pasgemaakte veld by:

en: Add Data Erasure Request
af_ZA: Voeg Inligtingsuitwissingsversoek By

en: Add Data Export Request
af_ZA: Voeg Inligtingsuitvoerversoek By

en: Add Existing User
af_ZA: Voeg bestaande gebruiker by

en: Add Items
af_ZA: Voeg items by

en: Add Link
af_ZA: Voeg skakel by

en: Add Media
af_ZA: Voeg media by

en: Add Menu Items
af_ZA: Voeg kieslysitems by

en: Add New Application Password
af_ZA: Skep 'n nuwe Toepassing Wagwoord

en: Add New Category
af_ZA: Voeg nuwe kategorie by

en: Add New Changeset
af_ZA: Voeg 'n nuwe veranderingsstel by

en: Add New Custom Field:
af_ZA: Voeg nuwe pasgemaakte veld by:

en: Add New Header Image
af_ZA: Voeg nuwe hoof foto by

en: Add New Image
af_ZA: Voeg nuwe foto by

en: Add New Link
af_ZA: Voeg nuwe skakel by

en: Add New Link Category
af_ZA: Voeg nuwe skakel kategorie naam by

en: Add New Page
af_ZA: Voeg 'n nuwe bladsy by

en: Add New Post
af_ZA: Voeg nuwe artikel by

en: Add New Site
af_ZA: Voeg nuwe webwerf by

en: Add New Tag
af_ZA: Voeg nuwe sleutelwoord by

en: Add New Theme
af_ZA: Voeg nuwe tema by

en: Add New User
af_ZA: Voeg nuwe gebruiker by

en: Add Site
af_ZA: Voeg webwerf by

en: Add Video
af_ZA: Voeg video by

en: Add Widget
af_ZA: Voeg Widget by

en: Add a Widget
af_ZA: Voeg 'n Widget by

en: Add a menu
af_ZA: Voeg kieslys by

en: Add a navigation menu to your sidebar.
af_ZA: Voeg 'n navigasie kieslys tot jou kantstrook.

en: Add alternate sources for maximum HTML5 playback
af_ZA: Voeg alternatiewe bronne vir maksimum HTML5 terugspeel

en: Add an Image
af_ZA: Voeg 'n prent by

en: Add audio source
af_ZA: Voeg klankbron by

en: Add block
af_ZA: Voeg blok in

en: Add coupon
af_ZA: Voeg koepon by

en: Add media
af_ZA: Voeg media by

en: Add media files from your computer
af_ZA: Voeg media lêers by, vanaf jou rekenaar

en: Add menu items
af_ZA: Voeg kieslysitems by

en: Add menu items from the column on the left.
af_ZA: Voeg kieslys items by van die kolom aan die linkerkant.

en: Add new Comment
af_ZA: Voeg nuwe kommentaar by

en: Add new category
af_ZA: Voeg nuwe kategorie by

en: Add new coupon
af_ZA: Voeg nuwe koeponne by

en: Add new page
af_ZA: Voeg 'n nuwe bladsy by

en: Add new post
af_ZA: Voeg nuwe artikel by

[ctx: Add new subset (greek, cyrillic, devanagari, vietnamese)]
en: no-subset
af_ZA: latin

en: Add new tag
af_ZA: Voeg nuwe sleutelwoord by

en: Add one or several items at once by <strong>selecting the checkbox next to each item and clicking Add to Menu</strong>
af_ZA: Voeg een of meer items gelyktydig by deur die <strong>kies-area langs elke item te merk en dan op Voeg by kieslys te kliek</strong>

en: Add or remove menu items
af_ZA: Skep of wis kieslys items

en: Add or remove tags
af_ZA: Skrap of voeg sleutelwoorde by

en: Add subtitles
af_ZA: Voeg onderskrifte by

en: Add tags
af_ZA: Voeg sleutelwoorde in

en: Add the following to your %1$s file in %2$s <strong>above</strong> the line reading %3$s:
af_ZA: Plaas die volgende in jou %1$s lêer in %2$s <strong>bo</strong> die lyn wat sê %3$s:

en: Add the following to your %1$s file in %2$s, <strong>replacing</strong> other WordPress rules:
af_ZA: Voeg die volgende tot jou %1$s lêer in %2$s, <strong>vervang</strong> ander WordPress reëls:

en: Add the user without sending an email that requires their confirmation
af_ZA: Voeg 'n nuwe gebruiker by, sonder om 'n e-pos te stuur wat sy/haar goedkeuring nodig het.

en: Add title
af_ZA: Voeg titel in

en: Add to Audio Playlist
af_ZA: Voeg by oudio speellys

en: Add to Dictionary
af_ZA: Voeg by Woordeboek by

en: Add to Menu
af_ZA: Voeg op kieslys by

en: Add to Widget
af_ZA: Voeg by Widget

en: Add to audio playlist
af_ZA: Voeg by oudio speellys

en: Add to gallery
af_ZA: Voeg tot gallery

en: Add to menu
af_ZA: Voeg tot kieslys by

en: Add to menu: %1$s (%2$s)
af_ZA: Voeg by kieslys: %1$s (%2$s)

en: Add to video Playlist
af_ZA: Voeg by Video speellys

en: Add to video playlist
af_ZA: Voeg by Video speellys

en: Add to: %s
af_ZA: Voeg by: %s

en: Add video source
af_ZA: Voeg videobron by

en: Add widget: %s
af_ZA: Voeg widget by: %s

en: Add your own CSS code here to customize the appearance and layout of your site.
af_ZA: Voeg jou eie CSS kode hier in om die voorkoms van jou webwerf te verander.

en: Add, organize, and modify individual menu items
af_ZA: Voeg nuwe kieslys items by. Hier kan jy dit ook verander of organiseer

en: Added
af_ZA: Bygevoeg

en: Added:
af_ZA: Bygevoeg:

en: Adding Categories
af_ZA: Hoe om kategorieë by te voeg

en: Adding Tags
af_ZA: Hoe om sleutelwoorde by te voeg

en: Adding Themes
af_ZA: Voeg temas by

en: Additional CSS
af_ZA: Bykomende CSS

en: Additional Capabilities
af_ZA: Additionele vermoë

en: Additional images added to this gallery: %s
af_ZA: Addisionele foto's in hierdie gallery gevoeg: %s

en: Additional information
af_ZA: Bykomende inligting

en: Additional items found: %d
af_ZA: Bykomende items gevind: %d

en: Additional settings
af_ZA: Bykomende opstellings

en: Additional shortcuts,
af_ZA: Bykomende kortpaaie

en: Address | Addresses
af_ZA[0]: Adres

en: Addresses
af_ZA: Adresse

en: Admin Color Scheme
af_ZA: Admin kleurskema

[ctx: Admin menu name]
en: Coupons
af_ZA: Koeponne

[ctx: Admin menu name]
en: Scheduled Actions
af_ZA: Geskeduleerde Aksies

en: Administration Email Address
af_ZA: Administrasie Eposadres

en: Administration email verification
af_ZA: Administrasie e-pos verifikasie

en: Administrator
af_ZA: Administrateur

en: Administrators have access to all the administration features.
af_ZA: Administrateurs het toegang tot alle beheer eienskappe.

en: Advanced
af_ZA: Gevorderd

en: Advanced Options
af_ZA: Gevorderde opsies

en: Advanced Settings
af_ZA: Gevorderde Verstellings

en: Advanced caching plugin.
af_ZA: Gevorderde tussengeheue Plugin.

en: Advanced customization
af_ZA: Gevorderde aanpassing

en: Advanced.
af_ZA: Gevorderd

en: Africa
af_ZA: Afrika

en: Akismet Configuration
af_ZA: Akismet Samestelling

en: Akismet stats
af_ZA: Akismet Stats

en: Albania
af_ZA: Albanië

en: Algeria
af_ZA: Algerië

en: Algiers
af_ZA: Algerië

en: Align
af_ZA: Belyn

en: Align Center
af_ZA: Belyn in die middel

en: Align Left
af_ZA: Belyn links

en: Align Right
af_ZA: Belyn regs

en: Align center
af_ZA: Belyn in die middel

en: Align left
af_ZA: Belyn links

en: Align right
af_ZA: Belyn regs

en: Alignment
af_ZA: Belyning

en: All
af_ZA: Almal

en: All Categories
af_ZA: Alle kategorieë

en: All Changesets
af_ZA: Alle veranderingsstelle

en: All Comments
af_ZA: Alle kommentare

en: All Link Categories
af_ZA: Alle skakels na kategorieë

en: All Pages
af_ZA: Alle bladsye

en: All Posts
af_ZA: Alle artikels

en: All Settings
af_ZA: Alle stellings

en: All Sites
af_ZA: Alle webwerwe

en: All Tabs:
af_ZA: All oortjies:

en: All Tags
af_ZA: Alle sleutelwoorde

en: All Types
af_ZA: Alle tipes

en: All Users
af_ZA: Alle gebruikers

en: All automatic updates are disabled.
af_ZA: Alle outomatiese bywerkings is afgeskakel.

en: All capabilities assigned to the user.
af_ZA: Alle additionele vermoëens toegewys tot die gebruiker.

en: All capabilities used by the post type.
af_ZA: Alle vermoëens gebruik deur die artikel-tipe.

en: All capabilities used by the taxonomy.
af_ZA: Alle vermoëens gebruik deur die Taksonomie.

en: All categories
af_ZA: Alle kategorieë

en: All comment types
af_ZA: Alle kommentaar tipes

en: All content
af_ZA: Alle inhoud

en: All dates
af_ZA: Alle datums

en: All done!
af_ZA: Alles klaar!

en: All done. <a href="%s">Have fun!</a>
af_ZA: Kant en klaar. <a href="%s">Gaan mal!</a>

en: All features, supported by the post type.
af_ZA: Alle kenmerke, geondersteun deur die artikel-tipe.

en: All formats
af_ZA: Alle formate

en: All image sizes
af_ZA: Alle foto groottes

en: All media items
af_ZA: Alle media items

en: All of your WordPress files are writable.
af_ZA: Al jou WordPress lêers is skryfbaar.

en: All sizes except thumbnail
af_ZA: Alle groottes behalwe piekieprentjie

en: All the files you&#8217;ve uploaded are listed in the Media Library, with the most recent uploads listed first.
af_ZA: All die opgelaaide lêers Media Biblioteek, met die mees onlangs-opgelaaide lêers wat eerste wyd in die lys.

en: All the files you&#8217;ve uploaded are listed in the Media Library, with the most recent uploads listed first. You can use the Screen Options tab to customize the display of this screen.
af_ZA: Al die lêers wat jy opgelaai het is in 'n lys onder die Media Biblioteek. Die nuuste opgelaaide een is eerste. Jy kan die Skerm Opsies oortjie gebruik om uitleg van hierdie skerm aan te pas.

en: All time
af_ZA: Sedert die begin

en: All updates have been completed.
af_ZA: Alle bywerkings is voltooi.

en: Allow
af_ZA: Laat toe

en: Allow Comments
af_ZA: Laat Kommentaar toe

en: Allow Pings
af_ZA: Laat Pings toe

en: Allow comments
af_ZA: Laat kommentare toe.

en: Allow link notifications from other blogs (pingbacks and trackbacks) on new articles.
af_ZA: Gee toestemming vir kennisgewings van ander blogs (terugklingels en terugskakels) wanneer nuwe artikels gepubliseer word.

en: Allow link notifications from other blogs (pingbacks and trackbacks) on new posts
af_ZA: Laat skakelkennisgewings toe van ander blogs (terugklingels en terugskakeling) op nuwe artikels

en: Allow link notifications from other blogs (pingbacks and trackbacks) on new posts.
af_ZA: Laat skakelkennisgewings toe van ander blogs (terugklingels en terugskakeling) op nuwe artikels.

en: Allow new users to sign up
af_ZA: Laat nuwe gebruikers toe om op te teken

en: Allow people to post comments on new articles
af_ZA: Laat besoekers toe om kommentaar te lewer op nuwe artikels

en: Allow people to submit comments on new posts
af_ZA: Laat mense toe om kommentaar te los op nuwe artikels

en: Allow people to submit comments on new posts.
af_ZA: Laat mense toe om kommentaar te lewer op nuwe artikels.

en: Allow search engines to index this site
af_ZA: Laat soekenjins toe om hierdie webwerf by hulle indeks in te sluit

en: Allowed Files
af_ZA: Lêers wat toegelaat word

en: Allows use of HTML5 markup for search forms, comment forms, comment lists, gallery, and caption.
af_ZA: Laat gebruik van HTML5 kode toe vir soekforms, kommentaarforms, kommentaarlyste, gallerye en foto-opskrifte.

en: Already Installed
af_ZA: Reeds geïnstalleer

en: Already pinged:
af_ZA: Al klaar ge-ping:

en: Alt Text
af_ZA: Alternatiewe teks

en: Alt text for the image, e.g. &#8220;The Mona Lisa&#8221;
af_ZA: Alt teks vir die foto, bv. &#8220;Binnelanders se akteurs&#8221;

en: Alternative Text
af_ZA: Alternatiewe teks

en: Alternative source
af_ZA: Alternatiewe bron

en: Alternative text to display when attachment is not displayed.
af_ZA: Alterniewe teks om te wys wanneer die aanhegsel nie gewys word nie.

en: Always use https when visiting the admin
af_ZA: Gebruik altyd https wanneer jy die admin besoek

en: America
af_ZA: Amerika

en: American English
af_ZA: Amerikaanse Engels

en: Amount of sales.
af_ZA: Totaal van verkope.

en: An HTTPS connection is a more secure way of browsing the web. Many services now have HTTPS as a requirement. HTTPS allows you to take advantage of new features that can increase site speed, improve search rankings, and gain the trust of your visitors by helping to protect their online privacy.
af_ZA: 'n HTTPS konneksie is 'n veiliger manier om die web te gebruik. Baie dienste het nou HTTPS as 'n vereiste. HTTPS laat jou toe om te baat uit nuwe funksies wat bladspoed kan vermeerder, soekenjinrang te verbeter, en die vertroue van jou besoekers te wen deur hulle te help om hul aanlyn privaatheid te beskerm.

en: An active PHP session was detected
af_ZA: 'n Aktiewe PHP-sessie is waargeneem

en: An alphanumeric identifier for the post type.
af_ZA: n Alfanumeriese identifikasie vir die artikel-tipe.

en: An alphanumeric identifier for the status.
af_ZA: 'n Alfanumeriese identifikasie vir die status.

en: An alphanumeric identifier for the taxonomy.
af_ZA: 'n Alfanumeriese identifikasie vir die Taksonomie.

en: An alphanumeric identifier for the term unique to its type.
af_ZA: 'n Alfanumeriese identifikasie vir die term, wat uniek is tot sy soort.

en: An alphanumeric identifier for the user.
af_ZA: 'n Alfanumeriese identifikasie vir die gebruiker.

en: An anonymized string created from your email address (also called a hash) may be provided to the Gravatar service to see if you are using it. The Gravatar service privacy policy is available here: https://automattic.com/privacy/. After approval of your comment, your profile picture is visible to the public in the context of your comment.
af_ZA: 'n Anonieme string geskep van jou eposadres (ook bekend as 'n "hash") kan aan die Gravatar diens verskaf word om te sien of jy dit gebruik. Die Gravatar diens se privaatheidsbeleid is hier beskikbaar: https://automattic.com/privacy/. Na goedkeuring van jou kommetaar sal jou profielfoto in die konteks van jou kommentaar aan die publiek sigbaar wees.

en: An application name is required to create an application password.
af_ZA: 'n Toepassing-naam word benodig om 'n toepassing-wagwoord te skep.

en: An application would like to connect to your account.
af_ZA: 'n Toepassing wil aan jou rekening verbind.

en: An automated WordPress update has failed to complete - <a href="%s">please attempt the update again now</a>.
af_ZA: 'n Automatiese WordPress bywerking kon nie voltooi nie - <a href="%s">probeer dit asseblief weer opdateer</a>.

en: An automated WordPress update has failed to complete! Please notify the site administrator.
af_ZA: 'n Automatiese WordPress bywerking kon nie voltooi nie! Laat weet die webwerf administrateur.

en: An error has occurred, which probably means the feed is down. Try again later.
af_ZA: Iets het fout gegaan, en dalk is die voer af. Probeer later weer.

en: An error has occurred. Please reload the page and try again.
af_ZA: Daar was 'n fout. Herlaai die bladsy en probeer weer.

en: An error occurred adding you to this site. Go to the <a href="%s">homepage</a>.
af_ZA: 'n Fout het voorgekom toe ons jou by hierdie webwerf probeer byvoeg het. Gaan na die <a href="%s">tuisblad</a>.

en: An error occurred in the upload. Please try again later.
af_ZA: Daar het fout gekom met die oplaaislag. Probeer asseblief weer later.

en: An error occurred while updating %1$s: %2$s
af_ZA: 'n Probleem het ontstaan tydens die opdatering %1$s: %2$s

en: An error occurred.
af_ZA: 'n Fout het voorgekom.

en: An error occurred. Please try again.
af_ZA: Fout: Probeer asseblief weer.

en: An error of type %1$s was caused in line %2$s of the file %3$s. Error message: %4$s
af_ZA: 'n Fout van die tipe %1$s is veroorsaak in lyn %2$s van die lêer %3$s. Foutboodskap: %4$s

en: An exporter has improperly used the registration filter.
af_ZA: 'n Uitvoerder het onbehoorlik die registrasiefilter gebruik.

en: An incomplete personal data request for this email address already exists.
af_ZA: 'n Onvoltooide privaatheid-versoek bestaan reeds vir hierdie e-pos adres.

en: An unknown error occurred
af_ZA: 'n Onbekende fout het ontstaan

en: An unknown error occurred.
af_ZA: 'n Onbekende fout het ontstaan

en: Analytics
af_ZA: Analitiese dienste

en: Anonymous
af_ZA: Anoniem

en: Another update is currently in progress.
af_ZA: Nóg 'n opdatering is tans in proses

en: Antarctica
af_ZA: Antarktika

en: Any extra capabilities assigned to the user.
af_ZA: Enige additionele vermoëens toegewys tot die gebruiker.

en: Anyone can register
af_ZA: Enige iemand kan registreer

en: Anyone posts a comment
af_ZA: Enige iemand kan 'n kommentaar maak

en: Appearance
af_ZA: Voorkoms

en: Application Passwords
af_ZA: Toepassing-wagwoorde

en: Application password not found.
af_ZA: Die toepassing-wagwoord kon nie gevind word nie.

en: Application passwords are not available for your account. Please contact the site administrator for assistance.
af_ZA: Toepassing-wagwoorde is nie beskikbaar vir jou rekening nie. Kontak asseblief die webwerf se administrateur vir hulp.

en: Application passwords are not available.
af_ZA: Toepassing-wagwoorde is nie beskikbaar nie.

en: Apply
af_ZA: Pas toe

en: Apply changes to:
af_ZA: Pas veranderinge toe:

en: Approve
af_ZA: Keur goed

en: Approve and Reply
af_ZA: Keur dit goed en skryf terug

en: Approve comment
af_ZA: Keur kommentaar goed

en: Approve it: %s
af_ZA: Keur dit goed: %s

en: Approve this comment
af_ZA: Keur hierdie kommentaar goed

en: Approved
af_ZA: Goedgekeur

en: Arabic
af_ZA: Arabies

en: Arbitrary HTML code.
af_ZA: Arbitrêre HTML kode.

en: Arbitrary text.
af_ZA: Arbitrêre teks.

en: Archive <span class="count">(%s)</span> | Archives <span class="count">(%s)</span>
af_ZA[0]: Argief <span class="count">(%s)</span>
af_ZA[1]: Argiewe <span class="count">(%s)</span>

en: Archived
af_ZA: Argief

en: Archived <span class="count">(%s)</span> | Archived <span class="count">(%s)</span>
af_ZA[0]: Argief <span class="count">(%s)</span>
af_ZA[1]: Argief <span class="count">(%s)</span>

en: Archives
af_ZA: Argief

en: Are pretty permalinks supported?
af_ZA: Word mooi skakel-strukture ondersteun?

en: Are you lost?
af_ZA: Is jy verlore?

en: Are you sure it exists?
af_ZA: Is jy seker dit bestaan?

en: Are you sure the database server is not under particularly heavy load?
af_ZA: Is jy seker dat die databasisbediener nie oorbelas is nie?

en: Are you sure the database server is running?
af_ZA: Is jy seker databasis se bediener is aanlyn?

en: Are you sure you have the correct username and password?
af_ZA: Is jy seker jy het die korrekte gebruikersnaam en wagwoord gebruik?

en: Are you sure you have typed the correct hostname?
af_ZA: Is jy seker jy het die regte gasheernaam getik?

en: Are you sure you want to delete this theme?
af_ZA: Is jy seker jy wil hierdie tema verwyder?

en: Are you sure you want to discard your unpublished changes?
af_ZA: Is jy seker jy wil jou ongepubliseerde veranderings wegdoen?

en: Are you sure you want to do this?
af_ZA: Is jy seker jy wil dit doen?

en: Argentina
af_ZA: Argentinië

en: Array of image edits.
af_ZA: Reeks van illustrasie-wysigings

en: Articles on this site may include embedded content (e.g. videos, images, articles, etc.). Embedded content from other websites behaves in the exact same way as if the visitor has visited the other website.
af_ZA: Artikels op hierdie webblad kan ingevoegde inhoud (byvoorbeel video's, foto's, artikels, ens.) insluit. Ingevoegde inhoud van ander webblaaie gedra hul in presies dieselfde manier asof die besoeker die ander webblad besoek het.

en: Artist
af_ZA: Kunstenaar

en: As a browser icon
af_ZA: As webleser Icon

en: As a new WordPress user, you should go to <a href="%s">your dashboard</a> to delete this page and create new pages for your content. Have fun!
af_ZA: As 'n nuwe WordPress gebruiker moet jy na <a href="%s">jou beheerpaneel</a> gaan om hierdie bladsy uit te vee en nuwe bladsye vir jou inhoud te skep. Geniet dit!

en: As a website owner, you may need to follow national or international privacy laws. For example, you may need to create and display a privacy policy.
af_ZA: As webwerfeienaar sal jy dalk nasionale of internasionale privaatheidswetgewing moet volg. Jy sal byvoorbeeld dalk 'n Privaatheidsbeleid moet vertoon.

en: As an app icon
af_ZA: Nutsprogram Icon

en: Ascending
af_ZA: Stygende

en: Ascending.
af_ZA: Stygende

en: Asia
af_ZA: Asië

en: Aspect ratio:
af_ZA: Proporsie van hoogte teenoor wydte

en: Assign a parent term to create a hierarchy. The term Jazz, for example, would be the parent of Bebop and Big Band.
af_ZA: Gee 'n ouer term om 'n hiërargie te skep. Die term Sport, byvoorbeeld, is die ouer van Rugby en Krieket.

en: Assigned Menu
af_ZA: Toegewysde kieslys

en: At WordPress.com, our mission is to democratize publishing one website at a time. Automattic, Inc, is passionate about making the web a better place.
af_ZA: Dit is WordPress.com se doelwit om aan almal 'n stem op die internet te gee waar vryheid van spraak seëvier. Automattic is passievol daaroor om die internet 'n beter plek te maak.

en: At a Glance
af_ZA: Van 'n kant af

en: Athens
af_ZA: Athene

en: Atlantic
af_ZA: Atlanties

en: Attach
af_ZA: Aangeheg

en: Attach &#8220;%s&#8221; to existing content
af_ZA: Heg &#8220;%s&#8221; aan tot huidige inhoud

en: Attach to existing content
af_ZA: Heg aan huidige inhoud

en: Attaching Files
af_ZA: Aangehegte lêers

en: Attachment Attributes
af_ZA: Aanhegsels Eienskappe

en: Attachment Details
af_ZA: Inligting oor aanhegsel

en: Attachment Display Settings
af_ZA: Aanhegsel se vertoonverstellings

en: Attachment Page
af_ZA: Aanhangsel se bladsy

en: Attachment Post URL
af_ZA: Aangehegde artikel URL

en: Attachment Preview
af_ZA: Aanhegselvoorskou

en: Attachment details
af_ZA: Inligting oor aanhegsel

en: Attachment post ID
af_ZA: Aangehegde artikel ID

en: Attachment type.
af_ZA: Aangehegde tipe.

en: Attempt to notify any blogs linked to from the article
af_ZA: Probeer om enige webjoernale te laat weet, wat ingeskakel is vanaf hierdie artikel

en: Attempt to notify any blogs linked to from the post
af_ZA: Probeer om enige webjoernale te laat weet, wat ingeskakel is vanaf hierdie artikel

en: Attempted to set image quality outside of the range [1,100].
af_ZA: Jy het probeer om die foto se kwaliteit buite die grootte te sit [1,100].

en: Attempting to parse a shortcode without a valid callback: %s
af_ZA: Probeer om 'n kortkode te laai sonder 'n geldige terugvoering: %s

en: Attend an upcoming event near %s.
af_ZA: Woon 'n volgende byeenkoms naby %s by.

en: Attribute ID.
af_ZA: Kenmerk ID.

en: Attribute all content to:
af_ZA: Skryf alle inhoud toe aan:

en: Attributes
af_ZA: Eienskappe

en: Attributes for the block.
af_ZA: Die blok se kenmerke.

en: Audio
af_ZA: Oudio

en: Audio <span class="count">(%s)</span> | Audio <span class="count">(%s)</span>
af_ZA[0]: Oudio <span class="count">(%s)</span>
af_ZA[1]: Oudio <span class="count">(%s)</span>

en: Audio Format:
af_ZA: Audio formaat:

en: Audio Player
af_ZA: Klankspeler

en: Audio details
af_ZA: Klank besonderhede

en: Audio title
af_ZA: Klanktitel

en: Audio title&hellip;
af_ZA: Klanktitel&hellip;

en: Audio, Video, or Other File
af_ZA: Audio, video en ander lêers

en: August
af_ZA: Augustus

en: Australia
af_ZA: Australië

en: Austria
af_ZA: Oostenryk

en: Author
af_ZA: Outeur

en: Author URL of the user.
af_ZA: Outeur URL van die gebruiker.

en: Author website
af_ZA: Outeur webwerf

en: Author:
af_ZA: Skrywer:

en: Author: %1$s (IP address: %2$s, %3$s)
af_ZA: Outeur: %1$s (IP adres: %2$s, %3$s)

en: Author: %s
af_ZA: Outeur: %s

en: Authorize Application
af_ZA: Keur Toepassing Goed

en: Authors
af_ZA: Outeure

en: Authors can publish and manage their own posts, and are able to upload files.
af_ZA: Outeurs kan publiseer en hul eie artikels bestuur. Hulle kan ook lêers oplaai.

en: Authors:
af_ZA: Skrywers:

en: Auto
af_ZA: Outomatiese

en: Auto Draft
af_ZA: Automatiese konsep

en: Auto add pages
af_ZA: Voeg bladsye automaties by

en: Auto-update
af_ZA: Gradeer outomaties op

en: Auto-updates
af_ZA: Outomatiese opgradeering

en: Auto-updates Disabled <span class="count">(%s)</span> | Auto-updates Disabled <span class="count">(%s)</span>
af_ZA[0]: Outomatiese opgradeering is afgeskakel vir <span class="count">(%s)</span> item
af_ZA[1]: Outomatiese opgradeering is afgeskakel vir <span class="count">(%s)</span> items

en: Auto-updates Enabled <span class="count">(%s)</span> | Auto-updates Enabled <span class="count">(%s)</span>
af_ZA[0]: Outomatiese opgradeering is aangeskakel vir <span class="count">(%s)</span> item
af_ZA[1]: Outomatiese opgradeering is aangeskakel vir <span class="count">(%s)</span> items

en: Auto-updates can be enabled or disabled for each individual theme. Themes with auto-updates enabled will display the estimated date of the next auto-update. Auto-updates depends on the WP-Cron task scheduling system.
af_ZA: Outomatiese opgradeering kan aan- of afgeskakel word vir elke tema. Indien outomatiese opgradeering vir 'n tema aangeskakel is, sal dit 'n geskatte datum vir die volgende outomatiese opgradeering wys. Outomatiese opgradeering is afhanklik van die WP-Cron taak-skeduleering sisteem.

en: Auto-updates disabled
af_ZA: Outomatiese opgradeering is afgeskakel

en: Auto-updates enabled
af_ZA: Outomatiese opgradeering is aangeskakel

en: Auto-updates for plugins and themes appear to be disabled. This will prevent your site from receiving new versions automatically when available.
af_ZA: Dit lyk asof die outomatiese opgradeering van uitbreidings en temas afgeskakel is. Dit sal verhoed dat die webwerf outomaties nuwe weergawes ontvang wanneer dit beskikbaar word.

en: Auto-updates for plugins and/or themes appear to be disabled, but settings are still set to be displayed. This could cause auto-updates to not work as expected.
af_ZA: Dit lyk asof outomatiese opgradeering van uitbreidings en temas afgeskakel is. Die verstellings is egter nog sigbaar. Dit mag veroorsaak dat outomatiese opgradeering nie soos-verwag werk nie.

en: Auto-updates for plugins appear to be disabled. This will prevent your site from receiving new versions automatically when available.
af_ZA: Dit lyk asof die outomatiese opgradeering van uitbreidings afgeskakel is. Dit sal verhoed dat die webwerf outomaties nuwe weergawes onvang wanneer dit beskikbaar word.

en: Auto-updates for themes appear to be disabled. This will prevent your site from receiving new versions automatically when available.
af_ZA: Dit lyk asof dit outomatiese opgradeering van temas afgeskakel is. Dit sal verhoed dat die webwerf outomaties nuwe weergawes ontvang wanneer dit beskikbaar word.

en: Automatic Updates
af_ZA: Outomatiese Opgradeering

en: Automatic update not scheduled. There may be a problem with WP-Cron.
af_ZA: Outomatiese opgradeering is nie geskeduleer nie. Daar mag dalk 'n probleem wees met WP-Cron.

en: Automatic update overdue by %s. There may be a problem with WP-Cron.
af_ZA: Outomatiese opgradeering is %s laat. Daar mag dalk 'n probleem wees met WP-Cron.

en: Automatic update scheduled in %s.
af_ZA: Outomatiese opgradeering is geskeduleer binne die volgende %s.

en: Automatically add new top-level pages to this menu
af_ZA: Voeg boonste-vlak bladsye automaties tot hierdie kieslys

en: Automatically add paragraphs
af_ZA: Voeg nuwe paragrawe automaties by

en: Automatically close comments on posts older than %s days
af_ZA: Sluit die kommentare automaties op artikels ouer as %s dae

en: Autoplay
af_ZA: Outospeel

en: Autosave by %s
af_ZA: Automaties gestoor deur %s

en: Available Actions
af_ZA: Beskikbare Aksies

en: Available Tools
af_ZA: Beskikbare gereedskap

en: Available Widgets
af_ZA: Beskikbare Widgets

en: Avatar Display
af_ZA: Avatar vertoning

en: Avatar URL with image size of %d pixels.
af_ZA: Avatar URL met die foto grootte van %d pixels.

en: Avatar URLs for the user.
af_ZA: Avatar URLs vir die gebruiker.

en: Average Rating
af_ZA: Gemiddelde gradeering

en: BETA TESTING?
    =============
    
    This debugging email is sent when you are using a development version of WordPress.
    
    If you think these failures might be due to a bug in WordPress, could you report it?
     * Open a thread in the support forums: https://wordpress.org/support/forum/alphabeta
     * Or, if you're comfortable writing a bug report: https://core.trac.wordpress.org/
    
    Thanks! -- The WordPress Team
af_ZA: BETA TOETS JY?
    =============
    
    Hierdie ontfouting e-pos word gestuur wanneer jy die ontwikkel-weergawe van WordPress gebruik.
    
    Indien jy dink dat hierdie mislukkings kan wees a.g.v. 'n fout in WordPress, kan jy ons laat weet?
     * Begin 'n nuwe onderwerp in die ondersteunings forums: https://wordpress.org/support/forum/alphabeta
     * Of, indien jy gemaklik is om 'n fout-verslag te skryf: https://core.trac.wordpress.org/
    
    Dankie! -- Die WordPress Span

en: Back
af_ZA: Agter

en: Back to Plans
af_ZA: Terug na pakkette

en: Back to post options
af_ZA: Terug na die artikel se opsies

en: Background
af_ZA: Agtergrond

en: Background Color
af_ZA: Agtergrond kleur

en: Background Image
af_ZA: Agtergrond foto

[ctx: Background Preset]
en: Preset
af_ZA: Voorafbepaalde

[ctx: Background Repeat]
en: Repeat
af_ZA: Herhaal

[ctx: Background Scroll]
en: Scroll
af_ZA: Blaai

en: Background color
af_ZA: Agtergrond kleur

en: Background updated. <a href="%s">Visit your site</a> to see how it looks.
af_ZA: Agtergrond opgedateer. <a href="%s">Besoek jou webwerf</a> om te sien hoe dit lyk.

en: Background updates are not working as expected
af_ZA: Agtergrondbywerkings werk nie soos verwag nie

en: Background updates are working
af_ZA: Agtergrondbywerkings werk

en: Background updates ensure that WordPress can auto-update if a security update is released for the version you are currently using.
af_ZA: Agtergrondbywerkings verseker dat WordPress outomaties kan opdateer indien 'n sekuriteitsbywerking uitgereik word vir die weergawe wat jy tans gebruik.

en: Background updates may not be working properly
af_ZA: Agtergrongbywerkings mag dalk nie behoorlik werk nie

en: Bahrain
af_ZA: Bahrein

en: Be sure to save this in a safe location. You will not be able to retrieve it.
af_ZA: Maak seker dat jy hierdie op 'n veilige plek bêre. Dit is nie moontlik om dit te herwin nie.

en: Because you are using %1$s, the sites in your WordPress network must use sub-directories. Consider using %2$s if you wish to use sub-domains.
af_ZA: Omdat jy %1$s gebruik, moet die webwerwe in jou WordPress netwerk sub-lêers gebruik. Indien jy sub-domeine wil gebruik, gebruik eerder %2$s.

en: Before a comment appears
af_ZA: Voordat 'n kommentaar verskyn

en: Before you can upload your import file, you will need to fix the following error:
af_ZA: Voordat jy jou invoer lêer kan oplaai, moet jy eers die volgende fout regmaak:

en: Berlin
af_ZA: Berlyn

en: Biographical Info
af_ZA: Biografiese informasie

en: Bitrate Mode
af_ZA: Bitrate manier

en: Black
af_ZA: Swart

en: Blank
af_ZA: Leeg

en: Block
af_ZA: Blok

en: Block "%1$s" does not contain a style named "%2$s".
af_ZA: Blok "%1$s" bevat nie 'n styl genaamd "%2$s" nie.

en: Block Editor Patterns
af_ZA: Patrone vir die blok-skryfpaneel

en: Block Editor Styles
af_ZA: Blokskryfpaneelstyle

en: Block Patterns
af_ZA: Blok Patrone

en: Block attributes.
af_ZA: Blok se eienskappe.

en: Block category.
af_ZA: Blok kategorie.

en: Block example.
af_ZA: Voorbeeld van blok.

en: Block keywords.
af_ZA: Blok se sleutelwoorde.

en: Block name must be a string.
af_ZA: Bloknaam moet 'n string wees.

en: Block name.
af_ZA: Blok se naam.

en: Block namespace.
af_ZA: Blok-naamruimte.

[ctx: Block pattern category]
en: Buttons
af_ZA: Knoppies

[ctx: Block pattern category]
en: Columns
af_ZA: Kolomme

[ctx: Block pattern category]
en: Headers
af_ZA: Opskrifte

[ctx: Block pattern category]
en: Text
af_ZA: Teks

en: Block pattern category "%s" not found.
af_ZA: Die "%s" blok-patroon kategorie kon nie gevind word nie.

en: Block pattern category name must be a string.
af_ZA: Die blokpatroon-kategorie se naam moet 'n karakterstring wees.

en: Block style name must be a string.
af_ZA: Blokstyl naam moet 'n string wees.

en: Block style variations.
af_ZA: Blok stylvariasies.

en: Block supports.
af_ZA: Blok-stutte.

en: Block type "%s" is already registered.
af_ZA: Bloktipe "%s" is alreeds geregistreer.

en: Block type "%s" is not registered.
af_ZA: Bloktipe "%s" is nie geregistreer nie.

en: Block type names must be strings.
af_ZA: Bloktipe name moet stringe wees.

en: Block type names must contain a namespace prefix. Example: my-plugin/my-custom-block-type
af_ZA: Bloktipe name moet 'n naamspasievoorvoegsel beval. Byvoorbeeld: my-plugin/my-unieke-blok-tipe

en: Block type names must not contain uppercase characters.
af_ZA: Bloktipe name mag nie hoofletters bevat nie.

[ctx: Block vertical alignment setting label]
en: Change vertical alignment
af_ZA: Verander vertikale belyning

en: Blockquote
af_ZA: Blokaanhaling

en: Blocks
af_ZA: Blokke

en: Blog
af_ZA: Webjoernaal

en: Blog Title
af_ZA: Blog Titel

en: Blog pages show at most
af_ZA: Webjoernaal bladsye moet op die meeste wys

en: Blog pages show at most.
af_ZA: Webjoernaal bladsye wys op die meeste.

en: Blue
af_ZA: Blou

en: Bold
af_ZA: Vet

en: Bookmarklet
af_ZA: Boekmerk

en: Bookmarks
af_ZA: Boekmerke

en: Books
af_ZA: Boeke

en: Border
af_ZA: Rand

en: Border color
af_ZA: Buitelyn se kleur

en: Both
af_ZA: Beide

en: Both registration and last updated dates must be provided.
af_ZA: Beide registrasie en laaste bywerkingdatums moet voorsien word.

en: Both registration and last updated dates must be valid dates.
af_ZA: Beide registrasie en laaste bywerkingdatums moet geldige datums wees.

en: Bottom
af_ZA: Onder

en: Bottom Left
af_ZA: Onder links

en: Bottom Right
af_ZA: Onder regs

en: Break comments into pages with %1$s top level comments per page and the %2$s page displayed by default
af_ZA: Breek kommentare op in bladsye met %1$s boonste vlak kommentare per bladsy en %2$s is die standaard bladsy wat wys

en: Briefly unavailable for scheduled maintenance. Check back in a minute.
af_ZA: Ons is op die oomblik gou besig om te werk aan die webwerf. Kom kyk weer oor 'n rukkie.

en: British English
af_ZA: Britse Engels

en: Brown
af_ZA: Bruin

en: Browse
af_ZA: Blaai

en: Browse revisions
af_ZA: Blaai deur wysigings

en: Browse styles
af_ZA: Blaai style

en: Brussels
af_ZA: Brussel

en: Bucharest
af_ZA: Boekarest

en: Budapest
af_ZA: Boedapest

en: Bulgarian
af_ZA: Bulgaars

en: Bulk Actions
af_ZA: Grootmaat aksies

en: Bulk Edit
af_ZA: Grootmaat wysig

en: Bulk actions
af_ZA: Grootmaat aksies

en: Bulk edit
af_ZA: Grootmaat wysig

en: Bulk select
af_ZA: Selekteer in grootmaat

en: Bulleted list
af_ZA: Kolpuntlys

en: Button
af_ZA: Knoppie

[ctx: Button label for a next revision]
en: Next
af_ZA: Volgende

[ctx: Button label for a previous revision]
en: Previous
af_ZA: Vorige

[ctx: Button label to reveal tool panel options]
en: %s options
af_ZA: %s opsies

en: Button text
af_ZA: Knoppieteks

en: Buttons
af_ZA: Knoppies

en: By %s
af_ZA: Deur %s

en: By %s.
af_ZA: Deur %s.

en: By default WordPress does not collect any analytics data. However, many web hosting accounts collect some anonymous analytics data. You may also have installed a WordPress plugin that provides analytics services. In that case, add information from that plugin here.
af_ZA: As standaard versamel WordPress nie enige analitiese inligting nie. Baie webbedienerrekeninge versamel egter anonieme analitiese inligting. Jy kon ook 'n WordPress plugin installeer het wat analitiese dienste verskaf. In daardie geval, voeg inligting oor daardie plugin hier.

en: By default WordPress does not collect any personal data about visitors, and only collects the data shown on the User Profile screen from registered users. However some of your plugins may collect personal data. You should add the relevant information below.
af_ZA: As standaard versamel WordPress nie enige persoonlike inligting oor besoekers nie, en versamel slegs die inligting getoon op die Gebruikersprofielskerm van geregistreerde gebruikers. Party van jou plugins mag egter persoonlike inligting versamel. Jy moet die relevante inligting hieronder invoeg.

en: By default WordPress does not share any personal data with anyone.
af_ZA: As standaard deel WordPress nie enige persoonlike inligting met enigiemand nie.

en: By default, WordPress does not include a contact form. If you use a contact form plugin, use this subsection to note what personal data is captured when someone submits a contact form, and how long you keep it. For example, you may note that you keep contact form submissions for a certain period for customer service purposes, but you do not use the information submitted through them for marketing purposes.
af_ZA: As standaard sluit WordPress nie 'n kontakvorm in nie. Indien jy 'n kontakvorm plugin gebruik, gebruik hierdie onderafdeling om aan te dui watter persoonlike data versamel word wanneer iemand 'n kontakvorm indien, en hoe lank jy dit hou. Jy kan byvoorbeeld aandui dat jy kontakvormindienings vir 'n sekere tydperk hou vir kliëntediens doeleindes, maar dat jy nie die inligting ingedien deur hulle vir bemarkingsdoeleindes gebruik nie.

en: By default, new users will receive an email letting them know they&#8217;ve been added as a user for your site. This email will also contain a password reset link. Uncheck the box if you do not want to send the new user a welcome email.
af_ZA: By standaard sal nuwe gebruikers 'n e-pos ontvang wat hulle in kennis stel dat hulle as gebruiker by jou webwerf bygevoeg is. Hierdie e-pos sal ook die wagwoord regstellings webskakel bevat. Ontmerk die opsie in die boksie as jy nie vir nuwe gebruikers 'n verwelkomings e-pos will stuur nie.

en: By: %s
af_ZA: Deur: %s

en: CSS Classes
af_ZA: CSS klasse

en: CSS Classes (optional)
af_ZA: CSS klasse (optioneel)

en: CSS code
af_ZA: CSS kode

en: Cache
af_ZA: Kas

en: Cairo
af_ZA: Kairo

en: Calcutta
af_ZA: Kalkutta

en: Calendar
af_ZA: Kalender

en: Cambridge Bay
af_ZA: Cambridge Baai

en: Can anyone register on this site?
af_ZA: Kan enigiemand registreer op hierdie webblad

en: Can communicate with WordPress.org
af_ZA: Kan met WordPress.org kommunikeer

en: Canada
af_ZA: Kanada

en: Cancel
af_ZA: Kanselleer

en: Cancel Edit
af_ZA: Kanselleer wysig

en: Cancel and go back
af_ZA: Kanselleer en gaan terug

en: Cancel edit
af_ZA: Kanselleer wysig

en: Cancel password change
af_ZA: Kanseleer wagwoord verandering

en: Cancel reply
af_ZA: Kanselleer antwoord

en: Cannot Authorize Application
af_ZA: Kan nie toepassing goedkeur nie

en: Cannot create a comment with that type.
af_ZA: Kon nie kommentaar vir daardie tipe skep nie.

en: Cannot create a revision of a revision
af_ZA: Kan nie 'n hersiening van 'n hersiening skep nie

en: Cannot create a user with an empty login name.
af_ZA: 'n Gebruiker sonder 'n gebruikersnaam kan nie bygevoeg word nie.

en: Cannot create existing comment.
af_ZA: Kan nie bestaande kommentaar skep nie.

en: Cannot create existing post.
af_ZA: Kan nie 'n bestaande berig skep nie.

en: Cannot create existing user.
af_ZA: Kan nie huidige gebruiker skep nie.

en: Cannot delete an active plugin. Please deactivate it first.
af_ZA: Die uitbreiding is aktief en kan nie uitgewis word nie. Deaktiveer dit eers.

en: Cannot load %s.
af_ZA: Kan nie %s laai.

en: Cannot load image metadata.
af_ZA: Kan nie foto se metadata laai nie.

en: Cannot resize the image. Both width and height are not set.
af_ZA: Kan nie die fotogrootte verander nie. Beide wydte en hoogte is nie gestel nie.

en: Cannot save image metadata.
af_ZA: Kan nie foto se metadata stoor nie.

en: Cannot set attributes due to invalid parent product.
af_ZA: Kan nie eienskappe stel nie weens verkeerde ouerproduk.

en: Cannot set parent term, taxonomy is not hierarchical.
af_ZA: Aangesien 'n Taksonomie nie 'n hiërargie het nie, kon 'n hoofterm nie gestel word nie.

en: Cannot stabilize objects. Convert the object to an array first.
af_ZA: Die voorwerpe kan nie gestabiliseer word nie. Skakel die voorwerp eers om na 'n reeks.

en: Cannot view post type.
af_ZA: Kan nie na berig-tipe kyk nie.

en: Cannot view status.
af_ZA: Kon nie kyk na status nie.

en: Capabilities
af_ZA: Vermoëns

en: Cape Verde
af_ZA: Kaap Verde

en: Caption
af_ZA: Byskrif

en: Caption for the attachment, as it exists in the database.
af_ZA: Opskrif vir hierdie aanhegsel, soos dit bestaan in die databasis.

en: Caption&hellip;
af_ZA: Onderskrif&hellip;

en: Captions
af_ZA: Byskrifte

en: Captions/Subtitles
af_ZA: Onderskrifte/Beskrywings

en: Cart Page
af_ZA: Waentjie bladsy

en: Catalan
af_ZA: Katalaans

en: Categories
af_ZA: Kategorieë

en: Categories and Tags Converter
af_ZA: Kategorieë en sleutelwoord omskakelaar

en: Categories can be selectively converted to tags using the <a href="%s">category to tag converter</a>.
af_ZA: Kategorieë kan gekies word om te verander na sleutelwoorde, deur die gebruik van <a href="%s">kategorie na sleutelwoord omskakelaar</a>.

en: Categories deleted.
af_ZA: Kategorie verwyder.

en: Categories have hierarchy, meaning that you can nest sub-categories. Tags do not have hierarchy and cannot be nested. Sometimes people start out using one on their posts, then later realize that the other would work better for their content.
af_ZA: Kategorieë het 'n hiërargie, dus kan jy sub-kategorieë in 'n kategorie maak. Sleutelwoorde het nie 'n hiërargie nie. Somtyds begin mense een gebruik met 'n artikel, maar kom dan later agter 'n ander een sal beter werk met die inhoud.

en: Categories list
af_ZA: Kategorieë lys

en: Categories list navigation
af_ZA: Kategorieë navigasie lys

en: Categories, unlike tags, can have a hierarchy. You might have a Jazz category, and under that have children categories for Bebop and Big Band. Totally optional.
af_ZA: Anders as met sleutelwoorde, kategorieë het 'n hiërargie. Jy kan dalk 'n Braai kategorie hê en onder dit sub-kategorieë vir Vleis, Toerusting en Resepte. Heeltemal opsioneel.

en: Categories:
af_ZA: Kategorieë:

en: Categories:
af_ZA: Kategorië

en: Category
af_ZA: Kategorie

en: Category ID.
af_ZA: Kategorie ID.

en: Category added.
af_ZA: Kategorie bygevoeg.

en: Category deleted.
af_ZA: Kategorie verwyder.

en: Category name.
af_ZA: Kategorie se naam.

en: Category not added.
af_ZA: Kategorie nie bygevoeg.

en: Category not updated.
af_ZA: Kategorie nie opgedateer nie.

en: Category slug.
af_ZA: Kategorie kortskakel

en: Category updated.
af_ZA: Kategorie opgedateer.

en: Category: | Categories:
af_ZA[0]: Kategorie:

en: Caution:
af_ZA: Waarskuwing:

en: Cell padding
af_ZA: Sel binneruimte

en: Cell spacing
af_ZA: Selspasie

en: Cell type
af_ZA: Sel tiepe

en: Center
af_ZA: Middel

en: Change
af_ZA: Verander

en: Change Frequency
af_ZA: Frekwensie van Verandering

en: Change address
af_ZA: Verander adres

en: Change audio
af_ZA: Verander audio

en: Change file
af_ZA: Verander lêer

en: Change image
af_ZA: Verander foto

en: Change logo
af_ZA: Verander embleem

en: Change role to&hellip;
af_ZA: Verander rol na&hellip;

en: Change theme
af_ZA: Verander tema

en: Change type of %d block | Change type of %d blocks
af_ZA[0]: Verander tipe van %d blok
af_ZA[1]: Verander tipe van %d blokke

en: Change video
af_ZA: Verander Video

en: Change your Privacy Policy page
af_ZA: Verander jou Privaatheidsbeleidbladsy

en: Changed roles.
af_ZA: Verander rolle.

en: Changes have already been trashed.
af_ZA: Veranderinge is reeds geskrap.

en: Changes saved.
af_ZA: Veranderinge is gestoor.

en: Changes trashed successfully.
af_ZA: Veranderinge is suksesvol geskrap.

en: Changeset is being edited by other user.
af_ZA: Die veranderingsstel word deur iemand anders hersien.

en: Changing to %s
af_ZA: Verander na %s

en: Chapters
af_ZA: Hoofstukke

en: Cheatin&#8217; uh?
af_ZA: Verneuk jy, huh?

en: Check All
af_ZA: Gaan Alles Na

en: Check Spelling
af_ZA: Toets Spelling

en: Check for Spam
af_ZA: Kyk vir snert

en: Check for updates manually
af_ZA: Kyk self vir bywerkings

en: Check your email
af_ZA: Lees asseblief jou e-pos

en: Check your email for the confirmation link.
af_ZA: Kyk na jou e-pos vir die skakel ter bevestiging.

en: Check your email for your new password.
af_ZA: Kyk na jou e-pos vir jou nuwe wagwoord.

en: Checking...
af_ZA: Besig om na te gaan...

en: Chinese
af_ZA: Sjinees

en: Chinese (Simplified)
af_ZA: Sjinees (vereenvoudig)

en: Chinese (Traditional)
af_ZA: Sjinees (tradisioneel)

en: Choose Image
af_ZA: Kies foto

en: Choose a Background Image
af_ZA: Kies agtergrond foto

en: Choose a Custom Header
af_ZA: Kies 'n unieke hoofstrook

en: Choose a file from your computer:
af_ZA: Kies 'n lêer van jou rekenaar:

en: Choose an image from your computer:
af_ZA: Kies 'n foto van jou rekenaar:

en: Choose audio
af_ZA: Kies audio

en: Choose either a city in the same timezone as you or a %s (Coordinated Universal Time) time offset.
af_ZA: Kies óf 'n stad in dieselfde tydsone as jy, óf 'n %s (Koödineerde Universele Tyd) tydsafwyking.

en: Choose file
af_ZA: Kies lêer

en: Choose from the most used tags
af_ZA: Kies van die mees gebruikte sleutelwoorde

en: Choose image
af_ZA: Kies 'n foto

en: Choose logo
af_ZA: Kies 'n embleem

en: Choose the part of the image you want to use as your header.
af_ZA: Kies watse gedeelte van die foto wil jy gebruik vir jou hoofstrook.

en: Choose the target frame for your link.
af_ZA: Kies die teiken raam vir jou skakel.

en: Choose video
af_ZA: Selekteer Video

en: Choose what to export
af_ZA: Kies wat om oor te skakel

en: Christmas
af_ZA: Kersfees

en: Cincinnati
af_ZA: Kaapstad

en: City
af_ZA: Stad

en: City:
af_ZA: Stad:

en: Classic
af_ZA: Klassiek

en: Classic Block Keyboard Shortcuts
af_ZA: Klassieke Blok Kortpadsleutels

en: Clear
af_ZA: Maak Leeg

en: Clear Inactive Widgets
af_ZA: Verwyder onaktiewe Widgets

en: Clear Results
af_ZA: Maak resultate skoon

en: Clear formatting
af_ZA: Verwyder enige formaat

en: Click &#8220;Add New Image&#8221; to upload an image file from your computer. Your theme works best with an image that matches the size of your video &#8212; you&#8217;ll be able to crop your image once you upload it for a perfect fit.
af_ZA: Kliek op &#8220;Voeg nuwe foto by&#8221; om 'n foto op te laai vanaf jou rekenaar. Jou tema werk die beste met 'n foto wat dieselfde grootte as jou video is &#8212; wanneer jou foto opgelaai is, sal jy 'n kans hê om dit perfek te knip.

en: Click &#8220;Add New Image&#8221; to upload an image file from your computer. Your theme works best with an image with a header height of %s pixels &#8212; you&#8217;ll be able to crop your image once you upload it for a perfect fit.
af_ZA: Kliek op &#8220;Voeg nuwe foto by&#8221; om 'n foto op te laai vanaf jou rekenaar. Jou tema werk die beste met 'n foto wat 'n hoogte het van %s pixels &#8212; wanneer jou foto opgelaai is, sal jy 'n kans hê om dit perfek te knip.

en: Click &#8220;Add New Image&#8221; to upload an image file from your computer. Your theme works best with an image with a header size of %s pixels &#8212; you&#8217;ll be able to crop your image once you upload it for a perfect fit.
af_ZA: Kliek op &#8220;Voeg nuwe foto by&#8221; om 'n foto op te laai vanaf jou rekenaar. Jou tema werk die beste met 'n foto wat 'n hoofstrook grootte van %s pixels het &#8212; wanneer jou foto opgelaai is, sal jy 'n kans hê om dit perfek te knip.

en: Click &#8220;Add New Image&#8221; to upload an image file from your computer. Your theme works best with an image with a header width of %s pixels &#8212; you&#8217;ll be able to crop your image once you upload it for a perfect fit.
af_ZA: Kliek op &#8220;Voeg nuwe foto by&#8221; om 'n foto op te laai vanaf jou rekenaar. Jou tema werk die beste met 'n foto wat 'n wydte het van %s pixels &#8212; wanneer jou foto opgelaai is, sal jy 'n kans hê om dit perfek te knip.

en: Click &#8220;Next&#8221; to start adding links to your new menu.
af_ZA: Kliek op &#8220;Volgende&#8221; om skakels by te voeg tot die nuwe kieslys.

en: Click Save Menu to make pending menu items public.
af_ZA: Kliek op Stoor kieslys om die hangende kieslys items bekend te maak.

en: Click here
af_ZA: Kliek hier

en: Click here to cancel reply.
af_ZA: Klik hier om antwoord te kanseleer.

en: Click on the theme to see the theme name, version, author, description, tags, and the Delete link
af_ZA: Kliek op die tema om die tema se naam, weergawe, outeur, beskrywing, sleutelwoorde en die Verwyder skakel te sien

en: Click the Save Menu button to save your changes.
af_ZA: Kliek die Stoor Kieslys knoppie om jou veranderinge te stoor.

en: Click the image to edit or update
af_ZA: Kliek op die foto om dit te wysig of op te dateer

en: Click to Press This!
af_ZA: Deel met Press This!

en: Click to autoplay the presentation!
af_ZA: Kliek om die aanbieding outomaties te speel!

en: Click to edit the site title.
af_ZA: Kliek om hierdie webwerf se titel te wysig.

en: Click to edit this element.
af_ZA: Kliek om hierdie element te wysig.

en: Click to edit this menu.
af_ZA: Kliek om hierdie kieslys te wysig.

en: Click to edit this widget.
af_ZA: Kliek om hierdie Widget te wysig.

en: Click to print
af_ZA: Druk dit

en: Click to share on %s
af_ZA: Deel dit op %s

en: Click to share on Facebook
af_ZA: Deel dit op Facebook

en: Click to share on LinkedIn
af_ZA: Deel dit op LinkedIn

en: Click to share on Pinterest
af_ZA: Deel dit op Pinterest

en: Click to share on Pocket
af_ZA: Deel dit op Pocket

en: Click to share on Reddit
af_ZA: Deel dit op Reddit

en: Click to share on Tumblr
af_ZA: Deel dit op Tumblr

en: Click to share on Twitter
af_ZA: Deel dit op Twitter

en: Click to view slideshow.
af_ZA: Kliek om 'n skyfievertoning te sien.

en: Clicking <strong>Select Files</strong> opens a navigation window showing you files in your operating system. Selecting <strong>Open</strong> after clicking on the file you want activates a progress bar on the uploader screen.
af_ZA: Deur te kliek op <strong>Selekteer Lêers</strong> maak 'n navigasie venster oop, wat die lêers wys in jou bedryfstelsel. Selekteer <strong>Maak oop</strong> nadat jy gekliek het op die lêer wat jy wil hê. Dit aktiveer 'n prosesbar op die oplaai skerm.

en: Clicking an item will display an Attachment Details dialog, which allows you to preview media and make quick edits. Any changes you make to the attachment details will be automatically saved.
af_ZA: Waneer jy op 'n item klik, sal 'n venster met die aanhangsel se besonderhede verskyn wat jou in staat stel om na die media te kyk en veranderinge aan te bring. Enige veranderinge aan die inligting sal outomaties gestoor word.

en: Clicks
af_ZA: Klieke

en: Clicks for %1$s days ending %2$s
af_ZA: Klieke vir %1$s dae eindig %2$s

en: Client version
af_ZA: Kliëntweergawe

en: Close
af_ZA: Sluit

en: Close Menu
af_ZA: Maak kieslys toe

en: Close all open tags
af_ZA: Sluit alle oop etikette

en: Close blockquote tag
af_ZA: Sluit blokaanhaling sleutelwoord

en: Close bold tag
af_ZA: Sluit vet sleutelwoord

en: Close bulleted list tag
af_ZA: Beëindig kollys kenteken

en: Close code tag
af_ZA: Beëindig kode kenteken

en: Close deleted text tag
af_ZA: Sluit verwyderde teks sleutelwoord

en: Close details dialog
af_ZA: Sluit detail dialoog

en: Close dialog
af_ZA: Sluit

en: Close inserted text tag
af_ZA: Beëindig tekskenteken

en: Close italic tag
af_ZA: Sluit skuins sleutelwoord

en: Close list item tag
af_ZA: Beëindig lys kenteken

en: Close media attachment panel
af_ZA: Maak die media aanhegsel paneel toe.

en: Close numbered list tag
af_ZA: Beëindig nommerlys kenteken

en: Close reorder mode
af_ZA: Beëindig sortering

en: Close sharing dialog
af_ZA: Maak deel-dialoog toe

en: Close the Customizer and go back to the previous page
af_ZA: Maak die Pasmaker toe en gaan terug na die vorige bladsy

en: Close uploader
af_ZA: Maak oplaaier toe

en: Code
af_ZA: Kode

en: Code editor
af_ZA: Kode Skryfpaneel

en: Code is Poetry
af_ZA: Kode is digkuns

en: Collapse Main menu
af_ZA: Maak hoof kieslys toe

en: Collapse menu
af_ZA: Maak kieslys toe.

en: Color
af_ZA: Kleur

en: Color Scheme
af_ZA: Kleurskema

en: Color Settings
af_ZA: Kleur Verstellings

en: Color scheme
af_ZA: Kleurskema

en: Color: %s
af_ZA: Kleur: %s

en: Colors
af_ZA: Kleure

en: Column
af_ZA: Kolom

en: Column group
af_ZA: Kolom groep

en: Columns
af_ZA: Kolomme

en: Coming Soon
af_ZA: Binnekort Hier

en: Coming soon
af_ZA: Binnekort Hier

[ctx: Comma-separated list of replacement words in your language]
en: &#8217;tain&#8217;t,&#8217;twere,&#8217;twas,&#8217;tis,&#8217;twill,&#8217;til,&#8217;bout,&#8217;nuff,&#8217;round,&#8217;cause,&#8217;em
af_ZA: &#8217;tain&#8217;t,&#8217;twas,&#8217;twas,&#8217;tis,&#8217;twil,&#8217;tot,&#8217;buit,&#8217;nuff,&#8217;rond,&#8217;oorsaak,&#8217;em

[ctx: Comma-separated list of search stopwords in your language]
en: about,an,are,as,at,be,by,com,for,from,how,in,is,it,of,on,or,that,the,this,to,was,what,when,where,who,will,with,www
af_ZA: oor, 'n, is, soos, by, wees, by, com, vir, van, hoe, in, is, dit, of, an, of, daardie, die, hierdie, vir, was, wat, waneer, waar, wie, sal, met, www

[ctx: Comma-separated list of words to texturize in your language]
en: 'tain't,'twere,'twas,'tis,'twill,'til,'bout,'nuff,'round,'cause,'em
af_ZA: 'tis nie,'twas,'twas,'tis,'twil,'tot,'buit,'nuff,'rond,'oorsaak,'em

en: Comment
af_ZA: kommentaar

en: Comment %d contains personal data but could not be anonymized.
af_ZA: Kommentaar %d bevat persoonlike inligting, maar kon nie anoniem gemaak word nie.

en: Comment %d does not exist
af_ZA: Kommentaar %d  bestaan nie

en: Comment Author
af_ZA: Kommentaarouteur

en: Comment Author Email
af_ZA: Kommentaarouteur E-pos

en: Comment Author IP
af_ZA: Kommentaarouteur IP

en: Comment Author URL
af_ZA: Kommentaarouteur URL

en: Comment Author User Agent
af_ZA: Kommentaarouteur Gebruikeragent

en: Comment Content
af_ZA: Kommentaarinhoud

en: Comment Date
af_ZA: Kommentaardatum

en: Comment History
af_ZA: Kommentaar se geskiedenis

en: Comment Moderation
af_ZA: Kommentaar Goedkeuring

en: Comment Submission Failure
af_ZA: Die versending van kommentaar was onsuksesvol

en: Comment URL
af_ZA: Kommentaar URL

en: Comment author must fill out name and email
af_ZA: Kommentaar outeur moet 'n naam en e-pos adres invul

en: Comment author must have a previously approved comment
af_ZA: Outeur van kommentaar moet 'n kommentaar hê wat voorheen goedgekeur was.

en: Comment author name and email are required
af_ZA: Kommentaar outeur naam en epos word vereis

en: Comment author name and email are required.
af_ZA: Die naam en e-posadres van die kommentator word vereis.

en: Comment by %s marked as spam.
af_ZA: Kommentaar deur %s is gemerk as strooi.

en: Comment by %s moved to the Trash.
af_ZA: Kommentaar deur %s is geskuif na die asblik.

en: Comment by %s moved to the trash.
af_ZA: Kommentaar deur %s is geskuif na die asblik.

en: Comment field exceeds maximum length allowed.
af_ZA: Kommentaar veld gaan oor die maksimum lengte wat toegelaat word.

en: Comment is required.
af_ZA: Kommentaar word vereis.

en: Comment moderation
af_ZA: Kommentaar Goedkeuring

en: Comment must be manually approved
af_ZA: Kommentaar moet met die hand goedgekeur word

[ctx: Comment number declension: on or off]
en: off
af_ZA: af

en: Comment on %1$s by %2$s
af_ZA: Kommentaar op %1$s deur %2$s

en: Comment status
af_ZA: Kommentaar status

en: Comment:
af_ZA: Kommentaar:

en: Comment: %s
af_ZA: Kommentaar: %s

en: Commenting as %s
af_ZA: Jy lewer kommentaar as %s

en: Comments
af_ZA: Kommentare

en: Comments %s
af_ZA: Kommentare %s

en: Comments (%1$s) on &#8220;%2$s&#8221;
af_ZA: Kommentare (%1$s) op &#8220;%2$s&#8221;

en: Comments (%s)
af_ZA: Kommentaar (%s)

en: Comments Feed
af_ZA: Kommentaarvoer

en: Comments Off<span class="screen-reader-text"> on %s</span>
af_ZA: Kommentare af<span class="screen-reader-text"> op %s</span>

en: Comments are closed.
af_ZA: Kommentaar is gesluit.

en: Comments feed
af_ZA: Kommentaarvoer

en: Comments for %1$s searching on %2$s
af_ZA: Kommentare vir %1$s, deursoek %2$s

en: Comments for %s
af_ZA: Kommentaar van %s

en: Comments list
af_ZA: Kommentaarlys

en: Comments list navigation
af_ZA: Kommentaarlys navigasie

en: Comments navigation
af_ZA: Kommentaar navigasie

en: Comments on %s
af_ZA: Kommentaar op %s

en: Comments on &#8220;%s&#8221;
af_ZA: Kommentaar op &#8220;%s&#8221;

en: Comments on this post are closed.
af_ZA: Hierdie artikel se kommentaar is gesluit.

en: Comments on: %s
af_ZA: Kommentaar op: %s

en: Comments should be displayed with the %s comments at the top of each page
af_ZA: Kommentare moet wys met die %s kommentare bo aan elke bladsy

en: Communicating with the WordPress servers is used to check for new versions, and to both install and update WordPress core, themes or plugins.
af_ZA: Kommunikasie met die WordPres bedienaars word gebruik om te kyk vir nuwe weergawes, en om WordPress kern, temas, of plugins, by te werk.

en: Communication with WordPress.org
af_ZA: Kommunikasie met WordPress.org

en: Community Events Location
af_ZA: Gemeenskapsgebeurtenisse Ligging

en: Community Translator
af_ZA: Vertaler

en: Compact view
af_ZA: Kompakte aansig

en: Compare Revisions of &#8220;%s&#8221;
af_ZA: Vergelyk weergawes van &#8220;%s&#8221;

en: Compare any two revisions
af_ZA: Vergelyk enige twee weergawes

en: Compare two different revisions by <strong>selecting the &#8220;Compare any two revisions&#8221; box</strong> to the side.
af_ZA: Vergelyk twee verskillende weergawes deur <strong>die &#8220;Vergelyk enige twee weergawes&#8221; boks aan die kant te kies</strong>.

en: Complete
af_ZA: Voltooi

en: Complete request
af_ZA: Voltooi die versoek

en: Completed
af_ZA: Voltooi

en: Completed <span class="count">(%s)</span> | Completed <span class="count">(%s)</span>
af_ZA[0]: Voltooi <span class="count">(%s)</span>
af_ZA[1]: Voltooi <span class="count">(%s)</span>

en: Configure
af_ZA: Instel

en: Configuring this is optional. By default, it should be blank.
af_ZA: Om hierdie in te stel is opsioneel. By standaard moet daar niks wees.

en: Confirm
af_ZA: Bevestig

en: Confirm Deletion
af_ZA: Bevestig verwydering

en: Confirm Email Address
af_ZA: Bevestig E-pos adres

en: Confirm Now
af_ZA: Bevestig nou

en: Confirm Password
af_ZA: Bevestig wagwoord

en: Confirm Removal
af_ZA: Bevestig verwyder

en: Confirm new password
af_ZA: Bevestig nuwe wagwoord

en: Confirm the "%s" action
af_ZA: Bevestig die "%s" aksie

en: Confirm use of weak password
af_ZA: Bevestig die gebruik van 'n swak wagwoord.

en: Confirm your administration email
af_ZA: Bevestig jou administrasie e-pos

en: Confirmation request initiated successfully.
af_ZA: Bevestigingsversoek suksesvol begin.

en: Confirmation request sent again successfully.
af_ZA: Bevestigingsversoek met sukses weer gestuur.

en: Confirmed <span class="count">(%s)</span> | Confirmed <span class="count">(%s)</span>
af_ZA[0]: Bevestig <span class="count">(%s)</span>
af_ZA[1]: Bevestig <span class="count">(%s)</span>

[ctx: Congratulations on writing $number total posts on $blog_title]
en: Congratulations on writing your first post on %1$s. | Congratulations on writing %2$s total posts on %1$s.
af_ZA[0]: Veels geluk met jou eerste inskrywing op %1$s.
af_ZA[1]: Veels geluk.  Jy het %2$s inskrywings op %1$s.

en: Connect with %s
af_ZA: Konnekteer met %s

en: Connect your accounts so that when you publish a post it will be automatically shared on Facebook or Twitter. <strong>Blog posts that are shared get 50% more likes, comments and views.</strong>
af_ZA: Koppel jou rekeninge sodat wanneer jy 'n artikel publiseer, dit outomaties gedeel word op Facebook of Twitter. <strong>Blogartikels wat gedeel word, kry 50% meer likes, kommentaar en aandag.</strong>

en: Connecting as: %s
af_ZA: Verbind as: %s

en: Connection lost or the server is busy. Please try again later.
af_ZA: Geen konneksie of die bediener is besig. Probeer asseblief weer later.

en: Constrain proportions
af_ZA: Beperkingsverhoudings

en: Contact
af_ZA: kontak

en: Contact Info
af_ZA: Kontak besonderhede

en: Contact forms
af_ZA: Kontakvorms

en: Contact information
af_ZA: Kontak besonderhede

en: Contact us
af_ZA: Kontak ons

en: Contains the handle that defines the block style.
af_ZA: Bevat die handteerder wat die blokstyl definieer.

en: Content
af_ZA: Inhoud

en: Content hash did not match expected.
af_ZA: Onverwagte inhoud sekuriteits kode gevind.

en: Content to export
af_ZA: Inhoud om uit te voer

en: Content, title, and excerpt are empty.
af_ZA: Inhoud, titel en uittreksel is leeg.

en: Content:
af_ZA: Inhoud

en: Context provided by blocks of this type.
af_ZA: Konteks voorsien deur blokke van hierdie tipe.

en: Context values inherited by blocks of this type.
af_ZA: Konteks-waardes wat deur hierdie tipe blokke geërf word.

en: Contextual Help Tab
af_ZA: Kontekstuele hulp oortjie

en: Continue
af_ZA: Gaan voort

en: Continue reading
af_ZA: Lees aan

en: Continue reading %s
af_ZA: Lees meer %s

en: Continue reading %s <span class="meta-nav">&rarr;</span>
af_ZA: Lees voort %s <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Continue reading <span class="meta-nav">&rarr;</span>
af_ZA: Lees voort <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Continue reading<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>
af_ZA: Lees meer<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>

en: Contributors can write and manage their posts but not publish posts or upload media files.
af_ZA: Bydraers kan skryf en hulle eie artikels beheer, maar hulle kan nie dié artikels publiseer of media lêers oplaai nie.

en: Convert emoticons like :-) and :-P to graphics on display.
af_ZA: Omskep Emosikons soos :-) en :-P om te wys as 'n prentjie.

en: Convert emoticons like <code>:-)</code> and <code>:-P</code> to graphics on display
af_ZA: Verander Emoticons soos byvoorbeeld <code>:-)</code> en <code>:-P</code> om te verskyn as 'n prentjie

en: Convert existing categories to tags or tags to categories, selectively.
af_ZA: Verander huidige kategorieë na sleutelwoorde of sleutelwoorde na kategorieë, selektief.

en: Cookie expired.
af_ZA: Koekie het verval.

en: Cookies
af_ZA: Koekies

en: Copenhagen
af_ZA: Kopenhagen

en: Copied
af_ZA: Gekopieer

en: Copied %d block to clipboard. | Copied %d blocks to clipboard.
af_ZA[0]: %d blok is na die knipboard gedupliseer.
af_ZA[1]: %d blokke is na die knipboard gedupliseer.

en: Copied!
af_ZA: Gekopieer!

en: Copy
af_ZA: Kopieer

en: Copy &#8220;Press This&#8221; bookmarklet code
af_ZA: Kopieër &#8220;Press This&#8221; boekmerk kode

en: Copy Link
af_ZA: Kopieer Skakel

en: Copy URL
af_ZA: Kopiëer URL

en: Copy URL to clipboard
af_ZA: Dupliseer die skakel na die knipbord

en: Copy and paste this URL into your WordPress site to embed
af_ZA: Kopieër en plaas die URL in jou WordPress webwerf om dit in te sluit

en: Copy and paste this code into your site to embed
af_ZA: Kopieër en voeg kode tot jou webwerf in dit in te sluit

en: Copy site info to clipboard
af_ZA: Kopiëer webbladinligting na die knipbord

en: Copy suggested policy text from %s.
af_ZA: Kopieër voorgestelde beleidsteks van %s.

en: Copy table row
af_ZA: Kopieer tabelry

en: Could not access filesystem
af_ZA: Kon nie toegang kry tot lêersisteem.

en: Could not access filesystem.
af_ZA: Kon nie toegang kry tot lêersisteem.

en: Could not calculate resized image dimensions
af_ZA: Kon nie die foto se nuwe grootte uitwerk nie

en: Could not connect to https://www.google.com
af_ZA: Kon nie na https://www.google.com toe verbind nie.

en: Could not copy file.
af_ZA: Kon nie die lêer kopieer nie.

en: Could not copy files.
af_ZA: Kon nie lêers kopieer nie.

en: Could not copy files. You may have run out of disk space.
af_ZA: Kon nie die lêers gekopieer het nie. Jy kan dalk uit skyfspasie gehardloop het.

en: Could not create directory.
af_ZA: Kon nie 'n lêer skep nie.

en: Could not create user
af_ZA: Kon nie die nuwe gebruiker skep nie

en: Could not delete application password.
af_ZA: Die toepassing-wagwoord kon nie uitgewis word nie.

en: Could not delete application passwords.
af_ZA: Die toepassing-wagwoorde kon nie uitgewis word nie.

en: Could not delete meta value from database.
af_ZA: Kon nie die meta waarde verwyder van die databasis nie.

en: Could not delete site from the database.
af_ZA: Kon nie webblad uit die databasis verwyder nie.

en: Could not find an application password with that id.
af_ZA: 'n Toepassing-wagwoord kon nie vir daardie id gevind word nie.

en: Could not find the specified string.
af_ZA: Kon nie die spesifieke woorde vind nie.

en: Could not fully remove the plugin %s.
af_ZA: Kon nie heeltemal die Plugin %s verwyder nie.

en: Could not fully remove the plugins %s.
af_ZA: Kon nie heeltemal die Plugins %s verwyder nie.

en: Could not fully remove the theme %s.
af_ZA: Kon nie heeltemal die tema se %s verwyder nie.

en: Could not generate XML sitemap due to missing %s extension
af_ZA: Die XML webwerf-kaart kon nie genereer word nie, omdat die %s agtervoegsel nie teenwoordig is nie.

en: Could not insert attachment into the database.
af_ZA: Kon nie die aanhangsel in die databasis invoeg nie.

en: Could not insert term relationship into the database.
af_ZA: Kon nie die term se verhouding in die databasis voeg nie.

en: Could not log out user sessions. Please try again.
af_ZA: Kon nie uit die gebruiker sessie uitteken nie. Probeer asseblief weer.

en: Could not open file handle.
af_ZA: Kon nie dokument titel laai nie.

en: Could not reach WordPress.org
af_ZA: Kon nie WordPress.org bereik nie

en: Could not read image size.
af_ZA: Kon nie die grootte van die foto lees nie.

en: Could not remove the current plugin.
af_ZA: Kon nie die huidige uitbreiding verwyder nie.

en: Could not remove the old plugin.
af_ZA: Kon nie die ou Plugin verwyder nie.

en: Could not remove the old theme.
af_ZA: Kon nie die ou tema verwyder nie.

en: Could not remove the old translation.
af_ZA: Kon nie die ou vertaling verwyder nie.

en: Could not resume the plugin.
af_ZA: Kon nie die plugin hervat nie.

en: Could not resume the theme.
af_ZA: Kon nie die tema hervat nie.

en: Could not retrieve site data.
af_ZA: Kon nie webbladinligting haal nie.

en: Could not save application password.
af_ZA: Die toepassing-wagwoord kon nie gestoor word nie.

en: Could not split shared term.
af_ZA: Die term wat gedeel word kon nie verdeel nie.

en: Could not update attachment in the database.
af_ZA: Die aanhegsel kon nie in die databasis bygewerk word nie.

en: Could not update comment in the database.
af_ZA: Die opmerking kon nie in die databasis bygewerk word nie.

en: Could not update comment status.
af_ZA: Kon nie kommentaar status bywerk nie.

en: Could not update site in the database.
af_ZA: Kon nie webblad in die databasis bywerk nie.

en: Could not update the email last sent time.
af_ZA: Kon nie die e-pos laas gestuur tyd bywerk nie.

en: Could not update the meta value of %s in database.
af_ZA: Kon nie die metawaarde van %s bywerk in die databasis nie.

en: Could not write file %1$s (%2$s).
af_ZA: Kon nie lêer %1$s skryf nie (%2$s)

en: Could not write file %s
af_ZA: Kon nie lêer %s skryf nie

en: Couldn't retrieve a list of the checksums for WordPress %s.
af_ZA: Kon nie 'n lys van die checksums vir WordPress %s haal nie.

en: Countries
af_ZA: Lande

en: Country
af_ZA: Land

en: Coupon
af_ZA: Koepon

en: Coupons are a great way to offer discounts and rewards to your customers. They will appear here once created.
af_ZA: Koeponne is 'n uitstekende manier om jou kliënte afslag en belonings te bied. Koeponne sal hier verskyn nadat jy dit gemaak het.

en: Coupons list
af_ZA: Lys van koeponne

en: Cover Image
af_ZA: Dekfoto

en: Create
af_ZA: Skep

en: Create Blog
af_ZA: Skep die blog

en: Create Menu
af_ZA: Skep Kieslys

en: Create New Menu
af_ZA: Kies nuwe kieslys

en: Create Site
af_ZA: Skep my blog

en: Create a Configuration File
af_ZA: Skep 'n konfigurasielêer

en: Create a New Site
af_ZA: Skep 'n nuwe webwerf

en: Create a New User
af_ZA: Skep 'n nuwe gebruiker

en: Create a brand new user and add them to this site.
af_ZA: Skep 'n splinter nuwe gebruiker en voeg hulle by tot die webwerf.

en: Create a menu for this location
af_ZA: Skep 'n kieslys vir hierdie area

en: Create a new Privacy Policy page
af_ZA: Skep 'n nuwe Privaatheidsbeleid-blad

en: Create a new gallery
af_ZA: Skep nuwe gallery

en: Create a new playlist
af_ZA: Skep nuwe speellys

en: Create a new video playlist
af_ZA: Skep nuwe video speellys

en: Create an outstanding website
af_ZA: Skep 'n uitstaande webwerf

en: Create audio playlist
af_ZA: Maak 'n nuwe oudio speellys

en: Create gallery
af_ZA: Skep 'n gallery

en: Create video playlist
af_ZA: Maak 'n nuwe Video speellys

en: Create your first menu below.
af_ZA: Skep jou eerste kieslys hieronder.

en: Create your own website
af_ZA: Skep jou eie webwerf

en: Create, edit, and delete menus
af_ZA: Skep, wysig en verwyder kieslyste

en: Created
af_ZA: Geskep

en: Creating
af_ZA: Besig om te skep

en: Creating a Page is very similar to creating a Post, and the screens can be customized in the same way using drag and drop, the Screen Options tab, and expanding/collapsing boxes as you choose. This screen also has the distraction-free writing space, available in both the Visual and Text modes via the Fullscreen buttons. The Page editor mostly works the same as the Post editor, but there are some Page-specific features in the Page Attributes box.
af_ZA: Om 'n bladsy te skep is baie dieselfde as om 'n artikel te skep. Die skerms kan op dieselfde manier verander word deur sleep-en-sak, die Skerm Opsies oortjie of om te kies watter boksies oop of toe moet wees. Die skerm het ook volskerm-skryfwerk spasie, beskikbaar in die visuele en teks wyse deur die Volskerm knoppies. Die bladsye skryfpaneel werk basies dieselfde as die artikel skryfpaneel, maar daar is wel sommige eienskappe spesifiek vir bladsye, in die  Bladsy-eienskappe boksie.

en: Creating a comment requires valid author name and email values.
af_ZA: Die skep van 'n kommentaar vereis 'n geldige outeur se naam en e-pos waarde.

en: Creating comment failed.
af_ZA: Die skep van 'n kommentaar het misluk.

en: Credits
af_ZA: Krediete

en: Croatian
af_ZA: Kroaties

en: Crop
af_ZA: Kleinknip

en: Crop Aspect Ratio
af_ZA: Knip kleiner aan proporsie

en: Crop Header Image
af_ZA: Knip die hoofstrook foto kleiner

en: Crop Image
af_ZA: Kleinknip foto

en: Crop Selection
af_ZA: Kleinknip seleksie

en: Crop and Publish
af_ZA: Kleinknip en publiseer

en: Crop arguments.
af_ZA: Knip argumente

en: Crop image
af_ZA: Kleinknip foto

en: Crop thumbnail to exact dimensions
af_ZA: Sny piekieprentjie tot spesifieke mates.

en: Crop thumbnail to exact dimensions (normally thumbnails are proportional)
af_ZA: Knip piekieprentjie tot 'n spesifieke grootte (gewoontlik is piekieprentjies proporsioneel)

en: Crop type.
af_ZA: Knip soort

en: Crop your image
af_ZA: Kleinknip jou foto

en: Cropping&hellip;
af_ZA: Kleinknip&hellip;

en: Crunching&hellip;
af_ZA: Aan't karring&hellip;

en: Current
af_ZA: Huidig

en: Current Background Image
af_ZA: Huidige agtergrond foto

en: Current Header Image
af_ZA: Huidige kopstrook foto

en: Current Page
af_ZA: Huidige bladsy

en: Current Revision by %s
af_ZA: Huidige weergawe deur %s

en: Current Theme
af_ZA: Huidige tema

en: Current administration email: %s
af_ZA: Huidige administrasie e-pos: %s

en: Current header
af_ZA: Huidige opskrif

en: Current page of the collection.
af_ZA: Huidige bladsy van die versameling.

en: Current plugin: %1$s (version %2$s)
af_ZA: Huidige plugin: %1$s (weergawe %2$s)

en: Current thumbnail
af_ZA: Huidige piekieprentjie

en: Currently %s comment is waiting for approval. Please visit the moderation panel: | Currently %s comments are waiting for approval. Please visit the moderation panel:
af_ZA[0]: %s kommentaar wag tans vir jou goedkeuring. Besoek asseblief die modereerpaneel:
af_ZA[1]: %s kommentare wag tans vir jou goedkeuring. Besoek asseblief die modereerpaneel:

en: Custom
af_ZA: Uniek

en: Custom Background
af_ZA: Unieke agtergrond

en: Custom CSS
af_ZA: Unieke CSS

en: Custom Colors
af_ZA: Unieke kleure

en: Custom Fields
af_ZA: Unieke Velde

en: Custom HTML
af_ZA: Unieke HTML

en: Custom HTML Widget
af_ZA: Spesiaal gemaak HTML Widget

en: Custom Header
af_ZA: Unieke hoofstrook

en: Custom Link
af_ZA: Pasgemaakte skakel

en: Custom Links
af_ZA: Pasgemaakte skakels

en: Custom Logo
af_ZA: Unieke logo

en: Custom Menu
af_ZA: Spesifieke kieslys

en: Custom PHP error message.
af_ZA: Unieke PHP foutboodskap.

en: Custom PHP fatal error handler.
af_ZA: Unieke PHP fatale fout hanteerder.

[ctx: Custom Preset]
en: Custom
af_ZA: Uniek

en: Custom Size
af_ZA: Spesifieke grootte

en: Custom Structure
af_ZA: Unieke struktuur

en: Custom URL
af_ZA: Spesifieke URL

en: Custom background if defined by the theme.
af_ZA: Unieke agtergrond indien gedefinieer deur die tema.

en: Custom color
af_ZA: Unieke kleur

en: Custom color palette if defined by the theme.
af_ZA: Unieke kleurpalet indien gedefinieer deur die tema.

en: Custom date format:
af_ZA: Aangepasde tydformaat:

en: Custom field deleted.
af_ZA: Unieke veld verwyder.

en: Custom field updated.
af_ZA: Unieke velde opgedateer.

en: Custom fields can be used to add extra metadata to a post that you can <a href="%s">use in your theme</a>.
af_ZA: Unieke velde kan gebruik word vir die ekstra metadata vir 'n artikel wat jy in <a href="%s">jou tema kan gebruik</a>.

en: Custom font sizes if defined by the theme.
af_ZA: Unieke lettergroottes indien gedefinieer deur die tema.

en: Custom gradient presets if defined by the theme.
af_ZA: Unieke gradiënt voorafinstellings indien gedefinieer deur die tema.

en: Custom header if defined by the theme.
af_ZA: Unieke hoofstrook indien gedefineer deur die tema.

en: Custom installation script.
af_ZA: Unieke installasie kode.

en: Custom logo if defined by the theme.
af_ZA: Unieke log indien gedefinieer deur die tema.

en: Custom maintenance message.
af_ZA: Unieke onderhoud boodskap.

en: Custom rules have been added to your %s file.
af_ZA: Unieke reëls is by jou %s lêer gevoeg.

en: Custom site deleted message.
af_ZA: Unieke webwerf verwyderingsboodskap.

en: Custom site inactive message.
af_ZA: Unieke webwerf onaktiewe boodskap.

en: Custom site suspended message.
af_ZA: Unieke webwerf opskortings boodskap.

en: Custom time format:
af_ZA: Aangepasde tydformaat:

en: Custom:
af_ZA: Unieke:

en: Customer download link
af_ZA: Kliënt aflaai skakel

en: Customization Draft
af_ZA: Pasmaker konsep

en: Customize
af_ZA: Pasmaak

en: Customize &#8220;%s&#8221;
af_ZA: Pasmaak &#8220;%s&#8221;

en: Customize It!
af_ZA: Verander dit!

en: Customize New Changes
af_ZA: Pasmaak nuwe veranderinge

en: Customize Your Site
af_ZA: Pas jou webwerf aan

en: Customize theme: %s
af_ZA: Pasmaak tema: %s

en: Customize: %s
af_ZA: Pas aan: %s

en: Customizer
af_ZA: Pasmaker

en: Customizing
af_ZA: Pasmaak

en: Customizing &#9656; %s
af_ZA: Pasgemaak &#9656; %s

en: Customizing This Display
af_ZA: Opstel van hierdie beeld

en: Cut
af_ZA: Knip

en: Cut table row
af_ZA: Knip tabelry

en: Czech
af_ZA: Tsjeggiese

en: Daily Archives:
af_ZA: Daaglikse Argiewe:

en: Damascus
af_ZA: Damaskus

en: Danish
af_ZA: Deens

en: Dark
af_ZA: Donker

en: Dashboard
af_ZA: Beheerpaneel

en: Data erasure has failed.
af_ZA: Datauitwissing het misluk.

en: Database
af_ZA: Databasis

en: Database Error
af_ZA: Fout met die databasis

en: Database Server version
af_ZA: Databasisbedienerweergawe

en: Database charset
af_ZA: Databasiskarakterstel

en: Database collation
af_ZA: Databasissamestelling

en: Database prefix.
af_ZA: Databasisvoorvoegsel

en: Database size
af_ZA: Databasisgrootte

en: Database.
af_ZA: Databasis

en: Date
af_ZA: Datum

en: Date Format
af_ZA: Datumformaat

en: Date and time
af_ZA: Datum en tyd

en: Date range:
af_ZA: Datum reeks:

en: Date/Time
af_ZA: Datum/Tyd

en: Date/time
af_ZA: Datum/tyd

en: Day
af_ZA: Dag

en: Day and name
af_ZA: Dag en naam

en: Daylight saving time begins on: %s.
af_ZA: Dagligbesparingstyd begin op: %s.

en: Days
af_ZA: Dae

en: Deactivate
af_ZA: Deaktiveer

en: Debug mode is often enabled to gather more details about an error or site failure, but may contain sensitive information which should not be available on a publicly available website.
af_ZA: Ontfountingsmodus work dikwels aangeskakel om meer besonderhede oor 'n fout of faling van 'n webblad in te win, maar kan sensitiewe inligting bevat wat nie op 'n publieke beskikbare webblad beskikbaar behoort te wees nie.

en: Debugging enabled
af_ZA: Ontfouting aangeskakel

en: December
af_ZA: Desember

[ctx: December abbreviation]
en: Dec
af_ZA: Des

en: Decrease indent
af_ZA: Verminder inham

en: Default
af_ZA: Verstek

en: Default Avatar
af_ZA: Standaard Avatar

en: Default Images
af_ZA: Standaard fotos

en: Default Link Category
af_ZA: Standaard kategorie van skakel

en: Default Mail Category
af_ZA: Standaard pos kategorie

en: Default Post Category
af_ZA: Standaard kategorie van artikel

en: Default Post Format
af_ZA: Standaard artikel formaat

[ctx: Default Preset]
en: Default
af_ZA: Standaard

en: Default Style
af_ZA: Standaard Styl

en: Default article settings
af_ZA: Standaard artikel verstelling

[ctx: Default category slug]
en: Uncategorized
af_ZA: Ongekategoriseerd

en: Default comment status
af_ZA: Standaard kommentaarstatus

en: Default is %s
af_ZA: Standaard is %s

en: Default post category.
af_ZA: Standaard berig kategorie.

en: Default post format
af_ZA: Standaard artikel formaat

en: Default post format.
af_ZA: Standaard artikel-formaat.

en: Default post settings
af_ZA: Standaard artikelverstellings

[ctx: Default post slug]
en: hello-world
af_ZA: hallo-wereld

en: Default shortcuts,
af_ZA: Standaard kortpaaie,

en: Default template
af_ZA: Standaard modelvorm

en: Delete
af_ZA: Verwyder

en: Delete &#8220;%s&#8221;
af_ZA: Verwyder &#8220;%s&#8221;

en: Delete &#8220;%s&#8221; permanently
af_ZA: Verwyder &#8220;%s&#8221; permanent

en: Delete Menu
af_ZA: Verwyder kieslys

en: Delete My Site Permanently
af_ZA: Verwyder My webwerwe permanent

en: Delete Permanently
af_ZA: Verwyder permanent

en: Delete Site
af_ZA: Verwyder webwerf

en: Delete Users
af_ZA: Verwyder gebruikers

en: Delete a menu item by <strong>expanding it and clicking the Remove link</strong>
af_ZA: Verwyder 'n kieslys item deur dit <strong>uit te brei en dan op die Verwyder skakel te kliek</strong>

en: Delete all content.
af_ZA: Verwyder al die inhoud.

en: Delete column
af_ZA: Verwyder  kolom

en: Delete image
af_ZA: Skrap prent

en: Delete it: %s
af_ZA: Skrap dit: %s

en: Delete permanently
af_ZA: Wis permanent uit

en: Delete requests
af_ZA: Wis Versoeke Uit

en: Delete row
af_ZA: Skrap ry

en: Delete table
af_ZA: Skrap tabel

en: Delete this comment permanently
af_ZA: Verwyder permanent die kommentaar

en: Deleted
af_ZA: Verwyder

en: Deleted <span class="count">(%s)</span> | Deleted <span class="count">(%s)</span>
af_ZA[0]: Uitgevee <span class="count">(%s)</span>
af_ZA[1]: Uitgevee <span class="count">(%s)</span>

en: Deleted text (strikethrough)
af_ZA: Verwyderde teks (doodtrek)

en: Deleted:
af_ZA: Verwyder:

en: Deleting Links
af_ZA: Verwyder skakels

en: Deleting a category does not delete the posts in that category. Instead, posts that were only assigned to the deleted category are set to the default category %s. The default category cannot be deleted.
af_ZA: Wanneer 'n kategorie verwyder word, word die artikels in daardie kategorie nie verwyder nie. Die artikels wat slegs aan die verwyderde kategorie behoort het, word eerder aan die verstek kategorie, %s, toegeken. Die verstek kategorie kan nie verwyder word nie.

en: Denied: %s
af_ZA: Ontken: %s

en: Descending
af_ZA: Neerdaal

en: Descending.
af_ZA: Dalend

en: Description
af_ZA: Beskrywing

en: Description of block type.
af_ZA: Beskrywing van blok-tipe.

en: Description of the user.
af_ZA: Beskrywing van die gebruiker.

en: Descriptions
af_ZA: Beskrywings

en: Deselect
af_ZA: Deselekteer

en: Design
af_ZA: Ontwerp

en: Desktop
af_ZA: Rekenaar

en: Destination folder already exists.
af_ZA: Die beoogde lêer bestaan al klaar.

en: Detach
af_ZA: Losmaak

en: Detach from &#8220;%s&#8221;
af_ZA: Losmaak van &#8220;%s&#8221;

en: Details
af_ZA: Besonderhede

en: Details about the media file, specific to its type.
af_ZA: Besonderhede oor hierdie media-leêr, spesifiek tot sy tipe.

en: Details for theme: %s
af_ZA: Besonderhede vir tema: %s

en: Did not receive array from %1$s eraser (index %2$d).
af_ZA: Het nie array van %1$s uitwisser (indeks %2$d) ontvang nie.

en: Did you just paste HTML?
af_ZA: Het jy nou net HTML hier in gevoeg?

en: Did you know there is a &#8220;Custom HTML&#8221; widget now? You can find it by pressing the &#8220;<a class="add-widget" href="#">Add a Widget</a>&#8221; button and searching for &#8220;HTML&#8221;. Check it out to add some custom code to your site!
af_ZA: Hey, het jy geweet ons het nou 'n &#8220;pasgemaakte HTML&#8221;-widget? Jy kan dit opspoort deur op die &#8220;<a class="add-widget" href="#">Voeg 'n Widget by</a>&#8221;-knoppie te druk en te soek vir &#8220;HTML&#8221;. Gaan kyk hoe om 'n pasgemaakte kode by jou webwerf in te voeg!

en: Did you know there is a &#8220;Custom HTML&#8221; widget now? You can find it by scanning the list of available widgets on this screen. Check it out to add some custom code to your site!
af_ZA: Hey, het jy gehoor ons het 'n &#8220;Unieke HTML&#8221; Widget nou? Jy kan dit vind om deur die lys beskikbare Widgets op hierdie skerm te gaan. Gaan kyk hoe om 'n pasgemaakte kode by jou webwerf in te voeg!

en: Did you know?
af_ZA: Het jy geweet?

en: Did you lose your phone or leave your account logged in at a public computer? You can log out everywhere else, and stay logged in here.
af_ZA: Het jy jou foon verloor of is jou rekening nogsteeds per ongeluk ingeteken by 'n publieke rekenaar? Jy kan uitteken by alle ander lokale en net hier ingeteken bly.

en: Dimensions
af_ZA: Afmetings

en: Dimensions:
af_ZA: Afmeting

en: Direct link (best for mobile)
af_ZA: Direkte skakel (beste vir selfoon)

en: Directories and Sizes
af_ZA: Lêers en Groottes

en: Disable
af_ZA: Deaktiveer

en: Disable %s
af_ZA: Deaktiveer %s

en: Disable Auto-updates
af_ZA: Skakel outomatiese opgradeering af

en: Disable accessibility mode
af_ZA: Onaktiveer toeganklikheid manier

en: Disable auto-updates
af_ZA: Skakel outomatiese opgradeering af

en: Disable syntax highlighting when editing code
af_ZA: Deaktiveer die sintaksaktiwiteit wanneer jy jou kode redigeer

en: Disable the visual editor when writing
af_ZA: Maak die visuele skryfpaneel onaktief tydens skryf

en: Disabled
af_ZA: Afgeskakel

en: Disallowed Comment Keys
af_ZA: Ontoelaatbare opmerking-sleutels

en: Discard any changes and restore the original image.
af_ZA: Ignoreer enige veranderinge en herstel na oorspronklike foto.

en: Discard changes
af_ZA: Verwyder veranderinge

en: Discount total.
af_ZA: Afslag totaal.

en: Discount:
af_ZA: Afslag:

en: Discourage search engines from indexing this site
af_ZA: Ontmoedig Soekengines om hierdie werf te indeks

en: Discover
af_ZA: Ontdek

en: Discussion
af_ZA: Bespreking

en: Discussion Settings
af_ZA: Bespreeking verstelling

en: Dismiss
af_ZA: Keer weg

en: Dismiss errors
af_ZA: Ignoreer fout

en: Dismiss the browser warning panel
af_ZA: Verwyder die webleser se waarskuwing paneel

en: Dismiss the welcome panel
af_ZA: Verwyder die verwelkomingspaneel

en: Dismiss this notice.
af_ZA: Ontslaan hierdie kennisgewing.

en: Display Options
af_ZA: Vertoon opsies

en: Display Settings
af_ZA: Wys verstellings

en: Display Site Title and Tagline
af_ZA: Vertoon die webblad se titel en slagspreuk

en: Display an image in your sidebar
af_ZA: Wys 'n foto in jou kantkolom

en: Display an official Twitter Embedded Timeline widget.
af_ZA: Vertoon 'n amptelike Twitter Embedded Timeline brokkie.

en: Display as dropdown
af_ZA: Wys as saklys

en: Display as:
af_ZA: Vertoon as:

en: Display author
af_ZA: Vertoon outeur

en: Display date
af_ZA: Vertoon datum

en: Display item author if available?
af_ZA: Vertoon item outeur indien beskikbaar?

en: Display item content?
af_ZA: Vertoon item inhoud?

en: Display item date?
af_ZA: Vertoon item datum?

en: Display location
af_ZA: Wys plek

en: Display name for the user.
af_ZA: Vertoonnaam vir die gebruiker.

en: Display name publicly as
af_ZA: Naam om in die publiek te verskyn

en: Display post date?
af_ZA: Vertoon artikel se publiseer datum?

en: Displayed on attachment pages.
af_ZA: Wys op aangehegde bladsye.

en: Displaying %1$s&#8211;%2$s of %3$s
af_ZA: Wys %1$s&#8211;%2$s van %3$s

en: Displaying %d themes
af_ZA: Wys %d temas

en: Displaying %s&#8211;%s of %s
af_ZA: Wys %s&#8211;%s van %s

en: Displays a video from the media library or from YouTube, Vimeo, or another provider.
af_ZA: Dit wys 'n video van die media biblioteek of van YouTube, Vimeo of 'n ander kanaal.

en: Displays an audio player.
af_ZA: Wys 'n audio-speler.

en: Displays an image gallery.
af_ZA: Vertoon 'n foto gallery.

en: Displays an image.
af_ZA: Wys 'n foto.

en: Distraction-free writing mode
af_ZA: Volskerm-skryfwerk uitleg

en: Djibouti
af_ZA: Djiboeti

en: Do not allow
af_ZA: Moenie toelaat nie

en: Do not deregister the %1$s script in the administration area. To target the front-end theme, use the %2$s hook.
af_ZA: Moenie die %1$s-skrip in die administrasie area deregistreer nie. Om seker te maak jy fokus op die regte tema, gebruik die %2$s haak.

en: Do not forget to click &#8220;Save Changes&#8221; when you are done!
af_ZA: Moeinie vergeet om op &#8220;Stoor wysigings&#8220; te kliek wanneer jy klaar is nie!

en: Do not forget to click on the Save Changes button when you are finished.
af_ZA: Moenie vergeet om die Stoor Veranderinge knoppie te druk wanneer jy klaar is nie.

en: Do not pass %1$s tags to %2$s.
af_ZA: Moenie %1$s etikette na %2$s stuur nie.

en: Do you really want to <a href="%s">log out</a>?
af_ZA: Wil jy regtig <a href="%s">uitteken</a>?

en: Document <span class="count">(%s)</span> | Documents <span class="count">(%s)</span>
af_ZA[0]: Dokument <span class="count">(%s)</span>
af_ZA[1]: Dokumente <span class="count">(%s)</span>

en: Document Preview
af_ZA: Dokument voorskou

en: Document properties
af_ZA: Dokumenteienskappe

en: Documentation
af_ZA: Dokumentasie

en: Documents
af_ZA: Dokumente

en: Does the user %1$s have permission to use the %2$s database?
af_ZA: Het die gebruiker %1$s toestemming om die %2$s databasis te gebruik?

en: Domain
af_ZA: domein

en: Don't show again
af_ZA: Moenie weer wys nie

en: Done
af_ZA: Klaar

en: Done!
af_ZA: Klaar!

en: Down one
af_ZA: Een af

en: Downgrading the plugin&#8230;
af_ZA: Besig om die uitbreiding af te gradeer&#8230;

en: Downgrading the theme&#8230;
af_ZA: Besig om die tema af te gradeer&#8230;

en: Download Export File
af_ZA: Laai uitvoer lêer af

en: Download File
af_ZA: Laai lêer af

en: Download failed.
af_ZA: Aflaai het misluk.

en: Download file
af_ZA: Laai lêer af

en: Download personal data
af_ZA: Laai Persoonlike Inligting Af

en: Download personal data again
af_ZA: Laai weer persoonlike inligting af

en: Downloading data...
af_ZA: Besig om inligting af te laai...

en: Downloading installation package from %s&#8230;
af_ZA: Laai installasiepakket vanaf %s&#8230;

en: Downloading translation from %s&#8230;
af_ZA: Aflaai van vertaling vanaf %s&#8230;

en: Downloading update from %s&#8230;
af_ZA: Laai opdatering af van %s&#8230;

en: Downloading your new theme&hellip;
af_ZA: Laai jou nuwe tema af&hellip;

en: Draft
af_ZA: Konsep

en: Draft <span class="count">(%s)</span> | Drafts <span class="count">(%s)</span>
af_ZA[0]: Konsep <span class="count">(%s)</span>
af_ZA[1]: Konsep <span class="count">(%s)</span>

en: Draft Saved
af_ZA: Konsep gestoor

en: Draft created on %1$s at %2$s
af_ZA: Konsep geskep op %1$s te %2$s

en: Draft saved at %s.
af_ZA: Konsep gestoor by %s.

en: Draft saved.
af_ZA: Konsep gestoor.

en: Drafts
af_ZA: Konsepte

en: Drag and drop to reorder media files.
af_ZA: Drag-en-drop om media leêrs te orden.

en: Drag and drop to reorder tracks.
af_ZA: Sleep en los om die liedjies te rangskik.

en: Drag and drop to reorder videos.
af_ZA: Sleep en los om die Videos te rangskik.

en: Drag the bookmarklet below to your bookmarks bar. Then, when you&#8217;re on a page you want to share, simply &#8220;press&#8221; it.
af_ZA: Trek die boekmerkertjie hieronder na die boekmerkbalk. Wanneer jy dan op 'n bladsy is wat jy wil deel kan jy eenvoudig daarop kliek.

en: Drag the items into the order you prefer. Click the arrow on the right of the item to reveal additional configuration options.
af_ZA: Trek elke item in die orde wat jy verkies. Kliek op die pyltjie aan die regterkant van die item om additionele verstellings te sien.

en: Drag widgets here to remove them from the sidebar but keep their settings.
af_ZA: Trek Widgets hier om hulle te verwyder van die kantkolom, maar om die verstellings te behou.

en: Drop files to upload
af_ZA: Skuif lêers oor om opgelaai te word

en: Drop-ins are single files, found in the %s directory, that replace or enhance WordPress features in ways that are not possible for traditional plugins.
af_ZA: Drop-ins is enkele lêers, gevind in die %s lêer, wat WordPress funksies vervang of aanvul op maniere wat nie vir tradisionele plugins moontlik is nie.

en: Duplicate
af_ZA: Duplikaat

en: Duplicate comment detected; it looks as though you&#8217;ve already said that!
af_ZA: Dupliseerde kommentaar gevind; dit lyk asof jy dieselfde ding weer wil sê!

en: Dutch
af_ZA: Nederlands

en: E-Commerce
af_ZA: E-handel

en: E-Mail
af_ZA: E-pos

en: E-mail
af_ZA: E-pos

en: E-mail:
af_ZA: E-pos:

en: E-mail: %s
af_ZA: E-pos: %s

en: ERROR: please type a comment.
af_ZA: FOUT: tik asseblief 'n kommentaar

en: ERROR: you are replying to a comment on a draft post.
af_ZA: FOUT: jy antwoord 'n kommentaar op 'n konsep artikel.

en: Each navigation menu may contain a mix of links to pages, categories, custom URLs or other content types. Menu links are added by selecting items from the expanding boxes in the left-hand column below.
af_ZA: Elke kieslys kan 'n mengsel van skakels na bladsye, kategorieë, unieke URLs of ander inhoud tipes bevat. Kieslys skakels word bygevoeg deur die selekteering van items vanaf die boksies, wat kan oopmaak in die linkerkantste kolom.

en: Eastern Cape
af_ZA: Oos-Kaap

en: Edit
af_ZA: Wysig

en: Edit %s
af_ZA: Wysig %s

en: Edit &#8220;%s&#8221;
af_ZA: Verander &#8220;%s&#8221;

en: Edit <span class="screen-reader-text">%s</span>
af_ZA: Wysig <span class="screen-reader-text">%s</span>

en: Edit Category
af_ZA: Wysig kategorie

en: Edit Changeset
af_ZA: Wysig die veranderingsstel

en: Edit Comment
af_ZA: Wysig kommentaar

en: Edit Image
af_ZA: Wysig foto

en: Edit Link
af_ZA: Wysig skakel

en: Edit Link Category
af_ZA: Wysig skakelkategorie

en: Edit Media
af_ZA: Wysig media

en: Edit Menu
af_ZA: Wysig hoofnavigasie

en: Edit Menus
af_ZA: Wysig kieslys

en: Edit Original
af_ZA: Wysig oorspronklike weergawe

en: Edit Page
af_ZA: Wysig bladsy

en: Edit Post
af_ZA: Wysig artikel

en: Edit Profile
af_ZA: Wysig Profiel

en: Edit Scheduled Action
af_ZA: Wysig Geskeduleerde Aksie

en: Edit Site
af_ZA: Wysig webwerf

en: Edit Tag
af_ZA: Wysig sleutelwoord

en: Edit This
af_ZA: Wysig

en: Edit User
af_ZA: Wysig gebruiker

en: Edit User %s
af_ZA: Verander gebruiker %s

en: Edit Your Profile
af_ZA: Verander jou profiel

en: Edit audio playlist
af_ZA: Wysig oudio-speellys

en: Edit comment
af_ZA: Wysig kommentaar

en: Edit coupon
af_ZA: Wysig koeponne

en: Edit date and time
af_ZA: Wysig datum en tyd

en: Edit gallery
af_ZA: Wysig galery

en: Edit image
af_ZA: Wysig foto

en: Edit menu item
af_ZA: Wysig kieslys item

en: Edit menu item: %1$s (%2$s)
af_ZA: Wysig kieslys-item: %1$s (%2$s)

en: Edit more details
af_ZA: Wysig meer besonderhede

en: Edit next media item
af_ZA: Wysig volgende media-item

en: Edit permalink
af_ZA: Wysig permanente skakel

en: Edit previous media item
af_ZA: Wysig vorige media-item

en: Edit selected menu
af_ZA: Wysig geselekteerde kieslys

en: Edit site
af_ZA: Wysig webwerf

en: Edit status
af_ZA: Wysig status

en: Edit this comment
af_ZA: Wysig hierdie kommentaar

en: Edit this entry.
af_ZA: Wysig hierdie inskrywing.

en: Edit this page
af_ZA: Wysig hierdie blad

en: Edit user
af_ZA: Wysig gebruiker

en: Edit video playlist
af_ZA: Wysig video-speellys

en: Edit visibility
af_ZA: Wysig sigbaarheid

en: Edit widget: %s
af_ZA: Wysig Widget: %s

en: Edit your default menu by adding or removing items. Drag the items into the order you prefer. Click Create Menu to save your changes.
af_ZA: Wysig jou standaard kieslys, deur items by te voeg en te verwyder. Rankskik items in die volgorde jy verkies. Kliek Skep kieslys om die veranderinge te stoor.

en: Edit your menu below, or <a href="%s">create a new menu</a>. Do not forget to save your changes!
af_ZA: Wysig jou kieslys hieronder, of <a href="%s">skep 'n nuwe kieslys</a>. Moenie vergeet om jou veranderinge te stoor nie!

en: Edit your profile
af_ZA: Verander jou profiel

en: Edit: %s
af_ZA: Wysig %s

en: Editing Menus
af_ZA: Wysig kieslys

en: Editor
af_ZA: Skryfpaneel

en: Editor Style
af_ZA: Skryfpaneel styl

en: Editor menu (when enabled)
af_ZA: Redakteur se kieslys (indien beskikbaar)

en: Editor toolbar
af_ZA: Redakteur se nutsbalk

en: Editors can publish posts, manage posts as well as manage other people&#8217;s posts, etc.
af_ZA: Redakteurs kan artikels publiseer, hul eie en ander gebruikers se artikels bestuur, ens.

en: Education
af_ZA: Onderwys

en: Egypt
af_ZA: Egipte

en: Either there are no posts, or something went wrong.
af_ZA: Óf daar is geen bydraes nie, óf iets is fout.

en: Elements path
af_ZA: Elemente se pad

en: Email
af_ZA: E-pos

en: Email (required)
af_ZA: E-pos (verplig)

en: Email Address
af_ZA: E-pos adres

en: Email address
af_ZA: E-posadres

en: Email could not be sent.
af_ZA: E-pos kon nie gestuur word nie.

en: Email me whenever
af_ZA: E-pos my wanneer jy ook al kan

en: Email or Username
af_ZA: E-pos of Gebruikersnaam

en: Email sent.
af_ZA: E-pos gestuur.

en: Email:
af_ZA: E-posadres:

en: Email: %s
af_ZA: E-pos: %s

en: Embed
af_ZA: Inbed

en: Embed Handler
af_ZA: Invoegsel-hanteerder

en: Embed Media Player
af_ZA: Sluit die mediaspeler in

en: Embed or Link
af_ZA: Sluit in of skakel na

en: Embedded content from other websites
af_ZA: Ingevoegde inligting van ander webwerwe

en: Embeds
af_ZA: Invoegsels

en: Empty Spam
af_ZA: Verwyder strooi

en: Empty Term.
af_ZA: Leë term

en: Empty Trash
af_ZA: Maak die asblik leeg

en: Empty archive.
af_ZA: Argief is leeg.

en: Empty filename
af_ZA: Leë lêernaam

en: Empty title.
af_ZA: Leë titel

en: Enable
af_ZA: Aktiveer

en: Enable %s
af_ZA: Aktiveer %s

en: Enable Auto-updates
af_ZA: Skakel outomatiese opgradeering aan

en: Enable accessibility mode
af_ZA: Aktiveer toeganklikheid manier

en: Enable auto-updates
af_ZA: Skakel outomatiese opgradeering aan

en: Enable full-height editor and distraction-free functionality.
af_ZA: Skakel die vol-hoogte skryfpaneel en afleidings-vrye funksie aan.

en: Enable keyboard shortcuts for comment moderation.
af_ZA: Aktiveer kortpadsleutels vir kommentaar moderasie.

en: Enable the in-page translator where available. {{a}}Learn more{{/a}}
af_ZA: Aktiveer die in-blad vertaler wanneer beskikbaar {{a}}Vind meer uit{{/a}}

en: Enable threaded (nested) comments %s levels deep
af_ZA: Stel gestruktureerde (groepeerde) kommentare van %s vlakke diep aan

en: Enabled
af_ZA: Aangeskakel

en: Enabling Accessibility Mode, via Screen Options, allows you to use Add and Edit buttons instead of using drag and drop.
af_ZA: Maak die toeganklikheid manier beskikbaar vanaf die Skerm Opsies. Dit laat jou toe om eerder knoppies te gebruik.

en: Encoding
af_ZA: Enkodering

en: Encoding for pages and feeds
af_ZA: Kodering vir bladsye en bronne

en: End Date
af_ZA: Einddatum

en: End date:
af_ZA: Einddatum:

en: English
af_ZA: Engels

en: Ensure result set excludes comments assigned to specific user IDs. Requires authorization.
af_ZA: Verseker dat resultate kommentare uitsluit wat toegewys is aan spesifieke gebruiker IDs. Vereis magtiging.

en: Ensure result set excludes posts assigned to specific authors.
af_ZA: Maak seker die resultate sluit berigte uit wat spesifieke outeurs het.

en: Ensure result set excludes specific IDs.
af_ZA: Verseker stel resultate sluit spesifieke IDs uit.

en: Ensure result set excludes specific parent IDs.
af_ZA: Verseker stel resultate sluit spesifieke hoof IDs uit.

en: Enter Username
af_ZA: Verskaf 'n gebruikernaam

en: Enter a Twitter Username
af_ZA: Verskaf 'n gebruikernaam op Twitter

en: Enter a URL to scan
af_ZA: Voer 'n URL in om te ondersoek.

en: Enter a description
af_ZA: Verskaf 'n beskrywing

en: Enter a description of the image
af_ZA: Tik 'n beskrywing van die prent

en: Enter a different address
af_ZA: Verskaf 'n ander adres

en: Enter a link URL or click above for presets.
af_ZA: Gee 'n skakel URL of kliek hierbo vir stellings.

en: Enter desktop preview mode
af_ZA: Gaan in lessenaar-voorskou

en: Enter mobile preview mode
af_ZA: Gaan in selfoon-voorskou

en: Enter new
af_ZA: Vul nuwe in

en: Enter tablet preview mode
af_ZA: Gaan in tablet-voorskou

en: Enter the RSS feed URL here:
af_ZA: Voer die RSS-voer URL hier in:

en: Enter the URL
af_ZA: Tik die URL

en: Enter the URL of the image
af_ZA: Tik die URL van die prent

en: Enter the destination URL
af_ZA: Vul die bestemming se URL in

en: Enter the email address of an existing user on this network to invite them to this site. That person will be sent an email asking them to confirm the invite.
af_ZA: Voer die e-posadres van 'n bestaande gebruiker op hierdie netwerk in om hulle na hierdie webwerf uit te nooi. Die persoon sal 'n e-pos ontvang wat hulle vra om die uitnodiging te aanvaar.

en: Enter the email address or username of an existing user on this network to invite them to this site. That person will be sent an email asking them to confirm the invite.
af_ZA: Vul die e-pos adres of gebruikenaam van 'n huidige gebruiker in op hierdie netwerk om hulle te nooi na hierdie webwerf. Daardie persoon sal 'n e-pos ontvang, wat gaan vra om die uitnodiging te bevestig.

en: Enter title here
af_ZA: Vul titel hier in

en: Enter your comment here...
af_ZA: Tik jou kommentaar hier...

en: Enter your new password below or generate one.
af_ZA: Verskaf jou nuwe wagwoord hier onder, of skep een.

en: Enter your new password below.
af_ZA: Vul jou nuwe wagwoord hier onder in.

en: Enter your password to view comments.
af_ZA: Vul jou wagwoord in om almal se kommentaar te sien.

en: Entertainment
af_ZA: Vermaak

en: Entries feed
af_ZA: Inskrywingstoevoer

en: Entries from any RSS or Atom feed
af_ZA: Inskrywings uit enige RSS- of Atom-voer

en: Entries from any RSS or Atom feed.
af_ZA: Artikels van enige RSS of Atom berigte.

en: Environment type
af_ZA: Omgewing-tipe

en: Erase Personal Data
af_ZA: Vee persoonlike data uit

en: Erase personal data
af_ZA: Vee persoonlike data uit

en: Erase personal data list
af_ZA: Vee persoonlike datalys uit

en: Erase personal data list navigation
af_ZA: Vee persoonlike datalysnavigasie uit

en: Eraser array at index %d does not include a friendly name.
af_ZA: Uitwisser array by indeks %d sluit nie 'n vriendelike naam in nie.

en: Eraser callback is not valid: %s.
af_ZA: Uitwisserterugvoering is nie geldig nie: %s.

en: Eraser does not include a callback: %s.
af_ZA: Uitwisser sluit nie 'n terugvoering nie: %s.

en: Eraser index cannot be less than one.
af_ZA: Uitwisserindeks kan nie minder as een wees nie.

en: Eraser index is out of range.
af_ZA: Uitwisserindex is buite perke.

en: Erasing data...
af_ZA: Besig on inligting uit te vee...

en: Erasure completed.
af_ZA: Uitwissing voltooi.

en: Error
af_ZA: Fout

en: Error Details
af_ZA: Foutbesonderhede

en: Error creating new user.
af_ZA: Fout met die skep van 'n nuwe gebruiker.

en: Error in deleting the item.
af_ZA: 'n Fout het voorgekom en die item kon nie uitgewis word nie.

en: Error in displaying the widget settings form.
af_ZA: Fout met die wys van die Widget verstellings vorm.

en: Error in moving the item to Trash.
af_ZA: 'n Fout het voorgekom en die item kon nie in die asblik gegooi word nie.

en: Error in moving to Trash.
af_ZA: Fout met skuif na die asblik.

en: Error in restoring from Trash.
af_ZA: Fout met die herwin uit die asblik.

en: Error in restoring the item from Trash.
af_ZA: 'n Fout het voorgekom en die item kon nie uit die asblik gehaal word nie.

en: Error not caused by a plugin or theme.
af_ZA: Fout is nie veroorsaak deur 'n plugin of tema nie.

en: Error occurred on a non-protected endpoint.
af_ZA: Fout het op 'n onbeskermde eindpunt plaasgevind.

en: Error reconnecting to the database
af_ZA: Fout in die verbinding met die databasis

en: Error saving media file.
af_ZA: Daar was 'n fout met die stoor van die media lêer.

en: Error while adding the category. Please try again later.
af_ZA: Daar was 'n fout met die byvoeging van die kategorie. Probeer asseblief weer later.

en: Error while saving the new email address. Please try again.
af_ZA: Daar was 'n fout tydens die stoor van die nuwe e-pos adres. Probeer asseblief weer.

en: Error while saving the scaled image. Please reload the page and try again.
af_ZA: Daar was 'n fout tydens die stoor van die vergrootte foto. Herlaai asseblief die bladsy en probeer weer.

en: Error while saving.
af_ZA: Fout terwyl stoor.

en: Error!
af_ZA: Oeps!

en: Error:
af_ZA: Fout:

en: Error: %1$s (%2$s)
af_ZA: Fout: %1$s (%2$s)

en: Error: %s.
af_ZA: Fout: %s

en: Error: [%1$s] %2$s
af_ZA: Fout: [%1$s] %2$s

en: Error: please fill the required fields (name, email).
af_ZA: Fout: vul asseblief die verpligde velde in.

en: Estonian
af_ZA: Estnies

en: Etc
af_ZA: ens

en: Europe
af_ZA: Europa

en: European data protection law requires data about European residents which is transferred outside the European Union to be safeguarded to the same standards as if the data was in Europe. So in addition to listing where data goes, you should describe how you ensure that these standards are met either by yourself or by your third party providers, whether that is through an agreement such as Privacy Shield, model clauses in your contracts, or binding corporate rules.
af_ZA: Europese databeskermingswetgewing vereis dat data oor Europese inwoners wat buite die Europese Unie beweeg word, volgens dieselfde standaarde beskerm word as of die data in Europa was. So tesame met aandui waarheen die inligting gaan, moet jy beskryf hoe jy verseker dat hierdie standaarde óf deur jou óf deur jou derdepartyverskaffers verseker word, hetsy deur 'n ooreenkoms soos 'n Privaatheidskild, modelklousules in jou kontrakte, of bindende korporatiewe reëls.

en: Every %d minutes
af_ZA: Elke %d minute

en: Every %s
af_ZA: Elke %s

en: Every minute
af_ZA: Elke minuut

en: Everything is running smoothly here.
af_ZA: Alles gaan klopdisselboom hier.

en: Everywhere
af_ZA: Oral

en: Example: <code>https://wordpress.org/</code> &#8212; do not forget the <code>https://</code>
af_ZA: Voorbeeld: <code>http://wordpress.org/</code> moenie die <code>http://</code> vergeet nie!

en: Example: Nifty blogging software
af_ZA: Voorbeeld: Uitstekende sagteware vir skryf

en: Excerpt
af_ZA: Uittreksel

en: Excerpts are optional hand-crafted summaries of your content that can be used in your theme. <a href="%s">Learn more about manual excerpts</a>.
af_ZA: Uittreksels is opsionele opsommings wat jy self kan skep vir die inhoud wat in jou tema gebruik kan word.
    <a href="%s">
    Leer meer oor hoe om individuele uittreksels te skep
    </a>.

en: Exclude:
af_ZA: Sluit uit:

en: Executed before Multisite is loaded.
af_ZA: Uitgevoer voordat Multi-webwerf gelaai is.

en: Exit Recovery Mode
af_ZA: Verlaat herwiningsmodus

en: Exit recovery mode link expired.
af_ZA: Skakel om herwinningsmodus te verlaat het verval.

en: Expected an array describing the eraser at index %d.
af_ZA: Het 'n array verwag wat die uitwisser by indeks %d beskryf.

en: Expected an array describing the exporter at index %s.
af_ZA: Het 'n array verwag wat die uitvoerder by indeks %s beskryf.

en: Expected data array in response array from exporter: %s.
af_ZA: Het 'n data array verwag in antwoord array van uitvoerder: %s.

en: Expected data in response array from exporter: %s.
af_ZA: Het 'n data verwag in antwoord array van uitvoerder: %s.

en: Expected done (boolean) in response array from exporter: %s.
af_ZA: Het gedoen (boolean) verwag in antwoord array van uitvoerder: %s.

en: Expected done flag in response array from %1$s eraser (index %2$d).
af_ZA: Het gedoen vlag verwag in antwoord array van %1$s uitwisser (indeks %2$d).

en: Expected items_removed key in response array from %1$s eraser (index %2$d).
af_ZA: Het items_removed sleutel verwag in antwoord array van %1$s uitwisser (indeks %2$d).

en: Expected items_retained key in response array from %1$s eraser (index %2$d).
af_ZA: Het items_retained sleutel verwag in antwoord array van %1$s uitwisser (indeks %2$d).

en: Expected messages key in response array from %1$s eraser (index %2$d).
af_ZA: Het boodskappe sleutel verwag in antwoord array van %1$s uitwisser (indeks %2$d).

en: Expected messages key to reference an array in response array from %1$s eraser (index %2$d).
af_ZA: Het verwag boodskappe sleutel sal na 'n array verwys in antwoord array van %1$s uitwisser (indeks %2$d).

en: Expected response as an array from exporter: %s.
af_ZA: Het antwoord verwag as 'n array van uitvoerder: %s.

en: Expiration
af_ZA: Vervaldatum

en: Expires
af_ZA: Verstryk

en: Expiry date
af_ZA: Verval datum

en: Export
af_ZA: Voer uit

en: Export &#8220;%s&#8221; as JSON
af_ZA: Voer &#8220;%s&#8221; uit as JSON

en: Export Personal Data
af_ZA: Voer Persoonlike Inligting Uit

en: Export as JSON
af_ZA: Voer uit as JSON

en: Export personal data list
af_ZA: Voer persoonlike datalys uit

en: Export personal data list navigation
af_ZA: Voer persoonlike datalysnavigasie uit

en: Exporter array at index %s does not include a friendly name.
af_ZA: Uitvoerder array by indeks %s sluit nie 'n gebruikersvriendlike naam in nie.

en: Exporter callback is not a valid callback: %s.
af_ZA: Uitvoerder terugvoering is nie 'n geldige terugvoering nie: %s.

en: Exporter does not include a callback: %s.
af_ZA: Uitvoerder sluit nie 'n terugvoering in nie: %s.

en: Exporter index cannot be negative.
af_ZA: Uitvoerderindeks kan nie negatief wees nie.

en: Exporter index is out of range.
af_ZA: Uitvoerderindeks buite perke.

en: Extended view
af_ZA: Uitgebreide aansig

en: Extension
af_ZA: Uitbreiding

en: Extensions
af_ZA: Uitbreidings

en: External object cache.
af_ZA: Buitekantste objek tussengeheue.

en: F j, Y
af_ZA: j F Y

en: F j, Y g:i a
af_ZA: j F Y g:i a

en: FAILED: %s
af_ZA: MISLUK: %s

en: FAILED: WordPress failed to update to %s
af_ZA: MISLUK: WordPress %s bywerking het misluk

en: Facebook for WooCommerce
af_ZA: Facebook vir WooCommerce

en: Facebook:
af_ZA: Facebook

en: Failed
af_ZA: Misluk

en: Failed <span class="count">(%s)</span> | Failed <span class="count">(%s)</span>
af_ZA[0]: Misluk <span class="count">(%s)</span>
af_ZA[1]: Misluk <span class="count">(%s)</span>

en: Failed to delete the page.
af_ZA: Kon nie die bladsy skrap nie.

en: Failed to exit recovery mode. Please try again later.
af_ZA: Kon nie herwinningsmodus verlaat nie. Probeer asseblief weer later.

en: Failed to post comment on post ID %s. %s
af_ZA: Die kommentaar op die artikel met ID %s kon nie gepubliseer word nie. %s

en: Failed to post comment.
af_ZA: Die kommentaar kon nie gepubliseer word nie.

en: Failed to store the error.
af_ZA: Kon nie die fout stoor nie.

en: Failed to write file to disk.
af_ZA: Kon nie die lêer skryf op die hardeskyf nie.

en: Failed to write request to temporary file.
af_ZA: Kon nie 'n tydelike lêer skep nie.

en: Favorites
af_ZA: Gunstelinge

en: Featured
af_ZA: Gewilde

en: Featured Content
af_ZA: Gewilde inhoud

en: Featured Image
af_ZA: Hooffoto

en: Featured Image Header
af_ZA: Hooffoto in die mashoof

en: Featured Images
af_ZA: Hooffoto's

en: Featured image
af_ZA: Hooffoto

en: Features
af_ZA: Funksies

en: Features supported by this theme.
af_ZA: Alle kenmerke wat deur hierdie tema ondersteun word.

en: February
af_ZA: Februarie

en: Fee
af_ZA: Fooi

en: Feed for all posts filed under %s
af_ZA: Feed vir alle artikels is onder %s

en: Feed(s) to Display:
af_ZA: Sigbare feed(s):

en: Feedback
af_ZA: Terugvoering

en: Fields other than %s are not currently supported for sitemaps.
af_ZA: Webwerf-kaarte ondersteun tans slegs die volgende velde: %s.

en: Fields other than %s are not currently supported for the sitemap index.
af_ZA: Die webwerf-kaart indeks ondersteun tans slegs die volgende velde: %s.

en: Fiji
af_ZA: Fidji

en: File
af_ZA: Lêer

en: File %1$s is <strong>deprecated</strong> since version %2$s with no alternative available.
af_ZA: Lêer %1$s is <strong>afgekeur</strong> sedert weergawe %2$s met geen alternatief beskikbaar nie.

en: File %1$s is <strong>deprecated</strong> since version %2$s! Use %3$s instead.
af_ZA: Lêer %1$s is <strong>afgekeur</strong> sedert weergawe %2$s! Gebruik eerder %3$s.

en: File &#8220;%s&#8221; does not exist?
af_ZA: Lêer &#8220;%s&#8221; bestaan nie?

en: File &#8220;%s&#8221; is not an image.
af_ZA: Lêer &#8220;%s&#8221; is nie 'n foto nie.

en: File URL
af_ZA: Lêer URL

en: File URL.
af_ZA: Lêer URL

en: File URL:
af_ZA: Lêer URL:

en: File canceled.
af_ZA: Lêer gekanselleer.

en: File edited successfully.
af_ZA: Leêrs suksesvol verander.

en: File is empty. Please upload something more substantial.
af_ZA: Die leêr is leeg. Laai asseblief iets daarin, op.

en: File is empty. Please upload something more substantial. This error could also be caused by uploads being disabled in your %1$s file or by %2$s being defined as smaller than %3$s in %1$s.
af_ZA: Lêer is leeg. Laai asseblief iets meer aansienlik op. Hierdie fout kan ook veroorsaak word deur die oplaai opsie wat afgeskakel is in jou %1$s lêer of deur %2$s wat dalk as minder gedefinieer is as %3$s in %1$s.

en: File is not an image.
af_ZA: Lêer is nie 'n foto tipe nie.

en: File name:
af_ZA: Lêer naam:

en: File size:
af_ZA: Lêer grootte:

en: File type does not meet security guidelines. Try another.
af_ZA: Lêer is nie van die verwagte sekuriteitstipe nie. Probeer 'n ander/volgende.

en: File type:
af_ZA: Lêer tipe:

en: File upload settings
af_ZA: Verstellings t.o.v. die oplaai van lêers

en: File uploads
af_ZA: Opgelaaide lêers

en: Filed under
af_ZA: Geliasseer in

en: Filesystem Permissions
af_ZA: Lêerstelseltoestemming

en: Filesystem error.
af_ZA: Lêersisteem fout.

en: Fill Screen
af_ZA: Volskerm

en: Fill in the Menu Name and click the Create Menu button to create your first menu.
af_ZA: Vul die Kieslysnaam in en kliek die Skep Kieslys knoppie om jou eerste kieslys te skep.

en: Fill in your details below or click an icon to log in:
af_ZA: Verskaf jou besonderhede hieronder of klik op 'n logo om in te teken:

en: Filter %s returned items with reserved names.
af_ZA: Filtreer %s teruggekeerde items met gereserveerde name.

en: Filter &#187;
af_ZA: Filtreer &#187;

en: Filter Products by Attribute
af_ZA: Filter produkte volgens kenmerk

en: Filter Products by Price
af_ZA: Filter produkte volgens prys

en: Filter by category
af_ZA: Filtreer volgens kategorie

en: Filter by comment type
af_ZA: Filtreer volgens kommentaar tipe

en: Filter by date
af_ZA: Filtreer volgens datum

en: Filter by post format
af_ZA: Filtreer volgens artikelformaat

en: Filter by type
af_ZA: Filtreer volgens tipe

en: Filter comments list
af_ZA: Filtreer kommentaarlys

en: Filter erase personal data list
af_ZA: Vee persoonlike datalys volgens filter uit

en: Filter export personal data list
af_ZA: Voer persoonlike datalys volgens filter uit

en: Filter items list
af_ZA: Filtreer itemslys

en: Filter media
af_ZA: Filter Media

en: Filter media items list
af_ZA: Filtreer die media items lys

en: Filter pages list
af_ZA: Filtreer lys van bladsye

en: Filter posts list
af_ZA: Filtreer lys van berigte

en: Filter products
af_ZA: Filter produkte

en: Filter themes
af_ZA: Filter temas

en: Filter themes (%s)
af_ZA: Filter temas (%s)

en: Filter users list
af_ZA: Filtreer deur die gebruikerlys

en: Find Posts or Pages
af_ZA: Vind artikels en bladsye

en: Find and replace
af_ZA: Vind en vervang

en: Finish
af_ZA: Klaar

en: Finnish
af_ZA: Klaar

en: First Name
af_ZA: Noemnaam

en: First Post | %s Posts
af_ZA[0]: Eerste Bydrae

en: First name
af_ZA: Voornaam

en: First name for the user.
af_ZA: Voornaam vir die gebruiker.

en: First page
af_ZA: Eerste bladsy

en: Fit to Screen
af_ZA: Pas tot skerm

en: Fixed Layout
af_ZA: Vaste uitleg

en: Flickr Photos
af_ZA: Flickr Foto's

en: Flip horizontal
af_ZA: Flip horisontaal

en: Flip vertical
af_ZA: Flip vertikaal

en: Fluid Layout
af_ZA: Vry-vloeiende uitleg

en: Focus shortcuts:
af_ZA: Fokus kortpaaie:

en: Follow Comments
af_ZA: Volg die kommentaar

en: Follow comments
af_ZA: Volg die kommentaar

en: Follow me on Twitter
af_ZA: Volg my op Twitter

[ctx: Followed by post revision info]
en: From:
af_ZA: Vanaf:

[ctx: Followed by post revision info]
en: To:
af_ZA: Aan:

en: Following
af_ZA: Reeds gevolg

en: Font Family
af_ZA: Font familie

en: Font Size
af_ZA: Fontgrootte

en: Font Sizes
af_ZA: Font groottes

en: Food & Drink
af_ZA: Kos & Drank

en: Footer
af_ZA: Voetstrook

en: Footer Widgets
af_ZA: Voetstrook Widgets

en: Footer text
af_ZA: Footer Text

en: For each post in a feed, include
af_ZA: Vir elke artikel in 'n toevoer, sluit in

en: For images only, you can click on Edit Image under the thumbnail to expand out an inline image editor with icons for cropping, rotating, or flipping the image as well as for undoing and redoing. The boxes on the right give you more options for scaling the image, for cropping it, and for cropping the thumbnail in a different way than you crop the original image. You can click on Help in those boxes to get more information.
af_ZA: Net vir fotos, kan jy kliek op Wysig foto onder die piekieprentjie, om 'n foto vertstellings paneel oop te maak vir kleinknip, roteering of omslaan en ook vir ontdoen en oordoen. Die boksies aan die regterkant gee meer opsies vir die vergrootting en knip van die foto. Jy kan kliek op Help op daardie boksies vir meer informasie.

en: For more information:
af_ZA: Vir meer inligting:

en: For users that register on our website (if any), we also store the personal information they provide in their user profile. All users can see, edit, or delete their personal information at any time (except they cannot change their username). Website administrators can also see and edit that information.
af_ZA: Vir gebruikers wat op jou webblad registreer (indien enige), stoor ons ook die persoonlike inligting wat hulle in hul gebruikersprofiel verskaf. Alle gebruikers kan hul persoonlike inligting te enige tyd sien, wysig of uitwis (met die uitsondering dat hul nie hul gebruikernaam kan verander nie). Webblad administrateurs kan ook daardie inligting sien en wysig.

en: For users without a custom avatar of their own, you can either display a generic logo or a generated one based on their email address.
af_ZA: Vir gebruikers wat nie hulle eie Avatar het nie, kan jy òf 'n algemene embleem of een gegenereer  op grond van hulle e-posadres.

en: Force erase personal data
af_ZA: Forseer uitwissing van persoonlike inligting

en: Force erasure has failed.
af_ZA: Geforseerde Uitwissing was onsuksesvol.

en: Format:
af_ZA: Formaat:

en: Formatting
af_ZA: Formattering

en: Found %s
af_ZA: %s gevind

en: Four Columns
af_ZA: Vier kolomme

en: France
af_ZA: Frankryk

en: Free State
af_ZA: Vrystaat

en: Free!
af_ZA: Gratis!

en: Freedoms
af_ZA: Vryhede

en: French
af_ZA: Frans

en: Freshly Pressed
af_ZA: Die jongste bydraes

en: Fri
af_ZA: Vr

en: Friday
af_ZA: Vrydag

[ctx: Friday initial]
en: F
af_ZA: V

en: From %1$s %2$s
af_ZA: Vanaf %1$s %2$s

en: From %1$s on %2$s %3$s
af_ZA: Van %1$s op %2$s %3$s

en: From Computer
af_ZA: Vanaf rekenaar

en: From URL
af_ZA: Vanaf URL

en: From this screen you can review, compare, and restore revisions:
af_ZA: Vanaf hierdie skerm kan jy weergawes hersien, vergelyk en herstel:

en: From this screen you can:
af_ZA: Van hierdie skerm kan jy:

en: From your pals at WordPress.com
af_ZA: Van jou vriende by WordPress.com

en: Front Page
af_ZA: Voorblad

en: Front page
af_ZA: Voorblad

en: Full Size
af_ZA: Volle grootte

en: Full URL path to files
af_ZA: Volle URL pad na lêers

en: Full Width Template
af_ZA: Vol-wydte modelvorm

en: Full post
af_ZA: Vol artikel

en: Full text
af_ZA: Volle teks

en: Fullscreen
af_ZA: Volskerm

en: Function %1$s is <strong>deprecated</strong> since version %2$s! Use %3$s instead.
af_ZA: Funksie %1$s is <strong>afgekeur</strong> sedert weergawe %2$s! Gebruik eerder %3$s.

en: G &#8212; Suitable for all audiences
af_ZA: G &#8212; Geskik vir alle gehore

en: GD version
af_ZA: GD weergawe

en: Galician
af_ZA: Galisies

en: Galleries
af_ZA: Galerye

en: Gallery Settings
af_ZA: Gallery-opsies

en: Gallery columns:
af_ZA: Gallery kolomme:

en: General
af_ZA: Algemeen

en: General Settings
af_ZA: Algemene verstellings

en: Generate Password
af_ZA: Skep wagwoord

en: Generate password
af_ZA: Skep wagwoord

en: Generate strong password
af_ZA: Genereer 'n sterk wagwoord

en: Generating preview…
af_ZA: Besig om voorskou te skep...

[ctx: Generic label for block inserter button]
en: Add block
af_ZA: Voeg blok in

en: Genre
af_ZA: Geslag

en: Genre: %s.
af_ZA: Geslag: %s.

en: German
af_ZA: Duits

en: Get Apps
af_ZA: Kry Apps

en: Get New Password
af_ZA: Kry 'n nuwe wagwoord

en: Get Shortlink
af_ZA: Kry kortskakel

en: Get Started
af_ZA: Begin

en: Get Version %s
af_ZA: Kry weergawe %s

en: Get a Free Blog Here
af_ZA: Kry 'n Gratis Blog Hier

en: Get help resolving this issue.
af_ZA: Kry hulp om die kwessie op te los.

en: Get started
af_ZA: Spring weg

en: Get started here
af_ZA: Spring hier weg

en: Get started.
af_ZA: Begin:

en: Ghostscript version
af_ZA: Ghostscript weergawe

en: Give the feed a title (optional):
af_ZA: Gee die voer 'n titel (opsioneel):

en: Give your menu a name, then click Create Menu.
af_ZA: Gee jou kieslys 'n naam. Kliek dan, Skep kieslys.

en: Glace Bay
af_ZA: Glace Baai

en: Global Settings
af_ZA: Globale instellings

en: Go Back
af_ZA: Gaan terug

en: Go back
af_ZA: Gaan terug

en: Go to Dashboard
af_ZA: Gaan na beheerpaneel

en: Go to Themes page
af_ZA: Gaan na die Tema-blad

en: Go to WordPress Updates page
af_ZA: Gaan na die WordPress Bywerkings-blad

en: Go to shop
af_ZA: Gaan na winkel

en: Go to the Plugins screen
af_ZA: Gaan na die Pluginsskerm

en: Go to the Themes screen
af_ZA: Gaan na die Temasskerm

en: Go to theme sources
af_ZA: Gaan na tema bronne

en: Go to top
af_ZA: Gaan na bo

en: Good
af_ZA: Goed

en: Goose Bay
af_ZA: Goose Baai

en: Got it
af_ZA: Reg so

en: Grand total.
af_ZA: Groot totaal.

en: Gravatar Logo
af_ZA: Gravatar embleem

en: Gray
af_ZA: Grys

en: Great job!
af_ZA: Goeie werk!

en: Great job! Your site currently passes all site health checks.
af_ZA: Goeie werk! Jou webblad slaag tans alle webbladgesondheidskontroles.

en: Greek
af_ZA: Grieks

en: Green
af_ZA: Groen

en: Greeting Text
af_ZA: Verwelkoming

en: Grid
af_ZA: Rooster

en: Grid Layout
af_ZA: Rooster uitleg

en: Grid view
af_ZA: Rooster uitleg

en: Group
af_ZA: Groep

en: HTML Embed
af_ZA: HTML invoegsel

en: HTML caption for the attachment, transformed for display.
af_ZA: HTML opskrif vir hierdie aanhegsel is omskep vir die beeld.

en: HTML containing an action to direct the user to where they can resolve the issue.
af_ZA: HTML wat 'n aksie bevat om die gebruiker na die plek te verwys waar hul die probleem kan oplos.

en: HTML description of the term.
af_ZA: HTML beskrywing van die term.

[ctx: HTML elements]
en: Inline
af_ZA: Inlyn

en: HTML for the theme author, transformed for display.
af_ZA: HTML vir die tema-ontwikkelaar, gereed om vertoon te word.

[ctx: HTML tag]
en: Address
af_ZA: Adres

[ctx: HTML tag]
en: Preformatted
af_ZA: Vooraf geformateer

en: HTML title for the object, transformed for display.
af_ZA: HTML titel vir die voorwerp, omskep vir beeld.

en: HTML title for the term.
af_ZA: HTML titel vir die term.

en: HTTP Requests
af_ZA: HTTP Versoeke

en: HTTP redirect status code must be a redirection code, 3xx.
af_ZA: HTTP ompadstatuskode moet 'n 3xx ompadkode wees.

en: HTTP requests are blocked
af_ZA: HTTP versoeke is geblokkeer

en: HTTP requests are partially blocked
af_ZA: HTTP versoeke is gedeeltelik geblokkeer

en: HTTP requests have been blocked by the %1$s constant, with some allowed hosts: %2$s.
af_ZA: Die %1$s-konstant blokkeer HTTP-versoeke, behalwe t.o.v. die volgende bedienaars: %2$s.

en: HTTP requests have been blocked by the %s constant, with no allowed hosts.
af_ZA: HTTP versoeke is blokkeer deur die %s konstante, met geen toegelate bedienaars nie.

en: HTTP requests seem to be working as expected
af_ZA: HTTP versoeke lyk of hulle werk soos verwag word

en: HTTPS is already supported for your website.
af_ZA: HTTPS word reeds deur die webwerf ondersteun.

en: Have a default theme available
af_ZA: Het 'n standaardtema beskikbaar

en: Header
af_ZA: Kopstrook

en: Header Image
af_ZA: Loopkop se foto

en: Header Media
af_ZA: Kopstrook media

en: Header Menu
af_ZA: Hoofkeuselys

en: Header Text
af_ZA: Hoofstrook teks

en: Header Text Color
af_ZA: Loopkop se tekskleur

en: Header Video
af_ZA: Hoofstrook Video

en: Header cell
af_ZA: Opskrif sel

en: Header updated. <a href="%s">Visit your site</a> to see how it looks.
af_ZA: Hoofstrook opgedateer. <a href="%s">Besoek jou webwerf</a> om te sien hoe dit lyk.

en: Heading 1
af_ZA: Kop 1

en: Heading 2
af_ZA: Kop 2

en: Heading 3
af_ZA: Kop 3

en: Heading 4
af_ZA: Kop 4

en: Heading 5
af_ZA: Kop 5

en: Heading 6
af_ZA: Kop 6

en: Headings
af_ZA: Opskrifte

en: Hebrew
af_ZA: Hebreeus

en: Height
af_ZA: Hoogte

en: Height in pixels
af_ZA: Hoogte in pixels

en: Hello world!
af_ZA: Hallo wêreld!

en: Hello,
af_ZA: Hallo,

en: Help
af_ZA: Hulp

en: Help & Support
af_ZA: Hulp & Ondersteuning

en: Help &amp; Support
af_ZA: Hulp &amp; Ondersteuning

en: Helpful reminder: At any time, log into your account with your username, <strong>%s</strong>, or your <strong>email address</strong>.
af_ZA: Wenk: Te enige tyd, teken in by jou rekening met jou gebruikernaam, <strong>%s</strong>, of jou <strong>e-posadres</strong>.

en: Here is a basic overview of the different user roles and the permissions associated with each one:
af_ZA: Hierdie is 'n basiese oorsig van die verskillende rolle en toestemming wat met elkeen geassosieer is:

en: Hey there, looks like you just pasted HTML into the &#8220;Visual&#8221; tab of the Text widget. You may want to paste your code into the &#8220;Text&#8221; tab instead. Alternately, try out the new &#8220;Custom HTML&#8221; widget!
af_ZA: Haai daar, dit lyk asof jy nou net HTML gevoeg het in die &#8220;Visuele&#8221; oortjie van die teks Widget. Jy wil dalk die kode in die &#8220;Teks&#8221; oortjie voeg. Jy kan ook die nuwe &#8220;Unieke HTML&#8221; Widget uit probeer!

en: Hi ###USERNAME###,
    
    This notice confirms that your email address on ###SITENAME### was changed to ###NEW_EMAIL###.
    
    If you did not change your email, please contact the Site Administrator at
    ###ADMIN_EMAIL###
    
    This email has been sent to ###EMAIL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
af_ZA: Hallo ###USERNAME###,
    
    Hierdie kennisgewing bevestig dat jou e-pos verander was op ###SITENAME###.
    
    Indien jy dit nie verander het nie, kontak asseblief die Webwerf Administrateur by
    ###ADMIN_EMAIL###
    
    Hierdie e-pos was gestuur na ###EMAIL###
    
    Vriendelike groete,
    van almal by ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Hi ###USERNAME###,
    
    This notice confirms that your password was changed on ###SITENAME###.
    
    If you did not change your password, please contact the Site Administrator at
    ###ADMIN_EMAIL###
    
    This email has been sent to ###EMAIL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
af_ZA: Hallo ###USERNAME###,
    
    Hierdie kennisgewing bevestig dat jou e-pos verander was op ###SITENAME###.
    
    Indien jy dit nie verander het nie, kontak asseblief die Webwerf Administrateur by
    ###ADMIN_EMAIL###
    
    Hierdie e-pos was gestuur na ###EMAIL###
    
    Vriendelike groete,
    van almal by ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Hi there! I'm a bike messenger by day, aspiring actor by night, and this is my website. I live in Los Angeles, have a great dog named Jack, and I like pi&#241;a coladas. (And gettin' caught in the rain.)
af_ZA: Haai daar! Ek is snags 'n fietsboodskapper, aspirant-akteur, en hierdie is my webwerf. Ek woon in Durban en het 'n goeie hond met die naam Klaas. Ek hou van braai (en in die reën dans).

en: Hi,
    
    This notice confirms that the admin email address was changed on ###SITENAME###.
    
    The new admin email address is ###NEW_EMAIL###.
    
    This email has been sent to ###OLD_EMAIL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
af_ZA: Hallo,
    
    Hierdie e-pos bevestig dat die administrasie e-pos adres verander was vir ###SITENAME###.
    
    Die nuwe e-pos adres is ###NEW_EMAIL###.
    
    Hierdie e-pos adres was gestuur na ###OLD_EMAIL###
    
    Vriendelike groete,
    Almal by ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Hi,
    
    This notice confirms that the network admin email address was changed on ###SITENAME###.
    
    The new network admin email address is ###NEW_EMAIL###.
    
    This email has been sent to ###OLD_EMAIL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
af_ZA: Hallo,
    
    Hierdie kennisgewing bevestig dat die netwerk administrateur se e-pos adres verander het by ###SITENAME###.
    
    Die nuwe netwerk administrateur e-pos adres is ###NEW_EMAIL###.
    
    Hierdie e-pos is gestuur na ###OLD_EMAIL###
    
    Vriendelike groete,
    Van almal by ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Hi,
    
    You've been invited to join '%1$s' at
    %2$s with the role of %3$s.
    
    Please click the following link to confirm the invite:
    %4$s
af_ZA: Hi,
    
    Jy is uitgenooi om aan te sluit by '%1$s' by
    %2$s met die rol van %3$s.
    
    Kliek asseblief op die volgende skakel om die uitnodiging te aanvaar:
    %4$s

en: Hi,
    You've been invited to join '%1$s' at
    %2$s with the role of %3$s.
    If you do not want to join this site please ignore
    this email. This invitation will expire in a few days.
    
    Please click the following link to activate your user account:
    %%s
af_ZA: Hallo,
    Jy word uitgenooi om by '%1$s' aan te sluit by
    %2$s met die rolle van %3$s.
    Indien jy nie wil aansluit by hierdie webwerf nie, ignoreer
    hierdie e-pos. Hierdie uitnodiging sal binne 'n paar dae verval.
    
    Kliek asseblief op die volgende skakel om jou gebruiker rekening te aktiveer:
    %%s

en: Hidden
af_ZA: Versteek

en: Hide
af_ZA: Steek weg

en: Hide Blog on Dashboard
af_ZA: Steek blog weg op beheerpaneel

en: Hide Details
af_ZA: Steek besonderhede weg

en: Hide empty categories
af_ZA: Steek leë kategorieë weg

en: Hide header image
af_ZA: Geberg hoof foto

en: Hide image
af_ZA: Geberg foto

en: Hide password
af_ZA: Versteek wagwoord

en: Hide post options
af_ZA: Steek artikel opsies weg

en: Highlights
af_ZA: Hoogtepunte

en: Hint: The password should be at least twelve characters long. To make it stronger, use upper and lower case letters, numbers, and symbols like ! " ? $ % ^ &amp; ).
af_ZA: Wenk: Die wagwoord moet ten minste sewe karakters lank wees. Om jou wagwoord sterker te maak, gebruik hoofletters en kleinletters, nommers en karakters soos ! " ? $ % ^ &amp; ).

en: History
af_ZA: Geskiedenis

en: Hold a comment in the queue if it contains %s or more links. (A common characteristic of comment spam is a large number of hyperlinks.)
af_ZA: Hou 'n kommentaar in die ry as dit %s of meer skakels bevat. ('n Algemene kenmerk van 'n kommentaar wat strooi kan wees is een wat baie skakels bevat.)

en: Holiday
af_ZA: Vakansie

en: Home
af_ZA: Tuis

en: Home URL
af_ZA: Tuis URL

en: Homepage
af_ZA: Tuisblad

en: Homepage Settings
af_ZA: Voorblad verstellings

en: Homepage and posts page must be different.
af_ZA: Tuisblad en artikel bladsye moet anders wees.

en: Homepage: %s
af_ZA: Voorblad: %s

en: Horizontal
af_ZA: Horisontaal

en: Horizontal line
af_ZA: Horisontale lyn

en: Horizontal space
af_ZA: Horisontale ruimte

en: Hour
af_ZA: Uur

en: Hours
af_ZA: Ure

en: Hover or tap to see Activate and Live Preview buttons
af_ZA: Hang oor of raak om die Aktiveer en Regstreekse-voorskou knoppies te kan sien

en: Hovering over a row in the posts list will display action links that allow you to manage your post. You can perform the following actions:
af_ZA: Om met die muis te gaan oor 'n ry van artikels sal daar aksie-skakels verskyn, wat jou toelaat om die artikels te beheer. Jy kan die volgende paar aksies uitvoer:

en: Hovering over a row in the users list will display action links that allow you to manage users. You can perform the following actions:
af_ZA: Hang met die muis oor 'n ry van die lys van gebruikers en die aksie-skakels sal wys wat jou toelaat om informasie te verander. Jy kan die volgende aksies doen:

en: How long we retain your data
af_ZA: Hoe lank ons jou inligting behou

en: How many items would you like to display?
af_ZA: Hoeveel items moet gewys word?

en: How we protect your data
af_ZA: Hoe ons jou inligting beskerm

en: Howdy ###USERNAME###,
    
    You recently requested to have the email address on your account changed.
    
    If this is correct, please click on the following link to change it:
    ###ADMIN_URL###
    
    You can safely ignore and delete this email if you do not want to
    take this action.
    
    This email has been sent to ###EMAIL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
af_ZA: Hallo ###USERNAME###,
    
    Jy het onlangs versoek om die e-posadres op jou rekening te verander.
    
    Indien dit korrek is, kliek op die volgende skakel om dit reg te maak:
    ###ADMIN_URL###
    
    Jy kan veilig hierdie e-post verwyder indien jy geen
    aksie wil neem nie.
    
    Hierdie e-pos was gestuur na ###EMAIL###
    
    Vriendelike groete,
    Almal by ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Howdy %1$s,
    
    Thank you for signing up with WordPress.com. Use this URL to confirm your email address and start publishing posts: %2$s
af_ZA: Dagsê %1$s,
    
    Dankie dat jy 'n WordPress.com rekening geskep het. Gebruik hierdie URL om jou e-posadres te bevestig, en dan kan jy inskrywings begin publiseer: %2$s

en: Howdy %1$s, Thank you for signing up with WordPress.com. Click the button below to activate your account.
af_ZA: Dagsê %1$s, Dankie dat jy 'n WordPress.com rekening geskep het. Kliek die knoppie hieronder om jou rekening te aktiveer.

en: Howdy USERNAME,
    
    Your new account is set up.
    
    You can log in with the following information:
    Username: USERNAME
    Password: PASSWORD
    LOGINLINK
    
    Thanks!
    
    --The Team @ SITE_NAME
af_ZA: Hallo GEBRUIKERSNAAM,
    
    Jou nuwe rekening is opgestel.
    
    Jy kan inteken met die volgende inligting:
    Gebruikersnaam: GEBRUIKERSNAAM
    Wagwoord: WAGWOORD
    TEKENANKOPPELING
    
    Dankie!
    
    --Die span @ WERF_NAAM

en: Howdy! Jetpack would like to connect to your WordPress.com account.
af_ZA: Hoezit! Jetpack wil met jou WordPress.com-rekening verbind.

en: Howdy! Please update Jetpack before connecting.
af_ZA: Hoezit! Gradeer asseblief Jetpack op voor jy dit verbind.

en: Howdy! Plugins and themes failed to update on your site at %s.
af_ZA: Dagsê! Uitbreidings en temas op jou %s webwerf kon nie opgradeer nie.

en: Howdy! Plugins failed to update on your site at %s.
af_ZA: Dagsê! Die uitbreidings op jou %s webwerf kon nie opgradeer nie.

en: Howdy! Some plugins and themes have automatically updated to their latest versions on your site at %s. No further action is needed on your part.
af_ZA: Dagsê! Sommige uitbreidings en temas op jou %s webtuiste was outomaties opgegradeer tot hul nuutste weergawes. Jy hoef nie enige verdere aksie te neem nie.

en: Howdy! Some plugins have automatically updated to their latest versions on your site at %s. No further action is needed on your part.
af_ZA: Dagsê! Sommige uitbreidings op jou %s webtuiste was outomaties opgegradeer tot hul nuutste weergawes. Jy hoef nie enige verdere aksie te neem nie.

en: Howdy! Some themes have automatically updated to their latest versions on your site at %s. No further action is needed on your part.
af_ZA: Dagsê! Sommige temas op jou %s webtuiste was outomaties opgegradeer tot hul nuutste weergawes. Jy hoef nie enige verdere aksie te neem nie.

en: Howdy! Themes failed to update on your site at %s.
af_ZA: Dagsê! Die temas op jou %s webwerf kon nie opgradeer nie.

en: Howdy! This importer allows you to import posts and comments from your Blogger account into your WordPress blog.
af_ZA: Goeiedag! Hierdie invoerder laat jou toe om jou berigte en opmerkings vanaf jou Blogger rekening na Wordpress oor te skuif.

en: Howdy,
    
    A request has been made to perform the following action on your account:
    
         ###DESCRIPTION###
    
    To confirm this, please click on the following link:
    ###CONFIRM_URL###
    
    You can safely ignore and delete this email if you do not want to
    take this action.
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
af_ZA: Hallo,
    
    'n Versoek is gemaak om die volgende aksie op jou profiel uit te voer:
    
         ###DESCRIPTION###
    
    Om dit te bevestig, kliek asseblief op hierdie skakel:
    ###CONFIRM_URL###
    
    Jy kan hierdie e-pos ignoreer en uitvee indien jy nie
    hierdie aksie wil neem nie.
    
    Hierdie e-pos is gestuur na ###EMAIL###.
    
    Groete,
    Almal by ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Howdy,
    
    A user data privacy request has been confirmed on ###SITENAME###:
    
    User: ###USER_EMAIL###
    Request: ###DESCRIPTION###
    
    You can view and manage these data privacy requests here:
    
    ###MANAGE_URL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
af_ZA: Hallo,
    
    'n Gebruikersprivaatheidsversoek is bevestig op ###SITENAME###:
    
    Gebruiker: ###USER_EMAIL###
    Versoek: ###DESCRIPTION###
    
    Jy kan hierdie dataprivaatheidsversoeke hier besigtig:
    
    ###MANAGE_URL###
    
    Groete,
    Almal by ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Howdy,
    
    Thank you for signing up with WordPress.com. To activate your newly created account, please click on the following link:
    
    %s
    
    --The WordPress.com Team
af_ZA: Hoezit,
    
    Dankie vir jou aansluiting by WordPress.com. Kliek asb. die volgende skakel om jou nuut geskepte rekening te aktiveer:
    
    %s
    
    --The WordPress.com Team

en: Howdy,
    
    Your request for an export of personal data has been completed. You may
    download your personal data by clicking on the link below. For privacy
    and security, we will automatically delete the file on ###EXPIRATION###,
    so please download it before then.
    
    ###LINK###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
af_ZA: Hallo,
    
    Jou versoek vir 'n uitvoer van persoonlike data is voltooi. Jy kan jou
    persoonlike data aflaai deur op die skakel hieronder te kliek. Vir privaatheid
    en sekuriteit sal ons outomaties hierdie lêer uitvee op ###EXPIRATION###,
    so laai dit asseblief voor dan af.
    
    ###LINK###
    
    Groete,
    Almal in ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Howdy,
    
    Your request to erase your personal data on ###SITENAME### has been completed.
    
    If you have any follow-up questions or concerns, please contact the site administrator.
    
    For more information, you can also read our privacy policy: ###PRIVACY_POLICY_URL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
af_ZA: Hallo,
    
    Jou versoek om jou persoonlike inligting uit te vee op ###SITENAME### is voltooi.
    
    Indien jy enige verdere vrae het, of nog besorg is oor enigiets, kontak asseblief die webwerf se administrateur.
    
    Vir verdere inligting, lees asseblief ons privaatheidspolis: ###PRIVACY_POLICY_URL###
    
    Groete,
    Almal by ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Howdy,
    
    Your request to erase your personal data on ###SITENAME### has been completed.
    
    If you have any follow-up questions or concerns, please contact the site administrator.
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
af_ZA: Hallo,
    
    Jou versoek om jou persoonlike inligting uit te vee op ###SITENAME### is voltooi.
    
    Indien jy enige verdere vrae het, of nog besorg is oor enigiets, kontak asseblief die webwerf se administrateur.
    
    Groete,
    Almal by ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Howdy, %s
af_ZA: Hallo, %s

en: However, it is your responsibility to use those resources correctly, to provide the information that your privacy policy requires, and to keep that information current and accurate.
af_ZA: Dit is egter jou verantwoordelikheid om hierdie hulpbronne korrek te gebruik, om die inligting wat jou Privaatheidsbeleid vereis te verskaf, en om daardie inligting huidig en akkuraat te hou.

en: Huge
af_ZA: Baie Groot

en: Human-readable labels for the post type for various contexts.
af_ZA: Maklik leesbare etikette vir die artikel-tipe vir verskillende gevalle.

en: Human-readable labels for the taxonomy for various contexts.
af_ZA: Maklik leesbare byskrifte vir die Taksonomieë vir verskillende kontekste.

en: I really need an ID for this to work.
af_ZA: Ek het regtig 'n ID nodig vir hierdie om te werk.

en: I'm sure I want to permanently delete my site, and I am aware I can never get it back or use %s again.
af_ZA: Ek is seker dat ek my webwerf permanent wil uitwis. Ek is bewus dat ek dit nie kan terugkry of %s weer kan gebruik nie.

en: ID #%1$s: %2$s <strong>Sorry, you are not allowed to remove this user.</strong>
af_ZA: ID #%1$s: %2$s <strong>Jy word nie toegelaat om hierdie lede te verwyder nie.</strong>

en: ID #%1$s: %2$s <strong>The current user will not be deleted.</strong>
af_ZA: ID #%1$s: %2$s <strong>Die huidige gebruiker sal nie verwyder word nie.</strong>

en: ID of the post context.
af_ZA: ID van die artikelkonteks.

en: IO error.
af_ZA: T/A-fout.

en: Icelandic
af_ZA: Yslands

en: Icon
af_ZA: Ikoon

en: Icon of block type.
af_ZA: Die blok-tipe se ikoon.

en: Id should start with a letter, followed only by letters, numbers, dashes, dots, colons or underscores.
af_ZA: ID moet begin met 'n letter, gevolg deur slegs letters, getalle, streepies, kolletjies, kolonies of onderstrepe.

en: Identicon (Generated)
af_ZA: Identicon (gegenereer)

en: If %1$s is disabled, ask your administrator to enable that module, or look at the <a href="%2$s">Apache documentation</a> or <a href="%3$s">elsewhere</a> for help setting it up.
af_ZA: Indien %1$s afgeskakel is, vra jou administrateur om daardie module weer aan te skakel of gaan kyk na die <a href="%2$s">Apache dokumentasie</a> of <a href="%3$s">iewers anders</a> vir hulp hoe om dit op te stel.

en: If a media file has not been attached to any content, you will see that in the Uploaded To column, and can click on Attach to launch a small popup that will allow you to search for existing content and attach the file.
af_ZA: Indien 'n media lêer nie tot enige inhoud aangeheg is nie, sal jy dit sien in die Opgelaai na kolom. Kliek op Aanheg om 'n klein venstertjie te laat opkom, wat jou sal toelaat om te soek vir huidige inhoud waarna jy die lêer kan aanheg.

en: If desired, WordPress will automatically alert various services of your new posts.
af_ZA: Indien jy dit verlang sal WordPress automaties verskeie dienste in kennis stel van jou nuwe artikels.

en: If the importer you need is not listed, <a href="%s">search the plugin directory</a> to see if an importer is available.
af_ZA: Indien die invoer funksie wat jy nodig het nie gelys word nie kan jy in die <a href="%s">Plugin Gids soek</a> om te sien of dit beskikbaar is.

en: If the link is to a person, you can specify your relationship with them using the above form. If you would like to learn more about the idea check out <a href="https://gmpg.org/xfn/">XFN</a>.
af_ZA: Indien die skakel na 'n persoon is, kan jy die vorm hierbo gebruik om die verhouding te verklaar. As jy graag meer omtrent hierdie idee wil leer, besoek gerus <a href="https://gmpg.org/xfn/">XFN</a>.

en: If this was a mistake, ignore this email and nothing will happen.
af_ZA: Ignoreer hierdie e-pos indien dit 'n fout was en niks sal gebeur nie.

en: If you add a video, the image will be used as a fallback while the video loads.
af_ZA: Wanneer jy 'n video byvoeg, sal dié foto gebruik word as 'n plaasvervanger, terwyl die video laai.

en: If you already have a Privacy Policy page, please select it below. If not, please create one.
af_ZA: Indien jy alreeds 'n Privaatheidsbeleidbladsy het, kies dit hieronder. Indien nie, skep asseblief een.

en: If you are a member of a regulated industry, or if you are subject to additional privacy laws, you may be required to disclose that information here.
af_ZA: Indien jy lid is van 'n gereguleerde industrie, of indien jy onderworpe is aan addisionele privaatheidswetgewing, kan jy vereis wees om daardie inligting hier bekend te maak.

en: If you are looking to paste rich content from Microsoft Word, try turning this option off. The editor will clean up text pasted from Word automatically.
af_ZA: As jy van plan was om inhoud van Microsoft Word te gebruik, skakel die opsie af. Teks wat gebruik word van Word sal outomaties reggestel word.

en: If you are unsure what these terms mean you should probably contact your host. If you still need help you can always visit the <a href="%s">WordPress support forums</a>.
af_ZA: Indien jy onseker is wat hierdie terme beteken, moet jy eerder jou webgasheer kontak. As jy nogsteeds hulp nodig het, kan jy altyd die <a href="%s">WordPress Ondersteunings Forum</a> besoek.

en: If you can&#8217;t drag the bookmarklet to your bookmarks, copy the following code and create a new bookmark. Paste the code into the new bookmark&#8217;s URL field.
af_ZA: Indien jy nie die boekmerkie kan trek na jou boekmerke, kopieër die volgende kode om 'n nuwe boekmerk te skep. Voeg die kode tot jou nuwe boekmerk se URL veld.

en: If you delete a link, it will be removed permanently, as Links do not have a Trash function yet.
af_ZA: Indien jy 'n skakel verwyder, sal dit permanent weg wees. Skakels het nog nie 'n asblik-funksie nie.

en: If you do not know how to set up a database you should <strong>contact your host</strong>. If all else fails you may find help at the <a href="%s">WordPress support forums</a>.
af_ZA: As jy nie weet hoe om 'n databasis op te stel nie, moet jy <strong>jou gasheer kontak</strong>. As niks anders werk nie, kan jy ook oplossings by die <a href="%s">WordPress Ondersteunings Forum</a> vind.

en: If you do not want a header image to be displayed on your site at all, click the &#8220;Remove Header Image&#8221; button at the bottom of the Header Image section of this page. If you want to re-enable the header image later, you just have to select one of the other image options and click &#8220;Save Changes&#8221;.
af_ZA: Indien jy glad nie 'n hooffoto op jou werbwerf wil wys nie, kliek net op die &#8220;Verwyder hooffoto&#8221; knoppie aan die onderkant van die Hooffoto area op hierdie bladsy. Indien jy later die hooffoto wil terugbring, hoef jy net op een van die ander foto opsies te kies en kliek op &#8220;Stoor veranderinge&#8221;.

en: If you do not want to use your %s site any more, you can delete it using the form below. When you click <strong>Delete My Site Permanently</strong> you will be sent an email with a link in it. Click on this link to delete your site.
af_ZA: Indien jy nie meer jou webwerf %s wil hê nie, kan jy dit verwyder deur die vorm hier onder te gebruik. Wanneer jy kliek op <strong>Verwyder my webwerf permanent</strong>, sal jy 'n e-pos ontvang met 'n skakel daarin. Kliek op die skakel om jou webwerf te verwyder.

en: If you edit or publish an article, an additional cookie will be saved in your browser. This cookie includes no personal data and simply indicates the post ID of the article you just edited. It expires after 1 day.
af_ZA: Indien jy enige artikel wysig of publiseer sal 'n addisionele koekie in jou blaaier gestoor word. Hierdie koekie sluit geen persoonlike inligting in nie en dui slegs die artikel ID van die artikel wat jy sopas gewysig het aan. Dit verval na een dag.

en: If you have an account on this site, or have left comments, you can request to receive an exported file of the personal data we hold about you, including any data you have provided to us. You can also request that we erase any personal data we hold about you. This does not include any data we are obliged to keep for administrative, legal, or security purposes.
af_ZA: Indien jy 'n rekening op hierdie webwerf het of kommentaar gelewer het, kan jy versoek om 'n lêer te ontvang van die persoonlike inligting wat ons van jou het, insluitend enige inligting wat jy aan ons verskaf het. Jy kan ook versoek dat ons enige persoonlike inligting wat ons van jou het, uitvee. Dit sluit nie inligting in wat ons verplig is om te behou vir administratiewe, wetlike, of sekuriteitsdoeleindes nie.

en: If you have any entries on LiveJournal which are marked as private, they will be password-protected when they are imported so that only people who know the password can see them.
af_ZA: Indien jy inskrywings in LiveJournal het wat as privaat gemerk is, sal hulle deur 'n wagwoord beskerm r
    word sodat net mense wat die wagwoord ken, dit kan sien.

en: If you have not yet created any menus, <strong>click the &#8217;create a new menu&#8217; link</strong> to get started
af_ZA: As jy nog nie 'n kieslys geskep het nie, <strong> kliek op die &#8217;skep nuwe kieslys&#8217; skakel</strong> om te begin

en: If you have posts or comments in another system, WordPress can import those into this site. To get started, choose a system to import from below:
af_ZA: Indien jy artikels of kommentare in 'n ander sisteem het kan WordPress dit in hierdie webwerf invoer. Om te begin, kies een van die sisteme waaruit jy wil invoer uit die lys hieronder:

en: If you leave a comment on our site you may opt-in to saving your name, email address and website in cookies. These are for your convenience so that you do not have to fill in your details again when you leave another comment. These cookies will last for one year.
af_ZA: Indien jy 'n kommentaar op ons webblad los kan jy kies om jou naam, eposadres en webblad in koekies te stoor. Dit is daar vir jou gemak, sodat jy nie weer hierdie besonderhede hoef in te vul wanneer jy weer kommentaar lewer nie. Hierdie koekies sal vir een jaar hou.

en: If you leave a comment, the comment and its metadata are retained indefinitely. This is so we can recognize and approve any follow-up comments automatically instead of holding them in a moderation queue.
af_ZA: Indien jy kommentaar los, word die kommentaar en die kommentaar se metadata onbeperk behou. Dit is sodat ons enige opvolgkommentaar outomaties kan herken en goedkeur eerder as om hulle in die goedkeuringsry te plaas.

en: If you reached this screen by accident and meant to visit one of your own sites, here are some shortcuts to help you find your way.
af_ZA: Indien jy perongeluk by hierdie skerm beland het en bedoel het om een van jou eie webwerwe te besoek, kan jy een van hierdie kortpaaie gebruik om die regte pad daarna te vind.

en: If you request a password reset, your IP address will be included in the reset email.
af_ZA: Indien jy versoek dat jou wagwoord vervang moet word sal jou IP-adres in die vervanging e-pos ingesluit word.

en: If you upload images to the website, you should avoid uploading images with embedded location data (EXIF GPS) included. Visitors to the website can download and extract any location data from images on the website.
af_ZA: Indien jy foto's na die webblad oplaai, moet jy dit vermy om foto's op te laai met ingevoegde posisieinlingting (EXIF GPS). Besoekers aan die webblad kan die posisieinligting van foto's op die webblad aflaai en uittrek.

en: If you use your site for commercial purposes and you engage in more complex collection or processing of personal data, you should note the following information in your privacy policy in addition to the information we have already discussed.
af_ZA: Indien jy jou webblad vir kommersiële doeleindes gebruik en jy doen meer komplekse versameling of prosessering van persoonlike inligting, moet jy die volgende inligting in jou privaatheidsbeleid aanbring, tesame met die inligting wat ons reeds bespreek het.

en: If you visit our login page, we will set a temporary cookie to determine if your browser accepts cookies. This cookie contains no personal data and is discarded when you close your browser.
af_ZA: Wanneer jy ons intekeningsblad besoek, sal ons 'n tydelike koekie plaas om vas te stel of jou blaaier koekies aanvaar. Hierdie koekie bevat geen persoonlike inligting nie, en word weggegooi wanneer jy jou blaaier toemaak.

en: If you want to convert your categories to tags (or vice versa), use the <a href="%s">Categories and Tags Converter</a> available from the Import screen.
af_ZA: Indien jy kategorieë na sleutelwoorde wil verander of anders om, gebruike die <a href="%s">Kategorieë en Sleutelwoorde Omkeerder</a> wat beskikbaar is van die Invoer skerm.

en: If you want to export a handy list of all the information on this page, you can use the button below to copy it to the clipboard. You can then paste it in a text file and save it to your device, or paste it in an email exchange with a support engineer or theme/plugin developer for example.
af_ZA: Indien jy 'n handige lys van al die inligting op hierdie bladsy wil uitvoer, kan jy die knoppie hieronder gebruik om dit na die knipbord te kopiëer. Jy kan dit dan in 'n tekslêer plak en stoor op jou toestel, of byvoorbeeld in 'n epos met ondersteuningspersoneel of 'n tema/plugin ontwikkelaar.

en: If you want to remove the widget but save its setting for possible future use, just drag it into the Inactive Widgets area. You can add them back anytime from there. This is especially helpful when you switch to a theme with fewer or different widget areas.
af_ZA: Indien jy 'n Widget wil verwyder maar al sy verstellings behou wat jy moontlik weer in die toekoms kan gebruik, moet jy dit skuif na die Onaktiewe Widgets area. Jy kan dit dan enige tyd weer trek van hier om dit terug te sit. Dit is veral handig wanneer jy temas omruil, wat minder of ander Widget areas het.

en: If your site does not display, please contact the owner of this network.
af_ZA: Indien jou webwerf nie wys nie, kontak asseblief die eienaar van die netwerk.

en: If your theme has more than one default header image, or you have uploaded more than one custom header image, you have the option of having WordPress display a randomly different image on each page of your site. Click the &#8220;Random&#8221; radio button next to the Uploaded Images or Default Images section to enable this feature.
af_ZA: Indien jou tema meer as een standaard hooffoto het, of jy het meer as een opgelaai, het jy die opsie dat WordPress hulle ewekansig op elke bladsy wys. Om dit te aktiveer, kliek op die &#8220;Ewekansige&#8221; radio knoppie, wat langsaan die Opgelaaide fotos of Standaard fotos area verskyn.

en: If your theme has multiple menus, giving them clear names will help you manage them.
af_ZA: Jou tema het meer as een kieslys. Gee hulle 'n goeie naam wat sin maak, om jou te help voorentoe.

en: If your theme has widget areas, you can also add menus there. Visit the <a href="%s">Widgets panel</a> and add a &#8220;Navigation Menu widget&#8221; to display a menu in a sidebar or footer.
af_ZA: Indien jou tema Widget areas het, kan jy ook kieslyste hier byvoeg. Gaan besoek die <a href="%s">Widgets paneel</a> en voeg 'n &#8220;Navigasie kieslys Widget&#8221; by om die kieslys in die kantstrook of voeter te wys.

en: If your website provides a service which includes automated decision making - for example, allowing customers to apply for credit, or aggregating their data into an advertising profile - you must note that this is taking place, and include information about how that information is used, what decisions are made with that aggregated data, and what rights users have over decisions made without human intervention.
af_ZA: Indien jou webblad 'n diens verskaf wat geoutomatiseerde besluitneming insluit, byvoorbeeld, om klante toe te laat om vir skuld aansoek te doen, of om hul data in 'n adverteringsprofiel saam te stel, moet jy aandui dat dit plaasvind, en inligting insluit oor hoe daardie inligting gebruik word, watter besluite gemaak word met daardie saamgestelde data, en watter regte gebruikers het oor besluite wat sonder menslike insae gemaak word.

en: If your website receives data about users from third parties, including advertisers, this information must be included within the section of your privacy policy dealing with third party data.
af_ZA: Indien jou webblad data oor gebruikers van derde partye, insluitend adverteerders, ontvang, moet hierdie inligting ingesluit word in die afdeling van jou privaatheidsbeleid wat met derdepartyinligting te make het.

en: Image
af_ZA: Foto

en: Image <span class="count">(%s)</span> | Images <span class="count">(%s)</span>
af_ZA[0]: Foto <span class="count">(%s)</span>
af_ZA[1]: Fotos <span class="count">(%s)</span>

en: Image Address
af_ZA: Foto adres

en: Image CSS Class
af_ZA: Foto CSS klas

en: Image Caption
af_ZA: Foto opskrif

en: Image Color:
af_ZA: Foto se kleur:

en: Image Crop Help
af_ZA: Foto knip hulp

en: Image Editor Save Failed
af_ZA: Kon nie die wysiging van die foto stoor nie

en: Image File
af_ZA: Foto lêer

en: Image Grid
af_ZA: Fotoversameling

en: Image ID.
af_ZA: Foto ID.

en: Image Link
af_ZA: Fotoskakel

en: Image List
af_ZA: Fotolys

en: Image Position
af_ZA: Foto posisie

en: Image Processing Error
af_ZA: Fout met proseseering van foto

en: Image Settings:
af_ZA: Fotoverstellings:

en: Image Size
af_ZA: Foto grootte

en: Image Size:
af_ZA: Grootte van foto:

en: Image Title Attribute
af_ZA: Foto se titel kenmerk

en: Image URL
af_ZA: Foto-URL

en: Image URL.
af_ZA: Foto URL.

en: Image Upload Error
af_ZA: Fout met foto oplaai

en: Image Widget
af_ZA: Foto Widget

en: Image Widget (%d) | Image Widget (%d)
af_ZA[0]: Foto Widget (%d)
af_ZA[1]: Foto Widget (%d)

en: Image could not be processed.
af_ZA: Foto kon nie verwerk word nie.

en: Image could not be processed. Please go back and try again.
af_ZA: Die foto kon nie verwerk word nie. Probeer asseblief weer.

en: Image crop area preview. Requires mouse interaction.
af_ZA: Voorskou van foto verkleinings area. Benodig muis interaksie.

en: Image crop failed.
af_ZA: Foto kon nie kleinsny.

en: Image data does not exist. Please re-upload the image.
af_ZA: Die foto bestaan nie. Laai dit asseblief weer op.

en: Image data.
af_ZA: Foto data.

en: Image default align
af_ZA: Foto se oorspronklike belyning

en: Image default link type
af_ZA: Foto se oorspronklike skakel tipe

en: Image default size
af_ZA: Foto se oorspronklike grootte

en: Image description
af_ZA: Kiekie beskrywing

en: Image details
af_ZA: Foto besonderhede

en: Image flip failed.
af_ZA: Kon nie die foto omkeer nie.

en: Image metadata is inconsistent.
af_ZA: Foto metadata is strydig.

en: Image name.
af_ZA: Foto naam.

en: Image resize failed.
af_ZA: Kon nie die grootte van die foto verander nie.

en: Image restored successfully.
af_ZA: Foto suksesvol gestoor.

en: Image rotate failed.
af_ZA: Kon nie die oriëntasie van die foto verander nie.

en: Image saved
af_ZA: Foto gestoor

en: Image size in pixels
af_ZA: Fotogrootte in pixels

en: Image sizes
af_ZA: Foto groottes

en: ImageMagick version number
af_ZA: ImageMagick weergawenommer

en: ImageMagick version string
af_ZA: ImageMagick weergawestring

en: Images
af_ZA: Fotos

en: Images of exactly <strong>%1$d &times; %2$d pixels</strong> will be used as-is.
af_ZA: Fotos wat presies <strong>%1$d &times; %2$d pixels</strong> groot is sal net so gebruik word.

en: Images should be at least %s tall.
af_ZA: Fotos moet ten minste %s lank wees.

en: Images should be at least %s wide.
af_ZA: Fotos moet ten minste %s wyd wees.

en: Imagick Resource Limits
af_ZA: Imagick Hulpbronperke

en: Import
af_ZA: Invoer

en: Import Blogroll
af_ZA: Voer Bloggerol In

en: Import WordPress
af_ZA: Voer WordPress in

en: Import links in OPML format.
af_ZA: Voer skakels in, in OPML formaat.

en: Import posts &amp; media from Tumblr using their API.
af_ZA: Voer artikels en media in van Tumblr deur hulle API te gebruik.

en: Import posts and comments from a Movable Type or TypePad blog.
af_ZA: Voer artikels en kommentare in van Movable Type of TypePad.

en: Import posts from LiveJournal using their API.
af_ZA: Voer artikels in van LiveJournal deur hulle API te gebruik.

en: Import posts from an RSS feed.
af_ZA: Voer artikels in van 'n RSS voer.

en: Import posts, comments, and users from a Blogger blog.
af_ZA: Voer artikels, kommentare en gebruikers in vanaf Blogger.

en: Import posts, pages, comments, custom fields, categories, and tags from a WordPress export file.
af_ZA: Voer artikels, bladsye, kommentare, unieke velde, kategorieë en sleutelwoorde in van 'n WordPress uitvoer lêer.

en: Important:
af_ZA: Belangrik:

en: In %1$s, use the %2$s method, not the %3$s function. See %4$s.
af_ZA: In %1$s, gebruik die %2$s metode, nie die %3$s funksie nie. Sien %4$s.

en: In 2014, our default theme lets you create a responsive magazine website with a sleek, modern design. Feature your favorite homepage content in either a grid or a slider. Use the three widget areas to customize your website, and change your content's layout with a full-width page template and a contributor page to show off your authors. Creating a magazine website with WordPress has never been easier.
af_ZA: Ons standaard tema van 2014 skep 'n vatbare tydskrif webwerf uitleg met 'n slanke, moderne voorkoms. Wys jou mees gewilde inhoud in die vorm van 'n rooster uitleg of as 'n skuiwer. Gebruik die drie Widget areas om jou webwerf te verander soos jy dit wil hê. Verander die bladsy se uitleg na volle-wydte 'n bydraer-bladsy te skep wat al die skrywers van die webwerf wys. Dit was nog nooit makliker om 'n tydskrif-styl webwerf met WordPress te skep nie.

en: In a few words, explain what this site is about.
af_ZA: In 'n paar woorde, verduidelik waaroor hierdie webwerf is.

en: In a few words, explain what your blog is about.
af_ZA: Beskryf met 'n paar woorde waaroor jou blog handel.

en: In addition to listing what personal data you collect, you need to note why you collect it. These explanations must note either the legal basis for your data collection and retention or the active consent the user has given.
af_ZA: Tesame daarmee om te lys watter persoonlike inligting jy versamel, moet jy aandui hoekom jy dit versamel. Hierdie verduidelikings moet óf die wetlike basis aandui vir jou dataversameling en -retensie, óf die aktiewe toestemming wat die gebruiker gegee het.

en: In reply to %s.
af_ZA: In antwoord op %s.

en: In reply to: %s
af_ZA: In antwoord op: %s

en: In response to
af_ZA: Verwys na

en: In response to: %s
af_ZA: In antwoord op: %s

en: In the <strong>Comment</strong> column, hovering over any comment gives you options to approve, reply (and approve), quick edit, edit, spam mark, or trash that comment.
af_ZA: In die <strong>Kommentaar</strong> kolom kan jy jou muis oor enige kommentaar hou om opsies te sien om dit goed te keur, om te antwoord (en om dit goed te keur), om 'n vinnige verandering te maak, om dit te verander, om dit te merk as gemorspos of om dit na die asblik te skuif.

en: In the <strong>In response to</strong> column, there are three elements. The text is the name of the post that inspired the comment, and links to the post editor for that entry. The View Post link leads to that post on your live site. The small bubble with the number in it shows the number of approved comments that post has received. If there are pending comments, a red notification circle with the number of pending comments is displayed. Clicking the notification circle will filter the comments screen to show only pending comments on that post.
af_ZA: In die <strong>In antwoord op</strong> kolom, is drie elemente. Die teks is die titel van die artikel waarop iemand 'n kommentaar gelewer het en dit skakel deur na die skryfpaneel van daardie artikel. Die Bekyk artikel skakel gaan deur na die artikel op die webwerf. Die klein borreltjie met 'n nommer in, verwys na die hoeveelheid kommentare wat goedgekeur is vir daardie artikel. Indien daar enige kommentare is wat wag om goedgekeur te word, sal 'n rooi sirkel met die hoeveelheid kommentare wat wag wys. As jy kliek op die rooi sirkel, sal net die lys van kommentare wat wag wys.

en: In the <strong>Submitted on</strong> column, the date and time the comment was left on your site appears. Clicking on the date/time link will take you to that comment on your live site.
af_ZA: In die <strong>Voorgelê op</strong> kolom word die tyd en datum wanneer 'n kommentaar op jou webwerf gelos is, gewys. Wanneer jy op die datum/tyd skakel kliek word jy na die kommentaar op jou live webwerf geneem.

en: In the Header Text section of this page, you can choose whether to display this text or hide it. You can also choose a color for the text by clicking the Select Color button and either typing in a legitimate HTML hex value, e.g. &#8220;#ff0000&#8221; for red, or by choosing a color using the color picker.
af_ZA: In die hoofstrook gedeelte van hierdie bladsy, kan jy kies of jy die teks wil wys of wegsteek. Jy kan ook die teks se kleur kies, deur te kliek op die Kies kleur knoppie. Tik dan 'n geldige HTML hex waarde in, bv. &#8220;#ff0000&#8221; vir rooi of kies 'n kleur in die kleurwiel.

en: In the editing area, the Tab key enters a tab character.
af_ZA: In die wysigings area, die Tab sleutel voeg 'n Tab karakter in.

en: In this case, WordPress caught an error with one of your plugins, %s.
af_ZA: In hierdie geval hetWordPress 'n fout met een van jou plugins, %s, gekry.

en: In this case, WordPress caught an error with your theme, %s.
af_ZA: In hierdie geval het WordPress 'n fout met jou tema, %s, gekry.

en: In this section you should explain how long you retain personal data collected or processed by the website. While it is your responsibility to come up with the schedule of how long you keep each dataset for and why you keep it, that information does need to be listed here. For example, you may want to say that you keep contact form entries for six months, analytics records for a year, and customer purchase records for ten years.
af_ZA: In hierdie afdeling moet jy verduidelik hoe lank jy persoonlike inligting hou wat deur die webblad versamel of geprosesseer word. Terwyl dit jou verantwoordelik is om te besluit op die skedule vir hoe lank jy elke stel inligting hou en hoekom, is dit nie nodig om daardie inligting hier te lys nie. Byvoorbeeld, jy kan dalk sê jy behou kontakvorm inskrywings vir ses maande, analitiese rekords vir 'n jaar, en klante se aankooprekords vir tien jaar.

en: In this section you should explain what measures you have taken to protect your users&#8217; data. This could include technical measures such as encryption; security measures such as two factor authentication; and measures such as staff training in data protection. If you have carried out a Privacy Impact Assessment, you can mention it here too.
af_ZA: In hierdie afdeling moet jy verduidelik watter maatreëls jy geneem het om jou gebruikers se inligting te beskerm. Dit kan tegniese maatreëls insluit soos versleuteling; sekuriteitsmaatreëls soos twee-faktor verifikasie; en maatreëls soos personeelopleiding in databeskerming. Indien jy on Privaatheidsimpakassessering uitgevoer het, kan jy dit ook hier noem.

en: In this section you should explain what procedures you have in place to deal with data breaches, either potential or real, such as internal reporting systems, contact mechanisms, or bug bounties.
af_ZA: In hierdie afdeling moet jy verduidelik watter prosedures jy in plek het om dataskendings, hetsy potensieel of werklik, te hanteer, soos interne rapporteringstelsels, kontakmeganismes of lospryse vir gerapporteerde foute.

en: In this section you should explain what rights your users have over their data and how they can invoke those rights.
af_ZA: In hierdie afdeling moet jy aan jou gebruikers verduidelik watter regte hulle het oor hul data en hoe hulle aanspraak kan maak ten opsigte van hulle regte.

en: In this section you should list all transfers of your site data outside the European Union and describe the means by which that data is safeguarded to European data protection standards. This could include your web hosting, cloud storage, or other third party services.
af_ZA: In hierdie afdeling moet jy alle beweging van hou webbladdata buite the Europese Unie lys, en die metode beskryf waarvolgens die data beskerm word volgens Europese Unie databeskermingstandaarde. Dit kan jou webbediener, wolk-stoordiens, of ander derdepartyverskaffers insluit.

en: In this section you should name and list all third party providers with whom you share site data, including partners, cloud-based services, payment processors, and third party service providers, and note what data you share with them and why. Link to their own privacy policies if possible.
af_ZA: In hierdie afdeling moet jy alle derdepartyverskaffers met wie jy webwerfdata deel, lys, insluitend wolkgebaseerde dienste, betalingsprosesseerders, en derdepartydiensverskaffers, en aandui watter inligting jy met hulle deel, asook hoekom. Sluit skakels na hul eie privaatheidsbeleide in, indien moontlik.

en: In this section you should note what personal data you collect from users and site visitors. This may include personal data, such as name, email address, personal account preferences; transactional data, such as purchase information; and technical data, such as information about cookies.
af_ZA: In hierdie afdeling behoort jy aan te dui watter persoonlike inligting jy insamel van gedbruikers van en besoekers aan die webwerf. Dit kan insluit persoonlike inligting, soos naam, e-posadres, rekeningvoorkeure; transaksionele inligting soos inligting rondom verkope; en tegniese inligting, soos inligting oor koekies.

en: In this section you should note your site URL, as well as the name of the company, organization, or individual behind it, and some accurate contact information.
af_ZA: In hierdie afdeling moet jy jou webblad URL sowel as die naam van die maatskappy, organisasie of individu daaragter aandui, tesame met akkurate kontakinligting.

en: In this section you should provide a contact method for privacy-specific concerns. If you are required to have a Data Protection Officer, list their name and full contact details here as well.
af_ZA: In hierdie afdeling moet jy 'n kontakmetode vir privaatheidspesifieke sake voorsien. Indien jy vereis word om 'n Databeskermingsoffisier te hê, lys ook hulle name en volledige kontakbesonderhede hier.

en: In this subsection you should list the cookies your website uses, including those set by your plugins, social media, and analytics. We have provided the cookies which WordPress installs by default.
af_ZA: In hierdie onderafdeling moet jy die koekies lys wat jou webblad gebruik, insluitend daardie geplaas deur jou plugins, sosiale media en analitiese dienste. Ons het die koekies voorsien wat WordPress as standaard installeer.

en: In this subsection you should note what analytics package you use, how users can opt out of analytics tracking, and a link to your analytics provider&#8217;s privacy policy, if any.
af_ZA: In hierdie onderafdeling behoort jy aan te dui watter analitiese dienste jy gebuik, hoe gebruikers kan aandui as hul nie deur analitiese dienste gevolg wil word nie, en 'n skakel na jou analitiese diensverskaffer se privaatheidsbeleid, indien van toepassing.

en: In this subsection you should note what information is captured through comments. We have noted the data which WordPress collects by default.
af_ZA: In hierdie onderafdeling behoort jy aan te dui watter inligting ingesamel word wanneer kommentaar gelewer word. Ons het die inligting aangedui wat WordPress as standaard versamel.

en: In this subsection you should note what information may be disclosed by users who can upload media files. All uploaded files are usually publicly accessible.
af_ZA: In hierdie onderafdeling behoort jy aan te dui watter inligting beskikbaar gestel mag word deur gebruikers wat medialêers kan oplaai. Alle opgelaaide lêers is toeganklik deur die publiek.

en: Inactive Plugins
af_ZA: Onaktiewe Plugins

en: Inactive Sidebar (not used)
af_ZA: Onaktiewe kantkolom (word nie gebruik nie)

en: Inactive Themes
af_ZA: Onaktiewe Temas

en: Inactive Widgets
af_ZA: Onaktiewe Widgets

en: Inactive plugins are tempting targets for attackers. If you are not going to use a plugin, you should consider removing it.
af_ZA: Onaktiewe plugins is maklike teikens vir aanvallers. As jy nie 'n plugin gaan gebruik nie, beveel ons aan dat jy dit verwyder.

en: Incorrect post password.
af_ZA: Verkeerde artikel wagwoord.

en: Incorrect username or password.
af_ZA: Verkeerde gebruikernaam en wagwoord.

en: Increase indent
af_ZA: Vermeerder inham

en: Indian
af_ZA: Indiese

en: Indonesian
af_ZA: Indonesiese

en: Industry regulatory disclosure requirements
af_ZA: Industrie regulatoriese openbaarmakingsvereistes

en: Inexistent terms.
af_ZA: Nie-bestaande terme.

en: Info
af_ZA: Informasie

en: Inline CSS code that registers the CSS class required for the style.
af_ZA: Inlyn CSS-kode wat die CSS-klas registreer wat vir die styl benodig word.

en: Inline toolbar (when an image, link or preview is selected)
af_ZA: In lyn nutsbalk (wanneer 'n foto, skakel of voorskou gekies word)

en: Insert
af_ZA: Voeg in

en: Insert More Tag
af_ZA: Voeg 'Meer'-etiket in

en: Insert Page Break tag
af_ZA: Voeg bladsybreuk in

en: Insert Read More tag
af_ZA: Voeg Lees verder sleutelwoorde by

en: Insert audio playlist
af_ZA: Voeg oudio speellys by

en: Insert column after
af_ZA: Voeg kolom in ná

en: Insert column before
af_ZA: Voeg kolom in voor

en: Insert date/time
af_ZA: Voeg datum/tyd by

en: Insert from URL
af_ZA: Voeg vanaf die URL by

en: Insert gallery
af_ZA: Voeg gallery in

en: Insert image
af_ZA: Voeg foto by

en: Insert into Post
af_ZA: Voeg tot artikel by

en: Insert into page
af_ZA: Plaas op bladsy

en: Insert into post
af_ZA: Voeg by artikel

en: Insert link
af_ZA: Voeg skakel in

en: Insert media from another website
af_ZA: Voeg media vanaf 'n ander webwerf in

en: Insert row after
af_ZA: Voeg ry in ná

en: Insert row before
af_ZA: Voeg ry in voor

en: Insert table
af_ZA: Voeg tabel by

en: Insert video
af_ZA: Voeg Video by

en: Insert video playlist
af_ZA: Voeg Video speellys by

en: Insert/edit code sample
af_ZA: Voeg by/wysig kode voorbeeld

en: Insert/edit image
af_ZA: Voeg prent in of wysig dit

en: Insert/edit link
af_ZA: Voeg skakel in of wysig dit

en: Insert/edit media
af_ZA: Voeg by/wysig media

en: Inserted text
af_ZA: Ingevoegde teks

en: Inserting Media
af_ZA: Voeg media in

en: Install
af_ZA: Installeer

en: Install %s now
af_ZA: Installeer %s nou

en: Install &amp; Preview
af_ZA: Installeer &amp; Voorskou

en: Install Now
af_ZA: Installeer nou

en: Install Parent Theme
af_ZA: Installeer hoof tema

en: Install Press This
af_ZA: Installeer Press This

en: Install Themes
af_ZA: Installeer temas

en: Install and preview theme: %s
af_ZA: Installeer en voorskou tema: %s

en: Install the latest version of WordPress
af_ZA: Installeer die jongste weergawe van WordPress

en: Installation Required
af_ZA:  Benodig installasie

en: Installation failed.
af_ZA: Die installasie was onsuksesvol.

en: Installed
af_ZA: Geïnstalleer

en: Installed Plugins
af_ZA: Geïnstalleerde Plugins

en: Installed themes
af_ZA: Ingestalleerde temas

en: Insufficient arguments passed to this XML-RPC method.
af_ZA: Onvoldoende argumente gestuur hierdie XML - RPC metode.

en: Interests
af_ZA: Belangstelle

en: Internal search handler error.
af_ZA: Interne soekhanteerder fout.

en: Introduction
af_ZA: Inleiding

en: Invalid
af_ZA: Ongeldig

en: Invalid API response code (%d).
af_ZA: Ongeldige API reaksie code (%d)

en: Invalid Content-Disposition supplied. Content-Disposition needs to be formatted as `attachment; filename="image.png"` or similar.
af_ZA: Ongeldige inhoud-tipes verskaf. Inhoud-tipes moet as `attachment; filename="image.png"` geformateer word (of soortgelyk).

en: Invalid JSON body passed.
af_ZA: Ongeldige JSON inhoud deurgevoer.

en: Invalid JSONP callback function.
af_ZA: Ongeldige JSONP terugvoering funksie.

en: Invalid URL
af_ZA: Ongeldige URL.

en: Invalid URL.
af_ZA: Ongeldige URL.

en: Invalid action ID. No status found.
af_ZA: Ongeldige aksie ID. Geen status kon gevind word nie.

en: Invalid action name.
af_ZA: Ongeldige aksienaam.

en: Invalid activation key.
af_ZA: Ongeldige aktiveringssleutel

en: Invalid attachment ID.
af_ZA: Ongeldige aanhegsel ID.

en: Invalid author ID.
af_ZA: Ongeldige outeur ID.

en: Invalid block type.
af_ZA: Die blok-tipe is ongeldig.

en: Invalid block.
af_ZA: Ongeldige blok.

en: Invalid changeset UUID
af_ZA: Ongeldige veranderingsstel UUID

en: Invalid comment ID.
af_ZA: Ongeldige kommentaar ID.

en: Invalid comment author ID.
af_ZA: Ongeldige kommentaar outeur ID.

en: Invalid comment content.
af_ZA: Ongeldige kommentaar inhoud.

en: Invalid comment status.
af_ZA: Ongeldige kommentaar status.

en: Invalid cookie format.
af_ZA: Ongeldige koekieformaat.

en: Invalid cookie.
af_ZA: Ongeldige koekie.

en: Invalid data provided.
af_ZA: Ongeldige data is verskaf.

en: Invalid data. No selected item.
af_ZA: Die data is ongeldig. Geen item is gekies nie.

en: Invalid data. The item does not exist.
af_ZA: Ongeldige data. Die item bestaan nie.

en: Invalid data. Unknown state.
af_ZA: Ongeldige data. Onbekende toestand.

en: Invalid data. Unknown type.
af_ZA: Ongeldige data. Onbekende soort.

en: Invalid date.
af_ZA: Ongeldige datum.

en: Invalid email address in request.
af_ZA: Ongeldige e-posadres in versoek.

en: Invalid email address when generating personal data export file.
af_ZA: Ongeldige e-pos adres wanneer die uitgaande persoonlike-inligting uitvoerlêer geskep word.

en: Invalid email address.
af_ZA: Ongeldige e-pos adres.

en: Invalid featured media ID.
af_ZA: Ongeldige hooffoto-ID.

en: Invalid file type
af_ZA: Ongeldige dokumenttipe

en: Invalid form submission.
af_ZA: Vorm mag nie ingedien word nie.

en: Invalid hex color.
af_ZA: Ongeldige hex kleur.

en: Invalid image URL.
af_ZA: Ongeldige foto URL

en: Invalid item ID.
af_ZA: Ongeldige item ID.

en: Invalid key.
af_ZA: Ongeldige sleutel

en: Invalid menu ID.
af_ZA: Ongeldige kieslys ID.

en: Invalid object type.
af_ZA: Ongeldige voorwerp-tipe

en: Invalid page template.
af_ZA: Ongeldige bladsy modelvorm.

en: Invalid parameter(s): %s
af_ZA: Ongeldige parameter(s): %s

en: Invalid parameter.
af_ZA: Ongeldige parameter.

en: Invalid parameters.
af_ZA: Ongeldige grense.

en: Invalid personal data action.
af_ZA: Die persoonlike-inligting aksie is ongeldig.

en: Invalid personal data request.
af_ZA: Die persoonlike-inligting versoek is ongeldig.

en: Invalid plugin page.
af_ZA: Ongeldige Plugin page

en: Invalid plugin path.
af_ZA: Ongeldige Plugin roete.

en: Invalid post ID.
af_ZA: Ongeldige artikel ID.

en: Invalid post format.
af_ZA: Nie geldige artikel formaat nie

en: Invalid post parent ID.
af_ZA: Ongeldige hoof-artikel ID.

en: Invalid post type.
af_ZA: Ongeldig artikel tipe.

en: Invalid post.
af_ZA: Ongeldige artikel

en: Invalid recovery key format.
af_ZA: Ongeldige herwiningssleutelformaat.

en: Invalid recovery key.
af_ZA: Ongeldige herwinningssleutel.

en: Invalid request ID when generating personal data export file.
af_ZA: Ongeldige navraag-ID wanneer die uitgaande persoonlike-inligting uitvoerlêer geskep word.

en: Invalid request ID when merging personal data to export.
af_ZA: Ongeldige versoek-ID tydens die samevoeging van persoonlike inligting om uit te voer na 'n uitgaande oordrag.

en: Invalid request ID when processing personal data to erase.
af_ZA: Ongeldige versoek-ID tydens die verwerking van die persoonlike inligting om te verwyder.

en: Invalid request ID when sending personal data export email.
af_ZA: Ongeldige versoek ID terwyl persoonlike inligting uitvoer-epos gestoor word.

en: Invalid request ID.
af_ZA: Ongeldige versoek ID.

en: Invalid request type.
af_ZA: Ongeldige versoektipe.

en: Invalid revision ID.
af_ZA: Ongeldige hersiening ID.

en: Invalid role.
af_ZA: Ongeldige rol.

en: Invalid shortcode name: %1$s. Do not use spaces or reserved characters: %2$s
af_ZA: Ongeldige kortkodenaam: %1$s. Moet nie spasies of gereserveerde karakters gebruik nie: %2$s

en: Invalid shortcode name: Empty name given.
af_ZA: Ongeldige kortkode naam: Leë naam gegee.

en: Invalid slug.
af_ZA: Ongeldige kortskakel.

en: Invalid status.
af_ZA: Ongeldige status.

en: Invalid taxonomy.
af_ZA: Ongeldige Taxonomy.

en: Invalid taxonomy: %s.
af_ZA: Ongeldige taksonomie: %s.

en: Invalid term ID.
af_ZA: Ongeldige term ID.

en: Invalid translation type.
af_ZA: Ongeldige vertalings tipe.

en: Invalid type parameter.
af_ZA: Ongeldige tipe-eienskap.

en: Invalid user ID for reassignment.
af_ZA: Ongeldige gebruiker ID vir die bestemming.

en: Invalid user ID.
af_ZA: Ongeldige gebruiker-ID.

en: Invalid user parameter(s).
af_ZA: Ongeldige gebruiker grens(e).

en: Invalid value %1$s for %2$s. Expected value should be between %3$s and %4$s.
af_ZA: Ongeldige waarde %1$s vir %2$s. Die waarde wat verwag word moet tussen %3$s en %4$s wees.

en: Invalid value for background attachment.
af_ZA: Ongeldige waarde vir die agtergrond aanhegsel.

en: Invalid value for background position X.
af_ZA: Ongeldige waarde vir agtergrond posisie X.

en: Invalid value for background position Y.
af_ZA: Ongeldige waarde vir agtergrond posisie Y.

en: Invalid value for background repeat.
af_ZA: Ongeldige waarde vir die agtergrond-herhaal.

en: Invalid value for background size.
af_ZA: Ongeldige waarde vir agtergrond grootte.

en: Invalid value.
af_ZA: Ongeldige waarde.

en: Invitation email sent to new user. A confirmation link must be clicked before their account is created.
af_ZA: Uitnodigings e-pos gestuur na nuwe gebruiker. 'n Bevestigings skakel moet gekliek word voordat die rekening geskep word.

en: Invitation email sent to user. A confirmation link must be clicked for them to be added to your site.
af_ZA: Uitnodiging e-pos gestuur na gebruiker. 'n Bevestiging skakel moet gekliek word, sodat hulle tot die webwerf gevoeg kan word.

en: Irish
af_ZA: Iers

en: Is SUHOSIN installed?
af_ZA: Is SUHOSIN geïnstalleer?

en: Is the Imagick library available?
af_ZA: Is die Imagick biblioteek beskikbaar?

en: Is the block dynamically rendered.
af_ZA: Word die blok dinamies weergegee?

en: Is there no link to us?
af_ZA: Is daar geen skakel na ons nie?

en: Is this a multisite?
af_ZA: Is hierdie 'n webwerf-netwerk?

en: Is this site discouraging search engines?
af_ZA: Ontmoedig hierdie webwerf soekenjins?

en: Is this site using HTTPS?
af_ZA: Gebruik hierdie webblad HTTPS?

en: Isle of Man
af_ZA: Eiland Man

en: Istanbul
af_ZA: Istanboel

en: It does not look like your site has any menus yet. Want to build one? Click the button to start.
af_ZA: Dit lyk nie of jou webwerf al enige navagasie kieslyste het nie. Wil jy een bou? Kliek op die knoppie om te begin.

en: It is possible for site maintainers to block all, or some, communication to other sites and services. If set up incorrectly, this may prevent plugins and themes from working as intended.
af_ZA: Dit is moontlik vir webbladversorgers om alle of sommige kommunikasie met ander webblaaie en dienste te blokkeer. Indien verkeerd opgestel, kan dit plugins en temas verhoed om te werk soos bedoel.

en: It is up to search engines to honor this request.
af_ZA: Dit is die soekenjin se verantwoordelikheid om hierdie versoek gestand te doen.

en: It is your responsibility to write a comprehensive privacy policy, to make sure it reflects all national and international legal requirements on privacy, and to keep your policy current and accurate.
af_ZA: Dit is jou verantwoordelikheid om 'n omvattende privaatheidsbeleid te skryf, seker te maak dit reflekteer alle nasionale en internasionale vereistes oor privaatheid, en om jou beleid huidig en akkuraat te hou.

en: It looks like HTTPS is not supported for your website at this point.
af_ZA: Dit lyk asof HTTPS nie tans deur jou webwerf ondersteun word nie.

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try visiting %s directly?
af_ZA: Dit lyk asof niks hier opgespoor kon word nie. Probeer dalk om %s direk te besoek.

en: It looks like the Apache %s module is not installed.
af_ZA: Dit lyk asof die Apache %s module nie geïnstalleer was nie.

en: It looks like you're using an insecure version of %s. Using an outdated browser makes your computer unsafe. For the best WordPress experience, please update your browser.
af_ZA: Dit lyk asof jy 'n onveilige weergawe van %s gebruik. Deur die gebruik van 'n ou webleser, maak jou rekenaar onveilig. Vir die beste WordPress ondervinding, opdateer asseblief jou webleser.

en: It looks like you're using an old version of %s. For the best WordPress experience, please update your browser.
af_ZA: Dit lyk of jy 'n ouer weergawe van %s gebruik. Bring jou webblaaier op datum vir die beste WordPress ondervinding.

en: It seems your network is running with Nginx web server. <a href="%s">Learn more about further configuration</a>.
af_ZA: Dit blyk dat jou netwerk van 'n Nginx web-bediener gebruik maak. <a href="%s">Leer meer oor hoe om dit verder op te stel.</a>.

en: It was not possible to check your scheduled events
af_ZA: Dit was nie moontlik om jou geskeduleerde aksies na te gaan nie

en: Italian
af_ZA: Italiaans

en: Italic
af_ZA: Skuins

en: Item added.
af_ZA: Item bygevoeg.

en: Item deleted.
af_ZA: Item verwyder.

en: Item not added.
af_ZA: Item nie bygevoeg nie.

en: Item not updated.
af_ZA: Item nie opgedateer.

en: Item updated.
af_ZA: Item opgedateer.

en: Items deleted.
af_ZA: Items verwyder.

en: Items list
af_ZA: Items lys

en: Items list navigation
af_ZA: Items lys navigasie

en: JSONP support is disabled on this site.
af_ZA: Ondersteuning vir JSONP is nie beskikbaar vir hierdie webwerf nie.

en: Jabber / Google Talk
af_ZA: Jabber / GoogleTalk

en: Jakarta
af_ZA: Djakarta

en: Jamaica
af_ZA: Jamaika

en: January
af_ZA: Januarie

en: Japanese
af_ZA: Japanees

en: JavaScript must be enabled to use this feature.
af_ZA: JavaScript moet aangeskakel wees om die funksie te gebruik.

en: Job Listings
af_ZA: Posbeskrywings

en: Joined %(month)s %(year)s
af_ZA: Aangesluit %(month)s %(year)s

en: July
af_ZA: Julie

en: June
af_ZA: Junie

en: Just another %s site
af_ZA: Net nog 'n %s webwerf

en: Just another WordPress site
af_ZA: Net nog 'n WordPress webwerf

en: Just start creating: get a free site and be on your way to publishing your content in less than five minutes.
af_ZA: Begin net skep: kry `n gratis webblad en  jy is reg om jou gedagtes te publiseer binne vyf minute.

en: Justify
af_ZA: Belyn eweredig

en: Justify Text
af_ZA: Belyn Teks

en: Kabul
af_ZA: Kaboel

en: Keep this link private
af_ZA: Hou hierdie skakel privaat

en: Keep widget settings and move it to the inactive widgets
af_ZA: Hou widgetverstellings en skuif dit na die onaktiewe widgets

en: Key
af_ZA: Sleutel

en: Keyboard Shortcuts
af_ZA: Sleutelbord kortpaaie

en: Keyboard users: When you are working in the visual editor, you can use %s to access the toolbar.
af_ZA: Sleutelbord gebruikers: Wanneer jy in die visuele skryfpaneel werk kan jy <kbd>Alt + F10</kbd> gebruik om toegang na die nutsbalk te kry.

en: Keywords
af_ZA: Sleutelwoorde

en: Kiev
af_ZA: Kiëf

en: Kind
af_ZA: Soort

en: Korean
af_ZA: Koreaans

en: Label
af_ZA: Plakker

[ctx: Label for HTML form "Email" field in contact form builder]
en: Email
af_ZA: E-posadres

[ctx: Label for HTML form "URL/Website" field in contact form builder]
en: Website
af_ZA: Webwerf

en: Language
af_ZA: Taal

en: Language:
af_ZA: Taal:

en: Languages
af_ZA: Tale

en: Large
af_ZA: Groot

en: Large size
af_ZA: Groot grootte

en: Large size image height
af_ZA: Hoogte van die groot foto grootte

en: Large size image width
af_ZA: Groot foto se wydte

en: Last Login
af_ZA: Laaste inteken

en: Last Modified
af_ZA: Jongste verandering

en: Last Name
af_ZA: Van

en: Last Post
af_ZA: Laaste Bydrae

en: Last Updated
af_ZA: Laas opgedateer

en: Last Used
af_ZA: Laaste Gebruik

en: Last edited by %1$s on %2$s at %3$s
af_ZA: Jongste verandering deur %1$s op %2$s om %3$s

en: Last edited on %1$s at %2$s
af_ZA: Jongste verandering op %1$s om %2$s

en: Last name
af_ZA: Van

en: Last name for the user.
af_ZA: Van vir die gebruiker.

en: Last page
af_ZA: Laaste bladsy

en: Last updated
af_ZA: Laas bygewerk

en: Last updated: %s
af_ZA: Laas bygewerk: %s

en: Latest
af_ZA: Nuutste

en: Latest Posts
af_ZA: Onlangse Artikels

en: Latitude
af_ZA: Breedtelyn

en: Latvian
af_ZA: Lets

en: Layout
af_ZA: Uitleg

en: Layout options:
af_ZA: Opsies vir uitleg:

en: Learn how to upgrade
af_ZA: Leer hoe om op te gradeer

en: Learn more about CSS
af_ZA: Leer meer oor CSS

en: Learn more about XML sitemaps.
af_ZA: Leer meer omtrent XML webwerf-kaarte.

en: Learn more about coupons
af_ZA: Leer meer oor koeponne.

en: Learn more about debugging in WordPress.
af_ZA: Leer meer oor ontfouting in WordPress.

en: Learn more about orders
af_ZA: Leer meer oor bestellings.

en: Learn more about troubleshooting WordPress.
af_ZA: Vind meer uit rakende WordPress probleem-oplossing.

en: Learn more about updating PHP
af_ZA: Leer meer oor PHP bywerking

en: Learn more about what WordPress requires to run.
af_ZA: Leer meer oor wat WordPress benodig om te werk.

en: Learn more about why you should use HTTPS
af_ZA: Leer meer oor hoekom jy HTTPS behoort te gebruik

en: Leave a Comment
af_ZA: Lewer Kommentaar

en: Leave a Reply
af_ZA: Laat 'n boodskap

en: Leave a Reply to %s
af_ZA: Laat 'n boodskap na %s

en: Leave a comment
af_ZA: Lewer kommentaar

en: Leave a reply
af_ZA: Lewer kommentaar

en: Leave a reply to %s
af_ZA: Lewer kommentaar op %s

en: Left
af_ZA: Links

en: Left Sidebar
af_ZA: Linker kantkolom

en: Length:
af_ZA: Tydsduur:

en: Letter
af_ZA: Brief

en: Level
af_ZA: Vlak

en: Library
af_ZA: Biblioteek

en: Light
af_ZA: Lig

en: Lightweight theme with a responsive layout designed for bloggers. Theme consists of a 2 column layout with a widget area on the right, as well as a widgetized footer.
af_ZA: Liggewigontwerp met 'n aanpasbare uitleg, ontwerp vir bloggers. Ontwerp bestaan uit 'n 2-kolom uitleg met 'n widgetarea aan die regterkant, asook widgets in die voetstuk.

en: Likely direct inclusion of %1$s in order to use %2$s. This is very wrong. Hook the %2$s call into the %3$s action instead.
af_ZA: Moontlike direkte insluiting van %1$s om %2$s te gebruik. Dit is baie verkeerd. Haak eerder die roep van %2$s  in die %3$s aksie.

en: Likely direct inclusion of wp-admin/includes/template.php in order to use add_meta_box(). This is very wrong. Hook the add_meta_box() call into the add_meta_boxes action instead.
af_ZA: Deur die direk insluiting van wp-admin/includes/template.php om die add_meta_box() te gebruik is baie verkeerd. Hak eerder die add_meta_box() roeping aan die add_meta_boxes aksie.

en: Limit response to comments published after a given ISO8601 compliant date.
af_ZA: Beperk reaksie op kommentare gepubliseer na 'n gegewe ISO8601 datum.

en: Limit response to comments published before a given ISO8601 compliant date.
af_ZA: Beperk reaksie op kommentare gepubliseer voor 'n gegewe ISO8601 datum.

en: Limit response to posts published after a given ISO8601 compliant date.
af_ZA: Beperk die terugvoer van gepubliseerde artikels voor 'n gegewe ISO8601 datum.

en: Limit response to posts published before a given ISO8601 compliant date.
af_ZA: Beperk die terugvoer tot berigte gepubliseer voor 'n gegewe ISO8601 datum.

en: Limit result set based on relationship between multiple taxonomies.
af_ZA: Beperk resultate volgens verhouding tussen veelvuldige taksonomieë.

en: Limit result set to all items except those of a particular parent ID.
af_ZA: Beperk stel resultate tot alle items, behalwe dié van 'n spesifieke hoof ID.

en: Limit result set to attachments of a particular MIME type.
af_ZA: Beperk die terugvoer van aanhegsels tot 'n seker MIME formaat.

en: Limit result set to attachments of a particular media type.
af_ZA: Beperk die terugvoer van aanhegsels tot 'n seker media formaat.

en: Limit result set to blocks matching the search term.
af_ZA: Beperk soekresultate slegs tot blokke wat met die soekterm ooreenstem.

en: Limit result set to comments assigned a specific status. Requires authorization.
af_ZA: Beperk die stel resultate tot kommentare toegewys as 'n spesifieke status. Vereis magtiging.

en: Limit result set to comments assigned a specific type. Requires authorization.
af_ZA: Beperk die stel resultate tot kommentare toegewys as 'n spesifieke tipe. Vereis magtiging.

en: Limit result set to comments assigned to specific post IDs.
af_ZA: Beperk die stel resultate tot kommentare toegewys tot spesifieke artikel IDs.

en: Limit result set to comments assigned to specific user IDs. Requires authorization.
af_ZA: Beperk resultate tot kommentaar toegeken aan spesifieke gebruiker IDs. Benodig magtiging.

en: Limit result set to comments of specific parent IDs.
af_ZA: Beperk die stel resultate tot kommentare van spesifieke hoof IDs.

en: Limit result set to items except those with specific terms assigned in the %s taxonomy.
af_ZA: Beperk die resultate tot items behalwe daardie wat spesifieke terme bevat wat as %s geklassifiseer is.

en: Limit result set to items that are sticky.
af_ZA: Beperk stel resultate tot items wat  drywend is.

en: Limit result set to items with particular parent IDs.
af_ZA: Beperk stel resultate tot dié van sekere hoof IDs.

en: Limit result set to posts assigned one or more statuses.
af_ZA: Daar is 'n limiet gestel op die resultate vir berigte met een of meer statusse.

en: Limit result set to posts assigned to specific authors.
af_ZA: Beperk stel resultate tot artikels toegewys tot spesifieke outeurs.

en: Limit result set to posts with a specific menu_order value.
af_ZA: Beperk stel resultate tot artikels 'n spesifieke menu_order waarde.

en: Limit result set to posts with one or more specific slugs.
af_ZA: Beperkte resultate gestel vir artikels met een of 'n meer spesifieke kortskakel.

en: Limit result set to specific IDs.
af_ZA: Beperk stel resultate tot spesifieke IDs.

en: Limit result set to terms assigned to a specific parent.
af_ZA: Beperk die resultate gestel tot terme met 'n spesifieke hoof.

en: Limit result set to terms assigned to a specific post.
af_ZA: Beperk die resultate tot terme toegewys tot 'n spesifieke berig.

en: Limit result set to terms with one or more specific slugs.
af_ZA: Beperk restultate tot terme met een of meer spesifieke kortskakels.

en: Limit result set to that from a specific author email. Requires authorization.
af_ZA: Limiet resultaat wat gestel is volgens 'n spesifieke outeur se e-pos. Vereis magtiging.

en: Limit result set to themes assigned one or more statuses.
af_ZA: Beperk resultate tot temas wat een of meer statusse toegeken is.

en: Limit result set to users matching at least one specific role provided. Accepts csv list or single role.
af_ZA: Beperk stel resultate tot bronne wat ten minste by een spesifieke gegewe rol pas. Aanvaar CSV lys of enkele rol.

en: Limit result set to users who are considered authors.
af_ZA: Beperk stel resultate to gebruikers wat as outeurs beskou word.

en: Limit result set to users with one or more specific slugs.
af_ZA: Beperk restultate aan gebruikers met een of meer spesifieke kortskakels.

en: Limit results to items of an object type.
af_ZA: Beperk resultate tot items van 'n objektipe.

en: Limit results to items of one or more object subtypes.
af_ZA: Beperk resultate tot items van een of meer objek subtipes.

en: Limit results to taxonomies associated with a specific post type.
af_ZA: Sit 'n limiet op die Taksonomieë geassosieer met 'n spesifieke berig-tipe.

en: Limit results to those matching a string.
af_ZA: Beperk resultate tot dié wat pas by 'n string.

en: Limits results to plugins with the given status.
af_ZA: Beperk resultate slegs tot uitbreidings met die gegewe status.

en: Line taxes.
af_ZA: Lyn belasting.

en: Link
af_ZA: Skakel

en: Link CSS Class
af_ZA: Skakel CSS klas

en: Link Categories
af_ZA: Skakel kategorieë

en: Link Category
af_ZA: Skakel kategorie

en: Link ID
af_ZA: Skakel ID

en: Link Image To:
af_ZA: Skake foto na:

en: Link Rel
af_ZA: Skakel-rel

en: Link Relationship (XFN)
af_ZA: Skakel verhoudings ( XFN )

en: Link Target
af_ZA: Skakel teiken

en: Link Text
af_ZA: Skakel woorde

en: Link To
af_ZA: Skakel in na

en: Link URL
af_ZA: Skakel URL

en: Link added.
af_ZA: Skakel bygevoeg.

[ctx: Link anchor (TinyMCE)]
en: Anchor
af_ZA: Anker

[ctx: Link anchors (TinyMCE)]
en: Anchors
af_ZA: Ankers

en: Link inserted.
af_ZA: Skakel gekies.

en: Link not found.
af_ZA: Skakel nie gevind nie.

en: Link options
af_ZA: Skakel opsies

en: Link rating
af_ZA: Skakel gradering

en: Link selected.
af_ZA: Skakel gekies.

en: Link text, e.g. &#8220;Ransom Demands (PDF)&#8221;
af_ZA: Skakel teks, bv. &#8220;Hoe om te braai (PDF)&#8221;

en: Link thumbnails to:
af_ZA: Skakel piekieprentjie na:

en: Link title
af_ZA: Skakel titel

en: Link to Attachment Page
af_ZA: Skakel na die bladsy met die aanhangsel

en: Link to Media File
af_ZA: Skakel na die Media lêer

en: Link to image
af_ZA: Skakel na foto

en: Link to:
af_ZA: Lei na:

en: Links
af_ZA: Skakels

en: Links for %s
af_ZA: Skakels na %s

en: Links in the Toolbar at the top of the screen connect your dashboard and the front end of your site, and provide access to your profile and helpful WordPress information.
af_ZA: Skakels in die Nutsbank boaan die skerm, konnekteer jou beheerpaneel en die voorkant van jou webwerf. Dit verskaf ook toegang na jou profiel en behulpsame WordPress informasie.

en: Links list
af_ZA: Skakel lys

en: Links may be separated into Link Categories; these are different than the categories used on your posts.
af_ZA: Skakels kan verdeel word volgens Skakel Kategorieë. Hierdie is anders as die kategorieë wat gebruik word vir jou artikels.

[ctx: Links widget]
en: Random
af_ZA: Ewekansig

en: List
af_ZA: Lys

en: List item
af_ZA: Lys item

en: List of categories.
af_ZA: Lys van kategorieë.

en: List of countries on this continent.
af_ZA: Lys van lande op hierdie kontinent.

en: List of images.
af_ZA: Lys van fotos

en: List of refunds.
af_ZA: Lys van terugbetalings.

en: List of tags.
af_ZA: Lys van sleutelwoorde.

en: List of the missing image sizes of the attachment.
af_ZA: Lys van die vermiste fotogroottes van die aanhegsel.

en: List view
af_ZA: Lys uitleg

en: Lists
af_ZA: Lyse

en: Live Broadcast
af_ZA: Lewendige Uitsending

en: Live Preview
af_ZA: Regstreekse voorskou

en: Live Preview &#8220;%s&#8221;
af_ZA: Regstreekse voorskou &#8220;%s&#8221;

en: Live Preview: %s
af_ZA: Regstreekse voorskou: %s

en: Live preview theme: %s
af_ZA: Lewendige voorskou tema: %s

en: Loading Comments...
af_ZA: Die kommentaar is aan't laai...

en: Loading more results... please wait.
af_ZA: Laai meer resultate ... wag asseblief.

en: Loading&#8230;
af_ZA: Laai&#8230;

en: Loading&hellip;
af_ZA: Laai&hellip;

en: Local time is %s.
af_ZA: Plaaslike tyd is %s.

en: Locale for the user.
af_ZA: Land van die gebruiker.

en: Location of the uploaded file.
af_ZA: Ligging van die opgelaaide lêer.

en: Log %s out of all locations.
af_ZA: Tekenuit %s vanuit alle areas.

en: Log In
af_ZA: Meld aan

en: Log Out
af_ZA: Meld af

en: Log Out Everywhere
af_ZA: Teken orals uit

en: Log Out Everywhere Else
af_ZA: Teken orals uit

en: Log in
af_ZA: Meld aan

en: Log in to Reply
af_ZA: Teken in om te Antwoord

en: Log in to leave a Comment
af_ZA: Teken in om kommentaar te lewer

en: Log in to use details from one of these accounts.
af_ZA: Teken in om een van hierdie rekeninge se besonderhede te gebruik.

en: Log out
af_ZA: Teken uit

en: Log out of this account
af_ZA: Teken uit hierdie rekening uit.

en: Logged in as <a href="%1$s">%2$s</a>.
af_ZA: Ingeteken as <a href="%1$s">%2$s</a>.

en: Login &raquo;
af_ZA: Teken in &raquo;

en: Login Address (URL)
af_ZA: Aanmeldingsadres (URL)

en: Login Name
af_ZA: Inteken naam

en: Login name for the user.
af_ZA: Intekennaam vir die gebruiker.

en: Logo
af_ZA: Embleem

en: Logout &raquo;
af_ZA: Teken uit &raquo;

en: London
af_ZA: Londen

en: Longitude
af_ZA: Lengtelyn

en: Looking for %1$s in %2$s
af_ZA: Soek vir %1$s in %2$s

en: Looking for a theme? You can search or browse the WordPress.org theme directory, install and preview themes, then activate them right here.
af_ZA: Op soek na 'n tema? Soek of snuffel deur die WordPress.org tema katalogis, kyk na die voorskou van die tema, installeer en aktiveer dit hier.

en: Looks like something&#8217;s gone wrong. Wait a couple seconds, and then try again.
af_ZA: Lyk of iets skeef geloop het.  Wag 'n paar secondes en probeer weer.

en: Looks like this is not the correct kind of file. Please link to an appropriate file instead.
af_ZA: Dit lyk asof dit die regte tipe lêer is nie. Skakel asseblief  deur na die regte tipe lêer.

en: Looks like this is not the correct kind of file. Please link to an audio file instead.
af_ZA: Dit lyk asof dit die regte tipe lêer is nie. Skakel asseblief eerder deur na 'n audio lêer.

en: Loop
af_ZA: Lusloop

en: Loopback request
af_ZA: Teruglusversoek

en: Loopback requests are used to run scheduled events, and are also used by the built-in editors for themes and plugins to verify code stability.
af_ZA: Teruglusversoeke word gebruik om geskeduleerde aksies uit te voer, en word ook gebruik deur die ingeboude redigeerders vir temas en plugins om kodestabiliteit te bevestig.

en: Lost Password
af_ZA: Verlore Wagwoord

en: Lost your password?
af_ZA: Jou wagwoord verloor?

en: Luxembourg
af_ZA: Luxemburg

en: M j, Y g:i a
af_ZA: j M Y g:i A

en: MB (Leave blank for network default)
af_ZA: MB (Los oop vir netwerk standaard)

en: Macau
af_ZA: Makau

en: Madagascar
af_ZA: Madagaskar

en: Mail (will not be published)
af_ZA: Epos (sal nie gepubliseer word nie)

en: Mail Server
af_ZA: E-pos bediener

en: Main
af_ZA: Hoof

en: Main Page (no parent)
af_ZA: Hoof bladsy (geen ouer)

en: Main menu
af_ZA: Hoof kieslys

en: Maintenance
af_ZA: Instandhouding

en: Make this post sticky
af_ZA: Maak hierdie artikel drywend

en: Manage
af_ZA: Bestuur

en: Manage Archives
af_ZA: Bestuur Argiewe

en: Manage Audio
af_ZA: Bestuur oudio

en: Manage Comments
af_ZA: Bestuur kommentaar

en: Manage Documents
af_ZA: Bestuur Dokumente

en: Manage Images
af_ZA: Bestuur fotos

en: Manage Locations
af_ZA: Beheer areas

en: Manage Purchases
af_ZA: Bestuur Aankope

en: Manage Spreadsheets
af_ZA: Bestuur Sigblaaie

en: Manage Uploads
af_ZA: Beheer oplaai

en: Manage Video
af_ZA: Bestuur Videogrepe

en: Manage inactive plugins
af_ZA: Bestuur onaktiewe plugins

en: Manage themes
af_ZA: Beheer temas

en: Manage with Live Preview
af_ZA: Beheer met Regstreekse voorskou

en: Manage your plugins
af_ZA: Bestuur jou plugins

en: Manage your themes
af_ZA: Bestuur jou temas

en: Managing Pages
af_ZA: Beheer bladsye

en: Managing pages is very similar to managing posts, and the screens can be customized in the same way.
af_ZA: Die beheer van bladsye is baie dieselfde as die beheer van artikels en die skerms kan op dieselfde manier verander word.

en: Manual Offsets
af_ZA: Verreken self

en: Many people take advantage of keyboard shortcuts to moderate their comments more quickly. Use the link to the side to learn more.
af_ZA: Baie mense maak gebruik van die sleutelbord kortpaaie om hulle kommentare vinniger na te sien. Gebruik die skakel aan die kan om meer uit te vind.

en: Many themes show some sidebar widgets by default until you edit your sidebars, but they are not automatically displayed in your sidebar management tool. After you make your first widget change, you can re-add the default widgets by adding them from the Available Widgets area.
af_ZA: Baie temas wys Widgets in dié kantkolom as standaard, maar hulle wys nie noodwendig in jou kantkolom beheerpaneel. Nadat jy jou eerste verandering aangebring het, kan jy die standaard Widgets weer terug sit vanaf die Beskikbare Widgets area.

en: March
af_ZA: Maart

en: Mark requests as completed
af_ZA: Merk versoeke as voltooi

en: Mark this comment as spam
af_ZA: Merk hierdie kommentaar as strooi

en: Markup is not allowed in CSS.
af_ZA: Die tipe kode word nie toegeleaat in CSS nie.

en: Mastercard
af_ZA: MasterCard

en: Match case
af_ZA: Pas geval

en: Mature
af_ZA: Volwasse

en: Mature <span class="count">(%s)</span> | Mature <span class="count">(%s)</span>
af_ZA[0]: Volwasse <span class="count">(%s)</span>
af_ZA[1]: Volwasse <span class="count">(%s)</span>

en: Max Height
af_ZA: Maximum hoogte

en: Max Width
af_ZA: Maximum wydte

en: Max effective file size
af_ZA: Die maksimum effektiewe lêer-grootte

en: Max input time
af_ZA: Maksimum invoertyd

en: Max number of files allowed
af_ZA: Die maksimum aantal lêers wat toegelaat word

en: Max size of an uploaded file
af_ZA: Die maksimum grootte van 'n opgelaaide lêer

en: Max size of post data allowed
af_ZA: Maksimum grootte wat toegelaat word t.o.v. bydrae-data

en: Maximum Rating
af_ZA: Maksimum gradeering

en: Maximum depth
af_ZA: Maksimum diepte

en: Maximum number of items to be returned in result set.
af_ZA: Maksimum getal items wat teruggekeer moet word in die stel resultate.

en: Maximum number of posts to show (no more than 10):
af_ZA: Maksimum hoeveelheid artikels om te vertoon (nie meer as 10 nie):

en: Maximum size: %s
af_ZA: Maksimum grootte: %s

en: Maximum upload file size: %s.
af_ZA: Maksimum grootte lêer kan wees vir oplaai: %s.

en: May
af_ZA: Mei

[ctx: May abbreviation]
en: May
af_ZA: Mei

en: Media File
af_ZA: Media lêer

en: Media Handling
af_ZA: Mediahantering

en: Media Library
af_ZA: Mediabiblioteek

en: Media Settings
af_ZA: Media Verstellings

en: Media file attached.
af_ZA: Media lêer aangeheg.

en: Media file detached.
af_ZA: Media lêer losstaande.

en: Media file moved to the Trash.
af_ZA: Medialeêr geskuif na die asblik.

en: Media file permanently deleted.
af_ZA: Media leêr permanent verwyder.

en: Media file restored from the Trash.
af_ZA: Medialeêr herwin uit die asblik.

en: Media file updated.
af_ZA: Media lêer opgedateer.

en: Media items list
af_ZA: Medialys

en: Media items list navigation
af_ZA: Media items lys navigasie

en: Media library
af_ZA: Mediabiblioteek

en: Media list
af_ZA: Medialys

en: Media title
af_ZA: Mediatitel

en: Media title&hellip;
af_ZA: Mediatitel&hellip;

en: Medium size
af_ZA: Medium grootte

en: Medium size image height
af_ZA: Medium grootte foto se hoogte

en: Medium size image width
af_ZA: Medium grootte foto se wydte

en: Medium-Large size image height
af_ZA: Medium-groot foto's se hoogte

en: Medium-Large size image width
af_ZA: Medium-groot foto's se breedte

en: Membership
af_ZA: Lidmaatskap

en: Memory exceeded. Please try another smaller file.
af_ZA: Geheue oorskry. Probeer asseblief 'n kleiner leêr.

en: Menu
af_ZA: Kieslys

en: Menu Item
af_ZA: Kieslysitem

en: Menu Location
af_ZA: Kieslys plekke

en: Menu Locations
af_ZA: Kieslys ligging

en: Menu Management
af_ZA: Bestuur kieslys

en: Menu Name
af_ZA: Kieslys naam

en: Menu Options
af_ZA: Kieslysopsies

en: Menu Settings
af_ZA: Kieslys instellings

en: Menu created
af_ZA: Kieslys geskep

en: Menu deleted
af_ZA: Kieslys verwyder

en: Menu item added
af_ZA: Kieslys item bygevoeg

en: Menu item deleted
af_ZA: Kieslys item verweider

en: Menu item is now a sub-item
af_ZA: Kieslys item is nou 'n sub-item.

en: Menu item moved down
af_ZA: Kieslys item afgeskuif

en: Menu item moved out of submenu
af_ZA: Kieslys item geskuif uit sub-kieslys

en: Menu item moved up
af_ZA: Kieslys item opgeskuif

en: Menu locations updated.
af_ZA: Kieslys lokasie opgedateer.

en: Menu order
af_ZA: Volgorde van kieslys

en: Menu structure
af_ZA: Kieslys struktuur

en: Menus
af_ZA: Kieslys

en: Menus can be displayed in locations defined by your theme or in <a href="%s">widget areas</a> by adding a &#8220;Navigation Menu&#8221; widget.
af_ZA: Kieslyste kan verskyn in areas aangewys deur jou tema of binne <a href="%s">Widget areas</a>, deur die byvoeg van die &#8220;Unieke kieslys&#8221 Widget;

en: Menus can be displayed in locations defined by your theme, even used in sidebars by adding a &#8220;Navigation Menu&#8221; widget on the <a href="%1$s">Widgets</a> screen. If your theme does not support the navigation menus feature (the default themes, %2$s and %3$s, do), you can learn about adding this support by following the documentation link to the side.
af_ZA: Kieslys kan in areas vertoon word wat deur jou tema bepaal is. Dit kan selfs in die kantkolom gebruik word deur 'n &#8220;Unieke Kieslys&#8220; Widget op die <a href="%1$s">Widgets</a>skerm by te voeg. As jou tema nie die unieke kieslys funksie ondersteun nie (die standaard temas, %2$s en %3$s, doen), kan jy leer hoe om hierdie ondersteuning by te voeg, deur die skakel langs die kant na die dokumentasie te volg.

en: Menus can be displayed in locations defined by your theme.
af_ZA: Kieslys kan vertoon word volgens tema se opstelling.

en: Merge table cells
af_ZA: Voeg tabelselle saam

en: Meta fields.
af_ZA: Meta velde.

en: Method '%s' not implemented. Must be overridden in subclass.
af_ZA: Metode '%s' nie geïmplementeer. Moet in subklas oorskryf word.

en: Mexico City
af_ZA: Meksikostad

en: Microformats
af_ZA: Mikroformate

en: Middle
af_ZA: Middel

en: Midnight
af_ZA: Middernag

en: Minimum required version of PHP.
af_ZA: Vereiste minimum-weergawe van PHP.

en: Minimum required version of WordPress.
af_ZA: Vereiste minimum-weergawe van WordPress.

en: Minute
af_ZA: Minuut

en: Minutes
af_ZA: Minute

en: Missed schedule
af_ZA: Gemisde skedule

en: Missing Attachment
af_ZA: Vermiste Aanhangsel

en: Missing Widgets
af_ZA: Vermisde Widgets

en: Missing a temporary folder.
af_ZA: 'n Tydelike lêer word vermis.

en: Missing email address.
af_ZA: Verlore e-pos adres.

en: Missing eraser index.
af_ZA: Uitwisserindeks word vermis.

en: Missing exporter index.
af_ZA: Uitvoerderindeks word vermis.

[ctx: Missing menu name.]
en: (unnamed)
af_ZA: (naamlose)

en: Missing page index.
af_ZA: Bladsyindeks word vermis.

en: Missing parameter(s): %s
af_ZA: Ontbreek parameter(s): %s

en: Missing post ID.
af_ZA: Atikel ID word gemis.

en: Missing request ID.
af_ZA: Versoek ID word vermis.

en: Mission complete. Message %s deleted.
af_ZA: Missie voltooi. Boodskap %s uitgevee.

en: Mobile
af_ZA: Foon

en: Moderate Comment
af_ZA: Sien kommentaar na

en: Moderating Comments
af_ZA: Redigeer kommentare

en: Mon
af_ZA: Ma

en: Monday
af_ZA: Maandag

en: MonsterID (Generated)
af_ZA: MonsterID (gegenereer)

en: Month
af_ZA: Maand

en: Month and name
af_ZA: Maand en naam

en: Monthly Archives:
af_ZA: Maandelikse Argiewe:

en: Months
af_ZA: Maande

en: Months and Years
af_ZA: Maande en Jare

en: Months and years
af_ZA: Maande en Jare

en: More
af_ZA: Meer

en: More Details
af_ZA: Meer besonderhede

en: More actions
af_ZA: Meer aksies

en: More information about %s
af_ZA: Meer informasie oor %s

en: Morocco
af_ZA: Morokko

en: Moscow
af_ZA: Moskou

en: Most Recent
af_ZA: Mees onlangste

en: Movable Type and TypePad
af_ZA: Movable Type en TypePad

en: Move
af_ZA: Skuif

en: Move %s box down
af_ZA: Skuif die %s ondertoe

en: Move %s box up
af_ZA: Skuif die %s boks boëntoe

en: Move &#8220;%s&#8221; to the Trash
af_ZA: Skuif &#8220;%s&#8221; na die asblik

en: Move down
af_ZA: Skuif af

en: Move down one
af_ZA: Skuif een af

en: Move one level down
af_ZA: Skuif een vlak af

en: Move one level up
af_ZA: Skuif een vlak op

en: Move out from under %s
af_ZA: Skuif uit van onder %s

en: Move this comment to the Trash
af_ZA: Skuif hierdie kommentaar na die asblik

en: Move to Trash
af_ZA: Skuif na weggooigoed

en: Move to another area&hellip;
af_ZA: Skuif na 'n ander plek&hellip;

en: Move to the top
af_ZA: Skuif na bo

en: Move to trash
af_ZA: Beweeg na die asblik

en: Move under %s
af_ZA: Skuif onder %s

en: Move up
af_ZA: Skuif op

en: Move up one
af_ZA: Skuif een op

[ctx: Move widget]
en: Move
af_ZA: Skuif

en: Moved %d block to clipboard. | Moved %d blocks to clipboard.
af_ZA[0]: %d blok is na die knipbord geskuif.
af_ZA[1]: %d blokke is na die knipbord geskuif.

en: Mozambique
af_ZA: Mosambiek

en: Multisite support is not enabled.
af_ZA: Multi-webwerf is nie aangeskakel nie.

en: Must Use Plugins
af_ZA: Moet-gebruik Plugins

en: Mute
af_ZA: Demp

en: My Network
af_ZA: My Netwerk

en: My Profile
af_ZA: My Profiel

en: My Site | My Sites
af_ZA[0]: My webwerf

en: My Sites
af_ZA: My webwerwe

en: My Tweets
af_ZA: My tweets

en: My account
af_ZA: My Rekening

en: MySQL utf8mb4 support
af_ZA: MySQL utf8mb4 ondersteuning

en: Mystery Person
af_ZA: Onbekende persoon

en: Name
af_ZA: Naam

en: Name (Required)
af_ZA: Naam (verplig)

en: Name (required)
af_ZA: Naam (verplig)

[ctx: Name for the Text editor tab (formerly HTML)]
en: Text
af_ZA: Teks

[ctx: Name for the Visual editor tab]
en: Visual
af_ZA: Visuele

[ctx: Name of link anchor (TinyMCE)]
en: Name
af_ZA: Naam

en: Name your blog
af_ZA: Jou blog se naam

en: Name your site
af_ZA: Gee vir jou webwerf 'n naam

en: Name:
af_ZA: Naam:

en: Namespace must not start or end with a slash.
af_ZA: Naamspasie kan nie met 'n skuinsstreep begin of eindig nie.

en: Namibia
af_ZA: Namibië

en: Nav menu locations must be strings.
af_ZA: Navigasiekieslysliggings moet stringe wees.

en: Navigation
af_ZA: Navigasie

en: Navigation Label
af_ZA: navigasie label

en: Navigation Menu
af_ZA: Navigasie kieslys

en: Navigation Menu Item
af_ZA: Navigasie kieslys item

en: Navigation Menus
af_ZA: Navigasie kieslyse

en: Need help putting together your new Privacy Policy page? Check out our guide for recommendations on what content to include, along with policies suggested by your plugins and theme.
af_ZA: Benodig jy hulp om jou nuwe Privaatheidsbeleidbladsy saam te stel? Kyk na ons gids vir aanbevelings oor watter inhoud om in te sluit, tesame met beleide voorgestel deur jou plugins en temas.

en: Need help? Use the Help tab above the screen title.
af_ZA: Het jy hulp nodig? Gebruik die Hulp paneel wat bo die skerm se titel verskyn.

en: Network Admin
af_ZA: Netwerk administrasie

en: Network Admin Email
af_ZA: Netwerk administrasie e-pos

en: Network Admin: %s
af_ZA: Netwerk administrateur: %s

en: Network Enable %s
af_ZA: Aktiveer oor hele netwerk %s

en: Network Settings
af_ZA: Netwerk instellings

en: Network count
af_ZA: Netwerktelling

en: Network only plugin must be network activated.
af_ZA: 'n Slegs-netwerk uitbreiding moet netwerk-wyd geaktiveer word.

en: Never
af_ZA: Nooit

en: New %1$s Site: %2$s
af_ZA: Nuwe %1$s webwerf: %2$s

en: New %1$s User: %2$s
af_ZA: Nuwe %1$s gebruiker: %2$s

en: New Application Password Name
af_ZA: Nuwe toepassing-wagwoord naam

en: New Category Name
af_ZA: Nuwe kategorie naam

en: New Changeset
af_ZA: Nuwe veranderingsstel

en: New Custom HTML Widget
af_ZA: Nuwe unieke HTML Widget

en: New Link Category Name
af_ZA: Nuwe skakel kategorie naam

en: New Menu
af_ZA: Nuwe kieslys

en: New Page
af_ZA: Nuwe bladsy

en: New Password
af_ZA: Nuwe wagwoord

en: New Post
af_ZA: Nuwe artikel

en: New Scheduled Action
af_ZA: Nuwe Geskeduleerde Aksie

en: New Site Registration: %s
af_ZA: Nuwe webwerf registrasie: %s

en: New Site: %1$s
    URL: %2$s
    Remote IP address: %3$s
    
    Disable these notifications: %4$s
af_ZA: Nuwe webwerf: %1$s
    URL: %2$s
    Plaaslike IP: %3$s
    
    Skakel al die kennisgewings af: %4$s

en: New Tag Name
af_ZA: Nuwe sleutelwoord

en: New User Default Role
af_ZA: Nuwe gebruiker standaard rol

en: New User Registration: %s
af_ZA: Nuwe gebruikersregistrasie: %s

en: New User: %1$s
    Remote IP address: %2$s
    
    Disable these notifications: %3$s
af_ZA: Nuwe gebruiker: %1$s
    Plaaslike IP: %2$s
    
    Skakel al die kennisgewings af: %3$s

en: New WordPress Site
af_ZA: Nuwe WordPress webwerf

en: New category name
af_ZA: Nuwe kategorienaam

en: New comment on your post "%s"
af_ZA: 'n Nuwe kommentaar is gelewer op jou artikel "%s"

en: New coupon
af_ZA: Nuwe koeponne

en: New dimensions:
af_ZA: Nuwe groottes:

en: New document
af_ZA: Nuwe dokument

en: New page title
af_ZA: Nuwe bladsy titel

en: New page title&hellip;
af_ZA: Nuwe bladsy titel&hellip;

en: New password
af_ZA: Nuwe wagwoord

en: New pingback on your post "%s"
af_ZA: Nuwe Pingback vir jou artikel "%s"

en: New posts you publish will appear in the Reader stream below. You’ll also see new posts from other blogs that you are following. You can visit your blog by using the 'My Blogs' menu above.
af_ZA: Nuwe stories wat jy publiseer sal in die lys hieronder verskyn. Jy gaan ook stories sien van ander blogs wat jy volg. Jy kan jou blog besoek deur die 'My Blogs'-kieslys hierbo te gebruik.

en: New site created by %1$s
    
    Address: %2$s
    Name: %3$s
af_ZA: 'n Nuwe webwerf was deur %1$s geskep
    
    Adres: %2$s
    Naam: %3$s

[ctx: New site notification email subject]
en: [%1$s] Activate %2$s
af_ZA: [%1$s] Aktiveer %2$s

en: New theme activated.
af_ZA: Nuwe tema geaktiveer.

en: New trackback on your post "%s"
af_ZA: Nuwe terugskakeling vir jou artikel "%s"

en: New user created.
af_ZA: Nuwe gebruiker geskep.

[ctx: New user notification email subject]
en: [%1$s] Activate %2$s
af_ZA: [%1$s] Aktiveer %2$s

en: New user registration on your site %s:
af_ZA: 'n Nuwe gebruiker het geregistreer op jou webwerf %s:

en: New users are automatically assigned a password, which they can change after logging in. You can view or edit the assigned password by clicking the Show Password button. The username cannot be changed once the user has been added.
af_ZA: 'n Wagwoord word automaties aan nuwe gebruikers toegeken wat hulle kan verander nadat hulle ingeteken het. Jy kan die toegeskrewe wagwoord beskou of wysig deur op die Wys Wagwoord knoppie te kliek. Die Gebruikernaam kan nie verander word nadat die gerbruiker bygevoeg is nie.

en: New users will receive an email letting them know they&#8217;ve been added as a user for your site. This email will also contain their password. Check the box if you do not want the user to receive a welcome email.
af_ZA: Nuwe gebruikers sal 'n e-pos ontvang om hulle te laat weet dat hulle by jy webwerf bygevoeg is. Hierdie e-pos sal hulle wagwoord bevat. Merk die boks indien jy nie wil hê dat die gebruiker 'n verwelkomings e-pos moet ontvang nie.

en: New version available.
af_ZA: Nuwe weergawe beskikbaar.

en: New version available. %s
af_ZA: Nuwe weergawe beskikbaar. %s

en: New version available. <button class="button-link" type="button">Update now</button>
af_ZA: Nuwe weergawe is beskikbaar. <button class="button-link" type="button">Opdateer nou</button>

en: New window
af_ZA: Nuwe venster

en: New:
af_ZA: Nuwe:

en: Newer Comments &raquo;
af_ZA: Nuwer Kommentaar &raquo;

en: Newer Entries &raquo;
af_ZA: Nuwer Inskrywings &raquo;

en: Newer comments
af_ZA: Nuuter kommentare

en: Newer posts
af_ZA: Nuuter artikels

en: Newer posts <span class="meta-nav">&rarr;</span>
af_ZA: Jonger bydraes <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: News
af_ZA: Nuus

en: Newsletter
af_ZA: Nuusbrief

en: Newsletters
af_ZA: Nuusbriewe

en: Next
af_ZA: Volgende

en: Next &gt;
af_ZA: Volgende &gt;

en: Next &raquo;
af_ZA: Volgende &raquo;

en: Next &rarr;
af_ZA: Volgende &rarr;

en: Next Page
af_ZA: Volgende Bladsy

en: Next Page &raquo;
af_ZA: Volgende Bladsy &raquo;

en: Next Post
af_ZA: Volgende bydrae

en: Next Step &rarr;
af_ZA: Volgende stap &rarr;

en: Next Steps
af_ZA: Volgende stappe

en: Next page
af_ZA: Volgende bladsy

en: Next step
af_ZA: Volgende stap

en: Next steps
af_ZA: Volgende stappe

en: Next theme
af_ZA: Volgende tema

en: Nicename may not be longer than 50 characters.
af_ZA: Nicename is beperk tot 50 karakters.

en: Nickname
af_ZA: Troetelnaam

en: No
af_ZA: Nee

en: No %1$s was set in the arguments array for the "%2$s" sidebar. Defaulting to "%3$s". Manually set the %1$s to "%3$s" to silence this notice and keep existing sidebar content.
af_ZA: Nommer %1$s was gestel in die argument array vir die "%2$s" kantkolom. Standaard is "%3$s". Stel self die %1$s na "%3$s" om die nota te vermy en die huidige kantkolom se inhoud te behou.

en: No Comments
af_ZA: Geen Kommentaar

en: No Comments<span class="screen-reader-text"> on %s</span>
af_ZA: Geen kommentaar <span class="screen-reader-text"> op %s</span>

en: No Content-Disposition supplied.
af_ZA: Geen Inhoud-Tipe verskaf.

en: No PHP sessions detected
af_ZA: Geen PHP-sessies is waargeneem nie

en: No Responses
af_ZA: Geen reaksies

en: No activity yet!
af_ZA: Geen aksie sover nie!

en: No ads
af_ZA: Geen advertensies nie

en: No alignment
af_ZA: Geen belyning

en: No approved comments
af_ZA: Geen goedgekeurde kommentare

en: No archives to show.
af_ZA: Geen argiewe om te vertoon nie.

en: No audio selected
af_ZA: Geen audio geselekteer

en: No categories
af_ZA: Geen kategorieë

en: No categories found.
af_ZA: Geen kategorieë is gevind nie.

en: No changes saved yet, so there is nothing to trash.
af_ZA: Geen veranderinge was sover gestoor nie, dus is daar niks in die drom nie.

en: No changeset found to take over
af_ZA: Geen veranderingsstel is gevind om oor te neem nie.

en: No changesets found in Trash.
af_ZA: Geen veranderingsstelle in die asblik gevind nie.

en: No changesets found.
af_ZA: Geen veranderingsstelle gevind.

en: No color
af_ZA: Geen kleur

en: No comment text was submitted.
af_ZA: Geen kommentaar is gestuur nie.

en: No comments
af_ZA: Geen Kommentaar

en: No comments awaiting moderation.
af_ZA: Geen kommentaar wag op goedkeuring.

en: No comments found in Trash.
af_ZA: Geen kommentare in die Asblik gevind nie.

en: No comments found.
af_ZA: Geen kommentare gevind.

en: No comments to show.
af_ZA: Geen kommentaar om te vertoon nie.

en: No comments yet.
af_ZA: Geen kommentare sover.

en: No cookie present.
af_ZA: Geen koekie teenwoordig nie.

en: No coupons found
af_ZA: Geen koeponne gevind

en: No coupons found in trash
af_ZA: Geen koeponne in die asblik gevind

en: No data supplied.
af_ZA: Geen data verskaf.

en: No description
af_ZA: Geen beskrywing

en: No editor could be selected.
af_ZA: Kon niks selekteer om te wysig nie.

en: No file selected
af_ZA: Geen lêer geselekteer

en: No file was uploaded.
af_ZA: Geen lêer was opgelaai.

en: No image selected
af_ZA: Geen foto geselekteer

en: No image set
af_ZA: Geen foto is bepaal nie

en: No images selected
af_ZA: Geen fotos geselekteer nie

en: No importers are available.
af_ZA: Geen invoerders beskikbaar.

en: No information yet&hellip;
af_ZA: Nog geen inligting nie...

en: No items
af_ZA: Geen items

en: No items found.
af_ZA: Geen items gevind nie

en: No items.
af_ZA: Geen items.

en: No links found.
af_ZA: Geen skakels gevind.

en: No logo selected
af_ZA: Geen embleem gekies

en: No media files found in Trash.
af_ZA: Geen medialêers in die Asblik gevind nie.

en: No media files found.
af_ZA: Geen media lêers gevind.

en: No media items found.
af_ZA: Geen media lêers gevind.

en: No media items found. Try a different search.
af_ZA: Geen mediaitems gevind. Probeer 'n ander soek.

en: No media selected
af_ZA: Geen media geselekteer

en: No menus have been created yet. <a href="%s">Create some</a>.
af_ZA: Geen kieslys is sover gemaak nie. <a href="%s">Maak 'n paar</a>.

en: No pages found in Trash.
af_ZA: Geen bladsye was weggegooi nie.

en: No pages found.
af_ZA: Geen bladsye gevind nie.

en: No pending comments
af_ZA: Geen hangende kommentaar

en: No permalink structure set
af_ZA: Geen skakelstruktuur ingestel

en: No plugin specified.
af_ZA: Geen Plugin gespesifiseerd

en: No plugins found.
af_ZA: Geen uitbreidings is gevind nie.

en: No post?
af_ZA: Geen inskrywing?

en: No posts found in Trash.
af_ZA: Geen artikels was weggegooi nie.

en: No posts found.
af_ZA: Geen artikels gevind nie.

en: No results
af_ZA: Geen resultate.

en: No results found
af_ZA: Geen resultate gevind nie.

en: No results found.
af_ZA: Geen resultate gevind nie.

en: No results.
af_ZA: Geen resultate.

en: No role
af_ZA: Geen rol

en: No route was found matching the URL and request method
af_ZA: Geen roete was gevind wat ooreenstem met die URL en versoek metode nie

en: No route was found matching the URL and request method.
af_ZA: Geen roete was gevind wat ooreenstem met die URL en versoek metode nie

en: No scheduled events exist on this site.
af_ZA: Geen geskeduleerde aksies bestaan op die webblad nie.

en: No search term specified. Showing recent items.
af_ZA: Geen soek term was gespesifiseerd nie. Dit wys nou die nuutste items.

en: No sites found.
af_ZA: Geen webwerf gevind.

en: No tags
af_ZA: Geen sleutelwoorde nie

en: No tags found.
af_ZA: Geen etikette gevind nie.

en: No thanks, do not remind me again
af_ZA: Nee dankie, moet my nie weer herinner nie

en: No theme specified.
af_ZA: Geen tema gespesifiseer.

en: No themes are currently available.
af_ZA: Daar is nie op die oomblik enige temas beskikbaar nie.

en: No themes found.
af_ZA: Geen temas gevind.

en: No themes found. Try a different search, or %s.
af_ZA: Geen temas gevind nie. Probeer 'n ander soektog, of %s.

en: No themes found. Try a different search.
af_ZA: Geen temas gevind nie. Probeer 'n ander soektog.

en: No valid plugins were found.
af_ZA: Geen geldige Plugins was gevind nie.

en: No version control systems were detected.
af_ZA: Geen weergawebeheerstelsels is gevind nie.

en: No version or author information is available.
af_ZA: Geen weergawe of outeurinligting is beskikbaar nie.

en: No video selected
af_ZA: Geen video geselekteer

en: No widgets found.
af_ZA: Geen Widgets gevind.

en: Non-existent changeset UUID.
af_ZA: Nie-bestaande veranderingsstel UUID.

en: Nonbreaking space
af_ZA: Nie opgebreekte spasie

en: None
af_ZA: Geen

en: None, this is a topic about using WordPress.com
af_ZA: Geen, hierdie is slegs 'n onderwerp oor die gebruik van WordPress.com

en: None, this is an announcement (moderators only)
af_ZA: Geen, hierdie is 'n  kennisgewing (slegs moderators)

en: Normal
af_ZA: Normaal

en: North
af_ZA: Noord

en: North Dakota
af_ZA: Noord Dakota

en: North Korea
af_ZA: Noord-Korea

en: North Korean won
af_ZA: Noord-Koreaanse wen

en: Northern Cape
af_ZA: Noord-Kaap

en: Norwegian
af_ZA: Noors

en: Not Found
af_ZA: Kon nie opgespoor word nie

en: Not Spam
af_ZA: Nie Snert Nie

en: Not Sticky
af_ZA: Nie drywend

en: Not available
af_ZA: Nie beskikbaar nie

en: Not enough data to create this user.
af_ZA: Nie genoeg inligting om hierdie gebruiker te skep nie.

en: Not enough space to upload. %s KB needed.
af_ZA: Nie genoeg spasie om op te laai nie. %s KB benodig.

en: Not set
af_ZA: Nie gestel nie

en: Not writable
af_ZA: Nie skryfbaar

en: Note that even when set to discourage search engines, your site is still visible on the web and not all search engines adhere to this directive.
af_ZA: Let daarop dat selfs wanneer jy soekenjins ontmoedig, jou webwerf steeds sigbaar is op die web en dat soekenjins nie noodwendig hierdie bevel sal nakom nie.

en: Note that you crop the image by clicking on it (the Crop icon is already selected) and dragging the cropping frame to select the desired part. Then click Save to retain the cropping.
af_ZA: Neem kennis, dat jy 'n foto kan kleiner knip deur op dit te kliek (die Kleinknip Icon is al klaar geselekteer) en trek die kleinknipraam om die area wat jy wil hê te selekteer. Kliek dan Stoor om die knip te stoor.

en: Note:
af_ZA: Nota:

en: Note: Neither of these options blocks access to your site &mdash; it is up to search engines to honor your request.
af_ZA: Nota: Nie een van hierdie opsies blok toegang tot jou webwerf. Dit hang af hoe soekenjins jou versoek hanteer.

en: Notes
af_ZA: Notas

en: Nothing Found
af_ZA: Geen Bevingdings

en: Nothing found
af_ZA: Geen Bevingdings

en: Nothing to save, the image has not changed.
af_ZA: Niks om te stoor, die foto het nie verander nie.

en: Notice:
af_ZA: Kennisgewing:

en: Notifications
af_ZA: Kennisgewings

en: Notify me of follow-up comments by email.
af_ZA: Stel my in kennis van nuwe kommentaar per e-pos.

en: Notify me of new comments via email.
af_ZA: Stel my in kennis van nuwe kommentaar per e-pos.

en: Notify me of new posts by email.
af_ZA: Stel my in kennis van nuwe artikels per e-pos.

en: Number of Themes found: %d
af_ZA: Getal temas gevind: %d

en: Number of URLs in this XML Sitemap: %s.
af_ZA: Aantal skakels in hierdie XML webwerf-kaart: %s.

en: Number of comments to show:
af_ZA: Aantal kommentare om te wys:

en: Number of items found: %d
af_ZA: Aantal items gevind: %d

en: Number of items per page:
af_ZA: Hoeveel items per bladsy:

en: Number of links to show:
af_ZA: Hoeveelheid skakels om te wys:

en: Number of media items found: %d
af_ZA: Aantal mediaitems gevind: %d

en: Number of posts to show:
af_ZA: Getal bydraes om te wys:

en: Number of published posts for the term.
af_ZA: Getal gepubliseerde berigte vir die term.

en: Number of widgets found: %d
af_ZA: Getal Widgets gevind: %d

[ctx: Number/count of items]
en: Count
af_ZA: Getal

en: Numbered list
af_ZA: Genommerde lys

en: Numeric
af_ZA: Numeriese

en: Object subtype.
af_ZA: Objek subtipe.

en: Object type.
af_ZA: Objektipe

en: October
af_ZA: Oktober

[ctx: October abbreviation]
en: Oct
af_ZA: Okt

en: Offset the result set by a specific number of items.
af_ZA: Vereken die resultate met 'n spesifieke aantal items.

en: Ok
af_ZA: Goed

en: Older comments
af_ZA: Ouer kommentare

en: Older posts
af_ZA: Ouer artikels

en: On Sale Products
af_ZA: Uitveroping produkte

en: On some systems the name of your database is prefixed with your username, so it would be like <code>username_%1$s</code>. Could that be the problem?
af_ZA: Op sommige stelsels is die naam van jou databasis voorafgegaan met jou gebruikernaam, wat as volg kan wees: <code>username_%1$s</code>. Kan dit dalk die probleem wees?

en: Once Daily
af_ZA: Daagliks

en: Once Hourly
af_ZA: Uurliks

en: Once Weekly
af_ZA: Eenmaal per week

en: Once generated, your WXR file can be imported by another WordPress site or by another blogging platform able to access this format.
af_ZA: Nadat jou WXR lêer geskep is kan dit deur 'n ander Wordpress of alternatiewe blog platform, wat hierdie formaat verstaan, ingevoer word.

en: Once you have made your selection, you can adjust it by entering the size in pixels. The minimum selection size is the thumbnail size as set in the Media settings.
af_ZA: Nadat jy jou keuse gemaak het, kan jy dit wysig deur 'n 
    grootte in pixels in te voer. Die minimum grootte wat jy kan selekteer is die piekieprentjie grootte wat onder Media opsies gestel is.

en: Once you hit &#8220;Confirm Deletion&#8221;, the user will be permanently removed.
af_ZA: Sodra jy kliek op &#8220;Bevestig verwyder&#8221;, sal die gebruiker permanent verwyder word.

en: Once you hit &#8220;Confirm Deletion&#8221;, these users will be permanently removed.
af_ZA: Sodra jy op &#8220;Bevestig verwyder&#8221; kliek, sal hierdie gebruikers permanent verwyder wees.

en: Once you&#8217;ve saved the download file, you can use the Import function in another WordPress installation to import the content from this site.
af_ZA: Nadat jy die aflaai lêer gestoor het kan jy die invoer funksie in 'n ander WordPress installasie gebruik om die inhoud van hierdie webwerf in te voer.

en: One Column
af_ZA: Een kolom

en: One column
af_ZA: Een kolom

en: One of the plugins is invalid.
af_ZA: Een van die Plugins is ongeldig.

en: One of the selected users is not a member of this site.
af_ZA: Een van die geselekteerde gebruikers is nie 'n lid van hierdie webwerf nie.

en: One or more plugins failed to load properly.
af_ZA: Een of meer plugins het nie behoorlik gelaai nie.

en: One or more recommended modules are missing
af_ZA: Een of meer aanbevole modules word vermis

en: One or more required modules are missing
af_ZA: Een of meer vereiste modules word vermis

en: One or more themes failed to load properly.
af_ZA: Een of meer temas het nie behoorlik gelaai nie.

en: One response to %s
af_ZA: Een reaksie op %s

en: Only %1$s or %2$s files may be used for header video. Please convert your video file and try again, or, upload your video to YouTube and link it with the option below.
af_ZA: Net %1$s of %2$s leêrs mag gebruik word vir die hoofstrook Video. Omskryf asseblief jou Video leêr en probeer asseblief weer. Jy kan ook jou video oplaai na YouTube en die skakel gebruik met die opsie hieronder.

en: Only UUID V4 is supported at this time.
af_ZA: Net UUID V4 word op hierdie stadium geondersteun.

en: Oops! That embed cannot be found.
af_ZA: Oeps! Daardie bevoegsel kan nie gevind word nie.

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
af_ZA: Oeps! Daardie bladsy kon nie gevind word nie.

en: Oops: %s
af_ZA: Oeps: %s

en: Open Press This
af_ZA: Maak Press This oop

[ctx: Open Sans font: add new subset (greek, cyrillic, vietnamese)]
en: no-subset
af_ZA: geen sub-stel

en: Open link in a new tab
af_ZA: Maak skakel oop in 'n nuwe oortjie

en: Open sharing dialog
af_ZA: Maak deel-dialoog oop

en: Optional
af_ZA: Optioneel

en: Optional cost for local pickup.
af_ZA: Opsionele koste vir plaaslike optel.

en: Options
af_ZA: Opsies

en: Options saved.
af_ZA: Opsies gestoor.

en: Or choose an image from your media library:
af_ZA: Of kies 'n foto van jou media biblioteek:

en: Or choose from your local disk:
af_ZA: Of kies van jou lokale skyf:

en: Or link to existing content
af_ZA: Of skakel in by die huidige inhoud

en: Or, enter a YouTube URL:
af_ZA: Of, vul 'n YouTube URL in:

en: Orange
af_ZA: Oranje

en: Order
af_ZA: Volgorde

en: Order by
af_ZA: Orden volgens

en: Order images by:
af_ZA: Rangskik fotos volgens:

en: Order on-hold
af_ZA: Bestelling tot stilstand

en: Order sort attribute ascending or descending.
af_ZA: Orden sortering in die stygende of dalende volgorde

en: Order:
af_ZA: Orde:

en: Orders list
af_ZA: Lys van bestellings

en: Organization
af_ZA: Organisasie

en: Organize my uploads into month- and year-based folders
af_ZA: Organiseer my opgelaaide items in maand en jaar lêers.

en: Original
af_ZA: Oorspronklik

[ctx: Original Size]
en: Original
af_ZA: Oorspronklike

en: Original dimensions %s
af_ZA: Oorspronklike dimensies %s

en: Original image:
af_ZA: Oorspronklike foto:

en: Original: %s
af_ZA: Oorspronklike: %s

en: Other
af_ZA: Ander

en: Other WordPress News
af_ZA: Ander WordPress nuus

en: Other comment settings
af_ZA: Ander kommentaar verstellings

en: Other languages:
af_ZA: Ander tale:

en: Other user roles have been changed.
af_ZA: Ander gebruikers se rolle is verander.

en: Other users have been deleted.
af_ZA: Ander gebruikers is verwyder.

en: Other users have been removed.
af_ZA: Ander gebruikers was verwyder.

en: Our 2015 default theme is clean, blog-focused, and designed for clarity. Twenty Fifteen's simple, straightforward typography is readable on a wide variety of screen sizes, and suitable for multiple languages. We designed it using a mobile-first approach, meaning your content takes center-stage, regardless of whether your visitors arrive by smartphone, tablet, laptop, or desktop computer.
af_ZA: Ons 2015 standaard tema is 'n minimalistiese ontwerp duidelikheid, wat fokus op die webjoernaal. Twintig Vyftien se eenvoudige, duidelike tipografie is leesbaar op 'n wye verskeidenheid van die skerm groottes en is geskik vir verskeie tale. Ons het dit ontwerp met die selfoon-eerste benadering, wat beteken dat jou inhoud altyd eerste in ag geneem sal word, ongeag of jou besoekers van 'n selfoon, tablet, laptop of lessenaar rekenaar van kom.

en: Our website address is: %s.
af_ZA: Ons webwerfadres is: %s.

en: Out from under %s
af_ZA: Uit van onder  %s

en: Outdated SQL server
af_ZA: SQL bedienaar uit datum uit

en: Overview
af_ZA: Oorsig

en: PG &#8212; Possibly offensive, usually for audiences 13 and above
af_ZA: PG &#8212; Moontlik aanstootlik, gewoonlik vir gehore 13 en hoër

en: PHP Default Timezone
af_ZA: PHP Standaard Tydsone

en: PHP Extensions
af_ZA: PHP Uitbreidings

en: PHP Sessions
af_ZA: PHP-sessies

en: PHP Update Recommended
af_ZA: PHP-bywerking word aangemoedig.

en: PHP Version
af_ZA: PHP Weergawe

en: PHP default timezone is invalid
af_ZA: PHP standaard tydsone is ongeldig

en: PHP default timezone is valid
af_ZA: PHP standaard tydsone is geldig

en: PHP default timezone was changed after WordPress loading by a %s function call. This interferes with correct calculations of dates and times.
af_ZA: PHP standaard tydsone is na WordPress laai verander deur 'n %s funksieroep. Dit meng in met correkte bewerkings van datums en tye.

en: PHP default timezone was configured by WordPress on loading. This is necessary for correct calculations of dates and times.
af_ZA: PHP standaard tydsone is deur WordPress opgestel tydens laai. Dit is nodig vir die korrekte bewerking van datums en tye.

en: PHP max input variables
af_ZA: PHP maksimum invoerveranderlikes

en: PHP memory limit
af_ZA: PHP gehueueperk

en: PHP memory limit (only for admin screens)
af_ZA: PHP geheue-limiet (slegs vir administrasie-skerms)

en: PHP modules perform most of the tasks on the server that make your site run. Any changes to these must be made by your server administrator.
af_ZA: PHP modules voer meeste van die take op die bediener uit wat jou webblad laat werk. Enige veranderinge aan hierdie moet deur jou bedieneradministrateur gedoen word.

en: PHP post max size
af_ZA: PHP artikel maksimum grootte

en: PHP post max size.
af_ZA: PHP artikel maksimum grootte

en: PHP sessions created by a %1$s function call may interfere with REST API and loopback requests. An active session should be closed by %2$s before making any HTTP requests.
af_ZA: Die PHP-sessies wat deur die roep van die %1$s-funksie geskep is, mag met die REST API en teruglus-versoeke inmeng. %2$s moet die aktiewe sessie sluit voor enige HTTP-versoeke gemaak word.

en: PHP time limit
af_ZA: PHP tydsperk

en: PHP version
af_ZA: PHP weergawe

en: PHP version %s
af_ZA: PHP weergawe %s

en: PHP version.
af_ZA: PHP weergawe

en: PHP's XML extension is not available. Please contact your hosting provider to enable PHP's XML extension.
af_ZA: PHP se XML uitbreiding is nie beskikbaar nie. Kontak asseblief jou webbediener om hierdie PHP uitbreiding beskikbaar te maak.

en: PM
af_ZA: NM

en: Padding
af_ZA: Stopsel

en: Page
af_ZA: Bladsy

en: Page %1$d of %2$d
af_ZA: Bladsy %1$d van %2$d

en: Page %s
af_ZA: Bladsy %s

en: Page Archives
af_ZA: Argiewe van bladsye

en: Page Attributes
af_ZA: Bladsy Eienskappe

en: Page ID
af_ZA: Bladsy-ID

en: Page IDs, separated by commas.
af_ZA: Bladsy-ID's, met kommas geskei.

en: Page break
af_ZA: Breek in bladsy

en: Page draft updated.
af_ZA: Bladsy konsep opgedateer

en: Page index cannot be less than one.
af_ZA: Bladsyindeks kan nie minder as een wees nie.

en: Page not found
af_ZA: Bladsy nie gevind nie

en: Page order
af_ZA: Bladsyvolgorde

en: Page published privately.
af_ZA: Bladsy is privaat gepubliseer.

en: Page published.
af_ZA: Bladsy is gepubliseer.

en: Page restored to revision from %s.
af_ZA: Bladsy herstel na weergawe van %s.

en: Page reverted to draft.
af_ZA: Bladsy terugverander na konsep.

en: Page saved.
af_ZA: Bladsy gestoor.

en: Page scheduled for: %s.
af_ZA: Bladsy geskeduleer vir: %s.

en: Page scheduled.
af_ZA: Bladsy geskeduleer.

[ctx: Page setting]
en: Terms and conditions
af_ZA: Bepalings en voorwaardes

en: Page submitted.
af_ZA: Bladsy voorgelê.

en: Page title
af_ZA: Bladsytitel

en: Page updated.
af_ZA: Bladsy opgedateer.

en: Pages
af_ZA: Bladsye

en: Pages are similar to posts in that they have a title, body text, and associated metadata, but they are different in that they are not part of the chronological blog stream, kind of like permanent posts. Pages are not categorized or tagged, but can have a hierarchy. You can nest pages under other pages by making one the &#8220;Parent&#8221; of the other, creating a group of pages.
af_ZA: Bladsye is dieselfde as artikels in opsigte van albei wat 'n titel het, hoofinhoud en metadata wat daarmee geassosieer word. Dit is anders in opsigte van dat dit nie deel is van die kronologies webjoernaal stroom, maar meer soos statiese, permanente artikels. Bladsye word nie gekategoriseer nie en kry ook nie sleutelwoord nie, maar dit kan 'n hiërargie hê. Jy kan bladsye groepeer onder ander bladsye deur die een die &#8220;Hoof&#8221; bladsy van die ander gegroepeerde bladsye te maak.

en: Pages list
af_ZA: Lys van bladsye

en: Pages list navigation
af_ZA: Navigasie vir lys van bladsye

en: Pages:
af_ZA: Bladsye:

en: Pagination
af_ZA: Paginering

en: Paragraph
af_ZA: Paragraaf

en: Parent
af_ZA: Hoof

en: Parent Category
af_ZA: Hoof kategorie

en: Parent Category:
af_ZA: Hoof kategorie:

en: Parent Page:
af_ZA: Hoof bladsy:

en: Parent Theme
af_ZA: Ouertema

en: Parent blocks.
af_ZA: Ouer-blokke.

en: Parent term does not exist.
af_ZA: Hoof woord bestaan nie.

en: Parent theme
af_ZA: Hoof-tema

en: Paris
af_ZA: Parys

en: Partial render must echo the content or return the content string (or array), but not both.
af_ZA: Gedeeltelike laai moet die inhoud wys of die inhoud se string (of Array), maar nie alby nie.

en: Passed
af_ZA: Geslaag

en: Passed tests
af_ZA: Geslaagde toetse

en: Password
af_ZA: Wagwoord

en: Password Reset
af_ZA: Wagwoord Herstel

en: Password changed for user: %s
af_ZA: Wagwoord veranderd vir gebruiker: %s

en: Password for the user (never included).
af_ZA: Wagwoord vir die gebruiker (nooit ingesluit nie).

en: Password must be at least %d characters.
af_ZA: Die wagwoord moet ten minste %d karakters lank wees.

en: Password protected
af_ZA: Beskerm deur wagwoord

en: Password reset is not allowed for this user
af_ZA: Hierdie gebruiker mag nie sy wagwoord verander nie

en: Password:
af_ZA: Wagwoord:

en: Password: %s
af_ZA: Wagwoord: %s

en: Passwords cannot be empty.
af_ZA: Wagwoord kan nie leeg wees nie.

en: Passwords cannot contain the "%s" character.
af_ZA: Wagwoorde mag nie die "%s"-karakter bevat nie.

en: Paste
af_ZA: Plak

en: Paste URL or type to search
af_ZA: Plak 'n adres of tik om te soek

en: Paste as text
af_ZA: Plak as teks

en: Paste is now in plain text mode. Contents will now be pasted as plain text until you toggle this option off.
af_ZA: As jy nou inhoud byvoeg sal dit vertoon op 'n gewone teks manier. Jy moet die opsie wissel om dit te verander.

en: Paste table row after
af_ZA: Plak tabelry ná

en: Paste table row before
af_ZA: Plak tabelry voor

en: Paste your embed code below:
af_ZA: Voeg die kode wat jy wil insluit, in hieronder:

en: Path
af_ZA: Pad

en: Pattern "%s" not found.
af_ZA: Die "%s" patroon kon nie gevind word nie.

en: Pattern content must be a string.
af_ZA: Die patroon se inhoud moet 'n karakterstring wees.

en: Pattern name must be a string.
af_ZA: Die patroon se naam moet 'n karakterstring wees.

en: Pattern title must be a string.
af_ZA: Die patroon se titel moet 'n karakterstring wees.

en: Patterns
af_ZA: Patrone

en: Pause
af_ZA: Pouse

en: Payment for order #%1$s from %2$s has failed. The order was as follows:
af_ZA: Betaling vir bestelling #%1$s van %2$s het misluk. Die bestelling was as volg:

en: Pending
af_ZA: Hangende

en: Pending <span class="count">(%s)</span> | Pending <span class="count">(%s)</span>
af_ZA[0]: Hangende <span class="count">(%s)</span>
af_ZA[1]: Hangende <span class="count">(%s)</span>

en: Pending Review
af_ZA: Goedkeuring hangende

en: Performance
af_ZA: Werkverrigting

en: Period
af_ZA: Tydperk

en: Permalink
af_ZA: Skakelstruktuur

en: Permalink Settings
af_ZA: Skakelstruktuur

en: Permalink structure
af_ZA: Skakelstruktuur

en: Permalink to %s
af_ZA: Skakel na %s

en: Permalink:
af_ZA: Skakelstruktuur:

en: Permalink: %s
af_ZA: Skakelstruktuur: %s

en: Permalinks
af_ZA: Skakelstruktuur

en: Permanent Link to %s
af_ZA: Permanente Verbinding na %s

en: Permanently delete comment
af_ZA: Verwyder die kommentaar permanent

en: Persian
af_ZA: Persies

en: Personal Data Export
af_ZA: Persoonlike Data Uitvoer

en: Personal Data Export for %s
af_ZA: Persoonlike Inligting Uitvoer vir %s

en: Personal Options
af_ZA: Persoonlike opsies

en: Personal data is not just created by a user&#8217;s interactions with your site. Personal data is also generated from technical processes such as contact forms, comments, cookies, analytics, and third party embeds.
af_ZA: Persoonlike inligting word nie slegs geskep deur 'n gebruiker se interaksie met jou webblad nie. Persoonlike inligting word ook geskep deur tegniese prosesse soos kontakvorms, kommentaar, koekies, analitiese dienste en derdeparty invoegings.

en: Photoblogging
af_ZA: Fotopublikasies

en: Photography
af_ZA: Fotografie

en: Pingback
af_ZA: Teruglui

en: Pingback excerpt:
af_ZA: Terugpieng-uittreksel:

en: Pingback from %1$s to %2$s registered. Keep the web talking! :-)
af_ZA: Terugpiengel van %1$s tot %2$s geregistreer. Laat die web klets! :-)

en: Pingback:
af_ZA: Terug pieng:

en: Pink
af_ZA: Pienk

en: Play
af_ZA: Speel

en: Playlist Settings
af_ZA: Speellys verstellings

en: Please activate the <a href="%s">Classic Editor plugin</a> to use this meta box.
af_ZA: Aktiveer asseblief die <a href="%s">klassieke skryfpaneel</a> om hierdie meta boks te gebruik.

en: Please be sure to submit some text with your comment.
af_ZA: Maak seker jou kommentaar bevat teks.

en: Please check your site now. It’s possible that everything is working. If there are updates available, you should update.
af_ZA: Besoek asseblief nou jou webwerf. Dit is moontlik dat alles werk. Indien daar nuwe weergawes beskikbaar is, behoort jy op te gradeer.

en: Please choose whether you would like sites in your WordPress network to use sub-domains or sub-directories.
af_ZA: Kies asseblief of die webwerwe in jou WordPress netwerk, sub-domeine of sub-lêers gaan gebruik.

en: Please complete the configuration steps. To create a new network, you will need to empty or remove the network database tables.
af_ZA: Voltooi asseblief die opset stappe. Om 'n nuwe netwerk te skep, is dit nodig dat jy die netwerk databasis tabelle ontruim of verwyder.

en: Please consider writing more inclusive code.
af_ZA: Oorweeg dit asseblief om in meer inklusiewe kode te skryf.

en: Please contact your host for assistance with investigating this issue further.
af_ZA: Kontak asseblief jou bedienaar vir hulp om hierdie probleem verder te ondersoek.

en: Please define an SVG icon filename.
af_ZA: Kies 'n SVG Icon leêrnaam.

en: Please define default parameters in the form of an array.
af_ZA: Kies standaard grense in die vorm van 'n Array.

en: Please edit your privacy policy content, making sure to delete the summaries, and adding any information from your theme and plugins. Once you publish your policy page, remember to add it to your navigation menu.
af_ZA: Wysig asseblief jou privaatheidsbeleidinhoud en maak seker jy vee die opsommings uit, en voeg enige inligting by rakende jou tema en plugins. Sodra jy jou privaatheidsbeleidbladsy publiseer, onthou om dit in jou navigasie kieslys te voeg.

en: Please enter a complete domain name - e.g. yourgroovydomain.com
af_ZA: Verskaf asseblief 'n volledige domeinnaam - d.w.s. joubakgatdomein.com

en: Please enter a site name.
af_ZA: Vul die webwerf se naam in.

en: Please enter a site title.
af_ZA: Vul asseblief die webwerf se titel in.

en: Please enter a stronger password.
af_ZA: Gebruik asseblief 'n sterker wagwoord.

en: Please enter a username
af_ZA: Vul asseblief 'n gebruikersnaam in

en: Please enter a username.
af_ZA: Vul asseblief 'n gebruikernaam in.

en: Please enter a valid YouTube URL.
af_ZA: Vul asseblief 'n geldige YouTube URL in.

en: Please enter a valid email address.
af_ZA: Verskaf asseblief 'n geldige e-posadres.

en: Please enter a valid menu name.
af_ZA: Vul asseblief 'n geldige kieslys naam in.

en: Please enter your username or email address. You will receive an email message with instructions on how to reset your password.
af_ZA: Vul asseblief jou gebruikernaam of e-posadres in. Jy sal 'n e-posboodskap ontvang met instruksies hoe om jou wagwoord te herstel.

en: Please include a %s template in your theme.
af_ZA: Sluit asseblief 'n modelvorm %s in jou tema in.

en: Please install the <a href="%s">Classic Editor plugin</a> to use this meta box.
af_ZA: Installeer asseblief die <a href="%s">klassieke skryfpaneel</a> om hierdie meta boks te gebruik.

en: Please log in again.
af_ZA: Meld asseblief weer aan.

en: Please make sure the Apache %s module is installed as it will be used at the end of this installation.
af_ZA: Maak asseblief seker dat die Apache%s module geïnstalleer is, want dit gaan gebruik word aan die einde van hierdie installasie.

en: Please note: Third-party themes and plugins, or custom code, may override WordPress scheduling.
af_ZA: Let asseblief: Derde-party uitbreidings en temas of jou eie kode mag WordPress-skeduleering uit-kanselleer.

en: Please open the <a href="%s">classic editor</a> to use this meta box.
af_ZA: Maak asseblief die <a href="%s">klassieke skryfpaneel</a> oop om hierdie meta boks te gebruik.

en: Please provide a custom field name.
af_ZA: Verskaf asseblief 'n unieke veld naam.

en: Please provide a custom field value.
af_ZA: Verskaf asseblief 'n pasgemaakte waarde.

en: Please provide an email address to comment.
af_ZA: Verskaf asseblief jou e-posadres om kommentaar te kan lewer.

en: Please provide your name to comment.
af_ZA: Verskaf asseblief jou naam om kommentaar te lewer.

en: Please save this email. If you get locked out of your account in the future, this email will help us restore access to your account.
af_ZA: Bêre asseblief hierdie e-pos. As jy in die vervolg uit jou rekening uitgesluit word, sal hierdie e-pos jou help om weer toegang te kry.

en: Please save your changes in order to share the preview.
af_ZA: Stoor asseblief veranderinge om die voorskou te kan deel.

en: Please see <a href="%s">Debugging in WordPress</a> for more information.
af_ZA: Lees asseblief <a href="%s">Debugging in WordPress</a> vir meer inligting.

en: Please select a file
af_ZA: Kies asseblief 'n lêer

en: Please select an option.
af_ZA: Kies asseblief 'n opsie.

en: Please select some product options before adding this product to your cart.
af_ZA: Kies produkopsies voor jy die produk byvoeg in jou mandjie

en: Please try again.
af_ZA: Probeer asseblief weer.

en: Please try uploading this file with the %1$sbrowser uploader%2$s.
af_ZA: Probeer asseblief lêer oplaai deur die %1$swebleser %2$s.

en: Please update WordPress now
af_ZA: Opdateer WordPress asseblief nou

en: Please use %s to add new schema properties.
af_ZA: Gebruik asseblief %s om nuwe skema-eienskappe te skep.

en: Please verify that the <strong>administration email</strong> for this website is still correct.
af_ZA: Bevestig asseblief dat die <strong>administrasie e-pos</strong> vir hierdie webblad steeds korrek is.

en: Plugin Versions
af_ZA: Plugin Weergawes

en: Plugin activated.
af_ZA: Die uitbreiding is geaktiveer.

en: Plugin and theme auto-updates
af_ZA: Outomatiese opgradeering van uitbreidings en temas

en: Plugin and theme auto-updates appear to be configured correctly
af_ZA: Dit lyk asof die outomatiese opgradeering van uitbreidings en temas korrek opgestel is

en: Plugin and theme auto-updates ensure that the latest versions are always installed.
af_ZA: Die outomatiese opgradeering van uitbreidings en temas verseker dat dit nuutste weergawe altyd geïnstalleer is.

en: Plugin author's website address.
af_ZA: Die uitbreiding se ontwikkelaar se webwerf-adres.

en: Plugin could not be deleted.
af_ZA: Plugin kon nie verwyder word nie.

en: Plugin deactivated.
af_ZA: Die uitbreiding is gedeaktiveer.

en: Plugin downgrade failed.
af_ZA: Die afgradeering was onsuksesvol.

en: Plugin downgraded successfully.
af_ZA: Die uitbreiding is suksesvol afgegradeer.

en: Plugin file does not exist.
af_ZA: Plugin lêer bestaan nie.

en: Plugin installation failed.
af_ZA: Plugin-installasie het misluk.

en: Plugin name
af_ZA: Uitbreiding naam

en: Plugin not found.
af_ZA: Die uitbreiding kon nie gevind word nie.

en: Plugin updated successfully.
af_ZA: Plugin suksesvol opgedateer.

en: Plugins directory location
af_ZA: Plugins lêerligging

en: Plugins directory size
af_ZA: Plugins lêergrootte

en: Plugins extend your site&#8217;s functionality with things like contact forms, ecommerce and much more. That means they have deep access to your site, so it&#8217;s vital to keep them up to date.
af_ZA: Plugins brei jou webblad se funksionaliteit uit, met goed soos kontakvorms, e-handle, en vele meer. Dit beteken hulle het diep toegang tot jou webblad, so dit is noodsaaklik om hulle op datum te hou.

en: Policies
af_ZA: Beleide

en: Polish
af_ZA: Pools

en: Popular Plugin
af_ZA: Gewilde Plugin

en: Popular Tags
af_ZA: Gewilde sleutelwoorde

en: Popular tags
af_ZA: Gewilde etikette

en: Port
af_ZA: Poort

en: Portfolio
af_ZA: Portefeulje

en: Portuguese
af_ZA: Portugees

en: Position
af_ZA: Posisioneer

en: Post
af_ZA: Artikel

en: Post #%s
af_ZA: Bydrae #%s

en: Post Archives
af_ZA: Argiewe van bladsye

en: Post Attributes
af_ZA: Berig Eienskappe

en: Post Comment
af_ZA: Voeg kommentaar by

en: Post Formats
af_ZA: Artikel formate

en: Post Thumbnail
af_ZA: Artikel piekieprentjie

en: Post Type
af_ZA: Bydrae-tipe

en: Post Type Archive
af_ZA: Argief van lys van artikel-tipe

en: Post Via Email
af_ZA: Artikel via e-pos

en: Post a Comment
af_ZA: Lewer Kommentaar

en: Post already imported
af_ZA: Bydraes reeds ingevoer

en: Post draft updated.
af_ZA: Artikel konsep opgedateer

[ctx: Post format]
en: Aside
af_ZA: Eenkant

[ctx: Post format]
en: Audio
af_ZA: Klank

[ctx: Post format]
en: Chat
af_ZA: Klets

[ctx: Post format]
en: Image
af_ZA: Foto

[ctx: Post format]
en: Link
af_ZA: Skakel

[ctx: Post format]
en: Quote
af_ZA: Aanhaling

[ctx: Post format]
en: Standard
af_ZA: Standaard

en: Post formats supported.
af_ZA: Artikelformate word ondersteun.

en: Post name
af_ZA: Artikel se naam

en: Post navigation
af_ZA: Artikel navigasie

en: Post published privately.
af_ZA: Artikel is privaat gepubliseer.

en: Post published.
af_ZA: Artikel is gepubliseer.

en: Post restored successfully.
af_ZA: Artikel suksesvol herstel.

en: Post restored to revision from %s.
af_ZA: Artikel herstel na weergawe van %s.

en: Post reverted to draft.
af_ZA: Artikel terugverander na konsep.

en: Post saved.
af_ZA: Artikel gestoor.

en: Post scheduled for: %s.
af_ZA: Artikel geskeduleer vir: %s.

en: Post scheduled.
af_ZA: Artikel geskeduleer.

en: Post submitted.
af_ZA: Artikel voorgelê.

en: Post title
af_ZA: Artikel se titel

en: Post type names must be between 1 and 20 characters in length.
af_ZA: Artikel-tipe se name moet tussen 1 en 20 karakters lank wees.

en: Post updated.
af_ZA: Artikel opgedateer.

en: Post via email
af_ZA: Artikel via e-pos

en: Postcode / ZIP.
af_ZA: Poskode / ZIP.

en: Posted by %s
af_ZA: Bygedra deur %s

en: Posted title:
af_ZA: Gepubliseerde titel:

en: Posted:
af_ZA: Bygedra:

en: Poster
af_ZA: Plakkaat

en: Poster Image
af_ZA: Plakkaat foto

en: Posts
af_ZA: Artikels

en: Posts & Comments
af_ZA: Bydraes & Kommentare

en: Posts Page
af_ZA: Artikels bladsy

en: Posts by %s
af_ZA: Artikels deur %s

en: Posts list
af_ZA: Lys van berigte

en: Posts list navigation
af_ZA: Navigasie van lys van berigte

en: Posts navigation
af_ZA: Artikels navigasie

en: Posts page
af_ZA: Artikels bladsy

en: Posts page: %s
af_ZA: Artikels bladsy: %s

en: Posts published on %s
af_ZA: Artikels gepubliseer op %s

en: Powered by WordPress, state-of-the-art semantic personal publishing platform.
af_ZA: Aangedryf duer Wordpress, top semantiese persoonlike publikasieplatform

en: Prague
af_ZA: Praag

en: Preferences
af_ZA: Voorkeure

en: Preload
af_ZA: Laai voor die tyd

en: Press This is a little tool that lets you grab bits of the web and create new posts with ease.
af_ZA: Press This is 'n handige funksie wat jou toelaat om stukkies van die internet te gryp en dit maklik tot 'n artikel te voeg.

en: Press This is not available. Please contact your site administrator.
af_ZA: Press This is nie beskikbaar nie. Kontak asseblief jou webwerf administrateur.

en: Press This is not installed. Please install Press This from <a href="%s">the main site</a>.
af_ZA: Press This is nie geïnstalleer nie. Installeer asseblief Press This vanaf <a href="%s">die hoof webwerf</a>.

en: Press return or enter to open this panel
af_ZA: Druk enter om hierdie paneel oop te maak

en: Press return or enter to open this section
af_ZA: Druk terugkeer of ingaan om hierdie afdeling oop te maak

en: Preview
af_ZA: Voorskou

en: Preview %s
af_ZA: Voorskou %s

en: Preview &#8220;%s&#8221;
af_ZA: Voorskou &#8220;%s&#8221;

en: Preview Changes
af_ZA: Kyk na veranderinge

en: Preview Link
af_ZA: Voorskou skakel

en: Preview as a browser icon
af_ZA: Weblewer Icon voorskou

en: Preview as an app icon
af_ZA: Nutsprogram Icon voorskou

en: Preview link for the post.
af_ZA: Voorskouskakel vir die artikel.

en: Preview page
af_ZA: Voorskou bladsy

en: Preview post
af_ZA: Voorskou artikel

en: Preview:
af_ZA: Voorskou:

en: Previewing and Customizing
af_ZA: Voorskou en pasmaak

en: Previewing theme
af_ZA: Voorskou Tema

en: Previous
af_ZA: Vorige

en: Previous Post
af_ZA: Vorige bydrae

en: Previous and next months
af_ZA: Voorafgaande en volgende maande

en: Previous page
af_ZA: Vorige bladsy

en: Previously edited copies of the image will not be deleted.
af_ZA: Vorige veranderde kopies van die foto sal nie verwyder word nie.

en: Primary
af_ZA: Primêr

en: Primary Blog
af_ZA: Primêre blog

en: Primary Menu
af_ZA: Hoof kieslys

en: Primary Site
af_ZA: Hoof webwerf

en: Primary blog was changed
af_ZA: Die primêre blog is verander

en: Primary site
af_ZA: Hoof webwerf

en: Print
af_ZA: Druk

en: Priority
af_ZA: Prioriteit

en: Privacy
af_ZA: Privaatheid

en: Privacy Policy
af_ZA: Privaatheidsbeleid

en: Privacy Policy Guide
af_ZA: Privaatheidsbeleidsgids

en: Privacy Policy page setting updated successfully. Remember to <a href="%s">update your menus</a>!
af_ZA: Privaatheidsbeleidbladsyverstelling suksesvol opdateer. Onthou om <a href="%s">jou kieslyste op te dateer</a>!

en: Privacy Policy page updated successfully.
af_ZA: Privaatheidsbeleidbladsy suksesvol opdateer.

en: Privacy Settings
af_ZA: Privaatheidsinstellings

[ctx: Privacy Settings]
en: Settings
af_ZA: Verstellings

en: Private
af_ZA: Privaat

en: Private <span class="count">(%s)</span> | Private <span class="count">(%s)</span>
af_ZA[0]: Privaat <span class="count">(%s)</span>
af_ZA[1]: Privaat <span class="count">(%s)</span>

en: Private: %s
af_ZA: Privaat: %s

en: Privately Published
af_ZA: Privaat gepubliseerd

en: Pro Tip:
af_ZA: Kennerwenk:

en: Proceed
af_ZA: Gaan voort

en: Products
af_ZA: Produkte

en: Products list
af_ZA: Lys van produkte

en: Profile
af_ZA: Profiel

en: Profile Picture
af_ZA: Profielfoto

en: Profile updated.
af_ZA: Profiel opgedateer.

en: Projects
af_ZA: Projekte

en: Protect
af_ZA: Beskerm

en: Protected Comments: Please enter your password to view comments.
af_ZA: Vertroulike kommentaar: Teken met u wagwoord aan om die kommentaar te sien.

en: Protected: %s
af_ZA: Beskermd: %s

en: Public
af_ZA: Publiek

en: Public <span class="count">(%s)</span> | Public <span class="count">(%s)</span>
af_ZA[0]: Publiek <span class="count">(%s)</span>
af_ZA[1]: Publiek <span class="count">(%s)</span>

en: Public text domain.
af_ZA: Publieke teks-domein.

en: Public, Sticky
af_ZA: Publiek, Drywend

en: Publish
af_ZA: Publiseer

en: Publish <b>immediately</b>
af_ZA: Publiseer <b>onmiddelik</b>

en: Publish Settings
af_ZA: Publiseer instellings

en: Publish on: %s
af_ZA: Publiseer op: %s

en: Published
af_ZA: Gepubliseer

en: Published <span class="count">(%s)</span> | Published <span class="count">(%s)</span>
af_ZA[0]: Gepubliseer <span class="count">(%s)</span>
af_ZA[1]: Gepubliseer <span class="count">(%s)</span>

en: Published by %s
af_ZA: Gepubliseer deur %s

en: Published on: %s
af_ZA: Gepubliseer op: %s

en: Publishing Post
af_ZA: Aan't publiseer

en: Publishing Soon
af_ZA: Word binnekort gepubliseer

en: Publishing…
af_ZA: Besig om te publiseer...

en: Purple
af_ZA: Pers

en: Qatar
af_ZA: Katar

en: Quality
af_ZA: Gehalte

en: Query parameter not permitted: %s
af_ZA: Navraag parameter word nie toegelaat nie: %s

en: Quick Draft
af_ZA: Vinnige konsep

en: Quick Edit
af_ZA: Wysig vinnig

en: Quick edit &#8220;%s&#8221; inline
af_ZA: Vinnige wysig &#8220;%s&#8221; inlyn

en: Quick edit this comment inline
af_ZA: Verander gou die kommentaar inlyn

en: Quick&nbsp;Edit
af_ZA: Wysig&nbsp;vinnig

en: Quote
af_ZA: Haal Aan

en: Quotes
af_ZA: Aanhalings

en: R &#8212; Intended for adult audiences above 17
af_ZA: R &#8212; Geskik vir volwassenes met 'n ouderdom oor 17

en: REST API availability
af_ZA: REST API beskikbaarheid

en: REST API routes must be registered on the %s action.
af_ZA: REST API roetes moet geregistreer word op die %s aksie.

en: REST base route for the post type.
af_ZA: REST basis roete vir die artikel-tipe.

en: REST base route for the taxonomy.
af_ZA: REST basis roete vir die Taksonomie.

en: REST search handlers must extend the %s class.
af_ZA: REST soekhanteerders moet die %s klas uitreik.

en: RSS Address
af_ZA: RSS adres

en: RSS Error:
af_ZA: RSS Fout:

en: RSS Feed
af_ZA: RSS-toevoer

en: RTL Language Support
af_ZA: RTL taal ondersteuning

en: Random
af_ZA: Enige volgorde

en: Random Order
af_ZA: Ewekansig volgorde

en: Randomize suggested headers
af_ZA: Wys enige voorgestelde hoofstroke

en: Randomize uploaded headers
af_ZA: Wys enige opgelaaide hoofstroke

en: Randomizing suggested headers
af_ZA: Wys enige voorgestelde hoofstroke

en: Randomizing uploaded headers
af_ZA: Wys enige opgelaaide hoofstroke

en: Rate
af_ZA: Gradering

en: Rather than reaching for your mouse to click on the toolbar, use these access keys. Windows and Linux use Ctrl + letter. Macintosh uses Command + letter.
af_ZA: Gebruik eerder die toegang sleutels as om elke keer jou muis te gebruik om op die nutsbalk te kliek. Windows en Linux gebruik  "Ctrl" + Letter en Macintosh gebruik "Command" + Letter.

en: Rating
af_ZA: Gradeering

en: Read
af_ZA: Lees

en: Read More
af_ZA: Lees Verder

en: Read more
af_ZA: Lees meer

en: Read more...
af_ZA: Lees verder...

en: Read the <a href="%s" target="_blank">Debugging a WordPress Network</a> article. Some of the suggestions there may help you figure out what went wrong.
af_ZA: Lees die <a href="%s" target="_blank"> Ontfouting van 'n WordPress Netwerk (Engels) </a> artikel. Sommige van die voorstelle daar kan jou dalk help om uit te vind wat verkeerd geloop het.

en: Read the rest of this page &raquo;
af_ZA: Lees die res van hierdie blad &raquo;

en: Reader
af_ZA: Leser

en: Reading
af_ZA: Lees

en: Reading Settings
af_ZA: Lees verstellings

en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
af_ZA: Is jy gereed om jou eerste artikel te publiseer? <a href="%1$s">Begin hier</a>.

en: Ready to start selling something awesome?
af_ZA: Gereed om iets uitstekend te begin verkoop?

en: Ready!
af_ZA: Gereed!

en: Reassign the deleted user's posts and links to this user ID.
af_ZA: Dra die berigte en skakels van die gebruiker wat verwyder is, oor na hierdie gebruiker ID.

en: Recent Comments
af_ZA: Nuutste kommentaar

en: Recent Posts
af_ZA: Onlangse Bydraes

en: Recent posts
af_ZA: Onlangse Bydraes

en: Recently Published
af_ZA: Onlangs gepubliseer

en: Recently updated
af_ZA: Onlangs bygewerk

en: Recovery Mode &#8212; %s
af_ZA: Herwinningsmodus &#8212; %s

en: Recovery Mode not initialized.
af_ZA: Herwiningsmodus is nie geïnisialiseer nie.

en: Recovery key expired.
af_ZA: Herwinningssleutel het verval.

en: Red
af_ZA: Rooi

en: Redo
af_ZA: Toor vorentoe

en: Referrer
af_ZA: Verwyser

en: Referrers
af_ZA: Verwysers

en: Referrers for %1$s days ending %2$s
af_ZA: Verwysers vir %1$s dae wat eindig %2$s

en: Referrers for %1$s days ending %2$s (Summarized)
af_ZA: Verwysers vir %1$s dae wat eindig %2$s (Opgesom)

en: Refresh
af_ZA: Verfris

en: Refund ID.
af_ZA: Terugbetaling ID.

en: Refund reason.
af_ZA: Terugbetaling rede.

en: Refund total.
af_ZA: Terugbetaling totale.

en: Refunds
af_ZA: Terugbetalings

en: Regenerate
af_ZA: Hergenereer

en: Register
af_ZA: Registreer

en: Register Now
af_ZA: Registreer nou

en: Registration complete. Please check your email.
af_ZA: Registrasie is voltooi. Kyk uit vir die e-pos.

en: Registration confirmation will be emailed to you.
af_ZA: 'n E-pos sal aan jou gestuur word om jou registrasie te bevestig.

en: Registration date for the user.
af_ZA: Registrasie datum vir die gebruiker.

en: Related Tags
af_ZA: Bypassende Oortjies

en: Relationship
af_ZA: Verhouding

en: Released: %d.
af_ZA: Vrygestel: %d.

en: Remember Me
af_ZA: Onthou my

en: Remember me
af_ZA: Onthou my

en: Remember to click the Add New User button at the bottom of this screen when you are finished.
af_ZA: Onthou om op die Voeg Nuwe Gebruiker By knoppie aan die onderkant van die skerm te kliek wanneer jy klaar is.

en: Remember to click the Update Profile button when you are finished.
af_ZA: Onthou om op die Opdateer profiel knoppie te kliek wanneer jy klaar is.

en: Remember, once deleted your site cannot be restored.
af_ZA: Onthou, as jou webwerf verwyder is, kan dit nie weer terug gekry word nie.

en: Remind me later
af_ZA: Herinner my later

en: Remove
af_ZA: Verwyder

en: Remove Background Image
af_ZA: Verwyder agtergrond foto

en: Remove Header Image
af_ZA: Verwyder hoofstrook foto

en: Remove Image
af_ZA: Verwyder Foto

en: Remove Menu Item: %1$s (%2$s)
af_ZA: Verwyder kieslys item: %1$s (%2$s)

en: Remove Users from Site
af_ZA: Verwyder gebruikers van webwerf

en: Remove audio source
af_ZA: Verwyder klank bron

en: Remove image
af_ZA: Verwyder foto

en: Remove item
af_ZA: Verwyder item

en: Remove link
af_ZA: Verwyder skakel

en: Remove poster image
af_ZA: Verwyder plakkaat foto

en: Remove video source
af_ZA: Verwyder videobron

en: Removed
af_ZA: Verwyder

en: Removed %s.
af_ZA: Verwyder %s.

en: Removing %1$s manually will cause PHP warnings. Use the %2$s filter instead.
af_ZA: Om %1$s self te verwyder sal PHP waarskuwings veroorsaak. Gebruik eerder die %2$s filter.

en: Removing and Reusing
af_ZA: Verwyder en hergebruik

en: Removing the current plugin&#8230;
af_ZA: Besig om die huidige uitbreiding te verwyder&#8230;

en: Removing the old version of the translation&#8230;
af_ZA: Besig om die ou weergawe van die vertaling te verwyder.

en: Reorder
af_ZA: Herrangskik

en: Reorder menu items
af_ZA: Herrangskik kieslys

en: Reorder mode closed
af_ZA: Geen sortering mag meer plaasvind nie

en: Reorder mode enabled
af_ZA: Sortering beskikbaar

en: Reorder widgets
af_ZA: Herrangskik Widgets

en: Repeat Background Image
af_ZA: Herhaal agtergrond foto

[ctx: Repeat Image]
en: Repeat
af_ZA: Herhaal

en: Repeat New Password
af_ZA: Herhaal nuwe wagwoord

en: Repeat Password
af_ZA: Herhaal wagwoord

en: Replace
af_ZA: Vervang

en: Replace audio
af_ZA: Vervang die klank

en: Replace image
af_ZA: Vervang foto

en: Replace video
af_ZA: Vervang Video

en: Reply
af_ZA: Antwoord

en: Reply to %s
af_ZA: Beantwoord %s

en: Reply to Comment
af_ZA: Antwoord op kommentaar

en: Reply to this comment
af_ZA: Beantwoord hierdie kommentaar

en: Request added successfully.
af_ZA: Die versoek is suksesvol bygevoeg.

en: Requested
af_ZA: Aangevra

en: Requester
af_ZA: Aansoeker

en: Required PHP version
af_ZA: PHP-weergawe vereis

en: Required WordPress version
af_ZA: WordPress-weergawe vereis

en: Required and recommended modules are installed
af_ZA: Vereiste en aanbevole modules is geïnstalleer

en: Required fields are indicated; the rest are optional. Profile information will only be displayed if your theme is set up to do so.
af_ZA: Vereisde velde word aangedui; die res is opsioneel. Profiel informasie sal net wys indien jou tema opgestel is om dit te doen.

en: Required fields are marked %s
af_ZA: Verpligte velde word met %s aangedui

en: Required to be true, as revisions do not support trashing.
af_ZA: Vereis om waar te wees, indien hersienings nie weggooi ondersteun nie.

en: Required to be true, as terms do not support trashing.
af_ZA: Vereis om waar te wees, indien terme nie weggegooi mag word nie.

en: Required to be true, as users do not support trashing.
af_ZA: Dit word vereis om waar te wees, want die gebruiker ondersteun nie weggooi nie.

en: Required to create an Application Password, but not to update the user.
af_ZA: Word vereis om 'n Toepassing Wagwoord te skep, maar nie om die gebruiker by te werk nie.

en: Requirements Not Met
af_ZA: Voldoen nie aan vereistes nie

en: Resend confirmation requests
af_ZA: Herstuur Bevestigingsversoeke

en: Resend email
af_ZA: Stuur epos weer

en: Reset
af_ZA: Herset

en: Reset Image
af_ZA: Herstel foto

en: Reset Password
af_ZA: Herstel wagwoord

en: Responsive Layout
af_ZA: Aanpasbare Uitleg

en: Restore
af_ZA: Herstel

en: Restore &#8220;%s&#8221; from the Trash
af_ZA: Herwin &#8220;%s&#8221; uit die asblik

en: Restore Original Header Image
af_ZA: Herstel oorspronklike hoofstrook foto

en: Restore Original Image
af_ZA: Herstel oorspronklike foto

en: Restore This Autosave
af_ZA: Herstel hierdie gestoorde weergawe

en: Restore This Revision
af_ZA: Herstel die weergawe

en: Restore from Trash
af_ZA: Herstel van weggooigoed

en: Restore image
af_ZA: Herstel foto

en: Restore last draft
af_ZA: Herstel die vorige konsepkopie

en: Restore original image
af_ZA: Herstel oorspronklike foto

en: Restore the backup
af_ZA: Herstel die rugsteunkopie

en: Restore this comment from the Trash
af_ZA: Herwin die kommentaar uit die asblik

en: Restore this comment from the spam
af_ZA: Herstel hierdie kommentaar van die gemorspos

en: Results are still loading&hellip;
af_ZA: Resultate laai nog&hellip;

en: Resume
af_ZA: Hervat

en: Retro (Generated)
af_ZA: Retro (Gegenereer)

en: Retry
af_ZA: Probeer weer

en: Return a %1$s or %2$s object from your callback when using the REST API.
af_ZA: 'n %1$s of %2$s voorwerp word weergegee vanuit die terugroep wanneer die REST API gebruik word.

en: Return to shop
af_ZA: Terug na winkel

en: Reverse order
af_ZA: Omgekeerde orde

en: Revert to the <strong>Browser Uploader</strong> by clicking the link below the drag and drop box.
af_ZA: Val terug na die <strong>webblaaier oplaaier</strong> deur te kliek op die skakel onder die trek en los area.

en: Reverting unpublished changes&hellip;
af_ZA: Keer terug na ongepubliseerde veranderinge&hellip;

en: Review rating (0 to 5).
af_ZA: Resenset aanslag (0 tot 5)

en: Reviewer email.
af_ZA: Resensent se e-pos.

en: Reviewer name.
af_ZA: Resensent se naam.

en: Reviews
af_ZA: Hersienings

en: Revision
af_ZA: Hersiening

en: Revision by %s
af_ZA: Weergawe deur %s

en: Revisions
af_ZA: Hersienings

en: Revisions are saved copies of your post or page, which are periodically created as you update your content. The red text on the left shows the content that was removed. The green text on the right shows the content that was added.
af_ZA: Wysigings is kopieë van jou post artikel of blad wat gered is en wat van tyd tot tyd geskep word soos wat jy jou inhoud opdateer. Die rooi teks aan die linkerkant wys die inhoud wat verwyder is. Die groen teks aan die regterkant wys die inhoud wat bygeslas is.

en: Revisions do not support trashing. Set '%s' to delete.
af_ZA: Hersienings ondersteun nie weggooi nie. Stel '%s' om te verwyder.

en: Revisions: %s
af_ZA: Weergawes: %s

en: Revoke
af_ZA: Herroep

en: Revoke "%s"
af_ZA: Herroep "%s"

en: Revoke all application passwords
af_ZA: Herroep alle toepassing-wagwoorde

en: Rich Text Area. Press Alt-Shift-H for help.
af_ZA: Rich Text Area. Druk op Alt- Shift -H vir hulp

en: Rich Text Area. Press Control-Option-H for help.
af_ZA: Rich Text Area. Druk Control-Option-H vir hulp.

en: Right
af_ZA: Regs

en: Right Now
af_ZA: Op die oomblik

en: Right Sidebar
af_ZA: Regter kantkolom

en: Riyadh
af_ZA: Riad

en: Robots
af_ZA: Robotte

en: Role
af_ZA: Rol

en: Roles assigned to the user.
af_ZA: Rolle aan die gebruiker toegewys.

en: Rollback Error: [%1$s] %2$s
af_ZA: Terugrol fout: [%1$s] %2$s

en: Romanian
af_ZA: Roemeens

en: Rotate
af_ZA: Draai rondom omwentelingsas

en: Route must be specified.
af_ZA: Die roete moet gespesifiseer word.

en: Routes must be namespaced with plugin or theme name and version.
af_ZA: Roetes moet naamruimte met Plugin of tema se naam en weergawe wees.

en: Row
af_ZA: Ry

en: Row group
af_ZA: Ry groep

en: Row type
af_ZA: Ry tipe

en: Rows
af_ZA: Rye

en: Run %s
af_ZA: Begin %s

en: Run Importer
af_ZA: Begin invoerder

en: Russian
af_ZA: Russies

en: SQL server is up to date
af_ZA: SQL bedienaar is op datum

en: SUCCESS: %s
af_ZA: SUKSES: %s

en: SUCCESS: WordPress was successfully updated to %s
af_ZA: SUKSES: WordPress was suksesvol opgedateer tot %s

en: Sample Page
af_ZA: Voorbeeld bladsy

en: Sat
af_ZA: Sa

en: Saturday
af_ZA: Saterdag

en: Save
af_ZA: Stoor

en: Save &amp; Publish
af_ZA: Stoor en publiseer

en: Save Changes
af_ZA: Stoor wysigings

en: Save Draft
af_ZA: Stoor konsep

en: Save Menu
af_ZA: Stoor kieslys

en: Save Password
af_ZA: Stoor Wagwoord

en: Save Widget
af_ZA: Stoor Widget

en: Save account settings
af_ZA: Stoor Rekeninginstellinge

en: Save all changes
af_ZA: Stoor alle veranderinge

en: Save and preview changes before publishing them.
af_ZA: Stoor en kyk eers na die verandering voordat dit gepubliseer word.

en: Save as Pending
af_ZA: Stoor as hangende

en: Save changes
af_ZA: Stoor wysigings

en: Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment.
af_ZA: Stoor my inligting in hierdie webblaaier vir die volgende keer wat ek hier kommentaar lewer.

en: Saved
af_ZA: Gestoor

en: Saved.
af_ZA: Gestoor.

en: Saving
af_ZA: Besig om te stoor

en: Saving is disabled: %s is currently editing this page.
af_ZA: Stoor is geonaktiveer: %s is op die oomblik besig om hierdie bladsy te wysig.

en: Saving is disabled: %s is currently editing this post.
af_ZA: Stoor is geonaktiveer: %s is op die oomblik besig om hierdie artikel te wysig.

en: Saving revision&hellip;
af_ZA: Stoor hersiening&hellip;

en: Saving&hellip;
af_ZA: Stoor&hellip;

en: Saving...
af_ZA: Stoor...

en: Scale
af_ZA: Skaal

en: Scale Image
af_ZA: Skaal foto

en: Scale Image Help
af_ZA: Hulp om foto te skaal

en: Scale images to match the large size selected in %1$simage options%2$s (%3$d &times; %4$d).
af_ZA: Skaal fotos om by die groot geselekteerde grootte in %1$sfoto opsies%2$s (%3$d &times; %4$d) te pas.

en: Scan
af_ZA: Ondersoek

en: Scan site for content
af_ZA: Soek deur webwerf vir inhoud

en: Schedule
af_ZA: Skeduleer

en: Schedule for: %s
af_ZA: Skeduleer vir: %s

en: Schedule your customization changes to publish ("go live") at a future date.
af_ZA: Skeduleer jou aanpassings veranderings om op 'n toekomstige datum te publiseer ("gaan lewendig").

en: Scheduled
af_ZA: Geskeduleer

en: Scheduled <span class="count">(%s)</span> | Scheduled <span class="count">(%s)</span>
af_ZA[0]: Geskeduleer <span class="count">(%s)</span>
af_ZA[1]: Geskeduleer <span class="count">(%s)</span>

en: Scheduled Action
af_ZA: Geskeduleerde Aksie

en: Scheduled events
af_ZA: Geskeduleerde aksies

en: Scheduled events are running
af_ZA: Geskeduleerde aksies is besig

en: Scheduled events are what periodically looks for updates to plugins, themes and WordPress itself. It is also what makes sure scheduled posts are published on time. It may also be used by various plugins to make sure that planned actions are executed.
af_ZA: Geskeduleerde aksies kyk periodiek vir bywerkings vir plugins, temas, en WordPress self. Dit is ook wat seker maak dat geskeduleerde artikels betyds gepubliseer word. Dit kan ook deur verskeie plugins gebruik word om seker te maak dat beplande aksies uitgevoer word.

en: Scheduled for: %s
af_ZA: Geskeduleer vir: %s

en: Scheduled maintenance ends in about %1$sh %2$sm (<a href="%3$s">more info</a>)
af_ZA: Geskeduleerde instandhouding eindig in omtrent %1$sh %2$sm (<a href="%3$s">meer inligting</a>)

en: Scope under which the request is made; determines fields present in response.
af_ZA: Die omvang waaronder die versoek gerig word; bepaal velde getoon in reaksie.

en: Screen Content
af_ZA: Skerm Inhoud

en: Screen Options
af_ZA: Skerm opsies

en: Screen Options Tab
af_ZA: Skerm Opsies Blad

en: Screen elements
af_ZA: Skerm-elemente

en: Screen reader users: when in forms mode, you may need to press the Esc key twice.
af_ZA: Skermleser-gebruikers: wanneer jy in vorm-modus is, moet jy dalk die Esc-sleutel twee keer druk.

en: Scripts and styles should not be registered or enqueued until the %1$s, %2$s, or %3$s hooks.
af_ZA: Skrifte en style moet nie geregistreer of op die waglys gesit word totdat die %1$s, %2$s of %3$s hak.

en: Scroll with Page
af_ZA: Beweeg met bladsy

en: Search
af_ZA: Soek

en: Search %s
af_ZA: Soek %s

en: Search Categories
af_ZA: Deursoek kategorieë

en: Search Changesets
af_ZA: Soek deur veranderingsstelle

en: Search Comments
af_ZA: Soek deur kommentaar

en: Search Engine Terms
af_ZA: Soekenjin Terme

en: Search Installed Themes
af_ZA: Soek geïnstalleerde temas

en: Search Link Categories
af_ZA: Soek deur kategorie skakels

en: Search Links
af_ZA: Soek deur skakels

en: Search Media
af_ZA: Soek deur media

en: Search Media:
af_ZA: Soek deur media

en: Search Menu Items
af_ZA: Soek deur kieslys items

en: Search Pages
af_ZA: Deursoek bladsye

en: Search Posts
af_ZA: Deursoek bydraes

en: Search Requests
af_ZA: Soekversoeke

en: Search Results
af_ZA: Soekresultate

en: Search Results %1$s %2$s
af_ZA: Soekresultate %1$s %2$s

en: Search Results for &#8220;%s&#8221;
af_ZA: Soekresultate vir &#8220;%s&#8221;

en: Search Sites
af_ZA: Soek deur webwerwe

en: Search Tags
af_ZA: Deursoek sleutelwoorde

en: Search Terms
af_ZA: Soekterme

en: Search Users
af_ZA: Soek Gebruikers

en: Search Widgets
af_ZA: Soek deur Widgets

en: Search WordPress.org themes
af_ZA: Soek deur WordPress.org temas

en: Search categories
af_ZA: Soek deur kategorieë

en: Search categories by name
af_ZA: Soek deur kategorieë volgens naam

en: Search coupons
af_ZA: Soek koeponne

en: Search engine visibility
af_ZA: Search Engine Visibility

en: Search engines discouraged
af_ZA: Soekenjins Ontmoedig

en: Search media
af_ZA: Soek deur media

en: Search media items...
af_ZA: Soek media items...

en: Search menu items&hellip;
af_ZA: Soek kieslys items& hellip ;

en: Search or use up and down arrow keys to select an item.
af_ZA: Soek of gebruik die op-en-af pyltjies op jou sleutelbord om 'n item te selekteer.

en: Search plugins
af_ZA: Soek deur Plugins

en: Search results for "%s"
af_ZA: Soek-resultate vir "%s"

en: Search results for %s
af_ZA: Soekresultate vir %s

en: Search results for: "%s"
af_ZA: Soekresultate vir %s

en: Search results for: %s
af_ZA: Soek-resultate vir: %s

en: Search themes&hellip;
af_ZA: Soek deur temas&hellip;

en: Search themes...
af_ZA: Soek deur temas...

[ctx: Search widget]
en: Search
af_ZA: Soek

en: Search widgets&hellip;
af_ZA: Soek deur Widgets&hellip;

en: Seasonal
af_ZA: Seisoenale

en: Secondary menu
af_ZA: Sekondêre kieslys

en: Secure communication
af_ZA: Beveiligde kommunikasie

en: Securely communicating between servers are needed for transactions such as fetching files, conducting sales on store sites, and much more.
af_ZA: Veilige kommunikasie tussen bedienaars is nodig vir transaksies soos om lêers te haal, verkope uit te voer op winkelblaaie, en vele meer.

en: Security
af_ZA: Sekuriteit

en: Security check failed.
af_ZA: Sekuriteits kontroleering het misluk.

en: Security error.
af_ZA: Sekuriteitsfout.

en: Security.
af_ZA: Sekuriteit

en: See how changes would look live on your website, and share the preview with people who can't access the Customizer.
af_ZA: Kyk hoe veranderinge regstreeks op jou webwerf sal lyk, en deel die voorskou met mense wat nie toegang tot die Pasmaker het nie.

en: Select
af_ZA: Kies

en: Select %s
af_ZA: Selekteer %s

en: Select All
af_ZA: Selekteer almal

en: Select Category
af_ZA: Kies Kategorie

en: Select Day
af_ZA: Kies Dag

en: Select Files
af_ZA: Kies dokumente

en: Select Image
af_ZA: Selekteer foto

en: Select Link Category:
af_ZA: Kies kategorie skakel

en: Select Menu:
af_ZA: Kies kieslys:

en: Select Month
af_ZA: Kies Maand

en: Select Post
af_ZA: Kies artikel

en: Select Site Icon
af_ZA: Kies webbladikoon

en: Select Week
af_ZA: Kies Week

en: Select Year
af_ZA: Kies Jaar

en: Select a Menu
af_ZA: Selekteer kieslys

en: Select a Privacy Policy page
af_ZA: Kies 'n Privaatheidsbeleidbladsy

en: Select a city
af_ZA: Kies 'n stad

en: Select a menu to edit:
af_ZA: Selekteer kieslys en wysig:

en: Select a user
af_ZA: Kies 'n gebruiker

en: Select all
af_ZA: Kies alles

en: Select an account to connect:
af_ZA: Kies 'n rekening om te verbind:

en: Select an area to move this widget into:
af_ZA: Kies 'n area waarna die Widget geskuif moet word:

en: Select and crop
af_ZA: Kies en sny kleiner

en: Select audio
af_ZA: Selekteer audio

en: Select both the sidebar for this widget and the position of the widget in that sidebar.
af_ZA: Selekteer beide die kantkolom vir dié Widget én die posisie van die Widget in daardie kantkolom.

en: Select bulk action
af_ZA: Selekteer grootmaat aksie

en: Select comment
af_ZA: Selekteer kommentaar

en: Select file
af_ZA: Kies lêer

en: Select image
af_ZA: Selekteer foto

en: Select logo
af_ZA: Selekteer embleem

en: Select options
af_ZA: Kies opsies

en: Select poster image
af_ZA: Selekteer buiteblad foto

en: Select video
af_ZA: Selekteer Video

en: Selected
af_ZA: Gemerk

en: Selected media actions
af_ZA: Kies media-aksies

en: Selected menus have been successfully deleted.
af_ZA: Geselekteerde kieslyste was suksesvol verwyder.

en: Selection:
af_ZA: Seleksie:

en: Send Request
af_ZA: Stuur Versoek

en: Send Trackbacks
af_ZA: Stuur terugskakeling

en: Send User Notification
af_ZA: Stuur gebruiker kennisgewing

en: Send email
af_ZA: Stuur die e-pos

en: Send email notification when someone likes a post
af_ZA: Stuur 'n kennisgewing per e-pos wanneer iemand van 'n artikel hou

en: Send export link
af_ZA: Stuur Uitvoerskakel

en: Send personal data export confirmation email.
af_ZA: Stuur 'n persoonlike-inligting uitgaande-oordrag bevestiging e-pos.

en: Send recovery code via text
af_ZA: Stuur 'n herstelkode per SMS

en: Send the new user an email about their account
af_ZA: Stuur 'n e-pos na die nuwe gebruiker oor die rekening.

en: Send trackbacks to:
af_ZA: Stuur terugskakelings na:

en: Sending email...
af_ZA: E-pos word gestuur...

en: Seoul
af_ZA: Seoel

en: Separate multiple URLs with spaces
af_ZA: Skei verskeie URLs met spasies

en: Separate tags with commas
af_ZA: Skei die sleutelwoorde met kommas

en: Server
af_ZA: Bediener

en: Server address
af_ZA: Bediener adres

en: Server architecture
af_ZA: Bedienerargitektuur

en: Server settings
af_ZA: Bedienerinstellings

en: Server version
af_ZA: Bedienerweergawe

en: Session Tokens
af_ZA: Sessietekens

en: Session expired
af_ZA: Sessie het verval

en: Sessions
af_ZA: Sessies

en: Set New Password
af_ZA: Stel 'n nuwe wagwoord

en: Set as background
af_ZA: Stel as agtergrond

en: Set as header
af_ZA: Stel as hoofstrook

en: Set image
af_ZA: Kies foto

en: Set status
af_ZA: Stel status

en: Set up your blog
af_ZA: Skep jou blog

en: Setting does not exist or is unrecognized.
af_ZA: Dié verstelling bestaan nie of word nie herken nie.

en: Setting up your live preview. This may take a bit.
af_ZA: Besig om lewendige voorskou op te stel. Dit kan 'n bietjie tyd neem.

en: Settings
af_ZA: Instellings

en: Settings saved and theme activated.
af_ZA: Instellings gestoor en tema geaktiveer.

en: Settings saved.
af_ZA: Verstellings gestoor.

en: Settings.
af_ZA: Instellings

en: Several boxes on this screen contain settings for how your content will be published, including:
af_ZA: Van die bokse op hierdie skerm bevat verstellings wat bepaal hoe jou inhoud gepubliseer word. Dit sluit die volgende in:

en: Severely outdated SQL server
af_ZA: SQL bedienaar ernstig uit datum uit

en: Share
af_ZA: Deel

en: Share Preview Link
af_ZA: Deel Voorskou Link

en: Share a little biographical information to fill out your profile. This may be shown publicly.
af_ZA: Deel 'n bietjie informasie oor jouself en vul jou profiel in. Dit kan dalk publiek gewys word.

en: Share on Tumblr
af_ZA: Deel dit op Tumblr

en: Share this:
af_ZA: Deel dit:

en: Share your blog posts with family, friends, or followers
af_ZA: Deel jou blogartikels met familie, vriende of volgelinge

en: Shared Post
af_ZA: Gedeelde artikel

en: Sharing options
af_ZA: Deel opsies

en: Shift-click to edit this element.
af_ZA: Shift-klik om hierdie element te wysig.

en: Shift-click to edit this widget.
af_ZA: Shift-kliek om hierdie Widget te wysig.

en: Shop Page
af_ZA: Winkel bladsy

en: Shortcode
af_ZA: Kortkode

en: Shortlink
af_ZA: Kortskakel

en: Show
af_ZA: Wys

en: Show Artist Name in Tracklist
af_ZA: Wys kunstenaar se naam in die lys van liedjies

en: Show Avatars
af_ZA: Wys Avatars

en: Show Blog on Dashboard
af_ZA: Wys blog op beheerpaneel

en: Show Details
af_ZA: Wys besonderhede

en: Show Faces
af_ZA: Wys gesigte

en: Show Images
af_ZA: Wys foto’s

en: Show Link Description
af_ZA: Wys skakelbeskrywing

en: Show Link Image
af_ZA: Wys skakelprent

en: Show Link Name
af_ZA: Wys skakelnaam

en: Show Link Rating
af_ZA: Wys skakelgradering

en: Show Toolbar when viewing site
af_ZA: Wys nutsbalk wanneer jy kyk na die webwerf

en: Show Tracklist
af_ZA: Wys lys van liedjies

en: Show Video List
af_ZA: Wys videolys

en: Show advanced menu properties
af_ZA: Wys gevorderde kieslys kenmerke

en: Show all
af_ZA: Wys alles

en: Show comments
af_ZA: Wys kommentaar

en: Show header text with your image.
af_ZA: Wyd hoofstrook teks in jou foto.

en: Show hierarchy
af_ZA: Wys hiërargie

en: Show invisible characters
af_ZA: Wys onsigbare karakters

[ctx: Show like and sharing buttons on]
en: Pages
af_ZA: Bladsye

[ctx: Show like and sharing buttons on]
en: Posts
af_ZA: Artikels

en: Show more comments
af_ZA: Wys meer kommentare

en: Show more details
af_ZA: Wys meer besonderhede

en: Show next theme
af_ZA: Wys volgende tema

en: Show password
af_ZA: Wys wagwoord

en: Show post counts
af_ZA: Wys bydraetellings

en: Show post options
af_ZA: Wys artikel se opsies

en: Show previous theme
af_ZA: Wys vorige tema

en: Show tag counts
af_ZA: Wys die aantal sleutelwoorde

en: Show:
af_ZA: Vertoon:

en: Showing details for theme: %s
af_ZA: Wys besonderhede vir tema: %s

en: Shown publicly when you comment on blogs.
af_ZA: Is sigbaar wanneer jy op artikels kommentaar lewer

en: Shows whether WordPress is able to write to the directories it needs access to.
af_ZA: Wys of WordPress kan skryf na die lêers waarvoor dit toegang benodig.

en: Shows your most viewed posts and pages.
af_ZA: Wys jou mees geleeste artikels en bladsye.

en: Shuffle
af_ZA: Skommel

en: Sidebar
af_ZA: Kantkolom

en: Sidebar %d
af_ZA: Kantbalk %d

en: Sign Out
af_ZA: Teken Uit

en: Sign up
af_ZA: Sluit aan

en: Sign up for a free account on WordPress.com where you can create a free website or easily build a blog.
af_ZA: Registreer nou jou gratis rekening op WordPress.com om 'n gratis webwerf of blog te skep.

en: Singapore
af_ZA: Singapoer

en: Site
af_ZA: Webwerf

en: Site %d
af_ZA: Webblad %d

en: Site Address
af_ZA: Webwerf adres

en: Site Address (URL)
af_ZA: Webtuiste adres (URL)

en: Site Admin
af_ZA: Beheerpaneel

en: Site Health
af_ZA: Webbladgesondheid

[ctx: Site Health]
en: Info
af_ZA: Inligting

en: Site Health Info
af_ZA: Webbladgesondheidsinligting

en: Site Health Status
af_ZA: Webbladgesondheidstatus

en: Site ID must not be empty.
af_ZA: Webblad ID moet nie leeg wees nie.

en: Site Icon
af_ZA: Webwerf Icon

en: Site Identity
af_ZA: Werf identiteit

en: Site Language
af_ZA: Webwerf Taal

en: Site Name: %s
af_ZA: Web Tuiste Naam: %s

en: Site Preview
af_ZA: Werfvoorskou

en: Site Tagline
af_ZA: Webwerf se slagspreuk

en: Site Title
af_ZA: Webwerf titel

en: Site URL
af_ZA: Webblad URL

en: Site URL.
af_ZA: Webwerf URL.

en: Site URLs could not be switched to HTTPS.
af_ZA: Die webwerf se skakels kon nie na HTTPS omgeskakel word nie.

en: Site URLs switched to HTTPS.
af_ZA: Die webwerf se skakels is na HTTPS omgeskakel.

en: Site Upload Space Quota
af_ZA: Webwerf Oplaai-spasie Kwota

en: Site count
af_ZA: Webbladtelling

en: Site does not exist.
af_ZA: Webblad bestaan nie.

en: Site domain must not be empty.
af_ZA: Webbladadres moet nie leeg wees nie.

en: Site health checks will automatically run periodically to gather information about your site. You can also <a href="%s">visit the Site Health screen</a> to gather information about your site now.
af_ZA: Webbladgesondheidskontroles sal van tyd to tyd outomaties plaasvind om inligting oor jou webblad te versamel. Jy can ook die <a href="%s">Webbladgesondheidskerm besoek</a> om nou inligting oor jou webblad te versamel.

en: Site icon
af_ZA: Webwerf Icon

en: Site icon.
af_ZA: Werfikoon

en: Site name must be at least %s character. | Site name must be at least %s characters.
af_ZA[0]: Webwerf se naam moet ten minste %s letters lank wees.
af_ZA[1]: Webwerf se naam moet ten minste %s letters lank wees.

en: Site name must be at least 4 characters.
af_ZA: Webwerf se naam moet ten minste 4 letters lank wees.

en: Site names can only contain lowercase letters (a-z) and numbers.
af_ZA: Webwerfname kan net klein letters (a -z ) en nommers bevat .

en: Site network ID must be provided.
af_ZA: Webblad netwerk ID moet voorsien word.

en: Site path must not be empty.
af_ZA: Webbladpad moet nie leeg wees nie.

en: Site tagline.
af_ZA: Webwerf slagspreuk.

en: Site title.
af_ZA: Webwerf titel.

en: Site visibility
af_ZA: Webwerf sigbaarheid

en: Site with the ID does not exist.
af_ZA: Webblad met die ID bestaan nie.

en: Site: %s
af_ZA: Webwerf: %s

en: Sites
af_ZA: Webwerwe

en: Size
af_ZA: Grootte

en: Size in megabytes
af_ZA: Grootte in megabytes

en: Skip
af_ZA: Slaan oor

en: Skip Confirmation Email
af_ZA: Slaan bevestigings e-pos oor

en: Skip Cropping, Publish Image as Is
af_ZA: Slaan kleinknip oor en publiseer die beeld soos dit staan

en: Skip cropping
af_ZA: Mis kleinknip

en: Skip to content
af_ZA: Slaan oor na inhoud

en: Skip to main content
af_ZA: Slaan oor na hoofinhoud

en: Skip to toolbar
af_ZA: Hop oor na die nutsbalk

en: Slow down cowboy, no need to check for new mails so often!
af_ZA: Stadig oor die klippe! Dit is nie nodig om so aanhoudend na jou pos te kyk nie!

en: Slug
af_ZA: Kortskakel

en: Small
af_ZA: Klein

en: Social Icons
af_ZA: Sosiale Ikone

en: Social Links Menu
af_ZA: Sosiale skakels kieslys

en: Social Menu
af_ZA: Sosiale kieslys

en: Software Name
af_ZA: Sagtewarenaam

en: Some HTML tags are not permitted, including:
af_ZA: Sommige HTML-etikette word nie toegelaat nie, insluitend:

en: Some files are not writable by WordPress:
af_ZA: Sommige lêers is nie skryfbaar deur WordPress nie:

en: Some screen elements can be shown or hidden by using the checkboxes.
af_ZA: Sommige skerm-elemente kan gewys of versteek word deur van die kontrole-boksies gebruik te maak.

en: Some themes come with additional header images bundled. If you see multiple images displayed, select the one you would like and click the &#8220;Save Changes&#8221; button.
af_ZA: Sommige temas kom saam met 'n bondel hooffotos. Indien 'n klomp fotos sien wat wys, selekteer die een wat jy wil gebruike en kliek op die &#8220;Stoor veranderinge&#8221; knoppie.

en: Someone
af_ZA: Iemand

en: Someone has requested a new password for the following account on %s:
af_ZA: Iemand het 'n nuwe wagwoord aangevra vir die volgende profiel op %s:

en: Someone has requested a password reset for the following account:
af_ZA: Iemand het gevra dat jy die wagwoord vir die volgende rekening herstel:

en: Something went wrong.
af_ZA: Iets het vekeerd gegaan.

en: Sorry to see you go.
af_ZA: Dis jammer om jou te sien gaan.

en: Sorry, but there was an error posting your comment. Please try again later.
af_ZA: Jammer, maar daar was 'n fout met die publiseer van jou kommentaar. Probeer asseblief later weer.

en: Sorry, comments are closed for this item.
af_ZA: Jammer, kommentaar vir hierdie item is gesluit.

en: Sorry, comments are not allowed for this item.
af_ZA: Jammer, geen kommentare word toegelaat vir hierdie item.

en: Sorry, deleting the term failed.
af_ZA: Jammer, jy kon nie die term verwyder nie.

en: Sorry, editing the term failed.
af_ZA: Jammer, die term is nie gewysig nie.

en: Sorry, marking a user as spam is only supported on Multisite.
af_ZA: Jammer, die vermoë om 'n gebruiker as strooipos the merk word slegs op Webwerfnetwerke ondersteun.

en: Sorry, no posts matched your criteria.
af_ZA: Jammer, geen bydrae pas jou kriteria nie

en: Sorry, no such page.
af_ZA: Jammer, nie so 'n bladsy nie.

en: Sorry, no such post.
af_ZA: Jammer, nie so 'n bydrae nie.

en: Sorry, one of the given taxonomies is not supported by the post type.
af_ZA: Jammer, een van die gegewe taksonomieë word nie geondersteun deur hierdie artikel-tipe.

en: Sorry, revisions are disabled.
af_ZA: Jammer, die hersienings is nie beskikbaar nie.

en: Sorry, site names must have letters too!
af_ZA: Jammer, maar jou webwerf moet ook letters in die naam hê!

en: Sorry, something went wrong. The requested comparison could not be loaded.
af_ZA: Jammer, iets het verkeers gegaan. Die versoekte vergelyking kon nie laai nie.

en: Sorry, that email address is already used!
af_ZA: Jammer, daardie e-posadres is reeds voorheen geregistreer.

en: Sorry, that email address is not allowed!
af_ZA: Jammer, daardie e-posadres is nie geldig nie!

en: Sorry, that key does not appear to be valid.
af_ZA: Jammer, hierdie sleutel lyk nie geldig nie.

en: Sorry, that key has expired. Please try again.
af_ZA: Jammer, daardie sleutel het verztryk.  Probeer asseblief weer.

en: Sorry, that site already exists!
af_ZA: Jammer, die webwerf bestaan al klaar!

en: Sorry, that site is reserved!
af_ZA: Jammer, daardie webwerf is bespreek!

en: Sorry, that username already exists!
af_ZA: Jammer, daardie gebruikernaam is reeds voorheen geregistreer!

en: Sorry, that username is not allowed.
af_ZA: Jammer , die gebruikernaam word nie toegelaat nie.

en: Sorry, the category could not be created.
af_ZA: Jammer, die kategorie kon nie geskep word nie

en: Sorry, the comment could not be updated.
af_ZA: Jammer, die kommentaar kon nie verander word nie.

en: Sorry, the link you clicked is stale. Please select another option.
af_ZA: Jammer, die skakel waarop jy gekliek het is verouderd. Kies asseblief 'n ander opsie.

en: Sorry, the post could not be created.
af_ZA: Jammer, die artikel kon nie geskep word nie.

en: Sorry, the post could not be deleted.
af_ZA: Jammer, die artikel kon nie verwyder word nie.

en: Sorry, the post could not be updated.
af_ZA: Jammer, die artikel kon nie opdateer word nie.

en: Sorry, the term could not be created.
af_ZA: Jammer, die term kon nie geskep word nie.

en: Sorry, the user could not be updated.
af_ZA: Jammer, die gebruiker kon nie opgedateer word nie.

en: Sorry, there has been an error
af_ZA: Jammer, daar was 'n fout

en: Sorry, this method is not supported.
af_ZA: Jammer, hierdie metode word nie ondersteun nie.

en: Sorry, trackbacks are closed for this item.
af_ZA: Jammer, terugskakelings is toe vir hierdie item.

en: Sorry, usernames must have letters too!
af_ZA: Jammer, die gebruikersname moet ook bestaan uit letters!

en: Sorry, you are not allowed to access details about this site.
af_ZA: Jammer, jy het nie toegang tot toegangsinligting vir hierdie webblad nie.

en: Sorry, you are not allowed to access details of this post.
af_ZA: Jammer, jy het nie toegang tot die besonderhede van hierdie artikel nie.

en: Sorry, you are not allowed to access site health information.
af_ZA: Jammer, jy het nie toestemming on bladgesondheidsinligting te besigtig nie.

en: Sorry, you are not allowed to access this page.
af_ZA: Jammer, jy het nie toegang tot hierdie bladsy nie.

en: Sorry, you are not allowed to access user data on this site.
af_ZA: Jammer, jy het nie toegang tot gebruikersdata op hierdie webwerf nie.

en: Sorry, you are not allowed to activate plugins.
af_ZA: Jammer, jy word nie toegelaat om uitbreidings te aktiveer nie.

en: Sorry, you are not allowed to activate this plugin.
af_ZA: Jammer, jy word nie toegelaat om hierdie uitbreiding te aktiveer nie.

en: Sorry, you are not allowed to add a category.
af_ZA: Jy word nie toegelaat om nuwe kategorieë by te voeg nie.

en: Sorry, you are not allowed to add a term to one of the given taxonomies.
af_ZA: Jammer, jy word nie toegelaat om 'n term by te voeg tot een van die gegewe taksonomieë.

en: Sorry, you are not allowed to add links to this site.
af_ZA: Jammer, jy word nie toegelaat om skakels te voeg tot hierdie webwerf.

en: Sorry, you are not allowed to add users to this network.
af_ZA: Jammer, jy word nie toegelaat om gebruikers by te voeg tot hierdie netwerk.

en: Sorry, you are not allowed to assign a term to one of the given taxonomies.
af_ZA: Jammer, jy word nie toegelaat om 'n term te gee vir een van die gegewe taksonomieë.

en: Sorry, you are not allowed to assign terms in this taxonomy.
af_ZA: Jy word nie toegelaat om terme in hierdie taksonomie toetewys nie.

en: Sorry, you are not allowed to assign the provided terms.
af_ZA: Jammer, jy word nie toegelaat om die gegewe terme toe te pas nie.

en: Sorry, you are not allowed to assign this term.
af_ZA: Jammer, jy word nie toegelaat om hierdie term toe te pas nie.

en: Sorry, you are not allowed to attach files to this post.
af_ZA: Jy word nie toegelaat om lêers tot hierdie artikel aan te heg nie.

en: Sorry, you are not allowed to browse the block directory.
af_ZA: Jammer, jy het nie toestemming om deur die blokgids te blaai nie.

en: Sorry, you are not allowed to change the comment type.
af_ZA: Jammer, jy word nie toegelaat om die kommentaar tipe te verander nie.

en: Sorry, you are not allowed to change the page author as this user.
af_ZA: Jy mag nie die bladsy se outeur na hierdie gebruiker verander nie.

en: Sorry, you are not allowed to change the post author as this user.
af_ZA: Jy mag nie die bydrae outeur as hierdie gebruiker verander nie.

en: Sorry, you are not allowed to comment on this post.
af_ZA: Jammer, jy word nie toegelaat om 'n opmerking oor hierdie bydrae te maak nie.

en: Sorry, you are not allowed to create a comment on this post.
af_ZA: Jammer, jy word nie toegelaat om 'n kommentaar vir hierdie artikel te skep nie.

en: Sorry, you are not allowed to create application passwords for this user.
af_ZA: Jammer, jy word nie toegelaat om toepassing-wagwoorde vir hierdie gebruiker te skep nie.

en: Sorry, you are not allowed to create new users.
af_ZA: Jammer, jy word nie toegelaat om nuwe gebruikers te skep nie.

en: Sorry, you are not allowed to create pages as this user.
af_ZA: As dié gebruiker mag jy nie bladsye skep nie.

en: Sorry, you are not allowed to create pages on this site.
af_ZA: Jammer, jy mag nie bladsye skep vir hierdie webwerf nie.

en: Sorry, you are not allowed to create password protected posts in this post type.
af_ZA: Jammer, jy word nie toegelaat om artikels met 'n wagwoord te skep in hierdie artikel-tipe nie.

en: Sorry, you are not allowed to create posts as this user.
af_ZA: Jy mag nie artikels skep as dié gebruike nie.

en: Sorry, you are not allowed to create posts or drafts on this site.
af_ZA: Jammer, jy word nie toegelaat om poste of konsepte op hierdie webwerf te skep nie.

en: Sorry, you are not allowed to create private posts in this post type.
af_ZA: Jammer, jy word nie toegelaat om hierdie tipe private artikels op te stel.

en: Sorry, you are not allowed to create terms in this taxonomy.
af_ZA: Jy word nie toegelaat om terme  te skep in hierdie taksonomie .

en: Sorry, you are not allowed to create this comment without a post.
af_ZA: Jammer, jy word nie toegelaat om 'n kommentaar te skep, sonder 'n artikel nie.

en: Sorry, you are not allowed to create users.
af_ZA: Jammer, jy mag nie gebruikers byvoeg nie.

en: Sorry, you are not allowed to customize headers.
af_ZA: Jammer jy word nie toegelaat om die hoof te verander nie.

en: Sorry, you are not allowed to customize this site.
af_ZA: Jy word nie toegelaat om dié webwerf te verander nie.

en: Sorry, you are not allowed to deactivate this plugin.
af_ZA: Jammer, jy mag nie hierdie uitbreiding deaktiveer nie.

en: Sorry, you are not allowed to delete application passwords for this user.
af_ZA: Jammer, jy word nie toegelaat om die toepassing-wagwoorde vir hierdie gebruiker uit te wis nie.

en: Sorry, you are not allowed to delete plugins for this site.
af_ZA: Jammer, jy word nie toegelaat om Plugins te verwyder van hierdie webwerf nie.

en: Sorry, you are not allowed to delete revisions of this post.
af_ZA: Jammer, jy het nie toestemming on hersienings van hierdie artikel uit te vee nie.

en: Sorry, you are not allowed to delete that user.
af_ZA: Jammer, jy word nie toegelaat om hierdie gebruiker te verwyder nie.

en: Sorry, you are not allowed to delete these items.
af_ZA: Jammer, jy word nie toegelaat om hierdie items te verwyder nie.

en: Sorry, you are not allowed to delete this application password.
af_ZA: Jammer, jy word nie toegelaat om hierdie toepassing-wagwoord uit te wis nie.

en: Sorry, you are not allowed to delete this category.
af_ZA: Jy mag nie 'n kategorie verwyder nie.

en: Sorry, you are not allowed to delete this comment.
af_ZA: Jammer, jy mag nie die kommentaar verwyder nie.

en: Sorry, you are not allowed to delete this item.
af_ZA: Jammer, jy word nie toegelaat om hierdie item te verwyder nie.

en: Sorry, you are not allowed to delete this page.
af_ZA: Jy word nie toegelaat om hierdie bladsy te verwyder nie.

en: Sorry, you are not allowed to delete this post.
af_ZA: Jammer, jy word nie toegelaat om hierdie artikel te verwyder nie.

en: Sorry, you are not allowed to delete this revision.
af_ZA: Jammer, jy het nie toestemming om hierdie hersiening uit te vee nie.

en: Sorry, you are not allowed to delete this site.
af_ZA: Jammer, jy word nie toegelaat om hierdie webwerf te verwyder nie.

en: Sorry, you are not allowed to delete this term.
af_ZA: Jammer, jy word nie toegelaat om hierdie term te verwyder nie.

en: Sorry, you are not allowed to delete this user.
af_ZA: Jammer, jy word nie toegelaat om hierdie gebruiker te verwyder nie.

en: Sorry, you are not allowed to delete users.
af_ZA: Jammer, jy het nie die reg om verbruikers te verwyder nie.

en: Sorry, you are not allowed to disable themes automatic updates.
af_ZA: Jammer, jy word nie toegelaat om die outomatiese opgradeering van temas af te skakel nie.

en: Sorry, you are not allowed to do that.
af_ZA: Jy word nie toegelaat om dít te doen nie.

en: Sorry, you are not allowed to edit '%s' for comments.
af_ZA: Jammer, jy word nie toegelaat om '%s' vir kommentare te wysig nie.

en: Sorry, you are not allowed to edit comments on this post.
af_ZA: Jammer, maar jy word nie toegelaat om die kommentaar van hierdie artikel te wysig nie.

en: Sorry, you are not allowed to edit comments.
af_ZA: Jammer, jy word nie toegelaat om kommentare te verander nie.

en: Sorry, you are not allowed to edit pages as this user.
af_ZA: Jy word nie toegelaat om hierdie bladsye te wysig as hierdie gebruiker.

en: Sorry, you are not allowed to edit pages.
af_ZA: Jammer, jy word nie toegelaat om bladsye te wysig nie.

en: Sorry, you are not allowed to edit posts as this user.
af_ZA: Jy word nie toegelaat om hierdie artikels te wysig as hierdie gebruiker.

en: Sorry, you are not allowed to edit posts in this post type.
af_ZA: Jy mag nie artikels in die artikel-tipe wysig nie

en: Sorry, you are not allowed to edit posts.
af_ZA: Jammer, jy word nie toegelaat om die artikels te wysig nie.

en: Sorry, you are not allowed to edit roles of this user.
af_ZA: Jammer, jy word nie toegelaat om die rolle van hierdie gebruiker te verander nie.

en: Sorry, you are not allowed to edit terms in this taxonomy.
af_ZA: Jy is nie toegelaat om terme in hierdie taksonomie te wysig nie.

en: Sorry, you are not allowed to edit the %s custom field.
af_ZA: Jammer, jy word nie toegelaat om hierdie %s unieke veld te verander nie.

en: Sorry, you are not allowed to edit the links for this site.
af_ZA: Jammer, jy word nie toegelaat om die skakels te wysig vir hierdie webwerf nie.

en: Sorry, you are not allowed to edit theme options on this site.
af_ZA: Jy word nie toegelaat om opsies van die tema op hierdie webwerf te wysig nie.

en: Sorry, you are not allowed to edit this application password.
af_ZA: Jammer, jy word nie toegelaat om hierdie toepassing-wagwoord te wysig nie.

en: Sorry, you are not allowed to edit this changeset.
af_ZA: Jammer, maar jy mag nie hierdie stel veranderinge wysig nie.

en: Sorry, you are not allowed to edit this comment.
af_ZA: Jammer, jy mag nie die kommentaar wysig nie.

en: Sorry, you are not allowed to edit this item.
af_ZA: Jammer, jy word nie toegelaat om hierdie item te wysig nie.

en: Sorry, you are not allowed to edit this page.
af_ZA: Jy word nie toegelaat om hierdie artikel te wysig nie.

en: Sorry, you are not allowed to edit this post.
af_ZA: Jammer, jy mag nie hierdie artikel wysig nie.

en: Sorry, you are not allowed to edit this term.
af_ZA: Jammer jy word nie toegelaat om hierdie term te verander nie.

en: Sorry, you are not allowed to edit this user.
af_ZA: Jammer, jy word nie toegelaat om hierdie gebruiker te wysig nie.

en: Sorry, you are not allowed to edit users.
af_ZA: Jammer, jy word nie toegelaat om wysigings aan gebruikers aan te bring nie.

en: Sorry, you are not allowed to edit your profile.
af_ZA: Jammer, jy word nie toegelaat om jou profiel te wysig nie.

en: Sorry, you are not allowed to enable themes automatic updates.
af_ZA: Jammer, jy word nie toegelaat om die outomatiese opgradeering van temas aan te skakel nie.

en: Sorry, you are not allowed to erase personal data on this site.
af_ZA: Jammer, jy word nie toegelaat om persoonlike inligting uit te wis op hierdie webwerf nie.

en: Sorry, you are not allowed to export personal data on this site.
af_ZA: Jammer, jy het nie toestemming om persoonlike inligting op hierdie webwerf uit te voer nie.

en: Sorry, you are not allowed to export the content of this site.
af_ZA: Jammer, jy word nie toegelaat om die inhoud van hierdie webwerf uittevoer.

en: Sorry, you are not allowed to filter users by role.
af_ZA: Jammer, jy word nie toegelaat om gebruikers te filter volgens hierdie rol nie.

en: Sorry, you are not allowed to give users that role.
af_ZA: Jammer, jy word nie toegelaat om gebruikers daardie rol te gee nie.

en: Sorry, you are not allowed to import content into this site.
af_ZA: Jammer, jy het nie toestemming om inhoud in te voer na hierdie webblad nie.

en: Sorry, you are not allowed to install plugins on this site.
af_ZA: Jammer, jy word nie toegelaat om Plugins te installeer op hierdie webwerf nie.

en: Sorry, you are not allowed to install themes on this site.
af_ZA: Jammer, jy word nie toegelaat om temas te installeer op hierdie webwerf nie.

en: Sorry, you are not allowed to list application passwords for this user.
af_ZA: Jammer, jy word nie toegelaat om toepassing-wagwoorde vir hierdie gebruiker te lys nie.

en: Sorry, you are not allowed to list users.
af_ZA: Jammer, jy word nie toegelaat om 'n lys van gebruikers te maak nie.

en: Sorry, you are not allowed to make posts sticky.
af_ZA: Jammer, jy word nie toegelaat om berigte vas te steek nie.

en: Sorry, you are not allowed to make proxied oEmbed requests.
af_ZA: Jammer, jy word nie toegelaat om proxied oEmbed versoeke te maak nie.

en: Sorry, you are not allowed to manage application passwords for this user.
af_ZA: Jammer, jy word nie toegelaat om toepassing-wagwoorde te bestuur vir hierdie gebruiker nie.

en: Sorry, you are not allowed to manage block types.
af_ZA: Jammer, jy word nie toegelaat om blok-tipes te bestuur nie.

en: Sorry, you are not allowed to manage network plugins.
af_ZA: Jammer, jy word nie toegelaat om netwerk-uitbreidings te bestuur nie.

en: Sorry, you are not allowed to manage options for this site.
af_ZA: Jammer, jy word nie toegelaat om opsies te beheer op hierdie webwerf nie.

en: Sorry, you are not allowed to manage plugins for this site.
af_ZA: Jammer, jy word nie toegelaat om Plugins te bestuur vir hierdie webwerf nie.

en: Sorry, you are not allowed to manage post statuses.
af_ZA: Jammer, jy het nie toestemming om artikelstatusse te bestuur nie.

en: Sorry, you are not allowed to manage privacy options on this site.
af_ZA: Jammer, jy word nie toegelaat om privaatheid-opsies te bestuur op hierdie webwerf nie.

en: Sorry, you are not allowed to manage terms in this taxonomy.
af_ZA: Jammer, maar jy word nie toegelaat om terme in hierdie taksonomie te beheer nie.

en: Sorry, you are not allowed to manage this plugin.
af_ZA: Jammer, jy word nie toegelaat om hierdie uitbreiding te bestuur nie.

en: Sorry, you are not allowed to moderate or edit this comment.
af_ZA: Jy word nie toegelaat om hierdie kommentaar te wysig nie.

en: Sorry, you are not allowed to modify plugins.
af_ZA: Jammer, jy word nie toegelaat om uitbreidings aan te pas nie.

en: Sorry, you are not allowed to modify themes.
af_ZA: Jammer, jy word nie toegelaat om temas aan te pas nie.

en: Sorry, you are not allowed to modify unregistered settings for this site.
af_ZA: Jammer, jy word nie toegelaat om ongeregistreerde verstellings te verander op hierdie webwerf.

en: Sorry, you are not allowed to move this item to the Trash.
af_ZA: Jammer, jy het nie toestemming om hierdie item na die asblik te skuif nie.

en: Sorry, you are not allowed to order users by this parameter.
af_ZA: Jammer, jy word nie toegelaat om gebruikers te organiseer volgens hierdie eienskap nie.

en: Sorry, you are not allowed to perform this action.
af_ZA: Jammer, jy word nie toegelaat om hierdie aksie uit te voer nie.

en: Sorry, you are not allowed to post on this site.
af_ZA: Jammer, jy mag nie artikels skep op hierdie webwerf nie.

en: Sorry, you are not allowed to preview drafts.
af_ZA: Jy word nie toegelaat om 'n voorskou van die konsep te sien nie.

en: Sorry, you are not allowed to publish pages on this site.
af_ZA: Jammer, jy mag nie blasye plubliseer op hierdie webwerf nie.

en: Sorry, you are not allowed to publish posts in this post type.
af_ZA: Jammer, jy word nie toegelaat om artikels in hierdie pos-tipe te publiseer.

en: Sorry, you are not allowed to publish posts on this site.
af_ZA: Jammer, jy mag nie artikels publiseer op hierdie webwerf nie.

en: Sorry, you are not allowed to publish this page.
af_ZA: Jy word nie toegelaat om hierdie bladsy te publiseer.

en: Sorry, you are not allowed to publish this post.
af_ZA: Jy word nie toegelaat om hierdie artikel te publiseer.

en: Sorry, you are not allowed to query users by this parameter.
af_ZA: Jammer, jy word nie toegelaat om navraag oor gebruikers te doen volgens hierdie eienskap nie.

en: Sorry, you are not allowed to read blocks as this user.
af_ZA: Jammer, jy het nie toestemming as hierdie gebruiker om blokke te lees nie.

en: Sorry, you are not allowed to read blocks of this post.
af_ZA: Jammer, jy het nie toestemming om blokke van hierdie artikel te lees nie.

en: Sorry, you are not allowed to read comments without a post.
af_ZA: Jammer, jy word nie toegelaat om hierdie kommenaar te lees sonder 'n artikel nie.

en: Sorry, you are not allowed to read the post for this comment.
af_ZA: Jammer, jy word nie toegelaat om die berig van hierdie kommentaar te lees nie.

en: Sorry, you are not allowed to read this application password.
af_ZA: Jammer, jy word nie toegelaat om hierdie toepassing-wagwoord te lees nie.

en: Sorry, you are not allowed to read this comment.
af_ZA: Jammer, jy word nie toegelaat om hierdie kommenaar te lees nie.

en: Sorry, you are not allowed to remove users.
af_ZA: Jammer, jy word nie toegelaat om gebruikers te verwyder nie.

en: Sorry, you are not allowed to restore this item from the Trash.
af_ZA: Jammer, jy het nie toestemming om hierdie item uit die asblik te herwin nie.

en: Sorry, you are not allowed to resume this theme.
af_ZA: Jammer, jy word nie toegelaat om hierdie tema te aktiveer nie.

en: Sorry, you are not allowed to take over.
af_ZA: Jammer, maar jy word nie toe gelaat om oor te neem.

en: Sorry, you are not allowed to update options.
af_ZA: Jy mag nie opsies bywerk nie.

en: Sorry, you are not allowed to update plugins for this site.
af_ZA: Jammer, jy word nie toegelaat om Plugins optedateer op hierdie webwerf nie.

en: Sorry, you are not allowed to update posts as this user.
af_ZA: Jammer, jy word nie toegelaat om as hierdie gebruiker artikels te verander nie.

en: Sorry, you are not allowed to update this site to HTTPS.
af_ZA: Jammer, jy word nie toegelaat om hierdie webwerf na HTTPS om te skakel nie.

en: Sorry, you are not allowed to upload files.
af_ZA: Jy word nie toegelaat om dokumente op te laai nie.

en: Sorry, you are not allowed to upload media on this site.
af_ZA: Jammer, maar jy word nie toegelaat om medie na hierdie webwerf op te laai nie.

en: Sorry, you are not allowed to upload media to this post.
af_ZA: Jammer, maar jy word nie toegelaat om media na hierdie artikel op te laai nie.

en: Sorry, you are not allowed to view autosaves of this post.
af_ZA: Jammer, jy het nie toestemming om outomatiese stoorweergawes van hierdie artikel te besigtig nie.

en: Sorry, you are not allowed to view revisions of this post.
af_ZA: Jammer, jy word nie toegelaat om na hersienings van die artikel te kyk nie.

en: Sorry, you are not allowed to view the active theme.
af_ZA: Jammer, jy word nie toegelaat om die aktiewe tema te besigtig nie.

en: Sorry, you are not allowed to view themes.
af_ZA: Jammer, jy het nie toestemming om temas te besigtig nie.

en: Sorry, you are not allowed to view this item.
af_ZA: Jammer, jy word nie toegelaat om hierdie item te besigtig nie.

en: Sorry, you cannot preview new themes when you have changes scheduled or saved as a draft. Please publish your changes, or wait until they publish to preview new themes.
af_ZA: Jammer, jy kan nie die nuwe temas voorskou wanneer veranderinge geskeduleer is nie, of dit as 'n konsep gestoor het nie. Publiseer asseblief eers jou veranderinge, of wag totdat dit publiseer het om die nuwe temas te voorskou.

en: Sorry, you cannot stick a private post.
af_ZA: Jammer, jy kan dit nie in 'n private artikel sit nie.

en: Sorry, you have used your space allocation of %s. Please delete some files to upload more files.
af_ZA: Jammer, jy het jou toegelate spasie van %s gebruik. Vee asseblief sommige lêers uit om meer lêers te kan oplaai.

en: Sorry, you may not use that site name.
af_ZA: Jammer, maar jy mag nie hierdie naam vir jou webwerf gebruik nie.

en: Sorry, you must be able to edit posts on this site in order to view categories.
af_ZA: Jammer, jy moet toestemming hê om artikels te wysig op hierdie webwerf, om so ook te kan kyk na die kategorieë.

en: Sorry, you must be able to edit posts on this site in order to view tags.
af_ZA: Jammer, jy moet in staat wees om artikels te wysig as jy die sleutelwoorde wil sien.

en: Sorry, you must be logged in to comment.
af_ZA: Jammer, jy moet ingeteken wees om kommentaar te lewer.

en: Sorry, you must be logged in to reply to a comment.
af_ZA: Jammer, jy moet ingeteken wees om te kan antwoord op die kommentaar.

en: Sort Order:
af_ZA: Sorteer volgorde:

en: Sort by:
af_ZA: Rangskik volgens:

en: Sort collection by object attribute.
af_ZA: Sorteer versameling volgens die voorwerp kenmerk.

en: Sort collection by term attribute.
af_ZA: Sorteer versameling volgens term eienskap.

en: Source
af_ZA: Bron

en: Source code
af_ZA: Bronkode

en: Source:
af_ZA: Bron

en: Source: %s
af_ZA: Bron: %s

en: South
af_ZA: Suid

en: South Georgia
af_ZA: Suid Georgia

en: South Pole
af_ZA: Suidpool

en: South Sudanese pound
af_ZA: South Sudanese pond

en: Spam
af_ZA: Strooipos

en: Spam it: %s
af_ZA: Snert dit: %s

en: Spanish
af_ZA: Spaans

en: Special
af_ZA: Spesiaal

en: Special character
af_ZA: Spesiale karakter

en: Specified file failed upload test.
af_ZA: Gespesifiseerde lêer het die oplaai-toets nie geslaag nie.

en: Specify an OPML URL:
af_ZA: Spesifeer 'n OPML URL:

en: Speed
af_ZA: Spoed

en: Split table cell
af_ZA: Verdeel tabel sel

en: Spreadsheet <span class="count">(%s)</span> | Spreadsheets <span class="count">(%s)</span>
af_ZA[0]: Sigblad <span class="count">(%s)</span>
af_ZA[1]: Sigblaaie <span class="count">(%s)</span>

en: Spreadsheets
af_ZA: Sigblaaie

en: Square
af_ZA: Vierkant

en: Standard
af_ZA: Standaard

en: Standard Editor
af_ZA: Standard wysiger

en: Standard time begins on: %s.
af_ZA: Standaard tyd begin op: %s.

en: Start Date
af_ZA: Begin datum

en: Start a Blog
af_ZA: Skep 'n blog

en: Start date:
af_ZA: Begin datum:

en: Start writing or type / to choose a block
af_ZA: Begin skryf of tik / om 'n blok te kies

en: State / Zone
af_ZA: Staat

en: Status is forbidden.
af_ZA: Status word nie toegelaat nie.

en: Stay signed in
af_ZA: Bly ingeteken

en: Step
af_ZA: Stap

en: Stick this post to the front page
af_ZA: Plaas hierdie artikel op die voorblad

en: Sticky
af_ZA: Drywend

en: Sticky Post
af_ZA: Drywende artikel

en: Stock levels reduced:
af_ZA: Voorraadvlakke het afgeneem:

en: Storage Space
af_ZA: Stoorspasie

en: Store uploads in this folder
af_ZA: Stoor die opgelaaide items in hierdie lêer

en: Strength indicator
af_ZA: Sterkte aanwyser

en: Strikethrough
af_ZA: Doodtrek

en: Style
af_ZA: Styl

en: Styles
af_ZA: Style

en: Stylesheet is missing.
af_ZA: Stylesheet is soek.

en: Stylesheet is not readable.
af_ZA: Stylblad kan nie gelees word nie.

en: Sub-directory Installation
af_ZA: Installasie van subgids

en: Sub-domain Installation
af_ZA: Sub-domein installasie

en: Subject
af_ZA: Onderwerp

en: Submit
af_ZA: Dien in

en: Submit Comment
af_ZA: Dien kommentaar in

en: Submit Reply
af_ZA: Stuur antwoord

en: Submit for Review
af_ZA: Dien in vir hersiening

en: Submitted on
af_ZA: Voorgelê op

en: Submitted on: %s
af_ZA: Voorgelê op: %s

en: Submitting Comment%s
af_ZA: Die kommentaar%s is aan't stuur

en: Subscribe to %s
af_ZA: Teken in op %s

en: Subscribers can read comments/comment/receive newsletters, etc. but cannot create regular site content.
af_ZA: Intekenaars kan kommentare/kommentaar lees en nuusbriewe ontvang ens., maar hulle kan gewone inhoud skep op die webwerf nie.

en: Subscript
af_ZA: Onderskrif

en: Subtitles
af_ZA: Onderskrifte

en: Subtotal:
af_ZA: Subtotaal:

en: Success!
af_ZA: Sukses!

en: Suggested embed #%d
af_ZA: Voorgestelde gedagte #%d

en: Suggested height is %s.
af_ZA: Voorgestelde hoogte is %s.

en: Suggested image #%d
af_ZA: Voorgestelde foto #%d

en: Suggested image dimensions: %1$s by %2$s pixels.
af_ZA: Voorgestelde groote van die foto is: %1$s by %2$s pixels.

en: Suggested media
af_ZA: Voorgestelde media

en: Suggested text:
af_ZA: Voorgestelde teks:

en: Suggested width is %s.
af_ZA: Voorgestelde wydte is %s.

en: Suggestions
af_ZA: Voorstelle

en: Summary
af_ZA: Opsomming

en: Sun
af_ZA: So

en: Sunday
af_ZA: Sondag

en: Superscript
af_ZA: Boskrif

en: Support
af_ZA: Hulp

en: Swedish
af_ZA: Sweeds

en: Switch account
af_ZA: Verwissel rekening

en: Syndicate this content
af_ZA: Sindikeer hierdie inhoud

en: Syndication feeds show the most recent
af_ZA: Gesaamlike bronne wys die nuutste

en: Syntax Highlighting
af_ZA: Sintaksisverlig

en: Syrian pound
af_ZA: Syrian pond

en: Table cell properties
af_ZA: Tabelsel-eienskappe

en: Table of Contents
af_ZA: Inhoudsopgawe

en: Table properties
af_ZA: Tabel-eienskappe

en: Table row properties
af_ZA: Tabelry-eienskappe

en: Tablet
af_ZA: Tabletrekenaar

en: Tag
af_ZA: Sleutelwoord

en: Tag Cloud
af_ZA: Sleutelwoord-wolk

en: Tag ID.
af_ZA: Merk ID.

en: Tag added.
af_ZA: Sleutelwoord bygevoeg.

en: Tag deleted.
af_ZA: Sleutelwoord verwyder.

en: Tag name.
af_ZA: Merk se naam.

en: Tag not added.
af_ZA: Sleutelwoord nie bygevoeg nie.

en: Tag not updated.
af_ZA: Sleutelwoord nie opgedateer nie.

en: Tag slug.
af_ZA: Merk kortskakel

en: Tag updated.
af_ZA: Sleutelwoord opgedateer.

en: Tag: %s
af_ZA: Sleutelwoord: %s

en: Tagged:
af_ZA: Sleutelwoorde:

en: Tagline
af_ZA: Slagspreuk

en: Tags
af_ZA: Sleutelwoorde

en: Tags can be selectively converted to categories using the <a href="%s">tag to category converter</a>.
af_ZA: Jy kan sleutelwoorde van jou keuse verander na kategorieë deur die gebruik van <a href="%s">sleutelwoord na kategorie omskakelaar</a>.

en: Tags deleted.
af_ZA: Sleutelwoorde verwyder.

en: Tags indicating styles and features of the theme.
af_ZA: Etikette wat die style en kenmerke van die tema aandui.

en: Tags list
af_ZA: Sleutelwoordlys

en: Tags list navigation
af_ZA: Sleutelwoordlys-navigasie

en: Tags:
af_ZA: Sleutelwoorde:

en: Tags:
af_ZA: Sleutelwoorde:

en: Take a look at the <strong>%1$d item</strong> on the <a href="%2$s">Site Health screen</a>. | Take a look at the <strong>%1$d items</strong> on the <a href="%2$s">Site Health screen</a>.
af_ZA[0]: Kyk bietjie na die <strong>%1$d item</strong> op die <a href="%2$s">Webbladgesondheidskerm</a>.
af_ZA[1]: Kyk bietjie na die <strong>%1$d items</strong> op die <a href="%2$s">Webbladgesondheidskerm</a>.

en: Take a peek at our <a href="%s">short guide</a> for some tips on getting started.
af_ZA: Loer gerus na hierdie  <a href="%s">kort gids</a> vir 'n paar wenke oor hoe om aan die gang te kom.

en: Take over
af_ZA: Neem oor

en: Talk to your web host about OpenSSL support for PHP.
af_ZA: Praat met jou webbedienaar oor OpenSSL ondersteuning vir PHP.

en: Tap or hover on any theme then click the Live Preview button to see a live preview of that theme and change theme options in a separate, full-screen view. You can also find a Live Preview button at the bottom of the theme details screen. Any installed theme can be previewed and customized in this way.
af_ZA: Raak of hang oor enige tema. Kliek dan op die Regstreekse-voorskou knoppie om na die regstreekse voorskou van die tema wat gekies is te kyk. Kies opsies vir daardie tema in 'n aparte volskerm voorskou. Jy kan ook die Regstreekse voorskou knoppie aan die onderkant van die tema se besonderhede skerm vind. Enige tema wat geïnstalleer is kan op hierdie wyse aanskou en verander word.

en: Target
af_ZA: Teiken

[ctx: Tax status]
en: None
af_ZA: Geen

en: Taxonomies associated with post type.
af_ZA: Taksonomieë geassosieer met die berig-tipe.

en: Taxonomy
af_ZA: Taksonomie

en: Taxonomy names must be between 1 and 32 characters in length.
af_ZA: Taksonomie name moet tussen 1 en 32 karakters lank wees.

en: Taxonomy:
af_ZA: Taksonomie:

en: Tehran
af_ZA: Teheran

en: Template
af_ZA: Modelvorm

en: Term ID is shared between multiple taxonomies
af_ZA: Term ID is verdeel tussen verskeie taksonomieë.

en: Term does not exist.
af_ZA: Die term bestaan nie.

en: Term meta cannot be added to terms that are shared between taxonomies.
af_ZA: Term-meta kan nie bygevoeg word tot terme wat gedeel word tussen taksonomieë.

en: Term name.
af_ZA: Termyn se naam.

en: Terms
af_ZA: Terme

en: Terms do not support trashing. Set '%s' to delete.
af_ZA: Terme ondersteun nie weggooi nie. Stel '%s' om te verwyder.

en: Text
af_ZA: Teks

en: Text & Image Links
af_ZA: Teks- en fotoskakels

en: Text Color
af_ZA: Tekskleur

en: Text Link
af_ZA: Teksskakel

en: Text List
af_ZA: Tekslys

en: Text color
af_ZA: Teks kleur

en: Text to display
af_ZA: Teks om te vertoon

en: Thank you for creating with <a href="%s">WordPress</a>.
af_ZA: Dankie dat jy met <a href="%s">WordPress</a> skep.

en: Thank you for using %s, your site has been deleted. Happy trails to you until we meet again.
af_ZA: Dankie dat jy %s gebruik het, jou webwerf is verwyder. Mag dit goed gaan met jou tot ons mekaar weer raak loop.

en: Thank you for your purchase!
af_ZA: Dankie vir jou ondersteuning!

en: Thank you. Please check your email for a link to confirm your action. Your site will not be deleted until this link is clicked.
af_ZA: Dankie. Kyk asseblief in jou e-pos vir 'n skakel om jou aksie te bevestig. Jou webwerf sal nie verwyder word voordat jy op die skakel gekliek het nie.

en: Thanks :)
af_ZA: Dankie :)

en: Thanks for confirming your erasure request.
af_ZA: Dankie dat jy bevestig om jou data te laat uitvee.

en: Thanks for confirming your export request.
af_ZA: Dankie dat jy jou uitvoerversoek bevestig het.

en: Thanks for reading.
af_ZA: Dankie dat jy gelees het.

en: Thanks for shopping with us.
af_ZA: Baie dankie vir jou ondersteuning.

en: Thanks to {{a}}all our community members who helped translate to {{language/}}{{/a}}!
af_ZA: Dankie aan {{a}}al die lede van ons gemeenskap wat help vertaal het na {{language/}}{{/a}}

en: That email address has already been used. Please check your inbox for an activation email. It will become available in a couple of days if you do nothing.
af_ZA: Daardie e-posadres is reeds voorheen geregistreer. Soek asseblief in jou e-pos vir 'n aktiveringsboodskap. Die adres sal oor 'n paar dae beskikbaar wees indien jy dit nie aktiveer nie.

en: That name is not allowed.
af_ZA: Daardie naam word nie toegelaat nie.

en: That site is currently reserved but may be available in a couple days.
af_ZA: Daardie webwerf is bespreek, maar kan dalk weer beskikbaar wees in 'n paar dae.

en: That user could not be added to this site.
af_ZA: Gebruiker kon nie by die web tuiste toegelaat word nie.

en: That user does not exist.
af_ZA: Die gebruiker bestaan nie.

en: That user is already a member of this site.
af_ZA: Die gebruiker is al klaar 'n lid van jou webwerf.

en: That username is already activated.
af_ZA: Daardie gebruikersnaam is al klaar aktief.

en: That username is currently reserved but may be available in a couple of days.
af_ZA: Daardie gebruikersnaam is op die oomblik al klaar geneem, maar kan in 'n paar dae weer beskikbaar wees.

en: That was hard work! Take a break.
af_ZA: Dit was harde werk! Rus 'n bietjie.

en: That&#8217;s all, stop editing! Happy publishing.
af_ZA: Dis dit! Lekker skryf!

en: The "%1$s" taxonomy "%2$s" property (%3$s) conflicts with an existing property on the REST API Posts Controller. Specify a custom "rest_base" when registering the taxonomy to avoid this error.
af_ZA: Die "%1$s" taksonomie "%2$s" eienskap (%3$s) veroorsaak 'n konflik met 'n bestaande eienskap op die REST API Artikels Kontrolleerder. Spesifiseer 'n unieke "rest_base" wanneer jy die taksonomie registreer om die fout te voorkom.

en: The "%s" must be a callable function.
af_ZA: Die "%s" moet 'n noembare funksie wees.

en: The "%s" options group has been removed. Use another settings group.
af_ZA: Die "%s" verstellings groep is verwyder. Gebruik 'n ander verstellings groep.

en: The "%s" theme is not a valid parent theme.
af_ZA: Die "%s" tema is nie 'n geldige ouer tema.

en: The "type" schema keyword for %1$s can only be one of the built-in types: %2$l.
af_ZA: Die "type" skema-sleutelwoord vir %1$s kan slegs een van die volgende ingeboude tipes wees: %2$l.

en: The "type" schema keyword for %1$s can only contain the built-in types: %2$l.
af_ZA: Die "type" skema-trefwoord vir %1$s kan slegs die volgende ingeboude tipes bevat: %2$l.

en: The "type" schema keyword for %s is required.
af_ZA: Die "tipe" skema-sleutelwoord is verpligtend vir %s.

en: The %1$s directive in %2$s determines if uploading files is allowed on your site.
af_ZA: Die %1$s-bevel in %2$s bepaal of lêers na jou webwerf mag opgelaai word, al dan nie.

en: The %1$s plugin header is deprecated. Use %2$s instead.
af_ZA: Die %1$s Plugin hoofstrook word nie meer gebruik nie. Gebruik eerder %2$s.

en: The %1$s, %2$s, and %3$s values can be edited to set the video track language and kind.
af_ZA: Die %1$s, %2$s, en %3$s waardes kan gewysig word om die video klankbaan taal en tipe te stel.

en: The %s constant is no longer supported.
af_ZA: Die %s-konstante word nie meer ondersteun nie.

en: The %s filter is enabled.
af_ZA: Die %s filter is aangeskakel.

en: The %s function has been disabled, some media settings are unavailable because of this.
af_ZA: Die %s-funksie is afgeskakel. Sommige media-verstellings sal as gevolg hiervan nie beskikbaar wees nie.

en: The %s importer is invalid or is not installed.
af_ZA: Die %s is ongeldig of nie geinstalleer nie.

en: The %s property has an invalid stored value, and cannot be updated to null.
af_ZA: Die %s eienskap het 'n ongeldige waarde gestoor en kan nie opgedateer word tot nul nie.

en: The %s setting is unregistered. Unregistered settings are deprecated. See https://developer.wordpress.org/plugins/settings/settings-api/
af_ZA: Die %s verstelling is nie geregistreer nie. Ongeregistreerde verstellings is opgeskort. Sien  https://developer.wordpress.org/plugins/settings/settings-api/

en: The %s stylesheet does not contain a valid theme header.
af_ZA: Die %s styleblad het nie 'n geldige temahoof nie.

en: The %s table is not installed. Please run the network database upgrade.
af_ZA: Die %s tabel is nie geïnstalleer nie. Gradeer asseblief die netwerkdatabasis op.

en: The &#8220;slug&#8221; is the URL-friendly version of the name. It is usually all lowercase and contains only letters, numbers, and hyphens.
af_ZA: Die &#8220;kortskakel&#8221; is die URL-vriendelike weergawe van die naam. Dit is gewoonlik alles klein letters en bevat slegs letters, syfers en koppeltekens.

en: The 2013 theme for WordPress takes us back to the blog, featuring a full range of post formats, each displayed beautifully in their own unique way. Design details abound, starting with a vibrant color scheme and matching header images, beautiful typography and icons, and a flexible layout that looks great on any device, big or small.
af_ZA: Die 2013-tema vir WordPress plaas die fokus terug op die blog met 'n groot verskeidenheid van storie-formate, wat elkeen op hul unieke manier daar uitsien, as die kern. Die ontwerp is baie gedetaileerd met helder kleure en bypassende foto's vir die kopstrook, pragtige tipografie en ikone, asook 'n aanpasbare uitleg wat goed werk op enige toestel, hoe groot of klein ookal.

en: The Authorize Application request is not allowed.
af_ZA: Die toepassing goedkeuring-versoek word nie toegelaat nie.

en: The Available Widgets section contains all the widgets you can choose from. Once you drag a widget into a sidebar, it will open to allow you to configure its settings. When you are happy with the widget settings, click the Save button and the widget will go live on your site. If you click Delete, it will remove the widget.
af_ZA: Die Beskikbare Widgets area bevat al die Widgets waarvan jy kan kies. Wanneer jy 'n Widget in 'n kantkolom getrek het, sal dit oopmaak om verstellings aan te rig. Wanneer jy gelukkig is met die verstellings, kliek die Stoor knoppie en die Widget sal so wys op jou webwerf. Indien jy Verwyder kliek, sal die Widget verdwyn.

en: The GMT date the application password was created.
af_ZA: Die GUT ("GMT") datum waarop die wagwoord geskep is.

en: The GMT date the application password was last used.
af_ZA: Die GUT ("GMT") datum waarop die wagwoord laas gebruik is.

en: The ID for the associated post of the attachment.
af_ZA: Die ID vir die geassosieerde berig vir die aanhegsel.

en: The ID for the parent of the object.
af_ZA: Die ID vir die hoof van die voorwerp.

en: The ID of the associated post object.
af_ZA: Die ID van die berig geassosieer met die voorwerp.

en: The ID of the page that should be displayed on the front page
af_ZA: Die ID van die bladsy wat op die voorblad vertoon moet word

en: The ID of the page that should display the latest posts
af_ZA: Die ID van die bladsy wat die nuutste bydraes moet vertoon

en: The ID of the user object, if author was a user.
af_ZA: Die ID vir die gebruiker-voorwerp, indien die outeur 'n gebruiker was.

en: The IP address the application password was last used by.
af_ZA: Die IP-adres wat laaste die toepassing-wagwoord gebruik het.

en: The PHP version on your server is %1$s, however the uploaded plugin requires %2$s.
af_ZA: Die PHP-weergawe wat ou web-bediener gebruik is %1$s. Die uitbreiding wat opgelaai is vereis egter %2$s.

en: The PHP version on your server is %1$s, however the uploaded theme requires %2$s.
af_ZA: Die PHP-weergawe wat jou web-bediener gebruik is %1$s. Die tema wat opgelaai is vereis egter %2$s.

en: The Press This plugin is required.
af_ZA: Die Press This Plugin word benodig.

en: The REST API can no longer be completely disabled, the %s filter can be used to restrict access to the API, instead.
af_ZA: Die REST API kan nie meer ten volle gedeaktiveer word nie. Gebruik eerder die %s filter om toegang tot die API te beperk.

en: The REST API did not behave correctly
af_ZA: Die REST API het nie korrek opgetree nie

en: The REST API did not process the %s query parameter correctly.
af_ZA: Die REST API het nie die %s navraagparameter korrek geprosesseer nie.

en: The REST API encountered an error
af_ZA: Die REST API het 'n fout teëgekom

en: The REST API encountered an unexpected result
af_ZA: Die REST API het 'n onverwagte resultaat teëgekom

en: The REST API is available
af_ZA: Die REST API is beskikbaar

en: The SQL server is a required piece of software for the database WordPress uses to store all your site&#8217;s content and settings.
af_ZA: Die SQL bediener is 'n vereiste stuk sagteware vir die databasis wat WordPress gebruik om al jou webblad se inhoud en verstellings te stoor.

en: The SSL certificate for the host could not be verified.
af_ZA: Die SSL sertifikaat kon nie goedgekeur word nie.

en: The Site Health check requires JavaScript.
af_ZA: Die Webbladgesondheidsondersoek benodig JavaScript.

en: The Site Icon is used as a browser and app icon for your site. Icons must be square, and at least %s pixels wide and tall.
af_ZA: Die webwerf se Icon word gebruik vir die webleser en App Icon van jou webwerf. Icons moet vierkantig wees en ten minste %s pixels wyd en hoog wees.

en: The Site address you entered did not appear to be a valid URL. Please enter a valid URL.
af_ZA: Die webwerf se adres wat jy ingevul het is nie 'n geldige URL nie. Vul asseblief 'n geldige URL in.

en: The Text mode allows you to enter HTML along with your post text. Note that &lt;p&gt; and &lt;br&gt; tags are converted to line breaks when switching to the Text editor to make it less cluttered. When you type, a single line break can be used instead of typing &lt;br&gt;, and two line breaks instead of paragraph tags. The line breaks are converted back to tags automatically.
af_ZA: Die Teks-modus laat jou toe om HTML by jou artikel se inhoud by te voeg. Neem kennis dat &lt;p&gt; en &lt;br&gt;-etikette omgeskakel word na rëelbreuke wanneer jy oorskakel na die Teks-modus sodat dit minder beknop lyk. Wanneer jy tik, kan 'n enkele reëlbreuk tyd spaar in plaas van om &lt;br&gt; te tik. Twee reëlbreuke kan ook gebruik word in plaas van paragraaf etikette. Die reëlbreuke word outomaties omgeskakel na HTML-etikette.

en: The URI of the theme's webpage, as found in the theme header.
af_ZA: Die tema se webwerf URI, soos dit in die tema se kopstrook voorkom.

en: The URI of the theme's webpage, transformed for display.
af_ZA: Die tema se webwerf URI, gereed om vertoon te word.

en: The URI of the theme's webpage.
af_ZA: Die tema we webwerf URI.

en: The URL of the resource for which to fetch oEmbed data.
af_ZA: Die URL van die bron waarvan die oEmbed data gehaal moet word.

en: The URL to the admin area
af_ZA: Die URL vir die admin area.

en: The URL you entered seems to be an email address. Do you want to add the required mailto: prefix?
af_ZA: Die URL wat jy ingetik het, lyk soos 'n e-posadres.  Wil jy die vereiste mailto: vooraan voeg?

en: The URL you entered seems to be an external link. Do you want to add the required http:// prefix?
af_ZA: Die URL wat jy ingetik het, lyk soos 'n eksterne skakel.  Wil jy die vereiste http:// vooraan voeg?

en: The Walker class named %s does not exist.
af_ZA: Die Walker klas met die naam %s bestaan nie.

en: The WordPress Hosting Team maintains a list of those modules, both recommended and required, in <a href="%1$s" %2$s>the team handbook%3$s</a>.
af_ZA: Die WordPress Bedienerspan hou 'n lys van daardie modules, beide aanbeveel en benodig, in <a href="%1$s" %2$s>dies span handkoek%3$s</a>.

en: The WordPress Team
af_ZA: die WordPress span

en: The WordPress address you entered did not appear to be a valid URL. Please enter a valid URL.
af_ZA: Die WordPress adress wat jy ingevul het kom voor as 'n ongeldige URL. Vul asseblief 'n geldige URL in.

en: The WordPress team is willing to help you. Forward this email to %s and the team will work with you to make sure your site is working.
af_ZA: Die WordPress spam is gewillig om jou te help. Stuur hierdie e-pos na %s en die span sal saam met jou werk om seker te maak jou webwerf is in orde.

en: The WordPress.org username of the block author.
af_ZA: Die WordPress.org gebruikersnaam van die blok se ontwikkelaar.

en: The XYZ Doohickey Company was founded in 1971, and has been providing quality doohickeys to the public ever since. Located in Gotham City, XYZ employs over 2,000 people and does all kinds of awesome things for the Gotham community.
af_ZA: Die ABC Braaimeester Maatskappy is in 1971 gestig, en lewer sedertdien kwaliteit metaal braaie aan die publiek. Geleë in Wellington, ABC het meer as 2000 mense in diens en doen allerhande fantastiese dinge vir die Wellington-gemeenskap.

en: The admin email verification page will reappear after %s.
af_ZA: Die admin e-pos verifikasie-blad sal na %s sigbaar wees.

en: The amount of information you may be required to show will vary depending on your local or national business regulations. You may, for example, be required to display a physical address, a registered address, or your company registration number.
af_ZA: Die hoeveelheid inligting wat jy vereis word om te vertoon sal verskil afhangende van jou plaaslike of nasionale besigheidsregulasies. Jy kan by voorbeeld vereis word om 'n fisiese adres, 'n geregistreerde adres, of jou maatskappy se registrasienommer te vertoon.

en: The aspect ratio is the relationship between the width and height. You can preserve the aspect ratio by holding down the shift key while resizing your selection. Use the input box to specify the aspect ratio, e.g. 1:1 (square), 4:3, 16:9, etc.
af_ZA: Die aspek verhouding is die verhouding tussen die wydte en hoogte. Jy kan die aspek verhouding behou deur die Shift knoppie in te hou, terwyl jy die grootte van jou seleksie verander. Gebruik die boksie om 'n spesifieke aspek verhouding in te tik, bv. 1:1 (vierkantig), 4:3, 16:9 ens.

en: The attached file cannot be found.
af_ZA: Die aangehegte lêer kan nie gevind word nie.

en: The attachment MIME type.
af_ZA: Die aangehegde MIME tipe.

en: The attachment caption.
af_ZA: Die opskrif van die aanhegsel.

en: The attachment description.
af_ZA: Die aangehegsel se beskrywing.

en: The attributes of the inner block.
af_ZA: Die eienskappe van die binne-blok.

en: The attributes used in the example.
af_ZA: Die eienskappe wat in die voorbeeld gebruik word.

en: The average rating of blocks published by the same author.
af_ZA: Die gemiddelde punte-toekenning t.o.v. blokke wat deur dieselfde ontwikkelaar gepubliseer is.

en: The backup of this post in your browser is different from the version below.
af_ZA: Die rugsteunkopie van hierdie artikel in jou webblaaier verskil van die weergawe hieronder.

en: The best place to ask a question related to WordPress.com.
af_ZA: Die beste plek om vrae te vra oor WordPress.com.

en: The block icon.
af_ZA: Die blok-ikoon.

en: The block name, in namespace/block-name format.
af_ZA: Die blok se naam, in naamruimte / blok-naam formaat.

en: The block slug.
af_ZA: Die blok se kortskakel.

en: The block title, in human readable format.
af_ZA: Die blok se titel, in 'n menslik-leesbare formaat.

en: The boxes for link name, web address, and description have fixed positions, while the others may be repositioned using drag and drop. You can also hide boxes you do not use in the Screen Options tab, or minimize boxes by clicking on the title bar of the box.
af_ZA: Die boksies vir skakelnaam, webadres en beskrywing het 'n vaste posisie, terwyl ander boksies rond geskuif kan word. Jy kan ook boksies wegsteek wat jy nie benodig, deur te gaan na die Skerm Opsies oortjie of dit kleiner te deur te kliek op die titel strook.

en: The boxes on your Dashboard screen are:
af_ZA: Die bokse op jou Beheerpaneel skerm is:

en: The category this test is grouped in.
af_ZA: Die kategorie waarin hierdie toets val.

en: The changes you made will be lost if you navigate away from this page.
af_ZA: Die wysigings sal verlore gaan as jy van hierdie bladsy af weggaan.

en: The comment cannot be deleted.
af_ZA: Die kommentaar kan nie verwyder word nie.

en: The comment does not support trashing. Set '%s' to delete.
af_ZA: Die kommentaar ondersteun nie weggooi nie. Stel '%s' om te verwyder.

en: The comment has already been trashed.
af_ZA: Die kommentaar was al klaar na die drom geskuif.

en: The confirmation key has expired for this personal data request.
af_ZA: Die bevestiging-sleutel vir hierdie persoonlike-inligting versoek het verval.

en: The confirmation key is invalid for this personal data request.
af_ZA: Die bevestiging-sleutel vir hierdie persoonlike-inligting versoek is ongeldig.

en: The confirmation key is missing from this personal data request.
af_ZA: Die bevestiging-sleutel is nie teenwoordig vir hierdie persoonlike-inligting versoek nie.

en: The constant %1$s <strong>is deprecated</strong>. Use the boolean constant %2$s in %3$s to enable a subdomain configuration. Use %4$s to check whether a subdomain configuration is enabled.
af_ZA: Die konstante %1$s <strong>is afgekeur</strong>. Gebruik die Boolean konstante %2$s in %3$s om die opstel van die subdomein in staat te stel. Gebruik %4$s om vas te stel of die opstel van die subdomein geaktiveer is.

en: The constant %s cannot be defined when creating a network.
af_ZA: Die konstante %s kan nie gedefinieer word wanneer 'n netwerk geskep word nie.

en: The current image has no alternative text. The file name is: %s
af_ZA: Die huidige foto het geen alternatiewe teks nie. Die lêernaam is: %s

en: The current user can assign terms in the %s taxonomy.
af_ZA: Die huidige gebruiker kan terme toeken in die %s taksonomie.

en: The current user can change the author on this post.
af_ZA: Die huidige gebruiker kan die outeur op hierdie artikel verander.

en: The current user can create terms in the %s taxonomy.
af_ZA: Die huidige gebruiker kan terme in die %s taksonomie skep.

en: The current user can post unfiltered HTML markup and JavaScript.
af_ZA: Die huidige gebruiker kan ongefilterde HTML en JavaScript plaas.

en: The current user can publish this post.
af_ZA: Die huidige gebruiker kan hierdie artikel publiseer.

en: The current user can sticky this post.
af_ZA: Die huidige gebruiker kan hierdie pos vassteek.

en: The current user&#8217;s role must have user editing capabilities.
af_ZA: Die huidige gebruikersrol moet vermoë hê om gebruikers te kan verander.

en: The currently selected Privacy Policy page does not exist. Please create or select a new page.
af_ZA: Die Privaatheidsbeleidbladsy wat tans gekies is bestaan nie. Skep of kies asseblief 'n nuwe bladsy.

en: The currently selected Privacy Policy page is in the Trash. Please create or select a new Privacy Policy page or <a href="%s">restore the current page</a>.
af_ZA: Die Privaatheidsbeleidbladsy wat tans gekies is, is in die asblik. Skep of kies asseblief 'n nuwe Privaatheidsbeleidbladsy of <a href="%s">herwin die huidige bladsy</a>.

en: The date when the block was last updated, in fuzzy human readable format.
af_ZA: Die datum waarop die blok laas opgedateer was, in 'n menslik-leesbare formaat.

en: The description is not prominent by default; however, some themes may show it.
af_ZA: Dis nie standaard vir die beskrywing om uit te staan nie, maar sommige temas wys dit.

en: The directives (lines) between "BEGIN %1$s" and "END %1$s" are
    dynamically generated, and should only be modified via WordPress filters.
    Any changes to the directives between these markers will be overwritten.
af_ZA: Die direktiewe (lyne) tussen `BEGIN %1$s` en `EINDE %1$s` word
    dinamies geskep, en moet slegs via WordPress filters gewysig word.
    Enige veranderinge aan die direktiewe tussen hierdie merkers sal
    oorgeskryf word.

en: The directory size calculation has timed out. Usually caused by a very large number of sub-directories and files.
af_ZA: Die lêergrootte berekenings het gestop. Gewoonlik veroorsaak deur 'n baie groot aantal sublêers en lêers.

en: The e-mail could not be sent.
af_ZA: Die e-pos kon nie gestuur word nie.

en: The edit field automatically highlights code syntax. You can disable this in your <a href="%1$s" %2$s>user profile%3$s</a> to work in plain text mode.
af_ZA: Hierdie wysig veld, laat die kode automaties uitstaan. Jy kan dit afskakel in jou <a href="%1$s" %2$s>gebruiker profiel%3$s</a> en dan net werk in gewone teks.

en: The email address entered did not appear to be a valid email address. Please enter a valid email address.
af_ZA: Die e-posadres wat jy verskaf het blyk nie geldig te wees nie. Vul asseblief 'n geldige adres in.

en: The email address for the user.
af_ZA: Die e-pos adres van die gebruiker.

en: The email could not be sent.
af_ZA: Die e-pos kon nie gestuur word nie.

en: The email could not be sent. Possible reason: your host may have disabled the %s function.
af_ZA: Die e-pos kon nie gestuur word nie. Moontlike rede: jou bedienaar kon die %s funksie afgeskakel het.

en: The email is correct
af_ZA: Die e-pos is korrek

en: The error code was %s.
af_ZA: Die foutkode was %s.

en: The feature "type" is not valid JSON Schema type.
af_ZA: Die funksie "tipe" is nie 'n geldige JSON skema-tipe nie.

en: The fields on this screen determine some of the basics of your site setup.
af_ZA: Die velde op hierdie skerm bepaal sommige van die basiese verstellings vir jou webwerf.

en: The file URL has been copied to your clipboard
af_ZA: Die lêer-URL is na die knipbord gedupliseer.

en: The filesystem is currently unavailable for managing plugins.
af_ZA: Die lêerstelsel is tans nie beskikbaar om uitbreidings te bestuur nie.

en: The folder %1$s was detected as being under version control (%2$s), but the %3$s filter is allowing updates.
af_ZA: Die lêer %1$s is uitgeken as onder weergawebeheer (%2$s), maar die %3$s filter laat bywerkings toe.

en: The folder %1$s was detected as being under version control (%2$s).
af_ZA: Die lêer %1$s is uitgeken as onder weergawebeheer (%2$s).

en: The following formatting shortcuts are replaced when pressing Enter. Press Escape or the Undo button to undo.
af_ZA: Wordpress sal die volgende formaatkitsskakels vervang nadat 'Enter' gedruk is. Gebruik 'Escape'  of die 'Undo'-knoppie om dit ongedaan te maak.

en: The following note has been added to your order:
af_ZA: Die volgende nota is by jou bestelling gevoeg:

en: The following plugins failed to update:
af_ZA: Die volgende Plugins kon nie bygewerk word nie:

en: The following plugins were successfully updated:
af_ZA: Die volgende Plugins was suksesvol opgedateer:

en: The following shortcuts use different access keys: Alt + Shift + letter.
af_ZA: Die volgende kortpaaie gebruik verskillende kitssleutels: Alt + Shift + letter.

en: The following themes are installed but incomplete.
af_ZA: Die volgende temas was geïnstalleer, maar onvolledig.

en: The following themes failed to update:
af_ZA: Die volgende temas kon nie bygewerk word nie:

en: The following themes were successfully updated:
af_ZA: Die volgende temas was suksesvol opgedateer:

en: The following translations failed to update:
af_ZA: Die volgende vertalings kon nie bygewerk word nie:

en: The following translations were successfully updated:
af_ZA: Die volgende vertalings was suksesvol opgedateer:

en: The following values do not describe a valid date: month %1$s, day %2$s.
af_ZA: Die volgende waardes beskryf nie 'n geldige datum nie: maand %1$s, dag %2$s.

en: The following values do not describe a valid date: year %1$s, month %2$s, day %3$s.
af_ZA: Die volgende waardes beskryf nie 'n geldige datum nie: jaar %1$s, maand %2$s, dag %3$s.

en: The generated password. Only available after adding an application.
af_ZA: Die gegenereerde wagwoord. Slegs beskikbaar na 'n toepassing bygevoeg is.

en: The given object ID is not that of a menu item.
af_ZA: Die gegewe item se ID behoort nie aan 'n kieslys item nie.

en: The grid view for the Media Library requires JavaScript. <a href="%s">Switch to the list view</a>.
af_ZA: Die rooster uitleg vir die media biblioteek vereis JavaScript. <a href="%s">Verander na die lys uitleg</a>.

en: The handler for the route is invalid
af_ZA: Die handvadsel vir hierdie roete is ongeldig

en: The handler for the route is invalid.
af_ZA: Die handvadsel vir hierdie roete is ongeldig

en: The human-readable label for the style.
af_ZA: Die menslik-leesbare etiket vir die styl.

en: The image cannot be rotated because the embedded meta data cannot be updated.
af_ZA: Die foto kan nie gedraai word nie, want die ingevoegde meta-inligting kan nie bygewerk word nie.

en: The image was not edited. Edit the image before applying the changes.
af_ZA: Die illustrasie is nie gewysig nie. Wysig eers die illustrasie en pas dan die veranderings toe.

en: The internet address of your network will be %s.
af_ZA: Die internet adres vir jou netwerk sal %s wees.

en: The item you are trying to move to the Trash no longer exists.
af_ZA: Die item wat jy probeer skuif na die asblik, bestaan nie meer nie.

en: The item you are trying to restore from the Trash no longer exists.
af_ZA: Die item wat jy probeer herwin uit die asblik, bestaan nie meer nie.

en: The key you entered is invalid. Please double-check it.
af_ZA: Die sleutel wat jy ingetik het, is ongeldig. Gaan dit weer na.

en: The language pack is missing either the %1$s or %2$s files.
af_ZA: Dié taal keuse vermis die %1$s of %2$s lêers.

en: The left-hand navigation menu provides links to all of the WordPress administration screens, with submenu items displayed on hover. You can minimize this menu to a narrow icon strip by clicking on the Collapse Menu arrow at the bottom.
af_ZA: Die linkerkant navigasie kieslys verskaf skakels na al die WordPress administrasie skerms, met die sub-kieslys items wat verskyn as jy met die muis oor beweeg. Jy kan hierdie kieslys se wydte verminder na net 'n strook van Icons, deur te kliek op die Inval Kieslys pyltjie onderaan.

en: The link you followed has expired.
af_ZA: Die skakel wat jy gevolg het, het verval.

en: The list of inner blocks used in the example.
af_ZA: Die lys van binne-blokke wat in die voorbeeld gebruik word.

en: The login page will open in a new tab. After logging in you can close it and return to this page.
af_ZA: Die intekenbladsy sal in 'n nuwe venster oop maak. Nadat jy aangemeld het, kan jy die venster toemaak en hierheen terugkeer.

en: The loopback request returned an unexpected http status code, %d, it was not possible to determine if this will prevent features from working as expected.
af_ZA: Die teruglusversoek het 'n onverwagte http statuskode, %d, gestuur, dit was nie moontlik om te bepaal of dit funksies sal verhoed om soos normaal te werk nie.

en: The loopback request to your site completed successfully.
af_ZA: Die teruglusversoek na jou webblad het suksesvol voltooi.

en: The loopback request to your site failed, this means features relying on them are not currently working as expected.
af_ZA: Die teruglusversoek na jou webblad het misluk, dit beteken funksies wat daarop saakmaak werk tans nie soos verwag nie.

en: The main WordPress directory
af_ZA: Die hoof WordPress lêer

en: The maximum height of the embed frame in pixels.
af_ZA: Die maksimum hoogte van die embed raam in pixels.

en: The maximum width of the embed frame in pixels.
af_ZA: Die maksimum wydte van die embed raam in pixels.

en: The menu ID should not be empty.
af_ZA: Die kieslys ID moet iets in hê.

en: The menu has been successfully deleted.
af_ZA: Die kieslys was suksesvol verwyder.

en: The menu is for editing information specific to individual sites, particularly if the admin area of a site is unavailable.
af_ZA: Die kieslys is vir wysiging informasie, spesifiek vir individuele webwerwe. Veral as die administrateur nie beskikbaar is nie.

en: The menu item has been successfully deleted.
af_ZA: Die kieslys item was suksesvol verwyder.

en: The menu management box at the top of the screen is used to control which menu is opened in the editor below.
af_ZA: Die kieslys-bestuurder boks aan die bokant van die skerm word gebruik om te bepaal watter kieslys in die skryfpaneel hieronder oopgemaak word.

en: The menu name %s conflicts with another menu name. Please try another.
af_ZA: Die kieslys se naam %s bots met 'n bestaande kieslys naam. Verskaf asseblief 'n ander naam.

en: The minimum PHP version required for the theme to work.
af_ZA: Die miminum weergawe van PHP wat benodig word sodat die tema kan werk.

en: The minimum WordPress version required for the theme to work.
af_ZA: Die minimum weergawe van WordPress wat benodig word sodat die tema kan werk.

en: The miscellaneous options group has been removed. Use another settings group.
af_ZA: Die verskeidenheid-opsies-groep was verwyder. Gebruik 'n ander verstellings groep.

en: The must use plugins directory
af_ZA: Die moet-gebruik plugins lêer

en: The name is how it appears on your site.
af_ZA: Die naam is hoe dit verskyn op jou webwerf.

en: The name of the application password.
af_ZA: Die naam van die toepassing-wagwoord.

en: The name of the inner block.
af_ZA: Die naam van die binne-blok.

en: The name of the test being run.
af_ZA: Die naam van die toets wat uitgevoer word.

en: The name of the theme.
af_ZA: Die tema se naam.

en: The new page will include help and suggestions for your privacy policy.
af_ZA: Die nuwe bladsy sal hulp en voorstelle vir jou Privaatheidsbeleid insluit.

en: The next group of formatting shortcuts are applied as you type or when you insert them around plain text in the same paragraph. Press Escape or the Undo button to undo.
af_ZA: Die volgende groep wysigings kortpaaie word toegepas terwyl jy tik of wanneer jy dit plaas rondom gewone teks in dieselfde paragraaf. Druk die ontsnap of ongedaan knoppie om dit ongedaan te maak.

en: The nickname for the user.
af_ZA: Die troetenaam vir die gebruiker.

en: The number of blocks published by the same author.
af_ZA: Die aantal blokke wat deur dieselfde ontwikkelaar gepubliseer is.

en: The number of ratings.
af_ZA: Die aantal punte-toekennings.

en: The number sites that have activated this block.
af_ZA: Die aantal webwerwe wat hierdie blok geaktiveer het.

en: The oEmbed format to use.
af_ZA: Die oEmbed formaat om te gebruik.

en: The offset number requested is larger than or equal to the number of available revisions.
af_ZA: Die verplasingsaantal versoek is groter as of gelyk aan die aantal beskikbare hersienings.

en: The optional module, %s, is not installed, or has been disabled.
af_ZA: Die opsionele module, %s, is nie geïnstalleer nie, of is afgeskakel.

en: The options shown below relate to your server setup. If changes are required, you may need your web host&#8217;s assistance.
af_ZA: Die opsie hieronder vertoon is verwant aan jou bedieneropset. Indien veranderinge vereis word, sal jy dalk jou webbedienaar se help benodig.

en: The package contains no files.
af_ZA: Dié pakkie bevat geen lêers nie.

en: The page number requested is larger than the number of pages available.
af_ZA: Die aangevraagde bladsy nommer is grooter as die aantal bladsye beskikbaar.

en: The page you were looking for could not be found. It might have been removed, renamed, or did not exist in the first place.
af_ZA: Die bladsy waarna jy soek kon nie gevind word nie. Dit kan verwyder or hernoem wees, of het nooit bestaan nie.

en: The parent term ID.
af_ZA: Die hoofterm ID.

en: The password for the parent post of the comment (if the post is password protected).
af_ZA: Die wagwoord vir die hoof artikle van die kommentaar (indien die artikel beskerm word met 'n wagwoord).

en: The password for the post if it is password protected.
af_ZA: Die wagwoord vir die berig indien dit beskerm word deur een.

en: The password reset key you have specified is invalid.
af_ZA: Die wagwoord-herstelsleutel wat jy verskaf het is ongeldig.

en: The pingback has already been registered.
af_ZA: Die terugpiengel is reeds geregistreer.

en: The plugin activation status.
af_ZA: Of die uitbreiding geaktiveer is of nie.

en: The plugin author.
af_ZA: Die uitbreiding se ontwikkelaar.

en: The plugin cannot be updated due to the following:
af_ZA: Die uitbreiding kan om die volgende redes nie opgedateer word nie.

en: The plugin contains no files.
af_ZA: Die Plugin bevat geen lêers nie.

en: The plugin description formatted for display.
af_ZA: Die uitbreiding se beskrywing, gereed om vertoon te word.

en: The plugin description.
af_ZA: Die uitbreiding se beskrywing.

en: The plugin does not have a valid header.
af_ZA: Hierdie Plugin het nie 'n geldige hoof nie.

en: The plugin file.
af_ZA: Die uitbreiding-lêer.

en: The plugin generated unexpected output.
af_ZA: Die Plugin het 'n onverwagte uitwerking.

en: The plugin name.
af_ZA: Die uitbreiding se naam.

en: The plugin version number.
af_ZA: Die uitbreiding se weergawe-nommer.

en: The plugin's text domain.
af_ZA: Die uitbreiding se teks-domein.

en: The plugin's website address.
af_ZA: Die uitbreiding se webwerf-adres.

en: The plugins directory
af_ZA: Die plugins lêer

en: The post cannot be deleted.
af_ZA: Hierdie artikel kan nie verwyder word nie.

en: The post does not support trashing. Set '%s' to delete.
af_ZA: Die berig ondersteun nie weggooi nie. Stel '%s' om te verwyder.

en: The post has already been deleted.
af_ZA: Die artikel was al klaar verwyder.

en: The post status %1$s is not registered, so it may not be reliable to check the capability %2$s against a post with that status.
af_ZA: Die artikelstatus %1$s is nie geregistreer is nie, dus mag dit nie betroubaar wees om die vermoë van "%2$s" te vergelyk teenoor 'n artikel met hierdie status nie.

en: The post type %1$s is not registered, so it may not be reliable to check the capability %2$s against a post of that type.
af_ZA: Dié tipe artikel %1$s is nie geregistreer is nie, dus kan dit nie akkuraat wees om na die vermoë van " %2$s " te vergelyk, teenoor 'n artikel van dié tipe.

en: The post type may not be changed.
af_ZA: Dié artikel tipe mag nie verander word nie.

en: The post types that support thumbnails or true if all post types are supported.
af_ZA: Die bydrae-tipes wat piekieprente ondersteun, of "true" indien alle bydrae-tipes ondersteun word.

en: The previous set of changes has already been published. Please try saving your current set of changes again.
af_ZA: Die vorige stel veranderinge is reeds gepubliseer. Probeer asseblief weer die huidige stel veranderinge.

en: The primary site you chose does not exist.
af_ZA: Die hoof webwerf wat jy gekies het bestaan nie.

en: The privacy options group has been removed. Use another settings group.
af_ZA: Die privaatheids-opsies groep is verwyder. Gebruik 'n ander verstellings groep.

en: The provided password is an invalid application password.
af_ZA: Die wagwoord wat voorsien is, is 'n ongeldige toepassing-wagwoord.

en: The query argument of %s must have a placeholder.
af_ZA: Die nagevraagde argument van %s moet 'n plekhouer hê.

en: The raw plugin description.
af_ZA: Die uitbreiding se ru-beskrywing.

en: The rendered block.
af_ZA: Die gevormde blok.

en: The requested route does not support batch requests.
af_ZA: Die aangevraagde roete ondersteun nie bondel-versoeke nie.

en: The requested theme does not exist.
af_ZA: Die versoekde tema bestaan nie.

en: The requested user does not exist.
af_ZA: Die gebruiker wat jy versoek bestaan nie.

en: The required module, %s, is not installed, or has been disabled.
af_ZA: Die vereiste module, %s, is nie geïnstalleer nie, of is afgeskakel.

en: The response is not a valid JSON response.
af_ZA: Die antwoord is nie 'n geldige JSON antwoord nie.

en: The role %s does not exist.
af_ZA: Die rol %s bestaan nie.

en: The scheduled event, %s, failed to run. Your site still works, but this may indicate that scheduling posts or automated updates may not work as intended.
af_ZA: Die geskeduleerde aksie, %s, is nie uitgevoer nie. Jou webblad werk nog, maar dit mag aandui dat skedulering van artikels or outomatiese bywerkings dalk nie gaan werk soos bedoel nie.

en: The scheduled event, %s, is late to run. Your site still works, but this may indicate that scheduling posts or automated updates may not work as intended.
af_ZA: Die geskeduleerde item, %s, is laat. Jou blad werk nog, maar dit kan aandui dat skedulering van artikels of outomatiese opdaterings dalk nie sal werk soos dit veronderstel is nie.

en: The search for installed themes will search for terms in their name, description, author, or tag.
af_ZA: Die soek vir geïnstalleerde temas, sal soek vir terme in hulle naam, beskrywing, outeur of sleutelwoord.

en: The search results will be updated as you type.
af_ZA: Die soekresultate sal opgedateer terwyl jy tik.

en: The setting for %1$s is smaller than %2$s, this could cause some problems when trying to upload files.
af_ZA: Die intstelling vir %1$s is kleiner as %2$s. Dit mag probleme veroorsaak met die oplaai van lêers.

en: The site administrator has been notified and will fulfill your request as soon as possible.
af_ZA: Die webwerfadministrateur is in kennis gestel en sal so gou moontlik aan jou versoek voldoen.

en: The site administrator has been notified. You will receive a link to download your export via email when they fulfill your request.
af_ZA: Die webwerf administrateur is in kennis gestel. Jy sal 'n skakel ontvang om jou uitvoer per e-pos af te laai wanneer jy aan jou versoek voldoen.

en: The site administrator has been notified. You will receive an email confirmation when they erase your data.
af_ZA: Die webwerf administrateur is in kennis gestel. Jy sal 'n e-pos bevestiging ontvang wanneer hulle jou data uitvee.

en: The site appears to be already initialized.
af_ZA: Die webblad blyk klaar geïnisialiseerd te wees.

en: The site appears to be already uninitialized.
af_ZA: Die webblad blyk klaar ongeïnisialiseerd te wees.

en: The site is already active.
af_ZA: Dié webwerf is al klaar aktief.

en: The size cannot be calculated. The directory is not accessible. Usually caused by invalid permissions.
af_ZA: Die grootte kan nie bereken word nie. Die lêer is nie beskikbaar nie. Gewoonlik veroorsaak deur ongeldige toestemming.

en: The sizes listed below determine the maximum dimensions in pixels to use when adding an image to the Media Library.
af_ZA: Die groottes wat hieronder gelys word bepaal die maksimum dimensies in pixels wat jy kan gebruik wanneer jy 'n foto by die Mediabiblioteek byvoeg.

en: The slug &#8220;%s&#8221; is already in use by another term.
af_ZA: Die kortskakel &#8220;%s&#8221; word reeds deur 'n ander term gebruik.

en: The source URL and the target URL cannot both point to the same resource.
af_ZA: Die bron-URL en die teiken-URL kan nie na dieselfde hulpbron wys nie.

en: The source URL does not contain a link to the target URL, and so cannot be used as a source.
af_ZA: Die bron-URL bevat nie 'n skakel na die teiken-URL nie, en kan dus nie as bron gebruik word nie.

en: The source URL does not exist.
af_ZA: Die bron-URL bestaan nie.

en: The specified email is invalid.
af_ZA: Die verskafde e-posadres is ongeldig.

en: The specified namespace could not be found.
af_ZA: Die gespesifiseerde naamruimte kon nie gevind word nie.

en: The specified target URL cannot be used as a target. It either does not exist, or it is not a pingback-enabled resource.
af_ZA: Die gespesifiseerde teiken URL kan nie as teiken gebruik word nie. Óf dit bestaan nie, óf dit is nie 'n geldige pingback-diens nie.

en: The specified target URL does not exist.
af_ZA: Die gespesifiseerde bron-URL bestaan nie.

en: The star rating of the block.
af_ZA: Die blok se punte-toekenning.

en: The status of the test.
af_ZA: Die toets se status.

en: The suggested privacy policy content should be added by using the %s (or later) action. Please see the inline documentation.
af_ZA: Die voorgestelde privaatheidsbeleidsinhoud moet bygevoeg word deur middel van die %s (of later) aksie. Sien asseblief die inlyn dokumentasie.

en: The suggested privacy policy content should be added only in wp-admin by using the %s (or later) action.
af_ZA: Die voorgestelde privaatheidsbeleidsinhoud moet slegs in wp-admin bygevoeg word deur gebruik te maak van die %s (of later) aksie.

en: The suggested privacy policy text has changed. Please <a href="%s">review the guide</a> and update your privacy policy.
af_ZA: Die voorgestelde privaatheidsbeleidsteks het verander. Hersien asseblief <a href="%s">die gids</a> en dateer jou privaatheidsbeleid op.

en: The tag cloud will not be displayed since there are no taxonomies that support the tag cloud widget.
af_ZA: Die sleutelwoord wolk sal nie vertoon word nie, aangesien daar geen taksonomieë is wat die  sleutelwoord wolk Widget ondersteun nie.

en: The term cannot be deleted.
af_ZA: Die term kon nie verwyder word nie.

en: The term name cannot be empty.
af_ZA: Die term se naam kan nie leeg wees nie.

en: The terms assigned to the object in the %s taxonomy.
af_ZA: Die terme toegewys tot die voorwerp in die %s Taksonomie.

en: The theme author's name, as found in the theme header.
af_ZA: Die tema-ontwikkelaar se naam, soos dit in die tema se kopstrook voorkom.

en: The theme author.
af_ZA: Die tema-ontwikkelaar.

en: The theme cannot be updated due to the following:
af_ZA: Die tema kan vir die volgende redes nie opgedateer word nie:

en: The theme defines itself as its parent theme. Please check the %s header.
af_ZA: Hierdie tema definieer homself as die hooftema. Gaan kyk asseblief na die %s hoofstrook.

en: The theme description, as found in the theme header.
af_ZA: Die tema se beskrywing, soos dit in die tema se kopstrook voorkom.

en: The theme description, transformed for display.
af_ZA: Die tema se beskrywing, gereed om vertoon te word.

en: The theme is missing the %s stylesheet.
af_ZA: Die tema kort die %s stylblad.

en: The theme name, as found in the theme header.
af_ZA: Die tema se naam, soos dit in die tema se kopstrook voorkom.

en: The theme name, transformed for display.
af_ZA: Die tema se naam, gereed om vertoon te word.

en: The theme tags, as found in the theme header.
af_ZA: Die tema se etikette, soos dit in die tema se kopstrook voorkom.

en: The theme tags, transformed for display.
af_ZA: Die tema se etikette, gereed om vertoon te word.

en: The theme's current version.
af_ZA: Die tema se huidige weergawe.

en: The theme's screenshot URL.
af_ZA: Die tema se skerm-gryp URL.

en: The theme's stylesheet. This uniquely identifies the theme.
af_ZA: Die tema se stylblad. Dit onderskei die tema.

en: The theme's template. If this is a child theme, this refers to the parent theme, otherwise this is the same as the theme's stylesheet.
af_ZA: Die tema se sjabloon. Indien dit 'n kind-tema is, verwys hierdie na die ouer-tema, andersins is dit dieslfde as die tema se stylblad.

en: The theme's text domain.
af_ZA: Die tema se teks-domein.

en: The themes directory
af_ZA: Die temas lêer

en: The timezone you have entered is not valid. Please select a valid timezone.
af_ZA: Die tydsone wat jy ingevul het is nie geldig nie. Kies asseblief 'n geldige tydsone.

en: The title field and the big Post Editing Area are fixed in place, but you can reposition all the other boxes using drag and drop. You can also minimize or expand them by clicking the title bar of each box. Use the Screen Options tab to unhide more boxes (Excerpt, Send Trackbacks, Custom Fields, Discussion, Slug, Author) or to choose a 1- or 2-column layout for this screen.
af_ZA: Die titel veld en die groot pos redigering area is vas in plek, maar jy kan al die ander bokse herposisioneer deur dit te skuit en te los. Jy kan hulle ook verklein of vergroot deur die titel bar van elke boks te kliek. Gebruik die skerm opsie blad om meer van die bokse te wys. (Uittreksel Stuur, Terugskakelings, Unieke Velde, Bespreking, Kortskakel, Outeur) of om 1- of 2- kolom utleg vir die skerm te kies.

en: The title for the object.
af_ZA: Die titel vir die voorwerp.

en: The title for the post type.
af_ZA: Die titel vir die berig tipe.

en: The title for the status.
af_ZA: Die titel vir die status.

en: The title for the taxonomy.
af_ZA: Die titel vir die Taksonomie.

en: The update of %s failed.
af_ZA: Die bywerking van %s het misluk.

en: The update process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
af_ZA: Die bywerkings proses het begin. Hierdie proses kan 'n tydjie neem met sommige webbedieners. Wees asseblief geduldig.

en: The uploaded file has expired. Please go back and upload it again.
af_ZA: Die lêer wat opgelaai was het verval. Gaan asseblief terug en laai dit weer op.

en: The uploaded file is not a valid image. Please try again.
af_ZA: Die opgelaaide lêer is nie 'n geldige foto nie. Probeer asseblief weer.

en: The uploaded file was only partially uploaded.
af_ZA: Die lêer wat opgelaai was, het net gedeeltelik opgelaai.

en: The uploads directory
af_ZA: Die oplaaie lêer

en: The user cannot be deleted.
af_ZA: Die gebruiker kan nie verwyder word nie.

en: The user is already active.
af_ZA: Hierdie gebruiker is al klaar aktief

en: The value, %1$s, has either been enabled by %2$s or added to your configuration file. This will make errors display on the front end of your site.
af_ZA: Die waarde, %1$s, is óf deur %2$s aangeskakel of tot jou opsetlêer bygevoeg. Dit sal foute laat verskyn op jou webblad.

en: The value, %s, has been added to this website&#8217;s configuration file. This means any errors on the site will be written to a file which is potentially available to all users.
af_ZA: Die %s-waarde is tot hierdie webwerf se opstel-lêer gevoeg. Dit beteken dat enige foute op die webwerf na 'n lêer geskryf sal word wat moontlik deur enige gebruiker toeganklik is.

en: The visibility settings for the taxonomy.
af_ZA: Die sigbaarheidsverstellings vir die taksonomie.

en: The web browser on your device cannot be used to upload files. You may be able to use the <a href="%s">native app for your device</a> instead.
af_ZA: Die webblaaier wat jy tans gebruik op jou toestel kan nie gebruik word om lêers op te laai nie. Jy kan dalk die <a href="%s">inheemse program vir jou toestel</a> gebruik.

en: The website of the theme author, as found in the theme header.
af_ZA: Die tema-ontwikkelaar se webwerf, soos dit in die tema se kopstrook voorkom.

en: The website of the theme author, transformed for display.
af_ZA: Die tema-ontwikkelaar se webwerf, gereed om vertoon te word.

en: The website of the theme author.
af_ZA: Die tema-ontwikkelaar se webwerf.

en: The wp-content directory
af_ZA: Die wp-content lêer

en: Theme
af_ZA: Tema

en: Theme Author
af_ZA: Ontwerpouteur

en: Theme Details
af_ZA: Tema besonderhede

en: Theme Location
af_ZA: Tema area

en: Theme Options
af_ZA: Tema opsies

en: Theme Versions
af_ZA: Tema Weergawes

en: Theme cannot be downloaded with this kind of auth
af_ZA: Ontwerp kan nie afgelaai word met die tipe magtiging nie

en: Theme could not be resumed because it triggered a <strong>fatal error</strong>.
af_ZA: Tema kon nie hervat word nie, want dit het 'n <strong>fatale fout</strong> veroorsaak.

en: Theme deleted.
af_ZA: Tema verwyder

en: Theme directory location
af_ZA: Tema lêerligging

en: Theme downgrade failed.
af_ZA: Die afgradeering van die tema was onsuksesvol.

en: Theme downgraded successfully.
af_ZA: Die tema is suksesvol afgegradeer.

en: Theme features
af_ZA: Temafunksies

en: Theme installation failed.
af_ZA: Tema se installasie misluk.

en: Theme installed successfully.
af_ZA: Tema was suksesvol geïnstalleer.

en: Theme name
af_ZA: Tema se naam

[ctx: Theme name]
en: %s Theme &mdash; WordPress Themes for Blogs at WordPress.com
af_ZA: %s Ontwerp &mdash; WordPress Ontwerpe vir Blogs op WordPress.com

en: Theme not found.
af_ZA: Die tema is nie gevind nie.

en: Theme resumed.
af_ZA: Tema hervat.

[ctx: Theme starter content]
en: 123 Main Street
af_ZA: 123 Hoogstraat

[ctx: Theme starter content]
en: A homepage section
af_ZA: 'n Voorblad area

[ctx: Theme starter content]
en: About
af_ZA: Oor ons

[ctx: Theme starter content]
en: About This Site
af_ZA: Oor hierdie webwerf

[ctx: Theme starter content]
en: Address
af_ZA: Adres

[ctx: Theme starter content]
en: Archives
af_ZA: Argiewe

[ctx: Theme starter content]
en: Blog
af_ZA: Webjoernaal

[ctx: Theme starter content]
en: Calendar
af_ZA: Kalender

[ctx: Theme starter content]
en: Categories
af_ZA: Kategorieë

[ctx: Theme starter content]
en: Contact
af_ZA: Kontak

[ctx: Theme starter content]
en: Email
af_ZA: E-pos

[ctx: Theme starter content]
en: Find Us
af_ZA: Vind ons

[ctx: Theme starter content]
en: Home
af_ZA: Tuisblad

[ctx: Theme starter content]
en: Hours
af_ZA: Ure

[ctx: Theme starter content]
en: Monday&ndash;Friday: 9:00AM&ndash;5:00PM
af_ZA: Maandag&ndash;Vrydag: 9:00VM&ndash;5:00NM

[ctx: Theme starter content]
en: New York, NY 10001
af_ZA: Kaapstad, 7200

[ctx: Theme starter content]
en: News
af_ZA: Nuus

[ctx: Theme starter content]
en: Recent Comments
af_ZA: Onlangse kommentare

[ctx: Theme starter content]
en: Recent Posts
af_ZA: Onlangse berigte

[ctx: Theme starter content]
en: Saturday &amp; Sunday: 11:00AM&ndash;3:00PM
af_ZA: Saterdag &amp; Sondag: 11:00VM&ndash;3:00NM

[ctx: Theme starter content]
en: Search
af_ZA: Soek

[ctx: Theme starter content]
en: This is a page with some basic contact information, such as an address and phone number. You might also try a plugin to add a contact form.
af_ZA: Hierdie is 'n bladsy met basiese kontak informasie, soos byvoorbeeld 'n adres en telefoon nommer. Jy kan dalk ook 'n Plugin probeer om 'n kontak vorm by te voeg.

[ctx: Theme starter content]
en: This is an example of a homepage section. Homepage sections can be any page other than the homepage itself, including the page that shows your latest blog posts.
af_ZA: Hierdie is 'n voorbeeld van 'n tuisblad area. Tuisblad areas kan enige ander bladsy wees, behalwe die tuisblad self, insluitend die bladsy wat jou nuutste webwerwe wys.

[ctx: Theme starter content]
en: This may be a good place to introduce yourself and your site or include some credits.
af_ZA: Hierdie kan dalk 'n goeie plek vir jou wees om jouself voor te stel or 'n paar krediete in te sluit.

[ctx: Theme starter content]
en: Welcome to your site! This is your homepage, which is what most visitors will see when they come to your site for the first time.
af_ZA: Welkom by jou webwerf! Hierdie is jou tuisblad, wat die meeste besoekers sal sien wanneer hulle die webwerf vir die eerste keer besoek.

en: Theme will be auto-updated.
af_ZA: Die tema sal outomaties opgegradeer word.

en: Theme will no longer be auto-updated.
af_ZA: Die tema sal nie langer outomaties opgegradeer word nie.

en: Theme without %s
af_ZA: Tema sonder %s

en: Theme:
af_ZA: Ontwerp:

en: Theme: %1$s.
af_ZA: Ontwerp: %1$s.

en: Themes
af_ZA: Temas

en: Themes add your site&#8217;s look and feel. It&#8217;s important to keep them up to date, to stay consistent with your brand and keep your site secure.
af_ZA: Temas bepaal hoe jou webblad lyk. Dit is belangrik om hulle opdatum te hou, om konsekwent te bly met jou identiteit, en om jou webblad beveilig te hou.

en: Themes directory location
af_ZA: Temagidsplek

en: Themes directory size
af_ZA: Temas lêergrootte

en: There appear to be no issues with plugin and theme auto-updates.
af_ZA: Dit lyk nie asof daar enige probleme is met die outomatiese opgradeering van uitbreidings en temas nie.

en: There are no associated subtitles.
af_ZA: Daar is geen bypassende beskrywings nie.

en: There are no events scheduled near %1$s at the moment. Would you like to <a href="%2$s">organize a WordPress event</a>?
af_ZA: Daar is op die oomblik geen byeenkomste naby %1$s op die oomblik. Wil jy graag <a href="%2$s">een organiseer</a>?

en: There are no events scheduled near you at the moment. Would you like to <a href="%s">organize a WordPress event</a>?
af_ZA: Daar is geen byeenkomste geskeduleer op die oomblik naby jou. Wil jy graag <a href="%s">een organiseer</a>?

en: There are no options for this widget.
af_ZA: Daar is geen opsies vir hierdie dingesie nie.

en: There are no pages.
af_ZA: Daar is geen bladsye nie.

en: There are no valid users selected for deletion.
af_ZA: Daar is geen geldige gebruikers gekies om te verwyder nie.

en: There are no valid users selected for removal.
af_ZA: Daar is geen geldige gebruikers geselekteer om te verwyder nie.

en: There are some invalid menu items. Please check or delete them.
af_ZA: Daar is 'n paar ongeldige kieslys items. Kyk asseblief daarna of verwyder hulle.

en: There are unsaved changes that will be lost. 'OK' to continue, 'Cancel' to return to the Image Editor.
af_ZA: Daar is ongestoorde veranderinge wat verloor gaan word. 'OK' om voort te gaan, 'Kanseleer' om terug te keer na die foto wysiger.

en: There does not seem to be any new mail.
af_ZA: Dit lyk nie asof daar enig nuwe pos is nie.

en: There has been a critical error on this website, putting it in recovery mode. Please check the Themes and Plugins screens for more details. If you just installed or updated a theme or plugin, check the relevant page for that first.
af_ZA: 'n Kritieke fout het op hierdie webwerf voorgekom en dit is in die herwinning-modus geplaas. Verwys asseblief na die temas en uitbreidings-skerms vir meer besonderhede. Gaan eerste die relevante bladsy daarvoor na indien jy nou-net 'n tema of uitbreiding geïnstalleer of bygewerk het.

en: There has been a critical error on this website.
af_ZA: 'n Kritieke fout het voorgekom op hierdie webwerf.

en: There has been a critical error on this website. Please check your site admin email inbox for instructions.
af_ZA: 'n Kritieke fout het op hierdie webwerf voorgekom. Verwys asseblief na jou werf-administrasie e-pos vir instruksies.

en: There has been an error cropping your image.
af_ZA: Daar was 'n fout met die kleinknip van jou foto.

en: There is %d error which must be fixed before you can save. | There are %d errors which must be fixed before you can save.
af_ZA[0]: Daar is %d fout wat opgelos moet word voordat jy kan stoor.
af_ZA[1]: Daar is %d foute wat opgelos moet word voordat jy kan stoor.

en: There is a more recent autosave of your changes than the one you are previewing. <a href="%s">Restore the autosave</a>
af_ZA: Daar is 'n meer onlangse outostoor van jou veranderinge as die een wat jy nou voorskou. <a href="%s">Herstel die outostoor</a>

en: There is a new version of %1$s available, but it does not work with your version of PHP. <a href="%2$s" %3$s>View version %4$s details</a> or <a href="%5$s">learn more about updating PHP</a>.
af_ZA: Daar is 'n nuwe weergawe van %1$s beskikbaar, maar dit werk nie met jou weergawe van PHP nie. <a href="%2$s" %3$s>Sien besonderhede oor %4$s</a> of <a href="%5$s">leer meer oor opdatering van PHP</a>.

en: There is a new version of %1$s available. <a href="%2$s" %3$s>View version %4$s details</a> or <a href="%5$s" %6$s>update now</a>.
af_ZA: Daar is 'n nuwer weergawe van %1$s beskikbaar. <a href="%2$s" %3$s>Sien weergawe %4$s se besonderhede</a> of <a href="%5$s" %6$s>werk nou by</a>.

en: There is a new version of %1$s available. <a href="%2$s" %3$s>View version %4$s details</a>.
af_ZA: Daar is 'n nuwe weergawe van %1$s beskikbaar. <a href="%2$s" %3$s>Kyk na weergawe %4$s se besonderhede</a>.

en: There is a new version of %1$s available. <a href="%2$s" %3$s>View version %4$s details</a>. <em>Automatic update is unavailable for this plugin.</em>
af_ZA: Daar is 'n nuwe weergawe van %1$s beskikbaar. <a href="%2$s" %3$s>Sien weergawe %4$s besonderhede</a>. <em>Automaties opdateering is nie beskikbaar vir hierdie byvoegsel nie.</em>

en: There is a new version of %s available, but it does not work with your version of PHP.
af_ZA: Daar is &#8217;n nuwe weergawe van %s beskikbaar. Dit is egter nie versoenbaar met jou PHP-weergawe nie en dit sal dus nie werk nie.

en: There is a new version of %s available, but it does not work with your version of WordPress.
af_ZA: Daar is &#8217;n nuwe weergawe van %s beskikbaar. Dit is egter nie versoenbaar met jou WordPress-weergawe nie en dit sal dus nie werk nie.

en: There is a new version of %s available, but it does not work with your versions of WordPress and PHP.
af_ZA: Daar is &#8217;n nuwe weergawe van %s beskikbaar. Dit is egter nie versoenbaar met jou WordPress- en PHP-weergawes nie en dit sal dus nie werk nie.

en: There is a pending change of the admin email to %s.
af_ZA: Daar is nog 'n uitstaande verandering van die administratiewe e-pos %s.

en: There is a pending change of your email to %s.
af_ZA: Daar is 'n hangende verandering van jou e-pos adres na %s.

en: There is a revision of this post that is more recent.
af_ZA: Daar is 'n nuwer weergawe van die artikel gestoor.

en: There is an autosave of this post that is more recent than the version below. <a href="%s">View the autosave</a>
af_ZA: Daar is 'n outostoor van hierdie artikel wat meer onlangs is as die weergawe hieronder. <a href="%s">Sien outostoor</a>

en: There is no autosave revision for this post.
af_ZA: Daar is geen outomatiese stoor hersienings vir hierdie artikel nie.

en: There is no excerpt because this is a protected post.
af_ZA: Daar is geen uittreksel nie want hierdie is 'n beskermde bydrae.

en: There was a configuration error. Please contact the server administrator.
af_ZA: Daar het fout gekom met die opstelling. Kontak asseblief die diensrekenaar administrateur.

en: There was an authentication problem. Please reload and try again.
af_ZA: Daar was 'n verifikasie probleem. Herlaai asseblief en probeer weer.

en: These plugins are now up to date:
af_ZA: Die volgende uitbreidings is nou op datum:

en: These plugins failed to update:
af_ZA: Die volgende uitbreidings kon nie opgedateer word nie:

en: These settings alter where and how parts of WordPress are loaded.
af_ZA: Hierdie verstellings verander waar en hoe dele van WordPress laai.

en: These settings may be overridden for individual articles.
af_ZA: Hierdie instellings kan verander word vir individuele artikels

en: These themes are now up to date:
af_ZA: Die volgende temas is nou op datum:

en: These themes failed to update:
af_ZA: Die volgende temas kon nie opgedateer word nie:

en: These unique authentication keys are also missing from your %s file.
af_ZA: Hierdie unieke verifikasie sleutels word ook vermis in jou %s lêer.

en: These websites may collect data about you, use cookies, embed additional third-party tracking, and monitor your interaction with that embedded content, including tracking your interaction with the embedded content if you have an account and are logged in to that website.
af_ZA: Hierdie webwerwe kan inligting oor jou versamel, koekies gebruik, addisionele derdeparty volgdienste invoeg, en jou interaksie met daardie in gevoegde inhoud monitor, insluitend om jou interaksie met ingevoegde inhoud te volg indien jy 'n rekening het en ingeteken is tot daardie webwerf.

[ctx: This HTML form field is marked as required by the user in contact form builder]
en: (required)
af_ZA: (verplig)

en: This XML Sitemap is generated by WordPress to make your content more visible for search engines.
af_ZA: Hierdie XML webwerf-kaart is deur WordPress genereer om jou inhoud meer sigbaar te maak vir soekenjins.

en: This address is used for admin purposes, like new user notification.
af_ZA: Hierdie adres word gebruik vir admin doeleindes, soos byvoorbeeld om te laat weet van 'n nuwe gebruiker.

en: This category already exists.
af_ZA: Hierdie kategorie bestaan ​​reeds.

en: This category cannot be added. Please change the name and try again.
af_ZA: Hierdie kategorie kon nie bygevoeg word nie. Verander asseblief die naam en probeer weer.

en: This changeset cannot be further modified.
af_ZA: Hierdie veranderingsstel kon nie verder verander word nie.

en: This comment is already approved.
af_ZA: Hierdie kommentaar is alreeds goedgekeur.

en: This comment is already in the Trash.
af_ZA: Hierdie kommentaar is reeds in die asblik.

en: This comment is already marked as spam.
af_ZA: Hierdie kommentaar is al klaar gemerk as strooi.

en: This comment is currently approved.
af_ZA: Hierdie kommentaar is huidiglik goedgekeur.

en: This comment is currently in the Trash.
af_ZA: Hierdie kommentaar is tans in die asblik.

en: This comment is currently marked as spam.
af_ZA: Hierdie kommentaar is huidiglik gemerk as strooi.

en: This comment is in the Trash. Please move it out of the Trash if you want to edit it.
af_ZA: Die kommentaar is in die asblik. Skuif dit terug as jy dit wil wysig.

en: This content is password protected. To view it please enter your password below:
af_ZA: Die inhoud word beskerm met 'n wagwoord. Sleutel jou wagwoord hier onder in om die inhoud te kan sien.

en: This content was deleted by the author.
af_ZA: Hierdie inhoud is deur die outeur uitgevee.

en: This could mean that connections are failing to WordPress.org.
af_ZA: Dit kan beteken dat konneksies na WordPress.org besig is om te misluk.

en: This data is used to provide general enhancements to WordPress, which includes helping to protect your site by finding and automatically installing new updates. It is also used to calculate statistics, such as those shown on the <a href="%s">WordPress.org stats page</a>.
af_ZA: Hierdie inligting word gebruik om algemene verbeterings aan WordPress te bied, wat help om jou webwerf te beskerm, deur nuwe opdaterings te vind en outomaties te installeer. Dit word ook gebruik om statistieke te bereken, soos dié wat op die <a href="%s"> WordPress.org-statistiekbladsy </a> vertoon word.

en: This draft comes from your <a href="%s">unpublished customization changes</a>. You can edit, but there is no need to publish now. It will be published automatically with those changes.
af_ZA: Hierdie konsep kom van jou <a href="%s">ongepubliseerde pasmaker veranderinge</a>. Jy kan dit wysig, maar dit is nie nodig om dit nou te publiseer nie. Dit sal automaties publiseer met daardie veranderinge.

en: This email may be different from your personal email address.
af_ZA: Hierdie e-pos kan verskil van jou persoonlike e-posadres.

en: This feature requires inline frames. You have iframes disabled or your browser does not support them.
af_ZA: Hierdie funksie vereis rame aan die binnekant. Jy het iframes afgeskakel of jou webleser ondersteun dit nie.

en: This file is empty. Please try another.
af_ZA: Hierdie lêer is leeg. Probeer 'n ander een.

en: This file is not an image. Please try another.
af_ZA: Dié lêer is nie 'n foto nie. Probeer asseblief 'n ander een.

en: This file is only loaded for backward compatibility with SimplePie 1.2.x. Please consider switching to a recent SimplePie version.
af_ZA: Hierdie lêer word slegs gelaai om versoenbaarheid met SimplePie 1.2.x. toe te laat. Oorweeg dit asseblief om na 'n onlangse weergawe van SimplePie oor te skakel.

en: This file is too big. Files must be less than %s KB in size.
af_ZA: Hierdie lêer is te groot. Lêers moet minder as %s KB in grootte wees.

en: This file no longer needs to be included.
af_ZA: Dié lêer hoef nie meer ingesluite te word nie.

en: This form is not live-previewable.
af_ZA: Hierdie vorm kan nie as 'n lewende voorskou besigtig word nie.

en: This image cannot be displayed in a web browser. For best results convert it to JPEG before uploading.
af_ZA: Die webblaaier kan nie hierdie illustrasie vertoon nie. Skakel dit om na JPEG-formaat voor dit opgelaai word om die beste resultate te verkry.

en: This is a very common password. Choose something that will be harder for others to guess.
af_ZA: Hierdie wagwoord is te algemeen. Kies een wat moeiliker sal wees vir ander mense om te raai.

en: This is an example page. It's different from a blog post because it will stay in one place and will show up in your site navigation (in most themes). Most people start with an About page that introduces them to potential site visitors. It might say something like this:
af_ZA: Hierdie is 'n voorbeeld van 'n bladsy. Dit verskil van 'n artikel omdat dit op een plek bly en sal in jou webwerf navigasie verskyn (in die meeste temas). Die meeste mense begin met 'n bladsy wat hulle bekend stel aan potensiële besoekers. Dit kan so iets sê:

en: This is larger than the maximum size. Please try another.
af_ZA: Dit is groter as die maksimum grootte. Probeer asseblief 'n ander een.

en: This is the short link.
af_ZA: Hierdie is 'n kort skakel.

en: This item has already been deleted.
af_ZA: Dié item was alreeds verwyder.

en: This link is not live-previewable.
af_ZA: Hierdie skakel kan nie as lewende voorskou besigtig word nie.

en: This meta box is not compatible with the block editor.
af_ZA: Hierdie meta boks is nie versoenbaar met die blok skryfpaneel nie.

en: This meta box, from the %s plugin, is not compatible with the block editor.
af_ZA: Hierdie metaboks, van die %s plugin, is nie versoenbaar met die blokskryfpaneel nie.

en: This notice was triggered by the %s handle.
af_ZA: Hierdie kennisgewing is deur die %s hanteerder veroorsaak.

en: This page allows direct access to your site settings. You can break things here. Please be cautious!
af_ZA: Hierdie bladsy laat direkte toegang tot jou blad se verstellings toe. Jy kan goed hier breek. Wees asseblief versigtig!

en: This page can show you every detail about the configuration of your WordPress website. For any improvements that could be made, see the <a href="%s">Site Health Status</a> page.
af_ZA: Hierdie bladsy kan jou elke besonderheid oor die opset van jou WordPress webblad wys. Vir enige verbeteringe wat aangebring kan word, sien die <a href="%s">Bladgesondheidstatus</a> blad.

en: This panel is used for managing navigation menus for content you have already published on your site. You can create menus and add items for existing content such as pages, posts, categories, tags, formats, or custom links.
af_ZA: Hierdie paneel word gebruik om die navigasie-kieslyste te bestuur wat vir die reeds gepubliseerde inhoud op jou webwerf gebruik word. Jy kan kieslyste skep en items van bestaande inhoud byvoeg, soos byvoorbeeld bladsye, artikels, kategorieë, sleutelwoorde, formate of pasgemaakte skakels.

en: This password reset request originated from the IP address %s.
af_ZA: Die nuwe-wagwoord versoek se oorsprong is die %s IP-adres.

en: This personal data request has expired.
af_ZA: Die persoonlike-inligting versoek het verval.

en: This plugin is already installed.
af_ZA: Hierdie uitbreiding is alreeds geïnstalleer.

en: This post is password protected.
af_ZA: Hierdie inskrywing word deur 'n wagwoord beskerm

en: This post is password protected. Enter the password to view any comments.
af_ZA: Hierdie inskrywing word deur 'n wagwoord beskerm. Voer die wagwoord in om kommentaar te besigtig.

en: This post is password protected. Enter the password to view comments.
af_ZA: Hierdie artikel word beskerm deur 'n wagwoord. Vul die wagwoord in om die kommentaar te kan lees.

en: This post is password protected. You must visit the website and enter the password to continue reading.
af_ZA: Hierdie inskrywing word deur 'n wagwoord beskerm. Jy moet die webwerf besoek en die wagwoord invoer om dit te lees.

en: This preview is unavailable in the editor.
af_ZA: Die voorskou is onbeskikbaar vir die skrywer.

en: This resource is provided by your web host, and is specific to your site. For more information, <a href="%s" target="_blank">see the official WordPress documentation</a>.
af_ZA: Hierdie hulpbron word deur jou webbedienaar voorsien en is spesifiek tot jou webblad. Vir meer inligting, <a href="%s" target="_blank">sien die amptelike WordPress dokumentasie</a>.

en: This resulted in an error message: %s
af_ZA: Dit het gelei tot 'n fout boodskap: %s

en: This screen allows you to edit fields for metadata in a file within the media library.
af_ZA: Hierdie skerm laat jou toe om vyf velde vir metadata te wysig vir 'n lêer binne die media biblioteek.

en: This screen contains the settings that affect the display of your content.
af_ZA: Hierdie skerm bevat die verstellings wat die manier waarop jou inhoud vertoon word affekteer.

en: This screen is used for globally assigning menus to locations defined by your theme.
af_ZA: Hierdie skerm word gebruik vir globale toewysiging van kieslyste na plekke wat deur jou tema gedefinieer is.

en: This screen is used for managing your content revisions.
af_ZA: Hierdie skerm word gebruik om jou inhoud wysigings te bestuur.

en: This screen is used for managing your installed themes. Aside from the default theme(s) included with your WordPress installation, themes are designed and developed by third parties.
af_ZA: Hierdie skerm word gebruik om jou geïnstalleerde temas te bestuur. Buiten die standaard temas wat by WordPress se installasie ingesluit word, word temas ook ontwerp en ontwikkel deur derde-partye.

en: This screen is used for managing your navigation menus.
af_ZA: Die skerm word gebruik om jou unieke navigasie kieslyste te bestuur.

en: This screen is used to customize the header section of your theme.
af_ZA: Hierdie skerm word gebruik om die kop gedeelte van jou tema aan te pas.

en: This screen lists all the existing users for your site. Each user has one of five defined roles as set by the site admin: Site Administrator, Editor, Author, Contributor, or Subscriber. Users with roles other than Administrator will see fewer options in the dashboard navigation when they are logged in, based on their role.
af_ZA: Hierdie skerm wys al die huidige gebruikers van jou webwerf. Elke gebruiker het een van vyf spesifieke rolle, soos aangedui deur die webwerf se administrateur: Webwerf Administrateur, 
    Redakteur, Outeur, Bydraer of Intekenaar. Gebruikers met rolle anders as die Administrateur sal minder opsies in die beheerpaneel se navigasie sien wanneer hulle ingeteken is, gebaseer op die rol.

en: This screen provides access to all of your posts. You can customize the display of this screen to suit your workflow.
af_ZA: Hierdie skerm gee jou toegang tot jou artikels. Jy kan die vertoning stel om jou werksvloei te pas.

en: This screen provides many options for controlling the management and display of comments and links to your posts/pages. So many, in fact, they will not all fit here! :) Use the documentation links to get information on what each discussion setting does.
af_ZA: Hierdie skerm verskaf baie opsies vir die beheer van kommentare en skakels na jou artikels/bladsye. Daar is so baie, dat dit seker nie eers alles hier sal inpas nie! Gebruik die dokumentasie skakels om informasie te kry oor wat elke stelling doen.

en: This screen shows an individual user all of their sites in this network, and also allows that user to set a primary site. They can use the links under each site to visit either the front end or the dashboard for that site.
af_ZA: Hierdie skerm wys 'n gebruiker al hulle webwerwe op hierdie netwerk, en laat toe dat die gebruiker 'n primêre webwerf kan stel. Hulle kan die skakel onder elke webwerf gebruik om die webwerk self te besoek of om toegang tot die beheerpaneel te kry.

en: This sidebar is no longer available and does not show anywhere on your site. Remove each of the widgets below to fully remove this inactive sidebar.
af_ZA: Die kantkolom is nie meer beskikbaar op jou webwerf nie en wys ook nêrens nie. Verwyder al die Widgets hieronder om die onaktiewe kantkolom heeltemal te verwyder.

en: This site has been archived or suspended.
af_ZA: Dié webwerf is in die argief geplaas of toegemaak.

en: This site has not been activated yet. If you are having problems activating your site, please contact %s.
af_ZA: Hierdie webwerf is nog nie geaktiveer nie. As jy probleme het om jou webwerf te aktiveer, kontak asseblief die administrateur by %s.

en: This site is no longer available.
af_ZA: Dié webwerf is nie meer beskikbaar nie.

en: This taxonomy is not hierarchical.
af_ZA: Hierdie taksonomie is nie hiërargies nie.

en: This text template will help you to create your website&#8217;s privacy policy.
af_ZA: Hierdie teks modelvorm sal jou help om jou webwerf the privaatheidsbeleid te skep.

en: This theme does not support video headers on this page. Navigate to the front page or another page that supports video headers.
af_ZA: Hierdie tema ondersteun nie video-hoofde op hierdie bladsy nie. Blaai na die voorblad of 'n ander bladsy wat video-hoofde ondersteun.

en: This theme does not work with your version of PHP.
af_ZA: Hierdie tema is nie versoenbaar met jou PHP-weergawe nie en dit sal dus nie werk nie.

en: This theme does not work with your version of WordPress.
af_ZA: Hierdie tema is nie versoenbaar met jou WordPress-weergawe nie en dit sal dus nie werk nie.

en: This theme does not work with your versions of WordPress and PHP.
af_ZA: Hierdie tema is nie versoenbaar met jou WordPress- en PHP-weergawes nie en dit sal dus nie werk nie.

en: This theme failed to load properly and was paused within the admin backend.
af_ZA: Die tema het nie behoorlik gelaai nie, en is gestaak binne die adminarea.

en: This theme is already installed.
af_ZA: Hierdie tema is alreeds geïnstalleer.

en: This timezone does not observe daylight saving time.
af_ZA: Hierdie tydsone absorbeer nie daglig besparing tyd nie.

en: This timezone is currently in daylight saving time.
af_ZA: Dié tydsone is op die oomblik daglig besparing tyd.

en: This timezone is currently in standard time.
af_ZA: Die tydsone is op die oomblik in 'n standaard tyd.

en: This tool helps site owners comply with local laws and regulations by exporting known data for a given user in a .zip file.
af_ZA: Hierdie nutsmiddel help webwerf-eienaars om aan plaaslike wette en regulasies te voldoen deur bekende data vir 'n gegewe gebruiker oor te dra na 'n .zip lêer.

en: This type of file cannot be edited.
af_ZA: Hierdie tipe lêer kan nie gewysig word nie.

en: This unique authentication key is also missing from your %s file.
af_ZA: Hierdie unieke verifikasie sleutel word ook vermis in jou %s lêer.

en: This username is invalid because it uses illegal characters. Please enter a valid username.
af_ZA: Hierdie gebruikersnaam is ongeldig, omdat dit verbode karakters insluit. Verskaf asseblief 'n geldige gebruikersnaam.

en: This video file is too large to use as a header video. Try a shorter video or optimize the compression settings and re-upload a file that is less than 8MB. Or, upload your video to YouTube and link it with the option below.
af_ZA: Die video-lêer is te groot om as hoofstrook-video te gebruik. Probeer 'n korter video of optimaliseer die kompressieverstellings en laai 'n lêer op wat kleiner is as 8MB. Of laai jou video op na YouTube en gebruik die opsie hieronder om 'n skakel daarheen in te voeg.

en: This week
af_ZA: Hierdie week

en: This widget may contain code that may work better in the &#8220;Custom HTML&#8221; widget. How about trying that widget instead?
af_ZA: Hierdie Widget kan dalk kode bevat wat dalk beter gaan werk met die nuwe &#8220;Unieke HTML&#8221; Widget. Hoekom probeer jy nie eerder daardie Widget nie?

en: This widget may have contained code that may work better in the &#8220;Custom HTML&#8221; widget. If you have not yet, how about trying that widget instead?
af_ZA: Hierdie Widget mag kode bevat, wat dalk beter gaan werk in die nuwe &#8220;Pasgemaak HTML&#8221; Widget. Indien jy dit nog nie probeer het nie, gee hierdie nuwe Widget 'n probeer slag?

en: This widget requires JavaScript.
af_ZA: Hierdie Widget vereis JavaScript.

en: This will allow Jetpack to:
af_ZA: Hierdie sal Jetpack toelaat om:

en: This will be shown when someone hovers over the link in the blogroll, or optionally below the link.
af_ZA: Dit sal wys indien iemand hover oor die skakel in die Blogroll of optioneel onder die skakel.

en: This will clear all items from the inactive widgets list. You will not be able to restore any customizations.
af_ZA: Dít sal alle items verwyder van die onaktiewe Widget lys. Jy sal geen doelgemaakte aanpassings kan herwin nie.

en: This will contain all of your posts, pages, comments, custom fields, terms, navigation menus, and custom posts.
af_ZA: Hierdie sal al jou artikels, bladsye, kommentaar, persoonlike velde, terme, navigasie kieslyse en aangepaste artikels.

en: This will remove the background image. You will not be able to restore any customizations.
af_ZA: Hierdie sal die agtergrond foto verwyder. Jy sal nie enige veranderinge kan herstel nie.

en: This will remove the header image. You will not be able to restore any customizations.
af_ZA: Hierdie sal die hoofstrook foto verwyder. Jy sal nie enige verandering kan herstel nie.

en: This will replace the current editor content with the last backup version. You can use undo and redo in the editor to get the old content back or to return to the restored version.
af_ZA: Dit sal die huidige inhoud van die skryfpaneel met die laaste rugsteunkopie vervang. Jy kan die ontdoen en herdoen funksies in die skryfpaneel gebruik om die ou inhoud terug te kry of om na die herstelde weergawe terug te keer.

en: This will restore the original background image. You will not be able to restore any customizations.
af_ZA: Hierdie sal die oorspronklike agtergrond foto herstel. Jy sal nie enige veranderinge kan herstel nie.

en: This will restore the original header image. You will not be able to restore any customizations.
af_ZA: Hierdie sal die oorspronklike hoofstrook foto herstel. Jy sal wel nie enige veranderinge kan herstel nie.

en: Three Columns
af_ZA: Drie kolomme

en: Thu
af_ZA: Do

en: Thumbnail
af_ZA: Piekieprentjie

en: Thumbnail Height
af_ZA: Piekieprentjie hoogte

en: Thumbnail Settings
af_ZA: Piekieprentjie verstellings

en: Thumbnail Settings Help
af_ZA: Piekieprentjie Verstellings Hulp

en: Thumbnail Width
af_ZA: Piekieprentjie wydte

en: Thumbnail size
af_ZA: Piekieprentjie grootte

en: Thursday
af_ZA: Donderdag

en: Time
af_ZA: Tyd

en: Time Format
af_ZA: Tydformaat

en: Time Slider
af_ZA: Tyd wisselaar

en: Time Zone
af_ZA: Tydsone

en: Time to add some links! Click &#8220;%s&#8221; to start putting pages, categories, and custom links in your menu. Add as many things as you would like.
af_ZA: Tyd vir skakels byvoeg! Kliek &#8220;%s&#8221; om bladsye, kategorië en unieke skakels tot jou kieslys by te voeg. Voeg so veel items by as wat jy wil.

en: Timezone
af_ZA: Tydsone

[ctx: TinyMCE]
en: Blocks
af_ZA: Blokke

[ctx: TinyMCE]
en: Formats
af_ZA: Formaat

[ctx: TinyMCE]
en: Headings
af_ZA: Opskrifte

[ctx: TinyMCE]
en: Insert template
af_ZA: Voeg tema in

[ctx: TinyMCE]
en: Templates
af_ZA: Templaate

[ctx: TinyMCE menu]
en: Edit
af_ZA: Wysig

[ctx: TinyMCE menu]
en: File
af_ZA: Lêer

[ctx: TinyMCE menu]
en: Format
af_ZA: Formaat

[ctx: TinyMCE menu]
en: Insert
af_ZA: Voeg by

[ctx: TinyMCE menu]
en: Table
af_ZA: Tabel

[ctx: TinyMCE menu]
en: Tools
af_ZA: Gereedskap

[ctx: TinyMCE menu]
en: View
af_ZA: Kyk

en: Title
af_ZA: Titel

en: Title Attribute
af_ZA: Titel kenmerk

en: Title and Post Editor
af_ZA: Titel en artikel skryfpaneel

en: Title for the object, as it exists in the database.
af_ZA: Titel vir die voorwerp, soos dit voorkom in die databasis.

en: Title for the widget
af_ZA: Titel vir die Widget

en: Title of block type.
af_ZA: Blok-tipe se titel.

en: Title:
af_ZA: Titel:

en: Title:
af_ZA: Titel:

en: To activate a widget drag it to a sidebar or click on it. To deactivate a widget and delete its settings, drag it back.
af_ZA: Om 'n Widget te aktiveer, trek dit na 'n kantkolom of kliek op dit. Om dit te deaktiveer en die Widget se verstellings te verwyder, trek dit terug.

en: To activate your user, please click the following link:
    
    %s
    
    After you activate, you will receive *another email* with your login.
af_ZA: Om jou gebruiker te aktiveer, kliek asseblief op die volgende skakel:
    
    %s
    
    Na die aktiveeringsproses sal jy *nog* 'n e-pos ontvang met jou inteken besonderhede.

en: To add a custom link, <strong>expand the Custom Links section, enter a URL and link text, and click Add to Menu</strong>
af_ZA: Om 'n unieke skakel by te voeg, <strong>maak die unieke skakels seksie oop en voer die URL en skakel teks in en kliek op Voeg by kieslys</strong>.

en: To add a new menu instead of assigning an existing one, <strong>click the &#8217;Use new menu&#8217; link</strong>. Your new menu will be automatically assigned to that theme location
af_ZA: Om 'n nuwe kieslys by te voeg, in plaas van 'n huidige een te gebruik, <strong>kliek op &#8217;Gebruik nuwe kieslys&#8217; skakel</strong>. Jou nuwe kieslys sal automaties bygevoeg word tot daardie tema se plek.

en: To add a new user for your site, click the Add New button at the top of the screen or Add New in the Users menu section.
af_ZA: Om 'n nuwe gebruiker tot jou webwerf by te voeg, kliek op Voeg nuwe by knoppie, boaan die skerm. Jy kan ook gaan na Voeg nuwe by in die Gebruikers kieslys area.

en: To add a new user to your site, fill in the form on this screen and click the Add New User button at the bottom.
af_ZA: Om 'n nuwe gebruiker by te voeg, vul die vorm op hierdie skerm in en kliek op die Voeg Nuwe Gebruiker knoppie aan die onderkant.

en: To assign menus to one or more theme locations, <strong>select a menu from each location&#8217;s dropdown</strong>. When you are finished, <strong>click Save Changes</strong>
af_ZA: Om kieslyste toe te wys na meer as een plek, <strong>selekteer 'n kieslys van elke plek se saklys.</strong> Wanneer jy klaar is, <strong>kliek op Stoor Veranderinge</strong>.

en: To crop the image, click on it and drag to make your selection.
af_ZA: Om die prent klein te knip, kliek op dit en sleep om jou keuse te maak.

en: To delete media items, click the Bulk Select button at the top of the screen. Select any items you wish to delete, then click the Delete Selected button. Clicking the Cancel Selection button takes you back to viewing your media.
af_ZA: Om die media-items uit te wis, klik op die "Kies alles"-knoppie bo-aan die skerm. Kies enige items wat jy wil afvee en klik dan die "Wis gekose items uit"-knoppie. Om terug te keer na waar jy al jou media kan bekyk, klik op die "Kanselleer keuse"-knoppie.

en: To edit a menu currently assigned to a theme location, <strong>click the adjacent &#8217;Edit&#8217; link</strong>
af_ZA: Om die kieslys te verander wat huidiglik toegewys is tot die tema se plek, <strong>kliek op die skakel langsaan die &#8217;Wysig&#8217; skakel</strong>

en: To edit an existing menu, <strong>choose a menu from the dropdown and click Select</strong>
af_ZA: Om 'n bestaande kieslys te wysig, <strong>moet jy jou kieslys vanaf die saklys kies en kliek op Uitkies</strong>

en: To enhance your site&#8217;s security, you should consider removing any themes you are not using. You should keep %1$s, the default WordPress theme, %2$s, your active theme, and %3$s, its parent theme.
af_ZA: Ten einde jou webblad se sekuriteit te verbeter, beveel ons aan dat jy alle temas verwyder wat jy nie gebruik nie. Hou %1$s, die standaard WordPress tema, %2$s, jou huidige tema, en %3$s, jou huidige tema se ouertema.

en: To enhance your site&#8217;s security, you should consider removing any themes you are not using. You should keep your active theme, %1$s, and %2$s, its parent theme.
af_ZA: Ten einde jou webblad se sekuriteit te verbeter, beveel ons aan dat jy alle temas verwyder wat jy nie gebruik nie. Hou jou huidige tema, %1$s, en %2$s, jou huidige tema se ouertema.

en: To manage plugins on your site, visit the Plugins page: %s
af_ZA: Besoek die uitbreiding-blad om die uitbreidings op jou webwerf te bestuur: %s

en: To manage themes on your site, visit the Themes page: %s
af_ZA: Besoek die tema-blad om die temas op jou webwerf te bestuur: %s

en: To move away from this area, press the Esc key followed by the Tab key.
af_ZA: Om vanaf hierdie area weg te beweeg, kliek die Esc-sleutel gevolg deur die Tab-sleutel.

en: To move focus to other buttons use Tab or the arrow keys. To return focus to the editor press Escape or use one of the buttons.
af_ZA: Om fokus te skuif na ander knoppies gebruik Tab of die pyltjie sleutels . Om fokus terug te keer na die redakteur pers Escape of gebruik een van die knoppies.

en: To navigate between revisions, <strong>drag the slider handle left or right</strong> or <strong>use the Previous or Next buttons</strong>.
af_ZA: Om tussen weergawes te wissel, <strong>skuif die skuiwer na links of regs</strong> of <strong>gebruik die &#8220;vorige&#8221; en &#8220;volgende&#8221; knoppies</strong>.

en: To reorganize menu items, <strong>drag and drop items with your mouse or use your keyboard</strong>. Drag or move a menu item a little to the right to make it a submenu
af_ZA: Om kieslys items te herorganiseer, <strong>sleep en sak items met jou muis of gebruik die sleutelbord</strong>. Trek of beweeg die kieslys item 'n bietjie na die regterkant om dit 'n sub-item te maak.

en: To reset your password, visit the following address:
af_ZA: Besoek die volgende adres om jou wagwoord te herstel:

en: To restore a revision, <strong>click Restore This Revision</strong>.
af_ZA: <strong>Kliek Herstel Hierdie Weergawe</strong> om 'n weergawe te herstel.

en: To set your password, visit the following address:
af_ZA: Gebruik die volgende adres om u wagwoord te herstel:

en: To the top
af_ZA: Boontoe

en: To use a background image, simply upload it or choose an image that has already been uploaded to your Media Library by clicking the &#8220;Choose Image&#8221; button. You can display a single instance of your image, or tile it to fill the screen. You can have your background fixed in place, so your site content moves on top of it, or you can have it scroll with your site.
af_ZA: Om die agtergrond foto te gebruik, hoef jy net 'n foto op te laai of een te kies wat al klaar opgelaai is na jou Media biblioteek, deur te kliek op die &#8220;Kies foto&#8221; knoppie. Jy kan een grootte van die foto wys of jy kan dit laat herhaal om die hele skerm te vul. Jy kan ook die foto laat vas sit op een plek in die agtergrond, sodat die bladsy oor dit beweeg of laat saam met die bladsy beweeg.

en: Today
af_ZA: Vandag

en: Toggle Editor Text Direction
af_ZA: Wissel teks se rigting

en: Toggle add category
af_ZA: Wissel voeg kategorie by

en: Toggle panel: %s
af_ZA: Wissel paneel: %s

en: Toggle section: %s
af_ZA: Skakel artikel: %s

en: Toggle section: Custom Links
af_ZA: Nuts afdeling: Pasgemaakte skakels

en: Tokyo
af_ZA: Tokio

en: Tomorrow
af_ZA: Môre

en: Too many redirects.
af_ZA: Te veel blaaier ompaaie.

en: Toolbar
af_ZA: Nutsbalk

en: Toolbar Toggle
af_ZA: Nutsbalk sakakelaar

en: Tools
af_ZA: Gereedskap

en: Top
af_ZA: Bo

en: Top Clicks
af_ZA: Top Klieke

en: Top Clicks are calculated from 48-72 hours of stats. They take a while to change.
af_ZA: Top Klieke word bereken vanuit 48-72 ure se statistieke. Neem dus 'n ruk om te verander.

en: Top Left
af_ZA: Bo links

en: Top Posts
af_ZA: Top Skrywes

en: Top Posts &amp; Pages
af_ZA: Top Artikels &amp; Bladsye

en: Top Posts &amp; Pages by views are calculated from 24-48 hours of stats. They take a while to change.
af_ZA: Die top artikels &amp; bladsye volgens besoeke word bereken uit 24-48 uur se statistiek. Dit neem 'n rukkie om te verander.

en: Top Posts for %1$s days ending %2$s
af_ZA: Top Skrywes vir %1$s dae wat eindig %2$s

en: Top Posts for %1$s days ending %2$s (Summarized)
af_ZA: Top Skrywes vir %1$s dae wat eindig %2$s (Opgesom)

en: Top Right
af_ZA: Bo regs

en: Total
af_ZA: Totaal

en: Total installation size
af_ZA: Totale installasiegrootte

en: Total size is not available. Some errors were encountered when determining the size of your installation.
af_ZA: Totale grootte is nie beskikbaar nie. Foute is teëgekom tydens vasstelling van jou installasie se grootte.

en: Total:
af_ZA: Totaal:

en: Total: %s
af_ZA: Totaal: %s

en: Totals
af_ZA: Totale

en: Totals.
af_ZA: Totale

en: Track %1$s of %2$s.
af_ZA: Baan %1$s van %2$s.

en: Track %s.
af_ZA: Baan %s.

en: Trackback
af_ZA: Terugskakeling

en: Trackback excerpt:
af_ZA: Terugspeur-uittreksel:

en: Trackbacks are a way to notify legacy blog systems that you&#8217;ve linked to them. If you link other WordPress sites, they&#8217;ll be notified automatically using <a href="%s">pingbacks</a>, no other action necessary.
af_ZA: Terugskakelings is 'n manier om die hele webjoernaal sisteem te laat weet jou webjoernaal
    &#8217;
    skakel met ander webjoernale. Indien jy skakel met ander WordPress webwerwe, sal hulle
    &#8217;
    outomaties in kennis gestel word deur die aanwending van
    <a href="%s">
    pingbacks
    </a>.
    Geen verdere aksie word van jou benodig nie.

en: Tracks (subtitles, captions, descriptions, chapters, or metadata)
af_ZA: Spore (onderskrifte, byskrifte, beskrywings, hoofstukke of metadata)

[ctx: Translate this to be the equivalent of English Translators in your language for the credits page Translators section]
en: Translators
af_ZA: Vertalers

en: Translation Ready
af_ZA: Gereed vir vertaling

en: Translation Updates
af_ZA: Vertaalingbywerking

en: Transparent
af_ZA: Deurskynend

en: Transparent background
af_ZA: Deurskynende agtergrond

en: Trash
af_ZA: Vullis

en: Trash <span class="count">(%s)</span> | Trash <span class="count">(%s)</span>
af_ZA[0]: Asblik <span class="count">(%s)</span>
af_ZA[1]: Asblik <span class="count">(%s)</span>

en: Trash it: %s
af_ZA: Gooi dit weg: %s

en: Troubleshooting
af_ZA: Probleemoplossing

en: Try Again
af_ZA: Probeer weer

en: Try again
af_ZA: Probeer weer

en: Tue
af_ZA: Di

en: Tuesday
af_ZA: Dinsdag

[ctx: Tuesday initial]
en: T
af_ZA: D

en: Turn comments on or off
af_ZA: Sit kommentare aan of af

en: Twice Daily
af_ZA: Twee keer Daagliks

en: Twitter Timeline
af_ZA: Twitter-tydlyn

en: Two Columns
af_ZA: Twee kolomme

en: Type
af_ZA: Tipe

en: Type attribution for the term.
af_ZA: Tipe erkenning vir die term.

en: Type the new password again.
af_ZA: Tik weer die nuwe wagwoord.

en: Type the password again.
af_ZA: Tik weer die wagwoord.

en: Type your new password again.
af_ZA: Tik weer jou nuwe wagwoord in.

en: Types associated with the taxonomy.
af_ZA: Tipes geassosieer met die Taksonomie.

en: Typography
af_ZA: Tipografie

en: URL of the term.
af_ZA: URL van die term.

en: URL of the user.
af_ZA: URL van die gebruiker.

en: URL to the %s audio source file
af_ZA: URL na die %s audio lêer

en: URL to the %s video source file
af_ZA: URL na die %s video se lêer

en: URL to the edited image file.
af_ZA: Die gewysigde illustrasie-lêer se URL.

en: URL to the media file
af_ZA: URL na die Media lêer

en: URL to the object.
af_ZA: URL na die voorwerp.

en: URL to the original attachment file.
af_ZA: URL na die oorspronklike aangehegde leêr.

en: UTC means Coordinated Universal Time.
af_ZA: UTC verwys na gekoördineerde universiële tyd

en: UTF8MB4 is supported
af_ZA: UTF8MB4 word ondersteun

en: UTF8MB4 is the character set WordPress prefers for database storage because it safely supports the widest set of characters and encodings, including Emoji, enabling better support for non-English languages.
af_ZA: UTF8MB4 is die karakterstel wat WordPress verkies vir databasisstoring, want dit ondersteun die grootste stel karakters en koderings, insluitend Emoji, wat ook beter ondersteuning for tale buiten Engels beteken.

en: Ukrainian
af_ZA: Oekraïens

en: Unable to add this request. A valid email address or username must be supplied.
af_ZA: Kan nie hierdie versoek byvoeg nie. 'n Geldige eposadres of gebruikernaam moet voorsien word.

en: Unable to archive the personal data export file (HTML format).
af_ZA: Die persoonlike-inligting uitgaande-oordrag (in HTML formaat) kon nie in die argief geberg word nie.

en: Unable to archive the personal data export file (JSON format).
af_ZA: Die persoonlike-inligting uitgaande-oordrag (in JSON formaat) kon nie in die argief geberg word nie.

en: Unable to claim actions. Database error.
af_ZA: Nie in staat om aksies te eis nie. Databasisfout.

en: Unable to connect to the filesystem. Please confirm your credentials.
af_ZA: Nie in staat om met die dokument sisteem te konnekteer nie. Bevestig asseblief jou informasie.

en: Unable to create a Privacy Policy page.
af_ZA: Kan nie 'n Privaatheidsbeleidbladsy skep nie.

en: Unable to create directory %s. Is its parent directory writable by the server?
af_ZA: Kan nie lêer %s skep nie. Is die diensrekenaar gemagtig om die ouer-lêer te wysig?

en: Unable to create new image.
af_ZA: Kon nie nuwe foto skep nie.

en: Unable to create personal data export folder.
af_ZA: Die persoonlike-inligting uitgaande-oordrag lêer-omhulsel kon nie geskep word nie.

en: Unable to crop this image.
af_ZA: Hierdie illustrasie kan nie geknip word nie.

en: Unable to determine if Ghostscript is installed
af_ZA: Kan nie bepaal of Ghostscript geïnstalleer is nie

en: Unable to determine server architecture
af_ZA: Kan nie bedienerargitektuur bepaal nie

en: Unable to determine some settings, as the %s function has been disabled.
af_ZA: Kan nie sekere instellings bepaal nie, aangesien die %s funksie afgeskakel is.

en: Unable to determine what plugin was installed.
af_ZA: Kan nie bepaal watter uitbreiding geïnstalleer was nie.

en: Unable to determine what web server software is used
af_ZA: Kan nie bepaal watter webbedienersagteware gebruik is nie

en: Unable to edit this image.
af_ZA: Hierdie illustrasie kan nie gewysig word nie.

en: Unable to get meta information for file.
af_ZA: Die meta-inligting kan nie vir die lêer bekom word nie.

en: Unable to initiate confirmation for personal data request.
af_ZA: 'n Bevestiging t.o.v. die persoonlike-inligting versoek kon nie begin word nie.

en: Unable to initiate confirmation request.
af_ZA: Kan nie bevestigingsversoek begin nie.

en: Unable to locate WordPress theme directory.
af_ZA: Kon nie die WordPress tema leêr kry nie.

en: Unable to open export file (archive) for writing.
af_ZA: Kan nie uitvoerlêer (argief) oopmaak vir skryf nie.

en: Unable to open personal data export (HTML report) for writing.
af_ZA: Die persoonlike-inligting uitgaande-oordrag (HTML verslag) kon nie oopgemaak word om na te skryf nie.

en: Unable to preview media due to an unknown error.
af_ZA: Kon nie na media kyk nie, as gevolg van 'n fout.

en: Unable to reach WordPress.org at %1$s: %2$s
af_ZA: Kan nie WordPress.org by %1$s bereik nie: %2$s

en: Unable to reduce stock for item %s.
af_ZA: Kan nie voorraad vir item %s verminder nie.

en: Unable to retrieve the error message from MySQL
af_ZA: Nie in staat om die boodskap oor die fout vanaf "MySQL" te verhaal nie

en: Unable to rotate this image.
af_ZA: Hierdie illustrasie kan nie gedraai word nie.

en: Unable to save due to %s invalid setting. | Unable to save due to %s invalid settings.
af_ZA[0]: Kan nie stoor nie as gevolg van %s ongeldige instelling.
af_ZA[1]: Kan nie stoor as gevolg van %s ongeldige instellings nie.

en: Unable to save the image.
af_ZA: Kon nie die foto stoor nie.

en: Unable to send personal data export confirmation email.
af_ZA: Kan nie persoonlike inligtinguitvoer bevestigings e-pos stuur nie.

en: Unable to send personal data export email.
af_ZA: Kan nie persoonlike uitvoer-epos stuur nie.

en: Unable to submit this form, please refresh and try again.
af_ZA: Kon nie hierdie vorm stuur nie, laai asseblief weer en probeer weer.

en: Unable to submit this form, please try again.
af_ZA: Kan nie hierdie vorm indien nie. Probeer asseblief weer.

en: Unable to trash changes.
af_ZA: Kan nie verander nie.

en: Unapprove
af_ZA: Keur af

en: Unapprove this comment
af_ZA: Keur hierdie kommentaar af

en: Unapproved
af_ZA: Nie goedgekeur nie

en: Unarchive
af_ZA: Onargiveer

en: Unauthorized to modify setting due to capability.
af_ZA: Ongemagtig on instelling te wysig weens vermoë.

en: Unauthorized. You may remove the %s param to preview as frontend.
af_ZA: Ongemagtig. Jy kan die %s-beperking verwyder om die voorskou soos-die-voorkant te wys.

en: Unavailable
af_ZA: Nie beskikbaar nie

en: Uncategorized
af_ZA: Ongekategoriseerd

en: Unchanged:
af_ZA: Onveranderd:

en: Undefined
af_ZA: Ongedefiniëer

en: Under %s
af_ZA: Onder %s

en: Underline
af_ZA: Onderstreep

en: Undo
af_ZA: Ontdoen

en: Undo.
af_ZA: Ontdoen.

en: Undo?
af_ZA: Ontdoen?

en: Unexpected response from the server. The file may have been uploaded successfully. Check in the Media Library or reload the page.
af_ZA: Onverwagte respons van die bediener. Die lêer kon suksesvol opgelaai het. Kyk in die Mediabiblioteek of herlaai die bladsy.

en: Unfortunately your order cannot be processed as the originating bank/merchant has declined your transaction. Please attempt your purchase again.
af_ZA: Ongelukkig kan jou bestelling nie geprosseseer word nie, want die oorsprong bank/handelaar het jou transaksie afgekeur. Probeer asseblief weer om jou aankoop te maak.

en: Unique identifier for the object.
af_ZA: Unieke identifiseerder vir die voorwerp.

en: Unique identifier for the term.
af_ZA: Unieke identifiseerder vir hierdie term.

en: Unique identifier for the user.
af_ZA: Unieke identifiseerder vir die gebruiker.

en: Unique name identifying the block type.
af_ZA: Unieke naam wat die bloktipe identifiseer.

en: Unique name identifying the style.
af_ZA: Unieke naam wat die styl identifiseer.

en: Unique registered name for the block.
af_ZA: Unieke geregistreerde naam vir die blok.

en: Universal
af_ZA: Universeel

en: Universal time is %s.
af_ZA: Universele tyd is %s.

en: Unknown API error.
af_ZA: Onbekende API fout.

en: Unknown Feed
af_ZA: Onbekende Voer

en: Unknown action.
af_ZA: Onbekende aksie.

en: Unknown email address. Check again or try your username.
af_ZA: Onbekende e-posadres. Probeer weer of gebruik jou gebruikernaam.

en: Unknown error
af_ZA: Onbekende fout

en: Unmute
af_ZA: Klank

en: Unpacking the package&#8230;
af_ZA: Pakket word uitgepak&#8230;

en: Unpublished
af_ZA: Ongepubliseerd

en: Unrecognized background setting.
af_ZA: Onherkenbare agtergrond verstelling.

en: Unregistering a built-in post type is not allowed
af_ZA: Ingeboude bydrae-tipes kan nie deregistreer word nie

en: Unregistering a built-in taxonomy is not allowed.
af_ZA: Ingeboude taksonomieë kan nie onregistreer word nie

en: Untested with your version of WordPress
af_ZA: Ongetoets met jou weergawe van WordPress

en: Untitled
af_ZA: Titelloos

en: Untrash
af_ZA: Kanseleer weggooi

en: Up one
af_ZA: Een op

en: Update
af_ZA: Dateer op

en: Update %s now
af_ZA: Bywerk %s nou

en: Update Available
af_ZA: Bywerking beskikbaar

en: Update Category
af_ZA: Werk kategorie by

en: Update Comment
af_ZA: Opdateer kommentaar

en: Update Complete
af_ZA: Opdateering Voltooi

en: Update Incompatible
af_ZA: Die nuwe weergawe is onversoenbaar

en: Update Jetpack Now
af_ZA: Gradeer Jetpack nou op

en: Update Link
af_ZA: Opdateer skakel

en: Update Link Category
af_ZA: Opdateer skakel kategorie

en: Update Now
af_ZA: Opdateer nou

en: Update PHP
af_ZA: Opdateer PHP

en: Update Plugins
af_ZA: Gradeer uitbreidings op

en: Update Profile
af_ZA: Opdateer profiel

en: Update Services
af_ZA: Opdateer dienste

en: Update Tag
af_ZA: Werk Etiket By

en: Update User
af_ZA: Opdateer gebruiker

en: Update WordPress
af_ZA: Opdateer WordPress

en: Update anyway, even though it might break your site?
af_ZA: Wil jy in elkgeval opdateer, al kan dit dalk jou webwerf breek?

en: Update audio playlist
af_ZA: Bywerk oudio speellys

en: Update gallery
af_ZA: Dateer galery op

en: Update gallery settings
af_ZA: Opdateer gallery verstellings

en: Update now
af_ZA: Opdateer nou

en: Update progress
af_ZA: Opdateer vordering

en: Update to %s
af_ZA: Opdateer na %s

en: Update video playlist
af_ZA: Bywerk Video speellys

en: Update your plugins
af_ZA: Dateer jou plugins op

en: Updated %s.
af_ZA: Opdateer %s.

en: Updated Primary Blog.
af_ZA: Die primêre blog is opgedateer.

en: Updates
af_ZA: Bywerkings

en: Updates %s
af_ZA: Opdaterings %s

en: Updating
af_ZA:  Opdatering

en: Updating Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
af_ZA: Opdateer Plugin %1$s (%2$d/%3$d)

en: Updating Theme %1$s (%2$d/%3$d)
af_ZA: Opdateer tema %1$s (%2$d/%3$d)

en: Updating comment failed.
af_ZA: Die bywerking van die kommentaar het misluk.

en: Updating comment status failed.
af_ZA: Die bywerking van die kommentaar se status het misluk.

en: Updating database
af_ZA: Besig om die databasis by te werk

en: Updating the plugin&#8230;
af_ZA: Besig om die uitbreiding op te gradeer&#8230;

en: Updating the theme&#8230;
af_ZA: Besig om die tema op te dateer&#8230;

en: Upload
af_ZA: Oplaai

en: Upload Limit Exceeded
af_ZA: Oplaai-limiet oorskry

en: Upload New Media
af_ZA: Laai nuwe media op

en: Upload an image
af_ZA: Laai 'n foto op

en: Upload date:
af_ZA: Oplaai datum:

en: Upload failed.
af_ZA: Oplaai het misluk.

en: Upload failed. Please reload and try again.
af_ZA: Oplaai het misluk. Herlaai asseblief, en probeer weer.

en: Upload file and import
af_ZA: Laai lêer op en voer in

en: Upload files
af_ZA: Laai lêers op

en: Upload images
af_ZA: Laai media op

en: Upload max filesize
af_ZA: Oplaai maksimum lêergrootte

en: Upload stopped.
af_ZA: Oplaai gestop.

en: Upload theme
af_ZA: Laai tema op

en: Upload your video in %1$s format and minimize its file size for best results. Your theme recommends a height of %2$s pixels.
af_ZA: Laai jou video in %1$s formaat op en verminder die leêr se grootte vir die beste resultate. Jou tema beveel 'n hoogte van %2$s pixels aan.

en: Upload your video in %1$s format and minimize its file size for best results. Your theme recommends a width of %2$s pixels.
af_ZA: Laai jou video in %1$s formaat op en verminder die leêr se grootte vir die beste resultate. Jou tema beveel 'n wydte van %2$s pixels aan.

en: Upload your video in %1$s format and minimize its file size for best results. Your theme recommends dimensions of %2$s pixels.
af_ZA: Laai jou video in %1$s formaat op en verminder die leêr se grootte vir die beste resultate. Jou tema beveel 'n grootte van %2$s pixels aan.

en: Uploaded Images
af_ZA: Opgelaaide fotos

en: Uploaded by:
af_ZA: Opgelaai deur:

en: Uploaded on:
af_ZA: Opgelaai op:

en: Uploaded on: %s
af_ZA: Opgelaai na: %s

en: Uploaded to this page
af_ZA: Laai tans op na hierdie bladsy

en: Uploaded to this post
af_ZA: Opgelaai na hierdie bladsy!

en: Uploaded to:
af_ZA: Opgelaai na:

[ctx: Uploader: Drop files here - or - Select Files]
en: or
af_ZA: of

en: Uploading
af_ZA: Tans besig om op te laai

en: Uploading Files
af_ZA: Laai lêers op

en: Uploading Files allows you to choose the folder and path for storing your uploaded files.
af_ZA: Oplaai van Lêers laat jou toe om te die lêer of pad te kies waar jy wil hê jou opgelaaide lêers gestoor moet word.

en: Uploads
af_ZA: Oplaaie

en: Uploads directory location
af_ZA: Oplaaie lêerligging

en: Uploads directory size
af_ZA: Oplaaie lêergrootte

en: Usage of the title attribute on the login logo is not recommended for accessibility reasons. Use the link text instead.
af_ZA: Gebruik van die titelkenmerk op die intekenlogo word nie aanbeveel nie vir toeganklikheidsredes. Gebruik eerder die skakelteks.

en: Usage of user levels is deprecated. Use capabilities instead.
af_ZA: Gebruik van gebruikersvlakke word verval. Gebruik vermoëns eerder.

en: Use %s instead if you do not want the value echoed.
af_ZA: Gebruik eerder %s as jy nie die waarde geprint wil hê nie.

en: Use %s instead.
af_ZA: Gebruik %s in plaas.

en: Use Left/Right Arrow keys to advance one second, Up/Down arrows to advance ten seconds.
af_ZA: Gebruik links/regs pyltjies om per sekonde voorentoe te gaan en op/af pyltjies om tien sekondes op 'n slag voorentoe te gaan.

en: Use This Page
af_ZA: Gebruik hierdie bladsy

en: Use Up/Down Arrow keys to increase or decrease volume.
af_ZA: Gebruik die Op/Af knoppies om die volume te verhoog of te verlaag.

en: Use commas instead of %s to separate excluded terms.
af_ZA: Om die terme apart te hou, gebruik kommas in plaas van %s.

en: Use https
af_ZA: Gebruik https

en: Use the %s filter instead.
af_ZA: Gebruik eerder die %s filter.

en: Use the Custom HTML widget to add arbitrary HTML code to your widget areas.
af_ZA: Gebruik die aangepaste HTML Widget om arbitrêre HTML kode by jou Widget areas te voeg.

en: Use the arrow buttons at the top of the dialog, or the left and right arrow keys on your keyboard, to navigate between media items quickly.
af_ZA: Navigeer vinnig tussen media-items met die knoppies bo-aan die venster of deur van die links- en regs-knoppies op jou sleutelbord gebruik te maak.

en: Used as:
af_ZA: Gebruik as:

[ctx: Used in Press This to indicate where the content comes from.]
en: Source:
af_ZA: Bron:

en: Used: %1$s%% of %2$s
af_ZA: Gebruik: %1$s%% van %2$s

en: User
af_ZA: Gebruiker

en: User %s added
af_ZA: Gebruiker %s bygevoeg

en: User Agent
af_ZA: Gebruikersagent

en: User Dashboard: %s
af_ZA: Gebruiker Dashboard: %s

en: User Description
af_ZA: Gebruiker beskrywing

en: User Display Name
af_ZA: Gebruikervertoonnaam

en: User Email
af_ZA: Gebruiker E-pos

[ctx: User Field]
en: Email
af_ZA: E-posadres

en: User First Name
af_ZA: Gebruiker se eerste naam

en: User ID
af_ZA: Gebruiker ID

en: User Language
af_ZA: Gebruikertaal

en: User Last Name
af_ZA: Gebruiker se van

en: User Login Name
af_ZA: Gebruikerintekennaam

en: User Nice Name
af_ZA: Gebruiker "Nice Name"

en: User Nickname
af_ZA: Gebruikerbynaam

en: User Registration Date
af_ZA: Gebruikerregistrasiedatum

en: User Request
af_ZA: Gebruikersversoek

en: User Requests
af_ZA: Gebruikersversoeke

en: User Roles
af_ZA: Gebruiker rolle

en: User URL
af_ZA: Gebruiker URL

en: User added.
af_ZA: Gebruiker bygevoeg.

en: User already exists. Password inherited.
af_ZA: Gebruiker bestaan alreeds. Wagwoord geërf.

en: User cannot be added to this site.
af_ZA: Die gebruiker kon nie tot hierdie webwerf gevoeg word nie.

en: User count
af_ZA: Gebruikertelling

en: User deleted.
af_ZA: Gebruiker verwyder

en: User deletion is not allowed from this screen.
af_ZA: Die verwydering van 'n gebruiker word nie op hierdie skerm toegelaat nie.

en: User has been added to your site.
af_ZA: Gebruiker is tot jou webwerf bygevoeg.

en: User has been created, but could not be added to this site.
af_ZA: Die gebruiker was geskep, maar kon nie tot die webwerf bygevoeg word nie.

en: User has blocked requests through HTTP.
af_ZA: Gebruiker het all versoeke geblok deur HTTP.

en: User has no sites or content and will be deleted.
af_ZA: Gebruiker het geen webwerwe of inhoud en sal verwyder word.

en: User removed from this site.
af_ZA: Gebruiker is verwyder van hierdie webwerf.

[ctx: User role]
en: Administrator
af_ZA: Administrateur

[ctx: User role]
en: Author
af_ZA: Outeur

[ctx: User role]
en: Contributor
af_ZA: Bydraer

[ctx: User role]
en: Editor
af_ZA: Redakteur

[ctx: User role]
en: Subscriber
af_ZA: Intekenaar

en: User updated.
af_ZA: Gebruiker opgedateer.

en: User&#8217;s Session Tokens data.
af_ZA: Gebruikersessietekensdata

en: User&#8217;s comment data.
af_ZA: Gebruiker se kommentaarinligting.

en: User&#8217;s location data used for the Community Events in the WordPress Events and News dashboard widget.
af_ZA: Gebruiker se liggingsdata gebruik vir die Gemeenskapsgebeurtenisse in die WordPress Gebeurtenisse en Nuus beheerpaneelwidget.

en: User&#8217;s media data.
af_ZA: Gebruiker se mediainligting.

en: User&#8217;s profile data.
af_ZA: Gebruiker se profielinligting.

en: Username
af_ZA: Gebruikernaam

en: Username is not editable.
af_ZA: Gebruikernaam kan nie verander word nie.

en: Username isn't editable.
af_ZA: Gebruikernaam kan nie verander word nie.

en: Username may not be longer than 60 characters.
af_ZA: Die gebruikernaam word beperk tot 60 letters.

en: Username must be at least 4 characters.
af_ZA: Gebruikernaam moet ten minste 4 karakters lank wees.

en: Username or Email Address
af_ZA: Gebruikernaam of e-pos adres

en: Username or email address
af_ZA: Gebruikernaam of e-posadres

en: Username.
af_ZA: Gebruikernaam

en: Username/Password incorrect for %s
af_ZA: Gebruikernaam/wagwoord vir %s is verkeerd

en: Username:
af_ZA: Gebruikernaam:

en: Username: %s
af_ZA: Gebruikernaam: %s

en: Usernames can only contain lowercase letters (a-z) and numbers.
af_ZA: Gebruikernaam kan slegs kleinletters (a -z ) en nommers bevat.

en: Usernames cannot be changed.
af_ZA: Gebruikerne kon nie verander word nie.

en: Users
af_ZA: Lede

en: Users do not support trashing. Set '%s' to delete.
af_ZA: Gebruikers ondersteun nie weggooi nie. Stel '%s' om te verwyder.

en: Users list
af_ZA: Gebruikerlys

en: Users list navigation
af_ZA: Gebruikerlys navigasie

en: Users must be registered and logged in to comment
af_ZA: Gebruikers moet geregistreer en ingeteken wees om 'n kommentaar te lewer

en: VAT
af_ZA: BTW

en: Value
af_ZA: Waarde

en: Value(s)
af_ZA: Waarde(s)

en: Variation URL.
af_ZA: Variasie URL.

en: Vatican
af_ZA: Vatikaan

en: Version
af_ZA: Weergawe

en: Version %1$s by %2$s
af_ZA: Weergawe %1$s deur %2$s

en: Version %s
af_ZA: Weergawe %s

en: Version of block API.
af_ZA: Weergawe van die blok-API.

en: Version:
af_ZA: Weergawe:

en: Version: %s
af_ZA: Weergawe: %s

en: Vertical
af_ZA: Vertikaal

en: Vertical space
af_ZA: Vertikale ruimte

en: Video Details
af_ZA: Video Besonderhede

en: Video Player
af_ZA: Videospeler

en: Video details
af_ZA: Video besonderhede

en: Video is paused.
af_ZA: Video is op 'n breuk.

en: Video is playing.
af_ZA: Video speel.

en: Video title
af_ZA: Videotitel

en: Video title&hellip;
af_ZA: Videotitel&hellip;

en: Vienna
af_ZA: Wene

en: Vietnamese
af_ZA: Viëtnamees

en: View
af_ZA: Beskou

en: View %1$s version %2$s details
af_ZA: Kyk na %1$s weergawe %2$s besonderhede

en: View &#8220;%s&#8221;
af_ZA: Beskou &#8220;%s&#8221;

en: View &#8220;%s&#8221; archive
af_ZA: Kyk na &#8220;%s&#8221; argief

en: View All
af_ZA: Kyk na alles

en: View Archive
af_ZA: Sien die argief

en: View Attachment Page
af_ZA: Besoek die bladsy met die aanhegsel.

en: View Category
af_ZA: Kyk na kategorie

en: View Changeset
af_ZA: Kyk na die veranderingsstel

en: View Page
af_ZA: Beskou bladsy

en: View Pages
af_ZA: Beskou Bladsye

en: View Post
af_ZA: Beskou artikel

en: View Posts
af_ZA: Beskou Berigte

en: View Privacy Policy Guide.
af_ZA: Sien Privaatheidsbeleidsgids

en: View Site
af_ZA: Kyk na webwerf

en: View Tag
af_ZA: Kyk na merk

en: View Trash
af_ZA: Bekyk die asblik

en: View User
af_ZA: Bekyk gebruiker

en: View all
af_ZA: Kyk na alles

en: View all drafts
af_ZA: Beskou alle rofwerk

en: View all posts by %s
af_ZA: Beskou all artikels deur %s

en: View all posts in %s
af_ZA: Sien alle bydraes in %s

en: View attachment page
af_ZA: Kyk na bladsy met aanhegsel

en: View comment history
af_ZA: Sien die kommentaar se geskiedenis

en: View coupon
af_ZA: Sien koepon

en: View details
af_ZA: Kyk na besonderhede

en: View mode
af_ZA: Voorskou funksie

en: View more comments
af_ZA: Sien meer kommentare

en: View page
af_ZA: Kyk na bladsy

en: View post
af_ZA: Kyk na artikel

en: View posts by %s
af_ZA: Kyk na artikels deur %s

en: View this comment
af_ZA: Kyk na dié kommentaar

en: View your site
af_ZA: Kyk na jou webwerf

en: Views
af_ZA: Sigte

en: Visibility
af_ZA: Sigbaarheid

en: Visibility:
af_ZA: Sigbaarheid:

en: Visible
af_ZA: Sigbaar

en: Visit
af_ZA: Besoek

en: Visit %s&#8217;s website
af_ZA: Besoek %s&#8217;s webwerf

en: Visit Dashboard
af_ZA: Besoek beheerpaneel

en: Visit Link
af_ZA: Besoek skakel

en: Visit Site
af_ZA: Besoek webwerf

en: Visit Theme Site
af_ZA: Besoek tema webwerf

en: Visit site
af_ZA: Besoek webwerf

en: Visitor comments may be checked through an automated spam detection service.
af_ZA: Besoekerkommentare kan nagegaan word deur 'n ge-outomatiseerde gemorsposopsporingsdiens.

en: Visual Editor
af_ZA: Visuele Skryfpaneel

en: Visual aids
af_ZA: Visuele hulp

en: Visual mode gives you an editor that is similar to a word processor. Click the Toolbar Toggle button to get a second row of controls.
af_ZA: Die sigbaarheid-funksie sluit 'n skryf-area in wat soortgelyk is aan 'n woordverwerker. Kies die knoppie om die nutsbalk te wissel. Dit maak 'n tweede ry van opsies beskikbaar.

en: Volume Slider
af_ZA: Volume wisselaar

en: Waiting for confirmation
af_ZA: Wag vir bevestiging

en: Warning | Warnings
af_ZA[0]: Waarskuwing

en: Warning! User %s cannot be deleted.
af_ZA: Waarskuwing! Gebruiker %s kan nie verwyder word nie.

en: Warning! User cannot be deleted. The user %s is a network administrator.
af_ZA: Waarskuwing! Gebruiker kan nie verwyder word nie. Die gebruiker %s is 'n netwerk administrateur.

en: Warning:
af_ZA: Waarskuwing:

en: Warning: the link has been inserted but may have errors. Please test it.
af_ZA: Waarskuwing: dié skakel is ingesit, maar kan foute hê. Toets dit asseblief.

en: Warsaw
af_ZA: Warskou

en: Wavatar (Generated)
af_ZA: Wavatar (gegenereer)

en: We already have a ping from that URL for this post.
af_ZA: Ons het al klaar 'n Ping van daardie URL vir die berig.

en: We look forward to fulfilling your order soon.
af_ZA: Ons sien daarna uit om jou bestelling so gou moontlik te vervul.

en: We look forward to seeing you soon.
af_ZA: Ons sien daarna uit om jou gou weer te sien.

en: We take privacy and transparency very seriously. To learn more about what data we collect, and how we use it, please visit <a href="%s">our Privacy Policy</a>.
af_ZA: Ons neem privaatheid en deursigtigheid baie ernstig op. Om meer uit te vind rakende die data wat ons versamel en hoe ons dit gebruik, besoek asseblief <a href="%s">ons Privaatheidsbeleid</a>.

en: We were not able to gain access to your account. Try starting over.
af_ZA: Ons kan nie toegang tot jou rekening kry nie. Probeer om van voor af te begin.

en: Web Address
af_ZA: webadres

en: Web address
af_ZA: webadres

en: Web server
af_ZA: Webbediener

en: Website
af_ZA: Webwerf

en: Website: %1$s (IP address: %2$s, %3$s)
af_ZA: Webwerf: %1$s (IP adres: %2$s, %3$s)

en: Websites
af_ZA: Webwerwe

en: Wed
af_ZA: Wo

en: Wednesday
af_ZA: Woensdag

en: Week
af_ZA: week

en: Week Starts On
af_ZA: Die week begin op

en: Weeks
af_ZA: Weke

en: Weight
af_ZA: Gewig

[ctx: Welcome panel]
en: Welcome
af_ZA: Welkom

en: Welcome to %s. This is your first post. Edit or delete it, then start writing!
af_ZA: Welkom by %s. Hierdie is jou eerste artikel. Wysig of verwyder dit en begin skryf!

en: Welcome to WordPress!
af_ZA: Welkom by WordPress!

en: Welcome to WordPress. This is your first post. Edit or delete it, then start writing!
af_ZA: Welkom by WordPress. Hierdie is jou eerste artikel. Wysig dit of vee dit uit, en begin skryf!

en: Welcome to WordPress.com
af_ZA: Welkom by WordPress.com

en: Welcome to WordPress.com! You just purchased a new domain, and the possibilities ahead are endless.
af_ZA: Welkom by WordPress.com! Jy het sopas 'n nuwe domein gekoop en die moontlikhede is eindeloos.

en: Welcome to WordPress.com. Please click the button below to confirm your email address and activate your account.
af_ZA: Welkom by WordPress.com. Kliek asseblief die knoppie hieronder om jou e-posadres the bevestig en jou rekening te aktiveer.

en: Welcome to your Dashboard!
af_ZA: Welkom by jou Beheerpaneel!

en: West
af_ZA: Wes

en: Western Cape
af_ZA: Wes-Kaap

en: What automated decision making and/or profiling we do with user data
af_ZA: Watter outomatiese besluitneming en/of profilering ons doen met gebruikersdata

en: What data breach procedures we have in place
af_ZA: Watter prosedures ons in plek het in geval van ongemagtigde toegang tot inligting

en: What do I do now?
af_ZA: Wat moet ek nou doen?

en: What is PHP and how does it affect my site?
af_ZA: Wat is PHP en hoe beïnvloed dit my webblad?

en: What personal data we collect and why we collect it
af_ZA: Watter persoonlike inligting ons insamel en hoekom ons dit insamel

en: What rights you have over your data
af_ZA: Watter regte het ons oor jou inligting

en: What should be done with content owned by %s?
af_ZA: Wat moet gedoen word met die inhoud wat behoort aan %s?

en: What should be done with content owned by these users?
af_ZA: Wat moet gedoen word met die inhoud wat behoort aan hierdie gebruikers?

en: What should be done with content owned by this user?
af_ZA: Wat moet gedoen word met die gebruiker se inhoud?

en: What third parties we receive data from
af_ZA: Van watter derdepartye ontvang ons inligting

en: What to show on the front page
af_ZA: Wat om op die voorblad te wys

en: What we share with others
af_ZA: Wat ons met ander deel

en: What&#8217;s New
af_ZA: Wat is nuut

en: What&#8217;s on your mind?
af_ZA: Waaraan dink jy?

en: What&#8217;s the difference between categories and tags? Normally, tags are ad-hoc keywords that identify important information in your post (names, subjects, etc) that may or may not recur in other posts, while categories are pre-determined sections. If you think of your site like a book, the categories are like the Table of Contents and the tags are like the terms in the index.
af_ZA: Wat is die verskil tussen kategorieë en sleutelwoorde? Soos die naam aandui is sleutelwoorde gefocus op belangrike idees waaroor die artikel gaan (name, onderwerpe ens.), wat nie noodwendig in ander artikels voorkom nie. Kategorieë aan die ander kant, groepeer artikels in afdeelings. As jy dink aan jou webwerf as 'n boek, is kategorieë soos die inhoudsopgawe en sleutelswoorde soos die indeks.

en: What's a Gravatar?
af_ZA: Wat is 'n Gravatar?

en: What’s next?
af_ZA: Wat kom volgende?

en: When a comment contains any of these words in its content, author name, URL, email, IP address, or browser&#8217;s user agent string, it will be put in the Trash. One word or IP address per line. It will match inside words, so &#8220;press&#8221; will match &#8220;WordPress&#8221;.
af_ZA: 'n Opmerking sal in die asblik gegooi word indien dit enige van hierdie woorde in die inhoud, skrywer se naam, URL, e-pos, IP-adres of die webblaaier se gebruiker-agent bevat. Een woord of IP-adres per reël. Dit sal ook binne-woorde nagaan, so &#8220;press&#8221; sal ook &#8220;WordPress&#8221; uitwys.

en: When a comment contains any of these words in its content, name, URL, email, or IP address, it will be held in the <a href="edit-comments.php?comment_status=moderated">moderation queue</a>. One word or IP address per line. It will match inside words, so &#8220;press&#8221; will match &#8220;WordPress&#8221;.
af_ZA: Indien 'n kommentaar inhoud soos 'n naam, URL, e-pos of IP bevat, sal dit gehou word in die <a href="edit-comments.php?comment_status=moderated">hersienings ry</a>. Een woord of IP per reël. Dit tel ook woorde binne in woorde op, dus &#8220;press&#8221; sal pas met &#8220;WordPress&#8221;.

en: When adding a new category on this screen, you&#8217;ll fill in the following fields:
af_ZA: Wanneer 'n nuwe kategorie tot die skerm bygevoeg word, sal jy die volgende velde moet invul:

en: When adding a new tag on this screen, you&#8217;ll fill in the following fields:
af_ZA: Wanneer 'n nuwe sleutelwoord tot die skerm bygevoeg word, sal jy die volgende velde moet invul:

en: When changing themes, there is often some variation in the number and setup of widget areas/sidebars and sometimes these conflicts make the transition a bit less smooth. If you changed themes and seem to be missing widgets, scroll down on this screen to the Inactive Widgets area, where all of your widgets and their settings will have been saved.
af_ZA: Wanneer jy temas verander, is daar soms 'n verskil in die hoeveelheid van Widget areas / kantkolom. Dit kan soms die oorbeweeg na 'n ander tema moeilik maak. Indien jy temas verander en dit lyk asof daar van jou Widgets weg is, gaan kyk aan die onderkant van jou skerm in die Onaktiewe Widget area. Hier sal jou Widgets met hulle instellings soos jy dit opgestel het, gestoor bly.

en: When in reorder mode, additional controls to reorder menu items will be available in the items list above.
af_ZA: Bykomende funksies is tydens sortering beskikbaar. Vind dit in die lys hierbo.

en: When in reorder mode, additional controls to reorder widgets will be available in the widgets list above.
af_ZA: Wanneer in herrangskik wyse, addisionele kontrole om Widgets te rangskik sal beskikbaar wees in die lys Widgets hierbo.

en: When previewing on smaller monitors, you can use the collapse icon at the bottom of the left-hand pane. This will hide the pane, giving you more room to preview your site in the new theme. To bring the pane back, click on the collapse icon again.
af_ZA: Indien jy die voorskou op 'n kleiner skerm het, kan jy die toemaak Icon aan die onderkant van die linkerkantste paneel gebruik. Hierdie sal die paneel wegsteek om jou meer skermspasie te gee om sien hoe jou webwerf met 'n nuwe tema sal lyk.

en: When registering a "variadic" theme feature, the "type" must be an "array".
af_ZA: Wanneer 'n "variadic" tema-kenmerk geregistreer word, moet die "type"-waarde "array" wees.

en: When registering a default meta value the data must match the type provided.
af_ZA: Die data moet ooreenstem met die gegewe tipe tydens die registrasie van 'n standaard meta-waarde.

en: When registering an "array" feature, the feature's schema must include the "items" keyword.
af_ZA: Wanneer die "array"-kenmerk geregistreer word, moet die kenmerk se skema die "items"-sleutelwoord insluit.

en: When registering an "array" meta type to show in the REST API, you must specify the schema for each array item in "show_in_rest.schema.items".
af_ZA: Wanneer 'n "array" meta-tipe geregistreer word om te vertoon in die REST API, moet jy die skema vir elke array-item aandui in "show_in_rest.schema.items".

en: When registering an "array" or "object" feature to show in the REST API, the feature's schema must also be defined.
af_ZA: Wanneer 'n "array" of "object" kenmerk in die REST API geregistreer word, moet die kenmerk se skema ook gedefinieer word.

en: When registering an "array" setting to show in the REST API, you must specify the schema for each array item in "show_in_rest.schema.items".
af_ZA: Wanneer 'n "array" verstelling geregistreer word om te vertoon in die REST API, moet jy die skema vir elke array-item aandui in "show_in_rest.schema.items".

en: When registering an "object" feature, the feature's schema must include the "properties" keyword.
af_ZA: Wanneer 'n "object"-kenmerk geregistreer word, moet die kenmerk se skema die "properties"-sleutelwoord insluit.

en: When starting a new paragraph with one of these formatting shortcuts followed by a space, the formatting will be applied automatically. Press Backspace or Escape to undo.
af_ZA: Indien 'n nuwe paragraaf begin word met een van hierdie formaat kortpaaie, sal die formaat automaties toegepas word. Druk Backspace of Escape om dit te ontdoen.

en: When this setting is in effect, a reminder is shown in the At a Glance box of the Dashboard that says, &#8220;Search engines discouraged&#8221;, to remind you that you have directed search engines to not crawl your site.
af_ZA: Wanneer hierdie verstellings-keuse uitgeoefen is, word 'n nota met die teks &#8220;Soekenjins word ontmoedig&#8221; in die "Op Die Oog Af"-boksie van die beheerpaneel gewys om jou te herhinner dat jy soekenjins beveel het om nie deur die webwerf te kruip nie (sommige doen dit egter steeds!)

en: When using a keyboard to navigate:
af_ZA: Wanneer jy 'n sleutelbord gebruik om te navigeer:

en: When visitors leave comments on the site we collect the data shown in the comments form, and also the visitor&#8217;s IP address and browser user agent string to help spam detection.
af_ZA: Wanneer besoekers kommentaar lewer op die webblad versamel ons die inligting aangedui in die kommentaarvorm, asook die besoeker se IP adres en blaaiergebruikersagentstring ten einde te help om gemorspos op te spoor.

en: When you click the button below WordPress will create an XML file for you to save to your computer.
af_ZA: Wanneer jy kliek op die knoppie hier onder, sal WordPress 'n XML lêer vir jou maak om te stoor op jou rekenaar.

en: When you log in, we will also set up several cookies to save your login information and your screen display choices. Login cookies last for two days, and screen options cookies last for a year. If you select &quot;Remember Me&quot;, your login will persist for two weeks. If you log out of your account, the login cookies will be removed.
af_ZA: Wanneer jy inteken sal ons ook verskeie koekies opstel om jou intekeninligting en skermvertoonkeuses te stoor. Inteken koekies hou vir twee dae, en skermkeusekoekies hou vir 'n jaar. Indien jy die &quot;Onthou My&quot; opsie kies, sal jou inteken vir twee weke hou. Indien jy uitteken uit jou rekening sal die intekeningkoekies verwyder word.

en: When you receive a new order, it will appear here.
af_ZA: Wanneer jy 'n nuwe bestelling ontvang, sal dit hier verskyn.

en: Whether a taxonomy is intended for use publicly either via the admin interface or by front-end users.
af_ZA: Of 'n taksonomie bedoel vir openbare gebruik, óf via die admin koppelvlak óf deur endgebruikers.

en: Whether a theme uses block-based templates.
af_ZA: Of 'n tema block-gebaseerde sjablone gebruik of nie.

en: Whether or not the post type can be viewed.
af_ZA: Of die artikel kan besigtig word of nie.

en: Whether or not the post type should have children.
af_ZA: Of 'n artikel-tipe sub-kategorieë moet hê.

en: Whether or not the taxonomy should have children.
af_ZA: Of die Taksonomie sub-afdeelings moet hê.

en: Whether or not the term cloud should be displayed.
af_ZA: Of die term on die wolk moet verskyn.

en: Whether posts and comments RSS feed links are added to head.
af_ZA: Of artikels en kommentaar RSS toevoerskakels by die hoof gevoeg word.

en: Whether posts of this status may have floating published dates.
af_ZA: Of artikels met hierdie status drywende publikasiedatums kan hê.

en: Whether posts of this status should be shown in the front end of the site.
af_ZA: Of berigte met hierdie status moet wys op die webwerf.

en: Whether posts with this status should be private.
af_ZA: Of berigte met hierdie status privaat moet wees.

en: Whether posts with this status should be protected.
af_ZA: Of artikels met hierdie status beskerm moet word.

en: Whether posts with this status should be publicly-queryable.
af_ZA: Of berigte met hierdie status beskikbaar moet wees vir publieke navraag.

en: Whether the content is protected with a password.
af_ZA: Of die inhoud beskerm moet word met 'n wagwoord.

en: Whether the excerpt is protected with a password.
af_ZA: Of die uittreksel beskerm moet word met 'n wagwoord.

en: Whether the plugin can only be activated network-wide.
af_ZA: Of dit uitbreiding slegs netwerk-wyd geaktiveer kan word.

en: Whether the taxonomy is publicly queryable.
af_ZA: Of die taksonomie publiek gesoek kan word.

en: Whether the theme can manage the document title tag.
af_ZA: Of die tema die dokumenttitelsleutelwoord kan bestuur.

en: Whether the theme disables custom colors.
af_ZA: Of die tema unieke kleure afskakel.

en: Whether the theme disables custom font sizes.
af_ZA: Of die tema unieke lettergroottes afskakel.

en: Whether the theme disables custom gradients.
af_ZA: Of die tema unieke gradiënte afskakel.

en: Whether the theme enables Selective Refresh for Widgets being managed with the Customizer.
af_ZA: Of die tema Selektiewe Herlaai aanskakel vir Widgets wat met die Pasmaker bestuur word.

en: Whether the theme supports responsive embedded content.
af_ZA: Of die tema aanpasbare ingevoegde inhoud ondersteun.

en: Whether theme opts in to default WordPress block styles for viewing.
af_ZA: Of die tema instem tot standaard WordPress blokstyle vir besigtiging.

en: Whether theme opts in to the dark editor style UI.
af_ZA: Of die tema instem tot die donker skryfpaneelstyl koppelvlak.

en: Whether theme opts in to the editor styles CSS wrapper.
af_ZA: Of die tema instem tot die skryfpaneelstyle CSS omhulsel.

en: Whether theme opts in to wide alignment CSS class.
af_ZA: Of die tema instem tot die wye belyning CSS klas.

en: Whether to allow automatic creation of taxonomy columns on associated post-types table.
af_ZA: Of outomatiese skep van taksonomiekolomme op gepaardgaande artikeltipetabel toegelaat moet word.

en: Whether to bypass Trash and force deletion.
af_ZA: Of die asblik omseil moet word en verwydering af te dwing.

en: Whether to bypass trash and force deletion.
af_ZA: Of die asblik omseil moet word en verwydering af te dwing.

en: Whether to generate a default UI for managing this taxonomy.
af_ZA: Of 'n standaard gebruikerskoppelvlak vir bestuur van hierdie taksonomie geskep moet word.

en: Whether to hide terms not assigned to any posts.
af_ZA: Of die terme wat nie toegewys is aan enige berig versteek moet word.

en: Whether to include posts in the edit listing for their post type.
af_ZA: Of berigte in die redigeer lys van daardie berig-tipe ingesluit moet word.

en: Whether to make the taxonomy available for selection in navigation menus.
af_ZA: Of die taksonomie beskikbaar gemaak moet word vir seleksie in navigasiekieslyste.

en: Whether to perform an oEmbed discovery request for unsanctioned providers.
af_ZA: Of 'n oEmbed-soektog uitgevoer moet word vir ongemagtigde verskaffers, of nie.

en: Whether to show the taxonomy in the quick/bulk edit panel.
af_ZA: Of die taksonomie in die vinnige/veelvuldige wysigingspaneel moet verskyn.

en: Which language will you be blogging in?
af_ZA: In watter taal gaan jy blog?

en: While previewing a new theme, you can continue to tailor things like widgets and menus, and explore theme-specific options.
af_ZA: Terwyl jy 'n nuwe tema deur kyk, kan jy voortgaan om dinge soos widgets en navagasie kieslyste aan te pas en tema-spesifieke opsies te verken.

en: While trying to test your site&#8217;s scheduled events, the following error was returned: %s
af_ZA: Tydens 'n pogin om jou webblad se geskeduleerde aksies te toets, is die volgende fout teruggekeer: %s

en: White
af_ZA: Wit

en: Who we are
af_ZA: Wie ons is

en: Who we share your data with
af_ZA: Met wie ons jou inligting deel

en: Why is this important?
af_ZA: Hoekom is dit belangrik?

en: Wide Blocks
af_ZA: Wye blokke

en: Widget moved down
af_ZA: Widget skuif af

en: Widget moved up
af_ZA: Widget skuif op

en: Widgets are independent sections of content that can be placed into any widgetized area provided by your theme (commonly called sidebars). To populate your sidebars/widget areas with individual widgets, drag and drop the title bars into the desired area. By default, only the first widget area is expanded. To populate additional widget areas, click on their title bars to expand them.
af_ZA: Widgets is onafhanklike afdelings van inhoud wat in enige Widget-gereed area, beskikbaar gemaak deur die tema (gewoontlik in dié kantkolom), bygevoeg kan word. Jy kan dié kantkolom / Widget-areas opstel, deur die individuele Widgets te trek aan die titel tot in die area wat jy kies. As standaard, is net die eerste Widget-area oop. Kliek op die titel van die ander Widgets om hulle oop te maak.

en: Widgets are independent sections of content that can be placed into widgetized areas provided by your theme (commonly called sidebars).
af_ZA: Widgets is onafhanklike areas met inhoud wat geplaas kan word in die Widgetised areas verskaf deur jou tema (meeste van die tyd gevind in die kantkolom).

en: Widgets may be used multiple times. You can give each widget a title, to display on your site, but it&#8217;s not required.
af_ZA: Widgets kan meer as eenkeer gebruik word. Jy kan elke Widget 'n titel gee, om te wys op jou webwerf, maar dit word nie vereis nie.

en: Widgets need to be registered using %s, before they can be displayed.
af_ZA: Widgets moet geregistreer word met die gebruik van %s, voordat hulle vertoon kan word.

en: Width
af_ZA: Wydte

en: With the Automattic service WordPress.com you can publish the website of your dreams. When you do, you’ll agree to these fascinating terms of service.
af_ZA: Automatticc se diens, WordPress.com, stel jou in staat om die webwerf van jou drome te realiseer. Wanneer jy dit gebruik, is dit onderhewig aan die volgende bepalings en voorwaardes.

en: WooCommerce Endpoints
af_ZA: WooCommerce eindpunte

en: WooCommerce extensions
af_ZA: WooCommerce uitbreidings

[ctx: Word count type. Do not translate!]
en: words
af_ZA: woorde

en: Word count: %s
af_ZA: Woorde telling: %s

en: WordPress %1$s running %2$s theme.
af_ZA: WordPress %1$s gebruik %2$s tema.

en: WordPress &rsaquo; Error
af_ZA: WordPress &gt; Fout

en: WordPress &rsaquo; Success
af_ZA: WordPress &rsaquo; Sukses

en: WordPress Address (URL)
af_ZA: WordPress-adres (URL)

en: WordPress Blog
af_ZA: WordPress webjoernaal

en: WordPress Comments
af_ZA: WordPress Kommentaar

en: WordPress Constants
af_ZA: WordPress konstante

en: WordPress Events and News
af_ZA: WordPress byeenkomste en nuus

en: WordPress News
af_ZA: WordPress nuus

en: WordPress User
af_ZA: WordPress Gebruiker

en: WordPress Version
af_ZA: WordPress Weergawe

en: WordPress database error:
af_ZA: WordPress databasisfout

en: WordPress development updates are blocked by the %s constant.
af_ZA: WordPress ontwikkelingsbywerkings word blokkeer deur die %s konstante.

en: WordPress development updates are blocked by the %s filter.
af_ZA: WordPress ontwikkelingsbywerkings word blokkeer deur die %s filter.

en: WordPress directory location
af_ZA: WordPress lêerligging

en: WordPress directory size
af_ZA: WordPress lêergrootte

en: WordPress is not notifying any <a href="%1$s">Update Services</a> because of your site&#8217;s <a href="%2$s">visibility settings</a>.
af_ZA: WordPress laat weet jou nie van enige <a href="%1$s">Opdateerings Dienste</a> as gevolg van jou webwerf se <a href="%2$s">sigbaarheid instellings</a>.

en: WordPress locale code.
af_ZA: WordPress land-kode.

en: WordPress requires %1$s version %2$s or higher. Contact your web hosting company to correct this.
af_ZA: WordPress benodig %1$s weergawe %2$s of hoër. Kontak jou webbedienermaatskappy om dit reg te stel.

en: WordPress security and maintenance releases are blocked by %s.
af_ZA: WordPress sekuriteits- en onderhoudsvrystellings word blokkeer deur  %s.

en: WordPress security and maintenance releases are blocked by the %s filter.
af_ZA: WordPress sekuriteits- en onderhoudsvrystellings word blokkeer deur die %s filter.

en: WordPress should correct invalidly nested XHTML automatically
af_ZA: WordPress moet outomaties XHTML element, wat verkeerd in mekaar gesit is, regmaak

en: WordPress site: %s
af_ZA: WordPress webwerf: %s

en: WordPress update available (%s)
af_ZA: WordPress bywerking beskikbaar (%s)

en: WordPress version %s
af_ZA: WordPress weergawe %s

en: WordPress&#8217; utf8mb4 support requires MariaDB version %s or greater. Please contact your server administrator.
af_ZA: WordPress&#8217; utf8mb4 ondersteuning benodig MariaDB weergawe %s of nuwer. Kontak asseblief jou bendieneradministrateur.

en: WordPress&#8217; utf8mb4 support requires MySQL client library (%1$s) version %2$s or newer. Please contact your server administrator.
af_ZA: WordPress&#8217; utf8mb4 ondersteuning benodig MySQL kliëntbiblioteek (%1$s) weergawe %2$s of nuwer. Kontak asseblief jou bendieneradministrateur.

en: WordPress&#8217; utf8mb4 support requires MySQL version %s or greater. Please contact your server administrator.
af_ZA: WordPress&#8217; utf8mb4 ondersteuning benodig MySQL weergawe %s of nuwer. Kontak asseblief jou bendieneradministrateur.

en: WordPress.com News
af_ZA: WordPress.com Nuus

en: WordPress.org is reachable
af_ZA: WordPress.org is bereikbaar

en: WordPress.org plugin directory slug.
af_ZA: Die WordPress.org uitbreiding-gids se kortskakel.

en: WordPress.org themes
af_ZA: WordPress.org temas

[ctx: Wordpress.com is also available in lang]
en: %1$s is also available in %2$s
af_ZA: %1$s is ook beskikbaar in %2$s

en: Words
af_ZA: Woorde

en: Words: %s
af_ZA: Woorde: %s

en: Writable
af_ZA: Skryfbaar

en: Write title…
af_ZA: Skryf titel...

en: Write your first blog post
af_ZA: Skryf jou eerste webjoernaal artikel

en: Writing
af_ZA: Skryf

en: Writing Settings
af_ZA: Skryf verstellings

en: X &#8212; Even more mature than above
af_ZA: X &#8212; Selfs nóg meer volwasse as bogenoemde

en: XFN stands for <a href="https://gmpg.org/xfn/">XHTML Friends Network</a>, which is optional. WordPress allows the generation of XFN attributes to show how you are related to the authors/owners of the site to which you are linking.
af_ZA: XFN is 'n letternaam vir <a href="https://gmpg.org/xfn/">XHTML Friends Network</a> en is opsioneel. WordPress maak dit moontlik om XFN-eienskappe te genereer om te wys hoe jy verwant is aan die skrywers/eienaars van die webwerf waarna 'n skakel verwys.

en: XML Error: %1$s at line %2$s
af_ZA: XML Fout: %1$s by lyn %2$s

en: XML Sitemap
af_ZA: XML Webwerf-kaart

en: XML-RPC services are disabled on this site.
af_ZA: XML-RPC-dienste is afgeskakel vir die webwerf.

en: Y/m/d
af_ZA: d/m/Y

en: Year
af_ZA: Jaar

en: Yearly Archives:
af_ZA: Jaarlikse Argiewe:

en: Yellow
af_ZA: Geel

en: Yes
af_ZA: Ja

en: Yes, take me to my profile page
af_ZA: Ja, vat vir my na my profiel bladsy

en: Yesterday
af_ZA: Gister

en: Yiddish
af_ZA: Jiddisj

en: You are about to approve the following comment:
af_ZA: Jy is nou die volgende kommentaar goedkeur:

en: You are about to delete %s.
af_ZA: Jy is in die proses om %s te verwyder.

en: You are about to delete the following comment:
af_ZA: Jy gaan nou die volgende kommentare verwyder:

en: You are about to delete this link '%s'
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
af_ZA: Jy is oppad om hierdie skakel te verwyder '%s'
      'Kanselleer' om te stop, 'OK' om te verwyder.

en: You are about to delete this theme '%s'
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
af_ZA: Jy is oppad om hierdie tema te verwyder '%s'
      'Kanseleer' om te stop, 'OK' om te verwyder.

en: You are about to mark the following comment as spam:
af_ZA: Jy gaan nou die volgende kommentare merk as strooi:

en: You are about to move the following comment to the Trash:
af_ZA: Jy is op die punt om die volgende kommentaar na die asblik te skuif:

en: You are about to permanently delete these items from your site.
    This action cannot be undone.
     'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
af_ZA: Jy gaan hierdie items permanent verwyder vanaf jou webwerf.
    Hierdie aksie kan nie ontdoen word nie.
     'Kanseleer' om te stop, 'OK' om dit te verwyder.

en: You are about to permanently delete this item from your site.
    This action cannot be undone.
     'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
af_ZA: Ja gaan dit alles permanent verwyder van jou webwerf.
    Hierdie aksie kan nie ontdoen word nie.
     'Kanselleer' om te stop, 'OK' om te verwyder.

en: You are about to trash these items.
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
af_ZA: Jy gaan die items weggooi. 'Kanselleer' om te stop, 'OK' om te verwyder.

en: You are attempting to log out of %s
af_ZA: Jy probeer uit %s uitteken

en: You are browsing %s
af_ZA: Jy is besig om deur %s te blaai

en: You are commenting using your %s account.
af_ZA: Jy lewer kommentaar met jou rekening by %s.

en: You are currently browsing the %1$s blog archives for %2$s.
af_ZA: Jy is tans op %1$s se argief vir %2$s.

en: You are currently browsing the %1$s blog archives for the day %2$s.
af_ZA: Jy is tans op %1$s se argief vir die dag %2$s.

en: You are currently browsing the %1$s blog archives for the year %2$s.
af_ZA: Jy is tans op %1$s se argief vir die jaar %2$s.

en: You are currently browsing the %s blog archives.
af_ZA: Jy is tans op die argief vir %s.

en: You are currently browsing the archives for the %s category.
af_ZA: Jy deurblaai op die oomblik die argiewe vir die %s kategorie.

en: You are currently editing the page that shows your latest posts.
af_ZA: Jy is tans besig om veranderinge te maak op die bladsy wat jou nuutste artikel wys.

en: You are currently running the latest version of WordPress available, keep it up!
af_ZA: Jy gebruik tans die jongste beskikbare weergawe van WordPress. Hou so aan!

en: You are customizing %s
af_ZA: Jy is besig om %s te verander

en: You are in recovery mode. This means there may be an error with a theme or plugin. To exit recovery mode, log out or use the Exit button. <a href="%s">Exit Recovery Mode</a>
af_ZA: Die herwinningsmodus is aangeskakel. Dit beteken daar mag dalk 'n fout met die tema of 'n plugin wees. Om die herwinningsmodus te af te skakel, teken uit of gebruik die deaktiveer-knoppie. <a href="%s">Deaktiveer die herwinningsmodus</a>

en: You are not allowed to manage this item.
af_ZA: Jy word nie toegelaat om hierdie item te wysig nie.

en: You are not currently logged in.
af_ZA: Jy is nie huidiglik ingeteken nie.

en: You are now logged out everywhere else.
af_ZA: Jy is nou orals uitgeteken.

en: You are now logged out.
af_ZA: Jy is nou afgemeld.

en: You are only logged in at this location.
af_ZA: Jy is slegs by hierdie plek ingeteken.

en: You are posting comments too quickly. Slow down.
af_ZA: Stadig oor die klippe! Jy skryf te vinnig te volgende kommentaar.

en: You are probably offline.
af_ZA: Jy is waarskynlik van lyn af

en: You are updating a plugin. Be sure to <a href="%s">back up your database and files</a> first.
af_ZA: Jy is besig om 'n uitbreiding op te gradeer. Maak seker dat jy eers 'n <a href="%s">rugsteun van die databasis en lêers</a> maak.

en: You are updating a theme. Be sure to <a href="%s">back up your database and files</a> first.
af_ZA: Jy is besig om 'n tema op te gradeer. Maak seker dat jy eers 'n <a href="%s">rugsteun van die databasis en lêers</a> maak.

en: You are uploading an older version of a current plugin. You can continue to install the older version, but be sure to <a href="%s">back up your database and files</a> first.
af_ZA: Jy is besig om 'n ouer weergawe van 'n huidige uitbreiding op te laai. Jy kan voortgaan en die ouer weergawe installeer, maar maak seker dat jy eers 'n <a href="%s">rugsteun van die databasis en lêers</a> maak.

en: You are using a %1$s drop-in which might mean that a %2$s database is not being used.
af_ZA: Jy gebruik 'n %1$s drop-in wat kan beteken dat 'n %2$s databasis nie gebruik word nie.

en: You are using a browser that does not have Flash player enabled or installed. Please turn on your Flash player plugin or download the latest version from https://get.adobe.com/flashplayer/
af_ZA: Jy gebruik 'n blaaier wat nie 'n Flash Player het of geïnstalleer het nie. Skakel asseblief jou Flash Player plugin aan of laai die nuutste weergawe van https://get.adobe.com/flashplayer/

en: You are using an insecure browser!
af_ZA: Jy gebruik 'n onveilige webblaaier!

en: You are using an older version of Jetpack. To connect, please update to the latest version.
af_ZA: Jy gebruik 'n ouer weergawe van Jetpack. Gradeer asseblief op na die jongste weergawe om dit te verbind.

en: You are using the browser&#8217;s built-in file uploader. The WordPress uploader includes multiple file selection and drag and drop capability. <a href="#">Switch to the multi-file uploader</a>.
af_ZA: Jy gebruik op die oomblik die webleser se ingeboude oplaaier. Met WordPress se oplaaier kan jy meer as een lêer kies om op te laai of sleep en sal lêers oor. <a href="#">Skakel oor na multi lêer oplaaier</a>.

en: You attempted to access the "%1$s" dashboard, but you do not currently have privileges on this site. If you believe you should be able to access the "%1$s" dashboard, please contact your network administrator.
af_ZA: Jy het probeer om toegang te kry na die "%1$s" beheerpaneel, maar jy het nie huidiglik toegangsregte na hierdie webwerf nie. Indien jy toegang na die "%1$s" beheerpaneel behoort te hê, kontak asseblief jou netwerk administrateur.

en: You attempted to edit an item that does not exist. Perhaps it was deleted?
af_ZA: Jy probeer 'n item wysig wat nie bestaan nie. Miskien was dit verwyder?

en: You can add links here to be displayed on your site, usually using <a href="%s">Widgets</a>. By default, links to several sites in the WordPress community are included as examples.
af_ZA: Hier kan jy skakels byvoeg om te wys op jou webwerf. Gewoontlik deur die gebruik van <a href="%s">Widgets</a>. As standaard om te dien as 'n voorbeeld, word skakels na 'n paar webwerwe in die WordPress gemeenskap ingesluit.

en: You can add or edit links on this screen by entering information in each of the boxes. Only the link&#8217;s web address and name (the text you want to display on your site as the link) are required fields.
af_ZA: Jy kan nuwe skakels byvoeg of huidige verander deur informasie in elke boksie te voeg. Net die webadres en naam (die teks wat op jou webwerf moet wys vir die skakel) word benodig.

en: You can also choose a background color by clicking the Select Color button and either typing in a legitimate HTML hex value, e.g. &#8220;#ff0000&#8221; for red, or by choosing a color using the color picker.
af_ZA: Jy kan ook 'n agtergrondskleur kies deur op die &#8220;Kies kleur#8221; knoppie te kliek en dan 'n geldige HTML heksadesimale waarde, bv. &#8220;#ff0000&#8221; vir rooi, te kies of deur 'n kleur te kies met die kleur kieser.

en: You can also create posts with the <a href="%s">Press This bookmarklet</a>.
af_ZA: Jy kan ook artikels skep met die <a href="%s">Press This-boekmerkertjie</a>.

en: You can also delete individual items and access the extended edit screen from the details dialog.
af_ZA: Op die venster met besonderhede kan jy individuele items verwyder, asook toegang verkry tot die uitgebreide wysigskerm.

en: You can also edit or move multiple posts to the Trash at once. Select the posts you want to act on using the checkboxes, then select the action you want to take from the Bulk actions menu and click Apply.
af_ZA: Jy kan ook meer as een artikel op 'n slag verander of na die asblik skuif. Kies die artikels wat jy iets mee wil doen, deur hulle te merk. Kies dan Grootmaat Aksies van die kieslys en dan die aksie wat moet plaasvind. Laastens kliek Pas toe.

en: You can also moderate the comment from this screen using the Status box, where you can also change the timestamp of the comment.
af_ZA: Jy kan ook die kommentaar nasien vanaf hierdie skerm deur die gebruik van die Status boks. Hier kan jy ook die tyd stempel van die kommentaar verander.

en: You can also perform the same types of actions, including narrowing the list by using the filters, acting on a page using the action links that appear when you hover over a row, or using the Bulk actions menu to edit the metadata for multiple pages at once.
af_ZA: Jy kan ook dieselfde tipes aksies uitvoer, insluitend die vernouing van die lys, deur die gebruik van filters op die bladsy. Hierdie aksie-skakels verskyn wanneer jy hang oor 'n ry of gebruik die Grootmaat Aksies kieslys om die metadata te verander vir 'n paar bladsye op een slag.

en: You can assign keywords to your posts using <strong>tags</strong>. Unlike categories, tags have no hierarchy, meaning there is no relationship from one tag to another.
af_ZA: Jy kan sleutelwoorde tot jou artikels toewys deur die gebruik van <strong>sleutelwoorde</strong>. Anders as kategorieë, het sleutelwoorde geen hiërargie. Met ander woorde, daar is geen verhouding tussen die sleutelwoorde nie.

en: You can assign theme locations to individual menus by <strong>selecting the desired settings</strong> at the bottom of the menu editor. To assign menus to all theme locations at once, <strong>visit the Manage Locations tab</strong> at the top of the screen.
af_ZA: Jy kan tema areas toewys vir individuele kieslyste deur die <strong>gewenste instelling te kies</strong> aan die onderkant van die kieslys wysiger. Om kieslyste toe te wys aan alle tema areas meteens, <strong>besoek die Beheer areas blad</strong> aan die bokant van die skerm.

en: You can change the display of this screen using the Screen Options tab to set how many items are displayed per screen and to display/hide columns in the table.
af_ZA: Verander hoe hierdie skerm lyk deur te gaan na die Skerm Opsies oortjie en te stel hoeveel items per skerm moet wys. So ook hoeveel kolomme moet wys in die tabel.

en: You can change your password, turn on keyboard shortcuts, change the color scheme of your WordPress administration screens, and turn off the WYSIWYG (Visual) editor, among other things. You can hide the Toolbar (formerly called the Admin Bar) from the front end of your site, however it cannot be disabled on the admin screens.
af_ZA: Jy kan jou wagwoord verander, die kortpaaie aanskakel, die kleurskema verander van jou WordPress administrasie skemrs en die WYSIWYG (Visuele) skryfpaneel afskakel, net om 'n paar goed te noem. Jy kan die Nutsbalk aan die voorkant van jou webwerf wegsteek, maar jy kan dit nie verwyder van die administrasie skerm nie.

en: You can choose from the theme&#8217;s default header images, or use one of your own. You can also customize how your Site Title and Tagline are displayed.
af_ZA: Jy kan van die tema se standaard hooffotos kies of jou eie gebruik. Jy kan besluit hoe jou webwerf die titel en slagspreuk moet wys.

en: You can choose one of your previously uploaded headers, or show a random one.
af_ZA: Jy kan een van jou vorige opgelaaide hoofstroke kies of wys 'n ewekansige opsie.

en: You can choose what&#8217;s displayed on the homepage of your site. It can be posts in reverse chronological order (classic blog), or a fixed/static page. To set a static homepage, you first need to create two <a href="%s">Pages</a>. One will become the homepage, and the other will be where your posts are displayed.
af_ZA: Jy kan kies wat moet wys op die voorblad van jou webwerf. Dit kan artikels wees in 'n omgekeerde kronologiese volgorde (klasieke wyse van 'n webjoernaal) of net 'n statiese bladsy. Om 'n statiese voorblad te stel, moet jy eers twee <a href="%s">Bladsye</a> skep. Die een sal die voorblad word en die ander is om al jou artikels te wys.

en: You can choose what&#8217;s displayed on the homepage of your site. It can be posts in reverse chronological order (classic blog), or a fixed/static page. To set a static homepage, you first need to create two Pages. One will become the homepage, and the other will be where your posts are displayed.
af_ZA: Jy kan kies wat moet wys op die tuisblad van jou webwerf. Dit kan artikels in omgekeerde kronologiese volgorde (klassieke rigting vir 'n webjoernaal) wees, of dit kan 'n vaste / statiese bladsy wees. Om 'n statiese tuisblad op te stel, moet jy eers twee bladsye skep. Een sal die tuisblad word, en die ander een sal wees waar jou plasings vertoon word.

en: You can choose whether or not your site will be crawled by robots, ping services, and spiders. If you want those services to ignore your site, click the checkbox next to &#8220;Discourage search engines from indexing this site&#8221; and click the Save Changes button at the bottom of the screen.
af_ZA: Jy kan kies of jy wil hê dat jou webwerf deur robotte, pieng-dienste en spinnekoppe gekruip moet word, al dan nie. Indien jy verkies dat daardie dienste jou webwerf moet ignoreer, klik die kontrole-boeksie langs &#8220;Ontmoedig soekenjins om 'n inhoudsopgawe saam te stel vir hierdie webwerf&#8221; en klik op die Stoor Veranderinge-knoppie aan die onderkant van die skerm.

en: You can create groups of links by using Link Categories. Link Category names must be unique and Link Categories are separate from the categories you use for posts.
af_ZA: Jy kan groepe skakels skep deur die gebruik van Skakel Kategorieë. Skakel Kategorieë se name moet uniek wees en Skakel Kategorieë moet apart wees van die kategorieë vir jou artikels.

en: You can customize the display of this screen in a number of ways:
af_ZA: Jy kan die uitleg van die skerm op 'n hele paar maniere verander:

en: You can customize the display of this screen using the Screen Options tab and/or the dropdown filters above the links table.
af_ZA: Jy kan verander hoe hierdie skerm lyk, deur te gaan na die Skerm Opsies oortjie en/of die filtreerders bo die skakels tabel.

en: You can customize the display of this screen&#8217;s contents in a number of ways:
af_ZA: Jy kan die uitleg van die inhoud op die skerm op 'n paar manier verander:

en: You can customize the look of your site without touching any of your theme&#8217;s code by using a custom background. Your background can be an image or a color.
af_ZA: Verander hoe jou webwerf lyk deur die agtergrond te verander, sonder om te raak aan enige van jou tema se kode. Die agtergrond kan 'n ander kleur of foto wees.

en: You can delete Link Categories in the Bulk Action pull-down, but that action does not delete the links within the category. Instead, it moves them to the default Link Category.
af_ZA: Wanneer die Bulk aksie afgetrek is, kan jy die Skakel kategorieë verwyder. Hierdie aksie verwyder wel nie skakels in die kategorie nie. Dit skuif dit eerder na die standaard skakel kategorie.

en: You can edit the image while preserving the thumbnail. For example, you may wish to have a square thumbnail that displays just a section of the image.
af_ZA: Jy kan die beeld wysig sonder om die piekieprentjie te beïnvloed. By voorbeeld, jy mag dalk 'n vierkantige piekieprentjie benodig wat slegs deel van die beeld vertoon.

en: You can edit the information left in a comment if needed. This is often useful when you notice that a commenter has made a typographical error.
af_ZA: Jy kan die inligting wat in 'n kommentaar gelos is wysig indien nodig. Dit is nuttig wanneer die kommentaargewer 'n tikfout gemaak het.

en: You can enable distraction-free writing mode using the icon to the right. This feature is not available for old browsers or devices with small screens, and requires that the full-height editor be enabled in Screen Options.
af_ZA: Jy kan die Volskerm-skryfwerk aktiveer deur die skild aan die regterkant te gebruik. Hierdie funksie is nie beskikbaar vir ou lesers of toestelle met klein skerms nie, en vereis dat die volle hoogte wysiger geaktiveer word in Skerm Opsies.

en: You can export a file of your site&#8217;s content in order to import it into another installation or platform. The export file will be an XML file format called WXR. Posts, pages, comments, custom fields, categories, and tags can be included. You can choose for the WXR file to include only certain posts or pages by setting the dropdown filters to limit the export by category, author, date range by month, or publishing status.
af_ZA: Jy kan die inhoud van jou webwerf uitvoer, om dit dan weer na 'n ander installasie in te voer. Die uitgevoerde leêr sal 'n XML formaat wees wat WXR genoem word. Artikels, bladsye, kommentare, unieke velde, kategorië en sleutelwoorde kan ingesluit word. Vir die WXR leêr kan jy kies wat jy wil insluit, deur te kies van die saklys met filters vir 'n datum of status.

en: You can filter the list of posts by post status using the text links above the posts list to only show posts with that status. The default view is to show all posts.
af_ZA: Jy kan die lys van artikels uitdun volgens status met die teks skakels bo-aan die lys om slegs artikels te wys met dié status. Die standaard uitleg wys alle artikels.

en: You can filter the list of users by User Role using the text links above the users list to show All, Administrator, Editor, Author, Contributor, or Subscriber. The default view is to show all users. Unused User Roles are not listed.
af_ZA: Jy kan die lys van gebruikers uitdun volgens Gebruikers Rol met die teks skakels bo-aan die lys van gebruikers om 'n lys te wys van Almal, Administrateurs, Redakteurs, Bydraers of Intekenaars. Die standaard uiteensetting wys al die gebruikers. Ongebruikte Gebruikers Rolle word nie gewys nie.

en: You can find more details and make changes on the Plugins screen.
af_ZA: Jy kan meer inligting vind en veranderinge maak op die Plugins skerm.

en: You can find more details and make changes on the Themes screen.
af_ZA: Jy kan meer inligting vind en veranderinge maak op die Temas skerm.

en: You can hide/display columns based on your needs and decide how many posts to list per screen using the Screen Options tab.
af_ZA: Jy kan kolomme wys of wegsteek afhangde hoe jy hulle benodig en besluit hoeveel artikels jy wil wys per skerm deur die gebruik van die Skerm opsies oortjie.

en: You can hide/display columns based on your needs and decide how many users to list per screen using the Screen Options tab.
af_ZA: Jy kan kolomme wys of wegsteek, gebaseer op wat jy benodig en wat jy besluit op hoeveel gebruikers jy benodig per skerm deur die gebruik van die Skerm Opsies oortjie.

en: You can insert media files by clicking the button above the post editor and following the directions. You can align or edit images using the inline formatting toolbar available in Visual mode.
af_ZA: Jy kan medialêers invoeg deur op die knoppie bo-aan die artikelskryfpaneel te kliek en dan die aanwysings te volg. Jy kan foto's wysig of belyn met behulp van die inlyn formatteringsnutsbalk toeganklik in die visuele modus.

en: You can log out of other devices, such as your phone or a public computer, by clicking the Log Out Everywhere Else button.
af_ZA: Jy kan uitteken op ander toestelle soos fone en publieke rekenaars deur op die Teken Oral Elders Uit knoppie te kliek.

en: You can manage comments made on your site similar to the way you manage posts and other content. This screen is customizable in the same ways as other management screens, and you can act on comments using the on-hover action links or the bulk actions.
af_ZA: Jy kan kommentare wat gemaak word op jou webwerf beheer op dieselfde manier as die beheer van artikels en ander inhoud. Die skerm kan verander word op dieselfde manier as die ander beheerskerms. Jy kan ook reageer op kommentare deur te hang oor aksie-skakels of deur die gebruik van Grootmaat Aksies.

en: You can narrow the list by file type/status or by date using the dropdown menus above the media table.
af_ZA: Jy kan die lys meer spesifiek maak volgens lêer tipe/status of volgens datum, deur die kieslys bo die media optemaak.

en: You can navigate to other pages on your site while using the Customizer to view and edit the widgets displayed on those pages.
af_ZA: Terwyl jy die Pasmaker gebruik, kan jy blaai na ander bladsye in jou webwerf en verandering aanbring in die Widgets.

en: You can proportionally scale the original image. For best results, scaling should be done before you crop, flip, or rotate. Images can only be scaled down, not up.
af_ZA: Jy kan die oorpsronklike foto proportioneel verklein. Vir die beste resultaat moet jy verklein voordat jy kleinknip, flip of draai. Fotos kan slegs verklein word en nie vergroot word nie.

en: You can refine the list to show only posts in a specific category or from a specific month by using the dropdown menus above the posts list. Click the Filter button after making your selection. You also can refine the list by clicking on the post author, category or tag in the posts list.
af_ZA: Jy kan die lys aanpas om net artikels van 'n spesifieke kategorie of van 'n spesifieke maand te wys, deur die saklys boaan die lys van artikels oop te maak. Kliek op die filtreer knoppie, nadat jy jou keuse gemaak het. Jy kan ook die lys aanpas deur op die artikel se outeur, kategorie of sleutelwoord in die lys van artikels te kliek.

en: You can see all comments on this post here:
af_ZA: Lees al die kommentare oor die artikel hier:

en: You can see all pingbacks on this post here:
af_ZA: Jy kan al die Pingbacks van hierdie artikel hier sien:

en: You can see all trackbacks on this post here:
af_ZA: Jy kan al die terugskakeling van hierdie artikel hier sien:

en: You can select an image to be shown at the top of your site by uploading from your computer or choosing from your media library. After selecting an image you will be able to crop it.
af_ZA: Jy kan 'n foto kies om aan die bokant van jou webwerf te vertoon deur dit vanaf jou rekenaar op te laai of deur een uit die media biblioteek te kies. Nadat jy 'n foto gekies het kan jy dit kleinknip.

en: You can select the language you wish to use while using the WordPress administration screen without affecting the language site visitors see.
af_ZA: Jy kan die taal kies wat jy wil gebruik, terwyl jy op die administrasie skerm werk, sonder om die taal wat die webwerf besoekers sien, te beïnvloed.

en: You can set a custom image header for your site. Simply upload the image and crop it, and the new header will go live immediately. Alternatively, you can use an image that has already been uploaded to your Media Library by clicking the &#8220;Choose Image&#8221; button.
af_ZA: Jy kan 'n unieke foto vir die hoof van jou webwerf opstel. Laai net die foto op, knip dit soos jy dit wil hê en dit sal dadelik toegepas word has die nuwe hoof. Jy kan 'n foto gebruik wat al klaar opgelaai is na jou Media Biblioteek, deur te kliek op die &#8220;Kies foto&#8221; knoppie.

en: You can set maximum sizes for images inserted into your written content; you can also insert an image as Full Size.
af_ZA: Jy kan maksimum groottes vir fotos wat in jou artikels ingevoeg word stel. Jy kan ook volgrootte beelde invoeg.

en: You can still use your site but any subdomain you create may not be accessible. If you know your DNS is correct, ignore this message.
af_ZA: Jy kan nog steeds jou webwerf gebruik, maar enige sub domain wat jy gebruik sal nie bereik kan word nie. Indien jy weet jou DNS is reg, ignoreer hierdie boodskap.

en: You can submit content in several different ways; this screen holds the settings for all of them. The top section controls the editor within the dashboard, while the rest control external publishing methods. For more information on any of these methods, use the documentation links.
af_ZA: Jy kan inhoud op verskillende maniere indien. Hierdie skerm het die verskillende verstellings vir al die maniere. Die boonste gedeelte beheer die skryfpaneel in die beheerpaneel, terwyl die res die eksterne publikasie metodes beheer. Vir meer informasie oor enige van hierdie metodes, maak gebruik van die dokumentasie skakels.

en: You can upload and insert media (images, audio, documents, etc.) by clicking the Add Media button. You can select from the images and files already uploaded to the Media Library, or upload new media to add to your page or post. To create an image gallery, select the images to add and click the &#8220;Create a new gallery&#8221; button.
af_ZA: Jy kan media (beelde, audio, dokumente, ens.) oplaai en byvoeg deur die Voeg media by knoppie te kliek. Jy kan kies van reeds opgelaaide beelde en lêers in die Mediabiblioteek, of laai nuwe media op om by jou blad of artikel by te voeg. Om 'n nuwe beeld gallery te skep, kies die beelde om by te voeg en kliek die &#8220;Skep nuwe gallery&#8221; knoppie.

en: You can upload media files here without creating a post first. This allows you to upload files to use with posts and pages later and/or to get a web link for a particular file that you can share. There are three options for uploading files:
af_ZA: Jy kan media lêers hier oplaai sonder om eers 'n artikel te skep. Dit stel jou in staat om lêers op te laai wat jy later in artikels en bladsye kan gebruik en/of om 'n skakel na 'n spesifieke lêer te kry om te deel. Daar is drie opsies beskibaar om lêers op te laai:

en: You can use categories to define sections of your site and group related posts. The default category is &#8220;Uncategorized&#8221; until you change it in your <a href="%s">writing settings</a>.
af_ZA: Jy kan kategorieë gebruik om jou webwerf in verskillende afdeelings te verdeel en jou artikels só te groepeer. Die standaard kategorie is &#8220;Ongekategoriseerd&#8221;, maar jy kan dit verander in die <a href="%s">skryf stellings</a>.

en: You can use one of these cool headers or show a random one on each page.
af_ZA: Jy kan een van hierdie cool hoofstroke wys of 'n ewekansige opsie op elke bladsy.

en: You can use the following controls to arrange your Dashboard screen to suit your workflow. This is true on most other administration screens as well.
af_ZA: Jy kan die volgende kontrole gebruik om jou Beheerpaneel se skerm te organiseer volgens hoe jy werk. Dit werk dieselfde op meeste ander administrasie skerms ook.

en: You can view all posts made by a user by clicking on the number under the Posts column.
af_ZA: Jy kan na al die artikels kyk wat gemaak is deur 'n gebruiker deur te kliek op die nommer onderaan die Artikels kolom.

en: You can view posts in a simple title list or with an excerpt using the Screen Options tab.
af_ZA: Jy kan na artikels kyk in 'n eenvoudige titellys of slegs 'n gedeelte, deur gebruik te maak van die Skerm Opsies oortjie.

en: You can view your media in a simple visual grid or a list with columns. Switch between these views using the icons to the left above the media.
af_ZA: Jy kan jou media sien in 'n eenvoudige visuele rooster of 'n lys met kolomme. Skakel tussen hierdie standpunte met behulp van die Icons aan die linkerkant bo die media.

en: You cannot change this later.
af_ZA: Jy kan dít nie later verander nie.

en: You cannot delete a plugin while it is active on the main site.
af_ZA: Jy kan nie 'n plugin verwyder terwyl dit op die hoof webwerf aktief is nie.

en: You cannot delete the current user.
af_ZA: Jy kan nie die huidige gebruiker verwyder nie.

en: You cannot edit this item because it is in the Trash. Please restore it and try again.
af_ZA: Jy kan nie hierdie item wysig nie, want dit is in die asblik. Herwin dit en probeer weer.

en: You cannot move this item to the Trash. %s is currently editing.
af_ZA: Jy kan nie hierdie item na die asblik skuif nie. %s is tans besig om dit te wysig.

en: You cannot use port numbers such as %s.
af_ZA: Jy kan nie port nommers gebruik soos %s nie.

en: You cannot use that email address to signup. We are having problems with them blocking some of our email. Please use another email provider.
af_ZA: Jy kan nie daardie e-posadres gebruik om te registreer nie. Ons ondervind probleme om aan daardie bediener e-pos te stuur. Gebruik asseblief 'n e-posadres van 'n ander bediener.

en: You deactivated this plugin on %s and may no longer need this policy.
af_ZA: Jy het hierdie plugin op %s gedeaktiveer en benodig dalk nie meer hierdie beleid nie.

en: You did not enter a category name.
af_ZA: Jy het nie 'n kategorienaam ingevul nie.

en: You do not have permission to access this page.
af_ZA: Jy het nie toegang tot die bladsy nie.

en: You don’t have permission to do that.
af_ZA: Jy mag nie dit doen nie.

en: You have %1$s and %2$s.
af_ZA: Jy het %1$s en %2$s.

en: You have attempted to queue too many files.
af_ZA: Jy het probeer om te veel dokumente op tou te sit.

en: You have been added to this site. Please visit the <a href="%1$s">homepage</a> or <a href="%2$s">log in</a> using your username and password.
af_ZA: Jy is bygevoeg tot hierdie webblad. Gaan kuier gerus by die <a href="%1$s">tuisblad</a> of gebruik jou gebruikernaam en wagwoord om <a href="%2$s">in te teken</a> .

en: You have chosen to delete the following users from all networks and sites.
af_ZA: Jy het gekies om die volgende gebruikers van al die netwerke en webwerwe te verwyder.

en: You have chosen to delete the user from all networks and sites.
af_ZA: Jy het gekies om die gebruiker van al die netwerke en webwerwe te verwyder.

en: You have logged in successfully.
af_ZA: Jy het suksesvol ingeteken.

en: You have now enabled the translator. Right click the text to translate it.
af_ZA: Jy het nou die vertaler aangeskakel. Regs-kliek op die gemerkde teks om dit te vertaal.

en: You have plugins waiting to be updated
af_ZA: Jy het plugins wat wag om bygewerk te word

en: You have searched the %1$s blog archives for <strong>&#8216;%2$s&#8217;</strong>. If you are unable to find anything in these search results, you can try one of these links.
af_ZA: Jy het deur die %1$s-argief na <strong>&#8216;%2$s&#8217;</strong> gesoek. Indien jy niks kon vind nie, probeer enige van hierdie skakels.

en: You have specified these users for deletion:
af_ZA: Jy het hierdie gebruikers gespesifiseer om te verwyder:

en: You have specified these users for removal:
af_ZA: Jy het hierdie gebruikers gespesifiseer om verwyder te word:

en: You have specified this user for deletion:
af_ZA: Jy het die volgende gebruiker gekies om te verwyder:

en: You have specified this user for removal:
af_ZA: Jy het gespesifiseer dat hierdie gebruiker moet verwyder word:

en: You have themes waiting to be updated
af_ZA: Jy het temas wat wag om bygewerk te word

en: You have used your space quota. Please delete files before uploading.
af_ZA: Jy het jou spasie kwota gebruik. Verwyder asseblief lêers voordat jy nog oplaai.

en: You may only upload 1 file.
af_ZA: Jy mag net 1 dokument oplaai.

en: You must be <a href="#" class="jp-carousel-comment-login">logged in</a> to post a comment.
af_ZA: Jy moet <a href="#" class="jp-carousel-comment-login">ingeteken</a> wees om kommentaar te lewer.

en: You must be <a href="%s">logged in</a> to post a comment.
af_ZA: Jy moet <a href="%s">aangemeld</a> wees om 'n kommentaar te plaas.

en: You must be a member of at least one site to use this page.
af_ZA: Jy moet 'n lid van ten minste een webwerf wees om hierdie bladsy te gebruik.

en: You must click the Save Changes button at the bottom of the screen for new settings to take effect.
af_ZA: Jy moet kliek op die Stoor Veranderinge knoppie aan die onderkant van die skerm, voordat die nuwe verstellings plaas vind.

en: You must provide a domain name.
af_ZA: Jy moet 'n domein naam verskaf.

en: You must provide a name for your network of sites.
af_ZA: Jy moet 'n naam vir die netwerk van webwerwe verskaf.

en: You must provide a valid email address.
af_ZA: Jy moet 'n geldige e-pos adres verskaf.

en: You must supply a future date to schedule.
af_ZA: Jy moet 'n toekomstige datum voorsien om te skeduleer.

en: You need JavaScript to choose a part of the image.
af_ZA: Jy benodig JavaScript om 'n gedeelte van die foto te kies.

en: You need a higher level of permission.
af_ZA: Jy het 'n hoër toestemmingsvlak nodig.

en: You need to define a search term to order by relevance.
af_ZA: Jy moet 'n spesifieke soek-term aanwys, sodat daar 'n orde van relevansie kan wees.

en: You need to define an include parameter to order by include.
af_ZA: Jy moet 'n baken stel, wat bestel word by die insluitings.

en: You need to pass an array of post formats.
af_ZA: Jy moet 'n reeks van bydrae-formate deurvoer.

en: You only have one theme installed right now. Live a little! You can choose from over 1,000 free themes in the WordPress Theme Directory at any time: just click on the <a href="%s">Install Themes</a> tab above.
af_ZA: Jy het net een tema wat op die oomblik geinstalleer is. Wees avontuurlustig! Jy kan enige tyd van meer as 1 000 gratis temas in die WordPress Tema Gids kies: Kliek eenvoudig op die <a href="%s">Installeer Temas</a> blad hier bo.

en: You should also note any collection and retention of sensitive personal data, such as data concerning health.
af_ZA: Jy moet ook enige versameling en berging van sensitiewe persoonlike inligting, soos inligting rakende gesondheid, aandui.

en: You should remove inactive plugins
af_ZA: Jy moet onaktiewe plugins verwyder

en: You should remove inactive themes
af_ZA: Jy moet onaktiewe temas verwyder

en: You will be given a password to manually enter into the application in question.
af_ZA: 'n Wagwoord sal aan jou verskaf word om self in die toepaslike toepassing in te voer.

en: You will be returned to the WordPress Dashboard, and no changes will be made.
af_ZA: Jy sal terugkeer na die WordPress beheerpaneel en geen veranderinge sal gemaak word nie.

en: You will be sent to %s
af_ZA: Jy sal na %s gestuur word

en: You will not be able to install new themes from here yet since your install requires SFTP credentials. For now, please <a href="%s">add themes in the admin</a>.
af_ZA: Jou installasie vereis SFTP besonderhede, dus sal jy nie hier 'n nuwe tema kan installeer nie. Huidiglik, voeg asseblief<a href="%s">die temas in die admin</a>.

en: You would have received an email because of this.
af_ZA: Jy sou 'n epos hieroor ontvang het.

en: You&#8217;ll create a menu, assign it a location, and add menu items like links to pages and categories. If your theme has multiple menu areas, you might need to create more than one.
af_ZA: Jy sal 'n kieslys skep, 'n plek toewys, en kieslys items byvoeg, soos byvoorbeeld skakels na bladsye en kategorieë. As jou tema veelvuldige kieslys areas het, moet jy dalk dink om meer as een skep.

[ctx: You've reached $number posts on $blog_title]
en: You've made your first post on %2$s | You've reached %1$s posts on %2$s
af_ZA[0]: Jy het jou eerste inskrywing op %2$s gemaak
af_ZA[1]: Jy het al %1$s stories geskryf tot op %2$s

en: Your %s file contains only core WordPress features.
af_ZA: Jou %s lêer bevat slegs kern WordPress funksies.

en: Your Blogging Home
af_ZA: Jou Blog Tuiste

en: Your Email
af_ZA: Jou e-pos

en: Your MariaDB version supports utf8mb4.
af_ZA: Jou MariaDB weergawe ondersteun utf8mb4.

en: Your MySQL version supports utf8mb4.
af_ZA: Jou MySQL weergawe ondersteun utf8mb4.

en: Your Name
af_ZA: Jou naam

en: Your Recent Drafts
af_ZA: Jou onlangse konsepte

en: Your Sites
af_ZA: Jou webwerf

en: Your WordPress version is %1$s, however the uploaded plugin requires %2$s.
af_ZA: Die WordPress-weergawe is %1$s. Die uitbreiding wat opgelaai is vereis egter %2$s.

en: Your WordPress version is %1$s, however the uploaded theme requires %2$s.
af_ZA: Die WordPress-weergawe is %1$s. Die tema wat opgelaai was vereis egter %2$s.

en: Your blogroll
af_ZA: Jou lys van webjoernale

en: Your browser cannot upload files
af_ZA: Jou blaaier kan nie lêers oplaai nie

en: Your browser does not support direct access to the clipboard. Please use keyboard shortcuts or your browser&#8217;s edit menu instead.
af_ZA: Jou webleser ondersteun nie direkte toegang tot die Clipboard nie. Gebruik asseblief jou sleutelbord se kortpaaie om jou webleser se kieslys te wysig.

en: Your browser is out of date!
af_ZA: Jou webblaaier is nie op datum nie!

en: Your chosen password.
af_ZA: Wagwoord wat jy gekies het.

en: Your comment is awaiting moderation.
af_ZA: Jou kommentaar word gemodereer.

en: Your comment is awaiting moderation. This is a preview; your comment will be visible after it has been approved.
af_ZA: Jou kommentaar wag vir goedkeuring. Hierdie is 'n voorskou, jou kommentaar sal sigbaar wees na dit goedgekeur is.

en: Your comment is in moderation.
af_ZA: Jou kommentaar word gemodereer.

en: Your comment was approved.
af_ZA: Jou kommentaar is goedgekeur.

en: Your email address has not been updated yet. Please check your inbox at %s for a confirmation email.
af_ZA: Jou e-posadres is nog nie opgedateer nie. Kontroleer asseblief jou inkassie by %s vir 'n bevestigings e-pos.

en: Your email address will not be published.
af_ZA: Jou e-posadres sal nie gepubliseer word nie.

en: Your email address.
af_ZA: Jou e-pos adres.

en: Your homepage displays
af_ZA: Jou voorblad vertoonings

en: Your installation of WordPress does not require FTP credentials to perform updates.
af_ZA: Jou installasie van WordPress vereis nie FTP besonderhede om bywerkings te doen nie.

en: Your installation of WordPress prompts for FTP credentials to perform updates.
af_ZA: Jou installasie van WordPress vra vir FTP besonderhede om bywerkings te doen.

en: Your latest changes were saved as a revision.
af_ZA: Jou laaste veranderinge is gestoor as 'n hersiening.

en: Your latest posts
af_ZA: Jou nuutste artikels

en: Your new WordPress.com site is ready to go! Looking for ideas for your new site? Check out the <a href='http://learn.wordpress.com/'>WordPress.com beginner's tutorial</a>.
    
    Cheers,
    The WordPress.com Team
af_ZA: Jou splinternuwe webwerf op WordPress.com is gereed! Is jy op soek na idees vir jou nuwe webwerf? Gaan kyk na die <a href='http://learn.wordpress.com/'>handleiding vir WordPress.com-nuwelinge</a>.
    
    Groete,
    Die span by WordPress.com

en: Your new password for %s is:
af_ZA: Jou nuwe wagwoord vir %s is:

en: Your password can be saved.
af_ZA: Jou wagwoord kan gestoor word.

en: Your password has been reset.
af_ZA: Jou wagwoord was herstel.

en: Your password is too weak: Looks like you're including easy to guess information about yourself. Try something a little more unique.
af_ZA: Jou wagwoord is te swak: dit lyk of jy inligting oor jouself, wat maklik afleibaar is, gebruik. Wees bietjie meer oorspronklik.

en: Your plugins are all up to date
af_ZA: Jou plugins is almal op datum

en: Your profile contains information about you (your &#8220;account&#8221;) as well as some personal options related to using WordPress.
af_ZA: Jou profiel bevat inligting oor jou (jou &#8220;rekening&#8221;) sowel as sekere persoonlike opsies verwant aan die gebruik van WordPress.

en: Your scheduled changes just published
af_ZA: Jou geskeduleerde veranderinge is pas gepubliseer

en: Your session has expired. Please log in to continue where you left off.
af_ZA: Jou sessie het verstryk. Teken in om voort te gaan waar jy opgehou het.

en: Your site can communicate securely with other services
af_ZA: Jou webblad kan veilig met ander dienste kommunikeer

en: Your site can perform loopback requests
af_ZA: Jou webblad kan teruglusversoeke uitvoer

en: Your site could not complete a loopback request
af_ZA: Jou webblad kon nie 'n teruglusversoek voltooi nie

en: Your site does not have any default theme. Default themes are used by WordPress automatically if anything is wrong with your chosen theme.
af_ZA: Jou webwerf beskik nie oor enige gebondelde temas nie. Hierdie temas word outomaties deur WordPress gebruik indien daar iets fout is met die aktiewe tema.

en: Your site has %1$d inactive theme, other than %2$s, the default WordPress theme, and %3$s, your active theme. | Your site has %1$d inactive themes, other than %2$s, the default WordPress theme, and %3$s, your active theme.
af_ZA[0]: Jou webblad het %1$d onaktiewe tema, buiten %2$s, die standaard WordPress tema, en %3$s, jou aktiewe tema.
af_ZA[1]: Jou webblad het %1$d onaktiewe temas, buiten %2$s, die standaard WordPress tema, en %3$s, jou aktiewe tema.

en: Your site has %1$d inactive theme, other than %2$s, your active theme. | Your site has %1$d inactive themes, other than %2$s, your active theme.
af_ZA[0]: Jou webblad het %1$d onaktiewe tema, buiten %2$s, jou aktiewe tema.
af_ZA[1]: Jou webblad het %1$d onaktiewe temas, buiten %2$s, jou aktiewe tema.

en: Your site has %d active plugin, and it is up to date. | Your site has %d active plugins, and they are all up to date.
af_ZA[0]: Jou webblad het %d aktiewe plugin, en dit is op datum.
af_ZA[1]: Jou webblad het %d aktiewe plugins, en hulle is op datum.

en: Your site has %d inactive plugin. | Your site has %d inactive plugins.
af_ZA[0]: Jou webblad het %d onaktiewe plugin.
af_ZA[1]: Jou webblad het %d onaktiewe plugins.

en: Your site has %d inactive theme. | Your site has %d inactive themes.
af_ZA[0]: Jou webblad het %d onaktiewe tema.
af_ZA[1]: Jou webblad het %d onaktiewe temas.

en: Your site has %d installed theme, and it is up to date. | Your site has %d installed themes, and they are all up to date.
af_ZA[0]: Jou webblad het %d geïnstalleerde tema, en dit is op datum.
af_ZA[1]: Jou webblad het %d geïnstalleerde temas, en hulle is op datum.

en: Your site has %d plugin waiting to be updated. | Your site has %d plugins waiting to be updated.
af_ZA[0]: Jou webblad het %d plugin wat wag om bygewerk te word.
af_ZA[1]: Jou webblad het %d plugins wat wag om bygewerk te word.

en: Your site has %d theme waiting to be updated. | Your site has %d themes waiting to be updated.
af_ZA[0]: Jou webblad het %d tema wat wag om bygewerk te word.
af_ZA[1]: Jou webblad het %d temas wat wag om bygewerk te word.

en: Your site has 1 active plugin, and it is up to date.
af_ZA: Jou webblad het 1 aktiewe plugin, en dit is op datum.

en: Your site has 1 installed theme, and it is up to date.
af_ZA: Jou webblad het 1 geïnstalleerde tema, en dit is op datum.

en: Your site has critical issues that should be addressed as soon as possible to improve its performance and security.
af_ZA: Jou webblad het kritieke kwessies wat so gou moontlik aangespreek moet word om die werkverrigting en sekuriteit te verbeter.

en: Your site is not set to output debug information
af_ZA: Jou webblad is nie opgestel om ontfoutingsinligting te vertoon nie.

en: Your site is running the current version of PHP (%s)
af_ZA: Jou webblad gebruik die huidige weergawe van PHP (%s)

en: Your site is set to display errors to site visitors
af_ZA: Jou webblad is opgestel om foute aan besoekers te vertoon

en: Your site is set to log errors to a potentially public file
af_ZA: Jou webblad is opgestel om foute na 'n potensiëel openbare lêer te skryf.

en: Your site is unable to communicate securely with other services
af_ZA: Jou webblad kan nie veilig met ander dienste kommunikeer nie

en: Your site is unable to reach WordPress.org at %1$s, and returned the error: %2$s
af_ZA: Jou webblad kan nie WordPress.org by %1$s bereik nie, en het hierdie fout teruggekeer: %2$s

en: Your site may have problems auto-updating plugins and themes
af_ZA: Hierdie webwerf mag probleme met die outomatiese opgradeering van uitbreidings en temas ondervind

en: Your site&#8217;s health is looking good, but there are still some things you can do to improve its performance and security.
af_ZA: Jou webblad se gesondheid lyk goed, maar daar is nog 'n paar goed wat jy kan doen om die werkverrigting en sekuriteit te verbeter.

en: Your site&#8217;s most recent Posts.
af_ZA: Jou webwerf se nuuste artikels

en: Your site&#8217;s most recent comments.
af_ZA: Jou webwerf se nuutse kommentaar

en: Your starting point for finding and sharing solutions with WordPress.com users around the world.
af_ZA: Begin hier om oplossings op te spoor en dit te deel met ander gebruikers van WordPress.com regoor die wêreld.

en: Your theme can display menus in %s location. | Your theme can display menus in %s locations.
af_ZA[0]: Jou tema kan kieslyste in hier %s area wys.
af_ZA[1]: Jou temas kan kieslyste in hier %s areas wys.

en: Your theme can display menus in %s location. Select which menu you would like to use. | Your theme can display menus in %s locations. Select which menu appears in each location.
af_ZA[0]: Jou tema kan navigasie kieslyste in %s ligging vertoon. Kies watter een jy wil gebruik.
af_ZA[1]: Jou tema kan navigasie kieslyste in %s liggings vertoon. Kies watter een jy wil gebruik in watter ligging.

en: Your theme can display menus in one location.
af_ZA: Jou tema kan kieslyste wys op een area.

en: Your theme can display menus in one location. Select which menu you would like to use.
af_ZA: Jou tema kan 'n navagasie kieslys op een plek vertoon. Kies watter een jy wil gebruik.

en: Your theme determines how content is displayed in browsers. <a href="%s">Learn more about feeds</a>.
af_ZA: Jou tema bepaal hoe inhoud in webblaaiers vertoon. <a href="%s">Leer meer oor toevoere</a>.

en: Your theme does not natively support menus, but you can use them in sidebars by adding a &#8220;Navigation Menu&#8221; widget on the <a href="%s">Widgets</a> screen.
af_ZA: Jou tema kom nie met ondersteuning vir 'n ingeboude kieslys nie, maar jy kan een maak in die kantkolom, deur die gebruik van &#8220;Unieke Kieslys&#8221; Widget op die <a href="%s">Widgets</a> skerm.

en: Your theme does not support navigation menus or widgets.
af_ZA: Jou tema ondersteun nie navigasie kieslyste of Widgets nie.

en: Your theme has %s other widget area, but this particular page does not display it. | Your theme has %s other widget areas, but this particular page does not display them.
af_ZA[0]: Jou tema het %s Widget area, maar hierdie spesifieke bladsy wys dit nie.
af_ZA[1]: Jou tema het %s Widget areas, maar hierdie spesifieke bladsy wys dit nie.

en: Your theme has %s widget area, but this particular page does not display it. | Your theme has %s widget areas, but this particular page does not display them.
af_ZA[0]: Jou tema het 'n %s Widget area, maar hierdie spesifieke bladsy wys dit nie.
af_ZA[1]: Jou tema het %s Widget areas, maar hierdie spesifieke bladsy wys dit nie.

en: Your theme has 1 other widget area, but this particular page does not display it.
af_ZA: Jou tema het 1 ander Widget area, maar hierdie spesifieke bladsy wys dit nie.

en: Your theme has 1 widget area, but this particular page does not display it.
af_ZA: Jou tema het 1 Widget area, maar hierdie spesifieke bladsy wys dit nie.

en: Your theme supports %s menu. Select which menu appears in each location. | Your theme supports %s menus. Select which menu appears in each location.
af_ZA[0]: Jou tema ondersteun %s kieslys. Selekteer watter kieslys verskyn in watter area.
af_ZA[1]: Jou tema ondersteun %s kieslys. Selekteer watter kieslyste verskyn in watter area.

en: Your theme supports one menu. Select which menu you would like to use.
af_ZA: Jou tema ondersteun een kieslys. Selekteer watter kieslys jy wil gebruik.

en: Your themes are all up to date
af_ZA: Jou temas is almal op datum

en: Your timezone is set to %1$s (%2$s), currently %3$s (Coordinated Universal Time %4$s).
af_ZA: ou tydsone is gestel as %1$s (%2$s), huidiglik %3$s (Gekoördineerde Universele Tyd %4$s).

en: Your timezone is set to %1$s (Coordinated Universal Time %2$s).
af_ZA: Jou tydsone is gestel as %1$s (Gekoördineerde Universele Tyd %2$s).

en: Your translations are all up to date.
af_ZA: Al jou vertaling is op datum.

en: Your username cannot be changed, but you can use other fields to enter your real name or a nickname, and change which name to display on your posts.
af_ZA: Jou gebruikersnaam kan nie verander word nie, maar jy kan ander velde gebruik om jou regte naam of noemnaam in te voer. Jy kan dan kies watter naam om in jou artikels verkyn.

en: Your version of WordPress (%s) is up to date
af_ZA: Jou weergawe van WordPress (%s) is op datum

en: Your website appears to use Basic Authentication, which is not currently compatible with Application Passwords.
af_ZA: Dit blyk dat hierdie webwerf Basiese Verifikasie gebruik. Dit is nie tans versoenbaar met Toepassing Wagwoorde nie.

en: Your website does not use HTTPS
af_ZA: Jou webwerf maak nie van HTTPS gebruik nie.

en: Your website is using an active HTTPS connection
af_ZA: Jou webblad gebruik 'n aktiewe HTTPS konneksie.

en: You’re in good company if you use WordPress to publish on the web. Here’s a sampler of well-known sites that are powered by WordPress.
af_ZA: Jy is in goeie geselskap wanneer jy WordPress.com gebruik om op die internet te publiseer. Hier is 'n paar bekende webwerwe wat ook deur WordPress aangedryf word.

en: You’ve received the following order from %s:
af_ZA: Jy het die volgende bestelling vanaf %s ontvang:

en: ZIP
af_ZA: Poskode

en: [%1$s] Action Confirmed: %2$s
af_ZA: [%1$s] Aksie bevestig: %2$s

en: [%1$s] Comment: "%2$s"
af_ZA: [%1$s] Kommentaar: "%2$s"

en: [%1$s] Confirm Action: %2$s
af_ZA: [%1$s] Bevestig Aksie: %2$s

en: [%1$s] Please moderate: "%2$s"
af_ZA: [%1$s] Modereer asseblief: "%2$s"

en: [%s] Admin Email Changed
af_ZA: [%s] Administrateur se e-posadres verander

en: [%s] Background Update Failed
af_ZA: [%s] Bywerking in die agtergrond het misluk

en: [%s] Background Update Finished
af_ZA: [%s] Bywerking in die agtergrond voltooi

en: [%s] Delete My Site
af_ZA: [%s] Vee My Webblad Uit

en: [%s] Email Change Request
af_ZA: [%s] E-postveranderingversoek

en: [%s] Email Changed
af_ZA: [%s] E-posadres verander

en: [%s] Erasure Request Fulfilled
af_ZA: [%s] Uitvee versoek vervul

en: [%s] Joining Confirmation
af_ZA: [%s] Aansluitingsbevestiging

en: [%s] Login Details
af_ZA: [%s] Intekenbesonderhede

en: [%s] Network Admin Email Change Request
af_ZA: [%s] Netwerkadministrateur E-posveranderingsversoek

en: [%s] Network Admin Email Changed
af_ZA: [%s] Netwerk-administrateur se e-posadres verander

en: [%s] New Admin Email Address
af_ZA: [%s] Nuwe Admin E-pos Adres

en: [%s] New Email Address
af_ZA: [%s] Nuwe e-pos adres

en: [%s] New Site Created
af_ZA: [%s] Nuwe Webwerf Geskep

en: [%s] New User Registration
af_ZA: [%s] Nuwe gebruikerregistrasie

en: [%s] Password Changed
af_ZA: [%s] Wagwoord verander

en: [%s] Password Reset
af_ZA: [%s] Wagwoord Herstel

en: [%s] Personal Data Export
af_ZA: [%s] Persoonlike Inligting Uitvoer

en: [%s] Some plugins and themes have automatically updated
af_ZA: [%s] Sommige uitbreidings en temas was outomaties opgegradeer

en: [%s] Some plugins and themes have failed to update
af_ZA: [%s] Sommige uitbreidings en temas kon nie opgradeer nie

en: [%s] Some plugins have failed to update
af_ZA: [%s] Sommige uitbreidings kon nie opgradeer nie

en: [%s] Some plugins were automatically updated
af_ZA: [%s] Sommige uitbreidings was outomaties opgegradeer

en: [%s] Some themes have failed to update
af_ZA: [%s] Sommige temas kon nie opgedateer word nie

en: [%s] Some themes were automatically updated
af_ZA: [%s] Sommige temas was outomaties opgegradeer

en: [%s] Your Site is Experiencing a Technical Issue
af_ZA: [%s] Jou Webblad Ervaar 'n Tegniese Probleem

en: [%s] Your username and password
af_ZA: [%s] Jou gebruikersnaam en wagwoord

en: [Pending]
af_ZA: [Hangende]

en: [WordPress.com] Import successful
af_ZA: [WordPress.com] Invoer suksesvol

en: [deleted]
af_ZA: [uitgevee]

en: acquaintance
af_ZA: kennis

en: action canceled
af_ZA: aksie gekanselleer

en: action complete
af_ZA: aksie voltooi

en: action created
af_ZA: aksie geskep

en: action started
af_ZA: aksie begin

[ctx: add new from admin bar]
en: Link
af_ZA: Skakel

[ctx: add new from admin bar]
en: Page
af_ZA: Bladsy

[ctx: add new from admin bar]
en: Post
af_ZA: Artikel

[ctx: add new from admin bar]
en: User
af_ZA: Gebruiker

[ctx: admin bar menu group label]
en: New
af_ZA: Nuut

[ctx: admin color scheme]
en: Blue
af_ZA: Blou

[ctx: admin color scheme]
en: Default
af_ZA: Verstek

[ctx: admin color scheme]
en: Light
af_ZA: Lig

[ctx: admin color scheme]
en: Midnight
af_ZA: Middernag

[ctx: admin menu]
en: All Links
af_ZA: Alle skakels

en: am
af_ZA: vm

en: and
af_ZA: en

en: another web address of mine
af_ZA: nog 'n webadres van my

[ctx: as sharing source]
en: Email
af_ZA: E-pos

[ctx: attachment filter]
en: Trash
af_ZA: Asblik

[ctx: author archive title prefix]
en: Author:
af_ZA: Skrywer:

[ctx: auto preload]
en: Auto
af_ZA: Outomatiese

[ctx: block style]
en: Default
af_ZA: Verstek

[ctx: block title]
en: Embed
af_ZA: Invoegsel

[ctx: blocks]
en: Most used
af_ZA: Mees Gebruikte

[ctx: bulk action]
en: Add Site | Add Sites
af_ZA[0]: Voeg webwerf by

[ctx: button label]
en: Convert to link
af_ZA: Verander na skakel

[ctx: button label]
en: Embed
af_ZA: Voeg in

[ctx: button label]
en: Try again
af_ZA: Probeer weer

en: by
af_ZA: deur

en: by %s
af_ZA: deur %s

en: cURL version
af_ZA: cURL weergawe

en: cURL version.
af_ZA: cURL weergawe

[ctx: categories]
en: Most Used
af_ZA: Meeste gebruik

[ctx: category archive title prefix]
en: Category:
af_ZA: Kategorie:

en: child
af_ZA: sub

en: close tags
af_ZA: sluit etikette

en: co-resident
af_ZA: mede-inwoner

en: co-worker
af_ZA: mede-werker

en: colleague
af_ZA: kollega

[ctx: color]
en: Default: %s
af_ZA: Standaard: %s

[ctx: column name]
en: Comment
af_ZA: Kommentaar

[ctx: column name]
en: Date
af_ZA: Datum

[ctx: column name]
en: File
af_ZA: Lêer

[ctx: column name]
en: Submitted on
af_ZA: Voorgelê op

[ctx: column name]
en: Title
af_ZA: Titel

[ctx: column name]
en: Uploaded to
af_ZA: Laai op

[ctx: comment]
en: Mark as spam
af_ZA: Gemerk as strooipos

[ctx: comment]
en: Not Spam
af_ZA: Geen strooi

[ctx: comment]
en: Not spam
af_ZA: Geen strooi

[ctx: comment]
en: Permalink:
af_ZA: Permanente skakel:

[ctx: comment status]
en: Approved
af_ZA: Goedgekeur

[ctx: comment status]
en: Closed
af_ZA: Toe

[ctx: comment status]
en: Open
af_ZA: Oop

[ctx: comment status]
en: Pending
af_ZA: Hangende

[ctx: comment status]
en: Spam
af_ZA: Gemors

[ctx: comment status]
en: Trash
af_ZA: Asblik

en: comments
af_ZA: Kommentare

[ctx: comments]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
af_ZA[0]: Alle <span class="count">(%s)</span>
af_ZA[1]: Alle <span class="count">(%s)</span>

[ctx: comments]
en: Approved <span class="count">(%s)</span> | Approved <span class="count">(%s)</span>
af_ZA[0]: Goedgekeur <span class="count">(%s)</span>
af_ZA[1]: Goedgekeur <span class="count">(%s)</span>

[ctx: comments]
en: Mine <span class="count">(%s)</span> | Mine <span class="count">(%s)</span>
af_ZA[0]: Myne <span class="count">(%s)</span>
af_ZA[1]: Myne <span class="count">(%s)</span>

[ctx: comments]
en: Pending <span class="count">(%s)</span> | Pending <span class="count">(%s)</span>
af_ZA[0]: Hangende <span class="count">(%s)</span>
af_ZA[1]: Hangende <span class="count">(%s)</span>

[ctx: comments]
en: Spam <span class="count">(%s)</span> | Spam <span class="count">(%s)</span>
af_ZA[0]: Strooipos <span class="count">(%s)</span>
af_ZA[1]: Strooipos <span class="count">(%s)</span>

[ctx: comments]
en: Trash <span class="count">(%s)</span> | Trash <span class="count">(%s)</span>
af_ZA[0]: Asblik <span class="count">(%s)</span>
af_ZA[1]: Asblik <span class="count">(%s)</span>

[ctx: comments title]
en: %1$s thought on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s thoughts on &ldquo;%2$s&rdquo;
af_ZA[0]: Een gedagte oor &ldquo;%2$s&rdquo;
af_ZA[1]: %1$s gedagtes oor &ldquo;%2$s&rdquo;

en: contact
af_ZA: kontak

en: copied!
af_ZA: Gekopieer!

en: crop ratio height
af_ZA: knip hoogte in verhouding

en: crop ratio width
af_ZA: knip wydte in verhouding

en: crush
af_ZA: fyndruk

en: current
af_ZA: Huidig

[ctx: custom headers]
en: Previously uploaded
af_ZA: Voorheen opgedateer

[ctx: custom headers]
en: Suggested
af_ZA: Voorggestelde

[ctx: customizer changeset action/button label]
en: Schedule
af_ZA: Skeduleer

[ctx: customizer changeset status]
en: Scheduled
af_ZA: Geskeduleer

[ctx: daily archives date format]
en: F j, Y
af_ZA: j F Y

[ctx: dashboard]
en: %1$s on %2$s %3$s
af_ZA: %1$s op %2$s %3$s

en: date
af_ZA: datum

[ctx: date archive title prefix]
en: Day:
af_ZA: Dag:

[ctx: date archive title prefix]
en: Month:
af_ZA: Maand:

[ctx: date archive title prefix]
en: Year:
af_ZA: Jaar:

[ctx: date/time]
en: On
af_ZA: Op

en: day | days
af_ZA[0]: dag

en: days
af_ZA: dae

[ctx: default site language]
en: Site Default
af_ZA: Webwerf Standaard

[ctx: directly add the only allowed block]
en: Add %s
af_ZA: Voeg %s in

en: document
af_ZA: dokument

en: domain
af_ZA: domein

en: download
af_ZA: laai af

en: eCommerce
af_ZA: E-winkel

en: ebook
af_ZA: e-boek

en: edit
af_ZA: verander

[ctx: editor button]
en: Left to right
af_ZA: Links na regs

[ctx: editor button]
en: Right to left
af_ZA: Regs na links

[ctx: editor button]
en: Show blocks
af_ZA: Wys blokke

en: education
af_ZA: Onderwys

[ctx: email "From" field]
en: Site Admin
af_ZA: Webwerf Admin

[ctx: email address]
en: Report generated for
af_ZA: Verslag gegenereer vir

en: enabled
af_ZA: Aangeskakel

en: enter a custom date format in the following field
af_ZA: vul 'n aangepasde tydformaat in die volgende velde

en: enter a custom time format in the following field
af_ZA: vul 'n aangepasde tydformaat in die volgende velde

en: escape
af_ZA: Escape

en: example:
af_ZA: voorbeeld:

en: family
af_ZA: familie

[ctx: file type group]
en: Archives
af_ZA: Argiewe

[ctx: find/replace]
en: Find
af_ZA: Vind

[ctx: find/replace]
en: Next
af_ZA: Volgende

[ctx: find/replace]
en: Prev
af_ZA: Vorige

[ctx: find/replace]
en: Replace
af_ZA: Vervang

[ctx: find/replace]
en: Replace all
af_ZA: Vervang alle

[ctx: find/replace]
en: Replace with
af_ZA: Vervang met

[ctx: find/replace]
en: Whole words
af_ZA: Heel woorde

en: first
af_ZA: eerste

en: folder
af_ZA: lêer

[ctx: font size name]
en: Huge
af_ZA: Reusagtig

[ctx: font size name]
en: Large
af_ZA: Groot

[ctx: font size name]
en: Normal
af_ZA: Normaal

[ctx: font size name]
en: Small
af_ZA: Klein

[ctx: font style]
en: Italic
af_ZA: Kursief

[ctx: font style]
en: Regular
af_ZA: Normaal

[ctx: font weight]
en: Black
af_ZA: Swart

[ctx: font weight]
en: Bold
af_ZA: Vetgedruk

[ctx: font weight]
en: Extra Bold
af_ZA: Ekstra Vetgedruk

[ctx: font weight]
en: Extra Light
af_ZA: Ekstra Lig

[ctx: font weight]
en: Light
af_ZA: Lig

[ctx: font weight]
en: Regular
af_ZA: Gewone

[ctx: font weight]
en: Semi Bold
af_ZA: Half Vetgedruk

[ctx: font weight]
en: Thin
af_ZA: Dun

en: friend
af_ZA: vriend

en: friendship
af_ZA: vriendskap

[ctx: genitive]
en: August
af_ZA: Augustus

[ctx: genitive]
en: December
af_ZA: Desember

[ctx: genitive]
en: February
af_ZA: Februarie

[ctx: genitive]
en: January
af_ZA: Januarie

[ctx: genitive]
en: July
af_ZA: Julie

[ctx: genitive]
en: June
af_ZA: Junie

[ctx: genitive]
en: March
af_ZA: Maart

[ctx: genitive]
en: May
af_ZA: Mei

[ctx: genitive]
en: October
af_ZA: Oktober

en: geographical
af_ZA: geografiese

en: home
af_ZA: Tuiste

[ctx: horizontal table cell alignment]
en: H Align
af_ZA: H belyn

en: hour
af_ZA: uur

en: hours
af_ZA: ure

en: html_lang_attribute
af_ZA: af

en: identity
af_ZA: identiteit

[ctx: imperative verb]
en: Resolve
af_ZA: Los op

en: inserter
af_ZA: invoeger

en: kin
af_ZA: naasbestaandes

[ctx: label]
en: Search for:
af_ZA: Soek na:

[ctx: label for button in the audio widget]
en: Add Audio
af_ZA: Voeg Audio by

[ctx: label for button in the audio widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Edit Audio
af_ZA: Verander Audio

[ctx: label for button in the audio widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Replace Audio
af_ZA: Vervang Audio

[ctx: label for button in the gallery widget; should not be longer than ~13 characters long]
en: Add Images
af_ZA: Voeg foto by

[ctx: label for button in the gallery widget; should not be longer than ~13 characters long]
en: Edit Gallery
af_ZA: Wysig gallery

[ctx: label for button in the image widget]
en: Add Image
af_ZA: Voeg foto by

[ctx: label for button in the image widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Edit Image
af_ZA: Verander foto

[ctx: label for button in the image widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Replace Image
af_ZA: Vervang foto

[ctx: label for button in the media widget]
en: Add Media
af_ZA: Voeg Media by

[ctx: label for button in the media widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Edit Media
af_ZA: Verander Media

[ctx: label for button in the media widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Replace Media
af_ZA: Vervang Media

[ctx: label for button in the video widget]
en: Add Video
af_ZA: Voeg Video by

[ctx: label for button in the video widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Edit Video
af_ZA: Verander Video

[ctx: label for button in the video widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Replace Video
af_ZA: Vervang Video

[ctx: label for custom color]
en: Custom...
af_ZA: Unieke...

[ctx: label for hide controls button without length constraints]
en: Hide Controls
af_ZA: Steek kontrole weg

[ctx: label for hide controls button without length constraints]
en: Show Controls
af_ZA: Wys kontrole

en: last
af_ZA: laaste

[ctx: link]
en: Add New
af_ZA: Voeg nuwe by

[ctx: link name]
en: Name
af_ZA: Naam

[ctx: links widget]
en: All Links
af_ZA: Alle skakels

[ctx: list style]
en: Circle
af_ZA: Sirkel

[ctx: list style]
en: Default
af_ZA: Verstek

[ctx: list style]
en: Disc
af_ZA: Skyf

[ctx: list style]
en: Lower Alpha
af_ZA: laer Alpha

[ctx: list style]
en: Lower Greek
af_ZA: laer Griekse

[ctx: list style]
en: Lower Roman
af_ZA: laer Romeinse

[ctx: list style]
en: Square
af_ZA: Vierkant

[ctx: list style]
en: Upper Alpha
af_ZA: bo Alpha

[ctx: list style]
en: Upper Roman
af_ZA: boonste Romeinse

[ctx: media]
en: Remove video track
af_ZA: Verwyder video spoor

[ctx: media item]
en: Edit
af_ZA: Wysig

[ctx: media item]
en: Success
af_ZA: Sukses

[ctx: media items]
en: Mine
af_ZA: Myne

[ctx: media modal menu]
en: Menu
af_ZA: Kieslys

[ctx: media modal menu actions]
en: Actions
af_ZA: Aksies

[ctx: menu]
en: (Currently set to: %s)
af_ZA: (Tans gestel as: %s)

[ctx: menu]
en: Edit
af_ZA: Wysig

[ctx: menu]
en: Use new menu
af_ZA: Gebruik nuwe kieslys

[ctx: menu location]
en: (Current: %s)
af_ZA: (Tans: %s)

[ctx: menu location]
en: (Currently set to: %s)
af_ZA: (Huidiglik gestel na: %s)

[ctx: menu locations]
en: (If you plan to use a menu <a href="%1$s" %2$s>widget%3$s</a>, skip this step.)
af_ZA: (As jy van plan is om 'n kieslys <a href="%1$s" %2$s>Widget%3$s</a> te gebruik, slaan hierdie stap oor.)

[ctx: menu locations]
en: Here&#8217;s where this menu appears. If you would like to change that, pick another location.
af_ZA: Hier is waar hierdie kieslys verskyn. As jy dit wil verander, kies 'n ander plek.

[ctx: menu locations]
en: View All Locations
af_ZA: Sien Alle Liggings

[ctx: menu locations]
en: View Location
af_ZA: Sien Ligging

[ctx: menu locations]
en: Where do you want this menu to appear?
af_ZA: Waar wil jy hierdie kieslys sien verskyn?

en: met
af_ZA: ontmoet

[ctx: meta name]
en: Name
af_ZA: Naam

[ctx: missing menu item navigation label]
en: (no label)
af_ZA: (geen etiket)

en: month
af_ZA: maand

en: moved to the Trash.
af_ZA: skuif na weggooigoed.

en: movie
af_ZA: film

en: music
af_ZA: musiek

[ctx: name]
en: Unknown
af_ZA: Onbekend

[ctx: nav menu home label]
en: Home
af_ZA: Tuis

en: neighbor
af_ZA: bure

en: newer
af_ZA: nuwer

[ctx: next set of posts]
en: Next
af_ZA: Volgende

en: no title
af_ZA: geen titel

[ctx: no user roles]
en: None
af_ZA: Geen

en: none
af_ZA: geen

[ctx: noun]
en: Comment
af_ZA: Kommentaar

[ctx: noun]
en: Trash
af_ZA: Weggooigoed

[ctx: noun]
en: comment
af_ZA: Kommentaar

en: number_format_decimal_point
af_ZA: ,

en: of
af_ZA: van

en: older
af_ZA: ouer

en: on
af_ZA: op

en: or
af_ZA: of

en: or <a href="%s">create a new menu</a>. Do not forget to save your changes!
af_ZA: of <a href="%s">skep 'n nuwe kieslys</a>. Moenie vergeet om jou veranderinge te stoor nie!

[ctx: page]
en: Add New
af_ZA: Skep nuwe

[ctx: page]
en: Featured image
af_ZA: Hooffoto

[ctx: page]
en: Remove featured image
af_ZA: Verwyder hooffoto

[ctx: page]
en: Set featured image
af_ZA: Kies ’n hooffoto

[ctx: page]
en: Use as featured image
af_ZA: Gebruik as hooffoto

[ctx: page label]
en: Front Page
af_ZA: Voorblad

[ctx: page label]
en: Posts Page
af_ZA: Artikels bladsy

[ctx: page label]
en: Privacy Policy Page
af_ZA: Privaatheidsbeleidsblad

[ctx: paging]
en: %1$s of %2$s
af_ZA: %1$s van %2$s

en: parent
af_ZA: hoof

en: password
af_ZA: Wagwoord

[ctx: password mismatch]
en: Mismatch
af_ZA: Nie gelyk

[ctx: password strength]
en: Password strength unknown
af_ZA: Dit is onbekend hoe sterk die wagwoord is.

[ctx: password strength]
en: Strong
af_ZA: Sterk

[ctx: password strength]
en: Very weak
af_ZA: Baie swak

[ctx: password strength]
en: Weak
af_ZA: Swak

[ctx: personal data group description]
en: Overview of export report.
af_ZA: Oorsig van uitvoerverslag.

[ctx: personal data group label]
en: About
af_ZA: Oor

en: photo
af_ZA: foto

en: physical
af_ZA: fisies

[ctx: placeholder]
en: Search &hellip;
af_ZA: Soek &hellip;

[ctx: plugin]
en: %s was successfully deleted.
af_ZA: %s was suksesvol verwyder.

[ctx: plugin]
en: <strong>Error:</strong> Current PHP version (%1$s) does not meet minimum requirements for %2$s. The plugin requires PHP %3$s.
af_ZA: <strong>Fout:</strong> Die huidige PHP-weergawe (%1$s) voldoen nie aan die minimum vereistes vir %2$s nie. Die uitbreiding vereis PHP %3$s.

[ctx: plugin]
en: <strong>Error:</strong> Current WordPress version (%1$s) does not meet minimum requirements for %2$s. The plugin requires WordPress %3$s.
af_ZA: <strong>Fout:</strong> Die huidige WordPress-weergawe (%1$s) voldoen nie aan die minimum vereistes vir %2$s nie. Die uitbreiding vereis WordPress %3$s.

[ctx: plugin]
en: <strong>Error:</strong> Current versions of WordPress (%1$s) and PHP (%2$s) do not meet minimum requirements for %3$s. The plugin requires WordPress %4$s and PHP %5$s.
af_ZA: <strong>Fout:</strong> Die huidige weergawes van WordPress (%1$s) en PHP (%2$s) voldoen nie aan die minimum vereistes vir %3$s nie. Die uitbreiding vereis PHP WordPress %4$s en PHP %5$s.

[ctx: plugin]
en: Activate %s
af_ZA: Aktiveer %s

[ctx: plugin]
en: Active
af_ZA: Aktief

[ctx: plugin]
en: Cannot Install
af_ZA: Kan nie installeer nie

[ctx: plugin]
en: Install %s
af_ZA: Installeer %s

[ctx: plugin]
en: Install %s now
af_ZA: Installeer %s nou

[ctx: plugin]
en: Update %s now
af_ZA: Opdateer %s nou

en: pm
af_ZA: nm

en: poetry
af_ZA: poësie

en: post | posts
af_ZA[0]: artikel

[ctx: post]
en: Add New
af_ZA: Skep Nuwe

[ctx: post]
en: Featured image
af_ZA: Hooffoto

[ctx: post]
en: Remove featured image
af_ZA: Verwyder hooffoto

[ctx: post]
en: Set featured image
af_ZA: Kies ’n hooffoto

[ctx: post]
en: Use as featured image
af_ZA: Gebruik as hooffoto

[ctx: post action/button label]
en: Schedule
af_ZA: Skeduleer

[ctx: post author]
en: by %s
af_ZA: deur %s

[ctx: post date]
en: Posted on
af_ZA: Gepubliseer op

[ctx: post date]
en: Posted on %s
af_ZA: Gepubliseer op %s

[ctx: post format]
en: Format
af_ZA: Formaat

[ctx: post format]
en: Formats
af_ZA: Formaat

[ctx: post format archive title]
en: Asides
af_ZA: Eenkant

[ctx: post format archive title]
en: Audio
af_ZA: Oudio

[ctx: post format archive title]
en: Chats
af_ZA: Klets

[ctx: post format archive title]
en: Galleries
af_ZA: Gallerye

[ctx: post format archive title]
en: Images
af_ZA: Fotos

[ctx: post format archive title]
en: Links
af_ZA: Skakels

[ctx: post format archive title]
en: Quotes
af_ZA: Aanhalings

[ctx: post format archive title]
en: Statuses
af_ZA: Statusse

[ctx: post format archives link]
en: All %1$s posts
af_ZA: Alle %1$s artikels

[ctx: post password form]
en: Enter
af_ZA: Verskaf

[ctx: post state]
en: Pending
af_ZA: Hangende

[ctx: post status]
en: Customization Draft
af_ZA: Pasmaker konsep

[ctx: post status]
en: Draft
af_ZA: Konsep

[ctx: post status]
en: Password protected
af_ZA: Beskerm deur wagwoord

[ctx: post status]
en: Pending
af_ZA: Hangende

[ctx: post status]
en: Private
af_ZA: Privaat

[ctx: post status]
en: Published
af_ZA: Gepubliseer

[ctx: post status]
en: Scheduled
af_ZA: Geskeduleer

[ctx: post status]
en: Sticky
af_ZA: Drywend

[ctx: post status]
en: Trash
af_ZA: Asblik

[ctx: post type archive title prefix]
en: Archives:
af_ZA: Argiewe:

[ctx: post type general name]
en: Changesets
af_ZA: Veranderingsstelle

[ctx: post type general name]
en: Pages
af_ZA: Bladsye

[ctx: post type general name]
en: Posts
af_ZA: Artikels

[ctx: post type singular name]
en: Changeset
af_ZA: Veranderingsstel

[ctx: post type singular name]
en: Page
af_ZA: Bladsy

[ctx: post type singular name]
en: Post
af_ZA: Artikel

en: posts
af_ZA: artikels

[ctx: posts]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
af_ZA[0]: Alle <span class="count">(%s)</span>
af_ZA[1]: Alle <span class="count">(%s)</span>

[ctx: posts]
en: Mine <span class="count">(%s)</span> | Mine <span class="count">(%s)</span>
af_ZA[0]: Myne <span class="count">(%s)</span>
af_ZA[1]: Myne <span class="count">(%s)</span>

[ctx: posts]
en: Sticky <span class="count">(%s)</span> | Sticky <span class="count">(%s)</span>
af_ZA[0]: Drywend <span class="count">(%s)</span>
af_ZA[1]: Drywend <span class="count">(%s)</span>

[ctx: previous set of posts]
en: Previous
af_ZA: Vorige

en: print
af_ZA: Druk

en: privacy-policy
af_ZA: privaatheidsbeleid

en: professional
af_ZA: professionele

[ctx: publish box date format]
en: M j, Y
af_ZA: j F Y

en: registration
af_ZA: Registrasie

[ctx: removing-widget]
en: Deactivate
af_ZA: Onaktiveer

[ctx: request status]
en: Completed
af_ZA: Voltooi

[ctx: request status]
en: Confirmed
af_ZA: Bevestig

[ctx: request status]
en: Failed
af_ZA: Onsuksesvol

[ctx: request status]
en: Pending
af_ZA: Hangende

[ctx: requests]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
af_ZA[0]: Alle <span class="count">(%s)</span>
af_ZA[1]: Alle <span class="count">(%s)</span>

en: resolved
af_ZA: opgelos

[ctx: revisions]
en: Browse
af_ZA: Blaai

en: romantic
af_ZA: romanties

[ctx: sample permalink base]
en: archives
af_ZA: argiewe

[ctx: sample permalink structure]
en: sample-post
af_ZA: artikel-voorbeeld

en: sample-page
af_ZA: voorbeeld-bladsy

en: save
af_ZA: Stoor

en: scale height
af_ZA: skaal hoogte

en: search
af_ZA: soek

en: selection height
af_ZA: seleksie hoogte

en: selection width
af_ZA: seleksie wydte

[ctx: settings screen]
en: General
af_ZA: Algemeen

[ctx: share to]
en: Email
af_ZA: E-pos

[ctx: share to]
en: Print
af_ZA: Druk

[ctx: short (~12 characters) label for hide controls button]
en: Hide Controls
af_ZA: Steek kontrole weg

en: sibling
af_ZA: broer

[ctx: site]
en: &larr; Go to %s
af_ZA: &larr; Gaan na %s

[ctx: site]
en: Mark as spam
af_ZA: Gemerk as strooipos

[ctx: site]
en: Not Spam
af_ZA: Nie plapos

[ctx: site]
en: Not spam
af_ZA: Nie plapos

[ctx: site]
en: Public
af_ZA: Publiek

[ctx: site]
en: Registered
af_ZA: Geregistreer

[ctx: site]
en: Spam
af_ZA: Strooipos

[ctx: sites]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
af_ZA[0]: Alle <span class="count">(%s)</span>
af_ZA[1]: Alle <span class="count">(%s)</span>

[ctx: sites]
en: Spam <span class="count">(%s)</span> | Spam <span class="count">(%s)</span>
af_ZA[0]: Strooipos <span class="count">(%s)</span>
af_ZA[1]: Strooipos <span class="count">(%s)</span>

en: social
af_ZA: sosiaal

[ctx: spellcheck]
en: Finish
af_ZA: Eindig

[ctx: spellcheck]
en: Ignore
af_ZA: Ignoreer

[ctx: spellcheck]
en: Ignore all
af_ZA: Ignoreer alles

en: spouse
af_ZA: eggenoot

en: styles
af_ZA: Style

[ctx: submit button]
en: Search
af_ZA: Soek

en: sweetheart
af_ZA: liefling

[ctx: table body]
en: Body
af_ZA: inhoud

[ctx: table cell]
en: Cell
af_ZA: Sel

[ctx: table cell alignment attribute]
en: None
af_ZA: Geen

[ctx: table cell scope attribute]
en: Scope
af_ZA: Omvang

[ctx: table footer]
en: Footer
af_ZA: loopvoet

[ctx: table header]
en: Header
af_ZA: kopreël

[ctx: tag archive title prefix]
en: Tag:
af_ZA: Etiket:

[ctx: tags]
en: Most Used
af_ZA: Meeste gebruik

[ctx: taxonomy general name]
en: Categories
af_ZA: Kategorieë

[ctx: taxonomy general name]
en: Tags
af_ZA: Sleutelwoorde

[ctx: taxonomy singular name]
en: Category
af_ZA: Kategorie

[ctx: taxonomy singular name]
en: Tag
af_ZA: Merk

[ctx: term name]
en: Name
af_ZA: Naam

en: text direction
af_ZA: teks rigting

en: the past day
af_ZA: die vorige dag

[ctx: theme]
en: %s was successfully deleted.
af_ZA: %s was suksesvol verwyder.

[ctx: theme]
en: <strong>Error:</strong> Current PHP version does not meet minimum requirements for %s.
af_ZA: <strong>Fout:</strong> Hierdie PHP-weergawe voldoen nie aan die minimum vereistes vir %s nie.

[ctx: theme]
en: <strong>Error:</strong> Current WordPress and PHP versions do not meet minimum requirements for %s.
af_ZA: <strong>Fout:</strong> Hierdie weergawes van WordPress en PHP voldoen nie aan die minimum vereistes vir %s nie.

[ctx: theme]
en: <strong>Error:</strong> Current WordPress version does not meet minimum requirements for %s.
af_ZA: <strong>Fout:</strong> Hierdie WordPress-weergawe voldoen nie aan die minimum vereistes vir %s nie.

[ctx: theme]
en: Activate %s
af_ZA: Aktiveer %s

[ctx: theme]
en: Activate &#8220;%s&#8221;
af_ZA: Aktiveer &#8220;%s&#8221;

[ctx: theme]
en: Active
af_ZA: Aktief:

[ctx: theme]
en: Active:
af_ZA: Aktief:

[ctx: theme]
en: Cannot Activate
af_ZA: Kan nie aktiveer nie

[ctx: theme]
en: Cannot Activate %s
af_ZA: %s kon nie geaktiveer word nie

[ctx: theme]
en: Cannot Install
af_ZA: Kan nie installeer nie

[ctx: theme]
en: Change
af_ZA: Verander

[ctx: theme]
en: Delete %s
af_ZA: Verwyder %s

[ctx: theme]
en: Installed
af_ZA: Geïnstalleer

[ctx: theme]
en: Previewing:
af_ZA: Voorskou:

[ctx: theme]
en: Update %s now
af_ZA: Gradeer %s nou op

[ctx: theme author]
en: By %s
af_ZA: Deur %s

[ctx: theme name]
en: Name
af_ZA: Naam

[ctx: themes]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
af_ZA[0]: Alle <span class="count">(%s)</span>
af_ZA[1]: Alle <span class="count">(%s)</span>

[ctx: themes]
en: Disabled <span class="count">(%s)</span> | Disabled <span class="count">(%s)</span>
af_ZA[0]: Gedeaktiveer <span class="count">(%s)</span>
af_ZA[1]: Gedeaktiveer <span class="count">(%s)</span>

[ctx: themes]
en: Enabled <span class="count">(%s)</span> | Enabled <span class="count">(%s)</span>
af_ZA[0]: Geaktiveerde <span class="count">(%s)</span>
af_ZA[1]: Geaktiveerde <span class="count">(%s)</span>

en: uncategorized
af_ZA: Ongekategoriseerd

[ctx: user]
en: Mark as spam
af_ZA: Merk as gemors pos

[ctx: user]
en: Not spam
af_ZA: Nie gemors pos

[ctx: user]
en: Registered
af_ZA: Geregistreer

[ctx: users]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
af_ZA[0]: Alle <span class="count">(%s)</span>
af_ZA[1]: Alle <span class="count">(%s)</span>

en: utf8mb4 requires a MariaDB update
af_ZA: utf8mb4 benodig 'n MariaDB bywerking

en: utf8mb4 requires a MySQL update
af_ZA: utf8mb4 benodig 'n MySQL bywerking

en: utf8mb4 requires a newer client library
af_ZA: utf8mb4 benodig 'n nuwer kliëntbiblioteek

[ctx: verb]
en: Clear
af_ZA: Opruim

[ctx: verb]
en: Comment
af_ZA: Lewer kommentaar

[ctx: verb]
en: Group
af_ZA: Groepeer

[ctx: verb]
en: Spam
af_ZA: Gemors

[ctx: verb]
en: Trash
af_ZA: Skuif na asblik

[ctx: verb]
en: View
af_ZA: Aanskou

[ctx: verb; site]
en: Archive
af_ZA: Argief

[ctx: vertical table cell alignment]
en: V Align
af_ZA: V belyn

[ctx: video or audio]
en: Length
af_ZA: Lengte

en: website
af_ZA: Webwerf

[ctx: website URL]
en: At URL
af_ZA: By URL

[ctx: website name]
en: For site
af_ZA: Vir webtuiste

[ctx: widget]
en: Add
af_ZA: Voeg by

[ctx: widget]
en: Edit
af_ZA: Wysig

[ctx: widgets]
en: %1$s on %2$s
af_ZA: %1$s oor %2$s

en: year
af_ZA: jaar

[ctx: yearly archives date format]
en: Y
af_ZA: J

en: years
af_ZA: jare
