WordPress.com - en to ast_ES translation catalogue (5928 entries)

en: "%1$s" by %2$s.
ast_ES: "%1$s" por %2$s.

en: "%1$s" from %2$s by %3$s.
ast_ES: «%1$s» de %2$s por %3$s.

en: "%1$s" from %2$s.
ast_ES: «%1$s» de %2$s.

en: "%s".
ast_ES: «%s».

en: #%d (no title)
ast_ES: #%d (ensin títulu)

en: % Comments
ast_ES: % Comentarios

en: %1$d update functions completed. Database version is %2$s
ast_ES: Anovamientos de %1$d completaos. La versión de base de datos ye %2$s

en: %1$s %2$d – %3$s %4$d, %5$d
ast_ES: %2$d de %1$s – %4$d de %3$s de %5$d

en: %1$s %2$d–%3$d, %4$d
ast_ES: %2$d–%3$d de %1$s de %4$d

en: %1$s %2$s %3$s Category Feed
ast_ES: %1$s %2$s Feed de la categoría %3$s

en: %1$s %2$s %3$s Comments Feed
ast_ES: %1$s %2$s Feed de los comentarios de %3$s

en: %1$s %2$s %3$s Tag Feed
ast_ES: %1$s %2$s Feed de la etiqueta %3$s

en: %1$s %2$s Comments Feed
ast_ES: %1$s %2$s Feed de los comentarios

en: %1$s %2$s Posts by %3$s Feed
ast_ES: %1$s %2$s Feed d'articulos de %3$s

en: %1$s %2$s Search Results for &#8220;%3$s&#8221; Feed
ast_ES: %1$s %2$s Feed de resultaos pa la gueta de &#8220;%3$s&#8221;

en: %1$s %2$s, %3$s ago (%4$s)
ast_ES: %1$s %2$s, hai %3$s (%4$s)

en: %1$s %2$s, %3$s at %4$s:%5$s
ast_ES: %2$s, %1$s de %3$s a les %4$s:%5$s

en: %1$s (#%2$s)
ast_ES: %1$s (%2$s)

en: %1$s (since %2$s; %3$s)
ast_ES: %1$s (dende %2$s; %3$s)

en: %1$s (since %2$s; no alternative available)
ast_ES: %1$s (dende %2$s; ensin alternativa disponible)

en: %1$s (since %2$s; use %3$s instead)
ast_ES: %1$s (dende %2$s; usa %3$s en so llugar)

en: %1$s Comment<span class="screen-reader-text"> on %2$s</span> | %1$s Comments<span class="screen-reader-text"> on %2$s</span>
ast_ES[0]: %1$s Comentariu<span class="screen-reader-text"> en %2$s</span>
ast_ES[1]: %1$s comentarios<span class="screen-reader-text"> on %2$s</span>

en: %1$s MB (%2$s%%) Space Used
ast_ES: %1$s MB (%2$s%%) d'espaciu n'usu

en: %1$s and %2$s
ast_ES: %1$s y %2$s

en: %1$s at %2$s
ast_ES: %1$s a les %2$s

en: %1$s by %2$s pixels
ast_ES: %1$s por %2$s píxeles

en: %1$s by %2$s.
ast_ES: "%1$s" por %2$s.

en: %1$s could not be created: %2$s
ast_ES: Nun se pudo crear %1$s: %2$s

en: %1$s could not be installed (%2$s). <a href="%3$s">Please install it manually by clicking here.</a>
ast_ES: %1$s nun se pudo instalar (%2$s). <a href="%3$s">Instalar manualmente calcando equí.</a>

en: %1$s does not match the expected format. Reason: %2$s
ast_ES: %1$s nun concasa el formatu esperáu. Motivu: %2$s

en: %1$s ending in %2$s
ast_ES: %1$s acaba en %2$s

en: %1$s for %2$s item | %1$s for %2$s items
ast_ES[0]: %1$s por %2$s productu
ast_ES[1]: %1$s por %2$s productos

en: %1$s has been removed from your cart because it has since been modified. You can add it back to your cart <a href="%2$s">here</a>.
ast_ES: %1$s desanicióse del to carru porque hubo modificaciones nesti tiempu. Puedes volver añedílu al carru <a href="%2$s">equí</a>.

en: %1$s in %2$s on line %3$s
ast_ES: %1$s en %2$s na llínea %3$s

en: %1$s is deprecated. The callback from %2$s is used instead.
ast_ES: %1$s ta anticuada. Agora hai qu'usar la función %2$s.

en: %1$s is deprecated. Use %2$s instead.
ast_ES: %1$s está anticuáu. Usa %2$s nel so llugar.

en: %1$s is low in stock. There are %2$d left.
ast_ES: %1$s escasu n'inventariu. Queden %2$d.

en: %1$s is not a valid %2$l.
ast_ES: %1$s nun ye un %2$l válidu.

en: %1$s is not a valid %2$s. Reason: %3$s
ast_ES: %1$s nun ye un %2$s válidu. Motivu: %3$s

en: %1$s is not of type %2$s.
ast_ES: %1$s nun ye de la triba %2$s.

en: %1$s is not one of %2$s.
ast_ES: %1$s nun ye dengún d'estos %2$s.

en: %1$s is not valid. Please enter one of the following: %2$s
ast_ES: %1$s nun ye válidu. Por favor, introduz ún de los siguientes: %2$s

en: %1$s is not valid. You can look up the correct Eircode <a target="_blank" href="%2$s">here</a>.
ast_ES: %1$s nun ye válidu. Puedes atopar el Eircode afayadizu <a target="_blank" href="%2$s">equí</a>.

en: %1$s is proudly powered by %2$s
ast_ES: %1$s furrula orgullosu con %2$s

en: %1$s is set to %2$s. You won't be able to upload files on your site.
ast_ES: %1$s afitóse a %2$s. Nun vas poder xubir ficheros al sitiu.

en: %1$s matches %2$l, but should match only one.
ast_ES: %1$s concasa con %2$l, pero tien de concasar namás que con un.

en: %1$s must be a multiple of %2$s.
ast_ES: %1$s tien de ser múltiplu de %2$s.

en: %1$s must be between %2$d (exclusive) and %3$d (exclusive)
ast_ES: %1$s tien de tar ente %2$d y %3$d (dambos escluíos)

en: %1$s must be between %2$d (exclusive) and %3$d (inclusive)
ast_ES: %1$s tien de tar ente %2$d (escluíu)  y %3$d (incluíu)

en: %1$s must be between %2$d (inclusive) and %3$d (exclusive)
ast_ES: %1$s tien de tar ente %2$d (incluíu)  y %3$d (escluíu)

en: %1$s must be between %2$d (inclusive) and %3$d (inclusive)
ast_ES: %1$s tien de tar ente %2$d y %3$d (dambos incluíos)

en: %1$s must be greater than %2$d
ast_ES: %1$s ha ser mayor que %2$d

en: %1$s must be greater than or equal to %2$d
ast_ES: %1$s ha ser mayor o igual a %2$d

en: %1$s must be less than %2$d
ast_ES: %1$s ha ser menor que %2$d

en: %1$s must be less than or equal to %2$d
ast_ES: %1$s ha ser menor o igual a %2$d

en: %1$s must contain at least %2$s property. | %1$s must contain at least %2$s properties.
ast_ES[0]: %1$s tien de tener como poco %2$s propiedá.
ast_ES[1]: %1$s tien de tener como poco %2$s propiedaes.

en: %1$s must contain at most %2$s property. | %1$s must contain at most %2$s properties.
ast_ES[0]: %1$s tien de tener como muncho %2$s propiedá.
ast_ES[1]: %1$s tien de tener como muncho %2$s propiedaes.

en: %1$s needs to be a %2$s object.
ast_ES: %1$s ha ser un oxetu %2$s.

en: %1$s on %2$s
ast_ES: %1$s en %2$s

en: %1$s response to %2$s | %1$s responses to %2$s
ast_ES[0]: %1$s respuesta a %2$s
ast_ES[1]: %1$s respuestes a %2$s

en: %1$s review for %2$s | %1$s reviews for %2$s
ast_ES[0]: %1$s valoración pa %2$s
ast_ES[1]: %1$s valoraciones pa %2$s

en: %1$s units of %2$s have been backordered in order #%3$s.
ast_ES: %1$s unidaes de %2$s foron reservaes nel pidíu #%3$s.

en: %1$s was called with an invalid level "%2$s".
ast_ES: %1$s llamóse con un nivel non válidu "%2$s".

en: %1$s was installed but could not be activated. <a href="%2$s">Please activate it manually by clicking here.</a>
ast_ES: %1$s instalóse, pero nun se pudo activar. <a href="%2$s">Activar manualmente calcando equí.</a>

en: %1$s, and %2$s
ast_ES: %1$s y %2$s.

en: %1$s. Menu item %2$d of %3$d.
ast_ES: %1$s. Elementu de menú %2$d de %3$d.

en: %1$s. Sub item number %2$d under %3$s.
ast_ES: %1$s. Númberu de subelementu %2$d de %3$s.

en: %d Plugin Update | %d Plugin Updates
ast_ES[0]: %d complementu con anovamientu
ast_ES[1]: %d complementos con anovamientu

en: %d Theme Update | %d Theme Updates
ast_ES[0]: %d anovamientu d'estilu
ast_ES[1]: %d anovamientos d'estilos

en: %d WordPress Update
ast_ES: %d anovamientu de WordPress

en: %d block | %d blocks
ast_ES[0]: %d bloque
ast_ES[1]: %d bloques

en: %d confirmation request failed to resend. | %d confirmation requests failed to resend.
ast_ES[0]: Falló'l reunvíu de %d confirmación de solicitú.
ast_ES[1]: Falló'l reunvíu de %d confirmaciones de solicitúes.

en: %d confirmation request re-sent successfully. | %d confirmation requests re-sent successfully.
ast_ES[0]: Reunvióse %d confirmación de solicitú.
ast_ES[1]: Reunviáronse %d confirmaciones de solicitúes.

en: %d item from your previous order is currently unavailable and could not be added to your cart. | %d items from your previous order are currently unavailable and could not be added to your cart.
ast_ES[0]: Hai %d productu del to pidíu anterior que yá nun ta disponible y, poro, nun se puede añedir al carru.
ast_ES[1]: Hai %d productos del to pidíu anterior que yá nun tan disponibles y, poro, nun se pueden añedir al carru.

en: %d pixels
ast_ES: %d píxeles

en: %d request deleted successfully. | %d requests deleted successfully.
ast_ES[0]: Desanicióse %d solicitú.
ast_ES[1]: Desaniciáronse %d solicitúes.

en: %d request failed to delete. | %d requests failed to delete.
ast_ES[0]: Falló'l desaniciu de %d solicitú.
ast_ES[1]: Falló'l desaniciu de %d solicitues.

en: %d request marked as complete. | %d requests marked as complete.
ast_ES[0]: Marcóse como completa %d solicitú.
ast_ES[1]: Marcáronse como completaes %d solicitúes.

en: %d result found, use up and down arrow keys to navigate. | %d results found, use up and down arrow keys to navigate.
ast_ES[0]: %d resultáu atopáu. Usa les tecles de flecha p'arriba y p'abaxo pa navegar.
ast_ES[1]: %d resultaos atopaos. Usa les tecles de flecha p'arriba y p'abaxo pa navegar.

en: %d result found. | %d results found.
ast_ES[0]: Atopóse %d resultáu.
ast_ES[1]: Atopáronse %d resultaos.

en: %d selected
ast_ES: %d esbillaos

en: %d themes found
ast_ES: Atopáronse %d estilos

en: %s (Draft)
ast_ES: %s (Borrador)

en: %s (Invalid)
ast_ES: %s (no ye válidu)

en: %s (Pending)
ast_ES: %s (Pendiente)

en: %s <span class="says">says:</span>
ast_ES: %s <span class="says">diz:</span>

en: %s <span class="screen-reader-text">Comment</span> | %s <span class="screen-reader-text">Comments</span>
ast_ES[0]: %s <span class="screen-reader-text">Comentariu</span>
ast_ES[1]: %s <span class="screen-reader-text">Comentarios</span>

en: %s Active Installations
ast_ES: Instalaciones actives: %s

en: %s Comment | %s Comments
ast_ES[0]: %s comentariu
ast_ES[1]: %s comentarios

en: %s Comment in moderation | %s Comments in moderation
ast_ES[0]: %s comentariu pendiente de moderación
ast_ES[1]: %s comentarios pendientes de moderación

en: %s MB Space Allowed
ast_ES: %s MB d'espaciu permitíu

en: %s Page | %s Pages
ast_ES[0]: %s  páxina
ast_ES[1]: %s páxines

en: %s Post | %s Posts
ast_ES[0]: %s  artículu
ast_ES[1]: %s artículos

en: %s Sites
ast_ES: %s Sitios

en: %s [Autosave]
ast_ES: %s [Autoguardáu]

en: %s [Current Revision]
ast_ES: %s [revisión actual]

en: %s ago
ast_ES: hai %s

en: %s and %d other region | %s and %d other regions
ast_ES[0]: %s y %d otra rexón
ast_ES[1]: %s y %d otres rexones

en: %s approved comment | %s approved comments
ast_ES[0]: %s comentariu aprobáu
ast_ES[1]: %s comentariu aprobaos

en: %s column | %s columns
ast_ES[0]: %s  columna
ast_ES[1]: %s columnes

en: %s comment | %s comments
ast_ES[0]: %s comentariu
ast_ES[1]: %s comentarios

en: %s comment approved. | %s comments approved.
ast_ES[0]: %s comentariu aprobáu
ast_ES[1]: %s comentariu aprobaos

en: %s comment marked as spam. | %s comments marked as spam.
ast_ES[0]: Marcóse %s comentariu como spam.
ast_ES[1]: Marcáronse %s comentarios como spam.

en: %s comment moved to the Trash. | %s comments moved to the Trash.
ast_ES[0]: %s comentariu movíu a la papelera.
ast_ES[1]: %s comentarios movíos a la papelera.

en: %s comment permanently deleted. | %s comments permanently deleted.
ast_ES[0]: %s comentariu desaniciáu dafechu
ast_ES[1]: %s comentarios desaniciaos dafechu

en: %s comment restored from the Trash. | %s comments restored from the Trash.
ast_ES[0]: %s comentariu restauráu de la papelera
ast_ES[1]: %s comentarios restauraos de la papelera

en: %s could not be located. Please try another nearby city. For example: Kansas City; Springfield; Portland.
ast_ES: Nun fuimos a allugar %s. Por favor tenta con otra ciudá cercana. Por exemplu: Uviéu; Llión; Porto.

en: %s critical issue | %s critical issues
ast_ES[0]: %s problema críticu
ast_ES[1]: %s problemes críticos

en: %s customer review | %s customer reviews
ast_ES[0]: %s valoración de cliente
ast_ES[1]: %s valoraciones de clientes

en: %s day | %s days
ast_ES[0]: %s día
ast_ES[1]: %s díes

en: %s does not exist.
ast_ES: %s nun esiste.

en: %s does not match any of the expected formats.
ast_ES: %s nun concasa con dengún formatu de los esperaos.

en: %s download remaining | %s downloads remaining
ast_ES[0]: %s descarga pendiente
ast_ES[1]: %s descargues pendientes

en: %s exceeds the maximum upload size for the multi-file uploader when used in your browser.
ast_ES: %s perpasa el tamañu máximu de xuba múltiple al usar el to restolador.

en: %s exceeds the maximum upload size for this site.
ast_ES: %s perpasa'l tamañu máximu de xuba d'esti sitiu.

en: %s failed while writing image to stream.
ast_ES: %s falló al escribir la imaxe nel fluxu.

en: %s fee
ast_ES: %s de cuota

en: %s field
ast_ES: Campu %s

en: %s from now
ast_ES: %s dende agora

en: %s has been added to your cart. | %s have been added to your cart.
ast_ES[0]: %s amestóse al to carru.
ast_ES[1]: %s amestáronse al to carru.

en: %s has been logged out.
ast_ES: %s zarró la sesión.

en: %s has been removed from your cart because it can no longer be purchased. Please contact us if you need assistance.
ast_ES: %s desanicióse del to carru poque yá nun ta disponible pa la venta. Por favor, contáutanos si necesites ayuda.

en: %s has been updated.
ast_ES: %s anovóse.

en: %s has taken over and is currently customizing.
ast_ES: %s garró'l control y ta personalizando anguaño.

en: %s hour | %s hours
ast_ES[0]: %s hora
ast_ES[1]: %s hores

en: %s is a protected WP option and may not be modified
ast_ES: %s ye una opción protexida de WP y nun pue modificase

en: %s is a required field | %s are required fields
ast_ES[0]: %s ye un campu riquíu
ast_ES[1]: %s son campos riquíos

en: %s is a required field.
ast_ES: %s ye un campu riquiríu.

en: %s is a variable product parent and cannot be added.
ast_ES: %s ye un productu variable superior y nun se puede amestar.

en: %s is already customizing this changeset. Do you want to take over?
ast_ES: %s yá ta personalizando esti grupu de cambios. ¿Quies encargate tú?

en: %s is already customizing this changeset. Please wait until they are done to try customizing. Your latest changes have been autosaved.
ast_ES: %s yá ta personalizando esti grupu de cambios. Espera hasta qu'acabe pa tentar de personalizalu. Los últimos cambios van guardase automáticamente.

en: %s is already customizing this site. Do you want to take over?
ast_ES: %s yá ta personalizando esti sitiu. ¿Quies garrar el control?

en: %s is already customizing this site. Please wait until they are done to try customizing. Your latest changes have been autosaved.
ast_ES: %s yá ta personalizando esti sitiu. Espera hasta qu'acabe pa tentar de personalizalu. Los últimos cambeos van guardase automáticamente.

en: %s is currently editing
ast_ES: Anguaño %s ta editando

en: %s is currently editing this post.
ast_ES: %s yá ta editando esti artículu.

en: %s is forbidden
ast_ES: %s ta prohibíu.

en: %s is not a valid IP address.
ast_ES: %s nun ye una direición IP válida.

en: %s is not a valid email address.
ast_ES: %s nun ye un corréu electrónicu válidu.

en: %s is not a valid phone number.
ast_ES: %s nun ye un teléfonu válidu.

en: %s is not a valid postcode / ZIP.
ast_ES: %s nun ye un Códigu Postal válidu.

en: %s is out of stock.
ast_ES: %s escosáu.

en: %s is required to strip image meta.
ast_ES: Ríquese %s pa quitar la meta de la imaxe.

en: %s item | %s items
ast_ES[0]: %s elementu
ast_ES[1]: %s elementos

en: %s item with no issues detected | %s items with no issues detected
ast_ES[0]: Detectóse %s elementu ensin problemes
ast_ES[1]: Detectáronse %s elementos ensin problemes

en: %s link deleted. | %s links deleted.
ast_ES[0]: %s enllaz desaniciáu.
ast_ES[1]: %s enllaces desaniciaos

en: %s matches more than one of the expected formats.
ast_ES: %s concasa con más d'un de los formatos esperaos.

en: %s min | %s mins
ast_ES[0]: %s minutu
ast_ES[1]: %s minutos

en: %s minute | %s minutes
ast_ES[0]: %s minutu
ast_ES[1]: %s minutos

en: %s month | %s months
ast_ES[0]: %s mes
ast_ES[1]: %s meses

en: %s page
ast_ES: Páxina %s

en: %s parameter is missing
ast_ES: Falta'l parámetru %s

en: %s pending comment | %s pending comments
ast_ES[0]: %s comentariu pendiente
ast_ES[1]: %s comentarios pendientes

en: %s product | %s products
ast_ES[0]: %s productu
ast_ES[1]: %s productos

en: %s quantity
ast_ES: %s cantidá

en: %s rating
ast_ES: %s valoración

en: %s recommended improvement | %s recommended improvements
ast_ES[0]: %s ameyora aconseyada
ast_ES[1]: %s ameyores aconseyaes

en: %s removed.
ast_ES: %s desaniciáu.

en: %s second | %s seconds
ast_ES[0]: %s segundu
ast_ES[1]: %s segundos

en: %s site | %s sites
ast_ES[0]: %s sitiu
ast_ES[1]: %s sitios

en: %s themes
ast_ES: %s estilos

en: %s update failed.
ast_ES: Falló %s anovamientu.

en: %s updated successfully.
ast_ES: %s anovóse con ésitu.

en: %s updates failed.
ast_ES: Fallaron %s anovamientos.

en: %s user | %s users
ast_ES[0]: %s  usuariu
ast_ES[1]: %s usuarios

en: %s week | %s weeks
ast_ES[0]: %s selmana
ast_ES[1]: %s selmanes

en: %s would like to connect to your store
ast_ES: %s quies coneutate a la tienda

en: %s year | %s years
ast_ES[0]: %s añu
ast_ES[1]: %s años

en: &#8220;%s&#8221; has failed to upload.
ast_ES: &#8220;%s&#8221; fallu al xubir.

en: &#8592; Cancel audio playlist
ast_ES: &#8592; Encaboxar la llista de reproducción d'audiu

en: &#8592; Cancel gallery
ast_ES: &#8592; Encaboxar galería

en: &#8592; Cancel video playlist
ast_ES: &#8592; Encaboxar la llista de reproducción de vídeu

en: &#8592; Go to library
ast_ES: &#8592; Dir a la llibrería

en: &laquo; Back
ast_ES: &laquo; P'atrás

en: &laquo; Older Comments
ast_ES: &laquo; Comentarios vieyos

en: &laquo; Previous
ast_ES: &laquo; Anterior

en: &laquo; Previous Entries
ast_ES: &laquo; Más Vieyo

en: &laquo; Previous Page
ast_ES: &laquo; Páxina anterior

en: &larr; Back to "%s" attributes
ast_ES: &larr; Volver a los atributos de "%s"

en: &larr; Go to Categories
ast_ES: &larr; Dir a categoríes

en: &larr; Go to Link Categories
ast_ES: &larr; Dir a categoríes d'enllaces

en: &larr; Go to Tags
ast_ES: &larr; Dir a les etiquetes

en: &larr; Go to Users
ast_ES: &larr; Dir a usuarios

en: &larr; Go to editor
ast_ES: &larr; Dir al editor

en: &lt; Prev
ast_ES: &lt; Anterior

en: &mdash; Select &mdash;
ast_ES: &mdash; Seleicionar &mdash;

en: &nbsp;&ndash; Page %s
ast_ES: &nbsp;&ndash; Paxina %s

en: &ndash;OR&ndash;
ast_ES: &ndash;O&ndash;

en: (%s ratings)
ast_ES: (%s valoraciones)

en: (Does not support 64bit values)
ast_ES: (Nun sofita valores de 64 bits)

en: (Edit)
ast_ES: (Editar)

en: (Latest version: %s)
ast_ES: (Última versión: %s)

en: (Private post)
ast_ES: (Artículu priváu)

en: (Signup has been disabled. Only members of this site can comment.)
ast_ES: (Desactivóse l'aniciu de sesión. Namái los miemrbos d'esti sitiu puen comentar.)

en: (Supports 64bit values)
ast_ES: (Sofita valores en 64 bits)

en: (Unattached)
ast_ES: (Non axuntáu)

en: (Untitled)
ast_ES: (Ensin títulu)

en: (Your site is performing updates over FTP due to file ownership. Talk to your hosting company.)
ast_ES: (El sitiu anuévase per FTP por mor de los permisos de los ficheros. Fala cola empresa d'agospiu web.)

en: (can be backordered)
ast_ES: (puede acutase)

en: (estimated for %s)
ast_ES: (estimáu pa %s)

en: (ex. VAT)
ast_ES: (ensin IVA)

en: (ex. tax)
ast_ES: (ensin impuestos)

en: (incl. VAT)
ast_ES: (IVA incl.)

en: (incl. tax)
ast_ES: (inc. impuestos)

en: (includes %s)
ast_ES: (inclúi %s)

en: (more&hellip;)
ast_ES: (más&hellip;)

en: (no author)
ast_ES: (ensin autor)

en: (no parent)
ast_ES: (ensin pá)

en: (no title)
ast_ES: (Ensin títulu)

en: (not found)
ast_ES: (nun s'atopa)

en: (opens in a new tab)
ast_ES: (abre nuna llingüeta nueva)

en: (required)
ast_ES: (necesario)

en: + Add New Category
ast_ES: + Amestar categoría nueva

en: + Add account
ast_ES: + Amestar cuenta

en: + Create New Menu
ast_ES: + Crear un menú nuevu

en: - %1$s (from version %2$s to %3$s)
ast_ES: - %1$s (dende la versión %2$s a la %3$s)

en: - %1$s version %2$s
ast_ES: - %1$s versión %2$s

en: - Select -
ast_ES: - Escoyer -

en: ...or something like this:
ast_ES: ... o daqué asina:

en: .htaccess rules
ast_ES: Regles de .htaccess

en: 1 Comment
ast_ES: 1 Comentariu

en: 1 Comment<span class="screen-reader-text"> on %s</span>
ast_ES: 1 Comentariu<span class="screen-reader-text"> en %s</span>

en: 1 hour
ast_ES: 1 hora

en: 1 page not updated, somebody is editing it.
ast_ES: 1 páxina nun s'anovó, daquién ta editándola.

en: 1 post not updated, somebody is editing it.
ast_ES: 1 artículu nun s'anovó, daquién ta editándolu.

en: <a href="%1$s" %2$s>Learn how to describe the purpose of the image%3$s</a>. Leave empty if the image is purely decorative.
ast_ES: <a href="%1$s" %2$s>Deprendi a describir el propósitu de la imaxe%3$s</a>. Dexalo ermo si ye decorativa.

en: <a href="%1$s">WordPress %2$s</a> is available! Please notify the site administrator.
ast_ES: ¡<a href="%1$s">WordPress %2$s</a> ta disponible! Avisa al alministrador del sitiu, por favor.

en: <a href="%s">You can change your profile picture on Gravatar</a>.
ast_ES: <a href="%s">Puedes cambiar la imaxe del perfil en Gravatar</a>.

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/appearance-menus-screen/">Documentation on Menus</a>
ast_ES: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/appearance-menus-screen/">Documentación tocante a los menús</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/comments-screen/">Documentation on Comments</a>
ast_ES: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/comments-screen/">Documentación tocante a los comentarios</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/dashboard-screen/">Documentation on Dashboard</a>
ast_ES: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/dashboard-screen/">Documentación tocante al panel principal</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/edit-media/">Documentation on Edit Media</a>
ast_ES: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/edit-media/">Documentación tocante a la edición de multimedios</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/media-add-new-screen/">Documentation on Uploading Media Files</a>
ast_ES: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/media-add-new-screen/">Documentación tocante a la xuba de ficheros multimedia</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/media-library-screen/">Documentation on Media Library</a>
ast_ES: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/media-library-screen/">Documentación tocante a la llibrería multimedia</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/network-admin-sites-screen/">Documentation on Site Management</a>
ast_ES: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/network-admin-sites-screen/">Documentación tocante al remanamientu del sitiu</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/pages-add-new-screen/">Documentation on Adding New Pages</a>
ast_ES: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/pages-add-new-screen/">Documentación tocante a como amestar páxines nueves</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/pages-screen/">Documentation on Editing Pages</a>
ast_ES: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/pages-screen/">Documentación tocante a la edición de páxines</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/pages-screen/">Documentation on Managing Pages</a>
ast_ES: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/pages-screen/">Documentación tocante a la xestión de páxines</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/posts-categories-screen/">Documentation on Categories</a>
ast_ES: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/posts-categories-screen/">Documentación tocante a les categoríes</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/posts-screen/">Documentation on Managing Posts</a>
ast_ES: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/posts-screen/">Documentación tocante a la xestión d'artículos</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/posts-tags-screen/">Documentation on Tags</a>
ast_ES: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/posts-tags-screen/">Documentación tocante a les etiquetes</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/revisions/">Revisions Management</a>
ast_ES: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/revisions/">Remanamientu de revisiones</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/roles-and-capabilities/">Descriptions of Roles and Capabilities</a>
ast_ES: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/roles-and-capabilities/">Descripciones de roles y capacidaes</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-discussion-screen/">Documentation on Discussion Settings</a>
ast_ES: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-discussion-screen/">Documentación tocante a los axustes de discutiniu</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-general-screen/">Documentation on General Settings</a>
ast_ES: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-general-screen/">Documentación tocante a los axustes xenerales</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-media-screen/">Documentation on Media Settings</a>
ast_ES: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-media-screen/">Documentación tocante a los axustes multimedia</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-reading-screen/">Documentation on Reading Settings</a>
ast_ES: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-reading-screen/">Documentación tocante a los axustes de llectura</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-writing-screen/">Documentation on Writing Settings</a>
ast_ES: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-writing-screen/">Documentación tocante a los axustes d'escritura</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/tools-export-screen/">Documentation on Export</a>
ast_ES: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/tools-export-screen/">Documentación tocante a la esportación</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/tools-import-screen/">Documentation on Import</a>
ast_ES: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/tools-import-screen/">Documentación tocante a la importación</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/tools-screen/">Documentation on Tools</a>
ast_ES: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/tools-screen/">Documentación tocante a ferramientes</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/users-add-new-screen/">Documentation on Adding New Users</a>
ast_ES: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/users-add-new-screen/">Documentación tocante a como amestar usuarios nuevos</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/users-screen/">Documentation on Managing Users</a>
ast_ES: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/users-screen/">Documentación tocante a la xestión d'usuarios</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/users-your-profile-screen/">Documentation on User Profiles</a>
ast_ES: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/users-your-profile-screen/">Documentación tocante a los perfiles d'usuariu</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/work-with-themes/">Documentation on Using Themes</a>
ast_ES: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/work-with-themes/">Documentación tocante al usu d'estilos</a>

en: <span>Active:</span> %s
ast_ES: <span>Activu:</span> %s

en: <strong>%s</strong> &mdash; This allows you to associate an image with your post without inserting it. This is usually useful only if your theme makes use of the image as a post thumbnail on the home page, a custom header, etc.
ast_ES: <strong>%s</strong> &mdash; Esto permítete asociar una imaxe col artículu  ensin inxertala. Esto davezu ye útil namái si l'estilu usa la imaxe como miniatura na páxina d'aniciu, nuna testera personalizada... etc.

en: <strong>Error:</strong> Cookies are blocked due to unexpected output. For help, please see <a href="%1$s">this documentation</a> or try the <a href="%2$s">support forums</a>.
ast_ES: <strong>Fallu</strong>: Torgáronse les cookies por una salida inesperada. Por favor mira <a href="%1$s">esta documentación</a> o tenta colos <a href="%2$s">foros de sofitu</a> pa más ayuda.

en: <strong>Error:</strong> Cookies are blocked or not supported by your browser. You must <a href="%s">enable cookies</a> to use WordPress.
ast_ES: <strong>Fallu</strong>: El restolador torga o nun sofita l'usu de cookies. has <a href="%s">habilitar l'usu de cookies</a> pa usar WordPress.

en: <strong>Error:</strong> Invalid username, email address or incorrect password.
ast_ES: <strong>FALLU</strong>:Nome d'usuariu inválidu,
    o corréu electrónicu o ye incorreuta la contraseña.

en: <strong>Error:</strong> Passwords do not match. Please enter the same password in both password fields.
ast_ES: <strong>Fallu:</strong> Les contraseñes nun concasen. Por favor pon les mesmes contraseñes nos dos campos.

en: <strong>Error:</strong> Please enter a nickname.
ast_ES: <strong>FALLU</strong>: Introduz un nomatu, por favor.

en: <strong>Error:</strong> Please enter a password.
ast_ES: <strong>FALLU</strong>: Introduz una contraseña, por favor.

en: <strong>Error:</strong> Please enter a username or email address.
ast_ES: <strong>Fallu:</strong> Introduz un nome d'usuaria/u o una direición de corréu.

en: <strong>Error:</strong> Please enter a username.
ast_ES: <strong>Fallu</strong>: Enxerte un nome d'usuariu/a.

en: <strong>Error:</strong> Please enter a valid email address.
ast_ES: <strong>FALLU</strong>: Enxerta unes señes de corréu electrónicu.

en: <strong>Error:</strong> Please enter an email address.
ast_ES: <strong>FALLU</strong>: Introduz una direición de corréu, por favor.

en: <strong>Error:</strong> Please type your comment text.
ast_ES: <strong>Fallu</strong>: teclexa un comentariu, por favor.

en: <strong>Error:</strong> Please type your email address.
ast_ES: <strong>FALLU</strong>: Teclexa la to direición de corréu, por favor.

en: <strong>Error:</strong> Sorry, that username is not allowed.
ast_ES: <strong>ERROR</strong>: Siéntolo, esi nome d'usuariu nun ta permitíu.

en: <strong>Error:</strong> The %s options page is not in the allowed options list.
ast_ES: <strong>Fallu:</strong> Nun s'atopa la páxina d'opciones %s na llista d'opciones permitíes.

en: <strong>Error:</strong> The comment could not be saved. Please try again later.
ast_ES: <strong>FALLU</strong>: Nun se guardó'l comentariu. Intentalu más tarde.

en: <strong>Error:</strong> The email address is already used.
ast_ES: <strong>FALLU</strong>: La direición de corréu yá ta usándose.

en: <strong>Error:</strong> The email address is not correct.
ast_ES: <strong>FALLU</strong>: La direición de corréu nun ye correutu.

en: <strong>Error:</strong> The email could not be sent. Your site may not be correctly configured to send emails. <a href="%s">Get support for resetting your password</a>.
ast_ES: <strong>Fallu</strong>: Nun se puede unviar el corréu electrónicu. Ye dable que'l to sitiu nun te configuráu bien pa unviar correos. <a href="%s">Consigue sofitu pa reafitar la contraseña</a>.

en: <strong>Error:</strong> The email field is empty.
ast_ES: <strong>FALLU</strong>: El campu de corréu electrónicu ta baleru.

en: <strong>Error:</strong> The password field is empty.
ast_ES: <strong>FALLU</strong>: Nun punxisti la clave.

en: <strong>Error:</strong> The password you entered for the email address %s is incorrect.
ast_ES: <strong>FALLU</strong>: La clave que metisti pa la direición de corréu electrónicu %s nun ye correuta.

en: <strong>Error:</strong> The password you entered for the username %s is incorrect.
ast_ES: <strong>FALLU</strong>: La clave qu'introduciste pa'l nome d'usuariu %s nun ye correuta.

en: <strong>Error:</strong> The username field is empty.
ast_ES: <strong>FALLU</strong>: Nun punxisti'l nome d'usuariu/a.

en: <strong>Error:</strong> There is no account with that username or email address.
ast_ES: <strong>Fallu</strong>: Nun hai cuentes con esi nome d'usuaria/u o corréu electrónicu.

en: <strong>Error:</strong> This email is already registered. Please choose another one.
ast_ES: <strong>Fallu</strong>: Esti corréu yá ta rexistráu, escueyi otru.

en: <strong>Error:</strong> This username is already registered. Please choose another one.
ast_ES: <strong>FALLU</strong>: Esi nome d'usuariu/a t'acutáu. Escueye otru.

en: <strong>Error:</strong> This username is invalid because it uses illegal characters. Please enter a valid username.
ast_ES: <strong>Fallu</strong>: Esti nome d'usuariu/a nun ye válidu porque usa caráuteres que nun se permiten. Pon un nome d'usuariu/a válidu.

en: <strong>Error:</strong> Your URL is too long.
ast_ES: <strong>FALLU</strong>: la to url ye enforma llarga.

en: <strong>Error:</strong> Your account has been marked as a spammer.
ast_ES: <strong>Fallu</strong>: La cuenta marcóse como puxarra.

en: <strong>Error:</strong> Your comment is too long.
ast_ES: <strong>FALLU</strong>: el to comentariu ye enforma llargu.

en: <strong>Error:</strong> Your email address is too long.
ast_ES: <strong>FALLU</strong>: el to corréu electrónicu ye enforma llargu.

en: <strong>Error:</strong> Your name is too long.
ast_ES: <strong>FALLU</strong>: el to nome ye enforma llargu.

en: <strong>Error</strong>: The email could not be sent. Your site may not be correctly configured to send emails. <a href="%s">Get support for resetting your password</a>.
ast_ES: <strong>Fallu</strong>: Nun se puede unviar el corréu electrónicu. Ye dable que'l to sitiu nun te configuráu bien pa unviar correos. <a href="%s">Consigue sofitu pa reafitar la contraseña</a>.

en: <strong>Error</strong>: There is no account with that username or email address.
ast_ES: <strong>Fallu</strong>: Nun hai cuentes con esi nome d'usuaria/u o corréu electrónicu.

en: <strong>Settings</strong> &mdash; This page shows a list of all settings associated with this site. Some are created by WordPress and others are created by plugins you activate. Note that some fields are grayed out and say Serialized Data. You cannot modify these values due to the way the setting is stored in the database.
ast_ES: <strong>Axustes</strong> &mdash; Esta páxina amuesa una llista de tolos axustes asociaos con esti sitiu. Dalgunos crealos WordPress y otros creenlos los plugins qu'actives. Decátate que dalgunos campos tán abuxaos y ponen Datos serializaos. Nun pues modificar esos valores pola mor del mou nel que s'atroxa l'axuste na base de datos.

en: <strong>Site Health Status</strong> &mdash; Informs you of any potential issues that should be addressed to improve the performance or security of your website.
ast_ES: <strong>Estáu de salú del sitiu</strong> &mdash; Infórmate de cualesquier problema potencial que necesite igua pa ameyorar el funcionamientu o la seguridá del sitiu.

en: <strong>Warning:</strong> these pages should not be the same as your Privacy Policy page!
ast_ES: ¡<strong>Avisu:</strong> estes páxines nun deberíen ser les mesmes que la páxina de política de privacidá!

en: <strong>WordPress Events and News</strong> &mdash; Upcoming events near you as well as the latest news from the official WordPress project and the <a href="%s">WordPress Planet</a>.
ast_ES: <strong>Eventos y noticies de WordPress</strong> &mdash; Eventos futuros cierca de ti amás de les últimes noticies del proyeutu oficial de WordPress y el <a href="%s">WordPress Planet</a>.

en: A <a href="%s">static page</a> (select below)
ast_ES: Una <a href="%s">páxina estática</a> (esbillar embaxo)

en: A PHP session was created by a %1$s function call. This interferes with REST API and loopback requests. The session should be closed by %2$s before making any HTTP requests.
ast_ES: La función %1$s creó una sesión de PHP. Esto interfier a la REST API y les solicitúes de retornu. Debería zarrase la sesión con %2$s enantes de facer solicitúes HTTP.

en: A UUID provided by the application to uniquely identify it. It is recommended to use an UUID v5 with the URL or DNS namespace.
ast_ES: L'identificador únicu (UUID) qu'ufre l'aplicación. Encamiéntase a usar un UUID v5 cola URL o l'espaciu de nomes DNS.

en: A WordPress Commenter
ast_ES: Un comentarista de WordPress

en: A calendar of your site’s posts.
ast_ES: Un calendariu de los artículos del sitiu.

en: A city in the same timezone as you.
ast_ES: Una ciudá na mesma zona horaria que tu.

en: A cloud of your most used tags.
ast_ES: Una ñube de les etiquetes que más uses.

en: A date format for all date strings.
ast_ES: Formatu de data pa toles cadenes de testu de data.

en: A day number of the week that the week should start on.
ast_ES: El númberu de día pol qu'entame la selmana .

en: A human-readable description of the post type.
ast_ES: Una descripción lleíble por humanos de la triba d'artículu.

en: A human-readable description of the taxonomy.
ast_ES: Una descripción lleíble por humanos de la taxonomía.

en: A label describing the test.
ast_ES: Una etiqueta esplicando la prueba.

en: A link to set a new password will be sent to your email address.
ast_ES: Recibirás un enllaz nel to corréu p'afitar una contraseña nueva.

en: A list of your site&#8217;s Pages.
ast_ES: Una llista de les páxines del sitiu.

en: A list or dropdown of categories.
ast_ES: Una llista o caxa estenderexable de categoríes.

en: A media item.
ast_ES: Un elementu multimedia.

en: A monthly archive of your site&#8217;s Posts.
ast_ES: Un archivu de los artículos del to sitiu

en: A more descriptive explanation of what the test looks for, and why it is important for the user.
ast_ES: Una esplicación más detallada de lo que busca la prueba y porque ye importante pal usuariu.

en: A name is required for this term.
ast_ES: Requierse un nome pa esti términu.

en: A named status for the object.
ast_ES: Un nome d'estáu pal oxetu.

en: A named status for the post.
ast_ES: Un nome d'estáu pal artículu.

en: A new comment on the post "%s" is waiting for your approval
ast_ES: Ties un nuevu comentariu nel artículu %s esperando a que lu apruebes

en: A new minor update is available for your site. Because minor updates often address security, it&#8217;s important to install them.
ast_ES: Hai un anovamientu menor disponible pal sitiu. Ye importante instalar los anovamientos menores porque ye vezu qu'igüen problemes de seguridá.

en: A new pingback on the post "%s" is waiting for your approval
ast_ES: Un pingback nuevu nel artículu "%s" ta esperando que lu apruebes

en: A new trackback on the post "%s" is waiting for your approval
ast_ES: Un trackback nuevu nel artículu "%s" ta esperando que lu apruebes

en: A new version of WordPress is available.
ast_ES: Ta disponible una versión anovada de WordPress.

en: A note has been added to your order
ast_ES: Amestóse una nota al to pidíu

en: A password protected post can not be set to sticky.
ast_ES: Un artículu protexíu con contraseña nun pue fixase.

en: A password reset email has been sent to the email address on file for your account, but may take several minutes to show up in your inbox. Please wait at least 10 minutes before attempting another reset.
ast_ES: Unvióse un corréu pa reafitar la contraseña al corréu electrónicu archiváu na to cuenta, pero puede lleva-y dellos minutos apaecer na to bandexa d'entrada. Espera 10 minutos enantes de tentar otra vez el procesu.

en: A password to protect access to the content and excerpt.
ast_ES: Una clave pa protexer l'accesu al conteníu y al estractu.

en: A plugin has prevented updates by disabling %s.
ast_ES: Un plugin paró los anovamientos desactivando %s.

en: A post ID mismatch has been detected.
ast_ES: Detectóse un desaxuste nun ID d'artículu.

en: A post can not be sticky and have a password.
ast_ES: Un artículu nun pue fixase y tener una contraseña.

en: A post type mismatch has been detected.
ast_ES: Detectóse un desaxuste nuna triba d'artículu.

en: A previous automatic background update could not occur.
ast_ES: Nun se fizo un anovamientu en segundu planu anterior.

en: A previous automatic background update ended with a critical failure, so updates are now disabled.
ast_ES: Un anovamientu automáticu en segundu planu finó con un fallu crítico, asina qu'agora los anovamientos tan deshabilitaos.

en: A product with this ID already exists.
ast_ES: Yá esiste un productu con esta ID.

en: A product with this SKU already exists.
ast_ES: Yá esiste un productu con esta SKU.

en: A recovery link was already sent %1$s ago. Please wait another %2$s before requesting a new email.
ast_ES: Mandóse un enllaz de recuperación va %1$s.Por favor espera otru %2$s enantes de pidir un corréu nuevu.

en: A red bar on the left means the comment is waiting for you to moderate it.
ast_ES: Una barra bermeya na esquierda significa que'l comentariu ta esperando a que lu llendes.

en: A scheduled event has failed
ast_ES: Falló un eventu programáu

en: A scheduled event is late
ast_ES: Retrasóse un eventu programáu

en: A search form for your site.
ast_ES: Una gueta dende'l to sitiu.

en: A static page
ast_ES: Una páxina estática

en: A sticky post can not be password protected.
ast_ES: Un artículu fixáu nun pue protexese con contraseña.

en: A structure tag is required when using custom permalinks. <a href="%s">Learn more</a>
ast_ES: Ríquese una etiqueta d'estructura pa usar los enllaces permanentes personalizaos. <a href="%s">Deprendi más</a>

en: A term with the name provided already exists in this taxonomy.
ast_ES: Ya hai un términu nesta taxonomía col nome que disti.

en: A term with the name provided already exists with this parent.
ast_ES: Ya hai un términu con esi padre col nome que disti.

en: A test is unavailable
ast_ES: Hai un prueba que nun ta disponible

en: A time format for all time strings.
ast_ES: Formatu de hora pa toles cadenes de testu de hora.

en: A valid URL was not provided.
ast_ES: Nun se dio una URL válida.

en: A valid email address is required.
ast_ES: Ríquese una direición de corréu válida.

en: A valid email address must be given.
ast_ES: Ha apurrise una direición de corréu válida.

en: A valid free shipping coupon
ast_ES: Un cupón válidu d'unvíu gratuitu

en: A variable mismatch has been detected.
ast_ES: Detectóse un desaxuste nun variable.

en: API Key generated successfully. Make sure to copy your new keys now as the secret key will be hidden once you leave this page.
ast_ES: Clave API xenerada con éxitu. Asegúrate de copiar les tos claves nueves porque la clave secreta anubriráse en cuantes dexes esta páxina.

en: API Key updated successfully.
ast_ES: Clave API anovada con éxitu.

en: API credentials
ast_ES: Credenciales pa la API

en: API docs
ast_ES: Documentación de la API

en: API user is invalid
ast_ES: L'usuariu de la API non ye válidu

en: Abidjan
ast_ES: Abiyán

en: About Pages
ast_ES: Páxines Tocante a

en: About WordPress
ast_ES: Tocante a WordPress

en: About Yourself
ast_ES: Tocante a ti

en: About the user
ast_ES: Tocante al usuariu

en: Accept COD if the order is virtual
ast_ES: Aceptar pagu contra reembolsu si el pidíu ye virtual

en: Accept for virtual orders
ast_ES: Aceptar pa pidíos virtuales

en: Access denied
ast_ES: Conexón rechazada

en: Access granted
ast_ES: Accesu permitíu

en: Access to Purchased Downloads
ast_ES: Accesu a les descargues compraes

en: Accessibility
ast_ES: Accesibilidá

en: Account Management
ast_ES: Xestión de la cuenta

en: Account details
ast_ES: Detalles de la cuenta

en: Account details changed successfully.
ast_ES: Los datos de la cuenta cambiáronse con éxitu.

en: Account details:
ast_ES: Detalles de la cuenta:

en: Account name
ast_ES: Nome de la cuenta

en: Account number
ast_ES: Númberu de cuenta

en: Account username
ast_ES: Nome d'usuariu/a

en: Action
ast_ES: Aición

en: Action failed. Please refresh the page and retry.
ast_ES: Falló l'acción. Recargue la páxina ya inténtelo otra vez.

en: Action has been confirmed.
ast_ES: Confirmóse l'aición.

en: Actions
ast_ES: Aiciones

en: Activate
ast_ES: Activar

en: Activate &amp; Publish
ast_ES: Activar y espublizar

en: Activate:
ast_ES: Activar

en: Activation Key Required
ast_ES: Clave d'activación riquirida

en: Activation Key:
ast_ES: Clave d'activación:

en: Active
ast_ES: Activu

en: Active Child Theme
ast_ES: Estilu fíu activu

en: Active Plugins
ast_ES: Plugins activos

en: Active Theme
ast_ES: Estilu activu

en: Active editor
ast_ES: Editor activu

en: Active filters
ast_ES: Filtros activos

[ctx: Active plugin installations]
en: %s+ Million | %s+ Million
ast_ES[0]: Más de %s millón
ast_ES[1]: Más de %s millones

[ctx: Active plugin installations]
en: Less Than 10
ast_ES: Menos de 10

en: Active theme
ast_ES: Estilu activu

en: Active theme: %1$s (version %2$s)
ast_ES: Estilu actual: %1$s (versión %2$s)

en: Activity
ast_ES: Actividá

en: Add
ast_ES: Amestar

en: Add %s
ast_ES: Amestar %s

en: Add &ldquo;%s&rdquo; to your cart
ast_ES: Añedir &ldquo;%s&rdquo; al carru

en: Add Comment
ast_ES: Amestar comentariu

en: Add Existing User
ast_ES: Amestar un usuariu esistente

en: Add Items
ast_ES: Amestar elementos

en: Add Link
ast_ES: Amestar enllaz

en: Add Media
ast_ES: Amestar imaxe/vídeu

en: Add Menu Items
ast_ES: Amestar elementos de menú

en: Add New
ast_ES: Amestar nuevu

en: Add New Application Password
ast_ES: Amestar una contraseña d'aplicación nueva

en: Add New Category
ast_ES: Amestar categoría nueva

en: Add New Changeset
ast_ES: Amestar un conxuntu de cambios nuevu

en: Add New Header Image
ast_ES: Amestar nueva imaxe de cabecera

en: Add New Image
ast_ES: Amestar una imaxe nueva

en: Add New Link
ast_ES: Amestar un enllaz nuevu

en: Add New Link Category
ast_ES: Amestar categoría d'enllaces nueva

en: Add New Page
ast_ES: Amestar una páxina nueva

en: Add New Plugin
ast_ES: Amestar un plugin nuevu

en: Add New Post
ast_ES: Amestar un artículu nuevu

en: Add New Site
ast_ES: Amiestu d'un sitiu nuevu

en: Add New Tag
ast_ES: Amestar etiqueta nueva

en: Add New Theme
ast_ES: Amestar un estilu nuevu

en: Add New User
ast_ES: Amestar un usuariu nuevu

en: Add Site
ast_ES: Amestar sitiu

en: Add Widget
ast_ES: Amestar un widget

en: Add a Widget
ast_ES: Amestar un widget

en: Add a menu
ast_ES: Amesta un menú

en: Add a navigation menu to your sidebar.
ast_ES: Amesta un menú de navegación a la barra llateral.

en: Add a new page
ast_ES: Amestar una páxina nueva

en: Add a review
ast_ES: Amestar una valoración

en: Add alternate sources for maximum HTML5 playback
ast_ES: Amestar fuentes alternatives pa una mayor compatibilidá na reproducción HTML5

en: Add audio source
ast_ES: Axuntar fonte d'audio

en: Add block
ast_ES: Amestar un bloque

en: Add coupon
ast_ES: Amestar cupón

en: Add media
ast_ES: Amestar imaxe/vídeu

en: Add menu items
ast_ES: Amestar elementos al menú

en: Add new %s
ast_ES: Amestar nuevu %s

en: Add new attribute
ast_ES: Amestar atributu nuevu

en: Add new category
ast_ES: Amestar una categoría nueva

en: Add new coupon
ast_ES: Amestar cupón nuevu

en: Add new order
ast_ES: Amestar pidíu nuevu

en: Add new page
ast_ES: Amestar una páxina nueva

en: Add new post
ast_ES: Amestar un artículu nuevu

en: Add new product
ast_ES: Amestar productu nuevu

en: Add new shipping class
ast_ES: Amestar clas d'unvíu nueva

en: Add new tag
ast_ES: Amestar etiqueta nueva

en: Add or remove menu items
ast_ES: Amesta o desanicia elementos de menú

en: Add or remove tags
ast_ES: Amestar o quitar etiquetes

en: Add order
ast_ES: Amestar pidíu

en: Add payment method
ast_ES: Amestar métodu de pagu

en: Add product(s)
ast_ES: Añadir productu(os)

en: Add shipping
ast_ES: Añadir unvíu

en: Add subtitles
ast_ES: Amestar sutítulos

en: Add tags
ast_ES: Amestar etiquetes

en: Add the following to your %1$s file in %2$s <strong>above</strong> the line reading %3$s:
ast_ES: Amiesta lo que vien darréu al ficheru %1$s en %2$s <strong>enriba</strong> la llinia que diz %3$s:

en: Add the following to your %1$s file in %2$s, <strong>replacing</strong> other WordPress rules:
ast_ES: Amiesta lo que vien darréu al ficheru %1$s en %2$s, <strong>trocando</strong> otres regles de WordPress:

en: Add the user without sending an email that requires their confirmation
ast_ES: Amestar l'usuariu ensin unviar un corréu que rica la so confirmación.

en: Add title
ast_ES: Amestar un títulu

en: Add to Audio Playlist
ast_ES: Axuntar a la llista de reproducción d'audio

en: Add to Dictionary
ast_ES: Añadir al diccionariu

en: Add to Menu
ast_ES: Amestar al menú

en: Add to Widget
ast_ES: Amestar al widget

en: Add to audio playlist
ast_ES: Axuntar a la llista de reproducción d'audio

en: Add to cart
ast_ES: Amestar al carru

en: Add to gallery
ast_ES: Amestar a la galería

en: Add to menu: %1$s (%2$s)
ast_ES: Amestar al menú: %1$s (%2$s)

en: Add to video Playlist
ast_ES: Axuntar a la llista de reprodución de videu

en: Add to video playlist
ast_ES: Axuntar a la llista de reprodución de videu

en: Add to: %s
ast_ES: Amestar a: %s

en: Add video source
ast_ES: Axuntar fonte de video

en: Add widget: %s
ast_ES: Amestar widget: %s

en: Add your own CSS code here to customize the appearance and layout of your site.
ast_ES: Amesta códigu CSS pa personalizar l'aspeutu y estructura del sitiu.

en: Added
ast_ES: Amestóse

en: Added line items: %s
ast_ES: Partíes amestaes: %s

en: Added:
ast_ES: Amestóse:

en: Adding Tags
ast_ES: Amestando etiquetes

en: Adding Themes
ast_ES: Amestando estilos

en: Addis Ababa
ast_ES: Adís Abeba

en: Additional CSS
ast_ES: CSS adicional

en: Additional Capabilities
ast_ES: Capacidaes adicionales

en: Additional content
ast_ES: Conteníu adicional

en: Additional images added to this gallery: %s
ast_ES: Imáxenes adicionales amestaes a esta gallería: %s

en: Additional information
ast_ES: Información adicional

en: Additional items found: %d
ast_ES: Elementos adicionales atopaos %d

en: Additional settings
ast_ES: Axustes adicionales

en: Additional shortcuts,
ast_ES: Atayos amestaos,

en: Address 2
ast_ES: Señes 2

en: Address changed successfully.
ast_ES: Señes modificaes con éxitu.

en: Address line 1
ast_ES: Señes (llínea 1)

en: Address line 2
ast_ES: Señes (llínea 2)

en: Address override
ast_ES: Sobreescribir les señes

en: Addresses
ast_ES: Señes

en: Adelaide
ast_ES: Adelaida

[ctx: Admin menu name]
en: Categories
ast_ES: Categoríes

[ctx: Admin menu name]
en: Coupons
ast_ES: Cupones

[ctx: Admin menu name]
en: Orders
ast_ES: Pidíos

[ctx: Admin menu name]
en: Products
ast_ES: Productos

[ctx: Admin menu name]
en: Shipping classes
ast_ES: Clases d'unvíu

[ctx: Admin menu name]
en: Tags
ast_ES: Etiquetes

en: Administration Email Address
ast_ES: Direición de corréu electrónicu d'alministración

en: Administration email verification
ast_ES: Comprobación del corréu electrónicu d'alministración

en: Administrator
ast_ES: Alministrador

en: Administrators have access to all the administration features.
ast_ES: Los alministradores tienen accesu a toles carauterístiques de l'alministración.

en: Advanced
ast_ES: Avanzáu

en: Advanced Options
ast_ES: Configuración avanzao

en: Advanced options
ast_ES: Opciones avanzaes

en: Advanced.
ast_ES: Avanzáu

en: Afghanistan
ast_ES: Afganistán

en: Africa
ast_ES: África

en: After publishing your changes, new image sizes may not be shown until you <a href="%s" target="_blank">Regenerate Thumbnails</a>.
ast_ES: Depués de publicar los cambeos, puede que los tamaños d'imaxe nuevos nun s'amuesen mientres nun <a href="%s" target="_blank">Rexeneres los Thumbnails</a>.

en: After publishing your changes, new image sizes may not be shown until you regenerate thumbnails. You can do this from the <a href="%1$s" target="_blank">tools section in WooCommerce</a> or by using a plugin such as <a href="%2$s" target="_blank">Regenerate Thumbnails</a>.
ast_ES: Depués de publicar los cambeos, puede que los tamaños d'imaxe nuevos nun s'amuesen mientres nun se rexeneren les imáxenes amonargaes (thumbnails). Puedes facelo dende <a href="%1$s" target="_blank">la estaya de ferramientes de WooCommerce</a> o usando un plugin como <a href="%2$s" target="_blank">Regenerate Thumbnails</a>.

en: After publishing your changes, new image sizes will be generated automatically.
ast_ES: Depués de publicar los cambeos, van xenerase automáticamente nuevos tamaños d'imaxe.

en: Albanian
ast_ES: Albanés

en: Album
ast_ES: Álbum

en: Algeria
ast_ES: Arxelia

en: Algiers
ast_ES: Arxel

en: Align
ast_ES: Alliniar

en: Align center
ast_ES: Alliniar al centru

en: Align left
ast_ES: Alliniar a manzorga

en: Align right
ast_ES: Alliniar a mandrecha

en: Alignment
ast_ES: Alliniar

en: All
ast_ES: Too

en: All %s
ast_ES: Toos %s

en: All Categories
ast_ES: Toles categoríes

en: All Changesets
ast_ES: Tolos conxuntos de cambeos

en: All Comments
ast_ES: Tolos comentarios

en: All Link Categories
ast_ES: Toles categoríes d'enllaces

en: All Pages
ast_ES: Toles páxines

en: All Posts
ast_ES: Tolos artículos

en: All Products
ast_ES: Tolos productos

en: All Settings
ast_ES: Tolos axustes

en: All Sites
ast_ES: Tolos sitios

en: All Tabs:
ast_ES: Toles llingüetes:

en: All Tags
ast_ES: Toles etiquetes

en: All Types
ast_ES: Toles tribes

en: All Users
ast_ES: Tolos usuarios

en: All automatic updates are disabled.
ast_ES: Tolos anovamientos automáticos tan deshabilitaos.

en: All capabilities assigned to the user.
ast_ES: Toles capacidaes asignaes al usuariu/a.

en: All capabilities used by the post type.
ast_ES: Toles capacidaes usaes pola triba d'artículu.

en: All capabilities used by the taxonomy.
ast_ES: Toles capacidaes usaes pola taxonomía.

en: All categories
ast_ES: Toles categoríes

en: All comment types
ast_ES: Toles tribes de comentarios

en: All content
ast_ES: Tol conteníu

en: All dates
ast_ES: Toles feches

en: All done!
ast_ES: ¡Too fechu!

en: All features, supported by the post type.
ast_ES: La triba d'artículu sofita toles carauterístiques.

en: All formats
ast_ES: Tolos formatos

en: All image sizes
ast_ES: Tolos tamaños d'imáxenes

en: All media items
ast_ES: Tolos elementos de medios

en: All of your WordPress files are writable.
ast_ES: Puede escribise en tolos ficheros de WordPress.

en: All shipping classes
ast_ES: Toles clases d'unvíos

en: All sources
ast_ES: Tolos oríxenes

en: All tags
ast_ES: Toles etiquetes

en: All updates have been completed.
ast_ES: Completáronse tolos anovamientos.

en: Allow
ast_ES: Permitir

en: Allow Comments
ast_ES: Permitir comentarios

en: Allow Pings
ast_ES: Permitir pings

en: Allow comments
ast_ES: Permitir comentarios

en: Allow customer reviews?
ast_ES: ¿Permitir valoraciones a los veceros?

en: Allow free shipping
ast_ES: Permitir unvíu gratuitu

en: Allow link notifications from other blogs (pingbacks and trackbacks) on new articles.
ast_ES: Permitir avisos d'enllaces dende otros blogues (pingbacks y trackbacks) n'artículos nuevos.

en: Allow link notifications from other blogs (pingbacks and trackbacks) on new posts.
ast_ES: Permitir avisos d'enllaces dende otros blogues (pingbacks y trackbacks) n'artículos nuevos.

en: Allow new users to sign up
ast_ES: Permitir el rexistru d'usuarios nuevos

en: Allow people to post comments on new articles
ast_ES: Dexar a la xente facer comentario en artículos nuevos

en: Allow people to submit comments on new posts
ast_ES: Dexar a la xente facer comentarios en artículos nuevos

en: Allow people to submit comments on new posts.
ast_ES: Dexar a la xente facer comentarios en artículos nuevos.

en: Allow reviews.
ast_ES: Permitir valoraciones.

en: Allow search engines to index this site
ast_ES: Permitir a los motores de gueta restolar esti sitiu.

en: Allowed Files
ast_ES: Ficheros permitíos

en: Allows use of HTML5 markup for search forms, comment forms, comment lists, gallery, and caption.
ast_ES: Permite usar etiquetes html5 pa caxellos de gueta, formularios de comentarios, llistáu de comentarios, galería d'imáxenes y títulu.

en: Already Installed
ast_ES: Yá ta instaláu

en: Alt Text
ast_ES: Testu alternativu

en: Alternative Text
ast_ES: Testu alternativu

en: Alternative source
ast_ES: Fonte alternativa

en: Alternative text to display when attachment is not displayed.
ast_ES: Testu alternativu cuando l'axuntu nun s'amuesa.

en: America
ast_ES: América

en: American English
ast_ES: Inglés americanu

en: American Samoa
ast_ES: Samoa americana

en: Amount of reviews that the product have.
ast_ES: Cantidá de valoraciones que tien el productu.

en: Amount of reviews.
ast_ES: Cantidá de valoraciones.

en: Amsterdam
ast_ES: Ámsterdam

en: An HTTPS connection is a more secure way of browsing the web. Many services now have HTTPS as a requirement. HTTPS allows you to take advantage of new features that can increase site speed, improve search rankings, and gain the trust of your visitors by helping to protect their online privacy.
ast_ES: Una conexón HTTPS ye'l mou más seguru de restolar pela web. Agora dellos servicios riquen HTTPS. HTTPS permítente aprovechar toles carauterístiques nueves que pueden ameyorar la velocidá del sitiu, los resultaos nos motores de gueta, y ganar la confianza de les visites ayudándolos a protexer la so privacidá en llinia.

en: An active PHP session was detected
ast_ES: Detectóse una sesión de PHP activa

en: An alphanumeric identifier for the post type.
ast_ES: L'identificador alfanumbéricu de la triba d'artículu.

en: An alphanumeric identifier for the revision unique to its type.
ast_ES: Un identificador alfanumbéricu de la revisión única d'esta triba.

en: An alphanumeric identifier for the status.
ast_ES: Un identificador alfanumbéricu pal estáu.

en: An alphanumeric identifier for the taxonomy.
ast_ES: L'identificador alfanumbéricu de la taxonomía.

en: An alphanumeric identifier for the term unique to its type.
ast_ES: Un identificador alfanumbéricu del términu únicu d'esta triba.

en: An alphanumeric identifier for the user.
ast_ES: L'identificador alfanumbéricu del usuariu.

en: An application name is required to create an application password.
ast_ES: Ríquese un nome d'aplicación pa crear una contraseña d'aplicación.

en: An application would like to connect to your account.
ast_ES: A una aplicación prestaría-y coneutase a la to cuenta.

en: An error has occurred, which probably means the feed is down. Try again later.
ast_ES: Asocedió un fallu, ye dable que cayera el feed. Prueba otra vuelta más sero.

en: An error has occurred. Please reload the page and try again.
ast_ES: Hebo un fallu. Por favor, recarga la páxina y inténtalo otra vuelta.

en: An error occurred adding you to this site. Go to the <a href="%s">homepage</a>.
ast_ES: Asocedió un fallu al amestar el sitiu. Dir a la <a href="%s">páxina d'entamu</a>.

en: An error occurred in the request and at the time were unable to send the consumer data
ast_ES: Hebo un fallu na solicitú y pel momentu nun se pudieron unviar los datos del veceru/a

en: An error occurred in the upload. Please try again later.
ast_ES: Asocedió un fallu na xuba. Volvi tentalo más sero, por favor.

en: An error occurred while updating %1$s: %2$s
ast_ES: Asocedió un fallu mentanto s'anovaba %1$s: %2$s

en: An error occurred. Please try again.
ast_ES: Asocedió un fallu. Por favor prueba otra vegada.

en: An error of type %1$s was caused in line %2$s of the file %3$s. Error message: %4$s
ast_ES: Hai un fallu de triba %1$s na llínia %2$s del ficheru %3$s. Mensaxe del fallu: %4$s

en: An incomplete personal data request for this email address already exists.
ast_ES: Yá hai una solicitú de datos personales incompleta pa esti corréu electrónicu.

en: An integration for utilizing MaxMind to do Geolocation lookups. Please note that this integration will only do country lookups.
ast_ES: Integración pal usu de MaxMind pa consultes de xeolocalización. Ten en cuenta que esta integración namás permite consultes por país.

en: An item which is no longer available was removed from your cart.
ast_ES: Un productu que ya nun ta disponible, foi retiráu del to carru.

en: An order has been created for you on %1$s. Your invoice is below, with a link to make payment when you’re ready: %2$s
ast_ES: Creóse un pidíu pa ti en %1$s. El recibu ta embaxo, con un enllaz pa pagar cuando quieras: %2$s

en: An unexpected error happened while applying the Coupon %s.
ast_ES: Hebo un erru inesperáu al aplicáse'l cupón %s.

en: An unknown error occurred
ast_ES: Fallu desconocíu

en: An unknown error occurred.
ast_ES: Asocedió un fallu desconocíu.

en: Analytics
ast_ES: Analítiques

en: Anguilla
ast_ES: Anguila

en: Anonymous
ast_ES: Anónimu

en: Another update is currently in progress.
ast_ES: Anguaño hai otru anovamientu en cursu.

en: Antananarivo
ast_ES: Antananarivu

en: Antarctica
ast_ES: L'Antártida

en: Antigua and Barbuda
ast_ES: Antigua y Barbuda

en: Any &quot;%1$s&quot; method
ast_ES: Cualisquier métodu &quot;%1$s&quot;

en: Any extra capabilities assigned to the user.
ast_ES: Cualesquier capacidá estra asignada al usuariu/a.

en: Anyone can register
ast_ES: Tol mundu pue rexistrase

en: Anyone posts a comment
ast_ES: Daquién espublice un comentariu

en: Apartment, suite, unit, etc.
ast_ES: Edificiu, apartamentu, escalera, etc.

en: Apartment, suite, unit, etc. (optional)
ast_ES: Edificiu, apartamentu, escalera, etc. (opcional)

en: Appearance
ast_ES: Aspeutu

en: Application Passwords
ast_ES: Contraseñes d'aplicación

en: Application password not found.
ast_ES: Nun s'atopó la contraseña d'aplicación.

en: Application passwords allow authentication via non-interactive systems, such as XML-RPC or the REST API, without providing your actual password. Application passwords can be easily revoked. They cannot be used for traditional logins to your website.
ast_ES: Les contraseñes d'aplicación permiten l'autenticación al traviés de sistemes que nun seyan interactivos, como XML-RPC o l'API REST, esin tener que dar la contraseña actual. Les contraseñes d'aplicación pueden revocase facilmente. Nun vales p'anicios de sesión tradicionales nel sitiu web.

en: Application passwords are not available for your account. Please contact the site administrator for assistance.
ast_ES: Nun hai contraseñes d'aplicación disponibles na to cuenta. Por favor contauta cola alministración del sitiu pa pidir ayuda.

en: Application passwords are not available.
ast_ES: Les contraseñes d'aplicación nun tan disponibles.

en: Application passwords grant access to <a href="%1$s">the %2$s site in this installation that you have permissions on</a>. | Application passwords grant access to <a href="%1$s">all %2$s sites in this installation that you have permissions on</a>.
ast_ES[0]: Les contraseñes d'aplicación dan accesu a <a href="%1$s">a %2$s sitiu nesta instalación nel que tienes permisos</a>.
ast_ES[1]: Les contraseñes d'aplicación dan accesu a <a href="%1$s">a %2$s sitios nesta instalación nos que tienes permisos</a>.

en: Apply
ast_ES: Aplicar

en: Apply Crop
ast_ES: Aplicar el retayu

en: Apply coupon
ast_ES: Aplicar cupón

en: Approve
ast_ES: Aprobar

en: Approve and Reply
ast_ES: Aprobar y responder

en: Approve comment
ast_ES: Aprobar el comentariu

en: Approve it: %s
ast_ES: Aprobalu: %s

en: Approved
ast_ES: Aprobáu

en: April
ast_ES: Abril

[ctx: April abbreviation]
en: Apr
ast_ES: Abr

en: Arabic
ast_ES: Árabe

en: Arbitrary HTML code.
ast_ES: Códigu HTML arbitrariu.

en: Arbitrary text.
ast_ES: Testu arbitrariu.

en: Archive <span class="count">(%s)</span> | Archives <span class="count">(%s)</span>
ast_ES[0]: Archivu <span class="count">(%s)</span>
ast_ES[1]: Archivos <span class="count">(%s)</span>

en: Archived
ast_ES: Archiváu

en: Archived <span class="count">(%s)</span> | Archived <span class="count">(%s)</span>
ast_ES[0]: Archiváu <span class="count">(%s)</span>
ast_ES[1]: Archivaos <span class="count">(%s)</span>

en: Archives
ast_ES: Archivos

en: Arctic
ast_ES: Árticu

en: Are pretty permalinks supported?
ast_ES: ¿Sofítense los enllaces permanentes guapos?

en: Are you lost?
ast_ES: Tas perdíu?

en: Are you sure it exists?
ast_ES: ¿Tas seguru qu'esiste?

en: Are you sure the database server is not under particularly heavy load?
ast_ES: ¿Tas seguru que'l sirvidor de la base datos nun ta baxu una sobrecarga?

en: Are you sure the database server is running?
ast_ES: ¿Ta funcionando el sirvidor de la base datos?

en: Are you sure you have the correct username and password?
ast_ES: ¿Tas seguru que ties el nome d'usuariu y la clave correutos?

en: Are you sure you have typed the correct hostname?
ast_ES: ¿Teclexasti correutamente'l nome del agospiu?

en: Are you sure you want to delete "%s"?
ast_ES: ¿De xuru que quies desaniciar "%s"?

en: Are you sure you want to delete this template file?
ast_ES: ¿Seguru que quies desaniciar esti ficheru de plantía?

en: Are you sure you want to delete this theme?
ast_ES: ¿De xuru que quies desaniciar esti estilu?

en: Are you sure you want to discard your unpublished changes?
ast_ES: ¿De xuru que te prestaría escartar los cambeos ensin espublizar?

en: Are you sure you want to do this?
ast_ES: ¿De xuru que quies facer esto?

en: Are you sure?
ast_ES: ¿Tas seguru/a?

en: Argentina
ast_ES: L'Arxentina

en: Artist
ast_ES: Artista

en: As a browser icon
ast_ES: Como  un iconu de restolador

en: As a new WordPress user, you should go to <a href="%s">your dashboard</a> to delete this page and create new pages for your content. Have fun!
ast_ES: Como usuaria/u nueva/u de WordPress que yes, deberíes dir al <a href="%s">panel principal</a> pa desaniciar esta páxina y crear paxines nueves col to conteníu. ¡Diviértite!

en: As a reminder, here are your order details:
ast_ES: Como recordatoriu, equí tan los datos del to pidíu:

en: As a website owner, you may need to follow national or international privacy laws. For example, you may need to create and display a privacy policy.
ast_ES: Como dueñu d'un sitiu, quiciabes precises siguir les lleis nacionales ya internacionales de privacidá. Por exemplu, igual precises crear y amosar una política de privacidá.

en: As an app icon
ast_ES: Como un iconu d'aplicación

en: Ascending
ast_ES: Ascendente

en: Ascending.
ast_ES: Ascendente

en: Asmera
ast_ES: Asmara

en: Aspect ratio:
ast_ES: Proporción:

en: Assigned Menu
ast_ES: Afitóse'l menú

en: Asturias
ast_ES: Asturies

en: Asuncion
ast_ES: Asunción

en: At a Glance
ast_ES: Así perriba...

en: Athens
ast_ES: Atenes

en: Atlantic
ast_ES: Atlánticu

en: Attach
ast_ES: Axuntar

en: Attachment Attributes
ast_ES: Atributos del axuntu

en: Attachment Details
ast_ES: Detalles del axuntu

en: Attachment Display Settings
ast_ES: Opciones p'amosar l'axuntu

en: Attachment Page
ast_ES: Páxina del axuntu

en: Attachment Preview
ast_ES: Vista previa del axuntu

en: Attachment details
ast_ES: Detalles del axuntu

en: Attachment post ID
ast_ES: ID del axuntu del artículu

en: Attachment type.
ast_ES: Triba d'axuntu.

en: Attempted to set image quality outside of the range [1,100].
ast_ES: Tentóse afitar un calidá d'imaxe fuera del marxe [1,100].

en: Attempting to parse a shortcode without a valid callback: %s
ast_ES: Tentando analizar un shortcode ensin una rempuesta válida a la llamada: %s

en: Attribute ID.
ast_ES: ID del atributu.

en: Attributes
ast_ES: Atributos

en: Attributes for the block.
ast_ES: Atributos pal bloque.

en: Audio
ast_ES: Soníu

en: Audio <span class="count">(%s)</span> | Audio <span class="count">(%s)</span>
ast_ES[0]: Soníu <span class="count">(%s)</span>
ast_ES[1]: Sonios <span class="count">(%s)</span>

en: Audio Codec:
ast_ES: Códec d'audiu:

en: Audio Format:
ast_ES: Formatu d'audiu:

en: Audio Player
ast_ES: Reproductor de sones

en: Audio Widget
ast_ES: Widget d'audiu

en: Audio Widget (%d) | Audio Widget (%d)
ast_ES[0]: Widget d'audiu (%d)
ast_ES[1]: Widgets d'audiu (%d)

en: Audio details
ast_ES: Detalles d'audio

en: Audio title
ast_ES: Títulu del audiu

en: Audio title&hellip;
ast_ES: Títulu del audiu&hellip;

en: Audio, Video, or Other File
ast_ES: Audiu, videu u otru ficheru

en: August
ast_ES: Agostu

[ctx: August abbreviation]
en: Aug
ast_ES: Ago

en: Author
ast_ES: Autor

en: Author URL of the user.
ast_ES: URL d'autor/a del usuariu/a.

en: Author website
ast_ES: Sitiu web del autor

en: Author:
ast_ES: Autor:

en: Author: %1$s (IP address: %2$s, %3$s)
ast_ES: Autor: %1$s (direición IP: %2$s, %3$s)

en: Author: %s
ast_ES: Autor: %s

en: Authorization header
ast_ES: Cabecera d'autorización

en: Authorize
ast_ES: Autorizar

en: Authorize Application
ast_ES: Autorizar aplicación

en: Authors can publish and manage their own posts, and are able to upload files.
ast_ES: Los autores puen espublizar y xestionar los sos artículos, y ser a xubir ficheros.

en: Authors:
ast_ES: Autores:

en: Auto Draft
ast_ES: Borrador automáticu

en: Auto add pages
ast_ES: Amestar páxines automáticamente

en: Auto-update
ast_ES: Anovamientu automáticu

en: Auto-updates
ast_ES: Anovamientos automáticos

en: Auto-updates Disabled <span class="count">(%s)</span> | Auto-updates Disabled <span class="count">(%s)</span>
ast_ES[0]: Anovamientu automáticu deshabilitáu <span class="count">(%s)</span>
ast_ES[1]: Anovamientos automáticos deshabilitaos <span class="count">(%s)</span>

en: Auto-updates Enabled <span class="count">(%s)</span> | Auto-updates Enabled <span class="count">(%s)</span>
ast_ES[0]: Anovamientu automáticu habilitáu <span class="count">(%s)</span>
ast_ES[1]: Anovamientos automáticos habilitaos <span class="count">(%s)</span>

en: Auto-updates can be enabled or disabled for each individual theme. Themes with auto-updates enabled will display the estimated date of the next auto-update. Auto-updates depends on the WP-Cron task scheduling system.
ast_ES: Los anovamientos automáticos pueden habilitase o deshabilitase pa cada estilu individualmente. Los estilos con anovamientos automáticos amosarán la data aproximada pal anovamientu automáticu viniente. Los anovamientos automáticos dependen del sistema de programación de xeres WP-Cron.

en: Auto-updates disabled
ast_ES: Anovamientos automáticos deshabilitaos

en: Auto-updates enabled
ast_ES: Anovamientos automáticos habilitaos

en: Auto-updates for plugins and themes appear to be disabled. This will prevent your site from receiving new versions automatically when available.
ast_ES: Los anovamientos automáticos pa plugins y estilos paecen tar deshabilitaos. Esto evitará al sitiu recibir versiones nueves automáticamente nel momentu que tean disponibles.

en: Auto-updates for plugins and/or themes appear to be disabled, but settings are still set to be displayed. This could cause auto-updates to not work as expected.
ast_ES: Los anovamientos automáticos pa plugins y/o estilos paecen tar deshabilitaos, pero nos axustes inda tan afitaos p'amosalos. Esto podría facer que los anovamientos automáticos nun funcionen como deberíen.

en: Auto-updates for plugins appear to be disabled. This will prevent your site from receiving new versions automatically when available.
ast_ES: Los anovamientos automáticos pa plugins paecen tar deshabilitaos. Esto evitará al sitiu recibir versiones nueves automáticamente nel momentu que tean disponibles.

en: Auto-updates for themes appear to be disabled. This will prevent your site from receiving new versions automatically when available.
ast_ES: Los anovamientos automáticos pa estilos paecen tar deshabilitaos. Esto evitará al sitiu recibir versiones nueves automáticamente nel momentu que tean disponibles.

en: Automatic Updates
ast_ES: Anovamientos automáticos

en: Automatic update not scheduled. There may be a problem with WP-Cron.
ast_ES: Nun se programó l'anovamientu automáticu. Ye dable qu'heba un problema con WP-Cron.

en: Automatic update overdue by %s. There may be a problem with WP-Cron.
ast_ES: Un anovamientu automáticu retrasóse %s. Ye dable qu'heba un problema con WP-Cron.

en: Automatic update scheduled in %s.
ast_ES: Programóse un anovamientu automáticu en %s.

en: Automatically add new top-level pages to this menu
ast_ES: Amestar automáticamente nuevas páxinas de nivel superior a esti menú.

en: Automatically add paragraphs
ast_ES: Amestar parágrafos automáticamente

en: Autoplay
ast_ES: Reproducción automática

en: Autosave by %s
ast_ES: Guardáu automáticu de %s

en: Available Actions
ast_ES: Aiciones disponibles

en: Available Tools
ast_ES: Ferramientes disponibles

en: Available Widgets
ast_ES: Widgets disponibles

en: Available downloads
ast_ES: Descargues disponibles

en: Available on backorder
ast_ES: Disponible pa acutar

en: Available placeholders: %s
ast_ES: Marcadores de posición disponibles: %s

en: Avatar Display
ast_ES: Amuesa d'avatares

en: Avatar URL with image size of %d pixels.
ast_ES: URL d'avatar col tamañu d'imaxe de %d píxeles.

en: Avatar URLs for the comment author.
ast_ES: URLs d'avatar pal autor del comentariu.

en: Avatar URLs for the user.
ast_ES: URLs del avatar del usuariu.

en: Avatars
ast_ES: Avatares

en: Average
ast_ES: Medio

en: Average Rating
ast_ES: Valoración media

en: Average rating
ast_ES: Valoración media

en: Awaiting BACS payment
ast_ES: Pendiente de la tresferencia de pagu

en: Awaiting product image
ast_ES: Esperando pola imaxe del productu

en: Azerbaijan
ast_ES: Azerbaixán

en: Back
ast_ES: Pa'tras

en: Background
ast_ES: Fondu

en: Background Color
ast_ES: Color de fondu

en: Background Image
ast_ES: Imaxe de fondu

[ctx: Background Preset]
en: Preset
ast_ES: Predetermináu

[ctx: Background Repeat]
en: Repeat
ast_ES: Repetir

[ctx: Background Scroll]
en: Scroll
ast_ES: Desplazamientu

en: Background color
ast_ES: Color de fondu

en: Background updates are not working as expected
ast_ES: Los anovamientos en segundu planu nun tan funcionando como deberíen

en: Background updates are working
ast_ES: Los anovamientos en segundu planu tan funcionando

en: Background updates ensure that WordPress can auto-update if a security update is released for the version you are currently using.
ast_ES: Los anovamientos en segundu planu aseguren que WordPress pue anovase automáticamente si se llanza un anovamientu de seguranza pa la versión que tas usando anguaño.

en: Background updates may not be working properly
ast_ES: Ye dable que los anovamientos en segundu planu nun funcionen correchamente

en: Backordered
ast_ES: Acutáu

en: Backorders allowed?
ast_ES: ¿Permitir reserves de productos escosos?

en: Baghdad
ast_ES: Bagdag

en: Bahamas
ast_ES: Les Bahames

en: Bahrain
ast_ES: Baḥréin

en: Baku
ast_ES: Bakú

en: Bamako
ast_ES: Bamaku

en: Banjul
ast_ES: Banxul

en: Bank
ast_ES: Bancu

en: Bank code
ast_ES: Códigu del bancu

en: Bank name
ast_ES: Nome del bancu

en: Bank transfer (BACS) payments
ast_ES: Pagos por tresferencia BACS

en: Bank transit number
ast_ES: Númberu de cuenta

en: Be sure to save this in a safe location. You will not be able to retrieve it.
ast_ES: Pon procuru en guardarla nun sitiu seguru. Nun vas poder recuperala.

en: Be the first to review &ldquo;%s&rdquo;
ast_ES: Sé'l primeru en valorar &ldquo;%s&rdquo;

en: Because you are using %1$s, the sites in your WordPress network must use sub-directories. Consider using %2$s if you wish to use sub-domains.
ast_ES: Como tas usando %1$s, los siton na rede WordPress debe usar subdirectorios. Piensa en usar %2$s si quies usar subdominos.

en: Before you can upload your import file, you will need to fix the following error:
ast_ES: Enantes de xubir el to ficheru importáu, necesites iguar el siguiente fallu:

en: Belarus
ast_ES: Bielorrusia

en: Belarusian
ast_ES: Bielorrusu

en: Belgium
ast_ES: Bélxica

en: Belgrade
ast_ES: Belgráu

en: Berlin
ast_ES: Berlín

en: Bermuda
ast_ES: Les Bermudes

en: Bhutan
ast_ES: Bhután

en: Billing &amp; Shipping
ast_ES: Facturación y unvíu

en: Billing Address
ast_ES: Señes de facturación

en: Billing Address 1
ast_ES: Señes de facturación 1

en: Billing Address 2
ast_ES: Señes de facturación 2

en: Billing City
ast_ES: Ciudá de facturación

en: Billing Company
ast_ES: Empresa pa la facturación

en: Billing Country / Region
ast_ES: País / Rexón pa la facturación

en: Billing First Name
ast_ES: Nome pa la facturación

en: Billing Last Name
ast_ES: Apellíos pa la facturación

en: Billing Postal/Zip Code
ast_ES: Códigu postal pa la facturación

en: Billing State
ast_ES: Provincia de facturación

en: Billing address
ast_ES: Señes de facturación

en: Billing address.
ast_ES: Señes de facturación.

en: Billing details
ast_ES: Detalles de facturación

en: Billing email
ast_ES: Corréu electrónicu de facturación

en: Biographical Info
ast_ES: Información biográfica

en: Bissau
ast_ES: Bisáu

en: Bitrate Mode
ast_ES: Mou de bitrate

en: Black
ast_ES: Prieto

en: Blanc-Sablon
ast_ES: Sablón Blancu

en: Blank
ast_ES: En blanco

en: Block
ast_ES: Bloque

en: Block "%1$s" does not contain a style named "%2$s".
ast_ES: El bloque "%1$s" nun tien nengún estilu col nome "%2$s".

en: Block Editor Patterns
ast_ES: Patrones del editor de bloques

en: Block Editor Styles
ast_ES: Estilos del editor de bloques

en: Block name must be a string.
ast_ES: El nome del bloque tien que ser una cadena de testu.

en: Block style name must be a string.
ast_ES: L'estilu del bloque tien que ser una cadena de testu.

en: Block type "%s" is already registered.
ast_ES: La triba de bloque"%s" yá ta rexistrada.

en: Block type "%s" is not registered.
ast_ES: La triba de bloque "%s" nun ta rexistrada.

en: Block type names must be strings.
ast_ES: Los nomes de triba del bloque tien que ser una cadena de testu.

en: Block type names must contain a namespace prefix. Example: my-plugin/my-custom-block-type
ast_ES: Los nomes de triba de bloque han caltener un prefixu d'espaciu de nomes. Exemplu: mio-plugin/mio-triba-bloque-personalizau

en: Block type names must not contain uppercase characters.
ast_ES: Los nomes de triba de bloque nun puen caltener mayúscules.

[ctx: Block vertical alignment setting label]
en: Change vertical alignment
ast_ES: Cambiar l'alliniamientu vertical

en: Blockquote
ast_ES: Cita

en: Blocks
ast_ES: Bloques

en: Blog
ast_ES: Blogue

en: Blog pages show at most.
ast_ES: Máximu de páxines de blogue a amosar.

en: Blue
ast_ES: Azul

en: Boa Vista
ast_ES: Bonavista

en: Bogota
ast_ES: Bogotá

en: Bold
ast_ES: Negrina

en: Bonaire, Saint Eustatius and Saba
ast_ES: Bonaire, San Eustaquio y Saba

en: Bookmarks
ast_ES: Marcadores

en: Border
ast_ES: Berbesu

en: Border color
ast_ES: Color del borre

en: Bosnia and Herzegovina
ast_ES: Bosnia y Herzegovina

en: Both registration and last updated dates must be provided.
ast_ES: Han facilitase les dates de rexistru y de anovamientu últimu.

en: Both registration and last updated dates must be valid dates.
ast_ES: Les dates de rexistru y d'anovamientu últimu ha ser valides.

en: Botswana
ast_ES: Botsuana

en: Bottom
ast_ES: Abaxo

en: Bottom Left
ast_ES: Abaxo a la izquierda

en: Bottom Right
ast_ES: Abaxo a la derecha

en: Bouvet Island
ast_ES: Islla Bouvet

en: Branch code
ast_ES: Códigu de sucursal

en: Branch sort
ast_ES: Tipu de sucursal

en: Brazil
ast_ES: Brasil

en: Briefly unavailable for scheduled maintenance. Check back in a minute.
ast_ES: Nun tamos disponibles temporalmente por mantenimientu. Prueba a volver nun minutu.

en: British English
ast_ES: Inglés británicu

en: British Indian Ocean Territory
ast_ES: Territoriu británicu del océanu Índicu

en: Brown
ast_ES: Marrón

en: Browse products
ast_ES: Ver productos

en: Browser User Agent
ast_ES: Axente d'usuariu del restolador

en: Brussels
ast_ES: Bruxeles

en: Bucharest
ast_ES: Bucarest

en: Bujumbura
ast_ES: Buxumbura

en: Bulgarian
ast_ES: Búlgaru

en: Bulk Actions
ast_ES: Aiciones masives

en: Bulk Edit
ast_ES: Edición masiva

en: Bulk Select
ast_ES: Esbillar en llote

en: Bulk actions
ast_ES: Aiciones masives

en: Bulk edit
ast_ES: Edición masiva

en: Bulk select
ast_ES: Esbillar en bloque

en: Bulleted list
ast_ES: Llista desordenada

en: Burkina Faso
ast_ES: Burkina Fasu

en: Button
ast_ES: Botón

[ctx: Button label for a next revision]
en: Next
ast_ES: Siguiente

[ctx: Button label for a previous revision]
en: Previous
ast_ES: Anterior

en: Button text
ast_ES: Testu del botón

en: Buttons
ast_ES: Botones

en: Buy &ldquo;%s&rdquo;
ast_ES: Compra &ldquo;%s&rdquo;

en: Buy now
ast_ES: Comprar agora

en: By %s
ast_ES: Por %s

en: By %s.
ast_ES: Por: %s

en: By default WordPress does not collect any analytics data. However, many web hosting accounts collect some anonymous analytics data. You may also have installed a WordPress plugin that provides analytics services. In that case, add information from that plugin here.
ast_ES: Por defeutu WordPress nun recueye dengún datu analíticu. Por embargu,  munches cuentes d'agospiu web recueyen dalgunos datos analíticos. Tamién  podríes tener instaláu un plugin de WordPress que forna servicios analíticos.  Nesi casu, amiesta equí la información d'esi plugin.

en: By default WordPress does not share any personal data with anyone.
ast_ES: Por defeutu, WordPress nun comparte dengún datu personal con naide.

en: By: %s
ast_ES: Por: %s

en: CSS Classes
ast_ES: Clases de CSS

en: CSS code
ast_ES: Códigu CSS

en: Cairo
ast_ES: El Cairu

en: Calculate shipping
ast_ES: Calcular unvíu

en: Calcutta
ast_ES: Calcuta

en: Calendar
ast_ES: Calendariu

en: Cambodia
ast_ES: Camboya

en: Cambridge Bay
ast_ES: Badea de Cambridge

en: Cameroon
ast_ES: Camerún

en: Can anyone register on this site?
ast_ES: ¿Puede rexistrase cualquiera nel sitiu?

en: Can communicate with WordPress.org
ast_ES: Hai comunicación con WordPress.org

en: Canada
ast_ES: Canadá

en: Canary
ast_ES: Canaries

en: Cancel
ast_ES: Encaboxar

en: Cancel Edit
ast_ES: Encaboxar edición

en: Cancel Editing
ast_ES: Encaboxar la edición

en: Cancel and go back
ast_ES: Encaboxar y volver p'atrás

en: Cancel edit
ast_ES: Encaboxar edición

en: Cancel reply
ast_ES: Encaboxar la rempuesta

en: Cancelled <span class="count">(%s)</span> | Cancelled <span class="count">(%s)</span>
ast_ES[0]: Anuláu <span class="count">(%s)</span>
ast_ES[1]: Anulaos <span class="count">(%s)</span>

en: Cancelled order
ast_ES: Pidíu anuláu

en: Cancelled order emails are sent to chosen recipient(s) when orders have been marked cancelled (if they were previously processing or on-hold).
ast_ES: Los correos de pidíos anulaos unvíense al destinatariu(os) escoyíu(os) cuando los pidíos fueran conseñaos como anulaos (si ye que enantes taben en procesu o n'espera)

en: Cancelled product image regeneration job.
ast_ES: Encaboxóse la xera de rexeneración de la imaxe de productu.

en: Cancun
ast_ES: Cancún

en: Cannot Authorize Application
ast_ES: Nun se puede autorizar a l'aplicación

en: Cannot create a comment with that type.
ast_ES: Nun pue crease un comentariu con esa triba.

en: Cannot create a revision of a revision
ast_ES: Nun pue crease la revisión de la revisión

en: Cannot create a user with an empty login name.
ast_ES: Nun pue crease un usuariu/a col nome d'aniciu baleru.

en: Cannot create existing comment.
ast_ES: Nun pue crease un comentariu esistente.

en: Cannot create existing post.
ast_ES: Nun pue crease un artículu esistente.

en: Cannot create existing user.
ast_ES: Nun pue crease un usuariu esistente.

en: Cannot load %s.
ast_ES: Nun pue cargase %s.

en: Cannot resize the image. Both width and height are not set.
ast_ES: Nun pudo redimensionase la imaxe. Nun s'afitó nin l'anchor nin l'altor.

en: Cannot set parent term, taxonomy is not hierarchical.
ast_ES: Nun pue afitase'l términu padre, la taxonomía nun ye xerárquica.

en: Cannot view post type.
ast_ES: Nun pue vese la triba d'artículu.

en: Cannot view status.
ast_ES: Nun pue vese l'estáu.

en: Canton
ast_ES: Cantón

en: Capabilities
ast_ES: Capacidaes

en: Cape Verde
ast_ES: Cabu Verde

en: Caption
ast_ES: Lleenda

en: Caption for the attachment, as it exists in the database.
ast_ES: El títulu del axuntu, como ta na base de datos.

en: Caption&hellip;
ast_ES: Títulu&hellip;

en: Captions
ast_ES: Lleendes

en: Captions/Subtitles
ast_ES: Comentarios/sotítulos

en: Capture
ast_ES: Prindar

en: Card code
ast_ES: Códigu de tarxeta

en: Card number
ast_ES: Númberu de tarxeta

en: Cart
ast_ES: Carru

en: Cart totals
ast_ES: Total del carru

en: Cart updated.
ast_ES: Carru anováu.

en: Cash on delivery
ast_ES: Contra reembolsu

en: Catalan
ast_ES: Catalán

en: Categories
ast_ES: Categoríes

en: Categories and Tags Converter
ast_ES: Convertidor d'estayes y etiquetes

en: Categories list
ast_ES: Llista de categoríes

en: Categories list navigation
ast_ES: Llista de categoríes de navegación

en: Categories, unlike tags, can have a hierarchy. You might have a Jazz category, and under that have children categories for Bebop and Big Band. Totally optional.
ast_ES: Les categoríes, al contrariu que les etiquetes, puen tener una xerarquía. Ties que tener una categoría Jazz, y debaxo que ties categoríes de neños pa Bebio y Big Band. Totalmente opcional.

en: Categories:
ast_ES: Categoríes:

en: Category
ast_ES: Estaya

en: Category added.
ast_ES: Amestóse la estaya.

en: Category deleted.
ast_ES: Desanicióse la estaya.

en: Category display
ast_ES: Visualización de categoríes

en: Category not added.
ast_ES: La estaya nun s'amestó.

en: Category not updated.
ast_ES: La estaya nun s'anovó.

en: Category updated.
ast_ES: Anovóse la estaya.

en: Category: | Categories:
ast_ES[0]: Categoría:

en: Caution:
ast_ES: Curiáu:

en: Cayman
ast_ES: Les Islles Caimán

en: Cayman Islands
ast_ES: Islles Caimán

en: Cell padding
ast_ES: Espaciu internu de la caxella

en: Cell spacing
ast_ES: Espaciu de la caxella

en: Cell type
ast_ES: Triba de caxella

en: Center
ast_ES: Centru

en: Central African Republic
ast_ES: República Centroafricana

en: Change
ast_ES: Camudar

en: Change address
ast_ES: Cambiar señes

en: Change audio
ast_ES: Cambiar audiu

en: Change file
ast_ES: Camudar archivu

en: Change image
ast_ES: Cambiar imaxe

en: Change logo
ast_ES: Camudar logo

en: Change role to&hellip;
ast_ES: Camudar el rol a&hellip;

en: Change theme
ast_ES: Cambiar d'estilu

en: Change type of %d block | Change type of %d blocks
ast_ES[0]: Cambiar triba de %d bloque.
ast_ES[1]: Cambiar triba de %d bloques.

en: Change video
ast_ES: Cambiar vídeu

en: Changed roles.
ast_ES: Cambiáronse les xeres.

en: Changes have already been trashed.
ast_ES: Los cambeos yá s'unviaron a la papelera.

en: Changes saved.
ast_ES: Cambeos guardaos.

en: Changes trashed successfully.
ast_ES: Los cambios unviaronse a la papelera.

en: Changeset is being edited by other user.
ast_ES: El conxuntu de cambeos ta editándolu otru usuariu.

en: Changing to %s
ast_ES: Cambiando a %s

en: Chapters
ast_ES: Capítulos

en: Cheatin&#8217; uh?
ast_ES: ¿Faciendo trampes?

en: Check Spelling
ast_ES: Correxir ortografía

en: Check for updates manually
ast_ES: Comprobar anovamientos manualmente

[ctx: Check payment method]
en: Awaiting check payment
ast_ES: Pendiente del pagu con cheque

[ctx: Check payment method]
en: Check payments
ast_ES: Pagos con cheque

en: Check your email for the confirmation link.
ast_ES: Comprueba nel corréu electrónicu l'enllaz de confirmación.

en: Check your email for your new password.
ast_ES: Comprueba nel corréu electrónicu la contraseña nueva.

en: Checkout
ast_ES: Rematar la compra

en: Checkout is not available whilst your cart is empty.
ast_ES: Nun puedes rematar la compra col carru baleru

en: Chicago
ast_ES: Chicagu

en: Chihuahua
ast_ES: Chiguagua

en: Child theme of %s
ast_ES: Estilu fíu de %s

en: Chinese
ast_ES: Chinu

en: Chinese (Simplified)
ast_ES: Chinu simplificáu

en: Chinese (Traditional)
ast_ES: Chinu tradicional

en: Chisinau
ast_ES: Quixináu

en: Chongqing
ast_ES: Ḷḷonxian

en: Choose Image
ast_ES: Esbillar imaxe

en: Choose a WordPress WXR file to upload, then click Upload file and import.
ast_ES: Escoye un archivu WordPress WXR pa xubir, llueu fae clic en Xubir archivu ya importalu

en: Choose an option
ast_ES: Escueyi una opción

en: Choose audio
ast_ES: Escoyer audiu

en: Choose either a city in the same timezone as you or a %s (Coordinated Universal Time) time offset.
ast_ES: Escueyi una ciudá na mesma zona horaria que tu o un desfase horariu %s (Tiempu Universal Coordináu).

en: Choose file
ast_ES: Esbillar ficheru

en: Choose from the most used tags
ast_ES: Escueyi ente les etiquetes más usaes.

en: Choose image
ast_ES: Escoyer imaxe

en: Choose logo
ast_ES: Escoyer logotipu

en: Choose video
ast_ES: Escoyer vídeu

en: Choose what to display on product category pages.
ast_ES: Escueyi qué se va amosar nes páxines de categoríes de productu.

en: Choose what to display on the main shop page.
ast_ES: Escueye qué se visualiza na páxina principal de la tienda.

en: Choose whether you wish to capture funds immediately or authorize payment only.
ast_ES: Escueye si quieres prindar los fondos darréu o namás autorizar el pagu.

en: Choose which format of email to send.
ast_ES: Escueyi'l formatu de corréu a unviar.

en: Christmas
ast_ES: Kiritimati

en: Christmas Island
ast_ES: Islla Christmas

en: Chungking
ast_ES: Ḷḷonxian

en: Cincinnati
ast_ES: Avilés

en: City
ast_ES: Población

en: City:
ast_ES: Ciudá:

en: Classic
ast_ES: Clásicu

en: Classic Block Keyboard Shortcuts
ast_ES: Atayos de tecláu del bloque clásicu

en: Clear
ast_ES: Llimpiar

en: Clear All
ast_ES: Llimpiar too

en: Clear Crop
ast_ES: Esfacer el retayu

en: Clear Inactive Widgets
ast_ES: Llimpiar widgets inactivos

en: Clear Results
ast_ES: Llimpiar resultaos

en: Clear customer sessions
ast_ES: Llimpiar les sesiones de veceru

en: Clear formatting
ast_ES: Llimpiar formatu

en: Clear transients
ast_ES: Llimpiar datos temporales

en: Click &#8220;Add New Image&#8221; to upload an image file from your computer. Your theme works best with an image that matches the size of your video &#8212; you&#8217;ll be able to crop your image once you upload it for a perfect fit.
ast_ES: Calca &#8220;Amestar imaxe nueva&#8221; pa xubir un ficheru d'imaxe dende'l ordenador. L'estilu funciona meyor una imaxe que concase col tamañu del vídeu &#8212; Cuando la xubas podrás retayala pa qu'encaxe meyor.

en: Click &#8220;Add New Image&#8221; to upload an image file from your computer. Your theme works best with an image with a header height of %s pixels &#8212; you&#8217;ll be able to crop your image once you upload it for a perfect fit.
ast_ES: Calca &#8220;Amestar imaxe nueva&#8221; pa xubir un ficheru d'imaxe dende'l ordenador. L'estilu funciona meyor una imaxe de cabecera con un altor de %s píxeles &#8212; Cuando la xubas podrás retayala pa qu'encaxe meyor.

en: Click &#8220;Add New Image&#8221; to upload an image file from your computer. Your theme works best with an image with a header size of %s pixels &#8212; you&#8217;ll be able to crop your image once you upload it for a perfect fit.
ast_ES: Calca &#8220;Amestar imaxe nueva&#8221; pa xubir un ficheru d'imaxe dende'l ordenador. L'estilu funciona meyor una imaxe de cabecera con un tamañu de %s píxeles &#8212; Cuando la xubas podrás retayala pa qu'encaxe meyor.

en: Click &#8220;Add New Image&#8221; to upload an image file from your computer. Your theme works best with an image with a header width of %s pixels &#8212; you&#8217;ll be able to crop your image once you upload it for a perfect fit.
ast_ES: Calca &#8220;Amestar imaxe nueva&#8221; pa xubir un ficheru d'imaxe dende'l ordenador. L'estilu funciona meyor una imaxe de cabecera con un anchor de %s píxeles &#8212; Cuando la xubas podrás retayala pa qu'encaxe meyor.

en: Click &#8220;Next&#8221; to start adding links to your new menu.
ast_ES: Calca en &#8220;Siguiente&#8221; pa escomenzar a amestar enllaces al menú nuevu.

en: Click here to cancel reply.
ast_ES: Calca equí pa encaboxar el retruque

en: Click here to enter your code
ast_ES: Calca equí pa introducir el to códigu

en: Click here to login
ast_ES: Calca equi p'aniciar sesión

en: Click here to reset your password
ast_ES: Calca equí pa reafitar la contraseña

en: Click the Save Menu button to save your changes.
ast_ES: Calca el botón guardar menú pa guardar los cambios.

en: Click to edit the site title.
ast_ES: Calca pa editar el títulu del sitiu.

en: Click to edit this element.
ast_ES: Calca pa editar esti elementu.

en: Click to edit this menu.
ast_ES: Calca pa editar esti menú.

en: Click to edit this widget.
ast_ES: Calca pa editar esti widget.

en: Client version
ast_ES: Versión del veceru

en: Cloning is forbidden.
ast_ES: El clonáu ta prohibíu.

en: Close
ast_ES: Zarrar

en: Close (Esc)
ast_ES: Zarrar (Esc)

en: Close all open tags
ast_ES: Zarrar toles etiquetes abiertes

en: Close blockquote tag
ast_ES: Zarrar etiqueta de bloque de cita

en: Close bold tag
ast_ES: Zarrar etiqueta de negrita

en: Close bulleted list tag
ast_ES: Zarrar etiqueta de llista  non ordenada

en: Close code tag
ast_ES: Zarrar etiqueta de códigu

en: Close deleted text tag
ast_ES: Zarrar la etiqueta de testu desaniciáu

en: Close dialog
ast_ES: Zarrar diálogu

en: Close inserted text tag
ast_ES: Zarrar etiqueta de testu inxertada

en: Close italic tag
ast_ES: Zarrar etiqueta d'italica

en: Close list item tag
ast_ES: Zarrar etiqueta d'elementu de llista

en: Close numbered list tag
ast_ES: Zarrar etiqueta de llista ordenada

en: Close reorder mode
ast_ES: Zarrar el mou  de  reordenar

en: Close sharing dialog
ast_ES: Zarrar el diálogu de pa compartir

en: Close uploader
ast_ES: Zarrar el xestor de xubíes

en: Cmd + letter:
ast_ES: Cmd + lletra:

en: Cocos
ast_ES: Les Islles Cocos

en: Cocos (Keeling) Islands
ast_ES: Islles Cocos

en: Code
ast_ES: Códigu

en: Code editor
ast_ES: Editor de códigu

en: Code is Poetry
ast_ES: El codigu ye poesía

en: Collapse Main menu
ast_ES: Contrayer el menú principal

en: Collapse menu
ast_ES: Amenorgar el menú

en: Colors
ast_ES: Colores

en: Column
ast_ES: Columna

en: Column group
ast_ES: Agrupar columna

en: Columns
ast_ES: Columnes

[ctx: Comma-separated list of search stopwords in your language]
en: about,an,are,as,at,be,by,com,for,from,how,in,is,it,of,on,or,that,the,this,to,was,what,when,where,who,will,with,www
ast_ES: un, una, pa, como, en, ser, por, como, dende, ye, de, en, o, eso, el, esto, a, facía, que, qué, cuando, cuándo, onde, u, quien, quién, será, con, www, y, ya, ente, la, lo, esti, esi, esa, eso, ta, esta, ansí

en: Comment
ast_ES: Comentariu

en: Comment %d contains personal data but could not be anonymized.
ast_ES: El comentariu %d tien datos personales pero nun puen tornase anónimos.

en: Comment %d does not exist
ast_ES: El comentariu %d nun esiste

en: Comment Author
ast_ES: Autor del comentariu

en: Comment Author Email
ast_ES: Corréu electrónicu del autor del comentariu

en: Comment Author IP
ast_ES: IP del autor del comentariu

en: Comment Author URL
ast_ES: URL del autor del comentariu

en: Comment Author User Agent
ast_ES: Axente d'usuariu del autor del comentariu

en: Comment Content
ast_ES: Conteníu del comentariu

en: Comment Date
ast_ES: Data del comentariu

en: Comment Moderation
ast_ES: Llende de comentarios

en: Comment Submission Failure
ast_ES: Fallu nel unviu del comentariu.

en: Comment URL
ast_ES: URL del comentariu

en: Comment author name and email are required.
ast_ES: Ríquense'l nome y corréu electrónicu del autor del comentariu.

en: Comment field exceeds maximum length allowed.
ast_ES: El campu pal comentariu perpasa la llonxitú máxima permitida.

en: Comment is required.
ast_ES: Ríquese'l comentariu.

en: Comment moderation
ast_ES: Llende de comentarios

en: Comment must be manually approved
ast_ES: Un comentariu qu'haiga aprobase a mano

en: Comment on %1$s by %2$s
ast_ES: Comentariu en %1$s por %2$s

en: Comment status
ast_ES: Estáu del comentariu

en: Comment: %s
ast_ES: Comentariu: %s

en: Comments
ast_ES: Comentarios

en: Comments %s
ast_ES: %s Comentarios

en: Comments (%s)
ast_ES: Comentarios (%s)

en: Comments Feed
ast_ES: Feed de comentarios

en: Comments Off<span class="screen-reader-text"> on %s</span>
ast_ES: Comentarios apagaos<span class="screen-reader-text"> en %s</span>

en: Comments are closed.
ast_ES: Zarráronse los comentarios.

en: Comments feed
ast_ES: Feed de comentarios

en: Comments for %1$s searching on %2$s
ast_ES: Comentarios pa %1$s al guetar %2$s

en: Comments for %s
ast_ES: Comentarios pa %s

en: Comments list
ast_ES: Llista de comentarios

en: Comments navigation
ast_ES: Navegación pelos comentarios

en: Comments on %s
ast_ES: Comentarios en %s

en: Comments on: %s
ast_ES: Comentarios en %s

en: Communicating with the WordPress servers is used to check for new versions, and to both install and update WordPress core, themes or plugins.
ast_ES: La comunicación colos sirvidores de WordPress úsase pa guetar versiones nueves ya instalar anovamientos del nucleu de WordPress, de los estilos o los plugins.

en: Communication with WordPress.org
ast_ES: Comunicación con WordPress.org

en: Community Events Location
ast_ES: Allugamientos de los conceyos de la comunidá

en: Community Translator
ast_ES: Traductor de la comunidá

en: ComodRivadavia
ast_ES: Comodoru

en: Comoro
ast_ES: Les Comores

en: Compact view
ast_ES: Vista compauta

en: Company
ast_ES: Empresa

en: Company name
ast_ES: Nome de la empresa

en: Complete request
ast_ES: Solicitú completa

en: Completed
ast_ES: Completóse

en: Completed <span class="count">(%s)</span> | Completed <span class="count">(%s)</span>
ast_ES[0]: Completóse <span class="count">(%s)</span>
ast_ES[1]: Completáronse <span class="count">(%s)</span>

en: Completed order
ast_ES: Pidíu rematáu

en: Completed product image regeneration job.
ast_ES: Completóse la xera de rexeneración de la imaxe de productu.

en: Comply with any legal obligations we have, such as calculating taxes
ast_ES: Cumplir coles nuestres obligaciones llegales, tal y como el cálculu d'impuestos

en: Conakry
ast_ES: Conacri

en: Configure
ast_ES: Configurar

en: Confirm
ast_ES: Confirmar

en: Confirm new password
ast_ES: Confirma la clave nueva

en: Confirm the "%s" action
ast_ES: Confirma l'aición "%s"

en: Confirm use of weak password
ast_ES: Confirmar l'usu d'una clave débil

en: Confirm your administration email
ast_ES: Confirmar el corréu d'alministración

en: Confirmed <span class="count">(%s)</span> | Confirmed <span class="count">(%s)</span>
ast_ES[0]: Confirmáu <span class="count">(%s)</span>
ast_ES[1]: Confirmaos <span class="count">(%s)</span>

en: Congo (Brazzaville)
ast_ES: El Congu

en: Congo (Kinshasa)
ast_ES: República Democrática del Congu

en: Congratulations on the sale.
ast_ES: Norabona pola venta.

en: Connect
ast_ES: Aniciar sesión

en: Connection lost or the server is busy. Please try again later.
ast_ES: Perdióse la conexón o'l sirvidor ta ocupáu. Por favor inténtalo de nuevo más tarde.

en: Constrain proportions
ast_ES: Caltener les proporciones

en: Consumer key ending in
ast_ES: Clave del cliente que termina en

en: Consumer key is invalid.
ast_ES: La clave del veceru/a nun ye válida.

en: Consumer key is missing.
ast_ES: Falta la clave del veceru/a.

en: Consumer secret is invalid.
ast_ES: La clave secreta de veceru/a nun ye válida.

en: Consumer secret is missing.
ast_ES: Falta la clave secreta del veceru/a.

en: Contact Info
ast_ES: Información de contautu

en: Contact forms
ast_ES: Formularios de contautu

en: Content
ast_ES: Conteníu

en: Content for the post, as it exists in the database.
ast_ES: Conteníu del artículu, como ta na base de datos.

en: Content hash did not match expected.
ast_ES: El hash del conteníu nun concasa colo esperao.

en: Content, title, and excerpt are empty.
ast_ES: El conteníu, el títulu y l'estractu tan baleros.

en: Content:
ast_ES: Conteníu

en: Continue
ast_ES: Siguir

en: Continue reading %s
ast_ES: Sigui lleendo %s

en: Continue reading<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>
ast_ES: Siguir lleendo<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>

en: Continue shopping
ast_ES: Continuar mercando

en: Controls whether or not the product is listed as "in stock" or "out of stock" on the frontend.
ast_ES: Controla si'l productu amuésase na tienda como "n'inventariu" o "escosáu".

en: Convert emoticons like :-) and :-P to graphics on display.
ast_ES: Convertir fustaxes como:-) y :-P a imáxenes.

en: Cook Islands
ast_ES: Islles Cook

en: Cookie expired.
ast_ES: La cookie caducó.

en: Copenhagen
ast_ES: Copenḥague

en: Copied
ast_ES: Copióse

en: Copied!
ast_ES: ¡Copióse!

en: Copy
ast_ES: Copiar

en: Copy Link
ast_ES: Copiar enllace

en: Copy URL
ast_ES: Copiar la URL

en: Copy URL to clipboard
ast_ES: Copiar la URL al cartafueyu

en: Copy and paste this URL into your WordPress site to embed
ast_ES: Copia y apega esta URL nel to sitiu de WordPress pa empotar

en: Copy and paste this code into your site to embed
ast_ES: Copia y apega esti códigu nel to sitiu pa empotrar

en: Copy billing address
ast_ES: Copiar les señes de facturación

en: Copy billing information to shipping information? This will remove any currently entered shipping information.
ast_ES: ¿Copiar la información de facturación a la información d'unvíu? Esto desaniciará cualquier información d'unvíu ya inxerida.

en: Copy file to theme
ast_ES: Copiar ficheru al estilu

en: Copy from billing address
ast_ES: Copiar de les señes de facturación

en: Copy site info to clipboard
ast_ES: Copiar la información del sitiu nel cartafueyu

en: Copy table row
ast_ES: Copiar la filera

en: Coral Harbour
ast_ES: Puertu'l Coral

en: Cordoba
ast_ES: Córdoba

en: Cost
ast_ES: Costu

en: Could not access filesystem
ast_ES: Nun pudo accedese al sistema de ficheros.

en: Could not access filesystem.
ast_ES: Nun pudo accedese al sistema de ficheros.

en: Could not calculate resized image dimensions
ast_ES: Nun se pudo calcular les dimensiones de la imaxe redimensionada

en: Could not copy file.
ast_ES: Nun pudo copiase'l ficheru.

en: Could not copy files.
ast_ES: Nun pudieron copiase los ficheros.

en: Could not copy files. You may have run out of disk space.
ast_ES: Nun se puede copiar ficheros. Paez que nun hai espaciu en discu.

en: Could not create directory.
ast_ES: Nun pudo crease'l direutoriu.

en: Could not create user
ast_ES: Nun se creó l'usuariu

en: Could not delete application password.
ast_ES: Nun se desanició la contraseña d'aplicación.

en: Could not delete application passwords.
ast_ES: Nun se desaniciaron les contraseñes d'aplicación.

en: Could not delete meta value from database.
ast_ES: Nun pudo desaniciase'l metavalor de la base de datos.

en: Could not delete site from the database.
ast_ES: Nun pudo desaniciase'l sitiu de la base de datos.

en: Could not find an application password with that id.
ast_ES: Nun hai contraseñes d'aplicación con esi id.

en: Could not find the specified string.
ast_ES: Nun pudo alcontrase la cadena especificada.

en: Could not fully remove the plugin %s.
ast_ES: Nun pudo desaniciase dafechu'l plugin %s.

en: Could not fully remove the plugins %s.
ast_ES: Nun pudieron desaniciase dafechu los plugins %s.

en: Could not fully remove the theme %s.
ast_ES: Nun pudo desaniciase dafechu l'estilu %s.

en: Could not grant access - the user may already have permission for this file or billing email is not set. Ensure the billing email is set, and the order has been saved.
ast_ES: Non pudo dexase l'accesu - pue que l'usuariu/a yá tuviera accesu a esti ficheru o que nun especificara'l so corréu electrónicu de facturación. Asegúrate d'establecer el corréu electrónicu de facturación y de que'l pidíu se guardara.

en: Could not insert term relationship into the database.
ast_ES: Nun se pudo inxertar términu de relación na base datos

en: Could not log out user sessions. Please try again.
ast_ES: Nun pudieron zarrase les sesiones de los usuarios. Volvi tentalo, por favor.

en: Could not open file handle.
ast_ES: El xestor de ficheru nun pudo abrise.

en: Could not parse the path.
ast_ES: Nun s'analizó la ruta.

en: Could not reach WordPress.org
ast_ES: Nun se pudo coneutar con WordPress.org

en: Could not read image size.
ast_ES: Imposible lleer el tamañu de la imaxe.

en: Could not remove the current plugin.
ast_ES: Nun pudo desaniciase'l plugin actual.

en: Could not remove the old plugin.
ast_ES: Nun pudo desaniciase'l plugin vieyu.

en: Could not remove the old theme.
ast_ES: Nun pudo desaniciase l'estilu vieyu.

en: Could not remove the old translation.
ast_ES: Nun pudo desaniciase la traducción vieya.

en: Could not resume the plugin.
ast_ES: Nun pudo reaniciase'l plugin.

en: Could not resume the theme.
ast_ES: Nun pudo reaniciase l'estilu.

en: Could not retrieve site data.
ast_ES: Nun pudieron recuperase los datos del sitiu.

en: Could not save application password.
ast_ES: Nun se guardó la contraseña d'aplicación.

en: Could not split shared term.
ast_ES: Nun se pudo dividir el término compartíu.

en: Could not update comment status.
ast_ES: Nun se puedo anovar l'estáu del comentariu

en: Could not update site in the database.
ast_ES: Nun pudo anovase'l sitiu na base de datos.

en: Could not update the email last sent time.
ast_ES: Nun pudo anovase'l corréu electrónicu últimu que s'unvió.

en: Could not update the meta value of %s in database.
ast_ES: Nun pudo anovase'l valor "meta" de %s na base de datos.

en: Could not write file %1$s (%2$s).
ast_ES: Nun pudo escribíse'l ficheru %1$s (%2$s).

en: Could not write file %s
ast_ES: Nun se pudo escribir nel ficheru %s

en: Could not write to template file.
ast_ES: Nun se pudo escribir nel ficheru de plantía.

en: Couldn't retrieve a list of the checksums for WordPress %s.
ast_ES: Nun se recuperó una llista de sumes de comprobación pa WordPress %s.

en: Country
ast_ES: País

en: Country / Region
ast_ES: País/Rexón

en: Country/Region
ast_ES: País/Rexón

en: County
ast_ES: Condáu

en: Coupon
ast_ES: Cupón

en: Coupon "%s" does not exist!
ast_ES: El cupón "%s" nun existe!

en: Coupon %s was used in another transaction during this checkout, and coupon usage limit is reached. Please remove the coupon and try again.
ast_ES: El cupón %s yá se usara notra transacción durante esta operación y algamóse'l so límite d'usu. Por favor, desanicie'l cupón ya inténtelo de nuevo.

en: Coupon code
ast_ES: Códigu del cupón

en: Coupon code already applied!
ast_ES: !Ya aplicaste'l códigu de cupón enantes!

en: Coupon code applied successfully.
ast_ES: Códigu de cupón aplicáu con éxitu.

en: Coupon code removed successfully.
ast_ES: Códigu de cupón desaniciáu con éxitu.

en: Coupon does not exist!
ast_ES: ¡El cupón nun esiste!

en: Coupon has been removed.
ast_ES: El cupón desanicióse.

en: Coupon is not valid.
ast_ES: El cupón nun ye válidu.

en: Coupon usage limit has been reached.
ast_ES: Algamóse'l límite d'usu del cupón.

en: Coupon(s)
ast_ES: Cupón(es)

en: Coupon:
ast_ES: Cupón:

en: Coupon: %s
ast_ES: Cupón: %s

en: Coupons
ast_ES: Cupones

en: Coupons discounts
ast_ES: Cupones de descuentu

en: Coupons list
ast_ES: Llistáu de cupones

en: Coupons navigation
ast_ES: Restolar ente cupones

en: Create Menu
ast_ES: Crear menú

en: Create New Menu
ast_ES: Crear un menú nuevu

en: Create Site
ast_ES: Entamar el sitiu

en: Create a Configuration File
ast_ES: Crear un ficheru de configuración

en: Create a New Site
ast_ES: Crear un sitiu nuevu

en: Create a New User
ast_ES: Crear un usuariu nuevu

en: Create a brand new user and add them to this site.
ast_ES: Crea un usuariu nuevu y amiéstalu a esti sitiu.

en: Create a menu for this location
ast_ES: Crear un menú nuevu nesta posición

en: Create a new gallery
ast_ES: Crear una galería nueva

en: Create a new playlist
ast_ES: Crear un llista de reproducción nueva

en: Create a new video playlist
ast_ES: Crear una llista de reproducción de vídeu nueva

en: Create account password
ast_ES: Crear contraseña pa la cuenta

en: Create an account?
ast_ES: ¿Crear una cuenta?

en: Create audio playlist
ast_ES: Crear una llista de reproducción d'audiu.

en: Create coupons
ast_ES: Crear cupones

en: Create customers
ast_ES: Crear veceros

en: Create gallery
ast_ES: Entamar galería

en: Create orders
ast_ES: Crear pidíos

en: Create products
ast_ES: Crear productos

en: Create video playlist
ast_ES: Crear un llista de reproducción.

en: Create webhooks
ast_ES: Crear webhooks

en: Create your first menu below.
ast_ES: Crea'l primer menú embaxo.

en: Created
ast_ES: Creóse

en: Creating a comment requires valid author name and email values.
ast_ES: Crear un comentariu rique un nome d'autor y corréu electrónicu válidos.

en: Creating comment failed.
ast_ES: Falló la creación del comentariu.

en: Creating product review failed.
ast_ES: Falló al crear la valoración de productu.

en: Credit card
ast_ES: Tarxeta de créditu

en: Credits
ast_ES: Creitos

en: Croatia
ast_ES: Croacia

en: Croatian
ast_ES: Croata

en: Crop Image
ast_ES: Recortar imaxe

en: Crop Selection
ast_ES: Seleición de retayu

en: Crop image
ast_ES: Recortar imaxe

en: Crop thumbnail to exact dimensions
ast_ES: Cortar les miniatures a un tamañu exautu

en: Crop your image
ast_ES: Cortar la imaxe

en: Cropping&hellip;
ast_ES: Retayando&hellip;

en: Crunching&hellip;
ast_ES: Calculando&hellip;

en: Ctrl + Alt + letter:
ast_ES: Ctrl + Alt + lletra:

en: Ctrl + letter:
ast_ES: Ctrl + lletra:

en: Current
ast_ES: Actual

en: Current Header Video
ast_ES: Vidéu de cabecera actual

en: Current Page
ast_ES: Páxina actual

en: Current Theme
ast_ES: Estilu actual

en: Current administration email: %s
ast_ES: Actual corréu d'alministración: %s

en: Current header
ast_ES: Cabecer n'usu

en: Current page of the collection.
ast_ES: Páxina actual de la coleición.

en: Current password (leave blank to leave unchanged)
ast_ES: Contraseña actual (pa nun cambiar dexar ermu)

en: Current plugin: %1$s (version %2$s)
ast_ES: Plugin actual: %1$s (versión %2$s)

en: Current thumbnail
ast_ES: Miniatura actual

en: Current time
ast_ES: Hora actual

en: Currently %s comment is waiting for approval. Please visit the moderation panel: | Currently %s comments are waiting for approval. Please visit the moderation panel:
ast_ES[0]: Hai %s comentariu pendiente de moderación. Por favor visita el panel de moderación:
ast_ES[1]: Hai %s comentarios pendiente de moderación. Por favor visita el panel de moderación:

en: Custom
ast_ES: Personalizáu

en: Custom Background
ast_ES: Fondu personalizáu

en: Custom CSS
ast_ES: CSS personalizáu

en: Custom Colors
ast_ES: Colores personalizaos

en: Custom Fields
ast_ES: Campos personalizaos

en: Custom HTML
ast_ES: HTML personalizáu

en: Custom HTML Widget
ast_ES: Widget con HTML personalizáu

en: Custom Header
ast_ES: Testera personalizada

en: Custom Link
ast_ES: Personalizar enllaz

en: Custom Links
ast_ES: Enllaces personalizaos

en: Custom Logo
ast_ES: Logu personalizáu

en: Custom Menu
ast_ES: Menú personalizáu

en: Custom PHP error message.
ast_ES: Fallu de PHP personalizáu.

en: Custom PHP fatal error handler.
ast_ES: Xestor de fallos fatales de PHP personalizáu.

[ctx: Custom Preset]
en: Custom
ast_ES: Personalizáu

en: Custom Size
ast_ES: Tamañu personalizáu

en: Custom Structure
ast_ES: Cadarma personalizada

en: Custom URL
ast_ES: URL personalizada

en: Custom background if defined by the theme.
ast_ES: Fondu personalizáu si lo permite l'estilu.

en: Custom color
ast_ES: Personalizar color

en: Custom color palette if defined by the theme.
ast_ES: Gama de colores personalizaos si los define l'estilu.

en: Custom date format:
ast_ES: Formatu personalizáu de la data:

en: Custom font sizes if defined by the theme.
ast_ES: Tamaños de lletra personalizaos si los define l'estilu.

en: Custom gradient presets if defined by the theme.
ast_ES: Preaxustes de los degradaos personalizaos si los define l'estilu.

en: Custom header if defined by the theme.
ast_ES: Cabecera personalizada si lo define l'estilu.

en: Custom logo if defined by the theme.
ast_ES: Logotipu personalizáu si lo permite l'estilu.

en: Custom rules have been added to your %s file.
ast_ES: Amestáronse regles personalizaes al ficheru %s.

en: Custom:
ast_ES: Personalizar:

en: Customer
ast_ES: Veceru/a

en: Customer "new account" emails are sent to the customer when a customer signs up via checkout or account pages.
ast_ES: Los correos de "cuenta nueva" de veceru/a unvíense cuando un veceru/a se rexistra al través de les páxines 'rematar la compra' o 'cuenta'.

en: Customer "reset password" emails are sent when customers reset their passwords.
ast_ES: Los correos de 'reafitar la contraseña' del veceru/a unvíense cuando los veceros/es reafiten les sos contraseñes.

en: Customer Data
ast_ES: Datos del veceru/a

en: Customer ID is invalid.
ast_ES: La ID de veceru/a nun ye válida.

en: Customer ID.
ast_ES: ID de veceru/a.

en: Customer billing address
ast_ES: Señes de facturación del veceru/a

en: Customer details
ast_ES: Detalles del veceru

en: Customer download permissions have been retained.
ast_ES: Los permisos de descarga del veceru/a caltuviéronse.

en: Customer information like your name, email address, and billing and shipping information.
ast_ES: Datos del veceru/a como'l to nome, corréu electrónicu o señes de facturación y unvíu.

en: Customer invoice / Order details
ast_ES: Recibu pal veceru/a / Detalles del pidíu

en: Customer invoice emails can be sent to customers containing their order information and payment links.
ast_ES: Los correos col recibu pueden unviase a los veceros con información del so pidíu y enllaces pal pagu.

en: Customer matched zone "%s"
ast_ES: Zona de coindicencia col veceru/a "%s"

en: Customer note
ast_ES: Nota pal veceru/a

en: Customer note emails are sent when you add a note to an order.
ast_ES: Los correos de nota pal veceru/a unviénse cuando amestes una nota al pidíu.

en: Customer shipping address
ast_ES: Señes d'unvíu del veceru/a

en: Customers
ast_ES: Veceros

en: Customers vs. guests
ast_ES: Veceros o visitantes

en: Customize
ast_ES: Personalizar

en: Customize Your Site
ast_ES: Personalizar el sitiu

en: Customize theme: %s
ast_ES: Personalizar l'estilu: %s

en: Customize: %s
ast_ES: Personalizar: %s

en: Customizer
ast_ES: Personalizador

en: Customizing
ast_ES: Personalización

en: Customizing &#9656; %s
ast_ES: Personalizando &#9656; %s

en: Cut
ast_ES: Cortar

en: Cut table row
ast_ES: Cortar la filera

en: Cyprus
ast_ES: Chipre

en: Czech
ast_ES: Checu

en: Czech Republic
ast_ES: Chequia

en: Dacca
ast_ES: Dhaka

en: Damascus
ast_ES: Damascu

en: Danish
ast_ES: Danés

en: Danmarkshavn
ast_ES: Puertu Dinamarca

en: Dar es Salaam
ast_ES: Dar es Salam

en: Dark
ast_ES: Prietu

en: Dashboard
ast_ES: Panel

en: Data erasure has failed.
ast_ES: Falló el desaniciu de datos.

en: Database
ast_ES: Base de datos

en: Database Error
ast_ES: Fallu de la base de datos

en: Database File Path
ast_ES: Ruta del ficheru de la base de datos

en: Database Server version
ast_ES: Versión del sirvidor de bases de datos

en: Database charset
ast_ES: Xuegu de caráuteres de la base datos

en: Database collation
ast_ES: Comparanza de caráuteres de la base datos

en: Database prefix.
ast_ES: Prefixu de la base de datos

en: Database size
ast_ES: Tamañu de la base de datos

en: Database.
ast_ES: Base de datos

en: Date
ast_ES: Data

en: Date Format
ast_ES: Formatu de data

en: Date and time
ast_ES: Data y hora

en: Date range:
ast_ES: Rangu de feches:

en: Date/Time
ast_ES: Data/hora

en: Date/time
ast_ES: Data/hora

en: Date:
ast_ES: Data:

en: Day
ast_ES: Día

en: Day and name
ast_ES: Día y nome

en: Day(s)
ast_ES: Día(es)

en: Days
ast_ES: Díes

en: Deactivate
ast_ES: Desactivar

en: Debug log
ast_ES: Rexistru de fallos

en: Debug mode is often enabled to gather more details about an error or site failure, but may contain sensitive information which should not be available on a publicly available website.
ast_ES: El mou depuración actívase pa recopilar detalles d'un fallu o problema nel sitiu, pero ye dable que tenga información delicao que nun debería tar nun sitiu web de forma pública.

en: Debugging enabled
ast_ES: Habilitóse la depuración

en: December
ast_ES: Avientu

[ctx: December abbreviation]
en: Dec
ast_ES: Avi

en: Decrease indent
ast_ES: Amenorgar sangráu

en: Default
ast_ES: Predetermináu

en: Default Avatar
ast_ES: Avatar predetermináu

en: Default Data
ast_ES: Datos predeterminaos

en: Default Images
ast_ES: Imáxenes predeterminaes

en: Default Post Category
ast_ES: Estaya predeterminada de los artículos

en: Default Post Format
ast_ES: Formatu predetermináu de los artículos

[ctx: Default Preset]
en: Default
ast_ES: Por defeutu

en: Default Style
ast_ES: Estilu predetermináu

[ctx: Default category slug]
en: Uncategorized
ast_ES: Ensin categoría

en: Default comment status
ast_ES: Estáu de comentariu predefiníu

en: Default is %s
ast_ES: Lo predeterminao ye %s

en: Default post category.
ast_ES: Categoría predeterminada de los artículos

en: Default post format
ast_ES: Formatu predetermináu de los artículos

en: Default post format.
ast_ES: Formatu predetermináu de los artículos

en: Default post settings
ast_ES: Axustes predefiníos de los artículos

[ctx: Default post slug]
en: hello-world
ast_ES: hola-mundu

en: Default product sorting
ast_ES: Orden de productos predetermináu

en: Default shortcuts,
ast_ES: Atayos predeterminaos,

en: Default sorting
ast_ES: Orden predetermináu

en: Default sorting (custom ordering + name)
ast_ES: Orden predetermináu (orden personalizáu+nome)

en: Default template
ast_ES: Plantía predefinida

en: Default timezone.
ast_ES: Zona horaria predeterminada.

en: Define if the attribute is visible on the "Additional information" tab in the product's page.
ast_ES: Definir si l'atributu ye visible na pestaña "Información adicional" na páxina del productu.

en: Delete
ast_ES: Desaniciar

en: Delete Menu
ast_ES: Desaniciar menú

en: Delete Permanently
ast_ES: Desaniciar pa siempre

en: Delete Site
ast_ES: Desaniciar el sitiu

en: Delete Users
ast_ES: Desaniciar usuarios/es

en: Delete column
ast_ES: Desaniciar columna

en: Delete it: %s
ast_ES: Desanicialu: %s

en: Delete note
ast_ES: Desaniciar nota

en: Delete permanently
ast_ES: Desaniciar dafechu

en: Delete requests
ast_ES: Desaniciar les solicitúes

en: Delete row
ast_ES: Desaniciar filera

en: Delete table
ast_ES: Desaniciar tabla

en: Delete template file
ast_ES: Desaniciar ficheru de plantía

en: Deleted
ast_ES: Desaniciáu

en: Deleted %1$s and adjusted stock (%2$s)
ast_ES: Desaniciáu %1$s y axustáu l'inventariu (%2$s)

en: Deleted %s
ast_ES: Desaniciáu %s

en: Deleted <span class="count">(%s)</span> | Deleted <span class="count">(%s)</span>
ast_ES[0]: Desaniciáu <span class="count">(%s)</span>
ast_ES[1]: Desaniciaos <span class="count">(%s)</span>

en: Deleted text (strikethrough)
ast_ES: Testu desaniciáu (tacháu)

en: Deleted:
ast_ES: Desaniciáu:

en: Deleting Links
ast_ES: Desaniciando enllaces

en: Deleting a category does not delete the posts in that category. Instead, posts that were only assigned to the deleted category are set to the default category %s. The default category cannot be deleted.
ast_ES: Al desaniciar un a categoría nun se desanicien los artículos que tenga esa categoría. Los artículos que namás ten nesa categoría pasarán a la categoría predefinida %s. Nun puedes desaniciar la categoría predefinida.

en: Denied: %s
ast_ES: Torgáu: %s

en: Denmark
ast_ES: Dinamarca

en: Deny
ast_ES: Refugar

en: Descending
ast_ES: Descendente

en: Descending.
ast_ES: Descendente

en: Description
ast_ES: Descripción

en: Description for the attachment, as it exists in the database.
ast_ES: La descripción del oxetu, como ta na base de datos.

en: Description is missing.
ast_ES: Falta la descripción.

en: Description of the user.
ast_ES: Descripción del usuariu.

en: Deselect
ast_ES: Desmarcar

en: Details
ast_ES: Detalles

en: Details about the media file, specific to its type.
ast_ES: Detalles del ficheru multimedia, específicos a la triba del ficheru.

en: Details for theme: %s
ast_ES: Detalles del tema: %s

en: Did you just paste HTML?
ast_ES: ¿Tas acabante d'apegar códigu HTML?

en: Did you know there is a &#8220;Custom HTML&#8221; widget now? You can find it by pressing the &#8220;<a class="add-widget" href="#">Add a Widget</a>&#8221; button and searching for &#8220;HTML&#8221;. Check it out to add some custom code to your site!
ast_ES: ¿Sabes qu'agora hai un widget de &#8220;HTML personalizáu&#8221;? Puedes atopalu calcando'l botón &#8220;<a class="add-widget" href="#">Amestar un widget</a>&#8221; y guetando &#8220;HTML&#8221;. Úsalu p'amestar códigu personalizáu al sitiu.

en: Did you know there is a &#8220;Custom HTML&#8221; widget now? You can find it by scanning the list of available widgets on this screen. Check it out to add some custom code to your site!
ast_ES: ¿Sabes qu'agora hai un widget de &#8220;HTML personalizáu&#8221; ? Puedes atopalu restolando na llista de widgets disponibles nesta pantalla. Úsalu p'amestar códigu personalizáu al sitiu.

en: Did you know?
ast_ES: ¿Sabíes que...?

en: Did you lose your phone or leave your account logged in at a public computer? You can log out everywhere else, and stay logged in here.
ast_ES: ¿Perdiesti l'accesu al teléfonu o dexesti la cuenta cola sesión aniciada nun ordenador públicu? Pues zarrar les sesiones de los demás sitios y siguir con esta aniciada.

en: Dimensions
ast_ES: Dimensiones

en: Dimensions:
ast_ES: Dimensiones:

en: Direct bank transfer
ast_ES: Tresferencia bancaria direuta

en: Directories and Sizes
ast_ES: Direutorios y tamaños

en: Directory sizes could not be returned.
ast_ES: Nun hai manera de saber el tamañu del direutoriu.

en: Disable
ast_ES: Desactivación

en: Disable %s
ast_ES: Desactivación de %s

en: Disable Auto-updates
ast_ES: Deshabilitar anovamientos automáticos

en: Disable accessibility mode
ast_ES: Desactivar el mou d'accesibilidá

en: Disable auto-updates
ast_ES: Deshabilitar anovamientos automáticos

en: Disable syntax highlighting when editing code
ast_ES: Desactivar el rescamplíu de sintaxis al editar códigu

en: Disable the visual editor when writing
ast_ES: Desactivar l'editor visual al escribir

en: Disabled
ast_ES: Desactivóse

en: Disallowed Comment Keys
ast_ES: Pallabres refugaes nos comentarios

en: Discard changes
ast_ES: Escartar cambeos

en: Discount:
ast_ES: Descuentu:

en: Discourage search engines from indexing this site
ast_ES: Desaconseyar a los motores de gueta qu'indicen esti sitiu

en: Discussion
ast_ES: Comentarios

en: Discussion Settings
ast_ES: Preferencies de los comentarios

en: Dismiss
ast_ES: Escartar

en: Dismiss errors
ast_ES: Escartar fallos

en: Dismiss this notice.
ast_ES: Escartar esti avisu

en: Display Settings
ast_ES: Opciones de visualización

en: Display Site Title and Tagline
ast_ES: Amuesa'l títulu y descripción del sitiu

en: Display as dropdown
ast_ES: Amosar como menú estenderexable

en: Display author
ast_ES: Amosar autor

en: Display date
ast_ES: Amosar data

en: Display item author if available?
ast_ES: ¿Amosar l'autor/a si ta disponible?

en: Display item content?
ast_ES: ¿Amosar el conteníu?

en: Display item date?
ast_ES: ¿Amosar la data?

en: Display name
ast_ES: Nome visible

en: Display name cannot be changed to email address due to privacy concern.
ast_ES: El nome visible nun se puede cambiar al corréu electrónico por cuestiones de privacidá.

en: Display name for the comment author.
ast_ES: Amuesa'l nome del/a autor/a del comentariu.

en: Display name for the user.
ast_ES: Amosar nome del usuariu/a.

en: Display post date?
ast_ES: ¿Amosar fecha del artículu?

en: Display the customer shopping cart.
ast_ES: Amosar el carru del veceru/a.

en: Display type
ast_ES: Tipu de visualización

en: Displaying %d themes
ast_ES: Amosando %d estilos

en: Displays a video from the media library or from YouTube, Vimeo, or another provider.
ast_ES: Amuesa un vídeu de la llibrería de ficheros multimedia o de YouTube, Vimeo o d'otru serviciu.

en: Displays an audio player.
ast_ES: Amuesa un reproductor d'audiu.

en: Displays an image gallery.
ast_ES: Amuesa una galería d'imáxenes.

en: Displays an image.
ast_ES: Amuesa una imaxe.

en: Distraction-free writing mode
ast_ES: Mou d'escritura ensin distraiciones

en: District
ast_ES: Distritu

en: Djibouti
ast_ES: Xibuti

en: Do not allow
ast_ES: Nun permitir

en: Do not deregister the %1$s script in the administration area. To target the front-end theme, use the %2$s hook.
ast_ES: Nun "desrexistres" l'script %1$s na área d'alministración. Pa facelu na zona pública, usa'l ganchu %2$s.

en: Do not forget to click on the Save Changes button when you are finished.
ast_ES: Nun escaezas calcar nel botón Guardar cambeos cuando fines.

en: Do not pass %1$s tags to %2$s.
ast_ES: Nun pases etiquetes %1$s a %2$s.

en: Do you really want to <a href="%s">log out</a>?
ast_ES: ¿De xuru quies <a href="%s">colar</a>?

en: Docs
ast_ES: Documentación

en: Document <span class="count">(%s)</span> | Documents <span class="count">(%s)</span>
ast_ES[0]: Documentu <span class="count">(%s)</span>
ast_ES[1]: Documentos <span class="count">(%s)</span>

en: Document Preview
ast_ES: Vista previa del documentu

en: Document properties
ast_ES: Propiedaes del documentu

en: Documentation
ast_ES: Documentación

en: Documents
ast_ES: Documentos

en: Does the user %1$s have permission to use the %2$s database?
ast_ES: ¿Tien permisu l'usuariu %1$s d'usar la base de datos %2$s?

en: Domain
ast_ES: Dominiu

en: Dominican Republic
ast_ES: República Dominicana

en: Don't charge for shipping.
ast_ES: Nun cobrar gastos d'unvíu.

en: Don't show again
ast_ES: Nun me lo enseñes mas

en: Done
ast_ES: Fechu

en: Down one
ast_ES: Baxar ún

en: Downgrading the plugin&#8230;
ast_ES: Baxando la versión del plugin&#8230;

en: Downgrading the theme&#8230;
ast_ES: Baxando la versión del estilu&#8230;

en: Download
ast_ES: Baxar

en: Download %d
ast_ES: Baxar %d

en: Download File
ast_ES: Baxar ficheru

en: Download ID
ast_ES: ID de descarga

en: Download count
ast_ES: Contador de descargues

en: Download file
ast_ES: Baxar ficheru

en: Download name
ast_ES: Nome de la descarga

en: Downloadable
ast_ES: Baxable

en: Downloadable products
ast_ES: Productos descargables

en: Downloading data...
ast_ES: Baxando datos...

en: Downloading installation package from %s&#8230;
ast_ES: Baxando'l paquete d'instalación de %s&#8230;

en: Downloading translation from %s&#8230;
ast_ES: Baxando la traducción de %s&#8230;

en: Downloading update from %s&#8230;
ast_ES: Baxando l'anovamientu de %s&#8230;

en: Downloading your new theme&hellip;
ast_ES: Baxando'l estilu nuevu&hellip;

en: Downloads
ast_ES: Baxaes

en: Downloads remaining
ast_ES: Baxaes restantes

en: Draft
ast_ES: Borrador

en: Draft <span class="count">(%s)</span> | Drafts <span class="count">(%s)</span>
ast_ES[0]: Borrador <span class="count">(%s)</span>
ast_ES[1]: Borradores <span class="count">(%s)</span>

en: Draft Saved
ast_ES: Guardóse'l borrador

en: Drag and drop to reorder media files.
ast_ES: Arrastra y apurre pa reordenar los archivos multimedia.

en: Drag and drop to reorder tracks.
ast_ES: Arrastra y suelta pa reordenar les pistes.

en: Drag and drop to reorder videos.
ast_ES: Arrastra y suelta pa reordenar los vídeos.

en: Drop files to upload
ast_ES: Arrastrar ficheros pa xubir

en: Drop-ins
ast_ES: Plugins empotraos

en: Drop-ins are single files, found in the %s directory, that replace or enhance WordPress features in ways that are not possible for traditional plugins.
ast_ES: Los plugins empotraos son ficheros únicos que tan nel direutoriu %s que troquen o ameyoren carauterístiques de WordPress d'un xeitu que nun ye posible colos plugins tradicionales.

en: Dublin
ast_ES: Dublín

en: Duplicate
ast_ES: Duplicar

en: Duplicate comment detected; it looks as though you&#8217;ve already said that!
ast_ES: Comentariu duplicáu: ¡paez qu'unviárase yá!

en: Dutch
ast_ES: Neerlandés

en: E-Commerce
ast_ES: Comerciu electrónicu

en: ERROR: please type a comment.
ast_ES: FALLU: teclexa un comentariu.

en: Edit
ast_ES: Editar

en: Edit %s
ast_ES: Editar %s

en: Edit Category
ast_ES: Editar categoría

en: Edit Changeset
ast_ES: Editar conxuntu de cambios

en: Edit Comment
ast_ES: Editar Comentariu

en: Edit Image
ast_ES: Editar imaxe

en: Edit Link
ast_ES: Editar l'enllaz

en: Edit Link Category
ast_ES: Editar categoría d'enllaces

en: Edit Media
ast_ES: Editar Multimedia

en: Edit Menu
ast_ES: Editar menú

en: Edit Menus
ast_ES: Edición de menús

en: Edit Original
ast_ES: Editar l'orixinal

en: Edit Page
ast_ES: Editando páxina

en: Edit Post
ast_ES: Editando artículu

en: Edit Profile
ast_ES: Editar Perfil

en: Edit Site
ast_ES: Editar el sitiu

en: Edit Tag
ast_ES: Editar etiqueta

en: Edit This
ast_ES: Edita esti

en: Edit User
ast_ES: Editar Usuariu

en: Edit User %s
ast_ES: Editar la/al usuaria/u %s

en: Edit attribute
ast_ES: Editar atributu

en: Edit audio playlist
ast_ES: Editar la llista de reproducción d'audiu

en: Edit category
ast_ES: Editar categoría

en: Edit comment
ast_ES: Editar comentariu

en: Edit coupon
ast_ES: Editar cupón

en: Edit gallery
ast_ES: Editar galería

en: Edit image
ast_ES: Editar imaxe

en: Edit menu item
ast_ES: Editar elementu del menú

en: Edit menu item: %1$s (%2$s)
ast_ES: Editar elementu de menú: %1$s (%2$s)

en: Edit more details
ast_ES: Editar más detalles

en: Edit next media item
ast_ES: Editar el siguiente elementu

en: Edit order
ast_ES: Editar pidíu

en: Edit permalink
ast_ES: Editar l'enllaz permanente

en: Edit previous media item
ast_ES: Editar l'elementu multimedia anterior

en: Edit product
ast_ES: Editar productu

en: Edit selected menu
ast_ES: Editar el menú esbilláu

en: Edit shipping class
ast_ES: Editar clas d'unvíu

en: Edit site
ast_ES: Editar el sitiu

en: Edit status
ast_ES: Editar l'estáu

en: Edit tag
ast_ES: Editar etiqueta

en: Edit user
ast_ES: Editar l'usuariu/a

en: Edit video playlist
ast_ES: Editar la llista de reproducción de vídeu

en: Edit your default menu by adding or removing items. Drag the items into the order you prefer. Click Create Menu to save your changes.
ast_ES: Edita'l menú perdetermináu amestando o desaniciando elementos. Arrastra cada elementu nel orde que prefieras. Fai clic en Crear menú pa guardar los cambeos.

en: Edit your menu below, or <a href="%s">create a new menu</a>. Do not forget to save your changes!
ast_ES: Edita'l menú abaxo o <a href="%s">crea un menú nuevu</a>. ¡Nun escaezas guardar los cambios!

en: Edit: %s
ast_ES: Editar %s

en: Editing Menus
ast_ES: Editando los menús

en: Editor Style
ast_ES: Estilu CSS del editor

en: Editor menu (when enabled)
ast_ES: Editor de menú (cuando ta activáu)

en: Editor toolbar
ast_ES: Barra de ferramientes d'editor

en: Editors can publish posts, manage posts as well as manage other people&#8217;s posts, etc.
ast_ES: Los editores puen espublizar artículos, xestionalos amás de xestionar los d'otra xente, etc.

en: Education
ast_ES: Educación

en: Egypt
ast_ES: Exiptu

en: Eircode
ast_ES: Códigu EIR

en: Eirunepe
ast_ES: Eirunepé

en: Either there are no posts, or something went wrong.
ast_ES: O nun hai artículos, o dalgo salió mal.

en: El Aaiun
ast_ES: L'Aaiún

en: Elements path
ast_ES: Ruta d'elementos

en: Email
ast_ES: Corréu electrónicu

en: Email Address
ast_ES: Dirección d'Email

en: Email address
ast_ES: Corréu electrónicu

en: Email address for the comment author.
ast_ES: Corréu electrónicu del autor/a del comentariu.

en: Email could not be sent.
ast_ES: El corréu nun pudo unviase.

en: Email heading
ast_ES: Encabezamientu del corréu electrónicu

en: Email heading (paid)
ast_ES: Encabezamientu del corréu electrónicu (pagáu)

en: Email me whenever
ast_ES: Unviame correos siempres que

en: Email or Username
ast_ES: Corréu o nome d'usuariu

en: Email sent.
ast_ES: Unvióse'l corréu.

en: Email type
ast_ES: Tipu de corréu electrónicu

en: Email you used during checkout.
ast_ES: El corréu electrónicu qu'usasti al rematra la compra.

en: Email:
ast_ES: Email

en: Email: %s
ast_ES: Corréu ellectrónicu: %s

en: Embed
ast_ES: Inxertar

en: Embed Media Player
ast_ES: Inxertar reproductor de medios

en: Embed or Link
ast_ES: Inxertar o enllazar

en: Embeds
ast_ES: Incrustaciones

en: Emoticons
ast_ES: Emoticonos

en: Empty Spam
ast_ES: Vaciar la puxarra

en: Empty Term.
ast_ES: Término baleru.

en: Empty Trash
ast_ES: Vaciar la papelera

en: Empty archive.
ast_ES: Archivu ermu.

en: Empty filename
ast_ES: El nome del ficheru ta baleru

en: Empty title.
ast_ES: Títulu baleru.

en: Enable
ast_ES: Activación

en: Enable "address_override" to prevent address information from being changed.
ast_ES: Activar "sobreescribir_señes" pa evitar que se cambie la información de les señes.

en: Enable %s
ast_ES: Activación de %s

en: Enable Auto-updates
ast_ES: Habilitar anovamientos automáticos

en: Enable IPN email notifications
ast_ES: Activar notificaciones por corréu electrñonicu d'IPN

en: Enable PayPal Standard
ast_ES: Activar PayPal Standard

en: Enable PayPal sandbox
ast_ES: Activar la zona de pruebes de PayPal

en: Enable accessibility mode
ast_ES: Activar el mou d'accesibilidá

en: Enable auto-updates
ast_ES: Habilitar anovamientos automáticos

en: Enable bank transfer
ast_ES: Activar tresferencia bancaria

en: Enable cash on delivery
ast_ES: Activar pagu contra reembolsu

en: Enable check payments
ast_ES: Activar pagu con cheque

en: Enable for shipping methods
ast_ES: Activar pa métodos d'unvíu

en: Enable logging
ast_ES: Activar rexistru

en: Enable product reviews
ast_ES: Activar valoraciones de productu

en: Enable reviews
ast_ES: Activar valoraciones

en: Enable star rating on reviews
ast_ES: Activar les puntuaciones con estrella nes valoraciones

en: Enable store notice
ast_ES: Activar avisu de la tienda

en: Enable the in-page translator where available. {{a}}Learn more{{/a}}
ast_ES: Habilita'l traductor cuando seya posible.
    {{a}}Aprender mas{{/a}}

en: Enable this email notification
ast_ES: Activar esta notificación por corréu electrónicu

en: Enable/Disable
ast_ES: Activar/Desactivar

en: Enabled
ast_ES: Activóse

en: Encoding
ast_ES: Codificacíon

en: End date:
ast_ES: Data de fin:

en: English
ast_ES: Inglés

en: Ensure result set excludes comments assigned to specific user IDs. Requires authorization.
ast_ES: Asegurar que'l conxuntu de resultaos esclui comentarios asignaos a un identificador d'usuariu específicu. Rique autorización.

en: Ensure result set excludes posts assigned to specific authors.
ast_ES: Asegurar que'l conxuntu de resultaos nun inclui les publicaciones asignaes a autores específicos.

en: Ensure result set excludes specific IDs.
ast_ES: Asegurar que conxuntu de resultaos esclui identificadores específicos.

en: Ensure result set excludes specific parent IDs.
ast_ES: Asegurar que conxuntu de resultaos esclui identificadores de padres específicos.

en: Enter a description of the image
ast_ES: Pon una descripción de la imaxe

en: Enter a different address
ast_ES: Introduz unes señes nueves

en: Enter a new password below.
ast_ES: Introduz una contraseña nueva embaxo.

en: Enter a username or email address.
ast_ES: Pon el nome d'usuariu/a o el corréu electrónicu.

en: Enter desktop preview mode
ast_ES: Entra na vista previa d'escritoriu.

en: Enter mobile preview mode
ast_ES: Entra na vista previa de móvil

en: Enter new
ast_ES: Amestar ún nuevu

en: Enter recipients (comma separated) for this email. Defaults to %s.
ast_ES: Amesta los destinatarios (separtaos por comes) d'esti corréu electrónicu. Por defeutu ye %s.

en: Enter tablet preview mode
ast_ES: Entra na vista previa de tablet

en: Enter the RSS feed URL here:
ast_ES: Pon la URL del feed RSS equí:

en: Enter the URL
ast_ES: Introducir la URL

en: Enter the URL of the image
ast_ES: Introduz l'URL de la imaxe

en: Enter the destination URL
ast_ES: Inxertar URL de destín

en: Enter your address to view shipping options.
ast_ES: Introduz les tos señes pa ver les opciones d'unvíu.

en: Enter your new password below.
ast_ES: Pon la to clave nueva.

en: Enter your password to view comments.
ast_ES: Introduz la to clave pa ver comentarios.

en: Entertainment
ast_ES: Entretenimientu

en: Entries feed
ast_ES: Feed d'espublizaciones

en: Entries from any RSS or Atom feed.
ast_ES: Artículos de cualesquier feed RSS o Atom.

en: Environment type
ast_ES: Triba d'entornu

en: Equatorial Guinea
ast_ES: Guinea Ecuatorial

en: Erase Personal Data
ast_ES: Desaniciar datos personales

en: Erase personal data
ast_ES: Desaniciar datos personales

en: Erase personal data list
ast_ES: Desaniciar la llista de datos personales

en: Erase personal data list navigation
ast_ES: Desaniciar la navegación de la llista de datos personales

en: Eraser callback is not valid: %s.
ast_ES: La llamada de retornu del esniciaor nun ye válida: %s.

en: Eraser does not include a callback: %s.
ast_ES: L'esniciaor nun tien una llamada de retornu: %s.

en: Erasing data...
ast_ES: Desaniciando datos...

en: Erasure completed.
ast_ES: Desaniciu completu.

en: Error
ast_ES: Fallu

en: Error 404
ast_ES: Fallu 404

en: Error Details
ast_ES: Detalles del fallu

en: Error creating new user.
ast_ES: Fallu al crear un usuariu/a nuevu/a.

en: Error during status transition.
ast_ES: Fallu durante la transición d'estáu.

en: Error in deleting the item.
ast_ES: Hebo un fallu al desaniciar el elementu.

en: Error in moving the item to Trash.
ast_ES: Hebo un fallu al mover l'elementu a la papelera.

en: Error in restoring the item from Trash.
ast_ES: Hebo un fallu al restaurar l'elementu de la papelera.

en: Error not caused by a plugin or theme.
ast_ES: El fallu nun lu causó un plugin o estilu.

en: Error occurred on a non-protected endpoint.
ast_ES: El fallu foi nun puntu final que nun ta protexíu.

en: Error processing checkout. Please try again.
ast_ES: Fallu al rematar la compra. Por favor, inténtalo otra vez.

en: Error processing refund. Please try again.
ast_ES: Fallu al procesar el reembolsu. Inténtalo otra vuelta.

en: Error reconnecting to the database
ast_ES: Fallu al conectase cola base de datos

en: Error while saving the scaled image. Please reload the page and try again.
ast_ES: Fallu mentanto se guardaba la imaxe escalada. Recarga la páxina y volvi tentalo, por favor.

en: Error while saving.
ast_ES: Fallu mentanto se guardaba.

en: Error:
ast_ES: Fallu:

en: Error: %1$s (%2$s)
ast_ES: Fallu: %1$s (%2$s)

en: Error: %s.
ast_ES: Fallu: %s.

en: Error: Delivery URL cannot be reached: %s
ast_ES: Fallu: nun se pudo algamar la URL de destín: %s

en: Error: Delivery URL returned response code: %s
ast_ES: Fallu: la URL de destín devolvió un códigu de respuesta: %s

en: Error: [%1$s] %2$s
ast_ES: Fallu: [%1$s] %2$s

en: Estonian
ast_ES: Estoniu

en: Ethiopia
ast_ES: Etiopía

en: Europe
ast_ES: Europa

en: Every %d minutes
ast_ES: Cada %d minutos

en: Every 15 Days
ast_ES: Quincenal

en: Everything is running smoothly here.
ast_ES: Too funciona bien pequí.

en: Everywhere
ast_ES: Perende

en: Excerpt
ast_ES: Estractu

en: Excerpt for the post, as it exists in the database.
ast_ES: L'estractu del artículu, como ta na base de datos.

en: Exclude:
ast_ES: Escluyir:

en: Exit Recovery Mode
ast_ES: Colar del mou de recuperación

en: Exit recovery mode link expired.
ast_ES: Venció l'enllaz pa colar del mou de recuperación.

en: Expiration
ast_ES: Vencimientu

en: Expires
ast_ES: Caduca

en: Expiry (MM/YY)
ast_ES: Caducidá (MM/AA)

en: Export
ast_ES: Esportar

en: Export Personal Data
ast_ES: Esportar datos personales

en: Export Products
ast_ES: Exportar Productos

en: Export as JSON
ast_ES: Esportar como JSON

en: Export personal data list
ast_ES: Esportar la llista de datos personales

en: Export personal data list navigation
ast_ES: Esportar la navegación de la llista de datos personales

en: Extended view
ast_ES: Vista estendida

en: Extension
ast_ES: Estensión

en: External products cannot be backordered.
ast_ES: Los productos esternos nun pueden acutase.

en: External products cannot be stock managed.
ast_ES: Los productos esternos nun pueden tar nel inventariu.

en: F j, Y
ast_ES: j F, Y

en: F j, Y g:i a
ast_ES: d-m-Y, H:i

en: F, Y
ast_ES: F Y

en: FAILED: %s
ast_ES: FALLÓ: %s

en: Faeroe
ast_ES: Les Islles Feroe

en: Failed
ast_ES: Falló

en: Failed <span class="count">(%s)</span> | Failed <span class="count">(%s)</span>
ast_ES[0]: Falló <span class="count">(%s)</span>
ast_ES[1]: Fallaron <span class="count">(%s)</span>

en: Failed order
ast_ES: Pidíu fallíu

en: Failed order emails are sent to chosen recipient(s) when orders have been marked failed (if they were previously pending or on-hold).
ast_ES: Los correos de pidíu fallíu unvíense al(os) destinatariu(os) escoyíu(os) cuando los pidíos márquense como fallíos (si enantes taben como pendientes o n'espera).

en: Failed to delete the page.
ast_ES: Fallu al desaniciar la páxina.

en: Failed to download the MaxMind database.
ast_ES: Falló la baxada de la base de datos de MaxMind.

en: Failed to exit recovery mode. Please try again later.
ast_ES: Fallu al colar del mou de recuperación. Volvi tentalo, por favor.

en: Failed to store the error.
ast_ES: Fallu al atroxar el fallu.

en: Failed to write file to disk.
ast_ES: Fallu al escribir el ficheru nel discu.

en: Failed to write request to temporary file.
ast_ES: Fallu al escribir la petición nel ficheru temporal.

en: Falkland Islands
ast_ES: Islles Malvines

en: Faroe
ast_ES: Les Islles Feroe

en: Faroe Islands
ast_ES: Islles Feroe

en: Featured
ast_ES: Destacáu

en: Featured Image
ast_ES: Imaxe destacada

en: Featured Image Header
ast_ES: Testera d'imáxenes destacaes

en: Featured Images
ast_ES: Imáxenes destacaes

en: Featured image
ast_ES: Imaxe destacada

en: Features
ast_ES: Carauterístiques

en: Features supported by this theme.
ast_ES: Carauterístiques sofitaes por esti estilu.

en: February
ast_ES: Febreru

en: Fee
ast_ES: Cuota

en: Fee has already been added.
ast_ES: Amestóse la cuota.

en: Feed for all posts filed under %s
ast_ES: Feed pa toos los artículos en %s

en: Feedback
ast_ES: Suxerencia

en: Fiji
ast_ES: Les Islles Fixi

en: File
ast_ES: Ficheru

en: File %d
ast_ES: Ficheru %d

en: File &#8220;%s&#8221; does not exist?
ast_ES: ¿El ficheru &#8220;%s&#8221; nun esiste?

en: File &#8220;%s&#8221; is not an image.
ast_ES: El ficheru &#8220;%s&#8221; nun ye una imaxe.

en: File URL
ast_ES: URL del ficheru

en: File canceled.
ast_ES: Archivu encaboxado.

en: File is empty. Please upload something more substantial. This error could also be caused by uploads being disabled in your %1$s file or by %2$s being defined as smaller than %3$s in %1$s.
ast_ES: El ficheru ta ermu. Por favor xubi dalgo más sustanciosu. Esti fallu puede ser porque les xubes ten deshabilitaes nel ficheru %1$s o porque %2$s te definíu como menor que %3$s en %1$s.

en: File is not an image.
ast_ES: El ficheru nun ye una imaxe.

en: File name:
ast_ES: Nome de ficheru:

en: File not found
ast_ES: Ficheru non atopáu

en: File size:
ast_ES: Tamañu:

en: File type:
ast_ES: Triba de ficheru:

en: File upload settings
ast_ES: Axustes de la xuba de ficheros

en: File uploads
ast_ES: Xuba de ficheros

en: File was not found.
ast_ES: Nun s'atopó'l ficheru.

en: Files can be uploaded
ast_ES: Se pue xubir ficheros

en: Filesystem Permissions
ast_ES: Permisos del sistema de ficheros

en: Filesystem error.
ast_ES: Fallu del sistema de ficheros.

en: Filipino
ast_ES: Filipín

en: Fill Screen
ast_ES: Enllenar la pantalla

en: Fill in the Menu Name and click the Create Menu button to create your first menu.
ast_ES: Escribi el nome del menú y calca nel botón Crear Menú pal facer el primer menú.

en: Filter
ast_ES: Peñerar

en: Filter %s returned items with reserved names.
ast_ES: Peñera %s elementos devueltos con nomes acutaos.

en: Filter &#187;
ast_ES: Peñerar &#187;

en: Filter by date
ast_ES: Filtar por fecha

en: Filter by post format
ast_ES: Peñerar por formatu d'artículu

en: Filter by source
ast_ES: Filtrar pol orixe

en: Filter by type
ast_ES: Filtar por triba

en: Filter coupons
ast_ES: Filtrar cupones

en: Filter erase personal data list
ast_ES: Peñera pa desaniciar la llista de datos personales

en: Filter export personal data list
ast_ES: Peñera pa esportar la llista de datos personales

en: Filter media
ast_ES: Peñerar ficheros multimedia

en: Filter orders
ast_ES: Filtrar pidíos

en: Filter pages list
ast_ES: Filtrar llista de páxines

en: Filter posts list
ast_ES: Filtrar llista d'artículos

en: Filter products
ast_ES: Filtrar productos

en: Filter themes
ast_ES: Peñerar estilos

en: Filter themes (%s)
ast_ES: Peñerar estilos (%s)

en: Find and replace
ast_ES: Atopar y retrocar

en: Finish
ast_ES: Finar

en: Finland
ast_ES: Finlandia

en: Finnish
ast_ES: Finlandés

en: First Name
ast_ES: Nome

en: First name
ast_ES: Nome

en: First name for the user.
ast_ES: El nome del usuariu.

en: First page
ast_ES: Primer páxina

en: Fit to Screen
ast_ES: Axustar a la pantalla

en: Fixed Layout
ast_ES: DIseñu fixu

en: Flip vertical
ast_ES: Espeyar en vertical

en: Fluid Layout
ast_ES: Diseñu afluyíu

en: Flush permalinks
ast_ES: Purgar los enllaces permanentes

en: Focus shortcuts:
ast_ES: Atayos a focos:

[ctx: Followed by post revision info]
en: From:
ast_ES: Dende:

[ctx: Followed by post revision info]
en: To:
ast_ES: Pa:

en: Font Family
ast_ES: Familia de la fonte

en: Font Size
ast_ES: Tamañu de la fonte

en: Font Sizes
ast_ES: Tamañu de la fonte

en: Food & Drink
ast_ES: Comida y bébora

en: Footer Widgets
ast_ES: Widgets del pie de páxina

en: For each post in a feed, include
ast_ES: Pa cada artículu nun feed, incluyir

en: For more information:
ast_ES: Pa más información:

en: For optimal performance and security reasons, you should consider running %1$s version %2$s or higher. Contact your web hosting company to correct this.
ast_ES: Pa un rindimientu meyor y por seguranza, recomendamos usar la versión %2$s o superior de %1$s. Contauta cola empresa del agospiu web pa iguar esto.

en: Force shipping to the customer billing address
ast_ES: Forzar l'unvíu a les señes de facturación del veceru/a

en: Formatting
ast_ES: Formatu

en: Fort Wayne
ast_ES: Fuerte Wayne

en: Found %1$d updates (%2$s)
ast_ES: Disponibles %1$d anovamientos (%2$s)

en: Found %s
ast_ES: Topóse %s

en: Found in your order confirmation email.
ast_ES: Atopáu nel to corréu electrónicu de confirmación.

en: Four Columns
ast_ES: Cuatro columnes

en: France
ast_ES: Francia

en: Free
ast_ES: Gratis

en: Free Shipping
ast_ES: Unvíu de baldre

en: Free shipping
ast_ES: Unvíu gratuitu

en: Free shipping coupon
ast_ES: Cupón d'unvíu gratuitu

en: Free shipping is a special method which can be triggered with coupons and minimum spends.
ast_ES: L'unvíu gratuitu ye un métodu especial que puede desendolcase con cupones o gastos mínimos.

en: Free shipping requires
ast_ES: L'unvíu gratuitu rique...

en: Free shipping requires...
ast_ES: L'unvíu gratuitu rique...

en: Free!
ast_ES: ¡Gratis!

en: Freedoms
ast_ES: Llibertaes

en: Freetown
ast_ES: Ciudá Llibre

en: French
ast_ES: Francés

en: French Guiana
ast_ES: Guyana Francesa

en: French Polynesia
ast_ES: Polinesia Francesa

en: French Southern Territories
ast_ES: Territorios Australes Franceses

en: Fri
ast_ES: Vie

en: Friday
ast_ES: Vienres

[ctx: Friday initial]
en: F
ast_ES: V

en: From %1$s %2$s
ast_ES: De %1$s %2$s

en: From Computer
ast_ES: Dende'l ordenador

en: From URL
ast_ES: Dende una URL

en: From your account dashboard you can view your <a href="%1$s">recent orders</a>, manage your <a href="%2$s">shipping and billing addresses</a>, and <a href="%3$s">edit your password and account details</a>.
ast_ES: Dende'l panel principal de la to cuenta puedes ver los tos <a href="%1$s">pidíos últimos</a>, remanar les tos <a href="%2$s">señes de facturación y unvíu</a>, y <a href="%3$s">editar la to contraseña y los detalles de la cuenta</a>.

en: Front Page
ast_ES: Páxina d'entamu

en: Front page
ast_ES: Páxina d'entamu

en: Full Size
ast_ES: Tamañu completu

en: Full Width Template
ast_ES: Plantía d'anchor completu

en: Full post
ast_ES: Artículu completu

en: Full refund email heading
ast_ES: Encabezamientu del corréu de reembolsu completu

en: Full refund subject
ast_ES: Motivu del reembolsu

en: Full text
ast_ES: Testu completu

en: Fullscreen
ast_ES: Pantalla completa

en: Fun
ast_ES: Folixa

en: Function %1$s was called <strong>incorrectly</strong>. %2$s %3$s
ast_ES: El xeitu col que se llamó a la función %1$s <strong>ye incorreutu</strong>. %2$s %3$s

en: Function %1$s was called with an argument that is <strong>deprecated</strong> since version %2$s with no alternative available.
ast_ES: Llamóse a la función %1$s con un argumentu que ta <strong>anticuáu</strong> dende la version %2$s y nun hai alternativa.

en: Function %1$s was called with an argument that is <strong>deprecated</strong> since version %2$s! %3$s
ast_ES: ¡Llamóse a la función %1$s con un argumentu que ta <strong>anticuáu</strong> dende la version %2$s!. %3$s

en: GD version
ast_ES: Versión de GD

en: GUID for the post, transformed for display.
ast_ES: GUID pal artículu, tresformáu p'amosalu.

en: GUID for the revision, as it exists in the database.
ast_ES: GUID de la revisión, como ta na base de datos.

en: Gabon
ast_ES: Gabón

en: Galapagos
ast_ES: Galápagos

en: Galician
ast_ES: Gallegu

en: Gallery
ast_ES: Galería

en: Gallery (%s)
ast_ES: Galería (%s)

en: Gallery Settings
ast_ES: Opciones de la galería

en: Gateway disabled
ast_ES: Pasera de pagu inactiva

en: General
ast_ES: Xeneral

en: General Settings
ast_ES: Axustes xenerales

en: Generate Password
ast_ES: Xenerar una contraseña

en: Generate password
ast_ES: Xenerar una contraseña

en: Generating preview…
ast_ES: Xenerando vista previa...

[ctx: Generic label for block inserter button]
en: Add block
ast_ES: Amestar un bloque

en: Genre
ast_ES: Xéneru

en: Genre: %s.
ast_ES: Xéneru: %s.

en: Georgia
ast_ES: Xeorxa

en: German
ast_ES: Alemán

en: Germany
ast_ES: Alemaña

en: Get New Password
ast_ES: Reafitar clave

en: Get Shortlink
ast_ES: Algamar un enllaz curtiu

en: Get Started
ast_ES: Entamu

en: Get Version %s
ast_ES: Algamar la versión %s

en: Get cart should not be called before the wp_loaded action.
ast_ES: Adquirir el carru nun debería llamase enantes de l'acción wp_loaded .

en: Get help resolving this issue.
ast_ES: Consiguir ayuda pa iguar esti problema.

en: Get started
ast_ES: Escomenzar

en: Get the value of an individual field.
ast_ES: Llogra'l valor d'un campu individual.

en: Ghostscript version
ast_ES: Versión de Ghostscript

en: Gibraltar
ast_ES: Xibraltar

en: Give the feed a title (optional):
ast_ES: Un títulu pal feed (opcional):

en: Give your menu a name, then click Create Menu.
ast_ES: Da-y un nome al menú, dempués fai clic en Crear menú.

en: Glace Bay
ast_ES: Badea de Xelu

en: Global Settings
ast_ES: Axustes globales

en: Go
ast_ES: Dir

en: Go Back
ast_ES: Dir p'atrás

en: Go back
ast_ES: Dir p'atrás

en: Go to Dashboard
ast_ES: Dir al panel

en: Go to Importers
ast_ES: Dir a importadores

en: Go to Plugin Installer
ast_ES: Dir al instalador de plugins

en: Go to Theme Installer
ast_ES: Dir al instalador d'estilos

en: Go to category
ast_ES: Dir a la categoría

en: Go to shop
ast_ES: Dir a la tienda

en: Go to the Plugins screen
ast_ES: Dir a la pantalla de plugins

en: Go to the Themes screen
ast_ES: Dir a la pantalla d'estilos

en: Go to theme sources
ast_ES: Dir al códigu fonte del estilu

en: Go to top
ast_ES: Dir p'arriba

en: Good
ast_ES: Bono

en: Goose Bay
ast_ES: Badea Gansos

en: Got it
ast_ES: Pescanciáu

en: Grand Turk
ast_ES: Gran Turca

en: Gravatar Logo
ast_ES: Llogotipu de Gravatar

en: Gray
ast_ES: Gris

en: Great job!
ast_ES: ¡Bon trabayu!

en: Great job! Your site currently passes all site health checks.
ast_ES: ¡Bon trabayu! Anguaño el sitiu pasa toles pruebes de salú.

en: Greece
ast_ES: Grecia

en: Greek
ast_ES: Griegu

en: Green
ast_ES: Verde

en: Greenland
ast_ES: Groenlandia

en: Grenada
ast_ES: Granada

en: Grid Layout
ast_ES: Disposición en forma de rexa

en: Grid view
ast_ES: Amosar en rexes

en: Group
ast_ES: Grupu

en: Guadalcanal
ast_ES: Ḥoniara

en: Guadeloupe
ast_ES: Guadalupe

en: Guyana
ast_ES: La Guyana

en: HTML Embed
ast_ES: HTML inxertáu

en: HTML caption for the attachment, transformed for display.
ast_ES: Títulu HTML del axuntu, tresformáu p'amosalu.

en: HTML containing an action to direct the user to where they can resolve the issue.
ast_ES: HTML con una aición pa mandar a los usuarios onde puedan resolver el problema.

en: HTML content for the post, transformed for display.
ast_ES: Conteníu HTML pal artículu, tresformáu p'amosalu.

en: HTML description for the attachment, transformed for display.
ast_ES: Descripción HTML pal axuntu, tresformáu p'amosalu.

en: HTML description of the term.
ast_ES: Descripción HTML del términu.

[ctx: HTML elements]
en: Inline
ast_ES: En llinia

en: HTML excerpt for the post, transformed for display.
ast_ES: Estractu HTML pal artículu, tresformáu p'amosalu.

[ctx: HTML tag]
en: Address
ast_ES: Direición

[ctx: HTML tag]
en: Preformatted
ast_ES: Preformateáu

en: HTML template
ast_ES: Plantiya HTML

en: HTML title for the object, transformed for display.
ast_ES: Títulu HTML pal oxetu, tresformáu p'amosalu.

en: HTML title for the post, transformed for display.
ast_ES: Títulu HTML pal artículu, tresformáu p'amosalu.

en: HTML title for the term.
ast_ES: Títulu HTML pal términu.

en: HTTP Requests
ast_ES: Solicitúes HTTP

en: HTTP redirect status code must be a redirection code, 3xx.
ast_ES: El códigu del estáu de la redireición ha ser un códigu de redireición, 3xx.

en: HTTP requests are blocked
ast_ES: Les solicitúes HTTP tan torgaes

en: HTTP requests are partially blocked
ast_ES: Les solicitúes HTTP tan torgaes parcialmente

en: HTTP requests have been blocked by the %1$s constant, with some allowed hosts: %2$s.
ast_ES: La constante %1$s torgó les solicitúes HTTP, con dalgunos nomes d'agospiu permitíos: %2$s.

en: HTTP requests have been blocked by the %s constant, with no allowed hosts.
ast_ES: La constante %s torgó les solicitúes HTTP, nun permite nengún nome d'agospiu.

en: HTTP requests seem to be working as expected
ast_ES: Les solicitúes HTTP paecen tar funcionando como s'espera

en: HTTPS status
ast_ES: Estáu HTTPS

en: Haiti
ast_ES: Haití

en: Haitian Creole
ast_ES: Haitianu criollu

en: Halifax
ast_ES: Ḥalifax

en: Havana
ast_ES: L'Habana

en: Have a coupon?
ast_ES: ¿Tienes un cupón?

en: Have a default theme available
ast_ES: Hai un estilu predefiníu disponible

en: Have your customers pay with cash (or by other means) upon delivery.
ast_ES: Permite a los veceros pagar en metálicu (o por otros medios) nel momentu de la entrega.

en: Header
ast_ES: Cabecera

en: Header Image
ast_ES: Imaxe pa la cabecera

en: Header Media
ast_ES: Ficheros multimedia de la cabecera

en: Header Text
ast_ES: Testu de la cabecera

en: Header Text Color
ast_ES: Color del testu de la cabecera

en: Header Video
ast_ES: Vídeu de la cabecera

en: Header cell
ast_ES: Caxella de cabecera

en: Heading 1
ast_ES: Testera 1

en: Heading 2
ast_ES: Testera 2

en: Heading 3
ast_ES: Testera 3

en: Heading 4
ast_ES: Testera 4

en: Heading 5
ast_ES: Testera 5

en: Heading 6
ast_ES: Testera 6

en: Headings
ast_ES: Encabezaos

en: Heard Island and McDonald Islands
ast_ES: Islles Heard y McDonald

en: Hebrew
ast_ES: Hebréu

en: Hebron
ast_ES: Ḥebrón

en: Height
ast_ES: Altor

en: Height (%s)
ast_ES: Altu (%s)

en: Height in pixels
ast_ES: Altor en píxeles

en: Hello %1$s (not %1$s? <a href="%2$s">Log out</a>)
ast_ES: Hola %1$s (nun yes %1$s? <a href="%2$s">Colar</a>)

en: Hello world!
ast_ES: ¡Hola mundu!

en: Hello,
ast_ES: Hola,

en: Help
ast_ES: Ayuda

en: Helsinki
ast_ES: Ḥélsinki

en: Here are the details of your order placed on %s:
ast_ES: Equí tan los datos del to pidíu allugáu en %s:

en: Hey there, looks like you just pasted HTML into the &#8220;Visual&#8221; tab of the Text widget. You may want to paste your code into the &#8220;Text&#8221; tab instead. Alternately, try out the new &#8220;Custom HTML&#8221; widget!
ast_ES: Hola, paez que tas acabante d'apegar HTML na llingüeta &#171;visual&#187; del widget de testu. Igual prefieres apegalu na llingüeta &#171;HTML&#187;. O tamién puedes probar el widget nuevu de &#171;HTML personalizáu&#187;

en: Hi ###USERNAME###,
    
    This notice confirms that your email address on ###SITENAME### was changed to ###NEW_EMAIL###.
    
    If you did not change your email, please contact the Site Administrator at
    ###ADMIN_EMAIL###
    
    This email has been sent to ###EMAIL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
ast_ES: Hola ###USERNAME###,
    
    Esti avisu ye pa confirmar que cambió la direición de corréu electrónicu en ###SITENAME### a ###NEW_EMAIL###.
    
    Si nun la cambiaras tu, por favor, contauta cola alministración del sitiu en
    ###ADMIN_EMAIL###
    
    Esti corréu electrónicu unvióse a ###EMAIL###
    
    Un saludu candial,
    L'equipu de ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Hi ###USERNAME###,
    
    This notice confirms that your password was changed on ###SITENAME###.
    
    If you did not change your password, please contact the Site Administrator at
    ###ADMIN_EMAIL###
    
    This email has been sent to ###EMAIL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
ast_ES: Hola ###USERNAME###,
    
    Esti avisu ye pa confirmar que cambió la to contraseña en ###SITENAME### .
    
    Si nun la cambiaras tu, por favor, contauta cola alministración del sitiu en
    ###ADMIN_EMAIL###
    
    Esti corréu electrónicu unvióse a ###EMAIL###
    
    Un saludu candial,
    L'equipu de ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Hi %s,
ast_ES: Hola %s,

en: Hi,
    
    This notice confirms that the admin email address was changed on ###SITENAME###.
    
    The new admin email address is ###NEW_EMAIL###.
    
    This email has been sent to ###OLD_EMAIL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
ast_ES: Hola,
    
    Esti avisu ye pa confirmar que'l corréu electrónicu de l'alministración de la rede cambió en ###SITENAME###.
    
    El corréu nuevu d'alministración de la rede ye ###NEW_EMAIL###.
    
    Esti corréu electrónicu unvióse a ###OLD_EMAIL###
    
    Un saludu candial,
    L'equipu de ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Hi,
    
    This notice confirms that the network admin email address was changed on ###SITENAME###.
    
    The new network admin email address is ###NEW_EMAIL###.
    
    This email has been sent to ###OLD_EMAIL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
ast_ES: Hola,
    
    Esti avisu ye pa confirmar que'l corréu electrónicu de l'alministración de la rede cambió en ###SITENAME###.
    
    El corréu nuevu d'alministración de la rede ye ###NEW_EMAIL###.
    
    Esti corréu electrónicu unvióse a ###OLD_EMAIL###
    
    Un saludu candial,
    L'equipu de ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Hidden
ast_ES: Ocultu

en: Hide
ast_ES: Anubrir

en: Hide header image
ast_ES: Anubrir imaxe de cabecera

en: Hide image
ast_ES: Anubrir la imaxe

en: Hide password
ast_ES: Anubrir clave

en: Hide template
ast_ES: Anubrir plantía

en: Highlight required fields with an asterisk
ast_ES: Destaca los campos obligatorios con un asteriscu

en: Hindi
ast_ES: Hindú

en: Hint: The password should be at least twelve characters long. To make it stronger, use upper and lower case letters, numbers, and symbols like ! " ? $ % ^ &amp; ).
ast_ES: Suxerencia: La contraseña tien de ser de polo menos dolce caráuteres. Pa que seya más fuerte, usa mayúscules y minúscules, númberos y símbolos como ! " ? $ % ^ y ).

en: Ho Chi Minh
ast_ES: Ḥo Chi Min

en: Holiday
ast_ES: Vacaciones

en: Home
ast_ES: Entamu

en: Home URL
ast_ES: URL d'entamu

en: Homepage
ast_ES: Páxina d'aniciu

en: Homepage Settings
ast_ES: Axustes de la páxina d'aniciu

en: Homepage and posts page must be different.
ast_ES: Páxina d'aniciu y artículos han ser diferentes.

en: Homepage: %s
ast_ES: Páxina d'aniciu: %s

en: Hong Kong
ast_ES: Ḥong Kong

en: Honolulu
ast_ES: Ḥonolulu

en: Hopefully they’ll be back. Read more about <a href="https://docs.woocommerce.com/document/managing-orders/">troubleshooting failed payments</a>.
ast_ES: Esperemos que vuelvan. Llee más acerca de  <a href="https://docs.woocommerce.com/document/managing-orders/">resolver problemes de pagos fallíos</a>.

en: Hopefully they’ll be back. Read more about <a href="https://woo.com/document/managing-orders/">troubleshooting failed payments</a>.
ast_ES: Esperemos que vuelvan. Llee más acerca de  <a href="https://woo.com/document/managing-orders/">resolver problemes de pagos fallíos</a>.

en: Horizontal line
ast_ES: Llinia horizontal

en: Horizontal space
ast_ES: Espaciu horizontal

en: Hour
ast_ES: Hora

en: Hours
ast_ES: Hores

en: House number and street name
ast_ES: Númberu de la casa y nome de la cai

en: How many items would you like to display?
ast_ES: ¿Cuántos elementos te prestaría amosar?

en: How many products should be shown per row?
ast_ES: ¿Cuántos productos van amosase por fila?

en: How many rows of products should be shown per page?
ast_ES: ¿Cuántes files de productos van amosase por páxina?

en: How should products be sorted in the catalog by default?
ast_ES: ¿Cómo han d'ordenase los productos nel catálogu de forma predeterminada?

en: Howdy ###USERNAME###,
    
    You recently requested to have the email address on your account changed.
    
    If this is correct, please click on the following link to change it:
    ###ADMIN_URL###
    
    You can safely ignore and delete this email if you do not want to
    take this action.
    
    This email has been sent to ###EMAIL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
ast_ES: Hola ###USERNAME###,
    
    Quixisti cambiar la direición de corréu electrónicu na to cuenta.
    
    Si ye asina, por favor, calca nel enllaz pa cambiala:
    ###ADMIN_URL###
    
    Pues inorar y desaniciar esti corréu electrónicu si nun quies facer el cambiu.
    
    Esti corréu unvióse a ###EMAIL###
    
    Un saludu candial,
    L'equipu de ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Howdy USERNAME,
    
    Your new account is set up.
    
    You can log in with the following information:
    Username: USERNAME
    Password: PASSWORD
    LOGINLINK
    
    Thanks!
    
    --The Team @ SITE_NAME
ast_ES: Hola USERNAME,
    
    La to cuenta yá ta afitada.
    
    Pues aniciar sesión cola siguente información:
    Nome d'usuariu: USERNAME
    Clave: PASSWORD
    LOGINLINK
    
    ¡Gracies!
    
    --L'equipu @ SITE_NAME

en: Howdy!
    
    WordPress has a built-in feature that detects when a plugin or theme causes a fatal error on your site, and notifies you with this automated email.
    ###CAUSE###
    First, visit your website (###SITEURL###) and check for any visible issues. Next, visit the page where the error was caught (###PAGEURL###) and check for any visible issues.
    
    ###SUPPORT###
    
    If your site appears broken and you can't access your dashboard normally, WordPress now has a special "recovery mode". This lets you safely login to your dashboard and investigate further.
    
    ###LINK###
    
    To keep your site safe, this link will expire in ###EXPIRES###. Don't worry about that, though: a new link will be emailed to you if the error occurs again after it expires.
    
    When seeking help with this issue, you may be asked for some of the following information:
    ###DEBUG###
    
    ###DETAILS###
ast_ES: ¡Hola!
    
    En WordPress hai una ferramienta incorporada que detecta cuándo un plugin o un estilu tien un fallu fatal nel sitiu y avisa con esti corréu electrónicu automáticu.
    ###CAUSE###
    Primero, visita el sitiu (###SITEURL###) y comprueba si hai dalgún problema visible. Darréu, visita la páxina onde detectárase'l fallu (###PAGEURL###) y comprueba si hai dalgún problema visible.
    
    ###SUPPORT###
    
    Si paez que'l sitiu esgoncióse y no yes quien a acceder al panel con normalidá, agora WordPress trai un «mou de recuperación» especial. Que va valite p'acceder de forma segura al panel ya investigar meyor.
    
    ###LINK###
    
    Pa caltener el sitiu seguru, l'enllaz vencerá en ###EXPIRES###. Sicasí, no t'esmolezas por esto: recibirás per corréu electrónicu un enllaz nuevu si el fallu apaez otra vuelta depués de vencer el enllaz.
    
    Cuando guetes sofitu pa esti problema, ye dable que se te pida la información que vien darréu:
    ###DEBUG###
    
    ###DETAILS###

en: Howdy! Plugins and themes failed to update on your site at %s.
ast_ES: ¿Qué hai? Falló l'anovamientu de plugins y d'estilos nel sitiu %s.

en: Howdy! Plugins failed to update on your site at %s.
ast_ES: ¿Qué hai? Falló l'anovamientu de plugins nel sitiu %s.

en: Howdy! Some plugins and themes have automatically updated to their latest versions on your site at %s. No further action is needed on your part.
ast_ES: ¿Qué hai? Anováronse automáticamente a les versiones últimes dalgunos plugins y estilos nel sitiu %s. Nun tienes que facer nada.

en: Howdy! Some plugins have automatically updated to their latest versions on your site at %s. No further action is needed on your part.
ast_ES: ¿Qué hai? Anováronse automáticamente a les versiones últimes dalgunos plugins nel sitiu %s. Nun tienes que facer nada.

en: Howdy! Some themes have automatically updated to their latest versions on your site at %s. No further action is needed on your part.
ast_ES: ¿Qué hai? Anováronse automáticamente a les versiones últimes dalgunos estilos nel sitiu %s. Nun tienes que facer nada.

en: Howdy! Themes failed to update on your site at %s.
ast_ES: ¿Qué hai? Falló l'anovamientu d'estilos nel sitiu %s.

en: Howdy,
    
    A request has been made to perform the following action on your account:
    
         ###DESCRIPTION###
    
    To confirm this, please click on the following link:
    ###CONFIRM_URL###
    
    You can safely ignore and delete this email if you do not want to
    take this action.
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
ast_ES: Hola,
    
    Llegó un requerimientu pa facer l'aición que vien darréu na to cuenta:
    
         ###DESCRIPTION###
    
    Pa confirmarlu, por favor, calca nel enllaz:
    ###CONFIRM_URL###
    
    Puedes inorar y desaniciar esti corréu electrónicu si nun quies
    facer esta aición.
    
    Un saludu candial,
    L'equipu de ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Howdy,
    
    A user data privacy request has been confirmed on ###SITENAME###:
    
    User: ###USER_EMAIL###
    Request: ###DESCRIPTION###
    
    You can view and manage these data privacy requests here:
    
    ###MANAGE_URL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
ast_ES: Hola,
    
    Completóse un requerimientu de desaniciu de tos datos personales en ###SITENAME###:
    
    Usuariu: ###USER_EMAIL###
    Requerimientu: ###DESCRIPTION###
    
    Puedes ver y remanar esti requerimientu de privacidá de datos equí:
    
    ###MANAGE_URL###
    
    Un candial saludu,
    L'equipu de ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Howdy,
    
    Your request to erase your personal data on ###SITENAME### has been completed.
    
    If you have any follow-up questions or concerns, please contact the site administrator.
    
    For more information, you can also read our privacy policy: ###PRIVACY_POLICY_URL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
ast_ES: Hola,
    
    Completóse el to requerimientu de desaniciu de tos datos personales en ###SITENAME###.
    
    Si tienes dalguna otra entruga o preocupación, por favor, contauta col alministrador del sitiu.
    
    Pa más información, tamién puedes lleer nuesa política de privacidá: ###PRIVACY_POLICY_URL###
    
    Un candial saludu,
    L'equipu de ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Howdy,
    
    Your request to erase your personal data on ###SITENAME### has been completed.
    
    If you have any follow-up questions or concerns, please contact the site administrator.
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
ast_ES: Hola,
    
    Completóse el to requerimientu de desaniciu de tos datos personales en ###SITENAME###.
    
    Si tienes dalguna otra entruga o preocupación, por favor, contauta col alministrador del sitiu.
    
    Un candial saludu,
    L'equipu de ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Howdy, %s
ast_ES: ¿Qué hai, %s?

en: Human-readable labels for the post type for various contexts.
ast_ES: Etiquetes lleíbles por humanos de la triba d'artículu en dellos contestos.

en: Human-readable labels for the taxonomy for various contexts.
ast_ES: Etiquetes lleíbles por humanos de taxonomíes en dellos contestos.

en: Hungarian
ast_ES: Húngrau

en: Hungary
ast_ES: Hungría

en: I have read and agree to the website %s
ast_ES: Lleí y toi d'alcuerdu coles %s del sitiu web

en: I really need an ID for this to work.
ast_ES: Necesito un ID pa qu'esto furrule.

en: ID of the post context.
ast_ES: ID del artículu del contestu.

en: IO error.
ast_ES: Error de E/S

en: IP address for the comment author.
ast_ES: Direición IP del autor/a del comentariu.

en: IPN email notifications
ast_ES: Notificaciones por corréu electrónicu d'IPN

en: IPN payment completed
ast_ES: Pagu IPN completáu

en: Iceland
ast_ES: Islandia

en: Icelandic
ast_ES: Islandés

en: Id should start with a letter, followed only by letters, numbers, dashes, dots, colons or underscores.
ast_ES: L'identificador (Id) ha escomenzar con una lletra, siguida por namás que lletres, númberos, barres, puntos, guiones y guiones baxos.

en: Identicon (Generated)
ast_ES: Identicon (xeneróse)

en: If %1$s is disabled, ask your administrator to enable that module, or look at the <a href="%2$s">Apache documentation</a> or <a href="%3$s">elsewhere</a> for help setting it up.
ast_ES: Si %1$s ta desactiváu, pidi al alministrador qu'active esi módulu, o consulta la <a href="%2$s">documentación d'Apache</a> o <a href="%3$s">n'otru sitiu</a> pa saber como configuralo.

en: If COD is only available for certain methods, set it up here. Leave blank to enable for all methods.
ast_ES: Si quies que'l pagu contra reembolsu tea disponible namás pa dellos métodos, afítalo equí. Déxalo en blancopa activalu pa tolos métodos.

en: If enabled, this text will be shown site-wide. You can use it to show events or promotions to visitors!
ast_ES: Si ta activáu, esti testu s'amosará por tola tienda. ¡Puedes usalu pa anunciar eventos y promociones a los visitantes!

en: If this was a mistake, ignore this email and nothing will happen.
ast_ES: Si foi un error, namái inora esti corréu y nun va pasar nada.

en: If you add a video, the image will be used as a fallback while the video loads.
ast_ES: Si amiestes un vídeu, la imaxe será l'alternativa mentanto carga el vídeu.

en: If you are looking to paste rich content from Microsoft Word, try turning this option off. The editor will clean up text pasted from Word automatically.
ast_ES: Si quies apegar conteníu enriquecíu dende Microsoft Word, prueba a desactivar esta opción. L'editor llimpiará el testu que pegues dende Word automáticamente.

en: If you are unsure what these terms mean you should probably contact your host. If you still need help you can always visit the <a href="%s">WordPress support forums</a>.
ast_ES: Si nun tas seguru que signifiquen estos términos seguramente deberíes ponete en contautu col to agospiamientu, Si aínda necesites ayuda simpre pues visitar <a href="%s">Los foros de sofitu de WordPress</a>.

en: If you change this, an email will be sent at your new address to confirm it. <strong>The new address will not become active until confirmed.</strong>
ast_ES: Si cambies esto vamos mandate un corréu electrónicu a la direición nueva pa confirmala. <strong>La direición nueva nun va activase mentanto nun la confirmes.</strong>

en: If you create an account, we will store your name, address, email and phone number, which will be used to populate the checkout for future orders.
ast_ES: Si crees una cuenta, vamos conservar el to nome, direición de corréu, corréu electrónicu y teléfonu, datos que usaremos pa axilizar el procesu en futures compres.

en: If you didn't make this request, just ignore this email. If you'd like to proceed:
ast_ES: Si nun ficisti esta petición, descarata esti corréu. Si quies siguir:

en: If you do not know how to set up a database you should <strong>contact your host</strong>. If all else fails you may find help at the <a href="%s">WordPress support forums</a>.
ast_ES: Nel casu que nun sepas como configurar una base de datos deberíes <strong>contautar col to agospiamientu</strong>. Si too lo demás falla podrás atopar ayuda nos <a href="%s">Foros de sofitu de WordPress</a>.

en: If you have a coupon code, please apply it below.
ast_ES: Si tienes un códigu de cupón, por favor ponlo darréu.

en: If you have posts or comments in another system, WordPress can import those into this site. To get started, choose a system to import from below:
ast_ES: Si tienes artículos o comentarios n'otru sistema, WordPress pue importalos a esti sitiu. Pa entamar, escueyi embaxo un sistema pa importar:

en: If you have shopped with us before, please enter your details below. If you are a new customer, please proceed to the Billing section.
ast_ES: Si yá mercasti enantes con nosotros, por favor pon los tos detalles darréu. Si yes nuevu/a, por favor sigui cola estaya de facturación.

en: If you request a password reset, your IP address will be included in the reset email.
ast_ES: Si solicites reafitar la contraseña, la direición IP va incluise nel corréu pa reafitar.

en: If you want to export a handy list of all the information on this page, you can use the button below to copy it to the clipboard. You can then paste it in a text file and save it to your device, or paste it in an email exchange with a support engineer or theme/plugin developer for example.
ast_ES: Si quies esportar una llista amañosa de tola información d'esta páxina, puedes usar el botón d'abaxo pa copiala al cartafueyu. Depués, podrás pegala nun ficheru de testu y guardala nun preséu o pegala nun corréu electrónicu pa, por exemplu, unviala a un inxenieru o un desendolcador d'estilos/plugins.

en: If your main PayPal email differs from the PayPal email entered above, input your main receiver email for your PayPal account here. This is used to validate IPN requests.
ast_ES: Si'l to corréu principal de PayPal difiere del corréu de PayPal qu'introduciste arriba, enxerta'l to principal corréu receptor de la cuenta de PayPal equí. Esto úsase pa validar les solicitúes d'IPN.

en: If your site does not display, please contact the owner of this network.
ast_ES: Si nun s'amuesa el sitiu, Por favor contauta col dueñu d'esta rede.

en: If your theme has multiple menus, giving them clear names will help you manage them.
ast_ES: Si l'estilu tien dellos menús, da-yos nomes claros ayuden a remanalos.

en: If your theme has widget areas, you can also add menus there. Visit the <a href="%s">Widgets panel</a> and add a &#8220;Navigation Menu widget&#8221; to display a menu in a sidebar or footer.
ast_ES: Si el tema tien zones pa widgets tamién puedes amestar menús nelles. Vei al <a href="%s">panel de widgets</a> y amesta un &#8220;widget de menú de navegación&#8221; p'amosar un menú nuna barra llateral o nún pie de páxina.

en: Image
ast_ES: Imaxe

en: Image <span class="count">(%s)</span> | Images <span class="count">(%s)</span>
ast_ES[0]: Imaxe <span class="count">(%s)</span>
ast_ES[1]: Imáxenes <span class="count">(%s)</span>

en: Image Address
ast_ES: Direición de la imaxe

en: Image CSS Class
ast_ES: Clase CSS de la imaxe

en: Image Caption
ast_ES: Lleenda de la imaxe

en: Image Editor Save Failed
ast_ES: Fallu al guardar la imaxe d'editor

en: Image File
ast_ES: Ficheru d'imaxe

en: Image Position
ast_ES: Posición d'imaxe

en: Image Rotation
ast_ES: Voltéu de la imaxe

en: Image Size
ast_ES: Tamañu d'imaxe

en: Image Title Attribute
ast_ES: Atributu títulu de la imáxe

en: Image URL
ast_ES: URL de imaxe

en: Image Widget
ast_ES: Widget d'imaxe

en: Image Widget (%d) | Image Widget (%d)
ast_ES[0]: Widget d'imaxe (%d)
ast_ES[1]: Widgets d'imaxe (%d)

en: Image crop area preview. Requires mouse interaction.
ast_ES: Vista previa de la zona de retayu de la imaxe. Rique l'usu del mur.

en: Image crop failed.
ast_ES: Fallu al recotar la imaxe.

en: Image default align
ast_ES: Alliniáu d'imaxe predefiníu

en: Image default link type
ast_ES: Enllaz d'imaxe predefiníu

en: Image default size
ast_ES: Tamañu d'imaxe predefiníu

en: Image description
ast_ES: Descripción d'imaxe

en: Image details
ast_ES: Detalles d'imaxe

en: Image flip failed.
ast_ES: Fallu al espeyar la imaxe.

en: Image resize failed.
ast_ES: Fallu al cambiar el tamañu a la imaxe.

en: Image rotate failed.
ast_ES: Fallu al voltiar la imaxe.

en: Image saved
ast_ES: Guardóse la imaxe

en: Image size in pixels
ast_ES: Tamañu de la imaxe en píxeles

en: Image size used for products in the catalog.
ast_ES: Tamañu de la imaxe de productos nel catálogu.

en: Image size used for the main image on single product pages. These images will remain uncropped.
ast_ES: Tamañu de la imaxe principal nes páxines pa un productu solu. Estes imáxenes nun se recortarán.

en: Image sizes
ast_ES: Tamaños d'imáxenes

en: Image url
ast_ES: URL de la imaxe

en: ImageMagick version number
ast_ES: Númberu de versión d'ImageMagick

en: ImageMagick version string
ast_ES: Cadena de versión d'ImageMagick

en: Images
ast_ES: Imaxes

en: Images will be cropped into a square
ast_ES: Les imáxenes van recortase nun cuadráu

en: Images will be cropped to a custom aspect ratio
ast_ES: Les imáxenes van recortase nuna proporción personalizada

en: Images will display using the aspect ratio in which they were uploaded
ast_ES: Les imáxenes van amosase na proporción na que foron xubíes

en: Imagick Resource Limits
ast_ES: Llendes de recursos d'Imagick

en: Import
ast_ES: Importar

en: Import Products
ast_ES: Importar productos

en: Import links in OPML format.
ast_ES: Importa enllaces nel formatu OPML.

en: Import posts from LiveJournal using their API.
ast_ES: Importa artículos de LiveJournal usando la so API.

en: Import posts, comments, and users from a Blogger blog.
ast_ES: Importa artículos, comentarios y usuarios d'un blogue de Blogger.

en: Important:
ast_ES: Importante:

en: Importing...
ast_ES: Importando

en: Improve our store offerings
ast_ES: Ameyorar la nuestra oferta

en: In %1$s, use the %2$s method, not the %3$s function. See %4$s.
ast_ES: En %1$s, usa'l métodu %2$s, non la función %3$s. Gueta %4$s.

en: In a few words, explain what this site is about.
ast_ES: Desplica nunes pallabres de qué ye esti sitiu.

en: In order for <strong>database caching</strong> to work with WooCommerce you must add %1$s to the "Ignored Query Strings" option in <a href="%2$s">W3 Total Cache settings</a>.
ast_ES: Pa que furrule'l <strong>cachéu de la base de datos</strong> con WooCommerce debes amestar %1$s a la opción de "Cadenes de consulta ignoraes" nos <a href="%2$s">axustes de W3 Total Cache</a>.

en: In reply to %s.
ast_ES: En rempuesta a %s.

en: In reply to: %s
ast_ES: En rempuesta a: %s

en: In response to
ast_ES: En rempuesta a

en: In response to: %s
ast_ES: En rempuesta a: %s

en: In stock
ast_ES: N'inventariu

en: In stock?
ast_ES: ¿N'inventariu?

en: In the editing area, the Tab key enters a tab character.
ast_ES: Na zona d'edición la tecla Tab introduz un caráuter de tabuláu.

en: In this case, WordPress caught an error with one of your plugins, %s.
ast_ES: Nesti casu, WordPress dio con un fallu nún de los plugins, %s.

en: In this case, WordPress caught an error with your theme, %s.
ast_ES: Nesti casu, WordPress dio con un fallu nel estilu, %s.

en: In this section you should list who you’re sharing data with, and for what purpose. This could include, but may not be limited to, analytics, marketing, payment gateways, shipping providers, and third party embeds.
ast_ES: Nesta estaya has d'enumerar con quién compartes los datos y con qué fin. Esto puede incluyir, ente otros, servicios analíticos, de publicidá, pasareles de pagu, empreses de mensaxería y conteníos inxertaos de terceros.

en: In this subsection you should list which third party payment processors you’re using to take payments on your store since these may handle customer data. We’ve included PayPal as an example, but you should remove this if you’re not using PayPal.
ast_ES: Nesta subestaya has d'enumerar qué procesadores de pagu de terceros vas usar pa realizar los pagos na to tienda, seique estos pueden restolar datos del veceru/a. Inclúise PayPal como exemplu, pero has de desanicialu si nun vas usar PayPal.

en: In total <strong>%1$s words</strong> were written. That's almost %2$s times larger than the entire Encyclopedia Britannica, which has about 40 million words!
ast_ES: En total <strong>%1$s palabra</strong> tán escrites. ¡Eso ye cásique'l %2$s veces más grande que tola Enciclopedia Británica, que tien alredor de 40 millones de palabres!

en: Inactive
ast_ES: Inactivu

en: Inactive Plugins
ast_ES: Plugins inactivos

en: Inactive Themes
ast_ES: Estilos inactivos

en: Inactive Widgets
ast_ES: Widgets inactivos

en: Inactive plugins are tempting targets for attackers. If you are not going to use a plugin, you should consider removing it.
ast_ES: Los plugins inactivos son oxetivos tentadores p&#8217;atacantes. Si nun vas usar dalgún, aconseyámoste que los desanicies.

en: Incorrect post password.
ast_ES: La contraseña del artículu nun ye válida.

en: Incorrect username or password.
ast_ES: Nome d'usuariu/a o clave incorreutes.

en: Increase indent
ast_ES: Aumentar sangráu

en: Indian
ast_ES: Índicu

en: Indonesian
ast_ES: Indonesiu

en: Inexistent terms.
ast_ES: Terminos inesistentes

en: Info
ast_ES: Información

en: Inline toolbar (when an image, link or preview is selected)
ast_ES: Barra de ferramientes en llinia (al esbillar una imaxe, enllaz o vista previa)

en: Insert Page Break tag
ast_ES: Inxertar una etiqueta de salto de páxina

en: Insert Read More tag
ast_ES: Inxertar etiqueta lleer más

en: Insert audio playlist
ast_ES: Inxertar llista de reproducción d'audio

en: Insert column after
ast_ES: Inxertar columna per detrás

en: Insert column before
ast_ES: Inxertar columna per delantre

en: Insert date/time
ast_ES: Inxertar fecha/hora

en: Insert from URL
ast_ES: Amestar dende URL

en: Insert gallery
ast_ES: Inxertar galería

en: Insert image
ast_ES: Axuntar imaxe

en: Insert into Post
ast_ES: Inxertar nel Artículu

en: Insert into page
ast_ES: Inxertar na páxina

en: Insert into post
ast_ES: Inxertar nel Artículu

en: Insert into product
ast_ES: Ensertar nel productu

en: Insert link
ast_ES: Inxertar enllaz

en: Insert row after
ast_ES: Inxertar filera per perbaxo

en: Insert row before
ast_ES: Inxertar filera per perriba

en: Insert table
ast_ES: Inxertar tabla

en: Insert video
ast_ES: Axuntar videu

en: Insert video playlist
ast_ES: Inxertar llista de reprodución de videu

en: Insert/edit code sample
ast_ES: Inxertar/editar códigu d'exemplu

en: Insert/edit image
ast_ES: Inxertar/editar imaxe

en: Insert/edit link
ast_ES: Inxertar/editar enllaz

en: Insert/edit media
ast_ES: Inxertar/editar ficheru multimedia

en: Inserted text
ast_ES: Testu inxestáu

en: Install
ast_ES: Instalar

en: Install %s now
ast_ES: Instalar %s darréu

en: Install &amp; Preview
ast_ES: Instalar y previsualizar

en: Install Now
ast_ES: Instalar agora

en: Install Themes
ast_ES: Instalar estilos

en: Install and preview theme: %s
ast_ES: Instalar y previsualizar l'estilu: %s

en: Install the latest version of WordPress
ast_ES: Instalar la última versión de WordPress.

en: Installation Required
ast_ES: Ríquese la instalación

en: Installation failed.
ast_ES: Falló la instalación

en: Installed Plugins
ast_ES: Complementos instalaos

en: Installed themes
ast_ES: Estilos instalaos

en: Instructions
ast_ES: Instrucciones

en: Instructions that will be added to the thank you page and emails.
ast_ES: Instrucciones que s'amestarán a les páxines y correos electrónicos d'agradecimientu.

en: Instructions that will be added to the thank you page.
ast_ES: Instrucciones que s'amestarán a la páxina d'agradecimientu.

en: Insufficient arguments passed to this XML-RPC method.
ast_ES: Nun se pasaron argumentos abondos pa esti métodu XML-RPC.

en: Internal search handler error.
ast_ES: Fallu nel xestor de gueta internu.

en: Introduction
ast_ES: Introducción

en: Invalid
ast_ES: Nun ye válidu

en: Invalid %s
ast_ES: %s non válida

en: Invalid %s ID
ast_ES: ID %s non válida

en: Invalid Content-Disposition supplied. Content-Disposition needs to be formatted as `attachment; filename="image.png"` or similar.
ast_ES: La disposición del conteníu nun ye válida. Tien que tener un formatu como `attachment; filename="image.png"` o asemeyáu.

en: Invalid JSON body passed.
ast_ES: Pasó un cuerpu de JSON que nun val.

en: Invalid JSONP callback function.
ast_ES: La llamada a la función JSONP nun ye válida.

en: Invalid URL
ast_ES: La URL nun ye válida.

en: Invalid URL.
ast_ES: La URL nun ye válida.

en: Invalid action name.
ast_ES: El nome de l'aición nun val.

en: Invalid activation key.
ast_ES: La clave d'activación nun val.

en: Invalid attachment ID.
ast_ES: L'ID del axuntu nun val.

en: Invalid authentication method
ast_ES: Métodu de validación non válidu

en: Invalid author ID.
ast_ES: L'ID del usuariu nun val.

en: Invalid billing email address
ast_ES: Corréu electrónicu de facturación non válidu

en: Invalid block.
ast_ES: El bloque nun ye válidu.

en: Invalid catalog visibility option.
ast_ES: Opción de visibilidá del catálogu non válida.

en: Invalid changeset UUID
ast_ES: El grupu de cambios UUID nun ye válidu

en: Invalid comment ID.
ast_ES: L'identificador (ID) del comentariu nun ye válidu.

en: Invalid comment author ID.
ast_ES: L'identificador del autor del comentariu nun ye válidu.

en: Invalid comment content.
ast_ES: El conteníu del comentariu nun ye válidu.

en: Invalid comment status.
ast_ES: L'estáu del comentariu nun ye válidu.

en: Invalid cookie format.
ast_ES: El formatu de la cookie nun val.

en: Invalid cookie.
ast_ES: La cookie nun ye válida.

en: Invalid coupon
ast_ES: Cupón non válidu

en: Invalid coupon ID
ast_ES: ID de cupón non ye válida

en: Invalid coupon code
ast_ES: Códigu de cupón non válidu

en: Invalid coupon.
ast_ES: Cupón non válidu.

en: Invalid currency code
ast_ES: Códigu de moneda non válidu

en: Invalid customer
ast_ES: Veceru non válidu

en: Invalid customer ID
ast_ES: ID de veceru/a non válida

en: Invalid customer query.
ast_ES: Busca de veceru/a non válida.

en: Invalid customer.
ast_ES: Veceru non válidu.

en: Invalid data store.
ast_ES: Almacenamientu de datos non válidu.

en: Invalid data. No selected item.
ast_ES: Los datos nun son válidos. Nun s'esbilló dengún elementu.

en: Invalid data. The item does not exist.
ast_ES: Los datos nun son válidos. L'elementu nun esiste.

en: Invalid data. Unknown state.
ast_ES: Los datos nun son válidos. Estáu desconocíu.

en: Invalid data. Unknown type.
ast_ES: Los datos nun son válidos. Triba desconocida.

en: Invalid date.
ast_ES: La data nun ye válida.

en: Invalid discount amount
ast_ES: Cantidá de descuentu non válida

en: Invalid discount type
ast_ES: Tipu de descuentu non válidu

en: Invalid download link.
ast_ES: Enllaz de baxada non válidu.

en: Invalid download log: no ID.
ast_ES: Rexistru de descarga non válidu: ensin ID.

en: Invalid download log: not found.
ast_ES: Rexistru de descarga non válidu: nun s'atopó.

en: Invalid download.
ast_ES: Descarga non válida.

en: Invalid email address
ast_ES: Corréu electrónicu non válidu

en: Invalid email address restriction
ast_ES: Restricción de dirección de corréu electrónicu non válida

en: Invalid email address when generating personal data export file.
ast_ES: La direición de corréu electrónicu nun ye válida pa xenerar el ficheru d'esportación de datos personales de la/del usuaria/u.

en: Invalid email address.
ast_ES: La direición de corréu nun ye válida.

en: Invalid featured media ID.
ast_ES: L'identificador del ficheru multimedia destacáu nun ye válidu.

en: Invalid field
ast_ES: Campu non válidu

en: Invalid file type
ast_ES: Triba de ficheru non válidu

en: Invalid item ID.
ast_ES: L'identificador (ID) del elementu nun ye válidu.

en: Invalid items
ast_ES: Productos non válidos

en: Invalid key.
ast_ES: La clave nun ye válida.

en: Invalid menu ID.
ast_ES: L'ID del menu nun val.

en: Invalid nonce - nonce has already been used.
ast_ES: Nonce non válidu - Nonce yá utilizáu.

en: Invalid nonce verification
ast_ES: Verificación non válida

en: Invalid object type.
ast_ES: Tipu d'oxetu non válidu

en: Invalid or duplicated SKU.
ast_ES: SKU non válidu o duplicáu.

en: Invalid or missing payment token fields.
ast_ES: Campos de token de pagu non válidos o non disponibles.

en: Invalid order
ast_ES: Pidíu non válidu

en: Invalid order item.
ast_ES: L'elementu del pidíu non ye válidu.

en: Invalid order.
ast_ES: Pidíu non válidu.

en: Invalid page template.
ast_ES: La plantía de la páxina nun ye válida.

en: Invalid parameter(s): %s
ast_ES: Parámetros inválidos: %s

en: Invalid parameter.
ast_ES: El parámetro nun val

en: Invalid parameters.
ast_ES: Los parámetros nun son válidos.

en: Invalid parent ID
ast_ES: ID parental non válida

en: Invalid payment gateway.
ast_ES: Pasarela de pagu non válida.

en: Invalid payment method.
ast_ES: Métodu de pagu non válidu.

en: Invalid payment token.
ast_ES: Token de pagu non válidu.

en: Invalid permission ID.
ast_ES: ID de permisu non válida.

en: Invalid plugin page.
ast_ES: La páxina de plugin nun ye válida.

en: Invalid post ID.
ast_ES: L'ID del artículu nun val

en: Invalid post format.
ast_ES: El formatu del artículu nun val.

en: Invalid post parent ID.
ast_ES: L'identificador del artículu padre nun ye válidu.

en: Invalid post type.
ast_ES: Nun val esta triba d'artículu

en: Invalid post.
ast_ES: Nun val esti artículu

en: Invalid product
ast_ES: Productu non válidu

en: Invalid product ID
ast_ES: ID de productu non válida

en: Invalid product ID %d.
ast_ES: ID %d de productu non válida.

en: Invalid product review ID.
ast_ES: ID de valoración de productu non válida.

en: Invalid product tax status.
ast_ES: Estáu del impuestu del productu non válidu.

en: Invalid product type.
ast_ES: Tipu de productu non válidu.

en: Invalid product type: passed ID does not correspond to a product variation.
ast_ES: Tipu de productu non válidu: la ID transferida nun correspuende con una variación de productu.

en: Invalid product.
ast_ES: Productu non válidu.

en: Invalid rate
ast_ES: Tasa non válida

en: Invalid recovery key format.
ast_ES: El formatu de la clave de recuperación nun val.

en: Invalid recovery key.
ast_ES: La clave de recuperación nun val.

en: Invalid refund amount
ast_ES: Cantidá de reembolsu non válida

en: Invalid request ID when generating personal data export file.
ast_ES: L'ID de solicitú nun val pa xenerar el ficheru esportación de datos personales del/de la usuariu/a.

en: Invalid revision ID.
ast_ES: L'identificador de la revisión nun ye válidu.

en: Invalid role
ast_ES: Perfil non válidu

en: Invalid role.
ast_ES: El rol nun ye válidu.

en: Invalid scope %s
ast_ES: Ámbitu non válidu %s

en: Invalid shortcode name: %1$s. Do not use spaces or reserved characters: %2$s
ast_ES: Nome de shortcode nun valíu: %1$s. Nun usar  espacios o caráuteres reservaos: %2$s

en: Invalid shortcode name: Empty name given.
ast_ES: Nome de shortcode nun válidu: Deisti un nome vacíu.

en: Invalid signature - failed to sort parameters.
ast_ES: Firma non válida - hubo un fallu al ordenar parámetros.

en: Invalid signature - provided signature does not match.
ast_ES: Firma non válida - la firma inxertada nun coincide.

en: Invalid signature - signature method is invalid.
ast_ES: Firma non válida - métodu de firma non válidu.

en: Invalid slug.
ast_ES: El slug nun ye válidu.

en: Invalid status.
ast_ES: L'estáu nun ye válidu.

en: Invalid tax class
ast_ES: Clase d'impuestu non válida

en: Invalid taxonomy.
ast_ES: La taxonomía nun ye válida.

en: Invalid taxonomy: %s.
ast_ES: La taxonomía nun ye válida: %s.

en: Invalid term ID.
ast_ES: L'identificador (ID) del términu nun ye válidu.

en: Invalid timestamp.
ast_ES: Fecha y hora non válida.

en: Invalid type parameter.
ast_ES: El parámetru nun ye válidu.

en: Invalid user ID for reassignment.
ast_ES: L'identificador del usuariu/a nun val pa reasignalu.

en: Invalid user ID.
ast_ES: L'ID del usuariu nun val.

en: Invalid user parameter(s).
ast_ES: El(los) parámetru(os) d'usuariu/a nun son válidos.

en: Invalid username or email.
ast_ES: El nome d'usuariu/a o el corréu electrónicu nun son válidos.

en: Invalid value %1$s for %2$s. Expected value should be between %3$s and %4$s.
ast_ES: El valor %1$s nun val pa %2$s. Esperase que'l valor seya ente %3$s y %4$s.

en: Invalid value for background attachment.
ast_ES: El valor pal axuntu del fondu nun ye válidu.

en: Invalid value for background position X.
ast_ES: El valor pa la posición X del fondu nun ye válidu.

en: Invalid value for background position Y.
ast_ES: El valor pa la posición Y del fondu nun ye válidu.

en: Invalid value for background repeat.
ast_ES: El valor pa la repetición del fondu nun ye válidu.

en: Invalid value for background size.
ast_ES: El valor pal tamañu del fondu nun ye válidu.

en: Invalid value posted for %s
ast_ES: Valor non válidu publicáu pa %s

en: Invalid value.
ast_ES: El valor nun ye válidu.

en: Invalid variation ID
ast_ES: ID de variación non válida

en: Invalid webhook.
ast_ES: Webhook non válida.

en: Invoice for order #{order_number}
ast_ES: Recibu del pidíu #{order_number}

en: Invoice for order #{order_number} on {site_title}
ast_ES: Recibu del pidíu #{order_number} en {site_title}

en: Invoice prefix
ast_ES: Prefixu de factura

en: Iran
ast_ES: Irán

en: Ireland
ast_ES: Irlanda

en: Irish
ast_ES: Irlandés

en: Is SUHOSIN installed?
ast_ES: ¿Ta instalada SUHOSIN?

en: Is the Imagick library available?
ast_ES: ¿Ta disponible la biblioteca d'Imagick?

en: Is there no link to us?
ast_ES: ¿Nun hai un enllaz p'hacia nós?

en: Is this a multisite?
ast_ES: ¿Esto ye un multisitiu?

en: Is this site discouraging search engines?
ast_ES: ¿Desaconseya el sitiu a los motores de gueta?

en: Is this site using HTTPS?
ast_ES: ¿Esti sitiu usa HTTPS?

en: Isle of Man
ast_ES: La Islla de Man

en: Istanbul
ast_ES: Estambul

en: It does not look like your site has any menus yet. Want to build one? Click the button to start.
ast_ES: Nun paez qu&#8217;esti sitiu tenga entá dengún menú. ¿Quies facer unu? Calca nel botón p&#8217;apenzar.

en: It is possible for site maintainers to block all, or some, communication to other sites and services. If set up incorrectly, this may prevent plugins and themes from working as intended.
ast_ES: Los que caltienen el sitiu puede torgar toes o parte de les comunicaciones con otros sitios y servicios. Si nun se configura bien, puede ser un pilancu pa que los plugins y estilos funcionen como deberíen.

en: It is up to search engines to honor this request.
ast_ES: Ye cosa de los motores de gueta que respeten esta solicitú.

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try visiting %s directly?
ast_ES: Paez que nun atopamos nada nesti llugar. ¿Por qué nun lu visites direutamente %s?

en: It looks like the Apache %s module is not installed.
ast_ES: Paez que l módulu d'Apache %s nun ta instaláu.

en: It looks like you're using an insecure version of %s. Using an outdated browser makes your computer unsafe. For the best WordPress experience, please update your browser.
ast_ES: Paez que tas usando una versión insegura de %s. Usar un restolador ensin anovar fai que l'ordenador seya inseguru. Pa la meyor esperiencia de WordPress anueva'l restolador.

en: It looks like you're using an old version of %s. For the best WordPress experience, please update your browser.
ast_ES: Paez que tas usando una versión vieya de %s. Pa la meyor esperiencia de WordPress anueva'l restolador.

en: It seems your network is running with Nginx web server. <a href="%s">Learn more about further configuration</a>.
ast_ES: Paez que la rede cuerre enriba un sirvidor web Nginx. <a href="%s">Deprendi más de la configuración</a>.

en: It was not possible to check your scheduled events
ast_ES: Nun se pudo comprobar los eventos programaos

en: Italian
ast_ES: Italianu

en: Italic
ast_ES: Cursiva

en: Italy
ast_ES: Italia

en: Item
ast_ES: Productu

en: Item added.
ast_ES: Amestóse l'elementu.

en: Item deleted.
ast_ES: Desanicióse'l elementu.

en: Item updated.
ast_ES: Anovóse'l elementu.

en: Items
ast_ES: Productos

en: Items Purchased
ast_ES: Productos compraos

en: Items deleted.
ast_ES: Desaniciáronse los elementos.

en: Items list
ast_ES: Llista d'elementos

en: Ivory Coast
ast_ES: Costa de Marfil

en: JSONP support is disabled on this site
ast_ES: Suporte de JSONP ta inactivu nesti sitiu

en: JSONP support is disabled on this site.
ast_ES: Sofitu JSONP ta desactiváu n'esti sitiu.

en: Jakarta
ast_ES: Xakarta

en: Jamaica
ast_ES: Xamaica

en: January
ast_ES: Xineru

[ctx: January abbreviation]
en: Jan
ast_ES: Xin

en: Japan
ast_ES: Xapón

en: Japanese
ast_ES: Xaponés

en: JavaScript must be enabled to use this feature.
ast_ES: Habilita JavaScript pa usar esta carauterística.

en: Jayapura
ast_ES: Llayapura

en: Jersey
ast_ES: Xerséi

en: Jerusalem
ast_ES: Xerusalén

en: Johannesburg
ast_ES: Joḥannesburgu

en: Jordan
ast_ES: Xordania

en: Juba
ast_ES: Lluba

en: Jujuy
ast_ES: Ḥuḥui

en: July
ast_ES: Xunetu

[ctx: July abbreviation]
en: Jul
ast_ES: Xut

en: June
ast_ES: Xunu

[ctx: June abbreviation]
en: Jun
ast_ES: Xun

en: Just another WordPress site
ast_ES: Otru sitiu de WordPress

en: Just to let you know &mdash; we've received your order #%s, and it is now being processed:
ast_ES: Namás recordate &mdash; recibimos el to pidíu #%s, y ta en procesu:

en: Justify
ast_ES: Xustificar

en: Justify Text
ast_ES: Xustificar Testu

en: Kaliningrad
ast_ES: Kaliningrau

en: Kathmandu
ast_ES: Katmandú

en: Katmandu
ast_ES: Katmandú

en: Kazakhstan
ast_ES: Kazakstán

en: Keep widget settings and move it to the inactive widgets
ast_ES: Caltener los axustes del widget y movelu a widgets inactivos.

en: Kenya
ast_ES: Kenia

en: Key
ast_ES: Clave

en: Keyboard Shortcuts
ast_ES: Atayos de tecláu

en: Keywords
ast_ES: Pallabres clave

en: Khartoum
ast_ES: Ḥartum

en: Kind
ast_ES: Tipu

en: Kinshasa
ast_ES: Kinxasa

en: Korean
ast_ES: Coreanu

en: Kyiv
ast_ES: Kiev

en: Kyrgyzstan
ast_ES: Kirguistán

en: La Rioja
ast_ES: La Rioxa

en: Label
ast_ES: Etiqueta

en: Language
ast_ES: Llingua

en: Large
ast_ES: Grande

en: Large size
ast_ES: Tamañu grande

en: Large size image height
ast_ES: Altu de tamañu grande

en: Large size image width
ast_ES: Anchu de tamañu grande

en: Last IP
ast_ES: IP última

en: Last Login
ast_ES: Accesu últimu

en: Last Modified
ast_ES: Última modificación

en: Last Name
ast_ES: Apellíos

en: Last Post
ast_ES: Últimu artículu

en: Last Updated
ast_ES: Anovamientu últimu

en: Last Used
ast_ES: Usu últimu

en: Last access
ast_ES: Accesu últimu

en: Last name
ast_ES: Apellíos

en: Last name for the user.
ast_ES: Los apellíos del usuariu.

en: Last page
ast_ES: Última páxina

en: Last updated
ast_ES: Anovamientu últimu

en: Last updated: %s
ast_ES: Anovamientu últimu: %s

en: Latest
ast_ES: Última

en: Latest Posts
ast_ES: Últimos mensaxes

en: Latitude
ast_ES: Llatitú

en: Latvia
ast_ES: Letonia

en: Latvian
ast_ES: Letón

en: Learn More
ast_ES: Deprendi más

en: Learn how to configure the Authorization header.
ast_ES: Deprendi como configurar la cabecera d'autorización.

en: Learn more
ast_ES: Deprendi más

en: Learn more about CSS
ast_ES: Deprendi más de CSS

en: Learn more about debugging in WordPress.
ast_ES: Deprendi más de la depuración en WordPress.

en: Learn more about updating PHP
ast_ES: Deprendi más de como anovar PHP

en: Learn more about what WordPress requires to run.
ast_ES: Llei más tocante a lo que WordPress rique pa executase.

en: Learn more about why you should use HTTPS
ast_ES: Llei más tocante a por qué deberíes usar HTTPS

en: Learn more.
ast_ES: Deprendi más

en: Leave a Comment
ast_ES: Dexa un comentariu

en: Leave a Reply
ast_ES: Dexa un retruque

en: Leave a Reply to %s
ast_ES: Dexa un retruque a %s

en: Lebanon
ast_ES: El Líbanu

en: Left
ast_ES: Esquierda

en: Left Sidebar
ast_ES: Barra llateral esquierda

en: Length (%s)
ast_ES: Llargu (%s)

en: Length:
ast_ES: Llargo:

en: Letter
ast_ES: Carta

en: Level
ast_ES: Nivel

en: Library
ast_ES: Llibrería

en: Libya
ast_ES: Libia

en: Light
ast_ES: Claro

en: Limit response to comments published after a given ISO8601 compliant date.
ast_ES: Llendar la repuesta a comentarios espublizaos depués d'una data compatible con ISO8601.

en: Limit response to comments published before a given ISO8601 compliant date.
ast_ES: Llendar la repuesta a comentarios espublizaos enantes d'una data compatible con ISO8601.

en: Limit response to posts published after a given ISO8601 compliant date.
ast_ES: Llendar la repuesta a artículos espublizaos depués d'una data compatible con ISO8601.

en: Limit response to posts published before a given ISO8601 compliant date.
ast_ES: Llendar la repuesta a artículos espublizaos enantes d'una data compatible con ISO8601.

en: Limit response to specific fields. Defaults to all fields.
ast_ES: Llenda la respuesta a campos específicos. Por defeuto son tolos campos.

en: Limit result set based on relationship between multiple taxonomies.
ast_ES: Llendar el conxuntu de resultaos basaos na rellación ente delles taxonomíes.

en: Limit result set to all items except those of a particular parent ID.
ast_ES: Llendar los resultaos a tolos elementos sacantes los que tengan un identificador padre específicu.

en: Limit result set to attachments of a particular MIME type.
ast_ES: Llendar el conxuntu de resultaos a axuntos con una triba de MIME particular.

en: Limit result set to attachments of a particular media type.
ast_ES: Llendar el conxuntu de resultaos a axuntos d'una triba multimedia particular.

en: Limit result set to comments assigned a specific status. Requires authorization.
ast_ES: Llendar el conxuntu de resultaos a un estáu específicu asignáu a comentarios. Rique autorización.

en: Limit result set to comments assigned a specific type. Requires authorization.
ast_ES: Llendar el conxuntu de resultaos a una triba especifica asignada a comentarios. Rique autorización.

en: Limit result set to comments assigned to specific post IDs.
ast_ES: Llendar el resultáu a comentarios asignaos a identificadores d'articulos específicos.

en: Limit result set to comments assigned to specific user IDs. Requires authorization.
ast_ES: Llendar el conxuntu de resultaos a un comentarios asignaos a un identificador d'usuariu específicu. Rique autorización.

en: Limit result set to comments of specific parent IDs.
ast_ES: Llendar el resultáu a comentarios de identificadores de padres específicos.

en: Limit result set to items except those with specific terms assigned in the %s taxonomy.
ast_ES: Llendar el conxuntu de resultaos a los elementos sacantes los que tienen el términu especificáu, asignáu na taxonomía %s.

en: Limit result set to items that are sticky.
ast_ES: Llendar el conxuntu de resultaos a elementos que seyan fixos.

en: Limit result set to items with particular parent IDs.
ast_ES: Llendar los resultaos a los elementos que tengan un identificador padre específicu.

en: Limit result set to posts assigned one or more statuses.
ast_ES: Llendar el conxuntu de resultaos pa los artículos asignaos a un o más estaos.

en: Limit result set to posts assigned to specific authors.
ast_ES: Llendar el resultáu a artículos asignaos a autores específicos.

en: Limit result set to posts with a specific menu_order value.
ast_ES: Llendar los resultaos a artículos con un valor específicu 'menu_order'.

en: Limit result set to posts with one or more specific slugs.
ast_ES: Llendar el resultáu a artículos con un o más slugs específicos.

en: Limit result set to specific IDs.
ast_ES: Llendar el conxuntu de resultaos a un identificador específicu.

en: Limit result set to terms assigned to a specific parent.
ast_ES: Llendar el resultáu a términos asignaos a un padre específicu.

en: Limit result set to terms assigned to a specific post.
ast_ES: Llendar el resultáu a términos asignaos a un artículu específicu.

en: Limit result set to terms with one or more specific slugs.
ast_ES: Llendar el resultáu a términos con un o más slugs específicos.

en: Limit result set to that from a specific author email. Requires authorization.
ast_ES: Llendar el conxuntu de resultaos a un autor de corréu electrónicu. Rique autorización.

en: Limit result set to themes assigned one or more statuses.
ast_ES: Llendar el conxuntu de resultaos pa los estilos asignaos a un o más estaos.

en: Limit result set to users matching at least one specific role provided. Accepts csv list or single role.
ast_ES: Llendar el resultáu a usuarios que polo menos tengan una xera asignada facilitada. Almite llistes csv o un perfil namás.

en: Limit result set to users who are considered authors.
ast_ES: Llendar el conxuntu de resultaos a los usuarios consideraos como autores.

en: Limit result set to users with one or more specific slugs.
ast_ES: Llendar el resultáu a usuarios con un o más slugs específicos.

en: Limit results to items of an object type.
ast_ES: Llendar los resultaos a elementos d'una triba d'oxetu.

en: Limit results to items of one or more object subtypes.
ast_ES: Llendar los resultaos a elementos d'ún o más sotribes d'oxetos.

en: Limit results to taxonomies associated with a specific post type.
ast_ES: Llendar los resultaos a taxonomíes venceyaes a una triba d'artículu específico.

en: Limit results to those matching a string.
ast_ES: Llendar los resultaos a los que concasen con un a cadena de testu.

en: Link
ast_ES: Enllaz

en: Link CSS Class
ast_ES: Clase CSS del enllaz

en: Link Categories
ast_ES: Categoríes d'enllaces

en: Link Category
ast_ES: Categoría de enllaces

en: Link ID
ast_ES: ID del enllaz

en: Link Image To:
ast_ES: Enllazar la imaxe a:

en: Link Rel
ast_ES: "Rel" del enllaz

en: Link Relationship (XFN)
ast_ES: Rellación col enllaz (XFN)

en: Link Target
ast_ES: Destín del enllaz

en: Link Text
ast_ES: Testu d'enllaz

en: Link To
ast_ES: Enllazar a

en: Link URL
ast_ES: URL del enllaz

en: Link added.
ast_ES: Amestóse l'enllaz.

[ctx: Link anchor (TinyMCE)]
en: Anchor
ast_ES: Ancla

[ctx: Link anchors (TinyMCE)]
en: Anchors
ast_ES: Ancles

en: Link color
ast_ES: Color de los enllaces

en: Link inserted.
ast_ES: Enllaz inxertáu

en: Link options
ast_ES: Opciones d'enllaz

en: Link rating
ast_ES: Puntuación del enllaz

en: Link selected.
ast_ES: Enllaz seleicionáu.

en: Link title
ast_ES: Títulu del enllaz

en: Link to Attachment Page
ast_ES: Enllazar a la páxina del axuntu

en: Link to Media File
ast_ES: Enllazar al ficheru

en: Link to image
ast_ES: Enllaz a la imaxe

en: Link to:
ast_ES: Enllaz a:

en: Links
ast_ES: Enllaces

en: Links for %s
ast_ES: Enllaces pa %s

en: Links list
ast_ES: Llista d'enllaces

[ctx: Links widget]
en: Random
ast_ES: Al debalu

en: Lisbon
ast_ES: Lisboa

en: List
ast_ES: Llista

en: List item
ast_ES: Elementu de llista

en: List of related products IDs.
ast_ES: Llistáu de ID de productos relacionaos.

en: List of shipping address data.
ast_ES: Llistáu de datos de señes d'unvíu.

en: List of the missing image sizes of the attachment.
ast_ES: Llista de los tamaños d'imaxe que-y falten al axuntu.

en: List view
ast_ES: Amosar llista

en: Lithuania
ast_ES: Lituania

en: Lithuanian
ast_ES: Lituanu

en: Live API username
ast_ES: Nome d'usuariu de la API de producción

en: Live Broadcast
ast_ES: Emisión en direuto

en: Live Preview
ast_ES: Vista previa

en: Live Preview: %s
ast_ES: Vista previa: %s

en: Live preview theme: %s
ast_ES: Vista previa del estilu: %s

en: Ljubljana
ast_ES: Liubliana

en: Load billing address
ast_ES: Cargar señes de facturación

en: Load shipping address
ast_ES: Cargar les señes d'unvíu

en: Loading more results... please wait.
ast_ES: Cargando más resultaos... por favor espera.

en: Loading&#8230;
ast_ES: Cargando&#8230;

en: Loading&hellip;
ast_ES: Cargando&hellip;

en: Local time is %s.
ast_ES: La hora llocal ye %s.

en: Locale for the user.
ast_ES: La locale del usuariu.

en: Location of the uploaded file.
ast_ES: L'allugamientu del ficheru xubíu.

en: Location, IP address and browser type: we’ll use this for purposes like estimating taxes and shipping
ast_ES: Allugamientu, dirección IP y tipu de restolador: utilizamos esto pa cuestiones como calcular impuestos y gastos d'unvíu

en: Locations not covered by your other zones
ast_ES: Allugamientos ensin cubrir poles tos otres zones

en: Log In
ast_ES: Coneutase

en: Log Out
ast_ES: Colar

en: Log PayPal events, such as IPN requests, inside %s Note: this may log personal information. We recommend using this for debugging purposes only and deleting the logs when finished.
ast_ES: Activar aiciones de PayPal, tales como piticiones IPN, dientro de %s Nota: esto puede rexistrar datos personales. Recomendamos usar esta opción namás pa iguar fallos y desaniciar dafechu los rexistros al terminar.

en: Log in
ast_ES: Entrar

en: Log in to Download Files
ast_ES: Coneutase pa baxar ficheros

en: Log in to Reply
ast_ES: Anicia sesión pa retrucar

en: Log in to leave a Comment
ast_ES: Anicia sesión pa dexar un comentariu

en: Log out
ast_ES: Colar

en: Logged in as %s
ast_ES: Coneutáu/a como %s

en: Login
ast_ES: Coneutase

en: Login Address (URL)
ast_ES: Señes de conexón (URL)

en: Login Name
ast_ES: Nome d'aniciu de sesión

en: Login name for the user.
ast_ES: Nome d'aniciu de sesión del usuariu/a.

en: Logo
ast_ES: Logotipu

en: Logout
ast_ES: Colar

en: Logs
ast_ES: Rexistros

en: London
ast_ES: Londres

en: Longitude
ast_ES: Llonxitú

en: Looking for a theme? You can search or browse the WordPress.org theme directory, install and preview themes, then activate them right here.
ast_ES: ¿A la gueta d'ún estilu? Puedes restolar o guetar el llistáu d'estilos de WordPress.org, instalar y previsualizar estilos, y depués activalos dende equí.

en: Looks like something&#8217;s gone wrong. Wait a couple seconds, and then try again.
ast_ES: Paez que daqué salió mal. Espera unos segundos y tentalo otra vuelta.

en: Looks like this is not the correct kind of file. Please link to an appropriate file instead.
ast_ES: Paez que nun ye una triba de ficheru válida. Por favor, enllaza a un ficheru sofitáu.

en: Looks like this is not the correct kind of file. Please link to an audio file instead.
ast_ES: Paez que nun ye una triba de ficheru válida. Por favor, enllaza a un ficheru d'audiu.

en: Loop
ast_ES: Bucle

en: Loopback request
ast_ES: Solicitú de retornu

en: Loopback requests are used to run scheduled events, and are also used by the built-in editors for themes and plugins to verify code stability.
ast_ES: Les solicitúes de retornu úsanse pa llanzar eventos programaos, y úsenles tamién los editores integraos pa estilos y plugins pa comprobar la estabilidá del códigu.

en: Los Angeles
ast_ES: Los Ánxeles

en: Lost Password
ast_ES: Perdí la clave

en: Lost password
ast_ES: Contraseña perdida

en: Lost your password?
ast_ES: Escaeciste la contraseña?

en: Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
ast_ES: ¿Escaecisti la to contraseña? Introduz el to nome d'usuariu/a o el corréu electrónicu. Recibirás un enllaz al to corréu pa crear una contraseña nueva.

en: Low stock amount
ast_ES: Inventariu escasu

en: Luxembourg
ast_ES: Luxemburgu

en: M j, Y @ H:i
ast_ES: j M Y \a \l\e\s H:i

en: M j, Y g:i a
ast_ES: j M Y H:i

en: M jS
ast_ES: j M

en: M jS Y
ast_ES: j M Y

en: MM / YY
ast_ES: MM / AA

en: Macao
ast_ES: Macáu

en: Macau
ast_ES: Macáu

en: Macedonian
ast_ES: Macedoniu

en: Madrid
ast_ES: Asturies

en: Mail Server
ast_ES: Sirvidor de corréu

en: Main
ast_ES: Principal

en: Main Page (no parent)
ast_ES: Páxina principal (ensin pá)

en: Main image width
ast_ES: Anchor de la imaxe principal

en: Main menu
ast_ES: Menú principal

en: Maintenance
ast_ES: Mantenimientu

en: Majuro
ast_ES: Mayuru

en: Make default
ast_ES: Afitar como predetermináu

en: Make sure to include the --user flag with an account that has permissions for this action.
ast_ES: Asegúrate d'amestar la marca --user con una cuenta que tenga permisos pa esta aición.

en: Make your payment directly into our bank account. Please use your Order ID as the payment reference. Your order will not be shipped until the funds have cleared in our account.
ast_ES: Fai'l pagu darréu na nuestra cuenta bancaria. Por favor, usa la ID del to pidíu como referencia del pagu. El to pidíu será unviáu en cuantes nos llegue la tresferencia.

en: Malabo
ast_ES: Malabu

en: Malay
ast_ES: Malayu

en: Malaysia
ast_ES: Malasia

en: Maldives
ast_ES: Les Maldives

en: Maltese
ast_ES: Maltés

en: Manage Archives
ast_ES: Remanar los archivos

en: Manage Audio
ast_ES: Alministrar sonios

en: Manage Comments
ast_ES: Xestionar comentarios

en: Manage Documents
ast_ES: Remanar documentos

en: Manage Images
ast_ES: Alministrar imaxes

en: Manage Spreadsheets
ast_ES: Remanar les fueyes de cálculu

en: Manage Uploads
ast_ES: Remanar los ficheros xubíos

en: Manage Video
ast_ES: Alministrar videu

en: Manage inactive plugins
ast_ES: Xestionar plugins inactivos

en: Manage with Live Preview
ast_ES: Xestionar cola previsualización en direuto

en: Manage your plugins
ast_ES: Xestionar plugins

en: Manage your themes
ast_ES: Xestionar estilos

en: Managing Pages
ast_ES: Xestión de páxines

en: Manual Offsets
ast_ES: Compensaciones manuales

en: Maputo
ast_ES: Maputu

en: March
ast_ES: Marzu

en: Mariehamn
ast_ES: Marieḥamn

en: Mark export request for &#8220;%s&#8221; as completed.
ast_ES: Marcar la solicitú d'esportación pa &#8220;%s&#8221; como completada.

en: Mark requests as completed
ast_ES: Marcar les solicitúes como completes

en: Mark this comment as spam
ast_ES: Marcar esti comentariu como spam

en: Markup is not allowed in CSS.
ast_ES: El llinguaxe de marques nun se permite en CSS.

en: Marquesas
ast_ES: Les Islles Marqueses

en: Marshall Islands
ast_ES: Islles Marshall

en: Martinique
ast_ES: Martinica

en: Match case
ast_ES: Concasar mayúscules y minúscules

en: Mature
ast_ES: Adultos

en: Mature <span class="count">(%s)</span> | Mature <span class="count">(%s)</span>
ast_ES[0]: Maduru <span class="count">(%s)</span>
ast_ES[1]: Maduros <span class="count">(%s)</span>

en: Mauritius
ast_ES: Mauriciu

en: Max Height
ast_ES: Altor máximu

en: Max Width
ast_ES: Anchor máximu

en: Max effective file size
ast_ES: Tamañu máximu efeutivu del ficheru

en: Max input time
ast_ES: Tiempu máximu d'entrada

en: Max number of files allowed
ast_ES: Númberu máximu de ficheros permitíos

en: Max price
ast_ES: Preciu máximu

en: Max size of an uploaded file
ast_ES: Tamañu máximu d'un ficheru xubíu

en: Max size of post data allowed
ast_ES: Tamañu máximu permitíu de datos "post"

en: MaxMind License Key
ast_ES: Clave de la llicencia de MaxMind

en: Maximum Rating
ast_ES: Valoración máxima

en: Maximum number of items to be returned in result set.
ast_ES: El númberu máximu d'elementos que ha devolver el conxuntu de resultaos.

en: Maximum upload file size: %s.
ast_ES: Tamañu máximu de xubida por ficheru: %s

en: May
ast_ES: Mayu

en: Media File
ast_ES: Ficheru media

en: Media Handling
ast_ES: Tratamientu de multimedies

en: Media Library
ast_ES: Llibrería de ficheros

en: Media Settings
ast_ES: Axustes multimedia

en: Media Widget
ast_ES: Widget multimedia

en: Media Widget (%d) | Media Widget (%d)
ast_ES[0]: Widget multimedia (%d)
ast_ES[1]: Widgets multimedia (%d)

en: Media library
ast_ES: Llibrería de ficheros

en: Media list
ast_ES: Llista de ficheros multimedias

en: Media title
ast_ES: Títulu del ficheru multimedia

en: Media title&hellip;
ast_ES: Títulu del ficheru multimedia&hellip;

en: Medium
ast_ES: Mediu

en: Medium size
ast_ES: Tamañu medianu

en: Medium size image height
ast_ES: Altu de tamañu mediu

en: Medium size image width
ast_ES: Anchu de tamañu mediu

en: Medium-Large size image height
ast_ES: L'altu de la imaxe mediu-grande

en: Medium-Large size image width
ast_ES: L'anchu de la imaxe mediu-grande

en: Members of our team have access to the information you provide us. For example, both Administrators and Shop Managers can access:
ast_ES: Miembros del nuestru equipu tienen accesu a la información que nos ufres. Por exemplu, los alministradores y xerentes de la tienda:

en: Membership
ast_ES: Miembros

en: Memory exceeded. Please try another smaller file.
ast_ES: El llimite de memoria perpasó. Por favor prueba otra vuelta con un ficheru más pequeñu.

en: Menu
ast_ES: Menú

en: Menu Location
ast_ES: Allugamientu del menú

en: Menu Locations
ast_ES: Llugares de menú

en: Menu Name
ast_ES: Nome de menú

en: Menu Options
ast_ES: Opciones de menú

en: Menu Settings
ast_ES: Axustes del menú

en: Menu created
ast_ES: Menú creaú

en: Menu deleted
ast_ES: Menú borráu

en: Menu item added
ast_ES: Elementu de menú añadíu

en: Menu item deleted
ast_ES: Elementu de menú borráu

en: Menu item is now a sub-item
ast_ES: L'elementu de menú anguaño ye un soelementu

en: Menu item moved down
ast_ES: Baxóse l'elementu de menú

en: Menu item moved out of submenu
ast_ES: L'elementu de menú sacóse fuera del somenú

en: Menu item moved up
ast_ES: Xubióse l'elementu de menú

en: Menu order
ast_ES: Orde del menú

en: Menu structure
ast_ES: Cadarma del menú

en: Menus
ast_ES: Menús

en: Menus can be displayed in locations defined by your theme or in <a href="%s">widget areas</a> by adding a &#8220;Navigation Menu&#8221; widget.
ast_ES: Los menús puen amosase nes posiciones definíes pol estilu o nes <a href="%s">zones de widgets</a> amestando un widget de &#8220;Menú de navegación&#8221;.

en: Menus can be displayed in locations defined by your theme.
ast_ES: Los menús puen amosase nos llugares definíos pol to estilu.

en: Merge table cells
ast_ES: Mecer caxelles

en: Merida
ast_ES: Mérida

en: Meridian
ast_ES: Meridianu

en: Meta fields.
ast_ES: Metacampos.

en: Method
ast_ES: Métodu

en: Method '%s' not implemented. Must be overridden in subclass.
ast_ES: El métodu «%s» nun s'implementó. Ha anulase na soclase.

en: Mexico
ast_ES: Méxicu

en: Mexico City
ast_ES: Ciudá de Méxicu

en: Middle
ast_ES: Medio

en: Midnight
ast_ES: Medianueche

en: Midway
ast_ES: Les Islles Midway

en: Min price
ast_ES: Preciu mínimu

en: Minute
ast_ES: Minutu

en: Minutes
ast_ES: Minutos

en: Missing Attachment
ast_ES: Falta l'axuntu

en: Missing MaxMind Reader library!
ast_ES: ¡Falta la biblioteca de MaxMind Reader!

en: Missing OAuth parameter %s | Missing OAuth parameters %s
ast_ES[0]: Falta'l parámetru OAuth %s
ast_ES[1]: Falten los parámetros OAuth %s

en: Missing Widgets
ast_ES: Widgets que falten

en: Missing a temporary folder.
ast_ES: Falta una carpeta temporal.

en: Missing email address.
ast_ES: Falta la direición de corréu electrónicu.

[ctx: Missing menu name.]
en: (unnamed)
ast_ES: (Ensin nome)

en: Missing parameter %s
ast_ES: Falta el parámetru %s

en: Missing parameter(s): %s
ast_ES: Parámetros que falten: %s

en: Missing request ID.
ast_ES: Falta l'identificador de la solicitú.

en: Mission complete. Message %s deleted.
ast_ES: Misión completa. El mensaxe %s ta borráu.

en: Mogadishu
ast_ES: Mogadixu

en: Moldova
ast_ES: Moldavia

en: Mon
ast_ES: Llu

en: Monaco
ast_ES: Mónacu

en: Monday
ast_ES: Llunes

[ctx: Monday initial]
en: M
ast_ES: L

en: MonsterID (Generated)
ast_ES: MonsterID (xeneróse)

en: Monterrey
ast_ES: Monterrei

en: Montevideo
ast_ES: Montevidéu

en: Month
ast_ES: Mes

en: Month and name
ast_ES: Mes y nome

en: Month(s)
ast_ES: Mes(es)

en: Monthly
ast_ES: Mensual

en: Months
ast_ES: Meses

en: More Details
ast_ES: Más detalles

en: More details.
ast_ES: Más detalles.

en: More information about %s
ast_ES: Más información tocante a %s

en: Morocco
ast_ES: Marruecos

en: Moscow
ast_ES: Moscú

en: Most Recent
ast_ES: Lo más recién

en: Move
ast_ES: Mover

en: Move %s box down
ast_ES: Mover la caxa %s p'abaxo

en: Move %s box up
ast_ES: Mover la caxa %s p'arriba

en: Move down
ast_ES: Mover p'abaxo

en: Move down one
ast_ES: Mover uno embaxu

en: Move one level down
ast_ES: Mover un nivel pa enbaxo

en: Move one level up
ast_ES: Mover un nivel pa enriba

en: Move out from under %s
ast_ES: Sacalu d'embaxu de %s

en: Move to Trash
ast_ES: Mover a la papelera

en: Move to another area&hellip;
ast_ES: Mover a otra zona&hellip;

en: Move to the top
ast_ES: Mover enriba

en: Move under %s
ast_ES: Mover embaxo %s

en: Move up
ast_ES: Mover p'arriba

en: Move up one
ast_ES: Mover unu enriba

[ctx: Move widget]
en: Move
ast_ES: Mover

en: Multipart
ast_ES: Multiparte

en: Municipality
ast_ES: Municipalidá

en: Municipality / District
ast_ES: Municipalidá/Distritu

en: Must Use Plugins
ast_ES: Plugins imprescindibles

en: Mute
ast_ES: Silenciar

en: My Network
ast_ES: La mio rede

en: My Site | My Sites
ast_ES[0]: El mio sitiu

en: My Sites
ast_ES: Los mios sitios

en: My account
ast_ES: Mio cuenta

en: Mystery Person
ast_ES: Persona misteriosa

en: N/A
ast_ES: N/D

en: Name
ast_ES: Nome

[ctx: Name for the Text editor tab (formerly HTML)]
en: Text
ast_ES: Testu

[ctx: Name of link anchor (TinyMCE)]
en: Name
ast_ES: Nome

en: Name:
ast_ES: Nome:

en: Namespace must not start or end with a slash.
ast_ES: Los nomes d'espaciu nun deben entamar o acabar con una barra inclinada.

en: Nav menu locations must be strings.
ast_ES: Les posiciones del menú de navegación han ser cadenes de testu.

en: Navigation
ast_ES: Navegación

en: Navigation Label
ast_ES: Etiqueta de navegación

en: Navigation Menu
ast_ES: Menú de navegación

en: Navigation Menu Item
ast_ES: Elementu de menú de navegación

en: Navigation Menu Items
ast_ES: Elementos de menú de navegación

en: Navigation Menus
ast_ES: Menús de navegación

en: Netherlands
ast_ES: Países Baxos

en: Network Admin
ast_ES: Alministrar rede

en: Network Admin Email
ast_ES: Corréu electrónicu de l'alministración de la rede

en: Network Admin: %s
ast_ES: Alministrar rede: %s

en: Network Enable %s
ast_ES: Acitvación de %s na rede

en: Network Settings
ast_ES: Axustes de la rede

en: Network configuration authentication keys
ast_ES: Claves d'identificación pa configurar la rede

en: Network configuration rules for %s
ast_ES: Regles de configuración de rede pa %s

en: Network count
ast_ES: Cantidá de redes

en: Never
ast_ES: Nunca

en: New %1$s Site: %2$s
ast_ES: Nuevu %1$s Sitiu: %2$s

en: New %1$s User: %2$s
ast_ES: Nuevu/a %1$s Usuariu/a: %2$s

en: New %s
ast_ES: Nuevu %s

en: New Application Password Name
ast_ES: Nome de la contraseña d'aplicación nueva

en: New Caledonia
ast_ES: Nueva Caledonia

en: New Category Name
ast_ES: Nome de categoría nueva

en: New Changeset
ast_ES: Conxuntu de cambios nuevu

en: New Custom HTML Widget
ast_ES: Widget de HTML personalizáu nuevu

en: New Link Category Name
ast_ES: Nome de categoría d'enllaces nuevu

en: New Menu
ast_ES: Menú nuevu

en: New Order: #{order_number}
ast_ES: Pidíu nuevu: #{order_number}

en: New Page
ast_ES: Páxina nueva

en: New Password
ast_ES: Clave nueva

en: New Post
ast_ES: Nuevu artículu

en: New Site Registration: %s
ast_ES: Rexistróse un sitiu nuevu: %s

en: New Site: %1$s
    URL: %2$s
    Remote IP address: %3$s
    
    Disable these notifications: %4$s
ast_ES: Sitiu nuevu: %1$s
    URL: %2$s
    Direición IP: %3$s
    
    Deshabilitar estos avisos: %4$s

en: New Tag Name
ast_ES: Nome de la Etiqueta Nueva

en: New User Registration: %s
ast_ES: Rexistru nuevu d'usuariu/a: %s

en: New User: %1$s
    Remote IP address: %2$s
    
    Disable these notifications: %3$s
ast_ES: Usuariu/a nuevu/a: %1$s
    Direición IP: %2$s
    
    Deshabilitar estos avisos: %3$s

en: New York
ast_ES: Nueva York

en: New Zealand
ast_ES: Nueva Zelanda

en: New account
ast_ES: Cuenta nueva

en: New category name
ast_ES: Nome de la nueva categoría

en: New comment on your post "%s"
ast_ES: Comentariu nuevu nel artículu "%s"

en: New coupon
ast_ES: Cupón nuevu

en: New dimensions:
ast_ES: Dimensiones nueves:

en: New document
ast_ES: Documentu nuevu

en: New order
ast_ES: Pidíu nuevu

en: New order emails are sent to chosen recipient(s) when a new order is received.
ast_ES: Los correos de pidíu nuevu unvíense a los destinarios escoyíos cuando se recibe un pidíu nuevu.

en: New page title
ast_ES: Títulu de la páxina nueva

en: New page title&hellip;
ast_ES: Títulu de la páxina nueva&hellip;

en: New password
ast_ES: Clave nueva

en: New password (leave blank to leave unchanged)
ast_ES: Contraseña nueva (pa nun cambiar dexar ermu)

en: New passwords do not match.
ast_ES: Les contraseñes nueves nun concasen.

en: New payment methods can only be added during checkout. Please contact us if you require assistance.
ast_ES: Namás se pueden añadir métodos de pagu nuevos al rematar la compra. Por favor, contáctanos si necesites ayuda.

en: New pingback on your post "%s"
ast_ES: Pingback nuevu nel artículu "%s"

en: New product
ast_ES: Productu nuevu

en: New shipping class Name
ast_ES: Nome de la nueva clas d'unvíu

en: New site created by %1$s
    
    Address: %2$s
    Name: %3$s
ast_ES: El sitiu nuevu creólu %1$s
    
    Direición: %2$s
    Nome: %3$s

[ctx: New site notification email subject]
en: [%1$s] Activate %2$s
ast_ES: [%1$s] Activar %2$s

en: New tag name
ast_ES: Nome de la nueva etiqueta

en: New trackback on your post "%s"
ast_ES: Trackback nuevu nel artículu "%s"

[ctx: New user notification email subject]
en: [%1$s] Activate %2$s
ast_ES: [%1$s] Activar a %2$s

en: New user registration on your site %s:
ast_ES: Rexistróse un/a usuariu/a nuevu/a nel sitiu %s:

en: New users are automatically assigned a password, which they can change after logging in. You can view or edit the assigned password by clicking the Show Password button. The username cannot be changed once the user has been added.
ast_ES: A los usuarios nuevos asígnase-yos una contraseña automáticamente que puen camudar tres aniciar sesión. Pues ver o editar la contraseña asignada faciendo clic nel botón Amosar contraseña. El nome d'usuariu nun pue camudar una vegada que s'amieste l'usuariu.

en: New version available.
ast_ES: Hai una versión nueva disponible.

en: New version available. %s
ast_ES: Hai una versión nueva disponible. %s

en: New window
ast_ES: Ventana nueva

en: Newer Comments &raquo;
ast_ES: Comentarios  nuevos &raquo;

en: Newer Entries &raquo;
ast_ES: Más Nuevo &raquo;

en: Newer comments
ast_ES: Comentarios más nuevos

en: Newer posts
ast_ES: Artículos nuevos

en: News
ast_ES: Noticies

en: Next
ast_ES: Siguiente

en: Next &gt;
ast_ES: Siguiente &gt;

en: Next &raquo;
ast_ES: Siguiente &raquo;

en: Next (arrow right)
ast_ES: Siguiente (flecha derecha)

en: Next Page &raquo;
ast_ES: Páxina siguiente &raquo;

en: Next Post
ast_ES: Siguiente artículu

en: Next Steps
ast_ES: Pasos siguientes

en: Next page
ast_ES: Páxina siguiente

en: Next steps
ast_ES: Pasos siguientes

en: Next theme
ast_ES: Estilu siguiente

en: Nicename may not be longer than 50 characters.
ast_ES: L'slug d'usuariu nun tien pue caltener más de 50 carauteres.

en: Nickname
ast_ES: Nomatu

en: Niger
ast_ES: Níxer

en: Nigeria
ast_ES: Nixeria

en: No
ast_ES: Non

en: No %1$s was set in the arguments array for the "%2$s" sidebar. Defaulting to "%3$s". Manually set the %1$s to "%3$s" to silence this notice and keep existing sidebar content.
ast_ES: Nun foi afitáu %1$s nos argumentos d'array pola "%2$s"barra llateral. Usando por defeutu"%3$s". Afita manualmente %1$s a "%3$s" pa silenciar esti avisu y así caltener el conteníu esistente na barra llateral.

en: No &quot;%s&quot; found
ast_ES: Nun se atopó &quot;%s&quot;

en: No Comments
ast_ES: Nun hai comentarios

en: No Comments<span class="screen-reader-text"> on %s</span>
ast_ES: nun hai comentarios<span class="screen-reader-text"> en %s</span>

en: No Content-Disposition supplied.
ast_ES: Nun se facilitó la disposición del conteníu.

en: No PHP sessions detected
ast_ES: Nun se detecten sesiones de PHP

en: No activity yet!
ast_ES: ¡Entá nun hai actividá!

en: No alignment
ast_ES: Ensin alliniación

en: No archives to show.
ast_ES: Nun hai archivos p'amosar.

en: No audio selected
ast_ES: Nun s'esbilló dengún audiu

en: No billing address set.
ast_ES: Nun s'afitaron les señes de facturación.

en: No categories
ast_ES: Nun hai categoríes

en: No categories found
ast_ES: Nun s'atoparon categoríes

en: No categories found.
ast_ES: Nun's atoparon categorías

en: No changes saved yet, so there is nothing to trash.
ast_ES: Inda nun se guardó nada, nun hai nada pa unviar a la papelera.

en: No changeset found to take over
ast_ES: Nun s'atopan grupos de cambios pa garrar el control

en: No changesets found in Trash.
ast_ES: Nun s'alcontraron conxuntos de cambeos.

en: No changesets found.
ast_ES: Nun s'alcontraron conxuntos de cambeos na papelera.

en: No color
ast_ES: Non hay color

en: No comments
ast_ES: Nun hai comentarios

en: No comments found in Trash.
ast_ES: Nun s'atoparon comentarios na papelera.

en: No comments found.
ast_ES: Nun s'alcontró dengún comentariu.

en: No comments to show.
ast_ES: Nun hai comentarios p'amosar.

en: No comments yet.
ast_ES: Entá nun hai comentarios.

en: No cookie present.
ast_ES: Nun hai cookie.

en: No coupons found
ast_ES: Nun s'atoparon cupones

en: No coupons found in trash
ast_ES: Nun s'atoparon cupones na papelera

en: No data supplied.
ast_ES: Nun se facilitaron datos.

en: No description
ast_ES: Nun hai una descripción

en: No downloads available yet.
ast_ES: Nun hai descargues disponibles entá.

en: No editor could be selected.
ast_ES: Nun se puedo esbillar dengún editor.

en: No file defined
ast_ES: Ficheru non definíu

en: No file selected
ast_ES: Nun hay archivu escoyíu

en: No file was uploaded.
ast_ES: Nun se xubió dengún ficheru.

en: No image selected
ast_ES: Nun hay nenguna imaxe seleicionada

en: No image set
ast_ES: Nun hai imaxe

en: No images selected
ast_ES: Nun s'esbillaron imáxenes

en: No information yet&hellip;
ast_ES: Inda nun hai información&hellip;

en: No items
ast_ES: Nun hai elementos

en: No items found.
ast_ES: Nun hai elementos.

en: No items.
ast_ES: Nun hai elementos.

en: No links found.
ast_ES: Nun s'alcontrarios enllaces.

en: No logo selected
ast_ES: Nengún logo ta seleicionáu.

en: No matching product exists to update.
ast_ES: Nun hai productos pa anovar.

en: No media files found in Trash.
ast_ES: Nun s'atoparon ficheros multimedia na papalera.

en: No media files found.
ast_ES: Nun s'atoparon ficheros multimedia.

en: No media items found.
ast_ES: Nun s'atoparon elementos multimedia.

en: No media items found. Try a different search.
ast_ES: Nun s'atoparon elementos multimedia. Prueba con una gueta diferente.

en: No media selected
ast_ES: Nun s'esbilló dengún ficheru multimedia

en: No menus have been created yet. <a href="%s">Create some</a>.
ast_ES: Inda nun se crearon menús. <a href="%s">Crear dalgún</a>.

en: No order has been made yet.
ast_ES: Entá nun hai nengún pidíu fechu.

en: No orders found
ast_ES: Nun s'atoparon pidíos

en: No orders found in trash
ast_ES: Nun s'atoparon pidíos na papelera

en: No page set
ast_ES: Nun hai páxina definida

en: No pages found in Trash.
ast_ES: Nun s'atopó nenguna páxina na papelera.

en: No pages found.
ast_ES: Nun s'atopó nenguna páxina.

en: No pending comments
ast_ES: Nun hai comentarios pendientes

en: No permalink structure set
ast_ES: Nun s'afitó una estructura d'enllaces permanentes

en: No plugin specified.
ast_ES: Nun s'especificó dengún plugin.

en: No plugins found.
ast_ES: Nun s'alcontraron plugins.

en: No posts found in Trash.
ast_ES: Nun s'atopó nengún artículu na papelera.

en: No posts found.
ast_ES: Nun s'atoparon artículos.

en: No products found
ast_ES: Nun s'atoparon productos

en: No products found in trash
ast_ES: Nun s'atoparon productos na papelera

en: No products in the cart.
ast_ES: Nun hai productos nel carru

en: No products were found matching your selection.
ast_ES: Nun atopamos productos que concasen con esa esbilla

en: No results
ast_ES: Nun hai resultaos.

en: No results found
ast_ES: Nun s'alcontraron resultaos

en: No results found.
ast_ES: Nun s'atoparon resultaos

en: No results.
ast_ES: Nun hai resultaos.

en: No role
ast_ES: Ensin xera

en: No route was found matching the URL and request method
ast_ES: Nun s'atopó una ruta que coincida cola URL y el métodu de requerimientu

en: No route was found matching the URL and request method.
ast_ES: Nun s'atopó una ruta que coincida cola URL y el métodu de requerimientu

en: No saved methods found.
ast_ES: Nun se guardaron métodos

en: No scheduled events exist on this site.
ast_ES: Nun hai eventos programaos nel sitiu.

en: No schema title found for %s, skipping REST command registration.
ast_ES: Nun s'atopó nengún titulu de schema pa %s, saltando al rexistru del comando REST.

en: No search term specified. Showing recent items.
ast_ES: Nun s'especificó dengún términu de gueta. Amosando elementos de recién.

en: No shipping address set.
ast_ES: Nun s'afitaron les señes d'unvíu.

en: No shipping method has been selected. Please double check your address, or contact us if you need any help.
ast_ES: Nun escoyisti un métodu pal unvíu. Por favor, revisa les tos señes o contauta con nosotros si necesites ayuda.

en: No shipping options were found for %s.
ast_ES: Nun s'atoparon opciones d'unvíu pa %s.

en: No sites found.
ast_ES: Nun hai sitios.

en: No tags
ast_ES: Nun hai etiquetes

en: No tags found
ast_ES: Nun s'atoparon etiquetes

en: No tags found.
ast_ES: Nun hai etiquetes.

en: No thanks, do not remind me again
ast_ES: Non gracies, nun vuelvas recordámelo

en: No theme specified.
ast_ES: Nun s'especificó dengún estilu.

en: No themes are currently available.
ast_ES: Nun hai estilos disponibles.

en: No themes found.
ast_ES: Nun hai estilos.

en: No themes found. Try a different search, or %s.
ast_ES: Nun s'atoparon estilos. Prueba con nuna gueta diferente o %s.

en: No themes found. Try a different search.
ast_ES: Nun s'alcontraron estilos. Prueba con nuna gueta diferente.

en: No updates required. Database version is %s
ast_ES: Nun necesita anovamientos. Versión de base de datos %s

en: No users found
ast_ES: Usuarios nun atopaos

en: No valid plugins were found.
ast_ES: Nun s'alcontraron plugins válidos.

en: No version control systems were detected.
ast_ES: Nun se deteutó dengún sistema de control de versiones.

en: No version or author information is available.
ast_ES: Nun hai información de la versión o del autor.

en: No video selected
ast_ES: Nun s'esbilló dengún videu

en: No widgets found.
ast_ES: Nun s'alcontraron widgets.

en: No, I do not approve of this connection
ast_ES: Non, nun apruebo esta conexón

en: Non-existent changeset UUID.
ast_ES: El grupu de cambios UUID nun esiste.

en: Nonbreaking space
ast_ES: Espaciu horizontal

en: None
ast_ES: Denguna

en: Norfolk
ast_ES: La Islla Norfolk

en: Norfolk Island
ast_ES: Islla Norfolk

en: North
ast_ES: Norte

en: North America
ast_ES: Norteamérica

en: North Dakota
ast_ES: Dakota del Norte

en: North Korea
ast_ES: Corea del Norte

en: North Macedonia
ast_ES: Macedonia del Norte

en: Northern Mariana Islands
ast_ES: Islles Marianes del Norte

en: Norway
ast_ES: Noruega

en: Norwegian
ast_ES: Noruegu

en: Not Found
ast_ES: Nun s'atopa

en: Not Sticky
ast_ES: Ensin fixar

en: Not able to attach "%s".
ast_ES: Nun se pudo axuntar "%s".

en: Not available
ast_ES: Non disponible

en: Not enough data to create this user.
ast_ES: Ensin datos abondo pa crear esti usuariu.

en: Not enough space to upload. %s KB needed.
ast_ES: Nun hai espaciu abondu pa la xuba. Precísense %s KB.

en: Not found
ast_ES: Nun s'atopa

en: Not set
ast_ES: Ensin afitar

en: Not that bad
ast_ES: Non mui malo

en: Not writable
ast_ES: Nun se pue escribir

en: Note added to your {site_title} order from {order_date}
ast_ES: Nota amestada al to pidíu de {site_title} del {order_date}

en: Note that even when set to discourage search engines, your site is still visible on the web and not all search engines adhere to this directive.
ast_ES: Has saber que, anque cuando ta marcáu desaconseyar a los motores de gueta qu'indicen esti sitiu, el sitiu sigue visible na web y dalgunos motores de gueta inoren esta direutiva.

en: Note:
ast_ES: Nota:

en: Note: you may want to further detail your cookie policy, and link to that section from here.
ast_ES: Avisu: convendría estender en detalle la to política de cookies y enllazar a esa sección dende equí.

en: Notes about your order, e.g. special notes for delivery.
ast_ES: Notes alrodiu'l to pidíu. Por exemplu: indicaciones pal repartu.

en: Notice:
ast_ES: Avisu:

en: Noumea
ast_ES: Numea

en: November
ast_ES: Payares

[ctx: November abbreviation]
en: Nov
ast_ES: Pay

en: Number of Themes found: %d
ast_ES: Númberu d'estilos alcontraos: %d

en: Number of comments to show:
ast_ES: Númberu de comentarios amosaos:

en: Number of items found: %d
ast_ES: Númberu d'elementos atopaos: %d

en: Number of items per page:
ast_ES: Númberu d'elementos per páxina:

en: Number of items sold
ast_ES: Númberu de productos vendíos

en: Number of links to show:
ast_ES: Númberu de enllaces que quies amosar:

en: Number of media items found: %d
ast_ES: Númberu d'elementos multimedia atopaos: %d

en: Number of orders
ast_ES: Númeru de pidíos

en: Number of posts to show:
ast_ES: Númberu d'artículos a amosar:

en: Number of published posts for the term.
ast_ES: Númberu d'articulos espublizaos col términu.

en: Number of reviews to show
ast_ES: Númberu de valoraciones a amosar

en: Number of widgets found: %d
ast_ES: Númberu de widgets que s'alcontraron: %d

[ctx: Number/count of items]
en: Count
ast_ES: Númberu

en: Numbered list
ast_ES: Llista numberada

en: Numeric
ast_ES: Numbéricu

en: Object subtype.
ast_ES: Sotriba d'oxetu.

en: Object type.
ast_ES: Triba d'oxetu.

en: Oceania
ast_ES: Oceanía

en: October
ast_ES: Ochobre

[ctx: October abbreviation]
en: Oct
ast_ES: Och

en: Offset the result set by a specific number of items.
ast_ES: Mover el conxuntu de resultaos un númberu d'elementos específicu.

en: Older comments
ast_ES: Comentarios más vieyos

en: Older posts
ast_ES: Artículos vieyos

en: Oman
ast_ES: Omán

en: On backorder
ast_ES: Se puede acutar

en: On hold <span class="count">(%s)</span> | On hold <span class="count">(%s)</span>
ast_ES[0]: N'espera <span class="count">(%s)</span>
ast_ES[1]: N'espera <span class="count">(%s)</span>

en: On some systems the name of your database is prefixed with your username, so it would be like <code>username_%1$s</code>. Could that be the problem?
ast_ES: En daqué sistemes el nome de la to base de datos ta prefixada col to nome d'usuariu, polo que sería asina <code>username_%1$s</code>. ¿Pue ser un problema?

en: Once Daily
ast_ES: Caldía

en: Once Hourly
ast_ES: Cada hora

en: Once Weekly
ast_ES: Una vegada a la selmana

en: One Column
ast_ES: Una columna

en: One column
ast_ES: Una columna

en: One or more plugins failed to load properly.
ast_ES: Un o más plugins fallaron al cargar.

en: One or more recommended modules are missing
ast_ES: Falten unu o más módulos aconseyaos

en: One or more required modules are missing
ast_ES: Falten unu o más módulos riquíos

en: One or more themes failed to load properly.
ast_ES: Un o más estilos fallaron al cargar.

en: One response to %s
ast_ES: Una rempuesta a %s

en: Only %1$s or %2$s files may be used for header video. Please convert your video file and try again, or, upload your video to YouTube and link it with the option below.
ast_ES: Pa la cabecera de vídeu namás que ficheros %1$s o %2$s. Por favor tresforma el ficheru de vídeu y prueba otra vuelta, o, xubi el vídeu a YouTube y enllazalu cola opción que vien darréu.

en: Only %s left in stock
ast_ES: Namás tenemos %s

en: Only UUID V4 is supported at this time.
ast_ES: Anguaño namás UUID V4 ye sofitáu.

en: Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
ast_ES: Sólo los veceros conectaos que mercaron esti productu pueden dexar una valoración.

en: Oops! That embed cannot be found.
ast_ES: ¡Meca! Esi inxertu nun puede atopase.

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
ast_ES: ¡Mecá! Nun damos con esa páxina.

en: Oops: %s
ast_ES: Meca: %s

en: Open link in a new tab
ast_ES: Abrir enllaz nuna llingueta nueva

en: Open sharing dialog
ast_ES: Abrir el diálogu de pa compartir

en: Optional
ast_ES: Opcional

en: Optionally add some text for the terms checkbox that customers must accept.
ast_ES: Como opción, añede dalgo de testu na caxella de términos que los veceros han d'aceptar.

en: Optionally enter the URL to a 150x50px image displayed as your logo in the upper left corner of the PayPal checkout pages.
ast_ES: Opcionalmente introduz la URL a una imaxe de 150x50px que s'amosará como'l to logo na esquinaa superior esquierda de les páxines de pagu de PayPal.

en: Options
ast_ES: Igües

en: Or link to existing content
ast_ES: O enllazar a un conteníu esistente

en: Or you can download a pre-built version of the plugin from the <a href="%1$s">WordPress.org repository</a> or by visiting <a href="%2$s">the releases page in the GitHub repository</a>.
ast_ES: Tamién puedes baxate una versión pre-terminada del plugin dende'l <a href="%1$s">repositoriu de WordPress.org</a> o visitando <a href="%2$s">la páxina de llanzamientos nel repositoriu de GitHub</a>.

en: Or, enter a YouTube URL:
ast_ES: O pon una URL de YouTube:

en: Orange
ast_ES: Naranxa

en: Order
ast_ES: Orde

en: Order #%1$s has been marked as refunded - PayPal reason code: %2$s
ast_ES: El pidíu #%1$s marcóse como reembolsáu - Códigu de motivos de PayPal: %2$s

en: Order #%1$s has been marked on-hold due to a reversal - PayPal reason code: %2$s
ast_ES: El pidíu #%1$s marcóse como n'espera por mor de la retirada del pagu  - Códigu de motivos de PayPal: %2$s

en: Order #%1$s has had a reversal cancelled. Please check the status of payment and update the order status accordingly here: %2$s
ast_ES: Cancelóse la retirada del pagu del pidíu #%1$s . Por favor, revisa l'estáu del pagu y actualiza l'estáu del pidíu equí: %2$s

en: Order #%1$s was placed on %2$s and is currently %3$s.
ast_ES: El pidíu #%1$s fechu el %2$s ta anguaño %3$s.

en: Order #%s
ast_ES: Pidíu #%s

en: Order #%s has been marked paid by PayPal IPN, but was previously cancelled. Admin handling required.
ast_ES: El pidíu #%s marcóse como pagáu pola IPN de PayPal, pero fuera anuláu previamente. Ríquese la intervención de l'Alministración.

en: Order &ndash; %s
ast_ES: Pidíu &ndash; %s

en: Order Cancelled: #{order_number}
ast_ES: Pidíu anuláu: #{order_number}

en: Order Date
ast_ES: Fecha de pidíu

en: Order Failed: #{order_number}
ast_ES: Pidíu fallíu: #{order_number}

en: Order ID
ast_ES: ID del pidíu

en: Order ID.
ast_ES: ID de pidíu.

en: Order Number
ast_ES: Númberu de pidíu

en: Order Refunded: {order_number}
ast_ES: Reembolsu de pidíu: {order_number}

en: Order again
ast_ES: Pidir otra vuelta

en: Order by
ast_ES: Ordenáu por

en: Order cancelled by customer.
ast_ES: Pidíu anuláu pol veceru/a.

en: Order complete emails are sent to customers when their orders are marked completed and usually indicate that their orders have been shipped.
ast_ES: Los correos de pidíu completáu unvíense a los veceros cuando los sos pidíos se marquen como remataos y normalmente indiquen tamién que los sos pidíos yá fueron unviaos.

en: Order details
ast_ES: Detalles del pidíu

en: Order information like what was purchased, when it was purchased and where it should be sent, and
ast_ES: Información sobre'l pidíu como los productos mercaos, cuándo se compraron y ónde serán unviaos, y

en: Order not editable
ast_ES: Pidíu non editable

en: Order notes
ast_ES: Notes del pidíu

en: Order number:
ast_ES: Númberu del pidíu:

en: Order on-hold
ast_ES: Pidíu n'espera

en: Order received
ast_ES: Pidíu recibíu

en: Order refunded emails are sent to customers when their orders are refunded.
ast_ES: Los correos de pidíu reembolsáu unvíense a los veceros cuando se-yos reembolsa'l pidíu.

en: Order sort attribute ascending or descending.
ast_ES: Orde d'atributos ascendente o descendente.

[ctx: Order status]
en: Cancelled
ast_ES: Anuláu

[ctx: Order status]
en: Completed
ast_ES: Completáu

[ctx: Order status]
en: Failed
ast_ES: Falló

[ctx: Order status]
en: On hold
ast_ES: N'espera

[ctx: Order status]
en: Pending payment
ast_ES: Pagu pendiente

[ctx: Order status]
en: Processing
ast_ES: En procesu

[ctx: Order status]
en: Refunded
ast_ES: Reembolsáu

en: Order status changed from %1$s to %2$s.
ast_ES: L'estáu del pidíu cambió de %1$s a %2$s.

en: Order status set to %s.
ast_ES: Estáu del pidíu afitóse a %s.

en: Order updates
ast_ES: Cambios nel pidíu

en: Order:
ast_ES: Orde:

en: Orders
ast_ES: Pidíos

en: Orders (page %d)
ast_ES: Pidíos (páxina %d)

en: Orders list
ast_ES: Llistáu de pidíos

en: Orders navigation
ast_ES: Restolar ente pidíos

en: Original
ast_ES: Orixinal

[ctx: Original Size]
en: Original
ast_ES: Orixinal

en: Original image:
ast_ES: Imaxe orixinal:

en: Original: %s
ast_ES: Orixinal: %s

en: Oslo
ast_ES: Oslu

en: Other
ast_ES: Otra

en: Other WordPress News
ast_ES: Otres noticies de WordPress

en: Other locations
ast_ES: Otros allugamientos

en: Our 2015 default theme is clean, blog-focused, and designed for clarity. Twenty Fifteen's simple, straightforward typography is readable on a wide variety of screen sizes, and suitable for multiple languages. We designed it using a mobile-first approach, meaning your content takes center-stage, regardless of whether your visitors arrive by smartphone, tablet, laptop, or desktop computer.
ast_ES: L'estilu predefiníu de 2015 ye llimpiu, orientáu a blogues, y diseñáu pa ser claru. Venti Quince ye simple, con lletres cencielles y puede lleese comodamente en una bayura de tamaños de pantalles y pa abondes llingües. Diseñáu usando la téunica de primero el móvil, esto ye el conteníu ye el centru, independientemente de si l'usuariu usa un móvil una tableta un portátil o un ordenador d'escritoriu.

en: Our bank details
ast_ES: Los nuestros datos bancarios

en: Our team members have access to this information to help fulfill orders, process refunds and support you.
ast_ES: El nuestru equipu tien accesu a esos datos pa remanar los pidíos, procesar reembolsos o ayudate.

en: Out from under %s
ast_ES: Sacar d'embaxo de %s

en: Out of stock
ast_ES: Productu escosáu

en: Outdated SQL server
ast_ES: Sirvidor SQL anticuáu

en: Output just the id when the operation is successful.
ast_ES: Namás amuesa'l id cuando la operación tien éxitu.

en: Overview
ast_ES: Resume

en: PDT payment completed
ast_ES: Pagu PDT completáu

en: PHP Default Timezone
ast_ES: Zona horaria predefinía de PHP

en: PHP Extensions
ast_ES: Estensiones de PHP

en: PHP SAPI
ast_ES: SAPI de PHP

en: PHP Sessions
ast_ES: Sesiones de PHP

en: PHP Version
ast_ES: Versión de PHP

en: PHP default timezone is invalid
ast_ES: La zona horaria predefinía nun ye válida

en: PHP default timezone is valid
ast_ES: La zona horaria predefinía ye válida

en: PHP default timezone was changed after WordPress loading by a %s function call. This interferes with correct calculations of dates and times.
ast_ES: La zona horaria predefinía de PHP cambió depués cargar WordPress per una llamada de  la función %s. Esto interfier colos cálculos de dates y hores.

en: PHP default timezone was configured by WordPress on loading. This is necessary for correct calculations of dates and times.
ast_ES: La zona horaria predefinía configuróse al cargar WordPress. Ye necesariu pa los cálculos de dates y hores.

en: PHP max input variables
ast_ES: Variables d'entrada máximes de PHP

en: PHP memory limit
ast_ES: Llende de memoria PHP

en: PHP memory limit (only for admin screens)
ast_ES: Llende de memoria de PHP (namás pa les pantalles d'alministración)

en: PHP modules perform most of the tasks on the server that make your site run. Any changes to these must be made by your server administrator.
ast_ES: Los módulos PHP sofiten la mayor parte de les xeres nel sirvidor que necesita el sitiu pa funcionar. Cualesquier cambiu nellos debería facelu l'alministrador/a del sirvidor.

en: PHP post max size
ast_ES: Tamañu máximu d'unviu por "post" de PHP

en: PHP sessions created by a %1$s function call may interfere with REST API and loopback requests. An active session should be closed by %2$s before making any HTTP requests.
ast_ES: La función %1$s creó sesiones de PHP. Esto interfier a la REST API y les solicitúes de retornu. Debería zarrase la sesión con %2$s enantes de facer solicitúes HTTP.

en: PHP time limit
ast_ES: Llende de tiempu de PHP

en: PHP version
ast_ES: Versión de PHP

en: PHP version %s
ast_ES: Versión de PHP %s

en: PHP version.
ast_ES: Versión de PHP

en: PHP's XML extension is not available. Please contact your hosting provider to enable PHP's XML extension.
ast_ES: Nun ta disponible la estensión XML de PHP. Por favor contauta col fornidor del agospiu p'ahibilitala.

en: Pacific
ast_ES: Pacíficu

en: Page
ast_ES: Páxina

en: Page %1$d of %2$d
ast_ES: Páxina %1$d de %2$d

en: Page %d
ast_ES: Páxina %d

en: Page %s
ast_ES: Páxina %s

en: Page Archives
ast_ES: Archivos de páxines

en: Page Attributes
ast_ES: Atributos de la páxina

en: Page ID
ast_ES: Identificador (ID) de la páxina

en: Page IDs, separated by commas.
ast_ES: ID de páxines, separtaos por comes.

en: Page break
ast_ES: Saltu de páxina

en: Page cache
ast_ES: Memoria caché de páxines

en: Page not found
ast_ES: Páxina nun atopada

en: Page order
ast_ES: Orden de páxina

en: Page published privately.
ast_ES: Espublizóse'l la páxina como privada.

en: Page published.
ast_ES: Espublizóse la páxina.

en: Page reverted to draft.
ast_ES: Tornóse la páxina a borrador.

en: Page saved.
ast_ES: Guardóse la páxina.

en: Page scheduled.
ast_ES: Programóse la páxina

[ctx: Page slug]
en: cart
ast_ES: carru

[ctx: Page slug]
en: checkout
ast_ES: rematar la compra

[ctx: Page slug]
en: my-account
ast_ES: la-mio-cuenta

[ctx: Page slug]
en: shop
ast_ES: tienda

en: Page title
ast_ES: Títulu de la páxina

[ctx: Page title]
en: Cart
ast_ES: Carru

[ctx: Page title]
en: Checkout
ast_ES: Rematar la compra

[ctx: Page title]
en: My account
ast_ES: La mio cuenta

[ctx: Page title]
en: Shop
ast_ES: Tienda

en: Page updated.
ast_ES: Anovóse la páxina.

en: Pages
ast_ES: Páxines

en: Pages list
ast_ES: Llista de páxines

en: Pages list navigation
ast_ES: Navegación pol llistáu de páxines

en: Pages:
ast_ES: Páxines:

en: Pagination
ast_ES: Paxinación

[ctx: Pagination]
en: %1$s of %2$s
ast_ES: %1$s de %2$s

en: Pago Pago
ast_ES: Pagu Pagu

en: Pakistan
ast_ES: Paquistán

en: Palau
ast_ES: Paláu

en: Palestinian Territory
ast_ES: Territorios Palestinos

en: Panama
ast_ES: Panamá

en: Papua New Guinea
ast_ES: Papúa Nueva Guinea

en: Paragraph
ast_ES: Párrafu

en: Paramaribo
ast_ES: Paramaribu

en: Parent
ast_ES: Pá

en: Parent %s
ast_ES: Superior %s

en: Parent %s:
ast_ES: Superior %s:

en: Parent Category
ast_ES: Categoría madre

en: Parent Category:
ast_ES: Categoría madre:

en: Parent Page:
ast_ES: Páxina padre:

en: Parent Theme
ast_ES: Estilu pá

en: Parent category
ast_ES: Categoría superior

en: Parent category:
ast_ES: Categoría superior:

en: Parent coupon
ast_ES: Cupón superior

en: Parent orders
ast_ES: Pidíos superiores

en: Parent product
ast_ES: Productu superior

en: Parent shipping class
ast_ES: Clase d'unvíu pincipal

en: Parent shipping class:
ast_ES: Clase d'unvíu principal:

en: Parent term does not exist.
ast_ES: Nun hai términu padre.

en: Parent theme
ast_ES: Estilu pá

en: Paris
ast_ES: París

en: Partial Refund: Order {order_number}
ast_ES: Reembolsu parcial: pidíu {order_number}

en: Partial refund email heading
ast_ES: Encabezamientu del corréu de reembolsu parcial

en: Partial refund subject
ast_ES: Motivu del reembolsu parcial

en: Partial render must echo the content or return the content string (or array), but not both.
ast_ES: La visualización parcial tien de facer echo del conteníu o devolver la cadena de conteníu (o array), pero non dambos.

en: Passed
ast_ES: Aprobáu

en: Passed tests
ast_ES: Pasáronse toles pruebes

en: Password
ast_ES: Clave

en: Password Reset
ast_ES: Reafitar la clave

en: Password Reset Request
ast_ES: Solicitú de reafitamientu de contraseña

en: Password Reset Request for {site_title}
ast_ES: Solicitú de reafitamientu de contraseña en {site_title}

en: Password change
ast_ES: Cambiar contraseña

en: Password changed for user: %s
ast_ES: Cambió la clave pal usuariu: %s

en: Password for the user (never included).
ast_ES: La contraseña del usuariu (enxamás s'inclúi).

en: Password reset email has been sent.
ast_ES: Unvióse'l corréu pa reafitar la contraseña.

en: Password reset is not allowed for this user
ast_ES: Nun se permite reafitar la contraseña a esti usuariu

en: Password:
ast_ES: Contraseña:

en: Passwords cannot be empty.
ast_ES: Les contraseñes nun pueden ser baleres.

en: Passwords cannot contain the "%s" character.
ast_ES: Les contraseñes nun pueden tener el caráuter "%s".

en: Passwords do not match.
ast_ES: Les contraseñes nun concasen.

en: Paste
ast_ES: Apegar

en: Paste URL or type to search
ast_ES: Apega la URL o teclia pa guetar

en: Paste as text
ast_ES: Pegar como testu planu

en: Paste is now in plain text mode. Contents will now be pasted as plain text until you toggle this option off.
ast_ES: L'apegáu ta en mou de testu planu. Los conteníos apegaránse como testu planu mentanto nun deshabilites esta opción.

en: Paste table row after
ast_ES: Apegar fila de tabla dempués

en: Paste table row before
ast_ES: Apegar filera perriba

en: Paste your embed code below:
ast_ES: Pega'l códigu d'incrustación darréu:

en: Path
ast_ES: Ruta

en: Pause
ast_ES: Posa

en: Pay
ast_ES: Pagar

en: Pay for order
ast_ES: Pagar pol pidíu

en: Pay for this order
ast_ES: Pagar esti pidíu

en: Pay via PayPal; you can pay with your credit card if you don't have a PayPal account.
ast_ES: Pagu con PayPal; puedes pagar cola to tarxeta de créitu si nun tienes una cuenta Paypal.

en: Pay with cash upon delivery.
ast_ES: Pagu contra reembolsu.

en: PayPal Standard does not support your store currency.
ast_ES: L'estándar de PayPal nun sofita la moneda na que trabaya la to tienda.

en: PayPal Standard redirects customers to PayPal to enter their payment information.
ast_ES: PayPal Standard redirixe a los veceros a PayPal pa que enxerten la so información de pagu.

en: PayPal acceptance mark
ast_ES: Marca d'aceptación de PayPal

en: PayPal allows us to send one address. If you are using PayPal for shipping labels you may prefer to send the shipping address rather than billing. Turning this option off may prevent PayPal Seller protection from applying.
ast_ES: PayPal permite enviar unes señes. Si uses PayPal pa les etiquetes d'unvíu puede que prefieras unviar les señes d'unvíu en vez de les de facturación. Desactivar esta opción puede provocar que se anule la protección del vendedor de PayPal.

en: PayPal email
ast_ES: Corréu electrónicu de PayPal

en: PayPal identity token
ast_ES: Token d'identidá de PayPal

en: PayPal sandbox
ast_ES: Zona de pruebes de PayPal

en: PayPal sandbox can be used to test payments. Sign up for a <a href="%s">developer account</a>.
ast_ES: La zona de pruebes de PayPal puede usase pa facer pagos de prueba. Conéutate a una <a href="%s">cuenta de desendolcador</a>.

en: PayPal verifies addresses therefore this setting can cause errors (we recommend keeping it disabled).
ast_ES: PayPal verifica les señes, poro, esta configuración puede causar errores (recomendamos caltenela desactivada).

en: Payer PayPal address
ast_ES: Dirección PayPal del pagador

en: Payer first name
ast_ES: Nome del pagador

en: Payer last name
ast_ES: Apellíos del pagador

en: Payment %s via IPN.
ast_ES: Pagu %s vía IPN.

en: Payment Tokens
ast_ES: Tokens de pagu

en: Payment action
ast_ES: Aición de pagu

en: Payment authorized. Change payment status to processing or complete to capture funds.
ast_ES: Pagu autorizáu. Cambiar l'estáu del pagu a en proceso o completu pa prindar los fondos.

en: Payment complete event failed.
ast_ES: Falló l'eventu de completar el pagu.

en: Payment could not be captured - Auth ID: %1$s, Status: %2$s
ast_ES: El pagu nun se pudo prindar - ID d'autorización: %1$s, Status: %2$s

en: Payment could not be captured: %s
ast_ES: Nun se pudo prindar el pagu: %s

en: Payment for cancelled order %s received
ast_ES: El pagu pal pidíu anuláu %s recibióse

en: Payment for order #%1$s from %2$s has failed. The order was as follows:
ast_ES: Falló el pagu del pidíu #%1$s de %2$s. El pidíu foi como vien darréu:

en: Payment for order %s refunded
ast_ES: El pagu del pidíu %s reembolsóse

en: Payment for order %s reversed
ast_ES: El pagu del pidíu %s retiróse

en: Payment method description that the customer will see on your checkout.
ast_ES: Descripción del métodu de pagu que'l veceru/a verá al rematar la compra.

en: Payment method description that the customer will see on your website.
ast_ES: Descripción del métodu de pagu que'l veceru/a verá nel to sitiu web.

en: Payment method successfully added.
ast_ES: Métodu de pagu amestáu con éxitu.

en: Payment method:
ast_ES: Métodu de pagu:

en: Payment methods
ast_ES: Métodos de pagu

en: Payment of %1$s was captured - Auth ID: %2$s, Transaction ID: %3$s
ast_ES: El pagu de %1$s prindóse - ID d'autorización: %2$s, ID de transacción: %3$s

en: Payment pending (%s).
ast_ES: Pagu pendiente (%s).

en: Payment to be made upon delivery.
ast_ES: Pagos que se fadrán al entregar el pidíu.

en: Payments
ast_ES: Pagos

en: Pending
ast_ES: Pendiente

en: Pending <span class="count">(%s)</span> | Pending <span class="count">(%s)</span>
ast_ES[0]: Pendiente <span class="count">(%s)</span>
ast_ES[1]: Pendientes <span class="count">(%s)</span>

en: Pending Review
ast_ES: Pendiente de revisión

en: Pending payment <span class="count">(%s)</span> | Pending payment <span class="count">(%s)</span>
ast_ES[0]: Pagu pendiente <span class="count">(%s)</span>
ast_ES[1]: Pagos pendientes <span class="count">(%s)</span>

en: Perfect
ast_ES: Perfeuto

en: Performance
ast_ES: Rindimientu

en: Period
ast_ES: Puntu

en: Permalink
ast_ES: Enllaz permanente

en: Permalink Settings
ast_ES: Axustes d'enllaces permanentes

en: Permalink structure
ast_ES: Estructura d'enllaces permanentes

en: Permalink template for the post.
ast_ES: La plantía d'enllaces permanentes del artículu.

en: Permalink:
ast_ES: Enllaz permanente:

en: Permalink: %s
ast_ES: Enllaz permanente: %s

en: Permalinks
ast_ES: Enllaces permanentes

en: Permanently delete comment
ast_ES: Comentariu desaniciáu dafechu.

en: Permanently deleted %s
ast_ES: %s desaniciáu dafechu

en: Permanently deleted customer
ast_ES: Veceru desaniciáu dafechu

en: Permissions
ast_ES: Permisos

en: Permissions is missing.
ast_ES: Falten los permisos.

en: Persian
ast_ES: Persa

en: Personal Options
ast_ES: Opciones personales

en: Personal data removed.
ast_ES: Los datos personales se desaniciaron.

en: Personal data within order %s has been retained.
ast_ES: Los datos personales de la orden %s caltuviéronse.

en: Peru
ast_ES: Perú

en: Philippines
ast_ES: Filipines

en: Phnom Penh
ast_ES: Pnom Penh

en: Phone
ast_ES: Teléfonu

en: Phone Number
ast_ES: Númberu de teléfonu

en: Photoblogging
ast_ES: Fotoblogue

en: Photography
ast_ES: Fotografía

en: Pingback excerpt:
ast_ES: Estractu del pingback:

en: Pingback from %1$s to %2$s registered. Keep the web talking! :-)
ast_ES: Rexistróse un pingback dende %1$s a %2$s. ¡Dexa que fale la web! :-)

en: Pink
ast_ES: Rosa

en: Place order
ast_ES: Confirmar el pidíu

en: Placeholder
ast_ES: Marcador

en: Plain text
ast_ES: Testu ensin formatu

en: Plain text template
ast_ES: Plantiya de testu ensin formatu

en: Play
ast_ES: Reproducir

en: Playlist Settings
ast_ES: Opciones de la llista de reproducción

en: Please activate the <a href="%s">Classic Editor plugin</a> to use this meta box.
ast_ES: Por activa'l <a href="%s">plugin "editor clásicu"</a> pa usar esta caxa meta.

en: Please check your site now. It’s possible that everything is working. If there are updates available, you should update.
ast_ES: Por favor comprueba el sitiu darréu. Ye dable que te too funcionando. Si hai anovamientos disponibles, deberíes anovar.

en: Please choose a product to add to your cart&hellip;
ast_ES: Por favor, escueyi un productu pa añedir al carru&hellip;

en: Please choose product options&hellip;
ast_ES: Por favor, escueyi ente les opciones del productu&hellip;

en: Please choose the quantity of items you wish to add to your cart&hellip;
ast_ES: Por favor, escueyi la cantidá d'unidaes que quies añedir al to carru&hellip;

en: Please choose whether you would like sites in your WordPress network to use sub-domains or sub-directories.
ast_ES: Escueye que te prestaría que los sitios usen na rede WordPress, subdominios o subdireutorios.

en: Please complete the configuration steps. To create a new network, you will need to empty or remove the network database tables.
ast_ES: Por favor sigui los pasos de configuración. Pa crear una rede nueva, has desaniciar o dexar baleres les tables de la rede na base datos.

en: Please contact your host for assistance with investigating this issue further.
ast_ES: Por favor contauta col to agospiu pa que t'ayude a investigar esti problema meyor.

en: Please enter a coupon code.
ast_ES: Por favor, introduz un códigu de cupón.

en: Please enter a prefix for your invoice numbers. If you use your PayPal account for multiple stores ensure this prefix is unique as PayPal will not allow orders with the same invoice number.
ast_ES: Por favor, introduz un prefixu nos númberos de factura. Si uses la to cuenta de PayPal pa delles tiendes, asegúrate de qu'esti prefixu ye únicu, porque PayPal nun consiente pidíos col mesmu númberu de factura.

en: Please enter a site name.
ast_ES: Pon un nome pal sitiu.

en: Please enter a site title.
ast_ES: Pon un títulu pal sitiu.

en: Please enter a stronger password.
ast_ES: Por favor, introduz una contraseña más sólida.

en: Please enter a username.
ast_ES: Por favor pon nome d'usuariu/a.

en: Please enter a valid Eircode.
ast_ES: Por favor, introduz un códigu EIR válidu.

en: Please enter a valid YouTube URL.
ast_ES: Por favor pon una URL de YouTube.

en: Please enter a valid email address
ast_ES: Por favor pon una cuenta de corréu electrónicu válida

en: Please enter a valid email address.
ast_ES: Pon unes señes de corréu electrónicu válides.

en: Please enter a valid order ID
ast_ES: Por favor pos un identificador de pidíu válidu

en: Please enter a valid postcode / ZIP.
ast_ES: Por favor, introduz un códigu postal válidu.

en: Please enter an address to continue.
ast_ES: Por favor, introduz unes señes pa continuar.

en: Please enter your PayPal email address; this is needed in order to take payment.
ast_ES: Por favor, introduz el to corréu de PayPal; necesítase pa formalizar el pagu.

en: Please enter your current password.
ast_ES: Por favor, introduz la to contraseña actual.

en: Please enter your password.
ast_ES: Por favor, introduz la to contraseña.

en: Please enter your username or email address. You will receive an email message with instructions on how to reset your password.
ast_ES: Por favor pon el to nome d'usuariu/a o corréu electrónicu. Recibirás un mensaxe coles instrucciones pa reafitar la contraseña.

en: Please fill in your details above to see available payment methods.
ast_ES: Por favor completa los detalles d'enriba pa ver los métodos de pago disponibles.

en: Please fill out all password fields.
ast_ES: Por favor, rellena tolos campos de contraseña.

en: Please include a %s template in your theme.
ast_ES: Por favor crea una plantía %s nel estilu.

en: Please install the <a href="%s">Classic Editor plugin</a> to use this meta box.
ast_ES: Por instala'l <a href="%s">plugin "editor clásicu"</a> pa usar esta caxa meta.

en: Please log in again.
ast_ES: Por favor anicia sesión otra vuelta.

en: Please make sure the Apache %s module is installed as it will be used at the end of this installation.
ast_ES: Por favor asegurate de que el módulu d'Apache %s ta instaláu porque vamos usalo en acabando la instalación.

en: Please note: Third-party themes and plugins, or custom code, may override WordPress scheduling.
ast_ES: Por favor, ten en cuenta: los estilos y plugins de terceros, o códigos personalizaos, pueden sobrescribir la programación de WordPress.

en: Please open the <a href="%s">classic editor</a> to use this meta box.
ast_ES: Por favor abri l'<a href="%s">editor clásicu</a> pa usar esta caxa meta.

en: Please provide a valid email address.
ast_ES: Por favor, introduz un corréu electrónicu válidu.

en: Please rate the product.
ast_ES: Por favor, valora el productu.

en: Please re-enter your password.
ast_ES: Por favor, reintroduz la to contraseña.

en: Please read and accept the terms and conditions to proceed with your order.
ast_ES: Por favor, llee y acepta los términos y condiciones pa continuar col to pidíu.

en: Please save your changes in order to share the preview.
ast_ES: Por favor guarda los cambios pa poder compartir la vista previa.

en: Please see <a href="%s">Debugging in WordPress</a> for more information.
ast_ES: Por favor llei <a href="%s">Depuración en WordPress</a> pa más información.

en: Please see the <a href="https://www.paypal.com/us/webapps/mpp/ua/privacy-full">PayPal Privacy Policy</a> for more details.
ast_ES: Por favor, ver <a href="https://www.paypal.com/us/webapps/mpp/ua/privacy-full">Política de privacidá de PayPal</a> pa más detalles.

en: Please select a country / region
ast_ES: Por favor esbilla un país / rexón

en: Please select a rating
ast_ES: Por favor, escueyi una valoración

en: Please select some product options before adding this product to your cart.
ast_ES: Por favor, escueyi dalguna de les opciones del productu enantes d'añedir esti productu al carru.

en: Please send a check to Store Name, Store Street, Store Town, Store State / County, Store Postcode.
ast_ES: Por favor, unvía un cheque a Nome de la tienda, Señes de la tienda (Cai, Ciudá, Rexón, códigu postal...).

en: Please try again.
ast_ES: Volvi tentalo, por favor.

en: Please try uploading this file with the %1$sbrowser uploader%2$s.
ast_ES: Prueba a xubir esti ficheru col %1$sxubidor del restolador%2$s, por favor.

en: Please verify that the <strong>administration email</strong> for this website is still correct.
ast_ES: Por favor comprueba que'l <strong>corréu d'alministración</strong> pa esti sitiu web sigui siendo correuto.

en: Plugin Data
ast_ES: Datos del plugin

en: Plugin Versions
ast_ES: Versiones de plugins

en: Plugin activated.
ast_ES: Activóse'l plugin.

en: Plugin and theme auto-updates
ast_ES: Anovamientos automáticos de plugins y estilos

en: Plugin and theme auto-updates appear to be configured correctly
ast_ES: Paez que los anovamientos automáticos pa plugins y estilos tan configuraos correchamente.

en: Plugin and theme auto-updates ensure that the latest versions are always installed.
ast_ES: Los anovamientos automáticos de plugins y estilos aseguren que siempre tean instalaes les versiones últimes.

en: Plugin could not be deleted.
ast_ES: El plugin nun pudo desaniciase.

en: Plugin deactivated.
ast_ES: Desactivóse'l plugin.

en: Plugin downgrade failed.
ast_ES: Falló l'intentu de baxar de versión al plugin.

en: Plugin downgraded successfully.
ast_ES: El plugin baxó de versión con ésitu.

en: Plugin name
ast_ES: Nome del plugin

en: Plugin updated successfully.
ast_ES: El plugin anovóse con ésitu.

en: Plugins
ast_ES: Complementos

en: Plugins %s
ast_ES: Complementos %s

en: Plugins directory location
ast_ES: Allugamientu del direutoriu de plugins

en: Plugins directory size
ast_ES: Tamañu del direutoriu de plugins

en: Plugins extend your site&#8217;s functionality with things like contact forms, ecommerce and much more. That means they have deep access to your site, so it&#8217;s vital to keep them up to date.
ast_ES: Los plugins aumenten la funcionalidá del sitiu con coses como&#8217;l comerciu electrónicu, formularios de contautu y muncho más. Esto quier dicir que tienen accesu a les partes internes del sitiu, asina que ye esencial caltenelos anovaos.

en: Poland
ast_ES: Polonia

en: Policies
ast_ES: Polítiques

en: Polish
ast_ES: Polacu

en: Popular Plugin
ast_ES: Plugin popular

en: Popular Tags
ast_ES: Etiquetes populares

en: Popular tags
ast_ES: Etiquetes populares

en: Popularity (sales)
ast_ES: Popularidá (ventes)

en: Port
ast_ES: Puertu

en: Port Moresby
ast_ES: Puertu Moresbi

en: Port of Spain
ast_ES: Puertu España

en: Port-au-Prince
ast_ES: Puertu Príncipe

en: Porto-Novo
ast_ES: Puertu Nuevu

en: Portuguese
ast_ES: Portugués

en: Position
ast_ES: Posición

en: Post
ast_ES: Artículu

en: Post Archives
ast_ES: Archivos d'artículos

en: Post Attributes
ast_ES: Atributos del artículu

en: Post Comment
ast_ES: Espublizar comentariu

en: Post Formats
ast_ES: Formatos d'artículos

en: Post Thumbnail
ast_ES: Miniatura del artículu

en: Post Type Archive
ast_ES: Archivu de tipo d'artículu

en: Post Via Email
ast_ES: Espublización per corréu

en: Post content
ast_ES: Conteníu del artículu

[ctx: Post format]
en: Aside
ast_ES: Caxigalina

[ctx: Post format]
en: Audio
ast_ES: Soníu

[ctx: Post format]
en: Gallery
ast_ES: Galería

[ctx: Post format]
en: Image
ast_ES: Imaxe

[ctx: Post format]
en: Link
ast_ES: Enllaz

[ctx: Post format]
en: Quote
ast_ES: Citar

[ctx: Post format]
en: Standard
ast_ES: Estándat

[ctx: Post format]
en: Status
ast_ES: Estáu

[ctx: Post format]
en: Video
ast_ES: Videu

en: Post formats supported.
ast_ES: Sofítense los formatos d'artículos.

en: Post name
ast_ES: Nome d'artículos

en: Post navigation
ast_ES: Navegación pelos artículos

en: Post published privately.
ast_ES: Espublizóse l'artículu como priváu.

en: Post published.
ast_ES: Espublizóse l'artículu.

en: Post reverted to draft.
ast_ES: Tornóse l'artículu a borrador.

en: Post saved.
ast_ES: Guardóse l'artículu.

en: Post scheduled.
ast_ES: Programóse l'artículu.

en: Post type names must be between 1 and 20 characters in length.
ast_ES: Los nomes d'un tipu de artículu deben tar ente 1 y 20 carauteres de llargu.

en: Post updated.
ast_ES: Anovóse l'artículu.

en: Post via email
ast_ES: Espublización per corréu

en: Postal code
ast_ES: Códigu postal

en: Postcode
ast_ES: Códigu postal

en: Postcode / ZIP
ast_ES: Códigu postal

en: Posted title:
ast_ES: Títulu espublizáu:

en: Poster Image
ast_ES: Imaxe de poster

en: Posts
ast_ES: Artículos

en: Posts Page
ast_ES: Páxina d'artículos

en: Posts by %s
ast_ES: Artículu por %s

en: Posts list
ast_ES: Llista d'artículos

en: Posts list navigation
ast_ES: Navegación pol llistáu d'artículos

en: Posts navigation
ast_ES: Navegación d'artículos

en: Posts page
ast_ES: Páxina d'artículos

en: Posts page: %s
ast_ES: Páxina d'artículos: %s

en: Posts published on %s
ast_ES: Artículos espublizaos en %s

en: Posts tagged &ldquo;%s&rdquo;
ast_ES: Artículos etiquetaos &ldquo;%s&rdquo;

en: Prague
ast_ES: Praga

en: Prefecture
ast_ES: Prefectura

en: Preferences
ast_ES: Preferencies

en: Preload
ast_ES: Precarga

en: Premium support
ast_ES: Soporte premium

en: Press return or enter to open this panel
ast_ES: Calca retorno o intro p'abrir el panel

en: Press return or enter to open this section
ast_ES: Calca retorno o intro p'abrir esta sección

en: Preview
ast_ES: Previsualizar

en: Preview %s
ast_ES: Previsualizar %s

en: Preview Link
ast_ES: Enllaz de vista previa

en: Preview as a browser icon
ast_ES: Vista previa como un iconu de restolador

en: Preview as an app icon
ast_ES: Vista previa como un iconu d'aplicación.

en: Preview link for the post.
ast_ES: Enllaz de vista previa del artículu.

en: Preview page
ast_ES: Previsualizar la páxina

en: Preview post
ast_ES: Previsualizar l'artículu

en: Preview:
ast_ES: Previsualización:

en: Previewing theme
ast_ES: Vista previa d'estilu

en: Previous
ast_ES: Anterior

en: Previous (arrow left)
ast_ES: Anterior (flecha izquierda)

en: Previous Post
ast_ES: Anterior artículu

en: Previous and next months
ast_ES: Meses anteriores y siguientes

en: Previous page
ast_ES: Páxina anterior

en: Price
ast_ES: Preciu

en: Price:
ast_ES: Preciu:

en: Primary Menu
ast_ES: Menu principal

en: Primary Site
ast_ES: Sitiu Principal

en: Primary site
ast_ES: Sitiu Principal

en: Print
ast_ES: Imprentar

en: Privacy
ast_ES: Privacidá

en: Privacy Policy
ast_ES: Política de privacidá

en: Privacy Policy page updated successfully.
ast_ES: La páxina de la política de privacidá anovóse con ésitu.

en: Privacy Settings
ast_ES: Axustes de privacidá

[ctx: Privacy Settings]
en: Policy Guide
ast_ES: Guía de la política

[ctx: Privacy Settings]
en: Settings
ast_ES: Axustes

en: Privacy policy
ast_ES: Política de privacidá

en: Private
ast_ES: Priváu

en: Private <span class="count">(%s)</span> | Private <span class="count">(%s)</span>
ast_ES[0]: Priváu <span class="count">(%s)</span>
ast_ES[1]: Privaos <span class="count">(%s)</span>

en: Private: %s
ast_ES: Priváu: %s

en: Privately Published
ast_ES: Espublicáu como priváu

en: Proceed
ast_ES: Executar

en: Proceed to PayPal
ast_ES: Dir a PayPal

en: Proceed to checkout
ast_ES: Rematar la compra

en: Process payments and prevent fraud
ast_ES: Procesar los pagos y prevenir el fraude

en: Processing <span class="count">(%s)</span> | Processing <span class="count">(%s)</span>
ast_ES[0]: En procesu <span class="count">(%s)</span>
ast_ES[1]: En procesu <span class="count">(%s)</span>

en: Processing order
ast_ES: Pidíu un proceu

en: Product
ast_ES: Productu

[ctx: Product Attribute]
en: Product %s
ast_ES: Productu %s

en: Product Catalog
ast_ES: Catálogu de productos

en: Product Categories
ast_ES: Categoríes de Productu

en: Product ID.
ast_ES: ID de productu.

en: Product Images
ast_ES: Imáxenes del productu

en: Product Title
ast_ES: Títulu de productu

en: Product backorder
ast_ES: Acutar productu

en: Product catalog
ast_ES: Catálogu de productos

en: Product categories
ast_ES: Categoríes del productu

en: Product count
ast_ES: Total de productos

en: Product image
ast_ES: Imaxe del productu

en: Product low in stock
ast_ES: Productu escasu n'inventariu

en: Product name
ast_ES: Nome del productu

en: Product on sale
ast_ES: Productu n'ufierta

en: Product out of stock
ast_ES: Productu escosáu

en: Product properties should not be accessed directly.
ast_ES: Nun debería accedese de manera direuta a les propiedaes de productu.

en: Product shipping classes
ast_ES: Clases d'unvíu del productu

en: Product tags
ast_ES: Etiquetes del productu

en: Product title
ast_ES: Títulu de productu

en: Products
ast_ES: Productos

en: Products list
ast_ES: Llistáu de productos

en: Products navigation
ast_ES: Restolar ente productos

en: Products per row
ast_ES: Productos por fila

en: Products tagged &ldquo;%s&rdquo;
ast_ES: Productos etiquetaos &ldquo;%s&rdquo;

en: Products you’ve viewed: we’ll use this to, for example, show you products you’ve recently viewed
ast_ES: Productos que ves: utilizamos esto pa, por exemplu, amosate productos que vieras de recién

en: Profile
ast_ES: Perfil

en: Profile Picture
ast_ES: Semeya del perfil

en: Profile updated.
ast_ES: Anovóse'l perfil.

en: Protected Comments: Please enter your password to view comments.
ast_ES: Comentarios protexíos: Pon la contraseña pa ver los comentarios.

en: Protected: %s
ast_ES: Protexíu: %s

en: Province
ast_ES: Provincia

en: Public
ast_ES: Públicu

en: Public <span class="count">(%s)</span> | Public <span class="count">(%s)</span>
ast_ES[0]: Públicu <span class="count">(%s)</span>
ast_ES[1]: Públicos <span class="count">(%s)</span>

en: Public, Sticky
ast_ES: Públicu, fixu

en: Publish
ast_ES: Espublizar

en: Publish Settings
ast_ES: Axustes d'espublización

en: Publish on: %s
ast_ES: Espublizar el: %s

en: Published
ast_ES: Espublicaú

en: Published <span class="count">(%s)</span> | Published <span class="count">(%s)</span>
ast_ES[0]: Espublizáu <span class="count">(%s)</span>
ast_ES[1]: Espublizaos <span class="count">(%s)</span>

en: Published on: %s
ast_ES: Espublizóse'l: %s

en: Publishing…
ast_ES: Espublizando...

en: Puerto Rico
ast_ES: Puertu Ricu

en: Purchase note
ast_ES: Nota de compra

en: Purchased Downloads
ast_ES: Baxaes compraes

en: Purple
ast_ES: Púrpura

en: Pyongyang
ast_ES: Pyong Yang

en: Qostanay
ast_ES: Kostanái

en: Qty
ast_ES: Cantidá

en: Quantity
ast_ES: Cantidá

en: Quantity of this item in the cart.
ast_ES: Cantidá d'esti productu nel carru.

en: Query parameter not permitted: %s
ast_ES: Parámetros de consulta non permitíos: %s

en: Query type
ast_ES: Tipu de consulta

en: Quick Draft
ast_ES: Borrador rápidu

en: Quick Edit
ast_ES: Edición rápida

en: Quick&nbsp;Edit
ast_ES: Edición&nbsp;rápida

en: Quote
ast_ES: Cita

en: REST API availability
ast_ES: Disponibilidá de la REST API

en: REST API routes must be registered on the %s action.
ast_ES: Les rutes de la REST API han rexistrase enantes na aición %s.

en: REST base route for the post type.
ast_ES: Ruta base REST pa la triba d'artículu.

en: REST base route for the taxonomy.
ast_ES: Ruta base REST pa la taxonomía.

en: REST search handlers must extend the %s class.
ast_ES: Los xestores de gueta REST han estender la clase %s.

en: RSS Address
ast_ES: Direición RSS

en: RSS Error:
ast_ES: Fallu de RSS:

en: Random
ast_ES: Al debalu

en: Random Order
ast_ES: Al debalu

en: Randomize suggested headers
ast_ES: Cabeceres suxeríes al debalu

en: Randomize uploaded headers
ast_ES: Cabeceres xubíes al debalu

en: Randomizing suggested headers
ast_ES: Cabeceres suxeríes al debalu

en: Randomizing uploaded headers
ast_ES: Cabeceres xubíes, al debalu

en: Rate
ast_ES: Tasa

en: Rate&hellip;
ast_ES: Valorar&hellip;

en: Rated %1$s out of 5 based on %2$s customer rating | Rated %1$s out of 5 based on %2$s customer ratings
ast_ES[0]: Valoráu con %1$s sobre 5 basáu en %2$s valoración de veceros
ast_ES[1]: Valoráu con %1$s sobre 5 basáu en %2$s valoraciones de veceros

en: Rated %s out of 5
ast_ES: Valoráu %s sobre 5

en: Rating
ast_ES: Valoración

en: Raw size value must be a string, integer, or float.
ast_ES: El valor del tamañu ensin procesar tien que ser una cadena de testu o un númberu, enteru o decimal.

en: Re-enter new password
ast_ES: Reintroduz la contraseña nueva

en: Read
ast_ES: Lleer

en: Read more
ast_ES: Lleer más

en: Read more about &ldquo;%s&rdquo;
ast_ES: Lleer más sobre &ldquo;%s&rdquo;

en: Read more...
ast_ES: Lleer más...

en: Read/Write
ast_ES: Lleer/Escribir

en: Reading
ast_ES: Lleendo

en: Reading Settings
ast_ES: Axustes de llectura

en: Reassign the deleted user's posts and links to this user ID.
ast_ES: Reasignar los artículos y enllaces del usuariu/a desaniciáu/ada a esti identificador (ID) d'usuariu/a.

en: Recalculate
ast_ES: Recalcular

en: Recalculate totals? This will calculate taxes based on the customers country (or the store base country) and update totals.
ast_ES: ¿Recalcular totales? Esto calculará los impuestos basándose nel país de los veceros (o el país de la tienda) y actualizará los totales.

en: Receiver email
ast_ES: Corréu electrónicu receptor

en: Recent Comments
ast_ES: Comentarios recientes

en: Recent Posts
ast_ES: Artículos recientes

en: Recent Product Reviews
ast_ES: Valoraciones recientes de productu

en: Recent orders
ast_ES: Pidíos últimos

en: Recent reviews
ast_ES: Valoraciones recientes

en: Recently Published
ast_ES: Espublizóse apocayá

en: Recently updated
ast_ES: Anovóse apocayá

en: Recipient(s)
ast_ES: Destinatariu(os)

en: Recovery Mode &#8212; %s
ast_ES: Mou de recuperación &#8212; %s

en: Recovery Mode not initialized.
ast_ES: Nun se anició'l mou de recuperación.

en: Recovery key expired.
ast_ES: Clave de recuperación vencida.

en: Red
ast_ES: Encarnáu

en: Redo
ast_ES: Refacer

en: Reduced rate
ast_ES: Tasa reducida

en: Refund
ast_ES: Reembolsu

en: Refund &ndash; %s
ast_ES: Reembolsu &ndash; %s

en: Refund ID.
ast_ES: ID de reembolsu.

en: Refund failed.
ast_ES: Falló'l reembolsu.

en: Refunded %1$s - Refund ID: %2$s
ast_ES: Reembolsáu %1$s - ID del reembolsu: %2$s

en: Refunded <span class="count">(%s)</span> | Refunded <span class="count">(%s)</span>
ast_ES[0]: Reembolsáu <span class="count">(%s)</span>
ast_ES[1]: Reembolsaos <span class="count">(%s)</span>

en: Refunded order
ast_ES: Pidíu reembolsáu

en: Refunds
ast_ES: Reembolsos

en: Regenerating images for attachment ID: %s
ast_ES: Rexenerando imáxenes pal ID d'axuntu: %s

en: Region
ast_ES: Rexón

en: Register
ast_ES: Rexistrar

en: Registration complete. Please check your email.
ast_ES: Rexistru completu. Por favor comprueba'l to corréu ellectrónicu.

en: Registration confirmation will be emailed to you.
ast_ES: Unvióse un corréu ellectrónicu de confirmación.

en: Registration date for the user.
ast_ES: La data de rexistru del usuariu.

en: Regular price
ast_ES: Preciu normal

en: Related products
ast_ES: Productos relacionaos

en: Relationship
ast_ES: Rellación

en: Released: %d.
ast_ES: Espublizóse'l %d.

en: Relevance
ast_ES: Relevancia

en: Remember Me
ast_ES: Remembrar contraseña

en: Remember me
ast_ES: Recordaime

en: Remind me later
ast_ES: Recuerdamelu más tarde

en: Remove
ast_ES: Desaniciar

en: Remove %s from cart
ast_ES: Quitar %s del carru

en: Remove Image
ast_ES: Desaniciar imaxe

en: Remove Menu Item: %1$s (%2$s)
ast_ES: Anubrir elementu de menú: %1$s (%2$s)

en: Remove audio source
ast_ES: Desaniciar fonte de soníu

en: Remove image
ast_ES: Desaniciar imaxe

en: Remove item
ast_ES: Desaniciar elementu

en: Remove link
ast_ES: Desaniciar enllaz

en: Remove poster image
ast_ES: Desaniciar la imaxe de vista previa

en: Remove product image
ast_ES: Desaniciar la imaxe del productu

en: Remove selected account(s)
ast_ES: Desaniciar cuenta(es) escoyía(es)

en: Remove video source
ast_ES: Desaniciar fonte de videu

en: Removed
ast_ES: Desaniciáu

en: Removed %s.
ast_ES: Desanicióse'l %s.

en: Removed access to downloadable files.
ast_ES: L'accesu a los ficheros descargables anulóse.

en: Removed customer "%s"
ast_ES: Veceru "%s" desaniciáu

en: Removed payment token "%d"
ast_ES: Desaniciáu el token de pagu "%d"

en: Removed personal data from order %s.
ast_ES: Los datos personales del pidíu %s se desaniciaron.

en: Removing %1$s manually will cause PHP warnings. Use the %2$s filter instead.
ast_ES: Quitar manualmente %1$s causarán avisos de PHP. Usa en so llugar el filtru %2$s.

en: Removing the current plugin&#8230;
ast_ES: Desaniciando'l plugin actual&#8230;

en: Removing the old version of the translation&#8230;
ast_ES: Desaniciando la versión vieya de la traducción&#8230;

en: Render response in a particular format.
ast_ES: Visualizar la respuesta nun formatu concretu.

en: Reorder
ast_ES: Reordenar

en: Reorder menu items
ast_ES: Reordenar elementos de menú

en: Reorder mode closed
ast_ES: Mou de reordenar zarráu

en: Reorder mode enabled
ast_ES: Mou de reodenar activáu

en: Reorder widgets
ast_ES: Reordenar widgets

en: Repeat Background Image
ast_ES: Repetir la imaxe de fondu

[ctx: Repeat Image]
en: Repeat
ast_ES: Repetir

en: Replace
ast_ES: Trocar

en: Replace audio
ast_ES: Trocar audio

en: Replace image
ast_ES: Trocar imaxe

en: Replace video
ast_ES: Trocar videu

en: Reply
ast_ES: Responder

en: Reply to %s
ast_ES: Retruca a %s

en: Reports
ast_ES: Informes

en: Requested
ast_ES: Data de la solicitú

en: Requester
ast_ES: Solicitante

en: Required
ast_ES: Ríquese

en: Required PHP version
ast_ES: Versión de PHP riquida

en: Required WordPress version
ast_ES: Versión de WordPress riquida

en: Required and recommended modules are installed
ast_ES: Tán instalaos los módulos riquíos y aconseyaos

en: Required fields are marked %s
ast_ES: Ríquense los campos marcaos %s

en: Required to be true, as revisions do not support trashing.
ast_ES: Rique que seya «true», porque les revisiones nun sofiten l'unvío a la papelera.

en: Required to be true, as terms do not support trashing.
ast_ES: Rique que seya «true», porque los términos nun sofiten l'unvío a la papelera.

en: Required to be true, as users do not support trashing.
ast_ES: Rique que seya «true», porque los usuarios nun sofiten l'unvío a la papelera.

en: Required to create an Application Password, but not to update the user.
ast_ES: Ríquese pa crear un contraseña d'aplicación, pero non p'anovar a la/al usuaria/u.

en: Requirements
ast_ES: Requisitos

en: Requirements Not Met
ast_ES: Nun se cumplen los requisitos

en: Resend confirmation requests
ast_ES: Reunviar les solicitúes de confirmación

en: Reset
ast_ES: Reafitar

en: Reset Image
ast_ES: Restaurar la imaxe

en: Reset Password
ast_ES: Reafitar la clave

en: Reset password
ast_ES: Reafitar la contraseña

en: Respond to your requests, including refunds and complaints
ast_ES: Responder a les tos demandes, tamién reembolsos y quexes

en: Responsive Layout
ast_ES: Diseñu adautable

en: Restore
ast_ES: Restaurar

en: Restore from Trash
ast_ES: Restaurar de la papelera

en: Restore image
ast_ES: Restaurar la imaxe

en: Restore last draft
ast_ES: Restaurar l'últimu borrador

en: Restore original image
ast_ES: Restaurar la imaxe orixinal

en: Restore the backup
ast_ES: Restaurar la copia de seguridá

en: Results are still loading&hellip;
ast_ES: Los resultaos inda tan cargando&hellip;

en: Resume
ast_ES: Reactivar

en: Retro (Generated)
ast_ES: Retro (xeneróse)

en: Retry
ast_ES: Retentar

en: Return to cart
ast_ES: Volver al carru

en: Return to emails
ast_ES: Volver a los correos electrónicos

en: Return to payments
ast_ES: Volver a los pagos

en: Return to shop
ast_ES: Volver a la tienda

en: Returning customer?
ast_ES: ¿Ya comprasti enantes?

en: Reunion
ast_ES: Reunión

en: Reversal cancelled for order #%s
ast_ES: Encaboxóse la retirada del pagu pal pidíu #%s

en: Reverse order
ast_ES: Orde inversu

en: Reverting unpublished changes&hellip;
ast_ES: Desfaciendo los cambios ensin espublizar&hellip;

en: Reviews
ast_ES: Valoraciones

en: Reviews (%d)
ast_ES: Valoraciones (%d)

en: Reviews average rating.
ast_ES: Puntuación media de les valoraciones.

en: Reviews can only be left by "verified owners"
ast_ES: Solo pueden publicar valoraciones los 'compradores verificaos'

en: Reviews totals.
ast_ES: Totales de valoraciones.

en: Revision
ast_ES: Revisión

en: Revision by %s
ast_ES: Revisión de %s

en: Revisions
ast_ES: Revisiones

en: Revisions do not support trashing. Set '%s' to delete.
ast_ES: Les revisiones nun sofiten dir a la papelera. Pon '%s' pa desaniciales.

en: Revisions: %s
ast_ES: Revisiones: %s

en: Revoke
ast_ES: Revocar

en: Revoke "%s"
ast_ES: Revocar a "%s"

en: Revoke all application passwords
ast_ES: Revocar toles contraseñes d'aplicación

en: Reykjavik
ast_ES: Reikiavik

en: Rich Text Area. Press Alt-Shift-H for help.
ast_ES: Área de testu enriquecida, Calca Alt-Shift-H p'ayuda.

en: Rich Text Area. Press Control-Option-H for help.
ast_ES: Area de testu enriquecíu. Calca Control-Opción-H pa l'ayuda.

en: Right
ast_ES: Drecha

en: Right Now
ast_ES: Puramente agora

en: Right Sidebar
ast_ES: Barra llateral drecha

en: Rio Gallegos
ast_ES: Riu Gallegos

en: Role
ast_ES: Rol

en: Roles assigned to the user.
ast_ES: Xeres asignaes al usuariu/a.

en: Romania
ast_ES: Rumanía

en: Romanian
ast_ES: Rumanu

en: Rome
ast_ES: Roma

en: Rosario
ast_ES: Rosariu

en: Route must be specified.
ast_ES: La ruta tien d'especificase.

en: Routes must be namespaced with plugin or theme name and version.
ast_ES: Les rutes faense con espacios de nome que concasen col nome y versión del plugin o estilu.

en: Routing number
ast_ES: Númberu de ruta (ABA)

en: Row
ast_ES: Filera

en: Row group
ast_ES: Grupu de fileres

en: Row type
ast_ES: Triba de filera

en: Rows
ast_ES: Fileres

en: Rows per page
ast_ES: Files por páxina

en: Run %s
ast_ES: Executar %s

en: Run Importer
ast_ES: Executar l'importador

en: Russia
ast_ES: Rusia

en: Russian
ast_ES: Rusu

en: Rwanda
ast_ES: Ruanda

en: S&atilde;o Tom&eacute; and Pr&iacute;ncipe
ast_ES: S&atilde;o Tom&eacute; y Pr&iacute;ncipe

en: SANDBOX ENABLED. You can use sandbox testing accounts only. See the <a href="%s">PayPal Sandbox Testing Guide</a> for more details.
ast_ES: PRUEBES ACTIVES. Namás puedes usar cuentes de prueba. Ver <a href="%s">la guía de pruebes de PayPal Sandbox</a> pa más detalles.

en: SQL server is up to date
ast_ES: El sirvidor SQL ta anováu

en: SUCCESS: %s
ast_ES: ÉSITU: %s

en: Saigon
ast_ES: Ḥo Chi Min

en: Saint Barth&eacute;lemy
ast_ES: San Bartolomé

en: Saint Helena
ast_ES: Islla Santa Elena

en: Saint Kitts and Nevis
ast_ES: Saint Kitts y Nevis

en: Saint Lucia
ast_ES: Santa Lucía

en: Saint Martin (Dutch part)
ast_ES: Sint Maarten

en: Saint Martin (French part)
ast_ES: San Martín (Francia)

en: Saint Pierre and Miquelon
ast_ES: Saint Pierre y Miquelon

en: Saint Vincent and the Grenadines
ast_ES: San Vicente y Granadines

en: Sale
ast_ES: Ufierta

en: Sale price
ast_ES: Preciu rebaxáu

en: Sale!
ast_ES: ¡Ufierta!

en: Samarkand
ast_ES: Samarcanda

en: Sample Page
ast_ES: Páxina d'exemplu

en: San Juan
ast_ES: San Xuan

en: San Luis
ast_ES: San Lluis

en: San Marino
ast_ES: San Marín

en: Santa Isabel
ast_ES: Santa Sabela

en: Santo Domingo
ast_ES: Santu Domingu

en: Sao Paulo
ast_ES: São Paulo

en: Sao Tome
ast_ES: Santu Tomé

en: Sarajevo
ast_ES: Sarayevu

en: Sat
ast_ES: Sáb

en: Saturday
ast_ES: Sábadu

en: Saudi Arabia
ast_ES: Arabia Saudí

en: Save
ast_ES: Guardar

en: Save &amp; Publish
ast_ES: Guardar &amp; Espublizar

en: Save Changes
ast_ES: Guardar cambeos

en: Save Draft
ast_ES: Guardar borrador

en: Save Edits
ast_ES: Guardar los cambeos

en: Save Menu
ast_ES: Guardar menú

en: Save Widget
ast_ES: Guardar el widget

en: Save address
ast_ES: Guardar les señes

en: Save and preview changes before publishing them.
ast_ES: Guardar y previsualizar los cambios enantes d'espublizalos

en: Save as Pending
ast_ES: Guardar como pendiente

en: Save changes
ast_ES: Guardar cambeos

en: Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment.
ast_ES: Guardar el mio nome, corréu y sitiu web n'esti restolador pa cuando faiga un comentariu otra vuelta.

en: Save to account
ast_ES: Guardar na cuenta

en: Saved
ast_ES: Guardóse

en: Saved.
ast_ES: Guardóse.

en: Saving
ast_ES: Guardando

en: Saving...
ast_ES: Guardando...

en: Scale Image
ast_ES: Escalar la imaxe

en: Schedule
ast_ES: Programar

en: Schedule for: %s
ast_ES: Programar pal: %s

en: Schedule your customization changes to publish ("go live") at a future date.
ast_ES: Programa cambios personalizaos pa espublizalos nun data viniente.

en: Scheduled
ast_ES: Programáu

en: Scheduled <span class="count">(%s)</span> | Scheduled <span class="count">(%s)</span>
ast_ES[0]: Programáu <span class="count">(%s)</span>
ast_ES[1]: Programaos <span class="count">(%s)</span>

en: Scheduled events
ast_ES: Eventos programaos

en: Scheduled events are running
ast_ES: Los eventos programaos tan funcionando

en: Scheduled events are what periodically looks for updates to plugins, themes and WordPress itself. It is also what makes sure scheduled posts are published on time. It may also be used by various plugins to make sure that planned actions are executed.
ast_ES: Los eventos programaos busquen anovamientos de plugins, estilos y pal propiu WordPress. Tamién aseguren que los artículos programaos s'espublicen a tiempu. Y pueden usalos dellos plugins p'asegurar la execución d'aiciones previstes.

en: Scheduled for: %s
ast_ES: Programáu pal: %s

en: Scope under which the request is made; determines fields present in response.
ast_ES: Ámbitu onde se fai la solicitú; determina los campos presentes na rempuesta.

en: Scrape key check failed. Please try again.
ast_ES: Falló la comprobación del cambiu de clave. Por favor prueba otra vuelta.

en: Screen Content
ast_ES: Conteníu en pantalla

en: Screen Options
ast_ES: Opciones de pantalla

en: Screen elements
ast_ES: Elementos de la pantalla

en: Screen reader users: when in forms mode, you may need to press the Esc key twice.
ast_ES: Usuarios con llector de pantalla: ye dable que necesites calcar Esc dos vegaes nel mou formulariu.

en: Scripts and styles should not be registered or enqueued until the %1$s, %2$s, or %3$s hooks.
ast_ES: Nun has rexistrar nin poner en cola los scripts y los estilos css hasta que carguen los ganchos %1$s, %2$s, o %3$s.

en: Scroll with Page
ast_ES: Mover cola páxina

en: Search
ast_ES: Guetar

en: Search %s
ast_ES: Buscar %s

en: Search Categories
ast_ES: Guetar categoríes

en: Search Changesets
ast_ES: Guetar conxuntos de cambios

en: Search Comments
ast_ES: Guetar comentarios

en: Search Installed Themes
ast_ES: Guetar estilos instalaos

en: Search Link Categories
ast_ES: Guetar categoríes d'enllaces

en: Search Links
ast_ES: Guetar enllaces

en: Search Media
ast_ES: Guetar ficheros

en: Search Media:
ast_ES: Guetar ficheros

en: Search Menu Items
ast_ES: Gueta elementos de menú

en: Search Pages
ast_ES: Guetar páxines

en: Search Posts
ast_ES: Guetar artículos

en: Search Requests
ast_ES: Resultaos de la gueta

en: Search Results
ast_ES: Resultaos de la gueta

en: Search Results %1$s %2$s
ast_ES: Guetar Resultaos %1$s %2$s

en: Search Results for &#8220;%s&#8221;
ast_ES: Resultaos de gueta pa &#8220;%s&#8221;

en: Search Sites
ast_ES: Guetar sitios

en: Search Tags
ast_ES: Guetar etiquetes

en: Search Terms
ast_ES: Gueta de términos

en: Search Users
ast_ES: Guetar usuarios

en: Search Widgets
ast_ES: Guetar widgets

en: Search WordPress.com Blogs
ast_ES: Buscar Bítacoras WordPress.com

en: Search WordPress.org themes
ast_ES: Guetar estilos en WordPress.org

en: Search categories
ast_ES: Guetar categoríes

en: Search coupons
ast_ES: Buscar cupones

en: Search engine visibility
ast_ES: Visibilidá nos motores de gueta

en: Search for:
ast_ES: Guetar:

en: Search media
ast_ES: Guetar ficheros

en: Search media items...
ast_ES: Guetar elementos multimedia...

en: Search menu items&hellip;
ast_ES: Guetar elementos de menú&hellip;

en: Search or use up and down arrow keys to select an item.
ast_ES: Guetar o usar les tecles de fleches arriba y abaxo pa esbillar un elementu.

en: Search orders
ast_ES: Buscar pidíos

en: Search products
ast_ES: Buscar productos

en: Search products&hellip;
ast_ES: Guetar productos&hellip;

en: Search results
ast_ES: Resultaos de la gueta

en: Search results for "%s"
ast_ES: Resultaos de la gueta de %s

en: Search results for %s
ast_ES: Resultaos de la gueta de %s

en: Search results for &ldquo;%s&rdquo;
ast_ES: Resultaos de busca pa &ldquo;%s&rdquo;

en: Search results for: "%s"
ast_ES: Resultaos de la gueta de %s

en: Search results for: %s
ast_ES: Resultaos de gueta de: %s

en: Search results: &ldquo;%s&rdquo;
ast_ES: Resultaos de la gueta: &ldquo;%s&rdquo;

en: Search shipping classes
ast_ES: Buscar clases d'unvíu

en: Search tags
ast_ES: Buscar etiquetes

en: Search themes&hellip;
ast_ES: Guetar estilos&hellip;

[ctx: Search widget]
en: Search
ast_ES: Guetar

en: Search widgets&hellip;
ast_ES: Guetar widgets&hellip;

en: Seasonal
ast_ES: Estacional

en: Secondary menu
ast_ES: Menú secundariu

en: Secure communication
ast_ES: Comunicación segura

en: Securely communicating between servers are needed for transactions such as fetching files, conducting sales on store sites, and much more.
ast_ES:  Ríquese de comunicación segura pente sirvidores pa intercambios como guetes de ficheros, ventes en tiendes en llinia y munchos más.

en: Security
ast_ES: Seguranza

en: Security check failed.
ast_ES: Falló la comprobación de seguridá.

en: Security error.
ast_ES: Fallu de seguridá

en: Security.
ast_ES: Seguranza

en: See how changes would look live on your website, and share the preview with people who can't access the Customizer.
ast_ES: Mira con van vese los cambios nel sitiu y comparti la vista previa cola xente que nun pueda entrar nel personalizador.

en: Select
ast_ES: Seleicionar

en: Select All
ast_ES: Esbillalo too

en: Select Category
ast_ES: Esbillar una categoría

en: Select Day
ast_ES: Seleiocionar  día

en: Select Files
ast_ES: Esbillar ficheros

en: Select Image
ast_ES: Escoyer imaxe

en: Select Link Category:
ast_ES: Esbillar una categoría:

en: Select Menu:
ast_ES: Esbillar el menú:

en: Select Month
ast_ES: Esbillar un mes

en: Select Post
ast_ES: Seleiocionar artículu

en: Select Site Icon
ast_ES: Esbilla un iconu pal sitiu

en: Select Week
ast_ES: Seleiocionar  selmana

en: Select Year
ast_ES: Seleiocionar añu

en: Select a Menu
ast_ES: Esbillar un menú

en: Select a city
ast_ES: Seleiciona una ciudá

en: Select a country / region&hellip;
ast_ES: Escueye un país/rexón&hellip;

en: Select a user
ast_ES: Esbilla un/a usuariu/a

en: Select all
ast_ES: Esbillalo too

en: Select an area to move this widget into:
ast_ES: Esbilla una zona a la que mover el widget:

en: Select an option&hellip;
ast_ES: Escueya una opción&hellip;

en: Select and crop
ast_ES: Esbillar y cortar

en: Select audio
ast_ES: Esbillar audiu

en: Select comment
ast_ES: Esbillar comentariu

en: Select file
ast_ES: Esbillar ficheru

en: Select image
ast_ES: Esbillar imaxe

en: Select logo
ast_ES: Escoyer logo

en: Select none
ast_ES: Nun escoyer ren

en: Select options
ast_ES: Escoyer opciones

en: Select options for &ldquo;%s&rdquo;
ast_ES: Escoyer opciones pa &ldquo;%s&rdquo;

en: Select poster image
ast_ES: Esbillar imaxe de poste

en: Select shipping methods
ast_ES: Escoyer métodos d'unvíu

en: Select video
ast_ES: Esbillar vídeu

en: Selected media actions
ast_ES: Aiciones pa ficheros multimedia esbillaes

en: Selection:
ast_ES: Esbilla:

en: Send Request
ast_ES: Unviar la solicitú

en: Send notifications when an IPN is received from PayPal indicating refunds, chargebacks and cancellations.
ast_ES: Unviar notificaciones cuando se recibe un IPN de PayPal que indica reembolsos,  devoluciones y anulaciones.

en: Send shipping details to PayPal instead of billing.
ast_ES: Unviar a PayPal los datos d'unvíu en vez de los de facturación.

en: Send you information about your account and order
ast_ES: Unviate información acerca de la to cuenta y pidíu

en: Send you marketing messages, if you choose to receive them
ast_ES: Unviate mensaxes comerciales, si asina lo escueyes

en: Sending email...
ast_ES: Unviando'l corréu...

en: Seoul
ast_ES: Seúl

en: Separate multiple URLs with spaces
ast_ES: Separta delles URL usando espacios

en: Separate tags with commas
ast_ES: Separtar etiquetes con comes.

en: September
ast_ES: Setiembre

[ctx: September abbreviation]
en: Sep
ast_ES: Set

en: Serbian
ast_ES: Serbiu

en: Server
ast_ES: Sirvidor

en: Server address
ast_ES: Direición del sirvidor

en: Server architecture
ast_ES: Arquiteutura del sirividor

en: Server settings
ast_ES: Axustes del sirvidor

en: Server version
ast_ES: Versión del sirvidor

en: Session Tokens
ast_ES: Tokens de sesión

en: Session expired
ast_ES: Caducó la sesión

en: Sessions
ast_ES: Sesiones

en: Set New Password
ast_ES: Afitar contraseña nueva

en: Set a fixed price to cover shipping costs.
ast_ES: Afitar un preciu fixu pa los gastos d'unvíu.

en: Set as header
ast_ES: Afitar como cabecera

en: Set default payment method
ast_ES: Afitar métodu de pagu predetermináu

en: Set image
ast_ES: Establecer imaxe

en: Set product image
ast_ES: Afitar imaxe del productu

en: Set status
ast_ES: Afitar l'estáu

en: Set up your account for our store
ast_ES: Configurar la to cuenta pa la nuestra tienda

en: Setting does not exist or is unrecognized.
ast_ES: L'axuste nun esiste o nun se reconoz.

en: Setting up your live preview. This may take a bit.
ast_ES: Configurando la vista previa. Esto puede llevar un tiempu.

en: Settings
ast_ES: Preferencies

en: Settings saved.
ast_ES: Guardáronse los axustes.

en: Settings.
ast_ES: Preferencies

en: Severely outdated SQL server
ast_ES: El sirvidor SQL ta anticuáu enforma

en: Seychelles
ast_ES: Seixeles

en: Shanghai
ast_ES: Xanḥai

en: Share
ast_ES: Compartir

en: Share Preview Link
ast_ES: Enllaz pa compartir la vista previa

en: Sharing options
ast_ES: Escoyeta de compartir

en: Shift + Alt + letter:
ast_ES: Shift + Alt + lletra:

en: Shift-click to edit this element.
ast_ES: Calca nel elementu calcando mayúcules pa editar.

en: Shift-click to edit this widget.
ast_ES: Calca nel widget mentanto primes mayúcules pa editalu.

en: Ship to a different address?
ast_ES: ¿Unviar a unes señes diferentes?

en: Shipping | Shipping %d
ast_ES[0]: Unvíu

en: Shipping Address
ast_ES: Señes d'unvíu

en: Shipping Address 1
ast_ES: Señes d'unvíu 1

en: Shipping Address 2
ast_ES: Señes d'unvíu 2

en: Shipping City
ast_ES: Ciudá pal unvíu

en: Shipping Company
ast_ES: Empresa pal unvíu

en: Shipping Country / Region
ast_ES: País / Rexón pal unvíu

en: Shipping First Name
ast_ES: Nome pal unvíu

en: Shipping Last Name
ast_ES: Apellíos pal unvíu

en: Shipping Postal/Zip Code
ast_ES: Códigu postal pal unvíu

en: Shipping State
ast_ES: Provincia pal unvíu

en: Shipping address
ast_ES: Señes d'unvíu

en: Shipping address.
ast_ES: Señes d'unvíu.

en: Shipping address: we’ll ask you to enter this so we can, for instance, estimate shipping before you place an order, and send you the order!
ast_ES: Señes d'unvíu: vamos pidite qu'introduzas esa información pa, por exemplu, estimar los costes d'unvíu enantes de formalizar la compra y, claro, ¡pa unviate'l pidíu!

en: Shipping class
ast_ES: Tipu d'unvíu

en: Shipping classes
ast_ES: Clases d'unvíu

en: Shipping costs are calculated during checkout.
ast_ES: Los gastos del unvíu se calcularán al rematar la compra.

en: Shipping costs updated.
ast_ES: Gastos d'unvíu actualizaos.

en: Shipping details
ast_ES: Detalles d'unvíu

en: Shipping is disabled.
ast_ES: L'unvíu nun ta habilitáu.

en: Shipping method
ast_ES: Métodu d'unvíu

en: Shipping options will be updated during checkout.
ast_ES: Les opciones d'unvíu s'anovarán al rematar la compra.

en: Shipping tax
ast_ES: Impuestos del unvíu

en: Shipping tax total.
ast_ES: Impuestos del unvíu totales.

en: Shipping tax.
ast_ES: Impuestos del unvíu.

en: Shipping to %s.
ast_ES: Unviar a %s.

en: Shipping total must be a positive amount.
ast_ES: El total del unvíu ha ser una cantidá positiva.

en: Shipping via %s
ast_ES: Unvíu vía %s

en: Shipping:
ast_ES: Unvíu:

en: Shop
ast_ES: Tienda

en: Shop order
ast_ES: Pidíu de la tienda

en: Shop page display
ast_ES: Visualización de la páxina de la tienda

[ctx: Short for blue in RGB]
en: B
ast_ES: A

[ctx: Short for green in RGB]
en: G
ast_ES: V

[ctx: Short for red in RGB]
en: R
ast_ES: B

en: Shortlink
ast_ES: Enllaz curtiu

en: Show
ast_ES: Amosar

en: Show "verified owner" label on customer reviews
ast_ES: Amosar la etiqueta 'Comprador verificáu' nes valoraciones del cliente

en: Show Artist Name in Tracklist
ast_ES: Amosa'l nome de artista na llista de reproducción

en: Show Avatars
ast_ES: Amosar avatares

en: Show Images
ast_ES: Amosar imáxenes

en: Show Link Description
ast_ES: Amosar la descripción del enllaz

en: Show Link Image
ast_ES: Amosar la imaxe del enllaz

en: Show Link Name
ast_ES: Amosar el nome del enllaz

en: Show Link Rating
ast_ES: Amosar la valoración del enllaz

en: Show Tracklist
ast_ES: Amosar llista de pistes

en: Show Video List
ast_ES: Amosar llista de vídeos

en: Show advanced menu properties
ast_ES: Amuesa de les propiedaes avanzaes del menú

en: Show categories
ast_ES: Amosar categoríes

en: Show categories &amp; products
ast_ES: Amosar categoríes y productos

en: Show comments
ast_ES: Amosar comentarios

en: Show hierarchy
ast_ES: Amosar la xerarquía

en: Show invisible characters
ast_ES: Amosar caráuteres invisibles

[ctx: Show like and sharing buttons on]
en: Pages
ast_ES: Páxines

[ctx: Show like and sharing buttons on]
en: Posts
ast_ES: Artículos

en: Show more comments
ast_ES: Amosa más comentrarios

en: Show password
ast_ES: Amosar clave

en: Show post counts
ast_ES: Amosar el númberu d'artículos

en: Show products
ast_ES: Amosar productos

en: Show subcategories
ast_ES: Amosar subcategoríes

en: Show subcategories &amp; products
ast_ES: Amosar subcategoríes y productos

en: Show tag counts
ast_ES: Amosar el contador d'etiquetes

en: Show:
ast_ES: Amosar:

en: Showing all %d result | Showing all %d results
ast_ES[0]: Amosando %d resultáu
ast_ES[1]: Amosando los %d resultaos

en: Showing details for theme: %s
ast_ES: Amosando detalles del estilu: %s

en: Showing the single result
ast_ES: Amosando l'únicu resultáu

en: Shown publicly when you comment on blogs.
ast_ES: Enseña públicamente cuando comentes en blogs

en: Shows whether WordPress is able to write to the directories it needs access to.
ast_ES: Amuesa si WordPress ye a escribir nos direutorios a los que precisa acceder o non.

en: Sidebar
ast_ES: Barra llateral

en: Sidebar %d
ast_ES: Barra llateral %d

en: Sierra Leone
ast_ES: Sierra Leona

en: Sign up
ast_ES: Rexistru

en: Silver
ast_ES: Plata

en: Since your browser does not support JavaScript, or it is disabled, please ensure you click the %1$sUpdate Totals%2$s button before placing your order. You may be charged more than the amount stated above if you fail to do so.
ast_ES: Como'l to restolador nun almite JavaScript, o nun ta habilitáu, asegúrate de calcar nel botón d' %1$sActualizar totales%2$s enantes de facer el to pidíu. Podríes tener que pagar una cantidá mayor de la qu'apaez enriba si nun lo faes asina.

en: Singapore
ast_ES: Singapur

en: Site %d
ast_ES: Sitiu %d

en: Site Address (URL)
ast_ES: Señes del sitiu (URL)

en: Site Admin
ast_ES: Alministración

en: Site Editor
ast_ES: Editor del sitiu

en: Site Health
ast_ES: Salú del sitiu

[ctx: Site Health]
en: Info
ast_ES: Información

[ctx: Site Health]
en: Status
ast_ES: Estáu

en: Site Health %s
ast_ES: Salú del sitiu %s

en: Site Health Info
ast_ES: Información de la salú del sitiu

en: Site Health Status
ast_ES: Estáu de la salú del sitiu

en: Site ID must not be empty.
ast_ES: La ID del sitiu nun ha tar balera.

en: Site Icon
ast_ES: Iconu de sitiu

en: Site Identity
ast_ES: Identidá del sítiu

en: Site Language
ast_ES: Idioma del sitiu:

en: Site Name: %s
ast_ES: Nome del sitiu: %s

en: Site Preview
ast_ES: vista previa del sitiu

en: Site Tagline
ast_ES: Descripción curtia del sitiu

en: Site Title
ast_ES: Títulu del sitiu:

en: Site URL
ast_ES: URL del sitiu

en: Site URL.
ast_ES: URL del sitiu.

en: Site Upload Space Quota
ast_ES: Caltidá d'espaciu de xubida del sitiu

en: Site count
ast_ES: Cantidá de sitios

en: Site does not exist.
ast_ES: El sitiu nun esiste.

en: Site domain must not be empty.
ast_ES: El dominiu del sitiu nun ha tar baleru.

en: Site health checks will automatically run periodically to gather information about your site. You can also <a href="%s">visit the Site Health screen</a> to gather information about your site now.
ast_ES: Les pruebes de salú del sitiu van executase periódicamente pa consiguir información del sitiu. Tamién puedes <a href="%s">visitar darréu la pantalla de salú del sitiu</a> pa consiguir información del sitiu.

en: Site icon
ast_ES: Iconu de sitiu

en: Site name must be at least %s character. | Site name must be at least %s characters.
ast_ES[0]: El nome del sitiu ha ser de polo menos %s caráuter.
ast_ES[1]: El nome del sitiu ha ser de polo menos %s caráuteres.

en: Site names can only contain lowercase letters (a-z) and numbers.
ast_ES: Los nomes de los sitios solo puen contener lletres minúscules (a-z) y númberos.

en: Site network ID must be provided.
ast_ES: Ha facilitase l'identificador de rede del sitiu.

en: Site path must not be empty.
ast_ES: La ruta del sitiu nun ha tar balera.

en: Site tagline.
ast_ES: Descripción curtia del sitiu.

en: Site title.
ast_ES: Títulu del sitiu.

en: Site visibility
ast_ES: Visibilidá del sitiu

en: Site with the ID does not exist.
ast_ES: Nun hai un sitiu con esi identificador.

en: Site: %s
ast_ES: Sitiu: %s

en: Sites
ast_ES: Sitios

en: Size
ast_ES: Tamañu

en: Size in megabytes
ast_ES: Tamañu en megabytes

en: Skip
ast_ES: Saltar

en: Skip Confirmation Email
ast_ES: Saltu del corréu de confirmación

en: Skip cropping
ast_ES: Saltase'l recorte

en: Skip to content
ast_ES: Dir al conteníu

en: Skip to toolbar
ast_ES: Saltar a la barra ferramientes

en: Skopje
ast_ES: Skopie

en: Slovak
ast_ES: Eslovacu

en: Slovakia
ast_ES: Eslovaquia

en: Slovenia
ast_ES: Eslovenia

en: Slovenian
ast_ES: Eslovenu

en: Slow down cowboy, no need to check for new mails so often!
ast_ES: ¡Asela ho! ¡No hai falta comprobar el corréu tan de siguío!

en: Slug automatically generated from the post title.
ast_ES: Slug xeneráu automáticamente dende'l títulu del artículu.

en: Small
ast_ES: Pequeñu

en: Social Icons
ast_ES: Iconos de redes sociales

en: Social Links Menu
ast_ES: Menu d'enllaces sociales

en: Sofia
ast_ES: Sofía

en: Software Name
ast_ES: Nome del software

en: Sold individually?
ast_ES: ¿Vendíu individualmente?

en: Solomon Islands
ast_ES: Islles Salomón

en: Some HTML tags are not permitted, including:
ast_ES: Nun se permiten dalgunes etiquetes HTML:

en: Some files are not writable by WordPress:
ast_ES: Nun se pue escribir en dalgunos ficheros de WordPress:

en: Some screen elements can be shown or hidden by using the checkboxes.
ast_ES: Dalgunos elementos de la pantalla pueden amosase o anubrise usando caxellos de marcáu.

en: Someone
ast_ES: Daquién

en: Someone has requested a new password for the following account on %s:
ast_ES: Daquién pidió una contraseña nueva pa la cuenta que vien darréu en %s:

en: Someone has requested a password reset for the following account:
ast_ES: Daquién solicitó reafitar la clave pa la siguiente cuenta:

en: Something went wrong.
ast_ES: Daqué foi mal.

en: Sorry there was a problem removing this coupon.
ast_ES: Disculpa, pero hubo un problema al desaniciar esti cupón.

en: Sorry, "%s" is not in stock. Please edit your cart and try again. We apologize for any inconvenience caused.
ast_ES: Disculpa, "%s" ta escosáu. Por favor, modifica'l to carru. Sentimos les molesties qu'esto te puea causar.

en: Sorry, comments are closed for this item.
ast_ES: Perdona pero los comentarios tán zarraos pa esti elementu.

en: Sorry, comments are not allowed for this item.
ast_ES: Perdona pero los comentarios nun tán permitíos pa esti elementu.

en: Sorry, coupon "%s" has already been applied and cannot be used in conjunction with other coupons.
ast_ES: Disculpa, el cupón "%s" yá se aplicó enantes y nun puede usase xunto con otros cupones.

en: Sorry, deleting the term failed.
ast_ES: Perdona pero falló'l desaniciu del términu.

en: Sorry, editing the term failed.
ast_ES: Siéntolo, fallu al editar el términu.

en: Sorry, it seems that there are no available payment methods for your location. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
ast_ES: Perdona, paez que nun tenemos métodos de pagu pa'l to allugamientu. Por favor contauta con nós si necesites ayuda o si quies una alternativa.

en: Sorry, it seems that there are no available payment methods for your state. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
ast_ES: Perdona, paez que nun tenemos métodos de pagu pa la to provincia. Por favor contauta con nós si necesites ayuda o si quies una alternativa.

en: Sorry, it seems that there are no available payment methods. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
ast_ES: Perdona, paez que nun tenemos métodos de pagu disponibles. Por favor contauta con nós si necesites ayuda o si quies una alternativa.

en: Sorry, it seems the coupon "%s" is invalid - it has now been removed from your order.
ast_ES: Disculpa, pero paez que'l cupón "%s" nun ye válidu, poro, desanicióse del to pidíu.

en: Sorry, it seems the coupon "%s" is not yours - it has now been removed from your order.
ast_ES: Disculpa, pero paez que'l cupón "%s" nun ye tuyu, poro, desanicióse del to pidíu.

en: Sorry, marking a user as spam is only supported on Multisite.
ast_ES: Perdona, namás puedes marcar un usuariu como puxarra  nuna instalación multisitiu.

en: Sorry, no products matched your selection. Please choose a different combination.
ast_ES: Disculpa, pero nengún productu coincide cola to selección. Por favor, escueyi otra combinación.

en: Sorry, no such page.
ast_ES: Perdona pero esa páxina nun esiste.

en: Sorry, no such post.
ast_ES: Perdona pero esi artículu nun esiste.

en: Sorry, one of the given taxonomies is not supported by the post type.
ast_ES: Perdona pero una de les taxonomíes que dieras nun ta sofitada pola triba d'artículu.

en: Sorry, revisions are disabled.
ast_ES: Les revisiones tan desactivaes.

en: Sorry, site names must have letters too!
ast_ES: ¡Perdona pero los nomes de los sitios han tener lletres tamién!

en: Sorry, that email address is already used!
ast_ES: ¡Perdona pero esa direición de corréu yá s'usó!

en: Sorry, that email address is not allowed!
ast_ES: Sientolo, esa direición de corréu nun ta permitída.

en: Sorry, that site already exists!
ast_ES: ¡Esi sitiu yá esiste!

en: Sorry, that site is reserved!
ast_ES: ¡Esi sitiu ta acutáu!

en: Sorry, that username already exists!
ast_ES: ¡Esi usuariu/a yá estiste!

en: Sorry, that username is not allowed.
ast_ES: Sientolo, esi nome d'usuariu nun ta permitíu.

en: Sorry, the category could not be created.
ast_ES: Perdona pero la categoría nun pudo crease.

en: Sorry, the comment could not be updated.
ast_ES: Perdona pero'l comentariu nun pudo anovase.

en: Sorry, the order could not be found. Please contact us if you are having difficulty finding your order details.
ast_ES: Perdón, el to pidíu nun se pudo atopar. Por favor, contacta con nos si tienes problemes pa atopar los datos del to pidíu.

en: Sorry, the post could not be created.
ast_ES: Perdona pero l'artículu nun pudo crease.

en: Sorry, the post could not be deleted.
ast_ES: Perdona pero l'artículu nun pudo desaniciase.

en: Sorry, the post could not be updated.
ast_ES: Perdona pero l'artículu nun pudo anovase.

en: Sorry, the term could not be created.
ast_ES: Perdona pero'l términu nun pudo crease.

en: Sorry, the user could not be updated.
ast_ES: Nun puedes anovar el usuario.

en: Sorry, this coupon is not applicable to selected products.
ast_ES: Disculpa, esti cupón nun puede utilizase colos productos escoyíos.

en: Sorry, this coupon is not applicable to the categories: %s.
ast_ES: Disculpa, esti cupón nun puede utilizase coles categoríes: %s.

en: Sorry, this coupon is not applicable to the products: %s.
ast_ES: Disculpa, esti cupón nun puede utilizase colos productos: %s.

en: Sorry, this coupon is not applicable to your cart contents.
ast_ES: Disculpa, esti cupón nun puede utilizase colos productos del to carru.

en: Sorry, this coupon is not valid for sale items.
ast_ES: Disculpa, esti cupón nun puede utilizase colos productos n'ufierta.

en: Sorry, this download has expired
ast_ES: Disculpa, esta descarga caducó

en: Sorry, this method is not supported.
ast_ES: Perdona pero nun se sofita esti métodu.

en: Sorry, this product cannot be purchased.
ast_ES: Disculpa, esti productu nun ta disponible.

en: Sorry, this product is unavailable. Please choose a different combination.
ast_ES: Disculpa, esti productu nun ta disponible. Por favor, escueyi otres opciones.

en: Sorry, trackbacks are closed for this item.
ast_ES: Perdona pero los trackback tán zarraos pa esti elementu.

en: Sorry, usernames must have letters too!
ast_ES: ¡Perdona pero los nomes d'usuariu han tener lletres tamién!

en: Sorry, we do not have enough "%1$s" in stock to fulfill your order (%2$s available). We apologize for any inconvenience caused.
ast_ES: Disculpa, nun tenemos n'inventariu "%1$s" suficiente pa completar el to pidíu (%2$s disponibles). Sentimos les molesties qu'esto te puea causar.

en: Sorry, you are not allowed to access details about this site.
ast_ES: Perdona pero nun tienes permisu p'acceder a los detalles d'esti sitiu.

en: Sorry, you are not allowed to access details of this post.
ast_ES: Perdona pero nun tienes permisu p'acceder a los detalles d'esti artículu.

en: Sorry, you are not allowed to access site health information.
ast_ES: Perdona pero nun tienes permisu p'acceder a la información de la salú del sitiu.

en: Sorry, you are not allowed to access this page.
ast_ES: Perdona pero nun tienes permisu p'acceder a esta páxina.

en: Sorry, you are not allowed to access user data on this site.
ast_ES: Nun tienes permisu pa ver los datos d'usuariu n'esti sitiu.

en: Sorry, you are not allowed to add a category.
ast_ES: Perdona pero nun tienes permisu p'amestar una categoría.

en: Sorry, you are not allowed to add a term to one of the given taxonomies.
ast_ES: Nun tienes permisu p'mestar un términu a una de les taxonomíes facilitaes.

en: Sorry, you are not allowed to add links to this site.
ast_ES: Perdona pero nun tienes permisu p'amestar enllaces a esti sitiu.

en: Sorry, you are not allowed to add users to this network.
ast_ES: Perdona pero nun tienes permisu p'amestar usuarios a esta rede.

en: Sorry, you are not allowed to assign a term to one of the given taxonomies.
ast_ES: Nun tienes permisu p'asignar un términu a una de les taxonomíes facilitaes.

en: Sorry, you are not allowed to assign terms in this taxonomy.
ast_ES: Nun tienes permisu p'asignar términos a esta taxonomía.

en: Sorry, you are not allowed to assign the provided terms.
ast_ES: Perdona pero nun tienes permisu p'asignar los términos apurríos.

en: Sorry, you are not allowed to assign this term.
ast_ES: Perdona pero nun tienes permisu p'asignar esti términu.

en: Sorry, you are not allowed to attach files to this post.
ast_ES: Perdona pero nun tienes permisu p'axuntar ficheros a esti artículu.

en: Sorry, you are not allowed to change the comment type.
ast_ES: Perdona, nun tienes permisu pa cambiar la triba del comentariu.

en: Sorry, you are not allowed to change the page author as this user.
ast_ES: Perdona pero nun tienes permisu pa cambiar l'autor de la páxina con esti usuariu.

en: Sorry, you are not allowed to change the post author as this user.
ast_ES: Nun tienes permisu pa camudar l'autor del artículu con esti usuariu.

en: Sorry, you are not allowed to comment on this post.
ast_ES: Perdona pero nun tienes permisu pa comentar nesti artículu.

en: Sorry, you are not allowed to create a comment on this post.
ast_ES: Perdona pero nun tienes permisu pa crear un comentariu nesti artículu.

en: Sorry, you are not allowed to create new users.
ast_ES: Perdona pero nun tienes permisu pa crear usuarios nuevos.

en: Sorry, you are not allowed to create pages as this user.
ast_ES: Nun tienes permisu pa entamar páxines.

en: Sorry, you are not allowed to create pages on this site.
ast_ES: Perdona pero nun tienes permisu pa crear páxines nesti sitiu.

en: Sorry, you are not allowed to create password protected posts in this post type.
ast_ES: Nun tas autorizáu a entamar artículos protexíos con clave d'esta triba.

en: Sorry, you are not allowed to create posts as this user.
ast_ES: Nun tienes permisu pa entamar artículos con esti usuariu.

en: Sorry, you are not allowed to create posts or drafts on this site.
ast_ES: Perdona pero nun tienes permisu pa crear artículos o borradores nesti sitiu.

en: Sorry, you are not allowed to create private posts in this post type.
ast_ES: Nun tas autorizáu a entamar artículos privaos d'esta triba.

en: Sorry, you are not allowed to create terms in this taxonomy.
ast_ES: Nun tienes permisu pa entamar términos nesta taxonomía.

en: Sorry, you are not allowed to create this comment without a post.
ast_ES: Perdona pero nun tienes permisu pa crear esti comentariu ensin un artículu.

en: Sorry, you are not allowed to create users.
ast_ES: Perdona pero nun tienes permisu pa crear usurios.

en: Sorry, you are not allowed to customize headers.
ast_ES: Perdona pero nun tienes permisu pa personalizar testeres.

en: Sorry, you are not allowed to customize this site.
ast_ES: Perdona pero nun tienes permisu pa personalizar esti sitiu.

en: Sorry, you are not allowed to delete plugins for this site.
ast_ES: Perdona pero nun tienes permisu pa desaniciar plugins d'esti sitiu.

en: Sorry, you are not allowed to delete revisions of this post.
ast_ES: Perdona pero nun tienes permisu pa desaniciar les revisiones d'esti artículu.

en: Sorry, you are not allowed to delete that user.
ast_ES: Perdona pero nun tienes permisu pa desaniciar a esi usuariu.

en: Sorry, you are not allowed to delete these items.
ast_ES: Perdona pero nun tienes permisu pa desaniciar estos elementos.

en: Sorry, you are not allowed to delete this category.
ast_ES: Perdona pero nun tienes permisu pa desaniciar esta estaya.

en: Sorry, you are not allowed to delete this comment.
ast_ES: Perdona pero nun tienes permisu pa desaniciar esti comentariu.

en: Sorry, you are not allowed to delete this item.
ast_ES: Perdona pero nun tienes permisu pa desaniciar esti elementu.

en: Sorry, you are not allowed to delete this page.
ast_ES: Nun tienes permisu pa desaniciar esta páxina.

en: Sorry, you are not allowed to delete this post.
ast_ES: Nun tienes permisu pa desaniciar esti artículu.

en: Sorry, you are not allowed to delete this revision.
ast_ES: Perdona pero nun tienes permisu pa desaniciar esta revisión.

en: Sorry, you are not allowed to delete this site.
ast_ES: Perdona pero nun tienes permisu pa desaniciar esti sitiu.

en: Sorry, you are not allowed to delete this term.
ast_ES: Perdona pero nun tienes permisu pa desaniciar esti términu.

en: Sorry, you are not allowed to delete this user.
ast_ES: Perdona pero nun tienes permisu pa desaniciar a esti usuariu.

en: Sorry, you are not allowed to delete users.
ast_ES: Perdona pero nun tienes permisu pa desaniciar usuarios.

en: Sorry, you are not allowed to disable themes automatic updates.
ast_ES: Perdona, nun tienes permisu pa deshabilitar los anovamientos automáticos de los estilos.

en: Sorry, you are not allowed to do that.
ast_ES: Nun tienes permisu pa facer eso.

en: Sorry, you are not allowed to edit '%s' for comments.
ast_ES: Perdona pero nun tienes permisu pa editar '%s' de los comentarios.

en: Sorry, you are not allowed to edit comments on this post.
ast_ES: Perdona pero nun tienes permisu pa editar los comentarios d'esti artículu.

en: Sorry, you are not allowed to edit comments.
ast_ES: Perdona pero nun tienes permisu pa editar comentarios.

en: Sorry, you are not allowed to edit pages as this user.
ast_ES: Perdona pero nun tienes permisu pa editar páxines como esti usuariu.

en: Sorry, you are not allowed to edit pages.
ast_ES: Nun tienes permisu pa editar páxines.

en: Sorry, you are not allowed to edit posts as this user.
ast_ES: Perdona pero nun tienes permisu pa editar artículos como esti usuariu.

en: Sorry, you are not allowed to edit posts in this post type.
ast_ES: Perdona pero nun tienes permisu pa editar esta triba d'artículos.

en: Sorry, you are not allowed to edit posts.
ast_ES: Nun tas autorizáu a editar artículos.

en: Sorry, you are not allowed to edit roles of this user.
ast_ES: Perdona pero nun tienes permisu pa editar les xeres asignaes a esta/i usuaria/u.

en: Sorry, you are not allowed to edit terms in this taxonomy.
ast_ES: Nun tienes permisu pa editar términos n'esta taxonomía.

en: Sorry, you are not allowed to edit the %s custom field.
ast_ES: Perdona pero nun tienes permisu pa editar el campu personalizáu %s.

en: Sorry, you are not allowed to edit the links for this site.
ast_ES: Perdona pero nun tienes permisu pa editar enllaces d'esti sitiu.

en: Sorry, you are not allowed to edit theme options on this site.
ast_ES: Nun tienes permisu pa editar les opciones d'estilu nesti sitiu.

en: Sorry, you are not allowed to edit this changeset.
ast_ES: Perdona pero nun tienes permisu pa editar esti conxuntu de cambeos.

en: Sorry, you are not allowed to edit this comment.
ast_ES: Nun tienes permisu pa editar esti comentariu.

en: Sorry, you are not allowed to edit this item.
ast_ES: Perdona pero nun tienes permisu pa edtiar esti elementu

en: Sorry, you are not allowed to edit this page.
ast_ES: Nun tienes permisu pa editar esta páxina.

en: Sorry, you are not allowed to edit this post.
ast_ES: Nun tienes permisu pa editar esti artículu.

en: Sorry, you are not allowed to edit this term.
ast_ES: Perdona pero nun tienes permisu pa editar esti elementu.

en: Sorry, you are not allowed to edit this user.
ast_ES: Nun tienes permisu pa editar esti usuariu.

en: Sorry, you are not allowed to edit your profile.
ast_ES: Nun tienes permisu pa editar el to perfil.

en: Sorry, you are not allowed to enable themes automatic updates.
ast_ES: Perdona, nun tienes permisos p'habilitar los anovamientos automáticos de los estilos.

en: Sorry, you are not allowed to erase personal data on this site.
ast_ES: Perdona pero nun tienes permisu pa desaniciar datos personales nesti sitiu.

en: Sorry, you are not allowed to export personal data on this site.
ast_ES: Perdona pero nun tienes permisu pa esportar datos perdonales nesti sitiu.

en: Sorry, you are not allowed to export the content of this site.
ast_ES: Perdona pero nun tienes permisu pa esportar el conteníu d'esti sitiu.

en: Sorry, you are not allowed to filter users by role.
ast_ES: Perdona pero nun tienes permisu pa peñerar usuarios pol rol.

en: Sorry, you are not allowed to give users that role.
ast_ES: Perdona pero nun tienes permisu pa da-yos esi rol a los usuarios.

en: Sorry, you are not allowed to install plugins on this site.
ast_ES: Perdona pero nun tienes permisu pa instalar plugins nesti sitiu.

en: Sorry, you are not allowed to install themes on this site.
ast_ES: Perdona pero nun tienes permisu pa instalar temes nesti sitiu.

en: Sorry, you are not allowed to list users.
ast_ES: Perdona pero nun tienes permisu pa llistar usuarios.

en: Sorry, you are not allowed to make posts sticky.
ast_ES: Perdona pero nun tienes permisu pa fixar artículos.

en: Sorry, you are not allowed to make proxied oEmbed requests.
ast_ES: Perdona pero nun tienes permisu pa facer solicitues d'oEmbed con proxy.

en: Sorry, you are not allowed to manage application passwords for this user.
ast_ES: Perdona pero nun tienes permisu pa xestionar contraseñes d'aplicación d'esti usuariu.

en: Sorry, you are not allowed to manage options for this site.
ast_ES: Perdona pero nun tienes permisu pa xestionar les opciones d'esti sitiu.

en: Sorry, you are not allowed to manage plugins for this site.
ast_ES: Perdona pero nun tienes permisu pa xestionar los plugins d'esti sitiu.

en: Sorry, you are not allowed to manage post statuses.
ast_ES: Perdona pero nun tienes permisu pa xestionar estaos d'artículos.

en: Sorry, you are not allowed to manage privacy options on this site.
ast_ES: Perdona pero nun tienes permisu pa remanar la privacidá d'esti sitiu.

en: Sorry, you are not allowed to manage terms in this taxonomy.
ast_ES: Nun tienes permisu pa remanar términos n'esta taxonomía.

en: Sorry, you are not allowed to moderate or edit this comment.
ast_ES: Nun tienes permisu pa moderar o editar esti comentariu.

en: Sorry, you are not allowed to modify plugins.
ast_ES: Perdona pero nun tienes permisu pa camudar los plugins.

en: Sorry, you are not allowed to modify unregistered settings for this site.
ast_ES: Perdona pero nun tienes permisu pa modificar los axustes ensin rexistrar d'esti sitiu.

en: Sorry, you are not allowed to move this item to the Trash.
ast_ES: Perdona pero nun tienes permisu pa mover esti elementu a la papelera.

en: Sorry, you are not allowed to order users by this parameter.
ast_ES: Perdona pero nun tienes permisu pa ordenar usuarios por esti parámetru.

en: Sorry, you are not allowed to perform this action.
ast_ES: Perdona pero nun tienes permisu pa facer esta aición.

en: Sorry, you are not allowed to post on this site.
ast_ES: Perdona pero nun tienes permisu pa espublizar nesti sitiu.

en: Sorry, you are not allowed to preview drafts.
ast_ES: Nun tienes permisu pa tener una vista previa de borraores.

en: Sorry, you are not allowed to publish pages on this site.
ast_ES: Perdona pero nun tienes permisu pa espublizar páxines nesti sitiu.

en: Sorry, you are not allowed to publish posts in this post type.
ast_ES: Perdona pero nun tienes permisu pa espublizar esta triba d'artículos.

en: Sorry, you are not allowed to publish posts on this site.
ast_ES: Perdona pero nun tienes permisu pa espublizar artículos nesti sitiu.

en: Sorry, you are not allowed to publish this page.
ast_ES: Perdona pero nun tienes permisu pa espublizar esta páxina.

en: Sorry, you are not allowed to publish this post.
ast_ES: Perdona pero nun tienes permisu pa espublizar esti artículu.

en: Sorry, you are not allowed to query users by this parameter.
ast_ES: Perdona pero nun tienes permisu pa consultar usuarios por esti parámetru.

en: Sorry, you are not allowed to read blocks as this user.
ast_ES: Perdona pero nun tienes permisu pa lleer bloques como esti usuariu.

en: Sorry, you are not allowed to read blocks of this post.
ast_ES: Perdona pero nun tienes permisu pa lleer bloques d'esti artículu

en: Sorry, you are not allowed to read comments without a post.
ast_ES: Perdona pero nun tienes permisu pa lleer comentarios ensin un artículu.

en: Sorry, you are not allowed to read the post for this comment.
ast_ES: Perdona pero nun tienes permisu pa lleer l'artículu d'esti comentariu.

en: Sorry, you are not allowed to read this comment.
ast_ES: Perdona pero nun tienes permisu pa lleer esti comentariu.

en: Sorry, you are not allowed to remove users.
ast_ES: Perdona pero nun tienes permisu pa desaniciar usuarios.

en: Sorry, you are not allowed to restore this item from the Trash.
ast_ES: Perdona pero nun tienes permisu pa restaurar esti elmentu de la papelera.

en: Sorry, you are not allowed to resume this theme.
ast_ES: Perdona pero nun tienes permisu pa siguir con esti estilu.

en: Sorry, you are not allowed to take over.
ast_ES: Perdona pero nun tienes permisu pa garrar el control.

en: Sorry, you are not allowed to update options.
ast_ES: Perdona pero nun tienes permisu p'anovar les opciones.

en: Sorry, you are not allowed to update plugins for this site.
ast_ES: Perdona pero nun tienes permisu p'anovar los plugins d'esti sitiu.

en: Sorry, you are not allowed to update posts as this user.
ast_ES: Perdona pero nun tienes permisu p'anovar artículos con esti usuariu.

en: Sorry, you are not allowed to upload files.
ast_ES: Perdona pero nun tienes permisu pa xubir ficheros.

en: Sorry, you are not allowed to upload media on this site.
ast_ES: Perdona pero nun tienes permisu pa xubir ficheros multimedia nesti sitiu.

en: Sorry, you are not allowed to upload media to this post.
ast_ES: Perdona pero nun tienes permisu pa xubir ficheros multimedia a esti artículu.

en: Sorry, you are not allowed to view autosaves of this post.
ast_ES: Perdona pero nun tienes permisu pa ver los guardaos automáticos d'esti artículu.

en: Sorry, you are not allowed to view menu items.
ast_ES: Perdona pero nun tienes permisu pa ver elementos del menú.

en: Sorry, you are not allowed to view revisions of this post.
ast_ES: Perdona pero nun tienes permisu pa ver les revisiones d'esti artículu.

en: Sorry, you are not allowed to view themes.
ast_ES: Perdona pero nun tienes permisu pa ver los estilos.

en: Sorry, you are not allowed to view this item.
ast_ES: Perdona pero nun tienes permisu pa ver esti elementu.

en: Sorry, you cannot preview new themes when you have changes scheduled or saved as a draft. Please publish your changes, or wait until they publish to preview new themes.
ast_ES: Perdona, nun puedes previsualizar estilos nuevos cuando tienes cambios programaos o guardaos como borradores. Por favor espubliza los cambios o espera a que se publiquen pa previsualizar estilos nuevos.

en: Sorry, you cannot stick a private post.
ast_ES: Perdona pero nun puedes fixar un artículu priváu.

en: Sorry, you have reached your download limit for this file
ast_ES: Disculpa, algamasti'l tope de descargues pa esti ficheru

en: Sorry, you have used your space allocation of %s. Please delete some files to upload more files.
ast_ES: Gastasti los %s d'espaciu disponible. Por favor, desanicia dalgunos ficheros pa xubir más.

en: Sorry, you may not use that site name.
ast_ES: Perdona, nun deberíes usar esi nome pal sitiu.

en: Sorry, you must be able to edit posts on this site in order to view categories.
ast_ES: Perdona pero has ser a editar los artículos d'esti sitiu pa ver les estayes.

en: Sorry, you must be able to edit posts on this site in order to view tags.
ast_ES: Perdona pero has ser a editar los artículos d'esti sitiu pa ver les etiquetes.

en: Sorry, you must be logged in to comment.
ast_ES: Perdona pero has aniciar sesión pa comentar.

en: Sorry, you must be logged in to reply to a comment.
ast_ES: Perdona pero has aniciar sesión pa responder a un comentariu.

en: Sorry, your session has expired.
ast_ES: Disculpa, la to sesión caducó.

en: Sorry, your session has expired. <a href="%s" class="wc-backward">Return to shop</a>
ast_ES: Disculpa, la to sesión caducó. <a href="%s" class="wc-backward">Volver a la tienda</a>

en: Sort Order:
ast_ES: Ordenar:

en: Sort by average rating
ast_ES: Ordenar por valoración media

en: Sort by latest
ast_ES: Ordenar polo último

en: Sort by most recent
ast_ES: Ordenar por más recientes

en: Sort by popularity
ast_ES: Ordenar por popularidá

en: Sort by price (asc)
ast_ES: Ordenar por preciu (asc)

en: Sort by price (desc)
ast_ES: Ordenar por preciu (desc)

en: Sort by price: high to low
ast_ES: Ordenar por preciu: de mayor a menor

en: Sort by price: low to high
ast_ES: Ordenar por preciu: de menor a mayor

en: Sort by:
ast_ES: Ordenáu por:

en: Sort code
ast_ES: Códigu de clasificación

en: Sort collection by object attribute.
ast_ES: Ordenar la coleición por atributu del oxetu.

en: Sort collection by term attribute.
ast_ES: Ordenar la coleición por atributu del términu.

en: Source
ast_ES: Fonte

en: Source code
ast_ES: Códigu fonte

en: Source:
ast_ES: Fonte

en: Source: %s
ast_ES: Fonte: %s

en: South
ast_ES: Sur

en: South Africa
ast_ES: Sudáfrica

en: South America
ast_ES: Sudamérica

en: South Georgia
ast_ES: Xeorxa del Sur

en: South Georgia/Sandwich Islands
ast_ES: Islles Xeorxa del Sur y Sandwich del Sur

en: South Korea
ast_ES: Corea del Sur

en: South Pole
ast_ES: Polu Sur

en: South Sudan
ast_ES: Sudán del Sur

en: Spain
ast_ES: España

en: Spam
ast_ES: Puxarra

en: Spam it: %s
ast_ES: Marcalu como puxarra: %s

en: Spanish
ast_ES: Castellán

en: Special character
ast_ES: Carauter especial

en: Split table cell
ast_ES: Dixebrar la celda de la tabla

en: Spreadsheet <span class="count">(%s)</span> | Spreadsheets <span class="count">(%s)</span>
ast_ES[0]: Fueya de cálculu <span class="count">(%s)</span>
ast_ES[1]: Fueyes de cálculu <span class="count">(%s)</span>

en: Spreadsheets
ast_ES: Fueyes de cálculu

en: St Helena
ast_ES: Santa Lena

en: St Lucia
ast_ES: Santa Llucía

en: Standard
ast_ES: Estándar

en: Start date:
ast_ES: Data d'aniciu:

en: Start writing or type / to choose a block
ast_ES: Entamar a escribir o teclexa / pa escoyer un bloque

en: State
ast_ES: Provincia

en: State / County
ast_ES: Comunidá Autónoma/Provincia

en: State / Zone
ast_ES: Estáu/Zona

en: State of the comment.
ast_ES: Estáu del comentariu.

en: State/County
ast_ES: Comunidá Autónoma/Provincia

en: Status
ast_ES: Estáu

en: Status is forbidden.
ast_ES: L'estáu nun se permite.

en: Status:
ast_ES: Estáu:

en: Sticky Post
ast_ES: Artículu fixu

en: Stock: %d
ast_ES: Inventariu: %d

en: Stockholm
ast_ES: Estocolmu

en: Storage Space
ast_ES: Espaciu d'almacenamientu

en: Store Notice
ast_ES: Avisu de la Tienda

en: Store notice
ast_ES: Avisu de la tienda

en: Street address
ast_ES: Señes de la cai

en: Strength indicator
ast_ES: Amuesa del nivel de fuercia

en: Strikethrough
ast_ES: Tacháu

en: Style
ast_ES: Estilu

en: Styles
ast_ES: Estilos

en: Stylesheet is missing.
ast_ES: Nun s'atopa la fueya d'estilos.

en: Stylesheet is not readable.
ast_ES: Nun se pué lleer la fueya de estilos

en: Sub-directory Installation
ast_ES: Instalación en subdireutorios

en: Sub-domain Installation
ast_ES: Instalación en subdominios

en: Subject
ast_ES: Asuntu

en: Subject (paid)
ast_ES: Asuntu (pagáu)

en: Submit
ast_ES: Unviar

en: Submit Reply
ast_ES: Unviar rempuesta

en: Submit for Review
ast_ES: Unviar pa revisar

en: Submitted on
ast_ES: Unviáu el:

en: Submitted on: %s
ast_ES: Unviáu el: %s

en: Subscribe
ast_ES: Soscribir

en: Subscribed
ast_ES: Suscritos

en: Subscript
ast_ES: Soíndiz

en: Subscriptions
ast_ES: Soscripciones

en: Subscriptions.
ast_ES: Soscripciones

en: Subtitles
ast_ES: Sotítulos

en: Suburb
ast_ES: Barriada

en: Success!
ast_ES: ¡Ésitu!

en: Sudan
ast_ES: Sudán

en: Suggested embed #%d
ast_ES: Inxertu suxeríu #%d

en: Suggested image #%d
ast_ES: Imaxe suxerida #%d

en: Suggested image dimensions: %1$s by %2$s pixels.
ast_ES: Les dimensiones suxeríes pa la imaxe ye: %1$s por %2$s píxeles.

en: Suggested text:
ast_ES: Testu suxeríu:

en: Summary
ast_ES: Sumariu

en: Sun
ast_ES: Dom

en: Sunday
ast_ES: Domingu

[ctx: Sunday initial]
en: S
ast_ES: D

en: Superscript
ast_ES: Superíndiz

en: Support
ast_ES: Sofitu

en: Suriname
ast_ES: Surinam

en: Svalbard and Jan Mayen
ast_ES: Svalbard ya Islla Jan Mayen

en: Swahili
ast_ES: Suaḥili

en: Swaziland
ast_ES: Suazilandia

en: Sweden
ast_ES: Suecia

en: Swedish
ast_ES: Suecu

en: Switzerland
ast_ES: Suiza

en: Syntax Highlighting
ast_ES: Rescamplíu de la sintaxis

en: Syria
ast_ES: Siria

en: System status
ast_ES: Estáu del sistema

en: Table cell properties
ast_ES: Propiedaes de la caxella

en: Table of Contents
ast_ES: Tabla de conteníos

en: Table ordered by Last Updated.
ast_ES: Tabla ordenada pol anovamientu últimu.

en: Table ordered by Site Domain Name.
ast_ES: Tabla ordenada pol nome de dominiu del sitiu.

en: Table ordered by Site Path.
ast_ES: Tabla ordenada pola ruta del sitiu.

en: Table ordered by Site Registered Date.
ast_ES: Tabla ordenada pola data de rexistru del sitiu.

en: Table ordered by Theme Name.
ast_ES: Tabla ordenada pol nome del estilu.

en: Table ordered by User Registered Date.
ast_ES: Tabla ordenada pola data de rexistru del usuariu/a.

en: Table properties
ast_ES: Propiedaes de la tabla

en: Table row properties
ast_ES: Propiedaes de la filera

en: Tag
ast_ES: Etiqueta

en: Tag Cloud
ast_ES: Nube d'etiquetes

en: Tag added.
ast_ES: Amestóse la etiqueta.

en: Tag deleted.
ast_ES: Desanicióse la etiqueta.

en: Tag not added.
ast_ES: La etiqueta nun s'amestó.

en: Tag not updated.
ast_ES: La etiqueta nun s'anovó.

en: Tag updated.
ast_ES: Anovóse la etiqueta.

en: Tag: | Tags:
ast_ES[0]: Etiqueta:
ast_ES[1]: Etiquetes:

en: Tag: %s
ast_ES: Etiqueta: %s

en: Tagalog
ast_ES: Tagalu

en: Tagline
ast_ES: Comentariu-etiqueta

en: Tags
ast_ES: Etiquetes

en: Tags (comma separated)
ast_ES: Etiquetes (separtaes con coma)

en: Tags (space separated)
ast_ES: Etiquetes (separtaes con un espaciu)

en: Tags deleted.
ast_ES: Desaniciáronse les etiquetes.

en: Tags list
ast_ES: Llista d'etiquetes

en: Tags list navigation
ast_ES: Llista d'etiquetes de navegación

en: Tags totals.
ast_ES: Etiquetes totales.

en: Tags:
ast_ES: Etiquetes:

en: Tags:
ast_ES: Etiquetes:

en: Tahiti
ast_ES: Papeete

en: Taipei
ast_ES: Taipéi

en: Taiwan
ast_ES: Taiwán

en: Tajikistan
ast_ES: Taxikistán

en: Take a look at the <strong>%1$d item</strong> on the <a href="%2$s">Site Health screen</a>. | Take a look at the <strong>%1$d items</strong> on the <a href="%2$s">Site Health screen</a>.
ast_ES[0]: Echa una güeyada a <strong>%1$d elementu</strong> na <a href="%2$s">pantalla de salú del sitiu</a>.
ast_ES[1]: Echa una güeyada a <strong>%1$d elementos</strong> na <a href="%2$s">pantalla de salú del sitiu</a>.

en: Take over
ast_ES: Garrar el control

en: Take payments in person via BACS. More commonly known as direct bank/wire transfer.
ast_ES: Llogra pagos en persona vía tresferencia bancaria. Tamién llamada tresferencia directa al bancu o por cable

en: Take payments in person via checks. This offline gateway can also be useful to test purchases.
ast_ES: Logra pagos en persona vía cheque. Esti métodu de pagu 'offline' puede tamién ser útil pa compres de prueba.

en: Talk to your web host about OpenSSL support for PHP.
ast_ES: Fala col to agospiu web de la compatibilidá d'OpenSSL pa PHP.

en: Tallinn
ast_ES: Tallín

en: Tan
ast_ES: Turráu

en: Target
ast_ES: Destín

en: Tashkent
ast_ES: Taxkent

en: Tax
ast_ES: Impuestu

en: Tax class
ast_ES: Tipu d'impuestu

en: Tax class already exists
ast_ES: El tipu d'impuestu yá esiste

en: Tax class requires a valid name
ast_ES: Tipu d'impuestu riquir un nome válidu

en: Tax class slug already exists
ast_ES: El slug de tipu d'impuestu yá esiste

en: Tax status
ast_ES: Estáu del impuestu

[ctx: Tax status]
en: None
ast_ES: Nengún

en: Tax total (not including shipping taxes).
ast_ES: Impuestos totales (sacantes los del unvíu).

en: Taxable
ast_ES: Imponible

en: Taxes
ast_ES: Impuestos

en: Taxonomies associated with post type.
ast_ES: Taxonomíes asociaes cola triba d'artículu.

en: Taxonomy
ast_ES: Taxonomía

en: Taxonomy names must be between 1 and 32 characters in length.
ast_ES: Los nomes de taxonomía deben tar ente 1 y 32 carauteres de llargu.

en: Taxonomy:
ast_ES: Taxonomía:

en: Tbilisi
ast_ES: Tblisi

en: Tehran
ast_ES: Teḥrán

en: Tell City
ast_ES: Ciudá de Tell

en: Template
ast_ES: Plantía

en: Template file copied to theme.
ast_ES: Ficheru de plantía copiáu al estilu.

en: Template file deleted from theme.
ast_ES: Ficheru de plantía copiáu dende l'estilu.

en: Template is missing. Standalone themes need to have a %1$s or %2$s template file. <a href="%3$s">Child themes</a> need to have a %4$s header in the %5$s stylesheet.
ast_ES: Nun s'atopa la plantía. Los estilos independientes precisen d'un archivu de plantía %1$s o %2$s. Los <a href="%3$s">estilos fíos</a> precisen d'una %4$s de cabecera na fueya d'estilu %5$s.

en: Term ID
ast_ES: ID de términu

en: Term ID is shared between multiple taxonomies
ast_ES: L'identificador ta compartíu ente varies taxonomíes.

en: Term does not exist.
ast_ES: El términu nun esiste.

en: Term meta cannot be added to terms that are shared between taxonomies.
ast_ES: Los términos meta nun puen amestase a los términos que tán compartíos ente taxonomíes.

en: Terms
ast_ES: Términos

en: Terms and conditions
ast_ES: Términos y condiciones

en: Terms do not support trashing. Set '%s' to delete.
ast_ES: Los términos nun sofiten dir a la papelera. Pon '%s' pa desanicialos.

en: Text
ast_ES: Testu

en: Text Color
ast_ES: Color del testu

en: Text color
ast_ES: Color del testu

en: Text to appear below the main email content.
ast_ES: Testu qu'apaecerá embaxo'l conteníu principal del corréu electrónicu.

en: Text to display
ast_ES: Testu que quies amosar

en: Thai
ast_ES: Tailandés

en: Thailand
ast_ES: Tailandia

en: Thank you for creating with <a href="%s">WordPress</a>.
ast_ES: Gracies por espublizar con <a href="%s">WordPress</a>.

en: Thank you for your order
ast_ES: Gracies pol to pidíu

en: Thank you for your payment. Your transaction has been completed, and a receipt for your purchase has been emailed to you. Log into your PayPal account to view transaction details.
ast_ES: Gracies pol pagu. La to transacción completóse y unviósete un corréu electrónicu col recibu de la to compra. Conéutate a la to cuenta PayPal pa ver los detalles de la transacción.

en: Thank you. Your order has been received.
ast_ES: Gracies. Recibióse'l to pidíu.

en: Thanks for confirming your erasure request.
ast_ES: Gracies por confirmar el to requerimientu de desaniciu.

en: Thanks for confirming your export request.
ast_ES: Gracies por confirmar el to requerimientu d'esportación.

en: Thanks for creating an account on %1$s. Your username is %2$s. You can access your account area to view orders, change your password, and more at: %3$s
ast_ES: Gracies por crear una cuenta en %1$s. El to nome d'usuariu/a ye %2$s. Pues entrar a la to cuenta pa ver pidios, cambiar la contraseña y más coses en: %3$s

en: Thanks for reading.
ast_ES: Gracies por lleer.

en: Thanks for shopping with us
ast_ES: Gracies pola to compra

en: Thanks for shopping with us.
ast_ES: Gracies pola to compra.

en: Thanks for using {site_url}!
ast_ES: ¡Gracies por usar {site_url}!

en: That email address has already been used. Please check your inbox for an activation email. It will become available in a couple of days if you do nothing.
ast_ES: Esi corréu electrónicu usárase yá. Por favor, comprueba la bandexa d'entrada del corréu electrónicu. Ye dable que si nun faes nada te otra vuelta disponible nunos díes.

en: That name is not allowed.
ast_ES: Esi nome ta prohibíu.

en: That site is currently reserved but may be available in a couple days.
ast_ES: Acutóse esi sitiu pero ye dable que tea disponible nunos díes.

en: That user could not be added to this site.
ast_ES: Esi usuariu nun pudo amestase al sitiu.

en: That user does not exist.
ast_ES: L'usuariu/a nun esiste.

en: That username is already activated.
ast_ES: Esi nome d'usuariu/a ya t'activu.

en: That username is currently reserved but may be available in a couple of days.
ast_ES: Acutóse esi nome d'usuariu/a, pero ye dable que te disponible nunos díes.

en: That&#8217;s all, stop editing! Happy publishing.
ast_ES: ¡Eso ye too, para d'editar! Esfruta espublizando.

en: The "%1$s" taxonomy "%2$s" property (%3$s) conflicts with an existing property on the REST API Posts Controller. Specify a custom "rest_base" when registering the taxonomy to avoid this error.
ast_ES: La taxonomía «%1$s» de la propiedá «%2$s» (%3$s) entra en conflictu conuna propiedá esistente nel controlador d'entrada de l'API REST. Especifica una «rest_base» personalizada al rexistrar la taxonomía pa evitar esti fallu.

en: The "%1$s" value is smaller than "%2$s"
ast_ES: El valor de "%1$s" ye menor que'l de "%2$s"

en: The "%s" options group has been removed. Use another settings group.
ast_ES: Desanicióse'l grupu d'axustes "%s". Usa otru grupu d'axustes.

en: The "%s" theme is not a valid parent theme.
ast_ES: L'estilu "%s" nun ye un estilu padre válidu.

en: The %1$s directive in %2$s determines if uploading files is allowed on your site.
ast_ES: La direutiva %1$s en %2$s diz si se permite xubir ficheros nel sitiu.

en: The %1$s, %2$s, and %3$s values can be edited to set the video track language and kind.
ast_ES: Los valores %1$s, %2$s y %3$s son editables p'afitar la llingua y la triba de la pista de vídeu.

en: The %s constant is no longer supported.
ast_ES: La constante %s yá nun tien sofitu.

en: The %s filter is enabled.
ast_ES: La peñera %s ta activada.

en: The %s function has been disabled, some media settings are unavailable because of this.
ast_ES: Deshabilitóse la función %s, por mor d'esto dalgunos axustes de ficheros multimedia nun tan disponibles.

en: The %s importer is invalid or is not installed.
ast_ES: L'importador %s nun ye válidu o nun ta instaláu.

en: The %s is not a valid URL
ast_ES: El %s nun ye una URL válida

en: The %s property has an invalid stored value, and cannot be updated to null.
ast_ES: El valor de la propiedá %s guardáu nun ye válidu y nun pue actualizase a un valor nulu.

en: The %s setting is unregistered. Unregistered settings are deprecated. See https://developer.wordpress.org/plugins/settings/settings-api/
ast_ES: Nun se rexistró l'axuste %s. Los axustes ensin rexistrar quedaron anticuaos. Mira https://developer.wordpress.org/plugins/settings/settings-api/

en: The %s table is not installed. Please run the network database upgrade.
ast_ES: La tabla  %s nun se instaló. Por favor executa l'anovador de la base datos de la rede.

en: The API key provided does not have read permissions.
ast_ES: La clave API introducida nun tien permisos de llectura.

en: The API key provided does not have write permissions.
ast_ES: La clave API introducida nun tien permisos d'escritura.

en: The Authorization header is working as expected
ast_ES: La cabecera d'autorización funciona como tien que facelo

en: The Authorize Application request is not allowed.
ast_ES: La solicitú d'autorización de l'aplicación nun ta permitida.

en: The GMT date the application password was created.
ast_ES: La data GMT na que se fizo la contraseña d'aplicación.

en: The GMT date the application password was last used.
ast_ES: La data GMT a la que se usar la contraseña d'aplicación la última vegada.

en: The ID for the associated post of the attachment.
ast_ES: L'identificador pal artículu asociáu del axuntu.

en: The ID for the author of the post.
ast_ES: L'identificador del autor del artículu.

en: The ID for the parent of the object.
ast_ES: L'identificador del padre del oxetu.

en: The ID for the parent of the post.
ast_ES: L'identificador del padre del artículu.

en: The ID of the associated post object.
ast_ES: L'identificador asociáu al oxetu del artículu.

en: The ID of the featured media for the post.
ast_ES: L'identificador del ficheru multimedia destacáu pal artículu.

en: The ID of the user object, if author was a user.
ast_ES: L'identificador d'usuariu del oxetu, si l'autor foi un usuariu.

en: The IP address the application password was last used by.
ast_ES: La direición IP dende onde se usara la contraseña d'aplicación la última vegada.

en: The JSONP callback function is invalid
ast_ES: La función de respuesta de JSONP nun ye válida

en: The MaxMind license key is invalid. If you have recently created this key, you may need to wait for it to become active.
ast_ES: La clave de llicencia MaxMind nun ye válida. Si creasti esta clave recién, vas tener qu'esperar a que tea activa.

en: The PHP version on your server is %1$s, however the uploaded plugin requires %2$s.
ast_ES: La versión de PHP nel sirvior ye %1$s, pero el plugin que xubisti rique la %2$s.

en: The PHP version on your server is %1$s, however the uploaded theme requires %2$s.
ast_ES: La versión de PHP nel sirvior ye %1$s, pero l'estilu que xubisti rique la %2$s.

en: The Press This plugin is required.
ast_ES: Ríquese'l plugin "Press This".

en: The REST API can no longer be completely disabled, the %s filter can be used to restrict access to the API, instead.
ast_ES: L'API REST ya no puede dehabilitase completamente, sicasí puedes usar la peñera %s pa restrinxir l'accesu.

en: The REST API did not behave correctly
ast_ES: L'API REST nun se comportó correchamente

en: The REST API did not process the %s query parameter correctly.
ast_ES: L'API REST nun procesó el parámetru de consulta %s correchamente.

en: The REST API encountered an error
ast_ES: L'API REST alcontró un fallu

en: The REST API encountered an unexpected result
ast_ES: L'API REST alcontró un resultáu inesperáu.

en: The REST API is available
ast_ES: La Rest API ta disponible.

en: The REST API is one way that WordPress and other applications communicate with the server. For example, the block editor screen relies on the REST API to display and save your posts and pages.
ast_ES: L'API REST ye una mena de comunicación de WordPress, y otres aplicaciones, col sirvidor. Por exemplu, la pantalla del editor de bloques, básase n'API REST p'amosar y guardar los artículos y páxines.

en: The Rest API is unavailable.
ast_ES: La Rest API nun ta disponible.

en: The SQL server is a required piece of software for the database WordPress uses to store all your site&#8217;s content and settings.
ast_ES: El sirvidor SQL ye un software obligatoriu pa la base datos que WordPress usa pa guardar tolos axustes y conteníos del sitiu.

en: The SSL certificate for the host could not be verified.
ast_ES: Nun se pudo comprobar el certificáu SSL d'esti sirvidor.

en: The Site Health check for %1$s has been replaced with %2$s.
ast_ES: La comprobación de la salud del sitiu pa %1$s trocóse con %2$s.

en: The Site Health check requires JavaScript.
ast_ES: Les pruebes de salú del sitiu riquen JavaScript.

en: The Site Icon is used as a browser and app icon for your site. Icons must be square, and at least %s pixels wide and tall.
ast_ES: L'iconu del sitiu ta usáu como iconu d'aplicación y de restolador pal to sitiu. Los iconos tien que ser cuadraos, y por lo menos tienen que tener %s pixeles d'anchu y altu.

en: The Site address you entered did not appear to be a valid URL. Please enter a valid URL.
ast_ES: Abúltame que la direición del sitiu que punxisti nun ye válida. Por favor pon una URL válida.

en: The URL must be served over a secure connection.
ast_ES: La URL tien de sirvise con una conexón segura.

en: The URL of the resource for which to fetch oEmbed data.
ast_ES: La URL del recursu del que se van garrar los datos oEmbed.

en: The URL to the admin area
ast_ES: La URL al área d'alministración

en: The URL you entered seems to be an email address. Do you want to add the required mailto: prefix?
ast_ES: Paez que la URL que punxisti ye un corréu electrónicu. ¿Quies amesta-y  el prefixu necesariu mailto:?

en: The URL you entered seems to be an external link. Do you want to add the required http:// prefix?
ast_ES: Paez que la URL que punxisti ye un enllaz esternu. ¿Quies amesta-y  el prefixu necesariu http://?

en: The WordPress Hosting Team maintains a list of those modules, both recommended and required, in <a href="%1$s" %2$s>the team handbook%3$s</a>.
ast_ES: L'equipu d'agospiu de WordPress caltién una llista d'estos módulos, recomendaos y riquiríos, nel <a href="%1$s" %2$s>manual del equipu %3$s</a>.

en: The WordPress Team
ast_ES: L'equipu de WordPress

en: The WordPress address you entered did not appear to be a valid URL. Please enter a valid URL.
ast_ES: Abúltame que la direición de WordPress que punxisti nun ye válida. Por favor pon una URL válida.

en: The active theme has the following error: "%s".
ast_ES: L'estilu actual tien esti fallu: "%s".

en: The admin email verification page will reappear after %s.
ast_ES: La páxina de verificación del corréu d'alministración amosaráse otra vuelta en pasando %s.

en: The attached file cannot be found.
ast_ES: Nun s'atopa el ficheru axuntu.

en: The attachment MIME type.
ast_ES: La triba MIME del axuntu.

en: The attachment caption.
ast_ES: El títulu del axuntu.

en: The attachment description.
ast_ES: La descripción del axuntu.

en: The authorization header is invalid
ast_ES: La cabecera d'autorización nun ye válida.

en: The authorization header is missing
ast_ES: Falta la cabecera d'autorización.

en: The backup of this post in your browser is different from the version below.
ast_ES: La copia de seguridá nesti artículu nel to restolador ye distinta a la versión siguiente.

en: The block widgets require JavaScript. Please enable JavaScript in your browser settings, or install the <a href="%s">Classic Widgets plugin</a>.
ast_ES: El bloque de widgets rique JavaScript. Por favor habilita JavaScript nos axustes del restolador, o instala'l plugin <a href="%s">Widgets clásicos</a>.

en: The callback_url needs to be over SSL
ast_ES: La callback_url tien de tar en SSL

en: The called constructor method for %1$s class in %2$s is <strong>deprecated</strong> since version %3$s! Use %4$s instead.
ast_ES: ¡El métodu constructor llamáu pa %1$s en %2$s ta <strong>anticuáu</strong> dende la versión %3$s! Usa meyor %4$s.

en: The cart has been filled with the items from your previous order.
ast_ES: El carru enllenóse colos productos del to pidíu anterior.

en: The category this test is grouped in.
ast_ES: La categoría na que ta agrupada la prueba.

en: The changes you made will be lost if you navigate away from this page.
ast_ES: Los cambeos que ficiste perderánse si navegues fuera d'esta páxina.

en: The comment cannot be deleted.
ast_ES: El comentariu nun pue desaniciase.

en: The comment does not support trashing. Set '%s' to delete.
ast_ES: El comentariu nun sofita dir a la papelera. Pon '%s' pa desanicialu.

en: The comment has already been trashed.
ast_ES: El comentariu yá ta na papelera.

en: The constant %1$s <strong>is deprecated</strong>. Use the boolean constant %2$s in %3$s to enable a subdomain configuration. Use %4$s to check whether a subdomain configuration is enabled.
ast_ES: La constante %1$s <strong>ta anticuada</strong>. Usa la constante booleana %2$s en %3$s p'activar la configuración de subdominios. Usa %4$s pa comprobar si la configuración de dominiu ta activada.

en: The constant %s cannot be defined when creating a network.
ast_ES: Nun pue definise la constante %s al crear una rede.

en: The content for the post.
ast_ES: El conteníu del artículu.

en: The content of the review.
ast_ES: Conteníu de la valoración.

en: The coupon code already exists
ast_ES: El códigu de cupón yá esiste

en: The coupon code cannot be empty.
ast_ES: El códigu de cupón nun puede tar ermu.

en: The current image has no alternative text. The file name is: %s
ast_ES: La imaxe actual nun tien testu alternativu. El nome del ficheru ye: %s

en: The current user can assign terms in the %s taxonomy.
ast_ES: L'usuariu actual pue asignar términos na taxonomía %s.

en: The current user can change the author on this post.
ast_ES: L'usuariu actual pue camudar l'autor d'esti artículu.

en: The current user can create terms in the %s taxonomy.
ast_ES: L'usuariu actual pue crear términos na taxonomía %s.

en: The current user can post unfiltered HTML markup and JavaScript.
ast_ES: L'usuariu actual puede espublizar marcáu HTML y JavaScript ensin peñerar.

en: The current user can publish this post.
ast_ES: L'usuariu actual pue espublizar esti artículu.

en: The current user can sticky this post.
ast_ES: L'usuariu actual pue fixar esti artículu.

en: The customer cannot be deleted
ast_ES: Esti veceru/a nun se puede desaniciar

en: The date the revision was last modified, as GMT.
ast_ES: La data na que la revisión cambió la última vegada, en GMT.

en: The date the revision was last modified, in the site's timezone.
ast_ES: La data na que la revisión cambió la última vegada, na zona horaria del sitiu.

en: The date the revision was published, as GMT.
ast_ES: La data na qu'espublizárase la revisión, en GMT.

en: The date the revision was published, in the site's timezone.
ast_ES: La data na qu'espublizárase la revisión, na zona horaria del sitiu.

en: The directives (lines) between "BEGIN %1$s" and "END %1$s" are
    dynamically generated, and should only be modified via WordPress filters.
    Any changes to the directives between these markers will be overwritten.
ast_ES: Les direutives (llinies) pente "BEGIN %1$s" y "END %1$s"
    xenérense dinámicamente y deberíen cambiase namás que pente filtros de WordPress.
    Va sobreescribise cualesquier cambiu nes direutives pente esos marcadores.

en: The directory size calculation has timed out. Usually caused by a very large number of sub-directories and files.
ast_ES: Escosó el tiempu pa calcular el tamañu del direutoriu. Normalmente esto pasa porque hai un númberu de sodireutorios y ficheros mui grande.

en: The downloadable file %1$s cannot be used as it does not have an allowed file type. Allowed types include: %2$s
ast_ES: El ficheru descargable %1$s nun se puede utilizar porque nun ye d'un tipu permitíu. Los tipos permitíos incluyen: %2$s

en: The downloadable file %s cannot be used as it does not exist on the server.
ast_ES: El ficheru descargable %s nun se puede utilizar porque nun existe nesti sirvidor.

en: The edit field automatically highlights code syntax. You can disable this in your <a href="%1$s" %2$s>user profile%3$s</a> to work in plain text mode.
ast_ES: El campu del editor destaca automáticamente la sintaxis del códigu. Pues desactivar esto nel <a href="%1$s" %2$s>perfil d'usuaria/u%3$s</a> pa que trabaye en mou de testu planu.

en: The email address entered did not appear to be a valid email address. Please enter a valid email address.
ast_ES: Abúltame que la direición de corréu que punxisti nun ye válida. Por favor pon un corréu electrónicu válidu.

en: The email address for the user.
ast_ES: La direición de corréu del usuariu.

en: The email could not be sent. Possible reason: your host may have disabled the %s function.
ast_ES: Nun pudo unviase'l corréu. Ye dable que l'agospiu desactivara la función %s.

en: The email is correct
ast_ES: La direición de corréu ye correuta

en: The error code was %s.
ast_ES: El códigu del fallu foi %s.

en: The excerpt for the post.
ast_ES: L'estractu del artículu.

en: The folder %1$s was detected as being under version control (%2$s), but the %3$s filter is allowing updates.
ast_ES: Detectóse que la carpeta %1$s ta en embaxo control de versiones (%2$s), pero el filtru %3$s permite los anovamientos.

en: The folder %1$s was detected as being under version control (%2$s).
ast_ES: Detectóse que la carpeta %1$s ta en embaxo control de versiones (%2$s).

en: The following addresses will be used on the checkout page by default.
ast_ES: Les señes siguientes van usase na páxina de remate de la compra de forma predeterminada.

en: The following formatting shortcuts are replaced when pressing Enter. Press Escape or the Undo button to undo.
ast_ES: Los siguientes atayos de formatu son trocaos al calcar intro. Calca escape o'l botón de desfacer pa desfacer.

en: The following note has been added to your order:
ast_ES: La nota que vien darréu amestóse al to pidíu:

en: The following options affect how prices are displayed on the frontend.
ast_ES: Les opciones siguiente afecten a cómo s'amuesen los precios na páxina.

en: The following plugins failed to update:
ast_ES: Los plugins de darréu fallaron al anovar:

en: The following plugins were successfully updated:
ast_ES: Los plugins de darréu anováronse con ésitu:

en: The following plugins will be installed and activated for you:
ast_ES: Los siguientes plugins van instalase y activase por tí:

en: The following themes failed to update:
ast_ES: Los estilos de darréu fallaron al anovar:

en: The following themes were successfully updated:
ast_ES: Los estilos de darréu anováronse con ésitu:

en: The following translations failed to update:
ast_ES: Les traducciones de darréu fallaron al anovar:

en: The following translations were successfully updated:
ast_ES: Les traducciones de darréu anováronse con ésitu:

en: The following values do not describe a valid date: month %1$s, day %2$s.
ast_ES: Los siguientes valores nun describen una fecha válida: mes %1$s, día %2$s.

en: The following values do not describe a valid date: year %1$s, month %2$s, day %3$s.
ast_ES: Los siguientes valores nun describen una fecha válida: añu %1$s, mes %2$s, día %3$s.

en: The following wizard will help you configure your store and get you started quickly.
ast_ES: L'asistente siguiente va aidate a configurar la to tienda y ponete a funcionar bien lluéu.

en: The format for the post.
ast_ES: El formatu del artículu.

en: The generated password. Only available after adding an application.
ast_ES: La contraseña xenerada. Namás disponible depués d'amestar una aplicación.

en: The given object ID is not that of a menu item.
ast_ES: Esi identificador (ID) d'oxetu nun ye d'un elementu del menú.

en: The globally unique identifier for the post.
ast_ES: L'identificador global únicu (GUID) pal artículu.

en: The handler for the route is invalid
ast_ES: L'empobinador pa esta ruta nun ye valídu

en: The handler for the route is invalid.
ast_ES: L'empobinador pa esta ruta nun ye valídu

en: The id for the resource.
ast_ES: El ID del recursu.

en: The image cannot be rotated because the embedded meta data cannot be updated.
ast_ES: Nun se puede voltiar la imaxe porque nun se puede anovar los datos "meta" incrustaos.

en: The internet address of your network will be %s.
ast_ES: La direición n'internet de la to rede va ser %s.

en: The item you are trying to move to the Trash no longer exists.
ast_ES: L'elementu que tas tentado de mover a la papelera yá nun esiste.

en: The item you are trying to restore from the Trash no longer exists.
ast_ES: L'elementu que tas tentado de restaurar de la papelera yá nun esiste.

en: The key that will be used when dealing with MaxMind Geolocation services. You can read how to generate one in <a href="%1$s">MaxMind Geolocation Integration documentation</a>.
ast_ES: La clave va usase pa los servicios de xeolocalización de MaxMind. Puedes lleer cómo xenerar una na <a href="%1$s">documentación d'integración de MaxMind Geolocation</a>.

en: The link you followed has expired.
ast_ES: L'enllaz que siguisti yá venció.

en: The location that the MaxMind database should be stored. By default, the integration will automatically save the database here.
ast_ES: Llugar nel que va almacenase la base de datos de MaxMind. De forma predeterminada, la integración guardará automáticamente la base de datos equí.

en: The login page will open in a new tab. After logging in you can close it and return to this page.
ast_ES: La páxina d'aniciu de sesión abrirá nuna llingüeta nueva. Depués d'aniciar sesión pedes zarrala y siguir nesta páxina.

en: The loopback request returned an unexpected http status code, %d, it was not possible to determine if this will prevent features from working as expected.
ast_ES: La solicitú de retornu devolvió un códigu d'estáu http inesperáu, %d, nun ye posible saber si esto evita que dalgunes carauterístiques funcionen como s'espera.

en: The loopback request to your site completed successfully.
ast_ES: La solicitú de retornu al sitiu completóse correchamente.

en: The loopback request to your site failed, this means features relying on them are not currently working as expected.
ast_ES: Falló la solicitú de retornu al sitiu, esto quier dicir que les carauterístiques que depende d'ello nun tan funcionando como s'espera.

en: The main WordPress directory
ast_ES: El direutoriu principal de WordPress

en: The maximum allowed setting is %d
ast_ES: L'axuste máximu permitíu ye %d

en: The maximum height of the embed frame in pixels.
ast_ES: L'altor máximu en píxeles del marcu d'incrustación.

en: The maximum spend for this coupon is %s.
ast_ES: El gastu máximu pa usar esti cupón ye %s.

en: The maximum width of the embed frame in pixels.
ast_ES: L'anchor máximu en píxeles del marcu d'incrustación.

en: The menu ID should not be empty.
ast_ES: L'identificador (ID) del menú nun pue tar baleru.

en: The menu name %s conflicts with another menu name. Please try another.
ast_ES: El nome de menú %s tien conflictu son otru nome de menú. Por favor escueyi otru.

en: The minimum allowed setting is %d
ast_ES: L'axuste mínimu permitíu ye %d

en: The minimum spend for this coupon is %s.
ast_ES: El gastu mínimu pa usar esti cupón ye %s.

en: The must use plugins directory
ast_ES: El direutoriu de plugins imprescindibles

en: The name of the application password.
ast_ES: El nome de la contraseña d'aplicación.

en: The name of the test being run.
ast_ES: El nome de la prueba n'execución.

en: The next group of formatting shortcuts are applied as you type or when you insert them around plain text in the same paragraph. Press Escape or the Undo button to undo.
ast_ES: El siguiente grupu d'atayos de formatu aplíquense mentanto escribes o cuando los inxertes alredor d'un testu planu nel mesmu párrafu. Calca la tecla d'Escape o'l botón Desfacer pa desfacer.

en: The nickname for the user.
ast_ES: El nomatu del usuariu.

en: The oEmbed format to use.
ast_ES: El formatu oEmbed que se va usar.

en: The offset number requested is larger than or equal to the number of available revisions.
ast_ES: El númberu d'intervalu solicitáu ye mayor o igual al númberu de revisiones disponibles.

en: The optional module, %s, is not installed, or has been disabled.
ast_ES: El módulu opcional, %s, nun ta instaláu o desactivóse.

en: The options shown below relate to your server setup. If changes are required, you may need your web host&#8217;s assistance.
ast_ES: Les opciones que vienen darréu refiérense a la configuración del sirvidor. Ye dable que, si se riquen cambios, necesites sofitu del agospiu web.

en: The order totals have been updated. Please confirm your order by pressing the "Place order" button at the bottom of the page.
ast_ES: Los totales del pidíu actualizáronse. Por favor, confirma'l to pidíu calcando el botón 'Confirmar el pidíu' al final d'esta páxina.

en: The package contains no files.
ast_ES: El paquete nun contién ficheros.

en: The page number requested is larger than the number of pages available.
ast_ES: El númberu de páxina solicitáu ye mayar que'l númberu de páxines disponibles.

en: The parent term ID.
ast_ES: Identificador (ID) del términu padre.

en: The password for the parent post of the comment (if the post is password protected).
ast_ES: La contraseña pal artículu padre del comentariu (si l'artículu ta protexíu con contraseña).

en: The password for the post if it is password protected.
ast_ES: La contraseña pal artículu, si ta protexíu con contraseña.

en: The pingback has already been registered.
ast_ES: Yá se rexistrara el pingback.

en: The plugin cannot be updated due to the following:
ast_ES: Nun s'anovó el plugin por mor de lo siguiente:

en: The plugin contains no files.
ast_ES: El plugin nun contién ficheros.

en: The plugin does not have a valid header.
ast_ES: El plugin nun tien una testera válida.

en: The plugin generated unexpected output.
ast_ES: El plugin xeneró una salida inesperada.

en: The plugins directory
ast_ES: El direutoriu plugins

en: The post cannot be deleted.
ast_ES: Nun puedes borrar l'artículu.

en: The post does not support trashing. Set '%s' to delete.
ast_ES: Los artículos nun sofiten dir a la papelera. Pon '%s' pa desanicialos.

en: The post has already been deleted.
ast_ES: L'artículu yá se desanició.

en: The post status %1$s is not registered, so it may not be reliable to check the capability %2$s against a post with that status.
ast_ES: L'estáu del artículu %1$s nun ta rexistráu, poro, nun ye fiable pa comprobar la capacidá de "%2$s" pa con un artículu con esti estáu.

en: The post type %1$s is not registered, so it may not be reliable to check the capability %2$s against a post of that type.
ast_ES: La triba d'artículu %1$s nun ta rexistráu, poro, nun ye fiable pa comprobar la capacidá de "%2$s" pa esta triba d'artículu.

en: The post type may not be changed.
ast_ES: Nun deberíes cambiar la triba del artículu.

en: The previous set of changes has already been published. Please try saving your current set of changes again.
ast_ES: El grupu de cambios anterior espublizárase yá. Por favor trata de guardar el grupu actual otra vuelta.

en: The primary site you chose does not exist.
ast_ES: El sitiu primariu qu'escoyesti nun esiste.

en: The provided handler %1$s does not implement %2$s.
ast_ES: El xestor ufríu %1$s nun implementa %2$s.

en: The provided password is an invalid application password.
ast_ES: La contraseña d'aplicación nun ye válida.

en: The query argument of %s must have a placeholder.
ast_ES: L'argumentu de la consulta %s tien que ser un marcador de posición.

en: The rendered block.
ast_ES: El bloque renderizáu.

en: The requested route does not support batch requests.
ast_ES: La ruta requiría nun permite solicitues en llote.

en: The requested theme does not exist.
ast_ES: L'estilu riquíu nun esiste.

en: The requested user does not exist.
ast_ES: L'usuariu/a que busques nun esiste.

en: The required module, %s, is not installed, or has been disabled.
ast_ES: El módulu riquíu, %s, nun ta instaláu o desactivóse.

en: The response is not a valid JSON response.
ast_ES: La rempuesta nun ye una rempuesta JSON que valga.

en: The role %s does not exist.
ast_ES: El rol %s nun esiste.

en: The scheduled event, %s, failed to run. Your site still works, but this may indicate that scheduling posts or automated updates may not work as intended.
ast_ES: Falló l'eventu programáu %s. El sitiu funciona, pero esto indica que los artículos programaos o los anovamientos automáticos nun funcionen como deberíen.

en: The scheduled event, %s, is late to run. Your site still works, but this may indicate that scheduling posts or automated updates may not work as intended.
ast_ES: L' eventu programáu, %s, retrasóse. El sitiu funciona, pero esto indica que los artículos programaos o los anovamientos automáticos nun funcionen como deberíen.

en: The search results will be updated as you type.
ast_ES: Los resultaos de la gueta dirán anovándose mentanto escribes.

en: The setting for %1$s is smaller than %2$s, this could cause some problems when trying to upload files.
ast_ES: L'axuste de %1$s ye menor que %2$s, esto pue causar problemes al intentar xubir ficheros.

en: The seventh parameter passed to %s should be numeric representing menu position.
ast_ES: El séptimu parámetru que se pasó a %s tien que ser un númberu que represente la posición del menú.

en: The site administrator has been notified and will fulfill your request as soon as possible.
ast_ES: Avisóse a l'alministrador del sitiu y completará el to requerimientu tan pronto como seya posible.

en: The site administrator has been notified. You will receive a link to download your export via email when they fulfill your request.
ast_ES: Avisóse al alministrador del sitiu. Vas recibir per corréu un enllaz pa baxar la to esportación cuando complete el to requerimientu.

en: The site administrator has been notified. You will receive an email confirmation when they erase your data.
ast_ES: Avisóse al alministrador del sitiu. Vas recibir un corréu de confirmación en cuantes desanicien los tos datos.

en: The site appears to be already initialized.
ast_ES: Paez que yá se anicializara'l sitiu.

en: The site appears to be already uninitialized.
ast_ES: Paez que l'aniciu del sitiu encaboxarase.

en: The site health check shows information about your WordPress configuration and items that may need your attention.
ast_ES: Les pruebes del estáu de salú del sitiu amuesen información tocante a la configuración de WordPress y elementos que riquen atención.

en: The site is already active.
ast_ES: El sitiu yá t'activu.

en: The size cannot be calculated. The directory is not accessible. Usually caused by invalid permissions.
ast_ES: Nun se puede calcular el tamañu. Nun hai accesu al direutoriu. Normalmente esto ye por mor de permisos non válidos.

en: The slug &#8220;%s&#8221; is already in use by another term.
ast_ES: Otru términu yá usa l'slug &#8220;%s&#8221;.

en: The source URL and the target URL cannot both point to the same resource.
ast_ES: La URL d'orixen y la URL de destín nun puen apuntar al mesmu recursu.

en: The source URL does not contain a link to the target URL, and so cannot be used as a source.
ast_ES: La URL d'orixe nun tien un enllaz a la URL de destín, asina que nun se pue usar como orixe.

en: The source URL does not exist.
ast_ES: La URL d'orixe nun esiste.

en: The specified namespace could not be found.
ast_ES: Nun s'atopa el nome d'espaciu específicáu.

en: The specified target URL cannot be used as a target. It either does not exist, or it is not a pingback-enabled resource.
ast_ES: Nun se puede utilizar como destín la URL especificada. O nun esiste o nun permite pingbacks.

en: The specified target URL does not exist.
ast_ES: Nun esiste la URL de destín especificada.

en: The status of the test.
ast_ES: L'estáu de la prueba.

en: The tag cloud will not be displayed since there are no taxonomies that support the tag cloud widget.
ast_ES: Nun s'amosará la nube d'etiquetes porque nun hai taxonomíes que sofiten el  widget de nube d'etiquetes.

en: The term cannot be deleted.
ast_ES: El términu nun pue desaniciase.

en: The term name cannot be empty.
ast_ES: El nome de términu nun pue tar vacíu

en: The terms assigned to the object in the %s taxonomy.
ast_ES: Los términos asignaos al oxetu na taxonomía %s.

en: The terms assigned to the post in the %s taxonomy.
ast_ES: Los términos asignaos al artículu na taxonomía %s.

en: The theme cannot be updated due to the following:
ast_ES: Nun s'anovó l'estilu por mor de lo siguiente:

en: The theme defines itself as its parent theme. Please check the %s header.
ast_ES: L'estilu defínese a si mesmu como l'estilu padre. Por favor revisa la cabecera de %s.

en: The theme file to use to display the post.
ast_ES: El ficheru del estilu qu'hai qu'usar p'amosar l'artículu.

en: The theme is missing the %s stylesheet.
ast_ES: Al estilu fálta-y la fueya d'estilu %s.

en: The themes directory
ast_ES: El direutoriu themes

en: The timezone you have entered is not valid. Please select a valid timezone.
ast_ES: La zona horaria que punxisti nun ye válida. Por favor escueye un a zona horaria válida.

en: The title for the object.
ast_ES: El títulu del oxetu.

en: The title for the post type.
ast_ES: El títulu del la triba d'artículu.

en: The title for the status.
ast_ES: El títulu del estáu.

en: The title for the taxonomy.
ast_ES: El títulu de la taxonomía.

en: The unique identifier for the application password.
ast_ES: L'identificador únicu pa la contraseña d'aplicación.

en: The update of %s failed.
ast_ES: L'anovamientu de %s falló.

en: The update process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
ast_ES: El procesu d'anovamientu ta entamando. Esti procesu pue tardar un poco en dalgunos agospios asina que ten paciencia.

en: The uploaded file has expired. Please go back and upload it again.
ast_ES: Venció el ficheru xubíu. Por favor vuelvi p'atras y subilu otra vuelta.

en: The uploaded file is not a valid image. Please try again.
ast_ES: El ficheru xubíu nun ye una imaxe válida. Volvi tentalo, por favor.

en: The uploaded file was only partially uploaded.
ast_ES: El ficheru xubíu namái se xubió parcialmente.

en: The uploads directory
ast_ES: El direutoriu uploads

en: The user cannot be deleted.
ast_ES: L'usuariu/a nun pue desaniciase.

en: The user is already active.
ast_ES: L'usuariu yá t'activu.

en: The value, %1$s, has either been enabled by %2$s or added to your configuration file. This will make errors display on the front end of your site.
ast_ES: El valor, %1$s, tien d'habilitase per aciu de %2$s o amestase al ficheru de configuración. Esto fadrá que s'amuesen los fallos na parte pública del sitiu.

en: The value, %s, has been added to this website&#8217;s configuration file. This means any errors on the site will be written to a file which is potentially available to all users.
ast_ES: Amestóse al ficheru de configuración d'esti sitiu web el valor %s. Esto quier dicir que cualesquier fallu nel sitiu va guardase nun ficheru que ye potencialmente accesible pa tolos usuarios.

en: The visibility settings for the taxonomy.
ast_ES: Los axustes de visibilidá pa la taxonomía.

en: The web browser on your device cannot be used to upload files. You may be able to use the <a href="%s">native app for your device</a> instead.
ast_ES: El restolador del to dispositivu nun pue ser usáu pa xubir archivos. Quiciabes pues usar <a href="%s">l'aplicaciṕn nativa del to dispositivu</a> en so llugar.

en: The wp-content directory
ast_ES: El direutoriu wp-content

en: Theme
ast_ES: Estilu

en: Theme Details
ast_ES: Detalles d'estilu

en: Theme Location
ast_ES: Posición nel estilu

en: Theme Options
ast_ES: Opciones del estilu

en: Theme Versions
ast_ES: Versiones d'estilos

en: Theme could not be resumed because it triggered a <strong>fatal error</strong>.
ast_ES: L'estilu nun pudo reactivase porque aicionó un <strong>fallu fatal</strong>.

en: Theme deleted.
ast_ES: Desanicióse'l estilu.

en: Theme directory location
ast_ES: Allugamientu del direutoriu del estilu

en: Theme downgrade failed.
ast_ES: Falló l'intentu de baxar de versión al estilu.

en: Theme downgraded successfully.
ast_ES: L'estilu baxó de versión con ésitu.

en: Theme features
ast_ES: Carauterístiques del estilu

en: Theme installed successfully.
ast_ES: L'estilu instalóse con ésitu.

en: Theme name
ast_ES: Nome del estilu

en: Theme resumed.
ast_ES: Reactivóse'l estilu.

[ctx: Theme starter content]
en: A homepage section
ast_ES: Una seición de la páxina d'aniciu

[ctx: Theme starter content]
en: About
ast_ES: Tocante a

[ctx: Theme starter content]
en: About This Site
ast_ES: Tocante a esti sitiu

[ctx: Theme starter content]
en: Address
ast_ES: Señes

[ctx: Theme starter content]
en: Archives
ast_ES: Archivos

[ctx: Theme starter content]
en: Blog
ast_ES: Blogue

[ctx: Theme starter content]
en: Calendar
ast_ES: Calendariu

[ctx: Theme starter content]
en: Categories
ast_ES: Estayes

[ctx: Theme starter content]
en: Contact
ast_ES: Contautu

[ctx: Theme starter content]
en: Email
ast_ES: Corréu

[ctx: Theme starter content]
en: Find Us
ast_ES: Atópanos

[ctx: Theme starter content]
en: Home
ast_ES: Aniciu

[ctx: Theme starter content]
en: Hours
ast_ES: Hores

[ctx: Theme starter content]
en: Monday&ndash;Friday: 9:00AM&ndash;5:00PM
ast_ES: Llunes y vienres: de 9:00 a 17:00

[ctx: Theme starter content]
en: New York, NY 10001
ast_ES: Uviéu, 33001

[ctx: Theme starter content]
en: News
ast_ES: Noticies

[ctx: Theme starter content]
en: Recent Comments
ast_ES: Comentarios de recién

[ctx: Theme starter content]
en: Recent Posts
ast_ES: Artículos de recién

[ctx: Theme starter content]
en: Saturday &amp; Sunday: 11:00AM&ndash;3:00PM
ast_ES: Sábadu y domingo: de 11:00 a 15:00

[ctx: Theme starter content]
en: Search
ast_ES: Guetar

[ctx: Theme starter content]
en: This is a page with some basic contact information, such as an address and phone number. You might also try a plugin to add a contact form.
ast_ES: Esta ye una páxina con dalguna información básica de contautu, como unes señes y un númberu de teléfonu. Tamién pues probar dalgún plugin p'amestar un formulariu de contautu.

[ctx: Theme starter content]
en: This is an example of a homepage section. Homepage sections can be any page other than the homepage itself, including the page that shows your latest blog posts.
ast_ES: Esto ye un exemplu d'una estaya de la páxina d'entamu. Les estayes de la páxina d'entamu puen ser cualesquier otra páxina distinta a la mesma páxina d'entamu, tamién la páxina qu'amuesa los artículos últimos del blogue.

[ctx: Theme starter content]
en: This may be a good place to introduce yourself and your site or include some credits.
ast_ES: Esti paez un sitiu afayadizu pa presentate y presentar el to sitiu o amestar dalgunos créditos.

[ctx: Theme starter content]
en: Welcome to your site! This is your homepage, which is what most visitors will see when they come to your site for the first time.
ast_ES: ¡Afáyate nel sitiu! Esto ye la páxina d'aniciu que ye lo que la mayoría de visitantes van ver cuando visiten el sitiu per primer vegada.

[ctx: Theme starter content]
en: You might be an artist who would like to introduce yourself and your work here or maybe you are a business with a mission to describe.
ast_ES: Pues ser un artista que quier presentase y presentar el so trabayu o quicias un negociu con un oxetivu qu'amosar.

en: Theme will be auto-updated.
ast_ES: L'estilu anovaráse automáticamente.

en: Theme will no longer be auto-updated.
ast_ES: L'estilu yá nun s'anovará automáticamente.

en: Theme without %s
ast_ES: Estilu ensin %s

en: Themes
ast_ES: Estilos

en: Themes %s
ast_ES: Estilos %s

en: Themes add your site&#8217;s look and feel. It&#8217;s important to keep them up to date, to stay consistent with your brand and keep your site secure.
ast_ES: Los estilos dan aspeutu y funciones al sitiu. Ye importante caltenelos anovaos pa una coherencia de marca y la seguridá del sitiu.

en: Themes directory location
ast_ES: Allugamientu del direutoriu d'estilos

en: Themes directory size
ast_ES: Tamañu del direutoriu d'estilos

en: There appear to be no issues with plugin and theme auto-updates.
ast_ES: Paez que nun hai problemes colos anovamientos automáticos de plugins y estilos.

en: There are no associated subtitles.
ast_ES: Nun hai sotítulos venceyaos

en: There are no options for this widget.
ast_ES: Nun hai opciones pa esti widget.

en: There are no pages.
ast_ES: Nun hai páxines.

en: There are no product reviews yet.
ast_ES: Entá nun hai comentarios de productos.

en: There are no reviews yet.
ast_ES: Inda nun hai valoraciones.

en: There are no shipping options available. Please ensure that your address has been entered correctly, or contact us if you need any help.
ast_ES: Nun hai opciones d'unvíu disponibles. Por favor, asegúrate de introducir les tos señes correctamente, o contáutanos si necesites ayuda.

en: There are some issues with the items in your cart. Please go back to the cart page and resolve these issues before checking out.
ast_ES: Hai dalgún problema colos elementos del carru. Por favor vuelvi a la páxina del carru pa resolver estos problemes enantes de rematar la compra.

en: There does not seem to be any new mail.
ast_ES: Nun paez qu'heba nengún correu nueu.

en: There has been a critical error on this website, putting it in recovery mode. Please check the Themes and Plugins screens for more details. If you just installed or updated a theme or plugin, check the relevant page for that first.
ast_ES: Hai un fallu críticu nel sitiu web, pasando a mou de recuperación. Por favor comprueba les pantalles d'estilos y plugins pa más detalles. Si tas acabante d'instalar o anovar un estilu o plugin, comprueba la páxina correspondiente enantes de nada.

en: There has been a critical error on this website.
ast_ES: Hai un fallu críticu nel sitiu web.

en: There has been a critical error on this website. Please check your site admin email inbox for instructions.
ast_ES: Hai un fallu críticu nel sitiu web. Por favor revisa el corréu del alministración del sitiu pa más instrucciones.

en: There has been an error cropping your image.
ast_ES: Ocurrió un fallu al recortar la imaxe.

en: There is %d error which must be fixed before you can save. | There are %d errors which must be fixed before you can save.
ast_ES[0]: Hai %d fallu qu'ha d'iguase enantes de guardar.
ast_ES[1]: Hai %d fallos qu'han d'iguase enantes de guardar.

en: There is a more recent autosave of your changes than the one you are previewing. <a href="%s">Restore the autosave</a>
ast_ES: Hai un guardáu automáticu de los cambios más nuevu que'l que tas viendo. <a href="%s">Restaurar el guardáu automáticu</a>

en: There is a new version of %1$s available, but it does not work with your version of PHP. <a href="%2$s" %3$s>View version %4$s details</a> or <a href="%5$s">learn more about updating PHP</a>.
ast_ES: Hai una versión nueva disponible de %1$s, pero nun funciona cola versión de PHP que tienes. <a href="%2$s" %3$s>Mira los detalles de la versión %4$s</a> o <a href="%5$s">deprendi más al rodiu de como anovar PHP</a>.

en: There is a new version of %s available, but it does not work with your version of PHP.
ast_ES: Hai una versión nueva de %s, pero nun trabaya cola versión de PHP que tienes.

en: There is a new version of %s available, but it does not work with your version of WordPress.
ast_ES: Hai una versión nueva de %s, pero nun trabaya cola versión de WordPress que tienes.

en: There is a new version of %s available, but it does not work with your versions of WordPress and PHP.
ast_ES: Hai una versión nueva de %s, pero nun trabaya coles versión de WordPress y PHP que tienes.

en: There is a revision of this post that is more recent.
ast_ES: Hai una revisión d'esti artículu que ye más recién.

en: There is no autosave revision for this post.
ast_ES: Nun hai revisión de guardáu automáticu pa esti artículu.

en: There is no excerpt because this is a protected post.
ast_ES: Nun hai estractu porque ye un artículu protexíu.

en: There was a configuration error. Please contact the server administrator.
ast_ES: Hebo un fallu de configuración. Contauta col alministrador del sirvidor, por favor.

en: There was an authentication problem. Please reload and try again.
ast_ES: Hai un problema d'autenticación. Por favor recarga y prueba otra vuelta.

en: These options let you change the appearance of the WooCommerce checkout.
ast_ES: Estes opciones te permiten camudar l'apariencia de la páxina de remate de compra de WooCommerce.

en: These plugins are now up to date:
ast_ES: Estos plugins yá tan anovaos:

en: These plugins failed to update:
ast_ES: Estos plugins fallaron al anovar:

en: These settings alter where and how parts of WordPress are loaded.
ast_ES: Estos axustes alterien ónde y cómo se cargen partes de WordPress.

en: These settings may be overridden for individual articles.
ast_ES: Estos axustes puen anulase pa artículos individuales.

en: These themes are now up to date:
ast_ES: Estos estilos yá tan anovaos:

en: These themes failed to update:
ast_ES: Estos estilos fallaron al anovar:

en: These unique authentication keys are also missing from your %s file.
ast_ES: Estes claves úniques d'identificación tamién falten nel ficheru %s.

en: This %s cannot be deleted
ast_ES: Esti %s nun se puede desaniciar

en: This address is used for admin purposes, like new user notification.
ast_ES: Esta direición ye pa fines alministrativos, como avisos d'usuarios nuevos.

en: This changeset cannot be further modified.
ast_ES: Esti conxuntu de cambeos yá nun se pue modificar más.

en: This comment is already approved.
ast_ES: Esti comentariu yá s'aprobó.

en: This comment is already in the Trash.
ast_ES: Esti comentariu yá ta na papelera.

en: This comment is already marked as spam.
ast_ES: Esti comentariu yá ta marcáu como spam.

en: This comment is currently approved.
ast_ES: Anguaño esti comentariu ta aprobáu.

en: This comment is currently in the Trash.
ast_ES: Anguaño esti comentariu ta na papelera.

en: This comment is currently marked as spam.
ast_ES: Anguaño esti comentariu ta marcáu como spam.

en: This comment is in the Trash. Please move it out of the Trash if you want to edit it.
ast_ES: Esti comentariu ta na papelera. Sácalu d'ellí si quies editalu, por favor.

en: This content is password protected. To view it please enter your password below:
ast_ES: Esti conteníu ta protexíu con contraseña. Pa velu pon la contraseña darréu:

en: This content was deleted by the author.
ast_ES: L'autor desanició esti conteníu.

en: This controls the description which the user sees during checkout.
ast_ES: Esto controla la descripción que los usuarios verán al rematar la compra.

en: This controls the title which the user sees during checkout.
ast_ES: Esto controla'l títulu que ven los usuarios al rematar la compra.

en: This controls which shipping address is used by default.
ast_ES: Esto controla qué señes d'unvíu son les predeterminaes.

en: This could mean that connections are failing to WordPress.org.
ast_ES: Esto podría significar que les conexones a WordPress.org tán fallando.

en: This coupon has expired.
ast_ES: Esti cupón caducó.

en: This either means that the username and password information in your %1$s file is incorrect or that contact with the database server at %2$s could not be established. This could mean your host&#8217;s database server is down.
ast_ES: Esto diz que la información de nome d'usuariu/a y contraseña nel ficheru %1$s nun ye válida o que nun fuimos a coneutar col sirvidor de la base datos en %2$s. Ye dable que cayera'l sirvidor u agospies de la base de datos.

en: This email address is already registered.
ast_ES: Esti corréu electrónicu ya ta rexistráu.

en: This email may be different from your personal email address.
ast_ES: Esti corréu electrónicu pue ser distintu al to corréu personal.

en: This feature requires inline frames. You have iframes disabled or your browser does not support them.
ast_ES: Esta carauterística rique frames en llinia. Deshabilitesti los iframes nel restolador o nun los sofita.

en: This file is empty. Please try another.
ast_ES: Esti ficheru ta baleru. Prueba con otru, por favor.

en: This file is not an image. Please try another.
ast_ES: Esti ficheru nun ye una imaxe. Prueba con otru, por favor.

en: This file is only loaded for backward compatibility with SimplePie 1.2.x. Please consider switching to a recent SimplePie version.
ast_ES: Esti ficheru namás carga pa dar compatibilidá a versiones anteriores de SimplePie 1.2.x. Valora cambiar a una versión moderna de SimplePie.

en: This file is too big. Files must be less than %s KB in size.
ast_ES: Esti ficheru ye pergrande. Los ficheros han ser de menos de %s KB de tamañu.

en: This file no longer needs to be included.
ast_ES: El archivu yá nun necesita ser incluyíu

en: This form is not live-previewable.
ast_ES: Esti formulariu nun tien vista previa.

en: This is a demo store for testing purposes &mdash; no orders shall be fulfilled.
ast_ES: Esta ye la demo de una tienda pa realizar prebes &mdash; nun se van tramitar pidíos.

en: This is an order notification sent to customers containing order details after payment.
ast_ES: Esta ye una notificación que s'unvia a los veceros depués del pagu con detalles del pidíu.

en: This is larger than the maximum size. Please try another.
ast_ES: Perpasa'l tamañu permitíu. Por favor prueba con otru.

en: This is not your download link.
ast_ES: Esti nun ye'l to enllaz de baxada.

en: This is the default category and it cannot be deleted. It will be automatically assigned to products with no category.
ast_ES: Esta ye la categoría predeterminada y nun se puede desaniciar. Van asignase a ella tolos productos ensin categorizar.

en: This is the short link.
ast_ES: Esti ye l'enllaz curtiu.

en: This is where store orders are stored.
ast_ES: Equí se guarden los pidíos de la tienda.

en: This is where you can add new coupons that customers can use in your store.
ast_ES: Equí puedes amestar cupones nuevos que los veceros podrán usar na to tienda.

en: This item has already been deleted.
ast_ES: Esti elementu yá se desanició.

en: This link is not live-previewable.
ast_ES: Esti enllaz nun tien vista previa.

en: This means that the contact with the database server at %s was lost. This could mean your host&#8217;s database server is down.
ast_ES: Esto significa que perdimos el contautu cola base datos del sirvidor en %s. Ye dabel que cayera'l sirvidor u agospies la base datos.

en: This meta box is not compatible with the block editor.
ast_ES: Esta caxa meta nun ye compatible col editor de bloques.

en: This meta box, from the %s plugin, is not compatible with the block editor.
ast_ES:  Esta caxa meta, del plugin %s, nun ye compatible col editor de bloques.

en: This page allows direct access to your site settings. You can break things here. Please be cautious!
ast_ES: Esta páxina permite accesu direuto a los axustes del sitiu. ¡Pon procuru! Equí puedes esgonciar coses.

en: This page can show you every detail about the configuration of your WordPress website. For any improvements that could be made, see the <a href="%s">Site Health Status</a> page.
ast_ES: Esta páxina puede amosar tolos detalles de la configuración de WordPress. Pa saber como ameyoralu mira l'<a href="%s">estáu de salú del sitiu</a>.

en: This panel is used for managing navigation menus for content you have already published on your site. You can create menus and add items for existing content such as pages, posts, categories, tags, formats, or custom links.
ast_ES: Esti panel ye pa remanar el conteníu de los menús de navegación que ya espublizaras nel sitiu. Puedes crear menús y amesta-yos  elementos del conteníu esistente como páxines, artículos, categoríes, etiquetes, formatos, o enllaces personalizaos.

en: This password reset request originated from the IP address %s.
ast_ES: La solicitú pa reafitar la contraseña vieno dende la direición IP %s.

en: This payment method was successfully set as your default.
ast_ES: Afitóse'l to métodu de pagu predetermináu con éxitu.

en: This plugin is already installed.
ast_ES: Yá s'instaló esti plugin.

en: This post is password protected. Enter the password to view comments.
ast_ES: Esti artículu ta protexíu con clave. Introduz la clave pa ver los comentarios.

en: This preview is unavailable in the editor.
ast_ES: Esta previsualización nun ta disponible nel editor.

en: This product is currently out of stock and unavailable.
ast_ES: Esti productu ta fuera &quot;d'stock&quot; polo que nun ta disponible agora mesmo

en: This resource is provided by your web host, and is specific to your site. For more information, <a href="%s" target="_blank">see the official WordPress documentation</a>.
ast_ES: Esti recursu fornelu l'agospiu web y ye específicu pal to sitiu. Pa más información <a href="%s" target="_blank">llee la documentación oficial de WordPress</a>

en: This sample language includes the basics around what personal data your store may be collecting, storing and sharing, as well as who may have access to that data. Depending on what settings are enabled and which additional plugins are used, the specific information shared by your store will vary. We recommend consulting with a lawyer when deciding what information to disclose on your privacy policy.
ast_ES: Esti testu d'amuesa inclúi los básicos sobro qué datos personales arrexunta, almacena y comparte la to tienda, según quién tien accesu a esos datos. Dependiendo de qué axustes tean activos y qué plugins adicionales se usen, la información específica compartida pola to tienda puede variar. Encamentámoste que consultes a un abogáu pa decidir qué información amosar na to política de privacidá.

en: This screen contains the settings that affect the display of your content.
ast_ES: Esta pantalla contién los axustes qu'afeuten a l'amuesa del to conteníu.

en: This site has been archived or suspended.
ast_ES: Esti sitiu archivóse o suspendióse.

en: This site has not been activated yet. If you are having problems activating your site, please contact %s.
ast_ES: Esti sitiu tovía nun foi activáu. Si ties problemes p'activalu, por favor contauta con %s.

en: This site is no longer available.
ast_ES: Esti sitiu yá nun ta disponible.

en: This taxonomy is not hierarchical.
ast_ES: Esta taxonomía nun ye xerárquica.

en: This template has been overridden by your theme and can be found in: %s.
ast_ES: Esta plantía foi sobreescrita pol to estilu y puedes atopala en: %s.

en: This theme does not support video headers on this page. Navigate to the front page or another page that supports video headers.
ast_ES: Esti estilu nun sofita cabeceres de vídeu nesta páxina. Navega a la páxina d'entamu o a otra que sofite cabeceres de vídeu.

en: This theme failed to load properly and was paused within the admin backend.
ast_ES: Esti estilu falló al cargar y ta paráu nel panel d'alministración.

en: This unique authentication key is also missing from your %s file.
ast_ES: Esta clave única d'identificación tamién falta nel ficheru %s.

en: This video file is too large to use as a header video. Try a shorter video or optimize the compression settings and re-upload a file that is less than 8MB. Or, upload your video to YouTube and link it with the option below.
ast_ES: El ficheru de vídeu ye mui grande pa la cabecera. Prueba con un más curtiu o axusta la compresión y volvi xubir un ficheru de menos de 8MB. O xubilu a YouTube y enllazalu cola opción que vien darréu.

en: This widget may contain code that may work better in the &#8220;Custom HTML&#8221; widget. How about trying that widget instead?
ast_ES: Ye dable qu'esti widget contenga códigu que funcionaría meyor nel widget de &#8220;HTML personalizáu&#8221;. ¿Qué te paez probar esi widget?

en: This widget may have contained code that may work better in the &#8220;Custom HTML&#8221; widget. If you have not yet, how about trying that widget instead?
ast_ES: Ye dable qu'esti widget contenga códigu que funcionaría meyor nel widget de &#8220;HTML personalizáu&#8221;. Si nun lo ficisti entá ¿qué te paez probar esi widget?

en: This widget requires JavaScript.
ast_ES: Esti widget rique JavaScript.

en: This will be how your name will be displayed in the account section and in reviews
ast_ES: Asina ye cómo se verá'l to nome na estaya de la to cuenta y nes valoraciones

en: This will give "%1$s" %2$s access which will allow it to:
ast_ES: Esto va dar a "%1$s" accesu a %2$s lo que-y permitirá:

en: This will grant access to <a href="%1$s">the %2$s site in this installation that you have permissions on</a>. | This will grant access to <a href="%1$s">all %2$s sites in this installation that you have permissions on</a>.
ast_ES[0]: Esto va dar accesu a <a href="%1$s">a %2$s sitiu nesta instalación nel que tienes permisos</a>.
ast_ES[1]: Esto va dar accesu a <a href="%1$s">a %2$s sitios nesta instalación nos que tienes permisos</a>.

en: Three Columns
ast_ES: Tres columnes

en: Thu
ast_ES: Xue

en: Thumbnail
ast_ES: Miniatura

en: Thumbnail Height
ast_ES: Altu de la miniatura

en: Thumbnail Width
ast_ES: Anchu de la miniatura

en: Thumbnail cropping
ast_ES: Recorte de la imaxe amenorgada

en: Thumbnail size
ast_ES: Tamañu de la imaxe amenorgada

en: Thumbnail width
ast_ES: Anchor de imaxe amenorgada

en: Thursday
ast_ES: Xueves

[ctx: Thursday initial]
en: T
ast_ES: X

en: Timbuktu
ast_ES: Tumbutu

en: Time
ast_ES: Hora

en: Time Format
ast_ES: Formatu d'hora

en: Time Slider
ast_ES: Barra temporal

en: Time Zone
ast_ES: Estaya horaria

en: Time to add some links! Click &#8220;%s&#8221; to start putting pages, categories, and custom links in your menu. Add as many things as you would like.
ast_ES: ¡Ye tiempu d'amestar dalgunos enllaces! Calca en &#8220;%s&#8221; pa escomenzar a poner páxines, categoríes y enllaces personalizaos nel menú. Amesta tolo que te pete.

en: Timestamp
ast_ES: Marca temporal

en: Timezone
ast_ES: Fusu horariu

en: Timor-Leste
ast_ES: Timor Leste

[ctx: TinyMCE]
en: Blocks
ast_ES: Bloques

[ctx: TinyMCE]
en: Formats
ast_ES: Formatos

[ctx: TinyMCE]
en: Headings
ast_ES: Encabezaos

[ctx: TinyMCE]
en: Insert template
ast_ES: Inxertar plantía

[ctx: TinyMCE]
en: Templates
ast_ES: Plantíes

[ctx: TinyMCE menu]
en: Edit
ast_ES: Editar

[ctx: TinyMCE menu]
en: File
ast_ES: Ficheru

[ctx: TinyMCE menu]
en: Format
ast_ES: Formatu

[ctx: TinyMCE menu]
en: Insert
ast_ES: Inxertar

[ctx: TinyMCE menu]
en: Table
ast_ES: Tabla

[ctx: TinyMCE menu]
en: Tools
ast_ES: Ferramientes

[ctx: TinyMCE menu]
en: View
ast_ES: Amosar

en: Tirane
ast_ES: Tirana

en: Title
ast_ES: Títulu

en: Title Attribute
ast_ES: Atributu de títulu

en: Title for the object, as it exists in the database.
ast_ES: El títulu del oxetu, como ta na base de datos.

en: Title for the post, as it exists in the database.
ast_ES: El títulu del artículu, como ta na base de datos.

en: Title for the widget
ast_ES: Títulu del widget

en: Title:
ast_ES: Títulu:

en: To activate your site, please click the following link:
    
    %1$s
    
    After you activate, you will receive *another email* with your login.
    
    After you activate, you can visit your site here:
    
    %2$s
ast_ES: P'activar el sitiu, calca nel enllaz que vien darréu:
    
    %1$s
    
    En activándolu vas recibir *otru corréu electrónicu* cola información p'aniciar sesión.
    
    Depués d'activalu, podrás visitalu equí:
    
    %2$s

en: To activate your user, please click the following link:
    
    %s
    
    After you activate, you will receive *another email* with your login.
ast_ES: P'activar l'usuariu/a, por favor calca l'enllaz que vien darréu:
    
    %s
    
    Depués d'activalu/a, recibirás *otru corréu electrónicu* colos datos d'aniciu de sesión.

en: To enhance your site&#8217;s security, you should consider removing any themes you are not using. You should keep %1$s, the default WordPress theme, %2$s, your active theme, and %3$s, its parent theme.
ast_ES: P'ameyorar la seguranza del sitiu aconseyámoste que desanicies cualesquier estilu que nun teas usando. Deberíes caltener %1$s, l'estilu predetermináu de WordPress, %2$s, l'estilu actual y %3$s, el so estilu pá.

en: To enhance your site&#8217;s security, you should consider removing any themes you are not using. You should keep your active theme, %1$s, and %2$s, its parent theme.
ast_ES: P'ameyorar la seguranza del sitiu aconseyámoste que desanicies cualesquier estilu que nun teas usando. Deberíes caltener %1$s, l'estilu actual, y %2$s, el so estilu padre.

en: To manage plugins on your site, visit the Plugins page: %s
ast_ES: Pa remanar los plugins nel sitiu, visita la páxina de plugins: %s

en: To manage themes on your site, visit the Themes page: %s
ast_ES: Pa remanar los estilos nel sitiu, visita la páxina d'estilos: %s

en: To move away from this area, press the Esc key followed by the Tab key.
ast_ES: Pa salir d'esta zona calca Esc y Tab.

en: To move focus to other buttons use Tab or the arrow keys. To return focus to the editor press Escape or use one of the buttons.
ast_ES: Pa mover el focu a otros botones usa'l tabulador o les tecles de fleches. Pa tornar el focu al editor calca escape o usa uno dellos botones.

en: To override and edit this email template copy %1$s to your theme folder: %2$s.
ast_ES: Pa sobreescribir y editar esta plantía de corréu copia %1$s nel direutoriu del to estilu: %2$s.

en: To reset your password, visit the following address:
ast_ES: Pa reafitar la to clave, visita la siguiente direición:

en: To set your password, visit the following address:
ast_ES: Para afitar la to clave, visita la siguiente direición:

en: To the top
ast_ES: P'arriba

en: To track your order please enter your Order ID in the box below and press the "Track" button. This was given to you on your receipt and in the confirmation email you should have received.
ast_ES: Pa facer siguimientu del to pidíu, introduz la ID de pidíu nel caxellu d'embaxu y calca el botón 'Siguir'. Esto enviósete nel to recibu y nel corréu de confirmación que yá tendríes que recibir.

en: Today
ast_ES: Güey

en: Toggle Editor Text Direction
ast_ES: Cambiar la direición del testu nel editor

en: Toggle fullscreen
ast_ES: Cambiar a pantalla completa

en: Toggle section: %s
ast_ES: Amosar/anubrir sección: %s

en: Toggle section: Custom Links
ast_ES: Amosar/anubir sección: Ellaces personalizaos

en: Tokelau
ast_ES: Tokeláu

en: Tokyo
ast_ES: Tokiu

en: Tomorrow
ast_ES: Mañana

en: Too many redirects.
ast_ES: Milenta redireiciones.

en: Toolbar
ast_ES: Barra de ferramientes

en: Toolbar Toggle
ast_ES: Más ferramientes

en: Tools
ast_ES: Ferramientes

en: Top
ast_ES: Arriba

en: Top Left
ast_ES: Arriba a la izquierda

en: Top Right
ast_ES: Arriba a la derecha

en: Total charged for shipping.
ast_ES: Total cargáu pol unvíu.

en: Total installation size
ast_ES: Tamañu total de la instalación

en: Total of shipping.
ast_ES: Total del unvíu.

en: Total shipping amount for the order.
ast_ES: Gastos d'unvíu totales pal pidíu.

en: Total shipping tax amount for the order.
ast_ES: Impuestos d'unvíu totales pal pidíu.

en: Total size is not available. Some errors were encountered when determining the size of your installation.
ast_ES: El tamañu total nun ta disponible. Alcontráronse dalgunos fallos al determinar el tamañu de la instalación.

en: Totals
ast_ES: Totales

en: Town / City
ast_ES: Conceyu/Ciudá

en: Town / District
ast_ES: Ciudá/Distritu

en: Town / Village
ast_ES: Ciudá/Villa

en: Track
ast_ES: Siguir

en: Track %1$s of %2$s.
ast_ES: Pista %1$s de %2$s.

en: Track %s.
ast_ES: Pista %s.

en: Trackback excerpt:
ast_ES: Estractu del trackback:

en: Tracks (subtitles, captions, descriptions, chapters, or metadata)
ast_ES: Pistes (sotítulos, comentarios, descripciones, capítulos o datos meta)

en: Transaction ID
ast_ES: ID de la transacción

[ctx: Translate this to be the equivalent of English Translators in your language for the credits page Translators section]
en: Translators
ast_ES: Traductores

en: Translation Updates
ast_ES: Anovamientos de traducciones

en: Trash <span class="count">(%s)</span> | Trash <span class="count">(%s)</span>
ast_ES[0]: Papelera <span class="count">(%s)</span>
ast_ES[1]: Papelera <span class="count">(%s)</span>

en: Trash it: %s
ast_ES: Mandalu a la papelera: %s

en: Trashed
ast_ES: Esborráu

en: Trinidad and Tobago
ast_ES: Trinidá y Tobagu

en: Tripoli
ast_ES: Trípoli

en: Troubleshooting
ast_ES: Igua de problemes

en: Try Again
ast_ES: Retentar

en: Try again
ast_ES: Retentar

en: Tucuman
ast_ES: Tucumán

en: Tue
ast_ES: Mar

en: Tuesday
ast_ES: Martes

[ctx: Tuesday initial]
en: T
ast_ES: M

en: Tunis
ast_ES: Túnez

en: Tunisia
ast_ES: Túnez

en: Turkey
ast_ES: Turquía

en: Turkish
ast_ES: Turcu

en: Turkmenistan
ast_ES: Turkmenistán

en: Turks and Caicos Islands
ast_ES: Islles Turques y Caicos

en: Turn comments on or off
ast_ES: Des/activa los comentarios

en: Twenty Sixteen is a modernized take on an ever-popular WordPress layout — the horizontal masthead with an optional right sidebar that works perfectly for blogs and websites. It has custom color options with beautiful default color schemes, a harmonious fluid grid using a mobile-first approach, and impeccable polish in every detail. Twenty Sixteen will make your WordPress look beautiful everywhere.
ast_ES: Venti Dieciséis ye una moderna plantía popular de WordPress — la cabecera horizontal cola opción d'una barra llatera que val tanto pa blogues como pa webs. Tien colores personalizables con esquemes guapos, un sistema de rexes curiosu col sitema "móvil primeru", y fechu con gran procuru en cada detalle. Quince Dieciséis fae que WordPress seya guapu en cualesquier preséu y situación.

en: Twice Daily
ast_ES: Dos vegaes al día

en: Two Columns
ast_ES: Dos columnes

en: Type
ast_ES: Triba

en: Type attribution for the term.
ast_ES: Triba d'atribución del términu.

en: Type the new password again.
ast_ES: Volvi teclexar la contraseña nueva.

en: Type the password again.
ast_ES: Volvi teclexar la contraseña.

en: Type your new password again.
ast_ES: Volvi teclexar la contraseña nueva.

en: Types associated with the taxonomy.
ast_ES: Tribes venceyaes a la taxonomía.

en: URL
ast_ES: Sitiu web

en: URL of the term.
ast_ES: URL del términu.

en: URL of the user.
ast_ES: URL del usuariu.

en: URL to the %s audio source file
ast_ES: URL al ficheru orixinal del audiu %s

en: URL to the %s video source file
ast_ES: URL al ficheru orixinal del vídeu %s

en: URL to the media file
ast_ES: URL del ficheru multimedia

en: URL to the object.
ast_ES: URL del oxetu.

en: URL to the original attachment file.
ast_ES: URL al ficheru axuntu orixinal.

en: URL: %s
ast_ES: Sitiu web: %s

en: Ukraine
ast_ES: Ucraína

en: Ukrainian
ast_ES: Ucraín

en: Ulaanbaatar
ast_ES: Ulán Bátor

en: Ulan Bator
ast_ES: Ulán Bátor

en: Unable to add payment method to your account.
ast_ES: Nun se pudo amestar métodu de pagu a esta cuenta.

en: Unable to check if any new versions of WordPress are available.
ast_ES: Nun foi posible comprobar si hai versiones nueves de WordPress disponibles.

en: Unable to create a Privacy Policy page.
ast_ES: Nun pue crease una páxina de la política de privacidá.

en: Unable to create directory %s. Is its parent directory writable by the server?
ast_ES: Nun se pudo crear la carpeta %s. ¿Puede escribir el sirvidor na carpeta superior?

en: Unable to create order
ast_ES: Nun se pudo crear el pidíu.

en: Unable to create order.
ast_ES: Nun se pudo crear el pidíu.

en: Unable to determine if Ghostscript is installed
ast_ES: Nun pue determinase si Ghostscript ta instaláu

en: Unable to determine server architecture
ast_ES: Nun pue determinase l'arquiteutura del sirvidor

en: Unable to determine some settings, as the %s function has been disabled.
ast_ES: Nun pueden determinase dalgunos axustes por mor de que se deshabilitó la función %s.

en: Unable to determine what web server software is used
ast_ES: Nun pue determinase que software s'usa pal sirvidor web

en: Unable to generate personal data export file. ZipArchive not available.
ast_ES: Nun foi posible xenerar el ficheru d'esportación de datos personales de la/del usuaria/u. L'archivu Zip nun ta disponible.

en: Unable to initiate confirmation request.
ast_ES: Nun pue aniciase la solicitú de confirmación.

en: Unable to insert download log entry in database.
ast_ES: Nun se pudo enxertar la entrada del rexistru de descarga na base de datos.

en: Unable to locate WordPress content directory (%s).
ast_ES: Nun pue allugase'l direutoriu del conteníu (%s).

en: Unable to locate WordPress theme directory.
ast_ES: Nun pue allugase'l direutoriu themes de WordPress.

en: Unable to open personal data export file (JSON report) for writing.
ast_ES: Nun foi posible abrir el ficheru d'esportación de datos personales de la/del usuaria/u (informe JSON) pa escribilu.

en: Unable to open personal data export file (archive) for writing.
ast_ES: Nun foi posible abrir el ficheru d'esportación de datos personales de la/del usuaria/u (archivu) pa escribilu.

en: Unable to preview media due to an unknown error.
ast_ES: Nun foi posible previsualizar el ficheru multimedia por mor d'un fallu desconocíu.

en: Unable to protect personal data export folder from browsing.
ast_ES: Nun foi posible protexer de la restolación la carpeta d'esportación de datos personales de la/del usuaria/u.

en: Unable to reach WordPress.org at %1$s: %2$s
ast_ES: Nun puedo llegase a WordPress.org en %1$s: %2$s

en: Unable to retrieve the error message from MySQL
ast_ES: Nun foi posible algamar el mensaxe d'error de MySQL

en: Unable to save due to %s invalid setting. | Unable to save due to %s invalid settings.
ast_ES[0]: Nun pue guardase pola mor de %s axuste que nun ye válidu.
ast_ES[1]: Nun pue guardase pola mor de %s axustes que nun son válidos.

en: Unable to save the image.
ast_ES: Nun pue guardase la imaxe.

en: Unable to send personal data export confirmation email.
ast_ES: Nun foi posible unviar el corréu electrónicu de confirmación de la esportación de datos personales.

en: Unable to submit this form, please try again.
ast_ES: Nun foi posible unviar esti formulariu, por favor prueba otra vuelta.

en: Unable to trash changes.
ast_ES: Nun foi posible unviar los cambios a la papelera.

en: Unable to use image "%s".
ast_ES: Nun se pudo usar la imaxe "%s".

en: Unapprove
ast_ES: Desaprobar

en: Unapproved
ast_ES: Refugáu

en: Unarchive
ast_ES: Desarchivar

en: Unauthorized to modify setting due to capability.
ast_ES: Nun tas autorizáu/ada pa cambiar los axustes por mor de les capacidaes.

en: Unavailable
ast_ES: Non disponible

en: Uncategorized
ast_ES: Ensin categoría

en: Unchanged:
ast_ES: Ensin cambios:

en: Uncropped
ast_ES: Ensin recorte

en: Undefined
ast_ES: Nun se definió

en: Under %s
ast_ES: Debaxo %s

en: Underline
ast_ES: Solliñáu

en: Undo
ast_ES: Desfacer

en: Undo?
ast_ES: ¿Desfacer?

en: Unexpected response from the server. The file may have been uploaded successfully. Check in the Media Library or reload the page.
ast_ES: Rempuesta inesperada del sirvidor. Ye dable que'l ficheru xubiera. Mira na llibrería de ficheros multimedia o recarga la páxina.

en: Unfortunately <strong>we do not ship %s</strong>. Please enter an alternative shipping address.
ast_ES: Llamentablemente <strong>nun unviamos a %s</strong>. Por favor, introduz unes señes alternatives.

en: Unfortunately your order cannot be processed as the originating bank/merchant has declined your transaction. Please attempt your purchase again.
ast_ES: Llamentablemente, el to pidíu nun se pudo procesar porque'l bancu/entidá d'orixe rechazó la to transacción. Por favor, intenta facer la to compra de nuevu.

[ctx: Ungrouping blocks from within a grouping block back into individual blocks within the Editor]
en: Ungroup
ast_ES: Desagrupar

en: Unique identifier for the object.
ast_ES: L'identificador únicu del oxetu.

en: Unique identifier for the term.
ast_ES: Identificador únicu pal términu.

en: Unique identifier for the user.
ast_ES: L'identificador únicu del usuariu.

en: Unique registered name for the block.
ast_ES: Nomo únicu rexistráu pal bloque

en: United Arab Emirates
ast_ES: Emiratos Árabes Xuníos

en: United Kingdom (UK)
ast_ES: Reinu Xuníu

en: United States (US)
ast_ES: Estaos Xuníos d'América

en: United States (US) Minor Outlying Islands
ast_ES: Islles d'Ultramar Menores d'Estaos Xuníos

en: Universal time is %s.
ast_ES: La hora universal ye %s.

en: Unknown
ast_ES: Desconocíu

en: Unknown Feed
ast_ES: Feed desconocíu

en: Unknown action.
ast_ES: Desconozse l'aición.

en: Unknown email address. Check again or try your username.
ast_ES: Corréu electrónicu desconocíu. Prueba otra vuelta o tentalu col to nome d'usuaria/u.

en: Unknown error
ast_ES: Fallu desconocíu

en: Unknown request method.
ast_ES: Métodu de solicitú desconocíu.

en: Unmute
ast_ES: Desilenciar

en: Unpacking the package&#8230;
ast_ES: Desempaquetando'l paquete&#8230;

en: Unpublished
ast_ES: Ensin espublizar

en: Unrecognized background setting.
ast_ES: Nun se reconoz l'axuste del fondu.

en: Unregistering a built-in post type is not allowed
ast_ES: Nun ta permitíu desaniciar un tipu d'artículu incorporáu.

en: Unregistering a built-in taxonomy is not allowed.
ast_ES: Nun ta permitío desaniciar una taxonomía ensin rexistrar.

en: Unserializing instances of this class is forbidden.
ast_ES: Les instancies ensin serializar pa esta clas tán prohibíes.

en: Unsupported request method
ast_ES: Métodu de consulta non sofitáu

en: Untested with your version of WordPress
ast_ES: Nun se probó cola to versión de WordPress

en: Untitled
ast_ES: Ensin títulu

en: Untrash
ast_ES: Sacar de la papelera

en: Up one
ast_ES: Xubir ún

en: Update
ast_ES: Anovar

en: Update %s
ast_ES: Anovar %s

en: Update %s now
ast_ES: Anovar %s darréu

en: Update Category
ast_ES: Anovar categoría.

en: Update Comment
ast_ES: Anovar el comentariu

en: Update Incompatible
ast_ES: Anovamientu incompatible

en: Update Link
ast_ES: Anovar l'enllaz

en: Update Link Category
ast_ES: Anovar categoría d'enllaces

en: Update Now
ast_ES: Anovar agora

en: Update PHP
ast_ES: Anovar PHP

en: Update Plugins
ast_ES: Anovar plugins

en: Update Profile
ast_ES: Anovar el perfil

en: Update Services
ast_ES: Servicios d'anovamientu

en: Update Tag
ast_ES: Anovar etiqueta

en: Update User
ast_ES: Anovar el/la usuariu/a

en: Update anyway, even though it might break your site?
ast_ES: ¿Quies anovar igualmente, anque esto pueda esgonciar el sitiu?

en: Update audio playlist
ast_ES: Anovar llista de reproducción d'audio

en: Update cart
ast_ES: Actualizar carru

en: Update category
ast_ES: Anovar categoría

en: Update country / region
ast_ES: Anovar el país / la rexón

en: Update existing products
ast_ES: Actualizar los productos esistentes

en: Update gallery
ast_ES: Anovar galería

en: Update now
ast_ES: Anovar agora

en: Update shipping class
ast_ES: Anovar clas d'unvíu

en: Update status event failed.
ast_ES: Falló l'eventu d'anovamientu d'estáu.

en: Update tag
ast_ES: Anovar etiqueta

en: Update to %s
ast_ES: Anovar a %s

en: Update totals
ast_ES: Actualizar totales

en: Update video playlist
ast_ES: Anovar llista de reprodución de videu

en: Update your plugins
ast_ES: Anovar los plugins

en: Updated
ast_ES: Anováu

en: Updated %s.
ast_ES: Anovóse'l %s.

en: Updates
ast_ES: Anovamientos

en: Updates %s
ast_ES: Anovamientos %s

en: Updating
ast_ES: Anovando...

en: Updating Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
ast_ES: Anovando'l plugin %1$s (%2$d/%3$d)

en: Updating Theme %1$s (%2$d/%3$d)
ast_ES: Anovando l'estilu %1$s (%2$d/%3$d)

en: Updating comment failed.
ast_ES: Falló l'anovamientu del comentariu.

en: Updating comment status failed.
ast_ES: Falló l'anovamientu del estáu del comentariu.

en: Updating database
ast_ES: Anovando la base de datos

en: Updating product review failed.
ast_ES: Falló al anovar la valoración de productu.

en: Updating the plugin&#8230;
ast_ES: Anovando'l plugin&#8230;

en: Updating the theme&#8230;
ast_ES: Anovando l'estilu&#8230;

en: Upload
ast_ES: Xubir

en: Upload Limit Exceeded
ast_ES: Superóse'l llimite de xuba

en: Upload date:
ast_ES: Data de la xuba:

en: Upload failed.
ast_ES: Falló la xuba.

en: Upload failed. Please reload and try again.
ast_ES: Falló la xuba. Por favor recarga y prueba otra vuelta.

en: Upload files
ast_ES: Xubir ficheros

en: Upload images
ast_ES: Xubir imáxenes

en: Upload max filesize
ast_ES: Tamañu máximu de xuba de ficheros

en: Upload stopped.
ast_ES: Paróse la xubida

en: Upload theme
ast_ES: Xubir un estilu

en: Upload your video in %1$s format and minimize its file size for best results. Your theme recommends a height of %2$s pixels.
ast_ES: Xubi el vídeu en formatu %1$s y amenorga el tamañu del ficheru tolo posible. L'estilu aconseya un altor de %2$s píxeles.

en: Upload your video in %1$s format and minimize its file size for best results. Your theme recommends a width of %2$s pixels.
ast_ES: Xubi el vídeu en formatu %1$s y amenorga el tamañu del ficheru tolo posible. L'estilu aconseya un anchor de %2$s píxeles.

en: Upload your video in %1$s format and minimize its file size for best results. Your theme recommends dimensions of %2$s pixels.
ast_ES: Xubi el vídeu en formatu %1$s y amenorga el tamañu del ficheru tolo posible. L'estilu aconseya unes dimensiones de %2$s píxeles.

en: Uploaded by:
ast_ES: Xubíu por:

en: Uploaded on:
ast_ES: Xubíu el:

en: Uploaded to this page
ast_ES: Xubíu a esta páxina

en: Uploaded to this post
ast_ES: Xubíu a esti artículu

en: Uploaded to this product
ast_ES: Xubíu a esti productu

en: Uploaded to:
ast_ES: Xubíu a:

[ctx: Uploader: Drop files here - or - Select Files]
en: or
ast_ES: o

en: Uploading
ast_ES: Xubiendo

en: Uploading Files
ast_ES: Xuba de ficheros

en: Uploads
ast_ES: Ficheros xubíos

en: Uploads directory location
ast_ES: Allugamientu del direutoriu de xubes

en: Uploads directory size
ast_ES: Tamañu del direutoriu de xubes

en: Usage of the title attribute on the login logo is not recommended for accessibility reasons. Use the link text instead.
ast_ES: Desaconseyase l'usu del atributu "title" nel logotipu d'aniciu de sesión por mor de l'accesibilidá. Usa un enllaz de testu.

en: Usage of user levels is deprecated. Use capabilities instead.
ast_ES: Los niveles d'usuariu tán anticuaos. En cuenta d'ellos usa les capacidaes.

en: Use %s instead if you do not want the value echoed.
ast_ES: Usa %s en so llugar si nun quies qu'el valor s'amuese.

en: Use %s instead.
ast_ES: Usa %s en so llugar.

en: Use Left/Right Arrow keys to advance one second, Up/Down arrows to advance ten seconds.
ast_ES: Usa les tecles de les fleches izquierda/derecha p'avanzar un segundu, y arriba/abaxo pa avanzar diez segundos.

en: Use This Page
ast_ES: Usar esta páxina

en: Use Up/Down Arrow keys to increase or decrease volume.
ast_ES: Usa les fleches arriba/abaxo p'aumentar o amenorgar el volume.

en: Use a new payment method
ast_ES: Usar un métodu de pagu diferente

en: Use as product image
ast_ES: Usar como imaxe del productu

en: Use commas instead of %s to separate excluded terms.
ast_ES: Usa comes en cuenta de %s pa separar los términos escluyíos.

en: Use https
ast_ES: Usar https

en: Use the %s filter instead.
ast_ES: Usa'l filtru %s  en so llugar.

en: Use the Custom HTML widget to add arbitrary HTML code to your widget areas.
ast_ES: Usa el widget con HTML personalizáu p'amestar códigu HTML a les zones de widgets.

en: Used as:
ast_ES: Usáu como:

[ctx: Used in Press This to indicate where the content comes from.]
en: Source:
ast_ES: Fonte:

en: User
ast_ES: Usuariu/a

en: User %s added
ast_ES: Amestóse l'usuariu %s

en: User Agent
ast_ES: Axente del usuariu

en: User Dashboard: %s
ast_ES: Panel d'usuariu: %s

en: User Description
ast_ES: Descripción del Usuariu

en: User Display Name
ast_ES: Nome visible del usuariu

en: User Email
ast_ES: Corréu electrónicu del usuariu

en: User First Name
ast_ES: Nome del usuariu

en: User ID
ast_ES: Identificador (ID) del usuariu

en: User Language
ast_ES: Llingua de la/del usuaria/u

en: User Last Name
ast_ES: Apellíos del usuariu

en: User Login Name
ast_ES: Nome pal aniciu de sesión del usuariu

en: User Nice Name
ast_ES: Nome acurtiáu del usuariu

en: User Nickname
ast_ES: Nomatu del usuariu

en: User Registration Date
ast_ES: Data de rexistru del usuariu

en: User Request
ast_ES: Requerimientu del usuariu

en: User Requests
ast_ES: Requerimientos del usuariu

en: User Roles
ast_ES: Roles d'usuariu

en: User URL
ast_ES: URL del usuariu

en: User added.
ast_ES: Amestóse'l usuariu/a.

en: User agent for the comment author.
ast_ES: Axente d'usuariu pal autor/a del comentariu.

en: User cannot be added to this site.
ast_ES: Nun pudo amestase l'usuariu a esti sitiu.

en: User count
ast_ES: Cantidá d'usuaries/os

en: User deleted.
ast_ES: Desanicióse l'usuariu.

en: User email
ast_ES: Corréu electrónicu del usuariu/a

en: User has blocked requests through HTTP.
ast_ES: L'usuariu bloquío solicitúes pente HTTP.

en: User is missing.
ast_ES: Falta l'usuariu/a.

[ctx: User role]
en: Administrator
ast_ES: Alministrador

[ctx: User role]
en: Author
ast_ES: Autor

[ctx: User role]
en: Contributor
ast_ES: Collaborador

[ctx: User role]
en: Customer
ast_ES: Veceru

[ctx: User role]
en: Shop manager
ast_ES: Xestor de la tienda

[ctx: User role]
en: Subscriber
ast_ES: Soscriptor

en: User updated.
ast_ES: Anovóse la/el usuaria/u.

en: User&#8217;s Session Tokens data.
ast_ES: Datos de los tokens de sesión del usuariu.

en: User&#8217;s comment data.
ast_ES: Datos de comentarios del usuariu.

en: User&#8217;s location data used for the Community Events in the WordPress Events and News dashboard widget.
ast_ES: Datos d'allugamientu del usuario usaos pa los aconceyamientos de la comunidá nel widget de conceyos y noticies del panel de WordPress.

en: User&#8217;s media data.
ast_ES: Datos multimedia del usuariu.

en: User&#8217;s profile data.
ast_ES: Datos del perfil d'usuariu.

en: Username
ast_ES: Nome d'Usuariu

en: Username is not editable.
ast_ES: Nun puede editase'l nome d'usuaria/u.

en: Username is required.
ast_ES: Ríquese'l nome d'usuariu/a.

en: Username isn't editable.
ast_ES: Nun puede editase'l nome d'usuaria/u.

en: Username may not be longer than 60 characters.
ast_ES: El nome d'usuariu nun pue tener más de 60 carauteres.

en: Username must be at least 4 characters.
ast_ES: El nome d'usuariu ha ser de polo menos 4 caráuteres

en: Username or Email Address
ast_ES: Nome d'usuariu o direición de corréu

en: Username or email
ast_ES: Nome d'usuariu/a o corréu electrónicu

en: Username or email address
ast_ES: Nome d'usuariu o direición de corréu

en: Username.
ast_ES: Nome d'Usuariu

en: Username:
ast_ES: Nome d'usuariu:

en: Username: %s
ast_ES: Nome d'usuariu/a: %s

en: Usernames can only contain lowercase letters (a-z) and numbers.
ast_ES: Nomes d'usuarios solo puen contener lletres minúscules (a-z) y númberos.

en: Usernames cannot be changed.
ast_ES: Los nomes d'usuariu nun pue camudar.

en: Users
ast_ES: Usuarios

en: Users do not support trashing. Set '%s' to delete.
ast_ES: Los usuarios nun sofiten dir a la papelera. Pon '%s' pa desanicialos.

en: Users list
ast_ES: Llista d'usuarios

en: Users must be registered and logged in to comment
ast_ES: Los usuarios han rexistrase y aniciar sesión pa comentar

en: Users will need to spend this amount to get free shipping (if enabled above).
ast_ES: Los usuarios han de gastar esta cantidá pa algamar l'unvíu gratuitu (si ta activáu arriba).

en: Ushuaia
ast_ES: Uxuaya

en: Uzbekistan
ast_ES: Uzbequistán

en: VAT
ast_ES: IVA

en: Validation error: PayPal IPN response from a different email address (%s).
ast_ES: Fallu al validar: la respuesta IPN de Paypal vien d'una dirección de corréu electrónicu diferente (%s).

en: Validation error: PayPal amounts do not match (amt %s).
ast_ES: Fallu al validar: nun concasen les cantidaes en PayPal (cantidá %s).

en: Validation error: PayPal amounts do not match (gross %s).
ast_ES: Fallu al validar: nun concasen les cantidaes en PayPal (bruto %s).

en: Validation error: PayPal currencies do not match (code %s).
ast_ES: Fallu al validar: nun concasen les divises en PayPal (códigu %s).

en: Value
ast_ES: Valor

en: Variation #%1$s of %2$s
ast_ES: Variación #%1$s de %2$s

en: Variation cannot be imported: Missing parent ID or parent does not exist yet.
ast_ES: La variación nun se pudo importar: falta el ID principal o el nivel principal nun esiste entá.

en: Variation cannot be imported: Parent product cannot be a product variation
ast_ES: La variación nun se pudo importar: el productu principal nun puede ser una variación de productu

en: Variations
ast_ES: Variaciones

en: Vatican
ast_ES: Ciudá del Vaticanu

en: Version
ast_ES: Versión

en: Version %1$s by %2$s
ast_ES: Versión %1$s por %2$s

en: Version %s
ast_ES: Versión %s

en: Version of block API.
ast_ES: Versión de l'API de bloques.

en: Version of the content block format used by the post.
ast_ES: Versión del formatu del bloque de conteníu que gasta l'artículu.

en: Version:
ast_ES: Versión:

en: Version: %s
ast_ES: Versión: %s

en: Vertical space
ast_ES: Espaciu vertical

en: Very poor
ast_ES: Mui probe

en: Video
ast_ES: Videu

en: Video <span class="count">(%s)</span> | Video <span class="count">(%s)</span>
ast_ES[0]: Videu <span class="count">(%s)</span>
ast_ES[1]: Videos <span class="count">(%s)</span>

en: Video Details
ast_ES: Detalles del videu

en: Video Player
ast_ES: Reproductor de videu

en: Video Widget
ast_ES: Widget de vídeu

en: Video Widget (%d) | Video Widget (%d)
ast_ES[0]: Widget de vídeu (%d)
ast_ES[1]: Widgets de vídeu (%d)

en: Video details
ast_ES: Detalles del vídeu

en: Video is paused.
ast_ES: Vídeu posáu.

en: Video is playing.
ast_ES: Vídeu reproduciendose.

en: Video title
ast_ES: Títulu del vídeu

en: Video title&hellip;
ast_ES: Títulu del vídeu&hellip;

en: Vienna
ast_ES: Viena

en: Vietnamese
ast_ES: Vietnamita

en: View
ast_ES: Amosar

en: View All
ast_ES: Ver toes

en: View Attachment Page
ast_ES: Ver páxina del axuntu

en: View Category
ast_ES: Amosar categoría

en: View Changeset
ast_ES: Ver conxuntu de cambios

en: View Page
ast_ES: Ver la páxina

en: View Pages
ast_ES: Ver páxines

en: View Post
ast_ES: Amosar artículu

en: View Posts
ast_ES: Ver artículos

en: View Privacy Policy Guide.
ast_ES: Ver la guía pa la política de privacidá.

en: View Site
ast_ES: Ver el sitiu

en: View Tag
ast_ES: Amosar etiqueta

en: View Trash
ast_ES: Ver la papelera

en: View User
ast_ES: Ver al usuariu/a

en: View WooCommerce API docs
ast_ES: Ver documentación de la API de WooCommerce

en: View WooCommerce documentation
ast_ES: Ver documentación de WooCommerce

en: View WooCommerce settings
ast_ES: Ver axustes de WooCommerce

en: View all
ast_ES: Ver too

en: View all posts by %s
ast_ES: Ver tolos artículos por %s

en: View and manage coupons
ast_ES: Ver y remanar cupones

en: View and manage customers
ast_ES: Ver y remanar veceros

en: View and manage orders and sales reports
ast_ES: Ver y remanar pidíos ya informes de ventes

en: View and manage products
ast_ES: Ver y remanar productos

en: View attachment page
ast_ES: Ver páxina del axunto

en: View cart
ast_ES: Amosar el carru

en: View coupon
ast_ES: Ver cupón

en: View coupons
ast_ES: Ver cupones

en: View customers
ast_ES: Ver veceros

en: View details
ast_ES: Ver detalles

en: View mode
ast_ES: Mou de vista

en: View order
ast_ES: Ver pidíu

en: View order: %s
ast_ES: Ver pidíu: %s

en: View orders and sales reports
ast_ES: Ver pidíos ya informes de ventes

en: View page
ast_ES: Amosar páxina

en: View post
ast_ES: Amosar artículu

en: View product
ast_ES: Ver productu

en: View products
ast_ES: Ver productos

en: View products in the &ldquo;%s&rdquo; group
ast_ES: Ver productos nel grupu &ldquo;%s&rdquo;

en: View report
ast_ES: Ver informe

en: View site
ast_ES: Amosar el sitiu

en: View template
ast_ES: Ver plantía

en: View your site
ast_ES: Mira'l sitiu

en: Virgin Islands (British)
ast_ES: Islles Vŕxenes Britániques

en: Virgin Islands (US)
ast_ES: Islles Vírxenes Americanes

en: Visibility
ast_ES: Visibilidá

en: Visibility:
ast_ES: Visibilidá:

en: Visit
ast_ES: Visitar

en: Visit %s&#8217;s website
ast_ES: Visitar el sitiu web de %s

en: Visit Dashboard
ast_ES: Visitar el panel principal

en: Visit Link
ast_ES: Siguir l'enllaz

en: Visit Site
ast_ES: Visitar el sitiu

en: Visit Theme Site
ast_ES: Visitar el sitiu web del estilu

en: Visit premium customer support
ast_ES: Visitar el soporte al veceru/a premium

en: Visit site
ast_ES: Ver el sitiu

en: Visit theme site for %s
ast_ES: Visitar el sitiu del estilu %s

en: Visual Editor
ast_ES: Editor visual

en: Visual aids
ast_ES: Ayuda visual

en: Volgograd
ast_ES: Volvograu

en: Volume Slider
ast_ES: Barra de volume

en: Wallis and Futuna
ast_ES: Wallis y Futuna

en: Warning | Warnings
ast_ES[0]: Alvertencia

en: Warning! User %s cannot be deleted.
ast_ES: ¡Alvertencia! L'usuariu %s nun pue desaniciase.

en: Warning:
ast_ES: Alvertencia:

en: Warning: the link has been inserted but may have errors. Please test it.
ast_ES: Avisu: l'enllaz exertóse pero paez tener errores. Por favor, prébalu.

en: Warsaw
ast_ES: Varsovia

en: Wavatar (Generated)
ast_ES: Wavatar (xeneróse)

en: We accept payments through PayPal. When processing payments, some of your data will be passed to PayPal, including information required to process or support the payment, such as the purchase total and billing information.
ast_ES: Aceptamos pagos con PayPal. Cuando se procesen los pagos, dellos de los tos datos van pasar a PayPal, inclusive información riquida pa procesar el pagu, como el total de la compra o la información de facturación.

en: We already have a ping from that URL for this post.
ast_ES: Yá tenemos un ping dende esa URL pa esti artículu.

en: We collect information about you during the checkout process on our store.
ast_ES: Recoyemos información tuya durante el procesu de rematar la compra na tienda.

en: We generally store information about you for as long as we need the information for the purposes for which we collect and use it, and we are not legally required to continue to keep it. For example, we will store order information for XXX years for tax and accounting purposes. This includes your name, email address and billing and shipping addresses.
ast_ES: Polo xeneral, conservamos los tos datos pol tiempu estrictamente riquíu pa cumplir colos propósitos pa lo que foron recoyíos, siempre que nun teamos llegalmente obligaos a conservalos por más tiempu. Por exemplu, caltendremos información pol tiempu necesariu pa cumplir con requisitos fiscales y contables. Esto cinca al to nome, corréu eletrónicu y señes de facturación y unvíu.

en: We have finished processing your order.
ast_ES: Terminamos de procesar el to pidíu.

en: We hope to see you again soon.
ast_ES: Esperamos volver a vete bien lluéu.

en: We look forward to fulfilling your order soon.
ast_ES: Esperamos tramitar rápidamente el to pidíu.

en: We look forward to seeing you soon.
ast_ES: Esperamos vete de nuevo bien ceo.

en: We share information with third parties who help us provide our orders and store services to you; for example --
ast_ES: Compartimos información con terceros que nos ayuden a ufrite los nuestros servicios y productos; por exemplu --

en: We were unable to process your order, please try again.
ast_ES: Nun somos quien a procesar el to pidíu, inténtalo otra vez.

en: We will also store comments or reviews, if you choose to leave them.
ast_ES: Tamién conservaremos comentarios o valoraciones, si decides facelos.

en: We're here for you — get tips, product updates, and inspiration straight to your mailbox.
ast_ES: Tamos pa ayudate — faite con trucos, actualizaciones de productos ya inspiración, darréu nel tu buzón de corréu.

en: Web Address
ast_ES: Dirección Web

en: Web address
ast_ES: Dirección Web

en: Web server
ast_ES: Sirvidor web

en: Website
ast_ES: Sitiu web

en: Website: %1$s (IP address: %2$s, %3$s)
ast_ES: Sitiu web: %1$s (direición IP: %2$s, %3$s)

en: Wed
ast_ES: Mié

en: Wednesday
ast_ES: Miércoles

[ctx: Wednesday initial]
en: W
ast_ES: M

en: Week Starts On
ast_ES: La selmana apenza'l

en: Week(s)
ast_ES: Selmana(es)

en: Weeks
ast_ES: Selmanes

en: Weight
ast_ES: Pesu

en: Weight (%s)
ast_ES: Pesu (%s)

[ctx: Welcome panel]
en: Welcome
ast_ES: Afáyate

en: Welcome to %s. This is your first post. Edit or delete it, then start writing!
ast_ES: Afáyate en %s. Esti ye'l to primer artículu. Edítalu o desanícialu y dempués, ¡apenza a escribir!

en: Welcome to WordPress!
ast_ES: ¡Bienllegáu/ada a WordPress!

en: Welcome to WordPress. This is your first post. Edit or delete it, then start writing!
ast_ES: Afáyate en WordPress. Esti ye'l to primer artículu. Edítalu o desanícialu y darréu, ¡entama a escribir!

en: Welcome to {site_title}
ast_ES: Afáyate en {site_title}

en: Welsh
ast_ES: Galés

en: West
ast_ES: Oeste

en: Western Sahara
ast_ES: Sáḥara Occidental

en: We’ll also use cookies to keep track of cart contents while you’re browsing our site.
ast_ES: Tamién usamos cookies pa caltener el conteníu del carru de mientres restolas pela nuestra web.

en: What do I do now?
ast_ES: ¿Qué faigo agora?

en: What is PHP and how does it affect my site?
ast_ES: ¿Qué ye PHP y cómo afeuta al mio sitiu?

en: What is PayPal?
ast_ES: ¿Qué ye PayPal?

en: What personal data we collect and why we collect it
ast_ES: Qué datos personales recoyemos y por qué lo facemos

en: What we collect and store
ast_ES: Qué recoyemos y almacenamos

en: What we share with others
ast_ES: Qué compartimos con terceros

en: What would you like to charge for flat rate shipping?
ast_ES: ¿Qué quies cobrar como tarifa plana d'unvíu?

en: What&#8217;s New
ast_ES: Qué hai nuevo

en: What&#8217;s on your mind?
ast_ES: ¿En qué pienses?

en: What’s next?
ast_ES: ¿Qué vien agora?

en: When in reorder mode, additional controls to reorder menu items will be available in the items list above.
ast_ES: Cuando tas en mou reordenar, verás más controles pa reordenar elementos del menú na llista d'elementos d'arriba.

en: When in reorder mode, additional controls to reorder widgets will be available in the widgets list above.
ast_ES: Cuando tas en mou  reordenar, s'amosarán controles amestáos  pa reordenar widgets na llista de widgets d'arriba.

en: When registering an "array" meta type to show in the REST API, you must specify the schema for each array item in "show_in_rest.schema.items".
ast_ES: Al rexistrar una triba "meta" d'array pa amosalo na REST API, has d'especificar l'esquema pa cada elementu del "array" en "show_in_rest.schema.items".

en: When registering an "array" setting to show in the REST API, you must specify the schema for each array item in "show_in_rest.schema.items".
ast_ES: Al rexistrar un axuste pa un "array" pa amosalo na REST API, has d'especificar l'esquema pa cada elementu del "array" en "show_in_rest.schema.items".

en: When starting a new paragraph with one of these formatting shortcuts followed by a space, the formatting will be applied automatically. Press Backspace or Escape to undo.
ast_ES: Cuando entames un parágrafu nuevu con un d'estos atayos de formatu, siguíos por un espaciu, el formatu aplícase automáticamente. Calca la tecla atrás o escape pa desfacelu.

en: When using a keyboard to navigate:
ast_ES: Al usar un tecláu pa navegar:

en: When you purchase from us, we’ll ask you to provide information including your name, billing address, shipping address, email address, phone number, credit card/payment details and optional account information like username and password. We’ll use this information for purposes, such as, to:
ast_ES: Cuando merques na nuestra tienda, pedirémoste información como el to nome, señes de facturación y l'unvíu de la compra, corréu electrónicu, teléfonu de contautu, detalles de tarxeta de créditu o de pagu, asina como otra información opcional como nome d'usuariu/a y contraseña. Usaremos esa información pa diversos fines como:

en: When you've been able to update using the "Update now" button on Dashboard > Updates, this error will be cleared for future update attempts.
ast_ES: Cuando seyas a anovar calcando el botón "Anovar agora" en Panel principal > Anovamientos, llimpiaremos esti fallu pa intentos d'anovamientu futuros.

en: Whether a taxonomy is intended for use publicly either via the admin interface or by front-end users.
ast_ES: Si una taxonomía va usase públicamente o na interfaz d'alministración o por los usuarios de la parte pública.

en: Whether or not comments are open on the post.
ast_ES: Si los comentarios del artículu tan abiertos o non.

en: Whether or not the post can be pinged.
ast_ES: Si l'arículu puede recibir pings o non.

en: Whether or not the post should be treated as sticky.
ast_ES: Si l'artículu tien que tratase como fixu o non.

en: Whether or not the post type can be viewed.
ast_ES: Si la triba d'artículu ye visible o non.

en: Whether or not the post type should have children.
ast_ES: Si ye dable la triba d'artículu tenga o non fíos.

en: Whether or not the taxonomy should have children.
ast_ES: Si ye dable la taxonomía tenga o non fíos.

en: Whether or not the term cloud should be displayed.
ast_ES: Si la ñube de términos tien qu'amosase o non.

en: Whether posts and comments RSS feed links are added to head.
ast_ES: Si los enllaces de los RSS feed pa artículos y comentarios amiestense a la cabecera .

en: Whether posts of this status may have floating published dates.
ast_ES: Si los artículos con esti estáu pueden tener data d'espublizamientu variable.

en: Whether posts of this status should be shown in the front end of the site.
ast_ES: Si los artículos con esi estáu amuesense na parte pública del sitiu.

en: Whether posts with this status should be private.
ast_ES: Si los artículos con esti estáu han ser privaos.

en: Whether posts with this status should be protected.
ast_ES: Si los artículos con esti estáu han protexese.

en: Whether posts with this status should be publicly-queryable.
ast_ES: Si los artículos con esti estáu guetense públicamente.

en: Whether the content is protected with a password.
ast_ES: Si el conteníu ta protexíu con contraseña.

en: Whether the excerpt is protected with a password.
ast_ES: Si l'estractu ta protexíu con contraseña.

en: Whether the taxonomy is publicly queryable.
ast_ES: Si se pueden facer guetes públiques de la taxonomía.

en: Whether the theme can manage the document title tag.
ast_ES: Si l'estilu puede remanar la etiqueta del títulu del documentu.

en: Whether the theme disables custom colors.
ast_ES: Si l'estilu deshabilita los colores personalizaos.

en: Whether the theme disables custom font sizes.
ast_ES: Si l'estilu deshabilita los tamaños de lletra personalizaos.

en: Whether the theme disables custom gradients.
ast_ES: Si l'estilu deshabilita los degradaos personalizaos.

en: Whether the theme enables Selective Refresh for Widgets being managed with the Customizer.
ast_ES: Si l'estilu permite remanar col personalizador el refrescu selectivu de los widgets.

en: Whether the theme supports responsive embedded content.
ast_ES: Si l'estilu sofita conteníu incrustáu adautable.

en: Whether theme opts in to default WordPress block styles for viewing.
ast_ES: Si l'estilu opta polos diseños de bloques predeterminaos pa amosalos.

en: Whether theme opts in to the dark editor style UI.
ast_ES: Si l'estilu escueye el mou escuru pal editor na interfaz d'usuariu.

en: Whether theme opts in to the editor styles CSS wrapper.
ast_ES: Si l'estilu activa de l'editor de fueyes d'estilu del envoltoriu CSS.

en: Whether theme opts in to wide alignment CSS class.
ast_ES: Si l'estilu activa una clase CSS d'alliniamientu ampliu.

en: Whether to allow automatic creation of taxonomy columns on associated post-types table.
ast_ES: Si se dexa crear automáticamente columnes de la taxonomía o tables de la triba d'articulos asociaos.

en: Whether to bypass Trash and force deletion.
ast_ES: Si saltase la papelera y forciar el desaniciu.

en: Whether to generate a default UI for managing this taxonomy.
ast_ES: Si xenera una interfaz d'usuariu/a predetermináu pa remanar esta taxonomía.

en: Whether to hide terms not assigned to any posts.
ast_ES: Si anubrir o non los términos asignaos a cualesquier artículu.

en: Whether to include posts in the edit listing for their post type.
ast_ES: Si incluyir artículos na llista d'edición pa la so triba d'artículu.

en: Whether to make the taxonomy available for selection in navigation menus.
ast_ES: Si se fai que pueda esbillase la taxonomía nos menús de navegación.

en: Whether to perform an oEmbed discovery request for unsanctioned providers.
ast_ES: Si se fai una solicitú de descubrimientu d'oEmbed a fornidores que nun tean sancionaos.

en: Whether to show the taxonomy in the quick/bulk edit panel.
ast_ES: Si se tien qu'amosar la taxonomía nel panel d'edición rápida o en llotes.

en: While previewing a new theme, you can continue to tailor things like widgets and menus, and explore theme-specific options.
ast_ES: Mentanto previsualices un estilu nuevu, puedes personalizar coses como los widgets o los menús y esplorar les opciones específiques del estilu.

en: While trying to test your site&#8217;s scheduled events, the following error was returned: %s
ast_ES: Atopáronse los fallos que vienen darréu al tentar probar los eventos programaos del sitiu: %s

en: While you visit our site, we’ll track:
ast_ES: De mientres visites nuestra web, facemos siguimientu de:

en: White
ast_ES: Blanco

en: Who on our team has access
ast_ES: Quién del nuestru equipu tien accesu

en: Who we are
ast_ES: Quién somos

en: Why is this important?
ast_ES: ¿Por qué ye importante?

en: Wide Blocks
ast_ES: Bloques anchos

en: Widget moved down
ast_ES: Widget movíu pa abaxo

en: Widget moved up
ast_ES: Widget movíu p'arriba

en: Widgets are independent sections of content that can be placed into widgetized areas provided by your theme (commonly called sidebars).
ast_ES: Los widgets son seiciones independientes de conteníu que puen asitiase n'árees widgecitaes apurríes pol estilu (comúnmente llamaes barres llaterales).

en: Widgets need to be registered using %s, before they can be displayed.
ast_ES: Los widgets han rexistrase usando %s, enantes d'amosalos.

en: Width
ast_ES: Anchor

en: Width (%s)
ast_ES: Anchu (%s)

en: WooCommerce API. Use a consumer key in the username field and a consumer secret in the password field.
ast_ES: WooCommerce API. Use una clave de veceru/a nel campu de nome d'usuariu/a y una clave secreta de veceru/a nel campu de contraseña.

en: WooCommerce Customer Data
ast_ES: Datos del veceru/a de WooCommerce

en: WooCommerce Customer Downloads
ast_ES: Baxaes del veceru/a de WooCommerce

en: WooCommerce Customer Orders
ast_ES: Pidíos del veceru/a de WooCommerce

en: WooCommerce Customer Payment Tokens
ast_ES: Tokens de pagu del veceru/a de WooCommerce

en: Word count: %s
ast_ES: Cuntador de pallabres: %s

en: WordPress %1$s running %2$s theme.
ast_ES: WordPress %1$s ta usando l'estilu %2$s.

en: WordPress &rsaquo; Error
ast_ES: WordPress &rsaquo; Fallu

en: WordPress &rsaquo; Success
ast_ES: WordPress &rsaquo; Fechu

en: WordPress Address (URL)
ast_ES: Señes de WordPress (URL)

en: WordPress Blog
ast_ES: Blogue de WordPress

en: WordPress Comments
ast_ES: Comentarios de WordPress

en: WordPress Constants
ast_ES: Constantes de WordPress

en: WordPress Embed
ast_ES: WordPress inxertáu

en: WordPress Events and News
ast_ES: Eventos y noticies de WordPress

en: WordPress Media
ast_ES: Multimedia de WordPress

en: WordPress User
ast_ES: Usuariu de WordPress

en: WordPress Version
ast_ES: Versión de WordPress

en: WordPress database error:
ast_ES: Fallu na base de datos de WordPress:

en: WordPress development updates are blocked by the %s constant.
ast_ES: La constante %s ta torgando los anovamientos de desendolcu de WordPress.

en: WordPress development updates are blocked by the %s filter.
ast_ES: El filtru %s ta torgando los anovamientos de desendolcu de WordPress.

en: WordPress directory location
ast_ES: Allugamientu del direutoriu de WordPress

en: WordPress directory size
ast_ES: Tamañu del direutoriu de WordPress

en: WordPress is not notifying any <a href="%1$s">Update Services</a> because of your site&#8217;s <a href="%2$s">visibility settings</a>.
ast_ES: WordPress nun ta avisando a dengún <a href="%1$s">serviciu d&#8217;anovamientu</a> polos <a href="%2$s">axustes de visibilidá</a> del sitiu.

en: WordPress locale code.
ast_ES: Códigu de locale de WordPress.

en: WordPress requires %1$s version %2$s or higher. Contact your web hosting company to correct this.
ast_ES: WordPress rique %1$s la versión %2$s o mayor. Contauta cola empresa del agospiu web pa iguar esto.

en: WordPress security and maintenance releases are blocked by %s.
ast_ES: %s ta torgando los llanzamientos de seguridá y mantenimientu de WordPress.

en: WordPress security and maintenance releases are blocked by the %s filter.
ast_ES: El filtru %s ta torgando los llanzamientos de seguridá y mantenimientu de WordPress.

en: WordPress site: %s
ast_ES: Sitiu de WordPress: %s

en: WordPress update available (%s)
ast_ES: Anovamientu de WordPress disponible (%s)

en: WordPress version %s
ast_ES: Versión %s de WordPress

en: WordPress.com Announcement
ast_ES: Anunciu de WordPress.com

en: WordPress.org is reachable
ast_ES: WordPress.org ye accesible

en: WordPress.org themes
ast_ES: Estilos de WordPress.org

en: Words
ast_ES: Pallabres

en: Words: %s
ast_ES: Pallabres: %s

en: Would you like to give the application identifying itself as %s access to your account? You should only do this if you trust the application in question.
ast_ES: ¿Prestaríate dar accesu a la to cuenta a l'aplicación que se identifica a si mesma como %s? Namás deberíes facelo si tienes enfotu n'aplicación.

en: Would you like to give this application access to your account? You should only do this if you trust the application in question.
ast_ES: ¿Prestaríate dar accesu a la to cuenta a esta aplicación? Namás deberíes facelo si tienes enfotu n'aplicación.

en: Writable
ast_ES: Se pue escribir

en: Write
ast_ES: Escribir

en: Write title…
ast_ES: Escribi un títulu...

en: Write your first blog post
ast_ES: Escribi'l primer artículu

en: Writing
ast_ES: Escribiendo

en: Writing Settings
ast_ES: Axustes d'escritura

en: XML Error: %1$s at line %2$s
ast_ES: Fallu de XML:  %1$s na llinia %2$s

en: XML-RPC services are disabled on this site.
ast_ES: Los servicios XML-RPC deshabilitáronse nesti sitiu.

en: Y/m/d
ast_ES: d/m/Y

en: Y/m/d g:i:s a
ast_ES: d/m/Y H:i:s

en: Year
ast_ES: Añu

en: Year(s)
ast_ES: Añu(s)

en: Years
ast_ES: Años

en: Yellow
ast_ES: Mariellu

en: Yes
ast_ES: Sí

en: Yes please!
ast_ES: ¡Sí, por favor!

en: Yes, I approve of this connection
ast_ES: Sí, apruebo la conexón

en: You are about to approve the following comment:
ast_ES: Tas a piques d'aprobar el comentariu de darréu:

en: You are about to delete %s.
ast_ES: Tas a piques de desaniciar %s.

en: You are about to delete the following comment:
ast_ES: Tas a pitques de desaniciar el comentariu de darréu:

en: You are about to delete this link '%s'
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
ast_ES: Tas a piques de desaniciar esti enllaz «%s»
      «Encaboxar» pa parar, «Aceutar» pa desaniciar.

en: You are about to delete this theme '%s'
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
ast_ES: Tas a piques de desaniciar esti estilu «%s»
      «Encaboxar» pa parar, «Aceutar» pa desaniciar.

en: You are about to mark the following comment as spam:
ast_ES: Tas a piques de marcar el comentariu de darréu como spam:

en: You are about to move the following comment to the Trash:
ast_ES: Tas a piques de mover el comentariu de darréu a la papelera:

en: You are about to permanently delete these items from your site.
    This action cannot be undone.
     'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
ast_ES: Tas a piques de desaniciar dafechu estos elementos del sitiu.
    Esta aición nun pa poder desfacese.
    «Encaboxar» pa parar, «Aceutar» pa siguir.

en: You are about to permanently delete this item from your site.
    This action cannot be undone.
     'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
ast_ES: Tas a piques de desaniciar dafechu esti elementu del sitiu.
    «Encaboxar» pa parar, «Aceutar» pa siguir.

en: You are about to trash these items.
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
ast_ES: Tas a piques d'unviar a la papelera esti elementu.
      'Encaboxar' pa parar, 'Aceutar' pa desaniciar.

en: You are accessing this website using HTTPS, but your <a href="%s">Site Address</a> is not set up to use HTTPS by default.
ast_ES: Tas accediendo al sitiu web usando HTTPS, pero nun s'afitó la <a href="%s">direición del sitiu</a> pa usar HTTPS.

en: You are attempting to log out of %s
ast_ES: Tas tentado de zarrar la sesión de %s

en: You are browsing %s
ast_ES: Tas restolando %s

en: You are currently browsing the %1$s blog archives for %2$s.
ast_ES: Agora tas restolando pelos archivos del blog %1$s de %2$s.

en: You are currently browsing the %1$s blog archives for the day %2$s.
ast_ES: Agora tas restolando pelos archivos del blog %1$s del día %2$s.

en: You are currently browsing the %1$s blog archives for the year %2$s.
ast_ES: Agora tas restolando pelos archivos del blog %1$s del añu %2$s.

en: You are currently browsing the %s blog archives.
ast_ES: Agora tas restolando pelos archivos del blog %s.

en: You are currently browsing the archives for the %s category.
ast_ES: Tas restolando pelos archivos de la categoría %s.

en: You are currently running the latest version of WordPress available, keep it up!
ast_ES: Tas usando la última versión disponible de WordPress, ¡sigui asina!

en: You are customizing %s
ast_ES: Tas personalizando %s

en: You are in recovery mode. This means there may be an error with a theme or plugin. To exit recovery mode, log out or use the Exit button. <a href="%s">Exit Recovery Mode</a>
ast_ES: Tas en mou recuperación. Quier dicir que puede haber un fallu nun estilu o plugin. Pa colar del mou recuperación zarra la sesión o calca nel botón pa colar. <a href="%s">Colar del mou recuperación</a>

en: You are not currently logged in.
ast_ES: Anguaño nun tienes la sesión aniciada.

en: You are now logged out.
ast_ES: Tas desconectáu/ada.

en: You are only logged in at this location.
ast_ES: Namái aniciesti sesión nesti allugamientu.

en: You are posting comments too quickly. Slow down.
ast_ES: Tas espublizando comentarios mui rápidu. ¡Asela!

en: You are probably offline.
ast_ES: Paez que tas desconectada/áu

en: You are updating a plugin. Be sure to <a href="%s">back up your database and files</a> first.
ast_ES: Tas anovando un plugin. Asegúrate primero de <a href="%s">facer una copia de seguridá de la base datos y los ficheros</a>.

en: You are updating a theme. Be sure to <a href="%s">back up your database and files</a> first.
ast_ES: Tas anovando un estilu. Asegúrate primero de <a href="%s">facer una copia de seguridá de la base datos y los ficheros</a>.

en: You are uploading an older version of a current plugin. You can continue to install the older version, but be sure to <a href="%s">back up your database and files</a> first.
ast_ES: Tas xubiendo una versión más vieya d'un plugin actual. Puedes siguir instalando la versión más vieya, pero asegúrate primero de <a href="%s">facer una copia de seguridá de la base datos y los ficheros</a>.

en: You are uploading an older version of the active theme. You can continue to install the older version, but be sure to <a href="%s">back up your database and files</a> first.
ast_ES: Tas xubiendo una versión más vieya d'un estilu actual. Puedes siguir instalando la versión más vieya, pero asegúrate primero de <a href="%s">facer una copia de seguridá de la base datos y los ficheros</a>.

en: You are using a %1$s drop-in which might mean that a %2$s database is not being used.
ast_ES: Tas usando'l plugin empotráu %1$s por mor d'esto podría ser que nun se te usando una base datos %2$s.

en: You are using a browser that does not have Flash player enabled or installed. Please turn on your Flash player plugin or download the latest version from https://get.adobe.com/flashplayer/
ast_ES: Tas usando un restolador que nun tien el reproductor Flash activáu o instaláu. Actívalu o baxa la última versión de https://get.adobe.com/flashplayer/

en: You are using an insecure browser!
ast_ES: ¡Tas usando un restolador inseguru!

en: You attempted to edit an item that does not exist. Perhaps it was deleted?
ast_ES: Tentesti d&#8217;editar un elementu que nun esiste. Quiciabes se desaniciare.

en: You can also delete individual items and access the extended edit screen from the details dialog.
ast_ES: Tamién pues desaniciar elementos individuales y acceder a la edición estendida dende'l diálogu de detalles.

en: You can choose one of your previously uploaded headers, or show a random one.
ast_ES: Pues escoyer una de les testeres que xubieres enantes o amosar una al debalu.

en: You can choose what&#8217;s displayed on the homepage of your site. It can be posts in reverse chronological order (classic blog), or a fixed/static page. To set a static homepage, you first need to create two Pages. One will become the homepage, and the other will be where your posts are displayed.
ast_ES: Puedes escoyer lo que quies amosar na páxina d'entamu del sitiu. Pueden ser artículos n'orde cronolóxicu inversu (el típicu blogue) o una páxina fixa/estática. Para marcar una páxina d'entamu estática, primero has crear dos páxines. Una pa la páxina d'entamu y la otra p'amosar los artículos.

en: You can choose whether or not your site will be crawled by robots, ping services, and spiders. If you want those services to ignore your site, click the checkbox next to &#8220;Discourage search engines from indexing this site&#8221; and click the Save Changes button at the bottom of the screen.
ast_ES: Puedes escoyer si los robós, pings y arañes pueden rastrexar el sitiu o non. Si quies qu'esos servicios nun miren pal sitiu, marca el caxellu que ta xunto a &#8220;Desaconseyar a los motores de gueta qu'indicen esti sitiu&#8221; y calca el botón guardar cambeos parte d'abaxo la pantalla.

en: You can find more details and make changes on the Plugins screen.
ast_ES: Pues alcontrar más detalles y facer cambeos na pantalla de Plugins.

en: You can find more details and make changes on the Themes screen.
ast_ES: Pues alcontrar más detalles y facer cambeos na pantalla Estilos.

en: You can navigate to other pages on your site while using the Customizer to view and edit the widgets displayed on those pages.
ast_ES: Puedes navegar a otres páxines del sitiu usando el personalizador pa ver y editar los widgets que se amuesen n'eses páxines.

en: You can only have 1 %s in your cart.
ast_ES: Namás puedes tener 1 %s nel so carru.

en: You can see all comments on this post here:
ast_ES: Equí pues ver tolos comentrios d'esti artículu:

en: You can see all pingbacks on this post here:
ast_ES: Pues ver tolos pingbacks d'esti artículu equí:

en: You can see all trackbacks on this post here:
ast_ES: Pues ver tolos trackbacks d'esti artículu equí:

en: You cannot add &quot;%s&quot; to the cart because the product is out of stock.
ast_ES: Nun ye posible añedir &quot;%s&quot; al carru porque esti productu ta escosáu.

en: You cannot add a new payment method so soon after the previous one. Please wait for %d second. | You cannot add a new payment method so soon after the previous one. Please wait for %d seconds.
ast_ES[0]: Nun puedes amestar otru métodu de pagu tan lluéu tres del anterior. Por favor, espera %d segundu.
ast_ES[1]: Nun puedes amestar otru métodu de pagu tan lluéu tres del anterior. Por favor, espera %d segundos.

en: You cannot add another "%s" to your cart.
ast_ES: Nun ye posible amestar otru "%s" al to carru.

en: You cannot add that amount of &quot;%1$s&quot; to the cart because there is not enough stock (%2$s remaining).
ast_ES: Nun ye posible añedir esa cantidá de &quot;%1$s&quot; al carru porque nun hai suficiente n'inventariu (%2$s disponible).

en: You cannot add that amount to the cart &mdash; we have %1$s in stock and you already have %2$s in your cart.
ast_ES: Nun ye posible añedir esa cantidá al carru &mdash; tenemos %1$s n'inventariu y ya tienes %2$s nel carru.

en: You cannot change this later.
ast_ES: Nun podrás cambiar esto más tarde.

en: You cannot delete a plugin while it is active on the main site.
ast_ES: Nun pues desaniciar un plugin mentanto tea activu nel sitiu principal.

en: You cannot edit this comment because the associated post is in the Trash. Please restore the post first, then try again.
ast_ES: Nun pues editar esti comentariu porque l'artículu asociáu ta na papelera. Por favor, primero restaura l'artículu, dempués téntalu otra vuelta.

en: You cannot edit this item because it is in the Trash. Please restore it and try again.
ast_ES: Nun pues editar esti elementu porque ta na papelera. Restáuralu y volvi tentalo.

en: You cannot move this item to the Trash. %s is currently editing.
ast_ES: Nun pues mover esti elementu a la papelera. Anguaño %s ta editándolu.

en: You cannot remove the current user.
ast_ES: Nun pues desaniciar l'usuariu actual.

en: You cannot reply to a comment on a draft post.
ast_ES: Nun puedes responder a un comentariu nun artículu que ye un borrador.

en: You cannot use port numbers such as %s.
ast_ES: Nun puedes usar númberos de puertos como %s.

en: You cannot use that email address to signup. There are problems with them blocking some emails from WordPress. Please use another email provider.
ast_ES: Nun puedes usar esa direición de corréu electrónicu pa rexistrate. Tamos teniendo problemes con eses cuentes porque torguen dalgunos de los nuesos correos. Por favor usar otru fornidor de corréu electrónicu.

en: You cannot use that email address to signup. We are having problems with them blocking some of our email. Please use another email provider.
ast_ES: Nun puedes usar esa direición de corréu electrónicu pa rexistrate. Tamos teniendo problemes con eses cuentes porque torguen dalgunos de los nuesos correos. Por favor usar otru fornidor de corréu electrónicu.

en: You did not enter a category name.
ast_ES: Nun introduxesti un nome d'estaya.

en: You do not have permission to access this page
ast_ES: Nun tienes permisu pa acceder a esta páxina

en: You do not have permission to assign API Keys to the selected user.
ast_ES: Nun tienes permisu pa asignar claves API al usuariu/a escoyíu.

en: You do not have permission to create this customer
ast_ES: Nun tienes permisu pa crear esti veceru/a

en: You do not have permission to delete this %s
ast_ES: Nun tienes permisu pa esborrar esti %s

en: You do not have permission to delete this customer
ast_ES: Nun tienes permisu pa desaniciar esti veceru/a

en: You do not have permission to edit this %s
ast_ES: Nun tienes permisu pa editar esti %s

en: You do not have permission to edit this customer
ast_ES: Nun tienes permisu pa editar esti veceru/a

en: You do not have permission to read the coupons count
ast_ES: Nun tienes permisu pa ver el contador de cupones

en: You do not have permission to read the customers count
ast_ES: Nun tienes permisu pa ver el contador de veceros

en: You do not have permission to read the orders count
ast_ES: Nun tienes permisu pa ver el contador de pidíos

en: You do not have permission to read the products count
ast_ES: Nun tienes permisu pa ver el contador de productos

en: You do not have permission to read this %s
ast_ES: Nun tienes permisu pa ver esti %s

en: You do not have permission to read this customer
ast_ES: Nun tienes permisu pa ver esti veceru/a

en: You do not have permission to read this report
ast_ES: Nun tienes permisu pa ver esti informe

en: You don&#8217;t have permission to do this.
ast_ES: Nun tien permisu pa facer esto.

en: You have %1$s and %2$s.
ast_ES: Tienes %1$s y %2$s.

en: You have attempted to queue too many files.
ast_ES: Tentesti d'amestar munchos ficheros a la cola.

en: You have been added to this site. Please visit the <a href="%1$s">homepage</a> or <a href="%2$s">log in</a> using your username and password.
ast_ES: Amestáronte a esti sitiu. Por favor visita la <a href="%1$s">páxina d'entamu</a> o <a href="%2$s">anicia sesión</a> usando el to nome d'usuaria/u y contraseña.

en: You have logged in successfully.
ast_ES: Conectástete con ésitu.

en: You have not set up this type of address yet.
ast_ES: Entá nun configurasti estes señes.

en: You have plugins waiting to be updated
ast_ES: Tienes plugins esperando p'anovar

en: You have searched the %1$s blog archives for <strong>&#8216;%2$s&#8217;</strong>. If you are unable to find anything in these search results, you can try one of these links.
ast_ES: Guetasti nos archivos del blogue %1$s por <strong>&#8216;%2$s&#8217;</strong>. Si nun fuisti a atopar dengún resultáu, prueba con un d'estos enllaces.

en: You have themes waiting to be updated
ast_ES: Tienes estilos esperando p'anovar

en: You have used this coupon %s in another transaction during this checkout, and coupon usage limit is reached. Please remove the coupon and try again.
ast_ES: Yá gastaste'l cupón %s  notra transacción durante esta operación y algamóse'l so límite d'usu. Por favor, desanicia'l cupón ya inténtalo de nuevo.

en: You have used your space quota. Please delete files before uploading.
ast_ES: Usasti tol espaciu disponible. Desanicia dalgunos ficheros pa xubir más.

en: You may also like&hellip;
ast_ES: Quiciabes tamién te preste&hellip;

en: You may be interested in&hellip;
ast_ES: Tamién podría interesate&hellip;

en: You may only upload 1 file.
ast_ES: Namás puedes xubir un ficheru.

en: You must be %1$slogged in%2$s to post a review.
ast_ES: Tienes que tar %1$sconectáu%2$s pa facer una valoración.

en: You must be <a href="%s">logged in</a> to post a comment.
ast_ES: Ties qu'<a href="%s">aniciar sesión</a> pa espublizar un comentariu.

en: You must be logged in to checkout.
ast_ES: Has aniciar sesión pa rematar la compra.

en: You must be logged in to download files.
ast_ES: Tienes que tar coneutáu pa baxar ficheros.

en: You must provide a domain name.
ast_ES: Has apurrir un nome de dominiu.

en: You must provide a name for your network of sites.
ast_ES: Has apurrir un nome pa la rede de sitios.

en: You must provide a valid email address.
ast_ES: Has apurrir una direición de corréu válida.

en: You must supply a future date to schedule.
ast_ES: Has poner una data futura pa programar.

en: You need JavaScript to choose a part of the image.
ast_ES: Precises JavaScript pa escoyer una parte de la imaxe.

en: You need a higher level of permission.
ast_ES: Precises un nivel más altu de permisu.

en: You need to define a search term to order by relevance.
ast_ES: Has definir un términu de gueta pa ordenar por relevancia.

en: You need to define an include parameter to order by include.
ast_ES: Has definir un parámetru d'inclusión pa ordenar por inclusión.

en: You need to pass an array of post formats.
ast_ES: Has pasar un array de formatos d'artículos.

en: You should back up your existing %1$s and %2$s files.
ast_ES: Has facer una copia de seguridá de los tos ficheros %1$s y %2$s.

en: You should back up your existing %s file.
ast_ES: Has facer una copia de seguridá del to ficheru %s.

en: You should consider changing your site domain to %1$s before enabling the network feature. It will still be possible to visit your site using the %3$s prefix with an address like %2$s but any links will not have the %3$s prefix.
ast_ES: Suxerímoste cambiar la url del sitiu web a %1$s enantes d'activar la rede. Ye dable poder visitar el sitiu usando'l prefixu %3$s con una direición como %2$s pero nengún enllaz va tener el prefixu %3$s.

en: You should consider removing any unused themes to enhance your site&#8217;s security.
ast_ES: Aconseyamos el desaniciu de cualesquier estilu ensin usar p&#8217;ameyorar la seguranza del sitiu.

en: You should remove inactive plugins
ast_ES: Deberíes desaniciar los estilos plugins

en: You should remove inactive themes
ast_ES: Deberíes desaniciar los estilos inactivos

en: You will be given a password to manually enter into the application in question.
ast_ES: Se te va dar una contraseña pa que la pongas manualmente n'aplicación en cuestión.

en: You will be returned to the WordPress Dashboard, and no changes will be made.
ast_ES: Vas tornar al panel principal de WordPress y nun se van facer cambeos.

en: You will be sent to %s
ast_ES: Vas dir a %s

en: You will not be able to install new themes from here yet since your install requires SFTP credentials. For now, please <a href="%s">add themes in the admin</a>.
ast_ES: Nun vas ser a instalar estilos nuevos dende equí, la instalación necesita accesu SFTP. Por favor, de momentu <a href="%s">amesta estilos dende'l alministrador</a>.

en: You would have received an email because of this.
ast_ES: Recibieras un corréu electrónicu por esto.

en: You&#8217;ll create a menu, assign it a location, and add menu items like links to pages and categories. If your theme has multiple menu areas, you might need to create more than one.
ast_ES: Vas crearu un menú, escueye una posición y amesta elementos al menú como enllaces a páxines y categoríes. Si el estilu tien delles zones de menús, tendrás que crear más d'ún.

en: Your Email
ast_ES: El to corréu electrónicu

en: Your Recent Drafts
ast_ES: Los tos borradores de recién

en: Your Sites
ast_ES: Los tos sitios

en: Your WordPress version is %1$s, however the uploaded plugin requires %2$s.
ast_ES: La versión de WordPress ye %1$s, pero el plugin que xubisti rique la %2$s.

en: Your WordPress version is %1$s, however the uploaded theme requires %2$s.
ast_ES: La versión de WordPress ye %1$s, pero l'estilu que xubisti rique la %2$s.

en: Your account was created successfully and a password has been sent to your email address.
ast_ES: La to cuenta creóse con éxitu y una contraseña foi unviada al to corréu electrónicu.

en: Your account was created successfully. Your login details have been sent to your email address.
ast_ES: La to cuenta creóse con éxitu. Los datos de conexón unviáronse al to corréu electrónicu.

en: Your blogroll
ast_ES: Sitios que te presten

en: Your browser cannot upload files
ast_ES: El to restolador nun pue xubir ficheros

en: Your browser does not support direct access to the clipboard. Please use keyboard shortcuts or your browser&#8217;s edit menu instead.
ast_ES: El to restolador nun sofita l'accesu direutu al cartafueyu. Por favor usa los atayos de tecláu o'l menú del restolador en so llugar.

en: Your browser is out of date!
ast_ES: ¡El restolador ta ensin anovar!

en: Your cart is currently empty.
ast_ES: El to carru ta vacíu agora.

en: Your chosen password.
ast_ES: La contraseña qu'escoyesti.

en: Your comment is awaiting moderation.
ast_ES: El to comentariu ta esperando a ser moderado.

en: Your comment is awaiting moderation. This is a preview; your comment will be visible after it has been approved.
ast_ES: El comentariu ta pendiente de moderación. Esto ye una vista previa, el comentariu podrá vese en cuantes te aprobáu.

en: Your current password is incorrect.
ast_ES: La to contraseña actual nun ye correuta.

en: Your email address has not been updated yet. Please check your inbox at %s for a confirmation email.
ast_ES: El to corréu electrónicu inda nun s'anovó. Mira na bandexa d'entrada de %s pa ver si te llegó un corréu electrónicu de confirmación.

en: Your email address will not be published.
ast_ES: Nun vamos espublizar el to corréu electrónicu.

en: Your email address.
ast_ES: La to direición de corréu.

en: Your homepage displays
ast_ES: La páxina d'aniciu amuesa

en: Your installation of WordPress does not require FTP credentials to perform updates.
ast_ES: La instalación de WordPress nun rique accesu FTP p'anovar.

en: Your installation of WordPress prompts for FTP credentials to perform updates.
ast_ES: La instalación de WordPress rique accesu FTP p'anovar.

en: Your invoice for order #{order_number}
ast_ES: El recibu del pidíu #{order_number}

en: Your latest posts
ast_ES: Los últimos artículos

en: Your latest {site_title} invoice
ast_ES: El to recibu últimu en {site_title}

en: Your new password for %s is:
ast_ES: La contraseña nueva pa %s ye:

en: Your order
ast_ES: El to pidíu

en: Your order can no longer be cancelled. Please contact us if you need assistance.
ast_ES: El pidíu nun se puede anular. Por favor, contáutanos si necesites ayuda.

en: Your order on %s has been partially refunded. There are more details below for your reference:
ast_ES: El to pidíu de %s foi reembolsáu parcialmente. Hai más detalles embaxo pa la to información:

en: Your order on %s has been refunded. There are more details below for your reference:
ast_ES: El to pidíu de %s foi reembolsáu. Hai más detalles embaxo pa la to información:

en: Your order was cancelled.
ast_ES: Anulóse'l pidíu.

en: Your password has been reset successfully.
ast_ES: Reafitóse la contraseña.

en: Your password has been reset.
ast_ES: Reafitóse la to clave.

en: Your personal data will be used to process your order, support your experience throughout this website, and for other purposes described in our %s.
ast_ES: Los tos datos van usase pa procesar el to pidíu, ameyorar la to esperiencia d'usu d'esti sitiu web y pa los usos descritos na nuestra %s.

en: Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our %s.
ast_ES: Los tos datos van usase pa ameyorar la to esperiencia d'usu d'esti sitiu web, pa aportar a la to cuenta y pa los demás usos descritos na nuestra %s.

en: Your plugins are all up to date
ast_ES: Los plugins tan anovaos

en: Your rating
ast_ES: La to puntuación

en: Your review
ast_ES: La to valoración

en: Your review is awaiting approval
ast_ES: La valoración ta pendiente de revisión

en: Your session has expired. Please log in to continue where you left off.
ast_ES: Terminóse la to sesión. Por favor anicia sesión pa siguir u lo dexaste.

en: Your site can communicate securely with other services
ast_ES: El sitiu pue comunicase de mou seguru con otros servicios

en: Your site can perform loopback requests
ast_ES: El sitiu puede facer solicitúes de retornu

en: Your site could not complete a loopback request
ast_ES: El sitiu nun pudo completar una solicitú de retornu.

en: Your site does not have any default theme. Default themes are used by WordPress automatically if anything is wrong with your chosen theme.
ast_ES: El sitiu nun tien un estilu predefiníu. WordPress usa los temes predefiníos automáticamente si dalgo va mal col estilu qu'escueyas.

en: Your site has %1$d inactive theme, other than %2$s, the default WordPress theme, and %3$s, your active theme. | Your site has %1$d inactive themes, other than %2$s, the default WordPress theme, and %3$s, your active theme.
ast_ES[0]: El sitiu tien %1$d estilu inactivu, aparte de %2$s, l'estilu predefiníu de WordPress, y %3$s, l'estilu activu.
ast_ES[1]: El sitiu tien %1$d estilos inactivos, aparte de %2$s, l'estilu predefiníu de WordPress, y %3$s, l'estilu activu.

en: Your site has %1$d inactive theme, other than %2$s, your active theme. | Your site has %1$d inactive themes, other than %2$s, your active theme.
ast_ES[0]: El sitiu tien %1$d estilu inactivu, aparte de %2$s, l'estilu activu.
ast_ES[1]: El sitiu tien %1$d estilos inactivos, aparte de %2$s, l'estilu activu.

en: Your site has %d active plugin, and it is up to date. | Your site has %d active plugins, and they are all up to date.
ast_ES[0]: El sitiu tien %d plugin activáu y ta anováu.
ast_ES[1]: El sitiu tien %d plugins activaos y tan anovaos.

en: Your site has %d inactive plugin. | Your site has %d inactive plugins.
ast_ES[0]: El sitiu tien %d plugin inactivu.
ast_ES[1]: El sitiu tien %d plugins inactivos.

en: Your site has %d inactive theme. | Your site has %d inactive themes.
ast_ES[0]: El sitiu tien %d estilu inactivu.
ast_ES[1]: El sitiu tien %d estilos inactivos.

en: Your site has %d installed theme, and it is up to date. | Your site has %d installed themes, and they are all up to date.
ast_ES[0]: El sitiu tien %d estilu instaláu y ta anováu.
ast_ES[1]: El sitiu tien %d estilos instalaos y tan anovaos.

en: Your site has %d plugin waiting to be updated. | Your site has %d plugins waiting to be updated.
ast_ES[0]: El sitiu tien %d plugin esperando p'anovar.
ast_ES[1]: El sitiu tien %d plugins esperando p'anovar.

en: Your site has %d theme waiting to be updated. | Your site has %d themes waiting to be updated.
ast_ES[0]: El sitiu tien %d estilu esperando p'anovar.
ast_ES[1]: El sitiu tien %d estilos esperando p'anovar.

en: Your site has 1 active plugin, and it is up to date.
ast_ES: El sitiu tien 1 plugin activáu y ta anováu.

en: Your site has 1 installed theme, and it is up to date.
ast_ES: El sitiu tien 1 estilu instaláu y ta anováu.

en: Your site has critical issues that should be addressed as soon as possible to improve its performance and security.
ast_ES: El sitiu tien problemes críticos que deben iguase lo primero posible pa meyorar el rindimientu y la seguridá.

en: Your site is not set to output debug information
ast_ES: El sitiu nun s'afitó p'amosar información de depuración

en: Your site is running on an older version of PHP (%s)
ast_ES: El sitiu cuerre con una versión vieya de PHP (%s)

en: Your site is running on an older version of PHP (%s), which should be updated
ast_ES: El sitiu cuerre con una versión vieya de PHP (%s), debería anovase

en: Your site is running the current version of PHP (%s)
ast_ES: El sitiu cuerre la versión actual de PHP (%s)

en: Your site is set to display errors to site visitors
ast_ES: El sitiu afitóse p'amosar errores a les visites

en: Your site is set to log errors to a potentially public file
ast_ES: Afitóse'l sitiu pa rexistrar fallos nun ficheru potencialmente públicu

en: Your site is unable to communicate securely with other services
ast_ES: El sitiu nun ye a comunicase de mou seguru con otros servicios

en: Your site is unable to reach WordPress.org at %1$s, and returned the error: %2$s
ast_ES: El sitiu nun foi a coneutar con WordPress.org en %1$s, dio el fallu que vien darréu: %2$s

en: Your site may have problems auto-updating plugins and themes
ast_ES: El sitiu puede tener problemes p'anovar automáticamente los plugins y los estilos.

en: Your site&#8217;s health is looking good, but there are still some things you can do to improve its performance and security.
ast_ES: La salú del sitiu ta bien, pero inda hai delles coses que podríes facer p'ameyorar el rindimientu y la seguridá.

en: Your site&#8217;s most recent Posts.
ast_ES: Los últimos artículos del sitiu.

en: Your site&#8217;s most recent comments.
ast_ES: Los últimos comentarios del sitiu.

en: Your theme can display menus in %s location. | Your theme can display menus in %s locations.
ast_ES[0]: L'estilu pue amosar menús en %s allugamientu.
ast_ES[1]: L'estilu pue amosar menús en %s allugamientos.

en: Your theme can display menus in %s location. Select which menu you would like to use. | Your theme can display menus in %s locations. Select which menu appears in each location.
ast_ES[0]: L'estilu amuesa menús en %s posición. Esbilla que menú quies usar.
ast_ES[1]: L'estilu amuesa menús en %s posiciones. Esbilla que menú quies usar en cada posición.

en: Your theme can display menus in one location.
ast_ES: L'estilu pue amosar menús nun allugamientu.

en: Your theme can display menus in one location. Select which menu you would like to use.
ast_ES: L'estilu amuesa menús nuna posición. Esbilla que menú quies usar.

en: Your theme determines how content is displayed in browsers. <a href="%s">Learn more about feeds</a>.
ast_ES: L'estilu marca l'amuesa del conteníu nos restoladores. <a href="%s">Deprendi más tocante a los feeds</a>.

en: Your theme has %s other widget area, but this particular page does not display it. | Your theme has %s other widget areas, but this particular page does not display them.
ast_ES[0]: L'estilu tien %s zona más de widgets, pero esta páxina en concretu nun l'amuesa.
ast_ES[1]: L'estilu tien otres %s zones de widgets, pero esta páxina en concretu nun les amuesa.

en: Your theme has %s widget area, but this particular page does not display it. | Your theme has %s widget areas, but this particular page does not display them.
ast_ES[0]: L'estilu tien %s zona de widgets, pero esta páxina en concretu nun l'amuesa.
ast_ES[1]: L'estilu tien %s zones de widgets, pero esta páxina en concretu nun les amuesa.

en: Your theme has 1 other widget area, but this particular page does not display it.
ast_ES: L'estilu tien otra zona de widgets, pero esta páxina en concretu nun l'amuesa.

en: Your theme has 1 widget area, but this particular page does not display it.
ast_ES: L'estilu tien una zona de widgets, pero esta páxina en concretu nun l'amuesa.

en: Your theme supports %s menu. Select which menu appears in each location. | Your theme supports %s menus. Select which menu appears in each location.
ast_ES[0]: El to estilu sofita %s menús. Seleiciona que menú debería apaecer en cada llugar.
ast_ES[1]: El to estilu sofita %s menús. Seleiciona que menú debería apaecer en cada llugar.

en: Your theme supports one menu. Select which menu you would like to use.
ast_ES: El to estilu sofita un únicu menú. Escueyi que menú te gustaría usar.

en: Your themes are all up to date
ast_ES: Los estilos tán anovaos

en: Your timezone is set to %1$s (%2$s), currently %3$s (Coordinated Universal Time %4$s).
ast_ES: La zona horaria afitada ye %1$s (%2$s), anguaño %3$s (Tiempu Coordináu Universal %4$s).

en: Your timezone is set to %1$s (Coordinated Universal Time %2$s).
ast_ES: La zona horaria afitada ye %1$s (Tiempu Coordináu Universal %2$s).

en: Your translations are all up to date.
ast_ES: Toles traducciones tán anovaes.

en: Your username cannot be changed, but you can use other fields to enter your real name or a nickname, and change which name to display on your posts.
ast_ES: El nome d'usuariu nun pue camudar pero pues usar los otros campos pa introducir el to nome real o un alcuñu y camudar el nome que s'amuesa nos artículos de to.

en: Your version of WordPress (%s) is up to date
ast_ES: La versión de WordPress (%s) ta anovada

en: Your website appears to use Basic Authentication, which is not currently compatible with Application Passwords.
ast_ES: El sitiu web paez tar usando la identificación básica, qu'anguaño nun ye compatible coles contraseñes d'aplicación.

en: Your website does not use HTTPS
ast_ES: El sitiu nun usa HTTPS

en: Your website is using an active HTTPS connection
ast_ES: El sitiu web ta usando una conexón HTTPS activa.

en: Your {site_title} account has been created!
ast_ES: ¡Creóse la to cuenta en {site_title}!

en: Your {site_title} order #{order_number} has been partially refunded
ast_ES: El to pidíu #{order_number} de {site_title} foi parcialmente reembolsáu

en: Your {site_title} order #{order_number} has been refunded
ast_ES: El to pidíu #{order_number} de {site_title} foi reembolsáu

en: Your {site_title} order has been received!
ast_ES: ¡El to pidíu de {site_title} recibióse!

en: Your {site_title} order is now complete
ast_ES: El to pidíu de {site_title} completóse

en: You’ve received the following order from %s:
ast_ES: Recibisti el pidíu que vien darréu de %s:

en: ZIP
ast_ES: Códigu postal

en: Zaporozhye
ast_ES: Zaporiyia

en: Zero rate
ast_ES: Tasa cero

en: Zimbabwe
ast_ES: Zimbabue

en: Zone
ast_ES: Zona

en: Zone ID.
ast_ES: ID de zona.

en: Zoom in/out
ast_ES: Aumentar/Amenorgar

en: Zurich
ast_ES: Zürich

en: [%1$s] Action Confirmed: %2$s
ast_ES: [%1$s] Aición confirmada: %2$s

en: [%1$s] Comment: "%2$s"
ast_ES: [%1$s] Comentariu: "%2$s"

en: [%1$s] Confirm Action: %2$s
ast_ES: [%1$s] Confirma l'aición: %2$s

en: [%1$s] Please moderate: "%2$s"
ast_ES: [%1$s] Pendientes de moderación: «%2$s»

en: [%s] Admin Email Changed
ast_ES: [%s] Camudó'l corréu d'alministración

en: [%s] Background Update Failed
ast_ES: [%s] Falló l'anovamientu en segundu planu

en: [%s] Background Update Finished
ast_ES: [%s] Finó l'anovamientu en segundu planu

en: [%s] Delete My Site
ast_ES: [%s] Desaniciar el sitiu

en: [%s] Email Change Request
ast_ES: [%s] Solicitú del cambéu del corréu

en: [%s] Email Changed
ast_ES: [%s] Camudó'l corréu

en: [%s] Erasure Request Fulfilled
ast_ES: [%s] Completóse'l requerimientu de desaniciu

en: [%s] Joining Confirmation
ast_ES: [%s] Confirmación de la xunión

en: [%s] Login Details
ast_ES: [%s] Detalles del aniciu de sesión

en: [%s] Network Admin Email Change Request
ast_ES: [%s] Solicitú del cambéu de corréu d'alministración de la rede

en: [%s] Network Admin Email Changed
ast_ES: [%s] Camudó'l corréu d'alministración de la rede

en: [%s] New Site Created
ast_ES: [%s] Creóse un sitiu nuevu

en: [%s] New User Registration
ast_ES: [%s] Rexistru d'usuaria/u nueva/u

en: [%s] Password Changed
ast_ES: [%s] Clave cambiada

en: [%s] Password Reset
ast_ES: [%s] Reafitar la clave

en: [%s] Personal Data Export
ast_ES: [%s] Esportación de datos personales

en: [%s] Some plugins and themes have automatically updated
ast_ES: [%s] Anováronse automáticamente dalgunos plugins y estilos

en: [%s] Some plugins and themes have failed to update
ast_ES: [%s] Falló l'anovamientu de dalgunos plugins y estilos

en: [%s] Some plugins have failed to update
ast_ES: [%s] Falló l'anovamientu de dalgunos plugins

en: [%s] Some plugins were automatically updated
ast_ES: [%s] Anováronse automáticamente dalgunos plugins

en: [%s] Some themes have failed to update
ast_ES: [%s] Falló l'anovamientu de dalgunos estilos

en: [%s] Some themes were automatically updated
ast_ES: [%s] Anováronse automáticamente dalgunos estilos

en: [%s] Your Site is Experiencing a Technical Issue
ast_ES: [%s] El sitiu ta sufriendo un problema téunicu

en: [Order #%1$s] (%2$s)
ast_ES: [Pidíu #%1$s] (%2$s)

en: [Order #%s]
ast_ES: [Pidíu #%s]

en: [Pending]
ast_ES: [Pendiente]

en: [Remove]
ast_ES: [Desaniciar]

en: [deleted]
ast_ES: [desaniciáu]

en: [{site_title}]: New order #{order_number}
ast_ES: [{site_title}]: Pidíu nuevu #{order_number}

en: [{site_title}]: Order #{order_number} has been cancelled
ast_ES: [{site_title}]: El pidíu #{order_number} anulóse

en: [{site_title}]: Order #{order_number} has failed
ast_ES: [{site_title}]: El pidíu #{order_number} falló

en: acquaintance
ast_ES: conocida/íu

[ctx: add new from admin bar]
en: Link
ast_ES: Enllaz

[ctx: add new from admin bar]
en: Page
ast_ES: Páxina

[ctx: add new from admin bar]
en: Post
ast_ES: Artículu

[ctx: add new from admin bar]
en: User
ast_ES: Usuariu/a

en: added on %1$s at %2$s
ast_ES: amestáu el %1$s a les %2$s

[ctx: admin bar menu group label]
en: New
ast_ES: Nuevu/a

[ctx: admin color scheme]
en: Blue
ast_ES: Azul

[ctx: admin color scheme]
en: Coffee
ast_ES: Café

[ctx: admin color scheme]
en: Default
ast_ES: Predetermináu

[ctx: admin color scheme]
en: Ectoplasm
ast_ES: Ectoplasma

[ctx: admin color scheme]
en: Light
ast_ES: Claru

[ctx: admin color scheme]
en: Midnight
ast_ES: Media nueche

[ctx: admin color scheme]
en: Ocean
ast_ES: Océanu

[ctx: admin color scheme]
en: Sunrise
ast_ES: Amanecer

[ctx: admin menu]
en: All Links
ast_ES: Tolos enllaces

en: and
ast_ES: y

en: another web address of mine
ast_ES: otra direición web de mio

[ctx: attachment filter]
en: Trash
ast_ES: Papelera

[ctx: auto preload]
en: Auto
ast_ES: Automáticu

en: billing address
ast_ES: Señes de facturación

[ctx: block style]
en: Default
ast_ES: Por defeutu

[ctx: block title]
en: Embed
ast_ES: Incrustáu

[ctx: blocks]
en: Most used
ast_ES: Lo que más s'usó

en: blog
ast_ES: blogue

[ctx: breadcrumb]
en: Home
ast_ES: Entamu

[ctx: bulk action]
en: Add Site | Add Sites
ast_ES[0]: Amestar sitiu

[ctx: button label]
en: Convert to link
ast_ES: Convertir a un enllaz

[ctx: button label]
en: Embed
ast_ES: Incrustar

[ctx: button label]
en: Try again
ast_ES: Retentar

en: by
ast_ES: por

en: by %s
ast_ES: Por %s

en: cURL version
ast_ES: Versión de cURL

en: cURL version.
ast_ES: Versión de cURL

[ctx: categories]
en: Most Used
ast_ES: Lo que más s'usó

[ctx: checkout-validation]
en: Billing %s
ast_ES: Facturación %s

[ctx: checkout-validation]
en: Shipping %s
ast_ES: Unvíu %s

en: child
ast_ES: fíu/a

en: close tags
ast_ES: Zarrar etiquetes

en: co-resident
ast_ES: compañeru/a de pisu

en: co-worker
ast_ES: collaciu

en: colleague
ast_ES: colega

[ctx: color]
en: Default: %s
ast_ES: Predetermináu: %s

[ctx: column name]
en: Comment
ast_ES: Comentariu

[ctx: column name]
en: Date
ast_ES: Data

[ctx: column name]
en: File
ast_ES: Ficheru

[ctx: column name]
en: In Response To
ast_ES: En rempuesta a

[ctx: column name]
en: Submitted on
ast_ES: Unviáu el:

[ctx: column name]
en: Title
ast_ES: Títulu

[ctx: column name]
en: Uploaded to
ast_ES: Xubíu a

[ctx: comment]
en: Mark as spam
ast_ES: Marcar como spam

[ctx: comment]
en: Not Spam
ast_ES: Desmarcar como spam

[ctx: comment]
en: Not spam
ast_ES: Desmarcar como spam

[ctx: comment]
en: Permalink:
ast_ES: Enllaz permanente:

[ctx: comment status]
en: Approved
ast_ES: Aprobáu

[ctx: comment status]
en: Closed
ast_ES: Zarráu

[ctx: comment status]
en: Open
ast_ES: Abiertu

[ctx: comment status]
en: Pending
ast_ES: Pendiente

[ctx: comment status]
en: Trash
ast_ES: Papelera

en: comments
ast_ES: Comentarios

[ctx: comments]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
ast_ES[0]: Toos <span class="count">(%s)</span>
ast_ES[1]: Toos <span class="count">(%s)</span>

en: contact
ast_ES: contautu

en: copied!
ast_ES: ¡Copióse!

en: crush
ast_ES: flechazu

en: current
ast_ES: Actual

[ctx: custom headers]
en: Previously uploaded
ast_ES: Xubíu enantes

[ctx: custom headers]
en: Suggested
ast_ES: Suxeríu

[ctx: customizer changeset action/button label]
en: Schedule
ast_ES: Programar

[ctx: customizer changeset status]
en: Scheduled
ast_ES: Programóse

[ctx: daily archives date format]
en: F j, Y
ast_ES: d-m-Y

[ctx: dashboard]
en: %1$s on %2$s %3$s
ast_ES: %1$s en %2$s %3$s

en: date
ast_ES: data

[ctx: date/time]
en: On
ast_ES: En

en: days
ast_ES: díes

[ctx: default site language]
en: Site Default
ast_ES: Predetermináu del sitiu

[ctx: directly add the only allowed block]
en: Add %s
ast_ES: Amestar %s

en: document
ast_ES: documentu

en: domain
ast_ES: dominiu

en: download
ast_ES: baxar

en: ebook
ast_ES: llibru electrónicu

[ctx: edit-address-slug]
en: billing
ast_ES: facturación

[ctx: edit-address-slug]
en: shipping
ast_ES: unvíu

[ctx: editor button]
en: Left to right
ast_ES: De mandrecha a manzorga

[ctx: editor button]
en: Right to left
ast_ES: De manzorga a mandrecha

[ctx: editor button]
en: Show blocks
ast_ES: Amosar bloques

en: education
ast_ES: Educación

[ctx: email "From" field]
en: Site Admin
ast_ES: Alministrador/a del sitiu

en: enabled
ast_ES: Activóse

[ctx: enhanced select]
en: No matches found
ast_ES: Nun s'atopan resultaos

en: family
ast_ES: familia

[ctx: file type group]
en: Archives
ast_ES: Archivos

[ctx: find/replace]
en: Find
ast_ES: Atopar

[ctx: find/replace]
en: Next
ast_ES: Siguiente

[ctx: find/replace]
en: Prev
ast_ES: Anterior

[ctx: find/replace]
en: Replace
ast_ES: Trocar

[ctx: find/replace]
en: Replace all
ast_ES: Trocalo too

[ctx: find/replace]
en: Replace with
ast_ES: Trocar por

[ctx: find/replace]
en: Whole words
ast_ES: Toles pallabres

en: first
ast_ES: primera

en: folder
ast_ES: carpeta

[ctx: font size name]
en: Huge
ast_ES: Escomanáu

[ctx: font size name]
en: Large
ast_ES: Grande

[ctx: font size name]
en: Medium
ast_ES: Medianu

[ctx: font size name]
en: Small
ast_ES: Pequeñu

en: friend
ast_ES: amigu

en: friendship
ast_ES: amistá

en: g:i a
ast_ES: H:i

en: g:i:s a
ast_ES: G:i:s

[ctx: genitive]
en: April
ast_ES: Abril

[ctx: genitive]
en: August
ast_ES: Agostu

[ctx: genitive]
en: December
ast_ES: Avientu

[ctx: genitive]
en: February
ast_ES: Febreru

[ctx: genitive]
en: January
ast_ES: Xineru

[ctx: genitive]
en: July
ast_ES: Xunetu

[ctx: genitive]
en: June
ast_ES: Xunu

[ctx: genitive]
en: March
ast_ES: Marzu

[ctx: genitive]
en: May
ast_ES: Mayu

[ctx: genitive]
en: November
ast_ES: Payares

[ctx: genitive]
en: October
ast_ES: Ochobre

[ctx: genitive]
en: September
ast_ES: Setiembre

en: geographical
ast_ES: xeográfico

[ctx: horizontal table cell alignment]
en: H Align
ast_ES: Alliniáu horizontal

en: hours
ast_ES: hores

en: html_lang_attribute
ast_ES: ast

en: https://wordpress.org/
ast_ES: http://ast.wordpress.org/

en: https://wordpress.org/about/privacy/
ast_ES: https://ast.wordpress.org/about/privacy/

en: https://wordpress.org/about/requirements/
ast_ES: https://ast.wordpress.org/about/requirements/

en: https://wordpress.org/about/stats/
ast_ES: https://ast.wordpress.org/about/stats/

en: https://wordpress.org/support/forums/
ast_ES: https://ast.wordpress.org/support/forums/

en: identity
ast_ES: identidá

[ctx: imperative verb]
en: Resolve
ast_ES: Resolver

en: inserter
ast_ES: inxertador

en: item %s
ast_ES: elementu %s

en: items
ast_ES: elementos

en: kin
ast_ES: pariente

en: l, F jS, Y
ast_ES: l, j \d\e F \d\e Y

en: l, M j, Y
ast_ES: l, j M Y

[ctx: label]
en: Search for:
ast_ES: Guetar por:

[ctx: label for button in the audio widget]
en: Add Audio
ast_ES: Amestar audiu

[ctx: label for button in the audio widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Edit Audio
ast_ES: Editar audiu

[ctx: label for button in the audio widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Replace Audio
ast_ES: Trocar audiu

[ctx: label for button in the gallery widget; should not be longer than ~13 characters long]
en: Add Images
ast_ES: Amestar imáxenes

[ctx: label for button in the gallery widget; should not be longer than ~13 characters long]
en: Edit Gallery
ast_ES: Editar galería

[ctx: label for button in the image widget]
en: Add Image
ast_ES: Amestar imaxe

[ctx: label for button in the image widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Edit Image
ast_ES: Editar imaxe

[ctx: label for button in the image widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Replace Image
ast_ES: Trocar imaxe

[ctx: label for button in the media widget]
en: Add Media
ast_ES: Amestar ficheru multimedia

[ctx: label for button in the media widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Edit Media
ast_ES: Editar multimedia

[ctx: label for button in the media widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Replace Media
ast_ES: Trocar multimedia

[ctx: label for button in the video widget]
en: Add Video
ast_ES: Amestar vídeu

[ctx: label for button in the video widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Edit Video
ast_ES: Editar vídeu

[ctx: label for button in the video widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Replace Video
ast_ES: Trocar vídeu

[ctx: label for custom color]
en: Custom...
ast_ES: Personalizar...

[ctx: label for hide controls button without length constraints]
en: Hide Controls
ast_ES: Anubrir controles

[ctx: label for hide controls button without length constraints]
en: Show Controls
ast_ES: Amosar controles

en: last
ast_ES: últimu

[ctx: link]
en: Add New
ast_ES: Amestar nuevu

[ctx: link name]
en: Name
ast_ES: Nome

[ctx: links widget]
en: All Links
ast_ES: Tolos enllaces

[ctx: list style]
en: Circle
ast_ES: Círculu

[ctx: list style]
en: Default
ast_ES: Predetermináu

[ctx: list style]
en: Disc
ast_ES: Discu

[ctx: list style]
en: Lower Alpha
ast_ES: Alfa minúscula

[ctx: list style]
en: Lower Greek
ast_ES: Griegues minúscules

[ctx: list style]
en: Lower Roman
ast_ES: Romanos en minúscula

[ctx: list style]
en: Square
ast_ES: Cuadráu

[ctx: list style]
en: Upper Alpha
ast_ES: Alfa mayúscula

[ctx: list style]
en: Upper Roman
ast_ES: Romanos en mayúscules

[ctx: localized PHP upgrade information page]
en: https://wordpress.org/support/update-php/
ast_ES: https://ast.wordpress.org/support/update-php/

en: media
ast_ES: Ficheru multimedia

[ctx: media]
en: Remove video track
ast_ES: Desaniciar pista de vídeu

[ctx: media item]
en: Edit
ast_ES: Editar

[ctx: media item]
en: Success
ast_ES: Ésitu

[ctx: media items]
en: Mine
ast_ES: De mio

[ctx: media modal menu]
en: Menu
ast_ES: Menú

[ctx: media modal menu actions]
en: Actions
ast_ES: Aiciones

[ctx: menu]
en: (Currently set to: %s)
ast_ES: (Anguaño fixáu a: %s)

[ctx: menu]
en: Edit
ast_ES: Editar

[ctx: menu]
en: Use new menu
ast_ES: Usar un menú nuevu

[ctx: menu location]
en: (Current: %s)
ast_ES: (Actual: %s)

[ctx: menu location]
en: (Currently set to: %s)
ast_ES: (Actualmente fixáu a: %s)

[ctx: menu locations]
en: (If you plan to use a menu <a href="%1$s" %2$s>widget%3$s</a>, skip this step.)
ast_ES: (Si pienses usar un <a href="%1$s" %2$s>widget%3$s</a> de menú, sáltati esti pasu.)

[ctx: menu locations]
en: Here&#8217;s where this menu appears. If you would like to change that, pick another location.
ast_ES: Equí ye onde apaez esti menú. Si quies cambialo de sitiu garra otra posición.

[ctx: menu locations]
en: View All Locations
ast_ES: Ver tolos allugamientos

[ctx: menu locations]
en: View Location
ast_ES: Ver posición

[ctx: menu locations]
en: Where do you want this menu to appear?
ast_ES: ¿Ú quies qu'apaeza esti menú?

[ctx: meta name]
en: Name
ast_ES: Nome

[ctx: min_price]
en: From:
ast_ES: Dende:

[ctx: missing menu item navigation label]
en: (no label)
ast_ES: (ensin etiqueta)

en: moved to the Trash.
ast_ES: Moviéronse a la papelera.

en: movie
ast_ES: película

en: muse
ast_ES: inspiración

en: music
ast_ES: música

[ctx: name]
en: Unknown
ast_ES: Desconocíu

[ctx: nav menu home label]
en: Home
ast_ES: Entamu

en: neighbor
ast_ES: vecín/a

en: newer
ast_ES: más nuevos

[ctx: next set of posts]
en: Next
ast_ES: Siguiente

en: no title
ast_ES: ensin títulu

[ctx: no user roles]
en: None
ast_ES: Dengún

en: none
ast_ES: nengún

[ctx: noun]
en: Comment
ast_ES: Comentariu

[ctx: noun]
en: Trash
ast_ES: Papelera

en: number_format_decimal_point
ast_ES: ,

en: number_format_thousands_sep
ast_ES: .

en: of
ast_ES: de

en: older
ast_ES: más vieyos

en: optional
ast_ES: opcional

en: or
ast_ES: o

en: or <a href="%s">create a new menu</a>. Do not forget to save your changes!
ast_ES: o <a href="%s">crea un menú nuevu</a>. ¡Nun escaezas guardar los cambios!

[ctx: page]
en: Add New
ast_ES: Amestar nuevu

[ctx: page]
en: Featured image
ast_ES: Imaxe destacada

[ctx: page]
en: Remove featured image
ast_ES: Desaniciar la imaxe destacada

[ctx: page]
en: Set featured image
ast_ES: Afitar una imaxe destacada

[ctx: page]
en: Use as featured image
ast_ES: Usar como imaxe destacada

[ctx: page label]
en: Front Page
ast_ES: Páxina d'entamu

[ctx: page label]
en: Posts Page
ast_ES: Páxina d'artículos

[ctx: page label]
en: Privacy Policy Page
ast_ES: Páxina de política de privacidá

[ctx: paging]
en: %1$s of %2$s
ast_ES: %1$s de %2$s

en: parent
ast_ES: padre

en: password
ast_ES: Contraseña

[ctx: password mismatch]
en: Mismatch
ast_ES: Nun igüen

[ctx: password strength]
en: Medium
ast_ES: Mediu

[ctx: password strength]
en: Password strength unknown
ast_ES: Fuercia de la clave desconocída

[ctx: password strength]
en: Strong
ast_ES: Fuerte

[ctx: password strength]
en: Very weak
ast_ES: Mui sonce

[ctx: password strength]
en: Weak
ast_ES: Sonce

[ctx: personal data group description]
en: Overview of export report.
ast_ES: Resume del informe d'esportación.

[ctx: personal data group label]
en: About
ast_ES: Tocante a

en: photo
ast_ES: semeya

en: physical
ast_ES: físicu

[ctx: placeholder]
en: Buy product
ast_ES: Comprar productu

[ctx: placeholder]
en: Search &hellip;
ast_ES: Guetar &hellip;

[ctx: plugin]
en: <strong>Error:</strong> Current PHP version (%1$s) does not meet minimum requirements for %2$s. The plugin requires PHP %3$s.
ast_ES: <strong>Fallu:</strong> la versión actual de PHP (%1$s) nun ye la mínima riquirída por %2$s. El plugin rique PHP %3$s.

[ctx: plugin]
en: <strong>Error:</strong> Current WordPress version (%1$s) does not meet minimum requirements for %2$s. The plugin requires WordPress %3$s.
ast_ES: <strong>Fallu:</strong> la versión actual de WordPress  (%1$s) nun ye la mínima riquiría por %2$s. El plugin rique WordPress %3$s.

[ctx: plugin]
en: <strong>Error:</strong> Current versions of WordPress (%1$s) and PHP (%2$s) do not meet minimum requirements for %3$s. The plugin requires WordPress %4$s and PHP %5$s.
ast_ES: <strong>Fallu:</strong> les versión actuales de WordPress (%1$s) y PHP (%2$s) nun son les mínimes riquiríes por %3$s. El plugin rique WordPress %4$s y PHP %5$s.

[ctx: plugin]
en: Activate %s
ast_ES: Activar %s

[ctx: plugin]
en: Active
ast_ES: Activu

[ctx: plugin]
en: Cannot Install
ast_ES: Nun pue instalase

[ctx: plugin]
en: Current
ast_ES: Actual

[ctx: plugin]
en: Install %s
ast_ES: Instalar %s

[ctx: plugin]
en: Install %s now
ast_ES: Instalar %s agora

[ctx: plugin]
en: Update %s now
ast_ES: Anovar %s agora

[ctx: plugin]
en: Uploaded
ast_ES: Xubíu

en: poetry
ast_ES: poesía

en: post | posts
ast_ES[0]: artículu

[ctx: post]
en: Add New
ast_ES: Amestar nuevu

[ctx: post]
en: Featured image
ast_ES: Imaxe destacada

[ctx: post]
en: Remove featured image
ast_ES: Desaniciar la imaxe destacada

[ctx: post]
en: Set featured image
ast_ES: Afitar una imaxe destacada

[ctx: post]
en: Use as featured image
ast_ES: Usar como imaxe destacada

[ctx: post action/button label]
en: Schedule
ast_ES: Programar

[ctx: post format]
en: Format
ast_ES: Formatu

[ctx: post format]
en: Formats
ast_ES: Formatos

[ctx: post format archive title]
en: Asides
ast_ES: Miniartículu

[ctx: post format archive title]
en: Audio
ast_ES: Soníu

[ctx: post format archive title]
en: Galleries
ast_ES: Galeríu

[ctx: post format archive title]
en: Images
ast_ES: Imáxenes

[ctx: post format archive title]
en: Links
ast_ES: Enllaces

[ctx: post format archive title]
en: Quotes
ast_ES: Cita

[ctx: post format archive title]
en: Statuses
ast_ES: Estado

[ctx: post format archive title]
en: Videos
ast_ES: Videu

[ctx: post password form]
en: Enter
ast_ES: Entrar

[ctx: post status]
en: Customization Draft
ast_ES: Borrador de personalización

[ctx: post status]
en: Draft
ast_ES: Borrador

[ctx: post status]
en: Password protected
ast_ES: Protexíu con contraseña

[ctx: post status]
en: Pending
ast_ES: Pendiente

[ctx: post status]
en: Private
ast_ES: Priváu

[ctx: post status]
en: Published
ast_ES: Espublizáu

[ctx: post status]
en: Scheduled
ast_ES: Programáu

[ctx: post status]
en: Sticky
ast_ES: Fixáu

[ctx: post status]
en: Trash
ast_ES: Papelera

[ctx: post type general name]
en: Changesets
ast_ES: Conxuntos de cambeos

[ctx: post type general name]
en: Media
ast_ES: Multimedia

[ctx: post type general name]
en: Pages
ast_ES: Páxines

[ctx: post type general name]
en: Posts
ast_ES: Artículos

[ctx: post type singular name]
en: Changeset
ast_ES: Conxuntu de cambeos

[ctx: post type singular name]
en: Page
ast_ES: Páxina

[ctx: post type singular name]
en: Post
ast_ES: Artículu

en: posts
ast_ES: artículos

[ctx: previous set of posts]
en: Previous
ast_ES: Anterior

en: privacy policy
ast_ES: política de privacidá

en: privacy-policy
ast_ES: imppolítica-privacidá

en: professional
ast_ES: profesional

[ctx: publish box date format]
en: M j, Y
ast_ES: j/M/Y

en: registration
ast_ES: Rexistru

[ctx: removing-widget]
en: Deactivate
ast_ES: Desactivar

[ctx: request status]
en: Completed
ast_ES: Completóse

[ctx: request status]
en: Confirmed
ast_ES: Confirmóse

[ctx: request status]
en: Failed
ast_ES: Falló

[ctx: request status]
en: Pending
ast_ES: Pendiente

[ctx: requests]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
ast_ES[0]: Too <span class="count">(%s)</span>
ast_ES[1]: Toes <span class="count">(%s)</span>

en: required
ast_ES: riquíu

en: reviewed by %s
ast_ES: revisáu por %s

[ctx: revision date format]
en: F j, Y @ H:i:s
ast_ES: j \d\e F, Y @ H:i:s

[ctx: revisions]
en: Browse
ast_ES: Restolar

en: romantic
ast_ES: románticu

[ctx: sample permalink base]
en: archives
ast_ES: Archivos

[ctx: sample permalink structure]
en: sample-post
ast_ES: artículu-exemplu

en: sample-page
ast_ES: páxina-exemplu

en: scale height
ast_ES: escalar l'altor

en: search
ast_ES: Guetar

[ctx: settings screen]
en: General
ast_ES: Xeneral

en: shipping address
ast_ES: Señes d'unvíu

[ctx: shipping packages]
en: Shipping
ast_ES: Unvíu

[ctx: shipping packages]
en: Shipping %d
ast_ES: Unvíu %d

[ctx: shop_order post type singular name]
en: Order
ast_ES: Pidíu

[ctx: short (~12 characters) label for hide controls button]
en: Hide Controls
ast_ES: Anubrir controles

en: sibling
ast_ES: hermanu/a

[ctx: site]
en: &larr; Go to %s
ast_ES: &larr; Dir a %s

[ctx: site]
en: Mark as spam
ast_ES: Marcar como puxarra

[ctx: site]
en: Not Spam
ast_ES: Nun ye puxarra

[ctx: site]
en: Not spam
ast_ES: Nun ye puxarra

[ctx: site]
en: Public
ast_ES: Públicu

[ctx: site]
en: Registered
ast_ES: Rexistráu

[ctx: site]
en: Spam
ast_ES: Puxarra

[ctx: sites]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
ast_ES[0]: Too <span class="count">(%s)</span>
ast_ES[1]: Toos <span class="count">(%s)</span>

[ctx: sites]
en: Spam <span class="count">(%s)</span> | Spam <span class="count">(%s)</span>
ast_ES[0]: Puxarra <span class="count">(%s)</span>
ast_ES[1]: Puxarra <span class="count">(%s)</span>

[ctx: slug]
en: product
ast_ES: productu

[ctx: spellcheck]
en: Finish
ast_ES: Terminar

[ctx: spellcheck]
en: Ignore
ast_ES: Ignorar

[ctx: spellcheck]
en: Ignore all
ast_ES: Ignoralu too

en: spouse
ast_ES: pareya

en: styles
ast_ES: Estilos

en: sub item
ast_ES: soelementu

[ctx: submit button]
en: Search
ast_ES: Guetar

en: sweetheart
ast_ES: refresquín

[ctx: table body]
en: Body
ast_ES: Cuerpu

[ctx: table cell]
en: Cell
ast_ES: Caxella

[ctx: table cell alignment attribute]
en: None
ast_ES: Denguna

[ctx: table footer]
en: Footer
ast_ES: Pie

[ctx: table header]
en: Header
ast_ES: Cabecera

[ctx: tags]
en: Most Used
ast_ES: Lo que más s'usó

[ctx: taxonomy general name]
en: Categories
ast_ES: Categoríes

[ctx: taxonomy general name]
en: Tags
ast_ES: Etiquetes

[ctx: taxonomy singular name]
en: Category
ast_ES: Categoría

[ctx: taxonomy singular name]
en: Tag
ast_ES: Etiqueta

[ctx: term name]
en: Name
ast_ES: Nome

en: terms and conditions
ast_ES: terminos y condiciones

en: text direction
ast_ES: direición del testu

en: the
ast_ES: el/la/los/les

en: the author
ast_ES: L'Autor

[ctx: theme]
en: Activate %s
ast_ES: Activar %s

[ctx: theme]
en: Activate &#8220;%s&#8221;
ast_ES: Activar &#8220;%s&#8221;

[ctx: theme]
en: Active
ast_ES: Activu

[ctx: theme]
en: Active:
ast_ES: Activu:

[ctx: theme]
en: Cannot Activate
ast_ES: Nun pudo activase.

[ctx: theme]
en: Cannot Activate %s
ast_ES: %s nun pudo activase.

[ctx: theme]
en: Cannot Install
ast_ES: Nun pue instalase

[ctx: theme]
en: Change
ast_ES: Camudar

[ctx: theme]
en: Customize %s
ast_ES: Personalizar %s

[ctx: theme]
en: Delete %s
ast_ES: Desaniciu de %s

[ctx: theme]
en: Installed
ast_ES: Instalóse

[ctx: theme]
en: Previewing:
ast_ES: Previsualizando:

[ctx: theme]
en: Replace active with uploaded
ast_ES: Trocar l'actual col xubíu

[ctx: theme]
en: Update %s now
ast_ES: Anovar %s darréu

[ctx: theme]
en: Uploaded
ast_ES: Xubíu

[ctx: theme author]
en: By %s
ast_ES: Por %s

[ctx: theme name]
en: Name
ast_ES: Nome

[ctx: themes]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
ast_ES[0]: Too <span class="count">(%s)</span>
ast_ES[1]: Toos <span class="count">(%s)</span>

[ctx: themes]
en: Disabled <span class="count">(%s)</span> | Disabled <span class="count">(%s)</span>
ast_ES[0]: Desactivóse <span class="count">(%s)</span>
ast_ES[1]: Desactiváronse <span class="count">(%s)</span>

[ctx: themes]
en: Enabled <span class="count">(%s)</span> | Enabled <span class="count">(%s)</span>
ast_ES[0]: Activóse <span class="count">(%s)</span>
ast_ES[1]: Activáronse <span class="count">(%s)</span>

[ctx: timezone date format]
en: Y-m-d H:i:s
ast_ES: d-m-Y H:i:s

en: uncategorized
ast_ES: Ensin categoría

[ctx: user]
en: Mark as spam
ast_ES: Marcar como puxarra

[ctx: user]
en: Not spam
ast_ES: Nun ye puxarra

[ctx: user]
en: Registered
ast_ES: Rexistráu/ada

[ctx: users]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
ast_ES[0]: Toos <span class="count">(%s)</span>
ast_ES[1]: Toos <span class="count">(%s)</span>

[ctx: verb]
en: Clear
ast_ES: Llimpiar

[ctx: verb]
en: Group
ast_ES: Agrupar

[ctx: verb]
en: Spam
ast_ES: Puxarra

[ctx: verb]
en: Trash
ast_ES: Papelera

[ctx: verb; site]
en: Archive
ast_ES: Archivar

en: verified owner
ast_ES: compra verificada

[ctx: vertical table cell alignment]
en: V Align
ast_ES: Alliniáu vertical

en: via %s
ast_ES: vía %s

en: video
ast_ES: videu

[ctx: video or audio]
en: Length
ast_ES: Duración

[ctx: website URL]
en: At URL
ast_ES: Na URL

[ctx: website name]
en: For site
ast_ES: Pal sitiu

[ctx: widget]
en: Add
ast_ES: Amestar

[ctx: widget]
en: Edit
ast_ES: Editar

[ctx: widgets]
en: %1$s on %2$s
ast_ES: %1$s en %2$s

[ctx: with first and last result]
en: Showing %1$d&ndash;%2$d of %3$d result | Showing %1$d&ndash;%2$d of %3$d results
ast_ES[0]: Amosando de %1$d a %2$d de %3$d resultáu
ast_ES[1]: Amosando de %1$d a %2$d de %3$d resultaos
