WordPress.com - en to az translation catalogue (13572 entries)

en: 
    and here is their info:
    
         Name: %1$s
         Link: %2$s
         Gravatar Profile: %3$s
    %4$s
az: 
    bilgilər:
    
         Adı: %1$s
         Bağlantısı: %2$s
         Gravatar Profili: %3$s
    %4$s

en: 
    and here is their info:
    
         Name: %1$s
         Link: %2$s
         Gravatar Profile: %3$s
    %4$s
    You might want to see what they're up to - perhaps you will like their posts as much as they liked your comment.
az: 
    bilgilər:
    
         Adı: %1$s
         Bağlantı: %2$s
         Gravatar Profili: %3$s
    %4$s
    Bəlkə onlar şərhinizi bəyənənlərdən olacaq - sizn onların yazılarını bəyəndiyiniz kimi.

en:  (%s ago)
az:  (%s öncə)

en:  (Opens in new window)
az:  (Yeni pəncərədə açılır)

en:  * And instantly follow new blogs to read from your WordPress.com reader.
az:  *Və WordPress.com oxuyucu vasitəsi ilə oxumaq üçün yeni bloqları izləyin.

en:  * Receive comment, follow, and like notifications instantly, even when you're not on WordPress.com.
az: * WordPress.com ünvanında olmasanız belə şərh, yeni izləyici və bəyənmə bildirişlərini dərhal ala biləcəksiniz.

en:  * Share cool links on your blog in seconds with Press This.
az:  * Press This ilə saniyələr içində bloqunuzdakı bağlantıları paylaşın.

en:  * View your latest notifications with a single click.
az:  * Tək bir tıklama ilə ən son bildirişlərə bax.

en:  - You're replying from a different email address than the one your subscription was sent to.
az:  - Sizə göndərilən bir abunəlikdən fərqli bir e-poçt ünvanından cavab verirsiniz.

en:  - Your email address isn't associated with a WordPress.com user that has permission to view this site.
az:  - E-poçt ünvanınız bu saytı görmək üçün icazəsi olan bir WordPress.com istifadəçisi ilə əlaqəli deyildir.

en:  Please check your email regularly, and make sure we don't get caught by your spam filter.
az: Davamlı olaraq e-poçtunuzu yoxlayın və spam filtri tərəfindən ələ keçmədiyinizdən əmin olun.

en:  Please contact help@about.me for support
az: Lütfən dəstək üçün help@about.me ilə əlaqə qurun

en:  Please email help@about.me for support
az: Lütfən dəstək üçün help@about.me ünvanına e-poçt göndərin

en:  Private
az: Gizli

en:  The default content width for the <strong>%s</strong> theme is %d pixels.
az:  <strong>%s</strong> mövzusu üçün mövcud genişlik %d piksel.

en:  and
az: və

en:  and commented: </p>
    <p>%s</p>
az:  və şərh edildi: </p>
    <p>%s</p>

en:  for %s
az: %s üçün

en:  mentiontioning following url:
az: aşağıdakı url-dan bir az bəhs edin:

en: "%1$s" by %2$s.
az: %1$s, %2$s.

en: "%1$s" from %2$s by %3$s.
az: "%1$s" üçün %2$s tərəfindən %3$s.

en: "%1$s" from %2$s.
az: "%1$s" üçün %2$s.

en: "%s" shipping class cost
az: "%s" çatdırılma sinifi maliyyəti

en: "%s" tax rates
az: "%s" vergi dərəcələri

en: "Clicks" are viewers clicking outbound links on your site.
az: "Tıklamalar" saytınızdakı gedən bağlantıları tıklayan ziyarətçilərdir.

en: "From" address
az: Göndərən" ünvanı

en: "From" name
az: "Göndərən" adı

[ctx: "Reblog: <post title>" title in annual reports]
en: Reblog: %s
az: Yenidən bloqla: %s

en: "admin" is not a valid username on WordPress.com. Please use the username you signed up with.
az: WordPress.com-da "admin" keçərli bir istifadəçi ismi deyildir. Lütfən qeydiyyatdan keçirdiyiniz istifadəçi isminizdən istifadə edin.

en: # Adults
az: # Yetişgin

en: # Children
az: # Uşaq

en: #%d (loading title)
az: #%d (bəhs yüklənir)

en: #%d (no title)
az: #%d (başlıq yoxdur)

en: #%d (titles unavailable while plugin deactivated)
az: #%d (plaqin aktiv olmadığı müddətcə adı istifadə edilə bilməz)

en: #%d (untitled)
az: #%d (başlıqsız)

en: #%s is an invalid image ID.
az: #%s xətalı şəkil İD.

[ctx: $number Followers!]
en: %1$s Followers!
az: %1$s İzləyici!

[ctx: $number Likes]
en: %1$s Likes!
az: %1$s Bəyənmə!

[ctx: $number Posts]
en: First Post! | %1$s Posts!
az[0]: İlk Yazı!
az[1]: %1$s Yazı!

[ctx: $user_name(s) followed your blog $blog_name]
en: %1$l followed your blog %2$s | %1$l followed your blog %2$s
az[0]: %1$l sizin %2$s bloqunuzu izlədi
az[1]: %1$l sizin %2$s bloqunuzu izlədi

[ctx: $user_name(s) reblogged your post $post_name]
en: %1$l reblogged your post %2$s | %1$l reblogged your post %2$s
az[0]: %1$l sizin %2$s yazınızı yenidən bloqladı
az[1]: %1$l sizin %2$s yazınızı yenidən bloqladı

[ctx: $user_names and 24 others reblogged your post $post_title]
en: %1$l and one other person reblogged your post %3$s | %1$l and %2$s others reblogged your post %3$s
az[0]: %1$l və digər bir şəxs sizin %3$s yazınızı yenidən bloqladı
az[1]: %1$l və digər %2$s şəxs sizin %3$s yazınızı yenidən bloqladı

en: % Comments
az: % Şərh

en: % Responses
az: % Cavab

en: % comments
az: % şərh

en: %(cost)s {{small}}/year{{/small}}
az: %(cost)s {{small}}/illik{{/small}}

en: %(days)dd ago
az: %(days)dgün öncə

en: %(description)s is invalid
az: %(description)s keçərsiz

en: %(hours)dh ago
az: %(hours)dsaat öncə

en: %(installs)s downloads
az: %(installs)s endirmə

en: %(minutes)dm ago
az: %(minutes)ddəq öncə

en: %(numberOfRatings)s ratings
az: %(numberOfRatings)s reytinq

en: %(numberPeople)d Follower Matching {{em}}"%(searchTerm)s"{{/em}} | %(numberPeople)d Followers Matching {{em}}"%(searchTerm)s"{{/em}}
az[0]: {{em}}"%(searchTerm)s"{{/em}} İlə Eyniləşən %(numberPeople)d İzləyici
az[1]: {{em}}"%(searchTerm)s"{{/em}} İlə Eyniləşən %(numberPeople)d İzləyici

en: %(numberPeople)d Person Matching {{em}}"%(searchTerm)s"{{/em}} | %(numberPeople)d People Matching {{em}}"%(searchTerm)s"{{/em}}
az[0]: {{em}}"%(searchTerm)s"{{/em}} İlə eyniləşən %(numberPeople)d Şəxs
az[1]: {{em}}"%(searchTerm)s"{{/em}} İlə eyniləşən %(numberPeople)d Şəxs

en: %(posts)d post | %(posts)d posts
az[0]: %(posts)d yazı
az[1]: %(posts)d yazı

en: %(revisions)d revision | %(revisions)d revisions
az[0]: %(revisions)d reliz
az[1]: %(revisions)d reliz

en: %(site)s is unresponsive.
az: %(site)s cavab vermir.

en: %(username)s is a valid username.
az: %(username)s keçərli bir istifadəçi adıdır.

en: %(wordads)s Settings
az: %(wordads)s Parametrlər

en: %.1F billion
az: %.1F milyard

en: %.1F million
az: %.1F milyon

en: %.1F trillion
az: %.1F trilyon

en: %1$d Food Menu Item | %1$d Food Menu Items
az[0]: %1$d Qida Menyusu Maddəsi
az[1]: %1$d Qida Menyusu Maddəsi

en: %1$d update functions completed. Database version is %2$s
az: %1$d yeniləmə işi tamamlandı. Verilənlər bazasının versiyası: %2$s

en: %1$s
    
    Blog Name: %2$s
    Blog URL: %3$s
    Post URL: %4$s
    
    ---------
    
    To Confirm: %5$s
    
    To stop these emails: %6$s
    
    To see all of the blogs and posts you follow on the web in one easy
    place, sign up for a WordPress.com account. (http://wordpress.com/signup/?ref=lof)
az: %1$s
    
    Bloq Adı: %2$s
    Bloq URL: %3$s
    Yazı URL: %4$s
    
    ---------
    
    Təsdiqləmək üçün: %5$s
    
    E-poçt alımını dayandırmaq üçün: %6$s
    
    Vebdəki bloqları və yazıları asanlıqla bir yerdən izləmək istəyirsinizsə lütfən, 
    lütfən, WordPress.com hesabı üçün qeydiyyatdan keçin. (http://wordpress.com/signup/?ref=lof)

en: %1$s
    
    Blog Name: %3$s
    URL: %4$s
    
    Confirm Follow: %2$s
    
    If you don't want to receive these emails any more:
    %5$s
    
    If you want to see all of the blogs and posts you follow on the web in one easy
    place, sign up for a WordPress.com account. (http://wordpress.com/signup/?ref=lof)
az: %1$s
    
    Bloq Adı: %3$s
    URL: %4$s
    
    İzləməni Təsdiqlə: %2$s
    
    Əgər bu məktubları bir daha almaq istəmirsinizsə:
    %5$s
    
    Əgər vebdəki bloqları və yazıları asanlıqla bir yerdən izləmək istəyirsinizsə
    lütfən, WordPress.com hesabı üçün qeydiyyatdan keçin. (http://wordpress.com/signup/?ref=lof)

en: %1$s #%2$s details
az: %1$s #%2$s detalları

en: %1$s %2$s %3$s %4$s Feed
az: %1$s %2$s %3$s %4$s Qidalandırıcı

en: %1$s %2$s %3$s Category Feed
az: %1$s %2$s %3$s Kateqoriya Qidalandırıcısı

en: %1$s %2$s %3$s Comments Feed
az: %1$s %2$s %3$s Şərh Qidalandırıcısı

en: %1$s %2$s %3$s Feed
az: %1$s %2$s %3$s Qidalandırıcısı

en: %1$s %2$s %3$s Tag Feed
az: %1$s %2$s %3$s Etiket Qidalandırıcısı

en: %1$s %2$s Comments Feed
az: %1$s %2$s Şərh Qidalandırıcısı

en: %1$s %2$s Feed
az: %1$s %2$s Qidalandırıcısı

en: %1$s %2$s Posts by %3$s Feed
az: %3$s Qidalandırıcısı üçün %1$s %2$s Yazıları

en: %1$s %2$s Search Results for &#8220;%3$s&#8221; Feed
az: %1$s %2$s &#8220;%3$s&#8221; Qidalandırıcısı üçün axtarışın nəticələri

en: %1$s %2$s, %3$s @ %4$s:%5$s
az: %1$s %2$s, %3$s @ %4$s : %5$s

en: %1$s %2$s, %3$s ago (%4$s)
az: %1$s %2$s, %3$s (%4$s) öncə

en: %1$s %2$s, %3$s at %4$s:%5$s
az: %1$s %2$s, %3$s @ %4$s : %5$s

en: %1$s (#%2$s)
az: %1$s (%2$s)

en: %1$s (%2$s %3$s)
az: %1$s %2$s %3$s

en: %1$s (since %2$s; %3$s)
az: %1$s (%2$s versiyasından bəri; %3$s)

en: %1$s (since %2$s; no alternative available)
az: %1$s (%2$s versiyasından bəri; uyğun gələn alternativi yoxdur)

en: %1$s (since %2$s; use %3$s instead)
az: %1$s (%2$s versiyasından bəri; yerinə %3$s istifadə edin)

en: %1$s - There is a newer version of WordPress available (%2$s)
az: %1$s - Daha yeni bir WordPress versiyası mövcuddur (%2$s)

en: %1$s - We recommend a minimum MySQL version of 5.6. See: %2$s
az: %1$s - Minimum MySQL 5.6 versiyasını məsləhət bilirik. Bax.: %2$s

en: %1$s - We recommend setting memory to at least 64MB. See: %2$s
az: %1$s - Yaddaşı ən az 64MB olaraq təyin etməyinizi məsləhət bilirik. Bax.: %2$s

en: %1$s - We recommend using a prefix with less than 20 characters. See: %2$s
az: %1$s - 20 simvoldan daha az bir nümunə istifadə etməyinizi məsləhət bilirik. Bax.: %2$s

[ctx: %1$s = "Click here" in an HTML link]
en: Sure thing. %1$s to add a new text box, textarea, radio, checkbox, or dropdown field.
az: Əlbəttə. Yeni bir mətn qutusu, mətn sahəsi, radio düyməsi, təsdiqləmə qutusu və ya açılan sahə əlavə etmək üçün %1$s.

[ctx: %1$s = "Feedback" in an HTML link]
en: Yep, you can read your feedback at any time by clicking the "%1$s" link in the admin menu.
az: Bəli, istədiyiniz zaman nəzarətçi menyusundakı "%1$s" bağlantısına tıklayaraq geri bildirişinizi oxuya bilərsiniz.

[ctx: %1$s = blog name]
en: %1$s Sidebar
az: %1$s Yan menyu

[ctx: %1$s = deactivation URL, %2$s = "Deactivate {list of Jetpack module/feature names}]
en: If your site is not publicly accessible, consider <a href="%1$s" title="%2$s">deactivating this feature</a>. | If your site is not publicly accessible, consider <a href="%1$s" title="%2$s">deactivating these features</a>.
az[0]: Əsasən saytınızla əlaqə qurula bilmirsə <a href="%1$s" title="%2$s">bu xüsusiyyəti söndürməyi </a> yoxlayın.
az[1]: Əsasən saytınızla əlaqə qurula bilmirsə <a href="%1$s" title="%2$s">bu xüsusiyyətləri söndürməyi </a> yoxlayın.

en: %1$s Cancellation #%2$d
az: %1$s İmtina No. %2$d

en: %1$s Comment<span class="screen-reader-text"> on %2$s</span> | %1$s Comments<span class="screen-reader-text"> on %2$s</span>
az[0]: <span class="screen-reader-text">%2$s üçün</span> %1$s şərh
az[1]: <span class="screen-reader-text">%2$s üçün</span> %1$s şərh

en: %1$s MB (%2$s%%) Space Used
az: %1$s MB (%2$s%%) İstifadə edilən disk sahəsi

en: %1$s Subscription Stopped #%2$d
az: %1$s Abunəliyi Dayandırıldı No. %2$d

en: %1$s accepted your invitation
az: %1$s dəvətinizi qəbul etdi

en: %1$s and %2$s
az: %1$s və %2$s

en: %1$s and %2$s liked your comment on %3$s
az: %1$s və %2$s sizin %3$s şərhinizi bəyəndi

en: %1$s and %2$s liked your post on %3$s
az: %1$s və %2$s, %3$s xüsusundakı yazınızı bəyəndi

en: %1$s and %2$s others liked your comment on %3$s
az: %1$s və%2$s digərləri sizin %3$s şərhinizi bəyəndi

en: %1$s and %2$s others liked your post %3$s
az: %1$s və%2$s digərləri sizin %3$s şərhinizi bəyəndi

en: %1$s and %2$s others liked your post on %3$s
az: %1$s və %2$s şəxs, %3$s xüsusundakı yazınızı bəyəndi

en: %1$s and %2$s others reblogged your post %3$s
az: %1$s , %2$s və digərləri sizin %3$s yazınızı yenidən bloqladı

en: %1$s and %2$s reblogged your post %3$s
az: %1$s və %2$s sizin %3$s yazınızı yenidən bloqladı

en: %1$s asked you for feedback on a new draft: "%2$s"
az: %1$s sizdən "%2$s" qaralaması üçün geribildiriş istədi

en: %1$s at %2$s
az: %1$s tarixində, saat %2$s

en: %1$s blogs at
az: %1$s ünvanında bloq tutur

en: %1$s by %2$s.
az: %1$s, %2$s.

en: %1$s changed the comment status to %2$s.
az: %1$s istifadəçi şərhin statusunu %2$s olaraq dəyişdirdi.

en: %1$s commented on %2$s
az: %1$s %2$s şərh yazdı

en: %1$s costs %2$s, and it is set to expire tomorrow, <nobr>on %4$s</nobr>. | %1$s costs %2$s, and it is set to expire in %3$d days, <nobr>on %4$s</nobr>.
az[0]: %1$s maddəsinin haqqı budur: %2$s, və bunun müddəti sabah (<nobr>%4$s</nobr>) dolacaq şəkildə tərtib edildi.
az[1]: %1$s maddəsinin haqqı budur: %2$s, və bunun müddəti  %3$d gün içində (<nobr>%4$s</nobr>) dolacaq şəkildə tərtib edildi.

en: %1$s could not be created: %2$s
az: %1$s yaradıla bilnəz: %2$s

en: %1$s could not be installed (%2$s). <a href="%3$s">Please install it manually by clicking here.</a>
az: %1$s yüklənmədi (%2$s). <a href="%3$s">Lütfən buraya tıklayın və manual olaraq yükləyin.</a>

en: %1$s design by %2$s.
az: %1$s dizayn: %2$s.

en: %1$s ending in %2$s
az: %1$s %2$s-ə bitir

en: %1$s ending in %2$s (expires %3$s/%4$s)
az: %2$s ilə bitən %1$s (son istifadə tarixi: %3$s/%4$s)

en: %1$s for %2$s item | %1$s for %2$s items
az[0]: %2$s üçün %1$s
az[1]: %2$s üçün %1$s

en: %1$s for <b>%2$s</b> is about to expire.
az: <b>%2$s</b> üçün %1$s istifadə müddətinin sonuna az qalır.

en: %1$s for <b>%2$s</b> will be renewed automatically
az: <b>%2$s</b> üçün %1$s avtomatik olaraq yenilənəcəkdir

en: %1$s forwards to %2$s
az: %1$s  buraya yönləndirilir-%2$s

en: %1$s has accepted your invitation to be a member of <a href="%2$s">%3$s</a>.
az: %1$s, <a href="%2$s">%3$s</a> bloqunun üzvü olma dəvətinizi qəbul etdi.

en: %1$s has accepted your invitation to contribute to <a href="%2$s">%3$s</a>.
az: %1$s, <a href="%2$s">%3$s</a> üçün əməkdaş olma dəvətinizi qəbul etdi.

en: %1$s has been removed from your cart because it has since been modified. You can add it back to your cart <a href="%2$s">here</a>.
az: %1$s, üzərində dəyişiklik edildiyindən səbətinizdən silindi. <a href="%2$s">Buradan</a> səbətinizə yenidən əlavə edə bilərsiniz.

en: %1$s has been suspended.
az: %1$s söndürüldü.

en: %1$s has invited you to administer %2$s. As an administrator you will be able to do anything. Nothing is off-limits. Don't let the power go to your head!
az: %1$s sizi %2$s üçün nəzarətçi olmağa dəvət etdi. Nəzarətçilər istədikləri hərəkəti edə bilərlər. Heç bir məhdudiyyət yoxdur. Aman, əlinizdəki güc sizi şaşırtmasın!

en: %1$s has invited you to contribute to %2$s.
az: %1$s sizi %2$s üçün əmək sərf etməyə dəvət etdi.

en: %1$s has invited you to contribute to %2$s. As a contributor you'll be able to create and edit your own posts, but you'll need an editor to publish for you.
az: %1$s sizi %2$s üçün əmək sərf etməyə dəvət etdi.Əməkdaş olaraq öz yazınızı yarada bilər və redaktə edə bilərsiniz, amma dərc etmək üçün redaktor yardımına ehtiyacınız var.

en: %1$s has invited you to edit %2$s. As an editor you will be able to publish and edit any post, as well as moderate comments and generally make the site a better place.
az: %1$s sizi %2$s üçün redaktə etməyə dəvət etdi. Redaktorlar hər hansı bir yazını dərc edib redaktə edə bildikləri kimi şərhləri də moderasiya edə bilər və saytın daha mükəmməl bir formada hazırlanmasına yardım edə bilərlər.

en: %1$s has invited you to follow %2$s.
az: %1$s sizi %2$s bloqunu izləməyə dəvət etdi.

en: %1$s in %2$s on line %3$s
az: %2$s faylında %3$s nömrəli sətirdə %1$s

en: %1$s invited you to administer %2$s
az: %1$s sizi %2$s üçün nəzarətçi olmağa dəvət etdi

en: %1$s invited you to be a viewer of %2$s
az: %1$s sizi %2$s üçün izləyici olmağa dəvət etdi

en: %1$s invited you to become an author on %2$s
az: %1$s sizi %2$s bloqunda yazar olmağa dəvət etdi

en: %1$s invited you to become an editor on %2$s
az: %1$s sizi %2$s bloqunda redaktor olmağa dəvət etdi

en: %1$s invited you to contribute to %2$s
az: %1$s sizi %2$s bloqunda əməkdaş olmağa dəvət etdi

en: %1$s invited you to follow %2$s
az: %1$s, sizi %2$s bloqunu izləməyə dəvət etdi.

en: %1$s invited you to follow %2$s
az: %1$s, sizi %2$s bloqunu izləməyə dəvət etdi.

en: %1$s invites you to contribute to <a href="%2$s">%3$s</a>:
az: %1$s sizi <a href="%2$s">%3$s</a> bloqunda əməkdaş olmağa dəvət etdi:

en: %1$s invites you to follow <a href="%2$s">%3$s</a>:
az: %1$s sizi <a href="%2$s">%3$s</a> bloqunu izləməyə dəvət etdi:

en: %1$s invites you to view <a href="%2$s">%3$s</a>:
az: %1$s sizi <a href="%2$s">%3$s</a> bloquna baxmağa dəvət etdi:

en: %1$s is about to be automatically renewed on %2$s.
az: %1$s yüksəltməsi, %2$s günü avtomatik olaraq yenilənəcək.

en: %1$s is deprecated. Use %2$s instead.
az: %1$s artıq istifadə edilmir, yerinə %2$s istifadə edin.

en: %1$s is low in stock. There are %2$d left.
az: %1$s məhsuluna aid stoklar aşağı səviyyədədir. Anbarınızda %2$d ədəd qaldı.

en: %1$s is not of type %2$s
az: %1$s, %2$s növləri arasında deyildir

en: %1$s is not of type %2$s.
az: %1$s %2$s növü deyil.

en: %1$s is not valid. Please enter one of the following: %2$s
az: %1$s keçərli deyil. Lütfən bunlardan birini daxil edin: %2$s

en: %1$s is not valid. You can look up the correct Eircode <a target="_blank" href="%2$s">here</a>.
az: %1$s keçərsizdir. Keçərli Eircode-yə <a target="_blank" href="%2$s">buradan</a> baxa bilərsiniz.

en: %1$s is proudly powered by %2$s
az: %1$s %2$s ilə gücləndirilmişdir

en: %1$s is yours!
az: %1$s artıq sizindir!

en: %1$s is yours! Start customizing it now.
az: %1$s sizindir. Bunu özəlləşdirməyə indi başlayın.

en: %1$s just started following you at %2$s. They will receive an email every time you publish a post. Congratulations.
az: %1$s, %2$s ünvanından səni izləməyə başladı. Bir yazı yayımladığında ona bir e-poçt gedəcək. Təbriklər.

en: %1$s liked your comment on %2$s
az: %1$s sizin %2$s haqqındakı şərhinizi bəyəndi

en: %1$s liked your comment on %2$s.
az: %1$s sizin %2$s haqqındakı şərhinizi bəyəndi.

en: %1$s made the following changes to the &#8220;%2$s&#8221; %3$s %4$s on %5$s
az: %1$s, “%2$s” %3$s %4$s maddəsində %5$s tarixində bu dəyişiklikləri etdi:

en: %1$s mentioned you on %2$s
az: %1$s sizdən %2$s üzərində bəhs etdi

en: %1$s mentioned you: "%2$s"
az: %1$s sizdən "%2$s" bəhs etdi

en: %1$s on %2$s
az: %2$s yazısı üçün %1$s tərəfindən edilən şərh

en: %1$s on your blog %2$s is about to expire.
az: %2$s bloqunuzdakı %1$s yüksəltməsinin müddəti dolmaq üzrədir.

en: %1$s on your blog <a href="%2$s">%3$s</a> is about to expire.
az:  <a href="%2$s">%3$s</a> bloqunuzdakı %1$s yüksəltməsinin müddəti dolmaq üzrədir.

en: %1$s on your site "%2$s" will automatically renew in %3$d days.
az: "%2$s" saytınızdakı %1$s %3$d gün içində avtomatik olaraq yenilənəcəkdir.

en: %1$s on your site "%2$s" will automatically renew today.
az: "%2$s" saytınızdakı %1$s bu gün avtomatik olaraq yenilənəcək.

en: %1$s rating based on %2$s rating | %1$s rating based on %2$s ratings
az[0]: %1$s reytinqə əsasən %2$s reytinq
az[1]: %1$s reytinqə əsasən %2$s reytinq

en: %1$s reblogged your post %2$s
az: %1$s sizin %2$s yazınızı yenidən bloqladı

en: %1$s recently helped you out with your support request "%2$s".
az: "%2$s" bir az bundan qabaq "%2$s" dəstək istəyiniz üçün sizə yardım etdi.

en: %1$s recently mentioned you in "%2$s" on %3$s
az: %1$s az əvvəl %3$s üzərində "%2$s" tarixində sizdən bəhs etdi

en: %1$s recently read %2$s and enjoyed it enough to click the 'Like' button. Congratulations!
az: %1$s, %2$s yazısını oxudu və 'Bəyən' düyməsinə tıklayacaq qədər bəyəndi. Təbriklər!

en: %1$s refunded %2$d order (%3$d item) | %1$s refunded %2$d orders (%3$d items)
az[0]: %1$s geri qaytarıldı, %2$d sifariş (%3$d məhsul)
az[1]: %1$s geri qaytarıldı, %2$d sifariş (%3$d məhsul)

en: %1$s replied to a comment %2$s
az: %1$s, %2$s üzərindəki bir şərhi cavabladı.

en: %1$s replied to your comment %2$s
az: %1$s, %2$s üzərindəki şərhinizi cavabladı

en: %1$s response to %2$s | %1$s responses to %2$s
az[0]: %2$s üçün %1$s cavab
az[1]: %2$s üçün %1$s cavab

en: %1$s review for %2$s | %1$s reviews for %2$s
az[0]: %2$s üçün %1$s rəy
az[1]: %2$s üçün %1$s rəy

en: %1$s sales in %2$s
az: %2$s içində %1$s satış

en: %1$s should not be called before the %2$s action.
az: %1$s, %2$s əməliyyatından öncə çağırıla bilməz.

en: %1$s top seller this month (sold %2$d)
az: %1$s bu ayın ən çox satılan məhsulu (%2$d ədəd satıldı)

en: %1$s units of %2$s have been backordered in order #%3$s.
az: %3$s nömrəli sifariş çərçivəsində %2$s içərisindən %1$s miqdar satış rekordu qırdı.

en: %1$s version %2$s is out of date. The core version is %3$s
az: %1$s %2$s versiyası aktual deyil. Nüvə versiya: %3$s

en: %1$s via %2$s
az:  %2$s vasitəsilə %1$s

en: %1$s was called with an invalid level "%2$s".
az: %1$s, "%2$s" keçərsiz səviyyə çağrıldı.

en: %1$s was installed but could not be activated. <a href="%2$s">Please activate it manually by clicking here.</a>
az: %1$s yükləndi ancaq aktivləşdirilmədi. <a href="%2$s">Lütfən buraya tıklayaraq aktivləşdirin.</a>

en: %1$s was not uploaded (%2$s files are not allowed).
az: %1$s yüklənmədi (%2$s fayllarına izin verilmir).

en: %1$s was not uploaded (unrecognized file type).
az: %1$s yüklənmədi (tanınmayan fayl növü).

en: %1$s will receive an update each time you publish a new post. Congrats!
az: Yeni bir yazı dərc etdiyinizdə %1$s bir yeniləmə alacaq. Təbriklər!

en: %1$s&#8211;%2$s of %3$s
az: %1$s&#8211;%2$s / %3$s

en: %1$s, %2$s comments
az: %1$s, %2$s şərh

en: %1$s, and %2$s
az: %1$s və %2$s.

en: %1$s. Menu item %2$d of %3$d.
az: %1$s. Menyu elementi %2$d / %3$d.

en: %1$s. Sub item number %2$d under %3$s.
az: %1$s. %3$s altındakı %2$d alt element nömrəsi.

en: %1$s: You are commenting using your %2$s account.
az: %1$s: %2$s hesabınızdan istifadə edərək şərh edirsiniz.

en: %1$s: Your best day for follows on %2$s
az: %1$s: Sizin %2$s üzərindəki ən yaxşı izləməniz

[ctx: %1$s: post title, %2$s: post author]
en: %1$s by %2$s
az: %1$s, %2$s.

[ctx: %1$s: who, %2$s: when]
en: %1$s pinged %2$s ago
az: %2$s öncə %1$s pinq edildi

[ctx: %1$s: who, %2$s: when]
en: %1$s said %2$s ago
az:  %2$s öncə %1$s dedi

[ctx: %d = number of posts]
en: with %d posts total
az: ümumən %d yazı ilə

[ctx: %d = year]
en: %d Report
az: %d Raportu

[ctx: %d = year]
en: Attractions in %d
az: %d içindəki attraksiyonlar

[ctx: %d = year]
en: See you in %d
az: %d içində görüşərik

[ctx: %d = year]
en: Some of your most popular posts were written before %d.  Your writing has staying power!  Consider writing about those topics again.
az: Ən populyar yazılarınızdan bəziləri %d öncəsində yazılmışdı. Yazınız super! Yenə o bəhslər haqqında yazmağı düşünün.

[ctx: %d = year]
en: Thanks for flying with Jetpack in %d.
az: %d içində Jetpack ilə uçduğunuz üçün təşəkkür edirik.

[ctx: %d = year]
en: Thanks for flying with WordPress.com in %d.
az: %d içində WordPress.com ilə uçduğunuz üçün təşəkkür edirik.

[ctx: %d = year]
en: Thanks for taking a look at this annual report. If you like, you could start your own WordPress.com blog in %d!
az: Bu illik raportu analiz etdiyiniz üçün təşəkkür edirik. İstəsəniz %d ünvanında öz WordPress.com bloqunuzu yayımlamağa başlaya bilərsiniz!

[ctx: %d = year]
en: The top referring sites in %d were:
az: %d içində ən çox yönləndirilən saytlar:

[ctx: %d = year]
en: These are the posts that got the most views in %d. You can see all of the year&rsquo;s most-viewed posts in your <a target="_blank" href="%s">Site Stats</a>.
az: Bunlar %d içində ən çox baxılan yazılar. <a target="_blank" href="%s">Sayt Statistiklarınızda</a> ilin ən çox baxılan yazılarının tamamını görə bilərsiniz.

[ctx: %d = year]
en: To kick off the new year, we’d like to share with you data on %s’s activity in %d. You may start scrolling!
az: Yeni ilin başlama zəngi üçün, biz %s içində %d fəaliyyətləri ilə əlaqədar məlumatları sizinlə paylaşmaq istəyirik. Səhifəni aşağı sürüşdürməyə başlayın!

[ctx: %d = year]
en: To kick off the new year, we’d like to share with you data on your blog’s activity in %d. Start scrolling!
az: Yeni ilin başlama zəngi üçün, %d içində bloqunuzun fəaliyyətləri ilə əlaqədar məlumatları sizinlə paylaşmaq istəyirik. Səhifəni aşağı sürüşdürməyə başlayın!

[ctx: %d = year]
en: To kick off the new year, we’d like to share with you data on your site’s activity in %d. Start scrolling!
az: Yeni ilə başlarkən, sizinlə saytınızın %d ilindəki aktivliyinə dair bilgiləri paylaşmaq istəyirik. Sürüşdürməyə başlayın!

[ctx: %d = year]
en: We look forward to serving you again in %d! Happy New Year!
az: %d içində sizə yenə xidmət göstərməyi səbirsizliklə gözləyirik! Xoşbəxt İllər!

[ctx: %d = year]
en: We want to help you make %d even better on WordPress.com.
az: WordPress.com-da %d bacarıqlarınızı yaxşılaşdırmağa yardım etmək istəyirik.

en: %d API key permanently revoked. | %d API keys permanently revoked.
az[0]: %d API açarı birdəfəlik ləğv edildi.
az[1]: %d API açarı birdəfəlik ləğv edildi.

en: %d Day
az: %d gün

en: %d Days
az: %d gün

en: %d Like | %d Likes
az[0]: %d Bəyənilib
az[1]: %d Bəyənilib

en: %d Plugin Update | %d Plugin Updates
az[0]: %d qoşma yenilənməsi
az[1]: %d qoşma yenilənməsi

en: %d Report
az: %d Raportu

en: %d Star Rating
az: %d Ulduz Reytinq

en: %d Theme Update | %d Theme Updates
az[0]: %d şablon yenilənməsi
az[1]: %d şablon yenilənməsi

en: %d WordPress Update
az: %d WordPress yenilənməsi

en: %d article published | %d articles published
az[0]: %d məqalə dərc edildi
az[1]: %d məqalə dərc edildi

en: %d batch executed. | %d batches executed.
az[0]: %d paket yerinə yetirildi.
az[1]: %d paket yerinə yetirildi.

en: %d comment | %d comments
az[0]: %d şərh
az[1]: %d şərh

en: %d day | %d days
az[0]: %d gün
az[1]: %d gün

en: %d days
az: %d gün

en: %d hour
az: %d saat

en: %d hours
az: %d saat

en: %d images found
az: %d təsvir tapıldı

en: %d in blogging
az: %d içində bloqlama

en: %d in review
az: %d içindəki önizləmə

en: %d item from your previous order is currently unavailable and could not be added to your cart. | %d items from your previous order are currently unavailable and could not be added to your cart.
az[0]: Bir öncəki sifarişinizdəki %d məhsul hazırda yoxdur və səbətinizə əlavə edilmir.
az[1]: Bir öncəki sifarişinizdəki %d məhsul hazırda yoxdur və səbətinizə əlavə edilmir.

en: %d left in stock
az: %d dənə anbarda qalıb

en: %d minute | %d minutes
az[0]: %d dəqiqə
az[1]: %d dəqiqə

en: %d minutes
az: %d dəqiqə

en: %d month
az: %d ay

en: %d months
az: %d ay

en: %d note | %d notes
az[0]: %d qeyd
az[1]: %d qeyd

en: %d orphaned variations deleted
az: %d sahibsiz variant silindi

en: %d permissions deleted
az: %d izin silindi

en: %d pixels
az: %d piksel

en: %d post in %s in the last 24 hours.
az: Son 24 saatda %s içində %d yazı.

en: %d post published | %d posts published
az[0]: %d yazı dərc edildi
az[1]: %d yazı dərc edildi

en: %d result found, use up and down arrow keys to navigate. | %d results found, use up and down arrow keys to navigate.
az[0]: %d nəticə əldə edildi, axtarış etmək üçün aşağı-yuxarı oxlarından istifadə edin.
az[1]: %d nəticə əldə edildi, axtarış etmək üçün aşağı-yuxarı oxlarından istifadə edin.

en: %d result found. | %d results found.
az[0]: %d nəticə əldə edildi
az[1]: %d nəticə əldə edildi

en: %d scheduled task completed. | %d scheduled tasks completed.
az[0]: %d ertələnmiş vəzifə tamamlandı.
az[1]: %d ertələnmiş vəzifə tamamlandı.

en: %d selected
az: %d seçildi

en: %d sites
az: %d sayt

en: %d star
az: %d ulduz

en: %d stars
az: %d ulduz

en: %d transients rows cleared
az: %d ədəd müddəti dolmuş sətir təmizləndi

en: %d user account | %d user accounts
az[0]: %d istifadəçi hesabı
az[1]: %d istifadəçi hesabı

en: %d variation does not have a price. | %d variations do not have prices.
az[0]: %d variantın qiyməti yoxdur.
az[1]: %d variantın qiyməti yoxdur.

en: %d webhook permanently deleted. | %d webhooks permanently deleted.
az[0]: %d vebqarmaq birdəfəlik silindi.
az[1]: %d vebqarmaq birdəfəlik silindi.

en: %d week
az: %d həftə

en: %d word {{Time/}} | %d words {{Time/}}
az[0]: %d kəlmə {{Time/}}
az[1]: %d kəlmə {{Time/}}

en: %d year in blogging | %s
az: Bloqlamada %d il | %s

en: %d years
az: %d il

en: %dd
az: %dgün

en: %dh
az: %ds

en: %dmo
az: %day

en: %dy
az: %dil

[ctx: %l = list of Jetpack module/feature names]
en: Deactivate %l
az: Deaktivasiya %l

[ctx: %l = list of Jetpack module/feature names]
en: Like your site's RSS feeds, %l allows access to your posts and other content to third parties. | Like your site's RSS feeds, %l allow access to your posts and other content to third parties.
az[0]: Tamamən saytınızın RSS qidalandırıcıları kimi, %l, üçüncü tərəflərin yazılarınıza və digər içəriyə qoşulmalarına imkan yaradar.
az[1]: Tamamən saytınızın RSS qidalandırıcıları kimi, %l, üçüncü tərəflərin yazılarınıza və digər içəriyə qoşulmalarına imkan yaradar.

en: %qty% variations
az: %qty% variant

en: %s %s views
az: %s %s baxış

en: %s &#8220;%s&#8221; already exists.
az: %s &#8220;%s&#8221; zatən var.

en: %s (Copy)
az: %s (Köçür)

en: %s (Invalid)
az: %s (xətalı)

en: %s (No longer exists)
az: %s (Artıq mövcud deyil)

en: %s (Pending)
az: %s (Gözləyən)

en: %s (Required)
az: %s (Gərəkli)

en: %s <em>Categories</em>
az: %s <em>Kateqoriyalar</em>

en: %s <em>Posts</em>
az: %s <em>Yazılar</em>

en: %s <em>Tags</em>
az: %s <em>Etiket</em>

en: %s <span class="says">says:</span>
az: %s <span class="says">dedi ki:</span>

en: %s <span class="screen-reader-text">Comment</span> | %s <span class="screen-reader-text">Comments</span>
az[0]: %s <span class="screen-reader-text">Şərh</span>
az[1]: %s <span class="screen-reader-text">Şərh</span>

en: %s <span>Follower</span> | %s <span>Followers</span>
az[0]: %s <span>İzləyici</span>
az[1]: %s <span>İzləyici</span>

[ctx: %s = blog name; %d = year]
en: These are the posts that got the most views on %s in %d.
az: Bunlar %s içində %d üzərində ən çox baxılan yazılar.

[ctx: %s = human-readable time difference]
en: %s ago
az: %s öncə

en: %s Alternative Scheme %s
az: %s Alternativ Sxem %s

en: %s Billing Information Updated
az: %s Faktura Bilgiləri Yeniləndi

en: %s Comment | %s Comments
az[0]: %s Şərh
az[1]: %s Şərh

en: %s Comments
az: %s Şərh

en: %s Domain Registration
az: %s Domen Qeydiyyatı

en: %s Error
az: %s Xəta

en: %s Flag
az: %s İşarə

en: %s Follower | %s Followers
az[0]: %s İzləyici
az[1]: %s İzləyici

en: %s Followers!
az: %s İzləyici!

en: %s Follows!
az: %s İzləmə!

en: %s Like | %s Likes
az[0]: %s Bəyənmə
az[1]: %s Bəyənmə

en: %s MB Space Allowed
az: %s MB İzn verilən disk sahəsi

en: %s Page | %s Pages
az[0]: %s Səhifə
az[1]: %s Səhifə

en: %s Pending | %s Pending
az[0]: %s Gözləyən
az[1]: %s Gözləyən

en: %s Pending Comment | %s Pending Comments
az[0]: %s Gözləyən Şərh
az[1]: %s Gözləyən Şərh

en: %s Poll Closed. | %s Polls Closed.
az[0]: %s Sorğu bağlandı.
az[1]: %s Sorğu bağlandı.

en: %s Poll Deleted. | %s Polls Deleted.
az[0]: %s Sorğu silindi.
az[1]: %s Sorğu silindi.

en: %s Poll Opened. | %s Polls Opened.
az[0]: %s Sorğu açıldı.
az[1]: %s Sorğu açıldı.

en: %s Post | %s Posts
az[0]: %s Yazı
az[1]: %s Yazı

en: %s Rating Deleted. | %s Ratings Deleted.
az[0]: %s Reytinq silindi.
az[1]: %s Reytinq silindi.

en: %s Reblog | %s Reblogs
az[0]: %s Yenidən bloqlama
az[1]: %s Yenidən bloqlama

en: %s Refund Processed
az: %s Geri Ödəmə İşləndi

en: %s Settings
az: %s Parametrlər

en: %s Sites
az: %s Sayt

en: %s Space Upgrade
az: %s Boş Sahə Yüksəltməsi

en: %s Style Deleted. | %s Custom Styles Deleted.
az[0]: %s Stil silindi.
az[1]: %s Özəl stil silindi.

en: %s WordPress Theme example
az: %s WordPress Mövzu nümunəsi

en: %s Year Anniversary Achievement
az: %s İllik Nailiyyət

en: %s [Autosave]
az: %s [Avtomatik qeyd et]

en: %s [Current Revision]
az: %s [Mövcud versiya]

en: %s action is not allowed.
az: %s hərəkətinə izin verilmir.

en: %s actions
az: %s hərəkət

en: %s activated successfully. You will now receive updates for this product.
az: %s uğurla aktivləşdirildi. İndi bu məhsul üçün yenilənmələri əldə edəcəksiniz.

en: %s ago
az: %s öncə

en: %s and %d other region | %s and %d other regions
az[0]: %s və digər %d bölgə
az[1]: %s və digər %d bölgə

en: %s approved | %s approved
az[0]: %s təsdiqlənən
az[1]: %s təsdiqlənən

en: %s approved comment | %s approved comments
az[0]: %s təsdiqlənmiş şərh
az[1]: %s təsdiqlənmiş şərh

en: %s average gross daily sales
az: %s ortalama gündəlik satış

en: %s average gross monthly sales
az: %s orta aylıq ümumi satış

en: %s average net daily sales
az: %s gündəlik təmiz satış

en: %s average net monthly sales
az: %s aylıq təmiz satış

en: %s awaiting moderation.
az: %s moderasiya gözləyir.

en: %s bloggers like this.
az: %s bloqqer bunu bəyənir.

en: %s changed
az: %s dəyişdirildi

en: %s charged for shipping
az: %s göndərmə üçün tutulur

en: %s column | %s columns
az[0]: %s sütun
az[1]: %s sütun

en: %s comment | %s comments
az[0]: %s şərh
az[1]: %s şərh

en: %s comment approved. | %s comments approved.
az[0]: %s şərh təsdiqləndi
az[1]: %s şərh təsdiqləndi

en: %s comment marked as spam. | %s comments marked as spam.
az[0]: %s şərh spam olaraq işarələndi.
az[1]: %s şərh spam olaraq işarələndi.

en: %s comment moved to the Trash. | %s comments moved to the Trash.
az[0]: %s şərh zibil qutusuna göndərildi
az[1]: %s şərh zibil qutusuna göndərildi

en: %s comment per minute | %s comments per minute
az[0]: dəqiqədə %s şərh
az[1]: dəqiqədə %s şərh

en: %s comment permanently deleted. | %s comments permanently deleted.
az[0]: %s şərh birdəfəlik silindi
az[1]: %s şərh birdəfəlik silindi

en: %s comment restored from the Trash. | %s comments restored from the Trash.
az[0]: %s şərh zibil qutusundan geri gətirildi
az[1]: %s şərh zibil qutusundan geri gətirildi

en: %s comment restored from the spam. | %s comments restored from the spam.
az[0]: %s şərh spam siyahısından çıxarıldı
az[1]: %s şərh spam siyahısından çıxarıldı

en: %s commented:
az: %s şərh edildi:

en: %s coupon moved to the Trash. | %s coupons moved to the Trash.
az[0]: %s kupon zibil qutusuna göndərildi.
az[1]: %s kupon zibil qutusuna göndərildi.

en: %s coupon not updated, somebody is editing it. | %s coupons not updated, somebody is editing them.
az[0]: %s kuponu yenilənməyib, kimsə onu redaktə edir.
az[1]: %s kuponları yenilənməyib, kimsə onları redaktə edir.

en: %s coupon permanently deleted. | %s coupons permanently deleted.
az[0]: %s kupon birdəfəlik silindi.
az[1]: %s kupon birdəfəlik silindi.

en: %s coupon restored from the Trash. | %s coupons restored from the Trash.
az[0]: %s kupon zibil qutusundan bərpa edildi.
az[1]: %s kupon zibil qutusundan bərpa edildi.

en: %s coupon updated. | %s coupons updated.
az[0]: %s kupon yeniləndi.
az[1]: %s kupon yeniləndi.

en: %s coupons used in total
az: cəmi istifadə olunan %s kupon

en: %s customer review | %s customer reviews
az[0]: %s müştəri rəyi
az[1]: %s müştəri rəyi

en: %s data
az: %s məlumat

en: %s day | %s days
az[0]: %s gün
az[1]: %s gün

en: %s discount
az: %s endirim

en: %s discounts in total
az: cəmi %s endirim

en: %s does not exist.
az: %s mövcud deyil.

en: %s download remaining | %s downloads remaining
az[0]: Qalan endirmə %s
az[1]: Qalan endirmə %s

en: %s ending in %s
az: %s içində kartın %s müddəti dolur

en: %s exceeds the maximum upload size for the multi-file uploader when used in your browser.
az: %s çoxlu yükləyicidən istifadə edərkən izin verilən ən yüksək fayl ölçüsünü keçir.

en: %s exceeds the maximum upload size for this site.
az: %s bu sayt üçün təyin edilmiş ən yüksək fayl ölçüsünü keçir.

en: %s failed to embed.
az: %s daxil edilməsi baş tutmadı.

en: %s failed. Contact your hosting provider.
az: %s baş tutmadı. Hostinq provayderi ilə əlaqə qurun.

en: %s fee
az: %s məbləğ

en: %s field
az: %s sahə

en: %s from now
az: %s indiyə

en: %s gross sales in this period
az: %s brut satış

en: %s has been activated.
az: %s aktivləşdirildi.

en: %s has been added to your cart. | %s have been added to your cart.
az[0]: %s səbətinizə əlavə edildi.
az[1]: %s səbətinizə əlavə edildi.

en: %s has been deactivated.
az: %s deaktivasiya edildi.

en: %s has been disconnected.
az: %s qoşulması ləğv edildi.

en: %s has been logged out.
az: %s üçün çıxış edildi.

en: %s has been removed from your cart because it can no longer be purchased. Please contact us if you need assistance.
az: %s artıq satın alına bilinən olmadığı üçün səbətinizdən silindi. Əgər yardıma ehtiyacınız varsa bizə müraciət edin.

en: %s has been updated.
az: %s yeniləndi.

en: %s has taken over and is currently editing.
az: %s yazıya sahib çıxmış və hazırda redaktə edir .

en: %s hour | %s hours
az[0]: %s saat
az[1]: %s saat

en: %s image | %s images
az[0]: %s təsvir
az[1]: %s təsvir

en: %s in stock
az: %s ədəd anbarda var

en: %s includes a free credit to add a new domain to your site. You can register a new domain or add a domain you already own.
az: %s saytınıza yeni bir domen adı əlavə etməyiniz üçün pulsuz kreditə sahibdir. Yeni bir domen adını qeyd etdirə bilər və ya artıq sahib olduğunuz bir domen adını əlavə də bilərsiniz.

en: %s is a protected WP option and may not be modified
az: %s qorumalı bir WP seçimdir və üzərində dəyişiklik edilməməlidir

en: %s is a required field | %s are required fields
az[0]: %s sahəsi vacibdir
az[1]: %s sahəsi vacibdir

en: %s is a required field.
az: %s sahəsi vacibdir.

en: %s is a required value and cannot be empty.
az: %s  dəyəri gərəklidir və boş ola bilməz.

en: %s is already associated with a WordPress.com Enterprise site
az: %s zatən bir WordPress.com Müəssisə saytı ilə əlaqəlidir

en: %s is already customizing this changeset. Do you want to take over?
az: %s hazırda bu dəyişmə dəstini xüsusiləşdirir. Üzərinizə götürmək istəyirsiniz?

en: %s is already mapped to a WordPress.com site you don't have access to.
az: %s zatən əlaqənizin olmadığı WordPress.com saytına xəritələndirilmişdir.

en: %s is available
az: %s mümkündür

en: %s is connected.
az: %s qoşulmuşdur.

en: %s is currently editing
az: %s hazırda redaktə edir

en: %s is forbidden
az: %s qadağandır

en: %s is not a Jetpack blog.
az: %s Jetpack bloqu deyil.

en: %s is not a valid IP address.
az: %s düzgün IP ünvanı deyil.

en: %s is not a valid command.
az: %s düzgün əmr deyildir.

en: %s is not a valid email address.
az: %s keçərli e-poçt ünvanı deyil.

en: %s is not a valid module.
az: %s düzgün modul deyildir.

en: %s is not a valid phone number.
az: %s keçərli telefon nömrəsi deyil.

en: %s is not a valid postcode / ZIP.
az: %s keçərli poçt kodu deyil.

en: %s is not connected.
az: %s qoşulmamışdır.

en: %s is out of stock.
az: %s anbarda yoxdur.

en: %s is required
az: %s tələb olunur

en: %s is required to strip image meta.
az: %s təsvir metə məlumatlarını əldə etmək üçün lazımdır.

en: %s is required.
az: %s tələb olunur.

en: %s is yours!
az: %s sizindir

en: %s item | %s items
az[0]: %s maddə
az[1]: %s maddə

en: %s items
az: %s məhsul

en: %s items purchased
az: %s məhsul satın alındı

en: %s like | %s likes
az[0]: %s bəyənmə
az[1]: %s bəyənmə

en: %s link | %s links
az[0]: %s bağlantı
az[1]: %s bağlantı

en: %s link deleted. | %s links deleted.
az[0]: %s bağlantı silindi.
az[1]: %s bağlantı silindi.

en: %s media file attached. | %s media files attached.
az[0]: %s media faylı əlavə edildi.
az[1]: %s media faylı əlavə edildi.

en: %s media file detached. | %s media files detached.
az[0]: %s media faylı çıxarıldı.
az[1]: %s media faylı çıxarıldı.

en: %s media file moved to the Trash. | %s media files moved to the Trash.
az[0]: %s media faylı zibil qutusuna göndərildi.
az[1]: %s media faylı zibil qutusuna göndərildi.

en: %s media file permanently deleted. | %s media files permanently deleted.
az[0]: %s media faylı birdəfəlik silindi.
az[1]: %s media faylı birdəfəlik silindi.

en: %s media file restored from the Trash. | %s media files restored from the Trash.
az[0]: %s media faylı zibil qutusundan bərpa edildi.
az[1]: %s media faylı zibil qutusundan bərpa edildi.

en: %s min | %s mins
az[0]: %s dəqiqə
az[1]: %s dəqiqə

en: %s minute | %s minutes
az[0]: %s dəqiqə
az[1]: %s dəqiqə

en: %s month | %s months
az[0]: %s ay
az[1]: %s ay

en: %s more video | %s more videos
az[0]: %s daha çox video
az[1]: %s daha çox video

en: %s more word | %s more words
az[0]: %s daha çox kəlmə
az[1]: %s daha çox kəlmə

en: %s net sales in this period
az: %s net satış

en: %s net sales this month
az: Bu aykı net satışlar: %s

en: %s new post | %s new posts
az[0]: %s yeni yazı
az[1]: %s yeni yazı

en: %s notes
az: %s qeyd

en: %s old
az: %s əski

en: %s option reset
az: %s variantı sıfırlandı

en: %s order moved to the Trash. | %s orders moved to the Trash.
az[0]: %s sifariş zibil qutusuna göndərildi.
az[1]: %s sifariş zibil qutusuna göndərildi.

en: %s order not updated, somebody is editing it. | %s orders not updated, somebody is editing them.
az[0]: %s sifariş yenilənmədi, başqa birisi bu sifarişləri redaktə edir.
az[1]: %s sifariş yenilənmədi, başqa birisi bu sifarişləri redaktə edir.

en: %s order permanently deleted. | %s orders permanently deleted.
az[0]: %s sifariş birdəfəlik silindi.
az[1]: %s sifariş birdəfəlik silindi.

en: %s order restored from the Trash. | %s orders restored from the Trash.
az[0]: %s sifariş zibil qutusundan bəpa edildi.
az[1]: %s sifariş zibil qutusundan bəpa edildi.

en: %s order updated. | %s orders updated.
az[0]: %s sifariş yeniləndi.
az[1]: %s sifariş yeniləndi.

en: %s orders placed
az: %s sifariş verildi

en: %s other people
az: %s digər şəxs

[ctx: %s other people]
en: another person | %s others
az[0]: digər şəxs
az[1]: %s digər

en: %s other person
az: 1 digər şəxs

en: %s out of 5
az: 5 üzərindən %s

en: %s page
az: %s səhifə

en: %s page moved to the Trash. | %s pages moved to the Trash.
az[0]: %s səhifə zibil qutusuna göndərildi.
az[1]: %s səhifə zibil qutusuna göndərildi.

en: %s page not updated, somebody is editing it. | %s pages not updated, somebody is editing them.
az[0]: %s səhifə yenilənmədi, hazırda bir başqası redaktə edilir.
az[1]: %s səhifə yenilənmədi, hazırda bir başqası redaktə edilir.

en: %s page permanently deleted. | %s pages permanently deleted.
az[0]: %s səhifə tamamən silindi.
az[1]: %s səhifə tamamən silindi.

en: %s page restored from the Trash. | %s pages restored from the Trash.
az[0]: %s səhifə zibil qutusundan bərpa edildi.
az[1]: %s səhifə zibil qutusundan bərpa edildi.

en: %s page updated. | %s pages updated.
az[0]: %s səhifə yeniləndi.
az[1]: %s səhifə yeniləndi.

en: %s parameter is missing
az: %s parametri əksikdir

en: %s pending comment | %s pending comments
az[0]: %s gözləyən şərh
az[1]: %s gözləyən şərh

en: %s people
az: %s şəxs

en: %s people like this
az: %s bunu bəyəndi

en: %s people reblogged it so far. Nice!
az: İndiyə qədər %s şəxs yenidən bloqlama etdi. Çox gözəl!

en: %s per month
az: Ayda %s

en: %s person
az: %s şəxs

en: %s person likes this
az: %s şəxs bunu bəyənir

en: %s plugin successfully updated.
az: %s qoşma müvəffəqiyyətlə yeniləndi.

en: %s plugins successfully updated.
az: %s qoşma müvəffəqiyyətlə yeniləndi.

en: %s post by this author | %s posts by this author
az[0]: bu müəllif tərəfindən %s yazı
az[1]: bu müəllif tərəfindən %s yazı

en: %s post moved to the Trash. | %s posts moved to the Trash.
az[0]: %s yazı zibil qutusuna göndərildi
az[1]: %s yazı zibil qutusuna göndərildi

en: %s post not updated, somebody is editing it. | %s posts not updated, somebody is editing them.
az[0]: %s yazı yenilənmədi, hazırda bir başqası redaktə edilir.
az[1]: %s yazı yenilənmədi, hazırda bir başqası redaktə edilir.

en: %s post per minute | %s posts per minute
az[0]: dəqiqədə %s yazı
az[1]: dəqiqədə %s yazı

en: %s post permanently deleted. | %s posts permanently deleted.
az[0]: %s yazı tamamən silindi.
az[1]: %s yazı tamamən silindi.

en: %s post restored from the Trash. | %s posts restored from the Trash.
az[0]: %s yazı zibil qutusundan bərpa edildi.
az[1]: %s yazı zibil qutusundan bərpa edildi.

en: %s post updated. | %s posts updated.
az[0]: %s yazı yeniləndi.
az[1]: %s yazı yeniləndi.

en: %s posted:
az: %s dərc edildi:

en: %s previous order linked | %s previous orders linked
az[0]: %s öncəki sifariş bağlandı
az[1]: %s öncəki sifariş bağlandı

en: %s product | %s products
az[0]: %s məhsul
az[1]: %s məhsullar

en: %s product imported | %s products imported
az[0]: %s məhsul idxal edildi
az[1]: %s məhsul idxal edildi

en: %s product moved to the Trash. | %s products moved to the Trash.
az[0]: %s məhsul zibil qutusuna göndərildi.
az[1]: %s məhsul zibil qutusuna göndərildi.

en: %s product not updated, somebody is editing it. | %s products not updated, somebody is editing them.
az[0]: %s məhsul yenilənmədi, başqa birisi bu sifarişləri redaktə edir.
az[1]: %s məhsul yenilənmədi, başqa birisi bu sifarişləri redaktə edir.

en: %s product permanently deleted. | %s products permanently deleted.
az[0]: %s məhsul birdəfəlik silindi.
az[1]: %s məhsul birdəfəlik silindi.

en: %s product restored from the Trash. | %s products restored from the Trash.
az[0]: %s məhsul zibil qutusundan bərpa edildi.
az[1]: %s məhsul zibil qutusundan bərpa edildi.

en: %s product updated | %s products updated
az[0]: %s məhsul yeniləndi
az[1]: %s məhsul yeniləndi

en: %s product updated. | %s products updated.
az[0]: %s məhsul yeniləndi.
az[1]: %s məhsul yeniləndi.

en: %s product was skipped | %s products were skipped
az[0]: %s məhsul gözardı edildi
az[1]: %s məhsul gözardı edildi

en: %s purchases for the selected items
az: Seçilən məhsullar üçün %s satın alma

en: %s quantity
az: %s ədəd

en: %s rates
az: %s rəy

en: %s rating
az: %s reytinq

en: %s reblogged this
az: %s bunu yenidən bloqladı

en: %s removed resolution
az: %s silinmiş nəticə

en: %s removed.
az: %s silinib.

en: %s reported this comment as not spam.
az: %s bu şərhin spam olmadığı təsdiqləndi

en: %s reported this comment as spam.
az: %s bu şərhin spam olduğunu raport etdi.

en: %s requires a valid email address
az: %s hazırkı e-poçt ünvanı tələb olunur

en: %s requires at least one selection
az: %s ən az bir variantın seçilməsini gərəkdirir

en: %s sales for the selected items
az: Seçilən məhsullar üçün %s satış

en: %s second | %s seconds
az[0]: %s saniyə
az[1]: %s saniyə

en: %s signups in this period
az: Bu müddət ərzində %s şəxs üzv oldu

en: %s site | %s sites
az[0]: %s sayt
az[1]: %s sayt

en: %s subscription due for renewal
az: %s abunəliyinin yenilənməsi gərəkir

en: %s theme successfully updated.
az: %s şablon müvəffəqiyyətlə yeniləndi.

en: %s themes successfully updated.
az: %s şablon müvəffəqiyyətlə yeniləndi.

en: %s total (%d day limit)
az: %s cəmi (%d gündəlik limit)

en: %s total views
az: %s bütün baxışlar

en: %s update failed.
az: %s yenilənmə baş tutmadı.

en: %s updated successfully.
az: %s müvəffəqiyyətlə yeniləndi.

en: %s updates failed.
az: %s yenilənmə baş tutmadı.

en: %s user | %s users
az[0]: %s istifadəçi
az[1]: %s istifadəçi

en: %s user deleted. | %s users deleted.
az[0]: %s istifadəçi silindi
az[1]: %s istifadəçi silindi

en: %s username:
az: %s istifadəçi adı:

en: %s was not far behind.
az: %s çox da geridə deyildi.

en: %s week | %s weeks
az[0]: %s həftə
az[1]: %s həftə

en: %s worth of coupons used
az: %s dəyərində kupon istifadə edildi

en: %s would like to connect to your store
az: %s mağazanıza bağlanmaq istəyir

en: %s year | %s years
az[0]: %s il
az[1]: %s il

en: %s ‹ Reader
az: %s ‹ Oxuyucu

en: %s's Favorites
az: %s Favoritlər

en: %s's Profile
az: %s Profil

en: %s's Replies Created
az: %s Yaradılmış cavablar

en: %s's Subscriptions
az: %s Abunəliklər

en: %s's Topics Started
az: %s Başlanmış bəhslər

en: %s.mlblogs.com is not a valid blog address but %s available as a domain upgrade.
az: %s.mlblogs.com keçərli bloq ünvanı deyildir, amma %s domen yüksəltməsi üçün uyğundur.

en: %s.wordpress.com is not a valid blog address but %s available as a domain upgrade.
az: %s.wordpress.com keçərli bloq ünvanı deyildir, amma %s domen yüksəltməsi üçün uyğundur.

en: %sd | %sd
az[0]: %sgün
az[1]: %sgün

en: %sh | %sh
az[0]: %ss
az[1]: %ss

en: %sm | %sm
az[0]: %sdəq
az[1]: %sdəq

en: %smo | %smo
az[0]: %say
az[1]: %say

en: %ss | %ss
az[0]: %ssan
az[1]: %ssan

en: %sw | %sw
az[0]: %shft
az[1]: %sh

en: %sy | %sy
az[0]: %sil
az[1]: %sil

en: &#8220;%s&#8221; (Edit)
az: &#8220;%s&#8221; (Redaktə et)

en: &#8220;%s&#8221; has failed to upload.
az: &#8220;%s&#8221; yükləməsi alınmadı.

en: &#8592; Cancel audio playlist
az: &#8592; Audio İfa Siyahısından İmtina Et

en: &#8592; Cancel gallery
az: &#8592; Qalereyanı ləğv et

en: &#8592; Cancel video playlist
az: &#8592; Video İfa Siyahısını Ləğv Et

en: &hellip; but wait, there&rsquo;s more!
az: &hellip;hələ gözlə, davamı var!

en: &hellip;or get rid of all WordPress.com emails
az: &hellip;və ya bütün WordPress.com e-poçtlarından xilas olun

en: &laquo; Back
az: &laquo; Geri

en: &laquo; Older Comments
az: &laquo; Əski Şərhlər

en: &laquo; Older Entries
az: &laquo; Əvvəlki yazılar

en: &laquo; Previous
az: &laquo; Öncəki

en: &laquo; Previous Entries
az: &laquo; Əvvəlki yazılar

en: &laquo; Previous Page
az: &laquo; Öncəki Səhifə

en: &laquo; Return to Share Stats
az: &laquo; Paylaşma Statistikalarına geri dön

en: &laquo; Return to Stats
az: Statistikalara geri dön

en: &larr; Back
az: &larr; Geri

en: &larr; Back to "%s" attributes
az: &larr; "%s" atributlara geri dön

en: &larr; Back to %s
az: &larr; %s əsas səhifəsinə geri dön

en: &larr; Back to previous step
az: &larr; Əvvəlki addıma geri dön

en: &larr; Previous
az: &larr; Öncəki

en: &lt; Prev
az: &lt; Öncəki

en: &mdash; No Change &mdash;
az: &mdash; Dəyişiklik yoxdur &mdash;

en: &mdash; No role for this site &mdash;
az: &mdash; Bu bloq üçün heç bir rol yoxdur &mdash;

en: &mdash; Select &mdash;
az: &mdash; Seç &mdash;

en: &mdash; The WordPress.com Team
az: &#8212; WordPress.com Komandası

en: &nbsp;&ndash; Page %s
az: &nbsp;&ndash; Səhifə %s

en: &ndash;OR&ndash;
az: &ndash;ya da&ndash;

[ctx: 'get', 'delete', and 'update' are commands - do not translate.]
en: Above are your options. You may 'get', 'delete', and 'update' them.
az: Seçimləriniz yuxarıdadır. Bunları almaq, silmək və ya yeniləmək üçün sıra ilə 'get', 'delete' və 'update' əmrlərindən istifadə edə bilərsiniz.

en: ( Untitled )
az: ( Başlıqsız )

en: (%d votes)
az: (%d səs)

en: (%s comment) | (%s comments)
az[0]: (%s şərh)
az[1]: (%s şərh)

en: (Address never made public)
az: (Ünvan heç kimə bəyan edilməyəcək)

en: (Comma Separated)
az: (Vergüllə Ayrılmış)

en: (Edit)
az: (Redaktə et)

en: (If clicking the link in this message does not work, copy and paste it
     into the address bar of your browser.)
az: (Əgər bu mesajdakı bağlantı işləmirsə, bağlantını köçürüb
     brauzerinizin ünvan çubuğuna yapışdırın.)

en: (If clicking the link in this message does not work, copy and paste it
    into the address bar of your browser.)
az: (Əgər bu mesajdakı bağlantı işləmirsə, bağlantını köçürüb
     brauzerinizin ünvan çubuğuna yapışdırın.)

en: (It is possible your spam filter scooped it up, so check your spam folder also.)
az: (Spam filtriniz tərəfindən ələ keçirilmiş ola bilər, bu üzdən gərəksiz qutunuza da baxın.)

en: (Leave at 0 for no rating.)
az: (Səs verməyəcəksinizsə 0 olaraq buraxın.)

en: (Only admins can see this message)
az: (Yalnız adminlər bu mesajı görə bilər)

en: (Optional) You can enter a custom message of up to 500 characters<span style='color:red;' id='dynamic-count'></span> that will be included in the invitation to the user(s).
az: (İstəyə bağlı) Xüsusi bir mesaja 500 simvola qədər<span style='color:red;' id='dynamic-count'></span> istifadəçi(lər) dəvəti daxil edə bilərsiniz.

en: (Private post)
az: (Özəl yazı)

en: (Public)
az: (Hər kəsə açıq)

en: (Signup has been disabled. Only members of this site can comment.)
az: (Üzvlük alınması bağlanmışdır. Sadəcə saytın üzvləri şərh yaza bilər.)

en: (Unattached)
az: (Əlavə yoxdur)

en: (Untitled)
az: (Başlıqsız)

en: (You can still access this product until %s)
az: (%s tarixinə qədər bu məhsulu əldə edə bilərsiniz)

en: (You will still have access to this product for the period that you originally paid for)
az: (Əslən ödəmə etdiyiniz müddət üçün bu məhsulu əldə edə bilərsiniz)

en: (at most 10)
az: (ən çoxu 10)

en: (at most 15)
az: (ən çoxu 15)

en: (at most 50)
az: (ən çoxu 50)

en: (can be backordered)
az: (anbarda qalmasa da sifariş verilə bilir)

en: (estimated for %s)
az: (%s üçün hesablanmış)

en: (ex. VAT)
az: (ƏDV xaric)

en: (ex. tax)
az: (vergi xaric)

en: (hidden)
az: (gizli)

en: (incl. VAT)
az: (ƏDV daxil)

en: (incl. tax)
az: (vergi daxil)

en: (includes %s)
az: (%s daxil)

en: (more&hellip;)
az: (daha&helliip;)

en: (must be logged into your WordPress.com account)
az: (WordPress.com hesabınıza giriş etməlisiniz)

en: (no parent)
az: (valideyin yoxdur)

en: (no title)
az: (başlıqsız)

en: (required)
az: (gərəkli)

en: (undo)
az: (imtina)

en: (unknown or deleted)
az: (bilinməyən və ya silinmiş)

en: * Based on the 1000 most recent comments.
az: * Son 1000 şərh əsas alınmışdır.

en: * The results are cached and are updated every 3 days
az: * Nəticələr keşlənir vər hər 3 gündən bir yenilənir

en: * The results are cached and are updated every day
az: * Nəticələr keşlənir vər hər gün yenilənir

en: * The results are cached and are updated every hour
az: * Nəticələr keşlənir vər hər saat başında yenilənir

en: * This category is also a tag. Converting it will add that tag to all posts that are currently in the category.
az: * Bu kateqoriya eyni zamanda bir etiketdir. Bu kateqoriyanı çevirmək, kateqoriyaya bağlı bütün yazılara avtomatik olaraq bu etiketi daxil edəcək.

en: * This category is also a tag. The converter has added that tag to all posts currently in the category. If you want to remove it, please confirm that all tags were added successfully, then delete it from the <a href="%s">Manage Categories</a> page.
az: * Bu kateqoriya eyni zamanda bir etiketdir. Çevirici hazırda bu kateqoriyadakı bütün yazılara bu etiketi daxil etdi. Əgər silmək istəsəniz, lütfən bütün etiketlərin uğurla daxi edildiyindən əmin olduqdan sonra <a href="%s">Kateqoriyaları idarə et</a> səhifəsindən silmə əməliyyatını həyata keçirin.

en: * This tag is also a category. The converter has added all posts from it to the category. If you want to remove it, please confirm that all posts were added successfully, then delete it from the <a href="%s">Manage Tags</a> page.
az: * Bu etiket eyni zamanda bir kateqoriyadır. Çevirici hazırda bu etiketə sahib bütün yazıları bu kateqoriyaya daxil etdi. Əgər silmək istəsəniz, lütfən bütün yazıların uğurla daxi edildiyindən əmin olduqdan sonra <a href="%s">Etiketləri idarə et</a> səhifəsindən silmə əməliyyatını həyata keçirin.

en: * This tag is also a category. When converted, all posts associated with the tag will also be in the category.
az: * Bu etiket eyni zamanda bir kateqoriyadır. Etiketi çevirdiyinizdə bu etiketə sahib olan bütün yazılar avtomatik olaraq bu kateqoriyanın altında yer alacaq.

en: + Add Address Line 2
az: + 2. Ünvan sətri əlavə et

en: + Add New Category
az: + Yeni Kateqoriya Əlavə Et

en: + Add New WordPress
az: + Yeni WordPress Əlavə et

en: + Create New Menu
az: + Yeni Menyu Yarat

en: + expand source
az: + mənbəni genişlət

en: , create a page then add your full about.me URL here.
az: , bir səhifə yaradın və ardından about.me URL-nızın tamamını buraya əlavə edin.

en: - Select -
az: - Seç -

en: -- The WordPress.com Team
az: -- The WordPress.com Komandası

en: ...plus %1$s more for a total of %2$s followers!
az: ...üstəgəl %1$s daha çox  %2$s üçün izləyici!

en: / year
az: /il

en: 1 Comment
az: 1 Şərh

en: 1 Comment<span class="screen-reader-text"> on %s</span>
az: <span class="screen-reader-text">%s üçün</span> bir şərh

en: 1 comment
az: 1 şərh

en: 1 hour
az: 1 saat

en: 1 item | %s items
az[0]: 1 maddə
az[1]: %s maddə

en: 1 page not updated, somebody is editing it.
az: 1 səhifə yenilənmədi, çünki bir başqası tərəfindən redaktə edilir.

en: 1 post | %s posts
az[0]: 1 yazı
az[1]: %s yazı

en: 1 post not updated, somebody is editing it.
az: 1 yazı yenilənmədi, çünki bir başqası tərəfindən redaktə edilir.

en: 10 GB Space Upgrade to let you upload more files and audio
az: Daha çox fayl və audio yükləmə imkanı yaradan 10GB Disk Sahəsi Yüksəltməsi

en: 10 Newest
az: 10 Ən yeni

en: 100 lucky friends got to attend the Justin Timberlake/Jessica Biel wedding. This blog had about <strong>%2$s</strong> visitors in %1$d. If it were viewed exclusively by their wedding guests, they’d have to get married %3$s times. That’s a lot of gifts!
az: 100 şanslı dost Justin Timberlake/Jessica Biel cütlüyünün toyuna gəldi. Bu bloq, %1$d içində təxminən <strong>%2$s</strong> dəfə baxılmışdır. Əgər, o toydakı qonaqlar tərəfindən özəl olaraq baxılsaydı, onlar %3$s dəfə evlənmək məcburiyyətində qalacaqlardı. Bu bir yığın hədiyyə deməkdir!

en: 12.5 million new people joined the WordPress.com community in %1$d. This blog was viewed about <strong>%2$s</strong> times in %1$d. If every new WordPresser visited this blog, it would take %3$s years for them all to see it.
az: 12.5 milyon yeni insan %1$d içində WordPress.com cəmiyyətinə qoşuldu. Bu bloq, %1$d içində təxminən <strong>%2$s</strong> dəfə baxıldı. Əgər hər yeni WordPress-çi bu bloqu ziyarət etsəydi, onlar üçün bunun tamamına baxmaq  %3$s il olacaqdı.

en: 15,000 cans of diet soda were consumed at New York Fashion Week. This blog had about <strong>%2$s</strong> views in %1$d. If these were cans of diet soda, they’d power %3$s Fashion Weeks.
az: Nyu-York Moda Həftəsində 15.000 qutu diyetik soda sərf edildi. Bu bloq, %1$d içində təxminən <strong>%2$s</strong> dəfə baxılmışdır. Əgər burası diyetik soda qutuları olsaydı, onlar %3$s Moda Həftəsinə ev sahibliyi edə bilərdi

en: 19,000 people fit into the new Barclays Center to see Jay-Z perform. This blog was viewed about <strong>%2$s</strong> times in %1$d. If it were a concert at the Barclays Center, it would take about %3$s sold-out performances for that many people to see it.
az: Jay-Z izləmək üçün yeni Barklays Senter-ə 19.000 nəfər insan sığdı. Bu bloq, %1$d içində təxminən <strong>%2$s</strong> dəfə baxıldı. Əgər bu Barklays Center-də bir konsert olsaydı, bir çox insan üçün bunu görmək, biletləri bitmiş təxminən %3$s konsert qədər olacaqdı.

[ctx: 1: Post Title, 2: Blog Name]
en: %1$s on %2$s
az: %2$s üzərində %1$s

[ctx: 1: Theme. 2: Author.]
en: Thanks for choosing %1$s by %2$s
az: %2$s tərəfindən təqdim edilən %1$s mövzusunu seçdiyiniz üçün təşəkkürlər

[ctx: 1: User Name, 2: Service Name (Facebook, Twitter, ...)]
en: %1$s on %2$s
az: %2$s üzərində %1$s

[ctx: 1: category name]
en: %1$s themes
az: %1$s mövzu

en: 1d
az: 1gün

en: 1h
az: 1s

en: 1m
az: 1d

en: 1mo
az: 1ay

en: 1s
az: 1sn

en: 1y
az: 1il

en: 20,005 entries were submitted to the 2012 National Geographic Photo of the Year contest. This blog was viewed <strong>%2$s</strong> times in %1$d. If each view were a photo, this blog could run %3$s contests.
az: 2012 National Geographic İlin Fotosu yarışmasına 20.005 foto göndərildi. Bu bloq %1$d içində <strong>%2$s</strong> dəfə baxıldı. Əgər hər baxılan bir foto olsaydı, bu bloq %3$s yarışma qazanardı.

en: 24 hours
az: 24 Saat

en: 24/7 Support
az: 24/7 Dəstək

en: 3 days
az: 3 gün

en: 3,200,000 people watched the Mars Rover land. This blog was viewed about <strong>%2$s</strong> times in %1$d. If this blog were a video of the Rover landing, it would take about %3$s days for that many people to see it.
az: 3,200,000 nəfər Mars Aparatının enişini izlədi. Bu bloq, %1$d içində təxminən <strong>%2$s</strong> dəfə baxıldı. Bu bloq Mars Aparatının enişinin bir videosu olsaydı, bunu görmək bir çox insan üçün təxminən %3$s gün çəkərdi.

en: 30 Days
az: 30 Gün

en: 30 minutes
az: 30 Dəqiqə

en: 4,329 films were submitted to the 2012 Cannes Film Festival. This blog had <strong>%2$s</strong> views in %1$d. If each view were a film, this blog would power %3$s Film Festivals
az: 2012 Kann Film Festivalına 4.329 film göndərildi. Bu bloq, %1$d içində təxminən <strong>%2$s</strong> dəfə baxılmışdır. Əgər hər baxılan bir film olsaydı, bu bloq %3$s Film Festivalına ev sahibliyi edərdi

en: 404 Error Message:
az: 404 Xəta Messajı:

en: 404 error page
az: 404 xəta səhifəsi

en: 404: Not Found
az: 404 Tapılmadı

en: 5 Newest
az: 5 Ən yeni

en: 5,000 people attended the Aspen Food and Wine Festival. This blog had about <strong>%2$s</strong> views in %1$d. If each view were a foodie, this blog would power %3$s festivals.
az: Aspen Gida və Şərab Festivalında 5.000 insan iştirak etdi. Bu bloq, %1$d içində təqribən <strong>%2$s</strong> dəfə baxılmışdır. Əgər hər ziyarətçi bir qurman olsaydı, bu bloq %3$s festivala ev sahibliyi edərdi.

en: 600 people reached the top of Mt. Everest in 2012.  This blog got about <strong>%2$s</strong> views in %1$d. If every person who reached the top of Mt. Everest viewed this blog, it would have taken %3$s years to get that many views.
az: 600 insan 2012 ilində Everest dağının zirvəsinə çıxdı. Bu bloq %1$d içində təqribən <strong>%2$s</strong> dəfə baxıldı. Everest dağının zirvəsinə çıxmış hər insan bu bloqa baxsaydı, bu qədər çox xit alması %3$s il çəkərdi.

en: 7 Days
az: 7 Gün

en: 75 or so people get to eat dinner at Per Se every year. This blog had about <strong>%2$s</strong> views in %1$d. If this blog were Per Se, it would take %3$s years to serve that many people.
az: Hər il 75 nəfər insan Per Se içində axşam yeməyi yeyə bilir. Bu bloq, %1$d ərzində təxminən <strong>%2$s</strong> dəfə baxılmışdır. Əgər bu bloq Per Se olsaydı, bu qədər insana xidmət vermək %3$s il olacaqdı.

en: 8 million people saw The Hobbit on its opening weekend. This blog was viewed about <strong>%2$s</strong> times in %1$d. If every person who saw The Hobbit visited this blog, it would take %3$s years for them all to read it.
az: Həftə sonu açılışında Hobbit filmini 8 milyon insan izlədi. Bu bloq, %1$d ərzində təxminən <strong>%2$s</strong> dəfə baxıldı. Hobbit filmini seyr edən hər insan bu bloqu ziyarət etsəydi, onlar üçün bunun tamamını oxumaq %3$s il olacaqdı.

en: 90 photographers worked the red carpet at the 2012 Academy Awards. This blog had <strong>%2$s</strong> views in %1$d. If each view was a photographer, you could shoot %3$s Academy Awards ceremonies.
az: 2012 Akademiya Mükafatları mərasimində qırmızı xalı üzərində 90 fotoqrafçı işlədi.  Bu bloq, %1$d ərzində təxminən <strong>%2$s</strong> dəfə ziyarət edildi. Əgər hər ziyarət bir fotoqrafçı olsaydı, sən %3$s Akademiya Mükafatları mərasimi çəkə bilərdin.

en: <!--post_id=%d-->(unknown or deleted)
az: <!--post_id=%d-->(bilinməyən və ya silinmiş)

en: <a %s>Connect to more services</a> to reach a broader audience for your blog.
az:  Bloqunuzda daha çox auditoriyaya sahib olmaq üçün <a %s>Daha çox servisə bağlanın</a>.

en: <a %s>Turn on Publicize</a> to reach a broader audience for your blog. Reach out to Twitter, Facebook and Google+ to get more traffic.
az: <a %s>Bəyan özəlliyini açaraq</a> bloqunuzda daha geniş bir kütləyə vara bilərsiniz. Daha çox ziyarətçi çəkmək üçün Twitter, Facebook və Google+ əlaqəsini təmin edin.

en: <a class="subscribe-footer-link" style="color: #555 !important; font-size: 14px; text-decoration: none;" href="%s">Thanks for flying with <img src="%s" alt="" style="vertical-align: middle;" width="16" and height="17" /> Jetpack</a>
az: <a class="subscribe-footer-link" style="color: #555 !important; font-size: 14px; text-decoration: none;" href="%s">Dünyaya açılmaq məqsədi ilə <img src="%s" alt="" style="vertical-align: middle;" width="16" and height="17" />Jetpack</a>ilə uçduğunuz üçün təşəkkürlər

en: <a href="%1$s" class="update-browser-link">Update %2$s</a> or learn how to <a href="%3$s" class="browse-happy-link">browse happy</a>
az: <a href="%1$s" class="update-browser-link">%2$s yeniləyin</a>  ya da necə <a href="%3$s" class="browse-happy-link">xoşbəxt axtarış</a> edə biləcəyinizi öyrənin.

en: <a href="%1$s" id="%2$s">%3$s bloggers</a> like this.
az: <a href="%1$s" id="%2$s">%3$s bloqqer</a> bunu bəyənir.

en: <a href="%1$s" target="_blank">Great passwords</a> use upper and lower case characters, numbers, and symbols like <em>%2$s</em>.
az: <a href="%1$s" target="_blank">Etibarlı parollar</a> böyük və kiçik hərflərdən, rəqəmlərdən və <em>%2$s</em> kimi simvollardan ibarət olmalıdır.

en: <a href="%1$s">%2$s</a> reblogged <a href="%3$s">%4$s</a> on <a href="%5$s">%6$s</a>. Congrats!
az: <a href="%1$s">%2$s</a> , <a href="%3$s">%6$s</a> bloqunda <a href="%5$s">%4$s</a> yazısını yenidən bloqladı. Təbriklər!

en: <a href="%1$s">%2$s</a> reblogged <a href="%3$s">%4$s</a> to %5$s %6$s on <a href="%7$s">%8$s</a>. Congrats!
az: <a href="%1$s">%2$s</a>, <a href="%3$s">%4$s</a> yazısını <a href="%7$s">%8$s</a> bloqunda %5$s %6$s olaraq yenidən bloqladı . Təbriklər!

en: <a href="%1$s">Add the WordPress.com %2$s</a> to your %3$s toolbar and you'll be able to receive comment, follow, and like notifications instantly, even when you're not on WordPress.com:
az: <a href="%1$s">WordPress.com-u %2$s</a> %3$s alət çubuğunuza əlavə etdiyinizdə, WordPress.com ünvanında olmasanız belə, şərh, yeni izləyici və bəyənmə bildirişlərini anında ala biləcəksiniz:

en: <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from %2$s spam comment already.  | <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from %2$s spam comments already.
az[0]: <a href="%1$s">Akismet</a> saytınızı %2$s spam şərhdən qorumuşdur.
az[1]: <a href="%1$s">Akismet</a> saytınızı %2$s spam şərhlərdən qorumuşdur.

en: <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from <a href="%2$s">%3$s spam comment</a>. | <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from <a href="%2$s">%3$s spam comments</a>.
az[0]: <a href="%1$s">Akismet</a> saytınızı <a href="%2$s">%3$s spam şərhdən</a> qorumuşdur.
az[1]: <a href="%1$s">Akismet</a> saytınızı <a href="%2$s">%3$s spam şərhdən</a> qorumuşdur.

en: <a href="%1$s">Clear filters</a> maybe?
az: <a href="%1$s">Filtrləri təmizlə</a> variantı uygundurmu?

en: <a href="%1$s">Download %2$s</a> for your self-hosted WordPress site.
az: <a href="%1$s">İstifadəçi tərəfindən hostda yerləşdirilən WordPress saytınız üçün %2$s</a> endirin.

en: <a href="%1$s">Login to WordPress.com</a> to download %2$s for your self-hosted WordPress site.
az: İstifadəçi tərəfindən hostda yerləşdirilən WordPress saytınız üçün %2$s endirmeək üçün <a href="%1$s">WordPress.com-a daxil olun</a>.

en: <a href="%1$s">Please update WordPress</a>, and then <a href="%2$s">learn more about updating PHP</a>.
az: <a href="%1$s">Zəhmət olmasa WordPressi yeniləyin</a>, <a href="%2$s">PHP yenilənməsi haqqında daha ətraflı</a>.

en: <a href="%1$s">Unsubscribe</a> or modify your <a href="%2$s">%3$s</a>.
az: <a href="%1$s">Abunəlikdən Çıx</a> və ya <a href="%2$s">%3$s</a> parametrlərini dəyişdir.

en: <a href="%1$s">Unsubscribe</a> to no longer receive posts from %2$s.
az: Artıq %2$s bildiriş almaq istəmirsinizsə <a href="%1$s">abunəlikdən çıxın</a>.

en: <a href="%1$s">WordPress %2$s</a> is available! <a href="%3$s" aria-label="%4$s">Please update now</a>.
az: <a href="%1$s">WordPress %2$s</a> hazırdır! <a href="%3$s" aria-label="%4$s">Lütfən elə indi yeniləyin</a>.

en: <a href="%1$s">WordPress %2$s</a> is available! Please notify the site administrator.
az: <a href="%1$s">WordPress %2$s</a> hazırdır! Lütfən sayt nəzarətçisinə xəbər verin.

en: <a href="%s" id="resend-verifyemail" data-nonce="%s">Resend confirmation email</a> | <a target="_blank" href="%s">Send to another email address</a>
az: <a href="%s" id="resend-verifyemail" data-nonce="%s">E-poçtu təkrar göndər</a> | <a target="_blank" href="%s">E-poçt ünvanını yenilə</a>

en: <a href="%s" target="_blank">DailyMotion instructions</a> %s
az: <a href="%s" target="_blank">DailyMotion təlimatları</a> %s

en: <a href="%s" target="_blank">Vimeo instructions</a> %s
az: <a href="%s" target="_blank">Vimeo təlimatları</a> %s

en: <a href="%s" target="_blank">YouTube instructions</a> %s
az: <a href="%s" target="_blank">YouTube təlimatları</a> %s

en: <a href="%s">Akismet</a> blocks spam from getting to your blog.
az: <a href="%s">Akismet</a> bloqunuzu spam-şərhlərdən qoruyur.

en: <a href="%s">Buy a premium theme</a> for your blog and stand out from the crowd!
az: Bloqunuz üçün <a href="%s">bir premium mövzu satın alın</a> və hər kəsin diqqətini çəkin!

en: <a href="%s">Create your about page</a> so your readers can learn a bit about you.
az: Oxuyucularınızın sizin haqqınızda məlumat əldə etmələri üçün<a href="%s">Haqqında səhifəsi</a> yaradın.

en: <a href="%s">Learn more about updating PHP</a>.
az: <a href="%s">PHP yenilənmə haqqında daha ətraflı</a>.

en: <a href="%s">Links</a> / Add New Link
az: <a href="%s">Bağlantılar</a> / Yeni Bağlantı əlavə et

en: <a href="%s">Links</a> / Edit Link
az: <a href="%s">Bağlantılar</a> / Bağlantını redaktə et

en: <a href="%s">Please update WordPress</a>.
az: <a href="%s">WordPressi yeniləməyiniz xahiş olunur</a>.

en: <a href="%s">Set your blog&#8217;s language</a> so you appear in WordPress.com top lists and get more traffic.
az: <a href="%s">Bloqun dilini quraraq</a> WordPress.com siyahısında yüksəlin və daha çox trafik əldə edin.

en: <a href="%s">Update your about page</a> so your readers can learn a bit about you.
az: Oxuyucularınızın sizin haqqınızda məlumat əldə etmələri üçün<a href="%s">Haqqında səhifənizi</a> yeniləyin.

en: <a href="%s">Webhooks</a> let you easily develop push notifications. These push notifications are simply an HTTP POST that is triggered by some action. This is a feature aimed for developers who want to get data from actions (like when a new comment is submitted) that occur on a blog.
az: <a href="%s">Vebqarmaqlar</a> asanlıqla sürətli bildirişlər hazırlamağınız üçündür. Bu sürətli bildirişlər, sadəcə bəzi hərəkətlər tərəfindən dövrəyə girən bir HTTP POST mühtəviyyatıdır. Bu bir bloqda baş verən hərəkətlərdən (məsələn yeni bir şərh göndərildiyində) məlumat almaq istəyən proqramçılara məxsus bir xüsusiyyətdir.

en: <a target="_blank" href="http://en.support.wordpress.com/stats/#search-engine-terms">Unknown search terms</a>
az: <a target="_blank" href="http://en.support.wordpress.com/stats/#search-engine-terms">Bilinməyən axtarış kriteriyaları</a>

en: <abbr title="Coordinated Universal Time">UTC</abbr> time is <code>%s</code>
az: <abbr title="Koordinasiyalı Univrersal Zaman">UTC</abbr> zamanı <code>%s</code>

en: <b>%</b> Replies
az: <b>%</b> Rəy

en: <b>%s</b> upgrade cancelled
az: <b>%s</b> yüksəltmə ləğv edildi

en: <b>%s</b> will be renewed automatically.
az: <b>%s</b> avtomatik olaraq yenilənəcək.

en: <b>1</b> Reply
az: <b>1</b> Rəy

en: <b>Warning:</b> Changes to your domain contact information will prevent you from transferring it to another registrar for 60 days
az: <b>Xəbərdarlıq:</b> Domen adı əlaqə bilgilərinizdə dəyişiklik etdiyinizdə bu vəziyyət domen adını 60 gün müddətində başqa bir qeydiyyat şirkətinə transfer etməyinizi önləyər.

en: <br />Adding tags <i>%s</i>...
az: <br />Etiketlər əlavə edilir <i>%s</i>...

en: <click here> and type your Email
az: <click here> və E-poçtunuzu yazın

en: <click here> and type your Name
az: <click here> və Adınızı yazın

en: <click here> and type your Phone
az: <click here> və Telefon nömrənizi yazın

en: <code>%s</code> HTML tag removed as it is not allowed
az: <code>%s</code> izin verilmədiyi üçün HTML etiketi ləğv edildi

en: <code>Atlas</code> is a clean, crisp blog theme designed with readability in mind. Its subtle animations are there to delight your readers without distracting from your content or images.
az: <code>Atlas</code> təmiz, bloqlar üçün dizayn edilmiş içərik təsvirlərinizi mükəmməl bir şəkildə sərgiləmək üçün nəzərdə tutulmuş bir mövzudur.

en: <code>_blank</code> &mdash; new window or tab.
az: <code>_blank</code> &mdash; yeni pəncərə ya da səkmə.

en: <code>_none</code> &mdash; same window or tab.
az: <code>_none</code> &mdash; hazırkı pəncərə ya da səkmə.

en: <code>_top</code> &mdash; current window or tab, with no frames.
az: <code>_top</code> &mdash; çərçivə olmadan, hazırkı pəncərə ya da səkmə.

en: <div class="error"><p>Facebook Page-only accounts can not be used at this time. <a href="%1$s" target="_blank">Please see this support document for more information</a>.</p></div>
az: <div class="error"><p>Sadəcə səhifə olan Facebook hesabları hazırda istifadə edilməməkdədir. <a href="%1$s" target="_blank">Daha çox məlumat üçün dəstək sənədlərinə baxın</a>.</p></div>

en: <p class="lead-in">You can <a href="/">login at WordPress.com</a></p>
az: <p class="lead-in">WordPress.com<a href="/"></a>giriş</p>

en: <p><a href="%4$s">Click here to send a verification email</a>. Please click on the link in that message to verify your email.</p>
az: <p><a href="%4$s">Təsdiqləmə e-poçtu göndərmək üçün buraya tıklayın</a>. Lütfən, e-poçtunuzu təsdiqləmək üçün mesajdakı bağlantıya tıklayın.</p>

en: <p>If this e-mail address is incorrect, <a href="%5$s">update your e-mail address in your Account Details</a>.
az: <p>Əgər bu e-poçt ünvanı səhvdirsə, <a href="%5$s">Hesab Detallarınızdan e-poçt ünvanınızı yeniləyin</a>.

en: <p>We need to make sure that your email <strong>%1$s</strong> is actually yours to be able to send you notifications or in case you forget your password. <a href="%3$s">Read more about this here</a>.</p>
az: <p>Sizə bildirişlər göndərə bilmək və şifrənizi unutduğunuz təqdirdə <strong>%1$s</strong> e-poçtunuzun sizə aid olduğundan əmin olmalıyıq. <a href="%3$s">Daha çox məlumat üçün bunu oxuyun</a>.</p>

en: <p>We need to make sure that your email is actually yours to be able to send you notifications or in case you forget your password. <a href="%3$s">Read more about this here</a>.</p>
az: <p>Sizə bildirişlər göndərə bilmək və parolunuzu unutduğunuzda e-poçtunuzun sizə aid olduğundan əmin olmalıyıq. <a href="%3$s">Daha ətraflı məlumat üçün buranı oxuyun</a>.</p>

en: <p>You do not have permission to access this page.</p>
az: <p>Bu səhifəyə keçməyə izniniz yoxdur.</p>

en: <p>You should be able to recover your account simply by filling out the <a target='_blank' href='%s'>lost password</a> form with the email address you've provided. Please check your spam folder for the reset email.</p><p>If you still can't log in after another reset attempt and checking your spam folder, please resubmit the form below and we'll try to lend a hand.</p>
az: <p>Verdiyiniz e-poçt ünvanını daxil edərək <a target='_blank' href='%s'> itmiş parol</a> formasını doldurmağınız, hesabınızı qurtarmağınız üçün yetərli olacaqdır. Lütfən parol sıfırlama e-poçtu üçün spam poçt direktoriyanıza nəzər yetirin.</p><p>Bir daha parol sıfırlama yoxlaması etdikdən və spam poçt direktoriyasını yoxladıqdan sonra yenə də daxil ola bilmirsinizsə, lütfən aşağıdan formanı təkrar göndərin və sizə yardım etməyə çalışaq.</p>

en: <p>Your account has not been activated. We sent you an email with a link to activate.</p><p><a class="button button-primary" style="margin-top: 10px; float: none;" href="%s">Resend activation email</a></p>
az: <p>Hesabınız aktivləşdirilmədi. Sizə aktivləşdirmə bağlantısı olan bir e-poçt göndərdik.</p><p><a class="button button-primary" style="margin-top: 10px; float: none;" href="%s">Aktivləşdirmə e-poçtunu təkrar göndər</a></p>

en: <span class="%1$s">Posted in</span> %2$s
az: %2$s <span class="%1$s">kateqoriyasına göndərildi</span>

en: <span class="%1$s">Posted on</span> %2$s <span class="meta-sep">by</span> %3$s
az: <span class="%1$s">Tarix:</span> %2$s <span class="meta-sep">müəllif:</span> %3$s

en: <span class="%1$s">Tagged</span> %2$s
az: <span class="%1$s">Etiketləndi</span> %2$s

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older Comments
az: <span class="meta-nav">&larr;</span> Əski Şərhlər

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older posts
az: <span class="meta-nav">&larr;</span> Əski yazılar

en: <span class="meta-nav">Next Post</span> %title
az: <span class="meta-nav">Sonrakı Yazı</span>%title

en: <span class="meta-nav">Previous Post</span> %title
az: <span class="meta-nav">Öncəki Yazı</span>%title

en: <span>%d</span> bloggers like this:
az: <span>%d</span> bloqqer bunu bəyənir:

en: <span>Active:</span> %s
az: <span>Aktiv:</span> %s

en: <span>Author:</span> <a href="%1$s">%2$s</a>
az: <span>Müəllif:</span> <a href="%1$s">%2$s</a>

en: <strong class="count">%1$s spam</strong> blocked by <strong>Akismet</strong> | <strong class="count">%1$s spam</strong> blocked by <strong>Akismet</strong>
az[0]: <strong class="count">%1$s spam</strong> şərh <strong>Akismet</strong> tərəfindən əngəlləndi
az[1]: <strong class="count">%1$s spam</strong> şərh <strong>Akismet</strong> tərəfindən əngəlləndi

en: <strong>%1$s</strong> <a href="%2$s">commented</a> on <a href="%3$s">%4$s</a>.
az: <strong>%1$s</strong> <a href="%2$s">, </a> <a href="%3$s">%4$s</a> haqqında şərh yazdı.

en: <strong>%1$s</strong> invited you to administer <strong>%2$s</strong>
az: <strong>%1$s</strong> sizi <strong>%2$s</strong> üçün nəzarətçi olmağa dəvət etdi

en: <strong>%1$s</strong> invited you to be a viewer of <strong>%2$s</strong>
az: <strong>%1$s</strong> sizi <strong>%2$s</strong> üçün izləyici olmağa dəvət etdi

en: <strong>%1$s</strong> invited you to become an author on <strong>%2$s</strong>
az: <strong>%1$s</strong> sizi <strong>%2$s</strong> üçün müəllif olmağa dəvət etdi

en: <strong>%1$s</strong> invited you to become an editor on <strong>%2$s</strong>
az: <strong>%1$s</strong> sizi <strong>%2$s</strong> üçün redaktor olmağa dəvət etdi

en: <strong>%1$s</strong> invited you to contribute to <strong>%2$s</strong>
az: <strong>%1$s</strong>, sizi <strong>%2$s</strong> üçün yardım etməyə dəvət etdi

en: <strong>%1$s</strong> invited you to follow <strong>%2$s</strong>
az: <strong>%1$s</strong> sizi <strong>%2$s</strong> bloqunu izləməyə dəvət etdi.

en: <strong>%1$s</strong> is now following <strong>%2$s</strong>
az: <strong>%1$s</strong> artıq <strong>%2$s</strong> izləyicidir

en: <strong>%1$s</strong> liked a comment on <strong>%2$s</strong>
az: <strong>%1$s</strong>, <strong>%2$s</strong> üzərindəki bir şərhi bəyəndi

en: <strong>%1$s</strong> liked a post on <strong>%2$s</strong>
az: <strong>%1$s</strong>, <strong>%2$s</strong> saytınızdakı bir yazını bəyəndi

en: <strong>%1$s</strong> reblogged your post <strong>%2$s</strong>
az: <strong>%1$s</strong>, <strong>%2$s</strong> yazınızı yenidən bloqladı

en: <strong>%1$s</strong> reblogged your post on <strong>%2$s</strong>
az: <strong>%1$s</strong> yazınızı <strong>%2$s</strong> bloqunda yenidən bloqladı

en: <strong>%s order</strong> awaiting processing | <strong>%s orders</strong> awaiting processing
az[0]: <strong>%s sifariş</strong> işlənmək üçün gözləyir
az[1]: <strong>%s sifariş</strong> işlənmək üçün gözləyir

en: <strong>%s order</strong> on-hold | <strong>%s orders</strong> on-hold
az[0]: <strong>%s sifariş</strong> gözləmədədir
az[1]: <strong>%s sifariş</strong> gözləmədədir

en: <strong>%s product</strong> low in stock | <strong>%s products</strong> low in stock
az[0]: <strong>%s məhsul</strong> anbarda azdır
az[1]: <strong>%s məhsul</strong> anbarda azdır

en: <strong>%s product</strong> out of stock | <strong>%s products</strong> out of stock
az[0]: <strong>%s məhsul</strong> anbarda yoxdur
az[1]: <strong>%s məhsul</strong> anbarda yoxdur

en: <strong>%s</strong> &mdash; This allows you to associate an image with your post without inserting it. This is usually useful only if your theme makes use of the image as a post thumbnail on the home page, a custom header, etc.
az: <strong>%s</strong> - Bu sizə təsviri yazıya əlavə etmədən yazıyla əlqələnidrə bilməyinizə imkan yaradar. Bu əsasən şablonunuz özəl təsvirləri dəstəkləyirsə ya da əsas səhifədə kiçik təsvir ya da özəl başlıq vb. istifadə edilərsə işə yarayar.

en: <strong>%s</strong> (WordPress.com user) already has stats access.
az: <strong>%s</strong> (WordPress.com istifadəçisi) artıq statistikalara baxa bilir.

en: <strong>%s</strong> accepted your invitation to <strong>%s</strong>
az: <strong>%s</strong>, <strong>%s</strong> dəvətinizi qəbul etdi

en: <strong>%s</strong> is already taken
az: Heyif, <strong>%s</strong> artıq alınmışdır

en: <strong>%s</strong> is available
az: Əla! <strong>%s</strong> alına bilər

en: <strong>%s</strong> is not an allowed embed site.
az: <strong>%s</strong> izin verilən bir daxil edilmiş sayt deyil.

en: <strong>%s</strong> liked your post:
az: <strong>%s</strong> yazınızı bəyənir:

en: <strong>%s</strong> recently helped you out with your questions in a live chat.
az: <strong>%s</strong> bir az əvvəl canlı sohbət ilə sizə yardım etdi.

en: <strong>%s</strong> upload space remaining.
az: <strong>%s</strong> yükləmə sahəniz qaldı.

en: <strong>%s</strong> used, <strong>%s</strong> (<strong>%0.1f%%</strong>) upload space remaining.
az: <strong>%s</strong> istifadə edilən, <strong>%s</strong> (<strong>%0.1f%%</strong>) yükləmə sahəsi qaldı.

en: <strong>1</strong> Subscription | <strong>%s</strong> Subscriptions
az[0]: <strong>1</strong> Abunəlik
az[1]: <strong>%s</strong> Abunəlik

en: <strong><em>A note from WordPress.com:</em></strong> By default, this page displays your <a href="%s">Gravatar profile</a> until you edit it to add your own text. You can leave the Gravatar profile, edit the page to display something else, or delete the page altogether. <strong>This note is only visible to you.</strong>
az: <strong><em>WordPress.com-dan bir qeyd:</em></strong> Standart olaraq bu səhifə, dəyişmək üçün öz mətninizi daxil edənədək <a href="%s">Gravatar profilinizi</a> göstərəcəkdir.Gravatar profilinizi saxlayaraq, səhifəni redaktə edə bilər, əlavə bir çox şey daxil edə bilər və ya səhifəni tamamilə silə bilərsiniz. <strong>Bu qeydi sadəcə siz görürsünüz.</strong>

en: <strong><em>Note that password</em></strong> carefully! It is a <em>random</em> password that was generated just for you.
az: <strong><em>Bu parolu</em></strong> diqqətlə qeyd edin! Bu, sizin üçün yaradılmış <em>təsadüfi</em> bir paroldur.

en: <strong><span class="noticon noticon-tag"></span>Tags</strong> %s
az: <strong><span class="noticon noticon-tag"></span>Etiketlər</strong> %s

en: <strong>Active</strong> - renews on %s
az: <strong>Aktiv</strong> - %s tarixində yenilənir

en: <strong>Activity</strong> &mdash; Shows the upcoming scheduled posts, recently published posts, and the most recent comments on your posts and allows you to moderate them.
az: <strong>Aktivlik</strong> - Gələcəyə planlanan yazıları, son zamanlarda dərc edilən yazıları və yazılara edilən ən son şərhləri göstərir və onları orada moderasiya edər.

en: <strong>At a Glance</strong> &mdash; Displays a summary of the content on your site and identifies which theme and version of WordPress you are using.
az: <strong>İlk Baxışda</strong> -  Hansı WordPress versiyasından və hansı şablondan istifadə etdiyinizi, eləcə də saytınızın mündəricatını göstərir.

en: <strong>Blog, supercharged:</strong> get your own domain name, powerful customization options and lots of space for audio and video.
az: <strong>Bloq, gücləndirilmişdir:</strong> Öz domen adınıza, güclü özəlləşdirmə seçimlərinə və səs və video üçün daha çox sahəyə sahib olun.

en: <strong>Box Controls</strong> &mdash; Click the title bar of the box to expand or collapse it. Some boxes added by plugins may have configurable content, and will show a &#8220;Configure&#8221; link in the title bar if you hover over it.
az: <strong>Qutu Nəzarəti</strong> - Bunu genişlətmək və ya daraltmaq üçün qutunun başlıq çubuğuna tıklayın. Qoşmalar tərəfindən əlavə edilən bəzi qutular konfiqurasiya edilə bilinən xüsusiyyətə sahib ola bilir və bunların üzərində gəzdiyiniz zaman &#8220;Konfiqurasiya&#8221; bağlantısını göstərir.

en: <strong>Clicking the arrow to the right of any menu item</strong> in the editor will reveal a standard group of settings. Additional settings such as link target, CSS classes, link relationships, and link descriptions can be enabled and disabled via the Screen Options tab.
az: <strong>Hər hansı bir menyu elementinin başlığına tıklamaq</strong> standart bir qrup parametrləri ortaya çıxardır. Bağlantı hədəfi, CSS sinifi, bağlantı münasibəti və bağlantı açıqlaması kimi daha çox parametri Ekran parametrləri səkməsindən açıb-bağlaya bilərsiniz.

en: <strong>Congratulations</strong>, you win the prize!  The chance to take our <a %s>5 second survey</a> <tt>:)</tt>
az: <strong>Təbriklər</strong>, priz qazandınız!  Anketə qoşulmaq üçün <a %s>5 saniyənizi ayırın</a> <tt>:)</tt>

en: <strong>Connection lost.</strong> Saving has been disabled until you are reconnected.
az: <strong>Bağlantı qopdu.</strong> Bağlantınız düzələnə qədər qeydiyyat əməliyyatı bağlıdır.

en: <strong>Delete</strong> brings you to the Delete Users screen for confirmation, where you can permanently remove a user from your site and delete their content. You can also delete multiple users at once by using bulk actions.
az: <strong>Silmə əməliyyatı</strong>, Sizi İstifadəçilərin Silinməsi bölməsinə götürür və buradan onları yazıları ilə bərabər saytınızdan birdəfəlik olaraq silə bilərsiniz. Ayrıca olaraq, Kütləvi Hərəkətlərdən istifadə edərək bir neçə istifadəçini eyni zamanda silə bilərsiniz.

en: <strong>Description</strong> &mdash; The description is not prominent by default; however, some themes may display it.
az: <strong>Açıqlama</strong> - Açıqlama mövcud olan olaraq gərəkli deyildir, yenə də bəzi şablonlar açıqlamanı görüntüləyə bilər.

en: <strong>Discussion</strong> &mdash; You can turn comments and pings on or off, and if there are comments on the post, you can see them here and moderate them.
az: <strong>Müzakirə</strong> - Şərhləri və bildirişləri açıb ya da bağlaya bilər və yazılarda şərhlər varsa burada görüb nəzarət edə bilərsiniz.

en: <strong>Drag and Drop</strong> &mdash; To rearrange the boxes, drag and drop by clicking on the title bar of the selected box and releasing when you see a gray dotted-line rectangle appear in the location you want to place the box.
az: <strong>Sürüşdür və burax</strong> - Qutuları yenidən tərtibləmək üçün başlıq sahəsinə tıklayıb sürüşdürün və sonra da istədiyiniz yerdəki kəsikli boz qutuların içinə buraxın.

en: <strong>Drag and drop</strong> your files into the area below. Multiple files are allowed.
az: Faylları aşağıdakı sahəyə <strong>sürüşdürüb buraxın</strong>. Birdən çox fayl yükləyə bilərsiniz.

en: <strong>ERROR</strong>
az: <strong>XƏTA</strong>

en: <strong>ERROR</strong>: Invalid email address or incorrect password.
az: <strong>XƏTA</strong>: Xətalı e-poçt ünvanı və ya yanlış parol.

en: <strong>ERROR</strong>: Invalid username or e-mail.
az: <strong>XƏTA</strong>: Keçərsiz istifadəçi adı ya da e-poçt

en: <strong>ERROR</strong>: Please log in using your main password and two-step authentication to update your profile.
az: <strong>XƏTA</strong>: Lütfən əsas parolunuzdan istifadə edərək daxil olun və iki mərhələli təsdiqləmədən istifadə edərək profilinizi yeniləyin.

en: <strong>ERROR</strong>: That email address is already used by someone else.
az: <strong>XƏTA</strong>:Bu e-poçt ünvanı artıq başqası tərəfindən istifadə olunur.

en: <strong>ERROR</strong>: The password you entered for the username <strong>%1$s</strong> is incorrect. <a href="%2$s" title="Password Lost and Found">Lost your password</a>?
az: <strong>XƏTA</strong>: <strong>%1$s</strong> istifadəçi üçün daxil etdiyiniz parol keçərsizdir.<a href="%2$s" title="Parolunuzu unutdunuzmu?">Parolunuzu unutdunuzmu</a>?

en: <strong>ERROR</strong>: You don't have permission to do this!
az: <strong>XƏTA:</strong> Bunu etmək üçün izniniz yoxdur!

en: <strong>Edit</strong> takes you to the editing screen for that post. You can also reach that screen by clicking on the post title.
az: <strong>Redaktə et</strong> sizi əlaqədar yazı üçün redaktə ekranına götürür. Bu ekrana yazı başlığına tıklayaraq da vara bilərsiniz.

en: <strong>Email Confirmed!</strong> Now that you've confirmed your email address you can publish posts on your blog.
az: <strong> E-poçt ünvanınız təsdiqləndi! </strong> Ünvanınız təsdiqləndikdən az sonra, bloqunuzda öz yazılarınızı dərc etməyə başlaya bilərsiniz.

en: <strong>Error:</strong> Cookies are blocked due to unexpected output. For help, please see <a href="%1$s">this documentation</a> or try the <a href="%2$s">support forums</a>.
az: <strong>XƏTA</strong>: Çərəzlər gözlənilməz bir çıxış səbəbindən blok edilmişdir. Yardım üçün, lütfən <a href="%1$s">bu sənədlərlə</a> tanış olun və ya <a href="%2$s">dəstək forumlarına</a> müraciət edin.

en: <strong>Error:</strong> Cookies are blocked or not supported by your browser. You must <a href="%s">enable cookies</a> to use WordPress.
az: <strong>XƏTA</strong>: Brauzeriniz dəstəkləmədiyi üçün çərəzlər blok edilmişdir. WordPress-dən istifadə edə bilmək üçün <a href="%s">çərəzləri aktivləşdirin</a>.

en: <strong>Error:</strong> Invalid username, email address or incorrect password.
az: <strong>XƏTA</strong>: Keçərsiz istifadəçi adı,e-poçt ünvanı və ya parol.

en: <strong>Error:</strong> Passwords may not contain the character "\".
az: <strong>XƏTA</strong>: Parol "\" simvolundan ibarət olmamalıdır.

en: <strong>Error:</strong> Please enter a nickname.
az: <strong>XƏTA</strong>: Lütfən ləqəb ismini daxil edin.

en: <strong>Error:</strong> Please enter a password.
az: <strong>XƏTA</strong>: Lütfən parolunuzu daxil edin.

en: <strong>Error:</strong> Please enter a username.
az: <strong>XƏTA</strong>: Lütfən bir istifadəçi adı daxil edin.

en: <strong>Error:</strong> Please enter a valid email address.
az: <strong>XƏTA</strong>: lütfən keçərli bir e-poçt ünvanı daxil edin.

en: <strong>Error:</strong> Please enter an email address.
az: <strong>XƏTA</strong>: lütfən bir e-poçt ünvanı daxil edin.

en: <strong>Error:</strong> Please type your email address.
az: <strong>XƏTA</strong>: Lütfən e-poçt ünvanınızı daxil edin.

en: <strong>Error:</strong> Sorry, that username is not allowed.
az: <strong>XƏTA</strong>: Bağışlayın, bu istifadəçi isminə izin verilmir.

en: <strong>Error:</strong> The comment could not be saved. Please try again later.
az: <strong>XƏTA</strong>: Şərh qeyd edilə bilməz. Lütfən daha sonra təkrar cəhd edin.

en: <strong>Error:</strong> The email address is already used.
az: <strong>XƏTA</strong>: Bu e-poçt ünvanı istifadə edilir.

en: <strong>Error:</strong> The email address is not correct.
az: <strong>XƏTA</strong>: E-poçt ünvanı xətalıdır.

en: <strong>Error:</strong> The email field is empty.
az: <strong>XƏTA</strong>: E-poçt ünvan sahəsi boşdur.

en: <strong>Error:</strong> The password field is empty.
az: <strong>XƏTA</strong>: Parol sahəsi boşdur.

en: <strong>Error:</strong> The password you entered for the email address %s is incorrect.
az: <strong>XƏTA</strong>: Giriş edərkən istifadə etdiyiniz %s e-poçt ünvanı üçün yazdığınız parol yanlışdır.

en: <strong>Error:</strong> The password you entered for the username %s is incorrect.
az: <strong>XƏTA</strong>: %s istifadəçisi üçün daxil edilən parol keçərsizdir.

en: <strong>Error:</strong> The username field is empty.
az: <strong>XƏTA</strong>: İstifadəçi adı sahəsi boşdur.

en: <strong>Error:</strong> This username is already registered. Please choose another one.
az: <strong>XƏTA</strong>: Bu istifadəçi adı öncədən qeyd edilmişdir. Lütfən başqa birini seçin.

en: <strong>Error:</strong> This username is invalid because it uses illegal characters. Please enter a valid username.
az: <strong>XƏTA</strong>: Bu istifadəçi adı qəbul edilməyən simvollardan ibarət olduğu üçün keçərli deyil.Lütfən keçərli bir istifadəçi adı daxil edin.

en: <strong>Error:</strong> Your URL is too long.
az: <strong>XƏTA</strong>: sizin url çox uzundur.

en: <strong>Error:</strong> Your account has been marked as a spammer.
az: <strong>XƏTA</strong>: Hesabınız spam olaraq işarələnmişdir.

en: <strong>Error:</strong> Your comment is too long.
az: <strong>XƏTA</strong>: sizin şərhiniz çox uzundur.

en: <strong>Error:</strong> Your email address is too long.
az: <strong>XƏTA</strong>: sizin e-poçt ünvanınız çox uzundur.

en: <strong>Error:</strong> Your name is too long.
az: <strong>XƏTA</strong>: sizin isminiz çox uzundur.

en: <strong>Error</strong>: %s
az: <strong>Xəta</strong>: %s

en: <strong>Expired</strong>
az: <strong>Müddəti bitmiş</strong>

en: <strong>Expiring</strong> - will stop functioning on %s
az: <strong>Müddəti dolur</strong> - %s tarixində işləməyəcək

en: <strong>Follow</strong> and <strong>unfollow</strong> blogs.
az: Bloqları <strong>izlə</strong> və <strong>izləmə</strong>.

en: <strong>Howdy %1$s</strong>
az: <strong>Salam %1$s</strong>

en: <strong>If you check this box you will not be able to use %s again.</strong> <br /> If you think you will reuse this name keep this option unchecked.
az: <strong>Əgər bu qutunu işarələsəniz, %s ünvanından istifadə etməyiniz bir daha mümükün olmayacaqdır.</strong> <br /> Əgər bu addan daha sonra yenidən istifadə etməyi düşünürsünüzsə, bu parametri işarələməyin.

en: <strong>Manage</strong> a site's domains.
az: Bir saytın domen adlarını <strong>idarə et</strong>.

en: <strong>Manage</strong> a site's media library.
az: Bir saytın media kitabxanasını <strong>idarə et</strong>.

en: <strong>Manage</strong> and <strong>view</strong> a user's subscriptions to the WordPress.com Reader.
az: Bir istifadəçinin WordPress.com Oxuyucusuna abunəliklərini <strong>idarə et</strong> və <strong>bax</strong>.

en: <strong>Manage</strong> multiple sites and plugins centrally.
az: Bir neçə saytı və qoşmanı mərkəzləşdirilmiş şəkildə <strong>İdarə et</strong>.

en: <strong>Manage</strong> payment methods and purchase process of a shopping cart.
az: Bir alışveriş səbətinin ödəmə üsullarını və satın alma müddətini <strong>idarə et</strong>.

en: <strong>NOTE:</strong> If the import process is interrupted for <em>any</em> reason, come back to this page and it will continue from where it stopped automatically.
az: <strong>QEYD:</strong> Əgər idxalçının gördüyü iş <em>hər hansı</em> bir səbəb üzündən kəsilərsə, bu səhifəyə təkrar gəldiyinizdə avtomatik olaraq qaldığı yerdən davam edəcəkdir.

en: <strong>NOTE:</strong> You appear to have JavaScript disabled, so you will need to manually click through each step of this importer. If you enable JavaScript, it will step through automatically.
az: <strong>QEYD:</strong> JavaScript passiv kimi görünür, dolayısı ilə bu idxalçının hər addımında sonrakı addım üçün özünüz tıklamalısınız. JavaScript-i aktivləşdirsəniz, addımları özü avtomatik atacaqdır.

en: <strong>Name</strong> &mdash; The name is how it appears on your site.
az: <strong>İsim</strong> - İsmin saytınızda necə görünəcəyidir.

en: <strong>Order</strong> &mdash; Pages are usually ordered alphabetically, but you can choose your own order by entering a number (1 for first, etc.) in this field.
az: <strong>Sıralama</strong> - Səhifələr əsasən əlifba sırası ilə sıralanır, fəqət istərsəniz bu  sahəyə say daxil edərək (birinci üçün 1 vb.) özünüz də təyin edə bilərsiniz.

en: <strong>Parent</strong> &mdash; Categories, unlike tags, can have a hierarchy. You might have a Jazz category, and under that have child categories for Bebop and Big Band. Totally optional. To create a subcategory, just choose another category from the Parent dropdown.
az: <strong>Üst</strong> - Kateqoriyalar, etiketlərin tərsinə bir iyerarxiyaya sahibdirlər. Jazz isimli bir kateqoriyanın altında Bebop və Big Band isimli alt kateqoriyalarınız ola bilər. Tamamən seçiminizə bağlıdır. Bir alt kateqoriya yaratmaq üçün Üst kateqoriya qutusundan başqa bir kateqoriya seçin.

en: <strong>Parent</strong> &mdash; You can arrange your pages in hierarchies. For example, you could have an &#8220;About&#8221; page that has &#8220;Life Story&#8221; and &#8220;My Dog&#8221; pages under it. There are no limits to how many levels you can nest pages.
az: <strong>Valideyin</strong> - Səhifələrinizi iyerarxik olaraq qura bilərsiniz. Məsələnn altında &#8220;Həyat hekayəm&#8221; və &#8220;Köpəyim&#8221; şəklində iki səhifəyə sahib bir &#8220;Haqqında&#8221; səhifəniz ola bilər. Alt-alta neçə səviyyə yaradacağınız mövzusunda limitsizsiniz.

en: <strong>Post editor</strong> &mdash; Enter the text for your post. There are two modes of editing: Visual and Text. Choose the mode by clicking on the appropriate tab.
az: <strong>Yazı redaktoru</strong> - Yazınız üçün mətn daxil edin. İki cür redaktor rejimi vardır: Vizual və mətn. Əlaqədar səkməyə tıklayaraq istədiyinizi seç bilərsiniz.

en: <strong>Preview</strong> will show you what your draft post will look like if you publish it. View will take you to your live site to view the post. Which link is available depends on your post&#8217;s status.
az: <strong>Ön izləmə</strong> yazınızı dərc etdiyinizdə necə görünəcəyinin ön izləməsinə baxmaq üçün şərait yaradar.

en: <strong>Protect</strong> you from brute force attacks.
az: Kobud qüvvə (brute force) hücumlarına qarşı<strong>Müdafiə</strong>.

en: <strong>Provide</strong> you with powerful customization tools.
az: Sizə güclü özəlləşdirmə alətləri <strong>təqdim edər</strong>.

en: <strong>Publish</strong> &mdash; You can set the terms of publishing your post in the Publish box. For Status, Visibility, and Publish (immediately), click on the Edit link to reveal more options. Visibility includes options for password-protecting a post or making it stay at the top of your blog indefinitely (sticky). The Password protected option allows you to set an arbitrary password for each post. The Private option hides the post from everyone except editors and administrators. Publish (immediately) allows you to set a future or past date and time, so you can schedule a post to be published in the future or backdate a post.
az: <strong>Dərc et</strong> &mdash; Dərc etmə qutusunda yazınızın yayım parametrlərinə qərar verə bilərsiniz. Status, Görünüş və Dərc et (həmən) düymələrinin yanında Redaktə et düyməsinə basaraq daha çox variant əldə edin. Görünüş yazılarınızı parol ilə qorumağınıza imkan yaratdığı kimi bir yazının davamlı olaraq zirvədə (yapışqan) görünməsini də təmin edə bilər. Parol qoruması hər bir yazınız üçün parollar təyin edə bilməyinizə imkan yaradar.

en: <strong>Quick Draft</strong> &mdash; Allows you to create a new post and save it as a draft. Also displays links to the 3 most recent draft posts you've started.
az: <strong>Çevik Qaralama</strong> - Yeni bir yazı yaratmaq və bir qaralama olaraq saxlamağa imkan yaradar. Həmçinin açmış olduğunuz 3 ən son qaralama yazısının bağlantısını göstərir.

en: <strong>Quick Edit</strong> provides inline access to the metadata of your post, allowing you to update post details without leaving this screen.
az: <strong>Çevik redaktə</strong> ekrandan ayrılmadan yazının əsas məlumatlarını eyni ekran üzərində dəyişdirə bilməyinizə imkan yaradar.

en: <strong>Random:</strong> Show a different image on each page.
az: <strong>Təsadüfi:</strong> Hər səhifədə bir başqa təsvir göstər.

en: <strong>Remove</strong> allows you to remove a user from your site. It does not delete their content. You can also remove multiple users at once by using bulk actions.
az: <strong>Silmə</strong>  əmliyyatı bir istifadəçini saytdan silər. Bu silmə onun yazılarına şamil edilməz. Siz eləcə də bir neçə istifadəçini eyni zamanda silə bilərsiniz - bunun üçün Kütləvi Hərəkətlərdən istifadə edin.

en: <strong>Screen Options</strong> &mdash; Use the Screen Options tab to choose which Dashboard boxes to show.
az: <strong>Ekran Parametrləri</strong> -Ekran Parametrləri səkməsindən istifadə edərək istədiyiniz Başlanğıc qutusunu seçə bilərsiniz.

en: <strong>Search</strong> within a site.
az: Sayt içində <strong>axtar</strong>.

en: <strong>Send Trackbacks</strong> &mdash; Trackbacks are a way to notify legacy blog systems that you&#8217;ve linked to them. Enter the URL(s) you want to send trackbacks. If you link to other WordPress sites they&#8217;ll be notified automatically using pingbacks, and this field is unnecessary.
az: <strong>Geri izləmələri göndər</strong> - Geri izləmələr bloq sistemləri arasında var olan, bloqlara bağlantı verdiyinizi bildirən bir sistemdir. Geri izləmə göndərmək istədiyiniz ünvan(lar)ı yazın. Əgər başqa WordPress saytlarına bağlantı verəcəksinizsə, avtomatik olaraq geri bildiriş ilə bilgiləndiriləcəklərdir və bu sahə gərəksiz olacqdır.

en: <strong>Slug</strong> &mdash; The &#8220;slug&#8221; is the URL-friendly version of the name. It is usually all lowercase and contains only letters, numbers, and hyphens.
az: <strong>Yarlıq</strong> - &#8220;Yarlıq&#8221; isimlərin veb ünvanlarıyla uyumlu hallarıdır. Əsasən tamamı kiçik hərflərdən ibarətdir və sadəcə hərflər, rəqəmlər və nöqtələmə işarələrini daşıyır.

en: <strong>Speed up</strong> your images and photos.
az: Fotolarınızı və təsvirlərinizi <strong>Sürətləndirin</strong>.

en: <strong>Template</strong> &mdash; Some themes have custom templates you can use for certain pages that might have additional features or custom layouts. If so, you&#8217;ll see them in this dropdown menu.
az: <strong>Şablon</strong> - Bəzi şablonlar əlavə özəllikləri ya da özəl yerləşmlərə sahib bəlli səhifələr üçün özəl şablonlara sahib ola bilir. Əgər varsa bunları açılan menyuda görəcəksiniz.

en: <strong>Title</strong> &mdash; Enter a title for your post. After you enter a title, you&#8217;ll see the permalink below, which you can edit.
az: <strong>Başlıq</strong> - Yazınız üçün bir başlıq daxil edin. Başlıq daxil etdikidən sonra aşağıda daimi bağlantını görəcəksiniz, ki istəsəniz dəyişdirə bilərsiniz.

en: <strong>Trash</strong> removes your post from this list and places it in the Trash, from which you can permanently delete it.
az: <strong>Zibil qutusu</strong> əlaqədar yazını bu siyahıdan silərək zibil qutusuna daşıyar, oradan da birdəfəlik silə bilərsiniz.

en: <strong>View</strong> Freshly Pressed posts from the WordPress.com homepage.
az: WordPress.com əsas səhifəsindən Təzə Nəşrlərə <strong>bax</strong>

en: <strong>View</strong> analytics for your application.
az: Proqramınız üçün analizlərə <strong>baxın</strong>.

en: <strong>View</strong> and <strong>manage</strong> a WordPress.com Business site's plugins.
az: WordPress.com Biznes saytlarının qoşmalarına <strong>bax</strong> və <strong>idarə et</strong>.

en: <strong>View</strong> and <strong>manage</strong> a post's comments.
az: Bir yazının şərhlərinə <strong>bax</strong> və <strong>idarə et</strong>.

en: <strong>View</strong> and <strong>manage</strong> a site's menus.
az: <strong>Bax</strong> və sayt menyularını<strong>idarə</strong> et

en: <strong>View</strong> and <strong>manage</strong> a site's tags and categories.
az: Bir saytın etiketlərinə və kateqoriyalarına <strong>bax</strong> və <strong>idarə et</strong>.

en: <strong>View</strong> and <strong>manage</strong> a user's notifications.
az: Bir istifadəçinin bildirişlərinə <strong>bax</strong> və <strong>idarə et</strong>.

en: <strong>View</strong> and <strong>manage</strong> posts including reblogs and likes.
az: Yenidən bloqlama və bəyənmələrə sahib yazılara <strong>bax</strong> və <strong>idarə et</strong>.

en: <strong>View</strong> general site information and options.
az: Əsas sayt məlumatları və parametrləri haqqındakı məlumatlara <strong>bax</strong>

en: <strong>View</strong> information about blog groups.
az: Bloq qrupları haqqındakı məlumatlara <strong>bax</strong>.

en: <strong>View</strong> information for installing and updating themes from WordPress.com
az: WordPress.com-dan mövzu endirmək və yeniləmək haqqında məlumatlara <strong>bax</strong>

en: <strong>View</strong> stats for a site.
az: Bir saytın statistikalarına<strong>bax</strong>.

en: <strong>View</strong> user information data such as username, name, email, blog, and Gravatar.
az: <strong>Bax</strong> Gravatar, e-poçt, istifadəçi adı, ad, bloq və digər istifadəçi məlumatlarına bax.

en: <strong>View</strong> video information.
az: Video haqqındakı məlumatlara <strong>Bax</strong>.

en: <strong>Views per Visitor:</strong> %s
az: <strong>Ziyarətçi başına Baxış:</strong> %s

en: <strong>Views:</strong> %s
az: <strong>Baxış:</strong> %s

en: <strong>Visitors:</strong> %s
az: <strong>Ziyarətçi:</strong> %s

en: <strong>WARNING:</strong> This can take a really long time if you have a lot of entries in your LiveJournal, or a lot of comments. Ideally, you should only start this process if you can leave your computer alone while it finishes the import.
az: <strong>XƏBƏRDARLIQ:</strong> Əgər LiveJournal-da çox miqdarda mühtəviyyatınız (yazılar/şərhlər) varsa bu əməliyyat gərçəkdən çox uzun çəkə bilər. İdeal olaraq, əməliyyatı başladıb, bilgisayara əməliyyat bitənə qədər toxunmayacaqsınızsa, bu əməliyyatı başladın.

en: <strong>Warning:</strong> We have a concern about some of the content on your blog. Please <a href="%1$s" %2$s>click here to contact us</a> as soon as possible to resolve the issue and re-enable posting.
az: <strong>Xəbərdarlıq:</strong> Bloqunuzdakı bəzi içəriklər haqqında şübhələrimiz var. Lütfən yenidən qeydiyyatı aktivləşdirmək və problemi həll etmək üçün <a href="%1$s" %2$s>bizimlə əlaqə qurun</a>.

en: <strong>Warning:</strong> these pages should not be the same!
az: <strong>Xəbərdarlıq:</strong> bu səhifələr eyni olmamalıdır!

en: <strong>Welcome</strong> &mdash; Shows links for some of the most common tasks when setting up a new site.
az: <strong>Xoş gəldiniz</strong> - Yeni bir sayt yaradarkən ən çox istifadə edilən bağlantıları göstərir.

en: <strong>Your Annual Report</strong> from WordPress.com
az: WordPress.com üzərindəki <strong>İllik Raportunuz</strong>

en: A 4 column theme with split custom header.
az: Bölünmüş başlığı ilə 4 sütunlu bir mövzu.

en: A <a href="%s">static page</a> (select below)
az: <a href="%s">Sabit səhifə</a> (aşağıda seçin)

en: A Custom Site Address
az: Özəl Sayt Ünvanı

en: A Flexible and Versatile Free WordPress Theme for Personal Bloggers released by fabthemes.com
az: Şəxsi Bloq Yazarları üçün fabthemes.com tərəfindən hazırlanan əsnək və çoxməqsədli bir Pulsuz WordPress Mövzusu

en: A New York City subway train holds 1,200 people.  This blog was viewed about <strong>%2$s</strong> times in %1$d.  If it were a NYC subway train, it would take about %3$s trips to carry that many people.
az: Nyu- York metrosundakı qatarlar 1.200 nəfər insan daşıya bilir. Bu bloq, %1$d içində təxminən <strong>%2$s</strong> dəfə baxıldı. Əgər bu bir NYC metro qatarı olsaydı, bu qədər çox insanı daşımaq üçün təxminən %3$s reys edərdi.

en: A San Francisco cable car holds 60 people.  This blog was viewed about <strong>%2$s</strong> times in %1$d.  If it were a cable car, it would take about %3$s trips to carry that many people.
az: San Fransisko teleferiyi 60 nəfər insan götürə bilir.  Bu bloq, %1$d içində təxminən <strong>%2$s</strong> dəfə baxıldı.  Əgər bu bir teleferik olsaydı, bu qədər çox insanı qaşımaq üçün təxminən %3$s reys etməli idi.

en: A Semantic Personal Publishing Platform
az: Müasir Fərdi Yayım Platforması

en: A WordPress Commenter
az: WordPress Şərhçisi

en: A WordPress blog post
az: WordPress bloq yazısı

en: A WordPress theme built for photographers. Includes easy to use galleries and two gorgeous color schemes.
az: Məxsusi olaraq fotoqrafçılar üçün bir WordPress mövzusu. Asan istifadəli qalereyalar və iki möhtəşəm rəng sxeminə sahibdir.

en: A beautiful WordPress theme designed for the food and drink industry.
az: İçki və qida sənayesi üçün dizayn edilmiş rəngarəng bir WordPress mövzusu.

en: A beautiful retro-styled theme for foodies and crafters that's sure to delight even the most creative bloggers.
az: Retro stilində, hətta bloqqerlərin belə bəyəndiyi, qurmanlar və sənətkarlar üçün mükəmməl bir mövzu.

en: A beautiful two-column theme with a gigantic flower header.
az: Başlıq hissəsində böyük bir çiçəyi olan sevimli bir 2 sütunlu mövzu.

en: A beautifully crafted audio theme for WordPress.
az: WordPress üçün hazırlanmış gözəl bir audio mövzusu.

en: A beautifully simple solution for showcasing photos professionally. The theme features 1, 2 and 3-column layout options, a slideshow page template, homepage featured slideshow and responsive framework for displaying content seamlessly across mobile devices.
az: A beautifully simple solution for showcasing photos professionally. The theme features 1, 2 and 3 column portfolio layout options, a slideshow page template, homepage featured slideshow and responsive framework for displaying content seamlessly across mobile devices.

en: A black and brown two-column design with flowers, clouds and a sun.
az: Çiçəklər, buludlar və günəş ilə qara və qəhvərəngli iki sütunlu bir dizayn.

en: A black and red theme with prominent photo header.
az: Görkəmli foto başlığı ilə qara və qırmızı ir mövzu.

en: A blog with a matching address will not be created.
az: Eyniləşən bir ünvanla bloq yaratmaq mümkün deyil.

en: A blog with the address <strong>%s</strong> will be created.
az: <strong>%s</strong> ünvanı ilə bir bloq yaradılacaq.

en: A blue and white holiday theme with a custom header and three widget columns at the bottom.
az: Özəl bir başlıq və alt hissəsində üç vidcet sütunlu mavi və bəyaz bir tətil mövzusu.

en: A bold, colorful theme that lends itself well to personal blogs and daily journals.
az: Şəxsi bloqlar və gündəlik jurnallar üçün cəsur və rəngarəng bir mövzu.

en: A bright and fluid 3-column theme with double the widgets for double the fun.
az: İkiqat əyləncə üçün ikiqat vidcet sahəsi ilə 3 sütunlu parlaq və axışqan bir mövzu.

en: A brown, flexible width theme with a unique navigation and lots of flowers.
az: Bənzərsiz naviqasiya və çiçəklərlə dolu bir qəhvərəngi, çevik genişliyə sahib olan bir mövzu.

[ctx: A button label to let a user get the SMS code sent again.]
en: Resend Code
az: Kodu Yenidən Göndər

[ctx: A button label used during Two-Step setup.]
en: Enable
az: Aktiv

[ctx: A button label used during Two-Step setup.]
en: Enabling…
az: Aktivasiya...

en: A calendar of your site’s posts.
az: Veb saytınızın yazılarının təqvimi.

en: A calm, relaxing theme one-column theme with a customizable header.
az: Başlığı özəlləşdirilə bilən, sakit və rahatlaşdırıcı, bir sütunlu mövzu.

en: A classic, book-style blog theme with large fonts. Clean and minimalist design puts the focus entirely on your content.
az: Böyük yazı növlərinə sahib klassik, kitab tərzi bir bloq mövzusu. Təmiz və minimalist dizaynı, oxuyucunun fikrini tamamən içəriyinizə cəmləməsini təmin edir.

en: A classy template that draws on classic magazine design for a simple, bold style.
az: Sadə, cəsur tərzi ilə klassik jurnal dizaynlı şux bir şablon.

en: A clean and elegant blogging theme with an expanding left sidebar and great Post Format support
az: Genişlənən sol kənar çubuğu və böyük Yazı Formatı dəstəyi ilə təmiz və zərif bloq mövzusu

en: A clean and flexible magazine style theme. Features custom typography options, custom background support, and a featured post slider.
az: Təmiz və əsnək jurnal stilli bir mövzu. Özəl tipoqrafiya seçmləri, özəl arxa fon dəstəyi və xüsusi yazı slayderinə sahibdir.

en: A clean blogging theme designed by <a href="http://www.woothemes.com">WooThemes</a>.
az: <a href="http://www.woothemes.com">WooThemes</a> tərəfindən dizayn edilən təmiz bir bloq mövzusu.

en: A clean two-column fluid-width greyscale theme with rounded corners.
az: Boz tonlarında, təmiz, iki sütunlu, dairəvi künclü, dəyişkən genişlikdə bir mövzu.

en: A clean white theme with three columns, minimalist.
az: Üç sütunlu, minimalist, təmiz bir bəyaz mövzu.

en: A clean yet stylish two column blue-grey theme with lots of rounded edges.
az: Kənarları yuvarlaqlaşdırılmış, iki sütunlu mavi-boz tonlarda təmiz bir mövzu.

en: A clean, no-nonsense magazine theme
az: Təmiz, sadə jurnal mövzusu

en: A cloud of your most used tags.
az: Sizin ən çox istifadə etdiyiniz etiketlərin buludu.

en: A collection of stats from around WordPress.com that we’ve decided to share with the world. Our mission is to democratize publishing one website at a time.
az: WordPress.com haqqnda dünya ilə paylaşmağa qərar verdiyimiz statistikaların kolleksiyası. Missyamız, bir dəfədə bir veb səhifəsinin yayımlanmasını demokratikləşdirməkdir.

en: A colorful personal blogging theme with support for post formats and a flair for geometry.
az: Yazı formatları dəstəyi ve geometrik simvolları olan rəngli bir bloq yaratma mövzusudur.

en: A colorful theme for personal bloggers
az: Fərdi bloqqerlər üçün rəngarəng mövzu

en: A comment is held for moderation
az: Bir şərh yoxlanmaq üzərə gözləməyə alındığında

en: A complete history of all billing transactions for your WordPress.com account.
az: WordPress.com hesabınız üçün edilən bütün fakturalı əməliyyat tarixçənizin tamamı.

en: A confirmation email has been sent to %1$s to confirm the forwarding for %2$s
az: %2$s üçün göndərmə əməliyyatını təsdiqləmək üzrə %1$s ünvanına təsdiqləmə e-poçtu göndərildi.

en: A contemporary photoblog theme with a beautifully simple one-column layout and equally clean typography. Designed with a responsive layout that looks great on large displays, tablets and mobile devices.
az: Təmiz tipoqrafiyaya sahib, tək-sütun tərtibatlı fotobloq mövzusu.

en: A credit card used to renew your subscription has expired or is going to expire before the next renewal on %s
az: Abunəliyinizi avtomatik yeniləmək üçün istifadə edilən kredit kartının son istifadə tarixi %s tarixindəki yeniləmədən öncə bitəcək

en: A credit card used to renew your subscription has expired or is going to expire before the next renewal on %s.
az: Abunəliyinizi avtomatik yeniləmək üçün istifadə edilən kredit kartının son istifadə tarixi %s tarixindəki yeniləmədən öncə bitəcək

en: A customizable, responsive, personal blog theme for the creative in you
az: Özəlləşdirilə bilinən, fərdi yaradıcılıqınız üçün bloq mövzusu

en: A cute, clean, responsive microblogging theme.
az: Təmiz, sadə mikrobloq mövzusu.

en: A dark blue and grey two-column theme adorned with flowers.
az: Çiçəklərlə əzədilmiş, tünd mavi və boz iki sütunlu mövzu.

en: A darker theme with header image and page navigation.
az: Qaranlıq, başlıq hissəsində təsviri və səhifə naviqasiyası olan ir mövzu.

en: A domain mapping already exists for that host. You do not need to buy a site redirect if you already have a domain mapping.
az: Bu host üçün artıq bir domen adı xəritələməsi var. Bir domen adı xəritələməniz varsa, sayt yönləndirməsi yüksəltməsini satın almağınıza gərək yoxdur.

en: A domain of your choice to replace your site's default address of <strong>%s</strong>
az: Saytınızın mövcud ünvanı <strong>%s</strong> yerinə seçdiyiniz bir domen adını istifadə bilərsiniz

en: A domain, quite soon…
az: Domen adı, çox yaxında...

en: A dotSUB username is 50 characters or fewer.
az: dotSUB istifadəçi adı 50 simvol və ya ondan az olmalıdır.

en: A dotSUB username must contain only letters and numbers.
az: dotSUB istifadəçi adı kiçik hərflərdən və rəqəmlərdən ibarət olmalıdır.

en: A few
az: Bir neçə

en: A few catchy words to motivate your readers to comment
az: Ağılda qalacaq bir neçə sözlə oxuyucularınızı şərh yazmağa sövq edin

en: A flexible and versatile theme perfect for magazines, news sites, and blogs. It lets you highlight specific articles on the homepage and balances readability with a powerful use of photography — all in a layout that works on any device.
az: Xəbər saytları, jurnal və bloqlar üçün sabit tərtibatlı bir mövzu.

en: A free domain was included in the purchase of your WordPress.com bundle. Get that <a href="%s">domain</a> for your site now!
az: Satın alınan WordPress.com paketinə bir pulsuz domen adı daxildir. Saytınız üçün bu <a href="%s">domen adını</a> həmən alın!

en: A fresh access token must be used to query information about the current user.
az: Təzə izn markeri hazırkı istifadəçinin bilgilərini analiz etmək üçün istifadə edilməlidir.

en: A gorgeously minimal two-column theme with a flexible layout and an unusual blue color scheme.
az: Heyrətamiz minimalist və qeyri-adi mavi rəng qammalarına sahib iki-sütunlu bir mövzu.

en: A heads up&mdash;after you finish customizing this theme, you&rsquo;ll be forwarded to the checkout process to buy and activate it for %1.
az: Bir xəbərdarlıq&mdash;bu mövzunun özəlləşdirmıəsi bitdiyində, %1 üçün satın almaq və aktivləşdirmək üzrə ödəmə əməliyyatına yönləndiriləcəksiniz.

en: A hexadecimal color code must be six characters in length.
az: Onaltılıq rəng kodunun uzunluğu altı simvol olmalıdır.

en: A highly customizable WordPress theme developed for news websites, magazines & blogs. Outspoken is a responsive, clean, simple & easy to customize. Theme specifically designed for your new website, blog or online magazine.
az: Xəbər saytları, jurnallar və bloqlar üçün təkmilləşdirilmiş özəlləşdirilə bilən bir WordPress mövzusu. Outspoken, platforma görə şəkil alan, təmiz, sadə və asanlıqla özəlləşdirilə bilən, xüsusən də veb saytınız, bloqunuz ya da onlayn jurnalınız üçün dizayn edilmiş bir mövzu.

en: A holiday theme for 2014 from WordPress.com that brings everyone together around your blog.
az: WordPress.com-dan 2014 üçün hər kəsi bloqunuz ətrafında bir araya gətirən bir tətil mövzusu.

en: A human-readable description of the resource.
az: Resursun insan tərəfindən oxuna biləcəyi təsviri.

en: A journal-style theme with many shades of green and an illustrated girl in the top right.
az: Çox yaşıl tonu və başlığında bir qız illüstrasiyası ilə jurnal stilli bir mövzu.

en: A known issue.
az: Məlum problem.

en: A light and colorful two-column theme.
az: Parlaq və rəngarəng iki-sütunlu bir mövzu.

en: A light and simple two-column theme graced with greens and oranges.
az: Parlaq və sadə, iki-sütunlu, yaşıl və portağal rəngləri ilə bəzədilmiş bir mövzu.

en: A lighthearted personal blogging theme for sharing life's most memorable moments.
az: Ən yadda qalan anlarınızı paylaşmaq üçün fərdi bloq mövzusu.

en: A list of the posts I most recently liked
az: Ən son bəyəndiyim yazıların siyahısı

en: A list of your site&#8217;s Pages.
az: Saytınızdakı Səhifələrin siyahısı.

en: A list of your top rated posts, pages or comments.
az: Ən yüksək reytinqli yazılarınızın, səhifələrinizin və ya şərhlərinizin siyahısı.

en: A list or dropdown of categories.
az: Siyahı və ya açılan menyu şəklində kateqoriyalar.

en: A magazine style theme with Typekit fonts and multicolumn layouts.
az: Jurnal stilində Typekit şriftləri ilə dəstəklənən çoxsütunlu maketə sahib bir mövzu.

en: A minimal portfolio theme.
az: Minimal portfel mövzusu.

en: A minimal, content-first theme tailored for writers, journalists and bloggers.
az: Yazıçılar, jurnalistlər və bloqqerlər üçün uyğun minimal, ilk-mühtəviyyatlı bir mövzu.

en: A minimalist portfolio theme.
az: Minimalist portfel mövzusu.

en: A minimalistic square theme.
az: Minimalistik kvadrat mövzu.

en: A minimalistic theme with horizontal scrolling.
az: Üfüqi sürüşdürməli minimalistik bir mövzu.

en: A minimum order amount
az: Minimum sifariş məbləği

en: A monthly archive of your site&#8217;s Posts.
az: Saytınızdakı yazıların aylıq arxivləri.

en: A multi-song music player
az: Çox-mahnılı musiqi oynadıcısı

en: A multipurpose, traditional blog theme which contains up to a large three-column layout that is clean, responsive, and highly readable.
az: Çox məqsədli, təmiz, duyarlı və son dərəcə oxuna bilən üç sütun tərtibatına sahib ənənənəvi bloq mövzusu.

en: A name is required for this term.
az: Bu termin üçün bir isim gərəklidir.

en: A new comment on the post "%s" is waiting for your approval
az: "%s" yazısında yeni bir şərh təsdiqinizi gözləyir.

en: A new pingback on the post "%s" is waiting for your approval
az: "%s" yazısında yeni bir geri bildiriş təsdiqinizi gözləyir.

en: A new trackback on the post "%s" is waiting for your approval
az: "%s" yazısında yeni bir geri izləmə təsdiqinizi gözləyir

en: A newer version of WordPress is available. {{link}}Update to %(version)s{{/link}}
az: Daha yeni bir WordPress versiyası hazırdır. {{link}}%(version)s versiyasına yenilə{{/link}}

en: A nice bold theme. Features full-bleed featured posts and featured images, a fixed header, and subtle CSS3 transitions.
az: Gözəl, cəsur bir mövzudur. Kənarlıqsız xüsusi yazılar və xüsusi təsvirlər, sabit bir başlıq və incə CSS3 keçidlərinə sahibdir.

en: A parenting theme for mommy and daddy
az: Ata və ana üçün valideyinlik mövzusu

en: A password reset email has been sent to the email address on file for your account, but may take several minutes to show up in your inbox. Please wait at least 10 minutes before attempting another reset.
az: Parolu təzələmək üçün məktub sizin elektron poçt ünvanınıza göndərildi, lakin bunun sizin məktublar qutunuzda görünməsi bir qədər zaman ala bilər. Zəhmət olmasa, növbəti sorğunu göndərməzdən əvvəl 10 dəqiqə gözləyin.

en: A password reset link is not a valid activation url.
az: Bir parol sıfırlama bağlantısı keçərli bir aktivləşdirmə url-ı deyildir.

en: A polished magazine theme with a touch of class. Perfect for photojournalists, bloggers and authors who prefer long-format content.
az: Zərif bir toxunuşa sahib, göstərişli bir jurnal mövzusudur. Uzun formatlı içəriyi seçən foto müxbirləri, bloq yazarları və yazarlar üçün mükəmməldir.

en: A portfolio theme for designers and photographers. Great for showing off your image oriented projects to the world.
az: Dizaynerlər və fotoqraflar üçün bir portfel mövzusu. Təsvir oriyentasiyalı layihələrinizi dünyaya göstərmək üçün ideal.

en: A portfolio theme perfect for showcasing portrait images and galleries.
az: Portret təsvirləriniz və qalereyalarınız üçün mükəmməl portfel mövzusu.

en: A problem with your XML-RPC file.
az: XMLRPC faylınızda problem var.

en: A red bar on the left means the comment is waiting for you to moderate it.
az: Soldqakı qırmızı çubuq, şərhin sizin moderasiyanızı gözləməsi deməkdir.

en: A referrer is a click from another site that links to yours.
az: Yönləndirilən, başqa bir saytdan saytınıza bağlantı verən bir bağlantının tıklanmasıdır.

en: A responsive and minimalist tumblog style theme for photographers, artists, and creatives. Supports the image, gallery, audio, video, chat, link, and quote formats. Displays beautifully on any device.
az: Fotoqrafar, rəssamlar və sənət adamları üçün ünsiyyətcil və minimalist bir tumblog mövzusu. Rəsm, qalereya, audio, video, bağlantı və xülasə formatlarını dəstəkləməklə bərabər, bütün cihazlarda xoş bir görünüş təqdim edir.

en: A sampling of the many features WordPress.com offers
az: WordPress.com-un təqdim etdiyi çoxsaylı imkanlarından seçilmiş nümunələr

en: A sampling of users from your blog.
az: Sizin bloqdakı istifadəçilərdən seçmələr.

en: A search form for your site.
az: Saytınız üçün axtarış forması.

en: A selection of your own recent Instagrams.
az: Sizin ən son seçilmiş intagramlarınızın kolleksiyası.

en: A short introduction to your hosts
az: Xostunuz üçün qısa bir açıqlama

en: A simple and clean theme, perfect for focusing on your content. It supports 3 widget areas above the footer.
az: Fikrinizi içəriyinizə cəmləmək üçün sadə və təmiz bir mövzu. Zirzəmi bölməsi 3 vidcet sahəsini dəstəkləyir.

en: A simple brown two-column theme that's easy on the eyes.
az: Gözoxşayan, sadə, qəhvərəngi iki sütunlu bir mövzu.

en: A simple widget that displays social media icons.
az: Sosial media ikonlarını göstərən sadə bir vidcet.

en: A snappy personal blogging theme with beautiful typography, prominent featured images, and a fresh, modern look.
az: Modern dizyna sahib fərdi bloqlar üçün hazırlanmış bir mövzu.

en: A spike in <a %s>your stats</a>
az: <a %s>Statistiklarınızda</a> bir yüksəliş

en: A static page
az: Sabit bir səhifə

en: A structure tag is required when using custom permalinks. <a href="%s">Learn more</a>
az: Özəl daimi bağlantılardan istifadə edərkən bir struktur etiketi gərəklidir. <a href="%s">Daha çoxunu öyrənin</a>

en: A stylish fixed-layout two-column theme in green adorned with interesting flora.
az: Maraqlı flora ilə bəzədilmiş yaşıl və şux, sabit tərtibatlı iki-sütunlu bir mövzu.

en: A stylish, lighthearted theme for crafters, hobbyists, and creatives.
az: Problemsiz, sənətkarlar, hobbiçilər və yaradıcılıqla məşğul olanlar üçün müasir mövzu.

en: A sweet, illustrated theme for baby blogs featuring four color palettes and a customizable baby header graphic.
az: 4 rəng paleti və özəlləşdirilən, başlıq hissəsində uşaq illüstasiyalı, şirin bir mövzu.

en: A term with the name provided already exists in this taxonomy.
az: Bu kateqoriyaya bağlı, eyni ismə və qısa ismə sahib bir kriteriya artıq var.

en: A term with the name provided already exists with this parent.
az: Bildirilən element üçün ad zatən kökdə var.

en: A term with the provided name already exists.
az: Daxil edilən ada sahib bir termin artıq var.

en: A theme conflict.
az: Mövzular arasında münaqişə var.

en: A theme created for sharing travels and adventure.
az: Tətilləri və macəraları paylaşmaq üçün hazırlanmış bir mövzu.

en: A theme for bloggers who want their content to take center stage. Radcliffe features responsive design, retina-ready assets, full width header images, beautiful design and typography, support for custom logo, support for custom accent color, three widget areas, editor style and translation-ready code. Included translations: Swedish/svenska.
az: İçəriyini ön planda görmək istəyən bloq yazarları üçün bir mövzu. Radcliffe responsiv bir dizayna, tam genişlikdə başlıq rəsmlərinə və tipoqrafiyaya, özəl loqo və vurgu rəngi dəstəyinə, üç vidcet bölməsinə, redaktor stili və tərcüməyə hazır koda sahibdir. Daxil olan tərcümələr: İsveçcə/svenska.

en: A theme for collecting internet things.
az: İnternet əşyaları toplamaq üçün mövzu.

en: A three-column silver and blue theme with two sidebars on the right.
az: Sağ tərəfində iki yan menyusu və üç-sütunlu, gümüşü və mavi rənglərlə tamamlanmış bir mövzu.

en: A username and an action are both required for this endpoint.
az: Bu terminal üçün bir istifadəçi adı və hərəkət tələb edilir.

en: A valid URL was not provided.
az: Keçərli bir ünvan əldə edilmədi.

en: A valid email address is required
az: Keçərli bir e-poçt ünvanı gərəkir

en: A valid email address is required.
az: E-poçt ünvanı gərəklidir.

en: A valid user is required.
az: Keçərli bir istifadəçi gərəkdir.

en: A verification code was sent to %s.
az: %s nömrəsinə bir təsdiqləmə kodu göndərildi.

en: A verification e-mail has been sent to your inbox at %s.
az: %s ünvanına bir təsdiqləmə e-poçtu göndərildi.

en: A versatile two column theme complete with custom header, blues and yellows.
az: Sarı və mavili, iki-sütunlu xüsusi başlıqlı modern bir mövzu.

en: A very unique block style theme including a responsive design.
az: Həssas dizaynı ilə unukal blok stilində bir mövzu.

en: A while ago
az: Bir müddət əvvəl

en: A wordpress.com domain is not a valid activation url or key.
az: Bir wordpress.com domen adı keçərli bir aktivləşdirmə url-ı və ya açarı deyildir.

en: AM
az: Səhər

en: AND
az: VƏ

en: API Key
az: API Açarı

en: API Key generated successfully. Make sure to copy your new keys now as the secret key will be hidden once you leave this page.
az: API açarı uğurla yaradıldı. Yeni açarlarınızı indi köçürdüyünüzdən əmin olun, çünki bu səhifəni tərk etdiyinizdə gizli açar gizlənəcəkdir.

en: API Key updated successfully.
az: APİ Açarı uğurla yeniləndi.

en: API Version
az: APİ Versiyası

en: API connection to YouTube not found.
az: YouTube API qoşulması tapılmadı.

en: API credentials
az: APİ kimlik bilğiləri

en: API docs
az: APİ sənədləri

en: API enabled
az: APİ aktivləşdirildi

en: API key
az: API Açarı

en: API user is invalid
az: APİ istifadəçisi keçərsizdir

en: ASC
az: Artan

en: Abidjan
az: Abican

en: Abort
az: imtina

en: About
az: Haqqında

en: About 1,000,000 people visit the Seattle Space Needle every year.  This blog was viewed about <strong>%2$s</strong> times in %1$d.  If it were the Space Needle, it would take about %3$s years for that many people to see it.
az: Seattle Space Needle-i hər il 1.000.000 nəfər insan ziyarət edir. Bu bloq, %1$d içində təxminən <strong>%2$s</strong> dəfə baxıldı. Əgər bu Space Needle olsaydı, bu qədər insanın onu görməsi təxminən %3$s il çəkərdi.

en: About 2,500,000 people visit MoMA in New York every year.  This blog was viewed about <strong>%2$s</strong> times in %1$d.  If it were an exhibit at MoMA, it would take about %3$s years for that many people to see it.
az: Nyu-Yorkdakı MoMA muzeyini hər il təxminən 2,500,000 insan ziyarət edir. Bu bloq, %1$d içində təxminən <strong>%2$s</strong> dəfə baxıldı. Əgər bu MoMA-da bir sərgi olsaydı, bu qədər insanın onu görməsi təxminən %3$s il çəkərdi.

en: About 55,000 tourists visit Liechtenstein every year. This blog was viewed about <strong>%2$s</strong> times in %1$d. If it were Liechtenstein, it would take about %3$s years for that many people to see it. Your blog had more visits than a small country in Europe!
az: Təxminən 55.000 turist hər il Lixtenşteyni ziyarət edir. Bu bloq, %1$d içində təxminən <strong>%2$s</strong> dəfə ziyarət edildi. Əgər bu Lixtenşteyndə olsaydı, bu qədər insanın onu görməsi təxminən %3$s il sürərdi. Bloqunuz Avropadakı kiçik bir ölkədən daha çox ziyarət edildi!

en: About Pages
az: Haqqında səhifələri

en: About Us
az: Haqqımızda

en: About WooCommerce
az: WooCommerce Haqqında

en: About WordPress
az:  WordPress Haqqında

en: About Yourself
az: Haqqınızda

en: About me
az: About Me

en: About the fireworks
az: Atəşfəşanlıq haqqında

en: About the math
az: Hesablama haqqında

en: About the user
az: İstifadəçi haqqında

en: About.me Widget
az: About.me Vidceti

en: Above each blog page
az: Hər bir bloq səhifəsinin yuxarısında

en: Above each blog post
az: Hər bloq yazısının yuxarısında

en: Above each comment
az: Hər şərhin yuxarısında

en: Accent #1
az: Vurğu #1

en: Accent #2
az: Vurğu # 2

en: Accept
az: Qəbul elə

en: Accept Invitation
az: Dəvəti Qəbul Et

en: Accept Transfer
az: Transferi qəbul et

en: Accept for virtual orders
az: Virtual sifarişlər üçün qəbul et

en: Accepted
az: Qəbul edilmiş

en: Accepted Filetypes
az: Qəbul Edilən Fayl Növləri

en: Accepted! Logging you in...
az: Qəbul edildi! Giriş edirsiniz...

en: Access Permissions
az: Giriş İcazəsi

en: Access denied
az: Giriş rədd edildi

en: Access expires
az: Girişin bitmə tarixi

en: Access granted
az: Girişə izacə verildi

en: Access restriction
az: Girişin məhdudiyyəti

en: Access scope
az: İzin Sahəsi

en: Access to Purchased Downloads
az: Alınanlara giriş

en: Access token does not have the required scope
az: İzin markeri gərəkli həcmə malik deyil

en: Access your account
az: Hesabınıza giriş edin

en: Accessibility Ready
az: Əlçatan

en: Account
az: Hesab

en: Account %s activated
az: Hesab %s aktivləşdirildi

en: Account Deleted!
az: Hesab Silindi!

en: Account Details
az: Hesab Detalları

en: Account Linked.
az: Hesabınız bağlandı.

en: Account Management
az: Hesab Meneceri

en: Account Recovery
az: Hesabın Bərpası

en: Account Recovery Changed
az: Hesab Bərpası Dəyişdirildi

en: Account Settings
az: Hesab Parametrləri

[ctx: Account Settings Page Title]
en: Account Settings
az: Hesab Parametrləri

en: Account Suspended!
az: Hesab Söndürüldü!

en: Account could not be accessed.  Are your email address and password correct?
az: Hesaba daxil ola bilmədik.  Sizin e-poçt ünvanınız və parolunuz düzgündürmü?

en: Account could not be created.
az: Hesab yaradıla bilmədi.

en: Account could not be linked.  Are your email address and password correct?
az: Hesaba bağlantı verilə bilmədi. E-poçt ünvanınız və parolunuz doğrudurmu?

en: Account created - Go to next step
az: Hesab yaradıldı - Sonrakı addıma keç

en: Account creation
az: Hesab yaratmaq

en: Account details
az: Hesab Detalları

en: Account details changed successfully.
az: Hesab məlumatları uğurla dəyişdirildi.

en: Account details:
az: Hesab Detalları

en: Account endpoints
az: Hesab uc nöqtələri

en: Account erasure requests
az: Hesabı silmə sorğuları

en: Account name
az: Hesab adı

en: Account number
az: Hesab nömrəsi

en: Account settings
az: Hesab Parametrləri

en: Account suspended
az: Hesab Dayandırıldı

en: Account username
az: Hesab istifadəçi adı

en: Accra
az: Akkra

en: Accuracy
az: Dəqiqlik

en: Achievement
az: Nailiyyət

en: Achievements
az: Nailiyyətlər

en: Acre
az: Akra

en: Act now! %s expired
az: Həmən hərəkətə keçin! %s müddəti doldu

en: Act now! <a href="//%1$s">%2$s</a> expired
az: İndi hərəkətə keçin! <a href="//%1$s">%2$s</a> müddəti bitdi

en: Act now! Your %1$s <a href="//%2$s">%3$s</a> expired. Renew it now to keep your site available at that address.
az: İndi hərəkətə keçin! Sizin %1$s <a href="//%2$s">%3$s</a> müddəti bitdi. Saytınızın ünvanını aktual tutmaq üçün indi yenidən yeniləyin.

en: Act now! Your domain "%s" expired. Renew it now to keep your site available at that address.
az: Həmən hərəkətə keçin! "%s" domen adınızın müddəti doldu. Saytınızı bu ünvandan açıq halda tutmaq üçün indi yeniləyin.

en: Action
az: Hərəkət

en: Action Group
az: Hərkət qrupu

en: Action Scheduler
az: Hərəkət zamanlayıcısı

en: Action Status
az: Hərəkət statusu

en: Action cancelled. Have a question?
az: Hərəkət ləğv edildi. Bir probleminizmi var?

en: Action event
az: Hərəkət fəaliyyəti

en: Action failed
az: Hərəkət uğursuz oldu

en: Action failed. Please refresh the page and retry.
az: Proses ləğv edildi. Zəhmət olmasa səhifəni yeniləyin və yenidən sınayın.

en: Action required!
az: Hərəkət gərəklidir!

[ctx: Action shown in stats to download data as csv.]
en: Download data as CSV
az: Məlumatı CSV olaraq endir

en: Action/Status
az: Hərəkət/Status

en: Action:
az: Hərəkət:

en: Actions
az: Hərəkətlər

en: Activate
az: Aktivasiya

en: Activate %1$s
az: Aktivasiya %1$s

en: Activate &#8220;%s&#8221;
az: Aktivləşdir: &#8220;%s&#8221;

en: Activate &raquo;
az: Aktivləşdir &raquo;

en: Activate Account
az: Hesabı Aktivləşdir

en: Activate Blog
az: Bloqu Aktivləşdir

en: Activate Now
az: Yenidən aktivləşdir

en: Activate Plugin
az: Plaqini aktivləşdir

en: Activate Plugin &amp; Run Importer
az: Plaqini aktivləşdir və idxalçını işə sal

en: Activate Site
az: Saytı Aktivləşdir

[ctx: Activate THEME-NAME on]
en: Activate %s on
az: %s aktivasyiyası -

en: Activate Two Step Authentication
az: İki Mərhələli Kimlik Təsdiqlənməsini Aktivləşdir

en: Activate Your Subscription
az: Abunəliyini Aktivləşdir

en: Activate now
az: Yenidən aktivləşdir

en: Activate on:
az: Aktivasiya:

en: Activate this plugin
az: Bu qoşmanı aktivləşdir

en: Activate this theme
az: Bu mövzunu aktivləşdir

[ctx: Activate this theme]
en: Activate
az: Aktiv

en: Activate this webhook
az: Bu vebqarmağını aktivləşdir

en: Activate your Akismet.com account %s
az: Akismet.com hesabınızı aktivləşdiririn %s

en: Activate:
az: Aktivasiya

en: Activating
az: Aktivləşir

en: Activating on %(count)s site | Activating on %(count)s sites
az[0]: %(count)s saytda aktivləşir
az[1]: %(count)s saytda aktivləşir

en: Activation Key Required
az: Aktivasiya açarı lazımdır

en: Activation Key:
az: Aktivasiya açarı:

en: Active
az: Aktiv

en: Active Child Theme
az: Aktiv Alt Şablon

en: Active Email Forwards
az: Aktiv E-poçt Göndərmələri

en: Active Passwords
az: Aktiv Parollar

en: Active Posts
az: Aktiv Yazılar

en: Active Product Filters
az: Mövcud olan məhsulların filtrləri

en: Active Theme
az: Aktiv Şablon

en: Active filters
az: Aktiv süzgəclər

en: Active plugins
az: Aktiv əlavələr

en: Active plugins.
az: Aktiv əlavələr.

en: Active posts in topic
az: Bəhsdəki aktiv yazılar

en: Active theme
az: Aktiv şablon

en: Active, Manual Renewal
az: Aktiv, Manual Yeniləmə

en: Activities
az: Aktivliklər

en: Activity
az: Aktivlik

en: Add
az: Əlavə et

en: Add &ldquo;%s&rdquo; to your cart
az: &ldquo;%s&rdquo; məhsulunu səbətinizə əlavə edin

en: Add / Remove
az: Əlavə et / Sil

en: Add Audio
az: Audio əlavə et

en: Add Comment
az: Şərh Əlavə Et

en: Add Contact Form
az: Əlaqə Forması Əlavə Et

en: Add Content
az: İçərik Əlavə Et

en: Add Credit Card
az: Kredit Kartı əlavə et

en: Add Custom Field
az: Özəl sahə əlavə et

en: Add Email
az: E-poçt Əlavə Et

en: Add Existing User
az: Var olan istifadəçini əlavə et

en: Add File
az: Fayl əlavə et

en: Add Free Domain
az: Pulsuz Domen Əlavə Et

en: Add Items
az: Maddə əlavə et

en: Add Link
az: Bağlantı əlavə et

en: Add Link &raquo;
az: Bağlantı Əlavə Et &raquo;

en: Add Location
az: Mövqe əlavə et

en: Add Many Items
az: Bir çox maddələr əlavə et

en: Add Media
az: Media əlavə et

en: Add Menu Item
az: Menyu Maddəsi Əlavə Et

en: Add Menu Items
az: Menyu Maddələri Əlavə Et

en: Add New
az: Yenisini əlavə et

en: Add New Answer
az: Yeni Cavab Əlavə Et

en: Add New Application Password
az: Yeni proqram parolu əlavə et

en: Add New Category
az: Yeni kateqoriya əlavə et

en: Add New Changeset
az: Yeni Dəyişiklik Dəsti Əlavə Et

en: Add New Comic
az: Yeni Komiks əlavə et

en: Add New Connection
az: Yeni Qoşulma Əlavə Et

en: Add New Custom Field:
az: Yeni özəl sahə əlavə et:

en: Add New DNS Record
az: Yeni DNS Qeydi əlavə et

en: Add New Email Forward
az: Yeni E-poçt göndərməsi əlavə et

en: Add New Header Image
az: Yeni başlıq təsviri əlavə et

en: Add New Image
az: Təsvir əlavə et

en: Add New Link
az: Yeni bağlantı əlavə et

en: Add New Link Category
az: Yeni bağlantı kateqoriyası əlavə et

en: Add New Menu Item Label
az: Yeni menyu maddəsinin etiketini əlavə et

en: Add New Menu Section
az: Yeni Menyu Bölməsi Əlavə et

en: Add New Page
az: Yeni səhifə əlavə et

en: Add New Post
az: Yeni yazı əlavə et

en: Add New Project
az: Yeni Layihə Əlavə Et

en: Add New Project Tag
az: Yeni Layihə Etiketi Əlavə Et

en: Add New Project Type
az: Yeni Layihə Növünü Əlavə Et

en: Add New Scheduled Action
az: Yeni ertələnmiş hərəkət əlavə et

en: Add New Site
az: Yeni sayt əlavə et

en: Add New Tag
az: Yeni etiket əlavə et

en: Add New Testimonial
az: Yeni xarakteristika əlavə et

en: Add New Theme
az: Yeni şablon əlavə et

en: Add New User
az: Yeni istifadəçi əlavə et

en: Add One Item
az: Bir menyu maddəsi əlavə et

en: Add Real Content
az: Real Mühtəviyyat əlavə et

en: Add Site
az: Sayt əlavə et

en: Add These New Menu Items
az: Bu Yeni Menyu maddələrini əlavə et

en: Add Trusted Site
az: Təhlükəsiz sayt əlavə et

en: Add URL
az: URL Əlavə et

en: Add Video
az: Video əlavə et

en: Add Widget
az: Vidcet əlavə et

en: Add WordPress Site
az: WordPress Saytına əlavə et

en: Add Your Content
az: İçəriyinizi əlavə edin

en: Add a BandPage widget
az: BandPage vidceti əlavə et

en: Add a DNS Zone
az: DNS Zonası əlavə et

en: Add a Domain
az: Domen əlavə et

en: Add a Site Icon
az: Sayta ikon əlavə et

en: Add a Subscribe widget
az: Abunəlik vidceti əlavə et

en: Add a Twitter Timeline Widget
az: Twitter Zaman Axışı vidceti əlavə edin

en: Add a Widget
az: Modul Əlavə Et

en: Add a comment to this post
az: Bu yazıya şərh əlavə et

en: Add a comment…
az: Şərh daxil et

en: Add a custom domain
az: Xüsusi Domen Əlavə Et

en: Add a menu
az: Menyu Əlavə Et

en: Add a navigation menu to your sidebar.
az: Kenar çubuğunuza bir naviqasiya menyusu əlavə edin.

en: Add a new field
az: Yeni sahə əlavə et

en: Add a new item after this item
az: Yeni maddə üçün mətni daxil edin

en: Add a new service
az: Yeni servis əlavə et

en: Add a note for your reference, or add a customer note (the user will be notified).
az: Nümunə olaraq bir qeyd əlavə edin və ya bir müştəri qeydi əlavə edin (istifadəçi məlumatlandırılacaqdır)

en: Add a post title
az: Yazı başlığı əlavə et

en: Add a review
az: Şərh yaz

en: Add a sharing button
az: Paylaşma düyməsi əlavə et

en: Add a tlk.io webchat.
az: Bir tlk.io webchat əlavə edin.

en: Add a {{link}}BandPage widget{{/link}} to display your music, photos, videos bio, and event listings.
az: Musiqi, foto, video, bioqrafiya və tədbir siyahılarınızı göstərmək üçün {{link}}BandPage vidceti{{/link}} əlavə edin.

en: Add a {{link}}Twitter Timeline Widget{{/link}} to display your latest tweets on your site.
az: Ən son tweet-lərinizi saytınızda göstərmək üçün bir {{link}}Twitter Zaman Axışı Vidceti{{/link}} əlavə edin.

en: Add a {{link}}sharing button{{/link}} to your posts so readers can share your story with their connections.
az: Oxuyucuların hekayənizi öz bağlantıları ilə paylaşa bilmələri üçün yazılarınıza {{link}}paylaşma düyməsi{{/link}} əlavə edin.

en: Add a {{link}}sharing button{{/link}} to your posts so readers can share your story with their followers.
az: Oxuyucuların hekayənizi izləyiciləri ilə paylaşa bilmələri üçün yazılarınıza {{link}}paylaşma düyməsi{{/link}} əlavə edin.

en: Add a {{link}}sharing button{{/link}} to your posts so readers can share your story with their friends.
az: Oxuyucuların hekayənizi dostları ilə paylaşa bilmələri üçün yazılarınıza {{link}}paylaşma düyməsi{{/link}} əlavə edin.

en: Add alternate sources for maximum HTML5 playback
az: Ən üst səviyyədə HTML5 ifa üçün alternativ mənbələr əlavə edin:

en: Add an "About Me" page
az: "Haqqımda" səhifəsi əlavə et

en: Add an Image
az: Bir təsvir əlavə et

en: Add an Instagram widget
az: Instagram vidceti əlavə et

en: Add an {{link}}Instagram widget{{/link}} to display your latest photos.
az: Ən son fotolarınızı göstərmək üçün bir {{link}}Instagram vidceti{{/link}} əlavə edin.

en: Add another option
az: Digər variant əlavə et

en: Add as many zones as you need &ndash; customers will only see the methods available for their address.
az: İstədiyiniz qədər zona əlavə edin &ndash; müştərilər sadəcə öz ünvanları üçün uyğun olan üsulları görə biləcək.

en: Add attribute
az: Atribut əlavə et

en: Add audio source
az: Audio Mənbə əlavə et

en: Add coupon
az: Kupon əlavə et

en: Add fee
az: Məbləği əlavə et

en: Add file
az: Fayl əlavə et

en: Add images to product gallery
az: Məhsul qalereyasına şəkil əlavə et

en: Add item(s)
az: Maddə(lər) əlavə et

en: Add key
az: Açar əlavə et

en: Add links to your Facebook, Twitter, or Tumblr profiles in your site's footer
az: Saytınızın zirzəmi bölməsindəki  Facebook, Twitter və ya Tumblr profillərinizə bağlantılar əlavə edin.

en: Add logo
az: Loqo əlavə et

en: Add media
az: Media əlavə et

en: Add media files from your computer
az: Bilgisayarınızdan media faylları əlavə edin

en: Add menu items from the column on the left.
az: Soldakı sütundan menyu elementlərini əlavə edin.

en: Add new
az: Yenisini əlavə et

en: Add new %s
az: Yeni %s əlavə et

en: Add new Comment
az: Yeni şərh əlavə et

en: Add new application password
az: Yeni proqram parolu əlavə et

en: Add new attribute
az: Yeni atribut əlavə et

en: Add new category
az: Yeni kateqoriya əlavə et

en: Add new coupon
az: Yeni kupon əlavə et

en: Add new order
az: Yeni sifariş əlavə et

en: Add new page
az: Yeni səhifə əlavə et

en: Add new post
az: Yeni yazı əlavə et

en: Add new product
az: Yeni məhsul əlavə et

en: Add new shipping class
az: Yeni çatdırılma sinifi əlavə et

[ctx: Add new subset (greek, cyrillic, devanagari, vietnamese)]
en: no-subset
az: latin

en: Add new tag
az: Yeni etiket əlavbə et

en: Add new webhook
az: Yeni vebqarmaq əlavə et

en: Add note
az: Qeyd əlavə et

en: Add one or several items at once by <strong>selecting the checkbox next to each item and clicking Add to Menu</strong>
az: <strong>Sol tərəfdəki qutucuğu işarələyib, menyuya əlavə et tuşuna basaraq</strong> eyni anda birdən çox maddəni menyuya əlavə edə bilərsiniz.

en: Add or remove Labels
az: Etiket əlavə et və sil

en: Add or remove menu items
az: Menyu maddələri əlavə et və ya sil

en: Add or remove tags
az: Etiket əlavə et ya da sil

en: Add order
az: Sifariş əlavə et

en: Add payment method
az: Ödəmə üsulu əlavə et

en: Add product gallery images
az: Məhsul qalereyası şəkilləri əlavə et

en: Add product(s)
az: Məhsul əlavə et

en: Add products
az: Məhsul əlavə et

en: Add sharing buttons
az: Paylaşma düymələri əlavə et

en: Add sharing buttons to your blog and allow your visitors to share posts with their friends.
az: Bloqunuza paylaşma düymələri əlavə edərək ziyarətçilərinizlə və dostlarınızla yazılarınızı paylaşa bilərsiniz.

en: Add shipping
az: Çatdırılma əlavə et

en: Add shipping class
az: Çatdırılma sinifi əlavə et

en: Add shipping method
az: Çatdırılma üsulu əlavə et

en: Add shipping methods &amp; zones
az: Çatdırılma zonaları və üsulları əlavə et

en: Add shipping zone
az: Çatdırılma zonası əlavə et

en: Add some pages
az: Bəzi səhifələr əlavə edin

en: Add some rooms and rates
az: Bəzi otaqları və dərəcələri əlavə edin

en: Add some testimonials
az: Bəzi xarakteristikalar əlavə edin

en: Add subtitles
az: Altyazı Əlavə Et

en: Add tax
az: Vergi əlavə et

en: Add the Reservation widget
az: Rezervasyon vidceti əlavə edin

en: Add the WordPress.com %1$s to your %2$s toolbar and you'll be able to:
az: WordPress.com-u %1$s %2$s alət çubuğuna əlavə etdiyinizdə bunları edə biləcəksiniz:

en: Add the following to your %1$s file in %2$s <strong>above</strong> the line reading %3$s:
az: %2$s mövqesində mövcud olan %1$s faylında %3$s cümləsinin <strong>üstünə</strong> bunları əlavə edin:

en: Add the following to your %1$s file in %2$s, <strong>replacing</strong> other WordPress rules:
az: %2$s yolundakı %1$s faylınıza aşağıdakı WordPress qaydalarını <strong>mövcud olanlarla dəyişdirərək</strong> əlavə edin:

en: Add the user without sending an email that requires their confirmation
az: E-poçt vasitəsi ilə təsdiqləmə gərəkdirməyən bir istifadəçi əlavə edin.

en: Add this form to my post
az: Bu formanı yazıma əlavə et

en: Add to Audio Playlist
az: Audio İfa Siyahısına Əlavə Et

en: Add to Cart
az: Səbətə əlavə et

en: Add to Dictionary
az: Lüğətə əlavə et

en: Add to Menu
az: Menyuya əlavə et

en: Add to Widget
az: Modula əlavə et

en: Add to audio playlist
az: Audio ifa siyahısına əlavə et

en: Add to cart
az: Səbətə əlavə et

en: Add to cart URL.
az: Səbətə əlavə edin URL-si.

en: Add to cart behaviour
az: Səbətə əlavə et davranışı

en: Add to gallery
az: Qalereyaya əlavə et

en: Add to menu
az: Menyuya əlavə et

en: Add to menu: %1$s (%2$s)
az: Menyuya əlavə et: %1$s (%2$s)

en: Add to section:
az: Bölməyə əlavə et:

en: Add to video Playlist
az: Video İfa Siyahısına Əlavə Et

en: Add to video playlist
az: Video ifa siyahısına əlavə et

en: Add video source
az: Video Mənbə əlavə et

en: Add webhook
az: Vebqarmaq əlavə et

en: Add your own event
az: Öz tədbirini əlavə et

en: Add your thoughts here... (optional)
az: Fikirlərinizi buraya əlavə edin...(seçimə bağlı)

en: Add&nbsp;meta
az: Meta əlavə et

en: Add, organize, and modify individual menu items
az: Əlavə etmə, modifikasiya etmə və menyu elementlərini dəyişdirmə

en: Add-on CSS <b>(Recommended)</b>
az: Add-on CSS <b>(Məsləhət bilinən)</b>

en: Add/remove code tag
az: Etiket kodlarını əlavə et/sil

en: Added domain mapping.
az: Domen xəritələnməsi əlavə edildi.

en: Added line items: %s
az: Əlavə edilən əlaqədar məhsullar: %s

en: Adding Categories
az: Kateqoriya əlavə etmək

en: Adding Tags
az: Etiket əlavə etmək

en: Adding Themes
az: Mövzu əlavə etmək

en: Addis Ababa
az: Əddis Əbəbə

en: Additional CSS
az: Əlavə CSS

en: Additional Capabilities
az: Əlavə bacarıqlar

en: Additional Email Addresses
az: Əlavə E-poçt Ünvanları

en: Additional content
az: Əlavə içərik

en: Additional data:
az: Əlavə bilgilər:

en: Additional help text shown to the user about the setting.
az: Parametr haqqında istifadəçiyə göstərilən əlavə yardım mətni.

en: Additional information
az: Əlavə məlumat

en: Additional items found: %d
az: Tapılan əlavə element miqdarı: %d

en: Additional payment for Domain Registration
az: Domen Qeydiyyatı üçün əlavə ödəmə

en: Additional rates
az: Əlavə faizlər

en: Additional settings
az: Əlavə parametrlər

en: Additional shortcuts,
az: Əlavə qısayollar,

en: Additional tax classes
az: Əlavə vergi sinifləri

en: Address | Addresses
az[0]: Ünvan

en: Address 1
az: Ünvan 1

en: Address 2
az: Ünvan 2

en: Address Line 2
az: Ünvan xətti 2

en: Address changed successfully.
az: Ünvan uğurla dəyişdirildi.

en: Address line 1
az: Ünvan sətri 1

en: Address line 1.
az: Ünvan sətri 1.

en: Address line 2
az: Ünvan sətri 2

en: Address line 2.
az: Ünvan sətri 2.

en: Address override
az: Ünvandan imtina etmək

en: Address:
az: Ünvan:

en: Addresses
az: Ünvanlar

en: Adds a sidebar widget to display del.icio.us links.
az: del.icio.us bağlantılarını göstərmək üçün yan menyu vidceti əlavə edin.

en: Adelaide
az: Adelaida

en: Aden
az: Ədən

en: Adjust your Comments form with a clever greeting and color-scheme.
az: Şərh formanız üçün şux bir qarşılama və rəng sxemi tərtib edin.

en: Adjusted stock: %s
az: Ayarlanmış stok: %s

en: Adjustments History
az: Düzəltmə Tarixçəsi

en: Admin
az: Nəzarətçi

en: Admin Color Scheme
az: Nəzarətçi Rəng Sxemi

[ctx: Admin menu name]
en: Categories
az: Kateqoriyalar

[ctx: Admin menu name]
en: Coupons
az: Kuponlar

[ctx: Admin menu name]
en: Orders
az: Sifarişlər

[ctx: Admin menu name]
en: Products
az: Məhsullar

[ctx: Admin menu name]
en: Scheduled Actions
az: Ertələnmiş Hərəkətlər

[ctx: Admin menu name]
en: Shipping classes
az: Çatdırılma sinifləri

[ctx: Admin menu name]
en: Tags
az: Etiketlər

en: Admin not a valid username on WordPress.com, please try again with the correct username.
az: Nəzarətçi, WordPress.com-da keçərli bir istifadəçi adı deyildir. Lütfən doğru istifadəçi adı ilə təkrar cəhd edin.

en: Administrator
az: Nəzarətçi

en: Administrators have access to all the administration features.
az: Nəzarətçilər bütün nəzarətçi xüsusiyyətlərinə sahibdirlər.

en: Ads Visibility
az: Reklam Görünüşü

en: Advanced
az: Qabaqcıl

en: Advanced Options
az: Qabaqcıl Parametrlər

en: Advanced Settings
az: Qabaqcıl parametrlər

en: Advanced caching plugin.
az: Təkmilləşdirilmiş qoşmanın keşlənməsi.

en: Advanced customization
az: Qabaqcıl özəlləşdirmə

en: Advanced options
az: Qabaqcıl parametrlər

en: Advanced.
az: Qabaqcıl

en: Advanced. If this option is checked, you must include these files in your theme manually for the sharing links to work.
az: Qabaqcıl.  Bu parametr seçildiyində, paylaşma bağlantılarının işləməsi üçün bu faylları mövzunuza əllə daxil etməyiniz gərəkdir.

en: Advertisement
az: Reklam

en: Advertising & Marketing
az: Reklam və Marketinq

en: Affects all users
az: Bütün istifadəçilərə aiddir

en: Afghanistan
az: Əfqanistan

en: Africa
az: Afrika

en: Afrikaans
az: Afrikan

en: After changing your blog address you can transfer traffic from the old address. You can do so by purchasing the <a href="%s"><em>Site Redirect</em></a> upgrade. Do not discard your current address if you wish to do this.
az: Bloq ünvanınızı dəyişdirdikdən sonra, əski ünvanınızdan trafik transfer edə bilərsiniz. <a href="%s"><em>Sayt Yönləndirmə</em></a> yüksəltməsini satın alaraq bunu edə bilərsiniz. Əgər bunu etmək istəyirsinizsə, hazırkı ünvanınızı tərk etməyin.

en: After pre-tax discounts.
az: Vergi öncəsi endirimdən sonra.

en: After publishing your changes, new image sizes may not be shown until you <a href="%s" target="_blank">Regenerate Thumbnails</a>.
az: Dəyişikliklərinizi yayımladıqdan sonra, <a href="%s" target="_blank">Miniatürləri Yenidən Yarat</a> deyənə qədər yeni təsvir ölçüləri göstərilməyə bilər.

en: After publishing your changes, new image sizes may not be shown until you regenerate thumbnails. You can do this from the <a href="%1$s" target="_blank">tools section in WooCommerce</a> or by using a plugin such as <a href="%2$s" target="_blank">Regenerate Thumbnails</a>.
az: Dəyişikliklərinizi yayımladıqdan sonra, miniatürlər yenidən hazırlanana qədər yeni təsvir ölçüləri göstərilməyə bilər. Bunu WooCommerce-dəki <a href="%1$s" target="_blank">alətlər</a> bölməsindən və ya <a href="%2$s" target="_blank">Regenerate Thumbnails</a> kimi bir qoşmadan istifadə edə bilərsiniz.

en: After publishing your changes, new image sizes will be generated automatically.
az: Dəyişikliklərinizi yayımladıqdan sonra, yeni təsvir ölçüləri avtomatik olaraq hazırlanacaqdır.

en: After you have done that, you will still sign into your blog at %1$s, but your blog will automatically be located on your custom domain.
az: Bunu etdikdən sonra, yenə %1$s ünvanından bloqunuza giriş etməyiniz lazım gələcək, ancaq bloqunuz avtomatik olaraq fərdi domen adınızda yerləşdiriləcək.

en: After you map your domain name your readers will be able to access your blog at that domain name instead of %s. Visitors to the old address will be automatically redirected.
az: Domen adınızı xəritələdiyinizdə oxuyucularınız, %s yerinə bu domen adından bloqunuza vara biləcək. Əski ünvanı ziyarət edən şəxslər avtomatik olaraq bu ünvana yenidən yönləndiriləcək.

en: After you register a custom domain name your readers will be able to access your blog at the new domain name instead of %s. Visitors to the old address will be automatically redirected.
az: Domen adınızı qeyd etdirdiyinizdə oxuyucularınız, %s yerinə bu domen adından bloqunuza vara biləcək. Əski ünvanı ziyarət edən şəxslər avtomatik olaraq bu ünvana yenidən yönləndiriləcək.

en: Aggregated stats for %s
az: %s üçün bütün statistikalar

en: Aichi
az: Ayaçi

en: Akismet %s requires WordPress %s or higher.
az: Akismet %s WordPress %s ilə və ya daha yuxarısı ilə işləyir.

en: Akismet API Key
az: Akismet API açarı

en: Akismet Anti-spam strictness
az: Akismet anti-spam ciddiyyəti

en: Akismet Configuration
az: Akismet Konfiqurasiyası

en: Akismet FAQ
az: Akismet SSS

en: Akismet Setup
az: Akismet Qurulumu

en: Akismet Stats
az: Akismet Statistikası

en: Akismet Support
az: Akismet Dəstək

en: Akismet Widget
az: Akismet Vidceti

en: Akismet caught this comment as spam during an automatic retry.
az: Akismet avtomatik yoxlama sırasında bu şərhi spam olaraq yaxaladı.

en: Akismet caught this comment as spam.
az: Akismet bu şərhi spam olaraq  ələ keçirdi.

en: Akismet cleared this comment during an automatic retry.
az: Akismet avtomatik təkrar sırasında bu şərhi təmizlədi.

en: Akismet cleared this comment.
az: Akismet bu şərhi təmizlədi.

en: Akismet error code: %s
az: Akismet Xəta Kodu: %s

en: Akismet has detected a problem.
az: Akismet bir problem tapdı.

en: Akismet has saved you %d hour! | Akismet has saved you %d hours!
az[0]: Akismet sizin %d saatınıza qənaət etdi!

en: Akismet has saved you %d minute! | Akismet has saved you %d minutes!
az[0]: Akismet sizin %d dəqiqənizə qənaət etdi!

en: Akismet has saved you %s day! | Akismet has saved you %s days!
az[0]: Akismet sizin %s gününüzə qənaət etdi!

en: Akismet re-checked and caught this comment as spam
az: Akismet təkrar yoxlamada bu şərhi spam olaraq təyin etdi

en: Akismet re-checked and cleared this comment
az: Akismet təkrar yoxlamada bu şərhi təmizlədi

en: Akismet stats
az: Akismet Statistikası

en: Akismet was unable to check this comment (response: %s) but will automatically retry later.
az: Akismet bu şərhi yoxlaya bilmədi (cavab: %s), daha sonra təkrar yoxlayacaq.

en: Akismet was unable to recheck this comment (response: %s).
az: Akismet bu şərhi təkrar yoxlaya bilmədi (cavab: %s)

en: Alagoas
az: Alaqoas

en: Alaska
az: Alyaska

en: Albacete
az: Albaseta

en: Albania
az: Albaniya

en: Albanian
az: Alban

en: Album
az: Albom

en: Alert
az: Xəbərdarlıq

en: Alessandria
az: İsgəndəriyyə

en: Algeria
az: Əlcəzair

en: Algiers
az: Əlcəzair

en: Alias of %(data)s
az: Təxəllüs %(data)s

en: Align
az: Sırala

en: Align Center
az: Ortala

en: Align Left
az: Sola sırala

en: Align Right
az: Sağa sırala

en: Align center
az: Ortala

en: Align left
az: Sola söykə

en: Align right
az: Sağa söykə

en: Alignment
az: Cərgə

en: All
az: Tamamı

en: All %s
az: Bütün %s

en: All About Domains
az: Domen Adları Haqqında Hər Şey

en: All Apps
az: Bütün Proqramlar

en: All Categories
az: Bütün Kateqoriyalar

en: All Changesets
az: Bütün Dəyişiklik Dəstləri

en: All Comics
az: Bütün Komikslər

en: All Comments
az: Bütün şərhlər

en: All Link Categories
az: Bütün bağlantı kateqoriyaları

en: All Locations
az: Bütün Mövqelər

en: All Menu Item Labels
az: Bütün menyu maddələrinin etiketləri

en: All Menu Sections
az: Bütün Menyu Bölmələri

en: All My Sites
az: Bütün Saytlarım

en: All Organizers
az: Bütün Təşkilatçılar

en: All Pages
az: Bütün səhifələr

en: All Plugins
az: Bütün Qoşmalar

en: All Posts
az: Bütün yazılar

en: All Products
az: Bütün Məhsullar

en: All Project Tags
az: Bütün Layihə Etiketləri

en: All Project Types
az: Bütün Layihə Növləri

en: All Projects
az: Bütün Layihələr

en: All Settings
az: Bütün parametrlər

en: All Sites
az: Bütün saytlar

en: All Tabs:
az: Bütün səkmələr:

en: All Tags
az: Bütün etiketlər

en: All Testimonials
az: Bütün Xarakteristikalar

en: All Time
az: Bütün Vaxtlar

en: All Types
az: Bütün Növlər

en: All Users
az: Bütün istifadəçilər

en: All allowed countries
az: İzin verilən bütün ölkələr

en: All apps
az: Bütün Proqramlar

en: All author pages
az: Bütün müəllif səhifələri

en: All categories
az: Bütün kateqoriyalar

en: All category pages
az: Bütün kateqoriya səhifələri

en: All colors
az: Bütün rənglər

en: All columns
az: Bütün sütunlar

en: All comment types
az: Bütün şərh növləri

en: All content
az: Bütün içərik

en: All coupons
az: Bütün kuponlar

en: All current and future campaigns
az: Bütün hazırkı və gələcək kampaniyalar

en: All date archives
az: Bütün tarix arxivləri

en: All dates
az: Bütün tarixlər

en: All done!
az: Tamamdır!

en: All done.
az: Hamısı tamamlandı.

en: All done. <a href="%s">Have fun!</a>
az: Əməliyyat tamamlandı. <a href="%s">Xoş əyləncələr!</a>

en: All forums
az: Bütün Forumlar

en: All image sizes
az: Bütün təsvir ölçüləri

en: All languages
az: Bütün Dillər

en: All levels
az: Bütün səviyyələr

en: All media items
az: Bütün media elementləri

en: All missing WooCommerce pages successfully installed
az: Bütün əksik WooCommerce səhifələri uğurla quruldu

en: All modules activated!
az: Bütün modullar aktivləşdirildi!

en: All modules deactivated!
az: Bütün modullar deaktivasiya edildi!

en: All notifications
az: bütün bildirişləri

en: All plugins are up to date.
az: Bütün qoşmalar yenilənmiş vəziyyətdədir.

en: All posts on this site
az: Bu saytdakı bütün yazılar

en: All posts were added to the category with the same name.
az: Bütün yazılar eyni kateqoriya isminə sahib olan kateqoriyaya təyin edildilər.

en: All posts were imported with the current user as author. Use this form to move each Blogger user&#8217;s posts to a different WordPress user. You may <a href="users.php">add users</a> and then return to this page and complete the user mapping. This form may be used as many times as you like until you activate the &#8220;Restart&#8221; function below.
az: Bütün yazılar, müəllifi indiki istifadəçi olacaq şəkildə idxal edildi. Hər bir Blogger istifadəçisinin yazılarının fərqli bir WordPress istifadəçisinə təyin edilməsini istəyirsinizsə bu formadan istifadə edə bilərsiniz. <a href="users.php">İstifadəçi əlavə edə bilərsiniz</a> və bu səhifəyə geri dönüb istifadəçi xəritələməyi tamamlaya bilərsiniz. Bu formanı aşağıdakı &#8220;Yenidən Başla&#8221; funksiyasını aktivləşdirənə qədər istədiyiniz qədər istifadə edə bilərsiniz.

en: All products
az: Bütün Məhsullar

en: All shipping classes
az: Bütün çatdırılma sinifləri

en: All sites
az: Bütün saytlar

en: All sizes except thumbnail
az: Miniatür təsvir xaric bütün ölçülər

en: All sources
az: Bütün mənbələr

en: All tag pages
az: Bütün etiket səhifələri

en: All tags
az: Bütün etiketlər

en: All taxonomy pages
az: Bütün taksonomiya səhifələri

en: All the files you&#8217;ve uploaded are listed in the Media Library, with the most recent uploads listed first.
az: Yüklədiyiniz bütün media faylları, ən yenilər öndə olmaqla, Media Kitabxanasında sıralanırlar.

en: All the files you&#8217;ve uploaded are listed in the Media Library, with the most recent uploads listed first. You can use the Screen Options tab to customize the display of this screen.
az: Yüklədiyiniz bütün fayllar ən aktual olanlar üst sıralarda olacaq şəkildə Media kitabxanasında siyahılanırlar.

en: All time
az: Bütün zamanlar

en: All topics
az: Bütün Bəhslər

en: All types
az: Bütün növlər

en: All updates have been completed.
az: Bütün yenilənmələr tamamlandı.

en: Allow
az: İzn ver

en: Allow Comments
az: Şərhlərə İzin Ver

en: Allow Pings
az: Pinqlərə İzin Ver

en: Allow backorders?
az: Sifarişin geri qaytarılmasına icazə verilsinmi?

en: Allow comments
az: Şərhlərə izin ver

en: Allow customer reviews?
az: Müştəri rəyinə izin verilsinmi?

en: Allow customers to create an account during checkout
az: Müştərilərin ödəmə əsnasında bir hesab yaratmalarına izin verin

en: Allow customers to create an account on the "My account" page
az: Müştərilərə "Hesabım" səhifəsində hesab yaratmalarına izin verin

en: Allow customers to log into an existing account during checkout
az: Müştərilərin ödəmə əməliyyatı əsnasında mövcud hesablarında giriş açmasına izin verin

en: Allow customers to pick up orders themselves. By default, when using local pickup store base taxes will apply regardless of customer address.
az: Müştərilərə sifarişlərini anca özləri gəlib təhvil almalarına izin verilsin. Mağazadan təslimat edilərkən standart olaraq müştərinin ünvanına bağlı olmadan, mağaza əsaslı vergilər tətbiq edilə bilər.

en: Allow customers to place orders without an account
az: Müştrilərə hesab açmadan sifariş vermələrinə izin verin

en: Allow free shipping
az: Pulsuz çatdırılma üsuluna izin ver

en: Allow link notifications from other blogs (pingbacks and trackbacks)
az: Digər bloqlardan bağlantı bildirişi almağa izin ver (geri bildiriş və geri izləmələr)

en: Allow link notifications from other blogs (pingbacks and trackbacks) on new posts.
az: Digər bloqlardan yeni məqalələr üçün bağlantı bildirişlərini (geri bildirişlər və geri izləmələr) aktivləşdir

en: Allow new users to sign up
az: Yeni istifadəçilərin üzv ola bilməsinə icazə ver

en: Allow one item to be bought in a single order.
az: Tək bir sifarişdə tək bir məhsulun satın alınmasına izin ver.

en: Allow other answers
az: Başqa cavablara izin ver

en: Allow people to post comments on new articles
az: Yeni yazıların şərh edilməsinə izin ver

en: Allow personal data to be removed in bulk from orders
az: Sifarişlərdəki fərdi məlumatların bütöv olaraq silinməsinə izin ver

en: Allow readers to easily share your posts with others by adding sharing buttons throughout your site.
az: Bütün saytınıza paylaşma düymələri əlavə edərək oxuyucuların yazılarınızı başqaları ilə rahatlıqla paylaşmalarına imkan yaradın.

en: Allow reviews.
az: Şərhlərə icazə ver.

en: Allow search engines to index this site
az: Axtarış sistemlərinin bu saytı indeksləməsinə izin ver

en: Allow usage of WooCommerce to be tracked
az: WooCommerce istifadəsinin  izlənməsinə izin ver

en: Allow, but notify customer
az: İzin ver, ancaq müştərini bilgiləndir

en: Allowed Files
az: İzin verilən  fayllar

en: Allowed ZIP/post codes
az: İzin verilən poçt kodları

en: Allowed emails
az: İzin verilən e-poçtlar

en: Allowed file types: <strong>%s</strong>.
az: İzin verilən fayl növləri: <strong>%s</strong>.

en: Almaty
az: Almatı

en: Alphabetical
az: Əlifba sırası

en: Already Installed
az: Artıq quraşdırılmışdır

en: Already have a WordPress.com account?
az: WordPress.com hesabınız varmı?

en: Already know what you&#8217;re doing? <a class="vertical-welcome-panel-hide" href="%s">Dismiss this message</a>.
az: Artıq nə etdiyinizi bilmirsinizmi? <a class="vertical-welcome-panel-hide" href="%s">Bu mesajı gözardı edin</a>.

en: Already own a domain?
az: Artıq bir domeniniz varmı?

en: Already pinged:
az: Artıq pinglənmiş:

en: Also available in
az: Eyni zamanda mövcud

en: Alt Text
az: Alternativ mətn

en: Alt text
az: Alt mətn

en: Alt text for the image, e.g. &#8220;The Mona Lisa&#8221;
az: Təsvir üçün alternativ mətn, məsələn &#8220;Mona Lisa&#8221;

en: Alternate text:
az: Alternativ mətn:

en: Alternative Text
az: Alternativ mətn

en: Alternative source
az: Alternativ mənbə

en: Alternatively you can reply to this email with <em>confirm</em> as the subject or first line of the body.
az: Alternativ olaraq bu e-poçtu bəhs sətrinə və ya e-poçt gövdəsinin ilk sətri olaraq <em>təsdiqlə</em> yazaraq cavablayın.

en: Alternatively, enter the path to a CSV file on your server:
az: Alternativ olaraq, serverinizdəki bir CSV faylının yolunu təyin edin:

en: Although your site address is <a href="%1$s">%2$s</a>, keep in mind that your dashboard address is <a href="%3$s">%4$s</a>.
az: Sayt ünvanınız <a href="%1$s">%2$s</a> olmaqla birlikdə, lövhə ünvanınızın <a href="%3$s">%4$s</a> olduğunu unutmayın.

en: Aluminum
az: Alüminium

en: Aluminum Medium
az: Alüminium Orta

en: Aluminum Narrow
az: Alüminium Dar

en: Aluminum Wide
az: Alüminium Geniş

en: Always
az: Hər zaman

en: Always put spam in the Spam folder for review.
az: Spamlara baxış etmək üçün &laquo;Spam&raquo; qovluğuna baxın.

en: Always show posts on the front page
az: Yazıları hər zaman ön səhifədə göstər

en: Always show quantity remaining in stock e.g. "12 in stock"
az: Anbarda qalan miqdarı hər zaman göstər (məs. "Anbarda 12 ədəd var")

en: Always use HTTPS when visiting administration pages
az: İdarəetmə səhifələrini ziyarət edərkən hər zaman HTTPS istifadə edin

en: Always use https when visiting the admin
az: İdarəetmə lövhəsini ziyarət edərkən hər zaman https istifadə et

en: Amazonas
az: Amazonlar

en: America
az: Amerika

en: American English
az: Amerikan İngiliscəsi

en: American Samoa
az: Amerikan Samoası

en: Amman
az: Əmman

en: Amount
az: Miqdar

en: Amount already refunded
az: Artıq məbləğ geri qaytarılıb

en: Amount of coupons.
az: Kuponların miqdarı.

en: Amount of customers.
az: Müştəri miqdarı.

en: Amount of orders.
az: Sifarişlərin miqdarı.

en: Amount of products.
az: Kateqoriyaların miqdarı.

en: Amount of reviews that the product have.
az: Məhsula yazılan rəylərin miqdarı.

en: Amount of reviews.
az: Şərhlərin miqdarı.

en: Amount of sales.
az: Satış miqdarı.

en: An RSS or Atom feed could not be found for that blog
az: Bu bloq üçün bir RSS və ya Atom qidalandırıcısı tapılmadı

en: An account is already registered with that username. Please choose another.
az: Daxil etdiyiniz istifadəçi adı ilə daha əvvəl hesab yaradılıb. Zəhmət olmasa başqa istifadəçi adı seçin.

en: An active access connection must be used to access keyring connections.
az: Aktiv giriş əlaqəsi açarlıq əlaqələrinə daxil olmaq üçün istifadə olunmalıdır.

en: An active access token must be used for this request.
az: Aktiv izin markeri bu istək üçün istifadə edilməlidir.

en: An active access token must be used to access SSH credentials.
az: Aktiv giriş markeri SSH kimlik məlumatlarına qoşulmaq üçün istifadə edilməlidir.

en: An active access token must be used to follow a blog.
az: Bloq izləmək üçün aktiv izin markeri olmalıdır.

en: An active access token must be used to query information about the current user.
az: Aktiv izn markeri hazırkı istifadəçinin bilgilərini analiz etmək üçün istifadə edilməlidir.

en: An active access token must be used to retrieve information about the current user.
az: Aktiv izin markeri hazırkı istifadəçi haqqında məlumat əldə etmək üçün istifadə edilməlidir.

en: An active access token must be used to retrieve post counts.
az: Aktiv izin markeri yazı miqdarlarını almaq üçün istifadə edilməlidir.

en: An active access token must be used to save information about the current user.
az: Aktiv izin markeri hazırkı istifadəçi haqqındakı məlumatı qeyd etmək üçün istifadə edilməlidir.

en: An additional, optional address line for your business location.
az: Əlavə olaraq müəssisənizin yerləşdiyi yer üçün istəyə bağlı ünvan sətri.

en: An administrator for this blog must set up the Jetpack connection.
az: Bu bloqun nəzarətiçisinin Jetpack bağlantısını qurması gərəkir.

en: An algorithmic design experiment that cleverly imagines the best layout for your content. Patch brings unity and balance to your beautiful crafted diversity.
az: İçəriyiniz üçün ən yaxşı maketi ağıllıca düşünən bir alqoritmik dizayn bacarığı. Patch, diqətlə yaratdığınız çeşidliliyinizə birlik və tarazlıq gətirir.

en: An alphanumeric identifier for the resource unique to its type.
az: Mənbə növü üçün oxşar olmayan hərflərdən ibarət təyin edici.

en: An alphanumeric identifier for the resource.
az: Mənbə növü üçün  hərflərdən ibarət təyin edici.

[ctx: An approximate time to read something, in minutes]
en: ~%d min
az: ~%d dəq

en: An automated WordPress update has failed to complete - <a href="%s">please attempt the update again now</a>.
az: Avtomatik WordPress yenilənməsi baş tutmadı - <a href="%s">lütfən təkrar yenilənməyi yoxlayın</a>.

en: An automated WordPress update has failed to complete! Please notify the site administrator.
az: Avtomatik WordPress yenilənməsi baş tutmadı! Lütfən sayt nəzarətçisinə xəbər verin.

en: An average is the sum of views divided by the number of days.
az: Ortalama  baxışların cəminin günlərə bölünməsidir.

en: An awesome magazine theme for your news site. Responsive layout, post thumbnails support, featured posts and more.
az: Xəbər saytınız üçün əla bir jurnal mövzusu. Responsiv maketi, miniatür təsvir yayımlama dəstəyi, xüsusi yazılar və daha çoxu.

en: An elegant and versatile magazine-style WordPress theme by WooThemes.
az: WooThemes tərəfindən zərif və çox yönlü jurnal stilində WordPress mövzusu.

en: An elegant magazine theme for WordPress, with a responsive design, and support for widgets, post thumbnails, custom headers and custom backgrounds.
az: Responsiv dizaynı və vidcet dəstəyi, yazı miniatürləri, özəl başlıq və arxafonları ilə zərif bir WordPress jurnal mövzusudur.

en: An elegant, minimal theme designed for artists, photographers, and other creatives seeking a simple but beautiful way to showcase their talents online.
az: Bacarığını sadə, ancaq mükəmməl bir formada sərgiləməyi istəyən sənətçilər, fotoqraflar və bütün yaradıcı istifadəçilər üçün zərif və minimal bir mövzu.

en: An email has been sent to the Domain Registrant's contact email address containing the Domain Transfer Code. If you don't receive the email shortly, please check your spam folder.
az: Domen Adı Qeydiyyat Şirkətinin əlaqə e-poçtuna Domen Adı Transfer Koduna sahib bir e-poçt göndərildi. Qısa bir vaxt içində bu e-poçtu almazsanız, lütfən spam poçt direktoriyanıza baxın.

en: An email has been sent to your address. Please click the enclosed link to confirm.
az: Məkyub e-poçt ünvanınıza göndərildi. Təsdiqləmək üçün bağlantıya tıklayın.

en: An email was just sent to confirm that you want to follow this blog. Please find the email now and click activate.
az: Bu bloqu izləməyinizi təsdiqləməyiniz üçün sizə bir e-poçt göndərildi. Lütfən bəhsi keçən e-poçtu taparaq aktivləşdirmə seçiminə tıklayın.

en: An error has occurred when activating %s. Please try again later.
az: %s  aktivləşdirilərkən xəta baş verdi. Lütfən daha sonra təkrar cəhd edin.

en: An error has occurred when deactivating the extension %1$s. Please proceed to the <a href="%2$s">Plugins screen</a> to deactivate it manually.
az: %1$s uzantısı gözardı edilərkən xəta baş verdi. Manual olaraq gözardı etmək üçün lütfən <a href="%2$s"> əlavələr ekranına </a> gedin.

en: An error has occurred when deactivating the subscription for %s. Please try again later.
az: %s uzantısı gözardı edilərkən xəta baş verdi. Lütfən daha sonra təkrar cəhd edin.

en: An error has occurred, which probably means the feed is down. Try again later.
az: Bir xəta baş verdi, qidalandırıcı bağlı görünür. Lütfən daha sonra bir də yoxlayın.

en: An error has occurred. Please reload the page and try again.
az: Bir xəta baş verdi. Lütfən səhifəni yeniləyib təkrar yoxlayın.

en: An error has occurred; the feed is probably down. Try again later.
az: Xəta var; yəgin təchizat işləmir. Bir qədər sonra yenidən cəhd edin.

en: An error occured while trying to process your request. Please try again or <a href="%s">Contact Support</a> if you continue to have trouble.
az: İstəyinizi işləməyə çalışarkən bir xəta oldu. Lütfən təkrar cəhd edin və ya problem davam edərsə <a href="%s">Əlaqə Dəstəyinə</a> müraciət edin.

en: An error occured while trying to send the Domain Transfer code. Please try again or <a href="%s">Contact Support</a> if you continue to have trouble.
az: Domen Adı Transfer kodunu göndərməyə çalışarkən bir xəta oldu. Lütfən təkrar cəhd edin və ya problem davam edərsə <a href="%s">Əlaqə Dəstəyinə</a> müraciət edin.

en: An error occurred authorizing your %s account.
az: %s hesabınızın təsdiqlənməsi sırasında bir xəta baş verdi.

en: An error occurred authorizing your account.
az: Hesabınızın təsdiqlənməsi sırasında bir xəta baş verdi.

en: An error occurred creating your new sharing service - please check you gave valid details.
az: Yeni paylaşma servisi yaratmaq baş tutmadı - gərəkli məlumatları doğru daxil etdiyinizdən əmin olun.

en: An error occurred fetching the remote data.
az: Uzaqdan idarəetmə bilgiləri əldə edilərkən bir xəta baş verdi.

en: An error occurred in the request and at the time were unable to send the consumer data
az: İstəkdə bir xəta meydana gəldi, bu səbəbdən istehlakçı məlumatı göndərilə bilmədi

en: An error occurred in the upload. Please try again later.
az: Yüklənmə sırasında xəta baş verdi. Lütfən daha sonra bir də yoxlayın.

en: An error occurred loading this post.
az: Bu yazının yüklənməsi əsnasında ir xəta oldu.

en: An error occurred while activating %(plugin)s on %(site)s.
az: %(site)s üzərində %(plugin)s deaktivasiya edilərkən xəta baş verdi.

en: An error occurred while attempting to create the refund using the payment gateway API.
az: Ödəmə üçün şəbəkə keçidi API-sı istifadə olunaraq pul qaytarılması əməliyyatını edərkən bir xəta meydana gəldi.

en: An error occurred while deactivating %(plugin)s on %(site)s.
az: %(site)s saytda %(plugin)s qoşma deaktivasiya edilərkən xəta baş verdi.

en: An error occurred while disabling autoupdates for %(plugin)s on %(site)s.
az: %(site)s saytındakı %(plugin)s avtomatik yenilənmələri deaktivasiya edərkən bir xəta baş verdi.

en: An error occurred while enabling autoupdates for %(plugin)s on %(site)s.
az: %(site)s saytındakı %(plugin)s avtomatik yenilənmələri aktivləşdirərkən bir xəta baş verdi.

en: An error occurred while installing %(plugin)s on %(site)s.
az: %(site)s üzərində %(plugin)s qoşma qurulması baş tutmadı.

en: An error occurred while removing %(plugin)s on %(site)s.
az: %(site)s saytındakı %(plugin)s qoşmanın silinməsi əsnasında bir problem oldu.

en: An error occurred while saving. Please wait and try again in a minute.
az: Qeyd etmə əsnasında bir xəta baş verdi. Bir az gözləyin və bir neçə dəqiqədən sonra təkrar yoxlayın.

en: An error occurred while trying to send the Domain Transfer code. Please try again or {{a}}Contact Support{{/a}} if you continue to have trouble.
az: Domen Adı Transfer kodunu göndərməyə çalışarkən bir xəta oldu. Lütfən təkrar yoxlayın və ya problem davam edirsə {{a}}Dəstək Xidmətinə{{/a}} müraciət edin.

en: An error occurred while updating %(plugin)s on %(site)s.
az: %(site)s saytda %(plugin)s qoşma yenilənərkən bir xəta baş verdi.

en: An error occurred while updating %1$s: %2$s
az: %1$s yenilənərkən bir xəta oldu: %2$s

en: An error occurred while uploading the file.
az: Fayl yüklənərkən bir xəta oldu.

en: An error occurred.
az: Bir xəta yarandı.

en: An error occurred. Please try again later.
az: Bir xəta meydana gəldi. Daha sonra təkrar cəhd edin.

en: An identical profile link already exists.
az: Eyni profil bağlantısı artıq mövcuddur.

en: An identifier for the group this setting belongs to.
az: Bu parametrin aid olduğu qrupun təyin edicisi.

en: An innovative WordPress theme for the twenty-first century teacher. Specially crafted to bring the classroom environment online, the theme includes some exciting features: to-do lists, class conversations, podcasts and video lectures.
az: 21 əsr müəllimi üçün innovativ WordPress mövzusu. Xüsusi onlayn sinif mühiti üçün hazırlanmışdır. Mövzuya bəzi maraqlı funksiyalar daxildir: iş siyahıları, sinif söhbətləri, podkast və video mühazirələr.

en: An innovative and stylish theme for photographers. With a unique photoblog, fully-featured gallery, responsive layout, and refined interface, you can easily share all of your snapshots, photographs and creative work.
az: Fotoqraflar üçün yenilikçi və innovativ bir mövzu. Bənzərsiz fotobloqu ilə, qalereyası, responsiv maketi və mükəmməl interfeyi ilə bütün anlıq fotolarınızı, yaradıcı işlərinizi asanlıqla paylaşa bilərsiniz.

en: An invalid action was provided to the endpoint.
az: Bitiş nöqtəsində xətalı hərəkət təqdim edildi.

en: An invalid request was made. This normally means that something intercepted or corrupted the request from your server to the Jetpack Server. Try again and see if it works this time.
az: Keçərsiz bir istək. Əsasən bu, bir şeyin serverin Jetpack serverinə edilən müraciətin mane olması və ya istəyi pozduğu mənasına gəlir. Təkrar cəhd edərək işləyib-işləmədiyinə baxın.

en: An invalid setting value was passed.
az: Keçərsiz parametr.

en: An item which is no longer available was removed from your cart.
az: Artıq mövcud olmayan bir məhsul səbətinizdən silindi.

en: An order has been created for you on %1$s. Your invoice is below, with a link to make payment when you’re ready: %2$s
az: %1$s saytında sizin üçün sifariş yaradıldı. Hazır olduğunuzda ödəniş etmək üçün istifadə edəcəyiniz link ilə birlikdə qaiməzniz aşağıdadır: %2$s

en: An order note with the provided ID could not be found
az: Göstərilən istifadəçi hesabı ilə hər hansı bir sifariş tapılmadı

en: An order refund with the provided ID could not be found.
az: Göstərilən nömrəyə aid sifariş geri qaytarılması tapılmadı.

en: An unexpected error occurred.
az: Gözlənilməz bir xəta baş verdi.

en: An unexpected error occurred. Please refresh the page and try again.
az: Gözlənilməz bir xəta baş verdi. Lütfən səhifəni yeniləyin və təkrar yoxlayın.

en: An unexpected error occurred. Please try again later.
az: Gözlənilməyən bir xəta baş verdi. Lütfən daha sonra təkrar yoxlayın.

en: An unknown error has occurred. Please try again later.
az: Naməlum bir xəta baş verdi. Lütfən bir az sonra təkrar yoxlayın.

en: An unknown error has occurred. Please try again.
az: Bilinməyən bir xəta baş verdi. Lütfən təkrar yoxlayın.

en: An unknown error occurred
az: Bilinməyən bir xəta baş verdi

en: An unknown error occurred during installation
az: Qurulma zamanı gözlənilməz bir xəta meydana gəldi

en: An unknown error occurred.
az: Naməlum bir xəta baş verdi.

en: An unknown error occurred. Please try again later.
az: Bilinməyən bir xəta baş verdi. Lütfən daha sonra təkrar yoxlayın.

en: An unknown error occurs while communicating with the about.me server. Please email help@about.me for support.
az: About.me serveri ilə əlaqə sırasında naməlum bir xəta baş verdi. Lütfən dəstək üçün help@about.me ünvanına e-poçt göndərin.

en: An unrecognized value was provided for the language setting.
az: Dil qurulumu üçün təyin edilməmiş bir dəyər təqdim edilmişdir.

en: An unsupported country code was provided for two_step_sms_country.
az: two_step_sms_country üçün dəstəklənməyən ölkə kodu təqdim edildi.

en: An unsupported request method was used.
az: Dəstəklənməyən istək üsulundan istifadə edildi.

en: Anadyr
az: Anadır

en: Analytics
az: Analitik

en: Anchorage
az: Ançoraqe

en: Ancona
az: Ankona

en: And instantly follow new blogs to read from your <a href="%1$s">WordPress.com reader</a>:
az: Və <a href="%1$s">WordPress.com oxuyucu</a> vasitəsi ilə oxumaq üçün yeni bloqları izləyin:

en: And more...
az: və daha çox...

en: Andaman and Nicobar Islands
az: Andaman və Nikobar Adaları

en: Andhra Pradesh
az: Andhra Pradeş

en: Angola
az: Anqola

en: Anguilla
az: Anquilla

en: Annual Report
az: İllik Raport

en: Anonymous
az: Anonim

en: Anonymous link
az: Anonim bağlantı

en: Another update is currently in progress.
az: Bu yenilənmə hazırda iş prosesindədir.

en: Answer
az: Cavab

en: Answer Check
az: Cavabı Yoxla

en: Answer Group
az: Qrupa Cavab

en: Answers
az: Cavablar

en: Antarctica
az: Antarktika

en: Antenna is a responsive and beautiful magazine theme for all those who need a great looking website. Antenna is focused on clean and modern design that supports boxed and full width layout. It is really easy to setup via theme customizer.
az: Antenna, əla görünən bir veb saytına ehtiyac duyan hər kəs üçün həssas və gğzəl bir jurnal mövzusudur. Antenna, qutulu və tam genişlikli maketi dəstəkləyən modern dizayna sahibdir. Mövzu özəlləşdiricisi vasitəsi ilə qurulması həqiqətən də çox asandır.

en: Antigua
az: Antiqua

en: Antigua and Barbuda
az: Antiqua və Barbuda

en: Antique
az: Antik

en: Antwerpen
az: Antverpen

en: Any %s
az: İstənilən %s

en: Any %s&hellip;
az: İstənilən %s&hellip;

en: Any &quot;%1$s&quot; method
az: İstənilən bir "%1$s" üsulu

en: Any category
az: İstənilən kateqoriya

en: Anyone can register
az: İstəyən hər kəs qeydiyyatdan keçə bilsin

en: Anyone posts a comment
az: Hər şərh yazıldığında

en: Aperture
az: Diafraqma

en: Apia
az: Apiya

en: Apologies, but I could not find any results for that search term. Please try again.
az: Bağışlayın, ancaq bu axtarış üçün heç bir nəticə əldə edə bilmədik. Lütfən təkrar cəhd edin.

en: Apologies, but the page you requested could not be found. Perhaps searching will help.
az: Bağışlayın, axtardığınız səhifə tapılmadı. Yenidən axtarış etmək bəlkə işinizə yarayar.

en: Apologies, but this content has not been translated to %1$s yet. Read the <a href="%2$s">original version in English</a>.
az: Bağışlayın, bu içərik hələlik %1$s dilinə tərcümə edilməmişdir. <a href="%2$s">orijinal versiyanı ingiliscə</a> oxuyun.

en: App Name
az: Proqramın Adı

en: App Settings
az: Proqram Parametrləri

en: App name
az: Proqramın Adı

en: Appearance
az: Görünüş

en: Application authentication request
az: Aplikasiya t'sdiql'm' t'l'bi

en: Application name
az: Proqramın Adı

en: Application passwords
az: Proqram Parolları

en: Application website
az: Proqramın Vebsaytı

en: Apply
az: Təsdiqlə

en: Apply changes to:
az: Dəyişiklikləri tətbiq et:

en: Apply coupon
az: Kuponu təsdiqlə

en: Apply to all qualifying items in cart
az: Səbətdəki bütün məhsullara tətbiq et

en: Approve
az: Təsdiqlə

en: Approve and Reply
az: Təsdiqlə və cavabla

en: Approve comment
az: Şərhi təsdiq et

en: Approve it: %s
az: Təsdiqlə: %s

en: Approve this comment
az: Bu şərhi təsdiqlə

en: Approve this comment.
az: Bu şərhi təsdiqlə.

en: Approved
az: Təsdiqlənmiş

en: Apps
az: Proqramlar

en: April
az: Aprel

en: Aqtau
az: Aktau

en: Aqtobe
az: Aktube

en: Arabic
az: Ərəbcə

en: Araguaina
az: Araquayina

en: Archive
az: Arxiv

en: Archive for %s
az: %s üçün arxivlər

en: Archive for the %s Tag
az: %s etiketi üçün arxiv

en: Archive page
az: Arxiv səhifəsi

en: Archive template
az: Arxiv şablonu

en: Archived
az: Arxivlənmiş

en: Archived <span class="count">(%s)</span> | Archived <span class="count">(%s)</span>
az[0]: <span class="count">(%s)</span> Arxivlənmiş
az[1]: <span class="count">(%s)</span> Arxivlənmiş

en: Archives
az: Arxivlər

en: Arctic
az: Arktika

en: Are WordPress cron jobs enabled?
az: WordPress ertələnmiş işlər (cron jobs) aktivdirmi?

en: Are you lost?
az: Azdınızmı?

en: Are you sure it exists?
az: Mövcud olduğundan əminsinizmi?

en: Are you sure the database server is not under particularly heavy load?
az: Verilənlər bazası serverinin ağır yük altında olmadığından əminsinizmi?

en: Are you sure the database server is running?
az: Verilənlər bazası serverinin işlədiyindən əminsinizmi?

en: Are you sure want to delete this list?
az: Bu siyahını silmək istədiyinizdən əminsinizmi?

en: Are you sure you have the correct username and password?
az: Doğru istifadəçi adı və parola sahib olduğunuzdan əminsinizmi?

en: Are you sure you have typed the correct hostname?
az: Doğru host adını yazdığınızdan əminsinizmi?

en: Are you sure you want to clear all logs from the database?
az: Verilənlər bazasındakı bütün qeydləri silmək istədiyinizdən əminsinizmi?

en: Are you sure you want to delete "%s"?
az: Silmək istədiyinizdən əminsinizmi "%s"?

en: Are you sure you want to delete all variations? This cannot be undone.
az: Bütün variantları silmək istədiyinizdən əminsinizmi?  Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Are you sure you want to delete the %1$s record for "%2$s"?
az: Siz "%2$s" üçün %1$s qeydini silmək istədiyinizdən əminsinizmi?

en: Are you sure you want to delete the poll %s?
az: Bu sorğunu silmək istədiyinizdən əminsinizmi %s?

en: Are you sure you want to delete the rating for "%s"?
az: Siz "%s" üçün olan reytinqləri silmək istədiyinizdən əminsinizmi?

en: Are you sure you want to delete this answer?
az: Bu cavabı silmək istədiyinizdən əminsinizmi?

en: Are you sure you want to delete this attribute?
az: Bu atributu silmək istədiyinizə əminsinizmi?

en: Are you sure you want to delete this item?
az: Bu maddəni silmək istədiyinzdəm əminsinizmi?

en: Are you sure you want to delete this log?
az: Bu qeydi silmək istədiynizə əminsinizmi?

en: Are you sure you want to delete this template file?
az: Bu şablonu silmək istədyinizə əminsinizmi?

en: Are you sure you want to delete this zone? This action cannot be undone.
az: Bu hissəni silmək istədyinizə əminsinizmi? Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Are you sure you want to do this?
az: Bunu etmək istədiyinizdən əminsizmi?

en: Are you sure you want to exit the form editor without saving? Any changes you have made will be lost.
az: Dəyişiklikləri qeyd etmədən forma redaktorundan çıxmaq istədiyinizdən əminsinizmi? Etdiyiniz hər hansı bir dəyişiklik yox olacaqdır.

en: Are you sure you want to log out? <a href="%s">Confirm and log out</a>
az: Çıxış etmək istədiyinizdən əminsinizmi? <a href="%s">Təsdiqləyin və çıxış edin</a>

en: Are you sure you want to remove the SMS number?
az: SMS nömrəsini silmək istədiyinizdən əminsinizmi?

en: Are you sure you want to remove the email address?
az: E-poçt ünvanını silmək istədiyinizdən əminsinizmi?

en: Are you sure you want to remove the selected items?
az: Seçilmiş məhsulları silmək istədiyinizə əminsinizmi?

en: Are you sure you want to remove this variation?
az: Bu variantı silmək istədiyinizdən əminsinizmi?

en: Are you sure you want to revoke access to this download?
az: Bu endirmə üçün icazəni ləğv etmək istədiyinizə əminsinizmi?

en: Are you sure you want to run this tool?
az: Bu aləti işə salmaq istədiyinizə əminsiniz?

en: Are you sure you want to start a new comment?
az: Yeni bir şərh başlatmaq istədiyinizdən əminsinizmi?

en: Are you sure you wish to delete this note? This action cannot be undone.
az: Bu notu silmək istədiyinizə əminsinizmi?  Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Are you sure you wish to delete this refund? This action cannot be undone.
az: Bu qaytarımanı silmək istədiyinizə əminsinizmi?  Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Are you sure you wish to delete this tax column? This action cannot be undone.
az: Bu vergi sütununu silmək istədiyinizə əminsinizmi?  Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Are you sure you wish to edit this domains A records? This will result in your domain no longer loading your WordPress.com site.
az: Bu domen adının A qeydlərini redaktə etmək istədiyinizdən əminsinizmi? Bunun nəticəsində, domen adınızın artıq WordPress.com saytınızı yükləməz.

en: Are you sure you wish to process this refund? This action cannot be undone.
az: Bu qaytarılma əməliyyatını yerinə yetirmək istədiyinizə əminsinizmi?  Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Are you sure you're ready?
az: Hazır olduğunuzdan əminsiniz?

en: Are you wanting to <strong>import content</strong> from another platform? Read our support guide on <a href="%s">Importing from Posterous</a>.
az: Başqa bir platformadan <strong>mühtəviyyat idxal etmək</strong> mi istəyirsinz? <a href="%s">Posterous-dan İdxal et</a> başlığındakı dəstək rəhbərini oxuyun.

en: Arguments
az: Arqumentlər

en: Arkansas
az: Arkanzas

en: Armed Forces America
az: Amerika Silahlı Qüvvələri

en: Armed Forces Americas
az: Amerika Silahlı Qüvvətləri

en: Armed Forces Europe, Middle East, & Canada
az: Avropa Silahlı Qüvvətləri, Yaxın Şərq və Kanada

en: Armed Forces Other Areas
az: Digər Yerlərin Silahlı Qüvvələri

en: Armed Forces Pacific
az: Sakit Okean Silahlı Qüvvətləri

en: Armenia
az: Ərmənistan

en: Array of options (key value pairs) for inputs such as select, multiselect, and radio buttons.
az: Seçim, çoxlu seçim və radio düymələri kimi girişlər üçün seçimlər ardıcıllığı (açar dəyər cütləri).

en: Array of the response headers from the receiving server.
az: Alan serverdən gələn cavabların üst bilgiləri ardıcıllığı.

en: Arrival
az: Gəliş

en: Art
az: İncəsənət

en: Art & Design
az: İncəsənət və Dizayn

en: Art &amp; Design
az: İncəsənət &amp; Dizayn

en: Article
az: Məqalə

en: Arunachal Pradesh
az: Arunaçal Pradeş

en: As a browser icon
az: Brauzer ikonu olaraq

en: As a contributor you'll be able to create and edit your own posts, but you'll need an editor to publish for you.
az: Əməkdaş olaraq, öz yazılarınızı hzırlamaq və redaktə etmək səlahiyyətiniz vardır, ancaq yayımlamaq üçün bir redaktora ehtiyacınız vardır.

en: As a reminder, here are your order details:
az: Xatırlatma olaraq, sifarişin detalları:

en: As a single total
az: Tək bir cəm olaraq

en: As an administrator you will be able to do anything. Nothing is off-limits. Don't let the power go to your head!
az: Nəzarətçi olaraq istədiyiniz hər şeyi edə bilərsiniz. Limit yoxdur. Amma bu gücün başınızı döndürməsinə izin verməyin!

en: As an app icon
az: Proqram ikonu olaraq

en: As an author you will be able to publish and edit your own posts as well as upload media.
az: Müəllif olaraq, öz yazılarınızı yayımlamaq və redaktə etmək səlahiyyətiniz olduğu kimi, media faylları da yükləyə bilərsiniz.

en: As an editor you will be able to publish and edit any post, as well as moderate comments and generally make the site a better place.
az: Redaktor olaraq hər yazını yayımlamaq və redaktə səlahiyyətiniz olduğu kimi, şərhləri də idarə edə bilər və saytınızı daha da gözəl bir formaya sala bilərsiniz.

en: Ascending
az: Artan

en: Ascending (oldest first)
az: Artan (əskilər yuxarıda)

en: Ascending.
az: Artan

en: Ascoli Piceno
az: Askoli Pikeno

en: Ashgabat
az: Aşqabat

en: Ashkhabad
az: Aşqaabad

en: Asia
az: Asiya

en: Ask a question or enter a search term&hellip;
az: Bir sual verin və ya bir axtarış termini daxil edin&hellip;

en: Aspect ratio:
az: Asperkt nisbəti:

en: Assign Authors
az: Müəllif Təyin Edin

en: Assigned Menu
az: Təyin edilən menyu

en: Associate your VideoPress blog with a dotSUB account for community translations.
az: Cəmiyyət tərcümələri üçün VideoPress bloqunuzu dotSUB hesabınıza qoşun.

en: Astrakhan
az: Astraxan

en: Asturias
az: Asturiya

en: Asuncion
az: Asunsion

en: At WordPress.com, our mission is to democratize publishing one website at a time. Automattic, Inc, is passionate about making the web a better place.
az: WordPress.com olaraq missiyamız, tək səfərdə bir veb saytı yayımlanmasını demokratikləşdirməkdir. Automattic Inc. şirkətinin tək dərdi, veb-in daha yaxşı bir yer olmasını təmin etməkdir.

en: At a Glance
az: Ilk Baxışda

en: At least two distinct nameservers required!
az: Ən az iki fərqli server adı lazımdır!

en: Athens
az: Afina

en: Atlantic
az: Atlantik

en: Attach
az: İlişdir

en: Attach &#8220;%s&#8221; to existing content
az: &#8220;%s&#8221; maddəsini mövcud olan içəriyə əlavə et

en: Attach to existing content
az: Var olan içəriyə bağla

en: Attaching Files
az: Fayl əlavə etmək

en: Attachment Attributes
az: Əlavə Atributları

en: Attachment Details
az: Əlavə detalları

en: Attachment Display Settings
az: Əlavə göstərmə parametrləri

en: Attachment Errors
az: Əlavə Xətaları

en: Attachment Page
az: Əlavə səhifəsi

en: Attachment Post URL
az: Əlavəli yazı ünvanı

en: Attachment details
az: Əlavə detalları

en: Attachment viewed:
az: Baxılmış əlavələr:

en: Attachments
az: Əlavələr

en: Attempt to notify any blogs linked to from the article
az: Yazıda bağlantı verilən bloqları xəbərdar etməyi yoxla

en: Attempted to set image quality outside of the range [1,100].
az: Təsvirin keyfiyyəti aralığın xaricində verilməyə çalışıldı [1,100].

en: Attempting to parse a shortcode without a valid callback: %s
az: Keçərli bir dönüş üsulu olmayan bir qısa kod əlavə etməyə cəhd edirsiniz: %s

en: Attempting to reduce used memory...
az: Yaddaş istifadəsi azaldılmağa çalışılır...

en: Attractions in %d
az: %d içindəki attraksiyonlar

en: Attribute
az: Atribut

en: Attribute %d default
az: Mövcud %d atribut

en: Attribute %d global
az: Əsas %d atribut

en: Attribute %d name
az: Atribut %d adı

en: Attribute %d value(s)
az: Atribut %d dəyər(lər)i

en: Attribute %d visible
az: Atribut %d görünür

en: Attribute ID.
az: Atribut ID.

en: Attribute all content to:
az: İçəriyi aid et:

en: Attribute name
az: Atribut adı

en: Attribute name.
az: Atribut adı.

en: Attribute position.
az: Atribut mövqeyi.

en: Attribute terms can be assigned to products and variations.<br/><br/><b>Note</b>: Deleting a term will remove it from all products and variations to which it has been assigned. Recreating a term will not automatically assign it back to products.
az: Atribut terminləri məhsullara və mövcud olanlara təyin edilə bilir. <br/><br/><b>Not</b>: Bir teriminin silinməsi, təyinolduğu bütün məhsullardan və mövcud olanlardan onu siləcəkdir. Bir teriminin təkrar yaradılması, onu avtomatik olaraq məhsullara geri təyin edə bilməz.

en: Attribute updated successfully
az: Atribut uğurla yeniləndi

en: Attribute value(s)
az: Atribut dəyər(lər)i

en: Attribute visibility
az: Atribut görünürlüyü

en: Attributes
az: Attributlar

en: Attributes let you define extra product data, such as size or color. You can use these attributes in the shop sidebar using the "layered nav" widgets.
az: Atributlar, ekstra məhsul məlumatları və ya rəng kimi əlavə məhsul məlumatlarını təyin etməyinizə izin verir. Bu atributlardan, "çoxsəviyyəli naviqasiya" modulundan istifadə edərək mağaza kenar çubuğunda istifadə edə bilərsiniz.

en: Attributes totals.
az: Atribut toplamı.

en: Atyrau
az: Atırau

en: Auckland
az: Oklend

en: Audio <span class="count">(%s)</span> | Audio <span class="count">(%s)</span>
az[0]: Səs faylı <span class="count">(%s)</span>
az[1]: Səs faylı <span class="count">(%s)</span>

en: Audio Codec:
az: Səs kodeki:

en: Audio File URL
az: Audio fayl bağlantısı

en: Audio Format:
az: Səs formatı:

en: Audio Player
az: Audio Oynadıcı

en: Audio Post
az: Audio Yazı

en: Audio Widget
az: Audio Modulu

en: Audio Widget (%d) | Audio Widget (%d)
az[0]: Audio Modulu (%d)
az[1]: Audio Modulu (%d)

en: Audio details
az: Audio Detalları

en: Audio, Video, or Other File
az: Audio, Video və Digər Fayllar

en: Aug
az: Avq

en: August
az: Avqust

[ctx: August abbreviation]
en: Aug
az: Avq

en: Australia
az: Avstraliya

en: Austria
az: Avstriya

en: Authentication
az: Təsdiqləmə

en: Authentication Status
az: Təsdiqləmə Statusu

en: Authentication and subscription caches refreshed successfully.
az: Kimlik təsdiqləmə və abunəlik keşi uğurla yeniləndi.

en: Author
az: Müəllif

en: Author Archive
az: Müəllif Arxivi

en: Author Archive: %s
az: Müəllif Arxivi: %s

en: Author Bio
az: Müəllif Bioqrafiyası

en: Author Grid
az: Müəllif Toru

en: Author URL
az: Müəllif URL

en: Author URL of the user.
az: İstifadəçinin müəllif URL.

en: Author mapping
az: Müəllif xəritələmə

en: Author posts, manage comments, and manage %s.
az: Müəllif yazılarını, şərhləri və %s idarə et.

en: Author's likes to display:
az: Müəllifin bəyəndiklərini göstər:

en: Author:
az: Müəllif:

en: Author: %s
az: Müəllif: %s

en: Authorization failed
az: Təsdiqləmə baş tutmadı.

en: Authorize
az: Təsdiqləməyə Başla

en: Authorize %s
az: %s Təsdiqləməyə Başla

en: Authorize Jetpack
az: Jetpack-ı Təsdiqləməyə Başla

en: Authorize an application to connect with %s
az: %s ilə qoşularaq proqramı təsdiqləməyə başla

en: Authorize connection with %s
az: %s ilə qoşularaq təsdiqləməyə başla

en: Authorized On
az: Təsdiqləməyə Başla

en: Authorizing&hellip;
az: Giriş&hellip;

en: Authors
az: Müəlliflər

en: Authors can publish and manage their own posts, and are able to upload files.
az: Müəlliflər öz yazılarını dərc edə bilər və idarə edə bilərlər, fayl yükləyə bilərlər.

en: Authors:
az: Müəlliflər:

en: Auto
az: Avto

en: Auto Detect
az: Avtomatik Təyinat

en: Auto Draft
az: Avtomatik qaralama

en: Auto add pages
az: Səhifələri avtomatik əlavə et

en: Auto renew for <b>%s</b> failed
az: <b>%s</b> üçün avtomatik yenilənmə baş tutmadı

en: Auto renews on:
az: Avtomatik yeniləmə:

en: Auto-create a new account (recommended).
az: Avtomatik yeni hesab yarat (məsləhətdir)

en: Automated Taxes
az: Avtomatikləşdirilmiş vergilər

en: Automatically add new top-level pages to this menu
az: Bu menyuya avtomatik olaraq yeni üst-səviyyə səhifələri əlavə edin

en: Automatically add paragraphs
az: Avtomatik paraqraf əlavə et

en: Automatically close comments on articles older than {{numberOfDays /}} day | Automatically close comments on articles older than {{numberOfDays /}} days
az[0]: {{numberOfDays /}} gündən daha əski yazılara şərh yazmağı avtomatik olaraq bağla
az[1]: {{numberOfDays /}} gündən daha əski yazılara şərh yazmağı avtomatik olaraq bağla

en: Automatically linked when you make comments.
az: Siz şərh etdiyiniz zaman avtomatik olaraq əlaqələndirilir.

en: Automatically post to Facebook, Twitter, and more
az: Facebook, Twitter və daha çoxunda avtomatik olaraq dərc et

en: Autoplay
az: Avtoifa

en: Autosave by %s
az: %s tərəfindən avtomatik qeyd edilmiş

en: Autosave encountered an unexpected error
az: Avtomatik qeydetmə gözlənilməz bir xəta ilə qarşılaşdı

en: Autoupdate
az: Avtoyenilənmə

en: Availability
az: Uyğunluq

en: Available Actions
az: Edilə biləcək hərəkətlər

en: Available Services
az: Mövcud Servislər

en: Available Tools
az: Mövcud alətlər

en: Available Widgets
az: Mövcud Modullar

en: Available downloads
az: Mövcud endirmələr

en: Available on
az: İstifadə edildiyi yerlər

en: Available on backorder
az: Anbarda qalmasa da sifariş verilə bilər

en: Available placeholders: %s
az: Mövcud yertutucuları: %s

en: Avatar Display
az: Avatar Görünüşü

en: Avatar Size (px):
az: Avatar ölçüsü (px):

en: Avatar URL with image size of %d pixels.
az: %d piksel görüntü ölçüsünə sahib Avatar URL.

en: Avatar URLs for the object reviewer.
az: Məhsulu şərh edənin Avatar URL.

en: Avatar background color:
az: Avatarın arxa fon rəngi:

en: Avatars
az: Avatarlar

en: Average
az: Ortalama

en: Average Rating
az: Ortalama rəy

en: Average comments per month:
az: Aylıq ortalama şərhlər:

en: Average gross sales amount
az: Ortalama brut satış miqdarı

en: Average net daily sales.
az: Ortalama tam gündəlik satış.

en: Average net sales amount
az: Ortalama tam satış miqdarı

en: Average per Day
az: Orta hesabla gün ərzində

en: Average per day
az: Orta hesabla gün ərzində

en: Average rating
az: Ortalama rəy

en: Averages are rounded to the nearest integer for display.
az: Ortalama hesablar göstərmə üçün ən yaxın olan tam miqdara uyğun olaraq yuvarlaqlaşdırılır.

en: Awaiting BACS payment
az: Bank transferi ödənişi gözlənilir

en: Awaiting product image
az: Məhsul şəkli gözlənir

en: Awaiting spam check
az: Spam yoxlama gözləyir

en: Awesome blogs using %s
az: %s ilə əla bloqlar

en: Awesome! Your theme, <em>%s</em>, is already deemed to be mobile-friendly.
az: Əla! Mövzunuz, <em>%s</em>, artıq mobil variantı üçün uyğundur.

en: Azerbaijan
az: Azərbaycan

en: Azerbaijani manat
az: Azərbaycan manatı

en: Azores
az: Azor adaları

en: BETA TESTING?
    =============
    
    This debugging email is sent when you are using a development version of WordPress.
    
    If you think these failures might be due to a bug in WordPress, could you report it?
     * Open a thread in the support forums: https://wordpress.org/support/forum/alphabeta
     * Or, if you're comfortable writing a bug report: https://core.trac.wordpress.org/
    
    Thanks! -- The WordPress Team
az: BETA TESTİ?
    ===========
    
    Bu sazlama e-poçtu WordPress test versiyasından istifadə etdiyiniz üçün göndərilir.
    
    Bu problemlərin WordPress nüvəsindəki xətalardan əmələ gəldiyini düşünürsünüzsə, raport edə bilərsinizmi?
    * Dəstək forumlarında bir bəhs aça bilərsiniz: https://wordpress.org/support/forum/alphabeta
    * Ya da xəta raportu yazmaq mövusunda daha rahatsınızsa: https://core.trac.wordpress.org/
    
    Təşəkkürlər! -- WordPress komandası

en: Back
az: Geri

en: Back to %s
az: Geri dön %s

en: Back to Following
az: İzlənmələrə geri dön

en: Back to General Settings
az: Əsas Parametrlərə geri dönün

en: Back to My Site
az: Saytıma geri dön

en: Back to Plans
az: Planlara Dön

en: Back to blog options
az: Bloq parametrlərinə geri dön

en: Back to post
az: Yazıya geri dön

en: Back to post options
az: Yazı parametrlərinə geri dön

en: Back to themes
az: Mövzulara geri dön

en: Back to top
az: Əvvələ qayıt

en: Background
az: Arxa fon

en: Background Color
az: Arxa fon rəngi

en: Background Image
az: Arxa fon təsviri

[ctx: Background Preset]
en: Preset
az: Önayar

en: Background color
az: Arxa fon rəngi

en: Background updated. <a href="%s">Visit your site</a> to see how it looks.
az: Arxa fon yeniləndi. Necə göründüyünü görmək üçün <a href="%s">saytınızı ziyarət edin</a>.

en: Backordered
az: Sifariş verildi

en: Backup codes
az: Ehtiyat Kodlar

en: Backup codes let you access your account if your phone is lost, stolen, or if you run it through the washing machine and the bag of rice trick doesn't work.
az: Telefonunuzun itməsi, oğurlanması və ya paltaryuyan maşınında yuyulub düyü torbası üsulunun işə yaramaması halında, bərpa kodları hesabınıza varmağınıza imkan yaradar.

en: Backup verification codes
az: Ehtiyat təsdiqləmə kodları

en: Backups
az: Bərpalar

en: Bad login/pass combination.
az: Yararsız giriş/parol kombinasiyası.

en: Baghdad
az: Bağdad

en: Bahamas
az: Baham adaları

en: Bahia Banderas
az: Bahiya Banderas

en: Bahrain
az: Bəhreyin

en: Baja California
az: Baja Kaliforniya

en: Baja California Sur
az: Baja Kaliforniya Sur

en: Baku
az: Bakı

en: Band
az: Zolaq

en: BandPage Settings
az: BandPage Parametrləri

en: Bandwidth:
az: Diapazon:

en: Bangkok
az: Bankok

en: Bangladesh
az: Banqladeş

en: Bangui
az: Banqui

en: Banjul
az: Bancul

en: Bank code
az: Bank kodu

en: Bank name
az: Bankın adı

en: Banner at the top of my site
az: Saytımın yuuxarı hissəsindəki banner

en: Banner text
az: Banner mətni

en: Barcelona
az: Barselona

en: Base Font
az: Baza Şrifti

en: Base color
az: Baza Rəngi

en: Based on %(ratingsNumber)s rating | Based on %(ratingsNumber)s ratings
az[0]: %(ratingsNumber)s bal əsas götürülmüşdür
az[1]: %(ratingsNumber)s bal əsas götürülmüşdür

en: Basic
az: Baza

en: Be the first to like this.
az: Bunu bəyənən ilk siz olun.

en: Beautiful, responsive, free and premium WordPress themes for your photography site, portfolio, magazine, business website, or blog.
az: Foto saytınız, portfeliniz, jurnalınız, biznes məqsədli veb saytınız və ya bloqunuz üçün gözəl, hər ehtiyaca cavab verən, pulsuz və premium WordPress mövzuları.

en: Because you are using %1$s, the sites in your WordPress network must use sub-directories. Consider using %2$s if you wish to use sub-domains.
az: %1$s istifadə etdiyiniz üçün WordPress şəbəkənizdəki saytlar alt direktoriya istifadə etməlidir. Alt domen adı istifadə etmək istəyirsinizsə %2$s istifadə etməyi düşünün.

en: Become a WordPress.com user and manage your subscriptions directly in your account.
az: Bir WordPress.com istifadəçisi ol və abunəliyini öz hesabın vasitəsi ilə birbaşa idarə et.

en: Before a comment appears
az: Bir şərh görünmədən öncə

en: Before you can upload your import file, you will need to fix the following error:
az: İdxal etmə faylını yükləmədən öncə bu xətaları düzəltməlisiniz:

en: Before you can use the Crowdsignal plugin, you need to enter your <a href="%s">Crowdsignal.com</a> account details.
az: Crowdsignal qoşmasından istifadə edə bilmək üçün <a href="%s">Crowdsignal.com</a> hesab məlumatlarınızı daxil etməyiniz lazımdır.

en: Beginner
az: Yeni başlayan

en: Beirut
az: Beyrut

en: Belarusian
az: Belarus

en: Belgium
az: Belçika

en: Belgrade
az: Belqrad

en: Belize
az: Beliz

en: Below each blog page
az: Hər bir bloq səhifəsinin aşağısında

en: Below each blog post
az: Hər bloq yazısının aşağısında

en: Below each comment
az: Hər şərhin aşağısında

en: Below, you can see the names of the authors of the MovableType posts in <i>italics</i>. For each of these names, select one of the blog's users as the author.
az: Aşağıda Movable Type yazılarınızın müəlliflərini <i>italik</i> yazılmış olaraq görə bilərsiniz. Bu isimlərin hər biri üçün, istəsəniz WordPress müəlliflərindən birini seçin, istəsəniz bir isim daxil edin.

en: Bergamo
az: Berqamo

en: Bermuda
az: Bermud

en: Best Day
az: Ən Yaxşı Gün

en: Best ever
az: Ən yaxşı

en: Beulah
az: Belah

en: Bhutan
az: Butan

en: Big Important Warning!
az: Çox Mühüm Xəbərdarlıq!

en: Big iPhone/iPad Update Now Available
az: Böyük iPhone/iPad üçün indi yenilənmə var

en: Billed to
az: Faktura Edilən:

en: Billing
az: Ödəmə

en: Billing &amp; Shipping
az: Hesablaşma və Çatdırılma

en: Billing Address
az: Hesablaşma Ünvanı

en: Billing Address 1
az: Hesablaşma Ünvanı 1

en: Billing Address 2
az: Hesablaşma Ünvanı 2

en: Billing City
az: Hesablaşma Şəhəri

en: Billing Company
az: Hesablaşma Şirkəti

en: Billing Details
az: Odəmə Məlumatları

en: Billing First Name
az: Hesablaşma ediləcək şəxsin adı

en: Billing History
az: Ödəmə Tarixi

en: Billing Last Name
az: Hesablaşma ediləcək şəxsin soyadı

en: Billing Postal/Zip Code
az: Hesablaşma poçt kodu

en: Billing State
az: Hesablaşma Əyaləti

en: Billing address
az: Hesablaşma ünvanı

en: Billing address.
az: Hesablaşma ünvanı.

en: Billing details
az: Odəmə Məlumatları

en: Billing email
az: Hesablaşma ediləcək şəxsin e-poçtu

en: Bio
az: Bioqrafiya

en: Bio:
az: Bioqrafik məlumat:

en: Biographical Info
az: Bioqrafik Məlumat

en: Biography
az: Bioqrafiya

en: Bishkek
az: Bişkek

en: Bitrate
az: Bitreyt

en: Bitrate Mode
az: Bitreyt Rejimi

en: Bitrate:
az: Bitreyt:

en: Black
az: Qara

en: Blanc-Sablon
az: Blank-Sablon

en: Blank
az: Boş

en: Blantyre
az: Blantir

en: Block Emails
az: E-poçt Qadağası

en: Block all email updates from blogs you’re following on WordPress.com
az: WordPress.com üzərində izlədiyiniz bloqlara aid bütün e-poçt yenilənmələrinə qadağa qoyun

en: Block by cookie (recommended)
az: Çərəzlər tərəfindən qadağa  (məsləhət bilinir)

en: Block by cookie and by IP address
az: Çərəzlərə(cookie) və IP ünvanlarına görə qadağa qoy

en: Block emails
az: E-poçt Qadağası

en: Block expiration limit
az: Blokun son istifadə etmə limiti

en: Block site
az: Saytı Blok Et

en: Block this blog
az: Bu bloqu blok et

en: Blocked
az: Blok edilmiş

en: Blockquote
az: Alıntı

en: Blocks
az: Bloklar

en: Blog
az: Bloq

en: Blog Archives
az: Bloq arxivləri

en: Blog Name
az: Bloq İsmi

en: Blog Name:
az: Bloq Adı:

en: Blog Posts
az: Bloq Yazısıları

en: Blog Shares
az: Bloq Paylaşmaları

en: Blog Stats
az: Bloq Statistikası

en: Blog Subscriptions
az: Bloq Abunəlikləri

en: Blog Title
az: Bloqun başlığı

en: Blog URL
az: Bloq URL-i

en: Blog URL:
az: Bloq URL:

en: Blog Widget Area
az: Bloq Vidcet Sahəsi

en: Blog at WordPress.com
az: WordPress.com Bloqu

en: Blog category for podcasts
az: Podkastlar üçün bloq kateqoriyası

en: Blog domain must be shorter than 64 characters
az: Bloq domeni 64 simvoldan az olmalıdır

en: Blog pages show at most
az: Ən çox göstəriləcək bloq səhifəsi ədədi

en: Blog token not found.
az: Bloq əlaməti tapılmadı.

en: Blogger Blogs
az: Blogger Bloqları

en: Blogger username
az: Blogger istifadəçi adı

en: Blogging U
az: Bloq Yazma U

en: Blogs
az: Bloglar

en: Blogs I Follow
az: İzlədiyim Bloqlar

en: Blogs I Follow | WordPress.com
az: İzlədiyim Bloqlar | WordPress.com

en: Blogs I don't want receive push notifications
az: Özəl bildirişlərini almaq istəmədiyim bloqlar

en: Blogs you were already following: %s
az: Artıq izlədiyiniz bloqlar: %s

en: Blue
az: Mavi

en: Bogota
az: Boqota

en: Boise
az: Boyse

en: Bold
az: Qalın

en: Bolivia
az: Boliviya

en: Book
az: Kitab

en: Bookmark saved.
az: Seçilmiş qeyd edildi.

en: Bookmark the <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalink</a>.
az: <a href="%3$s" title=" %4$s üçün daimi bağlantı" rel="bookmark">daimi bağlantını</a> seçilmişlərinizə əlavə edin.

en: Bookmarklet
az: Aparat

en: Bookmarks
az: Seçilmişlər

en: Books
az: Kitablar

en: Border
az: Kənar

en: Border color
az: Çərçivə rəngi

en: Bosnia and Herzegovina
az: Bosniya and Herseqovina

en: Both
az: İkisi də

en: Botswana
az: Botsvana

en: Bottom
az: Alt

en: Bottom Left
az: Alt sol

en: Bottom Right
az: Alt sağ

en: Bougainville
az: Buganvill

en: Bouvet Island
az: Buvet adası

en: Brazil
az: Braziliya

en: Brazzaville
az: Brazzavill

en: Break comments into pages with %1$s top level comments per page and the %2$s page displayed by default
az: Hər səhifədə %1$s üst səviyyə şərh olacaq şəkildə və mövcud olan olaraq %2$s səhifə göstəriləcək şəkildə şərhləri səhifələrə böl

en: Break comments into pages with {{numComments /}} top level comments per page and the {{firstOrLast /}} page displayed by default
az: Hər səhifədə {{numComments /}} üst səviyyə şərh olacaq şəkildə və mövcud olaraq {{firstOrLast /}} səhifə göstəriləcək şəkildə şərhləri səhifələrə böl

en: Briefly unavailable for scheduled maintenance. Check back in a minute.
az: Sayt hazırda xidmət rejimindədir. Bir neçə dəqiqədən sonra təkrar yoxlayın.

en: Bright
az: Parlaq

en: Brisbane
az: Brisben

en: British Columbia
az: Britaniya Kolumbiyası

en: British English
az: Britaniya İngiliscəsi

en: British Indian Ocean Territory
az: İngilis Hind Okeanı Əraziləri

en: Brown
az: Palıdı

en: Browse
az: Göz at

en: Browse Themes
az: Mövzulara göz at

en: Browse all plugins
az: Bütün qoşmalara bax

en: Browse our premium themes.
az: Premium mövzulara göz at.

en: Browse our recommended blogs.
az: Məsləhət bilinən bloqlara göz atın

en: Browse our themes from most popular to least.
az: Bizim ən populyar mövzularımıza nəzər salın.

en: Browse our themes from newest to oldest.
az: Bizim yenilərdən ən əskilərə qədər olan mövzularımıza nəzər salın.

en: Browse our themes in alphabetical order.
az: Mövzulara əlifba sırasıyla baxın.

en: Browse our themes.
az: Mövzularınıza nəzər salın.

en: Browse products
az: Məhsullara baxın

en: Browse revisions
az: Versiyalara bax

en: Browse themes from our friends and partners.
az: Partnyorlarımızın və dostlarımızın mövzularına nəzər salın.

en: Browse themes matching the search term(s) &quot;%s&quot;
az: &quot;%s&quot; axtarış kriteriyasına uyğun gələn mövzulara bax

en: Browse themes trending right now based on activations, popularity, and site traffic.
az: Aktivasiya, populyarlıq və ən çox ziyarət edilən sayt statusunu alan trend mövzulara baxın.

en: Browse themes with these characteristics: %s
az: Bu xüsusiyyətlərə sahib olan mövzulara nəzər sal: %s

en: Browse themes you have activated in the last six months.
az: Son altı ay içində aktivləşdirdiyiniz mövzulara nəzər salın.

en: Brunei
az: Bruney

en: Brunei Darussalam
az: Bruney Darüssalam

en: Brussels
az: Brüssel

en: Bucharest
az: Buxarest

en: Budapest
az: Budapeşt

en: Buenos Aires
az: Buenos-Ayres

en: Build apps for WordPress.com
az: WordPress.com üçün proqram hazırla

en: Bulgaria
az: Bolqarıstan

en: Bulgarian
az: Bolqar

en: Bulk Actions
az: Kütləvi hərəkətlər

en: Bulk Edit
az: Kütləvi redaktə

en: Bulk actions
az: Kütləvi hərəkətlər

en: Bulk edit
az: Kütləvi redaktə

en: Bulk select
az: Kütləvi seçim

en: Bulleted list
az: Markerlənmiş siyahı

en: Bundles
az: Paketlər

en: Burgos
az: Burqos

en: Burgundy
az: Burqundiya

en: Burkina Faso
az: Burkina Fasso

en: Bushwick is a lightweight, responsive blogging theme, designed to show beautiful content alongside beautiful imagery.
az: Bushwick gözəl təsvirlərin yanında gözəl içərikləri də göstərmək üçün dizayn edilmiş xəfif, əsnək bir bloq hazırlama mövzusudur.

en: Business
az: Biznes

en: Business &amp; Technology
az: Biznes və Texnologiya

en: Business Name
az: Biznes Adı

en: Business Plan
az: Biznes Plan

en: Business Services
az: Biznes və Xidmətlər

en: Business Website
az: Biznes Veb Saytı

en: Busingen
az: Bizingen

en: Button
az: Düymə

[ctx: Button label]
en: Delete user
az: İstifadəçini sil

[ctx: Button label for a next revision]
en: Next
az: Sonrakı

[ctx: Button label for a previous revision]
en: Previous
az: Öncəki

[ctx: Button label for adding a new item via the toolbar menu]
en: Add
az: Əlavə et

[ctx: Button label that prompts user to save form]
en: Save changes
az: Dəyişiklikləri qeyd et

en: Button style
az: Düymə stili

en: Button text
az: Düymə mətni

en: Buttons
az: Düymələr

en: Buy
az: Satın al

en: Buy Premium Plan
az: Premium Plan Al

en: Buy Tickets
az: Bilet Al

en: Buy a {{domainSearchLink}}custom domain{{/domainSearchLink}}, {{mapDomainLink}}map{{/mapDomainLink}} a domain you already own, or {{redirectLink}}redirect{{/redirectLink}} this site.
az: {{domainSearchLink}}Özəl domen adı{{/domainSearchLink}} satın alın, artıq sahib olduğunuz bir domen adını {{mapDomainLink}}xəritələyin{{/mapDomainLink}} və ya bu saytı {{redirectLink}}yenidən yönləndirin{{/redirectLink}}.

en: Buy now
az: İndi Satın Al

en: By %(author)s
az: Müəllif: %(author)s

en: By %s
az: Müəllif %s

en: By %s.
az: %s tərəfindən.

en: By Month
az: Aya Görə

en: By adding a contact form, your readers will be able to submit feedback to you. All feedback is automatically scanned for spam, and the legitimate feedback will be emailed to you.
az: Əlaqə forması əlavə etməklə, oxuyucularınız sizinlə birbaşa ünsiyyət qura biləcəklər. Bütün geri izləmələr spam təhlükəsinə qarşı avtomatik olaraq yoxlamadan keçiriləcək və qanuni yollarla sizin ünvanınıza göndəriləcək.

en: By default, new users will receive an email letting them know they&#8217;ve been added as a user for your site. This email will also contain a password reset link. Uncheck the box if you do not want to send the new user a welcome email.
az: Standart olaraq yeni istifadəçilərə sayta əlavə edildiklərinə dair bir e-poçt göndərilir. Bu e-poçt içində parol sıfırlama bağlantısı da yer alır. Xoş gəlmisiniz e-poçtunun göndərilməsini istərmirsinizsə, qutudakı işarəni ləğv edin.

en: By logging in you'll post the following comment to %s:
az: Giriş edərək bu şərhi %s bloquna göndərəcəksiniz:

en: By logging in you'll post the following comment:
az: Giriş edərək bu şərhi göndərəcəksiniz:

en: By: %s
az: Müəllif: %s

en: CENTRAL DASHBOARD
az: MƏRKƏZİ LÖVHƏ

en: CSS Classes
az: CSS sinifi

en: CSS Classes (optional)
az: CSS Sinifləri(istəyə bağlı)

en: CSS Editor
az: CSS Redaktoru

en: CSS Revisions
az: CSS Versiyaları

en: CSS Stylesheet Editor
az: CSS Stil Səhifəsi Redaktoru

en: CSS code
az: CSS kodu

en: Cache
az: Keş

en: Cafe
az: Kafe

en: Cagliari
az: Kaqliari

en: Cairo
az: Qahirə

en: Calculate coupon discounts sequentially
az: Kupon endirimlərini sırayla hesabla

en: Calculate shipping
az: Çatdırılma qiymətini hesabla

en: Calculate tax based on
az: Vergini buna görə hesabla

en: Calculation type
az: Hesablama növü

en: Calculations
az: Hesablamalar

en: Calcutta
az: Kəlküttə

en: Calendar
az: Təqvim

en: California
az: Kaliforniya

en: Caltanissetta
az: Kaltanissetta

en: Cambodia
az: Kambocya

en: Cambridge Bay
az: Kambridq Bay

en: Camera
az: Kamera

en: Cameroon
az: Kamerun

en: Campeche
az: Kampeçe

en: Campo Grande
az: Kampo Qrande

en: Campobasso
az: Kampobasso

en: Can I add more fields?
az: Daha çox sahə əlavə edə bilərəmmi?

en: Can I send a notification to more than one person?
az: Birdən çox insana bildiriş göndərə bilərəmmi?

en: Can I view my feedback within WordPress?
az: WordPress-də geri qidalandırıcılarıma baxa bilərəmmi?

en: Can not find blog.
az: Bloqu tapmaq mümkün olmadı.

en: Can not set resource parent, taxonomy is not hierarchical.
az: Valideyin mənbə qurulmadı; sinif iyerarxik deyil.

en: Can&rsquo;t find anything that works?
az: İşinizə yarayan bir mövzu tapa bilmədinizmi?

en: Can't find what you're looking for? <a href='%s'>Contact our support team</a>
az: Əgər hər hansı bir probleminiz varsa, lütfən <a href='%s'>Dəstək komandası ilə əlaqə qurun</a>

en: Canada
az: Kanada

en: Canary
az: Kanar

en: Canberra
az: Kanberra

en: Cancel
az: İmtina

en: Cancel %(purchaseName)s
az: İmtina %(purchaseName)s

en: Cancel %s
az: %s Ləğv et

en: Cancel &amp; start a new import
az: Ləğv et və yeni bir idxal əməliyyatı başlat

en: Cancel Anyway
az: Yenə də imtina et

[ctx: Cancel DNS Changes]
en: Cancel Changes
az: Dəyişiklikləri ləğv et

en: Cancel Domain
az: Domendən imtina et

en: Cancel Edit
az: Redaktəni ləğv et

en: Cancel Now
az: İndi Ləğv Et

en: Cancel Purchase
az: Satınalmadan İmtina Et

en: Cancel and Refund
az: İmtina və Pulun geri qaytarılması

en: Cancel changes
az: Dəyişiklikləri ləğv et

en: Cancel domain
az: Domendən imtina et

en: Cancel edit
az: Redaktəni ləğv et

en: Cancel password change
az: Parol dəyişməsini ləğv et

en: Cancel reply
az: Cavabı ləğv et

en: Cancel schedule
az: Ertələməni ləğv et

en: Cancel the action now to avoid it being run in future
az: Gələcəkdə işləməməsi üçün hərəkəti ləğv et

en: Cancel thumbnail regeneration
az: Miniatür yaratmağı ləğv et

en: Canceled
az: İmtina edildi

en: Cancellation Details
az: İmtina Detalları

en: Cancellation request for <b>%s</b>
az: <b>%s</b> domen adı üçün imtina istəyi

en: Cancelled
az: Ləğv edildi

en: Cancelled <span class="count">(%s)</span> | Cancelled <span class="count">(%s)</span>
az[0]: Ləğv edilən <span class="count">(%s)</span>
az[1]: Ləğv edilən <span class="count">(%s)</span>

en: Cancelled On
az: İmtina:

en: Cancelled order
az: Ləğv edilmiş sifariş

en: Cancun
az: Kankun

en: Cannot create a comment with that type.
az: Bu cür bir şərh yarada bilməz.

en: Cannot create a revision of a revision
az: Versiyanın başqa bir versiyası yaradıla bilməz

en: Cannot create a user with an empty login name.
az: Boş giriş ismi ilə istifadəçi yaradıla bilmir.

en: Cannot create existing comment.
az: Mövcud şərh yarada bilməz.

en: Cannot create existing post.
az: Mövcud yazı yarada bilməz.

en: Cannot create existing resource.
az: Hazırda mövcud olan resursu yaratmaq mümkün deyil.

en: Cannot create existing user.
az: Mövcud istifadəçi yarada bilməz.

en: Cannot deal with cookie redirects, as headers are already sent.
az: Başlıqlar (header) artıq göndərildiyi üçün çərəz (cookie) yönləndirmələrindən istifadə etmirik.

en: Cannot load %s.
az: %s yüklənmir

en: Cannot load blog information at this time.
az: Hazırda  bloq məlumatlarının yüklənməsi mümkün deyil.

en: Cannot load blog posts at this time.
az: Hazırda  bloq yazılarının yüklənməsi mümkün deyil.

en: Cannot load image metadata.
az: Təsvirin meta bilgiləri yüklənmədi.

en: Cannot refund a payment TO the user
az: İstifadəçiyə geri ödəmə EDİLƏ BİLMƏZ

en: Cannot retrieve the app ID.
az: Proqram ID alınmır.

en: Cannot save image metadata.
az: Təsvirin meta bilgiləri qeyd edilmədi.

en: Cannot update coupon, try again.
az: Kuponu yeniləmək mümkün olmadı. Yenidən yoxlayın.

en: Cannot update fee, try again.
az: Qiyməti yeniləmək mümkün olmadı. Yenidən yoxlayın.

en: Cannot update shipping method, try again.
az: Çatdırılma üsulunu yeniləmək mümkün olmadı. Yenidən yoxlayın.

en: Cannot use global flag on non-multisites
az: Çoxlu olmayan saytlarda əsas bayraq istifadə edilə bilməz

en: Cannot view post type.
az: Yazı növünə baxmaq mümkün deyil.

en: Cannot view status.
az: Statusa baxmaq mümkün deyil.

en: Cantabria
az: Kantabriya

en: Capabilities
az: Bacarıqlar

en: Cape Verde
az: Kape Verde

en: Caption
az: Başlıq

en: Caption this image…
az: Bu təsvirə açıqlama əlavə et...

en: Caption:
az: Bağlıq:

en: Captions
az: Başlıqlar

en: Captions/Subtitles
az: Başlıqlar/altyazılar

en: Caracas
az: Karakas

en: Card Expiring
az: Müddəti Dolan Kart

en: Card code
az: Kart kodu

en: Card deleted successfully
az: Kart müvəffəqiyyətlə silindi

en: Card number
az: Kart nömrəsi

en: Card:
az: Kart:

en: Careful! You are editing someone else's comment.
az: Ehtiyyatlı olun! Siz başqasının şərhini redaktə edirsiniz.

en: Carousel
az: Karusel

en: Cars
az: Maşınlar

en: Cart
az: Səbət

en: Cart Page
az: Səbət Səhifəsi

en: Cart page
az: Səbət səhifəsi

en: Cart totals
az: Cəmi

en: Cart updated.
az: Səbət yeniləndi.

en: Casablanca
az: Kasablanka

en: Caserta
az: Kaserta

en: Casey
az: Keysi

en: Catalan
az: Katalan

en: Catalog
az: Kataloq

en: Catalog visibility.
az: Kataloqun görünmə imkanı.

en: Catalog visibility:
az: Kataloq görünüşü:

en: Catamarca
az: Katamarka

en: Catania
az: Kataniya

en: Catanzaro
az: Katanzaro

en: Categories
az: Kateqoriyalar

en: Categories (separated with commas: Cats, Dogs)
az: Kateqoriyalar (vergüllə ayrılmış: Pişiklər, İtlər)

en: Categories and Tags Converter
az: Kateqoriya və Etiket Çeviricisi

en: Categories can be selectively converted to tags using the <a href="%s">category to tag converter</a>.
az: Kateqoriyalar seçimə bağlı <a href="%s">kateqoriyadan etiketə çevir</a> istifadə edilərək  həyata keçirilə bilər.

en: Categories deleted.
az: Kateqoriyalar silindi.

en: Categories have hierarchy, meaning that you can nest sub-categories. Tags do not have hierarchy and cannot be nested. Sometimes people start out using one on their posts, then later realize that the other would work better for their content.
az: Kateqoriyalarda bir iyerarxiya vardır, yəni alt kateqoriyalar yarada bilərsiniz. Etiketlərdə isə iyerarxiya yoxdur. Bəzən insanlar yazılarında birini istifadə etməyə başlayırlar amma daha sonra digərinin daha yaxşı olduğunu fərq edirlər.

en: Categories list
az: Kateqoriya siyahısı

en: Categories list navigation
az: Kateqoriya siyahısı naviqasiyası

en: Categories to Tags
az: Kateqoriyalardan Etiketlərə

en: Categories totals.
az: Cəmi kateqoriyalar.

en: Categories, unlike tags, can have a hierarchy. You might have a Jazz category, and under that have children categories for Bebop and Big Band. Totally optional.
az: Etiketlərin əksinə kateqoriyalar iyerarxik bir struktura sahibdir.Jazz adında bir kateqoriyanız və bu kateqoriyaya bağlı Bebop və BigBand adında alt kateqoriyalarınız ola bilər.Bunlar tamamən sizin seçiminizdən aslıdır.

en: Categories:
az: Kateqoriyalar:

en: Categories:
az: Kateqoriyalar:

en: Categories: %s
az: Kateqoriyalar: %s

en: Category
az: Kateqoriya

en: Category %s doesn&#8217;t exist!
az: %s kateqoriyası mövcud deyil!

en: Category Cloud
az: Kateqoriya buludu

en: Category ID.
az: Kateqoriya İD.

en: Category IDs, separated by commas
az: Kateqoriya ID, vergüllə ayrılmış

en: Category URL.
az: Kateqoriya URL.

en: Category added.
az: Kateqoriya əlavə edildi.

en: Category deleted.
az: Kateqoriya silindi.

en: Category name
az: Kateqoriya adı

en: Category name.
az: Kateqoriya adı.

en: Category not added.
az: Kateqoriya əlavə edilmədi.

en: Category not updated.
az: Kateqoriya yenilənmədi.

en: Category order
az: Kateqoriya sırası

en: Category slug.
az: Kateqoriya yarlığı.

en: Category to set as feed
az: Qidalandırıcı olaraq qurulacaq kateqoriya

en: Category updated.
az: Kateqoriya yeniləndi.

en: Category: | Categories:
az[0]: Kateqoriya:

en: Category: %1$s
az: Kateqoriya: %1$s

en: Caution:
az: Xəbərdarlıq:

en: Cayenne
az: Kayenne

en: Cayman
az: Kayman

en: Cayman Islands
az: Kayman adaları

en: Ceara
az: Keara

en: Cell padding
az: Hüceyrə boşluğu

en: Cell spacing
az: Hüceyrə aralığı

en: Cell type
az: Hüceyrə növü

en: Center
az: Mərkəz

en: Centimeters
az: Santimetr

en: Central
az: Mərkəzi

en: Central African Republic
az: Mərkəzi Afrika Respublikası

en: Central Greece
az: Mərkəzi Yunanıstan

en: Central Macedonia
az: Mərkəzi Makedoniya

en: Centralized site management
az: Mərkəzləşdirilmiş sayt meneceri

en: Ceuta
az: Seuta

en: Chad
az: Çad

en: Chagos
az: Çaqos

en: Chandigarh
az: Çandigarx

en: Change
az: Dəyişdir

en: Change Account
az: Hesabı Dəyişdir

en: Change Blog Address
az: Bloq Ünvanını Dəyişdir

en: Change Password
az: Parolunuzu Dəyişdirin

en: Change Redirect Location
az: Yönləndirmə Mövqesini Dəyiş

en: Change Theme
az: Mövzunu Dəyiş

en: Change Username
az: İstifadəçi adını dəyişdir

en: Change Visibility
az: Görünüşü Dəyişdir

en: Change address
az: Ünvanı dəyiş

en: Change audio
az: Audionu dəyiş

en: Change file
az: Faylı Dəyişdir

en: Change image
az: Təsviri Dəyişdir

en: Change logo
az: Loqonu dəyişdir

en: Change redirect settings
az: Yönləndirmə parametrlərini dəyişdir

en: Change role to&hellip;
az: Rolu dəyişdir&hellip;

en: Change site address
az: Sayt Ünvanını Dəyişdir

en: Change the text of the sharing buttons label
az: Paylaşma düymələri etiketinin mətnini redaktə edin

en: Change theme
az: Şablonu dəyişdir

en: Change video
az: Videonu dəyişdir

en: Change whether your visitors can subscribe to your posts or comments or both.
az: Ziyarətçilərinizin yazılarınıza və ya şərhlərinizə ya da hər ikisinə abunə ola bilmə statsunu dəyişdirin.

en: Change your Gravatar
az: Gravatarınızı dəyişin

en: Change your current username (%s) and discard the current account. (You will not be able to change your username back)
az: Mövcud istifadəçi adınızı dəyişdirin (%s) və mövcud hesabınızı tərk edin. (İstifadəçi adınızı təkrar geri almağınız mümkün olmayacaqdır)

en: Change your email settings at <a href="%s">Manage Notifications</a>.
az: E-poçt parametrlərinizi <a href="%s">Bildirişlərin İdarəedilməsi</a> olaraq dəyişdirin.

en: Change your email settings at <a href="%s">Manage Subscriptions</a>.
az: E-poçt parametrlərinizi <a href="%s">Abunəliklərin İdarəedilməsi</a> olaraq dəyişdirin.

en: Change your site address
az: Saytlarınızın ünvanını dəyişdirin.

en: Changed roles.
az: Rollar dəyişdirildi.

en: Changes saved.
az: Dəyişikliklər qeyd edildi.

en: Changeset is being edited by other user.
az: Dəyişikliklər digər istifadəçi tərəfindən redaktə edilir.

en: Change|difference between numbers over time
az: Zaman ərzində rəqəmlər arasındakı dəyişmə|fərqlilik

en: Changing Themes
az: Mövzular Dəyişdirilir

en: Changing to %s
az: Buna dönüşdürülür: %s

en: Changing your username will also affect the following profile address: <br /> Your Gravatar profile address (currently %s). <br /> Your IntenseDebate profile address (currently %s).
az: İstifadəçi adınızı dəyişdirmək, aşağıdakı profil ünvanınıza da təsir edəcək: <br /> Gravatar profil ünvanınız (hazırkı %s). <br /> IntenseDebate profil ünvanınız (hazırkı %s).

en: Changing your username will also affect your Gravatar profile and IntenseDebate profile addresses.
az: İstifadəçi adınızı dəyişdirməyiniz Gravatar və IntenseDebate profil ünvanlarınıza da təsir edəcəkdir.

en: Channel:
az: Kanal:

en: Chapters
az: Fəsillər

en: Chargeback
az: Geri ödəmə

en: Chart stats by
az: Statistikaları göstərmə kriteriyası

en: Chat live with a WordPress.com specialist Monday to Friday between 7am and 7pm Eastern time.
az: Şərq vaxtı ilə səhər saat 9-dan axşam saat 5-ə qədər bir WordPress.com əməkdaşı ilə canlı sohbət edə bilərsiniz.

en: Chateau is a clean and minimalistic theme with your choice of a light or dark color scheme. It features a custom header, custom background, and custom accent color. It also has up to six widget areas; one for a sidebar and five in the footer.
az: Chateau, rəng fonunu açıq və ya qoyu olaraq seçə biləcəyiniz sadə və minimalist bir mövzu. Özəl bir başlıq, özəl arxa fon və özəl vurgu rənginə sahibdir. Eyni zamanda, biri kənar çubuğu və beşi alt bölməsi üçün olmaq üzrə altı vidcet sahəsinə sahibdir.

en: Chatham
az: Çatham

en: Cheatin&#8217; huh?
az: hiyləkarlıqmı edirsiniz?

en: Cheatin&#8217; uh?
az: Hiyləkarlıqmı edirsiniz?

en: Cheatin' huh?
az: Hiyləkarlıqmı edirsən?

en: Cheatin, huh?
az: Hiyləkarlıqmı edirsiniz?

en: Check All
az: Tamamını seç

en: Check Spelling
az: İmlanı yoxla

en: Check for Spam
az: Spam şərhləri yoxla

en: Check out our growing collection of <a href="%s">premium themes</a> to find the perfect fit for your blog.
az: Bloqunuz üçün ən uyğun olanını seçmək üçün gün keçdikcə artan <a href="%s">premium mövzu</a> kolleksiyamıza nəzər salın.

en: Check out the mobile %s.
az: Mobil %s göz atın.

en: Check out the new Comics post type, and tell your readers about your strip.
az: Yeni Komiks yazı növlərini yoxlayın və oxuyucularınızla xəbər lentinizi paylaşın.

en: Check out the post editor to see how it all works, then add content to all of the default pages.
az: Tamamının necə işlədiyini görmək üçün yazı redaktoruna göz atın, sonra bütün mövcud səhifələrə içərik əlavə edin.

en: Check out the post editor to see how it all works, then add content.
az: Tamamının necə işlədiyini görmək üçün yazı redaktoruna göz atın, sonra içərik əlavə edin.

[ctx: Check payment method]
en: Awaiting check payment
az: Çek ödəməsi gözlənir

[ctx: Check payment method]
en: Check payments
az: Ödəmələri yoxla

en: Check stats
az: Statistikalar

en: Check the configuration of your domain registration with our <a target='_blank' href='%s'>diagnostic tool</a>.
az: <a target='_blank' href='%s'>Diaqnostika alətimiz</a> ilə domen sahəsinin tərtibatını yoxlayın.

en: Check this box if you wish to update the polls that use this style.
az: Əgər bu stildə olan sorğunuzu yeniləmək istəyirsinizsə, bu qutunu işarələyin.

en: Check your WordPress.com registration email for the correct login.
az: Doğru giriş bilgiləri üçün WordPress.com qeydiyyat e-poçtunuzu yoxlayın.

en: Check your e-mail address linked to the account for the confirmation link, including the spam or junk folder.
az: Spam və ya gərəksiz direktoriya daxil olmaqla təsdiqləmə bağlantısı üçün hesabınıza bağlı e-poçt ünvanını yoxlayın.

en: Check your email
az: E-poçtunuzu yoxlayın

en: Check your email for the confirmation link.
az: Təsdiqləmə bağlantısı üçün poçtunuza baxın.

en: Check your email for your new password.
az: Yeni parol üçün poçtunuza baxın.

en: CheckList Error
az: Yoxlama Siyahısı Xətası

en: Checkbox
az: Təsdiq qutusu

en: Checkbox with Multiple Items
az: Bir çox maddə ilə seçim qutusu

en: Checking
az: Yoxlanılır

en: Checking [%d] %s for images...
az: [%d] %s təsvirləri üçün yoxlanma...

en: Checking your browser for third party cookies support &hellip;
az: Üçüncü tərəf çərəz dəstəyi üçün brauzeriniz yoxlanılır &hellip;

en: Checking...
az: Yoxlanılır...

en: Checkout
az: Ödəmə

en: Checkout Page
az: Yoxla Səhifəsi

en: Checkout is not available whilst your cart is empty.
az: Sizin kartınız boş olduğu üçün ödəniş etmək mümkün deyil.

en: Cheers,
az: Salam,

en: Chiapas
az: Çiapas

en: Chiba
az: Çiba

en: Chicago
az: Çikaqo

en: Chihuahua
az: Çihuahua

en: Child of {{PageTitle/}}
az: {{PageTitle/}} alt elementi

en: Chile
az: Çili

en: China
az: Çin

en: Chinese
az: Çin

en: Chinese (Simplified)
az: _Bəsitləşdirilmiş Çincə

en: Chinese (Traditional)
az: Ənənəvi Çin dili

en: Chisinau
az: Kişinyov

en: Chita
az: Çita

en: Choibalsan
az: Çoybolsan

en: Chongqing
az: Çonqinq

en: Choose Image
az: Təsvir Seç

en: Choose Images
az: Təsvirlər seçin

en: Choose a Background Image
az: Bir arxa fon təsviri seçin

en: Choose a CSV file from your computer:
az: Bilgisayarınızdan CSV faylı seçin:

en: Choose a Custom Header
az: Özəl bir başlıq seçin

en: Choose a Palette
az: Bir Palet Seç

en: Choose a WXR (.xml) file to upload, then click Upload file and import.
az: Bir WXR (.xml) faylı seçin, yüklə düyməsinə basın ki, idxal başlasın.

en: Choose a WordPress WXR file to upload, then click Upload file and import.
az: Bir WXR (.xml) faylı seçin, yüklə düyməsinə basın ki, idxal başlasın.

en: Choose a category to view stats
az: Statistikalarına baxmaq üçün kateqoriya seçin

en: Choose a city in the same timezone as you.
az: Sizinlə eyni saat qurşağında olan şəhər seçin.

en: Choose a currency&hellip;
az: Valyuta seçin&hellip;

en: Choose a design
az: Dizayn seçin

en: Choose a different username. This one is not allowed.
az: Düzgün bir istifadəçi adı seçin. Buna izin verilmir.

en: Choose a different username. This one is not available.
az: Fərqli bir istifadəçi adı seçin. Bu istifadə edilə bilməz.

en: Choose a file from your computer:
az: Bilgisayarınızdan bir fayl seçin:

[ctx: Choose a help topic]
en: Choose a Category:
az: Kateqoriya Seçin:

en: Choose a host from our transfer partners:
az: Bizim transfer şəriklərimizdən bir host seçin:

en: Choose a longer username, at least four characters.
az: Ən azı dörd simvoldan ibarət olan uzun bir istifadəçi adı seçin.

en: Choose a password
az: Parol seçin

en: Choose a product to view stats
az: Statiskaları görmək üçün bir məhsul seçin

en: Choose a site address
az: Sayt ünvanı seçin

en: Choose a tax class for this product. Tax classes are used to apply different tax rates specific to certain types of product.
az: Bu məhsul üçün vergi sinifi seçin. Vergi sinfi məhsulun müəyyən edilmiş növlərinə görə fərqli aralıqları tətbiq etmək üçün istifadə olunur.

en: Choose a theme
az: Mövzu seçin

en: Choose a theme.
az: Mövzu seçin.

en: Choose a username
az: İstifadəçi adı seçin

en: Choose an action...
az: Hərəkət seçin...

en: Choose an image
az: Şəkil seçin

en: Choose an image from your computer:
az: Bilgisayarınızdan bir təsvir seçin:

en: Choose an image to display in your sidebar:
az: Yan menyu çubuğunuzda göstəriləcək bir təsvir seçin:

en: Choose an option
az: Variant seçin

en: Choose audio
az: Audio seç

en: Choose coupons&hellip;
az: Kupon seçin&hellip;

en: Choose file
az: Fayl seç

en: Choose from the most used Labels
az: Ən çox istifadə edilən etiketlər arasından seçin

en: Choose from the most used tags
az: Ən çox istifadə edilən etiketlər arasından seç

en: Choose image
az: Təsvir seç

en: Choose logo
az: Loqo seç

en: Choose songs
az: Mahnıları seçin

en: Choose the part of the image you want to use as your header.
az: Üst hissə təsviri olaraq istifadə etmək istədiyiniz təsvirin bir hissəsini seçin.

en: Choose the perfect theme
az: Zövqünüzə uyğun gələn mövzunu seçin

en: Choose the target frame for your link.
az: Bağlantınız üçün hədəf çərçivəni seçin.

en: Choose to either discard the worst spam automatically or to always put all spam in spam folder.
az: Spamları avtomatik olaraq rədd etmək və ya spam qovluğuna yerləşdirmək variantlarından birini seçin.

en: Choose video
az: Video seç

en: Choose what to export
az: İxrac ediləcək maddələri seçin

en: Choose whether to make your blog public or private
az: Bloqunuzun hər kəsə açıq və ya özəl olmasını seçə bilərsiniz

en: Choosing a theme?
az: Mövzu seçirsiniz?

en: Christmas
az: Xristmas

en: Christmas Island
az: yeni il adaları

en: Chungking
az: Çunkinq

en: Chuuk
az: Çak

en: Cincinnati
az: Sinsinnati

en: Circles
az: Dairələr

en: City
az: Şəhər

en: City name.
az: Şəhərin adı.

en: City:
az: Şəhər:

en: Clean
az: Təmiz

en: Cleaning up spam takes time.
az: Spam təmizlənməsi bir xeyli zaman alır.

en: Clear
az: Təmizlə

en: Clear All
az: Tamamını Təmizlə

en: Clear All Filters
az: Bütün filtrləri təmizlə

en: Clear Form
az: Formanı Təmizlə

en: Clear Inactive Widgets
az: Aktiv Olmayan Vidcetləri Təizlə

en: Clear Results
az: NəticələriTəmizlə

en: Clear all
az: Tamamını təmizlə

en: Clear all information
az: Bütün məlumatarı təmizlə

en: Clear formatting
az: Formatlamanı təmizlə

en: Cleared by Akismet
az: Akismet tərəfindən təmizlənmişdir

en: Click Save Menu to make pending menu items public.
az: Menyunu qeyd et düyməsinə basaraq gözləyən menyu elementlərini dərc edə bilərsiniz.

en: Click a service to create a new connection:
az: Yeni bir qoşulma yaratmaq üçün bu servisə tıklayın:

en: Click here
az: Buraya tıklayın

en: Click here for more information
az: Daha ətraflı məlumat üçün buraya tıklayın

en: Click here to cancel reply.
az: Cavabı ləğv etmək üçün tıklayın.

en: Click here to enter your code
az: Kodu daxil etmək üçün bura tıkla

en: Click here to give it a try!
az: Test etmək üçün buraya tıklayın!

en: Click here to login
az: Daxil olmaq üçün bura tıkla

en: Click here to see the complete report.
az: Rapotrun tamamını görmək üçün buraya tıklayın.

en: Click here to upload a new Gravatar
az: Yeni Gravatar yükləmək üçün buraya tıklayın

en: Click here to view
az: Baxmaq üçün buraya tıklayın

en: Click on a suggested tag to add it to your post:
az: Yazınıza əlavə etmək üçün təklif edilən etiketə tıklayın:

en: Click on the 'unsubscribe' link at the bottom of every email (including this one)
az: Hər e-poçtun (bu daxil olmaqla) alt hissəsində olan 'abunəlikdən çıx' bağlantısını tıklayın

en: Click on the theme to see the theme name, version, author, description, tags, and the Delete link
az: Mövzuya tıklayaraq ismini, vesiyasını, proqramçısını, açıqlamasını, etiketlərini və silmə bağlantısını görə bilərsiniz

en: Click on this box to edit it and add your own information.
az: Redaktə etmək üçün bu qutuya tıklayın və öz məlumatlarınızı daxil edin.

en: Click the Import button above to start importing that blog.
az: Bloqu idxal etmək üçün yuxarıdakı İdxal düyməsinə tıklayın.

en: Click the Use this Key button.
az: Bu İstifadə düyməsinə tıklayın.

en: Click the following link or copy it into a browser. Note this link is only valid for %s
az: Aşağıdakı bağlantıya tıklayın ya da bir brauzerə köçürün. Diqqət edin: bu bağlantı %s üçün keçərlidir.

en: Click the image to edit or update
az: Redaktə etmək ya da yeniləmək üçün təsvirə tıklayın

en: Click to Press This!
az: Press This üçün tıklayın!

en: Click to autoplay the presentation!
az: Təqdimatı avtoifa üçün tıklayın!

en: Click to close this message
az: Bu measjı bağlamaq üçün tıklayın

en: Click to edit the site title.
az: Saytın başlığını redaktə etmək üçün tıklayın.

en: Click to edit this element.
az: Bu elementi redaktə etmək üçün tıkla.

en: Click to edit this menu.
az: Bu menyunu redaktə etmək üçün tıklayın.

en: Click to edit this widget
az: Bu vidceti redaktə etmək üçün tıkla

en: Click to edit this widget.
az: Bu modulu redaktə etmək üçün tıkla.

en: Click to print
az: Çap etmək üçün tıklayın

en: Click to receive future news by email.
az: Gələcəkdə xəbərləri almaq üçün tıklayın.

en: Click to send this to your Kindle device
az: Bunu Kindle cihazınıza göndərmək üçün tıklayın

en: Click to share on %s
az: %s səhifəsində paylaşmaq üçün tıklayın

en: Click to share on Facebook
az: Facebook-da paylaşmaq üçün tıkla

en: Click to share on LinkedIn
az: LinkedIn-də paylaşmaq üçün tıklayın

en: Click to share on Pinterest
az: Pinterest-də paylaşmaq üçün tıklayın

en: Click to share on Pocket
az: Pocket-də paylaşmaq üçün tıklayın

en: Click to share on Reddit
az: Reddit-də paylaşmaq üçün tıklayın

en: Click to share on Tumblr
az: Tumblr-da paylaşmaq üçün tıklayın

en: Click to share on Twitter
az: Twitter-də paylaşmaq üçün tıklayın

en: Click to toggle
az: Açmaq/bağlamaq üçün tıklayın

en: Click to view slideshow.
az: Slaydşouya baxmaq üçün tıklayın.

en: Click to visit the original post
az: Yazının orijinalını görmək üçüntıklayın

en: Clicking <strong>Select Files</strong> opens a navigation window showing you files in your operating system. Selecting <strong>Open</strong> after clicking on the file you want activates a progress bar on the uploader screen.
az: <strong>Fayl seç</strong> düyməsinə basdığınızda əməliyyat sisteminizdəki faylları göstərən bir pəncərə açılacaqdır. Faylları seçdikdən sonra <strong>Aç</strong> düyməsinə basdığınızda əməliyyat başlayacaq və yükləmə ekranında irəliləyiş çubuğu görüntülənəcəkdir.

en: Clicking an item will display an Attachment Details dialog, which allows you to preview media and make quick edits. Any changes you make to the attachment details will be automatically saved.
az: Hər hansı bir media faylına tıkladıqda əlavə detallar pəncərəsi açılır, bu pəncərədə media faylını görüntülüyə və çevik redaktələr edə bilərsiniz. Burada edəcəyiniz dəyişikliklər avtomatik olaraq yadda saxlanılır.

en: Clicking the button below will make your report public and create a draft post for you:
az: Aşağıdakı düyməyə tıkladığınızda raportunuz hər kəsə açıq olacaq və sizin üçün bir qaralama yazı yaradacaqdır:

en: Clicks
az: Tıklamalar

en: Clicks for %1$s days ending %2$s
az: %2$s tarixinə qədər %1$s gün ərzindəki tıklamalar

en: Clicks for %1$s days ending %2$s (Summarized)
az: %2$s tarixinə qədər %1$s gün ərzindəki tıklamalar (Ümumiləşdirilmiş)

en: Clicks for %s
az: %s üçün tıklamalar

en: Close
az: Bağla

en: Close (Esc)
az: Bağla (Esc)

en: Close Search
az: Axtarışı Bağla

en: Close Window
az: Pəncərəni bağla

en: Close account
az: Hesabı Bağla

en: Close all open tags
az: Bütün açıq etiketləri bağla

en: Close and accept
az: Bağla və qəbul et

en: Close blockquote tag
az: Sitat etiketini bağla

en: Close bold tag
az: Qalın etiketini bağla

en: Close bulleted list tag
az: İşarələnmiş siyahı etiketini bağla

en: Close code tag
az: Kod etiketini bağla

en: Close deleted text tag
az: Silinmiş mətn etiketini bağla

en: Close details dialog
az: Detallar pəncərəsini bağla

en: Close dialog
az: Dialoqu bağla

en: Close inserted text tag
az: Daxil edilən mətn etiketini bağla

en: Close italic tag
az: İtalik etiketini bağla

en: Close list item tag
az: Siyahı elementi etiketini bağla

en: Close media attachment panel
az: Media əlavəetmə lövhəsini bağla

en: Close numbered list tag
az: Nömrələnmiş siyahı etiketini bağla

en: Close overlay
az: Örtüyü bağla

en: Close reorder mode
az: Yenidən sıralama rejimini bağla

en: Close sharing dialog
az: Paylaşma pəncərəsini bağla

en: Close the Customizer and go back to the previous page
az: Özəlləşdiricini bağla və öncəki səhifəyə geri dön

en: Close this notice
az: Bu bəhsi bağla

en: Close this screen
az: Bu ekranı bağla

en: Close uploader
az: Yükləyicini bağla

en: Closed
az: Bağlıdır

en: Cmd + letter:
az: Cmd + hərf:

en: Coahuila
az: Koahuila

en: Cocos
az: Kokos

en: Cocos (Keeling) Islands
az: Kokos adaları

en: Code
az: Kod

en: Code is Poetry
az: Kod poeziyadır

en: Colima
az: Kolima

en: Collapse Main menu
az: Əsas menyunu bağla

en: Collapse menu
az: Menyunu daralt

en: Collapse this bar
az: Bu çubuğu daralt

en: Colombia
az: kolombiya

en: Colombo
az: Kolombo

en: Color
az: Rəng

en: Color Scheme
az: Rəng sxemi

en: Color scheme
az: Rəng sxemi

en: Color scheme:
az: Rəng sxemi:

en: Colorado
az: Kolorado

en: Colors
az: Rənglər

en: Colors & Backgrounds
az: Rənglər & Arxa fonlar

en: Column
az: Sütun

en: Column group
az: Sütun qrupu

en: Columns
az: Sütunlar

en: Come check out my blog!
az: Bloqumu yoxlamağa gəlin!

en: Comic
az: Komiks

en: Comic draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview comic</a>
az: Komiks qaralaması yeniləndi. <a target="_blank" href="%s">Komiksin ön izləməsinə bax</a>

en: Comic published. <a href="%s">View comic</a>
az: Komiks dərc edildi. <a href="%s">Komiksə bax</a>

en: Comic restored to revision from %s
az: Komiks %s versiyasından geri bərpa edildi

en: Comic saved.
az: Komiks qeyd edildi.

en: Comic scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview comic</a>
az: Komiks planlandı: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Komiksin ön izləməsinə bax</a>

en: Comic submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview comic</a>
az: Komiks göndərildi. <a target="_blank" href="%s">Komiksin ön izləməsinə bax</a>

en: Comic updated.
az: Komiks yeniləndi.

en: Comic updated. <a href="%s">View comic</a>
az: Komiks yeniləndi. <a href="%s">Komiksə bax</a>

en: Comics
az: Komikslər

en: Comics list
az: Komiks siyahısı

en: Comics list navigation
az: Komiks siyahısı naviqasiyası

[ctx: Comma-separated list of search stopwords in your language]
en: about,an,are,as,at,be,by,com,for,from,how,in,is,it,of,on,or,that,the,this,to,was,what,when,where,who,will,with,www
az: haqqında,bir,olan,olaraq,də,olmaq,tərəfindən,com,üçün,etibarən,necə,içində,olduğunu,o,dan,üzərində,və ya,nə,ki,bu,qədər,oldu,nə,zaman,hara,kim,iradə,ilə,www

en: Comment
az: Şərh

en: Comment %d does not exist
az: %d şərhi mövcud deyil

en: Comment Follows
az: Şərh İzləmələri

en: Comment Form
az: Şərh Forması

en: Comment History
az: Şərhlərin tarixçəsi

en: Comment Likes
az: Şərh Bəyənmələri

en: Comment Likes are
az: Şərh Bəyənmələri Var

en: Comment Moderation
az: Şərhin Moderasiyası

en: Comment Submission Failure
az: Şərh Göndərmə Xətası

en: Comment and share to your profile.
az: Şərh və profilinizdə paylaşa bilərsiniz.

en: Comment author must fill out name and e-mail
az: Şərhin müəllifi isim və e-poçt ünvanlarını doldurmaq məcburiyyətindədir

en: Comment author must fill out name and email
az: Şərhin müəllifi isim və e-poçt ünvanlarını doldurmaq məcburiyyətindədir

en: Comment author must have a previously approved comment
az: Şərh müəllifinin öncədən təsdiqlənmiş bir şərhi olmalıdır

en: Comment author name and email are required
az: Şərh müəllifinin ismi və e-poçt ünvanı lazımdır

en: Comment author name and email are required.
az: Şərh müəllifinin ismi və e-poçt ünvanı lazımdır.

en: Comment by %1$s
az: %1$s tərəfindən şərh

en: Comment by %s marked as spam.
az: %s tərəfindən edilən şərh spam olaraq işarələndi.

en: Comment by %s moved to the trash.
az: %s tərəfindən edilən şərh zibil qutusuna göndərildi.

en: Comment cache problem?
az: Şərh keşləməsində problemmi var?

en: Comment has already been deleted by another session.
az: Şərh artıq başqa sessiyada silinmişdir.

en: Comment is required.
az: Şərh tələb olunur.

en: Comment marked as spam
az: Şərh spam olaraq işarələndi

en: Comment metadata downloaded successfully, proceeding with comment bodies...
az: Şərh meta məlumatları müvvəffəqiyyətlə endirilir...

en: Comment moderation
az: Şərhin Moderasiyası

en: Comment must be manually approved
az: Şərh manual olaraq təsdiqlənməlidir

en: Comment navigation
az: Şərh naviqasiyası

[ctx: Comment number declension: on or off]
en: off
az: açıq

en: Comment on %1$s
az: %1$s üzərinə edilmiş şərh

en: Comment on %1$s by %2$s
az: %1$s yazısına %2$s tərəfindən edilən şərhlər

en: Comment on this post?
az: Bu yazıya şərh əlavə edilsinmi?

en: Comment status
az: Şərh statusu

en: Comment status was changed to %s
az: Şərhin statusu  %s olaraq dəyişdirildi

en: Comment trashed
az: Şərh zibil qutusuna göndərildi

en: Comment:
az: Şərh:

en: Comment: %s
az: Şərh: %s

en: Commenter
az: Şərhçi

en: Commenters who checked the &quot;Notify me of new comments via email&quot; checkbox on your individual posts
az: Fərdi yazılarınızda &quot;Yeni şərhləri mənə e-poçt ilə bildir&quot; təsdiqləmə qutusunu işarələyən şərhçilər

en: Commenting and sharing to your profile. | Commenting and sharing to your profiles.
az[0]: Profilinizdə şərh yazmaq və paylaşmaq.
az[1]: Profilinizdə şərh yazmaq və paylaşmaq.

en: Commenting as %s
az: %s olaraq şərh edilir

en: Comments
az: Şərhlər

en: Comments %s
az: Şərhlər %s

en: Comments (%1$s) on &#8220;%2$s&#8221;
az: &#8220;%2$s&#8221; üçün şərhlər (%1$s)

en: Comments (%s)
az: Şərhlər (%s)

en: Comments <span class="count">(%d)</span>
az: Şərh <span class="count">(%d)</span>

en: Comments Feed
az: Şərhlərin Qidalandırıcıları

en: Comments I've Made
az: Etdiyim Şərhlər

en: Comments Off<span class="screen-reader-text"> on %s</span>
az: <span class="screen-reader-text">%s üçün</span> şərhlər bağlıdır

en: Comments and Posts
az: Şərhlər və Yazılar

en: Comments are closed.
az: Şərh üçün bağlıdır.

en: Comments are not allowed.
az: Şərhlərə izin verilmir.

en: Comments aren't open on this post
az: Bu yazıda şərhlər açıq deyil

en: Comments closed.
az: Şərhə bağlıdır

en: Comments for %1$s searching on %2$s
az: %1$s üçün şərhlər, %2$s üzərində axtarılır

en: Comments for %s
az: %s üçün şərhlər

en: Comments list
az: Şərh siyahısı

en: Comments list navigation
az: Şərh siyahısı naviqasiyası

en: Comments navigation
az: Şərh naviqasiyası

[ctx: Comments notifications]
en: Comments
az: Şərhlər

en: Comments off
az: Şərhlər bağlıdır

en: Comments on %s
az: %s üzərinə edilmiş şərhlər

en: Comments on &#8220;%s&#8221;
az: &#8220;%s&#8221; üçün şərhlər

en: Comments on my site
az: Saytımdakı şərhlər

en: Comments on other sites
az: Digər saytlardakı şərhlər

en: Comments on this post are closed.
az: Bu yazıya şərh yazmaq bağlıdır.

en: Comments on: %s
az: %s yazısına edilən şərhlər

en: Comments per month:
az: Aylıq şərhlər:

en: Comments should be displayed with the %s comments at the top of each page
az: Şərhlər hər səhifənin başında %s şərh olaraq görünməlidir

en: Communicate with your fellow WordPress.com bloggers
az: WordPress.com-da digər bloqqerlərlə ünsiyyət qurun

en: Community
az: Cəmiyyət

en: Community Support
az: Dəstək Cəmiyyəti

en: Community Tags
az: Cəmiyyət etiketləri

en: Community Translator
az: Cəmiyyət Tərcüməçisi

en: Community support
az: İcma dəstəyi

en: Community-organized events that focus on everything WordPress
az: WordPress-dəki hər şeyə diqqət edən cəmiyyət tərəfindən təşkil edilən tədbirlər

en: ComodRivadavia
az: KomodRivadavia

en: Comoro
az: Komor

en: Comoros
az: Komor adaları

en: Company
az: Şirkət

en: Company name
az: Şirkətin adı

en: Company name.
az: Şirkətin adı.

en: Compare Plans
az: Planları müqayisə edin

en: Compare Revisions of &#8220;%s&#8221;
az: &#8220;%s&#8221; Versiyalarını tutuşdur

en: Compare any two revisions
az: Hər hansı iki versiyanı tutuşdur

en: Compare two different revisions by <strong>selecting the &#8220;Compare any two revisions&#8221; box</strong> to the side.
az: İki fərqli versiyanı <strong>&#8220;Hərhansı iki versiyanı tutuşdur&#8221;</strong> parametri ilə yan-yana tutuşdura bilərsiniz.

en: Complete Checkout
az: Tam Ödəmə

en: Complete your profile
az: Profilinizi Tamamlayın

en: Conakry
az: Konakri

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Configure
az: Konfiqurasiya

en: Configure terms
az: Şərtləri konfiqurasiya et

en: Configure the Basics
az: Baza Məlumatlarını Tərtibatlandır

en: Configuring this is optional. By default, it should be blank.
az: Bu parametr tamamən seçimə bağlıdır, normalda boş olmalıdır.

en: Confirm
az: Təsdiqlə

en: Confirm Copy
az: Köçürməni Təsdiqlə

en: Confirm Deletion
az: Silməni təsdiqlə

en: Confirm Email Address
az: E-poçt Ünvanını Təsdiqlə

en: Confirm Email Forward
az: E-Poçt Yönləndirməsini Təsdiqlə

en: Confirm Follow
az: İzləməni Təsdiqlə

en: Confirm Now
az: Yenidən Təsdiqlə

en: Confirm Password
az: Parolu Təsdiqlə

en: Confirm Removal
az: Silməni təsdiqlə

[ctx: Confirm Remove follower button text.]
en: Remove
az: Sil

[ctx: Confirm Remove viewer button text.]
en: Remove
az: Ləğv et

en: Confirm Subscription
az: Abunəliyi Təsdiqlə

en: Confirm Your Subscription
az: Abunəliyini Təsdiqlə

en: Confirm delete site
az: Sayt Silinməsini Təsdiqlə

en: Confirm deletion of site redirect
az: Sayt yönləndirməsinin silinməsini təsdiqlə

en: Confirm new password
az: Yeni parolu təsdiqlə

en: Confirm new username
az: Yeni istifadəçi adını təsdiqlə

en: Confirm use of weak password
az: Zəif paroldan istifadə seçimini təsdiqlə

en: Confirm you have a <a href="%s">WordPress.com account</a> and not WordPress.org.
az: Bir <a href="%s">WordPress.com hesabınızın</a> olduğunu və WordPress.org olmadığını təsdiqləyin

en: Confirm your email address
az: E-poçt ünvanınızı təsdiqləyin

en: Confirm your email address for %1$s
az: %1$s üçün e-poçt ünvanınızı təsdiqləyin

en: Confirmation
az: Təsdiqləmə

en: Confit is the perfect theme for restaurants and cafés. With Confit, it’s easier than ever to add (and edit) your menu, and to show off your best dishes and restaurant decoration. Map your location so customers can easily find you, and display phone numbers and business hours with our specialized Contact Info widget.
az: Confit - restoranlar və kafelər üçün dizayn edilmiş möhtəşəm bir mövzudur.

en: Congo
az: Konqo

en: Congo (Brazzaville)
az: Konqo (Brazzavill)

en: Congo (Kinshasa)
az: Konqo (Kinşasa)

en: Congo, the Democratic Republic of the
az: Konqo, Demokratik Respublika

en: Congrats! You have been added to this blog.
az: Təbriklər! Siz bu bloqa əlavə edildiniz.

en: Congrats, you’re subscribed! You’ll get an email with the details of your subscription and an unsubscribe link
az: Təbriklər, abunəliyiniz gerçəkləşdi! Abunəliyinizin xülasələrini və abunəlikdən çıxma bağlantısına sahib bir e-poçt alacaqsınız

[ctx: Congratulations on getting $number total likes on $blog_title]
en: Congratulations on getting %2$s total likes on %1$s.
az: %1$s üzərində cəmi %2$s bəyənmə aldığın üçün təbriklər.

en: Congratulations on getting %1$s total follows on %2$s!
az: %1$s üzərində cəmi %2$s izləmə aldığın üçün təbriklər.

en: Congratulations on getting %2$s total follows on %1$s.
az: %1$s üzərində cəmi %2$s izləmə aldığın üçün təbriklər.

en: Congratulations on getting your first like on %2$s. | Congratulations on getting %1$s total likes on %2$s.
az[0]: %2$s üzərində ilk bəyənməni aldığın üçün təbriklər.
az[1]: %2$s üzərində cəmi %1$s bəyənmə aldığın üçün təbriklər.

[ctx: Congratulations on writing $number total posts on $blog_title]
en: Congratulations on writing your first post on %1$s. | Congratulations on writing %2$s total posts on %1$s.
az[0]: %1$s tarixində ilk yazınızı yazdığınız üçün təbriklər.
az[1]: %1$s  tarixində cəmi %2$s yazı yazdığınız üçün təbriklər.

en: Congratulations on writing your first post on %2$s! | Congratulations on writing %1$s posts on %2$s!
az[0]: %2$s tarixində ilk yazınızı yazdığınız üçün təbriklər.
az[1]: %2$s  tarixində cəmi %1$s yazı yazdığınız üçün təbriklər.

en: Congratulations!
az: Təbriklər!

en: Congratulations! You now have access to Custom Design.
az: Təbriklər! Yenidən Xüsusi Dizayna giriş izniniz var.

en: Congratulations, this domain name is available to register for your WordPress.com blog!
az: Təbriklər, bu domen adı ilə WordPress.com bloqunuzda rahatlıqla qeydiyyatdan keçə bilərsiniz!

en: Connect
az: Qoşul

en: Connect App
az: Proqramı Qoş

en: Connect Instagram Account
az: Instagram Qoşulmasını Təsdiqləməyə Başla

en: Connect Jetpack
az: Jetpack-ı Qoş

en: Connect and share your posts on %s
az: Bağlan və %s üzərində yazılarını paylaş

en: Connect to
az: Bağlan

en: Connect to %s
az: Qoşul: %s

en: Connect to Eventbrite
az: Eventbrite bağlanın

en: Connect to LiveJournal and Import
az: LiveJournal-a gir və Köçür

en: Connect to Tumblr
az: Tumblr-a bağlan

en: Connect to Tumblr to begin
az: Başlamaq üçün Tumblr-a bağlan

en: Connect to WordPress.com
az: WordPress.com-a bağlan

en: Connect with
az: ilə əlaqə qur

en: Connect with %s
az: %s ilə əlaqə qur

en: Connect with Guests
az: Qonaqlara Qoşulun

en: Connect with Your Readers
az: Oxuyucunuza Qoşulun

en: Connect with Your Students
az: Tələbələrinizə Qoşulun

en: Connect your accounts so that when you publish a post it will be automatically shared on Facebook or Twitter. <strong>Blog posts that are shared get 50% more likes, comments and views.</strong>
az: Yazılarınızı dərc etdiyinizdə Facebook və Twitter-də avtomatik görünmələri üçün, hesablarınızı bir-biri ilə əlaqələndirin. <strong>Bunun sayəsində yazılarınızın, şəhlərinizin və baxışların populyarlığı 50% artacaq.</strong>

en: Connect your blog to popular social networking sites and automatically share new posts with your friends.
az: Bloqunuzu populyar sosial şəbəkələrə qoşun və yeni yazılarınızı dostlarınızla avtomatik olaraq paylaşın.

en: Connected
az: Qoşuldu

en: Connected Applications
az: Qoşulmuş Proqramlar

en: Connected Blogs
az: Qoşulmuş Bloqlar

en: Connected as %1$s |
az: %1$s kimi bağlıdır |

en: Connecticut
az: Konnektikut

en: Connecting
az: Qoşulur

en: Connecting as: %s
az: %s olaraq bağlanılır

en: Connecting to %s
az: %s qoşulma

en: Connection Status:
az: Qoşulma Statusu:

en: Connection lost or the server is busy. Please try again later.
az: Bağlantı qopdu ya da server məşguldur. Lütfən daha sonra təkrar yoxlayın.

en: Connection restored.
az: Qoşulma bərpa edildi.

en: Connections
az: Qoşulmalar

en: Constantine
az: Konstantin

en: Constrain proportions
az: Proporsiyaları məhdudlaşdır

en: Consumer key ending in
az: İstehlakçı açarının son hissəsi

en: Contact
az: ünsiyyət

en: Contact %s Support
az: Əlaqə %s Dəstək

en: Contact Form
az: Əlaqə Forması

en: Contact Info
az: Əlaqə məlumatları

en: Contact Support
az: Əlaqə Dəstəyi

en: Contact Us
az: Bizmlə Əlaqə Qurun

en: Contact form
az: Əlaqə Forması

en: Contact forms
az: Əlaqə formaları

en: Contact information
az: Əlaqə məlumatı

en: Contact our Happiness Engineers
az: Bizim Xoşbəxtlik Mühəndisləri ilə əlaqə saxlayın

en: Contact our happiness engineers
az: Bizim Xoşbəxtlik Mühəndisləri ilə əlaqə saxlayın

en: Content
az: Mühtəviyyat

en: Content not yet translated
az: İçərik hələlik tərcümə edilməmişdir

en: Content to export
az: İxrac ediləcək içərik

en: Content, title, and excerpt are empty.
az: Mühtəviyyat, başlıq və xülasə boşdur.

en: Content:
az: İçərik:

en: Contextual Help Tab
az: Aktual kömək bölməsi

en: Continue
az: Davam

en: Continue &raquo;
az: Davam et &raquo;

en: Continue &rarr;
az: Davam et &rarr;

en: Continue Reading &raquo;
az: Oxumağa davam et &raquo;

en: Continue previous import
az: Əvvəlki idxalı davam etdir

en: Continue reading
az: Oxumağa davam et

en: Continue reading %s
az: Oxumağa dava et %s

en: Continue reading %s <span class="meta-nav">&rarr;</span>
az: Oxumağa davam et %s <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Continue reading <span class="meta-nav">&rarr;</span>
az: Oxumağa davam et <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Continue reading <span class="screen-reader-text">%1$s</span>
az: Oxumağa davam et <span class="screen-reader-text">%1$s</span>

en: Continue reading<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>
az: Oxumağa davam et <span class="screen-reader-text">%s</span>

en: Continue shopping
az: Alış-verişə davam et

en: Continuing&#8230;
az: Davam&#8230;

en: Contrast
az: Təzad

en: Contributor
az: Əməkdaş

en: Contributors can write and manage their posts but not publish posts or upload media files.
az: Əməkdaşlar yazı yaza bilər və öz yazılarını idarə edə bilərlər, fəqət yazı dərc edə bilməzlər ya da media faylı göndərə bilməzlər.

en: Control your notification settings when you comment on other blogs.
az: Dİgər bloqlarda şərh yazarkən bildiriş parametrlərinizi gözdən keçirin.

en: Convert Categories to Tags
az: Kateqoriyaları Etiketlərə Çevir

en: Convert Category to Tag. | Convert Categories (%d) to Tags.
az[0]: Kateqoriyanı etiketə çevir.
az[1]: Kateqoriyaları Etiketlərə (%d) çevir.

en: Convert Tag to Category. | Convert Tags (%d) to Categories.
az[0]: Etiketi Kateqoriyaya Çevir
az[1]: Etiketləri (%d) Kateqoriyalara Çevir.

en: Convert Tags to Categories
az: Etiketləri Kateqoriyalara Çevir

en: Convert emoticons like <code>:-)</code> and <code>:-P</code> to graphics on display
az: <code>:-)</code> ve <code>:-P</code> kimi ifadələri dərc edərkən grafiklərə çevir.

en: Convert existing categories to tags or tags to categories, selectively.
az: Seçiminizdən asılı olaraq kateqoriyaları etiketlərə ya da etiketləri də kateqoriyalara çevirir.

en: Convert to Comic
az: Komiksə Çevir

en: Convert to Post
az: Yazıya Çevir

en: Converted successfully.
az: Müvəffəqiyyətlə çevrildi.

en: Converting category <strong>%s</strong> ...
az: <strong>%s</strong> kateqoriyası çevrilir...

en: Converting tag <strong>%s</strong> ...
az: <strong>%s</strong> etiketi çevrilir...

en: Cook Islands
az: Kuk adaları

en: Cookie
az: Çərəzlər

en: Cookie & IP address
az: Çərəzlər & IP ünvanı

en: Cookie expired.
az: Çərəz müddəti başa çatdı.

en: Cookies
az: Çərəzlər

en: Copenhagen
az: Kopenhagen

en: Copied
az: Köçürüldü

en: Copied!
az: Köçürüldü!

en: Copy
az: Köçür

en: Copy &#8220;Press This&#8221; bookmarklet code
az: &#8220;Press This&#8221; aparatının kodunu köçürün

en: Copy HTML
az: HTML köçür

en: Copy a Page
az: Səhifəyə köçür

en: Copy a Post
az: Yazıya köçür

[ctx: Copy a {post_type}]
en: Copy a %s
az: %s Köçür

en: Copy and paste the API key into the text field.
az: API açarını köçürün və mətn sahəsinə yapışdırın.

en: Copy and paste this URL into your WordPress site to embed
az: WordPress saytınıza daxil etmək üçün bu ünvanı köçürüb yapışdırın

en: Copy and paste this URL into your browser:
az: Bu URL-i köçürün və brauzerinizə yapışdırın:

en: Copy and paste this code into your site to embed
az: Saytınıza daxil etmək üçün kodu köçürüb yapışdırın

en: Copy and share this link:
az: Bu bağlantını köçür və paylaş:

en: Copy billing information to shipping information? This will remove any currently entered shipping information.
az: Faktura bilgiləri çatdırılma bilgilərinə köçütülsünmü? Bu əməliyyat mövcud çatdırılma bilgilərini siləcəkdir.

en: Copy favoriters to the new topic
az: Yeni bəhsə favoritləri köçürün

en: Copy shortlink
az: Qısa bağlantını köçür

en: Copy subscribers to the new topic
az: Yeni bəhsə abunəçiləri köçürün

en: Copy table row
az: Lövhə sətrini köçür

en: Copy to a new draft
az: Yeni bir qaralama köçürün

en: Copy to clipboard
az: Lövhəyə köçür

en: Copy topic tags to the new topic
az: Yeni bəhsə bəhs etiketlərini köçürün

en: Copying page...
az: Səhifə köçürülür...

en: Copying post...
az: Yazı köçürülür...

en: Copyright
az: Müəllif hüququ

en: Copyright Infringement Policy
az: Müəllif Hüquqlarının Pozulması Siyasəti

en: Coral Harbour
az: Koral Harbor

en: Cordoba
az: Kordoba

en: Corporate
az: Korporativ

en: Cost
az: Qiymət

en: Costa Rica
az: Kosta Rika

en: Could not access filesystem
az: Fayl sistemi ilə əlaqə qurula bilmir.

en: Could not access filesystem.
az: Fayl sistemi ilə əlaqə qurula bilmir.

en: Could not associate provided external user ID with provided keyring token.
az: Təmin edilən açarlıq ilə xarici istifadəçi ID assosasiya etmək mümkün olmadı.

en: Could not calculate resized image dimensions
az: Yenidən ölçüləndirilən təsvirin ölçüləri hesablana bilmədi

en: Could not connect to %s
az: Bağlanılmadı: %s

en: Could not connect to Instagram (error %s).
az: Instagram ilə əlaqə qurula bilmədi (xəta %s).

en: Could not connect to Twitter (error %s).
az: Twitter-ə qoşulmaq mümkün olmadı ( %s xəta).

en: Could not connect to https://www.google.com
az: https://www.google.com ilə bağlantı qurula bilmədi

en: Could not copy file.
az: Fayllar köçürülə bilmir.

en: Could not copy files.
az: Fayllar köçürülmədi.

en: Could not copy files. You may have run out of disk space.
az: Fayllar köçürülmədi. Disk sahəsi tükənmiş ola bilər.

en: Could not create directory.
az: Direktoriya yaradıla bilmədi.

en: Could not create image
az: Şəkil yaratmaq alınmadı

en: Could not create user
az: İstifadəçi yaradıla bilmədi.

en: Could not delete that connection!
az: Bu əlaqəni silmək mümkün deyil!

en: Could not find the specified string.
az: Təyin edilən mətn tapılmadı.

en: Could not find your requested location.
az: İstyədiyiniz mövqe tapılmadı.

en: Could not fully remove the plugins %s.
az: Qoşma(lar) tamamıyla silinə bilmir: %s

en: Could not fully remove the theme %s.
az: Şablon bütünü ilə silinə bilmir: %s.

en: Could not get a cookie from LiveJournal. Please try again soon.
az: Çərəzlər(Cookie) LiveJournal-dan alına bilmədi. Daha sonra təkrar yoxlayın.

en: Could not grant access - the user may already have permission for this file or billing email is not set. Ensure the billing email is set, and the order has been saved.
az: Giriş izni verilmədi - istifadəçi bəlkə bu fayl üçün artıq giriş izninə sahidir və ya faktura e-poçtu ayarlanmamışdır. Faktura ünvanının ayarlandığından və sifarişin qeyd edilmiş olduğundan əmin olun.

en: Could not insert term relationship into the database.
az: Element əlaqəsi verilənlər bazasına əlavə edilə bilmədi

en: Could not log out user sessions. Please try again.
az: İstifadəçi sessiyalarından çıxış edilə bilmədi. Lütfən təkrar yoxlayın.

en: Could not obtain a VideoPress upload token. Please try again later.
az: VideoPress yükləmə təyinatçısı alınmadı. Lütfən daha sonra təkrar yoxlayın.

en: Could not process change for action: "%1$s" (ID: %2$d). Error: %3$s
az: Əməliyyat üçün dəyişiklik işlənə bilmədi: "%1$s" (ID:%2$d). Xəta:%3$s

en: Could not read file %s
az: %s faylı oxuna bilmədi

en: Could not read image size.
az: Təsvirin ölçüləri oxuna bilmədi.

en: Could not remove the old plugin.
az: Əski plaqin silinə bilmədi.

en: Could not remove the old theme.
az: Əski mövzu silinə bilmədi.

en: Could not split shared term.
az: Paylaşılmış kriteriya bölünmür.

en: Could not update comment status.
az: Şərhin statusu yenilənə bilmir.

en: Could not write file %1$s (%2$s).
az: Fayl yazılmır %1$s (%2$s)

en: Could not write file %s
az: fayl yazıla bilmir %s

en: Couldn&#8217;t get post ID
az: Yazı nömrəsi alınmadı

en: Couldn&#8217;t get post ID (creating post failed!)
az: Yazı nömrəsi alınmadı (yazı yaratma baş tutmadı!)

en: Couldn't find an update URL in the data.
az: Verilənlər bazasında yenilənmə bağlantısı tapılmadı.

en: Count the page views of registered users who are logged in.
az: Qeydiyyatdan keçmiş istifadəçilərin səhifə baxışlarını hesabla.

en: Countries
az: Ölkələr

en: Country
az: Ölkə

en: Country / Region
az: Ölkə / Rayon

en: Country / Region.
az: Ölkə / Rayon.

en: Country / State
az: Ölkə

en: Country ISO 3166 code.
az: Ölkə İSO 3166 kodu.

en: Country code
az: Ölkə Kodu

en: Country/Region
az: Ölkə/Region

en: County
az: Ölkə

en: Coupon
az: Kupon

en: Coupon amount
az: Kupon miqdarı

en: Coupon code
az: Kupon kodu

en: Coupon code is required.
az: Kuponun kodu tələb olunur.

en: Coupon code.
az: Kupon kodu

en: Coupon created
az: Kupon yaradıldı

en: Coupon deleted
az: Kupon silindi

en: Coupon discount applied to cart.
az: Səbətə kupon endirimi tətbiq edildi.

en: Coupon draft updated.
az: Kupon qaralaması yeniləndi.

en: Coupon saved.
az: Kupon qeyd edildi.

en: Coupon submitted.
az: Kupon göndərildi.

en: Coupon type
az: Kupon növü

en: Coupon updated
az: Kupon yeniləndi

en: Coupon updated.
az: Kupon yeniləndi.

en: Coupon:
az: Kupon:

en: Coupon: %s
az: Kupon: %s

en: Coupons
az: Kuponlar

en: Coupons by date
az: Tarixə görə kuponlar

en: Coupons list
az: Kupon siyahısı

en: Coupons navigation
az: Kupon naviqasiyası

en: Coupons totals.
az: Cəmi kuponlar.

en: Crafts
az: Əl sənətləri

en: Crafts &amp; Fashion
az: Əl işi &amp; Moda

en: Create
az: Yarat

en: Create Another Blog
az: Başqa Bir Bloq Yaradın

en: Create Blog
az: Bloq Yarat

en: Create Content
az: İçərik Yarat

en: Create List
az: Siyahı Yarat

en: Create Menu
az: Menyu yarat

en: Create My Site
az: Saytımı Yarat

en: Create New Menu
az: Yeni Menyu yarat

en: Create New Site
az: Yeni Sayt Yarat

en: Create Product
az: Məhsul Yarat

en: Create Share Button
az: Paylaşma Düyməsi Yarat

en: Create Site
az: Sayt yarat

en: Create Website
az: Vebsayt Yarat

en: Create a Configuration File
az: Bir konfiqurasiya faylı yarat

en: Create a Custom Style Now
az: Özəl Stili Yenidən Yarat

en: Create a New Post
az: Yeni Yazı Yarat

en: Create a New Site
az: Yeni sayt yarat

en: Create a New User
az: Yeni istifadəçi yarat

en: Create a Page
az: Səhifə Yarat

en: Create a Post
az: Yazı yarat

en: Create a Site
az: Sayt Yarat

en: Create a brand new user and add them to this site.
az: Tamamən yeni bir istifadəçi yaradıb bu sayta əlavə edin.

en: Create a contact form
az: Əlaqə forması yarat

en: Create a free website at WordPress.com
az: WordPress.com-da pulsuz veb sayt yarat

en: Create a free website or blog at WordPress.com
az: WordPress.com-da pulsuz sayt və ya bloq yarat

en: Create a menu for this location
az: Bu yer üçün bir menyu yarat

en: Create a new WordPress.com account:
az: Yeni WordPress.com Hesabı Yarat

en: Create a new gallery
az: Yeni qalereya yarat

en: Create a new playlist
az: Yeni ifa siyahısı yarat

en: Create a new user to match the new blog name.
az: Yeni bloq adı ilə eyniləşməsi üçün yeni bir istifadəçi yarat

en: Create a new video playlist
az: Yeni videoifa siyahısı yarat

en: Create a website on WordPress.com today
az: WordPress.com -da bu gün bloq yarat

en: Create account
az: Hesab yarat

en: Create an Account
az: Hesab Yarat

en: Create an account
az: Bir hesab yaradın

en: Create an account?
az: Profil yarat?

en: Create audio playlist
az: Audio İfa siyahısı yarat

en: Create coupons
az: Kupon yarat

en: Create customers
az: Müştəri yarat

en: Create gallery
az: Qalereya yarat

en: Create one here
az: Burada bir ədədini yaradın

en: Create orders
az: Sifariş yarat

en: Create products
az: Məhsul yarat

en: Create user %1$s or map to existing
az: İstifadəçi yarat %1$s və ya mövcud olan birini seç

en: Create video playlist
az: Video İfa Siyahısı Yarat

en: Create webhooks
az: Vebqarmaq yarat

en: Create your account.
az: Hesabını yarat.

en: Create your first comic post
az: İlk komik yazınızı yaradın

en: Create your own website
az: Şəxsi veb saytınızı yaradın

en: Create your site.
az: Saytınızı yaradın.

en: Create your website at WordPress.com
az: WordPress.com-da yeni veb saytını yarat

en: Create, edit, and delete menus
az: Menyu yaratma, redaktə etmə və silmə

en: Created
az: Yaradıldı

en: Creating Your Account…
az: Hesabınız Yaradılır...

en: Creating a Page is very similar to creating a Post, and the screens can be customized in the same way using drag and drop, the Screen Options tab, and expanding/collapsing boxes as you choose. This screen also has the distraction-free writing space, available in both the Visual and Text modes via the Fullscreen buttons. The Page editor mostly works the same as the Post editor, but there are some Page-specific features in the Page Attributes box.
az: Bir səhifə yaratmaq yazı yaratmağa bənzəyər. Ekranlar eyni şəkildə sürüşdür burax edilərək ya da Ekran parametrləri səkməsindən özəlləşdirilə bilir. Ayrıca yenə yazı yazma ekranında olduğu kimi tam ekran modu həm vizual redaktorda həm də HTML redaktorunda yer almaqdadır. Böyük ölçüdə yazı yaratma ekranı ile eynidir amma səhifələrə özəl bəzi özəllikləri də vardırır:

en: Creating comment failed.
az: Şərh yaradılması baş tutmadı.

en: Creating your account
az: Hesabınız yaradılır

en: Creating your site…
az: Saytınız yaradılır...

en: Credit
az: Kredit

en: Credit Card
az: Kredit Kartı

en: Credit Card CVV Code
az: Kredit Kartının CVV Kodu

en: Credit Card Expiration Date
az: Kredit Kartının Bitmə Tarixi

en: Credit Cards
az: Kredit Kartı

en: Credits
az: Əmək sərf edənlər

en: Creston
az: Kreston

en: Croatia
az: Xorvatiya

en: Croatian
az: Xorvat

en: Crop
az: Kəs

en: Crop Aspect Ratio
az: Ən yüksək nisbətdə kəs

en: Crop Header Image
az: Başlıq təsvirini kəs

en: Crop Image
az: Təsviri Kəs

en: Crop Selection
az: Seçilmiş hissəni kəs

en: Crop and Publish
az: Kəs və dərc et

en: Crop image
az: Təsviri Kəs

en: Crop thumbnail to exact dimensions
az: Miniatür təsviri bildirilən ölçülərə görə kəs

en: Crop thumbnail to exact dimensions (normally thumbnails are proportional)
az: Miniatür təsviri tam ölçüsünə görə kəs(normalda bu hərəkət mütənasibliyə görə edilir)

en: Crop uploaded image
az: Yüklənən təsviri kəs

en: Crop your image
az: Öz təsvirini kəs

en: Cropping&hellip;
az: Kəsmə&hellip;

en: Crunching&hellip;
az: İşlənir&hellip;

en: Crunchy numbers
az: Qarışıq nömrələr

en: Ctrl + Alt + letter:
az: Ctrl + Alt + hərf:

en: Ctrl + letter:
az: Ctrl + hərf:

en: Cuba
az: Kuba

en: Cuiaba
az: Kuayba

en: Culinary-oriented WordPress theme
az: Mətbəx-oriyentasiyalı WordPress mövzusu

en: Culture
az: İncəsənət

en: Cura&ccedil;ao
az: Kurasedilao

en: Curacao
az: Kurakao

en: Currency
az: Valyuta

en: Currency options
az: Valyuta parametrləri

en: Currency position.
az: Valyuta mövqeyi.

en: Currency.
az: Valyuta.

en: Current Address:
az: Hazırkı Ünvan:

en: Current Background Image
az: Cari arxafon şəkili

en: Current Gravatar
az: Hazırkı Gravatar

en: Current Header Image
az: Cari başlıq şəkili

en: Current Location
az: Hazırkı Mövqe

en: Current Page
az: Hazırkı Səhifə

en: Current Record: %s
az: Hazırkı Qeyd: %s

en: Current Revision by %s
az: %s tərəfindən yaradılmış mövcud versiya

en: Current Theme
az: İstifadə edilən şablon

en: Current header
az: Mövcud başlıq

en: Current page
az: Hazırkı səhifə

en: Current page of the collection.
az: Kolleksiyanın hazırkı səhifəsi.

en: Current password (leave blank to leave unchanged)
az: Hazırkı şifrə (dəyişiklik olmasın deyə boş burax)

en: Current post
az: Hazırkı yazı

en: Current product price.
az: Məhsulun hazırkı qiyməti.

en: Current site avatar
az: Hazırkı sayt avatarı

en: Current site members:
az: Hazırkı sayt üzvləri:

en: Current thumbnail
az: Mövcud miniatür təsvir

en: Current users simply copy and paste your full about.me URL in the box( http://about.me/username ) below. Or,
az: Mövcud istifadəçiləri sadəcə köçürüb aşağıdakı qutuya( http://about.me/username ) about.me URL-nızın tamamını yapışdırın. Və ya,

en: Currently %s comment is waiting for approval. Please visit the moderation panel: | Currently %s comments are waiting for approval. Please visit the moderation panel:
az[0]: Hazırda %s ədəd şərh təsdiq üçün gözləyir. Lütfən nəzarət lövhəsini ziyarət edin:
az[1]: Hazırda %s ədəd şərh təsdiq üçün gözləyir. Lütfən nəzarət lövhəsini ziyarət edin:

en: Currently Reading
az: Hazırda Oxunan

en: Currie
az: Kurrey

en: Custom
az: Özəl

en: Custom Background
az: Fərdi arxa fon

en: Custom CSS
az: Özəl CSS

en: Custom CSS Stylesheet
az: Özəl CSS Şablonu

en: Custom Colors
az: Özəl rənglər

en: Custom Colors interface
az: Özəl Rənglər İnterfeysi

en: Custom DNS Records: %s
az: Xüsusi DNS Qeydləri: %s

en: Custom Design
az: Özəl Dizayn

en: Custom Design to customise your site's appearance and choose unique fonts and colors
az: Saytınızın görünüşünü özəlləşdirmək və bənzərsiz yazı növü və rəngləri seçmək üçün Özəl Dizayn

en: Custom Domain
az: Özəl Domen

en: Custom Domain for %s
az: %s üçün Özəl Domen

en: Custom Email Address
az: Özəl E-poçt Ünvanı

en: Custom Email Address:
az: Özəl E-poçt Ünvanı:

en: Custom Fields
az: Özəl sahələr

en: Custom Fonts
az: Özəl Şriftlər

en: Custom HTML
az: Xüsusi HTML

en: Custom HTML Widget
az: Xüsusi HTML Modulu

en: Custom Header
az: Özəl Başlıq

en: Custom Header Image
az: Özəl BaşlıqTəsviri

en: Custom Image
az: Xüsusi Təsvir

en: Custom JavaScript
az: Özəl JavaScript

en: Custom JavaScript Editor
az: Özəl JavaScript Redaktoru

en: Custom Link
az: Xüsusi Bağlantı

en: Custom Links
az: Xüsusi Bağlantılar

en: Custom Logo
az: Özəl Loqo

en: Custom Menu
az: Özəl menyu

en: Custom Menus
az: Xüsusi Menyular

en: Custom Message:
az: Özəl Mesaj:

[ctx: Custom Preset]
en: Custom
az: Xüsusi

en: Custom Size
az: Xüsusi Ölçü

en: Custom Structure
az: Özəl Struktur

en: Custom Style
az: Özəl Stil

en: Custom Style created.
az: Özəl stil yaradıldı.

en: Custom Style deleted.
az: Özəl stil silindi.

en: Custom Style updated.
az: Özəl Stil yeniləndi.

en: Custom Styles
az: Özəl Stillər

en: Custom URL
az: Özəl URL

en: Custom color
az: Xüsusi rəng

en: Custom date format:
az: Xüsusi tarix formatı:

en: Custom field deleted.
az: Özəl sahə silindi.

en: Custom field updated.
az: Özəl sahə yeniləndi.

en: Custom fields can be used to add extra metadata to a post that you can <a href="%s">use in your theme</a>.
az: Xüsusi sahələr <a href="%s">şablonunuzda istifadə edə biləcəyiniz</a> ekstra meta məlumatlarını yazılarınıza əlavə edə bilməyinizə imkan yaradar.

en: Custom maintenance message.
az: Özəl xidmət mesajı.

en: Custom ordering
az: Xüsusi sıralama

en: Custom site deleted message.
az: Özəl sayt silindi mesajı.

en: Custom site inactive message.
az: Özəl sayt passiv mesajı.

en: Custom site suspended message.
az: Özəl sayt dayandırıldı mesajı.

en: Custom time format:
az: Xüsusi saat formatı:

en: Custom:
az: Fərdi:

en: Customer ID is invalid.
az: Müştəri İD-si yalnışdır.

en: Customer ID.
az: Müştəri İD.

en: Customer IP: %s
az: Müştəri IP: %s

en: Customer Name
az: Müştəri Adı

en: Customer Testimonials
az: Müştəri Məmnuniyyəti

en: Customer created
az: Müştəri yaradıldı

en: Customer deleted
az: Müştəri silindi

en: Customer first name.
az: Müştərinin adı.

en: Customer last name.
az: Müştərinin soyadı.

en: Customer list
az: Müştəri siyahısı

en: Customer login name.
az: Müştərinin giriş adı.

en: Customer note
az: Müştəri qeydi

en: Customer note emails are sent when you add a note to an order.
az: Sifarişə bir qeyd əlavə etdiyiniz zaman müştəri qeydi e-poçtları göndərilir.

en: Customer notes about the order
az: Sifarişlə əlaqəli müştəri məlumatları

en: Customer orders
az: Müştəri Sifarişləri

en: Customer password.
az: Müştərinin parolu.

en: Customer payment page &rarr;
az: Müştəri ödəmə səhifəsi &rarr;

en: Customer provided note
az: Müştəri qeydi

en: Customer provided note:
az: Müştəri qeydi:

en: Customer role.
az: Müştəri rolu.

en: Customer sales
az: Müştəri satışları

en: Customer shipping address
az: Müştərinin çatdırılma ünvanl

en: Customer type name.
az: Müştəri növünün adı.

en: Customer updated
az: Müştəri yeniləndi

en: Customer's IP address.
az: Müştərinin İP ünvanı.

en: Customer:
az: Müştəri:

en: Customers
az: Müştərilər

en: Customers do not support trashing.
az: Müştərilər, zibil qutusu özəlliyini daşımır.

en: Customers totals.
az: Cəmi müştərilər.

en: Customers vs. guests
az: Müştərilər ilə qonaqlar

en: Customers will not be able to purchase physical goods from your store until a shipping method is available.
az: Müştərilər, bir çatdırılma üsulu təyin etmədiyiniz müddətcə, mağazanızdan fiziki olaraq məhsul ala bilməz.

en: Customizable products
az: Fərdiləşdirilə bilən məhsullar

en: Customize
az: Özəlləşdir

en: Customize %s
az: %s maddəsini özəlləşdirin

en: Customize &#8220;%s&#8221;
az: Özəlləşdir &#8220;%s&#8221;

en: Customize It!
az: Bunu Özəlləşdir!

en: Customize Labels
az: Etiketləri Özəlləşdir

en: Customize My Site
az: Mənim Saytımı özəlləşdirin

en: Customize Testimonials Archive
az: Xarakteristika Arxivini Özəlləşdir

en: Customize Your Background
az: Arxa Fonu Özəlləşdir

en: Customize Your Site
az: Saytınızı özəlləşdirin

en: Customize on:
az: Özəlləşdirmə:

en: Customize the message
az: Mesajı özəlləşdirin

en: Customize theme
az: Mövzunuzu Özəlləşdirin

en: Customize theme: %s
az: Şablonu özəlləşdir: %s

en: Customize this theme
az: Bu mövzunu özəlləşdir

[ctx: Customize this theme]
en: Customize
az: Özəlləşdir

en: Customize your site
az: Saytınızı özəlləşdirin

en: Customize your site's navigation menu
az: Saytınızın naviqasiya menyusunu özəlləşdirin.

en: Customize: %s
az: Özəlləşdir: %s

en: Customizer
az: Özəlləşdirici

en: Customizing
az: Özəlləşdirilir

en: Customizing &#9656; %s
az: Özəlləşdirilir &#9656; %s

en: Customizing This Display
az: Görüntünü özəlləşdirmə

en: Cut
az: Kəs

en: Cut table row
az: Lövhə sətrini kəs

en: Cyprus
az: Kipr

en: Czech
az: Çex

en: Czech Republic
az: Çex Respublikası

en: Côte d'Ivoire
az: KotDivuar

en: D, M j, Y
az: G, A j, İ

en: DESC
az: Azalan

en: DMCA copyright infringement notices
az: DMCA müəllif hüquqlarının pozulması bildirişləri

en: DNS CNAME for %1$s needs to point to %2$s.
az: %1$s üçün DNS CNAME-nin %2$s elementinə yönləndirilməsi gərəkir.

[ctx: DNS Editor: SRV record "service" name]
en: Service
az: Servis

[ctx: DNS Editor: SRV record hostname]
en: Target Host
az: Hədəf Host

[ctx: DNS Editor: SRV record hostname port]
en: Target Port
az: Hədəf Port

[ctx: DNS Editor: SRV record priority]
en: Priority
az: Prioritet

[ctx: DNS Editor: SRV record weight]
en: Weight
az: Ağırlıq

[ctx: DNS Record]
en: Type
az: Növ

en: DNS Records
az: DNS Qeydləri

en: DNS is correct
az: DNS doğrudur

en: DNS needs to be updated
az: DNS yenilənməyə ehtiyac duyur

en: Dacca
az: Dakka

en: Dadra and Nagar Haveli
az: Dadra və Naqar Xaveli

en: Daily
az: Gündəlik

en: Daily Archives:
az: Gündəlik Arxivlər:

en: Daily Views
az: Günlük baxışlar

en: Daily archives
az: Günlük arxivlər

en: Daman and Diu
az: Daman avə Diyu

en: Damascus
az: Dəməşq

en: Danish
az: Danimarka dili

en: Danmarkshavn
az: Danmarkşavn

en: Dar es Salaam
az: Dar əs Salaam

en: Dark
az: Qoyu

en: Darwin
az: Darvin

en: Dashboard
az: Əsas Lövhə

en: Data resource ID.
az: Məlumat mənbəyi İD.

en: Data resource description.
az: Məlumat mənbəyi açıqlaması.

en: Data: %1$.2fMB + Index: %2$.2fMB + Engine %3$s
az: Məlumat: %1$.2f MB + Direktoriya: %2$.2f MB + Motor %3$s

en: Database
az: Verilənlər bazası

en: Database Data Size
az: Verilənlər bazasının həcmi

en: Database Error
az: Verilənlər bazasının  xətası

en: Database Index Size
az: Verilənlər bazasının indeksinin həcmi

en: Database information:
az: Verilənlər bazası məlumatları:

en: Database prefix
az: Verilənlər bazasının prefiksi

en: Database prefix.
az: Verilənlər bazasının prefiksi.

en: Database settings
az: Verilənlər bazasının parametrləri

en: Database tables.
az: Verilənlər bazasının lövhələri.

en: Database upgrade routine has been scheduled to run in the background.
az: Verilənlər bazasının yeni versiyaya uyğunlaşdırılması prosesi arxa fonda icra ediləcək.

en: Database.
az: Verilənlər bazası.

en: Date
az: Tarix

[ctx: Date (F j) : blog title]
en: %1$s: Your best day for likes on %2$s
az: %1$s: Sizin %2$s üzərindəki ən yaxşı bəyənməniz

en: Date Accepted
az: Qəbul edilmə tarixi

en: Date Format
az: Tarix formatı

en: Date Range
az: Tarix Aralığı

en: Date Sent
az: Göndərilmə tarixi

en: Date and time
az: Tarix və saat

en: Date created:
az: Yaradılma tarixi:

en: Date range:
az: Tarix aralığı:

en: Date sale price ends
az: Endirilmi qiymətin bitdiyi tarix

en: Date sale price starts
az: Endirilmi qiymətin başladığı tarix

en: Date/Time
az: Tarix/Zaman

en: Date/time
az: Tarix/Zaman

en: Date:
az: Tarix:

en: Davis
az: Devis

en: Dawson
az: Davson

en: Dawson Creek
az: Davson Qrek

en: Day
az: Gün

en: Day and name
az: Gün və ismi

en: Day(s)
az: Gün(lər)

en: Daylight saving time begins on: %s.
az: Gün işığının qənaət vaxtının başlanğıcı: %s.

en: Daylight saving time begins on: <code>%s</code>.
az: Yaz saatı tətbiqinin başlanğıcı: <code>%s</code>.

en: Days
az: Gün

en: Deactivate
az: Deaktivasiya

en: Deactivate this plugin
az: Bu qoşmanı deaktivasiya et

en: Deactivate this webhook
az: Bu vebqarmağını deaktivasiya et

en: Deactivating on %(count)s site | Deactivating on %(count)s sites
az[0]: %(count)s saytda deaktivasia edilir
az[1]: %(count)s saytda deaktivasia edilir

en: Debug log
az: Sazlama jurnalı

en: Debug mode
az: Sazlama rejimi

en: Debug site!
az: Saytı sazla!

en: Dec
az: Dek

en: December
az: Dekabr

[ctx: December abbreviation]
en: Dec
az: Dek

en: Decimal separator
az: Onluq ayırıcı

en: Decimal separator for displayed prices for this country.
az: Bu ölkədə göstərilən qiymətlər üçün onluq ayırıcı.

en: Decimal separator.
az: Onluq ayırıcı.

[ctx: Declaration]
en: New Notification
az: Yeni Bildiriş

[ctx: Declaration]
en: Notification
az: Bildiriş

en: Decline Transfer
az: Transferdən imtina et

en: Decrease existing price by (fixed amount or %):
az: Mövcud qiyməti bu şəkildə azalt (sabit miqdar və ya %):

en: Decrease existing sale price by (fixed amount or %):
az: Mövcud endirimli qiyməti bu şəkildə azalt (sabit miqdar və ya %):

en: Decrease existing stock by:
az: Mövcud stoku bu şəkildə azalt:

en: Decrease indent
az: Girintini azalt

en: Decrease regular prices (fixed amount or percentage)
az: Normal qiymətləri düşür (sabit miqdar və ya faizlə)

en: Decrease sale prices (fixed amount or percentage)
az: Endirimli satış qiymətlərini düşür (sabit miqdar və ya faizlə)

en: Default
az: Mövcud

en: Default Avatar
az: Mövcud Avatar

en: Default Form Values
az: Standart Forma Dəyərləri

en: Default ISO4127 alpha-3 currency code for the country.
az: Ölkə üçün standart ISO4127 alfa-3 valyuta kodu.

en: Default Images
az: Mövcud Təsvirlər

en: Default Link Category
az: Mövcud bağlantı kateqoriyası

en: Default Mail Category
az: Mövcud poçt kareqoriyası

en: Default Post Category
az: Mövcud yazı kateqoriyası

en: Default Post Format
az: Mövcud yazı formatı

[ctx: Default Preset]
en: Default
az: Mövcud

en: Default Theme Font
az: Mövcud Mövzu Şrifti

en: Default article settings
az: Mövcud məqalə parametrləri

en: Default attribute
az: Standart atribut

[ctx: Default category slug]
en: Uncategorized
az: Əsas

en: Default customer location
az: Müştərinin əsas ərazisi

en: Default delivery via Jabber instant message
az: Jabber anlıq mesaj ilə mövcud təslimat

en: Default email delivery
az: Mövcud E-poçt Təslimatı

en: Default is %s
az: Mövcud: %s

[ctx: Default label for new HTML form field in contact form builder]
en: New Field
az: Yeni Sahə

[ctx: Default label for the first option to be included in a user-created dropdown in contact form builder]
en: First option
az: İlk parametr

en: Default method
az: Mövcud metod

[ctx: Default page slug]
en: about
az: haqqında

[ctx: Default page title]
en: About
az: Haqqında

en: Default poll settings
az: Mövcud sorğu parametrləri

en: Default post category.
az: Mövcud yazı kateqoriyası.

en: Default post format
az: Mövcud yazı formatı

en: Default post format.
az: Mövcud yazı formatı.

[ctx: Default post slug]
en: hello-world
az: salam-dünya

en: Default product category cannot be deleted.
az: Standart məhsul kateqoriyası silinə bilməz.

en: Default product sorting
az: Standart məhsul sıralaması

en: Default quality setting
az: Mövcud keyfiyyət parametrləri

en: Default share setting
az: Mövcud paylaşma parametrləri

en: Default shortcuts,
az: Mövcud qısayollar,

en: Default sort order
az: Standart sıralama variantı

en: Default sort order.
az: Standart sıralama variantı.

en: Default sorting
az: Standart sıralama

en: Default sorting (custom ordering + name)
az: Standart sıralama (xüsusi sıralama + ad)

en: Default template
az: Mövcud şablon:

en: Default timezone is %s - it should be UTC
az: Standart saat qurşağı %s - UTC olmalıdır

en: Default timezone is UTC
az: Standart saat qurşağı UTC

en: Default timezone.
az: Standart saat qurşağı.

en: Default to customer billing address
az: Müştərinin faktura ünvanını standart olaraq ayarla

en: Default to customer shipping address
az: Müştərinin çatdırılma ünvanını standart olaraq ayarla

en: Default value for the setting.
az: Ayar üçün standart dəyər.

en: Default view
az: Mövcud Baxış

en: Defaults variation attributes.
az: Variant atributları standart olaraq ayarlanır.

en: Delaware
az: Delaver

en: Delete
az: Sil

en: Delete "%s" permanently
az: "%s" birdəfəlik sil

en: Delete %(username)s
az: %(username)s sil

en: Delete &#8220;%s&#8221;
az: &#8220;%s&#8221; maddəsini sil

en: Delete &#8220;%s&#8221; permanently
az: &#8220;%s&#8221; maddəsini birdəfəlik sil

en: Delete Card
az: Kartı Sil

en: Delete Menu
az: Menyunu Sil

en: Delete My Site Permanently
az: Saytımı birdəfəlik sil

en: Delete Permanently
az: Birdəfəlik sil

en: Delete Site
az: Saytı sil

en: Delete Site Redirect
az: Sayt Yönləndriməsini Sil

en: Delete Subscription
az: Abunəliyi Sil

en: Delete User
az: İstifadəçini Sil

en: Delete Users
az: İstifadəçiləri sil

en: Delete WooCommerce tax rates
az: WooCommerce vergi dərəcələrini sil

en: Delete Your Subscription
az: Abunəliyini Sil

en: Delete a menu item by <strong>expanding it and clicking the Remove link</strong>
az: Bir menyu elementini <strong>aşağı doğru genişlədib Ləğv et bağlantısından istifadə edərək silə bilərsiniz.</strong>

en: Delete all content created by %(username)s
az: %(username)s tərəfindən yaradılan bütün içəriyi sil

en: Delete all content created by this user
az: Bu istifadəçi tərəfindən yaradılan bütün içəriyi sil

en: Delete all content.
az: Bütün içəriyi sil.

en: Delete all variations
az: Bütün variantları sil

en: Delete column
az: Sütunu sil

en: Delete image
az: Təsviri sil

en: Delete it: %s
az: Sil: %s

en: Delete item
az: Maddəni Sil

en: Delete log
az: Jurnalı sil

en: Delete note
az: Qeydi sil

en: Delete orphaned variations
az: Sahibsiz variantları sil

en: Delete payment method
az: Ödəmə üsulunu sil

en: Delete permanently
az: Birdəfəlik sil

en: Delete row
az: Sətri sil

en: Delete table
az: Lövhəni sil

en: Delete tax rates
az: Vergi dərəcələrini sil

en: Delete template file
az: Şablon faylını sil

en: Delete this comment permanently
az: Bu şərhi birdəfəlik sil

en: Delete this item
az: Bu maddəni sil

en: Delete this item permanently
az: Bu elementi birdəfəlik sil

en: Delete this link from your profile?
az: Bu bağlantı profilinizdən silinsinmi?

en: Delete this page permanently?
az: Bu səhifə birdəfəlik silinsinmi?

en: Delete this webhook
az: Bu vebqarmağı sil

en: Deleted
az: Silinmiş

en: Deleted %1$s and adjusted stock (%2$s)
az: %1$s silindi və anbar yenidən ayarlandı (%2$s)

en: Deleted %s
az: %s silindi

en: Deleted <span class="count">(%s)</span> | Deleted <span class="count">(%s)</span>
az[0]: <span class="count">(%s)</span> Silinmiş
az[1]: <span class="count">(%s)</span> Silinmiş

en: Deleted text (strikethrough)
az: Silinmiş mətn (üstü xətlənmiş)

en: Deleted:
az: Silindi:

en: Deleting
az: Silinir

en: Deleting Links
az: Bağlantıları sil

en: Deleting comments is not supported yet
az: Şərh silmə hələlik dəstəklənmir

en: Delhi
az: Dehli

en: Delivery Frequency
az: Təslimat Tezliyi

en: Delivery window
az: Təslimat pəncərəsi

[ctx: Demo content for related posts]
en: Big iPhone/iPad Update Now Available
az: Böyük iPhone/iPad üçün indi yenilənmə var

[ctx: Demo content for related posts]
en: The WordPress for Android App Gets a Big Facelift
az: Android üçün WordPress Proqramı Başdan Ayağa Yeniləndi

[ctx: Demo content for related posts]
en: Upgrade Focus: VideoPress For Weddings
az: Yüksəltmə Fokusu: Toylar üçün VideoPress

en: Demo this theme
az: Bu mövzunun demosu

en: Denied: %s
az: Rədd edildi: %s

en: Denmark
az: Danimarka

en: Deny
az: Rədd et

en: Department
az: Şöbə

en: Departure
az: Gediş

en: Descending
az: Azalan

en: Descending (newest first)
az: Azalan (yenilər yuxarıda)

en: Descending.
az: Azalan

en: Description
az: Açıqlama

en: Description (optional)
az: Açıqlama (istəyə bağlı)

en: Description:
az: Açıqlama:

en: Descripton
az: Açıqlama

en: Deselect
az: Seçimi qaldır

en: Design
az: Düzənləmə

en: Designed by Danny Cohen, Trvl is a beautiful and simple tumblelog theme.
az: Denni Koen tərəfindən dizayn edilən, Trvl gözəl və sadə bir tumblelog mövzusu.

en: Designer
az: Dizayner

en: Desktop
az: Masaüstü

en: Destination folder already exists.
az: Hədf bölmə zatən var.

en: Detach
az: Ayrışdır

en: Detach from &#8220;%s&#8221;
az: &#8220;%s&#8221; ilə bağlantısını kəs

en: Detailed information
az: Ətraflı məlumat

en: Details
az: Detallar

en: Details are shown above. The importer will now try again with a different parser...
az: Detallar aşağıda göstərilmişdir. İdxalçı başqa bir üsulla təkrar yoxlayacaq...

en: Details for theme: %s
az: %s üçün şablon xüsusiyyətləri

en: Details for this theme
az: Bu mövzu üçün ətraflı məlumatlar

[ctx: Details page for this theme]
en: About
az: Haqqında

en: Determines the sort order of the terms on the frontend shop product pages. If using custom ordering, you can drag and drop the terms in this attribute.
az: Mağaza məhsul səhifəsində şərtlərin düzənini təyin edər. Əgər özəl sıralama düzəni istifadə ediləcəksə bu atributun içinə şərtləri sürüşdürüb buraxa bilərsiniz.

en: Detroit
az: Detroyt

en: Developer
az: Proqramçı

en: Developers
az: Proqramçılar

en: Dhaka
az: Daka

en: Did the tool run successfully?
az: Alət uğurla çalışdımı?

en: Did you change your registered email address? Use the new address.
az: Qeydiyyatlı e-poçt ünvanınızı dəyişdirdinizmi? Yeni ünvandan istifadə edin

en: Did you copy the URL exactly as shown in your subscription email?
az: Abunəlik e-poçtunuzdakı URL göstərildiyi kimi köçürdünüzmü?

en: Did you find what you were looking for?
az: Axtardığınızı tapdınızmı?

en: Did you know that you can do far more than just set your background color and image in the Colors tool in our Custom Design, part of the Premium Plan? <a href="%s">Preview it now!</a>
az: Premium Planın bir parçası olan Özəl Dizayn içindəki Rənglər alətində sadəcə arxa fon rəngini və görüntüsünü düzənləməkdən çox daha artıq şey edə biləcəyinizi bilirdinizmi? <a href="%s">İndi önizləmə edin!</a>

en: Did you know we have a new editor for building your own custom poll styles? Find out more <a href="%s" target="_blank">here</a>.
az: Bizim yeni stil redaktorumuzun mövcudluğundan xəbəriniz varmı? Ətraflı məlumat üçün <a href="%s" target="_blank">buraya</a> baxın.

en: Did you know you can view enhanced stats on WordPress.com?
az: WordPress.com-da genişləndirilmiş statistikalara baxmaq imkanının mövcudluğundan xəbəriniz varmı?

en: Did you know?
az: Bilirdinizmi?

en: Did you lose your phone or leave your account logged in at a public computer? You can log out everywhere else, and stay logged in here.
az: Telefonunuzu itirmiş ola bilər ya da ictimai bir yerdə hesabınızı açıq qoymuş ola bilərsiniz. Buradan digər bütün hesabları bağlayıb, bir tək bu hesabı açıq qoya bilərsiniz.

en: Didn't Print The Codes?
az: Kodları Çap Etmədinizmi?

en: Digg-like 3 column theme with two sidebars and a customizable header.
az: Digg-bənzəri 3 sütunlu, iki yan menyuya sahib və özəlləşdirilə bilən başlıqlı bir mövzu.

en: Digital Millennium Copyright Act Notice
az: Digital Millennium Copyright Act Bildirişi

en: Dimensions
az: Ölçülər

en: Dimensions:
az: Ölçülər:

en: Direct link (best for mobile)
az: Birbaşa bağlantı (mobil versiyalar üçün ən yaxşısı)

en: Director
az: Direktor

en: Disable
az: Deaktivasiya et

en: Disable %s
az: %s Deaktivasiya edin

en: Disable CSS and JS
az: CSS və JS maddələrini deaktivasiya et

en: Disable Infinite Scroll
az: Davamlı Sürüşdürməni Bağla

en: Disable Multi User Access
az: Çoxlu İstifadəçi İznini Ləğv Et

en: Disable Post By Email
az: E-poçt İlə Yazını Passivləşdir

en: Disable Post by Email
az: E-poçt ilə yazılarınızı passivləşdirin

en: Disable Post by Voice
az: Səs ilə Yazını passivləşdir

en: Disable Private Registration. I understand that my contact details will be publicly available during the transfer period.
az: Gizli Qeydiyyat xüsusiyyətini ləğv edin. Transfer müddətində əlaqə məlumatları hər kəsin istifadə edə biləcəyini başa düşürəm.

en: Disable Translator
az: Tərcüməçini Söndür

en: Disable Two-Step
az: İki Mərhələli rejimi ləğv et

en: Disable accessibility mode
az: Yetişmə rejimini passivləşdir

en: Disable auto renew
az: Avtoyenilənməni Bağla

en: Disable the Domain Lock to allow it to be transferred.
az: Transferinə izn vermək üçün Domen Adı Kilidini ləğv edin.

en: Disable the visual editor when writing
az: Yazarkən vizual mətn redaktorundan istifadə etmə

en: Disable two-step authentication
az: İki Mərhələli Kimlik Təsdiləmə rejimini ləğv et

en: Disabled
az: Aktiv deyil

en: Disabled.
az: Rədd edildi.

en: Disabling Two-Step…
az: İki Mərhələli rejim ləğv edilir...

en: Disabling autoupdates
az: Avtoyenilənmələrin ləğvi

en: Disabling autoupdates on %(count)s site | Disabling autoupdates on %(count)s sites
az[0]: %(count)s sayt üzərindəki avtoyenilənmə ləğv edilir
az[1]: %(count)s sayt üzərindəki avtoyenilənmə ləğv edilir

en: Discard Current Address?
az: Mövcud Ünvan Silinsinmi?

en: Discard any changes and restore the original image.
az: Bütün dəyişiklikləri ləğv et və orijinal təsvirə geri dön.

en: Discard changes
az: Dəyişiklikləri ləğv etmək

en: Disconnect
az: Bağlantını kəs

en: Disconnect BandPage
az: BandPage bağlantısını kəs

en: Disconnect Jetpack
az: Jetpack Bağlantısını Kəs

en: Disconnect all Blogs
az: Btün bloqları bağla

en: Disconnect from %s
az: %s qoşulmasını ləğv et

en: Disconnect from Tumblr
az: Tumblr bağlantısını kəs

en: Disconnect from WordPress.com
az: WordPress.com bağlantısı kəsildi

en: Disconnect this account
az: Bu hesabı bağla

en: Disconnected
az: Qoşulma kəsildi

en: Disconnecting
az: Qoşulma kəsilir

en: Disconnecting %(siteName)s.
az: %(siteName)s bağlantısı kəsilir.

en: Discount
az: Güzəşt

en: Discount amount
az: Endirim məbləği

en: Discount:
az: Endirim:

en: Discourage search engines from indexing this site
az: Axtarış sistemlərinin bu saytı indeksləməsinə mane olmağa çalış

en: Discover %s WordPress Themes for Blogs at WordPress.com
az: WordPress.com Bloqları üçün %s WordPress Mövzularını Kəşf edin

en: Discover Free WordPress Themes on the WordPress.com Theme Showcase.
az: WordPress.com Mövzu Vitrinində Pulsuz WordPress Mövzularını Kəşf edin.

en: Discover Premium WordPress Themes on the WordPress.com Theme Showcase.
az: WordPress.com Mövzu Vitrinində Premium WordPress Mövzularını Kəşf edin.

en: Discover this theme&rsquo;s <a href="%1$s">awesome features</a>.
az: Bu mövzu&rsquo;nun <a href="%1$s">mükəmməl özəlliklərini</a> kəşf edin.

en: Discover this theme's <a target="_blank" href="%1$s">awesome features</a>.
az: Bu mövzunun <a target="_blank" href="%1$s">möhtəşəm xüsusiyyətlərini</a> kəşf edin.

en: Discussion
az: Müzakirə

en: Discussion Settings
az: Müzakirə Parametrləri

en: Dismiss
az: Gizlət

en: Dismiss errors
az: Xətaları gizlət

en: Dismiss the browser warning panel
az: Brauzerin xəbərdarlıq pəncərəsini gizlət

en: Dismiss the welcome panel
az: Xoş gəlmisiniz lövhəsini gizlət

en: Dismiss this notice.
az: Bu mesajı gizlət.

en: Display Header Text
az: Üst hissə mətnini göstər

en: Display Large
az: Böyük Ölçüdə Göstər

en: Display Medium
az: Orta Ölçüdə Göstər

en: Display Options
az: Göstərmə parametrləri

en: Display Settings
az: Ekran Parametrləri

en: Display Site Title and Tagline
az: Sayt başlığını və şüarını göstər

en: Display Small
az: Kiçik Göstər

en: Display WordPress Posts
az: WordPress Yazılarını Göstər

en: Display X-Large
az: Çox Böyük Ölçüdə Göstər

en: Display a Freshly Pressed badge in your sidebar
az: Yan menyu çubuğunuzda Yeni Nəşr edilmiş bir nişan göstərin

en: Display a countdown to a certain date.
az: Müəyyən bir tarixə qədər birgeri sayma göstər.

en: Display a mini version of your Gravatar Profile
az: Gravatar Profilinizin mini versiyasını göstərin

en: Display a photo gallery or slideshow
az: Fotoqalereya və ya slaydşou göstər

en: Display all authors (including those who have not written any posts)
az: Bütün müəllifləri göstər (hələlik heç bir yazı yazmayanlar da daxil olmaqla)

en: Display all your gallery pictures in a cool mosaic.
az: Bütün qalereya təsvirlərinizi xoş bir mozaika şəklində göstərin.

en: Display an image in your sidebar
az: Yan menyuda təsvirləri göstər

en: Display an official Twitter Embedded Timeline widget.
az: Daxil edilmiş Rəsmi Twitter Zaman Tuneli vidcetini əlavə edin.

en: Display as dropdown
az: Açılan menyu olaraq göstər

en: Display as:
az: Görüntüləmə şəkli:

en: Display author
az: Müəllifi göstərin

en: Display blogs authors with avatars and recent posts.
az: Bloq müəlliflərini avatarları və ən son yazıları ilə birlikdə göstər.

en: Display date
az: Göstərilmə tarixi

en: Display higher quality video by default.
az: Yüksək keyfiyyətli videolar mövcud olan olaraq göstərilsin.

en: Display images in full-size carousel slideshow.
az: Təsvirləri tam ölçülü karusel slaydşousu içində göstər.

en: Display item author if available?
az: Maddə müəllifini mümkünsə göstərsinmi?

en: Display item content?
az: Maddənin mühtəviyyatı göstərilsinmi?

en: Display item date?
az: Maddə tarixini göstərsinmi?

en: Display length:
az: Görünüşün uzunluğu:

en: Display linked images for the blogs you follow
az: İzlədiyiniz bloqlar üçün bağlantı verilən təsvirləri göstər

en: Display location
az: Məkanı göstər

en: Display name
az: İstifadəçi adı

en: Display name for the user.
az: İstifadəçi üçün görünüş adı.

en: Display name publicly as
az: Hər kəs tərəfindən görüləcək ad

en: Display post date?
az: Yazı tarixi göstərilsinmi?

en: Display prices during cart and checkout
az: Qiymətləri səbətdə və ödəmədə göstər

en: Display prices in the shop
az: Qİymətləri mağazada göstər

en: Display suggestions within WooCommerce
az: WooCommerce-də məsləhətləri göstər

en: Display tax totals
az: Vergi ümumi cəmini göstər

en: Display the customer shopping cart.
az: Müştərinin alış-veriş səbətini göstərir.

en: Display the number of spam comments Akismet has caught
az: Akismet-in ələ keçirdiyi spam şərhlərin miqdarını göstər

en: Display type
az: Göstərmə növü

en: Display upcoming events from an iCalendar feed.
az: Bir iCalendar qidalandırıcısından gələn tədbirləri göstərin.

en: Display your BandPage content
az: BandPage mühtəviyyatınızı göstərin

en: Display your Tweets from Twitter
az: Twitter-dən Tweetlərinizi göstərin

en: Display your about.me profile with thumbnail
az: about.me profilini miniatür rəsm ilə göstər

en: Display your books from Goodreads
az: Goodreads kitablarınızı göstərin

en: Display your latest Instagram photos.
az: Ən son Instagram fotolarını göstər.

en: Display your recent Flickr photos.
az: Ən son Flickr fotolarını göstər.

en: Displayed on attachment pages.
az: Əlavə səhifələrində göstərilir.

en: Displaying %1$s&#8211;%2$s of %3$s
az: %1$s&#8211;%2$s / %3$s Göstərilir

en: Displaying %s&#8211;%s of %s
az: %s&#8211;%s qeydlər (toplam %s)

en: Displays a list of recent posts from another WordPress.com or Jetpack-enabled blog.
az: Başqa bir WordPress.com və ya Jetpack xüsusiyyətli bir bloqdan son yazıların siyahısını göstərir.

en: Distraction-free writing mode
az: Diqqət dağıtmadan yazma rejimi

en: District of Columbia
az: Kolumbiya FD

en: Djibouti
az: Cibuti

[ctx: Dns Record]
en: Priority
az: Prioritet

[ctx: Dns Record]
en: Protocol
az: Protokol

[ctx: Dns Record]
en: Service
az: Servis

[ctx: Dns Record]
en: Target Host
az: Hədəf Host

[ctx: Dns Record]
en: Target Port
az: Hədəf Port

[ctx: Dns Record]
en: Weight
az:  Çəki

[ctx: Dns Record TXT]
en: Text
az: Mətn

en: Do I need to fill this out?
az: Mənə bunu doldurmaq lazımdırmı?

en: Do More
az: Daha şox bacarıq

en: Do any of these answer your question?
az: Bunlardan hər hansı biri sualınıza cavab verirmi?

en: Do it: I want some polls!
az: Bunu edin: Mən sorğu istəyirəm!

en: Do not allow
az: İzn vermə

en: Do not deregister the %1$s script in the administration area. To target the front-end theme, use the %2$s hook.
az: İdarəetmə sahəsində %1$s skriptini qeydiyyatdan çıxarmayın. Ön şablonunuzu hədəf seçmək üçün %2$s qarmağından istifadə edin.

en: Do not forget to click &#8220;Save Changes&#8221; when you are done!
az: İşiniz bitdiyində &#8220;Dəyişiklikləri qeyd et&#8221; düyməsinə basmağı unutmayın!

en: Do not forget to click on the Save Changes button when you are finished.
az: İşinizi bitirdiyiniz zaman dəyişiklikləri qeyd et düyməsinə basmağı unutmayın.

en: Do not pass %1$s tags to %2$s.
az: %2$s içinə %1$s etiketlərini göndərməyin.

en: Do you already own this domain name?
az: Bu domen adı sizindirmi?

en: Do you have a transaction ID?
az: Sizn bir əməliyyat ID varmı?

en: Do you have a web hosting account already?
az: Sizin artıq bir veb hostunuz varmı?

en: Do you have an activation URL or key?
az: Aktivləşdirmə üçün bağlantı və ya açarınız varmı?

en: Do you have anything else you want to add? Please note that we cannot accept publicly published material as proof of account ownership.
az: Əlavə etmək istədiyiniz başqa bir şey varmı? Lütfən ictimai materialı, hesab sahibliyi sübutu olaraq qəbul edə bilməyəcəyimizi nəzərə alın.

en: Do you have two factor authentication codes?
az: İki mərhələli kimlik təsdiqləmə kodunuz varmı?

en: Do you mostly use the internet at work, in school or at home?
az: Siz internetdən ən çox harada istifadə edirsiniz - evdə, işdə, yoxsa məktəbdə?

en: Do you really want to <a href="%s">log out</a>?
az: Gərçəkdən <a href='%s'>çıxış</a> etmək istəyirsinizmi?

en: Do you really want to reset your configuration?
az: Bu konfiqurasiyanı sıfırlamaq istədiyinizdən əminsinizmi?

en: Do you want to register %s?
az: %s qeydiyyatdan keçirmək istəyirsinizmi?

en: Dock
az: Tərsanə

en: Docs
az: Sənədlər

en: Document properties
az: Sənəd xüsusiyyətləri

en: Documentation
az: Sənədlər

en: Documents
az: Sənədlər

en: Does the product have additional options before it can be added to the cart?
az: Səbətə əlavə edilmədən əvvəl məhsulun əlavə seçimləri varmı?

en: Does the theme declare WooCommerce support?
az: Şablon WooCommerce dəstəyini bəyan edirmi?

en: Does the theme have a woocommerce.php file?
az: Şablon woocommerce.php faylına sahibdirmi?

en: Does the user %1$s have permission to use the %2$s database?
az: %1$s istifadəçisinin %2$s verilənlər bazasna giriş izni varmı?

en: Does this theme have outdated templates?
az: Bu şablon aktual olmayan şablonlara sahibdirmi?

en: Does your site force a SSL Certificate for transactions?
az: Saytınızda əməliyyatlar üçün SSL Sertifikatı aktivdirmi?

en: Does your site have REST API enabled?
az: Saytınızda REST API aktivdirmi?

en: Doin' something fishy, huh?
az: Deyəsən bulanıq suda balıq tutmaq istəyirsən?

en: Domain
az: Domen

en: Domain Admin
az: Domen Nəzarətçisi

en: Domain Contact Information
az: Domen Əlaqə Məlumatı

en: Domain Contacts
az: Domen Əlaqələri

en: Domain Expiration
az: Domen Bitmə Tarixi

en: Domain Late Renewal Fee
az:  Gecikmiş Domen Yeniləmə Haqqı

en: Domain Management
az: Domen İdarəetməsi

en: Domain Management: %s
az: Domen Meneceri: %s

en: Domain Mapping for %s
az: %s üçün Domen Xəritələnməsi

en: Domain Registration
az: Domen Qeydiyyatı

en: Domain Registration and Mapping:
az: Domen Qeydiyyatı və Xəritələmə:

en: Domain Registration for %s
az: %s üçün domen qeydiyyatı

en: Domain Search
az: Domen Axtar

en: Domain Settings
az: Domen Parametrləri

[ctx: Domain Whois contact description]
en: Administrative Contact
az: İnzibati Əlaqə

[ctx: Domain Whois contact description]
en: Billing Contact
az: Ödəmə Əlaqəsi

[ctx: Domain Whois contact description]
en: Domain Registrant
az: Domen Qeydiyyatçısı

[ctx: Domain Whois contact description]
en: Technical Contact
az: Texniki Əlaqə

en: Domain alert!
az: Domen xəbərdarlığı!

en: Domain included in %s
az: %s domen adına sahibdir

en: Domain names can contain letters, numbers, and hyphens and needs to end with an extension (for example, .com, .net, etc).
az: Domen adları hərf, rəqəm və tire işarəti işlədə bilər, sonlarında isə bir uzantı ilə (məsələn .com, .net və b.) olmalıdırlar.

en: Domain names have to be unique so if the exact domain name you want is already taken, you may have to compromise. Use the automatic suggestions to find another domain name that works for you.
az: Domen adları unikal olmalıdır. Əgər istədiyiniz domen adı əldə edilibsə, sizə kompromisə getmək lazım gələcək. Avtomatik təkliflərdən istifadə edərək sizin üçün işləyən başqa domen adını axtarın.

en: Domain not pointing to WordPress.com
az: Domen adı WordPress.com-a yönlənmir

en: Domain registration is unavailable
az: Domen qeydiyyatı mümkün deyil

en: Domain: %s
az: Domen: %s

en: Domains
az: Domenlər

en: Domains are not available for this site.
az: Bu sayt üçün domenlər keçərli deyil.

en: Domains are renewed 30 days early to avoid the domain accidentally expiring, which can make it more difficult and more expensive to renew.
az: Müddəti keçdikdən sonra domen adlarını yeniləmək həm daha çətin, həm də daha bahalı olduğu üçün, son tarixi əldən verməyinizi önləmək məqsədi ilə domen adları 30 gün öncədən yenilənir.

en: Domains can only contain letters, numbers or hyphens.
az: Domen adları yalnız kiçik hərflərdən, rəqəmlərdən və defisdən ibarət olmalıdır.

en: Dominica
az: Dominikan

en: Dominican Republic
az: Dominikan Respublikası

en: Don&#8217;t worry if your domain is not working right away! It can take up to 72 hours for your domain setup to complete.
az: Domeniniz həmən işləməzsə, narahat olmayın! Domen qurulumunun tamamlanması 72 saat çəkə bilər.

en: Don&lsquo;t show me this.
az: Bunu bir daha mənə göstərməyin.

en: Don&rsquo;t have an account?
az: Hesabınız yoxdurmu?

en: Don't Display Name
az: Adı Göstərmə

en: Don't block repeat voters
az: Təkrar səs verənlərə qadağa qoyma

en: Don't charge for shipping.
az: Çatdırılma üçün haqq almayın.

en: Don't display a badge (just the campaign)
az: Nişan göstərilməsin ( sadəcə kompaniya)

en: Don't have an about.me page?
az: Bir about.me səhifəniz yoxdurmu?

en: Don't show again
az: Bir daha göstərilməsin

en: Don't show the Reblog button on posts
az: Yazılarda Yenidən bloqlama düyməsini göstərmə

en: Don't use the theme's original CSS.
az: Mövzunun orijinal CSS-dən istifadə etmə

en: Don't want annual reports? You can unsubscribe by clicking <a href="%%unsub_url%%">here</a>.
az: İllik raportları istəmirsinizmi? <a href="%%unsub_url%%">Buraya</a> tıklayaraq abunəliyinizi ləğv etdirə bilərsiniz.

en: Don't want these anymore?
az: Bunları artıq istəmirsinizmi?

en: Don't want these emails?
az: Bu e-poçtları istəmirsinizmi?

en: Done
az: Tamam

en: Done!
az: Tamamlandı!

en: Double check to make sure your email address is correct.
az: E-poçt ünvanınızın doğru olduğundan əmin olmaq üçün iki dəfə yoxlayın.

en: Double-check your spelling.
az: Yazma qaydasını iki dəfə yoxlayın.

en: Down
az: Aşağı

en: Down one
az: Bir pillə aşağı

en: Download
az: Endir

en: Download %d
az: Endir %d

en: Download %d URL
az: Endirmə %d URL

en: Download %d name
az: Endirmə %d ismi

en: Download &amp; install
az: Endir &amp; qur

en: Download Export File
az: İxrac faylını endir

en: Download File
az: Faylı endir

en: Download ID
az: Endirmə İD

en: Download ID (MD5).
az: Endirmə İD-si (MD5).

en: Download ID.
az: Endirmə İD.

en: Download Media
az: Media Endir

en: Download URL
az: Endirmə URL:

en: Download all email-only followers as CSV
az: Sadəcə e-poçt izləyicilərinin tamamını CSV olaraq endir

en: Download and import file attachments
az: Fayl əlavələrini endir və daxil et

en: Download count
az: Endirmə miqdarı

en: Download expiry
az: Endirmə sona çatma

en: Download expiry days
az: Endirmə sona çatma günü

en: Download failed.
az: Qovluq yüklənməsi baş tutmadı.

en: Download file
az: Faylı endir

en: Download file URL.
az: Faylın endirmə URL.

en: Download limit
az: Endirmə limiti

en: Download my comments &raquo;
az: Şərhlərimi endir &raquo;

en: Download name
az: Endirmə ismi

en: Download type, this controls the schema on the front-end.
az: Endirmə növü, ön interfeysdəki sxemaya nəzarət edir.

en: Downloadable
az: Endirilə bilinən

en: Downloadable file name.
az: Endirilə bilinməsi mümkün olan faylın adı.

en: Downloadable files
az: Endirilə bilinən fayllar

en: Downloadable product ID.
az: Yükləməsi mümkün olan məhsulun İD-si.

en: Downloadable product permissions
az: Endirilə bilinən məhsulun izinləri

en: Downloadable products
az: Endirilə bilinən məhsullar

en: Downloadable products give access to a file upon purchase.
az: Endirilə bilinən məhsulların satışı haqqında fayla giriş iznini təmin edir.

en: Downloaded %s time | Downloaded %s times
az[0]: %s dəfə endirildi
az[1]: %s dəfə endirildi

en: Downloading Comments&#8230;
az: Şərhlər Endirilir&#8230;

en: Downloads
az: Endirmələr

en: Downloads remaining
az: Qalan endirmələr

en: Downloads require login
az: Endirmələr üçün giriş edilməlidir

en: Draft
az: Qaralama

en: Draft <span class="count">(%s)</span> | Drafts <span class="count">(%s)</span>
az[0]: Qaralama <span class="count">(%s)</span>
az[1]: Qaralama <span class="count">(%s)</span>

en: Draft Saved
az: Qaralama yaddaşa verildi

en: Draft created on %1$s at %2$s
az: Qaralama %1$s %2$s tarixində yaradıldı

en: Draft saved at %s.
az: Qaralama yaddaşa verildi %s.

en: Draft saved.
az: Qaralama qeyd edildi.

en: Drafts
az: Qaralamalar

en: Drafts Imported
az: Qaralamalar idxal edildi

en: Drag and drop available services here.
az: Mövcud servisləri buraya sürüşdür və burax

en: Drag and drop the services you'd like to enable into the box below.
az: Göstərmək istədiyiniz servisləri aşağıdakı qutuya sürükləyib buraxın.

en: Drag and drop to re-order your custom zones. This is the order in which they will be matched against the customer address.
az: Özəlləşdirilmiş bölgələrininzi yenidən sıralamaq üçün sürüşdürün və buraxın. Bu, müştərilərin ünvanları ilə bunların uyğunlaşdırılacağı sıradır.

en: Drag and drop to reorder media files.
az: Media fayllarını yenidən sıralamaq üçün sürüşdürüb buraxın.

en: Drag and drop to reorder tracks.
az: Trekləri yenidən sıralamaq üçün sürüşdür və burax.

en: Drag and drop to reorder videos.
az: Videoları yenidən sıralamaq üçün sürüşdür və burax.

en: Drag and drop to set admin attribute order
az: Nəzarətçi atribut sırasını ayarlamaq üçün sürüşdürün və buraxın

en: Drag and drop, or click to set admin variation order
az: Nəzarətçi çeşid sırasını ayarlamaq üçün tıklayın ya da sürüşdürün və buraxın

en: Drag the bookmarklet below to your bookmarks bar. Then, when you&#8217;re on a page you want to share, simply &#8220;press&#8221; it.
az: Aparatı sürüşdürüb seçilmişlər çubuğuna buraxın. Paylaşmaq istədiyiniz bir səhifə olduğunda sadəcə &#8220;düyməyə basın&#8221;.

en: Drag the items into the order you prefer. Click the arrow on the right of the item to reveal additional configuration options.
az: Hər maddəni bəyəndiyiniz sıraya daşıyın. Maddənin sağında yer alan ok düyməsinə basaraq daha çox parametr ortaya çıxara bilərsiniz.

en: Drag up or down
    to re-arrange
az: Yenidən sıralamaq üçün
    aşağı-yuxarı sürüşdürün

en: Drag widgets here to remove them from the sidebar but keep their settings.
az: Vidcetləri buraya daşıyaraq parametrləri silinmədən yan menyu çubuğundan çıxarılmasını təmin edə bilərsiniz.

en: Drop down
az: Aşağı sürüşdür

en: Drop files to upload
az: Yükləmək üçün faylları sürükləyib buraxın

en: Drop images to upload
az: Yükləmək üçün təsvirləri buraya buraxın

en: Dropdown
az: Açılan menyu

en: Dropin Plugins
az: Dropin Qoşmaları

en: Dropins & MU plugins.
az: Dropin və MU qoşmaları.

en: Dubai
az: Dubay

en: DumontDUrville
az: DumontDUrvill

en: Duplicate
az: Dublikat

en: Duplicate comment detected. It looks like you've already said that!
az: Təkrarlanan şərh tapıldı. Deyəsən bunu daha öncə siz demisiniz!

en: Duplicate comment detected; it looks as though you&#8217;ve already said that!
az: Təkrar edilən bir şərh tapıldı; deyəsən bu şərhi daha öncədən zatən siz etmisiniz!

en: Durango
az: Duranqo

en: Duration
az: Müddət

en: Dushanbe
az: Düşənbə

en: Dutch
az: Flaman dili

en: E-Commerce
az: E-Kommersiya

en: E-Mail
az: E-poçt

en: E-mail
az: E-poçt

en: E-mail Subject:
az: E-poçt bəhsi:

en: E-mail me whenever
az: Bu durumlarda mənə e-poçt göndər

en: E-mail text cannot be empty
az: E-poçt mətni boş ola bilməz

en: E-mail verified
az: E-poçt yoxlanılır

en: E-mail:
az: E-poçt:

en: E-mail: %s
az: E-poçt: %s

en: ERROR: Invalid verification code
az: XƏTA: Keçərsiz təsdiqləmə kodu

en: ERROR: comments on this post are closed.
az: XƏTA: bu yazıya şərh yazmaq bağlıdır.

en: ERROR: please type a comment.
az: XƏTA: lütfən bir şərh yazın.

en: ERROR: you are replying to a comment on a draft post.
az: XƏTA: qaralama halındakı bir şərhə cavab yazırsınız.

en: ERROR: you do not have permission to comment on this blog.
az: XƏTA: bu bloqda şərh yazmaq üçün izniniz yoxdur.

en: EU Intra-community supply of services subject to VAT reverse charge.
az: AB sərhədləri içində xidmət tədarükü üçün KDV müştəri tərəfindən ödənilir.

en: Each link must be provided as an array.
az: Hər bir bağlantı bir sıra kimi təqdim edilməlidir.

en: Each module has an Activate or Deactivate link so you can toggle one individually.
az: Hər bir modulda mövcud olan Aktivasiya ya da Deaktiuvasiya bağlantısı sayəsində, əlaqədar modullar üçün dəyişikliklər edə bilərsiniz.

en: Earnings
az: Mənfəət

en: Earnings history
az: Mənfəət Tarixçəsi

en: Easily feature all posts with the <a href="%1$s">"featured" tag</a> or a tag of your choice. Your theme supports up to %2$s posts in its featured content area.
az: Yazıların tamamını <a href="%1$s">"xüsusi" etiketi</a> ilə və ya istədiyiniz bir etiketlə asan bir şəkildə önə çıxarın. Mövzunuz xüsusi içərik sahəsində %2$s ədədə qədər yazını dəstəkləyər.

en: East Azarbaijan (آذربایجان شرقی)
az: Şərqi Azərbaycan (آذربایجان شرقی)

en: East Caribbean dollar
az: Şərqi Karib dolları

en: Easter
az: Şərq

en: Ecommerce
az: E-kommersiya

en: Ecuador
az: Ekvador

en: Edit
az: Redaktə et

en: Edit %(title)s
az: %(title)s başlığı redaktə et

en: Edit %s
az: %s redaktə et

en: Edit %s page
az: %s səhifəsini redaktə et

en: Edit &#8220;%s&#8221;
az: &#8220;%s&#8221; Redaktə et

en: Edit CSS
az: CSS redaktə et

en: Edit Card
az: Kartı redaktə et

en: Edit Category
az: Kateqoriyanı redaktə et

en: Edit Changeset
az: Dəyişiklik Dəstini Redaktə Et

en: Edit Comic
az: Komiksi redaktə et

en: Edit Comment
az: Şərhi redaktə et

en: Edit DNS
az: DNS redkaktə et

en: Edit DNS Record
az: DNS Qeydini redaktə et

en: Edit Domain
az: Domeni redaktə et

en: Edit Email Forward
az: E-poçt Yönləndirməsini Redaktə Et

en: Edit Image
az: Təsviri redaktə et

en: Edit Link
az: Bağlantını redaktə et

en: Edit Link Category
az: Bağlantı kateqoriyalarını redaktə et

en: Edit Media
az: Medianı redaktə et

en: Edit Menu
az: Menyunu redaktə et

en: Edit Menu Item
az: Menyu elementini redaktə et

en: Edit Menu Item Label
az: Menyu maddəsinin etiketini redaktə et

en: Edit Menu Section
az: Menyu Bölməsini Redaktə et

en: Edit Menus
az: Menyuları redaktə etmə

en: Edit Original
az: Orijinalı redaktə et

en: Edit Page
az: Səhifəni redaktə et

en: Edit Post
az: Yazını redaktə et

en: Edit Profile
az: Profili redaktə et

en: Edit Project
az: Layihəni redaktə et

en: Edit Project Tag
az: Layihə Etiketini Redaktə Et

en: Edit Project Type
az: Layihə Növünü Redaktə Et

en: Edit Scheduled Action
az: Ertələnmiş hərəkəti redaktə et

en: Edit Site
az: Saytı redaktə et

en: Edit Tag
az: Etiketi redaktə et

en: Edit Testimonial
az: Xarakteristikanı redaktə et

en: Edit This
az: Redaktə et

en: Edit User
az: İstifadəçi haqqındakı məlumatları redaktə et

en: Edit Your Profile
az: Profilini redaktə et

en: Edit account
az: Hesabı redaktə et

en: Edit attribute
az: Atributu redaktə et

en: Edit audio playlist
az: Audio İfa Siyahısını Redaktə Et

en: Edit category
az: Kateqoriyanı redaktə et

en: Edit comment
az: Şərhi redaktə et

en: Edit coupon
az: Kuponu redaktə et

en: Edit date and time
az: Tarixi və saatı redaktə et

en: Edit failed. Please try again.
az: Redaktə baş tutmadı. Təkrar yoxlayın.

en: Edit gallery
az: Qalereyanı redaktə et

en: Edit item
az: Elementi redaktə et

en: Edit menu item
az: Menyu elementini redaktə et

en: Edit menu item: %1$s (%2$s)
az: Menyu maddəsini redaktə et: %1$s (%2$s)

en: Edit more details
az: Daha çox detal redaktə et

en: Edit next media item
az: Sonrakı media maddəsini redaktə et

en: Edit order
az: Sifarişi redaktə et

en: Edit page
az: Səhifəni redaktə et

en: Edit permalink
az: Daimi bağlantını redaktə et

en: Edit post
az: Yazını redaktə et

en: Edit previous media item
az: Öncəki media maddəsini redaktə et

en: Edit product
az: Məhsulu redaktə et

en: Edit selected menu
az: Seçilmiş menyuya düzəliş et

en: Edit shipping class
az: Çatdırılma sinifini redaktə et

en: Edit site
az: Saytı redaktə et

en: Edit status
az: Statusu redaktə et

en: Edit tag
az: Etiketi redaktə et

en: Edit the example news item
az: Nümunə xəbər maddəsini redaktə edin

en: Edit this comment
az: Bu şərhi redaktə et

en: Edit this entry.
az: Bu yazını redaktə et.

en: Edit this item
az: Bu elementi redaktə et

en: Edit this new field
az: Bu yeni sahəni redaktə et

en: Edit this order
az: Bu sifarişi redaktə et

en: Edit this page
az: Səhifəni redaktə et

en: Edit this webhook
az: Bu vebqarmağını redaktə et

en: Edit video playlist
az: Video İfa Siyahısını Redaktə Et

en: Edit visibility
az: Görünüşü redaktə et

en: Edit your default menu by adding or removing items. Drag the items into the order you prefer. Click Create Menu to save your changes.
az: Mövcud menyunuzu element əlavə edib ya da çıxardıb redaktə edin. Hər bir elementi istədiyiniz sıraya daşıyın. Menyu yarat düyməsinə basaraq dəyişiklikləri qeyd edin.

en: Edit your profile
az: Profilini redaktə et

en: Edit: %s
az: Redaktə Et: %s

en: Editing CSS
az: CSS redaktə edilir

en: Editing Menus
az: Menyuları redaktə etmə

en: Editor
az: Redaktor

en: Editor Style
az: Redaktor stili

en: Editor menu (when enabled)
az: Redaktor menyusu (aktiv olduğunda)

en: Editor toolbar
az: Redaktor alət çubuğu

en: Editors can publish posts, manage posts as well as manage other people&#8217;s posts, etc.
az: Redaktorlar yazı dərc edə bilər, yazıları idarə edə bilər və digər şəxslərin yazılarını da idarə edə bilərlər.

en: Education
az: Təhsil

en: Education and learning
az: Təhsil və öyrənim

en: Efate
az: Efat

en: Egypt
az: Misir

en: Ehime
az: Ehyama

en: Eirunepe
az: Eyrunepa

en: Either there are no posts, or something went wrong.
az: Heç bir yazı yoxdur ya da bir şeylər düzgün deyil.

en: El Aaiun
az: Əl Ayn

en: Elements path
az: Element yolu

en: Email
az: E-poçt

en: Email (%s)
az: E-poçt (%s):

en: Email (required)
az: E-poçt (gərəkli)

en: Email Address
az: E-poçt ünvanı

en: Email Address Update Requested
az: E-poçt Ünvanı Yenilənmə İstəyi

en: Email Address:
az: E-poçt ünvanı:

en: Email Forwarding
az: E-poçt Yönləndirilməsi

en: Email Forwarding is now part of the new WordPress.com.
az: E-Poçt Yönləndirməsi artıq yeni WordPress.com-un bir parçasıdır.

en: Email Newsletter
az: E poçt Bülleteni

en: Email Post Changes
az: E-poçt Yazı Dəyişiklikləri

en: Email Receipt
az: E-poçt Resepti

en: Email Sent
az: E-poçt Göndərildi

en: Email Subscriptions
az: E-poçt Abunəliyi

en: Email Subscriptions | WordPress.com
az: E-poçt Abunəliyi | WordPress.com

en: Email address
az: E-poçt ünvanı

en: Email address changed.
az: E-poçt ünvanı dəyişdirildi.

en: Email address is invalid.
az: E-poçt ünvanı yalnışdır.

en: Email address not changed. Security check required.
az: E-poçt ünvanı dəyişdirilmədi. Təhlükəsizlik yoxlaması tələb edilir.

en: Email address not changed; please try again.
az: E-poçt ünvanı dəyişdirilmədi - lütfən təkrar yoxlayın.

en: Email address required
az: E-poçt ünvanı vacibdir

en: Email address to receive payments
az: Ödəmələri almaq üçün e-poçt ünvanı

en: Email address.
az: Elektron poçt ünvanı:

en: Email changes to drafts, not just published items.
az: Sadəcə dərc edilmiş maddələri deyil, dəyişiklikləri də qaralamalara e-poçt ilə göndər.

en: Email could not be sent.
az: E-poçt göndərilə bilmədi.

en: Email delivery format
az: E-poçt təslimat formatı

en: Email delivery window
az: E-poçt təslimat pəncərəsi

en: Email entered is not valid
az: Daxil edilən e-poçt keçərsizdir

en: Email format
az: E-poçt formatı

en: Email has been sent to help@about.me for support
az: Dəstək üçün help@about.me ünvanına e-poçt göndərildi

en: Email heading
az: E-poçt başlığı

en: Email heading (paid)
az: E-poçt başlığı (ödənmiş)

en: Email invoice / order details to customer
az: Müştəriyə faktura / sifariş bilgilərini e-poçt ilə göndər

en: Email me whenever
az: Bu durumlarda mənə e-poçt göndər

en: Email me whenever&hellip;
az: Bu hallarda mənə e-poçt göndərin&hellip;

en: Email notifications
az: E-poçt bildirişləri

en: Email of the reviewer.
az: Rəy bildirənin e-poçt ünvanı.

en: Email options
az: E-poçt ayarları

en: Email or Username
az: E-poçt ya da istifadəçi adı

en: Email sender options
az: E-poçt göndərici ayarları

en: Email settings
az: E-poçt parametrləri

en: Email setup
az: E-poçt Quraşdırma

en: Email template
az: E-poçt şablonu

en: Email type
az: E-poçt növü

en: Email verified! Now that you've confirmed your email address you can publish posts on your blog.
az: E-poçt təsdiqləndi! E-poçtunuzu təsdiqlədiyiniz üçün artıq bloqunuzda yazı yayımlaya bilərsiniz.

en: Email you used during checkout.
az: Ödəniş zamanı istifadə etdiyiniz e-poçt.

en: Email-only Followers
az: Sadəcə E-poçt İzləyiciləri

en: Email:
az: E-poçt:

en: Email: %s
az: E-poçt: %s

en: Emailing receipt…
az: Qəbz e-poçtla göndərilir...

en: Emails
az: E-poçtlar

en: Embed
az: Daxil edin

en: Embed Media Player
az: Media oynadıcısını basdır

en: Embed Poll in New Post
az: Sorğunu yeni yazıya daxil et

en: Embed in Post
az: Yazının içinə daxil et

en: Embed or Link
az: Basdır ya da bağlantı ver

en: Embeds
az: Basdır

en: Emergency
az: Təcili yardım

en: Emoticons
az: İfadələr

en: Empty Spam
az: Spamı boşalt

en: Empty Term.
az: Boş element

en: Empty Trash
az: Zibil qutusunu boşalt

en: Empty archive.
az: Boş arxiv.

en: Empty filename
az: Boş fayl  ismi

en: Empty title.
az: Boş başlıq

en: Empty your cart
az: Səbətini boşalt

en: Enable
az: Aktivləşdir

en: Enable "To Do" Module
az: "Ediləcəklər" Modulunu Aktivləşdir

en: Enable "address_override" to prevent address information from being changed.
az: Ünvan bilgisinin dəyişdirilməsini əngəlləmək üçün "address_override" aktivləşdir.

en: Enable %s
az: %s Aktivləşdirin

en: Enable AJAX add to cart buttons on archives
az: Səbətə əlavə et düyməsində AJAX aktiv olsun

en: Enable Archives?
az: Arxivlər Aktivləşdirilsinmi?

en: Enable Domain Locking
az: Domen Kilidini Qoş

en: Enable Geotagging
az: Geoetiketlənməni Aktivləşdir

en: Enable IPN email notifications
az: İPN e-poçt bildirişlərini aktivləşdir

en: Enable PayPal Standard
az: PayPal Standard aktivləşdir

en: Enable PayPal sandbox
az: PayPal test rejimini aktivləşdir

en: Enable Portfolio Projects for this site.
az: Bu sayt üçün Portfel Layihələrini aktivləşdir.

en: Enable Post By Email
az: E-poçt İlə Yazını Aktivləşdir

en: Enable Post by Email
az: E-poçt ilə yazılarınızı aktivləşdirin

en: Enable Post by Voice
az: Səs ilə Yazını Aktivləşdir

en: Enable Redirect
az: Yönləndirməni Aktivləşdir

en: Enable Testimonials for this site.
az: Bu sayt üçün Tədbirləri atkivləşdirin.

en: Enable Translator
az: Tərcüməçini Aktivləşdir

en: Enable Two-Step
az: İki Mərhələli Rejimi Aktivləşdir

en: Enable accessibility mode
az: Yetişmə rejimini aktivləşdir

en: Enable archives?
az: Arxivlər aktivləşdirilsinmi?

en: Enable auto-renew
az: Avtomatik yenilənməni aktivləşdir

en: Enable bank transfer
az: Bank transferini aktivləşdir

en: Enable carousel
az: karuseli aktivləşdir

en: Enable cash on delivery
az: Qapıda ödəməni aktivləşdir

en: Enable check payments
az: Çek ödəmələrini aktivləşdir

en: Enable coupons
az: Kuponları aktivləşdir

en: Enable debug mode
az: Sazlama rejimini aktivləşdir

en: Enable for shipping methods
az: Çatdırılma üsulları üçün aktivləşdir

en: Enable front-end editing
az: Xarici redaktə interfeysini aktivləşdir

en: Enable full-height editor and distraction-free functionality.
az: Tam ölçülü redaktoru və diqqət dağıtmama xüsusiyyətlərini aktivləşdirin.

en: Enable keyboard shortcuts for comment moderation.
az: Şərh nəzarəti üçün klaviatura qısa yollarını aktivləşdir.

en: Enable logging
az: Jurnal qeydini aktivləşdir

en: Enable low stock notifications
az: Anbarda az qalmış məhsul bildirişini aktivləşdir

en: Enable mobile theme
az: Mobil mövzunu aktivləşdir

en: Enable on your Jetpack Site
az: Jetpack Saytınızda aktivləşdirin

en: Enable out of stock notifications
az: Anbarda məhsul yoxdur bildirişini aktivləşdir

en: Enable product reviews
az: Məhsul üçün rəyləri aktivləşdir

en: Enable reviews
az: Rəyləri aktivləşdir

en: Enable taxes
az: Vergiləri aktivləşdir

en: Enable the in-page translator where available. {{a}}Learn more{{/a}}
az: Mümkün olan yerlərdə səhifəiçi tərcüməçisi aktivləşdirilsin. {{a}}Daha ətraflı{{/a}}

en: Enable this if you want this attribute to have product archives in your store.
az: Mağazanızda bu atributun məhsul arxivlərinə şamil olmasını istəyirsinizsə aktivləşdirin.

en: Enable threaded (nested) comments %s levels deep
az: Mərhələli şərhlərə %s səviyyəsinə qədər izin ver

en: Enable threaded (nested) comments up to {{number /}} levels deep
az: İç-içə (mərhələli) şərhlərə {{number /}} səviyyəyə qədər izin ver

en: Enabled
az: Aktiv

en: Enabled Services
az: Aktiv Servislər

en: Enabling Accessibility Mode, via Screen Options, allows you to use Add and Edit buttons instead of using drag and drop.
az: Ekran parametrlərindən yetişəbilmə rejimini açmağınız, sürüşdür burax yerinə əlavə et və redaktə et düyməsindən istifadə edə bilməyinizə imkan yaradar.

en: Enabling Two-Step…
az: İki Mərhələli Rejim Aktivləşir...

en: Enabling autoupdates
az: Avtoyenilənmələrin qoşulması

en: Enabling autoupdates on %(count)s site | Enabling autoupdates on %(count)s sites
az[0]: %(count)s sayt üzərindəki avtoyenilənmə qoşulur
az[1]: %(count)s sayt üzərindəki avtoyenilənmə qoşulur

en: Encoding
az: Kodlaşdıma

en: Encoding for pages and feeds
az: Səhifələr və qidalandırıcılar üçün xarakter kodlaması

en: End Date
az: Bitmə tarixi

en: End date of sale price.
az: Endirim qiymətlərinin son tarixi.

en: End date:
az: Bitmə tarixi:

en: Enderbury
az: Enderburi

en: Endpoints for testing API calls.
az: API üçün zəng testinin çıxış nöqtələri

en: English
az: İngilis

en: Enter Phone Number
az: Telefon nömrəsini daxil et

en: Enter Question Here
az: Sualınızı buraya daxil edin

en: Enter Username
az: İstifadəçi adınızı daxil edin

en: Enter a Hashtag
az: Haştaq əlavə et

en: Enter a Twitter Username
az: Twitter İstifadəçi adınızı daxil edin

en: Enter a URL
az: Bir URL daxil edin

en: Enter a URL to scan
az: Axtarış etmək üçün vir URL daxil edin

en: Enter a WordPress.com or Jetpack WordPress site URL.
az: Bir WordPress.com və ya Jetpack WordPress sayt URL-nı daxil edin.

en: Enter a blog URL
az: Bloq URL daxil et

en: Enter a description
az: Açıqlama daxil edin

en: Enter a description of the image
az: Təsvir üçün bir açıqlama yazın

en: Enter a domain
az: Domen daxil et

en: Enter a domain or keyword
az: Domen və ya açar kəlmə daxil edin

en: Enter a link URL or click above for presets.
az: Bu bağlantının URL-nı daxil edin və ya yuxarıdakına tıklayın.

en: Enter a location for this post:
az: Buyazı üçün mövqe daxil et:

en: Enter a name for the new attribute term:
az: Yeni atribut şərti üçün bir ad daxil edin:

en: Enter a new password below.
az: Yeni parolu aşağıda daxil et.

en: Enter a tag
az: Etiket daxil et

en: Enter a username or email address.
az: İstifadəçi adı vəya e-poçt ünvanınızı daxil edin.

en: Enter a value
az: Dəyər daxi edin

en: Enter a value (fixed or %)
az: Dəyər daxil edin (sabit və ya %)

en: Enter address:
az: Ünvanı daxil et:

en: Enter an API Key
az: API Açarını daxil et

en: Enter an Instagram Username
az: Instagram İstifadəçi adnızı daxil edin

en: Enter an answer here
az: Cavabınızı buraya daxil edin

en: Enter desktop preview mode
az: Masaüstü önizləmə rejimini daxil et

en: Enter email addresses of people you would like to get feedback from:
az: Geri bildiriş almaq istədiyiniz insanların e-poçt ünvanlarını daxil edin:

en: Enter location
az: Mövqe daxil et

en: Enter mobile preview mode
az: Mobil önizləmə rejimini daxil et

en: Enter new
az: Yenisini daxil edin

en: Enter some text, or some attributes by pipe (|) separating values.
az: Dəyərləri (|) işarəti ilə ayıraraq mətn və ya atribut daxil edin.

en: Enter tablet preview mode
az: Tablet önizləmə rejimini daxil et

en: Enter the Page IDs where you want to exclude ratings from. Please use a comma-delimited list, eg. 1,2,3
az: Reytinqlərdə ayrı tutmaq isədiyiniz Səhifə ID-ni daxil edin. Vergüllə ayrılmış siyahıdan istifadə edin, məsələn: 1,2,3 kimi.

en: Enter the Post IDs where you want to exclude ratings from. Please use a comma-delimited list, eg. 1,2,3
az: Reytinqlərdə ayrı tutmaq isədiyiniz Yazı ID-ni daxil edin. Vergüllə ayrılmış siyahıdan istifadə edin, məsələn: 1,2,3 kimi.

en: Enter the RSS feed URL here:
az: RSS qidalandırıcısının URL ünvanını buraya yazın:

en: Enter the URL
az: URL yazın

en: Enter the URL of a 16x16px icon you want to use for this service.
az: Bu xidmət üçün istifadə etmək istədiyiniz bir 16x16px ikon URL daxil edin.

en: Enter the URL of the image
az: Təsvirin URL-nı yazın

en: Enter the code you receive via SMS:
az: SMS ilə aldığınız kodu daxil edin:

en: Enter the customer's name here
az: Müştəri adınızı buraya daxil edin

en: Enter the destination URL
az: Mənzil ünvanını yazın

en: Enter the email address of an existing user on this network to invite them to this site. That person will be sent an email asking them to confirm the invite.
az: Sayta dəvət etmək üçün var olan bir istifadəçinin e-poçt ünvanını daxil edin. Əlaqədar istifadəçiyə dəvəti təsdiqləməsi üçün bir e-poçt göndəriləcəkdir.

en: Enter the email address or username of an existing user on this network to invite them to this site. That person will be sent an email asking them to confirm the invite.
az: Bu sayta dəvət etmək üçün şəbəkə üzərində var olan bir istifadəçinin e-poçt ünvanını ya da istifadəçi adını daxil edin. Dəvətnaməni təsdiqləməsi üçün əlaqədar istifadəçiyə bir e-poçt göndəriləcəkdir.

en: Enter the menu item's name here
az: Yeni menyu maddələrinin adını buraya daxi et

en: Enter the password you would like to use for all protected entries here:
az: Qorunan bütün yazılar üçün bir parol təyin edin:

en: Enter the text for the new item
az: Yeni maddə üçün mətni daxil et

en: Enter the username or email address of the registered WordPress.com user that you want to transfer ownership of %1$s (%2$s) to.
az: %1$s (%2$s) mülkiyyətini transfer etmək istədiyiniz qeydiyyatlı WordPress.com istifadəçi adı və ya e-poçt ünvanını daxil edin.</p>

en: Enter title here
az: Başlığı buraya daxil et

en: Enter your <strong>WordPress.com</strong> username or email address
az: <strong>WordPress.com</strong> istifadəçi adı və ya e-poçt ünvanınızı daxil edin

en: Enter your LiveJournal username and password below so we can connect to your account:
az: LiveJournal istifadəçi adını və şifrəsini aşağıda daxil edin ki, sizin hesabınıza qoşula bilək:

en: Enter your address to receive news by email.
az: Xəbərləri e-poçt ilə almaq üçün ünvanınızı daxil edin.

en: Enter your comment here...
az: Şərhinizi buraya daxil edin...

en: Enter your email address
az: E-poçt ünvanınızı daxil edin

en: Enter your email address to subscribe to this blog and receive notifications of new posts by email.
az: Bu bloqa abunə olmaq və e-poçt ilə bildirişlər almaq üçün e-poçt ünvanınızı daxil edin.

en: Enter your meta key "content" value to verify your blog with %s
az: %s ilə bloqunuzu təsdiqləmək üçün meta açarı "mühtəviyyat" dəyərinizi daxil edin

en: Enter your new password below.
az: Yeni parolunuzu aşağıda daxil edin.

en: Enter your password to view comments.
az: Şərhləri görmək üçün parolunuzu daxil edin.

en: Enter/remove an API key.
az: API açarını daxil edin/silin.

en: Enterprise
az: Müəssisə

en: Entertainment
az: Əyləncə

en: Entries from any RSS or Atom feed
az: Hər hansı bir RSS ya da Atom qidalandırıcısındakı daxil olanlar

en: Entries from any RSS or Atom feed.
az: RSS və ya Atom qidalandırıcılarından daxil olan yazılar.

en: Equatorial Guinea
az: Ekvatoriyal Qvineya

en: Erasing data...
az: Məlumatlar Silinir...

en: Eritrea
az: Eriteriya

en: Error
az: Xəta

en: Error 404
az: 404 Xətası

en: Error Details: %s
az: Xəta Detalları: %s

en: Error Details: Jetpack ID begins with a numeral. Do not publicly post this error message! %s
az: Xəta Detalları: Jetpack ID rəqəmli bir dəyərlə başlayar.  Bu xəta mesajını hər kəsin görəcəyi şəkildə yayınlama! %s

en: Error Details: Jetpack ID is empty. Do not publicly post this error message! %s
az: Xəta Detalları: Jetpack ID boşdur. Bu xəta mesajını hər kəsin görəcəyi şəkildə yayınlama! %s

en: Error Details: Jetpack ID is not a scalar. Do not publicly post this error message! %s
az: Xəta Detalları: Jetpack ID ölçüləndirici deyil. Bu xəta mesajını hər kəsin görəcəyi şəkildə yayınlama! %s

[ctx: Error Message Button]
en: Back
az: Geri dön

[ctx: Error Message Label]
en: Error:
az: Xəta:

en: Error activating %(plugin)s on %(site)s, remote management is off.
az: %(site)s üzərində %(plugin)s aktivləşdirilərkən bir xəta oldu, uzaqdan idarəetmə bağlıdır.

en: Error deactivating %(plugin)s on %(site)s, remote management is off.
az: %(site)s saytındakı %(plugin)s ləğv edərkən xəta oldu, uzaqdan idarəetmə bağlıdır.

en: Error disabling autoupdates for %(plugin)s on %(site)s, remote management is off.
az: %(site)s saytda %(plugin)s qoşma deaktivasiya edilərkən xəta baş verdi, uzaqdan idarəetmə bağlıdır.

en: Error enabling autoupdates for %(plugin)s on %(site)s, remote management is off.
az: %(site)s saytında %(plugin)s avtomatik yenilənmələri qoşarkən xəta oldu, uzaqdan idarəetmə bağlıdır.

en: Error fetching feed
az: Qidalandırıcı alma xətası

en: Error fetching plugins on %(numberOfSites)d site. | Error fetching plugins on %(numberOfSites)d sites.
az[0]: %(numberOfSites)d saytdakı qoşmalar alınarkən xəta oldu.
az[1]: %(numberOfSites)d saytdakı qoşmalar alınarkən xəta oldu.

en: Error fetching plugins on %(site)s.
az: %(site)s saytındakı qoşmalar alınarkən xəta oldu.

en: Error in RSS %1$d
az: RSS-də Xəta %1$d

en: Error in adding the request
az: Sorğu əlavə edilməsi zamanı xəta baş verdi

en: Error in displaying the widget settings form.
az: Modul parametrləri formasını göstərərkən xəta baş verdi.

en: Error in moving to Trash.
az: Zibil qutusuna göndərilərkən xəta baş verdi.

en: Error in restoring from Trash.
az: Zibil qutusundakı maddəni bərpa edərkən xəta baş verdi.

en: Error installing %(plugin)s on %(site)s, remote management is off.
az: %(site)s üzərində %(plugin)s qoşma qurulması baş tutmadı, uzaqdan idarəetmə bağlıdır.

en: Error loading profile
az: Profil yükləmə xətası

[ctx: Error message after A site has failed to perform actions on a user.]
en: There was an error deleting @%(user)s
az: @%(user)s silinməsi sırasında bir xəta baş verdi

[ctx: Error message after A site has failed to perform actions on a user.]
en: There was an error updating @%(user)s
az: @%(user)s yenilənməsi sırasında bir xəta baş verdi

en: Error occurred on a non-protected endpoint.
az: Qorunmayan bir nöqtədə səhv baş verdi.

en: Error posting.
az: Göndərmə xətası.

en: Error processing action %1$s: %2$s
az: %1$s əməliyyatı işlənərkən xəta: %2$s

en: Error processing checkout. Please try again.
az: Ödəmə işlənərkən xəta baş verdi. Zəhmət olmasa bir daha cəhd edin.

en: Error processing refund. Please try again.
az: Geri ödəniş işlənərkən xəta baş verdi. Zəhmət olmasa bir daha cəhd edin.

en: Error reconnecting to the database
az: Verilənlər bazası bağlantısı qurularkən xəta oldu

en: Error removing %(plugin)s on %(site)s, remote management is off.
az: %(site)s saytındakı %(plugin)s qoşmanın silinməsi əsnasında bir problem oldu, məsafədən idarəetmə bağlıdır.

en: Error saving media file.
az: Media faylının qeyd edilməsi baş tutmadı.

en: Error updating %(plugin)s on %(site)s, remote management is off.
az: %(site)s saytında %(plugin)s qoşma yenilənərkən bir xəta oldu, uzaqdan idarəetmə bağlıdır.

en: Error while adding the category. Please try again later.
az: Kateqoriya əlavə edilməsi baş tutmadı. Lütfən daha sonra yenidən cəhd edin.

en: Error while saving the new email address. Please try again.
az: Yeni e-poçt ünvanı qeyd edilərkən bir xəta baş verdi. Lütfən təkrar yoxlayın.

en: Error while saving the scaled image. Please reload the page and try again.
az: Ölçüləndirilən təsvir qeyd edilərkən xəta baş verdi. Lütfən səhifəni yenidən yükləyərək təkrar yoxlayın.

en: Error while saving.
az: Qeyd sırasında xəta oldu.

en: Error!
az: Xəta!

en: Error:
az: Xəta:

en: Error: %s
az: Xəta: %s

en: Error: %s.
az: Xəta: %s

en: Error: An error has occurred;  Account could not be created.
az: Xəta: Bir xəta baş verdi;  Hesab yaradıla bilmədi.

en: Error: An error has occurred;  Account could not be linked.  Perhaps your email address or password is incorrect?
az: Xəta: Bir problem meydana gəldi;  Hesaba bağlantı verilə bilmədi. Bəlkə də sizin e-poçtunuz və ya parolunuz xətalıdır?

en: Error: An error has occurred;  Poll not created.
az: Xəta: Bir xəta baş verdi;  Sorğu yaradıla bilmədi.

en: Error: An error has occurred;  Poll not updated.
az: Xəta: Xəta baş verdi; Sorğu yenilənmədi.

en: Error: [%1$s] %2$s
az: Xəta: [%1$s] %2$s

en: Error: could not find an RSS or ATOM feed at that URL.
az: Xəta: RSS və ya ATOM təminatı həmin URL-də tapılmadı

en: Error: non-existing attribute ID.
az: Xəta: mövcud olmayan atribut İD.

en: Error: please enter a valid email address.
az: Xəta: zəhmət olmasa keçərli elektron poçt ünvanı daxil edin.

en: Error: please fill the required fields (name, email).
az: Xəta: zəhmət olmasa tələb olunan sahələri doldurun(ad, e-poçt).

en: Error: your Facebook login has expired.
az: Xəta: Sizin Facebook sessiyanızın müddəti doldu.

en: Error: your Twitter login has expired.
az: Xəta: Sizin Twitter sessiyanızın müddəti doldu.

en: Errors
az: Xətalar

en: Estonia
az: Estoniya

en: Estonian
az: Eston

en: Ethiopia
az: Efiopiya

en: Eucla
az: Eyukla

en: Europe
az: Avropa

en: Eventbrite API: Failed to get auth service.
az: Eventbrite API: Xidmət təsdiqləmə əməliyyatı baş tutmadı.

en: Eventbrite Authentication
az: Eventbrite Kimlik Təsdiqlənməsi

en: Eventbrite Display Settings
az: Eventbrite Göstərmə Parametrləri

en: Eventbrite: Event Calendar/Listing
az: Eventbrite: Tədbir Təqvimi/Siyahı

en: Eventbrite: Introduction
az: Eventbrite: Təqdimat

en: Events
az: Tədbirlər

en: Events navigation
az: Tədbir naviqasiyası

en: Every Minute
az: Dəqiqədə bir

en: Every domain name you add also includes five free email addresses, so you can use your new domain name for your email address as well as for your blog.
az: Əlavə etdiyiniz hər domen adı eyni zamanda beş pulsuz e-poçt ünvanına sahibdir; bu sayədə yeni domen adınızı həm e-poçt ünvanınız, həm də bloqunuz üçün istifadə edə bilərsiniz.

en: Everything you write is solid gold.
az: Yazdığınız hər şey çox dəyərli.

en: Everywhere
az: Hər yerdə

en: Example
az: Nümunə

en: Example:
az: Nümunə:

en: Example: 12.12.12.1-12.12.12.100
az: Məsələn: 12.12.12.1-12.12.12.100

en: Example: <code>https://wordpress.org/</code> &#8212; do not forget the <code>https://</code>
az: Nümunə: <code>http://wordpress.org/</code> &#8212; <code>http://</code> hissəsini yazmağı unutmayın

en: Example: Nifty blogging software
az: Nümunə: Şux bloqlama proqramı

[ctx: Example: The user is looking at a page, not a post.]
en: Page
az: Səhifə

en: Examples
az: Nümunələr

en: Excerpt
az: Xülasə

en: Excerpts are optional hand-crafted summaries of your content that can be used in your theme. <a href="%s">Learn more about manual excerpts</a>.
az: Xülasələr şablonunuzda istifadə edə biləcəyiniz içəriyinizin özəl olaraq hazırlanmış qısa versiyalarıdır. <a href="%s">Manual xülasələr haqqında daha çoxunu öyrənin</a>.

en: Excited to build your community's online hub?
    
    Your city's new site is ready to go. Get started by <a href="BLOG_URLwp-admin/customize.php#title">setting your site title and tagline</a> to make your residents and visitors feel at home. Then, visit the <a href="BLOG_URLwp-admin/">front page of your dashboard</a> for a handy guide of links to build the online home for your city.
    
    Looking for more help with setting up your site? Check out the WordPress.com <a href="http://learn.wordpress.com/">beginner's tutorial</a>.
    
    Let's get you on the map,
    The WordPress.com Team
az: Yaşadığın mühit üçün bir onlayn görüşmə mərkəzi qurmaq fikri nə qədər həyəcanverici deyilmi? 
    
    Şəhərinin yeni saytı yayıma hazırdır. Öncəliklə <a href="BLOG_URLwp-admin/customize.php#title">sayt başlığını və etiket sətrini qurun</a> və şəhər sakinləri ilə ziyarətçilərin özlərini evlərində hiss etmələrini təmin edin. Ardından, <a href="BLOG_URLwp-admin/">idarəetmə lövhəsinin ön səhifəsinə gedərək</a> şəhərinə aid onlayn evi inşa etmək üçün istifadəyə yararlı bir bağlantı bələdçisi tapa bilərsən.
    
    Saytını qurarkən yardıma ehtiyacın varmı? WordPress.com <a href="http://learn.wordpress.com/">başlanğıc bələdçisinə</a> göz at.
    
    Xəritədə yerini al,
    WordPress.com Komandası

en: Exclude Pages
az: Xarici Səhifələr

en: Exclude Posts
az: Xariçi Yazılar

en: Exclude:
az: Ayrı tut:

en: Executed before Multisite is loaded.
az: Çoxlu sayt yüklənmədən öncə işə salınır.

en: Existing Address
az: Mövcud Ünvan

en: Existing DNS Records
az: Mövcud DNS Qeydləri

en: Exit Fullscreen
az: Tam ekran rejimindən çıx

en: Exit Recovery Mode
az: Qurtarma Rejimindən Çıx

en: Expand
az: Genişlət

en: Expand this bar
az: Bu çubuğu genişlət

en: Experience the full power of the Colors tool and countless palettes with Custom Design, part of the Premium Plan. Make your blog look and feel exactly the way you want.
az: Premium Planın bir parçası olaraq Özəl Dizayn ilə Rənglər aləti və paletin tam gücünü test edin. Bloqunuza tam istədiyiniz kimi bir görünüş və hiss qazandırın.

en: Expired
az: Müddəti Dolmuş

en: Expired :(
az: Müddəti bitdi :(

[ctx: Expired domain notice]
en: Some of your domains have expired.
az: Domenlərinizdən bəzilərinin müddəti dolmuşdur.

en: Expired on %s
az: %s tarixində müddəti dolmuş

en: Expired transients
az: Müddəti bitmiş çərəzlər

en: Expires
az: Bitmə tarixi

en: Expires on
az: Son tarix:

en: Expires on %s
az: %s tarixində müddəti dolur

en: Expires on:
az: Bitmə tarixi:

en: Expires:
az: Bİtmə tarixi:

en: Expiring
az: Müddəti Dolur

en: Expiring Soon
az: Tezliklə müddəti bitəcək

[ctx: Expiring domain notice]
en: Some of your domains are expiring soon.
az: Bəzi domen adlarınızın müddəti yaxın zamanda dolacaq.

en: Expiring soon!
az: Tezliklə müddəti bitəcək!

en: Expiry (MM/YY)
az: Son istifadə (AA/İİ)

en: Expiry date
az: Son istifadə tarixi

en: Explicit Content
az: Açıq İçərik

en: Explore
az: Kəşf et

en: Export
az: İxrac

en: Export CSV
az: CSV olaraq ixrac et

en: Export Products
az: Məhsulları ixrac et

en: Export all categories
az: Bütün kateqoriyaları ixrac et

en: Export all columns
az: Bütün sütunları ixrac et

en: Export all products
az: Bütün məhsulları ixrac et

en: Export as JSON
az: JSON formatında ixrac edin

en: Export content
az: İçəriyi İxarc Et

en: Export content first
az: Öncə İçəriyi İxrac Et

en: Export custom meta?
az: Xüsusi məlumatlar ixrac edilsinmi?

en: Export products to a CSV file
az: Məhsulları CSV faylına ixrac et

en: Express yourself. Start a blog.
az: Özünü ifadə et. Bloqa başla

en: Extensions %s
az: Genişlənmələr %s

en: External URL
az: Xarici URL

en: External object cache.
az: Xarici maddə keşi.

en: External product
az: Xarici məhsul

en: External products cannot be stock managed.
az: Xarici məhsullarda anbar idarəetməsi həyata keçirilə bilməz.

en: External services
az: Xarici servislər

en: External/Affiliate product
az: Xarici / Bağlantılı məhsul

en: Extra Details
az: Əlavə Xüsusiyyətlər

en: Extra Large (256 pixels)
az: Ekstra Böyük (256 piksel)

en: Extra Settings
az: Ekstra Parametrlər

en: F j, Y
az: d F Y

en: F j, Y g:i a
az: d F Y H:i

en: F jS, Y
az: d M Y

en: F, Y
az: İ

en: FAILED: %s
az: Baş tutmadı: %s

en: FAILED: WordPress failed to update to %s
az: Xəta: WordPress %s versiyası üçün yenilənmə baş tutmadı

en: FREE
az: PULSUZ

en: Facebook Page Plugin
az: Facebook Səhifə Qoşması

en: Facebook Page URL
az: Facebook Səhifəsinin URL-i

en: Facebook Page accounts must have a corresponding Profile at this time.
az: Facebook Səhifələrinin bu zamanda bağlantılı bir Profili olması gərəkməkdədir.

en: Facebook for WooCommerce
az: WooCommerce üçün Facebook

en: Facebook icon
az: Facebook ikonu

en: Facebook photo
az: Facebook fotosu

en: Facebook:
az: Facebook

en: Faeroe
az: Fayer

en: Failed
az: Uğursuz

en: Failed <span class="count">(%s)</span> | Failed <span class="count">(%s)</span>
az[0]: Baş tutmayan <span class="count">(%s)</span>
az[1]: Baş tutmayan <span class="count">(%s)</span>

en: Failed attachments for %s
az: %s üçün əlavə xətası

en: Failed order
az: Uğursuz sifariş

en: Failed orders are unpaid and may have been abandoned by the customer. They will be trashed after the specified duration.
az: Uğursuz sifarişlər ödənməmişdir və müştəri tərəfindən rədd edilmiş ola bilər. Təyin edilmiş müddət ərzində zibil qutusuna göndərilir.

en: Failed to activate plugin. Maybe it's already activated?
az: Plaqin aktivləşdirilmədi. Bəlkə o artıq aktivdir?

en: Failed to confirm subscription
az: Abunəlik təsdiqləməsi baş tutmadı

en: Failed to confirm unsubscription
az: Abunəlikdən imtina təsdiqləməsi baş tutmadı

en: Failed to create new user for %s. Their posts will be attributed to the current user.
az: %s üçün yeni istifadəçi yaratmaq baş tutmadı. Yazıları mövcud istifadəçiyə yönləndiriləcək.

en: Failed to create post.
az: Yazını yaratmaq uğursuz oldu.

en: Failed to deactivate plugin. Maybe it was already deactivated?
az: Plaqin deaktivasiya edimədi. Bəlkə o artıq deaktivasiya edilmişdir?

en: Failed to delete the page.
az: Səhifənin silinməsi baş tutmadı.

en: Failed to import %1$s %2$s
az: %1$s %2$s idxalı baş tutmadı

en: Failed to import %s &#8220;%s&#8221;
az: İdxal əməliyyatı baş tutmadı %s &#8220;%s&#8221;

en: Failed to import %s product | Failed to import %s products
az[0]: %s məhsulunun idxalı uğursuz oldu
az[1]: %s məhsulunun idxalı uğursuz oldu

en: Failed to import &#8220;%s&#8221;: Invalid post type %s
az: İdxal baş tutmadı &#8220;%s&#8221;: Keçərsiz yazı növü %s

en: Failed to import author %s. Their posts will be attributed to the current user.
az: %s müəllifini idxal etmə baş tutmadı. Yazıları hazırkı istifadəçiyə yönləndiriləcək.

en: Failed to import category %s
az: %s kateqoriyasının idxalı baş tutmadı

en: Failed to import post tag %s
az: %s yazı etiketinin idxalı baş tutmadı

en: Failed to retrieve comment bodies from LiveJournal. Please try again soon.
az: LiveJournal-dan şərhləri endirmə baş tutmadı. Daha sonra təkrar yoxlayın.

en: Failed to retrieve comment meta information from LiveJournal. Please try again soon.
az: LiveJournal-dan şərh məlumatları endirilmədi. Lütfən daha sonra təkrar yoxlayın.

en: Failed to retrieve product info from woocommerce.com
az: Woocommerce.com-dan məhsul bilgisi alınmadı

en: Failed to subscribe
az: Abunəlik baş tutmadı

en: Failed to unsubscribe
az: Abunəlikdən imtina əməliyyatı baş tutmadı

en: Failed to update coupon
az: Kupon yenilənməsi baş tutmadı

en: Failed to write file to disk.
az: Diskə yazma uğursuz oldu.

en: Failed to write request to temporary file.
az: Müvəqqəti fayla istək yazma alınmadı.

en: Falkland Islands
az: Folklend Adaları

en: Falkland Islands (Malvinas)
az: Folklend adaları(Malvin)

en: Famagusta
az: Famaqusta

en: Family
az: Ailə

en: Faroe Islands
az: Faror adaları

en: Fashion
az: Dəb

en: Favorites
az: Favoritlər

en: Fax
az: Faks

en: Feature
az: Xüsusiyyət

en: Featured
az: Xüsusi

en: Featured Content
az: Önə çıxarılan mühtəviyyat

en: Featured Events
az: Xüsusi  Tədbirlər

en: Featured Image
az: Xüsusi Təsvir

en: Featured Image Header
az: Xüsusi Təsvir Başlıqları

en: Featured Images
az: Xüsusi Təsvirlər

en: Featured image
az: Xüsusi təsvir

en: Featured product.
az: Xüsusi məhsul.

en: Featured products
az: Xüsusi məhsullar

en: Features
az: Özəlliklər

en: Feb
az: Fev

en: February
az: Fevral

[ctx: February abbreviation]
en: Feb
az: Fev

en: Federated States of Micronesia
az: Mikroneziya Federal Ştatları

en: Fee
az: Qiymət

en: Fee has already been added.
az: Qiymət artıq əlavə edildi.

en: Fee lines data.
az: Qiymət sətrinin məlumatları.

en: Fee name
az: Qiymət ismi

en: Fee name is required.
az: Qiymətin adı tələb olunur.

en: Fee name.
az: Qiymət ismi.

en: Fee tax class is required when fee is taxable.
az: Qiymət vergi sinifi; qiymət, vergiləndirilə bilinən olduqda məcburidir.

en: Fee title is required
az: Qiymət başlığı gərəklidir

en: Fee type
az: Qiymət növü

en: Feed for all posts filed under %s
az: %s kateqoriyası altındakı bütün yazılar üçün qidalandırıcı

en: Feed(s) to Display:
az: Göstəriləcək Qidalandırıcı(lar):

en: Feedback
az: Geri bildiriş

en: Feedback Group
az: Geri bildiriş Qrupu

en: Feedback discarded.
az: Geri bildiriş atıldı.

en: Feedback received from your friend for "%2$s"
az: "%2$s" üçün dostunuzdan gələn geri bildirişlər

en: Feedback(s) marked as spam
az: Geri izləmə(lər) spam olaraq işarələndi

en: Feeds that couldn't be subscribed to: %s
az: Abunə olunmayan qidalandırıcılar: %s

en: Feel free to reconnect again using the button below.
az: Aşağıdakı düymə ilə yenidən qoşula bilərsiniz.

en: Fetching attachments is not enabled
az: Əlavələri idxal etmə aktiv deyil

en: Fiction &amp; Poetry
az: Fantastika &amp; Poeziya

en: Field Type
az: Sahə növü

en: Field type
az: Sahə növü

en: Fields
az: Sahələr

en: Fiji
az: Fici

en: File
az: Fayl

en: File %d
az: Fayl %d

en: File &#8220;%s&#8221; does not exist?
az: Fayl &#8220;%s&#8221; mövcud deyilmi?

en: File &#8220;%s&#8221; is not an image.
az: Fayl &#8220;%s&#8221; bir təsvir deyil.

en: File ID
az: Fayl ID

en: File ID.
az: Fayl ID.

en: File Name
az: Fayl Adı

en: File Size
az: Fayl ölçüsü

en: File URL
az: Fayl Ünvanı

en: File URL.
az: Fayl Ünvanı

en: File URL:
az: Fayl URL-i:

en: File canceled.
az: Fayl ləğv edildi.

en: File details.
az: Fayl haqqında bilgilər.

en: File does not exist
az: Fayl mövcud deyil

en: File download method
az: Fayl endirmə üsulu

en: File edited successfully.
az: Fayl müvəffəqiyyətlə redaktə edildi.

en: File is empty. Please upload something more substantial.
az: Fayl boşdur. Lütfən təqdirəlayiq bir şeylər yükləyin.

en: File is not an image.
az: Fayl bir təsvir deyildir.

en: File name
az: Fayl Adı

en: File name.
az: Faylın adı.

en: File name:
az: Fayl adı:

en: File not found
az: Fayl tapılmadı

en: File size:
az: Fayl ölçüsü:

en: File type does not meet security guidelines. Try another.
az: Faylın forması gizlilik qaydalarına uyğun deyil. Başqasını yoxla.

en: File type:
az: Fayl növü:

en: File uploaded: %s
az: Fayl yükləndi: %s

en: File was not found.
az: Fayl tapılmadı.

en: Filed under
az: Kateqoriya:

en: Filesystem error.
az: Fayl sistemi xətası.

en: Fill Screen
az: Tam Ekran

en: Fill in your details below or click an icon to log in:
az: Sistemə daxil olmaq üçün məlumatlarınızı daxil edin və ya ikonlardan birinə tıklayın:

en: Fill in your details below.
az: Məlumatlarınızı aşağıya daxil edin.

en: Fill in your profile
az: Profil məlumatlarınızı daxil edin

en: Filter
az: Filtr

en: Filter &#187;
az: Filtir &#187;

en: Filter Products by Attribute
az: Məhsulları atributa görə filtrlə

en: Filter Products by Price
az: Məhsulları qiymətə görə filtrlə

en: Filter Products by Rating
az: Məhsulları reytinqə görə filtrlə

en: Filter by
az: Filtrlə

en: Filter by IP address
az: İP ünvanına görə filtrlə

en: Filter by category
az: Kateqoriyaya görə filtr

en: Filter by comment type
az: Şərh növünə görə filtr

en: Filter by coupon
az: Kupona görə filtrlə

en: Filter by date
az: Tarixə görə filtr

en: Filter by file
az: Fayla görə filtrlə

en: Filter by level
az: Səviyyəyə görə filtrlə

en: Filter by order
az: Sifarişə görə filtrlə

en: Filter by price
az: Qiymətə görə filtrlə

en: Filter by product
az: Məhsula görə filtrlə

en: Filter by product type
az: Məhsul növünə görə filtrlə

en: Filter by registered customer
az: Qeydiyyatlı istifadəçiyə görə filtrlə

en: Filter by source
az: Mənbəyə görə filtrlə

en: Filter by stock status
az: Anbar statusuna görə filtrlə

en: Filter by type
az: Növə görə filtr

en: Filter by user
az: İstifadəçiyə görə filtrlə

en: Filter by:
az: Buna görə filtrlə:

en: Filter comics list
az: Komiks siyahısını filtrlə

en: Filter comments list
az: Şərh siyahısını filtrlə

en: Filter coupons
az: Kuponları filtrlə

[ctx: Filter group label for segmented]
en: Author
az: Müəllif

en: Filter items list
az: Maddə siyahısını filtrlə

[ctx: Filter label for people list]
en: Email Followers
az: E-poçt İzləyiciləri

[ctx: Filter label for people list]
en: Followers
az: İzləyicilər

[ctx: Filter label for people list]
en: Team
az: Komanda

[ctx: Filter label for people list]
en: Viewers
az: Ziyarətçilər

[ctx: Filter label for plugins list]
en: Active
az: Aktiv

[ctx: Filter label for plugins list]
en: All
az: Tamamı

[ctx: Filter label for plugins list]
en: Inactive
az: Passiv

[ctx: Filter label for plugins list]
en: Updates
az: Yenilənmələr

[ctx: Filter label for posts list]
en: Drafts
az: Qaralamalar

[ctx: Filter label for posts list]
en: Everyone
az: Hər kəs

[ctx: Filter label for posts list]
en: Published
az: Yayımlandı

[ctx: Filter label for posts list]
en: Scheduled
az: Planlanmış

[ctx: Filter label for posts list]
en: Trashed
az: Zibil Qutusuna Atılmış

en: Filter media
az: Medianı fitrlə

en: Filter media items list
az: Media maddəsi siyahısını filtrlə

en: Filter menu items list
az: Menyu maddəsi maddələrini filtrlə

en: Filter orders
az: Sifarişləri filtrlə

en: Filter pages list
az: Səhifə siyahısını filtrlə

en: Filter posts list
az: Yazı siyahısını filtrlə

en: Filter products
az: Məhsulları filtrlə

en: Filter projects list
az: Layihə siyahısını filtrlə

en: Filter themes
az: Şablonları filtrlə

en: Filter users list
az: İstifadəçi siyahısını filtrlə

en: Filter:
az: Filtr:

en: Filters
az: Filtrlər

en: Final Step: Author Mapping
az: Son Addım: Müəllif Xəritələmə

en: Find Address
az: Ünvanı Tap

en: Find Answers
az: Cavabları Tap

en: Find Posts or Pages
az: Yazı ya da Səhifə tap

en: Find and replace
az: Tap və dəyişdir

en: Find out by disabling all plugins except Jetpack. If the problem persists, it's not a plugin issue. If the problem is solved, turn your plugins on one by one until the problem pops up again – there's the culprit! Let us know, and we'll try to help.
az: Jetpack xaricindəki qoşmaların tamamını deaktivasiya edərək qoşma problemi olub-olmadığına baxın. Problem davam edərsə qoşmalarla əlaqəli bir şey yoxdur. Problem həll edilərsə, problem yenidən ortaya çıxana qədər qoşmalarınızı tək-tək aktivləşdirin; günahkarı bu şəkildə tapa bilərsiniz.

en: Find out how to <a href="%1$s">add and manage applications</a>.
az: <a href="%1$s">Proqramı necə əlavə edib idarə edəcəyinizi</a> öyrənin.

en: Finish
az: Bitir

en: Finish set up
az: Quraşdırmanı tamamlayın

en: Finish setting up your store
az: Mağazanızın qurulumunu tamamlayın

en: Finish setup
az: Quraşdırmanı tamamlayın

en: Finished!
az: Tamamlandı!

en: Finland
az: Finlandiya

en: First Name
az: Adı

en: First Post | %s Posts
az[0]: İlk yazı

en: First name
az: Adınız

en: First name for the user.
az: İstifadəçi üçün ad.

en: First name.
az: Adı.

en: First option
az: İlk variant

en: First page
az: İlk səhifə

en: Fixed
az: Sabit

en: Fixed Layout
az: Sabit Tərtibat

en: Fixed Position
az: Sabit Mövqe

en: Fixed amount
az: Sabit məbləğ

en: Fixed amount per product
az: Məhsul başına sabit məbləğ

en: Fixed cart discount
az: Sabit səbət endirimi

en: Fixed product discount
az: Sabit məhsul endirimi

en: Flag as unresolved
az: Həll edilməmiş olaraq işarələ

en: Flag unresolved
az: Həll edilməmiş olaraq işarələ

en: Flagged as spam by %s
az: %s tərəfindən spam olaraq işarələnmiş

en: Flagged as spam by Akismet
az: Akismet tərəfindən spam olaraq işarələnmiş şərh

en: Flat Rate
az: Sabit Dərəcə

en: Flat rate
az: Sabit dərəcə

en: Flat rate (legacy)
az: Sabit dərəcə (əski)

en: Flickr Photos
az: Flickr Fotoları

en: Flickr RSS URL:
az: Flickr RSS bağlantısı:

en: Florence
az: Florensiya

en: Flowers
az: Çiçəklər

en: Fluid Layout
az: Axışqan Tərtibat

en: Flush all logs
az: Bütün jurnalları təmizlə

en: Focal Length
az: Fokus Məsafəsi

en: Focus shortcuts:
az: Fokus qısa yolları:

en: Follow
az: İzlə

en: Follow %s
az: %s bloqunu İzlə

en: Follow All
az: Tamaını İzlə

en: Follow All Comments
az: Bütün Şərhləri İzlə

en: Follow Blog
az: Bloqu İzlə

en: Follow Button
az: İzləmə Düyməsi

en: Follow Button Text:
az: İzləmə Düyməsinin Mətni:

en: Follow Comments
az: Şərhləri İzlə

en: Follow Us
az: Bizi izləyin

en: Follow blogs that match <a %s>your interest</a> in the Reader. Or <a %s>find friends</a> who already have blogs. The more you follow, the better your recommendations.
az: Oxuyucuda <a %s>maraq dairənizə</a> uyğun gələn bloqları izləyin. Və ya artıq bloqları olan <a %s>dostlar tapın</a>. Nə qədər çox izləsəniz, məsləhətləriniz də o qədər yaxşı olur.

en: Follow comments
az: Şərhləri izləyin

en: Follow instructions and be re-united with your <strong>WordPress.com</strong> account
az: Təlimatları izləyin və <strong>WordPress.com</strong> hesabınıza yenidən qovuşun

en: Follow me on Twitter
az: Twitter-də məni izləyin

en: Follow settings can now be managed in the <a href="%s">WordPress.com Reader</a>.
az: Izləmə parametrləri indi <a href="%s">WordPress.com Oxuyucu</a> vasitəsi ilə idarə edilə bilir.

en: Follow some interesting topics
az: Bəzi maraqlı bəhsləri izləyin

en: Follow these great blogs matching your <a href="http://wordpress.com/recommendations/">interests</a>
az: <a href="http://wordpress.com/recommendations/">Marağınıza</a> uyğun olan bu möhtəşəm bloqları izləyin

en: Follow these simple steps to reset your account:
az: Hesabınızı sıfırlamaq üçün bu bəsit addımları izləyin:

en: Follow this Blog?
az: Bu Bloq İzlənsinmi?

en: Follow this search via JSON
az: JSON vasitəsi ilə bu axtarışı izləyin

en: Follow this search via RSS
az: RSS ilə bu axtarışı izləyin

en: Followed Sites
az: İzlənən Saytlar

en: Followed by bloggers you follow
az: İzlədiyiniz müəlliflər tərəfindən izlənir

en: Followed by people with similar interests
az: Oxşar zövqlərə sahib insanlar tərəfindən izlənilir

[ctx: Followed by post revision info]
en: From:
az: Kimdən:

[ctx: Followed by post revision info]
en: To:
az: Kimə:

en: Followed by sites you've liked
az: Bəyəndiyiniz saytlar tərəfindən izlənir

en: Follower
az: İzləyicilər

en: Followers
az: İzləyicilər

en: Followers of '%s'
az: '%s' izləyiciləri

en: Following
az: İzlənir

en: Following Since
az: İzlənmə Tarixi

en: Following all
az: Tamamını izlə

en: Following.
az: İzlənilir.

en: Following...
az: İzlənilir...

en: Follows
az: İzlənmələr

[ctx: Follows notifications]
en: Follows
az: İzləyənlər

en: Font
az: Şrift

en: Font Family
az: Şrift Ailəsi

en: Font Size
az: Şrift Ölçüsü

en: Font Sizes
az: Şrift Ölçüsü

en: Fonts
az: Şriftlər

en: Food
az: Qida

en: Food & Drink
az: Ərzaq və İçki

en: Food Menus
az: Qida Menyuları

en: Footer
az: Zirzəmi

en: Footer Links
az: Zirzəmi Bağlantıları

en: Footer Widgets
az: Zirzəmi Vidcetləri

en: Footer text
az: Zirzəmi Mətni

en: For example, spicy, favorite, etc. <br /> Separate Labels with commas
az: Nümunə üçün, ədviyyatlar, favoritlər və s. <br /> Etiketləri vergüllə ayırın

en: For example:
az: Nümunə üçün:

en: For images only, you can click on Edit Image under the thumbnail to expand out an inline image editor with icons for cropping, rotating, or flipping the image as well as for undoing and redoing. The boxes on the right give you more options for scaling the image, for cropping it, and for cropping the thumbnail in a different way than you crop the original image. You can click on Help in those boxes to get more information.
az: Sadəcə təsvirlər üşün, kiçik rəsmin həmən altında yer alan təsviri redaktə et düyməsinə basaraq, bəsit redaktə alətlərinə, kəsmə, döndürmə, çevirmə vb. alətlərə vara bilərsiniz. Sağ tərəfdə yer alan qutular təsviri ölçüləndirmə, kəsmə, kiçik təsviri orijinalından daha fərqli kəsmə kimi daha çox parametri mümkün edər. Qutuların içində yer alan yardım düymələri ilə daha çox yardım ala bilərsiniz.

en: For more info on <strong>how to import</strong> from Xanga, please see our <a target="_blank" href="%s">documentation</a>.
az: Xanga <strong>necə idaxal ediləcək</strong> barəsində ətraflı məlumat üçün, bizim <a target="_blank" href="%s">sənədlərimizlə</a> tanış olun.

en: For more information:
az: Daha çox məlumat:

en: For more information: %s
az: Daha ətraflı məlumat: %s

en: For most themes, the header text is your Site Title and Tagline, as defined in the <a href="%s">General Settings</a> section.
az: Bir çox şablon üçün başlıq mətni <a href="%s">Əsas parametrlər</a> bölməsində tanıtdığınız saytınızın başlığı və şüarıdır.

en: For security reasons, you can only edit some settings while logged in with a Two Step Authentication code.
az: İki Mərhələli Kimlik Təsdiqləmə kodu ile giriş edərkən təhlükəsizlik səbəbilə, sadəcə bəzi parametrləri redaktə bilərsiniz.

en: For security, click the link below to reset this importer.
az: Gizlilik üçün, idxalçını aşağıdakı bağlantıdan istifadə edərək  sıfırlayın.

en: For those times when you can't find an answer on our Support site
az: Dəstək saytımızda bir cavab tapa bilmədiyiniz zamanlar üçün

en: For users without a custom avatar of their own, you can either display a generic logo or a generated one based on their email address.
az: Özəl avatarı olmayan istifadəçilər üçün istərsəniz generik bir loqo göstərə bilər ya da e-poçt ünvanlarını əsas alan bir avatar yarada bilərsiniz.

en: Force HTTP when leaving the checkout
az: Ödəmə əməliyyatından ayrılarkən HTTP-ni məcbur et

en: Force LTR
az: LTR Gücü

en: Force RTL
az: RTL Gücü

en: Force SSL
az: SSL istifadəsini məcburi et

en: Force SSL (HTTPS) on the checkout pages (<a href="%s" target="_blank">an SSL Certificate is required</a>).
az: Ödəmə səhifəsində SSL (HTTPS) məcbur et (<a href="%s" target="_blank">bir SSL sertifikatı gərəklidir</a>).

en: Force downloads
az: Endirmələri məcbur et

en: Force secure checkout
az: Təhlükəsiz ödəməni məcbur et

en: Force shipping to the customer billing address
az: Müştərinin faktura ünvanına çatdırılamanı məcbur et

en: Forcing downloads will keep URLs hidden, but some servers may serve large files unreliably. If supported, %1$s / %2$s can be used to serve downloads instead (server requires %3$s).
az: Endirmələri məcbur etmək URL-ları gizlədir, ancaq bəzi serverlər böyük faylları etibarlı şəkildə təqdim etməyə bilər. Dəstəklənirsə, %1$s / %2$s yükləmələri təqdim etmək üçün istifadə edilə bilər (serverə %3$s lazımdır).

en: Forest
az: Meşə

en: Forgot password?
az: Parolunuzu unutdunuzmu?

en: Forgot your password?
az: Parolunuzu unutdunuzmu?

en: Form builder
az: Forma yaradıcısı

[ctx: Form label: (Email sent to [address]) will arrive at [address]]
en: Will be forwarded to
az: Buraya  yönləndiriləcəkdir:

[ctx: Form label: Email sent to [address] (will arrive at...)]
en: Emails sent to
az: E-poçt göndərildi:

en: Formatting
az: Formatlama

en: Fort Wayne
az: Fort Vayn

en: Forum Posting Locked
az: Forum Göndərmə Bağlıdır

en: Forum role
az: Forum Rolu

en: Forums
az: Forumlar

en: Forums: CSS Customization
az: Forumlar: CSS Özəlləşdirməsi

en: Found %1$d updates (%2$s)
az: %1$d yenilənmə tapıldı (%2$s)

en: Found %d scheduled task | Found %d scheduled tasks
az[0]: %d ertələnmiş vəzifə tapıldı
az[1]: %d ertələnmiş vəzifə tapıldı

en: Found %s
az: %s tapıldı

en: Found %s friend with WordPress blogs. | Found %s friends with WordPress blogs.
az[0]: WordPress bloqu ilə %s dost tapıldı.
az[1]: WordPress bloqları ilə %s dost tapıldı.

en: Found a bug?
az: Xəta tapdınızmı?

en: Found in your order confirmation email.
az: Sifariş təsdiqləmə e-poçtunda vardır.

en: Founder of Automattic, example of what WordPress can do
az: Automattic tərəfindən təsis edilən, WordPress-in nələr edə biləcəyinin nümunəsi

en: Four Columns
az: Dörd sütun

en: France
az: Fransa

en: Free
az: Pulsuz

en: Free - Install now
az: Pulsuz - İndi qur

en: Free <em>for life</em>
az: <em>ömür boyu</em> Pulsuz

en: Free Shipping
az: Pulsuz Çatdırılma

en: Free Site
az: Pulsuz Sayt

en: Free WordPress Themes at WordPress.com
az: WordPress.com-dakı Pulsuz WordPress Mövzuları

en: Free and premium designs for your site
az: Saytınız üçün pulsuz və premium mövzular

en: Free shipping
az: Pulsuz çatdırılma

en: Free shipping (legacy)
az: Pulsuz çatdırılma (miras)

en: Free shipping coupon
az: Pulsuz çatdırılma kuponu

en: Free shipping is a special method which can be triggered with coupons and minimum spends.
az: Pulsuz çatdırılma, kuponlar bə xərclərlə aktivləşdirilən özəl bir metoddur.

en: Free shipping requires
az: Pulsuz çatdırılma şərti...

en: Free shipping requires...
az: Pulsuz çatdırılma şərti...

en: Free trial
az: Pulsuz Test

en: Free with Plan
az: Plan ilə Pulsuz

en: Free with your plan
az: Planınız ilə pulsuz

en: Free!
az: Pulsuz!

en: Freedoms
az: Azadlıqlar

en: Freetown
az: Fritaun

en: French
az: Fransız

en: French Guiana
az: Fransız Qayanası

en: French Polynesia
az: Fransız Polineziyası

en: French Southern Territories
az: FransızCənub Torpaqları

en: Frequently Asked Questions
az: Çox Verilən Suallar

en: Freshly Pressed
az: Təzə Nəşrlər

en: Fri
az: C

en: Friday
az: Cümə

[ctx: Friday initial]
en: F
az: C

en: Friendly name for identifying this key.
az: Bu açarı təsdiq etmək üçün istifadə edilən isimdir.

en: Friendly name for identifying this webhook, defaults to Webhook created on %s.
az: Bu vebqarmağı təyin etmək üçün isitifadə edilən isimdir. %s tarixində yaradılan vebqarmağına standart olaraq təyin edilmişdir.

en: Friends of WP.com
az: WP.com Dostları

en: From
az: Göndərən

en: From %1$s %2$s
az: %1$s tərəfindən %2$s

en: From %1$s on %2$s %3$s
az: %2$s%3$s üçün %1$s tərəfindən

en: From %1$s to %2$s
az: %2$s üçün %1$s istifadəçisindən

en: From %s
az: %s  tərəfindən

en: From %s to %s
az: %s ünvanından %s ünvanına

en: From Computer
az: Bilgisayardan

en: From URL
az: URL-dən

en: From this screen you can review, compare, and restore revisions:
az: Bu ekrandan versiyaları görüntüləyə bilər, tutuşdura bilər və geri qaytara bilərsiniz:

en: From this screen you can:
az: Bu ekranda edə biləcəkləriniz:

en: From your account dashboard you can view your <a href="%1$s">recent orders</a>, manage your <a href="%2$s">shipping and billing addresses</a>, and <a href="%3$s">edit your password and account details</a>.
az: Hesab tablonuzdan <a href="%1$s">son sifarişlərinizə</a> baxa bilə, <a href="%2$s">ünvanınızı</a> və <a href="%3$s">şifrənizi və hesab məlumatlarını</a> dəyişə bilərsiniz.

en: Front Page
az: Ön Səhifə

en: Front Page, Archive Pages, and Search Results
az: Ön Səhifə, Arxiv Səhifələri və Axtarışın Nəticələri

en: Front page
az: Ön səhifə

en: Fukui
az: Fukuyi

en: Fukushima
az: Fukuşima

en: Full Name: %s
az: Tam ismi: %s

en: Full Size
az: Tam ölçü

en: Full URL path to files
az: Fayllar üçün tam ünvan yolu

en: Full Width Template
az: Tam genişli şablon

en: Full checkout experience with pay now, pay later and slice it. No credit card numbers, no passwords, no worries. <a href="%s" target="_blank">Learn more about Klarna</a>.
az: İndi ödə, daha sonra ödə və böl ilə tam bir ödəmə təcrübəsi. Kredit kartı nömrəsi yox, şifrə yox, narahatçılıq yox. <a href="%s" target="_blank">Klarna haqqında daha çox</a>.

en: Full management mode is off for this site.
az: Bu sayt üçün tam idarəetmə rejimi söndürülmüşdür.

en: Full name
az: Tam ad

en: Full name of continent.
az: Qitənin tam adı.

en: Full name of country.
az: Ölkənin tam adı.

en: Full name of currency.
az: Valyutanın tam adı.

en: Full name of state.
az: Əyalətin tam adı.

en: Full refund email heading
az: Tam geriqaytarma e-poçt başlığı

en: Full refund subject
az: Tam geriqaytarma məzmunu

en: Full text
az: Tam mətn

en: Fullscreen
az: Tam ekran

en: Fun
az: Əyləncə

en: Future
az: Gələcək

en: G &#8212; Suitable for all audiences
az: G &#8212; Bütün izləyicilər üçün uyğun

en: GZip (gzopen) is used to open the GEOIP database from MaxMind.
az: GZip (gzopen) əməliyyatı, MaxMind-dən gələn GEOIP verilənlər bazasını açmaq üçün istifadə edilir.

en: Gabon
az: Qabon

en: Gaborone
az: Qaboron

en: Galapagos
az: Qalapaqos

en: Galician
az: Qall dili

en: Galleries
az: Qalereyalar

en: Gallery
az: Qalereya

en: Gallery (%s)
az: Qalereya (%s)

en: Gallery Settings
az: Qalereya parametrləri

en: Gallery columns:
az: Qalereya sütunları:

en: Gambia
az: Qambiya

en: Gambier
az: Qambiyer

en: Gateway disabled
az: Şəbəkə keçidi gözardı edildi

en: Gaza
az: Qəzzə

en: General
az: Əsas

en: General Settings
az: Əsas Parametrlər

en: General options
az: Əsas Parametrlər

en: General settings
az: Əsas parametrlər

en: Generate API key
az: APİ açarı hazırla

en: Generate Backup Codes
az: Ehtiyat Kod Yarat

en: Generate CSV
az: CSV hazırla

en: Generate Password
az: Parol Hazırla

en: Generate coupon code
az: Kupon kodu hazırla

en: Generate password
az: Parol Hazırla

en: Generate strong password
az: Daha etibarlı parol yaradın

en: Generated on %s
az: Hazırlanma tarixi: %s

en: Generated thumbnail for duplicate full size attachment
az: Tam ölçülü əlavə üçün çevrilmiş miniatür

en: Generated thumbnail for full size attachment
az: Tam ölçülü əlavə üçün çevrilmiş miniatür

en: Generating Password…
az: Parol Hazırlanır...

en: Generating preview...
az: Önizləmə hazırlanır...

en: Generating...
az: Hazırlanır...

en: Generic add/update/get meta methods should not be used for internal meta data, including "%s". Use getters and setters.
az: Əsas əlavə etmə/yenilənmə/alma meta üsulları "%s” daxil iç meta məlumatlar üçün istifadə edilməməlidir. Getters və setters istifadə edin.

en: Genoa
az: Genuya

en: Genre
az: Janr

en: Genre: %s.
az: Növ: %s.

en: Geolocate
az: Coğrafi mövqe

en: Geolocate (with page caching support)
az: Coğrafi mövqe (səhifə keşi ilə birlikdə)

en: Geolocation enabled?
az: Coğrafi mövqe aktivdirmi?

en: German
az: Alman

en: Germany
az: Almaniya

en: Get Help
az: Yardım alın

en: Get New Password
az: Yeni Parol əldə edin

en: Get Shortlink
az: Qısa ünvan əldə edin

en: Get Social
az: Sosial Ünvanı Al

en: Get Started
az: Başlanğıc

en: Get Unlimited Themes
az: Limitsiz Mövzu əldə et

en: Get Upgraded
az: Yüksəltmə Alın

en: Get Version %s
az: %s Versiyasını əldə et

en: Get a Free Blog Here
az: Buradan Pulsuz Bir Bloq Alın

en: Get a Free Domain
az: Pulsuz Domen Adı Alın

en: Get a link
az: Bağlantı al

en: Get an alert if your store is down for even a few minutes.
az: Mağazanız bir neçə dəqiqə boyunca istifadə edilmədiyində bildiriş alın.

en: Get cart should not be called before the wp_loaded action.
az: Səbətiniz wp_loaded hərəkətindən öncə çağrılmamalıdır.

en: Get feedback on this draft before publishing
az: Yayımlamadan öncə bu qaralama haqında geri bildiriş alın

en: Get feedback on this draft before publishing.
az: Yayımlamadan öncə bu qaralama haqında geri bildiriş alın.

en: Get help resolving this issue.
az: Bu məsələni həll etmək üçün yardım alın.

en: Get insights on how your store is doing, including total sales, top products, and more.
az: Cəmi satış, ən yaxşı məhsullar və daha çox şey daxil olmaq üzrə mağazanızın durumuna aid olan bilgilər əldə edin.

en: Get started
az: Başla:

en: Get started here
az: Buradan başlayın

en: Get started managing your Multisite install of Jetpack by connecting.
az: Jetpack qurulumundan istifadə edərək Multisite ünvanlarınızı idarə edin.

en: Get started now
az: Həmən başlayın

en: Get started with Jetpack Multisite
az: Jetpack Multisite ilə başlayın

en: Get started.
az: Başla:

en: Get system report
az: Sistem raportunu al

en: Get the Unlimited Themes plan and change to any theme, any time.
az: Limitsiz Mövzular planını əldə edin və istədiyiniz zaman, istədiyiniz mövzu ilə dəyişdirin.

en: Get the value of an individual field.
az: Tək bir sahənin dəyərini əldə edin.

en: Get theme
az: Mövzunu əldə et

en: Get your API credentials from PayPal.
az: PayPal-dan API kimlik bilgilərinizi alın.

en: Getting a link...
az: Bağlantı alın...

en: Ghana
az: Qana

en: Gibraltar
az: Hibraltar

en: Gift Upgrade
az: Hədiyyə Yüksəltmə

en: GitHub project
az: Github layihəsi

en: Give the feed a title (optional):
az: Qidalandırıcı başlığı yazın (seçimə bağlı):

en: Give your menu a name, then click Create Menu.
az: Ardından menyunuza üst hissədən bir ad verin və Yeni menyu yarat düyməsinə basın.

en: Glace Bay
az: Qleys Bay

en: Glad you want to stay! We've declined the domain transfer request.
az: Getmədiyiniz üçün sevindik! Biz domen transfer tələbini rədd etdik.

en: Global
az: Əsas

en: Global Settings
az: Əsas Parametrlər

en: Go
az: Get

en: Go Back
az: Geri dön

en: Go Mobile
az: Mobil Al

en: Go back
az: Əvvələ qayıt

en: Go back to your theme&rsquo;s default colors
az: Mövzunuzun mövcud rənglərinə geri dönün

en: Go to
az: Get

en: Go to <a target="_blank" href="%s">wordpress.com/plugins</a> to try out the new features.
az: Yeni özəllikləri test etmək üçün <a target="_blank" href="%s">wordpress.com/plugins</a> ünvanına gedin.

en: Go to Dashboard
az: Başlanğıc ekranına get

en: Go to Themes page
az: Mövzular səhifəsinə keç

en: Go to WordPress Updates page
az: WordPress yenilənmə səhifəsinə get

en: Go to category
az: Kateqoriyaya keç

en: Go to shop
az: Mağazaya keç

en: Go to the admin dashboard for this blog
az: Bu bloq üçün nəzarətçi lövhəsinə get

en: Go to the first page
az: İlk səhifəyə get

en: Go to the last page
az: Son səhifəyə get

en: Go to the next page
az: Sonrakı səhifəyə get

en: Go to the previous page
az: Öncəki səhifəyə get

en: Go to top
az: Əvvələ qayıt

en: Go!
az: Get!

en: Goa
az: Qoa

en: Goal!
az: Qol!

en: Godthab
az: Qodtab

en: Good
az: Yaxşı

en: Good Job! %1$s really liked your post <strong><a href="%2$s">%3$s</a></strong>!
az: Təbriklər! %1$s, <strong><a href="%2$s">%3$s</a></strong> yazınızı çox bəyəndi!

en: Goodreads numeric user ID <a href="%s" target="_blank">(instructions)</a>:
az: Goodreads rəqəmsal istifadəçi ID <a href="%s" target="_blank">(təlimatlar)</a>:

en: Google Apps
az: Google Əlavələri

[ctx: Google Font Name and Variants]
en: Noto Serif:400,400i,700,700i
az: Noto Serif: 400,400i, 700,700i

en: Google responded with the following error code: %s
az: Google bu xəta kodu ilə qarşılıq verdi: %s

en: Goose Bay
az: Qus Bay

en: Got it
az: Anladım

en: Government
az: Hökümət

en: Granada
az: Qranada

en: Grand Turk
az: Qrand Turk

en: Grand total.
az: Hamısının cəmi.

en: Grant access
az: İzin ver

en: Grant access to downloadable products after payment
az: Ödəmə edildikdən sonra endirilə bilinən məhsullara giriş izni ver

en: Granted stats access to <strong>%s</strong> (WordPress.com user).
az: WordPress.com istifadəçisi <strong>%s</strong> statistikalara baxa bilər.

en: Gravatar Hovercards
az: Gravatar Kimlik Kartı

en: Gravatar Logo
az: Gravatar Loqosu

en: Gravatar Profile
az: Gravatar Profili

en: Gravatar alignment:
az: Gravatar tarazlığı:

en: Gravatar link. This is an optional URL that will be used when anyone clicks on your Gravatar:
az: Gravatar bağlantısı. Bu Gravatarınıza hər kəs tərəfindən tıkladığı istəyə bağlı bir URL-dır:

en: Gray
az: Boz

en: Gray zeroes are exactly zero. Black zeroes have been rounded down.
az: Boz sıfırlar həqiqətən sıfırdır. Qara sıfırlar isə yuvarlaqlanmışdır.

en: Great News!
az: Böyük Xəbər!

en: Great posts worth seeing from <strong>%s</strong>:
az: Baxılmağa dəyər möhtəşəm <strong>%s</strong> yazıları:

en: Great, third party cookies are properly enabled in your browser!
az: Əla, brauzeriniz üçün üçüncü tərəf çərəzləri düzgün bir şəkildə aktivləşdirildi!

en: Great, we hope you enjoy your subscription! To confirm please click the button below and we will activate your subscription straight away.
az: Əla, ümid edirik ki, abunəliyiniz xoşunuza gedər! Təsdiqləmək üçün aşağıdakı düyməyə tıklayın və abunəliyinizi həmən aktivləşdirək.

en: Greece
az: Yunanıstan

en: Greek
az: Yunan

en: Green
az: Yaşıl

en: Greenland
az: Qrenlandiya

en: Greenwich
az: Qrinviç

en: Greeting Text
az: Təbrik Mətni

en: Grenada
az: Qrenada

en: Grey
az: Boz

en: Grid
az: Tor

en: Grid Layout
az: Tor Maket

en: Grid aligned WordPress theme
az: Şəbəkə tərzində bir WordPress mövzusu

en: Grid view
az: Tor görnüşü

en: Gross sales amount
az: Brut satış miqdarı

en: Gross sales in the period.
az: Perioddakı brut satış.

en: Group
az: Qrup

en: Group type.
az: Qrup növü.

en: Grouped product
az: Qruplaşdırılmış məhsul

en: Grouped products
az: Qruplaşdırılmış məhsullar

en: Groups
az: Qruplar

en: Guadalcanal
az: Quadalkanal

en: Guadeloupe
az: Qvadelupa

en: Guam
az: Quam

en: Guanajuato
az: Quanacuato

en: Guatemala
az: Qvatemala

en: Guayaquil
az: Qayaquil

en: Guernsey
az: Quernsey

en: Guerrero
az: Querrero

en: Guest
az: Qonaq

en: Guest checkout
az: Qonaq ödəməsi

en: Guest orders
az: Qonaq Sifarişləri

en: Guest sales
az: Qonaq Satışları

en: Guided Transfer
az: Yönləndirməli Transfer

en: Guinea
az: Qvineya

en: Guinea-Bissau
az: Qvineya-Bissau

en: Gujarat
az: Qucarat

en: Guyana
az: Qayana

en: HTML Embed
az: HTML Daxiletmə

en: HTML description of the resource.
az: Mənbə üçün HTML açıqlaması.

[ctx: HTML elements]
en: Inline
az: Sətir içi

en: HTML email template
az: HTML e-poçt şablonu

[ctx: HTML tag]
en: Address
az: Ünvan

[ctx: HTML tag]
en: Preformatted
az: Əvvəlcədən formatlanmış

en: HTML template
az: HTML şablon

en: HTML/Multipart emails use DOMDocument to generate inline CSS in templates.
az: HTML / Çox parçalı e-poçtlar, şablonların içində sətir içi CSS yaratmaq üçün DOMDocument istifadə edirlər.

en: HTTPS request failed.
az: HTTPS sorğusu uğursuz.

en: Halifax
az: Halifaks

en: Hand
az: Əl

en: Happy Anniversary with WordPress.com!
az: WordPress.com ilə Xöşbəxt Yeni İl!

en: Happy Anniversary!
az: Ad gününüz nübarək!

en: Happy New Year from Jetpack!
az: Jetpack ilə Xoşbəxt Yeni İl!

en: Happy New Year from WordPress.com!
az: WordPress.com olaraq Yeni İlinizi Təbrik edirik!

en: Harbin
az: Xarbin

en: Has the subscription already been activated?
az: Abunəlik artıq aktivdirmi?

en: Hassle Free Blogging
az: Problemsiz Pulsuz Bloqlama

en: Have a coupon?
az: Kuponunuz varmı?

en: Have any technical questions? <a class="%1$s" href="%2$s" target="_blank">Our documentation pages are open&nbsp;24/7</a>
az: Texniki problemlərinizmi var? <a class="%1$s" href="%2$s" target="_blank">Sənəd səhifələrimiz 7/24&nbsp;açıqdır</a>

en: Have fun!
az: Xoş əyləncələr!

en: Have questions? Stop by our <a href="%1$s">support forums</a>.
az: Suallarınız varmı? <a href="%1$s">Dəstək forumlarımıza</a> göz atın.

en: Have questions? Stop by our <a target="_blank" href="%1$s">support forums</a>.
az: Suallarınızmı var? <a target="_blank" href="%1$s">dəstək forumlarına</a> ilk daxil olan siz olun.

en: Have questions? Stop by our {{a}}support forums{{/a}}.
az: Suallarınız varmı? Bizim {{a}}dəstək forumlarımıza daxil olun{{/a}}.

en: Have questions? {{a}}Contact the theme author.{{/a}}
az: Sualların varmı? {{a}}Mövzu müəllifi ilə əlaqə qur.{{/a}}

en: Have you blocked subscription emails?
az: Abunəlik e-poçtlarını blok etmisənmi?

en: Have you tried the upgraded stats page?
az: Yeniləşdirilmiş statistiklar səhifəsini yoxladınızmı?

en: Having trouble migrating your site to a self-hosted WordPress install? Learn more about our handy <a href="%1$s">Guided Transfer</a> service, or <a href="%2$s">add it to your cart</a>.
az: Saytınızı öz hostunuza transfer etməkdə və WordPress-i qurmaqda probleminiz varmı? <a href="%1$s">Transfer Bələdçisi</a> haqqında daha çox məlumat əldə edin və ya <a href="%2$s">səbətinizə əlavə edin</a>.

en: Hawaii
az: Havay adaları

en: Header
az: Başlıq

en: Header Image
az: Başlıq təsviri

en: Header Links
az: Başlıq Bağlantıları

en: Header Media
az: Başlıq Mediası

en: Header Menu
az: Başlıq Menyusu

en: Header Text
az: Başlıq mətni

en: Header Text Color
az: Başlıq mətninin rəngi

en: Header Video
az: Başlıq Videosu

en: Header cell
az: Başlıq hüceyrəsi

en: Header image
az: Başlıq təsviri

en: Header updated. <a href="%s">Visit your site</a> to see how it looks.
az: Başlıq yeniləndi. Necə göründüyünü görmək üçün <a href="%s">saytınızı ziyarət edin</a>.

en: Heading 1
az: Sərlövhə 1

en: Heading 2
az: Sərlövhə 2

en: Heading 3
az: Sərlövhə 3

en: Heading 4
az: Sərlövhə 4

en: Heading 5
az: Sərlövhə 5

en: Heading 6
az: Sərlövhə 6

en: Headings
az: Sərlövhələr

en: Headline
az: Sərlövhə

en: Health & Wellness
az: Sağlamlıq və Gümrahlıq

en: Health &amp; Wellness
az: Sağlamlıq &amp; Sağlam həyat

en: Heard Island and McDonald Islands
az: Heard adası və MkDonald adaları

en: Hebrew
az: İvritcə

en: Height
az: Yüksəklik

en: Height (in pixel):
az: Yüksəklik (piksel):

en: Height in pixels
az: Piksel növündən hündürlük

en: Height:
az: Yüksəklik:

en: Hello %1$s (not %1$s? <a href="%2$s">Log out</a>)
az: Salam %1$s (%1$s deyilsiniz? <a href="%2$s">Çıxış</a>)

en: Hello %s,
az: Salam %s,

en: Hello world!
az: Salam dünya!

en: Hello,
az: Salam,

en: Help
az: Yardım

en: Help & Support
az: Yardım və Dəstək

en: Help &amp; Support
az: Yardım və Dəstək

en: Help Topics
az: Yardım Bəhsləri

[ctx: Help and Support Page Title]
en: Help and Support
az: Yardım və Dəstək

[ctx: Help topic]
en: Appearance
az: Görünüş

[ctx: Help topic]
en: Comments
az: Şərhlər

[ctx: Help topic]
en: Configuration
az: Konfiqurasiya

[ctx: Help topic]
en: Following
az: İzlənir

[ctx: Help topic]
en: General
az: Əsas

[ctx: Help topic]
en: Languages
az: Dillər

[ctx: Help topic]
en: Links
az: Bağlantılar

[ctx: Help topic]
en: Policies & Safety
az: Siyasətlər və Təhlükəsizlik

[ctx: Help topic]
en: Tools
az: Alətlər

[ctx: Help topic]
en: Traffic
az: Trafik

[ctx: Help topic]
en: Upgrades
az: Yüksəltmələr

[ctx: Help topic]
en: Users
az: İstifadəçilər

[ctx: Help topic]
en: Widgets & Sidebars
az: Vidcetlər və Yan Menyu Çubuqları

[ctx: Help topic]
en: Writing & Editing
az: Yazma və Redaktə

en: Help us improve these results
az: Bu nəticələri yaxşılaşdırmağımıza yardımçı olun

en: Help us try out <a href='%s'>a new version of this page</a>, which combines your Likes and Comments in one view!
az: Bizə, tək görünüşdə Bəyəndiklərinizi və Şərhlərinizi birləşdirən <a href='%s'>bu səhifənin yeni bir versiyasını</a> test edərək yardımçı olun!

en: Help!
az: Yardım!

en: Here are the details of your order placed on %s:
az: %s tarixli sifarişin detalları:

en: Here is a basic overview of the different user roles and the permissions associated with each one:
az: Burada müxtəlif istifadəçi rolları və hər biri ilə əlaqələndirilmiş izinlər ilə bağlı bəsit bir ön izləmə tapa bilərsiniz:

en: Here you can choose how you want your rating to display. The 5 star rating is the most commonly used. The Nero rating is useful for keeping it simple.
az: Burada reytinqlərinizi necə göstərmək istədiyinizi seçə bilərsiniz. 5 ulduz çox sıx istifadə edilir. Nero reytinqi bəsit tutmaq üçün yararlıdır.

en: Here you can selectively convert existing tags to categories. To get started, check the tags you wish to be converted, then click the Convert button.
az: Buradan seçdiyiniz etiketləri kateqoriyalara çevirə bilərsiniz. Başlamaq üçün, çevirmək istədiyiniz etiketləri seçin, sonra Çevir düyməsinə tıklayın.

en: Here&#8217;s what your form will look like
az: Sizin formanız bu cür görünəcək

en: Here's an excerpt:
az: Bu da bir alıntı:

en: Here's an overview of blogs you have connected to through Jetpack's Single Sign on.
az: Jetpack Tək Sessiya Açma ilə bağlanan bloqlarınızın qısa xülasəsi bu şəkildədir.

en: Here's what you posted.
az: Bu da dərc etdiyinz yazı.

en: Hey there. Here you can selectively convert existing categories to tags. To get started, check the categories you wish to be converted, then click the Convert button.
az: Salam! Bu çevirici, seçdiyiniz kateqoriyaları etiketlərə çevirməyinizə imkan yaradar. Başlamaq üçün, çevirmək istədiyiniz kateqoriyanı seçin, sonra Çevir düyməsinə tıklayın.

en: Hey, we're back. If you don't hear from us shortly, please try your question once more. Thanks!
az: Hey, biz geri döndük. Əgər bizdən qısa zamanda cavab almazsanız, lütfən bir daha soruşmağı yoxlayın. Təşəkkürlər!

en: Hi ###USERNAME###,
    
    This notice confirms that your password was changed on ###SITENAME###.
    
    If you did not change your password, please contact the Site Administrator at
    ###ADMIN_EMAIL###
    
    This email has been sent to ###EMAIL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
az: Salam ###USERNAME###,
    
    Bu bildiriş təsdiqləyir ki, parolunuz ###SITENAME### üzərində dəyişdirilmişdir.
    
    Əgər siz parolunuzu dəyişdirməmisinizsə, lütfən Sayt Nəzarətçisinə müraciət edin:
    ###ADMIN_EMAIL###
    
    Bu e-poçt bu ünvana göndərilmişdir: ###EMAIL###
    
    Təşəkkürlər,
    Bütün ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Hi %1$s,
    
    Your friend %2$s has read your draft titled "%3$s" and provided feedback for you to read:
    
    %4$s
    
    You can also see their feedback here:
    %5$s
    
    Thanks for flying with WordPress.com
az: Salam %1$s,
    
    Dostunuz %2$s "%3$s" başlıqlı qaralamanızı oxudu və oxumağınız üçün geri bildiriş təqdim etdi:
    
    %4$s
    
    Ayrıca, onların geri bildirişini burada görə bilərsiniz:
    %5$s
    
    WordPress.com ilə uçduğunuz üçün təşəkkürlər

en: Hi %s
az: Salam %s

en: Hi there Rocketeer!
    
    Thank you for creating a WordPress.com account so that you can connect up your Jetpack. To activate your account, please click on the following link:
    
    %s
    
    --The Jetpack/WordPress.com Team
az: Salam!
    
    WordPress.com hesabı yaratdığınız üçün təşəkkür edirik. Artıq Jetpack bağlantınızı qura bilərsiniz. Hesabınızı aktivləşdirmək üçün lütfən aşağıdakı bağlantıya tıklayın:
    
    %s
    
    --Jetpack/WordPress.com Komandası

en: Hi there,
az: Salam

en: Hi!
    
    Thank you for creating a WordPress.com account. To activate your account, please click on the following link:
    
    %s
    
    --The WordPress.com Team
az: Salam!
    
    WordPress.com-da hesab yaratdığınız üçün təşəkkür edirik. Hesabınızı aktivləşdirmək üçün, lütfən aşağıdakı bağlantıya tıklayın:
    
    %s
    
    --WordPress.com Komandası

en: Hi,
    
    I started writing a new draft titled "%1$s" and would love to get your feedback. I plan on publishing it shortly.
    
    Please leave your feedback here:
    %2$s
    
    Title: %3$s
    Beginning: %4$s
    Read more: %5$s
    Thanks,
    %6$s
az: Salam,
    
    "%1$s" isimli yeni bir qaralama yazdım və sizin geri bildirişinizi almaq məni xoşbəxt edəcəkdir. Onu qısa vaxt içində yayımlamağı düşünürəm.
    
    Lütfən geri bildirişinizi buraya yazın:
    %2$s
    
    Başlıq: %3$s
    Başlanğıc: %4$s
    Daha ətraflı : %5$s
    Təşəkkürlər,
    %6$s

en: Hi,
    
    The following premium theme has been cancelled and payment for that theme has been refunded:
    
    %1$s on %2$s
    
    Your blog's appearance has been reverted to its previously selected theme.
    
    It may take up to 4 business days for the refund to appear in your PayPal, credit card, or bank account.
    If you haven't seen the refund within this time, please allow another 3 days to pass before contacting support.
    Occasionally payments take longer than normal.
    
    If required, contact support through this link: %3$s
    
    Regards,
    WordPress.com
az: Salam,
    
    Aşağıdakı premium mövzu ləğv edildi və bu mövzu üçün ödəmə geri qaytarıldı:
    
    %2$s üzərində %1$s
    
    Bloqunuzun görünüşü daha öncə seçilən mövzuya geri qaytarıldı.
    
    Pul geri ödəməsinin PayPal, kredit kartı və ya bank hesabınızda görünməsi 4 iş günü qədər çəkə bilir.
    Əgər bu müddət ərzində geri ödəmə görməsəniz, lütfən dəstək ilə əlaqə qurmadan öncə bir 3 gün daha gözləyin.
    Bəzən ödəmələr normaldan daha uzun zaman ala bilir.
    
    Əgər gərəkərsə, bu bağlantı vasitəsi ilə dəstək heyətinə müraciət edin: %3$s
    
    Təşəkkürlər,
    WordPress.com

en: Hi,
    
    The following upgrade has been cancelled and a refund is being prepared:
    
    %1$s (%2$s)
    
    It may take up to 5 business days for the refund to appear in your PayPal, credit card or bank account.
    If you haven't seen the refund within this time, please allow another 3 days to pass before contacting support.
    Occasionally refunds take longer than normal.
    
    If required, contact support through this link: %3$s
    
    Regards,
    WordPress.com
az: Salam,
    
    Aşağıdakı yüksəltmə ləğv edildi və ödənilmiş məbləğ, geri qaytarılmağa hazırlanır:
    
     %1$s tarixində  %2$s
    
    Geri ödənilən məbləğin, PayPal, kredit kartı ya da bank hesabınızda görünməsi 5 iş günü ala bilər.
    Bu müddət içində geri ödəməni görməsəniz, dəstək heyəti ilə əlaqə qurmadan öncə 3 gün daha gözləyin.
    Nadirən də olsa, ödəmələrdə bir az gecikmə ola bilir.
    
    Gərəkirsə, bu bağlantıya tıklayaraq dəstək heyəti ilə əlaqə qura bilərsiniz:%3$s
     
    Hörmətlə,
    WordPress.com

en: Hi,
    
    The following upgrade has been cancelled and refunded:
    
    %1$s (%2$s)
    
    It may take up to 5 business days for the refund to appear in your PayPal, credit card or bank account.
    If you haven't seen the refund within this time, please allow another 3 days to pass before contacting support.
    Occasionally refunds take longer than normal.
    
    If required, contact support through this link: %3$s
    
    Regards,
    WordPress.com
az: Salam,
    
    Aşağıdakı yüksəltmə ləğv edildi və ödənilmiş məbləğ, geri ödənildi:
    
    %1$s tarixində %2$s
    
    Geri ödənilən məbləğin, PayPal, kredit kartı ya da bank hesabınızda görünməsi 5 iş günü ala bilər.
    Bu müddət içində geri ödəməni görməsəniz, dəstək heyəti ilə əlaqə qurmadan öncə 3 gün daha gözləyin.
    Nadirən də olsa, ödəmələrdə bir az gecikmə ola bilir.
    
    Gərəkirsə, bu bağlantıya tıklayaraq dəstək heyəti ilə əlaqə qura bilərsiniz: %3$s
    
    Hörmətlə,
    WordPress.com

en: Hi,
    
    You've been invited to join '%1$s' at
    %2$s with the role of %3$s.
    
    Please click the following link to confirm the invite:
    %4$s
az: Salam,\n
    \n
    %2$s içində yer alan'%1$s' saytına qatılmaq\n
    üçün dəvət edildiniz, rolunuz %3$s.\n
    \n
    Lütfən dəvətnaməni təsdiqləmək üçün aşağıdakı bağlantıya tıklayın:\n
    %4$s

en: Hi,
    You've been invited to join '%1$s' at
    %2$s with the role of %3$s.
    If you do not want to join this site please ignore
    this email. This invitation will expire in a few days.
    
    Please click the following link to activate your user account:
    %%s
az: Salam,
    %2$s üzərindəki %1$s saytına
    %3$s rolu ilə qatılmaq üzrə dəvət edildiniz.
    Əgər sayta qatılmaq istəmirsinizsə bu e-poçtu
    gözardı edə bilərsiniz. Bir neçə gün içində dəvətnamənin müddəti dolacaqdır.
    
    Lütfən hesabınızı aktivləşdirmək üçün aşağıdakı bağlantıya tıklayın:
    %%s

en: Hidalgo
az: Hidalqo

en: Hidden
az: Gizli

en: Hide
az: Gizlət

en: Hide Blog on Dashboard
az: İdarəetmə Lövhəsində Bloqu Gizlət

en: Hide Comments
az: Şərhləri gizlət

en: Hide Details
az: Detalları gizlət

en: Hide all results
az: Bütün nəticələri gizlət

en: Hide background image
az: Arxa fon təsvirini gizlət

en: Hide comments
az: Şərhləri gizlət

en: Hide empty categories
az: Boş kateqoriyalar gizli statusunda.

en: Hide extended post
az: Genişlədilmiş yazını gizlət

en: Hide header image
az: Başlıq təsvirini gizlət

en: Hide image
az: Təsviri gizlət

en: Hide password
az: Parolu gizlət

en: Hide post options
az: Yazı parametrlərini gizlət

en: Hide private events
az: Gizli tədbirləri gizlət

en: Hide related content after posts
az: Yazılardan sonra oxşar içəriyi gizlət

en: Hide this screen
az: Bu ekranı gizlət

en: Hide this screen and don&#8217;t show it again.
az: Bu ekranı gizlə və bir daha göstərmə.

en: Hide this screen, but show it again, tomorrow
az: Bu ekranı gizlə, amma sabah təkrar göstər

en: Hides all ads on your site
az: Saytınızdakı bütün reklamları gizləyər

en: Highlights
az: Vurğulamalar

en: Himachal Pradesh
az: Himaçal Pradeş

en: Hindi
az: Hind dili

en: Hint: The password should be at least seven characters long. To make it stronger, use upper and lower case letters, numbers and symbols like ! " ? $ % ^ &amp; ).
az: Məsləhət: Parolunuz ən az yeddi simvoldan ibarət olmalıdır.Daha güclü bir parol üçün parolunuzda böyük-kiçik hərflər, rəqəmlər və ! \" ? $ % ^ &amp; ) simvollarından istifadə edin.

en: Hint: The password should be at least twelve characters long. To make it stronger, use upper and lower case letters, numbers, and symbols like ! " ? $ % ^ &amp; ).
az: İpucu: Parol ən az yeddi simvol uzunluğunda olmalıdır. Daha güclü olması üçün böyük hərf, kiçik hərf, rəqəmlər və ! " ? $ % ^ &amp; ) və b. simvollardan istifadə edə bilərsiniz.

en: Hiroshima
az: Xiroşima

en: History
az: Keçmiş

en: Hit counter is delayed by up to 60 seconds.
az: Tıklama sayğacı, 60 saniyəyə qədər ertələnir.

en: Ho Chi Minh
az: Xo Şi Min

en: Hokkaido
az: Xokkaydo

en: Hold a comment in the queue if it contains %s or more links. (A common characteristic of comment spam is a large number of hyperlinks.)
az: Əgər bir şərh %s və daha çox bağlantıya sahibdirsə onu gözləməyə al. (spam şərhlərin əsas özəlliyi çoxlu sayda xarici bağlantıya sahib olmasıdır.)

en: Hold a comment in the queue if it contains {{numberOfLinks /}} or more links. (A common characteristic of comment spam is a large number of hyperlinks.)
az: {{numberOfLinks /}} və ya daha çox bağlantıya sahib şərhləri gözləməyə alın. (Spam şərhlərin ortaq özəlliklərindən biri, çox sayda xarici bağlantıya sahib olmalarıdır.)

en: Holiday
az: Tətil

en: Holy See (Vatican City State)
az: Vatikan (Vatikan Dövləti)

en: Home
az: Əsas səhifə

en: Home URL.
az: Əsas səhifə URL.

en: Home page
az: Əsas səhifə

en: Home page / Archives
az: Əsas səhifə / Arxivlər

en: Home page/Archives
az: Əsas səhifə/Arxivlər

en: Homepage
az: Əsas Səhifə

en: Homepage Settings
az: Əsas Səhifə Parametrləri

en: Hong Kong
az: Honq- Konq

en: Hook
az: Qarmaq

en: Horizontal
az: Üfüqi

en: Horizontal line
az: Üfüqi xətt

en: Horizontal space
az: Üfüqi boşluq

en: Horizontally
az: Üfüqi

en: Hour
az: Saat

[ctx: Hour range between which subscriptions are delivered]
en: %(fromHour)s - %(toHour)s
az: %(fromHour)s - %(toHour)s arası

en: Hours & Info
az: Saatlar və Bilgi

en: Hours:
az: Saat:

en: House number and street name
az: Bina nömrəsi və ya küçə adı

en: Hover or tap to see Activate and Live Preview buttons
az: Aktivləşdirin və canlı ön izləmə düymələri üçün mausunuzu gəzdirin və ya tıklayın

en: Hovering over a row in the posts list will display action links that allow you to manage your post. You can perform the following actions:
az: Bir sətir üzərində maus işarələyicisi ilə gəzdiyinizdə yazını idarə edə biləcəyiniz hərəkət bağlantıları ortaya çıxar. Bu hərəkətləri edə bilərsiniz:

en: Hovering over a row in the users list will display action links that allow you to manage users. You can perform the following actions:
az: Bir sətir üzərində maus işarətçisi ilə gəzdiyinizdə yazını idarə edə biləcəyiniz hərəkət bağlantılarını ortaya çıxardar. Bu əməliyyatları edə bilərsiniz:

en: How did they find this blog?
az: Onlar bu bloqu necə tapdılar?

en: How did they find you?
az: Onlar sizi necə tapdılar?

en: How do I cancel my subscription?
az: Abunəliyimi necə ləğv etdirə bilərəm?

en: How do I confirm this subscription?
az: Bu abunəliyi necə təsdiqləyə bilərəm?

en: How do I fix this?
az: Mən bunu necə təmir edə bilərəm?

en: How do you want to promote the campaign?
az: Kampaniyanı necə təşviq etmək istəyirsən?

en: How does this work?
az: Bu necə işləyir?

en: How it works.
az: Bu necə işləyir:

en: How likely is it that you would recommend WordPress.com to your friends, family, or colleagues? (0: Not a chance, 10: Absolutely)
az: Hansı səbəblə WordPress.com-u dostlarınıza, ailənizə və ya məsləkdaşlarınıza məsləhət bilirsiniz? (0: Əsla, 10: Heç cür)

[ctx: How long a user has been subscribed to a blog. Example: "Since Sep 16, 2015"]
en: Since %(formattedDate)s
az: %(formattedDate)s tarixindən bu yana

en: How many items would you like to display?
az: Neçə maddə görünməsini istəyirsiniz?

en: How many photos would you like to display?
az: Neçə ədəd fotoşəkil göstərmək istəyirsiniz?

en: How many products should be shown per row?
az: Hər sətrdə neçə ədəd məhsul göstərilməlidir?

en: How many rows of products should be shown per page?
az: Səhifə başına neçə ədəd məhsul göstərilməlidir?

en: How many times the coupon can be used in total.
az: Kuponun ümumi olaraq neçə dəfə istifadə ediləcəyidir.

en: How many times the coupon can be used per customer.
az: Kuponun müştəri başına neçə dəfə istifadə ediləcəyi.

en: How to update your PHP version
az: PHP versiyası necə yenilənir

en: Howdy ###USERNAME###,
    
    You recently requested to have the email address on your account changed.
    
    If this is correct, please click on the following link to change it:
    ###ADMIN_URL###
    
    You can safely ignore and delete this email if you do not want to
    take this action.
    
    This email has been sent to ###EMAIL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
az: Salam ###USERNAME###,
    
    Az əvvəl hesabınıza e-poçt ünvanını dəyişdirmək istədiniz.
    
    Bu əməliyyatı siz etmisinizsə, aşağıdakı bağlantıya tıklayaraq davam edin.
    ###ADMIN_URL###
    
    Əgər bu əməliyyatı siz etməmisinizsə, bu e-poçtu göz =ardı edə bilər ya da silə bilərsiniz.
    
    Bu e-poçt ###EMAIL### ünvanına göndərilmişdir
    
    Hörmətlə,
    ###SITENAME### əhli
    ###SITEURL###

en: Howdy %1$s,
    
    		Welcome to WordPress.com!
    
    		Thank you for signing up with WordPress.com. Use this URL to activate your account: %2$s
    
    		You created a WordPress.com account with your VaultPress sign up. Now that we’ve got your site in the Vault, we wanted to tell you about a couple of other WordPress.com benefits that might interest you.
    
    		Check out Akismet and Polldaddy
    		Did you know that you can use your WordPress.com account for subscriptions to Akismet or Polldaddy?
    
    		Akismet is the world’s best anti-spam tool for your WordPress site.
    
    		With Polldaddy, you can engage your site visitors with polls, quizzes, and ratings, or capture their feedback with surveys.
    
    		Read your favorite blogs or start your own
    		Sign in to WordPress.com and check out the Reader, a super simple way to catch up on the topics that interest you most. Cooking, fishing, books, comics, fashion, politics, computers, and much much more: there’s always something great to read at WordPress.com. Or, start another blog on WordPress.com start sharing your thoughts and interests with the world.
az: Salam %1$s,
    
    →	→    WordPress.com-a xoş gəlmisiniz!
    
    
    →	→    WordPress.com-da qeydiiyatdan keçdiyiniz üçün təşəkkür edirik. Bu URL-dan istifadə edərək hesabınızı aktivləşdirə bilərsiniz: %2$s
    
    →	→	VaultPress-də qeydiyyatdan keçmək üçün WordPress.com hesabınızı yaratdınız. İndi Vault-da bir saytınız var və biz sizə marağınıza səbəb ola biləcək WordPress.com-un faydaları haqqında bir neçə kəlmə söyləmək istəyirik.
    
    →	→	Akismet və Polldaddy əlavələri ilə tanış olun
    
    →	→	WordPress.com hesabınızı Akismet və ya Polldaddy üçün də istifadə edilə biləcəyinizi bilirdinizmi?
    
    →	→	Akismet sizin WordPress saytınız üçün dünyada ən etibarlı anti-spam sistemidir.
    
    →	→	Siz Polldaddy ilə saytınızın ziyarətçiləri üçün sorğular, reytinqlər, viktorinalar təşkil edə bilərsiniz.
    
    →	→	Bəyəndiyiniz bir bloqu oxumağa başlayın və ya özünüz birini başladın
    →	→	WordPress.com-a daxil olun və Oxuyucu ilə asnlıqla sizi maraqlandıran bəhsləri, yazıları izləyin. Aşbazlıq, balıq ovu, kitablar, komikslər, moda, siyasət, bilgisayarlar - bütün bunlar haqqında  WordPress.com-da istədiyiniz qədər məqalə oxuya bilərsiniz. Və ya, WordPress.com-da yeni bir bloq başladaraq öz fikirlərinizi və maraqlarınızı bütün dünya ilə paylaşa bilərsiniz.
    →	→

en: Howdy %1$s,
    
    		Welcome to WordPress.com!
    
    
    		Thank you for signing up with WordPress.com. Use this URL to activate your account: %2$s
    
    		You created a WordPress.com account with your VaultPress sign up. Now that we’ve got your site in the Vault, we wanted to tell you about a couple of other WordPress.com benefits that might interest you.
    
    		Check out Akismet and Polldaddy
    
    		Did you know that you can use your WordPress.com account for subscriptions to Akismet or Polldaddy?
    
    		Akismet is the world’s best anti-spam tool for your WordPress site.
    
    		With Polldaddy, you can engage your site visitors with polls, quizzes, and ratings, or capture their feedback with surveys.
    
    		Read your favorite blogs or start your own
    
    		Sign in to WordPress.com and check out the Reader, a super simple way to catch up on the topics that interest you most. Cooking, fishing, books, comics, fashion, politics, computers, and much much more: there’s always something great to read at WordPress.com. Or, start another blog on WordPress.com start sharing your thoughts and interests with the world.
az: Salam %1$s,
    
    		WordPress.com-a Xoş Gəlmisiniz!
    
    
    		WordPress.com-da qeydiyyatdan keçdiyiniz üçün təşəkkür edirik. Hesabınızı aktivləşdirmək üçün bu URL-dan istifadə edin: %2$s
    
    		VaultPress qeydiyyatınızla bir WordPress.com hesabı yaratdınız. Artıq saytınız Vault içində olduğuna görə, marağınıza səbəb ola biləcək digər bir neçə WordPress.com üstünlükləri haqqında bilgi vermək istəyirik.
    
    		Akismet və Polldaddy-ni analiz edin
    
    		WordPress.com hesabınızı Akismet və ya Polldaddy abunəlikləri üçün də istifadə edə biləcəyinizi bilirdinizmi?
    
    		Akismet, WordPress saytınız üçün dünyanın ən yaxşı anti-spam alətidir.
    
    		Polldaddy sayəsində, səsvermələr, testlər və dərəcələndirmələrlə saytınızın ziyarətçilərinin marağını canlı tuta bilər və ya anketlər vasitəsi ilə onlardan geri bildiriş ala bilərsiniz.
    
    		Favorit bloqlarınızı oxuyun və ya özünüzünkünü başladın
    
    		WordPress.com-a giriş edin və sizi ən çox maraqlandıran bəhsləri izləməyin son dərəcə bəsit bir yolu olan Oxuyucuya göz atın. Yemək hazırlamaq, balıq tutmaq, kitablar, cizgi filmlər, moda, siyasət, bilgisayarlar və daha bir çox bəhs: WordPress.com-da hər zaman oxunacaq gözəl bir şeylər vardır; və ya, WordPress.com-da başqa bir bloq başladın və düşüncələrinizi və araqlandığınız şeyləri dünya ilə paylaşmağa başlayın.

en: Howdy %1$s,
    
    Thank you for signing up with WordPress.com. Use this URL to activate your account: %2$s
az: Salam %1$s,
    
    WordPress.com-da qeydiyyatdan keçdiyiniz üçün təşəkkür edirik. Hesabınızı aktivləşdirmək üçün bu URL-dan istifadə edin: %2$s

en: Howdy %1$s,
    
    Thank you for signing up with WordPress.com. Use this URL to activate your blog: %2$s
az: Salam %1$s,
    
    WordPress.com-da qeydiyyatdan keçdiyiniz üçün təşəkkür edirik. Bloqunuzu aktivləşdirmək üçün bu URL-dan istifadə edin: %2$s

en: Howdy %1$s,
    
    Thank you for signing up with WordPress.com. Use this URL to confirm your email address and start publishing posts: %2$s
az: Salam %1$s,
    
    WordPress.com-da qeydiyyatdan keçdiyiniz üçün təşəkkürlər. Bu URL-dan istifadə edərək e-poçt ünvanınızı təsdiqləyin və yazılarınızı dərc etməyə başlayın: %2$s

en: Howdy USERNAME,
    
    Your new account is set up.
    
    You can log in with the following information:
    Username: USERNAME
    Password: PASSWORD
    LOGINLINK
    
    Thanks!
    
    --The Team @ SITE_NAME
az: Salam İSTİFADƏÇİ,
    
    Sizin yeni hesabınız quruldu.
    
    Aşağıdakı məlumatlarla daxil ola bilərsiniz:
    İstifadəçi adı: İSTİFADƏÇİ ADI
    Parol: PAROL
    GİRİŞ BAĞLANTISI
    
    Təşəkkürlər!
    
    --Komanda @ SITE_NAME

en: Howdy!
az: Salam!

en: Howdy! How may we help?
az: Salam! Sizə necə yardım edə bilərik?

en: Howdy! Jetpack would like to connect to your WordPress.com account.
az: Salam! Jetpack sizin WordPress.com hesabınıza bağlanmaq istəyir.

en: Howdy! Log in to %1$s with your %2$s account.
az: Salam! %2$s hesabınız ilə %1$s daxil olun.

en: Howdy! Please update Jetpack before connecting.
az: Salam! Lütfən qoşulmadan öncə Jetpack-ı yeniləyin.

en: Howdy! The Guided Transfer team has disappeared for a few days to a secret island lair to concoct new ways to make transfers one hundred billion percent better.<br/><br/>In the meantime, you can transfer your WordPress.com blog elsewhere by following <a href='http://en.support.wordpress.com/moving-a-blog/#moving-to-wordpress-org'>these steps</a>.<br/><br/>If you really need a Guided Transfer, hang in there! We'll be back on %s.
az: Salam! Rəhbərli Transfer komandası transferləri yüz faiz daha yaxşı vəziyyətə gətirməyin yeni yollarını icad etmək üçün gizli bir adanın mağarasında bir neçə günlüyünə ortadan yox oldu.<br/><br/>Bu sırada, <a href='http://en.support.wordpress.com/moving-a-blog/#moving-to-wordpress-org'>buradakı addımları</a> izləyərək WordPress.com bloqunuzu başqa bir yerə transfer edə bilərsiniz.<br/><br/>Əgər gerçəkdən bir Rəhbərli Transferə ehtiyacınız varsa, biraz daha dayanın! %s-də dönəcəyik.

en: Howdy! This importer allows you to connect directly to LiveJournal and download all your entries and comments
az: Salam! Bu skript LiveJournal ilə birbaşa qoşulma imkanı yaradır sizin bütün yazılarınızı və şərhlərinizi endirməyinizə kömək edir

en: Howdy! This importer allows you to extract posts from an RSS 2.0 file into your WordPress site. This is useful if you want to import your posts from a system that is not handled by a custom import tool. Pick an RSS file to upload and click Import.
az: Salam! Bu idxalçı hər hansı bir RSS 2.0 faylından yazıları idxal etməyinizə imkan yaradar. Bu, özəl bir idxal  aləti olmayan bir sistemdən yazı idxalı üçün əlverişlidir. Yükləmək üçün bir RSS faylı seçin və İdxal Et düyməsinə tıklayın.

en: Howdy! This importer allows you to import posts and comments from your Blogger account into your WordPress blog.
az: Salamlar! Bu daşıyıcı sizin blogger  hesabınızdakı yazı və şərhləri WordPress-dəki bloga daşıyır.

en: Howdy! This importer allows you to import posts from your Tumblr account into your WordPress site.
az: Salamlar! Bu idxalçı Tumblr hesabınızı WordPress saytınıza idxal etməyinizə şərait yaradar.

en: Howdy! Upload the XML file from your Xanga archive and we&#8217;ll import your content into this site.
az: Salam! Mühtəviyyatınızı bu sayta idxal edə bilməyimiz üçün Xanga arxivinizdən XML faylını yükləyin.

en: Howdy! Upload your WordPress eXtended RSS (WXR) file and we&#8217;ll import the posts, pages, comments, custom fields, categories, and tags into this site.
az: Salam! WordPress eXtended RSS (WXR) faylını yükləyin, sonra yazıları, səhifələri, şərhləri, özəl sahələri, kateqoriyaları və etiketləri bu sayta idxal edəcəyik.

en: Howdy! We&#8217;re about to begin importing all of your Movable Type or TypePad entries into WordPress. To begin, choose a file to upload and click Upload file and import.
az: Salam! Movable Type və ya Typepad girişlərinizin tamamını WordPress-ə idxal əməliyyatına başlamaq üzrəyik. Başlamaq üçün, bir fayl seçin və Fayl yüklə və idxal et düyməsinə tıklayın.

en: Howdy! Would you like to log in to %1$s using your %2$s account?
az: Salam! %2$s hesabınızdan istifadə edərək %1$s daxil olmaq istəyirsinizmi?

en: Howdy,
az: Salam,

en: Howdy,
    
    %1$s commented on: %2$s.
    
    Comment URL: (%3$s)
    Post URL: (%4$s)
az: Salam,
    
    %1$s: %2$s şərh etdi.
    
    Şərh URL: (%3$s)
    Yazı URL: (%4$s)

en: Howdy,
    
    %1$s read your comment and enjoyed it enough to click the 'Like' button. Congratulations!
    
    	 "%2$s"
    
    	 %3$s
    %4$s
    
    %5$s
    
    If you don't want to be notified of Likes:
    %6$s
az: Salam,
    
    %1$s az əvvəl şərhinizi oxudu və 'Bəyən' düyməsinə tıklayacaq qədər bəyəndi. Təbriklər!
    
     	"%2$s"
    
     	%3$s
    %4$s
    
    %5$s
    
    Əgər Bəyənmələr üçün xəbərdar edilmək istəmirsinizsə:
    %6$s

en: Howdy,
    
    %1$s reblogged your post "%2$s" on the blog %3$s. Congrats!
    
    Here is the post they reblogged: %4$s
    Here is their reblog: %5$s
    Here is their blog: %6$s
    
    WordPress.com | Thanks for flying with WordPress!
az: Salam,
    
    %1$s, "%2$s" yazınızı %3$s bloqunda yenidən bloqladı. Təbriklər!
    
    Yenidən bloqlanan o yazı: %4$s
    Yenidən bloqladığı o yazı: %5$s
    Bu da o bloq: %6$s
    
    WordPress.com | WordPress ilə uçduğunuz təşəkkürlər!

en: Howdy,
    
    %1$s recently liked your post: %2$s
    
    Here is a link to the post they liked:
    
    	 %3$s
    %4$s
    
    If you don't want to be notified of Likes any more:
    %5$s
az: Salam,
    
    %1$s, bu yazınınızı bəyəndi: %2$s
    
    Bəyəndiyi yazının bağlantısı:
    
    	 %3$s
    %4$s
    
    Artıq Bəyənmələrdən xəbərdar olmaq istəmirsinizsə:
    %5$s

en: Howdy,
    
    %1$s recently read one of your posts and enjoyed it enough to click the 'Like' button. Congratulations!
    
    %2$s
    
    If you don't want to be notified of Likes any more:
    %3$s
az: Salam,
    
    %1$s, yazılarınızdan birini o qədər çox bəyəndi ki; 'Bəyən' düyməsinə tıkladı. Təbriklər! 
    
    %2$s
    
    Artıq Bəyənmələrdən xəbərdar olmaq istəmirsinizsə:
    %3$s

en: Howdy,
    
    Thank you for signing up with Akismet.com. To activate your newly created account, please click on the following link:
    
    %s
    
    --The Akismet Team
az: Salam,
    
    Akismet.com-da qeydiyyatdan keçdiyiniz üçün təşəkkür edirik. Yeni hesabınızı aktivləşdirmək üçün, lütfən aşağıdakı bağlantıya tıklayın:
    
    %s
    
    --Akismet Komandası

en: Howdy,
    
    Thank you for signing up with WordPress.com.
    
    You are one step away from activating all the features for %s.
    Please click this link to verify ownership of blog:
    
    %s
    
    --The WordPress.com Team
az: Salam, WordPress.com-da qeydiyyatdan keçdiyiniz üçün təşəkkürlər. %s xüsusiyyətlərinin tamamını aktivləşdirməyə sadəcə bir addım qaldı. Lütfən bu bağlantıya tıklayaraq bloqun sahibi olduğunuzu təsdiqləyin: %s --WordPress.com komandası

en: Howdy,
    
    Thank you for signing up with WordPress.com. To activate your newly created account, please click on the following link:
    
    %s
    
    --The WordPress.com Team
az: Salam, 
     
    
     
    
    Çox sağ olun ki, Wordpress.Com-da qeydiyyatdan keçmisiniz, öz hesabınızı aktivləşdirmək üçün aşağıdakı bağlantıya tıklayın: 
     
    
    
     
    %s
     
    
     
    
    Hörmətlə,
    WordPress.com komandası

en: Howdy,
    
    Thank you for signing up with WordPress.com. To verify your newly created account, please click on the following link:
    
    %s
    
    --The WordPress.com Team
az: Salam,
    
    WordPress.com-da qeydiyyatdan keçdiyiniz üçün təşəkkürlər. Yeni yaratdığınız hesabınızı təsdiqləmək üçün lüftən aşağıdakı bağlantıya tıklayın:
    
    %s
    
    --WordPress.com Komandası

en: Howdy,
    
    You are now the owner of the blog %1$s.
    
    Thanks for using WordPress.com!
    https://wordpress.com/
az: Salam,
    
    Artıq '%1$s' bloqunun sahibi sizsiniz.
    
    WordPress.com-dan istifadə etdiyiniz üçün təşəkkürlər.
    http://wordpress.com/

en: Howdy, %s
az: Salam, %s

en: Howdy, it looks like you were checking out some upgrades in the WordPress.com store. If you still want to purchase them, just follow the links below.
az: Salam, WordPress.com mağazasında bəzi yüksəltmələri araşdırdığınız görünür. Əgər onları satın almaq istəyirsinizsə, sadəcə aşağıdakı bağlantıları təqib edin.

en: Howdy.
    
    You recently followed one of my posts. This means you will receive an email when new comments are posted.
    
    To activate, click confirm below. If you believe this is an error, ignore this message and we'll never bother you again.
az: Salam.
    
    Siz son zamanlarda mənim yazılarımdan birini izlədiniz. Bu o deməkdir ki, Siz hər şərh yazıldığında e-poçt ilə bildiriş alacaqsınız.
    
    Aktivləşdirmək üçün, aşağıdakı düyməyə tıklayın. Əgər bunun bir xəta olduğunu düşünürsünüzsə, Sizi bir daha narahat etmərik.

en: Howdy.
    
    You recently signed up to follow one of my posts. This means once you confirm below, you will receive an email when new comments are posted.
    
    To activate, click confirm below. If you believe this is an error, ignore this message and nothing more will happen.
az: Salam. Bu bloqun yazılarını izləmək üçün bir az əvvəl qeydiyyatdan keçdiniz. Bu, aşağıdan bir dəfə təsdiqləsəniz, hər yeni şərh üçün bir e-poçt alacaqsınız deməkdir. Aktivləşdirmək üçün, izləməni aktivləşdir düyməsinə tıklayın. Əgər bunun bir xəta olduğunu düşünürsünüzsə lütfən bu mesaja əhəmiyyət verməyin, başqa bir şey olmayacaq.

en: Huge
az: Nəhəng

en: Hugs
az: Təşəkkürlər

en: Humor
az: Yumor

en: Hungarian
az: acar

en: Hungary
az: Macarıstan

en: Hyogo
az: Hyoqo

en: I already have an account
az: Mənim artıq öz hesabım var

en: I am ready!
az: Mən hazıram!

en: I do not have an account yet
az: Mənim öz hesabım yoxdur

en: I don't know my registered email or username
az: Mən qeydiyyatdan keçirdiyim istifadəçi adımı və e-poçt ünvanımı xatırlaya bilmirəm

en: I forgot my password
az: Parolumu unutmuşam

en: I have read and agree to the website %s
az: Veb saytının %s səhifəsini oxudum və qəbul edirəm

en: I meant to get a free blog
az: Mən pulsuz bloq almağı nəzərdə tuturam

en: I misspelled the domain
az: Domen adını səhv yazdım

en: I plan to sell both physical and digital products
az: Həm fiziki, həm də rəqəmsal məhsulları satın almağı qəbul edirəm

en: I plan to sell digital products
az: Rəqəmsal məhsulları satın almağı qəbul edirəm

en: I plan to sell physical products
az: Fiziki məhsulları satın almağı qəbul edirəm

en: I understand, now let me continue
az: Mən başa düşdüm, indi icazə verin davam edim

en: I use it at home.
az: Mən ondan ev şəraitində istifadə edirəm.

en: I use it every where I go, at work and home and anywhere else that I can!
az: Mən ondan hər yerdə- işdə, məktəbdə, evdə və istədiyim hər yerdə istifadə edirəm!

en: I use it in school!
az: Mən ondan məktəbdə istifadə edirəm!

en: I use it in school.
az: Mən ondan məktəbdə istifadə edirəm.

en: I want to transfer my domain to another registrar
az: Mən domenimi başqa qeydiyyatçıya transfer etmək istəyirəm.

en: I want to use the domain with another service or host
az: Mən domenimdən başqa servisdə və ya hostda istifadə etmək istəyirəm.

en: I will also be selling products or services in person.
az: Üz-üzə məhsul və xidmət də satacağam.

en: I would like my site to be private, visible only to myself and users I choose
az: Saytımın özəl, sadəcə özüm seçdiyim istifadəçilər tərəfindən görünməsini istəyirəm

en: I'm Sure &raquo;
az: Əminəm &raquo;

en: I'm just starting out; leave me a comment or a like :)
az: Mən hələ ki yeni başlayıram: bir şərh yaz və ya bəyən :)

en: I'm sorry, but we weren't able to find a user with that login information.
az: Bağışlayın, biz bu giriş məlumatlarına sahib bir istifadəçi tapa bilmədik.

en: I've added my account information
az: Hesab məlumatlarımı daxil etdim

en: I've reached an achievement on my blog
az: Bloq səhifəmdə bir uğura imza atdım

en: ID #%1$s: %2$s
az: No #%1$s: %2$s

en: ID #%1$s: %2$s <strong>The current user will not be deleted.</strong>
az: No #%1$s: %2$s <strong>Mövcud istifadəçi silinməyəcək.</strong>

en: ID is invalid.
az: İD yalnışdır.

en: ID of parent grouping.
az: Valideyin qruplamanın İD.

en: ID to reassign posts to.
az: Yazıları yenidən təyin etmək üçün İD.

en: IO error.
az: Fayl oxuma/yazma xətası.

en: IP Address
az: IP Ünvanı

en: IP address
az: IP Ünvanı

en: IPN email notifications
az: IPN E-poçt Bildirişləri

en: IPN payment completed
az: IPN ödəmə tamamlandı

en: ISO code of the country.
az: Ölkənin İSO kodu.

en: ISO code or name of the state, province or district.
az: Əyalətin, bölgənin ya da rayonun ISO kodu ya da adı.

en: ISO3166 alpha-2 country code.
az: ISO3166 alfa-2 ölkə kodu.

en: ISO4217 currency code.
az: ISO4217 valyuta kodu.

en: Ibaraki
az: İbaraki

en: Iceland
az: İslandiya

en: Icelandic
az: İslandiya

en: Icon
az: İkon

en: Icon + text
az: İkon + mətn

en: Icon URL
az: Ikon URL

en: Icon only
az: Yalnız ikon

en: Idaho
az: Aydaho

en: Identicon (Generated)
az: Identicon (Var olan)

en: If %1$s is disabled, ask your administrator to enable that module, or look at the <a href="%2$s">Apache documentation</a> or <a href="%3$s">elsewhere</a> for help setting it up.
az: Əgər %1$s aktiv deyilsə nəzarətiçinizdən bu modulu aktivləşdirməsini istəyin ya da <a href="%2$s">Apache sənədlərinə baxın</a> və ya <a href="%3$s">başqa yerlərdən</a> yardım alın.

en: If a media file has not been attached to any content, you will see that in the Uploaded To column, and can click on Attach to launch a small popup that will allow you to search for existing content and attach the file.
az: Əgər media faylı hər hansı bir yazıya bağlı deyilsə, bağlantı sütununda bunu görə bilərsiniz və bağla düyməsinə basaraq açılacaq kiçik pəncərədən bağlamaq üzrə bir yazı təyin edə bilərsiniz.

en: If a new user is created by WordPress, a new password will be randomly generated and the new user&#8217;s role will be set as %s. Manually changing the new user&#8217;s details will be necessary.
az: Əgər WordPress tərəfindən yeni bir istifadəçi yaradılırsa, təsadüfi bir parol yaradılacaq və yeni istifadəçiyə %s rolu təyin ediləcək. Lazım olarsa yeni istifadəçinin məlumatlarını özünüz dəyişdirə bilərsiniz.

en: If a new user is created by WordPress, a password will be randomly generated. Manually change the user&#8217;s details if necessary.
az: WordPress tərəfindən yeni bir istifadəçi yaradılırsa, özü ilə bərabər təsadüfi bir parol da yaradılacaqdır. Gərəkirsə istifadəçi detallarından parolunu dəyişin.

en: If a program or website you use allows you to export your links or subscriptions as OPML you may import them here.
az: Əgər istifadə etdiyiniz bir proqram və ya internet bağlantılarınızı ya da abunəliklərinizi  OPML formatında idxal etməyinizə icazə verirsə onları buradan idxal edə bilərsiniz.

en: If desired, WordPress will automatically alert various services of your new posts.
az: Əgər arzu edilərsə WordPress bir çox servisi yeni yazılarınız ilə əlaqədar məlumatlandıra bilər.

en: If empty, we will attempt to determine the image size.
az: Əgər boşdursa, biz təsvirin ölçüsünü təyin etməyə çalışacağıq.

en: If it's not by itself, a theme or plugin is displaying extra characters. Try steps 2 and 3.
az: Əks təqdirdə, bir mövzu və ya qoşma ekstra xarakterlər göstərmiş ola bilər. 2-ci və 3-cü addımları yoxlayın.

en: If the importer you need is not listed, <a href="%s">search the plugin directory</a> to see if an importer is available.
az: Əgər ehtiyacınız olan idxalçı siyahıda yoxdursa <a href="%s">qoşma direktoriyası</a>nı araşdıra bilərsiniz.

en: If the product is downloadable.
az: Əgər məhsul yüklənəbiləndisə.

en: If the product is virtual.
az: Əgər məhsul virtualdırsa.

en: If there are multiple authors on this blog, each author will need to connect his or her own %s account separately as desired.
az: Əgər bu bloqda birdən çox müəlif varsa, hər müəllifin öz %s hesabını ayrıca əlavə etməsi gərəkəcəkdir.

en: If this is a mistake just ignore this email - your password will not be changed.
az: Əgər bu bir xətadırsa, bu e-poçtu gözardı edin - parolunuz dəyişməyəcəkdir.

en: If this upgrade expires, any customizations you made to your theme's CSS, Custom Colors, and Custom Fonts will no longer be active on your site. Your site will revert to its appearance before you started using Custom Design.
az: Əgər bu yüksəltmənin müddəti dolarsa, mövzunuzun CSS-i üçün etdiyiniz özəlləşdirmələr, Özəl Rənglər və Özəl Yazı Növləri artıq saytınızda aktiv olmayacaqdır. Saytınız, Özəl Dizayndan istifadə etəmədiyiniz vəziyyətə qaytarılacaq.

en: If this upgrade expires, some visitors may start seeing ads on your blog.
az: Bu yüksəltmənin istifadə müddəti dolduğu təqdirdə bəzi ziyarətçilər bloqunuzda reklamlar görməyə başlaya bilər.

en: If this upgrade expires, visitors coming to %1$s will not be automatically redirected to %2$s.
az: Bu yüksəltmənin müddəti bitdiyndə %1$s saytına gələn ziyarətçilər avtomatik olaraq %2$s saytına yönləndirilməyəcəkdir.

en: If this upgrade expires, you may not be able to upload any more audio files to your blog (the audio files you already uploaded will not be affected).
az: Əgər bu yüksəltmə bitərsə, bloqunuza artıq audio faylları yükləməyiniz mümkün olmaya bilər (öncədən yüklənmiş olan audio faylları təsirlənməyəcəkdir).

en: If this upgrade expires, you may not be able to upload any more files to your blog (the files you already uploaded will not be affected).
az: Əgər bu yüksəltmə bitərsə, bloqunuza artıq fayl yükləməyiniz mümkün olmaya bilər (öncədən yüklənmiş olan fayllar təsirlənməyəcəkdir).

en: If this upgrade expires, you won't be able to upload any more videos to your site.
az: Bu yüksəltmənin istifadə müddəti dolduğu təqdirdə başqa video yükləyə bilməyəcəksiniz.

en: If this upgrade expires, your site will no longer be available at "%s".
az: Bu yüksəltmənin istifadə müddəti dolduğu təqdirdə saytınıza artıq "%s" ünvanından giriş yasaqlanacaq.

en: If you <a href="http://en.support.wordpress.com/posts/tags/">tag your posts effectively</a>, this panel will show you which topics get the most traffic. Snapshot generated from your top posts over the past week.
az: <a href="http://en.support.wordpress.com/posts/tags/">Yazılarınızı təsirli bir şəkildə etiketləsəniz</a> bu lövhədə sizə hansı bəhslərin ən çox trafik aldığı göstərilir. Keçən həftə ən çox maraq görən yazılarınızın ani görüntüləri.

en: If you already have an API key
az: Əgər sizin artıq API açarınız varsa

en: If you already own this domain <span id="map-my-domain-name-explain">%s</span> because you registered it elsewhere, you can still use it for your WordPress.com blog.
az: Əgər domeniniz <span id="map-my-domain-name-explain">%s</span> başqa bir yerdə qeydiyyatlıdırsa, WordPress.com bloqunuz üçün də istifadə edə bilərsiniz.

en: If you are looking to paste rich content from Microsoft Word, try turning this option off. The editor will clean up text pasted from Word automatically.
az: Microsoft Word-dan zəngin içərik yapışdırmaq istəyirsinizsə, bu seçimi bağlamağı yoxlayın. Redaktor Word-dan yapışdırılan mətni avtomatik olaraq düzəldir.

en: If you are not automatically redirected, use this link:
az: Əgər avtomatik olaraq yönləndirilməyəcəksinizsə, bu bağlantıdan istifadə edin:

en: If you are not intending on transferring this domain to another registrar, you are advised to re-enable Domain Locking.
az: Bu domen adını başqa bir qeydiyyat şirkətinə transfer etmək istəmirsinizsə, Domen Adını Kilidləmə xüsusiyyətini yenidən aktivləşdirməlisiniz.

en: If you are sure you want to continue please click <strong>I'm Sure</strong>.
az: Əgər davam etmək istədiyinizdən əminsinizsə, <strong>Əminəm</strong> düyməsinə tıklayın.

en: If you are unsure what these terms mean you should probably contact your host. If you still need help you can always visit the <a href="%s">WordPress support forums</a>.
az: Əgər bu terminlərin nə məna verdiyini bilmirsinizsə, servis xidmətiniz ilə əlaqə qurmalısınız. Əgər hələ də yardıma ehtiyacınız varsa <a href="%s">WordPress dəstək forumları</a>nı ziyarət edə bilərsiniz.

en: If you believe your account is deleted in error try our <a href='%s'>account recovery form</a> and we'll do our best to get you running again.
az: Hesabınızın yanlışlıqla silindiyini zənn edirsinizsə <a href='%s'>hesab bərpa formamızı</a> yoxlayın. Hesabınızı yenidən işlək vəziyyətə gətirmək üçün əlimizdən gələni edəcəyik.

en: If you believe your account is suspended in error please <a href="%s">contact us</a>
az: Hesabınızın yanlışlıqla söndürüldüyünü düşünürsünüzsə lütfən <a href="%s">bizimlə əlaqə qurun</a>

en: If you believe your account is suspended in error please <a href="http://en.support.wordpress.com/suspended-blogs/">contact us</a>
az: Hesabınızın yanlışlıqla söndürüldüyünü düşünürsünüzsə lütfən <a href="http://en.support.wordpress.com/suspended-blogs/">bizimlə əlaqə qurun</a>

en: If you can&#8217;t drag the bookmarklet to your bookmarks, copy the following code and create a new bookmark. Paste the code into the new bookmark&#8217;s URL field.
az: Əgər aparatı seçilmişlərə sürüşdürə bilmirsinizsə, aşağıdakı kodu köçürüb yeni bir seçilmiş yarada bilərsiniz. Daha sonra ünvan sahəsinə köçürdüyünüz kodu yapışdırın.

en: If you can't think of a good password use the button below to generate one.
az: Əgər yaxşı bir parol təyin etməkdə çətinlik çəkirsinizsə, aşağıdakı düymədən istifadə edərək bir ədəd parol yaradın.

en: If you change the width of the<br/> poll you may also need to change<br/> the width of your answers.
az: Əgər siz<br/> sorğunun enini dəyişdirmək<br/> istəsəniz cavabların da enini dəyişdirməli olacaqsınız.

en: If you change your mind and want to choose a different theme, use the &ldquo;Back to previous step&rdquo; link below.
az: Əgər fikrinizi dəyişdirər və fərqli bir mövzu seçmək istəsəniz, aşağıdakı &ldquo;Öncəki addıma geri dön&rdquo; bağlantısından istifadə edin.

en: If you choose not to renew this upgrade, your previous media files will still be available. However, you will not be able to upload audio files or new media files after you have surpassed the default size limit.
az: Bu yüksəltməni yeniləməyi seçsəniz, öncəki media fayllarınız yenə də qorunacaqdır. Ancaq mövcud ölçü həddini aşdıqdan sonra səs faylları və ya yeni media faylları yükləyə bilməyəcəksiniz.

en: If you delete a link, it will be removed permanently, as Links do not have a Trash function yet.
az: Hələ ki bağlantılar üçün zibil qutusu özəlliyi olmadığı üçün, bir bağlantını silsəniz birdəfəlik silinəcəkdir.

en: If you deleted the import file from your media library, this may have caused the problem. In this case, please try the import once more without deleting the import file. Don't worry -- the importer will delete the file automatically once the import has finished.
az: İdxal faylını media kitabxananızdan silmisinizsə problem bundan meydana gələ bilər. Bu durumda lütfən idxal faylını silmədən bir daha idxal etməyə cəhd edin. Narahat olmayın, idxal işi tamamlandıqdan sonra idxal proqramı faylı avtomatik olaraq siləcək.

en: If you did not request this action please disregard this message. You can block further messages by clicking on 'Manage Subscriptions' and changing your settings.
az: Belə bir hərəkət istəyində müraciət etmədinizsə, lütfən bu mesajı diqqətə almayın. Digər mesajları 'Abunəlikləri İdarə Et'-ə tıklayaraq və parametrlərinizi dəyişdirərək əngəlləyə bilərsiniz.

en: If you did not request this action please disregard this message. You can block further messages by clicking on <a href='%s'>Manage Subscriptions</a>
az: Belə bir hərəkət istəyi tələb etməmisinizsə, lütfən bu mesajı nəzərə almayın. Digər mesajları <a href='%s'>Abunəlikləri idarə et</a>-ə tıklayaraq qadağa qoya bilərsiniz

en: If you did not request this change, please contact WordPress.com support, or visit your profile page and change your password by clicking the following link
az: Bu dəyişməni siz tələb etməmisinizsə, lütfən WordPress.com dəstək xidmətinə müraciət edin və ya profil səhifənizi ziyarət edin və parolunuzu dəyişmək üçün aşağıdakı bağlantıya tıklayın

en: If you did not request this change, please contact WordPress.com support, or visit your profile page to re-enable it by clicking the following link
az: Bu dəyişməni siz tələb etməmisinizsə, lütfən WordPress.com dəstək xidmətinə müraciət edin və ya profil səhifənizi ziyarət edərək, onu yenidən qoşmaq üçün aşağıdakı bağlantıya tıklayın

en: If you did not request this change, please respond to this email immediately.
az: Bu dəyişikliyi tələb etməmisinzisə, lütfən həmən bu e-poçtu cavablayın.

en: If you did not request this password change please check with anyone else who has access to your account. If in doubt, contact WordPress.com support.
az: Əgər bu parol dəyişikliyini siz tələb etməmisinizsə, lütfən hesabınıza giriş izni olan hər kəs ilə təmas qurun. Şübhəniz varsa, WordPress.com dəstək ilə əlaqə qurun.

en: If you do not receive an email from us then you should check:
az: Əgər siz bizim tərərfimizdən e-poçt almırsınızsa o zaman yoxlama etməlisiniz:

en: If you do not want a header image to be displayed on your site at all, click the &#8220;Remove Header Image&#8221; button at the bottom of the Header Image section of this page. If you want to re-enable the header image later, you just have to select one of the other image options and click &#8220;Save Changes&#8221;.
az: Əgər saytınızda bir başlıq təsviri istifadə etmək istəməsəniz Başlıq təsviri bölməsinin altında yer alan &#8220;Başlıq təsvirini sil&#8221; düyməsinə basın. Daha sonra başlıq təsvirindən təkrar istifadə etmək istədiyinizdə digər parametrlərdən birini seçib &#8220;Dəyişiklikləri qeyd et&#8221; düyməsinə basmağınız kifayətdir.

en: If you do not want to use your %s site any more, you can delete it using the form below. When you click <strong>Delete My Site Permanently</strong> you will be sent an email with a link in it. Click on this link to delete your site.
az: Əgər %s saytınızı artıq istifadə etmək istəmirsinizsə aşağıdakı formanın köməyi ilə saytınızı  silə bilərsiniz. <strong>Saytımı tamamən sil</strong> düyməsinə basdığınızda e-poçt ünvanınıza bir bağlantı göndəriləcəkdir. Silmə əməliyyatı üçün göndərilən bağlantıya tıklayın.

en: If you do not wish to be charged then please log in to your account and cancel the auto-renewal.
az: Qiymətləndirilmək istəmirsinizsə, lütfən hesabınıza daxil olun və avtomatik yeniləməyi ləğv edin.

en: If you don&#8217;t enter a password, ALL ENTRIES from your LiveJournal will be imported as public posts in WordPress.
az: Əgər bir parol daxil etməsəniz, LiveJournal-dan gələn BÜTÜN YAZILAR hər kəsə açıq bir şəkildə WordPress-ə idxal ediləcəkdir.

en: If you don't add anyone to your site, only you will have access.
az: Saytınıza heç bir kəsi əlavə etməzsəniz, sadəcə siz daxil ola bilərsiniz.

en: If you don't have a WordPress.com account yet, you can sign up for free in just a few seconds.
az: WordPress.com hesabınız yodursa bir neçə saniyə ərzində pulsuz olaraq qeydiyyatdan keçə bilərsiniz.

en: If you don't have any of the listed proofs you must provide as much detail as you can in the <em>extra details</em> section.
az: Əgər syahıdakı sübutlardan heç birinə sahib deyilsinizsə, <em>əlavə bilgilər</em> bölməsində mümkün qədər çox bilgi verməyiniz gərəkdir.

en: If you don't want to be notified of new comments any more: %s
az: Artıq yeni şərhlərdən xəbərdar olmaq istəmirsinizsə: %s

en: If you don't want to purchase these products or feel this is mistake, no action is required - you can simply ignore this reminder. For any questions, just reply to this message in your email program.
az: Əgər bu məhsulları satın almaq istəmir və ya bir xəta etdiyinizi hiss edirsinizsə, hər hansı bir əməliyyat etməyinizə lüzum yoxdur - bu xatırlatmanı gözardı etməyiniz kifayətdir. Suallarınız üçün, e-poçt proqramından bu mesajı cavablamanız kifayətdir.

en: If you exported your site's media files, we'll import those for you automatically.
az: Əgər saytınızın media fayllarını ixrac etmisinizsə, bunları sizin üçün avtomatik olaraq idxal edəcəyik.

en: If you have any entries on LiveJournal which are marked as private, they will be password-protected when they are imported so that only people who know the password can see them.
az: Əgər LiveJournal-da özəl olaraq işarələnmiş yazılarınız varsa, idxal edilərkən parol qorumalı olaraq idxal ediləcəkdir. Beləliklə sadəcə parolu bilən şəxslər yazılara baxa bilərlər.

en: If you have any questions, or don't receive the refund, please <a href='%s'>contact support</a>
az: Hər hansı bir probleminiz varsa və ya pul geri ödəməsi almadınızsa, <a href='%s'>əlaqə dəstəyinə</a> müraciət edin

en: If you have any questions, or don't receive the refund, please contact support through the following link:
az: Hər hansı bir probleminiz varsa və ya pul geri ödəməsini almamısınızsa, lütfən aşağıdakı bağlantıdan istifadə edərək əlaqə dəstəyinə müraciət edin:

en: If you have any questions, please <a href='%s'>contact support</a>
az: Hər hansı bir sualınız varsa, lütfən <a href='%s'>dəstək xidmətinə</a> müraciət edin.

en: If you have any questions, please contact support through the following link:
az: Hər hansı bir sualınız varsa, lütfən aşağıdakı bağlantı vasitəsi ilə dəstək xidmətinə müraciət edin.:

en: If you have just installed the WordPress.com Stats plugin, this error probably appeared because the API key entered in the plugin belongs to a different WordPress.com user account.
az: Əgər siz az öncə WordPress.com Statistika plaqinini qurmusunuzsa, bu xəta başqa bir WordPress.com istifadəçisi tərəfindən daxil edilmiş API aşarına aiddir.

en: If you have not yet created any menus, <strong>click the &#8217;create a new menu&#8217; link</strong> to get started
az: Əgər heç bir menyu yaratmamısınızsa <strong>&#8217;Yeni menyu yarat&#8217; düyməsinə basaraq</strong> başlaya bilərsiniz

en: If you have posts or comments in another system, WordPress can import those into this site. To get started, choose a system to import from below:
az: Əgər başqa bir sistemdə yazı ya da şərhləriniz varsa, WordPress onları hazırkı saytınıza idxal edə bilər. Başlamaq üçün idxal ediləcək sistemi aşağıdan seçin:

en: If you have, please copy and paste your full about.me URL in the box( http://about.me/username ).
az: Əgər varsa, qutuya( http://about.me/username ) about.me URL-zın tamamını köçürüb yapışdırın.

en: If you haven't already done so, we strongly recommend <a href='%s'>printing out some backup codes</a> and storing them in a safe place, in case your phone is lost or stolen.
az: Əgər indiyə qədər etməmisinizsə, telefonunuz itdiyində və ya oğurlandığında <a href='%s'>bəzi bərpa kodlarını çap etməyinizi</a> və etibarlı bir yerdə saxlamağınızı qətiyyətlə məsləhət görürük.

en: If you haven't already done so, we strongly recommend printing out some backup codes and storing them in a safe place, in case your phone is lost or stolen.
az: Əgər siz bunu hələdə həll etməmisinizsə, biz sizə qəti şəkildə tövsiyyə edirik ki, telefonunuzun itməsi və ya oğurlanması durumunda ehtiyat bərpa kodlarından istifadə edə bilməyiniz üçün bir neçə bərpa kodunu çap edin və etibarlı bir yerdə saxlayın.

en: If you just want to change your display name, which is currently {{strong}}%(displayName)s{{/strong}}, you can do so under {{myProfileLink}}My Profile{{/myProfileLink}}.
az: Sadəcə hazırda {{strong}}%(displayName)s{{/strong}} olan görünən adınızı dəyişdirmək istəsəniz, bu dəyişikliyi {{myProfileLink}}Profilim{{/myProfileLink}} bölməsindən edə bilərsiniz.

en: If you like what you saw in this summary and want to know more about how your blog is doing, you can always visit your <a target="_blank" href="%s">Site Stats</a>, where our helper-monkeys are working day and night to provide you with pages and pages of detail on how your blog is doing.
az: Əgər bu xülasədə gördüklərinizi bəyənirsinizsə və bloqunuzun nələr etdiyi haqqında daha çox bilgi əldə etmək istəyirsinizsə, bloqunuzun nələr etdiyi ilə əlaqədar səhifələr dolusu məlumatı sizə təqdim etmək üçün gecə-gündüz çalışan yardımçı meymunlarımızın hazırladığı <a target="_blank" href="%s">Sayt Statistiklarınızı</a> hər zaman ziyarət edə bilərsiniz.

en: If you like, you may enter custom bases for your category and tag URLs here. For example, using <code>topics</code> as your category base would make your category links like <code>%s/topics/uncategorized/</code>. If you leave these blank the defaults will be used.
az: İstəsəniz, burada kateqoriya və etiket URL-lları üçün fərdi bazaları daxil edə bilərsiniz. Məsələn, kateqoriya bazası olaraq <code>bəhslər</code> istifadə edərək kateqoriya bağlantınız <code>%s/bəhslər/kateqoriyasız/</code> şəklində ola bilər. Əgər bunu boş buraxrsanız mövcud olandan istifadə ediləcəkdir.

en: If you reached this screen by accident and meant to visit one of your own sites, here are some shortcuts to help you find your way.
az: Əgər səhifəyə yanlışlıqla gəlmisinizsə və saytlarınızdan birini ziyarət etmək istəyirsinizsə sizə yolunuzu tapmaq üçün bir neçə bağlantı təklif edirik.

en: If you reached this screen by accident and meant to visit one your own sites, here are some shortcuts to help you find your way.
az: Əgər buraya təsadüfən gəlib çıxmısınızsa, öz saytınızı tapmağınıza yardımçı olmaq üçün aşağıda bir neçə qısayollar vardır.

en: If you remove %(username)s, that user will no longer be able to access this site, but any content that was created by %(username)s will remain on the site.
az: %(username)s adlı istifadəçini silsəniz, artıq bu sayta daxil ola bilməz, ancaq %(username)s tərəfindən yaradılan bütün içərik saytda qalır.

en: If you remove this user, he or she will no longer be able to access this site, but any content that was created by this user will remain on the site.
az: Bu istifadəçini istifadəçini silsəniz, artıq bu sayta daxil ola bilməz, ancaq yaradığı bütün içərik saytda qalır.

en: If you remove this viewer, he or she will not be able to visit this site.
az: Bu göstəricini ləğv etsəniz, sayt ziyarət edilə bilməz.

en: If you set up two factor authentication, you can provide a current code from your authenticator app here to prove ownership. <a target="_blank" href="%s">More information.</a>
az: İki mərhələli kimlik təsdiqləmə qursanız, sahibi olduğunuzu isbat etmək üçün burada kimlik təsdiqləmə proqramından keçərli bir kod daxil edə bilərsiniz. <a href="_blank" href="%s">Daha çox məlumat.</a>

en: If you speak English, <a href="http://translate.wordpress.com/">you can help us translate WordPress into your language.</a>
az: Əgər ingilis dilini bilirsinizsə, <a href="http://translate.wordpress.com/">WordPress-i sizin dilinizə tərcümə edə bilməyinizə yardımçı ola bilərik.</a>

en: If you still cannot find it, please <a href="http://en.support.wordpress.com/contact/">contact support</a>.
az: Əgər siz onu hələ də tapa bilməmisinizsə, lütfən <a href="http://en.support.wordpress.com/contact/">dəstək xidməti</a> ilə əlaqə qurun.

en: If you try to verify our computations using the numbers in these tables you might get different results. The logic is explained here.
az: Bu lövhələrdə nömrələrdən istifadə edərək bizim hesablamalarımızı yoxladığınız zaman fərqli nəticələr əldə edə bilərsiniz. Məntiq burada izah olunur.

en: If you use more <a href="%s">categories</a> on your site, they will appear here.
az: Əgər saytınızda daha çox <a href="%s">kateqoriya</a> istifadə edirsinizsə, onlar burada görünəcəkdir.

en: If you want to change the title of this blog (currently "%1$s") you can do so under <a href="%2$s">Settings</a>.
az: Əgər bu bloqun başlığını dəyişdirmək istəyirsinizsə (hazırda "%1$s"), bunu <a href="%2$s">Parametrlər</a> bölməsində edə bilərsiniz.

en: If you want to change your <a href="%1$s" target="_blank">display name</a> (currently %3$s), you can do so under <a href="%2$s">My Profile</a>.
az: Əgər <a href="%1$s" target="_blank">görünən adınızı</a> dəyişdirmək istəyirsinizsə (hazırda %3$s), bunu <a href="%2$s">Mənim Profilim</a> bölməsində edə bilərsiniz.

en: If you want to change your WordPress.com Blog/Site Address please fill out the field below to continue the process.
az: Əgər WordPress.com Bloq/Sayt Ünvanınızı dəyişdirmək istəyirsinizsə, əməliyyata başlamaq üçün aşağıdakı sahəni doldurun.

en: If you want to convert your categories to tags (or vice versa), use the <a href="%s">Categories and Tags Converter</a> available from the Import screen.
az: Əgər kateqoriyalarınızı etiketlərə çevirmək (ya da tam tərsini etmək) istəsəniz idxal ekranından <a href="%s">Kateqoriya və etiket konverteri</a>ndən istifadə edin.

en: If you want to remove the widget but save its setting for possible future use, just drag it into the Inactive Widgets area. You can add them back anytime from there. This is especially helpful when you switch to a theme with fewer or different widget areas.
az: Əgər bir modulu silərkən gələcəkdə istifadə etmək niyyəti ilə saxlamaq istəsəniz, modulu passiv modullar arasına sürüşdürüb buraxın. İstədiyiniz zaman oradan geri ala bilərsiniz. Bu xüsusən daha az ya da daha dəyişik modullara sahib şablonlar arasında keçiş edərkən işinizə yarayacaqdır.

en: If you want to see all of the blogs and posts you follow on the web in one easy place, <a href="%s">sign up for a WordPress.com account</a>.
az: İnternetdə izlədiyiniz bütün bloq və yazılara tək bir yerdən asanca varmaq üçün, <a href="%s">bir WordPress.com hesabı açın</a>.

en: If you want to see all of the blogs you follow on the web in one easy place, <a href="%s">sign up for a WordPress.com account</a>.
az: İnternetdə izlədiyiniz bütün bloqlara tək bir yerdən asanca varmaq üçün, <a href="%s">bir WordPress.com hesabı açın</a>.

en: If you were using <a href="%1$s" target="_blank">Jetpack</a>, we'd have shown you your top images here.
az: Əgər <a href="%1$s" target="_blank">Jetpack</a> istifadə edirsinizsə, biz sizə burada sizin ən yaxşı rəsmlərinizi göstərərik.

en: If you wish to continue using your subscription after this time then you will need to update your payment details.
az: Abunəliyinizdən istifadə etməyə bu zamandan sonra da davam etmək istəyirsinizsə ödəmə detallarını yeniləməyiniz gərəkdir.

en: If you wish to continue using your subscription after this time then you will need to update your payment details. Please follow the link below:
az: Bu saatdan sonra abunəliyinizdən istifadə etməyə davam etmək istəsəniz, o zaman ödəmə məlumatlarınızı yeniləməyiniz gərəkdir. Aşağıdakı bağlantını təqib edin:

en: If you would like to continue publishing your posts to Facebook, please refresh your connection before publishing this post.
az: Əgər yazılarınızı Facebook-da dərc etməyə davam etmək istəyirsinizsə, yazınızı dərc etməzdən əvvəl bağlantınızı yeniləyin.

en: If you would like to keep the domain you should renew it immediately to avoid a late registration fee or losing it permanently when it expires.
az: Domen adını qorumaq istəyirsinizsə gec qeydiyyat qiymətindən və ya müddəti dolduğunda birdəfəlik olaraq qeyb etməkdən qaçmaq üçün həmən yeniləməyiniz gərəkir.

en: If you would still like to change your username, please save your changes. Otherwise, hit the cancel button below.
az: İstifadəçi adınızı dəyişdirmək istəyirsinizsə, lütfən dəyişikliklərinizi qeyd edin. Əks halda, aşağıdakı ləğv düyməsinə tıklayın.

en: If you're not sure then re-request the details and we'll send it again.
az: Əmin deyilsinizsə, ayrıntıları bir daha istəyin və biz onları təkrar göndərək.

en: If you're still having trouble, please <a href='%s'>contact support</a>, and we'll get everything fixed.
az: Hələ də probleminiz varsa, lütfən <a href='%s'>əlaqə xidmətinə müraciət edin</a>, hər şeyi düzəldə bilərik.

en: If you're still having trouble, please contact support, and we'll get everything fixed:
    
    %s
az: Hələ də probleminiz varsa, ütfən dəstək mərkəzi ilə əlaqə qurun, beləcə hər şeyi düzəldə bilərik:
    
    %s

en: If you're using one of our <a href='%s'>mobile apps</a>, you can upload videos directly from your device's camera.
az: Əgər siz bizim hər hansı bir <a href='%s'>mobil proqramlarımızdan</a> birini istifadə edirsinizsə, videonuzu birbaşa kameranızdan yükləyə bilərsiniz.

en: If your domain has expired very recently, you may be able to get it back by simply renewing from the <em>Store &rarr; My Upgrades</em> link in your dashboard. If it has been longer, it may not be retrievable, but send us a contact request and we'll try to lend a hand.
az: Domen adınızın tarixi çox yakın zamanda dolmuşsa, bəsitcə nəzarət lövhənizdəki <em>Mağaza &rarr; Yüksəltmələrim</em> bağlantısını izləyərək yeniləyə bilər və onu geri ala bilərsiniz. Daha uzun müddət keçmişsə, geri alınacaq vəziyyətdə olmaya bilər, ancaq bizə bir dəstək tələbi göndərin və əlimizdən gələni etməyə çalışaq.

en: If your site does not display, please contact the owner of this network.
az: Əgər saytınız görüntülənmirsə lütfən şəbəkənin sahibi ilə əlaqə yaradın.

en: If your theme has more than one default header image, or you have uploaded more than one custom header image, you have the option of having WordPress display a randomly different image on each page of your site. Click the &#8220;Random&#8221; radio button next to the Uploaded Images or Default Images section to enable this feature.
az: Əgər mövzunuzun birdən çox mövcud başlıq təsviri varsa ya da siz birdən çox başlıq təsviri yükləmisinizsə, WordPress təsadüfi bir dənsini göstərəcək şəkildə qurula bilər. Mövcud təsvirlər ya da yüklənən təsvirlər sahəsinin yanında yer alan &#8220;Təsadüfi&#8221; qutusunu seçərək bu xüsusiyyəti aktivləşdirə bilərsiniz.

en: Ignored request for access to private site
az: Şəxsi sayta daxil olmaq üçün rədd sorğusu

en: Illinois
az: İllinois

en: Image
az: Təsvir

en: Image <span class="count">(%s)</span> | Images <span class="count">(%s)</span>
az[0]: Təsvir <span class="count">(%s)</span>
az[1]: Təsvir <span class="count">(%s)</span>

en: Image Address
az: Təsvir ünvanı

en: Image Alignment:
az: Təsvir Tarazlığı:

en: Image Border
az: Təsvir Çərçivəsi

en: Image CSS Class
az: Təsvir CSS Sinifi

en: Image Caption
az: Təsvir Altyazısı

en: Image Color:
az: Təsvir Rəngi:

en: Image Crop Help
az: Təsvir Kəsmə Yardımı

en: Image Date/Time
az: Təsvir Tarixi/Zaman

en: Image Editor Save Failed
az: Təsvir redaktoru yazılması baş tutmadı

en: Image File
az: Təsvir faylı

en: Image Gallery Carousel
az: Təsvir Qalerya Karuseli

en: Image Grid
az: Təsvir Toru

en: Image ID.
az: Şəklin İD-si.

en: Image Link
az: Təsvir Bağlantısı

en: Image List
az: Təsvir Siyahısı

en: Image Position
az: Təsvir mövqesi

en: Image Post
az: Təsvir Yazısı

en: Image Processing Error
az: Təsvir redaksiyasında xəta

en: Image Repeat
az: Təsvir Təkralanması

en: Image Settings:
az: Təsvir parametrləri:

en: Image Size
az: Təsvir ölçüsü

en: Image Size:
az: Təsvir Ölçüsü:

en: Image Title
az: Təsvir başlığı

en: Image Title Attribute
az: Təsvir Başlıq Attributu

en: Image URL
az: Təsvir URL-i

en: Image URL.
az: Təsvir URL:

en: Image Upload Error
az: Təsvir yükləmə xətası

en: Image alternative text.
az: Şəkil alternativ mətn.

en: Image could not be processed.
az: Təsvir emal edilə bilməz.

en: Image could not be processed. Please go back and try again.
az: Təsvir redaktə edilmədi. Lütfən geri qayıdaraq yenidən təkrar edin.

en: Image crop area preview. Requires mouse interaction.
az: Təsvir kəsmə önizləmə sahəsi. Maus aktivliyi gərəklidir.

en: Image crop failed.
az: Təsvir kəsmə baş tutmadı.

en: Image data does not exist. Please re-upload the image.
az: Təsvirə aid məlumat tapılmadı. Lütfən təsviri təkrar yükləyin.

en: Image data.
az: Şəkil haqqında məlumat.

en: Image default align
az: Mövcud təsvirin sırası

en: Image default link type
az: Mövcud təsvirin bağlantı növü

en: Image default size
az: Mövcud təsvirin ölçüsü

en: Image description
az: Təsvirin açıqlaması

en: Image details
az: Təsvir Detalları

en: Image flip failed.
az: Təsvir çevirmə baş tutmadı.

en: Image metadata is inconsistent.
az: Təsvirin meta bilgiləri tutarlı deyil.

en: Image name.
az: Şəklin adı.

en: Image resize failed.
az: Təsvir ölçüləndirmə uğursuz alındı.

en: Image restored successfully.
az: Təsvir uğurla əvvəlki vəziyyətinə qaytarıldı.

en: Image rotate failed.
az: Təsvir döndürmə baş tutmadı.

en: Image saved
az: Təsvir qeyd edildi.

en: Image sizes
az: Təsvir ölçüləri

en: Image title:
az: Təsvirin adı:

en: Image toolbar (when an image is selected)
az: Təsvir alət çubuğu (bir təsvir seçilmiş olduğunda)

en: Image url
az: Təsvir url

en: Image viewed:
az: Təsvir seyr edildi:

en: Images
az: Təsvirlər

en: Images of exactly <strong>%1$d &times; %2$d pixels</strong> will be used as-is.
az: Tam olaraq <strong>%1$d &times; %2$d piksel</strong> olan təsvirlər olduqları kimi istifadə ediləcəklər.

en: Images should be at least %s tall.
az: Təsvirlər ən az %s hündürlüyündə olmalıdır.

en: Images should be at least %s wide.
az: Təsvirlər ən az %s genişliyində olmalıdır.

en: Images:
az: Təsvirlər:

en: Immediate
az: Təcili

en: Imperia
az: İmperiya

en: Import
az: İdxal

en: Import / Export
az: İdxal/İxrac

en: Import <strong>posts, comments, images and tags</strong> from a Xanga export file.
az: Xanga idxal faylından <strong>yazılarınızı, şərhlərinizi, təsvirlərinizi və etiketlərinizi</strong> idxal edin.

en: Import <strong>posts, pages, comments, custom fields, categories, and tags</strong> from a WordPress export file.
az: Bir WordPress idxal faylından <strong>yazıları, səhifələri, şərhləri, özəl sahələri, kateqoriyaları və etiketləri</strong> idxal edin.

en: Import <strong>tax rates</strong> to your store via a csv file.
az: Mağazanıza csv dosyası ilə <strong>vergi dərəcələrini</strong> idxal et.

en: Import Attachments
az: Əlavəli faylları idxal et

en: Import Blogger
az: Blogger-dən idxal et

en: Import Blogroll
az: Blogroll-u İdxal et

en: Import CSV
az: CSV idxal et

en: Import Information
az: İdxal məlumatı

en: Import LiveJournal
az: LiveJournal-ı idxal et

en: Import Movable Type or TypePad
az: Movable Type və ya TypePad-dan İdxal et

en: Import OPML File
az: OPML faylını idxal et

en: Import Products
az: Məhsulları İdxal Et

en: Import RSS
az: RSS İdxal et

en: Import Tumblr
az: Tumblr-ı idxal et

en: Import WordPress
az: WordPress-i idxal et

en: Import Xanga
az: Xanga-nı idxal et

en: Import author:
az: Müəllifi idxal et:

en: Import complete!
az: İdxal tamamlandı!

en: Import links in OPML format.
az: Bağlantıları OPML formatında idxal et.

en: Import posts &amp; media from Tumblr using their API.
az: API bazasından istifadə edərək Tumblr üzərindən yazılarınızı və media fayllarınızı idxal edin.

en: Import posts and comments from a Movable Type or TypePad blog
az: Movable Type və ya Typepad bloqdan yazıları və şərhləri idxal edin.

en: Import posts and comments from a Movable Type or TypePad blog.
az: Movable Type ya da TypePad bloqunuzdan yazılarınızı və şərhlərinizi idxal edin.

en: Import posts from LiveJournal using their API.
az: LiveJournal API-dən istifadə edərək yazıları idxal edin.

en: Import posts from a Tumblr blog into your WordPress.com blog.
az: Tumblr blounuzdan WordPress.com bloqunuza yazılarınızı idxal edin.

en: Import posts from a Tumblr blog.
az: Bir Tumblr bloqundan yazıları ixal et.

en: Import posts from an RSS feed.
az: Yazıları bir RSS qidalandırıcısından idxal edin.

en: Import posts, comments, and users from a Blogger blog.
az: Blogger bloqundan yazıları, şərhləri və istifadəçiləri idxal et

en: Import posts, pages, comments, custom fields, categories, and tags from a WordPress export file.
az: Yazılarınızı, səhifələrinizi, şərhlərinizi, özəl sahələrinizi, kateqoriyalarınızı və etiketlərinizi bir WordPress idxal faylından idxal edin.

en: Import products
az: Məhsulları idxal et

en: Import products from a CSV file
az: Məhsulları CSV faylından idxal et

en: Import tax rates
az: Vergi dərəcələrini idxal et

en: Import the next batch
az: Növbəti partiyanı idxal et

en: Import this blog
az: Bu bloqu idxal et

en: Import your blogroll from another system
az: Başqa bir sistemdən bağlantı idxal edin

en: Important!
az: Mühüm!

en: Important:
az: Önəmli:

en: Imported comment batch %d of <strong>approximately</strong> %d
az: İdxal edilən şərh işində %d/<strong>təxminən</strong> %d

en: Imported post <strong>%s</strong>...
az: <strong>%s</strong> yazısı idxal edildi...

en: Imported post batch %d of <strong>approximately</strong> %d
az: İdxal edilən yazı işində %d/<strong>təxminən</strong> %d

en: Importing
az: İdxal edilir

en: Importing <em>%s</em>&#8230;
az: <em>%s</em>&#8230;İdxal edilir

en: Importing Posts
az: Yazılar İdxal Edilir

en: Importing attachment
az: Əlavə idxal edilir

en: Importing attachment %s...
az: %s əlavəsi idxal edilir...

en: Importing category <em>%s</em>&#8230;
az: <em>%s</em>&#8230;kateqoriyası idxal edilir

en: Importing post <em>%s</em>...
az: Yazı idxal edilir <em>%s</em>...

en: Importing post...
az: Yazı idxal edilir...

en: Importing tag <em>%s</em>&#8230;
az: <em>%s</em>&#8230;etiketi idxal edilir

en: Importing...
az: İdxal edilir...

en: Impressions
az: Təəssüratlar:

en: Impressions:
az: Təəssüratlar:

en: In %1$d, there was <strong>%2$s</strong> new post, growing the total archive of this blog to %3$s posts. | In %1$d, there were <strong>%2$s</strong> new posts, growing the total archive of this blog to %3$s posts.
az[0]: %1$d içində, <strong>%2$s</strong> yeni yazı yazıldı, bu bloqun cəmi arxivi %3$s yazıya çıxır.
az[1]: %1$d içində, <strong>%2$s</strong> yeni yazı yazıldı, bu bloqun cəmi arxivi %3$s yazıya çıxır.

en: In %1$d, there was <strong>%2$s</strong> new post, not terrible for the first year! | In %1$d, there were <strong>%2$s</strong> new posts, not bad for the first year!
az[0]: %1$d içində, <strong>%2$s</strong> yeni yazı vardı, ilk il üçün çox da pis deyil!
az[1]: %1$d içində, <strong>%2$s</strong> yeni yazı vardı, ilk il üçün çox da pis deyil!

en: In %1$s, use the %2$s method, not the %3$s function. See %4$s.
az: %1$s üçün %2$s üsulundan istifadə edin, %3$s funksiyasından istifadə etməyin. %4$s ünvanına bir göz atın.

en: In 2014, our default theme lets you create a responsive magazine website with a sleek, modern design. Feature your favorite homepage content in either a grid or a slider. Use the three widget areas to customize your website, and change your content's layout with a full-width page template and a contributor page to show off your authors. Creating a magazine website with WordPress has never been easier.
az: 2014- cü ildə yeni mövzumuz əlverişli bir jurnal mövzusu ilə qarşınızdadır. Ən sevdiyiniz mühtəviyyatı əsas səhifədə bir tor və ya slayd formasında göstərə bilərsiniz. Üç vidcet sahəsi ilə saytınızı zövqünüzə uyğun şəkildə özəlləşdirə bilərsiniz. WordPress ilə jurnal stilli bir sayt yaratmaq heç bu qədər asan olmamışdı.

en: In Progress
az: Əməliyyat davam edir

en: In a few words, explain what this site is about.
az: Qısaca olaraq bu saytın nə haqqında olduğunu açıqlayın.

en: In a few words, explain what your blog is about.
az: Bir neçə kəlmə ilə, bloqunuzun nə haqqında olduğunu izah edin.

en: In case you haven&#8217;t done it already, you can import the posts from your other blogs:
az: Hələ heç bir şey etməmisinizsə, digər bloqlarınızdan yazıları WordPress-ə idxal edə bilərsiniz:

en: In order to publish posts, please verify your email address by clicking the link in the confirmation email that we sent to %s.
az: Yazıları yayımlamaq üçün lütfən e-post ünvanınızı %s diqqətinə göndərmiş olduğumuz təsdiqləmə e-poçtundakı bağlantıya tıklayaraq təsdiqləyin.

en: In order to transfer your domain to another registrar, it must be have Private Registration disabled.
az: Başqa bir qeydiyyat şirkətinə transfer etmək üçün domen adınızda Özəl Qeydiyyat xüsusiyyətinin ləğv edilmiş olması gərəkdir.

en: In order to transfer your domain to another registrar, it must be unlocked first.
az: Başqa bir qeydiyyat şirkətinə transfer etmək üçün domen adınızın kilidi açılmış olmalıdır.

en: In order to transfer your domain to another registrar, it must both be unlocked and have Private Registration disabled.
az: Başqa bir qeydiyyat şirkətinə transfer etmək üçün domen adınızın kilidsiz və Özəl Qeydiyyat xüsusiyyətinin ləğv edilmiş olması gərəkdir.

[ctx: In progress message]
en: Activating %(numberOfPlugins)d plugins on %(numberOfSites)d sites.
az: %(numberOfSites)d üzərindəki %(numberOfPlugins)d qoşma aktivləşdirilir.

[ctx: In progress message]
en: Activating %(numberOfPlugins)d plugins on %(site)s.
az: %(site)s üzərindəki %(numberOfPlugins)d qoşma aktivləşdirilir.

[ctx: In progress message]
en: Activating %(plugin)s on %(numberOfSites)d sites.
az: %(numberOfSites)d sayt üzərindəki %(plugin)s aktivləşdirilir.

[ctx: In progress message]
en: Activating %(plugin)s on %(site)s.
az: %(site)s üzərindəki %(plugin)s aktivləşdirilir.

[ctx: In progress message]
en: Deactivating %(numberOfPlugins)d plugins on %(numberOfSites)d sites.
az: %(numberOfSites)d üzərindəki %(numberOfPlugins)d qoşma deaktivasiya edilir.

[ctx: In progress message]
en: Deactivating %(numberOfPlugins)d plugins on %(site)s.
az: %(site)s üzərindəki %(numberOfPlugins)d qoşma deaktivasiya edilir.

[ctx: In progress message]
en: Deactivating %(plugin)s on %(numberOfSites)d sites.
az: %(numberOfSites)d sayt üzərindəki %(plugins)s deaktivasiya edilir.

[ctx: In progress message]
en: Deactivating %(plugin)s on %(site)s
az: %(site)s üzərindəki %(plugin)s deaktivasiya edilir.

[ctx: In progress message]
en: Disabling autoupdates for %(numberOfPlugins)d plugins on %(numberOfSites)d sites.
az: %(numberOfSites)d sayt üzərindəki %(numberOfPlugins)d üçün avtoyenilənmə ləğv edilir.

[ctx: In progress message]
en: Disabling autoupdates for %(numberOfPlugins)d plugins on %(site)s.
az: %(site)s sayt üzərindəki %(numberOfPlugins)d üçün avtoyenilənmə ləğv edilir.

[ctx: In progress message]
en: Disabling autoupdates for %(plugin)s on %(numberOfSites)d sites.
az: %(numberOfSites)d sayt üzərindəki %(plugin)s üçün avtoyenilənmə ləğv edilir.

[ctx: In progress message]
en: Disabling autoupdates for %(plugin)s on %(site)s.
az: %(site)s üzərindəki %(plugin)s üçün avtoyenilənmə ləğv edilir.

[ctx: In progress message]
en: Enabling autoupdates for %(numberOfPlugins)d plugins on %(numberOfSites)d sites.
az: %(numberOfSites)d sayt üzərindəki %(numberOfPlugins)d üçün avtoyenilənmə qoşulur.

[ctx: In progress message]
en: Enabling autoupdates for %(numberOfPlugins)d plugins on %(site)s.
az: %(site)s üzərindəki %(numberOfPlugins)d qoşma üçün avtoyenilənmə qoşulur.

[ctx: In progress message]
en: Enabling autoupdates for %(plugin)s on %(numberOfSites)d sites.
az: %(numberOfSites)d sayt üzərindəki %(plugin)s üçün avtoyenilənmə qoşulur.

[ctx: In progress message]
en: Enabling autoupdates for %(plugin)s on %(site)s.
az: %(site)s üzərindəki %(plugin)s üçün avtoyenilənmə qoşulur.

[ctx: In progress message]
en: Installing %(numberOfPlugins)d plugins on %(numberOfSites)d sites.
az: %(numberOfSites)d sayt üzərindəki %(numberOfPlugins)d qoşma qurulur.

[ctx: In progress message]
en: Installing %(numberOfPlugins)d plugins on %(site)s.
az: %(site)s üzərindəki %(numberOfPlugins)d qoşmalar qurulur

[ctx: In progress message]
en: Installing %(plugin)s on %(numberOfSites)d sites.
az: %(numberOfSites)d sayt üzərindəki %(plugin)s qurulur.

[ctx: In progress message]
en: Installing %(plugin)s on %(site)s.
az: %(site)s üzərindəki %(plugin)s qurulur.

[ctx: In progress message]
en: Updating %(numberOfPlugins)d plugins on %(numberOfSites)d sites.
az: %(numberOfSites)d sayt üzərindəki %(numberOfPlugins)d qoşma yenilənir.

[ctx: In progress message]
en: Updating %(numberOfPlugins)d plugins on %(site)s.
az: %(site)s üzərindəki %(numberOfPlugins)d qoşma yenilənir.

[ctx: In progress message]
en: Updating %(plugin)s on %(numberOfSites)d sites.
az: %(numberOfSites)d sayt üzərindəki %(plugin)s yenilənir.

[ctx: In progress message]
en: Updating %(plugin)s on %(site)s.
az: %(site)s üzərindəki %(plugin)s yenilənir.

en: In reply to %s.
az: %s şərhinə cavab olaraq.

en: In reply to:
az: Cavab olaraq:

en: In reply to: %s
az: %s üçün cavab

en: In response to: %s
az: %s üçün cavab

en: In stock
az: Anbarda var

en: In the <strong>Comment</strong> column, hovering over any comment gives you options to approve, reply (and approve), quick edit, edit, spam mark, or trash that comment.
az: <strong>Şərh</strong> sütununda hər hansı bir şərhin üzərinə mausunuzu gətirsəniz, təsdiqlə, cavabla (və təsdiqlə), çevik redaktə, redaktə, spa olaraq işarələ ya da zibil qutusuna göndər variantları çıxar.

en: In the <strong>In response to</strong> column, there are three elements. The text is the name of the post that inspired the comment, and links to the post editor for that entry. The View Post link leads to that post on your live site. The small bubble with the number in it shows the number of approved comments that post has received. If there are pending comments, a red notification circle with the number of pending comments is displayed. Clicking the notification circle will filter the comments screen to show only pending comments on that post.
az: <strong>Cavab olaraq</strong> sütununda üç element vardır. Mətn, şərhin yazılmasına səbəb olan yazının ismidir və tıkladığınızda redaktə edilməsinə imkan yaradar. Yazıya Bax bağlantısı sizi canlı saytınızdakı maraqlandığınız yazıya yönləndirir. Kiçik şarcıqlar içində yazının neçə dənə təsdiqlənmiş şərhi olduğu göstərilir. Əgər şarcıq boz isə bu yazı ilə əlaqəli bütün şərhləri  yoxlamamısınız deməkdir. Əgər mavi isə gözləyən şərhlər var deməkdir. Şarcığa tıklasanız sadəcə bu yazının şərhləri görüntülənəcək şəkildə filtr tətbiq olunur.

en: In the <strong>Submitted on</strong> column, the date and time the comment was left on your site appears. Clicking on the date/time link will take you to that comment on your live site.
az: <strong>Yayımlanma tarixi</strong> sütununda şərhin saytınızda görüntüləndiyi tarix və saat görünür. Tarix/saat bağlantısına tıklasanız əlaqədar saytda, şərhin özünə yönləndirilərsiniz.

en: In the Header Text section of this page, you can choose whether to display this text or hide it. You can also choose a color for the text by clicking the Select Color button and either typing in a legitimate HTML hex value, e.g. &#8220;#ff0000&#8221; for red, or by choosing a color using the color picker.
az: Bu səhifnin başlıq mətni hissəsində, mətnin görüntülənib görüntülənməyəcəyini seçə bilərsiniz. Mətn rəngini Rəng seç düyməsinə basaraq və keçərli bir HTML kodu, məsələn qırmızı üçün &#8220;#ff0000&#8221; ya da rəng seçici ilə seçə bilərsiniz.

en: In this case, WordPress caught an error with one of your plugins, %s.
az: Bu halda, WordPress temanızla əlaqədar bir səhf aşkar edildi,%s.

en: In this case, WordPress caught an error with your theme, %s.
az: Bu halda, WordPress temanızla əlaqədar bir səhf aşkar edildi,%s.

en: In total <strong>%1$s words</strong> were written. That's almost %2$s times larger than the entire Encyclopedia Britannica, which has about 40 million words!
az: Ümumən <strong>%1$s kəlmə</strong> yazıldı. Bu, təxminən 40 milyon kəlməlik bütün Encyclopedia Britannica-dan demək olar ki, %2$s qat daha çoxdur!

en: In total <strong>%1$s words</strong> were written. That's more than %2$s times larger than the entire Encyclopedia Britannica, which has about 40 million words!
az: Ümumən <strong>%1$s kəlmə</strong> yazıldı. Bu, təxminən 40 milyon kəlməlik bütün Encyclopedia Britannica-dan %2$s qat daha çoxdur!

en: In total <strong>%s words</strong> were written.
az: Cəmi <strong>%s söz</strong> yazıldı.

en: In your dashboard:
az: Əsas lövhənizdə:

en: Inactive
az: Passiv

en: Inactive Sidebar (not used)
az: Passiv yan sütun (istifadə edilməmiş)

en: Inactive Widgets
az: Passiv Modullar

en: Inactive plugins
az: Qeyri-aktiv qoşmalar

en: Inactive plugins.
az: Qeyri-aktiv qoşmalar.

en: Inches
az: İnç

en: Include activity from commenters
az: Şərhçilərin aktivlərini daxil et

en: Include activity from followers
az: İzləyicilərinizin aktivliklərini daxil edin

en: Include activity from likers
az: Bəyənənlərin aktivliklərini daxil et

en: Include this CSS in the Mobile Theme
az: Bu CSS-i Mobil Mövzuya daxil edin

en: Included with Plan
az: Paketə Daxildir

en: Included with plan
az: Plana daxil olanlar:

en: Incompatible Archive.
az: Uyğunlaşmayan arxiv.

en: Incorrect username or password.
az: Keçərsiz istifadəçi adı ya da parol.

en: Increase indent
az: Girintini artır

en: India
az: Hindistan

en: Indian
az: Hind

en: Individual
az: Fərdi

en: Individual Images
az: Fərdi Təsvirlər

en: Indonesia
az: Indoneziya

en: Indonesian
az: İndoneziya dili -

en: Inexistent terms.
az: Mövcud olmayan terminlər.

en: Infinite Scroll
az: Davamlı sürüşdürmə

en: Infinite scroll
az: Davamlı Sürüşdürmə

en: Info
az: informasiya

en: Information entered below will be displayed <strong>publicly</strong> on <a href="%1$s">your profile</a> and in <a href="%2$s">Gravatar Hovercards</a>. You may also edit your profile <a href="%3$s">at %4$s</a>.
az: Aşağıda daxil edilən məlumatlar <strong>açıq</strong>  <a href="%1$s">profilinizdə</a> və <a href="%2$s">Gravatar Kimlik Kartınızda</a> görünəcəkdir. Ayrıca profilinizi <a href="%3$s">üzərində %4$s</a> redaktə edə bilərsiniz.

en: Inherit
az: Dövr al

en: Initializing Comments&hellip;
az: Şərhlər Başladılır&hellip;

en: Inline toolbar (when an image, link or preview is selected)
az: Daxili alət çubuğu (bir təsvir, bağlantı ya da önizləmə seçilmiş olduğunda)

[ctx: Input length]
en: %d character | %d characters
az[0]: %d simvol
az[1]: %d simvol

[ctx: Input length]
en: %d character remaining | %d characters remaining
az[0]: %d simvol qaldı
az[1]: %d simvol qaldı

en: Insert
az: Əlavə et

en: Insert Image
az:  Təsvir əlavə et

en: Insert Instagram
az: Instagram daxil et

en: Insert More Tag
az: Daha çox etiket əlavə et

en: Insert Page Break tag
az: Səhifə sonu etiketləri əlavə et

en: Insert Read More tag
az: Davamını Oxu etiketi əlavə et

en: Insert Tweet
az: Tweet daxil edin

en: Insert YouTube
az: YouTube daxil edin

en: Insert a Gravatar image
az: Gravatar təsvirini daxil et

en: Insert an image from another web site
az: Başqa bir veb saytından təsvir əlavə et

en: Insert audio playlist
az: Audio ifa siyahısı daxil et

en: Insert column after
az: Ardına sütun əlavə et

en: Insert column before
az: Önünə sütun əlavə et

en: Insert date/time
az: Tarix/saat daxil et

en: Insert from URL
az: URL-dən əlavə et

en: Insert gallery
az: Qalereya əlavə et

en: Insert image
az: Təsvir daxil et

en: Insert into Poll
az: Sorğuya daxil et

en: Insert into Post
az: Yazıya Daxil Et

en: Insert into page
az: Səhifəyə əlavə et

en: Insert into post
az: Yazıya əlavə et

en: Insert into product
az: Məhsula daxil et

en: Insert link
az: Bağlantı əlavə et

en: Insert media from another website
az: Başqa bir saytdan media faylı əlavə et

en: Insert row after
az: Ardına sətir əlavə et

en: Insert row before
az: Önünə sətir əlavə et

en: Insert table
az: Lövhə daxil et

en: Insert video
az: Video daxil edin

en: Insert video playlist
az: Video ifa siyahısı daxil et

en: Insert/edit image
az: Təsvir əlavə et/redaktə et

en: Insert/edit link
az: Bağlantı əlavə et/redaktə et

en: Inserted %1$d links into category %2$s. All done! Go <a href="%3$s">manage those links</a>.
az: %2$s nömrəli kateqoriyaya %1$d bağlantı əlavə edildi. Əməliyyat tamamdır! <a href="%3$s">Bağlantıları idarə edin</a>.

en: Inserted <strong>%s</strong>
az: <strong>%s</strong> əlavə edildi

en: Inserted text
az: Daxil edilən mətn

en: Inserting Media
az: Media əlavə etmə

en: Insights
az: Tədqiqatlar

en: Install
az: Qur

en: Install %s now
az: İndi %s qur

en: Install Jetpack
az: Jetpack Qur

en: Install Now
az: İndi Qur

en: Install Parent Theme
az: Valideyin Mövzunu Qur

en: Install Press This
az: Press This-i Qur

en: Install Themes
az: Mövzu Qur

en: Install and preview theme: %s
az: Şablonu qur və önizləmə et: %s

en: Installation Required
az: Quraşdırma Lazımdır

en: Installed
az: Quruldu

en: Installed Plugins
az: Qurulmuş Qoşmalar

en: Installed themes
az: Qurulmuş şablonlar

en: Installing…
az: Qurulur…

en: Instance ID.
az: Nümunə İD.

en: Instantly
az: Anında

en: Insufficient arguments passed to this XML-RPC method.
az: Bu XML-RPC metoduna yetərsiz parametr seçildi.

en: Insufficient credits
az: Yetərsiz kredit

en: Insufficient information provided.
az: Yetərsiz məlumat təqdim edilmişdir.

en: Integration
az: İnteqrasiya

en: Interact
az: Qarşılıqlı

en: Interactive
az: İnteraktiv

en: Interests
az: Maraqlar

en: Interface language
az: interfeys dili

en: Internal Server Error: %s
az: Daxili Server Xətası: %s

en: Internet Defense League
az: İnternet Müdafiə Liqası

en: Introduction
az: Təqdimat

en: Invalid
az: Xətalı

en: Invalid %s
az: Xətalı %s

en: Invalid %s ID
az: Xətalı %s ID

en: Invalid Account
az: Xətalı Hesab

en: Invalid Blavatar Crop
az: Xətalı Blavatar Kəsimi

en: Invalid Data provided.
az: Keçərsiz verilənlər bazası xətası.

en: Invalid Email: %s | Invalid Emails: %s
az[0]: Keçərsiz E-poçt: %s
az[1]: Keçərsiz E-poçt: %s

en: Invalid ID.
az: Yalnış İD.

en: Invalid IP
az: Xətalı IP

en: Invalid Keyring token provided.
az: Xətalı Açarlıq markeri təmin edilmişdir.

en: Invalid Mail Server
az: Xətalı Poçt Serveri

en: Invalid Name
az: Xətalı Ad

en: Invalid Poll Author
az: Xətalı Sorğu Müəllifi

en: Invalid Priority
az: Xətalı Prioritet

en: Invalid Service
az: Xətalı Servis

en: Invalid Subscription
az: Xətalı Abunəlik

en: Invalid Target Host
az: Xətalı Hədəf Host

en: Invalid Target Port
az: Xətalı Hədəf Port

en: Invalid URL
az: Xətalı URL.

en: Invalid URL %s.
az: Yalnış URL %s.

en: Invalid URL.
az: Xətalı URL.

en: Invalid User ID, please verify and re-enter your Goodreads numeric user ID.
az: Xətalı İstifadəçi ID, lütfən təsdiqləyin və təkrar Goodreads rəqəmsal istifadəçi ID-nizi daxil edin.

en: Invalid Weight
az: Xətalı Yüksəklik

en: Invalid activation key.
az: Keçərsiz aktivasiya açarı.

en: Invalid admin note
az: Uyğun olmayan admin notu

en: Invalid answers
az: Yanlış cavablar

en: Invalid attachment ID.
az: Keçərsiz əlavəli qovluq ID

en: Invalid authentication method
az: Xətalı təsdiqləmə üsulu

en: Invalid author ID.
az: Keçərsiz müəllif ID

en: Invalid comment ID.
az: Keçərsiz şərh ID.

en: Invalid comment content.
az: Xətalı şərh içəriyi.

en: Invalid comment status.
az: Keçərsiz şərh izahı.

en: Invalid cookie format.
az: Yanlış çərəz formatı.

en: Invalid cookie.
az: Yanlış çərəz.

en: Invalid coupon
az: Xətalı kupon

en: Invalid coupon ID
az: Xətalı kupon İD

en: Invalid coupon code
az: Xətalı kupon kodu

en: Invalid coupon.
az: Xətalı kupon.

en: Invalid currency code
az: Xətalı valyuta kodu

en: Invalid customer
az: Xətalı müştəri

en: Invalid customer ID
az: Xətalı müştəri İD

en: Invalid customer email
az: Xətalı müştəri e-poçtu

en: Invalid customer query.
az: Xətalı müştəri istəyi.

en: Invalid customer.
az: Xətalı müştəri.

en: Invalid data provided.
az: Verilənlər xətası.

en: Invalid date.
az: Xətalı tarix.

en: Invalid device token.
az: Yanlış cihaz markeri.

en: Invalid email address
az: E-poçt ünvanı yanlışdır

en: Invalid email address.
az: Xətalı e-poçt ünvanı.

en: Invalid email input
az: Xətalı e-poçt girişi

en: Invalid feed URLs: %s
az: Xətalı qidalandırıcı URL-ları: %s

en: Invalid field
az: Xətalı sahə

en: Invalid file
az: Etibarsız fayl

en: Invalid file type
az: Xətalı fayl növü

en: Invalid form submission.
az: Keçərsiz forma göndərişi.

en: Invalid hexadecimal color provided.
az: Yararsız onaltılıq rəng təmin edildi.

en: Invalid image URL
az: Xətalı təsvir URL

en: Invalid image URL.
az: Xətalı təsvir URL

en: Invalid image: %s
az: Yanlış şəkil: %s

en: Invalid item ID.
az: Xətalı maddə ID.

en: Invalid items
az: Xətalı məhsullar

en: Invalid key.
az: Keçərsiz açar

en: Invalid menu ID.
az: Yanlış menyu ID.

en: Invalid object type.
az: Yanlış obyekt növü

en: Invalid order
az: Xətalı sifariş

en: Invalid order ID.
az: Yalnış sifariş İD-si.

en: Invalid order item.
az: Xətalı sifariş elementi.

en: Invalid order note ID
az: Xətalı sifariş qeyd İD

en: Invalid order refund ID.
az: Yalnış sifariş geri qaytarılması İD-si.

en: Invalid order.
az: Xətalı sifariş.

en: Invalid page template.
az: Xətalı səhifə şablonu.

en: Invalid parameter(s): %s
az: Xətalı parametr(lər): %s

en: Invalid parameter.
az: Xətalı parametr

en: Invalid payment gateway.
az: Xətalı ödəmə keçidi.

en: Invalid payment method.
az: Keçərsiz ödəmə metodu

en: Invalid payment token.
az: Xətalı ödəmə açarı.

en: Invalid permission ID.
az: Xətalı  izin İD.

en: Invalid plugin page.
az: Keçərsiz qoşma səhifəsi

en: Invalid plugin path.
az: Keçərsiz qoşma yolu.

en: Invalid post
az: Keçərsiz yazı

en: Invalid post ID.
az: Keçərsiz yazı ID.

en: Invalid post data.
az: Xətalı yazı məlumatı.

en: Invalid post format.
az: Keçərsiz yazı formatı

en: Invalid post id
az: Keçərsiz yazı №

en: Invalid post resolution.
az: Xətalı yazı nəticəsi.

en: Invalid post type.
az: Xətalı yazı növü.

en: Invalid post.
az: Xətalı yazı.

en: Invalid product
az: Xətalı məhsul

en: Invalid product ID
az: Xətalı məhsul İD

en: Invalid product ID %d.
az: Xətalı məhsul İD %d.

en: Invalid product ID.
az: Xətalı məhsul İD.

en: Invalid product SKU
az: Xətalı məhsul SKU

en: Invalid product attribute ID
az: Xətalı məhsul atribut İD

en: Invalid product category ID
az: Xətalı məhsul kateqoriyası İD

en: Invalid product review ID.
az: Xətalı məhsul rəyi İD.

en: Invalid product shipping class ID
az: Xətalı məhsul çatdırılma sinifi İD

en: Invalid product tag ID
az: Xətalı məhsul etiketi İD

en: Invalid product tax status.
az: Xətalı məhsul vergi statusu.

en: Invalid product type.
az: Xətalı məhsul növü.

en: Invalid product.
az: Uyğun olmayan məhsul id-si.

en: Invalid rate
az: Xətalı dərəcə

en: Invalid request
az: Xətalı istək

en: Invalid request signature or no blog id supplied.
az: Keçərsiz istək imzası və ya bloq id təyin edilmədi.

en: Invalid request signature.
az: Keçərsiz istək imzası.

en: Invalid resource ID.
az: Xətalı mənbə İD.

en: Invalid resource id.
az: Resursun İD-si yalnışdır.

en: Invalid review ID.
az: Xətalı rəy İD.

en: Invalid review content.
az: Xətalı rəy içəriyi.

en: Invalid role
az: Xətalı Rol

en: Invalid secret code
az: Keçərsiz məxfi kod

en: Invalid setting group.
az: Xətalı parametr qrupu.

en: Invalid setting.
az: Xətalı parametr.

en: Invalid shipping method!
az: Xətalı çatdırılma üsulu!

en: Invalid shortcode name: %1$s. Do not use spaces or reserved characters: %2$s
az: Keçərsiz qısakod ismi: %1$s. Boşluq simvolu ya da qadağan edilmiş simvoldan istifadə etməyin: %2$s

en: Invalid shortcode name: Empty name given.
az: Keçərsiz qısakod ismi: Boş isim verilmişdir.

en: Invalid signature
az: Etibarsız imza

en: Invalid slug.
az: Xətalı yarlıq.

en: Invalid status.
az: Etibarsız status.

en: Invalid tax class
az: Xətalı vergi sinifi

en: Invalid taxonomy.
az: Xətalı taksanomiya.

en: Invalid taxonomy: %s.
az: Xətalı taksanomiya: %s.

en: Invalid term ID.
az: Xətalı termin ID.

en: Invalid timestamp.
az: Xətalı zaman ştampı.

en: Invalid title
az: Xətalı başlıq

en: Invalid token.
az: Keçərsiz jeton.

en: Invalid tool ID.
az: Xətalı alət İD.

en: Invalid translation type.
az: Yanlış tərcümə növü.

en: Invalid user ID or keyring token provided.
az: Xətalı istifadəçi ID açarlıq markeri təmin edilmişdir.

en: Invalid user ID.
az: Keçərsiz istifadəçi.

en: Invalid user data.
az: Xətalı istifadəçi məlumatı.

en: Invalid user input
az: Xətalı istifadəçi girişi

en: Invalid user role. Please try again.
az: Keçərsiz istifadəçi rolu. Lütfən təkrar yoxlayın.

en: Invalid username or email.
az: Xətalı istifadəçi adı və ya e-poçt.

en: Invalid username or password.
az: Yanlış istifadəçi adı və ya parol.

en: Invalid value %1$s for %2$s. Expected value should be between %3$s and %4$s.
az: %2$s üçün keçərsiz dəyər %1$s. Gözlənilən dəyər %3$s ilə %4$s aralığında olmalıdır.

en: Invalid value posted for %s
az: %s üçün xətalı dəyər göndərildi

en: Invalid value.
az: Yanlış dəyər.

en: Invalid variation ID
az: Xətalı variant İD

en: Invalid verification code
az: Xətalı təsdiqləmə kodu

en: Invalid webhook ID.
az: Xətalı vebqarmaq İD.

en: Invalid webhook delivery ID.
az: Xətalı vebqarmaq təslimat İD.

en: Invalid webhook delivery.
az: Xətalı vebqarmaq təslimatı.

en: Invalid webhook.
az: Xətalı vebqarmaq.

en: Inventory
az: İnvertar

en: Invitation deleted.
az: Dəvət silindi.

en: Invitation email sent to new user. A confirmation link must be clicked before their account is created.
az: Dəvət mesajı yeni istifadəçiyə göndərildi. Hesab yaradılmadan öncə təsdiq bağlantısına tıklanmalıdır.

en: Invitation email sent to user. A confirmation link must be clicked for them to be added to your site.
az: İstifadəçiyə dəvət e-poçtu göndərildi. Saytınıza əlavə edilə bilmələri üçün təsdiq bağlantısına tıklamaları gərəkəcəkdir.

en: Invitation not sent, the user has blocked invite emails.
az: Dəvət göndərilmədi, istifadəçi dəvət e-poçtlarına qadağa qoymuşdur.

en: Invitation resent.
az: Təkrar dəvət.

en: Invitation was not sent.
az: Dəvət göndərilmədi.

en: Invitation(s) sent.
az: Dəvət(lər) göndərildi.

en: Invite New
az: Yeni Dəvət

en: Invite New Users to Your Blog
az: Bloqunuza Yeni İstifadəçilər Dəvət Edin

en: Invite New Users to Your Private Blog
az: Şəxsi Bloqunuza Yeni İstifadəçilər Dəvət Edin

en: Invite Sent!
az: Dəvətiniz göndərildi

en: Invite up to 10 email addresses and/or WordPress.com usernames, separated by commas. Those needing a username will be sent instructions on how to create one.
az: Dəvət göndərmək üçün vergüllə ayrılmış 10 ədədə qədər e-poçt ünvanı və/və ya WordPress.com istifadəçi adı daxil edin. Bir ədəd istifadəçi adı yaratmağa ehtiyacı olanlar üçün təlimatlar göndəriləcəkdir.

en: Invite viewers to your blog
az: Bloqunuza izləyicilər dəvət edin

en: Invite your students to contribute to the blog
az: Bloqunuza öz töhfələrini vermək üçün tələbələrinizi dəvət edin.

en: Invitee
az: Dəvətli

en: Invoice for order #{order_number}
az: #{order_number} saylı sifariş üçün faktura

en: Invoice for order #{order_number} on {site_title}
az: {site_title} saytından verilən #{order_number} nömrəli sifarişə aid faktura

en: Invoice prefix
az: Faktura prefiksi

en: Ionian Islands
az: İon adaları

en: Iowa
az: Ayova

en: Iqaluit
az: Iqalyt

en: Iran, Islamic Republic of
az: İran

en: Iraq
az: İraq

en: Ireland
az: İrlandiya

en: Is DomDocument class enabled?
az: DomDocument sinifi aktivdirmi?

en: Is GZip enabled?
az: GZip aktivdirmi?

en: Is Jetpack support open?
az: Jetpack dəstəyi açıqdırmı?

en: Is SUHOSIN installed?
az: SUHOSİN quruludurmu?

en: Is SoapClient class enabled?
az: SoapClient sinifi aktivdirmi?

en: Is WordPress debug mode active?
az: WordPress sazlama rejimi aktivdirmi?

en: Is WordPress multisite?
az: WordPress multisaytdırmı?

en: Is a global attribute?
az: Qlobal atributdurmu?

en: Is featured?
az: Xüsusidirmi?

en: Is fsockopen/cURL enabled?
az: fsockopen/cURL aktivdirmi?

en: Is log directory writable?
az: Jurnal direktoriyası yazılabiləndirmi?

en: Is mbstring enabled?
az: mbstring aktivdirmi?

en: Is the connection to your store secure?
az: Mağazanızla bağlantı güvənlidirmi?

en: Is the customer a paying customer?
az: Müştəri ödəmə edən bir müştəridirmi?

en: Is there no link to us?
az: Bizə bir bağlantı verəcək biri yoxdurmu?

en: Is this site private?
az: Bu sayt özəldirmi?

en: Is this theme a child theme?
az: Bu şablon alt şablondurmu?

en: Is this your username? {{a}}Log in now to claim this site address{{/a}}.
az: Bu sizin istifadəçi adınızdırmı? {{a}}Bu sayt ünvanını tələb etmək üçün indi giriş edin{{/a}}.

en: Ishikawa
az: İşikava

en: Isle of Man
az: Men adası

en: Israel
az: İsrail

en: Israeli new shekel
az: Israeli new şakal

en: It could be one of two issues:
az: Bu iki problemdən bir dənəsi ola bilər:

en: It is up to search engines to honor this request.
az: Bu istəyə tabe olmaq axtarış sistemlərinə qalmışdır.

en: It is your own responsibility to ensure that your site complies with the relevant laws.
az: Saytınızın əlaqədar qanunlara tabe olması sizin məsuliyyətinz daxilindədir.

en: It just takes a second to install the %1$s.
az: %1$s qurmaq sadəcə bir saniyənizi alır.

en: It just takes a second to install the %1$s. Give it a try!
az: %1$s qurmaq sadəcə bir saniyənizi alır. Yoxlayın, görün!

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try a search?
az: Deyəsən burada heç bir şey tapılmadı. Yüngülcə bir axtarışa nə deyirsiniz?

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try one of the links below or a search?
az: Burada heç bir şeyin tapılmadığı görünür. Bəlkə aşağıdakı bağlantılardan birini yoxlayasan və ya bir axtarış edəsən?

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try visiting %s directly?
az: Burada bir şey tapılmadı. Bəlkə %s ünvanını birbaşa ziyarət etsəniz daha yaxşı nəticə verə bilər.

en: It looks like the Apache %s module is not installed.
az: Deyəsən Apache %s modulu qurulmamışdır.

en: It looks like you attempted to import your LiveJournal posts previously and got interrupted.
az: Deyəsən siz LiveJournal yazılarınızı daha öncə idxal etməyə cəhd etmisiniz və əngəllənmisiniz.

en: It looks like you're using an insecure version of %s. Using an outdated browser makes your computer unsafe. For the best WordPress experience, please update your browser.
az: Deyəsən brauzerinizin %s etibarlı olmayan bir versiyasından istifadə edirsiniz. Əski bir brauzer bilgisayarınızın təhlükəsizliyini təhlükəyə atar. Ən yaxşı WordPress üçün brauzerinizi yeniləyin.

en: It looks like you're using an old version of %s. For the best WordPress experience, please update your browser.
az: Deyəsən brauzerinizin %s əski bir versiyasından istifadə edirsiniz. Ən yaxşısı WordPress üçün brauzerinizi yeni versiyasına yeniləyin.

en: It may be caused by one of these issues, which you can diagnose yourself:
az: Bunun səbəbi, öz başınıza təyin edə biləcəyiniz bu problemlərdən biri ola bilər:

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
az: Axtardığınız səhifə tapılmadı. Bəlkə axtarış qutusu axtardığınızı tapmaqda sizə kömək edər.

en: It seems your network is running with Nginx web server. <a href="%s">Learn more about further configuration</a>.
az: Sizin şəbəkəniz Nginx veb server üzərində qurulub. <a href="%s">Düzgün konfiqurasiya etmək üçün məlumata burada yerləşir</a>.

en: It should arrive within 30 minutes.
az: 30 dəqiqə içində gəlməsi gərəkdir.

en: It was OK
az: Əla idi

en: It was great!
az: Bu, əla idi!

en: It was not good
az: Yaxşı deyildi

en: It's dangerous to go alone! Take this! Error: %s
az: Tək getmək təhlükəlidir! Bunu özünlə götür! Xəta: %s

en: It's easier than ever to comment on posts. Besides commenting directly on posts, you can comment in <a %s>the Reader</a> or even inside <a %s>notifications</a>. And remember, comments beget comments!
az: Yazılar haqqında şərh yazmaq artıq əer zamankından daha asandır. Yazılara birbaşa şərh yazmaqdan əlavə <a %s>Oxuyucudan</a>, hətta <a %s>bildirişlərin</a> içindən şərh yaza bilərsiniz. Unutmayın, hər şərh bir başqa şərhi ortaya çıxardır!

en: It's important to keep your domain names' contact information (also known as your Whois information) updated at all times. We use this information to notify you of changes or requests for your domain names.
az: Domen adnızın əlaqə bilgilərini (Whois bilgiləriniz olaraq da bilinir) hər zaman aktual tutmağınız önəmlidir. Domen adlarınızla əlaqəli dəyişiklikləri və istəkləri sizə bildirmək üçün bu bilgilərdən istifadə edirik.

en: Italian
az: İtalyan

en: Italic
az: Əyri(italik)

en: Italy
az: İtaliya

en: Item
az: Məhsul

en: Item #%1$s stock increased from %2$s to %3$s.
az: #%1$s stok miqdarı %2$s ədəddən %3$s ədədə artırıldı.

en: Item ID.
az: Məhsul İD.

en: Item added.
az: Maddə əlavə edildi.

en: Item deleted.
az: Maddə silindi.

en: Item moved down
az: Məhsul aşağı daşındı

en: Item moved up
az: Məhsul yuxarı daşındı

en: Item not added.
az: Maddə əlavə olunmadı.

en: Item not updated.
az: Maddə yenilənmədi.

en: Item updated.
az: Maddə yeniləndi.

en: Itemized
az: Ayrıntılı

en: Items
az: Məhsullar

en: Items Purchased
az: Satın alınan məhsullar

en: Items deleted.
az: Maddə silindi.

en: Items list
az: Maddə siyahısı

en: Items list navigation
az: Maddə siyahısı naviqasiyası

en: Items on your restaurant's menu
az: Restoran menyusunun maddələri

en: Items to show:
az: Göstərmək üçün maddələr:

en: Iwate
az: Ayvata

en: JSONP support is disabled on this site
az: JSONP dəstəyi bu sayt üçün bağlıdır

en: JSONP support is disabled on this site.
az: JSONP dəstəyi bu saytda aktiv deyil.

en: Jabber subscription delivery
az: Jabber Abunəlik Təslimatı

en: Jakarta
az: Cakarta

en: Jalisco
az: Calisko

en: Jamaica
az: Yamayka

en: Jammu and Kashmir
az: Cammu və Kəşmir

en: Jan
az: Yan

en: January
az: Yanvar

[ctx: January abbreviation]
en: Jan
az: Yan

en: Japan
az: Yaponiya

en: Japanese
az: Yapon

en: JavaScript Revisions
az: JavaScript Reviziyaları

en: JavaScript must be enabled to use this feature.
az: Gələcəkdə bu xüsusiyyətin istifadə edilə bilməsi üçün JavaScript aktiv olmalıdır.

en: JavaScript saved.
az: JavaScript qeyd edildi.

en: Jayapura
az: Cayapura

en: Jersey
az: Cersi

en: Jerusalem
az: Yerusəlim

en: Jetpack Debugging Center
az: Jetpack Sazlama Mərkəzi

en: Jetpack FAQ
az: Jetpack SSS

[ctx: Jetpack Free Plan]
en: Free
az: Pulsuz

en: Jetpack Monitor
az: Jetpack monitoru

en: Jetpack Network Settings Updated!
az: Jetpack Şəbəkə Parametrləri Yenilənib!

en: Jetpack Plugin Version
az: Jetpack Plaqin Versiyası

en: Jetpack Protect
az: Jetpack Qoruması

en: Jetpack Scan
az: Jetpack Skaneri

en: Jetpack Settings
az: Jetpack Parametrləri

en: Jetpack Subscriptions Settings
az: Jetpack Abunəlik Parametrləri

en: Jetpack Support
az: Jetpack Dəstəyi

en: Jetpack Support Form Options
az: Jetpack Dəstək Forması Parametrləri

en: Jetpack Support is currently closed. Please come back later to submit a support request.
az: Jetpack Dəstəyi hazırda bağlıdır. Bir dəstək tələbi üçün lütfən daha sonra gəlin.

en: Jetpack by WordPress.com
az: WordPress.com tərəfindən Jetpack

en: Jetpack contains the most recent version of the old %l plugin. | Jetpack contains the most recent versions of the old %l plugins.
az[0]: Jetpack, əski %l qoşmasının ən son versiyasına sahibdir.
az[1]: Jetpack, əski %l qoşmalarının ən son versiyasına sahibdir.

en: Jetpack contains the most recent version of the old &#8220;%1$s&#8221; plugin.
az: Jetpack, əski “%1$s” qoşmasının ən son versiyasına sahibdir.

en: Jetpack is currently connected to WordPress.com
az: Jetpack hazırda WordPress.com-a qoşulmuşdur

en: Jetpack is faster than ever.<br /><br />We put in a lot of work last summer to reduce the bandwidth Jetpack uses and speed up Related Posts caching. Let us know what you think!
az: Jetpack hər zamankından daha sürətlidir.<br /><br />Jetpack-ın istifadə etdiyi diapazon genişliyini azaltmaq və Oxşar Yazıları keşə alma işlərini sürətləndirmək üçün keçən yay çox çalışdıq. Düşüncələrinizi öyrənmək istərdik!

en: Jetpack is network activated and notices can not be dismissed.
az: Jetpack şəbəkəsi aktivləşdirilmişdir və bildirişlər rədd edilə bilməz.

en: Jetpack is not currently connected to WordPress.com
az: Jetpack hazırda WordPress.com-a qoşulmamışdır

en: Jetpack presents
az: Jetpack təqdim edər

en: Jetpack requires WordPress version %s or later.
az: Jetpack üçün WordPress-in %s versiyası və ya daha yeni bir versiyası gerekdir.

en: Jetpack supercharges your self-hosted WordPress site with the awesome cloud power of WordPress.com.
az: Jetpack, özünüz hazırladığınız WordPress saytınızı WordPress.com-un fövqəladə bulud gücü ilə dəstəkləyər.

en: Jetpack's Carousel has been disabled, because another plugin or your theme is overriding the [gallery] shortcode.
az: Başqa bir qoşma və ya mövzunuz [gallery] qısa koduna əngəl yaratdığı üçün Jetpack Karusel qoşması ləğv edildi.

[ctx: Jetpack: Action user takes to disconnect Jetpack site from .com]
en: Disconnect
az: Bağlantını kəs

en: Jharkhand
az: Carkənd

en: Johannesburg
az: Yohanessburq

en: Johnston
az: Conston

en: Join
az: Qoşul

en: Join %s other subscriber | Join %s other subscribers
az[0]: Digər %s abunəçiyə qoşulun
az[1]: Digər %s abunəçiyə qoşulun

en: Join the 16 million customers who use Mailchimp. Sync list and store data to send automated emails, and targeted campaigns.
az: Mailchimp istifadə edən 16 milyon istifadəçidən biri olun. Avtomatlaşdırılmış e-poçtlar göndərmək və hədəfinizdəki kampanyaları paylaşmaq üçün siyahını sinxronlaşdırın və məlumatları depolayın.

en: Joined %(month)s %(year)s
az: Qeydiyyat Tarixi: %(month)s %(year)s

en: Jordan
az: İordaniya

en: Jul
az: İyl

en: July
az: İyul

[ctx: July abbreviation]
en: Jul
az: İyl

en: Jump to…
az: Get:

en: Jun
az: İyn

en: June
az: İyun

[ctx: June abbreviation]
en: Jun
az: İyn

en: Juneau
az: Yuneau

en: Just OK
az: Pis deyil

en: Just another %s site
az: Başqa bir %s saytı

en: Just another WordPress site
az: Yeni WordPress Saytı

en: Just another WordPress.com weblog
az: Başqa bir WordPress.com bloqu

en: Just get started
az: Sadəcə başla

en: Just make this report public by clicking the link at the top right, then copy and share this link:
az: Həmən sağ üst küncdəki bağlantıya tıklayaraq bu raportu hər kəs üçün açıq edin, sonra bu bağlantını köçürün və paylaşın:

en: Just now
az: indicə

en: Just to let you know &mdash; we've received your order #%s, and it is now being processed:
az: Bilginizə &mdash; #%s nömrəli sifarişinizi aldıq və hazırda işlənir:

en: Justify
az: İki yana söykə

en: Justify Text
az: Mətni düzəlt

en: Kagawa
az: Kaqava

en: Kagoshima
az: Kagoşima

en: Kaliningrad
az: Kalininqrad

en: Kamchatka
az: Kamçatka

en: Kanagawa
az: Kanaqava

en: Kansas
az: Kanzas

en: Karachi
az: Kəraçi

en: Kashgar
az: Qaşqar

en: Kathmandu
az: Katmandu

en: Kavango East
az: Şərqi Kavango

en: Kavango West
az: Qərbi Kavango

en: Kazakhstan
az: Qazaxstan

en: Keep in mind that if you convert a category with child categories, the children become top-level orphans.
az: Yadınızdan çıxarmayın, alt kateqoriyalara sahib bir kateqoriyanı çevirsəniz, alt kateqoriyalar ən üst səviyyə sahibsiz kateqoriyalara çevrilirlər.

en: Keep this link private
az: Bu bağlantı özəl qalsın

en: Keep your account safe by adding a backup email address and phone number. If you ever have problems accessing your account, WordPress.com will use what you enter here to verify your identity.
az: Ehtiyat e-poçt ünvanı və telefon nömrəsi əlavə edərək hesabınızın təklükəsiz olmasını təmin edin. Hesabınıza daxil olma xüsusunda probleminiz olarsa, WordPress.com, kimliyinizi təsdiqləmək üçün buraya daxil etdiyiniz bilgilərdən istifadə edir.

en: Keep your account safe by adding and verifying your contact information. It only takes a few minutes.
az: Əlaqə bilgilərinizi əlavə edib təsdiqləyərək hesabınızın təhlükəsiz olmasını təmin edin. Bu əməliyyat bir neçə dəqiqə çəkər.

en: Kentucky
az: Kentuki

en: Kenya
az: Keniya

en: Kenyan shilling
az: Kenya şillinqi

en: Kerguelen
az: Kerquelen

en: Key
az: Açar

en: Key details
az: Açar detalları

en: Keyboard Shortcuts
az: Klaviatura Qısayolları

en: Keyboard users: When you are working in the visual editor, you can use %s to access the toolbar.
az: Klaviatura istifadəçiləri: Vizual redaktorda işləyərkən, alət lövhəsinə keçid edə bilmək üçün <kbd>Alt + F10</kbd> kombinasiyasından istifadə edilə bilər.

en: Keyring connection with this ID not found.
az: Bu ID ilə açarlıq qoşulması tapılmadı.

en: Keywords
az: Açar kəlmələr

en: Khandyga
az: Xandiqa

en: Khartoum
az: Xartum

en: Kiev
az: Kiyev

en: Kigali
az: Kiqali

en: Kilograms
az: Kiloqram

en: Kind
az: Növ

en: Kinshasa
az: Kinşasa

en: Kiore Moana is an easy-to-use one-column, responsive blog theme with big thumbnails, bold and beautiful typography, post format support and a minimal, widgetized info page option. The theme design embraces readability and offers lots of white space. Kiore Moana is a great theme for personal blogs, travel or photography blogs.
az: Kiore Moana, qalın və gözəl tipoqrafiyası, miniatür təsvir dəstəyi və minimal pəncərə elementi səhifə seçimi ilə istifadəsi asan, tək sütunlu, əsnək bir bloq mövzusudur. Mövzu dizaynı axışqan hədəflər çox sayda boş sahə təqdim edər. Kiore Moana fərdi bloqlar, səyahət bloqları və ya fotoqraf bloqları üçün əla bir mövzudur.

en: Klarna Checkout for WooCommerce
az: WooCommerce üçün Klarna Checkout

en: Klarna Payments for WooCommerce
az: WooCommerce üçün Klarna Payments

en: Knox
az: Knoks

en: Knox IN
az: Knoks IN

en: Korea, Democratic People's Republic of
az: Koreya, Demokratik Xalq Respublikası

en: Korea, Republic of
az: Koreya, Respublika

en: Korean
az: Koreyaca

en: Kosrae
az: Kosrar

en: Kouchi
az: Kouçi

en: Kuching
az: Kuçinq

en: Kuwait
az: Küveyt

en: Kwajalein
az: Kvazelin

en: Kyrgyzstan
az: Qırğızstan

en: L'Aquila
az: Laquiyla

en: L/W/H
az: U/G/Y

en: La Paz
az: La Pass

en: La Spezia
az: La Spesiya

en: Label
az: Etiket

[ctx: Label for HTML form "Email" field in contact form builder]
en: Email
az: E-poçt

[ctx: Label for HTML form "Name" field in contact form builder]
en: Name
az: Ad

[ctx: Label for HTML form "URL/Website" field in contact form builder]
en: Website
az: Veb sayt

[ctx: Label for an option to be included in a user-created dropdown in contact form builder]
en: Option
az: Parametr

[ctx: Label for hidden menu in a list on the Stats page.]
en: Show Actions
az: Hərəkətləri Göstər

[ctx: Label for the button on the Masterbar to add a new domain]
en: Add
az: Əlavə et

[ctx: Label for the set of options to be included in a user-created dropdown in contact form builder]
en: Options
az: Parametrlər

[ctx: Label to drag HTML form fields around to change their order in contact form builder]
en: move
az: daşı

en: Labels
az: Etiketlər

en: Labels: <small>spicy, favorite, etc. <em>Separate Labels with commas</em></small>
az: Etiketlər: <small>ədviyyatlar, favoritlər və s. <em>Etiketləri vergüllə ayırın</em></small>

en: Lagos
az: Laqos

en: Landmark
az: Səmt

en: Language
az: Dil

en: Language this blog is primarily written in.
az: Bu bloqda istifadə edilən əsas dil.

en: Language:
az: Dil:

en: Languages
az: Dillər

en: Lao People's Democratic Republic
az: Laos Demokratik Xalq Respublikası

en: Large
az: Böyük

en: Large (128 pixels)
az: Böyük (128 piksel)

en: Large size
az: Böyük ölçü

en: Large size image height
az: Böyük ölçüdəki təsvirin yüksəkliyi

en: Large size image width
az: Böyük ölçüdəki təsvirin genişliyi

en: Las Palmas
az: las Palmas

en: Last 12 months
az: Son 12 ay

en: Last 24 hours
az: Son 24 saat

en: Last 3 months
az: Son 3 ay

en: Last 31 days
az: Son 31 gün

en: Last 7 Days
az: Son 7 saat

en: Last 7 days
az: Son 7 saat

en: Last Modified
az: Son Dəyişiklik

en: Last Name
az: Soyadı

en: Last Post
az: Son Yazı

en: Last Updated
az: Son yenilənmə

en: Last access
az: Son giriş

en: Last edited by %1$s on %2$s at %3$s
az: Ən son %1$s tərəfindən %2$s tarixində saat %3$s ikən redaktə edildi

en: Last edited on %1$s at %2$s
az: Ən son %1$s tarixində, saat %2$s ikən redaktə edildi

en: Last modified:
az: Son dəyişiklik:

en: Last month
az: Sonuncu ay

en: Last name
az: Soyadınız

en: Last name for the user.
az: İstifadəçinin soyadı.

en: Last name.
az: Soyadı.

en: Last order
az: Sonuncu sifariş

en: Last order ID.
az: Sonuncu sifarişin İD-si.

en: Last order data.
az: Sonuncu sifariş haqqında məlumat.

en: Last page
az: Sonuncu səhifə

en: Last updated
az: Son yenilənmə

en: Last updated %(ago)s
az: Son yeniləmə %(ago)s

en: Last updated: %s
az: Son yenilənmə: %s

en: Last warning, are you sure?
az: Sonuncu xəbərdarlıq, əminsinizmi?

en: Last week
az: Ötən həftə

en: Latest
az: Ən Son

en: Latest Post
az: Ən son yazı

en: Latest Posts
az: Ən Son Yazılar

[ctx: Latest notifications]
en: Latest
az: Ən Son

en: Latest version of theme.
az: Şablonun son versiyası.

en: Latina
az: Latın

en: Latvia
az: Latviya

en: Launched on %s.
az: %s tarixində başladıldı.

en: Launching Customizer
az: Özəlləşdirici Başladılır

en: Layout
az: Tərtibat

en: Layout Issues
az: Maket Bəhsləri

en: Layout options:
az: Tərtibat Parametrləri:

en: Layouts
az: Maketlər

en: Learn More
az: Daha çox məlumat

en: Learn WordPress
az: WordPress haqqında daha çoxunu öyrənin

en: Learn about choosing great passwords.
az: Möhtəşəm şifrələr seçmə haqqında məlumat əldə edin.

en: Learn how
az: Necə edəcəyinizi öyrənin

en: Learn how to update
az: Necə yenilənmə etmək haqqında daha çox öyrənin

en: Learn how to upgrade
az: Necə yüksəltmə etmək haqqında daha çox öyrənin

en: Learn more
az: Daha ətraflı

en: Learn more about %s
az: %s haqqında daha çoxunu öyrənin

en: Learn more about CSS
az: CSS haqqında daha ətraflı öyrən

en: Learn more about Custom DNS Records
az: Xüsusi DNS Qeydləri haqqında daha ətraflı məlumat

en: Learn more about Domain Contacts
az: Domen Əlaqəsi haqqında daha ətraflı məlumat

en: Learn more about Email Forwarding
az: Epoçt Göndərmə xüsusiyyəti haqqında daha çoxunu öyrənin

en: Learn more about Markdown.
az: Aşağı dəyər haqqında daha ətraflı məlumat.

en: Learn more about Transferring a Domain
az: Domain Transferi haqqında daha ətraflı məlumat

en: Learn more about coupons
az: Kuponlar haqqında daha çox öyrən

en: Learn more about name servers
az: Ad serverləri haqqında daha ətraflı məlumat

en: Learn more about orders
az: Sifarişlər haqqında daha çox öyrən

en: Learn more about roles
az: Rollar haqqında daha ətraflı məlumat

en: Learn more about shipping zones
az: Çatdırılma zonaları haqqında daha çox öyrənin

en: Learn more about templates
az: Şablonlar haqqında daha çox öyrənin

en: Learn more about updates
az: Yenilənmələr haqqında daha ətraflı

en: Learn more about using {{a}}Google Analytics with WordPress.com{{/a}}.
az: {{a}}WordPress.com ilə Google Analytics {{/a}} istifadəsi haqqında daha çoxunu öyrənin.

en: Learn more about what WordPress requires to run.
az: WordPress istifadəsi üçün tələb olunan ətraflı məlumat.

en: Learn more about why tags are important.
az: Etiketlərin nədən önəmli olduğu haqqında daha çoxunu öyrənin.

en: Learn more.
az: Daha çoxunu öyrənin.

en: Leave Blog
az: Bloqu Tərk Et

en: Leave a Comment
az: Şərh yaz

en: Leave a Reply
az: Bir cavab yazın

en: Leave a Reply to %s
az: %s üçün bir cavab yazın

en: Leave a comment
az: Bir şərh yazın

en: Leave a reply
az: Bir rəy yazın

en: Leave a reply to %s
az: %s üçün bir cavab yazın

en: Leave blank for unlimited re-downloads.
az: Limitsiz yenidən endirmə üçün boş saxlayın.

en: Leave blog
az: Bloqu tərk edin

en: Leave this box unchecked if you do not want to see suggested extensions.
az: Məsləhət bilinən genişlənmələri görmək istəmirsinizsə bu qutunu işarələmiyin.

en: Leave us a message.
az: Bizim üçün bir mesaj buraxın.

en: Lebanon
az: Livan

en: Left
az: Sol

en: Left Sidebar
az: Sol yan menyu çubuğu

en: Left with space
az: Solda boşluqla

en: Legacy API
az: Əski API

en: Legacy API v3 (deprecated)
az: Əski API v3 (istifadə edilməyən)

en: Legacy shipping methods (flat rate, international flat rate, local pickup and delivery, and free shipping) are deprecated but will continue to work as normal for now. <b><em>They will be removed in future versions of WooCommerce</em></b>. We recommend disabling these and setting up new rates within shipping zones as soon as possible.
az: Əski çatdırılma üsulları (Sabit qiymət, Beynəlxalq sabit qiymət, Mağazadan təslimat və Pulsuz çatdırılma) ləğv edilmişdir ancaq hələki normal şəkildə çalışmağa davam edir. <b><em>WooCommerce-in gələcəkdəki versiyalarından silinəcəkdir</em></b>. Çatdırılma zonalarınızda bunları gözardı etməyinizi və ən qısa müddətdə yeni dərəcələr təyin etməyinizi məsləhət bilirik.

[ctx: Legend label in stats post trends visualization]
en: Fewer Posts
az: Daha Az Yazı

[ctx: Legend label in stats post trends visualization]
en: More Posts
az: Daha Çox Yazı

en: Length
az: Uzunluq

en: Length (%s)
az: Uzunluq (%s)

en: Length x width x height in decimal form
az: Onluq formada uzunluq x genişlik x yüksəklik

en: Length:
az: Müddət:

en: Lesotho
az: Lesoto

en: Let's go!
az: Başlayaq!

en: Lets you charge a fixed rate for shipping.
az: Sabit bir qiymətlə çatdırılma etməyinizə izin verir.

en: Letter
az: Hərf

en: Level
az: Səviyyə

en: Leverage our powerful sharing tools to keep your residents in the loop.
az: İzləyicilərinizi halqa içində tutmaq üçün güclü paylaşma alətlərimizdən istifadə edin.

en: Liberia
az: Liberiya

en: Library
az: Media Kitabxanası

en: Libretto is a responsive one-column theme with classic styling and careful typographic details. It’s ideally suited to showcasing longform writing interspersed with beautiful images and inspiring quotes.
az: Libretto tək-sütunlu, responsiv klassik stilə sahib bir mövzudur.

en: Libreville
az: Librevill

en: Libyan Arab Jamahiriya
az: Liviya Ərəb Cəmahiriyyəsi

en: Liechtenstein
az: Lixtenşteyn

en: Lifetime Subscription
az: Omür boyu abunəlik

en: Light
az: Açıq

en: Like
az: Bəyən

en: Like this
az: Bunu bəyən

en: Like this:
az: Bunu bəyən:

en: Liked
az: Bəyənilən

en: Liked by
az: tərəfindən bəyənildi

en: Liked by %s person | Liked by %s people
az[0]: %s nəfər tərəfindən bəyənildi
az[1]: %s nəfər tərəfindən bəyənildi

en: Liked by you
az: Sizin tərəfinizdən bəyənilir

en: Liked by you and
az: Sizin tərəfinizdən bəyənilir və

en: Likely direct inclusion of wp-admin/includes/template.php in order to use add_meta_box(). This is very wrong. Hook the add_meta_box() call into the add_meta_boxes action instead.
az: add_meta_box() istifadəsi üçün wp-admin/includes/template.php birbaşa olaraq daxil edilmiş kimi görünür. Çox yanlış bir vəziyyətdir. Bunun yerinə add_meta_boxes əməliyyatına qarmaq ataraq add_meta_box() çağrısından istifadə edin.

en: Likes
az: Bəyənmələr

en: Likes Notifications
az: Bəyənmə Bildirişləri

en: Likes and Shares
az: Bəyənmələr və Paylaşmalar

[ctx: Likes notifications]
en: Likes
az: Bəyənmələr

en: Likes on my posts
az: Yazılarıma edilən bəyənmələr

en: Limburg
az: Limburq

en: Limit
az: Limit:

en: Limit must be greater than or equal to 0.
az: Limit böyük və ya 0-a bərabər olmalıdır.

en: Limit reached. You can try again in %d minutes. Trying again before that will only increase the time you have to wait before the ban is lifted. If you think this is in error, <a href="http://en.support.wordpress.com/contact/">contact support</a>.
az: Limit həddini aşmaq üzrəsiniz. %d dəqiqə içində yenidən yoxlaya bilərsiniz. Bu müddətdən daha əvvəl yoxlamağınız sadəcə limitin qaldırılma müddətini artıracaq. Bunun bir xəta olduğunu düşünürsünüzsə <a href="http://en.support.wordpress.com/contact/">dəstək istəyin</a>.

en: Limit response to resources published after a given ISO8601 compliant date.
az: Müəyyən bir İSO6801 uyumlu tarix sonrasında dərc edilən mənbələrə olan cavablara limit tətbiq et.

en: Line Height
az: Xətt Yüksəkliyi

en: Lingonberry is a bright, personable blogging theme with bold colors and accents and a playful, modern twist.
az: Lingonberry, canlı rənglər və vurğulara sahib, əyləncəli və modern bir tərzi olan parlaq və özəlləşdirilə bilən bir bloq mövzusudur.

en: Link
az: Bağlantı

en: Link CSS Class
az: Bağlantı CSS Sinifi

en: Link Categories
az: Bağlantı Kateqoriyaları

en: Link Category
az: Bağlantı kateqoriyası

en: Link ID
az: Bağlantı ID

en: Link Image To:
az: Təsvir Bağlantısı:

en: Link Label:
az: Bağlantı Yarlığı:

en: Link Rel
az: Bağlantı üçün Rel

en: Link Relationship (XFN)
az: Bağlantı münasibəti (XFN)

en: Link Target
az: Bağlantı hədəfi

en: Link Text
az: Bağlantı Mətni

en: Link To
az: Bağlantı

en: Link To:
az: Bağlantı:

en: Link URL
az: Bağlantı URL

en: Link URL (when the image is clicked):
az: Bağlantı URL (təsvirə tıklandığında):

en: Link URL:
az: Bağlantı URL:

en: Link Visibility
az: Bağlantı Görünüşü

en: Link account with WordPress.com
az: Hesabı WordPress.com ilə bağla

en: Link added.
az: Bağlantı əlavə eildi.

[ctx: Link anchor (TinyMCE)]
en: Anchor
az: Lövbər

[ctx: Link anchors (TinyMCE)]
en: Anchors
az: Lövbərlər

en: Link color
az: Bağlantı rəngi

en: Link inserted.
az: Bağlantı daxil edildi.

en: Link my existing PollDaddy account.
az: Mövcud PollDaddy hesabımın bağlantısı.

en: Link not found.
az: Bağlantı tapılmadı.

en: Link options
az: Bağlantı parametrləri

en: Link rating
az: Bağlantı reytinqi

en: Link selected.
az: Bağlantı seçildi.

en: Link text
az: Bağlantı Mətni

en: Link text, e.g. &#8220;Ransom Demands (PDF)&#8221;
az: Bağlantı yazısı, məsələn &#8220;Tələblər (PDF)&#8221;

en: Link thumbnails to:
az: Bağlantı miniatür təsviri:

en: Link title
az: Bağlantı başlığı

en: Link to Attachment Page
az: Əlavə səhifəsinə bağlantı

[ctx: Link to Customizer]
en: Customize your site
az: Saytınızı özəlləşdirin

en: Link to Media File
az: Media faylına bağlantı

[ctx: Link to edit an HTML form field in contact form builder]
en: edit
az: redaktə et

en: Link to image
az: Təsvirə bağlantı

en: Link to:
az: Bağlantı:

en: Linked Blogs
az: Bağlantı verilən Bloqlar

en: Links
az: Bağlantılar

en: Links for %s
az: %s üçün bağlantılar

en: Links in the Toolbar at the top of the screen connect your dashboard and the front end of your site, and provide access to your profile and helpful WordPress information.
az: Ekranın yuxarısında yer alan alət çubuğu başlanğıc ekranınız ilə saytınızın ön üzünü bir-birinə bağlayaraq, profilinizə, WordPress məlumatlarına rahat keçid edə bilməyinizə imkan yaradar.

en: Links list
az: Bağlantı siyahsı

en: Links may be separated into Link Categories; these are different than the categories used on your posts.
az: Bağlantılar yazılarda istifadə etdiyiniz kateqoriyalardan fərqli olaraq bağlantı kateqoriyalarına ayrılmış ola bilər.

en: Links to services that you use across the web.
az: İnternetdə istifadə etdiyiniz xidmətlərə bağlantılar.

en: Links to your blog's RSS feeds
az: Bloqunuzun RSS qidalandırıpcılarının bağlantıları

en: Links to your websites, blogs, or any other sites that help describe who you are.
az: Sizin kim olduğunuzu anlatmağa yardımçı olan veb saytı, bloq vs. bağlantıları.

[ctx: Links widget]
en: Random
az: Təsadüfi

en: Lisbon
az: Lissabon

en: List
az: Siyahı

en: List item
az: Siyahı elementi

en: List of assigned attribute terms.
az: Təyin edilmiş atribut şərtlərinin siyahısı.

en: List of billing address data.
az: Ödəniş ünvanları məlumatlarının siyahısı.

en: List of categories, if applicable.
az: Mümkünsə kateqoriyaların siyahısı.

en: List of created resources.
az: Yaradılmış resursların siyahısı.

en: List of delete resources.
az: Silinmiş resursların siyahısı.

en: List of downloadable files.
az: Yüklənəbilən faylların siyahısı.

en: List of images.
az: Şəkillərin siyahısı.

en: List of related products IDs.
az: Oxşar məhsulların ID siyahısı.

en: List of sales reports.
az: Satış məlumatlarının siyahısı.

en: List of tags, if applicable.
az: Mümkünsə, etiketlərin siyahısı.

en: List of the missing image sizes of the attachment.
az: Faylın unudulmuş ölçülərinin siyahısı.

en: List of top sellers products.
az: Ən çox satılanların siyahısı.

en: List of updated resources.
az: Yenilənmiş resursların siyahısı.

en: List the most-clicked links on your blog.
az: Bloqunuzdakı ən çox tıklanan bağlantıları siyahılayın.

en: List view
az: Siyahı görünüşü

en: Lists
az: Siyahılar

en: Lithuania
az: Litva

en: Lithuanian
az: Litva dili

en: Live API password
az: Live API şifrəsi

en: Live API username
az: Live API istifadəçi adı

en: Live Broadcast
az: Canlı yayım

en: Live Chat
az: Canlı Söhbət

en: Live Preview
az: Canlı Önizləmə

en: Live Preview &#8220;%s&#8221;
az: Canlı Önizləmə &#8220;%s&#8221;

en: Live Preview: %s
az: Canlı Önizləmə: %s

en: Live Support
az: Canlı Dəstək

en: Live chat
az: Canlı söhbət

en: Live chat support
az: Canlı söhbət dəstəyi

en: Live preview theme: %s
az: Şablonu canlı izlə: %s

en: LiveJournal Password
az: LiveJournal Parolu

en: LiveJournal Username
az: LiveJournal İstifadəçi adı

en: LiveJournal is not responding to authentication requests. Please wait a while and then try again.
az: LiveJournal təsdiqləmə istəklərinə cavab vermir. Lütfən bir az gözləyib daha sonra təkrar yoxlayın.

en: Ljubljana
az: Lyublyana

en: Load More
az: Daha Çox Yüklə

en: Load More Posts
az: Daha çox yazı yüklə

en: Load Style
az: Stili yüklə

en: Load also:
az: Eləcə də yükləyin:

en: Load more
az: Daha çox yüklə

en: Load more pics
az: Daha çox təsvir yüklə

en: Load more tweets
az: Daha çox tweet yüklə

en: Load the customer's billing information? This will remove any currently entered billing information.
az: Müştərinin faktura bilgilərini yükləmək istəyirsinizmi? Bu əməliyyat mövcud faktura bilgilərini siləcəkdir.

en: Load the customer's shipping information? This will remove any currently entered shipping information.
az: Müştərinin çatdırılma bilgilərini yükləmək istəyirsinizmi? Bu əməliyyat mövcud faktura bilgilərini siləcəkdir.

en: Load your <a href="%s">XML-RPC file</a>. It should say “XML-RPC server accepts POST requests only.” on a line by itself.
az: <a href="%s">XMLRPC faylnızı</a> yükləyin. Sadəcə “XML-RPC server accepts POST requests only.” ifadəsi görünməlidir.

en: Loading
az: Yüklənir

en: Loading Comments...
az: Şərhlər Yüklənir...

en: Loading Connected Applications
az: Qoşulmuş Proqramlar Yüklənir

en: Loading Feed
az: Qidalandırıcı Yüklənir

en: Loading My Sites…
az: Saytlarım yüklənir...

en: Loading Site
az: Sayt Yüklənir

en: Loading Stats
az: Statistikalar yüklənir...

en: Loading a page of Pages…
az: Səhifələrinizdən biri yüklənir…

en: Loading list
az: Siyahı yüklənir

en: Loading more results... please wait.
az: Daha çox nəticə yüklənir... lütfən gözləyin.

en: Loading the Customizer…
az: Özəlləşdirici Yüklənir...

en: Loading video...
az: Video yüklənir...

en: Loading&#8230;
az: Yüklənir&#8230;

en: Loading&hellip;
az: Yüklənir&hellip;

en: Loading..
az: Yüklənir...

en: Loading...
az: Yüklənir...

en: Loading…
az: Yüklənir…

en: Local Pickup
az: Mağazadan təslim

en: Local Posts
az: Yerli Yazılar

en: Local delivery
az: Yerli təslimat

en: Local pickup
az: Mağazadan təslim

en: Local time is %s.
az: Yerli vaxt %s.

en: Local time is <code>%1$s</code>
az: Yerli vaxt: <code>%1$s</code>

en: Locate
az: Mövqe

en: Locating
az: Mövqeləndirilir

en: Location
az: Yerləşmə

en: Location Not Found
az: Mövqe Tapılmadı

en: Location of the Ogg video file.
az: Ogg video faylının mövqeyi.

en: Location of the uploaded file.
az: Yüklənmiş faylların yerləşdiyi yer.

en: Location:
az: Mövqe:

en: Log %s out of all locations.
az: Bütün %s hesablardan çıx.

en: Log In
az: Giriş

en: Log Out
az: Çıxış

en: Log Out Everywhere
az: Bütün seanslardan çıx

en: Log Out Everywhere Else
az: Başqa hər yerdən çıxış et

en: Log in
az: Giriş

en: Log in to Reply
az: Cavab yazmaq üçün daxil olun

en: Log in to leave a Comment
az: Şərh etmək üçün daxil olun

en: Log in to use details from one of these accounts.
az: Bu hesablardan birinin məlumatlarından istifadə edərək daxil olun.

en: Log in to your WordPress.com account
az: WordPress.com hesabınıza giriş edin

en: Log in with WordPress.com
az: WordPress.com ilə Daxil ol

en: Log in with a different account
az: Fərqli bir hesab ilə giriş edin

en: Log out
az: Çıxış

en: Log out of this account
az: Bu hesabdan çıx.

en: Log&nbsp;Out
az: Çıxış

en: Logged In
az: Giriş

en: Logged Out
az: Çıxış

en: Logged in as <a href="%1$s">%2$s</a>.
az: <a href="%1$s">%2$s</a> olaraq giriş edilmişdir.

en: Logged in as <a href="%1$s">%2$s</a>. <a href="%3$s" title="Log out of this account">Log out?</a>
az: <a href="%1$s">%2$s</a> olaraq giriş edilmişdir. <a href="%3$s" title="Bu hesabdan çıx">Çıxış &raquo;</a>

en: Logged in as:
az: giriş etdi:

en: Logging In&hellip;
az: Giriş&hellip;

en: Logging In…
az: Giriş Açılır...

en: Logging in to LiveJournal failed. Check your username and password and try again.
az: LiveJournal-da qeydiyyat tamamlanmadı. İstifadəçi adınızı və parolunuzu təkrar yoxlayın.

en: Login
az: Giriş

en: Login &raquo;
az: Giriş &raquo;

en: Login Address (URL)
az: Giriş ünvanı (URL)

en: Login Blocked by Jetpack
az: Giriş Jetpack tərəfindən blok edildi

en: Login Name
az: Giriş ismi

en: Login failed
az: Daxil ola bilmədiniz

en: Login name for the user.
az: İstifadəçi üçün giriş adı.

en: Login to leave a comment.
az: Şərh yazmaq üşün daxil olun.

en: Logo
az: Loqo

en: Logout
az: Çıxış

en: Logout &raquo;
az: Çıxış

en: Logs
az: Jurnallar

en: London Olympic Stadium holds 80,000 people.  This blog was viewed about <strong>%2$s</strong> times in %1$d. If it were competing at London Olympic Stadium, it would take about %3$s sold-out events for that many people to see it.
az: London Olimpiya Stadionu 80.000 nəfər insan sığa biləcək həcmdədir. Bu bloq, %1$d içində təxminən <strong>%2$s</strong> kəs baxıldı. Əgər bu London Olimpiya Stadionunda yarışma olsaydı, bu qədər insanın bunu görməsi təxminən %3$s aktivlik qədər sürərdi.

en: Long description of your problem. Include error messages and links to screenshots, if available.
az: Probleminizin uzun açıqlaması. Əgər varsa xəta mesajlarını və ekran görüntülərinə bağlantıları əlavə edin.

en: Longest Streak
az: Ən Uzun Seriya

en: Longyearbyen
az: Lonqyearbyen

en: Look up the name servers for popular hosts.
az: Populyar hostların ad serverlərinə baxın.

en: Looking for %1$s in %2$s
az: %1$s üçün %2$s axtarır

en: Looking for inspiration?
az: İlham alırsınızmı?

en: Looking for more alternatives?
az: Daha çox alternativmi axtarırsınız?

en: Looking for stats about WordPress.com?<br />Check out our <a href="%1$s">activity</a> page.
az: WordPress.com haqqında statistikaları axtarırsınızmı? <br /> <a href="%1$s">Aktivlik</a> səhifmizə nəzər yetirin.

en: Looking to upgrade?
az: Yüksəltmə etmək istəyirsinizmi?

en: Looks good! We'll create a staging site for you at %s
az: Yaxşı görünür! Biz %s üzərində sizin üçün bir hazırlanma saytı yaradacağıq

en: Loop
az: Döngü

en: Lord Howe
az: Lord Hov

en: Los Angeles
az: Los Anceles

en: Lost Password
az: İtmiş Parol

en: Lost password
az: İtmiş Parol

en: Lost your password?
az: Parolunuzu unutdunuzmu?

en: Lots
az: Çoxlu

en: Louisiana
az: Luiziana

en: Louisville
az: Luisvill

en: Lovecraft is a beautiful two-column theme for bloggers. It features a responsive design, great typography, a full-width header image (which is replaced with the post thumbnail on single posts/pages), custom logo support, editor style support, and a full-width template.
az: Lovecraft blqqerlər üçün dizayn edilmiş, responsiv dizayna və mükəmməl tipoqrafiyaya sahib iki-sütunlu bir mövzudur.

en: Low in stock
az: Anbarda azdır

en: Lower Princes
az: Laver Prinses

en: Lubumbashi
az: Lubumbaşi

en: Lucca
az: Lukka

en: Lugo
az: Luqo

en: Lunch: 11am - 2pm 
    Dinner: M-Th 5pm - 11pm, Fri-Sat:5pm - 1am
az: Nahar: 11.00 - 14.00 
    Axşam Yeməyi: Btesi-Çş 17.00 – 23.00, Cümə-Şb: 17.00 – 01.00

en: Luxembourg
az: Lüksemburq

en: LxWxH in decimal form
az: Onluq formada LxWxH

en: M d, Y
az: d M Y

en: M d, Y @ g:ia
az: A g, İ @ g:ia

en: M j, Y @ G:i
az: d F Y @ H:i

en: M j, Y @ H:i
az: j M Y @ H:i

en: M jS
az: j M

en: M jS Y
az: j M Y

en: MB (Leave blank for network default)
az: MB (mövcud şəbəkə üçün boş buraxın)

en: MD5 hash of cart items to ensure orders are not modified.
az: Sifarişlərin dəyişdirilmədiyindən əmin olmaq üçün səbət elementlərinin MD5 xeşi.

en: MM / YY
az: AA/İİ

[ctx: MX Dns Record]
en: Handled by
az: İşləyən:

[ctx: MX Dns Record]
en: Priority
az: Prioritet

en: Macao
az: Makao

en: Macau
az: Makau

en: Macedonia, the former Yugoslav Republic of
az: Makedoniya, keçmiş Yuqoslaviya Respublikası

en: Macedonian
az: Makedoniyaca

en: Maceio
az: Makeio

en: Macerata
az: Maserata

en: Macintosh uses Ctrl + Alt + letter.
az: Makintoş Ctrl + Alt + kiçik hərf istifadə edir.

en: Macquarie
az: Makkuri

en: Madagascar
az: Madaqaskar

en: Madeira
az: Madeyra

en: Madhya Pradesh
az: Madhya Pradeş

en: Madison Square Garden can seat 20,000 people for a concert.  This blog was viewed about <strong>%2$s</strong> times in %1$d. If it were a concert at Madison Square Garden, it would take about %3$s sold-out performances for that many people to see it.
az: Madison Square Garden-də bir konsert üçün ora 20.000 insan sığa bilir. Bu bloq, %1$d içində təxminən <strong>%2$s</strong> dəfə baxıldı. Əgər bu Madison Square Garden-də bir konsert olsaydı, bu qədər insanın bunu görməsi təxminən %3$s performans alacaqdı.

en: Magadan
az: Maqadan

en: Magazine
az: Jurnal

en: Magazines
az: Jurnallar

en: Maharashtra
az: Maharaştra

en: Mail (will not be published)
az: E-poçt (dərc edilməyəcək)

en: Mail Server
az: Poçt Serveri

en: Mail handled by %(data)s with priority %(aux)s
az: Məktub %(data)s tərəfindən %(aux)s prioriteti ilə işləndi

en: Mail handled by WordPress.com email forwarding
az: Məktub WordPress.com e-poçt yönləndirməsi tərəfindən işləndi

en: Mailchimp for WooCommerce
az: WooCommerce üçün MailChimp

en: Mailchimp icon
az: Mailchimp ikon

en: Main
az: Əsas

en: Main Page (no parent)
az: Əsas Səhifə (üst səhifə yox)

en: Main image width
az: Əsas təsvirin genişliyi

en: Main menu
az: Əsas menyu

en: Maine
az: Meyn

en: Maintenance
az: Xidmət

en: Maintenance Services
az: Xidmət Servisləri

en: Make &#8220;%s&#8221; the default category
az: &#8220;%s&#8221; kateqoriyasını əsas kateqoriya et

en: Make Visible
az: Görünən et

en: Make a duplicate from this product
az: Bu məhsulu çoxalt

en: Make default
az: Əsas et

en: Make it easy for readers to share your comics
az: Oxuyucularınızla komikslərinizi paylaşma üsulunu asanlaşdırın

en: Make it your own
az: Özünüz üçün uyğunlaşdırın

en: Make private
az: Özəl et

en: Make public
az: Açıq edin

en: Make sure all words are spelled correctly.
az: Bütün kəlmələrin doğru yazıldığından əmin olun

en: Make sure to include the --user flag with an account that has permissions for this action.
az: Bu hərəkəti tətbiq etmək üçün izinlərə sahib bir hesaba -- istifadəçi bayrağını əlavə etdiyinizdən əmin olun.

en: Make sure you also keep the domain registration for "%1$s" renewed with your registrar.
az: Qeydiyyat şirkətiniz üzərindən "%1$s" üçün domen adı qeydiyyatınızı da yenilədiyinizdən əmin olun.

en: Make this connection available to all users of this blog?
az: Bu bloqun bütün istifadəçiləri üçün bu bağlantı istifadə edilə bilinən olsunmu?

en: Make this post sticky
az: Bu yazını sabit et

en: Make your payment directly into our bank account. Please use your Order ID as the payment reference. Your order will not be shipped until the funds have cleared in our account.
az: Ödəmənizi birbaşa bank hesabımıza edin. Lütfən Sifariş İD nömrəsini ödəmənizin açıqlama bölməsinə yazın. Ödəməniz təsdiqlənməyənə qədər sifarişiniz göndərilməyəcək.

en: Malawi
az: Malavi

en: Malaysia
az: Malayziya

en: Maldives
az: Maldiv

en: Malformed request. Please go back to the previous page and try again.
az: Təhrif olunmuş istək. Lütfən öncəki səhifəyə geri qayıdıb yenidən yoxlayın.

en: Manage
az: İdarə

en: Manage Audio
az: Səs fayllarını idarə et

en: Manage Blog
az: Bloqu idarə et

en: Manage Comments
az: Şərhləri moderasiya et

en: Manage Followed Sites
az: İzlənən Saytları İdarə Et

en: Manage Images
az: Təsvirləri idarə et

en: Manage Locations
az: Lokalizasiyaları idarə et

en: Manage My Profile
az: Profilimi İdarə Et

en: Manage Notifications
az: Bildirişlərin idarə edilməsi

en: Manage Subscriptions
az: Abunəlikləri idarə et

en: Manage Subtitles &rarr;
az: Alttitrləri idarə et &rarr;

en: Manage Uploads
az: Yenilənmələri idarə et

en: Manage Video
az: Videoları idarə et

en: Manage Your Subscriptions
az: Abunəliklərinizi İdarə Edin

en: Manage all my sites
az: Bütün saytlarımı idarə edin

en: Manage general settings for %(site)s
az: %(site)s üçün əsas parametrləri idarə et

en: Manage inactive plugins
az: Etibarsız pluginləri idarə edin

en: Manage on your Jetpack Site
az: Jetpack saytınızda idarə edin

en: Manage shipping methods
az: Çatdırılma üsullarını idarə et

en: Manage stock
az: Anbarı idarə et

en: Manage stock?
az: Anbarı idarə et?

en: Manage suggestions
az: Məsləhətləri idarə et

en: Manage the "%s" payment method
az: "%s" ödəmə üsulunu idarə et

en: Manage themes
az: Şablonların idarə olunması

en: Manage which sites appear in your profile.
az: Profilinizdə hansı saytların göründüyünü idarə edin.

en: Manage with Live Preview
az: Canlı önizləmə ilə idarə et

en: Manage your WordPress.com subscriptions by clicking this link or copying it into a browser:
az: Bu bağlantıya tıklayaraq və ya bağlantını bir brauzerə köçürərək WordPress.com abunəliklərinizi idarə edin:

en: Manage your WordPress.com subscriptions:
az: WordPress.com abunəliklərinizi idarə edin:

en: Manage your domains
az: Domenlərinizi idarə edin

en: Manage your notifications
az: Bildirişlərinizi idarə edin

en: Manage your store's reports and monitor key metrics with a new and improved interface and dashboard.
az: Yeni və təkmilləşdirilmiş interfeys ilə mağazanızın raportlarını idarə etmə ilə bərabər əsas statistikaları da izləyin.

en: Manage your subscriptions, get important product notifications, and updates, all from the convenience of your WooCommerce dashboard
az: WooCommerce nəzarət lövhəsi rahatlığı ilə abunəliklərinizi idarə edin, önəmli məhsul bildirişləri alın və yeniləyin

en: Manage your themes
az: Mövzularınızı idarə edin

en: Managing Pages
az: Səhifələri idarə etmək

en: Managing pages is very similar to managing posts, and the screens can be customized in the same way.
az: Səhifələri idarə etmək yazıları idarə etməyə çox bənzəyir və ekranları da eyni şəkildə özəlləşdirilə bilər.

en: Managua
az: Manaqua

en: Manga Medium
az: Manga Orta

en: Manga Narrow
az: Manqa Dar

en: Manga Wide
az: Manqa Geniş

en: Manifest is a clean and streamlined theme, with great care for typography, that focuses on the content and not the distractions. It comes with support for several post formats, including image, link, and aside, with the option of adding a subtle header image to bring a personal touch to the design.
az: Manifest, diqqəti içəriyə cəmləyən və yazı sahələrinə böyük bir həssaslığın göstərildiyi sadə və axıcı bir mövzudur. Rəsm və bağlantılar kimi çox sayda yayım formatına yönəlmiş dəstək təqdim edər və eyni zamanda dizayna şəxsi bir naxış qazandırmağınız üçün incə bir başlıq görüntüsü seçiminə sahibdir.

en: Manual Offsets
az: Manual Ofsetlər

en: Manually sent
az: Əllə göndərildi

en: Many columns
az: Çoxlu sütunlar

en: Many people take advantage of keyboard shortcuts to moderate their comments more quickly. Use the link to the side to learn more.
az: Bir çox insan klaviatura qısa yollarından istifadə edərək şərhlərə daha çevik bir şəkildə nəzarət edirlər. Yandakı bağlantıdan istifadə edərək daha çox məlumat əldə edə bilərsiniz.

en: Many themes show some sidebar widgets by default until you edit your sidebars, but they are not automatically displayed in your sidebar management tool. After you make your first widget change, you can re-add the default widgets by adding them from the Available Widgets area.
az: Bir çox şablon mövcud olan olaraq siz redaktə edənə qədər yan sütunlarda modulları göstərir, fəqət avtomatik olaraq yan sütun nəzarət alətində görünməz. İlk modul redaktəsini etdiyinizdə uyğyn vəziyyətdəki modulların arasından mövcud modulları təkrar əlavə edə bilərsiniz.

en: Map CSV fields to products
az: CSV sahələrini məhsullara xəritələ

en: Map a Domain
az: Domeni Xəritələ

en: Map a Domain Name You Already Own
az: Öncədən Sahib Olduğunuz Bir Domen Adını Xəritələyin

en: Map a domain name you already own to your WordPress.com blog
az: Sahib olduğunuz bir domen adını WordPress.com bloqunuz ilə xəritələyin

en: Map to existing
az: Mövcud olanla xəritələ

en: Map to field
az: Sahəyə xəritələ

en: Mapping a domain name you already own makes your blog more memorable and easier for your readers to find.
az: Sahib olduğunuz bir domen adını xəritələdiyiniz təqdirdə, oxuyucularınız bloqunuzun adını daha asan xatırlaya biləcək və bloqunuzu daha asan tapa biləcəklər.

en: Maranhao
az: Maranxao

en: March
az: Mart

en: Marengo
az: Marenqo

en: Margin
az: Haşiyə

en: Marigot
az: Mariqot

en: Mark New Posts "To Do"
az: Yeni Yazıları "Ediləcəklər" Olaraq İşarələ

en: Mark as Not Spam
az: Spam deyil kimi  işarələ

en: Mark as Spam
az: Spam olaraq işarələ

en: Mark as done
az: Tamamlanmış olaraq işarələ

en: Mark as explicit
az: Açıq olaraq işarələ

en: Mark this comment as spam
az: Bu şərhi spam olaraq işarələ

en: Mark this comment as spam.
az: Bu şərhi spam olaraq işarəslə.

en: Mark this message as NOT spam
az: Bu mesajı spam Deyil olaraq işarələ

en: Mark this message as spam
az: Bu mesajı spam olaraq işarələ

en: Markdown
az: Aşağı dəyər

en: Markdown content
az: Aşağı dəyərli mühtəviyyat

en: Marketing
az: Marketinq

en: Marketplace suggestions
az: Mağaza məsləhətləri

[ctx: Marketplace suggestions]
en: Get more options
az: Daha çox seçim əldə et

en: Marquesas
az: Markiz

en: Marshall Islands
az: Marşall Adaları

en: Martinique
az: Martiniqua

en: Maryland
az: Merilend

en: Massa-Carrara
az: Massa-Karrara

en: Massachusetts
az: Massaçutes

en: Match by Email
az: E-poçt ilə Tutuşdur

en: Match case
az: Böyük-kiçik hərflərə həssas

en: Match header image
az: Başlıq təsvirini tutuşdur

en: Matching Username?
az: İstifadəçi Adını Tutuşdur?

en: Mato Grosso
az: Mato Qrosso

en: Mato Grosso do Sul
az: Mato Qrosso do Sul

en: Mature
az: Yetişkin

en: Mature <span class="count">(%s)</span> | Mature <span class="count">(%s)</span>
az[0]:  <span class="count">(%s)</span> Yetkin
az[1]:  <span class="count">(%s)</span> Yetkin

en: Mauritania
az: Mavritaniya

en: Mauritius
az: Mavriki

en: Mawson
az: Meyson

en: Max %s
az: Maksimum %s

en: Max Height
az: Ən böyük yüksəklik

en: Max Width
az: Ən böyük genişlik

en: Max number of items in the cart the coupon can be applied to.
az: Kuponun səbətdə keçərli ola biləcəyi məhsulların maksimum miqdarı.

en: Max price
az: Maksimum qiymət

en: Max upload size
az: Maksimum yükləmə ölçüsü

en: Max upload size.
az: Maksimum yükləmə ölçüsü.

en: MaxMind GeoIP database.
az: MaxMind GeoIP verilənlər bazası.

en: Maximum Rating
az: Ən yüksək reytinq

en: Maximum depth
az: Maksimum dərinlik

en: Maximum font percentage:
az: Şriftin maksimal faizi:

en: Maximum number of categories to show:
az: Göstəriləcək kateqoriyaların maksimal miqdarı:

en: Maximum number of posts to show (no more than 10):
az: Göstəriləcək yazıların maksimal miqdarı (ən çox 10):

en: Maximum number of tags displayed
az: Göstərilən etiketlərin maksimal miqdarı

en: Maximum size: %s
az: Maksimum ölçü: %s

en: Maximum spend
az: Maksimum xərc

en: Maximum upload file size: %s.
az: Yüklənən faylın maksimal ölçüsü: %s.

en: Maybe you have renamed your account.
az: Ola bilsin ki, hesabınızı yenidən adlandırmısınız.

en: Mayotte
az: Mayott

en: McKinley is a sleek blog theme based on the awesome TwentyThirteen theme from WordPress.
az: McKinley, WordPress-in inanılmaz TwentyThirteen mövzusunu əsas alan göstərişli bir bloq mövzusudur.

en: McMurdo
az: MkMurdo

en: Me
az: Mən

en: Measurements
az: Ölçülər

en: Media File
az: Media faylı

en: Media Library
az: Media kitabxanası

en: Media Settings
az: Media parametrləri

en: Media Widget
az: Media Modulu

en: Media Widget (%d) | Media Widget (%d)
az[0]: Media Modulu (%d)
az[1]: Media Modulu (%d)

en: Media Width
az: Media Genişliyi

en: Media Width:
az: Media Genişliyi:

en: Media file attached.
az: Media faylı əlavə edildi.

en: Media file detached.
az: Media faylı çıxarıldı.

en: Media file moved to the Trash.
az: Media faylı zibil qutusuna göndərildi.

en: Media file permanently deleted.
az: Media faylı tamamən silindi.

en: Media file restored from the Trash.
az: Media faylı zibil qutusundan geri qaytarıldı.

en: Media file updated.
az: Media faylı yeniləndi.

en: Media items list
az: Media maddəsi siyahısı

en: Media items list navigation
az: Media maddəsi siyahısının naviqasiyası

en: Media library
az: Media kitabxanası

en: Media list
az: Media siyahısı

[ctx: Media no search results]
en: No audio files match your search for {{searchTerm/}}.
az: {{searchTerm/}} axtarışınızla uyğunlaşan hər hansı bir audio faylı yoxdur.

[ctx: Media no search results]
en: No documents match your search for {{searchTerm/}}.
az: {{searchTerm/}} axtarışınızla uyğunlaşan hər hansı bir sənəd yoxdur.

[ctx: Media no search results]
en: No images match your search for {{searchTerm/}}.
az: {{searchTerm/}} axtarışınızla uyğunlaşan hər hansı bir təsvir faylı yoxdur.

[ctx: Media no search results]
en: No media files match your search for {{searchTerm/}}.
az: {{searchTerm/}} axtarışınızla uyğunlaşan hər hansı bir media faylı yoxdur.

[ctx: Media no search results]
en: No videos match your search for {{searchTerm/}}.
az: {{searchTerm/}} axtarışınızla uyğunlaşan hər hansı bir video faylı yoxdur.

en: Media service "%s" was not found
az:  "%s" Media servisi tapılmadı

[ctx: Media upload]
en: Add new
az: Yenisini Əlavə Et

[ctx: Media upload]
en: Add via URL
az: URL ilə əlavə et

en: Medium
az: Orta

en: Medium (96 pixels)
az: Orta (96 pikel)

en: Medium size
az: Orta ölçü

en: Medium size image height
az: Orta böyüklükdəki təsvirin yüksəkliyi

en: Medium size image width
az: Orta ölçülü təsvirin genişliyi

en: Medium-Large size image height
az: Orta-böyük ölçülü təsvir yüksəkliyi

en: Medium-Large size image width
az: Orta-böyük ölçülü təsvir genişliyi

en: Meghalaya
az: Meqhalaya

en: Melbourne
az: Melburn

en: Member
az: Üzv

en: Membership
az: Üzvlük

en: Memory exceeded. Please try another smaller file.
az: Yaddaş limitini aşdınız. Lütfən daha kiçik bir fayl seçin.

en: Menominee
az: Menomin

en: Menu
az: Menyu

en: Menu Item
az: Menyu elementi

en: Menu Item Label
az: Menyu maddəsinin etiketi

en: Menu Item Labels
az: Menyu maddəsinin etiketləri

en: Menu Items
az: Menyu maddələri

en: Menu Items re-ordered.
az: Menyu maddələri yenidən sıralandı.

en: Menu Location
az: Menyu Mövqesi

en: Menu Locations
az: Menyu Mövqeləri

en: Menu Management
az: Menyu meneceri

en: Menu Name
az: Menyunun adı

en: Menu Options
az: Menyu Parametrləri

en: Menu Section
az: Menyu Bölməsi

en: Menu Sections
az: Menyu Bölmələri

en: Menu Settings
az: Media Parametrləri

en: Menu created
az: Menyu maddəsi yaradıldı

en: Menu deleted
az: Menyu silindi

en: Menu item added
az: Menyu maddəsi əlavə edildi

en: Menu item deleted
az: Menyu maddəsi silindi

en: Menu item draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview item</a>
az: Menyu maddəsi qaralaması yeniləndi. <a target="_blank" href="%s">Önizləmə</a>

en: Menu item is now a sub-item
az: Menyu elementi artıq alt elementdir

en: Menu item label list navigation
az: Menyu maddəsi etiketinin siyahı naviqasiyası

en: Menu item labels list
az: Menyu maddəsi etiketinin siyahısı

en: Menu item list navigation
az: Menyu maddəsinin siyahı naviqasiyası

en: Menu item moved down
az: Menyu maddəsi aşağı daşındı

en: Menu item moved out of submenu
az: Menyu elementi alt menyunun xaricinə daşındı

en: Menu item moved up
az: Menyu maddəsi yuxarı daşındı

en: Menu item published. <a href="%s">View item</a>
az: Menyu maddəsi dərc edildi. <a href="%s">Menyu maddəsinə bax</a>

en: Menu item restored to revision from %s
az: Menyu maddəsi %s versiyasından geri gətirildi.

en: Menu item saved.
az: Menyu maddəsi qeyd edildi.

en: Menu item scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview item</a>
az: Menyu maddəsi planlandı: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Önizləmə</a>

en: Menu item skipped due to invalid menu slug: %s
az: Keçərsiz qısa isim səbəbi ilə menyu elementi vaz keçildi: %s

en: Menu item skipped due to missing menu slug
az: Menyu qısa ismi olmadığı üçün menyu elementi vaz keçildi

en: Menu item submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview item</a>
az: Menyu maddəsi göndərildi. <a target="_blank" href="%s">Maddənin ön izləməsi</a>

en: Menu item updated.
az: Menyu maddəsi yeniləndi.

en: Menu item updated. <a href="%s">View item</a>
az: Menyu maddəsi yeniləndi. <a href="%s">Menyu maddəsinə bax</a>

en: Menu items list
az: Menyu maddəsinin siyahısı

en: Menu locations updated.
az: Menyu mövqeləri yeniləndi.

en: Menu order
az: Menyu sıralaması

en: Menu section list
az: Menyu bölməsinin siyahısı

en: Menu section list navigation
az: Menyu bölməsi siyahısının naviqasiyası

en: Menu structure
az: Menyu Strukturu

en: Menus
az: Menyular

en: Menus can be displayed in locations defined by your theme.
az: Menyular şablonunuzda təyin edilən sahələrdə göstərilirlər

en: Merge table cells
az: Lövhə hüceyrələrini birləşdir

en: Merge topic "%s"
az: Bəhsi birləşdir "%s"

en: Message
az: Mesaj

en: Message could not be decoded
az: Mesaj deşifrə edilə bilmədi

[ctx: Message on empty bar chart in Stats]
en: No activity this period
az: Bu müddətə aid heç bir aktivlik yoxdur

en: Messages
az: Mesajlar

en: Meta fields.
az: Meta sahələr.

en: Meta key.
az: Meta açar.

en: Meta label.
az: Meta etiket.

en: Meta value.
az: Meta dəyər.

en: Meters
az: Metr

en: Method
az: Üsul

en: Method '%s' not implemented. Must be overridden in subclass.
az: %s üsulu tətbiq edilmədi. Alt sinifdə keçərsiz edilməlidir.

en: Method ID.
az: Üsul İD.

en: Method availability
az: Üsul uyğunluğu

en: Method title
az: Üsul başlığı

en: Mexican peso
az: Meksika Pesosu

en: Mexico
az: Meksika

en: Mexico City
az: Mexiko Siti

en: Michigan
az: Miçiqan

en: Michoacan
az: Miçiqan

en: Micro
az: Mikro

en: Microformats
az: Mikroformat

en: Micronesia
az: Mikroneziya

en: Micronesia, Federated States of
az: Mikroneziya Federativ Ştatları

en: Middle
az: Orta

en: Midnight
az: Gecə yarısı

en: Midway
az: Midvey

en: Mie
az: Miya

en: Millimeters
az: Millimetr

en: Min %s
az: Minimum %s

en: Min price
az: Minimum qiymət

en: Minimalistic, mobile-optimized theme with responsive layout.
az: Responsiv maketə sahib minimalist, mobil cihazlar üçün optimallaşdırılmış bir mövzu.

en: Minimum font percentage:
az: Şriftin minimal faizi:

en: Minimum order amount
az: Minimum sifariş məbləği

en: Minimum order amount that needs to be in the cart before coupon applies.
az: Kuponun keçərli olması üçün səbətdə olması gərəkən minimum sifariş məbləği.

en: Minimum spend
az: Minimal xərc

en: Minute
az: Dəqiqə

en: Minutes
az: Dəqiqə

en: Minutes:
az: Dəqiqə:

en: Mirror is a blog focused theme showcasing large featured images and clear typography. A large featured content slider in the header helps your top content to shine.
az: Mirror, bloq oriyentasiyalı, böyük önə çıxarılmış rəsmlər və təmiz tipoqrafiyaya sahib bir mövzudur. Başlıq hissəsindəki slayder önəmli içəriyinizin duyurulmasına yardımçı olur.

en: Miscellaneous
az: Müxtəlif

en: Missed schedule
az: Ertələnmə qaçırıldı

en: Missing
az: Əksik

en: Missing "repo" parameter for github-buttons shortcode.
az: github-düymələri qısa kodu üçün itmiş "repo" parameteri.

en: Missing "type" parameter for github-buttons shortcode.
az: github-düymələri qısa kodu üçün itmiş "type" parameteri.

en: Missing "user" parameter for github-buttons shortcode.
az: github-düymələri qısa kodu üçün itmiş "user" parameteri.

en: Missing %s parameter
az: Yarımçıq %s parametri

en: Missing Attachment
az: İtmiş qovluq əlavəsi

en: Missing OAuth parameter %s | Missing OAuth parameters %s
az[0]: Əksik OAuth parametri: %s
az[1]: Əksik OAuth parametri: %s

en: Missing Widgets
az: Əksik vidcetlər

en: Missing a temporary folder.
az: Müvəqqəti fayl itmiş durumdadır.

en: Missing attachment ID.
az: Yarımçıq əlavə ID.

en: Missing client_id.
az: Əksik client_id.

en: Missing email address.
az: İtmiş e-poçt ünvanı.

[ctx: Missing menu name.]
en: (unnamed)
az: (adsız)

en: Missing or invalid site id.
az: Yarımçıq və ya xətalı sayt id-si.

en: Missing parameter %s
az: Əksik parametr: %s

en: Missing parameter(s): %s
az: Əksik parametr(lər): %s

en: Missing post ID.
az: Əksik yazı ID.

en: Missing product subscription
az: Əksik məhsul abunəliyi

en: Missing products in request body.
az: Tələb gövdəsində əksik məhsullar var.

en: Missing required %(description)s field
az: Məcburi %(description)s sahəsi əksikdir

en: Missing target blog ID.
az: Yaımçıq hədəf bloq ID.

en: Missing target post ID.
az: Yarımçıq hədəf yazı ID.

en: Missing the WooCommerce %s package
az: WooCommerce %s paketi əksikdir

en: Mission complete. Message %s deleted.
az: Missiya tamamlandı. %s mesajı silindi.

en: Missouri
az: Missuri

en: Misty Lake gives you a tranquil, mellow backdrop on which you can let your content shine. It supports five post formats, a sidebar, custom menu, custom header, and custom background.
az: Misty Lake təqdim etdiyi sakit və keyf verən arxa fonu ilə içəriyinizin işıq saçmasını təmin edər. Beş yayım formatını, bir kənar çubuğunu, özəl menyunu, özəl başlığı və özəl arxa fonu dəstəkləyər.

en: Miyagi
az: Miyaqi

en: Mobile
az: Mobil

en: Mobile Apps
az: Mobil Proqramlar

en: Mobile Menu
az: Mobil Menyu

en: Mobile Options
az: Mobil Parametrlər

en: Mobile Theme
az: Mobil Mövzu

en: Mobile-compatible:
az: Mobil-uyumlu:

en: Modal (Overlay Box)
az: Modal (Örtük Qutusu)

en: Mode:
az: Rejim:

en: Moderate Comment
az: Şərhləri yoxlamadan keçir

en: Moderate comments on the go
az: Hərəkət halında da şərhləri idarə et

en: Moderate first
az: İlk orta dərəcəli

en: Moderating Comments
az: Şərhlərin moderasiyası

en: Moderator Emeritus
az: Əməkdar Moderator

en: Modern
az: Müasir

en: Modern and minimalistic theme with a clean design.
az: Təmiz dizaynı ilə modern və minimalistik bir mövzu.

en: Modify your <a href="%1$s">%2$s</a>.
az: <a href="%1$s">%2$s</a> modifikasiya et.

en: Modify your email settings at <a href="%s">Settings &gt; Discussion</a>.
az: <a href="%s">Parametrlər &gt; Müzakirə</a> başlığında e-poçt parametrlərinizi modifikasiya edin.

[ctx: Module Description]
en: Enable pop-up business cards over commenters’ Gravatars.
az: Şərhçilərin Gravatarları üzərində açılan vizit kartlarını aktivləşdirin.

[ctx: Module Name]
en: Beautiful Math
az: Riyaziyyatın Gözəlliyi

[ctx: Module Name]
en: Carousel
az: Karusel

[ctx: Module Name]
en: Comments
az: Şərhlər

[ctx: Module Name]
en: Contact Form
az: Əlaqə Forması

[ctx: Module Name]
en: Custom CSS
az: Özəl CSS

[ctx: Module Name]
en: Extra Sidebar Widgets
az: Əlavə Yanmenyu Vidceti

[ctx: Module Name]
en: Gravatar Hovercards
az: Gravatar Kimlik Kartı

[ctx: Module Name]
en: Infinite Scroll
az: Davamlı Sürüşdürmə

[ctx: Module Name]
en: Likes
az: Bəyənmələr

[ctx: Module Name]
en: Markdown
az: Aşağı dəyər

[ctx: Module Name]
en: Notifications
az: Bildirişlər

[ctx: Module Name]
en: Sharing
az: Paylaşma

[ctx: Module Name]
en: Shortcode Embeds
az: Qısakod Daxiletmələri

[ctx: Module Name]
en: Sitemaps
az: Sayt xəritəsi

[ctx: Module Name]
en: Tiled Galleries
az: Döşənmiş Qalereyalar

[ctx: Module Name]
en: WP.me Shortlinks
az: WP.me Qısa bağlantıları

[ctx: Module Name]
en: Widget Visibility
az: Vidcet Görünüşü

[ctx: Module Tag]
en: Appearance
az: Görünüş

[ctx: Module Tag]
en: Developers
az: Əmək sərf edənlər

[ctx: Module Tag]
en: Other
az: Digər

[ctx: Module Tag]
en: Photos and Videos
az: Fotolar  və Videolar

[ctx: Module Tag]
en: Recommended
az: Məsləhət bilinən

[ctx: Module Tag]
en: Site Stats
az: Sayt Statistikası

[ctx: Module Tag]
en: Social
az: Sosial

[ctx: Module Tag]
en: Traffic
az: Trafik

[ctx: Module Tag]
en: Writing
az: Yazma

en: Module not found: `%s`.
az: Modul tapılmadı: `%s`.

en: Mogadishu
az: Mogadişu

en: Moka is a responsive, minimal blog, magazine and creative business theme with a beautiful, modern design and lots of easy-to-use, individual theme features like a customizable front page template, an about and quote template and a sticky sidebar option.
az: Əsnək və minimal bir bloq, jurnal və yaradıcı iş mövzusu olan Moka, gözəl və modern bir dizayna sahibdir. Ayrıca özəlləşdirilə bilən bir ön səhifə şablonu, "haqqında" və "alıntı" şablonları ilə yapışqan kənar çubuğu seçimi kimi bir çox istifadəsi asan mövzu özəlliyi də təqdim etməkdədir.

en: Moldova, Republic of
az: Moldova

en: Mon
az: Be

en: Monaco
az: Monako

en: Moncton
az: Monkton

en: Monday
az: Bazar ertəsi

[ctx: Monday initial]
en: M
az: BE

en: Money spent
az: Xərclənən pul

en: Mongolia
az: Monqolustan

en: Monrovia
az: Monroviya

en: MonsterID (Generated)
az: MonsterID (Var oloan)

en: Montenegro
az: Monteneqro

en: Month
az: Ay

en: Month and name
az: Ay və ismi

en: Month(s)
az: Ay(lar)

en: Monthly
az: Aylıq

en: Monthly Archives:
az: Aylıq arxivlər:

en: Monthly Totals
az: Aylıq Yekunlar

en: Monthly Views
az: Aylıq baxışlar

en: Monthly archives
az: Aylıq arxivlər

en: Months
az: Ay

en: Months and Years
az: Aylar və İllər

en: Months and years
az: Aylar və İllər

en: Monticello
az: Montisello

en: Montreal
az: Monreal

en: More
az: Daha çox

en: More Details
az: Ətraflı məlumat

en: More Info
az: Daha çox məlumat

en: More Languages
az: Daha çox dil

en: More Options
az: Daha çox parametr

en: More Photos
az: Daha çox Foto

en: More Stats for %s
az: %s Daha çox statistika

en: More about %s...
az: %s haqqında daha ətraflı məlumat...

en: More actions
az: Daha çox hərəkət

en: More details
az: Ətraflı məlumat

en: More details can be found on <a href="%s">our support page</a>.
az: Daha çox məlumat üçün <a href="%s">dəstək səhifəmizə</a> baxa bilərsiniz.

en: More from this author
az: Bu müəllifdən daha çoxu

en: More information
az: Daha çox məlumat

en: More information about %s
az: %s haqqında daha çox məlumat

en: More information:
az: Daha çox məlumat:

en: Morocco
az: Mərakeş

en: Moscow
az: Moskva

en: Most Active (%s)
az: Ən Aktiv (%s)

en: Most Commented
az: Ən çox şərh edilən

en: Most Follows in One Day
az: Bir Gün Ərzində Ən Çox İzləmə

en: Most Likes in One Day
az: Bir Gün Ərzindəki Ən Populyar Bəyənmələr

en: Most Popular
az: Ən populyar

en: Most Popular Content
az: Ən Populyar Yazı

en: Most Recent
az: Ən Yeni

en: Most Used Categories
az: Ən sıx istifadə edilən kateqoriyalar

en: Most active day:
az: Ən aktiv gün:

en: Most active recent day:
az: Son günlər ən aktiv olan:

en: Most active time of day:
az: Günün ən aktiv saatı:

en: Most commented recent post:
az: Ən çox şərh edilən son yazı:

en: Most discount
az: Ən çox endirim

en: Most popular
az: Ən populyar

en: Most popular day
az: Ən populyar gün

en: Most popular hour
az: Ən populyar saat

en: Most popular topics you've written about
az: Haqqında yazı yazdığınız ən populyar bəhslər

en: Most stocked
az: Anbarda ən çox olan

en: Most visitors came from %s.
az: Ən çox ziyarətçi %s üzərindən gəldi.

en: Movable Type and TypePad
az: Movable Type və TypePad

en: Move
az: Daşı

en: Move &#8220;%s&#8221; to the Trash
az: &#8220;%s&#8221; maddəsini zibil qutusuna göndər

en: Move down
az: Aşağı daşı

en: Move down one
az: Bir pillə aşağı daşı

en: Move menu section down
az: Menyu bölməsini aşağı daşı

en: Move menu section up
az: Menyu bölməsini yuxarı daşı

en: Move next
az: Sonrakına adaşı

en: Move one level down
az: Bir pillə aşağı daşı

en: Move one level up
az: Bir pillə yuxarı daşı

en: Move out from under %s
az: %s altından çıxar

en: Move previous
az: Öncəkinə daşı

en: Move the "%s" payment method down
az: "%s" ödəmə üsulunu aşağı daşı

en: Move the "%s" payment method up
az: "%s" ödəmə üsulunu yuxarı daşı

en: Move this comment to the Trash
az: Bu şərhi zibil qutusuna göndər

en: Move this comment to the trash.
az: Bu şərhi zibil qutusundan geri bərpa et.

en: Move this item to the Trash
az: Bu elementi zibil qutusuna göndər

en: Move to Trash
az: Zibil qutusuna göndər

en: Move to another area&hellip;
az: Başqa bir sahəyə daşıyın&hellip;

en: Move to the top
az: Ən üstə daşı

en: Move to trash
az: Zibil qutusuna göndər

en: Move under %s
az: %s altına daşı

en: Move up
az: Yuxarı daşı

en: Move up one
az: Bir pillə yuxarı daşı

[ctx: Move widget]
en: Move
az: Daşı

en: Mozambique
az: Mozambik

en: Multi User Access
az: Çoxlu İstifadəçi İznləri

en: Multibyte String (mbstring) is used to convert character encoding, like for emails or converting characters to lowercase.
az: Multibyte String (mbstring), e-poçtlar üçün ya da simvolların kiçik hərfə dönüşdürülməsi kimi simvol kodlama əməliyyatları üçün istifadə edilir.

en: Multipart
az: Çox parçalı

en: Multiple choice
az: Birdən çox seçim

en: Multiple items
az: Birdən çox element

en: Multisite support is not enabled.
az: Şoxlu sayt dəstəyi  aktiv deyil.

en: Municipality
az: Bələdiyyə

en: Municipality / District
az: Bələdiyyə / Bölgə

en: Muscat
az: Məsqət

en: Music
az: Musiqi

en: Music Medium
az: Musiqi Orta

en: Music Player
az: Musiqi Oynadıcısı

en: Music Wide
az: Musiqi Geniş

en: Musician
az: Musiqiçi

en: Musings &amp; Personal
az: İlham Aldıqlarınız və Fərdi

en: Must Use Plugins
az: Gərəkli qoşmalar

en: Mute
az: Səssiz

en: Mute Push Notifications
az: Puş Bildirişlərini Söndür

en: Muted Blogs
az: Daayandırılmış Bloqlar

en: My @Mentions
az: Mənim @Qeydlərim

en: My Account
az: Hesabım:

en: My Account Page
az: Hesabım Səhifəsi

en: My Blogs
az: Bloqlarım

en: My Community
az: Mənim Cəmiyyətim

en: My Domains
az: Mənim Domenlərim

en: My Followers
az: Mənim İzləyicilərim

en: My Grav.
az: Mənim Grav.

en: My Gravatar
az: Mənim Qravatarım

en: My Likes
az: Bəyənmələrim

en: My Links
az: Mənim Bağlantılarım

en: My Lists
az: Mənim Siyahılarım

en: My Location
az: Mənim Mövqem

en: My Posts
az: Mənim Yazılarım

en: My Profile
az: Mənim Profilim

en: My Public Profile
az: Mənim Açıq Profilim

en: My Site | My Sites
az[0]: Mənim saytım

en: My Sites
az: Mənim saytlarım

en: My Subscriptions
az: Mənim Abunəliklərim

en: My Support History
az: Mənim Dəstək Tarixçəm

en: My Tweets
az: Mənim Tweet-lərim

en: My account
az: Mənim hesabım

en: My account page
az: Hesabım səhifəsi

en: My location is public.
az: Mənim mövqem hər kəsə açıqdır.

en: My posts' locations are public.
az: Mənim yazılarımın mövqeyi ictimaiyyətə açıqdır.

en: My shopping cart
az: Mənim alışveriş səbətim

en: My, aren't you a prolific publisher! Take a look at all the achievements you've earned so far. Maybe you should blog about 'em.
az: Eyy, nə qədər çox yayımın oldu! Bu ana qədər əldə etdiyin bütün nailiyyətlərə göz gəzdir. Bəlkə də bunlarla əlaqədar bir yazı hazırlamalısan.

en: MySQL version
az: MySQL versiyası

en: MySQL version string.
az: MySQL versiyası mətni.

en: MySQL version.
az: MySQL Versiyası.

en: Mystery Person
az: Məchul Adam

en: NEW
az: Yeni

en: Nagaland
az: Naqaland

en: Nagano
az: Naqano

en: Nagasaki
az: Naqasaki

en: Nairobi
az: Nayrobi

en: Name
az: Ad

en: Name (Last, First)
az: Ad (İlk, Son)

en: Name (Required)
az: Ad (Gərəkli)

en: Name (numeric)
az: Ad (rəqəmsal)

en: Name (required)
az: Ad (gərəkli)

en: Name Servers
az: Ad Serverləri

[ctx: Name for the Text editor tab (formerly HTML)]
en: Text
az: Mətn

[ctx: Name for the Visual editor tab]
en: Visual
az: Vizual

en: Name for the attribute (shown on the front-end).
az: Atribut üçün ad (ön səhifədə göstərilir).

en: Name for the resource.
az: Mənbənin adı.

[ctx: Name of link anchor (TinyMCE)]
en: Name
az: Ad

en: Name of the customer for the order
az: Sifariş üçün müştərinin adı

en: Name of the reviewer.
az: Rəy bildirənin adı.

en: Name on Card
az: Kart üzərindəki ad

en: Name on card
az: Kartdakı Ad

en: Name servers
az: Ad serverləri

en: Name servers point your domain to the right website host. When your domain uses the WordPress.com name servers, it points to WordPress.com. Most other hosting providers have their own name servers. If you set it to use your new host’s name servers, the domain will point to your new host.
az: Ad serverləri, domen sahənizi doğru veb saytı hostuna yönləndirir. WordPress.com ad serverləri istifadə edildiyində domen sahəniz WordPress.com-u göstərir. Digər host servislərinin çoxunun özlərinə aid ad serverləri vardır. Yeni hostunuzun ad serverlərini istifadəyə qurarsanız, domen sahəsi yeni hostunuzu göstərir.

en: Name your blog
az: Sizin Bloqunuzun adı

en: Name your site
az: Saytınızın Adı

en: Name:
az: İsim:

en: Namibia
az: Namibiya

en: Narrow
az: Dar

en: Nature
az: Təbiət

en: Navigation
az: Naviqasiya

en: Navigation Label
az: Naviqasiya etiketi

en: Navigation Menu
az: Naviqasiya menyusu

en: Navigation Menu Item
az: Naviqasiya menyusu elementi

en: Navigation Menu Items
az: Naviqasiya menyusunun elementləri

en: Navigation Menus
az: Naviqasiya menyuları

[ctx: Navigation item]
en: Changelog
az: Dəyişiklik siyahısı

[ctx: Navigation item]
en: Description
az: Açıqlama

[ctx: Navigation item]
en: FAQs
az: ÇVS

[ctx: Navigation item]
en: Installation
az: Qurulma

[ctx: Navigation item]
en: Other Notes
az: Digər Qeydlər

en: Ndjamena
az: Ncamena

en: Neat. %s is already a WordPress.com site. We'll activate WordPress.com Enterprise there.
az: Təmiz. %s zatən bir WordPress.com saytıdır. Biz orada WordPress.com Müəssisəni aktivləşdirəcəyik.

en: Need More Help?
az: Daha çox yardımamı ehtiyacınız var?

en: Need a fresh look? Try Storefront child themes
az: Təzə bir görünüşmü istəyirsiniz? Storefront alt şablonlarını yoxlayın

en: Need a theme? Try Storefront
az: Şablona ehtiyacınız varmı? Storefront istifadə edin

en: Need an account?
az: Hesabmı istəyirsiniz?

en: Need extra help? Visit the <a href="%1$s" data-theme="%2$s">%3$s support forum</a>.
az: Daha çox yardımamı ehtiyacınız var? <a href="%1$s" data-theme="%2$s">%3$s dəstək forumunu</a> ziyarət edin.

en: Need help getting started? <a class="%1$s" href="%2$s" target="_blank">Visit our zero-to-hero guide</a>
az: Başlamaq üçün yardımamı ehtiyacınız var? <a class="%1$s" href="%2$s" target="_blank">Sıfırdan zirvəyə rəhbərimizi ziyarət edin</a>

en: Need help?
az: Kömək lazımdır?

en: Need help? No problem!
az: Yardımamı ehtiyacınız var? Problem yoxdur!

en: Need help? Use the Help tab above the screen title.
az: Yardım lazımdırmı? Ekran başlığının həmən üstündə yer alan başlıq səkməsindən istifadə edin.

en: Need more help?
az: Daha çox yardım lazımdır?

en: Need some help?
az: Biraz yardımamı ehtiyacınız var?

en: Need some help? Visit the <a href="%s">theme support section</a> or the <a href="%s">theme forums</a> to get expert advice.
az: Yardımamı ehtiyacınız var? Mütəxəssis məsləhəti almaq üçün<a href="%s">mövzu dəstək bölməsini</a> və ya <a href="%s">mövzu forumlarını</a> ziyarət edin.

en: Nero Rating
az: Nero Reytinq

en: Nero Size
az: Nero Ölçüsü

en: Nero Type
az: Nero Növü

en: Net Payment
az: Xalis Ödəniş

en: Net profit
az: Net qazanc

en: Net sales amount
az: Net satış qazancı

en: Net sales in the period.
az: Perioddakı net satış.

en: Netherlands
az: Niderland

en: Netherlands Antilles
az: Niderland Antill

en: Network Admin
az: Şəbəkə Nəzarətçisi

en: Network Admin :
az: Şəbəkə Nəzarətçisi  :

en: Network Admin Email
az: Şəbəkə Nəzarətçisinin E-poçtu

en: Network Admin: %s
az: Şəbəkə Nəzarətçisi: %s

en: Network Enable %s
az: %s Şəbəkəsini Aktivləşdirin

en: Network Settings
az: Şəbəkə Parametrləri

en: Network enabled
az: Şəbəkə aktivləşdirildi

en: Network functions are disabled.
az: Şəbəkə funksiyaları qadağan edilmişdir.

en: Neutral
az: Neytral

en: Never
az: Heç bir zaman

en: Never Expires
az: Sonsuz Müddət

en: Never Expires (VIP Hosting)
az: Sonsuz Müddət (VIP Xost)

en: Never expires
az: Müddət məhdudiyyəti yoxdur

en: Never send email
az: Heç bir zaman e-poçt göndərmə

en: Never show quantity remaining in stock
az: Anbarda qalan miqdarı əsla göstərmə

en: New
az: Yeni

en: New %1$s Site: %2$s
az: Yeni %1$s Sayt: %2$s

en: New %1$s User: %2$s
az: Yeni %1$s İstifadəçi: %2$s

en: New %s
az: Yeni %s

en: New Address
az: Yeni Ünvan

en: New Blog/Site Address
az: Yeni Bloq/Sayt Ünvanı

en: New Brunswick
az: NyuBrunsvik

en: New Caledonia
az: Yeni Kaledoniya

en: New Category Name
az: Yeni kateqoriya adı

en: New Changeset
az: Yeni Dəyişiklik Dəsti

en: New Comic
az: Yeni Komiks

en: New Draft
az: Yeni Qaralama

en: New E-mail: %s
az: Yeni E-poçt: %s

en: New Hampshire
az: Yeni Hempşir

en: New Jersey
az: Nyu Cersi

en: New Link Category Name
az: Yeni bağlantı kateqoriyasının adı

en: New Menu
az: Yeni Menyu

en: New Menu Item
az: Yeni menyu maddəsi

en: New Menu Item Label Name
az: Yeni menyu maddəsinin etiketinin adı

en: New Menu Sections Name
az: Yeni Menyu Bölməsinin Adı

en: New Mexico
az: Nyu Mexiko

en: New Order: #{order_number}
az: Yeni Sifariş: #{order_number}

en: New Page
az: Yeni səhifə

en: New Password
az: Yeni Parol

en: New Post
az: Yeni yazı

en: New Project
az: Yeni Layihə

en: New Project Tag Name
az: Yeni Layihə Etiketinin Adı

en: New Project Type Name
az: Yeni Layihə Növünün Adı

en: New Row
az: Yeni Sətr

en: New Salem
az: Nyu-Salem

en: New Scheduled Action
az: Yeni ertələnmiş hərəkət

en: New Site Registration: %s
az: Yeni sayt qeydiyyatı: %s

en: New Site: %1$s
    URL: %2$s
    Remote IP address: %3$s
    
    Disable these notifications: %4$s
az: Yeni Sayt: %1$s
    URL: %2$s
    Uzaq IP: %3$s
    
    Bu bildirişləri gözardı et: %4$s

en: New Style
az: Yeni Stil

en: New Tag Name
az: Yeni etiket adı

en: New Taiwan dollar
az: Yeni Tayvan dolları

en: New Testimonial
az: Yeni Xarakteristika

en: New User Default Role
az: Yeni istifadəçinin mövcud rolu

en: New User Registration: %s
az: Yeni İstifadəçi Qeydiyyatı: %s

en: New User: %1$s
    Remote IP address: %2$s
    
    Disable these notifications: %3$s
az: Yeni İstifadəçi: %1$s
    Uzaq IP: %2$s
    
    Bu bildirişləri gözardı et: %3$s

en: New Username
az: Yeni İstifadəçi Adı

en: New Username: %s
az: Yeni İstifadəçi adı: %s

en: New WordPress Site
az: Yeni WordPress Saytı

en: New York
az: Nyu-York

en: New Zealand
az: Yeni Zellandiya

en: New account
az: Yeni hesab

en: New achievement
az: Yeni nailiyyət

en: New blogs followed: %s
az: İzlənən yeni bloqlar: %s

en: New category name
az: Yeni kateqoriya adı

en: New comment
az: Yeni şərh

en: New comment by %s
az: %s tərəfindən yeni şərh

en: New comment by someone
az: Birisi tərəfindən yeni şərh

en: New comment like
az: Yeni şərh bəyənməsi

en: New comment on %s
az: "%s" haqqında yeni şərh

en: New comment on <strong>%1$s</strong>
az: <strong>%1$s</strong> haqqında yeni şərh

en: New comment on <strong>%s</strong>
az: <strong>%s</strong> haqqında yeni şərh

en: New comment on your post "%s"
az: "%s" yazınızda yeni şərh

en: New comment waiting approval on %s
az: %s bloqunda yeni bir şərh təsdiqinizi gözləyir

en: New coupon
az: Yeni kupon

en: New credit card
az: Yeni Kredit Kartı

en: New dimensions:
az: Yeni ölçülər:

en: New document
az: Yeni sənəd

en: New field
az: Yeni sahə

en: New follower
az: Yeni izləyici

en: New like
az: Yeni bəyənilən

en: New order
az: Yeni sifariş

en: New page title
az: Yeni səhifə başlığı

en: New page title&hellip;
az: Yeni səhifə başlığı&hellip;

en: New password
az: Yeni parol

en: New password (leave blank to leave unchanged)
az: Yeni şifrə (dəyişiklik olmasın deyə boş burax)

en: New passwords do not match.
az: Yeni şifrələr uyğun gəlmir.

en: New payment methods can only be added during checkout. Please contact us if you require assistance.
az: Yeni ödəmə üsulları sadəcə ödəmə əsnasında əlavə edilə bilər. Yardıma ehtiyacınız olarsa bizə müraciət edin.

en: New pingback on %s
az: %s tarixində yeni geri bildiriş

en: New pingback on your post "%s"
az: "%s" yazınızda yeni geri bildiriş

en: New pingback waiting approval on %s
az: %s bloqunda yeni bir geri bildiriş təsdiqinizi gözləyir

en: New post
az: Yeni yazı

en: New post by %s
az: %s tərəfindən yeni yazı

en: New post on <strong>%s</strong>
az: <strong>%s</strong> tarixində yeni yazı

en: New posts you publish will appear in the Reader stream below. You’ll also see new posts from other blogs that you are following. You can visit your blog by using the 'My Blogs' menu above.
az: Dərc etdiyiniz yeni yazı aşağıda Oxuyucu axışında görünəcək. Ayrıca, izlədiyiniz digər bloqlardan yeni yazıları görəcəksiniz. Yuxarıdakı 'Bloqlarım' menyusundan istifadə edərək bloqunuzu ziyarət edə bilərsiniz.

en: New product
az: Yeni məhsul

en: New reblog
az: Yeni təkrar bloqlama

en: New shipping class Name
az: Yeni çatdırılma sinifinin adı

[ctx: New site notification email subject]
en: [%1$s] Activate %2$s
az: [%1$s] Aktivləşdir %2$s

en: New tag name
az: Yeni etiket adı

en: New theme activated.
az: Yeni şablon aktivləşdirildi.

en: New tip!
az: Yeni məsləhət!

en: New to Akismet
az: Akismet-də Yeni

en: New to WordPress.com?
az: WordPress.com-da yenisinizmi?

en: New trackback on %s
az: %s tarixində yeni geri izləmə

en: New trackback on your post "%s"
az: "%s" yazınızda yeni geri izləmə

en: New trackback waiting approval on %s
az: %s bloqunda  bir geri izləmə təsdiqinizi gözləyir

en: New user created.
az: Yeni istifadəçi yaradıldı.

en: New user email address.
az: Yeni istifadəçi e-poçt ünvanı.

[ctx: New user notification email subject]
en: [%1$s] Activate %2$s
az: [%1$s] Aktivləşdir %2$s

en: New user password.
az: Yeni istifadəçi şifrəsi.

en: New user registration on the blog %s:
az: %s saytınız üçün yeni istifadəçi qeydiyyatı:

en: New user registration on your site %s:
az: %s saytınız üçün yeni istifadəçi qeydiyyatı:

en: New user username.
az: Yeni istifadəçi adı.

en: New users are automatically assigned a password, which they can change after logging in. You can view or edit the assigned password by clicking the Show Password button. The username cannot be changed once the user has been added.
az: Yeni istifadəçilərə giriş etdikdən sonra dəyişdirə biləcəkləri avtomatik bir parol təyin edilir. Parolu göstər düyməsinə basaraq təyin edilən parolu görə bilər ya da dəyişdirə bilərsiniz. İstifadəçi əlavə edildikdən sonra istifadəçi adı dəyişdirilə bilməz.

en: New users will receive an email letting them know they&#8217;ve been added as a user for your site. This email will also contain their password. Check the box if you do not want the user to receive a welcome email.
az: Yeni istifadəçilər, saytınıza istifadəçi olaraq əlavə edildiklərini bildirən bir e-poçt alacaqlar. Mövcud olan olaraq bu e-poçt parollarına da sahibdir. Əgər e-poçtun parolları ehtiva etməsini istəmirsinizsə bu qutudakı işarələri ləğv edin.

en: New version available.
az: Yeni versiya mövcuddur.

en: New version available. %s
az: Yeni versiya mövcuddur. %s

en: New version available. <button class="button-link" type="button">Update now</button>
az: Yeni versiya mövcuddur. <button class="button-link" type="button">İndi yenilə</button>

en: New window
az: Yeni pəncərədə

en: New:
az: Yeni:

[ctx: NewDash Comments Activity Feed]
en: View All Comments
az: Bütün Şərhlərə Bax

[ctx: NewDash Groups]
en: Are you sure you want to add this site to the group?
az: Bu saytı qrupa əlavə etmək istədiyinizdən əminsinizmi?

[ctx: NewDash Groups]
en: Are you sure you want to delete this group?
az: Siz bu qrupu silmək istədiyinizdən əminsinizmi?

[ctx: NewDash Groups]
en: Are you sure you want to remove this site from the group?
az: Bu saytı qrupdan silmək istədiyinizdən əminsinizmi?

[ctx: NewDash Groups]
en: Are you sure you want to remove this user from the group?
az: Bu istifadəçini qrupdan silmək istədiyinizdən əminsinizmi?

[ctx: NewDash Groups]
en: Error: Unable to add that site to the group.
az: Xəta: Bu saytı qrupa əlavə etmək mümkün deyil.

[ctx: NewDash Groups]
en: Error: Unable to create the group.
az: Xəta: qrup yaradıla bilmir.

[ctx: NewDash Groups]
en: Error: Unable to delete the group.
az: Xəta: qrup silinə bilmir.

[ctx: NewDash Groups]
en: Error: Unable to remove that site from the group.
az: Xəta: Bu saytı qrupdan silmək mümkün deyil.

[ctx: NewDash Groups]
en: Error: Unable to remove that user from the group.
az: Xəta: Bu istifadəçi qrupdan silinə bilmədi.

[ctx: NewDash Groups]
en: Error: Unable to update group settings.
az: Xəta: Qrup parametrlərini yeniləmək mümkün deyil.

[ctx: NewDash Groups]
en: The group settings were updated successfully.
az: Qrup parametrləri müvəffəqiyyətlə yeniləndi.

[ctx: NewDash Groups]
en: The group was created successfully.
az: Qrup müvəffəqiyyətlə yaradıldı.

[ctx: NewDash Groups]
en: The site was added to the group successfully.
az: Bu sayt qrupa qrupdan müvəffəqiyyətlə əlavə edildi.

[ctx: NewDash Groups]
en: The site was removed from the group successfully.
az: Bu sayt qrupdan müvəffəqiyyətlə silindi.

[ctx: NewDash Groups]
en: The user was removed from the group successfully.
az: Bu istifadəçi qrupdan müvəffəqiyyətlə silindi.

[ctx: NewDash Page Title]
en: Billing History
az: Ödəmə Tarixi

[ctx: NewDash Page Title]
en: Checkout
az: Ödəmə

[ctx: NewDash Page Title]
en: Comments I Made
az: Etdiyim Şərhlər

[ctx: NewDash Page Title]
en: Connect Jetpack
az: Jetpack-ı Qoş

[ctx: NewDash Page Title]
en: Connected Apps
az: Qoşulmuş Əlavələr

[ctx: NewDash Page Title]
en: Connected Blogs
az: Əlaqə qurulmuş bloqlar

[ctx: NewDash Page Title]
en: Create Group
az: Qrup Yarat

[ctx: NewDash Page Title]
en: Customize
az: Özəlləşdir

[ctx: NewDash Page Title]
en: Domain Registration
az: Domen Qeydiyyatı

[ctx: NewDash Page Title]
en: Domains
az: Domenlər

[ctx: NewDash Page Title]
en: Earnings
az: Qazanc

[ctx: NewDash Page Title]
en: Edit Draft
az: Qaralamanı redaktə et

[ctx: NewDash Page Title]
en: Edit Group
az: Qrupu redaktə et

[ctx: NewDash Page Title]
en: Edit Post
az: Yazını redaktə et

[ctx: NewDash Page Title]
en: Explore Tags
az: Etiketləri kəşf edin

[ctx: NewDash Page Title]
en: Find Friends
az: Dostlarını Tap

[ctx: NewDash Page Title]
en: Followed Sites
az: İzlənən Saytlar

[ctx: NewDash Page Title]
en: Freshly Pressed
az: Təzə Nəşrlər

[ctx: NewDash Page Title]
en: Group
az: Qrup

[ctx: NewDash Page Title]
en: Help
az: Yardım

[ctx: NewDash Page Title]
en: Local Posts
az: Yerli Yazılar

[ctx: NewDash Page Title]
en: Manage Followed Sites
az: İzlənən Saytları İdarə Et

[ctx: NewDash Page Title]
en: My Account
az: Mənim Hesabım

[ctx: NewDash Page Title]
en: My Activity
az: Mənim Aktivliyim

[ctx: NewDash Page Title]
en: My Domains
az: Mənim Domenlərim

[ctx: NewDash Page Title]
en: My Groups
az: Mənim Qruplarım

[ctx: NewDash Page Title]
en: My Stats
az: Mənim statistikam

[ctx: NewDash Page Title]
en: My Upgrades
az: Mənim Yüksəltmələrim

[ctx: NewDash Page Title]
en: New Post
az: Yeni Yazı

[ctx: NewDash Page Title]
en: Notifications
az: Bildirişlər

[ctx: NewDash Page Title]
en: Password
az: Parol

[ctx: NewDash Page Title]
en: Posts I Like
az: Bəyəndiyim Yazılar

[ctx: NewDash Page Title]
en: Public Profile
az: Açıq Profil

[ctx: NewDash Page Title]
en: Recommended Blogs
az: Məsləhət bilinən bloqlar

[ctx: NewDash Page Title]
en: Security
az: Təhlükəsizlik

[ctx: NewDash Page Title]
en: Settings
az: Parametrlər

[ctx: NewDash Page Title]
en: Subscriptions Delivery
az: Abunəliklərin Təslimatı

[ctx: NewDash Page Title]
en: Upgrade
az: Yüksəldin

[ctx: NewDash Page Title]
en: WordPress Themes
az: WordPress Mövzuları

[ctx: NewDash Update Post]
en: <span class="error-title">Whoops!</span> Looks like something went wrong. Try again?
az: <span class="error-title">Əfsuslar!</span> Deyəsən bəzi şeylər yolunda deyil. Təkrar yoxlamaq istəyirsinizmi?

[ctx: NewDash Update Post]
en: <span class='error-title'>Hey there.</span> Looks like the post you were looking for isn't here anymore. Maybe it's already been deleted?
az: <span class='error-title'>Ey oradakı.</span> Deyəsən axtardığın yazı artıq burada mövcud deyil. Bəlkə də o silinmişdir?

[ctx: NewDash Update Post]
en: <span class='error-title'>Hey there.</span> Looks like the post you were looking for isn't here anymore. Maybe it's already been restored?
az: <span class='error-title'>Ey oradakı.</span> Deyəsən axtardığın yazı artıq burada mövcud deyil. Bəlkə də o artıq bərpa olunub?

[ctx: NewDash Update Post]
en: <span class='error-title'>Hey there.</span> Looks like the post you were looking for isn't here anymore. Maybe it's already in your trash?
az: <span class='error-title'>Ey oradakı.</span> Deyəsən axtardığın yazı artıq burada mövcud deyil. Bəlkə də zibil qutusundadır?

[ctx: NewDash Update Post]
en: <span class='error-title'>Hey there.</span> Looks like the post you were looking for isn't here anymore. Maybe it's in your trash?
az: <span class='error-title'>Ey oradakı.</span> Deyəsən axtardığın yazı artıq burada mövcud deyil. Bəlkə zibil qutusuna baxasan?

[ctx: NewDash Update Post]
en: <span class='error-title'>Woah there!</span> Looks like you don't have permission to do that. You should try contacting your site admin and see if they can help.
az: <span class='error-title'>Ey oradakı!</span> Deyəsən sənin bu əməliyyatı etmək hüququn yoxdur. Yardım almaq üçün öncə sayt nəzarətçisi ilə əlaqə qur.

[ctx: Newdash notices]
en: An error occurred listing themes. Try reloading the page or <a href="%s">contact support</a>.
az: Mövzu siyahılaması xətası baş verdi. Səhifəni yenidən yükləyin və ya <a href="%s">dəstək xidmətinə</a> müraciət edin.

[ctx: Newdash notices]
en: An error occurred while loading that page. Try reloading the page or <a href="%s">contact support</a>.
az: Bu səhifəni yükləyərkən bir xəta baş verdi. Səhifəni yenidən yükləyin və ya <a href="%s">dəstək xidmətinə</a> müraciət edin.

[ctx: Newdash notices]
en: An error occurred while trying to unfollow that blog. Try again or <a href="%s">contact support</a>.
az: Bu bloqun izlənməsini bitirmə əsnasında bir xəta baş verdi. Təkrar yoxlayın və ya <a href="%s">dəstək heyəti ilə əlaqə qurun</a>.

[ctx: Newdash notices]
en: Failed to activate that theme. Try again or <a href="%s">contact support</a>.
az: Bu mövzunu aktivləşdirmək mümkün olmadı. Təkrar yoxlayın ya da <a href="%s">dəstək  xidmətinə</a> müraciət edin.

[ctx: Newdash notices]
en: No themes were found matching those criteria. Sorry!
az: Axtarış kriteriyanıza uyğun mövzu tapılmadı. Üzr istəyirik!

[ctx: Newdash notices]
en: No themes were found. Try reloading the page or <a href="%s">contact support</a>.
az: Mövzu mövcud deyil. Səhifəni yenidən yükləyin və ya <a href="%s">dəstək xidmətinə</a> müraciət edin.

en: Newer
az: Yeni

en: Newer Comments
az: Yeni Şərhlər

en: Newer Comments &raquo;
az: Yeni Şərhlər &raquo;

en: Newer Comments <span class="meta-nav">&rarr;</span>
az: Yeni Şərhlər <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Newer Entries &raquo;
az: Yeni Yazılar &raquo;

en: Newer comments
az: Ən yeni Şərhlər

en: Newer posts
az: Ən yeni yazılar

en: Newer posts <span class="meta-nav">&rarr;</span>
az: Yeni yazılar <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Newest
az: Ən yeni

en: Newest Scheduled Date
az: Ən yeni ertələnmiş tarix

en: Newest posts first
az: Öncə ən yeni yazılar

en: Newfoundland
az: Nyufaulend

en: News
az: Xəbər

en: News &amp; Current Events
az: Xəbərlər və Aktual Tədbirlər

en: Next
az: Sonrakı

en: Next &gt;
az: Sonrakı &gt;

en: Next &raquo;
az: Sonrakı &raquo;

en: Next &rarr;
az: Sonrakı &rarr;

en: Next (arrow right)
az: Növbəti (sağ ox)

en: Next Entries &raquo;
az: Sonrakı yazılar &raquo;

en: Next Page
az: Sonrakı Səhifə

en: Next Page &raquo;
az: Sonrakı Səhifə &raquo;

en: Next Payment:
az: Sonrakı Ödəniş:

en: Next Post
az: Sonrakı yazı

en: Next Step
az: Sonrakı Addım

en: Next Step &rarr;
az: Sonrakı addım &rarr;

en: Next Steps
az: Sonrakı addımlar

en: Next billing date
az: Sonrakı Ödəmə Tarixi

en: Next page
az: Sonrakı səhifə

[ctx: Next post]
en: Next
az: Sonrakı

en: Next post:
az: Sonrakı Yazı:

en: Next step
az: Sonrakı addımlar

en: Next steps
az: Sonrakı addımlar

en: Niamey
az: Nyamey

en: Nicaragua
az: Nikaraqua

en: Nicename may not be longer than 50 characters.
az: Ləqəb ismi 50 simvoldan uzun olmamalıdır.

en: Nickname
az: İstifadəçi adı

en: Nicosia
az: Nikosiya

en: Nigeria
az: Nigeriya

en: Niigata
az: Niiqata

en: Nipigon
az: Nipiqon

en: Niue
az: Niyue

en: No %1$s was set in the arguments array for the "%2$s" sidebar. Defaulting to "%3$s". Manually set the %1$s to "%3$s" to silence this notice and keep existing sidebar content.
az: "%2$s" yan sütunu üçün %1$s parametr arqumenti təyin edilməmişdir. "%3$s" mövcud olan parametrlərə geri qaytarılır. %1$s dəyərlərini özünüz "%3$s" olara redaktə edib, bu mesajı gizləyə bilər və mövsud olan yan sütun içəriyini saxlaya bilərsiniz.

en: No Ads
az: Reklamsız

en: No Advertisements
az: Reklam Yoxdur

en: No Avatars
az: Avatar yoxdur

en: No Comics found
az: Heç bir Komiks tapılmadı

en: No Comics found in Trash
az: Zibil qutusunda Komiks tapılmadı

en: No Comments
az: Şərh edilməmiş

en: No Comments &#187;
az: Şərh yoxdur &#187;

en: No Comments<span class="screen-reader-text"> on %s</span>
az: Şərh yoxdur<span class="screen-reader-text"> %s</span>

en: No Happiness Engineers available.
az: Xoşbəxlik Mühəndislərimiz hazırda məşğuldur.

en: No Instagram images were found.
az: Heç bir Instagram təsviri tapılmadı.

en: No Labels
az: Etiket yoxdur

en: No Labels found
az: Etiket tapılmadı

en: No Limit
az: Limit yoxdur

en: No Menu Items found
az: Menyu maddəsi tapılmadı

en: No Menu Items found in Trash
az: Zibil qutusunda menyu maddəsi tapılmadı

en: No Modules Found
az: Heç bir modul tapılmadı

en: No Projects found
az: Heç bir layihə tapılmadı

en: No Projects found in Trash
az: Zibil qutusunda heç bir layihə yoxdur

en: No Replies
az: Cavab yoxdur

en: No Responses
az: Cavab yoxdur

en: No Results found
az: Heç bir nəticə əldə edilmədi

en: No SMS? Check your email for the password reset email.
az: SMS yoxdurmu? Şifrə sıfırlama e-poçtu üçün poçt qutunuzu yoxlayın.

en: No Testimonials found
az: Heç Bir Xarakteristika Tapılmadı

en: No Testimonials found in Trash
az: Zibil qutusunda heç bir xarakteristika yoxdur

en: No Title
az: Başlıqsız

en: No Topic or Blog URL given
az: Verilən Bəhs və ya Bloq URL ünvanı yoxdur

en: No WordPress.com blog found
az: WordPress.com blou tapılmadı

en: No activity yet!
az: Hələlik heç bir aktivlik yoxdur!

en: No ads
az: Reklam yoxdur

en: No alignment
az: Cərgələmə yoxdur

en: No approved comments
az: Təsdiqlənmiş şərh yoxdur

en: No attributes currently exist.
az: Heç bir atribut mövcud deyil.

en: No authorized applications were found.
az: Qeydiyyatlı proqram tapılmadı.

en: No billing history found for your account.
az: Hesabınıza aid hər hansı bir ödəmə tarixçəsi tapılmadı

en: No blog information found for this account.
az: Bu hesab ilə əlaqəli bloq məlumatı tapılmadı.

en: No blogs found
az: Heç bir bloq tapılmadı

en: No blogs... yet.
az: Hələlik heç bir bloq... yoxdur.

en: No categories
az: Kateqoriya yoxdur

en: No categories found.
az: Kateqoriya tapılmadı.

en: No changeset found to take over
az: Heç bir dəyişiklik tapılmadı

en: No changesets found in Trash.
az: Zibil qutusunda heç bir dəyişiklik dəsti tapılmadı.

en: No changesets found.
az: Heç bir dəyişiklik dəsti tapılmadı.

en: No clicks have been recorded on your site yet.
az: Hələlik saytınıza edilmiş heç bir tıklama qeydə alınmamışdır.

en: No clicks have been recorded yet.
az: Hələlik qeyd edilmiş heç bir tıklama yoxdur.

en: No clicks recorded.
az: Tıklanmış heç bir qeyd yoxdur.

en: No code was provided to the endpoint to validate.
az: Bitiş nöqtəsində yoxlamaq üçün kod təmin edilmədi.

en: No color
az: Rəng yoxdur

en: No command found.
az: Əmr tapılmadı.

en: No comment text was submitted.
az: Şərh yoxdur mətni göndərildi.

en: No comments
az: Şərh edilməmiş

en: No comments awaiting moderation.
az: Yoxlama gözləyən şərh yoxdur.

en: No comments found.
az: Şərh tapılmadı.

en: No comments posted
az: Heç bir şərh göndərilmədi

en: No comments yet.
az: Heç bir şərh yoxdur.

en: No content
az: Mühtəviyyat yoxdur

en: No coupons found
az: Heç bir kupon tapılmadı

en: No coupons found in trash
az: Zibil qutusunda kupon tapılmadı

en: No credit cards stored for your account.
az: Hesabınızda qeyd edilmiş heç bir kredit kartı yoxdur.

en: No customer selected
az: Müştəri seçilmədi

en: No data found for VideoPress identifier: <strong>%s</strong>.
az: VideoPress identifikatoru üçün məlumat tapılmadı: <strong>%s</strong>.

en: No device has been confirmed.
az: Heç bir cihaz təsdiqlənmədi.

en: No downloads available yet.
az: Hələ ki, yükləmək üçün heç nə yoxdur.

en: No editor could be selected.
az: Heç bir redaktor seçilmədi.

en: No feedback has been given yet
az: Hələlik heç bir geri bildiriş verilməmişdir

en: No file selected
az: Seçilmiş fayl yoxdur

en: No file was uploaded.
az: Heç bir fayl yüklənmədi.

en: No image
az: Təsvir yoxdur

en: No image selected
az: Təsvir seçilməmişdir

en: No image set
az: Təsvir qurulmamışdır

en: No images selected
az: Şəkil seçilməyib

en: No importers are available.
az: Hər hansı bir idxalçı mövcud deyil.

en: No incoming links have been found.
az: Daxil olan heç bir bağlantı tapılmadı.

en: No items
az: Maddə yoxdur

en: No items found.
az: Heç nə tapılmadı.

en: No items.
az: Element yoxdur.

en: No likes yet
az: Hələlik Bəyənilən Yoxdur

en: No links found.
az: Heç bir bağlantı tapılmadı.

en: No list given
az: Verilən siyahı yoxdur

en: No list item given
az: Verilən siyahı elementi yoxdur

en: No location by default
az: Heç bir əsas ərazi yoxdur

en: No logo selected
az: Loqo seçilməmişdir

en: No logo set
az: Loqo qurulmamışdır

en: No matches found
az: Eyniləşən qeyd tapılmadı.

en: No matching receipts found
az: Eyiniləşən qəbz tapılmadı

en: No matching users found.
az: Eyniləşən istifadəçi tapılmadı.

en: No media files found.
az: Media faylı tapılmadı.

en: No media items found.
az: Media faylı tapılmadı.

en: No menus have been created yet. <a href="%s">Create some</a>.
az: Hələki heç bir menyu yaradılmamışdır. <a href="%s">Bir ədədini yaradın</a>.

en: No message supplied
az: Mesaj təmin edilmədi

en: No method supplied
az: Üsul təmin edilmədi

en: No notifications
az: bildiriş yoxdur

en: No notifications. Time to go bowling.
az: Heç bir bildiriş yoxdur. Bovlinq oynamağa getmək vaxtıdır.

en: No order has been made yet.
az: Hələ ki, heç bir sifariş olunmayıb.

en: No orders found
az: Sifariş tapılmadı

en: No orders found in trash
az: Zibil qutusunda sifariş tapılmadı

en: No other sites have sent you traffic yet.
az: Hələlik heç bir digər sayt sizə trafik göndərməmişdir.

en: No out of stock products found.
az: Anbarda yoxdur.

en: No pages found in Trash.
az: Zibil qutusunda səhifə yoxdur.

en: No pages found.
az: Səhifələr tapılmadı.

en: No pending comments
az: Gözləyən şərh yoxdur

en: No pics matched your search query
az: Axtarışınıza uyğun heç bir təsvir yoxdur

en: No plugin specified.
az: Qoşma təyin edilmədi.

en: No plugins are active.
az: Aktivləşdirilmiş heç bir qoşma yoxdur.

en: No plugins are inactive.
az: Deaktivasiya edilmiş heç bir qoşma yoxdur.

en: No plugins found.
az: Heç bir qoşma tapılmadı.

en: No post?
az: Yazı yoxdur?

en: No posts
az: Yazılar yoxdur

en: No posts for the selected topic found
az: Seçilmiş bəhsdə heç bir yazı yoxdur

en: No posts found
az: Yazılar tapılmadı

en: No posts found in Trash.
az: Zibil qutusunda yazı yoxdur.

en: No posts found.
az: Yazı tapılmadı

en: No posts found. Try a different search?
az: Heç bir yazı tapılmadı. Fərqli axtarışdan istifadə edilsinmi?

en: No posts have been viewed yet.
az: Hələlik baxılmış heç bir yazı yoxdur.

en: No posts viewed.
az: Baxılmış yazılar yoxdur.

en: No product to duplicate has been supplied!
az: Çoxaltılacaq məhsul yoxdur!

en: No products found
az: Məhsul tapılmadı

en: No products found in range
az: Məhsul tapılmadı

en: No products found in trash
az: Zibil qutusunda məhsul tapılmadı

en: No products found.
az: Məhsul tapılmadı

en: No products in the cart.
az: Səbətdə məhsul yoxdur.

en: No products were found matching your selection.
az: Seçiminizə uyğun məhsul tapılmadı.

en: No ratings have been collected for your %s yet.
az: %s üçün hələlik reytinq xalları toplanmadı.

en: No recent posts
az: Ən yeni yazı yoxdur

en: No referrers.
az: Yönləndirmələr yoxdur.

en: No referres have been recorded yet.
az: Hələlik qeyd edilmiş heç bir yönləndirmə yoxdur.

en: No results
az: Nəticə yoxdur.

en: No results found
az: Heç bir nəticə əldə edilmədi.

en: No results found for your search. Please try to refine your search or <a href="%s">contact us</a> for additional help.
az: Axtarışınız üçün heç bir nəticə əldə edilmədi. Lütfən, daha ətraflı bir axtarış edin və ya əlavə məlumat almaq üçün <a href="%s"> bizə müraciət </a> edin.

en: No results found for {{em}}%(searchTerm)s{{/em}}
az: {{em}}%(searchTerm)s{{/em}} üçün heç bir axtarış nəticəsi yoxdur

en: No results found for “%s”.
az: '%s' üçün nəticə əldə edilmədi

en: No results found.
az: Heç bir nəticə əldə edilmədi.

en: No results.
az: Nəticə yoxdur.

en: No results. Please try a different search.
az: Nəticə yoxdur. Lütfən fərqli bir axtarış edin.

en: No role
az: Rol yoxdur

en: No route was found matching the URL and request method
az: İstək üsulu və bağlantı ilə uyğunlaşan istiqamət tapılmadı

en: No route was found matching the URL and request method.
az: İstək üsulu və bağlantı ilə uyğunlaşan istiqamət tapılmadı

en: No saved methods found.
az: Yaddaşa verilmiş heç bir üsul tapılmadı.

en: No search engines have sent you traffic yet.
az: Hələlik başqa heç bir sayt sizə trafik gətirməmişdir.

en: No search term specified. Showing recent items.
az: Axtarış kriteriyası bildirilməmişdir. Ən yeni maddələr göstərilir.

en: No search terms have been recorded yet.
az: Hələlik qeyd edilmiş heç bir kriteriya yoxdur.

en: No search terms.
az: Heç bir axtarış kriteriyaları yoxdur.

en: No security configuration is required.
az: Təhlükəsizlik konfiqurasiyasına ehtiyac yoxdur.

en: No settings were provided to the endpoint to set.
az: Terminalı qurmaq üçün heç bir parametr təmin edilməmişdir.

en: No shared posts.
az: Paylaşılmış yazılar yoxdur.

en: No shipping method has been selected. Please double check your address, or contact us if you need any help.
az: Heç bir çatdırılma üsulu seçilməyib. Zəhmət olmasa, öz ünvanınızı yenidən yoxlayın. Əlavə yardıma ehtiyacınız olarsa, bizimlə əlaqə saxlayın.

en: No site exists at that address, did you want to <a target="_blank" href="%1$s">change your site address</a>?
az: Bu ünvanda bir sayt mövcud deyil, <a target="_blank" href="%1$s">sayt ünvanınızı dəyişdirməkmi</a> istəyirsiniz?

en: No sites found
az: Heç bir sayt tapılmadı

en: No sites found.
az: Heç bir sayt tapılmadı.

en: No stats are available for this time period.
az: Bu zaman aralığı üçün heç bir statistika yoxdur.

en: No subscriptions were found.
az: Heç bir abunəlik tapılmadı.

en: No such blog was found
az: Bu adda bir bloq tapılmadı

en: No such theme found
az: Belə bir mövzu tapılmadı

en: No tagged posts or pages have been viewed yet.
az: Hələlik etiketlənmiş hər hansı bir yazı və ya səhifə baxılmamışdır.

en: No tags
az: Etiket yoxdur

en: No tags found
az: Etiket tapılmadı!

en: No tags found.
az: Heç bir etiket tapılmadı.

en: No thanks
az: Xeyr, təşəkkürlər

en: No thanks, do not remind me again
az: Xeyr təşəkkürlər, bunu mənə bir daha xatırlatma

en: No theme specified.
az: Şablon təyin edilmədi.

en: No themes are currently available.
az: Aktiv şablon mövcud deyildir.

en: No themes found.
az: Mövzu tapılmadı.

en: No themes found. Try a different search.
az: Heç bir şablon tapılmadı. Düzgün bir axtarış edin.

en: No top posts or pages.
az: Ən populyar yazılar və səhifələr tapılmadı.

en: No top tags or categories.
az: Ən yaxşı etiket və ya kateqoriya yoxdur.

en: No topic tags found.
az: Heç bir bəhs etiketi tapılmadı.

en: No tweets matched your search query
az: Axtarışınıza uyğun heç bir tweet tapılmadı

en: No upcoming events
az: Gələcək tədbir yoxdur

en: No update needed
az: Heç bir yenilənməyə ehtiyac yoxdur

en: No updates are available.
az: Hələlik heç bir yenilənmə yoxdur.

en: No used coupons found
az: İstifadə edilmiş kupon tapılmadı

en: No user found.
az: İstifadəçi tapılmadı.

en: No user information was included in your request. Please make sure that your user account has connected to Jetpack. Connect your user account by going to the <a href="%s">Jetpack page</a> within wp-admin.
az: İstəyinizə hər hansı bir istifadəçi məlumatı əlavə edilmədi. Lütfən istifadəçi hesabınızın Jetpack-a bağlandığından əmin olun. wp-admin içindəki <a href="%s">Jetpack səhifəsinə</a> gedərək istifadəçi hesabınızı bağlayın.

en: No valid blog found
az: keçərli bloq tapılmadı

en: No valid plugins were found.
az: Keçərli plaqin tapılmadı.

en: No video selected
az: Video seçilməyib

en: No videos have been played yet.
az: Hələlik heç bir video ifa edilməmişdir.

en: No videos matched your search query.
az: Axtarışınıza uyğun heç bir video tapılmadı

en: No videos played.
az: İfa edilmiş heç bir video yoxdur.

en: No widgets found.
az: Modul tapılmadı.

en: No, don't create a matching blog address.
az: Xeyr, bir eyniləşən bloq ünvanı yaratma.

en: Nome
az: Noma

en: Nonbreaking space
az: Fasiləsiz boşluq

en: None
az: Heç biri

en: None, just display the badge please
az: Xeyr, lütfən sadəcə nişan göstərilsin

en: None, this is a topic about using WordPress.com
az: Xeyr, bu bəhs WordPress.com ilə əlaqədardır

en: None, this is an announcement (moderators only)
az: Xeyr, bu anonsdur (yalnız moderatorlar üçün)

en: Norfolk Island
az: Norfolk Adası

en: Normal Size
az: Normal Ölçü

en: Noronha
az: Norona

en: North
az: Şimal

en: North Aegean
az: Şimali Egey

en: North Carolina
az: Cənubi Karolina

en: North Dakota
az: Şimali Dakota

en: North Korea
az: Simali Koreya

en: Northern Mariana Islands
az: Şimali Marian Adaları

en: Northwest Territories
az: Şimalqərb Əraziləri

en: Norway
az: Norveç

en: Norwegian
az: Norveç

en: Not Available
az: Mövcud Deyil

en: Not Connected
az: Bağlantı Yoxdur

en: Not Found
az: Heç nə tapılmadı

en: Not Found.
az: Tapılmadı.

en: Not Spam
az: Spam deyil

en: Not Sticky
az: Sabit Deyil

en: Not Stored
az: Saxlanmayıb

en: Not all changes have been saved to the server yet. Please stay on this page until they are saved.
az: Dəyişikliklərin bir hissəsi serverdə qeyd edilə bilmədi. Dəyişikliklərin tamamının qeyd edilməsi üçün lütfən bu səhifəni tərk etməyin.

en: Not available
az: Mövcud Deyil

en: Not connected
az: Qoşulma yoxdur

en: Not connected. Some information may be out of sync.
az: İnternet bağlantısı yoxdur. Bəzi bilgilər sinxronlaşdırılmamış ola bilər.

en: Not found
az: Tapılmadı

en: Not good
az: Yaxşı deyil

en: Not on %s?
az: %s deyilmi?

en: Not set
az: Qurulmamışdır

en: Not supported in Internet Explorer.
az: Internet Explorer dəstəkləmir.

en: Not sure what name servers to use?
az: Hansı ad serverlərindən istifadə edəcəyinizdən əmin deyilsinizmi?

en: Not sure what this screen means? You may need to download {{authyLink}}Authy{{/authyLink}} or {{googleAuthenticatorLink}}Google Authenticator{{/googleAuthenticatorLink}} for your phone.
az: Bu ekranın nə məna verdiyini bilmirsinizmi? Telefonunuz üçün {{authyLink}}Authy{{/authyLink}} və ya {{googleAuthenticatorLink}}Google Authenticator{{/googleAuthenticatorLink}} endirməniz gərəkə bilər.

en: Not that bad
az: Pis deyil

en: Not to worry, there's probably a simple reason why you are seeing this message.
az: Narahat olmayın, bu mesajı görməyinizin səbəbi sadə bir problemdəndir.

en: Note
az: Qeyd

en: Note that <strong>%1$s</strong> is a subdomain of <strong>%2$s</strong>, which is available for registration. After you register it, you can set up the subdomain to use for your blog.
az: <strong>%1$s</strong> ünvanının, qeydiyyat etdirilə biləcək <strong>%2$s</strong> ünvanının alt domen adı olduğunu diqqətə alın. Domen adını qeydiyyat etdirdikdən sonra, bloqunuz üçün istifadə etmək üzrə bir alt domen yarada bilərsiniz.

en: Note that only the most recent pending subscriptions are shown.
az: Diqqət edin, yalnız ən son ertələnmiş abunəlikləriniz göstərilir.

en: Note that this page will only show <em>active</em> followers. People who have not confirmed or who have blocked following will not appear.
az: Bu səhifədə sadəcə <em>aktiv</em> izləyicilər göstərilir. İzlənməni təsdqiləməyən və ya mane olanlar görünməz.

en: Note that this will not let you register a custom domain for your site, such as %2$s.com. If this is what you want, check out the <a href="%1$s">Domain Upgrade</a>.
az: Bunun, saytınız üçün %2$s.com kimi bir fərdi domen adına qeydiyyat etməyinizi təmin edə bilməyəcəyini  unutmayın. Əgər istədiyiniz şey budursa, <a href="%1$s">Domen Adı Yüksəltmə</a> seçiminə göz atın.

en: Note that you crop the image by clicking on it (the Crop icon is already selected) and dragging the cropping frame to select the desired part. Then click Save to retain the cropping.
az: Təsvirin üzərinə tıklayaraq (Kəsmə ikonu seçilmiş vəziyyətdə) və qırpma çərçivəsini istədiyiniz sahəyə daşıyaraq təsviri kəsə bilərsiniz. Kəsmə əməliyyatını bitirmək üçün Qeyd et düyməsinə basın.

en: Note that your blog is always available at its default address, "%1$s".
az: Bloqunuzun mövcud ünvanı olan "%1$s" ünvanında daima varıla bilən olduğunu unutmayın.

en: Note:
az: Qeyd:

en: Note: Blocking by cookie and IP address can be problematic for some voters.
az: Qeyd: Çərəzlərə(cookie) və IP ünvanlarına görə qadağa qoyma bəzi seçicilər üçün problem yarada bilər.

en: Note: Custom CSS will be reset when changing themes.
az: Qeyd: Mövzular dəyişdirildiyində Özəl CSS sıfırlanır.

en: Note: Neither of these options blocks access to your site &mdash; it is up to search engines to honor your request.
az: Qeyd: Bu parametrlərin heç biri saytınıza daxil olmağa əngəl ola bilməz. İstəyinizə tabe olmaq axtarış sistemlərinə qalmışdır.

en: Note: we don't count shares from 'official' buttons, just the standard share links. These numbers may not match the Sharing buttons or stats provided by the Sharing Services themselves, because we can only count shares that happen on WordPress.com.
az: Kiçik bir qeyd: "rəsmi" düymələrdən ggələn paylaşmaları saymırıq, sadəcə standart paylaşma bağlantılarını sayırıq. Bu rəqəmlər, Paylaşma Servislərinin təmin etdiyi Paylaşma Düymələri və ya statistikaları ilə uyğunlaşmaya bilər; çünki biz sadəcə WordPress.com-da baş tutan paylaşmaları saya bilirik.

en: Notes
az: Qeydlər

en: Notes Author
az: Müəllif Qeydləri

en: Nothing Found
az: Tapılmadı

en: Nothing found
az: Heç Nə Tapılmadı

en: Nothing found in Trash
az: Zibil utusunda heç bir şey tapılmadı

en: Nothing to Read!
az: Oxumaq üçün heç bir şey yoxdur!

en: Nothing to preview.
az: Ön izləmə etmək üçün heç nə yoxdur.

en: Nothing to save, the image has not changed.
az: Qeyd ediləcək bir şey yoxdur.Təsvir dəyişdirilməmişdir.

en: Nothing was imported. Have you already imported this blog?
az: Heç nə idxal edilmədi. Siz daha əvvəl bu bloqu idxal etmisinizmi?

en: Notice
az: Xəbərdarlıq

en: Notice:
az: Bildiriş:

en: Notice:
az: Bildiriş:

en: Notification Settings
az: Bildiriş Parametrləri

en: Notifications
az: Bildirişlər

en: Notify me of follow-up comments by email.
az: E-poçt ilə izlənən şərhləri mənə bildir.

en: Notify me of new comments via email.
az: Yeni şərhləri mənə e-poçt vasitəsi ilə bildir.

en: Notify me of new posts by email.
az: Yeni yazıları mənə e-poçt ilə bildir.

en: Notify me of new posts via email.
az: Yeni yazılar haqqında mənə e-poçt vasitəsi ilə bildiriş göndər.

[ctx: Noto Sans font: on or off]
en: on
az: açıq

en: Nouakchott
az: Nyuakçott

en: Noumea
az: Nyumeya

[ctx: Noun]
en: Reply
az: Cavab

[ctx: Noun]
en: User
az: İstifadəçi

[ctx: Noun, as in: "The author of this post is..."]
en: Author
az: Müəllif

[ctx: Noun, as in: "The user role of that can access this widget is..."]
en: Role
az: Rol

[ctx: Noun, as in: "This page is a date archive."]
en: Date
az: Tarix

[ctx: Noun, as in: "This post has one tag."]
en: Tag
az: Etiket

[ctx: Noun, as in: "This post has one taxonomy."]
en: Taxonomy
az: Taksonomiya

[ctx: Noun: A user role displayed in a badge]
en: Admin
az: Nəzarətçi

[ctx: Noun: A user role displayed in a badge]
en: Author
az: Müəllif

[ctx: Noun: A user role displayed in a badge]
en: Contributor
az: Əməkdaş

[ctx: Noun: A user role displayed in a badge]
en: Editor
az: Redaktor

[ctx: Noun: A user role displayed in a badge]
en: Super Admin
az: Super Nəzarətçi

[ctx: Noun: title of mention notification]
en: Mention
az: Bəhsetmə

en: Nov
az: Noy

en: Nova Scotia
az: Nova Skotia

en: November
az: Noyabr

[ctx: November abbreviation]
en: Nov
az: Noy

en: Now
az: Yeni

en: Now Chatting
az: Yeni Canlı Söhbət

en: Now select a category you want to put these links in.
az: İndi bu bağlantıları qoymaq istədiyiniz bir kateqoriya seçin.

en: Now that you have imported your Blogger blog into WordPress,
    		what are you going to do? Here are some suggestions:
az: Blogger blounuzu WordPress-ə idxal etdikdən sonra,
    →	→	nə etməyi düşünürsünüz? Sizə bir neçə təklifimiz var:

en: Now we will download your comments so we can import them (this could take a <strong>long</strong> time if you have lots of comments)...
az: İndi şərhlərinizi endirəcəyik ki idxal edə bilək (əgər həddindən çox şərhiniz varsa bu əməliyyat <strong>uzun</strong> ola bilər)...

en: Nuevo Leon
az: Novo Lion

en: Number of Posts to Display:
az: Göstəriləcək Yazıların Miqdarı:

en: Number of Tags:
az: Etiketlərin miqdarı:

en: Number of Themes found: %d
az: Tapılan mövzu miqdarı: %d

en: Number of blogs to show:
az: Göstəriləcək bloqların miqdarı:

en: Number of choices
az: Variant Miqdarı

en: Number of columns:
az: Sütunların miqdarı:

en: Number of comments to show:
az: Göstəriləcək şərhlərin miqdarı:

en: Number of decimals.
az: Onluqların sayı.

en: Number of downloads remaining.
az: Qalan yükləmələrin miqdarı.

en: Number of items found: %d
az: Tapılan element miqdarı: %d

en: Number of items per page:
az: Səhifə başına maddələrin nömrəsi:

en: Number of links to show:
az: Bağlantı nömrəsini göstər

en: Number of links:
az: Bağlantıların sayı:

en: Number of posts
az: Yazıların miqdarı:

en: Number of posts to show
az: Göstəriləcək yazıların miqdarı

en: Number of posts to show for each author:
az: Hər müəllif üçün göstəriləcək yazıların miqdarı:

en: Number of posts to show:
az: Göstəriləcək yazı miqdarı:

en: Number to display:
az: Göstəriləcək Miqdar:

en: Number to show:
az: Göstəriləcək miqdar:

[ctx: Number/count of items]
en: Count
az: Miqdar

en: Numbered list
az: Nömrələnmiş siyahı

en: Numeric
az: Rəqəmsal

en: OR
az: VƏ YA

en: Oaxaca
az: Oaksaka

en: Object type.
az: Obyekt növü

en: Ocean
az: Okean

en: Oct
az: Okt

en: October
az: Oktyabr

[ctx: October abbreviation]
en: Oct
az: Okt

en: Off
az: Bağlı

en: Official buttons
az: Rəsmi düymələr

en: Official extensions
az: Rəsmi genişlənmələr

en: Official theme
az: Rəsmi şablon

en: Offset must be greater than or equal to 0.
az: Əvəzləmə böyük və ya 0-a bərabər olmalıdır.

en: Ogg File URL
az: Ogg Fayl URL

en: Ogg file container with Theora video and Vorbis audio. Note that some browsers are unable to play free software video formats, including Internet Explorer and Safari.
az: Theora video və Vorbis audio ilə Ogg fayl konteyneri. Internet Explorer və Safari kimi bəzi brauzerlərin, pulsuz proqramlara aid video formatlarını ifa etdirmədiklərini yadınızda saxlayın.

en: Oh, bother! No forums were found here.
az: Bağışlayın! Burada bir forum tapılmadı!

en: Oh, bother! No replies were found here.
az: Bağışlayın! Burada bir cavab tapılmadı!

en: Ohio
az: Ohayo

en: Oita
az: Oyata

en: Ojinaga
az: Ojinak

en: Ok, I've created an account
az: Ok, mən hesabımı yaratdım

en: Okinawa
az: Okinava

en: Old Record: %s
az: Əski Qeyd: %s

en: Older
az: Köhnə

en: Older Comments
az: Əvvəlki şərhlər

en: Older comments
az: Ən əski Şərhlər

en: Older posts
az: Ən əski yazılar

en: Older than 2 days
az: 2 gündən əski

en: Older than a month
az: Bir aydan əski

en: Older than a week
az: 1 həftədən əski

en: Oldest posts first
az: Öncə ən əski yazılar

en: On
az: Açıq

en: On Mobile
az: Mobil üçün

en: On for all comments
az: Bütün şərhlər üçün

en: On for all posts
az: Bütün yazılar üçün

en: On some systems the name of your database is prefixed with your username, so it would be like <code>username_%1$s</code>. Could that be the problem?
az: Bəzi sistemlərdə verilənlər bazası adlarının önündə istifadəçi adı ön əlavə olaraq istifadə edilir, əgər belədirsə <code>username_%1$s</code> ola bilər. Görəsən problem bu ola bilərmi?

en: On the next page, click "Install" again on the bottom right.
az: Sonrakı səhifədə sağ alt hissədəki "Qur"' düyməsinə bir dəfə daha tıklayın.

en: On this page, you are able to set up the Akismet plugin.
az: Bu səhifədə Akismet qoşmasını qura bilərsiniz.

en: On this page, you are able to view stats on spam filtered on your site.
az: Bu səhifədə, saytınızda filtrlənmiş spam statistikasına baxa bilərsiniz.

en: On this page, you are able to view the modules available within Jetpack, learn more about them, and activate or deactivate them as needed.
az: Bu səhifədə, Jetpack içindəki modulları göstərə bilər, daha çox məlumat əldə edə bilər və modulları istədiyiniz kimi aktıvasiya və ya deaktivasiya edə bilərsiniz.

en: On-site views
az: Sayt üzərindəki baxışlar

en: Once Daily
az: Gündə Bir

en: Once Hourly
az: Saatda Bir

en: Once generated, your WXR file can be imported by another WordPress site or by another blogging platform able to access this format.
az: WXR faylları bir dəfə yaradıldığında başqa WordPress saytlarında ya da bu formatdan istifadə edə bilən digər platformalarda idxal etmək üçün istifadə edilə bilir.

en: Once you have made your selection, you can adjust it by entering the size in pixels. The minimum selection size is the thumbnail size as set in the Media settings.
az: Seçiminizi etdikdən sonra, piksel ölçüsü daxil edərək təsvirinizi qura bilərsiniz. Seçiminizin miniatür ölçüsü Media parametrlərinizdə təyin edilmişdir.

en: Once you hit &#8220;Confirm Deletion&#8221;, the user will be permanently removed.
az: &#8220;Silməni təsdiqlə&#8221; düyməsinə tıkladığınızda istifadəçi birdəfəlik olaraq silinəcək.

en: Once you hit &#8220;Confirm Deletion&#8221;, these users will be permanently removed.
az: &#8220;Silməni təsdiqlə&#8221; düyməsinə tıkladığınızda bu istifadəçilər birdəfəlik olaraq silinəcəklər.

en: Once you&#8217;ve saved the download file, you can use the Import function in another WordPress installation to import the content from this site.
az: Yükləmə faylını qeyd etdikdən sonra idxal funksiyalarından istifadə edərək başqa bir WordPress qurulumuna içərik idxal edə bilərsiniz.

en: Once you're done working together, we'd appreciate it if you sent us your rating of the experience -- your feedback helps us improve our support.
az: Birlikdə etdiyimiz iş tamamlandığında, əldə etdiyiniz bacarığı dəyərləndirməyiniz bizim üçün çox önəmlidir. Verəcəyiniz geri bildiriş, dəstəyimizi yaxşılaşdırmaqda bizə yardımçı olacaq.

en: Once you've connected, you can import your site content.
az: Bir dəfə qoşulduqdan sonra, saytınızın içəriyini idxal edə bilərsiniz.

en: One Column
az: Bir sütun

en: One Response
az: Bir Cavab

en: One account connected. | %d accounts connected.
az[0]: Hesab qoşuldu.
az[1]: %d hesab qoşuldu.

en: One blogger likes this
az: Bir bloqqer bunu bəyənir

en: One blogger likes this.
az: Bir bloqqer bunu bəyənir.

en: One column
az: Bir sütun

en: One comment
az: Bir şərh

en: One comment on this blog. Most recently on: &#8220;%3$s&#8221; | %1$s comments on this blog. Most recently on: &#8220;%3$s&#8221;
az[0]: Bu bloq üçün bir şərh. Ən son &#8220;%3$s&#8221; üçün.
az[1]: Bu bloq üçün %1$s şərh. Ən son &#8220;%3$s&#8221; üçün.

en: One email address per line.
az: Hər sətrə bir e-poçt ünvanı.

en: One like on this blog. Most recently for: &#8220;%3$s&#8221; | %1$s likes on this blog. Most recently for: &#8220;%3$s&#8221;
az[0]: Bu bloq üçün bir bəyənmə. Ən son &#8220;%3$s&#8221; üçün.
az[1]: Bu bloq üçün %1$s bəyənmə. Ən son &#8220;%3$s&#8221; üçün.

en: One of the plugins is invalid.
az: Qoşmalardan bir dənəsi keçərsizdir.

en: One of the selected users is not a member of this site.
az: Seçilmiş istifadəçilərdən biri bu saytın üzvü deyil.

en: One of your blogs has been suspended or locked. You will be unable to post to the forums until the issue is resolved. To learn more, please visit the <a target="_blank" href="%1$s">blog dashboard</a> and review the notice at the top of your screen to contact us.
az: Bloqlarınızndan biri söndürüldü və ya kilidləndi. Problem həll edilənə qədər forumlara yazı yazmağınız mümkün olmayacaqdır. Daha çox bilgi üçün, <a target="_blank" href="%1$s">bloq nəzarət lövhənizi</a> ziyarət edin və bizimlə əlaqə qurmaq üçin ekranınızın üst hissəsindəki bildirişi incələyin.

en: One or more invitations may have been sent, but there were problems with these:
az: Bir və ya bir neçə dəvət göndərilmiş sayıla bilər, ancaq bu prolemlər mövcud idi:

en: One or more products from the plan you have attempted to transfer already exist on the destination blog. The upgrade is not eligible for automatic transfer. Please contact support to resolve the issue.
az: Daşımağa çalışdığınız paketdəki məhsullardan biri və ya bir neçəsi hədəf bloqda artıq mövcuddur. Paket avtomatik daşınma üçün uyğun deyil. Problemi həll etmək üçün əlaqə dəstəyinə müraciət edin.

en: One or more tables required for WooCommerce to function are missing, some features may not work as expected. Missing tables: %1$s.
az: WooCommerce-in işləməsi üçün tələb olunan bir və ya daha çox cədvəl yoxdur, bəzi xüsusiyyətlər gözlənildiyi kimi işləməyə bilər. Əksik cədvəllər: %1$s.

en: One or more transactions linked to this site were refunded due to a contested charge.
az: Qiymətləndirməyə etiraz edilməsi səbəbi iləbu sayta bağlı bir və ya daha çox əməliyyat üçün geri ödəmə edildi.

en: One or more transactions linked to your site were refunded due to a contested charge. To resolve the issue and re-enable posting, please go to the %1$s and pay the chargeback fine. For questions, %2$s.
az: Qiymətləndirməyə etiraz edilməsi səbəbli ilə saytınıza bağlı bir və ya daha çox əməliyyat üçün geri ödəmə edildi. Problemi həll etmək və içərik göndərişini yenidən aktivləşdirmək üçün lütfən %1$s bölməsinə gedib geri ödəmə cəzasını ödəyin. Suallar üçün, %2$s.

en: One response
az: Bir cavab

en: One response to %s
az: %s üçün bir cavab

en: One-time payment
az: Birdəfəlik ödəmə

en: Online
az: Onlayn

en: Only %s left in stock
az: Sadəcə %s ədəd qaldı

en: Only Display Public Events
az: Sadəcə Açıq Tədbirlər Göstərilsin

en: Only blog owners can migrate subscribers.
az: Yalnız bloq sahibləri abunəçilərin yerini dəyişdirə bilərlər.

en: Only display videos in free software formats
az: Sadəcə pulsuz proqram formatındakı videoları göstər

en: Only http and https are supported
az: Sadəcə http və https dəstəklənir

en: Only images can be uploaded here.
az: Buraya sadəcə təsvir faylları yükləyə bilərsiniz.

en: Only jpeg and png can be used for blavatars.
az: Blavatar üçün ancaq JPEG və PNG formatlarından istifadə edə bilərsiniz.

en: Only logged in users may change resolved status
az: Sadəcə giriş etmiş istifadəçilər həll edilmiş statusların vəziyyətini dəyişdirə bilərlər

en: Only private sites can have viewers. You can make your site private by changing its visibility settings.
az: Sadəcə özəl saytların ziyarətçiləri ola bilər. Saytınızın görünüş parametrini dəyişdirərək onu özəl edə bilərsiniz.

en: Only show percentages
az: Yalnız faizləri göstər

en: Only the letters a-z and numbers allowed
az: Sadəcə kiçik a-z hərflərə və rəqəmlərə izin verilir

en: Only these characters are allowed: "%s".
az: Yalnız bu simvollara icazə verilir:"%s"

en: Only users who can switch themes on this blog can preview them.
az: Bu bloqdakı mövzular istifadəçilər ancaq ön izləmə edə bilər.

en: Oodles of gorgeous WordPress themes for your blog
az: Bloqunuz üçün çox miqdarda möhtəşəm WordPress mövzuları

en: Oops!
az: Vay!

en: Oops! Nothing Found
az: Əfsuslar! Heç nə tapılmadı.

en: Oops! Something went wrong and your request could not be processed. Please try again or <a href="%s">Contact Support</a> if you continue to have trouble.
az: Heyhat! Bir səhv oldu və istəyiniz yerinə yetirilmədi. Lütfən təkrar yoxlayın və ya problem davam edirsə <a href="%s">Dəstək Xidmətinə</a> müraciət edin.

en: Oops! Something went wrong and your request could not be processed. Please try again or {{contactLink}}Contact Support{{/contactLink}} if you continue to have trouble.
az: Təəssüflər! Bir yanlışlıq oldu və istəyiniz təmin edilmədi. Lütfən təkrar yoxlayın və ya problem davam edirsə {{contactLink}}Dəstək Xidmətinə{{/contactLink}} müraciət edin.

en: Oops! Something went wrong.
az: Heyhat! Bir səhv oldu.

en: Oops! That embed cannot be found.
az: Əfsuslar! Bu daxiletmə əməliyyatı tapılmadı.

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
az: Təəssüflər! Bu səhifə mövcud deyil.

en: Oops! We can't find this plugin!
az: Əfsuslar! Bu qoşma tapılmadı!

en: Oops, Jetpack sites don't support viewers.
az: Təəssüflər olsun ki, Jetpack saytları ziyarətçiləri dəstəkləmir.

en: Oops, our operators have all stepped away for a moment. If you don't hear back from us shortly, please try again later. Thanks!
az: Bağışlayın, operatorlarımız bir neçə dəqiqəliyinə çölə çıxdılar. Əgər bizdən yaxın zaman ərzində heç bir cavab almasanız, lütfən daha sonra təkrar yoxlayın. Təşəkkürlər!

en: Oops, wordpress.com does not belong to you. Please provide your <em>specific</em> website address.
az: Təəssüflər, wordpress.com sizə aid deyil. Lütfən <em>şəxsi</em> veb saytı ünvanınızı daxil edin.

en: Oops: %s
az: Ooppa: %s

en: Open
az: Aç

en: Open Press This
az: Press This-i Aç

[ctx: Open Sans font: add new subset (greek, cyrillic, vietnamese)]
en: no-subset
az: altset yoxdur

[ctx: Open Sans font: on or off]
en: on
az: açıq

en: Open link in a new tab
az: Bağlantını yeni səkmədə aç

en: Open link in a new window/tab
az: Bağlantını yeni pəncərədə/səkmədə aç

en: Open sharing dialog
az: Paylaşma pəncərəsini aç

en: Opens in new window
az: Yeni pəncərədə açılır

en: Optional
az: İstəyə Bağlı

en: Optional text to display to logged in WordPress.com users:
az: WordPress.com istifadəçilərinin girişini göstərmək üçün İstəyə bağlı mətn:

en: Optional text to display to non-WordPress.com users:
az: WordPress.com-a daxil olmayan istifadəçiləri göstərəcək istəyə bağlı mətn:

en: Optional text to display to your readers:
az: Oxuyucularınıza göstəriləcək istəyə bağlı yazı:

en: Options
az: Parametrlər

en: Options Updated.
az: Parametrlər Yeniləndi.

en: Options have been updated
az: Parametrlər yeniləndi

en: Options saved.
az: Parametrlər qeyd edildi.

en: Or choose an image from your media library:
az: Ya da media kitabxananızdan bir təsvir seçin:

en: Or choose from your local disk:
az: Ya da lokal diskinizdən seçə bilərsiniz:

en: Or go to <a href="%1$s">manage your site</a>.
az: və ya <a href="%1$s">saytınızı idarə edin</a>.

en: Or link to existing content
az: ya da var olan mühtəviyyata bağlantı verin

en: Or, enter a YouTube URL:
az: Və ya, YouTube URL daxil edin:

en: Orange
az: Narıncı

en: Order
az: Sıralama

en: Order #%1$s was placed on %2$s and is currently %3$s.
az: Sifraiş #%1$s yerləşdirildi %2$s və %3$s.

en: Order #%s
az: Sifariş #%s

en: Order &ndash; %s
az: Sifariş &ndash; %s

en: Order Date
az: Sifariş Tarixi

en: Order Details
az: Sifariş Bilgiləri

en: Order ID
az: Sifariş İD-si

en: Order ID.
az: Sifariş İD-si.

en: Order Status
az: Sifariş Statusu

en: Order Summary
az: Sifariş Xülasəsi

en: Order Top Posts &amp; Pages By:
az: Ən Yaxşı Yazı &amp; Səhifələri Sıralama Şəkli:

en: Order again
az: Yenidən sifariş ver

en: Order by
az: Sırala

en: Order cancelled by customer.
az: Sifarişiniz ləğv edildi.

en: Order created
az: Sifariş yaradıldı

en: Order deleted
az: Sifariş silindi

en: Order details
az: Sifariş Bilgiləri

en: Order draft updated.
az: Sifariş qaralaması yeniləndi.

en: Order images by:
az: Təsvirləri sırala:

en: Order is invalid
az: Sifariş yalnışdır

en: Order key.
az: Sifariş açarı.

en: Order notes
az: Sifariş Qeydləri

en: Order number:
az: Sifariş nömrəsi:

en: Order on-hold
az: Sifariş yoxlanılır

en: Order saved.
az: Sifariş qeyd edildi.

[ctx: Order status]
en: Cancelled
az: İmtina edildi

[ctx: Order status]
en: Completed
az: Tamamlandı

[ctx: Order status]
en: Failed
az: Baş tutmadı

[ctx: Order status]
en: On hold
az: Gözləmədə

[ctx: Order status]
en: Pending payment
az: Ödəmə gözləyir

[ctx: Order status]
en: Processing
az: İşlənir

[ctx: Order status]
en: Refunded
az: Geri qaytarıldı

en: Order status changed from %1$s to %2$s.
az: Sifariş %1$s statusundan %2$s statusunda keçirildi.

en: Order status.
az: Sifarişin statusu.

en: Order submitted.
az: Sifariş göndərildi.

en: Order summary
az: Sifariş Xülasəsi

en: Order updated
az: Sifariş yeniləndi

en: Order updated.
az: Sifariş yeniləndi.

en: Order:
az: Sıralama:

en: Orders
az: Sifarişlər

en: Orders list
az: Sifarişlərin siyahısı

en: Orders navigation
az: Sifarişlərin naviqasiyası

en: Orders totals.
az: Cəmi sifarişlər.

en: Oregon
az: Oreqon

en: Organization
az: Təşkilat

en: Organization: %s
az: Təşkilatlar: %s

en: Organize my uploads into month- and year-based folders
az: Yükləmələrimi aylıq -və illik- bölmələrdə saxla.

en: Organized by
az: Tərəfindən təşkil edilən

en: Organizer
az: Təşkilatçı

en: Organizer:
az: Təşkilatçı:

en: Original
az: Orijinal

en: Original Site
az: Orjinal Sayt

en: Original dimensions %s
az: Orijinal Ölçü %s

en: Original: %s
az: Orijinal: %s

en: Originally posted by %1$s on %2$s
az: Orijinal %2$s tarixində %1$s tərəfindən göndərildi

en: Originally posted on %s
az: Orijinal %s tarixində göndərildi

en: Other
az: Digər

en: Other (<a href="%s">see below</a>)
az: Digər (<a href="%s">aşağıya baxın</a>)

en: Other Answer
az: Digər Cavablar

en: Other Email Address
az: Digər E-poçt Ünvanı

en: Other Input
az: Digər Giriş

en: Other Notifications!
az: Digər Bildirişlər!

en: Other Search Engines
az: Digər Axtarış Sistemləri

en: Other WordPress News
az: Digər WordPress Xəbərləri

en: Other comment settings
az: Digər şərh parametrləri

en: Other languages:
az: Başqa dillərdə:

en: Other links
az: Digər bağlantılar

en: Other posts
az: Digər yazılar

en: Other search terms
az: Digər axtarış kriteriyaları

en: Other sources
az: Digər mənbələr

en: Other subdomains of this domain are registered to another user at WordPress.com so you can&#8217;t use it for your site.  Only that user can register other subdomains.
az: Bu domen adlarının digər alt domen adları, WordPress.com-dakı başqa bir istifadəçiyə qeydiyyatlıdır, o səbəblə öz saytınızda istifadə edə bilməzsiniz. Sadəcə bəhs edilən istifadəçi digər alt domen adlarının qeydiyyatını edə bilər.

en: Other user roles have been changed.
az: Digər istifadəçi rolları dəyişdirildi.

en: Other users have been deleted.
az: Digər istifadəçilər silindi.

en: Other users have been removed.
az: Digər istifadəçilər silindi.

en: Other:
az: Digər:

en: Ouagadougou
az: Ouaqadouqou

en: Ounces
az: Unsiya

en: Our 2015 default theme is clean, blog-focused, and designed for clarity. Twenty Fifteen's simple, straightforward typography is readable on a wide variety of screen sizes, and suitable for multiple languages. We designed it using a mobile-first approach, meaning your content takes center-stage, regardless of whether your visitors arrive by smartphone, tablet, laptop, or desktop computer.
az: 2015 mövcud mövzumuz təmiz, bloq fokuslu və şəffaflıq ön planda tutularaq dizayn edildi. İyirmi Onbeş-in bəsit, gələcəyə yönəlik tipoqrafiyası, geniş bir çətirdəki ekran ölçüləri və bir çox dil üçün en üst səviyyədə oxuna bilmə imkanı təqdim edir. Mobil öncəlikli olaraq dizayn etdiyimiz mövzuda, ziyarətçiləriniz istər ağıllı telefonlar, tabletlər, dizüstü bilgisayarlardan, istərlərsə masaüstü bilgisayarlardan baxsınlar, içərik hər zaman mərkəzdədir.

en: Our Happiness Engineers are here to answer your questions &amp; help you set up your site.
az: Bizim Xoşbəxtlik Mühəndislərimiz sizin suallarınıza məmnuniyyətlə cavab verə və sayt qurulumu ilə əlaqədar yardım edə bilərlər.

en: Our Story
az: Bizim Hekayətimiz

en: Our plans give your site the power to thrive. Find the plan that works for you.
az: Paketlərimiz saytınıza inkişaf gücü verir. Sizə uyğun paketi tapın.

en: Our secret signature failed. The authorities have been notified.
az: Gizli imzamız uğursuz oldu. Səlahiyyətlilər xəbərdar edilmişdir.

en: Our stats helper monkeys have been busy putting together a personalized report detailing how your blog did in %d!
az: Statistika köməkçilərimiz, bloqunuzun %d ilindəki performansı ilə əlaqədar ətraflı bir fərdi raport hazırlamaqla məşğuldurlar!

en: Our support team has been notified and will contact you once we receive the transfer code for this domain.
az: Dəstək heyətimizə bu xüsusda bilgi verildi. Bu domen adı üçün transfer kodunu aldığımızda sizinlə əlaqə quracaqlar.

en: Out from under %s
az: %s altından çölə

en: Out of stock
az: Anbarda yoxdur

en: Outstanding amount of $%(amountOwed)s does not exceed the minimum $100 needed to make the payment. Payment will be made as soon as the total outstanding amount has reached $100.
az: %(amountOwed)s USD-lik ödənməmiş borc, ödəmə edilməsi gərəkən minimum 100 USD-dən çox deyil. Ödənməmiş cəmi borc 100 USD-yə çatar-çatmaz ödəmə ediləcəkdir.

en: Overall
az: Bütövlükdə

en: Overlay logo URL
az: Örtük loqo URL

en: Overview
az: Əsas Görünüş

en: Ownership ID
az: Mülkiyyət Id

en: PG &#8212; Possibly offensive, usually for audiences 13 and above
az: G &#8212; 13 yaş və altındakı izləyicilər üçün uyğun deyil

en: PHP version
az: PHP versiyası

en: PHP version.
az: PHP Versiyası.

en: PM
az: Axşam

en: POST FROM ANYWHERE
az: HER YERDƏN YAZIN

en: Pacific
az: Sakit okean

en: Padding
az: Dolğu

en: Page
az: Səhifə

en: Page %d
az: Səhifə %d

en: Page %s
az: Səhifə %s

en: Page Archives
az: Səhifə Arxivləri

en: Page Attributes
az: Səhifə Atributları

en: Page ID
az: Səhifə ID

en: Page ID is set, but the page does not exist
az: Səhifə İD quruldu ancaq səhifə mövcud deyil

en: Page IDs, separated by commas.
az: Səhifə nömrələri, vergüllərlə ayrılmış.

en: Page Not Found
az: Səhifə Tapılmadı

en: Page Sidebar
az: Səhifə Yan menyu çubuğu

en: Page Widget Area
az: Səhifə Vidcet Sahəsi

en: Page break
az: Səhifə sonu

en: Page contents: [%s]
az: Səhifə içəriyi: [%s]

en: Page deleted.
az: Səhifə Silindi

en: Page draft updated.
az: Səhifə qaralaması yeniləndi.

en: Page not found
az: Səhifə tapılmadı

en: Page not set
az: Səhifə qurulmamışdır

en: Page order
az: Səhifə sıralaması

en: Page published.
az: Səhifə dərc edildi.

en: Page restored to revision from %s.
az: Səhifə %s versiyasından geri gətirildi

en: Page restored.
az: Səhifə bərpa edildi

en: Page reverted to draft.
az: Səhifə qaralama versiyasına geri çevrildi.

en: Page saved.
az: Səhifə qeyd edildi.

en: Page scheduled for: %s.
az: Səhifə planlandı: %s.

[ctx: Page setting]
en: Cart
az: Səbət

[ctx: Page setting]
en: Checkout
az: Yoxla

[ctx: Page setting]
en: My account
az: Hesabım

[ctx: Page setting]
en: Shop base
az: Mağaza giriş səhifəsi

[ctx: Page setting]
en: Terms and conditions
az: Şərtlər və Qaydalar

en: Page setup
az: Səhifə qurulumu

[ctx: Page slug]
en: cart
az: səbət

[ctx: Page slug]
en: checkout
az: yoxla

[ctx: Page slug]
en: my-account
az: hesabım

[ctx: Page slug]
en: shop
az: mağaza

en: Page submitted.
az: Səhifə göndərildi.

en: Page title
az: Səhifə başlığı

[ctx: Page title]
en: Cart
az: Səbət

[ctx: Page title]
en: Checkout
az: Yoxla

[ctx: Page title]
en: My account
az: Hesabım

[ctx: Page title]
en: Shop
az: Mağaza

[ctx: Page title: Plugin detail]
en: %(pluginName)s Plugin
az: %(pluginName)s Qoşması

en: Page updated
az: Səhifə yeniləndi!

en: Page updated.
az: Səhifə yeniləndi.

en: Page visibility should be <a href="%s" target="_blank">public</a>
az: Səhifə görünüşü hər kəsə <a href="%s" target="_blank">açıq</a> olmalıdır

en: Pages
az: Səhifələr

en: Pages Imported
az: Səhifələr idxal edildi

en: Pages are similar to posts in that they have a title, body text, and associated metadata, but they are different in that they are not part of the chronological blog stream, kind of like permanent posts. Pages are not categorized or tagged, but can have a hierarchy. You can nest pages under other pages by making one the &#8220;Parent&#8221; of the other, creating a group of pages.
az: Səhifələr, başlıqları, içərikləri və əlaqəli meta bilgiləri olması baxımından yazılara bənzərlər amma yazılardan fərqli olaraq xronoloji bloq axınına aid deyillər, daimi yazılar kimidirlər. Səhifələr kateqoriyalandırılmaz və etiketlənməz amma bir ierarxiyaya sahib ola bilirlər. Bir yazını &#8220;Valideyin&#8221; edib diğərlərini ona bağlayaraq bir qrup yarada bilərsiniz.

en: Pages list
az: Səhifə siyahısı

en: Pages list navigation
az: Səhifə siyahısı naviqasiyası

en: Pages:
az: Səhifələr:

en: Pageviews across blogs we host here on WordPress.com, both on subdomains and their own domains, or externally-hosted blogs that use our Jetpack plugin.
az: WordPress.com-da, həm alt domenlərdə həm də şəxsi domenlərdə yerləşdirdiyimiz  bloqlardan və ya xarici olaraq  yerləşdirilib Jetpack qoşmamızın istifadə edildiyi bloqlardan səhifə görünüşləri.

en: Pagination
az: Səhifələmə

[ctx: Pagination]
en: %1$s of %2$s
az: %1$s / %2$s

en: Pago Pago
az: Paqo-Paqo

en: Paid
az: Odənişli

en: Paid on %1$s @ %2$s
az: Ödəmə zamanı: %1$s, %2$s

en: Pakistani rupee
az: Pakistan Rupisi

en: Palestinian Territory, Occupied
az: Fələstin(israil tərəfindən zəbt edilmiş)

en: Pangnirtung
az: Panqnirtunq

en: Paper
az: Kağız

en: Paper Medium
az: Kağız Orta

en: Paper Narrow
az: Kağız Dar

en: Paper Wide
az: Kağız Geniş

en: Papua New Guinea
az: Papua Yeni Qvineya

en: Papua New Guinean kina
az: Papua Yeni Qvineya kinası

en: Paragraph
az: Paraqraf

en: Paraguay
az: Paraqvay

en: Parament is a great all-purpose theme featuring a dark color scheme with bright orange highlights and a textured background. Add your own personal flair by uploading a custom header or background image. Parament's full-width image template allows your images to display as large as possible for maximum impact.
az: Parament, parlaq narıncı vurğulara və naxışlı bir arxa fona sahib qoyu rəngli bir plan sahib, hər məqsəd üçün istifadə edilə bilən bir mövzudur. Özəl bir başlıq və ya arxa fon rəsmi yükləyərək öz fərdi dizaynınızı əlavə edəbilərsiniz. Parament-in tam pəncərə genişliyindəki görüntü şablonu, rəsmlərinizin mümkün olan ən böyük ölçülərdə görüntülənməsini və ən yüksək təsir verməsini təmin edər.

en: Parent
az: Valideyin

en: Parent %s
az: Valideyin %s

en: Parent %s:
az: Valideyin %s:

en: Parent Category
az: Valideyin kateqoriya

en: Parent Category:
az: Valideyin kateqoriya:

en: Parent Menu Section
az: Valideyin Menyu Bölməsi

en: Parent Menu Section:
az: Valideyin Menyu Bölməsi:

en: Parent Page:
az: Valideyin səhifə:

en: Parent Project Type
az: Valideyin Layihə Növü

en: Parent Project Type:
az: Valideyin Layihə Növü:

en: Parent SKU
az: Valideyin SKU

en: Parent category
az: Valideyin kateqoriya

en: Parent category:
az: Valideyin kateqoriya

en: Parent coupon
az: Valideyin kupon

en: Parent order ID.
az: Valideyin sifariş İD.

en: Parent orders
az: Valideyin sifarişlər

[ctx: Parent post link]
en: <span class="meta-nav">Published in</span><span class="post-title">%title</span>
az: <span class="meta-nav">Yayım yeri</span><span class="post-title">%title</span>

en: Parent product
az: Valideyin məhsul

en: Parent product does not match current variation.
az: Valideyin məhsul keçərli sifarişlə uyğun gəlmir.

en: Parent shipping class
az: Valideyin çatdırılma sinifi

en: Parent shipping class:
az: Valideyin çatdırılma sinifi:

en: Parent term does not exist.
az: Valideyin element tapılmır.

en: Parent theme author URL
az: Valideyin şablon müəllif URL

en: Parent theme author URL.
az: Valideyin şablon müəllif URL.

en: Parent theme name
az: Valideyin şablon ismi

en: Parent theme name.
az: Valideyin şablon ismi.

en: Parent theme version
az: Valideyin şablon versiyası

en: Parent theme version.
az: Valideyin şablon versiyası.

en: Partial Refund: Order {order_number}
az: Qismən geri ödəmə: Sifariş {order_number}

en: Partial refund email heading
az: Qismən geri ödəmə e-poçt başlığı

en: Partial refund subject
az: Qismən geri ödəmə məzmunu

en: Partial render must echo the content or return the content string (or array), but not both.
az: Qismi çıxış içəriyi ekrana exo(əks-səda) ya da içərik mətnini (ya da sətrini) döndürür, ancaq ikisi bərabər deyil.

en: Partnership
az: Tərəfdaşlıq

en: Password
az: Parol

en: Password Changed
az: Parol Dəyişdirildi

en: Password Reset
az: Parolu sıfırla

en: Password Reset Request
az: Şifrə sıfırlama tələbi

en: Password Reset Request for {site_title}
az: {site_title} üçün şifrə sıfırlama tələbi

en: Password change
az: Parolu dəyiş

en: Password changed for user: %s
az: %s istifadəçi üçün parol dəyişdirildi

en: Password must be at least %d characters.
az: Parol ən az %d simvol olmalıdır.

en: Password protected
az: Parolla qorunur

en: Password required
az: Parol vacibdir

en: Password reset email has been sent.
az: Parolu təzələmək üçün məktub göndərildi.

en: Password reset is not allowed for this user
az: Bu istifadəçi üçün parol sıfırlama icazəniz yoxdur.

en: Password:
az: Parol:

en: Password: %s
az: Parol: %s

en: Passwords cannot be empty.
az: Şifrə boş ola bilməz.

en: Passwords do not match.
az: Şifrələr uyğun gəlmir.

en: Passwords may not contain the character "\".
az: Parollar "\" simvollarından ibarət ola bilməz.

en: Past Invitations
az: Keçmiş Dəvətlər

en: Past Week
az: Keçən Həftə

en: Past six months
az: Altı ay ərzində

en: Paste
az: Yapışdır

en: Paste URL or type to search
az: Axtarış etmək üçün bir URL yapışdırın və ya yazın

en: Paste as text
az: Mətn olaraq yapışdır

en: Paste is now in plain text mode. Contents will now be pasted as plain text until you toggle this option off.
az: Yapışdırma hazırda mətn rejimindədir.Siz bu rejimi bağlayana qədər yapışdırılan mətnlər sadə mətn olaraq yapışdırılacaqlar.

en: Paste table row after
az: Lövhə sətrini ardına yapışdır

en: Paste table row before
az: Lövhə sətrini önünə yapışdır

en: Paste the HTML code you want to embed in the source code area below. Click "Insert into post" to generate an embed shortcode and automatically paste it into the content.
az: İstədiyiniz HTML kodunu aşağıdakı mənbə kodu sahəsinə yapışdırın. "Yazıya əlavə et" düyməsinə tıklayaraq daxil edilə biləcək bir qısa ünvan yaradın və avtomatik olaraq bütün içəriyə yapışdırın.

en: Paste your YouTube or Google Video URL above, or use the examples below.
az: YouTube və ya Google Video bağlantınızı yuxarı köçürün və ya aşağıdakı nümunələrin birindən istifadə edin.

en: Paste your embed code below:
az: Kodunuzu aşağıda yapışdırın:

en: Path
az: Yol

en: Pause
az: Saxla

en: Pause ads (no revenue)
az: Reklamları dayandır (gəlir yoxdur)

en: Paused
az: Fasilə verildi

en: Pavia
az: Paviya

en: Pay
az: Ödəmə

en: Pay for order
az: Sifariş ödəməsi

en: Pay for this order
az: Bu sifariş üçün ödəmə edin

en: Pay via PayPal; you can pay with your credit card if you don't have a PayPal account.
az: Paypal vasitəsi ilə ödəmədə Paypal hesabınız yoxdursa belə kredit kartı ilə də ödəmə edə bilərsiniz.

en: Pay what you want
az: İstədiyin qədər ödə

en: Pay with cash upon delivery.
az: Təslimat zamanı qapıda ödəmə.

en: PayPal E-mail Address
az: PayPal E-poçt Ünvanı

en: PayPal Standard
az: PayPal Standart

en: PayPal email
az: PayPal e-poçt

en: PayPal email address
az: PayPal e-poçt ünvanı

en: PayPal email address:
az: PayPal e-poçt ünvanı:

en: PayPal identity token
az: PayPal identifikasiya açarı

en: Payer PayPal address
az: Ödəyicinin Paypal ünvanı

en: Payer first name
az: Ödəyicinin adı

en: Payer last name
az: Ödəyicinin soyadı

en: Paying customer
az: Ödəmə edən müştəri

en: Payment
az: Ödəniş

en: Payment %s via IPN.
az: İPN vasitəsi ilə %s ödəməsi edildi.

en: Payment Method
az: Ödəmə Metodu

en: Payment Problem
az: Ödəmə Problemi

en: Payment Settings
az: Ödəmə Parametrləri

en: Payment action
az: Ödəmə hərəkəti

en: Payment authorized. Change payment status to processing or complete to capture funds.
az: Ödəmə təsdiqləndi. Pulu almaq üçün ödəmə statusunu işlənir və ya tamamlandı olaraq dəyişdirin.

en: Payment cancelled.
az: Ödəmə ləğv edildi.

en: Payment complete event failed.
az: Ödəmə tədbiri baş tutmadı.

en: Payment for cancelled order %s received
az: Ləğv edilən %s sifarişi üçün ödəmə alındı

en: Payment for order #%1$s from %2$s has failed. The order was as follows:
az: %2$s tərəfindən verilən #%1$s nömrəli sifarişin ödəməsi uğursuz oldu. Sifariş detalları belədir:

en: Payment for order %s refunded
az: %s sifarişi üçün ödəmələrin geri qaytarılması həyata keçirildi

en: Payment for order %s reversed
az: %s sifarişi üçün ödəmələr geri çevrildi

en: Payment gateway
az: Ödəmə şəbəkə keçidi

en: Payment has been processed through PayPal.
az: Ödəmə PayPal vasitəsi ilə işləndi.

en: Payment is on hold until the end of the current month.
az: Ödəmə keçərli ayın bitişinə qədər gözləməyə alındı.

en: Payment is pending due to missing information. You can provide tax information in the settings screen.
az: Ödəmə əksik bilgi səbəbi ilə gözləməkdədir. Vergi bilgilərini parametrlər ekranında verə bilərsiniz.

en: Payment method
az: Ödəmə üsulu

en: Payment method ID.
az: Ödəniş üsulu İD-si.

en: Payment method deleted.
az: Ödəniş üsulu silindi.

en: Payment method title.
az: Ödəniş üsulu başlığı.

en: Payment method:
az: Ödəmə üsulu:

en: Payment processing has failed due to invalid PayPal address. You can correct the PayPal address in the settings screen.
az: Keçərsiz PayPal ünvanı səbəbi ilə ödəmə tamamlanmadı. PayPal ünvanını parametrlər ekranında düzəldə bilərsiniz.

en: Payment:
az: Ödəniş

en: Peace Of Mind
az: Can Rahatlığı

en: Pending
az: Gözləyən

en: Pending (Invalid PayPal)
az: Gözləyən (Xətalı PayPal)

en: Pending (Missing Tax Info)
az: Gözləyən (Əksik Vergi Məlumatı)

en: Pending - Registration takes up to %s
az: Gözləyir - Qeydiyyat %s qədər çəkə bilər

en: Pending <span class="count">(%d)</span>
az: Gözləyən <span class="count">(%d)</span>

en: Pending <span class="count">(%s)</span> | Pending <span class="count">(%s)</span>
az[0]: Yoxlama gözləyən <span class="count">(%s)</span>
az[1]: Yoxlama gözləyən <span class="count">(%s)</span>

en: Pending Review
az: Yoxlama gözləyir

en: Pending comments
az: Gözləyən şərhlər

[ctx: Pending status, username, post title]
en: %1$s linked to your post %2$s.
az: sizn %2$s yazınıza %1$s bağlantı verdi

en: Pennsylvania
az: Pensilvaniya

en: People
az: İnsan

en: People clicked links from these pages to get to your site.
az: İnsanlar bu bağlantılara tıklayaraq saytınıza yetişdilər.

en: People who follow your blog
az: Bloqunuzu izləyən insanlar

en: Percent
az: Faiz

en: Percent change is computed from weekly averages before they are rounded.
az: Ortalama həftəlik faiz dəyişiklikləri, yuvarlaqlaşdırılmadan öncə hesablanır.

en: Percentages
az: Faizlər

en: Perfect
az: Mükəmməl

en: Performance
az: Performans

en: Perhaps you could follow their blog or send them a thank you note?
az: Bəkə onların bloqunu izləyəsiniz və onlara təşəkkür məktubu göndərəsiniz?

en: Period
az: Dövr

en: Permalink
az: Daimi bağlantı

en: Permalink Settings
az: Daimi Bağlantı Parametrləri

en: Permalink to %s
az: %s üçün daimi bağlantı

en: Permalink:
az: Daimi Bağlantı:

en: Permalink: %s
az: Daimi bağlantı: %s

en: Permalinks
az: Daimi bağlantılar

en: Permalinks are the permanent URLs to posts, categories, and other sections of your website. <a href="%s" target="_blank">Learn more about customizing your permalinks</a>.
az: Daimi bağlantılar yazılar, kateqoriyalar və veb saytınızın digər bölmələri üçün daimi URL-lardır. <a href="%s" target="_blank">Daimi bağlantılarınızı özəlləşdirmə haqqında daha çox bilgi alın</a>.

en: Permanent Link to %s
az: %s üçün Daimi Bağlantı

en: Permanently delete comment
az: Şərhi birdəfəlik sil

en: Permissions
az: İzinlər

en: Persian
az: Farsca

en: Personal Links
az: Fərdi Bağlantılar

en: Personal Options
az: Fərdi seçimlər

en: Personal Settings
az: Fərdi Parametrlər

en: Personal site
az: Fərdi Sayt

en: Perth
az: Pert

en: Perugia
az: Peruciya

en: Pescara
az: Peskara

en: Petersburg
az: Petersburq

en: Philippines
az: Filippin

en: Phnom Penh
az: Pnom-Pen

en: Phoenix
az: Feniks

en: Phone
az: Telefon

en: Phone Country
az: Telefon Ölkəsi

en: Phone Number
az: Telefon Nömrəsi

en: Phone number
az: Telefon Nömrəsi

en: Phone number.
az: Telefon nömrəsi.

en: Phone numbers cannot contain letters
az: Telefon nömrələri hərfdən ibarət ola bilməz

en: Phone numbers cannot contain special characters
az: Telefon nömrələri simvollardan ibarət ola bilməz

en: Phone:
az: Telefon:

en: Photo
az: Foto

en: Photo Gallery
az: Foto Qalereya

en: Photo gallery
az: Fotoqalereya

en: Photoblogging
az: Fotobloq

en: Photography
az: Fotoqrafiya

en: Photos
az: Fotolar

en: Pick
az: Seç

en: Pick a Background Pattern
az: Bir arxa fon nümunəsi seçin

en: Pick a plan that's right for you.
az: Sizə uyğun olan planı seçin.

en: Pick a post and we'll copy the title and content. Recent pages are listed below. Search by title to find older pages.
az: Bir yazı seçin və içərik ilə başlığı köçürək. Son səhifələr aşağıda sıralanmışdır. Daha əski yazıları tapmaq üçün başlığı axtarın.

en: Pick a post and we'll copy the title, content, tags and categories. Recent posts are listed below. Search by title to find older posts.
az: Bir yazı seçin və içərik, etiket və kateqoriya ilə başlığı köçürək. Son səhifələr aşağıda sıralanmışdır. Daha əski yazıları tapmaq üçün başlığı axtarın.

en: Pingback
az: Geri bildiriş

en: Pingback excerpt:
az: Geri bildiriş xülasəsi:

en: Pingback from %1$s to %2$s registered. Keep the web talking! :-)
az: %1$s ünvanından %2$s ünvanına göndərilən pingback qeyd edildi.

en: Pingback:
az: Geri izləmə:

en: Pings
az: Pinqlər

en: Pink
az: Çəhrayı

en: Pistoia
az: Pistoya

en: Pitcairn
az: Pitkarin

en: Place order
az: Sifarişi Tamamla

[ctx: Placeholder text while fetching users.]
en: Loading Users
az: İstifadəçilər Yüklənir

en: Plain Black
az: Ovalıq Qara

en: Plain Black Medium
az: Ovalıq Qara Orta

en: Plain Black Narrow
az: Qara Ovalıq Dar

en: Plain Black Wide
az: Qara Ovalıq Geniş

en: Plain Text
az: Adi Mətn

en: Plain White
az: Ovalıq Ağ

en: Plain White Medium
az: Ovalıq Ağ Orta

en: Plain White Narrow
az: Ağ Ovalıq Dar

en: Plain White Wide
az: Ağ Ovalıq Geniş

en: Plain text
az: Adi mətn

en: Plans
az: Planlar

en: Plans & Pricing
az: Planlar və Qiymətlər

en: Plans and Pricing
az: Planlar və Qiymətlər

en: Plastic Black
az: Plastik Qara

en: Plastic Black Medium
az: Plastik Qara Orta

en: Plastic Black Narrow
az: Plastik Qara Dar

en: Plastic Black Wide
az: Plastik Qara Geniş

en: Plastic Grey
az: Plastik Boz

en: Plastic Grey Medium
az: Plastik Boz Orta

en: Plastic Grey Narrow
az: Plastik Boz Dar

en: Plastic Grey Wide
az: Plastik Boz Geniş

en: Plastic White
az: PlastiK Ağ

en: Plastic White Medium
az: Plastik Ağ Orta

en: Plastic White Narrow
az: Plastik Ağ Dar

en: Plastic White Wide
az: Plastik Ağ Geniş

en: Play
az: Başlat

[ctx: Play as in playback or view a movie]
en: JavaScript required to play %s.
az: %s ifa etdirmək üçün JavaScript gərəkdir .

en: Playlist Settings
az: İfa siyahısı Parametrləri

en: Playlists
az: İfa siyahıları

en: Plays
az: İfalar

en: Plays:
az: İfalar:

en: Please <a href="%1$s">upgrade WordPress</a> to a current version, or <a href="%2$s">downgrade to version 2.4 of the Akismet plugin</a>.
az: Lütfən <a href="%1$s">WordPress</a> hazırkı versiyaya qədər yüksəldin, ya da <a href="%2$s">Akismet 2.4 versiyasından istifadə edin </a>.

en: Please <a href="http://en.support.wordpress.com/contact/">contact support</a>.
az: Lütfən <a href="http://en.support.wordpress.com/contact/">dəstək xidməti</a> ilə əlaqə qurun.

en: Please <a href="http://support.wordpress.com/contact/">contact support</a> if you wish to delete a registered domain.
az: Qeydiyyatdan keçmiş domeninizi sildirmək istəyirsinizsə <a href="http://support.wordpress.com/contact/"> əlaqə xidmətinə </a> müraciət edin.

en: Please <a href='%s'>contact support</a>, and we'll get everything fixed.
az: Lütfən <a href='%s'>dəstək mərkəzi</a> ilə əlaqə yaradın, beləcə hər şeyi qaydasına sala bilərik.

en: Please Confirm
az: Lütfən Təsdiqləyin

en: Please Read Carefully
az: Lütfən Diqqətlə Oxuyun

en: Please Verify Your Email Address
az: E-poçt Ünvanınızı Təsdiqləyin

en: Please add a comment before submitting
az: Göndərmədən əvvəl bir şərh əlavə edin

en: Please be sure to submit some text with your comment.
az: Lütfən şərhiniz ilə birlikdə bir mətn göndərdiyinizdən əmin olun.

en: Please change your email address from your WordPress.com profile page.
az: Lütfən WordPress.com profil səhifənizdən e-poçt ünvanınızı dəyişin.

en: Please check that you typed the coupon code correctly and that this coupon is for the product you have selected.
az: Döğru kupon kodu və bu kupona uyğun məhsul seçdiyinizdən əmin olun.

en: Please check the URL for mistakes. An example subscribe command should look like:
az: Lütfən URL ünvanında xəta olub-olmadığını yoxlayın. Nümunə olaraq, bir abunəlikdən çıxma əmri belə olmalıdır:

en: Please check the URL for mistakes. An example unsubscribe command should look like:
az: Lütfən URL ünvanında xəta olub-olmadığını yoxlayın. Nümunə olaraq, bir abunəlikdən çıxma əmri belə olmalıdır:

en: Please check the password fields to make sure that they match.
az: Lütfən parol sahələrinin bir-birinə uygun gəlib-gəlmədiyini yoxlayın.

en: Please check your <a href="%s">Akismet configuration</a> and contact your web host if problems persist.
az: Lütfən <a href="%s">Akismet konfiqurasiyasını</a> yenidən yoxlayın və host provayderinizə problemin həlli üçün müraciət edin.

en: Please check your text messages at the phone number ending with <strong>%s</strong> and enter the verification code.
az: Lütfən sonu <strong>%s</strong> ilə bitən telefon nömrəsindən gələn mətn mesajına baxın və təsdiqləmə kodunu daxil edin.

en: Please choose a custom style…
az: Lütfən özəl stil seçin...

en: Please choose a poll style
az: Lütfən sorğu stilini seçin

en: Please choose a style.
az: Lütfən bir stil seçin.

en: Please choose whether you would like sites in your WordPress network to use sub-domains or sub-directories.
az: Lütfən WordPress şəbəkənizdəki saytların alt domen adımı, yoxsa alt direktoriyamı istifadə edəcəklərini seçin.

en: Please click the verification link in the e-mail.
az: Lütfən e-poçtdakı təsdiqləmə bağlantısına tıklayın.

en: Please complete the configuration steps. To create a new network, you will need to empty or remove the network database tables.
az: Lütfən konfiqurasiya addımlarını tamamlayın. Bir şəbəkə yaratmaq üçün şəbəkə verilənlər bazasının lövhələrini boşaltmalı ya da təmizləməlisiniz.

en: Please complete your purchase of the Premium Plan to activate the custom CSS for your blog.
az: Lütfən Premium Plan satınalınmasını tamamlayın və bloqunuz üçün xüsusi CSS-i aktivləşdirin.

en: Please configure your Twitter username for the <a href="%s">Twitter Widget</a>.
az: <a href="%s">Twitter Widget</a>-i üçün Twitter istifadəçi adını konfiqurasiya et.

en: Please confirm that you would like to delete the site redirect from this blog.
az: Lütfən bu bloq üçün sayt yönləndirməsinin silinməsini təsdiqləyin.

en: Please confirm you would like to setup this email forwarding:
az: Bu e-poçt yönləndirməsini aktivləşdirmək istədiyinizi təsdiqləyin:

en: Please contact <a href="%s" target="_blank">Akismet support</a> for assistance.
az: Yardım üçün <a href="%s" target="_blank">Akismet dəstək</a> xidmətinə müraciət edin.

en: Please contact support, and we'll get everything fixed:
    
    %s
az: Lütfən dəstək mərkəzi ilə əlaqə qurun, beləcə hər şeyi düzəldə bilərik:
    
    %s

en: Please contact support, mention error code %s, and we'll get everything fixed:
    
    %s
az: Lütfən dəstək mərkəzi ilə əlaqə qurub, %s xəta kodunu təyin edin,  beləcə hər şeyi düzəldə bilərik:
    
    %s

en: Please contact your host for assistance with investigating this issue further.
az: Xahiş edirik bu məsələni daha da araşdıran yardım üçün sahibi ilə əlaqə saxlayın.

en: Please describe the problem.
az: Lütfən problemi ətraflı təsvir edin.

en: Please disable your pop-up blocker and try again.
az: Lütfən açılan pəncərə (pop-up) əngəlləyicinizi deaktivasiya edib təkrar yoxlayın.

en: Please do not send us multiple account recovery requests.
az: Lütfən bizə birdən çox hesab bərpası üçün sorğu göndərməyin.

en: Please do not use this form for general support questions.
az: Lütfən, dəstək üçün bu formadan istifadə etməyin.

en: Please enter a blog URL
az: Lütfən bloq URL-nı daxil edin

en: Please enter a comment
az: Lütfən şərhinizi daxil edin

en: Please enter a complete domain name - e.g. yourgroovydomain.com
az: Lütfən domeninizin tam adını daxil edin - məs. yourgroovydomain.com

en: Please enter a domain name (e.g. example.com or blog.example.com)
az: Lütfən domen adını daxil edin (məs. nümunə.com və ya blog.nümunə.com)

en: Please enter a domain name or keyword.
az: Lütfən bir domen adı və yaaçar söz daxil edin.

en: Please enter a email address for the new account. This must be an address that is not already in use at WordPress.com
az: Yeni hesab üçün bir e-poçt ünvanı daxil edin. Bu, WordPress.com üzərində istifadə edilməyən bir ünvan olmalıdır

en: Please enter a list name
az: Lütfən siyahı adını daxil edin

en: Please enter a list title
az: Siyahı adını daxil edin

en: Please enter a new blog address
az: Lütfən yeni bloqunuzun ünvanını daxil edin

en: Please enter a password for the new account.
az: Yeni hesabınız üçün parolunuzu daxil edin.

en: Please enter a phone number
az: Lütfən telefon nömrənizi daxil edin

en: Please enter a receipt or transaction ID
az: Qəbz və ya əməliyyat ID daxil edin

en: Please enter a security code (CVV).
az: Lütfən təhlükəsizlik kodunu daxil edin (CVV).

en: Please enter a site name.
az: Lütfən bir sayt adı daxil edin.

en: Please enter a site title.
az: Lütfən bir sayt başlığı daxil edin.

en: Please enter a stronger password.
az: Xahiş edirəm daha güclü bir parol daxil edin.

en: Please enter a topic name
az: Lütfən bəhsin adını daxil edin

en: Please enter a username
az: Lütfən istifadəçi adınızı daxil edin

en: Please enter a username.
az: Lütfən bir istifadəçi adı daxil edin.

en: Please enter a valid "State" for your country in the address section.
az: Ünvan bölməsində doğru "Ölkə" adını daxil edin.

en: Please enter a valid URL.
az: Keçərli bir URL daxil edin.

en: Please enter a valid blog URL
az: Lütfən etibarlı bir bloq URL daxil edin

en: Please enter a valid country in the address section.
az: Ünvan bölməsində doğru bir ölkə adı daxil edin.

en: Please enter a valid credit card number.
az: Lütfən etibarlı bir kredit kartı nömrəsi daxil edin.

en: Please enter a valid domain or URL (e.g. example.com, blog.example.com, example.com/blog)
az: Lütfən, mövcud domeninizi və ya URL daxil edin (например, example.com, blog.example.com, example.com / bloq)

en: Please enter a valid email address.
az: Lütfən keçərli bir e-poşt ünvanı daxil edin.

en: Please enter a valid menu name.
az: Lütfən keçərli bir menyu ismi daxil edin.

en: Please enter a valid phone number.
az: Lütfən etibarlı bir telefon nömrəsi təmin edin.

en: Please enter an account password.
az: Zəhmət olmasa istifadəçi parolunu daxil edin.

en: Please enter an activation URL or key
az: Lütfən aktivasiya üçün URL və ya açarınızı daxil edin

en: Please enter an address to continue.
az: Zəhmət olmasa, davam etmək üçün ünvanınızı daxil edin.

en: Please enter an authenticator code
az: Lütfən identifikasiya kodunu daxil edin

en: Please enter at least one WordPress.com username or an email address to send the invitation to.
az: Lütfən dəvət göndərmək üçün ən az bir WordPress.com istifadəçi adı və ya e-poçt ünvanı daxil edin.

en: Please enter in a value less than the regular price.
az: Lütfən normal qiymətdən daha aşağı bir dəyər daxil edin.

en: Please enter in country code with two capital letters.
az: Lütfən iki böyük hərflə ölkə kodunu daxil edin.

en: Please enter in your credentials. They will be stored securely so that one of our Happiness Engineers can get the transfer going for you.
az: Lütfən kimlik bilgilərini daxil edin. Biz onları etibarlı bir şəkildə qoruyacağıq, beləliklə Bizim Xoşbəxtlik Mühəndislərimiz sizin transferlərinizi asanlıqla həyata keçirə biləcəklər.

en: Please enter the URL and description of the site you want to add to your profile.
az: Lütfən profilinizə əlavə etmək istədiyiniz saytın URL və açıqlamasını daxil edin.

en: Please enter the code you were sent by SMS. It will look something like <code>%s</code>. You may need to wait a few moments before it arrives.
az: SMS ilə göndərilən kodu daxil edin. Bu <code>%s</code> kimi bir şey olacaq. Gəlmədən əvvəl bir neçə dəqiqə gözləməli olacaqsınız.

en: Please enter the verification code generated by your authenticator mobile application.
az: Lütfən mobil proqramınız tərəfindən hazırlanan təsdiqləmə kodunu daxil edin.

en: Please enter your LiveJournal username <em>and</em> password so we can download your posts and comments.
az: Lütfən LiveJournal istifadəçi adı <em>və</em> parolunuzu daxil edin ki yazı və şərhlərinizi endirə bilək.

en: Please enter your current password.
az: Zəhmət olmasa cari parolunuzu daxil edin.

en: Please enter your email address here
az: Lütfən e-poçt ünvanınızı buraya daxil edin

en: Please enter your name here
az: Lütfən adınızı buraya daxil edin

en: Please enter your password.
az: Zəhmət olmasa cari parolunuzu daxil edin.

en: Please fill out all password fields.
az: Zəhmət olmasa bütün parol sahələrini doldurun.

en: Please follow the link below:
az: Aşağıdakı bağlantını izləyin:

en: Please include a %s template in your theme.
az: Lütfən şablonunuza %s şablonunu əlavə edin.

en: Please let us know why you wish to cancel.
az: Lütfən hansı səbəblə ləğv etmək istədiyinizi bildirin

en: Please limit the value to %d characters.
az: Lütfən dəyəri %d simvolla məhdudlaşdırın.

en: Please log in again.
az: Lütfən təkrar giriş edin.

en: Please log in to WordPress.com.
az: Lütfən WordPress.com-a daxil olun.

en: Please log in to a WordPress.com account
az:  WordPress.com hesabınıza daxil olun

en: Please log in to change post states.
az: Yazı statuslarını dəyişdirmək üçün daxil olun.

en: Please log in using one of these methods to post your comment:
az: Lütfən, şərh yazmaq üçün bu üsullardan birini seçərək daxil olun:

en: Please log in using your WordPress.com username instead of your email address.
az: Lütfən, e-poçt ünvanınızın əvəzinə WordPress.com istifadəçi adınızı daxil edərək daxil olun.

en: Please log in with your WordPress.com username and password:
az: Lütfən WordPress.com-a öz istifadəçi adınız və parolunuzla daxil olun:

en: Please login with your Master Password and authentication code to continue.
az: Davam etmək üçün Master Parolunuzu və identifikasiya kodunuzu daxil edin.

en: Please make sure the Apache %s module is installed as it will be used at the end of this installation.
az: Lütfən Apache %s modulunun qurulmuş olduğundan əmin olun, bu qurulumun sonunda istifadə ediləcək.

en: Please note that your services have been restricted because your site is private.
az: Saytınız özəl olduğu üçün servislərinizin imkanları məhduddur.

en: Please provide a brief description of your reasons for canceling:
az: Lütfən qısaca olaraq imtina səbəbini izah edin:

en: Please provide a custom field name.
az: Lütfən özəl bir sahə adı daxil edin.

en: Please provide a custom field value.
az: Lütfən özəl bir sahə adı daxil edin.

en: Please provide a phone number
az: Lütfən bir telefon nömrəsi təyin edin

en: Please provide a short description of the problem you have experienced.
az: Lütfən qısaca olaraq yaşadığınız problemin səbəbini izah edin:

en: Please provide a valid contact address
az: Cari əlaqə ünvanı daxil edin

en: Please provide a valid email address.
az: Etibarlı bir e-poçt ünvanı təqdim edin.

en: Please provide a valid email.
az: Lütfən keçərli bir e-poçt ünvanı daxil edin.

en: Please provide a valid numeric Keyring connection ID
az: Lütfən keçərli rəqəmsal Açarlıq qoşulma ID təmin edin

en: Please provide a valid numeric publicize connection ID
az: Lütfən keçərli bir rəqəmsal bəyan qoşulması ID təmin edin.

en: Please provide a valid paypal address.
az: Lütfən keçərli bir paypal ünvanı verin.

en: Please provide an email address at which we can contact you.
az: Sizinlə əlaqə saxlamaq üçün bizə bir e-poçt ünvanınızı təqdim edin.

en: Please provide an email address to comment.
az: Şərh etmək üçün e-poçt ünvanınızı təqdim edin.

en: Please provide an email address.
az: Bir e-poçt ünvanı daxil edin.

en: Please provide at least one item of Proof of Ownership.
az: Lütfən ən az bir Sahiblik Sənədi təqdim edin.

en: Please provide at least one property to update for this connection
az: Bu qoşulmanı yeniləmək üçün ən azı bir xüsusiyyət təqdim edin

en: Please provide further details about the problem you have experienced.
az: Lütfən qarşılaşdığınız problem ilə bağlı daha ətraflı məlumat təqdim edin.

en: Please provide the following information so that we can try to help you recover your account. Without <strong>proper validating information</strong>, we may not be able to help you recover your account. Read more about the process <a href="%s">here</a>.
az: Lütfən hesabınızı qurtarmağınıza yardım edə bilməyimiz üçün bu bilgiləri bizə verin. <strong>Uyğun təsdiqləmə bilgiləri</strong> olmadan hesabınızı qurtarmağınıza yardım edə bilmərik. Bu əməliyyat haqqında daha çox bilgi üçün <a href="%s">buraya baxın</a>.

en: Please provide the username, registered email, or URL of the specific blog you are contacting us about.
az: Lütfən bizimlə əlaqə qurmaq üçün istifadəçi adınızı, qeydiyyatdan keçmiş e-poçtunuzu və ya bloqunuzun spesifik URL-nı təqdim edin.

en: Please provide us with your login information
az: Giriş məlumatlarınızı təqdim edin

en: Please provide your name to comment.
az: Şərh etmək üçün adnızı təqdim edin.

en: Please provide your name.
az: Adınızı təmin edin.

en: Please rate your support experience
az: Dəstək təcrübənizi qiymətləndirin

en: Please re-enter your new username to confirm it.
az: Lütfən təsdiqləmək üçün istifadəçi adınızı təkrar daxil edin.

en: Please re-enter your password.
az: Zəhmət olmasa şifrənizi yenidən daxil edin.

en: Please read carefully. This will change your site's address (currently %s). This process cannot be reversed.
az: Bunu diqqətlə oxuyun. Bu, saytınızın ünvanını (hazırda %s) dəyişdirəcəkdir. Bu prossesin geri dönüşü yoxdur.

en: Please renew it now to make sure visitors will be able to reach your site at that address.
az: Ziyarətçilərin bu ünvandan saytınızla əlaqə yarada bilməsindən əmin olmaq üçün indi yeniləyin.

en: Please save this email. If you get locked out of your account in the future, this email will help us restore access to your account.
az: Lütfən bu e-poçtu bir yerdə saxlayın, gələcəkdə hesabınız blok edilərsə, hesabınızın bərpası üçün işinizə yarayacaq.

en: Please save your changes in order to share the preview.
az: Ön görünüşü bölüşmək üçün dəyişikliklərinizi saxlayın.

en: Please see <a href="%s">Debugging in WordPress</a> for more information.
az: Daha çox məlumat üçün lütfən <a href="%s">WordPress xəta sazlanması</a> ünvanına baxın.

en: Please select a blog you would like to upgrade to %s
az: Siz %s yüksəltmə istədiyiniz bir bloq seçin

en: Please select a file
az: Lütfən fayl seçin

en: Please select a rating
az: Reytinq

en: Please select an option.
az: Lütfən bir parametr seçin.

en: Please select one or more sites to add to your profile.
az: Lütfən profilinizə əlavə etmək üçün bir və ya bir neçə sayt seçin.

en: Please select some items.
az: Lütfən bir neçə element seçin.

en: Please select some product options before adding this product to your cart.
az: Xahiş edirəm bu məhsulu səbətinizə əlavə etməzdən əvvəl bəzi məhsul seçimlərini seçin.

en: Please select the Tumblr blog you would like to import into your WordPress site and then click on the "Import this Blog" button to continue.
az: WordPress saytınıza idxal etmək üçün bir Tumblr bloqu seçin, ardından davam etmək üçün "Bloqu idxal et" düyməsinə tıklayın.

en: Please specify if you would like to disconnect a blog or user.
az: Əgər bir istifadəçini və ya bloqu dövrədən açmaq istəyirsinizsə, birini təyin edin.

en: Please supply a valid country code.
az: Keçərli bir ölkə kodu təqdim edin.

en: Please supply a valid email address.
az: Lütfən etibarlı e-poçt ünvanı təmin edin.

en: Please supply a valid phone number.
az: Keçərli bir telefon nömrəsi təqdim edin.

en: Please supply the birthdate parameters.
az: Lütfən doğum günü parametrlərinizi daxil edin.

en: Please switch to the 'Twitter Timeline' widget. This widget will be going away in the future and the new widget allows for more customization.
az: Lütfən 'Twitter Timeline' vidcetinə keçid edin. Bu vidcet gələcəkdə istifadə xaricində olacaq və yeni vidcet daha çox özəlləşdirməyə imkan yaradacaq.

en: Please tell us <a href="%1$s">what you&rsquo;re looking for</a>.
az: Nə <a href="%1$s"> axtardığınızı</a> bizə söyləyin.

en: Please try again.
az: Lütfən təkrar yoxlayın.

en: Please try uploading this file with the %1$sbrowser uploader%2$s.
az: Lütfən faylları yükləmək üçün %1$sbrauzer yükləyicisindən%2$s istifadə edin.

en: Please type in {{warn}}%(siteAddress)s{{/warn}} in the field below to confirm. Your site will then be gone forever.
az: Lütfən təsdiqləmək üçün aşağıdakı sahəyə {{warn}}%(siteAddress)s{{/warn}} məlumatını yazın. Bunun ardından saytınız tamamən yox olacaq.

en: Please update WordPress now
az: Lütfən WordPress-i yenilə

en: Please upgrade Jetpack to the latest version.
az: Lütfən Jetpack-ı ən son versiyaya yüksəldin.

en: Please upgrade Jetpack to version 3.3 or newer in order to access this endpoint.
az: Bu son nöqtəyə varmaq üçün 3.3 versiyasından və ya Jetpack-ın ən son versiyasından istifadə edin.

en: Please upload a valid Blogger export file.
az: Lütfən keçərli bir Blogger ixrac faylı yükləyin.

en: Please upload a valid OPML file.
az: Lütfən keçərli bir OPML faylı yükləyin.

en: Please upload a valid WXR (WordPress eXtended RSS) export file.
az: Lütfən keçərli bir WXR (WordPress eXtended RSS) ixrac faylı yükləyin.

en: Please use a valid credit card.
az: Lütfən etibarlı bir kartdan istifadə edin.

en: Please use a working email for the forwarding address, so you can receive the forwarded messages
az: Göndərilən mesajları ala bilmək üçün, lütfən göndərmə ünvanı olaraq aktiv bir e-poçtdan istifadə edin

en: Please verify your birthday.
az: Ad gününüzü təsdiqləyin.

en: Please verify your email address:
az: Lütfən e-poçt ünvanınızı təsdiqləyin

en: Please visit your <a href="%s" target="_blank">Akismet account page</a> to reactivate your subscription.
az: Abunəliyinizi yenidən aktivləşdirmək üçün <a href="%s" target="_blank">Akismet hesab səhifəsini</a> ziyarət edin.

en: Please, don't use WordPress as part of your domain name.
az: Domen adının bir hissəsi üçün WordPress adından istifadə etməyin

en: Plugin
az: Qoşma

en: Plugin activated
az: Qoşma aktivləşdirildi.

en: Plugin activated.
az: Qoşma aktivləşdirildi.

en: Plugin activation via this UI has been disabled from within your theme.
az: Bu UI ilə plaqin aktivasiyası mövzu tərəfindən ləğv edildi.

en: Plugin can only be Network Activated
az: Qoşma ancaq şəbəkə üzərindən aktivləşdirilə bilər

en: Plugin could not be deleted.
az: Qoşma silinə bilməz.

en: Plugin deactivated
az: Qoşma deaktivasiya edidi.

en: Plugin deactivated.
az: Qoşma deaktivasiya edidi.

en: Plugin file does not exist.
az: Qoşma faylı mövcud deyil.

en: Plugin install is not available for %(site)s. %(reason)s
az: %(site)s üçün qoşma yükləmə istifadə edilmir. %(reason)s

en: Plugin install is not available for %(site)s:
az: %(site)s üçün qoşma yükləmə istifadə edilmir:

en: Plugin updated successfully.
az: Qoşma uğurla yeniləndi.

en: Plugins
az: Qoşmalar

en: Plugins %s
az: Qoşmalar %s

en: Plugins are updated automatically on %(siteName)s.
az: %(siteName)s üzərindəki qoşmalar avtomatik olaraq yeniləndi.

en: Plugins can't be updated on %(siteName)s.
az: %(siteName)s üzərindəki qoşmalar yenilənə bilmədi.

en: Podcast
az: Podkast

en: Podcast category 1
az: Podkast kateqoriyası 1

en: Podcast category 2
az: Podkast kateqoriyası 2

en: Podcast category 3
az: Podkast kateqoriyası 3

en: Podcast copyright
az: Podkast müəllif hüquqları

en: Podcast image
az: Podkast təsviri

en: Podcast summary
az: Podkast xülasəsi

en: Podcast talent name
az: Podkast istedad adı

en: Podcast title
az: Podkast başlığı

en: Podcasting
az: Podkastinq

en: Podgorica
az: Podqoritsa

en: Pohnpei
az: Ponpey

en: Points To
az: Göstərdiyi Maddə:

en: Points to %(data)s
az: %(data)s maddəsini göstərir

en: Poland
az: Polşa

en: Polish
az: Polyak

en: Poll
az: Sorğu

en: Poll Box
az: Sorğu Qutusu

en: Poll Settings
az: Sorğu Parametrləri

en: Poll Style
az: Sorğu Stili

en: Poll closed.
az: Sorğu bağlandı.

en: Poll could not be created
az: Sorğu yaradıla bilmədi

en: Poll could not be updated
az: Sorğu yenilənə bilmədi

en: Poll created.
az: Sorğu yaradıldı.

en: Poll deleted.
az: Sorğu silindi

en: Poll not found
az: Sorğu tapılmadı.

en: Poll opened.
az: Sorğu açıldı.

en: Poll style
az: Sorğu stili

en: Poll updated.
az: Sorğu yeniləndi.

en: Polls
az: Sorğular

en: Polls in WordPress
az: WordPress Sorğuları

en: Popular
az: Populyar

en: Popular Articles
az: Populyar Məqalələr

en: Popular Culture &amp; Entertainment
az: Populyar İncəsənət və Əyləncə

en: Popular Labels
az: Populyar Etiketlər

en: Popular Plugin
az: Populyar Qoşma

en: Popular Project Tags
az: Populyar Layihə Etiketləri

en: Popular Tags
az: Populyar etiketlər

en: Popular choices
az: Populyar seçimlər

en: Popular languages
az: Populyar dillər

en: Popular plugins
az: Populyar Qoşmalar

en: Popular tags
az: Populyar etiketlər

en: Pordenone
az: Pordenon

en: Port Moresby
az: Port Mersbi

en: Port of Spain
az: Port of Spayn

en: Port-au-Prince
az: Port-of-Prins

en: Portfolio
az: Portfel

en: Portfolio Projects
az: Portfel Parametrləri

en: Portfolio pages display at most %1$s projects
az: Ən çox %1$s portfel layihə səhifəsini göstər

en: Portfolios
az: Portfellər

en: Porto Acre
az: Porto Akra

en: Porto Velho
az: Porto Velo

en: Portugal
az: Portuqaliya

en: Portuguese
az: Portuqal

en: Position
az: Mövqe

en: Position Comment Ratings
az: Şərh Reytinqlərinin Mövqeyi

en: Position Front Page, Archive Pages, and Search Results Ratings
az: Ön Səhifə, Arxiv Səhifələri və Axtarış Nəticələrinin Reytinqi

en: Position Page Ratings
az: Səhifə Reytinqlərinin Mövqesi

en: Position Post Ratings
az: Yazı Reytinqlərinin Mövqeyi

en: Possible Reasons
az: Mümkün Səbəblər

en: Post
az: Yazı

en: Post #%d [deleted]
az: Yazı #%d [silindi]

en: Post #%s
az: Yazı #%s

en: Post <em>%s</em> already exists.
az: <em>%s</em> yazısı zatən var.

en: Post <strong>%s</strong> already exists.
az: <strong>%s</strong> yazısı artıq mövcuddur.

en: Post Actions
az: Yazı Hərəkətləri

en: Post Archives
az: Yazı Arxivləri

en: Post Attributes
az: Yazı Atributları

en: Post Comment
az: Şərh göndər

en: Post Formats
az: Yazı formatları

en: Post ID.
az: Yazı ID:

en: Post Permalinks
az: Yazı Daimi bağlantıları

en: Post Published | Posts Published
az[0]: Dərc Edilmiş Yazı
az[1]: Dərc Edilmiş Yazılar

en: Post Shares : %s
az: Yazı Paylaşmaları : %s

en: Post Slider
az: Yazı Slayderi

en: Post Thumbnail
az: Yazının miniatürü

en: Post Title
az: Yazı başlığı

en: Post Type
az: Yazı Növü

en: Post Type Archive
az: Yazı Növü Arxivi

en: Post Types
az: Yazı Növləri

en: Post URL:
az: Yazı URL:

en: Post Via Email
az: E-poçt ilə göndər

en: Post a Comment
az: Şərh Göndər

en: Post a summary to my blog
az: Bloquma bir xülasə yayımla

en: Post already imported
az: Yazı zatən idxal edildi.

en: Post by %1$s
az: %1$s tərəfindən yazı

en: Post by %s.
az: %s yayınları:

en: Post by Email
az: E-poçt ilə Yazı

en: Post by Email was disabled
az: E-poçt ilə yazılarınız passivləşdirildi

en: Post by Email was enabled
az: E-poçt ilə yazılarınız aktivləşdirildi

en: Post by Voice
az: Səs ilə Yaz

en: Post by Voice was disabled
az: Səs ilə Yaz passivləşdirildi

en: Post by Voice was enabled
az: Səs ilə Yaz aktivləşdirildi

en: Post by email
az: E-poçt ilə Yazı

en: Post draft updated.
az: Yazı qaralaması yeniləndi.

[ctx: Post editor sharing message counter explanation]
en: The length includes space for the link to your post and an attached image.
az: Uzunluğa, yazınızın bağlantısının boşluğu və əlavə edilmiş bir təsvir daxildir.

[ctx: Post format]
en: Aside
az: Kənar

[ctx: Post format]
en: Chat
az: Söhbət

[ctx: Post format]
en: Gallery
az: Galereya

[ctx: Post format]
en: Image
az: Təsvir

[ctx: Post format]
en: Link
az: Bağlantı

[ctx: Post format]
en: Quote
az: Sitat

en: Post metadata has been downloaded, proceeding with posts...
az: Yazı məlumatları endirildi, yazılarla davam edilir...

en: Post name
az: Yazının ismi

en: Post navigation
az: Yazılar üzrə naviqasiya

en: Post not found.
az: Yazı tapılmadı.

en: Post published.
az: Yazı dərc edildi.

en: Post restored successfully.
az: Yazı müvəffəqiyyətlə geri qaytarıldı.

en: Post restored to revision from %s.
az: Yazı %s versiyasından geri gətirildi

en: Post reverted to draft.
az: Yazı qaralamaya geri çevrildi.

en: Post saved.
az: Yazı qeyd edildi.

en: Post scheduled for: %s.
az: Yazı planlandı: %s.

en: Post submitted.
az: Yazı göndərildi.

en: Post title
az: Yazı başlığı

en: Post to
az: Buraya göndər

en: Post type names must be between 1 and 20 characters in length.
az: Yazı növünün uzunluğu 1 ilə 20 simvol arasında olmalıdır.

en: Post type:
az: Yazı növü:

en: Post updated
az: Yazı yeniləndi!

en: Post updated.
az: Yazı yeniləndi.

en: Post via email
az: E-poçt ilə göndər

en: Postal Code
az: Poçt Kodu

en: Postal code
az: Poçt kodu

en: Postal code.
az: Poçt kodu.

en: Postcode
az: Poçt kodu

en: Postcode / ZIP
az: Poçt kodu

en: Postcode / ZIP.
az: Poçt kodu.

en: Posted
az: Yazıldı

en: Posted by %s
az: %s tərəfindən dərc edildi

en: Posted by: %s
az: %s tərəfindən göndərildi

en: Posted in %1$s
az: %1$s içində dərc edildi

en: Posted in %s
az: Kateqoriya:%s

en: Posted title:
az: Göndərilən başlıq:

en: Posted:
az: Yazma tarixi:

en: Poster Image
az: Poster Təsviri

en: Posting Comment&hellip;
az: Şərh Dərc Edilir&hellip;

en: Posting Disabled
az: Göndərmə ləğv edildi

en: Posting Patterns
az: Yazı Naxışları

en: Posting activity
az: Göndəriş Aktivliyi

en: Posting disabled on %1$s.
az: %1$s üzərindən göndərmə ləğv edildi.

en: Posting to
az: Göndəriş

en: Posts
az: Yazılar

en: Posts & Comments
az: Yazılar və Şərhlər

en: Posts & pages
az: Yazılar və Səhifələr

en: Posts I Like
az: Bəyəndiyim Yazılar

en: Posts Imported
az: Yazılar idxal edildi

en: Posts Page
az: Yazı Səhifələri

en: Posts Per Page
az: Səhifə Başına Yazı

en: Posts Published
az: Dərc Edilmiş Yazılar

en: Posts and Pages
az: Yazılar və Səhifələr

en: Posts by %1$s (%2$s)
az: %1$s (%2$s) tərəfindən göndərilənlər

en: Posts by %s
az: %s tərəfindən yazılan yazılar

en: Posts list
az: Yazı siyahısı

en: Posts list navigation
az: Yazı siyahısı naviqasiyası

en: Posts navigation
az: Yazı naviqasiyaları

en: Posts on Most Active Day
az: Ən Aktiv Gündəki Yazılar

en: Posts page
az: Yazı səhifəsi

en: Posts page: %s
az: Yazı səhifəsi: %s

en: Posts published from blogs we host here on WordPress.com, both on subdomains and their own domains, or externally-hosted blogs that use our Jetpack plugin.
az: WordPress.com-da, həm alt domenlərdə həm də şəxsi domenlərdə yerləşdirdiyimiz  bloqlardan və ya xarici olaraq  yerləşdirilib Jetpack qoşmamızın istifadə edildiyi bloqlardan yazı görünüşləri.

en: Posts published on %s
az: Yazılar %s tarixində yayımlandı

en: Posts that you like will appear here.
az: Bəyəndiyiniz yazılar burada görünür.

en: Powered by %1$s
az: %1$s ilə gücləndirilmişdir

en: Powered by WordPress, state-of-the-art semantic personal publishing platform.
az: WordPress-in dəstəyi ilə, fərdi yayın platforması.

en: Prague
az: Praqa

en: Preferences
az: Seçimlər

en: Preload
az: Ön yükləmə

en: Preload Basic Style
az: Baza Sitilini Yenidən Yüklə

en: Premium Theme
az: Premium Mövzu

en: Premium Theme: %s
az: Premium Mövzu: %s

en: Premium Themes
az: Premium Mövzular

en: Premium WordPress Themes at WordPress.com
az: WordPress.com-da Premium WordPress Mövzuları

en: Premium support
az: Premium Dəstək

en: Premium theme
az: Premium mövzu

en: Premium theme cancelled and refunded
az: Premium mövzu ləğv edildi və geri qaytarıldı

en: Preparing author mapping form...
az: Müəllif xəritələmə forması hazırlanır...

en: Preprocessor
az: Preprosessor

en: Preprocessor:
az: Preprosessor:

en: Press This is a little tool that lets you grab bits of the web and create new posts with ease.
az: "Press This" internet saytlardan müxtəlif cür məlumatları hazır şəkildə götürüb yazınıza əlavə etmək üçün kiçik və faydalı bir alətdir.

en: Press return or enter to open this panel
az: Enter düyməsi ilə bu lövhəni aça bilərsiniz

en: Press return or enter to open this section
az: Geri qayıdın və ya bu bölməni açmaq üçün enter düməsinə tıklayın

en: Preview
az: Ön izləmə

en: Preview %s
az: Ön izləmə %s

en: Preview &#8220;%s&#8221;
az: Ön izləmə: &#8220;%s&#8221;

en: Preview Changes
az: Dəyişikliklərin ön izlənməsi

[ctx: Preview THEME-NAME on]
en: Preview %s on
az: %s önziləməsi -

en: Preview and Insert
az: Ön izləmə və Daxil et

en: Preview as a browser icon
az: Brauzer ikonu olaraq önizləmə

en: Preview as an app icon
az: Proqram ikonu olaraq önizləmə

en: Preview page
az: Öncəki səhifə

en: Preview post
az: Öncəki yazı

en: Preview:
az: Ön izləmə:

en: Preview: changes must be saved or they will be lost
az: Ön izləmə: Dəyişikliklər qeyd edilmədiyi təqdirdə qeyb olacaqlar.

en: Preview: you must purchase the %sPremium Plan%s to save your changes
az: Önizləmə: etdiyiniz dəyişiklikləri qeyd etmək üçün %sPremium Plan%s satın almağınız gərəkdir

en: Previewing and Customizing
az: Ön izləmə və özəlləşdirmə

en: Previewing theme
az: Şablon önizləməsi

en: Previous
az: Öncəki

en: Previous (arrow left)
az: Öncəki (sol ox)

en: Previous Page
az: Öncəki Səhifə

en: Previous Post
az: Öncəki yazı

en: Previous page
az: Öncəki səhifə

[ctx: Previous post]
en: Previous
az: Öncəki

en: Previous post:
az: Öncəki Yazı:

en: Previously edited copies of the image will not be deleted.
az: Təsvirin daha əvvəl redaktə edilmiş surətləri silinməyəcəkdir.

en: Price
az: Qiymət

en: Price display suffix
az: Qiymət göstəricisi sonluğu

en: Price formatted in HTML.
az: Qiymətlər HTML-də formatlanıb.

en: Price:
az: Qiymət

en: Prices entered with tax
az: Qiymətlər vergiyə daxil edildi

en: Pricing
az: Qiymətləndirmə

en: Primary
az: Birinci dərəcəli

en: Primary Blog
az: Əsas Bloq

en: Primary Menu
az: Əsas menyu

en: Primary Navigation
az: Əsas Naviqasiya

en: Primary Site
az: Birinci dərəcəli sayt

en: Primary blog was changed
az: Əsas blog dəyişdirildi

en: Primary domain
az: Əsas domen

en: Primary site
az: Birinci dərəcəli sayt

en: Prince Edward Island
az: Şahzadə Eduard adaları

en: Print
az: Çap et

en: Print Receipt
az: Qəbzi çap et

en: Print Your Receipt
az: Qəbzinizi çap edin

en: Print account recovery codes
az: Hesab bərpa kodlarını çap et

en: Printed:
az: Çap edildi:

en: Printed: %(datePrinted)s
az: Çap edildi: %(datePrinted)s

en: Priority
az: Prioritet

en: Privacy
az: Gizlilik

en: Privacy Policy
az: Gizlilik Siyasəti

en: Privacy Policy Guide
az: Gizlilik Siyasəti Bələdçisi

en: Privacy Policy page updated successfully.
az: Gizlilik Siyasəti səhifəsi uğurla yeniləndi.

en: Privacy Settings
az: Gizlilik Parametrləri

en: Privacy access
az: Gizlilik izni

en: Privacy policy
az: Gizlilik Siyasəti

en: Private
az: Özəl

en: Private <span class="count">(%s)</span> | Private <span class="count">(%s)</span>
az[0]: Özəl <span class="count">(%s)</span>
az[1]: Özəl <span class="count">(%s)</span>

en: Private Blog
az: Özəl Bloq

en: Private Events:
az: Özəl Tədbirlər:

en: Private Registration
az: Gizli Qeydiyyat

en: Private feeds that you don't have access to: %s
az: Giriş imkanınızın olmadığı xüsusi qidalandırıcılar: %s

en: Private key
az: Gizli açar:

en: Private post
az: Şəxsi yazı

en: Private whois upgrade deleted.
az: Özəl whois yüksəltməsi silindi.

en: Private: %s
az: Özəl: %s

en: Privately Published
az: Özəl olaraq dərc edildi

en: Pro Tip:
az: Pro İpucu:

en: Problem communicating with Tumblr, retrying later
az: Tumblr ilə əlaqə qurmaqda problem var, təkrar yoxlanılır

en: Proceed
az: İrəlilə

en: Proceed to PayPal
az: Paypal ilə ödə

en: Proceed to checkout
az: Ödəmə səhifəsinə keç

en: Processing
az: İşlənir

en: Processing <span class="count">(%s)</span> | Processing <span class="count">(%s)</span>
az[0]: İşlənən <span class="count">(%s)</span>
az[1]: İşlənən <span class="count">(%s)</span>

en: Processing next batch.
az: Növbəti partiya işlənir.

en: Processing order
az: Sifariş işlənir

en: Processing uploaded file…
az: Yüklənən fayl emal edilir...

en: Processing&hellip;
az: İşlənir&hellip;

en: Processing...
az: İşlənir...

en: Product
az: Məhsul

[ctx: Product Attribute]
en: Product %s
az: Məhsul %s

en: Product Catalog
az: Məhsul Kataloqu

en: Product Categories
az: Məhsul Kateqoriyaları

en: Product ID.
az: Məhsul İD.

en: Product IDs
az: Məhsul İD

en: Product Images
az: Məhsul Təsvirləri

en: Product SKU
az: Məhsul SKU Kodu

en: Product SKU.
az: Məhsul SKU.

en: Product Tag Cloud
az: Məhsul Etiket Buludu

en: Product Title
az: Məhsul Başlığı

en: Product Type
az: Məhsul Növü

en: Product URL
az: Məhsulun URL

en: Product URL.
az: Məhsulun URL.

en: Product catalog
az: Məhsul Kataloqu

en: Product categories
az: Məhsul kateqoriyaları

en: Product created
az: Məhsul yaradıldı

en: Product creation failed, could not find original product: %s
az: Məhsul yaratma uğursuz oldu, orijinal məhsul tapılmadı: %s

en: Product deleted
az: Məhsul silindi

en: Product description
az: Məhsulun təsviri

en: Product description.
az: Məhsulun təsviri.

en: Product dimensions.
az: Məhsulun ölçüləri.

en: Product gallery
az: Məhsul qalereyası

en: Product image
az: Məhsul təsviri

en: Product is invalid.
az: Məhsul yalnışdır.

en: Product low in stock
az: Məhsul anbarda azdır

en: Product name
az: Məhsulun adı

en: Product name.
az: Məhsulun adı.

en: Product out of stock
az: Məhsul anbarda yoxdur

en: Product parent ID.
az: Məhsul valideyin İD.

en: Product permalinks
az: Məhsul daimi bağlantıları

en: Product price.
az: Məhsulun qiyməti.

en: Product promotion
az: Məhsul tanıdılması

en: Product purchased. | %s Products purchased
az[0]: Məhsul satın alındı.
az[1]: %s Məhsul satın alındı.

en: Product quantity is required.
az: Məhsulun sayı tələb olunur.

en: Product quantity must be a positive float.
az: Məhsulun cəmi müsbət saldo olmalıdır.

en: Product ratings
az: Məhsulun reytinqi

en: Product regular price.
az: Məhsulun requlyar qiyməti.

en: Product sale price.
az: Məhsulun satış qiyməti.

en: Product saved.
az: Məhsul qeyd edildi.

en: Product shipping class parent is invalid
az: Məhsul çatdırılma valideyin sinifi xətalıdır

en: Product shipping classes
az: Məhsul çatdırılma sinifləri

en: Product short description
az: Məhsulun qısa açıqlaması

en: Product short description.
az: Məhsulun qısa təsviri.

en: Product slug.
az: Məhsul yarlığı.

en: Product status (post status).
az: Məhsulun statusu (yazının statusu).

en: Product submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview product</a>
az: Məhsul göndərildi. <a target="_blank" href="%s">Məhsula bax</a>

en: Product tag base
az: Məhsul etiket bazası

en: Product tags
az: Məhsul etiketləri

en: Product title
az: Məhsul Başlığı

en: Product transients cleared
az: Məhsul keşi təmizləndi

en: Product type name.
az: Məhsulun növünün adı.

en: Product type.
az: Məhsulun növü.

en: Product updated
az: Məhsul yeniləndi

en: Product updated.
az: Məhsul yeniləndi.

en: Product variation attributes, if applicable.
az: Məhsul variant atributları, əgər uyğundursa.

en: Product variations
az: Məhsul variantları

en: Product weight (%s).
az: Məhsulun ağırlığı (%s).

en: Product width (%s).
az: Məhsulun eni (%s).

en: Products
az: Məhsullar

en: Products list
az: Məhsul siyahısı

en: Products navigation
az: Məhsul naviqasiyası

en: Products per row
az: Sətir başına məhsul miqdarı

en: Products tagged &ldquo;%s&rdquo;
az: Məhsullar &ldquo;%s&rdquo; olaraq etiketləndi

en: Products that the coupon will be applied to, or that need to be in the cart in order for the "Fixed cart discount" to be applied.
az: Kupon tətbiq ediləcəyi və ya sabit səbət endiriminin tətbiq edilməsi üçün səbətdə olması gərəkən məhsullar.

en: Products that the coupon will not be applied to, or that cannot be in the cart in order for the "Fixed cart discount" to be applied.
az: Kupon tətbiq edilməyəcəyi və ya sabit səbət endiriminin tətbiq edilməsi üçün səbətdə olmaması gərəkən məhsullar.

en: Products totals.
az: Cəmi məhsullar.

en: Products you’ve viewed: we’ll use this to, for example, show you products you’ve recently viewed
az: Göstərdiyiniz məhsullar: məsələn, ən son göstərdiyiniz məhsulları göstərmək üçün bundan istifadə edin

en: Profile
az: Profil

en: Profile &rarr;
az: Profil &rarr;

en: Profile Picture
az: Profil Fotosu

en: Profile links
az: Profil Bağlantıları

en: Profile updated.
az: Profil yeniləndi.

en: Project
az: Layihə

en: Project Tag
az: Layihə Etiketi

en: Project Tags
az: Layihə Etiketləri

en: Project Type
az: Layihə Növü

en: Project Types
az: Layihə Növləri

en: Project item draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview project</a>
az: Layihə qaralaması yeniləndi. <a target="_blank" href="%s">Layihənin önizləməsi</a>

en: Project list navigation
az: Layihə siyahısı naviqasiyası

en: Project published. <a href="%s">View project</a>
az: Layihə dərc edildi. <a href="%s">Layihəyə bax</a>

en: Project restored to revision from %s
az: Layihə %s versiyasından geri bərpa edildi

en: Project saved.
az: Layihə qeyd edildi.

en: Project scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview project</a>
az: Layihə planlandı: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Önizləmə</a>

en: Project submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview project</a>
az: Layihə göndərildi. <a target="_blank" href="%s">Layihənin önizləməsi</a>

en: Project tag list
az: Layihə etiketi siyahısı

en: Project tag list navigation
az: Layihə etiketi siyahısının naviqasiyası

en: Project type list
az: Layihə növü siyahısı

en: Project type list navigation
az: Layihə növü siyahısının naviqasiyası

en: Project updated.
az: Layihə yeniləndi.

en: Project updated. <a href="%s">View item</a>
az: Layihə yeniləndi. <a href="%s">Layihəyə bax</a>

en: Projects
az: Layihələr

en: Projects list
az: Layihə siyahısı

en: Promote
az: Yüksəlt

en: Promoted <strong>%s</strong> (WordPress.com user) to administrator.
az: <strong>%s</strong> (WordPress.com istifadəçisi) sayt nəzarətçisi səviyyəsinə yüksəldildi.

en: Prompt
az: Çevik

en: Proof of Ownership
az: Mülkiyyət Hüququ Şəhadətnaməsi

en: Protect
az: Qoruma

en: Protect your store from unauthorized access.
az: Mağazanızı izinsiz girişə qarşı qoruyun.

en: Protected Blog
az: Qorunan Bloq

en: Protected Comments: Please enter your password to view comments.
az: Parolla qorunan şərhlər: Lütfən şərhləri görmək üçün parolunuzu daxil edin.

en: Protected Post Password
az: Yazını Parolla Qoru

en: Protected: %s
az: Qorumalı: %s

en: Proudly powered by WordPress
az: WordPress qürurla təqdim edər

en: Provided order currency is invalid.
az: Göstərilən sifariş valyuta vahidi keçərsizdir.

en: Province
az: Əyalət

en: Public
az: Hər kəsə açıq

en: Public <span class="count">(%s)</span> | Public <span class="count">(%s)</span>
az[0]: <span class="count">(%s)</span> İctimai
az[1]: <span class="count">(%s)</span> İctimai

en: Public display name
az: Açıq Görünən Ad

en: Public, Sticky
az: Hər kəsə açıq, Sabit

en: Publication is an elegant blog and magazine theme that features full-screen Featured Images. It’s perfect for sites about fashion, food, travel, or design. With balanced typography, colors, and attention to detail, Publication helps you create visually stunning posts.
az: Publication eleqant bloq və jurnal oriyentasiyalı bir mövzu olmaqla birlikdə, həm də tam ölçülü Xüsusi Təsvirlərinizi sərgiləmək üçün çox münasibdir.

en: Publicize
az: Bəyan

en: Publicize to my <strong>Facebook Timeline</strong>:
az: <strong>Facebook Zaman Axışımda</strong> bəyan et:

en: Publicize your posts on Google+.
az: Yazılarınızı Google+bəyan edin.

en: Publish
az: Dərc et

en: Publish &raquo;
az: Dərc et &raquo;

en: Publish <b>immediately</b>
az: <b>Həmən</b> dərc et

en: Publish Settings
az: Dərcetmə Parametrləri

en: Publish geolocation data with status updates.
az: Status yenilənmələrində geoloji mövqeni dərc et.

en: Publish immediately
az: Həmən dərc et

en: Publish your first blog post
az: İlk bloq yazınızı dərc edin

en: Publish your posts as Path moments.
az: Yazılarınızı Path anları olaraq yayımlayın.

en: Publish your posts on LinkedIn.
az: Yazılarınızı LinkedIn-də dərc edin.

en: Publish your posts on Twitter
az: Yazılarınızı Twitter-də dərc edin

en: Publish your posts on a Tumblr blog.
az: Yazılarınızı Tumblr bloqunda dərc edin.

en: Publish your posts to your Facebook timeline or page.
az: Yazılarınızı Facebook zaman axışında və ya səhifənizdə yayımlayın.

en: Publish your posts to your Facebook wall or page.
az: Yazılarınızı Facebook lövhənizdə və ya səhifənizdə dərc edin.

en: Publish your posts to your LinkedIn profile.
az: Yazılarınızı LinkedIn profilinizdə yayımlayın.

en: Publish your posts to your Tumblr blog.
az: Yazılarınızı Tumblr bloqunuda yayımlayın.

en: Publish your posts to your Twitter account.
az: Yazılarınızı Twitter hesabınızda yayımlayın.

en: Published
az: Dərc edilmiş

en: Published <span class="count">(%s)</span> | Published <span class="count">(%s)</span>
az[0]: Dərc edilmiş <span class="count">(%s)</span>
az[1]: Dərc edilmiş <span class="count">(%s)</span>

en: Published:
az: Dərc olunub:

en: Publisher limits playback of video embeds.
az: Yayımcı, daxil edilmiş videoların ifa etdirilməsinə məhdudiyyət qoyur.

en: Publishing Post
az: Yazı Dərc Etmə

en: Publishing Soon
az: Tezliklə Dərc Ediləcək

en: Publishing…
az: Dərc edilir

en: Puerto Rico
az: Puerto Riko

en: Punjab
az: Pəncab

en: Purchase
az: Satın al

en: Purchase & activate &#8220;%s&#8221;
az: &#8220;%s&#8221; Satın al və aktivləşdir

[ctx: Purchase THEME-NAME for]
en: Purchase %s for
az: %s satınalması -

en: Purchase note
az: Satın alma qeydi

en: Purchase this theme
az: Bu mövzunu satın al

en: Purchased
az: Satın alınmış

en: Purchased Downloads
az: Satın alınan endirmələr

en: Purchased Upgrades
az: Satın Alınmış Yüksəltmələr

en: Purchases
az: Satınalmalar

en: Purple
az: Tünd qırmızı

en: Put your mouse over your Gravatar to check out your profile.
az: Profilinizi yoxlamaq üçün mausunuzu Gravatar təsvirinin üzərinə gətirin.

en: Pyongyang
az: Pyonqyanq

en: QRCode
az: QRKod

en: Qatar
az: Qətər

en: Qatari riyal
az: Qətər rialı

en: Qty
az: Miqdar

en: Quality
az: Keyfiyyət

en: Quantity
az: Miqdar

[ctx: Quantity in stock]
en: Stock
az: Anbar

en: Quantity of orders made by the customer.
az: Müştərinin verdiyi sifarişlərin miqdarı.

en: Quantity ordered.
az: Sifariş olunmuş miqdar.

en: Quarter
az: Rüb

en: Quebec
az: Kvebek

en: Queensland
az: Kvinslend

en: Query type
az: İstək növü

en: Question
az: Sual

en: Questions
az: Suallar

en: Questions?
az: Suallar

en: Queued Imported
az: Sıra idxal edildi

en: Quick Draft
az: Çevik Qaralama

en: Quick Edit
az: Çevik redaktə

en: Quick edit &#8220;%s&#8221; inline
az: &#8220;%s&#8221; maddəsini olduğu yerdə çevik redaktə et

en: Quick edit this comment inline
az: Bu şərhi olduğu mövqedə çevik redaktə et

en: Quick&nbsp;Edit
az: Çevik&nbsp;redaktə et

en: Quintana Roo
az: Kuintana Roo

en: Quote
az: Kvota

en: Quotes
az: Sitatlar

en: Qyzylorda
az: Qızılorda

en: R &#8212; Intended for adult audiences above 17
az: R &#8212; 17 yaş və üzəri yetişgin izləyicilər üçün uyğun

en: REST API enabled?
az: REST API aktivdirmi?

en: RSS Address
az: RSS ünvanı

en: RSS Error:
az: RSS Xəta:

en: RSS Feed
az: RSS Qidalandırıcısı

en: RSS Links
az: RSS Bağlantıları

en: RSS feed
az: RSS qidalandırıcısı

en: RTL Language Support
az: Sağdan sola dil dəstəyi

en: Ragusa
az: Raqusa

en: Rainy River
az: Rayni River

en: Rajasthan
az: Racastan

en: Random
az: Təsadüfi

en: Random Order
az: Qarışıq sıra

en: Random Order:
az: Qarışıq Sıra:

en: Randomize answer order
az: Qarışıq cavab sırası

en: Randomize suggested headers
az: Məsləhət bilinən başlıqlarda təsadüfi

en: Randomize uploaded headers
az: Yüklənən başlıqlarda təsadüfi

en: Randomizing suggested headers
az: Məsləhət bilinən başlıqlar təsadüfi

en: Randomizing uploaded headers
az: Yüklənən başlıqlar qarışdırılır

en: Rangoon
az: Ranqun

en: Rarotonga
az: Rarotonqa

en: Rate
az: Mütənasiblik

en: Rate %
az: Dərəcə %

en: Rate Down
az: Aşağı Reytinq

en: Rate This
az: Qiymətləndirin

en: Rate Up
az: Yuxarı Reytinq

en: Rate code
az: Dərəcə kodu

en: Rate name
az: Dərəcə ismi

en: Rate this:
az: Qiymətləndirin:

en: Rated
az: Səs verilmiş

en: Rated %s out of 5
az: 5 üzərindən %s rəy aldı

en: Rather than reaching for your mouse to click on the toolbar, use these access keys. Windows and Linux use Ctrl + letter. Macintosh uses Command + letter.
az: Mausunuzla alət çubuğuna tıklamaq yerinə, bu qısayollardan istifadə edə bilərsiniz. Windows və Linux-da Ctrl + hərf şəklində, Macintosh-da isə Command + hərf şəklində istifadə edilir.

en: Rating
az: Reytinq

en: Rating ID
az: Reytinq ID

en: Rating Results
az: Reytinq Nəticələri

en: Rating Results <a href="%s" class="add-new-h2">Settings</a>
az: Reytinq Nəticələri <a href="%s" class="add-new-h2">Parametrlər</a>

en: Rating Settings
az: Reytinq Parametrləri

en: Rating Style
az: Reytinq Stili

en: Rating Type
az: Reytinq Növü

en: Rating deleted.
az: Reytinq silindi.

en: Rating updated
az: Reytinq yeniləndi

en: Ratings
az: Reytinqlər

en: Re-adding...
az: Yenidən əlavə edilir...

en: Re-enter new password
az: Yeni parolu bir də daxil et

en: Reach Your Residents
az: İzləyicilərinizlə Əlaqə Qurun

en: Reach out to your own subscribers with WordPress.com.
az: WordPress.com ilə öz abunələrinizə varın.

en: Read
az: Oxu

en: Read %1$s on %2$s.
az: %2$s üzərində %1$s oxu.

en: Read %s
az: %s Oxu

en: Read Blog
az: Bloqu Oxu

en: Read Blogs
az: Bloqları Oxu

en: Read More
az: Davamını Oxu

en: Read More %s
az: [Davamını oxu %s]

en: Read More...
az: Davamını oxu...

en: Read all about it
az: Tamamını oxu

[ctx: Read all of the posts by Author Name on Blog Title]
en: Read all of the posts by %1$s on %2$s
az: %2$s üzərində %1$s tərəfindən yazılan bütün yazıları oxu

en: Read article
az: Məqaləni oxu

en: Read more
az: Davamını oxu

en: Read more about this feature
az: Bu xüsusiyyət haqqında ətraflı məlumat

en: Read more of this post
az: Bu yazının davamını oxu

en: Read more&hellip;
az: Davamını oxu&hellip;

en: Read more.
az: Davamını oxu.

en: Read more...
az: Ətraflı...

en: Read more:
az: Davamını Oxu:

en: Read original post
az: Orijinal yazını oxuyun

en: Read the blogs and topics you follow
az: İzlədiyiniz bloqları və bəhsləri oxuyun

en: Read the rest of this entry &raquo;
az: Bu yazının qalanını oxu &raquo;

en: Read the rest of this entry &rarr;
az: Bu yazının davamını oxu &rarr;

en: Read the rest of this page &raquo;
az: Səhifənin tamamını oxu

en: Read the rest of this page &rarr;
az: Səhifənin qalanını oxu

en: Read/Write
az: Oxu/Yaz

en: Reader
az: Oxuyucu

en: Reader Subscriptions
az: Oxuyucu Abunəlikləri

en: Reading
az: Oxuma

en: Reading Settings
az: Oxuma Parametrləri

en: Ready to get started?
az: Başlamaq üçün hazırsınızmı?

en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
az: İlk yazınızı dərc etməyə hazırsınızmı? <a href="%1$s">Buradan başlayın</a>.

en: Ready to publish your first post? Simply use the form above.
az: İlk yazınızı dərc etməyə hazırsınızmı? Bunun üçün sadəcə yuxarıdakı formadan istifadə edin.

en: Ready!
az: Hazırsanmı?

en: Reason for refund.
az: Geri qaytarılma səbəbi.

en: Reblog
az: Yenidən bloqlama

en: Reblog Post
az: Yazını Yenidən Bloqla

en: Reblog this post on your main site.
az: Bu yazını əsas saytda yenidən bloqla.

en: Reblogged
az: Yenidən bloqlandı

en: Reblogged by %s person | Reblogged by %s people
az[0]: 1 nəfər tərəfindən yenidən bloqlandı
az[1]: %s nəfər tərəfindən yenidən bloqlandı

en: Reblogs
az: Yenidən bloqlamalar

[ctx: Reblogs notifications]
en: Reblogs
az: Yenidən bloqlamalar

en: Rebuild my comment threads &raquo;
az: Mərhələli şərhləri yenidən hazırla &raquo;

en: Receipt
az: Resept

en: Receipt #%s
az: Qəbz #%s

en: Receipt Date
az: Qəbz Məlumatı

en: Receipt ID
az: Qəbz ID

en: Receipt ID:
az: Qəbz ID:

en: Receipt Id
az: Resept Id

en: Receipt Type
az: Resept Növü

en: Receipt Type:
az: Qəbz Növü:

en: Receipts
az: Qəbzlər

en: Receive Monitor Email Notifications.
az: E-poçt İzləmə Bildirişlərini Al.

en: Recent
az: Ən yeni

en: Recent Activity
az: Ən Yeni Aktivlik

en: Recent Articles
az: Ən son məqalələr

en: Recent Comments
az: Son şərhlər

en: Recent Drafts
az: Son Qaralamalar

en: Recent Followers
az: Ən Son İzləyicilər

en: Recent Pages
az: Ən son səhifələr

en: Recent Posts
az: Son Yazılar

en: Recent Transactions
az: Son Hesab əməliyyatları

en: Recent Updates
az: Ən son yeniləmələr

en: Recent Weeks
az: Son Həftələr

en: Recent posts
az: Son yazılar

en: Recent results for
az: üçün Son nəticələr

en: Recent reviews
az: Sonuncu Fikirlər

en: Recent weeks
az: Son Həftələr

en: Recently
az: Son dövrlərdə

en: Recently Published
az: Son zamanlarda dərc edilmiş

en: Recife
az: Rekif

en: Recipient E-mail Address:
az: Alıcının E-poçt Ünvanı:

en: Recommended
az: Məsləhət bilinən

en: Recommended Blogs
az: Məsləhət bilinən bloqlar

en: Recommended sites
az: Məsləhət Bilinən Saytlar

en: Reconnect
az: Yenidən bağlan

en: Recover my account!
az: Hesabımı bərpa edin!

en: Recovery Email
az: Bərpa E-poçtu

en: Recovery Mode &#8212; %s
az: Bərpa rejimi &#8212; %s

en: Recovery SMS number
az: Bərpa SMS Nömrəsi

en: Recovery code has been sent.
az: Bərpa kodu göndərildi.

en: Recovery email address
az: Bərpa E-poç Ünvanı

en: Recovery email cannot be the same as the primary email address.
az: Bərpa e-poçtu əsas e-poçt ünvanı ilə eyni ola bilməz.

en: Red
az: Qırmızı

en: Red Cat Badge
az: Qırmızı Pişik Nişanı

en: Redirect Settings
az: Yönləndirmə Parametrləri

en: Redirect To
az: Yönləndir:

en: Redirect a Site
az: Saytı Yönləndir

en: Redirect {{strong}}%(domain)s{{/strong}} to this domain
az: {{strong}}%(domain)s{{/strong}} domenini bu domen adına yönləndir

en: Redirection is currently disabled. Click "Enable redirect" to turn on your site redirect.
az: Yönləndirmə hazırda bağlıdır. Saytınıza yönləndirmə açmaq üçün "Yönləndirməni Aktivləşdir" düyməsinə tıklayın.

en: Redo
az: İrəli al

en: Referrer
az: Yönləndirmə

en: Referrers
az: Yönləndirmələr

en: Referrers for %1$s days ending %2$s
az: %2$s gününə qədər %1$s gün üçün ziyarətçi yönləndirmələri

en: Referrers for %1$s days ending %2$s (Summarized)
az: %2$s gününə qədər %1$s gün üçün ziyarətçi yönləndirmələri (Ümumiləşdirilmiş)

en: Referrers for %s
az: %s üçün yönləndirmələr

en: Refresh
az: Təzələ

en: Refresh Connection
az: Qoşulmanı Təzələ

en: Refresh connection with %s
az: %s ilə bağlantını yenilə

[ctx: Refresh connection with {social media service}]
en: Refresh connection with %s
az: %s ilə bağlantını yenilə

en: Refresh stats
az: Statistikaları təzələ

en: Refreshing, please wait one moment...
az: Lütfən bir az gözləyin, təzələnir...

en: Refund
az: Geri Ödəmə Al

en: Refund Summary
az: Geriödəmə Xülasəsi

en: Refund amount larger than original transaction
az: Geri ödəmə miqdarı əməliyyat miqdarından çoxdur

en: Refund amount.
az: Geri qaytarılmış məbləğ.

en: Refunded To
az: Geri qaytarıldı:

en: Refunds
az: Geri ödəmələr

en: Regenerate
az: Yehidən hazırla

en: Regenerate Address
az: Ünvanı Yenidən Yarat

en: Reggio Calabria
az: Reccio Kalabriya

en: Reggio Emilia
az: Reccio Emiliya

en: Regina
az: Reqina

en: Region(s)
az: Region(lar)

en: Register
az: Qeydiyyat

en: Register %(domain)s
az: %(domain)s Qeydiyyatı

en: Register A WordPress.com Blog &raquo;
az: Bir WordPress.com Bloqu Qeydiyyatdan Keçir &raquo;

en: Register Another Blog &raquo;
az: Başqa Bir Bloq Qeydiyyatı Et &raquo;

en: Register Now
az: İndi Qeydiyyatdan Keçin

en: Register a New Domain Name
az: Yeni Bir Domen Adı Qeydiyyatdan Keçir

en: Register a new domain name or map one you already own to your WordPress.com blog
az: Yeni bir domen adını qeydiyyat etdirin və ya sahib olduğunuz bir domen adını WordPress.com bloqunuza yönləndirin

en: Register a new domain or change your site's address.
az: Yeni domen qeydiyyatdan keçirin və ya saytınızın ünvanını dəyişdirin.

en: Register domain
az: Domeni Qeydiyyatdan Keçir

en: Registered Domain
az: Qeydiyyatlı Domen

en: Registered domain
az: Qeydiyyatlı Domen

en: Registered on
az: Qeydiyyat tarixi:

en: Registering a custom domain name makes your blog more memorable and easier for your readers to find.
az: Bir domen adı qeydiyyat etdirdiyiniz təqdirdə bloqunuzun ünvanı daha asan xatırlana bilir və oxuyucularınızın bloqunuzu tapmaları daha da asanlaşır.

en: Registration complete. Please check your email.
az: Qeydiyyat tamamlandı.Lütfən e-poçt ünvanına baxın.

en: Registration confirmation will be emailed to you.
az: Qeydiyyat təsdiqlənməsi sizə e-poçt ilə göndəriləcəkdir.

en: Registration date for the user.
az: İstifadəçi üçün qeydiyyat tarixi.

en: Regular price
az: Requlyar qiymət

en: Regular price (%s)
az: Requlyar qiymət (%s)

en: Rejected
az: Rədd edilən

en: Related
az: Oxşar

en: Related Articles
az: Oxşar Məqalələr

en: Related Posts
az: Oxşar Yazılar

en: Related Tags
az: Oxşar Etiketlər

en: Related Topics
az: Oxşar Bəhslər

en: Related articles
az: Oxşar Məqalələr

en: Related posts
az: Oxşar yazılar

en: Related products
az: Oxşar Məhsullar

en: Relationship
az: Münasibət

en: Released: %d.
az: Yayım: %d.

en: Relevance
az: Aidiyyət

en: Religion
az: Din

en: Remember Me
az: Məni Unutma

en: Remember for 30 days
az: 30 gün ərzində yadda saxla

en: Remember for 30 days.
az: 30 gün boyunca xatırla.

en: Remember me
az: Məni unutma

en: Remember to click the Add New User button at the bottom of this screen when you are finished.
az: İşiniz bitdiyində ekranın altında yer alan yeni istifadəçi əlavə et düyməsinə basmağı unutmayın.

en: Remember to click the Update Profile button when you are finished.
az: İşiniz bitdiyində profili yenilə düyməsinə basmağı unutmayın.

en: Remember to update the passwords and roles of imported users.
az: İdxal edilən istifadəçilərin rollarını və parollarını yeniləməyi unutmayın.

en: Remember, once deleted your site cannot be restored.
az: Unutmayın ki, saytınızı birdəfəlik silirsinizsə onun geri qaytarılması məsələsini tamamən unudun.

en: Remember, you need to log in with your %1$s account, not your %2$s account.
az: Unutmayın, %1$s hesabınız ilə giriş etməyiniz gərəklidir, %2$s hesabınız ilə deyil.

en: Remind Me Later
az: Mənə daha sonra xatırlat

en: Remote file error:
az: Uzaq fayl xətası:

en: Remote file error: %s
az: Uzaq fayl xətası: %s

en: Remote file is incorrect size
az: Uzaqdakı faylın həcmi dəstəklənmir

en: Remote file is too large, limit is %s
az: Uzaq fayl çox böyükdür, limit %s

en: Remote file returned error response %1$d %2$s
az: Uzaq fayl bir xəta cavabı geri qaytardı: %1$d %2$s

en: Remote file returned error response %d
az: Uzaq fayl %d xətasını cavab olaraq geri qaytardı

en: Remote server did not respond
az: Uzaq server cavab vermədi

en: Remote server returned error response %1$d %2$s
az: Uzaq server xəta mesajı döndürdü %1$d %2$s

en: Remove
az: Sil

en: Remove %(username)s
az: %(username)s Sil

en: Remove App Connection
az: Proqram Qoşulmasını Sil

en: Remove Background Image
az: Arxa fon təsvirini sil

en: Remove Follower
az: İzləyicini sil

en: Remove Header Image
az: Başlıq təsvirini sil

en: Remove Image
az: Təsviri Sil

en: Remove Menu Item: %1$s (%2$s)
az: Menyu Maddəsini Sil: %1$s (%2$s)

[ctx: Remove Nameserver]
en: Remove
az: Sil

en: Remove Now
az: Yenidən Sil

en: Remove Service
az: Servisi Sil

en: Remove User
az: İstifadəçini Sil

en: Remove Users from Site
az: İstifadəçiləri saytdan sil

en: Remove audio source
az: Audio mənbəyini sil

en: Remove filter
az: Filtri sil

en: Remove from cart
az: Səbətdən Sil

en: Remove from my cart
az: Səbətimdən sil

en: Remove image
az: Təsviri sil

en: Remove item
az: Obyekti Silin

en: Remove like from comment
az: Bəyənməyi şərhdən sil

en: Remove like from post
az: Bəyənməyi yazıdan sil

en: Remove link
az: Bağlantını sil

en: Remove logo
az: Loqonu sil

en: Remove poster image
az: Poster təsvirini sil

en: Remove product image
az: Məhsul təsvirini sil

en: Remove resolved flag
az: Həll edilmiş işarələri sil

en: Remove subscriber
az: Abunəçini Sil

en: Remove this URL
az: Bu URL sil

en: Remove this attribute?
az: Bu atributu silmək istəyirsinizmi?

en: Remove this item meta?
az: Bu məhsul metasını silmək istəyirsinizmi?

en: Remove this service from your profile?
az: Bu servis profilinizdən silinsinmi?

en: Remove video source
az: Video mənbəyini sil

en: Removed <strong>%s</strong> (WordPress.com user) from this site.
az: <strong>%s</strong> (WordPress.com istifadəçisi) bu saytdan silindi.

en: Removing %(numberOfPlugins)d plugins on %(numberOfSites)d sites.
az: %(numberOfSites)d saytındakı %(numberOfPlugins)d qoşma silinir.

en: Removing %(numberOfPlugins)d plugins on %(site)s.
az: %(site)s üzərindəki %(numberOfPlugins)d qoşmalar silinir.

en: Removing %(plugin)s on %(numberOfSites)d sites.
az: %(numberOfSites)d saytındakı %(plugin)s silinir.

en: Removing %(plugin)s on %(site)s.
az:  %(site)s üzərindəki %(plugin)s silinir.

en: Removing %1$s manually will cause PHP warnings. Use the %2$s filter instead.
az: Manual olaraq %1$s xüsusiyyətini ləğv etmək PHP xəbərdarlıqlarına səbəb ola bilər. Bunun yerinə %2$s filtrindən istifadə edin.

en: Removing and Reusing
az: Silmək və təkrar istifadə etmək

en: Removing this application's connection to your WordPress.com account blocks this application from accessing your information.
az: Bu proqramın WordPress.com ilə əlaqəsini ləğv etsəniz, proqramın bilgilərinizə girişinə qadağa qoyulacaqdır.

en: Removing...
az: Silinir...

en: Removing…
az: Silinir...

en: Renew
az: Təzələ

en: Renew %s
az: %s Yenilə

en: Renew <b>%s</b>
az: Yenilə <b>%s</b>

en: Renew Now
az: İndi Yenidən Yeniləyin

en: Renew Upgrades
az: Yüksəltmələri Yenilə

en: Renew now
az: İndi yenidən yeniləyin

en: Renewal Problem
az: Yeniləmə Problemi

en: Renewal message hidden. | %s Renewal messages hidden.
az[0]: Yeniləmə mesajı gizlidir.
az[1]: %s Yeniləmə mesajı gizlidir.

en: Renewing
az: Yenilənir

en: Renewing %1$s for another year costs %2$s.
az: %1$s bir il yeniləmə xərci %2$s.

en: Renewing this upgrade for another year costs %1$s.
az: Bu yüksəltməni bir il daha yeniləmənizin xərci %1$s olacaqdır.

en: Renews on
az: Yenilənmə tarixi:

en: Renews on
az: Yenilənmə tarixi:

en: Renews on %s
az: Yenilənmə tarixi: %s

en: Renews with Plan
az: Paketlə Yenilənir

en: Reorder
az: Yenidən sırala

en: Reorder menu items
az: Menyu maddələrini yenidən sırala

en: Reorder mode closed
az: Yenidən sıralama rejimi bağlandı

en: Reorder mode enabled
az: Yenidən sıralama rejimi aktivləşdi

en: Reorder widgets
az: Modulları yenidən sırala

en: Repeat
az: Təkrarla

[ctx: Repeat Image]
en: Repeat
az: Təkrar

en: Repeat New Password
az: Yeni parolu təkrar yazın

en: Repeat Password
az: Parolu təkrar yazın

en: Repeat Voting
az: Təkrar Səsvermə

en: Replace
az: Dəyişdir

en: Replace <a href="%s">theme's CSS</a> <b>(Advanced)</b>
az: <a href="%s">Mövzunun CSS</a> ilə yerini dəyişdir <b>(Qabaqcıl)</b>

en: Replace FeedBurner with our <a href="%s">Email Subscriptions</a> to gain more features.
az: FeedBurner-i <a href="%s">E-poçt Abunəlikləri</a>nə dəyişərək daha çox imkan əldə edin.

en: Replace audio
az: Audio faylını dəyişdir

en: Replace the current page with the selected page?
az: Hazırkı səhifə seçilmiş səhifə ilə dəyişdirilsinmi?

en: Replace the current post with the selected post?
az: Seçilmiş yazı hazırkı yazı ilə dəyişdirilsinmi?

en: Replace video
az: Video faylını dəyişdir

en: Replacement
az: Yer dəyişdirmə

en: Replies
az: Cavablar

en: Reply
az: Cavabla

en: Reply Failed: Please, try again.
az: Cavab baş tutmadı: Lütfən təkrar yoxlayın.

en: Reply posted!
az: Cavab göndərildi!

en: Reply to %s
az: Cavab %s

en: Reply to Comment
az: Bu şərhə cavab ver

en: Reply to the email with 'unsubscribe %s' as the email subject or first line of the body (also including this one)
az: E-poçtu(bu da daxil olmaqla) bəhs sətrinə və ya e-poçt gövdəsinin ilk sətri olaraq '%s abunəliyindən çıx' yazaraq cavablayın.

en: Reply to this comment
az: Bu şərhə cavab yaz

en: Reply to this comment.
az: Bu şərhə cavab yaz.

en: Reply to thread &raquo;
az: Bəhsə cavab &raquo;

en: Report Blog &raquo;
az:  Bloqu Raport Et&raquo;

en: Report a bug
az: Xətaları bildir

en: Report this content
az: Bu mühtəviyyat barəsində raport ver

en: Report this post
az: Bu yazını raport et

en: Reports
az: Raportlar

en: Request Details
az: İstək Detalları

en: Request Feedback
az: Geri Bildiriş İstə

en: Request Transfer Code
az: Transfer Kodu İstəyi

en: Request to cancel domain name
az: Domen adı üçün imtina istəyi

en: Requests sent.
az: İstəklər göndərildi.

en: Require Two-Step Authentication
az: İki Mərhələli Təsdiqləmə İstə

en: Required
az: Gərəkli

en: Required fields are indicated; the rest are optional. Profile information will only be displayed if your theme is set up to do so.
az: Gərəkli sahələr təyin edilmişdir, sonrası seçiminizə bağlıdır. Profil məlumatları sadəcə şablonunuz münasib şəkildə tərtib edimişdirsə göstərilir.

en: Required fields are marked %s
az: Gərəkli sahələr %s ilə işarələnmişdir

en: Required fields not supplied
az: Gərəkli sahələr təmin edilməmişdir

en: Required?
az: Gərəklidirmi?

en: Requirements
az: Gərəkliliklər:

en: Research
az: Yenidən axtar

en: Resend
az: Təkrar göndər

en: Resend Code
az: Kodu yenidən göndər

en: Resend ICANN Verification Email
az: ICANN Təsdiqləmə E-poçtunu Yenidən Göndər

en: Resend Verification Email
az: Təsdiqləmə E-poçtunu Təkrar Göndər

en: Reservation Inquiry
az: Rezervasiya Sorğusu

en: Reservations
az: Rezervasiyalar

en: Reset
az: Sıfırla

en: Reset Image
az: Təsviri sıfırla

en: Reset Password
az: Parolu sıfırla

en: Reset Your Password
az: Parolunuzu Sıfırlayın

en: Reset importer
az: İdxalçını sıfırla

en: Reset my password
az: Parolumu sıfırla

en: Reset my password!
az: Parolumu sıfırla!

en: Reset options
az: Parametrləri sıfırla

en: Reset password
az: Parolu Sıfırla

en: Reset to Defaults
az: Mövcud olanlara geri qaytar

en: Resolute
az: Rezoluta

en: Resonar is an elegant blog theme that features full-screen featured images.
az: Tamölçülü xüsusi təsvirləriniz üçün eleqant bloq mövzusu - Resonar

en: Resource does not exist.
az: Resurs mövcud deyil.

en: Respond to this comment by replying above this line
az: Bu sətrin üstündə cavablayaraq şərhi cavabla

en: Respond to this post by replying above this line
az: Bu sətrin üstündə cavablayaraq yazını cavabla

en: Response
az: Cavab

en: Responses
az: Cavablar

en: Responsive
az: Həssas

en: Responsive Layout
az: Əlverişli tərtibat

en: Responsive modern theme.
az: Müasir həssas mövzu.

en: Restart
az: Başdan başla

en: Restore
az: Bərpa et

en: Restore &#8220;%s&#8221; from the Trash
az: &#8220;%s&#8221; maddəsini zibil qutusundan geri qaytar

en: Restore Original Header Image
az: Orjinal Başlıq təsvirini bərpa et

en: Restore Original Image
az: Orjinal təsviri bərpa et

en: Restore This Autosave
az: Bu avtoqeydi bərpa et

en: Restore This Revision
az: Bu versiyanı bərpa et

en: Restore from Trash
az: Zibil qutusundan bərpa edin

en: Restore image
az: Təsviri əvvəlki vəziyyətinə qaytar

en: Restore last draft
az: Son qaralamanı bərpa et

en: Restore original image
az: Orjinal təsviri bərpa et

en: Restore the backup
az: Ehtiyat surəti bərpa et

en: Restore the backup.
az: Ehtiyat surəti bərpa et.

en: Restore this comment from the Trash
az: Bu elementi zibil qutusundan geri yüklə

en: Restore this comment from the spam
az: Bu şərhi spam qutusundan geri al

en: Restore this comment from the trash.
az: Bu şərhi zibil qutusuna göndər.

en: Restore this item from the Trash
az: Bu elementi zibil qutusundan geri yüklə

en: Restored
az: Bərpa edildi

en: Restoring…
az: Bərpa

en: Resubscribe
az: Abunəlikdən imtina et

en: Results
az: Nəticələr

en: Results Background
az: Nəticə Arxa Fonu

en: Results Bar
az: Nəticə Çubuğu

en: Results Display
az: Nəticələri Göstər

en: Results Group
az: Nəticə Qrupu

en: Results Percent
az: Faiz Nəticələri

en: Results Popup
az: Nəticə Popup-ları

en: Results Text
az: Nəticə Mətni

en: Results Votes
az: Səsvermənin Nəticələri

en: Results for
az: Nəticələr

en: Retro (Generated)
az: Retro (Var olan)

en: Return To Poll
az: Sorğuya qayıt

en: Return to %s
az:  %s mühtəviyyatına geri dön

en: Return to cart
az: Karta geri dön

en: Return to emails
az: E-poçtlara qayıt

en: Return to shop
az: Mağazaya qayıt

en: Returning customer?
az: Geri qayıdan müştəri?

en: Reunion
az: Reyunion

en: Revenue
az: Gəlir

en: Reverse order
az: Sıralamanı tərs çevir

en: Revert to the <strong>Browser Uploader</strong> by clicking the link below the drag and drop box.
az: Sürüşdür burax qutusunun altında yer alan bağlantıya tıklayaraq <strong>Brauzer yükləyicisi</strong>nə geri dönə bilərsiniz.

en: Review Settings
az: Rəy Parametrləri

en: Review content.
az: Rəy içəriyi.

en: Review my changes &raquo;
az: Dəyişikliklərimi gözdən keçir &raquo;

en: Review rating (0 to 5).
az: Rəy qiymətləndirməsi( 0-dan 5-ə qədər)

en: Reviewer email.
az: Rəy yazanın e-poçtu.

en: Reviewer name.
az: Rəyin sahibi.

en: Reviews
az: Relizlər

en: Reviews (%d)
az: Rəylər(%d)

en: Reviews average rating.
az: Rəylərin ortaq qiymətləndirməsi.

en: Reviews totals.
az: Cəmi rəylər.

en: Revision
az: Versiya

en: Revision by %s
az: %s tərəfindən yaradılmış versiya

en: Revisions
az: Versiyalar

en: Revisions are saved copies of your post or page, which are periodically created as you update your content. The red text on the left shows the content that was removed. The green text on the right shows the content that was added.
az: Yoxlama versiyalar siz içəriyi yenilədikcə yazılarınızın ya da səhifələrinizin avtomatik olaraq yaradılan surətləridir. Soldakı qırmızı mətn(lər) çıxardılan içəriyi göstərir. Sağdakı yaşıl mətn(lər) də əlavə edilən içəriyi göstərir.

en: Revisions: %s
az: Versiyalar: %s

en: Revoke
az: Ləğv et

en: Revoke API key
az: APİ açarını ləğv et

en: Revoke Access
az: İzni Ləğv Et

en: Revoke access
az: İzni Ləğv Et

en: Reykjavik
az: Reykyavik

en: Rhode Island
az: Rod-Aylend

en: Rich Text Area. Press Alt-Shift-H for help.
az: Zəngin mətn redaktoru. Alt-Shift-H ilə yardım ala bilərsiniz.

en: Rich Text Area. Press Control-Option-H for help.
az: Zəngin Mətn Sahəsi. Yardım üçün Control-Option-H düymələrinə basın.

en: Riga
az: Riqa

en: Right
az: Sağ

en: Right Now
az: Hazırda

en: Right Sidebar
az: Sağ yan menyu çubuğu

en: Rio Branco
az: Rio Branko

en: Rio Gallegos
az: Rio Qalleqos

en: Riyadh
az: Riyad

en: Robots
az: Robotlar

en: Role
az: Rol

en: Rollback Error: [%1$s] %2$s
az: İmtina Xətası: [%1$s] %2$s

en: Romania
az: Rumıniya

en: Romanian
az: Rumın

en: Rome
az: Roma

en: Romero is a WordPress theme designed for visual magazine sites. With full width featured images making your featured blog posts really stand out, it's ideal for video game sites, motoring magazines, and other topics that have large vibrant imagery.
az: Vizual jurnal saytları üçün WordPress əsaslı Romero mövzusu.

en: Rosario
az: Rozario

en: Rotate
az: Döndər

en: Rothera
az: Rotera

en: Rounded Corners
az: Yuvarlaq Künclər

en: Route must be specified.
az: Marşrut müəyyən olunmalıdır.

en: Routes must be namespaced with plugin or theme name and version.
az: İstiqamətlər şablon ya da qoşma ismi və versiyası ilə ön əlavəyə sahib olmalıdır.

en: Rovigo
az: Roviqo

en: Row
az: Sətir

en: Row group
az: Sətr qrupu

en: Row type
az: Sətr növü

en: Rows
az: Sətrlər

en: Run %s
az: %s idxalçısını çalışdır

en: Run Importer
az: İdxalçını Qoş

en: Run ads for all users
az: Bütün istifadəçilər üçün reklamları qoş

en: Run ads only for logged-out users (less revenue)
az: Reklamları sadəcə hesabdan çıxmış istifadəçilər üçün yayımla (daha az gəlir)

en: Russian
az: Rus

en: Russian Federation
az: Rusiya Federasiyası

en: Rwanda
az: Ruanda

en: Réunion
az: Réyunyon

en: SANDBOX ENABLED. You can use sandbox testing accounts only. See the <a href="%s">PayPal Sandbox Testing Guide</a> for more details.
az: Test rejimi aktivdir. Sadəcə test rejimi hesablarından istifadə edə bilərsiniz. Daha çox məlumat üçün <a href="%s">PayPal test rejimi rəhbəri</a> -nə baxın.

en: SMS Password Reset
az: SMS Parol Sıfırlama

en: SMS codes are limited to once per minute
az: SMS kodları dəqiqədə bir olaraq məhduddur

en: SMS codes are limited to once per minute. Please wait and try again.
az: SMS kodları dəqiqədə bir olaraq məhduddur. Lütfən gözləyin və təkrar yoxlayın.

en: SPEED IMPROVEMENTS
az: SÜRƏT İMPROVİZASİYALARI

en: SSH credentials can only be added for a Jetpack-enabled site.
az: SSH kimlik məlumatları sadəcə Jetpack ilə aktiv olan saytlara əlavə edilə bilər.

en: SSL forced?
az: SSL məcbur edilsinmi?

en: SSL verification failed.
az: SSL yoxlama uğursuz.

en: SUCCESS: %s
az: Müvəffəqiyyətlər: %s

en: SUCCESS: WordPress was successfully updated to %s
az: Əla! WordPress uğurla %s versiyasına yeniləndi

en: SUHOSIN installed
az: SUHOSIN qurulmuşdur

en: Safe and secure payments using credit cards or your customer's PayPal account. <a href="%s" target="_blank">Learn more</a>.
az: Müştərinizin kredit kartlarını və ya PayPal hesabını istifadə edərək təhlükəsiz və güvənli ödəmələr. <a href="%s" target="_blank">Daha ətraflı</a>.

en: Safe: always put spam in the Spam folder for review.
az: Təhlükəsiz: spamlara baxış etmək üçün &laquo;Spam&raquo; qovluğuna baxın.

en: Saga
az: Saqa

en: Saigon
az: Sayqon

en: Sailing
az: Yelkənli qayıq

en: Saint Barthélemy
az: St.Bartelemey

en: Saint Helena
az: St.Yelena

en: Saint Kitts and Nevis
az: St. Kitts və Nevis

en: Saint Lucia
az: St. Lusiya

en: Saint Martin
az: St. Martin

en: Saint Pierre and Miquelon
az: St. Piyer və Miquelon

en: Saint Vincent and the Grenadines
az: St. Vinsent və Qrenadinaand

en: Saipan
az: Saypen

en: Saitama
az: Saytama

en: Sakhalin
az: Saxalin

en: Sale
az: Endirim

en: Sale end date
az: Endirim bitmə tarixi

en: Sale end date (YYYY-MM-DD format or leave blank)
az: Endirim bitmə tarixi  (YYYY-AA-GG formatında və ya boş buraxın)

en: Sale price
az: Endirimli satış qiyməti

en: Sale price (%s)
az: Endirimli satış qiyməti (%s)

en: Sale price dates
az: Endirimli satış qiyməti tarixləri

en: Sale start date
az: Endirimli satış tarixinin başlanğıcı

en: Sale start date (YYYY-MM-DD format or leave blank)
az: Endirim başlanğıc tarixi  (YYYY-AA-GG formatında və ya boş buraxın)

en: Sale!
az: Endirim!

en: Sales
az: Satışlar

en: Sales amount
az: Satış miqdarı

en: Sales by category
az: Kateqoriyaya görə satışlar

en: Sales by date
az: Tarixə görə satışlar

en: Sales by product
az: Məhsula görə satışlar

en: Sales reports
az: Satış raportları

en: Samarkand
az: Səmərqənd

en: Same as parent
az: Əsas məhsul ilə eyni

en: Sample Page
az: Nümunə səhifə

en: Sample:
az: Nümunə:

en: San Francisco, CA
az: San Fransisko, CA

en: Sandbox API password
az: Test rejimi APİ şifrəsi

en: Sandbox API signature
az: Test rejimi APİ imzası

en: Sandbox API username
az: Test rejimi APİ istifadəçi adı

en: Santa Cruz de Tenerife
az: Santa Kruz de Tenerif

en: Santa Isabel
az: Santa Izabel

en: Santiago
az: Santyaqo

en: Santo Domingo
az: Santa-Dominqo

en: Sao Paulo
az: San-Paulo

en: Sao Tome
az: San-Tome

en: Sao Tome and Principe
az: San Tome və Prinsipi

en: Sarajevo
az: Sarayevo

en: Saskatchewan
az: Saskaçevan

en: Sat
az: Şb

en: Saturday
az: Şənbə

[ctx: Saturday initial]
en: S
az: Ş

en: Saudi Arabia
az: Səudiyyə Ərəbistanı

en: Save
az: Qeyd et

en: Save &amp; Buy Upgrade
az: Qeyd et &amp; Yüksəltməni Satın al

en: Save &amp; Publish
az: Qeyd et və dərc et

en: Save Advanced Settings
az: Qabaqcıl parametrləri qeyd et

en: Save Changes
az: Dəyişiklikləri qeyd et

[ctx: Save DNS Changes]
en: Save Changes
az: Dəyişiklikləri qeyd et

en: Save Draft
az: Qaralama olaraq qeyd et

en: Save Email
az: E-poçtu Qeyd Et

en: Save Menu
az: Menyunu qeyd et

en: Save New Order
az: Yeni sıranı qeyd et

en: Save Number
az: Nömrəni qeyd et

en: Save Options
az: Parametrləri Qeyd Et

en: Save Password
az: Parolu qeyd et

en: Save Poll
az: Sorğunu qeyd et

en: Save Settings
az: Parametrləri qeyd et

en: Save Style
az: Bu stili qeyd et.

en: Save Stylesheet
az: Stil Səhifəsini qeyd et

en: Save Widget
az: Modulu qeyd et

en: Save account settings
az: Hesab Parametrlərini qeyd et

en: Save address
az: Ünvanı yaddaşa ver

en: Save all changes
az: Bütün dəyişiklikləri qeyd et

en: Save and go back to form builder
az: Qeyd et və forma yaradıcısına geri dön

en: Save and preview changes before publishing them.
az: Dərc etmədən öncə qeyd et və dəyişikliklərin ön izləməsinə bax.

en: Save as Draft
az: Qaralama olaraq qeyd et

en: Save as Pending
az: Gözləyən olaraq qeyd et

en: Save attributes
az: Atributları qeyd et

en: Save changes
az: Dəyişiklikləri qeyd et

en: Save changes before changing page?
az: Səhifə dəyişdirilmədən öncə dəyişikliklər qeyd edilsinmi?

en: Save contact info
az: Əlaqə Məlumatlarını qeyd et

en: Save custom name servers
az: Özəl Ad Severlərini Qeyd Et

en: Save notification settings
az: Bildiriş Parametrlərini qeyd et

en: Save password
az: Parolu qeyd et

en: Save payment information to my account for future purchases.
az: Gələcək satınalmalar üçün ödəniş məlumatını hesabımda saxlayın.

en: Save profile details
az: Profil detallarını qeyd et

en: Save shipping classes
az: Çatdırılma siniflərini qeyd et

en: Save these settings
az: Bu parametrləri qeyd et

en: Save this field
az: Bu sahəni qeyd et

en: Save time and errors with automated tax calculation and collection at checkout. Powered by WooCommerce Services and Jetpack.
az: Avtomatlaşdırılmış vergi hesablama və ödəmə sırasında kəsim etmə özəllikləri ilə vaxtınıza qənaət edin və xəta sayını azaldın. WooCommerce Services və Jetpack tərəfindən dəstəklənir.

en: Save to account
az: Hesaba qeyd et

en: Save username
az: İstifadəçi adını qeyd et

en: Save webhook
az: Vebqarmağını sil

en: Saved
az: Qeyd edildi

en: Saved successfully
az: Müvəffəqiyyətlə qeyd edildi

en: Saved.
az: Qeyd edildi.

en: Saving
az: Qeyd edilir

en: Saving is disabled: %s is currently editing this page.
az: Qeyd etmə passiv: %s Hazırda bu səhifəni redaktə edir.

en: Saving is disabled: %s is currently editing this post.
az: Qeyd etmə passiv: %s hazırda bu yazını redaktə edir.

en: Saving revision&hellip;
az: Versiya qeyd edilir&hellip;

en: Saving&hellip;
az: Qeyd edilir&hellip;

en: Saving...
az: Yazılır...

en: Saving…
az: Qeyd edilir...

en: Scale
az: Miqyas

en: Scale Image
az: Təsviri ölçüləndir

en: Scale Image Help
az: Təsvir Miqyaslandırma Yardımı

en: Scale images to match the large size selected in %1$simage options%2$s (%3$d &times; %4$d).
az: %1$sTəsvir parametrləri%2$s bölməsində seçilmiş ən böyük boya görə təsvirləri mütənasibləşdir (%3$d &times; %4$d).

en: Scan
az: Axtarış

en: Scan site for content
az: İçərik üçün saytda axtarış et

en: Schedule
az: Ertələ

en: Scheduled
az: Ertələndi

en: Scheduled <span class="count">(%s)</span> | Scheduled <span class="count">(%s)</span>
az[0]: Ertələnmiş <span class="count">(%s)</span>
az[1]: Ertələnmiş <span class="count">(%s)</span>

en: Scheduled Action
az: Ertələnmiş Hərəkət

en: Scheduled Actions
az: Ertələnmiş Hərəkətlər

en: Scheduled Date
az: Ertələnmə tarixi

en: Scheduled actions are hooks triggered on a cetain date and time.
az: Ertələnmiş hərəkətlər bəlli bir tarix və zamanda tətiklənən qarmaqlardır.

en: Scheduled maintenance ends in about %1$sh %2$sm (<a href="%3$s">more info</a>)
az: Planlanmış texniki xidmət təxminən %1$ss %2$sd sonra bitir (<a href="%3$s">ətraflı</a>)

en: School
az: Məktəb

en: Science &amp; Nature
az: Elm &amp; Təbiət

en: Scoresbysund
az: Skoresbaysund

en: Screen Content
az: Ekran içəriyi

en: Screen Options
az: Ekran parametrləri

en: Screen Options Tab
az: Ekran parametrləri səkməsi

en: Scripts and styles should not be registered or enqueued until the %1$s, %2$s, or %3$s hooks.
az: Skriptlər və stillər %1$s, %2$s, ya da %3$s qarmaqlarından öncə qeyd edilməməli ya da sıraya alınmamalıdır.

en: Scroll
az: Sürüşdür

en: Scroll back to top
az: Əvvələ qayıt

en: Scroll to comments
az: Şərhlərə sürüşdür

en: Search
az: Axtar

en: Search %s
az: Axtar %s

en: Search %s - %s
az: %s - %s Axtar

en: Search Categories
az: Kateqoriyaları axtar

en: Search Changesets
az: Dəyişiklik Dəstlərini Axtar

en: Search Comics
az: Komiksləri axtar

en: Search Comments
az: Şərhləri axtar

en: Search Engine Terms
az: Axtarış Sistemlərinin Kriteriyaları

en: Search Error
az: Axtarış Xətası

en: Search Installed Themes
az: Qurulmuş Şablonlarda Axtar

en: Search Link Categories
az: Bağlantı kateqoriyalarını axtar

en: Search Links
az: Bağlantıları axtar

en: Search Media
az: Media Axtar

en: Search Media:
az: Media Axtar

en: Search Menu Item Labels
az: Menyu maddəsinin etiketlərini axtar

en: Search Menu Items
az: Menyu Maddələrini Axtar

en: Search Menu Sections
az: Axtarış Menyu Bölmələri

en: Search Modules
az: Modulları Axtar…

en: Search Pages
az: Səhifələri axtar

en: Search Posts
az: Yazıları axtar

en: Search Project Tags
az: Layihə Etiketlərini Axtar

en: Search Project Types
az: Layihə Növlərini Axtar

en: Search Projects
az: Layihələri Axtar

en: Search Results
az: Axtarış nəticələri

en: Search Results %1$s %2$s
az: Axtarışın Nəticələri %1$s %2$s

en: Search Results for &#8220;%s&#8221;
az: &#8220;%s&#8221; üçün axtarışın nəticələri

en: Search Results for: %s
az:  %s üçün Axtarışın Nəticələri:

en: Search Scheduled Actions
az: Ertələnmiş hərəkətləri axtar

en: Search Sites
az: Saytlarda axtar

en: Search Tags
az: Etiketləri axtar

en: Search Terms
az: Axtarış Kriteriyası

en: Search Terms for %1$s days ending %2$s
az: %2$s tarixinə qədər %1$s gün ərzindəki Axtarış Kriteriyaları

en: Search Terms for %1$s days ending %2$s (Summarized)
az: %2$s tarixinə qədər %1$s gün ərzindəki Axtarış Kriteriyaları (Ümumiləşdirilmiş)

en: Search Terms for %s
az: %s üçün Axtarış kriteriyası

en: Search Testimonials
az: Xarakteristikaları Axtar

en: Search Twitter
az: Twitter Axtar

en: Search Users
az: İstifadəçi axtar

en: Search Widgets
az: Vidcetləri Axtar

en: Search WordPress.com
az: WordPress.com-da Axtar

en: Search WordPress.com Blogs
az: WordPress.com Bloqlarını Axtar

en: Search YouTube
az: YouTube-də Axtar

en: Search all media…
az: Bütün media fayllarını axtar...

en: Search audio files…
az: Audio fayllarını axtar...

en: Search categories
az: Kateoriyaları axtar

en: Search categories by name
az: Kateoriyaları adlarına görə axtar

en: Search coupons
az: Kuponları axtar

en: Search customers
az: Müştəriləri axtar

en: Search documents…
az: Sənədləri axtar...

en: Search engine visibility
az: Aaxtarış sisteminin görünüşü

en: Search engines discouraged
az: Axtarış sistemləri əngəlləndi.

en: Search for a downloadable product&hellip;
az: Endirilə bilinən bir məhsul axtar&hellip;

en: Search for a page by title
az: Səhifələrdə başlığa görə axtar

en: Search for a post by title
az: Yazılarda başlığa görə axtar

en: Search for a product&hellip;
az: Məhsul axtar&hellip;

en: Search for a user&hellip;
az: İstifadəçi axtar&hellip;

en: Search for the location
az: Mövqeyə görə axtar

en: Search for your theme&hellip;
az: Mövzunuz üçün axtarın&hellip;

[ctx: Search for {post_type} by title]
en: Search for %s by title
az: %s üçün başlığa görə axtar

en: Search for:
az: Axtar:

en: Search hook, args and claim ID
az: Qarmaq, müstəqil arqument və ya tələb İD axtar

en: Search images…
az: Təsvirləri axtar...

en: Search key
az: Açar axtar

en: Search logs
az: Axtarış jurnalı

en: Search media
az: Media Axtar

en: Search menu items&hellip;
az: Menyu elemetlərində axtar&hellip;

en: Search modules…
az: Modulları Axtar…

en: Search or use up and down arrow keys to select an item.
az: Bir maddə seçmək üçün axtarış edin və ya aşağı-yuxarı düymələrindən istifadə edin.

en: Search orders
az: Sifarişləri axtar

en: Search plugins
az: Qoşmaları axtar

en: Search products
az: Məhsulları axtar

en: Search products&hellip;
az: Məhsul axtar&hellip;

en: Search results
az: Axtarışın nəticələri

en: Search results for %s
az: %s üçün axtarışın nəticələri

en: Search results for &ldquo;%s&rdquo;
az: &ldquo;%s&rdquo; üçün axtarışın nəticələri

en: Search results for: %s
az: %s üçün axtarışın nəticələri:

en: Search results only
az: Sadəcə axtarışın nəticələri

en: Search results: &ldquo;%s&rdquo;
az: Axtarışın nəticələri: &ldquo;%s&rdquo;

en: Search shipping classes
az: Şatdırılma siniflərini axtar

en: Search site
az: Saytda axtar

en: Search tags
az: Etiketləri axtar

en: Search terms are words or phrases users find you with when they search.
az: Axtarış terminləri, istifadəçilərin axtarış etdiklərində sizi tapmalarını təmin edən sözlər və ya ifadələrdir.

en: Search themes...
az: Şablonları axtar...

en: Search themes…
az: Mövzuları axtar...

en: Search videos…
az: Video axtar...

en: Search webhooks
az: Vebqarmaqları axtar

[ctx: Search widget]
en: Search
az: Axtar

en: Search widgets&hellip;
az: Vidcetləri axtar&hellip;

en: Search&hellip;
az: Axtar&hellip;

en: Search...
az: Axtar...

en: Searching&hellip;
az: Axtarılır&hellip;

en: Searching...
az: Axtarılır...

en: Search…
az: Axtar...

en: Seasonal
az: Mövsümi

en: Secondary
az: İkinci dərəcəli

en: Secondary menu
az: İkinci dərəcəli menyu

en: Secret
az: Gizli açar

en: Secret key used to generate a hash of the delivered webhook and provided in the request headers. This will default to a MD5 hash from the current user's ID|username if not provided.
az: Təslim edilən vebqarmağının bir başlığını yaratmaq üçün hazırlanan və tələb üst bilgilərində verilən gizli açar. Mövcud istifadəçinin Kimliyi|istifadəçi adı göstərilməmişdirsə standart olan MD5 şəklində qurulur.

en: Section
az: Bölmə

en: Secure checkout
az: Güvənli ödəmə

en: Secure connection (HTTPS)
az: Güvənli bağlantı (HTTPS)

en: Secure your account in only a few minutes.
az: Sadəcə bir neçə dəqiqə sərf edərək hesabınızın təhlükəsiz olmasını təmin edə bilərsiniz.

en: Securely accept credit and debit cards with one low rate, no surprise fees (custom rates available). Sell online and in store and track sales and inventory in one place. <a href="%s" target="_blank">Learn more about Square</a>.
az: Kredit kartlarını və bank kartlarını aşağı bir dərəcə ilə, sürpriz haqq ödəmədən (özəl qiymətlərə görə) güvənli bir şəkildə qəbul edin. Online və mağazada satış edin və satışları və invertarı tək bir yerdə təqib edin. <a href="%s" target="_blank"> Square haqqında daha çox</a>.

en: Security
az: Təhlükəsizlik

en: Security Checkup
az: Təhlükəsizlik Yoxlaması

en: Security check failed.
az: Təhlükəsizlik yoxlanılmadı.

en: Security code
az: Təhlükəsizlik kodu

en: Security error.
az: Təhlükəsizlik xətası.

en: Security management is automatic for WordPress.com sites.
az: WordPress.com saytları üçün təhlükəsizlik idarəetməsi avtomatikdir.

en: Security.
az: Təhlükəsizlik

en: See All
az: Tamamına Bax

en: See All Themes
az: Bütün Mövzulara Bax

en: See all comments
az: Bütün şərhlərə bax

en: See all comments in this post
az: Bu yazıdakı bütün yazılara bax

en: See all features
az: Bütün xüsusiyyətlərə bax

en: See all of your <a href="%s" site="%s" type="follow">followers</a>.
az: <a href="%s" site="%s" type="follow">izləyicilərinizin</a> tamamına baxın.

en: See all of your <comment id=%d post=%d site=%d href="%s">likers</a>.
az: Bəyənənlərinizin tamamına <comment id=%d post=%d site=%d href="%s">baxın</a>.

en: See all of your post's <post id=%d site=%d href="%s">reblogs</post>.
az: Yazılarınızın yenidn bloqlanmasının tamamına <post id=%d site=%d href="%s">baxın</post>.

en: See all themes
az: Bütün Mövzulara Bax

en: See it in action
az: Necə İşlədiyinə Baxın

en: See more &rarr;
az: Digər mövzulara baxın →

en: See our support pages for more information:
az: Daha çox məlumat üçün dəstək səhifələrimizə baxın:

en: See the #fireworks %1$s created by blogging on %2$s. Their %3$d annual report.
az: %2$s tarixində bloqumda %1$s tərəfindən yaradılan #fireworks mühtəviyyatına nəzər salın. Onun %3$d illik raportu.

en: See the #fireworks I created by blogging on %1$s. My %2$d annual report.
az: %1$s tarixində bloqumda yaratdığım #fireworks mühtəviyyatına nəzər salın. Mənim %2$d illik raportum.

en: See the <a href="%s">WordPress.com Business</a> page for more information.
az: Daha ətraflı məlumat üçün <a href="%s">WordPress.com Business</a> səhifəsinə baxın.

en: See the fireworks %1$s created by blogging on %2$s Check out their %3$d annual report.
az: %2$s tarixində bloqumda %1$s tərəfindən yaradılan fişənglərə baxın, Onların %3$d illik raportuna nəzər salın.

en: See you in %d
az: %d içində görüşərik

en: Select
az: Seç

en: Select %s
az: Seç %s

en: Select All
az: Tamamını Seç

en: Select Category
az: Kateqoriya seç

en: Select Country
az: Ölkə seç

en: Select Day
az: Gün Seç

en: Select Files
az: Fayl seçin

en: Select Image
az: Təsvir Seç

en: Select Link Category:
az: Bağlantı kateqoriyası seçin:

en: Select Menu:
az: Menyu seçin:

en: Select Month
az: Ay Seçin

en: Select Page
az: Səhifə Seç

en: Select Post
az: Yazı Seç

en: Select State
az: Ştat Seç

en: Select Week
az: Həftə Seç

en: Select WordPress.com Site
az: WordPress.com Saytı seçin

en: Select Year
az: İl Seç

en: Select a Menu
az: Menyu seçin

en: Select a category
az: Kateqoriya seç:

en: Select a city
az: Şəhər seçin

en: Select a language below
az: Aşağıdan bir dil seçin

en: Select a menu to edit:
az: Redaktə etmək üçün bir menyu seçin:

en: Select a page&hellip;
az: Səhifə seç&hellip;

en: Select a site
az: Sayt Seç

en: Select a site to add Site Redirect
az: Bir sayt seç və Sayt Yönləndirməsi əlavə et

en: Select a site to add a domain
az: Domen əlavə etmək üçün sayt seçin

en: Select a template part to edit:
az: Redaktə etmək üçün bir şablon hissəsi seçin:

en: Select a user
az: İstifadəçi seç

en: Select a user or pick "custom" and enter a custom email address.
az: Bir istifadəçi seçin və ya "özəl"i seçib özəl bir e-poçt ünvanı daxil edin.

en: Select all
az: Tamamını seç

en: Select an account to connect:
az: Əlaqə qurmaq üçün hesab seçin:

en: Select an area to move this widget into:
az: Bu vidceti içinə daşımaq üçün bir sahə seçin:

en: Select an option&hellip;
az: Variant seçin&hellip;

en: Select and crop
az: Seç və Kəs

en: Select audio
az: Audio seç

en: Select background image
az: Arxa fon təsvirini seç

en: Select both the sidebar for this widget and the position of the widget in that sidebar.
az: Bu vidcet üçün həm yan menyunu həm də bu yan menyu çubuğunda vidcetin mövqesini seçin.

en: Select bulk action
az: Kütləvi hərəkət seçin

en: Select categories&hellip;
az: Kateqoriya seç&hellip;

en: Select comment
az: Şərh seç

en: Select file
az: Fayl seç

en: Select iTunes category:
az: iTunes kateqoriyasını seç:

en: Select image
az: Təsvir seç

en: Select location
az: Mövqe seçin

en: Select logo
az: Loqo seç

en: Select none
az: Heç birini seçmə

en: Select options
az: Variantlar seç

en: Select options for &ldquo;%s&rdquo;
az: &ldquo;%s&rdquo; üçün variant seç

en: Select podcast category:
az: Podkast kateqoriyası seç:

en: Select poster image
az: Poster Təsvirini Seç

en: Select regions within this zone
az: Buradakı bölgələri seç

en: Select shipping methods
az: Çatdırılma üsulu seç

en: Select some countries
az: Bir neçə ölkə seçin

en: Select terms
az: Şərtləri seçin

en: Select the roles that will be able to view stats reports.
az: Statistika raportlarına baxa bilmək üçün mümkün ola biləcək rolları seçin.

en: Select video
az: Video seç

en: Select which WordPress.com blog videos to use
az: Hansı WordPress.com bloq videolarının istifadə ediləcəyini seçin

en: Select your tagline and time zone
az: Şüarınızı və saat qurşağını seçin

en: Select your theme
az: Öz mövzunu seç

en: Selected countries
az: Seçilmiş ölkələr

en: Selected media actions
az: Seçilmiş media hərəkətləri

en: Selected menus have been successfully deleted.
az: Seçilmiş menyular müvəffəqiyyətlə silindi.

en: Selection:
az: Seçim:

en: Self-hosted, non-profit version
az: Özünə ev sahibliyi edən, qeyri-kommersiya versiyası

en: Sell to all countries
az: Bütün ölkələrə göndər

en: Send
az: Göndər

en: Send Code via SMS
az: Kodu SMS ilə göndər

en: Send Feedback
az: Geri Bildiriş Göndər

en: Send Invitation
az: Dəvət göndər

en: Send More Feedback
az: Daha Çox Geri Bildiriş Göndər

en: Send Requests
az: İstək Göndər

en: Send Trackbacks
az: Geri izləmələri göndər

en: Send User Notification
az: İstifadəçi Bildirişini Göndər

en: Send an email when a post or page changes.
az: Səhifə və ya yazı dəyişiklikləri olduqda e-poçt göndərin.

en: Send any of the following commands in the subject or first line of an email to %s.
az: %s ünvanına göndərəcəyiniz e-poçtun bəhs sətrində bu əmrlərdən birini göndərin.

en: Send email
az: E-poçt göndər

en: Send email daily
az: Gündəlik olaraq e-poçt göndər

en: Send email every week
az: Hər həftə e-poçt göndər

en: Send email instantly
az: Anında e-poçt göndər

en: Send more requests.
az: Daha çox istək göndərin.

en: Send notifications to your {{a}}WordPress.com email address{{/a}}
az: {{a}}WordPress.com e-poçt ünvanınıza bildirişlər göndərin{{/a}}.

en: Send recovery code via text
az: Bərpa kodunu mətn ilə göndər

en: Send the new user an email about their account
az: Yeni istifadəçiyə hesabı haqqında bir bildiriş e-poçtu göndərin.

en: Send trackbacks to:
az: Geri izləmələri göndər:

en: Send your posts to:
az: Yazıları Göndər:

en: Sending Feedback...
az: Geri Bildiriş Göndərilir...

en: Sending...
az: Göndərilir...

en: Senegal
az: Seneqal

en: Sent By
az: Tərəfindən göndərilən

en: Sent by a verified %s user.
az: Təsdiqlənmiş bir %s istifadəçisi tərəfindən göndərildi.

en: Sent by an unverified visitor to your site.
az: Şəxsiyyəti təyin edilməmiş birisi tərəfindən saytınıza göndərilmişdir.

en: Seoul
az: Seul

en: Sep
az: Sen

en: Separate multiple URLs with spaces
az: Birdən çox ünvanı boşluqla ayır

en: Separate multiple tags with commas, and prefix with '-' to exclude.
az: Etiketləri bir-birindən vergül ilə ayırın, ön əlavəsini '-' ilə daxil etməyin.

en: Separate tags with commas
az: Etiketləri vergül ilə ayırın

en: September
az: Sentyabr

[ctx: September abbreviation]
en: Sep
az: Sen

en: Serbia
az: Serbiya

en: Serbian
az: Serb

en: Server address
az: Server Ünvanı

en: Server info
az: Server haqqında

en: Server info.
az: Server haqqında.

en: Service
az: Servis

en: Service %(service)s (%(protocol)s) on target %(target)s:%(port)s, with priority %(aux)s and weight %(weight)s
az: %(service)s (%(protocol)s) Servisi, %(aux)s öncəliyi və %(weight)s ağırlığı ilə %(target)s:%(port)s hədəfində

en: Service name
az: Servis adı

en: Services
az: Xidmətlər

en: Services dragged here will appear individually.
az: Buraya sürüşdürülmüş servislər fərdi qaydada görünür.

en: Services dragged here will be hidden behind a share button.
az: Burada göstərilən servislər Paylaş düyməsinin arxasında gizlədiləcəkdir.

en: Session expired
az: Sessiyanın müddəti doldu

en: Sessions
az: Sessiyalar

en: Set Authors
az: Müəllifləri Tərtiblə

en: Set a different content width for full size images.
az: Tam ölçülü təsvir üçün uyğun içərik qurun.

en: Set as background
az: Arxa fon olaraq təyin et

en: Set as header
az: Başlıq hissə olaraq təyin et

en: Set as logo
az: Loqo qur

en: Set date and time
az: Tarixi və saatı qur

en: Set image
az: Təsviri qur

en: Set options
az: Parametrləri qur

en: Set podcast as explicit
az: Podkastı açıq olaraq qur

en: Set podcast author
az: Podkast müəllifini təyin et

en: Set podcast category
az: Podkast kateqoriyalarını qur

en: Set podcast copyright
az: Podkast müəllif hüquqlarını qur

en: Set podcast image
az: Podkast təsvirini qur

en: Set podcast summary
az: Podkast xülasəsini qur

en: Set podcast title
az: Podkast başlığını qur

en: Set product image
az: Məhsul üçün təsvir qur

en: Set status
az: Statusu seç

en: Set up your blog
az: Bloqunuzu qurun

en: Set up your general site options. Make sure to click Save on each Settings screen.
az: Saytınızın əsas parametrlərini qurun. Hər bir Parametrlər ekranındakı Qeyd et düyməsinə tıklamağı unutmayın.

en: Set up your general site options. Make sure to click on Save on each Settings screen so that your changes take effect.
az: Saytınızın əsas parametrlərini qurun. Dəyişikliklərinizin təsirini göstərməsi üçün hər Parametrlər səhifəsinin sonunda Qeyd et düyməsinə tıklamağı unutmayın.

en: Set variation image
az: Variant üçün təsvir seçin

en: Set your static home page
az: Sabit əsas səhifənizi qurun

en: Set your tagline
az: Şüarınızı qurun

en: Set your tagline and time zone
az: Şüarınızı və saat qurşağını qurun

en: Setting two_step_backup_codes_printed is not yet implemented.
az: two_step_backup_codes_printed tənzimlənməsi hələlik tətbiq edilməmişdir.

en: Setting up your site
az: Saytınız qurulur

en: Settings
az: Parametrlər

en: Settings -&gt; Domains
az: Parametrlər -&gt; Domenlər

en: Settings Update
az: Parametrlər Yeniləndi

en: Settings have been saved
az: Parametrlər qeyd edildi

en: Settings saved
az: Parametrlər qeyd edildi

en: Settings saved and theme activated.
az: Parametrlər qeyd edildi və şablon aktivləşdirildi.

en: Settings saved successfully!
az: Parametrlər müvəffəqiyyətlə qeyd edildi!

en: Settings saved.
az: Parametrlər qeyd edildi.

[ctx: Settings tab label]
en: Payments
az: Ödəmələr

en: Settings updated.
az: Parametrlər yeniləndi.

en: Settings.
az: Parametrlər

en: Setup
az: Qur

en: Setup shipping zones
az: Çatdırılma zonalarını quraşdır

en: Setup social links to share on Facebook and Twitter
az: Facebook və Twitter-də paylaşmaq üçün sosial şəbəkə bağlantılarını qurun

en: Several boxes on this screen contain settings for how your content will be published, including:
az: Bu ekrandakı bir çox qutu içəriyinizin necə dərc ediləcəyi ilə bağlı parametrlərə malikdir, məsələn:

en: Sevilla
az: Seviliya

en: Seychelles
az: Seyşell adaları

en: Shanghai
az: Şanxay

en: Share
az: Paylaş

en: Share a little biographical information to fill out your profile. This may be shown publicly.
az: Profilinizi yaratmaq üçün bir az özünüz haqqında danışın. Bu sahə hər kəs tərəfindən görülə bilir.

en: Share cool links on your blog in seconds with Press This:
az: Press This ilə saniyələr içində bloqunda ən sərin bağlantılarını paylaş:

en: Share embed codes and download links
az: Yerləşdirmə kodlarını və endirmə bağlantılarını paylaş

en: Share on Facebook
az: Facebook-da paylaş

en: Share on Tumblr
az: Tumblr-da paylaş

en: Share on Twitter
az: Twitter-də Paylaşın

en: Share posts to your Tumblr blog
az: Tumblr bloqunda yazılarını paylaş

en: Share posts to your Twitter followers
az: Twitter izləyiciləri ilə yazılarını paylaş

en: Share posts with your LinkedIn connections
az: LinkedIn qoşulmalarında yazılarını paylaş

en: Share this with your visitors
az: Bunu ziyarətçilərinlə paylaş

en: Share this:
az: Bunu paylaş:

en: Share your blog posts with family, friends, or followers
az: Bloqunuzda yazılarınızı ailə fərdlərinizlə, dostlarınızla və abunələrinizlə paylaşın

en: Share your videos with your audience through easy-to-use embed codes and downloadable videos.
az: Asan istifadə edilə bilən yerləşdirmə kodları və endiriləbilən videolar vasitəsi ilə izləyiciləriniz ilə videolarınızı paylaşın.

en: Shared Post
az: Paylaşılmış Yazı

en: Shares
az: Paylaşmalar

en: Shares count the number of times someone clicked on the sharing button for a post on WordPress.com. Manual shares done elsewhere are not counted here.
az: Paylaşmalar, bir şəxsin WordPress.com-dakı bir yazı üçün paylaşma düyməsinə neçə dəfə tıkladığını sayar. Başqa yerdə edilən manual paylaşmalar burada sayılmaz.

en: Sharing
az: Paylaşma

en: Sharing Buttons
az: Paylaşma Düymələri

en: Sharing Service : %s
az: Paylaşma Servisi : %s

en: Sharing Settings
az: Paylaşma Parametrləri

en: Sharing URL
az: Paylaşma URL

en: Sharing is off. Add services above to enable.
az: Paylaşma bağlıdır. Aktivləşdirmək üçün yuxarıdakı servisləri əlavə edin.

en: Sharing label
az: Paylaşma etiketi

en: Sharing options
az: Paylaşma parametrləri

[ctx: Sharing options: Checkbox label]
en: Show like button
az: Bəyənmə düyməsini göstər

[ctx: Sharing options: Checkbox label]
en: Show reblog button
az: Yenidən bloqlama düyməsini göstər

[ctx: Sharing options: Comment Likes]
en: On for all posts
az: Bütün yazılar üçün

[ctx: Sharing options: Header]
en: Comment Likes
az: Şərh Bəyənmələri

[ctx: Sharing options: Header]
en: Reblog & Like
az: Yenidən bloqlama və Bəyənmə

en: Sharing posts to your Tumblr blog. | Sharing posts to your Tumblr blogs.
az[0]: Tumblr bloqunuzda yazılarınız paylaşılır.
az[1]: Tumblr bloqlarınızda yazılarınız paylaşılır.

en: Sharing posts to your Twitter feed. | Sharing posts to your Twitter feeds.
az[0]: Twitter qidalandırıcınızda yazılarınız paylaşılır.
az[1]: Twitter qidalandırıcılarınızda yazılarınız paylaşılır

en: Sharing posts to your connections.
az: Qoşulmalarınızda yazılarınız paylaşılır.

[ctx: Sharing: Buttons]
en: This text won't appear until you add at least one sharing button.
az: Bu yazı ən az bir paylaşma düyməsi əlavə edənə qədər görünməyəcək.

[ctx: Sharing: Buttons edit label]
en: Add sharing buttons
az: Paylaşma düymələri əlavə et

[ctx: Sharing: Buttons edit label]
en: Add “More” button
az: “Daha çox” düyməsi əlavə et

[ctx: Sharing: Buttons edit label]
en: Edit label text
az: Yarlıq mətnini redaktə et

[ctx: Sharing: Buttons edit label]
en: Edit sharing buttons
az: Paylaşma düymələrini redaktə et

[ctx: Sharing: Buttons edit label]
en: Edit visible buttons
az: Görünüş düyməsini redaktə et

[ctx: Sharing: Buttons edit label]
en: Edit “More” buttons
az: “Daha çox” düyməsini redaktə et

[ctx: Sharing: Buttons editor heading]
en: Edit visible buttons
az: Görünüş düyməsini redaktə et

[ctx: Sharing: Buttons editor heading]
en: Edit “More” buttons
az: “Daha çox” düyməsini redaktə et

[ctx: Sharing: Buttons editor instructions]
en: Click the buttons you would like to add or remove.
az: Əlavə etmək və ya silmək istədiyiniz düymələrə tıklayın.

[ctx: Sharing: Buttons editor instructions]
en: Drag and drop to reorder the buttons.
az: Düymələri yenidən sıralamaq üçün sürükləyib buraxın.

[ctx: Sharing: Buttons editor instructions]
en: Tap the button you would like to move. Then tap the desired arrow.
az: Yerini dəyişdirmək istədiyiniz düyməyə toxunun. Ardından istənilən oxa toxunun.

[ctx: Sharing: Buttons editor instructions]
en: Tap the buttons you would like to add or remove.
az: Əlavə etmək ya da silmək istədiyiniz düymələrə toxunun.

[ctx: Sharing: Buttons editor instructions]
en: These will be shown in a dropdown under the “More” button.
az: Bunlar "Daha çox" düyməsi altındakı açılan menyuda göstəriləcək.

[ctx: Sharing: Publicize]
en: There is an issue connecting to %(service)s.
az: %(service)s xidmətinə qoşulmaqda bir xəta oldu.

[ctx: Sharing: Publicize connect pending button label]
en: Connect
az: Qoşul

[ctx: Sharing: Publicize connect pending button label]
en: Connecting…
az: Qoşulur...

[ctx: Sharing: Publicize connection confirmation]
en: Connecting %(service)s
az: Qoşulr: %(service)s

[ctx: Sharing: Publicize connection confirmation]
en: The %(service)s account was successfully connected.
az: Hesabınız %(service)s xidmətinə müvəffəqiyyətlə qoşuldu.

[ctx: Sharing: Publicize connection confirmation]
en: The %(service)s connection could not be made because all available accounts are already connected.
az: %(service)s qoşulması baş tutmur, çünki bütün müsaid olan hesablar artıq qoşulmuşdur.

[ctx: Sharing: Publicize connection confirmation]
en: The %(service)s connection could not be made because no account was selected.
az: Bir hesab seçilmədiyi üçün %(service)s bağlantısı qurula bimədi.

[ctx: Sharing: Publicize disconnect button label]
en: Disconnect
az: Bağlantını kəs

[ctx: Sharing: Publicize disconnect button label]
en: Disconnect All
az: Tamamını Kəs

[ctx: Sharing: Publicize disconnect pending button label]
en: Disconnecting…
az: Bağlantı kəsilir…

[ctx: Sharing: Publicize reconnect pending button label]
en: Reconnect
az: Yenidən qoşul

[ctx: Sharing: Publicize reconnect pending button label]
en: Reconnecting…
az: Yenidən qoşulur...

[ctx: Sharing: Publicize reconnection confirmation]
en: The %(service)s account was unable to be reconnected.
az: Hesabınız %(service)s xidmətindən yenidən açılmaq ixtiyarında deyil.

[ctx: Sharing: Publicize status pending button label]
en: Loading…
az: Yüklənir...

[ctx: Sharing: Sharing button option heading]
en: Button style
az: Düymə stili

[ctx: Sharing: Sharing button option label]
en: Icon & Text
az: İkon və Mətn

[ctx: Sharing: Sharing button option label]
en: Icon Only
az: Yalnız İkon

[ctx: Sharing: Sharing button option label]
en: Official Buttons
az: Rəsmi Düymələr

[ctx: Sharing: Sharing button option label]
en: Text Only
az: Sadəcə Mətn

[ctx: Sharing: Tip in settings]
en: You can also add a {{likeBoxLink}}Like Box{{/likeBoxLink}}, a {{shareButtonLink}}share button{{/shareButtonLink}}, or {{embedLink}}embed{{/embedLink}} your page or profile on your site.
az: Ayrıca olaraq bir {{likeBoxLink}}Bəyən Qutusu{{/likeBoxLink}}, {{shareButtonLink}}paylaşma düyməsi{{/shareButtonLink}} və səhifənizi ya da profilinizi {{embedLink}}əlavə edə bilərsiniz{{/embedLink}}.

[ctx: Sharing: Tip in settings]
en: You can also add a {{widgetLink}}Twitter Timeline Widget{{/widgetLink}} to display any public timeline on your site.
az: Hər kəsə açıq hər hansı bir zaman axışını saytınızda göstərmək üçün bir {{widgetLink}}Twitter Zaman Axışı Vidceti{{/widgetLink}} də əlavə edə bilərsiniz.

[ctx: Sharing: Tip in settings]
en: You can also add an {{widgetLink}}Instagram Widget{{/widgetLink}} to display your latest Instagram photos on your site.
az: Ən son Instagram fotolarınızı saytınızda göstərmək üçün bir {{widgetLink}}Instagram Pencere Vidceti{{/widgetLink}} də əlavə edə bilərsiniz.

[ctx: Sharing: buttons]
en: Edit label text
az: Yarlıq mətnini redaktə et

[ctx: Sharing: connections]
en: Connected by %(username)s
az: %(username)s ilə qoşulmuşdur

en: Shelf:
az: Rəf:

en: Shield Badge
az: Qalxan Nişanı

en: Shift + Alt + letter:
az: Shift + Alt + hərf:

en: Shift-click to edit this element.
az: Bu elementi redaktə etmək üçün Shift ilə tıklayın.

en: Shift-click to edit this widget.
az: Bu modulu redaktə etmək üçün Shift-tıklayın.

en: Shiga
az: Şiqa

en: Shimane
az: Şimane

en: Ship to
az: Alıcı

en: Ship to a different address?
az: Fərqli bir ünvana göndərilsinmi?

en: Ship to all countries
az: Bütün ölkələrə göndər

en: Ship to all countries you sell to
az: Satış etdiyiniz bütün ölkələrə göndərin

en: Ship to specific countries
az: Spesifik ölkələrə göndərin

en: Ship to specific countries only
az: Sadəcə spesifik ölkələrə göndərin

en: ShipStation icon
az: ShipStation ikonu

en: Shipping | Shipping %d
az[0]: Çatdırılma

en: Shipping Address
az: Çatdırılma Ünvanı

en: Shipping Address 1
az: Çatdırılma Ünvanı 1

en: Shipping Address 2
az: Çatdırılma Ünvanı 2

en: Shipping City
az: Çatdırılma şəhəri

en: Shipping Company
az: Çatdırılma şirkəti

en: Shipping First Name
az: Çatdırılma ediləcək şəxsin adı

en: Shipping Last Name
az: Çatdırılma ediləcək şəxsin soyadı

en: Shipping Method
az: Çatdırılma Üsulu

en: Shipping Postal/Zip Code
az: Çatdırılma poçt kodu

en: Shipping State
az: Çatdırılma Əyaləti

en: Shipping Zone
az: Çatdırılma Zonası

en: Shipping address
az: Çatdırılma ünvanı

en: Shipping address.
az: Çatdırılma ünvanı.

en: Shipping address: we’ll ask you to enter this so we can, for instance, estimate shipping before you place an order, and send you the order!
az: Çatdırılma ünvanı: Bunu yazmağınızı tələb edirik, beləcə sifariş etməzdən öncə çatdırılma əməliyyatını təxmin edə bilər və sifarişinizi göndərə bilərik!

en: Shipping amount
az: Çatdırılma miqdarı

en: Shipping class
az: Çatdırılma sinifi

en: Shipping class ID.
az: Çatdırılma sinifi İD.

en: Shipping class costs
az: Çatdırılma sinifi maliyyəti

en: Shipping class name
az: Çatdırılma sinifinin adı

en: Shipping class name.
az: Çatdırılma sinifinin adı.

en: Shipping class slug.
az: Çatdırılma sinifinin yarlığı.

en: Shipping classes
az: Çatdırılma sinifləri

en: Shipping costs updated.
az: Çatdırılma maliyyəti yeniləndi.

en: Shipping destination
az: Çatdırılma nöqtəsi

en: Shipping details
az: Çatdırılma bilgiləri

en: Shipping method
az: Çatdırılma üsulu

en: Shipping method ID is required.
az: Çatdırılma üsulu İD-si tələb olunur.

en: Shipping method ID.
az: Çatdırılma üsuluİD.

en: Shipping method name.
az: Çatdırılma üsulunun adı.

en: Shipping method settings.
az: Çatdırılma üsulu parametrləri.

en: Shipping method sort order.
az: Çatdırılma üsulu sıralama çeşidi.

en: Shipping method title.
az: Çatdırılma üsulunun başlığı.

en: Shipping method(s)
az: Çatdırılma üsul(ları)

en: Shipping methods
az: Çatdırılma üsulları

en: Shipping methods do not support trashing.
az: Çatdırılma üsulu zibil qutusu özəlliyinə sahib deyil.

en: Shipping name
az: Çatdırılma ismi

en: Shipping only
az: Sadəcə çatdırılma

en: Shipping options
az: Çatdırılma variantları

en: Shipping options will be updated during checkout.
az: Çatdırılma variantları ödəmə sırasında yenilənəcək.

en: Shipping tax amount
az: Çatdırılma vergisi miqdarı

en: Shipping tax class
az: Çatdırılma vergi sinifi

en: Shipping tax class based on cart items
az: Səbətdəki məhsullara əsaslanan çatdırılma vergi sinifi

en: Shipping tax total.
az: Çatdırılma vergi məbləği.

en: Shipping to %s.
az: Çatdırılma hədəfi: %s.

en: Shipping total must be a positive amount.
az: Çatdırılmanın cəmi müsbət məbləğ olmalıdır.

en: Shipping via %s
az: %s ilə çatdırılma

en: Shipping zone location code.
az: Çatdırılma zonası yer kodu.

en: Shipping zone location type.
az: Çatdırılma zonası yer növü.

en: Shipping zone name.
az: Çatdırılma zonasının adı.

en: Shipping zone order.
az: Çatdırılma zonası sırası.

en: Shipping zones
az: Çatdırılma zonaları

en: Shipping zones do not support trashing.
az: Çatdırılma zonası zibil qutusu xüsusiyyətini dəstəkləmir.

en: Shipping:
az: Çatdırılma:

en: Shiprock
az: Şiprok

en: Shizuoka
az: Şizuoka

en: Shop Now
az: İndi satın al

en: Shop Page
az: Mağaza Səhifəsi

en: Shop and search results
az: Mağaza və axtarışın nəticələri

en: Shop base
az: Mağaza əsaslı

en: Shop base address
az: Mağaza əsaslı ünvan

en: Shop base with category
az: Kateqoriyalı mağaza əsası

en: Shop now
az: İndi satın al

en: Shop only
az: Sadəcə mağaza

en: Shop order
az: Sifariş

en: Shop page
az: Mağaza səhifəsi

en: Shop page display
az: Mağaza səhifəsi görünüşü

en: Shop pages
az: Mağaza səhifələri

en: Shopping cart
az: Alışveriş səbəti

en: Short description
az: Qısa açıqlama

[ctx: Short for credit card expiration]
en: Exp.
az: Eksp.

en: Shortcode
az: Qısa kod

en: Shortlink
az: Qısa Bağlantı

en: Should you want to want to switch to one of our standard or premium themes, you can <a href="%s">convert your articles to standard posts</a> beforehand. By doing so, your articles will be visible under any of our themes.
az: Əgər bizim standart və ya premium mövzularımızdan birinə keçmək istəyirsinizsə, öncə <a href="%s">məqalələrinizi standart yazılara çevirməyiniz</a> lazımdır. Bu cür etməklə, sizin yazılarınız bizim hər hansı bir mövzumuzun altında görünəcəkdir.

en: Show
az: Göstər

en: Show Account Links
az: Hesab Bağlantılarını Göstər

en: Show All
az: Tamamını Göstər

en: Show Artist Name in Tracklist
az: Trek siyahısında ifaçının adını göstər

en: Show Avatars
az: Avatarları Göstər

en: Show Blog on Dashboard
az: İdarəetmə Lövhəsində Bloqu Göstər

en: Show Comments
az: Şərhləri Göstər

en: Show Cover Photo
az: Örtük Fotosunu Göstər

en: Show Details
az: Detalları göstər

en: Show Events
az: Tədbirləri Göstər

en: Show Excerpts:
az: Xülasələri Göstər:

en: Show Faces
az: Üzləri Göstər

en: Show Featured Image:
az: Xüsusi Təsviri Göstər:

en: Show Images
az: Təsvirləri Göstər

en: Show Link Description
az: Bağlantı açıqlamasını göstər

en: Show Link Image
az: Bağlantı təsvirini göstər

en: Show Link Name
az: Bağlantı ismini göstər

en: Show Link Rating
az: Bağlantı reytinqini göstər

en: Show Me
az: Məni göstər

en: Show Page Posts.
az: Səhifə Yazılarını Göstər.

en: Show Personal Links
az: Fərdi Bağlantıları Göstər

en: Show Ratings on
az: Reytinqləri Göstər

en: Show Suggestions
az: Məsləhətləri Göstər

en: Show Toolbar when viewing site
az: Saytı görüntüləyərkən alət çubuğunu göstər

en: Show Tracklist
az: Trek siyahısını göstər

en: Show Video List
az: Video Siyahısını Göstər

en: Show a <em>'follow blog'</em> option in the comment form
az: Şərh formasında <em>'bloqu izlə'</em> parametrini göstər

en: Show a <em>'follow comments'</em> option in the comment form
az: <em>'şərhləri izlə'</em>' parametrini şərh forması variantında göstər

en: Show a grid of author avatar images.
az: Müəllif avatar təsvirləri tor şəklində göstərilsin.

en: Show a hit counter for your blog.
az: Bloq ziyarətinin sayğacını göstər.

en: Show advanced menu properties
az: Qabaqcıl menyu xüsusiyyətlərini göstər

en: Show advanced options
az: Ətraflı variantları göstər

en: Show all
az: Tamamını göstər

en: Show all types
az: Bütün növləri göstər

en: Show as dropdown
az: Aşağı açılan olaraq göstər

en: Show blog name
az: Bloqun adını göstər

en: Show bookmarks tagged with all of these tags:
az: Bu etiketlərin tamamı ilə etiketli seçilmişləri göstər:

en: Show buttons on
az: Düymələri göstər

en: Show categories
az: Kateqoriyaları Göstər

en: Show categories &amp; products
az: Kateqoriyaları və məhsulları göstər

en: Show comment threads
az: Şərh cavablarını göstər

en: Show comments
az: Şərhləri göstər

en: Show comments from:
az: Bundan şərhləri göstər:

en: Show featured images on front page and archive pages
az: Xüsusi təsviri ön səhifədə və arxiv səhifələrində göstər

en: Show follower count
az: İzləyici sayını göstər

en: Show for comments
az: Şərhlər üçün göstər

en: Show for pages
az: Səhifələr üçün göstər

en: Show for posts
az: Yazılar üçün göstər

en: Show full post
az: Yazının tamamını göstər

en: Show header text with your image.
az: Başlıq mətnini təsvir ilə bərabər göstərin.

en: Show hidden products
az: Gizli məhsulları göstər

en: Show hierarchy
az: İyerarxiyanı göstər

en: Show how many users?
az: Neçə istifadəçi göstərilsin?

en: Show invisible characters
az: Görünməyən simvolları göstər

[ctx: Show like and sharing buttons on]
en: Front Page, Archive Pages, and Search Results
az: Ön Səhifə, Arxiv Səhifəsi və Atarışın Nəticəsi

[ctx: Show like and sharing buttons on]
en: Pages
az: Səhifələr

[ctx: Show like and sharing buttons on]
en: Portfolio Items
az: Portfel Maddələri

[ctx: Show like and sharing buttons on]
en: Posts
az: Yazılar

en: Show likes.
az: Bəyənilənləri göstər.

en: Show map
az: Xəritəni göstər

en: Show more
az: Daha çoxunu göstər

en: Show more comments
az: Daha çox şərh göstər

en: Show more details
az: Daha çox məlumat göstər

en: Show most active posts over
az: Ən fəal yazıları göstər

en: Show next theme
az: Sonrakı şablonu göstər

en: Show on screen
az: Ekranda göstər

en: Show or hide panel information
az: Lövhə məlumatlarını göstər və ya gizlət

en: Show password
az: Parolu göstər

en: Show post counts
az: Yazı miqdarını göstər

en: Show post date
az: Yazı tarixi göstərilsinmi?

en: Show post options
az: Yazı parametrlərini göstər

en: Show previous theme
az: Öncəki şablonu göstər

en: Show product counts
az: Məhsulun miqdarını göstər

en: Show products
az: Məhsulları göstər

en: Show profile photos in the plugin.
az: Qoşmada profil rəsmini göstər.

en: Show related content after posts
az: Yazılardan sonra oxşar içəriyi göstər

en: Show results to voters
az: Nəticələri səs verənlər də görsün

en: Show sharing buttons.
az: Paylaşma düymələrini göstər.

en: Show subcategories
az: Altkateqoriyaları göstər

en: Show subcategories &amp; products
az: Altkateqoriyaları və məhsulları göstər

en: Show the Reblog button on posts
az: Yazılarda Yenidən bloqlama düyməsini göstər

en: Show the number of approved comments beside each comment author in the comments list page.
az: Şərh siyahısında hər bir müəllif ilə bərabər təsdiqlənmiş şərhlərini göstər.

en: Show the number of approved comments beside each comment author.
az: Hər bir müəllif ilə bərabər təsdiqlənmiş şərhlərini göstər.

en: Show thumbnails
az: Miniatürlər göstərilsinmi?

en: Show top posts over
az: Ən çox oxunanları göstərmə kriteriyası:

en: Show top search terms over
az: Əsas axtarış  kriteriyalarını göstər

en: Show total number of followers? (%s follower) | Show total number of followers? (%s followers)
az[0]: İzləyicilərin ümumi miqdarı göstərilsinmi? (%s izləyici)
az[1]: İzləyicilərin ümumi miqdarı göstərilsinmi? (%s izləyici)

en: Show total number of subscribers? (%s subscriber) | Show total number of subscribers? (%s subscribers)
az[0]: Cəmi abunəçi sayı göstərilsinmi? (%s abunəçi)
az[1]: Cəmi abunəçi sayı göstərilsinmi? (%s abunəçi)

en: Show your support for the Internet Defense League.
az: İnternet Müdafiə Liqası üçün dəstəyini göstər

en: Show:
az: Göstər:

en: Showcase
az: Vitrin

en: Showing %1$s of %2$s %3$s posts
az: %1$s / %2$s %3$s yazı göstərilir

en: Showing <span class="p2-resolved-posts-first-post">1</span>-<span class="p2-resolved-posts-last-post">%1$d</span> of <span class="p2-resolved-posts-total-posts">%2$d</span> %3$s posts
az: <span class="p2-resolved-posts-first-post">1</span>-<span class="p2-resolved-posts-last-post">%1$d</span> / <span class="p2-resolved-posts-total-posts">%2$d</span> %3$s yazı göstərilir

en: Showing all %d result | Showing all %d results
az[0]: Bütün %d nəticə göstərilir
az[1]: Bütün %d nəticə göstərilir

en: Showing site views per hour for the last 48 hours. Click for full Site Stats.
az: Son 48 saat ərzində saat başına baxışlar göstərilir. Ümumi Sayt Statistikasına baxmaq üçün tıklayın.

en: Showing the single result
az: Tək nəticə göstərilir

[ctx: Shown between widget visibility conditions.]
en: or
az: və ya

en: Shown publicly when you comment on blogs.
az: Bloqlarda şərh yazdığınızda hər kəsə açıq formada göstərilir.

[ctx: Shown when the next infinite scroll page is loading]
en: Wait, there's more!
az: Gözləyin , hələ bu hamısı deyil!

en: Shows if the product can be bought.
az: Əgər məhsul alına bilərsə, göstərir.

en: Shows if the product is on sale.
az: Əgər məhsul satışdadırsa, göstərir.

en: Shows if the reviewer bought the product or not.
az: Şərhçinin məhsulu alıb-almadığını göstərir.

en: Shows your most viewed posts and pages.
az: Ən çox baxılan yazı və səhifələrinizi göstərin.

en: Shuffle
az: Qarışdır

en: Shutter Speed
az: Gecikmə Sürəti

en: Sidebar
az: Yan menyu

en: Sidebar %d
az: Yan Menyu %d

en: Sidebar on blog.
az: Bloqda kənar çubuğu.

en: Sidebar on pages.
az: SƏhifələrdə kənar çubuğu.

en: Sidebar on secondary support pages.
az: İkinci dərəcəli dəstək səhifələrində kənar çubuğu.

en: Siena
az: Siyena

en: Sierra Leone
az: Siyerra Leone

en: Sign In
az: Daxil ol

en: Sign Out
az: Çıxış

en: Sign Up
az: Qeydiyyatdan keç

en: Sign in to %s
az: %s üçün daxil ol

en: Sign in to your WordPress.com account to receive handy notifications about your blog activity.
az: Blogunuzun aktivliyi haqqında istifadə edilə bilinəcək bildirişlər almaq üçün WordPress.com hesabınıza daxil olun.

en: Sign me up
az: Məni qeydiyyata alın

en: Sign out
az: Çıxış

en: Sign up
az: Qeydiyyatdan keçin

en: Sign up for WordPress.com
az: WordPress.com-da qeydiyyatdan keçin

en: Sign up for a free account on WordPress.com where you can create a free website or easily build a blog.
az: Pulsuz veb saytı qurmaq ya da rahatlıqla bir bloq yaratmaq üçün pulsuz bir WordPress.com hesabı alın.

en: Sign up for a free blog
az: Pulsuz bloq üçün qeydiyyatdan keçin

en: Sign up for an account on %s to get an API Key.
az: API Açarını əldə etmək üçün %s-də bir hesab yaradın,

en: Sign up now!
az: İndi qeydiyyatdan keç!

en: Sign&nbsp;In
az: Sessiya&nbsp;Aç

en: Signup Now
az: İndi Qeydiyyatdan Keçin

en: Signups
az: Qeydiyyatlar

en: Silently discard the worst and most pervasive spam so I never see it.
az: Aşkar spamı avtomatik olaraq rədd et.

en: Silver
az: Gümüşü

en: Silvio theme is a modern and clean layout for sharing travel photos and stories in WordPress.com
az: WordPress.com-da səyahət fotolarınızı paylaşmaq üçün təmiz və modern bir mövzu - Silvio

en: Similar post
az: Oxşar yazı

en: Simple View
az: Sadə Görünüş

en: Simple product
az: Sadə məhsul

en: Since
az: Bu tarixdən başlayaraq:

en: Since %s
az: %s sonrası

en: Singapore
az: Sinqapur

en: Singl is a minimalist theme that helps you to create a strong — yet beautiful — online presence. Primarily designed for music artists, Singl is a powerful and flexible theme.
az: Singl, güclü amma gözəl bir onlayn duruş yaratmağnıza yardımçı olan minimalist bir mövzudur. Öncəliklə musiqiçilər üçün dizayn edilmiş olan güclü və əsnək bir mövzudur.

en: Single Sign On
az: Çoxlu Giriş

en: Site
az: Sayt

en: Site :
az: Sayt:

en: Site Address
az: Saytın ünvanı

en: Site Address (URL)
az: Saytın ünvanı (URL)

en: Site Admin
az: Sayt Nəzarətçisi

[ctx: Site Health]
en: Info
az: Məlumat

en: Site Icon
az: Sayt İkonu

en: Site Identity
az: Sayt identifikatoru

en: Site Info
az: Sayt məlumatı

en: Site Language
az: Saytın dili

en: Site Logo
az: Sayt Loqosu

en: Site Name
az: Sayt Adı

en: Site Name: %s
az: Sayt adı: %s

en: Site Plan
az: Sayt Planı

en: Site Preview
az: Sayt önizləmə

en: Site Redirect
az: Sayt Yönləndriməsi

en: Site Redirect upgrade deleted.
az: Sayt Yönləndirmə yüksəltməsi silindi.

en: Site Redirect upgrade not deleted. Please contact support.
az: Sayt Yönləndirməsi yüksəltməsi silinmədi. Lütfən dəstək xidtməti ilə əlaqə qurun.

en: Site Settings
az: Sayt Parametrləri

en: Site Stats
az: Sayt Statistikası

en: Site Status:
az: Sayt Statusu:

en: Site Suspended
az: Sayt Söndürüldü

en: Site Tagline
az: Saytın şüarı

en: Site Title
az: Sayt başlığı

en: Site URL
az: Sayt URL-i

en: Site URL.
az: Sayt URL.

en: Site Upload Space Quota
az: Saytı yükləmək üçün disk sahəsi limiti

en: Site achievements
az: Sayt qabiliyyətləri

en: Site address (URL)
az: Sayt ünvanı (URL)

[ctx: Site address, domain]
en: Add custom address
az: Xüsusi ünvan əlavə et

en: Site avatar
az: Sayt avatarı

en: Site created - Go to next step
az: Sayt yaradıldı - Sonrakı addıma keç

en: Site icon
az: Sayt İkonu

en: Site name
az: Saytın adı:

en: Site name must be at least %s character. | Site name must be at least %s characters.
az[0]: Saytın adı ən az %s simvol olmalıdır.
az[1]: Saytın adı ən az %s simvol olmalıdır.

en: Site name must be at least 4 characters.
az: Saytın adı ən az 4 simvol olmalıdır.

en: Site names can only contain lowercase letters (a-z) and numbers.
az: Sayt adları sadəcə kiçik hərflərdən (a-z) və rəqəmlədən ibarət ola bilər.

en: Site profile
az: Sayt Profili

en: Site redirect
az: Sayt Yönləndriməsi

en: Site redirect purchased.
az: Sayt yönləndirməsi satın alındı.

en: Site tagline.
az: Saytın şüarı.

en: Site title
az: Sayt-başlığı

en: Site title.
az: Sayt başlığı.

en: Site visibility
az: Sayt görünüşü

en: Site: %s
az: Sayt: %s

en: Sites
az: Saytlar

en: Sites <span class="count">(%d)</span>
az: Saytlar <span class="count">(%d)</span>

en: Sites {{count/}}
az: Saytlar {{count/}}

en: Six-digit hexadecimal color code. example: <code>%s</code>
az: Altı-rəqəmli onaltılıq rəng kodu. Məsələn: <code>%s</code>

en: Size
az: Ölçü

en: Size in megabytes
az: Meqabayt növündən ölçü

en: Size:
az: Ölçü:

en: Skip
az: Ötür

en: Skip Confirmation Email
az: Təsdiqləmə e-poçtunu adla(ötür)

en: Skip Cropping, Publish Image as Is
az: Kəsməkdən vaz keç olduğu kimi dərc et

en: Skip cropping
az: Kəsmədən vaz keç

en: Skip this step
az: Bu mərhələni ötür

en: Skip to content
az: Mühtəviyyata keç

en: Skip to main content
az: Əsas içəriyə keç

en: Skip to toolbar
az: Alət çubuğuna keç

en: Skipping attachment <em>%s</em>
az: Əlavə gözardı edilir <em>%s</em>

en: Skipping download of duplicate full size attachment
az: Təkrarlanan tam ölçülü əlavə üçün çevrilmiş miniatür endirilməsi gözardı edildi

en: Skopje
az: Skopye

en: Skull Dark
az: Kəllə Tünd

en: Skull Dark Medium
az: Tünd Kəllə Orta

en: Skull Dark Narrow
az: Tünd Kəllə  Dar

en: Skull Dark Wide
az: Tünd Kəllə Geniş

en: Skull Light
az: Açıq Kəllə

en: Skull Light Medium
az: Açıq Kəllə Orta

en: Skull Light Narrow
az:  Açıq Kəllə Dar

en: Skull Light Wide
az: Açıq Kəllə Geniş

en: Slideshow
az: Slaydşou

en: Slovakia
az: Slovakiya

en: Slovenia
az: Sloveniya

en: Slovenian
az: Slovencə

en: Slow down cowboy, no need to check for new mails so often!
az: Bir az yavaş kovboy, yeni e-poçtlara bu qədər tez-tez baxmağa lüzum yoxdur.

en: Slug
az: Yarlıq

en: Slug "%s" is already in use. Change it, please.
az: "%s" yarlıq ismi artıq istifadə edilir. Lütfən dəyişdirin.

en: Slug "%s" is not allowed because it is a reserved term. Change it, please.
az: Rezerv edilmiş bir şərt olduğu üçün "%s" yarlıq isminə izin verilmir. Lütfən  dəyişdirin.

en: Slug "%s" is too long (28 characters max). Shorten it, please.
az: "%s" yarlıq ismi çox uzundur (ən çox 28 simvol). Lütfən qısaldın.

en: Small
az: Kiçik

en: Small (64 pixels)
az: Kiçik (64 pikel)

en: Snippet
az: Parçacıq

en: Social
az: Sosial

en: Social Icons
az: Sosial Ikonlar

en: Social Links Menu
az: Sosial Bağlantı Menyusu

en: Social Media
az: Sosial Media

en: Social Menu
az: Sosial Menyu

en: Social Notifications
az: Sosial Şəbəkə Bildirişləri

en: Social Sharing
az: Sosial Paylaşma

en: Social media links
az: Sosial Media Bağlantıları

en: Sofia
az: Sofiya

en: Software Name
az: Proqramın adı

en: Sold %1$s worth in the last %2$d days
az: Son %2$d gündə %1$s məhsul satıldı

en: Solomon Islands
az: Solomon adaları

en: Somali shilling
az: Somali şilinqi

en: Somalia
az: Somali

en: Some attachments were rejected from the following WordPress.com Post by Email:
az: Bəzi əlavələr aşağıdakı WordPress.com E-poçt ilə Yazı tərəfindən rədd edilmişdir:

en: Some attachments were rejected:
az: Bəzi əlavələr rədd edilmişdir:

en: Some browsers are better suited for this kind of animation. In our tests, Safari and Chrome worked best. Your overall score is <span id="quality">not known</span> (<span id="debugButton">details</span>).
az: Bəzi brauzerlər bu cür animasyalar üçün daha uyğundur. Bizim testlərdə, Safari və Chrome çox yaxşı performans göstərdi. Sizin əsas xalınız <span id="quality">bilinməməkdədir</span> (<span id="debugButton">detallar</span>).

en: Some comments have not yet been checked for spam by Akismet. They have been temporarily held for moderation and will automatically be rechecked later.
az: Bir neçə şərh Akismet  tərəfindən yoxlanılmamışdır. Onlar hal-hazırda moderasiya sırasına alınmışdır və irəliləyən vaxtlarda təkrar yoxlamadan keçiriləcəkdir.

en: Some content on this page was disabled on %1$s as a result of a DMCA takedown notice from %2$s. You can learn more about the DMCA here:
az: Bu səhifədəki bəzi içəriklər DMCA %2$s bildirişlərinin nəticəsi olaraq %1$s üzərində ləğv edildi. Burada DMCA haqqında ətraflı məlumat əldə edə bilərsiniz:

en: Some content on this page was disabled on %1$s as a result of a DMCA takedown notice. You can learn more about the DMCA here:
az: Bu səhifədəki bəzi içəriklər DMCA bildirişlərinin nəticəsi olaraq %1$s üzərində ləğv edildi. Burada DMCA haqqında ətraflı məlumat əldə edə bilərsiniz:

en: Some content on this page was disabled on %1$s.
az: Bu səhifədəki bəzi içəriklər %1$s üzərində ləğv edildi.

en: Some helpful resources:
az: Bəzi faydalı mənbələr:

en: Some legalese
az: Hüquqi jarqon

en: Some notifications
az: bəzi bildirişləri

en: Some of the items you wanted (%s) are included in %s, so we removed them for you.
az: İstədiyiniz maddələrdən bəziləri (%s) %s içində yer almaqdadır, bu səbəblə bunları sizin üçün sildik.

en: Some of your most popular posts were written before %d.  Your writing has staying power!  Consider writing about those topics again.
az: Ən populyar yazılarınızdan bəziləri %d öncəsində yazılmışdı. Yazınız super! Yenə o bəhslər haqqında yazmağı düşünün.

en: Some stats didn't load in time. Please try again later.
az: Bəzi statistiklar vaxtında yüklənmədi. Lütfən daha sonra təkrar yoxlayın.

en: Some themes come with additional header images bundled. If you see multiple images displayed, select the one you would like and click the &#8220;Save Changes&#8221; button.
az: Bəzi mövzular əlavə başlıq təsvirləri ilə bərabər gəlirlər. Əgər birdən çox təsvir görərsəniz, bəyəndiyiniz birini seçin və &#8220;Parametrləri qeyd et&#8221; tuşuna basın.

en: Some visitors came searching, mostly for %l.
az: Bəzi ziyarətçilər daha çox %l üçün, axtarış edərək gəldi.

en: Someone
az: Birisi

[ctx: Someone commented on a post.]
en: a post.
az: yazıda.

en: Someone comments one of my posts
az: Birisi mənim yazılarımdan birini şərh etdikdə

en: Someone follows my blog
az: Birisi mənim bloqumu izləyir

en: Someone has requested a new password for the following account on %s:
az: %s saytında kimsə müvafiq hesab üçün yeni şifrə əldə etmək istəyir:

en: Someone has requested a password reset for the following account:
az: Birisi aşağıdakı hesab üçün parol sıfırlama tələb etdi:

en: Someone likes one of my posts
az: Birisi mənim yazılarımı bəyənir

en: Someone may be trying to trick you into giving them access to your site. Or it could be you just encountered a bug :).  Either way, please close this window.
az: Biriləri sizi, onlara saytınıza daxil ola bilmə imkanı verməyiniz üçün tovlamağa çalışa bilər. Ya da sadəcə bir xətayla qarşılaşmış ola bilərsiniz :). Hər ehtimala qarşı, lütfən bu pəncərəni bağlayın.

en: Someone reblogs one of my posts
az: Birisi mənim yazılarımdan birini yenidən bloqladıqda

en: Someone recently requested that the password be reset for "%s".
az: Birisi az əvvəl "%s" üçün şifrə sıfırlama istəyi ilə müraciət etdi.

en: Someone recently requested that the password be reset for <strong>%s</strong>.
az: Birisi az əvvəl <strong>%s</strong> üçün şifrə sıfırlama istəyi ilə müraciət etdi.

en: Something else?
az: Başqa Bir Şey

en: Something happened behind the scenes.<br/>We're sorry. Could you come back later?
az: Pərdə arxasında bir şeylər baş verdi.<br/>Üzr istəyirik. Daha sonra geri dönə bilərsinizmi?

en: Something not listed here
az: Burada sıralanmır

en: Something went wrong
az: Bir şey yanlış getdi

[ctx: Something went wrong in the process of creating an Annual Report recap post, this is the error message the user sees.]
en: Unable to create a Recap post.  Please try again.
az: Xülasə yazısı hazırlamaq mümkün deyil. Lütfən təkrar yoxlayın.

en: Something went wrong while exporting the site
az: Saytı ixrac edərkən bəzi problemlər ortaya çıxdı

en: Something went wrong.
az: Nəsə səhv oldu

en: Something went wrong.  The redirect URL is empty.
az: Bir şeylər tərs getdi.  Yönləndirmə URL boşdur.

en: Something went wrong. If the problem persists, send this info to support:
az: Deyəsən bir şeylər düz deyil. Əgər problem həll edilmirsə, bu məlumatı dəstək üçün göndərin:

en: Something went wrong. Please try again.
az: Bir şey yanlış getdi. Yenidən cəhd edin.

en: Something went wrong. Your WHOIS privacy upgrade was not completed correctly. Please <a href="http://support.wordpress.com/contact/">contact support</a>.
az: Bir şeylər tərs getdi. WHOIS təhlükəsizlik yüksəltməniz düzgün bir şəkildə tamamlanmadı. Lütfən <a href="http://support.wordpress.com/contact/">əlaqə dəstəyinə</a> müraciət edin.

en: Something which should never happen, happened. Sorry about that. If you try again, maybe it will work.
az: Əsla olmaması gərəkən bir şey oldu. Üzr istəyirik. Təkrar yoxlasanız bəlkə çalışar.

en: Something's Wrong
az: Bir Problem Var

en: Sorry - there was a problem posting your comment.
az: Bağışlayın - şərhinizin göndərilməsi əsnasında problem oldu.

en: Sorry but the website you gave does not exist on <strong>WordPress.com</strong>. Is it a self-hosted <a href="%s">WordPress.org</a> website?
az: Bağışlayın fəqət verdiyiniz veb saytı <strong>WordPress.com</strong>-da mövcud deyil. O offlayn bir <a href="%s">WordPress.org</a> saytıdırmı?

en: Sorry but your cart is full!
az: Bağışlayın, ancaq sizin səbətiniz doludur!

en: Sorry comment search is currently disabled, check back soon.
az: Bağışlayın şərh axtarışı hazırda bağlıdır, bir az sonra bir daha yoxlayın.

en: Sorry to see you go! We've accepted the domain transfer, you should receive an email confirming this from your new registrar shortly.
az: Getdiyinizi gördüyümüzə çox üzülürük! Biz sizin domen transferinizi qəbul etdik. Sizin yeni qeydiyyatçınız transferi təsdiqləyən bir e-poçtu ünvanınıza göndərmişdir. Az bir müddətdə e-poçt alacaqsınız.

en: Sorry to see you go.
az: Bizi tərk etmək qərarınıza təəssüf edirik.

en: Sorry! There was an error creating your rating widget. Please contact <a href="%1$s" %2$s>Crowdsignal support</a> to fix this.
az: Bağışlayın! Sizin reytinq vidcetinizi yaradarkən bir xəta baş verdi. Bu xətanı aradan qaldırmaq üçün <a href="%1$s" %2$s>Crowdsignal dəstək</a> ilə əlaqə qurun.

en: Sorry, %1$s files are not allowed.
az: Bağışlayın, %1$s fayllarına izin verilmir.

en: Sorry, %s has already been used!
az: Bağışlayın, %s artıq istifadə edilmişdir!

en: Sorry, but <strong>%s</strong> registrations are temporarily disabled
az: Bağışlayın, <strong>%s</strong> qeydiyyatları müvəqqəti olaraq dayandırıldı

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
az: Bağışlayın, axtarış kriteriyalarınıza uyğun heç bir şey tapılmadı. Bəzi fərqli açar kəlmələrdən istifadə edərək təkrar yoxlayın.

en: Sorry, but the activation key you provided is not valid.
az: Bağışlayın, ancaq təqdim etdiyiniz aktivasiya açarı etibarlı deyil.

en: Sorry, but there was an error posting your comment. Please try again later.
az: Bağışlayın, ancaq şərhiniz göndərilərkən bir xəta baş verdi. Bir az sonra təkrar yoxlayın.

en: Sorry, but we could not authenticate your request.
az: Bağışlayın, ancaq istəyinizi təsdiqləyə bilmədik.

en: Sorry, but we were not able to find that coupon.
az: Bağışlayın, amma biz bu kuponu tapa bilmədik.

en: Sorry, but you are looking for something that isn't here.
az: Bağışlayın, axtardığınız şey hər nədirsə, burada yoxdur.

en: Sorry, but you do not have the proper privileges to interact with this site.
az: Bağışlayın, fəqət bu sayt ilə əlaqə qurmaq üçün münasib səlahiyyətiniz yoxdur.

en: Sorry, but your username can't contain the phrase "%s".
az: Bağışlayın, ancaq sizin istifadəçi adınız "%s" ola bilməz.

en: Sorry, comments are closed for this item.
az: Bağışlayın, bu maddəyə şərh yazmaq qapalıdır.

en: Sorry, deleting the term failed.
az: Bağışlayın, element silmə baş tutmadı.

en: Sorry, editing the term failed.
az: Bağışlayın, elementi redaktə etmək baş tutmadı.

en: Sorry, file not uploaded (unrecognized file type).
az: Əfsuslar olsun ki, fayl yüklənmədi (bilinməyən fayl növü).

en: Sorry, no posts matched your criteria.
az: Bağışlayın, kriteriyalarınıza uyğun yazı yoxdur.

en: Sorry, no such page.
az: Bağışlayın, belə bir səhifə yoxdur.

en: Sorry, no such post.
az: Bağışlayın, belə bir yazı yoxdur.

en: Sorry, none of your friends are blogging with WordPress.
az: Bağışlayın, dostlarınızdan heç biri WordPress-dən istifadə edərək bloq yazmır.

en: Sorry, nothing to report.
az: Raport ediləcək heç bir məlumat yoxdur.

en: Sorry, one of the given taxonomies is not supported by the post type.
az: Bağışlayın, göstərilən kateqoriyalardan biri bu yazı növü tərəfindən dəstəklənmir.

en: Sorry, purchasing multiple Plans of the same kind isn't possible.
az: Bağışlayın, eyni cinsdən iki Plan satın ala bilməzsiniz.

en: Sorry, revisions are disabled.
az: Bağışlayın versiya tutma aktiv deyil.

en: Sorry, site names may not contain the character &#8220;_&#8221;!
az: Bağışlayın, sayt adları &#8220;_&#8221; simvollarından ibarət ola bilməzlər!

en: Sorry, site names must have letters too!
az: Bağışlayın, sayt adları hərflərdən də ibarət olmalıdır.

en: Sorry, something went wrong. The requested comparison could not be loaded.
az: Bağışlayın, bir şeylər tərs getdi. İstənən qarşılaşdırma yüklənə bilmədi.

en: Sorry, that Pinterest URL was not recognized.
az: Bağışlayın, Pinterest URL qəbul edilmədi.

en: Sorry, that email address is already used!
az: Bağışlayın, bu e-poçt ünvanı zatən istifadə edilir!

en: Sorry, that email address is not allowed!
az: Bağışlayın, bu e-poçt ünvanına izin verilmir!

en: Sorry, that key does not appear to be valid.
az: Bağışlayın bu açar səhv açara bənzəyir.

en: Sorry, that key has expired. Please try again.
az: Bağışlayın, bu açarın müddəti dolmuşdur. Lütfən təkrar yoxlayın.

en: Sorry, that page does not exist.
az: Bağışlayın, bu səhifə mövcud deyil.

en: Sorry, that product is no longer available
az: Bağışlayın, məhsul artıq mövcud deyil

en: Sorry, that site already exists!
az: Bağışlayın, bu sayt zatən var.

en: Sorry, that site is reserved!
az: Bağışlayın, bu sayt xüsusi olaraq ayrılmışdır.

en: Sorry, that username already exists!
az: Bağışlayın, bu istifadəçi adı zatən istifadə edilir!

en: Sorry, that username is not allowed.
az: Bağışlayın, bu istifadəçi adına izin verilmir.

en: Sorry, the activation code doesn't seem to exist. Please ask the blog owner to send another.
az: Bağışlayın, aktivasiya kodu mövcud deyil. Lütfən, bloq sahibindən başqa birini göndərməsini xahiş edin.

en: Sorry, the activation code doesn't seem to exist. Try inviting the user again.
az: Bağışlayın, aktivasiya kodu doğru koda bənzəmir. İstifadəçini təkrar dəvət edin.

en: Sorry, the category could not be created.
az: Bağışlayın, kateqoriya yaradıla bilməz.

en: Sorry, the customizing tools did not load correctly
az: Əfsuslar olsun ki, bizim özəlləşdirmə alətlərimiz düzgün yüklənmədi

en: Sorry, the link you clicked is stale. Please select another option.
az: Bağışlayın tıkladığınız bağlantı köhnədir. Lütfən başqa birini seçin.

en: Sorry, the post could not be deleted.
az: Bağışlayın, post silinə bilməz.

en: Sorry, the post could not be updated.
az: Bağışlayın, post yenilənə bilməz.

en: Sorry, the user could not be updated.
az: Bağışlayın, istifradəçi yenilənə bilməz.

en: Sorry, there are no followers to display.
az: Bağışlayın, göstəriləcək izləyici yoxdur.

en: Sorry, there are no posts for that topic.
az: Bağışlayın, bu bəhs üçün heç bir yazı yoxdur.

en: Sorry, there are no themes for this search.
az: Üzr istəyirik, bu axtarış üçün heç bir mövzu yoxdur.

en: Sorry, there has been an error
az: Bağışlayın, bir xəta baş verdi

en: Sorry, there has been an error.
az: Bağışlayın, burada bir xəta baş verdi.

en: Sorry, there has been an error. Please try again or <a target="_blank" href="%s">contact us</a> if problem persists.
az: Bağışlayın, bir xəta baş verdi. Lütfən təkrar yoxlayın və əgər problem həll edilməzsə <a target="_blank" href="%s">bizimlə əlaqə</a> qurun.

en: Sorry, there is a problem adding your product to cart.
az: Bağışlayın, məhsulunuz səbətə əlavə edilərkən bir problem yaşandı.

en: Sorry, this activation code is for another blog. Please ask the blog owner to send another.
az: Bağışlayın, bu aktivasiya kodu başqa bir bloq üçündür. Lütfən, bloq sahibindən başqa birini göndərməsini xahiş edin.

en: Sorry, this activation key has already been used. If you don't have access to this site, please ask the blog owner to send another.
az: Bağışlayın, bu aktivasiya kodu artıq istifadə edilir. Sayta daxil ola bilmirsinizsə, lütfən, bloq sahibindən başqa birini göndərməsini xahiş edin.

en: Sorry, this comment could not be posted.
az: Bağışlayın, bu şərh göndərilə bilməz.

en: Sorry, this domain name cannot be registered on WordPress.com
az: Əfsuslar olsun ki, bu domen adı WordPress.com-da qeydiyyatdan keçirilə bilməz

en: Sorry, this report is only visible to members of this site.
az: Bağışlayın, bu raporta sadəcə bu saytın üzvləri baxa bilər.

en: Sorry, uploads are disabled while we are working on the files servers. Have a cup of tea and then try again.
az: Bağışlayın, fayl serverində yükləmə əməliyyatı bağlıdır. Bir fincan çay için və təkrar yoxlayın.

en: Sorry, usernames may not contain the character &#8220;_&#8221;!
az: Bağışlayın, istifadəçi adları &#8220;_&#8221; simvollardan ibarət ola bilməz!

en: Sorry, usernames must have letters too!
az: Bağışlayın, istifadəçi adlarında hərf də yer almalıdır!

en: Sorry, we didn't find anything on that topic.
az: Bağışlayın, ancaq bu bəhsdə heç bir şey tapmadıq.

en: Sorry, you are not allowed to access details about this site.
az: Bu sayt haqqındakı detallara baxma izniniz yoxdur.

en: Sorry, you are not allowed to access details of this post.
az: Bu yazı haqqında ətraflı məlumat almaq üçün yetərli izinlərə sahib deyilsiniz.

en: Sorry, you are not allowed to access this page.
az: Bağışlayın, bu səhifəyə giriş üçün izniniz yoxdur.

en: Sorry, you are not allowed to access user data on this site.
az: Bağışlayın, bu saytda istifadəçi bilgilərinə baxmaq üçün izniniz yoxdur.

en: Sorry, you are not allowed to add a category.
az: Üzr istəyirik, sizə kateqoriya əlavə etməyə  icazə verilmir.

en: Sorry, you are not allowed to add a term to one of the given taxonomies.
az: Bağışlayın, göstərilən kateqoriyalardan birinə element əlavə etmə izniniz yoxdur.

en: Sorry, you are not allowed to add links to this site.
az: Bağışlayın, bu sayta linklər əlavə etməyə icazəniz yoxdur.

en: Sorry, you are not allowed to add users to this network.
az: Bağışlayın, Bu şəbəkəyə istifadəçilər əlavə etməyə icazəniz yoxdur.

en: Sorry, you are not allowed to assign a term to one of the given taxonomies.
az: Bağışlayın, göstərilən kateqoriyalardan biri üçün element əlavə etmə izniniz yoxdur.

en: Sorry, you are not allowed to assign terms in this taxonomy.
az: Bu kateqoriyada element əlavə etmə izniniz yoxdur.

en: Sorry, you are not allowed to attach files to this post.
az: Üzr istəyirik, bu yazıya faylları əlavə etməyə icazə verilmir.

en: Sorry, you are not allowed to batch manipulate this resource.
az: Üzr istəyirik. Sizin bu resursu manipulyasiya etmənizə icazə yoxdur.

en: Sorry, you are not allowed to change the comment type.
az: Üzr istəyirik, sizin bu şərhə dəyişiklik etməyə icazəniz yoxdur.

en: Sorry, you are not allowed to change the page author as this user.
az: Bu istifadəçi olaraq səhifələrin yazılarını dəyişdirmə izniniz yoxdur.

en: Sorry, you are not allowed to change the post author as this user.
az: Bu istifadəçi olaraq  yazıların müəlliflərini dəyişdirmə izniniz yoxdur.

en: Sorry, you are not allowed to create pages as this user.
az: Bu istifadəçi ilə səhifə yaratmağınıza icazə verilmir.

en: Sorry, you are not allowed to create pages on this site.
az: Bu saytda səhifə yaratmağınıza izin verilmir.

en: Sorry, you are not allowed to create password protected posts in this post type.
az: Bağışlayın, bu yazı növündə parolla qorunan yazı yaratma izniniz yoxdur.

en: Sorry, you are not allowed to create posts as this user.
az: Bu istifadəçinin adına yazı yaratma icazəniz yoxdur.

en: Sorry, you are not allowed to create posts or drafts on this site.
az: Bu saytda yazı və ya qaralama yaratmağınıza izin verilmir.

en: Sorry, you are not allowed to create resources.
az: Üzr istəyirik. Sizin resurs yaratmağınıza icazə yoxdur.

en: Sorry, you are not allowed to create terms in this taxonomy.
az: Bu kateqoriya içində yeni element yaratma izniniz yoxdur.

en: Sorry, you are not allowed to create users.
az: Bağışlayın, istifadəçilər yaratmağa icazəniz yoxdur.

en: Sorry, you are not allowed to customize headers.
az: Bağışlayın, başlığı özəlləşdirmək üçün izniniz yoxdur.

en: Sorry, you are not allowed to customize this site.
az: Üzr istəyirik, sizə bu saytı özəlləşdirmək üçün icazə verilmir.

en: Sorry, you are not allowed to delete plugins for this site.
az: Bağışlayın, bu saytda qoşmaları silmək üçün izniniz yoxdur.

en: Sorry, you are not allowed to delete that user.
az: Bu istifadəçini silmə izniniz yoxdur.

en: Sorry, you are not allowed to delete these items.
az: Bu maddələri silmək üçün izniniz yoxdur.

en: Sorry, you are not allowed to delete this category.
az: Bağışlayın, bu yazını silmə izniniz yoxdur.

en: Sorry, you are not allowed to delete this comment.
az: Üzr istəyirik, sizin bu şərhi silməyə icazəniz yoxdur.

en: Sorry, you are not allowed to delete this item.
az: Bu maddəni silmək üçün izniniz yoxdur.

en: Sorry, you are not allowed to delete this page.
az: Üzr istəyirik, sizə bu səhifəni silməyə icazə verilmir.

en: Sorry, you are not allowed to delete this post.
az: Üzr istəyirik, sizə bu yazını silməyə icazə verilmir.

en: Sorry, you are not allowed to delete this resource.
az: Üzr istəyirik. Sizin bu resursu silməyinizə icazə yoxdur.

en: Sorry, you are not allowed to delete this site.
az: Bağışlayın, bu saytı silməyə icazəniz yoxdur.

en: Sorry, you are not allowed to delete users.
az: Üzr istəyirik, sizin istifadəçiləri silməyə icazəniz yoxdur.

en: Sorry, you are not allowed to do that.
az: Üzr istəyirik, sizə bunu etməyə  icazə verilmir.

en: Sorry, you are not allowed to edit comments on this post.
az: Bu yazıya edilmiş şərhləri redaktə etmək səlahiyyətiniz yoxdur.

en: Sorry, you are not allowed to edit pages as this user.
az: Bu istifadəçi olaraq səhifə redaktə etmə izniniz yoxdur.

en: Sorry, you are not allowed to edit pages.
az: Üzr istəyirik, sizə səhifələrə düzəliş etməyə icazə verilmir.

en: Sorry, you are not allowed to edit posts as this user.
az: Bu istifadəçi olaraq yazı redaktə etmə izniniz yoxdur.

en: Sorry, you are not allowed to edit posts in this post type.
az: Bağışlayın, bu yazı növündəki yazıları dəyişdirmə izniniz yoxdur.

en: Sorry, you are not allowed to edit posts.
az: Bağışlayın, bu yazıları redaktə etmək üçün izniniz yoxdur.

en: Sorry, you are not allowed to edit terms in this taxonomy.
az: Bu kateqoriyada element redaktə etmə izniniz yoxdur.

en: Sorry, you are not allowed to edit the links for this site.
az: Bağışlayın, bu saytda bağlantıları idarə etmək üçün izniniz yoxdur.

en: Sorry, you are not allowed to edit theme options on this site.
az: Bu saytda şablon parametrlərini redaktə etmə səlahiyyətiniz yoxdur.

en: Sorry, you are not allowed to edit this changeset.
az: Üzr istəyirik, bu dəyişiklikləri redaktə etməyə icazə verilmir.

en: Sorry, you are not allowed to edit this comment.
az: Bağışlayın, bu şərhi redaktə etmək üçün izniniz yoxdur.

en: Sorry, you are not allowed to edit this item.
az: Bu maddəni redaktə etmək səlahiyyətiniz yoxdur.

en: Sorry, you are not allowed to edit this page.
az: Üzr istəyirik, sizə bu səhifəyə düzəliş etməyə icazə verilmir.

en: Sorry, you are not allowed to edit this post.
az: Bağışlayın, bu yazını redaktə etmək üçün izniniz yoxdur.

en: Sorry, you are not allowed to edit this resource.
az: Üzr istəyirik. Sizin bu resursu redaktə etmənizə icazə yoxdur.

en: Sorry, you are not allowed to edit this user.
az: Üzr istəyirik, sizə bu istifadəçiyə düzəliş etməyə icazə verilmir.

en: Sorry, you are not allowed to edit your profile.
az: Üzr istəyirik, sizə profilə düzəliş etməyə icazə verilmir.

en: Sorry, you are not allowed to export the content of this site.
az: Bağışlayın, bu saytın içəriyini ixrac etmək üçün izniniz yoxdur.

en: Sorry, you are not allowed to filter users by role.
az: Üzr istəyirik, sizin istifadəçilərin vəzifələrini seçib dəyişiklik etməyə icazəniz yoxdur.

en: Sorry, you are not allowed to give users that role.
az: Üzr istəyirik, sizin istifadəçilərə vəzifə verməyə icazəniz yoxdur.

en: Sorry, you are not allowed to install plugins on this site.
az: Bağışlayın, bu saytda qoşmaları qurmaq üçün izniniz yoxdur.

en: Sorry, you are not allowed to install themes on this site.
az: Bağışlayın, bu saytda şablonları qurmaq üçün izniniz yoxdur.

en: Sorry, you are not allowed to list users.
az: Üzr istəyirik, sizə istifadəçi siyahısına baxmağa icazə verilmir.

en: Sorry, you are not allowed to manage options for this site.
az: Bağışlayın, bu sayta bağlantı əlavə etməyinizə izin verilmir.

en: Sorry, you are not allowed to manage plugins for this site.
az: Bağışlayın, bu saytda qoşmaları idarə etmək üçün izniniz yoxdur.

en: Sorry, you are not allowed to moderate or edit this comment.
az: Bu şərhi təsdiqləmə və ya redaktə etmə səlahiyyətiniz yoxdur.

en: Sorry, you are not allowed to modify unregistered settings for this site.
az: Bağışlayın, bu sayt üçün qeydiyyatdan keçməmiş parametrləri modifikasiya etməyə icazəniz yoxdur.

en: Sorry, you are not allowed to move this item to the Trash.
az: Bu maddəni zibil qutusuna göndərmə izniniz yoxdur.

en: Sorry, you are not allowed to order users by this parameter.
az: Üzr istəyirik, sizin istifadəçilərin bu ayarlarına dəyişiklik etməyə icazəniz yoxdur.

en: Sorry, you are not allowed to post on this site.
az: Bağışlayın, bu saytda yazı yazmaq üçün izniniz yoxdur.

en: Sorry, you are not allowed to preview drafts.
az: Üzr istəyirik, sizə qaralama layihələrə baxmağa icazə verilmir.

en: Sorry, you are not allowed to publish pages on this site.
az: Bağışlayın, bu saytda səhifə dərc etmə izniniz yoxdur.

en: Sorry, you are not allowed to publish posts on this site.
az: Bağışlayın, bu saytda yazı dərc etmə izniniz yoxdur.

en: Sorry, you are not allowed to publish this page.
az: Üzr istəyirik, sizin bu səhifəni dərc etməyə icazəniz yoxdur.

en: Sorry, you are not allowed to publish this post.
az: Bağışlayın, bu yaznı dərc etmək üçün izniniz yoxdur.

en: Sorry, you are not allowed to read comments without a post.
az: Üzr istəyirik, sizin  paylaşımsız şərhləri oxumağa icazəniz yoxdur.

en: Sorry, you are not allowed to read the post for this comment.
az: Üzr istəyirik, sizin bu paylaşımın şərhlərini oxumağa icazəniz yoxdur.

en: Sorry, you are not allowed to read this comment.
az: Üzr istəyirik, sizin bu şərhləri oxumağa icazəniz yoxdur.

en: Sorry, you are not allowed to remove users.
az: Üzr istəyirik, sizə istifadəçiləri silməyə icazə verilmir.

en: Sorry, you are not allowed to restore this item from the Trash.
az: Bu maddəni zibil qutusundan geri qaytarmaq üçün yetərli iznə sahib deyilsiniz.

en: Sorry, you are not allowed to take over.
az: Üzr istəyirik, ələ almağa icazə verilmir.

en: Sorry, you are not allowed to update options.
az: Seçimləri yeniləmək üçün izniniz yoxdur.

en: Sorry, you are not allowed to update plugins for this site.
az: Bağışlayın, bu saytda qoşmaları yeniləmək üçün izniniz yoxdur.

en: Sorry, you are not allowed to upload files.
az: Üzr istəyirik, sizə fayl yükləməyə icazə verilmir.

en: Sorry, you are not allowed to view this item.
az: Bağışlayın, bu yazını sabitləmə izniniz yoxdur.

en: Sorry, you can't post feedbacks here.
az: Bağışlayın, geri bildirişləri buraya göndərə bilməzsiniz.

en: Sorry, you can't purchase two Site Redirect products
az: Təəsssüflər olsun ki, iki ədəd Sayt Yönləndirmə məhsulu ala bilməzsiniz.

en: Sorry, you cannot create new resource.
az: Üzr istəyirik. Siz yeni resurs yarada bilməzsiniz.

en: Sorry, you cannot delete this resource.
az: Üzr istəyirik. Siz resursu silə bilməzsiniz.

en: Sorry, you cannot stick a private post.
az: Bağışlayın, özəl bir yazını yapışqan edə bilməzsiniz.

en: Sorry, you cannot update resource.
az: Üzr istəyirik. Siz resursu yeniləyə bilməzsiniz.

en: Sorry, you cannot view this resource.
az: Üzr istəyirik. Sizin bu resursu görməyinizə icazə yoxdur.

en: Sorry, you do not have enough permissions to customize this site
az: Bağışlayın, ancaq bu saytı özəlləşdirmək üçün yetərli izniniz yoxdur

en: Sorry, you may not use that site name.
az: Bağışlayın, bu sayt adını istifadə edə bilməzsiniz.

en: Sorry, you must be able to edit posts on this site in order to view categories.
az: Bağışlayın, kateqoriyalara baxmaq üçün bu saytda yazıları redaktə etmə izniniz olmalıdır.

en: Sorry, you must be able to edit posts on this site in order to view tags.
az: Bağışlayın, etiketlərə baxmaq üçün bu saytda yazıları redaktə etmə izniniz olmalıdır.

en: Sorry, you must be logged in to reply to a comment.
az: Bağışlayın şərh yazmaq üçün giriş etməlisiniz.

en: Sorry, your browser isn't supported. Upgrade at browsehappy.com.
az: Bağışlayın, sizin brauzer dəstəklənmir.browsehappy.com-da yüksəldin.

en: Sorry, your most recent reset code has expired. We have sent a new SMS reset code. You may need to wait a few moments before it arrives.
az: Bağışlayın, ən sonuncu sıfırlama kodunun müddəti doldu. SMS ilə yeni bir sıfırlama kodu göndərdik. Kodun sizə çatması bir az gecikə bilər.

en: Sort Order:
az: Sıralama:

en: Sort by average rating
az: Ən çox reytinqə görə sırala

en: Sort by latest
az: Ən sonunculara görə sırala

en: Sort by most recent
az: Ən sonunculara görə sırala

en: Sort by popularity
az: Populyarlığa görə sırala

en: Sort by price (asc)
az: Qiymətə görə sırala (artan)

en: Sort by price (desc)
az: Qiymətə görə sırala (azalan)

en: Sort by price: high to low
az: Qiymətə görə sırala: yüksəkdən aşağıya

en: Sort by price: low to high
az: Qiymətə görə sırala: aşağıdan yüksəyə

en: Sort by tax class.
az: Vergi növünə görə sırala.

en: Sort by:
az: Sırala:

en: Sort code
az: Sıralama kodu

en: Sort collection by object attribute.
az: Kolleksiyanı atribut xüsusiyyətinə görə sırala.

en: Sort collection by resource attribute.
az: Kolleksiyanı mənbə xüsusiyyətinə görə sırala.

en: Sorting
az: Sıralama

[ctx: Sorting order]
en: Order
az: Sifariş

en: Source
az: Mənbə

en: Source code
az: Mənbə kodu

en: Source:
az: Mənbə:

en: South
az: Cənub

en: South Aegean
az: Cənubi Egey

en: South Africa
az: Cənubi Afrika

en: South Carolina
az: Cənubi Karolina

en: South Dakota
az: Cənubi Dakota

en: South Georgia
az: Cənubi Corciya

en: South Georgia and the South Sandwich Islands
az: Cənibi Corciya və Sendviç adaları

en: South Korea
az: Cənubi Koreya

en: South Pole
az: Cənub qütbü

en: South Sudan
az: Cənubi Sudan

en: South Sudanese pound
az: Cənubi Sudan funtu

en: Space
az: Disk Sahəsi

en: Space Upgrade
az: Fayllar üçün əlavə yer

en: Spain
az: İspaniya

en: Spam Blocked
az: Spam blok edildi

en: Spam Protection
az: Spam Qoruması

en: Spam blocked | Spam blocked
az[0]: Spam blok edildi

en: Spam it: %s
az: Spam olaraq işarələ: %s

en: Spanish
az: İspan

en: Special
az: Xüsusi

en: Special character
az: Xüsusi simvol

en: Specific Countries
az: Spesifik Ölkələr

en: Specific countries
az: Spesifik ölkələr

en: Specified file failed upload test.
az: Təyin edilən fayl yükləmə testindən keçə bilmədi.

en: Specify an OPML URL:
az: OPML URL-ni təyin edin:

en: Spelling - did you enter the right address?
az: Orfoqrafiya - doğru ünvan daxil etdinmi?

en: Split table cell
az: Cədvəl xanasını böl

en: Split: %s
az: Böl: %s

en: Sponsored Content History
az: Sponsorluq Təmin Edilən İçərik Tarixçəsi

en: Sport
az: İdman

en: Sports
az: İdman

en: Sports & Recreation
az: İdman və İstirahət

en: Sports &amp; Gaming
az: İdman &amp; Oyun

en: Square
az: Kvadrat

en: Square Tiles
az: Kvadrat Mozaikalar

en: Srednekolymsk
az: Srednoxolms

en: Sri Lanka
az: Şri Lanka

en: St Barthelemy
az: St Bartelemy

en: St Helena
az: St Yelena

en: St Johns
az: St Jons

en: St Lucia
az: St Lusia

en: St Thomas
az: St Tomas

en: St Vincent
az: St Vinsent

en: Staff
az: Əməkdaş

en: Staff Picks
az: Əməkdaşların Seçdikləri

en: Stage one complete, loading stage 2&hellip;
az: Birinci mərhələ yükləndi, 2-ci mərhələ yüklənir&hellip;

en: Standard
az: Standart

en: Standard Editor
az: Standart Redaktor

en: Standard Styles
az: Standart Stillər

en: Standard rate
az: Standart dərəcə

en: Standard rates
az: Standart dərəcələr

en: Standard time begins on: %s.
az: Standart vaxt başlanğıcı: %s.

en: Standard time begins on: <code>%s</code>.
az: Standart saat tətbiqi başlanğıcı: <code>%s</code>.

en: Star Color
az: Ulduz Rəngi

en: Star Colors
az: Ulduz Rəngi

en: Star Size
az: Ulduz Ölçüsü

en: Star ratings should be required, not optional
az: Ulduz dərəcələndirmələri gərəkli olmalıdır, istəyə bağlı deyildir

en: Start Customizing
az: Özəlləşdirməyə Başlayın

en: Start Date
az: Başlanğıc tarixi

en: Start Fresh
az: Təzəsini Başlat

en: Start Import
az: İdxalı başlat

en: Start Over
az: Yenidən Başla

en: Start a Blog
az: Bloqa başla

en: Start a Blog with this theme
az: Bu mövzu ilə bir Bloq başlat

en: Start a New Post
az: Yeni bir yazı başlat

[ctx: Start a blog with this theme]
en: Start a Blog
az: Bloq Başlat

en: Start a new post
az: Yeni yazı başlat

en: Start a page
az: Səhifə Başlat

en: Start a post with this tag
az: Bu etiket ilə yeni bir yazı başlayın

en: Start again
az: Yenidən başlayın

en: Start date of sale price, as GMT.
az: GMT olaraq endirimli qiymətin başlanğıc tarixi.

en: Start date of sale price, in the site's timezone.
az: Saytın saat qurşağına uyğun olaraq endirimli qiymətin başlanğıc tarixi.

en: Start date of sale price.
az: Endirim qiymətlərinin başlanğıc tarixi.

en: Start date:
az: Başlanğıc tarixi

en: Start free trial
az: Pulsuz Testə Başla

en: Start import
az: İdxalı Başlat

en: Start my Guided Transfer
az: Rəhbərli Transferimi başlat

en: Start posting to a new blog in seconds.
az: Saniyələr içində bloqunuzda yeni bir yazıya başlayın.

en: Start publishing now.
az: Yenidən dərc etməyə başla.

en: Start sharing on "%s" now
az: İndi "%s" üzərindən paylaşmağa başla

en: Start typing your question...
az: İstəyinzi yazmağa başlayın...

en: Start writing
az: Yazmağa Başla

en: Start&nbsp;a&nbsp;Blog
az: Bloq&nbsp;a&nbsp;Başlat

en: Started processing action %s
az: %s nömrəli hərəkət işlənməyə başlandı

en: Starting a WordPress.com blog is free, so if you have recipes, cat photos or deep thoughts to share, there’s no reason not to try blogging.
az: WordPress.com-da bloq yaratmaq pulsuzdur, buna görə də reseptlərinizi, pişiklərinizin rəsmlərini ya da dərin düşüncələrinizi digər bloqqerlərlə paylaşmamaq üçün heç bir səbəb yoxdur.

en: State
az: Ştat

en: State / County
az: Rayon / Ölkə

en: State / County or state code
az: Rayon / Ölkə və ya əyalət kodu

en: State / Zone
az: Rayon / Ərazi

en: State code
az: Rayon kodu

en: State code.
az: Rayon kodu.

en: State/County
az: Rayon / Ölkə

en: States
az: Ştatlar

en: Static page:
az: Statik səhifə:

en: Statistics
az: Statistikalar

en: Stats
az: Statistikalar

en: Stats &amp; Info
az: Statistikalar &amp; Məlumat

[ctx: Stats ARIA label: View content in a new window]
en: View in a new window
az: Yeni pəncərədə bax

[ctx: Stats ARIA label: View content in new window action]
en: View content in a new window
az: İçəriyə yeni pəncərədə bax

[ctx: Stats action tooltip: View content in a new window]
en: View content in a new window
az: İçəriyə yeni pəncərədə bax

[ctx: Stats action tooltip: View content in a new window]
en: View in a new window
az: Yeni pəncərədə bax

en: Stats for just this video: %s
az: Bu video üçün statistiklar: %s

en: Stats for:
az: Statistikalar:

en: Stats on how many unique posts use “shortcodes” that make it easy for people to embed partner services on WordPress.com
az: WordPress.com-a ortaq xidmətləri əlavə etməyi asanlaşdıran "qısa kodlar"ın neçə bənzərsiz yazıda istifadə edildiyi ilə əlaqəli statistikalar

en: Stats on support requests WordPress.com receives every month. We make it as easy as possible to contact our support team and we respond to every request.
az: WordPress.com-un her ay aldığı dəstək istəkləri ilə əlaqəli statistikalar. Dəstək heyətimizlə əlaqə qurmanın ola bildiyi qədər asan olmasını təmin edər və hər istəyi cavablayarıq.

[ctx: Stats panel action]
en: Expand or collapse panel
az: Lövhəni aç və ya bağla

[ctx: Stats panel action]
en: Show or hide panel information
az: Lövhə məlumatını göstər və ya gizlət

[ctx: Stats: Button label to expand a panel]
en: View all
az: Tamamına Bax

[ctx: Stats: List item action to view content]
en: View
az: Baxış

[ctx: Stats: Main stats page heading]
en: Stats for {{period/}}
az: {{period/}} üçün statistikalar

[ctx: Stats: Percentage of views]
en: %(percent)d%% of views
az: %(percent)d%% baxış

[ctx: Stats: module row header for authors.]
en: Author
az: Müəllif

[ctx: Stats: module row header for links in posts.]
en: Link
az: Bağlantı

[ctx: Stats: module row header for number of clicks on a given link in a post.]
en: Clicks
az: Tıklamalar

[ctx: Stats: module row header for number of post views by referrer.]
en: Views
az: Baxış

[ctx: Stats: module row header for number of post views.]
en: Views
az: Baxış

[ctx: Stats: module row header for number of views per author.]
en: Views
az: Baxış

[ctx: Stats: module row header for number of views per tag or category.]
en: Views
az: Baxış

[ctx: Stats: module row header for post referrer.]
en: Referrer
az: Yönləndirmə

[ctx: Stats: module row header for post title.]
en: Title
az: Başlıq

[ctx: Stats: module row header for publicize service.]
en: Service
az: Servis

[ctx: Stats: module row header for search in search terms.]
en: Search term
az: Axtarış Kriteriyası

[ctx: Stats: module row header for tags and categories.]
en: Topic
az: Bəhs

[ctx: Stats: module row header for views of a given search in search terms.]
en: Views
az: Baxışlar

[ctx: Stats: title of module]
en: Authors
az: Müəlliflər

[ctx: Stats: title of module]
en: Clicks
az: Tıklamalar

[ctx: Stats: title of module]
en: Posts & pages
az: Yazı və Səhifələr

[ctx: Stats: title of module]
en: Publicize
az: Bəyan

[ctx: Stats: title of module]
en: Referrers
az: Yönləndirmələr

[ctx: Stats: title of module]
en: Search terms
az: Axtarış Kriteriyaları

[ctx: Stats: title of module]
en: Tags & categories
az: Etiketlər və Kateqoriyalar

[ctx: Stats: title of module]
en: Videos
az: Videolar

en: Status of the review.
az: Rəyin statusu.

en: Status updates will be posted on this blog:
az: Status yenilənmələri bu bloqda dərc ediləcək:

en: Stay signed in
az: Sistemdə qal

en: Step
az: Addm

en: Step %(stepNumber)d of %(stepTotal)d
az: Addım %(stepNumber)d / %(stepTotal)d

en: Step %d
az: Addım %d

en: Step 1 &mdash; Choose your host:
az: Addım 1 &mdash; Hostunuzu seçin:

en: Step 1:
az: 1-ci addım

en: Step 2 &mdash; Enter your account information:
az: Addım 2 &mdash; Hesab məlumatlarını daxil edin:

en: Step 2:
az: 2-ci addım

en: Step 3 &mdash; Confirm the new web address:
az: Addım 3 &mdash; Veb ünvanınızı təsdiqləyin:

en: Stick Post to Home
az: Yazını əsas səhifəyə yapışdır

en: Stick post to home
az: Əsas səhifədə yazını sabitlə

en: Stick this post to the front page
az: Bu yazını əsas səhifədə sabitlə

en: Stick to Top
az: Yuxarıya Sabitlə

en: Sticky
az: Sabit

en: Sticky Post
az: Sabit yazı

en: Still having problems? Try our <a href='%s'>account recovery form</a> and we'll do our best to get you running again.
az: Hələ də problemlərinizmi var? <a href='%s'>Hesab bərpa etmə formasını</a> yoxlayın, sizin yenidən işləyə bilməyiniz üçün əlimizdən gələni edəcəyik.

en: Stock Status
az: Anbar statusu

en: Stock qty
az: Anbar mq

en: Stock quantity
az: Anbar miqdarı

en: Stock quantity.
az: Anbar miqdarı.

en: Stock status
az: Anbar statusu

en: Stock: %d
az: Anbar: %d

en: Stockholm
az: Stokholm

en: Stop All WordPress.com Subscriptions
az: Bütün WordPress.com Abunəliklərini dayandırın

en: Stop Importing!
az: İdxalı dayandır!

en: Stop Subscription
az: Abunəliyi Dayandır

en: Stop following
az: İzləməni dayandır

en: Stopping
az: Dayandır

en: Storage Space
az: Disk sahəsi

en: Store
az: Mağaza

en: Store Address
az: Mağazanın Ünvanı

en: Store Notice
az: Mağaza Qeydi

en: Store monitoring
az: Mağaza monitorinqi

en: Store notice
az: Mağaza bildirişi

en: Store setup
az: Mağaza qurulumu

en: Store stats
az: Mağaza statistikası

en: Store uploads in this folder
az: Yükləmələri bu bölmədə saxla

en: Storefront icon
az: Storefront ikonu

en: Streak
az: Zolaq

en: Street address
az: Küçə ünvanı

en: Strength indicator
az: Etibarlılıq göstəricisi

en: Strict: silently discard the worst and most pervasive spam.
az: Ciddi: Aşkar spamı rədd et.

en: Strictness
az: Rejim

en: Strikethrough
az: Üzəri xətlənmiş

en: Style
az: Stil

en: Style Editor
az: Stil Redaktoru

en: Style Name
az: Stİl Adı

en: Style could not be created
az: Stil yaradıla bilmədi

en: Style could not be updated
az: Stil yenilənə bilmədi

en: Style:
az: Stil:

en: Styles
az: Stillər

en: Stylesheet is missing.
az: Stil səhifəsi itib.

en: Stylesheet is not readable.
az: Stil faylı oxuna bilmir.

en: Stylesheet saved.
az: Stil səhifəsi qeyd edildi.

en: Sub-directory Installation
az: Alt qovluğun quraşdırılması

en: Sub-domain Installation
az: Altdomen quraşdırılması

en: Sub-site override
az: Alt saytı etibarsız etmək

en: Subcategories
az: Altkateqoriyalar

en: Subdirectories are not allowed. No slashes, please.
az: Alt bölmələrə icazə verilmir. Zəhmət omlasa böl "/" işarəsindən istifadə etməyin.

en: Subject
az: Mövzu

en: Submit
az: Göndər

en: Submit Comment
az: Şərhi Göndər

en: Submit Reply
az: Cavab göndər

en: Submit Support Request
az: Dəstək İstəyi Göndər

en: Submit for Review
az: Baxılmaq üçün göndər

en: Submitted on
az: Göndəriş zamanı

en: Submitted on %s
az: Göndərilmə tarixi %s

en: Submitted on: %s
az: Göndərilmə tarixi: %s

en: Submitting
az: Göndərilir

en: Submitting Comment%s
az: Şərh%s Göndərmə

en: Submitting…
az: Göndərilir...

en: Subscribe
az: Abunə

en: Subscribe All Users
az: Bütün İstifadəçiləri Abunə et

en: Subscribe Button:
az: Abunə Düyməsi:

en: Subscribe Placeholder:
az: Tutucuya abunə olun:

en: Subscribe Users
az: İstifadəçilərə Abunə Ol

en: Subscribe to %s
az: %s üçün abunə ol

en: Subscribe to <strong>%s</strong>!
az: <strong>%s</strong> saytına abunə olun!

en: Subscribe to Blog via Email
az: E-poçt ilə Bloqa abunə ol

en: Subscribe to a WordPress.com site and receive updates by email. You stay in full control of all your subscriptions and can pick a delivery schedule that suits you. You don't even need to be a WordPress user.
az: Bir WordPress.com saytına abunə olun və yeniləmələrdən e-poçt ilə xəbərdar olun. Bütün abunəliklərinizin nəzarəti sizdə olacaq, və bir göndəriş sıxlığı seçə biləcəksiniz. Bir WordPress istifadəçisi olmağınıza gərək yoxdur.

en: Subscribe to comments
az: Şərhlərə abunə ol

en: Subscribe to comments on <a href="%s">%s</a> on <strong>%s</strong>!
az: <a href="%s">%s</a> üzərindəki <strong>%s</strong> şərhlərinə abunə olun!

en: Subscribe to topic
az: Bu bəhsə abunə ol

en: Subscribed On
az: Abunəlik tarixi

en: Subscribed email address:
az: Abunə e-poçt ünvanı:

en: Subscribed!
az: Abunə olundu!

en: Subscriber
az: Abunəçi

en: Subscribers
az: Abunəçilər

en: Subscribers can read comments/comment/receive newsletters, etc. but cannot create regular site content.
az: Abonentlər sadəcə şərhləri oxuya bilər, bülleten ala bilər amma sayt mühtəviyyatı yarada bilməzlər.

en: Subscript
az: Alt simvol

en: Subscription
az: Abunə

en: Subscription Details
az: Abunəlik Detalları

en: Subscription Due
az: Abunəlik Son Tarixi

en: Subscription Emails
az: Abunəlik E-poçtu

en: Subscription Help
az: Abunəlik Yardımı

en: Subscription Management
az: Abunəliklərin İdarə Edilməsi

en: Subscription Manager
az: Abunəlik Meneceri

en: Subscription Options
az: Abunəlik Parametrləri

en: Subscription Stopped
az: Abunəlik Dayandırıldı

en: Subscription Type
az: Abunəlik Növü

en: Subscription management
az: Abunəliklərin İdarə Edilməsi

en: Subscription type
az: Abunəlik Növü

en: Subscriptions
az: Abunəliklər

en: Subscriptions delivery
az: Abunəliklərin Təslimatı

en: Subscriptions for "%s" are not available.
az: "%s" üçün abunəlik mümkün deyil.

en: Subscriptions unavailable
az: Abunəlik əlçatan deyil

en: Subscriptions.
az: Abunəliklər

en: Subtitles
az: Altyazılar

en: Subtotal
az: Ümumi

en: Subtotal:
az: Ümumi

en: Success
az: Müvəffəqiyyət

[ctx: Success message after a user has been modified.]
en: Successfully deleted @%(user)s
az: @%(user)s uğurla silindi

[ctx: Success message after a user has been modified.]
en: Successfully updated @%(user)s
az: @%(user)s uğurla yeniləndi

en: Success!
az: Müvəffəqiyyətlər!

en: Success! %s has been successfully added.
az: Uğurlar! %s müvəffəqiyyətlə əlavə edildi.

en: Success! An email was just sent to confirm your subscription. Please find the email now and click 'Confirm Follow' to start subscribing.
az: Göstərdiyiniz e-poçt ünvanına, abunəliyinizi təsdiqləmək niyyəti ilə bir e-poçt göndərildi. Abunəliyinizi başlatmaq üçün e-poçtunuzu açın və bağlantıya tıklayın.

en: Success! File uploaded.
az: Müvəffəqiyyətlər! Fayl yükləndi.

en: Success! Private Registration was re-enabled on your domain. It may take a few minutes for the public contact details for the domain to update.
az: Uğurlar! Domen adınızda Özəl Qeydiyyat yenidən aktivləşdirildi. Domen adının əsas əlaqə məlumatlarının yenilənməsi bir neçə dəqiqə çəkə bilər.

en: Success! Thanks for confirming your email address with us. Email sent to %1$s will now be forwarded to %2$s.
az: Uğurlar! E-poçt ünvanınızı bizimlə təsdiqlədiyiniz üçün təşəkkürlər. E-poçt %1$s ünvanına göndərildi, indi %2$s ünvanına yönləndiriləcək.

en: Success! The Name Servers for this domain have been updated. Please sit tight while these domain changes propagate around the world. (This can sometimes take up to 72 hours.)
az: Müvəffəqiyyətlər! Bu domen adının Ad Serverləri yeniləndi. Lütfən bu domen adı dəyişiklikləri bütün dünyaya yayılarkən yerinizdən ayrılmayın. (Bu iş 72 saata qədər çəkə bilər.)

en: Success! The Primary Domain for your site has been updated. Your visitors will now be redirected to your new URL. (Some visitors may still see the old URL for a few hours, until their caches update.)
az: Müvəffəqiyyətlər! Saytınızın Əsas Domen Adı yeniləndi. Artıq ziyarətçiləriniz yeni URL-nıza yönləndiriləcək. (Keş yenilənincəyə qədər bəzi ziyarətçilər bir neçə saat ərzində hələ də əski URL-ı görə bilər.)

en: Success! The Redirect location for your site has been changed. (Some visitors may still see the old URL for a few hours, until their caches update.)
az: Müvəffəqiyyətlər! Saytınızın Yenidən Yönləndirmə mövqesi dəyişdirildi. (Keş yenilənincəyə qədər bəzi ziyarətçilər bir neçə saat ərzində hələ də əski URL-ı görə bilər.)

en: Success! The Whois contact details have been submitted to be updated. This isn't instant and may take a few minutes before the public whois data is updated
az: Uğurlar! Yenilənmək üzrə Whois əlaqə məlumatları göndərildi. Bu həmən həyata keçirilə bilməz; əsas whois məlumatlarının yenilənməsi bir neçə dəqiqə çəkə bilər

en: Success! Your domain has been re-locked to prevent it being transferred.
az: Uğurlar! Transferini önləmək üçün domen adınız yenidən kilidləndi.

en: Successfully activated %(numberOfPlugins)d plugins on %(numberOfSites)d sites.
az: %(numberOfSites)s sayt üzərindəki %(numberOfPlugins)d qoşma uğurla aktivasiya edildi.

en: Successfully activated %(numberOfPlugins)d plugins on %(site)s.
az: %(site)s üzərindəki %(numberOfPlugins)d qoşma uğurla aktivasiya edildi.

en: Successfully activated %(plugin)s on %(numberOfSites)d sites.
az: %(numberOfSites)s sayt üzərindəki %(plugin)s uğurla aktivasiya edildi.

en: Successfully activated %(plugin)s on %(site)s.
az: %(site)s üzərindəki %(plugin)s uğurla aktivasiya edildi.

en: Successfully deactivated %(numberOfPlugins)d plugins on %(numberOfSites)d sites.
az:  %(numberOfSites)s sayt üzərindəki %(numberOfPlugins)d qoşma uğurla deaktivasiya edildi.

en: Successfully deactivated %(numberOfPlugins)d plugins on %(site)s.
az: %(site)s üzərindəki %(numberOfPlugins)d qoşma uğurla deaktivasiya edildi.

en: Successfully deactivated %(plugin)s on %(numberOfSites)d sites.
az: %(numberOfSites)s sayt üzərindəki %(plugin)s uğurla deaktivasiya edildi.

en: Successfully deactivated %(plugin)s on %(site)s.
az: %(site)s üzərindəki %(plugin)s uğurla deaktivasiya edildi.

en: Successfully disabled Two-Step Authentication.
az: İki Mərhələli Kimlik Təsdiqlənməsi uğurla deaktivasiya edildi.

en: Successfully disabled autoupdates for %(numberOfPlugins)d plugins on %(numberOfSites)d sites.
az: %(numberOfSites)s sayt üzərindəki %(numberOfPlugins)d qoşma üçün avtoyenilənmə uğurla ləğv edildi.

en: Successfully disabled autoupdates for %(numberOfPlugins)d plugins on %(site)s.
az: %(site)s üzərindəki %(numberOfPlugins)d qoşma üçün uğurla ləğv edildi.

en: Successfully disabled autoupdates for %(plugin)s on %(numberOfSites)d sites.
az: %(numberOfSites)s sayt üzərindəki %(plugin)s üçün avtoyenilənmə uğurla ləğv edildi.

en: Successfully disabled autoupdates for %(plugin)s on %(site)s.
az: %(site)s üzərindəki %(plugin)s üçün avtoyenilənmə uğurla ləğv edildi.

en: Successfully disconnected %(siteName)s.
az: %(siteName)s bağlantısı uğurla kəsildi

en: Successfully enabled Two-Step Authentication.
az: İki Mərhələli Kimlik Təsdiqləməsi uğurla aktivləşdirildi.

en: Successfully enabled autoupdates for %(numberOfPlugins)d plugins on %(numberOfSites)d sites.
az: %(numberOfSites)s sayt üzərindəki %(numberOfPlugins)d qoşma üçün avtoyenilənmə uğurla ləğv edildi.

en: Successfully enabled autoupdates for %(numberOfPlugins)d plugins on %(site)s.
az: %(site)s üzərindəki %(numberOfPlugins)d qoşma üçün avtoyenilənmə uğurla qoşuldu.

en: Successfully enabled autoupdates for %(plugin)s on %(numberOfSites)d sites.
az: %(numberOfSites)s sayt üzərindəki %(plugin)s üçün avtoyenilənmə uğurla qoşuldu.

en: Successfully enabled autoupdates for %(plugin)s on %(site)s.
az: %(site)s üzərindəki %(plugin)s üçün avtoyenilənmə uğurla qoşuldu.

en: Successfully installed %(numberOfPlugins)d plugins on %(numberOfSites)d sites.
az: %(numberOfSites)d sayt üzərində %(numberOfPlugins)d qoşma müvəffəqiyyətlə quruldu.

en: Successfully installed %(numberOfPlugins)d plugins on %(site)s.
az: %(site)s üzərində %(numberOfPlugins)d qoşma müvəffəqiyyətlə quruldu

en: Successfully installed %(plugin)s on %(numberOfSites)d sites.
az: %(numberOfSites)d sayt üzərində %(plugin)s müvəffəqiyyətlə quruldu.

en: Successfully installed %(plugin)s on %(site)s.
az: %(site)s üzərində %(plugin)s  müvəffəqiyyətlə quruldu.

en: Successfully installed and activated %(numberOfPlugins)d plugins on %(numberOfSites)d sites.
az: %(numberOfSites)d sayt üzərində %(numberOfPlugins)d qoşma uğurla quruldu və aktivləşdirildi.

en: Successfully installed and activated %(numberOfPlugins)d plugins on %(site)s.
az: %(site)s üzərində %(numberOfPlugins)d qoşma uğurla quruldu və aktivləşdirildi.

en: Successfully installed and activated %(plugin)s on %(numberOfSites)d sites.
az: %(numberOfSites)d sayt üzərində %(plugin)s uğurla quruldu və aktivləşdirildi.

en: Successfully installed and activated %(plugin)s on %(site)s.
az: %(site)s üzərində %(plugin)s qoşma uğurla quruldu və aktivləşdirildi.

en: Successfully re-threaded %s comments.
az: %s şərh müvəffəqiyyətlə yenidən mərhələləndirildi.

en: Successfully removed %(numberOfPlugins)d plugins on %(numberOfSites)d sites.
az: %(numberOfSites)d saytındakı %(numberOfPlugins)d qoşmalar uğurla silindi.

en: Successfully removed %(numberOfPlugins)d plugins on %(site)s.
az: %(site)s üzərindəki %(numberOfPlugins)d qoşmalar uğurla silindi.

en: Successfully removed %(plugin)s on %(numberOfSites)d sites.
az: %(numberOfSites)d saytındakı %(plugin)s uğurla silindi.

en: Successfully removed %(plugin)s on %(site)s.
az: %(site)s üzərindəki %(plugin)s uğurla silindi.

en: Successfully removed recovery SMS number.
az: SMS bərpa nömrəsi uğurla silindi.

en: Successfully removed recovery email address.
az: E-poçt bərpa ünvanı uğurla silindi.

en: Successfully updated %(numberOfPlugins)d plugins on %(numberOfSites)d sites.
az: %(numberOfSites)s sayt üzərindəki %(numberOfPlugins)d qoşma uğurla yeniləndi.

en: Successfully updated %(numberOfPlugins)d plugins on %(site)s.
az: %(site)s üzərindəki %(numberOfPlugins)d qoşma uğurla yeniləndi.

en: Successfully updated %(plugin)s on %(numberOfSites)d sites.
az: %(numberOfSites)s sayt üzərindəki %(plugin)s uğurla yeniləndi.

en: Successfully updated %(plugin)s on %(site)s.
az: %(site)s üzərindəki %(plugin)s uğurla yeniləndi.

en: Suggested
az: Təklif edildi

en: Suggested embed #%d
az: Məsləhət bilinən media #%d

en: Suggested height is %s.
az: Məsləhət bilinən hündürlük %s.

en: Suggested image #%d
az: Məsləhət bilinən təsvir #%d

en: Suggested media
az: Məsləhət bilinən media

en: Suggested width is %s.
az: Məsləhət bilinən genişlik %s.

en: Suggestions
az: Təkliflər

[ctx: Sum earnings left unpaid]
en: Outstanding amount
az: Ödənməmiş miqdar

en: Sum of all taxes.
az: Bütün vergilərin cəmi.

[ctx: Sum of earnings]
en: Total earnings
az: Toplam gəlir

[ctx: Sum of earnings that have been distributed]
en: Total paid
az: Toplam ödənən

en: Summaries
az: Xülasələr

en: Summary
az: Xülasə

en: Sun
az: Bz

en: Sunday
az: Bazar

[ctx: Sunday initial]
en: S
az: B

en: Sunset
az: Qürub

en: Sunset Medium
az: Qürub Orta

en: Sunset Narrow
az: Qürub Dar

en: Sunset Wide
az: Qürub Geniş

en: Super Badge
az: Super Nişan

en: Supercharge your blog in one step:
az: Bir addımda bloqunuzu gücləndirin:

en: Supercharge your site
az: Saytınıza supergüc əlavə edin

en: Superscript
az: Üst simvol

en: Supplied authorization token invalid.
az: Verilən səlahiyyət markeri xətalıdır.

en: Support
az: Dəstək

en: Support Home
az: Dəstək Evi

en: Support Home Blocks
az: Dəstək Evi Blokları

en: Support Home Notification
az: Dəstək Evi Bildirişləri

en: Support Section
az: Dəstək Bölməsi

en: Support for the %s theme on WordPress.com, including documentation and frequently asked questions.
az: WordPress.com saytındakı %s mövzusu üçün dəstək (sənədlər və sıx verilən suallar daxil olmaqla).

en: Support for this theme
az: Bu mövzu üçün dəstək

en: Support forum
az: Dəstək forumu

en: Support options updated.
az: Dəstək parametrləri yniləndi.

[ctx: Support page for this theme]
en: Support
az: Dəstək

en: Support requests will respond to this address and features such as e-mail notification will now be active.
az: Dəstək tələblərinə veriləcək cavablar bu ünvana göndəriləcək və e-poçt bildirişi kimi özəlliklər artıq aktiv vəziyyətə gələcək.

en: Suriname
az: Surinam

en: Survey
az: Sorğu

en: Suspended
az: Dayandırıldı

en: Suspended Blogs
az: Söndürülmüş Bloqlar

en: Svalbard and Jan Mayen
az: Svalbard və Jan Mayen

en: Swahili
az: Suahili

en: Swaziland
az: Svazilend

en: Sweden
az: İsveç

en: Swedish
az: İsveç

en: Swift Current
az: Svift Kurrent

en: Switch Site
az: Saytı Dəyişdir

en: Switch account
az: Hesabı dəyiş

en: Switch blog:
az: Bloqu dəyişdir:

en: Switch on the amp and tune your instruments!
    
    Your band's new home on the web is ready to go. Get started by <a href="BLOG_URLwp-admin/customize.php#title">setting your site title and tagline</a> so your fans know what it's all about.
    
    Looking for help with setting up your band's site? Check out the WordPress.com <a href="http://learn.wordpress.com/">beginner's tutorial</a>.
    
    Let's turn it up to 11,
    The WordPress.com Team
az: Səsgücləndiricini qoş və musiqi alətlərinin akkordunu tənzimlə!
    
    Qrupunun internetdəki yeni evi yayıma hazırdır. Öncəliklə <a href="BLOG_URLwp-admin/customize.php#title">sayt başlığını və etiket sətrini</a> quraraq heyranlarına sayt haqqında ipucları təqdim edə bilərsən.
    
    Qrupunun saytını qurarkən yardıma ehtiyacın varmı? WordPress.com <a href="http://learn.wordpress.com/">başlanğıc bələdçisinə</a> göz at.
    
    Bol əyləncəli günlər,
    WordPress.com Komandası

en: Switzerland
az: İsveçrə

en: Sydney
az: Sidney

en: Syndicate this content
az: Mühtəviyyatın RSS ünvanı

en: Syndicated views
az: Ortaq baxışlar

en: Syndication feeds show the most recent
az: Qidalandırıcılarda göstəriləcək ən aktual qeyd ədədi

en: Syowa
az: Syova

en: Syracuse
az: Sirakuz

en: Syria
az: Suriya

en: Syrian Arab Republic
az: Suriya Ərəb Respublikası

en: Syrian pound
az: Suriya funtu

en: System status
az: Sistem statusu

[ctx: Tab title]
en: All
az: Bütün

[ctx: Tab title]
en: Browse Popular
az: Populyarlara göz at

[ctx: Tab title]
en: By Location
az: Mövqeyə Görə

[ctx: Tab title]
en: By User
az: İstifadəçi Tərəfindən

[ctx: Tab title]
en: My Feed
az: Mənim Qidalandırıcım

[ctx: Tab title]
en: My Instagrams
az: Mənim İnstaqramlarım

[ctx: Tab title]
en: To User
az: İstifadəçi Üçün

[ctx: Tab title]
en: With Hashtag
az: Haştaq(Hashtag) ilə

[ctx: Tab title]
en: With Tag
az: Etiket ilə

en: Tabasco
az: Tabasko

en: Table cell properties
az: Lövhə hüceyrəsinin xüsusiyyətləri

en: Table does not exist
az: Lövhə mövcud deyil

en: Table properties
az: Lövhənin xüsusiyyətləri

en: Table row properties
az: Lövhə sətrinin xüsusiyyətləri

en: Tag
az: Etiket

en: Tag #%s doesn&#8217;t exist!
az: #%s etiketi mövcud deyil!

en: Tag Cloud
az: Etiket buludu

en: Tag ID.
az: Etiket İD.

en: Tag IDs, separated by commas
az: Etiket ID-ləri, vergüllə ayrılmış

en: Tag added to all posts in this category.
az: Etiket bu kateqoriyadakı bütün yazılara daxil edildi.

en: Tag added.
az: Etiket əlavə edildi.

en: Tag and Category Bases
az: Etiket və Kateqoriya bazası

en: Tag deleted.
az: Etiket silindi.

en: Tag link
az: Etiket linki

en: Tag name
az: Etiket adı

en: Tag name.
az: Etiket adı:

en: Tag not added.
az: Etiket əlavə edilmədi.

en: Tag not updated.
az: Etiket yenilənmədi.

en: Tag or category
az: Etiket və ya kateqoriya

en: Tag slug.
az: Etiket yarlığı.

en: Tag updated.
az: Etiket yeniləndi.

en: Tag your posts with a location, and get found by readers who love the same spot:
az: Yazılarınıza mövqe etiket əlavə edin - beləcə eyni yeri sevən oxuyucularınız tərəfindən yeriniz bilinsin.

en: Tag: | Tags:
az[0]: Etiket:

en: Tag: %s
az: Etiket: %s

en: Tagged
az: Etiketləndi

en: Tagged %1$s
az: %1$s Etiketləndi

en: Tagged:
az: Etiketlənmiş:

en: Tagged: %1$s
az: %1$s ilə etiketləndi.

en: Tagline
az: Şüar

en: Tagline (optional)
az: Şüar (istəyə bağlı)

en: Tags
az: Etiketlər

en: Tags & Categories
az: Etiketlər və Kateqoriyalar

en: Tags (comma separated)
az: Etiketlər(vergüllə ayrılmış)

en: Tags (space separated)
az: Etiketlər(boşluqla ayrılmış)

en: Tags can be selectively converted to categories using the <a href="%s">tag to category converter</a>.
az: <a href="%s">Etiket kateqoriya konverteri</a> ilə, seçdiyiniz etiketləri kateqoriyaya çevirə bilərsiniz.

en: Tags deleted.
az: Etiketlər silindi.

en: Tags list
az: Etiket siyahısı

en: Tags list navigation
az: Etiket siyahısı naviqasiyası

en: Tags to Categories
az: Etiketlərdən Kateqoriyalara

en: Tags totals.
az: Cəmi etiketlər.

en: Tags:
az: Etiketlər:

en: Tags:
az: Etiketlər:

en: Tags: %1$s
az: Etiketlər: %1$s

en: Tags: %s
az: Etiketlər: %s

en: Tahiti
az: Taiti

en: Taipei
az: Taypey

en: Taiwan
az: Tayvan

en: Tajikistan
az: Tacikistan

en: Take Our Survey
az: Anketimizə Qoşulun

en: Take WordPress with you.
az: WordPress-i özünüzlə götürün.

en: Take a look at our support document.
az: Bizim dəstək sənədlərinə bir göz atın.

en: Take it for a spin! You have 14 days to try out all of the new features you now have access to.
az: Test sürüşü edin! İzninə sahib olduğunuz bütün yeni özəllikləri test etməyniz üçün 14 gününüz var.

en: Take it to the next level
az: Növbəti səviyyəyə götürün

en: Take our Survey!
az: Anketimizə qoşulun!

en: Take over
az: Üzərinə al

en: Take payments in person via BACS. More commonly known as direct bank/wire transfer.
az: Ödəmələri bank transferi ilə özünüz alın.

en: Take payments in person via checks. This offline gateway can also be useful to test purchases.
az: Ödəmələri çekdən istifadə edərək özünüz alın. Bu offlayn şəbəkə keçidi, satınalma əməliyyatlarını test etmək üçün də istifadə edilə bilər.

en: Take your blog to incredible heights with a <a href="%s">premium theme</a>.
az: Bir <a href="%s">premium mövzu ilə</a> bloqunuzu inanılmaz səviyyələrə çıxardın.

en: Tan
az: Orta qoyu

en: Tanzania
az: Tanzaniya

en: Tanzania, United Republic of
az: Tanzaniya Birləşmiş Respublikası

en: Tanzanian shilling
az: Tanzaniya şilinqi

en: Tap or hover on any theme then click the Live Preview button to see a live preview of that theme and change theme options in a separate, full-screen view. You can also find a Live Preview button at the bottom of the theme details screen. Any installed theme can be previewed and customized in this way.
az: Bir mövzunun üzərinə mausunuzla tıklayıb sonra da canlı ön izləmə düyməsinə basaraq əlaqədar mövzu üçün ön izləməni aça bilər və ayrı bir ekranda parametrlərini dəyişdirə bilərsiniz. Ayrıca olaraq canlı ön izləmə düyməsini mövzu detalları pəncərəsinin ən altında da tapa bilərsiniz. Qurulmuş hər hansısa bir mövzu bu şəkildə izlənə və özəlləşdirilə bilir.

en: Tarawa
az: Tarava

en: Target
az: Hədəf

en: Tarragona
az: Tarraqona

en: Tashkent
az: Daşkənd

en: Tasmania
az: Tasmaniya

en: Tax
az: Vergi

en: Tax amount
az: Vergi miqdarı

en: Tax class
az: Vergi sinifi

en: Tax class already exists
az: Vergi sinifi artıq mövcuddur

en: Tax class name.
az: Vergi növünün adı.

en: Tax class of fee.
az: Maliyyətin vergi sinifi.

en: Tax class of product.
az: Məhsulun vergi sinifi.

en: Tax class requires a valid name
az: Vergi sinifi üçün keçərli bir ad gərəkdir

en: Tax class slug already exists
az: Vergi sinifi yarlığı artıq var

en: Tax class.
az: Vergi sinifi.

en: Tax lines data.
az: Vergi sinifi sətrinin məlumatları.

en: Tax name
az: Vergi adı

en: Tax options
az: Vergi variantları

en: Tax priority.
az: Vergi prioriteti.

en: Tax rate ID.
az: Vergi dərəcəsi İD.

en: Tax rate ID: %s
az: Vergi dərəcəsi İD: %s

en: Tax rate code.
az: Vergi dərəcəsi kodu.

en: Tax rate label.
az: Vergi dərəcəsi yarlığı.

en: Tax rate name.
az: Vergi dərəcəsinin adı.

en: Tax rate.
az: Vergi dərəcəsi.

en: Tax rates successfully deleted
az: Vergi dərəcəsi uğurla silindi

en: Tax status
az: Vergi statusu

[ctx: Tax status]
en: None
az: Heç biri

en: Tax status of fee.
az: Maliyyətin vergi durumu.

en: Tax status.
az: Vergi statusu.

en: Tax subtotal.
az: Vergi aralıq cəmi.

en: Tax total (not including shipping taxes).
az: Vergi cəmi (çatdırılma vergiləri daxil deyil).

en: Tax total.
az: Cəmi vergi.

en: Taxable
az: Vergiləndirilə bilən

en: Taxes
az: Vergilər

en: Taxes by code
az: Koda görə vergilər

en: Taxes by date
az: Tarixə görə vergilər

en: Taxes do not support trashing.
az: Vergilər, zibil qutusu özəlliyini dəstəkləmir.

en: Taxonomies: Product types
az: Taksanomiyalar: Məhsul növləri

en: Taxonomies: Product visibility
az: Taksanomiyalar: Məhsul görünüşü

en: Taxonomy
az: Taksanomiya

en: Taxonomy does not exist.
az: Taksanomiya mövcud deyil.

[ctx: Taxonomy name]
en: Product visibility
az: Məhsulun görünürlüyü

en: Taxonomy names must be between 1 and 32 characters in length.
az: Kateqoriya adlarının uzunluğu 1 və 32 simvol arasında olmalıdır.

en: Taxonomy terms for product/order statuses.
az: Məhsul/sifariş statusları üçün taksonomiya şərtləri.

en: Taxonomy:
az: Taksanomiya:

en: Tea
az: Çay

en: Tech Dark
az: Texniki Tünd

en: Tech Dark Medium
az: Texniki Tünd Orta

en: Tech Dark Narrow
az: Texniki Tünd Dar

en: Tech Dark Wide
az: Texniki Tünd Geniş

en: Tech Grey
az: Texniki Boz

en: Tech Grey Medium
az: Texniki Boz Orta

en: Tech Grey Narrow
az: Boz Texniki Dar

en: Tech Grey Wide
az: Texniki Boz Geniş

en: Tech Light
az: Texniki Açıq

en: Tech Light Medium
az: Texniki Açıq Orta

en: Tech Light Narrow
az: Açıq Texniki  Dar

en: Tech Light Wide
az: Texniki Açıq Geniş

en: Technology
az: Texnologiya

en: Tegucigalpa
az: Tequsiqalpa

en: Tel Aviv
az: Təl-Əviv

en: Tell City
az: Tell Siti

en: Template
az: Şablon

en: Template file copied to theme.
az: Şablon faylı şablona köçürüldü.

en: Template file deleted from theme.
az: Şablon faylı şablondan silindi.

en: Template overrides.
az: Şablon gözardı edilməsi.

en: Templates
az: Şablonlar

en: Tennessee
az: Tennessi

en: Term ID
az: Şərt İD

en: Term ID is shared between multiple taxonomies
az: Termin ID nömrəsi birdən çox taksanomiya arasında paylaşılır

en: Term counts
az: Şərt miqdarı

en: Term meta cannot be added to terms that are shared between taxonomies.
az: Paylaşılan taksanomiyalarda terminlərə termin meta məlumatları əlavə edilə biməz.

en: Term name.
az: Şərt adı.

en: Terms
az: Şərtlər

en: Terms and Conditions Page
az: Şərtlər və Qaydalar Səhifəsi

en: Terms and conditions
az: Şərtlər və qaydalar

en: Terms in the product visibility taxonomy.
az: Məhsul göstərmə taksonomiyasında istifadə edilən şərtlər.

en: Terms of Service
az: Xidmət Şərtləri

en: Terms successfully recounted
az: Şərtlər uğurla yenidən sayıldı

en: Territories
az: Ərazilər

en: Testimonial
az: Xarakteristika

en: Testimonial draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview testimonial</a>
az: Xarakteristika qaralaması yeniləndi. <a target="_blank" href="%s">Xarakteristikanın ön izləməsinə bax</a>

en: Testimonial pages display at most %1$s testimonials
az: Tədbirlər səhifəsində ən çox %1$s tədbir göstərilir

en: Testimonial published. <a href="%s">View testimonial</a>
az: Xarakteristika dərc edildi. <a href="%s">Xarakteristikaya bax</a>

en: Testimonial restored to revision from %s
az: Xarakteristika %s versiyasından geri bərpa edildi

en: Testimonial saved.
az: Xarakteristika qeyd edildi.

en: Testimonial scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview testimonial</a>
az: Xarakteristika planlandı: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Xarakteristikanın ön izləməsinə bax</a>

en: Testimonial submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview testimonial</a>
az: Xarakteristika göndərildi. <a target="_blank" href="%s">Xarakteristikanın ön izləməsinə bax</a>

en: Testimonial updated. <a href="%s">View testimonial</a>
az: Xarakteristika yeniləndi. <a href="%s">Xarakteristikaya bax</a>

en: Testimonials
az: Xarakteristikalar

en: Testing your site's compatibility with Jetpack...
az: Saytınızın Jetpack ilə uyğunluğu test edilir...

en: Tests
az: Testlər

en: Text
az: Mətn

en: Text & Image Links
az: Mətn və Təsvir Bağlantıları

en: Text Color
az: Mətnin rəngi

en: Text Direction
az: Mətn İstiqaməti

en: Text Layout & Font
az: Mətn Tərtibatı və Şrift

en: Text Link
az: Mətn Bağlantısı

en: Text List
az: Mətn Siyahısı

en: Text background color:
az: Mətnin arxa fon rəngi:

en: Text color
az: Mətn rəngi

en: Text displayed after Gravatar. This is optional and can be used to describe yourself or what your blog is about.
az: Gravatar-dan sonra görünən mətn. Bu istəyə bağlıdır və özünüzü tanıtmaq və ya bloqunuzun nə haqqında olduğunu anlatmaq üçün istifadə edilə bilər.

en: Text only
az: Yalnız mətn

[ctx: Text that is displayed in a label of a form.]
en: First Name
az: İlk Ad

[ctx: Text that is displayed in a label of a form.]
en: Last Name
az: Son Ad

[ctx: Text that is displayed in a label of a form.]
en: Public Display Name
az: Açıq Görünən Ad

en: Text to display
az: Göstəriləcək mətn

en: Textarea
az: Mətn sahəsi

en: Thai
az: Tay

en: Thailand
az: Tayland

en: Thank You
az: Təşəkkürlər

en: Thank you for contacting us.
az: Bizimlə əlaqə qurduğunuz üçün təşəkkür edirik

en: Thank you for creating with <a href="%s">WordPress</a>.
az: <a href="%s">WordPress</a> -də yaradıcılığınız üçün təşəkkürlər.

en: Thank you for flying with %s, a better way to blog.
az: Bloq hazırlamaq üçün daha yaxşı bir yol olan %s ilə uçduğunuz üçün təşəkkür edirik.

en: Thank you for letting us know about <span class="blog-title"></span>. This blog will no longer appear in your reader. <span class="notice-undo loading">Blocking...</span>
az: Bizi <span class="blog-title"></span> haqqında xəbərdar etdiyiniz üçün təşəkkür edirik. Bu bloq artıq oxuyucunuzda görünməyəcəkdir. <span class="notice-undo loading">Qadağan edilir...</span>

en: Thank you for reporting this blog as mature!
az: Bu bloqu yetişgin içərik olaraq raport etdiyiniz üçün təşəkkür edirik!

en: Thank you for signing up with WordPress.com
az: WordPress.comda qeydiyyatdan keçdiyiniz üçün təşəkkür edirik

en: Thank you for signing up with WordPress.com. Click the button below to activate your account.
az: WordPress.com-da qeydiyyatdan keçdiyiniz üçün təşəkkür edirik. Hesabınızı aktivləşdirmək üçün aşağıdakı düyməyə tıklayın.

en: Thank you for using %s to better communicate with your audience. We are proud to be part of your business.
az: Hədəf kütlənizlə daha yaxşı əlaqə qurmaq məqsədi ilə %s istifadə etdiyiniz üçün təşəkkür edirik. İşinizin bir parçası olmaqdan qürur duyuruq.

en: Thank you for using %s to secure your site. We are proud to be part of your business.
az: Saytınızın təhlükəsizliyini təmin etmək məqsədi ilə %s istifadə etdiyiniz üçün təşəkkür edirik. İşinizin bir parçası olmaqdan qürur duyuruq.

en: Thank you for using %s!
az: %s istifadə etdiyiniz üçün təşəkkürlər!

en: Thank you for using %s, your site has been deleted. Happy trails to you until we meet again.
az: %s istifadə etdiyiniz üçün təşəkkürlər, saytınız silindi. Bir daha görüşənədək salamat qalın.

en: Thank you for using both Akismet & Vaultpress to secure your site
az: Saytınızın təhlükəsizliyi üçün Akismet və Vaultpress-dən istifadə etdiyiniz üçün təşəkkür edirik

en: Thank you for using both Akismet & Vaultpress to secure your site.
az: Saytınızın təhlükəsizliyi üçün Akismet və Vaultpress-dən istifadə etdiyiniz üçün təşəkkür edirik.

en: Thank you for voting!
az: Səsvermə üçün təşəkkür edirik!

en: Thank you for your feedback!
az: Geri bildirişləriniz üçün təşəkkür edirik!

en: Thank you for your purchase!
az: Alış-veriş üçün təşəkkürlər!

en: Thank you!
az: Təşəkkürlər!

en: Thank you. Please check your email for a link to confirm your action. Your site will not be deleted until this link is clicked.
az: Təşəkkürlər. Lütfən adınıza aid təsdiqləmə bağlantısı üçün e-poçtunuzu yoxlayın. Təsdiqləmə bağlantısı tıklanmadığı müddətcə silinməyəcəkdir.

en: Thank you. The site owner has been notified of your request.
az: Təşəkkürlər. Sayt sahibi tələbiniz haqqında məlumatlandırıldı.

en: Thanks
az: Təşəkkürlər

en: Thanks :)
az: Təşəkkürlər :)

en: Thanks for applying to WordAds!
az: WordAds tətbiq etdiyiniz üçün təşəkkür edirik!

en: Thanks for buying a Guided Transfer. In order to get the process started, we need some information from you. Please follow the steps below.
az: Rəhbərli Transferi satın aldığınız üçün təşəkkür edirik. prossesi başlatmaq üçün sizə aid bilgilərə ehtiyacımız var. Lütfən aşağıdakı addımları izləyin.

en: Thanks for buying a Guided Transfer. We have securely stored your new hosting credentials. Please do not change them until the transfer is complete. We will be in touch with you via email soon.
az: Transfer Bələdçisini satın aldığınız üçün təşəkkür edirik. Yeni host kimliyinizi təhlükəsiz bir şəkildə qeyd etdik. Lütfən transfer tamamlanana qədər onları dəyişdirməyin. Yaxın zaman ərzində sizinlə e-poçt vasitəsi ilə əlaqə saxlayacağıq.

en: Thanks for choosing %1$s by %2$s.
az: %2$s tərəfindən təqdim edilən %1$s mövzusunu seçdiyiniz üçün təşəkkürlər.

en: Thanks for confirming your new username!
az: Yeni istifadəçi adınızı təsdiqlədiyiniz üçün təşəkkürlər!

en: Thanks for flying with %1$s %2$s
az: %1$s %2$s ilə uçduğunuz üçün təşəkkürlər

en: Thanks for flying with %s
az: %s ilə uçduğunuz üçün təşəkkürlər

en: Thanks for flying with Jetpack in %d.
az: %d içində Jetpack ilə uçduğunuz üçün təşəkkür edirik.

en: Thanks for flying with WordPress.com in %d.
az: %d içində WordPress.com ilə uçduğunuz üçün təşəkkürlər.

en: Thanks for flying with WordPress.com!
az: WordPress.com ilə uçduğunuz üçün təşəkkürlər!

en: Thanks for flying with http://WordPress.com
az: http://WordPress.com ilə uçduğunuz üçün təşəkkürlər

en: Thanks for letting us know!
az: Bizi məlumatlandırdığınız üçün təşəkkür edirik!

en: Thanks for reading.
az: Oxuduğunuz üçün təşəkkürlər.

en: Thanks for shopping with us
az: Bizimlə alışveriş etdiyiniz üçün təşəkkürlər

en: Thanks for shopping with us.
az: Bizimlə alışveriş etdiyiniz üçün təşəkkürlər.

en: Thanks for taking a look at this annual report. If you like, you could start your own WordPress.com blog in %d!
az: Bu illik raportu analiz etdiyiniz üçün təşəkkür edirik. İstəsəniz %d ünvanında öz WordPress.com bloqunuzu yayımlamağa başlaya bilərsiniz!

en: Thanks for your feedback
az: Geri bildirişiniz üçün təşəkkürlər

en: Thanks!
az: Təşəkkürlər!

en: Thanks! We will investigate your details and get back to you soon.
az: Təşəkkürlər! Biz daxil olan məlumatları araşdırıb sizinlə yaxın zamanda əlaqə yaradacağıq.

en: Thanks! Your feedback will help improve search results
az: Teşekkürler! Geri bildirişiniz axtarışın nəticələrini inkişaf etdirəcəkdir.

en: That connection has been deleted.
az: Bu əlaqə silindi.

en: That connection has been removed.
az: Bu bağlantı ləğv edildi.

en: That doesn't appear to be a valid email address
az: Bu etibarlı bir e-poçt ünvanı kimi görünmür

en: That email address has already been used. Please check your inbox for an activation email. It will become available in a couple of days if you do nothing.
az: Bu e-poçt ünvanı zatən istifadə edilir.lütfən aktivləşdirmə poçtuna baxmaq üçün gələn qutunuzu yoxlayın. Bir şey etməsəniz bir neçə gün içində aktiv olacaq.

en: That link is already in your profile links. No changes were made.
az: Bu bağlantı artıq profil bağlantılarınızda var. Hər hansı bir dəyişiklik edilmədi.

en: That name is not allowed.
az: Bu addan istifadə edilə bilməz.

en: That phone number does not appear to be valid
az: Bu telefon nömrəsi etibarlı kimi görünmür

en: That site does not seem to have the Jetpack plugin installed.
az: Jetpack plaqini bu saytda qurulmuş kimi görünmür.

en: That site is currently reserved but may be available in a couple days.
az: Bu sayt hazırda ayrılmış vəziyyətdədir. Amma bir neçə günə müsaid olacaq.

en: That user does not exist.
az: Belə bir istifadəçi mövcud deyil.

en: That user is already a member of this site.
az: Bu istifadəçi artıq sizin saytın bir üzvüdür.

en: That username is already activated.
az: Bu istifadəçi adı zatən aktivdir.

en: That username is currently reserved but may be available in a couple of days.
az: Bu istifadəçi adı hazırda mənimsənilmiş durumdadır, fəqət bir neçə gün içində müsaid ola bilər.

en: That username is not allowed.
az: Bu addan istifadə edilə bilməz.

en: That was hard work! Take a break.
az: Çətin bir işdi! Bir az fasilə verin.

en: That&#8217;s all, stop editing! Happy publishing.
az: Bu qədər, redaktəni dayandırın! Xoş paylaşımlar.

en: That's %d countries in all!
az: Bunun tamamı %d ölkə!

en: That's about %d pictures per day.
az: Bu təxminən gündə %d rəsmdir.

en: That's about %d pictures per month.
az: Bu təxminən aylıq %d təsvirdir.

en: That's about %d pictures per week.
az: Bu təxminən həftədə %d rəsmdir.

en: That's about a picture per day.
az: Bu təxminən gündə bir rəsmdir.

en: That's about a picture per month.
az: Bu təxminən aylıq bir təsvirdir.

en: That's about a picture per week.
az: Bu təxminən həftədə bir rəsmdir.

en: That's it. Thanks!
az: Vəssalam. Təşəkkürlər!

en: That's pretty awesome, well done!
az: Bu olduqca mükəmməldir, afərin!

en: The "%s" options group has been removed. Use another settings group.
az: "%s" parametr qrupu silindi. Başqa bir parametr qrupu seçin.

en: The "%s" theme is not a valid parent theme.
az: "%s" mövzusu keçərli bir valideyin mövzu deyil.

en: The %1$s plugin header is deprecated. Use %2$s instead.
az: %1$s qoşma başlığı etibarlılığını itirdi. Yerinə %2$s istifadə edin.

en: The %s constant is no longer supported.
az: %s dəyəri artıq dəstəklənmir.

en: The %s importer is invalid or is not installed.
az: %s idxalçısı etibarsızdır və ya qurulmamışdşr.

en: The %s stylesheet does not contain a valid theme header.
az: %s stil faylı keçərli bir şablon məlumatları sahəsinə sahib deyil.

en: The &#8220;%s&#8221; field cannot begin with a number for .com.br domains.
az: &#8220;%s&#8221; sahəsi .com.br domenləri üçün rəqəmlə başlaya bilməz.

en: The &#8220;%s&#8221; field cannot contain hyphens for .nl domains.
az: &#8220;%s&#8221; sahəsi nl domenləri üçün tire işarəsinə sahib ola bilməz.

en: The &#8220;%s&#8221; field does not appear to be valid.
az: &#8220;%s&#8221; sahəsi etibarlı kimi görünmür.

en: The &#8220;%s&#8221; field is limited to %d characters for .com.br domains.
az: &#8220;%s&#8221; sahəsi .com.br domenləri üçün %d simvolları ilə məhdudlaşır.

en: The &#8220;%s&#8221; field is limited to %d characters.
az: &#8220;%s&#8221; sahəsi %d  simvolları ilə məhduddur.

en: The &#8220;%s&#8221; field is not valid.
az: &#8220;%s&#8221; sahəsi etibarlı deyil.

en: The &#8220;%s&#8221; field is required for .nl domains.
az: &#8220;%s&#8221; sahəsi nl domenləri üçün gərəklidir.

en: The &#8220;%s&#8221; field is required.
az: &#8220;%s&#8221; sahəsi gərəklidir.

en: The &#8220;%s&#8221; field must be in the format &#8216;+31.#########&#8217; for .nl domains.
az: &#8220;%s&#8221; sahəsi nl domenləri üçün &#8216;+31.#########&#8217; formatında olmalıdır.

en: The &#8220;slug&#8221; is the URL-friendly version of the name. It is usually all lowercase and contains only letters, numbers, and hyphens.
az: &#8220;slug&#8221; yazı isminin URL versiyasıdır. Əsasən tamamı kiçik hərflərdən ibarətdir, sadəcə hərf, rəqəm və tire işlədir.

en: The 2010 theme for WordPress is stylish, customizable, simple, and readable -- make it yours with a custom menu, header image, and background. Twenty Ten supports six widgetized areas (two in the sidebar, four in the footer) and featured images (thumbnails for gallery posts and custom header images for posts and pages). It includes stylesheets for print and the admin Visual Editor, special styles for posts in the "Asides" and "Gallery" categories, and has an optional one-column page template that removes the sidebar.
az: WordPress 2010 mövzusu şux, sadə, özəlləşdirilə bilən və oxuna bilən bir şəkildə hazırlanmışdır. Menyu, başlıq təsviri və arxa fon özəlləşdirilə bilir. Twenty Ten altı ədəd vidcet sahəsinə (iki ədədi yan sütunda, dörd ədədi zirzəmidə olmaq üzrə) və önə çıxarılan təsvirlərə (qalereya yazıları üçün kiçik rəsmlər, yazılar və səhifələr üçün özəl başlıq təsvirləri) sahibdir.

en: The 2011 theme for WordPress is sophisticated, lightweight, and adaptable. Make it yours with a custom menu, header image, and background -- then go further with available theme options for light or dark color scheme, custom link colors, and three layout choices. Twenty Eleven comes equipped with a Showcase page template that transforms your front page into a showcase to show off your best content, widget support galore (sidebar, three footer areas, and a Showcase page widget area), and a custom "Ephemera" widget to display your Aside, Link, Quote, or Status posts. Included are styles for print and for the admin editor, support for featured images (as custom header images on posts and pages and as large images on featured "sticky" posts), and special styles for six different post formats.
az: WordPress üçün 2011 mövzusu, yüngül və rahat adaptasiya olunan bir mövzudur. Özəl menyu, başlıq təsviri və arxa fonu dəyişdirib özəlləşdirə bilər və mövzu parametrlərindən açıq ya da qoyu  tərtibatlardan birini seçə bilər, bağlantı rəngini təyin edə bilər, üç tərtibatdan birini seçə bilərsiniz. Twenty Eleven mövzusu özəl bir şou səhifəsi şablonu ilə bərabər gəlməkdədir. Bu şablon əsas səhifənizdə mühtəviyyatı ən yaxşı şəkildə göstərəcək bir qabiliyyətə malikdir. Vidcet dəstəyi (yan sütun, üç alt sahə və vitrin səhifəsinin vidcet sahəsi) və "Ephemera" vidceti ilə xülasə, bağlantı, kvota ya da status yazılarınızı göstərə bilərsiniz.

en: The 2012 theme for WordPress is a fully responsive theme that looks great on any device. Features include a front page template with its own widgets, an optional display font, styling for post formats on both index and single views, and an optional no-sidebar page template. Make it yours with a custom menu, header image, and background.
az: WordPress 2012 mövzusu hər bir cihazınız üçün bütün tələblərə cavab verən yeni mövzudur. Əlavə şrift ekranı, öz vidcetləri, yazılar üçün stil formatları və ön səhifə şablonu ilə o Sizin bütün ehtiyaclarınıza uyğundur.

en: The 2013 theme for WordPress takes us back to the blog, featuring a full range of post formats, each displayed beautifully in their own unique way. Design details abound, starting with a vibrant color scheme and matching header images, beautiful typography and icons, and a flexible layout that looks great on any device, big or small.
az: WordPress üçün 2013 mövzusu öz bənzərsiz və gözəl görünən yeni dizaynı ilə bizi bloq dünyasına geri götürür. Dizayn detalları canlı rəng sxemləri ilə başlayan və böyük ya da kiçik başlıq görüntüsü, gözəl tipoqrafiya və simvollar kimi yenilikləri Sizlərə təqdim edir.

en: The 60 Second Guide to Domain Names
az: Domen Adları Xüsusunda 60 Saniyəlik Bələdçi

en: The <strong>recovery SMS number</strong> on file was changed to <strong>%s</strong>.
az: Yazılmış <strong>bərpa SMS nömrəsi</strong>, <strong>%s</strong> olaraq dəyişdirildi.

en: The <strong>recovery SMS number</strong> on file was removed.
az: Fayldakı <strong>SMS nömrəsi</strong> silindi.

en: The <strong>recovery email address</strong> on file was changed to <strong>%s</strong>.
az: Yazılmış <strong>bərpa e-poçt ünvanı</strong>, <strong>%s</strong> olaraq dəyişdirildi.

en: The <strong>recovery email address</strong> on file was removed.
az: Yazılmış <strong>bərpa e-poçt ünvanı</strong> silindi.

en: The Akismet subscription plan
az: Akismet abunəlik planı

en: The Available Widgets section contains all the widgets you can choose from. Once you drag a widget into a sidebar, it will open to allow you to configure its settings. When you are happy with the widget settings, click the Save button and the widget will go live on your site. If you click Delete, it will remove the widget.
az: Mövcud modullar bölməsində bütün modullar siyahı formasında yerləşdirilir. Bir modulu sürüşdürüb yan sütuna buraxdığınızda parametrlərini redaktə edə biləcəyiniz bir sahə açılır. Modulu istədiyiniz kimi qurduqdan sonra qeyd et düyməsinə basın. Sil düyməsinə basdıqda modulunuz aktiv sütundan silinəcəkdir.

en: The Big Day
az: Böyük Gün

en: The Chargeback fee has been removed from your cart as your account is in good standing.
az: Hesabınız ilə əlaqədar hər hansı bir problem olmadığı üçün Geri Ödəmə haqqı alışveriş səbətinizdən silindi.

en: The Client ID/WP.com Blog ID of this site
az: Bu saytın Client ID/WP.com Blog ID-si

en: The Custom Design upgrade allows you to make your blog look exactly the way you want.
az: Xüsusi Dizayn yüksəltməsi bloqunuzun tam olaraq istədiyiniz kimi görünməsinə imkan yaradar.

en: The DNS record has been deleted.
az: DNS qeydi silindi.

en: The DNS record has not been deleted.
az: DNS qeydi silinmədi.

en: The End
az: Son

en: The Font Editor lets you customize the fonts in your theme, Custom Colors lets you adjust the color scheme, and the CSS Editor allows you to customize the stylesheet of any available theme with your own custom CSS.
az: Şrift Redaktoru sizə mövzunuzda şrift növlərini özəlləşdirməyinizə imkan yaradar, Özəl Rənglər rəng strukturunu tərtib etməyinizə yardımçı olar və CSS Redaktoru şəxsi CSS-iniz ilə hər hansı bir mövcud mövzunun stil səhifəsini özəlləşdirməyinizə imkan yaradar.

en: The Guided Transfer product is not currently available for blogs that use custom fonts. Please switch your custom fonts back to your theme's default fonts if you would like to proceed.<br/><br/>To do so, click <a href="%1$s">here</a> and click the "X" next to each custom font. Be sure to click "Save" and then return here.<br/><br/>If you are using an advanced kit, click <a href="%2$s">here</a>. Clear out the "Typekit Kit ID" field, save, and then return here.
az: Transfer Bələdçisi hazırda qeyri-standart şriftlərdən istifadə edən bloqlar üçün əlçatan deyil. Lütfən davam etmək istəyirsinizsə, mövzunuzun mövcud şriftlərini qoşmaq üçün xüsusi şriftlərə geri dönün.<br/><br/>Bunu etmək üçün, <a href="%1$s">buraya tıklayın</a> və hər bir xüsusi şriftin yanındakı "X" işarəsinə tıklayın. "Qeyd et" düyməsinə tıklamağı unutmayın və buraya geri dönün.<br/><br/>Əgər siz təkmilləşdirilmiş dəstdən istifadə edirsinizsə, <a href="%2$s">buraya</a> tıklayın. "Typekit Kit ID" sahəsini təmizləyin, qeyd edin və buraya geri dönünün.

en: The Guided Transfer product is not currently available for blogs that use premium themes.<br/><br/> To purchase a Guided Transfer, please switch to a free theme in <a href="%s"><em>Appearance &rarr; Themes</em></a> and return to this page.
az: Transfer Bələdçisi hazırda premium mövzulardan istifadə edən bloqlar üçün əlçatan deyil.<br/><br/> Transfer Bələdçisini satın almaq üçün, lütfən mövzunuzu <a href="%s"><em>Görünüş &rarr; Mövzular</em></a> bölməsindən dəyişdirin və bu səhifəyə geri dönün.

en: The ID for the resource.
az: Resursun İD-si

en: The Internet Corporation for Assigned Names and Numbers (ICANN), the governing body for domain names, requires valid contact information. If you enter false information, your domain name may be canceled by them.
az: Domen adlarının idarə heyəti olan ICANN əlaqə bilgilərinin keçeərli olmasını istər. Yanlış bilgilər daxil etsəniz, domen adınızı ləğv edə bilərlər.

en: The Jetpack Module is already activated.
az: Jetpack Modulu artıq aktivləşdirilmişdir.

en: The Jetpack Module is already deactivated.
az: Jetpack Modulu artıq deaktivasiya edilmişdir.

en: The Jetpack Team
az: Jetpack Komandası

en: The Jetpack Version is %s
az: Jetpack Versiyası %s

en: The Latest Jetpack
az: Ən Son Jetpack

en: The London Olympic Stadium is 53 meters high. This blog had about <strong>%2$s</strong> visitors in %1$d. If every visitor were a meter, this blog would be %3$s times taller than the Olympic Stadium – not too shabby.
az: London Olimpiya Stadionu 53 metr hündürlükdədir. Bu bloqa %1$d ərzində təxminən <strong>%2$s</strong> ziyarətçi gəldi. Əgər hər ziyarətçi bir metrə olsaydı, bu bloq Olimpiya Stadionuna görə %3$s qat daha uzun olardı – heç də pis deyil.

en: The Louvre Museum has 8.5 million visitors per year.  This blog was viewed about <strong>%2$s</strong> times in %1$d. If it were an exhibit at the Louvre Museum, it would take about %3$s days for that many people to see it.
az: Luvr Muzeyi, illik 8.5 milyon ziyarətçiyə sahibdir.  Bu bloq, %1$d içində təxminən <strong>%2$s</strong> dəfə baxıldı. Əgər bu Luvr Muzeyində bir sərgi olsaydı, bu qədər insanın bunu görməsi təxminən %3$s gün sürərdi.

en: The Plugin is already deactivated.
az: Bu qoşma artıq deaktivasiya edilmişdir.

en: The Premium Plan comes with the following Custom Design features:
az: Premium Plan aşağıdakı Özəl Dizayn xüsusiyyətləri ilə gəlir:

en: The SMS recovery number you have provided is invalid.
az: Göstərdiyiniz SMS bərpa kodu keçərsizdir.

en: The SSL certificate for the host could not be verified.
az: Host üçün SSL sertifikatı təsdiqlənmədi.

en: The Site Icon is used as a browser and app icon for your site. Icons must be square, and at least %s pixels wide and tall.
az: Bu sayt ikonu saytınız üçün brauzer ikonu və proqram ikonu olaraq istifadə edilir. İkonlar kvadrat və %s px yüksəkliyində və enində olmalıdır.

en: The Site address you entered did not appear to be a valid URL. Please enter a valid URL.
az: Daxil etdiyiniz sayt ünvanı keçərli bir veb ünvanı deyil. Lütfən keçərli bir veb ünvanı daxil dein.

en: The Text mode allows you to enter HTML along with your post text. Note that &lt;p&gt; and &lt;br&gt; tags are converted to line breaks when switching to the Text editor to make it less cluttered. When you type, a single line break can be used instead of typing &lt;br&gt;, and two line breaks instead of paragraph tags. The line breaks are converted back to tags automatically.
az: Mətn rejimi mövcud mətniniz ilə HTML rejiminə keçid etməyinizi təmin edər. Unutmayın ki vizual redaktora keçid etdiyiniz zaman &lt;p&gt; və &lt;br&gt; etiketləri yeni sətrə çevriləcəkdir. Yazarkən tək bir sətr boşluq buraxsanız &lt;br&gt;, iki sətr boşluq buraxarsanız paraqraf yerinə istifadə edə bilərsiniz. Sətr boşluqları avtomatik olaraq etiketlərə çevrilməkdədirlər.

en: The Twitter API lets you send status updates to your blog from a Twitter client. (<a href="http://en.support.wordpress.com/twitter-api/">Learn More</a>)
az: Twitter API Twitter müştərisindən bloqunuza status yenilənməsi göndərməsini təmin edir. (<a href="http://en.support.wordpress.com/twitter-api/">Daha Ətraflı</a>)

en: The Twitter username of the owner of this site's domain.
az: Bu saytın domen adı sahibinin Twitter istifadəçi adı.

en: The URL is blocking requests from WordPress.com servers.
az: URL-ünvanı WordPress.com serverləridən gələn istəkləri blok edir.

en: The URL to the admin area
az: İdarəetmə paneli üçün ünvan

en: The URL you entered seems to be an email address. Do you want to add the required mailto: prefix?
az: Deyəsən daxil etdiyiniz ünvan bir e-poçt ünvanıdır, ünvanın başına mailto: əlavə edilməsini istərdinizmi?

en: The URL you entered seems to be an external link. Do you want to add the required http:// prefix?
az: Deyəsən daxil etdiyiz ünvan  xarici bir ünvandır, ünvanın başına http:// əlavə edilməsini istərdinizmi?

en: The VideoPress plugin could not communicate with the VideoPress servers. This error is most likely caused by a misconfigured plugin. Please reinstall or upgrade.
az: VideoPress qoşması VideoPress serverləri ilə əlaqə qura bilmədi. Böyük bir ehtimalla, yanlış tərtib edilmiş bir qoşma bu xətaya səbəb olur. Lütfən yenidən qurun və ya yüksəldin.

en: The VideoPress upgrade allows you to host and play beautiful HD videos right from your WordPress.com blog. VideoPress supports many different filetypes and codecs.
az: VideoPress yüksəltməsi birbaşa WordPress.com bloqunuz üzərində HD videoları saxlamağınıza və ifa etdirməyinizə şərait yaradar. VideoPress bir çox fərqli fayl növünü və kodeklərini dəstəkləməkdədir.

en: The Walker class named %s does not exist.
az: %s isimli Walker sinifi tapılmadı.

en: The WordPress Team
az:  WordPress Komandası

en: The WordPress address you entered did not appear to be a valid URL. Please enter a valid URL.
az: Daxil etdiyiniz WordPress ünvanı keçərli bir veb ünvanı deyil. Lütfən keçərli bir veb ünvanı daxil edin.

en: The WordPress team is willing to help you. Forward this email to %s and the team will work with you to make sure your site is working.
az: WordPress komandası sizə yardımçı olmaq istəyir. Bu e-poçtu %s ünvanına yönləndirin və komanda saytınızın düzgün şəkildə işləməsi üçün hərəkətə keçəcək.

en: The WordPress.com Team
az: WordPress.com Komandası

en: The WordPress.com address you entered is already redirecting to this blog. Please contact support if you need assistance.
az: Daxil etdiyiniz WordPress.com ünvanı artıq bu bloqa yönləndirilir. Daha çox yardıma ehtiyacınız varsa lütfən dəstək xidmətinə müraciət edin.

en: The WordPress.com blog_id is %d
az: WordPress.com bloq_id: %d

en: The WordPress.com stats helper monkeys prepared a %d annual report for this blog.
az: WordPress.com statistika yardımçı meymunları bu bloq üçün bir %d illik raportu hazırladılar.

en: The activation key does not appear to be valid.
az: Aktivləşdirmə açarı etibarlı görünmür.

en: The address %1$s cannot be registered. %2$s But you can <a href="%3$s">sign up and choose another one</a>.
az: %1$s ünvanı qeydiyyat etdirilə bilməz. %2$s Ancaq siz <a href="%3$s">qeydiyyatdan keçə bilər və ya başqa birini seçə bilərsiniz </a>.

en: The application password was not successfully deleted. Please try again.
az: Proqram parolu müvəffəqiyyətlə silinmədi. Lütfən yenidən cəhd edin.

en: The aspect ratio is the relationship between the width and height. You can preserve the aspect ratio by holding down the shift key while resizing your selection. Use the input box to specify the aspect ratio, e.g. 1:1 (square), 4:3, 16:9, etc.
az: Kənarların nisbəti genişlik və yüksəklik arasındaki əlaqədir. Siz seçiminizi yenidən ölçüləndirmə sırasında shift klavişinə basılı tutaraq ölçü nisbətini qoruya bilərsiniz .Ölçü nisbətini təyin etmək üçün giriş qutusundan istifadə edin, məsən, 01:01 (kvadrat), 4:3, 16:9, və b.

en: The assigned attribute.
az: Təyin olunmuş atribut.

en: The attachment caption.
az: Əlavə açıqlaması.

en: The attribute name.
az: Atribut adı.

en: The attribute taxonomy name.
az: Atribut taksonomiyası adı.

en: The authorization process expired. Please go back and try again.
az: Hesaba daxilolma müddəti bitdi. Lütfən geri qayıdıb təkrar yoxlayın.

en: The backup of this post in your browser is different from the version below.
az: Bu yazının brauzerinizdəki surəti aşağıdakı versiyadan fərqlidir.

en: The best place to ask a question related to WordPress.com.
az: WordPress.com ilə əlaqədar sual soruşmaq üçün ən yaxşı yer.

en: The big day is here.
az: Böyük gün gəldi.

en: The blog <span class="blog-title"></span> will no longer appear in your reader. <span class="notice-undo loading">Blocking...</span>
az: <span class="blog-title"></span> bloqu artıq oxuyucunuzda görünməyəcəkdir. <span class="notice-undo loading">Blok edilir...</span>

en: The blog I need help with is: %s
az: Yardım istədiyim bloq %s.

en: The blog cannot be followed.
az: Bloq izlənə bilməz.

en: The blog you have attempted to transfer to does not have a valid blog id.
az: Transfer etməyə çalışdığınız bloq keçərli bir bloq id nömrəsinə sahib deyil.

en: The boxes for link name, web address, and description have fixed positions, while the others may be repositioned using drag and drop. You can also hide boxes you do not use in the Screen Options tab, or minimize boxes by clicking on the title bar of the box.
az: Bağlantı adı, veb ünvanı və açıqlama sahələri sabit vəziyyətdə ikən diğərlərinin vəziyyətləri sürüşdür burax edilərək dəyişdirilə bilir. Ayrıca ekran parametrləri səkməsində istifadə etmədiyiniz qutuları gizləyə bilir ya da başlıq çubuğundakı qutuya tıklayaraq kiçildə bilərsiniz.

en: The boxes on your Dashboard screen are:
az: İdarəetmə ekranınızdakı qutular:

en: The busiest day of the year was %1$s with <strong>%2$s</strong> views. The most popular post that day was %3$s.
az: İlin ən aktiv günü <strong>%2$s</strong> xit ilə %1$s oldu. O gün ən populyar yazı %3$s idi

en: The changes have been saved successfully.
az: Dəyişikliklər müvəffəqiyyətlə qeyd edildi.

en: The changes you made will be lost if you navigate away from this page.
az: Bu səhifəni tərk etsəniz etmiş olduğunuz dəyişikliklər sıfırlanacaqdır.

en: The code is in your clipboard now
az: İndi panelə köçürüldü

[ctx: The codes are the backup codes for Two-Step Authentication.]
en: I have printed or saved these codes
az: Kodları çap etdim və ya qeyd etdim

en: The concert hall at the Sydney Opera House holds 2,700 people.  This blog was viewed about <strong>%2$s</strong> times in %1$d.  If it were a concert at Sydney Opera House, it would take about %3$s sold-out performances for that many people to see it.
az: Sidney Opera Hauzdakı konsert salonuna 2,700 insan yerləşir. Bu bloq, %1$d içində təxminən <strong>%2$s</strong> dəfə baxıldı. Əgər bu Sidney Opera Hauzda bir konsert olsaydı, bu qədər insanın onu görməsi %3$s performans təşkil edərdi.

en: The confirmation field does not match what you entered. Please try again.
az: Təsdiqləmə sahəsi daxil etdiyiniz ilə eyniləşmir. Lütfən təkrar yoxlayın.

en: The constant %1$s <strong>is deprecated</strong>. Use the boolean constant %2$s in %3$s to enable a subdomain configuration. Use %4$s to check whether a subdomain configuration is enabled.
az: Sabit %1$s <strong>istifadədən yığışdırılmışdır</strong>. Alt sahə adı parametrlərini dəyişdirmək üçün, %3$s faylı içində olan %2$s məntiqi sabitindən istifadə edin. %4$s ilə alt sahə adı parametrlıərinə nəzarət edə bilərsiniz.

en: The constant %s cannot be defined when creating a network.
az: Şəbəkə yaradan zaman sabit %s  müəyyən edilə bilməz.

en: The contact info has been updated. There may be a short delay before the changes show up in the public records.
az: Əlaqə bilgiləri yeniləndi. Dəyişikliklər əsas qeydlərdə görünmədən öncə qısa bir gecikmə ola bilir.

[ctx: The country code for the phone for the user.]
en: Country code
az: Ölkə Kodu

en: The credit card entered is invalid.
az: Daxil etdiyiniz kredit kartı yanlışdır.

en: The credit card you entered cannot be used, please try a different card.
az: Təqdim etdiyiniz kredit kartından istifadə edilə bilməz, lütfən fərqli bir kart təqdim edin.

en: The current address <strong>%s</strong> will be discarded.
az: Mövcud <strong>%s</strong> ünvanı tərk ediləcəkdir.

en: The current user&#8217;s role must have user editing capabilities.
az: Daxil edilmiş bu istifadəçinin redaktə etmə səlahiyyətinə sahib bir rolu olması lazımdır.

en: The date the customer was created, in the site's timezone.
az: Saytın saat qurşağında müştərinin yaradılması tarixi.

en: The date the customer was last modified, in the site's timezone.
az: Saytın saat qurşağında müştərinin məlumatlarının son yenilənmə tarixi.

en: The date the image was created, in the site's timezone.
az: Saytın saat qurşağında şəklin yaradılma tarixi.

en: The date the image was last modified, in the site's timezone.
az: Saytın saat qurşağında şəklin son yenilənməsinin tarixi.

en: The date the product was created, in the site's timezone.
az: Saytın saat qurşağında məhsulun yaradılma tarixi.

en: The date the product was last modified, in the site's timezone.
az: Saytın saat qurşağında məhsulun son yenilənmə tarixi.

en: The date the review was created, in the site's timezone.
az: Saytın saat qurşağında şərhin tarixi.

en: The date you provided is invalid.
az: Təqdim etdiyiniz tarix yalnışdır.

en: The description is not prominent by default; however, some themes may show it.
az: Açıqlama bölməsi mövcud olan olaraq ön planda deyildir,  yenə də bəzi şablonlar bu bölməni göstərə bilər.

en: The destination address does not appear to be in the correct format
az: Hədəf ünvanın düzgün formatda olduğu görünmür

en: The destination address does not appear to exist
az: Hədəf ünvan deyəsən mövcud görünmür

en: The domain <b>%1$s</b> costs %2$s, and it is set to expire in %3$d day, <nobr>on %4$s</nobr>. | The domain <b>%1$s</b> costs %2$s, and it is set to expire in %3$d days, <nobr>on %4$s</nobr>.
az[0]: <b>%1$s</b> domen adı %2$s miqdarındadır və %3$d gün sonra <nobr> %4$s</nobr> tarixində müddəti dolacaqdır.
az[1]: <b>%1$s</b> domen adı %2$s miqdarındadır və %3$d gün sonra <nobr> %4$s</nobr> tarixində müddəti dolacaqdır.

en: The domain is currently not available for registration.
az: Domen adı hazırda qeydiyyat üçün münasib deyil.

en: The domain mapping for %1$s has been deleted and refunded.
az: %1$s üçün domen xəritələnməsi silindi və geri qaytarıldı.

en: The domain mapping for %1$s has been deleted.
az: %1$s üçün domen xəritələnməsi silindi.

en: The domain name %s is about to expire.
az: %s domen adının müddəti dolmaq üzrədir.

en: The domain name <b>%s</b> is about to expire.
az: Domen adının <b>%s</b> müddəti dolmaq üzrədir.

en: The domain name you entered cannot be added to this blog. Please try a different domain name.
az: Daxil etdiyiniz domen adı bu bloqa əlavə edilə bilmir. Lütfən fərqli bir domen adı daxil edin.

en: The domain name you entered cannot be blank.
az: Daxil etdiyiniz domen adı boş ola bilməz.

en: The domain name you entered cannot be mapped to a WordPress.com blog.
az: Daxil etdiyiniz domen adı WordPress.com bloqu ilə uyğunlaşdırıla bilməz.

en: The domain name you entered cannot contain a directory.
az: Daxil etdiyiniz domen adı direktoriyaya sahib ola bilməz.

en: The domain name you entered does not appear to be valid.
az: Daxil etdiyiniz domen adı keçərli deyil.

en: The domain name you entered is already mapped to a WordPress.com blog.
az: Daxil etdiyiniz domen adı WordPress.com bloqu ilə uyğunlaşdırıldı..

en: The domain name you entered is too long.
az: Daxil etdiyiniz domen adı çox uzundur.

en: The domain upgrade for your blog <b>%s</b> is about to expire.
az: <b>%s</b> bloqunuzun domen adı yüksəltməsinin müddəti dolmaq üzrədir.

en: The domain upgrade on your blog "%1$s" has expired yesterday on %2$s. Your blog is no longer available on the domain "%3$s".
az: "%1$s" blogunuzdakı domen adı yüksəltməsinin müddəti dünən %2$s saatında bitdi. Bloqunuza artıq "%3$s" domen adından giriş imkanı olmayacaq.

en: The domain upgrade replaces your site's default address with a custom domain of your choice. Instead of %1$s, this upgrade makes your site available at %2$s.
az: Domen adı yüksəltməsi saytınızın mövcud ünvanını, seçdiyiniz özəl bir domen adı ilə dəyişdirir. Bu yüksəltmə saytınıza %1$s yerinə %2$s ünvanından qoşulmağınıza imkan yaradar.

en: The domain was added as part of the %1$s plan on your blog. Renewing the plan will also renew the domain.
az: Bloqunuzdakı %1$s planının bir parçası olaraq domen adı əlavə edildi. Planı yenilədiyinizdə domen adı da yenilənəcək.

en: The e-mail could not be sent.
az: E-poçt göndərilə bilmədi.

en: The email address entered did not appear to be a valid email address. Please enter a valid email address.
az: Daxil etdiyiniz e-poçt ünvanı keçərli bir e-poçt ünvanı deyil.Lütfən keçərli bir e-poçt daxil edin.

en: The email address for the customer.
az: Müştərinin e-poçt ünvanı.

en: The email address for the user.
az: İstifadəçi üçün email ünvanı.

en: The email address you provided is invalid.
az: Verdiyiniz e-poçt ünvanı etibarsızdır.

en: The email change has been successfully canceled.
az: E-poçt dəyişikliyi uğurla ləğv edildi.

en: The email could not be sent.
az: E-poçt göndərilə bilmədi.

en: The email forward has been removed.
az: E-poçt yönləndirilməsi ləğv edildi.

en: The email servers for this domain are:
az: Bu domen adı üçün e-poçt serverləri bunlardır:

en: The email you specified is associated with a WordPress.com account.  Please login first or use a different email address.
az: Göstərdiyiniz e-poçt ünvanı başqa bir WordPress.com hesabı ilə əlaqəlidir. Lütfən öncə giriş edin ya da başqa bir e-poçt ünvanından istifadə edin.

en: The feedback text should be at least %d character long. | The feedback text should be at least %d characters long.
az[0]: Geri bildiriş mətni ən az %d simvol uzunluğunda olmalıdır.
az[1]: Geri bildiriş mətni ən az %d simvol uzunluğunda olmalıdır.

en: The fields on this screen determine some of the basics of your site setup.
az: Bu ekrandakı sahələr saytınızın bəzi bəsit parametrlərini təyin edir.

en: The file does not exist, please try again.
az: Fayl tapılmadı, təkrar yoxlayın.

en: The file is not an xml file. Please see <a target="_blank" href="%s">instructions</a> for downloading and using the Xanga backup file.
az: Fayl bir xml faylı deyil. Endirmə və Xanga bərpa faylından istifadə qaydaları barəsindəki <a target="_blank" href="%s">təlimatlara</a> baxın.

en: The first argument of a filter must always be sent and should be returned by the webhook, with modification.
az: Bir filtrin ilk arqumentinin hər zaman göndərilməsi vacibdir və modifikasiyası ilə, webhook tərəfindən geri göndərilməlidir.

en: The first thing you need to do is tell Blogger to let WordPress access your account. You will be sent back here after providing authorization.
az: Etməyiniz gərəkən ilk iş, WordPress-in Blogger hesabınıza giriş etməsinə izin vermək. Təsdiqləmə baş tutduqdan sonra təkrar buraya yönləndiriləcəksiniz.

en: The followers have been removed
az: İzləyicilər silindi

en: The following Top Level Domains (TLDs) are available for registration: %l.
az: Bu Üst Səviyyə Domen Adları (TLD-lər) qeydiyyat etdirilə bilər: %l.

en: The following attachments were uploaded:
az: Aşağıdakı əlavələr yükləndi:

en: The following formatting shortcuts are replaced when pressing Enter. Press Escape or the Undo button to undo.
az: Enter klavişinə basılarkən aşağıdakı formatlandırma qısayolları dəyişdirildi. Escape və ya geri qaytar klavişinə basaraq geri qaytara bilərsiniz.

en: The following note has been added to your order:
az: Aşağıdakı qeyd sifarişinizə əlavə edildi:

en: The following plugins failed to update:
az: Aşağıdakı qoşmalar yenilənmədi:

en: The following plugins were successfully updated:
az: Aşağıdakı qoşmalar uğurla yeniləndi:

en: The following shortcuts use different access keys: Alt + Shift + letter.
az: Bu qısa yollar dəyişik yetişmə tuşlarından istifadə edir: Alt + Shift + hərf.

en: The following themes are installed but incomplete.
az: Bu şablonlar qurulmuş vəziyyətdədir, ancaq tam deyildirlər.

en: The following themes failed to update:
az: Aşağıdakı şablonlar yenilənmədi:

en: The following themes were successfully updated:
az: Aşağıdakı şablonlar uğurla yeniləndi:

en: The following translations failed to update:
az: Aşağıdakı tərcümələr yenilənmədi:

en: The following translations were successfully updated:
az: Aşağıdakı tərcümələr uğurla yeniləndi:

en: The following upgrade has been cancelled and %1$s refunded:  | The following upgrades have been cancelled and %1$s refunded:
az[0]: Aşağıdakı %1$s yüksəltməsindən imtina edildi və geri qaytarıldı:
az[1]: Aşağıdakı %1$s yüksəltmələrindən imtina edildi və geri qaytarıldı:

en: The following upgrade has been cancelled and <b>%1$s</b> refunded:  | The following upgrades have been cancelled and <b>%1$s</b> refunded:
az[0]: Aşağıdakı <b>%1$s</b> yüksəltməsindən imtina edildi və geri qaytarıldı:
az[1]: Aşağıdakı <b>%1$s</b> yüksəltmələrindən imtina edildi və geri qaytarıldı:

en: The following upgrade has been cancelled:  | The following upgrades have been cancelled:
az[0]: Aşağıdakı yüksəltmə ləğv edildi:
az[1]: Aşağıdakı yüksəltmə ləğv edildi:

en: The following values do not describe a valid date: month %1$s, day %2$s.
az: Bu dəyərlər keçərli bir tarixi ifadə etmirlər: ay %1$s, gün %2$s.

en: The following values do not describe a valid date: year %1$s, month %2$s, day %3$s.
az: Bu dəyərlər keçərli bir tarixi ifadə etmirlər: il %1$s, ay %2$s, gün %3$s.

en: The given object ID is not that of a menu item.
az: Verilən maddə ID bir menyu elementi deyil.

en: The grid view for the Media Library requires JavaScript. <a href="%s">Switch to the list view</a>.
az: Tor görünüşü üçün Media Kitabxanasının JavaScript-ə ehtiyacı var. <a href="%s">Siyahı görünüşünə keçin</a>.

en: The handler for the route is invalid
az: İstiqamət işləyicisi xətalıdır

en: The handler for the route is invalid.
az: İstiqamət işləyicisi xətalıdır

en: The homepage poll has been set.
az: Əsas səhifə sorğusu göndərildi.

en: The importer is smart enough not to import duplicates, so you can run this multiple times without worry if&#8212;for whatever reason&#8212;it doesn't finish.
az: İdxalçı bir-birinin eyni olan yazıları idxal etməmək xüsusunda olduqca bacarıqlıdır, yəni bu idxalçını istədiyiniz qədər işlədə bilərsiniz.

en: The internet address of your network will be %s.
az: Şəbəkənizin internet ünvanı %s olacaq.

en: The item you are trying to move to the Trash no longer exists.
az: Zibil qutusuna göndərməyə çalışdığınız maddə tapılmır.

en: The item you are trying to restore from the Trash no longer exists.
az: Artıq mövcud olmayan bir maddəni zibil qutusundan bərpa etməyə çalışırsınız.

en: The key you entered is invalid. Please double-check it.
az: Daxil etdiyiniz açar etibarsızdır. Lütfən iki dəfə yoxlayın.

en: The language pack is missing either the %1$s or %2$s files.
az: Dil faylı %1$s ya da %2$s fayllarından birinə sahib deyil.

en: The latest Instagrams from your personal feed.
az: Fərdi qidalandırıcınızdan ən son Instagramlar

en: The left-hand navigation menu provides links to all of the WordPress administration screens, with submenu items displayed on hover. You can minimize this menu to a narrow icon strip by clicking on the Collapse Menu arrow at the bottom.
az: Sol tərəfdəki naviqasiya menyusu bütün WordPress idarəetmə ekranlarına rahat keçid etmək üçün bağlantılara sahibdir. Maus işarətləyicisi ilə menyuların üzərinə gəldiyinizdə alt menyular görüntülənir. Alt hissədə yer alan kiçik oxlara basaraq menyuları kiçildə bilərsiniz.

en: The link array is missing the title key.
az: Bağlantı seriyasının adının əsas açarı yoxdur.

en: The link array is missing the value key.
az: Bağlantı seriyasının dəyərinin əsas açarı yoxdur.

en: The link has too many keys.
az: Bağlantıda çoxlu miqdarda açar mövcuddur.

en: The link value scheme must be http or https.
az: Bağlantının dəyər sxemi http və ya https olmalıdır.

en: The link you followed has expired.
az: Daxil etdiyiniz link etibarsızdır

en: The location feature has changed and your profile location is no longer used.
az: Mövqe xüsusiyyəti dəyişdirildi və profil mövqeniz artıq istifadə edilmir.

en: The login page will open in a new tab. After logging in you can close it and return to this page.
az: Giriş səhifəsi yeni bir pəncərədə açılacaqdır. Giriş etdikdən sonra pəncərəni bağlayıb bu səhifəyə dönə bilərsiniz.

en: The mailbox specified is invalid. Email mailboxes may only contain the following characters: a-z 0-9 _ . + and -. Please correct the mailbox and try again.
az: Göstərilən poçt qutusu yanlışdır. E-poçt poçt qutuları yalnız aşağıdakı simvollardan ibarət ola bilər: 0-9 a-z _. + və -. Poçt qutusunu düzəldin və yenidən cəhd edin.

en: The main part of your blog URL is its domain. An example of a domain is "wordpress.com". You can have your blog at any domain you control, such as example.com, or set up a domain to automatically redirect visitors to your blog URL. <a href="http://support.wordpress.com/domain-mapping/">Read more about it</a> or enter a domain name below and follow the prompts.
az: Bloq URL-nızın əsas gövdəsi onun domen adıdır. "wordpress.com" domen adına bir nümunədir. Bloqunuzu, nümunə.com kimi sizin nəzarətinizdə bir domen adında görüntüləyə bilər ya da ziyarətləri avtomatik olaraq bloq URL-nıza yönləndirəcək bir domen adı qura bilərsiniz. <a href="http://support.wordpress.com/domain-mapping/">Bu bəhs haqqında daha ətraflı bilgi əldə edin</a> və ya aşağıya bir domen adı daxil edib təlimatları tətbiq edin.

en: The menu ID should not be empty.
az: Menyu ID-si boş olmamalıdır.

en: The menu has been successfully deleted.
az: Menyu müvəffəqiyyətlə silindi.

en: The menu item has been successfully deleted.
az: Menyu elementi müvəffəqiyyətlə silindi.

en: The menu management box at the top of the screen is used to control which menu is opened in the editor below.
az: Ekranın üst hissəsində yer alan menyu meneceri qutusu aşağıdakı redaktə sahəsində hansı menyunun açılacağını təyin edər.

en: The menu name %s conflicts with another menu name. Please try another.
az: Menyu ismi %s başqa bir menyu ismi ilə konflikt yaradır. Lütfən başqa birini yoxlayın.

en: The miscellaneous options group has been removed. Use another settings group.
az: Xüsusi parametrlər qrupu silindi. Başqa bir parametr qrupundan istifadə edin.

en: The most commented on post in %1$d was <a target="_blank" href="%2$s">%3$s</a>
az: %1$d içində ən çox şərh edilən yazı <a target="_blank" href="%2$s">%3$s</a>

en: The name is how it appears on your site.
az: Saytınızda necə göstəriləcəyi.

en: The new Boeing 787 Dreamliner can carry about 250 passengers. This blog was viewed about <strong>%2$s</strong> times in %1$d. If it were a Dreamliner, it would take about %3$s trips to carry that many people.
az: Yeni Boeing 787 Dreamliner, təxminən 250 sərnişin daşıya bilir. Bu bloq, %1$d içində təxminən <strong>%2$s</strong> dəfə baxıldı. Əgər bu bir Dreamliner olsaydı, bu qədər çox insanı daşımaq təxminən %3$s reys olardı.

en: The newly created categories will still be associated with the same posts.
az: Yeni yaradılacaq kateqoriyalar daha öncə əlaqəli olduqları yazılarla əlaqələndiriləcək.

en: The next group of formatting shortcuts are applied as you type or when you insert them around plain text in the same paragraph. Press Escape or the Undo button to undo.
az: Sonrakı formatlama qrupundakı qısayollar siz yazdıqca ya da eyni paraqrafdakı düz mətnin ətrafına içərik daxil edildikcə tətbiq edilir. Esc düyməsinəbasaraq ya da geri al düyməsi ilə geri ala bilərsiniz.

en: The old version has been deactivated and can be removed from your site. | The old versions have been deactivated and can be removed from your site.
az[0]: Əski versiya deaktivasiya edildi və saytınızdan silinə bilər.
az[1]: Əski versiyalar deaktivasiya edildi və saytınızdan silinə bilər.

en: The owner of the API key must visit this site's stats page to grant access.
az: Giriş imkanı yaratmaq üçün API açarının sahibinin bu saytın statistika səhifəsini ziyarət etməsi vacibdir.

en: The owner of this site only allows us to show a brief summary of their content. To view the full post, you'll have to visit their site.
az: Bu saytın sahibi bizə içəriyin qısa xülasəsinə baxmağa izin verir. Tam içəriyə baxmaq üçün saytı ziyarət edin.

en: The package contains no files.
az: Paket fayla sahib deyil.

en: The page requested does not exist
az: Arzu edilən səhifə mövcud deyil

en: The page you requested does not exist, or you do not have have the necessary privileges to access it. You may return to the <a href="%1$s">dashboard of %2$s by clicking here</a>.
az: Arzu etdiyiniz səhifə mövcud deyil və ya səhifə ilə əlaqə qurmaq üçün gərəkli səlahiyyətlərə sahib deyilsiniz. <a href="%1$s">%2$s nəzrət lövhəsi üçün bura tıklayaraq</a> dönə bilərsiniz.

en: The password field is empty.
az: Parol sahəsi boşdur.

en: The password reset key you have specified is invalid.
az: Parol dəyişdirmək üçün göstərdiyiniz açar keçərsizdir.

en: The password setting cannot be changed at the same time as any other setting.
az: Parol parametri digər başqa bir parametrlə eyni anda dəyişdirilə bilməz.

en: The passwords you entered do not match. Please try again.
az: Daxil etdiyiniz parollar uyğun gəlmir. Təkrar yoxlayın.

en: The pingback has already been registered.
az: Pingback zatən qeydiyyatlıdır.

en: The plugin contains no files.
az: Plaqin fayla sahib deyil.

en: The plugin could not be activated.
az: Qoşma aktivləşdirilə bilmədi.

en: The plugin does not have a valid header.
az: Qoşma keçərli bir tanıtma bölməsinə sahib deyil.

en: The plugin generated unexpected output.
az: Qoşma gözlənilməz bir şeylər əmələ gətirdi.

en: The plugin is already installed
az: Qoşma artıq qurulmuşdur

en: The plugin you are looking for doesn't exist.
az: Axtardığınız qoşma mövcud deyil.

en: The post cannot be deleted.
az: Bu yazı silinə bilməz.

en: The post type %1$s is not registered, so it may not be reliable to check the capability %2$s against a post of that type.
az: %1$s yazı növü qeydiyyatlı deyil, yəni bu növ üçün "%2$s" bacarığının sorğu-sual edilməsi o qədər də etibarlı deyil.

en: The post type may not be changed.
az: Yazı növünü dəyişdirməyə bilər.

en: The post_ID field is required.
az: post_ID sahəsi gərəklidir.

en: The post_ID field must reflect a published post.
az: post_ID sahəsi dərc edilmiş bir yazını əks etdirməlidir.

en: The primary connection is owned by <strong>%s</strong>'s WordPress.com account.
az: Birinci dərəcəli bağlantı <strong>%s</strong> -ın WordPress.com hesabına aiddir.

en: The primary site you chose does not exist.
az: Seçmiş olduğunuiz birinci dərəcəli sayt mövcud deyil.

en: The privacy options group has been removed. Use another settings group.
az: Gizlilik parametri qrupu silindi. Başqa bir parametr qrupundan istifadə edin.

en: The product transfer could not be completed because a subscription or transaction record could not be found. Please contact support and quote this message to resolve the issue.
az: Bir abunəlik və ya əməliyyat qeydi tapılmadığı üçün məhsul daşıma tamamlanmadı. Lütfən problemi həll etmək üçün buradakımesajla birlikdə əlaqə dəstəyinə müraciət edin.

en: The product transfer could not be completed. Please contact support to resolve the issue.
az: Bu məhsulun transfer əməliyyatı tamamlana bilmədi. Lütfən dəstək xidməti ilə əlaqə yaradaraq bu problemi həll etməyə çalışın.

en: The query argument of %s must have a placeholder.
az: %s sorgu arqumenti bir yer tutucusuna sahib olmalıdır.

en: The receipt does not appear to be valid.
az: Təqdim edilən qəbz etibarsızdır.

en: The redirect settings were updated successfully.
az: Yenidən yönləndirmə parametrləri uğurla yeniləndi.

en: The renewal didn't go through, and we're getting in touch because you'll need to manually renew this upgrade. | The renewals didn't go through, and we're getting in touch because you'll need to manually renew these upgrades.
az[0]: Yenilənmə əməliyyatı baş tutmadı və bu yüksəltməyi manual olaraq tətbiq etməyimiz üçün sizinlə əlaqə qurduq.
az[1]: Yenilənmə əməliyyatı baş tutmadı və bu yüksəltməyi manual olaraq tətbiq etməyimiz üçün sizinlə əlaqə qurduq.

en: The requested application access token was not found.
az: Tələb edilən proqram üçün izin markeri tapılmadı.

en: The requested application password was not found.
az: Tələb olunan proqram şifrəsi tapılmadı.

en: The requested mailbox already exists
az: Tələb edilən poçt qutusu artıq var

en: The requested profile link was not found.
az: İstənən profil bağlantısı tapılmadı.

en: The requested theme does not exist.
az: İstədiyiniz şablon mövcud deyil.

en: The requested user does not exist.
az: Belə bir istifadəçi mövcud deyil.

en: The required "%s" parameter is missing.
az: Gərəkli "%s" parametri əksikdir.

en: The sanitized link title is empty.
az: Təmizlənmiş bağlantı başlığı boşdur.

en: The sanitized link value is empty.
az: Təmizlənmiş bağlantı dəyəri boşdur.

en: The school bell has rung!
    
    Your classroom's new home on the web is ready to go. Get started by setting your <a href="BLOG_URLwp-admin/customize.php#title">setting your site title and tagline</a> so your students know what it's all about.
    
    Looking for help with setting up your classroom's website? Check out the WordPress.com <a href="http://learn.wordpress.com/">beginner's tutorial</a>.
    
    Let the lesson begin,
    The WordPress.com Team
az: Dərs ilinin zəngi çaldı!
    
    Sinifinin internetdəki yeni evi yayıma hazırdır. Öncəliklə <a href="BLOG_URLwp-admin/customize.php#title">sayt başlığını və etiket sətrini</a> quraraq şagirdlərinə sayt haqqında bilgilər təqdim edə bilərsən.
    
    Sinifinin saytını qurarkən yardıma ehtiyacın varmı? WordPress.com <a href="http://learn.wordpress.com/">başlanğıc bələdçisinə</a> göz at.
    
    Maraqlı dərslər,
    WordPress.com Komandası

en: The search for installed themes will search for terms in their name, description, author, or tag.
az: Qurulmuş mövzuların içindəki axtarma xüsusiyyəti, ad, açıqlama, müəllif ya da etiketlərdə axtarış edər.

en: The search results will be updated as you type.
az: Axtarışın nəticələri siz yazdıqca yenilənəcəkdir.

en: The secret link this person received in order to see and give feedback on your draft
az: Qaralamanız haqqında geri bildiriş verəcək insana göndərilən gizli bağlantı

en: The security code (CVV) entered does not match the credit card.
az: Təhlükəsizlik kodu (CVV) kredit kartındakı kodla eyni deyil.

en: The security code CVV provided is invalid. The CVV is between 3-4 digits long.
az: Təqdim edilən CVV təhlükəsizlik kodu  yanlışdır. CVV uzunluğu 3-4 rəqəm arasında olmalıdır.

en: The service isn’t what I expected
az: Xidmət istədiyim kimi olmadı

en: The service provided does not exist
az: Göstərilən xidmət mövcud deyil

en: The setting key provided cannot be changed using this endpoint.
az: Bu terminaldan istifadə edərək nizamlama açarı təminatı dəyişdirilə bilməz.

en: The setting key provided is unknown.
az: Təmin edilən parametr aşarı naməlumdur.

en: The settings for Featured Content have <a href="%s">moved to Appearance &rarr; Customize</a>.
az: Xüsusi İçərik parametrləri <a href="%s">buraya daşındı: Görünüş → Özəlləşdir</a>.

en: The sharing count could not be determined
az: Paylaşma miqdarı təyin edilə bilmədi

en: The site is already active.
az: Sayt daha öncə aktivləşdirilmişdir.

en: The site url is invalid - missing protocol.
az: Sayt url xətalıdır - əksik protokol.

en: The site url is invalid.
az: Sayt url xətalıdır.

en: The sites in this list have not posted anything recently.
az: Son zamanlarda bu siyahıdakı saytlar bir yazı yayımlamadı.

en: The sizes listed below determine the maximum dimensions in pixels to use when adding an image to the Media Library.
az: Aşağıda göstərilən ölçülər bir yazıya təsvir əlavə edilərkən əlavə edilən təsvirin ola bilən ən böyük ölçüləridir.

en: The slug &#8220;%s&#8221; is already in use by another term.
az: yarlıq &#8220;%s&#8221; hazırda başqa bir element tərəfindən istifadə edilir

en: The source URL and the target URL cannot both point to the same resource.
az: Mənbə URL və hədəf URL eyni mənbəni göstərə bimir.

en: The source URL does not contain a link to the target URL, and so cannot be used as a source.
az: Mənbə URL, hədəf URL-la bir bağlantıya sahib deyil; bu üzdən mənbə olaraq istifadə edilmir.

en: The source URL does not exist.
az: Mənbə URL mövcud deyil.

en: The specified email is invalid.
az: Göstərilən e-poçt yanlışdır.

en: The specified list title already exists.
az: Göstərilən siyahı başlığı artıq mövcuddur.

en: The specified namespace could not be found.
az: Göstərilən ad sahəsi tapılmadı.

en: The specified target URL cannot be used as a target. It either does not exist, or it is not a pingback-enabled resource.
az: Göstərilən hədəf URL bir hədəf kimi istifadə edilə bilməz. Bu ya mövcud deyil, ya da bir geri bildiriş mənbəsi effektiv deyil.

en: The specified target URL does not exist.
az: Təyin edilmiş hədəf URL mövcud deyil.

en: The specified theme is not downloadable
az: Təyin edilən mövzu endirilə bilinən deyil.

en: The specified theme was not found
az: Təyin edilən mövzu tapılmadı

en: The specified theme was not found.
az: Göstərilən mövzu tapılmadı.

en: The specified video was not found.
az: Göstərilən video tapılmadı.

en: The subscription status - active, cancelled or suspended
az: Abunəlik statusu - aktiv, rədd edilmiş və ya susdurulmuşdur

en: The tag cloud will not be displayed since there are no taxonomies that support the tag cloud widget.
az: Etiket buludu modulunu dəstəkləyən sinif olmadığı üçün etiket buludu göstərilməyəcək.

en: The team at WordPress.com
az: WordPress.com-da komanda

en: The term name cannot be empty.
az: Element adı boş ola bilməz.

en: The term name.
az: Termin adı.

en: The term you tried to add sanitizes down to nothing, and cannot be used.
az: Əlavə etməyə çalışdığınız terminin heç bir faydası yoxdur və istifadəyə yararsızdır.

en: The theme is already installed
az: Mövzu artıq qurulmuşdur

en: The theme is missing the %s stylesheet.
az: Şablon %s stil faylına sahib deyil.

en: The timezone you have entered is not valid. Please select a valid timezone.
az: Daxil etdiyiniz saat qurşağı keçərli bir saat qurşağı deyil.Lütfən keçərli bir saat qurşağı daxil edin.

en: The title field and the big Post Editing Area are fixed in place, but you can reposition all the other boxes using drag and drop. You can also minimize or expand them by clicking the title bar of each box. Use the Screen Options tab to unhide more boxes (Excerpt, Send Trackbacks, Custom Fields, Discussion, Slug, Author) or to choose a 1- or 2-column layout for this screen.
az: Başlıq sahəsi və böyük yazı redaktoru sahəsi yerlərinə sabitlənmişdir, geri qalan qutuları sürüşdür burax ilə yerini dəyişdirə bilərsiniz. Ayrıca başlıqlarına tıklayaraq qutuları açıb- bağlaya bilərsiniz. Ekran parametrləri qismindən daha çox qutu (Xülasə, Geri izləmələri göndər, Özəl sahələr, Müzakirə, Yarlıq, Müəllif) aça bilər ya da 1 və ya 2 sütunlu versiyalardan birini seçə bilərsiniz.

en: The title for the object.
az: Obyektin adı.

en: The title for the post type.
az: Yazı növü üçün başlıq.

en: The title for the status.
az: Status üçün başlıq.

en: The title for the taxonomy.
az: Taksanomiya üçün başlıq.

en: The top referring sites in %d were:
az: %d içində ən çox yönləndirilən saytlar:

en: The topic contains invalid characters.
az: Bu bəhs xətalı simvollara sahibdir.

en: The transaction cannot complete successfully.  Please check the billing address and expiration date or try another card.  Please contact your bank if you have further problems.
az: Əməliyyat müvəffəqiyyətlə tamamlanmadı. Lütfən kartın ödəmə ünvanını və son istifadə tarixini yoxlayın və ya başqa bir kartdan istifadə edin. Problem aradan qalxmazsa, bankınızla əlaqə yaradın.

en: The transaction cannot complete successfully.  Please check the billing address and expiration date.  Please contact your bank if you have further problems.
az: Əməliyyat müvəffəqiyyətlə tamamlanmadı. Lütfən kartın ödəmə ünvanını və son istifadə tarixini yoxlayın. Problem aradan qalxmazsa, bankınızla əlaqə yaradın.

en: The transaction cannot complete successfully.  Possible causes are: 1. Your card has failed a CVV2 check at least six times within a 30 day period; 2. The billing address you provided does not match the billing address of your card.  Please double check your CVV2 code and billing address.
az: Əməliyyat müvəffəqiyyətlə tamamlanmadı. Mümkün səbəbləri bunlardır: 1. Kartınız son 30 gün içində ən az altı dəfə CVV2 yoxlamasında uğursuz olmuşdur; 2. Verdiyiniz ödəmə ünvanı kartınızın ödəmə ünvanı ilə uyğun gəlmir. Lütfən CVV2 kodunuzu və ödəmə ünvanınızı təkrar yoxlayın.

en: The transaction cannot complete successfully. Please try again. Please contact support and mention 10755 if you have further problems.
az: Əməliyyat müvəffəqiyyətlə tamamlanmadı. Lütfən təkrar yoxlayın. Başqa sualınız varsa lütfən dəstək ilə əlaqə yaradın və 10755 xəta kodunu təyin edin.

en: The transaction did not complete successfully. Please try again in a few moments.
az: Əməliyyat müvəffəqiyyətlə tamamlanmadı. Lütfən bir müddət sonra yenidən yoxlayın.

en: The transaction was declined. Please contact your card issuer as they may have blocked the transaction for anti-fraud purposes. Alternatively, try another card.
az: Bank əməliyyatı rədd edildi. Saxtakarlığa qarşı bank əməliyyatı blok ola biləcəyi üçün kartı verən yerlə əlaqə qurun. Alternativ olaraq, başqa bir kart yoxlayın.

en: The transaction was declined. Please try another card.
az: Bank əməliyyatı rədd edildi. Lütfən başqa bir kart yoxlayın.

en: The two-factor authentication code is not valid.
az: İki mərhələli təsdiqləmə kodu keçərli deyildir.

en: The two_step_enabled setting cannot be changed using this endpoint.
az: Bu terminaldan istifadə edilərək two_step_enabled parametri dəyişdirilə bilməz.

en: The two_step_sms_country setting cannot be changed while two step is enabled.
az: two_step_sms_country qurulumu iki mərhələli rejim aktiv ikən dəyişdirilə bilməz.

en: The two_step_sms_enabled setting cannot be changed using this endpoint.
az: Bu terminaldan istifadə edilərək two_step_sms_enabled parametri dəyişdirilə bilməz.

en: The two_step_sms_phone_number setting can only contain digits.
az: two_step_sms_phone_number qurulumu sadəcə rəqəmlərdən ibarət ola bilər.

en: The two_step_sms_phone_number setting cannot be changed while two step is enabled.
az:  two_step_sms_phone_number qurulumu iki mərhələli rejim aktiv ikən dəyişdirilə bilməz.

en: The two_step_sms_phone_number setting cannot be empty.
az: two_step_sms_phone_number qurulumu boş ola bilməz..

en: The update of %s failed.
az: %s yenilənməsi baş tutmadı.

en: The update process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
az: Yenilənmə prosesi başlayır. Bu müddət bəzi serverlərdə uzun sürə bilər, lütfən bir az səbrli olun.

en: The upgrade has been cancelled as requested.
az: İstəyinizə uyğun olaraq yüksəltmə ləğv edildi.

en: The uploaded file could not be moved to your blog directory.
az: Yüklədiyiniz fayl bloq direktoriyasına daşına bilmədi.

en: The uploaded file exceeds the maximum file size.
az: Yüklədiyiniz fayl maksimal fayl yükləmə həddini aşır.

en: The uploaded file is not a valid image. Please try again.
az: Yüklənən fayl keçərli bir təsvir faylı deyil. Lütfən təkrar yoxlayın.

en: The uploaded file was only partially uploaded.
az: Yüklənəcək faylın sadəcə bir hissəsi yükləndi.

en: The url you have specified does not look like a valid url.
az: Bildirdiyiniz url etibarlı bir url deyildir.

en: The user cannot be deleted.
az: İstifadəçi silinə bilməz.

en: The user is already active.
az: Bu istifadəçi artıq aktivdir.

[ctx: The user presses the All Finished button at the end of Two-Step setup.]
en: All finished!
az: Tamamlandı!

en: The username field is empty.
az: İstifadəçi adı sahəsi boşdur.

en: The value provided for subscription_delivery_day must be a number between 0 and 6, inclusive.
az: subscription_delivery_day üçün təmin edilən dəyər də daxil olmaqla, 0 və 6 arasında bir nömrə olmalıdır.

en: The value provided for subscription_delivery_email_default must be 'never', 'instantly', 'daily' or 'weekly'.
az: subscription_delivery_email_default üçün nəzərdə tutulan dəyər 'heç bir zaman', 'həmən', 'gündəlik' və ya 'həftəlik' olmalıdır.

en: The value provided for subscription_delivery_hour must be a number between 0 and 22, inclusive.
az: subscription_delivery_hour üçün təmin edilən dəyər də daxil olmaqla, 0 və 22 arasında bir nömrə olmalıdır.

en: The value provided for subscription_delivery_mail_option must be 'text' or 'html'.
az: subscription_delivery_mail_option üçün təmin edilən dəyər 'mətn' ya da 'html' olmalıdır.

en: The web browser on your device cannot be used to upload files. You may be able to use the <a href="%s">native app for your device</a> instead.
az: Cihazınızdakı veb brauzer fayl yükləmək üçün istifadə edilə bilmir. Bunun yerinə cihazınız üçün təkmilləşdirilmiş <a href="%s">əlavəsindən</a> istifadə edə bilərsiniz.

en: The web site address you have specified is invalid.
az: Bildirdiyiniz veb ünvanı etibarlı deyil.

en: The widget only works with Facebook Pages.
az: Vidcet sadəcə Facebook Səhifələri ilə işləyir.

en: The world awaits your masterpieces!
    
    Your new portfolio site is ready to go. You'll be sharing your creations in no time. Get started by setting a title and tagline to welcome your visitors to your home on the web.
    
    Looking for help with setting up a portfolio to best display your work? Check out the WordPress.com <a href="http://learn.wordpress.com/">beginner's tutorial</a>.
    
    May your muse be with you,
    The WordPress.com Team
az: Dünya sənin şah əsərlərini gözləyir!
    
    Yeni portfel saytın yayıma hazırdır. Bacarıqlarını istədiyin anda paylaşmağa başlaya bilərsən. Öncəliklə, ziyarətçilərinə internetdəki evinə xoş gəldin demək üçün bir başlıq və etiket sətri quraraq başla.
    
    Çalışmalarını ən yaxşı şəkildə sərgiləyəcək bir portfel yaratmaq üçün yardıma ehtiyacın varmı? WordPress.com <a href="http://learn.wordpress.com/">başlanğıc bələdçisinə</a> göz at.
    
    İlham pəriləri yanında olsun,
    WordPress.com Komandası

en: Theme
az: Şablon

en: Theme Author
az: Mövzu Müəllifi

en: Theme Details
az: Mövzu Detalları

en: Theme Location
az: Mövzu mövqeyi

en: Theme Options
az: Şablon Parametrləri

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Abstract
az: Abstrakt

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Accessibility Ready
az: Çalışmağa Hazır

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Artistic
az: Artistik

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Black
az: Qara

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Blog
az: Bloq

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Blue
az: Mavi

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Bright
az: Parlaq

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Brown
az: Qəhvəyi

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Business
az: Biznes

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Clean
az: Təmiz

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Colorful
az: Rəngarəng

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Conservative
az: Mühafizəkar

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Contemporary
az: Müasir

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Custom Background
az: Xüsusi Arxafon

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Custom Colors
az: Xüsusi Rənglər

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Custom Header
az: Xüsusi Başlıq

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Custom Menu
az: Xüsusi Menyu

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Dark
az: Qoyu

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Elegant
az: Eleqant

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Featured Image Header
az: Xüsusi Təsbir Başlığı

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Featured Images
az: Xüsusi Təsvir

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Fixed Layout
az: Sabit Tərtibat

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Flamboyant
az: Göstərişli

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Flexible Header
az: Əsnək Başlıq

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Fluid Layout
az: Axışqan Tərtibat

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Four Columns
az: Dörd Sütun

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Full Width Template
az: Tamölçülü Şablon

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Geometric
az: Geometrik

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Gray
az: Boz

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Green
az: Yaşıl

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Industrial
az: İndustrial

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Left Sidebar
az: Sol Yan Menyu

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Light
az: İşıqlı

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Microformats
az: Mikroformatlar

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Natural
az: Təbii

[ctx: Theme Showcase term name]
en: One Column
az: Tək Sütun

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Orange
az: Narıncı

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Pink
az: Çəhrayı

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Playful
az: Oynaq

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Portfolio
az: Portfel

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Post Formats
az: Yazı Formatları

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Post Slider
az: Yazı Slayderi

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Purple
az: Bənövşəyi

[ctx: Theme Showcase term name]
en: RTL Language Support
az: Sağdan Sola Dil Dəstəyi

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Real Estate
az: Əmlak

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Red
az: Qırmızı

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Responsive Layout
az: Həssas Tərtibat

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Right Sidebar
az: Sağ Yan Menyu

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Silver
az: Gümüşü

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Simple
az: Sadə

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Site Logo
az: Sayt Loqosu

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Sophisticated
az: Təcrübəli

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Sticky Post
az: Sabit Yazı

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Tan
az: Əsmər

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Tech
az: Texniki

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Textured
az: Toxumalı

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Threaded Comments
az: Şərh Zənciri

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Three Columns
az: Üç Sütun

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Traditional
az: Ənənənəvi

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Two Columns
az: İki Sütun

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Urban
az: Şəhərli

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Vibrant
az: Canlı

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Whimsical
az: Şıltaq

[ctx: Theme Showcase term name]
en: White
az: Ağ

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Yellow
az: Sarı

en: Theme deleted.
az: Şablon silindi.

en: Theme installed successfully.
az: Mövzu müvəffəqiyyətlə yükləndi.

en: Theme is empty.
az: Mövzu boşdur.

en: Theme lookup failure
az: Mövzu axtarma xətası

[ctx: Theme name]
en: %s Theme &mdash; WordPress Themes for Blogs at WordPress.com
az: %s Mövzu &mdash; WordPress.com Bloqları üçün WordPress Mövzuları

[ctx: Theme name]
en: Support for the %s Theme on WordPress.com
az: WordPress.com saytındakı %s Mövzusu üçün dəstək

en: Theme name.
az: Şablon ismi.

en: Theme navigation
az: Mövzu naviqasiyası

en: Theme not activated because it was not found.
az: Mövzu tapılmadığına görə aktivləşdirilə bilmədi.

en: Theme not activated because of insufficient credits.
az: Mövzu aktiv deyil-çünki kifayət qədər kreditlərin yoxdur .

en: Theme not cancelled and refunded. There was a problem refunding your payment. Please <a href="%s">contact support</a>.
az: Mövzu ləğv edilmədi və pul qeri qaytarılmadı. Ödəmənizin geri qaytarılmasında bir problem oldu. Lütfən <a href="%s">əlaqə dəstəyinə müraciət edin</a>.

[ctx: Theme starter content]
en: About
az: Haqqında

[ctx: Theme starter content]
en: About This Site
az: Sayt haqqında

[ctx: Theme starter content]
en: Address
az: Ünvan

[ctx: Theme starter content]
en: Archives
az: Arxivlər

[ctx: Theme starter content]
en: Blog
az: Bloq

[ctx: Theme starter content]
en: Calendar
az: Təqvim

[ctx: Theme starter content]
en: Categories
az: Kateqoriyalar

[ctx: Theme starter content]
en: Contact
az: Əlaqə

[ctx: Theme starter content]
en: Email
az: E-poçt

[ctx: Theme starter content]
en: Hours
az: Saat

[ctx: Theme starter content]
en: New York, NY 10001
az: Bakı, Az 10001

[ctx: Theme starter content]
en: News
az: Xəbərlər

[ctx: Theme starter content]
en: Recent Comments
az: Ən Son Şərhlər

[ctx: Theme starter content]
en: Recent Posts
az: Ən Son Yazılar

[ctx: Theme starter content]
en: Search
az: Axtarış

en: Theme version.
az: Şablon versiyası.

en: Theme without %s
az: %s olmayan şablon

en: Theme.
az: Şablon.

en: Theme:
az: Mövzu:

en: Theme: %1$s.
az: Mövzu: %1$s.

en: Themes
az: Mövzular

en: There are %s apps connected to your WordPress.com account.
az: WordPress.com hesabınıza bağlı %s proqramı var.

en: There are comments in moderation.
az: Az miqdarda şərh var.

en: There are no Facebook pages you manage.
az: İdarə etdiyiniz Facebook səhifəsi yoxdur.

en: There are no associated subtitles.
az: Əlaqədar altyazı yoxdur.

en: There are no options for this widget.
az: Bu vidcet üçün heç bir seçim yoxdur.

en: There are no product reviews yet.
az: Hər hansı bir məhsul rəyi yoxdur.

en: There are no public comments available to display.
az: Göstəriləcək heç bir açıq şərh yoxdur.

en: There are no rated items for this period
az: Bu müddət üçün qiymətləndirilmiş maddə yoxdur

en: There are no reviews yet.
az: Hələ ki, rəy yoxdur.

en: There are no users to display in this <a href="%1$s">My Community widget</a>. <a href="%2$s">Want more traffic?</a>
az: <a href="%1$s">Cəmiyyət vidceti</a> içində göstəriləcək hər hansı bir istifadəçi yoxdur. <a href="%2$s">Daha çox trafik istəyirsinizmi?</a>

en: There are no valid users selected for deletion.
az: Silmək üçün seçilən keçərli bir istifadəçi yoxdur.

en: There are no valid users selected for removal.
az: Silmək üçün seçilən keçərli bir istifadəçi yoxdur.

en: There are some invalid menu items. Please check or delete them.
az: Bəzi keçərsiz menyu elementləri mövcuddur.Lütfən nəzər yetirin ya da silin.

en: There are unsaved changes that will be lost. 'OK' to continue, 'Cancel' to return to the Image Editor.
az: Hələ ki qeyd edilməmiş dəyişikliklər mövcuddur. Davam etmək üçün 'Tamam' düyməsinə, Təsvir Redaktoru-na dönmək üçün 'Ləğv et' düyməsinə tıklayın.

en: There aren't any patterns that match your chosen color scheme. It's just too unique!
az: Seçdiyiniz rəng sxeminə bənzəyən hər hansı bir sxem yoxdur. O sadəcə çox bənzərsizdir!

en: There does not seem to be any new mail.
az: Yeni e-poçt görünmür.

en: There has been an error cropping your image.
az: Təsvirinizin kəsilməsi prossesi baş tutmadı.

en: There is a new version of %1$s available. <a href="%2$s" %3$s>View version %4$s details</a> or <a href="%5$s" %6$s>update now</a>.
az: %1$s üçün yeni bir versiya mövcuddur. <a href="%2$s" %3$s>Versiya %4$s detallarına bax</a> və ya <a href="%5$s" %6$s>indi yenidən yeniə</a>.

en: There is a new version of %1$s available. <a href="%2$s" %3$s>View version %4$s details</a>.
az: %1$s üçün yeni bir versiya mövcuddur. <a href="%2$s" %3$s>Versiya %4$s detallarına bax</a>.

en: There is a new version of %1$s available. <a href="%2$s" %3$s>View version %4$s details</a>. <em>Automatic update is unavailable for this plugin.</em>
az: %1$s üçün yeni bir versiya mövcuddur.<a href="%2$s" %3$s>Versiya %4$s detallarına bax</a>. <em>Bu qoşma üçün avtomatik yenilənmə əlçatmazdır.</em>

en: There is a pending change of the admin email to %s.
az: Nəzarətçi e-poçtunun %s olaraq dəyişdirilməsi üçün gözləyən bir dəyişiklik var.

en: There is a pending change of your e-mail to <code>%1$s</code>. <a href="%2$s">Cancel</a>
az: E-poçt ünvanınızın dəyişməsi üçün gözləyir: <code>%1$s</code>. <a href="%2$s">İmtina</a>

en: There is a pending change of your email to %s.
az: E-poçt ünvanınızın %s olaraq dəyişməsi üçün gözləyən bir istək var.

en: There is a plugin update available. | There are plugin updates available.
az[0]: Yükləməyə hazır bir qoşma yenilənməsi var.
az[1]: Yükləməyə hazır bir qoşma yenilənmələri var.

en: There is a problem adding Site Redirect that points to %(domain)s.
az: %(domain)s domen adına işarət edən Sayt Yönləndirməsini  əlavə edərkən bir problem yaşanır.

en: There is a problem with your API key.
az: Sizin açarınızla əlaqədar bir problem var.

en: There is a revision of this post that is more recent.
az: Bu yazı üçün daha aktual bir versiya mövcuddur.

en: There is an autosave of this post that is more recent than the version below. <a href="%s">View the autosave</a>
az: Bu yazının mövcud versiyasından daha yeni, avtomatik qeyd edilmiş bir versiyası mövcuddur. <a href="%s">Avtomatik qeyd edilmiş versiyaya bax</a>.

en: There is an update available. | There are updates available.
az[0]: Mövcud bir yeniləmə var.
az[1]: Mövcud yeniləmələr var.

en: There is no corresponding action for the passed parameter.
az: Ötürülən parametr üçün müvafiq fəaliyyət yoxdur.

en: There is no excerpt because this is a protected post.
az: Burada alıntı yoxdur çünki bu yazı parolla qorunur.

en: There seems to have been a problem with the information you entered. Please fix the field indicated and resubmit.
az: Daxil etdiyiniz məlumatlarla əlaqədar bəzi problemlərin olduğu görünür. Göstərilən sahələri redaktə edib təkrar göndərin.

en: There was <strong>%1$d</strong> picture uploaded, taking a total of %2$s. | There were <strong>%1$d</strong> pictures uploaded, taking up a total of %2$s.
az[0]: <strong>%1$d</strong> rəsm yükləndi, ümumən %2$s.
az[1]: <strong>%1$d</strong> rəsm yükləndi, ümumən %2$s.

en: There was a configuration error. Please contact the server administrator.
az: Bir tərtiblənidrmə problemi var. Lütfən şəbəkə nəzarətçisi ilə əlaqə qurun.

en: There was a glitch with search
az: Axtarış ilə əlaqədar bir problem var

en: There was a problem and the bookmark was not saved.
az: Bir problem meydana gəldi və seçilmişlər qeyd edilə bilmədi.

en: There was a problem and the post was not saved.
az: Bir problem meydana gəldi və yazı qeyd edilə bilmədi.

en: There was a problem canceling the email change. Please, try again.
az: E-poçt dəyişikliyi ləğv edilərkən bir xəta oldu. Lütfən təkrar cəhd edin.

en: There was a problem connecting to %s to create an authorized connection. Please try again in a moment.
az: Səlahiyyətli bir bağlantı qurmaq üçün %s ilə bağlantı qurularkən problem meydana gəldi. Lütfən birazdan təkrar yoxlayın.

en: There was a problem connecting to Facebook to create an authorized connection. You need to grant WordPress.com permission to publish to Facebook on your behalf.
az: Səlahiyyətləndirilmiş bir qoşulma qurmaq üçün Facebook-a qoşularkən bir xəta oldu. Özünüzün WordPress.com-a Facebook-da sizin adınıza yayım etməsi üçün izin verməyiniz lazımdır.

en: There was a problem creating your application password. Please try again.
az: Proqram parolunuzu yaradarkən bir problemlə üzləşdik. Lütfən yenidən cəhd edin.

en: There was a problem creating your connection. Please go back and try again or contact support.
az: Sizin bağlantınız yaradılarkən problem meydana gəldi. Lütfən geri dönüb təkrar yoxlayın və ya dəstək xidməti ilə əlaqə qurun.

en: There was a problem creating your connection. Please go back and try again.
az: Bağlantınız qurularkən bir xəta oldu. Lütfən geri dönün və təkrar cəhd edin.

en: There was a problem disabling auto renew. Please try again or <a href="%s">contact support</a> if the issue continues.
az: Avtomatik yeniləməni deaktivasiya edərkən bir problem meydana gəldi. Lütfən təkrar cəhd edin və problem davam edərsə <a href="%s">əlaqə dəstəyinə müraciət edin</a>.

en: There was a problem enabling auto renew. Please try again or <a href="%s">contact support</a> if the issue continues.
az: Avtomatik yeniləməni aktivləşdirərkən bir problem meydana gəldi. Lütfən təkrar cəhd edin və problem davam edərsə <a href="%s">əlaqə dəstəyinə müraciət edin</a>.

en: There was a problem opening a connection to Blogger. This is what went wrong:
az: Blogger-rə qoşulma baş tutmadı. Bu o deməkdir ki, bir şeylər düzgün deyil:

en: There was a problem opening a secure connection to Google. This is what went wrong:
az: Google ilə təhlükəsiz qoşulma baş tutmadı. Bu o deməkdir ki, bir şeylər düzgün deyil:

en: There was a problem receiving the share count from the Facebook Graph API.
az: Facebook Graph API-dən paylaşma miqdarının alınması sırasında bir problem meydana gəldi.

en: There was a problem removing the Private Registration upgrade from your domain. Please try again or <a href="%s">contact support</a> if the issue continues.
az: Domen adınızdan Özəl Qeydiyyat yüksəltməsinin ləğv edilməsində bir problem oldu. Lütfən təkrar yoxlayın və ya əgər problem davam edirsə <a href="%s">dəstəyə müraciət edin</a>.

en: There was a problem renewing this domain.
az: Bu domenin yenilənməsində bir problem meydana gəldi.

en: There was a problem retrieving the redirect settings. Please try again later or contact support.
az: Yenidən yönləndirmə parametrləri qəbul edilərkən bir problem meydana gəldi. Lütfən daha sonra təkrar yoxlayın və ya dəstək xidmətinə müraciət edin.

en: There was a problem saving your changes. Please, try again.
az: Dəyişikliklərinizi qeyd edərkən xəta oldu. Lütfən təkrar yoxlayın.

en: There was a problem saving your password. Please, try again.
az: Parolunuzun qeyd edilməsi əsnasında bir problem oldu. Lütfən təkrar yoxlayın.

en: There was a problem sending you a verification e-mail.
az: təsdiqləmə e-poçtunu sizə göndərərkən bir problem yarandı.

en: There was a problem sending your receipt. Please try again later or contact support.
az: Qəbzinizin göndərilməsi əsnasında problem meydana gəldi. Lütfən daha sonra təkrar yoxlayın və ya dəstək xidmətinə müraciət edin.

en: There was a problem updating the redirect settings. Please try again later or contact support.
az: Sayt yonləndirmənizi yeniləyərkən bir problem meydana gəldi. Lütfən daha sonra təkrar yoxlayın və ya dəstək xidməti ilə əlaqə qurun.

en: There was a problem updating your contact info. Please try again later or contact support.
az: Əlaqə bilgilərinizi yeniləyərkən bir problem meydana gəldi. Lütfən daha sonra təkrar yoxlayın və ya dəstək mərkəzi ilə əlaqə qurun.

en: There was a problem updating your following preferences.
az: Aşağıdakı seçimlərinizin yenilənməsi əsnasında bir problem oldu.

en: There was an authorization error in the profile api request.
az: Profil api istəyində bir icazə xətası baş verdi.

en: There was an authorization error in the registration process.
az: Qeydiyyat əməliyyatında bir icazə xətası baş verdi.

en: There was an error accepting the invitation. Please refresh, or contact support if this persists
az: Dəvət qəbulu prosedurunda bir xəta baş verdi. Bu davam edərsə yeniləyin və ya dəstək xidməti ilə əlaqə qurun

en: There was an error connecting with Google. Please close this window and try again.
az: Google ilə əlaqə qurularkən birxəta oldu. Lütfən bu pəncərəni bağlayın və təkrar əhd edin.

en: There was an error deactivating your plugin
az: Qoşmanızı deaktivasiya edərkən bir xəta baş verdi

en: There was an error following that blog, please try again
az: Bu bloqun izlənməsində bir xəta oldu, lütfən təkrar yoxlayın

en: There was an error installing your plugin
az: Qoşma quruıması sırasında bir xəta meydana gəldi

en: There was an error installing your theme
az: Mövzunuz qurularkən bir xəta baş verdi

en: There was an error processing your recent comment reply by email
az: Son e-poçt ilə şərhiniz işlənərkən bir xəta baş verdi

en: There was an error retrieving email followers
az: E-poçt izləyicilərinin alınması sırasında bir xəta baş verdi

en: There was an error retrieving followers
az: İzləyicilərin alınması sırasında bir xəta baş verdi

en: There was an error retrieving images from Instagram. An attempt will be remade in a few minutes.
az: Instagram təsvirləri alınarkən bir xəta oldu. Bir neçə dəqiqədən sonra təkrar cəhd ediləcəkdir.

en: There was an error retrieving purchases.
az: Satınalmalar alınarkən bir xəta oldu.

en: There was an error retrieving users
az: İstifadəçilərin alınması sırasında bir xəta baş verdi

en: There was an error retrieving viewers
az: Ziyarətçilər alınarkən bir xəta oldu

en: There was an error transferring your premium theme upgrade. Please contact support.
az: Premium mövzu yüksəltmənizin daşınması sırasında bir xəta oldu. Lütfən əlaqə dəstəyinə müraciət edin.

en: There was an error trashing that page. Please try again in a moment.
az: Səhifəniz zibil qutusuna göndərilərkən bir xəta oldu. Lütfən bir müddətdən sonra təkrar yoxlayın.

en: There was an error trashing that post. Please try again in a moment.
az: Yazınız zibil qutusuna göndərilərkən bir xəta oldu. Lütfən bir müddətdən sonra təkrar yoxlayın.

en: There was an error updating your plugin
az: Qoşmanızı yeniləyərkən bir xəta baş verdi

en: There was an error updating your theme
az: Mövzunuzu yeniləyərkən bir xəta baş verdi

en: There was an error when reading this WXR file
az: WXR faylı oxunarkən xəta baş verdi

en: There was an error when updating the primary domain.
az: Əsas domenin yenilənməsi sırasında xəta baş verdi.

en: There was an error while activating the module.
az: Modulu aktivləşdirərkən bir xəta meydana gəldi.

en: There was an error while deactivating the module.
az: Bu modulu deaktivasiya edərkən bir xəta baş verdi.

en: There was an error while getting the update data for this site.
az: Bu sayt üçün yeniləmə məlumatı əldə edərkən bir xəta baş verdi.

en: There was an error, please try again
az: Bir xəta baş verdi, lütfən təkrar yoxlayın

en: There was an unknown error.
az: Naməlum bir xəta baş verdi.

en: There was more than one error with these email addresses or WordPress.com usernames:
az: Bu e-poçt ünvanları və ya WordPress.com istifadəçi adları ilə əlaqədar birdən çox xəta baş verdi:

en: There wasn't enough memory available to begin the import. Please try again in a few minutes.
az: İdxalı başlatmaq üçün kifayət qədər yaddaşda boş yer yox idi. Lütfən bir neçə dəqqiqədən sonra təkrar yoxlayın.

en: There were errors activating %(numberOfPlugins)d plugins on %(numberOfSites)d sites.
az: %(numberOfSites)d sayt üzərindəki %(numberOfPlugins)d qoşma aktivləşməsində xətalar oldu.

en: There were errors activating %(numberOfPlugins)d plugins on %(site)s.
az: %(site)s üzərindəki %(numberOfPlugins)d qoşma aktivləşməsində  xətalar oldu.

en: There were errors activating %(plugin)s on %(numberOfSites)d sites.
az: %(numberOfSites)d sayt üzərindəki %(plugin)s aktivləşməsində xətalar oldu.

en: There were errors deactivating %(numberOfPlugins)d plugins on %(numberOfSites)d sites.
az: %(numberOfSites)d sayt üzərindəki %(numberOfPlugins)d qoşma aktivasiyası əsnasında xətalar oldu.

en: There were errors deactivating %(numberOfPlugins)d plugins on %(site)s.
az: %(site)s üzərindəki %(numberOfPlugins)d qoşma deaktivasiyasında xətalar oldu.

en: There were errors deactivating %(plugin)s on %(numberOfSites)d sites.
az: %(numberOfSites)d sayt üzərindəki %(plugin)s deaktivasiyasında xətalar oldu.

en: There were errors disabling autoupdates %(numberOfPlugins)d plugins on %(numberOfSites)d sites.
az: %(numberOfSites)s sayt üzərindəki %(numberOfPlugins)d qoşma avtoyenilənməsinin ləğvi əsnasında bir xəta oldu.

en: There were errors disabling autoupdates %(numberOfPlugins)d plugins on %(site)s.
az: %(site)s üzərindəki %(numberOfPlugins)d qoşma avtoyenilənməsinin ləğvi əsnasında bir xəta oldu.

en: There were errors disabling autoupdates %(plugin)s on %(numberOfSites)d sites.
az: %(numberOfSites)d sayt üzərindəki %(plugin)s avtoyenilənməsinin ləğvi əsnasında xətalar oldu.

en: There were errors enabling autoupdates %(numberOfPlugins)d plugins on %(numberOfSites)d sites.
az: %(numberOfSites)d sayt üzərindəki %(numberOfPlugins)d qoşma avtoyenilənməsinin qoşulması əsnasında xətalar oldu.

en: There were errors enabling autoupdates %(numberOfPlugins)d plugins on %(site)s.
az: %(site)s üzərindəki %(numberOfPlugins)d qoşma avtoyenilənməsinin qoşulması əsnasında xətalar oldu.

en: There were errors enabling autoupdates %(plugin)s on %(numberOfSites)d sites.
az: %(numberOfSites)d sayt üzərindəki %(plugin)s avtoyenilənməsinin qoşulması əsnasında xətalar oldu.

en: There were errors installing %(numberOfPlugins)d plugins on %(numberOfSites)d sites.
az: %(numberOfSites)d sayt üzərində %(numberOfPlugins)d qoşma qurulması əsnasında xəta baş verdi.

en: There were errors installing %(numberOfPlugins)d plugins on %(site)s.
az: %(site)s üzərində %(numberOfPlugins)d qoşma qurulması əsnasında xəta baş verdi.

en: There were errors installing %(plugin)s on %(numberOfSites)d sites.
az: %(numberOfSites)d sayt üzərində %(plugin)s qurulması əsnasında xəta baş verdi.

en: There were errors removing %(numberOfPlugins)d plugins on %(numberOfSites)d sites.
az: %(numberOfSites)d saytındakı %(numberOfPlugins)d qoşmaların silinməsi əsnasında bir problem meydana gəldi.

en: There were errors removing %(numberOfPlugins)d plugins on %(site)s.
az: %(site)s saytındakı %(numberOfPlugins)d qoşmaların silinməsi əsnasında bir problem oldu.

en: There were errors removing %(plugin)s on %(numberOfSites)d sites.
az: %(numberOfSites)d saytındakı %(plugin)s silinməsi əsnasında bir problem oldu.

en: There were errors updating %(numberOfPlugins)d plugins on %(numberOfSites)d sites.
az: %(numberOfSites)d sayt üzərindəki %(numberOfPlugins)d qoşma yenilənməsində xətalar oldu.

en: There were errors updating %(numberOfPlugins)d plugins on %(site)s.
az: %(site)s üzərindəki %(numberOfPlugins)d qoşma yenilənməsində xətalar oldu.

en: There were errors updating %(plugin)s on %(numberOfSites)d sites.
az: %(numberOfSites)s sayt üzərindəki %(plugin)d qoşma yenilənməsində bir xəta oldu.

en: There&#8217;s <a href="%2$s">%1$s comment</a> in your spam queue right now. | There are <a href="%2$s">%1$s comments</a> in your spam queue right now.
az[0]: Hazırda spam yoxlaması növbəsində <a href="%2$s">%1$s şərh </a> var.
az[1]: Hazırda spam yoxlaması növbəsində <a href="%2$s">%1$s şərh </a> var.

en: There&#8217;s nothing in your <a href='%s'>spam queue</a> at the moment.
az: Hazırda <a href='%s'>spam yoxlama növbəniz</a> böşdur.

en: These are colors that work well with the other colors in your palette:
az: Bunlar, rəng paletindəki digər rənglərlə əlaqəli işləyən rənglərdir:

en: These are terms people used to find your site.
az: Bunlar insanların saytınızı tapmaq üçün istifadə etdikləri kriteriyalardır.

en: These are the posts that got the most views in %d. You can see all of the year&rsquo;s most-viewed posts in your <a target="_blank" href="%s">Site Stats</a>.
az: Bunlar %d içində ən çox baxılan yazılardır. <a target="_blank" href="%s">Sayt Statistikaları</a> içində ilin ən çox baxılan yazılarının tamamını görə bilərsiniz.

en: These are the posts that got the most views on %s in %d.
az: Bunlar %d içində %s üzərində ən çox baxılan yazılardır.

en: These items will be deleted
az: Bu maddələr silinəcək

en: These posts on your site got the most traffic.
az: Saytınızın trafikini ən çox bu yazılar aldı.

en: These posts on your site were shared the most.
az: Saytınızdakı yazılardan ən çox paylaşılanlar bunlardır.

en: These services have been used most often to share your posts on your site.
az: Saytınızdakı yazılarınızı paylaşmaq üçün ən çox bu servislərdən istifadə edilmişdir

en: These settings affect all sites on the network.
az: Bu parametrlər şəbəkədəki bütün saytlara təsir edəcək.

en: These settings may be overridden for individual articles.
az: Bu parametrlər istənilən məqalələr üçün gözardı edilə bilər.

en: These unique authentication keys are also missing from your %s file.
az: %s faylınızda bənzərsiz təsdiqləmə açarları da mövcud deyil.

en: They thought <a href="%2$s">%3$s</a> was pretty awesome.
az: <a href="%2$s">%3$s</a> yazısının müdhiş olduğunu düşünür.

en: Thimphu
az: Timphu

en: Thinking Female
az: Düşünən Qadın

en: Thinking Female Medium
az: Düşünən Qadın Orta

en: Thinking Female Narrow
az: Düşünən Qadın Dar

en: Thinking Female Wide
az: Düşünən Qadın Geniş

en: Thinking Male
az: Düşünən Kişi

en: Thinking Male Medium
az: Düşünən Kişi Orta

en: Thinking Male Narrow
az: Düşünən Kişi Dar

en: Thinking Male Wide
az: Düşünən Kişi Geniş

en: Third party cookie check could not be completed. Please try again later.
az: Üçüncü tərəf çərəz yoxlanılması tamamlana bilmədi. Lütfən daha sonra təkrar yoxlayın.

en: Third party cookies appear to be disabled. Please follow the instructions on this page to turn them on.
az: Deyəsən üçüncü tərəf çərəzləri qoşulmamış kimi görünür. Aktivləşdirmək üçün bu səhifədəki təlimatları izləyin.

[ctx: This HTML form field is marked as required by the user in contact form builder]
en: (required)
az: (gərəkli)

en: This Month
az: Bu ay

en: This Top Level Domain (TLD) requires that we manually request a transfer code on your behalf. After we have received it, we will email it to you.
az: Bu Üst Səviyyə Domen Adı (TLD) sizin adınıza manual olaraq bir transfer kodu istəməyimizi gərəkdirir. Bu kodu aldıqdan sonra e-poçtla sizə göndərəcəyik.

en: This Week
az: Bu həftə

en: This account has not been activated. Please check your email for an activation link.
az: Bu hesab aktivləşdirilməmişdir. Lütfən aktivləşdirmə bağlantısı üçün e-poçtunuza  baş vurun.

en: This account has two step authentication enabled. Please configure an application-specific password to use with this application.
az: Bu hesabda iki mərhələli təsdiqləmə aktivdir. Bu proqram ilə istifadə etmək üçün bir proqrama özəl parol hazırlayın.

en: This action is not reversible. You will have to purchase the Site Redirect upgrade to redirect your blog again.
az: Bu əməliyyatın geri dönüşü yoxdur. Bloqunuzu təkrar yönləndirmək üçün Sayt Yönləndirməsi yüksəltməsini satın almağınız gərəkəcək.

en: This address is used for admin purposes, like new user notification.
az: Bu ünvan sadəcə nəzarət məqsədi üçün istifadə ediləcəkdir, yeni istifadəçi xəbərdarlığı kimi.

en: This blog already has a plan which supersedes the one you're trying to purchase.
az: Bu bloq artıq satın almaq istədiyinizdən daha üstün bir plana sahibdir.

en: This blog already has some of these upgrades.  Did you mean to renew your subscriptions?
az: Bu bloq bu yenilənmələrin bir çoxuna artıq sahibdir.  Siz abunəliklərin yenilənmələrini nəzərdə tutursunuzmu?

en: This blog has been deactivated after receipt of multiple %1$s. If you believe those notices may have been incorrect or invalid, please %2$s to find out how to file a formal&nbsp;dispute.
az: Bu bloq bir çox %1$s alınması üzərinə ləğv edildi. Bu bildirişlərin yanlış və ya keçərsiz ola biləcəyini düşünürsünüzsə, rəsmi anlaşmazlıq həllini öyrənmək üçün lütfən %2$s.

en: This blog is already on the list
az: Bu bloq artıq siyahıda var

en: This blog is currently being imported.
az: Bu bloq hazırda idxal edilir.

en: This blog is hidden from search engines
az: Bu bloq axtarış sistemlərindən gizlədilmişdir

en: This blog is not subscribed to some of these products.  Did you mean to purchase them?
az: Bu bloq bu məhsulların bəzilərinə abunə deyil.  Onlardan hər hansı birini almaq istəyərdinizmi?

en: This blog is private
az: Bu bloq özəldir

en: This blog is public
az: Bu bloq açıqdır

en: This category already exists.
az: Bu kateqoriya artıq mövcuddur.

en: This category cannot be added. Please change the name and try again.
az: Bu kateqoriya əlavə edilə bilməz. Lütfən adını dəyişdirin və yenidən cəhd edin.

en: This changeset cannot be further modified.
az: Bu dəyişiklik bir daha dəyişdirilə bilməz.

en: This comment is already approved.
az: Bu şərh artıq təsdiqlənmişdir.

en: This comment is already in the Trash.
az: Bu şərh artıq zibil qutusundadır.

en: This comment is already marked as spam.
az: Bu yazı artıq spam olaraq işarələnmişdir.

en: This comment is awaiting approval.
az: Bu şərh təsdiqləmə gözləyir.

en: This comment is currently approved.
az: Bu şərh təsdiqlənmişdir.

en: This comment is currently in the Trash.
az: Bu şərh hazırda zibil qutusundadır.

en: This comment is currently marked as spam.
az: Bu şərh spam olaraq işarələnmişdir.

en: This comment is in the Trash. Please move it out of the Trash if you want to edit it.
az: Bu şərh zibil qutusundadır. Redaktə etmək istəsəniz onu əvvəlcə zibil qutusundan geri qaytarmalısınız.

en: This comment was deleted.
az: Bu şərh silindi.

en: This comment was trashed.
az: Bu şərh zibil qutusuna atıldı.

en: This connection could not be deleted.
az: Bu qoşulma silinə bilməz.

en: This connection could not be updated.
az: Bu qoşulma yenilənə bilməz.

en: This connection is about to expire.
az: Bu qöşulmanın müddəti bitir.

en: This connection is allowed to manage all of your blogs on WordPress.com, including any Jetpack blogs that are connected to your WordPress.com account.
az: WordPress.com hesabınıza bağlı olan Jetpack bloqları daxil olmaqla, WordPress.com-dakı bloqlarınızın tamamını idarə etmək üçün bu bağlantının istifadə edilməsinə izin verilir.

en: This connection is not allowed to manage any of your blogs.
az: Bloqlarınızdan hər hansı birini idarə etmək üçün bu qoşulmaya izin verilmir.

en: This connection is only allowed to access {{siteLink}}%(siteName)s{{/siteLink}}
az: Bu qoşulma izni sadəcə {{siteLink}}%(siteName)s{{/siteLink}} üçün verilir

en: This connection is working correctly.
az: Bu qöşulma düzgün işləyir.

en: This connection may not be working correctly.
az: Bu qöşulma düzgün işləyə bilməz.

en: This content is password protected. To view it please enter your password below:
az: Bu mətn parolla qorunur. Yazını görmək üçün parolunuzu daxil edin:

en: This data is used to provide general enhancements to WordPress, which includes helping to protect your site by finding and automatically installing new updates. It is also used to calculate statistics, such as those shown on the <a href="%s">WordPress.org stats page</a>.
az: Bu məlumat, WordPress-ə ümumi yenilikləri təmin etmək üçün istifadə olunur, bu da yeni yenilikləri tapmaq və avtomatik olaraq saytınıza qurular və saytınızı qorumağa kömək edər. Bu da <a href="%s">WordPress.org stats </a> səhifəsində göstərilənlər kimi statistikanı hesablamaq üçün istifadə olunur.

en: This does not appear to be a WXR file, missing/invalid WXR version number
az: Bu fayl WXR faylı deyil, WXR nömrəsiı əksik/xətalı

en: This doesn't appear to be a valid email address. Please check it and try again.
az: Bu keçərli bir e-poçt ünvanı olaraq görünmür. Lütfən nəzarət edib təkrar yoxlayın.

en: This domain already exists and cannot be registered.
az: Bu domen artıq mövcuddur və qeydiyyatdan keçirilə bilməz.

en: This domain can't be set as primary for the requested site.
az: Bu domen adı tələb edilən sayt üçün əsas domen adı olaraq qurula bilməz.

en: This domain currently has custom mail servers defined in its DNS settings. This means that WordPress.com Email Forwarding is not available for this domain, and that you should manage your email with your email provider.
az: Bu domen adının DNS parametrlərində hazırda özəl poçt serverləri tanıdılmışdır. Bu, WordPress.com E-poçt Göndərmə xüsusiyyətinin bu domen adında istifadə edilmədiyi və e-poçtunuzu e-poçt provayderinizdən idarə etməyiniz gərəkdiyi mənasını taşıyır.

en: This domain does not exist.
az: Bu domen mövcud deyil.

en: This domain has already been mapped to a WordPress.com blog.
az: Bu domen bir WordPress.com bloqu ilə artıq xəritələnmişdir.

en: This domain is currently <strong>Unlocked</strong>.
az: Bu domen adı şu hazırda <strong>Kilidsizdir</strong>.

en: This domain may currently be pending transfer. If you have requested a domain transfer, you can accept or cancel the transfer below.
az: Bu domen adı transfer gözləmiş ola bilər. Əgər domen adı transferi istəmisinizsə, aşağıdakı transferi qəbul edə və ya ləğv edə bilərsiniz.

en: This email address is already registered.
az: Bu e-poçt ünvanı artıq qeydiyyatdan keçib.

en: This endpoint can only be used to set user_email_change_pending to false.
az: Bu terminal sadəcə user_email_change_pending qurmaq üçün istifadə edilə bilər.

en: This endpoint cannot be used to set avatar_URL.
az: Bu terminal avatar_URL qurmaq üçün istifadə edilə bilməz.

en: This endpoint cannot be used to set new_user_email.
az: Bu terminal new_user_email qurmaq üçün istifadə edilə bilməz.

en: This endpoint cannot be used to set user_login.
az: Bu terminal user_login qurmaq üçün istifadə edilə bilməz.

en: This entry was posted in %1$s and tagged %2$s. Bookmark the <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalink</a>.
az: Bu yazı %1$s kateqoriyasına göndərilmiş və %2$s ilə etiketlənmişdir. <a href="%3$s" title="%4$s üçün kalıcı bağlantı" rel="bookmark">Daimi bağlantını</a> seçilmişlərə əlavə dein.

en: This entry was posted in %1$s. Bookmark the <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalink</a>.
az: Bu yazı %1$s kateqoriyasına göndərilmişdir. <a href="%3$s" title="%4$s üçün daimi bağlantı" rel="bookmark">Daimi bağlantını</a> seçilmişlərinizə əlavə edin.

en: This feature requires Javascript but it seems to be disabled. Please enable Javascript and then reload this page. Don&#8217;t worry, you can turn it back off when you&#8217;re done.
az: Bu xüsusiyyət üçün Javascript lazımdır, fəqət aktiv deyil kimi görünür. Lütfən Javascript-i aktivləşdirin və bu səhifəni yenidən yükləyin. Narahat olmayın, işinizi həll etdikdən sonra Javascript-i təkrar deaktivasiya edə bilərsiniz.

en: This feature requires inline frames. You have iframes disabled or your browser does not support them.
az: Bu özəllik daxili çərçivələrə ehtiyac duyar. Ya brauzerinizdə daxili çərçivələr özəlliyi bağlanmışdır ya da brauzeriniz dəstəkləmir.

en: This feed is already on the list
az: Bu qidalandırıcı artıq siyahıda var

en: This field is required.
az: Bu sahə gərəklidir.

en: This file is empty. Please try another.
az: Bu fayl boşdur. Lütfən başqa birini yoxlayın.

en: This file is not an image. Please try another.
az: Bu fayl bir təsvir faylı deyil. Lütfən başqa bir fayl seçin.

en: This file is too big. Files must be less than %s KB in size.
az: Bu fayl çox böyükdür. Faylların ölçüsü %s kb-dan az olmalıdır.

en: This file no longer needs to be included.
az: Artıq bu faylın daxil edilməsinə ehtiyac yoxdur.

en: This functionality requires JavaScript to function. Please enable JavaScript in your Browser and try again.
az: Bu funksiyanın işləməsi üçün Javascript-ə ehtiyac var.Lütfən Javascript-i Brauzerinizdə aktivləşdirin və təkrar yoxlayın.

en: This is a demo of what your rating widget will look like
az: Bu sizin reytinq vidcetinin necə görünəcəyinin nümayişidir(demo)

en: This is a monthly subscription.
az: Bu bir aylıq abunəlikdir.

en: This is a private, unpublished draft. Please review it and leave your feedback in the box below.
az: Bu, xüsusi və dərc edilməmiş bir qaralamadır. Lütfən önizləmə edin və aşağıdakı qutuya geribildirişinizi daxil edin.

en: This is a reminder that your subscription is due to be renewed on %s and a charge will be made on the card detailed below.
az: Bu, abunəliyinizin %s ilə yenilənəcək olması və aşağıda detalları verilən kartınızdan çıxılacağını bildirən bir xatırlatmadır.

en: This is a very common password. Choose something that will be harder for others to guess.
az: Bu, çox yayğın istifadə edilən bir paroldur. Daha çətin və başqaları tərəfindən az istifadə edilən birini seçin.

en: This is a wordpress.com blog
az: Bu bir wordpress.com bloqudur

en: This is an annual subscription.
az: Bu bir illik abunəlikdir.

en: This is an example of a page. Unlike posts, which are displayed on your blog’s front page in the order they’re published, pages are better suited for more timeless content that you want to be easily accessible, like your About or Contact information. Click the Edit link to make changes to this page or <a title="Direct link to Add New Page in your Dashboard" href="%s">add another page</a>.
az: Bu bir səhifə nümunəsidir. Bloqunuzun ön səhifəsindən dərc edilmə tarixlərinə görə sıralanan yazılardan fərqli olaraq, səhifələr haqqınızda bilgilər və ya əlaqə bilgiləriniz kimi hər zaman asan varıla bilməsini istədiyiniz zamansız içərik üçün daha uyğundur. Bu səhifədə dəyişiklik etmək üçün Redaktə bağlantısına tıklayın və ya <a title="Direct link to Add New Page in your Dashboard" href="%s">bir başqa səhifə yaradın</a>.

en: This is larger than the maximum size. Please try another.
az: Bu faylın ölçüsü izin verilən ölçüdən böyükdür. Lütfən başqa birini seçin.

en: This is the Crowdsignal account you currently have linked with your WordPress blog: <strong>%s</strong>
az: <strong>%s</strong> - bu, hazırda WordPress bloqu ilə bağlantılı olan Crowdsignal hesabıdır.

en: This is the follow settings page for %s.
az: Bu %s üçün izləmə parametrləri səhifəsidir.

en: This is the management page for following blogs. You will receive an email at %s whenever a new post is made on these sites. Unfollow a blog to stop receiving emails from that blog. Go to <em>Settings</em> to stop receiving all emails from WordPress.com.
az: Bu, aşağıdakı bloqların idarəetmə səhifəsidir. Bu saytlara edilən hər yeni göndərmədə %s ünvanına bir e-poçt alacaqsınız. Bir bloqdan e-poçt almaq istəmirsinizsə, adı keçən bloqu izləməkdən vaz keçin. WordPress.com-dan gələn heç bir e-poçtu almaq istəmirsinizsə <em>Parametrlər</em>-ə gedin.

en: This is the management page for following post comments (%s).
az: Bu yazı şərhlərini izləmək üçün idarəetmə səhifəsidir (%s).

en: This is the rating ID used in comments
az: Bu şərhlərdə istifadə edilən reytinq ID-dir.

en: This is the rating ID used in pages
az: Bu səhifərdə istifadə edilən reytinq ID-dir.

en: This is the rating ID used in posts
az: Bu yazılarda istifadə edilən reytinq ID-dir.

en: This is the short link.
az: Bu qısa bağlantıdır.

en: This is your Primary Domain; the domains below will redirect to it.
az: Bu, Əsas Domen Adınız olub; aşağıdakı domen adları buraya yönləndiriləcəkdir.

en: This item has already been deleted.
az: Bu maddə daha öncə silinmişdir.

en: This location will be used as the default location for your posts.
az: Bu mövqe yazılarınız üçün mövcud mövqe olaraq istifadə ediləcəkdir.

en: This method is deprecated in 2.6.0 and will be removed in future versions - we recommend disabling it and instead setting up a new rate within your <a href="%s">Shipping zones</a>.
az: Bu üsul 2.6.0-da ləğv olunub və növbəti versiyalarda silinəcək. Biz tövsiyə edirik ki, bunu deaktiv edəsiniz və əvəzində <a href="%s">Çatdırılma Zonalarında</a> yeni qiymətləndirmə quraşdırasınız.

en: This month
az: Bu ay

en: This number is too short
az: Bu rəqəm çox qısadır

en: This option does not block access to your site — it is up to search engines to honor your request.
az: Qeyd: Bu seçim saytınıza girişə qadağa qoya bilməz. İstəyinizə tabe olmaq axtarış sistemlərinin ixtiyarındadır.

en: This order is no longer editable.
az: Bu sifarişi redaktə etmək artıq mümkün deyil.

en: This page is being trashed.
az: Bu səhifə zibil qutusuna göndərilmişdir.

en: This page was trashed. You will be redirected home now.
az: Bu səhifə zibil qutusuna atılıdı. Siz əsas səhifəyə yönləndiriləcəksiniz.

en: This panel is used for managing navigation menus for content you have already published on your site. You can create menus and add items for existing content such as pages, posts, categories, tags, formats, or custom links.
az: Bu lövhə saytınızda hal-hazırda yayımlanmış içərik üçün naviqasiya menyusunu idarə etmək üçün istifadə edilir. Səhifələr, yazılar, kateqoriyalar, etiketlər, formatlar və özəl bağlantılar ilə menyular yarada bilərsiniz.

en: This panel shows your most viewed posts and pages.
az: Bu lövhə ən çox baxılan yazı və səhifələrinizi göstərir.

en: This panel shows your most viewed tags and categories.
az: Bu lövhə sizin ən çox baxılan etiketlərinizi və kateqoriyalarınızı göstərir.

en: This payment method was successfully set as your default.
az: Bu, əsas ödəniş üsulu kimi uğurla əlavə olundu.

en: This person is following <a %s>your blog</a>: | These people are following <a %s>your blog</a>:
az[0]: Bu şəxs <a %s>sizin bloqunuzu</a> izlədi:
az[1]: Bu şəxslər <a %s>sizin bloqunuzu</a> izlədilər:

en: This person reblogged <a %s>your post</a>: | These people reblogged <a %s>your post</a>:
az[0]: Bu şəxs <a %s>sizin yazınızı</a> yenidən boqladı:
az[1]: Bu şəxslər <a %s>sizin yazınızı</a> yenidən boqladılar:

en: This picture will show whenever you leave a comment. Click to customize it.
az: Bu təsvir siz şərh yazdığınızda görünəcəkdir. Özəlləşdirmək üçün tıklayın.

en: This post could not be reblogged.
az: Bu yazı yenidən bloqlana bilməz.

en: This post is being trashed.
az: Bu yazı zibil qutusuna göndərilmişdir.

en: This post is password protected.
az: Bu yazı parolla qorunur.

en: This post is password protected. Enter the password to view any comments.
az: Bu yazı parolla qorunur. Şərhləri görmək üçün parolunuzu daxil edin.

en: This post is password protected. Enter the password to view comments.
az: Bu yazı parolla qorunur. Şərhləri görmək için parolu daxil edin.

en: This post is password protected. You must visit the website and enter the password to continue reading.
az: Bu yazı parolla qorunur. Oxumağa davam etmək üçün parolunuzu daxil edərək saytı ziyarət edin.

en: This post was trashed. You will be redirected home now.
az: Bu yazı zibil qutusuna göndərildi. İndi əsas səhifəyə yönləndiriləcəksiniz.

en: This preview is unavailable in the editor.
az: Bu ön izləmə redaktor içindən həyata keçirilə bilməz.

en: This record cannot be added, as it conflicts with an existing WordPress.com record.
az: Mövcud WordPress.com qeydi ilə münaqişə olacağı ehtimalına görə, bu qeyd əlavə edilə bilməz.

en: This record cannot be added, as it conflicts with an existing record.
az: Mövcud qeydlə münaqişə olacağı ehtimalına görə, bu qeyd əlavə edilə bilməz.

en: This record cannot be saved. Please check the highlighted fields below and try again.
az: Bu qeyd qeyd edilə bilməz. Aşağıdakı vurğulanan sahələri yoxlayın və yenidən cəhd edin.

en: This record cannot be saved. TXT records have a 255 character limit, if you need to add a larger record, please <a href="%s">contact support</a>.
az: Bu qeyd yazıla bilmir. TXT qeydlərində 255 simvol məhdudiyyəti vardır, daha böyük bir qeyd əlavə etməyiniz gərəkirsə, lütfən <a href="%s">dəstək xidmətinə</a> müraciət edin.

en: This report is private
az: Bu raport özəldir

en: This report is public
az: Bu raport hər kəsə açıqdır

en: This report only shows data since you connected Jetpack.
az: Bu raport sadəcə Jetpack ilə bağlı olduğunuz müddət ərzindəki məlumatı göstərir.

en: This resulted in an error message: %s
az: Əməliyyat bir xəta mesajı döndürdü: %s

en: This screen contains the settings that affect the display of your content.
az: Bu ekran içəriyinizin görünüşünə təsir edən parametrlərə sahibdir.

en: This screen is used for globally assigning menus to locations defined by your theme.
az: Bu ekran mövzunuz tərəfindən tanıdılmış sahələrə menyu təyin etməyiniz üçün istifadə edilir.

en: This screen is used for managing your content revisions.
az: Bu ekran içəriyin yoxlama versiyalarını idarə etmək üçün istifadə edilir.

en: This screen is used for managing your installed themes. Aside from the default theme(s) included with your WordPress installation, themes are designed and developed by third parties.
az: Bu ekran qurulmuş mövzularınızın idarə edilməsi üçün istifadə edilir. Mövcud mövzunuzun/mövzularınızın xaricində üçüncü tərəflər tərəfindən hazırlanıb təqdim edilən mövzular da buradadır.

en: This screen is used to customize the header section of your theme.
az: Bu ekran mövzunuzun başlıq bölməsini özəlləşdirmək üçün istifadə edilir.

en: This screen lists all the existing users for your site. Each user has one of five defined roles as set by the site admin: Site Administrator, Editor, Author, Contributor, or Subscriber. Users with roles other than Administrator will see fewer options in the dashboard navigation when they are logged in, based on their role.
az: Bu ekran saytınız üçün var olan bütün istifadəçilərin siyahısını göstərir. Hər istifadəçi  sayt nəzarətçisi tərəfindən ayrılmış beş roldan birinə sahibdir: sayt nəzarətçisi,redaktor,müəllif,abunə və istirakçı. Nəzarətçi roluna sahib olmayan istifadəçilər,rollarına görə daxil olduqlarında çox az parametrlərlə qarşılaşacaqlar.

en: This screen provides access to all of your posts. You can customize the display of this screen to suit your workflow.
az: Bu ekran bütün yazılarınıza nəzarət edə bilmə imkanı yaradır. Ekranı öz iş tempinizə uyğun bir şəkildə özəlləşdirə bilərsiniz.

en: This screen provides many options for controlling the management and display of comments and links to your posts/pages. So many, in fact, they will not all fit here! :) Use the documentation links to get information on what each discussion setting does.
az: Bu ekran, yazı və səhifələrinizə aid bağlantı və şərhlərin görüntülənməsi və idarə edilməsi üçün bir çox üstünlüklər təqdim edir. Hətta o qədər çox ki, hamısı buraya yerləşmir! :) Sənədlərdən istifadə edərək hər bir parametrin nə işə yaradığı haqda məlumat əldə edə bilərsiniz.

en: This screen shows an individual user all of their sites in this network, and also allows that user to set a primary site. They can use the links under each site to visit either the front end or the dashboard for that site.
az: Bu ekran bir istifadəçinin bu şəbəkədəki bütün saytlarını göstərir və istifadəçinin birinci dərəcəli saytını seçməsinə imkan yaradır. Hər bir saytın altındakı bağlantılardan istifadə edərək saytları ziyarət edə bilər ya da idarəetmə lövhəsindən keçid edə bilərlər.

en: This setting may be overridden for individual videos
az: Bu parametr fərdi videolar üçün dəyişdirilə bilər

en: This sidebar is no longer available and does not show anywhere on your site. Remove each of the widgets below to fully remove this inactive sidebar.
az: Bu yan sütun artıq aktiv deyil və saytınızın hər hansı bir yerində görüntülənmir. Lütfən bu passiv yan sütunu tamamı ilə yığışdırmaq üçün bütün vidcetləri çıxardın.

en: This site cannot be accessed.
az: Bu sayta qoşulmaq mümkün deyil.

en: This site has been archived or suspended.
az: Bu sayt ya arxivlənmişdir ya da nəzarətə götürülmüşdür.

en: This site has not been activated yet. If you are having problems activating your site, please contact %s.
az: Sayt hələlik aktivləşdirilməmişdir. Əgər saytınızı aktivləşdirmə ilə əlaqədar problemləriniz varsa, lütfən %s ilə əlaqə qurun.

en: This site has not posted anything recently.
az: Bu sayt son zamanlarda heç bir yazı yayımlamadı.

en: This site has not posted anything yet. Try back later.
az: Bu saytda hələlik heç bir yazı yayımlanmadı. Daha sonra təkrar yoxlayın.

en: This site is no longer available.
az: Bu sayt artıq mövcud deyil.

en: This site is private.
az: Bu sayt özəldir.

en: This slideshow could not be started. Try refreshing the page or viewing it in another browser.
az: Bu slaydşou işə salına bilməz. Səhifəni yeniləyin və ya başqa bir brauzerdə yoxlamağa çalışın.

en: This slideshow requires JavaScript.
az: Bu slaydşou üçün JavaScript lazımdır.

en: This subscription is no longer active on your account, if you would like to keep this upgrade please re-purchase it.
az: Bu abunəlik hesabınızda artıq aktiv deyil, bu yüksəltmədən istifadə etməyə davam etmək istərsəniz lütfən yenidən satın alın.

en: This subtitles file is invalid.
az: Bu altyazı faylı xətalıdır.

en: This taxonomy is not hierarchical.
az: Kateqoriya iyerarxik deyil.

en: This timezone does not observe daylight saving time.
az: Bu saat qurşağı yaz saatı tətbiqini istifadə etməməkdədir.

en: This timezone is currently in daylight saving time.
az: Mövcud saat qurşağı yaz saatındadır.

en: This timezone is currently in standard time.
az: Mövcud saat qurşağı standart zamandadır.

en: This topic is already on the list
az: Bu bəhs artıq bu siyahıda var

en: This unique authentication key is also missing from your %s file.
az: %s faylınızda bənzərsiz təsdiqləmə açarı da mövcud deyil.

en: This upgrade forwards visitors from your WordPress.com blog to %s (or any site you choose).
az: Bu yüksəltmə, WordPress.com bloqunuzdakı ziyarətçilərinizi %s ünvanına (və ya seçdiyiniz başqa hər hansı bir sayta) yönəldəcəkdir.

en: This upgrade gives you the greatest customization options, aided by white-glove support and a multitude of plugins.
az: Bu yüksəltmə sizə ağ əlcək dəstəyi və bol çeşidli qoşma dəstəyi ilə ən mükəmməl özəlləşdirmə seçimlərini təqdim edər.

en: This upgrade increases the storage space available on your blog so you can upload more media files and allows you to upload audio files.
az: Bu yüksəltmə bloqunuzdakı istifadə edilə bilinən disk sahəsini artıracaq, beləcə daha çox media faylı və audio faylı yükləyə biləcəksiniz.

en: This upgrade increases the storage space available on your site so you have room for more media files, and lets you upload audio files.
az: Bu yüksəltəmə saytınızdakı istifadə edilə bilinən disk sahəsini artıracaq, beləcə media faylları üçün daha çox boş sahəyə sahib olmağınıza və daha çox audio faylı yükləyə bilməyinizə imkan yaradacaqdır.

en: This upgrade is not available for Jetpack site.
az: Bu yüksəltmə Jetpack saytı üçün uyğun deyil.

en: This upgrade lets you choose unique fonts for your site, a custom color scheme, and customize its appearance further with your own CSS.
az: Bu yüksəltmə saytınız üçün bənzərsiz yazı növləri, fərdi bir rəng sxemi seçməyinizə və öz CSS-iniz ilə görünüşünü daha da təkmilləşdirməyinizə imkan yaradar.

en: This upgrade lets you upload HD videos directly to your site.
az: Bu yüksəltmə HD videoları birbaşa saytınıza yükləməyinizə imkan yaradar.

en: This upgrade prevents ads from ever showing up on your blog.
az: Bu yüksəltmə bloqunuzda reklamların göstərilməsinin qarşısını alır.

en: This upgrade redirects your WordPress.com blog to your new blog by performing permanent (301) redirects for all your content.
az: Bu yüksəltmə, bütün içəriyiniz üçün daimi (301) yenidən yönləndirmələri gerçəkləşdirərək WordPress.com bloqunuzu yeni bloqunuza yönləndirir.

en: This upgrade will expire in %s
az: Bu yüksəltmə %s içində bitəcək

en: This upgrade will renew in %s
az: Bu yüksəltmə %s içində yenidən yenilənəcək

en: This user does not have permission to access this Keyring connection.
az: Bu istifadəçinin bu Açarlıq qoşulmasına giriş izni yoxdur.

en: This user is not authorized to %s on this blog.
az: Bu  istifadəçi  %s bloqunda qeydiyyatdan keçməmişdir.

en: This user is not authorized to change settings on this blog.
az: Bu istifadəçinin bu bloqun parametrlərini dəyişdirmək səlahiyyəti yoxdur.

en: This user is not authorized to disconnect this blog.
az: Bu istifadəçinin bu bloqun qoşulmasını ləğv etmək səlahiyyəti yoxdur.

en: This user is not authorized to manage plugins network wide.
az: Bu istifadəçi şəbəkədəki qoşmaları idarə etməyə səlahiyyətli deyil.

en: This user is not authorized to modify this publicize connection.
az: Bu istifadəçinin qlobal bəyan qoşulmalarını modifikasiya etmək səlahiyyəti yoxdur.

en: This user is not authorized to test connection for this blog.
az: Bu istifadəçinin bu bloqu test etmək üçün səlahiyyəti yoxdur.

en: This user is not authorized to view settings on this blog.
az: Bu istifadəçi bu bloqun parametrlərinə baxma səlahiyyətinə sahib deyil.

en: This video doesn&#8217;t exist
az: Belə bir video yoxdur

en: This video is embedded on the following page locations (note that URL may have changed)
az: Bu video səhifənin müxtəlif yerlərində yerləşdirilə bilər (diqqət edin, URL dəyişdirilə bilər)

en: This video is intended for mature audiences.
az: Bu video yetkinlik yaşına çatmış auditoriya üçün nəzərdə tutulmuşdur.

en: This video is suspended due to terms of service violation
az: Bu video istifadə qaydalarına əməl olunmadığı üçün yayımı dayandırıb.

en: This was in response to %s:
az: Bu %s üçün cavabdır:

en: This was the most active commenter on this blog: | These were the %d most active commenters on this blog:
az[0]: Bu, bu bloqdakı ən aktiv şərhçi oldu:
az[1]: Bunlar, bu bloqdakı %d ən aktiv şərhçi oldular:

en: This was your most active commenter: | These were your %d most active commenters:
az[0]: Bu sizin ən aktiv şərhçiniz oldu:
az[1]: Bunlar, sizin %d ən aktiv şərhçiləriniz oldular:

en: This week
az: Bu həftə

en: This widget requires JavaScript.
az: Bu modul JavaScript ilə işləyir.

en: This will allow %s to:
az: Bu %s üçün imkan verir:

en: This will allow Jetpack to:
az: Bu, Jetpack-a bu izni verir:

en: This will be how your name will be displayed in the account section and in reviews
az: Hesaba giriş etdiyiniz zaman bu addan istifadə edəcəksiniz

en: This will be shown when someone hovers over the link in the blogroll, or optionally below the link.
az: Bu hissə birisi mausu bağlantı üzərinə gətirdiyində seçiminizə bağlı olaraq bağlantının üzərində ya da altında görünəcəkdir.

en: This will clear all items from the inactive widgets list. You will not be able to restore any customizations.
az: Bu aktiv olmayan maddələri vidcet siyahısından siləcəkdir. Etmiş olduğunuz özəlləşdirmələri geri qaytara bilməyəcəksiniz.

en: This will contain all of your posts, pages, comments, custom fields, terms, navigation menus, and custom posts.
az: Bu bütün yazılarınızı, səhifələrinizi, şərhlərinizi, özəl sahələrinizi, etiketlərinizi, naviqasiya menyularınızı və özəl yazılarınızı ehtiva edəcəkdir.

en: This will remove the background image. You will not be able to restore any customizations.
az: Bu əməliyyat arxa fon təsvirini siləcəkdir. Bu əməliyyatdan sonra etdiyiniz özəlləşdirmələrin heç birini geri gətirə bilməzsiniz.

en: This will remove the header image. You will not be able to restore any customizations.
az: Bu əməliyyat başlıq təsvirini siləcəkdir. Etdiyiniz dəyişiklikləri geri qaytara bilməyəcəksiniz.

en: This will replace the current editor content with the last backup version. You can use undo and redo in the editor to get the old content back or to return to the restored version.
az: Bu, redaktordakı mövcud içəriyi ən son ehtiyat versiya ilə dəyişdirəcəkdir. Geri al, irəli al oxları ilə əski içəriyə geri dönə bilər ya da yenidən tərtib edilmiş versiyaya keçə bilərsiniz.

en: This will restore the original background image. You will not be able to restore any customizations.
az: Bu əməliyyat arxa fon təsvirini geri gətirəcəkdir. Bu əməliyyatdan sonra etdiyiniz özəlləşdirmələrin heç birini geri gətirə bilməyəcəksiniz.

en: This will restore the original header image. You will not be able to restore any customizations.
az: Bu orijinal başlıq təsvirini geri yükləyəcəkdir. Heç bir özəlləşdirməni geri yükləyə bilməyəcəksiniz.

en: Thousand separator.
az: Onluq ayırıcı.

en: Three Columns
az: Üç sütun

en: Thu
az: Ca

en: Thule
az: Tule

en: Thumbnail
az: Miniatür

en: Thumbnail Grid
az: Miniatür Toru

en: Thumbnail Height
az: Miniatür təsvirin yüksəkliyi

en: Thumbnail Settings
az: Miniatür təsvir parametrləri

en: Thumbnail Settings Help
az: Miniatür Parametrləri Yardımı

en: Thumbnail Width
az: Miniatür təsvirin genişliyi

en: Thumbnail size
az: Miniatür təsvirin ölçüsü

en: Thunder Bay
az: Tunder Bay

en: Thursday
az: Cümə axşamı

[ctx: Thursday initial]
en: T
az: CA

en: Ticket Purchase Link/Button Text
az: Bilet Satınalma Bağlantısı/Düymə Mətni

en: Ticket Purchase Link/Button Text:
az: Bilet Satınalma Bağlantısı/Düymə Mətni:

en: Tickets available soon
az: Biletlər çox yaxında...

en: Tighten your account's security: Two-step authentication is now available on WordPress.com. <a href='%s'>Enable now</a> or <a href='%s'>learn more</a>.
az: Hesabınızın təhlükəsizliyini artırın: İki mərhələli kimlik təsdiqləmə indi WordPress.com-da istifadə edilə bilər. <a href='%s'>İndi aktivləşdirin</a> və ya <a href='%s'>daha çox məlumat əldə edin</a>.

en: Tile
az: Döşə

en: Tiled Columns
az: Döşənmiş Sütunlar

en: Tiled Galleries
az: Döşənmiş Qalereyalar

en: Tiled Mosaic
az: Mozaik Döşəmə

en: Tiles
az: Mozaikalar

en: Time
az: Vaxt

en: Time Format
az: Zaman formatı

en: Time Slider
az: Zaman Slayderi

en: Time Zone
az: Zaman Qurşağı

en: Time for your security checkup.
az: Əsas bir təhlükəsizlik müayinəsinin tam vaxtıdır.

en: Timeline
az: Zaman tuneli

en: Timezone
az: Saat qurşağı

en: Tiny
az: Kiçik

[ctx: TinyMCE]
en: Blocks
az: Bloklar

[ctx: TinyMCE]
en: Formats
az: Formatlar

[ctx: TinyMCE]
en: Headings
az: Sərlövhələr

[ctx: TinyMCE]
en: Insert template
az: Şablon daxil et

[ctx: TinyMCE]
en: Templates
az: Şablonlar

[ctx: TinyMCE menu]
en: Edit
az: Redaktə et

[ctx: TinyMCE menu]
en: File
az: Fayl

[ctx: TinyMCE menu]
en: Insert
az: Daxil et

[ctx: TinyMCE menu]
en: Table
az: Lövhə

[ctx: TinyMCE menu]
en: Tools
az: Alətlər

[ctx: TinyMCE menu]
en: View
az: Bax

en: Tip
az: Növ

en: Tips for getting the most out of WordPress.com.
az: WordPress.com-dan ən yaxşı şəkildə faydalanmaq üçün ipucları.

en: Tirane
az: Tirana

en: Title
az: Başlıq

en: Title (optional):
az: Sərlövhə (istəyə bağlı):

en: Title Attribute
az: Başlıq atributu

en: Title and Post Editor
az: Başlıq və yazı redaktoru

en: Title will appear on the first frame of your video
az: Başlıq videonuzun birinci kadrında görünəcəkdir

en: Title:
az: Başlıq:

en: Title:
az: Başlıq:

en: Tlaxcala
az: Tlakskala

en: To Do
az: Ediləcəklər

en: To accept this invitation you will need to:
az: Bu dəvəti qəbul etmək üçün bunlara ehtiyac var:

en: To activate a widget drag it to a sidebar or click on it. To deactivate a widget and delete its settings, drag it back.
az: Hər hansı bir vidceti aktivləşdirmək üçün bir yan menyuya sürükləyin və ya üzərinə tıklayın. Passivləşdirmək və parametrlərini sıfırlamaq üçün geri sürükləyin.

en: To activate your user, please click the following link:
    
    %s
    
    After you activate, you will receive *another email* with your login.
az: İstifadəçinizi aktivləşdirmək üçün, lütfən aşağıdakı bağlantıya tıklayın:
    
    %s
    
    Aktivləşdirdikdən sonra, giriş məlumatlarınızı daşıyan *başqa bir e-poçt* alacaqsınız.

en: To add a custom link, <strong>expand the Custom Links section, enter a URL and link text, and click Add to Menu</strong>
az: Xüsusi bağlantı əlavə etmək üçün, <strong>Xüsusi Bağlantı bölməsini açaraq, URL və ya  bağlantı mətnini daxil edərək, Menyuya Əlavə Et düyməsinə tıklayın</strong>

en: To add a new menu instead of assigning an existing one, <strong>click the &#8217;Use new menu&#8217; link</strong>. Your new menu will be automatically assigned to that theme location
az: Mövcud olandan istifadə etmək yerinə yeni bir menyu əlavə etmək üçün <strong>&#8217;Yeni menyudan istifadə et&#8217; bağlantısına tıklayın.</strong> Yeni menyunuz avtomatik olaraq əlaqədar menyu mövqesinə təyin ediləcəkdir.

en: To add a new user for your site, click Invite New in the Users menu section.
az: Saytınıza yeni istifadəçi əlavə etmək üçün, İstifadəçilər bölməsindəki Yeni Dəvət düyməsinə tıklayın.

en: To add a new user for your site, click the Add New button at the top of the screen or Add New in the Users menu section.
az: Saytınıza yeni bir istifadəçi əlavə etmək üçün ekranın yuxarısındakı yeni istifadəçi düyməsinə basın ya da istifadəçilər menyusundan yenisini əlavə et düyməsinə basın.

en: To add a new user to your site, fill in the form on this screen and click the Add New User button at the bottom.
az: Saytınıza yeni istifadəçi əlavə etmək üçün, bu ekrandakı formanı doldurun və ekranın altında yer alan Yeni istifadəçi əlavə et düyməsinə basın.

en: To assign menus to one or more theme locations, <strong>select a menu from each location&#8217;s dropdown</strong>. When you are finished, <strong>click Save Changes</strong>
az: Bir ya da birdən çox sahəyə menyu təyin etmək üçün <strong>hər sahənin açılan siyahısından bir menyu seçin</strong>. İşiniz bitdiyində <strong>Dəyşiklikləri qeyd et düyməsinə basın</strong>

en: To change the default thumbnail image, play the video and click "Capture Thumbnail" button.
az: Mövcud miniatür təsviri dəyişdirmək üçün, videonu ifa etdirin və "Miniatür Təsviri Qeyd et" düyməsinə tıklayın.

en: To crop the image, click on it and drag to make your selection.
az: Təsviri kəsmək üçün, üzərinə tıklayın və seçiminizi etmək üçün sürüşdürün.

en: To delete media items, click the Bulk Select button at the top of the screen. Select any items you wish to delete, then click the Delete Selected button. Clicking the Cancel Selection button takes you back to viewing your media.
az: Media maddələrini silmək üçün ekranın üstündə yer alan kütləvi seçim düyməsindən istifadə edə bilərsiniz. Seçmək istədiyiniz maddələri seçdikdən sonra "Seçilmiş olanları sil" düyməsinə basın. İmtina düyməsinə bassanız, görüntüləmə ekranına dönəcəksiniz.

en: To edit a menu currently assigned to a theme location, <strong>click the adjacent &#8217;Edit&#8217; link</strong>
az: Bir mövzu mövqeyinə təyin edilmiş bir menyunu redaktə etmək üçün <strong>Əlaqədar &#8217;Redaktə et&#8217; bağlantısından istifadə edin.</strong>

en: To edit an existing menu, <strong>choose a menu from the dropdown and click Select</strong>
az: Mövcud olan bir menyunu redaktə etmək üçün <strong>aşağı açılan siyahıdan bir menyu seçin və seç düyməsinə basın</strong>

en: To fetch your export file, go to <strong>Settings -&gt; Other -&gt; Export blog</strong> in the control panel for your Blogger blog.
az: İxrac faylınızı yükləmək üçün, Blogger bloqunuzun nəzarət lövhəsindəki<strong>Parametrlər -&gt; Digər -&gt; Bloqu ixrac et</strong> bölməsini ziyarət edin.

en: To help recover your account, we require some information from you to verify your ownership of the account. Please note that we are unable to recover an account without proof of ownership.
az: Hesabınızı qurtarmağınıza yardım etmək adına, bu hesabın sahibi olduğunuzu təsdiqləmək üçün bir az bilgiyə ehtiyacımız var. Sahiblik sübutu olmayan bir hesabı qurtarmayacağımızı diqqətə alın.

en: To infinity and beyond
az: Sonsuzluğa doğru

en: To kick off the new year, we’d like to share with you data on %s’s activity in %d. You may start scrolling!
az: Yeni ilin başlama zəngi üçün, biz %d içində %s aktivlikləri ilə bağlı məlumatları sizinlə paylaşmaq istəyirik. Səhifəni aşağı sürüşdürməyə başlayın!

en: To kick off the new year, we’d like to share with you data on your blog’s activity in %d. Start scrolling!
az: Yeni ilin başlama zəngi üçün, bloqunuzun %d içindəki aktivlik məlumatlarını sizinlə paylaşmaq istəyirik. Səhifəni aşağı sürüşdürməyə başlayın!

en: To make it easier for you to edit and save the imported content, you may want to reassign the author of the imported item to an existing user of this site. For example, you may want to import all the entries as <code>admin</code>s entries.
az: İdxal edilən mühtəviyyatın redaktə edilməsi və düzəldilməsinin asanlaşması üçün, idxal edilən yazıların müəlliflərini mövcud olan bir istifadəçi olaraq təyin edə bilərsiniz. Məsələn, idxal edilən bütün mətnlərin müəllifi <code>admin</code> olaraq təyin bilərsiniz.

en: To make it easier for you to edit and save the imported posts and drafts, you may want to change the name of the author of the posts. For example, you may want to import all the entries as <code>admin</code>s entries.
az: İdxal edilən yazı və qaralamaları redaktə edib qeyd etməyi asanlaşdırmaq üçün, yazıların müəllif isimlərini dəyişdirmək istəyə bilərsiniz. Məsələn, bütün yazıları <code>admin</code> istifadəçinin yazıları olaraq idxal edə bilərsiniz.

en: To manage it here, set it to visible. | To manage them here, set them to visible.
az[0]: Burada idarə edə bilmək üçün, onu görünən edin.
az[1]: Чтобы управлять их здесь, установить их видимыми.Burada idarə edə bilmək üçün, onları görünən edin.

en: To move focus to other buttons use Tab or the arrow keys. To return focus to the editor press Escape or use one of the buttons.
az: Fokusu digər düymələrə daşımaq üçün səkmə ya da ox düymələrdən istifadə edin. Redaktora yenidən fokuslanmaq üçün ESC ya da düymələrdən birini istifadə edin.

en: To navigate between revisions, <strong>drag the slider handle left or right</strong> or <strong>use the Previous or Next buttons</strong>.
az: Versiyalar arasında gəzinmək üçün <strong>tutacağı sağa ya da sola sürüşdürün</strong> ya da <strong>Öncəki və ya Sonrakı düymələrindən istifadə edin</strong>.

en: To reorganize menu items, <strong>drag and drop items with your mouse or use your keyboard</strong>. Drag or move a menu item a little to the right to make it a submenu
az: Menyuları yenidən modifikasiya etmək üçün <strong>mausunuzla sürüşdürüb buraxın ya da klaviaturadan istifadə edin</strong>. Bir menyu elementini yüngülcə sağa alaraq alt menyu halına gətirə bilərsiniz.

en: To reset your password please click the following link:
az: Parolunuzu sıfırlamaq üçün lütfən izləyən bağlantıya tıklayın:

en: To reset your password please click this button:
az: Parolunuzu sıfırlamaq üçün lütfən bu düyməyə tıklayın:

en: To reset your password, visit the following address:
az: Parolunuzu sıfırlamaq üçün aşağıdakı ünvanı ziyarət edin:

en: To restore a revision, <strong>click Restore This Revision</strong>.
az: Bir versiyanı geri qaytarmaq üçün <strong>Bu versiyanı geri qaytar düyməsinə basın</strong>.

en: To see them all, <a %s>visit the post</a>.
az: Tamamını görmək üçün, <a %s>yazını ziyarət</a> edin.

en: To see your own site stats, continue logging in.
az: Saytınızın statistikasına baxmaq üçün hesabınıza daxil olmağa davam edin.

en: To set your password, visit the following address:
az: Parolunuzu təyin etmək için, bu ünvanı ziyarət edin:

en: To the top
az: Təpəyə

en: To use Post By Email, you need to link your %s account to your WordPress.com account.
az: E-poçt İlə Yazıdan istifadə edə bilmək üçün, %s hesabınzı WordPress.com hesabınız ilə bağlamağınız gərəkdir.

en: To use a background image, simply upload it or choose an image that has already been uploaded to your Media Library by clicking the &#8220;Choose Image&#8221; button. You can display a single instance of your image, or tile it to fill the screen. You can have your background fixed in place, so your site content moves on top of it, or you can have it scroll with your site.
az: Bir arxa fon rəsmi istifadə etmək üçün fayl yükləyin ya da &#8220;Təsvir seç&#8221; media kitabxanasından yüklənmiş bir təsviri seçin. Təsvirinizi tək başına göstərə bilər, arxa fona döşəyə bilər ya da gərə bilərsiniz. Arxa fonunuzu sabitləyə bilərsiniz də, beləcə saytınız sürüşdürmə çubuğu ilə aşağı sürüşsə da arxa fon təsviri sabit qalır.

en: To use polls in WordPress.com, you will need an account with our sister product, <a href="%s">Polldaddy.com</a>.
az: WordPress.com sorğularından istifadə edə bilmək üçün, bizim törəmə şirkətimiz olan <a href="%s">Polldaddy.com</a> -da qeydiyyatdan keçməlisiniz.

en: To use this importer, you must have a Google account and an upgraded (New, was Beta) blog hosted on blogspot.com or a custom domain (not FTP).
az: Bu idxalçıdan istifadə edə bilmək üçün, Google hesabınızın, yüksəldilmiş ( Blogger, əvvəllər Beta idi) və blogspot üzərində və ya özəl sahə adı altında (FTP deyil) bir bloqunuzun olması gərəkdir.

en: To verify that you wish to disable two-step authentication, enter the verification code from your device or a backup code, and click "Disable two-step."
az: İki Mərhələli Kimlik Təsdiqləməsini deaktivasiya etmək istədiyinizi təsdiqləmək üçün lütfən cihazınızdakı təsdiqləmə kodunu və ya bərpa kodunu daxil edib "İki Mərhələli Kimlik Təsdiqləməsini Deaktivasiya Et" seçiminə tıklayın.

en: To-do
az: Etmək

en: Tochigi
az: Toçiqi

en: Today
az: Bu gün

en: Today (%s) is excluded from averages because it isn't over yet.
az: Bu günkü gün (%s) bitmədiyi üçün, ortalama hesaba daxil deyildir.

en: Toggle Editor Text Direction
az: Yazı redaktorunun mətn yönünü dəyişdir

en: Toggle add category
az: Kateqoriya əlavə etməyi aç/bağla

en: Toggle fullscreen
az: Tam ekrana keç

en: Toggle panel: %s
az: Lövhəni aç/bağla: %s

en: Toggle section: %s
az: Bölməni dəyiş: %s

en: Toggle section: Custom Links
az: Bölməni dəyiş: Xüsusi Bağlantılar

en: Togo
az: Toqo

en: Token
az: Açar

en: Tokushima
az: Tokuşima

en: Tokyo
az: Tokio

en: Tomorrow
az: Sabah

en: Tonga
az: Tonqa

en: Tongatapu
az: Tonqatapu

en: Too many redirects.
az: Həddindən çox yönləndirmə.

en: Tool description.
az: Alət açıqlaması.

en: Tool does not exist.
az: Alət mövcud deyil.

en: Tool name.
az: Alət adı.

en: Tool ran.
az: Alət işlədi.

en: Tool return message.
az: Alət dönüş mesajı.

en: Toolbar
az: Alət çubuğu

en: Toolbar Toggle
az: Alət çubuğunu göstər/gizlət

en: Tools
az: Alətlər

en: Top
az: Üst

en: Top Authors
az: Ən populyar müəlliflər

en: Top Authors for %1$s days ending %2$s
az: %2$s bitən gündə %1$s üçün ən populyar müəlliflər

en: Top Authors for %1$s days ending %2$s (Summarized)
az: %2$s bitən gündə %1$s üçün ən populyar müəlliflər (Ümumiləşdirilmiş)

en: Top Authors for %s
az: %s üçün ən populyar müəlliflər

en: Top Clicks
az: Bütün Tıklamalar

en: Top Clicks are calculated from 48-72 hours of stats. They take a while to change.
az: Ən Çox Tıklamalar statistikası 48-72 saat olaraq hesablanır. Dəyişikliklər bir az vaxt ala bilər.

en: Top Left
az: Üst sol

en: Top Posts
az: Ən çox oxunan yazılar

en: Top Posts & Pages
az: Ən populyar yazılar və səhifələr

en: Top Posts &amp; Pages
az: Ən Populyar Yazılar &amp; Səhifələr

en: Top Posts &amp; Pages by views are calculated from 24-48 hours of stats. They take a while to change.
az: Son 24-48 içində baxış statistikalarına görə hesablanan Ən Yaxşı Yazılar &amp; Səhifələr. Dəyişmələri bir az zaman ala bilər.

en: Top Posts (%s)
az: Ən Sevilən Yazılar (%s)

en: Top Posts for %1$s days ending %2$s
az: %2$s gününə qədər %1$s gün üçün ən populyar yazılar

en: Top Posts for %1$s days ending %2$s (Summarized)
az: %2$s gününə qədər %1$s gün üçün ən populyar yazılar (Ümumiləşdirilmiş)

en: Top Posts for %s
az: %s üçün ən yaxşı yazılar

en: Top Questions - Instant Answers
az: Bütün Suallar - Ani Cavablar

en: Top Rated
az: Populyar Reytinqlər

en: Top Recent Commenters
az: Populyar Ən Son Şərhlər

en: Top Right
az: Üst sağ

en: Top Searches
az: Ən populyar axtarışlar

en: Top Sharing Services
az: Populyar Paylaşma Servisləri

en: Top Tags
az: Bütün etiketlər

en: Top Views by Country for %1$s days ending %2$s
az: %2$s tarixində bitən %1$s gün ərzindəki Ölkələrə Görə Ən Çox Baxış

en: Top Views by Country for %1$s days ending %2$s (Summarized)
az: %2$s tarixində bitən %1$s gün ərzindəki Ölkələrə Görə Ən Çox Baxış (Ümumiləşdirilmiş)

en: Top Views by Country for %s
az: %s üçün ölkələr üzrə bütün baxışlar

en: Top country: %l | Top countries: %l
az[0]: Ən yaxşı ölkə: %l
az[1]: Ən yaxşı ölkə: %l

en: Top earners
az: Ən çox qazananlar

en: Top freebies
az: Başlıca pulsuz məhsullar

en: Top rated products
az: Ən reytinqli məhsullar

en: Top sellers
az: Ən çox satanlar

en: Topic
az: Bəhs

en: Topic Status
az: Bəhs statusu

en: Topic Type
az: Bəhs növü

en: Topic views the past 7 days
az: Son 7 gün içində baxılan bəhslər

en: Topic: %s
az: Bəhs: %s

en: Topics
az: Bəhslər

en: Total
az: Cəmi

en: Total Refunded
az: Ümumi Geriödəmə

en: Total Shares : %s
az: Bütün Paylaşmalar : %s

en: Total Votes
az: Cəmi Səslər

en: Total amount spent.
az: Xərclənmiş yekun məbləğ.

en: Total clicks on links on your blog
az: Bağlantılara görə sizin bloqa edilən tıklamalar

en: Total comments:
az: Bütün şərhlər:

en: Total distinct customers.
az: Cəmi fərqli müştərilər.

en: Total number of purchases.
az: Alışların yekun rəqəmi.

en: Total of coupons used.
az: İstifadə olunmuş kuponların yekunu.

en: Total of refunded orders.
az: Geri qaytarılmış sifarişlərin yekunu.

en: Total search terms
az: Cəmi axtarış kriteriyaları

en: Total tax
az: Ümumi vergi

en: Total views
az: Cəmi Baxılar

en: Total views of posts on your blog
az: Bloqunuzun yazılarının cəmi baxışları

en: Total views referred by links to your blog
az: Bağlantılar tərəfindən bloqunuza yönləndirilən bütün baxışlar

en: Total:
az: Ümumi:

en: Totals
az: Cəmi

en: Totals, Followers & Shares
az: Tamamı, İzləmələr və Paylaşmalar

en: Totals.
az: Cəmi

en: Town / City
az: Rayon/Şəhər

en: Town / District
az: Rayon/Səmt

en: Town / Village
az: Qəsəbə/Kənd

en: Track
az: Təqib et

en: Track %1$s of %2$s.
az: Mahnı %1$s/%2$s.

en: Track which topics are most interesting to your readers by <a href="http://en.support.wordpress.com/posts/tags/">adding tags to your posts</a>.
az: <a href="http://en.support.wordpress.com/posts/tags/">Yazılarınıza etiket əlavə edərək</a> oxuyucularınızın ən çox marağına səbəb olan bəhslərin hansı bəhslər olduğunu izləyin.

en: Track your site's reach with built-in stats
az: Yerləşdirilmiş statistikalar ilə saytınızla olan əlaqələri izləyin.

en: Trackback
az: Geri İzləmə

en: Trackback excerpt:
az: Xülasə geri izləməsi:

en: Trackbacks are a way to notify legacy blog systems that you&#8217;ve linked to them. If you link other WordPress sites, they&#8217;ll be notified automatically using <a href="%s">pingbacks</a>, no other action necessary.
az: Geri izləmələr bloq sistemləri arasında bağlantı verildiyində xəbərləşmə üsuludur. Əgər digər WordPress saytlarına bağlantı verərsəniz avtomatik olaraq <a href="%s">geri bildiriş</a> ilə xəbər veriləcəkdir, başqa bir şeyə gərək yoxdur.

en: Tracks (subtitles, captions, descriptions, chapters, or metadata)
az: Treklər (altyazılar, başlıqlar, açıqlamalar, bölmələr və ya məlumatlar)

en: Transaction ID
az: Əməliyyat İD

en: Transactions
az: Hesab Əməliyyatları

en: Transfer %s to Another User
az: Digər %s istifadəçiyə transfer et

en: Transfer Blog
az:  Bloqu Transfer Et

en: Transfer Domain
az: Domeni Transfer Et

en: Transfer blog
az: Bloqu transfer et

en: Transfer existing products to your new store — just import a CSV file.
az: Mövcud məhsulları yeni mağazanıza idxal edin — bir CSV faylı idxal etməyiniz yetərlidir.

en: Transferring a blog <em>cannot</em> be undone. Please read the following actions that will take place when you transfer this blog:
az: Bloq transferi <em>dayandırıla</em> bilməz. Bu bloqun transferi üçün gərəkli hərəkətlər barəsində aşağıdakı məlumatları oxuyun:

en: Translate
az: Tərcümə

[ctx: Translate this to be the equivalent of English Translators in your language for the credits page Translators section]
en: Translators
az:  Mushviq Abdulla- www.mushviq.wordpress.com

en: Translation Ready
az: Tərcüməyə hazır

en: Translation Updates
az: Tərcümə Yenilənmələri

en: Transparency:
az: Şəffaflıq:

en: Transparent
az: Şəffaf

en: Transparent background
az: Şəffaf Arxa fon

en: Trash
az: Zibil qutusu

en: Trash <span class="count">(%s)</span> | Trash <span class="count">(%s)</span>
az[0]: Zibil <span class="count">(%s)</span>
az[1]: Zibil <span class="count">(%s)</span>

en: Trash it: %s
az: Zibil qutusuna göndər: %s

en: Trashed
az: Zibil qutusuna göndərildi

en: Travel
az: Səyahət

en: Trending
az: Trend

en: Trieste
az: Triyest

en: Trinidad and Tobago
az: Trinidad və Tobaqo

en: Trinidad and Tobago dollar
az: Trinidad və Tobaqo dolları

en: Trophy Case
az: Nailiyyətlər

[ctx: Trophy Case sidebar headline]
en: Filter by blog
az: Bloqa görə filtrlə

[ctx: Trophy Case sidebar headline]
en: Filter by type
az: Növə görə filtrlə

en: Trouble clicking?
az: Tıklamaqla əlaqədar probleminizmi var?

en: Trouble clicking? Copy and paste this URL into your browser:
az: Tıklamaqla əlaqədar probleminizmi var? URL-i köçürüb brauzerinizə yapışdırın:

en: Trouble clicking? Just copy and paste the URL into a browser
az: Tıklamaqla əlaqədar probleminizmi var? URL-i köçürüb bir brauzerə yapışdırın

en: Trouble signing in
az: Giriş etmədə problem var

en: Trouble with Jetpack?
az: Jetpack ilə əlaqədar bir probleminiz varmı?

en: Troubleshooting
az: Xətaların axtarılması və aradan qaldırılması

en: True the prices included tax during checkout.
az: Ödəmə boyunca vergi daxil qiymətləri keçərli et.

en: Trusted by some of the world's biggest brands and industries
az: Dünyanın ən böyük brendləri və sənayeləri bizə etibar edir

en: Try Again
az: Təkrar Yoxlayın

en: Try again
az: Təkrar yoxlayın

en: Try any one of our 200+ themes and change as often as you like, no extra charge.
az: 200+ mövzularımızdan hər hansı birini test edin və istədiyiniz sıxlıqda dəyişdirin - heç bir əlavə məsrəf ödəmədən!

en: Try different keywords.
az: Fərqli açar kəlmələrdən istifadə edin.

en: Try looking in the monthly archives. %1$s
az: Aylıq arxivlərə baxmağı yoxlayın. %1$s

en: Try more general keywords.
az: Daha çox əsas açar kəlmələrdən istifadə edin.

en: Trying entering another email address you can access into the password reset form.
az: Başqa bir e-poçt ünvanını daxil etməyə cəhd etmək üçün parol sıfırlama formasına giriş izninizin olması gərəkdir.

en: Tucuman
az: Tukuman

en: Tue
az: Ça

en: Tuesday
az: Çərşənbə axşamı

[ctx: Tuesday initial]
en: T
az: ÇA

en: Tumblr replied with an error: %s
az: Tumblr bir xəta verdi: %s

en: Tumblr says that the username and password you provided were not valid. Please check you entered them correctly and try to connect again.
az: Tumblr deyir ki, təmin edilən istifadəçi adı və parol düzgün deyildir. Yenidən qoşulmaq üçün məlumatlarınızın düzgün yazıldığını təkrar yoxlayın.

en: Tunisia
az: Tunis

en: Tunisian dinar
az: Tunis dinarı

en: Turkey
az: Türkiyə

en: Turkish
az: Türkcə

en: Turkmenistan
az: Türkmənistan

en: Turkmenistan manat
az: Türkmənistan manatı

en: Turks and Caicos Islands
az: Turk və Kaykas adaları

en: Turn comments on or off
az: Şərhləri açın ya da bağlayın

en: Turned on per post
az: Hər bir yazı üçün ayrı-ayrı açılır

en: Tuscany
az: Toskana

en: Tutorials and How-To Videos
az: Dərslər və Necə Edilir Videoları

en: Tweets by @%s
az: @%s tweetləri

en: Twenty Sixteen is a modernized take on an ever-popular WordPress layout — the horizontal masthead with an optional right sidebar that works perfectly for blogs and websites. It has custom color options with beautiful default color schemes, a harmonious fluid grid using a mobile-first approach, and impeccable polish in every detail. Twenty Sixteen will make your WordPress look beautiful everywhere.
az: Twenty Sixteen populyar WordPress maketinin modernizasiya edilmiş halıdır — üfüqi üst sahə və seçimə bağlı sağ sütun ilə bloqlar və veb saytları üçün mükəmməl çalışır. Özəl rəng parametrləri, xariqüladə mövcud rəng paletləri, mobil yönümlü axışqan tor sistemi və yaxşıca cilalanmış bir çox xüsusiyyətə sahibdir. Twenty Sixteen WordPress sisteminizin her yerdə gözəl görünməsini təmin edəcək.

en: Twice Daily
az: Gündə İki Kərə

en: Twitter Site Tag
az: Twitter Sayt Etiketi

en: Twitter Timeline
az: Twitter Xronologiyası

en: Twitter Updates
az: Twitter Yenilənmələri

en: Twitter username to include in tweets when people share using the Twitter button.
az: İstifadəçilər Twitter düyməsi ilə paylaşarkən tweetlərdə istifadə ediləcək Twitter istifadəçi adı.

en: Twitter username:
az: Twitter istifadəçi adı:

en: Two Columns
az: İki Sütun

en: Two Step Authentication Disabled
az: İki Mərhələli Kimlik Təsdiqləməsi ləğv edildi

en: Two Step Authentication Enabled
az: İki Mərhələli Kimlik Təsdiqləməsi aktivləşdirildi

en: Two Step Authentication has been disabled for "%s".
az: "%s" üçün İki Mərhələli Kimlik Təsdiqləməsi ləğv edildi.

en: Two Step Authentication has been disabled for <strong>%s</strong>.
az: <strong>%s</strong> üçün İki Mərhələli Kimlik Təsdiqləməsi ləğv edildi.

en: Two Step Authentication has been enabled for "%s".
az: "%s" üçün İki Mərhələli Kimlik Təsdiqləməsi aktivləşdirildi.

en: Two Step Authentication has been enabled for <strong>%s</strong>.
az: <strong>%s</strong> üçünİki Mərhələli Kimlik Təsdiqləməsi aktivləşdirildi.

en: Two columns
az: İki sütun

en: Two factor authentication is already enabled for the current user.
az: Hazırkı istifadəçi üçün iki mərhələli rejim artıq aktivləşdirilmişdir.

en: Two factor authentication is not enabled for the current user.
az: İki mərhələl ikimlik təsdiqləməsi hazırkı istifadəçi üçün aktivləşdirilmədi.

en: Two-Step Authentication
az: İki Mərhələli Kimlik Təsdiqləməsi

en: Two-Step Authentication adds an extra layer of security to your account. Once enabled, logging in to WordPress.com will require you to enter a unique passcode generated by an app on your mobile device or sent via text message, in addition to your username and password.
az: İki Mərhələli Kimlik Təsdiqləmə, hesabınıza əlavədən bir təhlükəsizlik qalxanı əlavə edər. Aktivləşdirildiyində, WordPress.com saytınızda hesab açmaq üçün istifadəçi adınıza və parolunuza əlavə olaraq, mobil cihazınızdakı bir proqram tərəfindən yaradılan və ya qısa mesajla göndərilən bənzərsiz keçiş kodunu da daxil etməyiniz gərəkdir.

en: Type
az: Növ

en: Type of attribute.
az: Atribut növü.

en: Type of setting.
az: Parametr növü.

[ctx: Type of themes to display]
en: All
az: Tamamı

[ctx: Type of themes to display]
en: Free
az: Pulsuz

[ctx: Type of themes to display]
en: Newest
az: Ən yeni

[ctx: Type of themes to display]
en: Popular
az: Populyar

[ctx: Type of themes to display]
en: Trending
az: Trend

[ctx: Type of themes to display]
en: Your Purchases
az: Sizin satınalmalarınız

en: Type your new password again.
az: Yeni parolunuzu təkrar daxil edin.

en: Type:
az: Növ:

en: Types
az: Növlər

en: Types:
az: Növlər

en: Typography
az: Tipoqrafiya

en: URL entered is not valid
az: Daxil edilən URL keçərsizdir

en: URL removed
az: URL silindi

en: URLs to show:
az: Göstəriləcək URL-llar:

en: UTC means Coordinated Universal Time.
az: UTC Koordinasiyalı Universal Zaman deməkdir.

en: Uganda
az: Uqanda

en: Ugandan shilling
az: Uqanda şilinqi

en: Uh oh &ndash; LiveJournal has disconnected us because we made too many requests to their servers too quickly.
az: Aaa &ndash; LiveJournal çox qısa müddətdə həddindən çox bağlantı qurduğumuz üçün bağlantımızı ləğv etdi.

en: Uh, oh. Something didn&#8217;t work. Please <a href="%s">try again</a>.
az: Ufff. Deyəsən bir problem var. Lütfən <a href="%s">təkrar yoxlayın</a>.

en: Ujung Pandang
az: Ujunq-Pandanq

en: Ukraine
az: Ukrayna

en: Ukrainian
az: Ukrayna

en: Un-spammed by %s
az: %s tərəfindən spam işarəti ləğv edildi

en: Unable to accept more than %s items for this request.
az: Bu tələb üçün %s üzərində məhsul qəbul edilə bilməz.

en: Unable to add feed
az: Bu qidalandırıcı əlavə edilə bilmir

en: Unable to add payment method to your account.
az: Hesabınıza ödəmə üsulu əlavə edilə bilmir.

en: Unable to claim actions. Database error.
az: Hərəkət tələbi alınmadı. Verilənlər bazasının xətası.

en: Unable to complete this action
az: Bu hərəkəti tamamlamaq mümkün deyil

en: Unable to connect to the filesystem. Please confirm your credentials.
az: Fayl sisteminə qoşulma mümkün deyil. Lütfən giriş məlumatlarınızı  gözdən keçirin.

en: Unable to create a new list.
az: Yeni siyahı yaratmaq mümkün deyil.

en: Unable to create directory %s. Is its parent directory writable by the server?
az: %s direktoriyası yaradıla bilmir. Bir üst direktoriya server tərəfindən yazıla bilərmi?

en: Unable to create new image.
az: Yeni təsvir yaradıla bimədi.

en: Unable to create order
az: Sifariş yaradıla bilmədi.

en: Unable to create order.
az: Sifariş yaradıla bilmədi.

en: Unable to delete the list
az: Siyahını silmək mümkün deyil

en: Unable to delete the list item
az: Siyahı elementi silinmədi

en: Unable to detect the REST API package.
az: REST API paketi təyin edilə bilmədi.

en: Unable to follow this site.
az: Bu saytın izlənməsi mümkün deyil.

en: Unable to locate WordPress Content directory (wp-content).
az: WordPress Kök Mühtəviyyat direktoriyası ilə əlaqə qurula bilmədi (wp-content).

en: Unable to locate WordPress Plugin directory.
az: WordPress Qoşma direktoriyası ilə əlaqə qurula bilmədi.

en: Unable to locate WordPress Root directory.
az: WordPress Kök direktoriyası ilə əlaqə qurula bimədi.

en: Unable to locate WordPress theme directory.
az: WordPress şablon direktoriyasına qoşulma baş tutmadı.

en: Unable to locate needed folder.
az: Gərkəli bölmə ilə əlaqə qurula bilmədi.

en: Unable to obtain authorization application setup information. Please try again later.
az: Səlahiyyətləndirmə proqramının qurulma məlumatları alına bilmir. Lütfən daha sonra təkrar cəhd edin.

en: Unable to obtain backup codes. Please try again later.
az: Bərpa kodları alına bilmir.  Lütfən daha sonra təkrar yoxlayın.

en: Unable to request a code via SMS right now. Please try again after one minute.
az: Hazırda SMS ilə kod istəyi mümkün deyil. Lütfən bir dəqiqədən sonra təkrar yoxlayın.

en: Unable to reset password
az: Parol sıfırlanmadı

en: Unable to retrieve the error message from MySQL
az: MySQL tərəfindən xəta mesajı gətirilə bilmədi

en: Unable to save the image.
az: Təsvir qeyd edilə bilmədi.

en: Unable to set post resolution.
az: Yazı nəticəsinin qurulmasını ləğv et.

en: Unable to submit this form, please refresh and try again.
az: Bu formanı təqdim etmək olmur, lütfən yeniləyin və təkrar yoxlayın.

en: Unable to update the list
az: Siyahını yenilənək mümkün deyil

en: Unable to validate codes right now. Please try again later.
az: Hazırda kodlar təsdiqlənə bilmir. Lütfən daha sonra təkrar cəhd edin.

en: Unapprove
az: Təsdiqi ləğv et

en: Unapprove this comment
az: Bu şərhin təsdiqini geri qaytar

en: Unapprove this comment.
az: Bu şərhi təsdiqləmə.

en: Unapproved
az: Təsdiqlənməmiş

en: Unarchive
az: Arxivdən geri al

en: Unauthorized
az: Səlahiyyətsiz

en: Unauthorized.
az: Səlahiyyətləndirilməmiş.

en: Unblock
az: Qara siyahıdan çıxar

en: Uncategorized
az: Kateqoriyasız

en: Uncheck All
az: Seçimi təmizlə

en: Uncheck this box to disable the results popup
az: Nəticələrin popup-larını ləğv etmək üçün işarəni qaldırın

en: Uncheck to disable
az: Ləğv etmək üçün yenidən yoxla

en: Under %s
az: %s altına

en: Underline
az: Altı xətlənmiş

en: Underlying color
az: Əsas rəng

en: Undo
az: Geri al

en: Undo Changes
az: Dəyişiklikləri Geri Qaytar

en: Undo.
az: Geri qaytar.

en: Undo?
az: Ləğv et?

en: Unfollow
az: İzləmə

en: Unfollow comments
az: Şərhləri izləməyin

en: Unfollowing...
az: İzlənilmir...

en: Unfortunately your order cannot be processed as the originating bank/merchant has declined your transaction. Please attempt your purchase again.
az: Əməliyyat bank tərəfindən ləğv edildi. Yenidən yoxlamağınız tövsiyə olunur.

en: Unidentified action %s
az: Təyin edilməyən %s hərəkəti

en: Unique ID
az: Unikal ID

en: Unique ID for the instance.
az: Durum üçün unikal İD.

en: Unique ID for the resource.
az: Mənbə üçün unikal İD.

en: Unique ID for the zone.
az: Zona üçün unikal İD.

en: Unique identifier for the attribute of the terms.
az: Şərtlərin atributları üçün unikal identifikator.

en: Unique identifier for the resource.
az: Resurs üçün unikal identifikasiya.

en: Unique identifier.
az: Unikal identifikator.

en: Unique slug for the resource.
az: Mənbə üçün unikal yarlıq.

en: Unique slug/reference for the attribute; must be no more than 28 characters.
az: Atributlar üçün bənzərsiz yarlıq adı 28 simvoldan qısa olmalıdır.

en: Unique transaction ID.
az: Unikal tranzaksiya İD-si.

en: United Arab Emirates
az: BƏƏ

en: United Kingdom
az: Birləşmiş Krallıq

en: United States
az: Birləşmiş Ştatlar

en: United States Minor Outlying Islands
az: Birləşmiş Ştatlar kiçik və xarici adaları

en: Units in stock
az: Anbardakı vahidlər

en: University
az: Universitet

en: Unknown
az: Bilinməyən

en: Unknown Feed
az: Bilinməyən Qidalandırıcı

en: Unknown IP address
az: Bilinməyən IP ünvanı

en: Unknown action
az: Bilinməyən hərəkət

en: Unknown action.
az: Bilinməyən hərəkət.

en: Unknown email address. Check again or try your username.
az: Naməlum e-mail ünvanı. Yenidən yoxlayın və ya istifadəçi adınızı sınayın.

en: Unknown email requested
az: Bilinməyən e-poçt istəyi

en: Unknown error
az: Bilinməyən xəta

en: Unknown error.
az: Bilinməyən xəta.

en: Unknown post requested
az: Bilinməyən yazı istəyi

en: Unknown post type requested.
az: Bilinməyən yazı növü tələb edildi.

en: Unknown product filename.
az: Bilinməyən məhsul faylının adı.

en: Unknown request method.
az: Bilinməyən istək üsulu.

en: Unknown service
az: Naməlum servis

en: Unknown/unsupported method supplied
az: Bilinməyən/dəstəklənməyən üsul təmin edildi

en: Unlike
az: Əksinə

en: Unlimited
az: Limitsiz

en: Unlimited Premium Themes
az: Limitsiz Premium Mövzular

en: Unlimited Private Users
az: Limitsiz Özəl İstifadəçilər

en: Unlimited Storage
az: Limitsiz Disk Sahəsi

en: Unlimited usage
az: Limitsiz istifadə

en: Unmark this comment as spam.
az: Bu şərhin spam işarəsini ləğv et.

en: Unmute
az: Səsi geri aç

en: Unpacking the package&#8230;
az: Paket açılır&#8230;

en: Unpaid
az: Ödənməmiş

en: Unpublished
az: Dərc edilməmiş

en: Unread
az: Oxunmamış

[ctx: Unread notifications]
en: Unread
az: Oxunmamış

en: Unregistering a built-in post type is not allowed
az: Daxili bir yazı növünü ləğv etməyə izin verilmir

en: Unregistering a built-in taxonomy is not allowed.
az: Daxili bir taksanomiyanı ləğv etməyə izin verilmir

en: Unstick Post from Home
az: Yazını əsas səhifəyə yapışdırma

en: Unstick post from home
az: Əsas səhifədə yazını sabitləmə

en: Unsubscribe
az: Abunəlikdən imtina et

en: Unsubscribe from %s
az: %s abunəliyindən çıx

en: Unsubscribe:
az: Abunəlikdən imtina et:

en: Unsubscribed from subscriptions.
az: Abunəlikdən imtina edildi.

en: Unsupported Browser
az: Dəstəklənməyən Brauzer

en: Unsupported HTTP Content Type
az: Dəstəklənməyən HTTP İçərik Növü

en: Unsupported HTTP Method
az: Dəstəklənməyən HTTP Methodu

en: Untested with your version of WordPress
az: Sizin WordPress versiyanız ilə test edilməmişdir

en: Untitled
az: Başlıqsız

en: Untitled Post
az: Başlıqsız Yazı

en: Untrash
az: Zibil qutusundan geri qaytar

en: Unused
az: İstifadə edilməyən

en: Up
az: Yuxarı

en: Up one
az: Bir pillə yuxarı

en: Upcoming Events
az: Gələcək Tədbirlər

en: Upcoming charges
az: Yaxınlaşan Xərclər

en: Update
az: Yenilə

en: Update %s
az: Yenilə %s

en: Update %s now
az: İndi %s yenilə

en: Update Available
az: Yenilənmə Mövcuddur

en: Update Category
az: Kateqoriyanı yenilə

en: Update Comment
az: Şərhi Yenilə

en: Update Complete
az: Yenilənmə Tamamlandı

en: Update Jetpack Now
az: İndi Jetpack-ı Yenidən Yenilə

en: Update Jetpack now...
az: Jetpack-ı indi yenilə...

en: Update Link
az: Yeniləmə Bağlantısı

en: Update Link Category
az: Bağlantı kateqoriyasını yenilə

en: Update Menu Item Label
az: Menyu maddəsinin etiketini yenilə

en: Update Menu Section
az: Menyu Bölməsini Yenilə

en: Update Now
az: İndi Yenilə

en: Update Payment Information
az: Ödəmə Məlumatını Yenilə

en: Update Plugins
az: Qoşmaları Yenilə

en: Update Primary Domain
az: Əsl Domeni Yenilə

en: Update Profile
az: Profili Yenilə

en: Update Project Tag
az: Layihə Etiketini Yenilə

en: Update Project Type
az: Layihə Növünü Yenilə

en: Update Redirect Location
az: Yönləndirmə Mövqesini Yenilə

en: Update Services
az: Servisləri Yenilə

en: Update Site Redirect
az: Sayt Yönləndirməsini Yenilə

en: Update Tag
az: Etiketi yenilə

en: Update User
az: İstifadəçi məlumatlarını yenilə

en: Update WordPress
az: WordPress-i yenilə

en: Update anyway, even though it might break your site?
az: Saytınızı pozsa belə, yenə də yeynilənsin?

en: Update audio playlist
az: Audio ifa siyahısını yenilə

en: Update available
az: Yenilənmə var

en: Update cart
az: Səbəti yenilə

en: Update category
az: Kateqoriyanı yenilə

en: Update database
az: Verilənlər bazasını yenilə

en: Update gallery
az: Qalereyanı yenilə

en: Update gallery settings
az: Qalereya parametrlərini yenilə

en: Update now
az: Yenidən yenilə

en: Update options
az: Parametrləri yenilə

en: Update progress
az: Yenilənmə vəziyyəti

en: Update settings
az: Yeniləmə Parametrləri

en: Update shipping class
az: Çatdırılma siniflərini yenilə

en: Update tag
az: Etiketi yenilə

en: Update the default pages
az: Mövcud səhifələrinizi yeniləyin

en: Update the item text below
az: Aşağıdakı maddə mətnini yeniləyin

en: Update the text on your homepage
az: Əsas səhifədəki mətni yeniləyin

en: Update to %s
az: Yenilə: %s

en: Update video playlist
az: Video ifa siyahısını yenilə

en: Update your plugins
az: plugini yeniləyin

en: Update your profile, personal settings, and more
az: Profilinizi, fərdi parametrlərinizi və daha çoxunu yeniləyin

en: Updated
az: Yeniləndi

en: Updated Primary Blog.
az: Əsl Bloq Yeniləndi.

en: Updated:
az: Yeniləndi:

en: Updates
az: Yeniləmələr

en: Updates %s
az: Yeniləmələr %s

en: Updates from WordPress.com
az: WordPress.com Yenilənmələri

en: Updating
az: Yenilənir

en: Updating Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
az: Qoşma Yenilənir %1$s (%2$d/%3$d)

en: Updating Theme %1$s (%2$d/%3$d)
az: Şablon Yenilənir %1$s (%2$d/%3$d)

en: Updating comment failed.
az: Şərh yenilənməsi baş tutmadı.

en: Updating comment status failed.
az: Şərh statusu yenilənməsi baş tutmadı.

en: Updating on %(count)s site | Updating on %(count)s sites
az[0]: %(count)s saytda yenilənir
az[1]: %(count)s saytda yenilənir

en: Upgrade
az: Yüksəlt

en: Upgrade Focus, VideoPress for weddings
az: Yüksəltmə Fokusu: Toy üçün VideoPress

en: Upgrade Now
az: Yenidən Yüksəlt

en: Upgrade cancelled
az: Yüksəltəmə ləğv edildi

en: Upgrade cancelled and refund requested
az: Yüksəltmə rədd edildi və geri ödəmə istəndi

en: Upgrade cancelled and refunded
az: Yüksəltəmə ləğv edildi və geri qaytarıldı

en: Upgrade cancelled and refunded. The refund may take up to 7 days to appear in your PayPal/bank/credit card account.
az: Yüksəltəmə ləğv edildi və geri qaytarıldı. Geri qaytarma 7 gün ərzində PayPal/bank/kredit kart hesabınızda görünəcəkdir.

en: Upgrade not cancelled and refunded. There was a problem refunding your payment. Please <a href="%s">contact support</a>.
az: Yüksəltmə ləğv edilmədi və pul qeri qaytarılmadı. Ödəmənizin geri qaytarılmasında bir problem oldu. Lütfən <a href="%s">əlaqə dəstəyinə müraciət edin</a>.

en: Upgrade to %s
az: %s qədər yüksəlt

en: Upgrade to Business
az: Biznes dərəcəsinə yüksəldin

en: Upgrade to Premium
az: Premiuma Qədər Yüksəlt

en: Upgrades
az: Dərəcəni artır

en: Upgrades and Transactions :
az: Yüksəltmələr və Hesab Əməliyyatları :

en: Upgrades for %s
az: %s üçün yüksəltmələr

en: Upgrades on your blog %s are about to expire.
az: %s bloqunuzdakı yüksəltmələrin müddəti dolmaq üzrədir.

en: Upgrades on your blog <a href="%1$s">%2$s</a> are about to expire.
az: <a href="%1$s">%2$s</a> bloqunuzdakı yüksəltmələrin müddəti dolmaq üzrədir.

en: Upgrades store: supercharge your blog
az: Yüksəltmə mağazası: bloqunuzu gücləndirin

[ctx: Upgrades: Label for adding Site Redirect]
en: Go
az: Get

[ctx: Upgrades: Label for mapping an existing domain]
en: Add
az: Əlavə et

[ctx: Upgrades: Register domain header]
en: Already own a domain?
az: Öz domen adınız varmı?

en: Upload
az: Yüklə

en: Upload Date
az: Yüklənmə Tarixi

en: Upload Image
az: Təsvir Yüklə

en: Upload Limit Exceeded
az: Yükləmə həddi aşıldı

en: Upload New Media
az: Yeni Media Yüklə

en: Upload all the video and audio files you want with unlimited storage.
az: Limitsiz disk sahəsi ilə istədiyiniz bütün video və audio fayllarını yükləyin.

en: Upload date:
az: Yüklənmə tarixi:

en: Upload failed.
az: Yeniləmə baş tutmadı.

en: Upload file and import
az: Faylı yüklə və idxal et

en: Upload files
az: Fayl yüklə

en: Upload order
az: Sıranı yüklə

en: Upload stopped.
az: Yükləmə durdu.

en: Upload theme
az: Şablon Yüklə

en: Upload your logo
az: Loqonuzu yükləyin

en: Uploaded Images
az: Yüklənən Təsvirlər

en: Uploaded on:
az: Yüklənmə tarixi:

en: Uploaded on: %s
az: Yükləndi: %s

en: Uploaded to this page
az: Bu səhifəyə yüklənmiş

en: Uploaded to this post
az: Bu yazıya yüklənmiş

en: Uploaded to this product
az: Bu məhsula yüklənib

[ctx: Uploader: Drop files here - or - Select Files]
en: or
az: və ya

en: Uploading
az: Yüklənir

en: Uploading %(filename)s…
az: Yüklənir %(filename)s...

en: Uploading Files
az: Fayllar yüklənir

en: Uploading Files allows you to choose the folder and path for storing your uploaded files.
az: Fayl yükləmə sizə fayllarınızın yüklənəcəyi bölmə və yollarını seçmənizə şərait yaradır.

en: Uploading...
az: Yüklənir...

en: Uploads
az: Yükləmələr

en: Uruguay
az: Uruqvay

en: Uruguayan peso
az: Uruqvay pesosu

en: Usage / Limit
az: İstifadə / Limit

en: Usage limit per coupon
az: Kupon başına istifadə limiti

en: Usage limit per user
az: İstifadəçi başına istifadə limiti

en: Usage limits
az: İstifadə limiti

en: Usage of user levels is deprecated. Use capabilities instead.
az: İstifadəçi səviyyəsinin istifadəsi qadağandır. Bunun əvəzinə imkanları istifadə edin.

en: Use
az: İstifadə

en: Use %s
az: %s istifadə et
    .

en: Use %s instead if you do not want the value echoed.
az: Əgər dəyərin ekranda əks olmasını istəmirsinizsə, %s istifadə edin.

en: Use %s instead.
az: Yerinə %s istifadə edin.

en: Use Google Analytics with Infinite Scroll
az: Google Analytics-i Davamlı Sürüşdürmədə istifadə edin

en: Use Left/Right Arrow keys to advance one second, Up/Down arrows to advance ten seconds.
az: Sol/sağ düymələri ilə bir saniyə, yuxarı/aşağı düymələri ilə 10 saniyə irəlilədin.

en: Use Markdown for comments.
az: Aşağı dəyəri şərhlər üçün istifadə et.

en: Use Markdown for posts and pages.
az: Aşağı dəyəri yazılar və səhifələr üçün istifadə et.

en: Use Up/Down Arrow keys to increase or decrease volume.
az: Yuxarı/aşağı düymələri ilə səsi artırın ya da azaldın.

en: Use WordPress.com name servers
az: WordPress.com ad serverlərindən istifadə edin

en: Use a new credit card
az: Yeni bir Kredit Kartından İstifadə Et

en: Use a working email address, so you can receive our messages.
az: Mesajlarımızı ala bilmək üçün işləyən bir e-poçt ünvanından istifadə edin.

en: Use an existing page as a template.
az: Bir şablon kimi mövcud səhifəni istifadə edin.

en: Use an existing post as a template.
az: Bir şablon kimi mövcud yazıdan istifadə edin.

[ctx: Use an existing {post_type} as a template]
en: Use an existing %s as a template.
az: Şalon olaraq mövcud olan %s istifadə edin.

en: Use as product image
az: Məhsul təsviri olaraq istifadə et

en: Use commas instead of %s to separate excluded terms.
az: Xarici terminləri ayırmaq üçün vergül yerinə %s istifadə edin.

en: Use coupon code "%s" at checkout and <a %s>take 20%% off</a>.
az: Ödəməni tamamlayarkən "%s" kupon kodunu istifadə edin və <a %s>%%20 endirim qazanın</a>.

en: Use custom name servers:
az: Xüsusi Ad Serverlərindən İstifadə Et:

en: Use https
az: https istifadə et

en: Use image
az: Təsvir istifadə et

en: Use keyboard shortcuts for comment moderation.
az: Şərh nəzarəti üçün klaviatura qısa yollarından istifadə edin.

en: Use sharing tools to spread the word about your work.
az: Paylaşma alətlərindən istifadə edərək işiniz haqqında bir neçə kəlmə paylaşın.

en: Use the %s filter instead.
az: Yerinə %s filtrindən istifadə edin.

en: Use the <kbd>TAB</kbd> key on your keyboard to move between colums and the <kbd>ENTER</kbd> or <kbd>RETURN</kbd> key to save each row and move on to the next.
az: Sütunlar arasında hərəkət etmək üçün klaviaturanızdakı <kbd>TAB</kbd> klavişini və hər sətri qeyd edərək bir sonrakına keçmək üçün <kbd>ENTER</kbd> və ya <kbd>RETURN</kbd> istifadə edin.

en: Use the Facebook Page Plugin to connect visitors to your Facebook Page
az: Facebook Səhifə Qoşmasından istifadə edərək ziyarətçilərinizi Facebook Səhifənizə qoşun

en: Use the arrow buttons at the top of the dialog, or the left and right arrow keys on your keyboard, to navigate between media items quickly.
az: Media maddələri arasında çevik axtarış etmək üçün dialoq pəncərəsinin yuxarı hissəsindəki ox işarələrindən və ya klaviaturanızdakı yuxarı - aşağı düymələrindən istifadə edin.

en: Use the custom name servers listed below
az: Aşağıdakı xüsusi ad serverlərindən istifadə edin

en: Use the new and improved Email Forwarding manager
az: Yeni və təkmilləşdirilmiş E-poçt Yönləndirməsindən istifadə edin

en: Use these settings to display different types of content on your site.
az: Saytınızdakı fərqli mühtəviyyat növlərini göstərmək üçün bu parametrlərdən istifadə edin.

en: Use this password to log in to %s application. Note: spaces are ignored.
az: %s proqramına daxil olmaq üçün bu paroldan istifadə edin. Qeyd: boşluqlar nəzərə alınmır.

en: Use this password to log in to {{strong}}%(appName)s{{/strong}}. Note: spaces are ignored.
az: {{strong}}%(appName)s{{/strong}} proqramında hesab açmaq üçün bu paroldan istifadə edin. Qeyd: Boşluqlar yox sayılır.

[ctx: Used as the default option in a dropdown list]
en: -- Select --
az: -- Seç --

[ctx: Used before category names.]
en: Categories
az: Kateqoriyalar

[ctx: Used before post author name.]
en: Author
az: Müəllif

[ctx: Used before publish date.]
en: Posted on
az: Yayım tarixi

[ctx: Used before tag names.]
en: Tags
az: Etiketlər

en: Used for notifications, not published.
az: Bildirişlər üçün istifadə edilir (dərc edilməyəcək).

en: Used for variations
az: Variantlar üçün istifadə edildi

[ctx: Used in Press This to indicate where the content comes from.]
en: Source:
az: Mənbə

[ctx: Used in the "%s if:" translation for the widget visibility dropdown]
en: Hide
az: Gizlət

[ctx: Used in the "%s if:" translation for the widget visibility dropdown]
en: Show
az: Göstər

en: Used: %1$s%% of %2$s
az: İstifadə edilən: %1$s%% / %2$s

en: User
az: İstifadəçi

en: User %1$s Cannot Access the Dashboard Requested
az: %1$s adlı istifadəçinin Əsas Lövhəyə giriş izni istəyi yolverilməzdir

en: User %s added
az: %s istifadəçisi əlavə edildi

en: User Dashboard: %s
az: İstifadəçi Lövhəsi: %s

[ctx: User Field]
en: Description
az: Açıqlama

[ctx: User Field]
en: Display Name
az: Adı Göstər

[ctx: User Field]
en: Email
az: E-poçt

[ctx: User Field]
en: First Name
az: Adnız

[ctx: User Field]
en: Last Name
az: Soyadınız

[ctx: User Field]
en: Login
az: Giriş

[ctx: User Field]
en: User ID
az: İstifadəçi ID

en: User Name
az: İstifadəçi adı

en: User Roles
az: İstifadəçi Rolları

en: User added to your private site
az: İstifadəçi gizli saytınıza əlavə edildi

en: User added.
az: İistifadəçi əlavə edildi.

en: User already exists. Password inherited.
az: İstifadəçi artıq mövcuddur. Parol alındı.

en: User already has a role on your site.
az: İstifadəçi saytınızda bir rola sahibdir.

en: User cannot be added to this site.
az: İstifadəçi bu sayta əlavə oluna  bilməz.

en: User clicked the No Thanks button.
az: İstifadəçi Xeyr Təşəkkürlər düyməsinə tıkladı.

en: User deleted.
az: İstifadəçi silindi.

en: User deletion is not allowed from this screen.
az: Bu səhifədən istifadəçi silinməsinə izin verilmir.

en: User does not exist.
az: İstifadəçi mövcud deyil.

en: User email
az: İstifadəçi e-poçtu

en: User has been added to your site.
az: İstifadəçi saytınıza əlavə edildi.

en: User has blocked requests through HTTP.
az: İstifadəçi HTTP üzərindən gələn istəkləri əngəllənmişdir.

en: User has no sites or content and will be deleted.
az: İstifadəçinin saytı ya da içəriyi yoxdur və silinəcək.

en: User is already a member of your private site
az: İstifadəçi artıq bu özəl saytın üzvüdür

en: User is already following your site.
az: İstifadəçi artıq saytınızı izləyir.

[ctx: User is being prompted to re-enter a string for verification.]
en: Confirm Username
az: İstifadəçi adını təsdiqlə

en: User not found
az: İstifadəçi tapılmadı

en: User not found.
az: İstifadəçi tapılmadı

en: User removed from this site.
az: İstifadəçi bu saytdan silindi.

en: User removed from your site
az: İstifadəçi saytınızdan silindi

[ctx: User role]
en: Administrator
az: Nəzarətçi

[ctx: User role]
en: Author
az: Müəllif

[ctx: User role]
en: Contributor
az: Əməkdaş

[ctx: User role]
en: Customer
az: Müştəri

[ctx: User role]
en: Editor
az: Redaktor

[ctx: User role]
en: Shop manager
az: Mağaza meneceri

[ctx: User role]
en: Subscriber
az: Abonent

en: User updated.
az: İstifadəçi məlumatları yeniləndi.

en: User&#8217;s Gravatar
az: İstifadəçi Gravatarı

en: Username
az: İstifadəçi adı

en: Username does not exist.
az: İstifadəçi adı mövcud deyil.

en: Username is not editable.
az: Bu ad artıq götürülüb.

en: Username is required.
az: İstifadəçi adı vacibdir.

en: Username isn't editable.
az: Bu ad artıq götürülüb.

en: Username may not be longer than 60 characters.
az: İstifadəçi adları 60 simvoldan uzun ola bilməz.

en: Username must be at least 4 characters.
az: İstifadəçi adı ən az 4 simvol olmalıdır.

en: Username or Email
az: İstifadəçi adı və ya e-poçt

en: Username or Email Address
az: İstifadəçi adı və ya E-poçt Ünvanı

en: Username or email
az: İstifadəçi adı və ya e-poçt

en: Username or email address
az: İstifadəçi adı və ya e-poçt ünvanı

en: Username or email address of user to receive the blog
az: Bloqu alacaq olan istifadəçinin e-poçt ünvanı və ya istifadəçi adı

en: Username.
az: İstifadəçi adı

en: Username/Password incorrect for %s
az: %s üçün istıfadəçi Adı/Parolu xətalıdır

en: Username:
az: İstifadəçi adı:

en: Username: %s
az: İstifadəçi adı: %s

en: Usernames can only contain lowercase letters (a-z) and numbers.
az: İstifadəçi adları sadəcə kiçik hərflərdən (a-z) və rəqəmlədən ibarət ola bilər.

en: Usernames cannot be changed prior to account activation.
az: Hesabınız aktivləşənə qədər istifadəçi adları dəyişdirilə bilməz.

en: Usernames cannot be changed.
az: İstifadəçi adları dəyişdirilə bilməz.

en: Usernames must be at least 4 characters.
az: İstifadəçi adları 4 simvoldan az ola bilməz.

en: Usernames or Email Addresses
az: İstifadəçi adları və ya e-poçt ünvanları

en: Users
az: İstifadəçilər

en: Users & Authors
az: İstifadəçilər və Müəlliflər

en: Users list
az: İstifadəçi siyahısı

en: Users list navigation
az: İstifadəçi siyahısı naviqasiyası

en: Users must be registered and logged in to comment
az: İstifadəçilər şərh yazmaq üçün qeydiyyatdan keçməli və daxil olmalıdırlar

en: Users to Email
az: E-poçt İstifadəçiləri

en: Ushuaia
az: Uşuaiya

en: Using the checkboxes next to each module, you can select multiple modules to toggle via the Bulk Actions menu at the top of the list.
az: Hər bir modulun yanında olan təsdiqləmə qutularından istifadə edərək, birdən çox modul seçə bilər və siyahının üzərindəki Kütləvi Hərəkətlər menyusundakı hərəkətləri həyata keçirə bilərsiniz.

en: Using the tools on the right, you can search for specific modules, filter by module categories or which are active, or change the sorting order.
az: Sağ tərəfdəki alətlərdən istifadə edərək, istədiyiniz modulları tərtibləyə bilər, modul kateqoriyasına görə filtrləmə edə bilər, aktiv olan modulları sıralaya bilər ya da sıralamalarını dəyişdirə bilərsiniz.

en: Utah
az: Yuta

en: Uttar Pradesh
az: Uttar Pradeş

en: Uzbekistan
az: Özbəkistan

en: Uzbekistani som
az: Özbəkistan somu

en: Uzhgorod
az: Ujqorod

en: VAT
az: ƏDV

en: Vagabond is a clutter-free theme for personal bloggers.
az: Vagabond fərdi bloq yazarları üçün qarmaşıqlıqdan uzaq bir mövzudur.

en: Valid
az: Keçərli

en: Valid phone number
az: Etibarlı telefon nömrəsi

en: Validating credentials...
az: Kimlik təsdiqlənir...

en: Value
az: Dəyər

en: Value (required)
az: Dəyər (vacib)

en: Value(s)
az: Dəyər(lər)

en: Vancouver
az: Vankuver

en: Varese
az: Vareze

[ctx: Variable is a hyperlink: A blog title pointing to a post permalink.]
en: Originally posted on %s:
az: Orijinalın dərc edildiyi kateqoriya %s:

en: Variable product
az: Dəyişən məhsul

en: Variation #%1$s of %2$s
az: Variant #%1$s - %2$s

en: Variation ID.
az: Variant İD.

en: Variation ID:
az: Variant İD:

en: Variation URL.
az: Variant URL.

en: Variation description.
az: Variant açıqlaması.

en: Variation dimensions.
az: Variant ölçüləri.

en: Variation height (%s).
az: Variant hündürlüyü (%s).

en: Variation menu order (determines position in the list of variations)
az: Variant menyu sıralaması (variantlar siyahısındakı yerini təyin edər)

en: Variation price (required)
az: Variant qiyməti (vacibdir)

en: Variation regular price.
az: Variant normal satış qiyməti.

en: Variation sale price.
az: Variant endirimli satış qiyməti.

en: Variation status.
az: Variant statusu.

en: Variation weight (%s).
az: Variant ağırlığı (%s).

en: Variation width (%s).
az: Variant genişliyi (%s).

en: Variations
az: Variantlar

en: Vatican
az: Vatikan

en: Vatican City
az: Vatikan Şəhəri

en: Venezuela
az: Venesuela

en: Venice
az: Venis

en: Venue
az: Görüş yeri

en: Venue:
az: Görüş yeri:

en: Veracruz
az: Verakruz

[ctx: Verb, to post]
en: Post
az: Yazı

[ctx: Verb. Presented to user as a label for a button.]
en: Remove
az: Sil

[ctx: Verb: Remove a user or follower from the blog.]
en: Remove
az: Ləğv et

en: Verbano-Cusio-Ossola
az: Verbano-Kuzio-Ossola

en: Vercelli
az: Verselli

en: Verification Code
az: Təsdiqləmə Kodu

en: Verification code
az: Təsdiqləmə kodu

en: Verification code entered correctly. Logging you in…
az: Təsdiqləmə kodu doğru daxil edildi. Giriş edilir...

en: Verified Services
az: Təsdiqlənmiş Servislər

en: Verify
az: Təsdiqlə

en: Verify Code
az: Kodu Təsdiqlə

en: Verify New Password
az: Yeni Parolu Təsdiqlə

en: Verify with code instead
az: Kod ilə təsdiqlə

en: Verify your email forwarding address
az: E-poçt göndərmə ünvanınızı təsdiqləyin

en: Verifying…
az: Təsdiqlənir…

en: Version
az: Versiya

en: Version %s
az: Versiya %s

en: Version:
az: Versiya:

en: Version: %s
az: Versiya: %s

en: Vertical
az: Şaquli

en: Vertical is mobile first responsive WordPress theme with a modern magazine style. It is the ultimate theme for sharing blog posts, photos, videos, quotes, and other amazing content.
az: Vertical mobil öncəlikli, responsiv WordPress jurnal oriyentasiyalı bir mövzudur.

en: Vertical space
az: Şaquli boşluq

en: Vertically
az: Şaquli

en: Very poor
az: Çox pis

en: Vevay
az: Vevey

en: Vibo Valentia
az: Vibo Valentiya

en: Vicenza
az: Visenza

en: Victoria
az: Viktoriya

en: Video %s not found
az: %s videosu tapılmadı

en: Video Details
az: Video Detalları

en: Video Embeds
az: Video Yerləşdirmələri

en: Video Name
az: Video İsmi

en: Video Player
az: Video Oynadıcı

en: Video Plays
az: Video İfalar

en: Video Post
az: Video Yazı

en: Video URL
az: Video fayl bağlantısı

en: Video Widget
az: Video Modulu

en: Video Widget (%d) | Video Widget (%d)
az[0]: Video Modulu (%d)
az[1]: Video Modulu (%d)

en: Video is playing.
az: Video başladılır.

en: Video on %s
az: %s üzərində video

en: Video played:
az: Video ifa edildi:

en: Video player
az: Video oynadıcı

en: Video plays for %1$s days ending %2$s
az: %2$s tarixinə qədər %1$s üçün gün ərzindəki video ifalar

en: Video plays for %1$s days ending %2$s (Summarized)
az: %2$s tarixinə qədər %1$s üçün gün ərzindəki video ifalar (Ümumiləşdirilmiş)

en: Video plays for %s
az: %s üçün video ifalar

en: Video plays:
az: Video ifalar:

en: Video post by %s.
az: %s tərəfindən video yazısı.

en: Video post.
az: Video yazısı.

en: Video publisher has disabled embeds.
az: Videonaşir video yerləşdirmə funksiyasına qadağa qoymuşdur.

en: Video title
az: Video Başlığı

en: VideoPress to embed beautiful HD video straight from your dashboard or from your mobile device
az: İstifadəçi lövhənizdən və ya mobil cihazınızdan gözəl bir HD video axışı əlavə etmək üçün VideoPress-dən istifadə edə bilərsiniz

en: Videos
az: Videolar

en: Videos you upload to your blog can be managed under <a href='%s'>Media</a> in your dashboard.
az: Bloqunuza yüklədiyiniz videoları əsas lövhənizdəki <a href='%s'>Media</a> bölməsindən idarə edə bilərsiniz.

en: Vienna
az: Vyana

en: Vientiane
az: Vyentyan

en: Viet Nam
az: VyetNam

en: Vietnam
az: Vyetnam

en: Vietnamese
az: Vyetnam

en: View
az: Bax

en: View %(title)s
az: %(title)s başlığa bax

en: View %1$s version %2$s details
az: %1$s versiyasının %2$s detallarına bax

en: View %1$s&#8217;s profile on %2$s
az: %1$s&#8217;s profilinə %2$s üzərində bax

en: View %s
az: %sBax

en: View &#8220;%s&#8221;
az: &#8220;%s&#8221; Bax

en: View &#8220;%s&#8221; archive
az: &#8220;%s&#8221; arxivinə bax

en: View &amp; Customize
az: Bax və Özəlləşdir

en: View Action
az: Hərəkətə Bax

en: View All
az: Tamamına Bax

en: View Archive
az: Arxivə Bax

en: View Attachment Page
az: Əlavə səhifəsinə bax

en: View Category
az: Kateqoriyaya bax

en: View Changeset
az: Dəyişiklik dəstinə bax

en: View Comic
az: Komiksə Bax

en: View Comment
az: Şərhə bax

en: View Full Profile &rarr;
az: Tam Profilə Bax &rarr;

en: View Full Site
az: Bütöv sayta bax

en: View Gallery <span class="gallery-image-count">%d Images &rarr;</span>
az: Qalereyaya Bax <span class="gallery-image-count">%d Təsvir &rarr;</span>

en: View Menu Item
az: Menyu maddəsinə bax

en: View Menu Item Label
az: Menyu maddəsinin etiketinə bax

en: View Menu Section
az: Menyu Bölməsinə Bax

en: View Mobile Site
az: Mobil Sayta Bax

en: View On WordPress
az: WordPress-də Bax

en: View Page
az: Səhifəyə bax

en: View Pages
az: Səhifələrə Bax

en: View Plans
az: Planlara Bax

en: View Poll
az: Sorğuya Bax

en: View Post
az: Yazıya Bax

en: View Posts
az: Yazılara Bax

en: View Profile
az: Profilə Bax

en: View Project
az: Layihəyə Bax

en: View Project Tag
az: Layihə Etiketinə Bax

en: View Project Type
az: Layihə Növünə Bax

en: View Receipt
az: Qəbzə Bax

en: View Results
az: Nəticələrə Bax

en: View Site
az: Sayta Bax

en: View Tag
az: Etiketə bax

en: View Team Member
az: Komanda Üzvünə Bax

en: View Testimonial
az: Xarakteristikaya Bax

en: View Themes
az: Mövzulara Bax

en: View Trash
az: Zibil qutusuna bax

en: View User
az: İstifadəçiyə bax

en: View WooCommerce API docs
az: WooCommerce API sənədlərinə bax

en: View WooCommerce documentation
az: WooCommerce sənədlərinə bax

en: View WooCommerce settings
az: WooCommerce parametrlərinə bax

en: View a list of your sites and access their dashboards
az: Bloqlarınızın siyahısına baxın və onların idarəetmə lövhəsinə daxil olun

en: View affected templates
az: Təsirlənən şablonlara bax

en: View all
az: Tamamına bax

en: View all drafts
az: Bütün qaralamalara bax

en: View all followers
az: Bütün izləyicilərə bax

en: View all plans
az: Bütün planlara bax

en: View all posts by %s
az: %s tərəfindən yazılmış bütün yazılara bax

en: View all posts in %s
az: %s kateqoriyasındakı bütün yazılara bax

en: View and manage coupons
az: Kuponlara bax və idarə et

en: View and manage customers
az: Müştərilərə bax və idarə et

en: View and manage orders and sales reports
az: Sİfariş və satış raportlarına bax və idarə et

en: View and manage products
az: Məhsullara bax və idarə et

en: View attachment page
az: Əlavə səhifəsinə bax

en: View cart
az: Səbətə bax

en: View comment history
az: Şərh tarixçəsinə bax

en: View complete profile
az: Profilin tamamına bax

en: View coupon
az: Kupona bax

en: View coupons
az: Kuponlara bax

en: View customers
az: Müştərilərə bax

en: View detailed stats
az: Ətraflı statistikaya baxın

en: View details
az: Detallarına bax

en: View full size <span class="photo-size">%1$s<span class="photo-size-times">&times;</span>%2$s</span>
az: Tam ölçüdə bax <span class="photo-size">%1$s<span class="photo-size-times">&times;</span>%2$s</span>

en: View import log
az: İdxal jurnalına bax

en: View mode
az: Baxış Rejimi

en: View more Storefront child themes
az: Daha çox Storefront alt şablonlarına bax

en: View more comments
az: Daha çox şərhə bax

en: View order
az: Sifarişə Bax

en: View order: %s
az: Sifarişə bax: %s

en: View orders
az: Sifarişlərə bax

en: View orders and sales reports
az: Sifarişlərə və satış raportlarına bax

en: View other orders &rarr;
az: Digər sifarişlərə bax &rarr;

en: View page
az: Səhifəyə bax

en: View people's profiles when you mouse over their Gravatars
az: Mausunuzu insanların Gravatarlarının üzərinə gətirdiyinizdə onların profillərini görün

en: View plan
az: Plana Bax

en: View post
az: Yazıya bax

en: View product
az: Məhsula bax

en: View products
az: Məhsullara bax

en: View products in the &ldquo;%s&rdquo; group
az: &ldquo;%s&rdquo; qrupundakı məhsullara bax

en: View progress &rarr;
az: İrəliləmə prosesinə bax &rarr;

en: View progress →
az: İrəliləmə prosesinə bax →

en: View project
az: Layihəyə bax

en: View receipt
az: Qəbzə Bax

en: View report
az: Raporta bax

en: View site
az: Sayta bax

en: View tax rates
az: Vergi dərəcələrinə bax

en: View template
az: Şablona bax

en: View this comment
az: Bu şərhə bax

en: View video
az: Videoya bax

en: View your WordPress.com achievements here. <br /><a href="%s">Create a site</a> and start writing to earn trophies.
az: WordPress.com qazanclarınıza burada baxın. <br /><a href="%s">Bir sayt yaradın</a> və kubokları qazanmaq üçün yazmağa başlayın.

en: View your WordPress.com achievements here. <br /><a href="%s">Write a post</a> to earn your first trophy.
az: WordPress.com qazanclarınıza burada baxın. <br />İlk kubokunuzu qazanmaq üçün <a href="%s">bir yazı yazın</a>.

en: View your cart:
az: Səbətinə bax:

en: View your comment.
az: Şərhinizə baxın.

en: View your full report online
az: Tam raportunuza onlayn olaraq baxın

en: View your latest notifications with a single click:
az: Tək bir tıklama ilə ən son bildirişlərə bax:

en: View your post
az: yazınıza baxın

en: View your site
az: Saytınıza baxın

en: View/Edit
az: Bax/Redaktə et

en: Viewer
az: Ziyarətçi

en: Viewers
az: Ziyarətçilər

en: Views
az: Baxışlar

en: Views Per Visitor
az: Ziyarətçi başına baxış

en: Views by Country
az: Ölkələr üzrə baxış

en: Views for topic
az: Bəhs üçün baxış

en: Views per Visitor: %s
az: Ziyarətçi başına Baxış: %s

en: Views per day
az: Gün ərzindəki baxışlar

en: Views per month
az: Ay ərzindəki baxışlar

en: Views per post
az: Yazı başına baxış

en: Views per week
az: Həftə ərzindəki baxışlar

en: Views/Post
az: Baxışlar/Yazı

en: Vilnius
az: Vilnüs

en: Vincennes
az: Vinsennes

en: Virgin
az: Vircin

en: Virgin Islands
az: Vircin adaları

en: Virgin Islands, British
az: Vircin Adaları, Britaniya

en: Virgin Islands, U.S.
az: Vircin Adaları, B.Ş.

en: Virginia
az: Virciniya

en: Visibility
az: Görünüş

en: Visibility:
az: Görünüş:

en: Visible
az: Görünüş

en: Visible on the product page
az: Məhsul səhifəsində görünsün

en: Visit
az: Ziyarət Et

en: Visit %s
az: %s saytını ziyarət et

en: Visit %s&#8217;s website
az: %s isimli istifadəçinin saytını ziyarət edin

en: Visit <a target="_blank" href="%s">wordpress.com/post</a> from your phone or tablet.
az: Telefonunuzdan və ya tabletinizdən <a target="_blank" href="%s">wordpress.com/post</a> ünvanını ziyarət edin.

en: Visit Blog
az: Bloqu Ziyarət Et

en: Visit Dashboard
az: Başlanğıca get

en: Visit Link
az: Bağlantını Ziyarət Et

en: Visit Reblog
az: Yenidən Bloqlamanı Ziyarət Et

en: Visit Site
az: Saytı ziyarət et

en: Visit Site Settings
az: Sayt Parametrlərini ziyarət et

en: Visit Store
az: Mağazanı ziyarət et

en: Visit Theme Site
az: Mövzu səhifəsini ziyarət et

en: Visit WordPress.com now!
az: İndi WordPress.com-u ziyarət edin!

en: Visit community forums
az: İcma forumlarını ziyarət edin

en: Visit plugin homepage
az: Qoşmanın əsas səhifəsini ziyarət et

en: Visit site
az: Saytı ziyarət et

en: Visit the post for more.
az: Daha ətraflı məlumat üçün bu yazını ziyarət edin.

en: Visit your subscription dashboard and unsubscribe from there
az: Abunəlik idarəetmə lövhənizi ziyarət edin və burdakı abunəliyinizi ləğv edin

en: Visitor | Visitors
az[0]: Ziyarətçi
az[1]: Ziyarətçi

en: Visitor not allowed to view video.
az: Ziyarətçiyə videoya baxmağa izn verilmir.

en: Visitors
az: Ziyarətçi

en: Visual Editor
az: Vizual Redaktor

en: Visual aids
az: Vizual dəstək

en: Visual mode gives you an editor that is similar to a word processor. Click the Toolbar Toggle button to get a second row of controls.
az: Vizual rejim bir kəlmə prosessoru kimi işləməkdədir. Daha Çox Alət düyməsinə tıklayaraq ikinci bir sətrdə daha çox nəzarət imkanı əldə edə bilərsiniz.

en: Volgograd
az: Volqoqrad

en: Volume Slider
az: Səs Slayderi

en: Vote
az: Səs

en: Vote Button
az: Səsvermə düyməsi

en: Votes
az: Səslər

en: WP Admin
az: WP Nəzarətçi

en: WP REST API Integration v%d
az: WP REST API İnteqeasiya v%d

en: WP.me Shortlinks
az: WP.me Qısa bağlantılar

en: Wait for your recovery details to be sent
az: Bərpa detallarınızın göndərilməsini gözləyin

en: Waiting
az: Gözləyən

en: Wakayama
az: Vakayama

en: Wake
az: Vak

en: Wallis
az: Uollis

en: Wallis and Futuna
az: Uollis və Futuna

en: Want a better search rank? Learn <a href="http://en.support.wordpress.com/search-engines/">how to make a search friendly blog</a>, and how to use <a href="http://en.support.wordpress.com/webmaster-tools/">search engine webmaster tools</a>.
az: Axtarışlarda daha yaxşı bir sırada görünmək istəyirsinizmi? <a href="http://en.support.wordpress.com/search-engines/">Axtarış dostu bir bloq hazırlamaq</a> və <a href="http://en.support.wordpress.com/webmaster-tools/">axtarış sistemi veb ustası alətlərindən</a> istifadə haqqında məlumat əldə edin.

en: Want less email?
az: Daha az e-poçt istəyirsinizmi?

en: Want more activity? Read about <a href="http://en.support.wordpress.com/getting-more-site-traffic/">how to drive engagement on your site</a>.
az: Daha çox aktivlik istəyirsinizmi? <a href="http://en.support.wordpress.com/getting-more-site-traffic/">Saytınıza necə daha çox ziyarətçi çəkəcəyinizi öyrənin</a>.

en: Want more comments? <a href="http://en.support.wordpress.com/getting-more-views-and-traffic/">Get more traffic</a>.
az: Daha çox şərh istəyirsinizmi? <a href="http://en.support.wordpress.com/getting-more-views-and-traffic/">Daha çox trafik əldə et</a>.

en: Want more referrers? Try <a href="http://en.support.wordpress.com/comments/">commenting on other blogs</a>!
az: Daha çox yönləndirmə istəyirsənmi? <a href="http://en.support.wordpress.com/comments/">Digər bloqlarda şərh yazmağı</a> yoxla!

en: Want to be the proud owner of a more exclusive theme? <a href="%s">Buy a premium theme &rarr;</a>
az: Özəl bir mövzuya sahib olmağın həzzini yaşamaq istəyirsinizmi ? <a href="%s">Bir premium mövzu satın alın &rarr;</a>

en: Want to give them access to view this site? Click on this link:
az: Onlara bu sayta baxış iznini vermək istəyirsinizmi? Bu bağlantıya tıklayın:

en: Want to grow your readership in %d? Join our free <a %s>Blogging University</a> and learn how to build a more successful blog.
az: %d ilində oxuyucu sayınızı artırmaq istəyirsinizmi? Pulsuz <a %s>Bloq Yazma Universitetimizə</a> qoşulun və necə daha uğurlu bir bloq yarada biləcəyinizi öyrənin.

en: Want to manage your subscriptions? Just enter your email address below and we'll send you the details.
az: Abunəliklərinizi idarə etməkistəyirsinizmi? Sadəcə aşağıda e-poçt ünvanınızı daxil edin və biz sizə bu barədə ətraflı məlumat göndərəcəyik.

en: Want to share this report with your readers?
az: Oxuyucularınız ilə bu raportu paylaşmaq istəyirsinizmi?

en: Want to stand out from the crowd? <a href="%s">Buy a premium theme &rarr;</a>
az: Başqalarının diqqətini çəkmək istəyirsinizmi? <a href="%s">Bir premium mövzu satın alın &rarr;</a>

en: Warning | Warnings
az[0]: Xəbərdarlıq

en: Warning! User %s cannot be deleted.
az: Diqqət! %s isimli istifadəçi silinmədi.

en: Warning! User cannot be deleted. The user %s is a network administrator.
az: Diqqət! İstifadəçi silinmədi. %s isili istifadəçi şəbəkə nəzarətçisidir.

en: Warning:
az: Xəbərdarlıq:

en: Warning: the link has been inserted but may have errors. Please test it.
az: Xəbərdarlıq: bağlantı əlavə edildi, lakin bəzi xətalara sahib ola bilər. Lütfən test edin.

en: Warsaw
az: Varşava

en: Washington
az: Vaşinqton

en: Watch: %s
az: İzlə: %s

en: Wavatar (Generated)
az: Wavatar (Var olan)

en: We also offer professional CSS support in our forums:
az: Eləcə də, forumlarımızda peşəkar CSS dəstəyi təqdim edirik:

en: We appreciate your additional feedback!
az: Biz sizin əlavə geri bildirişiniz üçün təşəkkür edirik!

en: We are now re-building the threading of your comments (this can also take a while if you have lots of comments)...
az: İndi şərhlərinizi yenidən tərtibləndiririk (Əgər həddindən çox şərhiniz varsa bu əməliyyat bir az uzana bilər)...

en: We are processing your conversion and will send you an email when it's all done. Thank you for your patience!
az: Biz sizin çevirmələrinizi yoxlayırıq və bu iş bitdiyində sizə e-poçt göndərəcəyik. Səbr etdiyiniz üçün təşəkkürlər!

en: We are processing your renewal request for %s. You will receive an email with the results.
az: Biz %s üçün yeniləmə istəyinizi işləyirik. Siz nəticələr barəsində tərəfimizdən bir e-poçt alacaqsınız.

en: We are profoundly disinterested in your private details
az: Sizi inandırırıq ki, şəxsi məlumatlarınızla qətiyyən maraqlanmırıq.

en: We are sorry, but there was an error while performing your blog import to %s
az: Bağışlayın, fəqət bloqunuzu %s ünvanına idxal edərkən bir xəta baş verdi

en: We are sorry, but there was an error while performing your blog import to %s
    
    If you deleted the import file from your media library, this may have caused the problem. In this case, please try the import once more without deleting the import file. Don't worry -- the importer will delete the file automatically once the import has finished.
    
    If you're still having trouble, please <a href='%s'>contact support</a>, and we'll get everything fixed.
az: Bağışlayın, fəqət bloqunuzu %s ünvanına idxal edərkən bir xəta oldu
    
    İdxal faylını media kitabxananızdan silmisinizsə, problemin səbəbi bu ola bilər. Bu durumda, bir dəfə daha idxal etməyi yoxlayın, ancaq idxal faylını silməyin. Narahat olmayın. İdxal tamamlandığında idxal aləti faylı avtomatik olaraq silər.
    
    Hələ də probleminiz varsa, lütfən <a href='%s'>əlaqə dəstəyi</a> ilə əlaqə qurun, beləcə hər şeyi düzəldə bilərik.

en: We are sorry, but there was an error while performing your blog import to %s
    Please <a href='%s'>contact support</a>, and we'll get everything fixed.
az: Bağışlayın, fəqət bloqunuzu %s ünvanına idxal edərkən bir xəta oldu
    Lütfən <a href='%s'>əlaqə dəstəyi</a> ilə əlaqə qurun, beləcə hər şeyi düzəldə bilərik.

en: We are sorry, but there was an error while performing your blog import to %s.
az: Bağışlayın, fəqət bloqunuzu %s ünvanına idxal edərkən bir xəta baş verdi.

en: We are sorry, but there was an error while performing your blog import to <a href='%s'>%s</a><br>Please <a href='%s'>contact support</a>, and we'll get everything fixed.
az: Bağışlayın, fəqət bloqunuzu <a href='%s'>%s</a> ünvanına idxal edərkən bir xəta oldu<br>Lütfən <a href='%s'>əlaqə dəstəyi</a> ilə əlaqə qurun, beləcə hər şeyi düzəldə bilərik.

en: We ask that you print this list of ten unique, one-time-use backup codes and keep the list in a safe place.
az: Bu on ədəd unukal tək istifadəlik bərpa kodunun sürətini çap etməyinizi və etibarlı bir yerdə saxlamağınızı istəyirik.

en: We attempted to renew your %s subscription but experienced a problem taking payment. If you wish to continue with the subscription please log in to your account and <a href="%s">update your card details</a>. Your subscription will be cancelled if payment cannot be made.
az: %s abunəliyinizi yeniləməyə cəhd etdik, ancaq ödəmə alarkən bir problemlə qarşılaşdıq. Abunəliyinizə davam etmək istəyirsinizsə, lütfən hesabınıza giriş edin və <a href="%s">kart detallarınızı yeniləyin</a>. Ödəmə edilməzsə abunəliyiniz ləğv ediləcəkdir.

en: We attempted to renew your subscription but experienced a problem taking payment. If you wish to continue with the subscription please log in to your account and update your card details. Your subscription will be cancelled if payment cannot be made.
az: Abunəliyinizi yeniləməyə çalışdıq, ancaq ödəmə almaq xüsusunda bir problemlə qarşılaşdıq. Əgər abunəliyinizə davam etmək istəyirsinizsə, lütfən hesabınıza daxil olun və kart bilgilərinizi yeniləyin. Əgər ödəmə yapılmazsa, abunəliyiniz ləğv ediləcəkdir.

en: We cannot create an authorization request for that site.
az: Bu sayt üçün səlahiyyət istəyi yarada bilmərik.

en: We could not delete your SSH credentials. Please try again.
az: SSH kimlik məlumatlarınızı silə bilmədik. Lütfən daha sonra təkrar yoxlayın.

en: We could not find an account that matches your login. Please check your spelling. Note that we can only provide support for <strong>WordPress.com</strong> accounts - do not use this page for your own WordPress.org blog.
az: Giriş bilgiləriniz ilə eyniləşən bir hesab tapmadıq. Lütfən doğru yazıb-yazmadığınıza nəzarət edin. Bizim sadəcə <strong>WordPress.com</strong> hesabları üçün dəstək təmin etdiyimizi unutmayın - bu səhifəni öz WordPress.org bloqunuz üçün istifadə etməyin.

en: We could not retrieve your SSH credentials. Please try again.
az: SSH kimlik məlumatlarınızı ala bilmədik. Lütfən daha sonra təkrar yoxlayın.

en: We could not save your SSH credentials. Please try again.
az: SSH kimlik məlumatlarınız qeyd edilə bilmədi. Lütfən təkrar cəhd edin.

en: We could not update your SSH credentials status. Please try again.
az: Sizin SSH kimlik statusunuzu yeniləyə bilmədik. Lütfən təkrar yoxlayın.

en: We could not verify that your server is making an authorized request. Please try again, and make sure there is nothing interfering with requests from your server to the Jetpack Server.
az: Serverinizin səlahiyyətli bir istək tələb etdiyini təsdiqləyə bilmədik. Lütfən təkrar yoxlayın və serverinizdən Jetpack serverinə edilən istəklərə mane olan hər hansı bir şey olmadığından əmin olun.

en: We could not verify your authorization with that site.
az: Bu sayt üçün səlahiyyətinizi yoxlaya bilmədik.

en: We couldn't validate your site address. Type your address again or follow manual installation instructions below.
az: Sayt ünvanınızı təsdiqləyə bilmədik. Ünvanınızı bir dəfə daha daxil edin ya da manual qurulma təlimatlarımızı izləyin.

en: We didn't register anyone finding you via search-engines.
az: Biz axtarış sistemləri vasitəsi ilə sizi tapan heç bir kəsi qeyd etmədik.

en: We don&#8217;t have that post on record yet. (post_id %d)
az: O yazını hələ ki, qeyd etmədik. (post_id %d)

en: We don't have that post on record yet.
az: O yazını hələ ki, qeyd etmədik.

en: We don't know what product you are trying to add to your cart - please contact support if this problem persists.
az: Alışveriş səbətinizə hansı məhsulu əlavə etmyə çalışdığınızı başa düşmədik; problem davam edərsə lütfən dəstək xidməti ilə əlaqə qurun.

en: We encountered an error while communicating with the about.me server.  Please try again later.
az: about.me servieri ilə əlaqə yaradılarkən bir problemə rast gəlindi. Lütfən daha sonra təkrar yoxlayın.

en: We exclude days prior to the first recorded view and future days.
az: İlk qeyd edilən görüntüləmə və gələcək günlər öncəsi günləri xaric tutacağıq.

en: We have a concern about some of the content on your site. Please %1$s to resolve the&nbsp;issue.
az: Saytınızdakı bəzi içəriklər haqqında şübhələrimiz var. Lütfən %1$s problemini həll edin.

en: We have apps for <a href="%s">iOS (iPhone, iPad, iPod Touch)</a> and <a href="%s">Android</a>.
az: <a href="%s">iOS (iPhone, iPad, iPod Touch)</a> və <a href="%s">Android</a> üçün proqramlarımız var.

en: We have cancelled your subscription.
az: Abunəliyinizi ləğv etdik.

en: We have not recorded any views for this item yet.
az: Bu element üçün hələlik hər hansı bir baxış qeyd etmədik.

en: We have processed your refund.
az: Geri ödəmənizi nəzarətə aldıq.

en: We have saved some information about your Blogger account in your WordPress database. Clearing this information will allow you to start over. Restarting will not affect any posts you have already imported. If you attempt to re-import a blog, duplicate posts and comments will be skipped.
az: Blogger hesabınız haqqında bəzi məlumatlarıazı  WordPress verilənlər bazanıza qeyd etdik. Bu məlumatları təmizləsəniz idxala ən başdan başlaya bilərsiniz. İdxala yenidən başlamaq idxal etdiyiniz heç bir yazıya təsir etməz. Əgər bir bloqu yenidən idxal etməyi yoxlasanız, zatən idxal edilmiş (WordPress bloqunuza qeyd edilmiş) olan yazı və şərhlər yenidən idxal edilməyəcək.

en: We hope to see you again soon.
az: Sizi tezliklə yenidən görməyə ümid edirik.

en: We look forward to seeing you soon.
az: Sizi tezliklə yenidən görməyə ümid edirik.

en: We look forward to serving you again in %d! Happy New Year!
az: Biz %d içində təkrar sizə xidmət etmək üçün səbirsizlənirik! Yeni İliniz Mübarək!

en: We love to hear what we can do to improve our support. Would you mind taking a moment to tell us what could have gone better?
az: Dəstəyimizi təkmilləşdirmək üçün nələr edə biləcəyimizi eşitmək bizi xoşbəxt etdi. Bizə nələrin daha yaxşı ola biləcəyini anlatmaq üçün bir neçə dəqiqənizi almağın sizin üçün bir problemi varmı?

en: We made beautiful, animated fireworks to celebrate your blogging! Unfortunately this browser lacks the capability. We made a slide show to fill in but we hope you will come back to this page with an HTML5 browser. In our tests, Safari or Chrome worked best.
az: Biz bloqunuzu təbrik etmək üçün gözəl, animasiyalı hava fişəngləri hazırladıq! Əfsuslar olsun ki, bu brauzer, bunu etmək qabiliyyətinə sahib deyil. Biz onun yerini doldurmaq üçün bir slaydşou hazırladıq, fəqət sizin bir HTML5 brauzeri ilə bu səhifəyə geri gələcəyinizi ümid edirik. Bizim testlərdə, Safari və Chrome çox yüksək performans göstərdi.

en: We noticed a recent change to the account settings for your WordPress.com account, %s.
az: WordPress.com %s hesabınızın parametrlərində az öncə dəyişiklik olduğunu fərq etdik.

en: We noticed a recent change to the account settings for your WordPress.com account, <strong>%s</strong>.
az: WordPress.com <strong>%s</strong> hesabınızın parametrlərində az öncə dəyişiklik olduğunu fərq etdik.

en: We ran into a problem with your recent comment reply by email. Specifically, we weren't able to find your comment in the email.
az: Son e-poçt ilə şərhinizlə əlaqədar bir problemlə qarşılaşdıq. Xüsusən də, e-poçtunuzda şərhinizi tapmaq mümkün olmadı.

en: We ran into a problem with your recent comment reply by email:
az: Son e-poçt ilə şərhinizlə əlaqədar bir problemlə qarşılaşdıq:

en: We recommend %s. You can complete an automated Guided Transfer with them. Just <a href="%s" target="_blank">click here</a> to sign up, and we'll email you once the transfer is finished.
az: Biz sizə %s məsləhət görürük. Transfer Bələdçisinə əsaslanaraq bunu avtomatik olaraq tamamlaya bilərsiniz. Qeydiyyatdan keçmək üçün sadəcə <a href="%s" target="_blank">buraya tıklayın</a> və biz iş tamamlandığında sizə e-poçt ilə bildiriş göndərəcəyik.

en: We recommend %s. You can sign up directly with them now. Just <a href="%s" target="_blank">click here</a>.
az: Biz %s məsləhət görürük. İndi onlarla birbaşa qeydiyyatdan keçə bilərsiniz. Sadəcə <a href="%s" target="_blank">buraya tıklayın</a>.

en: We sent you an email with a link to activate. Please check your email.
az: Sizin e-poçt ünvanınıza aktivləşdirmək üçün bir bağlantı göndərdik. E-poçt ünvanınıza daxil olun.

en: We strongly recommend creating a backup of your site before updating.
az: Yeniləmədən əvvəl saytınızın ehtiyat nüsxəsini yaratmağınızı tövsiyə edirik.

en: We successfully resent the ICANN verification email to your email address on file.
az: ICANN təsdiqləmə e-poçtunu qeydiyyatlı e-poçt ünvanınıza uğurla yenidən göndərdik.

en: We take care of the details of sending emails to your subscribers, leaving you to concentrate on your content.
az: İzləyicilərinizə e-poçt göndərmə işinin ayrıntılarına biz baxırıq və sizə sadəcə içəriyinizə fikrinizi cəmləmək qalır.

en: We think WordPress.com is awesome, but don’t take our word for it. With some of our favorite features you can learn how to build the site of your dreams.
az: WordPress.com-un möhtəşəm olduğunu düşünürük, ancaq sadəcə bizim sözümüzə etibar etməyin. Favorit özəlliklərimizin bəziləri ilə xəyallarınızdakı saytın necə qurulacağını öyrənə bilərsiniz.

en: We tried to create a site for you but it did not work out. Please contact VIP.
az: Sizin üçün bir sayt yaratmağa çalışdıq amma alınmadı. Lütfən VIP ilə əlaqə qurun.

en: We want to help you make %d even better on WordPress.com.
az: WordPress.com-da %d bacarığınızı yaxşılaşdırmağa yardım etmək istərik.

en: We want to help you make %d even better with Jetpack.
az: Jetpack ilə %d bacarığınızı daha da yüksəltməyə yardım etmək istəyirik.

en: We were able to log in but there were no blogs. Try a different account next time.
az: Hesabınıza giriş edə bildik, fəqət bu hesabınızda heç bir bloq yoxdur. Lütfən bloq sahibi olduğunuz başqa bir hesabla daha sonra təkrar yoxlayın.

en: We were not able to gain access to your account. Try starting over.
az: Hesabınıza giriş edə bilmədik. Təkrar başlamağı yoxlayın.

en: We were unable to get your stats just now. Please reload this page to try again.
az: Sİzin statistikalarınızı elə indi əldə edə bilmədik. Təkrar cəd etmək üçün bu səhifəni yenidən yükləyin.

en: We were unable to resend the ICANN verification email. Please <a href="%s">contact support</a> and provide the following error message:
az: ICANN təsdiqləmə e-poçtunu yenidən göndərə bilmirik. Lütfən <a href="%s">dəstək xidmətinə</a> müraciət edin və aşağıdakı xəta mesajını təmin edin:

en: We will try to redeem <em>%s</em>, we will contact you as soon as we have the outcome of the redemption.
az: <em>%s</em> sahəsini xilas etməyə çalışacağıq, prosesi tamamladığımızda ən qısa müddətdə sizinlə əlaqə quracağıq.

en: We&#8217;re all done here, but you can always <a href="%s">convert more</a>.
az: Hər şey tamamdır, amma istəsəniz hər zaman daha çoxunu  <a href="%s">çevirə bilərsiniz</a>.

en: We&#8217;re downloading and importing your LiveJournal posts...
az: LiveJournal-dan yazılarınızı endirib idxal edirik...

en: We&#8217;re here for you
az: Biz sizin üçün buradayıq

en: We&#8217;ve saved where you were up to though, so if you come back to this importer in about 30 minutes, you should be able to continue from where you were.
az: İndiyə qədər etdiklərinizi qeyd etdik, yəni təxminən 30 dəqiqə ərzində bu səhifəyə geri qayıtsanız, qaldığınız yerdən davam edə bilərsiniz.

en: We&rsquo;ve changed this option to a click-to-scroll version for you since you have footer widgets in Appearance &rarr; Widgets, or your theme uses click-to-scroll as the default behavior.
az: Bu parametri sizin üçün sürüşdürmək-üçün-tıkla versiyası ilə dəyişdirdik, çünki ya Görünüş &rarr; Vidcetlər bölməsində alt hissə vidcetindən istifadə edirsiniz, ya da mövzunuz mövcud olaraq sürüşdürmək-üçün-tıkla xüsusiyyətindən istifadə edir.

en: We'll do our best to get this fixed up. In the meantime, you may want to comment directly on the post:
az: Bu problemi həll etmək üçün əlimizdən gələni edəcəyik. Bu əsnada, yazı üzərində birbaşa şərh etmək istəyə bilərsiniz:

en: We'll make you a delicious magazine from every other WordPress.com blog you follow. It's a great way to get an overview of a community.
az: İzlədiyiniz digər hər bir WordPress.com bloqunun əsas özəlliklərindən istifadə edərək sizinkini də cəlbediici edə bilərik. Cəmiyyət xüsusunda əsas bir fikir formalaşdırmaq üçün olduqca yaxşı bir yol.

en: We're here for you
az: İşimiz sizə xidmət göstərməkdir.

en: We're here to help.
az: Sizə yardım üçün biz buradayıq!

en: We're processing your import now and will send you an email when it's all done.  If you don't hear from us within 24 hours, please <a href='%s'>contact support</a>, and we'll get everything fixed.
az: Biz sizin idxal əməliyyatınızı yoxlayırıq və bu iş bitdiyində sizə e-poçt göndərəcəyik. Əgər 24 saat içində bizdən hər hansı bir məlumat ala bilməsəniz, lütfən <a href='%s'>dəstək xidməti</a> ilə əlaqə qurun və biz sizin mesajınızı qeyd edəcəyik.

en: We're sorry that you've decided to stop your subscription. If you change your mind in the future we're only a few clicks away.
az: Abunəliyinizi dayandırmağınıza qərar verdiyiniz üçün çox üzüldük. Əgər gələcəkdə yenidən fikrinizi dəyişsəniz, biz sizə bir tıklama qədər yaxınıq.

en: We're sorry, but an unexpected error has occurred
az: Təəəssüflər olsun ki, gözlənilməyən bir xəta oldu

en: We're sorry, that's not a valid username.  If you haven't, please
az: Bağışlayın, bu etibarlı bir istifadəçi adı deyil. Əgər yoxdursa, lütfən

en: Web Address
az: Veb ünvanı

en: Web Hosting
az: Veb Hostinq

en: Web address
az: Veb ünvanı

en: WebHooks
az: Vebqarmaqlar

en: Webhooks
az: Vebqarmaqlar

en: Website
az: Veb sayt

en: Website Verification Services
az: Vebsayt Təsdiqləmə Servisləri

en: Website: %1$s (IP: %2$s)
az: Vebsayt: %1$s (IP: %2$s)

en: Website: %s
az: Vebsayt: %s

en: Websites
az: Veb saytlar

en: Wed
az: Ç

en: Wedding
az: Toy

en: Weddings
az: Toy

en: Wednesday
az: Çərşənbə

[ctx: Wednesday initial]
en: W
az: Ç

en: Week
az: Həftə

en: Week %d
az: Həftə %d

en: Week %d of %d
az: Həftə %d / %d

en: Week Starts On
az: Həftənin başladığı gün

en: Week of %s
az: Həftə %s

en: Week(s)
az: Həftə

en: Weekly
az: Həftəlik

en: Weekly Views
az: Həftəlik baxışlar

en: Weeks
az: Həftə

en: Weight
az: Ağırlıq

en: Weight (%s)
az: Ağırlıq (%s)

en: Weight in decimal form
az: Onluq formada ağırlıq

en: Weight unit
az: Ağırlıq vahidi

en: Welcome
az: Xoş Gəlmisiniz

en: Welcome message
az: Xoş Gəldiniz Mesajı

[ctx: Welcome panel]
en: Welcome
az: Xoş gəlmisiniz

en: Welcome to %s! You now have special access to a bunch of new features, as well as a free domain.
az: %s abunəliyinə xoş gəldiniz! Artıq həm bir yığın yeni özəlliyə nail bilər, həm də bir ədəd pulsuz domen adı haqqından faydalana bilərsiniz.

en: Welcome to Custom CSS!
    
    To learn how this works, see http://wp.me/PEmnE-Bt
az: Özəl CSS-ə Xoş Gəldiniz!
    
    Bunun necə işlədiyini öyrənmək üçün baxın. http://wp.me/PEmnE-Bt

en: Welcome to WordPress!
az: WordPress-ə Xoş gəlmisiniz!

en: Welcome to WordPress. This is your first post. Edit or delete it, then start writing!
az: WordPress-ə xoş gəlmisiniz. Bu sizin ilk yazınızdır. Redaktə edin və ya silin, sonra yazmağa başlayın!

en: Welcome to WordPress.com
az: WordPress.com-a Xoş Gəlmisiniz

en: Welcome to WordPress.com!
az: WordPress.com-a Xoş gəlmisiniz!

en: Welcome to Your WordPress Site
az: WordPress saytınıza Xoş Gəlmisiniz

en: Welcome to the best place for your WordPress website.
az: WordPress veb saytınız üçün ən yaxşı yerə xoş gəldiniz.

en: Welcome to your Dashboard!
az: İdarəetmə lövhəsinə xoş gəldiniz!

en: Welcome to {site_title}
az: {site_title} xoş gəldiniz

en: Welsh
az: Uelscə

en: Were you looking for your <a href="%s">API Key and other Personal Settings</a>?
az: Siz <a href="%s">API Açarınızı və digər Fərdi Parametrlərinizi</a> axtarırsınızmı?

en: Were you looking for your <a href="%s">profile details</a>?
az: Siz <a href="%s">profil detallarınızı</a> axtarırsınızmı?

en: West
az: Qərb

en: West Greece
az: Qərbi Yunanıstan

en: West Virginia
az: Qərbi Virciniya

en: Western Sahara
az: Qərbi Saxara

en: We’ll continue monitoring your site, and will let you know when it’s up again.
az: Biz sizin saytınızın monitorinqini davam etdirəcəyik və bunu nə zaman həyata keçirəcəyimizi sizə bildirəcəyik.

en: What Will My Domain Name Include?
az: Mənim Domen Adıma Nə Daxildir?

en: What Will My Mapping Include?
az: Mənim Xəritələnməmə Nə Daxildir?

en: What can we help you with today?
az: Bu gün sizə necə yardımçı ola bilərik?

en: What do I do now?
az: Sırada nə var?

en: What do you want to use as your new site&#146;s primary web address?
az: Yeni veb saytınızın əsas ünvanı olaraq nə istifadə etmək istəyirsiniz?

en: What domain name would you like to use for your blog?
az: Bloqunuz üçün hansı domen adından istifadə etmək istəyirsiniz?

en: What email address should we contact you at?
az: Sizinlə əlaqə qurmaq üçün hansı e-poçt ünvanından istifadə etməliyik?

en: What is the URL of the specific blog you are contacting us about?
az: Bizimlə əlaqə qurmağınıza səbəb olan bloqun URL nədir?

en: What is your registered email address or username?
az: Qeydə alınmış e-poçt ünvanınız və ya istifadəçi adınız nədir?

en: What should I do now?
az: İndi nə etməliyəm?

en: What should be done with content owned by %s?
az: %s tərəfindən sahib çıxılmış içəriyə nə etməli?

en: What should be done with content owned by these users?
az: Bu istifadəçilərə aid içəriklərə nə etməli?

en: What should be done with content owned by this user?
az: Bu istifadəçiyə aid içəriyə nə etmək lazımdır?

en: What should the subject line be?
az: Obyekt xəttində nə olmalıdır?

en: What size photos would you like to display?
az: Fotoşəkilləri hansı ölçedə göstərmək istəyirsiniz?

en: What would you like to find?
az: Nə tapmaq istəyirsiniz?

en: What&#8217;s New
az: Nələr yenidir

en: What&#8217;s on your mind?
az: Nə haqqında düşünürsən?

en: What&#8217;s the difference between categories and tags? Normally, tags are ad-hoc keywords that identify important information in your post (names, subjects, etc) that may or may not recur in other posts, while categories are pre-determined sections. If you think of your site like a book, the categories are like the Table of Contents and the tags are like the terms in the index.
az: Kateqoriyalarla etiketlər arasındakı fərq nədir? Normalda etiketlər yazınız haqqında mühüm məlumatlar daşıyan, digər yazılarda təkrarlama ehtimalı olan açar kəlmələrdir. Bunun yanında kateqoriyalar öncədən təyin edilmiş bölmələrdir. Əgər saytınızı bir kitab kimi düşünsəniz, kateqoriyalar kitabın içindəkilər bölməsi kimi, etiketlər isə kitabın indeks bölməsi kiimidir.

en: What's Hot
az: Qaynar Xəbərlər

en: What's a Gravatar?
az: Gravatar nədir?

en: What's this?
az: Bu nədir?

en: When a comment contains any of these words in its content, name, URL, e-mail, or IP, it will be held in the {{link}}moderation queue{{/link}}. One word or IP per line. It will match inside words, so "press" will match "WordPress".
az: Bir şərhin içəriyində, adında, ünvanında, URL-nda, e-poçt ya da IP-ində bu sözlərdən biri olduğunda, şərh {{link}}moderasiyaya{{/link}} alınır. Hər sətrdə bir söz ya da IP olmalıdır. Sözün içindəki hissələrlə də eyniləşir; məsələn, "press" ifadəsi "WordPress" sözü ilə eyniləşəcəkdir.

en: When adding a new category on this screen, you&#8217;ll fill in the following fields:
az: Bu ekranda yeni bir etiket əlavə edərkən bu sahələri doldurun:

en: When adding a new tag on this screen, you&#8217;ll fill in the following fields:
az: Yeni bir kateqoriya əlavə edərkən bu sahələri doldurmalısınız:

en: When changing themes, there is often some variation in the number and setup of widget areas/sidebars and sometimes these conflicts make the transition a bit less smooth. If you changed themes and seem to be missing widgets, scroll down on this screen to the Inactive Widgets area, where all of your widgets and their settings will have been saved.
az: Mövzuları dəyişdirərkən mövzuya aid vidcet sahələri, yan sütunlar və b. maddələr problem yarada bilər və rahat keçiş edə bilməzsiniz.Əgər mövzunu dəyişdirmisinizsə və əksik vidcet görürsünüzsə bu səhifənin altında yer alan aktiv olmayan vidcetlər sahəsindən vidcetə baxa bilərsiniz. Bu sahədə bütün vidcetlər parametrləri ilə bərabər saxlanılır.

en: When choosing daily or weekly email delivery, which time of day would you prefer?
az: Gündəlik ya da həftəlik e-poçt təslimatını seçdiyinizdə, günün hansı vaxtına üstünlük verərdiniz?

en: When in reorder mode, additional controls to reorder menu items will be available in the items list above.
az: Yenidən sıralama rejimində üstdəki elementlər siyahıda yenidən sıralama ilə əlaqəli yeni elementlər istifadə edilə bilinən vəziyyətə gəlir.

en: When in reorder mode, additional controls to reorder widgets will be available in the widgets list above.
az: Yenidən sıralama rejiində aşağıdakı modul siyahısında modulları yenidən sıralamaq üçün əlavə funksiyalar ortaya çıxacaqdır.

en: When previewing on smaller monitors, you can use the collapse icon at the bottom of the left-hand pane. This will hide the pane, giving you more room to preview your site in the new theme. To bring the pane back, click on the collapse icon again.
az: Kiçik monitorlarda ön izləmə edərkən sol menyuda yer alan toplama işarəsindən istifadə edə bilərsiniz. Bu şəkildə lövhə bağlanacaq və ön izləmə üçün daha çox yer qalacaqdır. Lövhəni açmaq üçün işarəyə təkrar tıklamaq yetər.

en: When starting a new paragraph with one of these formatting shortcuts followed by a space, the formatting will be applied automatically. Press Backspace or Escape to undo.
az: Yeni bir paraqrafa başlayarkən bu naxışlardan birinin ardından boşluq simvolu gəlir, format avtomatik tətbiq edilir. Backspace və ya Escape düyməsinə basaraq geri qaytara bilərsiniz.

en: When you click the button below WordPress will create an XML file for you to save to your computer.
az: Aşağıdakı düyməyə tıkladığınızda WordPress bilgisayarınıza qeyd edə biləcəyiniz bir XML faylı yaradılacaq.

en: When you make posts or comments around WordPress.com, they will be listed in chronological order here. Want to get started? Check out some of the links to the right and leave a comment on one that interests you.
az: WordPress.com-da yazılar ya da şərhlər yazdığınızda burada xronoloji sırada sıralanacaq. Başlamağa hazırsınızmı? Sağ tərəfdəki bağlantılara göz atın və marağınızı çəkənə bir şərh buraxın.

en: When you receive a new order, it will appear here.
az: Yeni sifariş alsanız, burada görünəcək.

en: When you renew, your blog will again be available at "%1$s":
az: Yenilədiyinizdə, bloqunuz "%1$s" ünvanında əlçatan vəziyyətdə olacaqdır.

en: When you sign up, we email you a unique activation link or key to verify your account. <a target="_blank" href="%s">More information.</a>
az: Qeydiyyatdan keçdiyiniz təqdirdə hesabınızı təsdiqləmək üçün sizə e-poçt ilə bir unikal aktivasiya bağlantısını və ya açarı göndərəcəyik. <a target="_blank" href="%s">Daha ətraflı məlumat.</a>

en: When your friends read your draft and give feedback, you'll get an email and the feedback will appear below.
az: Dostlarınız qaralamanızı oxuyub geri bildiriş verdiyində, bir e-poçt alacaqsınız və geri bildiriş aşağıda görünəcək.

en: Where did they come from?
az: Onlar haradan gəldi?

en: Which Internet Defense League campaign do you want to participate in?
az: İnternet Müdafiə Liqasının hansı kampaniyasında iştirak etmək istəyirsiniz?

en: Which language will you be blogging in?
az: Hansı dildə bloqlama edəcəksən?

en: Which of the following do you have?
az: Aşağıdakılardan hansı sizdə var?

en: White
az: Ağ

en: Whitehorse
az: Uaythors

en: Who were they?
az: Onlar kim idi?

en: Whoa, slow down with the emails!
az: Durun, e-poçt göndərməyə bir az fasilə verin!

en: Whoops!
az: Heyif!

en: Whoops, it looks like your invitation was sent when this blog was private. Please ask the blog admin to send another.
az: Təəssüflər olsun ki,, dəvətiniz bu bloq özəl vəziyyətdəykən göndərilmişə bənzəyir. Lütfən bloq nəzarətiçisindən bir başqasını göndərməsini istəyin.

en: Whoops, you can't use an activation key you've created for someone else. You are currently logged in as <a href='%s'>%s</a>. If you would like to accept this invitation using another account, please <a href='%s'>log out</a> first.
az: Əfsuslar, başqası üçün yaratdığınız aktivləşdirmə açarından istifadə edə bilməzsiniz. Hazırda <a href='%s'>%s</a> olaraq daxil oldunuz. Əgər başqa bir hesabdan istifadə edərək bu dəvəti qəbul etmək istəsəniz, lütfən əvvəlcə <a href='%s'>hesabdan çıxın</a>.

en: Whoops, you don't have permission to do that.
az: Əfsuslar, bunu etmək üçün izniniz yoxdur.

en: Why :
az: Niyə:

en: Why Map a Domain Name?
az: Nəyə görə domen adı xəritələnməlidir?

en: Why Register a Domain Name?
az: Nəyə görə domen adı qeydiyyat edilməlidir?

en: Why don't you go ahead and get started on that?
az: İrəliləmək və başlamaq üçün nədən hərəkətə keçməyəsiniz?

en: Why:
az: Nəyə görə:

en: Wide
az: Geniş

en: Widget %s
az: Modul %s

en: Widget Title
az: Vidcet Başlığı

en: Widget Type:
az: Vidcet Növü:

[ctx: Widget Visibility: {Rule Major [Page]} is {Rule Minor [Search results]}]
en: is
az: budur:

en: Widget for main Jetpack Support page
az: Əsas Jetpack Dəstək səhifəsi üçün vidcet

en: Widget moved down
az: Modul aşağı daşındı

en: Widget moved up
az: Modul yuxarı daşındı

en: Widget title
az: Vidcet başlığı

en: Widget title for followers:
az: İzləmələr vidcetinin başlığı:

en: Widget title for non-followers:
az: İzləməyənlər vidcetinin başlığı:

en: Widget title:
az: Vidcet başlığı:

en: Widgets
az: Vidcetlər

en: Widgets are independent sections of content that can be placed into any widgetized area provided by your theme (commonly called sidebars). To populate your sidebars/widget areas with individual widgets, drag and drop the title bars into the desired area. By default, only the first widget area is expanded. To populate additional widget areas, click on their title bars to expand them.
az: Vidcetlər, mövzularınız tərəfindən dəstəklənən, vidcet sahələrinə (əsasən yan sütunlar) yerləşdirilən müstəqil bölmələrdir. Yan sütununuzu/vidcet sahənizi doldurmaq üçün, vidcetləri başlıqlarından tutub göstərilən sahəyə buraxın. Digər vidcet sahələrinin başlıqlarına tıklayaraq genişlədib içlərini doldura bilərsiniz.

en: Widgets are independent sections of content that can be placed into widgetized areas provided by your theme (commonly called sidebars).
az: Vidcetlər mövzunuz tərəfindən təmin edilən (əsasən yan sütunlarda) vidcet sahələrində yer alan müstəqil içərik sahələridir.

en: Widgets may be used multiple times. You can give each widget a title, to display on your site, but it&#8217;s not required.
az: Vidcetlərdən dəfələrlə istifadə edə bilərsiniz. Hər bir vidcetə başlıq təyin edəbilər, saytınızda görüntülüyə də bilərsiniz.

en: Width
az: En

en: Width 150px, the micro style is useful when space is tight.
az: En 150px, mikro stil işçi sahəsi məhdud olduqda faydalıdır.

en: Width 150px, the narrow style is good for sidebars etc.
az: Eni 150px, yan menyu çubuğu vəs. üçün dar stil çox idealdır.

en: Width in pixels
az: Piksel növündən genişlik

en: Width:
az: En:

en: Width: 300px, the medium style is good for general use.
az: Eni: 300px, orta stil əsas istifadə üçün ən yaxşısıdır.

en: Width: 630px, the wide style is good for blog posts.
az: Eni: 630px, geniş stil bloq yazılarınız üçün yaxşıdır.

en: Will Be Forwarded To
az: Buraya Yönləndiriləcəklər:

en: Winamac
az: Vinamak

en: Windhoek
az: Vindhuk

en: Winnipeg
az: Vinnipeq

en: Wisconsin
az: Viskonsin

en: With %s you can change fonts, colors, and CSS for your theme and preview your changes in&nbsp;real&#8209;time.
az: %s istifadə edərək, mövzunuzun yazı növlərini, rənglərini və CSS stilini dəyişdirə bilər və dəyişikliklərinizi real zamanlı olaraq önizləməsini edə bilərsiniz.

en: With 1 comment | With %s comments
az[0]: 1 şərh ilə
az[1]: %s şərh ilə

en: With Jetpack connected you can experience a fully responsive posting UI that works on any device.
az: Jetpack qoşulu vəziyyətdə ikən, hər hansı bir cihaz üzərində işləyən əksiksiz bir responsiv yazı istifadəçi Uİ təcrübəsi yaşaya bilərsiniz.

en: With Two-Step Authentication active, you can generate a custom password for each third-party application you authorize to use your WordPress.com account. You can revoke access for an individual application here if you ever need to.
az: İki Mərhələli Kimlik Təsdiqləməsi aktiv olduğu zaman, WordPress.com hesabınızdan istifadə etmək üçün səlahiyyətləndirdiyiniz hər bir üçüncü tərəf proqram üçün özəl bir parol yarada bilərsiniz. Ehtiyac duyduğunuzda, müəyyən bir proqram üçün əlaqəni ləğv edə bilərsiniz.

en: With the Automattic service WordPress.com you can publish the website of your dreams. When you do, you’ll agree to these fascinating terms of service.
az: Automattic xidməti WordPress.com ilə xəyallarınızdakı veb saytını yayımlaya bilərsiniz. Bunu etdiyinizdə, bu möhtəşəm xidmət şərtlərini qəbul etmiş olursunuz.

en: Without access to the app, your phone, or a backup code, you will lose access to your account.
az: Proqrama, telefonunuza və ya bir bərpa koduna vara bilmədiyiniz zaman hesabınıza da vara bilməzsiniz.

en: WooCommerce &rsaquo; Setup Wizard
az: WooCommerce &rsaquo; Qurulma Sehrbazı

en: WooCommerce Extensions
az: WooCommerce Genişlənmələri

en: WooCommerce Helper
az: WooCommerce Yardımçısı

en: WooCommerce REST API package
az: WooCommerce REST API paketi

en: WooCommerce Recent Reviews
az: WooCommerce Son İncələmələr

en: WooCommerce Services
az: WooCommerce Xidmət

en: WooCommerce Services icon
az: WooCommerce Xidmət ikonu

en: WooCommerce Status
az: WooCommerce Statusu

en: WooCommerce Stripe Gateway
az: WooCommerce Stripe ödəmə keçidi

en: WooCommerce database update
az: WooCommerce məlumatlarının yenilənməsi

en: WooCommerce endpoints
az: WooCommerce bitiş nöqtələri

en: WooCommerce extensions
az: WooCommerce genişlənmələri

en: WooCommerce pages
az: WooCommerce səhifələri

en: WooCommerce pages.
az: WooCommerce səhifələri.

en: WooCommerce products (CSV)
az: WooCommerce məhsullar (CSV)

en: WooCommerce settings
az: WooCommerce parametrləri

en: WooCommerce status
az: WooCommerce statusu

en: WooCommerce support
az: WooCommerce dəstək

en: WooCommerce tax rates (CSV)
az: WooCommerce vergi dərəcələri (CSV)

en: WooCommerce transients
az: WooCommerce elementləri

en: WooCommerce version
az: WooCommerce versiyası

en: WooCommerce version.
az: WooCommerce versiyası.

en: WooCommerce will match a customer to a single zone using their shipping address and present the shipping methods within that zone to them.
az: WooCommerce, bir müştərini çatdırılma ünvanını istifadə edərək tək bir zona ilə eyniləşdirəcək və bu zonadakı üsulları onlara təqdim edəcəkdir.

en: WooCommerce will run under this version of PHP, however, it has reached end of life. We recommend using PHP version 7.2 or above for greater performance and security.
az: WooCommerce PHP-nin bu versiyası ilə də çalışır ancaq versiyanın istifafə müddətinin dolduğunu nəzərdən qaçırmayın. Daha yaxşı performans və daha qabaqcıl güvənlik üçün PHP-nin 7.2 və ya daha yeni bir versiyasından istifadə etməyiniz məsləhətdir.

en: WooCommerce will run under this version of PHP, however, some features such as geolocation are not compatible. Support for this version will be dropped in the next major release. We recommend using PHP version 7.2 or above for greater performance and security.
az: WooCommerce PHP-nin bu versiyası ilə də çalışır ancaq coğrafi mövqe kimi bəzi özəlliklərin uyumlu çalışmayacağını nəzərdə tutun. Sonrakı əsas versiya yayımlandığında bu versiya üçün dəstək kəsiləcək. Daha yaxşı performans və daha qabaqcıl güvənlik üçün PHP-nin 7.2 və ya daha yeni bir versiyasından istifadə etməyiniz məsləhətdir.

en: WooCommerce.com Usage Tracking Documentation
az: WooCommerce.com İstifadə İzləməsi Sənədləri

en: Word count: %s
az: Kəlmə miqdarı: %s

en: WordAds settings saved successfully!
az: WordAds parametrləri uğurla qeyd edildi!

en: WordPress %1$s running %2$s theme.
az: WordPress %1$s versiyası hazırda %2$s mövzusu ilə işləyir.

en: WordPress &rsaquo; Error
az: WordPress &rsaquo; Xəta

en: WordPress &rsaquo; Success
az: WordPress &rsaquo; Müvəffəqiyyətlə Quruldu!

en: WordPress Address (URL)
az: WordPress ünvanı (URL)

en: WordPress Apps
az: WordPress Əlavələri

en: WordPress Blog
az: WordPress Bloqu

en: WordPress Dashboard
az: WordPress Əsas İdarəetmə Lövhəsi

en: WordPress Embed
az: WordPress Daxiletmə

en: WordPress News
az: WordPress Xəbərləri

en: WordPress Post by Email
az: E-Poçt ilə WordPress

en: WordPress Shortcode:
az: WordPress Qısa kodu:

[ctx: WordPress THEME-TYPE Themes]
en: WordPress %sThemes
az: WordPress %s Mövzuları

[ctx: WordPress THEME-TYPE themes — Themes for Blogs at WordPress.com]
en: WordPress %s Themes — Themes for Blogs at WordPress.com
az: WordPress %s Mövzuları — WordPress.com-dakı Bloqlar üçün Mövzular

en: WordPress Themes
az: WordPress Mövzuları

en: WordPress Themes for Blogs at WordPress.com
az: WordPress.com Bloqları üçün WordPress Mövzuları

en: WordPress database error:
az: WordPress verilənlər bazası xətası:

en: WordPress debug mode
az: WordPress sazlama rejimi

en: WordPress environment
az: WordPress mühiti

en: WordPress hook type
az: WordPress qarmaq növü

en: WordPress language.
az: WordPress dili.

en: WordPress login
az: WordPress giriş

en: WordPress memory limit
az: WordPress yaddaş limiti

en: WordPress memory limit.
az: WordPress yaddaş limiti.

en: WordPress multisite
az: WordPress çoxlusayt

en: WordPress powers %s%% of the internet.
az: İnternet saytların %s%% WordPress ilə işləyir

en: WordPress requirements
az: WordPress üçün vacib olanlar

en: WordPress should correct invalidly nested XHTML automatically
az: Yerləşdirilmiş keçərsiz XHTML kodlarını WordPress avtomatik olaraq düzəltsin

en: WordPress site: %s
az: WordPress saytı: %s

en: WordPress version
az: WordPress versiyası

en: WordPress version.
az: WordPress versiyası.

en: WordPress.com &raquo; Redirecting you to a new blog!
az: WordPress.com &raquo; Yeni bir bloqa yönləndirilirsiniz!

en: WordPress.com / Gravatar.com credentials can be used.
az: WordPress.com / Gravatar.com hesab məlumatlarından istifadə edilə bilər.

en: WordPress.com Announcement
az: WordPress.com Elanı

en: WordPress.com Blog
az: WordPress.com Bloq

en: WordPress.com Blog/Site Address Change
az: WordPress.com Bloq/Sayt Ünvanının Dəyişdirilməsi

en: WordPress.com Business
az: WordPress.com Biznes

en: WordPress.com Credits
az: WordPress.com İştirakçıları

en: WordPress.com Enterprise
az: WordPress.com Müəssisə

en: WordPress.com Features
az: WordPress.com Xüsusiyyətlər

en: WordPress.com Followers
az: WordPress.com İzləyiciləri

en: WordPress.com Forums
az: WordPress.com Forumları

en: WordPress.com Free
az: WordPress.com Pulsuz

en: WordPress.com Likes are
az: WordPress.com Bəyənilənlər

en: WordPress.com Logo
az: WordPress.com Loqosu

en: WordPress.com News
az: WordPress.com Xəbərləri

en: WordPress.com Notifications
az: WordPress.com Bildirişləri

en: WordPress.com Password
az: WordPress.com Parol

en: WordPress.com Plugins
az: WordPress.com Qoşmaları

en: WordPress.com Reader
az: WordPress.com Oxuyucu

en: WordPress.com Reblog Button
az: WordPress.com Yenidən Bloqlama Düyməsi

en: WordPress.com Search
az: WordPress.com Axtarış

en: WordPress.com Subscription Management Help
az: WordPress.com Abunəliklərin İdarə Edilməsi Yardımı

en: WordPress.com Support
az: WordPress.com Dəstək

en: WordPress.com Survey
az: WordPress.com Sorğu

en: WordPress.com User
az: WordPress.com İstifadəçisi

en: WordPress.com Username
az: WordPress.com İstifadəçi adı

en: WordPress.com category conversion complete
az: WordPress.com kateqoriya çevirməsi tamamlandı

en: WordPress.com for Your Domain
az: Sizin Domen üçün WordPress.com

en: WordPress.com forums
az: WordPress.com Forumları

en: WordPress.com presents
az: WordPress.com təqdim edir

en: WordPress.com running %2$s theme.
az: WordPress.com hazırda %2$s mövzusu ilə aktivdir.

en: WordPress.com tag conversion complete
az: WordPress.com etiket çevirmə əməliyyatı tamamlandı

en: WordPress.com username does not exist or invalid email address.
az: WordPress.com istifadəçi adı mövcud deyil və ya yanlış e-poçt ünvanı.

en: WordPress.com verification code: %s
az: WordPress.com təsdiqləmə kodu: %s

en: WordPress.org project
az: WordPress.org layihəsi

en: WordPress.org themes
az: WordPress.org şablonları

[ctx: Wordpress.com is also available in lang]
en: %1$s is also available in %2$s
az: %1$s, %2$s türkcəsində də istifadə edilə bilər

en: Words
az: Kəlmələr

en: Words: %s
az: Kəlmələr: %s

en: Working Female
az: Fəhlə Qadın

en: Working Female Medium
az: Düşünən Qadın Orta

en: Working Female Narrow
az: Fəhlə Qadın Dar

en: Working Female Wide
az: Fəhlə Qadın Geniş

en: Working Male
az: Fəhlə Kişi

en: Working Male Medium
az: Düşünən Kişi Orta

en: Working Male Narrow
az: Dar İşçi Kişi

en: Working Male Wide
az: Fəhlə Kişi Geniş

en: Would you like a matching blog address too?
az: Eyni zamanda eyniləşən bir bloq ünvanı istəyirsinizmi?

en: Would you like to create one?
az: Birini yaratmaq istəyərdinizmi?

en: Would you like to publish your first page?
az: İlk səhifənizi dərc etmək istəyirsinizmi?

en: Would you like to upload something?
az: Bir şey yükləmək istəyirsinizmi?

en: Would you still like to remove this user?
az: Yenə də bu istifadəçini silmək istəyirsinizmi?

en: Would you still like to remove this viewer?
az: Bu göstəricini hələ də ləğv etmək istəyirsinizmi?

en: Wrapper color
az: Örtük rəngi

en: Write
az: Yaz

en: Write a Comment...
az: Şərh Yaz...

en: Write a Post
az: Yazı Yaz

en: Write a comment...
az: Şərh Yaz...

en: Write a post
az: Bir yazı yaz

en: Write your first blog post
az: İlk bloq yazınızı yazın

en: Write your first new news item
az: İlk yeni xəbər maddəsini yaz

en: Write your response in order to submit
az: Göndərmək üçün cavabınızı yazın

en: Writing
az: Yazma

en: Writing & Blogging
az: Yazı və Bloq

en: Writing Helper
az: Yazma Yardımı

en: Writing Settings
az: Yazma Parametrləri

en: Wyoming
az: Vayyominq

en: X &#8212; Even more mature than above
az: X &#8212; Yuxarıdakından daha da yetişgin izləyicilər üçün

en: XML Error: %1$s at line %2$s
az: XML xətası: %2$s sətrində %1$s

en: XML Sitemap
az: XML Sayt xəritəsi

en: XML-RPC Request Failed --
az: XML-RPC istəyi uğursuz oldu --

en: XML-RPC services are disabled on this site.
az: XML-RPC servisləri bu sayt üçün qapalıdır.

en: Y/m/d
az: d.m.Y

en: Y/m/d g:i:s a
az: Y/m/d H:i:s

en: Yamagata
az: Yamaqata

en: Yamaguchi
az: Yamaguşi

en: Yamanashi
az: Yamanaşi

en: Yancowinna
az: Yankovinna

en: Yards
az: Yard

en: Year
az: İl

en: Year(s)
az: İl(lər)

en: Year:
az: İl:

en: Yearly Archives:
az: İllik Arxivlər:

en: Yearly archives
az: İllik arxivlər

en: Yearly averages are computed from sums, not an average of monthly averages.
az: İllik ortalama cəmindən hesablanır, aylıq ortalamaların cəmi deyildir.

en: Years
az: İl

en: Yekaterinburg
az: Yekaterinburq

en: Yellow
az: Sarı

en: Yellowknife
az: Yellovknife

en: Yemen
az: Yəmən

en: Yemeni rial
az: Yəmən rialı

en: Yep. You can enter multiple email addresses in the Email address field, and separate them with commas. A notification email will then be sent to each email address.
az: Bəli. E-poçt ünvanı sahəsinə birdən çox e-poçt ünvanı daxil edə bilərsiniz, ancaq onları vergüllə ayırmalısınız. Bu bildiriş e-poçtu hər e-poçt ünvanına göndəriləcəkdir.

en: Yes
az: Bəli

en: Yes please!
az: Bəli lütfən!

en: Yes, I already own this domain name. Map it to my WordPress.com blog.
az: Bəli, bu domen adı mənə aiddir. Onu mənim WordPress.com bloqum üçün xəritələyin.

en: Yes, I want to be subscribed
az: Bəli, mən abunə olmaq istəyirəm

en: Yes, I want to delete my subscription
az: Bəli, mən abunəliyimi silmək istəyirəm

en: Yes, create a new blog to match my new user name
az: Bəli, yeni istifadəçi adımla yeni bir bloq yarat

en: Yes, please permanently disable %s
az: Bəli, %s ünvanını daimi olaraq ləğv edin.

en: Yes, take me to my profile page
az: Bəli, məni profil səhifəmə götür

en: Yesterday
az: Dünən

en: Yesterday at %s
az: %s Dünən

en: Yiddish
az: Yəhudi

en: Yoko is a modern three-column blog theme. A responsive layout optimizes the theme for mobile devices like tablet pcs and modern smartphones (the layout switches to a two- or one-column layout depending on the screen size the theme is viewed on). To make your blog post more flexible you can use different kinds of post formats such as gallery, image, video, aside, link or quotes. To customize the theme you can choose your own background, link color, and header image.
az: Yoko modern bir üç sütunlu bloq mövzusudur. Responsiv təməl maketi, bu mövzunu tablet bilgisayarlar və modern ağıllı telefonlar kimi mobil cihazlar üçün optimallaşdırar (mobil cihazlarda, mövzunun görüntüləndiyi ekranın ölçüsünə görə maket iki və ya tək sütunlu maketə dönüşür). Bloq yayımınızı daha da əsnək etmək üçün qalereya, rəsm, video, kənar, bağlantı və xülasələr kimi fərqli yayım formatlarından istifadə edə bilərsiniz. Mövzunu özəlləşdirmək üçün öz arxa fonunuzu, bağlantı rənginizi və ya başlıq rəsminizi seçə bilərsiniz.

en: You
az: Siz

en: You May Like
az: Bəyənə Bilərsiniz

en: You accepted %1$s's invitation to become a member of their private blog, <a href="%2$s">%3$s</a>.
az: <a href="%2$s">%3$s</a> özəl bloqunun bir üzvü olmaq üçün %1$s istifadəçisinin dəvətini qəbul etdiniz.

en: You already have Site Redirect upgrade and can't add another one to the same site.
az: Sayt Yönləndirmə yüksəltməsi artıq sizdə var: eyni sayta bir dənə daha əlavə edə bilməzsiniz.

en: You already have Site Redirect upgrade in the Shopping Cart and can't add another one
az: Alışveriş Səbətinizdə Sayt Yönləndirmə yüksəltməsi artıq var: eyni sayta bir dənə daha əlavə edə bilməzsiniz

en: You already have several pending email subscriptions. Approve or delete a few through your %s before attempting to subscribe to more blogs.
az: Artıq gözləməkdə olan bir neçə e-poçt abunəliyiniz var. Daha çox bloqa abunə olmağa başlamadan öncə %s vasitəsi ilə bir neçəsini təsdiqləyin və ya silin.

en: You and %s other bloggers like this.
az: Sən və digər %s bloqçu bunu bəyənir.

en: You and %s other people like this
az: Siz və digər %s nəfər bunu bəyənir

en: You and %s other person like this
az: Siz və digər %s şəxs bunu bəyənir

en: You and 1 other person like this
az: Siz və 1 nəfər bunu bəyəndi

en: You and <a href="%1$s" id="%2$s">%3$s other bloggers</a> like this.
az: Siz və <a href="%1$s" id="%2$s">%3$s digər bloqqer</a> bunu bəyənir.

en: You and one other blogger like this.
az: Sən və digər bir bloqçu bunu bəyənir.

en: You and your new site: a match made in heaven!
    
    Your new wedding site is ready to go. You'll be sharing your special story in no time. Get started by <a href="BLOG_URLwp-admin/customize.php#title">setting your site title and tagline</a> so your guests know what it's all about.
    
    Looking for more help with setting up your wedding site? Check out the WordPress.com <a href="http://learn.wordpress.com/">beginner's tutorial</a>.
    
    Happy planning,
    The WordPress.com Team
az: Sən və yeni saytın: İlahi bir eyniləşmə!
    
    Yeni evlilik saytın yayıma hazırdır. Bu özəl hekayəni istədiyin anda dostlarında paylaşmağa başlaya bilərsən. Öncəliklə <a href="BLOG_URLwp-admin/customize.php#title">sayt başlığını və etiket sətrini</a> redaktə edərək qonaqlarına sayt haqqında bilgi təqdim edə bilərsən.
    
    Evlilik saytını qurarkən yardıma ehtiyacın varmı? WordPress.com <a href="http://learn.wordpress.com/">başlanğıc rəhbərinə</a> göz at.
    
    Bir yastıqda qocalın,
    WordPress.com Komandası

en: You are about to approve the following comment:
az: Bu şərhi silmək üzrəsiniz:

en: You are about to change your username, which is currently {{strong}}%(username)s{{/strong}}. You will not be able to change your username back.
az: Hazırda {{strong}}%(username)s{{/strong}}.olan istifadəçi adınızı dəyişdirmək üzrəsiniz. İstifadəçi adınızı geri qaytara bilməzsiniz.

en: You are about to delete %s.
az: %s faylını silmək üzrəsiniz.

en: You are about to delete the following comment:
az: Bu şərhi silmək üzrəsiniz:

en: You are about to delete the following subscription:
az: Bu abunəliyi silmək üzrəsiniz:

en: You are about to delete this link '%s'
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
az: '%s' bağlantısını silmək üzrəsiniz.\n
    Silmək üçün 'OK', vaz keçmək üçün 'İmtina' düyməsindən istifadə edin.

en: You are about to delete this theme '%s'
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
az: Bu şablonu silmək üzrəsiniz: '%s'\n
      Ləğv etmək üçün 'İmtina' , təsdiqləmək üçün 'OK' düyməsinə basın.

en: You are about to delete your subscription to comments for "%s". Please confirm this below.
az: Siz "%s" şərhləri üçün abunəliyinizi silmək üzrəsiniz . Aşağıda bunu təsdiqləyin.

en: You are about to delete your subscription to the site "%s". Please confirm this below.
az:  "%s" saytındakı abunəliyinizi silmək üzrəsiniz. Lütfəm, bunu aşağıda təsdiqləyin.

en: You are about to disable two-step authentication. This means we will no longer ask for your authentication code when you sign into your {{strong}}%(userlogin)s{{/strong}} account.
az: İki Mərhələli Kimlik Təsdiqlənməsindən imtina etmək üzrəsiniz. Bu, {{strong}}%(userlogin)s{{/strong}} hesabınıza daxil olduğunuzda sizə artıq kimlik təsdiqləmə kodunu soruşmayacağımız mənasına gəlir.

en: You are about to give this user permission to view your private site:
az: Saytınıza baxmaq üçün bu istifadəçiyə izin vermək üzrəsiniz:

en: You are about to leave the blog %s and will no longer be able to write posts there.
az: Siz %s bloqunu tərk etməkdəsiniz və sizin bir daha bu bloqda yazı yazmaq imkanınız olmayacaq.

en: You are about to mark the following comment as spam:
az: Bu şərhi spam olaraq işarələmək üzrəsiniz:

en: You are about to move the following comment to the Trash:
az: Bu şərhi zibil qutusuna göndərmək üzrəsiniz:

en: You are about to trash these items.
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
az: Bu maddələri silmək üzrəsiniz.
     dayandırmaq üçün  'İmtina' , silmək üçün 'OK' düyməsinə basın.

en: You are all set! Your site can now be managed from <a href="%s" target="_blank">wordpress.com/sites</a>.
az: Hər şey hazırdır! Saytınız artıq <a href="%s" target="_blank">wordpress.com/sites</a> səhifəsindən idarə edilə bilər.

en: You are already following all comments on this site.
az: Siz zatən bu saytdakı şərhləri izləyirsiniz.

en: You are already following that blog
az: Bu bloqu artıq izləyirsiniz

en: You are already following that topic.
az: Siz artıq bu bəhsi izləyirsiniz.

en: You are already subscribed
az: Siz artıq abunəsiniz

en: You are already subscribed to "%s"!
az: Siz artıq "%s" üçün abunəsiniz!

en: You are attempting to log out of %s
az: %s sistemindən çıxış edirsiniz

en: You are commenting using your %s account.
az: %s hesabınızdan istifadə edərək şərh edirsinz.

en: You are currently browsing the %1$s blog archives for %2$s.
az: Hazırda %1$s bloq arxivində %2$s üçün qeydlərə baxırsınız.

en: You are currently browsing the %1$s blog archives for the day %2$s.
az: Hazırda %1$s bloq arxivində %2$s günü üçün qeydlərə baxırsınız.

en: You are currently browsing the %1$s blog archives for the year %2$s.
az: Hazırda %1$s bloq arxivində %2$s ili üçün qeydlərə baxırsınız.

en: You are currently browsing the %s blog archives.
az: Hazırda %s bloq arxivinə baxırsınız.

en: You are currently browsing the archives for the %s category.
az: %s kateqoriyası üçün bloq arxivini gəzirsiniz.

en: You are currently editing the page that shows your latest posts.
az: Ən son yazılarınızı göstərən səhifəni redaktə etməkdəsiniz.

en: You are currently running a development version of Jetpack. <a href="%s" target="_blank">Submit your feedback</a>
az: Hazırda Jetpack-ın təkmilləşdirmə versiyasından istifadə edirsiniz. <a href="%s" target="_blank">Geri bildirişinizi göndərin</a>

en: You are currently using %1$s GB.
az: Hazırda %1$sGB istifadə edirsiniz.

en: You are currently using <strong>%1$s</strong> out of <strong>%2$s</strong> upload limit (%3$s%%).
az: Hazırda <strong>%2$s</strong> yükləmə limitinizin <strong>%1$s</strong> qədərini istifadə edirsiniz (%3$s%%).

en: You are customizing %s
az: %s saytını özəlləşdirməkdəsiniz

en: You are logged in as "%1$s" and do not have the necessary privileges to access the dashboard for "<a href="%2$s">%3$s</a>". If you are not "%1$s", please <a href="%4$s">log out</a>, and log back in with your username. If you are "%1$s" and you need access, please ask an administrator of the site to <a href="%5$s">invite you</a>.
az: Siz "%1$s" olaraq daxil olmusunuz və "<a href="%2$s">%3$s</a>" saytının Əsas Lövhəsinə daxil ola bilmək üçün yetərli səlahiyyətə sahib deyilsiniz. Əgər siz "%1$s" deyilsinizsə, lütfən <a href="%4$s">sistemdən çıxın</a> və öz istifadəçi adınız ilə giriş edin. Əgər siz "%1$s" adlı istifadəçisinizsə və giriş izni əldə etmək istəyirsinizsə, lütfən sayt nəzarətçisinə müraciət edin ki, sizə <a href="%5$s">dəvət</a> göndərsin.

en: You are logged in as <strong>%s</strong> <a href='%s'>(Logout)</a>
az: <strong>%s</strong>olaraq daxil olmusunuz <a href='%s'>(Çıxış)</a>

en: You are logged in but you do not have permission to manage bookmarks.
az: Siz daxil olmusunuz, lakin sizin seçilmişləri idarə etmək icazəniz yoxdur.

en: You are logged in but you do not have permission to save posts.
az: Siz daxil olmusunuz, lakin sizin yazıları qeyd etmək icazəniz yoxdur.

en: You are logged into WordPress.com as <strong>%1$s</strong>. To switch accounts, <a href="%2$s">log out</a>.
az: Siz WordPress.com-a <strong>%1$s</strong> olaraq daxil olmusunuz. Hesabınızı dəyişmək üçün, <a href="%2$s">çıxış</a> edin.

en: You are not a member of this site.
az: Bu saytın üzvü deyilsiniz.

en: You are not actively following any blogs.
az: Aktiv olaraq bir bloqu izləmirsiniz.

en: You are not allowed to close this poll.
az: Sizin bu sorğunu bağlamağa ixtiyarınız yoxdur.

en: You are not allowed to delete this poll.
az: Bu sorğunu silmə izniniz yoxdur.

en: You are not allowed to do that.
az: Bunu etmək üçün icazəniz yoxdur.

en: You are not allowed to edit this poll.
az: Bu sorğunu redaktə etmə izniniz yoxdur.

en: You are not allowed to edit this post resolution
az: Bu yazının qətnaməsini redaktə etməyə izin verilmir

en: You are not allowed to make this change.
az: Bu dəyişikliyi etmə səlahiyyətiniz yoxdur.

en: You are not allowed to manage this item.
az: Bu maddəni idarə etməyə izin verilmir.

en: You are not allowed to move this item out of the Trash.
az: Bu maddəni zibil qutusundan geri almaq üçün yetərli iznə sahib deyilsiniz.

en: You are not allowed to move this item to the Trash.
az: Bu maddəni zibil qutusuna göndərmə izniniz yoxdur.

en: You are not allowed to open this poll.
az: Bu sorğunu açma izniniz yoxdur.

en: You are not allowed to switch to this theme
az: Sizə bu mövzuya keçmək üçün icazə verilmir

en: You are not allowed to trash this post
az: Bu yazını silmənizə izin verilmir

en: You are not authorized to manage sharing settings for this site.
az: Bu saytın paylaşma parametrlərini redaktə etmək üçün izniniz yoxdur.

en: You are not authorized to upload files to this site
az: Bu sayta file yükləmək üçün icazəniz yoxdur.

en: You are not authorized to view this page
az: Bu səhifəyə baxmaq üçün yetərli səlahiyyətiniz yoxdur

en: You are not following any blogs!
az: İzlədiyiniz hər hansı bir bloq yoxdur!

en: You are not subscribed to "%s".
az: Siz "%s" üçün abunə deyilsiniz

en: You are not subscribed to any WordPress.com blogs.
az: Heç bir WordPress.com bloquna abunəliyiniz yoxdur.

en: You are not yet following any blogs. Try <a href="%1$s">finding your friends</a> or check out our <a href="%2$s">recommended blogs</a>.
az: Hələlik heç bir bloqu izləmirsiniz. <a href="%1$s">Dostlarınızı axtarın</a> və ya bizim <a href="%2$s">tövsiyyə etdiyimiz bloqlara</a> baxın.

en: You are now in your blog&#8217;s &#8220;dashboard&#8221; where you can write new posts and control lots of important settings and features.
az: Hazıda bloqunuzun “lövhəsindəsiniz”. Burada yeni yazılar yaza bilər və bir çox önəmli parametrə və özəlliyə nəzarət edə bilərsiniz.

en: You are now logged out everywhere else.
az: Artıq digər başqa yerlərdə çıxış etmiş vəziyyətdəsiniz.

en: You are now logged out.
az: Hal-hazırda saytdan çıxmısınız.

en: You are on a <strong>%1$d day</strong> streak on %2$s!
az: %2$s üzərindən ard-arda <strong>%1$d günü</strong> tamamladınız!

en: You are one step away from activating <a href="%1$s" style="underline: none; color: inherit; text-decoration: none;">%2$s</a>.
az: <a href="%1$s" style="underline: none; color: inherit; text-decoration: none;">%2$s</a> aktivasiya etməyinizə bir addım qaldı.

en: You are one step away from activating your account!
az: Hesabınızın aktivləşdirilməsinə bir addım qaldı!

en: You are only logged in at this location.
az: Bu mövqedən tək giriş etmiş istifadəçi sizsiniz.

en: You are posting comments too quickly. Slow down.
az: Çox tez-tez şərh göndərirsiniz. Bir az yavaşlayın.

en: You are previewing %s
az: %s mövzusunda önizləmə etməkdəsiniz

en: You are probably offline.
az: Yəqin ki, siz oflaynsınız.

en: You are receiving this message to confirm acceptance of WordPress.com subscriptions from %s.
az: Bu mesajı WordPress.com %s abunəliklərini qəbul etdiyinizi təsdiqləmək üçün göndəririk.

en: You are required to specify a capability to check.
az: Sizdən yoxlamaq üçün bir qabiliyyəti müəyyən etmək tələb olunur.

en: You are required to specify a module.
az: Bir modul təyin etmək gərəkdir.

en: You are required to specify a plugin to activate.
az: Sizdən aktivləşdirmək üçün bir qoşma müəyyən etmək tələb olunur.

en: You are required to specify a plugin.
az: Bir qoşma təyin etməyiniz gərəkdir.

en: You are required to specify a theme to switch to.
az: Sizdən keçid etməyiniz üçün bir mövzu daxil etmək tələb olunur.

en: You are required to specify a theme to update.
az: Yeniləmək üçün bir mövzu təyin etməyiniz gərəkdir.

en: You are subscribed to the following blogs:
az: Aşağıdakı bloqlara abunə olmusunuz:

en: You are subscribing to the following post:
az: Siz aşağıdakıyazıya abunə olursunuz:

en: You are subscribing to the following site:
az: Siz bu sayta abunə olursunuz:

en: You are using an insecure browser!
az: Etibarsız bir brauzerdən istifadə edirsiniz!

en: You are using an older version of Jetpack. To connect, please update to the latest version.
az: Sizi əski Jetpack versiyasından istifadə edirsiniz. Qoşulun və ən son versiyasına yeniləyin.

en: You are using the browser&#8217;s built-in file uploader. The WordPress uploader includes multiple file selection and drag and drop capability. <a href="#">Switch to the multi-file uploader</a>.
az: Brauzerinizin daxili yükləyicisindən istifadə edirsiniz. WordPress yükləyicisi çoxlu fayl seçimi, sürüşdür burax kimi bacarıqlara sahibdir. <a href="#">Çoxlu fayl yükləyicisinə keç</a>.

en: You attempted to access the "%1$s" dashboard, but you do not currently have privileges on this site. If you believe you should be able to access the "%1$s" dashboard, please contact your network administrator.
az: "%1$s"  başlanğıc səhifəsinə varmağa çalışdınız fəqət bu saytda yetərli səlahiyyətiniz yoxdur. Əgər "%1$s" başlanğıc səhifəsinə varmağınızı düşünürsünüzsə şəbəkə nəzarətçisi ilə əlaqə qurun.

en: You attempted to edit an item that does not exist. Perhaps it was deleted?
az: Mövcud olmayan bir maddəni redaktə etməyə çalışdınız. Daha öncədən silinmiş ola bilərmi?

en: You both liked posts on these blogs
az: İkiniz də bu bloqlardakı yazıları bəyəndiniz

en: You can  view your billing history or cancel your purchase on each service below.
az: Aşağıda ödəmə tarixçənizə baxa bilər ya da satın almalarınızı ləğv edə bilərsiniz.

en: You can <a href='http://akismet.com/wordpress/'>get your API key direct from Akismet now</a>.
az: Siz elə indi <a href='http://akismet.com/wordpress/'> yeni API açarınızı Akismet-dən</a> əldə edə bilərsiniz.

en: You can accept the invitation by clicking below:
az: Aşağıdakına tıklayaraq dəvəti qəbul edə bilərsiniz:

en: You can activate or deactivate individual Jetpack modules to suit your needs.
az: Jetpack modullarının hər birini ehtiyaclarınıza görə aktivləşdirə, ya da deaktivasiya edə bilərsiniz.

en: You can add links here to be displayed on your site, usually using <a href="%s">Widgets</a>. By default, links to several sites in the WordPress community are included as examples.
az: Buradan saytınızda göstəriləcək bağlantılar əlavə edə bilərsiniz, əsasən <a href="%s">vidcetlər</a>dən istifadə edərək. Mövcud WordPress cəmiyyəti ilə bağlı bir neçə bağlantı nümunə göstərilmişdir.

en: You can add or edit links on this screen by entering information in each of the boxes. Only the link&#8217;s web address and name (the text you want to display on your site as the link) are required fields.
az: Hər bir qutuya məlumatlar daxil edərək bu ekrandakı bağlantıları əlavə edə bilər ya da redaktə edə bilərsiniz. Sadəcə bağlantıların veb ünvanları və (saytınızda görünəcək olan) adları gərəkli sahələrdir.

en: You can add the following variables to your service sharing URL:
az: Aşağıdakı variantları xidmət paylaşma URL-na əlavə edə bilərsiniz:

en: You can also <a href="#" id="pick-your-nose">pick your own color</a>.
az: Eyni zamanda <a href="#" id="pick-your-nose">öz rənginizi seçə bilərsiniz</a>.

en: You can also <a href="%s">modify the interface language</a> in your profile.
az: Ayrıca profilinizdə <a href="%s">interfeys dilini dəyişdirə bilərsiniz</a>.

en: You can also <a href="%s">specify the language</a> this blog is written in.
az: Eyni zamanda bu bloqun hansı dildə yazılacağını <a href="%s">təyin edə bilərsiniz</a>.

en: You can also activate your account by copying and pasting this address into your address bar: %1$s
az: Bu ünvanı köçürüb ünvan çubuğunuza yapışdıraraq da hesabınızı aktivləşdirə bilərsiniz: %1$s

en: You can also choose a background color by clicking the Select Color button and either typing in a legitimate HTML hex value, e.g. &#8220;#ff0000&#8221; for red, or by choosing a color using the color picker.
az: Arxa fon rəngini Rəng seç düyməsinə basaraq və keçərli bir HTML kodu, məsələn qırmızı üçün &#8220;#ff0000&#8221; ya da rəng seçici ilə seçə bilərsiniz.

en: You can also create posts with the <a href="%s">Press This bookmarklet</a>.
az: Ayrıca <a href="%s">Press This aparatı</a> ilə də yazılar yarada bilərsiniz.

en: You can also delete individual items and access the extended edit screen from the details dialog.
az: Parametrlər pəncərəsində ayrıca bir maddəni silə bilər və ya genişləndirilmiş redaktəyə keçə bilərsiniz.

en: You can also edit or move multiple posts to the Trash at once. Select the posts you want to act on using the checkboxes, then select the action you want to take from the Bulk actions menu and click Apply.
az: Ayrıca eyni anda birdən çox faylı redaktə edə bilər ya da zibil qutusuna göndərə bilərsiniz.

en: You can also moderate the comment from this screen using the Status box, where you can also change the timestamp of the comment.
az: Status qutusundan istifadə edərək bu ekrandan şərhlərə nəzarət edə bilərsiniz, eyni yerdən ayrıca şərhin zaman məlumatını da dəyişdirə bilərsiniz.

en: You can also modify your interface's language in your profile.
az: Ayrıca siz öz profilinizdə interfeys dilini də dəyişdirə bilərsiniz.

en: You can also perform the same types of actions, including narrowing the list by using the filters, acting on a page using the action links that appear when you hover over a row, or using the Bulk actions menu to edit the metadata for multiple pages at once.
az: Birdən çox səhifə üçün filtirlərdən istifadə edərək nəticələri daralda bilər, hərəkət bağlantılarından istifadə edə bilər ya da kütləvi hərəkət menyusundan meta məlumatlarını bir kərədə dəyişdirə bilərsiniz.

en: You can assign keywords to your posts using <strong>tags</strong>. Unlike categories, tags have no hierarchy, meaning there is no relationship from one tag to another.
az: <strong>Etiketlər</strong>dən istifadə edərək yazılarınıza açar kəlmələr daxil edə bilərsiniz. Kateqoriyaların əksinə etiketlərdə iyerarxiya uoxdur. Bu da etiketlər arasında hər hansı bir əlaqə olmadığı mənasına gəlir.

en: You can assign theme locations to individual menus by <strong>selecting the desired settings</strong> at the bottom of the menu editor. To assign menus to all theme locations at once, <strong>visit the Manage Locations tab</strong> at the top of the screen.
az: Əlaqədar menyulara mövzu mövqeləri təyin etmək üçün menyu redaktorunun altında <strong>istənilən parametri seçməyiniz</strong> kifayətdir. Menyuları bütün mövzu mövqelərinə bir dəfədə təyin etmək üçün ekranın üstündə yer alan <strong>Mövqeləri idarə et səkməsinə baxın</strong>

en: You can cancel your subscription at any time by following one of these options:
az: Aşağıdakı variantların birindən istifadə edərək abunəliyinizi istədiyiniz zaman dayandıra bilərsiniz:

en: You can change the display of this screen using the Screen Options tab to set how many items are displayed per screen and to display/hide columns in the table.
az: Ekran parametrləri səkməsindən neçə ədəd element görünəcəyi və lövhədəki hansı sütunların göstərilib hansının gizlədiləcəyi kimi qurulumlar edərək bu ekranın görünüşünü dəyişdirə bilərsiniz.

en: You can change the look of your blog with <a href="/themes/">over %s attractive WordPress themes</a> ranging from professional to fun to crazy, and you can switch themes instantly with just a click of a button. Each theme allows you to customize your sidebar using widgets, and several themes let you upload your own photo or image for the header bar.
az: Professional mövzulardan əyləncəli və hətta çılğın mövzulara qədər <a href="/themes/">ən az %s cəlbedici WordPress mövzusu</a> ilə mövzularınızı və bloqunuzun görünüşünü tək düyməyə tıklayaraq anında dəyişdirə bilərsiniz. Hər bir mövzunu, kənar çubuğundakı alətlərdən istifadə edərək özəlləşdirə bilər və çox miqdarda mövzuda başlıq çubuğuna öz fotonuzu və ya rəsminizi yükləyə bilərsiniz.

en: You can change your delivery preferences in your subscription dashboard. You can have emails sent when they are published, or aggregated and sent once a day or once a week.
az: Göndərmə seçimlərinizi abunəlik idarəetmə lövhənizdən dəyişdirə bilərsiniz. E-poçtlarınızın dərc edildiklərində ya da gündə və ya həftədə bir dəfə kütləvi şəkildə göndərilməsini təşkil edə bilərsiniz.

en: You can change your password, turn on keyboard shortcuts, change the color scheme of your WordPress administration screens, and turn off the WYSIWYG (Visual) editor, among other things. You can hide the Toolbar (formerly called the Admin Bar) from the front end of your site, however it cannot be disabled on the admin screens.
az: Parolunuzu dəyişdirə bilər, qısayol tuşlarını aça bilər, rəng sxemini dəyişdirə bilər, vizual redaktoru açıb-bağlaya bilər və daha bir çox şeylər edə bilərsiniz. Alət çubuğunu (öncəki adı idarəetmə çubuğu) ön üzdə bağlaya bilərsiniz.

en: You can choose from the theme&#8217;s default header images, or use one of your own. You can also customize how your Site Title and Tagline are displayed.
az: İstərsəniz şablonunuzun mövcud başlıq təsvirindən istifadə edə bilər, istərsəniz öz təsvirlərinizdən istifadə edə bilərsiniz. Ayrıca sayt başlığınızın və şüarınızın necə görünəcəyini də özəlləşdirə bilərsiniz.

en: You can choose one of your previously uploaded headers, or show a random one.
az: Daha əvvəl yüklədiyiniz başlıqlardan birini seçə ya da bir başqasını göstərə bilərsiniz.

en: You can comment, like or reblog great posts you find on WordPress.com. It's also a great way to build your own community and find likeminded bloggers.
az: WordPress.com-da tapdığınız əla yazılara şərh yaza bilər, onları bəyənə bilər ya da yenidən bloqlaya bilərsiniz. Bu çevrənizi yaratmq və sizin kimi düşünən bloqqerləri tapmaq üçün yaxşı bir yoldur.

en: You can contact support using the link below
az: Aşağıdakı bağlantıdan istifadə edərək əlaqə xidməti ilə əlaqə qura bilərsiniz

en: You can control the site redirect upgrade by visiting <a href="%1$s">%2$s</a>. From there, you can change the site to redirect to, or temporarily disable the redirection.
az: Sayt yenidən yönləndirmə yüksəltməsini <a href="%1$s">%2$s</a> bölməsindən idarə edə bilərsiniz. Burada, yenidən yönləndiriləcək saytı dəyişdirə bilər ya da yenidən yönləndirməni müvəqqəti olaraq ləğv edə bilərsiniz.

en: You can create and publish both posts and pages on your site. If you are new to WordPress­­&#46;com, check out our tutorials for a detailed walkthrough.
az: Saytınızda həm yazılar, həm də səhifələr yaradaraq dərc edə bilərsiniz. WordPress­­.com-dan yeni istifadə etməyə başlamısınızsa, ətraflı bir bələdçi üçün dərs vəsaitlərimizə göz atın.

en: You can create groups of links by using Link Categories. Link Category names must be unique and Link Categories are separate from the categories you use for posts.
az: Bağlantı kateqoriyalarından istifadə edərək bağlantı qrupları yarada bilərsiniz. Bağlantı kateqoriyası adları bənzərsiz olmalı və bağlantı kateqoriyaları yazı kateqoriyalarından ayrı olmalıdır.

en: You can customize the display of this screen in a number of ways:
az: Bu ekranın görüntüsünü bir neçə fərqli yolla özəlləşdirə bilərsiniz:

en: You can customize the display of this screen using the Screen Options tab and/or the dropdown filters above the links table.
az: Ekran parametrləri səkməsindən istifadə edərək və/və ya bağlantılar lövhəsinin üzərindəki açılan filtir menyusu ilə bu ekranı özəlləşdirə bilərsiniz.

en: You can customize the display of this screen&#8217;s contents in a number of ways:
az: Bu ekranın görünüşünü bir neşə formada özəlləşdirə bilərsiniz:

en: You can customize the look of your site without touching any of your theme&#8217;s code by using a custom background. Your background can be an image or a color.
az: Şablonunuzun koduna heç toxunmadan fərdi bir arxa fon istifadə edərək saytınızın görünüşünü dəyişdirə bilərsiniz. Arxa fon bir təsvir və ya rəng ola bilər.

en: You can delete Link Categories in the Bulk Action pull-down, but that action does not delete the links within the category. Instead, it moves them to the default Link Category.
az: Kütləvi hərəkətlər açılan qutusundan Bağlantı kateqoriyalarını silə bilərsiniz.Fəqət bu hərəkət əlaqədar kateqoriyadakı bağlantıları silməz. Bunun yerinə mövcud olan kateqoriyaya əlavə edilirlər.

en: You can do far more than just customize your background color and image as part of your Custom Design upgrade. Choose from great palettes and background patterns. <a href="%s">Check it out!</a>
az: Xüsusi Dizayn yüksəltmənizin bir parçası olaraq arxa fon rənginizi və rəsminizi özəlləşdirməkdən daha artığını edə bilərsiniz.Əla paletlərdən və arxafon şablonlarından istədiklərinizi seçə bilərsiniz. <a href="%s">Göz atın!</a>

en: You can edit the image while preserving the thumbnail. For example, you may wish to have a square thumbnail that displays just a section of the image.
az: Siz təsvirin miniatürünü qeyd edərək redaktə edə bilərsiniz. Məsələn, təsvirin müəyyən bir hissəsinin kvadrat miniatürünə sahib ola bilərsiniz.

en: You can edit the information left in a comment if needed. This is often useful when you notice that a commenter has made a typographical error.
az: Əgər gərəkirsə bir şərhdəki məlumatları dəyişdirə bilərsiniz. Bu əsasən bir şərhçi imla xətası vb. bir xəta etdiyində çox yardımçı olur.

en: You can enable distraction-free writing mode using the icon to the right. This feature is not available for old browsers or devices with small screens, and requires that the full-height editor be enabled in Screen Options.
az: Sağdakı ikonun yardımı ilə diqqət dağıtmadan yazma rejimini aktivləşdirə bilərsiniz. Bu xüsusiyyət köhnə brauzerlər və kiçik ekranlı cihazlar tərəfindən dəstəklənməz və Ekran Parametrlərində tam yüksəklik xüsusiyyətinin aktiv olmasını gərəkdirir.

en: You can export a file of your site&#8217;s content in order to import it into another installation or platform. The export file will be an XML file format called WXR. Posts, pages, comments, custom fields, categories, and tags can be included. You can choose for the WXR file to include only certain posts or pages by setting the dropdown filters to limit the export by category, author, date range by month, or publishing status.
az: Bir başqa quruluma ya da platforma köçürmək üzərə, saytınızın bütün içəriyini ixrac edə bilərsiniz. İxrac etdiyiniz fayl WXR adında XML formatında bir fayldır. Yazılar, səhifələr, şərhlər, özəl sahələr, kateqqoriyalar və etiketlər daxildir. WXR faylında yer alacaq yazıları ya da səhifələri, açılan menyularda yer alan kateqoriya, müəllif, tarix aralığı və yazı statusu kimi filtirlərlə özünüz təyin edə bilərsinz.

en: You can filter the list of posts by post status using the text links above the posts list to only show posts with that status. The default view is to show all posts.
az: Yazı siyahısının üzərində yer alan bağlantılar ilə yazıları istədiyiniz statusa görə filtrləyə bilərsiniz. Standart olaraq bütün yazılar görüntülənir.

en: You can filter the list of users by User Role using the text links above the users list to show All, Administrator, Editor, Author, Contributor, or Subscriber. The default view is to show all users. Unused User Roles are not listed.
az: İstifadəçi siyahısının üstündə yer alan bağlantılar yardımı ilə istifadəçiləri bu şəkildə filtrləyə bilərsiniz: tamamı, nəzarətşi, redaktor, müəllif, əməkdaş ya da abunə. Standart görünüşdə tamamı görüntülənir. İstifadə edilməyən istifadəçi rolları siyahıda yer almaz.

en: You can find more information about %1$s in our <a href="%2$s" target="_blank">Theme Showcase</a>
az: %1$s haqqında daha çox bilgi üçün <a href="%2$s" target="_blank">Mövzu Vitrinimizə</a> baxa bilərsiniz

en: You can get started with the {{link}}WordPress mobile apps!{{/link}}
az: {{link}}WordPress mobil proqramlarını{{/link}} istifadə etməyə başlaya bilərsiniz!

en: You can help us fight spam and upgrade your account by <a href="%s" target="_blank">contributing a token amount</a>.
az: Siz <a href="%s" target="_blank">simvolik bir məbləğ daxil edərək</a> spamla əlaqədar problemlərin həllində bizlərə yardım edə, eləcə də hesabınızı yüksəldə bilərsiniz .

en: You can hide/display columns based on your needs and decide how many posts to list per screen using the Screen Options tab.
az: Ekran parametrləri səkməsinin yardımı ilə istədiyiniz sütunları göstərə bilər/gizləyə bilər ya da bir səhifədə neçə yazı listələnəcəyini təyin edə bilərsiniz.

en: You can hide/display columns based on your needs and decide how many users to list per screen using the Screen Options tab.
az: Ekran parametrləri səkməsinin yardımı ilə istədiyiniz sütunları göstərə bilər/gizləyə bilər ya da bir səhifədə neçə yazı siyahılanacağını təyin edə bilərsiniz.

en: You can leave this page and come back to check the progress later if you like.
az: İstədiyiniz zaman bu səhifəni tərk edə bilər və irəliləməni yoxlamaq üçün geri dönə bilərsiniz.

en: You can log out of other devices, such as your phone or a public computer, by clicking the Log Out Everywhere Else button.
az: Bütün hesabları bağla düyməsinə basaraq, digər cihazlardakı, məsələn mobil telefonlar və ya ictimai bilgisayarlardakı bütün hesablarınızı bağlaya bilərsiniz.

en: You can manage comments made on your site similar to the way you manage posts and other content. This screen is customizable in the same ways as other management screens, and you can act on comments using the on-hover action links or the bulk actions.
az: Saytınızdakı şərhləri yenə yazı və diğər içəriklər kimi idarə edə bilərsiniz. Bu ekran eyni diğər idarəetmə ekranları kimi özəlləşdirilə bilir. Şərlərin üzərinə  maus ilə gəldiyinizdə hərəkət bağlantıları çıxacaqdır. İstəsəniz kütləvi əməliyyatlar da edə bilərsiniz.

en: You can manage your domain in <a href="%1$s">%2$s</a>. From there you can add more domains to your site, specify the primary domain to use, or edit your domains settings.
az: Domen adınızı <a href="%1$s">%2$s</a> bölməsindən idarə edə bilərsiniz. Burada, saytınıza daha çox domen adı əlavə edə bilər, istifadə ediləcək əsas domen adını təyin edə bilər və domen adı parametrlərinizi redaktə edə bilərsiniz.

en: You can modify your Gravatar from your <a href="/wp-admin/profile.php">profile page</a>.
az: Gravatarınızı <a href="/wp-admin/profile.php">profil səhifənizdən</a> redaktə edə bilərsiniz.

en: You can narrow the list by file type/status or by date using the dropdown menus above the media table.
az: Media lövhəsindən açılan menyulardan istifadə edərək fayl növü/statusu ya da tarixə görə siyahını daralda bilərsiniz.

en: You can now manage all your sites – wherever they're hosted – and their plugins from one central dashboard.
az: Artıq bütün saytlarınızı - hostundan aslı olmayaraq - və qoşmalarını tək bir mərkəzi lövhədən idarə edə bilərsiniz.

en: You can now manage the blogs you follow in the <a href="%s">WordPress.com Reader</a>.
az: Artıq <a href="%s">WordPress.com Oxuyucu</a> ilə izlədiyiniz bloqları idarə edə bilərsiniz.

en: You can only add %d users to access this site.
az: Bu sayta daxil ola bilmək üçün %d istifadəçi əlavə edə bilərsiniz.

en: You can only have 1 %s in your cart.
az: Səbətinizdə yalnız 1 %s ola bilər.

en: You can only purchase domains for sites hosted on WordPress.com at this time.
az: Hazırda domen adlarını sadəcə WordPress.com hostunda olan saytlar üçün satın ala bilərsiniz.

en: You can only rename blogs that you own
az: Sadəcə sahibi olduğunuz bloqların adını dəyişdirə bilərsiniz.

en: You can prevent WordPress.com from sending you any more subscription emails by clicking below.
az: Aşağıdakına tıklayaraq WordPress.com-dan sizə gələn abunəlik e-poçtlarını dayandıra bilərsiniz.

en: You can proportionally scale the original image. For best results, scaling should be done before you crop, flip, or rotate. Images can only be scaled down, not up.
az: Orijinal təsvirinizi proporsional olaraq miqyaslandıra bilərsiniz. Ən yaxşı nəticəni əldə etmək üçün, miqyaslandırma kəsmə və döndürmə hərəkətindən öncə edilməlidir. Təsvirin miqyaslandırılması aşağı deyil, ancaq yuxarı edilə bilər.

en: You can publish posts using emails with the <a href="%1$s" target="_blank">Post by Email</a> feature. To enable this visit your <a href="%2$s">My Blogs</a> page and create a secret address.
az: <a href="%1$s" target="_blank">E-poçt ilə Yazı</a> xüsusiyyəti ilə epoçtdan istifadə edərək yazı dərc edə bilərsiniz. Bunu aktivləşdirmək üçün <a href="%2$s">Bloqlarım</a> səhifəsinə gedin və gizli bir ünvan yaradın.

en: You can read all about domain expiration and troubleshooting <a target='_blank' href='%s'>here</a>.
az: Domen müddətinin bitməsi və problemlərin həll edilməsi barədə daha ətraflı məlumatları <a target='_blank' href='%s'>buradan</a> oxuya bilərsiniz.

en: You can refine the list to show only posts in a specific category or from a specific month by using the dropdown menus above the posts list. Click the Filter button after making your selection. You also can refine the list by clicking on the post author, category or tag in the posts list.
az: Yazıların üstündə yer alan açılan menyunun yardımı ilə sadəcə bəlli kateqoriyadakı yazıları ya da bəlli bir aya aid yazıları göstərəcək şəkildə siyahılandıra bilərsiniz. Seçiminizi etdikdən sonra Filtirlə tuşuna basın. Ayrıca yazı siyahısında yer alan yazar, kateqoriya ya da etiketlərə tıklayaraq da siyahını redaktə edə bilərsiniz.

en: You can reply to this comment via email as well, just click the reply button in your email client.
az: İstəsəniz e-poçt ilə bu şərhə cavab verə bilərsiniz, e-poçt müştərinizdəki cavabla düyməsinə tıklamağınız kifayətdir.

en: You can search for a different name or choose from one of the following suggestions:
az: Fərqli bir adla axtarış edə bilər və ya aşağıdakı təkliflərdən istifadə edə bilərsiniz:

en: You can see all comments on this post here:
az: Bu yazıya edilmiş şərhlərə buradan baxa bilərsiniz:

en: You can see all pingbacks on this post here:
az: Bu yazıya edilmiş geri bildirişlərin tamamına buradan baxa bilərsiniz:

en: You can see all trackbacks on this post here:
az: Bu yazıya edilmiş geri izləmələrin tamamına buradan baxa bilərsiniz:

en: You can select an image to be shown at the top of your site by uploading from your computer or choosing from your media library. After selecting an image you will be able to crop it.
az: Bilgisayarınızdan yükləyərək ya da media kitabxanasından seçərək saytınızın üst tərəfində görünəcək bir təsvir seçə bilərsiniz. Seçdikdən sonra kəsmə əməliyyatı da edə bilərsiniz.

en: You can set a custom image header for your site. Simply upload the image and crop it, and the new header will go live immediately. Alternatively, you can use an image that has already been uploaded to your Media Library by clicking the &#8220;Choose Image&#8221; button.
az: Saytınız üçün özəl bir başlıq təsviri təyin edə bilərsiniz. Sadəcə təsviri yükləyin və kəsin, və yeni başlıq həmən dərc ediləcəkdir. Bir başqa yol olaraq, hal-hazırda media kitabxananızda mövcud olan bir təsviri də &#8220;Təsvir Seç&#8221; tuşu ilə seçib istifadə edə bilərsiniz.

en: You can set maximum sizes for images inserted into your written content; you can also insert an image as Full Size.
az: Yazılı içəriyinizə əlavə ediləcək təsvirlərin ən böyük ölçülərini təyin edə bilərsiniz;  ayrıca təsvirləri tam ölçülü də əlavə edə bilərsiniz.

en: You can start customizing your site under <a href="%1$s">Appearance &rarr; Custom Design</a>.
az: Saytınızı <a href="%1$s">Görünüş &rarr; Özəl Dizayn</a> bölməsindən özəlləşdirməyə başlaya bilərsiniz

en: You can still use your site but any subdomain you create may not be accessible. If you know your DNS is correct, ignore this message.
az: Hələ ki saytınızdan istifadə edə bilərsiniz lakin yaradacağınız alt sahə adları əlçatan olmaya bilər. Əgər DNS məlumatlarınızın doğru olduğunuzdan əminsinizsə bu mesaja fikir verməyin

en: You can submit content in several different ways; this screen holds the settings for all of them. The top section controls the editor within the dashboard, while the rest control external publishing methods. For more information on any of these methods, use the documentation links.
az: İçəriyi müxtəlif yollarla göndərə bilərsiniz; bu ekran tamamı üçün əlverişli parametrlərə sahibdir.

en: You can transfer your domain to another domain registrar at any time by providing them with your domain name and transfer code.
az: Adını və transfer kodunu təmin edərək istədiyiniz zaman domen adınızı başqa bir domen adı qeydiyyat şirkətinə transfer edə bilərsiniz.

en: You can upload and insert media (images, audio, documents, etc.) by clicking the Add Media button. You can select from the images and files already uploaded to the Media Library, or upload new media to add to your page or post. To create an image gallery, select the images to add and click the &#8220;Create a new gallery&#8221; button.
az: Media əlavə et tuşuna basaraq media fayllarını (təsvir, audio, sənədlər və.s) yükləyə bilər və əlavə edə bilərsiniz. Media kitabxanasına əlavə edilmiş təsvirləri və faylları seçə bilər, yeni media faylları yükləyə bilər və bunları səhifələrə və yazılara əlavə edə bilərsiniz.Bir təsvir qalereyası yaratmaq üçün təsvirləri seçib &#8220;Yeni qalereya yarat&#8221; tuşuna basın.

en: You can upload media files here without creating a post first. This allows you to upload files to use with posts and pages later and/or to get a web link for a particular file that you can share. There are three options for uploading files:
az: Buradan bir yazı yaratmadan media faylları yükləyə bilərsiniz. Bu şəkildə daha sonra bir yazıda ya da səhifədə istifadə etmək və ya başqa bir yerdə paylaşmaq üzrə əlaqədar fayl üçün bağlantıya sahib ola bilərsiniz. Fayl yükləmək üçün üç variantınız var:

en: You can upload videos to your site just like any other file - click on the Upload/Insert button in the post editor, and choose the video file you want to upload from your computer.
az: Saytınıza, digər bütün fayllar kimi videolar da yükləyə bilərsiniz: Yazı redaktorunuzdakı Yüklə/Yerləşdir düyməsinə tıklayın və bilgisayarınızdan yükləmək istədiyiniz video faylını seçin.

en: You can use categories to define sections of your site and group related posts. The default category is &#8220;Uncategorized&#8221; until you change it in your <a href="%s">writing settings</a>.
az: Kateqoriyalardan istifadə edərək saytınızı bölümləndirə bilər və əlaqəli yazıları qruplara ayıra bilərsiniz. <a href="%s">Yazma parametrləri</a>ndən dəyişdirənə qədər mövcud kateqoriya &#8220;Əsas&#8221; kateqoriyasıdır.

en: You can use it to customize the design of any WordPress.com theme.
az: Hər hansı bir WordPress.com mövzusunun dizaynını özəlləşdirmək üçün bundan istifadə edə bilərsiniz.

en: You can use one of these cool headers or show a random one on each page.
az: Bu havalı başlıqların birindən istifadə edə bilər və ya hər səhifədə birini göstərə bilərsiniz.

en: You can use the following controls to arrange your Dashboard screen to suit your workflow. This is true on most other administration screens as well.
az: Bu vasitələr ilə başlanğıc ekranınızı istəyinizə görə tərtib edə bilərsiniz. Bu parametrlər bir çox nəzarət ekranında da eyni şəkildə çalışır.

en: You can view all posts made by a user by clicking on the number under the Posts column.
az: Yazı sütununun altında yer alan rəqəmə tıklayaraq bir istifadıçinin yazdığı bütün yazılara baxa bilərsiniz.

en: You can view posts in a simple title list or with an excerpt using the Screen Options tab.
az: Ekran parametrləri səkməsindən quraraq, yazıları istəsəniz siyahı halında, ya da xülasələri ilə bərabər baxa bilərsiniz.

en: You can view your billing history or cancel your purchase on each service below.
az: Faktura tarixçənizə baxa bilər və ya aşağıdakı xidmət(lər) ilə əlaqədar satın alma əməliyyat(lar)ınızı ləğv edə bilərsiniz.

en: You can view your media in a simple visual grid or a list with columns. Switch between these views using the icons to the left above the media.
az: Media maddələrinə tor və ya sütun şəklinda baxa bilərsiniz. Bu parametrlər arasında keçid etmək üçün, media maddələrinin solunda yerləşən ikonlardan istifadə edə bilərsiniz.

en: You cannot add the same tax rate twice!
az: Eyni vergi dərəcəsini iki dəfə əlavə edə bilməzsiniz!

en: You cannot change this later.
az: Bunu daha sonra dəyişdirə bilməzsiniz.

en: You cannot delete a plugin while it is active on the main site.
az: Əsas səhifədə aktiv durumda ikən bu qoşmanı silə bilməzsiniz.

en: You cannot delete the current user.
az: Mövcud istifadəçini silə bilməzsiniz.

en: You cannot edit this item because it is in the Trash. Please restore it and try again.
az: Bu maddəni redaktə edə bilməzsiniz, çünkü o zibil qutusundadır. Lütfən zibil qutusundan geri alıb təkrar yoxlayın.

en: You cannot move this item to the Trash. %s is currently editing.
az: Bu yazını zibil qutusuna göndərməyə çalışırsınız. %s hazırda yazını redaktə edir.

en: You cannot redirect a URL to itself.
az: Siz özünüz üçün URL yönləndirə bilməzsiniz.

en: You cannot redirect your blog to WordPress.com
az: Bloqunuzu WordPress.com-a yönləndirə bilməzsiniz

en: You cannot redirect your blog to WordPress.com.
az: Bloqunuzu WordPress.com-a yönləndirə bilməzsiniz.

en: You cannot transfer to that user
az: Bu istifadəçiyə transfer edə bilməzsiniz

en: You cannot use port numbers such as %s.
az: %s kimi port nömrələri istifadə edə bilməzsiniz.

en: You cannot use that email address to signup. We are having problems with them blocking some of our email. Please use another email provider.
az: Qeydiyyatdan keçmək üçün bu e-poçt ünvanından istifadə edə bilməzsiniz. Bu poçt servisi, bizim e-poçtlarımızın bir qismini əngəllədiyi üçün problemlə üzləşirik. Lütfən başqa bir servisdən aldığınız ünvandan istifadə edin.

en: You commented on:
az: Sizin şərhiniz:

en: You currently have no custom styles created.
az: Hələ ki istifadə ediləcək heç bir stil yaratmamısınız.

en: You did not enter a category name.
az: Kateqoriya ismini daxil etmədiniz.

en: You didn&#39;t add any tags to your post. Tags can help you get more readers by making your post easier to find.
az: Yazınıza etiket daxil etmədiniz. Etiketlər, sizə həm çoxlu oxuyucu kütləsi qazandırır, həm də yazılarınız digərləri tərəfindən daha asanlıqla tapılır.

en: You do not have access to "%s" and so cannot subscribe.
az: Sizin "%s" üçün qoşulma izniniz yoxdur və buna görə də abunə ola bilməzsiniz.

en: You do not have access to that blog
az: Bu bloqa giriş izniniz yoxdur

en: You do not have access to that blog.
az: Bu bloqa giriş izniniz yoxdur.

en: You do not have permission to access this page.
az: Bu səhifəyə varmaq üçün izniniz yoxdur.

en: You do not have permission to delete redirects for this blog. Make sure you are logged in as the same user used to purchase the redirect.  Please <a href='%s'>contact support</a> for further help.
az: Bu bloqdakı yönləndirmələri silmək üçün izniniz yoxdur. Yönləndirmə edə bilmək üçün satın almış olduğunuz istifadəçiyə aid hesabdan daxil olduğunuzdan əmin olun. Lütfən yardım üçün <a href='%s'>dəstək xidməti</a> ilə əlaqə qurun.

en: You do not have permission to edit this user.
az: İstifadəçi məlumatlarını redaktə etmək üçün izniniz yoxdur.

en: You do not have permission to perform this action.
az: Bu hərəkəti etmək üçün izniniz yoxdur.

en: You do not have sufficient permissions to access this page.
az: Bu səhifəyə varmaq üçün yetərli izniniz yoxdur.

en: You do not have sufficient permissions to activate plugins for this site.
az: Bu saytın qoşmalarını aktivləşdirmək üçün yetərli iznə sahib deyilsiniz.

en: You do not have sufficient permissions to deactivate plugins for this site.
az: Bu saytdakı qoşmaları deaktivasiya etmək üçün yetərli iznə sahib deyilsiniz.

en: You do not have the capability to manage settings for this site.
az: Bu saytın parametrlərini idarə etmək üçün izniniz yoxdur.

en: You do not have the proper permissions to perform this action
az: Sizin bu hərəkəti yerinə yetirmək üçün müvafiq icazələriniz yoxdur

en: You do not have the proper permissions to perform this action.
az: Bu hərəkəti həyata keçirmək üçün yetərli iznə sahib deyilsiniz.

en: You don&#8217;t appear to have any blogs yet, why not <a href="%s">start one</a>?
az: Deyəsən sizin hələlik heç bir bloqunuz yoxdur, niyə birini <a href="%s">başlatmayasınız</a>?

en: You don't have any drafts.
az: Hər hansı bir qaralamanız yoxdur.

en: You don't have any pages in your trash folder.
az: Zibil qutusu qovluğunda heç bir səhifəniz yoxdur.

en: You don't have any upgrades yet. <a href="%s">Try one of our plans.</a>
az: Hələlik heç bir yüksəltməniz yoxdur. <a href="%s">Planlarımızdan birini test edin.</a>

en: You don't have permission to access this blog
az: Bu bloqa girmək üçün izniniz yoxdur

en: You don't have permission to access this page
az: Bu səhifəyə bağlanmaq üçün izniniz yoxdur

en: You don't have permission to download the specified theme
az: Bu mövzunu endirmək üçün izniniz yoxdur

en: You don't have to do anything &mdash; this is just a reminder.
az: Sizin bir şey etməyinizə ehtiyac yoxdur - bu yalnız bir xatırlatmadır.

en: You don't have to do anything &mdash; this is just a reminder. You may receive another email regarding the renewal status of your upgrade. This confirms that this upgrade is set to auto-renew.
az: Heç bir şey etməyiniz gərəkmir&mdash; bu sadəcə bir xatırlatmadır. Yüksəltmənizin yeniləmə vəziyyəti ilə əlaqəli başqa bir e-poçt daha ala bilərsiniz. Bu e-poçt, yüksəltmənizin avtomatik yenilənmə üçün qurulduğunu təyin etmək üçün göndərilmişdir.

en: You don't have to do anything - this is just a reminder.
az: Bir şey etməyinə lüzum yoxdur - bu sadəcə bir xatırlatmadır.

en: You don’t have permission to do that.
az: Bunu etmək üçün izniniz yoxdur.

en: You entered an invalid code. Please try again.
az: Etibarsız ko daxil etdiniz. Lütfən təkrar cəhd edin.

en: You have %(hidden)d hidden WordPress site. | You have %(hidden)d hidden WordPress sites.
az[0]: Sizin %(hidden)d gizli WordPress saytınız var.
az[1]: Sizin %(hidden)d gizli WordPress saytlarınız var.

en: You have %1$s and %2$s.
az: %1$s və %2$s sahibisiniz.

en: You have attempted to queue too many files.
az: Sıraya çox miqdarda fayl qoymağa çalışdınız.

en: You have been added to <strong>%s</strong>
az: <strong>%s</strong> bloquna əlavə edildiniz

en: You have been added to this site. Please visit the <a href="%1$s">homepage</a> or <a href="%2$s">log in</a> using your username and password.
az: Bu sayta əlavə edildiniz. Lütfən <a href="%1$s">əsas səhifəni</a> ziyarət edin ya da <a href="%2$s">giriş</a> səhifəsində istifadəçi adını və parolunuzu daxil edin.

en: You have been added!
az: Siz əlavə edildiniz!

en: You have been invited to subscribe to comments on the post "%s". Please confirm your subscription below to start receiving updates by email.
az: "%s" yazısındakı şərhlərə abunə olmaq üçün dəvət edildiniz. Yeniliklərdən e-poçt ilə xəbərdar olmaq üçün aşağıda abunəliyinizi təsdiqləyin.

en: You have been invited to subscribe to the site "%s". Please confirm your subscription below to start receiving updates by email.
az: "%s" saytına abunə olmaq üçün dəvət edildiniz. Yeniliklərdən e-poçt ilə xəbərdar olmaq üçün aşağıda abunəliyinizi təsdiqləyin.

en: You have been logged out in another tab or window. <a href="/wp-login.php" target="_blank">Please log in again</a>.
az: Başqa bir səkmə və ya pəncərədə çıxış etdiniz. <a href="/wp-login.php" target="_blank">Lütfən təkrar daxil olun</a>.

en: You have blocked all emails from WordPress.com
az: Siz WordPress.com-dan gələn bütün e-poçtları blok etmisiniz

en: You have chosen to delete the following users from all networks and sites.
az: Bu istifadəçiləri bütün şəbəkələrdən və saytlardan silmə variantını seçdiniz.

en: You have chosen to delete the user from all networks and sites.
az: İstifadəçini bütün şəbəkələrdən və saytlardan silmə rejimini seçdiniz.

en: You have disconnected your WordPress.com blog from your %s account.
az: %s hesabınızdan WordPress.com bloqunuza olan əlaqəniz kəsildi.

en: You have entered your primary email address. Please enter a different email address.
az: Əsas e-poçt ünvanınızı daxil etdiniz. Lütfən fərqli bir e-poçt ünvanı daxil edin.

en: You have exceeded the login limit.  Please wait a few minutes and try again.
az: Siz qeydiyyat limitini aşmaqdasınız. Lütfən bir neçə dəqiqə gözləyin və yenidən yoxlayın.

en: You have left the blog
az: Bloqu tərk etdiniz

en: You have logged in successfully.
az: Uğurlu bir şəkildə daxil oldunuz.

en: You have no active subscriptions.
az: İşlək abunəniz yoxdur.

en: You have no billing history at this time.
az: Hal-hazırda sizin heç bir ödəmə tarixçəniz yoxdur.

en: You have no categories to convert!
az: Çevriləcək heç bir kateqoriyanız yoxdur!

en: You have no comments to import!
az: İdxal ediləcək heç bir şərhiniz yoxdur!

en: You have no pending subscriptions. Expecting to see some here? Double-check the email address you used to subscribe.
az: Sizin gözləyən heç bir abunəliyiniz yoxdur. Bir neçəsini burada görmək istəyirsinizmi? Abunəlik üçün istifadə etdiyiniz e-poçt ünvanını iki dəfə yoxlayın.

en: You have no public sites on WordPress.com yet, but if you like you can create one now. You may also add self-hosted WordPress sites here after installing {{jetpackLink}}Jetpack{{/jetpackLink}} on them.
az: WordPress.com-da hələlik hər kəsə açıq bir saytınız yoxdur; amma istəsəniz həmən yarada bilərsiniz.  Ayrıca, istifadəçi tərəfindən hostinqdə tutulan WordPress saytlarına {{jetpackLink}}Jetpack{{/jetpackLink}} yüklədikdən sonra onları buraya əlavə edə bilərsiniz.

en: You have no sites in your profile links. You may add sites if you'd like.
az: Profil bağlantılarınızda heç bir sayt yoxdur. İstəsəniz sayt əlavə edə bilərsiniz.

en: You have no tags to convert!
az: Çevriləcək heç bir etiketiniz yoxdur!

en: You have not been unsubscribed from your subscription. Please try again.
az: Bu abunəlikdən imtina etməmisiniz. Lütfən təkrar yoxlayın.

en: You have not sent out any invitations for this blog yet.
az: Bu bloq üçün hələlik heç bir dəvət göndərilməmişdir.

en: You have now enabled the translator. Right click the text to translate it.
az: Siz indi yenidən tərcüməçini aktivləşdirdiniz. Sağ düymə ilə mətni seçərək tərcümə edin.

en: You have pending subscriptions. Please click <a href="">here</a> and approve or delete pending subscriptions to before attempting to subscribe to more blogs.
az: Sizin bəzi gözləyən abunəlikləriniz mövcuddur. Lütfən <a href="">buraya</a> tıklayın və daha çox bloqa abunə olmadan öncə, gözləyən abunəlikləri təsdiq edin və ya silin.

en: You have purchased this product permanently. There is no subscription to renew
az: Bu məhsulu daimi olaraq satın aldınız. Yeniləmək üçün hər hansı bir abunəlik yoxdur

en: You have renamed this blog domain
az: Bu bloqun domen adını uğurla dəyişdirdiniz

en: You have renewed %s for one year. It may take a few minutes to update the expiration date below.
az: %s bir illiyinə yeniləndi. Aşağıdakə son istifadə tarixinin yenilənməsi bir neçə dəqiqə çəkə bilər.

en: You have requested to stop receiving email notifications from %s.
az: %s ünvanından e-poçt bildirişlərini alamamaq üçün müraciət etmisiniz.

en: You have searched the %1$s blog archives for <strong>&#8216;%2$s&#8217;</strong>. If you are unable to find anything in these search results, you can try one of these links.
az: %1$s bloq arxivlərində <strong>&#8216;%2$s&#8217;</strong> axtarışı etdiniz. Əgər heç bir şey tapmadınızsa aşağıdakı bağlantıları yoxlaya bilərsiniz.

en: You have specified these users for deletion:
az: Bu istifadəçiləri silmək üçün seçdiniz:

en: You have specified these users for removal:
az: Bu istifadəçiləri silmək üçün seçmisiniz:

en: You have specified this user for deletion:
az: Bu istifadəçini silmək üçün seçdiniz:

en: You have specified this user for removal:
az: Silmək üçün təyin edilən istifadəçi:

en: You have subscribed to all comments on the blog.
az: Siz bu bloqda bütün şərhlərə abunə olmusunuz.

en: You have successfully canceled the Private Registration upgrade for your domain.
az: Domeniniz üçün Gizli Qeydiyyat yüksəltməsini müvəffəqiyyətlə ləğv etdiniz.

en: You have successfully connected your WordPress.com blog with your %s account.
az: Siz müvəffəqiyyətlə WordPress.com bloqunuzu %s hesabınız ilə qoşdunuz.

en: You have successfully logged back in.
az: Yenidən müvəffəqiyyətlə daxil oldunuz.

en: You have successfully updated your billing information.
az: Ödəmə bilgilərinizi uğurla yenilədiniz.

en: You have the option of reassigning all content created by %(username)s, or deleting the content entirely.
az: %(username)s tərəfindən yaratdılan bütün içəriyi yenidən təyin etmə və ya içəriyi tamamən silmək  izninə sahibsiniz.

en: You have the option of reassigning all content created by this user, or deleting the content entirely.
az: Bu istifadəçinin yaratdığı bütün içəriyi yenidən təyin etmə və ya içəriyi tamamən silmək  izninə sahibsiniz.

en: You have transferred the "%s" to another blog successfully.
az: "%s" domen adını müvəffəqiyyətlə başqa bir bloqa transfer etdiniz.

en: You have unsaved changes.
az: Qeyd edilməmiş dəyişiklikləriniz var.

en: You have unsaved changes. Are you sure you want to leave this page?
az: Qeyd edilməmiş dəyişiklikləriniz var. Bu səhifədən ayrılmaq istədiyinizdən əminsinizmi?

en: You have used your space quota. Please delete files before uploading.
az: Disk limitinizi doldurmusunuz. Lütfən yükləmə etmədən əvvəl bir fayl silin.

en: You haven't connected any apps yet.
az: Hələlik heç bir proqram qoşmadınız.

en: You haven't published any pages yet.
az: Hələlik heç bir səhifə dərc etməmisiniz.

en: You haven't used our fancy style editor to create any custom styles!
az: Şəxsi stilinizi yaratmaq üçün stil redaktorundan istifadə etmədiniz!

en: You haven't written anything yet, but that's easy for you to do later! Here's your chance to get your site looking just the way you want it to before the words start flowing. Some inspiration from someone who knew a thing or two about writing:
az: Hələlik bir şey yazmadınız, amma bunu daha sonra edə bilməyiniz çox asandır! Budur, kəlmələr sətrlərə düzülməzdən öncə saytınızın istədiyiniz kimi görünməsini təmin edə biləcək fürsətiniz. Yazma bəhsində bir şeylər bilən birisindən bir az ilham:

en: You like this
az: Bunu bəyəndim

en: You like this.
az: Bunu bəyəndim.

en: You may also like&hellip;
az: Eləcə də baxın&hellip;

en: You may be interested in&hellip;
az: Eləcə də baxın&hellip;

en: You may not upload %s type files
az: Siz %s növündəki faylları yükləyə bilməzsiniz

en: You may only upload 1 file.
az: Sadəcə 1 fayl yükləyə bilərsiniz.

en: You may want to visit their blog. Perhaps you'll enjoy their blog as much as they enjoyed yours!
az: Onların bloqunu ziyarət etmək istəyə bilərsiniz. Bəlkə də siz də onların bloqundan zövq alarsınız!

en: You may want to visit their blog. Perhaps you'll enjoy their blog as much as they liked yours.
az: Onların bloqunu ziyarət etmək istəyə bilərsiniz. Bəlkə də siz də onların bloqundan zövq alarsınız.

en: You might want to go see what they're up to! Perhaps you will like their blog as much as they liked your comment!
az: Nə etdiklərini görmək istəyə bilərsiniz! Onlar sizin şərhlərinizi bəyəndikləri kimi, bəlkə də siz də onların bloqundan zövq alarsınız!

en: You might want to go see what they're up to! Perhaps you will like their blog as much as they liked yours!
az: Nə etdiklərini görmək istəyə bilərsiniz! Bəlkə də siz də onların bloqundan zövq alarsınız!

en: You must agree to the Terms of Service.
az: Xidmət Şərtlərini qəbul etməyiniz gərəkdir.

en: You must be <a href="#" class="jp-carousel-comment-login">logged in</a> to post a comment.
az: Şərh yaza bilmək üçün <a href="#" class="jp-carousel-comment-login">giriş etməlisiniz</a>.

en: You must be <a href="%s">logged in</a> to post a comment.
az: Şərh yaza bilmək üçün <a href="%s">giriş etməlisiniz</a>.

en: You must be a member of at least one site to use this page.
az: Bu səhifədən istifadə edə bilmək üçün ən azı bir saytın üzvü olmağınız lazımdır.

en: You must be logged in to checkout.
az: Ödəniş etmək üçün daxil olmalısınız.

en: You must be logged in to download the specified theme
az: Təyin edilmiş mövzunu endirmək üçün daxil olmalısınız.

en: You must be logged-in to manage settings.
az: Parametrləri idarə etmək üçün giriş etməlisiniz.

en: You must click the Save Changes button at the bottom of the screen for new settings to take effect.
az: Yeni parametrlərin aktiv ola bilməsi üçün səhifənin altında yer alan dəyişiklikləri qeyd et düyməsinə basmalısınız.

en: You must connect your Jetpack plugin to WordPress.com to use this feature.
az: Bu xüsusiyyətdən istifadə etmək üçün WordPress.com üçün Jetpack qoşması bağlanmalıdır.

en: You must enter a WordPress.com blog or a Jetpack powered site.
az: WordPress.com bloqu və ya Jetpack ilə gücləndirilmiş bir sayt daxil etməyiniz gərəkdir.

en: You must include [feedback-link] in the e-mail text
az: Sizin e-poçt mətninizdə [geri bildiriş-bağlantısı] mövcud olmalıdır

en: You must include at least 2 answers
az: Siz ən azı 2 cavab daxil etməlisiniz

en: You must pick a blog.
az: Bir bloq seçməyiniz gərəkdir.

en: You must provide a domain name.
az: Bir domen adı əldə etməyiniz gərəkdir.

en: You must provide a name for your network of sites.
az: Sayt şəbəkəsi üçün bir ad təyin etməlisiniz.

en: You must provide a valid email address.
az: Keçərli bir e-poçt ünvanı əldə etməyiniz gərəkdir.

en: You must select at least one field to send.
az: Siz göndərmək üçün ən az bir sahə seçməlisiniz.

en: You must specify a valid action
az: Keçərli bir hərəkət təyin etməyiniz lazımdır.

en: You must specify a valid blog URL!
az: Düzgün bir bloq URL təmin etməyiniz gərəkdir!

en: You must supply an ID for one of your own sites for primary_site_ID.
az: primary_site_ID üçün saytlarınızdan birinə ID təyin etməlisiniz.

en: You must verify your email address through the ICANN verification email before you are able to update the name servers for your domain.
az: Domen adınızın ad serverlərini yeniləyə bilmək üçün ICANN təsdiqləmə e-poçtu ilə e-poçt ünvanınızı təsdiqləməlisiniz.

en: You must verify your email address through the ICANN verification email before you can transfer this domain.
az: E-poçt ünvanınızı ICANN təsdiqləmə e-poçtu üzərindən təyin etdikdən sonra bu domen adını transfer edə bilərsiniz.

en: You need JavaScript to choose a part of the image.
az: Təsvirin müəyyən bir hissəsini seçmək üçün JavaScript-ə ehtiyacınız var.

en: You need a higher level of permission.
az: Daha yüksək icazə dərəcəsi lazımdır

en: You need to enter an API key to activate the Akismet service on your site.
az: Saytınızdakı Akismet servisini aktivləşdirmək üçün API açarını daxil etməyiniz gərəkdir.

en: You need to enter an email address for someone you know before sending.
az: Göndəmədən öncə tanıdığınız biri üçün e-poçt ünvanı daxil etməyiniz gərəkdir.

en: You need to enter your numeric user ID for the <a href="%1$s">Goodreads Widget</a> to work correctly. <a href="%2$s" target="_blank">Full instructions</a>.
az: <a href="%1$s">Goodreads Vidceti</a>-nin doğru işləməsi üçün rəqəmsal istifadəçi ID-nizi daxil etməyiniz gərəkir. <a href="%2$s">Bütün təlimatlar</a>.

en: You need to pick a user or enter an email address in your <a href="%s">Gravatar Widget</a> settings.
az: Bir istifadəçi seçməli və ya <a href="%s">Gravatar Vidceti</a> parametrlərində bir e-poçt ünvanı daxil etməlisiniz.

en: You need to register your Jetpack before connecting it.
az: Jetpack-ı qoşmadan öncə, qeydiyyatdan keçməlisiniz.

en: You need to select what to show in this <a href="%s">Gravatar Profile widget</a>.
az: <a href="%s">Gravatar Profil vidceti</a> içində nə göstərmək istədiyinizi seçməlisiniz.

en: You need to supply your OPML url. Press back on your browser and try again
az: OPML ünvanını bildirmək məcburiyyətindəsiniz. Brauzerinizin geri düyməsindən istifadə edərək geri dönüb təkrar yoxlayın

en: You only have one theme installed right now. Live a little! You can choose from over 1,000 free themes in the WordPress Theme Directory at any time: just click on the <a href="%s">Install Themes</a> tab above.
az: Hazırda sadəcə bir şablon qurmusunuz. Bir az keyfinizə baxın! WordPress.org şablon direktoriyasında 1.000 çox pulsuz şablon arasından istədiyinizi seçə bilərsiniz: sadəcə yuxarıda yer alan <a href="%s">Şablonları qur</a> bağlantısına tıklayın.

en: You reblogged this post to %s. <a href="%s">View Reblog</a>.
az: Bu yazını %s saytında yenidən bloqladınız. <a href="%s">Yenidən Bloqlamaya Bax</a>.

en: You requested a refund for a premium theme. Please check your email for a message with a confirmation link.
az: Bir premium mövzu üçün geri qaytarma tələb etdiniz. Göndəriləcək təsdiqləmə bağlantısı üçün lütfən e-poçtunuzu yoxlayın.

en: You requested a refund for an upgrade. Please check your email for a message with a confirmation link.
az: Bir yüksəltmə üçün geri qaytarma tələb etdiniz. Göndəriləcək təsdiqləmə bağlantısı üçün lütfən e-poçtunuzu yoxlayın.

en: You requested cancellation of a domain name. Please check your email for a message with a confirmation link.
az: Bir domen adı üçün geri ödəmə tələb etdiniz. Göndəriləcək təsdiqləmə bağlantısı üçün lütfən e-poçtunuzu yoxlayın.

en: You requested cancellation of a plan. Please check your email for a message with a confirmation link.
az: Bir paket üçün geri qaytarma tələb etdiniz. Göndəriləcək təsdiqləmə bağlantısı üçün lütfən e-poçtunuzu yoxlayın.

en: You should go see what they're up to. Maybe you'll like their blog as much as they liked yours!
az: İstəyirsinizsə nələr etdiyinə bir baxın. Bəlkə siz də onun bloqunu, sizin bloqunuzu bəyəndiyi qədər bəyənərsiniz!

en: You submitted the following blog(s) for consideration:
az: Dəyərləndirilmək üçün aşağıdakı bloqu/bloqları göndərdiniz:

en: You successfully disabled auto renew for <em>%s</em>.
az: <em>%s</em> üçün avtomatik yeniləməni müvəffəqiyyətlə ləğv etdiniz.

en: You successfully enabled auto renew for <em>%s</em>.
az: <em>%s</em> üçün avtomatik yeniləməni müvəffəqiyyətlə aktivləşdirdiniz.

en: You successfully purchased Private Registration for <em>%s</em>
az: Müvəffəqiyyətlə <em>%s</em> üçün Gizli Qeydiyyat satın aldınız

en: You successfully purchased Private Whois for %s
az: %s üçün Gizli Whois yüksəltməsini uğurla satın aldınız.

en: You successfully renewed <em>%s</em> for another year.
az: <em>%s</em> üçün bir illik yeniləmə əməliyyatını müvəffəqiyyətlə həyata keçirdiniz.

en: You successfully renewed the Site Redirect to <em>%s</em> for another year.
az: <em>%s</em> saytında Sayt Yönləndirməsinin bir illik yeniləmə əməliyyatını müvəffəqiyyətlə həyata keçirdiniz.

en: You successfully updated the primary domain to <strong class="domain">{{domain}}</strong>.
az: Birinci domen adını uğurla <strong class="domain">{{domain}}</strong> olaraq yenilədiniz.

en: You were not subscribed to all comments.
az: Siz bütün şərhlərə abunə deyilsiniz.

en: You will <strong>not</strong> be sent any confirmation email - please make sure this is what you want to do before continuing!
az: Tərəfinizdən hər hansı bir təsdiqləmə e-poçtu <strong>göndərilməmişdir</strong> - lütfən, davam etməmişdən əvvəl nə etmək istədiyinizdən əmin olun!

en: You will be charged %1$s for this renewal in %2$d day, <nobr>on %3$s</nobr>. | You will be charged %1$s for this renewal in %2$d days, <nobr>on %3$s</nobr>.
az[0]: Bu yeniləmə üçün sizdən %2$d gün sonra, <nobr>%3$s</nobr> tarixində %1$s tutulacaqdır.
az[1]: Bu yeniləmə üçün sizdən %2$d gün sonra, <nobr>%3$s</nobr> tarixində %1$s tutulacaqdır.

en: You will be charged %1$s for this renewal in %2$d days, <nobr>on %3$s</nobr>.
az: Bu yeniləmə üçün sizdən %2$d gün sonra, <nobr>%3$s</nobr> tarixində %1$s tutulacaqdır.

en: You will be charged %1$s for this renewal later today.
az: Bu yeniləmə üçün sizdən bu gün %1$s tutulacaqdır.

en: You will be removed as owner of %s
az: Siz %s sahibi olaraq silinəcəksiniz

en: You will no longer receive general emails for your blogs - to allow these emails again, click <a href="%s">here</a>.
az: Artıq bloqlarınız üçün əsas e-poçtlar almayacaqsınız - bu e-poçtlara yenidən izin vermək üçün  <a href="%s">buraya tıklayın</a>.

en: You will not be able to access %s unless allowed by the new owner
az: Yeni sahibi tərəfindən izin verilmədiyi müddətcə %s ilə əlaqə qurmaq mümkün olmayacaqdır

en: You will not receive a refund of the cost of this upgrade as it was purchased more than 3 days ago or there was a problem finding your payment. Please contact support if you have any queries about this cancellation.
az: Bu yüksəltmənin pulunu geri almayacaqsınız, çünki satın alınma tarixinin üzərindən 3 gündən artıq bir müddət keçmiş və ya ödəmənizi tapmaqla əlaqəli bir problem olmuşdur. Bu imtina ilə əlaqəli hər hansı bir sualınız varsa dəstək xidməti ilə əlaqə yaradın.

en: You will receive a refund for this upgrade as it was purchased less than 3 days ago.
az: Bu yüksəltmənin pulunu geri alacaqsınız, çünki satın alınma tarixinin üzərindən 3 gün keçməmişdir.

en: You will receive an email confirmation shortly for your purchase of {{strong}}%(productName)s{{/strong}}. What's next?
az: Satın aldığınız {{strong}}%(productName)s{{/strong}} üçün birazdan e-poçt təsdiqləməsi alacaqsınız. Növbədə nə var?

en: You {{a}}replied{{/a}} to this comment.
az: Bu şərhə {{a}}cavab verdiniz{{/a}}.

en: You {{a}}replied{{/a}} to this post.
az: Bu yazıya {{a}}cavab verdiniz{{/a}}.

en: You&#8217;ll need to make some comments before you can use this feature. Check out the <a href='index.php?page=tag-surfer'>tag surfer</a> or <a href='https://botd.wordpress.com/'>blogs of the day</a> for posts you may be interested in.
az: Bu xüsusiyyətdən istifadə edə bilmək üçün əvvəlcə şərh yazmış olmağınız gərəkir. Diqqətinizi çəkə biləcək yazılar üçün <a href='index.php?page=tag-surfer'>Etiket səyahətçisi</a>nə ya da <a href='http://botd.wordpress.com/'>günün bloqları</a>na baxa bilərsiniz.

en: You&#8217;re almost done! Just one simple step left: Below, select your new domain, then click &ldquo;Update Primary Domain.&rdquo;
az: Demək olar ki, tamamladınız! Sadəcə bəsit bir addım kaldı: Aşağıda, yeni domen adınızı seçin, sonra &ldquo;Birinci Domen Adını Yenilə&rdquo; düyməsinə tıklayın

en: You&#8217;re one step away from using <strong>%1$s</strong> as your blog address. <a href="%2$s">Click here to activate %1$s</a>.
az: Bloq ünvanınız olaraq <strong>%1$s</strong> istifadə etməyinizə bir addım qaldı. <a href="%2$s">%1$s aktivasiyası üçün buraya tıklayın</a>.

en: You&rsquo;ve selected the %s theme! Now you can customize it to make it look exactly how you&rsquo;d like.
az: %s mövzusunu seçdiniz! İndi tam olaraq necə görünməsini istəyirsinizsə ona görə özəlləşdirə bilərsiniz.

en: You'll receive your spiffy golaun.ch domain after signing up! Please choose another.
az: Qeydiyyatdan keçdikdən sonra nəfis golaun.ch domen sahəsini alacaqsınız! Lütfən başqa birini seçin.

en: You're invited to share your experience
az: Təcrübənizi bölüşməyə dəvətlisiniz

en: You're on a %1$s-day streak on %2$s! | You're on a %1$s-day streak on %2$s!
az[0]: %2$s üzərindən ard-arda %1$s günü tamamladınız!
az[1]: %2$s üzərindən ard-arda %1$s günü tamamladınız!

en: You're on fire!
az: Od parçasısınız!

en: You've been invited to follow <strong>%s</strong>!
az: <strong>%s</strong> saytını izləmək üçün dəvət edildiniz!

en: You've enabled two-step authentication. While enabled, logging in to WordPress.com requires you to enter a unique passcode, sent via text message, in addition to your username and password.
az: Hesabınız hazırda İki Mərhələli Kimlik Təsdiqləməsi ilə qorunur. Aktiv olduğu zaman, WordPress.com saytına giriş etmək üçün istifadəçi adınıza və parolunuza əlavə olaraq, qısa mesajla göndərilən bənzərsiz keçiş kodunu da daxil etməyiniz gərəkir.

en: You've liked posts on this site
az: Bu saytdan yazılar bəyəndiniz

en: You've made your first post on %2$s. | You've made %1$s posts on %2$s.
az[0]: %2$s üzərində ilk yazınızı yayımladınız.
az[1]: %2$s üzərində %1$s yazıya yüksəldiniz.

[ctx: You've reached $number posts on $blog_title]
en: You've made your first post on %2$s | You've reached %1$s posts on %2$s
az[0]: Siz %2$s üzərində ilk yazınızı yazdınız
az[1]: Siz %2$s üzərində %1$s yazıya çatdınız

en: You've recently used this password. Try something new.
az: Bir az əvvəl bu paroldan istifadə etdiniz. Yeni bir şey yoxlayın.

en: Your %d in blogging
az: Sizin %d içində bloqlamanız

en: Your %d year in blogging
az: %d ili içindəki bloqlamanız

en: Your %s can be saved
az: Siz %s qənaət edə bilərsiniz

en: Your %s post | Your %s posts
az[0]: %s yazınız
az[1]: %s yazılarınız

en: Your API key is invalid
az: Sizin API açarınız yararsızdır

en: Your Blogging Home
az: Bloqlama Əsas Səhifəniz

en: Your Custom Content Types
az: Özəl İçərik Növləriniz

en: Your Domain Mapping for <b>%s</b> expired yesterday.
az: <b>%s</b> üçün domen sahənizin və xəritələmənin müddəti dünən bitdi.

en: Your Dropbox account could not be connected due to an error. Please try again.
az: Bir xəta üzündən Dropbox hesabınıza qoşula bilmirik. Lütfən təkrar yoxlayın.

en: Your Dropbox account could not be disconnected due to an error. Please try again.
az: Bir xəta üzndən Dropbox hesabınız dövrədən açıla bilmir. Lütfən təkrar yoxlayın.

en: Your Dropbox account has been connected.
az: Sizin Dropbox hesabınız qoşulmuşdur.

en: Your Dropbox account has been disconnected. You may now reconnect if you wish.
az: Sizin Dropbox hesabınız bağlandı. İndi əgər istəyirsinizsə, yenidən bərpa edə bilərsiniz.

en: Your Email
az: E-poçt ünvanınız

en: Your Email:
az: E-poçtunuz:

en: Your Facebook account is now confirmed. Publish away!
az: Facebook hesabınız yenidən təsdiqləndi. Uzaqda dərc et!

en: Your IP (%1$s) has been flagged for potential security violations.
az: IP ünvanınız (%1$s) mümkün təhlükəsizlik pozuntularına qarşı işarələndi.

en: Your Import is Complete
az: İdxal Tamamlandı

en: Your Jetpack setup looks a-okay!
az: Sizin Jetpack qurulumunuz yaxşı görünür!

en: Your Movable Type import was successful.
    
    %s
    
    Happy Blogging!
    
    -- the WordPress.com team
az: Sizin Movable Type idxalınız müvəffəqiyyətlə tamamlandı.
    
    %s
    
    Xoşbəxt Bloqlamalar!
    
    -- WordPress.com komandası

en: Your Name
az: Adınız

en: Your OPML file could not be imported.
az: OPML faylınız idxal edilə bilmir.

en: Your OPML file could not be read.
az: OPML faylınız oxuna bilmir.

en: Your Portfolio Archive currently has no entries. You can start creating them on your dashboard.
az: Portfel Arxivinizdə hələlik heç bir içərik mövcud deyil. İdarəetmə lövhəsi üzərindən yeni bir içərik yaratmağa başlaya bilərsiniz.

en: Your Sites
az: Sizin Saytlarınız

en: Your Stuff
az: Sənin Materialların

en: Your Tags
az: Sizin Etiketləriniz

en: Your Testimonial Archive currently has no entries. You can start creating them on your dashboard.
az: Tədbirlər Arxivinizdə hazırda heç bir yazı yoxdur. Yazıları lövhənizdə hazırlaya bilərsiniz.

en: Your Tumblr import has finished, but there may have been some problems. Please review the following notices: 
    
    %s.
    
    %s
    
    Happy Blogging!
    
    -- the WordPress.com team
az: Sizin Tumblr idxal əməliyyatınız tamamlandı, amma bəzi problemlər ola bilər. Lütfən aşağıdakı xəbərdarlıqlara nəzər salın: %s.%sXoşbəxt Bloqlamalar!-- WordPress.com komandası

en: Your Tumblr import was successful.
    
    %s
    
    Happy Blogging!
    
    -- the WordPress.com team
az: Sizin Tumblr idxalınız uğurla tamamlandı.
    
    %s
    
    Xoşbəxt Bloqlamalar!
    
    -- the WordPress.com komandası

en: Your WordPress content import for %1$s was successful.
    
    Happy Blogging!
    
    -- the WordPress.com team
az: Sizin WordPress içəriyinizin %1$s ünvanına idxalı uğurla tamamlandı.
    
    Xöşbəxt Bloqlamalar!
    
    -- WordPress.com komandası

en: Your WordPress content import for %s was successful.
    
    Happy Blogging!
    
    -- the WordPress.com team
az: Sizin WordPress içəriyinizin %s ünvanına idxalı uğurla tamamlandı.
    
    Xöşbəxt Bloqlamalar!
    
    -- WordPress.com komandası

en: Your WordPress content import for <a href='%s'>%s</a> was successful.
az: Sizin WordPress içəriyinizin <a href='%s'>%s</a> ünvanına idxalı uğurla tamamlandı.

en: Your WordPress.com password has changed for "%s".
az: "%s" üçün WordPress.com parolunuz dəyişdirildi.

en: Your WordPress.com password has changed for <strong>%s</strong>.
az: <strong>%s</strong> üçün WordPress.com parolunuz dəyişdi.

en: Your WordPress.com username is "%1$s" and your API key is "%2$s".
az: WordPress.com istifadəçi adın "%1$s" və API açarın "%2$s".

en: Your WordPress.com verification code is: %s
az: WordPress.com təsdiqləmə kodunuz: %s

en: Your about.me URL
az: Sizin about.me URL

en: Your account has not been activated. We sent you an email with a link to activate.
az: Sizin hesabınız aktivləşdirilmədi. Biz sizə e-poçt ilə aktivləşdirmə üşün bir bağlantı göndərdik.

en: Your account is now active.
az: Hesbınız indi aktivdir

en: Your answer was incorrect, please try again.
az: Cavabınız düzgün deyil, lütfən təkrar yoxlayın.

en: Your attempt to subscribe to the URL "%s" failed as this is not a valid WordPress.com URL.
az: "%s" URL ünvanına abunəlik cəhdiniz, münasib bir WordPress.com URL ünvanı yazmadığınız üçün uğursuz alındı.

en: Your attempt to transfer a blog failed - please contact <a href="http://support.wordpress.com/contact/">support</a>
az: Sizin bloq transfer etmə cəhdiniz baş tutmadı - lütfən <a href="http://support.wordpress.com/contact/">dəstək</a> xidmətinə müraciət edin

en: Your attempt to unsubscribe from the URL "%s" failed as this is not a valid WordPress.com URL.
az: "%s" URL ünvanına olan abunəliyinizdən çıxış etmə cəhdiniz, münasib bir WordPress.com URL ünvanı yazmadığınız üçün uğursuz alındı.

en: Your blog cannot be redirected to that URL.  Please make sure the URL is valid.
az: Sizin bloq bu URL ünvanına yönləndirilə bilməz. URL ünvanının doğru olduğundan əmin olun.

en: Your blog does not currently have any published posts.
az: Sizin bloqda hazırda dərc edilmiş hər hansı bir yazı yoxdur.

en: Your blog uses a domain subscription that has expired. Please visit your <a href="%1$s">My Upgrades</a> page to renew.
az: Bloqunuz, müddəti dolmuş bir domen abunəliyindən istifadə edir. Yeniləmək üçün lütfən <a href="%1$s">Yüksəltmələrim</a> səhifəsinə gedin.

en: Your blog, %1$s, appears to be getting more traffic than usual! %2$s hourly views - %3$s hourly views on average
az: Bloqunuz %1$s normadan daha çox trafik alır! %2$s saatlıq baxış - %3$s ortalama saatlıq baxış

en: Your blogroll
az: Bağlantılarınız

en: Your browser does not support direct access to the clipboard. Please use keyboard shortcuts or your browser&#8217;s edit menu instead.
az: Brauzeriniz lövhəyə birbaşa daxil olmağa izin vermir. Lütfən klaviatura qısayollarından ya da brauzerinizin Redaktə menyusundan istifadə edin.

en: Your browser is out of date!
az: Brauzeriniz çox köhnədir!

en: Your card used at %s is expiring
az: %s üçün istifadə edilən kartınızın müddəti dolur

en: Your cart is currently empty!
az: Səbətiniz Boşdur!

en: Your cart is currently empty.
az: Səbətiniz hazırda boşdur.

en: Your chosen password.
az: Seçmiş olduğunuz parol.

en: Your client is not permitted to access this resource.
az: Müştərinizə bu mənbəyə giriş izni verilmir.

en: Your client is not permitted to disable two step.
az: Müştərinizə iki mərhələli təsdiqləməni ləğv etmə izni verilmir.

en: Your client is not permitted to enable two step.
az: Müştərinizə iki mərhələli təsdiqləməni aktivləşdirmə izni verilmir.

en: Your client is not permitted to set the user's email.
az: Müştərinizə istifadəçinin e-poçtunu qurma izni verilmir.

en: Your client is not permitted to set the user's password.
az: Müştərinizə istifadəçinin parolunu qurma izni verilmir.

en: Your client is not permitted to set the user's two_step_sms_country setting.
az: Müştərinizə istifadəçinin two_step_sms_country qurulumunu tərtibləmə izni verilmir.

en: Your client is not permitted to set the user's two_step_sms_phone_number setting.
az: Müştərinizə istifadəçinin two_step_sms_phone_number qurulumunu tərtibləmə izni verilmir.

en: Your comment is awaiting moderation.
az: Şərhiniz yoxlama gözləyir.

en: Your comment is in moderation.
az: Şərhiniz yoxlanmaq üçün gözləməkdədir.

en: Your comment was approved.
az: Şərhiniz təsdiqləndi.

en: Your comments have all been imported now, but we still need to rebuild your conversation threads.
az: Şərhləriniz idxal edildi, amma hələ də yenidən tərtibləndirmə əməliyyatının başa çatması gərəkdir.

en: Your conversion of categories to tags for the blog %s has finished! You can verify that the new tags exist by visiting your the tag management page at %s.
    
    Thanks,
    
    The WordPress.com Team
az: %s bloqunda kateqoriyaları etiketlərə çevirmə əməliyyatınız bitdi! %s ünvanındakı etiket idarəetmə səhifəsinə gedərək yeni etiketlərin mövcud olduğunu təsdiqləyə bilərsiniz.
    
    Təşəkkürlər,
    
    WordPress.com Komandası

en: Your conversion of categories to tags for the blog %s has finished, but some categories also existed as tags. The converter has added all posts from the converted categories to the tags. If you want to remove the categories, please confirm that all posts were added successfully, then delete the category from the category management page at %s.
    
    Thanks,
    
    The WordPress.com Team
az: %s bloqunda kateqoriyaları etiketlərə çevirmə əməliyyatınız bitdi ancaq bəzi kateqoriyalar artıq etiket olaraq da mövcuddu. Çevirici, çevrilən kateqoriyalardakı bütün yazıları etiketlərə əlavə etdi. Kateqoriyaları silmək istəsəniz, lütfən bütün yazıların uğurla əlavə edildiyini təsdiqləyin və %s ünvanındakı kateqoriya idarəetmə səhifəsindən kateqoriyanı silin.
    
    Təşəkkürlər,
    
    WordPress.com Komandası

en: Your conversion of tags to categories for the blog %s has finished! You can verify that the new categories exist by visiting your the category management page at %s.
    
    Thanks,
    
    The WordPress.com Team
az: %s bloqunda etiketləri kateoriylara çevirmə əməliyyatınız bitdi! %s ünvanındakı kateqoriya idarəetmə səhifənizə gedərək yeni kateqoriyaların mövcud olduğunu doğrulaya bilərsiniz.
    
    Təşəkkürlər,
    
    WordPress.com Komandası

en: Your conversion of tags to categories for the blog %s has finished, but some tags also existed as categories. The converter has added all posts from the converted tags to the categories. If you want to remove the tags, please confirm that all posts were added successfully, then delete the tag from the tag management page at %s.
    
    Thanks,
    
    The WordPress.com Team
az: %s bloqunda etiketləri kateqoriyalara çevirmə əməliyyatınız bitdi ancaq bəzi etiketlər artıq kateqoriya olaraq da mövcuddu. Çevirici, çevrilən etiketlərdəki bütün yazıları kateqoriyalara əlavə etdi. Etiketləri silmək istəsəniz, lütfən bütün yazıların uğurla əlavə edildiyini təsdiqləyin və %s ünvanındakı etiket idarəetmə səhifəsindən etiketi silin.
    
    Təşəkkürlər,
    
    WordPress.com Komandası

en: Your credit card details were successfully updated.
az: Sizin kredit kartınızın məlumatları müvəffəqiyyətlə yeniləndi.

en: Your credit card has been removed, and auto renew has been disabled for all your subscriptions.
az: Sizin kredit kartınız silindi və abunəlikləriniz üçün avtomatik yenilənmələr ləğv edildi.

en: Your credit card has expired so the renewal didn't go through. We're getting in touch because you'll need to manually renew this upgrade. | Your credit card has expired so the renewals didn't go through. We're getting in touch because you'll need to manually renew these upgrades.
az[0]: Kredit kartınızın etibarlılıq müddəti dolduğu üçün yeniləmə əməliyyatı həyata keçirilmədi. Bu yüksəltməni manual olaraq həyata keçirməniz vacib olduğu üçün sizinlə əlaqə qurduq.
az[1]: Kredit kartınızın etibarlılıq müddəti dolduğu üçün yeniləmə əməliyyatı həyata keçirilmədi. Bu yüksəltməni manual olaraq həyata keçirməniz vacib olduğu üçün sizinlə əlaqə qurduq.

en: Your current IP address: {{strong}}%(IP)s{{/strong}}{{br/}}
az: Keçərli IP ünvanınız: {{strong}}%(IP)s{{/strong}}{{br/}}

en: Your current password is incorrect.
az: Cari parolunuz səhvdir.

en: Your current plan
az: Sizin hazırkı planınız

en: Your current tally is %1$s.
az: Cari hesab %1$s edir.

en: Your current tally is %s.
az: Cari hesab %s edir.

en: Your custom CSS is not yet active.
az: Xüsusi CSS-niz hələlik aktiv deyil.

en: Your dashboard address is only visible to you and it&#8217;s at:
az: Əsas lövə ünvanınız yalnız sizə görünür və buradadır:

en: Your domain <b>%s</b> expired yesterday.
az: <b>%s</b> domen sahənizin müddəti dünən bitdi.

en: Your domain currently has Privacy enabled. The below details are what are shown for all domain contact detail requests.
az: Domeninizdə hazırda Gizlilik aktivləşdirilmiş vəziyyətdədir. Aşağıda bütün domen əlaqə bilgisi istəklərində göstərilən bilgilərə yer verilmişdir.

en: Your domain is currently <strong>locked</strong>. This protects your domain from being transferred to another registrar without your permission.
az: Domen sahəniz hazırda <strong>bağlıdır</strong>. Bu, domen sahənizi izniniz olmadan başqa bir qeydiyyat şirkətinə transfer etməkdən qoruyur.

en: Your domain must use WordPress.com name servers for your WordPress.com site to load, any WordPress.com email forwards you have active to function, and for the DNS Editor to be available.
az: WordPress.com saytınızın yüklənməsi, aktiv olan WordPress.com e-poçt ilə göndərilmə əməliyyatının həyata keçirilə bilməsi və DNS Redaktorundan istifadə edilə bilməsi üçün domen sahəsində WordPress.com ad serverləri istifadə edilməlir.

en: Your e-mail <strong>%1$s</strong> is now <a href="http://en.support.wordpress.com/email-address/">verified as the owner</a> of this account <strong>%2$s</strong>.
az: <strong>%1$s</strong> e-poçt ünvanınız artıq <strong>%2$s</strong> hesabının <a href="http://en.support.wordpress.com/email-address/">təsdiqlənmiş  sahibidir</a>.

en: Your email address
az: E-poçt ünvanınız

en: Your email address has been blocked from receiving further subscription emails - come back soon!
az: E-poçt ünvanınız daha çox abunəlik e-poçtu almaqdan blok edildi - daha sonra oxlayın!

en: Your email address has not been updated yet. Please check your inbox at %s for a confirmation email.
az: E-poçt ünvanınız hələ ki yenilənməyib. Lütfən təsdiqləmə e-poçtu üçün %s gələn qutunuzu yoxlayın.

en: Your email address is in use by one or more other accounts. Please enter a unique address for this account. (<a href="http://support.wordpress.com/email-address/">Why?</a>)
az: Sizin e-poçt ünvanınız bir və ya bir neçə hesab tərəfindən istifadə edilir. Lütfən, bu hesab üçün unikal bir e-poçt ünvanı daxil edin. (<a href="http://support.wordpress.com/email-address/"> Niyə? </a>)

en: Your email address will not be published.
az: Sizin e-poçt ünvanınız dərc edilməyəcəkdir.

en: Your email address.
az: Sizin e-poçt ünvanınız.

en: Your email forward has been setup.
az: E-poçt yönləndirməniz quruldu.

en: Your email provider - the email may be blocked
az: Sizin e-poçt provayderiniz - poçtunuzu blok edə bilər

en: Your file has been successfully uploaded. We will begin processing your import right away.
az: Faylınız müvəffəqiyyətlə yükləndi. İdxal əməliyyatına elə indi başlayacağıq.

en: Your follower migration has been queued. You will receive an email to indicate when it starts and finishes.
az: Sizin izləyiciniz miqrasdiya növbəsindədir. Başlamna və bitiş haqqında məlumatları e-poçt ilə məlumatlandırılacaqsınız.

en: Your free trial of %s starts today!
az: %s pulsuz testiniz bu gün başlayır!

en: Your installation of WooCommerce is incomplete. If you installed WooCommerce from GitHub, %1$splease refer to this document%2$s to set up your development environment.
az: WooCommerce qurulumunuz tamamlanmadı. WooCommerce-i GitHub-dan yükləmisinizsə inkişaf etdirmə bazanızı yaratmaq üçün %1$s lütfən bu sənədə baxın%2$s.

en: Your installation of WooCommerce is incomplete. If you installed WooCommerce from GitHub, please refer to this document to set up your development environment: https://github.com/woocommerce/woocommerce/wiki/How-to-set-up-WooCommerce-development-environment
az: WooCommerce qurulumunuz tamamlanmadı. WooCommerce-i GitHub-dan yükləmisinizsə inkişaf etdirmə bazanızı yaratmaq üçün lütfən bu sənədə baxın: https://github.com/woocommerce/woocommerce/wiki/How-to-set-up-WooCommerce-development-environment

en: Your latest changes were saved as a revision.
az: Sizin son dəyişiklikləriniz bir versiya olaraq qeyd edildi.

en: Your latest posts
az: Ən son yazılarınız

en: Your main blog is not connected to WordPress.com. Please connect to get an API key.
az: Əsas bloqunuz WordPress.com-a qoşulmamışdır. Bir API açarı almaq üçün lütfən qoşulun.

en: Your main course is served!
    
    Your restaurant's new site is ready to go. Get started by <a href="BLOG_URLwp-admin/customize.php#title">setting your site title and tagline</a> so your diners know what it's all about.
    
    Looking for help with setting up your restaurant site? Check out the WordPress.com <a href="http://learn.wordpress.com/">beginner's tutorial</a> (you may want to bookmark our quick guide to <a href="http://learn.wordpress.com/bonus-round-get-a-home-page/">setting up a homepage</a>). Don't forget to <a href="BLOG_URLwp-admin/edit.php?post_type=nova_menu_item">add your menu items so we can see what's cooking in the kitchen.
    
    Happy cooking,
    The WordPress.com Team
az: Əsas yemək servis edilməyə hazırdır!
    
    Restoranının yeni saytı yayıma hazırdır. Öncəliklə <a href="BLOG_URLwp-admin/customize.php#title">saytının başlığını və etiket sətrini quraraq </a> müştərilərinə restoranın haqqında ipucları təqdim edə bilərsən.
    
    Restoran saytının qurulumu haqqında daha çox yardıma ehtiyacın varmı? WordPress.com <a href="http://learn.wordpress.com/">başlanğıc rəhbərinə</a> baxa bilərsən (ayrıca <a href="http://learn.wordpress.com/bonus-round-get-a-home-page/">əsas səhifə yaratma</a> sürətli başlanğıc rəhbərinə seçilmiş təyin etmək istəyə bilərsən). Aman  <a href="BLOG_URLwp-admin/edit.php?post_type=nova_menu_item">menyu məmulatlarını əlavə etməyi unutma, beləcə mətbəxdə nəyin bişdiyini anlaya bilərsən.
    
    Ləzzətli günlər,
    WordPress.com Komandası

en: Your media upload
az: Media faylınız yükləndi

en: Your most commented on post in %1$d was <a target="_blank" href="%2$s">%3$s</a>
az: %1$d içində ən çox şərh edilən yazınız <a target="_blank" href="%2$s">%3$s</a>

en: Your most used categories in cloud format.
az: Bulud formatında ən çox istifadə etdilən kateqoriyalarınız.

en: Your most-used tags in cloud format.
az: Bulud formasında ən çox istifadə etdiyiniz etiketlər.

en: Your nameservers need to be set to NS1.WORDPRESS.COM and NS2.WORDPRESS.COM for these DNS records to work. If you have already updated the nameservers you can ignore this message; it will stop appearing soon.
az: Domen adı serverləriniz, bu DNS qeydlərinin işləyə bilməsi üçün NS1.WORDPRESS.COM və NS2.WORDPRESS.COM olaraq qurulmalıdır. Domen adı serverlərini artıq yeniləmisinizsə, bu mesajı göz ardı edə bilərsiniz. Müəyyən bir müddətdən sonra görüntülənməyəcəkdir.

en: Your nameservers need to be set to NS1.WORDPRESS.COM and NS2.WORDPRESS.COM for these email forwards to work. If you have already updated the nameservers you can ignore this message; it will stop appearing soon.
az: Bu e-poçtların göndərilə bilməsi üçün ad serverlərinizin NS1.WORDPRESS.COM və NS2.WORDPRESS.COM olaraq tərtiblənmiş olması gərəkir. Ad severlərini artıq yeniləmisinizsə bu mesajı gözardı edə bilərsiniz; qısa müddətdən sonra mesaj bir daha görünməz.

en: Your new WordPress.com site is ready to go! Looking for ideas for your new site? Check out the <a href='http://learn.wordpress.com/'>WordPress.com beginner's tutorial</a>.
    
    Cheers,
    The WordPress.com Team
az: Yeni WordPress.com saytınız istifadəyə hazırdır! Yeni saytınız üçün yaradıcı fikirlər axtarırsınızmı? <a href='http://learn.wordpress.com/'>WordPress.com yeni başlayanlar üçün tədris rəhbərinə</a> nəzər yetirin. Təşəkkürlər, WordPress.com Komandası

en: Your new blog address will be <strong>%s</strong>
az: Yeni bloqunuzun ünvanı <strong>%s</strong> olacaq

en: Your new domain name will be mapped for one year and you can renew the mapping each year to keep it working.
az: Yeni domen adınız bir illiyinə xəritələnəcəkdir. İşləməyə davam etməsi üçün domen adınızı hər il yeniləyə bilərsiniz.

en: Your new domain name will be registered for one year and you can renew it each year to keep it working.
az: Yeni domen adınız bir illiyinə qeydiyyatdan keçiriləcəkdir. İşləməyə davam etməsi üçün domen adınızı hər il yeniləyə bilərsiniz.

en: Your new field was saved successfully
az: Yeni sahəniz müvəffəqiyyətlə qeyd edildi

en: Your old password will no longer work. Please update any records you may have and use the new password in the future.
az: Köhnə parolunuz artıq işləməyəcəkdir. Lütfən sahib olduğunuz bütün qeydlərinizi yeniləyin və gələcəkdə yeni bir paroldan istifadə edin.

en: Your order
az: Sizin sifarişiniz

en: Your order was cancelled.
az: Sifarişiniz ləğv edildi.

en: Your paid upgrades on %s will be transferred to the new owner, and will remain with the blog
az: %s üzərində pullu yüksəltmələriniz yeni sahibinə transfer ediləcək və bloq ilə bərabər qalacaqdır.

en: Your password can be saved.
az: Parolunuz qeyd edilə bilər.

en: Your password cannot be the same as your username. Please pick a different password.
az: Parolunuz istifadəçi adınızla eyni ola bilməz. Lütfən fərqli bir parol seçin.

en: Your password does not meet our security guidelines. Please try a more complex password.
az: Parolunuz təhlükəsizlik qaydalarına uyğun deyil. Daha qarışıq bir paroldan istifadə edin.

en: Your password has been reset successfully.
az: Şifrəniz müvəffəqiyyətlə sıfırlandı.

en: Your password has been reset.
az: Parolunuz sıfırlandı.

en: Your password is too short. Please pick a password that has at least 6 characters.
az: Parolunuz çox qısadır. Xahiş edirik ən az 6 simvoldan ibarət olan parol seçin.

en: Your password is too weak: Looks like you're including easy to guess information about yourself. Try something a little more unique.
az: Parolunuz çox zəifdir: Özünüzlə əlaqədar ehtimal edilməsi asan olan məlumatları daxil etdiyiniz aşkar görünür. Bir az daha fərqli bir şey yoxlayın.

en: Your password must be at least six characters long.
az: Parolunuz ən az altı simvol uzunluğunda olmalıdır.

en: Your password was saved successfully.
az: Parolunuz müvəffəqiyyətlə qeyd edildi.

en: Your past location data is not shared with your visitors.
az: Sizin keçmiş açıq mövqe məlumatlarınız ziyarətçilərinizlə paylaşılmır.

en: Your past, public location data is shared with your visitors.
az: Sizin keçmiş açıq mövqe məlumatlarınız ziyarətçilərinizlə paylaşılır.

en: Your payment was not processed this time due to an error, please try to submit it again.
az: Ödəməniz bir xəta səbəbi ilə bu dəfə həyata keçirilə bilmədi, lütfən təkrar göndərməyi yoxlayın.

en: Your personal data will be used to process your order, support your experience throughout this website, and for other purposes described in our %s.
az: Şəxsi məlumatlarınız sifarişinizi icra etmək, bu vebsaytındakı bacarıqlarınızı dəstəkləmək və %s səhifəsində açıqlanan digər məqsədlər üçün istifadə ediləcəkdir.

en: Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our %s.
az: Şəxsi məlumatlarınız bu vebsaytındakı bacarıqlarınızı dəstəkləmək, hesabınıza girişi idarə etmək və %s səhifəsində açıqlanan digər məqsədlər üçün istifadə ediləcəkdir.

en: Your photo is managed using the Gravatar service.
az: Şəkliniz Gravatar servisindən istifadə edilərərək idarə edilir.

en: Your plan has been cancelled and the individual upgrades added to your account.
az: Paketiniz ləğv edildi və yenilənmələr ayrı-ayrı hesabınıza əlavə edildi.

en: Your podcast feed: %1$s
az: Podkast qidalandırıcınız: %1$s

en: Your post on %s
az: %s xüsusundakı yazınız

en: Your posts have all been imported, but wait &#8211; there&#8217;s more! Now we need to download &amp; import your comments.
az: Bütün yazılarınız idxal edildi, amma səbr edin &#8211; davamı var! İndi bütün şərhlərinizi endirib, idxal etməliyik.

en: Your posts will only be shared with the
    Circles/Google+ users you select
    during the connection process.
    
    e.g. To share with everyone, select 'Public'.
az: Yazılarınız sadəcə bağlantı müddətində
    seçdiyiniz Əhatəniz/Google+ 
    istifadəçiləri ilə paylaşılacaq.
    
    Hər kəslə paylaşma üçün 'Hər kəsə Açıq' rejimini seçin.

en: Your primary email address is {{email/}}
az: Əsas e-poçt ünvanınız: {{email/}}

en: Your product has been transferred.
az: Məhsulunuz transfer edildi.

en: Your products are now being imported...
az: Artıq məhsullarınız idxal olunur ...

en: Your profile
az: Profiliniz

en: Your profile contains information about you (your &#8220;account&#8221;) as well as some personal options related to using WordPress.
az: Profiliniz sizin haqqınızda (&#8220;hesabınız&#8221;) və WordPress istifadəniz ilə bağlı bəzi fərdi parametrlərin məlumatlarını daşıyır.

en: Your query is super long. Brevity is the soul of wit.
az: Sorğunuz həddindən çox uzundur. Müxtəsərlik zəkanın ruhudur.

en: Your rating
az: Sizin reytinqiniz

en: Your receipt was sent by email successfully.
az: Qəbziniz e-poçt ilə müvəffəqiyyətlə göndərildi.

en: Your requested premium theme cancellation has been processed. The refund may take up to 7 days to appear in your PayPal/bank/credit card account.
az: Tələb etdiyiniz premium mövzudan imtina əməliyyatı işləndi. Geri ödəmənin PayPal/bank/kredit kartı hesabınıza keçməsi 7 günə qədər zaman ala bilər.

en: Your review
az: Sizin rəyiniz

en: Your review is awaiting approval
az: Rəyiniz təsdiqlənmə üçün gözləyir

en: Your search did not match any blog posts. Whoa.
az: Bloqda sizin sorğunuza uyğun heç bir yazı tapılmadı. Çox heyif.

en: Your session has expired. Click here to log in again. Your changes will not be lost.
az: Sessiyanızın müddəti doldu.  Təkrar daxil olmaq üçün buraya tıklayın. Etdiyiniz dəyişikliklər itməyəcəkdir.

en: Your session has expired. Please log in to continue where you left off.
az: Sessiyanızın müddəti doldu. Qaldığınız yerdən davam edə bilmək üçün lütfən giriş edin.

en: Your site has been suspended from WordPress.com for violating the %1$s. If you believe this was done in error, please %2$s to have the suspension&nbsp;reviewed.
az: %1$s qaydasının pozulması səbəbi ilə WordPress.com-da saytınız ertələndi. Yanlışlıq olduğunu düşünürsünüzsə, ertələnmənin analizi üçün lütfən %2$s.

en: Your site is safely hosted at WordPress.com which means you already have most of the Jetpack goodness right out of the box. Have you considered <a href='http://store.wordpress.com/plans/'>upgrading your WordPress.com Plan?</a>
az: Saytınız etibarlı bir şəkildə WordPress.com-da yerləşdirildi. Bu da Jetpack-ın ən yaxşı özəlliklərinin böyük bir hissəsinə zatən sahib olduğunuz mənasına gəlir. <a href='http://store.wordpress.com/plans/'>WordPress.com Planınızı yüksəltməyi</a> düşündünüzmü?

en: Your site is visible only to registered members
az: Sizin saytınız yalnız qeydiyyatdan keçmiş üzvlər tərəfindən görünə bilər

en: Your site just got even better.
az: Saytınız daha yaxşı oldu.

en: Your site&#8217;s most recent Posts.
az: Saytınızın ən son yazıları.

en: Your site&#8217;s most recent comments.
az: Saytınızın ən yeni şərhləri.

en: Your spam settings - the email may be in your spam folder
az: Spam partametrləriniz - e-poçt spam qovluğunda ola bilər

en: Your starting point for finding and sharing solutions with WordPress.com users around the world.
az: Dünyanın hər yerindən WordPress.com istifadəçiləri ilə çarə tapmaq və paylaşmaq üçün başlanğıc nöqtəniz.

[ctx: Your stats are booming! $blog_title is getting lots of traffic.]
en: Your stats are booming! %1$s is getting lots of traffic.
az: Statistiklarınız coşub-daşır! Görünüşə görə %1$s çox trafik alır.

en: Your stats are booming! Looks like %s is getting lots of traffic.
az: Statistiklarınız coşub-daşır! Görünüşə görə %s çox trafik alır.

en: Your store is almost ready! To activate services like %s, just connect with Jetpack.
az: Mağazanız demək olar ki, hazırdır! %s kimi xidmətləri aktivləşdirmək üçün Jetpack ilə bağlantı qurmağınız yetərlidir.

en: Your store is not using HTTPS. <a href="%s" target="_blank">Learn more about HTTPS and SSL Certificates</a>.
az: Mağazanız HTTPS istifadə etmir. <a href="%s" target="_blank">HTTPS and SSL sertifikatları haqqında məlumat əldə edin</a>.

en: Your stored credit cards are used to pay for upgrades on WordPress.com and subscriptions for connected applications.
az: WordPress.com yüksəltmələri və bağlanan proqram abunəlikləri üçün ediləcək ödəmələrdə qeydiyyatlı kredit kartınızdan istifadə ediləcəkdir.

en: Your subscription details have expired or are invalid. Please try subscribing again.
az: Sizin abunəliyinizin məlumatlarının müddəti dolmuş və ya etibarlı deyildir. Lütfən təkrar abunə olaraq yenidən yoxlayın.

en: Your subscription did not succeed, please try again with a valid email address.
az: Sizin abunəliyiniz müvəffəqiyyətli ola bilmədi, düzgün e-poçt ilə yenidən cəhd edin.

en: Your subscription has been cancelled.
az: Sizin abunəliyiniz silindi

en: Your subscription will stop on %s because we could not take a recurring payment from your credit card.
az: Kredit kartınızdan bir yeniləmə ödəməsi alamadığımız üçün abunəliyiniz %s tarixində bitəcəkdir.

en: Your subscriptions
az: Sizin abunəlikləriniz

en: Your subscriptions could not be imported. Confirm that your file is in the OPML format, and try again: %s
az: Sizin abunəlikləriniz idxal edilə bilməz. Faylınızın OPML formatında olduğundan əmin olun və təkrar yoxlayın: %s

en: Your subscriptions imported successfully.
az: Abunəliyiniz müvəffəqiyyətlə idxal edildi.

en: Your theme can display menus in %s location. Select which menu you would like to use. | Your theme can display menus in %s locations. Select which menu appears in each location.
az[0]: Mövzunuz %s menyu mövqeyinə sahibdir. İstifadə etmək istədiyiniz menyunu seçin.
az[1]: Mövzunuz %s menyu mövqeyinə sahibdir. Hansı menyudan harada istifadə etmək istədiyinizi seçin.

en: Your theme can display menus in one location. Select which menu you would like to use.
az: Şablonunuz menyuları bir yerdə göstərə bilər. Istifadə etmək istədiyiniz menyu seçin.

en: Your theme does not support navigation menus or widgets.
az: Şablonunuz menyuları və modulları dəstəkləmir.

en: Your theme has a woocommerce.php file, you will not be able to override the woocommerce/archive-product.php custom template since woocommerce.php has priority over archive-product.php. This is intended to prevent display issues.
az: Şablonunuzun bir woocommerce.php faylı var; woocommerce.php faylının archive-product.php üzərində öncəliyi olduğu üçün woocommerce/archive-product.php yolunu gözardı edə bilməzsiniz. Bunun məqsədi, görüntüləmə problemlərini önləməkdir.

en: Your theme supports %s menu. Select which menu appears in each location. | Your theme supports %s menus. Select which menu appears in each location.
az[0]: Şablonunuz %s menyu dəstəkləyir. Lütfən hansı mövqedə hansı menyunu göstərəcəyinizi seçin.
az[1]: Şablonunuz %s menyu dəstəkləyir. Lütfən hansı mövqedə hansı menyunu göstərəcəyinizi seçin.

en: Your theme supports <strong>%s</strong>
az: Sizin mövzunuz <strong>%s</strong> dəstəkləyir

en: Your theme supports Testimonials
az: Sizin mövzunuz Tədbirləri dəstəkləyir

en: Your theme supports one menu. Select which menu you would like to use.
az: Şablonunuz bir ədəd menyu dəstəkləyir. Lütfən hansı menyudan istifadə edəcəyinizi seçin.

en: Your transaction was declined.  Please try another card.
az: Ödəmə əməliyyatınız rədd edildi. Lütfən başa bir kart yoxlayın.

en: Your translations are all up to date.
az: Sizin tərcümələr aktual vəziyyətdədir.

en: Your upload didn't complete; try again later or cross your fingers and try again right now.
az: Sizin yükləməniz tamamlanmadı; elə indi və ya daha sonra təkrar yoxlaya bilərsiniz.

en: Your upload failed. Perhaps try from within wp-admin.
az: Yükləməniz baş tutmadı. wp-admin-in daxilindən yoxlayın.

en: Your username cannot be changed, but you can use other fields to enter your real name or a nickname, and change which name to display on your posts.
az: İstifadəçi adınız dəyişdirilə bilməz, amma digər sahələrdən istifadə edərək əsl adınızı ya da ləqəbinizi daxil edə bilərsiniz və yazılarda istədiyinizi görüntüləyə bilərsiniz.

en: Your username will be changed to <strong>%s</strong>.
az: Sizin istifadəçi adınız <strong>%s</strong> olaraq dəyişdirildi.

en: Your username will be changed to <strong>%s</strong>. You will not be able to change your username back.
az: Sizin istifadəçi adınız <strong>%s</strong> olaraq dəyişdirildi. Adınızı geri bərpa etmək mümkün olmayacaqdır.

en: Your video play statistics
az: Sizin video ifa statistikalarınız

en: Your visitors clicked these links on your site.
az: Ziyarətçiləriniz saytınızda bu bağlantılara tıkladılar.

en: Your web host or server administrator has disabled PHP&#8217;s <code>gethostbynamel</code> function.  <strong>Akismet cannot work correctly until this is fixed.</strong>  Please contact your web host or firewall administrator and give them <a href="%s" target="_blank">this information about Akismet&#8217;s system requirements</a>.
az: Host serverinizin nəzarətçisi <code>gethostbynamel</code> üçün PHP funksiyasını bağlamışdır.  <strong>Bu problem həll edildikdən sonra Akismet doğru bir şəkildə işləyə bilər.</strong>  Lütfən host serverinizin nəzarətçisi ilə əlaqə yaradın və ona <a href="%s" target="_blank">Akismet-in sistem tələbatları haqqındkı bu məlumatı göndərin</a>.

en: Your website deserves the best security tools and support. Our premium add-ons come with real-time backups, automated restores, security scanning and top of the line support.
az: Veb saytınız ən yaxşı təhlükəsizlik alətlərinə və dəstəyə layiqdir. Premium əlavələrimiz; real zamanlı yedəkləmələr, avtomatik geri yükləmələr, təhlükəsizlik skaneri və üstün keyfiyyətli dəstək təmin edər.

en: You’re already subscribed to this site!
az: Bu sayta artıq abunəsiniz!

en: You’re in good company if you use WordPress to publish on the web. Here’s a sampler of well-known sites that are powered by WordPress.
az: Veb-də yayımlamaq üçün WordPress-dən istifadə edirsinizsə, yalnız deyilsiniz. Burada WordPress tərəfindən dəstəklənən tanınmış sayt nümunələrini tapa bilərsiniz.

en: Yucatan
az: Yukatan

en: Yukon Territory
az: Yukon Ərazisi

en: ZIP
az: Poçt kodu

en: Zacatecas
az: Zakatekas

en: Zagreb
az: Zaqreb

en: Zambia
az: Zambiya

en: Zambian kwacha
az: Zambiya kvaçası

en: Zamora
az: Zamor

en: Zaporozhye
az: Zaporojye

en: Zaragoza
az: Zaraqoza

en: Zero length file, deleting
az: Sıfır uzunluqlu fayl, silinir

en: Zero rate
az: Sıfır reytinq

en: Zero size file downloaded
az: Sıfır həcmli fayl endirildi

en: Zimbabwe
az: Zimbabve

en: Zip
az: Poçt Kodu

en: Zone
az: Zona

en: Zone ID.
az: Zona İD.

en: Zone does not exist!
az: Zona mövcud deyil!

en: Zone name
az: Zonanın adı

en: Zone regions
az: Zona reginları

en: Zoom in/out
az: Yaxınlaşdır/uzaqlaşdır

en: Zurich
az: Sürix

en: [%1$s] %2$s changed: %3$s
az: [%1$s] %2$s bunu dəyişdirdi: %3$s

en: [%1$s] %2$s liked one of your comments
az: [%1$s] %2$s şərhlərinizdən birini bəyəndi

en: [%1$s] %2$s mentioned you in "%3$s"
az: [%1$s] %2$s sizdən "%3$s" içində bəhs etdi

en: [%1$s] %2$s mentioned you in a comment on "%3$s"
az: [%1$s] %2$s sizdən "%3$s" içindəki şərhdə bəhs etdi

en: [%1$s] %2$s: %3$s WooCommerce log message | [%1$s] %2$s: %3$s WooCommerce log messages
az[0]: [%1$s] %2$s: %3$s WooCommerce günlük mesajı
az[1]: [%1$s] %2$s: %3$s WooCommerce günlük mesajı

en: [%1$s] Comment: "%2$s"
az: [%1$s] Şərh: "%2$s"

en: [%1$s] Pingback: "%2$s"
az: [%1$s] Geri bildiriş: "%2$s"

en: [%1$s] Please moderate: "%2$s"
az: [%1$s] Lütfən nəzarət edin: "%2$s"

en: [%1$s] Trackback: "%2$s"
az: [%1$s] Geri İzləmə: "%2$s"

en: [%1$s] Verify %2$s
az: [%1$s] Təsdiqlə %2$s

en: [%s] Admin Email Changed
az: [%s] Admin E-poçt dəyişdirildi

en: [%s] Email Change Request
az: [%s] E-poçt dəyişiklik istəyi

en: [%s] Email Changed
az: [%s] E-poçt dəyişdirildi

en: [%s] Joining Confirmation
az: [%s] Qatılma təsdiqi

en: [%s] Login Details
az: [%s] Giriş məlumatları

en: [%s] Network Admin Email Change Request
az: [%s]  Şəbəkə Administratoru E-poçt Dəyişmə istəyi

en: [%s] Network Admin Email Changed
az: [%s]  Şəbəkənin Admin E-poçtu dəyişdi

en: [%s] New Admin Email Address
az: [%s] yeni nəzarətçi e-poçt ünvanı

en: [%s] New Email Address
az: [%s] Yeni E-poçt Ünvanı

en: [%s] New User Registration
az: [%s] Yeni İstifadəçi qeydiyyatı

en: [%s] Password Changed
az: Parol dəyişdirildi [%s]

en: [%s] Password Reset
az: [%s] Parolu sıfırla

en: [%s] WordPress.com user '%s' requested access to your private site
az: [%s] WordPress.com istifadəçisi '%s' sizin özəl saytınıza daxil olma izni istədi

en: [%s] You've been granted access to view this private site
az: [%s] Bu özəl sayta daxil olmaq üçün sizə izin verildi

en: [%s] You've been invited to follow this site
az: [%s] Sizə bu saytı izləmə dəvəti təqdim edildi

en: [%s] Your username and password
az: [%s] İstifadəçi adı və parolunuz

en: [-] Collapse
az: [-] Daralt

en: [None]
az: [Heç biri]

en: [Order #%1$s] (%2$s)
az: [#%1$s nömrəli sifariş] (%2$s)

en: [Order #%s]
az: [Sifariş #%s]

en: [Pending]
az: [Gözləyir]

en: [Remove]
az: [Sil]

en: [Subscribe] Change Subscription Address
az: [Abunə] Abunəlik Ünvanını Dəyiş

en: [Subscribe] Error Subscribing
az: [Abunə] Abunəlik Xətası

en: [Subscribe] Error Unsubscribing
az: [Abunə] Abunəlikdən çıxmaqda xəta

en: [Subscribe] Failed To Confirm Subscription
az: [Abunə] Abunəlik təsdiqləməsi baş tutmadı

en: [Subscribe] Failed To Confirm Unsubscription
az: [Abunə] Abunəlikdən imtina edilməsinin təsdiqlənməsində  xəta

en: [Subscribe] Help
az: [Abunə] Yardım

en: [Subscribe] Unsubscribe from %s
az: [Abunəlik] %s abunəliyindən çıx

en: [Subscribe] Your Subscription Details
az: [Abunəlik] Abunəlik BMəlumatlarınız

en: [Subscribe] Your Subscriptions
az: [Abunə] Sizin Abunəliyiniz

en: [Untitled Post]
az: [Başlıqsız yazı]

en: [WordPress.com] %1$s will auto-renew in %2$d day | [WordPress.com] %1$s will auto-renew in %2$d days
az[0]: [WordPress.com] %1$s, %2$d tarixində avtomatik olaraq yenilənəcəkdir
az[1]: [WordPress.com] %1$s, %2$d tarixində avtomatik olaraq yenilənəcəkdir

en: [WordPress.com] %1$s will expire in %2$d day | [WordPress.com] %1$s will expire in %2$d days
az[0]: [WordPress.com] %1$s, %2$d gün ərzində bitəcək
az[1]: [WordPress.com] %1$s, %2$d gün ərzində bitəcək

en: [WordPress.com] Act now! %s expired yesterday
az: [WordPress.com] Həmən hərəkətə keçin! %s müddəti dünən doldu

en: [WordPress.com] Automatic renewal failure for upgrade on your blog - %s | [WordPress.com] Automatic renewal failure for upgrades on your blog - %s
az[0]: [WordPress.com] Bloqunuzdakı yüksəltmə üçün avtomatik yeniləmə xətası - %s
az[1]: [WordPress.com] Bloqunuzdakı yüksəltmələr üçün avtomatik yeniləmə xətası - %s

en: [WordPress.com] Domain %s is about to expire
az: [WordPress.com] %s domeninin müddəti dolmaq üzrədir

en: [WordPress.com] Domain %s will be auto-renewed
az: [WordPress.com] %s domen sahəsi avtomatik yenilənəcək.

en: [WordPress.com] Import Finished
az: [WordPress.com] Idxal Tamamlandı

en: [WordPress.com] Import failed
az: [WordPress.com] İdxal baş tutmadı

en: [WordPress.com] Import successful
az: [WordPress.com] idxal uğurla başa çatmışdır.

en: [WordPress.com] Password Changed
az: [WordPress.com] Parol Dəyişdirildi

en: [WordPress.com] Recovery SMS number changed
az: [WordPress.com] SMS Bərpa nömrəsi dəyişdirildi

en: [WordPress.com] Recovery SMS number removed
az: [WordPress.com] SMS Bərpa nömrəsi silindi

en: [WordPress.com] Recovery email address changed
az: [WordPress.com] Hesab qurtarma e-poçt ünvanı dəyişdirildi

en: [WordPress.com] Recovery email address removed
az: [WordPress.com] Hesab bərpaetmə e-poçt ünvanı silindi

en: [WordPress.com] Tumblr Import successful
az: [WordPress.com] Tumblr müvəffəqiyyətlə idxal edildi

en: [WordPress.com] Two Step Authentication Disabled
az: [WordPress.com] İki Mərhələli Kimlik Təsdiqlənməsi Ləğv Edildi

en: [WordPress.com] Two Step Authentication Enabled
az: [WordPress.com] İki Mərhələli Kimlik Təsdiqlənməsi Aktivləşdirildi

en: [WordPress.com] Upload space limit reached
az: [WordPress.com] Yükləmə limiti tükənir

en: [edit]
az: [redaktə]

en: [untitled]
az: [başlıqsız]

en: [{site_title}]: New order #{order_number}
az: [{site_title}]: Yeni sifariş #{order_number}

en: [{site_title}]: Order #{order_number} has been cancelled
az: [{site_title}]: #{order_number} nömrəli sifariş ləğv edildi

en: [{site_title}]: Order #{order_number} has failed
az: [{site_title}]: #{order_number} nömrəli sifariş baş tutmadı

en: a couple of minutes
az: bir neçə dəqiqəyə birləşmək

en: a day
az: bir gün

en: a few seconds
az: bir neçə saniyə sonra

en: a minute
az: bir dəqiqə

en: a month
az: bir ay

[ctx: a variable command that a user can write, provided in the printed instructions]
en: option
az: seçim

en: a year
az: bir il

[ctx: abbreviation of minute]
en: a min
az: bir dəqiqə

[ctx: abbreviation of minutes]
en: %d mins
az: %d dəq

en: about.me server returns empty data. Please email help@about.me for support.
az: about.me serveri geriyə boş məlumat qaytarır. Lütfən dəstək üçün help@about.me ünvanına e-poçt göndərin.

en: account erasure request
az: hesabı silmə sorğusu

en: acquaintance
az: tanış

en: action
az: hərəkət

en: action canceled
az: prosedur ləğv edildi

en: action complete
az: prosedur tamamlandı

en: action created
az: prosedur yaradıldı

en: action failed: %s
az: hərəkət baş tutmadı: %s

en: action ignored
az: prosedur ləğv edildi

en: action reset
az: pərəkət sıfırlandı

en: action started
az: prosedur başladıldı

en: action_args should not be overwritten when calling wc_get_template.
az: wc_get_template çağrılırkən action_args üzərinə yazılmamalıdır.

[ctx: activate theme-name on one of your blogs]
en: Activate %s on one of your blogs
az: Bloqlarınızdan birində %s aktivləşməsi edin

[ctx: activating a theme]
en: Activate
az: Aktivləşdir

[ctx: add new from admin bar]
en: Link
az: Bağlantı

[ctx: add new from admin bar]
en: Media
az: Media faylı

[ctx: add new from admin bar]
en: Page
az: Səhifə

[ctx: add new from admin bar]
en: Post
az: Yazı

[ctx: add new from admin bar]
en: User
az: İstifadəçi

en: added on %1$s at %2$s
az: %1$s - %2$s tarixində əlavə edildi

[ctx: added on {creation_date}]
en: added on %s
az:  %s tarixində əlavə edildi

[ctx: admin bar customize item label]
en: Customize
az: Özəlləşdir

[ctx: admin bar menu group label]
en: Configure
az: Yayımla

[ctx: admin bar menu group label]
en: New
az: Yeni

[ctx: admin bar menu group label]
en: Personalize
az: Özəlləşdirmə

[ctx: admin bar menu new item label]
en: Add
az: Əlavə et

[ctx: admin bar menu new label]
en: New
az: Yeni

[ctx: admin bar people item label]
en: Add
az: Əlavə et

[ctx: admin color scheme]
en: Blue
az: Mavi

[ctx: admin color scheme]
en: Coffee
az: Kofe

[ctx: admin color scheme]
en: Default
az: Mövcud

[ctx: admin color scheme]
en: Ectoplasm
az: Ektoplazma

[ctx: admin color scheme]
en: Light
az: Gündüz

[ctx: admin color scheme]
en: Midnight
az: Gecə yarısı

[ctx: admin color scheme]
en: Ocean
az: Okean

[ctx: admin color scheme]
en: Sunrise
az: Qürub

[ctx: admin menu]
en: All Links
az: Butun bağlantılar

en: after the user clicks the dismiss button
az: istifadəçi bağla düyməsinə tıkladıqdan sonra

en: after the user scrolls the page
az: istifadəçi səhifəni sürüşdürdükdən sonra

en: alias of %s
az: %s elementinin digər adı

en: all
az: bütün

en: all time
az: bütün vaxtlar

en: am
az: səhər

[ctx: an error: this page could not be found]
en: Not Found
az: Tapılmadı

en: an hour
az: bir saat

en: and
az: və

en: and commented:</span></p><p class="reblog-comment">%s</p>
az: və şərh edildi:</span></p><p class="reblog-comment">%s</p>

en: and many more not listed here
az: və burda siyahılanmayanlar

en: another web address of mine
az: digər veb ünvanım

en: as a new user:
az: yeni bir istifadəçi olaraq:

[ctx: as sharing source]
en: Email
az: E-poçt

en: assign posts to an existing user:
az: yazıları mövcud olan bir istifadəçiyə təyin et:

[ctx: attachment filter]
en: Trash
az: Zibil qutusu

[ctx: author archive title prefix]
en: Author:
az: Müəllif:

[ctx: auto preload]
en: Auto
az: Avto

en: automated taxes
az: avtomatikləşdirilmiş vergilər

en: automated taxes and discounted shipping labels
az: avtomatikləşdirilmiş vergi və endirimli çatdırma etiketləri

en: automated taxes icon
az: avtomatikləşdirilmiş vergilər ikonu

en: billing address
az: Hesablaşma Ünvanı

en: black
az: Qara

en: blog
az: bloq

[ctx: blog follows]
en: follows
az: izləyənlər

en: blogs
az: bloq

[ctx: breadcrumb]
en: Home
az: Əsas Səhifə

[ctx: bulk action]
en: Add Site | Add Sites
az[0]: Sayt əlavə et

[ctx: button]
en: Follow
az: İzlə

[ctx: button]
en: Following…
az: İzlənir...

[ctx: button label]
en: Close Search
az: Axtarışı Bağla

[ctx: button label]
en: Edit All
az: Tamamını Redaktə Et

[ctx: button label]
en: Open Search
az: Axtarışı Aç

[ctx: button label]
en: Try again
az: Yenidən yoxlayın

en: by
az: tərəfindən

en: by
az: ilə

en: by %s
az: %s tərəfindən

en: cURL version
az: cURL versiyası

[ctx: calypso stats survey]
en: I'm used to it.
az: Mən buna öyrəşmişəm.

[ctx: calypso stats survey]
en: It shows more information.
az: Daha çox məlumat göstərilir.

[ctx: calypso stats survey]
en: It's faster.
az: Bu daha sürətlidir.

[ctx: calypso stats survey]
en: It's less confusing.
az: Bu daha az baş qarışdırıcıdır.

[ctx: calypso stats survey]
en: Thanks for your feedback.
az: Geri bildirişiniz üçün təşəkkürlər.

[ctx: calypso stats survey]
en: Vote
az: Səs ver

[ctx: calypso stats survey]
en: Why do you prefer this Stats page?
az: Nəyə görə bu səhifəni statistikalar üçün seçirsiniz?

en: cancel edit post or comment
az: yazı ya da şərh redaktə etməkdən imtina et

[ctx: categories]
en: Most Used
az: Ən çox istifadə olunan

[ctx: category archive title prefix]
en: Category:
az: Kateqoriya:

en: center bottom
az: mərkəz alt

en: center center
az: mərkəz mərkəz

en: center top
az: mərkəz üst

en: characters left
az: simvol qaldı

en: check
az: yoxla

en: child
az: uşaq

en: click and drag to reorder
az: basın və yenidən sıralamaq üçün sürüşdürün

en: close
az: bağla

en: close tags
az: etiketləri bağla

en: cm
az: sm

en: co-resident
az: eyni yerdən

en: co-worker
az: iş yoldaşı

en: code on back
az: kartın arxasında yazılan təhlükəsizlik kodu

en: code on front
az: kartın önündə yazılan təhlükəsizlik kodu

en: colleague
az: məktəb yoldaşı

[ctx: color]
en: Default: %s
az: Mövcud: %s

[ctx: column name]
en: Comment
az: Şərh

[ctx: column name]
en: Date
az: Tarix

[ctx: column name]
en: File
az: Fayl

[ctx: column name]
en: In Response To
az: Cavab olaraq

[ctx: column name]
en: Submitted on
az: Göndərilmə tarixi

[ctx: column name]
en: Title
az: Başlıq

[ctx: column name]
en: Uploaded to
az: Yüklənən yer

[ctx: comment]
en: Approve
az: Təsdiqlə

[ctx: comment]
en: Mark as spam
az: Spam olaraq işarələ

[ctx: comment]
en: Not Spam
az: Spam deyil

[ctx: comment]
en: Not spam
az: Spam deyil

[ctx: comment]
en: Pending
az: Gözləyən

[ctx: comment]
en: Permalink:
az: Daimi bağlantı:

[ctx: comment]
en: Replied
az: Cavablandı

[ctx: comment]
en: Trash
az: Zİbil

[ctx: comment]
en: Unapprove
az: Təsdiqləmə

[ctx: comment]
en: Unspam
az: Spam deyil

[ctx: comment]
en: Untrash
az: Zibil qutusundan geri qaytar

[ctx: comment status]
en: Approved
az: Təsdiqlənmiş

[ctx: comment status]
en: Pending
az: Gözləyən

[ctx: comment status]
en: Trash
az: Zibil qutusu

en: commented on
az: şərh etdi

en: comments
az: şərhlər

[ctx: comments]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
az[0]: Bütün <span class="count">(%s)</span>
az[1]: Bütün <span class="count">(%s)</span>

[ctx: comments]
en: Approved <span class="count">(%s)</span> | Approved <span class="count">(%s)</span>
az[0]: Təsdiqlənmiş <span class="count">(%s)</span>
az[1]: Təsdiqlənmiş <span class="count">(%s)</span>

[ctx: comments]
en: Pending <span class="count">(%s)</span> | Pending <span class="count">(%s)</span>
az[0]: Gözləyən <span class="count">(%s)</span>
az[1]: Gözləyən <span class="count">(%s)</span>

[ctx: comments]
en: Trash <span class="count">(%s)</span> | Trash <span class="count">(%s)</span>
az[0]: Zibil qutusu <span class="count">(%s)</span>
az[1]: Zibil qutusu <span class="count">(%s)</span>

[ctx: comments skipped]
en: ... %d skipped ...
az: ... %d gözardı edildi ...

[ctx: comments title]
en: %1$s thought on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s thoughts on &ldquo;%2$s&rdquo;
az[0]: &ldquo;%2$s&rdquo; üçün bir şərh
az[1]: &ldquo;%2$s&rdquo; üçün %1$s şərh

[ctx: comments title]
en: One comment | %1$s comments
az[0]: Bir şərh
az[1]: %1$s şərh

en: compose new post
az: yeni bir yazı yaradın

en: contact
az: ünsiyyət

en: contact us
az: bizimlə əlaqə qurun

en: contact&nbsp;us
az: bizimlə&nbsp;əlaqə qurun

en: copied!
az: Köçürüldü!

en: copy and paste this shortcode into your post
az: bu qısa kodu köçürün və yazınıza yapışdırın

en: copy to clipboard
az: panelə köçür

[ctx: copying {post_type}]
en: Copying %s...
az: Köçürülür %s...

en: crop ratio height
az: kəsmə nisbətinin hündürlüyü

en: crop ratio width
az: kəsmə nisbətinin genişliyi

en: crush
az: tutqulu

[ctx: currency]
en: Australian Dollars
az: Avstraliya Dolları

[ctx: currency]
en: Brazilian real
az: Braziliya realı

[ctx: currency]
en: British Pounds
az: İngilis Sterlinqi

[ctx: currency]
en: Canadian Dollars
az: Kanada Dolları

[ctx: currency]
en: Euro
az: Avro

[ctx: currency]
en: Japanese Yen
az: Yapon iyeni

[ctx: currency]
en: New Zealand Dollars
az: Yeni Zellandiya Dolları

[ctx: currency]
en: United States Dollars
az: Birləşmiş Ştatlar Dolları

en: custom
az: Özəl

[ctx: custom headers]
en: Previously uploaded
az: Daha öncə quraşdırılmış

[ctx: custom headers]
en: Suggested
az: Məsləhət bilinən

en: customer orders
az: müştəri sifarişləri

[ctx: customizer changeset action/button label]
en: Schedule
az: Cədvəl

[ctx: customizer changeset status]
en: Scheduled
az: Planlandı

[ctx: dashboard]
en: %1$s on %2$s %3$s
az: %2$s yazısında %1$s %3$s

en: dashed
az: bərbad

en: date
az: flört edilən

[ctx: date archive title prefix]
en: Day:
az: Gün:

[ctx: date archive title prefix]
en: Month:
az: Ay:

[ctx: date archive title prefix]
en: Year:
az: İl:

[ctx: date is of the form MM/YY]
en: Expires %(date)s
az: %(date)s başa çatır

[ctx: date, time period, blog title]
en: On %1$s, you surpassed your previous record of most likes in one %2$s for your posts on %3$s.
az: %1$s tarixində %3$s bloqunuzda bir %2$s içindəki ən yüksək bəyənmə miqdarı rekordunuzu qırdınız.

en: day | days
az[0]: gün

en: days
az: gün

[ctx: decline months names: on or off]
en: off
az: bağlı

[ctx: default GMT offset or timezone string]
en: 0
az: +4

[ctx: default-slug]
en: product
az: məhsul

[ctx: default-slug]
en: shop
az: mağaza

en: del.icio.us login:
az: del.icio.us giriş:

en: delete this answer
az: bu cavabı sil

en: delete this image
az: bu təsviri sil

en: disabled
az: Aktiv deyil

en: domain
az: domen

en: domain mapping
az: Domen Xəritələnməsi

en: done
az: Tamam

en: dotSUB username
az: dotSUB istifadəçi adı

en: dotted
az: nöqtəli

en: double
az: ikiqat

en: eCheck ending in %1$s
az: %1$s ilə bitən eCheck

en: eCommerce
az: eKommersiya

en: edit
az: redaktə et

[ctx: edit-address-slug]
en: billing
az: hesablaşma

[ctx: edit-address-slug]
en: shipping
az: çatdırılma

[ctx: editor button]
en: Left to right
az: Soldan sağa

[ctx: editor button]
en: Right to left
az: Sağdan sola

[ctx: editor button]
en: Show blocks
az: Blokları göstər

en: education
az: Təhsil

en: email or username
az: e-poçt və ya istifadəçi adı

en: empty
az: boş

en: enabled
az: Aktiv

[ctx: enhanced select]
en: Loading failed
az: Yüklənmə baş tutmadı

[ctx: enhanced select]
en: Loading more results&hellip;
az: Daha çox nəticə yüklənir&hellip;

[ctx: enhanced select]
en: No matches found
az: Heç bir nəticə əldə edilmədi

[ctx: enhanced select]
en: Please delete %qty% characters
az: Lütfən %qty% simvol silin

[ctx: enhanced select]
en: Please delete 1 character
az: Lütfən 1 simvol silin

[ctx: enhanced select]
en: Please enter %qty% or more characters
az: Lütfən %qty% və ya daha çox simvol daxil edin

[ctx: enhanced select]
en: Please enter 1 or more characters
az: Lütfən 1 və ya daha çox simvol daxil edin

[ctx: enhanced select]
en: Searching&hellip;
az: Axtarılır&hellip;

[ctx: enhanced select]
en: You can only select %qty% items
az: Sadəcə %qty% element seçə bilərsiniz

[ctx: enhanced select]
en: You can only select 1 item
az: Sadəcə 1 element seçə bilərsiniz

en: enter a custom date format in the following field
az: aşağıdakı sahəyə özəl tarix formatını daxil edin

en: enter a custom time format in the following field
az: aşağıdakı sahəyə özəl saat formatını daxil edin

[ctx: error message in contact form builder]
en: Oops, there was a problem generating your form. You'll likely need to try again.
az: Bağışlayın, forma yaradıcısında bir problem meydana gəldi.  Siz böyük ehtimalla təkrar cəhd etməli olacaqsınız.

en: event
az: Tədbir

[ctx: event]
en: Add New
az: Yenisini əlavə et

[ctx: eventbrite setting]
en: All Locations
az: Bütün Mövqelər

[ctx: eventbrite setting]
en: Event Date
az: Tədbir Tarixi

[ctx: eventbrite setting]
en: Event ID
az: Tədbir ID

[ctx: eventbrite setting]
en: Event Name
az: Tədbir Adı

[ctx: eventbrite setting]
en: Online
az: Onlayn

[ctx: eventbrite settings]
en: All Organizers
az: Bütün Təşkilatçılar

en: example:
az: nümunə:

[ctx: example: 2014 in blogging]
en: %d in blogging
az: %d içində bloqlama

en: example: <kbd>sub.domain.tld, domain.sld.tld</kbd>
az: nümunə: <kbd>sub.domain.tld, domain.sld.tld</kbd>

[ctx: example: Your site in 2014]
en: Your site in %d
az: %d içindəki saytınız

en: family
az: ailə

[ctx: file type group]
en: Archives
az: Arxiv

en: files affected
az: Zərərçəkmiş Fayllar

en: filter
az: filtr

[ctx: find/replace]
en: Find
az: Tap

[ctx: find/replace]
en: Next
az: Sonrakı

[ctx: find/replace]
en: Prev
az: Öncəki

[ctx: find/replace]
en: Replace
az: Dəyişdir

[ctx: find/replace]
en: Replace all
az: Tamamını dəyişdir

[ctx: find/replace]
en: Replace with
az: Bununla dəyişdir

[ctx: find/replace]
en: Whole words
az: Bütöv kəlmələr

en: first
az: ilk

en: five star
az: beş ulduz

en: fixed
az: bərkidilmiş

en: folder
az: qovluq

en: follower
az: izləyici

en: followers
az: izləyicilər

[ctx: font-style]
en: Bold
az: Qalın

[ctx: font-style]
en: Bold Italic
az: Qalın İtalik

[ctx: font-style]
en: Bold Oblique
az: Qalın Əyri

[ctx: font-style]
en: Extra Bold
az: Ekstra Qalın

[ctx: font-style]
en: Extra Bold Italic
az: Ekstra Qalın İtalik

[ctx: font-style]
en: Extra Bold Oblique
az: Ekstra Qalın Əyri

[ctx: font-style]
en: Extra Light
az: Ekstra Parlaq

[ctx: font-style]
en: Extra Light Italic
az: Ekstra Parlaq İtalik

[ctx: font-style]
en: Extra Light Oblique
az: Ekstra Parlaq Əyri

[ctx: font-style]
en: Italic
az: İtalik

[ctx: font-style]
en: Light
az: Parlaq

[ctx: font-style]
en: Light Italic
az: Parlaq İtalik

[ctx: font-style]
en: Light Oblique
az: Parlaq Əyri

[ctx: font-style]
en: Medium
az: Orta

[ctx: font-style]
en: Medium Italic
az: Orta İtalik

[ctx: font-style]
en: Medium Oblique
az: Orta Əyri

[ctx: font-style]
en: Oblique
az: Əyri

[ctx: font-style]
en: Regular
az: Requlyar

[ctx: font-style]
en: Semibold
az: Yarıyağlı

[ctx: font-style]
en: Semibold Italic
az: Yarıyağlı İtalik

[ctx: font-style]
en: Semibold Oblique
az: Yarıyağlı Əyri

[ctx: font-style]
en: Thin
az: Nazik

[ctx: font-style]
en: Thin Italic
az: Nazik İtalik

[ctx: font-style]
en: Thin Oblique
az: Nazik Əyri

[ctx: font-style]
en: Ultra Bold
az: Ultra Qalın

[ctx: font-style]
en: Ultra Bold Italic
az: Ultra Qalın İtalik

[ctx: font-style]
en: Ultra Bold Oblique
az: Ultra Qalın Əyri

en: for life
az: ömür boyu

en: free
az: pulsuz

en: friend
az: dost

en: friendship
az: dostluq

[ctx: future time]
en: in %s
az: %s içində

en: g:00 a
az: G:00

en: g:i a
az: H:i

en: g:i:s a
az: H:i:s

[ctx: genitive]
en: April
az: Aprel

[ctx: genitive]
en: August
az: Avqust

[ctx: genitive]
en: December
az: Dekabr

[ctx: genitive]
en: February
az: Fevral

[ctx: genitive]
en: January
az: Yanvar

[ctx: genitive]
en: July
az: İyul

[ctx: genitive]
en: June
az: İyun

[ctx: genitive]
en: March
az: Mart

[ctx: genitive]
en: November
az: Noyabr

[ctx: genitive]
en: October
az: Oktyabr

[ctx: genitive]
en: September
az: Sentyabr

en: geographical
az: coğrafi

en: get in touch.
az: Əlaqə qurun.

[ctx: go back (like the back button in a browser)]
en: Back
az: Geri

en: go to top
az: yuxarı gedin

en: groove
az: çuxur

en: guest orders
az: qonaq sifarişləri

en: handled by %1$s with priority %2$s
az: %1$s tərəfindən %2$s öncəliklə işləndi

en: handled by WordPress.com
az: WordPress.com tərəfindən dəstəklənməkdədir

en: hidden
az: gizli

en: hide
az: gizlət

en: hits
az: xitlər

en: home
az: əsas səhifə

[ctx: horizontal table cell alignment]
en: H Align
az: Üfüqi cərgə

en: hour
az: saat

en: hours
az: saat

en: html_lang_attribute
az: az-Latn

en: https://en.gravatar.com/
az: https://az.gravatar.com/

en: https://wordpress.org/news/
az: http://wordpress.org/news/

en: iCalendar Feed URL:
az: iCalendar Qidalandırıcı URL:

en: iTheme2's beautiful Apple-inspired design makes it the perfect theme for technology & Mac related blogs.
az: Apple bənzəri, Mac OC texnologiyasını özündə əks etdirən bir dizayna sahib iTheme2 mövzusu.

en: identity
az: kimlik

en: in %s
az: %s içində

en: in response to %s:
az: %s üçün cavab:

en: in response to a comment by %s:
az: %s şərhinə cavab olaraq:

[ctx: in {category/tag name}]
en: In "%s"
az: Kateqoriya:"%s"

en: index
az: indeks

en: inset
az: əlavə

en: items
az: maddələr

en: just now
az: indicə

[ctx: keyring]
en: Delete
az: Sil

en: kin
az: əqraba

en: l F j, Y
az: F l, Y

en: l, F j, Y
az: l, F j, İ

en: l, F jS, Y
az: l, j F Y

[ctx: label]
en: Search for:
az: Axtarış:

[ctx: label for button in the audio widget]
en: Add Audio
az: Audio əlavə et

[ctx: label for button in the audio widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Edit Audio
az: Audio faylı redaktə et

[ctx: label for button in the gallery widget; should not be longer than ~13 characters long]
en: Add Images
az: Təsvir əlavə et

[ctx: label for button in the gallery widget; should not be longer than ~13 characters long]
en: Edit Gallery
az: Qalereyanı redaktə et

[ctx: label for button in the image widget]
en: Add Image
az: Təsvir əlavə et

[ctx: label for button in the image widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Edit Image
az: Təsviri redaktə et

[ctx: label for button in the image widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Replace Image
az: Təsviri Dəyişdir

[ctx: label for button in the media widget]
en: Add Media
az: Media əlavə et

[ctx: label for button in the media widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Edit Media
az: Media faylını redaktə et

[ctx: label for button in the media widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Replace Media
az: Media Faylını Dəyişdir

[ctx: label for button in the video widget]
en: Add Video
az: Video əlavə et

[ctx: label for button in the video widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Edit Video
az: Video faylını redaktə et

[ctx: label for button in the video widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Replace Video
az: Video Faylını Dəyişdir

[ctx: label for custom color]
en: Custom...
az: Xüsusi...

[ctx: label for hide controls button without length constraints]
en: Hide Controls
az: Nəzarət elementlərini gizlət

[ctx: label for hide controls button without length constraints]
en: Show Controls
az: Nəzarət elementlərini göstər

en: landscape
az: Landşaft

en: last
az: son

[ctx: latest blog posts]
en: Latest
az: Ən son

en: left bottom
az: sol alt

en: left center
az: sol mərkəz

en: left top
az: sol üst

[ctx: link]
en: Add New
az: Yenisini əlavə et

[ctx: link name]
en: Name
az: Adı

[ctx: links widget]
en: All Links
az: Bütün bağlantılar

[ctx: list style]
en: Circle
az: Dairə

[ctx: list style]
en: Default
az: Mövcud

[ctx: list style]
en: Disc
az: Disk

[ctx: list style]
en: Lower Alpha
az: Kiçik Alfa

[ctx: list style]
en: Lower Greek
az: Kiçik Yunan

[ctx: list style]
en: Lower Roman
az: Kiçik Roman

[ctx: list style]
en: Square
az: Kvadrat

[ctx: list style]
en: Upper Alpha
az: Böyük Alfa

[ctx: list style]
en: Upper Roman
az: Böyük Roman

en: login
az: giriş

en: mail handled by %1$s with priority %2$s
az: poçt %1$s tərəfindən %2$s öncəliklə işləndi

en: mail handled by WordPress.com email forwarding
az: poçt WordPress.com e-poçt göndərmə yolu ilə işləndi

[ctx: media]
en: Remove video track
az: Video trekini sil

[ctx: media item]
en: Edit
az: Redaktə et

[ctx: media modal menu]
en: Menu
az: Menyu

[ctx: media modal menu actions]
en: Actions
az: Hərəkətlər

[ctx: menu]
en: (Currently set to: %s)
az: (Hazırkı: %s)

[ctx: menu]
en: Edit
az: Redaktə et

[ctx: menu]
en: Use new menu
az: Yeni menyudan istifadə et

[ctx: menu location]
en: (Current: %s)
az: (Hazırkı: %s)

[ctx: menu location]
en: (Currently set to: %s)
az: (Hazırkı: %s)

[ctx: menu locations]
en: View All Locations
az: Bütün yerlərə bax

[ctx: menu locations]
en: Where do you want this menu to appear?
az: Bu menyunun harada görünməsini istəyirsiniz?

en: met
az: dost

[ctx: meta name]
en: Name
az: Ad

[ctx: min_price]
en: From:
az: Ən aşağı:

en: minute | minutes
az[0]: dəqiqə

en: minutes
az: dəqiqə

[ctx: missing menu item navigation label]
en: (no label)
az: (yarlıqsız)

[ctx: momentjs format string (for LL)]
en: D MMMM YYYY
az: G AAAA İİİ

[ctx: momentjs format string (for LLL)]
en: D MMMM YYYY LT
az: G AAAA İİİ LT

[ctx: momentjs format string (for LLLL)]
en: dddd, D MMMM YYYY LT
az: gggg, G AAAA İİİİ LT

[ctx: momentjs format string (for LT)]
en: HH:mm
az: SS:dd

[ctx: momentjs format string (lastDay)]
en: [Yesterday at] LT
az: [Dünən bu saatda] LT

[ctx: momentjs format string (lastWeek)]
en: [Last] dddd [at] LT
az: [Keçən] gggg [bu saatda] LT

[ctx: momentjs format string (nextDay)]
en: [Tomorrow at] LT
az: [Sabah bu saatda] LT

[ctx: momentjs format string (nextWeek)]
en: dddd [at] LT
az: gggg [bu saatda] LT

[ctx: momentjs format string (sameDay)]
en: [Today at] LT
az: [Bu gün bu saatda] LT

en: moments ago
az: bir an öncə

en: month
az: ay

en: moved to the Trash.
az: Zibil qutusuna daşındı.

en: muse
az: ilham verici

[ctx: my list of books to read]
en: To Read
az: Ətraflı oxu

[ctx: nav menu home label]
en: Home
az: Başlanğıc

en: neighbor
az: qonşu

en: new
az: Yeni

en: new users
az: yeni istifadəçilər

en: newer
az: daha yeni

[ctx: next set of posts]
en: Next
az: Sonrakı

en: no comments
az: şərh yoxdur

[ctx: no user roles]
en: None
az: Heç biri

en: none
az: heç biri

en: not a support question
az: dəstək sualı deyil

en: not resolved
az: həll edilməmiş

en: notifications
az: bildirişlər

[ctx: noun]
en: Comment
az: Şərh

[ctx: noun]
en: Comments
az: Şərh

[ctx: noun]
en: Likes
az: Bəyənmə

[ctx: noun]
en: Post
az: Yazı

[ctx: noun]
en: Trash
az: Zibil qutusu

[ctx: noun]
en: View | Views
az[0]: Baxış
az[1]: Baxış

[ctx: noun]
en: Views
az: Baxış

[ctx: noun]
en: Visitors
az: Ziyarətçi

[ctx: noun]
en: comment
az: şərh

[ctx: noun - someone's domain name]
en: domain
az: domen

[ctx: noun, defines the color scheme of the widget having dark colors]
en: Dark
az: Tutqun

[ctx: noun, defines the color scheme of the widget having light colors]
en: Light
az: Parlaq

[ctx: noun: a generic user name]
en: Someone
az: Birisi

[ctx: noun: a quantity of goods or items purchased or sold]
en: Order
az: Sifariş

[ctx: noun: a single notification]
en: Note
az: Qeyd

[ctx: noun: plural]
en: Notifications
az: Bildirişlər

[ctx: number of pages]
en: of
az: /

en: number_format_decimal_point
az: ,

en: number_format_thousands_sep
az: .

en: of
az: ,

en: older
az: daha əski

en: on <a href="%1$s">%2$s</a>
az: <a href="%1$s">%2$s</a>

en: one comment
az: bir şərh

en: one hour | %1$s hours
az[0]: bir saat
az[1]: %1$s saat

en: one hour and %2$s minutes | %1$s hours and %2$s minutes
az[0]: bir saat və %2$s dəqiqə
az[1]: %1$s saat və %2$s dəqiqə

en: one minute | %s minutes
az[0]: bir dəqiqə
az[1]: %s dəqiqə

en: optional
az: istəyə bağlı

en: options
az: parametrlər

en: or
az: ya da

en: or assign posts to an existing user:
az: ya mövcud olan bir istifadəçi seçin:

en: or create new user with login name:
az: ya da yeni bir istifadəçi yaradın:

en: or get a share link without sending an email
az: və ya e-poçt göndərmədən paylaşma bağlantısı alın

en: outset
az: başlanğıc

en: page | pages
az[0]: səhifə

[ctx: page]
en: Add New
az: Yenisini əlavə et

[ctx: page]
en: Featured image
az: Xüsusi Təsvir

[ctx: page]
en: Remove featured image
az: Xüsusi təsviri sil

[ctx: page]
en: Set featured image
az: Xüsusi təsviri qur

[ctx: page]
en: Use as featured image
az: Xüsusi təsvir olaraq istifadə et

en: pages
az: səhifələr

[ctx: paging]
en: %1$s of %2$s
az: %1$s / %2$s

en: parent
az: valideyin

en: password
az: Parol

[ctx: password mismatch]
en: Mismatch
az: Uyğun olmayan

[ctx: password strength]
en: Medium
az: Orta

[ctx: password strength]
en: Password strength unknown
az: Parol gücü bilinmir

[ctx: password strength]
en: Strong
az: Güclü

[ctx: password strength]
en: Very weak
az: Çox zəif

[ctx: password strength]
en: Weak
az: Zəif

[ctx: past participle: books I have read]
en: Read
az: Oxu

en: pending review
az: yoxlama gözləyir

en: per day
az: gündəlik

en: per month
az: aylıq

en: per week
az: həftəlik

en: per year
az: illik

[ctx: person who did an action]
en: You
az: Siz

[ctx: personal data group label]
en: About
az: Haqqında

en: physical
az: fiziki

en: pixels
az: piksel

[ctx: placeholder]
en: Buy product
az: Məhsul al

[ctx: placeholder]
en: From&hellip;
az: Başlanğıc&hellip;

[ctx: placeholder]
en: Search &hellip;
az: Axtar &hellip;

[ctx: placeholder]
en: To&hellip;
az: Bitiş&hellip;

[ctx: placeholder: dropdown menu to select widget visibility; hide if or show if]
en: %s if:
az: Bu durumda %s:

[ctx: plugin]
en: %s was successfully deleted.
az: %s müvəffəqiyyətlə silindi.

[ctx: plugin]
en: Activate %s
az: %s qoşmasını aktivləşdir

[ctx: plugin]
en: Activating
az: Aktivləşdirmə

[ctx: plugin]
en: Active
az: Aktivləşdir

[ctx: plugin]
en: Deactivating
az: Deaktivasiya

[ctx: plugin]
en: Install %s now
az: İndi %s yenidən qur

[ctx: plugin]
en: Update %s now
az: İndi %s yenidən yenilə

[ctx: plugin]
en: Updating
az: Yenilənmə

[ctx: plugin status]
en: Active
az: Aktiv

en: pm
az: axşam

en: points to %s
az: %s maddəsini göstərir

en: politician
az: Siyasətçi

en: portrait
az: Portret

en: post | posts
az[0]: yazı

[ctx: post]
en: Add New
az: Yenisini əlavə et

[ctx: post]
en: Failed
az: Baş tutmadı

[ctx: post]
en: Featured image
az: Xüsusi Təsvir

[ctx: post]
en: In-Progress
az: Davam edir

[ctx: post]
en: Remove featured image
az: Xüsusi təsviri sil

[ctx: post]
en: Set featured image
az: Xüsusi təsviri qur

[ctx: post]
en: Use as featured image
az: Xüsusi təsvir olaraq istifadə et

[ctx: post action/button label]
en: Schedule
az: Cədvəl

[ctx: post author]
en: by %s
az: %s tərəfindən

[ctx: post format archive title]
en: Asides
az: Yan sütun

[ctx: post format archive title]
en: Chats
az: Canlı Söhbət

[ctx: post format archive title]
en: Galleries
az: Qalereya

[ctx: post format archive title]
en: Images
az: Təsvir

[ctx: post format archive title]
en: Links
az: Bağlantı

[ctx: post format archive title]
en: Quotes
az: Kvota

[ctx: post format archive title]
en: Statuses
az: Status

[ctx: post format archive title]
en: Videos
az: Video

[ctx: post like]
en: likes
az: bəyənmələr

[ctx: post milestone count]
en: posts
az: yazılar

[ctx: post password form]
en: Enter
az: Daxil et

[ctx: post state]
en: Pending
az: Gözləyən

[ctx: post status]
en: Draft
az: Qaralama

[ctx: post status]
en: Pending
az: Gözləyən

[ctx: post status]
en: Private
az: Xüsusi

[ctx: post status]
en: Published
az: Dərc edilmiş

[ctx: post status]
en: Scheduled
az: Planlanmış

[ctx: post status]
en: Trash
az: Zibil qutusu

[ctx: post title for posts with no title]
en: Untitled
az: Başlıqsız

[ctx: post type]
en: Current %s
az: Hazırkı %s

[ctx: post type archive title prefix]
en: Archives:
az: Arxivlər:

[ctx: post type general name]
en: Changesets
az: Dəyişiklik dəstləri

[ctx: post type general name]
en: Pages
az: Səhifələr

[ctx: post type general name]
en: Posts
az: Yazılar

[ctx: post type singular name]
en: Changeset
az: Dəyişiklik dəsti

[ctx: post type singular name]
en: Page
az: Səhifə

[ctx: post type singular name]
en: Post
az: Yazı

en: posted to WP.com:
az: WP.com-a göndərildi:

en: posts
az: yazılar

[ctx: posts]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
az[0]: Bütün <span class="count">(%s)</span>
az[1]: Bütün <span class="count">(%s)</span>

[ctx: posts]
en: Mine <span class="count">(%s)</span> | Mine <span class="count">(%s)</span>
az[0]: Mənim <span class="count">(%s)</span>
az[1]: Mənim <span class="count">(%s)</span>

[ctx: posts]
en: Sticky <span class="count">(%s)</span> | Sticky <span class="count">(%s)</span>
az[0]: Sabit <span class="count">(%s)</span>
az[1]: Sabit <span class="count">(%s)</span>

[ctx: preview theme-name on one of your blogs]
en: Preview %s on one of your blogs
az: Bloqlarından birində %s ön izləməsi edin

[ctx: previewing a theme]
en: Preview
az: Ön izləmə

[ctx: previous set of posts]
en: Previous
az: Öncəki

en: print
az: çap et

en: privacy policy
az: gizlilik siyasəti

en: private
az: gizli

[ctx: product_name costs cost]
en: '%1$s' costs %2$s.
az: '%1$s', %2$s miqdarındadır.

en: professional
az: peşəkar

[ctx: purchase theme-name for one of your blogs]
en: Purchase %s for one of your blogs
az: Bloqlarınızdan biri üçün %s satın alın

[ctx: purchasing a theme]
en: Purchase
az: Satın al

[ctx: recipe]
en: Difficulty
az: Çətinlik

[ctx: recipe]
en: Print
az: Çap et

[ctx: recipe]
en: Servings
az: Porsiya

[ctx: recipe]
en: Time
az: Zaman

[ctx: record number of likes or followers in a day/week/etc]
en: Current Record:
az: Hazırkı Qeyd:

[ctx: record number of likes or followers in a day/week/etc]
en: Old Record:
az: Əski Qeyd:

en: registration
az: Qeydiyyat

en: rel:
az: bağ:

[ctx: removing-widget]
en: Deactivate
az: Deaktivasiya

[ctx: renew a domain]
en: Renew %s
az: %s yenilə

en: reply
az: cavabla

en: required
az: gərəkli

en: resolved
az: həll edilmiş

[ctx: resolved/unresolved posts]
en: %s Posts (%d)
az: %s Yazı (%d)

[ctx: resolved/unresolved posts]
en: Posts Marked To Do (%d)
az: Yazılar Ediləcəklər (%d) Olaraq İşarələndi

[ctx: revision date format]
en: F j, Y @ H:i:s
az: j F Y @ H:i:s

[ctx: revisions]
en: Browse
az: Göz at

en: ridge
az: ucalıq

en: right bottom
az: sağ alt

en: right center
az: sağ mərkəz

en: right top
az: sağ üst

en: romantic
az: romantik

[ctx: sample permalink base]
en: archives
az: arxivlər

[ctx: sample permalink structure]
en: sample-post
az: yazı-nümünəsi

en: sample-page
az: nümunə-səhifə

en: save
az: qeyd et

en: scale height
az: miqyasın hündürlüyü

en: search
az: axtar

[ctx: search label]
en: Find Author…
az: Müəllifi axtar...

en: second
az: saniyə

en: seconds
az: saniyə

en: selection height
az: seçimin hündürlüyü

en: selection width
az: seçimin genişliyi

en: sent daily
az: gün ərzində göndərilən

en: sent immediately
az: həmən göndərilən

en: sent to %s
az: %s ünvanına göndər

en: sent weekly
az: həftəlik göndərilən

en: separated by spaces
az: boşluqlarla ayrılmış

en: services
az: Xidmətlər

[ctx: settings screen]
en: Discussion
az: Müzakirə

[ctx: settings screen]
en: General
az: Əsas

[ctx: settings screen]
en: Security
az: Təhlükəsizlik

[ctx: settings screen]
en: Writing
az: Yazma

en: share
az: Paylaş

[ctx: share to]
en: Email
az: E-poçt

[ctx: share to]
en: Print
az: Çap et

en: shared via %s
az: %s ilə paylaşılır

en: shipping address
az: Çatdırılma Ünvanı

[ctx: shipping packages]
en: Shipping
az: Çatdırılma

[ctx: shipping packages]
en: Shipping %d
az: Çatdırılma %d

[ctx: shop_order post type singular name]
en: Order
az: Sifariş

en: show
az: göstər

en: show source
az: mənbəni göstər

en: show you what subscriptions you currently have
az: mövcud abunəliklərinizi göstərin

en: sibling
az: qardaş

en: sign up
az: qeydiyyatdan keç

en: sign up and make your page
az: qeydiyyatdan keçin və öz səhifənizi yaradın

[ctx: singular noun, the currently active theme]
en: Active
az: Aktiv

[ctx: site]
en: Mark as spam
az: Spam olaraq işarələ

[ctx: site]
en: Not Spam
az: Spam deyil

[ctx: site]
en: Not spam
az: Spam deyil

[ctx: site]
en: Registered
az: Qeydiyyatdan keçmiş

[ctx: sites]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
az[0]: <span class="count">(%s)</span> Hamısı
az[1]: <span class="count">(%s)</span> Hamısı

[ctx: slug]
en: product
az: məhsul

[ctx: slug]
en: product-category
az: məhsul-kateqoriya

[ctx: slug]
en: product-tag
az: məhsul-etiket

[ctx: slug]
en: uncategorized
az: kateqoriyasız

en: solid
az: bərk

en: sometime
az: bir zaman

en: space
az: boşluq,

[ctx: spellcheck]
en: Finish
az: Finiş

[ctx: spellcheck]
en: Ignore
az: Gözardı et

[ctx: spellcheck]
en: Ignore all
az: Tamamını gözardı et

en: spouse
az: həyat yoldaşı

[ctx: stats referrer type]
en: Private networks
az: Şəxsi şəbəkələr

[ctx: stats referrer type]
en: Search Engines
az: Axtarış Sistemləri

[ctx: stats spam referrer reporting]
en: Click to flag this domain as a spam referrer.
az: Bu domen adını spam e-poçt müraciət ünvanı olaraq işarələmək üçün tıklayın.

[ctx: stats spam referrer reporting]
en: Undo
az: Geri al

[ctx: stats verified referrer label]
en: Verified referrer
az: Təsdiqlənmiş yönləndirilən

en: sticky
az: sabit

en: styles
az: Stillər

en: sub item
az: alt element

[ctx: submit button]
en: Search
az: Axtar

[ctx: submit-button]
en: Submit
az: Göndər

en: subscribe to a site, where [URL] is the URL of the WordPress.com site (e.g. en.blog.wordpress.com)
az: sayta abunəlik, [URL], WordPress.com saytının URL ünvanıdır (məs. en.blog.wordpress.com)

en: subscription
az: Abunə

[ctx: subscription emails frequency]
en: You get daily post and instant comment emails for this blog
az: Bu bloq üçün gündəlik yazı və ani e-poçtlar alırsınız

[ctx: subscription emails frequency]
en: You get daily post emails and no comment emails for this blog
az: Bu bloq üçün gündəlik yazı e-poçtları alır və şərh e-poçtları almırsınız

[ctx: subscription emails frequency]
en: You get instant post and instant comment emails for this blog
az: Bu bloq üçün ani yazılar və ani şərh e-poçtları alırsınız

[ctx: subscription emails frequency]
en: You get instant post emails and no comment emails for this blog
az: Bu bloq üçün ani yazı e-poçtları alır və şərh e-poçtları almırsınız

[ctx: subscription emails frequency]
en: You get no post and instant comment emails for this blog
az: Bu bloq üçün yazı və ani şərh e-poçtları almırsınız

[ctx: subscription emails frequency]
en: You get no post and no comment emails for this blog
az: Bu bloq üçün yazı və şərh e-poçtları almırsınız

[ctx: subscription emails frequency]
en: You get weekly post and instant comment emails for this blog
az: Bu bloq üçün həftəlik yazılar və ani şərh e-poçtları alırsınız

[ctx: subscription emails frequency]
en: You get weekly post emails and no comment emails for this blog
az: Bu bloq üçün həftəlik yazı e-poçtları alır və şərh e-poçtları almırsınız

en: sweetheart
az: sevgili

[ctx: table body]
en: Body
az: Vücud

[ctx: table cell]
en: Cell
az: Hüceyrə

[ctx: table cell alignment attribute]
en: None
az: Heç biri

[ctx: table cell scope attribute]
en: Scope
az: Əhatə

[ctx: table footer]
en: Footer
az: Zirzəmi

[ctx: table header]
en: Header
az: Başlıq

[ctx: tag archive title prefix]
en: Tag:
az: Etiket:

[ctx: tags]
en: Most Used
az: Ən çox istifadə olunan

[ctx: taxonomy general name]
en: Categories
az: Kateqoriyalar

[ctx: taxonomy general name]
en: Tags
az: Etiketlər

[ctx: taxonomy singular name]
en: Category
az: Kateqoriya

[ctx: taxonomy singular name]
en: Tag
az: Etiket

[ctx: taxonomy term messages]
en: %s added
az: %s əlavə edildi

[ctx: taxonomy term messages]
en: %s deleted
az: %s silindi

[ctx: taxonomy term messages]
en: %s not added
az: %s əlavə edilmədi

[ctx: taxonomy term messages]
en: %s not updated
az: %s yenilənmədi

[ctx: taxonomy term messages]
en: %s updated
az: %s yeniləndi

[ctx: term name]
en: Name
az: İsim

en: terms and conditions
az: şərtlər və qaydalar

en: text direction
az: mətn yönü

[ctx: text for multiple new posts notification (2 new posts)]
en: new posts
az: yeni yazılar

[ctx: text for single new post notification (1 new post)]
en: new post
az: yeni yazı

en: the author
az: Müəlliflərdə

en: the past day
az: Ötən gün

en: the past month
az: ötən ay

en: the past quarter
az: ötən rüb

en: the past week
az: Ötən həftə

en: the past year
az: Ötən il

[ctx: the value that they want to update the option to]
en: value
az: dəyər

[ctx: theme]
en: %s was successfully deleted.
az: %s müvəffəqiyyətlə silindi.

[ctx: theme]
en: Activate %s
az: %s şablonunu aktivləşdir

[ctx: theme]
en: Active:
az: Aktiv:

[ctx: theme]
en: Change
az: Dəyişdir

[ctx: theme]
en: Delete %s
az: %s şablonunu sil

[ctx: theme]
en: Installed
az: Qurulmuş

[ctx: theme author]
en: By %s
az: %s tərəfindən

[ctx: theme name]
en: Name
az: Adı

[ctx: themes]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
az[0]: Tamamı <span class="count">(%s)</span>
az[1]: Tamamı <span class="count">(%s)</span>

[ctx: themes]
en: Disabled <span class="count">(%s)</span> | Disabled <span class="count">(%s)</span>
az[0]: <span class="count">(%s)</span> Aktiv olmayan
az[1]: <span class="count">(%s)</span> Aktiv olmayan

[ctx: themes]
en: Enabled <span class="count">(%s)</span> | Enabled <span class="count">(%s)</span>
az[0]:  <span class="count">(%s)</span> Aktiv
az[1]:  <span class="count">(%s)</span> Aktiv

en: this help information
az: Bu yardım məlumatı

en: this video
az: bu video

[ctx: ticket price]
en: %s and up
az: %s və yuxarı

[ctx: ticket price]
en: Free
az: Pulsuz

[ctx: time ago]
en: %s ago
az: %s öncə

[ctx: time from now]
en: in %s
az: %s içində

[ctx: time in days abbreviation]
en: %sd
az: %sgün

[ctx: time in hours abbreviation]
en: %sh
az: %ss

[ctx: time in minutes abbreviation]
en: %sm
az: %sdəq

[ctx: time in months abbreviation]
en: %smon
az: %say

[ctx: time in weeks abbreviation]
en: %sw
az: %shft

[ctx: time in years abbreviation]
en: %sy
az: %sil

en: to-do
az: etmək

[ctx: topic post is located in]
en: In "Mobile"
az: Kateqoriya: "Mobil"

[ctx: topic post is located in]
en: In "Upgrade"
az: Kateqoriya: "Yüksəltmə"

en: trophies
az: Kuboklar

en: uncategorized
az: Kateqoriyasız

[ctx: unit of time]
en: a few seconds
az: bir neçə saniyə

en: unknown
az: Bilinməyən

en: unknown location
az: bilinməyən mövqe

en: unsubscribe from a site, where [URL] is the URL of the WordPress.com site (e.g. en.blog.wordpress.com)
az: sayt abunəliyindən çıxış, [URL], WordPress.com saytının URL ünvanıdır (məs. en.blog.wordpress.com)

en: untitled
az: başlıqsız

[ctx: user]
en: Add New User
az: Yeni istifadəçi əlavə et

[ctx: user]
en: Mark as spam
az: Spam olaraq işarələ

[ctx: user]
en: Not spam
az: Spam deyil

[ctx: user]
en: Registered
az: Qeydiyyatdan keçmiş

en: user_login_can_be_changed can not be set by this endpoint.
az: user_login_can_be_changed bu terminal tərəfindən qurula bilməz.

en: username
az: istifadəçi adı

[ctx: users]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
az[0]: Tamamı <span class="count">(%s)</span>
az[1]: Tamamı <span class="count">(%s)</span>

en: vCard
az: vKart

[ctx: verb]
en: Clear
az: Təmizlə

[ctx: verb]
en: Comment
az: Şərh

[ctx: verb]
en: Copy
az: Köçür

[ctx: verb]
en: Edit
az: Redaktə

[ctx: verb]
en: Preview
az: Önizləmə

[ctx: verb]
en: Purchase
az: Satın al

[ctx: verb]
en: Purchase on:
az: Burada satın al:

[ctx: verb]
en: Trash
az: Zibil qutusu

[ctx: verb]
en: Upload
az: Yüklə

[ctx: verb]
en: View
az: Bax

[ctx: verb, imperative]
en: Comment
az: Şərh

[ctx: verb: imperative]
en: Approve
az: Təsdiqlə

[ctx: verb: imperative]
en: Approve comment
az: Şərhi təsdiq et

[ctx: verb: imperative]
en: Follow
az: İzlə

[ctx: verb: imperative]
en: Like
az: Bəyən

[ctx: verb: imperative]
en: Like comment
az: Şərhi bəyən

[ctx: verb: imperative]
en: Like post
az: Yazını bəyən

[ctx: verb: imperative]
en: Mark comment as spam
az: Şərhi spam olaraq işarələ

[ctx: verb: imperative]
en: Send
az: Göndər

[ctx: verb: imperative]
en: Submit reply
az: Cavab göndər

[ctx: verb: imperative]
en: Trash
az: Zibil qutusu

[ctx: verb: imperative]
en: Trash comment
az: Şərhi zibil qutusuna at

[ctx: verb: imperative]
en: Unapprove comment
az: Şərh təsdiqləməsini ləğv et

[ctx: verb: imperative]
en: Undo
az: Geri Al

[ctx: verb: past-tense]
en: Approved
az: Təsdiqlənmiş

[ctx: verb: past-tense]
en: Liked
az: Bəyənildi

[ctx: verb; site]
en: Archive
az: Arxiv

en: verified owner
az: təsdiqlənmiş sahibkar

[ctx: vertical table cell alignment]
en: V Align
az: Şaquli cərgə

en: via %s
az: %s ilə

[ctx: video or audio]
en: Length
az: Uzunluq

en: view source
az: mənbəyə bax

en: views
az: baxış

[ctx: voce settings api]
en: Your changes have been saved.
az: Bütün dəyişiklikləriniz qeyd edildi.

[ctx: watch a video title]
en: Watch: %s
az: İzlə: %s

en: water
az: Su

en: website
az: Veb sayt

en: week
az: həftə

en: wheel
az: Çarx

en: white
az: Ağ

[ctx: widget]
en: Add
az: Əlavə et

[ctx: widget]
en: Edit
az: Redaktə et

[ctx: widgets]
en: %1$s on %2$s
az: %2$s üçün %1$s

[ctx: with first and last result]
en: Showing %1$d&ndash;%2$d of %3$d result | Showing %1$d&ndash;%2$d of %3$d results
az[0]: %3$d nəticədən %1$d-%2$d nəticə göstərilir
az[1]: %3$d nəticədən %1$d-%2$d nəticə göstərilir

en: would like your feedback.
az: geri bildirişinizi gözləyir.

en: year
az: il

en: years
az: il

en: yesterday
az: dünən

[ctx: you are following]
en: Following
az: İzlənir

en: your WordPress.com site
az: WordPress.com saytınız

[ctx: {#} Blocked malicious login attempts -- number is on a prior line, text is a caption.]
en: Blocked malicious login attempts
az: Blok edilən pis niyyətli giriş etmə cəhdinin miqdarı

en: {{detailTitle}}Authorized on{{/detailTitle}}{{detailDescription}}%(date)s{{/detailDescription}}
az: {{detailTitle}}Səlahiyyət Verilmə Tarixi:{{/detailTitle}}{{detailDescription}}%(date)s{{/detailDescription}}

en: {{readerLink}}Use the Reader{{/readerLink}} to adjust delivery settings for your existing subscriptions.
az: Mövcud abunəliklərinizlə əlaqəli təslimat parametrlərini redaktə etmək üçün {{readerLink}}Oxuyucudan istifadə edin{{/readerLink}}.

en: {{status}}Status:{{/status}} Two-step authentication is currently {{onOff}}off{{/onOff}}.
az: {{status}}Status:{{/status}} İki Mərhələli Kimlik Təsdiqləmə hazırda {{onOff}}bağlıdır{{/onOff}}.

en: {{status}}Status:{{/status}} Two-step authentication is currently {{onOff}}on{{/onOff}}.
az: {{status}}Status:{{/status}} İki Mərhələli Kimlik Təsdiqləmə hazırda {{onOff}}açıqdır{{/onOff}}.

en: {{strong}}%(price)s{{/strong}} /user /month
az: istifadəçi başına / aylıq {{strong}}%(price)s{{/strong}}

en: {{strong}}Connect{{/strong}} to automatically share posts to your Tumblr blog.
az: Yazılarınızı avtomatik olaraq Tumblr bloq izləyicilərinizlə paylaşmaq üçün {{strong}}bağlanın{{/strong}}.

en: {{strong}}Connect{{/strong}} to automatically share posts with your LinkedIn connections.
az: Yazılarınızı avtomatik olaraq LinkedIn izləyicilərinizlə paylaşmaq üçün {{strong}}bağlanın{{/strong}}.

en: {{strong}}Connect{{/strong}} to automatically share posts with your Twitter followers.
az: Yazılarınızı avtomatik olaraq Twitter izləyicilərinizlə paylaşmaq üçün {{strong}}bağlanın{{/strong}}.

en: {{strong}}Warning:{{/strong}} One or more transactions linked to this site were refunded due to a contested charge. This may have happened because of a chargeback by the credit card holder or a PayPal investigation. Each contested charge carries a fine. To resolve the issue and re-enable posting, please {{a}}pay for the chargeback fine{{/a}}.
az: {{strong}}Xəbərdarlıq:{{/strong}} Qiymətləndirməyə etiraz edilməsi səbəbilə bu sayta bağlı bir və ya daha çox əməliyyat üçün geri ödəmə edildi. Bunun səbəbi, kredit kartı sahibi tərəfindən geri ödəmə tələb edilməsi və ya bir PayPal soruşdurması ola bilər. Etiraz edilən hər bir qiymətləndirmənin cəzası vardır. Problemi həll etmək və içərik göndərişini yenidən aktivləşdrmək üçün lütfən {{a}}geri ödəmə cəzasını ödəyin{{/a}}.

en: Åland Islands
az: Aland adaları

en: — No Change —
az: — Dəyiişiklik yoxdur —

en: — No change —
az: — Dəyiişiklik yoxdur —
