WordPress.com - en to bg translation catalogue (16966 entries)

en:  (%s ago)
bg:  (преди %s)

en:  (Opens in new window)
bg: (Отваря се в нов прозорец)

en:  <a href='%s'>Manage incompatible plugins</a>
bg:  <a href='%s'>Управление на несъвместими разширения</a>

en:  Done
bg: Готово

en:  WordPress.com recovery code: %s
bg: WordPress.com код за възстановяване:  %s

en:  and
bg:  и

en:  and commented: </p>
    <p>%s</p>
bg: и коментирано: </p>
    <p>%s</p>

en:  for %s
bg:  за %s

en: "%1$s" by %2$s.
bg: "%1$s" от %2$s.

en: "%1$s" from %2$s by %3$s.
bg: "%1$s", албум: %2$s от %3$s.

en: "%1$s" from %2$s.
bg: "%1$s", албум: %2$s.

en: "%1$s" in %2$s %3$s is not a hex or rgb string.
bg: "%1$s" в %2$s %3$s не е hex или rgb низ.

en: "%1$s" is not a supported wp_template_part area value and has been added as "%2$s".
bg: "%1$s" не е поддържана стойност на зоната wp_template_part и е добавена като "%2$s".

en: "%1$s" script should not be enqueued together with the new widgets editor (%2$s or %3$s).
bg: %1$s" скрипт не може да бъде поставян на опашката заедно с новия редактор за джаджи (%2$s or %3$s).

en: "%1$s" style should not be enqueued together with the new widgets editor (%2$s or %3$s).
bg: "%1$s" стил не може да бъде поставян на опашката заедно с новия редактор за джаджи (%2$s or %3$s).

en: "%s" in theme.json settings.color.duotone is not a hex or rgb string.
bg: "%s" в theme.json settings.color.duotone не е шестнадесетичен или rgb низ.

en: "%s" shipping class cost
bg: Цена на клас за доставка "%s"

en: "%s" tax rates
bg: "%s" такси

en: "From" address
bg: "От" адрес

en: "From" name
bg: "От" Име

[ctx: "wp jetpack status full" is a command - do not translate]
en: View full status with 'wp jetpack status full'
bg: Вижте цялото състояние чрез извикване на команда 'wp jetpack status full'

en: #%d (no title)
bg: #%d (няма заглавие)

en: #%d (untitled)
bg: #%d (без име)

en: #%s is an invalid image ID.
bg: #%s е невалиден идентификатор за изображение.

en: $store must be an instance of WP_Style_Engine_CSS_Rules_Store
bg: $store трябва да бъде инстанция на WP_Style_Engine_CSS_Rules_Store

en: % Comments
bg: % коментара

en: % Responses
bg: % Отговора

en: % comments
bg: % коментара

en: %(count)d posts
bg: %(count)d публикации

en: %(count)s Comment | %(count)s Comments
bg[0]: %(count)s коментар
bg[1]: %(count)s коментара

en: %(days)dd ago
bg: Преди %(days)dд.

en: %(description)s is invalid
bg: "%(description)s" e невалиден

en: %(domain)s matches a trademark.
bg: %(domain)s съвпада с търговска марка.

en: %(hours)dh ago
bg: Преди %(hours)dч.

en: %(minutes)dm ago
bg: Преди %(minutes)dмин.

en: %(productName)s was removed from {{domain/}}.
bg: %(productName)s беше премахнат от {{domain/}}.

en: %(productName)s was removed from {{siteName/}}.
bg: %(productName)s беше премахнат от {{siteName/}}.

en: %(purchaseName)s will expire and be removed from your site %(expiry)s.
bg: %(purchaseName)s ще изтече и ще бъде премахнат от вашия сайт %(expiry)s.

en: %(purchaseName)s will expire and be removed from your site %(expiry)s. Please enable auto-renewal so you don't lose out on your paid features!
bg: %(purchaseName)s ще изтече и ще бъде премахнат от вашия сайт %(expiry)s. Моля, включете автоматичното подновяване, за да не изгубите вашите ъпгрейди.

en: %(revisions)d revision | %(revisions)d revisions
bg[0]: %(revisions)d ревизия
bg[1]: %(revisions)d ревизии

en: %1$d Food Menu Item | %1$d Food Menu Items
bg[0]: %1$d артикул от меню с храна
bg[1]: %1$d артикули от меню с храна

en: %1$d item in cart, total price of %2$s | %1$d items in cart, total price of %2$s
bg[0]: %1$d артикул в количката, на стойност %2$s
bg[1]: %1$d артикула в количката, на стойност %2$s

en: %1$d update functions completed. Database version is %2$s
bg: %1$d актуализации приключиха. Версията на базата данни е %2$s

en: %1$s
    
    Blog Name: %2$s
    Blog URL: %3$s
    Post URL: %4$s
    
    ---------
    
    To Confirm: %5$s
    
    To stop these emails: %6$s
    
    To see all of the blogs and posts you follow on the web in one easy
    place, sign up for a WordPress.com account. (http://wordpress.com/signup/?ref=lof)
bg: %1$s
    
    Име на сайта: %2$s
    Връзка към сайта: %3$s
    Връзка към публикацията: %4$s
    
    ---------
    
    За да потвърдите: %5$s
    
    За да спрете имейлите: %6$s
    
    За да видите всички блогове и публикации, които следвате
    създайте си профил във WordPress.com. (http://wordpress.com/signup/?ref=lof)

en: %1$s
    
    Blog Name: %3$s
    URL: %4$s
    
    Confirm Follow: %2$s
    
    If you don't want to receive these emails any more:
    %5$s
    
    If you want to see all of the blogs and posts you follow on the web in one easy
    place, sign up for a WordPress.com account. (http://wordpress.com/signup/?ref=lof)
bg: %1$s
    
    Име на сайта: %3$s
    Адрес: %4$s
    
    Потвърдете последването: %2$s
    Ако не желаете да получавате повече тези имейли:
    %5$s
    
    За да видите всички блогове и публикации, които следвате,
    създайте си профил в WordPress.com. (http://wordpress.com/signup/?ref=lof)

en: %1$s #%2$s details
bg: %1$s #%2$s детайли

en: %1$s %2$d–%3$d, %4$d
bg: %2$d–%3$d %1$s, %4$d

en: %1$s %2$s
bg: %1$s: %2$s

en: %1$s %2$s %3$s Category Feed
bg: %1$s %2$s Хранилка за категорията %3$s

en: %1$s %2$s %3$s Comments Feed
bg: %1$s %2$s Хранилка за коментари на %3$s

en: %1$s %2$s %3$s Feed
bg: %1$s %2$s Хранилка за %3$s

en: %1$s %2$s %3$s Tag Feed
bg: %1$s %2$s Хранилка за етикета %3$s

en: %1$s %2$s Comments Feed
bg: %1$s %2$s Хранилка за коментари

en: %1$s %2$s Feed
bg: %1$s %2$s Хранилка

en: %1$s %2$s Posts by %3$s Feed
bg: %1$s %2$s Хранилка за публикациите от %3$s

en: %1$s %2$s Search Results for &#8220;%3$s&#8221; Feed
bg: %1$s %2$s Хранилка за търсене на &#8222;%3$s&#8220;

en: %1$s %2$s was deactivated due to incompatibility with WordPress %3$s, please upgrade to %1$s %4$s or later.
bg: %1$s %2$s беше деактивирано поради несъвместимост с WordPress %3$s, обновете го до %1$s версия %4$s или по-нова.

en: %1$s %2$s was deactivated due to incompatibility with WordPress %3$s.
bg: %1$s %2$s беше деактивиран поради несъвместимост с WordPress %3$s.

en: %1$s %2$s, %3$s @ %4$s:%5$s
bg: %2$s %1$s, %3$s @ %4$s : %5$s

en: %1$s %2$s, %3$s ago (%4$s)
bg: %1$s %2$s, преди %3$s (%4$s)

en: %1$s %2$s, %3$s at %4$s:%5$s
bg: %1$s %2$s, %3$s в %4$s:%5$s

en: %1$s (#%2$s)
bg: %1$s (%2$s)

en: %1$s (since %2$s; %3$s)
bg: %1$s (от %2$s; %3$s)

en: %1$s (since %2$s; no alternative available)
bg: %1$s (от %2$s; няма налчна алтернатива)

en: %1$s (since %2$s; use %3$s instead)
bg: %1$s (от %2$s; алтернатива: %3$s)

en: %1$s - There is a newer version of WordPress available (%2$s)
bg: %1$s - Налична е по-нова версия на WordPress (%2$s)

en: %1$s - We recommend a minimum MySQL version of 5.6. See: %2$s
bg: %1$s - Препоръчваме версията на MySQL да е 5.6 или по-нова. Вижте: %2$s

en: %1$s - We recommend setting memory to at least 64MB. See: %2$s
bg: %1$s - Препоръчваме задаване на поне 64MB памет. Вижте: %2$s

en: %1$s - We recommend using a prefix with less than 20 characters. See: %2$s
bg: %1$s - препоръчваме използването на представка с по-малко от 20 знака. Вижте: %2$s

[ctx: %1$s = "Click here" in an HTML link]
en: Sure thing. %1$s to add a new text box, textarea, radio, checkbox, or dropdown field.
bg: Разбира се. %1$s за да добавите ново текстово поле, многоредов текст, радио бутон, поле с отметка или падащо меню.

[ctx: %1$s = "Feedback" in an HTML link]
en: Yep, you can read your feedback at any time by clicking the "%1$s" link in the admin menu.
bg: Да, можете да прочетете обратната си връзка по всяко време като натиснете връзката "%1$s" от менюто в администраторския панел.

[ctx: %1$s = blog name]
en: %1$s Sidebar
bg: %1$s странична лента

[ctx: %1$s = deactivation URL, %2$s = "Deactivate {list of Jetpack module/feature names}]
en: If your site is not publicly accessible, consider <a href="%1$s" title="%2$s">deactivating this feature</a>. | If your site is not publicly accessible, consider <a href="%1$s" title="%2$s">deactivating these features</a>.
bg[0]: Ако сайтът ви не е публично достъпен обмислете <a href="%1$s" title="%2$s">изключване на този модул</a>.
bg[1]: Ако сайтът ви не е публично достъпен обмислете <a href="%1$s" title="%2$s">изключване на тези модули</a>.

en: %1$s Comment<span class="screen-reader-text"> on %2$s</span> | %1$s Comments<span class="screen-reader-text"> on %2$s</span>
bg[0]: %1$s коментар<span class="screen-reader-text"> за %2$s</span>
bg[1]: %1$s коментара<span class="screen-reader-text"> за %2$s</span>

en: %1$s MB (%2$s%%) Space Used
bg: %1$s MB (%2$s%%) Използвано пространство

en: %1$s Team
bg: Екипът на %1$s

en: %1$s accepted your invitation
bg: %1$s прие вашата покана

en: %1$s and %2$s
bg: %1$s и %2$s

en: %1$s as %2$s
bg: %1$s като %2$s

en: %1$s at %2$s
bg: %1$s в %2$s

en: %1$s blogs at
bg: %1$s блогва в

en: %1$s by %2$s pixels
bg: %1$s на %2$s пиксела

en: %1$s by %2$s.
bg: %1$s от %2$s.

en: %1$s changed the comment status to %2$s.
bg: %1$s промени състоянието на коментара на %2$s.

en: %1$s could not be created: %2$s
bg: %1$s не може да бъде създаден: %2$s

en: %1$s could not be installed (%2$s). <a href="%3$s">Please install it manually by clicking here.</a>
bg: %1$s не може да бъде инсталиран (%2$s). <a href="%3$s">Натиснете тук, за да го инсталирате ръчно.</a>

en: %1$s does not match pattern %2$s.
bg: %1$s не съвпада с шаблон %2$s.

en: %1$s does not match the expected format. Reason: %2$s
bg: %1$s не съвпада с очаквания формат. Причина: %2$s

en: %1$s ending in %2$s
bg: %1$s завършващ на %2$s

en: %1$s ending in %2$s (expires %3$s/%4$s)
bg: %1$s завършваща на %2$s (изтичаща на %3$s/%4$s)

en: %1$s for %2$s item | %1$s for %2$s items
bg[0]:  %1$s за %2$s продукт
bg[1]:  %1$s за %2$s продукта

en: %1$s has been removed from your cart because it has since been modified. You can add it back to your cart <a href="%2$s">here</a>.
bg: Продуктът %1$s беше премахнат от количката ви, защото в него са нанесени промени. Можете да го върнете в количката <a href="%2$s">оттук</a>.

en: %1$s in %2$s on line %3$s
bg: %1$s в %2$s на ред %3$s

en: %1$s is a required property of %2$s.
bg: %1$s е задължителена част от %2$s.

en: %1$s is deprecated. The callback from %2$s is used instead.
bg: %1$s вече не се използва. Вместо него се използва callback функцията от %2$s.

en: %1$s is deprecated. Use %2$s instead.
bg: %1$s вече не се ползва. Използвайте %2$s.

en: %1$s is low in stock. There are %2$d left.
bg: %1$s е с ограничена наличност. Остават още %2$d .

en: %1$s is not %2$s.
bg: %1$s не е %2$s.

en: %1$s is not a valid %2$l.
bg: %1$s не е валидно %2$l.

en: %1$s is not a valid %2$s. Reason: %3$s
bg: %1$s не е валидно %2$s. Причина: %3$s

en: %1$s is not of type %2$s
bg: %1$s не е от тип %2$s

en: %1$s is not of type %2$s.
bg: %1$s не е от вида %2$s.

en: %1$s is not one of %2$l.
bg: %1$s не е едно от %2$l.

en: %1$s is not one of %2$s.
bg: %1$s не е от %2$s.

en: %1$s is not valid. Please enter one of the following: %2$s
bg: %1$s не е валиден. Въведете едно от изброените: %2$s

en: %1$s is not valid. You can look up the correct Eircode <a target="_blank" href="%2$s">here</a>.
bg: %1$s не е валиден. Можете да потърсите правилния Eircode <a target="_blank" href="%2$s">тук</a>.

en: %1$s is proudly powered by %2$s
bg: %1$s се задвижва с гордост от %2$s

en: %1$s is set to %2$s. You won't be able to upload files on your site.
bg: %1$s е сложен на %2$s. Няма да можете да качвате файлове на сайта си.

en: %1$s is yours!
bg: %1$s е ваш!

en: %1$s is yours! Start customizing it now.
bg: %1$s  е ваш! Започнете да го модифицирате сега.

en: %1$s matches %2$l, but should match only one.
bg: %1$s съвпада с %2$l, но трябва да съвпада само с едно.

en: %1$s must be a multiple of %2$s.
bg: %1$s трябва да е кратно на %2$s.

en: %1$s must be at least %2$s character long. | %1$s must be at least %2$s characters long.
bg[0]: %1$s трябва да бъде минимум %2$s символ.
bg[1]: %1$s трябва да бъде минимум %2$s символа.

en: %1$s must be at most %2$s character long. | %1$s must be at most %2$s characters long.
bg[0]: %1$s трябва да бъде най-много %2$s символа.
bg[1]: %1$s трябва да бъдат най-много %2$s символа.

en: %1$s must be between %2$d (exclusive) and %3$d (exclusive)
bg: %1$s трябва да бъде със стойност по-голяма от %2$d и по-малка от %3$d

en: %1$s must be between %2$d (exclusive) and %3$d (inclusive)
bg: %1$s трябва да бъде със стойност по-голяма от %2$d и максимална стойност %3$d

en: %1$s must be between %2$d (inclusive) and %3$d (exclusive)
bg: %1$s трябва да бъде със стойност по-голяма или равна на %2$d и по-малка от %3$d

en: %1$s must be between %2$d (inclusive) and %3$d (inclusive)
bg: %1$s трябва да бъде със стойност между %2$d (включително) и %3$d (включително)

en: %1$s must be greater than %2$d
bg: %1$s трябва да е със стойност по-голяма от %2$d

en: %1$s must be greater than or equal to %2$d
bg: %1$s трябва да е със стойност по-голяма или равна на %2$d

en: %1$s must be less than %2$d
bg: %1$s трябва да е със стойност по-малка от %2$d

en: %1$s must be less than or equal to %2$d
bg: %1$s трябва да е със стойност по-малка или равна на %2$d

en: %1$s must contain at least %2$s item. | %1$s must contain at least %2$s items.
bg[0]: %1$s трябва да съдържа поне %2$s елемент.
bg[1]: %1$s трябва да съдържа поне %2$s елемента.

en: %1$s must contain at least %2$s property. | %1$s must contain at least %2$s properties.
bg[0]: %1$s трябва да съдържа поне %2$s свойство.
bg[1]: %1$s трябва да съдържа поне %2$s свойства.

en: %1$s must contain at most %2$s item. | %1$s must contain at most %2$s items.
bg[0]: %1$s трябва да съдържа най-много %2$s елемент.
bg[1]: %1$s трябва да съдържа най-много %2$s елемента.

en: %1$s must contain at most %2$s property. | %1$s must contain at most %2$s properties.
bg[0]: %1$s трябва да съдържа най-много %2$s свойство.
bg[1]: %1$s трябва да съдържа най-много %2$s свойства.

en: %1$s needs to be a %2$s object.
bg: %1$s трябва да бъде %2$s

en: %1$s on %2$s
bg: %1$s за %2$s

en: %1$s only accepts a non-empty path string, received %2$s.
bg: %1$s приема само непразен низ за път, получен %2$s.

en: %1$s or %2$s
bg: %1$s или %2$s

en: %1$s rating based on %2$s rating | %1$s rating based on %2$s ratings
bg[0]: Рейтинг %1$s на базата на %2$s оценка
bg[1]: Рейтинг %1$s на базата на %2$s оценки

en: %1$s refunded %2$d order (%3$d item) | %1$s refunded %2$d orders (%3$d items)
bg[0]: %1$s върната %2$d поръчка (%3$d артикул)
bg[1]: %1$s върнати %2$d поръчки (%3$d артикули)

en: %1$s response to %2$s | %1$s responses to %2$s
bg[0]: %1$s Отговор на %2$s
bg[1]: %1$s Отговори на %2$s

en: %1$s review for %2$s | %1$s reviews for %2$s
bg[0]: %1$s отзив за %2$s
bg[1]: %1$s отзива за %2$s

en: %1$s sales in %2$s
bg: %1$s продажби в %2$s

en: %1$s should not be called before the %2$s action.
bg: %1$s не трябва да се извиква преди действието %2$s.

en: %1$s top seller this month (sold %2$d)
bg: %1$s най-продавани този месец (продадени %2$d)

en: %1$s units of %2$s have been backordered in order #%3$s.
bg: %1$s артикула от %2$s бяха поръчани в поръчка #%3$s, без са в наличност.

en: %1$s version %2$s is out of date. The core version is %3$s
bg: %1$s версия %2$s е остаряла. Основната версия е %3$s

en: %1$s was called with an invalid level "%2$s".
bg: %1$s беше извикан с невалидно ниво "%2$s".

en: %1$s was installed but could not be activated. <a href="%2$s">Please activate it manually by clicking here.</a>
bg: Инсталацията на %1$s бе успешна, но автоматичното активиране не сполучи. <a href="%2$s">Ръчно активиране.</a>

en: %1$s, and %2$s
bg: %1$s и %2$s.

en: %1$s. Menu item %2$d of %3$d.
bg: %1$s. Позиция %2$d от %3$d.

en: %1$s. Sub item number %2$d under %3$s.
bg: %1$s. Подменю номер %2$d под %3$s.

en: %1$s: You are commenting using your %2$s account.
bg: %1$s: Вие коментирате, използвайки вашия профил %2$s.

[ctx: %1$s: post title, %2$s: post author]
en: %1$s by %2$s
bg: %1$s от %2$s

en: %1$sOpen the Customizer%2$s
bg: %1$sОтворете Персонализатора%2$s

en: %d API key permanently revoked. | %d API keys permanently revoked.
bg[0]: Ключът за API %d е окончателно отказан.
bg[1]: Ключовете за API %d са окончателно отказани.

en: %d Day
bg: %d Ден

en: %d Days
bg: %d Дни

en: %d Plugin Update | %d Plugin Updates
bg[0]: %d обновление на разширение
bg[1]: %d обновления на разширения

en: %d Theme Update | %d Theme Updates
bg[0]: %d обновление на тема
bg[1]: %d обновления на теми

en: %d WordPress Update
bg: %d обновление на WordPress

en: %d batch executed. | %d batches executed.
bg[0]: %d партида е изпълнена.
bg[1]: %d партиди са изпълнени.

en: %d block | %d blocks
bg[0]: %d блок
bg[1]: %d блока

en: %d block added. | %d blocks added.
bg[0]: %d блок беше добавен
bg[1]: %d блокове бяха добавени.

en: %d category button displayed. | %d category buttons displayed.
bg[0]: %d категориен бутон е показан.
bg[1]: %d категорийни бутона са показани.

en: %d comment | %d comments
bg[0]: %d коментар
bg[1]: %d коментара

en: %d comment could not be checked. | %d comments could not be checked.
bg[0]: %d коментар не може да бъде проверен.
bg[1]: %d коментари не могат да бъдат проверени.

en: %d comment moved to Spam. | %d comments moved to Spam.
bg[0]: %d comment moved to Spam.
bg[1]: %d коментари бяха преместени в спам.

en: %d confirmation request failed to resend. | %d confirmation requests failed to resend.
bg[0]: %d заявка за потвърждение не бе изпратена повторно.
bg[1]: %d заявки за потвърждение не бяха изпратени повторно.

en: %d confirmation request re-sent successfully. | %d confirmation requests re-sent successfully.
bg[0]: %d заявка за потвърждение беше успешно изпратена отново.
bg[1]: %d успешно изпратени заявки.

en: %d day | %d days
bg[0]: %d ден
bg[1]: %d дни

en: %d days
bg: %d дни

en: %d hour
bg: %d час

en: %d hours
bg: %d часа

en: %d images found
bg: %d намерени изображения

en: %d item | %d items
bg[0]: %d елемент
bg[1]: %d елемента

en: %d item from your previous order is currently unavailable and could not be added to your cart. | %d items from your previous order are currently unavailable and could not be added to your cart.
bg[0]: %d артикул от предишната ви поръчка не е наличен в момента и не беше добавен към количката.
bg[1]: %d артикула от предишната ви поръчка не са налични в момента и не бяха добавени към количката.

en: %d left in stock
bg: %d налични

en: %d minute | %d minutes
bg[0]: %d минута
bg[1]: %d минути

en: %d minutes
bg: %d минути

en: %d month
bg: %d месец

en: %d months
bg: %d месеца

en: %d note | %d notes
bg[0]: %d бележка
bg[1]: %d бележки

en: %d orphaned variations deleted
bg: %d вариации, останали без основен продукт, бяха изтрити

en: %d pattern found | %d patterns found
bg[0]: %d намерен макет
bg[1]: %d намерени макета

en: %d permissions deleted
bg: %d разрешения са изтрити

en: %d pixels
bg: %d пиксела

en: %d post | %d posts
bg[0]: %d публикация
bg[1]: %d публикации

en: %d post published | %d posts published
bg[0]: %d направена публикации
bg[1]: %d направени публикации

en: %d product | %d products
bg[0]: %d продукт
bg[1]: %d продукта

en: %d request deleted successfully. | %d requests deleted successfully.
bg[0]: %d заявка е изтрита успешно.
bg[1]: %d заявки са изтрити успешно.

en: %d request failed to delete. | %d requests failed to delete.
bg[0]: %d заявката не бе изтрита.
bg[1]: %d заявки не бяха изтрити.

en: %d request marked as complete. | %d requests marked as complete.
bg[0]: %d заявка е означена като завършена.
bg[1]: %d заявки са означени като завършени.

en: %d result found, use up and down arrow keys to navigate. | %d results found, use up and down arrow keys to navigate.
bg[0]: Намерен %d резултат, използвайте клавишите със стрелки нагоре и надолу, за да се придвижвате.
bg[1]: Намерени %d резултата, използвайте клавишите със стрелки нагоре и надолу, за да се придвижвате.

en: %d result found. | %d results found.
bg[0]: %d намерен резултат.
bg[1]: %d намерени резултати.

en: %d scheduled task completed. | %d scheduled tasks completed.
bg[0]: %d планирана задача е приключена.
bg[1]: %d планирани задачи са приключени.

en: %d seconds
bg: %d секунди

en: %d selected
bg: Избрани: %d

en: %d sites
bg: %d бележки

en: %d star
bg: %d звезда

en: %d stars
bg: %d звезди

en: %d themes found
bg: %d намерени теми

en: %d transients rows cleared
bg: %d реда от временния кеш са изтрити

en: %d variation does not have a price. | %d variations do not have prices.
bg[0]: %d вариация няма цена.
bg[1]: %d вариации нямат цени.

en: %d webhook permanently deleted. | %d webhooks permanently deleted.
bg[0]: %d уеб-кука е безвъзвратно изтрита.
bg[1]: %d уеб-куки са безвъзвратно изтрити.

en: %d week
bg: %d седмица

en: %d years
bg: %d години

en: %dd
bg: %d д.

en: %dh
bg: %d ч.

en: %dm
bg: %d мин.

en: %dmo
bg: %d мес.

en: %dy
bg: %d г.

[ctx: %l = list of Jetpack module/feature names]
en: Deactivate %l
bg: Изключване на %l

[ctx: %l = list of Jetpack module/feature names]
en: Like your site's RSS feeds, %l allows access to your posts and other content to third parties. | Like your site's RSS feeds, %l allow access to your posts and other content to third parties.
bg[0]: Подобно на вашия RSS feed, %l позволява достъп до публикациите ви и друго съдъжание на трети страни.
bg[1]: Подобно на вашия RSS feed, %l позволяват достъп до публикациите ви и друго съдъжание на трети страни.

en: %qty% variations
bg: %qty% вариации

en: %s (Copy)
bg: %s (Копие)

en: %s (Draft)
bg: %s (Чернова)

en: %s (I'm just getting started)
bg: %s (точно започвам)

en: %s (Invalid)
bg: %s (невалидно)

en: %s (No longer exists)
bg: %s (вече не съществува)

en: %s (Pending)
bg: %s (чакащо)

en: %s (Required)
bg: %s (задължително)

en: %s / mo
bg: %s / месец

en: %s <em>Categories</em>
bg: %s <em>Категории</em>

en: %s <em>Posts</em>
bg: %s <em>Публикации</em>

en: %s <em>Tags</em>
bg: %s <em>Етикети</em>

en: %s <span class="says">says:</span>
bg: %s <span class="says">каза:</span>

en: %s <span class="screen-reader-text">Comment</span> | %s <span class="screen-reader-text">Comments</span>
bg[0]: %s <span class="screen-reader-text">коментар</span>
bg[1]: %s <span class="screen-reader-text">коментара</span>

[ctx: %s = human-readable time difference]
en: %s ago
bg: преди %s

en: %s Active Installations
bg: %s активни инсталации

en: %s Avatar
bg: Аватарът на %s

en: %s Comment | %s Comments
bg[0]: %s коментар
bg[1]: %s коментара

en: %s Comment in moderation | %s Comments in moderation
bg[0]: %s коментар се модерира
bg[1]: %s коментара се модерират

en: %s Comments
bg: %s коментара

en: %s Error
bg: %s Грешка

en: %s MB Space Allowed
bg: %s MB налично място

en: %s Page | %s Pages
bg[0]: %s страница
bg[1]: %s страници

en: %s Post | %s Posts
bg[0]: %s публикация
bg[1]: %s публикации

en: %s Rating Deleted. | %s Ratings Deleted.
bg[0]: %s Рейтинг Изтрит.
bg[1]: %s Рейтингите Изтрити.

en: %s Settings
bg: %s настройки

en: %s Sites
bg: %s Сайтове

en: %s [Autosave]
bg: %s [Автоматичен запис]

en: %s [Current Revision]
bg: %s [Текуща версия]

en: %s actions
bg: %s действия

en: %s activated successfully. You will now receive updates for this product.
bg: %s е активиран успешно. Вече ще получавате обновявания за този продукт.

en: %s ago
bg: преди %s

en: %s and %d other region | %s and %d other regions
bg[0]: %s и %d друг регион
bg[1]: %s и %d други региона

en: %s approved | %s approved
bg[0]: %s одобрен
bg[1]: %s одобрени

en: %s approved comment | %s approved comments
bg[0]: %s одобрен коментар
bg[1]: %s одобрени коментари

en: %s available disk space was detected, update routines can be performed safely.
bg: Наличното дисково пространство е %s, процесите по обновленията могат да се изпълнят безопасно.

en: %s average gross daily sales
bg: %s брутни продажби средно на ден

en: %s average gross monthly sales
bg: %s брутни продажби средно на месец

en: %s average net daily sales
bg: Средно %s продажби дневно

en: %s average net monthly sales
bg: Средно %s продажби месечно

en: %s block selected. | %s blocks selected.
bg[0]: Избран е %s блок.
bg[1]: Избрани са %s блока.

en: %s bloggers like this.
bg: %s блогъри харесват това.

en: %s cannot be empty.
bg: %s не може да е празно.

en: %s cannot be updated.
bg: %s не може да бъде обновен.

en: %s charged for shipping
bg: %s готови за доставка

en: %s column | %s columns
bg[0]: %s колона
bg[1]: %s колони

en: %s comment | %s comments
bg[0]: %s коментар
bg[1]: %s коментара

en: %s comment approved. | %s comments approved.
bg[0]: %s одобрен коментар
bg[1]: %s одобрени коментара

en: %s comment marked as spam. | %s comments marked as spam.
bg[0]: %s коментар маркиран като спам.
bg[1]: %s коментара маркирани като спам.

en: %s comment moved to the Trash. | %s comments moved to the Trash.
bg[0]: %s коментар бе преместен в Кошчето.
bg[1]: %s коментара бяха преместени в Кошчето.

en: %s comment per minute | %s comments per minute
bg[0]: %s коментар за минута
bg[1]: %s коментара за минута

en: %s comment permanently deleted. | %s comments permanently deleted.
bg[0]: %s коментар беше изтрит завинаги
bg[1]: %s коментара бяха изтрити завинаги

en: %s comment restored from the Trash. | %s comments restored from the Trash.
bg[0]: %s коментар бе върнат от Кошчето.
bg[1]: %s коментара бяха върнати от Кошчето.

en: %s comment restored from the spam. | %s comments restored from the spam.
bg[0]: %s коментар бе върнат от спам
bg[1]: %s коментара бяха върнати от спам

en: %s comment was caught as spam. | %s comments were caught as spam.
bg[0]: %s коментар беше разпознат като спам.
bg[1]: %s коментари бяха разпознати като спам.

en: %s could not be located. Please try another nearby city. For example: Kansas City; Springfield; Portland.
bg: Не успяхме да намерим %s. Потърсете околни градове. Например: Русе; Пловдив; Варна.

en: %s coupon moved to the Trash. | %s coupons moved to the Trash.
bg[0]: %s код за отстъпка е преместен в кошчето.
bg[1]: %s кодове за отстъпка са преместени в кошчето.

en: %s coupon not updated, somebody is editing it. | %s coupons not updated, somebody is editing them.
bg[0]: %s код за отстъпка не е обновен, някой го редактира в момента.
bg[1]: %s кода за отстъпка не са обновени, някой ги редактира в момента.

en: %s coupon permanently deleted. | %s coupons permanently deleted.
bg[0]: %s код за отстъпка е изтрит завинаги.
bg[1]: %s кода за отстъпка са изтрити завинаги.

en: %s coupon restored from the Trash. | %s coupons restored from the Trash.
bg[0]: %s код за отстъпка е върнат от кошчето.
bg[1]: %s кодове за отстъпка са върнати от кошчето.

en: %s coupon updated. | %s coupons updated.
bg[0]: %s код за отстъпка е обновен.
bg[1]: %s кода за отстъпка са обновени.

en: %s coupons used in total
bg: общо са използвани %s кода за отстъпка

en: %s critical issue | %s critical issues
bg[0]: %s критична ситуация
bg[1]: %s критични ситуации

en: %s customer review | %s customer reviews
bg[0]: %s клиентски отзив
bg[1]: %s клиентски отзива

en: %s data
bg: %s данни

en: %s day | %s days
bg[0]: %s ден
bg[1]: %s дни

en: %s discount
bg: %s отстъпка

en: %s discounts in total
bg: %s намаления общо

en: %s does not exist.
bg: %s не съществува.

en: %s does not match any of the expected formats.
bg: %s не съвпада с никой от очакваните формати.

en: %s domains found
bg: %s открити домейна

en: %s download remaining | %s downloads remaining
bg[0]: остава %s сваляне
bg[1]: остават %s сваляния

en: %s exceeds the maximum upload size for the multi-file uploader when used in your browser.
bg: Файлът %s надвишава позволения размер при групово качване на файлове.

en: %s exceeds the maximum upload size for this site.
bg: %s надминава максимално допустимия размер на файл за качване.

en: %s failed to embed.
bg: Неуспешно вграждане на %s.

en: %s failed while writing image to stream.
bg: %s прекъсна докато запазваше изображението към потока.

en: %s failed. Contact your hosting provider.
bg: %s бе неуспешно. Обърнете се към вашия хостинг доставчик.

en: %s false positive | %s false positives
bg[0]: %s грешен положителен резултат
bg[1]: %s грешни положителени резултатати

en: %s fee
bg: %s такса

en: %s field
bg: Поле %s

en: %s from now
bg: след %s

en: %s gross sales in this period
bg: %s продажби общо за този период

en: %s has been activated.
bg: %s беше активирана.

en: %s has been added to your cart. | %s have been added to your cart.
bg[0]: %s е добавен във вашата количка.
bg[1]: %s са добавени във вашата количка.

en: %s has been deactivated.
bg: %s беше деактивирана.

en: %s has been logged out.
bg: Успешен изход за %s

en: %s has been removed from your cart because it can no longer be purchased. Please contact us if you need assistance.
bg: %s е премахнат от вашата количка, защото вече не може да бъде поръчван. Свържете се с нас за повече информация.

en: %s has been updated.
bg: %s беше актуализиран успешно.

en: %s has duplicate items.
bg: %s има дублиран елемент.

en: %s has taken over and is currently customizing.
bg: В момента %s настройва.

en: %s has taken over and is currently editing.
bg: %s е поел редакцията и в момента редактира.

en: %s hour | %s hours
bg[0]: %s час
bg[1]: %s часа

en: %s in stock
bg: %s налични

en: %s is a protected WP option and may not be modified
bg: Нямате право да променяте настройката %s

en: %s is a required field | %s are required fields
bg[0]: %s е задължително поле
bg[1]: %s са задължителни полета

en: %s is a required field.
bg: %s е задължително поле.

en: %s is already active.
bg: %s вече е активно.

en: %s is already customizing this changeset. Do you want to take over?
bg: %s в момента променя неща тук. Желаете ли да поемете редакцията?

en: %s is already customizing this changeset. Please wait until they are done to try customizing. Your latest changes have been autosaved.
bg: %s в момента прави промени тук. Моля изчакайте докато завършат с промените. Вашите промени са автоматично запазени.

en: %s is already customizing this site. Do you want to take over?
bg: В момента %s настройва този сайт. Искате ли да поемете контрола?

en: %s is already customizing this site. Please wait until they are done to try customizing. Your latest changes have been autosaved.
bg: В момента %s настройва този сайт. Моля, изчакайте докато приключи. Вашите промени се запазват автоматично в момента.

en: %s is available
bg: %s е свободен

en: %s is currently editing
bg: %s в момента редактира

en: %s is currently editing this post.
bg: %s в момента редактира тази публикация.

en: %s is currently editing this post. Do you want to take over?
bg: %s в момента редактира тази публикация. Искате ли да поемете редакцията?

en: %s is forbidden
bg: %s забранено

en: %s is not a valid IP address.
bg: %s не е валиден IP адрес.

en: %s is not a valid URL.
bg: %s е невалиден URL.

en: %s is not a valid UUID.
bg: %s не е валиден UUID.

en: %s is not a valid command.
bg: %s не е валидна команда.

en: %s is not a valid email address.
bg: %s е невалиден имейл адрес.

en: %s is not a valid module.
bg: %s не е валиден модул.

en: %s is not a valid phone number.
bg: %s не е валиден телефонен номер.

en: %s is not a valid postcode / ZIP.
bg: %s е невалиден пощенски код / ZIP.

en: %s is out of stock.
bg: %s е с изчерпана наличност.

en: %s is required
bg: Полето %s е задължително.

en: %s is required to strip image meta.
bg: Трябва да имате %s, за да можете да изчистите метаданните на изображение.

en: %s is required.
bg: %s е задължително.

en: %s item | %s items
bg[0]: %s артикул
bg[1]: %s артикули

en: %s item with no issues detected | %s items with no issues detected
bg[0]: Открит е %s елемент без проблеми
bg[1]: Открити са %s елемента без проблеми

en: %s items
bg: %s артикули

en: %s items purchased
bg: %s поръчани артикула

en: %s link | %s links
bg[0]: %s връзка
bg[1]: %s връзки

en: %s link deleted. | %s links deleted.
bg[0]: Изтрита беше %s връзка.
bg[1]: Изтрити бяха %s връзки.

en: %s matches more than one of the expected formats.
bg: %s съвпада с повече от един очакван формат.

en: %s media file attached. | %s media files attached.
bg[0]: Прикачен е %s файл.
bg[1]: Прикачени са %s файла.

en: %s media file detached. | %s media files detached.
bg[0]: %s прикачен файл беше премахнат.
bg[1]: %s прикачени файла бяха премахнати.

en: %s media file moved to the Trash. | %s media files moved to the Trash.
bg[0]: %s файл от библиотеката е преместен в кошчето.
bg[1]: %s файла от библиотеката са преместени в кошчето.

en: %s media file permanently deleted. | %s media files permanently deleted.
bg[0]: %s файл беше изтрит завинаги.
bg[1]: %s файла бяха изтрити завинаги.

en: %s media file restored from the Trash. | %s media files restored from the Trash.
bg[0]: %s медиен файл е възстановен от кошчето.
bg[1]: %s медийни файлове са възстановени от кошчето.

en: %s min | %s mins
bg[0]: %s минута
bg[1]: %s минути

en: %s minute | %s minutes
bg[0]: %s минута
bg[1]: %s минути

en: %s missed spam | %s missed spam
bg[0]: %s пропуснат спам
bg[1]: %s пропуснати спам

en: %s month | %s months
bg[0]: %s месец
bg[1]: %s месеци

en: %s must be an alphanumeric string.
bg: %s трябва да е от буквено-цифров вид

en: %s net sales in this period
bg: %s нетни продажби в този период

en: %s net sales this month
bg: %s нетни продажби този месец

en: %s notes
bg: %s бележки

en: %s old
bg: на %s

en: %s option reset
bg: Нулирана настройка %s

en: %s order moved to the Trash. | %s orders moved to the Trash.
bg[0]: %s поръчка е преместена в кошчето.
bg[1]: %s поръчки са преместени в кошчето.

en: %s order not updated, somebody is editing it. | %s orders not updated, somebody is editing them.
bg[0]: %s поръчка не е обновена, защото някой я редактира в момента.
bg[1]: %s поръчки не са обновени, защото някой ги редактира в момента.

en: %s order permanently deleted. | %s orders permanently deleted.
bg[0]: %s поръчка беше перманентно изтрита.
bg[1]: %s поръчки бяха перманентно изтрити.

en: %s order restored from the Trash. | %s orders restored from the Trash.
bg[0]: %s поръчка е върната от кошчето.
bg[1]: %s поръчки са върнати от кошчето.

en: %s order updated. | %s orders updated.
bg[0]: %s поръчка е обновена.
bg[1]: %s поръчки са обновени.

en: %s orders placed
bg: %s заявени поръчки

en: %s out of 5
bg: %s от 5

en: %s page
bg: Страница %s

en: %s page moved to the Trash. | %s pages moved to the Trash.
bg[0]: %s страница е преместена в кошчето.
bg[1]: %s страници са преместени в кошчето.

en: %s page not updated, somebody is editing it. | %s pages not updated, somebody is editing them.
bg[0]: %s страница не е обновена, някой я редактира.
bg[1]: %s страници не са обновени, някой ги редактира.

en: %s page permanently deleted. | %s pages permanently deleted.
bg[0]: %s страница е изтрита завинаги.
bg[1]: %s страници са изтрити завинаги.

en: %s page restored from the Trash. | %s pages restored from the Trash.
bg[0]: %s страница е възстановена от кошчето.
bg[1]: %s страници са възстановени от кошчето.

en: %s page updated. | %s pages updated.
bg[0]: %s страница е обновена.
bg[1]: %s страници са обновени.

en: %s parameter is missing
bg: липсва параметър %s

en: %s parameter must be a valid JSON string.
bg: Параметърът %s трябва да бъде валиден JSON низ.

en: %s pattern moved to the Trash. | %s patterns moved to the Trash.
bg[0]: %s макет беше преместен в Кошчето.
bg[1]: %s макета бяха преместени в Кошчето.

en: %s pattern not updated, somebody is editing it. | %s patterns not updated, somebody is editing them.
bg[0]: %s макет не беше обновен, защото някой го редактира в момента.
bg[1]: %s макета не бяха обновени, защото някой ги редактира в момента.

en: %s pattern permanently deleted. | %s patterns permanently deleted.
bg[0]: %s макет беше напълно изтрит.
bg[1]: %s макета бяха напълно изтрити.

en: %s pattern restored from the Trash. | %s patterns restored from the Trash.
bg[0]: %s макет бе възстановен от кошчето.
bg[1]: %s макета бяха възстановени от кошчето.

en: %s pattern updated. | %s patterns updated.
bg[0]: %s макет бе обновен.
bg[1]: %s макета бяха обновени.

en: %s pending comment | %s pending comments
bg[0]: %s изчакващ коментар
bg[1]: %s изчакващи коментари

en: %s people reblogged it so far. Nice!
bg: %s човека са публикували това наново. Супер!

en: %s per month
bg: %s на месец

en: %s per year
bg: %s на година

en: %s plugin deactivated during WordPress upgrade.
bg: Разширението %s бе изключено по време на обновяването на WordPress.

en: %s plugin successfully updated.
bg: Успешно обновяване на разширението %s.

en: %s plugins successfully updated.
bg: Успешно обновяване на разширението %s.

en: %s post by this author | %s posts by this author
bg[0]: %s публикация от този автор
bg[1]: %s публикации от този автор

en: %s post moved to the Trash. | %s posts moved to the Trash.
bg[0]: %s публикация е преместена в кошчето.
bg[1]: %s публикации са преместени в кошчето.

en: %s post not updated, somebody is editing it. | %s posts not updated, somebody is editing them.
bg[0]: %s публикация не беше обновена, някой я редактира в момента.
bg[1]: %s публикации не бяха обновени, някой ги редактира в момента.

en: %s post per minute | %s posts per minute
bg[0]: %s публикация за минута
bg[1]: %s публикации за минута

en: %s post permanently deleted. | %s posts permanently deleted.
bg[0]: %s публикация беше изтрита завинаги.
bg[1]: %s публикации бяха изтрити завинаги.

en: %s post restored from the Trash. | %s posts restored from the Trash.
bg[0]: %s публикация е възстановена от кошчето.
bg[1]: %s публикации са възстановени от кошчето.

en: %s post updated. | %s posts updated.
bg[0]: %s публикация беше обновена.
bg[1]: %s публикации бяха обновени.

en: %s previous order linked | %s previous orders linked
bg[0]: %s предишна свързана поръчка
bg[1]: %s предишни свързани поръчки

en: %s product | %s products
bg[0]: %s продукт

en: %s product imported | %s products imported
bg[0]: Импортиран е %s продукт
bg[1]: Импортирани са %s продукта

en: %s product moved to the Trash. | %s products moved to the Trash.
bg[0]: %s продукт е преместен в кошчето.
bg[1]: %s продукта са преместени в кошчето.

en: %s product not updated, somebody is editing it. | %s products not updated, somebody is editing them.
bg[0]: %s продукт не е обновен, защото някой го редактира в момента.
bg[1]: %s продукта не са обновени, защото някой ги редактира в момента.

en: %s product permanently deleted. | %s products permanently deleted.
bg[0]: %s продукт е безвъзвратно изтрит.
bg[1]: %s продукти са безвъзвратно изтрити.

en: %s product restored from the Trash. | %s products restored from the Trash.
bg[0]: %s продукт е възстановен от кошчето.
bg[1]: %s продукта са възстановени от кошчето.

en: %s product updated | %s products updated
bg[0]: Обновен е %s продукт
bg[1]: Обновени са %s продукта

en: %s product updated. | %s products updated.
bg[0]: %s продукт е обновен.
bg[1]: %s продукта са обновени.

en: %s product was skipped | %s products were skipped
bg[0]: %s продукт беше пропуснат
bg[1]: %s продукта бяха пропуснати

en: %s purchases for the selected items
bg: %s поръчки за избраните артикули

en: %s px
bg: %s пиксела

en: %s quantity
bg: количество за %s

en: %s rates
bg: %s ставки

en: %s rating
bg: %s рейтинг

en: %s reblogged this
bg: %s наново публикува

en: %s recommended improvement | %s recommended improvements
bg[0]: %s препоръчително подобрение
bg[1]: %s препоръчителни подобрения

en: %s removed.
bg: %s е премахнат.

en: %s reported this comment as not spam.
bg: %s докладва, че този коментар не е спам.

en: %s reported this comment as spam.
bg: %s докладва коментарът като спам.

en: %s requires a valid email address
bg: Полето %s изисква валиден имейл адрес.

en: %s requires at least one selection
bg: %s изисква поне един избран елемент

en: %s response | %s responses
bg[0]: %s отговор
bg[1]: %s отговора

en: %s sales for the selected items
bg: %s продажби за избраните артикули

en: %s second | %s seconds
bg[0]: %s секунда
bg[1]: %s секунди

en: %s signups in this period
bg: %s регистрации за период

en: %s site | %s sites
bg[0]: %s сайт
bg[1]: %s сайта

en: %s submenu
bg: %s подменю

en: %s theme successfully updated.
bg: Успешно обновяване на темата %s.

en: %s themes
bg: %s теми

en: %s themes successfully updated.
bg: Успешно обновяване на %s теми.

en: %s update available | %s updates available
bg[0]: %s обновление е налично
bg[1]: %s обновления са налични

en: %s update failed.
bg: %s неуспешно обновяване.

en: %s updated successfully.
bg: %s бе обновенo успешно.

en: %s updates failed.
bg: %s неуспешни обновявания.

en: %s user | %s users
bg[0]: %s потребител
bg[1]: %s потребителя

en: %s user deleted. | %s users deleted.
bg[0]: %s потребител беше изтрит.
bg[1]: %s потребители бяха изтрити.

en: %s username:
bg: Потребителско име в %s:

en: %s week | %s weeks
bg[0]: %s седмица
bg[1]: %s седмици

en: %s worth of coupons used
bg: %s стойност от използвани кодове за отстъпка

en: %s would like to connect to your store
bg: %s желае да се свърже с Вашия магазин

en: %s year | %s years
bg[0]: %s година
bg[1]: %s години

en: %s's Favorites
bg: Любими на %s

en: %s's Profile
bg: Профила на %s

en: %s's Replies Created
bg: %s отговора създадени

en: %s's Subscriptions
bg: %s абонамента

en: %s's Topics Started
bg: Създадени теми от %s

en: %sUnlimited%s Premium Themes
bg: %sНеограничени%s премиум теми

en: %sX-Large
bg: %sX-Голям

en: %sX-Small
bg: %sX-Малък

en: %sd | %sd
bg[0]: %sд
bg[1]: %sд

en: %sh | %sh
bg[0]: %sч
bg[1]: %sч

en: %sm | %sm
bg[0]: %sм
bg[1]: %sм

en: %ss | %ss
bg[0]: %sс
bg[1]: %sс

en: &#8220;%s&#8221; has failed to upload.
bg: Неуспех при качването на &#8220;%s&#8221;.

en: &#8220;%s&#8221; is locked
bg: &#8220;%s&#8221; е заключен

en: &#8592; Cancel audio playlist
bg: &#8592; Отмяна

en: &#8592; Cancel gallery
bg: &#8592; Отказ от галерията

en: &#8592; Cancel video playlist
bg: &#8592; Отмяна на видео плейлист

en: &#8592; Go to library
bg: &#8592; Към библиотеката

en: &laquo; Back
bg: &laquo; Назад

en: &laquo; Older Comments
bg: &laquo; По-стари

en: &laquo; Older Entries
bg: &laquo; По-стари

en: &laquo; Previous
bg: &laquo; Предишни

en: &laquo; Previous Entries
bg: &laquo; Предишни

en: &laquo; Previous Page
bg: &laquo; Предишна страница

en: &laquo; Return to Stats
bg: Връщане към статистиката

en: &larr; Back to "%s" attributes
bg: &larr; Назад към "%s" атрибути

en: &larr; Back to %s
bg: &larr; Назад към %s

en: &larr; Go to Categories
bg: &larr; Към категориите

en: &larr; Go to Link Categories
bg: &larr; Към категориите за връзки

en: &larr; Go to Pattern Categories
bg: &larr; към категориите на макетите

en: &larr; Go to Tags
bg: &larr; Към таговете

en: &larr; Go to Users
bg: &larr; Kъм Потребителите

en: &larr; Go to editor
bg: &larr; Kъм редактиране

en: &larr; Previous
bg: &larr; Предишен

en: &lt; Prev
bg: &lt; Пред

en: &mdash; No Change &mdash;
bg: &mdash; Без промяна &mdash;

en: &mdash; No role for this site &mdash;
bg: &mdash; Без роля за този сайт &mdash;

en: &mdash; Select &mdash;
bg: &mdash; Избор &mdash;

en: &nbsp;&ndash; Page %s
bg: &nbsp;&ndash; Страница %s

en: &ndash;OR&ndash;
bg: &ndash;ИЛИ&ndash;

en: '%s' is not a valid country code.
bg: '%s' не е валиден код на държава.

[ctx: 'get', 'delete', and 'update' are commands - do not translate.]
en: Above are your options. You may 'get', 'delete', and 'update' them.
bg: Горе е списък с настройките. Можете да ги прегледате (команда 'get'), изтриете (команда 'delete') и обновите (команда 'update').

[ctx: 'wp jetpack options' is a command - do not translate.]
en: Type 'wp jetpack options' for more info.
bg: Въведете 'wp jetpack options' за повече информация.

en: ( Untitled )
bg: ( Без име )

en: (%s author archive, opens in a new tab)
bg: (архив на автора %s, отваря се в нов раздел)

en: (%s comment) | (%s comments)
bg[0]: (%s коментар)
bg[1]: (%s коментара)

en: (%s ratings)
bg: (%s мнения)

en: (%s website link, opens in a new tab)
bg: (Връзка към сайта на %s, отваря се в нов раздел)

en: (Address never made public)
bg: (Адресът няма да бъде публикуван)

en: (Does not support 64bit values)
bg: (Не поддържа 64bit стойности)

en: (Edit)
bg: (Редактиране)

en: (Home link, opens in a new tab)
bg: (Връзка към начална страница, отваря се в нов раздел)

en: (Latest version: %s)
bg: (Последна версия: %s)

en: (Leave at 0 for no rating.)
bg: (Ако не искате да име рейтинг оставете 0)

en: (Private post)
bg: (Скрита публикация)

en: (Public)
bg: (Публичен)

en: (Signup has been disabled. Only members of this site can comment.)
bg: (Регистрацията е изключена. Само потребителите на сайта могат да коментират.)

en: (Supports 64bit values)
bg: (Поддържа 64bit стойности)

en: (Unattached)
bg: (неприкачен)

en: (Untitled)
bg: (Неозаглавен)

en: (Your site is performing updates over FTP due to file ownership. Talk to your hosting company.)
bg: (Вашият уебсайт извършва обновления през FTP поради собственост на файлове. Свържете се с вашата хостинг компания.)

en: (at most 10)
bg: (най-много 10)

en: (at most 15)
bg: (най-много 15)

en: (billed yearly)
bg: (ежегодно плащане)

en: (can be backordered)
bg: (може да бъде поръчан и преди запълване на наличност)

en: (estimated for %s)
bg: (изчислено за %s)

en: (ex. VAT)
bg: (без ДДС)

en: (ex. tax)
bg: (напр. ДДС)

en: (hidden)
bg: (скрито)

en: (incl. VAT)
bg: (вкл. ДДС)

en: (incl. tax)
bg: (вкл. такса)

en: (includes %s)
bg: (включва %s)

en: (modified %s ago)
bg: (променен преди %s)

en: (more&hellip;)
bg: (още&hellip;)

en: (no author)
bg: (без автор)

en: (no parent)
bg: (без родител)

en: (no title)
bg: (без заглавие)

en: (not found)
bg: Не е намерено

en: (opens in a new tab)
bg: (отваря се в нов раздел)

en: (required)
bg: (задължително)

en: (scroll to see more)
bg: (скролнете, за да видите още)

en: (undo)
bg: (отмяна)

[ctx: (user commenting) on (post title)]
en: %1$s on %2$s
bg: %1$s за %2$s

en: * This category is also a tag. Converting it will add that tag to all posts that are currently in the category.
bg: * Тази категория е също и етикет. Преобразуването й ще добави етикета на всички публикации, които сега са в тази категория.

en: * This category is also a tag. The converter has added that tag to all posts currently in the category. If you want to remove it, please confirm that all tags were added successfully, then delete it from the <a href="%s">Manage Categories</a> page.
bg: * Тази категория е също и етикет. Преобразувателят е добавил към всички публикации в категорията този етикет. Ако искате да я изтриете, проверете дали всички публикации са били добавени успешно и след това я изтрийте спокойно от страницата за <a href="%s">управление на категории</a>.

en: * This tag is also a category. The converter has added all posts from it to the category. If you want to remove it, please confirm that all posts were added successfully, then delete it from the <a href="%s">Manage Tags</a> page.
bg: * Този етикет е също и категория. Преобразувателят е добавил всички публикации с този етикет в категорията. Ако искате да го изтриете, проверете дали всички публикации са били добавени успешно и след това го изтрийте спокойно от страницата за <a href="%s">управление на етикети</a>.

en: * This tag is also a category. When converted, all posts associated with the tag will also be in the category.
bg: * Този етикет е също и категория. Преобразуването му ще добави в категорията всички публикации, които сега са имали този етикет.

en: + Add Address Line 2
bg: + Добавяне на второ поле за адрес

en: + Add New Category
bg: + Нова категория

en: + Add New WordPress
bg: + Добавяне на нов WordPress

en: + Add account
bg: + Добавяне на сметка

en: + Create New Menu
bg: + Ново меню

en: + expand source
bg: + разширяване

en: - %1$s (from version %2$s to %3$s)
bg: - %1$s (от версия %2$s до %3$s)

en: - %1$s (from version %2$s to %3$s)%4$s
bg: - %1$s (от версия %2$s до %3$s)%4$s

en: - %1$s version %2$s
bg: - %1$s версия %2$s

en: - %1$s version %2$s%3$s
bg: - %1$s версия %2$s%3$s

en: - Select -
bg: - Избор -

en: - The WordPress.com Team
bg: - Екипът на WordPress.com

en: - The WordPress.com VIP Team
bg: - Екипът на WordPress.com VIP

en: ...or something like this:
bg: ... или нещо такова:

en: .blog Domain
bg: .blog домейн

en: .htaccess rules
bg: .htaccess правила

en: / month
bg: / на месец

en: / year
bg: / година

en: 1 Comment
bg: 1 коментар

en: 1 Comment<span class="screen-reader-text"> on %s</span>
bg: 1 коментар<span class="screen-reader-text"> за %s</span>

en: 1 GB Storage Space
bg: 1 GB място за съхранение

en: 1 comment
bg: 1 Коментар

en: 1 hour
bg: 1 час

en: 1 item | %s items
bg[0]: 1 запис
bg[1]: %s записа

en: 1 of 4
bg: 1 от 4

en: 1 page not updated, somebody is editing it.
bg: 1 страница не беше обновена, някой я редактира.

en: 1 pattern not updated, somebody is editing it.
bg: 1 макет не бе обновен, понеже някой в момента го редактира.

en: 1 post not updated, somebody is editing it.
bg: 1 публикация не беше обновена, някой я редактира.

en: 1 year
bg: 1 година

[ctx: 1: Post Title, 2: Blog Name]
en: %1$s on %2$s
bg: %1$s в %2$s

[ctx: 1: User Name, 2: Service Name (Facebook, Twitter, ...)]
en: %1$s on %2$s
bg: %1$s в %2$s

[ctx: 1: category name]
en: %1$s themes
bg: %1$s теми

en: 1GB Storage Space
bg: 1GB място за съхранение

en: 1d
bg: 1 д.

en: 1h
bg: 1 ч.

en: 1m
bg: 1 мин.

en: 1mo
bg: 1 мес.

en: 1s
bg: 1 сек

en: 1st
bg: 1-ви

en: 1y
bg: 1 г.

en: 2 character continent code.
bg: 2-буквен код на континент.

en: 2 of 4
bg: 2 от 4

en: 24/7 Support
bg: Нон-стоп поддръжка, 24/7

en: 24/7 WordPress Support
bg: 24/7 WordPress поддръжка

en: 24/7 live support
bg: Денонощна поддръжка

en: 24/7 support
bg: 24/7 поддръжка

en: 3 GB Storage Space
bg: 3 GB място за съхранение

en: 3 days
bg: 3 дни

en: 3 of 4
bg: 3 от 4

en: 30 Days
bg: 30 дни

en: 30 days
bg: 30 дни

en: 30-day archive
bg: 30-дневен архив

en: 30GB of cloud storage
bg: 30GB облачно пространство

en: 3999 Mission Boulevard,
    San Diego CA 92109
bg: Мишън Булевард 3999,
    Сан Диего, Калифорния 92109

en: 3GB Storage Space
bg: 3GB място за съхранение

en: 4 minutes
bg: 4 минути

en: 4 of 4
bg: 4 от 4

en: 404 error page
bg: Страница за грешка 404

en: 404: Not Found
bg: Грешка 404

en: 50 community members
bg: 50 членове на общността

en: 6GB Storage Space
bg: 6GB място за съхранение

en: 7 days
bg: 7 дни

en: <a %1$s>Comment</a> by %2$s on %3$s: %4$s
bg: <a %1$s>Коментар</a> от %2$s за %3$s: %4$s

en: <a href="%1$s" %2$s>Learn how to describe the purpose of the image%3$s</a>. Leave empty if the image is purely decorative.
bg: <a href="%1$s" %2$s>Научете как да опишете значението на изображението%3$s</a>. Оставете празно, ако то е с изцяло декоративна цел.

en: <a href="%1$s" class="update-browser-link">Update %2$s</a> or learn how to <a href="%3$s" class="browse-happy-link">browse happy</a>
bg: <a href="%1$s" class="update-browser-link">Обновете %2$s</a> или научете как да <a href="%3$s" class="browse-happy-link">"браузвате щастливи"</a>

en: <a href="%1$s" target="_blank">Great passwords</a> use upper and lower case characters, numbers, and symbols like <em>%2$s</em>.
bg: <a href="%1$s" target="_blank">Добрите пароли</a> съдържат главни и малки букви, цифри и символи като<em>%2$s</em>.

en: <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from %2$s spam comment already.  | <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from %2$s spam comments already.
bg[0]: <a href="%1$s">Akismet</a> е защитил сайта ви от %2$s спам коментар.
bg[1]: <a href="%1$s">Akismet</a> е защитил сайта ви от %2$s спам коментара.

en: <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from <a href="%2$s">%3$s spam comment</a>. | <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from <a href="%2$s">%3$s spam comments</a>.
bg[0]: <a href="%1$s">Akismet</a> е предпазил сайта ви от <a href="%2$s">%3$s спам коментар</a>.
bg[1]: <a href="%1$s">Akismet</a> е предпазил сайта ви от <a href="%2$s">%3$s спам коментра</a>.

en: <a href="%1$s">Edit</a> or <a href="%2$s">preview</a> your Privacy Policy page content.
bg: <a href="%1$s">Редактиране</a> или <a href="%2$s">преглед</a> на страницата ви за поверителност.

en: <a href="%1$s">Edit</a> or <a href="%2$s">view</a> your Privacy Policy page content.
bg: <a href="%1$s">Редактиране</a> или <a href="%2$s">преглед</a> на съдържанието на политиката за поверителност.

en: <a href="%1$s">Please update WordPress</a>, and then <a href="%2$s">learn more about updating PHP</a>.
bg: <a href="%1$s">Актуализирайте WordPress</a> и <a href="%2$s">научете повече за актуализирането на PHP</a>.

en: <a href="%1$s">WordPress %2$s</a> is available! <a href="%3$s" aria-label="%4$s">Please update now</a>.
bg: <a href="%1$s">WordPress %2$s</a> e наличен! <a href="%3$s" aria-label="%4$s">Моля, обновете сега</a>.

en: <a href="%1$s">WordPress %2$s</a> is available! Please notify the site administrator.
bg: <a href="%1$s">WordPress %2$s</a> е наличен! Изпратете известие на администратора на сайта.

en: <a href="%s">Akismet</a> blocks spam from getting to your blog.
bg: <a href="%s">Akismet</a> блокира спама към сайта ви.

en: <a href="%s">Learn more about updating PHP</a>.
bg: <a href="%s">Научете повече за актуализиранетo на PHP</a>.

en: <a href="%s">Links</a> / Add New Link
bg: <a href="%s">Връзки</a> / Нова

en: <a href="%s">Links</a> / Edit Link
bg: <a href="%s">Публикувайте отново</a>

en: <a href="%s">Manage plugins</a>.
bg: <a href="%s">Управление на разширения</a>.

en: <a href="%s">Please update WordPress</a>.
bg: <a href="%s">Актуализирайте WordPress</a>.

en: <a href="%s">You can change your profile picture on Gravatar</a>.
bg: <a href="%s">Промяната на снимката на профила става в Gravatar</a>.

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/appearance-menus-screen/">Documentation on Menus</a>
bg: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/appearance-menus-screen/">Документация за управление на менютата</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/appearance-themes-screen/">Documentation on Managing Themes</a>
bg: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/appearance-themes-screen/">Документация за управлението на темите</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/appearance-widgets-screen-classic-editor/">Documentation on Widgets</a>
bg: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/appearance-widgets-screen-classic-editor/">Документация: джаджи</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/comments-screen/">Documentation on Comments</a>
bg: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/comments-screen/">Документация за коментарите</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/customize-date-and-time-format/">Documentation on date and time formatting</a>.
bg: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/customize-date-and-time-format/">Документация: форматиране на дата и час</a>.

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/customizer/">Documentation on Customizer</a>
bg: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/customizer/">Документация: Настройки (Customizer)</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/dashboard-screen/">Documentation on Dashboard</a>
bg: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/dashboard-screen/">Документация за таблото</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/edit-media/">Documentation on Edit Media</a>
bg: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/edit-media/">Документация за редактиране на медийни файлове</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/keyboard-shortcuts-classic-editor/#keyboard-shortcuts-for-comments">Documentation on Keyboard Shortcuts</a>
bg: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/keyboard-shortcuts-classic-editor/#keyboard-shortcuts-for-comments">Документация: Бързи клавиши</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/media-add-new-screen/">Documentation on Uploading Media Files</a>
bg: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/media-add-new-screen/">Документация за качването на медийни файлове</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/media-library-screen/">Documentation on Media Library</a>
bg: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/media-library-screen/">Документация за медийна библиотека</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/network-admin-sites-screen/">Documentation on Site Management</a>
bg: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/network-admin-sites-screen/">Документация за управление на сайта</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/pages-add-new-screen/">Documentation on Adding New Pages</a>
bg: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/pages-add-new-screen/">Документация за добавяне на нови страници</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/pages-screen/">Documentation on Editing Pages</a>
bg: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/pages-screen/">Документация за редактиране на страници</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/pages-screen/">Documentation on Managing Pages</a>
bg: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/pages-screen/">Документация за управлението на страници</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/plugins-themes-auto-updates/">Documentation on Auto-updates</a>
bg: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/plugins-themes-auto-updates/">Документация: Автоматично обновяване</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/posts-categories-screen/">Documentation on Categories</a>
bg: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/posts-categories-screen/">Документация за категории</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/posts-screen/">Documentation on Managing Posts</a>
bg: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/posts-screen/">Документация за управлението на публикации</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/posts-tags-screen/">Documentation on Tags</a>
bg: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/posts-tags-screen/">Документация за етикети</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/revisions/">Revisions Management</a>
bg: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/revisions/">Управление на версиите</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/roles-and-capabilities/">Descriptions of Roles and Capabilities</a>
bg: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/roles-and-capabilities/">Описание на ролите и правомощията</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-discussion-screen/">Documentation on Discussion Settings</a>
bg: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-discussion-screen/">Документация за настройките на коментари</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-general-screen/">Documentation on General Settings</a>
bg: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-general-screen/">Документация за настройките</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-media-screen/">Documentation on Media Settings</a>
bg: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-media-screen/">Документация за настройките на медийни файлове</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-privacy-screen/">Documentation on Privacy Settings</a>
bg: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-privacy-screen/">Документация за настройките за поверителност</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-reading-screen/">Documentation on Reading Settings</a>
bg: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-reading-screen/">Документация за настройките за четене</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-writing-screen/">Documentation on Writing Settings</a>
bg: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-writing-screen/">Документация за настройките за писане</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/site-health-screen/">Documentation on Site Health tool</a>
bg: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/site-health-screen/">Документация за Инструмента за проверка състоянието на сайта</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/tools-erase-personal-data-screen/">Documentation on Erase Personal Data</a>
bg: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/tools-erase-personal-data-screen/">Документация за изтриването на лични данни</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/tools-export-personal-data-screen/">Documentation on Export Personal Data</a>
bg: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/tools-export-personal-data-screen/"> Документация за сваляне на лични данни</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/tools-export-screen/">Documentation on Export</a>
bg: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/tools-export-screen/">Документация за експортиране на съдържание</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/tools-import-screen/">Documentation on Import</a>
bg: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/tools-import-screen/">Документация за импортирането на съдържание</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/tools-screen/">Documentation on Tools</a>
bg: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/tools-screen/">Документация за инструментите</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/understand-comment-spam/">Documentation on Comment Spam</a>
bg: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/understand-comment-spam/">Документация: Спам в коментарите</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/users-add-new-screen/">Documentation on Adding New Users</a>
bg: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/users-add-new-screen/">Документация за добавянето на нови потребители</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/users-screen/">Documentation on Managing Users</a>
bg: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/users-screen/">Документация за управление на потребители</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/users-your-profile-screen/">Documentation on User Profiles</a>
bg: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/users-your-profile-screen/">Документация за редакция на потребителски профили</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/work-with-themes/">Documentation on Using Themes</a>
bg: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/work-with-themes/">Документация за използването на теми</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/write-posts-classic-editor/">Documentation on Writing and Editing Posts</a>
bg: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/write-posts-classic-editor/">Документация: Писане и редактиране</a>

en: <a href="https://wordpress.org/support/forums/">Support forums</a>
bg: <a href="https://wordpress.org/support/forums/">Форуми за помощ</a>

en: <abbr title="Coordinated Universal Time">UTC</abbr> time is <code>%s</code>
bg: Часът по Гринуич е <code>%s</code>

en: <b>%</b> Replies
bg: <b>%</b> отговора

en: <b>1</b> Reply
bg: <b>1</b> отговор

en: <br />Adding tags <i>%s</i>...
bg: <br />Добавяне на етикети <em>%s</em>...

en: <code>_blank</code> &mdash; new window or tab.
bg: <code>_blank</code> &mdash; нов прозорец или таб.

en: <code>_none</code> &mdash; same window or tab.
bg: <code>_none</code> &mdash; същия прозорец или таб.

en: <code>_top</code> &mdash; current window or tab, with no frames.
bg: <code>_top</code> &mdash; същият прозорец или таб, без frame-ове.

en: <p>Continue reading &rarr; %s</p>
bg: <p>Продължете да четете &rarr; %s</p>

en: <p>You do not have permission to access this page.</p>
bg: <p> Нямата права, за да достъпнете тази страница.</p>

en: <span class="%1$s">Posted in</span> %2$s
bg: <span class="%1$s">Публикувано в</span> %2$s

en: <span class="%1$s">Posted on</span> %2$s <span class="meta-sep">by</span> %3$s
bg: <span class="%1$s">Публикувано на</span> %2$s <span class="meta-sep">от</span> %3$s

en: <span class="%1$s">Tagged</span> %2$s
bg: <span class="%1$s">С етикет</span> %2$s

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older Comments
bg: <span class="meta-nav">&larr;</span> По-стари коментари

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older posts
bg: <span class="meta-nav">&larr;</span> По-стари публикации

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older testimonials
bg: <span class="meta-nav">&larr;</span> Предишни препоръки

en: <span class="meta-nav">Next Post</span> %title
bg: <span class="meta-nav">Следваща</span>%title

en: <span class="meta-nav">Previous Post</span> %title
bg: <span class="meta-nav">Предишна</span>%title

en: <span>%d</span> bloggers like this:
bg: <span>%d</span> блогъра харесват това:

en: <span>Active:</span> %s
bg: <span>Активни:</span> %s

en: <span>Author:</span> <a href="%1$s">%2$s</a>
bg: <span>Автор:</span> <a href="%1$s">%2$s</a>

en: <strong class="count">%1$s spam</strong> blocked by <strong>Akismet</strong> | <strong class="count">%1$s spam</strong> blocked by <strong>Akismet</strong>
bg[0]: <strong class="count">%1$s нежелан коментар</strong>, блокиран от <strong>Akismet</strong>
bg[1]: <strong class="count">%1$s нежелани коментара</strong>, блокирани от <strong>Akismet</strong>

en: <strong>%s order</strong> awaiting processing | <strong>%s orders</strong> awaiting processing
bg[0]: <strong>%s поръчка</strong> очаква обработка
bg[1]: <strong>%s поръчки</strong> очакват обработка

en: <strong>%s order</strong> on-hold | <strong>%s orders</strong> on-hold
bg[0]: <strong>%s поръчка</strong> е задържана
bg[1]: <strong>%s поръчки</strong> са задържани

en: <strong>%s product</strong> low in stock | <strong>%s products</strong> low in stock
bg[0]: <strong>%s продукт</strong> с ниска наличност
bg[1]: <strong>%s продукти</strong> с ниска наличност

en: <strong>%s product</strong> out of stock | <strong>%s products</strong> out of stock
bg[0]: <strong>%s продукт</strong> е изчерпан
bg[1]: <strong>%s продукти</strong> са изчерпани

en: <strong>%s</strong> &mdash; This allows you to associate an image with your post without inserting it. This is usually useful only if your theme makes use of the image as a post thumbnail on the home page, a custom header, etc.
bg: <strong>%s</strong> ви позволява да свържете изображение с публикацията, без да го вмъквате вътре. Това е полезно само ако темата поддържа картинка на публикация и я показва по някакъв начин в заглавката на страницата или в списък статии.

en: <strong>%s</strong> is not an allowed embed site.
bg: <strong>%s</strong> не е позволен сайт за вграждане.

en: <strong>%s</strong> upload space remaining.
bg: <strong>%s</strong> място за качване остава.

en: <strong>13 GB</strong> Storage Space
bg: <strong>13 GB</strong> място за съхранение

en: <strong>13GB</strong> Storage Space
bg: <strong>13GB</strong> място за съхранение

en: <strong><em>Note that password</em></strong> carefully! It is a <em>random</em> password that was generated just for you.
bg: <strong><em>Обърнете внимание на паролата!</em></strong> Тя е <em>случайно</em> генерирана специално за вас.

en: <strong>Active</strong> - renews on %s
bg: <strong>Активен</strong> - подновява се на %s

en: <strong>Activity</strong> &mdash; Shows the upcoming scheduled posts, recently published posts, and the most recent comments on your posts and allows you to moderate them.
bg: <strong>Активност</strong> - показва предстоящите публикации, наскоро публикуваните, както и последните коментари по ваши публикации и ви позволява да ги модерирате.

en: <strong>Almost done</strong> - configure Akismet and say goodbye to spam
bg: <strong>Почти готово</strong> - включете Akismet и се сбогувайте със спама

en: <strong>At a Glance</strong> &mdash; Displays a summary of the content on your site and identifies which theme and version of WordPress you are using.
bg: <strong>Обзор</strong> - Показва обобщение на съдържанието на сайта ви и показва актуалната тема и версия на WordPress, която използвате.

en: <strong>Box Controls</strong> &mdash; Click the title bar of the box to expand or collapse it. Some boxes added by plugins may have configurable content, and will show a &#8220;Configure&#8221; link in the title bar if you hover over it.
bg: <strong>Управление на карета</strong> - Натискане на заглавието на карето го разширява или свива. Някои карета, добавени от разширения, може да имат управляемо съдържание, те ще имат връзка &#8220;Настройки&#8221; при посочване на името на всяко каре.

en: <strong>Clicking the arrow to the right of any menu item</strong> in the editor will reveal a standard group of settings. Additional settings such as link target, CSS classes, link relationships, and link descriptions can be enabled and disabled via the Screen Options tab.
bg: <strong>Натискане на стрелката в дясно от всеки елемент на менюто</strong> в редактора ще покаже стандартен списък настройки. Настройките за адреса на връзката, CSS класове, семантичната релацията на връзката спрямо адреса, и описание на връзката се включват и изключват от секцията &#8220;Настройки на екрана&#8221;.

en: <strong>Comments</strong> &mdash; For user comments, Email Address, IP Address, User Agent (Browser/OS), Date/Time, Comment Content, and Content URL.
bg: <strong> Коментари </strong> & mdash; За коментари, направени от потребителя, имейл адрес, IP адрес, потребителски агент (браузър/операционна система), дата/час, съдържание на коментар и URL адрес на съдържанието.

en: <strong>Comments</strong> &mdash; WordPress does not delete comments. The software does anonymize (but, again, <em>never</em> publishes) the associated Email Address, IP Address, and User Agent (Browser/OS).
bg: <strong>Коментари</strong> &mdash; WordPress не трие коментари. Софтуерът може да ги направи анонимни (но, отново, <em>никога</em> не публикува) свързаните имейл адрес, IP адрес или потребителски данни за браузър и операционна система.

en: <strong>Community Events Location</strong> &mdash; The IP Address of the user which is used for the Upcoming Community Events shown in the dashboard widget.
bg: <strong>Местоположение от джаджата за предстоящи събития</strong> &mdash; IP адресът на потребителя, който е използван за джаджата с предстоящи събития, показвана на таблото.

en: <strong>Community Events Location</strong> &mdash; The IP Address of the user, which populates the Upcoming Community Events dashboard widget with relevant information.
bg: <strong>Местоположение от джаджата за предстоящи събития</strong> &mdash; IP адресът на потребителя, който е използван за джаджата с предстоящи събития, показвана на таблото.

en: <strong>Conflicting values for the constants %1$s and %2$s.</strong> The value of %2$s will be assumed to be your subdomain configuration setting.
bg: <strong>Стойностите на константите %1$s и %2$s са в конфликт.</strong> За конфигурацията ще се приеме стойността на %2$s, и вашата мрежа ще работи с поддомейни.

en: <strong>Connection lost.</strong> Saving has been disabled until you are reconnected.
bg: <strong>Връзката е прекъсната.</strong> Записът е спрян, докато връзката бъде възстановена.

en: <strong>Contribute</strong> to the code, improve the UX, and test the WordPress app.
bg: <strong>Допринасяйте</strong> за кода, подобрявайте потребителското изживяване и тествайте WordPress приложението.

en: <strong>Copy URL</strong> copies the URL for the media file to your clipboard.
bg: <strong>Копиране на връзка</strong> копира връзката на файла в междинната памет.

en: <strong>Create</strong> and improve WordPress educational materials.
bg: <strong>Създавайте</strong> и подобрявайте учебните материали за WordPress.

en: <strong>Curate</strong> submissions or take photos for the Photo Directory.
bg: <strong>Подбирайте</strong> подадените предложения или правете снимки за Директорията за снимки.

en: <strong>Delete Permanently</strong> will delete the file from the media library (as well as from any posts to which it is currently attached).
bg: <strong>Изтриване завинаги</strong> ще изтрие файла от библиотеката (както и от всички публикации, към които е бил добавен).

en: <strong>Delete</strong> brings you to the Delete Users screen for confirmation, where you can permanently remove a user from your site and delete their content. You can also delete multiple users at once by using bulk actions.
bg: <strong>Изтриване</strong> ще ви отведе до екран за потвърждаване на изтриването. От там се премахват завинаги потребителят и съдържанието, което е създал. През масовите действия можете да изтриете няколко потребители едновременно.

en: <strong>Description</strong> &mdash; The description is not prominent by default; however, some themes may display it.
bg: <strong>Описание</strong> &mdash; описанието не е видимо по подразбиране, но някои теми може да го показват.

en: <strong>Discussion</strong> &mdash; You can turn comments and pings on or off, and if there are comments on the post, you can see them here and moderate them.
bg: <strong>Коментари</strong> &ndash; От тук се включват или изключват и ping-овете. Коментарите по дадения пост се виждат и редактират на тази страница.

en: <strong>Download file</strong> downloads the original media file to your device.
bg: <strong>Сваляне на файл</strong> ще изтегли оригиналния медиен фейл на устройството ви.

en: <strong>Drag and Drop</strong> &mdash; To rearrange the boxes, drag and drop by clicking on the title bar of the selected box and releasing when you see a gray dotted-line rectangle appear in the location you want to place the box.
bg: <strong>Придърпване и пускане</strong> - За да пренаредите кутийките, придърпайте чрез натискане на заглавната лента на избраната кутийка и пуснете когато се появи правоъгълник от сива пунктирана линия на мястото, където искате да поставите кутийката.

en: <strong>Drag and drop</strong> your files into the area below. Multiple files are allowed.
bg: <strong>Завлечете</strong> файлове в полето долу. Позволено е качване на няколко файла наведнъж.

en: <strong>ERROR</strong>: Are you sure you wanted to do that?
bg: <strong>ГРЕШКА</strong>: Сигурни ли сте, че искахте да направите това?

en: <strong>ERROR</strong>: Invalid username or e-mail.
bg: <strong>Грешка</strong>: невалидно потребителско име или имейл адрес.

en: <strong>ERROR</strong>: That email address is already used by someone else.
bg: <strong>ГРЕШКА</strong>: Този email адрес вече е използван от някой друг.

en: <strong>ERROR</strong>: The password you entered for the username <strong>%1$s</strong> is incorrect. <a href="%2$s" title="Password Lost and Found">Lost your password</a>?
bg: <strong>Грешка</strong>: Паролата въведена за потребител <strong>%1$s</strong> е неправилна. <a href="%2$s" title="Загубени и намерени пароли">Забравена парола</a>?

en: <strong>Edit</strong> takes you to a simple screen to edit that individual file&#8217;s metadata. You can also reach that screen by clicking on the media file name or thumbnail.
bg: <strong>Редактиране</strong> ще ви заведе до изчистен екран с опции за редакция на метаданните на този файл. Същият екран може да бъде достъпен с натискане на медийния файл или умалената картинка.

en: <strong>Edit</strong> takes you to the editable profile screen for that user. You can also reach that screen by clicking on the username.
bg: <strong>Редактиране</strong> ви отвежда към екран за редактиране на профила на този потребител. До този екран се стига и с натискане върху потребителското име.

en: <strong>Edit</strong> takes you to the editing screen for that post. You can also reach that screen by clicking on the post title.
bg: <strong>Редактиране</strong> ви отвежда към екрана за редактиране на тази публикация. До този екран се стига и като натиснете върху заглавието на публикацията.

en: <strong>Edit</strong> videos and add captions to WordPress.tv.
bg: <strong>Редактирайте</strong> видео клипове и добавяйте надписи в WordPress.tv.

en: <strong>Error:</strong> %1$s requires %2$d plugin to be installed and activated: %3$s. | <strong>Error:</strong> %1$s requires %2$d plugins to be installed and activated: %3$s.
bg[0]: <strong>Грешка:</strong> %1$s изисква %2$d разширение да е инсталирано и активно: %3$s.
bg[1]: <strong>Грешка:</strong> %1$s изисква %2$d разширения да са инсталирани и активни: %3$s.

en: <strong>Error:</strong> Cookies are blocked due to unexpected output. For help, please see <a href="%1$s">this documentation</a> or try the <a href="%2$s">support forums</a>.
bg: <strong>ГРЕШКА</strong>: Бисквитките са блокирани поради неочаквано извеждане (unexpected output). Потърсете информация в <a href="%1$s">тази документация</a> или във <a href="%2$s">форумите за поддръжка</a>.

en: <strong>Error:</strong> Cookies are blocked or not supported by your browser. You must <a href="%s">enable cookies</a> to use WordPress.
bg: <strong>Грешка</strong>: Браузърът ви не позволява или блокира бисквитките. За да използвате WordPress трябва да <a href="%s">разрешите бисквитките</a>.

en: <strong>Error:</strong> Invalid username, email address or incorrect password.
bg: <strong>ГРЕШКА</strong>: Невалидни потребителско име или имейл адрес, или невярна парола.

en: <strong>Error:</strong> Passwords do not match. Please enter the same password in both password fields.
bg: <strong>Грешка</strong>: Паролите не съвпадат. Въведете една и съща парола в двете полета.

en: <strong>Error:</strong> Passwords may not contain the character "\".
bg: <strong>Грешка</strong>: Паролата ви не трябва да съдържа "\".

en: <strong>Error:</strong> Please enter a nickname.
bg: <strong>ГРЕШКА</strong>: Трябва да въведете псевдоним.

en: <strong>Error:</strong> Please enter a password.
bg: <strong>ГРЕШКА</strong>: Въведете парола.

en: <strong>Error:</strong> Please enter a username or email address.
bg: <strong>Грешка</strong>: Въведете потребителско име или имейл адрес.

en: <strong>Error:</strong> Please enter a username.
bg: <strong>Грешка</strong>: моля въведете потребителско име.

en: <strong>Error:</strong> Please enter a valid email address.
bg: <strong>ГРЕШКА</strong>: моля, въведете валиден имейл адрес.

en: <strong>Error:</strong> Please enter an email address.
bg: <strong>Грешка</strong>: моля въведете имейл адрес.

en: <strong>Error:</strong> Please fill the required fields.
bg: <strong>Грешка</strong>: Mоля, попълнете задължителните полета.

en: <strong>Error:</strong> Please type your comment text.
bg: <strong>Грешка</strong>: Моля, напишете коментар.

en: <strong>Error:</strong> Please type your email address.
bg: <strong>Грешка</strong>: въведете адреса на вашата електронна поща.

en: <strong>Error:</strong> Site URL you&#8217;ve entered is already taken.
bg: <strong>Грешка</strong>: Въведената връзка към сайта е заета.

en: <strong>Error:</strong> Sorry, that username is not allowed.
bg: <strong>ГРЕШКА</strong>: За съжаление това потребителско име не е позволено.

en: <strong>Error:</strong> The %s options page is not in the allowed options list.
bg: <strong>Грешка:</strong> страницата с настройки за %s не се намира в списъка с разрешените.

en: <strong>Error:</strong> The comment could not be saved. Please try again later.
bg: <strong>Грешка</strong>: Коментарът не беше запазен. Опитайте отново?

en: <strong>Error:</strong> The email address is already used.
bg: <strong>ГРЕШКА</strong>: Имейл адресът вече е зает.

en: <strong>Error:</strong> The email address is not correct.
bg: <strong>Грешка</strong>: невалиден имейл адрес.

en: <strong>Error:</strong> The email could not be sent. Your site may not be correctly configured to send emails. <a href="%s">Get support for resetting your password</a>.
bg: <strong>Грешка</strong>: Имейлът не можа да бъде изпратен. Сайтът ви не е правилно конфигуриран за изпращане на имейли. <a href="%s">Получете помощ за обновяване на паролата си</a>.

en: <strong>Error:</strong> The email field is empty.
bg: <strong>ГРЕШКА</strong>: Полето за имейл адрес е празно.

en: <strong>Error:</strong> The password field is empty.
bg: <strong>Грешка</strong>: Липсва парола.

en: <strong>Error:</strong> The password you entered for the email address %s is incorrect.
bg: <strong>ГРЕШКА</strong>: Паролата, която въведохте за имейл адрес %s, е невярна.

en: <strong>Error:</strong> The password you entered for the username %s is incorrect.
bg: <strong>Грешка</strong>: Въведената паролата за потребителското име %s е невалидна.

en: <strong>Error:</strong> The passwords do not match.
bg: <strong>Грешка</strong>: Паролата не съвпада.

en: <strong>Error:</strong> The username <strong>%s</strong> is not registered on this site. If you are unsure of your username, try your email address instead.
bg: <strong>Грешка</strong>: Потребителското име <strong>%s</strong> не е разпознато за сайта. Ако не сте сигурни, можете да позлвате имейл адреса.

en: <strong>Error:</strong> The username field is empty.
bg: <strong>Грешка</strong>: Липсва парола.

en: <strong>Error:</strong> There is no account with that username or email address.
bg: <strong>ГРЕШКА</strong>: Не съществува профил с това потребителско име или имейл.

en: <strong>Error:</strong> There was a problem creating site entry.
bg: <strong>Грешка</strong>: Възникна проблем при създаването на съдържанието.

en: <strong>Error:</strong> This email address is already registered. <a href="%s">Log in</a> with this address or choose another one.
bg: <strong>Грешка:</strong> Този имейл е вече регистриран. <a href="%s">Влезте</a> с този адрес или изберете друг.

en: <strong>Error:</strong> This email is already registered. Please choose another one.
bg: <strong>Грешка</strong>: Имейл адресът вече е регистриран, изберете друг.

en: <strong>Error:</strong> This is not a valid feed template.
bg: <strong>Грешка</strong>: Това не е валиден шаблон за RSS поток.

en: <strong>Error:</strong> This username is already registered. Please choose another one.
bg: <strong>ГРЕШКА</strong>: Потребителското име е вече заето. Опитайте с друго.

en: <strong>Error:</strong> This username is invalid because it uses illegal characters. Please enter a valid username.
bg: <strong>Грешка</strong>: потребителското име е невалидно, защото използва непозволени символи. Моля, въведете валидно потребителско име.

en: <strong>Error:</strong> Unknown email address. Check again or try your username.
bg: <strong>Грешка</strong>: Неразпознат имейл адрес. Опитайте с потребителско име.

en: <strong>Error:</strong> Unknown username. Check again or try your email address.
bg: <strong>Грешка</strong>: Неразпознато потребителско име. Пробвайте отново или опитайте с имейл адрес.

en: <strong>Error:</strong> User registration is currently not allowed.
bg: <strong>Грешка</strong>: Регистрацията на потребители временно е спряна.

en: <strong>Error:</strong> Your URL is too long.
bg: <strong>ГРЕШКА</strong>: прекалено дълъг уеб адрес.

en: <strong>Error:</strong> Your account has been marked as a spammer.
bg: <strong>Грешка</strong>: профилът ви е маркиран като спамер.

en: <strong>Error:</strong> Your comment is too long.
bg: <strong>ГРЕШКА</strong>: прекалено дълъг коментар.

en: <strong>Error:</strong> Your email address is too long.
bg: <strong>ГРЕШКА</strong>: имейл адресът ви е прекалено дълъг.

en: <strong>Error:</strong> Your name is too long.
bg: <strong>ГРЕШКА</strong>: името е прекалено дълго.

en: <strong>Error:</strong> Your password reset link appears to be invalid. Please request a new link below.
bg: <strong>Грешка</strong>: Връзката за възстановяване на паролата не е валидна. Заявете нова връзка по-долу.

en: <strong>Error:</strong> Your password reset link has expired. Please request a new link below.
bg: <strong>Грешка</strong>: Линкът за промяна на паролата е изтекъл. Изискайте нов линк.

en: <strong>Error</strong>: %s
bg: <strong>Грешка</strong>: %s

en: <strong>Error</strong>: There is no account with that username or email address.
bg: <strong>ГРЕШКА</strong>: Не съществува профил с това потребителско име или имейл.

en: <strong>Explore</strong> ways to reduce the environmental impact of websites.
bg: <strong>Изследвайте</strong> начини да намалите въздействието на сайтовете върху околната среда.

en: <strong>Find</strong> and report bugs in the WordPress core software.
bg: <strong>Намерете</strong> и докладвайте грешки в софтуера, задвижващ ядрото на WordPress.

en: <strong>Heads up!</strong> The versions of the following plugins you're running haven't been tested with WooCommerce %s. Please update them or confirm compatibility before updating WooCommerce, or you may experience issues:
bg: <strong>Внимание!</strong> Версиите на следните разширения, които използвате, не са тествани с WooCommerce %s. Обновете ги или потвърдете, че са съвместими, преди да обновите WooCommerce, в противен случай са възможни проблеми.

en: <strong>Info</strong> &mdash; The site URL is rarely edited as this can cause the site to not work properly. The Registered date and Last Updated date are displayed. Network admins can mark a site as archived, spam, deleted and mature, to remove from public listings or disable.
bg: <strong>Информация</strong> &mdash; Адресът на сайта се редактира рядко, тъй като това може да причини проблеми с него. Датата на регистрация и датата на последна промяна се показват. Администраторите на мрежата могат да маркират сайт като архивиран, спам, изтрит или със съдържание за възрастни, да премахват от публичните списъци или да изключват.

en: <strong>Lend</strong> your creative imagination to the WordPress UI design.
bg: <strong>Отдайте</strong> творческото си въображение за развитието на дизайна на интерфейсите на WordPress.

en: <strong>Manage</strong> multiple sites and plugins centrally.
bg: <strong>Управлявайте</strong> от едно място множество сайтове и плъгини.

en: <strong>Media</strong> &mdash; A list of URLs for all media file uploads made by the user.
bg: <strong>Файлове</strong> &mdash; Списък с адресите за всички файлове, качени от потребителя.

en: <strong>Media</strong> &mdash; A list of URLs for media files the user uploads.
bg: <strong>Медия</strong> &mdash; Списък с линкове за медийни файлове, които потребителите качват.

en: <strong>Monitor</strong> stats to help you analyze your traffic.
bg: <strong>Проверка</strong> на статистиките, за да се анализира вашия трафик.

en: <strong>NOTE:</strong> If the import process is interrupted for <em>any</em> reason, come back to this page and it will continue from where it stopped automatically.
bg: <strong>Забележка:</strong> Ако импортирането бъде прекратено по <em>каквато и да е</em> причина се върнете на тази страница и ще продължи автоматично от същото място.

en: <strong>NOTE:</strong> You appear to have JavaScript disabled, so you will need to manually click through each step of this importer. If you enable JavaScript, it will step through automatically.
bg: <strong>Забележка:</strong> Тъй като поддръжката ви за JavaScript е изключена ще се наложи да преминавате между стъпките ръчно. Ако включите JavaScript поддръжката си това ще става автоматично.

en: <strong>Name</strong> &mdash; The name is how it appears on your site.
bg: <strong>Име</strong> - Името се използва за заглавие на сайта ви.

en: <strong>Order</strong> &mdash; Pages are usually ordered alphabetically, but you can choose your own order by entering a number (1 for first, etc.) in this field.
bg: <strong>Ред</strong> - Страниците обикновено са подредени по азбучен ред, но можете да изберете ваш собствен такъв, като въведете числен номер (1 за първата и т.н.) в това поле.

en: <strong>Organize</strong> or participate in local Meetups and WordCamps.
bg: <strong>Организирайте</strong> или участвайте в местните срещи или WordCamp конференции.

en: <strong>P.S.</strong> If you’d like help with these new features, you can read more about %1$suploading a theme%2$s or %3$sinstalling a plugin%2$s, or start a live chat with one of our Happiness Engineers.
bg: <strong>PS</strong> Ако искате помощ с тези нови функции, можете да прочетете повече за %1$s качване на тема %2$s или %3$s инсталиране на подобрения/плъгин %2$s или започнете чат на живо с един от нашите Инженери по поддръжката.

en: <strong>Parent</strong> &mdash; Categories, unlike tags, can have a hierarchy. You might have a Jazz category, and under that have child categories for Bebop and Big Band. Totally optional. To create a subcategory, just choose another category from the Parent dropdown.
bg: <strong>Родител</strong> - Категориите, за разлика от етикетите, могат да имат йерархия. Може да имате категория &quote;Джаз&quote;, а под нея дъщерни категории &quote;Би-боп&quote; или &quote;Фюжън&quote;. За да създадете подкатегория, изберете друга категория от падащото меню на &quote;Родител&quote;.

en: <strong>Parent</strong> &mdash; You can arrange your pages in hierarchies. For example, you could have an &#8220;About&#8221; page that has &#8220;Life Story&#8221; and &#8220;My Dog&#8221; pages under it. There are no limits to how many levels you can nest pages.
bg: <strong>Родител</strong> - Подредете страниците си в йерархии. Например, бихте могли да имате страница &#8220;За мен&#8221;, която съдържа страниците &#8220;История на живота ми&#8221; и &#8220;Моето куче&#8221;. Няма никакви ограничения за това колко дълбоко да влагате страници.

en: <strong>Post editor</strong> &mdash; Enter the text for your post. There are two modes of editing: Visual and Text. Choose the mode by clicking on the appropriate tab.
bg: <strong>Редактор</strong> - Въведете текста на публикацията. Има два варианта за редактиране: визуален и текстов.

en: <strong>Preview</strong> will show you what your draft post will look like if you publish it. View will take you to your live site to view the post. Which link is available depends on your post&#8217;s status.
bg: <strong>Преглед</strong> ще ви покаже как ще изглежда черновата ви когато я публикувате. &quot;Изглед&quot; ще ви отведе към работещият сайт, за да видите публикацията. Коя препратка е налична зависи от статуса на публикацията.

en: <strong>Profile Information</strong> &mdash; user email address, username, display name, nickname, first name, last name, description/bio, and registration date.
bg: <strong>Информация от профила</strong> &mdash; Имейл адрес на потребителя, потребителско име, псевдоним, име, фамилия, биографична информация, и дата на регистриране.

en: <strong>Promote</strong> the WordPress project to your community.
bg: <strong>Разпространявайте</strong> WordPress проекта сред общността си.

en: <strong>Protect</strong> you from brute force attacks.
bg: <strong>Предпазва</strong> ви от опасни атаки

en: <strong>Publish</strong> &mdash; You can set the terms of publishing your post in the Publish box. For Status, Visibility, and Publish (immediately), click on the Edit link to reveal more options. Visibility includes options for password-protecting a post or making it stay at the top of your blog indefinitely (sticky). The Password protected option allows you to set an arbitrary password for each post. The Private option hides the post from everyone except editors and administrators. Publish (immediately) allows you to set a future or past date and time, so you can schedule a post to be published in the future or backdate a post.
bg: <strong>Публикуване</strong> &mdash; Настройките за публикуване се правят в кутията Публикуване. Натиснете връзката Редактиране до Статус, Достъпност или Публикуване (веднага), за да отворите още опции. Достъпност позволява да защитите публикацията с парола или да я накарате да остане най-отгоре на блога за неограничен период от време (Залепяне на публикацията на началната страница).  Опцията Защитена с парола позволява да зададете случайна парола за всяка публикация. Опцията Лична скрива публикацията от всички, освен от редакторите и администраторите. Публикуване (веднага) позволява да зададете дата и час в бъдещето или в миналото, за да укажете публикуване в бъдещето или със задна дата.

en: <strong>Quick Draft</strong> &mdash; Allows you to create a new post and save it as a draft. Also displays links to the 3 most recent draft posts you've started.
bg: <strong>Бърза чернова</strong> &mdash; позволява да създадете нова публикация и да я запазите като чернова. Показва и връзки към последните 3 чернови, които сте започнали.

en: <strong>Quick Edit</strong> provides inline access to the metadata of your post, allowing you to update post details without leaving this screen.
bg: <strong>Бързо редактиране</strong> осигурява достъп за редакция на метаданните на вашата публикация директно в списъка. Основното предимство е, че така променяте данните за публикацията без да излизате от текущия екран.

en: <strong>Random:</strong> Show a different image on each page.
bg: <strong>Случайно: </strong> Показване на различно изображение на всяка страница.

en: <strong>Remove</strong> allows you to remove a user from your site. It does not delete their content. You can also remove multiple users at once by using bulk actions.
bg: <strong>Премахване</strong> изтрива потребителя от сайта. Съдържанието им няма да бъде изтрито. Можете да изтриете и няколко потребители едновременно през масовите действия.

en: <strong>Screen Options</strong> &mdash; Use the Screen Options tab to choose which Dashboard boxes to show.
bg: <strong>Настройки на изгледа</strong> - използвайте Настройки на изгледа, за да изберете кои елементи да бъдат видими на таблото.

en: <strong>Send Trackbacks</strong> &mdash; Trackbacks are a way to notify legacy blog systems that you&#8217;ve linked to them. Enter the URL(s) you want to send trackbacks. If you link to other WordPress sites they&#8217;ll be notified automatically using pingbacks, and this field is unnecessary.
bg: <strong>Изпращане на Trackback</strong> - Trackback е начин да съобщите на стари блог-системи, че сте създали връзка към тях. Въведете адресите към които искате да изпратите trackback. Ако създадете връзки към други WordPress сайтове, те ще бъдат уведомени автоматично чрез pingback, така че това поле ще е ненужно.

en: <strong>Send password reset</strong> sends the user an email with a link to set a new password.
bg: <strong>Изпращане на връзка за смяна на парола</strong> изпраща на потребителя имейл с линк, чрез който ще може да си зададе нова парола.

en: <strong>Session Tokens</strong> &mdash; User login information, IP Addresses, Expiration Date, User Agent (Browser/OS), and Last Login.
bg: <strong>Сесийни токени</strong> &mdash; Информацията за вход на потребителя, IP адреси, дата на изтичане, информация за браузъра, операционната система и устройството, както и последното влизане.

en: <strong>Settings</strong> &mdash; This page shows a list of all settings associated with this site. Some are created by WordPress and others are created by plugins you activate. Note that some fields are grayed out and say Serialized Data. You cannot modify these values due to the way the setting is stored in the database.
bg: <strong>Настройки</strong> &mdash; Тази страница показва списък с всички настройки, асоциирани с този сайт. Някои се създават от WordPress, а други биват създадени от разширения, които активирате. Имайте предвид, че някои полета са изключени и показват SERIALIZED DATA. Не можете да променяте тези полета заради начина, по който се съхраняват в базата от данни.

en: <strong>Share</strong> your knowledge in the WordPress support forums.
bg: <strong>Споделяйте</strong> знанието си във форумите за помощ с WordPress.

en: <strong>Site Health Status</strong> &mdash; Informs you of any potential issues that should be addressed to improve the performance or security of your website.
bg: <strong>Статус за състоянието на сайта</strong> &mdash; ви информира за потенциялни проблеми, който трябва да бъдат адресирани, за да подобрят производителността или сигурността на сайта.

en: <strong>Slug</strong> &mdash; The &#8220;slug&#8221; is the URL-friendly version of the name. It is usually all lowercase and contains only letters, numbers, and hyphens.
bg: <strong>Slug</strong> &mdash; кратко име на публикацията, подходящо за употреба в адреси (URL). Съдържа само малки букви, цифри и тирета.

en: <strong>Speed up</strong> your images and photos.
bg: <strong>Ускорете</strong> вашите изображения и снимки.

en: <strong>Template</strong> &mdash; Some themes have custom templates you can use for certain pages that might have additional features or custom layouts. If so, you&#8217;ll see them in this dropdown menu.
bg: <strong>Шаблон</strong> – някои теми предлагат шаблони, които да използвате за определени страници. Тези шаблони имат допълнителни опции или възможности за оформяне според предпочитанията на потребителя. Ако тема ви предлага такива шаблони, те ще са в този падащ списък.

en: <strong>Test</strong> new releases and proposed features for the Block Editor.
bg: <strong>Тествайте</strong> нови версии и предложени функционалности за блоковия редактор.

en: <strong>Themes</strong> &mdash; This area shows themes that are not already enabled across the network. Enabling a theme in this menu makes it accessible to this site. It does not activate the theme, but allows it to show in the site&#8217;s Appearance menu. To enable a theme for the entire network, see the <a href="%s">Network Themes</a> screen.
bg: <strong>Теми</strong> &mdash; Тази секция показва теми, които не са включени за цялата мрежа. Включването на тема в това меню я прави достъпна за този сайт. Не активира темата, но позволява тя да се показва в менюто Външен вид. За да включите тема за цялата прежа, разгледайте екрана <a href="%s">Теми за мрежата</a>.

en: <strong>Title</strong> &mdash; Enter a title for your post. After you enter a title, you&#8217;ll see the permalink below, which you can edit.
bg: <strong>Заглавие</strong> - Въведете заглавие на публикацията си. След като бъде въведено, ще видите постоянната връзка към публикацията отдолу, която може да бъде променяна.

en: <strong>Translate</strong> WordPress into your local language.
bg: <strong>Преведете</strong> WordPress на вашия местен език.

en: <strong>Trash</strong> removes your post from this list and places it in the Trash, from which you can permanently delete it.
bg: <strong>Кошче</strong> премахва вашите публикации от текущия списък и ги поставя в кошчето, от което може да ги изтриете завинаги.

en: <strong>Unlimited</strong> Premium Themes
bg: <strong>Неограничени</strong> премиум теми

en: <strong>Unlimited</strong> Storage Space
bg: <strong>Неограничено</strong> място за файлове

en: <strong>Users</strong> &mdash; This displays the users associated with this site. You can also change their role, reset their password, or remove them from the site. Removing the user from the site does not remove the user from the network.
bg: <strong>Потребители</strong> &mdash; Показва потребителите, асоциирани с този сайт. Можете също да променяте тяхната роля, да изчистите паролата им, или да ги премахнете от сайта. Премахването на потребител от сайта не го премахва от мрежата.

en: <strong>View</strong> takes you to a public author archive which lists all the posts published by the user.
bg: <strong>Преглед</strong> ще ви заведе до публичен списък с всички публикации на този потребител.

en: <strong>View</strong> will take you to a public display page for that file.
bg: <strong>Изглед</strong> ще ви отведе до публична страница за показване на този файл.

en: <strong>WARNING:</strong> This can take a really long time if you have a lot of entries in your LiveJournal, or a lot of comments. Ideally, you should only start this process if you can leave your computer alone while it finishes the import.
bg: <strong>Внимание:</strong> Процесът може да отнемем наистина много време ако имате много публикации или коментари в LiveJournal. Не започвайте, ако не можете да оставите компютъра си включен, докато свърши с импортирането.

en: <strong>Warning:</strong> these pages should not be the same as your Privacy Policy page!
bg: <strong>Предупреждение:</strong> тези страници не трябва да бъдат същите като вашата Страница с Политика за поверителност!

en: <strong>Warning:</strong> these pages should not be the same!
bg: <strong>Внимание:</strong> тези страници не трябва да бъдат еднакви!

en: <strong>Welcome to WooCommerce</strong> &#8211; You&lsquo;re almost ready to start selling :)
bg: <strong>Добре дошли в WooCommerce</strong> &#8211; На една крачка сте от големите продажби :)

en: <strong>Welcome</strong> &mdash; Shows links for some of the most common tasks when setting up a new site.
bg: <strong>Добре дошли</strong> - Показва връзки за някои от най-често използваните задачи, когато се настройва нов сайт.

en: <strong>WordPress Events and News</strong> &mdash; Upcoming events near you as well as the latest news from the official WordPress project and the <a href="%s">WordPress Planet</a>.
bg: <strong>WordPress събития и новини</strong> &mdash; Предстоящи събития около вас и последните новини от официалния WordPress проект и <a href="%s">WordPress Planet</a>.

en: <strong>Write</strong> and submit patches to fix bugs or help build new features.
bg: <strong>Пишете</strong> и изпращайте кръпки за поправяне на дефекти в кода или помагайте за разработването на нови функционалности.

en: <strong>Write</strong> or improve documentation for WordPress.
bg: <strong>Пишете</strong> или подобрете документацията на WordPress.

en: <strong>Your theme (%s) contains outdated copies of some WooCommerce template files.</strong> These files may need updating to ensure they are compatible with the current version of WooCommerce. Suggestions to fix this:
bg: <strong>Вашата тема (%s) съдържа остарели копия на някои от шаблоните на WooCommerce.</strong> Може да се наложи обновяване на тези файлове, за да е сигурно, че са съвместими с текущата версия на WooCommerce. Ето как можете да поправите това:

en: A 12-character Akismet API key. Available at akismet.com/get/
bg: 12 символен Akismet ключ за API. Наличен на akismet.com/get/

en: A 2 digit country code, e.g. US. Leave blank to apply to all.
bg: 2-символен код на страната, например BG. Оставете празно за прилагане към всички.

en: A 2 digit state code, e.g. AL. Leave blank to apply to all.
bg: 2-символен код на областта, пример. 01 Оставете празно за прилагане към всички.

en: A <a href="%s">static page</a> (select below)
bg: <a href="%s">Статична страница</a> (изберете долу)

en: A PHP session was created by a %1$s function call. This interferes with REST API and loopback requests. The session should be closed by %2$s before making any HTTP requests.
bg: Сесия на PHP е създадена с извикване на функцията %1$s. Това пречи на REST API и извършването на заявки за обратна връзка. Сесията трябва да бъде затворена от %2$s преди да бъдат правени каквито и да са HTTP заявки.

en: A Semantic Personal Publishing Platform
bg: Семантична, персонална платформа за публикуване

en: A UUID provided by the application to uniquely identify it. It is recommended to use an UUID v5 with the URL or DNS namespace.
bg: UUID е предоставено от приложението за неговата идентификация. Препоръчва се ползването на UUID v5 с URL адреса или DNS пространство на имената.

en: A WordPress Commenter
bg: Коментатор от WordPress

en: A WordPress.com account is required to access this site. Click the button below to sign in or create a free WordPress.com account.
bg: Необходим Ви е профил в WordPress.com за да влезете в сайта. Натиснете бутона по-долу за вход или за създаване на безплатен профил в WordPress.com.

en: A WordPress.com user with the given email address already exists.
bg: Потребител на WordPress.com с този имейл адрес вече съществува.

en: A blog with the address <strong>%s</strong> will be created.
bg: Ще бъде създаден блог с адрес: <strong>%s</strong>.

en: A calendar of your site’s posts.
bg: Календар на публикациите в сайта.

en: A city in the same timezone as you.
bg: Град в същата часова зона като вашата.

en: A cloud of your most used product tags.
bg: Облак с най-често използваните етикети на продукти.

en: A cloud of your most used tags.
bg: Облак с най-използваните етикети.

en: A comment is held for moderation
bg: Коментар е задържан за одобрение

en: A company or organization
bg: За фирма или организация

en: A date format for all date strings.
bg: Формат на датата за всички низове за дата.

en: A day number of the week that the week should start on.
bg: Номер на деня от седмицата, в който трябва да започва седмицата.

en: A description of the pattern.
bg: Описание на макета.

en: A description of the theme.
bg: Описание на темата.

en: A detailed variation description.
bg: Подробно описание на вариацията.

en: A domain name is the site address people type into their browser to visit your site.
bg: Домейнът е адрес, който посетителите ви ще въвеждат в браузъра, за да посетят Вашия сайт.

en: A duplicate event already exists.
bg: Вече съществува такова събитие.

en: A few
bg: Няколко

en: A few catchy words to motivate your readers to comment
bg: Няколко думи, които да подтикнат посетителите ви да коментират

en: A free WordPress.com site includes a WordPress.com subdomain, community support, dozens of free themes, basic design customization, and more.
bg: Безплатният WordPress.com сайт включва WordPress.com субдомейн, поддръжка във форумите, десетки безплатни теми, базова къстъмизация и още.

en: A friendly name for the webhook.
bg: Описателно име на уеб куката.

en: A friendly summary of the response including the HTTP response code, message, and body.
bg: Кратко описание на отговора от сървъра, включително код, съобщение и тяло на отговора от HTTP заявката.

en: A human readable description for the setting used in interfaces.
bg: Четимо от човек описание на настройката, използвана в интерфейсите.

en: A human readable label for the setting used in interfaces.
bg: Четим от човек надпис за настройката, ползвана в интерфейсите.

en: A human-readable description of the post type.
bg: Описание на типа публикация, предназначено за четене от хора.

en: A human-readable description of the resource.
bg: Кратко описание на ресурса.

en: A human-readable description of the taxonomy.
bg: Описание на таксономията, предназначена за четене от хора.

en: A human-readable variation title.
bg: Четима от хора вариация на заглавието.

en: A known issue.
bg: Известен проблем.

en: A label describing the test.
bg: Етикет, описващ теста.

en: A link to a pattern category.
bg: Връзка към категория на макет.

en: A link to a post format
bg: Връзка към формат на публикация

en: A link to a product category.
bg: връзка до продуктова категория

en: A link to a product tag.
bg: връзка да продуктов таг

en: A link to a product.
bg: връзка до продукт

en: A list of taxonomy terms that can be used in regard to order/product statuses.
bg: Списък от таксономични термини, които могат да бъдат използвани при описание състоянието на поръчка/продукт.

en: A list of taxonomy terms used for product visibility.
bg: Списък с термините за таксономията, ползвана за видимост на продуктите.

en: A list of the inner block's own inner blocks. This is a recursive definition following the parent innerBlocks schema.
bg: Списък с вътрешни блокове на вътрешните блокове. Това е описание следващо схемата на основните вътрешни блокове.

en: A list of your site&#8217;s Pages.
bg: Списък със страниците на сайта.

en: A list of your store's products.
bg: Списък с продуктите в магазина.

en: A list of your store's top-rated products.
bg: Списък с най-високо оценените продукти в магазина.

en: A list or dropdown of categories.
bg: Списък или падащо меню с категории.

en: A list or dropdown of product categories.
bg: Падащ списък с категории продукти.

en: A live rate is the exact cost to ship an order, quoted directly from the shipping carrier.
bg: Информация за цена на доставка в реално време е точната цена за доставка на дадена пратка, взета директно от куриерската фирма, която ще я доставя.

en: A media item.
bg: Файл.

en: A minimalist theme designed for photos and other content.
bg: Минималистична тема, подходяща за снимки и друго съдържание.

en: A minimum order amount
bg: Минимална сума за поръчка

en: A minimum order amount AND a coupon
bg: Минимална сума И код за отстъпка

en: A minimum order amount OR a coupon
bg: Минимална сума ИЛИ код за отстъпка

en: A monthly archive of your site&#8217;s Posts.
bg: Месечен архив на публикациите в сайта.

en: A more descriptive explanation of what the test looks for, and why it is important for the user.
bg: По-детайлно обяснение какво прави този тест и за какво е, както и защо е важен за потребителите.

en: A name is required for this term.
bg: Този термин трябва да има име.

en: A named status for the object.
bg: Име на състояние на обекта.

en: A named status for the post.
bg: Име на състояние на публикацията.

en: A named status for the theme.
bg: Статус на темата

en: A new comment on the post "%s" is waiting for your approval
bg: Нов коментар към "%s" очаква одобрение

en: A new minor update is available for your site. Because minor updates often address security, it&#8217;s important to install them.
bg: Ново второстепенно обновяване е налично за вашия уебсайт. Подобни обновявания често са свързани със сигурността, важно е да ги инсталирате.

en: A new pingback on the post "%s" is waiting for your approval
bg: Ново споменаване на "%s" очаква одобрение

en: A new trackback on the post "%s" is waiting for your approval
bg: Ново споменаване на "%s" очаква одобрение

en: A new version of WordPress is available.
bg: Налична е нова версия на WordPress.

en: A note has been added to your order
bg: Добавена е бележка към вашата поръчка

en: A page cache plugin was detected.
bg: Открито е разширение за кеширане на страници.

en: A page cache plugin was not detected.
bg: Не е открито разширение за кеширане на страници.

en: A password protected post can not be set to sticky.
bg: Публикация, защитена с парола, не може да бъде залепена.

en: A password reset email has been sent to the email address on file for your account, but may take several minutes to show up in your inbox. Please wait at least 10 minutes before attempting another reset.
bg: Имейл за възстановяване на паролата бе изпратен до имейла от вашия профил, но може да отнеме до няколко минути да го получите. Изчакайте поне 10 минути преди да опитате да получите нов.

en: A password reset link was emailed to %s.
bg: Връзка за нулиране на парола е изпратена до вашата електронна поща  %s.

en: A password to protect access to the content and excerpt.
bg: Парола за защита на достъпа към съдържанието и откъса.

en: A persistent object cache is being used
bg: Използва се постоянен кеш на обекти

en: A persistent object cache is not required
bg: Не се изисква постоянен кеш на обекти

en: A persistent object cache makes your site&#8217;s database more efficient, resulting in faster load times because WordPress can retrieve your site&#8217;s content and settings much more quickly.
bg: Постоянният кеш на обекти прави базата данни на сайта ви по-ефективна, което води до по-бързо време за зареждане, защото WordPress може да извлече съдържанието и настройките на сайта ви много по-бързо.

en: A plugin disallowed this event.
bg: Някое от разширенията ви забрани това събитие.

en: A plugin has prevented updates by disabling %s.
bg: Разширение предотврати обновяването чрез деактивиране на %s.

en: A plugin prevented the event from being rescheduled.
bg: Някое от разширенията ви попречи на планирането на това събитие.

en: A plugin prevented the event from being scheduled.
bg: Някое от разширенията ви попречи това събитие да бъде планирано.

en: A plugin prevented the event from being unscheduled.
bg: Някое от разширенията ви попречи на премахването на събитието от планираните събития.

en: A plugin prevented the hook from being cleared.
bg: Някое от разширенията ви попречи на куката (hook) да бъде изчистена.

en: A post ID mismatch has been detected.
bg: Беше засечено несъответствие в публикациите.

en: A post can not be sticky and have a password.
bg: Залепена публикация не може да бъде с парола.

en: A post type mismatch has been detected.
bg: Беше установено несъответствие в типа съдържание.

en: A previous automatic background update could not occur.
bg: Не може да бъде открито предходно автоматично фоново обновление.

en: A previous automatic background update ended with a critical failure, so updates are now disabled.
bg: Автоматичните обновявания са спрени, поради грешка в предходно автоматично обновяване.

en: A problem with your XML-RPC file.
bg: Проблем с вашия XMLRPC файл.

en: A product attribute term with the provided ID could not be found
bg: Не може да бъде намерен продуктов атрибут с посочения номер

en: A product attribute with the provided ID could not be found
bg: Не може да бъде намерен продуктов атрибут с посочения ID

en: A product category with the provided ID could not be found
bg: Продуктовата категория с посочения номер не може да бъде намерена

en: A product shipping class with the provided ID could not be found
bg: Не беше открит клас за доставка с посочения номер

en: A product tag with the provided ID could not be found
bg: Не беше намерен продуктов етикет с посочения номер

en: A product with this ID already exists.
bg: Продукт с този ID вече съществува.

en: A product with this SKU already exists.
bg: Продукт с този код вече съществува.

en: A recovery link was already sent %1$s ago. Please wait another %2$s before requesting a new email.
bg: Връзка за въстановяване беше изпратена преди %1$s. Изчакайте още %2$s, преди да поискате нов имейл.

en: A red bar on the left means the comment is waiting for you to moderate it.
bg: Червена линия вляво означава, че коментарът чака модерация.

en: A scheduled event has failed
bg: Планираното събитие беше неуспешно

en: A scheduled event is late
bg: Изпълнението на планираното събитие закъсня

en: A search form for your site.
bg: Форма за търсене за сайта.

en: A search form for your store.
bg: Формуляр за търсене в магазина.

en: A set of high quality curated patterns.
bg: Комплект качествено подбрани макети

en: A shipping zone is a geographic region where a certain set of shipping methods and rates apply.
bg: Зона за доставка е географски регион, за който могат да бъдат приложени избрани методи за доставка и такси.

en: A shipping zone is a geographic region where a certain set of shipping methods are offered.
bg: Зона за доставки е географски регион, където се предлагат определен набор от методи за доставка.

en: A short description of the block, in human readable format.
bg: Кратко описание на блока.

en: A simple offline gateway that lets you accept BACS payment.
bg: Лесен метод за разплащане, който ви позволява да приемате плащания чрез банков трансфер (BACS).

en: A simple offline gateway that lets you accept a check as method of payment.
bg: Офлайн метод за разплащане, който позволява да приемате чекове.

en: A simple offline gateway that lets you accept cash on delivery.
bg: Лесен офлайн метод за разплащане, който позволява да се приемат поръчки с наложен платеж.

en: A simple photography theme
bg: Проста тема за фотография

en: A simple widget that displays social media icons.
bg: Джаджа, показваща икони на социални мрежи.

en: A static page
bg: Статична страница

en: A sticky post can not be password protected.
bg: Залепена публикация не може да бъде защитена с парола.

en: A structure tag is required when using custom permalinks. <a href="%s">Learn more</a>
bg: Изисква се структурен етикет когато използвате собствена структура за връзките. <a href="%s">Learn more</a>

en: A suspicious link has been found in table %1$s
bg: Подозрителна връзка бе намерен в таблица %1$s

en: A tax rate with the provided ID could not be found
bg: Не може да бъде намерена такса с посочения номер

en: A term with the name provided already exists in this taxonomy.
bg: Вече съществува термин с това име и кратко име.

en: A term with the name provided already exists with this parent.
bg: В родителския раздел вече съществува елемент с това име.

en: A test is unavailable
bg: Няма наличен тест

en: A theme conflict.
bg: Проблем с темата.

en: A theme for bloggers who want their content to take center stage. Radcliffe features responsive design, retina-ready assets, full width header images, beautiful design and typography, support for custom logo, support for custom accent color, three widget areas, editor style and translation-ready code. Included translations: Swedish/svenska.
bg: Тема за блогъри, които искат техните публикации да са разположени в центъра на страницата им. Radcliffе предлага дизайн, готови приложения, изображения, които да отговарят на необходимия размер, възможност за персонално лого, персонални цветове, които да акцентират, редакция и възможност за превод. Включени преводи - шведски и словашки.

en: A time format for all time strings.
bg: Формат на часа за всички низове за време.

en: A title on that page cannot be found.
bg: Не е намерено заглавие на тази страница.

en: A unique identifier for the setting.
bg: Уникален идентификатор за настройката.

en: A unique identifier for the tool.
bg: Уникален идентификатор за инструмента.

en: A unique identifier that can be used to link settings together.
bg: Уникален идентификатор за свързване на настройки.

en: A valid URL was not provided.
bg: Липсва валиден адрес.

en: A valid email address is required
bg: Имейл адресът трябва да е валиден

en: A valid email address is required.
bg: Имейл адресът трябва да е валиден.

en: A valid email address must be given.
bg: Необходим е валиден имейл адрес.

en: A valid event name must be specified.
bg: Трябва да се посочи валидно име на събитието.

en: A valid free shipping coupon
bg: Валиден код за отстъпка за безплатна доставка

en: A variable mismatch has been detected.
bg: Беше открито несъотвествие в променлива.

en: A variable-based design system for WordPress sites built with Gutenberg.
bg: Система за дизайн, базирана на променливи, за WordPress сайтове, създадени чрез Gutenberg.

en: A variety of designs to display your team members.
bg: Разнообразие от възможности да представите екипа си.

en: A variety of footer designs displaying information and site navigation.
bg: Разнообразие от дизайни за футър с информация и навигационни елементи.

en: A variety of header designs displaying your site title and navigation.
bg: Разнообразие от шаблони за горната част на сайта със заглавието и навигацията на сайта ви.

en: A while ago
bg: Наскоро

en: A whole universe of themes and plugins awaits.
bg: Цяла вселена от теми и добавки/плъгини Ви очакват.

en: A widget containing a block.
bg: Джаджа, съдържаща блок.

en: A widget in your sidebar allows visitors to subscribe to your site so that they receive an email
    		each time you publish new content. Your visitors can also subscribe to a post's comments to keep up with the conversation.
bg: Джаджа в страничната лента, която позволява на посетителите ви да се абонират за сайта ви, така че да получават писмо всеки път когато публикувате нова статия. Посетителите ви могат да се абонират и към коментари към публикация, за да следят разговора.

en: A-Z
bg: А-Я

en: AND
bg: И

en: API Key
bg: Ключ за API

en: API Key generated successfully. Make sure to copy your new keys now as the secret key will be hidden once you leave this page.
bg: API ключът е генериран успешно. Копирайте новите ключове сега, защото тайните ключове ще се скрият, когато затворите тази страница.

en: API Key updated successfully.
bg: Ключът за API беше обновен успешно.

en: API Version
bg: Версия на API

en: API credentials
bg: API данни за достъп

en: API docs
bg: API документация

en: API enabled
bg: API е включено

en: API key
bg: API ключ

en: API key must be set to fetch stats.
bg: Ключ за API трябва да бъде въведен за да изведе статистиките.

en: API user is invalid
bg: API потребителят е невалиден

en: ASC
bg: Възх.

en: ATV Repair
bg: Поправка на ATV

en: Aargau
bg: Ааргау

en: Abbey
bg: Абатство

en: Abia
bg: Абия

en: Abidjan
bg: Абиджан

en: Abim
bg: Абим

en: Abort
bg: abort

en: Abortion Clinic
bg: Клиника за аборти

en: About
bg: За

en: About Jetpack
bg: За Jetpack

en: About Pages
bg: За страниците

en: About Us
bg: За нас

en: About WooCommerce
bg: За WooCommerce

en: About WordPress
bg: За WordPress

en: About Yourself
bg: За теб

en: About me
bg: За мен

en: About the user
bg: Относно потребителя

en: Above each blog post
bg: Над всяка публикация

en: Above each comment
bg: Над всеки коментар

en: Abra
bg: Абра

en: Abuja
bg: Абуджа

en: Accent #1
bg: Акцент #1

en: Accent #2
bg: Акцент #2

en: Accept
bg: Приемам

en: Accept COD if the order is virtual
bg: Приемане на наложен платеж, дори и поръчката да е виртуална

en: Accept Payments in 60+ Countries
bg: Приемане на плащания в 60+ държави

en: Accept debit and credit cards in 135+ currencies, methods such as Alipay, and one-touch checkout with Apple Pay. <a href="%s" target="_blank">Learn more</a>.
bg: Приемайте дебитни и кредитни карти в над 135 държави, методи като Alipay и разплащания с мобилни устройства с Apple Pay. <a href="%s" target="_blank">Научете повече</a>.

en: Accept for virtual orders
bg: Позволяване за виртуални поръчки

en: Accept payments in 60+ countries
bg: Приемане на плащания в 60+ държави

en: Accept payments via PayPal using account balance or credit card.
bg: Разплащане чрез PayPal, като се използва кредитна карта или баланс в PayPal.

en: Access denied
bg: Достъпът е отказан

en: Access expires
bg: Достъпът изтича

en: Access granted
bg: Достъп даден

en: Access restriction
bg: Контрол на достъпа

en: Access to Purchased Downloads
bg: Достъп до закупени продукти за сваляне

en: Accessibility
bg: Достъпност

en: Accessibility Ready
bg: Достъпност

en: Accommodation
bg: Настаняване

en: Account
bg: Профил

en: Account %s activated
bg: Акаунтът %s е активиран

en: Account Management
bg: Управление на профила

en: Account Recovery
bg: Възстановяване на профил

en: Account Settings
bg: Настройки на профила

en: Account could not be created.
bg: Акаунтът не може да бъде създаден.

en: Account creation
bg: Създаване на профил

en: Account details
bg: Детайли на профила

en: Account details changed successfully.
bg: Данните на профила бяха променени успешно.

en: Account details:
bg: Детайли за профила:

en: Account endpoints
bg: Endpoints на профила

en: Account erasure requests
bg: Заявки за изтриване на профили

en: Account name
bg: Име на профила

en: Account number
bg: Номер на профила

en: Account settings
bg: Настройки на профила

en: Account username
bg: Потребителско име

en: Accounts &amp; Privacy
bg: Профили и поверителност

en: Accra
bg: Акра

en: Accuracy
bg: Точност

en: Acre
bg: Акра

en: Acting School
bg: Училище за актьори

en: Action
bg: Действие

en: Action Group
bg: Група за действие

en: Action Scheduler
bg: Планирани действия

en: Action Status
bg: Състояние на действието

en: Action cancelled. Have a question?
bg: Прекъснато действие. Имате въпрос?

en: Action event
bg: Събитие при действие

en: Action failed. Please refresh the page and retry.
bg: Действието беше неуспешно. Опитайте отново.

en: Action has been confirmed.
bg: Действието е потвърдено.

[ctx: Action shown in stats to download data as csv.]
en: Download data as CSV
bg: Изтегляне като CSV

en: Action:
bg: Действие:

en: Actions
bg: Действия

en: Activate
bg: Активиране

en: Activate & Save
bg: Активирай & запази

en: Activate &#8220;%s&#8221;
bg: Активиране на &#8222;%s&#8220;

en: Activate &amp; Publish
bg: Активиране и публикуване

en: Activate &raquo;
bg: Активиране &raquo;

en: Activate Jetpack
bg: Активиране на Jetpack

en: Activate Plugin
bg: Включване на разширението

en: Activate Plugin &amp; Go to Press This
bg: Активиране на разширението и връщане към Press This

en: Activate Plugin &amp; Run Importer
bg: Включване на разширението и пускане на импортера

en: Activate Press This
bg: Активиране на Press This

en: Activate Site
bg: Активиране на сайт

en: Activate this plugin
bg: Включване на разширението

en: Activate this webhook
bg: Активиране на уеб кука

en: Activate:
bg: Включване

en: Activated
bg: Активиран?

en: Activating
bg: Активиране

en: Activating theme…
bg: Активиране на тема...

en: Activation Key Required
bg: Нужен е ключ за активация

en: Activation Key:
bg: Код за активиране:

en: Active
bg: Активна

en: Active Child Theme
bg: Активна дъщерна тема

en: Active Passwords
bg: Активни пароли

en: Active Plugins
bg: Активни разширения

en: Active Product Filters
bg: Активни филтри за продукти

en: Active Theme
bg: Активна тема

en: Active editor
bg: Активен редактор

en: Active filters
bg: Активни филтри

[ctx: Active plugin installations]
en: %s+ Million | %s+ Million
bg[0]: %s+ милион
bg[1]: %s+ милиона

[ctx: Active plugin installations]
en: Less Than 10
bg: По-малко от 10

en: Active plugins
bg: Активни разширения

en: Active plugins.
bg: Активни разширения.

en: Active theme
bg: Активна тема

en: Active theme: %1$s (version %2$s)
bg: Текуща тема: %1$s (версия %2$s)

en: Activity
bg: Активност

en: Acupuncture Clinic
bg: Клиника за акупунктура

en: Adak
bg: Адак

en: Adamawa
bg: Адамауа

en: Add
bg: Добавяне

en: Add %s
bg: Добавяне на %s

en: Add %s to my store
bg: Добавяне на %s в моя магазин

en: Add &ldquo;%s&rdquo; to your cart
bg: Добавете &ldquo;%s&rdquo; в количката си

en: Add Audio
bg: Добавяне на аудио

en: Add Comment
bg: Добавяне на коментар

en: Add Contact Form
bg: Добавяне на форма за контакти

en: Add Credit Card
bg: Добавяне на кредитна карта

en: Add Custom Field
bg: Добавяне на потребителско поле

en: Add Data Erasure Request
bg: Добавете молба за изтриване на лични данни

en: Add Data Export Request
bg: Добавяне на молба за изтегляне на данни

en: Add Existing User
bg: Добавяне на съществуващ потребител

en: Add File
bg: Добавяне на файл

en: Add Items
bg: Добавяне на елементи

en: Add Link
bg: Нова връзка

en: Add Many Items
bg: Добавяне на артикули

en: Add Media
bg: Добавяне на файл

en: Add Menu Item
bg: Добавяне на артикул

en: Add Menu Items
bg: Добавяне на елементи на менюто

en: Add New
bg: Добавяне на нов

en: Add New After
bg: Добавяне след

en: Add New Application Password
bg: Добавяне на нова парола за приложението

en: Add New Approved Directory
bg: Добавяне на нова одобрена директория

en: Add New Category
bg: Добавяне

en: Add New Changeset
bg: Добавяне на нов набор от промени

en: Add New Comic
bg: Добавяне на нов комикс

en: Add New Comment
bg: Добавяне на нов коментар

en: Add New Custom Field:
bg: Добавяне на ново потребителско поле:

en: Add New Header Image
bg: Добавяне на ново главно изображение

en: Add New Image
bg: Добавяне на ново изображение

en: Add New Link
bg: Нова връзка

en: Add New Link Category
bg: Нова категория за връзки

en: Add New Media File
bg: Добавяне на нов файл

en: Add New Menu Item Label
bg: Добавяне на етикет на артикул

en: Add New Menu Section
bg: Добавяне на нова секция в менюто

en: Add New Navigation Menu
bg: Добавяне на ново навигационно меню

en: Add New Page
bg: Нова страница

en: Add New Pattern
bg: Добавяне на макет

en: Add New Plugin
bg: Добавяне на ново разширение

en: Add New Post
bg: Нова публикация

en: Add New Project
bg: Добавяне на нов проект

en: Add New Project Tag
bg: Добавяне на нов етикет на проект

en: Add New Project Type
bg: Добавяне на нов тип проект

en: Add New Scheduled Action
bg: Добавяне на планирано действие

en: Add New Site
bg: Добавяне на нов сайт

en: Add New Tag
bg: Нов етикет

en: Add New Template
bg: Добавяне на нов шаблон

en: Add New Template Part
bg: Добавяне на нов шаблон

en: Add New Testimonial
bg: Добавяне на нова препоръка

en: Add New Theme
bg: Добавяне на нова тема

en: Add New Topic
bg: Добави Нова Тема

en: Add New User
bg: Добавяне на нов потребител

en: Add One Item
bg: Добаване на артикул

en: Add Payment Method
bg: Добавяне на метод за разплащане

en: Add Site
bg: Добавяне на сайт

en: Add These New Menu Items
bg: Добавяне на тези нови артикули

en: Add URL
bg: Добави линк

en: Add Video
bg: Добавяне на видео

en: Add Widget
bg: Добавяне на джаджа

en: Add WordPress Site
bg: Добавяне на WordPress сайт

en: Add a Photo Gallery
bg: Добавяне на галерия

en: Add a Plugin
bg: Добавяне на разширение

en: Add a Widget
bg: Добавяне на джаджа

en: Add a comment to this post
bg: Добавяне на коментар към тази публикация

en: Add a custom domain
bg: Добавете домейн

en: Add a domain
bg: Добавяне на домейн

en: Add a filter
bg: Добавяне на филтър

en: Add a menu
bg: Добавяне на меню

en: Add a navigation menu to your sidebar.
bg: Добавяне на меню към страничната колона.

en: Add a new field
bg: Добавяне на ново поле

en: Add a new page
bg: Добавяне на нова страница

en: Add a new service
bg: Добавяне на нова услуга

en: Add a note for your reference, or add a customer note (the user will be notified).
bg: Добавете лична бележка за ваша информация, или добавете клиентска бележка, за която клиентът ще бъде уведомен.

en: Add a page
bg: Добавяне на страница

en: Add a product
bg: Добавяне на продукт

en: Add a review
bg: Добавяне на отзив

en: Add a sharing button
bg: Добавяне на бутон за споделяне

en: Add a site
bg: Добавяне на сайт

en: Add alternate sources for maximum HTML5 playback
bg: Добавяне на алтернативни източници за възпроизвеждане на HTML5 звук и видео:

en: Add an Image
bg: Добавяне на изображение

en: Add an Instagram widget
bg: Добавяне на Instagram джаджа

en: Add an email signup form to allow people to subscribe to your blog.
bg: Добавяне на формуляр за абониране на посетители за блога ви по електронна поща.

en: Add another option
bg: Добавяне на друга опция

en: Add as many custom widgets as you like by dragging and dropping and customize each to fit your needs,
    		including, Twitter streams, Facebook like boxes, custom images, Gravatars, tiled galleries, recent posts,
    		or social icons.
bg: Добавяйте колкото джаджи искате като ги завлачите и персонализирайте всяка според нуждите си, включително Twitter потоци, Facebook списък с харесващи, произволни картинки, Gravatar-и, галерии, скорошни публикации или социални икони.

en: Add as many zones as you need &ndash; customers will only see the methods available for their address.
bg: Можете да добавяте неограничен брой зони - клиентите ще виждат само тези зони, които са налични за техния адрес.

en: Add attribute
bg: Добавяне на атрибут

en: Add audio source
bg: Добавяне на източник на аудио

en: Add block
bg: Добавяне на блок

en: Add contact form
bg: Добавяне на форма за контакти

en: Add coupon
bg: Добавяне на код за отстъпка

en: Add email
bg: Добавяне на имейл

en: Add fee
bg: Добавяне на такса

en: Add file
bg: Добавяне на файл

en: Add images to product gallery
bg: Добавяне на изображения към галерията на продукта

en: Add instant credibility and personality to your site.
bg: Добавете достоверност и персоналност на вашия сайт.

en: Add item(s)
bg: Добавяне на артикул(и)

en: Add key
bg: Добавяне на ключ

en: Add logo
bg: Добавяне на лого

en: Add manually
bg: Добавете ръчно

en: Add media
bg: Добавяне на файл

en: Add media files from your computer
bg: Добавяне на файлове от компютъра ви

en: Add menu items
bg: Добавяне на елементи в менюто

en: Add menu items from the column on the left.
bg: Добавяне на елементи в менюто от колоната в ляво.

en: Add my products
bg: Добавяне на продуктите ми

en: Add new
bg: Добавяне на нов

en: Add new %s
bg: Добавяне нов %s

en: Add new Comment
bg: Добавяне на нов коментар

en: Add new Pattern
bg: Добавяне на макет

en: Add new attribute
bg: Добавяне на нов атрибут

en: Add new category
bg: Добавяне на нова категория

en: Add new coupon
bg: Добавяне на нов код за отстъпка

en: Add new option...
bg: Добавяне на нова опция...

en: Add new order
bg: Добавяне на нова поръчка

en: Add new page
bg: Нова страница

en: Add new post
bg: Нова публикация

en: Add new product
bg: Добавяне на нов продукт

en: Add new shipping class
bg: Добавяне на нов клас за доставка

en: Add new site
bg: Добавяне на нов сайт

[ctx: Add new subset (greek, cyrillic, devanagari, vietnamese)]
en: no-subset
bg: cyrillic

en: Add new tag
bg: Добавяне на нов етикет

en: Add new webhook
bg: Добавяне на нова уеб кука

en: Add note
bg: Добавяне на бележка

en: Add one or several items at once by <strong>selecting the checkbox next to each item and clicking Add to Menu</strong>
bg: Можете да добавите няколко връзки едновременно като <strong>маркирате чекбокса до всяка от тях и натиснете Добавяне към менюто</strong>

en: Add or remove Labels
bg: Добавяне или премахване на етикети

en: Add or remove menu items
bg: Добавяне и премахване на елементи от менюто

en: Add or remove pattern categories
bg: Добавяне или махане на категории за макети

en: Add or remove tags
bg: Добавяне или премахване на етикети

en: Add order
bg: Добавяне на поръчка

en: Add payment method
bg: Добавяне метод за разплащане

en: Add prices
bg: Добавяне на цени

en: Add product gallery images
bg: Добавяне на изображения към галерията на продукта

en: Add product(s)
bg: Добавяне на продукт(и)

en: Add products
bg: Добавяне на продукти

en: Add sharing buttons to your blog and allow your visitors to share posts with their friends.
bg: Добавете бутони за споделяне към вашия блог и позволете на посетителите да споделят страници с техните приятели.

en: Add shipping
bg: Добавяне на доставка

en: Add shipping class
bg: Добавяне на клас на доставка

en: Add shipping costs
bg: Добавяне на разходи за доставка

en: Add shipping method
bg: Добавяне на метод на доставка

en: Add shipping methods &amp; zones
bg: Добавяне на методи за доставка и зони

en: Add shipping zone
bg: Добавяне на зона за доставка

en: Add site
bg: Добавяне на сайт

en: Add store details
bg: Добавяне на данни за магазина

en: Add subtitles
bg: Добавяне на субтитри

en: Add tags
bg: Добавяне на етикети

en: Add tax
bg: Добавяне на такса

en: Add tax rates
bg: Добавяне на данъчни ставки

en: Add the following to your %1$s file in %2$s <strong>above</strong> the line reading %3$s:
bg: Добавете следното към файла %1$s в %2$s <strong>над</strong> реда %3$s:

en: Add the following to your %1$s file in %2$s, <strong>replacing</strong> other WordPress rules:
bg: Добавете следното във файла %1$s в %2$s, <strong>за да заместите</strong> други правила в WordPress:

en: Add the user without sending an email that requires their confirmation
bg: Добавяне на потребителя без изпращане на писмо за потвърждение.

en: Add this form to my post
bg: Добавяне на формата към публикацията ми

en: Add title
bg: Добавяне на заглавие

en: Add to Audio Playlist
bg: Добавяне към аудио плейлиста

en: Add to Cart
bg: Добавяне към количката

en: Add to Dictionary
bg: Добавяне в речник

en: Add to Menu
bg: Добавяне към менюто

en: Add to Widget
bg: Добавяне към джаджата

en: Add to audio playlist
bg: Добавяне към аудио плейлиста

en: Add to cart
bg: Купи

en: Add to cart behaviour
bg: Поведение при добавяне в количката

en: Add to cart button parameters.
bg: Параметри за бутона за добавяне в количка.

en: Add to gallery
bg: Добавяне към галерията

en: Add to menu
bg: Добавяне към менюто

en: Add to menu: %1$s (%2$s)
bg: Добавяне към меню: %1$s (%2$s)

en: Add to or replace your theme's CSS including mobile styles, LESS, and SaSS.
    		Includes syntax coloring, auto-indentation, and immediate CSS validation.
bg: Добавяйте или подменяйте CSS стиловете на темата си, включително мобилни стилове, LESS и SaSS. Включва оцветяване на синтаксиса, автоматично встъпление и валидация на CSS в реално време.

en: Add to video Playlist
bg: Добавяне към видео плейлист

en: Add to video playlist
bg: Добавяне към видео плейлист

en: Add to: %s
bg: Добавяне към: %s

en: Add video source
bg: Добавяне на източник на видеото

en: Add webhook
bg: Добавяне на уеб кука

en: Add widget: %s
bg: Добавяне на джаджа: %s

en: Add your first product
bg: Добавяне на вашият първи продукт

en: Add your own CSS code here to customize the appearance and layout of your site.
bg: Добавете CSS код тук, за да персонализирате външния вид и оформлението на вашия сайт.

en: Add&nbsp;meta
bg: Добавяне&nbsp;мета

en: Add, organize, and modify individual menu items
bg: Добавяте, организирате и променяте менюта

en: Add-on
bg: Добавка

en: Add-on CSS <b>(Recommended)</b>
bg: Добавен CSS <b>(препоръчва се)</b>

en: Add/remove code tag
bg: Добавяне/Премахване на код

en: Added
bg: Добавено:

en: Added line items: %s
bg: Добавен артикул: %s

en: Added:
bg: Добавено:

en: Adding Categories
bg: Добавяне на категории

en: Adding Tags
bg: Добавяне на етикети

en: Adding Themes
bg: Добавяне на теми

en: Adding an RSS feed to this site’s homepage is not supported, as it could lead to a loop that slows down your site. Try using another block, like the <strong>Latest Posts</strong> block, to list posts from the site.
bg: Добавянето на RSS поток към началната страница на този сайт не е разрешено, тъй като би могло да доведе до сериозно забавяне на сайта. Опитайте да използвате друг блок, например <strong>Последни публикации</strong>, за да покажете публикациите в сайта.

en: Adding filters requires JavaScript!
bg: Добавянето на филтри изисква JavaScript!

en: Addis Ababa
bg: Адѝс Абѐба

en: Additional CSS
bg: Допълнителен CSS

en: Additional Capabilities
bg: Допълнителни права

en: Additional content
bg: Допълнително съдържание

en: Additional data:
bg: Допълнителна информация:

en: Additional help text shown to the user about the setting.
bg: Допълнителен помощен текст, който се показва на потребителя относно настройката.

en: Additional images added to this gallery: %s
bg: Допълнителните изображения бяха добавени в галерията: %s

en: Additional information
bg: Допълнителна информация

en: Additional items found: %d
bg: Допълнително открити елементи: %d

[ctx: Additional link settings]
en: Advanced
bg: Напреднали

en: Additional rates
bg: Допълнителни ставки

en: Additional settings
bg: Допълнителни настройки

en: Additional shortcuts,
bg: Допълнителни клавишни комбинации,

en: Additional tax classes
bg: Допълнителни класове за таксите

en: Address | Addresses
bg[0]: Адрес

en: Address (optional)
bg: Адрес (по избор)

en: Address 1
bg: Адрес 1

en: Address 2
bg: Адрес 2

en: Address Line 2
bg: Адрес 2

en: Address changed successfully.
bg: Адресът беше променен успешно.

en: Address line 1
bg: Адрес, ред 1

en: Address line 1.
bg: Адрес - ред 1.

en: Address line 2
bg: Адрес, ред 2

en: Address line 2.
bg: Адрес - ред 2.

en: Address override
bg: Презапис на адрес

en: Address:
bg: Адрес

en: Addresses
bg: Адреси

en: Adds tools to enhance your site's content for better results on search engines and social media.
bg: Добавя инструменти за по-добър контрол върху съдържанието и по-добри резултати в търсачките и социалните медии.

en: Adds tools to enhance your site\'s content for better results on search engines and social media.
bg: Добавя инструменти за по-добър контрол върху съдържанието и по-добри резултати в търсачките и социалните медии.

en: Adds tools to enhance your site’s content for better results on search engines and social media.
bg: Добавя инструменти за по-добър контрол върху съдържанието и по-добри резултати в търсачките и социалните медии.

en: Adelaide
bg: Аделейд

en: Aden
bg: Аден

en: Adjumani
bg: Аджумани

en: Adjust your Comments form with a clever greeting and color-scheme.
bg: Настройте формуляра за коментари с остроумно приветствие и цветова схема.

en: Adjusted stock: %s
bg: Коригирана наличност: %s

en: Admin
bg: Администратор

en: Admin Color Scheme
bg: Цветова гама на администрацията

[ctx: Admin menu name]
en: Categories
bg: Категории

[ctx: Admin menu name]
en: Coupons
bg: Кодове за отстъпка

[ctx: Admin menu name]
en: Home
bg: Начало

[ctx: Admin menu name]
en: Orders
bg: Поръчки

[ctx: Admin menu name]
en: Products
bg: Продукти

[ctx: Admin menu name]
en: Scheduled Actions
bg: Планирани действия

[ctx: Admin menu name]
en: Shipping classes
bg: Класове за доставка

[ctx: Admin menu name]
en: Tags
bg: Етикети

en: Administration Email Address
bg: Административен имейл адрес.

en: Administration email verification
bg: Потвърждение на административния имейл адрес

en: Administrator
bg: Администратор

en: Administrators have access to all the administration features.
bg: Администраторите имат достъп до всички администраторски функции.

en: Adoption Agencies
bg: Агенции за осиновяване

en: Ads
bg: Реклами

en: Adult Day Care Center
bg: Дневен център за възрастни

en: Adult Education School
bg: Училище за обучение на възрастни

en: Advanced
bg: Разширени

en: Advanced Design Customization
bg: Пълна дизайн къстъмизация

en: Advanced Options
bg: Допълнителни настройки

en: Advanced SEO tools
bg: Разширени инструменти за SEO

en: Advanced Settings
bg: Разширени настройки

en: Advanced Social Media
bg: Допълнителни функции за социални мрежи

en: Advanced caching plugin.
bg: Разширение за кеширане

en: Advanced customization
bg: Разширена персонализация

en: Advanced options
bg: Разширени настройки

en: Advanced social media
bg: Допълнителни функции за социални мрежи

en: Advanced.
bg: Разширени

en: Advanced. If this option is checked, you must include these files in your theme manually for the sharing links to work.
bg: За напреднали. Ако е включена тази опция, трябва да добавите ръчно тези файлове във темата, за да може да работят връзките за споделяне.

en: Advertisement
bg: Реклама

en: Advertisements
bg: Реклами

en: Advertising Removed
bg: Рекламите са премахнати

en: Advertising removed
bg: Рекламите са премахнати

en: Aerobics Instructor
bg: Инструктор по аеробика

en: Afghan afghani
bg: Афганистански афган

en: Afghanistan
bg: Нямате позволения за прочитането броя на продуктите

en: Africa
bg: Африка

en: African Restaurant
bg: Африкански ресторант

en: Afrikaans
bg: Африканс

en: After School Program
bg: Следучилищна програма

en: After pre-tax discounts.
bg: След намаленията на таксите

en: After publishing your changes, new image sizes may not be shown until you <a href="%s" target="_blank">Regenerate Thumbnails</a>.
bg: След като публикувате промените, възможно е новите размери на изображенията да не се виждат, докато не <a href="%s" target="_blank">регенерирате умалените картинки</a>.

en: After publishing your changes, new image sizes may not be shown until you regenerate thumbnails. You can do this from the <a href="%1$s" target="_blank">tools section in WooCommerce</a> or by using a plugin such as <a href="%2$s" target="_blank">Regenerate Thumbnails</a>.
bg: След като публикувате промените, възможно е новите размери на изображенията да не се виждат, докато не регенерирате умалените картинки. Можете да го направите от <a href="%1$s" target="_blank">раздела с инструменти на WooCommerce</a> или чрез разширение като <a href="%2$s" target="_blank">Regenerate Thumbnails</a>.

en: After publishing your changes, new image sizes will be generated automatically.
bg: След като публикувате промените, новите размери на изображенията ще се генерират автоматично.

en: After you confirm this change, the subscription will be removed on %(expirationDate)s
bg: След потвърждението, абонаментът ще бъде премахнат на %(expirationDate)s

en: After your Privacy Policy page is set, you should edit it.
bg: След като изберете страницата с политиката си за поверителност, я редактирайте.

en: Agago
bg: Агаго

en: Ahuachapán
bg: Ауачапан

en: Air Conditioning Contractor
bg: Климатични системи

en: Airline
bg: Авиокомпания

en: Airport
bg: Летище

en: Akismet %s requires WordPress %s or higher.
bg: Akismet %s изисква версия на WordPress %s или по-висока.

en: Akismet API Key
bg: API ключ за Akismet

en: Akismet Anti-spam strictness
bg: Точност на анти-спам защитата на Акисмет

en: Akismet Configuration
bg: Настройки на Akismet

en: Akismet FAQ
bg: Често задавани въпроси за Akismet

en: Akismet Setup
bg: Настройки на Akismet

en: Akismet Stats
bg: Статистики за Akismet

en: Akismet Support
bg: Помощ за Akismet

en: Akismet Widget
bg: Джаджа на Akismet

en: Akismet caught this comment as spam during an automatic retry.
bg: Akismet е уловил този коментар като спам по време на автоматично филтриране на коментарите.

en: Akismet caught this comment as spam.
bg: Akismet улови този коментар като спам.

en: Akismet checked %s comment. | Akismet checked %s comments.
bg[0]: Akismet провери %s коментар.
bg[1]: Akismet провери %s коментари.

en: Akismet cleared this comment during an automatic retry.
bg: Akismet е одобрил този коментар по време на автоматичен повторен опит.

en: Akismet cleared this comment.
bg: Akismet изчисти този коментар.

en: Akismet could not recheck your comments for spam.
bg: Akismet не може да провери повторно коментарите за спам.

en: Akismet encountered a problem with a previous SSL request and disabled it temporarily. It will begin using SSL for requests again shortly.
bg: Akismet се сблъска с проблем при предишна SSL заявка и я деактивира временно. Скоро ще започне отново да използва SSL за заявки.

en: Akismet error code: %s
bg: Akismet Код за грешка %s

en: Akismet filters out spam, so you can focus on more important things.
bg: Akismet филтрира спама, за да се фокусирате над важните неща.

en: Akismet has detected a problem.
bg: Проблем с  Akismet

en: Akismet has saved you %d hour! | Akismet has saved you %d hours!
bg[0]: Akismet ви спести %d час!
bg[1]: Akismet ви спести %d часа!

en: Akismet has saved you %d minute! | Akismet has saved you %d minutes!
bg[0]: Akismet ви спести %d минута!
bg[1]: Akismet ви спести %d минути!

en: Akismet has saved you %s day! | Akismet has saved you %s days!
bg[0]: Akismet ви спести %s ден!
bg[1]: Akismet ви спести %s дни!

en: Akismet is not configured. Please enter an API key.
bg: Akismet не е конфигуриран. Въведи ключ за API.

en: Akismet privacy notice
bg: Akismet съобщение за поверителност

en: Akismet re-checked and caught this comment as spam
bg: Akismet е проверил отново коментара и го е отбелязал като спам

en: Akismet re-checked and caught this comment as spam.
bg: Akismet провери отново този коментар и го отбеляза като спам.

en: Akismet re-checked and cleared this comment
bg: Akismet е проверил отново и одобрил коментара

en: Akismet re-checked and cleared this comment.
bg: Akismet провери отново този коментар и го изчисти.

en: Akismet stats
bg: Статистики за Akismet

en: Akismet was unable to check this comment (response: %s) but will automatically retry later.
bg: Akismet не успя да провери този коментар (%s), но автоматично ще опита отново.

en: Akismet was unable to check this comment but will automatically retry later.
bg: Akismet не успя да провери този коментар, но автоматично ще опита отново.

en: Akismet was unable to recheck this comment (response: %s).
bg: Повторната проверка на този коментар не беше успешна (%s).

en: Akismet was unable to recheck this comment.
bg: Akismet не успя да провери този коментар.

en: Akwa Ibom
bg: Аква Ибом

en: Alabama
bg: Алабама

en: Alaska
bg: Аляска

en: Alba
bg: Алба

en: Albania
bg: Албания

en: Albanian
bg: Албански

en: Albanian lek
bg: Албански лек

en: Alberta
bg: Алберта

en: Album
bg: Албум

en: Alebtong
bg: Алебтонг

en: Alert
bg: Предупреждение

en: Algeria
bg: Алжир

en: Algerian dinar
bg: Алжирски динар

en: Algiers
bg: Алжир

en: Alicante
bg: Аликанте

en: Align
bg: Подравняване

en: Align Center
bg: Центриране

en: Align Left
bg: Ляво подравняване

en: Align Right
bg: Дясно подравняване

en: Align center
bg: Подравняване в центъра

en: Align left
bg: Подравняване вляво

en: Align right
bg: Подравняване вдясно

en: Alignment
bg: Подравняване

[ctx: Alignment option]
en: None
bg: Няма

en: All
bg: Всички

en: All %s
bg: Всички %s

en: All Apps
bg: Всички приложения

en: All Business Features
bg: Всички опции на Бизнес плана

en: All Business features
bg: Всички опции на Бизнес плана

en: All Categories
bg: Всички категории

en: All Changesets
bg: Всички набори от промени

en: All Comics
bg: Всички комикси

en: All Comments
bg: Всички коментари

en: All Free features
bg: Всички безплатни опции

en: All Link Categories
bg: Всички категории за връзки

en: All Links
bg: Всички връзки

en: All Menu Item Labels
bg: Всички етикети на артикул от меню

en: All Menu Sections
bg: Всички секции в меню

en: All My Sites
bg: Всички сайтове

en: All Pages
bg: Всички

en: All Patterns
bg: Всички макети

en: All Personal features
bg: Всички опции от Персонален план

en: All Polls
bg: Всички анкети

en: All Posts
bg: Всички

en: All Premium features
bg: Всички опции от Премиум плана

en: All Products
bg: Всички продукти

en: All Project Tags
bg: Всички етикети на проекти

en: All Project Types
bg: Всички типове проекти

en: All Projects
bg: Всички проекти

en: All Settings
bg: Всички настройки

en: All Sites
bg: Всички сайтове

en: All Tabs:
bg: Всички под-прозорци:

en: All Tags
bg: Всички етикети

en: All Testimonials
bg: Всички препоръки

en: All Themes
bg: Всички теми

en: All Time
bg: За всички времена

en: All Types
bg: Всички типове

en: All Users
bg: Всички

en: All allowed countries
bg: Всички позволени държави

en: All apps
bg: Всички приложения

en: All author pages
bg: Всички авторски страници

en: All automatic updates are disabled.
bg: Всички автоматични актуализации са изключени.

en: All capabilities assigned to the user.
bg: Всички възможности зададени на потребителя.

en: All capabilities used by the post type.
bg: Всички права, използвани от типа публикация.

en: All capabilities used by the taxonomy.
bg: Всички права, използвани от таксономията.

en: All categories
bg: Всички категории

en: All category pages
bg: Всички страници на категории

en: All colors
bg: Всички цветове

en: All columns
bg: Всички колони

en: All comment types
bg: Всички типове коментари

en: All content
bg: Цялото съдържание

en: All coupons
bg: Всички кодове за отстъпка

en: All date archives
bg: Всички архиви по дата

en: All dates
bg: Всички дати

en: All done!
bg: Всичко приключи успешно!

en: All done, continue
bg: Готово, следваща стъпка

en: All done.
bg: Готово.

en: All done. <a href="%s">Have fun!</a>
bg: Всичко приключи. <a href="%s">Забавлявайте се!</a>

en: All features, supported by the post type.
bg: Всички функционалности, поддържани от типа съдържание.

en: All formats
bg: Всички формати

en: All free features
bg: Всички безплатни опции

en: All image sizes
bg: Всички размери

en: All languages
bg: Всички езици

en: All levels
bg: Всички нива

en: All looking good?
bg: Всичко наред ли е?

en: All media items
bg: Всички файлове

en: All missing WooCommerce pages successfully installed
bg: Всички липсващи страници на WooCommerce са успешно инсталирани

en: All modules activated!
bg: Всички модули са активирани!

en: All modules activated.
bg: Всички модули са активирани.

en: All modules deactivated!
bg: Всички модули са деактивирани!

en: All of your WordPress files are writable.
bg: Всички WordPress файлове са записваеми.

en: All plan features and custom changes will be removed from your site and you will be refunded %(cost)s.
bg: Всички услуги и добавки от плана ще бъдат премахнати и ще ви бъдат възстановени %(cost)s.

en: All plans include a 30-day money-back guarantee (96 hours for domains).
bg: Всички планове включват 30 дни гарантиран период за връщане на парите (96 часа за домейни).

en: All posts were added to the category with the same name.
bg: Всички публикации бяха добавени в категорията със същото име.

en: All posts were imported with the current user as author. Use this form to move each Blogger user&#8217;s posts to a different WordPress user. You may <a href="users.php">add users</a> and then return to this page and complete the user mapping. This form may be used as many times as you like until you activate the &#8220;Restart&#8221; function below.
bg: Всички публикации ще бъдат импортирани с автор текущия потребител. Ако искате да укажете кой потребител от Blogger на кой потребител от този блог съответства може да го направите тук. Също можете да <a href="users.php">добавите нови потребители</a> и след това да се върнете и да продължите. Няма проблем да използвате този формуляр колкото пъти искате, докато не натиснете бутона Рестарт.

en: All products
bg: Всички продукти

en: All required plugins are installed and activated.
bg: Всички задължителни разширения са инсталирани и активирани.

en: All shipping classes
bg: Всички класове на доставка

en: All sites
bg: Всички сайтове

en: All sizes except thumbnail
bg: Всички размери без умаления

en: All sources
bg: Всички източници

en: All systems functional.
bg: Всички системи функционират.

en: All tag pages
bg: Всички станици на етикети

en: All tags
bg: Всички етикети

en: All taxonomy pages
bg: Всички страници за таксономия

en: All the files you&#8217;ve uploaded are listed in the Media Library, with the most recent uploads listed first.
bg: Всички качени файлове са в библиотеката, най-новите са най-отгоре.

en: All the files you&#8217;ve uploaded are listed in the Media Library, with the most recent uploads listed first. You can use the Screen Options tab to customize the display of this screen.
bg: Всички качени файлове се показват в библиотеката с файлове, като най-скорошните са най-отгоре. В раздела "Настройки на изгледа" може да промените изгледа на този екран.

en: All time
bg: От началото

en: All types
bg: Всички типове

en: All updates have been completed.
bg: Обновяванията са завършени.

en: Allergist
bg: Алерголог

en: Allow
bg: Позволяване

en: Allow <a href="%s">trackbacks and pingbacks</a>
bg: Разрешаване на <a href="%s">trackback и pingback</a>.

en: Allow Comments
bg: Разрешаване на коментарите

en: Allow Pings
bg: Trackback и pingback са разрешени

en: Allow backorders?
bg: Позволяване на предварителни продажби?

en: Allow comments
bg: Разрешаване на коментарите

en: Allow comments on new posts
bg: Разрешете коментари в новите публикации

en: Allow customer reviews?
bg: Да се позволи ли на потребителите да въвеждат отзиви?

en: Allow customers to create an account during checkout
bg: Позволяване на клиентите да си създадат профил в процеса на поръчка

en: Allow customers to create an account on the "My account" page
bg: Позволяване на клиентите да създадат профил на страницата "Моят профил"

en: Allow customers to log into an existing account during checkout
bg: Позволяване на клиентите да влязат в съществуващ профил в процеса на поръчка

en: Allow customers to pick up orders themselves. By default, when using local pickup store base taxes will apply regardless of customer address.
bg: Позволява на клиентите да вземат продуктите директно от магазина. По подразбиране, при взимане от магазина, базовите такси ще бъдат прилагани независимо от адреса на клиента.

en: Allow customers to place orders without an account
bg: Позволяване на клиентите да правят поръчка без регистрация

en: Allow free shipping
bg: Безплатна доставка

en: Allow link notifications from other blogs (pingbacks and trackbacks)
bg: Разреши известяването за връзки от други блогове (pingback и trackback)

en: Allow link notifications from other blogs (pingbacks and trackbacks) on new articles.
bg: Разрешаване на известия за връзки от други блогове (pingback и trackback) при нови статии.

en: Allow link notifications from other blogs (pingbacks and trackbacks) on new posts
bg: Разрешаване на известия за връзки от други блогове (pingback и trackback) при нови публикации.

en: Allow link notifications from other blogs (pingbacks and trackbacks) on new posts.
bg: Позволяване на известия от други сайтове (pingbacks и trackbacks) за нови публикации.

en: Allow new users to sign up
bg: Позволяване на регистрация на нови потребители

en: Allow one item to be bought in a single order.
bg: Позволява един артикул да бъде закупен в отделна поръчка.

en: Allow other answers
bg: Позволи други отговори

en: Allow people to post comments on new articles
bg: Позволяване на потребителите да коментират нови публикации

en: Allow people to submit comments on new posts
bg: Позволяване на потребителите да коментират нови публикации

en: Allow people to submit comments on new posts.
bg: Разрешаване на потребителите да коментират под нови публикации.

en: Allow personal data to be removed in bulk from orders
bg: Разрешава премахването на лични данни от поръчките наведнъж

en: Allow readers to easily share your posts with others by adding sharing buttons throughout your site.
bg: Позволете на читателите ви лесно да споделят вашите публикации на други, чрез добавяне на бутони за споделяне на вашия сайт.

en: Allow reviews.
bg: Позволяване да се създават отзиви.

en: Allow search engines to index this site
bg: Позволяване на търсещите машини да индексират сайта

en: Allow usage of WooCommerce to be tracked
bg: Разрешава проследяване на използването на WooCommerce

en: Allow your readers to show their appreciation for your posts and other content. Likes show up
    		below each post and your readers will also be able to review their liked posts from WordPress.com.
bg: Позволете на читателите си да изразят благодарността си за публикациите ви и останалия ви труд. Харесванията се показват под всяка статия и читателите ви ще могат да видят харесваните от тях статии на WordPress.com.

en: Allow your visitors to visit and read your website without seeing any WordPress.com advertising.
bg: Позволява на посетителите ви да виждат сайта ви без WordPress.com реклами.

en: Allow, but notify customer
bg: Позволяване, но с уведомление към клиента

en: Allowed Files
bg: Позволени файлове

en: Allowed ZIP/post codes
bg: Позволени пощенски кодове

en: Allowed emails
bg: Позволени имейли

en: Allows use of HTML5 markup for search forms, comment forms, comment lists, gallery, and caption.
bg: Позволява употреба на HTML5 код за формуляри за търсене, формуляри за коментари, списъци с коментари, галерии и описания на изображения.

en: Almaty
bg: Алмати

en: Almost done
bg: Почти е готово

en: Almost done!
bg: Почти сме готови!

en: Alphabetical
bg: По азбучен ред

en: Already Installed
bg: Вече инсталиран

en: Already have a WordPress theme? No problem.
bg: Вече имате WordPress тема? Няма проблем.

en: Already have a WordPress.com account?
bg: Вече имаш регистрация в WordPress.com?

en: Already own a domain?
bg: Вече имате домейн?

en: Already pinged:
bg: Вече ping-нат

en: Alt Text
bg: Alt текст

en: Alt text
bg: Алтернативен текст

en: Alt text for the image, e.g. &#8220;The Mona Lisa&#8221;
bg: Алтернативен текст за картинката, например &#8222;Мона Лиза&#8220;

en: Alternative Text
bg: Алтернативен текст

en: Alternative source
bg: Допълнителен източник

en: Alternative text to display when attachment is not displayed.
bg: Алтернативен текст, който да се показва, когато прикачения файл не се показва.

en: Alternatively, enter the path to a CSV file on your server:
bg: или въведете пътя към CSV файл на сървъра си:

en: Alto Paraguay
bg: Горен Парагвай

en: Aluminum
bg: Алуминий

en: Aluminum Medium
bg: Алуминий средна

en: Aluminum Narrow
bg: Алуминий тясна

en: Aluminum Wide
bg: Алуминий широка

en: Always
bg: Винаги

en: Always put spam in the Spam folder for review.
bg: Винаги пращай спама в папката за спам за одобрение.

en: Always show quantity remaining in stock e.g. "12 in stock"
bg: Винаги да се показва количеството, останало в наличност, напр. "12 в наличност"

en: Always use https when visiting the admin
bg: Използване винаги на https в администрацията

en: Amambay
bg: Амамбай

en: Amapa
bg: Амапа

en: Ambulance Service
bg: Частна линейка

en: America
bg: Америка

en: American English
bg: Американски английски

en: American Restaurant
bg: Американски ресторант

en: Amish Furniture Store
bg: Магазин за амишски мебели

en: Amman
bg: Аман

en: Amnat Charoen
bg: Амнат Чароен

en: Amolatar
bg: Амолатар

en: Amount
bg: Сума

en: Amount already refunded
bg: Вече върната сума

en: Amount of coupons.
bg: Количество кодове за отстъпка.

en: Amount of customers.
bg: Количество клиенти.

en: Amount of orders.
bg: Количество поръчки.

en: Amount of products.
bg: Количество продукти.

en: Amount of reviews that the product has.
bg: Количество отзиви, които продуктът има.

en: Amount of reviews that the product have.
bg: Брой отзиви, дадени за този продукт.

en: Amount of reviews.
bg: Брой отзиви.

en: Amount of sales.
bg: Обща сума от продажби.

en: Amsterdam
bg: Амстердам

en: Amudat
bg: Амудат

en: Amuria
bg: Амуриа

en: Amuru
bg: Амуру

en: Amusement Park
bg: Увеселителен парк

en: An HTTPS connection is a more secure way of browsing the web. Many services now have HTTPS as a requirement. HTTPS allows you to take advantage of new features that can increase site speed, improve search rankings, and gain the trust of your visitors by helping to protect their online privacy.
bg: HTTPS връзката е по-сигурен начин за разглеждане на уеб сайтове. Много услуги вече изискват HTTPS. HTTPS позволява да се възползвате от нови възможности за увеличаване на скоростта на сайта, подобряване на класирането в търсачките и спечелване доверието на посетителите ви, като им помагате да пазят поверителността на онлайн дейността си.

en: An account is already registered with that username. Please choose another.
bg: Вече има регистриран профил с това потребителско име. Изберете друг.

en: An account is already registered with your email address. <a href="#" class="showlogin">Please log in.</a>
bg: Вече има регистриран профил с вашия имейл адрес. <a href="#" class="showlogin">Впишете се.</a>

en: An active PHP session was detected
bg: Засечена е активна сесия на PHP

en: An active access token must be used to retrieve post counts.
bg: За получаване на броя публикации се изисква активен ключ за достъп.

en: An additional, optional address line for your business location.
bg: Допълнителен, незадължителен адресен ред за местоположението на фирмата Ви.

en: An alphanumeric identifier for the menu location.
bg: Идентификатор за локацията на менюто от букви и цифри.

en: An alphanumeric identifier for the post type.
bg: Цифрено-буквен идентификатор за този тип публикация.

en: An alphanumeric identifier for the post unique to its type.
bg: Уникален за типа съдържание буквено-цифрен идентификатор за записа.

en: An alphanumeric identifier for the resource unique to its type.
bg: Уникален ключ, който да идентифицира ресурса, съставен от цифри и букви.

en: An alphanumeric identifier for the resource.
bg: Идентификатор за този ресурс, съставен от букви и цифри.

en: An alphanumeric identifier for the revision unique to its type.
bg: Уникален за вида на ревизията буквено-цифров идентификатор.

en: An alphanumeric identifier for the status.
bg: Цифрено-буквен идентификатор на състоянието.

en: An alphanumeric identifier for the taxonomy.
bg: Цифрено-буквен идентификатор на таксономията.

en: An alphanumeric identifier for the term unique to its type.
bg: Буквено-цифрен идентификатор на термина, уникален за неговия вид.

en: An alphanumeric identifier for the user.
bg: Буквено-цифров идентификатор за потребителя.

en: An anonymized string created from your email address (also called a hash) may be provided to the Gravatar service to see if you are using it. The Gravatar service privacy policy is available here: https://automattic.com/privacy/. After approval of your comment, your profile picture is visible to the public in the context of your comment.
bg: Анонимен низ, базиран на имейл адреса ви, може да бъде предоставен на услугат Gravatar, за да бъде проверено дали я използвате. Политиката за поверителност на Gravatar е тук: https://automattic.com/privacy/. След като коментарът ви бъде удобрен, профилната ви снимка ще бъде видима публично към него.

en: An application name is required to create an application password.
bg: Трябва да изберете име на приложението преди да изберете парола.

en: An application would like to connect to your account.
bg: Приложение се опитва да се свърже с вашия акаунт.

en: An array of post types that the pattern is restricted to be used with.
bg: Масив от типове съдържание, с които макетът е ограничен да работи.

en: An array of template types where the pattern fits.
bg: Масив от типове шаблони, където макетът пасва.

en: An attempt was made, but your site could not be updated automatically.
bg: Направихме опит, но не успяхме да обновим сайта ви автоматично.

en: An automated WordPress update has failed to complete - <a href="%s">please attempt the update again now</a>.
bg: Автоматичното обновление беше неуспешно - <a href="%s">моля, опитайте отново</a>.

en: An automated WordPress update has failed to complete! Please notify the site administrator.
bg: Автоматичното обновление беше неуспешно. Моля, уведомете администратора на блога.

en: An avatar is an image that can be associated with a user across multiple websites. In this area, you can choose to display avatars of users who interact with the site.
bg: Аватарът е изображение, което може да се асоциира с потребител в много сайтове. В тази зона можете да изберете да покажете аватарите на потребителите, които ползват сайта.

en: An average is the sum of views divided by the number of days.
bg: Средното е сборът на показванията разделен на броя дни.

en: An awesome magazine theme for your news site. Responsive layout, post thumbnails support, featured posts and more.
bg: Невероятна тема за вашия нов сайт. Подходяща за мобилни устройства, поддръжка за основни изображения, публикации на фокус и още.

en: An error has been encountered.
bg: Възникна грешка

en: An error has occurred when activating %s. Please try again later.
bg: Стана грешка при активирането на %s. Опитайте пак по-късно.

en: An error has occurred when deactivating the extension %1$s. Please proceed to the <a href="%2$s">Plugins screen</a> to deactivate it manually.
bg: Стана грешка при деактивирането на разширението %1$s. Преминете към <a href="%2$s">екрана „Разширения"</a>, за да го деактивирате ръчно.

en: An error has occurred when deactivating the subscription for %s. Please try again later.
bg: Стана грешка при прекратяването на абонамента за %s. Опитайте отново по-късно.

en: An error has occurred, which probably means the feed is down. Try again later.
bg: Грешка при отваряне на хранилката. Вероятно за момента не работи, опитайте скоро пак.

en: An error has occurred. Please reload the page and try again.
bg: Възникна грешка. Моля презаредете страницата и опитайте отново.

en: An error has occurred; the feed is probably down. Try again later.
bg: Вероятно хранилката не работи. Опитайте отново по-късно.

en: An error occurred adding you to this site. Go to the <a href="%s">homepage</a>.
bg: Възникна грешка при добавянето ви към този сайт. Връщане към <a href="%s">началната страница</a>.

en: An error occurred creating your new sharing service - please check you gave valid details.
bg: Възникна грешка при създаване на вашата услуга за споделяне - моля, проверете въвдените данни.

en: An error occurred fetching the remote data.
bg: Възникна грешка при повикването на данните.

en: An error occurred in the request and at the time were unable to send the consumer data
bg: Възникна грешка при заявката и не бе възможно да се изпратят потребителските данни

en: An error occurred in the upload. Please try again later.
bg: Грешка при качване на файла. Опитайте отново по-късно.

en: An error occurred while attempting to create the refund using the payment gateway API.
bg: Възникна грешка при възстановяване на сума при използване на API на метод за плащане.

en: An error occurred while changing the plan purchaser. Please try again later.
bg: Възникна грешка при промяна на купувача на плана. Моля, опитайте по-късно.

en: An error occurred while deactivating %(plugin)s on %(site)s.
bg: Възникна проблем при деактивирането на %(plugin)s на %(site)s.

en: An error occurred while downloading blog information
bg: Възникна грешка при изтегляне на информацията за блога

en: An error occurred while downloading blog posts list
bg: Възникна грешка при теглене на списъка с публикациите от блога

en: An error occurred while updating %1$s: %2$s
bg: Грешка по време на актуализацията на %1$s: %2$s

en: An error occurred.
bg: Възникна грешка.

en: An error occurred. Please try again later.
bg: Възникна грешка. Моля опитайте по-късно.

en: An error occurred. Please try again.
bg: Възникна грешка. Опитайте отново.

en: An error of type %1$s was caused in line %2$s of the file %3$s. Error message: %4$s
bg: Грешка от вид %1$s беше причинена от ред %2$s от файла %3$s. Грешка: %4$s

en: An identifier for the group this setting belongs to.
bg: Идентификатор на групата, към която принадлежи тази настройка.

en: An incomplete personal data request for this email address already exists.
bg: Съществува недовършена завка за този имейл адрес.

en: An individual
bg: За физическо лице

en: An invalid request was made. This normally means that something intercepted or corrupted the request from your server to the Jetpack Server. Try again and see if it works this time.
bg: Невалидна заявка. Това означава че нещо е счупило вашата заявка към сървъра на Jetpack. Опитайте отново.

en: An invalid setting value was passed.
bg: Подадена е невалидна стойност на настройката.

en: An item which is no longer available was removed from your cart.
bg: Продукт който вече не е наличен, беше премахнат от вашата количка.

en: An order has been created for you on %1$s. Your invoice is below, with a link to make payment when you’re ready: %2$s
bg: Направена е поръчка от ваше име на %1$s. По-долу ще намерите фактура и връзка, през която да платите, когато имате готовност: %2$s

en: An order note with the provided ID could not be found
bg: Бележка към поръчката с посочения номер не може да бъде намерена

en: An order refund with the provided ID could not be found.
bg: Връщането по поръчката с този номер не може да бъде намерено

en: An unknown error has occurred. Please try again later.
bg: Възникна неизвестен проблем. Моля, опитайте по-късно.

en: An unknown error occurred
bg: Получи се неясна грешка

en: An unknown error occurred during installation
bg: Възникна неясна грешка при инсталацията

en: An unknown error occurred.
bg: Възникна неочаквана грешка.

en: An unsupported request method was used.
bg: Използван е неподдържан метод за заявки.

en: Anadyr
bg: Анадир

en: Analytics
bg: Анализ

en: Anambra
bg: Анамбра

en: Ancestor blocks.
bg: Блокове предшественици.

en: Anchorage
bg: Анкъридж

en: And more...
bg: И още...

en: And much more!
bg: И още много!

en: Andorra
bg: Андора

en: Anenii Noi
bg: Анений-Ной

en: Anesthesiologist
bg: Анестезиолог

en: Ang Thong
bg: Анг Тонг

en: Angle to rotate clockwise in degrees.
bg: Ъгъл на завъртане по часовниковата стрелка в градуси.

en: Angola
bg: Ангола

en: Angolan kwanza
bg: Анголска кванза

en: Anguilla
bg: Ангила

en: Animal Control Service
bg: Служба за контрол на животните

en: Animal Hospital
bg: Ветеринарна болница

en: Animal Protection Organization
bg: Организация за защита на животните

en: Animal Rescue Service
bg: Спасяване на животни в беда

en: Animal Shelter
bg: Приют за животни

en: Animation
bg: Анимация

en: Ankara
bg: Анкара

en: Annual subscription
bg: Годишен абонамент

en: Anonymous
bg: Анонимен

en: Another attempt will be made with the next release.
bg: Друг опит ще бъде направен със следващото издание.

en: Another reason…
bg: Друга причина...

en: Another update is currently in progress.
bg: В момента има друго обновяване.

en: Answer
bg: Отговор

en: Answers
bg: Отговори

en: Antalya
bg: Анталия

en: Antananarivo
bg: Антананариво

en: Antarctica
bg: Антарктида

en: Antigua
bg: Антигуа

en: Antigua and Barbuda
bg: Антигуа и Барбуда

en: Antique Furniture Store
bg: Магазин за старинни мебели

en: Antique Store
bg: Магазин за антики

en: Antwerpen
bg: Антверпен

en: Any %s
bg: Избери %s

en: Any %s&hellip;
bg: Всеки %s&hellip;

en: Any &quot;%1$s&quot; method
bg: Всеки &quot;%1$s&quot; метод

en: Any category
bg: Всички категории

en: Any extra capabilities assigned to the user.
bg: Допълнителни възможности зададени на потребителя.

en: Any questions?
bg: Имате ли въпроси?

en: Anyone can register
bg: Всеки може да се регистрира

en: Anyone posts a comment
bg: Някой публикува коментар

en: Apac
bg: Апак

en: Apartment Building
bg: Жилищна сграда

en: Apartment, suite, etc. (optional)
bg: Апартамент, блок и т.н. (по избор)

en: Apartment, suite, unit, etc. (optional)
bg: Апартамент, блок и т.н. (по желание)

en: Aperture
bg: Апертура

en: Apia
bg: Апия

en: Apologies, but the page you requested could not be found. Perhaps searching will help.
bg: Поисканата от вас страница не може да бъде намерена. Може би търсене ще помогне.

en: Appearance
bg: Външен вид

en: Appenzell Ausserrhoden
bg: Апенцел Аусерроден

en: Appenzell Innerrhoden
bg: Апенцел Инерроден

en: Appliance Repair
bg: Ремонт на инструменти

en: Application Passwords
bg: Пароли на приложения

en: Application authentication request
bg: Заявка за удостоверяване на приложението

en: Application password not found.
bg: Паролата на приложението не е открита.

en: Application passwords allow authentication via non-interactive systems, such as XML-RPC or the REST API, without providing your actual password. Application passwords can be easily revoked. They cannot be used for traditional logins to your website.
bg: Паролите за приложения позволяват идентификация чрез неинтерактивни системи, като XML-RPC  или REST API, без да предоставяте вашата собствена парола. Паролите за приложения могат да бъдат лесно анулирани и не могат да бъдат ползвани за обичайното влизане в сайта ви.

en: Application passwords are not available for your account. Please contact the site administrator for assistance.
bg: Паролите за приложенията не са достъпни за вашия профил. Свържете се с администратора на сайта за съдействие.

en: Application passwords are not available.
bg: Паролите на приложенията не са достъпни.

en: Application passwords grant access to <a href="%1$s">the %2$s site in this installation that you have permissions on</a>. | Application passwords grant access to <a href="%1$s">all %2$s sites in this installation that you have permissions on</a>.
bg[0]: Паролата за приложението дава достъп до <a href="%1$s">сайта %2$s в тази инсталация, за който имате правомощия</a>.
bg[1]: Паролите за приложението дават достъп до <a href="%1$s">всички %2$s сайтове в тази инсталация, за които имате правомощия</a>.

en: Application passwords grant access to <a href="%1$s">the %2$s site on the network as you have Super Admin rights</a>. | Application passwords grant access to <a href="%1$s">all %2$s sites on the network as you have Super Admin rights</a>.
bg[0]: Паролата за приложението дава достъп до <a href="%1$s">сайта %2$s в мрежата защото сте супер администратор</a>.
bg[1]: Паролите за приложението дават достъп до <a href="%1$s">сайта %2$s в мрежата защото сте супер администратор</a>.

en: Apply
bg: Прилагане

en: Apply Changes
bg: Запомни промените

en: Apply Crop
bg: Прилагане на изрязването

en: Apply changes to:
bg: Прилагане на промените върху:

en: Apply coupon
bg: Прилагане на промо код

en: Apply to all qualifying items in cart
bg: Прилагане към всички съответстващи артикули в количката

en: Apply your skills or learn new ones.
bg: Приложете уменията си или научете нови.

en: Appraiser
bg: Оценител

en: Approve
bg: Позволяване

en: Approve and Reply
bg: Одобряване и отговор

en: Approve comment
bg: Одобряване

en: Approve it: %s
bg: Одобряване: %s

en: Approve this comment
bg: Одобряване

en: Approved
bg: Одобрен

[ctx: Approved product download URLs migration]
en: invalid URL
bg: невалиден URL

[ctx: Approved product download directories]
en: Enabled
bg: Активирани

[ctx: Approved product download directory views]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
bg[0]: Всичко<span class="count">(%s)</span>
bg[1]: Всички <span class="count">(%s)</span>

en: Apr
bg: Апр

en: April
bg: април

[ctx: April abbreviation]
en: Apr
bg: апр.

en: Aqtau
bg: Актау

en: Aqtobe
bg: Актобе

en: Aquarium
bg: Аквариум

en: Arabic
bg: Арабски

en: Arad
bg: Арад

en: Araguaina
bg: Арагуайна

en: Arbitrary HTML code.
bg: Вашият HTML код.

en: Arbitrary text.
bg: Вашият текст.

en: Archaeological Site
bg: Археологически обект

en: Archery
bg: Стрелба с лък

en: Archery Range
bg: Стрелбище за стрелба с лък

en: Architect
bg: Архитект

en: Archive
bg: Архив

en: Archive <span class="count">(%s)</span> | Archives <span class="count">(%s)</span>
bg[0]: Архив <span class="count">(%s)</span>
bg[1]: Архиви <span class="count">(%s)</span>

en: Archive Title
bg: Заглавие на архива

en: Archive for %s
bg: Архив за %s

en: Archive for the %s Tag
bg: Архив за етикета %s

en: Archive page
bg: Страница с архив

en: Archive template
bg: Шаблон за архиви

en: Archived
bg: Архивиран

en: Archived <span class="count">(%s)</span> | Archived <span class="count">(%s)</span>
bg[0]: Архивиран <span class="count">(%s)</span>
bg[1]: Архивирани <span class="count">(%s)</span>

en: Archives
bg: Архив

en: Archives by Date
bg: Архиви по дата

en: Archives by date
bg: Архиви по дата

en: Archives by topic
bg: Архиви по тема

en: Arctic
bg: Арктически океан

en: Are WordPress cron jobs enabled?
bg: Активирани ли са WordPress cron задачи?

en: Are pretty permalinks supported?
bg: Поддържа ли се промяната на структурата на постоянните връзки?

en: Are you lost?
bg: Изгубихте ли се?

en: Are you sure it exists?
bg: Сигурни ли сте, че съществува?

en: Are you sure the database server is not under particularly heavy load?
bg: Сигурни ли сте, че сървърът на базата от данни не е натоварен?

en: Are you sure the database server is running?
bg: Сигурни ли сте, че сърварът на базата от данни работи?

en: Are you sure you have the correct username and password?
bg: Сигурни ли сте, че това са правилното потребителско име и парола?

en: Are you sure you have typed the correct hostname?
bg: Сигурни ли сте, че името на хоста е изписано правилно?

en: Are you sure you want to cancel %(purchaseName)s for {{em}}%(domain)s{{/em}}?
bg: Сигурни ли сте, че искате да премахнете %(purchaseName)s от {{em}}%(domain)s{{/em}}?

en: Are you sure you want to cancel and remove %(purchaseName)s from {{em}}%(domain)s{{/em}}?
bg: Сигурни ли сте, че искате да премахнете %(purchaseName)s от {{em}}%(domain)s{{/em}}?

en: Are you sure you want to clear all logs from the database?
bg: Наистина ли искате да изчистите всички логове от базата от данни?

en: Are you sure you want to delete "%s"?
bg: Наистина ли искате да изтриете "%s"?

en: Are you sure you want to delete all variations? This cannot be undone.
bg: Сигурни ли сте, че желаете да изтриете всички вариации? Тази операция не може да бъде отменена.

en: Are you sure you want to delete this attribute?
bg: Желаете ли да изтриете този атрибут?

en: Are you sure you want to delete this item?
bg: Сигурни ли сте, че искате да изтриете този елемент?

en: Are you sure you want to delete this log?
bg: Сигурни ли сте, че искате да изтриете този дневник?

en: Are you sure you want to delete this template file?
bg: Сигурни ли сте, че желаете да изтриете този шаблонен файл?

en: Are you sure you want to delete this theme?
bg: Сигурни ли сте, че искате да изтриете тази тема?

en: Are you sure you want to delete this zone? This action cannot be undone.
bg: Наистина ли искате да изтриете тази зона? Това действие е необратимо.

en: Are you sure you want to discard your unpublished changes?
bg: Сигурни ли сте, че искате да отмените вашите непубликувани промени?

en: Are you sure you want to do this?
bg: Сигурни ли сте, че искате да направите това?

en: Are you sure you want to exit the form editor without saving? Any changes you have made will be lost.
bg: Сигурни ли сте, че искате да напуснете без да запишете? Всички промени ще бъдат изгубени.

en: Are you sure you want to log out? <a href="%s">Confirm and log out</a>
bg: Сигурен ли сте, че желаете да излезнете? <a href="%s">Потвърдете и излете</a>

en: Are you sure you want to remove the email address?
bg: Сигурни ли сте, че искате да изтриете имейл адреса?

en: Are you sure you want to remove the selected items?
bg: Наистина ли искате да премахнете избраните артикули?

en: Are you sure you want to remove the site icon?
bg: Сигурни ли сте, че искате да премахнете иконата на сайта?

en: Are you sure you want to remove this variation?
bg: Сигурни ли сте, че искате да премахнете тази вариация?

en: Are you sure you want to revoke access to this download?
bg: Сигурни ли сте, че искате да преустановите достъпа до файла за изтегляне?

en: Are you sure you wish to delete this note? This action cannot be undone.
bg: Сигурни ли сте че искате да изтриете тази бележка? Това действие е безвъзвратно.

en: Are you sure you wish to delete this refund? This action cannot be undone.
bg: Сигурни ли сте, че искате да изтриете това връщане? Тази операция не може да бъде отменена.

en: Are you sure you wish to delete this tax column? This action cannot be undone.
bg: Сигурни ли сте, че искате да изтриете тази такса? Тази операция не може да бъде отменена.

en: Are you sure you wish to process this refund? This action cannot be undone.
bg: Сигурни ли сте, че искате да изпълните това връщане? Тази операция не може да бъде отменена.

en: Are you sure you're ready?
bg: Сигурен ли сте, че сте готов?

en: Are you sure?
bg: Сигурен ли сте?

en: Argentina
bg: Аржентина

en: Argentine peso
bg: Аржентинско песо

en: Argeș
bg: Арджеш

en: Arguments
bg: Аргументи

en: Arizona
bg: Аризона

en: Arkansas
bg: Арканзас

en: Armed Forces Americas
bg: Американски въоръжени сили

en: Armed Forces Europe, Middle East, & Canada
bg: Армия на Европа, Близкия Изток & Канада

en: Armed Forces Pacific
bg: Тихоокеанска армия

en: Armenia
bg: Армения

en: Armenian dram
bg: Арменски драм

en: Army & Navy Supplies
bg: Армейски принадлежности

en: Array of column names to be searched.
bg: Масив от имена на колони за търсене.

en: Array of image edits.
bg: Низ от редакции на изображението.

en: Array of options (key value pairs) for inputs such as select, multiselect, and radio buttons.
bg: Масив от настройки (двойки по ключ и стойност) за полета като списъци за единичен избор, множествен избор, и радио-бутони.

en: Array of the response headers from the receiving server.
bg: Масив с headers на заявката, получена от сървъра.

en: Art Center
bg: Арт център

en: Art Gallery
bg: Арт галерия

en: Art Museum
bg: Музей на изкуствата

en: Art School
bg: Арт училище

en: Art Supplies
bg: Принадлежности за изкуство

en: Articles on this site may include embedded content (e.g. videos, images, articles, etc.). Embedded content from other websites behaves in the exact same way as if the visitor has visited the other website.
bg: Статиите на този сайт могат да бъдат вградени (видеа, изображения, съдържание и т.н.). Вграденото съдържание от други сайтове приема и се държи с посетителя на сайта като с посетител на собствения си сайт.

en: Artist
bg: Изпълнител

en: Arts & Entertainment
bg: Изкуство и забавление

en: Arua
bg: Аруа

en: Aruba
bg: Аруба

en: Aruban florin
bg: Арубски флорин

en: Arusha
bg: Аруша

en: As a browser icon
bg: Като икона на браузъра

en: As a new WordPress user, you should go to <a href="%s">your dashboard</a> to delete this page and create new pages for your content. Have fun!
bg: Като нов потребител на WordPress, отворете <a href="%s">таблото на сайта</a>, за да изтриете тази страница и да създадете нови за вашето съдържание. Приятна работа!

en: As a percentage of the image, the height to crop the image to. DEPRECATED: Use `modifiers` instead.
bg: Като процент от изображението. Височината, на която да бъде изрязано. НЕ СЕ ИЗПОЛЗВА: Използвайте „модификатор“.

en: As a percentage of the image, the width to crop the image to. DEPRECATED: Use `modifiers` instead.
bg: Като процент от изображението, ширината на изрязване на изображението. НЕ СЕ ИЗПОЛЗВА. Използвайте „модификатор“.

en: As a percentage of the image, the x position to start the crop from. DEPRECATED: Use `modifiers` instead.
bg: Като процент от изображнието, точката X, от която започва изрязването. НЕ СЕ ИЗПОЛЗВА. Използвайте „модификатор“.

en: As a percentage of the image, the y position to start the crop from. DEPRECATED: Use `modifiers` instead.
bg: Като процент от изображението, точката Y, от която да започне изрязването. НЕ СЕ ИЗПОЛЗВА. Използвайте „модификатор“.

en: As a reminder, here are your order details:
bg: Напомняме ви данните за поръчката:

en: As a single total
bg: Представяне на общо

en: As a website owner, you may need to follow national or international privacy laws. For example, you may need to create and display a privacy policy.
bg: Като собственик на уебсайт може да се наложи да спазвате национални или международни закони за защита на личните данни. Например може да се наложи да създадете и показвате декларация за поверителност.

en: As an app icon
bg: Като икона

en: Ascending
bg: Нарастващ

en: Ascending.
bg: Нарастващ

en: Ashgabat
bg: Ашхабад

en: Ashkhabad
bg: Ашхабад

en: Asia
bg: Азия

en: Asian Grocery Store
bg: Магазин за азиатски хранителни стоки

en: Asian Restaurant
bg: Азиатски ресторант

en: Ask a question
bg: Задайте въпрос

en: Asmara
bg: Асмара

en: Asmera
bg: Асмара

[ctx: Aspect ratio option for dimensions control]
en: Classic - 3:2
bg: Класическа - 3:2

[ctx: Aspect ratio option for dimensions control]
en: Classic Portrait - 2:3
bg: Класически портрет - 2:3

[ctx: Aspect ratio option for dimensions control]
en: Custom
bg: Персонализирана

[ctx: Aspect ratio option for dimensions control]
en: Original
bg: Оригинален размер

[ctx: Aspect ratio option for dimensions control]
en: Portrait - 3:4
bg: Портрет - 3:4

[ctx: Aspect ratio option for dimensions control]
en: Square - 1:1
bg: Квадрат - 1:1

[ctx: Aspect ratio option for dimensions control]
en: Standard - 4:3
bg: Стандартна - 4:3

[ctx: Aspect ratio option for dimensions control]
en: Tall - 9:16
bg: Висока - 9:16

[ctx: Aspect ratio option for dimensions control]
en: Wide - 16:9
bg: Широка - 16:9

en: Aspect ratio:
bg: Отношение:

en: Asphalt Contractor
bg: Поставяне на асфалт

en: Assign Authors
bg: Смяна на авторите

en: Assign a parent term to create a hierarchy. The term Jazz, for example, would be the parent of Bebop and Big Band.
bg: Назначаване на родителски термин за създаване на йерархия. Терминът Jazz, например, ще бъде родител на Bebop и Big Band.

en: Assigned Menu
bg: Зададено меню

en: Assisted Living
bg: Център за хора с увреждания

en: Astrakhan
bg: Астрахан

en: Asuncion
bg: Асунсион

en: At a Glance
bg: Накратко

en: Athens
bg: Атина

en: Atikokan
bg: Атикокан

en: Atka
bg: Атка

en: Atlantic
bg: Атлантически океан

en: Atlántida
bg: Атлантида

en: Attach
bg: Прикачане

en: Attach &#8220;%s&#8221; to existing content
bg: Прикрепяне на &#8220;%s&#8221; към съществуващо съдържание

en: Attach to existing content
bg: Прикачи към съществуващо съдържание

en: Attaching Files
bg: Прикачване на файлове

en: Attachment
bg: Поведение при скрол на страницата

en: Attachment Attributes
bg: Атрибути на прикачения файл

en: Attachment Details
bg: Подробности за файла

en: Attachment Display Settings
bg: Настройки на изгледа на прикачения файл

en: Attachment Page
bg: Страницата за файла

en: Attachment Pages
bg: Страници на прикачения файл

en: Attachment Post URL
bg: Адрес (URL) на публикацията на файла

en: Attachment Preview
bg: Преглед на прикачения файл

en: Attachment deleted
bg: Файлът е изтрит

en: Attachment details
bg: Подробности за файла

en: Attachment post ID
bg: ID на публикацията

en: Attachment type.
bg: Тип на прикачения файл.

en: Attachment updated
bg: Файлът е обновен

en: Attachment uploaded
bg: Файлът е качен

en: Attachments
bg: Прикачени файлове

en: Attapeu
bg: Атапу

en: Attempt to notify any blogs linked to from the article
bg: Опит за известяване на всички блогове, към които има връзка в публикацията.

en: Attempt to notify any blogs linked to from the post
bg: Опит за известяване на всички блогове, към които има връзка в публикацията.

en: Attempted to set image quality outside of the range [1,100].
bg: Опит за настройка на качество на изображението извън границите [1,100]

en: Attempting to reduce used memory...
bg: Опит за намаляване на използваната памет...

en: Attempting to restore the previous version.
bg: Опитваме възстановяване на предишната версия.

en: Attend an upcoming event near %s.
bg: Посетете предстоящо събитие в около %s.

en: Attorney
bg: Адвокат

en: Attorney Referral
bg: Адвокат по препоръки

en: Attribute
bg: Атрибут

en: Attribute %d default
bg: По подразбиране за атрибута %d

en: Attribute %d global
bg: Глобален ли е атрибутът %d

en: Attribute %d name
bg: Име на атрибута %d

en: Attribute %d value(s)
bg: Стойност(и) на атрибута %d

en: Attribute %d visible
bg: Атрибутът %d е видим

en: Attribute ID.
bg: Номер на атрибут.

en: Attribute all content to:
bg: Прехвърляне на съдържанието към:

en: Attribute does not exist.
bg: Атрибутът не съществува.

en: Attribute name
bg: Име на атрибута

en: Attribute name.
bg: Име на атрибут.

en: Attribute position.
bg: Позиция на атрибут.

en: Attribute slug.
bg: Кратко име на атрибут.

en: Attribute terms can be assigned to products and variations.<br/><br/><b>Note</b>: Deleting a term will remove it from all products and variations to which it has been assigned. Recreating a term will not automatically assign it back to products.
bg: Термините за атрибути могат да бъдат присвоени на продукти и вариации.<br/><br/><b>Бележка</b>: Изтриването на термин ще го премахне от всички продукти и вариации на които е бил присвоен. Повторното създаване на термин няма да го присвои автоматично отново към продуктите.

en: Attribute type.
bg: Вид на атрибута.

en: Attribute updated successfully
bg: Атрибутите са обновени успешно

en: Attribute value(s)
bg: Стойност(и) на атрибута

en: Attribute visibility
bg: Видимост на атрибута

en: Attributes
bg: Атрибути

en: Attributes let you define extra product data, such as size or color. You can use these attributes in the shop sidebar using the "layered nav" widgets.
bg: Атрибутите позволяват да укажете допълнителни данни за продукта, например размер или цвят. Можете да ги използвате в страничната лента на магазина, като използвате джаджите "layered nav".

en: Attributes totals.
bg: Общо атрибути.

en: Atyrau
bg: Атърау

en: Auction House
bg: Аукцион

en: Audio
bg: Аудио

en: Audio <span class="count">(%s)</span> | Audio <span class="count">(%s)</span>
bg[0]: Аудио <span class="count">(%s)</span>
bg[1]: Аудио <span class="count">(%s)</span>

en: Audio Codec:
bg: Аудио кодек:

en: Audio File URL
bg: Адрес на аудио файл

en: Audio Format:
bg: Аудио формат:

en: Audio Player
bg: Аудио

en: Audio Visual Equipment Supplier
bg: Доставчик на аудио-видео техника

en: Audio Widget
bg: Аудио джаджа

en: Audio Widget (%d) | Audio Widget (%d)
bg[0]: Аудио джаджа (%d)
bg[1]: Аудио джаджи (%d)

en: Audio deleted
bg: Аудио файлът бе изтрит

en: Audio details
bg: Подробности за аудиото

en: Audio title
bg: Заглавие на аудиото

en: Audio title&hellip;
bg: Име на аудио&hellip;

en: Audio updated
bg: Аудио файлът бе обновен

en: Audio uploaded
bg: Аудио файлът бе качен

en: Audio, Video, or Other File
bg: Аудио, видео или друг файл

en: Audiologist
bg: Аудиолог

en: Auditorium
bg: Аудитория

en: Aug
bg: Авг

en: August
bg: август

[ctx: August abbreviation]
en: Aug
bg: авг.

en: Aurora
bg: Аврора

en: Australia
bg: Австралия

en: Australian dollar
bg: Австралийски долар

en: Austria
bg: Австрия

en: Authentication
bg: Удостоверяване

en: Authentication and subscription caches refreshed successfully.
bg: Кешовете за автентикация и абонаменти са обновени успешно.

en: Author
bg: Автор

en: Author Archive
bg: Архив на автор

en: Author Archive: %s
bg: Архив за автор: %s

en: Author Bio
bg: Биография на автора

en: Author URL
bg: URL адрес на автора

en: Author URL of the user.
bg: Адрес на потребителя.

en: Author mapping
bg: Съответствия между автори

en: Author rich content with blocks and patterns
bg: Създавайте богато съдържание с блокове и макети

en: Author website
bg: Сайт на автора

en: Author:
bg: Автор:

en: Author: %1$s (IP address: %2$s, %3$s)
bg: Автор: %1$s (IP адрес: %2$s, %3$s)

en: Author: %s
bg: Автор: %s

en: Authorization failed
bg: Грешка при удостоверяване

en: Authorization header
bg: Заглавка на оторизацията

en: Authorize
bg: Авторизация

en: Authorize Application
bg: Оторизирайте приложението

en: Authorize applications and services to securely connect to your site. Developers can use WordPress.com's OAuth2
    		authentication system and WordPress.com REST API to manage and access your site's content.
bg: Позволете на приложения и услуги да се свързват сигурно със сайта ви. Разработчици биха могли да ползват системата за автентикация OAuth2 и REST API на WordPress.com за да управляват и достъпват съдържанието на сайта ви.

en: Authors
bg: Автори

en: Authors can publish and manage their own posts, and are able to upload files.
bg: Авторите могат да създават и редактират свои публикации, както и да качват файлове.

en: Authors:
bg: Автори:

en: Auto
bg: Автоматично

en: Auto Body Shop
bg: Козметичен автосервиз

en: Auto Broker
bg: Автомобилен брокер

en: Auto Draft
bg: Автоматична Чернова

en: Auto Glass Shop
bg: Автостъкла

en: Auto Insurance Agency
bg: Автомобилни застраховки

en: Auto Parts
bg: Авточасти

en: Auto Repair
bg: Ремонт на автомобили

en: Auto Repair Shop
bg: Ремонт на автомобили

en: Auto Tag Agency
bg: Регистрация на автомобили

en: Auto Wrecker
bg: Автоморга

en: Auto add pages
bg: Автоматично добавяне на страници

en: Auto renews on:
bg: С автоматични подновявания:

en: Auto-create a new account (recommended).
bg: Автоматично създаване на нов акаунт (препоръчително).

en: Auto-update
bg: Автоматичнон обновяване

en: Auto-updates
bg: Автоматично обновяване

en: Auto-updates Disabled <span class="count">(%s)</span> | Auto-updates Disabled <span class="count">(%s)</span>
bg[0]: Изключено автоматично обновяване <span class="count">(%s)</span>
bg[1]: Изключено автоматично обновяване <span class="count">(%s)</span>

en: Auto-updates Enabled <span class="count">(%s)</span> | Auto-updates Enabled <span class="count">(%s)</span>
bg[0]: Включено автоматично обновяване <span class="count">(%s)</span>
bg[1]: Включено автоматично обновяване <span class="count">(%s)</span>

en: Auto-updates can be enabled or disabled for each individual theme. Themes with auto-updates enabled will display the estimated date of the next auto-update. Auto-updates depends on the WP-Cron task scheduling system.
bg: Автоматичното обновяване може да се включи или изключи за всяка тема по отделно. Темите с включено автоматично обновяване ще показват прогнозната дата на следващото обновяване. Автоматичното обновяване разчита на системата за планиране на задачи WP-Cron.

en: Auto-updates disabled
bg: Автоматичното обновяване е изключено

en: Auto-updates enabled
bg: Автоматичното обновяване е включено

en: Auto-updates for plugins and themes appear to be disabled. This will prevent your site from receiving new versions automatically when available.
bg: Автоматичните обновления за разширенията и темите са изключени. Това ще попречи на сайта ви да получава нови версии автоматично, когато има налични такива.

en: Auto-updates for plugins and/or themes appear to be disabled, but settings are still set to be displayed. This could cause auto-updates to not work as expected.
bg: Автоматичните обновления за разширения и/или теми са деактивирани, но настройките все още са настроени да се показват. Това може да причини автоматичните обновления да не работят нормално.

en: Auto-updates for plugins appear to be disabled. This will prevent your site from receiving new versions automatically when available.
bg: Автоматичните обновления за разширенията са изключени. Това ще попречи на сайта ви да получава нови версии автоматично, когато има налични такива.

en: Auto-updates for themes appear to be disabled. This will prevent your site from receiving new versions automatically when available.
bg: Автоматичните обновления за темите са изключени. Това ще попречи на сайта ви да получава нови версии автоматично, когато има налични такива.

en: Automated Taxes
bg: Автоматизирани такси

en: Automatic Updates
bg: Автоматични обновявания

en: Automatic update not scheduled. There may be a problem with WP-Cron.
bg: Не е насрочено автоматично обновяване. Може би има проблем с WP-Cron.

en: Automatic update overdue by %s. There may be a problem with WP-Cron.
bg: Автоматичното обновяване изостава с %s. Може би има проблем с WP-Cron.

en: Automatic update scheduled in %s.
bg: Автоматично обновяване е насрочено за след %s.

en: Automatically add new top-level pages to this menu
bg: Автоматично добавяне на нови страници от първо ниво към това меню

en: Automatically add paragraphs
bg: Автоматично добавяне на параграфи

en: Automatically close comments on posts older than %s days
bg: Автоматично изключване на коментарите към публикациите по-стари от %s дни

en: Automotive
bg: Автомобили

en: Autoplay
bg: Автоматично тръгване

en: Autoplay video on page load
bg: Видеото да тръгва автоматично при зареждане на страницата

en: Autosave by %s
bg: Автоматично запазване по %s

en: Autosave encountered an unexpected error
bg: Автоматичното запаметяване беше неуспешно

en: Autoupdate
bg: Автоматична актуализация

en: Autoupdates
bg: Автоматични обновявания

en: Availability
bg: Наличност

en: Available Actions
bg: Възможни действия

en: Available Services
bg: Налични услуги

en: Available Tools
bg: Налични инструменти

en: Available Widgets
bg: Налични джаджи

en: Available disk space
bg: Налично дисково пространство

en: Available disk space is critically low, less than 20 MB available. Proceed with caution, updates may fail.
bg: Наличното дисково пространство е твърде малко (под 20 Мб). Продължете внимателно, тъй като обновленията може да се провалят.

en: Available disk space is low, less than 100 MB available.
bg: Наличното дисково пространство е малко (под 100 Мб).

en: Available downloads
bg: Налични за изтегляне

en: Available on backorder
bg: Налично за предварителни продажби

en: Available placeholders: %s
bg: Налични заместители: %s

en: Avatar
bg: Аватар

en: Avatar Display
bg: Показване на аватар

en: Avatar Size (px):
bg: Размер на аватар (в пиксели):

en: Avatar URL with image size of %d pixels.
bg: Адрес на аватар с размер на изображението от %d пиксела.

en: Avatar URL.
bg: Адрес на аватар.

en: Avatar URLs for the comment author.
bg: URL адреси на аватара на автора на коментара.

en: Avatar URLs for the object reviewer.
bg: Адрес на аватара за рецензента на обекти.

en: Avatar URLs for the user.
bg: Адреси на аватарите на потребителя.

en: Avatar background color:
bg: Фон на аватара:

en: Avatars
bg: Аватари

en: Average
bg: Средно

en: Average Rating
bg: Средна оценка

en: Average comments per month:
bg: Средно коментари за месец:

en: Average gross sales amount
bg: Средна брутна сума от продажби

en: Average net daily sales.
bg: Средна нетна сума от продажби на ден.

en: Average net sales amount
bg: Средна нетна сума от продажби

en: Average number of orders.
bg: Среден брой поръчки.

en: Average order value
bg: средна стойност на поръчка

en: Average order value.
bg: Средна стойност на поръчка.

en: Average per Day
bg: Средно на Ден

en: Average per day
bg: Средно на Ден

en: Average rating
bg: Среден рейтинг

en: Awaiting BACS payment
bg: Очаква ДБП плащане

en: Awaiting product image
bg: Очаква се изображение за продукта

en: Awaiting spam check
bg: Очакващи проверка за спам

en: Ayutthaya
bg: Аютая

en: Azad Kashmir
bg: Азад Кашмир

en: Azerbaijan
bg: Азербайджан

en: Azerbaijani manat
bg: Азербайджански манат

en: Azores
bg: Азорски острови

en: Azua
bg: Асуа

en: BETA TESTING?
    =============
    
    This debugging email is sent when you are using a development version of WordPress.
    
    If you think these failures might be due to a bug in WordPress, could you report it?
     * Open a thread in the support forums: https://wordpress.org/support/forum/alphabeta
     * Or, if you're comfortable writing a bug report: https://core.trac.wordpress.org/
    
    Thanks! -- The WordPress Team
bg: ТЕСТВАТЕ?
    =============
    
    Получавате този имейл защото използвате версия на WordPress в активна разработка.
    
    Ако смятате, че тези проблеми са причинени от бъг в WordPress, бихте ли ги докладвали?
     * Създайте нова тема във форумите за помощ: https://wordpress.org/support/forum/alphabeta
     * Или, ако сте окей с това, докладвайте проблем в trac: https://core.trac.wordpress.org/
    
    Благодарим! -- Екипът на WordPress

en: BIC / Swift
bg: BIC (Swift)

en: Baby Clothing Store
bg: Магазин за бебешки дрехи

en: Baby Store
bg: Бебешки магазин

en: Back
bg: Назад

en: Back to %s
bg: Обратно към %s

en: Back to Attributes
bg: Връщане към атрибутите

en: Back to Plans
bg: Обратно към планове

en: Back to blog options
bg: Назад към опциите за блога

en: Back to post
bg: Обратно

en: Back to post options
bg: Обратно към опциите на публикацията

en: Back to top
bg: Обратно към началото

en: Background
bg: Фон

en: Background Color
bg: Цвят на фона

en: Background Image
bg: Изображение за фон

[ctx: Background Preset]
en: Preset
bg: Предварително зададен

[ctx: Background Repeat]
en: Repeat
bg: Повторение

[ctx: Background Scroll]
en: Scroll
bg: Скролиране

en: Background color
bg: Цвят на фона

en: Background updated. <a href="%s">Visit your site</a> to see how it looks.
bg: Фонът беше обновен. <a href="%s">Към сайта</a>, вижте как изглежда.

en: Background updates are not working as expected
bg: Обновяванията на заден план не работят, както се очаква

en: Background updates are working
bg: Извършват се обновявания на заден план

en: Background updates ensure that WordPress can auto-update if a security update is released for the version you are currently using.
bg: Обновяванията на заден план подсигуряват автоматичното обновяване на WordPress, в случай че излезе обновяване относно сигурността за сегашната ви версия.

en: Background updates may not be working properly
bg: Обновяванията на заден план може да не работят правилно

en: Backordered
bg: Предварително закупени

en: Backorders allowed?
bg: Разрешаване на поръчки при изчерпани наличности?

en: Backorders?
bg: Предварителни продажби?

en: Backup code
bg: Резервен код

en: Backups
bg: Резервни копия

en: Bacău
bg: Бакъу

en: Bad login/pass combination.
bg: Грешна комбинация потребителско име/парола.

en: Baden-Württemberg
bg: Баден-Вюртемберг

en: Bagel Shop
bg: Магазин за хляб

en: Baghdad
bg: Багдад

en: Bahamas
bg: Бахами

en: Bahamian dollar
bg: Бахамски долар

en: Bahia Banderas
bg: Залив Бандерас

en: Bahrain
bg: Бахрейн

en: Bahraini dinar
bg: Бахрейнски динар

en: Bail Bonds
bg: Гаранционни облигации

en: Bait Shop
bg: Магазин за стръв

en: Baja California
bg: Долна Калифорния

en: Baker Island
bg: Остров Бейкър

en: Baku
bg: Баку

en: Ballet School
bg: Балетно училище

en: Ballroom Dance Instructor
bg: Инструктор по бални танци

en: Ballroom Dancing
bg: Бални танци

en: Balochistan
bg: Балучистан

en: Bamako
bg: Бамако

en: Band
bg: Група

en: Bangkok
bg: Банкок

en: Bangladesh
bg: Бангладеш

en: Bangladeshi taka
bg: Бангладешка така

en: Bangui
bg: Бангѝ

en: Banjul
bg: Банджул

en: Bank
bg: Банка

en: Bank code
bg: Банков код

en: Bank name
bg: Име на банка

en: Bank transfer (BACS) payments
bg: Банков трансфер (BACS)

en: Bank transit number
bg: Трансферен банков номер

en: Bankruptcy Attorney
bg: Адвокат по банкрутите

en: Banquet Hall
bg: Банкетна зала

en: Baoruco
bg: Бахоруко

en: Baptist Church
bg: Баптистка църква

en: Bar
bg: Бар

en: Bar & Grill
bg: Бар и грил

en: Barahona
bg: Бараона

en: Barbadian dollar
bg: Барбадоски долар

en: Barbados
bg: Барбадос

en: Barbecue Restaurant
bg: Барбекю ресторант

en: Barber School
bg: Училище за фризьори

en: Barber Shop
bg: Фризьорски салон

en: Bari
bg: Бари

en: Barishal
bg: Барисал

en: Barnaul
bg: Барнаул

en: Bars
bg: Барове

en: Bartending School
bg: Училище по барманство

en: Basarabeasca
bg: Бесарабка

en: Base Font
bg: Основен шрифт

en: Base color
bg: Основен цвят

en: Base64 encoded representation of the instance settings.
bg: Настройките на инстанцията, кодирани в Base64.

en: Baseball Club
bg: Бейзболен клуб

en: Baseball Field
bg: Бейзболно игрище

en: Basel-Landschaft
bg: Базел Ландшафт

en: Basel-Stadt
bg: Базел Щат

en: Basic
bg: Обикновен

en: Basic Design Customization
bg: Базова дизайн къстъмизация

en: Basketball Club
bg: Баскетболен клуб

en: Bataan
bg: Батаан

en: Bath
bg: Баня

en: Bauchi
bg: Баучи

en: Bavaria
bg: Бавария

en: Bayelsa
bg: Байелса

en: Be part of a global open source community.
bg: Бъдете част от глобална общност за отворен код.

en: Be sure to save this in a safe location. You will not be able to retrieve it.
bg: Уверете се, че ще го запазите на сигурно място. Няма да можете да го получите от тук повторно.

en: Be the first to like this.
bg: Харесайте това първи.

en: Be the first to review &ldquo;%s&rdquo;
bg: Напишете първия отзив за „%s“

en: Be the future of WordPress
bg: Бъдете бъдещето на WordPress

en: Beach
bg: Плаж

en: Bead Store
bg: Магазин за мъниста

en: Beauty Products
bg: Козметични продукти

en: Beauty Salon
bg: Салон за красота

en: Beauty School
bg: Училище за красота

en: Because you are using %1$s, the sites in your WordPress network must use sub-directories. Consider using %2$s if you wish to use sub-domains.
bg: Тъй като използвате %1$s, сайтовете в мрежата ви трябва да използват под-директории. Ако желаете да използвате под-домейни, ще трябва да използвате %2$s.

en: Bedroom Furniture Store
bg: Магазин за спални мебели

en: Beer Distributor
bg: Дистрибутор на бира

en: Beer Store
bg: Магазин за бира

en: Beer, Wine, & Liquor
bg: Бира, вино и алкохол

en: Before a comment appears
bg: Преди да се покаже коментар

en: Before asking for help, we recommend checking the system status page to identify any problems with your configuration.
bg: Преди да потърсите помощ, препоръчваме да проверите страницата за състоянието на системата, за да идентифицирате евентуални проблеми с конфигурацията ви.

en: Before discount
bg: Преди отстъпка

en: Before you can upload your import file, you will need to fix the following error:
bg: Преди да може да качите файл за внасяне, е нужно да разрешите следния проблем:

en: Beginner
bg: Начинаещ

en: Beirut
bg: Бейрут

en: Belarus
bg: Беларус

en: Belarusian
bg: Беларуски

en: Belarusian ruble
bg: Беларуска рубла

en: Belarusian ruble (old)
bg: Беларуска рубла (вече не се използва)

en: Belau
bg: Палау

en: Belem
bg: Белем

en: Belfast
bg: Белфаст

en: Belgium
bg: Белгия

en: Belgrade
bg: Белград

en: Belize
bg: Белиз

en: Belize dollar
bg: Белизки долар

en: Below each blog post
bg: Под всяка публикация

en: Below each comment
bg: Под всеки коментар

en: Below is a list of extensions available on your WooCommerce.com account. To receive extension updates please make sure the extension is installed, and its subscription activated and connected to your WooCommerce.com account. Extensions can be activated from the <a href="%s">Plugins</a> screen.
bg: По-долу е списъкът с разширения във вашия профил в WooCommerce.com. Проверете дали абонаментите за тях са активирани и свързани с вашия профил в WooCommerce.com, за да получавате обновления за тях. Разширенията могат да бъдат активирани от екрана <a href="%s">Разширения</a>.

en: Bengo
bg: Бенго

en: Benguela
bg: Бенгела

en: Beni
bg: Ел Бени

en: Benin
bg: Бенин

en: Benue
bg: Бенуе

en: Berlin
bg: Берлин

en: Bermuda
bg: Бермуда

en: Bermudian dollar
bg: Бермудски долар

en: Bern
bg: Берн

en: Best Alternative
bg: Най-добра алтернатива

en: Best Day
bg: Най-добър ден

en: Best Sellers
bg: Най-продавани

en: Best for Business
bg: Най-добър за бизнеса

en: Best for Freelancers
bg: Най-добър за фрийлансъри

en: Best for Online Stores
bg: Подходящ за електронни магазини

en: Best for Online Stores:
bg: Подходящ за електронни магазини:

en: Best for Personal Use
bg: Най-добър за лични сайтове

en: Best for Personal Use:
bg: Най-добър за лични сайтове:

en: Best for bloggers
bg: Най-добър за блогъри

en: Best for freelancers
bg: Най-добър за фрийлансъри

en: Best for hobbyists
bg: Най-добър за хоби сайтове

en: Best for online stores
bg: Подходящ за електронни магазини

en: Best for personal use
bg: Най-добър за лични сайтове

en: Best for small business.
bg: Най-добър за малкия бизнес

en: Best for small businesses
bg: Най-добър за малкия бизнес

en: Best for students
bg: Най-добър за ученици

en: Best plan for Bloggers.
bg: Най-подходящия план за блогъри.

en: Beta
bg: Бета

en: Better results on search engines and social media.
bg: По-добри резултати в търсещите машини и социалните медии.

en: Better security
bg: Подобрена сигурност

en: Beulah
bg: Беула

en: Beverage Distributor
bg: Дистрибутор на алкохол

en: Bhutan
bg: Бутан

en: Bhutanese ngultrum
bg: Бутански нгултрум

en: Bicycle
bg: Велосипеди

en: Bicycle Rental Service
bg: Наем на велосипеди

en: Bicycle Repair Shop
bg: Ремонт на велосипеди

en: Bicycle Shop
bg: Магазин за велосипеди

en: Bihor
bg: Бихор

en: Billed yearly, renews on %s
bg: Годишно плащане, подновява се на %s

en: Billing
bg: Фактуриране:

en: Billing &amp; Shipping
bg: Фактуриране и доставка

en: Billing Address
bg: Адрес за фактуриране

en: Billing Address 1
bg: Адрес за фактуриране, ред 1

en: Billing Address 2
bg: Адрес за фактуриране 2

en: Billing City
bg: Град за фактуриране

en: Billing Company
bg: Име на фирма за фактуриране

en: Billing Country / Region
bg: Държава / Област за фактуриране

en: Billing First Name
bg: Първо име на получателя на фактурата

en: Billing History
bg: История на плащанията

en: Billing Last Name
bg: Фамилия на получателя на фактурата

en: Billing Postal/Zip Code
bg: Пощенски код за фактуриране

en: Billing State
bg: Щат или област за фактуриране

en: Billing address
bg: Адрес за фактуриране

en: Billing address.
bg: Адрес за фактуриране.

en: Billing details
bg: Адрес за фактуриране

en: Billing email
bg: Имейл адрес за фактуриране

en: Bing Webmaster Center
bg: Bing център за администратори

en: Bingo Hall
bg: Зала за бинго

en: Bio:
bg: Биография:

en: Biographical Info
bg: Биографична информация

en: Biography
bg: Биография

en: Birds
bg: Птици

en: Birth Center
bg: Родилен център

en: Birth Control Center
bg: Център за контрол на раждаемостта

en: Bishkek
bg: Бишкек

en: Bissau
bg: Бисау

en: Bistrița-Năsăud
bg: Бистрица-Нъсъуд

en: Bistro
bg: Бистро

en: Bitcoin
bg: Интернет валута Bitcoin

en: Bitrate
bg: Битрейт

en: Bitrate Mode
bg: Битрейт тип

en: Bitrate:
bg: Битрейт:

en: Bié
bg: Бие

en: Black
bg: Черна

en: Blacksmith
bg: Ковач

en: Blagoevgrad
bg: Благоевград

en: Blanc-Sablon
bg: Блан-Саблон

en: Blank
bg: Без аватар

en: Blantyre
bg: Блантайър

en: Block
bg: Блок

en: Block "%1$s" does not contain a style named "%2$s".
bg: Блокът "%1$s" не съдържа стил с име "%2$s".

en: Block "%1$s" is declaring %2$s support in %3$s file under %4$s. %2$s support is now declared under %5$s.
bg: Блокът „%1$s“ декларира поддръжка за %2$s във файла %3$s в %4$s. %2$s сега се декларира в %5$s.

en: Block Editor Patterns
bg: Шаблони на блоковия редактор

en: Block Editor Styles
bg: Стилове на блоковия редактор

en: Block Emails
bg: Блокиране на имейли

en: Block HTML:
bg: HTML на блока:

en: Block Patterns
bg: Модели блокове

en: Block all email updates from blogs you’re following on WordPress.com
bg: Блокиране на всички нови имейли от блоговете, които следите в WordPress.com

en: Block attributes.
bg: Атрибути на блока.

en: Block by cookie (recommended)
bg: Блокирай чрез бисквитка (препоръчително)

en: Block by cookie and by IP address
bg: Блокирай чрез бисквитка и чрез  IP адрес

en: Block category.
bg: Категория

en: Block emails
bg: Блокиране на имейли

en: Block example.
bg: Примерен блок.

en: Block keywords.
bg: Ключови думи за блоковете.

en: Block name must be a string.
bg: Името на блока трябва да е низ.

en: Block name.
bg: Име на блока.

en: Block pattern categories
bg: Категории блокови макети

[ctx: Block pattern category]
en: About
bg: За мен

[ctx: Block pattern category]
en: Audio
bg: Аудио

[ctx: Block pattern category]
en: Banners
bg: Банери

[ctx: Block pattern category]
en: Buttons
bg: Бутони

[ctx: Block pattern category]
en: Call to Action
bg: Призив за действие

[ctx: Block pattern category]
en: Columns
bg: Колони

[ctx: Block pattern category]
en: Contact
bg: Контакти

[ctx: Block pattern category]
en: Featured
bg: Избрани

[ctx: Block pattern category]
en: Footers
bg: Долна част

[ctx: Block pattern category]
en: Gallery
bg: Галерия

[ctx: Block pattern category]
en: Headers
bg: Заглавия

[ctx: Block pattern category]
en: Media
bg: Файлове

[ctx: Block pattern category]
en: Portfolio
bg: Портфолио

[ctx: Block pattern category]
en: Posts
bg: Публикации

[ctx: Block pattern category]
en: Services
bg: Услуги.

[ctx: Block pattern category]
en: Team
bg: Екип

[ctx: Block pattern category]
en: Testimonials
bg: Препоръки

[ctx: Block pattern category]
en: Text
bg: Текст

[ctx: Block pattern category]
en: Videos
bg: Видео

en: Block pattern category "%s" not found.
bg: Категорията с шаблони за блок "%s" не беше открита.

en: Block pattern category name must be a string.
bg: Името на категорията шаблони трябва да е низ.

[ctx: Block pattern title]
en: Grid
bg: Решетка

[ctx: Block pattern title]
en: Image at left
bg: Изображение вляво

[ctx: Block pattern title]
en: Large title
bg: Голямо заглавие

[ctx: Block pattern title]
en: Offset
bg: С отстъп

[ctx: Block pattern title]
en: Small image and title
bg: Малко изображение и заглавие

[ctx: Block pattern title]
en: Social links with a shared background color
bg: Връзки към социалните мрежи със споделен фонов цвят

[ctx: Block pattern title]
en: Standard
bg: Стандартен

en: Block patterns
bg: Макетни блокове

en: Block patterns are pre-configured block layouts. Use them to get inspired or create new pages in a flash.
bg: Макетите за блокове са предварително настроени стилово блокове. Използвайте ги за създаване на нови страници бързо и ефективно.

en: Block style name must be a string.
bg: Името на стила на блока трябва да бъде низ.

en: Block style name must not contain any spaces.
bg: Името на стила на блока не трябва да съдържа интервали.

en: Block style variations.
bg: Вариации в сатйлинга на блоковете

en: Block this blog
bg: Блокиране на този блог

en: Block type "%s" is already registered.
bg: Блок от вида "%s" е вече регистриран.

en: Block type "%s" is not registered.
bg: Блок от вида "%s" не е регистриран.

en: Block type names must be strings.
bg: Имената на видовете блокове трябва да бъдат низове.

en: Block type names must contain a namespace prefix. Example: my-plugin/my-custom-block-type
bg: Имената на видовете блокове трябва да съдържат префикс, посочващ пространството от имена. Пример: my-plugin/my-custom-block-type

en: Block type names must not contain uppercase characters.
bg: Имената на видовете блокове не трябва да съдържат главни букви.

en: Block types that the pattern is intended to be used with.
bg: Типове блокове, с които шаблонът е предназначен да се използва.

en: Block user
bg: Блокиране на потребителя

en: Block variations.
bg: Вариации на блока.

[ctx: Block vertical alignment setting]
en: Align bottom
bg: Подравняване долу

[ctx: Block vertical alignment setting]
en: Align middle
bg: Подравняване в средата

[ctx: Block vertical alignment setting]
en: Align top
bg: Подравняване горе

[ctx: Block vertical alignment setting]
en: Space between
bg: Разстояние между

[ctx: Block vertical alignment setting]
en: Stretch to fill
bg: Разпънат до запълване

[ctx: Block vertical alignment setting label]
en: Change vertical alignment
bg: Промяна на вертикалното подравняване

en: Blocked
bg: Блокиран

en: Blocked Sites
bg: Блокирани сайтове

en: Blockquote
bg: Цитат

en: Blocks
bg: Блокове

en: Blog
bg: Блог

en: Blog Archives
bg: Архиви

en: Blog Name
bg: Име на блога

en: Blog Posts
bg: Публикации

en: Blog Stats
bg: Статистики на блога

en: Blog Subscriptions
bg: Абонаменти за блога

en: Blog Title
bg: Заглавие на блога

en: Blog URL
bg: Адрес на блога

en: Blog URL:
bg: URL на блога

en: Blog at WordPress.com
bg: Блог в WordPress.com

en: Blog id of the record on the multisite.
bg: Блог ID за записа на multisite.

en: Blog pages show at most
bg: В блога се показват най-много

en: Blog pages show at most.
bg: Страниците от блога показват най-много.

en: Blogger
bg: Блогър

en: Blogger Blogs
bg: Блогове от Blogger

en: Blogger username
bg: Потребителско име от Blogger

en: Bloggers
bg: Блогъри

en: Blogroll
bg: Връзки

en: Blogs
bg: Блогове

en: Blogs I Follow
bg: Последвани блогове

en: Blogs and Personal Sites
bg: Блогове и Лични Сайтове

en: Blood Testing
bg: Кръвни тестове

en: Blue
bg: Сини

en: Blues Club
bg: Блус клуб

en: Boa Vista
bg: Боа Виста

en: Boat Club
bg: Клуб за плаване

en: Boat Rental Service
bg: Наем на лодки

en: Boat Repair Shop
bg: Ремонт на лодки

en: Boat Tour Agency
bg: Агенция за турове с лодки

en: Boat dealership
bg: Продажба на лодки

en: Boating Instructor
bg: Инструктор по плаване

en: Body Piercing Shop
bg: Пиърсинг по тялото

en: Body background color
bg: Цвят на фона

en: Body text color
bg: Цвят на основния текст

en: Bogota
bg: Богота

en: Bogura
bg: Богра

en: Boise
bg: Бойзе

en: Bokeo
bg: Бокео

en: Bol&iacute;var soberano
bg: Боливано

en: Bold
bg: Получер

en: Bolikhamsai
bg: Болихамксай

en: Bolivia
bg: Боливия

en: Bolivian boliviano
bg: Боливийско боливиано

en: Bologna
bg: Болоня

en: Bomi
bg: Боми

en: Bonaire, Saint Eustatius and Saba
bg: Бонер, Свети Евстатий и Саба

en: Bong
bg: Бонг

en: Bonus reasons you'll love Jetpack
bg: Допълнителни причини, заради които ще харесате Jetpack

en: Book
bg: Книга

en: Book Publisher
bg: Издател на книги

en: Book Store
bg: Книжарница

en: Book this session
bg: Запазете този час

en: Bookmark the <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalink</a>.
bg: Добавяне в отметки <a href="%3$s" title="Постоянна връзка до %4$s" rel="bookmark">постоянна връзка</a>.

en: Bookmarklet
bg: Отметка

en: Bookmarks
bg: Връзки

en: Boost your website with a custom domain name, and remove all WordPress.com advertising. Get access to high quality email and live chat support.
bg: Подобрете вашия сайт със собствен домейн и премахнете всички WordPress.com реклами. Дава достъп до отлична техническа поддръжка по мейл и чат.

en: Boost your website with a custom domain name, and remove all WordPress.com advertising. Get access to high quality email and live chat support.
bg: Подобрете вашия сайт със собствен домейн и премахнете всички WordPress.com реклами. Дава достъп до отлична техническа поддръжка по мейл и чат.

en: Boost your website with a custom domain name, and remove all WordPress.com advertising. Get access to high-quality email and live chat support.
bg: Подобрете вашия сайт със собствен домейн и премахнете всички WordPress.com реклами. Дава достъп до отлична техническа поддръжка по мейл и чат.

en: Border
bg: Рамка

en: Border color
bg: Цвят на рамката

en: Borno
bg: Борно

en: Bosnia and Herzegovina
bg: Босна и Херцеговина

en: Bosnia and Herzegovina convertible mark
bg: Босненска конвертируема марка

en: Botanical Garden
bg: Ботаническа градина

en: Both
bg: Всичко

en: Both registration and last updated dates must be provided.
bg: И двете дати (на регистрация и на последната промяна) следва да бъдат зададени.

en: Both registration and last updated dates must be valid dates.
bg: И двете дати (на регистрация и на последната промяна) следва да са валидни.

en: Botoșani
bg: Ботошани

en: Botswana
bg: Ботсвана

en: Botswana pula
bg: Ботсванска пула

en: Bottom
bg: Долу

en: Bottom Left
bg: Долу вляво

en: Bottom Navigation Links
bg: Долни навигационни връзки

en: Bottom Right
bg: Долу вдясно

en: Bougainville
bg: Бугенвил

en: Boutique
bg: Бутик

en: Bouvet Island
bg: Остров Буве

en: Bowling Alley
bg: Боулинг писта

en: Brabant Wallon
bg: Валонски Брабант

en: Brake Shop
bg: Магазин за спирачки

en: Branch code
bg: Код на клона

en: Branch sort
bg: Подреждане на клоновете

en: Brandenburg
bg: Бранденбург

en: Bratislava
bg: Братислава

en: Brazil
bg: Бразилия

en: Brazilian Restaurant
bg: Бразилски ресторант

en: Brazilian real
bg: Бразилски реал

en: Brazzaville
bg: Бразавил

en: Brașov
bg: Брашов

en: Break comments into pages with %1$s top level comments per page and the %2$s page displayed by default
bg: Разделяне на коментарите на страници с по %1$s коментара на страница и по подразбиране се показва %2$s страница

en: Breakfast Restaurant
bg: Закусвалня

en: Bremen
bg: Бремен

en: Brewery
bg: Пивоварна

en: Brewing Supplies
bg: Пивоварно оборудване

en: Briceni
bg: Бричен

en: Bridal Shop
bg: Булчински магазин

en: Briefly describe what your business does and how you can help.
bg: Опишете бизнеса си накратко.

en: Briefly unavailable for scheduled maintenance. Check back in a minute.
bg: Недостъпен поради планирана поддръжка. Моля, проверете отново след минута.

en: Brisbane
bg: Брисбейн

en: British English
bg: Британски английски

en: British Indian Ocean Territory
bg: Британска индоокеанска територия

en: Broken Hill
bg: Броукън Хил

en: Brown
bg: Кафява

en: Browse
bg: Разглеждане

en: Browse Categories
bg: Преглед на категории

en: Browse Extensions
bg: Списък с разширения

en: Browse our themes.
bg: Разгледайте нашите теми.

en: Browse premium themes
bg: Разгледайте премиум темите

en: Browse products
bg: Преглед продукти

en: Browse revisions
bg: Преглед на версиите

en: Browse styles
bg: Преглед на стиловете

en: Browse the Marketplace
bg: Разгледайте Пазара

en: Browse themes
bg: Преглеждане на теми

en: Browse themes built for websites like yours
bg: Разгледайте теми, създадени за сайтове като вашия

en: Brunch Restaurant
bg: Закусвалня

en: Brunei
bg: Бруней

en: Brunei Darussalam
bg: Бруней

en: Brunei dollar
bg: Брунейски долар

en: Brussels
bg: Брюксел

en: Brăila
bg: Браила

en: Bucharest
bg: Букурещ

en: București
bg: Букурещ

en: Budaka
bg: Будака

en: Bududa
bg: Будуда

en: Bueng Kan
bg: Бунгкан

en: Buenos Aires
bg: Буенос Айрес

en: Bugiri
bg: Бугири

en: Bugweri
bg: Бугвери

en: Buhweju
bg: Бухвежу

en: Buikwe
bg: Буикве

en: Build a fan base.
bg: Наберете фенове.

en: Build a unique website with advanced design tools, CSS editing, lots of space for audio and video, Google Analytics support, and the ability to monetize your site with ads.
bg: Създайте уникален сайт с нашите инструменти за дизайн, CSS, с допълнително място за аудио и видео, поддръжка на Google Analytics и възможност за монетизация чрез реклами.

en: Build a website
bg: Изграждане на сайт

en: Build your next website
bg: Изградете вашия следващ сайт

en: Built-in payment processing from leading providers like Stripe, PayPal, and more. Accept payments from customers all over the world.
bg: Вградени плащания от водещи компании като Stripe, PayPal и други. Приемане на щлащания от клиенти от цял свят.

en: Built-in social sharing
bg: Вградено споделяне в социалните мрежи

en: Bujumbura
bg: Бужумбура

en: Bukedea
bg: Букедеа

en: Bukidnon
bg: Бъкиднон

en: Bukomansimbi
bg: Букомансимби

en: Bukwa
bg: Букуа

en: Bulambuli
bg: Буламбули

en: Bulgaria
bg: България

en: Bulgarian
bg: Български

en: Bulgarian lev
bg: Български лев

en: Buliisa
bg: Булииса

en: Bulk Actions
bg: Масови действия

en: Bulk Edit
bg: Масово редактиране

en: Bulk Select
bg: Избор на много

en: Bulk actions
bg: Масови действия

en: Bulk edit
bg: Масово редактиране

en: Bulk select
bg: Избор на много

en: Bulleted list
bg: Неномериран списък

en: Bundibugyo
bg: Бундибугио

en: Bundles
bg: Комплекти

en: Bunyangabu
bg: Буниангабу

en: Burgas
bg: Бургас

en: Buri Ram
bg: Бури Рам

en: Burkina Faso
bg: Буркина Фасо

en: Burmese kyat
bg: Мианмарски кият

en: Bursa
bg: Бурса

en: Burundi
bg: Бурунди

en: Burundian franc
bg: Бурундски франк

en: Bushenyi
bg: Бушений

en: Busia
bg: Бусиа

en: Business
bg: Бизнес

en: Business & Services
bg: Бизнес и услуги

en: Business Management Consultant
bg: Консултант по управление на бизнеса

en: Business School
bg: Бизнес училище

en: Business Sites and Online Stores
bg: Бизнес Сайтове и Онлайн Магазини

en: Busingen
bg: Бюсинген

en: Butaleja
bg: Буталежа

en: Butambala
bg: Бутамбала

en: Butcher
bg: Касапин

en: Butebo
bg: Бутебо

en: Button
bg: Бутон

en: Button description.
bg: Описание на бутона.

[ctx: Button label for a next revision]
en: Next
bg: Следваща

[ctx: Button label for a previous revision]
en: Previous
bg: Предишна

[ctx: Button label to reveal side configuration options]
en: %s options
bg: %s опции

[ctx: Button label to reveal tool panel options]
en: %s options
bg: %s Опции

en: Button style
bg: Стил на бутона

en: Button text
bg: Текст на бутон

en: Button text.
bg: Текст на бутона.

en: Buttons
bg: Бутони

en: Buvuma
bg: Бувума

en: Buy
bg: Купуване

en: Buy &ldquo;%s&rdquo;
bg: Купете &ldquo;%s&rdquo;

en: Buy a {{domainSearchLink}}custom domain{{/domainSearchLink}}, {{mapDomainLink}}map{{/mapDomainLink}} a domain you already own, or {{redirectLink}}redirect{{/redirectLink}} this site.
bg: Купете {{domainSearchLink}}домейн{{/domainSearchLink}}, {{mapDomainLink}}добавете{{/mapDomainLink}} ваш домейн или {{redirectLink}}пренасочете{{/redirectLink}} този сайт.

en: Buy now
bg: Купи сега

en: Buy one of this item
bg: Купете един от този артикул

en: Buy postage when you need it
bg: Купувайте пощенски услуги, само когато имате нужда от тях

en: Buyende
bg: Буйенде

en: Buzău
bg: Бузъу

en: By %(author)s
bg: От %(author)s

en: By %s
bg: От %s

en: By %s.
bg: От %s.

en: By adding a contact form, your readers will be able to submit feedback to you. All feedback is automatically scanned for spam, and the legitimate feedback will be emailed to you.
bg: Чрез добавяне на форма за контакт, вашите потребители ще могат да ви изпращат обратна връзка. Всяка обратна връзка се проверява за спам преди да ви се изпрати по имейл.

en: By canceling auto-renewal, your %(planName)s plan for %(siteDomain)s will expire on %(expiryDate)s. When it does, you'll lose access to key features you may be using on your site. To avoid that, turn auto-renewal back on or manually renew your plan before the expiration date.
bg: След като изключите автоматичното подновяване,  вашият %(planName)s план на %(siteDomain)s ще изтече на %(expiryDate)s. След тази дата ще изгубите достъп до основни функции на сайта. За да избегнете това, вкчючете обратно автоматичното подновяване или подновете плана ръчно, преди да изтече.

en: By canceling auto-renewal, your domain %(domain)s will expire on %(expiryDate)s. Once your domain expires, there is no guarantee that you'll be able to get it back – it could become unavailable and be impossible to purchase here, or at any other domain registrar. To avoid that, turn auto-renewal back on or manually renew your domain before the expiration date.
bg: След като изключите автоматичното подновяване,  домейнът %(domain)s ще изтече на %(expiryDate)s. След тази дата е възможно да не можете да си го върнете обратно. Домейнът може няма да стане наличен и може да не бъде наличен за регистрация нито тук, нито на друго място. За да избегнете това, включете обратно автоматичното подновяване или ръчно подновете домейна, преди да изтече.

en: By checking out
bg: Като завършите покупката:

en: By checking out:
bg: Като завършите покупката:

en: By connecting your site you agree to our fascinating <a href="%1$s" target="_blank">Terms of Service</a> and to <a href="%2$s" target="_blank">share details</a> with WordPress.com
bg: Когато свържете сайта си, се съгласявате с нашите страхотни <a href="%1$s" target="_blank">общи условия</a> и да <a href="%2$s" target="_blank">споделяте подробности</a> с WordPress.com

en: By default WordPress does not collect any analytics data. However, many web hosting accounts collect some anonymous analytics data. You may also have installed a WordPress plugin that provides analytics services. In that case, add information from that plugin here.
bg: По подразбиране WordPress не събира никакви аналитични данни. Много хостинг доставчици обаче събират някои анонимни аналитични данни. Възможно е също да сте инсталирали разширение за WordPress, което предоставя услуги за анализ. В такъв случай добавете информация от това разширение тук.

en: By default WordPress does not collect any personal data about visitors, and only collects the data shown on the User Profile screen from registered users. However some of your plugins may collect personal data. You should add the relevant information below.
bg: По подразбиране WordPress не събира никакви лични данни за посетителите и събира само данните, показани на екрана Потребителски профил от регистрирани потребители. Някои от разширенията ви обаче може да събират лични данни. Трябва да добавите съответната информация по-долу.

en: By default WordPress does not share any personal data with anyone.
bg: По подразбиране WordPress не споделя никакви лични данни с никого.

en: By default, WordPress does not include a contact form. If you use a contact form plugin, use this subsection to note what personal data is captured when someone submits a contact form, and how long you keep it. For example, you may note that you keep contact form submissions for a certain period for customer service purposes, but you do not use the information submitted through them for marketing purposes.
bg: По подразбиране WordPress не съдържа формуляр за връзка. Ако използвате разширение за формуляр за контакт, използвайте тази раздел, за да отбележите какви лични данни се записват, когато някой подаде формуляр за контакт и колко дълго ги пазите. Например, можете да отбележите, че съхранявате заявки за контакт за определен период от време за целите на обслужването на клиентите, но не използвате предоставената от тях информация за маркетингови цели.

en: By default, new users will receive an email letting them know they&#8217;ve been added as a user for your site. This email will also contain a password reset link. Uncheck the box if you do not want to send the new user a welcome email.
bg: Новите потребители получават писмо, което ги информира, че са добавени към сайта ви. Това писмо ще съдържа и връзка за промяна на паролата. Ако не искате да изпратите писмо на новия потребител, размаркирайте това поле.

en: By: %s
bg: От: %s

en: CFP franc
bg: Френски тихоокеански франк

en: CSS Classes
bg: CSS класове

en: CSS Classes (optional)
bg: CSS класове (незадължително)

en: CSS Revisions
bg: Ревизии на CSS кода.

en: CSS Stylesheet Editor
bg: Редактор на CSS

en: CSS code
bg: CSS код

en: CSV Delimiter
bg: разделител на CSV файла

en: Cabin Rental Agency
bg: Бунгала под наем

en: Cabinda
bg: Кабинда

en: Cabinetmaker
bg: Изработка на шкафове

en: Cache
bg: Кеш

en: Cache key must be an integer or a non-empty string, %s given.
bg: Кеш ключът трябва да бъде цяло число или непразен низ, а е зададен %s.

en: Cache key must not be an empty string.
bg: Ключът за кеширане не може да е празен низ.

en: Cafe
bg: Кафе

en: Cafes
bg: Кафенета

en: Cahul
bg: Кахул

en: Cairo
bg: Кайро

en: Calculate coupon discounts sequentially
bg: Последователно изчисляване на отстъпките

en: Calculate shipping
bg: Изчисляване на доставка

en: Calculate tax based on
bg: Изчисляване на таксата на база на

en: Calculation type
bg: Тип на калкулация

en: Calculations
bg: Изчисления

en: Calcutta
bg: Калкута

en: Calendar
bg: Календар

en: California
bg: Калифорния

en: Call %s to create an HTML Processor instead of calling the constructor directly.
bg: Извикайте %s, за да създадете HTML Processor, вместо да извикате директно конструктора.

en: Cambodia
bg: Камбоджа

en: Cambodian riel
bg: Камбоджански риел

en: Cambridge Bay
bg: Кеймбридж Бей

en: Camera
bg: Камера

en: Cameras & Photography
bg: Камери и фотография

en: Cameroon
bg: Камерун

en: Camiguin
bg: Камигуин

en: Campo Grande
bg: Кампу Гранде

en: Can I add more fields?
bg: Мога ли да добавя още полета?

en: Can I cancel my plan?
bg: Мога ли да се откажа от плана?

en: Can I install plugins?
bg: Мога ли да инсталирам разширения?

en: Can I send a notification to more than one person?
bg: Да се изпращат ли известия до повече от един човек?

en: Can I upgrade my plan later?
bg: Мога ли да мина към по-добър план после?

en: Can I view my feedback within WordPress?
bg: Мога ли да прегледам обратната си връзка в WordPress?

en: Can anyone register on this site?
bg: Може ли някой да се регистрира на този сайт?

en: Can communicate with WordPress.org
bg: Може да комуникира с WordPress.org

en: Can not automatically downgrade plans. Contact support.
bg: Не можем автоматично сменим текущия план с такъв с по-ограничени възможности. Моля, свържете се с екипа за поддръжка.

en: Can not set resource parent, taxonomy is not hierarchical.
bg: Не може да се задава родител на ресурса, понеже таксономията не е йерархична.

en: Can't find the answer? Drop us a line and we'll lend a hand.
bg: Не можете да намерите отговора? Драснете ни един ред и ще помогнем.

en: Canada
bg: Канада

en: Canadian dollar
bg: Канадски долар

en: Canary
bg: Канарски острови

en: Canberra
bg: Канбера

en: Cancel
bg: Отказ

en: Cancel &amp; start a new import
bg: Прекратяване &amp; започване отначало

en: Cancel Edit
bg: Отмяна на редакцията

en: Cancel Editing
bg: Отмяна на редакцията

en: Cancel Your %(purchaseName)s Subscription
bg: Премахнете вашия %(purchaseName)s абонамент

en: Cancel and go back
bg: Отказ и обратно

en: Cancel changes
bg: Отмяна на промените

en: Cancel edit
bg: Отмяна на редакцията

en: Cancel password change
bg: Отмяна на смяната на паролата

en: Cancel reply
bg: Отказ

en: Cancel schedule
bg: Отмяна на планирането

en: Cancel the action now to avoid it being run in future
bg: Отмяна на действието сега, така че да не се изпълнява в бъдеще

en: Cancel the plan {{em}}and{{/em}} the domain "%(domain)s."
bg: Премахнете плана {{em}}и домейна{{/em}} %(domain)s.

en: Cancel the plan, but keep %(domain)s.
bg: Премахнете плана, но запазете %(domain)s.

en: Cancel thumbnail regeneration
bg: Отмяна на регенерирането на умалени картинки

en: Cancel your session
bg: Отменете вашия час

en: Canceled
bg: Отказан

en: Cancelled
bg: Прекратен

en: Cancelled <span class="count">(%s)</span> | Cancelled <span class="count">(%s)</span>
bg[0]: Отказана <span class="count">(%s)</span>
bg[1]: Отказани <span class="count">(%s)</span>

en: Cancelled order
bg: Отказана поръчка

en: Cancelled order emails are sent to chosen recipient(s) when orders have been marked cancelled (if they were previously processing or on-hold).
bg: Имейлите за отказани поръчки се изпращат до избран(и) получател(и) при маркиране на поръчките като отказани (ако преди това са били в процес на обработка или задържани).

en: Cancelled orders are unpaid and may have been cancelled by the store owner or customer. They will be trashed after the specified duration.
bg: Отменените поръчки не са заплатени и може да са били отменени от собственика на магазина или от клиента. Те ще бъдат преместени в кошчето след определения период.

en: Cancelled product image regeneration job.
bg: Регенерирането на изображения на продуктите е отменено.

en: Cancun
bg: Канкун

en: Candle Store
bg: Магазин за свещи

en: Cannot Authorize Application
bg: Не може да се упълномощи приложението

en: Cannot create a comment with that type.
bg: Този вид коментар не може да бъде създаден.

en: Cannot create a revision of a revision
bg: Не може да се създаде версия на версия

en: Cannot create a user with an empty login name.
bg: Не може да се създаде потребител, ако потребителското име е празно.

en: Cannot create existing %s.
bg: %s вече съществува и не може да бъде създаден отново.

en: Cannot create existing comment.
bg: Не може да бъде създаден съществуващ коментар.

en: Cannot create existing post.
bg: Не може да бъде създадена съществуваща публикация.

en: Cannot create existing product review.
bg: Невъзможно създаване на отзив за съществуващ продукт.

en: Cannot create existing resource.
bg: Ресурсът не може да бъде създаден, тъй като вече съществува.

en: Cannot create existing user.
bg: Не може да се създаде съществуващ потребител.

en: Cannot create line item, try again.
bg: Продуктът не може да бъде създаден, опитайте отново.

en: Cannot create order note, please try again.
bg: Неуспешно създаване на бележка към поръчката, опитайте отново.

en: Cannot create order refund, please try again.
bg: Не може да бъде възстановена сумата по поръчката, моля опитайте отново.

en: Cannot create order: %s
bg: Невъзможност за създаване на поръчка: %s

en: Cannot deal with cookie redirects, as headers are already sent.
bg: Не може да се постави cookie, тъй като хедърите на сайта вече са изпратени.

en: Cannot delete an active plugin. Please deactivate it first.
bg: Плъгинът не може да бъде изтрит. Първо го деактивирайте.

en: Cannot find user global styles revisions.
bg: Не са намерени версии на глобалните стилове на потребителя.

en: Cannot hook block to itself.
bg: Не можете да закачите блок сам за себе си.

en: Cannot introspect application password.
bg: Не е възможен преглед на предишни пароли.

en: Cannot load %s.
bg: Грешка при зареждане на %s.

en: Cannot load blog information at this time.
bg: В момента не може да се зареди информация за блога.

en: Cannot load blog posts at this time.
bg: В момента не могат да се заредят публикациите от блога.

en: Cannot load image metadata.
bg: Грешка при зареждане на информацията от изображението.

en: Cannot parse URL %s
bg: Не може да се анализира URL %s

en: Cannot preview a widget that does not extend WP_Widget.
bg: Не могат да се преглеждат джаджи, които не наследяват WP_Widget.

en: Cannot resize the image. Both width and height are not set.
bg: Изображението не може да бъде преоразмерено. Липсват зададени ширина и височина.

en: Cannot save image metadata.
bg: Грешка при запазването на информацията за изображението.

en: Cannot select database
bg: Не може да се избере база данни

en: Cannot send password reset, permission denied.
bg: Не може да се изпрати нулиране на паролата, разрешение е отказано.

en: Cannot set attributes due to invalid parent product.
bg: Не може да се задават атрибути поради невалиден родителски продукт.

en: Cannot set instance on a widget that does not extend WP_Widget.
bg: Не може да се задава инстанция на джаджа, която не наследява WP_Widget.

en: Cannot set parent term, taxonomy is not hierarchical.
bg: Не може да се зададе родителски термин, понеже таксономията не е йерархична.

en: Cannot supply a strategy `%1$s` for script `%2$s` because it is an alias (it lacks a `src` value).
bg: Не може да се предостави стратегия `%1$s` за скрипт `%2$s`, защото е псевдоним (няма стойност `src`).

en: Cannot update coupon, try again.
bg: Купонът не може да бъде обновен, опитайте отново.

en: Cannot update fee, try again.
bg: Таксата не може да бъде обновена, опитайте отново.

en: Cannot update shipping method, try again.
bg: Методът за доставка не може да бъде обновен, опитайте отново.

en: Cannot use global flag on non-multisites
bg: Не може да се използва глобален флаг за самостоятелен сайт

en: Cannot view post type.
bg: Не може да се преглежда този тип публикация.

en: Cannot view status.
bg: Неуспешно преглеждане на състоянието.

en: Cannot visit tag closers in HTML Processor.
bg: Не можете да посетите затварящите тагове в HTML Processor.

en: Canoe & Kayak Tour Agency
bg: Агенция за разходка с кану каяк

en: Cantemir
bg: Кантемир

en: Canton
bg: Кантон

en: Capabilities
bg: Позволения

en: Cape Verde
bg: Кабо Верде

en: Cape Verdean escudo
bg: Кабо Верде ескудо

en: Caption
bg: Кратко описание

en: Caption for the attachment, as it exists in the database.
bg: Надпис за прикачения файл, както е запазен в базата данни.

en: Caption this image…
bg: Добавете надпис на това изображение...

en: Caption&hellip;
bg: Описание&hellip;

en: Captions
bg: Надписи

en: Captions/Subtitles
bg: Надписи/Субтитри

en: Capture
bg: Прихващане

en: Car Detailing Service
bg: Автомобилен детайлинг

en: Car Inspection Station
bg: Преглед на автомобили

en: Car Service
bg: Обслужване на автомобили

en: Car Stereo
bg: Авто аудио

en: Car Wash
bg: Автомивка

en: Caracas
bg: Каракас

en: Caraș-Severin
bg: Караш-Северин

en: Card Expiring
bg: Изтичаща карта

en: Card Number
bg: Номер на карта

en: Card code
bg: Код на карта

en: Card number
bg: Номер на карта

en: Card:
bg: Карта:

en: Cardholder Name
bg: Име на картодържателя

en: Cardiologist
bg: Кардиолог

en: Caribbean Restaurant
bg: Карибски ресторант

en: Carlow
bg: Карлоу

en: Carpet Cleaning
bg: Почистване на килими

en: Carpet Installer
bg: Поставяне на килими

en: Carpet Store
bg: Магазин за подови настилки

en: Cars
bg: Автомобили

en: Cart
bg: Количка

en: Cart Page
bg: Страница за количката

en: Cart item does not exist.
bg: Продуктът в количката не съществува.

en: Cart page
bg: Страница за количката

en: Cart totals
bg: Общо

en: Cart updated.
bg: Количката е обновена.

en: Casablanca
bg: Казабланка

en: Casey
bg: Кейси

en: Cash on delivery
bg: Наложен платеж

en: Casino
bg: Казино

en: Castle
bg: Дворец

en: Catalan
bg: Каталонски

en: Catalog
bg: Каталог

en: Catalog &amp; search
bg: Каталог и търсене

en: Catalog visibility.
bg: Видимост в каталога.

en: Catalog visibility:
bg: Видимост в каталога:

en: Categories
bg: Категории

en: Categories and Tags Converter
bg: Конвертор на етикети и категории

en: Categories can be selectively converted to tags using the <a href="%s">category to tag converter</a>.
bg: Категориите могат избирателно да бъдат превърнати в етикети посредством <a href="%s">конвертора</a>.

en: Categories deleted.
bg: Категориите са изтрити.

en: Categories have hierarchy, meaning that you can nest sub-categories. Tags do not have hierarchy and cannot be nested. Sometimes people start out using one on their posts, then later realize that the other would work better for their content.
bg: Категориите имат йерархия, за да създавате подкатегории. Етикетите нямат йерархия и не могат да имат подетикети. Някои хора започват да използват категории в техните публикации и по-късно разбират, че етикетите ще са по-подходящи за тяхното съдържание. Или обратното.

en: Categories list
bg: Списък категории

en: Categories list navigation
bg: Навигация на списъка с категории

en: Categories to Tags
bg: Категории в етикети

en: Categories totals.
bg: Общо категории.

en: Categories, unlike tags, can have a hierarchy. You might have a Jazz category, and under that have children categories for Bebop and Big Band. Totally optional.
bg: Категориите, за разлика от етикетите, са в йерархия. Може да имате категория Jazz и в нея да имате подкатегории за Bebop и Big Band.

en: Categories:
bg: Категории:

en: Categories:
bg: Категории:

en: Categories: %s
bg: Категории: %s

en: Category
bg: Категория

en: Category %s
bg: Категория %s

en: Category %s doesn&#8217;t exist!
bg: Категорията %s не съществува!

en: Category ID
bg: ID на категория

en: Category ID.
bg: Номер на категория.

en: Category URL.
bg: URL на категория.

en: Category added.
bg: Категорията е добавена

en: Category archive display type.
bg: Тип извеждане на архива за категория.

en: Category deleted.
bg: Категорията е изтрита.

en: Category display
bg: Изглед на категорията

en: Category image.
bg: Изображение на категория.

en: Category link
bg: Връзка към категория

en: Category name
bg: Име на категория

en: Category name.
bg: Име на категория

en: Category not added.
bg: Категорията не беше добавена.

en: Category not updated.
bg: Категорията не беше обновена.

en: Category order
bg: Подредба на категориите

en: Category slug
bg: Кратко име на категория

en: Category slug.
bg: Кратко име на категория.

en: Category updated.
bg: Категорията е обновена.

en: Category: | Categories:
bg[0]: Категория:
bg[1]: Категории:

en: Category: %1$s
bg: Категория: %1$s

en: Category…
bg: Категория...

en: Catholic Church
bg: Католическа църква

en: Catholic School
bg: Католическо училище

en: Caution:
bg: Внимание:

en: Cavan
bg: Каван

en: Cayenne
bg: Кайен

en: Cayman
bg: Кайманови острови

en: Cayman Islands
bg: Кайманови острови

en: Cayman Islands dollar
bg: Кайманови острови долар

en: Ceara
bg: Сеара

en: Cell Phone Store
bg: Магазин за мобилни телефони

en: Cell padding
bg: Разстояние отвътре

en: Cell spacing
bg: Разстояние между клетките

en: Cell type
bg: Тип клетка

en: Cemetery
bg: Гробище

en: Center
bg: Център

en: Centimeters
bg: Сантиметри

en: Central
bg: Сентрал

en: Central African CFA franc
bg: Централноафрикански франк

en: Central African Republic
bg: Централноафриканска република

en: Certified Public Accountant
bg: Сертифициран счетоводител

en: Chachoengsao
bg: Чачоенгсао

en: Chad
bg: Чад

en: Chagos
bg: Чагос

en: Chai Nat
bg: Чайнат

en: Chaiyaphum
bg: Чайяфун

en: Chalatenango
bg: Чалатенанго

en: Champasak
bg: Чампасак

en: Change
bg: Промяна

en: Change Email Address
bg: Промяна на имейл адреса

en: Change Frequency
bg: Промяна на честотата

en: Change Password
bg: Промени парола

en: Change Payment Method
bg: Промяна на начина на плащане

en: Change Permalink Structure
bg: Промяна на структурата на връзките

en: Change Site Icon
bg: Промяна иконата на сайта

en: Change Theme
bg: Смяна на темата

en: Change address
bg: Промяна на адреса

en: Change audio
bg: Промяна на аудио

en: Change file
bg: Промяна на файл

en: Change footer credit
bg: Промяна на текста

en: Change image
bg: Смяна на изображението

en: Change logo
bg: Смяна на лого

en: Change order status to completed
bg: Промяна на състоянието на поръчката към Приключена

en: Change order status to on-hold
bg: Промяна на състоянието на поръчката към Задържана

en: Change order status to processing
bg: Промяна на състоянието на поръчката към Обработка

en: Change primary domain
bg: Смяна на основния домейн

en: Change role to&hellip;
bg: Промяна на ролята на&hellip;

en: Change site address
bg: Промяна на адреса на сайта

en: Change status to completed
bg: Промяна на състоянието на приключена

en: Change status to on-hold
bg: Промяна на състоянието на задържана

en: Change status to processing
bg: Промяна на състоянието на обработка

en: Change status:
bg: Промяна на състоянието:

en: Change theme
bg: Промяна на темата

en: Change to:
bg: Промени на:

en: Change type of %d block | Change type of %d blocks
bg[0]: Промяна на типа на блок %d
bg[1]: Промяна на типа на блокове %d

en: Change video
bg: Промяна на видео

en: Change whether your visitors can subscribe to your posts or comments or both.
bg: Промяна дали посетителите да могат да се абонирет за публикации, коментари или и двете.

en: Change your Gravatar
bg: Променете вашия Gravatar

en: Change your Privacy Policy page
bg: Промяна на страницата с политиката за поверителност

en: Change your site address
bg: Промяна на адреса на сайта

en: Changed podcasting category
bg: Сменена категория за подкастове

en: Changed podcasting category from "%1$s" to "%2$s"
bg: Сменена категория за подкастове от "%1$s" на "%2$s"

en: Changed roles.
bg: Ролите бяха променени.

en: Changes have already been trashed.
bg: Промените вече са били изтрити.

en: Changes saved.
bg: Промените са запазени.

en: Changes trashed successfully.
bg: Промените бяха изтрити успешно.

en: Changeset is being edited by other user.
bg: Наборът от промени в момента се редактира от друг потребител.

en: Changing the plan purchaser is not allowed for this site.
bg: Не е позволено да се променя купувача на плана за този сайт.

en: Changing to %s
bg: Смяна на директорията към %s

en: Chanthaburi
bg: Чантабури

en: Chapters
bg: Глави

en: Charitable Trust
bg: Благотворителен фонд

en: Charity
bg: Благотворителност

en: Chart stats by
bg: Графика със статистики по

en: Charter School
bg: Основно училище

en: Chatham
bg: Чатъм

en: Chattogram
bg: Читагонг

en: Cheatin&#8217; uh?
bg: Опитваме се да мамим, а?

en: Check All
bg: Избиране на всички

en: Check Cashing
bg: Осребряване на чекове

en: Check Spelling
bg: Проверка на правописа

en: Check for Spam
bg: Проверка на опашката за спам

en: Check for updates manually
bg: Проверявайте ръчно обновяванията

[ctx: Check payment method]
en: Awaiting check payment
bg: В очакване на плащане с чек

[ctx: Check payment method]
en: Check payments
bg: Плащане с чек

en: Check the box above to record each new set of posts loaded via Infinite Scroll as a page view in Google Analytics.
bg: Изберете полето с отметка горе, за да записвате всяка нова група публикации, заредени с безкрайно превъртане (scroll) като преглеждане на страница в Google Analytics.

en: Check the box to confirm
bg: Маркирайте за потвърждение

en: Check this box if the coupon cannot be used in conjunction with other coupons.
bg: Изберете тази опция, ако желаете кодът за отстъпка да не може да бъде използван заедно с други кодове.

en: Check this box if the coupon grants free shipping. A <a href="%s" target="_blank">free shipping method</a> must be enabled in your shipping zone and be set to require "a valid free shipping coupon" (see the "Free Shipping Requires" setting).
bg: Отметнете това поле, ако кодът за отстъпка разрешава безплатна доставка. <a href="%s" target="_blank">Метод за безплатна доставка</a> трябва да бъде наличен във вашата зона за доставка и да бъде зададен да изисква "валиден код за безплатна доставка" (вижте настройката "Безплатната доставка изисква").

en: Check this box if the coupon should not apply to items on sale. Per-item coupons will only work if the item is not on sale. Per-cart coupons will only work if there are items in the cart that are not on sale.
bg: Изберете тази опция, ако кодът за отстъпка не трябва да се прилага към артикули, които са в разпродажба.

en: Check to load posts as you scroll. Uncheck to show clickable button to load posts
bg: Изберете за да зареждане публикациите докато прелиствате. Изключете за да виждате бутон, който да се натисне, за да заредите още публикации.

en: Check your email
bg: Проверете си пощата

en: Check your email for the confirmation link.
bg: Проверете входящата си поща за писмо с връзката за потвърждение.

en: Check your email for your new password.
bg: Проверете входящата си поща за писмо с новата парола.

en: Check your email — instructions sent to %(email)s.
bg: Проверете мейл си — изпратени са инструкции на %(email)s.

en: Checkbox
bg: Поле за отметка

en: Checkbox with Multiple Items
bg: Отметка с множество елементи

en: Checking
bg: Проверяване

en: Checking for Spam (%1$s%)
bg: Проверяване на Спам (%1$s%)

en: Checking your browser for third party cookies support &hellip;
bg: Проверка на вашия браузър за поддръжка на бисквитки от трети лица &hellip;

en: Checking...
bg: Проверка...

en: Checkout
bg: Поръчка

en: Checkout Page
bg: Страница за поръчка

en: Checkout endpoints
bg: Служебни страници за страницата "Поръчка"

en: Checkout is not available whilst your cart is empty.
bg: Не можете да поръчвате когато количката ви е празна.

en: Checkout page
bg: Страница за поръчка

en: Checkout privacy policy
bg: Вижте нашите правила за поверителност

en: Cheers,
bg: Поздрави,

en: Cheese Shop
bg: Магазин за сирене

en: Chiang Mai
bg: Чианг Май

en: Chiang Rai
bg: Чианг Рай

en: Chicago
bg: Чикаго

en: Child Care Agency
bg: Агенция за грижи за деца

en: Child Psychologist
bg: Детски психолог

en: Child Welfare
bg: Детско благосъстояние

en: Child of {{PageTitle/}}
bg: Дете на {{PageTitle/}}

en: Child theme
bg: Дъщерна тема

en: Child theme of %s
bg: Дъщерна тема на %s

en: Children's Clothing Store
bg: Магазин за детско облекло

en: Children's Museum
bg: Детски музей

en: Chile
bg: Чили

en: Chilean peso
bg: Чилийско песо

en: Chimney Sweep
bg: Коминочистач

en: China
bg: Китай

en: Chinese
bg: Китайски

en: Chinese (Simplified)
bg: Опростен Китайски

en: Chinese (Traditional)
bg: Традиционен Китайски

en: Chinese Restaurant
bg: Китайски ресторант

en: Chinese yuan
bg: Китайски Юан

en: Chiriquí
bg: Чирики

en: Chiropractor
bg: Хиропрактик

en: Chisinau
bg: Кишинев

en: Chita
bg: Чита

en: Chocolate Shop
bg: Магазин за шоколад

en: Choibalsan
bg: Чойбалсан

en: Chonburi
bg: Чонбури

en: Chongqing
bg: Чунцин

en: Choose
bg: Избор

en: Choose Image
bg: Избор на изображение

en: Choose Images
bg: Избор на изображения

en: Choose Session
bg: Изберете сесия

en: Choose a Background Image
bg: Избор на изображение за фон

en: Choose a CSV file from your computer:
bg: Изберете CSV файл от компютъра си:

en: Choose a Custom Header
bg: Избор на заглавка (основно изображение) на сайта.

en: Choose a WordPress WXR file to upload, then click Upload file and import.
bg: Изберете WXR файл и натиснете Импортиране от файла.

en: Choose a category to view stats
bg: Избор на категория за преглед на данни

en: Choose a city in the same timezone as you.
bg: Изберете град от вашата часова зона.

en: Choose a city in your timezone.
bg: Изберете град във вашата часова зона

en: Choose a country / region&hellip;
bg: Избор на държава / област&hellip;

en: Choose a currency&hellip;
bg: Избиране на валута&hellip;

en: Choose a field:
bg: Избор на поле:

en: Choose a file from your computer:
bg: Избиране на файл от компютъра:

[ctx: Choose a help topic]
en: Choose a Category:
bg: Избор на категория:

en: Choose a longer username, at least four characters.
bg: Изберете по-дълго потребителско име, поне 4 символа.

en: Choose a password
bg: Избор на парола

en: Choose a priority for this tax rate. Only 1 matching rate per priority will be used. To define multiple tax rates for a single area you need to specify a different priority per rate.
bg: Изберете приоритет за тази такса. Само 1 съвпадение за приоритет ще бъде използвано. За да зададете повече от една такса за една зона е нужно да определите различни приоритети за ставките.

en: Choose a product to view stats
bg: Изберете продукт, за да видите данните.

en: Choose a starting time
bg: Изберете начален час

en: Choose a state&hellip;
bg: Изберете щат или област

en: Choose a tax class for this product. Tax classes are used to apply different tax rates specific to certain types of product.
bg: Изберете клас на такса за този продукт. Класовете на такси се използват за прилагане на различни таксови ставки, отнасящи се за определени типове продукти.

en: Choose a taxonomy:
bg: Избор на таксономия:

en: Choose a theme
bg: Избор на тема

en: Choose a theme for your new site.
bg: Изберете тема за вашия нов сайт.

en: Choose a username
bg: Избор на потребителско име

en: Choose an action...
bg: Изберете действие...

en: Choose an image
bg: Избор на изображение

en: Choose an image from your computer:
bg: Избор на изображение от вашия компютър:

en: Choose an interval:
bg: Избор на интервал:

en: Choose an option
bg: Избиране на възможност

en: Choose audio
bg: Избор на аудио

en: Choose countries / regions&hellip;
bg: Избор на държави / области&hellip;

en: Choose coupons&hellip;
bg: Избор на кодове за отстъпка&hellip;

en: Choose either a city in the same timezone as you or a %s (Coordinated Universal Time) time offset.
bg: Изберете град в същата часова зона като вашата или някаква %s (Coordinated Universal Time) часова зона.

en: Choose file
bg: Избиране на файл

en: Choose from the most used Labels
bg: Избиране от най-използваните етикети

en: Choose from the most used tags
bg: Изберете от най-използваните етикети

en: Choose how long to retain personal data when it's no longer needed for processing. Leave the following options blank to retain this data indefinitely.
bg: Изберете за колко време да се съхраняват личните данни, когато вече не са необходими с цел обработка на поръчки. Оставете опциите по-долу празни, за да съхраните тези данни за неограничен период от време.

en: Choose image
bg: Избор на изображение

en: Choose logo
bg: Избор на лого

en: Choose several
bg: Избор на няколко

en: Choose the part of the image you want to use as your header.
bg: Избор на част от картинката, която да използвате в заглавието на блога.

en: Choose the part of the image you want to use as your site icon.
bg: Изберете частта от изображението, която искате да използвате като икона на сайта.

en: Choose the payment that you want, pay now, pay later or slice it. No credit card numbers, no passwords, no worries. <a href="%s" target="_blank">Learn more about Klarna</a>.
bg: Изберете желаното плащане, платете сега, по-късно или на части. Без номера на кредитни карти, без пароли, без притеснения. <a href="%s" target="_blank">Научете повече за Klarna</a>.

en: Choose the shipping method you wish to add. Only shipping methods which support zones are listed.
bg: Изберете метод за доставка, който желаете да използвате. Показани са само възможните за вашата зона.

en: Choose the target frame for your link.
bg: Изберете къде да се отварят връзките ви.

en: Choose to either discard the worst spam automatically or to always put all spam in spam folder.
bg: Изберете дали да триете най-очевидния спам автоматично или ръчно от папката за спам.

en: Choose video
bg: Избор на видео

en: Choose what to display on product category pages.
bg: Изберете какво да се показва на продуктовите категорийни страници.

en: Choose what to display on the main shop page.
bg: Изберете какво да се показва на основната страница на магазина.

en: Choose what to export
bg: Изберете какво да експортирате

en: Choose whether or not this is a compound rate. Compound tax rates are applied on top of other tax rates.
bg: Избор дали ставката да бъде обединена. Обединените ставки на таксите се прилагат преди всички други такси.

en: Choose whether or not this tax rate also gets applied to shipping.
bg: Избор дали да се използва и прилага ставка за такса към доставката.

en: Choose whether you wish to capture funds immediately or authorize payment only.
bg: Изберете дали желаете да прихващате разплащанията веднага или само тези от удостоверени плащания.

en: Choose which countries you want to ship to, or choose to ship to all locations you sell to.
bg: Изберете страните, до които искате да доставяте, или изберете да доставяте до всички дестинации, в които продавате.

en: Choose which format of email to send.
bg: Избор на формат за писмо.

en: Choosing a theme?
bg: Избирате тема?

en: Christmas
bg: Oстров Рождество

en: Christmas Island
bg: Рождество

en: Christmas Tree Farm
bg: Ферма за коледни елхи

en: Chumphon
bg: Чумфон

en: Chungking
bg: Чунцин

en: Chuquisaca
bg: Чукуйсака

en: Church Of Christ
bg: Църква на Христос

en: Church of Jesus Christ of Latter-day Saints
bg: Църква на Исус Христос на светиите от последните дни

en: Chuuk
bg: Чуук

en: Cider Mill
bg: Фабрика за сайдер

en: Cincinnati
bg: София

en: Circles
bg: Кръгове

en: Circus
bg: Цирк

en: Cities for this rule. Semi-colon (;) separate multiple values. Leave blank to apply to all cities.
bg: Градове за това правило. За разделител се използва точка и запетая (;). Оставете празно за прилагане към всички градове.

en: City
bg: Град

en: City (optional)
bg: Град (по избор)

en: City Government Office
bg: Градски правителствен офис

en: City name.
bg: Град.

en: City of the address being shipped to.
bg: Град с адрес, до който се изпраща пратката.

en: City.
bg: Град.

en: City:
bg: Град:

en: Civil Engineer
bg: Строителен инженер

en: Civil Engineering
bg: Гражданско инженерство

en: Claim
bg: Вземи

en: Claim ID
bg: ID на заявка

en: Claim your free domain
bg: Вземете безплатен домейн

en: Clare
bg: Клеър

en: Class %1$s is <strong>deprecated</strong> since version %2$s with no alternative available.
bg: Класът %1$s <strong>не се препоръчва за употреба</strong> от версия %2$s и няма налична алтернатива.

en: Class %1$s is <strong>deprecated</strong> since version %2$s! Use %3$s instead.
bg: <strong>Не се препоръчва използването</strong> на класа %1$s от версия %2$s нататък! Вместо това използвайте %3$s.

en: Class name
bg: Име на класа

en: Class names for the link element of this menu item.
bg: Имена на класовете за свързващия елемент на този обект от менюто.

en: Classic
bg: Класически

en: Classic Block Keyboard Shortcuts
bg: Бързи клавишни комбинации за класически блок

en: Classic Blue
bg: Класическа синя

en: Classic Bright
bg: Класическа ярка

en: Classic Editor
bg: Класически редактор

en: Clean and beautiful personal blog theme.
bg: Чиста и красива тема за личен блог.

en: Clean up download permissions
bg: Изчистване на права за сваляне

en: Cleaning up spam takes time.
bg: Чистенето на спам отнема време.

en: Clear
bg: Изчистване

en: Clear All
bg: Изчистване на всички

en: Clear All Filters
bg: Изчистване на всички филтри

en: Clear Crop
bg: Отказване на изрязването

en: Clear Inactive Widgets
bg: Изчистване на неактивни джаджи

en: Clear Results
bg: Изчистване на резултатите

en: Clear all
bg: Изчистване на всичко

en: Clear customer sessions
bg: Изчистване на клиентските сесии

en: Clear formatting
bg: Изчистване на форматирането

en: Clear transients
bg: Изчистване на временния кеш

en: Cleared by Akismet
bg: Одобрено от Akismet

en: Click &#8220;Add New Image&#8221; to upload an image file from your computer. Your theme works best with an image that matches the size of your video &#8212; you&#8217;ll be able to crop your image once you upload it for a perfect fit.
bg: Натиснете &#8220;Добавяне на ново изображение&#8221; за да качите изображение от вашия компютър. Вашата тема ще работи най-добре с изображение, което съвпада с размер по видеото ви. Ще можете да го оразмерите след като го качите, за да постигнете желания резултат.

en: Click &#8220;Add New Image&#8221; to upload an image file from your computer. Your theme works best with an image with a header height of %s pixels &#8212; you&#8217;ll be able to crop your image once you upload it for a perfect fit.
bg: Натиснете &#8220;Добавяне на ново изображение&#8221; за да качите изображение от вашия компютър. Темата ви ще работи най-добре с изображение с височина %s пиксела, а вие ще можете да го оразмерите след качване за постигане на желания резултат.

en: Click &#8220;Add New Image&#8221; to upload an image file from your computer. Your theme works best with an image with a header size of %s pixels &#8212; you&#8217;ll be able to crop your image once you upload it for a perfect fit.
bg: Натиснете &#8220;Добавяне на ново изображение&#8221; за да качите изображение от вашия компютър. Темата ви ще работи най-добре с изображение с размер %s пиксела, а вие ще можете да го оразмерите след качване за постигане на желания резултат.

en: Click &#8220;Add New Image&#8221; to upload an image file from your computer. Your theme works best with an image with a header width of %s pixels &#8212; you&#8217;ll be able to crop your image once you upload it for a perfect fit.
bg: Натиснете &#8220;Добавяне на ново изображение&#8221; за да качите изображение от вашия компютър. Темата ви ще работи най-добре с изображение с широчина %s пиксела, а вие ще можете да го оразмерите след качване за постигане на желания резултат.

en: Click &#8220;Next&#8221; to start adding links to your new menu.
bg: Добавете нови връзки към менюто с бутон &#8220;Нататък&#8221;

en: Click Customize for the active theme or Live Preview for any other theme to see a live preview
bg: Натиснете Настройки за активираната тема или Преглед наживо за всяка друга, за да видите как изглежда.

en: Click Save Menu to make pending menu items public.
bg: Натиснете на Запис, за да станат всички чакащи елементи публични.

en: Click here
bg: Натиснете тук

en: Click here and select your plan now!
bg: Кликнете тук и изберете вашия план сега!

en: Click here to cancel reply.
bg: Отказване на отговора

en: Click here to enter your code
bg: Кликнете тук за да въведете кода

en: Click here to login
bg: Щракнете тук за да влезете.

en: Click here to reset your password
bg: Кликнете тук за да нулирате вашата парола

en: Click here to upload a new Gravatar
bg: Натисните тук, за да качите нов Gravatar

en: Click on + Add a Widget. Scroll through the list and pick one.
bg: Кликнете върху + Добавяне на Джаджа. Разгледайте списъка и изберете от него.

en: Click on the Widgets tab and select the area where you want the widget to go, like the Sidebar (left or right column) or Footer (bottom) of your site.
bg: Кликнете върху раздела "Джаджи" и изберете района, в който искате да се поставите своята джаджа, например страничната лента (лявата или дясната колона) или долния колонтитул.

en: Click on the theme to see the theme name, version, author, description, tags, and the Delete link
bg: Натиснете върху темата, за да видите името, версията, автора, описанието, етикетите и връзката ѝ за изтриване.

en: Click on your About page to edit it, and write a few lines about yourself or your website. Even two or three sentences is great!
bg: Кликнете върху страницата "За мен", за да я редактирате, и напишете няколко реда за себе си или уебсайта си. Дори само две или три изречения са страхотно начало!

en: Click the Save Menu button to save your changes.
bg: Настиснете бутон "Запис на менюто", за да запазите своите промени.

en: Click the Use this Key button.
bg: Натиснете върху бутона "Използване на този ключ".

en: Click the image to edit or update
bg: За да редактирате или промените изображението натиснете върху него.

en: Click to Press This!
bg: Натиснете, за да споделите в Press This!

en: Click to autoplay the presentation!
bg: Натиснете за автоматично стартиране на презентацията!

en: Click to change photo
bg: Натиснете, за друга снимка

en: Click to edit the site title.
bg: Натиснете, за да редактирате името на сайта.

en: Click to edit this element.
bg: Натиснете, за да редактирате този елемент.

en: Click to edit this menu.
bg: Натиснете, за да редактирате това меню.

en: Click to edit this widget.
bg: Натиснете, за да редактирате тази джаджа.

en: Click to print
bg: Натиснете, за да отпечатате

en: Click to share on %s
bg: Натиснете, за да споделите в %s

en: Click to share on Facebook
bg: Споделяне във Facebook

en: Click to share on LinkedIn
bg: Натиснете, за да споделите в LinkedIn

en: Click to share on Pinterest
bg: Натиснете, за да споделите в Pinterest

en: Click to share on Pocket
bg: Натиснете, за да споделите в Pocket

en: Click to share on Reddit
bg: Натиснете, за да споделите в Reddit

en: Click to share on Tumblr
bg: Натиснете, за да споделите в Tumblr

en: Click to share on Twitter
bg: Натиснете, за да споделите в Twitter

en: Click to share on WhatsApp
bg: Щракнете за споделяне в WhatsApp

en: Click to toggle
bg: Натиснете за промяна

en: Click to view slideshow.
bg: Натиснете тук за да видите презентацията.

en: Clicking <strong>Select Files</strong> opens a navigation window showing you files in your operating system. Selecting <strong>Open</strong> after clicking on the file you want activates a progress bar on the uploader screen.
bg: При натискане на <strong>Избор на файлове</strong> се отваря прозорец, показващ файлове от вашия компютър. Ако изберете<strong>Отваряне</strong> след като натиснете на файла, се показва лента, отразяваща прогреса на качване.

en: Clicking an item will display an Attachment Details dialog, which allows you to preview media and make quick edits. Any changes you make to the attachment details will be automatically saved.
bg: Натискането на елемент показва екран с детайли, в който можете да прегледате и редактирате бързо избрания файл. Промените ще се запазят автоматично.

en: Clicks
bg: Кликове

en: Clicks for %1$s days ending %2$s
bg: Натискания за %1$s дни, приключвайки на %2$s

en: Client version
bg: Клиентска версия

en: Clock Tower
bg: Часовникова кула

en: Clone complete
bg: Клонирането завърши

en: Clone failed
bg: Клонирането се провали

en: Cloning is forbidden.
bg: Клонирането е забранено.

en: Close
bg: Затваряне

en: Close (Esc)
bg: Затвори (Esc)

en: Close Menu
bg: Затваряне

en: Close Window
bg: Затваряне на прозореца

en: Close account
bg: Затваряне на профил

en: Close all open tags
bg: Затваряне на всички отворени тагове

en: Close blockquote tag
bg: Затваряне на tag за цитат

en: Close bold tag
bg: Затваряне на bold html tag

en: Close bulleted list tag
bg: Затваряне на html tag за списък

en: Close code tag
bg: Затваряне на html tag за код

en: Close deleted text tag
bg: Затваряне на tag за изтрит текст

en: Close details dialog
bg: Затваряне на прозореца с детайли

en: Close dialog
bg: Затваряне на прозореца

en: Close inserted text tag
bg: Затваряне на html tag за вмъкнат текст

en: Close italic tag
bg: Затваряне на italic tag

en: Close list item tag
bg: Затваряне на html tag за елемент от списък

en: Close match
bg: Близко съвпадение

en: Close media attachment panel
bg: Затваряне на панела за добавяне на файлове

en: Close menu
bg: Затваряне

en: Close modal panel
bg: Затваряне на панела

en: Close numbered list tag
bg: Затварняне на html tag за номериран списък

en: Close overlay
bg: Затвори

en: Close reorder mode
bg: Затваряне на режима за преподреждане

en: Close sharing dialog
bg: Затваряне на прозореца за споделяне

en: Close the Customizer and go back to the previous page
bg: Затваряне на Настройките и обратно към предишната страница

en: Close this screen
bg: Затваряне

en: Close uploader
bg: Затваряне на прозореца за качване

en: Close your account permanently
bg: Затваряне на вашия профил за постоянно

en: Closed
bg: Затворено

en: Clothing Store
bg: Магазин за дрехи

en: Cluj
bg: Клуж

en: Cmd + letter:
bg: Cmd + буква:

en: Coast
bg: Пвани

en: Cochabamba
bg: Кочабамба

en: Cocktail Bar
bg: Коктейл бар

en: Cocos
bg: Кокосови острови

en: Cocos (Keeling) Islands
bg: Кокосови острови

en: Code
bg: Код

en: Code editor
bg: Редактор на код

en: Code is Poetry
bg: Кодът е поезия

en: Code-based contribution
bg: Допринасяне чрез код

en: Coffee
bg: Кафе

en: Coffee Shop
bg: Магазин за кафе

en: Coin Dealer
bg: Търговец на монети

en: Collapse Main menu
bg: Свиване на главното меню

en: Collapse child menu
bg: Скриване

en: Collapse menu
bg: Свиване

en: Collapse this bar
bg: Прибиране на прозореца

en: Collect payments from customers offline.
bg: Приемайте плащания с наложен платеж.

en: Collectibles
bg: Колекционерство

en: College
bg: Колеж

en: Colombia
bg: Колумбия

en: Colombian peso
bg: Колумбийско песо

en: Colombo
bg: Коломбо

en: Color
bg: Цвят

en: Color Scheme
bg: Цветова схема

en: Color Settings
bg: Настройки на цвета

en: Color: %s
bg: Цвят: %s

en: Colorado
bg: Колорадо

en: Colors
bg: Цветове

en: Colors & Backgrounds
bg: Цветове и фонове

en: Column
bg: Колона

en: Column group
bg: Група

en: Column mapping
bg: Асоцииране на колоните

en: Column name
bg: Име на колоната

en: Columns
bg: Колони

en: Comedy Club
bg: Комедиен клуб

en: Comic
bg: Комикс

en: Comic draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview comic</a>
bg: Черновата на комикса е обновена. <a target="_blank" href="%s">Преглеждане на комикса</a>

en: Comic published. <a href="%s">View comic</a>
bg: Комиксът е публикуван. <a href="%s">Преглеждане на комикса</a>

en: Comic restored to revision from %s
bg: Комиксът е върнат до ревизия от %s

en: Comic saved.
bg: Комиксът е записан.

en: Comic scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview comic</a>
bg: Комиксът е насрочен за: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Преглеждане на комикса</a>

en: Comic submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview comic</a>
bg: Комиксът е изпратен за преглед. <a target="_blank" href="%s">Преглеждане на комикса</a>

en: Comic updated.
bg: Комиксът е обновен.

en: Comic updated. <a href="%s">View comic</a>
bg: Комиксът е обновен. <a href="%s">Преглеждане на комикса</a>

en: Comics
bg: Комикси

en: Comics list
bg: Списък с комикси

en: Comics list navigation
bg: Навигация на списъка с комикси

en: Coming Soon
bg: Очаквайте скоро

en: Coming soon
bg: Очаквайте скоро

[ctx: Comma-separated list of search stopwords in your language]
en: about,an,are,as,at,be,by,com,for,from,how,in,is,it,of,on,or,that,the,this,to,was,what,when,where,who,will,with,www
bg: за,е,са,като,в,във,при,на,com,за,от,как,той,тя,то,и,или,това,онова,този,онзи,тази,онази,до,към,какво,какъв,каква,кога,къде,кой,коя,кое,ще,с,със,www

en: Command palette
bg: Бързи команди

en: Comment
bg: Коментар

en: Comment #%d could not be checked.
bg: Коментар #%d не може да бъде проверен.

en: Comment #%d is not spam.
bg: Коментар #%d не е спам.

en: Comment #%d is spam.
bg: Коментар #%d е спам.

en: Comment %d contains personal data but could not be anonymized.
bg: Коментар %d съдържа лични данни, но не успяхме да го направим анонимен.

en: Comment %d does not exist
bg: Коментарът %d не съществува

en: Comment Author
bg: Автор на коментара

en: Comment Author Email
bg: Имейл адрес на автора на коментара

en: Comment Author IP
bg: IP на автора на коментара

en: Comment Author URL
bg: Адрес (URL) на автора на коментара

en: Comment Author User Agent
bg: Браузър на автора на коментара

en: Comment Content
bg: Съдържание на коментара

en: Comment Date
bg: Дата на коментара

en: Comment History
bg: История на коментарите

en: Comment Likes are
bg: Харесвания за коментари са

en: Comment Moderation
bg: Одобрение на коментарите

en: Comment Permalink
bg: Връзка на коментара

en: Comment Submission Failure
bg: Неуспешно изпращане на коментара

en: Comment URL
bg: Адрес (URL) на коментара

en: Comment approved
bg: Коментарът е одобрен

en: Comment approved.
bg: Коментарът бе одобрен.

en: Comment author must fill out name and e-mail
bg: Авторът на коментар трябва да попълни името и имейл адреса си.

en: Comment author must fill out name and email
bg: Авторът на коментар трябва да попълни името и имейл адреса си.

en: Comment author must have a previously approved comment
bg: Авторът на коментар трябва да има предишен одобрен коментар

en: Comment author name and email are required
bg: Авторът на коментар трябва да попълни името и имейл адреса си.

en: Comment author name and email are required.
bg: Името и имейл адреса на автора на коментар са задължителни полета.

en: Comment awaiting approval
bg: Коментарът очаква одобрение

en: Comment by %1$s
bg: Коментар от %1$s

en: Comment by %s marked as spam.
bg: Коментарът от %s беше отбелязан като спам.

en: Comment by %s moved to the Trash.
bg: Коментарът от %s бе преместен в Кошчето.

en: Comment by %s moved to the trash.
bg: Коментарът от %s беше преместен в Кошчето?

en: Comment cache problem?
bg: Проблем с кеша на коментара?

en: Comment deleted
bg: Коментарът е изтрит

en: Comment deleted permanently.
bg: Коментарът бе изтрит завинаги.

en: Comment discarded.
bg: Коментарът е отхвърлен.

en: Comment field exceeds maximum length allowed.
bg: Дължината на полето за коментар надвишава максималната позволена дължина.

en: Comment is required.
bg: Изисква се коментар.

en: Comment marked as spam
bg: Коментар, маркиран като спам

en: Comment marked as spam.
bg: Коментарът бе маркиран като спам.

en: Comment moderation
bg: Одобрение на коментарите

en: Comment modified
bg: Коментарът е редактиран

en: Comment moved to trash.
bg: Коментарът бе преместен в кошчето.

en: Comment must be manually approved
bg: Коментарът трябва да бъде одобрен ръчно

en: Comment navigation
bg: Навигация в коментарите

en: Comment not found.
bg: Коментарът не е намерен.

[ctx: Comment number declension: on or off]
en: off
bg: on

en: Comment on %1$s by %2$s
bg: Коментари по %1$s от %2$s

en: Comment on {{span}}%(postTitle)s{{/span}} | Comments on {{span}}%(postTitle)s{{/span}}
bg[0]: Коментар за {{span}}%(postTitle)s{{/span}}
bg[1]: Коментари за {{span}}%(postTitle)s{{/span}}

en: Comment status
bg: Статус на коментара

en: Comment status was changed to %s
bg: Статусът на коментара е променен на %s

en: Comment unapproved.
bg: Коментарът бе отхвърлен.

en: Comment waiting approval
bg: Коментарът очаква одобрение

en: Comment was caught by %s.
bg: Коментарът е прихванат от %s.

en: Comment:
bg: Коментар:

en: Comment: %s
bg: Коментар: %s

en: Commenting as %s
bg: Коментирате като %s

en: Comments
bg: Коментари

en: Comments %s
bg: Коментари %s

en: Comments (%1$s) on &#8220;%2$s&#8221;
bg: Коментари (%1$s) за &#8220;%2$s&#8221;

en: Comments (%s)
bg: Коментари (%s)

en: Comments Feed
bg: Хранилка за коментари

en: Comments Off<span class="screen-reader-text"> on %s</span>
bg: Коментарите са изключени<span class="screen-reader-text"> за %s</span>

en: Comments are closed.
bg: Коментарите са изключени.

en: Comments are not allowed.
bg: Не са позволени коментари

en: Comments feed
bg: RSS фийд за коментари

en: Comments for %1$s searching on %2$s
bg: Коментари към %1$s, при търсене на %2$s

en: Comments for %s
bg: Коментари за %s

en: Comments list
bg: Списък с коментари

en: Comments list navigation
bg: Навигация на списъка с коментари

en: Comments navigation
bg: Навигация за коментарите

[ctx: Comments notifications]
en: Comments
bg: Коментари

en: Comments off
bg: Коментарите изключени

en: Comments on %s
bg: Коментари на %s

en: Comments on &#8220;%s&#8221;
bg: Коментари по &#8222;%s&#8220;

en: Comments on my site
bg: Коментари в сайта ми

en: Comments on other sites
bg: Коментари на други сайтове

en: Comments on this post are closed.
bg: Коментарите за тази публикация са изключени.

en: Comments on: %s
bg: Коментари на: %s

en: Comments should be displayed with the %s comments at the top of each page
bg: Най-отгоре на всяка страница трябва да се показват %s коментари

en: Commercial Printer
bg: Печатар

en: Communicating with the WordPress servers is used to check for new versions, and to both install and update WordPress core, themes or plugins.
bg: Комуникацията с WordPress сървърите се използва за проверка за нови версии, както и за инсталация и обновявания на ядрото на WordPress, теми и разширения.

en: Communication with WordPress.org
bg: Комуникация с WordPress.org

en: Community
bg: Общност

en: Community & Non-Profit
bg: Организация с нестопанска цел

en: Community Center
bg: Обществен център

en: Community College
bg: Обществен колеж

en: Community Events Location
bg: Местоположение на събития от общността

en: Community Translator
bg: Преводач

en: Community forum
bg: Форум на общността

en: Community support
bg: Поддръжка от общността

en: ComodRivadavia
bg: Комодоро Ривадавия

en: Comorian franc
bg: Коморски франк

en: Comoro
bg: Коморски острови

en: Comoros
bg: Коморски острови

en: Compact view
bg: Компактен изглед

en: Company
bg: Фирма

en: Company (optional)
bg: Фирма (по избор)

en: Company name
bg: Име на фирма

en: Company name.
bg: Име на фирма.

en: Compare Plans
bg: Сравнение на плановете

en: Compare Revisions of &#8220;%s&#8221;
bg: Сравняване на версии на &#8222;%s&#8220;

en: Compare any two revisions
bg: Сравняване на две версии

en: Compare two different revisions by <strong>selecting the &#8220;Compare any two revisions&#8221; box</strong> to the side.
bg: <strong>Изберете „Сравняване на две версии“ </strong>, за да разгледате едновременно две различни версии на съдържанието.

en: Complement WordPress.com's stats with Google's in-depth look at your visitors and traffic patterns.
bg: Допълнете вградените статистики на WordPress.com с тези на Google за да видите поведението на вашите посетители.

en: Complete
bg: Завършен

en: Complete Checkout
bg: Завършване на покупката

en: Complete request
bg: Изпълнена заявка

en: Complete the survey
bg: Попълнете анкетата

en: Completed
bg: Приключена

en: Completed <span class="count">(%s)</span> | Completed <span class="count">(%s)</span>
bg[0]: Приключена <span class="count">(%s)</span>
bg[1]: Приключени <span class="count">(%s)</span>

en: Completed order
bg: Поръчката е приключена

en: Completed product image regeneration job.
bg: Завърши работата по прегенериране на продуктовите изображения.

en: Completing setup
bg: Завършване на настройката

en: Comply with any legal obligations we have, such as calculating taxes
bg: Съобразяване с юридическите ни задължения, например изчисляване на данъчни ставки

en: Compound
bg: Обединение

en: Computer Store
bg: Магазин за компютри

en: Computer Training
bg: Компютърно обучение

en: Computers
bg: Компютри

en: Conakry
bg: Конакри

en: Concert Hall
bg: Концертна зала

en: Concrete Contractor
bg: Леене на бетон

en: Condominium Complex
bg: Жилищен комплекс

en: Conference Center
bg: Конферентен център

en: Configuration
bg: Конфигурация

en: Configure
bg: Настройки

en: Configure terms
bg: Конфигуриране на термини

en: Configure your site&#8217;s logo, header, menus, and more in the Customizer.
bg: Управлявайте логото, заглавното изображение, менютата и още от Настройките.

en: Configuring this is optional. By default, it should be blank.
bg: Настройката на това поле не е задължителна. По подразбиране е празно

en: Confirm
bg: Потвърждение

en: Confirm Deletion
bg: Потвърждаване на изтриването

en: Confirm Email Address
bg: Потвърдете имейл адрес

en: Confirm Now
bg: Потвърдете сега

en: Confirm Password
bg: Потвърдете паролата

en: Confirm Removal
bg: Потвърждаване на изтриването

en: Confirm navigation
bg: Потвърждение на действието

en: Confirm new password
bg: Потвърждение на новата парола

en: Confirm the "%s" action
bg: Потвърждение на действието "%s"

en: Confirm use of weak password
bg: Потвърдете използването на слаба парола.

en: Confirm your administration email
bg: Потвърждаване на административния ви имейл адрес

en: Confirm your email address
bg: Потвърдете имейла си

en: Confirmation
bg: Потвърждаване

en: Confirmation email
bg: Имейл за потвърждение

en: Confirmation request initiated successfully.
bg: Изпращането на молбата за потвърждение е изпратено.

en: Confirmation request sent again successfully.
bg: Молбата за потвърждение е изпратена успешно.

en: Confirmed <span class="count">(%s)</span> | Confirmed <span class="count">(%s)</span>
bg[0]: Потвърдена <span class="count">(%s)</span>
bg[1]: Потвърдени <span class="count">(%s)</span>

en: Congo
bg: Конго

en: Congo (Brazzaville)
bg: Конго (Бразвийл)

en: Congo (Kinshasa)
bg: Конго (Киншаса)

en: Congo, the Democratic Republic of the
bg: Демократична република Конго

en: Congolese franc
bg: Конгоански франк

en: Congratulations on the sale.
bg: Поздравления за продажбата.

en: Congratulations on your purchase!
bg: Поздравления за покупката!

en: Congratulations!
bg: Поздравления!

en: Connect
bg: Свързване

en: Connect Google Analytics
bg: Свържете Google Analytics

en: Connect Jetpack
bg: Свързване на Jetpack

en: Connect and share your posts on %s
bg: Свържете и споделяйте вашите публикации в %s

en: Connect to
bg: Свързване към

en: Connect to Google Analytics
bg: Свържете Google Analytics

en: Connect to LiveJournal and Import
bg: Свързване с LiveJournal и Import

en: Connect to WordPress.com
bg: Свържете се с WordPress.com

en: Connect to your Mailchimp list
bg: Свързване на вашия Mailchimp списък

en: Connect with %s
bg: Свързване с %s

en: Connect with WordPress.com
bg: Свързване с WordPress.com

en: Connect with your WordPress.com account:
bg: Свържете се с вашия WordPress.com профил:

en: Connect your blog to popular social networking sites and automatically share new posts with your friends.
bg: Свързване на вашия блог с популярни социални мрежи и автоматично споделяне на публикации с приятелите ви.

en: Connect your store to Jetpack
bg: Свържете магазина си с Jetpack

en: Connect your store to Jetpack to enable extra features
bg: Свържете магазина си с Jetpack, за да активирате допълнителни функции

en: Connect your store to activate WooCommerce Services
bg: Свържете магазина си, за да активирате услугите на WooCommerce

en: Connected
bg: Свързан

en: Connected Applications
bg: Свързани приложения

en: Connected Blogs
bg: Свързани блогове

en: Connected Domain
bg: Свързан домейн

en: Connected domain
bg: Свързан домейн

en: Connected to WooCommerce.com
bg: Свързани сте с WooCommerce.com

en: Connecting as: %s
bg: Свързване като: %s

en: Connecting…
bg: Свързване...

en: Connection lost or the server is busy. Please try again later.
bg: Връзката се разпадна или сървърът е зает. Моля, опитайте отново малко по-късно.

en: Connections
bg: Връзки

en: Conservative Synagogue
bg: Консервативна синагога

en: Consignment Store
bg: Стоки на консигнация

en: Constanța
bg: Констанца

en: Constrain proportions
bg: Ограничаване на пропорциите

en: Construction & Housing
bg: Строителство

en: Construction Company
bg: Строителни фирми

en: Consumer Secret is invalid.
bg: Потребителският секретен ключ е невалиден.

en: Consumer key
bg: Потребителски ключ

en: Consumer key ending in
bg: Клиентски ключ, завършващ на

en: Consumer key is invalid.
bg: Потребителският ключ е невалиден.

en: Consumer key is missing.
bg: Клиентският ключ липсва

en: Consumer secret
bg: Потребителски секретен ключ

en: Consumer secret is invalid.
bg: Клиентският таен код е невалиден

en: Consumer secret is missing.
bg: Клиентският таен код липсва

en: Contact
bg: контакт

en: Contact Form
bg: Форма за контакти

en: Contact Info
bg: За връзка

en: Contact Info & Map
bg: Информация за контакти и карта

en: Contact Support
bg: Връзка с техническа поддръжка

en: Contact Us
bg: Свържете се с нас

en: Contact form
bg: Форма за контакти

en: Contact forms
bg: Форми за контакт

en: Contact information
bg: Информация за контакт

en: Contact support
bg: Свържете се с техническата поддръжка

en: Contact us
bg: Свържете се с нас

en: Contains the handle that defines the block style.
bg: Съдържа името на дефинирания стил на блока.

en: Content
bg: Съдържание

en: Content Options
bg: Настройка на съдържанието

en: Content for the comment, as it exists in the database.
bg: Съдържание на коментара така, както е записано в базата данни.

en: Content for the post, as it exists in the database.
bg: Съдържанието на публикацията така, както е записано в базата данни.

en: Content for the template, as it exists in the database.
bg: Съдържание за шаблона както съществува в базата от данни.

en: Content hash did not match expected.
bg: Хеш стойността на съдържанието не съвпадна с очакваната.

en: Content of template.
bg: Съдържание на шаблон

en: Content of the note.
bg: Съдържание на бележката.

en: Content to export
bg: Съдържание за експортиране

en: Content type
bg: Тип съдържание

en: Content, title, and excerpt are empty.
bg: Съдържанието, заглавието и откъсът са празни.

en: Content:
bg: Съдържание:

en: Content…
bg: Съдържание...

en: Context provided by blocks of this type.
bg: Контекст от блокове от този тип.

en: Contextual Help Tab
bg: Контекстуален бутон за Помощ

en: Continue
bg: Продължаване

en: Continue Reading &raquo;
bg: Цялата публикация &raquo;

en: Continue previous import
bg: Продължаване на предишен импорт

en: Continue reading
bg: Цялата публикация

en: Continue reading %s
bg: Продължете с четенето на %s

en: Continue reading %s <span class="meta-nav">&rarr;</span>
bg: Прочетете повече %s <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Continue reading <span class="meta-nav">&rarr;</span>
bg: Има още <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Continue reading <span class="screen-reader-text">%1$s</span>
bg: Продължете да четете <span class="screen-reader-text">%1$s</span>

en: Continue reading <span class="screen-reader-text">%1$s</span> <span class="meta-nav" aria-hidden="true">&rarr;</span>
bg: Продължете да четете <span class="screen-reader-text">%1$s</span> <span class="meta-nav" aria-hidden="true">&rarr;</span>

en: Continue reading<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>
bg: Цялата публикация <span class="screen-reader-text"> "%s"</span>

en: Continue setup
bg: Продължаване с настройките

en: Continue shopping
bg: Продължаване на пазаруването

en: Continue to calendar
bg: Към календара

en: Continue with Jetpack
bg: Продължете с Jetpack

en: Continue with WooCommerce Services
bg: Продължете с услугите на WooCommerce

en: Contractor
bg: Контрактор

en: Contrast
bg: Контраст

en: Contribute to Jetpack
bg: Допринасяне към Jetpack

en: Contributors can write and manage their posts but not publish posts or upload media files.
bg: Сътрудниците могат да пишат и редактират собствени публикации, но не могат да ги публикуват и да качват файлове.

en: Control your notification settings when you comment on other blogs.
bg: Управлявай настройките за нотификации, когато коментирате в други блогове.

en: Controls the stock status of the product.
bg: Контролира състоянието на складовата наличност на продукта.

en: Controls whether or not the product is listed as "in stock" or "out of stock" on the frontend.
bg: Контролира се дали продуктът да бъде отбелязван като наличен или изчерпан в магазина.

en: Controls whether or not the variation is listed as "in stock" or "out of stock" on the frontend.
bg: Контролира дали вариацията има складова наличност.

en: Convenience Store
bg: Смесен магазин

en: Convention Center
bg: Конгресен център

en: Convention Information Bureau
bg: Конгресно бюро

en: Conversations
bg: Разговори

en: Convert Categories to Tags
bg: Преобразуване на категории в етикети

en: Convert Category to Tag. | Convert Categories (%d) to Tags.
bg[0]: Преобразуване на категоря в етикет
bg[1]: Преобразуване на категории (%d) в етикети

en: Convert Tag to Category. | Convert Tags (%d) to Categories.
bg[0]: Преобразуване на етикет в категория
bg[1]: Преобразуване на етикети (%d) в категории

en: Convert Tags to Categories
bg: Преобразуване на етикети в категории

en: Convert emoticons like :-) and :-P to graphics on display.
bg: Превръщане на емотиконите като :-) и :-P в графични елементи.

en: Convert emoticons like <code>:-)</code> and <code>:-P</code> to graphics on display
bg: Превръщане на емотиконите като <code>:-)</code> и <code>:-P</code> в изображения

en: Convert existing categories to tags or tags to categories, selectively.
bg: Промяна на съществуващите категории до етикети или на етикетите до категории, избирателно.

en: Convert to Comic
bg: Превръщане в комикс

en: Convert to Post
bg: Превръщане в публикация

en: Converted successfully.
bg: Преобразуването премина успешно.

en: Converting category <strong>%s</strong> ...
bg: Преобразуване на категорията <strong>%s</strong> ...

en: Converting tag <strong>%s</strong> ...
bg: Преобразуване на етикета <strong>%s</strong> ...

en: Cook Islands
bg: Кук

en: Cookie
bg: Бисквитка

en: Cookie & IP address
bg: Бисквитка и IP адрес

en: Cookie check failed
bg: Грешка при проверка на бисквитка

en: Cookie expired.
bg: Бисквитката е изтекла.

en: Cookies
bg: Бисквитки

en: Copenhagen
bg: Копенхаген

en: Copied
bg: Копирано

en: Copied %d block to clipboard. | Copied %d blocks to clipboard.
bg[0]: Блок %d копиран.
bg[1]: Блокове %d копирани.

en: Copied!
bg: Копирано!

en: Copperbelt
bg: Копърбелт

en: Coppersmith
bg: Обработка на мед

en: Copy
bg: Копиране

en: Copy &#8220;%s&#8221; URL to clipboard
bg: Копиране на &#8220;%s&#8221; в междинната памет.

en: Copy &#8220;Press This&#8221; bookmarklet code
bg: Копиране на кода на отметката за &#8220;Press This&#8221;

en: Copy Codes
bg: Копиране на кодовете

en: Copy Link
bg: Копиране на връзка

en: Copy URL
bg: Копиране на адреса

en: Copy URL to clipboard
bg: Копиране на връзката в клипборда

en: Copy a Page
bg: Копиране на страница

en: Copy and paste the API key into the text field.
bg: Копиране на ключа за API в следващото поле.

en: Copy and paste this URL into your WordPress site to embed
bg: За да вградите този адрес, копирайте го и го поставете във вашия сайт задвижван от WordPress

en: Copy and paste this code into your site to embed
bg: Копирайте и поставете този код в сайта си, за да го вградите

en: Copy billing address
bg: Копиране на адреса за плащане

en: Copy billing information to shipping information? This will remove any currently entered shipping information.
bg: Копиране на данните за фактуриране към тези за доставка? Това ще премахне всички въведени към момента данни за доставка.

en: Copy file to theme
bg: Копиране файл в тема

en: Copy for support
bg: Копиране до отдела по поддръжка

en: Copy from billing address
bg: Копиране от адреса за фактуриране

en: Copy link
bg: Копиране на връзката

en: Copy site info to clipboard
bg: Копиране на информацията за сайта в клипборда

en: Copy suggested policy text from %s.
bg: Копиране на предложения текст за политика за поверителност от %s.

en: Copy suggested policy text to clipboard
bg: Копиране на предложения текст с правила

en: Copy table row
bg: Копиране на ред

en: Copy to a new draft
bg: Копиране като нова чернова

en: Copying to clipboard failed. Please press Ctrl/Cmd+C to copy.
bg: Копирането се провали. Натиснете Ctrl/Cmd+C за да копирате.

en: Copying to clipboard failed. You should be able to right-click the button and copy.
bg: Неуспешно копиране. Би трябвало да успеете да извършите действието след натискане на десния бутон на мишката.

en: Copyright
bg: Авторско право

en: Coral Harbour
bg: Корал Харбър

en: Cordillera
bg: Кордийера

en: Cordoba
bg: Кордоба

en: Cork
bg: Корк

en: Cosmetic Dentist
bg: Естетична стоматология

en: Cosmetics Store
bg: Магазин за козметика

en: Cost
bg: Цена

en: Costa Rica
bg: Коста Рика

en: Costa Rican col&oacute;n
bg: Костарикански колон

en: Costume Rental
bg: Костюми под наем

en: Costumes
bg: Костюми

en: Could not access filesystem
bg: Неуспешен достъп до файловата система.

en: Could not access filesystem.
bg: Неуспешен достъп до файловата система.

en: Could not calculate resized image dimensions
bg: Проблем при определяне размера на изображението.

en: Could not connect to %s
bg: Неуспешна връзка с %s

en: Could not connect to https://www.google.com
bg: Неуспешна връзка с https://www.google.com

en: Could not copy file.
bg: Грешка при копиране на файл.

en: Could not copy files.
bg: Грешка при копиране на файловете.

en: Could not copy files. You may have run out of disk space.
bg: Файловете не могат да бъдат копирани. Може би не ви достига дисково пространство.

en: Could not create directory.
bg: Грешка при създаване на директорията.

en: Could not create image
bg: Неуспешно създаване на изображение

en: Could not create user
bg: Невъзможност за създаване на потребител

en: Could not delete application password.
bg: Неуспешно изтриване на паролата.

en: Could not delete application passwords.
bg: Неуспешно изтриване на паролите.

en: Could not delete meta value from database.
bg: Грешка при изтриване на мета стойност от базата данни.

en: Could not delete site from the database.
bg: Неуспешно изтриване на сайта от базата от данни.

en: Could not delete the attribute
bg: Не можете да изтриете атрибута

en: Could not delete the category
bg: Не можете да изтриете категория

en: Could not delete the shipping class
bg: Класът за доставка не може да бъде изтрит

en: Could not delete the tag
bg: Етикетът не може да бъде изтрит

en: Could not delete the tax class
bg: Класът на такса не може да бъде изтрит

en: Could not delete the tax rate
bg: Тaксата не може да бъде изтрита

en: Could not determine available disk space for updates.
bg: Неуспешно установяване на наличното дисково пространство за обновления.

en: Could not edit the attribute
bg: Не можете да редактирате атрибута

en: Could not edit the category
bg: Не можете да редактирате категорията

en: Could not edit the shipping class
bg: Класът за доставка не може да бъде редактиран

en: Could not edit the tag
bg: Етикетът не може да бъде редактиран

en: Could not find an application password with that id.
bg: Не е открита парола с този идентификатор.

en: Could not find any subscriptions on your WooCommerce.com account
bg: Не бяха открити абонаменти в WooCommerce.com профила ви

en: Could not find download path.
bg: Адресът за сваляне не може да бъде намерен.

en: Could not find download url for the product.
bg: URL адресът за сваляне на продукта не може да бъде намерен.

en: Could not find product package.
bg: Архивът на продукта не може да бъде намерен.

en: Could not find the specified string.
bg: Низът не може да бъде открит.

en: Could not find unpacked path.
bg: Адресът на разархивираното разширение не може да бъде намерен.

en: Could not fully remove the plugin %s.
bg: Пълното премахване на разширението %s беше неуспешно.

en: Could not fully remove the plugins %s.
bg: Разширенията %s не бяха премахнати напълно.

en: Could not fully remove the theme %s.
bg: Не цялата тема %s беше изтрита.

en: Could not generate XML sitemap due to missing %s extension
bg: Неуспешно генериране на XML карта на сайта заради липсващо разширение %s

en: Could not get a cookie from LiveJournal. Please try again soon.
bg: Входът в LiveJournal бе неуспешен. Проверете потребителското име и паролата си и опитайте отново.

en: Could not grant access - the user may already have permission for this file or billing email is not set. Ensure the billing email is set, and the order has been saved.
bg: Не може да се даде достъп - клиентът може вече да има достъп за този файл или имейл адресът за фактуриране да не е зададен. Уверете се, че има зададен имейл адрес за фактуриране и запазете поръчката.

en: Could not insert attachment into the database.
bg: Прикачането на файлове към базата от данние е невъзможно.

en: Could not insert term relationship into the database.
bg: Грешка при създаването на връзка към термин.

en: Could not log out user sessions. Please try again.
bg: Неуспешен изход от сесиите. Опитайте отново.

en: Could not obtain a VideoPress upload token. Please try again later.
bg: Не беше намерен VideoPress token за качване. Моля опитайте отново.

en: Could not open file handle.
bg: Неуспешно отваряне на файлов манипулатор.

en: Could not parse the path.
bg: Старият път не може да бъде възпроизведен.

en: Could not reach WordPress.org
bg: Невъзможна връзка с WordPress.org

en: Could not read image size.
bg: Размерът на изображението не може да бъде определен.

en: Could not register file "%1$s" as a block pattern (invalid slug "%2$s")
bg: Файл "%1$s" не може да се регистрира като макетен блок (невалидно кратко име "%2$s")

en: Could not register file "%s" as a block pattern ("Slug" field missing)
bg: Не може да се регистрира файл "%s" като макетен блок (полето "Кратко име" липсва)

en: Could not register file "%s" as a block pattern ("Title" field missing)
bg: Файл "%s" не може да се регистрира като макетен блок (полето "Заглавие" липсва)

en: Could not register file "%s" as a block pattern as the file does not exist.
bg: Неуспешна регистрация на файла "%s" като блоков макет, тъй като файлът не съществува.

en: Could not remove the current plugin.
bg: Грешка при премахване на текущото приложение.

en: Could not remove the old plugin.
bg: Грешка при премахване на старата версия.

en: Could not remove the old theme.
bg: Грешка при премахване на старата версия.

en: Could not remove the old translation.
bg: Неуспешен опит за премахване на стария превод.

en: Could not resume the plugin.
bg: Не може да се продължи използването на разширението.

en: Could not resume the theme.
bg: Темата не можа да се възобнови.

en: Could not retrieve site data.
bg: Грешка при зареждане на информацията за сайта.

en: Could not sanitize the %1$s option. Error code: %2$s
bg: Неуспешно санитизиране на %1$s опцията. Код на грешката: %2$s

en: Could not save application password.
bg: Неуспешно запазване на паролата.

en: Could not split shared term.
bg: Неуспешно разделяне на споделения термин.

en: Could not start a new full sync
bg: Не може да се стартира ново пълно синхронизиране

en: Could not start a new full sync with modules: %s
bg: Не може да бъде стартирана нова пълна синхронизация с модули: %s

en: Could not update attachment in the database.
bg: Не може да се актуализира прикачения файл в базата данни.

en: Could not update comment in the database.
bg: Неуспешно обновление на коментар в базата данни.

en: Could not update comment status.
bg: Грешка при обновяването на статуса на коментара

en: Could not update site in the database.
bg: Неуспешно обновление на сайта в базата данни.

en: Could not update the attribute.
bg: Неуспешно редактиране на атрибута.

en: Could not update the email last sent time.
bg: Невъзможно обновяване на последно въведения имейл.

en: Could not update the meta value of %s in database.
bg: Мета стойността на %s не е обновена в базата от данни.

en: Could not write file %1$s (%2$s).
bg: Неуспешен запис във файла %1$s (%2$s).

en: Could not write file %s
bg: Неуспешен запис във файла %s

en: Could not write to template file.
bg: Не е възможно записването на шаблонния файл.

en: Couldn&#8217;t get post ID
bg: Грешка при взимане на номера на публикацията (ID).

en: Couldn&#8217;t get post ID (creating post failed!)
bg: Грешка при взимане на номер (ID) на публикацията.

en: Couldn't retrieve a list of the checksums for WordPress %s.
bg: Списъкът с контролните стойности за WordPress %s не може да бъде обработен.

en: Count
bg: Брой

en: Count the page views of registered users who are logged in.
bg: Включване броя посещения от регистрирани потребители.

en: Countertops
bg: Плотове

en: Countries
bg: Държави

en: Country
bg: Държава

en: Country / Region
bg: Страна / Област

en: Country / Region.
bg: Страна / Област.

en: Country / State
bg: Държава / Област

en: Country Club
bg: Кънтри клуб

en: Country ISO 3166 code.
bg: Код на държава по ISO 3166

en: Country code
bg: Държавен код

en: Country code in ISO 3166-1 alpha-2 format.
bg: Код на държава по ISO 3166-1 alpha-2 стандарт.

en: Country&nbsp;code
bg: Код на страната

en: Country/Region
bg: Държава/Регион

en: Country/Region (optional)
bg: Държава/Регион (по избор)

en: County
bg: Държава

en: County Courthouse
bg: Общински съд

en: County Government Office
bg: Общински правителствен офис

en: Coupon
bg: Купон

en: Coupon "%s" does not exist!
bg: Купонът „%s“ не съществува!

en: Coupon ID.
bg: ID на кода за отстъпка.

en: Coupon amount
bg: Стойност

en: Coupon code
bg: Код за отстъпка

en: Coupon code already applied!
bg: Купонът вече е приложен!

en: Coupon code already exists - customers will use the latest coupon with this code.
bg: Кодът за отстъпка вече съществува - клиентите ще използват обновения код.

en: Coupon code applied successfully.
bg: Купонът е приложен успешно.

en: Coupon code is required.
bg: Изисква се код за отстъпка.

en: Coupon code removed successfully.
bg: Купонът бе премахнат успешно.

en: Coupon code.
bg: Код за отстъпка

en: Coupon created
bg: Купонът е създаден

en: Coupon creation date.
bg: Дата на създаване на кода за отстъпка.

en: Coupon data
bg: Данни за код за отстъпка

en: Coupon deleted
bg: Купонът е изтрит

en: Coupon description.
bg: Описание на кода за отстъпка.

en: Coupon discount total must be a positive amount.
bg: Сумата от намалението от кода за отстъпка трябва да бъде положително число.

en: Coupon does not exist!
bg: Купонът не съществува!

en: Coupon draft updated.
bg: Черновата на кода за отстъпка е обновена.

en: Coupon expiration date.
bg: Крайна дата на кода за отстъпка.

en: Coupon expiry date
bg: Валидност на кода за отстъпка

en: Coupon has been removed.
bg: Купонът е премахнат.

en: Coupon is not valid.
bg: Купонът е невалиден.

en: Coupon restored
bg: Кодът за отстъпка е възстановен

en: Coupon saved.
bg: Купонът е записан.

en: Coupon scheduled for: %s.
bg: Кодът за отстъпка е насрочен за: %s.

en: Coupon submitted.
bg: Купонът е пратен.

en: Coupon type
bg: Тип код за отстъпка

en: Coupon type name.
bg: Име на вид код за отстъпка.

en: Coupon updated
bg: Купонът е обновен

en: Coupon updated.
bg: Купонът е обновен.

en: Coupon usage limit has been reached.
bg: Лимитът за употреба на този код за отстъпка е достигнат.

en: Coupon(s)
bg: Код(ове) за отстъпка

en: Coupon(s):
bg: Код(ове) за отстъпка:

en: Coupon:
bg: Купон:

en: Coupon: %s
bg: Код за отстъпка: %s

en: Coupons
bg: Кодове за отстъпка

en: Coupons are a great way to offer discounts and rewards to your customers. They will appear here once created.
bg: Купоните са чудесен начин да предлагате намаления и награди на Вашите клиенти. Купоните, които създадете, ще се показват тук.

en: Coupons by date
bg: Купони по дата

en: Coupons can be applied from the cart and checkout pages.
bg: Купоните могат да бъдат приложени от страниците на количката и поръчката.

en: Coupons line data.
bg: Данни за кодовете за отстъпка.

en: Coupons list
bg: Списък с кодове за отстъпка

en: Coupons navigation
bg: Навигация на кодовете за отстъпка

en: Coupons totals.
bg: Общо кодове за отстъпка.

en: Courier Service
bg: Куриерски услуги

en: Courses
bg: Курсове

en: Covasna
bg: Ковасна

en: Cover Image
bg: Изображение за обложка

en: Create
bg: Създай

en: Create Blog
bg: Създайте Блог

en: Create Menu
bg: Създаване на меню

en: Create New Menu
bg: Създаване на ново меню

en: Create Product
bg: Създаване на продукт

en: Create Share Button
bg: Създаване на бутон за споделяне

en: Create Site
bg: Създаване на сайт

en: Create WordPress.com account
bg: Създаване на профил в WordPress.com

en: Create a Configuration File
bg: Създаване на конфигурационен файл

en: Create a New Post
bg: Създайте нова публикация

en: Create a New Site
bg: Създаване на нов сайт

en: Create a New User
bg: Създаване на нов потребител

en: Create a Site Search Engines Love
bg: Създайте сайт, който търсачките ще обожават

en: Create a Site Search Engines Will Love
bg: Създаване на сайт, който ще се хареса на търсачките

en: Create a brand new user and add them to this site.
bg: От тук може да създадете нов потребител и да го добавите към сайта.

en: Create a free website at WordPress.com
bg: Създаване на безплатен сайт в WordPress.com

en: Create a free website or blog at WordPress.com
bg: Създаване на безплатен сайт или блог с WordPress.com

en: Create a free website or easily build a blog on WordPress.com. Dozens of free, customizable, mobile-ready designs and themes. Free hosting and support.
bg: Създайте безплатен уеб сайт или сглобете блог в WordPress.com. Стотици от безплатни, лесни за персонализиране, готови за мобилни устройства дизайни и теми. Безплатен хостинг и поддръжка.

en: Create a free website today.
bg: Създайте безплатен уебсайт днес.

en: Create a logo
bg: Създаване на лого

en: Create a menu for this location
bg: Създаване на меню за тази локация

en: Create a new Privacy Policy page
bg: Създайте нова страница с Политика за поверителност

en: Create a new gallery
bg: Създаване на нова галерия

en: Create a new playlist
bg: Създаване на плейлист

en: Create a new site
bg: Създаване на нов сайт

en: Create a new video playlist
bg: Създаване не видео плейлист

en: Create a new webhook
bg: Създай нов webhook

en: Create a product
bg: Създаване на продукт

en: Create a site
bg: Създаване на сайт

en: Create account
bg: Създайте акаунт

en: Create account password
bg: Създаване на парола

en: Create an API key
bg: Създаване на ключ за API

en: Create an Account
bg: Създаване на профил

en: Create an account?
bg: Регистрация на профил в сайта?

en: Create an outstanding website
bg: Създаване на забележителен сайт

en: Create and send purchase follow-up emails, newsletters, and promotional campaigns straight from your dashboard.
bg: Създавай и изпращай последващи имейли, новини и промоционални кампании непосредствено от вашия работен плот.

en: Create anything, for anyone.
bg: Създайте каквото искате, за който искате

en: Create audio playlist
bg: Създаване на плейлист

en: Create coupons
bg: Създаване на кодове за отстъпка

en: Create customers
bg: Създаване на клиенти

en: Create default WooCommerce pages
bg: Създаване на страниците по подразбиране на WooCommerce

en: Create gallery
bg: Създаване на галерия

en: Create logo
bg: Създаване на лого

en: Create orders
bg: Създаване на поръчки

en: Create pages
bg: Създаване на страници

en: Create products
bg: Създаване на продукти

en: Create simple contact forms without any coding. You can have multiple forms and when
    		a user submits it, their feedback will be emailed directly to you. If Akismet is active, submissions will be
    		automatically filtered for spam.
bg: Създавайте прости форми за контакт без писане на код. Можете да създадете няколко такива и ако потребител ги попълни, обратната му връзка ще ви бъде изпратена по електронна поща. Ако имате активен Akismet, писмата ще бъдат автоматично преглеждани за спам.

en: Create some products
bg: Създайте продукти

en: Create user %1$s or map to existing
bg: Нов потребител %1$s или използване на съществуващ

en: Create video playlist
bg: Създаване на видео плейлист

en: Create webhooks
bg: Създаване на уебкуки

en: Create your account
bg: Създаване на потребител

en: Create your blog
bg: Създайте си блог

en: Create your first coupon
bg: Създайте първия си код за отстъпка

en: Create your first menu below.
bg: Създайте първото си меню по-долу.

en: Create, edit, and delete menus
bg: Създавате, редактирате и изтривате менюта

en: Created
bg: Създаден

en: Created at
bg: Създадена на

en: Creating
bg: Създаване

en: Creating a Page is very similar to creating a Post, and the screens can be customized in the same way using drag and drop, the Screen Options tab, and expanding/collapsing boxes as you choose. This screen also has the distraction-free writing space, available in both the Visual and Text modes via the Fullscreen buttons. The Page editor mostly works the same as the Post editor, but there are some Page-specific features in the Page Attributes box.
bg: Да създадете Страница е почти същото като да създадете Публикация, а елементите на екрана могат да бъде настроени по същият начин - с придърпване и пускане през таб &quot;Настройка на изгледа&quot; и разтягане/свиване на каретата. Този екран също така разполага с режим за писане без разсейване, който е наличен и във визуалния, и в текстовия режим на редактора чрез бутоните за писане на цял екран. Редакторът на страници обикновено е същият като редактора на публикации, но има и някои специфични за страницата възможности в карето &quot;Атрибути на страницата&quot;:

en: Creating a comment requires valid author name and email values.
bg: Създаването на коментар изисква валидни стойности за име и имейл на автора.

en: Creating comment failed.
bg: Неуспешно създаване на коментар.

en: Creating product review failed.
bg: Неуспешно създаване на отзив за продукт.

en: Creative Portfolio
bg: Креативно портфолио

en: Creator
bg: Автор

en: Credit Card
bg: Кредитна карта

en: Credit Card CVV Code
bg: CVV кодът на картата

en: Credit Counseling
bg: Кредитен съветник

en: Credit Reports & Scores
bg: Кредитно оценяване

en: Credit Union
bg: Кредитен съюз

en: Credit card
bg: Кредитна карта

en: Credit or debit card
bg: Кредитна или дебитна карта

en: Credits
bg: Кредити

en: Cremation Service
bg: Кремация

en: Creston
bg: Крестън

en: Crimea
bg: Крим

en: Crisis Center
bg: Кризисен център

en: Critical
bg: Критично

en: Critical issues are items that may have a high impact on your sites performance or security, and resolving these issues should be prioritized.
bg: Критичните проблеми могат да окажат голямо влияние върху производителността или защитата на вашите сайтове и решаването им трябва да бъде приоритетно.

en: Criuleni
bg: Криулян

en: Croatia
bg: Хърватия

en: Croatian
bg: Хърватски

en: Croatian kuna
bg: Хърватска куна

en: Crop
bg: Изрязване

en: Crop Aspect Ratio
bg: Отношение на отрязъка

en: Crop Header Image
bg: Изрязване на заглавното изображение

en: Crop Image
bg: Преоразмеряване

en: Crop Selection
bg: Маркиране на отрязъка

en: Crop and Publish
bg: Изрязване и публикуване

en: Crop arguments.
bg: Параметри на изрязването.

en: Crop image
bg: Преоразмеряване

en: Crop thumbnail to exact dimensions
bg: Изрязване на умалените изображения до точните размери.

en: Crop thumbnail to exact dimensions (normally thumbnails are proportional)
bg: Изрязване до точно тези размери (обикновено умалените изображения са със същите пропорции)

en: Crop type.
bg: Тип на изрязването.

en: Crop uploaded image
bg: Изрязване на каченото изображение

en: Crop your image
bg: Преоразмеряване

en: Cropping&hellip;
bg: Преоразмеряване&hellip;

en: Cross River
bg: Река Крос

en: Cross-sells
bg: Свързани

en: Cross-sells are products which you promote in the cart, based on the current product.
bg: "Свързани" са промотирани предложения за покупка, имащи връзка с текущите продукти в страницата на количката.

en: Cruise Agency
bg: Круизна агенция

en: Cruise Line
bg: Круизна линия

en: Crunching&hellip;
bg: Качване&hellip;

en: Cryptocurrencies
bg: Crypto валути

en: Cryptographic hash of the instance settings.
bg: Криптографски хеш на настройките на инстанцията.

en: Ctrl + Alt + letter:
bg: Ctrl + Alt + буква:

en: Ctrl + letter:
bg: Ctrl + буква:

en: Ctrl-click on Windows or Command-click on Mac to select multiple. The <code>hook</code> field with the relevant hook name is always sent.
bg: Натиснете Ctrl за Windows или Command за Mac, за да изберете няколко. Полето  <code>кука</code> със съответните имена винаги се изпраща.

en: Cuba
bg: Куба

en: Cuban Restaurant
bg: Кубински ресторант

en: Cuban convertible peso
bg: Кубинско конвертируемо песо

en: Cuban peso
bg: Кубинско песо

en: Cuiaba
bg: Куяба

en: Culinary School
bg: Кулинарно училище

en: Culinary-oriented WordPress theme
bg: Кулинарна тема за WordPress

en: Culture
bg: Култура

en: Cumilla
bg: Комилла

en: Cunene
bg: Кунене

en: Cura&ccedil;ao
bg: Кюрасао

en: Curacao
bg: Кюрасао

en: Currency
bg: Валута

en: Currency Exchange
bg: Обмен на валута

en: Currency options
bg: Опции за валутата

en: Currency position
bg: Позиция на символа за валута

en: Currency position.
bg: Позиция на символа за валута

en: Currency symbol position for this country.
bg: Място на символа за валута за тази държава.

en: Currency symbol.
bg: Символ на валутата.

en: Currency the order was created with, in ISO format.
bg: Валута, в която е извършена поръчката, в ISO формат.

en: Currency.
bg: Валута

en: Current
bg: Текущ

en: Current Background Image
bg: Текущо изображение за фон

en: Current Header Image
bg: Текущо изображение за заглавка

en: Current Header Video
bg: Текущо видео в заглавката

en: Current Location
bg: Текущо местоположение

en: Current Page
bg: Текуща страница

en: Current Revision by %s
bg: Текуща версия от %s

en: Current Server time
bg: Текущо сървърно време

en: Current Theme
bg: Текуща тема

en: Current UTC time
bg: Текущо време (UTC)

en: Current administration email: %s
bg: Настоящ имейл адрес на администратора: %s

en: Current annual revenue of the store.
bg: Текущи и годишни приходи на магазина.

en: Current header
bg: Активна заглавка

en: Current instance settings of the widget.
bg: Настройките за текущата инстанция на джаджата.

en: Current page
bg: Текуща страница

en: Current page of the collection.
bg: Текуща страница на колекцията.

en: Current password (leave blank to leave unchanged)
bg: Текуща парола (оставете празно за да избегнете нежелана промяна)

en: Current plugin: %1$s (version %2$s)
bg: Текущо разширение: %1$s (версия %2$s)

en: Current product price.
bg: Текуща цена на продукт.

en: Current thumbnail
bg: Текущо умалено изображение

en: Current time
bg: Текущо време

en: Current variation price.
bg: Текуща цена на вариация.

en: Currently %s comment is waiting for approval. Please visit the moderation panel: | Currently %s comments are waiting for approval. Please visit the moderation panel:
bg[0]: В момента %s коментар чака одобрение. Моля, посетете страницата за модериране:
bg[1]: В момента %s коментара чакат одобрение. Моля, посетете страницата за модериране:

en: Currently Reading
bg: Четени в момента

en: Currently unable to fetch stats. Please try again.
bg: В момента не е възможно извлечение на статистиката. Опитайте отново.

en: Currie
bg: Кюри

en: Cuscatlán
bg: Кускатлан

en: Custom
bg: Персонален

en: Custom Background
bg: Собствен фон

en: Custom CSS
bg: Потребителски CSS код

en: Custom CSS Stylesheet
bg: Персонализиран CSS Stylesheet

en: Custom CSS selectors.
bg: Избор на потребителски CSS.

en: Custom Colors
bg: Потребителски цветове

en: Custom Design
bg: Собствен дизайн

en: Custom Domain
bg: Собствен домейн

en: Custom Email Address
bg: Собствен имейл адрес

en: Custom Fields
bg: Потребителски полета

en: Custom HTML
bg: Собствен HTML

en: Custom HTML Widget
bg: Персонализиран HTML

en: Custom Header
bg: Собствено заглавно изображение

en: Custom Header Image
bg: Изображение в заглавната секция

en: Custom Home Builder
bg: Изграждане на къщи

en: Custom Image
bg: Персонализирано изображение

en: Custom Link
bg: Персонализирана връзка

en: Custom Links
bg: Потребителски връзки

en: Custom Logo
bg: Собствено лого

en: Custom Menu
bg: Собствено меню

en: Custom Menus
bg: Собствени менюта

en: Custom Message:
bg: Персонализирано съобщение:

en: Custom PHP error message.
bg: Потребителско съобщение за грешка в PHP

en: Custom PHP fatal error handler.
bg: Потребителска функция за обработване на критични грешки в PHP.

[ctx: Custom Preset]
en: Custom
bg: Потребителски

en: Custom Size
bg: Друг размер

en: Custom Structure
bg: Различна структура

en: Custom Styles
bg: Собствени стилове

en: Custom T-shirt Store
bg: Магазин за тениски с дизайн по избор

en: Custom URL
bg: Потребителски URL адрес

en: Custom background if defined by the theme.
bg: Собствен фон, ако темата е дефинирала поддръжка.

en: Custom base
bg: Персонализирана

en: Custom color
bg: Друг цвят

en: Custom color palette if defined by the theme.
bg: Потребителски палитри с цветове, ако темата е дефинирала поддръжка.

en: Custom date format:
bg: Собствен формат за дата:

en: Custom field deleted.
bg: Персонализираното поле е изтрито.

en: Custom field updated.
bg: Персонализираното поле е обновено.

en: Custom fields can be used to add extra metadata to a post that you can <a href="%s">use in your theme</a>.
bg: Можете да използвате потребителски полета за добавяне на допълнителни метаданни към публикация за <a href="%s">използване в темата ви</a>.

en: Custom font sizes if defined by the theme.
bg: Потребителски големини на шрифтове, ако темата е дефинирала поддръжка.

en: Custom gradient presets if defined by the theme.
bg: Потребителски градиенти, ако темата е дефинирала поддръжка.

en: Custom header if defined by the theme.
bg: Собствено заглавно изображение, ако такова е дефинирано от темата.

en: Custom installation script.
bg: Собствен инсталационен скрипт.

en: Custom logo if defined by the theme.
bg: Собствено лого, ако темата е дефинирала поддръжка.

en: Custom maintenance message.
bg: Собствено съобщение за режим „Поддръжка“.

en: Custom message
bg: Съобщение

en: Custom ordering
bg: Персонализирана подредба

en: Custom ordering position.
bg: Позиция на собствена подредба.

en: Custom rules have been added to your %s file.
bg: Персонализираните правила бяха добавени към файла %s.

en: Custom site deleted message.
bg: Собствено съобщение за изтрит сайт.

en: Custom site inactive message.
bg: Собствено съобщение за все още неактивиран сайт.

en: Custom site suspended message.
bg: Собствено съобщение за спрян сайт.

en: Custom time format:
bg: Собствен формат за времето:

en: Custom:
bg: Персонализиран:

en: Customer
bg: Клиент

en: Customer "new account" emails are sent to the customer when a customer signs up via checkout or account pages.
bg: Изпраща се когато клиент се регистрира от страницата за профили.

en: Customer "reset password" emails are sent when customers reset their passwords.
bg: Клиентски имейли за нулирана парола, се изпращат когато клиентите нулират техните пароли.

en: Customer Data
bg: Данни на клиента

en: Customer ID is invalid.
bg: Номерът на клиента е невалиден.

en: Customer ID.
bg: IP на клиента

en: Customer IP: %s
bg: IP адрес на клиента: %s

en: Customer Name
bg: Име на клиента

en: Customer Testimonials
bg: Клиентски препоръки

en: Customer billing address
bg: Клиентски адрес за фактуриране

en: Customer created
bg: Клиентът е създаден

en: Customer deleted
bg: Клиентът е изтрит

en: Customer details
bg: Данни на клиента

en: Customer download link
bg: Връзка за изтегляне за клиента

en: Customer download log
bg: Записи на свалянията от клиенти

en: Customer download permissions have been retained.
bg: Правата за сваляне на файлове на потребителя са запазени.

en: Customer downloads
bg: Клиентски изтегляния

en: Customer first name.
bg: Име на клиента.

en: Customer information like your name, email address, and billing and shipping information.
bg: Клиентска информация: вашето име, имейл адрес и адреси за фактуриране и доставка.

en: Customer invoice / Order details
bg: Фактура за клиента / Детайли на поръчката

en: Customer invoice emails can be sent to customers containing their order information and payment links.
bg: Можете да изпращате до клиентите писма, които съдържат фактури, както и връзки с информация за поръчката и заплащане.

en: Customer last name.
bg: Фамилия на клиента.

en: Customer list
bg: Списък клиенти

en: Customer login name.
bg: Потребителско име на клиента.

en: Customer matched zone "%s"
bg: Клиентът попада в зона "%s"

en: Customer note
bg: Клиентска бележка

en: Customer note emails are sent when you add a note to an order.
bg: Изпраща се, когато е добавена нова бележка към поръчката.

en: Customer notes about the order
bg: Клиентски бележки по поръчката

en: Customer orders
bg: Поръчки от регистрирани

en: Customer password.
bg: Парола на клиента.

en: Customer payment page &rarr;
bg: Страница за плащане от клиента &rarr;

en: Customer provided note
bg: Бележка от клиента

en: Customer provided note:
bg: Бележка от клиента:

en: Customer role.
bg: Продажби на регистрирани

en: Customer sales
bg: Клиентски продажби

en: Customer shipping address
bg: Адрес за доставка

en: Customer type
bg: Тип клиент

en: Customer type name.
bg: Име на вид клиент.

en: Customer updated
bg: Клиентът е обновен

en: Customer's IP address.
bg: IP адрес на клиента.

en: Customer:
bg: Клиент:

en: Customers
bg: Клиенти

en: Customers do not support trashing.
bg: Клиентите не могат да бъдат премествани в кошчето.

en: Customers totals.
bg: Общо клиенти.

en: Customers vs. guests
bg: Клиенти срещу Гости

en: Customers will not be able to purchase physical goods from your store until a shipping method is available.
bg: Клиентите няма да могат да поръчват физически стоки ако няма налични методи за доставка.

en: Customization Draft
bg: Чернова на потребителската редакция

en: Customize
bg: Настройки на изглед

en: Customize %s
bg: Настройки %s

en: Customize &#8220;%s&#8221;
bg: Персонализиране &#8220;%s&#8221;

en: Customize It!
bg: Персонализиране

en: Customize New Changes
bg: Настройване на нови промени

en: Customize Testimonials Archive
bg: Персонализиране на архива с препоръки

en: Customize Your Site
bg: Настройки на сайта

en: Customize theme
bg: Персонализиране на темата

en: Customize theme: %s
bg: Настройване на тема: %s

en: Customize your entire site with block themes
bg: Управлявайте целия си сайт с теми за блокове.

en: Customize your selected theme template with extended color schemes, background designs, and complete control over website CSS.
bg: Персонализирайте избраната тема чрез цветови палитри, специални фонове и пълен контрол върху CSS.

en: Customize your theme
bg: Къстъмизирайте вашата тема

en: Customize: %s
bg: Настройки: %s

en: Customizer
bg: Персонализатор

en: Customizing
bg: Настройки

en: Customizing &#9656; %s
bg: Настройки на &#9656; %s

en: Customizing This Display
bg: Настройки на изгледа

en: Customs Broker
bg: Митнически агент

en: Cut
bg: Изрязване

en: Cut table row
bg: Отрязване ред

en: Cyprus
bg: Кипър

en: Czech
bg: Чешки

en: Czech Republic
bg: Република Чехия

en: Czech koruna
bg: Чешка крона

en: Côte d'Ivoire
bg: Кот д'Ивоар

en: DESC
bg: Низх.

en: DNS Records
bg: DNS записи

en: Dacca
bg: Дака

en: Dadra and Nagar Haveli
bg: Dadar and Nagar Haveli

en: Daily
bg: Ежедневно

en: Daily Archives:
bg: Архиви по дни:

en: Daily Backups
bg: Ежедневни резервни копия

en: Daily archives
bg: Дневен архив

en: Dairy Farm
bg: Ферма за млечни продукти

en: Dajabón
bg: Дахабон

en: Dakar
bg: Дакар

en: Damascus
bg: Дамаск

en: Dance Company
bg: Танцова компания

en: Dance Hall
bg: Танцова зала

en: Dance School
bg: Танцово училище

en: Danish
bg: Датски

en: Danish krone
bg: Датска крона

en: Danmarkshavn
bg: Данмаркшавн

en: Dar es Salaam
bg: Дар ес-Салаам

en: Darién
bg: Дариен

en: Dark
bg: Тъмно

en: Darwin
bg: Даруин

en: Dashboard
bg: Табло

en: Dashboard color scheme
bg: Цветова схема на таблото

en: Data Recovery Service
bg: Възстановяване на данни

en: Data erasure has failed.
bg: Заличаването на данните е неуспешно.

en: Data resource ID.
bg: ID на ресурса за данни.

en: Data resource description.
bg: Описание на ресурса за данни.

en: Data: %1$.2fMB + Index: %2$.2fMB + Engine %3$s
bg: Данни: %1$.2fMB + Индекси: %2$.2fMB + подсистема %3$s

en: Database
bg: База данни

en: Database Data Size
bg: Размер на базата данни

en: Database Error
bg: Грешка в базата данни

en: Database File Path
bg: Път на файла на базата данни

en: Database Index Size
bg: Размер на индекса на базата данни

en: Database Server version
bg: Версия на сървъра за база от данни

en: Database charset
bg: Кодова таблица на базата от данни

en: Database collation
bg: Колация на базата от данни (Database collation)

en: Database information:
bg: Информация за базата данни:

en: Database prefix
bg: Префикс на базата данни

en: Database prefix.
bg: Префикс на базата данни

en: Database size
bg: Размер на базата данни

en: Database tables.
bg: Таблици от базите данни.

en: Database upgrade routine has been scheduled to run in the background.
bg: Рутинно обновяване на базата данни е насрочено за изпълнение във фонов режим.

en: Database.
bg: База данни

en: Date
bg: Дата

en: Date Format
bg: Формат на датата

en: Date Range
bg: Период от време

en: Date and time
bg: Дата и час

en: Date and time format
bg: Формат на дата и час:

en: Date created
bg: Дата на създаване

en: Date created:
bg: Дата на създаване:

en: Date last active.
bg: Дата на последна активност.

en: Date range:
bg: Времеви интервал:

en: Date registered.
bg: Дата на регистрация.

en: Date sale price ends
bg: Крайна дата на намалението

en: Date sale price starts
bg: Начална дата на намалението

en: Date/Time
bg: Време

en: Date/time
bg: Дата/време

en: Date:
bg: Дата:

en: Davis
bg: Дейвис

en: Dawson
bg: Доусън

en: Dawson Creek
bg: Доусън Крийк

en: Day
bg: Ден

en: Day Care Center
bg: Център за дневни грижи

en: Day Spa
bg: Спа център

en: Day Summary
bg: Дневна статистика

en: Day and name
bg: Дата и име

en: Day(s)
bg: Ден(дни)

en: Daylight saving time begins on: %s.
bg: Лятното часово време започва на: %s.

en: Daylight saving time begins on: <code>%s</code>.
bg: Лятното часово време започва на: <code>%s</code>.

en: Days
bg: Дни

en: Deactivate
bg: Изключване

en: Deactivate this plugin
bg: Изключване на разширението

en: Deactivate this webhook
bg: Деактивиране на уеб кука

en: Debug log
bg: Регистри за откриване на бъгове

en: Debug mode
bg: Дебъг режим

en: Debug mode is often enabled to gather more details about an error or site failure, but may contain sensitive information which should not be available on a publicly available website.
bg: Режимът за откриване на проблеми се използва за съберане на повече детайли за дадена грешка или проблем със сайта, но той може да съдържа поверителна информация, която не е добре да бъде публично достъпна на сайта.

en: Debugging enabled
bg: Откриването на грешки е активирано

en: Dec
bg: Дек

en: December
bg: декември

[ctx: December abbreviation]
en: Dec
bg: дек.

en: Decimal separator
bg: Десетичен знак

en: Decimal separator for displayed prices for this country.
bg: Десетичен разделител за извеждането на цените в тази държава.

en: Decimal separator.
bg: Десетичен знак

en: Deck Builder
bg: Изграждане на веранди

en: Decrease existing price by (fixed amount or %):
bg: Намаляване на редовната цена с (фиксирана ставка или %):

en: Decrease existing sale price by (fixed amount or %):
bg: Намаляване на настоящата намалена цена с (точна стойност или %):

en: Decrease existing stock by:
bg: Намаляване на наличностите с:

en: Decrease indent
bg: Намаляване на отместването

en: Decrease regular prices (fixed amount or percentage)
bg: Намаляване на редовните цени (с фиксирана ставка или процент)

en: Decrease sale prices (fixed amount or percentage)
bg: Намаляване на продажните цени (с фиксирана ставка или процент)

en: Default
bg: По подразбиране

en: Default Avatar
bg: Аватар по подразбиране

en: Default Data
bg: Данни по подразбиране

en: Default Form Values
bg: Подразбиращи се стойности на формуляра

en: Default ISO4127 alpha-3 currency code for the country.
bg: Код по подразбиране за валутата на тази държава по ISO4127 alpha-3.

en: Default Images
bg: Изображения по подразбиране

en: Default Link Category
bg: Категория по подразбиране за връзките

en: Default Mail Category
bg: Категория по подразбиране за публикациите по имейл

en: Default Post Category
bg: Категория по подразбиране за публикациите

en: Default Post Format
bg: Формат по подразбиране

[ctx: Default Preset]
en: Default
bg: По подразбиране

en: Default Site Domain
bg: Основен домейн на сайта

en: Default Style
bg: Стил по подразбиране

en: Default Theme Font
bg: Шрифт на темата

en: Default article settings
bg: Настройки по подразбиране за публикациите

en: Default attribute
bg: Атрибут по подразбиране

[ctx: Default category slug]
en: Uncategorized
bg: Без категория

en: Default comment status
bg: Подразбиращо се състояние на коментара

en: Default customer location
bg: Местоположение по подразбиране за клиента

en: Default delivery via Jabber instant message
bg: Доставяне по подразбиране чрез моментално съобщение в Jabber

en: Default email delivery
bg: Изпращане по имейл

en: Default is %s
bg: По подразбиране е %s

[ctx: Default label for new HTML form field in contact form builder]
en: New Field
bg: Ново поле

[ctx: Default label for the first option to be included in a user-created dropdown in contact form builder]
en: First option
bg: Първа опция

[ctx: Default link category slug]
en: Blogroll
bg: връзки

[ctx: Default page slug]
en: about
bg: относно

[ctx: Default page title]
en: About
bg: За нас

en: Default post category.
bg: Категория по подразбиране.

en: Default post format
bg: Формат по подразбиране

en: Default post format.
bg: Формат на публикации по подразбиране.

en: Default post settings
bg: Настройки по подразбиране за публикациите

en: Default product category cannot be deleted.
bg: Продуктовата категория по подразбиране не може да бъде изтрита.

en: Default product sorting
bg: Сортиране по подразбиране

en: Default shortcuts,
bg: Клавишни комбинации по подразбиране,

en: Default site domain
bg: Основен домейн на сайта

en: Default sort order
bg: Ред на сортиране по подразбиране

en: Default sort order.
bg: Критерий за подреждане по подразбиране.

en: Default sort order:
bg: Подреждане:

en: Default sorting
bg: Подреждане по подразбиране

en: Default sorting (custom ordering + name)
bg: Сортиране по подразбиране (персонализирано подреждане + име)

en: Default template
bg: Шаблон по подразбиране

en: Default timezone is %s - it should be UTC
bg: Часова зона по подразбиране %s - трябва да бъде по UTC

en: Default timezone is UTC
bg: По подразбиране часовата зона е UTC.

en: Default timezone.
bg: Часова зона по подразбиране.

en: Default to customer billing address
bg: По подразбиране да се използва клиентския адрес за фактуриране

en: Default to customer shipping address
bg: По подразбиране да се използва клиентския адрес за доставка

en: Default value for the setting.
bg: Стойност по подразбиране на настройката

en: Defaults variation attributes.
bg: Атрибути за вариациите по подразбиране.

en: Define if the attribute can be used as variation.
bg: Дали този атрибут може да бъде използван за вариации.

en: Define if the attribute is visible on the "Additional information" tab in the product's page.
bg: Определя дали атрибутът ще се показва в таба „Допълнителна информация“ на страницата на продукта.

en: Define if the order is paid. It will set the status to processing and reduce stock items.
bg: Задаване дали поръчката е заплатена. Това ще промени състоянието на "Обработка" и ще намали складовата наличност.

en: Define if the variation is visible on the product's page.
bg: Определяне дали вариацията е видима на страницата на продукта.

en: Define text to show after your product prices. This could be, for example, "inc. Vat" to explain your pricing. You can also have prices substituted here using one of the following: {price_including_tax}, {price_excluding_tax}.
bg: Указване на текст, който да се показва след цените на продуктите. Например може да бъде "с включено ДДС", за уточняване на посочената стойност. Също можете да заместите цените, като използвате някой от изразите: {price_including_tax}, {price_excluding_tax}.

en: Define whether or not the entire product is taxable, or just the cost of shipping it.
bg: Определете дали целия продукт подлежи на таксуване, или само стойността на доставката му.

en: Delete
bg: Изтриване

en: Delete "%s" permanently
bg: Изтриване на "%s" завинаги

en: Delete &#8220;%s&#8221;
bg: Изтриване на &#8220;%s&#8221;

en: Delete &#8220;%s&#8221; permanently
bg: Изтриване завинаги на &#8220;%s&#8221;

en: Delete Field
bg: Изтриване на поле

en: Delete Menu
bg: Изтриване на меню

en: Delete My Site Permanently
bg: Изтриване на моя сайт завинаги

en: Delete Option
bg: Изтриване на опция

en: Delete Permanently
bg: Изтриване завинаги

en: Delete Post by Email address
bg: Изтриване на Публикация по Имейл адрес

en: Delete Product
bg: Изтриване на продукт

en: Delete Site
bg: Изтриване на сайта

en: Delete Users
bg: Изтриване на потребители

en: Delete WooCommerce tax rates
bg: Изтриване на всички WooCommerce такси

en: Delete a menu item by <strong>expanding it and clicking the Remove link</strong>
bg: За да изтриете елемент от менюто <strong>разширете го и натиснете Изтриване на връзка</strong>

en: Delete all content.
bg: Изтриване на цялото съдържание.

en: Delete all of your sites, and close your account completely.
bg: Изтриване на всички ваши сайтове и затваряне на вашия изцяло.

en: Delete all variations
bg: Изтриване на всички вариации

en: Delete column
bg: Изтриване на колоната

en: Delete custom sharing service.
bg: Изтрива на собствената услуга за споделяне.

en: Delete image
bg: Изтриване на картинка

en: Delete it: %s
bg: Изтриване: %s

en: Delete item
bg: Изтриване на артикул

en: Delete log
bg: Изтриване на дневника

en: Delete note
bg: Изтриване на бележка

en: Delete orphaned variations
bg: Изтриване на вариациите без родители

en: Delete payment method
bg: Изтриване на метод за разплащане

en: Delete permanently
bg: Безвъзвратно изтриване

en: Delete requests
bg: Изтриване на заявките

en: Delete row
bg: Изтриване на ред

en: Delete site
bg: Изтриване на сайта

en: Delete table
bg: Изтриване на таблица

en: Delete tax rates
bg: Изтриване на такси

en: Delete template file
bg: Изтриване на шаблон

en: Delete this comment permanently
bg: Изтриване завинаги

en: Delete this item permanently
bg: Изтриване завинаги

en: Delete this page permanently?
bg: Изтриване на страницата завинаги?

en: Delete this review permanently
bg: Изтрийте отзива завинаги

en: Delete this tag
bg: Изтриване на този етикет

en: Delete this webhook
bg: Изтриване на уеб кука

en: Delete your site permanently
bg: Изтрийте сайта си завинаги

en: Deleted
bg: Изтрит

en: Deleted %1$s and adjusted stock (%2$s)
bg: Артикулът %1$s е изтрит и наличността е коригирана (%2$s)

en: Deleted %s
bg: Изтрит %s

en: Deleted <span class="count">(%s)</span> | Deleted <span class="count">(%s)</span>
bg[0]: Изтрит <span class="count">(%s)</span>
bg[1]: Изтрити <span class="count">(%s)</span>

en: Deleted all active sessions, and %d saved carts.
bg: Изтрити са всички активни сесии и %d запазени колички.

en: Deleted author: %s
bg: Изтрит автор: %s

en: Deleted menu item: %s.
bg: Изтриване от менюто на: %s.

en: Deleted option: %s
bg: Изтрита настройка: %s

en: Deleted text (strikethrough)
bg: Изтрит текст (задраскване)

en: Deleted:
bg: Изтрито:

en: Deleting
bg: Изтриване

en: Deleting Links
bg: Изтриване на връзки

en: Deleting a category does not delete the posts in that category. Instead, posts that were only assigned to the deleted category are set to the default category %s. The default category cannot be deleted.
bg: Изтриването на категория не изтрива публикациите в тази категория. Вместо това, публикациите, които са били в изтритата категория, се прехвърлят към категорията по подразбиране %s. Категорията по подразбиране не може да бъде изтрита.

en: Deleting a category does not delete the products in that category. Instead, products that were only assigned to the deleted category are set to the category %s.
bg: Изтриването на категория не изтрива продуктите в нея. Вместо това, продуктите, които са били асоциирани само с изтритата категория, се прехвърлят към категория %s.

en: Delhi
bg: Делхи

en: Deli
bg: Деликатеси

en: Delimiter
bg: Разделител

en: Delivery URL
bg: URL за доставка

en: Delivery fee
bg: Такса доставка

en: Delta
bg: Делта

en: Demolition Contractor
bg: Къртене

en: Denied: %s
bg: Недостъпен: %s

en: Denmark
bg: Дания

en: Dental Clinic
bg: Дентална клиника

en: Dental Lab
bg: Стоматологична лаборатория

en: Dental School
bg: Училище за зъболекари

en: Dentist
bg: Зъболекар

en: Denver
bg: Денвър

en: Deny
bg: Забраняване

en: Department
bg: Отдел

en: Department Store
bg: Универсален магазин

en: Dermatologist
bg: Дерматолог

en: Descending
bg: Намаляващ

en: Descending.
bg: Намаляващ

en: Description
bg: Описание

en: Description (optional)
bg: Описание (по желание)

en: Description for the attachment, as it exists in the database.
bg: Описание на прикачения файл така, както е записано в базата данни.

en: Description for your reference
bg: Описание, за Ваше улеснение

en: Description is missing.
bg: Описанието липсва.

en: Description of block type.
bg: Описание на типа блок.

en: Description of sidebar.
bg: Описание на страничната лента.

en: Description of template.
bg: Описание на шаблона.

en: Description of the user.
bg: Описание на потребителя.

en: Description of the widget.
bg: Описание на джаджата.

en: Description:
bg: Описание:

en: Descriptions
bg: Описания

en: Descripton
bg: Описание

en: Deselect
bg: Отмаркиране

en: Design
bg: Дизайн

en: Design a portfolio.
bg: Изградете си портфолио.

en: Design by
bg: Дизайн от

en: Design everything on your site &#8212; from the header down to the footer, all using blocks and patterns.
bg: Управлявайте дизайна на сайта си от горе до долу с блокове и макети.

en: Design your store with deep WooCommerce integration. If toggled on, we’ll install <a href="https://woocommerce.com/storefront/" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Storefront</a>, and your current theme <em>%s</em> will be deactivated.
bg: Направете дизайн на магазина си със задълбочена интеграция с WooCommerce. Ако изберете тази опция, ще се инсталира <a href="https://woocommerce.com/storefront/" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Storefront</a>, а текущата ви тема <em>%s</em> ще се деактивира.

en: Designer
bg: Дизайнер

en: Desktop
bg: Настолен компютър

en: Dessert Shop
bg: Магазин за десерти

en: Destination folder already exists.
bg: Директорията вече съществува.

en: Detach
bg: Разкачване

en: Detach blocks from template part
bg: Отделете блоковете от шаблонната част

en: Detach from &#8220;%s&#8221;
bg: Откачане от &#8220;%s&#8221;

en: Detailed information
bg: Детайлна информация

en: Details
bg: Подробности

en: Details about the media file, specific to its type.
bg: Подробности за медийния файл, специфични за типа му.

en: Details for theme: %s
bg: Информация за тема: %s

en: Determines how this attribute's values are displayed.
bg: Определя как стойностите на атрибута биват показвани.

en: Determines if hidden or visible catalog products are shown.
bg: Определя дали се показват скрити или видими продукти от каталога.

en: Determines the sort order of the terms on the frontend shop product pages. If using custom ordering, you can drag and drop the terms in this attribute.
bg: Задаване на ред на подреждане на атрибутите на клиентската част и продуктовата страница. Ако се използва персонализирано подреждане, ще имате възможност да пренаредите атрибутите по свой избор.

en: Determines the type of discount that will be applied.
bg: Определя вида отстъпка, която ще бъде приложена.

en: Determines whether the pattern is visible in inserter.
bg: Определя дали макетът е видим в лентата за добавяне.

en: Detroit
bg: Детройт

en: Developer
bg: Разработчик

en: Developers
bg: Разработчици

en: Dhaulagiri
bg: Дхаулагири

en: Diabetologist
bg: Диабетолог

en: Did the tool run successfully?
bg: Успешно ли проработи инструментът?

en: Did you just paste HTML?
bg: HTML ли поставихте току що?

en: Did you know there is a &#8220;Custom HTML&#8221; widget now? You can find it by pressing the &#8220;<a class="add-widget" href="#">Add a Widget</a>&#8221; button and searching for &#8220;HTML&#8221;. Check it out to add some custom code to your site!
bg: Знаете ли че вече имаме нова джаджа &#8220;Собствен HTML&#8221;? Можете да я откриете като натиснете бутона &#8220;<a class="add-widget" href="#">Добавяне на джаджа</a>&#8221; и потърсите за &#8220;HTML&#8221;. Използвайте я, за да добавите собствен код към вашия сайт.

en: Did you know there is a &#8220;Custom HTML&#8221; widget now? You can find it by scanning the list of available widgets on this screen. Check it out to add some custom code to your site!
bg: Знаете ли че вече имаме нова джаджа &#8220;Собствен HTML&#8221;? Можете да я откриете като прегледате списъка с налични джаджи на този екран. Използвайте я, за да добавите собствен код към сайта си.

en: Did you know you can print shipping labels at home?
bg: Знаете ли, че можете да отпечатате етикети за доставка у дома?

en: Did you know you can view enhanced stats on WordPress.com?
bg: Знаете ли, че можете да видите подобрена статистика на WordPress.com?

en: Did you know?
bg: Знаехте ли това?

en: Did you lose your phone or leave your account logged in at a public computer? You can log out everywhere else, and stay logged in here.
bg: Изгубили сте телефона си или сте оставили профила си отворен на публичен компютър? Вече можете да излезете от профила си на всички останали устройства, освен настоящото.

en: Different layouts containing audio.
bg: Различни оформления за видео и аудио съдържание.

en: Different layouts containing video or audio.
bg: Различни оформления за видео и аудио съдържание.

en: Different layouts containing videos.
bg: Различни оформления с видео.

en: Different layouts for displaying images.
bg: Различни варианти за показване на изображения и снимки.

en: Digital Marketing
bg: Дигитален маркетинг

en: Dili
bg: Дили

en: Dim Sum Restaurant
bg: Китайски дим сум ресторант

en: Dimensions
bg: Размери

en: Dimensions (%s)
bg: Размери (%s)

en: Dimensions (L&times;W&times;H) (%s)
bg: Размери (Д&times;Ш&times;В) (%s)

en: Dimensions unit
bg: Мерни единици за размер на продукт

en: Dimensions:
bg: Размери:

en: Diner
bg: Ресторант

en: Direct bank transfer
bg: Банков превод

en: Direct link (best for mobile)
bg: Директна връзка (за мобилен)

en: Direct payments to email address:
bg: Директни плащания към имейл адрес:

en: Directories and Sizes
bg: Директории и размери

en: Directory sizes could not be returned.
bg: Размерите на папките не са налични.

en: Disable
bg: Изключване

en: Disable %s
bg: Изключване на %s

en: Disable Auto-updates
bg: Изключване на автоматичните актуализации

en: Disable CSS and JS
bg: Изключване на CSS и JS

en: Disable Post By Email
bg: Изключване на Публикуване по имейл

en: Disable Translator
bg: Спиране на преводача

en: Disable accessibility mode
bg: Изключване на режим на достъпност

en: Disable auto-updates
bg: Изключване на автоматичните актуализации

en: Disable shipping &amp; shipping calculations
bg: Изключване на доставките и изчисленията за доставка.

en: Disable syntax highlighting when editing code
bg: Изключване на оцветяването при редактиране на кода

en: Disable the visual editor when writing
bg: Изключване на визуалния редактор за публикации и страници

en: Disabled
bg: Изключен

en: Disabled Google Analytics anonymizing of visitors's IP address
bg: Изключена анонимност на IP адресите на посетителите

en: Disabled ads
bg: Рекламите са изключени

en: Disabled podcasting
bg: Подкастингът бе изключен

en: Disabled.
bg: Деактивиран.

en: Disallowed Comment Keys
bg: Забранени ключови думи за коментари

en: Discard any changes and restore the original image.
bg: Отмяна на всички промени и връщане на оригиналното изображение.

en: Discard changes
bg: Отмяна на промените

en: Disconnect
bg: Прекъсване на връзката

en: Disconnect Jetpack
bg: Разкачане на Jetpack

en: Disconnect this account
bg: Изключване на профил

en: Discount
bg: Отстъпка

en: Discount amount
bg: Обща сума на отстъпките

en: Discount total tax.
bg: Общо такси върху отстъпките.

en: Discount total.
bg: Общо отстъпки.

en: Discount type
bg: Тип намаление:

en: Discount:
bg: Отстъпка:

en: Discounted orders
bg: Поръчки с намаление

en: Discounted rates
bg: Цени с отстъпка

en: Discourage search engines from indexing this site
bg: Не позволявайте на търсачките да индексират този сайт

en: Discover a new way to build your site.
bg: Открийте нов начин за изграждане на сайта си.

en: Discussion
bg: Дискусия

en: Discussion Settings
bg: Настройки за коментарите

en: Disk space available to safely perform updates
bg: Дисково пространство за безопасни обновления

en: Dismiss
bg: Отмяна

en: Dismiss all
bg: Отхвърляне на всички

en: Dismiss errors
bg: Скриване на грешките

en: Dismiss message
bg: Скриване на съобщението

en: Dismiss the browser warning panel
bg: Скриване на панела с предупреждения в браузъра

en: Dismiss the welcome panel
bg: Скриване на посрещащия панел

en: Dismiss this notice.
bg: Скрий уведомлението.

en: Dismiss this suggestion
bg: Отхвърляне на предложението

en: Display Header Text
bg: Показване на заглавен текст

en: Display Options
bg: Настройки на изгледа

en: Display Settings
bg: Настройки на изгледа

en: Display Site Title and Tagline
bg: Показване на заглавието и подзаглавието на сайта

en: Display WordPress Posts
bg: Показване на публикации от WordPress

en: Display a countdown to a certain date.
bg: Показва брояч (обратно броене) до определена дата

en: Display a list of a customer's recently viewed products.
bg: Показва списък с последните разглеждани продукти от клиента.

en: Display a list of active product filters.
bg: Показва списък с активните продуктови филтри.

en: Display a list of assigned terms from the taxonomy: %s
bg: Извеждане на списък с назначените термини от таксономията: %s

en: Display a list of attributes to filter products in your store.
bg: Показва списък с атрибути за филтриране на продуктите в магазина.

en: Display a list of recent reviews from your store.
bg: Показва списък с последните отзиви от магазина.

en: Display a list of star ratings to filter products in your store.
bg: Показва списък с оценки за филтриране на продуктите в магазина.

en: Display a map with your location, hours, and contact information.
bg: Показване на местоположението ви, часа и информация за връзка с вас.

en: Display a mini version of your Gravatar Profile
bg: Показване на мини версия на профила ви в Gravatar.

en: Display a photo gallery or slideshow
bg: Показване на галерия от снимки или слайдшоу

en: Display a privacy notice under your comment forms.
bg: Показване на съобщение за поверителност под формите за коментари.

en: Display a slider to filter products in your store by price.
bg: Показва плъзгач за филтриране на продуктите в магазина по цена.

en: Display all authors (including those who have not written any posts)
bg: Показване на всички автори (включително и тези, които не са написали нищо)

en: Display all static pages unless a custom template has been applied or a dedicated template exists.
bg: Показва всички статични страници, освен ако не се използват собствен шаблон или е създаден такъв специално за тях.

en: Display all your gallery pictures in a cool mosaic.
bg: Подреждане на снимките в галерията в красива мозайка.

en: Display an official Twitter Embedded Timeline widget.
bg: Показване на официалната джаджа за времева линия на Twitter.

en: Display as dropdown
bg: Показване като падащо меню

en: Display as:
bg: Показване като:

en: Display author
bg: Показване на автора

en: Display blogs authors with avatars and recent posts.
bg: Показване на авторите в блога със аватари и скорошни публикации.

en: Display categories
bg: Показване на категории

en: Display date
bg: Показване на датата

en: Display images in full-size carousel slideshow.
bg: Показване на изображенията в carousel на цял екран.

en: Display item author if available?
bg: Показване на автора (ако е наличен)?

en: Display item content?
bg: Показване на съдържанието?

en: Display item date?
bg: Показване на датата?

en: Display length:
bg: Покажи дължина:

en: Display location
bg: Показване на местоположение

en: Display members of your site's community.
bg: Показва членовете на общността на сайта ви

en: Display name
bg: Видимо име

en: Display name cannot be changed to email address due to privacy concern.
bg: Името, което ще бъде публично видимо, не може да бъде същото като имейл адреса от съображения за поверителност.

en: Display name for the comment author.
bg: Публичното име на автора на коментара.

en: Display name for the user.
bg: Основно име на потребителя.

en: Display name publicly as
bg: Показване като

en: Display on blog and archives
bg: Показване в блог и на архивни страници

en: Display on pages
bg: Показване на страници

en: Display on single posts
bg: Показване в единична публикация

en: Display post date?
bg: Показване датата на публикацията

en: Display prices during cart and checkout
bg: Показване на цените в количката и при плащане

en: Display prices in the shop
bg: Показване на цените в магазина

en: Display suggestions within WooCommerce
bg: Показване на предложения в WooCommerce

en: Display tags
bg: Показване на етикети

en: Display tax totals
bg: Показване на всички такси

en: Display the customer shopping cart.
bg: Показва потребителската количка в страничната лента.

en: Display the number of spam comments Akismet has caught
bg: Показване броя на спам коментарите, които Akismet е прихванал

en: Display type
bg: Вид на изглед

en: Display upcoming events from an iCalendar feed.
bg: Показване на предстоящо събитие от емисията на iCalendar

en: Display your books from Goodreads
bg: Показване на книгите ви от Goodreads

en: Display your contact information.
bg: Оставете информация за контакт.

en: Display your latest posts in lists, grids or other layouts.
bg: Най-новите публикации могат да се оформят в списък или друг тип структура

en: Displayed on attachment pages.
bg: Показва се на страниците, към които е прикачено.

en: Displaying %1$s&#8211;%2$s of %3$s
bg: Показване на %1$s&#8211;%2$s от %3$s

en: Displaying %d themes
bg: Показват се %d теми

en: Displaying %s&#8211;%s of %s
bg: Показани са %s&#8211;%s от %s

en: Displays a custom taxonomy archive. Like categories and tags, taxonomies have terms which you use to classify things. For example: a taxonomy named "Art" can have multiple terms, such as "Modern" and "18th Century." This template will serve as a fallback when a more specific template (e.g. Taxonomy: Art) cannot be found.
bg: Показва архив на собствена таксономия. Също като категориите и етикетите, таксономиите имат термини, които използвате, за да класифицирате неща. Например: таксономия с име „Изкуство“ може да има множество термини, като „Модерен“ и „18-ти век“. Този шаблон ще служи като резервен вариант, когато не може да бъде намерен по-специфичен шаблон (напр. Таксономия: Изкуство).

en: Displays a list of recent posts from another WordPress.com or Jetpack-enabled blog.
bg: Показва стисък със скорошни публикации от друг WordPress.com блог или такъв с включен Jetpack.

en: Displays a post archive when a specific date is visited (e.g., example.com/2023/).
bg: Показва архив публикации, когато се посети конкретна дата (напр. example.com/2023/).

en: Displays a post category archive. This template will serve as a fallback when a more specific template (e.g. Category: Recipes) cannot be found.
bg: Показва архив на категория публикации. Този шаблон ще служи като резервен вариант, когато не може да бъде намерен по-специфичен шаблон (напр. Категория: Рецепти).

en: Displays a post tag archive. This template will serve as a fallback when a more specific template (e.g. Tag: Pizza) cannot be found.
bg: Показва архив с публикациите за етикет. Този шаблон ще служи като резервен вариант, когато не може да бъде намерен по-специфичен шаблон (напр. Етикет: пица).

en: Displays a single author's post archive. This template will serve as a fallback when a more specific template (e.g. Author: Admin) cannot be found.
bg: Показва архив с публикациите на конкретен автор. Този шаблон ще служи като резервен вариант, когато не може да бъде намерен по-специфичен шаблон (напр. Автор: Администратор).

en: Displays a single post on your website unless a custom template has been applied to that post or a dedicated template exists.
bg: Показва отделна публикация в сайта ви, освен ако не е приложен персонализиран шаблон или не е създаден такъв специално.

en: Displays a static page unless a custom template has been applied to that page or a dedicated template exists.
bg: Показва статични страница, освен ако в страницата не се използват собствен шаблон или е създаден такъв специално.

en: Displays a video from the media library or from YouTube, Vimeo, or another provider.
bg: Показва видео от файловата библиотека или от YouTube, Vimeo, или друг сайт.

en: Displays an audio player.
bg: Извеждане на аудио плеър.

en: Displays an image gallery.
bg: Показва галерия с изображения.

en: Displays an image.
bg: Показва изображение.

en: Displays any archive, including posts by a single author, category, tag, taxonomy, custom post type, and date. This template will serve as a fallback when more specific templates (e.g. Category or Tag) cannot be found.
bg: Показва всеки архив, включително публикациите от дадени автор, категория, етикет, таксономия, допълнителен тип съдържание или дата. Този шаблон ще служи като резервен вариант, когато не могат да бъдат намерени по-конкретни шаблони (напр. Категория или Етикет).

en: Displays any single entry, such as a post or a page. This template will serve as a fallback when a more specific template (e.g. Single Post, Page, or Attachment) cannot be found.
bg: Показва всеки отделен запис, като например публикация или страница. Този шаблон ще служи като резервен вариант, когато не може да бъде намерен по-специфичен шаблон (например отделна публикация, страница или прикачен файл).

en: Displays single posts on your website unless a custom template has been applied to that post or a dedicated template exists.
bg: Показва отделните публикации в сайта ви, освен ако не е приложен персонализиран шаблон за тази публикация или не е създаден такъв специално за нея.

en: Displays the latest posts as either the site homepage or as the "Posts page" as defined under reading settings. If it exists, the Front Page template overrides this template when posts are shown on the homepage.
bg: Показва най-новите публикации като начална страница на сайта или персонализирана страница, дефинирана в Настройки > Четене. Ако съществува, шаблонът за Начална страница заменя този шаблон, когато публикациите се показват на началната страница.

en: Displays when a visitor performs a search on your website.
bg: Показва се, когато посетител направи търсене в сайта.

en: Displays when a visitor views a non-existent page, such as a dead link or a mistyped URL.
bg: Показва се, когато посетител разглежда несъществуваща страница, като например неработеща връзка или грешен URL адрес.

en: Displays when a visitor views the dedicated page that exists for any media attachment.
bg: Показва се, когато посетител разглежда определената страница за кой да е прикачен файл.

en: Displays whether or not WP Cron Jobs are enabled.
bg: Показва дали WP Cron Jobs са включени или не.

en: Displays whether or not WordPress is in Debug Mode.
bg: Показва дали WordPress е в режим на проследяване на грешки.

en: Displays whether or not WordPress is using an external object cache.
bg: Показва дали WordPress използва външен кеш за обектите.

en: Displays whether or not the current active theme declares WooCommerce support.
bg: Показва дали понастоящем активната тема е декларирала поддръжка за WooCommerce приставката

en: Displays whether or not the current theme is a child theme.
bg: Да се показва или не, дали темата е дъщерна.

en: Displays your site's Privacy Policy page.
bg: Показва страницата Политика за поверителност на сайта ви.

en: Displays your site's homepage, whether it is set to display latest posts or a static page. The Front Page template takes precedence over all templates.
bg: Показва началната страница на сайта ви, независимо дали е настроена да показва най-новите публикации или статична страница. Шаблонът за Начална страница е с предимство пред всички останали шаблони.

en: Distraction-free writing mode
bg: Режим за спокойно писане

en: District
bg: Район

en: District of Columbia
bg: Окръг Колумбия

en: Distrito Nacional
bg: Национален окръг

en: Divorce Attorney
bg: Адвокат бракоразводни дела

en: Djibouti
bg: Джибути

en: Djiboutian franc
bg: Джибутски франк

en: Dnipropetrovshchyna
bg: Днепропетровска област

en: Do I need to fill this out?
bg: Трябва ли да попълвам това?

en: Do not allow
bg: Не е позволено

en: Do not deregister the %1$s script in the administration area. To target the front-end theme, use the %2$s hook.
bg: Не дерегистрирайте %1$s скрипта в администраторския панел. Ако искате да използвате този скрипт в темата на сайта, използвайте %2$s куката.

en: Do not display privacy notice.
bg: Да не се показва съобщение за поверителност.

en: Do not forget to click &#8220;Save Changes&#8221; when you are done!
bg: Не забравяйте да натиснете &#8220;Запазване на промените&#8221; след като свършите!

en: Do not forget to click on the Save Changes button when you are finished.
bg: Не забравяйте да щракнете на бутона Запис, когато приключите.

en: Do not import
bg: Не импортирайте

en: Do not pass %1$s tags to %2$s.
bg: Не пускайте %1$s етикети в %2$s.

en: Do you need help with adding your first product?
bg: Имате ли нужда от помощ при добавянето на първия си продукт?

en: Do you need more info about WooCommerce Subscriptions?
bg: Имате ли нужда от повече информация за абонаментите в WooCommerce?

en: Do you really want to <a href="%s">log out</a>?
bg: Наистина ли искате да <a href='%s'>излезете</a>?

en: Do you really want to reset your configuration?
bg: Сигурни ли сте, че искате да върнете фабричните настройки на вашата конфигурация?

en: Do you use WordPress for work, for personal projects, or even just for fun? You can help shape the long-term success of the open source project that powers millions of websites around the world.
bg: Използвате ли WordPress за работа, лични проекти, или дори само за забавление? Можете да помогнете за дългосрочния успех на проекта с отворен код, който е в основата на милиони сайтове из целия свят.

en: Do you want to generate all variations? This will create a new variation for each and every possible combination of variation attributes (max %d per run).
bg: Искате ли да генерирате всички варианти? Това ще създаде нова вариация за всяка възможна комбинация от атрибути за продукта (макс. %d на изпълнение).

en: Do you want to migrate from Shopify to WooCommerce?
bg: Искате ли да мигрирате от Shopify към WooCommerce?

en: Do you want to sell online courses?
bg: Искате ли да продавате онлайн курсове?

en: Do you wish to save your changes first? Your changed data will be discarded if you choose to cancel.
bg: Искате ли първо да запазите промените? Вашите променени данни ще бъдат загубени ако изберете да отмените действието.

en: Dobrich
bg: Добрич

en: Docs
bg: Документация

en: Docs, spreadsheets and more
bg: Документи, електронни таблици и още

en: Document <span class="count">(%s)</span> | Documents <span class="count">(%s)</span>
bg[0]: Документ <span class="count">(%s)</span>
bg[1]: Документи <span class="count">(%s)</span>

en: Document Preview
bg: Преглед на документ

en: Document Shredding
bg: Унищожаване на документи

en: Document deleted
bg: Документът бе изтрит

en: Document properties
bg: Настройки на документа

en: Document updated
bg: Документът бе обновен

en: Document uploaded
bg: Документът бе качен

en: Documentation
bg: Документация

en: Documents
bg: Документи

en: Dodoma
bg: Додома

en: Does the theme declare WooCommerce support?
bg: Темата декларира ли поддръжка на WooCommerce?

en: Does the theme have a woocommerce.php file?
bg: Темата има ли woocommerce.php файл?

en: Does the user %1$s have permission to use the %2$s database?
bg: Потребителят %1$s има ли права да използва базата от данни %2$s?

en: Does this theme have outdated templates?
bg: Има ли остарели шаблони в тази тема?

en: Does your site force a SSL Certificate for transactions?
bg: Вашият сайт използва ли принудително SSL сертификат при трансакциите?

en: Does your site have REST API enabled?
bg: Разрешен ли е REST API във вашия сайт?

en: Dog Day Care Center
bg: Център за грижи за кучета

en: Dog Sitter
bg: Гледач на кучета

en: Dog Trainer
bg: Дресьор на кучета

en: Dog Walker
bg: Разхождане на кучета

en: Dokolo
bg: Доколо

en: Dolj
bg: Долж

en: Dollar Store
bg: Магазин всичко по един лев

en: Domain
bg: Домейн

en: Domain Contact Information
bg: Информация за контакт на домейна

en: Domain Registration
bg: Регистрация на домейн

en: Domain Settings
bg: Настройки на домейна

en: Domain Transfer
bg: Трансфериран домейн

[ctx: Domain mapping suggestion button]
en: Select
bg: Изберете

en: Domain registration and billing will be moved from your current provider to WordPress.com
bg: Регистрацията и плащането ще бъдат прехвърлени от текущия ви доставчик към WordPress.com

en: Domain registration and billing will remain at your current provider
bg: Регистрацията и плащането ще останат на сегашното място

en: Domain renews on
bg: Домейнът се подновява на

en: Domain transfer
bg: Трансфериран домейн

[ctx: Domain transfer or mapping suggestion button]
en: Use a domain I own
bg: Ползвайте ваш собствен домейн

en: Domains
bg: Домейни

en: Dominica
bg: Доминика

en: Dominican Republic
bg: Република Доминикана

en: Dominican peso
bg: Доминиканско песо

en: Don&#8217;t send this to subscribers
bg: Не изпращай към абонати

en: Don't allow purchases
bg: Не позволявайте покупки

en: Don't charge for shipping.
bg: Не таксувайте за доставка.

en: Don't show again
bg: Да не се показва повече

en: Don't show the Reblog button on posts
bg: Скриване на бутон Reblog от публикации

en: Done
bg: Готово

en: Done!
bg: Готово!

en: Donegal
bg: Донигал

en: Donut Shop
bg: Магазин за понички

en: Don’t have Jetpack?
bg: Нямате Jetpack?

en: Douala
bg: Дуала

en: Down
bg: Надолу

en: Down one
bg: Едно надолу

en: Downgrading the plugin&#8230;
bg: Сваляне на версията на разширението&#8230;

en: Downgrading the theme&#8230;
bg: Инсталиране на по-стара версия на темата&#8230;

en: Download
bg: Изтегляне

en: Download %d
bg: Изтегляне на %d

en: Download %d URL
bg: Адрес за сваляне на %d

en: Download %d name
bg: Име на продукта за изтегляне %d

en: Download &#8220;%s&#8221;
bg: Сваляне на &#8220;%s&#8221;

en: Download &amp; install
bg: Изтегляне и инсталиране

en: Download Data as CSV
bg: Изтегляне като CSV

en: Download Export File
bg: Сваляне на XML файла

en: Download File
bg: Сваляне на файл

en: Download ID
bg: ID на изтеглянето

en: Download ID (MD5).
bg: Номер на изтегляне (MD5).

en: Download ID.
bg: ID на свалянето.

en: Download URL
bg: Адрес за сваляне

en: Download and import file attachments
bg: Сваляне и импортиране на качени файлове

en: Download count
bg: Брой сваляния

en: Download expiry
bg: Краен срок за изтегляне

en: Download expiry days
bg: Дни на валидност на възможността за изтегляне

en: Download failed.
bg: Грешка при сваляне на обновлението

en: Download file
bg: Сваляне на файл

en: Download file URL.
bg: Адрес на файл за изтегляне.

en: Download for support
bg: Изтеглете за поддръжка

en: Download limit
bg: Лимит на изтеглянията

en: Download my comments &raquo;
bg: Сваляне на коментарите &raquo;

en: Download name
bg: Име на елемента за сваляне

en: Download our mobile apps
bg: Изтеглете мобилното приложение

en: Download personal data
bg: Изтегляне на лични данни

en: Download personal data again
bg: Повторно сваляне на лични данни

en: Download type, this controls the schema on the front-end.
bg: Вид на изтеглянето, определя как ще изглежда връзката за изтегляне.

en: Downloadable
bg: За изтегляне

en: Downloadable file name.
bg: Име на файла за изтегляне.

en: Downloadable files
bg: Файлове за изтегляне

en: Downloadable product ID.
bg: Номер на продукт за изтегляне.

en: Downloadable product permissions
bg: Права за изтеглянето на продукта

en: Downloadable products
bg: Продукти за изтегляне

en: Downloadable products give access to a file upon purchase.
bg: Достъп до файла на продуктите за изтегляне се дава след заплащане.

en: Downloaded %s time | Downloaded %s times
bg[0]: Изтеглено %s път
bg[1]: Изтеглено %s пъти

en: Downloading data...
bg: Изтегляне на данни...

en: Downloading installation package from %s&#8230;
bg: Изтегляне на пакет за инсталиране от %s&#8230;

en: Downloading translation from %s&#8230;
bg: Изтегляне на превод от %s&#8230;

en: Downloading update from %s&#8230;
bg: Изтегляне на обновление от %s&#8230;

en: Downloading your new theme&hellip;
bg: Вашата нова тема се сваля&hellip;

en: Downloads
bg: Изтегляния

en: Downloads remaining
bg: Оставащи изтегляния

en: Downloads require login
bg: Изтеглянията изискват влизане в профила

en: Dozens of Free Themes
bg: Десетки безплатни теми

en: Dozens of Free Themes
bg: Десетки безплатни теми

en: Dozens of free themes
bg: Десетки безплатни теми

en: Draft
bg: Чернова

en: Draft <span class="count">(%s)</span> | Drafts <span class="count">(%s)</span>
bg[0]: Чернови <span class="count">(%s)</span>
bg[1]: Чернови <span class="count">(%s)</span>

en: Draft Saved
bg: Черновата бе запазена

en: Draft created on %1$s at %2$s
bg: Черновата е създадена на %1$s в %2$s

en: Draft saved at %s.
bg: Черновата беше записана в %s.

en: Draft saved.
bg: Черновата е запазена.

en: Drafts
bg: Чернови

en: Drafts <span class="count">(%s)</span> | Drafts <span class="count">(%s)</span>
bg[0]: Чернова <span class="count">(%s)</span>
bg[1]: Чернови <span class="count">(%s)</span>

en: Drag and drop available services here.
bg: Провлачете и пуснете налични услуги тук.

en: Drag and drop the services you'd like to enable into the box below.
bg: Провлачете и пуснете услуги, които искате да включите, в кутията отдолу.

en: Drag and drop to re-order your custom zones. This is the order in which they will be matched against the customer address.
bg: Завлачете и пуснете за задаване реда на вашите собствени зони. Те ще бъдат проверявани за съответствие с клиентския адрес в този ред.

en: Drag and drop to reorder media files.
bg: Файловете се пренареждат с придърпване и пускане.

en: Drag and drop to reorder tracks.
bg: Парчетата се пренареждат с придърпване и пускане

en: Drag and drop to reorder videos.
bg: Видеата се пренареждат с придърпване и пускане.

en: Drag and drop to set admin attribute order
bg: Задайте реда на атрибутите в административния панел чрез придърпване и пускане

en: Drag and drop, or click to set admin variation order
bg: Завлачете и пуснете, или щракнете за задаване реда на вариациите в администраторския панел

en: Drag the bookmarklet below to your bookmarks bar. Then, when you&#8217;re on a page you want to share, simply &#8220;press&#8221; it.
bg: Придърпайте отметката долу в лентата си с отметки. Когато сте на страница, която искате да споделите, просто натиснете отметката.

en: Drag the items into the order you prefer. Click the arrow on the right of the item to reveal additional configuration options.
bg: Придърпайте атрибутите в реда, в който са ви нужни. Натиснете на стрелката вдясно от тях, за да видите допълнителните възможности за настройка.

en: Drag up or down
    to re-arrange
bg: Завлачете нагоре или надолу
    за да промените подредбата

en: Drag widgets here to remove them from the sidebar but keep their settings.
bg: Завлачете джаджа тук, за да я премахнете от лентата, но да запазите настройките й.

en: Dress Shop
bg: Магазин за рокли

en: Dressmaker
bg: Производство на рокли

en: Drive-in Movie Theater
bg: Автокино

en: Driving School
bg: Училище за шофьори

en: Drochia
bg: Дрокия

en: Drop down
bg: Падащо меню

en: Drop files to upload
bg: За да качите файловете, пуснете ги тук

en: Drop images to upload
bg: Пуснете изображенията, за да ги качите

en: Drop to upload profile photo
bg: Прикачете снимката за потребителския си профил тук.

en: Drop-ins are single files, found in the %s directory, that replace or enhance WordPress features in ways that are not possible for traditional plugins.
bg: Drop-ins са единични файлове, намиращи се в %s папката, които заменят или разширяват WordPress функционалности по начини, които не са възможни за обикновените разширения.

en: Dropdown
bg: Падащо меню

en: Dropin Plugins
bg: Dropin разширения

en: Dropins & MU plugins.
bg: Dropins & задължително включени разширения.

en: Drug Rehabilitation
bg: Лечение на наркотична зависимост

en: Drug Testing
bg: Тестване на лекарства

en: Dry Wall Contractor
bg: Изпълнител на стени от гипсокартон

en: Duarte
bg: Дуарте

en: Dubai
bg: Дубай

en: Dublin
bg: Дъблин

en: DumontDUrville
bg: Дюмон Д'Юрвил

en: Duotone
bg: Дуотон

en: Duplicate
bg: Дублиране

en: Duplicate comment detected; it looks as though you&#8217;ve already said that!
bg: Не може да има два еднакви ваши коментара по една и съща публикация!

en: Duration
bg: Продължителност

en: Dushanbe
bg: Душанбе

en: Dutch
bg: Холандски

en: E-Commerce
bg: Електронна търговия

en: E-Mail
bg: Имейл

en: E-mail
bg: Имейл

en: E-mail me whenever
bg: Уведомяване на администратора когато

en: E-mail:
bg: Имейл:

en: E-mail: %s
bg: Електронна поща: %s

en: ERROR: please type a comment.
bg: Грешка: Моля, напишете коментар.

en: ERROR: you are replying to a comment on a draft post.
bg: Грешка: Отговаряте на коментар по публикация, която е чернова.

en: Each application name should be unique.
bg: Имената на приложения трябва да са уникални.

en: Each font src must be a non-empty string.
bg: За шрифта всеки src атрибут трябва да има непразен низ.

en: Each module has an Activate or Deactivate link so you can toggle one individually.
bg: Всеки модул има връзка за включване и изключване, така че можете да ги превключване по отделно.

en: Each navigation menu may contain a mix of links to pages, categories, custom URLs or other content types. Menu links are added by selecting items from the expanding boxes in the left-hand column below.
bg: Всяко навигационно меню може да съдържа комбинация от връзки към страници, категории, външни препратки или други типове съдържание. Връзките в менютата се добавят, като изберете типа връзка от разширяващите се карета в лявата колона отдолу.

en: Each webfont src must be a non-empty string.
bg: Семейството от шрифтове на уеб-базирания шрифт не може да бъде празен низ.

en: Ear Piercing Service
bg: Пиърсинг на ушите

en: Earn
bg: Печели

en: Easily feature all posts with the <a href="%1$s">"featured" tag</a> or a tag of your choice. Your theme supports up to %2$s posts in its featured content area.
bg: Промотирайте лесно всички статии с етикет <a href="%1$s">"featured"</a> или етикет по ваш избор. Вашата тема поддържа до %2$s статии в областта за избрано съдържание.

en: East Caribbean dollar
bg: Източнокарибски долар

en: Easter
bg: Великденски остров

en: Eastern
bg: Източна

en: Ebonyi
bg: Ебони

en: Ecuador
bg: Еквадор

en: Edin is a modern responsive business and corporate theme that helps you to create a strong--yet beautiful--online presence for your business.
bg: Edin е модерна респонсив тема, подходяща за бизнес и корпоративни страници, която ви помага да създадете красиво и впечатляващо онлайн присъствие за вашата фирма.

en: Edirne
bg: Одрин

en: Edit
bg: Редактиране

en: Edit %(title)s
bg: Редактиране на %(title)s

en: Edit %s
bg: Редактиране %s

en: Edit %s page
bg: Редактиране на страницата %s

en: Edit &#8220;%s&#8221;
bg: Редактиране &#8222;%s&#8220;

en: Edit <span class="screen-reader-text">%s</span>
bg: Редактиране на <span class="screen-reader-text">%s</span>

en: Edit Block Pattern
bg: Редактиране на блоков макет

en: Edit CSS
bg: Редактиране на CSS

en: Edit Category
bg: Редактиране на категория

en: Edit Changeset
bg: Редактиране на набор от промени

en: Edit Comic
bg: Редактиране на комикс

en: Edit Comment
bg: Редактиране

en: Edit Coupon
bg: Редактиране на код за отстъпка

en: Edit Image
bg: Редактиране на изображение

en: Edit Link
bg: Редактиране

en: Edit Link Category
bg: Редактиране на категория за връзки

en: Edit Media
bg: Редактиране на информация за файл

en: Edit Menu
bg: Редактиране на меню

en: Edit Menu Item
bg: Редактиране на артикул

en: Edit Menu Item Label
bg: Редактиране на етикет на артикул

en: Edit Menu Section
bg: Редактиране на секция

en: Edit Menus
bg: Редактиране на менюта

en: Edit Navigation Menu
bg: Редактиране на навигационното меню

en: Edit Order
bg: Промяна на поръчката

en: Edit Original
bg: Редактиране на оригинала

en: Edit Page
bg: Редактиране

en: Edit Pattern Category
bg: Редакция на категория на макет

en: Edit Post
bg: Редактиране на публикация

en: Edit Product
bg: Редактиране на продукт

en: Edit Profile
bg: Промени профил

en: Edit Project
bg: Редактиране на проект

en: Edit Project Tag
bg: Редактиране на етикет на проект

en: Edit Project Type
bg: Редактиране на тип проект

en: Edit Review
bg: Редактиране на отзив

en: Edit Review Reply
bg: Редактиране на отговор на отзив

en: Edit Scheduled Action
bg: Редактиране на планирано действие

en: Edit Selected
bg: Редактиране на избраното

en: Edit Site
bg: Редактиране на сайт

en: Edit Tag
bg: Редактиране

en: Edit Template
bg: Редакция на шаблона

en: Edit Template Part
bg: Редактиране на категорията от шаблони

en: Edit Testimonial
bg: Редактиране на препоръка

en: Edit This
bg: Редактиране

en: Edit User
bg: Редактиране на потребител

en: Edit User %s
bg: Редакция на потребител %s

en: Edit Your Profile
bg: Промяна на профила

en: Edit account
bg: Редакция на профил

en: Edit attribute
bg: Редактиране на атрибут

en: Edit audio playlist
bg: Редактиране на аудио плейлист

en: Edit category
bg: Редактиране на категория

en: Edit comment
bg: Редактиране

en: Edit coupon
bg: Редактиране на код за отстъпка

en: Edit date and time
bg: Редакция на дата и час

en: Edit failed. Please try again.
bg: Възникна грешка при редакцията. Опитайте отново.

en: Edit gallery
bg: Редактиране на галерия

en: Edit image
bg: Редактиране на изображение

en: Edit item
bg: Редактиране на артикул

en: Edit menu item
bg: Редактиране на елемент от менюто

en: Edit menu item: %1$s (%2$s)
bg: Редактиране на секция: %1$s (%2$s)

en: Edit menus
bg: Редакция на менютата

en: Edit more details
bg: Редактиране на детайлите

en: Edit next media item
bg: Редактиране на следващ елемент

en: Edit order
bg: Редактиране на поръчка

en: Edit page
bg: Редактиране

en: Edit permalink
bg: Редактиране на връзката

en: Edit post
bg: Редактиране на публикация

en: Edit previous media item
bg: Редактиране на предишен елемент

en: Edit product
bg: Редактиране на продукт

en: Edit products on the move
bg: Редактиране на продукти в движение

en: Edit selected menu
bg: Редактиране на избраното меню

en: Edit shipping class
bg: Редактиране класа на доставка

en: Edit site
bg: Редактиране на сайт

en: Edit status
bg: Редактиране на статуса

en: Edit styles
bg: Редактиране на стилове

en: Edit tag
bg: Редактиране на етикет

en: Edit this comment
bg: Редактиране на коментара

en: Edit this entry.
bg: Редактиране

en: Edit this item
bg: Редактиране

en: Edit this new field
bg: Редактиране на новото поле

en: Edit this order
bg: Редактиране на тази поръчка

en: Edit this page
bg: Редактиране

en: Edit this webhook
bg: Редактиране на уеб кука

en: Edit user
bg: Редактиране на потребител

en: Edit video playlist
bg: Редакция на видео плейлист

en: Edit visibility
bg: Управление на видимост

en: Edit widget: %s
bg: Редакция на джаджа: %s

en: Edit your default menu by adding or removing items. Drag the items into the order you prefer. Click Create Menu to save your changes.
bg: Можете да редактирате менюто по подразбиране като добавите или премахнете елементи. Подредете менюто като придърпате всеки елемент на желаната от вас позиция. Натиснете Създаване на меню, за да запазите промените.

en: Edit your menu below, or <a href="%s">create a new menu</a>. Do not forget to save your changes!
bg: Редактирайте менюто си по-долу или <a href="%s">създавайте ново</a>. Не забравяйте да запазите своите промени!

en: Edit your profile
bg: Редактиране на профила

en: Edit your site
bg: Редактиране на сайта

en: Edit: %s
bg: Редактиране: %s

en: Edit<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>
bg: Редактиране на<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>

en: Editing Menus
bg: Редактиране на менютата

en: Editor
bg: Редактор

en: Editor Style
bg: Собствен стил на редактора

en: Editor menu (when enabled)
bg: Меню на редактора (когато е включено)

en: Editor script handle. DEPRECATED: Use `editor_script_handles` instead.
bg: Управление на стил на скрипт. НЕ СЕ ИЗПОЛЗВА: Вместо това се използва `editor_script_handles`.

en: Editor script handles.
bg: Име на скрипта за редактори.

en: Editor style handle. DEPRECATED: Use `editor_style_handles` instead.
bg: Управление за стил на редактор.НЕ СЕ ИЗПОЛЗВА: Вместо това се използва `editor_style_handles` .

en: Editor style handles.
bg: Име на стила за редактори.

en: Editor toolbar
bg: Инструменти за редактиране

en: Editors can publish posts, manage posts as well as manage other people&#8217;s posts, etc.
bg: Редакторите могат да публикуват, да управляват собствените си и тези на други хора публикации и т.н.

en: Edmonton
bg: Едмънтън

en: Edo
bg: Едо

en: Education
bg: Образование

en: Efate
bg: Ефате

en: Effortless payments by Mollie: Offer global and local payment methods, get onboarded in minutes, and supported in your language.
bg: Безпроблемни плащания от Mollie: Предложете глобални и местни начини на плащане, включете се за минути и със поддръжка на вашия език.

en: Egypt
bg: Египет

en: Egyptian pound
bg: Египетска лира

en: Eirunepe
bg: Ейрунепе

en: Either there are no posts, or something went wrong.
bg: Няма нови публикации.

en: Ekiti
bg: Екити

en: El Aaiun
bg: Ел Аюн

en: El Salvador
bg: Салвадор

en: El Seibo
bg: Ел Сейбо

en: Elder Law Attorney
bg: Старши адвокат

en: Electrical Engineer
bg: Електроинженер

en: Electronics and computers
bg: Електроника и компютри

en: Elementary School
bg: Основно училище

en: Elements path
bg: Път

en: Elías Piña
bg: Елиас Пиня

en: Email
bg: Имейл

en: Email & Live Chat Support
bg: Поддръжка по чат и имейл

en: Email (%s)
bg: Имейл (%s)

en: Email (required)
bg: Ел. поща (задължителна)

en: Email Address
bg: Имейл адрес

en: Email Address:
bg: Електронна поща:

en: Email Support
bg: Имейл поддръжка

en: Email address
bg: Имейл адрес

en: Email address for the comment author.
bg: Имейл адресът на автора на коментара.

en: Email address is invalid.
bg: Имейл адресът е невалиден.

en: Email address to receive payments
bg: Имейл адрес за получаване на плащания

en: Email address.
bg: E-mail адрес:

en: Email and live chat support
bg: Поддръжка чрез e-mail и чат

en: Email could not be sent.
bg: Неуспешно изпращане на имейл.

en: Email from WordPress.com
bg: Имейл от Wordpress.com

en: Email heading
bg: Заглавие на имейл

en: Email heading (paid)
bg: Заглавие на имейл (платено)

en: Email invoice / order details to customer
bg: Изпращане на фактура / подробности за поръчката на клиента

en: Email me whenever
bg: Уведомяване на администратора когато

en: Email notifications
bg: Имейл известия

en: Email of the reviewer.
bg: Имейл адрес на автора на отзива.

en: Email options
bg: Настройки на имейл

en: Email or Username
bg: Имейл или потребителско име

en: Email sender options
bg: Настройки за изпращане на имейл

en: Email sent
bg: Имейлът бе изпратен

en: Email sent.
bg: Имейлът е изпратен.

en: Email settings
bg: Настройки на имейл

en: Email support
bg: E-mail поддръжка

en: Email template
bg: Шаблон за имейл

en: Email type
bg: Тип имейл

en: Email verified! Now that you've confirmed your email address you can publish posts on your blog.
bg: Имейлът беше потвърден! След като потвърдихте вашата електронна поща, сега можете да публикувате на вашия блог.

en: Email you used during checkout.
bg: Имейл, използван при поръчката.

en: Email:
bg: Имейл:

en: Email: %s
bg: Електронна поща: %s

en: Emails
bg: Имейли

en: Embed
bg: Вграждане

en: Embed Handler
bg: Управление на вгражданията

en: Embed Media Player
bg: Вграждане на медия

en: Embed of %s.
bg: Вграждане на %s.

en: Embed or Link
bg: Вграждане или връзка

en: Embedded content from other websites
bg: Вмъкнато съдържание от други уебсайтове

en: Embeds
bg: Елементи за вмъкване

en: Embroidery Store
bg: Магазин за бродерия

en: Emergency
bg: Спешно

en: Emergency Services
bg: Бърза помощ

en: Emergency Veterinarian Services
bg: Спешен ветеринарен център

en: Emoticons
bg: Емотикони

en: Employment Attorney
bg: Адвокат по заетостта

en: Employment Center
bg: Център по заетостта

en: Empty Spam
bg: Изтриване на спама

en: Empty Term.
bg: Празен термин.

en: Empty Trash
bg: Изпразване на Кошчето

en: Empty archive.
bg: Празен архив.

en: Empty filename
bg: Празен файл

en: Empty template: %s
bg: Празен шаблон: %s

en: Empty title.
bg: Празно заглавие

en: Enable
bg: Включване/Изключване

en: Enable "address_override" to prevent address information from being changed.
bg: Включете "address_override", за да предотвратите промяна на адресната информация.

en: Enable %s
bg: Разрешаване на %s

en: Enable AJAX add to cart buttons on archives
bg: Използване на AJAX при добавяне в количката

en: Enable Archives?
bg: Позволяване на директории

en: Enable Auto-updates
bg: Включване на автоматичните актуализации

en: Enable IPN email notifications
bg: Разрешаване на email известия за IPN

en: Enable PayPal Standard
bg: Позволяване на плащане с PayPal Standard

en: Enable PayPal sandbox
bg: Включване PayPal режим за разработчици

en: Enable Portfolio Projects for this site.
bg: Включване на проекти за портфолио на сайта.

en: Enable Post By Email
bg: Включване на Публикуване по имейл

en: Enable Testimonials for this site.
bg: Включване на препоръки за сайта.

en: Enable accessibility mode
bg: Включване на режим на достъпност

en: Enable archives?
bg: Активиране на архиви?

en: Enable auto-renew
bg: Разрешаване на автоматичното подновяване

en: Enable auto-updates
bg: Активиране на автоматични актуализации

en: Enable bank transfer
bg: Разреши банковите преводи

en: Enable carousel
bg: Включване на carousel

en: Enable cash on delivery
bg: Позволяване на наложен платеж

en: Enable check payments
bg: Позволяване на плащането с чек

en: Enable coupons
bg: Включване на кодове за отстъпка

en: Enable debug mode
bg: Активиране на дебъг режим

en: Enable fast, ad-free video hosting
bg: Активирайте бързо видео хостинг без реклами

en: Enable for shipping methods
bg: Позволяване на методи на доставка

en: Enable full-height editor and distraction-free functionality.
bg: Включване на редактиране на цял екран и режим за спокойно писане.

en: Enable keyboard shortcuts for comment moderation.
bg: Включване на клавишните комбинации за модерация на коментари.

en: Enable logging
bg: Включване на регистрите

en: Enable low stock notifications
bg: Включване на уведомления за ниска наличност

en: Enable out of stock notifications
bg: Включване на уведомления за изчерпана наличност

en: Enable product reviews
bg: Активирайте прегледите на продуктите

en: Enable reviews
bg: Разрешаване на отзиви

en: Enable shipping debug mode to show matching shipping zones and to bypass shipping rate cache.
bg: Включете на debug режим за доставките, за да се покажат съвпадащите зони на доставка и да се заобиколи кеша на тарифите за доставка.

en: Enable star rating on reviews
bg: Разрешаване на оценки със звезди на отзивите

en: Enable stock management
bg: Позволяване управлението на наличности

en: Enable store notice
bg: Включване на известието в магазина

en: Enable tax rates and calculations
bg: Включване на данъчни стойности и калкулиране

en: Enable taxes
bg: Включване на такси

en: Enable the in-page translator where available. {{a}}Learn more{{/a}}
bg: Включване на преводача на страницата, когато е наличен. {{a}}Вижте повече{{/a}}

en: Enable the legacy REST API
bg: Включване на архивния REST API

en: Enable the shipping calculator on the cart page
bg: Включване на калкулатора за доставка на страницата с количката

en: Enable the use of coupon codes
bg: Разрешаване използването на кодове за отстъпка

en: Enable this email notification
bg: Включване уведомленията за този имейл

en: Enable this if you want this attribute to have product archives in your store.
bg: Позволяване на атрибута да има отделна директория в продуктовия каталог/архив.

en: Enable this option if a product is not shipped or there is no shipping cost
bg: Задайте тази опция ако продуктът не е доставен или няма такса за доставка.

en: Enable this option if access is given to a downloadable file upon purchase of a product
bg: Задайте тази опция ако достъпът до файла за изтегляне се дава при поръчка на продукт

en: Enable this option to enable stock management at variation level
bg: Включване на управлението за управление на наличностите на ниво вариация

en: Enable this option to grant access to downloads when orders are "processing", rather than "completed".
bg: Използвайте тази настройка, за да дадете достъп за сваляне, когато поръчките са в режим "обработка" вместо в "приключен".

en: Enable threaded (nested) comments %s levels deep
bg: Включване на отговори на коментари %s нива навътре

en: Enable tracking
bg: Разрешаване на проследяването

en: Enable usage tracking and help improve WooCommerce
bg: Разрешете проследяването на употребата и помогнете да подобрим WooCommerce

en: Enable/Disable
bg: Включване/Изключване

en: Enable/Disable attribute archives.
bg: Включване/изключване на архиви за атрибути.

en: Enabled
bg: Разрешен

en: Enabled Google Analytics anonymizing of visitors's IP address
bg: Включена анонимност на IP адресите на посетителите

en: Enabled Services
bg: Включени услуги

en: Enabled ads
bg: Рекламите са включени

en: Enabled podcasting
bg: Подкастингът бе включен

en: Enabled podcasting and set podcasting category to "%s"
bg: Включени са подкастовете и е сменена категорията за подкастове на "%s"

en: Enabled.
bg: Активиран.

en: Enabling Accessibility Mode, via Screen Options, allows you to use Add and Edit buttons instead of using drag and drop.
bg: Включването на „Режим на достъпност“ през Настройки на изгледа ви позволява да използвате бутоните Добавяне и Редактиране, вместо да придърпвате и пускате.

en: Encoding
bg: Кодиране

en: Encoding for pages and feeds
bg: Кодировка на страниците и RSS потоците:

en: End Date
bg: Крайна дата

en: End date of sale price, as GMT.
bg: Крайна дата за намалението, в GMT.

en: End date of sale price, in the site's timezone.
bg: Крайна дата на намалението в часовата зона на сайта.

en: End date of sale price.
bg: Крайна дата на промоцията.

en: End date:
bg: Крайна дата:

en: Enderbury
bg: Ендърбъри

en: Endocrinologist
bg: Ендокринолог

en: Endodontist
bg: Ендодонт

en: Endpoint for the "Checkout &rarr; Add payment method" page.
bg: Кратко име за страницата "Поръчка &rarr; Добавяне метод за разплащане".

en: Endpoint for the "Checkout &rarr; Order received" page.
bg: Кратко име за страницата "Поръчка &rarr; Приета поръчка".

en: Endpoint for the "Checkout &rarr; Pay" page.
bg: Кратко име за страницата "Поръчка &rarr; Плащане".

en: Endpoint for the "My account &rarr; Addresses" page.
bg: Кратко име за страницата "Моят профил &rarr; Адреси".

en: Endpoint for the "My account &rarr; Downloads" page.
bg: Кратко име за страницата "Моят профил &rarr; Изтегляния".

en: Endpoint for the "My account &rarr; Edit account" page.
bg: Кратко име за страницата "Моят профил &rarr; Редакция на профил".

en: Endpoint for the "My account &rarr; Lost password" page.
bg: Кратко име за страницата "Моят профил &rarr; Изгубена парола".

en: Endpoint for the "My account &rarr; Orders" page.
bg: Кратко име за страницата "Моят профил &rarr; Поръчки".

en: Endpoint for the "My account &rarr; Payment methods" page.
bg: Кратко име за страницата "Моят профил &rarr; Методи за разплащане".

en: Endpoint for the "My account &rarr; View order" page.
bg: Кратко име за страницата "Моят профил &rarr; Преглед  на поръчката".

en: Endpoint for the delete payment method page.
bg: Кратко име за страницата за изтриване на метод за разплащане.

en: Endpoint for the setting a default payment method page.
bg: Кратко име за страницата за задаване на метод за разплащане по подразбиране.

en: Endpoint for the triggering logout. You can add this to your menus via a custom link: yoursite.com/?customer-logout=true
bg: Кратко име за определяне на адреса за изход. Може да бъде добавено чрез менютата и персонализиран линк: vashiatsait.com/?customer-logout=true

en: Endpoints are appended to your page URLs to handle specific actions during the checkout process. They should be unique.
bg: Кратките имена на служебните страници се добавят след URL адреса на страниците ви, с цел да се обработят специфични действия в процеса на поръчване. Важно за тях е да бъдат уникални.

en: Endpoints are appended to your page URLs to handle specific actions on the accounts pages. They should be unique and can be left blank to disable the endpoint.
bg: Към адреса на страницата се добавят кратките имена на служебните страници, които дават някои допълнителни функции. Те трябва да са уникални и могат да бъдат оставени празни ако не искате да ги използвате.

en: Engineer
bg: Инженер

en: Engineering
bg: Инженеринг

en: Engineering Consultant
bg: Инженер

en: English
bg: Английски

en: Engraver
bg: Гравьор

en: Enhance your products
bg: Подобрете продуктите си

en: Enhance your store with these recommended free features.
bg: Подобрете магазина си с тези препоръчани безплатни функции.

en: Enjoy all Facebook products combined in one extension: pixel tracking, catalog sync, messenger chat, shop functionality and Instagram shopping (coming soon)!
bg: Използвайте всички продукти на Facebook, комбинирани в едно разширение: проследяване, синхронизиране на каталога, чата Messenger, пазаруване и продажби в Instagram (очаквайте скоро)!

en: Enjoy live chat support.
bg: За съдействие, насладете се на чат на живо.

en: Enlarge image
bg: Увеличи изображението

en: Enlarge image: %s
bg: Увеличи изображението: %s

en: Enlarged image
bg: Увеличено изображение

en: Ensenada
bg: Енсенада

en: Ensure result set excludes comments assigned to specific user IDs. Requires authorization.
bg: Гарантира че наборът от резултати изключва коментари, назначени към определени ID на потребители. Изисква оторизация.

en: Ensure result set excludes posts assigned to specific authors.
bg: Изключване от резултатите на публикации, назначени на определени автори.

en: Ensure result set excludes reviews assigned to specific user IDs.
bg: Проверка дали наборът от резултати изключва отзиви, асоциирани с определени ID на потребители.

en: Ensure result set excludes specific IDs.
bg: Уверете се, че наборът от резултати изключва определени ID номера.

en: Ensure result set excludes specific parent IDs.
bg: Изключване на резултати с определени ID на родителските им елементи

en: Enter a URL to scan
bg: Връзка за сканиране

en: Enter a WordPress.com or Jetpack WordPress site URL.
bg: Въвеждане на адрес на сайт от WordPress.com или друг сайт на WordPress.

en: Enter a cost (excl. tax) or sum, e.g. <code>10.00 * [qty]</code>.
bg: Въведете цена (без такси) или сума, пр. <code>10.00 * [qty]</code>.

en: Enter a coupon code to apply. Discounts are applied to line totals, before taxes.
bg: Въведете код за отстъпка. Отстъпките се прилагат върху сумите на отделните позиции преди прилагането на данъци и такси.

en: Enter a custom base to use. A base must be set or WordPress will use default instead.
bg: Въведете собствена основа за адресите на продуктите. Ако не е зададена, WordPress ще използва такава по подразбиране.

en: Enter a description of the image
bg: Описание на изображението

en: Enter a different address
bg: Въведете друг адрес

en: Enter a fixed amount or percentage to apply as a fee.
bg: Въведете твърда сума или процент, който да се приложи като такса.

en: Enter a link URL or click above for presets.
bg: Въведете адрес на връзката или натиснете горе за избор

en: Enter a name for the new attribute term:
bg: Въведете име на новия атрибут:

en: Enter a name for this tax rate.
bg: Въведете име на тази такса.

en: Enter a new password below.
bg: Въведете новата парола по-долу.

en: Enter a number to set stock quantity at the variation level. Use a variation's 'Manage stock?' check box above to enable/disable stock management at the variation level.
bg: Въведете число, за да зададете наличност на ниво вариация. Използвайте отметката за управление на наличностите по-горе, за да включите или изключите управлението на наличностите на ниво вариация.

en: Enter a tax rate (percentage) to 4 decimal places.
bg: Въведете ставка за таксата (процентно изражение) до 4 знака след десетичната точка.

en: Enter a username of your choice.
bg: Въведете потребителско име на латиница.

en: Enter a username or email address.
bg: Въведете потребител или мейл адрес.

en: Enter a value
bg: Въведете стойност

en: Enter a value (fixed or %)
bg: Въведете стойност (точна или %)

en: Enter a working email address, so you can receive our messages.
bg: Въведете работещ имейл адрес, за да може да получавате съобщения.

en: Enter an API Key
bg: Въвеждане на ключ за API

en: Enter an optional description for this variation.
bg: Въведете описание на тази вариация (по желание).

en: Enter an optional note to send the customer after purchase.
bg: Въведете незадължителна бележка, която да бъде показана на клиента след поръчването на този продукт.

en: Enter attachment ID or URL to an image
bg: Въведете ID на прикачен файл или адрес на изображение

en: Enter desktop preview mode
bg: Преглед на голям екран

en: Enter mobile preview mode
bg: Преглед на мобилен екран

en: Enter new
bg: Ново поле

en: Enter price (%s)
bg: Въведете цена (%s)

en: Enter recipients (comma separated) for this email. Defaults to %s.
bg: Въведете получатели (разделени със запетая) за този имейл. По подразбиране е %s.

en: Enter recipients (comma separated) that will receive this notification.
bg: Въведете получатели (разделени със запетая), които ще получат това уведомление.

en: Enter sale price (%s)
bg: Въведете промоционална цена (%s)

en: Enter some text, or some attributes by pipe (|) separating values.
bg: Въведете текст или атрибути, разделени с права черта (|)

en: Enter tablet preview mode
bg: Преглед на екран на таблет

en: Enter the RSS feed URL here:
bg: Въведете адреса на RSS хранилката:

en: Enter the URL
bg: Адрес

en: Enter the URL of a 16x16px icon you want to use for this service.
bg: Въведете адрес на 16x16px икона, която искате да използвате за тази услуга.

en: Enter the URL of the image
bg: Адрес на изображението

en: Enter the action that will trigger this webhook.
bg: Въведете действието, което ще активира уеб-куката.

en: Enter the customer's name here
bg: Въведете името на клиента тук

en: Enter the destination URL
bg: Въведете адреса на връзката

en: Enter the email address of an existing user on this network to invite them to this site. That person will be sent an email asking them to confirm the invite.
bg: Въведете имейл на съществуващ потребител от тази мрежа, за да го поканите в този сайт. Ще му бъде изпратен имейл за потвърждение на поканата.

en: Enter the email address or username of an existing user on this network to invite them to this site. That person will be sent an email asking them to confirm the invite.
bg: Въведете имейл или потребителско име на съществуващ потребител от тази мрежа, за да го поканите в този сайт. Ще му бъде изпратен имейл за потвърждаване на поканата.

en: Enter the external URL to the product.
bg: Въведете външен URL адрес към продукта.

en: Enter the menu item's name here
bg: Въведете името на артикула от менюто тук

en: Enter the number of days before a download link expires, or leave blank.
bg: Въведете брой дни до изтичане на валидността за връзката за изтегляне, или оставете празно.

en: Enter the password you would like to use for all protected entries here:
bg: Въведете паролата, която ще се използва за всички защитени публикации тук:

en: Enter the same address here unless you <a href="%s">want your site home page to be different from your WordPress installation directory</a>.
bg: Въведете същия адрес тук, освен ако <a href="%s">искате началната страница на сайта ви да бъде различна от инсталационната директория на WordPress</a>.

en: Enter title here
bg: Добавяне на заглавие

en: Enter your LiveJournal username and password below so we can connect to your account:
bg: Въведете потребителското име и паролата си за LiveJournal:

en: Enter your PayPal API credentials to process refunds via PayPal. Learn how to access your <a href="%s">PayPal API Credentials</a>.
bg: Въведете вашите PayPal данни за API, за да обработвате връщания чрез PayPal. Научете как да достъпите вашите PayPal данни за API <a href="%s">тук</a>.

en: Enter your address to view shipping options.
bg: Въведете адреса си, за да видите опциите за доставка.

en: Enter your address.
bg: Въведете вашия адрес.

en: Enter your comment here...
bg: Въведете коментара си тук…

en: Enter your credentials
bg: Въведете данните си

en: Enter your email
bg: Въведете вашия имейл адрес

en: Enter your email address
bg: Въведете имейл адреса си

en: Enter your email address to subscribe to this blog and receive notifications of new posts by email.
bg: Въведете имейл адрес за да се абонирате за блога и да получавате известия за нови статии.

en: Enter your first name.
bg: Въведете вашето име.

en: Enter your last name.
bg: Въведете вашата фамилия.

en: Enter your meta key "content" value to verify your blog with %s
bg: Въведете стойността на meta key "content" за да верифицирате вашия блог с %s

en: Enter your new password below or generate one.
bg: Въведете новата си парола по-долу или генерирайте такава.

en: Enter your new password below.
bg: Въведете новата си парола по-долу.

en: Enter your password to view comments.
bg: Въведете вашата паролата, за да видите коментарите.

en: Enter your site's name or some keywords that describe it to get started.
bg: За начало, въведете домейн на сайта или ключови думи на латиница.

en: Enter/remove an API key.
bg: Добавяне/премахване на ключ за API

en: Entertainer
bg: Артист

en: Entertainment
bg: Забавление

en: Entries feed
bg: RSS фийд за записи

en: Entries from any RSS or Atom feed
bg: Публикации от която и да е RSS или Atom хранилка

en: Entries from any RSS or Atom feed.
bg: Записи от всеки RSS или Atom фийд.

en: Enugu
bg: Енугу

en: Environment type
bg: Вид среда

en: Environment.
bg: Среда.

en: Environmental Consultant
bg: Консултант по околната среда

en: Episcopal Church
bg: Епископална църква

en: Equatorial Guinea
bg: Екваториална Гвинея

en: Erase Personal Data
bg: Изтриване на лични данни

en: Erase personal data
bg: Изтриване на лични данни

en: Erase personal data list
bg: Изтриване на списъка с лични данни

en: Erase personal data list navigation
bg: Навигация за изтриване на списък с лични данни

en: Eraser callback is not valid: %s.
bg: Заявката за изтриване не е валидна: %s.

en: Eraser does not include a callback: %s.
bg: Изтриването няма обратна заявка: %s.

en: Eraser index cannot be less than one.
bg: Индексът за истриване не може да бъде по-малко от едно.

en: Erasing data...
bg: Изтриване...

en: Erasure completed.
bg: Заличаването е завършено.

en: Eritrea
bg: Еритрея

en: Eritrean nakfa
bg: Еритрейска накфа

en: Error
bg: Грешка

en: Error 404
bg: Грешка 404

en: Error Details
bg: Детайли за грешката

en: Error Details: %s
bg: Детайли за грешката: %s

en: Error connecting to API.
bg: Грешка при свързването с API.

en: Error connecting to WordPress.com. Code: %1$s, %2$s
bg: Грешка в свързването с WordPress.com. Код: %1$s, %2$s

en: Error creating new user.
bg: Грешка при създаването на нов потребител.

en: Error disabling autoupdates for %(plugin)s on %(site)s, remote management is off.
bg: Възникна проблем при деактивирането на автоматичните актуализации за %(plugin)s на %(site)s, отдалеченото управление е изключено.

en: Error during status transition.
bg: Грешка при промяна на състоянието.

en: Error getting remote image %s.
bg: Грешка при опит за достъпване на изображение %s.

en: Error in RSS %1$d
bg: Грешка при RSS: %1$d

en: Error in deleting the attachment.
bg: Грешка при изтриването на прикачения файл.

en: Error in deleting the item.
bg: Грешка при изтриването на елемента.

en: Error in displaying the widget settings form.
bg: Грешка при показването на формуляра за настройка на джаджата.

en: Error in moving the item to Trash.
bg: Грешка при преместването на елемента в кошчето.

en: Error in moving to Trash.
bg: Грешка при местенето в Кошчето.

en: Error in restoring from Trash.
bg: Грешка при връщането от Кошчето.

en: Error in restoring the item from Trash.
bg: Грешка при възстановяването на елемента от кошчето.

en: Error loading profile
bg: Възникна грешка при зареждане на профила

en: Error message
bg: Съобщение за грешка

en: Error messages can contain sensitive information about your store environment. These should be hidden from untrusted visitors.
bg: Съобщенията за грешки могат да съдържат поверителна информация за средата на работа на магазина. Те трябва да бъдат скрити от потребители, на които нямате доверие.

en: Error messages should not be shown to visitors.
bg: Съобщенията за грешки да не се показват на посетителите.

en: Error not caused by a plugin or theme.
bg: Грешката не е причинена от разшитение или тема.

en: Error occurred on a non-protected endpoint.
bg: Възникна грешка в незащитена крайна точка.

en: Error processing action %1$s: %2$s
bg: Грешка при обработка на действието %1$s: %2$s

en: Error processing checkout. Please try again.
bg: Грешка при обработка на поръчката. Опитайте отново.

en: Error processing refund. Please try again.
bg: Грешка при обработка на възстановяване на сума. Опитайте отново.

en: Error reconnecting to the database
bg: Грешка при установяване на връзка с базата данни

en: Error saving action: %s
bg: Грешка при запис на действие: %s

en: Error saving media file.
bg: Грешка при запазването на файла.

en: Error when decoding a JSON file at path %1$s: %2$s
bg: Грешка при декодиране на JSON файл на път %1$s: %2$s

en: Error while adding the category. Please try again later.
bg: Стана грешка при добавянето на категория. Моля, опитайте отново.

en: Error while saving the new email address. Please try again.
bg: Записването на новата електронна поща е неуспешно. Опитайте отново.

en: Error while saving the scaled image. Please reload the page and try again.
bg: Грешка при записването на преоразмереното изображение. Моля презаредете страницата и опитайте отново.

en: Error while saving.
bg: Грешка при запис.

en: Error!
bg: Грешка!

en: Error:
bg: Грешка:

en: Error: %1$s (%2$s)
bg: Грешка: %1$s (%2$s)

en: Error: %s
bg: Грешка: %s

en: Error: %s.
bg: Грешка: %s.

en: Error: An error has occurred;  Account could not be created.
bg: Грешка: Появи се грешка; Акаунта не може да бъде създаден.

en: Error: Delivery URL cannot be reached: %s
bg: Грешка: URL адресът за доставка е недостъпен: %s

en: Error: Delivery URL returned response code: %s
bg: Грешка: URL адресът за доставка върна код: %s

en: Error: [%1$s] %2$s
bg: Грешка: [%1$s] %2$s

en: Error: could not find an RSS or ATOM feed at that URL.
bg: Грешка: не беше намерена RSS или ATOM хранилка на тази страница.

en: Error: non-existing attribute ID.
bg: Грешка: несъществуващ номер на атрибут.

en: Error: please enter a valid email address.
bg: Грешка: моля въведете e-mail адрес

en: Error: please fill the required fields (name, email).
bg: Грешка: моля попълнете задължителните полета (име, e-mail).

en: Errors
bg: Грешки

en: Escrow Service
bg: Ескроу услуги

en: Espaillat
bg: Еспайат

en: Espirito Santo
bg: Еспирито Санто

en: Espresso Bar
bg: Еспресо бар

en: Estate Appraiser
bg: Оценител на имоти

en: Estate Liquidator
bg: Ликвидатор на недвижими имоти

en: Estate Planning
bg: Имотно планиране

en: Estimated time:
bg: Очаквано време:

en: Estonia
bg: Естония

en: Estonian
bg: Естонски

en: Etc
bg: Друго

en: Ethiopia
bg: Етиопия

en: Ethiopian Restaurant
bg: Етиопски ресторант

en: Ethiopian birr
bg: Етиопски бир

en: Eucla
bg: Укла

en: Euro
bg: Евро

en: Europe
bg: Европа

en: Europe zone = Any country in Europe = Flat rate shipping
bg: Зона Европа = всички държави в Европа = доставка с фиксирана ставка

en: European data protection law requires data about European residents which is transferred outside the European Union to be safeguarded to the same standards as if the data was in Europe. So in addition to listing where data goes, you should describe how you ensure that these standards are met either by yourself or by your third party providers, whether that is through an agreement such as Privacy Shield, model clauses in your contracts, or binding corporate rules.
bg: Според Европейския закон за защита на личните данни данните на потребители от европейския съюз, които се изпращат извън границите му, трябва да се третират и обработват съобразно същата законова рамка като данните, обработвани в Европа. Така че освен да посочите къде отиват данните на потребителите ви, трябва да опишете какви стъпки сте предприели за покриването на тези стандарти, както и стъпките, предприети от третите страни, които имат достъп до данните на потребителите ви. Можете да го направите като посочите допълнително споразумение за поверителност, предоставите клаузи от договорите си или връзки към подходящи законови рамки, които сте спазили.

en: Event Details
bg: Информация за събитието

en: Event Name
bg: Име на събитие

en: Event Planner
bg: Организатор на събития

en: Event Ticket Seller
bg: Продавач на билети за събития

en: Event schedule does not exist.
bg: Няма планирани събития.

en: Event timestamp must be a valid Unix timestamp.
bg: Времето на събитието (Event timestamp) трябва да е валиден Unix timestamp.

en: Events
bg: Събития

[ctx: Events and News dashboard widget]
en: https://wordpress.org/news/
bg: https://bg.wordpress.org/news/

en: Every %d minutes
bg: На всеки %d минути

en: Every %s
bg: Всяка %s

en: Every 15 Days
bg: На всеки 15 дни

en: Every minute
bg: Всяка минута

en: Every widget has options to customize -- test them out! You can always add or remove them, so have some fun exploring. Once you’re happy with your new widgets, hit Save & Publish to add them to your site.
bg: Всяка джаджа има опции за персонализиране—тествайте ги! Винаги можете да ги добавите или премахнете, просто пробвайте. А когато сте удовлетворени от новите си джаджи, натиснете "Запиши & Публикуване", за да ги добавите към сайта си.

en: Everything is running smoothly here.
bg: Всичко е наред тук.

en: Everything you write is solid gold.
bg: Всичко, което пишете, е от чисто злато.

en: Everywhere
bg: Навсякъде

en: Exact match
bg: Точно съвпадение

en: Example
bg: Пример

en: Example:
bg: Пример:

en: Example: 12.12.12.1-12.12.12.100
bg: Пример: 12.12.12.1-12.12.12.100

en: Example: <code>https://wordpress.org/</code> &#8212; do not forget the <code>https://</code>
bg: Пример: <code>http://bg.wordpress.org/</code> &#8212; не забравяйте <code>http://</code>

en: Example: Nifty blogging software
bg: Пример: готина система за блогване

[ctx: Example: The user is looking at a page, not a post.]
en: Page
bg: Страница

en: Excavating Contractor
bg: Изкопни дейности

en: Excerpt
bg: Откъс

en: Excerpt for the post, as it exists in the database.
bg: Откъс за публикацията така, както е записан в базата данни.

en: Excerpts are optional hand-crafted summaries of your content that can be used in your theme. <a href="%s">Learn more about manual excerpts</a>.
bg: Откъсът е незадължително, написано на ръка, обобщение на съдържанието, което може да се използва в темата ви. <a href="%s">Научете повече за ръчните откъси</a>.

en: Exclude categories
bg: Не за категории

en: Exclude products
bg: Не за продукти

en: Exclude sale items
bg: Изключване на промоционалните предложения

en: Exclude:
bg: Изключване на:

en: Excluding selected countries
bg: Изключи избраните държави

en: Excluding tax
bg: Пропускане на такси

en: Executed before Multisite is loaded.
bg: Изпълнява се преди зареждане на кода за мрежа от сайтове (multisite).

en: Existing products that match by ID or SKU will be updated. Products that do not exist will be skipped.
bg: Същестуващите продукти, които съответстват по ID или код, ще се обновят. Несъществуващите продукти ще бъдат пропуснати.

en: Exit Fullscreen
bg: Изход от Цял екран

en: Exit Recovery Mode
bg: Излизане от режим за възстановяване

en: Exit recovery mode link expired.
bg: Връзката за изход от режима на възстановяване вече не е валидна.

en: Expand
bg: Разгръщане

en: Expand child menu
bg: Показване

en: Expand or collapse the elements by clicking on their headings, and arrange them by dragging their headings or by clicking on the up and down arrows.
bg: Елементите могат да бъдат разгънати и свити чрез щракване върху заглавията им и подредени чрез придърпването им или чрез щракване върху стрелките „нагоре“ и „надолу“.

en: Expand search field
bg: Разширяване на полето за търсене

en: Expected string to start with script tag (without attributes) and end with script tag, with optional whitespace.
bg: Очакваният низ да започва с таг script (без атрибути) и да завършва с таг script, с незадължителни празни полета.

en: Expecting an array
bg: Очаква се масив

en: Expert Tips
bg: Експертни съвети

en: Expiration
bg: Краен срок

en: Expired
bg: Изтекъл

en: Expired :(
bg: Изтекъл :(

en: Expired Credit Card
bg: Изтекла кредитна карта

en: Expired transients
bg: Изтекли кеширани обекти

en: Expires
bg: Валидност

en: Expires on {{dateSpan}}%(expireDate)s{{/dateSpan}}
bg: Изтича на {{dateSpan}}%(expireDate)s{{/dateSpan}}

en: Expires on:
bg: Изтича на:

en: Expiring Credit Card
bg: Изтичаща кредитна карта

en: Expiring Soon
bg: Изтича скоро

en: Expiring soon!
bg: Изтича скоро!

en: Expiry (MM/YY)
bg: Валидност (ММ/ГГ)

en: Expiry Date
bg: Валидна до

en: Expiry date
bg: Дата на изтичане

en: Explore Themes
bg: Разглеждане на темите

en: Export
bg: Експортиране

en: Export &#8220;%s&#8221; as JSON
bg: Експортиране на &#8220;%s&#8221; като JSON

en: Export CSV
bg: Експорт към CSV

en: Export Personal Data
bg: Сваляне на лични данни

en: Export Products
bg: Експортиране на продукти

en: Export all
bg: Експортиране на всички

en: Export all categories
bg: Експортиране на всички категории

en: Export all columns
bg: Експортиране на всички колони

en: Export all products
bg: Експортиране на всички продукти

en: Export as JSON
bg: Експортиране като JSON

en: Export custom meta?
bg: Експортиране на мета информацията

en: Export personal data list
bg: Експортиране на списъка с лични данни

en: Export personal data list navigation
bg: Навигация за експортиране на списък с лични данни

en: Export products to a CSV file
bg: Експортиране на продукти в CSV файл

en: Exporter index is out of range.
bg: Индексът на експортъра е извън обсег.

en: Exporting…
bg: Експортиране...

en: Express yourself. Start a blog.
bg: Изяви се. Направи си блог.

en: Extended task List
bg: Разширен списък със задачи

en: Extended view
bg: Разширен изглед

en: Extends registration by one year
bg: Удължава регистрацията с една година

en: Extension
bg: Разширение

en: Extensions
bg: Разширения

en: Extensions %s
bg: Разширения %s

en: Extensions can add new functionality to your product pages that make your store stand out
bg: Разширенията добавят нови функции към страниците на продуктите, което кара вашия магазин да се отличава.

en: External URL
bg: Външен адрес

en: External object cache
bg: Външен кеш за обектите

en: External object cache.
bg: Външен обектен кеш.

en: External product
bg: Външен продукт

en: External products cannot be backordered.
bg: За външни продукти не може да се прави предварителна поръчка.

en: External products cannot be stock managed.
bg: Не може да се управлява складова наличност за външни продукти.

en: External/Affiliate product
bg: Външен/съдружнически (affiliate) продукт

en: Extra CSS class to assign to the sidebar in the Widgets interface.
bg: Допълнителен CSS клас за задаване в страничната лента в интерфейса на джаджите.

en: Eye Care Center
bg: Очен център

en: F j, Y
bg: d.m.Y

en: F j, Y g:i a
bg: d.m.Y G:i

en: F jS, Y
bg: d.m.Y

en: FAILED: %s
bg: Неуспешно: %s

en: FAILED: WordPress failed to update to %s
bg: ГРЕШКА: WordPress не успя да се обнови до %s

en: FAQ
bg: Често задавани въпроси

en: FAQs
bg: ЧЗВ

en: FATA
bg: ФУПТ

en: Facebook Page Plugin
bg: Разширение на Facebook за страници

en: Facebook Page URL
bg: URL адрес на Facebook страница

en: Facebook for WooCommerce
bg: Facebook за WooCommerce

en: Facebook icon
bg: Икона за Facebook

en: Facebook:
bg: Facebook

en: Faeroe
bg: Фарьорски острови

en: Failed
bg: Неуспешен

en: Failed <span class="count">(%s)</span> | Failed <span class="count">(%s)</span>
bg[0]: Провалена <span class="count">(%s)</span>
bg[1]: Провалени <span class="count">(%s)</span>

en: Failed order
bg: Провалена поръчка

en: Failed order emails are sent to chosen recipient(s) when orders have been marked failed (if they were previously pending or on-hold).
bg: Писма за отменени поръчки се изпращат до получателите, когато поръчката е маркирана като отменена (ако преди това е била в процес на обработка или задържана).

en: Failed orders are unpaid and may have been abandoned by the customer. They will be trashed after the specified duration.
bg: Неуспешните поръчки не са заплатени и може да са били изоставени от клиента. Те ще бъдат преместени в кошчето след определения период.

en: Failed to connect to Akismet.
bg: Връзката с Akismet е неуспешна.

en: Failed to create post.
bg: Грешка при създаване на публикация.

en: Failed to delete the page.
bg: Грешка при изтриването на страницата.

en: Failed to exit recovery mode. Please try again later.
bg: Неуспешен изход от режима за възстановяване. Опитайте отново.

en: Failed to import %s product | Failed to import %s products
bg[0]: Неуспешен импорт на %s продукт
bg[1]: Неуспешен импорт на %s продукта

en: Failed to retrieve comment bodies from LiveJournal. Please try again soon.
bg: Неуспешно сваляне на текста на коментарите от LiveJournal. Моля, опитайте отново след известно време.

en: Failed to retrieve comment meta information from LiveJournal. Please try again soon.
bg: Неуспешно сваляне на служебната информация на коментарите от LiveJournal. Моля, опитайте отново след известно време.

en: Failed to retrieve product info from woocommerce.com
bg: Неуспешно получаване на информация за продукта от woocommerce.com

en: Failed to store the error.
bg: Неуспешно запазване на грешката.

en: Failed to test connection (#%1$s: %2$s)
bg: Неуспех при тестване на връзка (№ %1$s: %2$s)

en: Failed to test connection (empty response body)
bg: Неуспех при тестване на връзка (празен отговор)

en: Failed to update coupon
bg: Проблем при обновяването на кода за отстъпка

en: Failed to write file to disk.
bg: Неуспех при записването на файла на диска.

en: Failed to write request to temporary file.
bg: Опитът за записване на временния файл беше неуспешен.

en: Fair
bg: Панаир

en: Fairground
bg: Панаир

en: Faith
bg: Вяра

en: Fakaofo
bg: Факаофо

en: Falkland Islands
bg: Фолкландски острови

en: Falkland Islands (Malvinas)
bg: Фолкландски острови

en: Falkland Islands pound
bg: Фолкландска лира

en: Famagusta
bg: Фамагуста

en: Family
bg: Семейство

en: Family Law Attorney
bg: Адвокат семейно право

en: Family Planning
bg: Семейно планиране

en: Family Practice Physician
bg: Лекар семейна практика

en: Family Restaurant
bg: Семеен ресторант

en: Farm Bureau
bg: Фермерско бюро

en: Farmers' Market
bg: Фермерски пазар

en: Farming & Agriculture
bg: Фермерство и земеделие

en: Faroe
bg: Фарьорски острови

en: Faroe Islands
bg: Ферьорски острови

en: Fashion
bg: Мода

en: Fashion Designer
bg: Моден дизайнер

en: Fast Food
bg: Заведение за бързо хранене

en: Fast Food Restaurant
bg: Ресторант за бързо хранене

en: Favorites
bg: Любими

en: Fax
bg: Факс

en: Feature Info
bg: Информация за функционалността

en: Featured
bg: Подбрани

en: Featured Content
bg: Избрано съдържание

en: Featured Image
bg: Основно изображение

en: Featured Image Header
bg: Картинки за публикациите в заглавната част

en: Featured Images
bg: Картинки за публикациите

en: Featured image
bg: Основно изображение

en: Featured product.
bg: Подбран продукт.

en: Featured products
bg: Подбрани продукти

en: Features
bg: Характеристики

en: Features supported by this theme.
bg: Възможности, поддържани от тази тема.

en: Feb
bg: Фев

en: February
bg: февруари

[ctx: February abbreviation]
en: Feb
bg: февр.

en: Federal Credit Union
bg: Федерален кредитен съюз

en: Federal Reserve Bank
bg: Банка на федералния резерв

en: Federated States of Micronesia
bg: Федеративни щати Микронезия

en: Fee
bg: Такса

en: Fee has already been added.
bg: Таксата вече е добавена.

en: Fee lines data.
bg: Данни за таксите.

en: Fee name
bg: Име на такса

en: Fee name is required.
bg: Името на таксата е задължително.

en: Fee name.
bg: Име на такса.

en: Fee tax class is required when fee is taxable.
bg: Клас на такса се изисква когато таксата е облагаема.

en: Fee title is required
bg: Заглавие на такса е задължително

en: Fee total amounts provided using the smallest unit of the currency.
bg: Общи суми на таксите, предоставени с помощта на най-малката единица от валутата.

en: Fee type
bg: Тип такса

en: Feed Store
bg: Магазин за фураж

en: Feed for all posts filed under %s
bg: RSS хранилка за всички публикации в %s

en: Feed(s) to Display:
bg: Feed за показване

en: Feedback
bg: Обратна връзка

en: Feedback discarded.
bg: Обратната връзка е изтрита.

en: Feedback(s) marked as spam
bg: Обратната/ите връзки маркирани като спам

en: Feel free to reconnect again using the button below.
bg: Можете да се свържете отново чрез бутона по-долу.

en: Fees:
bg: Такси:

en: Fencing School
bg: Училище по фехтовка

en: Feng Shui Consultant
bg: Фън Шуй консултант

en: Fertility Clinic
bg: Клиника за репродуктивна медицина

en: Field Type
bg: Тип на полето

en: Field type
bg: Тип на полето

en: Fields
bg: Полета

en: Fields other than %s are not currently supported for sitemaps.
bg: Полета, различни от %s, не се поддържат за този тип карта на сайта (sitemap).

en: Fields other than %s are not currently supported for the sitemap index.
bg: Полетата, различни от %s, не се поддържат за индекса с картата на сайта.

en: Fiji
bg: Фиджи

en: Fijian dollar
bg: Фиджийски долар

en: File
bg: Файл

en: File %1$s is <strong>deprecated</strong> since version %2$s with no alternative available.
bg: Файлът %1$s <strong>не се използва</strong> след версия %2$s и няма налична алтернатива.

en: File %1$s is <strong>deprecated</strong> since version %2$s! Use %3$s instead.
bg: <strong>Не се препоръчва използването</strong> на файла %1$s след версия %2$s! Вместо него използвайте %3$s.

en: File %1$s must be used in %2$s.
bg: Файлът %1$s трябва да бъде използван за %2$s.

en: File %d
bg: Файл %d

en: File %s doesn't exist!
bg: Файлът %s не съществува!

en: File &#8220;%s&#8221; does not exist?
bg: Файлът &#8222;%s&#8220; не съществува?

en: File &#8220;%s&#8221; is not an image.
bg: Файлът &#8222;%s&#8220; не е картинка.

en: File Downloads
bg: Изтегляния на файлове

en: File ID
bg: ID на файл

en: File ID.
bg: ID на файл

en: File Name
bg: Име на файл

en: File URL
bg: Адрес на файла

en: File URL.
bg: Адрес на файла

en: File URL:
bg: Адрес на файла:

en: File canceled.
bg: Файлът е отменен.

en: File details.
bg: Информация за файл

en: File does not exist
bg: Файлът не съществува

en: File does not exist?
bg: Файлът не съществува?

en: File download method
bg: Метод при изтегляне

en: File edited successfully.
bg: Файлът е редактиран успешно.

en: File is empty. Please upload something more substantial.
bg: Файлът е празен. Качете нещо по-съществено.

en: File is empty. Please upload something more substantial. This error could also be caused by uploads being disabled in your %1$s file or by %2$s being defined as smaller than %3$s in %1$s.
bg: Файлът е празен. Качете нещо по-съществено. Грешката може да бъде предизвикана и от забрана за качване на файлове от %1$s файла или от стойност на %2$s дефинирана като по-малка от %3$s в %1$s.

en: File is not an image.
bg: Файлът не е изображение.

en: File name
bg: Име на файл

en: File name.
bg: Име на файл.

en: File name:
bg: Име на файл:

en: File not found
bg: Файлът Не Беше  Намерен

en: File size:
bg: Размер на файла:

en: File type does not meet security guidelines. Try another.
bg: Неразпознат тип на файла.

en: File type:
bg: Тип на файла:

en: File upload settings
bg: Настройки за качване на файлове

en: File uploads
bg: Качени файлове

en: File was not found.
bg: Файлът не беше намерен.

en: Filed under
bg: Публикувано в

en: Filename
bg: Име на файла

en: Files can be uploaded
bg: Файлове могат де бъдат качени

en: Filesystem Permissions
bg: Разрешения за файлова система

en: Filesystem error.
bg: Грешка във файловата система.

en: Filipino
bg: Филипински

en: Filipino Restaurant
bg: Филипински ресторант

en: Fill Screen
bg: Цял екран

en: Fill in the Menu Name and click the Create Menu button to create your first menu.
bg: Задайте име на менюто и натиснете бутона Създаване на меню, за да можете след това да добавяте елементи в него.

en: Fill in your details below or click an icon to log in:
bg: Попълнете полетата по-долу или кликнете върху икона, за да влезете:

en: Fill out my Wufoo form!
bg: Попълнете моя Wufoo формуляр!

en: Film
bg: Кино

en: Film & Television
bg: Филми и телевизия

en: Film Production
bg: Създаване на филми

en: Filter
bg: Филтър

en: Filter %s returned items with reserved names.
bg: Филтърът за %s върна елементи с резервирани имена.

en: Filter &#187;
bg: Филтър&#187;

en: Filter Navigation Menu list
bg: Филтриране на списъка с Навигационни Менюта

en: Filter Products by Attribute
bg: Филтриране на продукти по атрибут

en: Filter Products by Price
bg: Филтър на продукти по цена

en: Filter Products by Rating
bg: Филтър по оценка на продукта

en: Filter Testimonials list
bg: Филтриране на списъка с препоръки

en: Filter Type:
bg: Тип филтър:

en: Filter by
bg: Филтриране

en: Filter by IP address
bg: Филтриране по IP адрес

en: Filter by attribute
bg: Филтриране по атрибут

en: Filter by category
bg: Филтриране по категория

en: Filter by comment type
bg: Филтриране по тип коментар

en: Filter by coupon
bg: Филтър по код за отстъпка

en: Filter by date
bg: Филтриране по дата

en: Filter by file
bg: Филтриране по файл

en: Filter by level
bg: Филтриране по ниво

en: Filter by order
bg: Филтриране по поръчка

en: Filter by post format
bg: Филтриране по формат на публикацията

en: Filter by price
bg: Филтър по цена

en: Filter by product
bg: Филтриране по продукт

en: Filter by product type
bg: Филтриране по тип на продукта

en: Filter by registered customer
bg: Филтър по регистриран клиент

en: Filter by source
bg: Филтриране по източник

en: Filter by stock status
bg: Филтриране по състояние на наличност

en: Filter by type
bg: Филтриране по тип

en: Filter by user
bg: Филтриране по потребител

en: Filter comics list
bg: Филтрирай списъка с комикси

en: Filter comments list
bg: Филтриране на списъка с коментари

en: Filter coupons
bg: Филтриране на кодове за отстъпка

en: Filter erase personal data list
bg: Филтриране на списъка за изтриване на лични данни

en: Filter export personal data list
bg: Филтър за експортиране на списък с лични данни

[ctx: Filter group label for segmented]
en: Author
bg: Автор

[ctx: Filter group label for tabs]
en: Status
bg: Състояние

en: Filter items list
bg: Филтриране на списъка с елементи

[ctx: Filter label for people list]
en: Email Followers
bg: Последователи по имейл

[ctx: Filter label for people list]
en: Followers
bg: Последователи

[ctx: Filter label for people list]
en: Team
bg: Екип

[ctx: Filter label for people list]
en: Viewers
bg: Посетители

[ctx: Filter label for posts list]
en: Drafts
bg: Чернови

[ctx: Filter label for posts list]
en: Everyone
bg: Всички

[ctx: Filter label for posts list]
en: Me
bg: Мои

[ctx: Filter label for posts list]
en: Published
bg: Публикувани

[ctx: Filter label for posts list]
en: Trashed
bg: Изтрити

en: Filter media
bg: Филтриране на медия

en: Filter media items list
bg: Филтриране на медийните файлове

en: Filter menu items list
bg: Филтриране на списъка с елементи

en: Filter orders
bg: Филтриране на поръчки

en: Filter pages list
bg: Филтриране на списъка със страници

en: Filter patterns list
bg: Филтриране на списъка с макети

en: Filter posts list
bg: Филтриране на списъка с публикации

en: Filter products
bg: Филтриране на продукти

en: Filter projects list
bg: Филтриране на списъка с проекти

en: Filter template parts list
bg: Филтриране на списъка с шаблонни части

en: Filter templates list
bg: Филтър в списъка с шаблони

en: Filter themes
bg: Филтриране на теми

en: Filter themes (%s)
bg: Филтриране на теми (%s)

en: Filter users list
bg: Филтриране на списъка с потребители

en: Filter:
bg: Филтър:

en: Filters
bg: Филтри

en: Final Step: Author Mapping
bg: Последна стъпка: избор на автори

en: Final reminder: the Business plan sale ends tonight.
bg: Последно напомняне: намалението на Бизнес плановете свърша тази вечер.

en: Financial Consultant
bg: Финансов консултант

en: Financial Planner
bg: Финансово планиране

en: Financial Services
bg: Финансови услуги

en: Find Posts or Pages
bg: Търсене на публикации и страници

en: Find and replace
bg: Откриване и заменяне

en: Find out by disabling all plugins except Jetpack. If the problem persists, it's not a plugin issue. If the problem is solved, turn your plugins on one by one until the problem pops up again – there's the culprit! Let us know, and we'll try to help.
bg: Разберете дали е така като изключите всички разширения освен Jetpack. Ако проблемът продължи, значи не е породен от разширение. Ако обаче се разреши, включвайте разширенията едно по едно докато проблемът не се изяви отново. Така ще откриете къде е грешката. Пишете ни и ще се опитаме да ви помогнем.

en: Find sites to follow
bg: Открийте сайтове за следване

en: Find your fans
bg: Открийте феновете си

en: Find your team &rarr;
bg: Намерете екипа си &rarr;

en: Finding the area that aligns with your skills and interests is the first step toward meaningful contribution. With more than 20 Make WordPress teams working on different parts of the open source WordPress project, there&#8217;s a place for everyone, no matter what your skill set is.
bg: Намирането на дейностите, които са в тон с уменията и интересите ви е първата стъпка към смисления принос. С повече от 20 екипа в Make WordPress, работещи върху различни части на проекта с отворен код WordPress, има по нещо за всеки, без значение какъв е наборът ви от умения.

en: Fine Dining
bg: Висша кухня

en: Finish
bg: Край

en: Finish setting up your store
bg: Завършване настройката на вашия магазин

en: Finished syncing to WordPress.com
bg: Завършена е синхронизацията с WordPress.com

en: Finland
bg: Финландия

en: Finnish
bg: Финландски

en: Fire Department
bg: Пожарно управление

en: Fire Protection
bg: Защита от огън

en: Fireplace Store
bg: Магазин за камини

en: First Name
bg: Име

en: First Post | %s Posts
bg[0]: Първа публикация

en: First name
bg: Име

en: First name (optional)
bg: Име (по избор)

en: First name for the user.
bg: Име на потребителя.

en: First name.
bg: Име.

en: First option
bg: Първа опция

en: First page
bg: Първа страница

en: First param must be string or empty
bg: Първият параметър трябва да е низ или да е празен

en: Fish Farm
bg: Рибна ферма

en: Fishing Area
bg: Зона за риболов

en: Fishing Camp
bg: Рибарски лагер

en: Fishing Charter
bg: Риболовни билети

en: Fishing Club
bg: Риболовен клуб

en: Fishing Lake
bg: Езеро за риболов

en: Fishing Pier
bg: Рибарски пристан

en: Fit to Screen
bg: Оразмеряване спрямо екрана

en: Fitness & Exercise
bg: Фитнес

en: Fix
bg: Поправяне

en: Fixed
bg: Неподвижен

en: Fixed Layout
bg: Фиксирана ширина

en: Fixed amount
bg: Фиксирана ставка

en: Fixed amount per product
bg: Фиксирана ставка за продукт

en: Fixed cart discount
bg: Фиксирана отстъпка за количката

en: Fixed product discount
bg: Фиксирана отстъпка за продукт

en: Flagged as spam by %s
bg: Отбелязан като спам от %s

en: Flagged as spam by Akismet
bg: Маркирано като спам от Akismet

en: Flat Rate
bg: Фиксирана тарифа

en: Flat rate
bg: Фиксирана ставка

en: Flat rate (legacy)
bg: Фиксирана ставка (остарял)

en: Flea Market
bg: Свободен пазар

en: Flickr Photos
bg: Снимки от Flickr

en: Flickr RSS URL:
bg: RSS URL от Flickr:

en: Flight School
bg: Училище за пилоти

en: Flip horizontal
bg: Обръщане хоризонтално

en: Flip vertical
bg: Обръщане вертикално

en: Flooring
bg: Подови настилки

en: Flooring Contractor
bg: Подови покрития

en: Florence
bg: Флоренция

en: Fluid Layout
bg: Цяла ширина

en: Flush all logs
bg: Изчистване на всички логове

en: Flush permalinks
bg: Изтриване на връзките на публикациите

en: Focal Length
bg: Фокусно разстояние

en: Focus
bg: Фокус

en: Focus shortcuts:
bg: Клавишни комбинации:

en: Follow
bg: Последване

en: Follow Blog
bg: Абонамент за блога

en: Follow Comments
bg: Следване на коментари

en: Follow comments
bg: Следене на коментарите

en: Follow me on Twitter
bg: Следвай ме на Twitter

en: Follow this search via JSON
bg: Последвайте това търсене с JSON

en: Follow this search via RSS
bg: Последване на това търсене чрез RSS

en: Followed Sites
bg: Последвани сайтове

[ctx: Followed by post revision info]
en: From:
bg: От:

[ctx: Followed by post revision info]
en: To:
bg: До:

en: Follower
bg: Последовател

en: Followers
bg: Последователи

en: Following
bg: Последвано

en: Following Since
bg: Следва се от

en: Following tag
bg: Последван етикет

[ctx: Follows notifications]
en: Follows
bg: Последвания

en: Font
bg: Шрифт

en: Font Family
bg: Семейство от шрифтове

en: Font Size
bg: Размер на шрифта

en: Font Sizes
bg: Размер на шрифта

en: Font font-family must be a non-empty string.
bg: Font-family (семейсвото от шрифтове) не трябва да е празен низ.

en: Font font-weight must be a properly formatted string or integer.
bg: Font-weight (дебелината) на шрифта трябва да бъде правилно форматиран низ или цяло число.

en: Font src must be a non-empty string or an array of strings.
bg: Атрибутът src за шрифта трябва да е низ или маси от низове.

en: Fonts
bg: Шрифтове

en: Food
bg: Храна

en: Food & Drink
bg: Кулинарна

en: Food Bank
bg: Хранителна банка

en: Food Delivery
bg: Доставка на храна

en: Food Menus
bg: Менюта с храна

en: Food and drink
bg: Храна и напитки

en: Football Club
bg: Футболен клуб

en: Football Field
bg: Игрище за ръгби

en: Footer Credit
bg: Признателност в долната част на сайта

en: Footer Links
bg: Връзки в долната част

en: Footer Widgets
bg: Джаджи във футъра

en: Footer credit
bg: Признателност в долната част на сайта

en: Footer text
bg: Текст на футера

en: Footnotes
bg: Бележки под линията

en: Footwear
bg: Обувки

en: For each post in a feed, include
bg: Във всяка всяка публикация във фийда да бъде включено

en: For example, spicy, favorite, etc. <br /> Separate Labels with commas
bg: Например пикантни, любими и др. <br /> Етикетите се отделят със запетая

en: For example:
bg: Например:

en: For images only, you can click on Edit Image under the thumbnail to expand out an inline image editor with icons for cropping, rotating, or flipping the image as well as for undoing and redoing. The boxes on the right give you more options for scaling the image, for cropping it, and for cropping the thumbnail in a different way than you crop the original image. You can click on Help in those boxes to get more information.
bg: В Изображения натиснете Редактиране на изображение под картинката, за да изведете вградения редактор на изображения с икони за изрязване, завъртане, или обръщане на изображението, както и за отмяна и довършване. Кутиите от дясно ви дават повече опции за мащабиране на изображението, за изрязването му, както и за изрязване на малката картинка по различен начин от изрязването на оригиналното изображение. Можете да натиснете Помощ за повече информация.

en: For more help, try our <a href="%1$s">connection debugger</a> or <a href="%2$s" target="_blank">troubleshooting tips</a>.
bg: При нужда от помощ можете да опитате <a href="%1$s">дебъгера ни за грешки</a> или <a href="%2$s" target="_blank">съветите ни за отстраняване на неизправности</a>.

en: For more information:
bg: За повече информация:

en: For more information: %s
bg: За повече информация: %s

en: For most themes, the header text is your Site Title and Tagline, as defined in the <a href="%s">General Settings</a> section.
bg: При повечето теми текстовете в заглавката са &quot;Заглавието на сайта&quot; и &quot;Краткото описание&quot;, които се попълват в секция <a href="%s">Общи настройки</a>.

en: For optimal performance and security reasons, you should consider running %1$s version %2$s or higher. Contact your web hosting company to correct this.
bg: За да поддържате оптималнo ниво на производителност и сигурност, препоръчваме да използвате %1$s версия %2$s или по-висока. Свържете се с вашия хостинг доставчик, за да адресират това.

en: For security, click the link below to reset this importer.
bg: За по-голяма сигурност, натиснете връзката по-долу, за да рестартирате този импортер.

en: For users that register on our website (if any), we also store the personal information they provide in their user profile. All users can see, edit, or delete their personal information at any time (except they cannot change their username). Website administrators can also see and edit that information.
bg: За потребители, които се регистрират на нашия уебсайт (ако има такива), съхраняваме и личната информация, която предоставят в потребителския си профил. Всички потребители могат да виждат, редактират или изтриват личната си информация по всяко време (с изключение на това, че не могат да променят потребителското си име). Администраторите на уебсайта могат да виждат и редактират тази информация.

en: For users without a custom avatar of their own, you can either display a generic logo or a generated one based on their email address.
bg: За потребителите, които си нямат аватар, може да показвате неутрална картинка или да генерирате такава на база имейл адреса им.

en: Force HTTP when leaving the checkout
bg: Принудително преминаване към HTTP при излизане от страниците за поръчка

en: Force SSL
bg: Принудително използване на SSL

en: Force SSL (HTTPS) on the checkout pages (<a href="%s" target="_blank">an SSL Certificate is required</a>).
bg: Налагане използването на SSL (HTTPS) при заплащане (<a href="%s" target="_blank">нужен е SSL сертификат</a>).

en: Force downloads
bg: Принудително изтегляне

en: Force erase personal data
bg: Ръчно изтриване на лични данни

en: Force erasure has failed.
bg: Ръчното изтриване беше неуспешно.

en: Force secure checkout
bg: Принудително използване на подсигурена връзка

en: Force shipping to the customer billing address
bg: Задължително използване на клиентския адрес за фактуриране и за доставката.

en: Forcing downloads will keep URLs hidden, but some servers may serve large files unreliably. If supported, %1$s / %2$s can be used to serve downloads instead (server requires %3$s).
bg: Принудилтеното изтегляне ще пази адресите скрити, но при някои сървъри свалянето на по-големи файлове може да не бъде надеждно. Вместо това може да се използва %1$s / %2$s за обслужване на изтеглянията, ако се поддържа (сървърът изисква %3$s).

en: Forgot password?
bg: Забравена парола?

en: Forli-Cesena
bg: Форли-Чезена

en: Form Field
bg: Поле

en: Form builder
bg: Създател на формуляри

[ctx: Form label: (Email sent to [address]) will arrive at [address]]
en: Will be forwarded to
bg: Ще се препраща към

en: Format:
bg: Формат:

en: Formatting
bg: Форматиране

en: Forms
bg: Формуляри

en: Fort Nelson
bg: Форт Нелсън

en: Fort Wayne
bg: Форт Уейн

en: Fortaleza
bg: Форталеза

en: Fortress
bg: Крепост

en: Forum
bg: Форум

en: Forums
bg: Форуми

en: Found %1$d updates (%2$s)
bg: Открити са %1$d обновления (%2$s)

en: Found %d available cron job. | Found %d available cron jobs.
bg[0]: Намерени %d налични в автоматизирани задачи.
bg[1]: Намерени %d налични автоматизирани задачи.

en: Found %d scheduled task | Found %d scheduled tasks
bg[0]: Намерена е %d планирана задача
bg[1]: Намерени са %d планирани задачи

en: Found %s
bg: Намерена %s

en: Found a bug?
bg: Намерена е неизправност?

en: Found in your order confirmation email.
bg: Намерено в имейла за потвърждение.

en: Found no available cron jobs.
bg: Не са намерени налични в автоматизирани задачи.

en: Four Columns
bg: Четири колони

en: France
bg: Франция

en: Fraternal Organization
bg: Братска организация

en: Free
bg: Безплатни

en: Free - Install now
bg: Безплатно - инсталирайте сега

en: Free .blog domain for one year
bg: Безплатен .blog домейн за една година

en: Free Domain for One Year
bg: Безплатен домейн за една година

en: Free Plan
bg: Безплатен план

en: Free Shipping
bg: Безплатна доставка

en: Free Site
bg: Безплатен сайт

en: Free Trial
bg: Безплатно пробване на продукт

en: Free WordPress Themes
bg: Безплатни теми за WordPress

en: Free WordPress Themes at WordPress.com
bg: Безплатни WordPress теми в WordPress.com

en: Free and premium designs for your site
bg: Безплатни и премиум дизайни за вашия сайт

en: Free domain available
bg: Имате безплатен домейн

en: Free domain for one year
bg: Безплатен домейн за първата година

en: Free shipping
bg: Безплатна доставка

en: Free shipping (legacy)
bg: Безплатна доставка (стар метод)

en: Free shipping coupon
bg: Купон за безплатна доставка

en: Free shipping is a special method which can be triggered with coupons and minimum spends.
bg: Безплатната доставка е специален метод, който може да бъде активиран с кодове за отстъпка и зададени минимални суми на поръчката.

en: Free shipping requires
bg: Безплатната доставка изисква...

en: Free shipping requires...
bg: Безплатната доставка изисква...

en: Free with your plan
bg: Безплатно с вашия план

en: Free with your plan, but registration costs at your current provider still apply
bg: Включено в плана ви, но ще продължите да плащате такси към текущия регистратор

en: Free!
bg: Безплатно!

en: Freedoms
bg: Свободи

en: Freetown
bg: Фрийтаун

en: French
bg: Френски

en: French Guiana
bg: Френска Гвиана

en: French Polynesia
bg: Френска Полинезия

en: French Restaurant
bg: Френски ресторант

en: French Southern Territories
bg: Френски южни и антарктически територии

en: Frequently Asked Questions
bg: Често задавани въпроси

en: Frequently asked questions
bg: Често задавани въпроси

en: Freshly Pressed
bg: Най-нови

en: Fri
bg: пт

en: Fribourg
bg: Фрайбург

en: Friday
bg: петък

[ctx: Friday initial]
en: F
bg: П

en: Friendly name for identifying this key.
bg: Описателно име за идентификация на този ключ.

en: Friendly name for identifying this webhook, defaults to Webhook created on %s.
bg: Описателно име за идентификация на уеб-куката, по подразбиране е Уеб-кука създадена на %s.

en: From
bg: От

en: From %1$s %2$s
bg: От %1$s %2$s

en: From %1$s on %2$s %3$s
bg: От %1$s за %2$s %3$s

en: From %1$s to %2$s
bg: От %1$s до %2$s

en: From %s
bg: От %s

en: From Computer
bg: От компютъра ви

en: From URL
bg: От интернет адрес

en: From this screen you can review, compare, and restore revisions:
bg: Екранът служи за преглеждане, сравняване и възстановявате на версии:

en: From this screen you can:
bg: Екранът служи за:

en: From time to time, your WordPress site may send data to WordPress.org &#8212; including, but not limited to &#8212; the version you are using, and a list of installed plugins and themes.
bg: От време на време вашият сайт може да изпраща данни на WordPress.org &#8212;, включително, но не само &#8212; версията на WordPress, която използвате, както и списък с инсталирани разширения и теми.

en: From your account dashboard you can view your <a href="%1$s">recent orders</a>, manage your <a href="%2$s">shipping and billing addresses</a>, and <a href="%3$s">edit your password and account details</a>.
bg: От вашия профил можете да преглеждате <a href="%1$s">последните си поръчки</a>, да управлявате вашите <a href="%2$s">адреси за плащане и доставка </a> и <a href="%3$s">да променяте паролата и данните на профила си</a>.

en: Front Page
bg: Начална страница

en: Front Page, Archive Pages, and Search Results
bg: Главната страница, архивни страници и резултати от търсене

en: Front page
bg: Начална страница

en: Frozen Yogurt Shop
bg: Магазин за замразен йогурт

en: Full Name: %s
bg: Пълно име: %s

en: Full Size
bg: Пълен размер

en: Full URL path to files
bg: Пълен адрес (URL) до качените файлове

en: Full Width Template
bg: Шаблон с ширината на целия екран

en: Full checkout experience with pay now, pay later and slice it. No credit card numbers, no passwords, no worries. <a href="%s" target="_blank">Learn more about Klarna</a>.
bg: Максимални възможности при плащане: платете сега, по-късно или на части. Без номера на кредитни карти, без пароли, без притеснения. <a href="%s" target="_blank">Научете повече за Klarna</a>.

en: Full management mode is off for this site.
bg: Режимът на пълно управление е изключен за този сайт.

en: Full name of continent.
bg: Пълно име на континента.

en: Full name of country.
bg: Пълно име на държавата.

en: Full name of currency.
bg: Пълно име на валутата.

en: Full name of state.
bg: Пълно име на държавата.

en: Full post
bg: Цяла публикация

en: Full refund email heading
bg: Заглавие на писмото, което се изпраща при пълно възстановяване на сума

en: Full refund subject
bg: Причина за пълно възстановяване на сума

en: Full size image URL.
bg: Адрес на пълноразмерното изображение.

en: Full text
bg: Пълен текст

en: Fullscreen
bg: Цял екран

en: Fun
bg: Забавление

en: Funafuti
bg: Фунафути

en: Function %1$s is <strong>deprecated</strong> since version %2$s! Use %3$s instead.
bg: Функция %1$s <strong>не се използва</strong> след версия %2$s. Използвайте %3$s.

en: Function %1$s was called <strong>incorrectly</strong>. %2$s %3$s
bg: Функцията %1$s е извикана <strong>погрешно</strong>. %2$s %3$s

en: Function %1$s was called with an argument that is <strong>deprecated</strong> since version %2$s with no alternative available.
bg: Извикана е функцията %1$s с параметър, който <strong>не се препоръчва</strong> след версия %2$s!

en: Function %1$s was called with an argument that is <strong>deprecated</strong> since version %2$s! %3$s
bg: Извикана е функцията %1$s с параметър, който <strong>не се препоръчва</strong> след версия %2$s! %3$s

en: Function %s used incorrectly in PHP.
bg: Функцията %s е използвана неправилно в PHP.

en: Funeral Home
bg: Погребално бюро

en: Furniture Maker
bg: Производител на мебели

en: Furniture Repair Shop
bg: Ремонт на мебели

en: Furniture Store
bg: Магазин за мебели

en: Furs
bg: Кожи

en: Futon Store
bg: Магазин за японски подови матраци

en: G &#8212; Suitable for all audiences
bg: G &#8212; подходящо за всички

en: GD supported file formats
bg: Файлови формати, поддържани от GD

en: GD version
bg: Версия на GD

en: GUID for the post, as it exists in the database.
bg: GUID за публикацията, както е записана в базата данни.

en: GUID for the post, transformed for display.
bg: GUID за публикацията, подготвен за показване.

en: GUID for the revision, as it exists in the database.
bg: GUID за ревизията, както присъства в базата от данни.

en: GZip (gzopen) is used to open the GEOIP database from MaxMind.
bg: GZip (gzopen) се използва при GEOIP базата данни от MaxMind.

en: Gabon
bg: Габон

en: Gaborone
bg: Габороне

en: Gabrovo
bg: Габрово

en: Galapagos
bg: Галапагос

en: Galați
bg: Галати

en: Galician
bg: Галицийски

en: Galleries
bg: Галерии

en: Gallery
bg: Галерия

en: Gallery (%s)
bg: Галерия (%s)

en: Gallery Settings
bg: Настройки на галерията

en: Gallery columns:
bg: Брой колони:

en: Galway
bg: Голуей

en: Galápagos
bg: Галапагос

en: Gambia
bg: Гамбия

en: Gambian dalasi
bg: Гамбийско даласи

en: Gambier
bg: Гамбие

en: Garage Doors
bg: Гаражни врати

en: Garbage Dump
bg: Сметище

en: Garden Center
bg: Градински център

en: Gas Company
bg: Доставчик на газ

en: Gas Station
bg: Газстанция

en: Gas Stations
bg: Газстанции

en: Gastroenterologist
bg: Гастроентеролог

en: Gateway disabled
bg: Методът е изключен

en: Gathering usage data allows us to make WooCommerce better — your store will be considered as we evaluate new features, judge the quality of an update, or determine if an improvement makes sense.
bg: Събирането на данни за използването ни помага да направим WooCommerce по-добър — ще имаме предвид вашия магазин, когато оценяваме нови функционалности, преценяваме качеството на някое обновяване или определяме дали дадено подобрение има смисъл.

en: Gay & Lesbian Organization
bg: ЛГБТ организация

en: Gaza
bg: Газа

en: Gbarpolu
bg: Гбарполу

en: Geita
bg: Гейта

en: Genealogist
bg: Генеалог

en: General
bg: Основни

en: General Contractor
bg: Общ работник

en: General Practice Attorney
bg: Общопрактикуващ адвокат

en: General Practitioner
bg: Общопрактикуващ лекар

en: General Settings
bg: Общи настройки

en: General options
bg: Основни настройки

en: General templates often perform a specific role like displaying post content, and are not tied to any particular area.
bg: Общите шаблони често изпълняват конкретна роля като показване на съдържание на публикация и не са обвързани с никаква конкретна област.

en: Generate API key
bg: Генериране на API ключ

en: Generate CSV
bg: Генериране на CSV

en: Generate Password
bg: Генериране на парола

en: Generate coupon code
bg: Генериране код за отстъпка

en: Generate password
bg: Генериране на парола

en: Generate strong password
bg: Генериране на сигурна парола

en: Generated at
bg: Генерирано в

en: Generated on %s
bg: Генерирано на %s

en: Generating preview…
bg: Генерира се предварителен преглед...

en: Generic add/update/get meta methods should not be used for internal meta data, including "%s". Use getters and setters.
bg: Общите add/update/get мета методи не трябва да се ипозлват за вътрешни мета данни, включително "%s". Използвайте get и set методите вместо това.

[ctx: Generic label for block inserter button]
en: Add block
bg: Добавяне на блок

en: Geneva
bg: Женева

en: Genoa
bg: Генуа

en: Genre
bg: Жанр

en: Genre: %s.
bg: Жанр: %s.

en: Geolocate
bg: Гео позициониране

en: Geolocate (with page caching support)
bg: Гео позициониране (с поддръжка за кеширани страници)

en: Geolocation enabled?
bg: Включена геолокация?

en: Geolocation has not been configured.
bg: Геолокацията не е конфигурирана.

en: Georgia
bg: Грузия

en: Georgian lari
bg: Грузинско лари

en: German
bg: Немски

en: German Restaurant
bg: Немски ресторант

en: Germany
bg: Германия

en: Get Apps
bg: Вземете приложения

en: Get Involved
bg: Включете се

en: Get More Traffic
bg: Привлечете още трафик

en: Get New Password
bg: Нова парола

en: Get Personalized Help
bg: Получете персонализирана помощ

en: Get Shortlink
bg: Кратка връзка

en: Get Started
bg: Първи стъпки

en: Get Version %s
bg: Включване на версия %s

en: Get WordPress apps for all your screens.
bg: Изтеглете WordPress приложенията за всички ваши устройства.

en: Get a Free Blog Here
bg: Направете си безплатен блог

en: Get a free one-year domain registration with any paid plan.
bg: Вземете безплатна регистрация на домейн за една година с всеки план.

en: Get an alert if your store is down for even a few minutes.
bg: Получавайте известие, ако магазинът ви не работи дори и само за няколко минути.

en: Get cart should not be called before the wp_loaded action.
bg: Не е правилно да се извиква количката преди wp_loaded.

en: Get help
bg: Намерете помощ

en: Get help resolving this issue.
bg: Потърсете помощ за разрешаване на проблема.

en: Get help!
bg: Намерете помощ

en: Get insights on how your store is doing, including total sales, top products, and more.
bg: Получавайте данни за състоянието на магазина, включително общи продажби, най-продавани продукти и още.

en: Get linked object.
bg: Получаване на свързан обект.

en: Get started
bg: Първи стъпки

en: Get started here
bg: Започни тук

en: Get started managing your Multisite install of Jetpack by connecting.
bg: Запознайте се с управление на вашия Мултисайт на Jetpack като се свържете.

en: Get started with Jetpack Multisite
bg: Запознаване с Jetpack Мултисайт

en: Get started.
bg: Започни:

en: Get system report
bg: Изтегляне на системния доклад

en: Get the apps
bg: Изтеглете приложението

en: Get the value of an individual field.
bg: Вземане на стойността за отделно поле.

en: Get to know your visitors.
bg: Опознайте посетителите си.

en: Get your API credentials from PayPal.
bg: Вземете своите API данни за достъп от PayPal

en: Getting started
bg: Започване

en: Geyser
bg: Гейзер

en: Ghana
bg: Гана

en: Ghana cedi
bg: Ганайско седи

en: Ghostscript version
bg: версия на Ghostscript

en: Gibraltar
bg: Гибралтар

en: Gibraltar pound
bg: Гибралтарска лира

en: Gifts
bg: Подаръци

en: Gilgit Baltistan
bg: Гилгит Балтистан

en: Girona
bg: Жирона

en: GitHub project
bg: Проектът GitHub

en: Giurgiu
bg: Гюргево

en: Give the feed a title (optional):
bg: Заглавие на хранилката (незадължително):

en: Give your customers the power to pay later, interest free and watch your sales grow.
bg: Дайте на клиентите си силата да плащат по-късно, без лихва и гледайте как продажбите ви растат.

en: Give your menu a name, then click Create Menu.
bg: Изберете име на менюто горе, след което натиснете Създаване на меню.

en: Glace Bay
bg: Глейс Бей

en: Glarus
bg: Гларус

en: Glass Repair Service
bg: Поправка на стъкло

en: Global Settings
bg: Глобални настройки

en: Global Styles
bg: Общи стилове

en: Global settings.
bg: Глобални настройки.

en: Global styles to include in themes.
bg: Глобални стилове за включване в темите.

en: Global styles.
bg: Глобални стилове.

en: Glodeni
bg: Глодeн

en: Go
bg: Отваряне

en: Go Back
bg: Назад

en: Go Kart Track
bg: Картинг писта

en: Go back
bg: Назад

en: Go shopping
bg: Пазаруване

en: Go to %s
bg: Към %s

en: Go to Dashboard
bg: Към таблото

en: Go to Importers
bg: Отидете на страницата за импортиране

en: Go to Plugin Installer
bg: Kъм инсталатора на разширения

en: Go to Theme Installer
bg: Kъм инсталатора на теми

en: Go to Themes page
bg: Към страницата с темите

en: Go to WordPress Updates page
bg: Към страницата с обновленията на WordPress

en: Go to category
bg: Преминете към категория

en: Go to shop
bg: Към магазина

en: Go to the Plugins screen
bg: Отидете към екрана с разширения

en: Go to the Themes screen
bg: Към екрана с теми

en: Go to the first page
bg: Към първата страница

en: Go to the last page
bg: Към последната страница

en: Go to the next page
bg: Към следващата страница

en: Go to the previous page
bg: Към предишната страница

en: Go to theme sources
bg: Към кода на темата

en: Go to top
bg: към началото

en: Go with
bg: Вземете

en: Godthab
bg: Нуук

en: Goias
bg: Гояс

en: Goldsmith
bg: Златар

en: Golf Club
bg: Голф клуб

en: Golf Driving Range
bg: Голф игрище

en: Golf Instructor
bg: Голф инструктор

en: Gomba
bg: Гомба

en: Gombe
bg: Гомбе

en: Good
bg: Добре

en: Good choice! You chose to add %1$s and %2$s to your store.
bg: Добър избор! Избрали сте да добавите %1$s и %2$s към магазина си.

en: Good news!
bg: Добри новини!

en: Good news, that site address is available!
bg: Добри новини, този адрес е свободен!

en: Goodreads numeric user ID <a href="%s" target="_blank">(instructions)</a>:
bg: ID на потребител в Goodreads <a href="%s" target="_blank">(инструкции)</a>:

en: Google Analytics
bg: Google Анализ

en: Google Analytics Integration
bg: Google Analytics интеграция

en: Google Analytics Tracking ID code changed from "%1$s" to "%2$s"
bg: Google Analytics код за проследяване бе променен от "%1$s" на "%2$s"

en: Google Analytics Tracking ID code changed from "%1$s" to "%2$s" and disabled anonymizing of visitors's IP address
bg: Google Analytics код за проследяване бе променен от "%1$s" на "%2$s" и бе изключена анонимността на IP адресите на посетителите

en: Google Analytics Tracking ID code changed from "%1$s" to "%2$s" and enabled anonymizing of visitors's IP address
bg: Google Analytics код за проследяване бе променен от "%1$s" на "%2$s" и бе включена анонимността на IP адресите на посетителите

en: Google Analytics Tracking ID code set to "%s"
bg: Google Analytics код за проследяване бе зададен на "%s"

en: Google Analytics Tracking ID code set to "%s" and disabled anonymizing of visitors's IP address
bg: Google Analytics код за проследяване бе зададен на "%s" и бе изключена анонимността на IP адресите на посетителите

en: Google Analytics Tracking ID code set to "%s" and enabled anonymizing of visitors's IP address
bg: Google Analytics код за проследяване бе зададен на "%s" и бе включена анонимността на IP адресите на посетителите

en: Google Analytics code changed
bg: Google Analytics код за проследяване бе променен

en: Google Analytics integration.
bg: Интеграция с Google Analytics.

en: Google Maps API Key
bg: Google Maps API ключ

en: Google Translate
bg: Google преводач

en: Google analytics integration
bg: Google Analytics интеграция

en: Google now requires an API key to use their maps on your site. <a href="%s">See our documentation</a> for instructions on acquiring a key.
bg: За да ползвате карти от Google във вашия сайт е нужно да осигурите API ключ от Google. <a href="%s">Инструкции за създаване на API ключ</a>.

en: Goose Bay
bg: Гус Бей

en: Gorj
bg: Горж

en: Got It!
bg: Ясно!

en: Got it
bg: Ясно

en: Got it, I'm ready to explore!
bg: Ясно, нека да продължим!

en: Government
bg: Правителство

en: Graduate School
bg: Висше училище

en: Grams
bg: Грамове

en: Granada
bg: Гранада

en: Grand Bassa
bg: Гранд Баса

en: Grand Cape Mount
bg: Гранд Кейп Маунт

en: Grand Gedeh
bg: Гранд Гедех

en: Grand Kru
bg: Гранд Кру

en: Grand Turk
bg: Гранд Тюрк

en: Grand total.
bg: Обща сума.

en: Grant access
bg: Даване на достъп

en: Grant access to downloadable products after payment
bg: Даване на достъп за сваляне на продукти след получаване на плащане

en: Granted stats access to <strong>%s</strong> (WordPress.com user).
bg: Имате достъп до статистиките за <strong>%s</strong> (WordPress.com потребител).

en: Graphic Designer
bg: Графичен дизайнер

en: Gravatar Hovercards
bg: Gravatar визитки

en: Gravatar Logo
bg: Логото на Gravatar

en: Gravatar Profile
bg: Профил в Gravatar

en: Gray
bg: Сиви

en: Gray zeroes are exactly zero. Black zeroes have been rounded down.
bg: Сивите нули са точно нула. Черните нули са закръглени към по-малкото число.

en: Great job!
bg: Отлична работа!

en: Great job! Your site currently passes all site health checks.
bg: Страхотна работа! Сайтът ви премина успешно всички проверки на състоянието му.

en: Great, third party cookies are properly enabled in your browser!
bg: Чудесно, бисквитките от трета страна са правилно включени във вашия браузър!

en: Greece
bg: Гърция

en: Greek
bg: Гръцки

en: Greek Restaurant
bg: Гръцки ресторант

en: Green
bg: Зелена

en: Greenhouse
bg: Парник

en: Greenland
bg: Гренландия

en: Greenwich
bg: Гринуич

en: Greeting Cards
bg: Поздравителни картички

en: Greeting Text
bg: Приветстващ текст

en: Grenada
bg: Гренада

en: Grey
bg: Сиво

en: Grid
bg: Мрежа

en: Grid Layout
bg: Изглед мозайка

en: Grid view
bg: Изглед в мрежа

en: Grocery Delivery Service
bg: Доставка на хранителни стоки

en: Grocery Store
bg: Хранителен магазин

en: Gross sales amount
bg: Брутна стойност на продажби

en: Gross sales in the period.
bg: Брутна сума от продажби за дадения период.

en: Group
bg: Група

en: Group Home
bg: Общинско жилище

en: Group type.
bg: Тип на групата.

en: Grouped product
bg: Групиран продукт

en: Grouped products
bg: Групирани продукти

en: Groups
bg: Групи

en: Grow your network and make friends.
bg: Разрастнете мрежата си и направете нови приятели.

en: Grow your store as big as you want with the ability to add and sell unlimited products and services.
bg: Направете електронния си магазин толкова голям, колкото си искате, чрез неограничени продукти и услуги.

en: Guadalcanal
bg: Гуадалканал

en: Guadeloupe
bg: Гваделупа

en: Guam
bg: Гуам

en: Guatemala
bg: Гватемала

en: Guatemalan quetzal
bg: Гватемалски кетцал

en: Guayaquil
bg: Гуаякил

en: Guernsey
bg: Гърнси

en: Guernsey pound
bg: Гърнзийска лира

en: Guest
bg: Гост

en: Guest checkout
bg: Поръчка като гост

en: Guest orders
bg: Поръчки от гости

en: Guest sales
bg: Продажби на гости

en: Guinea
bg: Гвинея

en: Guinea-Bissau
bg: Гвинея-Бисау

en: Guinean franc
bg: Гвинейски франк

en: Guitar Instructor
bg: Учител по китара

en: Guitar Store
bg: Магазин за китари

en: Gulu
bg: Гулу

en: Gumma
bg: Гунма

en: Gun Club
bg: Стрелбище

en: Guyana
bg: Гуана

en: Guyanese dollar
bg: Гвиански долар

en: HTML Embed
bg: Вграждане на HTML

en: HTML caption for the attachment, transformed for display.
bg: HTML описанието на прикачения файл, трансформирано за показване.

en: HTML containing an action to direct the user to where they can resolve the issue.
bg: HTML съдържащ дейстивие за насочване на потребителите къде да потъсят помощ за този проблем.

en: HTML content for the comment, transformed for display.
bg: HTML съдържание на коментара, подготвено за показване.

en: HTML content for the post, transformed for display.
bg: HTML съдържание на публикацията, подготвено за показване.

en: HTML content to append to each widget's HTML output when assigned to this sidebar. Default is a closing list item element.
bg: HTML съдържание за добавяне след HTML изхода на всяка джаджа, когато е поставена в тази странична лента. По подразбиране е затварящ таг за списъчен елемент.

en: HTML content to append to the sidebar title when displayed. Default is a closing h2 element.
bg: HTML съдържание за добавяне след заглавието на страничната лента, когато се показва. По подразбиране е затварящ h2 елемент.

en: HTML content to prepend to each widget's HTML output when assigned to this sidebar. Default is an opening list item element.
bg: HTML съдържание, което да се добави преди HTML изхода на всяка джаджа, когато е поставена в тази странична лента. По подразбиране е отварящ таг за списъчен елемент.

en: HTML content to prepend to the sidebar title when displayed. Default is an opening h2 element.
bg: HTML съдържание за добавяне преди заглавието на страничната лента, когато се показва. По подразбиране е отварящ h2 елемент.

en: HTML description for the attachment, transformed for display.
bg: HTML описание на прикачения файл, приготвено за показване.

en: HTML description of the resource.
bg: Описание на този ресурс, в HTML формат.

en: HTML description of the term.
bg: Описание за термина в HTML формат.

en: HTML email template
bg: Шаблон за HTML имейл

en: HTML excerpt for the post, transformed for display.
bg: HTML oткъс за публикацията, приготвен за показване.

en: HTML for the theme author, transformed for display.
bg: HTML за името на автора на темата, форматиран за показване.

en: HTML representation of the widget admin form.
bg: HTML представяне на формуляра за настройване на джаджата.

en: HTML representation of the widget.
bg: HTML представяне на джаджата.

[ctx: HTML tag]
en: Address
bg: Адрес

[ctx: HTML tag]
en: Preformatted
bg: Преформатирано

en: HTML template
bg: HTML шаблон

en: HTML title for the object, transformed for display.
bg: HTML заглавие за обекта променено за показване.

en: HTML title for the post, transformed for display.
bg: HTML заглавието за публикацията, подготвено за показване.

en: HTML title for the template, transformed for display.
bg: HTML заглавие за шаблона, трансформирано за екран.

en: HTML title for the term.
bg: HTML заглавие на термина.

en: HTML/Multipart emails use DOMDocument to generate inline CSS in templates.
bg: Форматите за имейл HTML и Multipart използват DOMDocument, за да генерира вграден CSS в шаблоните.

en: HTTP Requests
bg: HTTP заявки

en: HTTP redirect status code must be a redirection code, 3xx.
bg: Статус кода на HTTP заявки за пренасочване трябва да са от типа 3xx.

en: HTTP requests are blocked
bg: HTTP заявките са блокирани

en: HTTP requests are partially blocked
bg: HTTP заявките са частично блокирани

en: HTTP requests have been blocked by the %1$s constant, with some allowed hosts: %2$s.
bg: HTTP заявките са блокирани от константа %1$s, но някои хостове: %2$s имат разрешение.

en: HTTP requests have been blocked by the %s constant, with no allowed hosts.
bg: HTTP заявките бяха блокирани от %s константа, без разрешени хостове.

en: HTTP requests seem to be working as expected
bg: HTTP заявките работят според очакванията

en: HTTPS is already supported for your website.
bg: HTTPS вече се поддържа за вашия уебсайт.

en: HTTPS request failed.
bg: Заявката за HTTPS не бе успешна.

en: HTTPS status
bg: HTTPS състояние

en: HVAC Contractor
bg: Отопление, вентилация, климатизация

en: Hainaut
bg: Ено

en: Hair
bg: Коса

en: Hair Salon
bg: Фризьорски салон

en: Haiti
bg: Хаити

en: Haitian Creole
bg: Хаитянски креолски

en: Haitian gourde
bg: Хаитянски гурд

en: Halfway House
bg: Център за социална реабилитация

en: Halifax
bg: Халифакс

en: Hamburg
bg: Хамбург

en: Handyman
bg: Общ работник

en: Happy Anniversary!
bg: Честита годишнина!

en: Harare
bg: Хараре

en: Harbin
bg: Харбин

en: Harbor
bg: Пристанище

en: Hard crop?
bg: Изрязване?

en: Harghita
bg: Харгита

en: Haskovo
bg: Хасково

en: Hassle Free Blogging
bg: Безпроблемно блогване

en: Hato Mayor
bg: Хато Майор

en: Haunted House
bg: Къща, обитавана от духове

en: Havana
bg: Хавана

en: Have a coupon?
bg: Имате промо код?

en: Have a default theme available
bg: Поддържайте налична тема по подразбиране

en: Have a question? Want to request a refund? {{contactLink}}Ask a Happiness Engineer!{{/contactLink}}
bg: Имате въпрос? Искате да ви бъдат възстановени плащанията? {{contactLink}}Попитайте техническата ни поддръжка!{{/contactLink}}

en: Have a question? {{contactLink}}Ask a Happiness Engineer!{{/contactLink}}
bg: Имате въпрос? {{contactLink}}Попитайте техническата ни поддръжка!{{/contactLink}}

en: Have an existing store?
bg: Имате ли съществуващ магазин?

en: Have fun!
bg: Забавлявайте се!

en: Have more questions?
bg: Имате още въпроси?

en: Have questions?
bg: Имате ли въпроси?

en: Have your customers pay with cash (or by other means) upon delivery.
bg: Клиентите плащат при получаване на поръчката.

en: Hawaii
bg: Хавай

en: Head to %1$sMy Site > Pages%2$s to see your pages.
bg: Влезте в %1$sМоят сайт > Страници%2$s, за да видите страниците си.

en: Header
bg: Заглавна картинка

en: Header Image
bg: Заглавно изображение

en: Header Links
bg: Връзки в заглавната част

en: Header Media
bg: Медиен файл за заглавната част

en: Header Menu
bg: Меню на заглавната част

en: Header Text
bg: Текст на заглавката

en: Header Text Color
bg: Цвят на заглавния текст

en: Header Video
bg: Видео в заглавната част

en: Header cell
bg: Главна клетка

en: Header image
bg: Заглавна картинка

en: Header updated. <a href="%s">Visit your site</a> to see how it looks.
bg: Заглавното изображение беше обновено. <a href="%s">Посетете сайта</a>, за да видите как изглежда.

en: Heading 1
bg: Заглавие 1

en: Heading 2
bg: Заглавие 2

en: Heading 3
bg: Заглавие 3

en: Heading 4
bg: Заглавие 4

en: Heading 5
bg: Заглавие 5

en: Heading 6
bg: Заглавие 6

en: Headings
bg: Заглавия

en: Headline
bg: Заглавие

en: Health
bg: Здраве

en: Health & Medical
bg: Здраве и медицина

en: Health Food
bg: Здравословна храна

en: Health Food Restaurant
bg: Ресторант със здравословна храна

en: Health and beauty
bg: Здраве и красота

en: Heard Island and McDonald Islands
bg: Остров Хърд и островите Макдоналд

en: Hearing Aid Store
bg: Магазин за слухови апарати

en: Heating Contractor
bg: Отопление

en: Hebrew
bg: Иврит

en: Hebron
bg: Хеброн

en: Height
bg: Височина

en: Height (%s)
bg: Височина (%s)

en: Height in pixels
bg: Височина в пиксели

en: Height of the crop as a percentage of the image height.
bg: Височината на отрязване като процент от височината на цялото изображение.

en: Height:
bg: Височина:

en: Helicopter Tour Agency
bg: Агенция за турове с хеликоптер

en: Heliport
bg: Летище за хеликоптери

en: Hello %1$s (not %1$s? <a href="%2$s">Log out</a>)
bg: Здравейте, %1$s (не сте %1$s? <a href="%2$s">Изход</a>)

en: Hello %s,
bg: Здравейте %s,

en: Hello there!
bg: Здравейте!

en: Hello world!
bg: Здравей, свят!

en: Hello,
bg: Здравейте,

en: Help
bg: Помощ

en: Help & Support
bg: Помощ и поддръжка

en: Help &amp; Support
bg: Помощ и поддръжка

en: Help build Gutenberg
bg: Помогнете да изградим Гутенберг

en: Help improve WooCommerce with usage tracking
bg: Помогнете да подобрим WooCommerce чрез проследяване на употребата

[ctx: Help topic]
en: Links
bg: Връзки

[ctx: Help topic]
en: Widgets & Sidebars
bg: Джаджи и странични ленти

en: Help!
bg: Помощ!

en: Helsinki
bg: Хелзинки

en: Hematologist
bg: Хематолог

en: Here are the details of your order placed on %s:
bg: Това са данните за вашата поръчка, направена на %s:

en: Here is a basic overview of the different user roles and the permissions associated with each one:
bg: Основна информация за различните потребителски роли и правата на всяка от тях:

en: Here you can selectively convert existing tags to categories. To get started, check the tags you wish to be converted, then click the Convert button.
bg: Здрасти! С този преобразувател може да превърнете етикетите, които желаете в категории. Първо изберете етикетите, които искате да преобразувате и след това натиснете бутона Преобразуване.

en: Here&#8217;s what your form will look like
bg: Така ще изглежда формата ви

en: Here's the site!
bg: Ето го и сайта!

en: Hermanas Mirabal
bg: Херманас Мирабал

en: Hermosillo
bg: Ермосильо

en: Hesse
bg: Хесен

en: Hey there, looks like you just pasted HTML into the &#8220;Visual&#8221; tab of the Text widget. You may want to paste your code into the &#8220;Text&#8221; tab instead. Alternately, try out the new &#8220;Custom HTML&#8221; widget!
bg: Изглежда сте поставили HTML в секцията &#8220;Визуален редактор&#8221; на джаджата Текст. Може би искате да опитате да поставите вашия код в секцията &#8220;Текст&#8221;. В противен случай, можете да опитате новата джаджа &#8220;Собствен HTML&#8221;!

en: Hey there. Here you can selectively convert existing categories to tags. To get started, check the categories you wish to be converted, then click the Convert button.
bg: Здрасти! С този преобразувател може да превърнете категориите, които желаете в етикети. Първо изберете категориите, които искате да преобразувате и след това натиснете бутона Преобразуване.

en: Hi ###USERNAME###,
    
    This notice confirms that your email address on ###SITENAME### was changed to ###NEW_EMAIL###.
    
    If you did not change your email, please contact the Site Administrator at
    ###ADMIN_EMAIL###
    
    This email has been sent to ###EMAIL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
bg: Привет ###USERNAME###,
    
    Това известие потвърждава промяна на имейла адреса за сайта ###SITENAME### на ###NEW_EMAIL###.
    
    Ако не сте променяли имейл адреса си, моля свържете се с администратора на адрес 
    ###ADMIN_EMAIL###
    
    Този имейл е изпратен до ###EMAIL###
    
    Поздрави,
    Екипът на ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Hi ###USERNAME###,
    
    This notice confirms that your password was changed on ###SITENAME###.
    
    If you did not change your password, please contact the Site Administrator at
    ###ADMIN_EMAIL###
    
    This email has been sent to ###EMAIL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
bg: Привет ###USERNAME###,
    
    Това известие е потвърждение за промяната на паролата ви за сайт ###SITENAME###.
    
    Ако не сте променяли паролата си, моля свържете се с администратора на адрес
    ###ADMIN_EMAIL###
    
    Това писмо е изпратено до ###EMAIL###
    
    Поздрави,
    Екипът на ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Hi %s
bg: Здравейте, %s

en: Hi %s,
bg: Здравейте, %s,

en: Hi there! I'm a bike messenger by day, aspiring actor by night, and this is my website. I live in Los Angeles, have a great dog named Jack, and I like pi&#241;a coladas. (And gettin' caught in the rain.)
bg: Здравейте! Аз работя като куриер, уча за актьор и това е моят сайт. Живея в Пловдив, имам страхотно куче на име Мурджо и обичам бирата (и лошото време).

en: Hi there! Upload a CSV file containing tax rates to import the contents into your shop. Choose a .csv file to upload, then click "Upload file and import".
bg: Качване на CSV файл, съдържащ таксите, готови за импортиране във вашия магазин. Изберете .csv файл за качване и натиснете "Качване и импортиране от файл".

en: Hi there,
bg: Здравейте,

en: Hi,
bg: Здравейте,

en: Hi,
    
    This notice confirms that the admin email address was changed on ###SITENAME###.
    
    The new admin email address is ###NEW_EMAIL###.
    
    This email has been sent to ###OLD_EMAIL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
bg: Привет,
    
    Администраторският имейл адрес на ###SITENAME### бе променен.
    
    Новият администраторски имейл адрес е ###NEW_EMAIL###.
    
    Този имейл беше изпратен до ###OLD_EMAIL###
    
    Поздрави,
    ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Hi,
    
    This notice confirms that the network admin email address was changed on ###SITENAME###.
    
    The new network admin email address is ###NEW_EMAIL###.
    
    This email has been sent to ###OLD_EMAIL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
bg: Привет,
    
    Имейл адресът на мрежовия администратор на ###SITENAME### бе променен.
    
    Новият имейл адрес на мрежовия администратор е ###NEW_EMAIL###.
    
    Този имейл беше изпратен до ###OLD_EMAIL###
    
    Поздрави,
    ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Hi,
    
    You've been invited to join '%1$s' at
    %2$s with the role of %3$s.
    
    Please click the following link to confirm the invite:
    %4$s
bg: Привет,
    
    Имате покана да се присъедините към '%1$s' в
    %2$s като %3$s.
    
    Моля, последвайте връзката, за да приемете поканата:
    %4$s

en: Hi,
    You've been invited to join '%1$s' at
    %2$s with the role of %3$s.
    If you do not want to join this site please ignore
    this email. This invitation will expire in a few days.
    
    Please click the following link to activate your user account:
    %%s
bg: Здравейте,
    Имате покана да се присъедините към '%1$s' в
    %2$s като %3$s.
    Ако не желаете да се присъедините към този сайт, не обръщайте внимание
    на това писмо. Тази покана ще изтече след няколко дни.
    
    Последвайте тази връзка, ако желаете да активирате профила си:
    %%s

en: Hi, this is a comment.
    To get started with moderating, editing, and deleting comments, please visit the Comments screen in the dashboard.
    Commenter avatars come from <a href="%s">Gravatar</a>.
bg: Привет, това е коментар.
    Управлението, промените, редактирането и триенето на коментарите става в секция Коментари на таблото.
    Аватарите на потребителите, които коментират, идват от <a href="%s">Gravatar</a>.

en: Hidden
bg: Скрит

en: Hide
bg: Скриване

en: Hide Details
bg: Скриване

en: Hide advanced options
bg: Скриване на разширените опции

en: Hide details
bg: Скрий детайлите

en: Hide empty categories
bg: Скриване на празните категории

en: Hide errors from visitors
bg: Скриване на грешките от посетителите

en: Hide errors from visitors?
bg: Скриване на грешките от посетителите?

en: Hide free products
bg: Скриване на безплатните продукти

en: Hide header image
bg: Скриване на главното изображение

en: Hide if cart is empty
bg: Скриване при празна количка

en: Hide image
bg: Скриване на изображението

en: Hide out of stock items from the catalog
bg: Скриване на изчерпаните артикули от каталога

en: Hide password
bg: Скриване на паролата

en: Hide post options
bg: Скриване на опциите на публикацията

en: Hide related content after posts
bg: Скриване на свързаното съдържание след публикации

en: Hide shipping costs until an address is entered
bg: Скриване на ставките за доставка, докато не се въведе адрес

en: Hide template
bg: Скриване на шаблон

en: Hide this
bg: Скриване

en: Hide this screen
bg: Скриване

en: High Performance
bg: Висока производителност

en: High School
bg: Средно училище

en: High definition on by default
bg: Високо качество включено по подразбиране

en: Higher Education & Academy
bg: Висше образование и академия

en: Highlight required fields with an asterisk
bg: Отбелязване на задължителните полета със звезда

en: Highlights
bg: Светлосенки

en: Hiking Destination
bg: Дестинация за излети

en: Hindi
bg: Хинди

en: Hindu Temple
bg: Хинду храм

en: Hint: The password should be at least seven characters long. To make it stronger, use upper and lower case letters, numbers and symbols like ! " ? $ % ^ &amp; ).
bg: Съвет: Паролата трябва да е дълга поне 7 символа. Може да я направите по-силна като използвате малки и главни букви, цифри и символи като ! " ? $ % ^ &amp; ).

en: Hint: The password should be at least twelve characters long. To make it stronger, use upper and lower case letters, numbers, and symbols like ! " ? $ % ^ &amp; ).
bg: Съвет: Паролата ви трябва да бъде най-малко 12 символа. Използването на големи и малки букви, цифри и символи като ! " ? $ % ^ &amp; ) ще я направят по-сигурна.

en: Historical Landmark
bg: Историческа забележителност

en: Historical Place
bg: Историческо място

en: Historical Society
bg: Историческо общество

en: History
bg: История

en: History Museum
bg: Исторически музей

en: Hit counter is delayed by up to 60 seconds.
bg: Броячът на посещения е забавен до 60 секунди.

en: Hmm, that's not a valid verification code. Please double-check your app and try again.
bg: Хм, това не е валиден код за потвърждение. Моля, проверете отново приложението си и опитайте отново.

en: Ho Chi Minh
bg: Хо Ши Мин

en: Hobart
bg: Хобърт

en: Hockey Club
bg: Хокей клуб

en: Hockey Rink
bg: Хокейно игрище

en: Hoima
bg: Хоима

en: Hold a comment in the queue if it contains %s or more links. (A common characteristic of comment spam is a large number of hyperlinks.)
bg: Задържане на коментар в опашката, ако съдържа %s или повече връзки. (Обичайна характеристика на спам коментарите е, че съдържат много връзки.)

en: Hold stock (for unpaid orders) for x minutes. When this limit is reached, the pending order will be cancelled. Leave blank to disable.
bg: Задържане на стоката (за неплатени поръчки) за Х минути. Когато лимитът е достигнат, чакащите поръчки ще бъдат отказани. Оставете празно за изключване.

en: Hold stock (minutes)
bg: Задържане на наличности (минути)

en: Holiday
bg: Празнична

en: Holy See (Vatican City State)
bg: Свети престол (Ватиканска град-държава)

en: Home
bg: Начало

en: Home & Garden
bg: Дом и градина

en: Home Builder
bg: Изграждане на къщи

en: Home Health Care Service
bg: Грижи за здравето в домашни условия

en: Home Improvement
bg: Подобрения на дома

en: Home Inspector
bg: Инспектор на домове

en: Home Insurance Agency
bg: Застраховки на домове

en: Home Theater Store
bg: Магазин за домашно кино

en: Home URL
bg: Адрес на началната страница

en: Home URL.
bg: Начален адрес.

en: Home page
bg: Начална страница

en: Home page / Archives
bg: Начална страница / Архиви

en: Home page/Archives
bg: Начална страница/Архиви

en: Home, furniture, and garden
bg: Дом, мебели и градина

en: Homeless Service
bg: Услуги за бездомни

en: Homeless Shelter
bg: Убежище за бездомни

en: Homeowners Association
bg: Асоциация на собствениците на имоти

en: Homepage
bg: Начална страница

en: Homepage Settings
bg: Настройки на началната страница

en: Homepage and posts page must be different.
bg: Началната страница и страницата за публикации трябва да са различни.

en: Homepage created
bg: Началната страница беше създадена.

en: Homepage: %s
bg: Начална страница: %s

en: Honduran lempira
bg: Хондураска лемпира

en: Honduras
bg: Хондурас

en: Honey Farm
bg: Ферма за мед

en: Hong Kong
bg: Хонг Конг

en: Hong Kong dollar
bg: Хонгконгски долар

en: Honolulu
bg: Хонолулу

en: Hook
bg: Кука

en: Hooray!
bg: Браво!

en: Hooray! We've successfully added DNS records for this service.
bg: Ура! Успешно добавихме DNS записи за тази услуга.

en: Hopefully they’ll be back. Read more about <a href="https://docs.woocommerce.com/document/managing-orders/">troubleshooting failed payments</a>.
bg: Може би клиентът ще се върне. Прочетете още за <a href="https://docs.woocommerce.com/document/managing-orders/">разрешаването на проблеми с неуспешни разплащания</a>.

en: Horizontal
bg: Хоризонтално

en: Horizontal line
bg: Хоризонтална линия

en: Horizontal position from the left to begin the crop as a percentage of the image width.
bg: Хоризонтална позиция с начало на изрязването от ляво като процент от цялата ширина на изображението.

en: Horizontal space
bg: Хоризонтално разстояние

en: Horizontally
bg: Хоризонтално

en: Horse Trainer
bg: Инструктор по конна езда

en: Horseback Riding
bg: Конна езда

en: Hospice
bg: Хоспис

en: Hostel
bg: Хостел

en: Hosting Configuration
bg: Хостинг конфигурация

en: Hot Dog Stand
bg: Будка за ход дог

en: Hot Spring
bg: Горещ извор

en: Houaphanh
bg: Хуапхан

en: Hour
bg: Час

en: Hours
bg: Часове

en: Hours & Info
bg: Часове и информация

en: Hours:
bg: Часове:

en: House Cleaning Service
bg: Почистване на домове

en: House number and street name
bg: Улица и номер на улицата

en: Hovd
bg: Ховд

en: Hover or tap to see Activate and Live Preview buttons
bg: Посочете или натиснете, за да видите бутоните за активиране и предварителен преглед.

en: Hovering over a row in the posts list will display action links that allow you to manage your post. You can perform the following actions:
bg: Минавайки над колона в списъка с публикациите ще се появят връзки с възможните действия за управления на публикациите ви. Можете да изпълните следните действия:

en: Hovering over a row in the users list will display action links that allow you to manage users. You can perform the following actions:
bg: При поставяне на курсора върху някой ред от списъка с потребители ще се покаже списък с действия, които ви позволяват да управлявате потребителите. Можете да извършвате следните действия:

en: Hovering over a row reveals action links that allow you to manage media items. You can perform the following actions:
bg: Посочването на един ред разкрива връзки за действие, които ви позволяват да управлявате медийни елементи. Можете да извършите следните действия:

en: How can we help?
bg: Как можем да помогнем?

en: How can we improve our upgrades?
bg: Как можем да подобрим нашите планове?

en: How do I cancel my subscription?
bg: Как бих могъл да прекратя своя абонамент?

en: How do I pay for my plan?
bg: Как се плаща за план?

en: How does this work?
bg: Как работи това?

en: How easy was it to add product category?
bg: Колко лесно беше да добавите продуктова категория?

en: How easy was it to edit your product?
bg: Колко лесно беше да редактирате продукта си?

en: How easy was it to import products?
bg: Колко лесно беше да импортирате продукти?

en: How easy was it to update an order?
bg: Колко лесно беше да актуализирате поръчката?

en: How easy was it to update your settings?
bg: Колко лесно беше да актуализирате настройките си?

en: How easy was it to use search?
bg: Колко е лесно да се използва търсенето?

en: How likely is it that you would recommend WordPress.com to your friends, family, or colleagues? (0: Not a chance, 10: Absolutely)
bg: Каква е вероятността да препоръчате WordPress.com на приятели, роднини или колеги? (По десетобалната система, като 0: Никакъв шанс, а 10: Абсолютно)

[ctx: How long a user has been subscribed to a blog. Example: "Since Sep 16, 2015"]
en: Since %(formattedDate)s
bg: От %(formattedDate)s

en: How long we retain your data
bg: Колко дълго държим личните ви данни

en: How many items would you like to display?
bg: Колко публикации искате да се показват?

en: How many notes in the database?
bg: Колко бележки има в базата данни?

en: How many products should be shown per row?
bg: Колко продукта да се показват на ред?

en: How many rows of products should be shown per page?
bg: По колко реда продукти да се показват на страница?

en: How many times the coupon can be used in total.
bg: Общо колко пъти може да бъде ползван кодът за отстъпка.

en: How many times the coupon can be used per customer.
bg: Колко пъти може да бъде използван този код за отстъпка от даден потребител.

en: How many times this coupon can be used before it is void.
bg: Колко пъти този код за отстъпка може да бъде използван, преди да стане невалиден.

en: How many times this coupon can be used by an individual user. Uses billing email for guests, and user ID for logged in users.
bg: Колко пъти да се използва този код за отстъпка за всеки индивидуален потребител. Използва имейл от данните за фактура за гостите и ID на потребител за влезлите.

en: How should products be sorted in the catalog by default?
bg: Как да се сортират продуктите в каталога по подразбиране?

en: How the sender email appears in outgoing WooCommerce emails.
bg: Как ще се показва имейл адресът на изпращача в изходящите писма от WooCommerce.

en: How the sender name appears in outgoing WooCommerce emails.
bg: Как ще се показва името на изпращача в изходящите писма от WooCommerce.

en: How to build a successful website
bg: Как да създадем успешен сайт

en: How to calculate delivery charges
bg: Как да смятаме такса доставка

en: How to customize your product catalog
bg: Как да персонализирате вашия продуктов каталог

en: How to get more website visitors
bg: Как да привлечете повече посетители

en: How to update your PHP version
bg: Как се надгражда версията на PHP

en: How to update your database table prefix
bg: Как да обновите представката на базата от данни

en: How we protect your data
bg: Как защитаваме личните ви данни

en: Howdy ###USERNAME###,
    
    Someone with administrator capabilities recently requested to have the
    administration email address changed on this site:
    ###SITEURL###
    
    To confirm this change, please click on the following link:
    ###ADMIN_URL###
    
    You can safely ignore and delete this email if you do not want to
    take this action.
    
    This email has been sent to ###EMAIL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
bg: Привет ###USERNAME###,
    
    Някой с администраторски права е поискал смени администраторския имейл адрес за този сайт: 
    ###SITEURL###
    
    За да потвърдите промяната, натиснете на тази връзка:
    ###ADMIN_URL###
    
    Можете да игнорирате и изтриете това писмо ако не искате да предприемете това действие.
    
    Този имейл е изпратен на ###EMAIL###
    
    Поздрави,
    Всички от ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Howdy ###USERNAME###,
    
    You recently clicked the 'Delete Site' link on your site and filled in a
    form on that page.
    
    If you really want to delete your site, click the link below. You will not
    be asked to confirm again so only click this link if you are absolutely certain:
    ###URL_DELETE###
    
    If you delete your site, please consider opening a new site here some time in
    the future! (But remember that your current site and username are gone forever.)
    
    Thank you for using the site,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
bg: Здравей, ###USERNAME###,
    
    Наскоро сте използвали връзката „Изтриване на сайт“ и сте попълнили
    формуляра на тази страница.
    
    Ако наистина искате да изтриете сайта си, посетете връзката по-долу. Това е
    последно потвърждение за действието ви, така че го направете само ако сте абсолютно сигурни:
    ###URL_DELETE###
    
    Ако изтриете сайта си,  в бъдеще ще можете да създадете нов сайт тук
    (Но имайте предвид, че потребителското ви име и сегащният сайт повече
    няма да бъдат достъпни.)
    
    Благодарим ви, че ползвате сайта,
    Всички от ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Howdy ###USERNAME###,
    
    You recently requested to have the email address on your account changed.
    
    If this is correct, please click on the following link to change it:
    ###ADMIN_URL###
    
    You can safely ignore and delete this email if you do not want to
    take this action.
    
    This email has been sent to ###EMAIL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
bg: Привет, ###USERNAME###,
    
    Пожелахте да смените имейл адреса на вашия профил.
    
    Ако това е вярно, моля натиснете на следната връзка, за да го промените:
    ###ADMIN_URL###
    
    Можете да игнорирате и изтриете този имейл ако не искате да променяте
    имейла си.
    
    Този имейл бе изпратен на ###EMAIL###
    
    Поздрави,
    ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Howdy %1$s,
    
    Thank you for signing up with WordPress.com. Use this URL to activate your account: %2$s
bg: Здрасти %1$s,
    
    Благодарим ти, че се регистрира в WordPress.com. Използвай този линк, за да активираш акаунта си: %2$s

en: Howdy USERNAME,
    
    Your new account is set up.
    
    You can log in with the following information:
    Username: USERNAME
    Password: PASSWORD
    LOGINLINK
    
    Thanks!
    
    --The Team @ SITE_NAME
bg: Здравейте USERNAME,
    
    Вашият нов акаунт е готов.
    
    Можете да влезете със следните данни:
    Потребителско име: USERNAME
    Парола: PASSWORD
    LOGINLINK
    
    Благодаря!
    
    --Екипът на SITE_NAME

en: Howdy!
bg: Привет!

en: Howdy!
    
    WordPress has a built-in feature that detects when a plugin or theme causes a fatal error on your site, and notifies you with this automated email.
    ###CAUSE###
    First, visit your website (###SITEURL###) and check for any visible issues. Next, visit the page where the error was caught (###PAGEURL###) and check for any visible issues.
    
    ###SUPPORT###
    
    If your site appears broken and you can't access your dashboard normally, WordPress now has a special "recovery mode". This lets you safely login to your dashboard and investigate further.
    
    ###LINK###
    
    To keep your site safe, this link will expire in ###EXPIRES###. Don't worry about that, though: a new link will be emailed to you if the error occurs again after it expires.
    
    When seeking help with this issue, you may be asked for some of the following information:
    ###DEBUG###
    
    ###DETAILS###
bg: Привет!
    
    WordPress вече има вградена функция, която открива разширение или тема, която предизвиква фатална грешка на сайта ви и ви уведомява с този автоматичен имейл.
    
    ###CAUSE### 
    
    Първо посетете уебсайта си (###SITEURL###) и проверете за видими проблеми. След това посетете страницата, където е открита грешката (###PAGEURL###), и проверете за видими проблеми.
    
    ###SUPPORT###
    
    Ако сайтът ви изглежда счупен и не можете да получите достъп до таблото си за управление, WordPress вече има специален "режим на възстановяване". Това ви позволява безопасно да влезете в таблото си за управление и да проучите допълнително.
    
    ###LINK### 
    
    За да запази сайта ви безопасен, тази връзка ще изтече след ###EXPIRES###. Не се притеснявайте за това обаче, ако грешката се появи отново след изтичането ѝ, ще ви бъде изпратена нова връзка по електронната поща.
    
    Когато търсите решение на проблема, може да бъдете попитани за следната информация: 
    
    ###DEBUG###
    
    ###DETAILS###

en: Howdy! Jetpack would like to connect to your WordPress.com account.
bg: Здравейте! Jetpack иска разрешение да се свърже с вашия WordPress.com акаунт.

en: Howdy! Please update Jetpack before connecting.
bg: Здравейте! Моля, актуализирайте Jetpack преди свързване.

en: Howdy! Plugins and themes failed to update on your site at %s.
bg: Някои разширения и теми в сайта ви с адрес %s не успяха да се обновят до най-новите си версии.

en: Howdy! Plugins failed to update on your site at %s.
bg: Някои разширения в сайта ви с адрес %s не успяха да се обновят до най-новата си версия.

en: Howdy! Some plugins and themes have automatically updated to their latest versions on your site at %s. No further action is needed on your part.
bg: Някои разширения и теми в сайта ви с адрес %s бяха обновени автоматично до най-новата си версия. Не се изискват действия от ваша страна.

en: Howdy! Some plugins have automatically updated to their latest versions on your site at %s. No further action is needed on your part.
bg: Някои разширения в сайта ви с адрес %s бяха обновени автоматично до най-новата си версия. Не се изискват действия от ваша страна.

en: Howdy! Some themes have automatically updated to their latest versions on your site at %s. No further action is needed on your part.
bg: Някои теми във вашия сайт с адрес %s бяха обновени автоматично до най-новата си версия. Не се изискват действия от ваша страна.

en: Howdy! Themes failed to update on your site at %s.
bg: Някои теми в сайта ви с адрес %s не успяха да се обновят до най-новата си версия.

en: Howdy! This importer allows you to connect directly to LiveJournal and download all your entries and comments
bg: Здрасти! Този импортер се свързва с LiveJournal и сваля всичките ви публикации и коментари

en: Howdy! This importer allows you to import posts and comments from your Blogger account into your WordPress blog.
bg: Здравейте! С този импортер позволява да извличате публикации и коментари от вашия Blogger блог в WordPress блога ви.

en: Howdy,
bg: Здрасти,

en: Howdy,
    
    A request has been made to perform the following action on your account:
    
         ###DESCRIPTION###
    
    To confirm this, please click on the following link:
    ###CONFIRM_URL###
    
    You can safely ignore and delete this email if you do not want to
    take this action.
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
bg: Здравейте,
    
    Има изпратена молба за следното действие, свързано с вашия профил:
    
         ###DESCRIPTION###
    
    За да потвърдите, моля натиснете тази връзка:
    ###CONFIRM_URL###
    
    Игнорирайте или изтрийте този имейл ако не искате да предприемете това действие.
    
    Този имейл е изпратен на ###EMAIL###.
    
    Поздрави,
    Екипът на ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Howdy,
    
    A user data privacy request has been confirmed on ###SITENAME###:
    
    User: ###USER_EMAIL###
    Request: ###DESCRIPTION###
    
    You can view and manage these data privacy requests here:
    
    ###MANAGE_URL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
bg: Здравейте,
    
    Има изпратена молба за поверителност на лични данни на  ###SITENAME###:
    
    Потребител: ###USER_EMAIL###
    Молба: ###DESCRIPTION###
    
    Можете да прегледате и обработвате тези молби от тук:
    
    ###MANAGE_URL###
    
    Поздрави,
    Екипът на ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Howdy,
    
    Thank you for signing up with WordPress.com. To activate your newly created account, please click on the following link:
    
    %s
    
    --The WordPress.com Team
bg: Здравейте,
    
    Благодарим ви, че се регистрирахте в WordPress.com. За да активирате сметката си, моля  отворете следната връзка:
    
    %s
    
    -- Екипът на WordPress.com

en: Howdy,
    
    Your request for an export of personal data has been completed. You may
    download your personal data by clicking on the link below. For privacy
    and security, we will automatically delete the file on ###EXPIRATION###,
    so please download it before then.
    
    ###LINK###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
bg: Здравейте!,
    
    Вашето искане за експортиране на личните данни, които имаме за вас на нашия сайт, е изпълнено.
    Свалете лични си данни като посетите връзката по-долу. За вашата анонимност и сигурност автоматично ще изтрием файла на  ###EXPIRATION###, затова го изтеглете преди тази дата.
    
    ###LINK###
    
    Този имейл е изпратен до ###EMAIL###.
    
    Поздрави!
    Екипът на ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Howdy,
    
    Your request to erase your personal data on ###SITENAME### has been completed.
    
    If you have any follow-up questions or concerns, please contact the site administrator.
    
    For more information, you can also read our privacy policy: ###PRIVACY_POLICY_URL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
bg: Здравейте,
    
    Изпратената молба за изтриване на личните ви данни от ###SITENAME### е изпълнена.
    
    Ако имате допълнителни въпроси, моля, свържете се с администратора на сайта.
    
    За повече информация можете да прочетете и политиката ни за поверителност: ###PRIVACY_POLICY_URL###
    
    Поздрави,
    Екипът на ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Howdy,
    
    Your request to erase your personal data on ###SITENAME### has been completed.
    
    If you have any follow-up questions or concerns, please contact the site administrator.
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
bg: Здравейте,
    
    Изпратената молба за изтриване на личните ви данни от ###SITENAME### е изпълнена.
    
    Ако имате допълнителни въпроси, моля, свържете се с администратора на сайта.
    
    Поздрави,
    Екипът на ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Howdy, %s
bg: Здравейте, %s

en: However, it is your responsibility to use those resources correctly, to provide the information that your privacy policy requires, and to keep that information current and accurate.
bg: Ваша отговорност е да използвате правилно тези ресурси, да предоставите информацията, която изисква вашата декларация за поверителност, и да поддържате тази информация актуална и точна.

en: However, you can still <a href="%s">activate this theme</a>, and use the Site Editor to customize it.
bg: Все пак можете да използвате <a href="%s">activate this theme</a>, и да ползвате Сайт Редактора за да я персонализирате.

en: However, your WordPress Address is currently controlled by a PHP constant and therefore cannot be updated. You need to edit your %1$s and remove or update the definitions of %2$s and %3$s.
bg: Въпреки това вашият WordPress адрес в момента се контролира от PHP константа и следователно не може да бъде актуализиран. Трябва да редактирате своя %1$s и да премахнете или актуализирате дефинициите на %2$s и %3$s.

en: Howland Island
bg: Остров Хауленд

en: Huambo
bg: Хуамбо

en: Huge
bg: Огромен

en: Human-readable labels for the post type for various contexts.
bg: Етикети за типа публикация за различни контексти - предназначени за четене от хора.

en: Human-readable labels for the taxonomy for various contexts.
bg: Етикети за таксономията за различни контексти, предназначени за четене от хора.

en: Human-readable name identifying the widget type.
bg: Четимо от хора име, идентифициращо типа на джаджата.

en: Humor
bg: Хумор

en: Hundreds of themes
bg: Стотици теми

en: Hunedoara
bg: Хунедоара

en: Hungarian
bg: Унгарски

en: Hungarian forint
bg: Унгарски форинт

en: Hungary
bg: Унгария

en: Hunting Area
bg: Зона за лов

en: Hunting Club
bg: Ловен клуб

en: Hunting Preserve
bg: Ловен резерват

en: Hurray! Your theme supports site editing with blocks. <a href="%1$s">Tell me more</a>. %2$s
bg: Браво! Темата ви поддържа функцията за пълно редактиране на сайт с блокове. <a href="%1$s">Още по темата</a>. %2$s

en: Huíla
bg: Хуила

en: Hyogo
bg: Хиого

en: I already have an account
bg: Вече имам профил

en: I can't access my phone
bg: Нямам достъп до телефона си

en: I do not have an account yet
bg: Все още нямам профил

en: I don't have any products yet.
bg: Все още нямам продукти.

en: I don't understand
bg: Не разбирам

en: I have read and agree to the website %s
bg: Прочетох и се съгласявам с %s на сайта

en: I no longer need a website or blog.
bg: Нямам нужда от сайт или блог.

en: I plan to sell both physical and digital products
bg: Планирам да продавам както физически продукти, така и дигитални

en: I plan to sell digital products
bg: Ще продавам дигитални продукти

en: I plan to sell physical products
bg: Ще продавам физически продукти

en: I really need an ID for this to work.
bg: За да работи това е нужден ID.

en: I understand that I won't be able to undo this change to my site address.
bg: Разбирам, че промяната на адреса е необратима.

en: I use it at home.
bg: Използвам го вкъщи.

en: I use it every where I go, at work and home and anywhere else that I can!
bg: Използвам го навсякъде - на работа, вкъщи и навсякъде другаде, където мога!

en: I use it in school.
bg: Използвам го в училище.

en: I will also be selling products or services in person.
bg: Ще продавам продукти или услуги и лично.

en: I'll Keep It
bg: Ще го запазя

en: I'll keep it
bg: Ще го запазя

en: I'm going to use WordPress somewhere else.
bg: Ще ползвам WordPress на друго място.

en: I'm going to use a different service for my website or blog.
bg: Ще ползвам друга услуга за моя сайт.

en: I'm not sure.
bg: Не съм сигурен.

en: I'm staying here and using the free plan.
bg: Ще продължа да ползвам безплатния план.

en: I'm sure I want to permanently delete my site, and I am aware I can never get it back or use %s again.
bg: Сигурен съм, че желая завинаги да деактивирам моя сайт и съм наясно, че никога не мога да го получа обратно или да използвам %s отново.

en: ID #%1$s: %2$s <strong>Sorry, you are not allowed to remove this user.</strong>
bg: ID #%1$s: %2$s <strong>Нямате нужните права, за да премахнете този потребител.</strong>

en: ID #%1$s: %2$s <strong>The current user will not be deleted.</strong>
bg: ID #%1$s: %2$s <strong>Настоящият потребител няма да бъде изтрит.</strong>

en: ID is invalid.
bg: Номерът е невалиден.

en: ID of global styles config.
bg: ID на конфигурацията на глобалните стилове.

en: ID of parent grouping.
bg: ID на родителско групиране.

en: ID of sidebar.
bg: ID на страничната лента.

en: ID of template.
bg: ID на шаблона.

en: ID of the post context.
bg: ID на контекстната публикация.

en: ID to reassign posts to.
bg: Идентификатор, към когото да се преназначат публикациите.

en: ID.
bg: Номер.

en: ID: %d
bg: Номер: %d

en: IDs for settings sub groups.
bg: ID-та за подгрупи от настройки.

en: IO error.
bg: Входно-изходна грешка.

en: IP Address
bg: IP адрес

en: IP address
bg: IP адрес

en: IP address for the comment author.
bg: IP адресът на автора на коментара.

en: IP address.
bg: IP адрес.

en: IPN email notifications
bg: IPN email известия

en: IPN payment completed
bg: IPN плащането завършено

en: ISO code of the country.
bg: Код на държава по ISO стандарт.

en: ISO code or name of the state, province or district.
bg: Код или име на област, провинция или окръг.

en: ISO3166 alpha-2 country code.
bg: Код на държавата по ISO3166 alpha-2.

en: ISO4217 currency code.
bg: Код на валута по ISO4217.

en: Ialomița
bg: Яломица

en: Ialoveni
bg: Яловени

en: Ibanda
bg: Ибанда

en: Ice Skating Instructor
bg: Инструктор по кънки на лед

en: Ice Skating Rink
bg: Ледена пързалка

en: Iceland
bg: Исландия

en: Icelandic
bg: Исландски

en: Icelandic kr&oacute;na
bg: Исландска крона

en: Icon
bg: Икона

en: Icon + text
bg: Икона + текст

en: Icon URL
bg: Адрес на иконата

en: Icon of block type.
bg: Икона за тип блок.

en: Icon only
bg: Само икона

en: Id should start with a letter, followed only by letters, numbers, dashes, dots, colons or underscores.
bg: Id трябва да започва с буква, последвана от букви, цифри, тирета, точки, двуеточия или подчертавки.

en: Idaho
bg: Айдахо

en: Identicon (Generated)
bg: Идентикон (генериран)

en: If %1$s is disabled, ask your administrator to enable that module, or look at the <a href="%2$s">Apache documentation</a> or <a href="%3$s">elsewhere</a> for help setting it up.
bg: Ако %1$s е изключен, помолете администратора си да го включи, разгледайте <a href="%2$s">Документацията за Apache</a> или потърсете помощ за тези настройки <a href="%3$s">другаде</a>.

en: If COD is only available for certain methods, set it up here. Leave blank to enable for all methods.
bg: Ако наложеният платеж е възможен само за методи, може да бъде настроен оттук. Оставете празно, за да бъде разрешен за всички методи.

en: If a media file has not been attached to any content, you will see that in the Uploaded To column, and can click on Attach to launch a small popup that will allow you to search for existing content and attach the file.
bg: Ако файлът не е прикачен към публикация, ще видите това в колоната &quot;Прикачен към&quot; и с натискане на &quot;Добавяне на файл&quot;, ще активирате малък прозорец, в който да потърсите публикация и да прикачите файла.

en: If a new user is created by WordPress, a password will be randomly generated. Manually change the user&#8217;s details if necessary.
bg: При създаването на нов потребител от WordPress ще му бъде генерирана случайна парола. Може да я  смените след това.

en: If a program or website you use allows you to export your links or subscriptions as OPML you may import them here.
bg: Ако програма или Интернет страница, които използвате, ви позволяват да експортирате вашите връзки като OPML, вие можете да ги импортирате от тук.

en: If desired, WordPress will automatically alert various services of your new posts.
bg: Ако желаете, WordPress ще уведомява автоматично различни услуги за вашите нови публикации.

en: If empty, we will attempt to determine the image size.
bg: Ако оставите полето празно, ще се опитаме да познаем размера на изображенито.

en: If enabled, this text will be shown site-wide. You can use it to show events or promotions to visitors!
bg: Ако е включено, този текст ще се показва из целия сайт. Можете да го използвате, за да привличате вниманието на посетителите към събития или промоции!

en: If it's not by itself, a theme or plugin is displaying extra characters. Try steps 2 and 3.
bg: Ако има и друго, значи или тема или разширение извеждат допълнителни знаци. Опитайте стъпки 2 и 3.

en: If managing stock, this controls if backorders are allowed.
bg: При включено управление на складовата наличност, това контролира дали предварителните продажби са разрешени.

en: If managing stock, this controls whether or not backorders are allowed. If enabled, stock quantity can go below 0.
bg: Ако се поддържат наличности, с това поле се контролира дали са позволени поръчки на временно изчерпани продукти. Също така това може да доведе до спад на наличността до под 0.

en: If the importer you need is not listed, <a href="%s">search the plugin directory</a> to see if an importer is available.
bg: Ако в списъка липсва услуга за импортиране, от която се нуждаете, <a href="%s">потърсете в хранилището с разширения</a> и вижте дали там има такава.

en: If the link is to a person, you can specify your relationship with them using the above form. If you would like to learn more about the idea check out <a href="https://gmpg.org/xfn/">XFN</a>.
bg: Ако връзката е към човек, може да укажете отношението си с него/нея през формата горе. За да научите повече за идеята, посетете <a href="https://gmpg.org/xfn/">XFN</a>.

en: If the payment was refunded via the API.
bg: Ако плащането е било възстановено чрез API.

en: If the product is downloadable.
bg: Дали продуктът е за изтегляне.

en: If the product is virtual.
bg: Дали продуктът е виртуален.

en: If the value is a string, the value will be used as the archive slug. If the value is false the post type has no archive.
bg: Ако стойноста е низ, стойноста ще се използва като архивирано кратно име. Ако стойността е грешна, тип съдържанието няма архив.

en: If the variation is downloadable.
bg: Дали вариацията е за изтегляне.

en: If the variation is virtual.
bg: Дали вариацията е виртуална.

en: If the variation is visible.
bg: Ако вариантът се вижда.

en: If this is a development website you can <a href="%s" target="_blank">set the environment type accordingly</a> to enable application passwords.
bg: Ако този сайт е работен можете да <a href="%s" target="_blank">зададете вида платформа за разработка</a>, за да включите паролите на приложението.

en: If this solves the problem, something in your theme is probably broken – let the theme's author know.
bg: Ако това решава проблема, значи нещо в темата ви вероятно е повредено - уведомете авторите ѝ за това.

en: If this was a mistake, ignore this email and nothing will happen.
bg: Ако това е грешка, просто игнорирайте това писмо и нищо няма да се случи.

en: If true and if the free shipping method requires a coupon, this coupon will enable free shipping.
bg: Ако стойността е true и ако методът за безплатна доставка изисква код за отстъпка, този код ще позволи безплатна доставка.

en: If true, Akismet will automatically discard the worst spam automatically rather than putting it in the spam folder.
bg: Ако е избрано, Akismet автоматично отхвърля най-очевидния спам автоматично, вместо да го поставя в спам директорията.

en: If true, show the number of approved comments beside each comment author in the comments list page.
bg: Ако е избрано, показва броя на одобрените коментари до всеки автор в страницата с коментари.

en: If true, the coupon can only be used individually. Other applied coupons will be removed from the cart.
bg: При стойност true, кодът за отстъпка може да бъде използван самостоятелно. Другите кодове за отстъпка ще бъдат премахвани от количката.

en: If true, the note will be shown to customers and they will be notified. If false, the note will be for admin reference only.
bg: При стойност true, бележката ще се показва на клиентите и те ще бъдат известявани. Ако стойността е false, бележката ще бъде достъпна само за администраторите.

en: If true, this coupon will not be applied to items that have sale prices.
bg: Ако стойността е true, този код за отстъпка няма да бъде приложен към продукти с намалени цени.

en: If true, this note will be attributed to the current user. If false, the note will be attributed to the system.
bg: Ако е вярно, тази забележка ще бъде асоциирана с текущия потребител. Ако е грешно, забележката ще бъде асоциирана със системата.

en: If you add a video, the image will be used as a fallback while the video loads.
bg: При добавяне на видео изображението ще се показва, докато видеото се зарежда.

en: If you already have a Privacy Policy page, please select it below. If not, please create one.
bg: Изберете страницата с политика за поверителност ако вече сте я създали. Ако не сте, създайте такава.

en: If you already have an API key
bg: Ако вече имате ключ за API

en: If you are a member of a regulated industry, or if you are subject to additional privacy laws, you may be required to disclose that information here.
bg: Ако сте член на индустрия със собствена регулация или дейността ви е регулирана и чрез допълнителни правила за поверителност, ще трябва да посочите това тук.

en: If you are looking to paste rich content from Microsoft Word, try turning this option off. The editor will clean up text pasted from Word automatically.
bg: Ако искате да добавите съдържание от Microsoft Word, изключете тази настройка. Редакторът ще изчисти текстa от Word автоматично.

en: If you are modifying WooCommerce on a parent theme that you did not build personally we recommend using a child theme. See: <a href="%s" target="_blank">How to create a child theme</a>
bg: Ако правите промени в WooCommerce или в родителска тема, възможно е да имате проблеми с обновленията. Препоръчва се използването на дъщерна тема. Прочетете <a href="%s" target="_blank">как се прави дъщерна тема</a>.

en: If you are not automatically redirected, use this link:
bg: Ако не бъдете пренасочен автоматично, използвайте този линк:

en: If you are not sure, check the plugin documentation or contact the plugin author to see if the plugin collects data and if it supports the Data Eraser tool. This information may be available in the <a href="%s">Privacy Policy Guide</a>.
bg: Ако не сте сигурни, проверете документацията на разширението или се свържете с автора му, за да разберете дали разширението събира данни и дали поддържа инструмента за изтриване на данни. Информацията би могла да е налична в <a href="%s">Наръчника за политиката за поверителност
    </a>.

en: If you are not sure, check the plugin documentation or contact the plugin author to see if the plugin collects data and if it supports the Data Exporter tool. This information may be available in the <a href="%s">Privacy Policy Guide</a>.
bg: Ако не сте сигурни, проверете документацията на разширението или се свържете с автора на разширението, за да видите дали приставката събира данни и дали поддържа инструмента за експортиране на данни. Тази информация може да е налична в <a href="%s"> Ръководство за декларация за поверителност </a>.

en: If you are still seeing this warning after having tried the actions below, you may need to contact your hosting provider for further assistance.
bg: Ако все още виждате това предупреждение, след като сте опитали действията по-долу, може да се наложи да се свържете с вашия хостинг доставчик за допълнителна помощ.

en: If you are the owner of this network please check that your host&#8217;s database server is running properly and all tables are error free.
bg: Ако сте собственика на тази мрежа проверете дали сървърът с базата данни на сайта ви работи нормално и дали няма грешки в таблиците.

en: If you are unsure what these terms mean you should probably contact your host. If you still need help you can always visit the <a href="%s">WordPress support forums</a>.
bg: Ако не сте сигурни какво означават тези термини, най-добре би било да се свържете с хостинг компанията си. Може да посетите и <a href="%s">Форумите за помощ за WordPress</a>.

en: If you can&#8217;t drag the bookmarklet to your bookmarks, copy the following code and create a new bookmark. Paste the code into the new bookmark&#8217;s URL field.
bg: Ако не успявате да придърпате отметката в лентата с отметки, копирайте този код и създайте нова отметка. Поставете кода в полето за връзка на новата отметка.

en: If you can't access your phone enter one of the 10 backup codes that were provided when you set up two-step authentication to continue.
bg: За да продължите, ако нямате достъп до телефона си, въведете един от 10-те резервни кода, които са Ви били предоставени, когато сте активирали вписването с двойна защита.

en: If you can't think of a good password use the button below to generate one.
bg: Ако не може да измислите силна парола, натиснете бутона отдолу.

en: If you change this, an email will be sent at your new address to confirm it. <strong>The new address will not become active until confirmed.</strong>
bg: Ако промените това, ще ви изпратим имейл на новия ви адрес, за да го потвърдите. <strong> Новият адрес няма да бъде активен, докато не бъде потвърден. </strong>

en: If you copied over a template file to change something, then you will need to copy the new version of the template and apply your changes again.
bg: Ако сте заместили файл от шаблона, за да направите промени, ще трябва да копирате новата версия на шаблона и отново да нанесете промените.

en: If you create an account, we will store your name, address, email and phone number, which will be used to populate the checkout for future orders.
bg: Ако си създадете профил, ще съхраним името, адреса, имейл адреса и телефонния ви номер и ще ги използваме, за да ги попълним автоматично при следващи ваши поръчки.

en: If you define a "Terms" page the customer will be asked if they accept them when checking out.
bg: Ако определите страница за „Условия за ползване“, клиентите ще бъдат запитвани дали приемат правилата преди заплащането.

en: If you delete a link, it will be removed permanently, as Links do not have a Trash function yet.
bg: Изтриването на връзката я премахва безвъзвратно. За връзките все още няма Кошче.

en: If you didn't make this request, just ignore this email. If you'd like to proceed:
bg: Ако не сте направили тази заявка, просто не обръщайте внимание на това съобщение. Ако искате да продължите:

en: If you do code, or want to learn how, you can contribute technically in numerous ways:
bg: Ако програмирате или искате да се научите, можете да допринасяте с технически умения по няколко начина:

en: If you do not know how to set up a database you should <strong>contact your host</strong>. If all else fails you may find help at the <a href="%s">WordPress support forums</a>.
bg: Ако не знаете как да настроите базата данни трябва да се <strong>свържете с вашата хостинг компания</strong>. Ако не успеете да се справите, може да намерите помощ във <a href="%s">Форумите за помощ на WordPress</a>.

en: If you do not want a header image to be displayed on your site at all, click the &#8220;Remove Header Image&#8221; button at the bottom of the Header Image section of this page. If you want to re-enable the header image later, you just have to select one of the other image options and click &#8220;Save Changes&#8221;.
bg: Ако изобщо не желаете да се показва заглавно изображение на вашият сайт, натиснете бутона &#8220;Изтриване на заглавното изображение&#8221; под секцията &quot;Заглавно изображение&quot; на същата страница. Ако по-късно искате отново да я покажете, просто изберете едно от другите изображения и натиснете &#8220;Запис на промените&#8221;.

en: If you do not want to upload your own image, you can use one of these cool headers, or show a random one.
bg: Ако не искате да качите ваше собствено, използвайте едно от тези страхотни изображения, които ще се показват на случаен ред при презареждане.

en: If you do not want to use your %s site any more, you can delete it using the form below. When you click <strong>Delete My Site Permanently</strong> you will be sent an email with a link in it. Click on this link to delete your site.
bg: Ако не желаете да използвате повече вашия сайт %s, изтрийте го през формата долу. Когато натиснете на <strong>Изтриване на моя сайт завинаги</strong>, ще ви бъде изпратен имейл с връзка. Натиснете върху нея, за да изтриете вашия сайт.

en: If you don&#8217;t enter a password, ALL ENTRIES from your LiveJournal will be imported as public posts in WordPress.
bg: Ако не въведете парола, ВСИЧКИ ПУБЛИКАЦИИ ще бъдат импортирани като публични в WordPress.

en: If you don't have a WordPress.com account yet, you can sign up for free in just a few seconds.
bg: Ако нямате профил в WordPress.com, можете да се регистрирате безплатно за няколко секунди.

en: If you don't want to renew, you can cancel this subscription at Me > Manage Purchases in your dashboard.
bg: Ако не искате да подновите абонамента, можете да го премахнете от "Управление на покупките" на вашето потребителско табло.

en: If you edit or publish an article, an additional cookie will be saved in your browser. This cookie includes no personal data and simply indicates the post ID of the article you just edited. It expires after 1 day.
bg: Ако редактирате или публикувате статия една допълнителна бисквитка ще бъде запазена в браузъра ви. Тя няма да съдържа лични данни, а просто ще добави идентификатора на публикацията, която току що сте редактирали. Изтича след един ден.

en: If you find a bug within WooCommerce core you can create a ticket via <a href="%1$s">GitHub issues</a>. Ensure you read the <a href="%2$s">contribution guide</a> prior to submitting your report. To help us solve your issue, please be as descriptive as possible and include your <a href="%3$s">system status report</a>.
bg: Ако намерите проблем в WooCommerce, може да го докладвате чрез <a href="%1$s">Github issues</a>. Уверете се, че сте прочели  <a href="%2$s">наръчника за съдействие</a>, преди да заявите открития проблем. За да ни помогнете да решим по-лесно проблема, бъдете колкото се може по-изчерпателни и прикачете и <a href="%3$s">системен доклад</a>.

en: If you have a coupon code, please apply it below.
bg: Ако имате код за отстъпка, въведете го тук.

en: If you have an account on this site, or have left comments, you can request to receive an exported file of the personal data we hold about you, including any data you have provided to us. You can also request that we erase any personal data we hold about you. This does not include any data we are obliged to keep for administrative, legal, or security purposes.
bg: Ако имате профил в този сайт или сте оставяли коментари в него, можете да поискате да получите файл, съдържащ всички данни, които съхраняваме за вас, включително и данни, които сте ни предоставили. Също така можете да поискате да заличим личните данни, които съхраняваме за вас. Това обаче не включва данни, които сме задължени да съхраняваме с административни цели, за нуждите на сигурността на сайта, или по закон.

en: If you have any entries on LiveJournal which are marked as private, they will be password-protected when they are imported so that only people who know the password can see them.
bg: Ако имате лични публикации в LiveJournal те ще бъдат защитени с парола, така че само тези, които знаят паролата да могат да ги видят.

en: If you have not yet created any menus, <strong>click the &#8217;create a new menu&#8217; link</strong> to get started
bg: Ако все още не сте създали менютата си, натиснете <strong>"Създаване на ново меню"</strong>, за да започнете.

en: If you have posts or comments in another system, WordPress can import those into this site. To get started, choose a system to import from below:
bg: Ако имате публикации или коментари в друга система, WordPress може да ги вмъкнете тук. Изберете система, от която да импортирате:

en: If you have shopped with us before, please enter your details below. If you are a new customer, please proceed to the Billing section.
bg: Ако сте пазарували от нас и преди, въведете информацията си по-долу. Ако сте нов клиент, продължете към фактуриране и доставка.

en: If you leave a comment on our site you may opt-in to saving your name, email address and website in cookies. These are for your convenience so that you do not have to fill in your details again when you leave another comment. These cookies will last for one year.
bg: Ако оставите коментар на нашия сайт, можете да разрешите запазването на вашите име, имейл адрес и уеб сайт в бисквитки. Те са за ваше удобство, така че да не е нужно да попълвате отново данните си, когато оставяте друг коментар. Тези бисквитки ще се пазят една година.

en: If you leave a comment, the comment and its metadata are retained indefinitely. This is so we can recognize and approve any follow-up comments automatically instead of holding them in a moderation queue.
bg: Ако оставите коментар, коментарът и неговите метаданни се запазват за неопределено време. Това е така, за да можем автоматично да разпознаваме и одобряваме последващи ваши коментарите, вместо да ги задържаме в опашката за одобряване.

en: If you like %1$s please leave us a %2$s rating. A huge thanks in advance!
bg: Ако харесвате %1$s, дайте ни оценка %2$s. Предварително много благодарим!

en: If you like, you may enter custom structures for your product URLs here. For example, using <code>shop</code> would make your product links like <code>%sshop/sample-product/</code>. This setting affects product URLs only, not things such as product categories.
bg: Ако желаете, тук можете да въведете собствени структури за адресите на продуктите. Например, <code>магазин</code> ще създаде следния тип връзки към продуктите: <code>%sмагазин/примерен-продукт/</code>. Тази настройка влияе само върху адресите на продуктите, но не и върху неща като продуктови категории.

en: If you lose your device, accidentally remove the authenticator app, or are otherwise locked out of your account, the only way to get back in to your account is by using a backup code.
bg: Ако загубите устройството си, случайно премахнете приложението за удостоверяване или другояче сте блокирани от профила си, единственият начин да се впишете в него е чрез използването на резервен код.

en: If you need to access the setup wizard again, please click on the button below.
bg: Ако искате да стартирате отново помощника за настройване, щракнете на бутона по-долу.

en: If you reached this screen by accident and meant to visit one of your own sites, here are some shortcuts to help you find your way.
bg: Ако достигнете случайно до този екран, а сте смятали да посетите някой от вашите сайтове, тук ще видите някои препратки за бърз достъп, които ще ви помогнат да се ориентирате.

en: If you request a password reset, your IP address will be included in the reset email.
bg: Ако заявите смяна на паролата, вашият IP адрес ще бъде включен в имейла за извършване на смяната.

en: If you speak English, <a href="http://translate.wordpress.com/">you can help us translate WordPress into your language.</a>
bg: Ако владеете английски, <a href="http://translate.wordpress.com/">можете да ни помогнете да преведем WordPress на вашия език.</a>

en: If you upload images to the website, you should avoid uploading images with embedded location data (EXIF GPS) included. Visitors to the website can download and extract any location data from images on the website.
bg: Ако качвате изображения в сайта, трябва да избягвате качването на изображения с вградени данни за местоположение (EXIF GPS). Посетителите на сайта могат да изтеглят и извлекат данни за местоположението от изображения в сайта.

en: If you use your site for commercial purposes and you engage in more complex collection or processing of personal data, you should note the following information in your privacy policy in addition to the information we have already discussed.
bg: Ако използвате сайта си за търговия и имате сложен процес за събиране и обработка на лични данни, трябва да включите тази информация в политиката си за поверителност в допълнение към информацията, която вече споменахме.

en: If you visit our login page, we will set a temporary cookie to determine if your browser accepts cookies. This cookie contains no personal data and is discarded when you close your browser.
bg: Ако влезете в този сайт, ще зададем временна бисквитка, за да определим дали браузърът ви приема бисквитки. Тази бисквитка не съдържа лични данни и се изтрива, когато затворите браузъра си.

en: If you want site visitors to be able to register themselves, check the membership box. If you want the site administrator to register every new user, leave the box unchecked. In either case, you can set a default user role for all new users.
bg: За да позволите на потребителите на сайта да се регистрират, отметнете опцията за регистрация. Ако предпочитате администраторите да регистрират всеки нов потребител, оставете опцията за регистрация празна. Независимо коя опция изберете, можете да отбележите роля по подразбиране за всички нови потребители.

en: If you want to convert your categories to tags (or vice versa), use the <a href="%s">Categories and Tags Converter</a> available from the Import screen.
bg: Ако искате да превърнете категориите си в етикети (или обратното), използвайте <a href="%s">инструментът за категории и етикети</a>, достъпен от екрана за Внасяне на данни.

en: If you want to export a handy list of all the information on this page, you can use the button below to copy it to the clipboard. You can then paste it in a text file and save it to your device, or paste it in an email exchange with a support engineer or theme/plugin developer for example.
bg: Ако искате да експортирате удобен списък с цялата информация на тази страница, можете да използвате бутона по-долу, за да го копирате в клипборда. След това можете да го поставите в текстов файл и да го запишете на вашия твърд диск или да го изпратите по имейл на инженер по поддръжката или разработчик на тема или разширение.

en: If you want to remove the widget but save its setting for possible future use, just drag it into the Inactive Widgets area. You can add them back anytime from there. This is especially helpful when you switch to a theme with fewer or different widget areas.
bg: Ако желаете да премахнете джаджата, но да запазите настройките за евентуална бъдеща употреба, завлачете я в полето Изключени джаджи. По всяко време можете да активирате обратно джаджите от това поле. Това е особено полезно, когато се прехвърляте на нова тема с по-малко или по-различни джаджи.

en: If you wish to keep this subscription, please update your card details or arrange another payment method.
bg: Ако искате да запазите този абонамент, моля обновете кредитната си карта или ползвайте друг начин на плащане.

en: If you'd like to offer <span class="help_tip" data-tip="%1$s">live rates</span> from a specific carrier (e.g. UPS) you can find a variety of extensions available for WooCommerce <a href="%2$s" target="_blank">here</a>.
bg: Ако искате да предоставите <span class="help_tip" data-tip="%1$s">информация за цени на доставки в реално време</span> от определена куриерска фирма (напр. UPS), можете да намерите множество разширения на WooCommerce за тази цел <a href="%2$s" target="_blank">тук</a>.

en: If your main PayPal email differs from the PayPal email entered above, input your main receiver email for your PayPal account here. This is used to validate IPN requests.
bg: Ако вашият основен PayPal имейл адрес е различен от въведения PayPal имейл адрес по-горе, въведете тук вашия основен получаващ имейл адрес (receiver_email) от PayPal профила ви. Това се прави с цел валидиране на IPN заявките (за моментално уведомяване при плащане).

en: If your problem isn't known or caused by a plugin, try activating %s (the default WordPress theme).
bg: Ако проблемът е неизвестен или причинен от разширение, опитайте да активирате %s (WordPress темата по подразбиране).

en: If your problem isn't known or caused by a plugin, try activating the default WordPress theme.
bg: Ако проблемът е неизвестен или причинен от разширение, опитайте да активирате WordPress темата по подразбиране.

en: If your site does not display, please contact the owner of this network.
bg: Ако не виждате сайта си, свържете се с администратора на мрежата.

en: If your theme has more than one default header image, or you have uploaded more than one custom header image, you have the option of having WordPress display a randomly different image on each page of your site. Click the &#8220;Random&#8221; radio button next to the Uploaded Images or Default Images section to enable this feature.
bg: Ако вашата тема разполага с повече от едно заглавно изображение или сте качили повече от едно собствено заглавно изображение, можете да изберете WordPress да показва различно изображение на случаен принцип на всяка страница от сайта ви. Изберете радио бутона &#8220;Случайно&#8221;, който се намира до секцията &quot;Качени изображения&quot; или &quot;Изображение по подразбиране&quot;, за да разрешите тази функция.

en: If your theme has multiple menus, giving them clear names will help you manage them.
bg: Ако темата ви има повече от едно менюта, за да ви е по-лесно да ги управлявате е по-добре да им давате ясни имена.

en: If your theme has widget areas, you can also add menus there. Visit the <a href="%s">Widgets panel</a> and add a &#8220;Navigation Menu widget&#8221; to display a menu in a sidebar or footer.
bg: Ако темата ви има зони с джаджи, можете да добавяте менюта там. Посетете <a href="%s">секцията с джаджи</a> и добавете джаджата &#8220;Собствено меню&#8221; за да покажете меню в странична лента или футър.

en: If your website provides a service which includes automated decision making - for example, allowing customers to apply for credit, or aggregating their data into an advertising profile - you must note that this is taking place, and include information about how that information is used, what decisions are made with that aggregated data, and what rights users have over decisions made without human intervention.
bg: Ако сайтът ви предоставя услуга, която включва автоматично взимане на решения, например, позволявайки на потребителите да кандидатстват за кредите, или генерираща техни данни в рекламен профил, трябва да посочите, че това се случва и да включите информация за това как данните на потребителите се използват, какви решения се вземат благодарение на събраните данни, какви права имат потребителите върху решенията, взети без човешка намеса.

en: If your website receives data about users from third parties, including advertisers, this information must be included within the section of your privacy policy dealing with third party data.
bg: Ако вашият уебсайт получава данни относно потребителите ви от трети лица, включително рекламодатели, тази информация трябва да бъде включена в секцията на вашата политика по поверителност за взаимоотношенията ви с данни от трети лица.

en: Iganga
bg: Иганга

en: Ilfov
bg: Илфов

en: Illinois
bg: Илинойс

en: Image
bg: Картинка

en: Image <span class="count">(%s)</span> | Images <span class="count">(%s)</span>
bg[0]: Изображение <span class="count">(%s)</span>
bg[1]: Изображения <span class="count">(%s)</span>

en: Image Address
bg: Адрес на изображение:

en: Image Alignment:
bg: Позиция на изображението:

en: Image CSS Class
bg: CSS клас

en: Image Caption
bg: Кратко описание

en: Image Color:
bg: Цвят на изображението:

en: Image Crop Help
bg: Помощ за изрязването на изображения

en: Image Editor Save Failed
bg: Записването на изображението бе неуспешно.

en: Image File
bg: Файлът с изображението

en: Image Gallery Carousel
bg: Галерия с картинки под формата на carousel

en: Image Grid
bg: Изображения в табличен вид

en: Image ID.
bg: Номер на изображение.

en: Image Link
bg: Връзка за изображението

en: Image List
bg: Списък от изображения

en: Image Position
bg: Позиция на изображението

en: Image Post
bg: Публикация със снимка

en: Image Processing Error
bg: Грешка при обработката на изображението

en: Image Repeat
bg: Повтаряне на изображението

en: Image Rotation
bg: Завъртане на изображението

en: Image Settings:
bg: Настройки на изображението:

en: Image Size
bg: Размери на изображението

en: Image Size:
bg: Размери на изображението:

en: Image Title
bg: Заглавие

en: Image Title Attribute
bg: Описание на изображението

en: Image URL
bg: URL на картинка

en: Image URL.
bg: Адрес на изображение.

en: Image Upload Error
bg: Грешка при качването на изображението

en: Image Widget
bg: Джаджа за изображения

en: Image Widget (%d) | Image Widget (%d)
bg[0]: Изображение (%d)
bg[1]: Изображения (%d)

en: Image alternative text.
bg: Алтернативен текст на изображение.

en: Image could not be processed.
bg: Не успяхме да обработим изображението.

en: Image could not be processed. Please go back and try again.
bg: Грешка при обработката на изображението. Моля, върнете се и опитайте отново.

en: Image crop area preview. Requires mouse interaction.
bg: Зона за изрязване на изображения. Изисква действия с мишката.

en: Image crop failed.
bg: Неуспешно изрязване на изображението.

en: Image data does not exist. Please re-upload the image.
bg: Липсва информация за изображението. Моля качете го отново.

en: Image data.
bg: Информация за изображение.

en: Image default align
bg: Подравняване на изображения по подразбиране

en: Image default link type
bg: Връзка към изображения по подразбиране

en: Image default size
bg: Размери на изображения по подразбиране

en: Image deleted
bg: Изображението бе изтрито

en: Image description
bg: Описание на изображение

en: Image details
bg: Още за изображението

en: Image edit.
bg: Редакция на изборажението.

en: Image flip failed.
bg: Неуспешно обръщане на изображението.

en: Image metadata is inconsistent.
bg: Неконсистентна информация за изображението.

en: Image name.
bg: Име на изображение.

en: Image of the product that the review belongs to.
bg: Изображение на продукта, към който принадлежи отзивът.

en: Image position. 0 means that the image is featured.
bg: Позиция на изображението. 0 се използва за основно изображение.

en: Image resize failed.
bg: Неуспешно оразмеряване на изображението.

en: Image restored successfully.
bg: Изображението беше върнато успешно.

en: Image rotate failed.
bg: Неуспешно завъртане на изображението.

en: Image saved
bg: Изображението бе записано.

[ctx: Image settings]
en: Settings
bg: Настройки

en: Image size in pixels
bg: Размер на изображението в пиксели

[ctx: Image size option for resolution control]
en: Full Size
bg: Пълен размер

[ctx: Image size option for resolution control]
en: Large
bg: Голям

[ctx: Image size option for resolution control]
en: Medium
bg: Среден

[ctx: Image size option for resolution control]
en: Thumbnail
bg: Миниатюра (thumbnail)

en: Image size used for products in the catalog.
bg: Размер на изображение в магазина

en: Image size used for the main image on single product pages. These images will remain uncropped.
bg: Размер на изображенето, използван за основно в страницата на конкретния продукт. Тези изображения не се изрязват.

en: Image sizes
bg: Размери на изображения

en: Image updated
bg: Изображението бе обновено

en: Image uploaded
bg: Изображението бе качено

en: Image url
bg: URL на изображението

en: ImageMagick supported file formats
bg: Поддържани от ImageMagick файлови формати

en: ImageMagick version number
bg: число за версия на ImageMagick

en: ImageMagick version string
bg: текст за версия на ImageMagick

en: Images
bg: Изображения

en: Images &amp; Videos
bg: Изображения и видео

en: Images cannot be scaled to a size larger than the original.
bg: Изображенията не могат да бъдат преоразмерени в размер по-голям от първоначалния им.

en: Images of exactly <strong>%1$d &times; %2$d pixels</strong> will be used as-is.
bg: Картинки с размери точно <strong>%1$d &times; %2$d pixels</strong> ще бъдат използвани непроменени.

en: Images should be at least %s tall.
bg: Изображенията трябва да са високи най-малко %s.

en: Images should be at least %s wide.
bg: Изорбаженията трябва да са широки най-малко %s.

en: Images will be cropped into a square
bg: Изображенията ще бъдат изрязвани до постигането на квадрат

en: Images will be cropped to a custom aspect ratio
bg: Изображенията ще бъдат изрязвани, за да постигнат търсената пропорция

en: Images will display using the aspect ratio in which they were uploaded
bg: Изображенията ще използват пропорцията, с която са качени

en: Images:
bg: Изображения:

en: Imagick Resource Limits
bg: Ресурсни лимити на Imagick

en: Imagick version
bg: Imagick версия

en: Immigration & Naturalization
bg: Имиграция и натурализиране

en: Immigration Attorney
bg: Имиграционен адвокат

en: Imo
bg: Имо

en: Import
bg: Импортиране

en: Import <strong>posts, pages, comments, custom fields, categories, and tags</strong> from a WordPress export file.
bg: Импорт на <strong>публикации, коментари, собствени полета, страници, категории и етикети</strong> от експорт файл на WordPress.

en: Import <strong>products</strong> to your store via a csv file.
bg: Импорт на <strong>продукти</strong> в магазина от CSV файл.

en: Import <strong>tax rates</strong> to your store via a csv file.
bg: Импортиране на <strong>такси</strong> във вашия магазин чрез csv файл.

en: Import Attachments
bg: Импорт на качени файлове

en: Import Blogger
bg: Импорт от Blogger

en: Import Blogroll
bg: Импорт на връзки

en: Import CSV
bg: Импорт от CSV

en: Import LiveJournal
bg: Импорт от LiveJournal

en: Import Movable Type or TypePad
bg: Импорт от Movable Type или TypePad

en: Import OPML File
bg: Импорт от OPML файл

en: Import Products
bg: Импортиране на продукти

en: Import RSS
bg: Импорт от RSS

en: Import WordPress
bg: Импорт от WordPress

en: Import as meta data
bg: Импортиране като мета данни

en: Import author:
bg: Импортиране на автор:

en: Import complete
bg: Импортирането завършено

en: Import complete - imported %s tax rates.
bg: Импортирането приключи. Импортирани са %s данъчни ставки.

en: Import complete!
bg: Импортирането завърши!

en: Import links in OPML format.
bg: Добавяне на връзки във формат OPML.

en: Import posts &amp; media from Tumblr using their API.
bg: Добавяне на публикации и файлове от Tumblr чрез тяхното API.

en: Import posts and comments from a Movable Type or TypePad blog.
bg: Добавя публикации и коментари от Movable Type или блог на TypePad.

en: Import posts from LiveJournal using their API.
bg: Добавя съдържание от LiveJournal през тяхното API.

en: Import posts from an RSS feed.
bg: Добавяне на публикации от RSS поток.

en: Import posts, comments, and users from a Blogger blog.
bg: Добавяне на публикации, коментари и потребители от блог на Blogger.

en: Import posts, pages, comments, custom fields, categories, and tags from a WordPress export file.
bg: Добавянe на публикации, страници, коментари, собствени полета, категории и етикети от файл за експортиране от WordPress.

en: Import products
bg: Импортиране на продукти

en: Import products from a CSV file
bg: Импортиране на продукти от CSV файл

en: Import tax rates
bg: Внасяне на такси

en: Import the next batch
bg: Импорт на следващата партида

en: Import your blogroll from another system
bg: Импорт на вашите връзки от друга система

en: Important! Your action is required.
bg: Важно! Трябва да свършите нещо.

en: Important:
bg: Важно:

en: Important: Verify Your Email Address
bg: Важно: потвърдете вашия имейл адрес

en: Imported comment batch %d of <strong>approximately</strong> %d
bg: Имортирани бяха %d коментара от <strong>около</strong> %d

en: Imported post <strong>%s</strong>...
bg: Импортирана публикация <strong>%s</strong>...

en: Imported post batch %d of <strong>approximately</strong> %d
bg: Импортирана партида %d от <strong>около</strong> %d

en: Importing
bg: Импортиране

en: Importing Posts
bg: Импортиране на публикации

en: Importing post <em>%s</em>...
bg: Импортира се публикация <em>%s</em>...

en: Importing post...
bg: Импортиране на публикация...

en: Importing...
bg: Импортиране...

en: Importing…
bg: Импортиране…

en: Improve our store offerings
bg: Подобряване на предложенията от нашия магазин

en: In %1$s, use the %2$s method, not the %3$s function. See %4$s.
bg: В %1$s, използвайте метода %2$s, а не функцията %3$s. Още информация: %4$s.

en: In 2014, our default theme lets you create a responsive magazine website with a sleek, modern design. Feature your favorite homepage content in either a grid or a slider. Use the three widget areas to customize your website, and change your content's layout with a full-width page template and a contributor page to show off your authors. Creating a magazine website with WordPress has never been easier.
bg: През 2014-та темата ни по подразбиране ви позволява да създадете адаптивен медиен сайт с красив модерен дизайн. Покажете най-доброто си съдържание на начална страница в мрежа или слайдер. С трите зони за джаджи и допълнителните шаблони можете да настроите сайта си както ви харесва. Имате и специална страница за авторите и съавторите в сайта. Никога не е било по-лесно да създадете медия с WordPress.

en: In a few words, explain what this site is about.
bg: Обяснете с няколко думи за какво е сайта.

en: In a few words, explain what this site is about. Example: &#8220;%s.&#8221;
bg: С няколко думи обяснете какво представлява този сайт. Пример: &#8220;%s.&#8221;

en: In a few words, explain what your blog is about.
bg: С няколко думи обяснете за какво ще бъде вашия блог.

en: In addition to listing what personal data you collect, you need to note why you collect it. These explanations must note either the legal basis for your data collection and retention or the active consent the user has given.
bg: В допълнение към изброяването на личните данни, които събирате, е важно да посочите защо ги събирате. Обяснението трябва да съдържа законова рамка, която оправдава събирането и съхранението или да е обосновано на съгласието, което потребителите предоставят за това.

en: In addition, WordPress.com Business users now have the ability to install custom themes and plugins! From E-commerce to email newsletters to memberships, thousands of plugins are now at your fingertips to help you grow your business.
bg: В допълнение, Бизнес потребителите могат да инсталират собствени теми и разширения! От електронна търговия, нюзлетъри, до разширения за абонаменти, хиляди разширения са на ваше разположение, за да помогнат с развиването на бизнеса ви.

en: In case you haven&#8217;t done it already, you can import the posts from your other blogs:
bg: В случай, че все още не сте го направили, можете да импортирате публикации от други ваши блогове:

en: In order for <strong>database caching</strong> to work with WooCommerce you must add %1$s to the "Ignored Query Strings" option in <a href="%2$s">W3 Total Cache settings</a>.
bg: За да работи <strong>кеширането на базата от данни</strong> с WooCommerce, трябва да добавите %1$s към опцията "Ignored Query Strings" в <a href="%2$s">настройките на W3 Total Cache</a>.

en: In reply to %s.
bg: В отговор на %s.

en: In reply to: %s
bg: В отговор на: %s

en: In response to
bg: В отговор на

en: In response to: %s
bg: В oтговор на: %s

en: In stock
bg: Налично

en: In stock?
bg: В наличност?

en: In the <strong>Author</strong> column, in addition to the author&#8217;s name, email address, and site URL, the commenter&#8217;s IP address is shown. Clicking on this link will show you all the comments made from this IP address.
bg: В колоната <strong>Автор</strong> заедно с името, имейла и адреса към блога на автора се вижда и IP адресът, от който е направен коментара. Натиснете тази връзка, за да видите всички коментари, направени от този IP адрес.

en: In the <strong>Comment</strong> column, hovering over any comment gives you options to approve, reply (and approve), quick edit, edit, spam mark, or trash that comment.
bg: Поставете курсора върху който и да е коментар в колоната <strong>Коментар</strong>, за да видите опциите за одобряване, отговор (и одобряване), бързо редактиране, редактиране, изпращане в спам или изтриване на този коментар.

en: In the <strong>In response to</strong> column, there are three elements. The text is the name of the post that inspired the comment, and links to the post editor for that entry. The View Post link leads to that post on your live site. The small bubble with the number in it shows the number of approved comments that post has received. If there are pending comments, a red notification circle with the number of pending comments is displayed. Clicking the notification circle will filter the comments screen to show only pending comments on that post.
bg: В колоната <strong>В отговор на</strong> има три елемента. Текстът е името на публикацията, за която е коментарът и води към редактиране на публикацията. Препратката &quot;Преглед на публикацията&quot; води към съответната публикация в сайта. Малкото балонче с число показва броя на одобрените коментари, които е получила тази публикация. Ако то е синьо, значи има чакащи коментари. Натискане върху балончето ще филтрира екрана с коментари и ще покаже само коментарите от тази публикация.

en: In the <strong>Submitted on</strong> column, the date and time the comment was left on your site appears. Clicking on the date/time link will take you to that comment on your live site.
bg: В колоната <strong>Изпратен на</strong> се виждат дата и час на изпращане на коментара. Натискане върху дата/час ще ви изпрати директно до този коментар на сайта ви.

en: In the Header Text section of this page, you can choose whether to display this text or hide it. You can also choose a color for the text by clicking the Select Color button and either typing in a legitimate HTML hex value, e.g. &#8220;#ff0000&#8221; for red, or by choosing a color using the color picker.
bg: В частта Заглавие на тази страница се избира дали да се показва или не заглавния текст. Промяната на цвета става с Избор на цвят или стандартна HTML стойност, например &#8220;#ff0000&#8221; за червено или избор на цвят от палитрата.

en: In the Info tab, you will find all the details about the configuration of your WordPress site, server, and database. There is also an export feature that allows you to copy all of the information about your site to the clipboard, to help solve problems on your site when obtaining support.
bg: В таба "Инфо" ще намерите детайлите за конфигурирането на вашия WordPress сайт, сървър и база от данни. Има и функция за експортиране, с която можете да копирате цялата информация за сайта си. Това е полезно когато давате инструции за използване на сайта си на други хора.

en: In the Status tab, you can see critical information about your WordPress configuration, along with anything else that requires your attention.
bg: В таба "Статут" ще видите важна информация за конфигурацията на WordPress, както и всичко друго, което изисква вниманието ви.

en: In the editing area, the Tab key enters a tab character.
bg: В зоната за редакция, клавишът Tab въвежда нов знак за отстъп.

en: In this case, WordPress caught an error with one of your plugins, %s.
bg: WordPress намери грешка в едно от вашите разширения, %s.

en: In this case, WordPress caught an error with your theme, %s.
bg: WordPress намери грешка във вашата тема, %s.

en: In this section you should explain how long you retain personal data collected or processed by the website. While it is your responsibility to come up with the schedule of how long you keep each dataset for and why you keep it, that information does need to be listed here. For example, you may want to say that you keep contact form entries for six months, analytics records for a year, and customer purchase records for ten years.
bg: В този раздел трябва да посочите колко дълго запазвате личните данни, събрани или обработени от уеб сайта. Въпреки че е Ваша отговорност да зададете приода от време, през което съхранявате всеки набор от данни и защо го пазите, тази информация трябва да бъде изброена тук. Например, можете да напишете, че съхранявате записи от формуляр за контакт за шест месеца, записи за анализи за една година и записи за покупки на клиенти за десет години.

en: In this section you should explain what measures you have taken to protect your users&#8217; data. This could include technical measures such as encryption; security measures such as two factor authentication; and measures such as staff training in data protection. If you have carried out a Privacy Impact Assessment, you can mention it here too.
bg: В този раздел трябва да посочите какви мерки сте предприели, за да защитите данните на потребителите си. Това може да включва технически мерки като криптиране; мерки за сигурност като удостоверяване в две стъпки; както и мерки като обучение на персонала за защита на данните. Ако сте извършили оценка на въздействието върху неприкосновеността на личния живот, можете да го споменете и тук.

en: In this section you should explain what procedures you have in place to deal with data breaches, either potential or real, such as internal reporting systems, contact mechanisms, or bug bounties.
bg: В този раздел трябва да посочите какви са процедурите при изтичане на данни, евентуални или истински, като например вътрешни системи за наблюдение, механизми за контакт или ограничаване на въздействието на бъгове.

en: In this section you should explain what rights your users have over their data and how they can invoke those rights.
bg: В този раздел трябва да посочите с какви права върху техните данни се ползват вашите потребители и как могат да ги упражнят.

en: In this section you should list all transfers of your site data outside the European Union and describe the means by which that data is safeguarded to European data protection standards. This could include your web hosting, cloud storage, or other third party services.
bg: В този раздел трябва да изброите всички трансфери на лични данни извън Европейския съюз и да опишете начина, по който тези данни са защитени от европейските стандарти за защита на данните. Това може да включва хостинг, хранилище в облак или други услуги на трети страни.

en: In this section you should list who you’re sharing data with, and for what purpose. This could include, but may not be limited to, analytics, marketing, payment gateways, shipping providers, and third party embeds.
bg: В този раздел трябва да опишете с кого споделяте данни и с каква цел. Това могат да бъдат доставчици на услуги за анализ, маркетинг, разплащания или доставки, вграден код на трети страни и др.

en: In this section you should name and list all third party providers with whom you share site data, including partners, cloud-based services, payment processors, and third party service providers, and note what data you share with them and why. Link to their own privacy policies if possible.
bg: В този раздел трябва да посочите и изброите всички доставчици &mdash; трети страни, с които споделяте данни от сайта, включително партньори, облачни услуги, процесори за обработка на плащания и доставчици на услуги, и да запишете какви данни споделяте с тях и защо. Задайте връзки към техните политики за поверителност, ако е възможно.

en: In this section you should note what personal data you collect from users and site visitors. This may include personal data, such as name, email address, personal account preferences; transactional data, such as purchase information; and technical data, such as information about cookies.
bg: В този раздел трябва да посочите каква информация се събира от потребителите и посетителите на сайта. Това може да включва лични данни като име, имейл адрес, лични предпочитания за профила; информация за транзакции като поръчки и техническа информация като информация за бисквитки.

en: In this section you should note your site URL, as well as the name of the company, organization, or individual behind it, and some accurate contact information.
bg: В този раздел трябва да отбележите адреса на сайта си (URL), както и името на фирмата, организацията или лицето зад него и коректни данни за връзка.

en: In this section you should provide a contact method for privacy-specific concerns. If you are required to have a Data Protection Officer, list their name and full contact details here as well.
bg: В този раздел трябва да посочите контактна информация за въпроси, касаещи поверителността. Ако сте задължени да разполагате с длъжностно лице по защита на данните, същото така посочете неговото име и пълни данни за връзка.

en: In this subsection you should list the cookies your website uses, including those set by your plugins, social media, and analytics. We have provided the cookies which WordPress installs by default.
bg: В тази подсекция трябва да изброите бисквитките, които сайтът ви използва, включително тези на разширенията ви, социалните ви профили и инструментите за статистика. Ние сме описали бисквитките, които WordPress добавя по подразбиране.

en: In this subsection you should list which third party payment processors you’re using to take payments on your store since these may handle customer data. We’ve included PayPal as an example, but you should remove this if you’re not using PayPal.
bg: В тази подсекция трябва да опишете с кои външни методи за разплащания работите, тъй като е възможно те да обработват лични данни. PayPal е включен като пример, но ако не го използвате, премахнете го.

en: In this subsection you should note what analytics package you use, how users can opt out of analytics tracking, and a link to your analytics provider&#8217;s privacy policy, if any.
bg: На тази страница трябва да обясните каква статистика за сайта поддържате, как потребителите могат да откажат да бъдат следени от инструментите за статистика, и да добавите връзка към политиката за поверителност на доставчика ви на инструменти за статистика.

en: In this subsection you should note what information is captured through comments. We have noted the data which WordPress collects by default.
bg: В този раздел трябва да посочите каква информация се записва при коментиране. Посочили сме какви данни събира WordPress по подразбиране.

en: In this subsection you should note what information may be disclosed by users who can upload media files. All uploaded files are usually publicly accessible.
bg: В този раздел трябва да посочите каква информация може да бъде разкрита за потребители, които могат да качват файлове. Всички качени файлове обикновено са достъпни публично.

en: In-Progress <span class="count">(%s)</span> | In-Progress <span class="count">(%s)</span>
bg[0]: Изпълняващо се в момента <span class="count">(%s)</span>
bg[1]: Изпълняващи се в момента <span class="count">(%s)</span>

en: In-depth stats
bg: Задълбочена статистика

en: In-progress
bg: В процес на изпълнение

en: InMotion Hosting
bg: InMotion хостинг

en: Inactive
bg: Неактивен

en: Inactive Plugins
bg: Неактивни разширения

en: Inactive Sidebar (not used)
bg: Неактивна странична колона (не се ползва)

en: Inactive Themes
bg: Изключени теми

en: Inactive Widgets
bg: Изключени джаджи

en: Inactive accounts are those which have not logged in, or placed an order, for the specified duration. They will be deleted. Any orders will be converted into guest orders.
bg: Неактивните профили са тези, които не са влизали или не са правили поръчка за определения период. Те ще бъдат изтрити. Всички техни поръчки ще се преобразуват към поръчки от гости.

en: Inactive plugins
bg: Неактивни разширения

en: Inactive plugins are tempting targets for attackers. If you are not going to use a plugin, you should consider removing it.
bg: Неактивните разширения са изкушаващи цели за хакери. Ако няма да използвате разширение, ви препоръчваме да го премахнете.

en: Inactive plugins.
bg: Неактивни разширения.

en: Inactive widgets
bg: Изключени джаджи

en: Inbox
bg: Входяща кутия

en: Inches
bg: Инчове

en: Include this CSS in the Mobile Theme
bg: Включване на този стил в мобилната тема

en: Included in paid plans
bg: Включен в платените планове

en: Including tax
bg: Включително такси

en: Incompatible Archive.
bg: Несъвместим тип архив.

en: Incorrect post password.
bg: Неправилна парола за публикацията.

en: Incorrect username or password.
bg: Грешно потребителско име или парола.

en: Increase existing price by (fixed amount or %):
bg: Увеличи съществуващата цена с (фиксирана стойност или %):

en: Increase existing sale price by (fixed amount or %):
bg: Увеличаване на съществуващата продажна цена с (фиксирана сума или %):

en: Increase existing stock by:
bg: Увеличаване на наличностите с:

en: Increase indent
bg: Увеличаване на отместването

en: Increase regular prices (fixed amount or percentage)
bg: Увеличаване на редовните цени (с фиксирана ставка или процент)

en: Increase sale prices (fixed amount or percentage)
bg: Увеличаване на продажните цени (с фиксирана ставка или процент)

en: Increasing memory allocated to PHP
bg: Увеличаване на паметта, заделена за PHP

en: Independencia
bg: Индепендика

en: India
bg: Индия

en: Indian
bg: Индийски океан

en: Indian Grocery Store
bg: Магазин за индийски хранителни стоки

en: Indian Restaurant
bg: Индийски ресторант

en: Indian rupee
bg: Индийска рупия

en: Indianapolis
bg: Индианаполис

en: Indicates if a template is custom or part of the template hierarchy
bg: Показва дали шаблонът е потребителски или част от шаблонната йерархия

en: Indicates the order that will appear in queries.
bg: Дали поръчката ще се показва в заявките.

[ctx: Indicates this palette comes from WordPress.]
en: Default
bg: По подразбиране

[ctx: Indicates this palette comes from the theme.]
en: Custom
bg: Персонализирана

[ctx: Indicates this palette comes from the theme.]
en: Theme
bg: Тема

[ctx: Indicates this palette is created by the user.]
en: Custom
bg: Персонализиран

en: Indicates whether the current variation is the default one.
bg: Указва дали текущата вариация е тази по подразбиране.

en: Individual posts may override these settings. Changes here will only be applied to new posts.
bg: Настройките на отделните публикации могат да презапишат тези настройки. Промените тук ще се отразят само на новите публикации.

en: Individual use only
bg: Само за самостоятелна употреба

en: Indonesia
bg: Индонезия

en: Indonesian
bg: Индонезийски

en: Indonesian rupiah
bg: Индонезийска рупия

en: Industry regulatory disclosure requirements
bg: Изисквания на браншови регулатори за разкриване на информация

en: Inexistent terms.
bg: Несъществуващи термини.

en: Infinite Scroll
bg: Безкрайно скролиране

en: Infinite Scroll Behavior
bg: Безкрайно скролиране

en: Infinite scrolling pulls the next set of posts automatically into view when the reader approaches
    		the bottom of the page. This helps you reader see more of your content.
bg: Безкрайното превъртане (scroll) тегли следващата група публикации автоматично на екрана когато посетителите приближат края на страницата. Това помага на читателите ви да виждат повече съдържание.

en: Info
bg: Информация

en: Information about the web server that is currently hosting your site.
bg: Информация за уеб сървъра, на който се помещава Вашият сайт.

en: Information about this blog is currently being retrieved.
bg: В момента се тегли информация за този блог.

en: Information on WordPress.com courses and events (online and in-person).
bg: Информация за курсовете и събитията на WordPress.com (онлайн и на живо).

en: Infrastructure
bg: Инфраструктура

en: Initial %d result loaded. Type to filter all available results. Use up and down arrow keys to navigate. | Initial %d results loaded. Type to filter all available results. Use up and down arrow keys to navigate.
bg[0]: Зареден е %d първоначален резултат. Пишете, за да филтрирате всички налични резултати. Използвайте клавишите със стрелки нагоре и надолу, за да навигирате.
bg[1]: Зареден е %d първоначални резултата. Пишете, за да филтрирате всички налични резултати. Използвайте клавишите със стрелки нагоре и надолу, за да навигирате.

en: Initialized a new full sync
bg: Стартирана нова пълна синхонизация

en: Initialized a new full sync with modules: %s
bg: Стартирана нова пълна синхонизация с модули: %s

en: Inline toolbar (when an image, link or preview is selected)
bg: Лента с инструменти (при избор на изображение, връзка или преглед)

[ctx: Input length]
en: %d character remaining | %d characters remaining
bg[0]: Остава %d символ
bg[1]: Остават %d символа

en: Insert
bg: Вмъкване

en: Insert Image
bg: Вмъкване на изображение

en: Insert More Tag
bg: Вмъкване на "Още

en: Insert Page Break tag
bg: Вмъкване на край на страница

en: Insert Read More tag
bg: Вмъкване на етикет „Прочетете повече“

en: Insert an ad unit wherever you can place a widget.
bg: Поставете рекламният елемент навсякъде, където можете да поставите джаджа.

en: Insert an image from another web site
bg: Вмъкване на изображение от друг сайт

en: Insert audio playlist
bg: Добавяне на аудио плейлист

en: Insert column after
bg: Вмъкване на колона след

en: Insert column before
bg: Вмъкване на колона преди

en: Insert date/time
bg: Вмъкване на дата/час

en: Insert file URL
bg: URL за внасяне на файл

en: Insert from URL
bg: Вмъкване от URL

en: Insert gallery
bg: Вмъкване на галерия

en: Insert image
bg: Вмъкване на изображение

en: Insert into Navigation Menu
bg: Вмъкване в това навигационно меню

en: Insert into Post
bg: Вмъкване в публикацията

en: Insert into page
bg: Вмъкване в страницата

en: Insert into post
bg: Вмъкване в публикацията

en: Insert into product
bg: Вмъкване в продукт

en: Insert into template
bg: Вкарване в шаблон

en: Insert into template part
bg: Вкарване в шаблон

en: Insert link
bg: Вмъкване/редактиране на връзка

en: Insert media from another website
bg: Вмъкване на медиен елемент от друг сайт

en: Insert row
bg: Вмъкване на ред

en: Insert row after
bg: Вмъкване на ред след

en: Insert row before
bg: Вмъкване на ред преди

en: Insert table
bg: Вмъкване на таблица

en: Insert video
bg: Вмъкване на видео

en: Insert video playlist
bg: Вмъкване на видео плейлист

en: Insert/edit code sample
bg: Вмъкни/редактирай код

en: Insert/edit image
bg: Вмъкване/редактиране на изображение

en: Insert/edit link
bg: Вмъкване/редактиране на връзка

en: Insert/edit media
bg: Вмъкни/редактирай файл

en: Inserted %1$d links into category %2$s. All done! Go <a href="%3$s">manage those links</a>.
bg: Бяха вмъкнати %1$d връзки в категория %2$s. Всичко е готово! <a href="%3$s">Управление</a> на връзките.

en: Inserted <strong>%s</strong>
bg: Вмъкнато <strong>%s</strong>

en: Inserted text
bg: Вмъкнат текст

en: Inserting Media
bg: Вмъкване на файлове

en: Insights
bg: Статистика

en: Inspiration strikes anytime, anywhere.
bg: Вдъхновението може да дойде навсякъде, по всяко време.

en: Install
bg: Инсталиране

en: Install %s now
bg: Инсталиране на %s

en: Install &amp; Preview
bg: Инсталиране и преглед

en: Install Jetpack
bg: Инсталиране на Jetpack

en: Install Now
bg: Инсталиране сега

en: Install Parent Theme
bg: Инсталиране на основната тема

en: Install Plugins
bg: Инсталиране на разширения

en: Install Press This
bg: Инсталиране на Press This

en: Install Themes
bg: Инсталиране на теми

en: Install Woo mobile app
bg: Инсталиране на мобилното приложение Woo

en: Install a Plugin
bg: Инсталирайте добавка/плъгин

en: Install and preview theme: %s
bg: Инсталиране и преглеждане на тема: %s

en: Install custom plugins on your site.
bg: Инсталирайте свои разширения върху сайта си.

en: Install from Google Fonts. Fonts are copied to and served from your site.
bg: Инсталиране от Google Fonts. Шрифтовете се копират и се зареждат от сайта ви.

en: Install plugin
bg: Инсталиране на разширение

en: Install plugins
bg: Инсталиране на разширения

en: Install the latest version of WordPress
bg: Инсталирайте последната версия на WordPress

en: Installation Instructions
bg: Инструкции за инсталация

en: Installation Required
bg: Изисква се инсталация

en: Installation failed.
bg: Грешка при инсталацията

en: Installed
bg: Инсталирано

en: Installed Extensions without a Subscription
bg: Инсталирани разширения без абонамент

en: Installed Plugins
bg: Инсталирани

en: Installed themes
bg: Инсталирани теми

en: Installing…
bg: Инсталиране...

en: Instance settings of the widget, if supported.
bg: Настройки на инстанцията на джаджата, ако се поддържат такива.

en: Instantly
bg: Незабавно

en: Instructions
bg: Инструкции

en: Instructions that will be added to the thank you page and emails.
bg: Инструкциите ще бъдат добавени към благодарствената страница.

en: Instructions that will be added to the thank you page.
bg: Инструкциите ще бъдат добавени към благодарствената ви страница.

en: Insufficient arguments passed to this XML-RPC method.
bg: Недостатъчен брой параметри, подадени към XML-RPC.

en: Insufficient privileges to export products.
bg: Недостатъчни права за експортиране на продукти.

en: Insufficient privileges to import products.
bg: Недостатъчни права за импортиране на продукти.

en: Insulation Contractor
bg: Изолация

en: Integration
bg: Интеграция

en: Integrations with Top Shipping Carriers
bg: Интеграция с водещи спедитори

en: Integrations with top shipping carriers
bg: Интеграция с водещи спедитори

en: Interests
bg: Интереси

en: Interface language
bg: Език на интерфейса

en: Interior Design
bg: Интериорен дизайн

en: Internal search handler error.
bg: Възникна грешка при обработване на търсенето.

en: International flat rate (legacy)
bg: Международна фиксирана ставка (остарял)

en: Internet Cafe
bg: Интернет кафе

en: Internet Explorer does not give you the best WordPress experience. Switch to Microsoft Edge, or another more modern browser to get the most from your site.
bg: Internet Explorer не предоставя най-доброто WordPress преживяване. Опитайте с Microsoft Edge или друг по-съвременен браузър, за да вземете най-доброто от сайта си.

en: Internist
bg: Интернист

en: Introduce yourself.
bg: Представете се.

en: Introduction
bg: Въведение

en: Intuitive editor
bg: Интуитивен редактор

en: Inuvik
bg: Инувик

en: Invalid
bg: Невалиден

en: Invalid %s
bg: Невалиден %s

en: Invalid %s ID
bg: Невалидно %s ID

en: Invalid API response code (%d).
bg: Невалиден API код за отговор (%d)

en: Invalid Akismet key. Please contact support.
bg: Невалиден Akismet ключ. Свържете се с поддръжката.

en: Invalid Content-Disposition supplied. Content-Disposition needs to be formatted as `attachment; filename="image.png"` or similar.
bg: Подадена е невалидна Content-Disposition. Content-Disposition трябва да бъде форматирана като `attachment; filename="image.png"` или по друг подобен начин.

en: Invalid Data provided.
bg: Невалидни данни.

en: Invalid ID.
bg: Невалиден ID.

en: Invalid JSON
bg: Невалиден JSON

en: Invalid JSON body passed.
bg: Подадено е невалидно съдържание във формата JSON.

en: Invalid JSONP callback function.
bg: Невалидна функция за JSONP callback.

en: Invalid SEO meta description value.
bg: Невалидна SEO стойност на мета описанието.

en: Invalid SEO title format.
bg: Невалиден SEO формат на заглавието.

en: Invalid URL
bg: Невалиден адрес.

en: Invalid URL %s.
bg: Невалиден адрес %s.

en: Invalid URL format.
bg: Невалиден формат на адреса.

en: Invalid URL.
bg: Невалиден адрес.

en: Invalid User ID, please verify and re-enter your Goodreads numeric user ID.
bg: Невалиден ID на потребител в Goodreads.

en: Invalid Video GUID!
bg: Невалиден GUID на видео!

en: Invalid action ID. No status found.
bg: Невалидно ID на действието. Не е намерено състояние.

en: Invalid action name.
bg: Невалидно действие.

en: Invalid activation key.
bg: Невалиден активационен код.

en: Invalid answers
bg: Невалидни отговори.

en: Invalid attachment ID.
bg: Невалиден идентификатор на прикачен файл.

en: Invalid attribute ID.
bg: Невалидно ID на атрибута.

en: Invalid attribute name.
bg: Невалидно име на атрибут.

en: Invalid authentication method
bg: Невалиден удостоверяващ метод

en: Invalid author ID.
bg: Невалидно ID на автор.

en: Invalid billing email address
bg: Невалиден имейл адрес за таксуване

en: Invalid block type.
bg: Невалиден тип блок.

en: Invalid block.
bg: Невалиден блок.

en: Invalid catalog visibility option.
bg: Невалидна опция за видимост на каталога.

en: Invalid changeset UUID
bg: Невалиден UUID на набор от промени

en: Invalid comment ID.
bg: Невалиден идентификатор на коментар.

en: Invalid comment author ID.
bg: Невалиден ID на автора на коментара.

en: Invalid comment content.
bg: Невалидно съдържание на коментар.

en: Invalid comment status.
bg: Невалидно състояние на коментар.

en: Invalid cookie format.
bg: Невалиден формат на бисквитка.

en: Invalid cookie.
bg: Невалидна бисквитка.

en: Invalid country code provided. Must be one of: %s
bg: Въведен е невалиден код на държавата. Трябва да е един от: %s

en: Invalid coupon
bg: Невалиден код за отстъпка

en: Invalid coupon ID
bg: Невалиден номер на код за отстъпка

en: Invalid coupon code
bg: Невалиден код за отстъпка

en: Invalid coupon type - the coupon type must be any of these: %s
bg: Невалиден тип на код за отстъпка - типът трябва да един от следните: %s

en: Invalid coupon.
bg: Невалиден код за отстъпка.

en: Invalid currency code
bg: Невалиден код на валута

en: Invalid customer
bg: Невалиден клиент

en: Invalid customer ID
bg: Невалиден клиентски номер

en: Invalid customer email
bg: Невалиден имейл на клиент

en: Invalid customer query.
bg: Навалидна заявка за клиент.

en: Invalid customer.
bg: Невалиден клиент.

en: Invalid data provided.
bg: Невалидни данни.

en: Invalid data store.
bg: Невалидно хранилище за данни.

en: Invalid data. No selected item.
bg: Невалидни данни. Не е избран елемент.

en: Invalid data. The item does not exist.
bg: Невалидни данни. Елементът не съществува.

en: Invalid data. Unknown state.
bg: Невалидни данни. Неизвестно състояние.

en: Invalid data. Unknown type.
bg: Невалидни данни. Неизвестен тип.

en: Invalid date.
bg: Невалидна дата.

en: Invalid discount amount
bg: Невалидна сума за отстъпки

en: Invalid discount type
bg: Невалиден тип отстъпка

en: Invalid download link.
bg: Невалиден адрес за изтегляне

en: Invalid download log: no ID.
bg: Невалиден запис за сваляне: липсва ID.

en: Invalid download log: not found.
bg: Невалиден запис за сваляне: не е намерен.

en: Invalid download.
bg: Невалидно изтегляне.

en: Invalid email
bg: Невалиден имейл

en: Invalid email address
bg: Невалиден имейл адрес

en: Invalid email address in request.
bg: Невалиден имейл адрес в заявката.

en: Invalid email address restriction
bg: Невалидно ограничение за имейл адрес

en: Invalid email address when generating personal data export file.
bg: Невалиден имейл при създаване на файлово извлечение на личните данни.

en: Invalid email address.
bg: Невалиден имейл адрес.

en: Invalid featured media ID.
bg: Невалиден ID на картинката за публикацията.

en: Invalid field
bg: Невалидно поле

en: Invalid file
bg: Невалиден файл

en: Invalid file type
bg: Невалиден тип файл

en: Invalid file type. The importer supports CSV and TXT file formats.
bg: Невалиден тип файл. Инструментът за импортиране поддържа файлови формати CSV и TXT.

en: Invalid form submission.
bg: Невалидни данни!

en: Invalid hex color.
bg: Невалиден hex цвят.

en: Invalid image URL
bg: Невалиден URL на изображението

en: Invalid image URL.
bg: Адресът на изображението не е правилен

en: Invalid image: %s
bg: Невалидно изображение: %s

en: Invalid item ID.
bg: Невалиден ID на обект.

en: Invalid items
bg: Невалидни елементи

en: Invalid key.
bg: Невалиден ключ

en: Invalid menu ID.
bg: Невалидно ID на менюто.

en: Invalid menu location.
bg: Невалидна локация за меню.

en: Invalid nonce - nonce has already been used.
bg: Невалиден nonce идентификатор - този вече е бил използван.

en: Invalid nonce verification
bg: Невалиднo удостоверяване

en: Invalid object type.
bg: Невалиден тип на обект

en: Invalid option: %s. | Invalid options: %s.
bg[0]: Невалидна опция: %s.
bg[1]: Невалидни опции: %s.

en: Invalid or duplicated SKU.
bg: Невалиден или дублиран код.

en: Invalid or missing payment token fields.
bg: Невалидни или липсващи полета за ключ на плащането.

en: Invalid order
bg: Невалидна поръчка

en: Invalid order ID.
bg: Невалиден номер на поръчка.

en: Invalid order item.
bg: Невалиден артикул в поръчката.

en: Invalid order note ID
bg: Невалиден номер на бележка към поръчката

en: Invalid order refund ID.
bg: Невалиден номер на възстановена поръчка.

en: Invalid order.
bg: Невалидна поръчка.

en: Invalid page template.
bg: Невалиден шаблон на страница.

en: Invalid parameter(s): %s
bg: Невалиден(и) параметър(и): %s

en: Invalid parameter.
bg: Невалиден параметър.

en: Invalid parameters.
bg: Невалидни параметри.

en: Invalid parent ID
bg: Невалиден родителски ID

en: Invalid payment gateway.
bg: Невалиден метод за разплащане.

en: Invalid payment method.
bg: Невалиден метод за плащане.

en: Invalid payment token.
bg: Невалиден ключ (token) за плащания.

en: Invalid permission ID.
bg: Грешен ID на разрешение

en: Invalid personal data action.
bg: Невалидна заявка за лични данни.

en: Invalid personal data request.
bg: Невалидна заявка за лични данни.

en: Invalid plugin page.
bg: Невалидна страница на разширение.

en: Invalid plugin path.
bg: Невалиден път на разширение.

en: Invalid plugin.
bg: Невалидно разширение.

en: Invalid post
bg: Грешна публикация

en: Invalid post ID.
bg: Невалиден ID на публикация.

en: Invalid post format.
bg: Невалиден формат на публикация

en: Invalid post parent ID.
bg: Невалиден ID на родител на публикацията.

en: Invalid post type.
bg: Невалиден тип публикация.

en: Invalid post.
bg: Невалидна публикация

en: Invalid price
bg: Невалидна цена

en: Invalid product
bg: Невалиден продукт

en: Invalid product ID
bg: Невалиден продуктов номер (ID)

en: Invalid product ID %d.
bg: Невалиден ID на продукт %d.

en: Invalid product ID.
bg: Невалиден продуктов идентификатор.

en: Invalid product SKU
bg: Невалиден код на продукта

en: Invalid product attribute ID
bg: Невалиден номер на атрибут за продукт

en: Invalid product attribute order_by type - the product attribute order_by type must be any of these: %s
bg: Невалиден order_by тип на продуктов атрибут - order_by типът трябва да бъде някой от тези: %s

en: Invalid product attribute type - the product attribute type must be any of these: %s
bg: Невалиден тип на продуктов атрибут - типът трябва да бъде някой от тези: %s

en: Invalid product category ID
bg: Невалиден номер на продуктова категория

en: Invalid product review ID.
bg: Невалиден ID на отзив за продукт.

en: Invalid product shipping class ID
bg: Невалиден номер на клас за доставка

en: Invalid product tag ID
bg: Невалиден номер на продуктов етикет

en: Invalid product tax status.
bg: Невалидно данъчно състояние на продукт.

en: Invalid product type - the product type must be any of these: %s
bg: Невалиден продуктов тип - продуктовият тип трябва да бъде някой от следните: %s

en: Invalid product type.
bg: Невалиден тип продукт.

en: Invalid product type: passed ID does not correspond to a product variation.
bg: Невалиден тип продукт: подаден идентификатор не съответства на вариант на продукт.

en: Invalid product.
bg: Невалиден продукт.

en: Invalid products in request body.
bg: Невалидни продукти в тялото на заявката.

en: Invalid rate
bg: Невалидна стойност

en: Invalid recovery key format.
bg: Невалиден формат на кода за възстановяване

en: Invalid recovery key.
bg: Невалиден код за възстановяване.

en: Invalid refund amount
bg: Невалидна сума за връщане

en: Invalid refund amount.
bg: Невалидна сума за възстановяване.

en: Invalid remote response.
bg: Невалидна дистанционна заявка.

en: Invalid request
bg: Невалидна заявка

en: Invalid request ID when generating personal data export file.
bg: Невалиден ID на заявката по време на генериране на  файлово извлечение на личните данни.

en: Invalid request ID when merging personal data to export.
bg: Невалиден ID на заявката по време на добавянето на данните за експорт.

en: Invalid request ID when processing personal data to erase.
bg: Невалиден ID на заявката при обработката на данните за изтриване.

en: Invalid request ID when sending personal data export email.
bg: Невалиден ID на заявката по време на изпращането на писмото с експорта на личните данни.

en: Invalid request ID.
bg: Невалидно ID на молбата.

en: Invalid request parameters
bg: Невалидни параметри на заявката

en: Invalid request status.
bg: Невалиден тип заявка.

en: Invalid request type.
bg: Невалиден тип заявка.

en: Invalid resource ID.
bg: Невалиден ID на ресурс.

en: Invalid resource id for reassignment.
bg: Невалиден номер на ресурс.

en: Invalid resource id.
bg: Невалиден номер на ресурс.

en: Invalid review ID.
bg: Невалиден ID на отзив.

en: Invalid review content.
bg: Невалидно съдържание на отзив.

en: Invalid revision ID.
bg: Невалиден ID на версия.

en: Invalid role
bg: Невалидна роля

en: Invalid role.
bg: Невалидна роля.

en: Invalid schedule. Cannot save action.
bg: Невалиден план. Действието не може да се запише.

en: Invalid scope %s
bg: Невалиден обхват %s

en: Invalid setting group.
bg: Невалидна група от настройки.

en: Invalid setting.
bg: Невалидна настройка

en: Invalid shipping method!
bg: Невалиден метод за доставка.

en: Invalid shortcode name: %1$s. Do not use spaces or reserved characters: %2$s
bg: Неправилно име на краткия код: %1$s. Не използвайте интервали или запазени знаци: %2$s

en: Invalid shortcode name: Empty name given.
bg: Името на краткия код не е правилно: въвели сте празно име.

en: Invalid signature - failed to sort parameters.
bg: Невалиден подпис - грешка при подреждане на параметрите.

en: Invalid signature - provided signature does not match.
bg: Невалиден подпис - подаденият подпис не съвпада.

en: Invalid signature - signature method is invalid.
bg: Невалиден подпис - методът за подписване е грешен.

en: Invalid site information returned from remote.
bg: Отсрещната страна върна невалидна информация.

en: Invalid slug.
bg: Невалидно кратко име.

en: Invalid status.
bg: Невалидно състояние.

en: Invalid strategy `%1$s` defined for `%2$s` during script registration.
bg: Невалидна стратегия `%1$s`, дефинирана за `%2$s` при регистрацията на скрипта.

en: Invalid tax class
bg: Невалиден данъчен клас

en: Invalid taxonomy.
bg: Невалидна категоризация.

en: Invalid taxonomy: %s.
bg: Невалидна таксономия: %s

en: Invalid template parent ID.
bg: Невалидно ID на родителския шаблон.

en: Invalid term ID.
bg: Невалидно ID на термина.

en: Invalid theme.
bg: Невалидна тема.

en: Invalid timestamp.
bg: Невалидно времево клеймо.

en: Invalid title
bg: Невалидно заглавие

en: Invalid token JSON: %s
bg: Невалиден JSON жетон (token): %s

en: Invalid tool ID.
bg: Невалидно ID на инструмента.

en: Invalid translation type.
bg: Невалиден тип превод

en: Invalid type parameter.
bg: Невалиден параметър "type".

en: Invalid user ID for reassignment.
bg: Невалиден ID на потребителя за преназначаване.

en: Invalid user ID.
bg: Невалидно потребителско ID.

en: Invalid user parameter(s).
bg: Невалидни потребителски параметри.

en: Invalid username or email.
bg: Невалидно потребителско име или мейл.

en: Invalid value
bg: Невалидна стойност

en: Invalid value %1$s for %2$s. Expected value should be between %3$s and %4$s.
bg: Невалидна стойност %1$s за %2$s. Очакваната стройност трябва да бъде между %3$s и %4$s.

en: Invalid value for background attachment.
bg: Невалидна стойност за прикачен файл за фона.

en: Invalid value for background position X.
bg: Невалидна стойност за позиция X на фона.

en: Invalid value for background position Y.
bg: Невалидна стойност за позиция Y на фона.

en: Invalid value for background repeat.
bg: Невалидна стойност за повторение на фона.

en: Invalid value for background size.
bg: Невалидна стойност за размер на фона.

en: Invalid value posted for %1$s. Allowed values: %2$s
bg: Невалидна стойност за %1$s. Разрешени стойности: %2$s

en: Invalid value posted for %s
bg: Невалидна стойност за %s

en: Invalid value.
bg: Невалидна стойност.

en: Invalid variation ID
bg: Невалиден ID на варианта

en: Invalid webhook ID.
bg: Невалиден ID на webhook.

en: Invalid webhook delivery ID.
bg: Невалиден ID на доставчика на уеб куки

en: Invalid webhook delivery.
bg: Невалиден доставчик на уеб куки.

en: Invalid webhook.
bg: Невалидна уеб кука.

en: Invalid widget type.
bg: Грешен тип на джаджа.

en: Inventory
bg: Инвентар

en: Investment Bank
bg: Инвестиционна банка

en: Invitation email sent to new user. A confirmation link must be clicked before their account is created.
bg: Покана е изпратена по имейл на новия потребител. Трябва да се натисне на потвърждаващата връзка, за да се активира потребителя.

en: Invitation email sent to user. A confirmation link must be clicked for them to be added to your site.
bg: На потребителя е изпратен имейл, съдържащ покана. Той трябва да последва връзката за потвърждение, за да бъде добавен към Вашия сайт.

en: Invitation(s) sent.
bg: Поканите са изпратени.

en: Invite New Users to Your Blog
bg: Поканете нови потребители във вашия блог

en: Invite Sent!
bg: Поканата е изпратена.

en: Invite deleted. | Invites deleted.
bg[0]: Поканата е изтрита.
bg[1]: Поканите са изтрити.

en: Invites
bg: Покани

en: Invoice for order #{order_number}
bg: Фактура за поръчка №{order_number}

en: Invoice for order #{order_number} on {site_title}
bg: Фактура за поръчка №{order_number} от {site_title}

en: Invoice prefix
bg: Представка за номер на поръчка

en: Iowa
bg: Айова

en: Iqaluit
bg: Икалуит

en: Iran
bg: Иран

en: Iran, Islamic Republic of
bg: Ислямска република Иран

en: Iranian rial
bg: Ирански риал

en: Iranian toman
bg: Ирански томан

en: Iraq
bg: Ирак

en: Iraqi dinar
bg: Иракски динар

en: Ireland
bg: Ирландия

en: Iringa
bg: Иринга

en: Irish
bg: Ирландски

en: Irish Pub
bg: Ирландски пъб

en: Irkutsk
bg: Иркутск

en: Iron Works
bg: Обработка на желязо

en: Is DomDocument class enabled?
bg: Разрешен ли е DomDocument класът?

en: Is GZip enabled?
bg: Разрешена ли е GZip?

en: Is SUHOSIN installed?
bg: Инсталиран ли е SUHOSIN?

en: Is SoapClient class enabled?
bg: Разрешен ли е SoapClient класът?

en: Is WordPress debug mode active?
bg: Активен ли е дебъг режимът на WordPress?

en: Is WordPress multisite?
bg: Това WordPress multisite инсталация ли е?

en: Is a global attribute?
bg: Това глобален атрибут ли е?

en: Is featured?
bg: Подбран ли е?

en: Is fsockopen/cURL enabled?
bg: Активиран ли е fsockopen/cURL?

en: Is log directory writable?
bg: Разрешено ли е писането в директорията на логовете?

en: Is mbstring enabled?
bg: Разрешена ли е mbstring?

en: Is the Imagick library available?
bg: Налична ли е Imagick библиотеката?

en: Is the block dynamically rendered.
bg: Обновява ли се блокът автоматично.

en: Is the connection to your store secure?
bg: Сигурна ли е връзката към магазина?

en: Is the customer a paying customer?
bg: Това плащащ клиент ли е?

en: Is the product in stock?
bg: В наличност ли е този продукт?

en: Is the product on sale?
bg: Продуктът в разпродажба ли е?

en: Is the product purchasable?
bg: Този продукт може ли да бъде поръчан?

en: Is there no link to us?
bg: Няма ли връзка към нас?

en: Is this a multisite?
bg: Това Multisite ли е?

en: Is this site discouraging search engines?
bg: Видим ли е този сайт за търсачките?

en: Is this site private?
bg: Този сайт частен ли е?

en: Is this site using HTTPS?
bg: Сайтът използва ли HTTPS?

en: Is this theme a child theme?
bg: Тази тема дъщерна ли е?

en: Is your site connected to WooCommerce.com?
bg: Свързан ли е сайтът ви към WooCommerce.com?

en: Isingiro
bg: Исингиро

en: Islamabad Capital Territory
bg: Исламабад

en: Isle of Man
bg: Ман

en: Israel
bg: Израел

en: Israeli new shekel
bg: Израелски нов шекел

en: Istanbul
bg: Истанбул

en: It does not look like your site has any menus yet. Want to build one? Click the button to start.
bg: Изглежда вашия сайт все още няма никакви менюта. Искате ли да създадете ново? Натиснете тук, за да започнете.

en: It is possible for site maintainers to block all, or some, communication to other sites and services. If set up incorrectly, this may prevent plugins and themes from working as intended.
bg: Хората, които подддържат сайта, е възможно да блокират всички връзки с други сайтове и услуги или част от тях. Ако тези настройки са направени неправилно, това може да попречи на разширенията и темите да работят правилно.

en: It is up to search engines to honor this request.
bg: Спазването на това условие зависи от търсещите машини.

en: It is your responsibility to write a comprehensive privacy policy, to make sure it reflects all national and international legal requirements on privacy, and to keep your policy current and accurate.
bg: Ваше задължение е да напишете изчерпателна декларация за поверителност, за да сте сигурни, че тя отразява всички национални и международни законови изисквания относно защитата на личните данни и да поддържате вашите правила актуални и точни.

en: It looks like HTTPS is not supported for your website at this point.
bg: Изглежда HTTPS не се поддържа за вашия сайт в момента.

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try a search?
bg: Тук няма нищо. Опитайте с търсене?

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try visiting %s directly?
bg: Не откриваме нищо на това място. Опитайте да посетите директно %s?

en: It looks like the Apache %s module is not installed.
bg: Изглежда модулът Apache %s не е инсталиран.

en: It looks like the WordPress site URL is incorrectly configured. Please check it in your widget settings.
bg: Изглежда, че адресът (URL) на сайта не е конфигуриран правилно. Моля, проверете това в настройките на джаджите.

en: It looks like the response did not come from this site.
bg: Изглежда отговорът на заявката не идва от този сайт.

en: It looks like you attempted to import your LiveJournal posts previously and got interrupted.
bg: Изглежда сте се опитали да импортирате публикации от LiveJournal, но нещо се е случило.

en: It looks like you're using an insecure version of %s. Using an outdated browser makes your computer unsafe. For the best WordPress experience, please update your browser.
bg: Използвате несигурна версия на %s. За по-приятна работа с WordPress, моля обновете браузъра си.

en: It looks like you're using an old version of %s. For the best WordPress experience, please update your browser.
bg: Изглежда, че използвате стара версия на %s. За най-приятна работа с WordPress, моля обновете браузъра си.

en: It may be caused by one of these issues, which you can diagnose yourself:
bg: Може да е от някои от следните проблеми, които можете да проверите сами:

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
bg: Страницата не съществува. Пробвайте да потърсите каквото ви трябва.

en: It seems your network is running with Nginx web server. <a href="%s">Learn more about further configuration</a>.
bg: Изглежда вашата мрежа работи върху Nginx уеб сървър. <a href="%s">Научете повече за допълнителни настройки</a>.

en: It was OK
bg: Беше добре

en: It was great!
bg: Беше чудесно!

en: It was not good
bg: Не беше добре

en: It was not possible to check your scheduled events
bg: Не беше възможно да се проверят насрочените събития

en: Italian
bg: Италиански

en: Italian Restaurant
bg: Италиански ресторант

en: Italic
bg: Курсив

en: Italy
bg: Италия

en: Item
bg: Артикул

en: Item #%1$s stock increased from %2$s to %3$s.
bg: Наличността на продукта #%1$s е увеличена от %2$s на %3$s.

en: Item ID.
bg: Номер на артикул.

en: Item added.
bg: Елементът е добавен.

en: Item deleted.
bg: Изтриването беше успешно.

en: Item moved down
bg: Артикулът е преместен надолу

en: Item moved up
bg: Артикулът е преместен нагоре

[ctx: Item name in quotes]
en: &ldquo;%s&rdquo;
bg: „%s“

en: Item not added.
bg: Грешка при добавяне.

en: Item not updated.
bg: Грешка при обновяване.

en: Item updated.
bg: Обновяването беше успешно.

en: Itemized
bg: По продукти

en: Items
bg: Артикули

en: Items Purchased
bg: Закупени продукти

en: Items deleted.
bg: Изтриването беше успешно.

en: Items list
bg: Списък с елементи

en: Items list navigation
bg: Навигация на списъка с елементи

en: Items on your restaurant's menu
bg: Артикули в менюто на ресторанта ви

en: Items sold
bg: Разпродадени продукти

en: Items to show:
bg: Документи за показване:

en: Ivory Coast
bg: Кот д'Ивоар

en: JSONP support is disabled on this site
bg: JSONP поддръжката е изключена за този сайт

en: JSONP support is disabled on this site.
bg: Поддръжката на JSONP е изключена на този сайт.

en: Jabber subscription delivery
bg: Абонамент за доставка по Jabber

en: Jails & Prisons
bg: Затвори

en: Jakarta
bg: Джакарта

en: Jamaica
bg: Ямайка

en: Jamaican Restaurant
bg: Ямайски ресторант

en: Jamaican dollar
bg: Ямайски долар

en: Jan
bg: Яну

en: Jan Mayen
bg: Ян Майен

en: Janitorial Services
bg: Почистване

en: January
bg: януари

[ctx: January abbreviation]
en: Jan
bg: ян.

en: Japan
bg: Япония

en: Japanese
bg: Японски

en: Japanese Grocery Store
bg: Японски хранителни стоки

en: Japanese Restaurant
bg: Японски ресторант

en: Japanese yen
bg: Японска йена

en: Jarvis Island
bg: Остров Джарвис

en: Jashore
bg: Йесоре

en: JavaScript must be enabled to use this feature.
bg: За тази функционалност се изисква JavaScript.

en: Jayapura
bg: Джаяпура

en: Jazz Club
bg: Джаз клуб

en: Jersey
bg: Джърси

en: Jersey pound
bg: Джърсийска лира

en: Jerusalem
bg: Йерусалим

en: Jetpack Advanced Features
bg: Пълни функции от Jetpack

en: Jetpack Debugging Center
bg: Център за отстраняване на грешки на Jetpack

en: Jetpack Essential Features
bg: Базови функции от Jetpack

en: Jetpack FAQ
bg: Често задавани въпроси за Jetpack

en: Jetpack Logo
bg: Лого на Jetpack

en: Jetpack Network Settings Updated!
bg: Мрежовите настройки на Jetpack са обновени!

[ctx: Jetpack Professional Plan]
en: Professional
bg: Професионален

en: Jetpack Promotions
bg: Jetpack Промоции

en: Jetpack Search
bg: Jetpack търсене

en: Jetpack Settings
bg: Настройки на Jetpack

en: Jetpack Subscriptions Settings
bg: Настройки на абонаментите от Jetpack

en: Jetpack Support
bg: Jetpack поддръжка

en: Jetpack advanced features
bg: Пълни функции от Jetpack

en: Jetpack by WordPress.com
bg: Jetpack от WordPress.com

en: Jetpack contains the most recent version of the old %l plugin. | Jetpack contains the most recent versions of the old %l plugins.
bg[0]: Jetpack съдържа най-новата версия на старото разширение %l.
bg[1]: Jetpack съдържа най-новите версии на старите разширения %l.

en: Jetpack contains the most recent version of the old &#8220;%1$s&#8221; plugin.
bg: Jetpack съдържа най-новата версия на старото &#8220;%1$s&#8221; приложение.

en: Jetpack essential features
bg: Базови функции от Jetpack

en: Jetpack is currently connected to WordPress.com
bg: В момента JetPack e свързан с WordPress.com

en: Jetpack is network activated and notices can not be dismissed.
bg: Jetpack е активен за цялата мрежа мрежа и предупрежденията не могат да бъдат изключени.

en: Jetpack is not active on this site.
bg: Jetpack не е активен за този сайт.

en: Jetpack is not connected. Please connect Jetpack by visiting <a href='%s'>Settings</a>.
bg: Jetpack не е свързан. Моля, свържете Jetpack като посетите <a href='%s'>Настройки</a>.

en: Jetpack is not currently connected to WordPress.com
bg: В момента Jetpack не е свързан с WordPress.com

en: Jetpack is not installed or active.
bg: Jetpack не е инсталиран или активен.

en: Jetpack logo
bg: Лого на Jetpack

en: Jetpack options reset.
bg: Нулиране на настройките на Jetpack.

en: Jetpack requires WordPress version %s or later.
bg: Jetpack изисква WordPress версия %s или по-нова.

en: Jetpack supercharges your self-hosted WordPress site with the awesome cloud power of WordPress.com.
bg: Jetpack дава на личния ви WordPress сайт страхотни облачни възможности, налични на WordPress.com.

en: Jetpack sync is not currently allowed for this site.
bg: Jetpack синхронизация не е разрешена в момента за този сайт.

en: Jetpack will re-test for HTTPS support once a day, but you can click here to try again immediately:
bg: Jetpack ще продължи да тества за поддръжка на HTTPS всекидневно, но натискайки тук можете да проверите веднага:

en: Jetpack's Carousel has been disabled, because another plugin or your theme is overriding the [gallery] shortcode.
bg: Слайдерът на Jetpack е изключен защото друго разширение или темата ви презаписват функционалността на краткия код [gallery].

en: Jetpack, the fastest way to achieve your WordPress goals.
bg: Jetpack, най-бързия начин да постигнете вашите WordPress цели.

en: Jeweler
bg: Бижутер

en: Jewelry Designer
bg: Дизайнер на бижута

en: Jewelry Repair Service
bg: Ремонт на бижута

en: Jigawa
bg: Джигава

en: Jinja
bg: Джинджа

en: Job Listings
bg: Обяви за работа

en: Johannesburg
bg: Йоханесбург

en: Johnston
bg: Джонстън

en: Johnston Atoll
bg: Атол Джонстън

en: Join
bg: Присъедини се

en: Join %s other subscriber | Join %s other subscribers
bg[0]: Присъединете се към %s друг абонат
bg[1]: Присъединете се към %s други абонати

en: Join the 16 million customers who use Mailchimp. Sync list and store data to send automated emails, and targeted campaigns.
bg: Присъединете се към 16-те милиона клиента, които използват MailChimp. Синхронизирайте данните от бюлетина и магазина си, за да изпращате автоматични имейли и целенасочени кампании.

en: Join the diverse WordPress contributor community and connect with other people who are passionate about maintaining a free and open web.
bg: Присъединете се към общността на допринасящи за WordPress и се свържете с други, подкрепящи свободния и отворен уеб.

en: Joined %(month)s %(year)s
bg: Присъединил се през %(month)s %(year)s

en: Jordan
bg: Йордания

en: Jordanian dinar
bg: Йордански динар

en: Juba
bg: Джуба

en: Juice Shop
bg: Магазин за сокове

en: Jul
bg: Юли

en: July
bg: юли

[ctx: July abbreviation]
en: Jul
bg: юли

en: Jump to footnote reference %1$d
bg: Към бележка под линията %1$d

en: Jun
bg: Юни

en: June
bg: юни

[ctx: June abbreviation]
en: Jun
bg: юни

en: Juneau
bg: Джуно

en: Junkyard
bg: Бунище

en: Jura
bg: Юра

en: Just OK
bg: Нормално

en: Just another %s site
bg: Поредният %s сайт

en: Just another WordPress site
bg: Поредният WordPress сайт

en: Just now
bg: Преди малко

en: Just to let you know &mdash; we've received your order #%s, and it is now being processed:
bg: Вашата поръчка #%s е получена и в момента се обработва.

en: Justify
bg: Подравняване от двете страни

en: Justify Text
bg: Подравняване на текста

en: Juvenile Detention Center
bg: Задържане на непълнолетни

en: Kaabong
bg: Кабонг

en: Kabale
bg: Кабале

en: Kabarole
bg: Кабароле

en: Kaberamaido
bg: Каберамаидо

en: Kabul
bg: Кабул

en: Kaduna
bg: Кадуна

en: Kagadi
bg: Кагади

en: Kagera
bg: Кагера

en: Kakumiro
bg: Какумиро

en: Kalangala
bg: Калангала

en: Kalasin
bg: Каласин

en: Kalinga
bg: Калинга

en: Kaliningrad
bg: Калининград

en: Kaliro
bg: Калиро

en: Kalungu
bg: Калунгу

en: Kamchatka
bg: Камчатка

en: Kampala
bg: Кампала

en: Kamphaeng Phet
bg: Кампаенг Пет

en: Kamuli
bg: Камули

en: Kamwenge
bg: Камвенге

en: Kanchanaburi
bg: Канчанабури

en: Kano
bg: Кано

en: Kansas
bg: Канзас

en: Kanton
bg: Кантон

en: Kanungu
bg: Канунгу

en: Kapchorwa
bg: Капчорва

en: Kapelebyong
bg: Капалебионг

en: Karachi
bg: Карачи

en: Karaoke Bar
bg: Караоке бар

en: Kardzhali
bg: Кърджали

en: Kasanda
bg: Касанда

en: Kasese
bg: Касесе

en: Kashgar
bg: Кашгар

en: Katakwi
bg: Катакви

en: Katavi
bg: Катави

en: Kathmandu
bg: Катманду

en: Katmandu
bg: Катманду

en: Katsina
bg: Катсина

en: Kayunga
bg: Каюнга

en: Kazakhstan
bg: Казахстан

en: Kazakhstani tenge
bg: Казахстанско тенге

en: Kebbi
bg: Кебби

en: Keep in mind that if you convert a category with child categories, the children become top-level orphans.
bg: Ако се опитате да преобразувате в етикет категория, която има под-категории те ще бъдат изместени едно ниво нагоре (ще бъдат поставени на сегашното ниво на родителската категория).

en: Keep on enjoying the features, security, and support of WordPress.com, but add more freedom and possibility! (Do we seem excited? It’s because we are!)
bg: Продължавайте да се наслаждавате на функциите, сигурността и поддръжката на WordPress.com, но добавете повече свобода и възможност! (Изглеждаме ли ви развълнувани? Това е така, защото сме!)

en: Keep the focus on your site's brand by removing the WordPress.com footer branding.
bg: Запазете фокуса върху вашия собствен брандинг чрез премахване на WordPress.com брандига в дъното на сайта.

en: Keep this link private
bg: Нека тези връзки са скрити

en: Keep widget settings and move it to the inactive widgets
bg: Запазване на настройките на джаджата и привеждане към неактивните джаджи

en: Keep your account safe by adding a backup email address and phone number. If you ever have problems accessing your account, WordPress.com will use what you enter here to verify your identity.
bg: Запазете профила си сигурен чрез добавяне на резервен имейл адрес и телефонен номер. Ако някога имате проблеми с достъпа до профила си, WordPress ще използва това, което сте предоставили, за да потвърди самоличността Ви.

en: Kentucky
bg: Кентъки

en: Kenya
bg: Кения

en: Kenyan shilling
bg: Кенийски шилинг

en: Kerguelen
bg: Кергелен

en: Kerry
bg: Кери

en: Key
bg: Ключ

en: Key details
bg: Детайли на ключа

en: Keyboard Shortcuts
bg: Клавишни комбинации

en: Keyboard users: When you are working in the visual editor, you can use %s to access the toolbar.
bg: За почитателите на клавиатурата: Когато работите във визуалния редактор, <kbd>Alt + F10</kbd> ви дава бърз достъп до лентата с инструменти.

en: Keywords
bg: Ключови думи

en: Khammouane
bg: Камусан

en: Khandyga
bg: Хандига

en: Khartoum
bg: Хартум

en: Khon Kaen
bg: Кхон Каен

en: Khuzestan (خوزستان)
bg: Хузестан (خوزستان)

en: Khyber Pakhtunkhwa
bg: Северозападна погранична провинция

en: Kibaale
bg: Кибале

en: Kiboga
bg: Кибога

en: Kibuku
bg: Кибуку

en: Kickboxing School
bg: Училище по кикбокс

en: Kiev
bg: Киев

en: Kigali
bg: Кигали

en: Kigoma
bg: Кигома

en: Kikuube
bg: Кикубе

en: Kildare
bg: Килдеър

en: Kilimanjaro
bg: Килиманджаро

en: Kilkenny
bg: Килкени

en: Kilograms
bg: Килограми

en: Kind
bg: Вид

en: Kingman Reef
bg: Кингман (риф)

en: Kinshasa
bg: Киншаса

en: Kiribati
bg: Кирибати

en: Kiritimati
bg: Киритимати

en: Kirov
bg: Киров

en: Kiruhura
bg: Кирухура

en: Kiryandongo
bg: Киряндонго

en: Kisoro
bg: Кисоро

en: Kitchen Supplies Store
bg: Магазин за кухненски принадлежности

en: Kitgum
bg: Китгум

en: Klarna Checkout for WooCommerce
bg: Klarna Checkout за WooCommerce

en: Klarna Payments for WooCommerce
bg: Разплащания с Klarna за WooCommerce

en: Knowledge Base
bg: База знания

en: Knox
bg: Нокс

en: Knox IN
bg: Нокс (Индиана)

en: Koboko
bg: Кобоко

en: Kogi
bg: Коги

en: Kole
bg: Коле

en: Kolkata
bg: Колката

en: Korea, Democratic People's Republic of
bg: Корейска народно-демократична република

en: Korea, Republic of
bg: Република Корея

en: Korean
bg: Корейски

en: Korean Grocery Store
bg: Магазин за корейски хранителни стоки

en: Korean Restaurant
bg: Корейски ресторант

en: Kosher Grocery Store
bg: Магазин за кошер храна

en: Kosher Restaurant
bg: Кошер ресторант

en: Kosrae
bg: Козри

en: Kotido
bg: Котидо

en: Kouchi
bg: Кочи

en: Krabi
bg: Краби

en: Kralendijk
bg: Кралендийк

en: Krasnoyarsk
bg: Красноярск

en: Kuala Lumpur
bg: Куала Лумпур

en: Kuando Kubango
bg: Куандо Кубанго

en: Kuching
bg: Кучинг

en: Kumi
bg: Куми

en: Kung Fu School
bg: Училище по кунг фу

en: Kuwait
bg: Кувейт

en: Kuwaiti dinar
bg: Кувейтски динар

en: Kwajalein
bg: Куаджалейн

en: Kwania
bg: Кваниа

en: Kwanza-Norte
bg: Куанза Норте

en: Kwanza-Sul
bg: Куанза Сул

en: Kwara
bg: Квара

en: Kween
bg: Квиин

en: Kyankwanzi
bg: Кианкванзи

en: Kyegegwa
bg: Киегегуа

en: Kyenjojo
bg: Киенджоджо

en: Kyiv
bg: Киев

en: Kyotera
bg: Киотера

en: Kyoto
bg: Киото

en: Kyrgyzstan
bg: Киргизстан

en: Kyrgyzstani som
bg: Киргистански сом

en: Kyustendil
bg: Кюстендил

en: L'Aquila
bg: Акуила

en: L/W/H
bg: Д/Ш/В

en: LEARN MORE
bg: НАУЧЕТЕ ПОВЕЧЕ

en: La Altagracia
bg: Алтаграция

en: La Paz
bg: Ла Пас

en: La Romana
bg: Ла Романа

en: La Vega
bg: Ла-Вега

en: Label
bg: Текст

[ctx: Label for HTML form "Name" field in contact form builder]
en: Name
bg: Име

[ctx: Label for HTML form "URL/Website" field in contact form builder]
en: Website
bg: Уебсайт

[ctx: Label for an option to be included in a user-created dropdown in contact form builder]
en: Option
bg: Опция

[ctx: Label for the set of options to be included in a user-created dropdown in contact form builder]
en: Options
bg: Опции

[ctx: Label to drag HTML form fields around to change their order in contact form builder]
en: move
bg: преместване

en: Labels
bg: Етикети

en: Labels: <small>spicy, favorite, etc. <em>Separate Labels with commas</em></small>
bg: Етикети: <small>пикантен, любим, др. <em>Разделени със запетая</em></small>

en: Labor Union
bg: Профсъюз

en: Laboratory
bg: Лаборатория

en: Labuan
bg: Лабуан

en: Lagos
bg: Лагос

en: Lakshadweep
bg: Лакшадвип

en: Lampang
bg: Лампанг

en: Lamphun
bg: Ламфун

en: Lamwo
bg: Ламуо

en: Lanao del Norte
bg: Ланао дел Норте

en: Land Surveyor
bg: Земемер

en: Landscape Architect
bg: Ландшафтен архитект

en: Landscape Designers
bg: Екстериорни дизайнери

en: Landscapers
bg: Озеленител

en: Landscaping
bg: Озеленяване

en: Landscaping Supplies
bg: Материали за озеленяване

en: Language
bg: Език

en: Language School
bg: Училище за езици

en: Language this blog is primarily written in.
bg: Език, на който предимно се пише блога

en: Language:
bg: Език:

en: Languages
bg: Езици

en: Lao People's Democratic Republic
bg: Лаоска народнодемократична република

en: Lao kip
bg: Лаоски кип

en: Laois
bg: Лийш

en: Laos
bg: Лаос

en: Large
bg: Голяма

en: Large size
bg: Голямо изображение

en: Large size image height
bg: Височина на голямо изображение

en: Large size image width
bg: Ширина на голямо изображение

en: Laser Cutting
bg: (Лазерно рязане)

en: Laser Hair Removal
bg: Лазерна епилация

en: Last 12 months
bg: Последните 12 месеца

en: Last 24 hours
bg: Последните 24 часа

en: Last 3 months
bg: Последните 3 месеца

en: Last 31 days
bg: Последните 31 дни

en: Last 7 days
bg: Последните 7 дни

en: Last Active
bg: Последна активност

en: Last IP
bg: Последно IP

en: Last Login
bg: Последно влизане

en: Last Modified
bg: Последна промяна

en: Last Name
bg: Фамилия

en: Last Post
bg: Последна публикация

en: Last Updated
bg: Последно обновен

en: Last Used
bg: Последно използван

en: Last access
bg: Последен достъп

en: Last chance! The Business plan sale ends today
bg: Последен шанс! Намалението на Бизнес плана свършва днес.

en: Last edited by %1$s on %2$s at %3$s
bg: Последна редакция от %1$s на %2$s в %3$s

en: Last edited on %1$s at %2$s
bg: Последна редакция на %1$s в %2$s

en: Last month
bg: Миналия месец

en: Last name
bg: Фамилия

en: Last name (optional)
bg: Фамилия (по избор)

en: Last name for the user.
bg: Фамилия на потребителя.

en: Last name.
bg: Фамилия.

en: Last order
bg: Последна поръчка

en: Last order ID.
bg: Номер на последната поръчка.

en: Last order data.
bg: Информация за последната поръчка.

en: Last page
bg: Последна страница

en: Last updated
bg: Последно обновяване

en: Last updated: %s
bg: Последно обновяване: %s

en: Last warning, are you sure?
bg: Последно предупреждение, сигурни ли сте?

en: Last week
bg: Миналата седмица

en: Later
bg: По-късно

en: Latest
bg: Най-нови

en: Latest Drafts
bg: Последни чернови

en: Latest Post
bg: Последна публикация

en: Latest Posts
bg: Скорошни публикации

en: Latest activity
bg: Последни

en: Latest course
bg: Най-нов курс

[ctx: Latest notifications]
en: Latest
bg: Последни

en: Latest version of theme.
bg: Последна версия на темата.

en: Latitude
bg: Ширина

en: Latvia
bg: Латвия

en: Latvian
bg: Латвийски

en: Launch site
bg: Пускане на сайта

en: Launch your site
bg: Стартирайте сайта си

en: Laundromat
bg: Пералня

en: Law Library
bg: Правна библиотека

en: Law School
bg: Правно училище

en: Layout
bg: Разположение

en: Layout options:
bg: Оформление:

en: Learn About Google Analytics
bg: Научете повече за Google Analytics

en: Learn About Google Docs
bg: Научете повече за Google Docs

en: Learn About Google Photos
bg: Научете повече за Google Photos

en: Learn About Mobile Pages (AMP)
bg: Научете повече за Mobile Pages (AMP)

en: Learn More
bg: Научете повече

en: Learn about block themes
bg: Научете за блоковите теми

en: Learn how to <a href="%s" class="update-browser-link">browse happy</a>
bg: Научете как да <a href="%s" class="update-browser-link">сърфирате щастливо</a>

en: Learn how to configure the Authorization header.
bg: Научете как да конфигурирате упълномощаващия хедър.

en: Learn how to update
bg: Научете как да обновявате

en: Learn how to upgrade
bg: Научете как да надстроите

en: Learn more
bg: Научете повече

en: Learn more about CSS
bg: Повече информация за CSS

en: Learn more about Featured Images
bg: Научете повече за Представените изображения

en: Learn more about Markdown.
bg: Научете повече за Markdown.

en: Learn more about XML sitemaps.
bg: Повече за XML картите на сайта.

en: Learn more about coupons
bg: Повече информация за кодовете за отстъпка

en: Learn more about debugging in WordPress.
bg: Научете повече за отстраняването на грешки в WordPress.

en: Learn more about orders
bg: Научете повече за поръчките

en: Learn more about page cache
bg: Научете повече за кеша на страници

en: Learn more about persistent object caching.
bg: Научете повече за постоянното кеширане на обекти.

en: Learn more about roles
bg: Още информация за ролите

en: Learn more about shipping zones
bg: Повече информация за зоните за доставка

en: Learn more about templates
bg: Научете повече за шаблоните

en: Learn more about the %s version.
bg: Научете повече за версия %s.

en: Learn more about troubleshooting WordPress.
bg: Научете повече за отстраняването на грешки в WordPress.

en: Learn more about updates
bg: Научете повече за обновяванията

en: Learn more about updating PHP
bg: Научете повече за актуализирането на PHP

en: Learn more about usage limits.
bg: Научи повече за използваните лимити.

en: Learn more about using {{a}}Google Analytics with WordPress.com{{/a}}.
bg: Научете повече за употребата на {{a}}Google Analytics с WordPress.com{{/a}}.

en: Learn more about verifying your domain
bg: Научете повече за потвърждението на домейни

en: Learn more about what WordPress requires to run.
bg: Прочетете повече за това, което WordPress изисква, за да работи.

en: Learn more about why you should use HTTPS
bg: Прочетете защо трябва да използвате HTTPS

en: Learn more about your domain
bg: Научете повече за вашия домейн

en: Learn more.
bg: Научете повече

en: Leave Blog
bg: Напускане на Блога

en: Leave a Comment
bg: Вашият коментар

en: Leave a Comment<span class="screen-reader-text"> on %s</span>
bg: Оставете коментар <span class="screen-reader-text"> за %s</span>

en: Leave a Reply
bg: Вашият коментар

en: Leave a Reply to %s
bg: Оставяне на отзив за %s

en: Leave a comment
bg: Вашият коментар

en: Leave a reply
bg: Вашият отговор

en: Leave a reply to %s
bg: Вашият отговор на %s

en: Leave blank for unlimited re-downloads.
bg: Оставете празно за неограничени изтегляния.

en: Leave blog
bg: Напускане на блога

en: Leave this box unchecked if you do not want to see suggested extensions.
bg: Оставете отметката празна ако не искате да виждате предложените разширения.

en: Lebanese Restaurant
bg: Ливански ресторант

en: Lebanese pound
bg: Ливанска лира

en: Lebanon
bg: Ливан

en: Left
bg: Ляво

en: Left Sidebar
bg: Лява странична лента

en: Left with space
bg: Ляво с интервал

en: Legacy API
bg: Архивен API

en: Legacy API v3 (deprecated)
bg: Остарял API v3 (вече не се използва)

en: Legacy shipping methods (flat rate, international flat rate, local pickup and delivery, and free shipping) are deprecated but will continue to work as normal for now. <b><em>They will be removed in future versions of WooCommerce</em></b>. We recommend disabling these and setting up new rates within shipping zones as soon as possible.
bg: Методите за доставка, които са извън употреба (фиксирана ставка, международна фиксирана ставка, взимане от магазина и безплатна доставка) вече не се използват, но ще продължат да функционират нормално засега. <b><em>Те ще бъдат премахнати в следващите версии на WooCommerce</em></b>. Препоръчително е да ги изключите и да настроите зоните за доставка възможно най-скоро.

[ctx: Legend label in stats post trends visualization]
en: Fewer Posts
bg: По-малко публикации

[ctx: Legend label in stats post trends visualization]
en: More Posts
bg: Повече публикации

en: Leitrim
bg: Лийтрим

en: Length
bg: Дължина

en: Length (%s)
bg: Дължина (%s)

en: Length x width x height in decimal form
bg: Дължина x ширина х височина в десетична форма

en: Length:
bg: Дължина:

en: Leova
bg: Леова

en: Lesotho
bg: Лесото

en: Lesotho loti
bg: Лесотско лоти

en: Let us personally help you set up your site at %1$s!
bg: Позволете ни лично да ви помогнем със сайта %1$s!

en: Let's go
bg: Да започваме

en: Let's go!
bg: Да започваме!

en: Lets you charge a fixed rate for shipping.
bg: Позволява ви да таксувате фиксирана стойност за доставка.

en: Letter
bg: Писмо

en: Level
bg: Ниво

en: Liberia
bg: Либерия

en: Liberian dollar
bg: Либерийски долар

en: Libraries
bg: Библиотеки

en: Library
bg: Библиотека

en: Libreville
bg: Либървил

en: Libya
bg: Либия

en: Libyan Arab Jamahiriya
bg: Либийска Арабска Джамахирия

en: Libyan dinar
bg: Либийски динар

en: Liechtenstein
bg: Лихтенщайн

en: Liege
bg: Лиеж

en: Lifetime Subscription
bg: Доживотен абонамент

en: Light
bg: Светла

en: Lighthouse
bg: Фар

en: Lighting
bg: Осветление

en: Like
bg: Харесвам

en: Like this
bg: Харесване

en: Like this:
bg: Харесване на това:

en: Likely direct inclusion of %1$s in order to use %2$s. This is very wrong. Hook the %2$s call into the %3$s action instead.
bg: Изглежда, че %1$s се включва директно, за да използва %2$s. Това е изключително погрешно. Вместо това използвайте кука за обвързване на %2$s с действието %3$s.

en: Likely direct inclusion of wp-admin/includes/template.php in order to use add_meta_box(). This is very wrong. Hook the add_meta_box() call into the add_meta_boxes action instead.
bg: Вероятно е директното включване на wp-admin/includes/template.php с цел използване на add_meta_box(). Това е много грешно. Вместо това закачете извикването add_meta_box() към действието add_meta_boxes.

en: Likes
bg: Харесвания

en: Likes Notifications
bg: Известия за харесвания

en: Likes and Shares
bg: Харесвания и споделяния

[ctx: Likes notifications]
en: Likes
bg: Харесвания

en: Likes on my comments
bg: Харесвания на ваши коментари

en: Likes on my posts
bg: Харесвания на мои публикации

en: Limburg
bg: Лимбург

en: Limerick
bg: Лимерик

en: Limit must be greater than or equal to 0.
bg: Броят трябва да е по-голям или равен на 0.

en: Limit response to comments published after a given ISO8601 compliant date.
bg: Ограничаване на отговора до коментари, публикувани след дадена дата, съвместима със стандарта ISO8601.

en: Limit response to comments published before a given ISO8601 compliant date.
bg: Ограничаване на отговора до коментари, публикувани преди дадена дата, съвместима със стандарта ISO8601.

en: Limit response to posts modified after a given ISO8601 compliant date.
bg: Ограничаване на отговора до публикации, публикувани след определена дата, съвместима с ISO8601.

en: Limit response to posts modified before a given ISO8601 compliant date.
bg: Ограничаване на отговора до публикации, публикувани преди определена дата, съвместима с ISO8601.

en: Limit response to posts published after a given ISO8601 compliant date.
bg: Ограничаване на отговора до публикации, публикувани след определена дата, съвместима с ISO8601.

en: Limit response to posts published before a given ISO8601 compliant date.
bg: Ограничаване на отговора до публикации, публикувани преди определена дата, съвместима с ISO8601.

en: Limit response to resources published after a given ISO8601 compliant date.
bg: Ограничаване на ресурсите до такива, публикувани след дадена дата (по ISO8601 стандарт).

en: Limit response to resources published before a given ISO8601 compliant date.
bg: Ограничаване на ресурсите до такива, публикувани преди дадена дата (по ISO8601 стандарт).

en: Limit response to reviews published before a given ISO8601 compliant date.
bg: Ограничаване на отговора до отзиви, публикувани преди определена дата по ISO8601.

en: Limit response to specific fields. Defaults to all fields.
bg: Ограничаване на отговора до определени полета. По подразбиране са избрани всички.

en: Limit result set based on relationship between multiple taxonomies.
bg: Ограничете резултатите на база връзка между множество таксономии.

en: Limit result set to all items except those of a particular parent ID.
bg: Ограничаване на резултатите до всички освен тези с даден(и) родителски ID номер(а).

en: Limit result set to attachments of a particular MIME type.
bg: Ограничаване на резултатите до прикачени файлове от определен MIME тип.

en: Limit result set to attachments of a particular media type.
bg: Ограничаване на резултатите до прикачени файлове от определен медиен тип.

en: Limit result set to blocks matching the search term.
bg: Ограничаването на резултатите е настроено да показва блокове, съвпадащи с търсената ключова дума.

en: Limit result set to comments assigned a specific status. Requires authorization.
bg: Ограничаване на набора от резултати до коментари, на които е зададен определен статус. Изисква упълномощаване.

en: Limit result set to comments assigned a specific type. Requires authorization.
bg: Ограничаване на набора от резултати до коментари, на които е зададен определен тип. Изисква упълномощаване.

en: Limit result set to comments assigned to specific post IDs.
bg: Ограничаване на резултатите до коментари, назначени на публикации с определени ID.

en: Limit result set to comments assigned to specific user IDs. Requires authorization.
bg: Ограничаване на резултатите до коментари, назначени на потребители с определени ID. Изисква оторизация.

en: Limit result set to comments of specific parent IDs.
bg: Ограничаване на резултатите до коментари с даден родителски ID.

en: Limit result set to featured products.
bg: Ограничаване на резултатите до подбрани продукти.

en: Limit result set to items except those with specific terms assigned in the %s taxonomy.
bg: Ограничаване на резултатите до такива с определената ключова дума, назначена в таксономия %s.

en: Limit result set to items that are sticky.
bg: Ограничаване на резултатите за елементи, които са залепени.

en: Limit result set to items with particular parent IDs.
bg: Ограничаване на резултатите до такива с определен родителски ID.

en: Limit result set to orders assigned a specific customer.
bg: Показване само на поръчки от даден клиент.

en: Limit result set to orders assigned a specific product.
bg: Показване само на поръчки, включващи даден продукт.

en: Limit result set to orders assigned a specific status.
bg: Показване само на поръчки с дадено състояние.

en: Limit result set to orders which have specific statuses.
bg: Ограничете резултата до поръчки в конкретни състояния.

en: Limit result set to posts assigned one or more statuses.
bg: Ограничаване на резултата от публикации филтрирани по един или повече статуси.

en: Limit result set to posts assigned to specific authors.
bg: Ограничаване на резултатите до публикации, назначение на определени автори.

en: Limit result set to posts with a specific menu_order value.
bg: Ограничаване на резултатите до публикации с определена величина за menu_order.

en: Limit result set to posts with one or more specific slugs.
bg: Ограничи резултатите до публикации с едни или повече конкретни кратки имена.

en: Limit result set to products assigned a specific category ID.
bg: Показване само на продукти по даден категориен ID.

en: Limit result set to products assigned a specific shipping class ID.
bg: Показване само на продукти с даден ID на клас на доставка.

en: Limit result set to products assigned a specific status.
bg: Показване само на продукти с дадено състояние.

en: Limit result set to products assigned a specific tag ID.
bg: Показване само на продукти с даден етикет (по ID).

en: Limit result set to products assigned a specific type.
bg: Показване само на продукти от даден тип.

en: Limit result set to products based on a maximum price.
bg: Ограничаване на резултатите до продукти по посочена максимална цена.

en: Limit result set to products based on a minimum price.
bg: Ограничаване на резултатите до продукти по посочена минимална цена.

en: Limit result set to products in stock or out of stock.
bg: Ограничаване на резултатите до продукти в наличност или с изчерпани бройки.

en: Limit result set to products on sale.
bg: Ограничаване на резултатите до продукти с намаление.

en: Limit result set to products with a specific SKU.
bg: Показване само на продукти с конкретен код.

en: Limit result set to products with a specific attribute term ID (required an assigned attribute).
bg: Показване само на продукти с даден ID на термин за атрибут (изисква зададен атрибут).

en: Limit result set to products with a specific attribute.
bg: Показване само на продукти с даден атрибут.

en: Limit result set to products with a specific attribute. Use the taxonomy name/attribute slug.
bg: Ограничете набора от резултати до продукти с определен атрибут. Използвайте краткото име на името или атрибута на продукта от таксономията.

en: Limit result set to products with a specific slug.
bg: Ограничаване на резултатите до публикации с дадено кратко име.

en: Limit result set to products with a specific tax class.
bg: Ограничаване на резултатите до продукти по посочен данъчен клас.

en: Limit result set to products with specific SKU(s). Use commas to separate.
bg: Ограничете набора от резултати до продукти със специфични продуктови кодове. Използвайте запетаи, за да ги разделяте.

en: Limit result set to products with specified stock status.
bg: Ограничаване на резултатите до продукти по посочена складова наличност.

en: Limit result set to resources assigned to a specific product.
bg: Ограничаване на резултатите до ресурси, зададени към конкретен продукт.

en: Limit result set to resources with a specific code.
bg: Ограничаване на ресурсите до такива с конкретен код.

en: Limit result set to resources with a specific email.
bg: Ограничаване на ресурсите до такива с конкретен имейл.

en: Limit result set to resources with a specific role.
bg: Ограничаване на ресурсите до такива с конкретна роля.

en: Limit result set to resources with a specific slug.
bg: Ограничаване на резултатите до ресурси с конкретно кратко име.

en: Limit result set to reviews assigned a specific status.
bg: Ограничаване на набора от резултати до отзиви, на които е зададено определено състояние.

en: Limit result set to reviews assigned to specific product IDs.
bg: Ограничаване на набора от резултати до отзиви, на които е зададен определен продуктов ID.

en: Limit result set to reviews assigned to specific user IDs.
bg: Ограничаване на набора от резултати до отзиви, асоциирани с определени ID на потребители.

en: Limit result set to specific IDs.
bg: Ограничаване на резултатите до определени ID номера.

en: Limit result set to specific ids.
bg: Ограничаване на резултатите до такива с конкретни номера.

en: Limit result set to terms assigned to a specific parent.
bg: Ограничаване на резултата до термини, приложени към определен родител.

en: Limit result set to terms assigned to a specific post.
bg: Ограничаване на резултата до термини, приложени към определена публикация.

en: Limit result set to terms with one or more specific slugs.
bg: Ограничаване на набора от резултати до едно или няколко определени кратки имена.

en: Limit result set to that from a specific author email.
bg: Ограничаване на набора от резултати до тези от определен имейл.

en: Limit result set to that from a specific author email. Requires authorization.
bg: Ограничаване на резултатите до такива от автор с определен имейл. Изисква оторизация.

en: Limit result set to themes assigned one or more statuses.
bg: Ограничете резултатите до теми с назначени едно или повече състояния.

en: Limit result set to those of particular parent IDs.
bg: Ограничаване на резултатите до такива с даден(и) родителски ID номер(а).

en: Limit result set to users matching at least one specific capability provided. Accepts csv list or single capability.
bg: Резултатите са ограничени до потребители, съответстващи на поне едно от предоставените изисквания. Поддържа csv списък или поединично въвеждане.

en: Limit result set to users matching at least one specific role provided. Accepts csv list or single role.
bg: Ограничете резултатите до потребители, които съвпадат с поне една от зададените роли. Приемат се както списък в CSV формат, така и единична роля.

en: Limit result set to users who are considered authors.
bg: Ограничаване на резултатие за показване само на съществуващи автори.

en: Limit result set to users who have published posts.
bg: Резултатите са ограничени до потребители, които имат споделени публикации.

en: Limit result set to users with one or more specific slugs.
bg: Ограничаване на набора от резултати до потребители с едно или няколко  кратки имена.

en: Limit result set to webhooks assigned a specific status.
bg: Ограничаване на уеб куките до такива с конкретно състояние.

en: Limit result to customers or internal notes.
bg: Ограничаване на резултатите до клиенти или вътрешни бележки.

en: Limit results to items of an object type.
bg: Ограничаване на резултатите до записи от определен тип обекти.

en: Limit results to items of one or more object subtypes.
bg: Ограничете резултатите до записи от един или повече подтипове.

en: Limit results to taxonomies associated with a specific post type.
bg: Ограничаване на резултатите до таксономии, свързани с определен тип съдържание.

en: Limit results to those matching a category ID.
bg: Ограничете резултатите до тези, съответстващи на ID на категория.

en: Limit results to those matching a keyword ID.
bg: Ограничете резултатите до тези, съответстващи на ID на ключова дума.

en: Limit results to those matching a pattern (slug).
bg: Ограничаване на резултатите до тези, които отговарят на структурата (кратко име).

en: Limit results to those matching a string.
bg: Ограничаване на резултатите до тези, които отговарят на даден низ.

en: Limit to specific ZIP/postcodes
bg: Ограничаване по дадени пощенски кодове.

en: Limit to the specified post id.
bg: Ограничение за избраният ID на публикация.

en: Limit to the specified template part area.
bg: Ограничаване до определеното пространство от шаблонната част.

en: Limit usage to X items
bg: Ограничи ползването до Х артикула

en: Limits results to plugins with the given status.
bg: Ограничава резултатите до разширения с наличен статус.

en: Limousine Service
bg: Лимузини под наем

en: Lindeman
bg: Линдеман

en: Lindi
bg: Линди

en: Line item meta data.
bg: Допълнителна информация за продукт.

en: Line items data.
bg: Информация за продукти.

en: Line subtotal (before discounts).
bg: Междинна сума (преди отстъпките).

en: Line subtotal tax (before discounts).
bg: Междинна сума на таксите (преди отстъпките).

en: Line subtotal tax.
bg: Ред междинен данък.

en: Line taxes.
bg: Такси за продукти.

en: Line total (after discounts).
bg: Обща сума (след отстъпките).

en: Line total tax (after discounts).
bg: Обща сума на таксите (след отстъпките).

en: Link
bg: Връзка

en: Link CSS Class
bg: Свързване на CSS клас

en: Link Categories
bg: Категории за връзки

en: Link Category
bg: Категория за връзки

en: Link ID
bg: ID на връзката

en: Link Image To:
bg: Връзка на изображението към:

en: Link Label:
bg: Текст на връзката:

en: Link Rel
bg: rel атрибут

en: Link Relationship (XFN)
bg: Отношение към човека, чиято е страницата (XFN)

en: Link Target
bg: Цел на връзката

en: Link Text
bg: Текст на връзката

en: Link To
bg: Връзка към

en: Link To:
bg: Връзка към:

en: Link URL
bg: Адрес на връзката

en: Link URL (when the image is clicked):
bg: Връзка (когато някой натисне върху изображението)

en: Link URL:
bg: Адрес на връзката:

en: Link account with WordPress.com
bg: Свързване на потребител с WordPress.com

en: Link added.
bg: Връзката е добавена.

[ctx: Link anchor (TinyMCE)]
en: Anchor
bg: Котва

[ctx: Link anchors (TinyMCE)]
en: Anchors
bg: Котви

en: Link inserted.
bg: Връзката е добавена.

en: Link not found.
bg: Връзката не е открита

en: Link options
bg: Опции на връзките

en: Link previous orders
bg: Свързване на предишни поръчки

en: Link rating
bg: Оценка на връзките

en: Link selected.
bg: Връзката е избрана.

en: Link text, e.g. &#8220;Ransom Demands (PDF)&#8221;
bg: Текст на връзката, например &#8222;Ободрителните напитки в нашия дом (PDF)&#8220;

en: Link the video title to its URL on VideoPress.com
bg: Заглавието на видеото да сочи към адреса му във VideoPress.com

en: Link thumbnails to:
bg: Връзка на умаленото изображение към:

en: Link title
bg: Заглавие на връзка

en: Link to Attachment Page
bg: Връзка към страницата с файла

en: Link to Media File
bg: Връзка към файл

[ctx: Link to edit an HTML form field in contact form builder]
en: edit
bg: редактиране

en: Link to image
bg: Връзка към изображението

en: Link to:
bg: Връзка към:

en: Linked Products
bg: Свързани

en: Linked products
bg: Свързани

en: Links
bg: Връзки

en: Links for %s
bg: Връзки за %s

en: Links in the Toolbar at the top of the screen connect your dashboard and the front end of your site, and provide access to your profile and helpful WordPress information.
bg: Връзките в лентата с инструменти в горната част на екрана свързват таблото и публичната част на сайта ви, както и дават достъп до вашия профил и помощна информация за WordPress.

en: Links list
bg: Списък с линкове

en: Links may be separated into Link Categories; these are different than the categories used on your posts.
bg: Връзките могат да бъдат разделени на &quot;Категории връзки&quot;; Това не са същите категории, които ползвате за публикациите.

en: Links to services that you use across the web.
bg: Връзки към уеб услуги, които използвате.

en: Links to your blog's RSS feeds
bg: Връзки към RSS feed-ове от вашия блог

en: Links to your websites, blogs, or any other sites that help describe who you are.
bg: Връзки към ваши сайтове, блогове или други, които да ви представят.

[ctx: Links widget]
en: Random
bg: Произволно

en: Liquidator
bg: Ликвидатор

en: Lira
bg: Лира

en: Lisbon
bg: Лисабон

en: List
bg: Списък

en: List 1 postcode per line
bg: Показване на един пощенски код на ред.

en: List additional tax classes you need below (1 per line, e.g. Reduced Rates). These are in addition to "Standard rate" which exists by default.
bg: Посочете по-долу допълнителни класове за данъци, от които се нуждаете (по 1 на ред, например намалени ставки). Те са в допълнение към "Стандартна тарифа", която съществува по подразбиране.

en: List item
bg: Елемент от списък

en: List of attributes.
bg: Списък с атрибути.

en: List of available term names of the attribute.
bg: Списък с налични термини на този атрибут.

en: List of billing address data.
bg: Адрес за фактуриране.

en: List of cart fees.
bg: Списък със такси за кошницата.

en: List of cart items.
bg: Списък с артикули в количката.

en: List of categories
bg: Списък с категории

en: List of categories with their product counts
bg: Списък с категории и броя продукти в тях

en: List of categories, if applicable.
bg: Списък с категории, ако е приложимо.

en: List of categories.
bg: Списък с категории.

en: List of category IDs the coupon applies to.
bg: Списък с ID на категории, към които може да бъде приложен кодът за отстъпка.

en: List of category IDs the coupon does not apply to.
bg: Списък с ID на категории, към които не може да бъде приложен кодът за отстъпка.

en: List of countries on this continent.
bg: Списък с държавите на този континент.

en: List of created resources.
bg: Списък със създадените ресурси.

en: List of cross-sell products IDs.
bg: Списък с номера на свързани артикули.

en: List of delete resources.
bg: Списък с изтритите ресурси.

en: List of downloadable files.
bg: Списък с файлове за изтегляне.

en: List of email addresses that can use this coupon.
bg: Списък с имейл адреси, които могат да използват този код за отстъпка.

en: List of grouped products ID.
bg: Списък с номера на групирани продукти.

en: List of images.
bg: Списък с изображения.

en: List of menu items selected for deletion:
bg: Списък на елементи от менюто, избрани за изтриване:

en: List of product IDs the coupon can be used on.
bg: Списък с ID на продукти, върху които може да бъде приложен този код за отстъпка.

en: List of product IDs the coupon cannot be used on.
bg: Списък с ID на продукти, върху които този код за отстъпка не може да бъде приложен.

en: List of refunds.
bg: Списък с възстановени суми.

en: List of related products IDs.
bg: Списък с номера на подобни артикули.

en: List of required payment gateway features to process the order.
bg: Списък на необходимите функции за платежен портал за обработка на поръчката.

en: List of sales reports.
bg: Списък с доклади за продажби.

en: List of shipping address data.
bg: Адрес за доставка.

en: List of shipping rates.
bg: Списък с тарифи за доставка.

en: List of states in this country.
bg: Списък на щатите или областите в тази държава.

en: List of supported continents, countries, and states.
bg: Списък на поддържани континенти, държави, щати и области.

en: List of supported currencies.
bg: Списък на поддържани валути.

en: List of supported states in a given country.
bg: Списък на поддържани щати или области в дадена държава.

en: List of tags, if applicable.
bg: Списък с етикети, ако е приложимо.

en: List of tags.
bg: Списък с етикети.

en: List of the missing image sizes of the attachment.
bg: Списък с липсващите размери на изображението на прикачения файл.

en: List of top sellers products.
bg: Списък с най-продавани продукти.

en: List of up-sell products IDs.
bg: Списък с номера на по-скъпи артикули.

en: List of updated resources.
bg: Списък с обновените ресурси.

en: List of upsell products IDs.
bg: Списък с ID-та на подбрани по-скъпи продукти.

en: List of user IDs (or guest email addresses) that have used the coupon.
bg: Списък с потребителски ID (или email адреси на гост-клиенти) които са ползвали кода за отстъпка.

en: List of variations IDs.
bg: Списък с ID на вариации.

en: List of variations.
bg: Списък с вариации.

en: List view
bg: Изглед в списък

en: Lists
bg: Списъци

en: Lithuania
bg: Литва

en: Lithuanian
bg: Литовски

en: Live API password
bg: Парола за API на реалната услуга

en: Live API signature
bg: Подпис за API на реалната услуга

en: Live API username
bg: Потребителско име за API на реалната услуга

en: Live Broadcast
bg: Предаване на живо

en: Live Music Venue
bg: Музика на живо

en: Live Preview
bg: Преглед на живо

en: Live Preview &#8220;%s&#8221;
bg: Преглед &#8220;%s&#8221;

en: Live Preview: %s
bg: Предварителен преглед на живо: %s

en: Live chat support to help you get started with your site.
bg: Техническата поддръжка по чат, за да стартирате по-лесно със сайта си.

en: Live preview theme: %s
bg: Преглед на тема на живо: %s

en: Live streaming sites
bg: Сайтове със стриймове на живо

en: LiveJournal Password
bg: Парола за LiveJournal

en: LiveJournal Username
bg: Потребителско име за LiveJournal

en: LiveJournal is not responding to authentication requests. Please wait a while and then try again.
bg: LiveJournal не отговаря на заявките ни. Моля, опитайте отново след известно време.

en: Ljubljana
bg: Любляна

en: Load More Posts
bg: Зареждане на още

en: Load billing address
bg: Зареждане на адрес за фактуриране

en: Load more
bg: Зареждане на още

en: Load shipping address
bg: Зареждане адрес за доставка

en: Load the customer's billing information? This will remove any currently entered billing information.
bg: Зареждане на клиентски данни за фактуриране? Това ще премахне всички въведени данни към момента.

en: Load the customer's shipping information? This will remove any currently entered shipping information.
bg: Зареждане на клиентски данни за доставка? Това ще премахне всички въведени данни към момента.

en: Load your <a href="%s">XML-RPC file</a>. It should say “XML-RPC server accepts POST requests only.” on a line by itself.
bg: Заредете <a href="%s">XMLRPC файла</a> си. Би трябвало да изпише “XML-RPC server accepts POST requests only.” на един ред.

en: Loading
bg: Зареждане

en: Loading Comments...
bg: Зареждане на коментари...

en: Loading more results... please wait.
bg: Зареждане на нови резултати... моля изчакайте.

en: Loading network orders
bg: Зареждане на поръчки от мрежата

en: Loading page, please wait.
bg: Страницата се зарежда.

en: Loading video...
bg: Зареждане на видео...

en: Loading&#8230;
bg: Зареждане...

en: Loading&hellip;
bg: Зареждане&hellip;

en: Loading..
bg: Зареждане...

en: Loading...
bg: Зареждане...

en: Loading…
bg: Зареждане...

en: Loan Agency
bg: Кредитна институция

en: Lobster Restaurant
bg: Ресторант за омари

en: Local
bg: Местен бизнес

en: Local Pickup
bg: Вземане от магазина

en: Local Services
bg: Локални услуги

en: Local delivery
bg: Местна доставка

en: Local delivery (legacy)
bg: Местна доставка (остарял)

en: Local pickup
bg: Вземане от магазина

en: Local pickup (legacy)
bg: Вземане от магазина (остарял)

en: Local time is %s.
bg: Местно време: %s

en: Local time is <code>%1$s</code>
bg: Местното време е <code>%1$s</code>

en: Local zone = California ZIP 90210 = Local pickup
bg: Локална зона = Калифорния, пощенски код 90210 = Взимане от магазина

en: Locale for the user.
bg: Език на потребителя.

en: Locating
bg: Локализиране...

en: Location
bg: Местонахождение

en: Location of the Ogg video file.
bg: Адрес на Ogg видео файла.

en: Location of the uploaded file.
bg: Местоположение на качения файл.

en: Location, IP address and browser type: we’ll use this for purposes like estimating taxes and shipping
bg: Местоположение, IP адрес и тип на браузъра: ще използваме тези данни за цели като изчисляване на данъчна ставка и доставка

en: Locations not covered by your other zones
bg: Места, които не са обхванати от другите ви зони

en: Locksmith
bg: Ключар

en: Loei
bg: Лоеи

en: Lofa
bg: Лофа

en: Log
bg: Дневник

en: Log %s out of all locations.
bg: Изход %s от всички устройства.

en: Log Home Builder
bg: Изработка на дървени къщи

en: Log In
bg: Вход

en: Log Out
bg: Изход

en: Log Out Everywhere
bg: Изход от всички устройства

en: Log Out Everywhere Else
bg: Изход от всички останали устройства

en: Log PayPal events, such as IPN requests, inside %s Note: this may log personal information. We recommend using this for debugging purposes only and deleting the logs when finished.
bg: Записване на събития от PayPal, като например IPN заявки, в %s Заблежка: по този начин е възможно да запишете лични данни. Препоръчва се да използвате тази функционалност само за отстраняване на грешки и да изтриете дневниците, когато приключите.

en: Log directory writable
bg: Директорията за регистрите е с позволения за запис.

en: Log directory.
bg: Директория на логове.

en: Log in
bg: Влизане

en: Log in to Download Files
bg: Влизане за изтегляне на файлове

en: Log in to Reply
bg: Влезте, за да отговорите

en: Log in to WordPress.com
bg: Вход в WordPress.com

en: Log in to create a site for your existing account.
bg: Влезте, за да създадете сайт със съществуващ потребител.

en: Log in to leave a Comment
bg: Влезте, за да оставите коментар

en: Log in to use details from one of these accounts.
bg: Влезте в един от тези акаунти, за да използвате данните си.

en: Log in with WordPress.com
bg: Вход с WordPress.com

en: Log in with username and password
bg: Влезте с потребителско име и парола

en: Log in with your %s account to find amazing content from publishers around the world.</p>
bg: Влезте с профила си %s, за да намерите невероятно съдържание от издатели по целия свят. </p>

en: Log out
bg: Изход

en: Log out of WordPress.com
bg: Излизане от WordPress.com

en: Log out of this account
bg: Изход

en: Log&nbsp;Out
bg: Излизане

en: Logged In
bg: влезли

en: Logged Out
bg: Разлогнат

en: Logged in as %1$s. <a href="%2$s">Edit your profile</a>. <a href="%3$s">Log out?</a>
bg: Вписан като %1$s. <a href="%2$s">Редактирайте си профила</a>. <a href="%3$s">Изход?</a>

en: Logged in as %s
bg: Влязъл като %s.

en: Logged in as <a href="%1$s">%2$s</a>.
bg: Влезли сте като <a href="%1$s">%2$s</a>.

en: Logged in as <a href="%1$s">%2$s</a>. <a href="%3$s" title="Log out of this account">Log out?</a>
bg: Влезли сте като <a href="%1$s">%2$s</a>. <a href="%3$s" title="Изход от системата">Изход</a>

en: Logging
bg: Лог

en: Logging Contractor
bg: Дървар

en: Logging In…
bg: Влизане в профила ...

en: Logging in to LiveJournal failed. Check your username and password and try again.
bg: Входът в LiveJournal бе неуспешен. Проверете потребителското име и паролата си и опитайте отново.

en: Logging in with WordPress.com is not currently available because this site is experiencing connection problems.
bg: Влизането използвайки WordPress.com не е налично, понеже сайта има проблеми със връзката.

en: Login
bg: Влизане

en: Login &raquo;
bg: Вход &raquo;

en: Login Address (URL)
bg: Адрес за вход (URL)

en: Login Blocked by Jetpack
bg: Входът е блокиран от Jetpack

en: Login Name
bg: Потребителско име

en: Login failed
bg: Неуспешно влизане

en: Login name for the user.
bg: Потребителско име на потребителя.

en: Login succeeded
bg: Влязохте успешно

en: Login via %s
bg: Вход чрез %s

en: Logistics & Inventory
bg: Логистика и инвентаризация

en: Logo
bg: Лого

en: Logout
bg: Изход

en: Logout &raquo;
bg: Изход &raquo;

en: Logout succeeded
bg: Излязохте успешно

en: Logs
bg: Регистри

en: Lome
bg: Ломе

en: London
bg: Лондон

en: Longford
bg: Лонгфорд

en: Longitude
bg: Дължина

en: Longyearbyen
bg: Лонгиърбиен

en: Looking for %1$s in %2$s
bg: Търсене за %1$s в %2$s

en: Looking for a WooCommerce theme?
bg: Търсите WooCommerce тема?

en: Looking for a theme? You can search or browse the WordPress.org theme directory, install and preview themes, then activate them right here.
bg: Търсите си тема? Можете да прегледате директорията с теми на WordPress.org, да инсталирате и прегледате теми, и да ги активирате тук, на място.

en: Looking for the WooCommerce Helper?
bg: Търсите Помощника за WooCommerce?

en: Looking to launch an email newsletter, try out popular search engine optimization tools, or build an online store? Check, check, and check. You now have access to thousands of third-party plugins like:
bg: Вие искате да стартирате имейл бюлетин, да изпробвайте нашите популярни инструменти за оптимизация на търсачките или да създадете онлайн магазин? Проверете, проверете и пак проверете. Вече имате достъп до хиляди добавки/плъгини от независими сътрудници като:

en: Looking to upgrade?
bg: Искате ъпгрейд?

en: Looks like something&#8217;s gone wrong. Wait a couple seconds, and then try again.
bg: Изглежда нещо се обърка. Моля, опитайте отново след няколко секунди.

en: Looks like this is not the correct kind of file. Please link to an appropriate file instead.
bg: Изглежда това не е правилният формат за файл на джаджата. Използвайте връзка към файл с подходящ формат.

en: Looks like this is not the correct kind of file. Please link to an audio file instead.
bg: Изглежда това не е правилният формат на файл. Въведете връзка към аудио файл вместо това.

en: Lookup tables are regenerating
bg: Таблиците за търсене се прегенерират

en: Loop
bg: Повторения (loop)

en: Loop video playback
bg: Видеото да започва отначало когато свърши

en: Loopback request
bg: Loopback заявка

en: Loopback requests are used to run scheduled events, and are also used by the built-in editors for themes and plugins to verify code stability.
bg: Loopback заявките се използват за работата на насрочени събития и от вградените редактори за теми и разширения, за подсигуряване стабилността на кода.

en: Lopburi
bg: Лопбури

en: Lord Howe
bg: Лорд Хау

en: Los Angeles
bg: Лос Анджелис

en: Los Santos
bg: Лос Сантос

en: Lost Password
bg: Изгубена парола

en: Lost password
bg: Забравена парола

en: Lost your password?
bg: Изгубена парола?

en: Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
bg: Изгубена парола? Въведете Вашето потребителско име или имейл адрес. Ще получите на имейла препратка за възстановяване на паролата.

en: Lots
bg: Много

en: Louisville
bg: Луисвил

en: Lounge
bg: Салон

en: Louth
bg: Лаут

en: Lovech
bg: Ловеч

en: Low in stock
bg: Ниска наличност

en: Low stock amount
bg: Ниска наличност

en: Low stock threshold
bg: Праг за ниска наличност

en: Lower Princes
bg: Лоуър Принсес

en: Lower Saxony
bg: Долна Саксония

en: Luanda
bg: Луанда

en: Luang Namtha
bg: Луанг Намта

en: Luang Prabang
bg: Луанг Прабанг

en: Luapula
bg: Луапула

en: Lubumbashi
bg: Лубумбаши

en: Lumber Mill
bg: Дъскорезница

en: Lumber Store
bg: Продажба на дървесина

en: Lunch: 11am - 2pm 
    Dinner: M-Th 5pm - 11pm, Fri-Sat:5pm - 1am
bg: Обяд: от 11 до 14
    Вечеря: пн-чт от 17 до 23, пт-сб: от 17 до 1 след полунощ

en: Lunda-Norte
bg: Лунда Норте

en: Lunda-Sul
bg: Лунда Сул

en: Lusaka
bg: Лусака

en: Lutheran Church
bg: Лутеранска църква

en: Luuka
bg: Луука

en: Luwero
bg: Луверо

en: Luxembourg
bg: Люксембург

en: Luzern
bg: Люцерн

en: Lwengo
bg: Луенго

en: LxWxH in decimal form
bg: ДxШxВ в десетичен формат

en: Lyantonde
bg: Лиантонде

en: M j, Y
bg: j M Y

en: M j, Y @ G:i
bg: d M Y @ G:i

en: M j, Y @ H:i
bg: d.m.Y @ H:i

en: M j, Y g:i a
bg: d.m.Y H:i

en: M jS
bg: j M

en: M jS Y
bg: j.m.Y

en: MB (Leave blank for network default)
bg: МБ (Оставете празно за стойността по подразбиране)

en: MD5 hash of cart items to ensure orders are not modified.
bg: MD5 хеш на артикулите в количката, използва се с цел да предотвратяване на нежелана редакция на поръчките.

en: MM / YY
bg: ММ / ГГ

en: MM/YY
bg: ММ/ГГ

en: Macanese pataca
bg: Макайски патака

en: Macao
bg: Макао

en: Macau
bg: Макау

en: Macedonia, the former Yugoslav Republic of
bg: Македония, бивша Югославска република

en: Macedonian
bg: Македонски

en: Macedonian denar
bg: Македонски денар

en: Maceio
bg: Масейо

en: Machine Shop
bg: Магазин за машини

en: Macquarie
bg: Макуайър

en: Madagascar
bg: Мадагаскар

en: Madeira
bg: Мадейра

en: Madrid
bg: Мадрид

en: Mae Hong Son
bg: Мае Хонг Сон

en: Magadan
bg: Магадан

en: Magazine
bg: Списание

en: Magazine Publisher
bg: Издател на списание

en: Magdalena
bg: Магдалена

en: Magic Supplies
bg: Магически принадлежности

en: Magician
bg: Магьосник

en: Maha Sarakham
bg: Маха Саракам

en: Mahe
bg: Мае

en: Mail (will not be published)
bg: Имейл (няма да бъде публикуван)

en: Mail Server
bg: Пощенски сървър

en: Mailchimp
bg: MailChimp

en: Mailchimp for WooCommerce
bg: MailChimp за WooCommerce

en: Mailchimp icon
bg: Икона на MailChimp

en: Main
bg: Основни

en: Main Page (no parent)
bg: Основна страница (без родителска)

en: Main image width
bg: Ширина на основното изображение

en: Main menu
bg: Основно меню

en: Maine
bg: Мейн

en: Maintenance
bg: Поддръжка

en: Majuro
bg: Маджуро

en: Makassar
bg: Макасар

en: Make &#8220;%s&#8221; the default category
bg: Задаване на &#8220;%s&#8221; като категория по подразбиране

en: Make a duplicate from this product
bg: Дублиране на този продукт

en: Make default
bg: Задаване по подразбиране

en: Make sure all words are spelled correctly.
bg: Проверете дали всички думи са въведени правилно.

en: Make sure to include the --user flag with an account that has permissions for this action.
bg: Уверете се, че сте включили флага "-user" с профил, който има разрешения за това действие.

en: Make this connection available to all users of this blog?
bg: Направете тази връзка достъпна за всички потребители на блога?

en: Make this post sticky
bg: Залепяне на публикацията

en: Make your online presence as striking and stylish as your business with Exford.
bg: Направете присъствието си онлайн толкова поразително и стилно, колкото е и вашият бизнес, с Exford.

en: Make your payment directly into our bank account. Please use your Order ID as the payment reference. Your order will not be shipped until the funds have cleared in our account.
bg: Направете плащането директно в банковата си сметка. Използвайте уникалния идентификационен номер на поръчката като основание за плащане. Поръчката няма да бъде изпратена преди получаването на превод по нашата сметка.

en: Malabo
bg: Малабо

en: Malagasy ariary
bg: Мадагаскарски ариари

en: Malanje
bg: Маланже

en: Malawi
bg: Малави

en: Malawian kwacha
bg: Малавийски квача

en: Malay
bg: Малайски

en: Malaysia
bg: Малайзия

en: Malaysian Restaurant
bg: Малайзийски ресторант

en: Malaysian ringgit
bg: Малайзийски рингит

en: Maldives
bg: Малдиви

en: Maldivian rufiyaa
bg: Малдивска руфия

en: Mali
bg: Мали

en: Mall
bg: Мол

en: Malta
bg: Малта

en: Maltese
bg: Малтийски

en: Manafwa
bg: Манафуа

en: Manage
bg: Управление на

en: Manage Archives
bg: Управление на архиви

en: Manage Audio
bg: Управление на аудио

en: Manage Comments
bg: Управление на коментарите

en: Manage Documents
bg: Управление на документи

en: Manage Images
bg: Управление на изображения

en: Manage Locations
bg: Управление на разположенията

en: Manage Plan
bg: Управление на плана

en: Manage Plans
bg: Управление на плановете

en: Manage Plugins
bg: Управление на разширенията

en: Manage Purchases
bg: Управление на покупките

en: Manage Settings
bg: Управление на настройките

en: Manage Spreadsheets
bg: Управление на таблици

en: Manage Subscriptions
bg: Управляване на абонаменти за следене

en: Manage Subtitles &rarr;
bg: Управление на субтитри &rarr;

en: Manage Uploads
bg: Управление на файловете

en: Manage Video
bg: Управление на видео

en: Manage all my sites
bg: Управление на всички мои сайтове

en: Manage all your sites from a single dashboard: publish content, track stats, moderate comments, and more.
bg: Управлявайте всички ваши сайтове от едно табло: публикувайте съдържание, следете статистика, модерирайте коментари и още.

en: Manage and update this and other WordPress sites from one simple dashboard on WordPress.com. You can update
    		plugins, set them to automatically update, and (de)activate them on a per-site basis or in bulk from
    		wordpress.com/plugins. You can also use the brand new and mobile-friendly post editor on WordPress.com as well
    		as view and activate installed themes and create or edit site menus.
bg: Управление и обновяване на този и други WordPress сайтове от едно просто табло във WordPress.com. Можете да обновите
    		разширенията на сайта си, да зададете автоматично обновяване, да ги активирате и деактивирате за всеки сайт или заедно от
    		wordpress.com/plugins. Можете да използвате чисто новия и оптимизиран за мобилни устройства редактор на WordPress.com
    		както и да преглеждате и активирате инсталирани теми и да създавате и редактирате менютата на сайта си.

en: Manage comments
bg: Управление на коментарите

en: Manage domain
bg: Управление на домейна

en: Manage has been activated for you!
bg: "Управление" беше активиран!

en: Manage inactive plugins
bg: Управление на неактивни разширения

en: Manage individual product combinations created from options.
bg: Управление на комбинации от индивидуални продукти, създадени от опции.

en: Manage pages
bg: Управление на страници

en: Manage shipping methods
bg: Управление на методите за доставка

en: Manage some domain settings at your current provider and some at WordPress.com
bg: Управлявайте част от настройките на домейна от текущия регистратор и част от WordPress.com

en: Manage stock
bg: Управление на наличности

en: Manage stock?
bg: Управление на складова наличност?

en: Manage subscribers
bg: Управление на абонати

en: Manage subscription
bg: Управление на абонамента

en: Manage suggestions
bg: Управление на предложенията

en: Manage the "%s" payment method
bg: Управление на метода за разплащания "%s"

en: Manage the domains connected to your site. {{learnMoreLink}}Learn more{{/learnMoreLink}}.
bg: Управление на домейните свързани с вашия сайт. {{learnMoreLink}}Научете повече{{/learnMoreLink}}.

en: Manage themes
bg: Теми

en: Manage which sites appear in your profile.
bg: Кои сайтове се виждат в профила:

en: Manage with Live Preview
bg: Управление в реално време

en: Manage your domain and site from your WordPress.com dashboard
bg: Управлявайте домейна и сайта си от таблото за управление на WordPress.com

en: Manage your domain and site together on WordPress.com.
bg: Управлявайте домейн и сайт заедно в WordPress.com.

en: Manage your notifications
bg: Управление на уведомленията

en: Manage your plugins
bg: Управление на вашите разширения

en: Manage your store's reports and monitor key metrics with a new and improved interface and dashboard.
bg: Управлявайте отчетите на магазина си и наблюдавайте ключовите показатели с нов и подобрен интерфейс и табло.

en: Manage your subscriptions, get important product notifications, and updates, all from the convenience of your WooCommerce dashboard
bg: Управлявайте абонаментите си, получавайте важни известия за продукти и актуализации - от таблото за управление на WooCommerce

en: Manage your themes
bg: Управление на вашите теми

en: Managing Pages
bg: Управление на страници

en: Managing pages is very similar to managing posts, and the screens can be customized in the same way.
bg: Управлението на страници е много близко до управлението на публикации и екраните могат да бъдат променяни по същия начин.

en: Managua
bg: Манагуа

en: Manaus
bg: Манаус

en: Manga
bg: Манга

en: Manga Medium
bg: Манга средна

en: Manga Narrow
bg: Манга тясна

en: Manga Wide
bg: Манга широка

en: Manila
bg: Манила

en: Manitoba
bg: Манитоба

en: Mantua
bg: Мантуа

en: Manual
bg: Ръчен

en: Manual Offsets
bg: Часова разлика

en: Manually sent
bg: Ръчно изпращане

en: Manufacturing
bg: Производство

en: Manx pound
bg: Манска лира

en: Many columns
bg: Множество колони

en: Many people take advantage of keyboard shortcuts to moderate their comments more quickly. Use the link to the side to learn more.
bg: Много хора се възползват от клавишните комбинации, за да редактират коментарите по-бързо. Използвайте връзката отстрани, за да научите повече.

en: Many plugins may collect or store personal data either in the WordPress database or remotely. Any Erase Personal Data request should delete data from plugins as well.
bg: Много разширения могат да събират или задържат лични данни в WordPress базата данни или на отдалечени места. Всяка заявка за изтриване на лични данни трябва да довежда до изтриването на данните от разширенията.

en: Many plugins may collect or store personal data either in the WordPress database or remotely. Any Export Personal Data request should include data from plugins as well.
bg: Много разширения  могат да събират или съхраняват лични данни в базата данни на WordPress, или отдалечено. Всяка заявка за Извличане на лични данни трябва да включва и данните от разширенията.

en: Many themes show some sidebar widgets by default until you edit your sidebars, but they are not automatically displayed in your sidebar management tool. After you make your first widget change, you can re-add the default widgets by adding them from the Available Widgets area.
bg: Много теми по подразбиране имат джаджи в страничната си лента, но не ви дават да ги редактирате. След първата промяна, която направите, добавете отново джаджите по подразбиране от полето за налични джаджи .

en: Manyara
bg: Маняра

en: Map CSV fields to products
bg: Свързване на CSV полета с продукти

en: Map to existing
bg: Използване на съществуващ потребител

en: Map to field
bg: Свързване с поле

en: Map your domain
bg: Свържете ваш домейн

en: Map your domain without moving it from your current registrar.
bg: Свържете ваш домейн, без да го местите от текущия регистратор.

en: Maputo
bg: Мапуто

en: Mar
bg: Мар

en: Mara
bg: Мара

en: Maracha
bg: Марача

en: Maramureș
bg: Марамуреш

en: Maranhao
bg: Мараняо

en: March
bg: март

[ctx: March abbreviation]
en: Mar
bg: мар.

en: Marengo
bg: Маренго

en: Margibi
bg: Маргиби

en: Margin
bg: Външно разстояние

en: Mariehamn
bg: Мариехамн

en: Marigot
bg: Мариго

en: Marinduque
bg: Мариндук

en: Marine Supplies
bg: Морски принадлежности

en: Mark as Spam
bg: Маркиране като спам

en: Mark as spam
bg: Маркирай като спам

en: Mark export request for &#8220;%s&#8221; as completed.
bg: Отбележете заявката за извлечение на &#8220;%s&#8221; като завършена.

en: Mark requests as completed
bg: Отбележете заявката като завършена

en: Mark this comment as spam
bg: Отбелязване на този коментар като спам

en: Mark this message as NOT spam
bg: Маркиране на съобщението че НЕ Е спам

en: Mark this message as spam
bg: Маркиране на съобщението като спам

en: Markdown content
bg: Markdown съдържание

en: Market Researcher
bg: Проучвания на пазари

en: Marketing
bg: Маркетинг

en: Marketing Agency
bg: Маркетинг агенция

en: Marketing Consultant
bg: Маркетинг консултант

en: Marketplace
bg: Пазар

en: Marketplace suggestions
bg: Предложения от Пазара

[ctx: Marketplace suggestions]
en: Get more options
bg: Намерете повече възможности

en: Markup is not allowed in CSS.
bg: HTML кодът в CSS не е разрешен.

en: Marquesas
bg: Маркизки острови

en: Marriage Counseling
bg: Брачна консултация

en: Marriage Counselor
bg: Брачен съветник

en: Marriage License Bureau
bg: Ритуална зала

en: Marshall Islands
bg: Маршалови острови

en: Martial Arts
bg: Бойни изкуства

en: Martial Arts Center
bg: Център за бойни изкуства

en: Martinique
bg: Мартиника

en: María Trinidad Sánchez
bg: Мария Тринидад Санчез

en: Masaka
bg: Масака

en: Maseru
bg: Масеру

en: Masindi
bg: Масинди

en: Masonry Contractor
bg: Зидар

en: Massachusetts
bg: Масачузетс

en: Massage
bg: Масаж

en: Massage Therapist
bg: Масажист

en: Mastercard
bg: MasterCard

en: Matamoros
bg: Матаморос

en: Match by Email
bg: Съвпадение по имейл

en: Match case
bg: Малки и големи букви се взимат предвид

en: Maternity
bg: Майчинство

en: Mattress Store
bg: Магазин за матраци

en: Mature
bg: Съдържание за възрастни

en: Mature <span class="count">(%s)</span> | Mature <span class="count">(%s)</span>
bg[0]: Съдържание за възрастни <span class="count">(%s)</span>
bg[1]: Съдържание за възрастни <span class="count">(%s)</span>

en: Mauritania
bg: Мавритания

en: Mauritanian ouguiya
bg: Мавританска огия

en: Mauritian rupee
bg: Маврицийска рупия

en: Mauritius
bg: Мавриций

en: Mawson
bg: Моусън

en: Max %s
bg: Макс %s

en: Max Height
bg: Максимална височина

en: Max Width
bg: Максимална широчина

en: Max allowed packet size
bg: Максимален размер на пакета

en: Max connections number
bg: Максимален брой свързвания

en: Max effective file size
bg: Максимален ефективен размер на файла

en: Max number of files allowed
bg: Максимален разрешен брой на файловете

en: Max number of items in the cart the coupon can be applied to.
bg: Максимален брой артикули в количката, върху които може да бъде приложен този код за отстъпка.

en: Max price
bg: Максимална цена

en: Max price found in collection of products.
bg: Най-голямата цена в колекция от продукти.

en: Max size of an uploaded file
bg: Максимален размер на качения файл

en: Max size of post data allowed
bg: Максимален разрешен размер на данните в post заявката

en: Max upload size
bg: Максимален размер на файла

en: Max upload size.
bg: Максимален позволен размер за качване

en: MaxMind GeoIP database.
bg: MaxMind GeoIP база от данни.

en: MaxMind Geolocation
bg: Геолокация на MaxMind

en: MaxMind License Key
bg: Лицензионен ключ на MaxMind

en: Maximum Rating
bg: Максимална оценка

en: Maximum depth
bg: Максимална дълбочина

en: Maximum number of items to be returned in result set.
bg: Максимален брой резултати, които да бъдат върнати.

en: Maximum number of posts to show (no more than 10):
bg: Колко най-много публикации да се показват (не повече от 10):

en: Maximum order amount allowed when using the coupon.
bg: Максимална позволена сума за използване на кода за отстъпка.

en: Maximum posts per page
bg: Максимум публикации на страница

en: Maximum size: %s
bg: Максимален размер: %s

en: Maximum spend
bg: Максимална сума

en: Maximum upload file size: %s.
bg: Максимален размер на файл за качване: %s.

en: Maximum: %s
bg: Най-много: %s

en: May
bg: май

[ctx: May abbreviation]
en: May
bg: май

en: Maybe later
bg: Може би по-късно

en: Mayo
bg: Мейо

en: Mayotte
bg: Майот

en: Mayuge
bg: Маюге

en: Mazatlan
bg: Масатлан

en: Mbabane
bg: Мбабане

en: Mbale
bg: Мбале

en: Mbarara
bg: Мбарара

en: Mbeya
bg: Мбея

en: McMurdo
bg: Макмърдо

en: Me
bg: Аз

en: Measurements
bg: Мерки

en: Mechanical Contractor
bg: Механик

en: Mechanical Engineer
bg: Инженер-механик

en: Mecklenburg-Vorpommern
bg: Мекленбург-Предна Померания

en: Media
bg: Файлове

en: Media File
bg: Файл

en: Media Handling
bg: Обработка на медията

en: Media Library
bg: Качени файлове

en: Media Settings
bg: Настройка на медията

en: Media Uploads
bg: Медийни файлове

en: Media Widget
bg: Медия

en: Media Widget (%d) | Media Widget (%d)
bg[0]: Джаджа за медия (%d)
bg[1]: Джаджи за медия (%d)

en: Media Width
bg: Ширина на файла

en: Media Width:
bg: Широчина на медийното съдържание:

en: Media file attached.
bg: Файлът е прикачен.

en: Media file detached.
bg: Прикаченият файл беше премахнат.

en: Media file moved to the Trash.
bg: Файлът беше преместен в Кошчето.

en: Media file permanently deleted.
bg: Файлът беше изтрит завинаги.

en: Media file restored from the Trash.
bg: Файлът беше върнат от Кошчето.

en: Media file updated.
bg: Файлът е обновен.

en: Media items list
bg: Списък с медийни файлове

en: Media items list navigation
bg: Навигация на списък с медийни файлове

en: Media library
bg: Качени файлове

en: Media list
bg: Списък с медийни файлове

en: Media title
bg: Име на файла

en: Media title&hellip;
bg: Име на файла&hellip;

en: Media uploads
bg: Медийни файлове

en: Median server response time was %1$s milliseconds. It should be less than the recommended %2$s milliseconds threshold.
bg: Медианата на времето за реакция на сървъра е %1$s милисекунди. Тя трябва да бъде по-малка от препоръчителния праг от %2$s милисекунди.

en: Median server response time was %1$s milliseconds. This is less than the recommended %2$s milliseconds threshold.
bg: Медианата на времето за реакция на сървъра е %1$s милисекунди. Това е по-малко от препоръчителния праг от %2$s милисекунди.

en: Mediation Service
bg: Служба за медиация

en: Medical Billing
bg: Медицинско разплащане

en: Medical Center
bg: Медицински център

en: Medical Clinic
bg: Медицинска клиника

en: Medical Examiner
bg: Медицински експерт

en: Medical Group
bg: Медицинско сдружение

en: Medical School
bg: Медицинско училище

en: Medical Spa
bg: Медицински спа услуги

en: Medical Supplies
bg: Медицински принадлежности

en: Mediterranean Restaurant
bg: Средиземноморски ресторант

en: Medium
bg: Среден

en: Medium size
bg: Средно изображение

en: Medium size image height
bg: Височина на средно изображение

en: Medium size image width
bg: Ширина на средно изображение

en: Medium-Large size image height
bg: Средно-голяма височина на изображението

en: Medium-Large size image width
bg: Средно-голяма широчина на изображението

en: Meet Ecto, a theme with a light color scheme, bold typography, and full-width images that draw readers straight to your content. Use it for blogs of all kinds.
bg: Запознайте се с Екто, тема с лека цветова схема, удебелена типография, както и изображения с пълна ширина, които привличат читателите към съдържанието. Използвайте я за блогове от всички видове.

en: Meetups
bg: Срещи

en: Mehedinți
bg: Мехединци

en: Melbourne
bg: Мелбърн

en: Member
bg: Регистриран потребител

en: Members of our team have access to the information you provide us. For example, both Administrators and Shop Managers can access:
bg: Членовете на нашия екип имат достъп до информацията, която предоставяте. Например, администраторите и мениджърите на магазина имат достъп до:

en: Membership
bg: Членство

en: Memberships
bg: Членства

en: Memory exceeded. Please try another smaller file.
bg: Недостатъчна памет. Моля, опитайте с по-малък файл.

en: Men's Clothing Store
bg: Магазин за мъжко облекло

en: Mendoza
bg: Мендоса

en: Menominee
bg: Меномини

en: Mental Health
bg: Умствено здраве

en: Mental Health Clinic
bg: Клиника за душевно здраве

en: Mental Health Service
bg: Душевно здраве

en: Menu
bg: Меню

en: Menu &amp; Widgets
bg: Меню и джаджи

en: Menu Item
bg: Елемент на меню

en: Menu Item Label
bg: Етикет на артикул

en: Menu Item Labels
bg: Етикети на артикул

en: Menu Items
bg: Артикули

en: Menu Items re-ordered.
bg: Артикулите са пренаредени.

en: Menu Location
bg: Позиция на менюто

en: Menu Locations
bg: Позиции за менюта

en: Menu Management
bg: Управление на менютата

en: Menu Name
bg: Име на менюто

en: Menu Options
bg: Опции на менюто

en: Menu Section
bg: Секция в меню

en: Menu Sections
bg: Секции в меню

en: Menu Settings
bg: Настройки на менюто

en: Menu created
bg: Менюто е създадено

en: Menu deleted
bg: Менюто е изтрито

en: Menu item added
bg: Елементът е добавен

en: Menu item deleted
bg: Елементът е изтрит

en: Menu item draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview item</a>
bg: Черновата на артикула от меню е обновена. <a target="_blank" href="%s">Преглед</a>

en: Menu item is now a sub-item
bg: Елементът е част от подменюто

en: Menu item label list navigation
bg: Навигация на списъка с надписи на елементи

en: Menu item labels list
bg: Списък с надписи на елементи

en: Menu item list navigation
bg: Навигация на списъка с елементи

en: Menu item moved down
bg: Елементът е преместен надолу

en: Menu item moved out of submenu
bg: Елементът е преместен извън подменюто

en: Menu item moved to the top
bg: Елементът е преместен най-отгоре

en: Menu item moved up
bg: Елементът е преместен нагоре

en: Menu item published. <a href="%s">View item</a>
bg: Артикулът е публикуван. <a href="%s">Преглед</a>

en: Menu item removed
bg: Елемент от менюто беше премахнат

en: Menu item restored to revision from %s
bg: Артикулът от меню е възстановен до ревизия от %s

en: Menu item saved.
bg: Артикулът в менюто е запазен.

en: Menu item scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview item</a>
bg: Артикулът в менюто е насрочен за: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Преглед</a>

en: Menu item submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview item</a>
bg: Артикулът от менюто е изпратен. <a target="_blank" href="%s">Преглед</a>

en: Menu item updated.
bg: Артикулът бе обновен.

en: Menu item updated. <a href="%s">View item</a>
bg: Артикулът е обновен. <a href="%s">Преглеждане</a>

en: Menu items do not support trashing. Set '%s' to delete.
bg: Обектите от менюто не поддържат изпращане за изтриване. Задайте '%s' за да изтриете.

en: Menu items list
bg: Списък с елементи

en: Menu locations updated.
bg: Разположенията на менютата са обновени.

en: Menu order
bg: Собствена позиция

en: Menu order, used to custom sort products.
bg: Собствена позиция - използва се за потребителско подреждане на продуктите.

en: Menu order, used to custom sort the resource.
bg: Собствена позиция, използвана за подреждане на този ресурс.

en: Menu section list
bg: Списък със секции на меню

en: Menu section list navigation
bg: Навигация на списъка със секции на меню

en: Menu structure
bg: Структура на менюто

en: Menus
bg: Менюта

en: Menus can be displayed in locations defined by your theme or in <a href="%s">widget areas</a> by adding a &#8220;Navigation Menu&#8221; widget.
bg: Менюта могат да бъдат добавени на позициите, дефинирани в темата, или в <a href="%s">зоните за джаджи</a> с джаджата „Собствено меню“.

en: Menus can be displayed in locations defined by your theme, even used in sidebars by adding a &#8220;Navigation Menu&#8221; widget on the <a href="%1$s">Widgets</a> screen. If your theme does not support the navigation menus feature (the default themes, %2$s and %3$s, do), you can learn about adding this support by following the documentation link to the side.
bg: Менютата могат да се показват на местоположения, определени от вашата тема, дори използвани в странични ленти чрез добавяне на &#8220;Navigation Menu&#822; джаджа на <a href="%1$s"> Джаджа</a>. Ако темата ви не поддържа функцията за менюта за навигация (темите по подразбиране,%2$s и %3$s, поддържат), можете да научите за добавянето на тази поддръжка, като следвате връзката за Документация отстрани.

en: Menus can be displayed in locations defined by your theme.
bg: Менюта могат да бъдат добавени на позициите, дефинирани в темата.

en: Menus do not support trashing. Set '%s' to delete.
bg: Менютата не могат да се изтриват. Използвайте '%s' за изтриване.

en: Merge table cells
bg: Сливане на клетките

en: Merida
bg: Мерида

en: Meridian
bg: Меридиан

en: Message
bg: Съобщение

[ctx: Message on empty bar chart in Stats]
en: No activity this period
bg: Няма активност за този период

en: Messages
bg: Съобщения

en: Messianic Synagogue
bg: Месианска синагога

en: Meta
bg: Мета

en: Meta ID.
bg: Мета ID.

en: Meta data.
bg: Метаданни.

en: Meta fields.
bg: Полета с мета информация.

en: Meta key.
bg: Мета ключ.

en: Meta keys cannot enable revisions support unless the object subtype supports revisions.
bg: Мета ключовете не могат да активират поддръжка на версии, освен ако подтипът на обекта не поддържа ревизии.

en: Meta keys cannot enable revisions support unless the object type supports revisions.
bg: Мета ключовете не могат да активират поддръжка на версии, освен ако вида на обекта не поддържа версии.

en: Meta label.
bg: Мета етикет.

en: Meta value.
bg: Мета стойност.

en: Meta: %s
bg: Мета: %s

en: Metadata
bg: Мета данни

en: Metadata related to the cart item
bg: Метаданни свързани със предмет в кошницата

en: Metal Working
bg: Металообработка

en: Meters
bg: Метри

en: Method
bg: Метод

en: Method '%s' not implemented. Must be overridden in subclass.
bg: Методът '%s' не е имплементиран. Трябва да се презапише в подклас.

en: Method ID.
bg: ID на метода.

en: Method availability
bg: Наличност на метода

en: Method title
bg: Заглавие на метода

en: Methodist Church
bg: Методистка църква

en: Metlakatla
bg: Метлакатла

en: Mexican Grocery Store
bg: Мексикански хранителни стоки

en: Mexican Restaurant
bg: Мексикански ресторант

en: Mexican peso
bg: Мексиканско песо

en: Mexico
bg: Мексико

en: Mexico City
bg: Мексико Сити

en: Michigan
bg: Мичиган

en: Michoacan
bg: Мичоакан

en: Micro
bg: Микро

en: Microformats
bg: Микроформати

en: Micronesia
bg: Микронезия

en: Micronesia, Federated States of
bg: Федеративни щати Микронезия

en: Middle
bg: Среда

en: Middle Eastern Restaurant
bg: Ресторант от близкия изток

en: Middle School
bg: Училище среден курс

en: Midnight
bg: Полунощ

en: Midway
bg: Мидуей

en: Midway Atoll
bg: Мидуей

en: Midwife
bg: Акушерка

en: Migrate
bg: Миграция

en: Milan
bg: Милано

en: Milano
bg: Милано

en: Milestone
bg: Важно събитие

en: Millimeters
bg: Милиметри

en: Min %s
bg: Мин %s

en: Min price
bg: Минимална цена

en: Min price found in collection of products.
bg: Минималната цена в колекция от продукти.

en: Mind telling us where?
bg: Бихте ли ни казали къде?

en: Miniature Golf Course
bg: Игрище за мини голф

en: Minimal
bg: Минимален

en: Minimalistic, mobile-optimized magazine theme with responsive layout. The main features include a featured post slider, custom front page template, custom header, custom background, seven widget areas, and three custom menus.
bg: Минималистична, оптимизирана за мобилни устройства тема с адаптивно оформление. Основните характеристики включват показващ публикациите слайдер, потребителски шаблон на главната страница, потребителска заглавна част, потребителски фон, седем области за джаджи, и три потребителски менюта.

en: Minimum order amount
bg: Минимална сума на поръчката

en: Minimum order amount that needs to be in the cart before coupon applies.
bg: Минимална сума на продуктите в количката, за да може да се приложи кодът за отстъпка.

en: Minimum required version of PHP.
bg: Минималнa необходима версия на PHP.

en: Minimum required version of WordPress.
bg: Минимална необходима версия на WordPress.

en: Minimum spend
bg: Минимална сума

en: Minimum: %s
bg: Най-малко: %s

en: Mining
bg: Миньорство

en: Minnesota
bg: Минесота

en: Minsk
bg: Минск

en: Minute
bg: Минута

en: Minutes
bg: Минути

en: Miquelon
bg: Микелон

en: Miscellaneous
bg: Разни

en: Missed schedule
bg: Пропуснато планирано публикуване

en: Missing
bg: Липсващ

en: Missing Attachment
bg: Липсва прикачен файл

en: Missing OAuth parameter %s | Missing OAuth parameters %s
bg[0]: Липсващ OAuth параметър %s
bg[1]: Липсващи OAuth параметри %s

en: Missing Widgets
bg: Липсващи джаджи

en: Missing a temporary folder.
bg: Липсва временна директория.

en: Missing attachment ID.
bg: Липсва ID на прикачения файл.

en: Missing email address.
bg: Липсващ имейл адрес.

en: Missing eraser index.
bg: Липсва индекс за изтриване.

en: Missing exporter index.
bg: Липсва индекс за експорт

[ctx: Missing menu name.]
en: (unnamed)
bg: (без име)

en: Missing options.
bg: Липсващи опции.

en: Missing page index.
bg: Липсва индекс за страницата.

en: Missing parameter "type".
bg: Липсващ параметър „вид“.

en: Missing parameter %s
bg: Липсва параметър %s

en: Missing parameter(s): %s
bg: Липсващи параметри: %s

en: Missing post ID.
bg: Липсва ID на публикацията

en: Missing product subscription
bg: Липсва продуктов абонамент

en: Missing products in request body.
bg: Липсват продукти в тялото на заявката.

en: Missing request ID.
bg: Липсва ID на заявката

en: Missing required %(description)s field
bg: Полето "%(description)s" не е въведено

en: Missing target blog ID.
bg: Липсва ID на избрания блог.

en: Missing target post ID.
bg: Липсва ID на публикацията.

en: Missing the WooCommerce %s package
bg: WooCommerce %s пакетите липсват

en: Missing variation data for variable product.
bg: Липсват данните за вариация в продукт с вариации.

en: Mission
bg: Мисия

en: Mission complete. Message %s deleted.
bg: Мисията е изпълнена. Съобщението %s беше изтрито.

en: Mississippi
bg: Мисисипи

en: Missouri
bg: Мисури

en: Mitooma
bg: Митоома

en: Mityana
bg: Митяна

en: Mobile
bg: Мобилен

en: Mobile Apps
bg: Мобилни приложения

en: Mobile Home Park
bg: Парк за мобилни домове

en: Mobile Theme
bg: Мобилна тема

en: Mobile and desktop apps
bg: Мобилни и настолни приложения

en: Mobile app
bg: Мобилно приложение

en: Mobile ready
bg: За мобилни устойства

en: Mobile-compatible:
bg: Съвместим с мобилни устройства:

en: Mode:
bg: Формат:

en: Model
bg: Модел

en: Model Shop
bg: Моден магазин

en: Modeling Agency
bg: Агенция за модели

en: Modena
bg: Модена

en: Moderate Comment
bg: Модериране на коментар

en: Moderating Comments
bg: Модериране на коментари

en: Moderator
bg: Модератор

en: Modern Art Museum
bg: Музей на модерното изкуство

en: Modified
bg: Редактирана

en: Modular Home Builder
bg: Изграждане на модулни домове

[ctx: Module Description]
en: Automatically load new content when a visitor scrolls
bg: Автоматично зареждане на ново съдържание докато посетителят скролва.

[ctx: Module Description]
en: Collect valuable traffic stats and insights.
bg: Събиране на статистики за трафик и изготвяне на отчети.

[ctx: Module Description]
en: Display image galleries in a variety of elegant arrangements.
bg: Показвайте картинките си в галерии в разнообразни лъскави и завладяващи подредби.

[ctx: Module Description]
en: Enable pop-up business cards over commenters’ Gravatars.
bg: Показване на визитка при посочване на Gravatar на потребител.

[ctx: Module Description]
en: Give visitors an easy way to show they appreciate your content.
bg: Лесен начин за посетителите ви да покажат признателността си към труда ви.

[ctx: Module Description]
en: Publish posts by sending an email
bg: Публикуване чрез изпращане на имейл.

[ctx: Module Description]
en: Set up Google Analytics without touching a line of code.
bg: Създаване на Google Анализ без да напишете и един ред код.

[ctx: Module Description]
en: Write posts or pages in plain-text Markdown syntax
bg: Създаване на публикации и страници с Markdown синтаксис.

[ctx: Module Name]
en: Ads
bg: Реклами

[ctx: Module Name]
en: Beautiful Math
bg: Красива математика

[ctx: Module Name]
en: Comments
bg: Коментари

[ctx: Module Name]
en: Contact Form
bg: Форма за контакт

[ctx: Module Name]
en: Custom CSS
bg: Персонализация на CSS

[ctx: Module Name]
en: Custom content types
bg: Собствени типове съдържание

[ctx: Module Name]
en: Extra Sidebar Widgets
bg: Допълнителни джаджи

[ctx: Module Name]
en: Google Analytics
bg: Google Анализ

[ctx: Module Name]
en: Gravatar Hovercards
bg: Gravatar визитки

[ctx: Module Name]
en: Infinite Scroll
bg: Безкрайно скролиране

[ctx: Module Name]
en: Likes
bg: Харесвания

[ctx: Module Name]
en: Monitor
bg: Монитор

[ctx: Module Name]
en: Notifications
bg: Известия

[ctx: Module Name]
en: Post by email
bg: Публикуване по имейл

[ctx: Module Name]
en: Related posts
bg: Свързани публикации

[ctx: Module Name]
en: SEO Tools
bg: Инструменти за SEO

[ctx: Module Name]
en: Sharing
bg: Споделяне

[ctx: Module Name]
en: Shortcode Embeds
bg: Вграждания с кратки кодове

[ctx: Module Name]
en: Site verification
bg: Потвърждаване на сайт

[ctx: Module Name]
en: Sitemaps
bg: Карти на сайта (sitemaps)

[ctx: Module Name]
en: Tiled Galleries
bg: Мозайка

[ctx: Module Name]
en: WP.me Shortlinks
bg: WP.me кратки връзки

[ctx: Module Name]
en: Widget Visibility
bg: Видимост на джаджи

[ctx: Module Tag]
en: Appearance
bg: Външен вид

[ctx: Module Tag]
en: Developers
bg: Разработчици

[ctx: Module Tag]
en: Other
bg: Друга

[ctx: Module Tag]
en: Photos and Videos
bg: Снимки и видео

[ctx: Module Tag]
en: Recommended
bg: Препоръчани

[ctx: Module Tag]
en: Site Stats
bg: Статистики

[ctx: Module Tag]
en: Social
bg: Социална

[ctx: Module Tag]
en: Traffic
bg: Трафик

[ctx: Module Tag]
en: Writing
bg: Писане

en: Module not found: `%s`.
bg: Не е открит модул: `%s`.

en: Modules reset to default.
bg: Модулите са нулирани до стойности по подразбиране.

en: Mogadishu
bg: Могадишу

en: Moldova
bg: Молдова

en: Moldova, Republic of
bg: Република Молдова

en: Moldovan leu
bg: Молдовска лея

en: Mon
bg: пн

en: Monaco
bg: Монако

en: Monaghan
bg: Монахан

en: Monastery
bg: Манастир

en: Moncton
bg: Монктон

en: Monday
bg: понеделник

[ctx: Monday initial]
en: M
bg: П

en: Monetize your site with ads
bg: Монетизирайте сайта си с реклами

en: Money Orders
bg: Парични преводи

en: Money spent
bg: Оборот

en: Mongolia
bg: Монголия

en: Mongolian t&ouml;gr&ouml;g
bg: Монголски тугрик

en: Monrovia
bg: Монровия

en: Monseñor Nouel
bg: Монсеньор Ноуе

en: MonsterID (Generated)
bg: Чудовище (генерирано)

en: Montana
bg: Монтана

en: Monte Plata
bg: Монте Плата

en: Montenegro
bg: Черна гора

en: Monterrey
bg: Монтерей

en: Montevideo
bg: Монтевидео

en: Month
bg: Месец

en: Month Summary
bg: Месечна статистика

en: Month and name
bg: Месец и име

en: Month(s)
bg: Месец(и)

en: Monthly
bg: Месечен

en: Monthly Archives:
bg: Архиви по месеци:

en: Monthly archives
bg: Месечен архив

en: Months
bg: Месеци

en: Months and Years
bg: Месеци и Години

en: Months and years
bg: Месеци и Години

en: Monticello
bg: Монтичело

en: Montreal
bg: Монреал

en: Montserrado
bg: Монтсерадо

en: Montserrat
bg: Монсерат

en: Monument
bg: Паметник

en: More
bg: Още

en: More Details
bg: Още информация

en: More Languages
bg: Още езици

en: More Options
bg: Още опции

en: More Photos
bg: Още снимки

en: More actions
bg: Още действия

en: More details
bg: Още информация

en: More details.
bg: Повече подробности.

en: More in {{ siteLink /}}
bg: Още от {{ siteLink /}}

en: More information
bg: Повече информация

en: More information about %s
bg: Повече информация за %s

en: More on {{wpLink}}WordPress.com{{/wpLink}}
bg: Още от {{wpLink}}WordPress.com{{/wpLink}}

en: More than %s
bg: Повече от %s

en: Moroccan Restaurant
bg: Марокански ресторант

en: Moroccan dirham
bg: Марокански дирхам

en: Morocco
bg: Мароко

en: Morogoro
bg: Морогоро

en: Moroto
bg: Морото

en: Mortgage Broker
bg: Ипотечен брокер

en: Mortgage Lender
bg: Ипотечни кредити

en: Moscow
bg: Москва

en: Mosque
bg: Джамия

en: Most Commented
bg: Най-коментирано

en: Most Popular
bg: Най-популярни разширения

en: Most Recent
bg: Най-нови

en: Most discount
bg: Най-голяма отстъпка

en: Most popular
bg: Най-популярни разширения

en: Most popular day
bg: Ден с най-много прегледи

en: Most popular hour
bg: Час с най-много прегледи

en: Most sites will come under attack from automated bots that attempt to log in for malicious purposes.
    		We protect you automatically from unauthorized access by using data from millions of sites.
bg: Повечето сайтове са под атака от роботи, които се опитва да влязат. Ние автоматично ще ви защитим от неоторизиран достъп, използвайки данни от милиони сайтове.

en: Most stocked
bg: Най-зареждани

en: Most themes show the site title at the top of every page, in the title bar of the browser, and as the identifying name for syndicated feeds. Many themes also show the tagline.
bg: Повечето теми показват заглавието на сайта в горната част на всяка страница, в полето за заглавие на браузъра, и като идентификационно име за RSS потоците. Краткото описание също е видимо в много от темите.

en: Motorcycle Dealership
bg: Продажба на мотоциклети

en: Motorcycle Parts
bg: Части за мотоциклети

en: Motorcycle Repair
bg: Ремонт на мотоциклети

en: Motorcycle Repair Shop
bg: Ремонт на мотоциклети

en: Motorsports Store
bg: Стоки за моторни спортове

en: Movable Type and TypePad
bg: Movable Type или TypePad

en: Move
bg: Преместване

en: Move %s box down
bg: Преместване на секцията %s надолу

en: Move %s box up
bg: Преместване на секцията %s нагоре

en: Move &#8220;%s&#8221; to the Trash
bg: Преместване на &#8220;%s&#8221; в кошчето

en: Move down
bg: Преместване надолу

en: Move down one
bg: Преместване надолу

en: Move menu section down
bg: Преместване на секцията надолу

en: Move menu section up
bg: Преместване на секцията нагоре

en: Move one level down
bg: Едно ниво надолу

en: Move one level up
bg: Едно ниво нагоре

en: Move out from under %s
bg: Преместване навън под %s

en: Move the "%s" payment method down
bg: Преместване на метода за разплащания "%s" надолу

en: Move the "%s" payment method up
bg: Преместване на метода за разплащания "%s" нагоре

en: Move this comment to the Trash
bg: Изтриване на коментара

en: Move this item to the Trash
bg: Преместване в кошчето

en: Move this review to the Trash
bg: Преместете отзива в кошчето

en: Move to Trash
bg: Изтриване

en: Move to another area&hellip;
bg: Преместване в друга зона&hellip;

en: Move to the top
bg: Преместване най-горе

en: Move to trash
bg: Преместване в коша

en: Move under %s
bg: Преместване под %s

en: Move up
bg: Преместване нагоре

en: Move up one
bg: Преместване нагоре

[ctx: Move widget]
en: Move
bg: Преместване

en: Moved %d block to clipboard. | Moved %d blocks to clipboard.
bg[0]: Блок %d преместен
bg[1]: Блокове %d преместени.

en: Movie Theater
bg: Кино

en: Movie producers and studios
bg: Филмови продуценти и студия

en: Moxico
bg: Мошико

en: Moyo
bg: Мойо

en: Mozambican metical
bg: Мозамбикски метикал

en: Mozambique
bg: Мозамбик

en: Mpigi
bg: Мпиги

en: Mtwara
bg: Мтвара

en: Mubende
bg: Мубенде

en: Muchinga
bg: Мучинга

en: Muffler Shop
bg: Магазин за ауспуси

en: Mukdahan
bg: Мукдахан

en: Mukono
bg: Муконо

en: Multi-column patterns with more complex layouts.
bg: Макети с няколко колони и разнообразна структура.

en: Multibyte String (mbstring) is used to convert character encoding, like for emails or converting characters to lowercase.
bg: Използва се PHP модула Multibyte String (mbstring), за конвертиране на символното кодиране. Например за имейл съобщенията или конвертиране на символите в долен регистър.

en: Multibyte string
bg: Многобайтов низ

en: Multiple choice
bg: Избор на повече от един вариант

en: Multiple items
bg: Множество елементи

en: Multisite support is not enabled.
bg: Поддръжката на множество сайтове не е включена.

en: Municipality
bg: Община

en: Municipality / District
bg: Община / област

en: Murcia
bg: Мурсия

en: Mureș
bg: Муреш

en: Muscat
bg: Мускат

en: Museum
bg: Музей

en: Music
bg: Музика

en: Music Instructor
bg: Учител по музика

en: Music Lessons & Instructors
bg: Уроци по музика

en: Music Medium
bg: Музикална средна

en: Music School
bg: Музикално училище

en: Music Store
bg: Музикален магазин

en: Music Wide
bg: Музикална широка

en: Musical Instrument Store
bg: Магазин за музикални инструменти

en: Musician
bg: Музикант

en: Must Use Plugins
bg: Задължителни за използване разширения

en: Mute
bg: Спиране на звука

en: Mwanza
bg: Муанза

en: My Account Page
bg: Страница на моя профил

en: My Blogs
bg: Моите блогове

en: My Domains
bg: Моите домейни

en: My Gravatar
bg: Моят Gravatar

en: My Likes
bg: Моите харесвания

en: My Links
bg: Моите връзки

en: My Network
bg: Моята Мрежа

en: My Plan
bg: Моят план

en: My Posts
bg: Моите публикации

en: My Profile
bg: Моят профил

en: My Site | My Sites
bg[0]: Моят сайт

en: My Sites
bg: Моите сайтове

en: My Subscriptions
bg: Моите Абонаменти

en: My Tweets
bg: Моите туитове

en: My account
bg: Моят профил

en: My account page
bg: Страница за моя профил

en: MySQL version
bg: Версия на MySQL

en: MySQL version string.
bg: Низ с версия на MySQL.

en: MySQL version.
bg: Версия на MySQL.

en: Myanmar
bg: Мианмар

en: Mystery Person
bg: Анонимен

en: N/A
bg: N/A(без)

en: NEW
bg: НОВО

en: Nabilatuk
bg: Набилатук

en: Nail Salon
bg: Салон за маникюр

en: Nairobi
bg: Найроби

en: Nakapiripirit
bg: Накапирипирит

en: Nakaseke
bg: Накасеке

en: Nakasongola
bg: Накасонгола

en: Nakhon Nayok
bg: Након Найок

en: Nakhon Pathom
bg: Након Патом

en: Nakhon Phanom
bg: Након Фаном

en: Nakhon Ratchasima
bg: Након Ратчасима

en: Nakhon Sawan
bg: Након Саван

en: Nakhon Si Thammarat
bg: Након си Таммарат

en: Namayingo
bg: Намаинго

en: Name
bg: Име

en: Name (Last, First)
bg: Име (Име, Фамилия)

en: Name (numeric)
bg: Име (числов вид)

en: Name (required)
bg: Име (задължително)

[ctx: Name for applying graphical effects]
en: Filters
bg: Филтри

[ctx: Name for the Text editor tab (formerly HTML)]
en: Text
bg: Текстов редактор

[ctx: Name for the Visual editor tab]
en: Visual
bg: Визуален редактор

en: Name for the attribute (shown on the front-end).
bg: Име на атрибут (както ще бъде показвано на клиентската част)

en: Name for the resource.
bg: Име за ресурса.

[ctx: Name for the value of the CSS position property]
en: Fixed
bg: Фиксиран

[ctx: Name for the value of the CSS position property]
en: Sticky
bg: Залепен

en: Name must be at least 3 characters long.
bg: Потребителското име трябва да е поне 4 знака.

[ctx: Name of link anchor (TinyMCE)]
en: Name
bg: Име

en: Name of other platform used to sell.
bg: Име на друга платформа, която използвате за продажба.

en: Name of the customer for the order
bg: Име на клиента за поръчката

en: Name of the metadata.
bg: Име на метаданните.

en: Name of the note.
bg: Име на бележката.

en: Name of the product that the review belongs to.
bg: Име на продукта, към който принадлежи отзивът.

en: Name of the reviewer.
bg: Име на автора на отзива.

en: Name.
bg: Име.

en: Name:
bg: Име:

en: Namespace must not start or end with a slash.
bg: Името не може да започва или да завършва с наклонена черта.

en: Namibe
bg: Намибе

en: Namibia
bg: Намибия

en: Namibian dollar
bg: Намибски долар

en: Namisindwa
bg: Намисиндуа

en: Namur
bg: Намюр

en: Namutumba
bg: Намутумба

en: Nan
bg: Нан

en: Nannies & Babysitters
bg: Бавачки и детегледачки

en: Napak
bg: Напак

en: Naples
bg: Неапол

en: Napoli
bg: Неапол

en: Narathiwat
bg: Наратхиуат

en: Narrow
bg: Тесен

en: Nasarawa
bg: Насарауа

en: Nassau
bg: Насау

en: Natural History Museum
bg: Музей на естествената история

en: Nature
bg: Природа

en: Nature Preserve
bg: Природен резерват

en: Nauru
bg: Науру

en: Nav menu locations must be strings.
bg: Местоположенията в навигационното меню трябва да са низове.

en: Navassa Island
bg: Остров Наваса

en: Navigate to the previous view
bg: Навигация до предишния изглед

en: Navigation
bg: Навигация

en: Navigation Label
bg: Текст на връзката

en: Navigation Menu
bg: Навигационно меню

en: Navigation Menu Item
bg: Елемент от навигационно меню

en: Navigation Menu Items
bg: Елементи от навигационно меню

en: Navigation Menu archives
bg: Архиви на навигационното меню

en: Navigation Menus
bg: Навигационни менюта

en: Navigation Menus list
bg: Списък с навигационни менюта

en: Navigation Menus list navigation
bg: Навигация в списъка с навигационни менюта

[ctx: Navigation item]
en: Changelog
bg: Промени

[ctx: Navigation item]
en: Description
bg: Описание

[ctx: Navigation item]
en: Installation
bg: Инсталация

[ctx: Navigation item]
en: Other Notes
bg: Други бележки

en: Navigation menus that can be inserted into your site.
bg: Навигационни менюта, които могат да бъдат вкарани във вашия сайт.

en: Ndjamena
bg: Нджамена

en: Neamț
bg: Нямц

en: Nebbi
bg: Неби

en: Nebraska
bg: Небраска

en: Need a fresh look? Try Storefront child themes
bg: Имате нужда от свеж облик? Изпробвайте дъщерните теми на Storefront.

en: Need a hand?
bg: Имате ли нужда от помощ?

en: Need a theme? Try Storefront
bg: Нуждаете се от тема? Изпробвайте Storefront

en: Need help putting together your new Privacy Policy page? <a href="%1$s" %2$s>Check out our privacy policy guide%3$s</a> for recommendations on what content to include, along with policies suggested by your plugins and theme.
bg: Имате нужда от помощ с вашата нова страница за поверителност? <a href="%1$s" %2$s>Прегледайте нашия наръчник%3$s</a> с препоръки за съдържанието, което можете да включите, както и предложенията за вашите тема и разширения.

en: Need help putting together your new Privacy Policy page? Check out our guide for recommendations on what content to include, along with policies suggested by your plugins and theme.
bg: Нуждаете ли се от помощ с обновление на страницата с политика за поверителност? Разгледайте нашето упътване с препоръки какво съдържание да включите, както и предложения от вашите разширения и теми.

en: Need help?
bg: Имате нужда от помощ?

en: Need help? Use the Help tab above the screen title.
bg: Нужда от помощ? Натиснете Помощ над заглавието на екрана.

en: Need more help? <a href="%1$s">Read the support article on %2$s</a>.
bg: Нуждаете се от повече помощ? <a href="%1$s">Прочетете статията за поддръжка на %2$s</a>.

en: Nepal
bg: Непал

en: Nepalese rupee
bg: Непалска рупия

en: Nephrologist
bg: Нефролог

en: Nested widgets.
bg: Вложени джаджи.

en: Net discount amount.
bg: Чиста сума на намалението.

en: Net profit
bg: Нетна печалба

en: Net sales
bg: Чисти продажби

en: Net sales amount
bg: Нетна стойност на продажби

en: Net sales in the period.
bg: Нетна сума от продажби за дадения период.

en: Net sales.
bg: Чисти продажби.

en: Netherlands
bg: Нидерландия

en: Netherlands Antillean guilder
bg: Антилски гулден

en: Netherlands Antilles
bg: Нидерландски Антили

en: Network Admin
bg: Администрация на мрежата

en: Network Admin Email
bg: Имейл на администратора на мрежата

en: Network Admin: %s
bg: Мрежов администратор: %s

en: Network Enable %s
bg: Разрешаване на %s за мрежата

en: Network Settings
bg: Настройки на мрежата

en: Network configuration authentication keys
bg: Ключове за удостоверяване за конфигурация на мрежата

en: Network configuration rules for %s
bg: Правила за настройка на мрежата за %s

en: Network count
bg: Брой мрежи

en: Network enabled
bg: Включена мрежа

en: Network functions are disabled.
bg: Мрежовите функции са изключени.

en: Network only plugin must be network activated.
bg: Разширение за мрежата трябва да се активира от управлението на мрежата.

en: Neurologist
bg: Невролог

en: Neutral
bg: Неутрално

en: Nevada
bg: Невада

en: Never
bg: Никога

en: Never Expires
bg: Никога не изтича

en: Never Expires (VIP Hosting)
bg: Никога не изтича (VIP хостинг)

en: Never expires
bg: Никога не изтича

en: Never show quantity remaining in stock
bg: Никога да не се показва оставащото в наличност количество

en: New
bg: Ново

en: New %1$s Site: %2$s
bg: Нов %1$s сайт: %2$s

en: New %1$s User: %2$s
bg: Нов %1$s Потребител: %2$s

en: New %s
bg: Нов %s

en: New Application Password Name
bg: Добавяне на нова парола за приложение

en: New Caledonia
bg: Нова Каледония

en: New Category Name
bg: Име на новата категория

en: New Changeset
bg: Нов набор от промени

en: New Comic
bg: Нов комикс

en: New Custom HTML Widget
bg: Новата джаджа Собствен HTML

en: New Draft
bg: Нова чернова

en: New Link Category Name
bg: Име на новата категория за връзки

en: New Media
bg: Качване на нов файл

en: New Menu
bg: Ново меню

en: New Menu Item
bg: Нов артикул в менюто

en: New Menu Item Label Name
bg: Нов етикет на артикул в менюто

en: New Menu Sections Name
bg: Име на нова секция в меню

en: New Navigation Menu
bg: Ново навигационно меню

en: New Order: #{order_number}
bg: Нова поръчка №{order_number}

en: New Page
bg: Нова страница

en: New Password
bg: Нова парола

en: New Pattern
bg: Нов макет

en: New Post
bg: Нова публикация

en: New Products
bg: Нови продукти

en: New Project
bg: Нов проект

en: New Project Tag Name
bg: Име на нов етикет на проект

en: New Project Type Name
bg: Име на нов тип проект

en: New Row
bg: Нов ред

en: New Salem
bg: Ню Салем

en: New Scheduled Action
bg: Ново планирано действие

en: New Site Registration: %s
bg: Регистриране на нов сайт: %s

en: New Site: %1$s
    URL: %2$s
    Remote IP address: %3$s
    
    Disable these notifications: %4$s
bg: Нов сайт: %1$s
    URL: %2$s
    IP адрес: %3$s
    
    Изключване на тези уведомления: %4$s

en: New Tag Name
bg: Име на новия етикет

en: New Taiwan dollar
bg: Нов тайвански долар

en: New Template
bg: Нов шаблон

en: New Template Part
bg: Нов шаблон

en: New Testimonial
bg: Нова препоръка

en: New User Default Role
bg: Роля по подразбиране за нови потребители

en: New User Registration: %s
bg: Регистриране на нов потребител: %s

en: New User: %1$s
    Remote IP address: %2$s
    
    Disable these notifications: %3$s
bg: Нов потребител: %1$s
    IP адрес: %2$s
    
    Изключване на тези уведомления: %3$s

en: New WordPress Site
bg: Нов WordPress сайт

en: New Zealand
bg: Нова Зеландия

en: New Zealand dollar
bg: Новозеландски долар

en: New account
bg: Нов профил

en: New category name
bg: Име на новата категория

en: New comment
bg: Нов коментар

en: New comment on %s
bg: Нов коментар към %s

en: New comment on <strong>%1$s</strong>
bg: Нов коментар към <strong>%1$s</strong>

en: New comment on <strong>%s</strong>
bg: Нов коментар към <strong>%s</strong>

en: New comment on your post "%s"
bg: Нов коментар за "%s"

en: New coupon
bg: Нов код за отстъпка

en: New custom field name
bg: Ново име на потребителското поле

en: New dimensions:
bg: Нови размери:

en: New document
bg: Нов документ

en: New field
bg: Ново поле

en: New order
bg: Нова поръчка

en: New order emails are sent to chosen recipient(s) when a new order is received.
bg: Писма за нова поръчка се изпращат до избран(и) получател(и) когато е получена нова поръчка.

en: New page title
bg: Ново заглавие на страницата

en: New page title&hellip;
bg: Ново заглавие на страницата&hellip;

en: New password
bg: Нова парола

en: New password (leave blank to leave unchanged)
bg: Нова парола (остави празно, за да не се промени)

en: New passwords do not match.
bg: Новите пароли не съвпадат.

en: New payment methods can only be added during checkout. Please contact us if you require assistance.
bg: Нови начини за плащане могат да се добавят само при създаване на поръчка. Моля свържете се с нас, ако се нуждаете от помощ.

en: New pingback on your post "%s"
bg: Ново споменаване на "%s"

en: New post
bg: Нова публикация

en: New post on <strong>%s</strong>
bg: Нова публикация в <strong>%s</strong>

en: New product
bg: Нов продукт

en: New shipping class Name
bg: Име на новия клас за доставка

en: New site created by %1$s
    
    Address: %2$s
    Name: %3$s
bg: Нов сайт бе създаден от %1$s
    
    Адрес: %2$s
    Име: %3$s

[ctx: New site notification email subject]
en: [%1$s] Activate %2$s
bg: [%1$s] Активиране на %2$s

en: New tag name
bg: Име на нов етикет

en: New theme activated.
bg: Новата тема е активирана.

en: New to Akismet
bg: Нов в Akismet

en: New trackback on your post "%s"
bg: Ново споменаване на "%s"

en: New user created.
bg: Създаден бе нов потребител

en: New user email address.
bg: Нов имейл адрес за потребителя.

[ctx: New user notification email subject]
en: [%1$s] Activate %2$s
bg: [%1$s] Активиране на %2$s

en: New user password.
bg: Нова потребителска парола.

en: New user registration on your site %s:
bg: Нов потребител във вашия сайт %s:

en: New user username.
bg: Ново потребителско име.

en: New users are automatically assigned a password, which they can change after logging in. You can view or edit the assigned password by clicking the Show Password button. The username cannot be changed once the user has been added.
bg: Новите потребители получават автоматично генерирана парола, която могат да променят след като първоначално влязат в сайта.
    Тази парола се вижда или редактира с натискане на бутона "Показване на паролата". Потребителското име не може да бъде променяно след първоначалното задаване.

en: New users will receive an email letting them know they&#8217;ve been added as a user for your site. This email will also contain their password. Check the box if you do not want the user to receive a welcome email.
bg: Новите потребители ще получат уведомителен имейл, че са добавени като потребители във вашия сайт. Този имейл ще съдържа тяхната парола. Поставете отметка в квадратчето ако не желаете потребителят да получава имейл.

en: New version available.
bg: Налична е нова версия.

en: New version available. %s
bg: Нова версия е налична. %s

en: New version available. <button class="button-link" type="button">Update now</button>
bg: Има нова версия. <button class="button-link" type="button">Обновяване</button>

en: New window
bg: Нов прозорец

en: New:
bg: Ново:

en: Newer
bg: По-нови

en: Newer Comments
bg: По-нови коментари

en: Newer Comments &raquo;
bg: По-нови коментари &raquo;

en: Newer Comments <span class="meta-nav">&rarr;</span>
bg: По-нови коментари <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Newer Entries &raquo;
bg: По-нови &raquo;

en: Newer comments
bg: По-нови коментари

en: Newer posts
bg: По-нови

en: Newer posts <span class="meta-nav">&rarr;</span>
bg: По-нови публикации <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Newer projects
bg: По-нови проекти

en: Newer testimonials <span class="meta-nav">&rarr;</span>
bg: По-нови препоръки <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Newest
bg: Най-нови

en: Newest Scheduled Date
bg: Последната насрочена дата

en: Newest posts first
bg: Първо най-новите публикации

en: Newfoundland
bg: Нюфаундленд и Лабрадор

en: Newfoundland and Labrador
bg: Нюфаундленд и Лабрадор

en: News
bg: Новини

en: Newsletter
bg: Бюлетин

en: Newsletters
bg: Бюлетини

en: Next
bg: Следваща

en: Next &gt;
bg: Следващ &gt;

en: Next &raquo;
bg: Следваща страница &raquo;

en: Next &rarr;
bg: Следващ &rarr;

en: Next (arrow right)
bg: Напред (стрелка надясно)

en: Next Entries &raquo;
bg: Следващи &raquo;

en: Next Entry
bg: Следващ

en: Next Month
bg: Следващ месец

en: Next Page
bg: Следваща страница

en: Next Page &raquo;
bg: Следваща страница &raquo;

en: Next Post
bg: Следваща публикация

en: Next Project
bg: Следващ проект

en: Next Slide
bg: Следващ слайд

en: Next Step
bg: Следваща стъпка

en: Next Step &rarr;
bg: Следваща стъпка &rarr;

en: Next Steps
bg: Следващи стъпки

en: Next billing date
bg: Следваща дата за плащане

en: Next page
bg: Следваща страница

[ctx: Next post link]
en: Next
bg: Следваща

[ctx: Next post link]
en: Next <span class="screen-reader-text">Post: %title</span>
bg: Следваща <span class="screen-reader-text">публикация: %title</span>

en: Next post:
bg: Следваща публикация:

en: Next step
bg: Следващи стъпки

en: Next steps
bg: Следващи стъпки

en: Next theme
bg: Следваща тема

en: Next, we'll guide you through setting up and launching your site.
bg: Сега ще ви преведем през стъпките за приготвяне на вашия сайт.

en: Ngora
bg: Нгора

en: Niamey
bg: Ниамей

en: Nicaragua
bg: Никарагуа

en: Nicaraguan c&oacute;rdoba
bg: Никарагуанска кордоба

en: Nicename may not be longer than 50 characters.
bg: Името не може да е по-дълго от 50 символа.

en: Nickname
bg: Псевдоним

en: Nicosia
bg: Никозия

en: Nidwalden
bg: Нидвалден

en: Niger
bg: Нигер

en: Nigeria
bg: Нигерия

en: Nigerian naira
bg: Нигерийска найра

en: Nightclub
bg: Нощен клуб

en: Nightfall
bg: Здрач

en: Nimba
bg: Нимба

en: Nipigon
bg: Нипигон

en: Nisporeni
bg: Ниспорен

en: Niue
bg: Ниуе

en: Njombe
bg: Нджомбе

en: No
bg: Не

en: No %1$s data specified to create %1$s
bg: Не е %1$s data specified to create %1$s

en: No %1$s data specified to create/edit %1$s
bg: Не е %1$s data specified to create/edit %1$s

en: No %1$s data specified to edit %1$s
bg: Не е %1$s data specified to edit %1$s

en: No %1$s found with the ID equal to %2$s
bg: Няма намерени %1$s с ID, равен на %2$s.

en: No %1$s was set in the arguments array for the "%2$s" sidebar. Defaulting to "%3$s". Manually set the %1$s to "%3$s" to silence this notice and keep existing sidebar content.
bg: %1$s не е зададен за сайдбар "%2$s". Връщане към "%3$s". Ръчно променете %1$s на "%3$s" за да изключите това съобщение и да запазите сегашното съдържание на страничната колона.

en: No &quot;%s&quot; found
bg: Не са намерени „%s“

en: No API key
bg: Липсва API ключ

en: No Ads
bg: Няма реклами

en: No Advertisements
bg: Без реклами

en: No Avatars
bg: Без аватари

en: No Classic Menus found.
bg: Не е открито класическо меню

en: No Comics found
bg: Не са намерени комикси

en: No Comics found in Trash
bg: Не са намерени комикси в кошчето

en: No Comments
bg: Няма коментари

en: No Comments<span class="screen-reader-text"> on %s</span>
bg: Няма коментари<span class="screen-reader-text"> за %s</span>

en: No Content-Disposition supplied.
bg: Не е подаден Content-Disposition.

en: No Labels
bg: Няма етикети

en: No Labels found
bg: Не са намерени етикети

en: No Menu Items found
bg: Не са намерени артикули от меню

en: No Menu Items found in Trash
bg: Не са намерени артикули от меню в кошчето

en: No Modules Found
bg: Не са открити модули

en: No Navigation Menu found in Trash.
bg: Не е намерено навигационно меню в кошчето.

en: No Navigation Menu found.
bg: Не е намерено навигационно меню.

en: No PHP sessions detected
bg: Не е засечена сесия на PHP

en: No Projects found
bg: Не са намерени проекти

en: No Projects found in Trash
bg: Не са намерени проекти в кошчето

en: No Replies
bg: Няма отговори

en: No Responses
bg: Няма коментари

en: No Testimonials found
bg: Не са намерени препоръки

en: No Testimonials found in Trash
bg: Не са намерени препоръки в кошчето

en: No Title
bg: Без заглавие

en: No actions found
bg: Няма открити действия

en: No actions found in trash
bg: В кошчето няма изтрити действия

en: No activity yet!
bg: Все още няма активност!

en: No ads
bg: Без реклами

en: No alignment
bg: Без подравняване

en: No approved comments
bg: Няма одобрени коментари

en: No approved comments.
bg: Няма одобрени коментари.

en: No archives to show.
bg: Няма архиви за показване.

en: No attributes currently exist.
bg: В момента не съществуват атрибути.

en: No audio selected
bg: Не е избран аудио файл

en: No billing address set.
bg: Няма зададен адрес за фактуриране.

en: No blogs found
bg: Не са открити блогове.

en: No blogs... yet.
bg: Няма блогове... все още.

en: No categories
bg: Без категории

en: No categories found
bg: Няма намерени категории

en: No categories found.
bg: Няма намерени категории

en: No changes saved yet, so there is nothing to trash.
bg: Промените не бяха запазени, така че няма какво да се премести в кошчето.

en: No changeset found to take over
bg: Не бе открит набор от промени, върху който да се поеме контрола

en: No changesets found in Trash.
bg: В кошчето не са намерени набори от промени.

en: No changesets found.
bg: Не са открити набори от промени.

en: No client caching response headers were detected.
bg: Не са засечени хедъри за кеширане при клиента в отговора от сървъра.

en: No color
bg: Без цвят

en: No command found.
bg: Не е намерена команда.

en: No comment history.
bg: Няма история на коментарите.

en: No comment text was submitted.
bg: Липсва текст на коментара.

en: No comments
bg: Няма коментари

en: No comments awaiting moderation.
bg: Няма коментари, очакващи модерация.

en: No comments found in Trash.
bg: Не са намерени коментари в кошчето.

en: No comments found.
bg: Не бяха намерени коментари.

en: No comments posted
bg: Няма публикувани коментари

en: No comments to show.
bg: Няма коментари за показване.

en: No comments were caught as spam.
bg: Не бяха открити спам коментари.

en: No comments yet.
bg: Няма коментари.

en: No cookie present.
bg: Липсва бисквитка.

en: No coupons found
bg: Няма намерени кодове за отстъпка

en: No coupons found in range
bg: Няма намерени кодове за отстъпка в периода

en: No coupons found in trash
bg: Няма намерени кодове за отстъпка в кошчето

en: No credit card required
bg: Не се изисква кредитна карта

en: No customer downloads found.
bg: Не са намерени сваляния от клиенти.

en: No customer selected
bg: Няма избрани клиенти

en: No customers found.
bg: Не са намерени клиенти.

en: No data found for VideoPress identifier: <strong>%s</strong>.
bg: Няма информация за VideoPress идентификатор: <strong>%s</strong>.

en: No data supplied.
bg: Не са подадени данни.

en: No default %s&hellip;
bg: Без %s&hellip; по подразбиране

en: No deleted comments.
bg: Няма изтрити коментари.

en: No description
bg: Няма описание

en: No downloads available yet.
bg: Няма налични изтегляния.

en: No editor could be selected.
bg: Проблем при избора на редактор.

en: No fallback menu found.
bg: Не е намерено резервно меню.

en: No file defined
bg: Няма зададен файл.

en: No file selected
bg: Няма избран файл

en: No file was uploaded.
bg: Файлът не беше качен

en: No global styles config exist with that id.
bg: Не съществува конфигурация на глобалните стилове с това id.

en: No image
bg: Липсва изображение.

en: No image selected
bg: Няма избрано изображение

en: No image set
bg: Няма зададено изображение

en: No images selected
bg: Няма избрани изображения

en: No importers are available.
bg: Няма налични импортери.

en: No information yet&hellip;
bg: Все още няма информация&hellip;

en: No items
bg: Няма елементи

en: No items found.
bg: Няма резултати.

en: No items.
bg: Няма елементи.

en: No keys found.
bg: Не бяха открити ключове.

en: No likes yet
bg: Няма харесвания

en: No links found.
bg: Не са открити връзки.

en: No location by default
bg: Няма избрано местоположение по подразбиране

en: No logo selected
bg: Няма избрано лого

en: No logo set
bg: Няма зададено лого

en: No low in stock products found.
bg: Няма продукти с намалели бройки.

en: No matches found
bg: Не са открити съвпадения.

en: No matching product exists to update.
bg: Няма съвместим продукт за актуализиране.

en: No matching tax rates found.
bg: Не са открити съвпадащи такси.

en: No matching template found
bg: Не бе намерен съвпадащ шаблон

en: No matching template found.
bg: Не бе намерен съвпадащ шаблон.

en: No matching variation found.
bg: Не бе намерена съвпадаща вариация.

en: No maximum
bg: Без максимум

en: No media files found in Trash.
bg: Не са намерени файлове в кошчето.

en: No media files found.
bg: Няма намерени файлове.

en: No media items found.
bg: Няма намерени файлове.

en: No media items found. Try a different search.
bg: Няма намерени файлове. Опитайте с различно търсене.

en: No media selected
bg: Няма избран файл

en: No menus have been created yet. <a href="%s">Create some</a>.
bg: Все още не са създадени никакви менюта. <a href="%s">Ново меню</a>.

en: No minimum
bg: Без минимум

en: No notifications
bg: няма известия

en: No order has been made yet.
bg: Все още не е направена поръчка.

en: No orders found
bg: Не са намерени поръчки

en: No orders found in trash
bg: Не са намерени поръчки в кошчето.

en: No out of stock products found.
bg: Не са намерени изчерпани продукти

en: No page set
bg: Не е зададена страница

en: No pages found in Trash.
bg: Няма намерени страници в кошчето.

en: No pages found.
bg: Няма намерени страници.

en: No params provided.
bg: Не са предоставени параметри.

en: No patterns found in Trash.
bg: Няма макети в кошчето.

en: No patterns found.
bg: Няма намерени макети.

en: No pending comments
bg: Няма чакащи коментари

en: No pending comments.
bg: Няма чакащи коментари.

en: No permalink structure set
bg: Няма зададена структура на постоянните връзки

en: No plugin specified.
bg: Не е посочено разширение.

en: No plugins found.
bg: Няма намерени разширения

en: No post?
bg: Липсва информация за профила.

en: No posts data returned by remote.
bg: Отсрещната страна не върна информация за публикации.

en: No posts found
bg: Не са открити публикации

en: No posts found in Trash.
bg: Няма намерени публикации в Кошчето.

en: No posts found.
bg: Не са открити публикации.

en: No posts found. Try a different search?
bg: Не бяха намерени публикации. Ново търсене?

en: No posts viewed.
bg: Не са преглеждани публикации.

en: No product categories exist.
bg: Не съществуват продуктови категории.

en: No product to duplicate has been supplied!
bg: Няма представени дубликати на продуктите!

en: No products found
bg: Няма намерени продукти

en: No products found in range
bg: Не са намерени продукти в периода

en: No products found in trash
bg: Не са намерени продукти в кошчето

en: No products found.
bg: Няма намерени продукти

en: No products in the cart.
bg: Нямате артикули в количката.

en: No products were found matching your selection.
bg: Не бяха намерени продукти, отговарящи на критериите Ви.

en: No reply from Jetpack servers
bg: Няма отговор от сървърите на Jetpack

en: No restrictions
bg: Без ограничение

en: No results
bg: Няма резултати.

en: No results found
bg: Не са открити резултати.

en: No results found for {{em}}%(searchTerm)s{{/em}}
bg: Няма открити резултати за {{em}}%(searchTerm)s{{/em}}

en: No results found.
bg: Не са открити резултати.

en: No results.
bg: Няма резултати.

en: No results. Please try a different search.
bg: Няма резултати - моля опитайте да потърсите нещо друго.

en: No role
bg: Без роля

en: No route was found matching the URL and request method
bg: Няма намерена страница отговаряща на URL заявката и метода.

en: No route was found matching the URL and request method.
bg: Няма намерена страница отговаряща на URL заявката и метода.

en: No row(s) selected
bg: Няма избрани редове

en: No saved methods found.
bg: Не бяха намерени запазени методи.

en: No scheduled events exist on this site.
bg: Няма насрочени събития на този сайт.

en: No schema title found for %s, skipping REST command registration.
bg: Не беше намерено schema заглавие за %s, пропускане на регистрация на REST команда.

en: No search engines have sent you traffic yet.
bg: Няма търсачки направили трафик към вас.

en: No search term specified. Showing recent items.
bg: Не сте въвели ключови думи за търсене. Показват се последните публикации.

en: No setting groups have been registered.
bg: Не са регистрирани групи от настройки.

en: No shipping address set.
bg: Няма зададен адрес за доставка.

en: No shipping class
bg: Няма клас на доставка

en: No shipping class cost
bg: Без цена на класа за доставка

en: No shipping classes have been created.
bg: Няма създадени класове за доставка.

en: No shipping method has been selected. Please double check your address, or contact us if you need any help.
bg: Не беше избран метод за доставка. Проверете адреса си или се свържете с нас ако имате нужда от помощ.

en: No shipping methods offered to this zone.
bg: Не се предлагат методи за доставка за избраната зона.

en: No shipping options were found for %s.
bg: Не бяха намерени опции за доставка на %s.

en: No sidebar exists with that id.
bg: Не съществува странична лента с такъв идентификатор.

en: No sites found.
bg: Не бяха намерени сайтове.

en: No spam comments.
bg: Няма спам коментари.

en: No tags
bg: Няма етикети

en: No tags found
bg: Не бяха намерени етикети!

en: No tags found.
bg: Няма намерени етикети.

en: No taxes found in this period
bg: Не са намерени такси за периода

en: No template parts found in Trash.
bg: Не са намерени шаблони в кошчето.

en: No template parts found.
bg: Няма намерени шаблони.

en: No templates exist with that id.
bg: Не съществува шаблон с този id.

en: No templates found.
bg: Не бяха намерени шаблони.

en: No thanks
bg: Не, благодаря

en: No thanks, do not remind me again
bg: Не, благодаря. Моля, не ми напомняйте отново.

en: No thanks.
bg: Не, благодаря.

en: No theme is defined for this template.
bg: Няма зададена тема за този шаблон.

en: No theme specified.
bg: Не е посочена тема.

en: No themes are currently available.
bg: В момента няма налични теми.

en: No themes found.
bg: Няма намерени теми.

en: No themes found. Try a different search, or %s.
bg: Няма открити теми. Опитайте с друго търсене, или %s.

en: No themes found. Try a different search.
bg: Няма намерени теми. Опитайте ново търсене.

en: No top posts or pages.
bg: Няма публикации или страници.

en: No upcoming events
bg: Няма предстоящи събития

en: No update needed
bg: Няма нужда от обновяване

en: No updates required. Database version is %s
bg: Не е необходимо обновяване. Базата от данни е версия %s

en: No used coupons found
bg: Не са намерени използвани кодове за отстъпка

en: No user found.
bg: Не е открит потребител

en: No user information was included in your request. Please make sure that your user account has connected to Jetpack. Connect your user account by going to the <a href="%s">Jetpack page</a> within wp-admin.
bg: Заявката ви не съдържа потребителска информация. Моля, направете така че вашият профил да е свързан с Jetpack. Проверете профила от <a href="%s">страницата на Jetpack</a> в wp-admin.

en: No valid plugins were found.
bg: Не бяха открити валидни разширения.

en: No version control systems were detected.
bg: Не бяха открити системи за контрол на версията.

en: No version or author information is available.
bg: Няма налична информация за версията или автора.

en: No video selected
bg: Няма избрано видео

en: No webhooks found.
bg: Няма намерени уеб куки.

en: No widget was found with that id.
bg: Не е намерена джаджа с този идентификатор.

en: No widgets found.
bg: Не бяха намерени джаджи.

en: No, I do not approve of this connection
bg: Не, не одобрявам тази връзка

en: No, I will enter prices exclusive of tax
bg: Цените ще се въвеждат чисти (без такси)

en: No, thanks.
bg: Не, благодаря

en: No-code contribution
bg: Принос без програмиране

en: Nome
bg: Ноум

en: Non-existent changeset UUID.
bg: Несъществуващ UUID на набор от промени.

en: Non-paying customer
bg: Клиент, който не заплаща

en: Non-repeating
bg: Без повторения

en: Nonbreaking space
bg: Интервал без пренасяне

en: None
bg: Нищо

[ctx: None podcasting topic chosen.]
en: None
bg: Не е избрано

en: Nong Bua Lam Phu
bg: Нонгбуа Ламфу

en: Nong Khai
bg: Нонг Каи

en: Nonthaburi
bg: Нонтабури

en: Norfolk
bg: Норфолк

en: Norfolk Island
bg: Норфолк

en: Normal
bg: Нормален

en: Normal Size
bg: Нормален размер

en: Noronha
bg: Нороня

en: North
bg: Север

en: North America
bg: Северна Америка

en: North Khorasan (خراسان شمالی)
bg: Северен Хорасан (خراسان جنوبی)

en: North Korea
bg: Северна Корея

en: North Korean won
bg: Севернокорейски вон

en: North Macedonia
bg: Северна Македония

en: North Rhine-Westphalia
bg: Северен Рейн-Вестфалия

en: North-Western
bg: Северо-източна

en: Northern
bg: Северна

en: Northern Cape
bg: Северен Кейп

en: Norway
bg: Норвегия

en: Norwegian
bg: Норвежки

en: Norwegian krone
bg: Норвежка крона

en: Not Connected
bg: Няма връзка

en: Not Found
bg: Тук няма нищо

en: Not Found.
bg: Не е намерено.

en: Not Spam
bg: Не е спам

en: Not Sticky
bg: Не е залепена

en: Not able to attach "%s".
bg: Невъзможно прикачване на "%s".

en: Not active
bg: Не е активен

en: Not available
bg: Не е налично

en: Not declared
bg: Не е декларирано

en: Not enough data to create this user.
bg: Няма достатъчно данни за създаване на този потребител.

en: Not enough space to upload. %s KB needed.
bg: Няма достатъчно място за качване. Необходими са %s KB.

en: Not found
bg: Не е намерено

en: Not found: %1$s (%2$s)
bg: Не е намерен: %1$s (%2$s)

en: Not good
bg: Лошо

en: Not right now
bg: Не сега

en: Not set
bg: Не е нагласено

en: Not sure what works best for you? {{a}}We're happy to help!{{/a}}
bg: Не сте сигурни какво е най-добре? {{a}}Ще се радваме да помогнем!{{/a}}

en: Not sure yet?
bg: Не сте сигурни още?

en: Not that bad
bg: Нелошо

en: Not writable
bg: Не записваем

en: Not you? Log out
bg: Не сте вие? Излизане

en: Notary Public
bg: Обществен нотариус

en: Note
bg: Бележка

en: Note added to your {site_title} order from {order_date}
bg: Добавена е бележка към поръчката ви от {order_date} в {site_title}

en: Note left by customer during checkout.
bg: Бележка, оставена от клиента при поръчка.

en: Note that even when set to discourage search engines, your site is still visible on the web and not all search engines adhere to this directive.
bg: Имайте предвид, че дори настроен да не позволява на търсачките да го индексират, сайтът ви ще бъде видим в мрежата и не всички търсачки ще се придържат към това напътствие.

en: Note that you crop the image by clicking on it (the Crop icon is already selected) and dragging the cropping frame to select the desired part. Then click Save to retain the cropping.
bg: Забележете, че изрязването на изображението става след натиснете върху него (иконата Изрязване вече е избрана) и избор на желаната област с рамката. Накрая натиснете Запис, за да запазите изображението.

en: Note to customer
bg: Бележка към клиента

en: Note type
bg: Тип бележка

en: Note:
bg: Бележка:

en: Note: As this tool only gathers data from WordPress and participating plugins, you may need to do more to comply with erasure requests. For example, you are also responsible for ensuring that data collected by or stored with the 3rd party services your organization uses gets deleted.
bg: Важно: Този инструмент събира данни само от WordPress и включени разширения. Затова може да се наложи да извършите още действия, за да може да изтриете направени заявки за триене на данни. Например: Вие сте отговорни за това да се уверите, че данните, които се събират и съхраняват от външни услуги, ще бъдат изтрити.

en: Note: Custom CSS will be reset when changing themes.
bg: Забележка: потребителският CSS код ще бъде анулиран при смяна на теми.

en: Note: Neither of these options blocks access to your site &mdash; it is up to search engines to honor your request.
bg: Забележка: Нито един от тези варианти не блокира достъпа до сайта ви - търсачките решават дали да се съобразят с вашата заявка.

en: Note: Permissions for order items will automatically be granted when the order status changes to processing/completed.
bg: Бележка: Позволенията за поръчаните артикули ще бъде дадени, когато статусът на поръчката бъде променен от "обработва се" на "завършен".

en: Note: Since this tool only gathers data from WordPress and participating plugins, you may need to do more to comply with export requests. For example, you should also send the requester some of the data collected from or stored with the 3rd party services your organization uses.
bg: Важно: Тъй като този инструмент събира данни само от WordPress и активни разширения, може да се наложи да се занимавате със заявки за екпорт. Възможно е например да трябва да изпратите на заявяващите част от данните, които са събрани от външни услуги, които сайтът на организацията ви ползва.

en: Note: Support is only available in English at the moment.
bg: Важно: техническата поддръжка е налична само на Английски език.

en: Note: WP CRON has been disabled on your install which may prevent this update from completing.
bg: Забележка: WP CRON е изключен във вашата инсталация, което може да попречи на успешното завършване на обновлението.

en: Note: You currently have <a href="%1$s">%2$d paid extension</a> which should be updated first before updating WooCommerce. | Note: You currently have <a href="%1$s">%2$d paid extensions</a> which should be updated first before updating WooCommerce.
bg[0]: Бележка: В момента имате <a href="%1$s">%2$d (платено разширение)</a>, което трябва да се обнови преди да се обнови WooCommerce.
bg[1]: Бележка: В момента имате <a href="%1$s">%2$d платени разширения</a>, които трябва да се обновят преди да се обнови WooCommerce.

en: Note: the refund reason will be visible by the customer.
bg: Бележка: причината за възстановяване ще бъде видима от клиента.

en: Note: you may want to further detail your cookie policy, and link to that section from here.
bg: Забележка: може да въведете повече подробности в политиката си за бисквитките и да поставите връзка към този раздел оттук.

en: Notes
bg: Бележки

en: Notes Author
bg: Автор на бележките

en: Notes about your order, e.g. special notes for delivery.
bg: Бележки към поръчката (относно доставката или друго).

en: Nothing Found
bg: Нищо не е открито

en: Nothing found
bg: Нищо не е открито

en: Nothing is in the queue: %s
bg: Нищо в заявката : %s

en: Nothing to do here…
bg: Няма нищо за гледане тук!

en: Nothing to save, the image has not changed.
bg: Нищо не се е променило.

en: Notice
bg: Известие

[ctx: Notice for mapped subdomain that has DNS records need to set up]
en: Some of your domains' DNS records need to be configured.
bg: Някои от вашите домейни имат нужда от DNS конфигурация.

[ctx: Notice for mapped subdomain that has DNS records need to set up]
en: {{strong}}%(domainName)s's{{/strong}} DNS records need to be configured.
bg: {{strong}}%(domainName)s's{{/strong}} DNS записите трябва да се конфигурират.

en: Notice:
bg: Забележка:

en: Notice:
bg: Внимание:

en: Notification Settings
bg: Настройки на известията

en: Notification recipient(s)
bg: Получател(и) на известията

en: Notifications
bg: Уведомления

en: Notify me of follow-up comments by email.
bg: Известяване за последващи коментари по e-mail.

en: Notify me of new comments via email.
bg: Известяване за нови коментари по имейл.

en: Notify me of new posts by email.
bg: Известяване за нови публикации по електронна поща.

en: Notify me of new posts via email.
bg: Известяване за нови публикации по e-mail.

en: Notify the author of follow-up replies via email.
bg: Информиране на автора за отговори към темата по имейл

[ctx: Noto Sans font: on or off]
en: on
bg: включен

en: Nouakchott
bg: Нуакшот

en: Noumea
bg: Нумея

[ctx: Noun]
en: Format:
bg: Редакция

[ctx: Noun]
en: Mention
bg: Споменаване

[ctx: Noun]
en: Reply
bg: Отговор

[ctx: Noun]
en: User
bg: Потребител

[ctx: Noun, as in: "The author of this post is..."]
en: Author
bg: Автор

[ctx: Noun, as in: "The user role of that can access this widget is..."]
en: Role
bg: Роля

[ctx: Noun, as in: "This page is a date archive."]
en: Date
bg: Дата

[ctx: Noun, as in: "This post has one tag."]
en: Tag
bg: Етикет

[ctx: Noun, as in: "This post has one taxonomy."]
en: Taxonomy
bg: Таксономия

[ctx: Noun: A user role displayed in a badge]
en: Admin
bg: Администратор

[ctx: Noun: title of mention notification]
en: New Post
bg: Нова публикация

en: Nov
bg: Ное

en: November
bg: ноември

[ctx: November abbreviation]
en: Nov
bg: ное.

en: Novokuznetsk
bg: Новокузнетцк

en: Novosibirsk
bg: Новосибирск

en: Now
bg: Сега

en: Now select a category you want to put these links in.
bg: Сега изберете категория, в която да сложите връзките.

en: Now we will download your comments so we can import them (this could take a <strong>long</strong> time if you have lots of comments)...
bg: Сега ще свалим всичките ви коментари, за да можем да ги импортираме (това може да отнеме повече време, ако имате много коментари)...

en: Now!
bg: Сега!

en: Ntoroko
bg: Нтороко

en: Ntungamo
bg: Нтунгамо

en: Nudist Park
bg: Нудистки парк

en: Nueva Ecija
bg: Нуева Еция

en: Nuevo Leon
bg: Нуево Леон

en: Number of Posts to Display:
bg: Брой публикации, които да се покажат:

en: Number of Themes found: %d
bg: Брой намерени теми: %d

en: Number of URLs in this XML Sitemap: %s.
bg: Брой на връзки в тази XML карта на сайта: %s

en: Number of comments to show:
bg: Брой коментари:

en: Number of coupons used
bg: Брой използвани кодове за отстъпка

en: Number of coupons.
bg: Брой кодове за отстъпка.

en: Number of customers.
bg: Брой клиенти.

en: Number of days until access to downloadable files expires.
bg: Брой дни до изтичането на достъпа до сваляемите файлове.

en: Number of decimal points shown in displayed prices for this country.
bg: Брой знакове след десетичната точка, показван при цените в тази държава.

en: Number of decimal points to use in each resource.
bg: Брой десетични запетаи, които ще се използват във всеки ресурс.

en: Number of decimals
bg: Брой на десетиците

en: Number of decimals.
bg: Дължина след десетичния знак

en: Number of discounted orders.
bg: Брой поръчки с намаление.

en: Number of downloads remaining.
bg: Брой оставащи изтегляния.

en: Number of downloads.
bg: Брой изтегляния.

en: Number of entries to show at most in Portfolio pages.
bg: Брой на записите които най-много да се покажат във портфолиото.

en: Number of items found: %d
bg: Брой открити елементи: %d

en: Number of items in the cart.
bg: Брой продукти в количката.

en: Number of items per page:
bg: Брой публикации на страница:

en: Number of items sold
bg: Брой на продадените артикули

en: Number of items sold.
bg: Брой продадени продукти.

en: Number of links to show:
bg: Брой връзки за показване:

en: Number of links:
bg: Брой връзки:

en: Number of media items found: %d
bg: Брой открити файлове: %d

en: Number of orders
bg: Брой поръчки

en: Number of orders.
bg: Брой поръчки.

en: Number of posts to show for each author:
bg: Брой на публикациите показвани за всеки автор:

en: Number of posts to show:
bg: Брой публикации:

en: Number of products to show
bg: Брой продукти за показване:

en: Number of products.
bg: Брой продукти.

en: Number of published posts for the term.
bg: Брой публикувани публикации за термина.

en: Number of published products for the resource.
bg: Брой публикувани продукти за този ресурс.

en: Number of reviews to show
bg: Показван брой отзиви

en: Number of terms in the attribute taxonomy.
bg: Брой стойности в таксономията атрибут.

en: Number of times downloadable files can be downloaded after purchase.
bg: Брой на разрешените сваляния на файловете, след тяхното закупуване.

en: Number of times the coupon has been used already.
bg: Колко пъти е бил използван кодът за отстъпка.

en: Number of widgets found: %d
bg: Брой намерени джаджи: %d

[ctx: Number/count of items]
en: Count
bg: Брой

en: Numbered list
bg: Номериран списък

en: Numeric
bg: По номер на публикацията

en: Nursing Agency
bg: Медицински сестри

en: Nursing Home
bg: Грижи за болни хора

en: Nursing School
bg: Училище за медицински сестри

en: Nutritionist
bg: Диетолог

en: Nuuk
bg: Нуук

en: Nwoya
bg: Нуоя

en: OBGYN
bg: Акушер-гинеколог

en: OK
bg: Добре

en: OR
bg: ИЛИ

en: OR enter path to file:
bg: ИЛИ въведете път до файла:

en: Object ID must be an integer, %s given.
bg: ID на обекта трябва да бъде число, вместо това сте задали %s.

en: Object subtype.
bg: Подвид на обект.

en: Object type.
bg: Вид на обекта.

en: Obwalden
bg: Освалден

en: Occasionally, some of your visitors may see an advertisement here, <br />as well as a <a href="%s" target="_blank">Privacy & Cookies banner</a> at the bottom of the page.
bg: Понякога, някои от вашите посетители може да видят реклама тук, <br /> а също така и <a href="%s" target="_blank">банер за поверителност и бисквитки</a> най-отдолу на страницата.

en: Occupational Therapist
bg: Професионален терапевт

en: Ocean
bg: Океан

en: Oceania
bg: Океания

en: Oct
bg: Окт

en: October
bg: октомври

[ctx: October abbreviation]
en: Oct
bg: окт.

en: Odisha
bg: Одиша

en: Of Mountains &amp; Printing Presses
bg: От планини и печатни преси

en: Off
bg: Изключено

en: Offaly
bg: Офали

en: Office Furniture
bg: Офис мебели

en: Office Supplies
bg: Офис принадлежности

en: Official buttons
bg: Официални бутони

en: Official extensions
bg: Официални разширения

en: Official theme
bg: Официална тема

en: Offline Payments
bg: Офлайн плащания

en: Offset must be greater than or equal to 0.
bg: Стъпката трябва да е по-голяма или равна на 0.

en: Offset the result set by a specific number of items.
bg: Пропускане на даден брой резултати.

en: Ogg File URL
bg: Адрес на Ogg файл

en: Ogun
bg: Огун

en: Ohio
bg: Охайо

en: Ojinaga
bg: Охинага

en: Ok
bg: ОК

en: Oklahoma
bg: Оклахома

en: Older
bg: По-стари

en: Older Comments
bg: По-стари коментари

en: Older comments
bg: По-стари коментари

en: Older posts
bg: По-стари

en: Older projects
bg: По-стари проекти

en: Older than 2 days
bg: По-стари от 2 дни

en: Older than a month
bg: По-стари от месец

en: Older than a week
bg: По-стари от седмица

en: Oldest
bg: Най-стари

en: Oldest Scheduled Date
bg: Най-старата насрочена дата

en: Oldest posts first
bg: Първо най-старите публикации

en: Olt
bg: Олт

en: Oman
bg: Оман

en: Omani rial
bg: Омански риал

en: Omoro
bg: Оморо

en: Omsk
bg: Омск

en: On
bg: Включено

en: On Mobile
bg: На мобилен

en: On Sale Products
bg: Продукти на разпродажба

en: On backorder
bg: Неналичен артикул

en: On for all comments
bg: Включен за всички коментари

en: On for all posts
bg: Включени за всички публикации

en: On hold <span class="count">(%s)</span> | On hold <span class="count">(%s)</span>
bg[0]: Задържана <span class="count">(%s)</span>
bg[1]: Задържани <span class="count">(%s)</span>

en: On some systems the name of your database is prefixed with your username, so it would be like <code>username_%1$s</code>. Could that be the problem?
bg: На някои системи името на вашата база данни е представка с потребителското ви име, така че ще бъде като <code>username_%1$s</code>. Това проблем ли е?

en: On this page, you are able to set up the Akismet plugin.
bg: На тази страница можете да настроите Akismet.

en: On this page, you are able to update your Akismet settings and view spam stats.
bg: На тази страница можете да обновите Akismet настройките и да видите спам статистиките.

en: On this page, you are able to view stats on spam filtered on your site.
bg: На тази страница виждате статистика за филтрирания спам.

en: On this page, you are able to view the modules available within Jetpack, learn more about them, and activate or deactivate them as needed.
bg: На тази страница можете да прегледате модулите, които Jetpack предлага, да научите повече за тях и да ги активирате или деактивирате според нуждите си.

en: On-hold
bg: Задържана

en: On-sale products
bg: Продукти в промоция

en: Once Daily
bg: Ежедневно

en: Once Hourly
bg: На всеки час

en: Once Weekly
bg: Веднъж седмично

en: Once connected, your WooCommerce.com purchases will be listed here.
bg: След като се свържете, вашите покупки от WooCommerce.com ще бъдат изброени тук.

en: Once disabled, this legacy method will no longer be available.
bg: Веднъж изключен, този метод вече няма да бъде наличен, тъй като е извън употреба.

en: Once generated, your WXR file can be imported by another WordPress site or by another blogging platform able to access this format.
bg: Когато бъде генериран вашият WXR файл може да бъде импортиран в друг WordPress сайт или в блог платформа, която поддържа този формат.

en: Once you change your site address, %(currentDomainName)s will no longer be available.
bg: След като смените адреса на сайта си, %(currentDomainName)s вече няма да е наличен.

en: Once you have made your selection, you can adjust it by entering the size in pixels. The minimum selection size is the thumbnail size as set in the Media settings.
bg: Когато маркирате зоната, която искате да изрежете, можете допълнително да я настроите като добавите размери в пиксели. Минималната избрана зона не трябва да е по-малка от зададения в настройките на изображенията размер на малка картинка (thumbnail).

en: Once you hit &#8220;Confirm Deletion&#8221;, the user will be permanently removed.
bg: Щом натиснете &#8220;Потвърждаване на изтриването&#8221;, потребителят ще бъде изтрит завинаги.

en: Once you hit &#8220;Confirm Deletion&#8221;, these users will be permanently removed.
bg: Щом натиснете &#8220;Потвърждаване на изтриването&#8221;, следните потребители ще бъдат изтрити завинаги.

en: Once you&#8217;ve saved the download file, you can use the Import function in another WordPress installation to import the content from this site.
bg: След като сте записали изтегления файл можете да използвате функцията за внасяне на данни (import) в друга инсталация на WordPress, за да прехвърлите съдържанието от този сайт.

en: Oncologist
bg: Онколог

en: Ondo
bg: Ондо

en: One Column
bg: Една колона

en: One Response
bg: Един коментар

en: One blogger likes this.
bg: Един блогър харесва това.

en: One column
bg: Една колона

en: One comment
bg: Един коментар

en: One of my favorite parts of WordPress.com is the widgets -- little extras you can add to %1$s to include more content and functionality, like photo galleries or social media buttons. Adding widgets is a great way to instantly customize your site (and you don’t need to know any code)!
bg: Една от любимите ми части на WordPress.com са джаджите—малко екстри, които можете да добавите към, %1$sза да включите повече съдържание и функционалност, като например фото галерии или бутони за социални медии. Добавянето на джаджи е чудесен начин да персонализирате незабавно сайта си и не е нужно да знаете програмиране!

en: One of the plugins is invalid.
bg: Някое от разширенията е невалидно

en: One of the selected users is not a member of this site.
bg: Някой от избраните потребители не е член на този сайт.

en: One of your IP addresses was not valid.
bg: Един от вашите IP адреси не е валиден.

en: One or more plugins failed to load properly.
bg: Едно или повече разширения не успяха да заредят коректно.

en: One or more recommended modules are missing
bg: Липсват един или повече от препоръчителните модули.

en: One or more required modules are missing
bg: Липсват един или повече от необходимите модули.

en: One or more themes failed to load properly.
bg: Една или повече теми не можаха да се заредят правилно.

en: One per line: Option name | Additional cost [+- Percents] | Per cost type (order, class, or item) Example: <code>Priority mail | 6.95 [+ 0.2%] | order</code>.
bg: Един на ред: Име на опция | Допълнителна такса [+- Процент] | Начисляване за (order, class, или item) Пример: <code>Експресна поща | 6.95 [+ 0.2%] | order</code>.

en: One response
bg: Един отговор

en: One response to %s
bg: Един отговор за %s

en: Online Marketing
bg: Онлайн маркетинг

en: Online store
bg: Електронен магазин

en: Only %1$s or %2$s files may be used for header video. Please convert your video file and try again, or, upload your video to YouTube and link it with the option below.
bg: За видео в заглавната част могат да се използват само файлове във формат %1$s или %2$s. Конвертирайте видеото и опитайте отново или го качете в YouTube и поставете връзка към него чрез опцията по-долу.

en: Only %s left in stock
bg: Налични са само %s

en: Only UUID V4 is supported at this time.
bg: Само UUID V4 се поддържа в момента.

en: Only administrator users can be plan purchasers.
bg: Само администраторите могат да бъдат купувачи на планове.

en: Only images can be uploaded here.
bg: От тук може да се качват само картинки.

en: Only jpeg and png can be used for blavatars.
bg: Само jpeg и png могат да се ползват за blavatars.

en: Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
bg: Само влезли клиенти, които са поръчали този продукт, могат да оставят отзив.

en: Only show children of the current category
bg: Показване само на дъщерните за текущата категория

en: Only show percentages
bg: Показвай само процентите

en: Only show quantity remaining in stock when low e.g. "Only 2 left in stock"
bg: Да се показва количеството, останало в наличност, само когато е ниско, напр. "остават само 2"

en: Only these characters are allowed: "%s".
bg: Разрешени са само тези знаци: "%s"

en: Ontario
bg: Онтарио

en: Oops!
bg: Опа!

en: Oops! That embed cannot be found.
bg: Оппа! Вграденото не може да бъде отрито.

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
bg: Страницата не е открита.

en: Oops, looks like that's not the right address. Please try again!
bg: Ами сега! Изглежда, че това не е правилният адрес. Моля, опитайте отново!

en: Oops, looks like that's not the right email address. Please try again!
bg: Този имейл адрес не изглежда верен. Моля, опитайте отново!

en: Oops, something went wrong.
bg: Опа, нещо се обърка.

en: Oops, that's not the right password. Please try again!
bg: Ами сега! Изглежда, че това не е правилната парола. Моля, опитайте отново!

en: Oops: %s
bg: Опа: %s

en: Oost-Vlaanderen
bg: Източна Фландрия

en: Opacity
bg: Прозрачност

en: Open
bg: Отвори

en: Open Press This
bg: Отваряне на Press This

en: Open a store.
bg: Отворете магазин.

en: Open link in a new tab
bg: Отваряне на връзката в нов прозорец

en: Open link in a new window/tab
bg: Отваряне на връзката в нов прозорец/таб

en: Open links in new window/tab:
bg: Отваряне на връзките в нов прозорец/таб:

en: Open menu
bg: Отваряне на менюто

en: Open sharing dialog
bg: Отваряне на прозореца за споделяне

en: Open site editor
bg: Отваряне на редактора на сайта

en: Open the Customizer
bg: Отваряне на Настройки

en: Open up for tools to help you spread your message.
bg: Отворете инструментите, които да Ви помогнат да разпространите Вашето съобщение.

en: Opens in new window
bg: Отваря се в нов прозорец

en: Operator to compare product attribute terms.
bg: Оператор за сравнение на стойностите на продуктовите атрибути.

en: Operator to compare product category terms.
bg: Оператор за сравнение на продуктовите категории.

en: Operator to compare product tags.
bg: Оператор за сравняване на етикети на продукти.

en: Ophthalmologist
bg: Офталмолог

en: Opportunities to participate in WordPress.com research and surveys.
bg: Възможности да участвате в изследвания и проучвания на WordPress.com

en: Optimize your store for sales by adding in email and social integrations with Facebook and Mailchimp, and more.
bg: Оптимизирайте магазина си чрез имейл маркетинг, интеграции с Facebook, Mailchimp и други.

en: Option
bg: Опция

en: Option name | Additional cost [+- Percents%] | Per cost type (order, class, or item)
bg: Име на доставчик | Такса [+- Процент%] | Вид ставка (order, class, или item)

en: Option not found or is empty. Use "list" to list option names
bg: Настройката не е намерена или е празна. Използвайте "list" за да видите списък с имената на настройките

en: Optional
bg: По желание

en: Optional cost for local pickup.
bg: Допълнителна такса за вземане от магазина.

en: Optional note to send the customer after purchase.
bg: Бележка, която да бъде изпратена към клиента след поръчване. (Незадължително)

en: Optional text to display to your readers:
bg: Незадължителен текст за показване на вашите читатели:

en: Optionally add some text about your store privacy policy to show during checkout.
bg: По желание, тук можете да въведете текст, свързан с политиката ви за поверителност, който ще се вижда при приключване на поръчката.

en: Optionally add some text about your store privacy policy to show on account registration forms.
bg: По желание, тук можете да въведете текст, свързан с политиката ви за поверителност, който ще се вижда във формулярите за регистрация.

en: Optionally add some text for the terms checkbox that customers must accept.
bg: Тук можете да въведете текст за отметката към общите условия, с които потребителите трябва да се съгласят.

en: Optionally control which tax class shipping gets, or leave it so shipping tax is based on the cart items themselves.
bg: Избирателно контролиране, кои класове за таксите за доставка да се вземат под внимание, или оставете празно за вземане на таксите на база на артикулите.

en: Optionally enable "Payment Data Transfer" (Profile > Profile and Settings > My Selling Tools > Website Preferences) and then copy your identity token here. This will allow payments to be verified without the need for PayPal IPN.
bg: Като алтернатива може да разрешите в PayPal профила си "Payment Data Transfer" (Profile > Profile and Settings > My Selling Tools > Website Preferences) и да копирате тук вашия identity token. Това ще позволи удостоверяването на плащанията, без да е нужно използването на PayPal IPN.

en: Optionally enter the URL to a 150x50px image displayed as your logo in the upper left corner of the PayPal checkout pages.
bg: По желание, можете да въведете URL до изображение с размери 150x50 пиксела, което да се показва в горния ляв ъгъл на PayPal страницата за потвърждаване на поръчката.

en: Optionally, how the metadata value should be displayed to the user.
bg: По желание как стойността на метаданните трябва да се показва на потребителя.

en: Optionally, please tell us your last name.
bg: Опционално, кажете ни и фамилията си.

en: Options
bg: Настройки

en: Options saved.
bg: Настройките са запазени.

en: Or
bg: Или

en: Or choose an image from your media library:
bg: Или изберете изображение от библиотеката с файлове:

en: Or choose from your local disk:
bg: Или изберете файл от вашия компютър:

en: Or link to existing content
bg: Или дайте връзка към вече съществуващо съдържание

en: Or you can download a pre-built version of the plugin from the <a href="%1$s">WordPress.org repository</a> or by visiting <a href="%2$s">the releases page in the GitHub repository</a>.
bg: Или можете да изтеглите пакетирана версия на разширението от <a href="%1$s">хранилището на WordPress.org</a> или от <a href="%2$s">страницата с различните версии от хранилището в GitHub</a>.

en: Or, enter a YouTube URL:
bg: Или, въведете валиден YouTube адрес:

en: Or, enter tax rate ID:
bg: Или въведете номер на такса:

en: Oral Surgeon
bg: Устен хирург

en: Orange
bg: Оранжева

en: Orchard
bg: Овощна градина

en: Orchestra
bg: Оркестър

en: Order
bg: Поръчка

en: Order #%1$s has been marked as refunded - PayPal reason code: %2$s
bg: Поръчка #%1$s беше маркирана като поръчка с възстановена сума - PayPal код за причина: %2$s

en: Order #%1$s has been marked on-hold due to a reversal - PayPal reason code: %2$s
bg: Поръчка #%1$s беше маркирана като задържана поради анулиране - PayPal код за причина: %2$s

en: Order #%1$s has had a reversal cancelled. Please check the status of payment and update the order status accordingly here: %2$s
bg: Поръчка #%1$s има отменено връщане. Моля проверете статуса на плащането и обновете статуса на поръчката на негова база оттук: %2$s

en: Order #%1$s was placed on %2$s and is currently %3$s.
bg: Поръчка #%1$s бе извършена на %2$s и в момента е %3$s.

en: Order #%s
bg: Поръчка №%s

en: Order #%s has been marked paid by PayPal IPN, but was previously cancelled. Admin handling required.
bg: Поръчката #%s бе маркирана като платена чрез PayPal IPN, но преди това е била отказана. Налага се намесата на администратор.

en: Order &ndash; %s
bg: Поръчка &ndash; %s

en: Order Cancelled: #{order_number}
bg: Отменена поръчка №{order_number}

en: Order Date
bg: Дата на поръчката

en: Order Details
bg: Детайли на поръчката

en: Order Failed: #{order_number}
bg: Неуспешна поръчка №{order_number}

en: Order ID
bg: Номер на поръчка

en: Order ID is invalid
bg: Номерът на поръчката е невалиден

en: Order ID.
bg: Номер на поръчка.

en: Order Number
bg: Номер на поръчка

en: Order Refunded: {order_number}
bg: Възстановено плащане по поръчка {order_number}

en: Order Status
bg: Състояние на поръчката

en: Order Summary
bg: Поръчка до момента

en: Order Top Posts &amp; Pages By:
bg: Подреждане на най-важните публикации и страници по:

en: Order Total
bg: Общо за поръчката

en: Order again
bg: Поръчай пак

en: Order alphabetically
bg: Подреждане по азбучен ред

en: Order by
bg: Подредба по

en: Order cancelled by customer.
bg: Поръчката е отказана от клиента.

en: Order chronologically
bg: Подреждане в хронологичен ред

en: Order complete emails are sent to customers when their orders are marked completed and usually indicate that their orders have been shipped.
bg: Писма за завършена поръчка се изпращат към клиентите, когато тяхната поръчка е маркирана като завършена. Това в повечето случаи показва, че поръчката е изпратена.

en: Order confirmation
bg: Потвърждение на поръчката

en: Order created
bg: Поръчката е създадена

en: Order deleted
bg: Поръчката е изтрита

en: Order details
bg: Детайли на поръчката

en: Order details manually sent to customer.
bg: Детайли за поръчката, изпратени ръчно към клиента.

en: Order draft updated.
bg: Черновата на поръчката е обновена

en: Order fully refunded
bg: Сумата на поръчката е възстановена в пълен размер.

en: Order fully refunded.
bg: Сумата по поръчката е напълно възстановена.

en: Order images by:
bg: Подреждане на изображенията по:

en: Order information like what was purchased, when it was purchased and where it should be sent, and
bg: Информация за поръчката: какво е купено, кога е закупено, къде трябва да бъде изпратено и

en: Order is invalid
bg: Поръчката е невалидна

en: Order item ID provided is not associated with order.
bg: Посоченият номер на артикул не е от тази поръчка.

en: Order key.
bg: Ключ на поръчка.

en: Order not editable
bg: Поръчката не може да бъде редактирана

en: Order note author.
bg: Автор на забележката към поръчката.

en: Order note content.
bg: Съдържание на бележката към поръчката.

en: Order note is required
bg: Бележката към поръчката е задължителна

en: Order note.
bg: Бележки към поръчката.

en: Order notes
bg: Бележки към поръчката

en: Order number.
bg: Номер на поръчка.

en: Order number:
bg: Номер на поръчката:

en: Order on-hold
bg: Задържана поръчка

en: Order received
bg: Получена поръчка

en: Order refunded emails are sent to customers when their orders are refunded.
bg: Писма за възстановяване на средства се изпращат до клиенти, когато поръчките им са маркирани за възстановяване на средства.

en: Order restored
bg: Поръчката е възстановена

en: Order saved.
bg: Поръчката е записана.

en: Order scheduled for: %s.
bg: Поръчката е насрочена за: %s.

en: Order sort attribute ascending or descending.
bg: Подреждане на атрибути в намаляващ или увеличаващ се ред.

[ctx: Order status]
en: Cancelled
bg: Отказана

[ctx: Order status]
en: Completed
bg: Приключена

[ctx: Order status]
en: Draft
bg: Чернова

[ctx: Order status]
en: Failed
bg: Провалена

[ctx: Order status]
en: On hold
bg: Задържана

[ctx: Order status]
en: Pending payment
bg: В очакване на плащане

[ctx: Order status]
en: Processing
bg: Обработка

[ctx: Order status]
en: Refunded
bg: Възстановена сума

en: Order status changed by bulk edit:
bg: Статуса на поръчката е променен от груповата редакция:

en: Order status changed from %1$s to %2$s.
bg: Състоянието на поръчката е променено от %1$s на %2$s.

en: Order status name.
bg: Име на състоянието на поръчка.

en: Order status set to %s.
bg: Статусът на поръчката е %s.

en: Order status set to refunded. To return funds to the customer you will need to issue a refund through your payment gateway.
bg: Състоянието на поръчката е зададено за възстановяване. За да върнете средства на клиента, ще трябва да ги изплатите чрез използвания портал за разплащания.

en: Order status.
bg: Статут на поръчката.

en: Order submitted.
bg: Поръчката е изпратена.

en: Order summary
bg: Поръчка до момента

en: Order total formatted for locale
bg: Общата сума на поръчката, форматирана съгласно местния стандарт

en: Order updated
bg: Поръчката е обновена

en: Order updated and sent.
bg: Поръчката е обновена и изпратена.

en: Order updated.
bg: Поръчката е обновена.

en: Order updates
bg: Обновявания на поръчката

en: Order:
bg: Ред:

en: Ordered by Comment Date, descending.
bg: Подредба по дата на коментарите, низходящо.

en: Orders
bg: Поръчки

en: Orders (page %d)
bg: Поръчки (страница %d)

en: Orders list
bg: Списък с поръчки

en: Orders navigation
bg: Навигация на поръчките

en: Orders totals.
bg: Обща сума от поръчките.

en: Oregon
bg: Орегон

en: Organic Food Restaurant
bg: Ресторант за органична храна

en: Organization
bg: Организация

en: Organize my uploads into month- and year-based folders
bg: Организиране на качени файлове в директории по месец и година

en: Organizer
bg: Организатор

en: Orhei
bg: Орхей

en: Original
bg: Оригинал

[ctx: Original Size]
en: Original
bg: Оригинален размер

en: Original dimensions %s
bg: Оригинални размери: %s

en: Original image:
bg: Оригинално изображение:

en: Original: %s
bg: Оригинално: %s

en: Orphanage
bg: Сиропиталище

en: Orphaned variations
bg: Вариации без родители

en: Orthodontist
bg: Ортодонт

en: Orthodox Synagogue
bg: Ортодоксална синагога

en: Orthopedic Surgeon
bg: Хирург-ортопед

en: Oruro
bg: Оруро

en: Oslo
bg: Осло

en: Osun
bg: Осун

en: Other
bg: Друго

en: Other (<a href="%s">see below</a>)
bg: Други (<a href="%s">вж по-долу</a>)

en: Other Answer
bg: Друг отговор

en: Other WordPress News
bg: Други новини за WordPress

en: Other comment settings
bg: Други настройки за коментари

en: Other languages:
bg: Други езици:

en: Other links
bg: Други връзки

en: Other locations
bg: Други места

en: Other posts
bg: Други публикации

en: Other user roles have been changed.
bg: Променени са други потребителски роли.

en: Other users have been deleted.
bg: Другите потребители бяха изтрити.

en: Other users have been removed.
bg: Други потребители са премахнати.

en: Other:
bg: Друго:

en: Otolaryngologist
bg: Отоларинголог

en: Otuke
bg: Отуке

en: Ouagadougou
bg: Уагадугу

en: Oudomxay
bg: Удомсай

en: Ounces
bg: Унции

en: Our 2015 default theme is clean, blog-focused, and designed for clarity. Twenty Fifteen's simple, straightforward typography is readable on a wide variety of screen sizes, and suitable for multiple languages. We designed it using a mobile-first approach, meaning your content takes center-stage, regardless of whether your visitors arrive by smartphone, tablet, laptop, or desktop computer.
bg: Темата по подразбиране за 2015-та е изчистена, блог-фокусирана и създадена с идеята за яснота. Типографията на Twenty Fifteen е проста, функционална и надеждна за всички размери екрани, както и подходяща за много езици. Темата е създадена с мисъл първо за мобилното потребление, което значи, че съдържанието ви винаги е представено добре, независимо дали се чете през телефон, таблет, лаптоп или настолен компютър.

en: Our bank details
bg: Нашите банкови данни

en: Our catalog of WooCommerce Extensions can be found on WooCommerce.com here: <a href="%s">WooCommerce Extensions Catalog</a>
bg: Нашият каталог от WooCommerce разширения може да намерите на WooThemes.com или <a href="%s">каталог от WooCommerce разширения</a>

en: Our plans give your site the power to thrive. Find the plan that works for you.
bg: Плановете ни ще ви помогнат да успеете. Проверете кой план е най-подходящ за вас.

en: Our team members have access to this information to help fulfill orders, process refunds and support you.
bg: Нашият екип има достъп до тази информация, за да може да изпълнява поръчки, да прави връщания и да оказва съдействие.

en: Our users love Jetpack
bg: Нашите потребители обичат Jetpack

en: Our website address is: %s.
bg: Адресът на нашия сайт: %s.

en: Our websites and dashboards use cookies. By continuing, you agree to their use. <a target="_blank" href="%s">Learn more</a>, including how to control cookies.
bg: Нашият сайт използва бисквитки. Ако продължите, се съгласявате с употребата им. <a target="_blank" href="%s">Научете повече</a> за това как да контролирате бисквитките.

en: Out from under %s
bg: Навън под %s

en: Out of stock
bg: Изчерпан

en: Out of stock threshold
bg: Праг за изчерпване

en: Out of stock visibility
bg: Видимост при изчерпване

en: Outbound HTTPS not working
bg: Изходящият HTTPS не работи

en: Outdated SQL server
bg: Остарял SQL сървър

en: Outdated templates
bg: Остарeли шаблони

en: Outdoor Furniture Store
bg: Магазин за екстериорни мебели

en: Outdoor Sports Store
bg: Магазин за външни спортове

en: Outlet Mall
bg: Фирмен мол

en: Output just the id when the operation is successful.
bg: Извежда само ID, когато операцията е успешна.

en: Over the years, many of you have told us that in order to build the site of your dreams, you need the ability to install themes and plugins. Well, as of today, you can!
bg: През годините много от вас споделиха с нас, че за да изградите сайта на мечтите си, трябва да имате възможност да инсталирате теми и разширения. Е, от днес вече можете!

en: Overrides
bg: Заменя

en: Overview
bg: Накратко

en: Own Your Passion. Boost Your Business.
bg: Покорете страстта си. Развийте бизнеса си.

en: Own your content
bg: Притежавайте съдържанието си

en: Owner
bg: Собственик

en: Owner of these keys.
bg: Собственик на тези ключове.

en: Oyam
bg: Оям

en: Oyo
bg: Ойо

en: PDF embed
bg: PDF вграждане

en: PDT payment completed
bg: IPN плащането завършено

en: PG &#8212; Possibly offensive, usually for audiences 13 and above
bg: PG &#8212; възможно е да има обидно съдържание, подходящо за 13-годишни и нагоре

en: PHP Default Timezone
bg: Часова зона в PHP по подразбиране

en: PHP Extensions
bg: PHP разширения

en: PHP Sessions
bg: Сесии на PHP

en: PHP Update Recommended
bg: Препоръчително е обновяване на версията на PHP

en: PHP Version
bg: Версия на PHP

en: PHP default timezone is invalid
bg: Часовата зона по подразбиране за PHP е невалидна

en: PHP default timezone is valid
bg: Часовата зона по подразбиране за PHP е валидна

en: PHP default timezone was changed after WordPress loading by a %s function call. This interferes with correct calculations of dates and times.
bg: Часовата зона на PHP по подразбиране бе променена след зареждането на WordPress от извикването на функцията %s. Това може да обърка правилното извеждане и изчисления на дати и часове.

en: PHP default timezone was configured by WordPress on loading. This is necessary for correct calculations of dates and times.
bg: Часовата зона по подразбиране за PHP е преконфигурирана при зареждането на WordPress. Това е нужно за правилното изчисление на датите и часовете.

en: PHP is one of the programming languages used to build WordPress. Newer versions of PHP receive regular security updates and may increase your site&#8217;s performance.
bg: PHP е един от езиците за програмиране, използвани за изграждане на WordPress. По-новите версии на PHP получават редовни обновявания на защитата и могат да увеличат ефективността на сайта Ви.

en: PHP is one of the programming languages used to build WordPress. Newer versions of PHP receive regular security updates and may increase your site&#8217;s performance. The minimum recommended version of PHP is %s.
bg: PHP е един от езиците за програмиране, използвани за изграждане на WordPress. По-новите версии на PHP получават редовни обновявания на защитата и могат да увеличат ефективността на сайта Ви. Минималната препоръчителна версия на PHP е %s.

en: PHP max execution time.
bg: Максимално време за изпълнение на PHP.

en: PHP max input vars
bg: PHP Max Input Vars

en: PHP memory limit (only for admin screens)
bg: Ограничение на паметта на PHP (само за екраните за аминистратори)

en: PHP modules perform most of the tasks on the server that make your site run. Any changes to these must be made by your server administrator.
bg: PHP модулите извършват повечето от задачите си на сървъра, на който работи сайтът ви. Всякакви промени по тях трябва да се направят от вашия системен администратор.

en: PHP post max size
bg: PHP Post Max Size

en: PHP post max size.
bg: PHP Post Max Size

en: PHP sessions created by a %1$s function call may interfere with REST API and loopback requests. An active session should be closed by %2$s before making any HTTP requests.
bg: Сесия на PHP, създадена с извикване на функцията %1$s, може да пречи на REST API и извършването на заявки за обратна връзка. Активни сесии трябва да се затварят с %2$s преди да бъдат правени каквито и да е HTTP заявки.

en: PHP time limit
bg: PHP Time Limit

en: PHP version
bg: Версия на PHP

en: PHP version %s
bg: PHP версия %s

en: PHP version.
bg: Версия на PHP

en: PHP's XML extension is not available. Please contact your hosting provider to enable PHP's XML extension.
bg: Разширението на PHP за XML не е налично. За активирането му се свържете с хостинг доставчика си.

en: PIN Code
bg: ПИН код

en: Pacific
bg: Тихи океан

en: Padding
bg: Вътрешно разстояние

en: Pader
bg: Падер

en: Padua
bg: Падуа

en: Page
bg: Страница

en: Page %1$d of %2$d
bg: Страница %1$d от %2$d

en: Page %d
bg: Страница %d

en: Page %s
bg: Страница %s

en: Page Archives
bg: Архив на страниците

en: Page Attributes
bg: Атрибути на страницата

en: Page ID
bg: Идентификатор

en: Page ID is set, but the page does not exist
bg: Зададен е номер на несъществуваща страница

en: Page IDs, separated by commas.
bg: Идентификатори на страници, разделени със запетая

en: Page Loaded.
bg: Страницата е заредена.

en: Page Sidebar
bg: Странична лента на страниците

en: Page URL
bg: Линк към страницата

en: Page break
bg: Разделител на страница

en: Page cache
bg: Кеш на страници

en: Page cache enhances the speed and performance of your site by saving and serving static pages instead of calling for a page every time a user visits.
bg: Кешът на страницата подобрява скоростта и производителността на вашия сайт, като запазва и обслужва статични страници, вместо да зарежда отново страница всеки път, когато потребителят я посещава.

en: Page cache is detected and the server response time is good
bg: Кешът на страницата е открит и времето за реакция на сървъра е добро

en: Page cache is detected but the server response time is still slow
bg: Кешът на страницата е открит, но времето за реакция на сървъра все още е бавно

en: Page cache is detected by looking for an active page cache plugin as well as making three requests to the homepage and looking for one or more of the following HTTP client caching response headers:
bg: Кешът на страницата се открива чрез търсене на активно разщирение за кеширане на страници, както и чрез отправяне на три заявки към началната страница и търсене на една или повече от следните заглавки за кеширане на HTTP клиент:

en: Page cache is not detected and the server response time is slow
bg: Кешът на страницата не е открит и времето за реакция на сървъра е бавно

en: Page cache is not detected but the server response time is OK
bg: Кешът на страницата не е открит, но времето за реакция на сървъра е добро

en: Page contents: [%s]
bg: Съдържание на страницата: [%s]

en: Page deleted.
bg: Страницата беше изтрита.

en: Page does not contain the %1$s shortcode or the %2$s block.
bg: Страницата не съдържа краткия код %1$s или блока %2$s.

en: Page does not contain the %s shortcode.
bg: Страницата не съдържа краткия код %s.

en: Page draft updated.
bg: Черновата е обновена.

en: Page index cannot be less than one.
bg: Индексът на страницата не може да бъде по-малък от едно.

en: Page not found
bg: Страницата не е открита

en: Page not set
bg: Не е зададена страница

en: Page on front
bg: Страница отпред

en: Page order
bg: Ред на страницата

en: Page published
bg: Страницата е публикувана

en: Page published privately.
bg: Страницата е публикувана като лична.

en: Page published.
bg: Страницата е публикувана.

en: Page restored to revision from %s.
bg: Публикацията бе възстановена до версия %s

en: Page reverted to draft.
bg: Страницата е върната към чернова.

en: Page saved.
bg: Страницата бе записана.

en: Page scheduled
bg: Страницата е планирана

en: Page scheduled for: %s.
bg: Страницата е планирана за: %s.

en: Page scheduled.
bg: Публикуването на страницата е планирано.

[ctx: Page setting]
en: Cart
bg: Количка

[ctx: Page setting]
en: Checkout
bg: Поръчка

[ctx: Page setting]
en: My account
bg: Моят профил

[ctx: Page setting]
en: Shop base
bg: Основна страница на магазина

[ctx: Page setting]
en: Terms and conditions
bg: Общи условия

en: Page setup
bg: Настройка на страница

[ctx: Page slug]
en: cart
bg: kolichka

[ctx: Page slug]
en: checkout
bg: porachka

[ctx: Page slug]
en: my-account
bg: moyat-profil

[ctx: Page slug]
en: shop
bg: porachka

en: Page submitted.
bg: Страницата е изпратена.

en: Page title
bg: Заглавие на страницата

[ctx: Page title]
en: Cart
bg: Количка

[ctx: Page title]
en: Checkout
bg: Поръчка

[ctx: Page title]
en: My account
bg: Моят профил

[ctx: Page title]
en: Shop
bg: Магазин

en: Page trashed.
bg: Страницата е преместена в кошчето.

en: Page updated.
bg: Страницата е обновена.

en: Page visibility should be <a href="%s" target="_blank">public</a>
bg: Видимостта на страницата трябва да бъде <a href="%s" target="_blank">публична</a>

en: Pages
bg: Страници

en: Pages are similar to posts in that they have a title, body text, and associated metadata, but they are different in that they are not part of the chronological blog stream, kind of like permanent posts. Pages are not categorized or tagged, but can have a hierarchy. You can nest pages under other pages by making one the &#8220;Parent&#8221; of the other, creating a group of pages.
bg: Страниците си приличат с публикациите по това, че имат заглавие, основен текст и съответните метаданни, но са различни по това, че не са част от хронологическата блог верига. Те са нещо като постоянни или статични публикации. Страниците не могат да принадлежат към категории, нито да им бъдат добавяни етикети, но могат да имат йерархия. Можете да влагате страници под други страници, като направите една &#8220;родител&#8221; на друга, създавайки група от страници.

en: Pages list
bg: Списък със страници

en: Pages list navigation
bg: Навигация на списъка със страници

en: Pages:
bg: Страници:

en: Pagination
bg: Странициране

[ctx: Pagination]
en: %1$s of %2$s
bg: %1$s от %2$s

en: Pago Pago
bg: Паго Паго

en: Paid on %1$s @ %2$s
bg: Направено плащане на %1$s в %2$s ч

en: Paint Store
bg: Магазин за бои

en: Paintball
bg: Пейнтбол

en: Painter
bg: Художник

en: Painters
bg: Художници

en: Pakistan
bg: Пакистан

en: Pakistani Restaurant
bg: Пакистански ресторант

en: Pakistani rupee
bg: Пакистанска рупия

en: Pakwach
bg: Пакуоч

en: Palau
bg: Палау

en: Palermo
bg: Палермо

en: Palestinian Territory
bg: Палестинска територия

en: Palestinian Territory, Occupied
bg: Окупирани Палестински територии

en: Palettes
bg: Палитри

en: Pallisa
bg: Палиса

en: Palmer
bg: Палмър

en: Palmyra Atoll
bg: Остров Палмира

en: Panama
bg: Панама

en: Panamanian balboa
bg: Панамска балбоа

en: Pando
bg: Пандо

en: Pangnirtung
bg: Паниртънг

en: Paper
bg: Хартия

en: Paper Medium
bg: Хартия средна

en: Paper Mill
bg: Хартиена фабрика

en: Paper Narrow
bg: Хартия тясна

en: Paper Wide
bg: Хартия широка

en: Papua New Guinea
bg: Папа Нова Гвинея

en: Papua New Guinean kina
bg: Папуа-новогвинейска кина

en: Para
bg: Пара

en: Paragraph
bg: Параграф

en: Paraguay
bg: Парагвай

en: Paraguayan guaran&iacute;
bg: Парагвайско гуарани

en: Paraiba
bg: Параиба

en: Paramaribo
bg: Парамарибо

en: Parana
bg: Парана

en: Parent
bg: Родителски

en: Parent %s
bg: Родител %s

en: Parent %s:
bg: Родител %s:

en: Parent Category
bg: Родителска категория

en: Parent Category:
bg: Родителска категория:

en: Parent Menu Section
bg: Родителска секция в меню

en: Parent Menu Section:
bg: Родителска секция в меню:

en: Parent Navigation Menu:
bg: Основно навигационно меню:

en: Parent Page:
bg: Родителска страница:

en: Parent Project Type
bg: Родителски тип проект

en: Parent Project Type:
bg: Родителски тип проект:

en: Parent SKU
bg: Родителски код

en: Parent Template Part:
bg: Родителска категория от шаблони:

en: Parent Template:
bg: Родителски шаблон:

en: Parent Theme
bg: Основна тема

en: Parent blocks.
bg: Основни блокове.

en: Parent category
bg: Категория-родител

en: Parent category:
bg: Категория-родител

en: Parent coupon
bg: Родителски код за отстъпка

en: Parent order ID.
bg: Номер на родителска поръчка.

en: Parent orders
bg: Родителски поръчки

[ctx: Parent post link]
en: <span class="meta-nav">Published in</span><span class="post-title">%title</span>
bg: <span class="meta-nav">Публикувано в</span><span class="post-title">%title</span>

en: Parent product
bg: Родителски продукт

en: Parent product does not match current variation.
bg: Родителският продукт не съответства на текущата вариация.

en: Parent shipping class
bg: Родителски клас доставка

en: Parent shipping class:
bg: Родителски клас доставка:

en: Parent term does not exist.
bg: Родителският термин не съществува.

en: Parent theme
bg: Родителска тема

en: Parent theme author URL
bg: URL адрес на автора на родителската тема

en: Parent theme author URL.
bg: Адрес на автора на родителската тема.

en: Parent theme name
bg: Име на родителската тема

en: Parent theme name.
bg: Име на родителската тема.

en: Parent theme version
bg: Версия на родителската тема

en: Parent theme version.
bg: Версия на родителската тема.

en: Paris
bg: Париж

en: Park
bg: Парк

en: Parking
bg: Паркинг

en: Parma
bg: Парма

en: Parochial School
bg: Енорийско училище

en: Partial Refund: Order {order_number}
bg: Частично възстановено плащане по поръчка {order_number}

en: Partial refund email heading
bg: Заглавие на писмото, което се изпраща при частично възстановяване на сума

en: Partial refund subject
bg: Причина за частично възстановяване на сума

en: Partial render must echo the content or return the content string (or array), but not both.
bg: Частично рендериране трябва да извежда съдържанието или да връща текстов низ с него (или масив), но не и двете.

en: Party
bg: Парти

en: Party Planning
bg: Планиране на партита

en: Party Supplies
bg: Принадлежности за празненства

en: Passed
bg: Преминали

en: Passed tests
bg: Издържани тестове

en: Password
bg: Парола

en: Password Reset
bg: Промяна на парола

en: Password Reset Request
bg: Заявка за смяна на парола

en: Password Reset Request for {site_title}
bg: Заявка за смяна на парола за {site_title}

en: Password change
bg: Промяна на парола

en: Password changed for user: %s
bg: Паролата за %s е променена

en: Password for the user (never included).
bg: Парола за потребителя (не е задавана).

en: Password must be at least %d characters.
bg: Паролата трябва да бъде поне %d символа.

en: Password protected
bg: Защитена с парола

en: Password required
bg: Изисква се парола

en: Password reset email has been sent.
bg: Беше изпратен имейл за промяна на паролата.

en: Password reset is not allowed for this user
bg: Нулирането на парола не е позволено аз този потребител

en: Password reset link sent.
bg: Връзката за смяна на паролата е изпратена.

en: Password reset links sent to %s user. | Password reset links sent to %s users.
bg[0]: Връзка за смяна на паролата беше изпратена до %s потребител.
bg[1]: Връзка за смяна на паролата беше изпратена до %s потребители.

en: Password:
bg: Парола:

en: Password: %s
bg: Парола: %s

en: Passwords cannot be empty.
bg: Паролите не могат да бъдат празни.

en: Passwords cannot contain the "%s" character.
bg: Паролите не могат да съдържат символа "%s".

en: Passwords do not match.
bg: Паролите не съвпадат.

en: Past six months
bg: Последните шест месеца

en: Paste
bg: Вмъкване

en: Paste URL or type to search
bg: Поставяне или въвеждане на адрес за търсене

en: Paste as text
bg: Поставяне като текст

en: Paste is now in plain text mode. Contents will now be pasted as plain text until you toggle this option off.
bg: Опцията за чистене на форматирането е включена. Съдържанието ще се вмъква без форматиране докато не изключите тази опция.

en: Paste table row after
bg: Вмъкване на ред след

en: Paste table row before
bg: Вмъкване на ред преди

en: Paste your embed code below:
bg: Код за вграждане:

en: Patent Attorney
bg: Патентен адвокат

en: Path
bg: Път

en: Pathologist
bg: Патолог

en: Pathum Thani
bg: Патум Тани

en: Pattani
bg: Патани

en: Pattern "%s" not found.
bg: Шаблон "%s" не е намерен.

en: Pattern Category Link
bg: Връзка към категория на макет

en: Pattern content must be a string.
bg: Съдържанието на шаблона трябва да е низ.

en: Pattern name must be a string.
bg: Името на шаблона трябва да е низ.

en: Pattern published privately.
bg: Макетът е публикуван като поверителен.

en: Pattern published.
bg: Макетът е публикуван.

en: Pattern reverted to draft.
bg: Макетът е отново чернова.

en: Pattern scheduled.
bg: Макетът е планиран.

en: Pattern title must be a string.
bg: Името на шаблона трябва да е низ.

en: Pattern updated.
bg: Макетът е обновен.

en: Patterns
bg: Шаблони

en: Patterns containing mostly text.
bg: Макети, които съдържат основно текст.

en: Patterns list
bg: Списък с макети

en: Patterns list navigation
bg: Навигация на списъка със макети

en: Patterns that contain buttons and call to actions.
bg: Макети с бутони и различни призиви за действие.

en: Pause
bg: Пауза

en: Paused
bg: На пауза

en: Paving Contractor
bg: Павиране

en: Pawn Shop
bg: Заложна къща

en: Pay
bg: Плащане

en: Pay for order
bg: Плащане на поръчката

en: Pay for this order
bg: Платете за поръчката

en: Pay via PayPal; you can pay with your credit card if you don't have a PayPal account.
bg: Плащане чрез PayPal; може да платите с кредитната си карта, ако нямате PayPal профил.

en: Pay with PayPal
bg: Плащане с PayPal

en: Pay with Paypal
bg: Плащане с PayPal

en: Pay with cash upon delivery.
bg: Плащане в брой при доставка.

en: PayPal Payments
bg: Плащания с PayPal

en: PayPal Standard
bg: Стандартен PayPal

en: PayPal Standard does not support your store currency.
bg: PayPal Standard не поддържа валутата на магазина ви.

en: PayPal Standard redirects customers to PayPal to enter their payment information.
bg: PayPal Standard пренасочва клиентите към PayPal, за да въведат информация за плащането.

en: PayPal acceptance mark
bg: Знак за одобрение от PayPal

en: PayPal allows us to send one address. If you are using PayPal for shipping labels you may prefer to send the shipping address rather than billing. Turning this option off may prevent PayPal Seller protection from applying.
bg: PayPal позволява изпращането само на един адрес. Ако използвате PayPal за изготвяне на етикети за пратки, може би ще предпочетете да изпратите адреса за доставка, вместо този за фактуриране. Ако изключите тази опция, възможно е да не можете да ползвате защита на продавача (PayPal Seller protection).

en: PayPal email
bg: PayPal имейл

en: PayPal email address
bg: Имейл адрес за PayPal

en: PayPal email address:
bg: Имейл адрес за PayPal

en: PayPal identity token
bg: PayPal идентификационен токън

en: PayPal sandbox
bg: PayPal Sandbox

en: PayPal sandbox can be used to test payments. Sign up for a <a href="%s">developer account</a>.
bg: Тестовия режим на PayPal (т.нар. sandbox) се използва за тестове с плащанията. Създайте си профил на разработчик от <a href="%s">тук</a>.

en: PayPal uses this method of communicating when sending back transaction information.
bg: PayPal използва този метод за комуникация когато изпраща обратно информация за трансакцията.

en: PayPal verifies addresses therefore this setting can cause errors (we recommend keeping it disabled).
bg: PayPal проверява адресите и затова тази настройка може да причини грешки (препоръчваме да я държите изключена).

en: Payer PayPal address
bg: Адрес в PayPal на наредителя

en: Payer first name
bg: Първо име на наредителя

en: Payer last name
bg: Фамилно име на наредителя

en: Payfast
bg: PayFast

en: Paying customer
bg: Клиент, който заплаща

en: Payment
bg: Заплащане

en: Payment %s via IPN.
bg: Плащане %s чрез IPN.

en: Payment Button
bg: Бутон за разплащане

en: Payment Buttons
bg: Бутони за разплащане

en: Payment Method
bg: Начин на плащане

en: Payment Tokens
bg: Токени за разплащания

en: Payment action
bg: Действие при плащане

en: Payment authorized. Change payment status to processing or complete to capture funds.
bg: Плащането бе упълномощено. Променете статуса на поръчката на "обработка" или "приключена", за да се отрази продажбата.

en: Payment complete event failed.
bg: Приключването на плащането беше неуспешно.

en: Payment could not be captured - Auth ID: %1$s, Status: %2$s
bg: Плащането не бе отразено успешно - Auth ID: %1$s, статус: %2$s

en: Payment could not be captured: %s
bg: Плащането бе неуспешно: %s

en: Payment for cancelled order %s received
bg: Бе получено плащане за отказаната поръчка %s

en: Payment for order #%1$s from %2$s has failed. The order was as follows:
bg: Плащането за поръчка #%1$s от %2$s е неуспешно. Поръчката е както следва:

en: Payment for order %s refunded
bg: Върнато плащане за поръчка %s

en: Payment for order %s reversed
bg: Плащането по поръчка № %s е анулирано

en: Payment gateway
bg: Метод за разплащане

en: Payment gateway ID.
bg: ID на метода на плащане.

en: Payment gateway description on checkout.
bg: Описание на метода на плащане при поръчка.

en: Payment gateway enabled status.
bg: Статус на активирания портал за плащане.

en: Payment gateway method description.
bg: Описание на метод за плащане.

en: Payment gateway method title.
bg: Име на метода за плащане.

en: Payment gateway settings.
bg: Настройки на метода за плащане.

en: Payment gateway sort order.
bg: Подредба на методите за плащане.

en: Payment gateway title on checkout.
bg: Заглавие на метода на плащане при поръчка.

en: Payment gateways can use cURL to communicate with remote servers to authorize payments, other plugins may also use it when communicating with remote services.
bg: Методите за разплащане може да използват cURL за връзка с отдалечени сървъри за удостоверяване на плащанията. Други разширения също може да го използват, когато комуникират с отдалечени услуги.

en: Payment method
bg: Начин на плащане

en: Payment method ID and title are required
bg: Номер на метод за плащане и заглавие са задължителни

en: Payment method ID.
bg: Номер на метод за разплащане.

en: Payment method deleted.
bg: Методът за разплащане бе изтрит.

en: Payment method description that the customer will see on your checkout.
bg: Описание на метода за плащане, който клиентите Ви ще виждат на страницата за поръчка.

en: Payment method description that the customer will see on your website.
bg: Описание на метода за плащане, който клиентите ви ще виждат на сайта.

en: Payment method successfully added.
bg: Методът на разплащане е добавен успешно.

en: Payment method title.
bg: Заглавие на метод за разплащане.

en: Payment method:
bg: Начин на плащане:

en: Payment methods
bg: Методи за разплащане

en: Payment of %1$s was captured - Auth ID: %2$s, Transaction ID: %3$s
bg: Плащането за %1$s бе отразено - Auth ID: %2$s, ID на трансакция: %3$s

en: Payment pending (%s).
bg: Очакващи плащане (%s).

en: Payment to be made upon delivery.
bg: Плащането да бъде направено при доставка.

en: Payment via
bg: Плащане чрез

en: Payment via %s
bg: Плащане чрез %s

en: Payment:
bg: Заплащане

en: Payments
bg: Плащания

en: Pazardzhik
bg: Пазарджик

en: Pediatric Cardiologist
bg: Детски кардиолог

en: Pediatric Dentist
bg: Детски зъболекар

en: Pediatric Ophthalmologist
bg: Детски офталмолог

en: Pediatrician
bg: Педиатър

en: Pemba North
bg: Северна Пемба

en: Pemba South
bg: Южна Пемба

en: Pen Store
bg: Магазин за химикалки

en: Pending
bg: На изчакване

en: Pending <span class="count">(%s)</span> | Pending <span class="count">(%s)</span>
bg[0]: Чакащи <span class="count">(%s)</span>
bg[1]: Чакащи <span class="count">(%s)</span>

en: Pending Review
bg: Очакваща преглед

en: Pending orders are unpaid and may have been abandoned by the customer. They will be trashed after the specified duration.
bg: Чакащите поръчки не са заплатени и може да са били изоставени от клиента. Те ще бъдат преместени в кошчето след определения период.

en: Pending payment <span class="count">(%s)</span> | Pending payment <span class="count">(%s)</span>
bg[0]: Чакащо плащане <span class="count">(%s)</span>
bg[1]: Чакащи плащания <span class="count">(%s)</span>

en: Pennsylvania
bg: Пенсилвания

en: People
bg: Потребители

en: Per Month
bg: На месец

en: Per Year
bg: На година

en: Per class: Charge shipping for each shipping class individually
bg: На клас: Индивидуално таксуване на всеки клас за доставка

en: Per order: Charge shipping for the most expensive shipping class
bg: На поръчка: Таксуване с най-скъпия клас за доставкa

en: Peravia
bg: Перавия

en: Percent change is computed from weekly averages before they are rounded.
bg: Процентната промяна е изчислена от седмичните средни стойности преди да бъдат закръглени.

en: Percentage
bg: Процент

en: Percentage discount
bg: Процентна отстъпка

en: Percentage of cart total
bg: Процент от общата стойност в количката

en: Perfect
bg: Перфектно

en: Performance
bg: Производителсност

en: Performing Arts Theater
bg: Театър за сценични изкуства

en: Period
bg: Период

en: Periodontist
bg: Парадонтолог

en: Permalink
bg: Постоянна връзка

en: Permalink Settings
bg: Настройки за постоянните връзки

en: Permalink of the product that the review belongs to.
bg: Постоянна връзка на продукта, към който принадлежи отзивът.

en: Permalink structure
bg: Структура на постоянните връзки

en: Permalink template for the post.
bg: Шаблонът за постоянната връзка на публикацията.

en: Permalink to %s
bg: Постоянна връзка към %s

en: Permalink:
bg: Постоянна връзка:

en: Permalink: %s
bg: Постоянна връзка: %s

en: Permalinks
bg: Постоянни връзки

en: Permanent Link to %s
bg: Постоянна връзка към %s

en: Permanently delete comment
bg: Изтриване на коментар завинаги

en: Permanently deleted %s
bg: %s е безвъзвратно изтрито

en: Permanently deleted customer
bg: Безвъзвратно изтрит клиент

en: Permanently deleted order note
bg: Безвъзвратно изтрита бележката по продукт

en: Permission #%d not found.
bg: Разрешение #%d не бе намерено.

en: Permission ID
bg: ID на разрешение

en: Permissions
bg: Права

en: Permissions is missing.
bg: Липсващи права.

en: Pernik
bg: Перник

en: Persian
bg: Персийски

en: Persian Restaurant
bg: Персийски ресторант

en: Persistent object cache
bg: Постоянен кеш на обекти

en: Personal
bg: Персонален

en: Personal Data Export
bg: Вашите лични данни

en: Personal Data Export for %s
bg: Експорт на лични данни за %s

en: Personal Injury Attorney
bg: Адвокат телесни повреди

en: Personal Links
bg: Лични връзки

en: Personal Options
bg: Лични настройки

en: Personal Trainer
bg: Личен треньор

en: Personal data is not just created by a user&#8217;s interactions with your site. Personal data is also generated from technical processes such as contact forms, comments, cookies, analytics, and third party embeds.
bg: Събирането на лични данни не става само от взаимодействието на потребителя ви със сайта. Лични данни се събират и по време на технически процеси като използване на форма за контакт, коментиране, бисквитки, статистически инструменти и услуги или инстроменти от трети страни.

en: Personal data removal
bg: Премахване на лични данни

en: Personal data removed.
bg: Личните данни са премахнати.

en: Personal data retention
bg: Съхраняване на лични данни

en: Personal data within order %s has been retained.
bg: Личните данни в поръчка %s са запазени.

en: Personalize my store
bg: Персонализиране на вашия магазин

en: Perth
bg: Пърт

en: Peru
bg: Перу

en: Pet Cemetery
bg: Гробище за домашни любимци

en: Pet Grooming
bg: Грижи за домашни любимци

en: Pet Sitter
bg: Гледач на домашни любимци

en: Pet Store
bg: Магазин за домашни любимци

en: Pet Supplies
bg: Принадлежности за домашни любимци

en: Petersburg
bg: Питърсбърг

en: Pets & Animals
bg: Животни и домашни любимци

en: Phang Nga
bg: Панг Нга

en: Pharmacy
bg: Аптека

en: Phatthalung
bg: Фаталунг

en: Phayao
bg: Фаяо

en: Phetchabun
bg: Фетчабун

en: Phetchaburi
bg: Петчабури

en: Phichit
bg: Фичит

en: Philippine peso
bg: Филипинско песо

en: Philippines
bg: Филипини

en: Phitsanulok
bg: Фитсанулок

en: Phnom Penh
bg: Пном Пен

en: Phoenix
bg: Финикс

en: Phone
bg: Телефон

en: Phone Number
bg: Телефонен номер

en: Phone number
bg: Телефонен номер

en: Phone number.
bg: Телефонен номер.

en: Phone:
bg: Телефон:

en: Phongsaly
bg: Фонгсали

en: Photo
bg: Снимка

en: Photo Gallery
bg: Фото галерия

en: Photo Printing
bg: Печат на снимки

en: Photoblogging
bg: Фото блог

en: Photographer
bg: Фотограф

en: Photography
bg: Фотография

en: Phrae
bg: Фрае

en: Phuket
bg: Пукет

en: Physiatrist
bg: Психиатър

en: Physical Therapist
bg: Физиотерапевт

en: Physical Therapy Clinic
bg: Клиника за физиотерапия

en: Physical products
bg: Физически продукти

en: Physician
bg: Лекар

en: Physicians
bg: (Лекари)

en: Piano Bar
bg: Пиано бар

en: Piano Store
bg: Магазин за пиана

en: Piaui
bg: Пиауи

en: Pick a Background Pattern
bg: Изберете тапет за фон

en: Pick a plan that's right for you.
bg: Изберете подходящ за вас план.

en: Pick a theme
bg: Избор на тема

en: Pick this design
bg: Избор на този дизайн

en: Pick your plan.
bg: Изберете вашия план

en: Picnic Grounds
bg: Поляни за пикник

en: Pie Shop
bg: Магазин за пай

en: Pingback excerpt:
bg: Откъс от pingback:

en: Pingback from %1$s to %2$s registered. Keep the web talking! :-)
bg: Получен pingback от %1$s по%2$s.

en: Pink
bg: Розова

en: Pinterest Site Verification
bg: Потвърждаване на сайт с Pinterest

en: Pipes & Supplies
bg: Тръби и материали

en: Pique readers’ interest with a little more detail about your site.
bg: Привлечете вниманието на посетителите си с малко повече информация за вашия сайт.

en: Pisa
bg: Пиза

en: Pitcairn
bg: Питкерн

en: Place order
bg: Поръчване

en: Placeholder
bg: Подсказка

en: Placeholder image
bg: Временно изображение

en: Placeholder text to be displayed in text inputs.
bg: Текст, който да се появява в текстовите полета.

en: Plain Black
bg: Проста черна

en: Plain Black Medium
bg: Проста черна средна

en: Plain Black Narrow
bg: Проста черна тясна

en: Plain Black Wide
bg: Проста черна широка

en: Plain Text
bg: Чист текст

en: Plain White
bg: Проста бяла

en: Plain White Medium
bg: Проста бяла средна

en: Plain White Narrow
bg: Проста бяла тясна

en: Plain White Wide
bg: Проста бяла широка

en: Plain text
bg: Обикновен текст

en: Plain text template
bg: Plain text шаблон

en: Plan
bg: План

en: Plan purchaser can be changed only for Jetpack plans.
bg: Купувача на плана може да бъде променян само за Jetpack планове.

en: Planetarium
bg: Планетариум

en: Plans
bg: Планове

en: Plant Nursery
bg: Отглеждане на растения

en: Plastic Black
bg: Пластмасово черно

en: Plastic Black Medium
bg: Пластмасова тъмна средна

en: Plastic Black Narrow
bg: Пластмасова тъмна тясна

en: Plastic Black Wide
bg: Пластмасова тъмна широка

en: Plastic Grey
bg: Пластмасово сиво

en: Plastic Grey Medium
bg: Пластмасова сива средна

en: Plastic Grey Narrow
bg: Пластмасова сива тясна

en: Plastic Grey Wide
bg: Пластмасова сива широка

en: Plastic Surgeon
bg: Пластичен хирург

en: Plastic White
bg: Пластмасово бяло

en: Plastic White Medium
bg: Пластмасова бяла средна

en: Plastic White Narrow
bg: Пластмасова бяла тясна

en: Plastic White Wide
bg: Пластмасова бяла широка

en: Plateau
bg: Плато

en: Play
bg: Старт

[ctx: Play as in playback or view a movie]
en: JavaScript required to play %s.
bg: Иска се JavaScript за да гледате %s.

en: Playground
bg: Игрище

en: Playing Field
bg: Игрище

en: Playlist Settings
bg: Настройки на плейлист

en: Please <a href="%1$s">upgrade WordPress</a> to a current version, or <a href="%2$s">downgrade to version 2.4 of the Akismet plugin</a>.
bg: Моля <a href="%1$s">обновете WordPress</a> до последната версия или <a href="%2$s">преминете на версия 2.4 на Akismet</a>.

en: Please <a href='%s'>contact support</a>, and we'll get everything fixed.
bg: Моля <a href='%s'>свържете се с поддръжката</a> и ще поправим всичко.

en: Please activate Akismet.
bg: Моля, активирайте Akismet.

en: Please activate the <a href="%s">Classic Editor plugin</a> to use this meta box.
bg: Активирайте <a href="%s">разширението „Класически редактор“</a>, за да използвате това мета поле.

en: Please activate the <a href="%s">Link Manager plugin</a> to use the link manager.
bg: Моля, активирайте <a href="%s"> разширението Link Manager </a>, за да използвате мениджъра на връзки.

en: Please be sure to submit some text with your comment.
bg: Уверете се, че сте въвели текста на коментара.

en: Please check that the %s PHP extension is installed and enabled.
bg: Уверете се, че %s PHP модулът е инсталиран и активен.

en: Please check your <a href="%s">Akismet configuration</a> and contact your web host if problems persist.
bg: Моля, проверете <a href="%s">настройките на Akismet</a> и се свържете с хостинг компанията си, ако проблемите продължават.

en: Please check your site now. It’s possible that everything is working. If there are updates available, you should update.
bg: Проверете сайта си сега. Възможно е всичко да работи. Ако видите надпис, че трябва да обновите, направете го.

en: Please choose a product to add to your cart&hellip;
bg: Изберете продукт, за да го добавите във Вашата количка&hellip;

en: Please choose a style.
bg: Моля, изберете стил.

en: Please choose product options&hellip;
bg: Изберете опции на продукта&hellip;

en: Please choose the quantity of items you wish to add to your cart&hellip;
bg: Изберете наличност за артикулите, които искате да добавите към количката&hellip;

en: Please choose whether you would like sites in your WordPress network to use sub-domains or sub-directories.
bg: Изберете дали искате сайтовете във вашата WordPress мрежа да използват поддомейни или поддиректории.

en: Please complete the configuration steps. To create a new network, you will need to empty or remove the network database tables.
bg: Моля, завършете стъпките за настройване. За да създадете нова мрежа, трябва да изпразните или да премахнете таблиците за мрежата в базата данни.

en: Please consider writing more inclusive code.
bg: Опитайте се да пишете код с повече мисъл за всички, които ще го ползват.

en: Please contact <a href="%s" target="_blank">Akismet support</a> for assistance.
bg: Свържете се с <a href="%s" target="_blank">поддръжката на Akismet</a> за помощ.

en: Please contact the plugin authors for more information.
bg: За допълнителна информация се свържете с автора на разширението.

en: Please contact your host for assistance with investigating this issue further.
bg: Свържете се с вашия хост за съдействие при анализирането на проблема.

en: Please contact your network administrator.
bg: Свържете се с администратор на мрежата.

en: Please copy and paste this information in your ticket when contacting support:
bg: Приложете копие на тази информация при връзка с техническата поддръжка:

en: Please edit your privacy policy content, making sure to delete the summaries, and adding any information from your theme and plugins. Once you publish your policy page, remember to add it to your navigation menu.
bg: Редактирайте политиката си за поверителност като изтриете съдържанието по подразбиране, идващо от темите и разширенията на сайта ви. След като публикувате страницата за поверителност, не забравяйте да я добавите и към навигацията на сайта си.

en: Please enter a coupon code.
bg: Въведете код за отстъпка.

en: Please enter a domain name (e.g. example.com or blog.example.com)
bg: Моля, въведете име на домейн (напр. primer.com или blog.primer.com)

en: Please enter a new key or <a href="%s" target="_blank">contact Akismet support</a>.
bg: Въведете нов ключ или <a href="%s" target="_blank"> се свържете с помощния център на  Akismet</a>

en: Please enter a prefix for your invoice numbers. If you use your PayPal account for multiple stores ensure this prefix is unique as PayPal will not allow orders with the same invoice number.
bg: Въведете представка за номерата на поръчки. Ако използвате PayPal профила си за няколко магазина, убедете се, че тази представка е уникална, понеже PayPal няма да одобри поръчки с еднакви номера.

en: Please enter a site name.
bg: Въведете име на сайта.

en: Please enter a site title.
bg: Моля въведете заглавие на сайта.

en: Please enter a stronger password.
bg: Въведете по-надеждна парола

en: Please enter a username or email address.
bg: Моля, въведете потребителско име или имейл адрес.

en: Please enter a username.
bg: Въведете потребителско име.

en: Please enter a valid Eircode.
bg: Въведете валиден Eircode.

en: Please enter a valid URL.
bg: Моля въведете валиден адрес.

en: Please enter a valid YouTube URL.
bg: Въведете валиден адрес от YouTube

en: Please enter a valid account username.
bg: Въведете валидно потребителско име.

en: Please enter a valid email address
bg: Въведете валиден имейл адрес

en: Please enter a valid email address.
bg: Моля, въведете валиден имейл адрес.

en: Please enter a valid menu name.
bg: Моля въведете валидно име на менюто.

en: Please enter a valid order ID
bg: Въведете валиден номер на поръчка

en: Please enter a valid postcode / ZIP.
bg: Въведете валиден пощенски код.

en: Please enter a value with one monetary decimal point (%s) without thousand separators and currency symbols.
bg: Въведете стойност с една парична десетична запетая (%s) без разделители за хиляди и валутни символи.

en: Please enter an account password.
bg: Въведете парола за профила.

en: Please enter an address to continue.
bg: Въведете адрес за да продължите.

en: Please enter at least one WordPress.com username or an email address to send the invitation to.
bg: Моля, въведете поне едно WordPress.com потребителско име или email адрес, за да изпратите покана.

en: Please enter in a value less than the regular price.
bg: Въведете стойност, по-ниска от редовната цена.

en: Please enter in country code with two capital letters.
bg: Въведете код на държава с две главни букви.

en: Please enter your LiveJournal username <em>and</em> password so we can download your posts and comments.
bg: Моля въведете потребителското име <em>и</em> паролата си, за да може да свалим публикациите и коментарите ви.

en: Please enter your PayPal email address; this is needed in order to take payment.
bg: Въведете Вашия PayPal имейл адрес; нужен е, за да се извърши плащането.

en: Please enter your current password.
bg: Въведете текущата си парола.

en: Please enter your password.
bg: Въведете Вашата парола.

en: Please enter your username or email address. You will receive an email message with instructions on how to reset your password.
bg: Моля, въведете потребителско име или имейл адрес. Ще получите съобщение с инструкции как да занулите паролата си.

en: Please fill in your details above to see available payment methods.
bg: Въведете вашата информация, за да видите възможните методи за плащане.

en: Please fill out all password fields.
bg: Попълнете всички полета за парола.

en: Please include a %s template in your theme.
bg: Добавете шаблон %s към темата си.

en: Please input a name.
bg: Моля, въведете име.

en: Please install Akismet.
bg: Моля инсталирайте Akismet.

en: Please install the <a href="%s">Classic Editor plugin</a> to use this meta box.
bg: Инсталирайте <a href="%s">разширението „Класически редактор“</a>, за да използвате това мета поле.

en: Please log in again.
bg: Моля, влезте отново.

en: Please log in to your account below to continue to the payment form.
bg: Влезте в профила си по-долу, за да продължите към формуляра за плащане.

en: Please make sure the Apache %s module is installed as it will be used at the end of this installation.
bg: Уверете се, че модулът Apache %s е инсталиран, защото ще е необходим в края на тази инсталация.

en: Please note that your services have been restricted because your site is private.
bg: Обърнете внимание, че вашите услуги са ограничени, тъй като вашият сайт е личен.

en: Please note: Third-party themes and plugins, or custom code, may override WordPress scheduling.
bg: Забележка: Теми и разширения от трети страни, както и собствен код, могат да променят планирането на WordPress.

en: Please open the <a href="%s">classic editor</a> to use this meta box.
bg: Отворете <a href="%s">класическия редактор</a>, за да използвате това мета поле.

en: Please pass a query array to this function.
bg: Подайте масив за заявка към функцията.

en: Please provide a custom field name.
bg: Трябва да дадете има на потребителското поле.

en: Please provide a custom field value.
bg: Моля, въведете стойност на потребителското поле.

en: Please provide a valid email address.
bg: Задайте валиден имейл адрес.

en: Please provide an email address to comment.
bg: Моля въведете имейл, за да коментирате.

en: Please provide an email address.
bg: Моля въведете имейл адрес.

en: Please provide your name to comment.
bg: Моля въведете име, за да коментирате.

en: Please provide your name.
bg: Моля въведете име.

en: Please rate the product.
bg: Оценете този продукт.

en: Please rate your support experience
bg: Моля, оценете вашето преживяване

en: Please re-enter your password.
bg: Въведете отново паролата си.

en: Please read and accept the terms and conditions to proceed with your order.
bg: Прочетете и приемете общите условия, за да продължите с поръчката.

en: Please respond in English.
bg: Моля, отговорете на Английски.

en: Please save this email. If you get locked out of your account in the future, this email will help us restore access to your account.
bg: Моля, запазете този имейл. Ако заключите профила си в бъдеще, този имейл ще ни помогне да възстановим достъпа до профила ви.

en: Please save your changes in order to share the preview.
bg: Запазете промените си, за да споделите прегледа.

en: Please see <a href="%s">Debugging in WordPress</a> for more information.
bg: За повече информация вижте <a href="%s">Debugging in WordPress</a>.

en: Please see the <a href="https://www.paypal.com/us/webapps/mpp/ua/privacy-full">PayPal Privacy Policy</a> for more details.
bg: Вижте <a href="https://www.paypal.com/us/webapps/mpp/ua/privacy-full">политиката за поверителност на PayPal</a> за повече подробности.

en: Please select a country / region
bg: Моля изберете държава / област

en: Please select a file
bg: Моля, изберете файл

en: Please select a rating
bg: Изберете стойност

en: Please select an option.
bg: Моля изберете опция.

en: Please select some items.
bg: Изберете някой артикул.

en: Please select some product options before adding this product to your cart.
bg: Първо изберете опции на продукта преди да го добавите в количката.

en: Please send a check to Store Name, Store Street, Store Town, Store State / County, Store Postcode.
bg: Изпратете чек на Име на магазина, улица на магазина, град на магазина, щат на магазина/държава, пощенски код на магазина.

en: Please solve this math problem to prove that you are not a bot. Once you solve it, you will need to log in again.
bg: Моля, решете тази задача и покажете че не сте бот. След като я решите, ще се наложи да влезете отново.

en: Please specify a user by either ID, username, or email.
bg: Изберете потребител по ID, потребителско име или имейл.

en: Please specify if you would like to disconnect a blog or user.
bg: Отбележете дали желаете да развържете блог или потребител.

en: Please supply a valid email address.
bg: Моля, въведете валиден имейл адрес.

en: Please try again.
bg: Моля, опитайте отново.

en: Please try uploading this file with the %1$sbrowser uploader%2$s.
bg: Моля, опитайте да качите файла с %1$sвградения метод за качване на браузъра%2$s.

en: Please type your comment text.
bg: Напишете коментара си тук.

en: Please update WordPress now
bg: Обновете WordPress сега

en: Please update your payment information.
bg: Обновете своите данни за плащане.

en: Please upload a valid WXR (WordPress eXtended RSS) export file.
bg: Моля, качете валиден WXR (WordPress eXtended RSS) файл, експортиран от WordPress.

en: Please upload or provide the link to a valid CSV file.
bg: Качете или въведете връзка към валиден CSV файл.

en: Please use %s to add new schema properties.
bg: Моля използвайте %s за да добавите нови свойства на схемата.

en: Please verify that the <strong>administration email</strong> for this website is still correct.
bg: Моля, уверете се, че <strong>административният имейл адрес</strong> за този уебсайт е правилен.

en: Please verify your birthday.
bg: Потвърдете рождената си дата.

en: Please verify {{strong}}%(domain)s{{/strong}}.
bg: Моля, потвърдете {{strong}}%(domain)s{{/strong}}.

en: Please visit your <a href="%s" target="_blank">Akismet account page</a> to reactivate your subscription.
bg: Посетете <a href="%s" target="_blank">профила си в Akismet</a>, за да активирате абонамента си отново.

en: Please, provide an attribute name.
bg: Задайте име на атрибут.

en: Pleven
bg: Плевен

en: Plovdiv
bg: Пловдив

en: Plugin
bg: Разширение

en: Plugin Data
bg: Данни за разширението

en: Plugin File Editor
bg: Редакция на файлове от разширения

en: Plugin Versions
bg: Версии на разширението

en: Plugin activated
bg: Разширението е активирано.

en: Plugin activated.
bg: Разширението е активирано.

en: Plugin and theme auto-updates
bg: Автоматични обновления на разширения и теми.

en: Plugin and theme auto-updates appear to be configured correctly
bg: Изглежда автоматичните актуализации на разширения  и теми са правилно конфигурирани

en: Plugin and theme auto-updates ensure that the latest versions are always installed.
bg: Автоматичните актуализации на разширения и теми гарантират, че винаги са инсталирани най-новите версии.

en: Plugin and theme temporary backup directories exist but are not writable
bg: Директориите за временни резервни копия на разширения и теми съществуват, но не може да се пише в тях

en: Plugin and theme temporary backup directory access
bg: Достъп до директорията за временни резервни копия на разширения и теми

en: Plugin and theme temporary backup directory is writable
bg: Директорията за временни резервни копия на теми и разширения е с коректни правила за писане

en: Plugin author's website address.
bg: Адрес на сайта на автора на разширенито.

en: Plugin can only be Network Activated
bg: Разширението може да бъде активирано само за мрежата

en: Plugin could not be deleted.
bg: Неупешно изтриване на разширението.

en: Plugin deactivated
bg: Разширението е деактивирано.

en: Plugin deactivated.
bg: Разширението е деактивирано.

en: Plugin downgrade failed.
bg: Грешка при намаляне на версията на разширението.

en: Plugin downgraded successfully.
bg: Разширението е свалено във версия успешно.

en: Plugin file does not exist.
bg: Файлът, свързан с това разширение, не съществува.

en: Plugin installation failed.
bg: Инсталацията на разширението се провали.

en: Plugin name
bg: Име на разширението

en: Plugin name.
bg: Име на разширението

en: Plugin not found.
bg: Разширението не е намерено.

en: Plugin slug.
bg: Кратко име на разширението

en: Plugin status.
bg: Състояние на разширението

en: Plugin temporary backup directory exists but is not writable
bg: Директорията за временните резервни копия на разширения съществува, но не може да се пише в нея

en: Plugin updated successfully.
bg: Разширението е обновено успешно.

en: Plugins
bg: Разширения

en: Plugins %s
bg: Разширения %s

en: Plugins directory location
bg: Местоположение на директорията с разширения

en: Plugins directory size
bg: Размер на директорията с разширения

en: Plugins extend your site&#8217;s functionality with things like contact forms, ecommerce and much more. That means they have deep access to your site, so it&#8217;s vital to keep them up to date.
bg: Разширенията обогатяват сайта ви с неща като контактни форми, електронни магазини и много други. Това значи, че те имат дълбок достъп до сайта ви, затова е изключително важно да са обновени.

en: Plus %d other note | Plus %d other notes
bg[0]: и %d друга бележка
bg[1]: и %d други бележки

en: Podcast
bg: Подкаст

en: Podcasting copyright changed from "%1$s" to "%2$s"
bg: Подкастинг авторското право бе сменено от "%1$s" на "%2$s"

en: Podcasting copyright set to "%s"
bg: Подкастинг авторското право бе сменено на "%s"

en: Podcasting keywords changed from "%1$s" to "%2$s"
bg: Подкастинг ключовите думи бяха сменени от "%1$s" на "%2$s"

en: Podcasting keywords set to "%s"
bg: Подкастинг ключовите думи бяха сменени на "%s"

en: Podcasting subtitle changed from "%1$s" to "%2$s"
bg: Подкастинг заглавието бе сменено от "%1$s" на "%2$s"

en: Podcasting subtitle set to "%s"
bg: Подкастинг подзаглавието бе сменено на "%s"

en: Podcasting summary changed from "%1$s" to "%2$s"
bg: Подкастинг описанието бе сменено от "%1$s" на "%2$s"

en: Podcasting summary set to "%s"
bg: Подкастинг описанието бе сменено на "%s"

en: Podcasting title changed from "%1$s" to "%2$s"
bg: Подкастинг заглавието бе сменено от "%1$s" на "%2$s"

en: Podcasting title set to "%s"
bg: Подкастинг заглавието бе зададено на "%s"

en: Podcasting topic 1 changed from "%1$s" to "%2$s"
bg: Подкастинг тема 1 бе сменена от "%1$s" на "%2$s"

en: Podcasting topic 2 changed from "%1$s" to "%2$s"
bg: Подкастинг тема 2 бе сменена от "%1$s" на "%2$s"

en: Podcasting topic 3 changed from "%1$s" to "%2$s"
bg: Подкастинг тема 3 бе сменена от "%1$s" на "%2$s"

en: Podgorica
bg: Подгорица

en: Podiatrist
bg: Подиатрист

en: Poet
bg: Поет

en: Poetry
bg: Поезия

en: Pohnpei
bg: Понпей

en: Poland
bg: Полша

en: Police Department
bg: Полицейско управление

en: Police Supplies
bg: Полицейски консумативи

en: Policies
bg: Правила

en: Polish
bg: Полски

en: Polish Restaurant
bg: Полски ресторант

en: Polish z&#x142;oty
bg: Полска злота

en: Poll
bg: Анкета

en: Poll could not be created
bg: Анкетата не може да бъде създадена

en: Poll could not be updated
bg: Анкетата не може да бъде актуализирана

en: Poll created.
bg: Анкетата е създадена.

en: Poll deleted.
bg: Анкетата е изтрита.

en: Poll not found
bg: Анкетата не е открита

en: Poll updated.
bg: Анкетата е актуализирана.

en: Polls
bg: Анкети

en: Polls in WordPress
bg: Анкети в WordPress

en: Ponape
bg: Понапе

en: Pontianak
bg: Понтианак

en: Pool Cleaning
bg: Почистване на басейни

en: Pool Hall
bg: Билярдна зала

en: Popular Labels
bg: Популярни етикети

en: Popular Plugin
bg: Популярно разширение

en: Popular Project Tags
bg: Популярни етикети на проекти

en: Popular Tags
bg: Популярни етикети

en: Popular plugins
bg: Популярни разширения

en: Popular tags
bg: Популярни етикети

en: Popularity (sales)
bg: Популярност (продажби)

en: Port
bg: Порт

en: Port Moresby
bg: Порт Морсби

en: Port of Spain
bg: Порт ъф Спейн

en: Port-au-Prince
bg: Порт-о-Пренс

en: Portfolio
bg: Портфолио

en: Portfolio Archive Content
bg: Съдържание на архив на портфолио

en: Portfolio Archive Featured Image
bg: Заглавна снимка на архив на портфолио

en: Portfolio Archive Title
bg: Заглавие на архив на портфолио

en: Portfolio Projects
bg: Проекти за портфолио

en: Portfolio pages display at most %1$s projects
bg: Страниците на портфолиото показват до %1$s проекта

en: Porto Acre
bg: Порто Акре

en: Porto Velho
bg: Порто Вельо

en: Porto-Novo
bg: Порто-Ново

en: Portrait Studio
bg: Студио за портрети

en: Portugal
bg: Португалия

en: Portuguese
bg: Португалски

en: Portuguese Restaurant
bg: Португалски ресторант

en: Position
bg: Позиция

en: Post
bg: Публикация

en: Post #%s
bg: Публикация #%s

en: Post <em>%s</em> already exists.
bg: Публикацията <em>%s</em> вече съществува.

en: Post <strong>%s</strong> already exists.
bg: Публикацията <strong>%s</strong> вече съществува.

en: Post Archives
bg: Архив на публикациите

en: Post Attributes
bg: Атрибути на публикацията

en: Post Comment
bg: Публикуване

en: Post Details
bg: Детайли за публикация

en: Post Format Link
bg: Връзка за формат на публикация

en: Post Formats
bg: Формати на публикацията

en: Post ID.
bg: ID на публикацията.

en: Post Permalinks
bg: Връзки на публикациите

en: Post Thumbnail
bg: Обложка за публикацията

en: Post Title
bg: Заглавие на публикацията

en: Post Type
bg: Тип публикация

en: Post Type Archive
bg: Архив на вид публикации

en: Post Type Counts
bg: Бройки за тип съдържание

en: Post Types
bg: Типове публикации

en: Post Via Email
bg: Публикуване през имейл

en: Post a Comment
bg: Пусни/изпрати коментар

en: Post already imported
bg: Публикацията вече е импортирана.

en: Post by %1$s
bg: Публикация от %1$s

en: Post by %s.
bg: Публикация от %s.

en: Post by Email
bg: Публикуване по имейл

en: Post content
bg: Публикуване на съдържание

en: Post draft updated.
bg: Черновата на публикацията е актуализирана.

en: Post excerpt
bg: Откъс от публикация

[ctx: Post format]
en: Aside
bg: Бележка

[ctx: Post format]
en: Audio
bg: Аудио

[ctx: Post format]
en: Chat
bg: Чат

[ctx: Post format]
en: Gallery
bg: Галерия

[ctx: Post format]
en: Image
bg: Изображение

[ctx: Post format]
en: Link
bg: Връзка

[ctx: Post format]
en: Quote
bg: Цитат

[ctx: Post format]
en: Standard
bg: Стандартен

[ctx: Post format]
en: Status
bg: Статус

[ctx: Post format]
en: Video
bg: Видео

en: Post formats supported.
bg: Поддържани формати на публикации.

en: Post metadata has been downloaded, proceeding with posts...
bg: Служебната информация за публикациите беше свалена, преминаваме към текста...

en: Post name
bg: Име на публикация

en: Post navigation
bg: Навигация

en: Post not found
bg: Публикацията не е намерена

en: Post not found.
bg: Публикацията не е открита.

en: Post published privately.
bg: Публикацията е публикувана като лична.

en: Post published.
bg: Публикацията е публикувана.

en: Post restored successfully.
bg: Публикацията беше успешно възстановена.

en: Post restored to revision from %s.
bg: Публикацията бе възстановена до версия %s

en: Post reverted to draft.
bg: Публикацията е върната към чернова.

en: Post saved.
bg: Публикацията бе записана.

en: Post scheduled
bg: Публикацията е планирана

en: Post scheduled for: %s.
bg: Публикацията е планирана за: %s.

en: Post scheduled.
bg: Публикацията е планирана.

en: Post submitted.
bg: Публикацията е изпратена.

en: Post title
bg: Заглавие

en: Post trashed.
bg: Публикацията е преместена в кошчето.

en: Post type Archives:
bg: Архиви за типове публикации:

en: Post type names must be between 1 and 20 characters in length.
bg: Имената на типовете публикации трябва да бъдат между 1 и 20 символа.

en: Post type to get the templates for.
bg: Тип публикация, за да получите шаблоните.

en: Post type:
bg: Тип на съдържанието:

en: Post updated.
bg: Публикацията е обновена.

en: Post via email
bg: Публикуване чрез имейл

en: Postal Code
bg: Пощенски код

en: Postal code
bg: Пощенски код

en: Postal code.
bg: Пощенски код

en: Postcode
bg: Пощенски код

en: Postcode / ZIP
bg: Пощенски код

en: Postcode / ZIP.
bg: Пощенски код.

en: Postcode for this rule. Semi-colon (;) separate multiple values. Leave blank to apply to all areas. Wildcards (*) and ranges for numeric postcodes (e.g. 12345...12350) can also be used.
bg: Пощенски код за това правило. Използвайте точка и запетая (;), за да отделяте правилата когато са повече от едно. Оставете това поле празно, за да го приложите към всички зони. Маски (*) и обхвати от пощенски кодове (например 12345...12350) също могат да бъдат използвани.

en: Postcodes containing wildcards (e.g. CB23*) or fully numeric ranges (e.g. <code>90210...99000</code>) are also supported. Please see the shipping zones <a href="%s" target="_blank">documentation</a> for more information.
bg: Поддържат се пощенски кодове, съдържащи заместващ символ (примерно CB23*), както и такива с числови диапазони (примерно <code>90210...99000</code>). Погледнете <a href="%s" target="_blank">документацията</a> за зоните на доставка за повече информация.

en: Posted
bg: Публикувано

en: Posted by %s
bg: Публикувано от %s

en: Posted by: %s
bg: Публикувано от: %s

en: Posted in %s
bg: Публикувано в %s

en: Posted title:
bg: Публикувано заглавие:

en: Posted:
bg: Публикувано:

en: Poster
bg: Плакат

en: Poster Image
bg: Изображение

en: Posting Comment&hellip;
bg: Публикуване на коментар&hellip;

en: Posting activity
bg: Календар с публикации

en: Posts
bg: Публикации

en: Posts & Comments
bg: Публикации и коментари

en: Posts & pages
bg: Публикации и страници

en: Posts Page
bg: Страница с публикации

en: Posts Per Page
bg: Публикации на страница

en: Posts and Pages
bg: Публикации и страници

en: Posts by %s
bg: Публикации от %s

en: Posts from %s
bg: Публикации от %s

en: Posts list
bg: Списък с публикации

en: Posts list navigation
bg: Навигация на списъка с публикации

en: Posts navigation
bg: Навигация

en: Posts page
bg: Страница с публикации

en: Posts page: %s
bg: Страница за публикации: %s

en: Posts published on %s
bg: Публикации от %s

en: Posts tagged &ldquo;%s&rdquo;
bg: Публикации с етикет „%s“

en: Posts that you like will appear here.
bg: Публикациите, които харесвате, ще се появят тук.

en: Potosí
bg: Потоси

en: Pound sterling
bg: Британска лира

en: Pounds
bg: Паундове

en: Powder Snow
bg: Лек сняг

en: Powered by %1$s
bg: Захранвано от %1$s

en: Powered by WordPress, state-of-the-art semantic personal publishing platform.
bg: Задвижвано от WordPress - система за публикуване на лично съдържание.

en: Powered by {{jetpackLogo /}}
bg: Задвижва се от {{jetpackLogo /}}

en: Prachin Buri
bg: Прачинбури

en: Prachuap Khiri Khan
bg: Прачуап Кири Кан

en: Prague
bg: Прага

en: Prahova
bg: Прахова

en: Prefecture
bg: Префектура

en: Preferences
bg: Настройки

en: Pregnancy Care Center
bg: Център за грижи за бременността

en: Preload
bg: Предварително зареждане

en: Premium
bg: Премиум

en: Premium Domain
bg: Премиум домейн

en: Premium Themes
bg: Премиум теми

en: Premium support
bg: Платена поддръжка

en: Preparing author mapping form...
bg: Подготвяне на формуляра за авторите...

en: Preprocessor
bg: Препроцесор

en: Preprocessor:
bg: Препроцесор:

en: Presbyterian Church
bg: Презвитерианска църква

en: Preschool
bg: Пред училище

en: Presidente Hayes
bg: Пресиденте Айес

en: Press
bg: Преса

en: Press This
bg: Натисни ме

en: Press This is a little tool that lets you grab bits of the web and create new posts with ease.
bg: Press This е мъничък инструмент с който създавате нови публикации от връзки в мрежата с лекота.

en: Press This is not available. Please contact your site administrator.
bg: Press This не е налично. Моля, свържете се с администратора на сайта.

en: Press This is not installed. Please install Press This from <a href="%s">the main site</a>.
bg: Press This не е инсталирано. Моля, инсталирайте го от <a href="%s">главния сайт</a>.

en: Press Update to make it live.
bg: Натиснете Обновяване за да публикувате.

en: Press return or enter to open this panel
bg: Натиснете „Връщане“ или „Enter“ за отваряне на панела

en: Press return or enter to open this section
bg: Натиснете клавиша enter или клавиша return, за да отворите този раздел

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: Preview %s
bg: Преглед на %s

en: Preview &#8220;%s&#8221;
bg: Преглед на &#8222;%s&#8220;

en: Preview Changes
bg: Преглед

en: Preview Link
bg: Връзка за преглед

en: Preview as a browser icon
bg: Показване като икона на браузъра

en: Preview as an app icon
bg: Показване като икона на апликейшъна

en: Preview link for the post.
bg: Връзка за преглед на публикацията.

en: Preview page
bg: Преглед на страницата

en: Preview post
bg: Преглед на публикацията

en: Preview:
bg: Преглед:

en: Preview: %s
bg: Преглед: %s

en: Preview: changes must be saved or they will be lost
bg: Преглед: промените трябва да се запазят или ще бъдат изгубени

en: Previewing and Customizing
bg: Преглед и настройки на темата

en: Previewing theme
bg: Преглед на тема

en: Previous
bg: Предишна

en: Previous (arrow left)
bg: Назад (стрелка наляво)

en: Previous Entry
bg: Предишен

en: Previous Page
bg: Предишна страница

en: Previous Post
bg: Предишна публикация

en: Previous Slide
bg: Предишен слайд

en: Previous Step
bg: Предишна стъпка

en: Previous and next months
bg: Предишен и следващ месец

en: Previous page
bg: Предишна страница

[ctx: Previous post link]
en: Prev <span class="screen-reader-text">Post: %title</span>
bg: Предишна <span class="screen-reader-text">публикация: %title</span>

[ctx: Previous post link]
en: Previous
bg: Предишна

[ctx: Previous post link]
en: Previous <span class="screen-reader-text">Post: %title</span>
bg: Предишна <span class="screen-reader-text">публикация: %title</span>

en: Previous post:
bg: Предишна публикация:

en: Previously edited copies of the image will not be deleted.
bg: Предишните редакции на изображението няма да бъдат изтрити.

en: Price
bg: Цена

en: Price display suffix
bg: Представка за цените

en: Price formatted in HTML.
bg: Цена, форматирана с HTML.

en: Price range, if applicable.
bg: Ценови диапазон, ако такъв е приложим.

en: Price:
bg: Цена

en: Price: high to low
bg: Цена: от висока към ниска

en: Price: low to high
bg: Цена: от ниска към висока

en: Prices entered with tax
bg: Цени с включени такси

en: Pricing
bg: Ценообразуване

en: Primary
bg: Главен

en: Primary Blog
bg: Основен блог

en: Primary Menu
bg: Главно меню

en: Primary Navigation
bg: Основна навигация

en: Primary Site
bg: Главен сайт

en: Primary domain changed: all domains will redirect to {{em}}%(domainName)s{{/em}}.
bg: Основният домейн е променен: всички домейни ще прехвърлят към {{em}}%(domainName)s{{/em}}.

en: Primary site
bg: Главен сайт

en: Print
bg: Отпечатване

en: Print Codes
bg: Разпечатване на кодовете

en: Priority
bg: Приоритет

en: Priority support
bg: Приоритетна поддръжка

en: Privacy
bg: Поверителност

en: Privacy Laws around the world require businesses and online services to delete, anonymize, or forget the data they collect about an individual. The rights those laws enshrine are sometimes called the "Right to be Forgotten".
bg: Законите за поверителност по света изискват триене или анонимизиране на данните, които събирате. Правата, които тези закони осигуряват се наричат "Право на изтриване".

en: Privacy Laws around the world require businesses and online services to provide an export of some of the data they collect about an individual, and to deliver that export on request. The rights those laws enshrine are sometimes called the "Right of Data Portability". It allows individuals to obtain and reuse their personal data for their own purposes across different services. It allows them to move, copy or transfer personal data easily from one IT environment to another.
bg: Законите за поверителност на данни задължавате бизнесите и онлайн услугите да предоставят извадка от част от данните, които събират за отделни потребители ако такава извадка бъде поискана. Правата, които тези закони подсигуряват се наричат права за преносимост на данните. Те подсигуряват на потребителите достъп и възможност за използване на собствените им данни за собствени цели за много услуги. Позволява им да местят, копират и прехвърлят личните си данни лесно от една IT среда в друга.

en: Privacy Policy
bg: Политика на поверителност

en: Privacy Policy Guide
bg: Наръчник за политиката за поверителност

en: Privacy Policy page setting updated successfully. Remember to <a href="%s">update your menus</a>!
bg: Страницата с политиката за поверителност е обновена. Не забравяйте да <a href="%s">редактирате менютата си</a>!

en: Privacy Policy page updated successfully.
bg: Страницата за поверителност е обновена успешно.

en: Privacy Settings
bg: Настройки за поверителност

[ctx: Privacy Settings]
en: Policy Guide
bg: Правила

[ctx: Privacy Settings]
en: Settings
bg: Настройки

en: Privacy policy
bg: Правила за поверителност

en: Private
bg: Лична

en: Private <span class="count">(%s)</span> | Private <span class="count">(%s)</span>
bg[0]: Лични <span class="count">(%s)</span>
bg[1]: Лични <span class="count">(%s)</span>

en: Private Golf Course
bg: Частно голф игрище

en: Private Investigator
bg: Частен детектив

en: Private School
bg: Частно училище

en: Private key
bg: Частен:

en: Private note
bg: Лична бележка

en: Private post
bg: Лична публикация

en: Private: %s
bg: Лична: %s

en: Privately Published
bg: Лична

en: Pro Tip:
bg: Съвет:

en: Probation Office
bg: Пробация

en: Problem creating file for theme download
bg: Проблем при създаването на файла за изтегляне на тема

en: Problem downloading theme
bg: Проблем при изтегляне на тема

en: Proceed
bg: Напред

en: Proceed to PayPal
bg: Продължаване към PayPal

en: Proceed to checkout
bg: Приключване на поръчката

en: Process Server
bg: Пристав

en: Process payments and prevent fraud
bg: Обработка на разплащания и предотвратяване на измами

en: Process the action now as if it were run as part of a queue
bg: Обработка на действието сега, аналогично на изпълнението му като част от опашка

en: Processed %d comment. | Processed %d comments.
bg[0]: Обработен е %d коментар.
bg[1]: Обработени %d коментара.

en: Processing
bg: Обработка

en: Processing <span class="count">(%s)</span> | Processing <span class="count">(%s)</span>
bg[0]: Обработва се <span class="count">(%s)</span>
bg[1]: Обработват се <span class="count">(%s)</span>

en: Processing next batch.
bg: Обработка на следващите.

en: Processing order
bg: Поръчката се обработва

en: Processing...
bg: Обработване...

en: Proctologist
bg: Проктолог

en: Produce Market
bg: Пазар

en: Product
bg: Продукт

[ctx: Product Attribute]
en: Product %s
bg: Продуктът %s

en: Product Catalog
bg: Продуктов каталог

en: Product Categories
bg: Категории продукти

en: Product Category Link
bg: Връзка от продуктова категория

en: Product Export
bg: Експортиране на продукт

en: Product ID or SKU is required
bg: Необходим е номер или код на продукта

en: Product ID or SKU is required.
bg: Необходим е номер или код на продукта.

en: Product ID provided does not match this line item
bg: Посоченият номер на продукт не съвпада с този на продукта

en: Product ID.
bg: Номер на продукт.

en: Product IDs
bg: Номера на продукти

en: Product Images
bg: Продуктовите изображения

en: Product Import
bg: Импортиране на продукт

en: Product Link
bg: продуктов линк

en: Product Price
bg: Цена на продукта

en: Product SKU.
bg: Код на продукта.

en: Product Search
bg: Търсене на продукти

en: Product Tag Cloud
bg: Облак с етикети на продукти

en: Product Tag Link
bg: продуктова таг връзка

en: Product Title
bg: Заглавие на продукт.

en: Product Type
bg: Типове продукти

en: Product URL
bg: URL на продукта

en: Product URL.
bg: URL адрес на продукт.

en: Product attribute base
bg: Представка на атрибутите в магазина

en: Product backorder
bg: Предварителна поръчка на продукт

en: Product catalog
bg: Продуктов каталог

en: Product categories
bg: Категории продукти

en: Product categories for your store can be managed here. To change the order of categories on the front-end you can drag and drop to sort them. To see more categories listed click the "screen options" link at the top-right of this page.
bg: Категориите на продуктите в магазина могат да бъдат управлявани оттук. За да промените реда на категориите на клиентската част, може просто да ги пренаредите чрез дърпане и пускане. За преглед на по-голям брой категории в списъка може да използвате настройката от менюто "Настройки на изгледа" на тази страница.

en: Product categories that the coupon will be applied to, or that need to be in the cart in order for the "Fixed cart discount" to be applied.
bg: Категории продукти, към които ще се прилага кодът за отстъпка или които трябва да присъстват в количката, за да се приложи „Фиксирана отстъпка за количката“.

en: Product categories that the coupon will not be applied to, or that cannot be in the cart in order for the "Fixed cart discount" to be applied.
bg: Категории продукти, към които не може да се прилага този код за отстъпка или не могат да присъстват в количката, за да се приложи „Фиксирана отстъпка за количката“.

en: Product category base
bg: Представка на категориите в магазина

en: Product category parent is invalid
bg: Невалиден родител на продуктова категория

en: Product count
bg: Брой продукти

en: Product created
bg: Продуктът е създаден

en: Product creation failed, could not find original product: %s
bg: Създаването на продукта не беше успешно, не може да бъде намерен оригиналния продукт: %s

en: Product data
bg: Данни за продукт

en: Product deleted
bg: Продуктът е изтрит

en: Product description
bg: Описание на продукта:

en: Product description.
bg: Описание на продукт.

en: Product dimensions.
bg: Размери на продукт.

en: Product display, sorting, and reports may not be accurate until this finishes. It will take a few minutes and this notice will disappear when complete.
bg: Показването и подреждането на продуктите и отчетите може да не са точни, докато това не приключи. Процесът ще отнеме няколко минути и тази бележка ще изчезне, когато приключи.

[ctx: Product downloads list]
en: Edit
bg: Редактиране

en: Product draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview product</a>
bg: Черновата на продукта е обновена. <a target="_blank" href="%s">Предварителен преглед</a>

en: Product external URL. Only for external products.
bg: Външен адрес на продукт. Само за външни продукти.

en: Product external button text. Only for external products.
bg: Текст на бутона за външен продукт. Само за външни продукти.

en: Product gallery
bg: Галерия на продукт

en: Product height (%s).
bg: Височина на продукт (%s).

en: Product image
bg: Изображение за продукт

en: Product image.
bg: Изображение на продукта.

en: Product is invalid.
bg: Продуктът е невалиден.

en: Product length (%s).
bg: Дължина на продукт (%s).

en: Product link.
bg: Връзка към продукта.

en: Product lookup tables
bg: Таблици за търсене на продукти

en: Product low in stock
bg: Има малко останало количество от продукта

en: Product name
bg: Име на продукт

en: Product name.
bg: Име на продукт.

en: Product on sale
bg: Продукт с намаление

en: Product out of stock
bg: Не е налично

en: Product parent ID.
bg: Номер на родителския артикул.

en: Product permalinks
bg: Постоянни връзки на продукти

en: Product price.
bg: Цена на продукт.

en: Product promotion
bg: Популяризиране на продуктa

en: Product properties should not be accessed directly.
bg: Характеристиките на продукта не бива да се достъпват директно.

en: Product quantity is required.
bg: Количеството е задължително.

en: Product quantity must be a positive float.
bg: Количеството трябва да е положително число с плаваща запетая.

en: Product rating
bg: Оценка на продукта

en: Product ratings
bg: Рейтинг на продукти

en: Product regular price.
bg: Редовна цена на продукт.

en: Product restored
bg: Продуктът е възстановен

en: Product review field exceeds maximum length allowed.
bg: Полето за отзив към продукт надвишава максималната позволена дължина.

en: Product sale price.
bg: Промоционална цена на продукт.

en: Product saved.
bg: Продуктът е записан.

en: Product scheduled for: %1$s. <a target="_blank" href="%2$s">Preview product</a>
bg: Продуктът е планиран за: %1$s. <a target="_blank" href="%2$s">Преглед</a>

en: Product search
bg: Търсене на продукт

en: Product shipping class parent is invalid
bg: Невалиден родителски клас за доставка

en: Product shipping classes
bg: Класове за доставка на продукти

en: Product short description
bg: Кратко описание на продукта

en: Product short description.
bg: Кратко описание на продукт.

en: Product slug.
bg: Кратко име на продукт.

en: Product status (post status).
bg: Състояние на продукт.

en: Product submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview product</a>
bg: Продуктът е публикуван. <a target="_blank" href="%s">Предварителен преглед</a>

en: Product tag base
bg: Представка на етикетите в магазина

en: Product tags
bg: Етикети на продукта

en: Product template name.
bg: Име на шаблона на продукта.

en: Product title
bg: Заглавие на продукт.

en: Product transients cleared
bg: Временният кеш за продуктите е изчистен.

en: Product type name.
bg: Име на вида продукт.

en: Product type.
bg: Тип на продукт.

en: Product types define available product details and attributes, such as downloadable files and variations. They’re also used for analytics and inventory management.
bg: Типовете продукти определят наличните подробности за продукта и атрибутите, като например файлове за сваляне и вариации. Те се използват и за анализи и управление на наличностите.

en: Product updated
bg: Продуктът е обновен

en: Product updated.
bg: Продуктът е обновен.

en: Product variation attributes, if applicable.
bg: Променливи атрибути за продукта, ако е приложимо.

en: Product variations
bg: Продуктови варианти

en: Product weight (%s).
bg: Тегло на продукт (%s).

en: Product width (%s).
bg: Широчина на продукт (%s).

en: Product(s)
bg: Продукт(и)

en: Product:
bg: Продукт:

en: Products
bg: Продукти

en: Products list
bg: Списък с продукти

en: Products navigation
bg: Навигация на продуктите

en: Products per row
bg: Продукти на ред

en: Products sold
bg: Продадени продукти

en: Products tagged &ldquo;%s&rdquo;
bg: Продукти с етикет „%s“

en: Products that the coupon will be applied to, or that need to be in the cart in order for the "Fixed cart discount" to be applied.
bg: Продукти, към които ще се прилага кодът за отстъпка или които трябва да присъстват в количката, за да се приложи „Фиксирана отстъпка за количката“.

en: Products that the coupon will not be applied to, or that cannot be in the cart in order for the "Fixed cart discount" to be applied.
bg: Продукти, към които кодът за отстъпка няма да бъде прилаган или които не могат да присъстват в количката, за да се приложи „Фиксирана отстъпка за количката“.

en: Products totals.
bg: Общо продукти.

en: Products you’ve viewed: we’ll use this to, for example, show you products you’ve recently viewed
bg: Продукти, които сте разглеждали: може да използваме тази функционалност, за да ви покажем продукти, които сте отворили наскоро

en: Professional
bg: Професионален

en: Professional design
bg: Професионален дизайн

en: Professional photographers
bg: Професионални фотографи

en: Professional services
bg: Професионални услуги

en: Profile
bg: Профил

en: Profile &rarr;
bg: Профил &rarr;

en: Profile Picture
bg: Снимка на профила

en: Profile links
bg: Връзки към профила

en: Profile updated.
bg: Профилът е обновен.

en: Project
bg: Проект

en: Project Tag
bg: Етикет на проект

en: Project Tags
bg: Етикети на проекти

en: Project Type
bg: Тип проект

en: Project Types
bg: Типове проекти

en: Project item draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview project</a>
bg: Черновата на проекта е обновена. <a target="_blank" href="%s">Преглед</a>

en: Project list navigation
bg: Навигация на списъка с проекти

en: Project published. <a href="%s">View project</a>
bg: Проектът е публикуван. <a href="%s">Преглеждане</a>

en: Project restored to revision from %s
bg: Проектът е възстановен до ревизия от %s

en: Project saved.
bg: Проектът е запазен.

en: Project scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview project</a>
bg: Проектът е насрочен за: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Преглед</a>

en: Project submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview project</a>
bg: Проектът е изпратен за преглед. <a target="_blank" href="%s">Преглед</a>

en: Project tag list
bg: Списък с етикети на проекти

en: Project tag list navigation
bg: Навигация на списъка с етикети на проекти

en: Project type list
bg: Списък с типове проекти

en: Project type list navigation
bg: Навигация на списъка с типове проекти

en: Project updated.
bg: Проектът е обновен.

en: Project updated. <a href="%s">View item</a>
bg: Проектът е обновен. <a href="%s">Преглеждане</a>

en: Projects
bg: Проекти

en: Projects list
bg: Списък с проекти

en: Promote products and services.
bg: Рекламирайте продукти и услуги.

en: Promotions
bg: Промоции

en: Property Management
bg: Управление на имоти

en: Protect
bg: Защита

en: Protect your store from unauthorized access.
bg: Защитете магазина си от неоторизиран достъп.

en: Protected Comments: Please enter your password to view comments.
bg: Скрити коментари: Въведете парола, за да видите коментарите.

en: Protected Post Password
bg: Парола за защитени публикации

en: Protected: %s
bg: Защитен: %s

en: Proudly powered by WordPress
bg: Гордо движен от WordPress

en: Provide your readers with the option to translate your site into their preferred language.
bg: Предоставяне на вашите читатели опцията да преведат вашият сайт на предпочитаният за тях език.

en: Provided order currency is invalid.
bg: Посочената валута за поръчката е невалидна.

en: Province
bg: Провинция

en: Psychiatrist
bg: Психиатър

en: Psychic
bg: Медиум

en: Psychologist
bg: Психолог

en: Psychotherapist
bg: Психотерапевт

en: Pub
bg: Пъб

en: Public
bg: Публична

en: Public <span class="count">(%s)</span> | Public <span class="count">(%s)</span>
bg[0]: Публично достъпен <span class="count">(%s)</span>
bg[1]: Публично достъпни <span class="count">(%s)</span>

en: Public Bathroom
bg: Обществена тоалетна

en: Public Golf Course
bg: Обществено голф игрище

en: Public Library
bg: Обществена библиотека

en: Public Relations Firm
bg: Връзки с обществеността

en: Public School
bg: Обществено училище

en: Public display name
bg: Другите виждат името като:

en: Public facing and editor script handle. DEPRECATED: Use `script_handles` instead.
bg: Управление на oбществено лице и редакторски скрипт. НЕ СЕ ИЗПОЛЗВА: Вместо това се използва `script_handles`.

en: Public facing and editor script handles.
bg: Официално име на скрипта, видимо в редактора и публично.

en: Public facing and editor style handle. DEPRECATED: Use `style_handles` instead.
bg: Управление на oбществено лице и стил на редактор. НЕ СЕ ИЗПОЛЗВА: Вместо това се използва `style_handles`.

en: Public facing and editor style handles.
bg: Официално име на стила, видимо в редактора и публично.

en: Public facing script handle. DEPRECATED: Use `view_script_handles` instead.
bg: Управление на oбществено лице и скрипт. НЕ СЕ ИЗПОЛЗВА: Вместо това се използва `view_script_handles`.

en: Public facing script handles.
bg: Официално име на скрипта, видимо от всички.

en: Public, Sticky
bg: Публична, залепена

en: Publicize
bg: Разгласяване

en: Publicize your posts on Google+.
bg: Разгласяване на вашите публикации в Google+.

en: Publish
bg: Публикуване

en: Publish &raquo;
bg: Публикуване &raquo;

en: Publish <b>immediately</b>
bg: Публикуване <b>веднага</b>

en: Publish Settings
bg: Настройки за публикуване

en: Publish on: %s
bg: Публикуване на: %s

en: Publish posts on your site by writing and sending an email from any email client instead of using the post editor.
bg: Публикувайте статии на сайта си като ги пишете и изпращате по електронна поща чрез имейл клиента си, вместо с редактора на публикации.

en: Published
bg: Публикувано

en: Published <span class="count">(%s)</span> | Published <span class="count">(%s)</span>
bg[0]: Публикувани <span class="count">(%s)</span>
bg[1]: Публикувани <span class="count">(%s)</span>

en: Published <span class="entry-date"><abbr class="published" title="%1$s">%2$s</abbr></span> at <a href="%3$s" title="Link to full-size image">%4$s &times; %5$s</a>
bg: Публикувана на <span class="entry-date"><abbr class="published" title="%1$s">%2$s</abbr></span> в <a href="%3$s" title="Връзка към пълното изображение">%4$s &times; %5$s</a>

en: Published <span class="entry-date"><time class="entry-date" datetime="%1$s" pubdate>%2$s</time></span> at <a href="%3$s" title="Link to full-size image">%4$s &times; %5$s</a>
bg: Публикувана на <span class="entry-date"><time class="entry-date" datetime="%1$s" pubdate>%2$s</time></span> в <a href="%3$s" title="Връзка към пълното изображение">%4$s &times; %5$s</a>

en: Published <span class="entry-date"><time class="entry-date" datetime="%1$s">%2$s</time></span> at <a href="%3$s" title="Link to full-size image">%4$s &times; %5$s</a>
bg: Публикувана на <span class="entry-date"><time class="entry-date" datetime="%1$s">%2$s</time></span> на <a href="%3$s" title="Link to full-size image">%4$s &times; %5$s</a>

en: Published by %s
bg: Публикувано от %s

en: Published on: %s
bg: Публикувано на: %s

en: Publisher
bg: Издател

en: Publisher limits playback of video embeds.
bg: Издателят на видеото не позволява вграждане.

en: Publishing
bg: Публикуване

en: Publishing Post
bg: Публикуване

en: Publishing Soon
bg: Предстоящо публикуване

en: Publishing…
bg: Публикуване...

en: Puducherry
bg: Пондичери

en: Puerto Plata
bg: Пуерто Плата

en: Puerto Rico
bg: Пуерто Рико

en: Pulmonologist
bg: Пулмолог

en: Punjab
bg: Пунджаб

en: Punta Arenas
bg: Пунта Аренас

en: Purchase
bg: Поръчано

en: Purchase & install now
bg: Поръчване и инсталиране сега

en: Purchase note
bg: Бележка при поръчка

en: Purchase this theme
bg: Купете тази тема

en: Purchased Downloads
bg: Закупени изтегляния

en: Purchases
bg: Покупки

en: Purple
bg: Лилава

en: Put your mouse over your Gravatar to check out your profile.
bg: Посочете вашия Gravatar за да видите профила си.

en: Put your site to work and earn through ad revenue, easy-to-add PayPal buttons, and more.
bg: Накарайте сайта ви да работи за вас чрез доходи от реклами, PayPal бутони и още.

en: Pyongyang
bg: Пхенян

en: QRCode
bg: QR код

en: Qatar
bg: Катар

en: Qatari riyal
bg: Катарски риал

en: Qostanay
bg: Костанай

en: Qty
bg: Кол.

en: Quality
bg: Качество

en: Quantity
bg: Количество

[ctx: Quantity in stock]
en: Stock
bg: Наличност

en: Quantity of orders made by the customer.
bg: Брой поръчки, направени от клиента.

en: Quantity of this item in the cart.
bg: Количество от продукта в количката.

en: Quantity ordered.
bg: Поръчано количество.

en: Quantity:
bg: Количество:

en: Quebec
bg: Квебек

en: Queensland
bg: Куинсланд

en: Queretaro
bg: Керетаро

en: Query parameter not permitted: %s
bg: Непозволен параметър в заявката: %s

en: Query type
bg: Тип заявка:

en: Question
bg: Въпрос

en: Quezon
bg: Куезон

en: Quick Draft
bg: Бърза чернова

en: Quick Edit
bg: Бързо редактиране

en: Quick edit &#8220;%s&#8221; inline
bg: Бързо редактиране &#8220;%s&#8221; inline

en: Quick edit this comment inline
bg: Бързо редактиране на коментара

en: Quick&nbsp;Edit
bg: Бързо&nbsp;редактиране

en: Quickly get up and running with a beautiful store theme and additional design options that you can easily make your own.
bg: Стартирайте бързо с красива тема за електронен магазин и допълнителни дизайн фъзможности, които лесно можете да настроите.

en: Quit
bg: Изход

en: Quote
bg: Цитат

en: Quotes
bg: Цитати

en: Qyzylorda
bg: Къзълорда

en: R &#8212; Intended for adult audiences above 17
bg: R &#8212; за възрастни

en: REST API %1$s should be an array of arrays. Non-array value detected for %2$s.
bg: REST API %1$s трябва да е масив от масиви. Немасива стойност открита за %2$s.

en: REST API Endpoint: %s
bg: Крайна точка на REST API: %s

en: REST API Response: (%1$s) %2$s
bg: Отговор от REST API: (%1$s) %2$s

en: REST API availability
bg: Наличност на REST API

en: REST API enabled?
bg: Разрешен ли е REST API?

en: REST API routes must be registered on the %s action.
bg: Пътищата на REST API трябва да бъдат регистрирани на действието %s.

en: REST API version used in the webhook deliveries.
bg: Версия на REST API, използвана в доставките на уеб куки.

en: REST base route for the post type.
bg: Базов маршрут за REST на този тип публикация.

en: REST base route for the taxonomy.
bg: Основен маршрут на REST за таксономията.

en: REST namespace route for the taxonomy.
bg: REST namespace път за таксономията.

en: REST route's namespace for the post type.
bg: REST namespace на пътя за типа публикации.

en: REST search handlers must extend the %s class.
bg:   REST search handlers трябва да разширяват класа %s.

en: RSS Address
bg: Адрес на RSS хранилка

en: RSS Error:
bg: Грешка в RSS:

en: RSS Feed
bg: RSS хранилка

en: RSS Links
bg: RSS връзки

en: RTL Language Support
bg: RTL Езикова поддръжка

en: Race Track
bg: Състезателна писта

en: Racquetball Club
bg: Клуб по федербал

en: Radio
bg: Радио бутон

en: Radiologist
bg: Радиолог

en: Rainy River
bg: Рейни Ривър

en: Rakai
bg: Ракаи

en: Random
bg: Произволен

en: Random Order
bg: Произволен ред

en: Random Order:
bg: Произволна подредба:

en: Randomize answer order
bg: Случаен ред на отговорите

en: Randomize suggested headers
bg: Разбъркване на предложените заглавки

en: Randomize uploaded headers
bg: Разбъркване на качените заглавки

en: Randomizing suggested headers
bg: Разбъркване на предложените заглавки

en: Randomizing uploaded headers
bg: Разбъркване на качените заглавки

en: Rangoon
bg: Рангун

en: Rankin Inlet
bg: Ранкин Инлет

en: Ranong
bg: Ранонг

en: Rare Book Store
bg: Магазин за редки книги

en: Rarotonga
bg: Раротонга

en: Ratchaburi
bg: Ратчабури

en: Rate
bg: Скорост

en: Rate %
bg: Оценка %

en: Rate code
bg: Код ставка

en: Rate name
bg: Име ставка

en: Rate this:
bg: Оценяване:

en: Rate&hellip;
bg: Оценка&hellip;

en: Rate&nbsp;%
bg: Оценка&nbsp;%

en: Rated %1$s out of 5 based on %2$s customer rating | Rated %1$s out of 5 based on %2$s customer ratings
bg[0]: Оценен %1$s от 5, базирано на %2$s потребителски оценки
bg[1]: Оценен %1$s от 5, базирано на %2$s потребителски оценки

en: Rated %s out of 5
bg: Оценено на  %s от 5

en: Rates will be configurable and taxes will be calculated during checkout.
bg: Ще има възможност за конфигуриране на ставки и изчисляване на данъци при приключване на поръчката.

en: Rather than reaching for your mouse to click on the toolbar, use these access keys. Windows and Linux use Ctrl + letter. Macintosh uses Command + letter.
bg: Вместо да посягате към мишката и да натискате върху инструментите, използвайте тези клавиши. При Windows и Linux използвайте Ctrl+буква, а при Macintosh Ctrl+буква.

en: Rating
bg: Рейтинг

en: Ratings
bg: Оценки

en: Raw size value must be a string, integer, or float.
bg: Стойността на необработеният размер трябва да бъде низ, цяло число или десетична дроб.

en: Rayong
bg: Районг

en: Razgrad
bg: Разград

en: Re-adding...
bg: Повторно добавяне...

en: Re-enter new password
bg: Въведете новата парола (повторно)

en: Reach out to WordPress Core developers to ensure you'll never have this problem again.
bg: Свържете се с разработчиците на ядрото на WordPress, за да нямате подобни проблеми за вбъдеще.

en: Read
bg: Четене

en: Read More
bg: Към цялата публикация

en: Read More %s
bg: Прочетете повече %s

en: Read More...
bg: Прочети още...

en: Read all about it
bg: Прочетете всичко за това

en: Read more
bg: Още

en: Read more about &ldquo;%s&rdquo;
bg: Прочетете повече за &ldquo;%s&rdquo;

en: Read more of this post
bg: Прочетете още

en: Read more&hellip;
bg: Прочети повече&hellip;

en: Read more.
bg: Прочетете още.

en: Read more...
bg: Повече информация

en: Read more:
bg: Прочетете още:

en: Read original post
bg: Към пълната публикация

en: Read the <a href="%s" target="_blank">Debugging a WordPress Network</a> article. Some of the suggestions there may help you figure out what went wrong.
bg: Към страницата <a href="%s" target="_blank">Debugging a WordPress Network</a>. Някои от инструкциите там могат да са ви от полза да разберете какво се е объркало.

en: Read the rest of this entry &raquo;
bg: Прочетете остатъка от публикацията &raquo;

en: Read the rest of this entry &rarr;
bg: Към цялата публикация &rarr;

en: Read the rest of this page &raquo;
bg: Прочетете остатъка от страницата &raquo;

en: Read the rest of this page &rarr;
bg: Прочетете и остатъка от страницата &rarr;

en: Read/Write
bg: Четене/Писане

en: Reader
bg: Четене

en: Reader Subscriptions
bg: Абонаменти за Четене

en: Reading
bg: Четене

en: Reading Settings
bg: Настройки за четене

en: Ready for more? Search our %1$sextensive support knowledge base%2$s, watch a %3$sshort tutorial video%4$s about the most popular features, or just hit reply and tell us how we can help!
bg: Готови ли сте за повече? Потърсете нашата %1$s богата база от знания %2$s, вижте %3$s кратък урок %4$s за най-популярните функции, или просто се свържете с нас и ни кажете как можем да Ви бъдем полезни!

en: Ready to clone!
bg: Готово за клониране!

en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
bg: Време е за първата ви публикация. <a href="%1$s">Започнете от тук</a>.

en: Ready to start selling something awesome?
bg: Готови ли сте да започнете да продавате нещо страхотно?

en: Ready!
bg: Готово!

en: Real Estate
bg: Имот

en: Real Estate & Housing
bg: Недвижими имоти и домове

en: Real Estate Agencies
bg: Агенции за недвижими имоти

en: Real Estate Agency
bg: Брокери недвижими имоти

en: Real Estate Agent
bg: Агенция за недвижими имоти

en: Real Estate Appraiser
bg: Оценител на имоти

en: Real Estate Attorney
bg: Адвокат недвижими имоти

en: Real Estate Consultant
bg: Консултант недвижими имоти

en: Real Estate Developer
bg: Строителен предприемач

en: Real Estate School
bg: Училище за недвижими имоти

en: Reason for failure
bg: Причина за неуспех

en: Reason for refund (optional):
bg: Причина за връщане (по желание)

en: Reason for refund.
bg: Причина за възстановяването

en: Reasons you'll love Jetpack
bg: Причини, заради които ще обикнете Jetpack

en: Reassign the deleted user's posts and links to this user ID.
bg: Задаване на изтритите потребителски публикации и връзки към потребителя с този ID.

en: Rebuild my comment threads &raquo;
bg: Поправяне на отговорите на коментари &raquo;

en: Recalculate
bg: Преизчисли

en: Recalculate totals? This will calculate taxes based on the customers country (or the store base country) and update totals.
bg: Преизчислисление на общата стойност? Така ще бъде обновена общата стойност на поръчката на базата на изчисляване на таксите според потребителския адрес (или държавата, в която се намира магазина).

en: Receipt ID
bg: Номер на касовата бележка

en: Receipts
bg: Касови бележки

en: Receive Monitor Email Notifications.
bg: Получаване на имейл известия от Монитор.

en: Receiver email
bg: Имейл на получателя

en: Recent
bg: Скорошни

en: Recent Comments
bg: Последни коментари

en: Recent Drafts
bg: Скорошни чернови

en: Recent Posts
bg: Последни публикации

en: Recent Product Reviews
bg: Последни отзиви за продукти

en: Recent Updates
bg: Скорошни обновления

en: Recent Weeks
bg: Последните седмици

en: Recent orders
bg: Скорошни поръчки

en: Recent posts
bg: Последни публикации

en: Recent posts from sites you follow will appear here.
bg: Последните публикации от сайтовете, които следвате, ще излязат тук.

en: Recent reviews
bg: Последни отзиви

en: Recent weeks
bg: Последните седмици

en: Recently
bg: Последни

en: Recently Published
bg: Наскоро публикувано

en: Recently Viewed Products
bg: Последно разгледани продукти

en: Recently updated
bg: Наскоро обновени

en: Recife
bg: Ресифе

en: Recipient(s)
bg: Получател(и)

en: Recommended
bg: Препоръчано

en: Recommended Blogs
bg: Препоръчани блогове

en: Recommended for All WooCommerce Stores
bg: Препоръчва се за всички WooCommerce магазини

en: Recommended items are considered beneficial to your site, although not as important to prioritize as a critical issue, they may include improvements to things such as; Performance, user experience, and more.
bg: Препоръчителните елементи се считат за полезни за вашия сайт, въпреки че не са критично важни за приоритизиране. Tе могат да включват подобрения в неща като производителност, потребителски опит и др.

en: Reconnect
bg: Свързване отново

en: Reconnecting…
bg: Свързване...

en: Record Store
bg: Магазин за плочи

en: Recording Studio
bg: Звукозаписно студио

en: Recount terms
bg: Преброяване на термините

en: Recovery Mode &#8212; %s
bg: Режим на възстановяване &#8212; %s

en: Recovery Mode not initialized.
bg: Режимът за възстановяване не е стартиран.

en: Recovery SMS number
bg: Резервен телефонен номер

en: Recovery email address
bg: Резервен имейл адрес

en: Recovery key expired.
bg: Кодът за възстановяване е изтекъл.

en: Recreation Center
bg: Център за рехабилитация

en: Recruiter
bg: Работодател

en: Recurrence
bg: Повторение

en: Recycling Center
bg: Център за рециклиране

en: Red
bg: Червена

en: Redeem Coupon
bg: Използване на купон

en: Redirect only
bg: Само пренасочване

en: Redirect only (Insecure)
bg: Само пренасочване (несигурно)

en: Redirect to the cart page after successful addition
bg: Прехвърляне към страницата на количката след успешно добавяне на продукт

en: Reduced rate
bg: Намалена ставка

en: Referrers
bg: Източници на трафик

en: Referrers for %1$s days ending %2$s
bg: Реферери за %1$s дни %2$s

en: Reform Synagogue
bg: Синагога за поправяне

en: Refresh
bg: Опресняване

[ctx: Refresh connection with {social media service}]
en: Refresh connection with %s
bg: Обновяване на връзката с %s

en: Refresh stats
bg: Обновяване на статистиката

en: Refreshed stats for %s
bg: Обновена статистика за %s

en: Refund
bg: Връщане на сума

en: Refund #%1$s - %2$s
bg: Връщане на пари #%1$s - %2$s

en: Refund #%1$s - %2$s by %3$s
bg: Връщане на сума #%1$s - %2$s от %3$s

en: Refund %1$s via %2$s
bg: Връщане на пари %1$s чрез %2$s

en: Refund %s manually
bg: Връщане на пари %s ръчно

en: Refund &ndash; %s
bg: Връщане &ndash; %s

en: Refund ID.
bg: Номер на възстановена сума.

en: Refund amount
bg: Сума за връщане

en: Refund amount is required.
bg: Изисква се сума за връщане.

en: Refund amount must be greater than zero.
bg: Сумата за възстановяване трябва да бъде по-голяма от нула.

en: Refund amount must be positive.
bg: Сумата за връщане трябва да бъде положително число.

en: Refund amount.
bg: Сума за възстановяване.

en: Refund failed.
bg: Неуспешно възстановяване на средства.

en: Refund reason.
bg: Причина за възстановяване.

en: Refund the line items above. This will show the total amount to be refunded
bg: Връщане на сумите по горните позиции. Това ще покаже общата сума за връщане.

en: Refund total.
bg: Обща възстановена сума.

en: Refunded
bg: Възстановена сума

en: Refunded %1$s - Refund ID: %2$s
bg: Върнати %1$s - ID на връщането: %2$s

en: Refunded <span class="count">(%s)</span> | Refunded <span class="count">(%s)</span>
bg[0]: Върната <span class="count">(%s)</span>
bg[1]: Върнати <span class="count">(%s)</span>

en: Refunded order
bg: Възстановяване на сума по поръчка

en: Refunds
bg: Връщания

en: Regenerate
bg: Оразмеряване

en: Regenerate Address
bg: Регенериране на адрес

en: Regenerate download permissions
bg: Генериране на права за изтегляне

en: Regenerate shop thumbnails
bg: Регенериране на умалените картинки в магазина

en: Regenerating images for attachment ID: %s
bg: Прегенериране на изображенията за качения файл с ID: %s

en: Regina
bg: Регина

en: Region
bg: Район

en: Region(s)
bg: Регион(и)

en: Region.
bg: Област.

en: Register
bg: Регистриране

en: Register %(domain)s
bg: Регистрация на %(domain)s

en: Register Now
bg: Регистрация

en: Register a new domain or change your site's address.
bg: Регистрирайте нов домейн или променете адреса на сайта

en: Registered Domain
bg: Регистриран домейн

en: Registered domain
bg: Регистриран домейн

en: Registered on
bg: Регистриран на

en: Registration complete. Please check your email.
bg: Регистрацията е завършена. Моля, проверете пощата си.

en: Registration confirmation will be emailed to you.
bg: Ще получите писмо за потвърждението на регистрацията.

en: Registration date for the user.
bg: Дата на регистрация на потребителя.

en: Registration privacy policy
bg: Политика за поверителност при регистрацията

en: Regular price
bg: Редовна цена:

en: Regular price (%s)
bg: Основна цена (%s)

en: Regular product price.
bg: Обичайна цена на продукта

en: Related
bg: Свързани

en: Related Posts
bg: Свързани публикации

en: Related Tags
bg: Подобни тагове

en: Related posts
bg: Свързани публикации

en: Related products
bg: Свързани продукти

en: Relationship
bg: Отношение към човека, чиято е страницата (XFN)

en: Released: %d.
bg: Издаден: %d.

en: Relevance
bg: Релевантност

en: Remember Me
bg: Запомняне

en: Remember me
bg: Запомняне

en: Remember to click Update to save metadata entered or changed.
bg: Не забравяйте да натиснете Запис на файл, за да запишете информацията за изображението.

en: Remember to click the Add New User button at the bottom of this screen when you are finished.
bg: След като приключите не забравяйте да натиснете бутона за добавяне на потребител най-долу на екрана.

en: Remember to click the Update Profile button when you are finished.
bg: Не забравяйте да натиснете бутона Запис на профила когато сте готови с промените.

en: Remember, once deleted your site cannot be restored.
bg: Запомнете, че веднъж изтрит, сайтът не може да бъде възстановен.

en: Remind Me Later
bg: Напомняне по-късно

en: Remind me later
bg: Напомняне по-късно

en: Remote GET response.
bg: Отговор на отдалечена GET заявка.

en: Remote GET successful?
bg: Успешна ли е отдалечената GET заявка?

en: Remote POST response.
bg: Отдалечен POST отговор.

en: Remote POST successful?
bg: Успешна ли е отдалечената POST заявка?

en: Remote file error: %s
bg: Грешка при тегленето на файла: %s

en: Remote file is incorrect size
bg: Файлът е с различен размер от истинския

en: Remote file is too large, limit is %s
bg: Файлът е прекалено голям, ограничението е %s

en: Remote file returned error response %d
bg: HTTP грешка при тегленето на файла: %d

en: Remote get
bg: Отдалечена get заявка

en: Remote post
bg: Отдалеченa Post заявка

en: Removal of WordPress.com ads on your site.
bg: Премахване на реклами от WordPress.com на вашия сайт.

en: Remove
bg: Премахване

en: Remove Background Image
bg: Премахване на фоновото изображение

en: Remove Header Image
bg: Изтриване на заглавното изображение

en: Remove Image
bg: Премахване на изображение

en: Remove Menu Item: %1$s (%2$s)
bg: Премахване на секция: %1$s (%2$s)

[ctx: Remove Nameserver]
en: Remove
bg: Премахване

en: Remove Now
bg: Премахване

en: Remove Selected Items
bg: Премахвне на избраните елементи

en: Remove Service
bg: Премахване на услуга

en: Remove Site
bg: Премахване на сайт

en: Remove Users from Site
bg: Изтриване на потребители от сайта

en: Remove WordPress.com Ads
bg: Премахване на рекламите

en: Remove WordPress.com Branding
bg: Премахване на брандинга WordPress.com

en: Remove access to downloads on request
bg: Премахване на достъпа до изтегляния при заявка

en: Remove all advertising from your site.
bg: Премахнете всичката реклама от сайта си.

en: Remove audio source
bg: Премахване на източника на аудиото

en: Remove filter
bg: Премахване на филтър

en: Remove image
bg: Премахни изображение

en: Remove item
bg: Премахване на елемент

en: Remove link
bg: Премахване на връзка

en: Remove logo
bg: Премахване на логото

en: Remove personal data
bg: Премахване на лична информация

en: Remove personal data from orders on request
bg: Премахване на лични данни от поръчките при заявка

en: Remove poster image
bg: Изтриване на изображението

en: Remove product image
bg: Премахване на изображението за продукта

en: Remove selected account(s)
bg: Изтриване на избраните сметки

en: Remove selected row(s)
bg: Отмяна на избраните редове

en: Remove this URL
bg: Изтриване на тази връзка

en: Remove this attribute?
bg: Премахване на атрибута?

en: Remove this image
bg: Премахване на снимката

en: Remove this item meta?
bg: Премахване на данните за този продукт?

en: Remove video source
bg: Премахване на източника на видеото

en: Removed
bg: Изтрито

en: Removed %s.
bg: Премахнато на %s.

en: Removed access to downloadable files.
bg: Премахнат достъп до файлове за сваляне.

en: Removed customer "%s"
bg: Клиентът "%s" е премахнат

en: Removed payment token "%d"
bg: Премахнат токен за разплащания "%d"

en: Removed personal data from order %s.
bg: Личните данни са премахнати от поръчка %s.

en: Removing
bg: Премахване

en: Removing %1$s manually will cause PHP warnings. Use the %2$s filter instead.
bg: Ръчното премахване на %1$s ще доведе до показване на предупреждения от PHP. Вместо това, използвайте филтъра %2$s.

en: Removing and Reusing
bg: Премахване и използване наново

en: Removing the current plugin&#8230;
bg: Премахване на текущото приложение&#8230;

en: Removing the old version of the translation&#8230;
bg: Премахване на старата версия на превода&#8230;

en: Removing...
bg: Изтриване...

en: Removing…
bg: Премахване…

en: Render response in a particular format.
bg: Генериране на отговор в специфичен формат.

en: Renew
bg: Обновяване

en: Renew Now
bg: Подновяване

en: Renew now
bg: Подновяване

en: Renew now for {{strong}}%(price)s{{/strong}}
bg: Подновете сега за {{strong}}%(price)s{{/strong}}

en: Renewal Failed
bg: Подновяването се провали

en: Renews at %(cost)s
bg: Подновява се за %(cost)s

en: Renews at: %s /year
bg: Подновява се за: %s /година

en: Renews on
bg: Подновява се на

en: Renews on
bg: Подновява се на

en: Renews on %1$s.
bg: Подновява се на %1$s.

en: Renews on %s
bg: Подновява се на %s

en: Reorder
bg: Пренареждане

en: Reorder menu items
bg: Пренареждане на елементи от менюто

en: Reorder mode closed
bg: Режимът на преподреждане е затворен

en: Reorder mode enabled
bg: Режим на преподреждане

en: Reorder widgets
bg: Пренареждане на джаджи

en: Repeat
bg: Повторение

en: Repeat Background Image
bg: Повторение на фоновото изображение

[ctx: Repeat Image]
en: Repeat
bg: Повтаряне

en: Repeat New Password
bg: Повторно въвеждане на новата парола

en: Repeat Password
bg: Повтаряне на паролата

en: Replace
bg: Смяна

en: Replace <a href="%s">theme's CSS</a> <b>(Advanced)</b>
bg: Подмяна на <a href="%s">CSS на темата</a> <b>(за напреднали)</b>

en: Replace audio
bg: Замяна на аудио

en: Replace image
bg: Замяна на изображение

en: Replace video
bg: Замяна на видео

en: Replacement
bg: Замяна

en: Replies created
bg: Брой отговори

en: Replies to my comments
bg: Отговори на моите коментари

en: Reply
bg: Отговор

en: Reply to %(commentAuthor)s…
bg: Отговор на %(commentAuthor)s…

en: Reply to %s
bg: Отговор на %s

en: Reply to Comment
bg: Отговор на коментар

en: Reply to this comment
bg: Отговор

en: Report a bug
bg: Доклад за неизправност

en: Report period.
bg: Период на доклада.

en: Reports
bg: Отчети

en: Reptiles
bg: Влечуги

en: Request added successfully.
bg: Заявката е добавена успешно.

en: Request body.
bg: Тяло на заявката.

en: Request failed with code %s
bg: Заявката пропадна с код %s

en: Request headers.
bg: Headers на заявката.

en: Requested
bg: Молбата е изпратена

en: Requester
bg: Подал молбата

en: Require Two-Step Authentication
bg: Изискване на двустъпкова автентикация

en: Required
bg: Задължително

en: Required PHP version
bg: Минимална версия нa PHP

en: Required WordPress version
bg: Изисква WordPress версия

en: Required and recommended modules are installed
bg: Необходимите и препоръчителните модули са инсталирани.

en: Required fields are indicated; the rest are optional. Profile information will only be displayed if your theme is set up to do so.
bg: Задължителните полета са отбелязани; всички останали се попълват по желание. Информацията за профила ви ще се извежда единствено ако темата е настроена да я извежда.

en: Required fields are marked %s
bg: Задължителните полета са отбелязани с %s

en: Required to be true, as resource does not support trashing.
bg: Трябва да бъде true, тъй като ресурсът не може да бъде преместван в кошчето.

en: Required to be true, as revisions do not support trashing.
bg: Трябва да бъде истина, тъй като ревизиите не поддържат преместване в кошчето.

en: Required to be true, as terms do not support trashing.
bg: Трябва да бъде истина, тъй като термините не поддържат преместване в кошчето.

en: Required to be true, as users do not support trashing.
bg: Задължителна e стойност "true", тъй като за потребителите не е възможно преместване в кошчето.

en: Required to create an Application Password, but not to update the user.
bg: Задължително е създаването на парола за приложението, не и обновяването на потребителя.

en: Required?
bg: Задължително?

en: Requirements
bg: Изисквания

en: Requirements Not Met
bg: Изискванията не са изпълнени

en: Requires changes to the domain's DNS
bg: Изисква да промените DNS-ите

en: Research
bg: Допитвания

en: Research Foundation
bg: Изследователска фондация

en: Resend
bg: Повторно изпращане

en: Resend confirmation requests
bg: Повторно изпращане на заявките за потвърждение

en: Resend email
bg: Повторно изпращане на имейл

en: Resend new order notification
bg: Изпращане на известие за нова поръчка

en: Reset
bg: Изчистване

en: Reset Image
bg: Връщане на началното изображение.

en: Reset Password
bg: Промяна на парола

en: Reset filters
bg: Промяна на филтрите

en: Reset options
bg: Нулиране на настройките

en: Reset password
bg: Нулиране на парола

en: Reset to Defaults
bg: Връщане на фабрични настройки

en: Reset to defaults
bg: Възстановяване на настройките по подразбиране

en: Resetting default modules...
bg: Нулиране на модулите по подразбиране...

en: Resetting the jetpack options stored in wp_options...
bg: Нулиране настройките на Jetpack пазени във wp_options...

en: Resolute
bg: Ризолют

en: Resource cannot be created.
bg: Неуспешно създаване на ресурса.

en: Resource cannot be created. Check to make sure 'order' and 'name' are present.
bg: Ресурсът не може да бъде създаден. Проверете дали са налични "поръчка" и "име".

en: Resource does not exist.
bg: Ресурсът не съществува.

en: Resource does not support trashing.
bg: Ресурсът не може да бъде преместван в кошчето.

en: Respond to your requests, including refunds and complaints
bg: Отговор на ваши заявки, включително искания за възстановяване на средства и оплаквания

en: Response
bg: Отговор

en: Response to %s
bg: Отговор на %s

en: Response was not OK:
bg: Отговорът не беше добър:

en: Responses
bg: Отговори

en: Responses to %s
bg: Отговори на %s

en: Responsive Layout
bg: Адаптивна ширина

en: Rest Stop
bg: Крайпътен паркинг

en: Rest of the world
bg: Останалата част от света

en: Restart
bg: Рестарт

en: Restaurant
bg: Ресторант

en: Restaurant Supplies
bg: Принадлежности за ресторанти

en: Restaurants
bg: Ресторанти

en: Restock refunded items
bg: Попълване на наличности от върнатите артикули

en: Restore
bg: Възстановяване

en: Restore &#8220;%s&#8221; from the Trash
bg: Възстановяване на &#8220;%s&#8221; от кошчето

en: Restore Original Header Image
bg: Връщане на началната заглавна картинка

en: Restore Original Image
bg: Връщане до оригиналното изображение

en: Restore This Autosave
bg: Възстановяване на тази автоматично запазена версия

en: Restore This Revision
bg: Възстановяване на тази версия

en: Restore from Trash
bg: Възстановяване от кошчето

en: Restore image
bg: Връщане на изображение

en: Restore last draft
bg: Възстановяване на последната чернова

en: Restore original image
bg: Връщане до оригиналното изображение

en: Restore the backup
bg: Възстановяване на резервното копие.

en: Restore the backup.
bg: Възстановяване на резервното копие.

en: Restore this comment from the Trash
bg: Възстановяване от кошчето

en: Restore this comment from the spam
bg: Възстановяване от спам

en: Restore this item from the Trash
bg: Възстановяване от кошчето

en: Restore this review from the Trash
bg: Възстановете отзива от кошчето

en: Results
bg: Резултати

en: Results are still loading&hellip;
bg: Резултатите все още се зареждат&hellip;

en: Results for
bg: Резултати за

en: Results for: %s
bg: Резултати за: %s

en: Resume
bg: Възстановяване

en: Resume Service
bg: Автобиографии

en: Retain cancelled orders
bg: Запазване на отменените поръчки

en: Retain completed orders
bg: Запазване на приключените поръчки

en: Retain completed orders for a specified duration before anonymizing the personal data within them.
bg: Запазване на приключените поръчки за определен период, преди личните данни в тях да бъдат анонимизирани.

en: Retain failed orders
bg: Запазване на неуспешните поръчки

en: Retain inactive accounts
bg: Запазване на неактивни профили

en: Retain pending orders
bg: Запазване на чакащите поръчки

en: Retirement Community
bg: Пенсионно общество

en: Retirement Home
bg: Дом за пенсионери

en: Retro (Generated)
bg: Ретро (генериран)

en: Retry
bg: Повторен опит

en: Return sales for a specific end date, the date need to be in the %s format.
bg: Показване на продажби преди дадена дата, датата трябва да е във формат %s.

en: Return sales for a specific start date, the date need to be in the %s format.
bg: Показване на продажби от дадена дата насам, датата трябва да е във формат %s.

en: Return to Settings
bg: Обратно към настройки

en: Return to cart
bg: Обратно в количката

en: Return to emails
bg: Обратно към имейлите

en: Return to payments
bg: Връщане към плащания

en: Return to shop
bg: Към магазина

en: Returning customer?
bg: Вече сте наш клиент?

en: Reunion
bg: Реюнион

en: Revenue
bg: Възвръщаемост

en: Reversal cancelled for order #%s
bg: Отказ на плащането по поръчка #%s

en: Reverse order
bg: Обръщане на реда

en: Revert to the <strong>Browser Uploader</strong> by clicking the link below the drag and drop box.
bg: Преминете към <strong>Мениджър за качване файлове на браузъра</strong> като натиснете върху връзката под карето за придърпване и пускане.

en: Reverting unpublished changes&hellip;
bg: Отменяне на непубликуваните промени&hellip;

en: Review
bg: Преглед

en: Review Settings
bg: Преглед на настройките

en: Review content.
bg: Преглед на съдържанието.

en: Review rating (0 to 5).
bg: Оценка (от 0 до 5).

en: Review type name.
bg: Име на вида отзив.

en: Review your orders
bg: Преглед на поръчките ви

en: Reviewer email.
bg: Имейл адрес на оценителя.

en: Reviewer name.
bg: Име на оценителя.

en: Reviews
bg: Отзиви

en: Reviews (%d)
bg: Отзиви (%d)

en: Reviews average rating.
bg: Средна оценка от отзивите.

en: Reviews can only be left by "verified owners"
bg: Отзиви могат да бъдат оставят само от потвърдени клиенти

en: Reviews totals.
bg: Общо отзиви.

en: Revision
bg: Ревизия

en: Revision by %s
bg: Версии от %s

en: Revision restored.
bg: Версията е възстановена.

en: Revisions
bg: Версии

en: Revisions are saved copies of your post or page, which are periodically created as you update your content. The red text on the left shows the content that was removed. The green text on the right shows the content that was added.
bg: Версиите са записани копия на ваша публикация или страница, които периодично се създават докато обновявате съдържанието си. Червеният текст отляво показва съдържание, което сте премахнали. Зеленият текст отдясно показва новото добавено съдържание.

en: Revisions do not support trashing. Set '%s' to delete.
bg: Версиите не поддържат преместване в кошче. Задайте '%s' за изтриване.

en: Revisions not enabled.
bg: Ревизиите са изключени.

en: Revisions: %s
bg: Версии: %s

en: Revoke
bg: Отказване

en: Revoke "%s"
bg: Изтриване "%s"

en: Revoke API key
bg: Отменяна на API ключа

en: Revoke access
bg: Отнемане на достъп

en: Revoke all application passwords
bg: Изтриване на всички пароли на приложението

en: Revoke key
bg: Анулиране на ключа

en: Reykjavik
bg: Рейкявик

en: Rezina
bg: Резина

en: Rheumatologist
bg: Ревматолог

en: Rhineland-Palatinate
bg: Рейнланд-Пфалц

en: Rich Text Area. Press Alt-Shift-H for help.
bg: Зона за текст с допълнения. За помощ натиснете Alt-Shift-H.

en: Rich Text Area. Press Control-Option-H for help.
bg: Зона за текст с допълнения. Натиснете Control-Option-H за помощ.

en: Riga
bg: Рига

en: Right
bg: Дясно

en: Right Now
bg: В момента

en: Right Sidebar
bg: Дясна странична лента

en: Right with space
bg: Дясно с интервал

en: Rimini
bg: Римини

en: Rio Branco
bg: Рио Бранко

en: Rio Gallegos
bg: Рио Галегос

en: River Gee
bg: Ривър Джий

en: Rivera
bg: Ривера

en: Rivercess
bg: Ривър Сес

en: Rivers
bg: Ривърс

en: Riyadh
bg: Рияд

en: Roads & Pavements
bg: Пътища и тротоари

en: Robots
bg: Роботи

en: Rock Climbing
bg: Скално катерене

en: Rock Climbing Instructor
bg: Инструктор по скално катерене

en: Rodeo
bg: Родео

en: Roi Et
bg: Рой Ет

en: Role
bg: Роля

en: Roles assigned to the user.
bg: Роли, назначени на потребителя.

en: Roles successfully reset
bg: Ролите са нулирани успешно

en: Rollback Error: [%1$s] %2$s
bg: Възникна грешка при отмяна на обновленията: [%1$s] %2$s

en: Roller Skating Rink
bg: Пързалка за ролкови кънки

en: Roma
bg: Рим

en: Romania
bg: Румъния

en: Romanian
bg: Румънски

en: Romanian leu
bg: Румънска лея

en: Rome
bg: Рим

en: Rondonia
bg: Рондония

en: Roofing Contractor
bg: Ремонт и изработка на покриви

en: Roofing Supplies
bg: Покривни материали

en: Rosario
bg: Росарио

en: Roscommon
bg: Роскомън

en: Rotate
bg: Завъртане

en: Rotate 180&deg;
bg: Завъртине на 180&deg;

en: Rotate 90&deg; left
bg: Завъртане 90&deg; наляво

en: Rotate 90&deg; right
bg: Завъртане 90&deg; надясно

en: Rotation
bg: Завъртане.

en: Rotation arguments.
bg: Параметри на завъртането.

en: Rotation type.
bg: Тип на завъртането.

en: Rothera
bg: Ротера

en: Round tax at subtotal level, instead of rounding per line
bg: Закръгляне на общата такса, вместо закръгляне на всеки продукт.

en: Rounded Corners
bg: Заоблени ъгли

en: Rounding
bg: Закръгляне

en: Route must be specified.
bg: Пътят трябва да бъде уточнен.

en: Routes must be namespaced with plugin or theme name and version.
bg: Пътищата трябва да съдържат името и версията на разширението или темата като namespace.

en: Routing number
bg: Код на банката

en: Row
bg: Ред

en: Row group
bg: Група на реда

en: Row type
bg: Тип ред

en: Rows
bg: Редове

en: Rows per page
bg: Реда на страница

en: Rubanda
bg: Рубанда

en: Rubirizi
bg: Рубиризи

en: Rug Store
bg: Магазин за килими

en: Rukiga
bg: Рукига

en: Rukungiri
bg: Рукунгири

en: Rukwa
bg: Руква

en: Run
bg: Старт

en: Run %s
bg: Старт на %s

en: Run Importer
bg: Пускане на импортера

en: Run the Setup Wizard
bg: Стартиране на помощника за настройване

en: Run the importer
bg: Стартиране на инструмента за импортиране

en: Running
bg: Тичане

en: Running %d action | Running %d actions
bg[0]: Изпълнение на %d действие
bg[1]: Изпълнение на %d действия

en: Running Store
bg: Стоки за бягане

en: Ruse
bg: Русе

en: Russia
bg: Русия

en: Russian
bg: Руски

en: Russian Federation
bg: Руска федерация

en: Russian Restaurant
bg: Руски ресторант

en: Russian ruble
bg: Руска рубла

en: Rustic Furniture Store
bg: Магазин за стари мебели

en: Ruvuma
bg: Рувума

en: Rwanda
bg: Руанда

en: Rwandan franc
bg: Руандски франк

en: Réunion
bg: Реюнион

en: S&atilde;o Tom&eacute; and Pr&iacute;ncipe
bg: Сао Томе и Принсипи

en: S&atilde;o Tom&eacute; and Pr&iacute;ncipe dobra
bg: Сао Томе добра

en: SANDBOX ENABLED. You can use sandbox testing accounts only. See the <a href="%s">PayPal Sandbox Testing Guide</a> for more details.
bg: ТЕСТОВИЯТ РЕЖИМ Е ВКЛЮЧЕН. Можете да използвате единствено специално създаден за тестовия режим профи. Вижте <a href="%s">Наръчника за тестовия режим на PayPal</a> за подробности.

en: SCUBA Instructor
bg: Инструктор по гмуркане

en: SEO Tools
bg: SEO инструменти

en: SEO Tools & Google Analytics
bg: SEO инструменти и Google Analytics

en: SEO settings aren't recognized by search engines while your site is Hidden.
bg: Настройките за SEO няма да бъдат разпознати от търсачките, докато сайтът Ви е скрит.

en: SEO settings aren't recognized by search engines while your site is Private.
bg: Настройките за Оптимизация за търсачките, SEO, няма да бъдат разпознати от тях, докато сайта Ви не e публично достъпен.

en: SEO tools
bg: SEO инструменти

en: SEO tools are not enabled for this site.
bg: SEO инструментите не са включени за този сайт.

en: SKU
bg: Код

en: SKU %s
bg: Код %s

en: SKU refers to a Stock-keeping unit, a unique identifier for each distinct product and service that can be purchased.
bg: Кодът на продукта е уникален идентификатор за всеки отделен продукт или услуга, по който се осъществява пазаруването.

en: SKU:
bg: Код:

en: SQL server is up to date
bg: SQL сървърът е актуален.

en: SSL forced?
bg: Задължителен ли е SSL?

en: SSL verification failed.
bg: Грешка при потвърждаването на SSL.

en: STD Testing
bg: Тестове за болести, предавани по полов път

en: SUCCESS: %s
bg: Успешно: %s

en: SUCCESS: WordPress was successfully updated to %s
bg: Успех! WordPress бе успешно обновена до %s

en: SUHOSIN installed
bg: SUHOSIN е инсталиран

en: Sa Kaeo
bg: Са Каео

en: Saarland
bg: Саар

en: Safe and secure payments using credit cards or your customer's PayPal account.
bg: Сигурни и безопасни плащания с банкови карти или PayPal профилите на клиентите ви.

en: Safe and secure payments using credit cards or your customer's PayPal account. <a href="%s" target="_blank">Learn more</a>.
bg: Сигурни плащания чрез кредитни карти или PayPal. <a href="%s" target="_blank">Научете повече</a>.

en: Safe: always put spam in the Spam folder for review.
bg: На сигурно: Изпращане на спама в папката за спам във всички случаи.

en: Saigon
bg: Сайгон

en: Sailing School
bg: Училище по плаване

en: Sailmaker
bg: Производител на ветрила

en: Saint Barth&eacute;lemy
bg: Сен Бартелми

en: Saint Barthélemy
bg: Сен Бартелми

en: Saint Helena
bg: Сен Хелена

en: Saint Helena pound
bg: Света Елена лира

en: Saint Kitts and Nevis
bg: Сейнт Китс и Невис

en: Saint Lucia
bg: Сент Лусия

en: Saint Martin
bg: Свети Мартин

en: Saint Martin (Dutch part)
bg: Сент Мартин (Холандска част)

en: Saint Martin (French part)
bg: Сент Мартин (Френска част)

en: Saint Pierre and Miquelon
bg: Сен Пиер и Микелон

en: Saint Vincent and the Grenadines
bg: Сейнт Винсент и Гренадини

en: Sainyabuli
bg: Сайнябули

en: Saipan
bg: Сайпан

en: Sakhalin
bg: Сахалин

en: Sakon Nakhon
bg: Сакон Након

en: Sakura
bg: Сакура

en: Salad Restaurant
bg: Салатен ресторант

en: Salavan
bg: Салаван

en: Sale
bg: Промоция

en: Sale end date
bg: Промоцията приключва на:

en: Sale end date (YYYY-MM-DD format or leave blank)
bg: Крайна дата на разпродажба (формат ГГГГ-ММ-ДД или оставете празно)

en: Sale price
bg: Промоционална цена:

en: Sale price (%s)
bg: Цена с намаление (%s)

en: Sale price dates
bg: Дати на разпродажбите

en: Sale product price, if applicable.
bg: Продажна цена на продукта, ако е приложимо.

en: Sale start date
bg: Промоцията започва на:

en: Sale start date (YYYY-MM-DD format or leave blank)
bg: Начална дата на разпродажбата (формат ГГГГ-ММ-ДД или оставете празно)

en: Sale!
bg: Разпродажба!

en: Sales
bg: Продажба

en: Sales amount
bg: Направени продажби

en: Sales by category
bg: Продажби по категория

en: Sales by date
bg: Продажби по дата

en: Sales by product
bg: Продажби по продукт

en: Sales reports
bg: Доклад за продажбите

en: Salto
bg: Салто

en: Salvage Yard
bg: Автоморга

en: Samaná
bg: Самана

en: Samara
bg: Самара

en: Samarkand
bg: Самарканд

en: Same as parent
bg: Също като родителя

en: Samoa
bg: Самоа

en: Samoan t&#x101;l&#x101;
bg: Самоанска тала

en: Sample Page
bg: Примерна страница

en: Sample:
bg: Пример:

en: Samut Prakan
bg: Самут Пракан

en: Samut Sakhon
bg: Самут Сакон

en: Samut Songkhram
bg: Самут Сонгкрам

en: San Cristóbal
bg: Сан Кристобал

en: San José
bg: Сан Хосе

en: San José de Ocoa
bg: Сан Хосе де Окоа

en: San Luis Potosi
bg: Сан Луис Потоси

en: San Marino
bg: Сан Марино

en: San Pedro
bg: Сан Педро

en: San Pedro de Macorís
bg: Сан Педро де Макорис

en: Sandbox
bg: Пясъчник

en: Sandbox API password
bg: Парола за API на тестовия режим (sandbox)

en: Sandbox API signature
bg: Подпис за API на тестовия режим (sandbox)

en: Sandbox API username
bg: Потребителско име за API на тестовия режим (sandbox)

en: Sandwich Shop
bg: Магазин за сандвичи

en: Santa Cruz
bg: Санта Круз

en: Santa Fe
bg: Санта Фе

en: Santa Isabel
bg: Санта Исабел

en: Santarem
bg: Сантарем

en: Santiago
bg: Сантяго

en: Santiago Rodríguez
bg: Сантяго Родригес

en: Santiago del Estero
bg: Сантяго дел Естеро

en: Santo Domingo
bg: Санто Доминго

en: Sao Paulo
bg: Сао Паулу

en: Sao Tome
bg: Сао Томе

en: Sao Tome and Principe
bg: Сао Томе и Принсипи

en: Saraburi
bg: Сарабури

en: Sarajevo
bg: Сараево

en: Saratov
bg: Саратов

en: Sat
bg: сб

en: Satu Mare
bg: Сату Маре

en: Satun
bg: Сатун

en: Saturday
bg: събота

[ctx: Saturday initial]
en: S
bg: С

en: Saudi Arabia
bg: Саудитска Арабия

en: Saudi riyal
bg: Саудитски риал

en: Savannakhet
bg: Саванакет

en: Save
bg: Съхраняване

en: Save %s
bg: Съхраняване на %s

en: Save &amp; Buy Upgrade
bg: Запис и купуване на пълната версия

en: Save &amp; Publish
bg: Запис и публикуване

en: Save Changes
bg: Запазване

en: Save Draft
bg: Запис

en: Save Edits
bg: Запазване на промените

en: Save Menu
bg: Запис на менюто

en: Save New Order
bg: Записване на новата подредба

en: Save Options
bg: Запазване

en: Save Password
bg: Запазване на парола

en: Save Poll
bg: Запази анкетата

en: Save Settings
bg: Запис на настройките

en: Save Stylesheet
bg: Записване на стиловете

en: Save Widget
bg: Запис

en: Save account settings
bg: Запазване на настройките на профила

en: Save address
bg: Запази адреса

en: Save all changes
bg: Запазване на всички промени

en: Save and go back to form builder
bg: Запис и връщане обратно към създателя на формуляри.

en: Save and preview changes before publishing them.
bg: Запазване и преглед на промените преди публикуване.

en: Save as Draft
bg: Запис като чернова

en: Save as Pending
bg: Запис

en: Save attributes
bg: Запазване на атрибутите

en: Save big with WooPayments
bg: Спестявайте с WooPayments

en: Save changes
bg: Запазване на промените

en: Save changes before changing page?
bg: Запис на промените преди да продължите към новата страница?

en: Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment.
bg: Запазване на името, имейл адреса и уебсайта ми в този браузър за следващия път когато коментирам.

en: Save notification settings
bg: Запазване на настройките за известия

en: Save password
bg: Запазване на парола

en: Save profile details
bg: Запазване на детайлите за профила

en: Save settings
bg: Запази настройките

en: Save shipping classes
bg: Запазване на класовете на доставка

en: Save this field
bg: Запазване на полето

en: Save time and errors with automated tax calculation and collection at checkout. Powered by WooCommerce Services and Jetpack.
bg: Спестете време и се предпазете от грешки с автоматично изчисляване и отчитане на данъците при завършване на поръчката. От WooCommerce Services и Jetpack.

en: Save to account
bg: Запазване в профила

en: Save webhook
bg: Запазване

en: Saved
bg: Записано

en: Saved successfully
bg: Записът е успешен

en: Saved.
bg: Успешен запис.

en: Saving
bg: Запазване

en: Saving is disabled: %s is currently editing this page.
bg: Записът е забранен: %s в момента редактира тази страница.

en: Saving is disabled: %s is currently editing this post.
bg: Записът е забранен: %s в момента редактира тази публикация.

en: Saving revision&hellip;
bg: Версията се запазва...

en: Saving&hellip;
bg: Запазване&hellip;

en: Saving...
bg: Записване...

en: Saving…
bg: Записване...

en: Saw Mill
bg: Дъскорезница

en: Saxony
bg: Саксония

en: Saxony-Anhalt
bg: Саксония-Анхалт

en: Scale
bg: Преоразмеряване

en: Scale Image
bg: Преоразмеряване

en: Scale Image Help
bg: Помощ за преоразмеряването на изображения

en: Scale images to match the large size selected in %1$simage options%2$s (%3$d &times; %4$d).
bg: Оразмеряване на изображенията, така че да съвпадат с големия размер, избран в %1$sнастройки на изображенията%2$s (%3$d &times; %4$d).

[ctx: Scale option for dimensions control]
en: Contain
bg: Вместване

[ctx: Scale option for dimensions control]
en: Cover
bg: Обложка

[ctx: Scale option for dimensions control]
en: Fill
bg: Запълване

[ctx: Scale option for dimensions control]
en: None
bg: Без

[ctx: Scale option for dimensions control]
en: Scale down
bg: Намаляне

en: Scan
bg: Сканиране

en: Scan site for content
bg: Сканиране на сайта за съдържание

en: Schaffhausen
bg: Шафхаузен

en: Schedule
bg: Планиране

en: Schedule a chat
bg: Резервация на час

en: Schedule a one-on-one orientation with a Happiness Engineer to set up your site and learn more about WordPress.com.
bg: Планирайте ориентация с инженер по поддръжката за да настроите сайта си и научите повече за WordPress.com.

en: Schedule a session
bg: Планирайте сесия

en: Schedule for: %s
bg: Насрочване за: %s

en: Schedule interview
bg: Насрочване на интервю

en: Schedule my session
bg: Планиране на сесията

en: Schedule your customization changes to publish ("go live") at a future date.
bg: Планиране на промените да бъдат публикувани на предстояща дата.

en: Schedule your social media updates in advance and promote your posts when it's best for you.
bg: Планирайте публикациите в социални мрежи предварително и промотирайте когато това е най-подходящо за вас.

en: Schedule your social media updates in advance and promote your posts when it’s best for you.
bg: Планирайте публикациите в социални мрежи предварително и промотирайте когато това е най-подходящо за вас.

en: Schedule your social messages in advance.
bg: Планирайте предварително социалните си съобщения.

en: Scheduled
bg: Планиран

en: Scheduled <span class="count">(%s)</span> | Scheduled <span class="count">(%s)</span>
bg[0]: Планирани <span class="count">(%s)</span>
bg[1]: Планирани <span class="count">(%s)</span>

en: Scheduled Action
bg: Планирано действие

en: Scheduled Actions
bg: Планирани действия

en: Scheduled Date
bg: Планирана дата

en: Scheduled actions are hooks triggered on a cetain date and time.
bg: Планираните действия представляват куки, които се задействат на определена дата в указан час.

en: Scheduled events
bg: Насрочени събития

en: Scheduled events are running
bg: Насрочените събития се изпълняват

en: Scheduled events are what periodically looks for updates to plugins, themes and WordPress itself. It is also what makes sure scheduled posts are published on time. It may also be used by various plugins to make sure that planned actions are executed.
bg: Насрочените събития периодично проверяват за обновявания на разширения, теми и на самия WordPress. Също така се грижат насрочените публикации да бъдат публикувани навреме. Могат да се използват и от различни разширения, за да е сигурно, че планираните действия са изпълнени.

en: Scheduled for: %s
bg: Насрочено за: %s

en: Schleswig-Holstein
bg: Шлезвиг-Холщайн

en: School
bg: Училище

en: School District
bg: Училищен квартал

en: School Supplies
bg: Училищни принадлежности

en: Schwyz
bg: Швиц

en: Science Museum
bg: Научен музей

en: Scooter Rental
bg: Наем на скутери

en: Scope under which the request is made; determines fields present in response.
bg: Обхват, в който се прави запитването; определя полетата, които присъстват в отговора.

en: Scoresbysund
bg: Скорсбисънд

en: Scrape key check failed. Please try again.
bg: Проверката за scrape nonce се провали. Опитайте отново.

en: Screen Content
bg: Съдържание на екрана

en: Screen Options
bg: Настройки на изгледа

en: Screen Options Tab
bg: Раздел &#8222;Настройки на изгледа&#8220;

en: Screen Printer
bg: Ситопечат

en: Screen elements
bg: Екранни елементи

en: Screen reader users: when in forms mode, you may need to press the Esc key twice.
bg: За потребители с екранен четец: когато сте в режим на форми, може да трябва да натиснете клавиша Esc два пъти.

en: Script with handle %s had a dependency on itself which has been removed. This is an indicator that your JS code has a circular dependency that can cause bugs.
bg: Скриптът с манипулатор %s има зависимост от себе си, която беше премахната. Това е знак, че вашият JS код има кръгова зависимост, която може да причини грешки.

en: Scripts and styles should not be registered or enqueued until the %1$s, %2$s, or %3$s hooks.
bg: Скриптовете и стиловете не бива да се регистрират или да бъдат поставяни на опашката преди куките %1$s, %2$s, или %3$s.

en: Scroll
bg: Скролиращ

en: Scroll back to top
bg: Обратно най-горе

en: Scroll back up to continue.
bg: Скролирайте обратно, за да продължите.

en: Scroll down to see how your site will look. You can customize it with your own text and photos when we're done with the setup basics.
bg: Скролирайте надолу, за да видите как ще изглежда сайта. Можете да променяте съдържанието и снимките и след началните стъпки.

en: Scroll with Page
bg: Скролиране заедно със страницата

en: Sculpture Museum
bg: Музей на скулптурите

en: Seafood Market
bg: Пазар за морски деликатеси

en: Seafood Restaurant
bg: Ресторант с морска храна

en: Search
bg: Търсене

en: Search %s
bg: Търсене %s

en: Search %s - %s
bg: Търсене на %s - %s

en: Search (Powered by Jetpack)
bg: Търсене (Захранва се от Jetpack)

en: Search Categories
bg: Търсене

en: Search Changesets
bg: Търсене в набора от промени

en: Search Comics
bg: Търсене на комикси

en: Search Comments
bg: Търсене в коментарите

en: Search Engine Terms
bg: Термини за търсачките

en: Search Installed Themes
bg: Търсене в инсталираните теми

en: Search Link Categories
bg: Търсене в категориите за връзки

en: Search Links
bg: Търсене

en: Search Media
bg: Търсене във файловете

en: Search Media:
bg: Търсене във файловете

en: Search Menu Item Labels
bg: Търсене по етикети на артикули

en: Search Menu Items
bg: Търсене в елементите на менюто

en: Search Menu Sections
bg: Търсене на секции в меню

en: Search Modules
bg: Търсене на модули...

en: Search Navigation Menus
bg: Търсене в менюто за навигация

en: Search Pages
bg: Търсене на страници

en: Search Patterns
bg: Търсене в Макети

en: Search Posts
bg: Търсене на публикации

en: Search Project Tags
bg: Търсене на етикети на проекти

en: Search Project Types
bg: Търсене на типове проекти

en: Search Projects
bg: Търсене на проекти

en: Search Requests
bg: Заявки за търсене

en: Search Results
bg: Резултати от търсенето

en: Search Results %1$s %2$s
bg: Резултати от търсене %1$s %2$s

en: Search Results for &#8220;%s&#8221;
bg: Резултати от търсенето за &#8220;%s&#8221;

en: Search Results for: %s
bg: Резултати от търсене за: %s

en: Search Scheduled Actions
bg: Търсене в планираните действия

en: Search Sites
bg: Търсене в сайтовете

en: Search Tags
bg: Търсене в етикети

en: Search Template Parts
bg: Търсене на категория от шаблони

en: Search Templates
bg: Търсене на шаблони

en: Search Terms
bg: Ключови думи

en: Search Terms for %1$s days ending %2$s
bg: Ключови думи за %1$s дни, завършващи на %2$s

en: Search Testimonials
bg: Търсене на препоръки

en: Search Users
bg: Търсене в потребителите

en: Search Widgets
bg: Търсене в джаджите

en: Search WordPress.com Blogs
bg: Търсене в блоговете на WordPress.com

en: Search WordPress.org themes
bg: Търсене на WordPress.org теми

en: Search categories
bg: Търси категории

en: Search categories by name
bg: Търсене в категориите по име

en: Search coupons
bg: Търсене на кодове за отстъпка

en: Search customers
bg: Търсене на клиенти

en: Search engine visibility
bg: Видимост на сайта за търсещи машини

en: Search engines discouraged
bg: Търсещите машини са спрени

en: Search for a downloadable product&hellip;
bg: Търсене на продукт за изтегляне&hellip;

en: Search for a product&hellip;
bg: Търсене на продукт&hellip;

en: Search for a user&hellip;
bg: Търсене на потребител&hellip;

en: Search for commands
bg: Търсене на команди

en: Search for:
bg: Търсене за:

en: Search here...
bg: Търсене...

en: Search hook, args and claim ID
bg: Кука за търсене, аргументи и ID на заявката

en: Search images
bg: Търсене на изображения

en: Search key
bg: Ключ за търсене

en: Search logs
bg: Търсене в записите

en: Search media
bg: Търсене във файловете

en: Search media items...
bg: Търсене на файлове в библиотеката...

en: Search menu items&hellip;
bg: Търсене в елементите на менюто

en: Search modules…
bg: Търсене на модули...

en: Search or enter URL to follow…
bg: Потърсете или въведете URL адрес, който да последвате ...

en: Search or use up and down arrow keys to select an item.
bg: Търсене или избор на елемент със стрелки нагоре и надолу

en: Search orders
bg: Търсене на поръчки

en: Search plugins
bg: Търсене на разширения

en: Search products
bg: Търсене на продукти

en: Search products&hellip;
bg: Търси продукти&hellip;

en: Search products…
bg: Търсене на продукти...

en: Search results
bg: Резултати от търсенето

en: Search results for "%s"
bg: Резултати от търсенето за %s

en: Search results for %s
bg: Резултати от търсенето на %s

en: Search results for &ldquo;%s&rdquo;
bg: Резултати от търсенето на &ldquo;%s&rdquo;

en: Search results for: "%s"
bg: Резултати от търсенето за: „%s“

en: Search results for: %s
bg: Резултати от търсене за: %s

en: Search results only
bg: Само резултати от търсенето

en: Search results: &ldquo;%s&rdquo;
bg: Резултати от търсенето: &ldquo;%s&rdquo;

en: Search shipping classes
bg: Търсене на клас доставка

en: Search tags
bg: Търси етикети

en: Search themes&hellip;
bg: Търсене на теми&hellip;

en: Search themes...
bg: Търсене в темите...

en: Search webhooks
bg: Търсене на уеб куки

[ctx: Search widget]
en: Search
bg: Търсене

en: Search widgets&hellip;
bg: Търсене в джаджите&hellip;

en: Search&hellip;
bg: Търсене&hellip;

en: Search...
bg: Търсене...

en: Searching&hellip;
bg: Търсене...

en: Searching...
bg: Търсене...

en: Search…
bg: Търсене...

en: Seasonal
bg: Сезони

en: Second param must be numeric or empty
bg: Вторият параметър трябва да е число или да е празен

en: Secondary menu
bg: Второстепенно меню

en: Secret
bg: Таен

en: Secret key used to generate a hash of the delivered webhook and provided in the request headers. This will default to a MD5 hash from the current user's ID|username if not provided.
bg: Таен ключ, използван за генерирането на хеш на получената уеб кука, използвана в заглавната част на заявката. По подразбиране представлява MD5 хеш от ID на текущия потребител или потребителското име.

en: Section
bg: Секция

en: Sections whose purpose is to trigger a specific action.
bg: Секции, които имат за цел да предизвикат конкретно действие.

en: Secure checkout
bg: Защитено плащане

en: Secure communication
bg: Сигурна комуникация

en: Secure connection (HTTPS)
bg: Сигурна връзка (HTTPS)

en: Securely accept credit and debit cards with one low rate, no surprise fees (custom rates available). Sell online and in store and track sales and inventory in one place. <a href="%s" target="_blank">Learn more about Square</a>.
bg: Приемайте кредитни и дебитни карти без компромис със сигурността, на една ниска тарифа, без изненадващи такси (има възможност за потребителски тарифи). Продавайте онлайн или във физически магазин и проследявайте продажби и наличности от едно място. <a href="%s" target="_blank">Научете повече за Square</a>.

en: Securely communicating between servers are needed for transactions such as fetching files, conducting sales on store sites, and much more.
bg: Сигурна връзка между сървърите е нужна за действия като извличане на файлове, извършване на продажби в онайн магазини и т.н.

en: Security
bg: Сигурност

en: Security Scanning
bg: Сканиране на сигурността

en: Security check failed.
bg: Проверката за сигурност се провали.

en: Security error.
bg: Проблем със сигурността.

en: Security.
bg: Сигурност

en: See all comments
bg: Вижте всички коментари

en: See all comments in this post
bg: Вижте всички коментари за тази публикация

en: See detailed information about your traffic, likes, comments, and subscribers.
bg: Вижте подробна информация за трафика, харесванията, коментарите и абонатите на сайта.

en: See how changes would look live on your website, and share the preview with people who can't access the Customizer.
bg: Прегледайте как промените ще изглеждат на живо на вашия сайт, и споделете с хора, които нямат достъп до настройките на вашия сайт.

en: See more
bg: Вижте повече

en: Sekong
bg: Секонг

en: Select
bg: Избиране

en: Select %s
bg: Избиране на %s

en: Select All
bg: Избор на всичко

en: Select Category
bg: Изберете категория

en: Select Category:
bg: Избор на категория:

en: Select Country
bg: Изберете държава

en: Select Day
bg: Избор на ден

en: Select Files
bg: Избор на файлове

en: Select Image
bg: Избор на изображение

en: Select Link Category:
bg: Избор на категория за връзки:

en: Select Menu:
bg: Избор на меню:

en: Select Month
bg: - Избор на месец -

en: Select Page
bg: Избиране на страница

en: Select Post
bg: Избор на публикация

en: Select Province
bg: Избор на област

en: Select Site Icon
bg: Избор на икона

en: Select Week
bg: Избор на седмица

en: Select Year
bg: Избор на година

en: Select a Menu
bg: Избор на меню

en: Select a Privacy Policy page
bg: Избор на страница с политика за поверителност

en: Select a category
bg: Избиране на категория

en: Select a city
bg: Изберете град

en: Select a country / region&hellip;
bg: Избор на държави / област&hellip;

en: Select a menu to edit:
bg: Избор на меню за редакция:

en: Select a page&hellip;
bg: Избор страница&hellip;

en: Select a site
bg: Избиране на сайт

en: Select a user
bg: Избор на потребител

en: Select a user or pick "custom" and enter a custom email address.
bg: Изберете потребител, или "собствен" и въведете вашия имейл адрес.

en: Select all
bg: Всички

en: Select an area to move this widget into:
bg: Избор на зона, в която да преместите джаджата:

en: Select an image
bg: Избор на изображение

en: Select an option&hellip;
bg: Избор на опция&hellip;

en: Select and crop
bg: Избор и преоразмеряване

en: Select audio
bg: Избор на аудио

en: Select both the sidebar for this widget and the position of the widget in that sidebar.
bg: Изберете на коя странична лента на на кое място в нея да се покаже джаджата.

en: Select bulk action
bg: Масов избор

en: Select categories&hellip;
bg: Избор категории&hellip;

en: Select comment
bg: Избор на коментар

en: Select fields from your CSV file to map against products fields, or to ignore during import.
bg: Изберете полета от CSV файла, които да свържете с полета на продукти или да пренебрегнете при импортиране.

en: Select file
bg: Избор на файл

en: Select image
bg: Избор на изображение

en: Select location
bg: Избор на локация

en: Select logo
bg: Избор на лого

en: Select none
bg: Изчистване

en: Select options
bg: Опции

en: Select options for &ldquo;%s&rdquo;
bg: Изберете настройки за &ldquo;%s&rdquo;

en: Select poster image
bg: Избор на изображение

en: Select regions within this zone
bg: Избор на региони за тази зона

en: Select shipping methods
bg: Избор на методи за доставка

en: Select some countries
bg: Избрани държави

en: Select terms
bg: Избор термини

en: Select the access type of these keys.
bg: Избор на тип достъп за тези ключове.

en: Select the roles that will be able to view stats reports.
bg: Избор на роли, които да имат достъп до отчетите.

en: Select video
bg: Избор на видео

en: Select when the webhook will fire.
bg: Изберете кога да бъде изпълнена уеб-куката.

en: Select your .blog domain
bg: Изберете вашия .blog домейн

en: Select your custom domain
bg: Изберете собствен домейн

en: Selected
bg: Избран

en: Selected attribute term name.
bg: Име на избрания термин за атрибут.

en: Selected countries
bg: Избрани държави

en: Selected media actions
bg: Избрани медийни действия

en: Selected menus have been successfully deleted.
bg: Избраните менюта бяха успешно изтрити.

en: Selected store theme.
bg: Избор на тема на магазина.

en: Selecting no country / region to sell to prevents from completing the checkout. Continue anyway?
bg: Ако нямате избрана държава / регион, в които да продавате, няма да можете да завършите плащането. Продължавате ли все пак?

en: Selection:
bg: Избрана част:

en: Self-Storage Facility
bg: Складове

en: Sell anything with a simple PayPal button.
bg: Продавайте всичко с бутон от PayPal.

en: Sell online with PayPal
bg: Продавайте в Интернет чрез PayPal

en: Sell products and services? Generate leads? Something else entirely? Be as specific as you can! It helps us provide the information you're looking for.
bg: Да продавате продукти и услуги? Нещо друго? Бъдете колкото може по-конкретни. Ще ни помогне да ви предоставим информация.

en: Sell to all countries
bg: Продажба във всички държави

en: Sell to all countries, except for&hellip;
bg: Продаване във всички държави, с изключение на&hellip;

en: Sell to specific countries
bg: Продажба в избрани държави

en: Sell your collection of products online.
bg: Продавайте вашите продукти онлайн.

en: Selling location(s)
bg: Продажба в

en: Sembabule
bg: Сембабуле

en: Seminary
bg: Семинария

en: Send
bg: Изпращане

en: Send %s a link to reset their password. This will not change their password, nor will it force a change.
bg: Изпратете връзка за смяна на паролата на %s. Той няма да смени паролата им или да ги принуди да я сменят.

en: Send Again
bg: Повторно изпращане

en: Send Request
bg: Изпращане на молбата

en: Send Reset Link
bg: Изпращане на връзка за смяна на паролата

en: Send Trackbacks
bg: Изпращане на trackbacks

en: Send User Notification
bg: Изпращане на известие до потребителя

en: Send email
bg: Изпращане на имейл

en: Send email notification when someone likes a post
bg: Изпращане на имейл известие когато някой хареса публикация

en: Send export link
bg: Изпратете връзка за експортиране

en: Send invite
bg: Изпращане на покана

en: Send notifications when an IPN is received from PayPal indicating refunds, chargebacks and cancellations.
bg: Да се изпращат известия, когато пристигат IPN съобщения от PayPal за връщане на сумата, инициирано от търговеца, поискано възстановяване на сумата от клиента, и откази.

en: Send password reset
bg: Промяна на паролата

en: Send personal data erasure confirmation email.
bg: Изпращане на имейл за изтриване на личните данни

en: Send personal data export confirmation email.
bg: Изпрати имейл за потвърждение на свалянето на личните данни.

en: Send shipping details to PayPal instead of billing.
bg: Изпратете информацията за доставка на PayPal, вместо на фактурата.

en: Send the new user an email about their account
bg: Изпращане на електронно писмо до новия потребител относно неговия профил.

en: Send trackbacks to:
bg: Изпращане на trackbacks към:

en: Send us a message!
bg: Пишете ни!

en: Send you information about your account and order
bg: Изпраща информация за вашия профил и поръчка

en: Send you marketing messages, if you choose to receive them
bg: Изпраща ви маркетингови съобщения, ако решите да ги получавате

en: Sending email...
bg: Изпращане...

en: Sending you a text message…
bg: Изпращане на текстово съобщение ...

en: Sending...
bg: Изпращане...

en: Sending…
bg: Изпращане...

en: Senegal
bg: Сенегал

en: Senior Citizen Center
bg: Център за възрастни хора

en: Sent By
bg: Изпратен от

en: Sent by a verified %s user.
bg: Изпратено от потвърден потребител от %s.

en: Sent by an unverified visitor to your site.
bg: Изпратено от непотвърден потребител от вашия сайт.

en: Sent data to WordPress.com
bg: Изпращане на данни към WordPress.com

en: Sent more data to WordPress.com
bg: Изпращане на повече данни към WordPress.com

en: Sent to %(email)s. Check your email to verify.
bg: Изпратено на %(email)s. Проверете си пощата за потвърждение.

en: Seoul
bg: Сеул

en: Sep
bg: Сеп

en: Separate codes with a comma. Accepts wildcards, e.g. <code>P*</code> will match a postcode of PE30. Also accepts a pattern, e.g. <code>NG1___</code> would match NG1 1AA but not NG10 1AA
bg: Разделете кодовете със запетая. Позволени шаблони, пр.: <code>Г*</code> ще намери съвпадения с ГБ30. Също така <code>ГБ1___</code> ще намери съвпадения с ГБ100 но не и ГБ10AA

en: Separate multiple URLs with spaces
bg: Разделете Интернет адресите с интервали

en: Separate pattern categories with commas
bg: Разделете шаблонните категории със запетаи

en: Separate tags with commas
bg: Разделяйте етикетите със запетаи

en: September
bg: септември

[ctx: September abbreviation]
en: Sep
bg: сеп.

en: Serbia
bg: Сърбия

en: Serbian
bg: Сръбски

en: Serbian dinar
bg: Сръбски динар

en: Serere
bg: Серере

en: Serialized widget form data to encode into instance settings.
bg: Сериализираните данни от формуляра на джаджата за кодиране в настройките на инстанцията.

en: Server
bg: Сървър

en: Server address
bg: Адрес на сървъра

en: Server architecture
bg: Сървърна архитектура

en: Server environment
bg: Среда на сървъра

en: Server info
bg: Информация за сървъра

en: Server info.
bg: Информация за сървъра

en: Server requirements not met, missing requirement(s): %s.
bg: Изискванията към сървъра не са изпълнени, липсващи изисквания: %s.

en: Server response time could not be determined. Verify that loopback requests are working.
bg: Времето за реакция на сървъра не можа да бъде определено. Проверете дали заявките за обратна връзка работят.

en: Server settings
bg: Настройки на сървъра

en: Server version
bg: Версия на сървъра

en: Service Station
bg: Сервиз

en: Service name
bg: Име на услугата

en: Services dragged here will appear individually.
bg: Услуги, провлачени тук, ще се показват индивидуално.

en: Services dragged here will be hidden behind a share button.
bg: Услуги, провлачени тук, ще бъдат скрити зад бутон за споделяне.

en: Session Tokens
bg: Сесийни жетони (tokens)

en: Session expired
bg: Изтекла сесия

en: Sessions
bg: Сесии

en: Sessions are %(durationInMinutes)d minutes long and in %(defaultLanguage)s.
bg: Сесиите са по %(durationInMinutes)d минути и на следните езици: %(defaultLanguage)s.

en: Sessions are %(durationInMinutes)d minutes long.
bg: Сесиите са по %(durationInMinutes)d минути.

en: Set Authors
bg: Избор на автори

en: Set New Password
bg: Нова парола

en: Set Status - In stock
bg: Настройка на състоянието - В наличност

en: Set Status - On backorder
bg: Промяна на статуса - неналичен артикул

en: Set Status - Out of stock
bg: Настройка на състоянието - Няма наличност

en: Set a different content width for full size images.
bg: Задаване на различна широчина на съдържанието при изображения с пълен размер.

en: Set a fixed price to cover shipping costs.
bg: Задайте фиксирана цена, за да покриете разходите за доставка.

en: Set as background
bg: Задаване като фон

en: Set as header
bg: Задаване като заглавка

en: Set as logo
bg: Задаване като лого

en: Set default payment method
bg: Задаване на метод за разплащане по подразбиране

en: Set image
bg: Добавяне на картинка

en: Set product image
bg: Задаване на изображение за продукта

en: Set regular prices
bg: Задаване на редовни цени

en: Set sale prices
bg: Задаване на продажни цени

en: Set scheduled sale dates
bg: Задаване на дати за планувана разпродажба

en: Set status
bg: Задайте статус

en: Set to regular price decreased by (fixed amount or %):
bg: Редовна цена, намалена с (точна стойност или %):

en: Set up %(providerName)s
bg: Настройте %(providerName)s

en: Set up PayPal for me using this email:
bg: Настройване на PayPal с този имейл:

en: Set up Stripe for me using this email:
bg: Настройване на Stripe с този имейл:

en: Set up WooPayments
bg: Настройване на WooPayments

en: Set up payments
bg: Настройка на плащания

en: Set up shipping
bg: Настройка на доставка

en: Set up the "%s" payment method
bg: Настройване на метода за разплащания "%s"

en: Set up your Akismet account
bg: Настройте вашият Akismet профил

en: Set up your account for our store
bg: Регистрация на профил в нашия магазин

en: Set up your blog
bg: Настройване на блога

en: Set variation image
bg: Задаване на изображение за вариацията

en: Setting does not exist or is unrecognized.
bg: Настройката не съществува или не е разпозната.

en: Setting up your live preview. This may take a bit.
bg: Вашият преглед на живо се подготвя. Това може да отнеме известно време.

en: Setting up…
bg: Настройване...

en: Setting value.
bg: Стойност на настройката.

en: Settings
bg: Настройки

en: Settings Update
bg: Обновяване на настройките

en: Settings group ID.
bg: ID на група от настройки.

en: Settings have been saved
bg: Настройките бяха запазени

en: Settings save failed.
bg: Неуспешно запазване на настройките.

en: Settings saved and theme activated.
bg: Настройките са запазени и темата е активирана.

en: Settings saved.
bg: Настройките са запазени.

[ctx: Settings tab label]
en: Payments
bg: Плащания

en: Settings.
bg: Настройки

en: Setup
bg: Настройка

en: Setup Wizard
bg: Помощник за настройване

en: Setup shipping zones
bg: Настройване на зоните за доставка

en: Setup wizard
bg: Помощник за настройване

en: Several WooCommerce extensions can write logs which makes debugging problems easier. The directory must be writable for this to happen.
bg: Някои WooCommerce разширения могат да записват активност в регистрите, което прави откриването на проблеми по-лесно. За да е налична тази опция, директорията трябва да е с права за запис.

en: Several boxes on this screen contain settings for how your content will be published, including:
bg: Няколко карета от екрана съдържат настройки за публикуване на съдържанието като:

en: Severely outdated SQL server
bg: Изключително остарял SQL сървър

en: Seychelles
bg: Сейшели

en: Seychellois rupee
bg: Сейшелска рупия

en: Shanghai
bg: Шанхай

en: Shape the future of the web with WordPress
bg: Повлияйте на бъдещето на уеб с WordPress

en: Share
bg: Сподели

en: Share Preview Link
bg: Връзка за преглед на споделянето

en: Share What You Love
bg: Споделяйте това, което обичате

en: Share a little biographical information to fill out your profile. This may be shown publicly.
bg: Тук може да споделите малко подробности за вас и живота ви. Тази информация може да бъде показвана публично.

en: Share and discuss ideas, updates, or creations.
bg: За споделяне и обсъждане на идеи, новини и авторска работа.

en: Share new items on social media the moment they're live in your store.
bg: Споделяйте новите продукти в социалните мрежи, в момента в който бъдат добавени към магазина.

en: Share on Tumblr
bg: Споделяне в Tumblr

en: Share post
bg: Споделяне

en: Share posts to your Facebook page
bg: Споделете публикации във Facebook

en: Share reviews and feedback about your brand/business.
bg: Споделете впечатления от клиенти.

en: Share this:
bg: Споделяне:

en: Share your thoughts!
bg: Споделете вашите мисли

en: Share your thoughts.
bg: Споделете мислите си.

en: Shared Post
bg: Споделена публикация

en: Shared by %s
bg: Споделено от %s

en: Shares
bg: Споделяния

en: Sharing
bg: Споделяне

en: Sharing Buttons
bg: Бутони за споделяне

en: Sharing Settings
bg: Настройки на споделянето

en: Sharing URL
bg: Адрес на споделянето

en: Sharing is off. Add services above to enable.
bg: Споделянето е изключено. Добавете услуги по-горе, за да го включите.

en: Sharing label
bg: Етикет на споделянето

en: Sharing options
bg: Настройки за споделяне

[ctx: Sharing options: Header]
en: Like
bg: Харесване

en: Sharing…
bg: Споделяне...

en: Sheema
bg: Шийма

en: Shelf:
bg: Лавица:

en: Sheriff's Department
bg: Шерифско подразделение

en: Shift + Alt + letter:
bg: Shift + Alt + буква:

en: Shift-click to edit this element.
bg: Редактиране на елемента с shift-click

en: Shift-click to edit this widget.
bg: Използвайте Shift+натискане за редакция на джаджата

en: Shinyanga
bg: Шинянга

en: Ship physical products in a snap - show live rates from shipping carriers like UPS and other shipping options
bg: Доставка на стоки с лекота - показване на доставна цена на спедитори като UPS и други възможности.

en: Ship physical products in a snap - show live rates from shipping carriers like UPS and other shipping options.
bg: Доставка на стоки с лекота - показване на доставна цена на спедитори като UPS и други възможности.

en: Ship to
bg: Доставка до

en: Ship to a different address?
bg: Изпращане до друг адрес?

en: Ship to all countries
bg: Доставяне до всички държави

en: Ship to all countries you sell to
bg: Доставяне до всички страни, в които продавате

en: Ship to specific countries
bg: Доставяне до избрани държави

en: Ship to specific countries only
bg: Доставяне само до определени държави

en: ShipStation icon
bg: Икона на ShipStation

en: Shipping | Shipping %d
bg[0]: Доставка

en: Shipping Address
bg: Адрес за доставка

en: Shipping Address 1
bg: Адрес за доставка, ред 1

en: Shipping Address 2
bg: Адрес за доставка 2

en: Shipping City
bg: Град

en: Shipping Company
bg: Име на фирма

en: Shipping Country / Region
bg: Държава / Област за доставка

en: Shipping First Name
bg: Първо име

en: Shipping Last Name
bg: Фамилия

en: Shipping Method
bg: Начин на доставка

en: Shipping Postal/Zip Code
bg: Пощенски код

en: Shipping Service
bg: Куриерски услуги

en: Shipping State
bg: Щат или област

en: Shipping Zone
bg: Зона на доставка

en: Shipping address
bg: Адрес за доставка

en: Shipping address.
bg: Адрес за доставка

en: Shipping address: we’ll ask you to enter this so we can, for instance, estimate shipping before you place an order, and send you the order!
bg: Адрес за доставка: ще поискаме да го въведете, например за да можем да преценим стойността на доставката, преди да направите поръчка, както и за да ви я изпратим.

en: Shipping amount
bg: Стойност на доставката

en: Shipping class
bg: Клас на доставка

en: Shipping class ID.
bg: Номер на клас за доставка.

en: Shipping class costs
bg: Цени по класовете за доставка

en: Shipping class name
bg: Име на клас на доставка

en: Shipping class name.
bg: Име на клас за доставка.

en: Shipping class slug.
bg: Кратко име на клас за доставка.

en: Shipping classes
bg: Класове за доставка

en: Shipping classes are used by certain shipping methods to group similar products.
bg: Класовете за доставки се използват за някой методи при групирането на сходни продукти.

en: Shipping classes can be used to group products of similar type and can be used by some Shipping Methods (such as "Flat rate shipping") to provide different rates to different classes of product.
bg: Класовете за доставка се използват за групиране на продукти от еднакъв тип и могат да се използват от някои методи за доставка (като доставка с фиксирана ставка), за да предоставят различни такси за различните класове продукти.

en: Shipping costs are calculated during checkout.
bg: Разходите за доставка ще бъдат изчислени при финализиране на поръчката.

en: Shipping costs updated.
bg: Разходите за доставка обновени.

en: Shipping destination
bg: Дестинация за доставка

en: Shipping details
bg: Подробности за доставката

en: Shipping instance ID.
bg: ID на инстанция на доставка

en: Shipping is currently enabled, but you have not added any shipping methods to your shipping zones.
bg: Доставките са включени, но няма добавени методи към зоните за доставка.

en: Shipping is disabled.
bg: Доставката е изключена.

en: Shipping lines data.
bg: Данни за доставката.

en: Shipping location(s)
bg: Местоположения за доставяне

en: Shipping method
bg: Метод на доставка

en: Shipping method ID is required.
bg: Номерът на метод за доставка е задължителен.

en: Shipping method ID.
bg: Номер на метода за доставка.

en: Shipping method could not be added. Please retry.
bg: Методът за доставка не може да бъде добавен. Опитайте отново.

en: Shipping method customer facing title.
bg: Име на метода на доставка, видимо от клиента.

en: Shipping method description.
bg: Описание на метода за доставка

en: Shipping method enabled status.
bg: Статус на разрешен метод за доставка.

en: Shipping method instance ID.
bg: ID за инстанция на метод на доставка.

en: Shipping method name.
bg: Име на метод за доставка.

en: Shipping method settings.
bg: Настройки за метод на доставка.

en: Shipping method sort order.
bg: Подредба на методи за доставка.

en: Shipping method title.
bg: Заглавие на метода за доставка.

en: Shipping method(s)
bg: Метод(и) за доставка

en: Shipping methods
bg: Начини за доставка

en: Shipping methods do not support trashing.
bg: Методите за доставка не поддържат преместване в кошчето.

en: Shipping name
bg: Име на метод за доставка

en: Shipping only
bg: Само доставка

en: Shipping options
bg: Настройки за доставка

en: Shipping options will be updated during checkout.
bg: Възможностите за доставка ще бъдат обновени в последната стъпка от поръчката.

en: Shipping tax amount
bg: Такса за доставка

en: Shipping tax class
bg: Клас на такса за доставка

en: Shipping tax class based on cart items
bg: Клас на таксата за доставка, базиран на артикулите в количката

en: Shipping tax total.
bg: Общо такси върху доставката.

en: Shipping to %s.
bg: Изпращане до %s.

en: Shipping total must be a positive amount.
bg: Общата сума за доставка трябва да бъде положителна стойност.

en: Shipping via %s
bg: Доставка чрез %s

en: Shipping zone location code.
bg: Код на местоположението на зоната за доставка.

en: Shipping zone location type.
bg: Тип на местоположението на зоната за доставка.

en: Shipping zone name.
bg: Име на зоната за доставка.

en: Shipping zone order.
bg: Поръчка до зона за доставка.

en: Shipping zones
bg: Зони за доставка

en: Shipping zones do not support trashing.
bg: Зоните за доставка не могат да бъдат премествани в кошчето.

en: Shipping:
bg: Доставка:

en: Shiprock
bg: Шипрок

en: Shoe Repair
bg: Ремонт на обувки

en: Shoe Store
bg: Магазин за обувки

en: Shoes
bg: Обувки

en: Shooting Range
bg: Стрелбище

en: Shop Now
bg: Пазарувайте сега

en: Shop Page
bg: Страница на магазина

en: Shop and search results
bg: В магазина и в търсачката

en: Shop base
bg: Магазин

en: Shop base address
bg: Седалище на магазина

en: Shop base with category
bg: Магазин, категории

en: Shop by Category
bg: Пазаруване по категория

en: Shop now
bg: Пазарувайте сега

en: Shop only
bg: Само в магазина

en: Shop order
bg: Поръчка

en: Shop page
bg: Страница на магазина

en: Shop page display
bg: Показване в архива

en: Shop pages
bg: Страници на магазина

en: Shopping & Retail
bg: Пазаруване

en: Shopping Center
bg: Търговски център

en: Short description
bg: Кратко описание

[ctx: Short for blue in RGB]
en: B
bg: С

[ctx: Short for green in RGB]
en: G
bg: З

[ctx: Short for red in RGB]
en: R
bg: Ч

en: Shortcode
bg: Кратък код

en: Shortlink
bg: Кратка връзка

en: Should you need help understanding, using, or extending WooCommerce, <a href="%s">please read our documentation</a>. You will find all kinds of resources including snippets, tutorials and much more.
bg: Имате ли нужда от помощ за разбиране, използване или разширяване възможностите на WooCommerce? <a href="%s">Прочетете документацията.</a> Там ще намерите всякакъв тип ресурси, включително и готови фрагменти от код, уроци и много други.

en: Should you want to want to switch to one of our standard or premium themes, you can <a href="%s">convert your articles to standard posts</a> beforehand. By doing so, your articles will be visible under any of our themes.
bg: Ако искате да превключите към един от нашите стандартни или премиум теми, можете предварително да <a href="%s">преобразувате вашите статии към стандартни публикации</a>. По този начин вашите статии ще бъдат видими при всяка от нашите теми.

en: Show
bg: Показване

en: Show "verified owner" label on customer reviews
bg: Показване на надпис - "потвърден клиент" към клиентските отзиви

en: Show Account Links
bg: Показване на профилни връзки

en: Show Artist Name in Tracklist
bg: Показване на името на изпълнителя в списъка с парчета

en: Show Avatars
bg: О, да, с аватари

en: Show Cover Photo
bg: Показване на заглавно изображение

en: Show Details
bg: Подробности

en: Show Excerpts:
bg: Показване на откъси:

en: Show Faces
bg: Показване на лицата

en: Show Featured Image:
bg: Показване на заглавно изображение:

en: Show Images
bg: Показване на изображенията

en: Show Link Description
bg: Показване на описанието

en: Show Link Image
bg: Показване на картинката на връзката

en: Show Link Name
bg: Показване на името на връзката

en: Show Link Rating
bg: Показване на оценката на връзките

en: Show Me
bg: Още

en: Show Page Posts.
bg: Показване на публикации от страницата.

en: Show Personal Links
bg: Показване на лични връзки

en: Show Suggestions
bg: Показване на предложения

en: Show Toolbar when viewing site
bg: Показване на лентата с инструменти в сайта

en: Show Tracklist
bg: Показване на списъка

en: Show Video List
bg: Показване на видео списък

en: Show a <em>'follow blog'</em> option in the comment form
bg: Показване на опция за <em>&quot;абонамент за блога&quot;</em> към формуляра за коментари

en: Show a <em>'follow comments'</em> option in the comment form
bg: Показване на опция за <em>&quot;абонамент за коментари&quot;</em> към формуляра за коментари

en: Show a hit counter for your blog.
bg: Показване на брояча за вашия блог

en: Show advanced menu properties
bg: Показване на допълнителните настройки за менюто

en: Show advanced options
bg: Показване на разширените опции

en: Show all
bg: Покажи Всички

en: Show all types
bg: Показване на всички типове

en: Show as dropdown
bg: Показване като падащо меню

en: Show buttons on
bg: Покажи бутоните на

en: Show categories
bg: Показване на категории

en: Show categories &amp; products
bg: Показване на категории и продукти

en: Show comments
bg: Показване на коментарите

en: Show context (category or tag)
bg: Покажзване на контекст (категория или етикет)

en: Show details
bg: Показване на детайли

en: Show exact matches only
bg: Търсене по точно съвпадение

en: Show header text with your image.
bg: Показване на заглавния текст заедно с изображението.

en: Show hidden products
bg: Показване на скрити продукти

en: Show hierarchy
bg: Показване на йерархията

en: Show if is a compound tax rate.
bg: Показва дали таксата да се комбинира с другите.

en: Show invisible characters
bg: Показване на невидимите символи

en: Show less
bg: Показване на по-малко

[ctx: Show like and sharing buttons on]
en: Front Page, Archive Pages, and Search Results
bg: Заглавна страница, архивни страници и резултати от търсенето

[ctx: Show like and sharing buttons on]
en: Media
bg: Файлове

[ctx: Show like and sharing buttons on]
en: Pages
bg: Страници

[ctx: Show like and sharing buttons on]
en: Portfolio Items
bg: Елементи от портфолио

[ctx: Show like and sharing buttons on]
en: Posts
bg: Публикации

en: Show likes.
bg: Показване на харесвания.

en: Show map
bg: Показване на карта

en: Show more
bg: Показване на повече

en: Show more comments
bg: Показване на повече коментари

en: Show more details
bg: Показване на детайли

en: Show more results
bg: Показване на още резултати

en: Show next theme
bg: Показване на следващата тема

en: Show on front
bg: Показване отпред

en: Show on screen
bg: Видими на екрана

en: Show password
bg: Показване на паролата

en: Show post counts
bg: Показване на броя на публикациите

en: Show post options
bg: Преглед на настройките на публикацията

en: Show previous theme
bg: Показване на предишната тема

en: Show product counts
bg: Показване броя на продуктите

en: Show products
bg: Показване на продукти

en: Show profile photos in the plugin.
bg: Показва снимки на профилите в разширението.

en: Show related content after posts
bg: Показване на свързано съдържание след статии

en: Show search box
bg: Показване на поле за търсене

en: Show sharing buttons.
bg: Показване на бутоните за споделяне.

en: Show subcategories
bg: Показване на подкатегории

en: Show subcategories &amp; products
bg: Показване на подкатегории и продукти

en: Show tag counts
bg: Показване броя на етикетите.

en: Show the Reblog button on posts
bg: Показване на бутон Reblog в публикации

en: Show the number of approved comments beside each comment author in the comments list page.
bg: Показване на броя одобрени коментари до всеки автор на коментари в страницата списък с коментари.

en: Show the number of approved comments beside each comment author.
bg: Показване на броя одобрени коментари до всеки автор на коментар.

en: Show top posts over
bg: Показване на най-посещавани постове по

en: Show top search terms over
bg: Най-популярни фрази за търсене за период

en: Show total number of subscribers? (%s subscriber) | Show total number of subscribers? (%s subscribers)
bg[0]: Показване на общия брой абонати? (%s абонат)
bg[1]: Показване на общия брой абонати? (%s абоната)

en: Show:
bg: Показване:

en: Showcase your latest work.
bg: Покажете най-новото.

en: Showing all %d result | Showing all %d results
bg[0]: Показване на %d резултат
bg[1]: Показване на %d резултата

en: Showing details for theme: %s
bg: Показва се информация за темата: %s

en: Showing reports for:
bg: Показване на доклади за:

en: Showing the single result
bg: Показване на единичен резултат

[ctx: Shown between widget visibility conditions.]
en: or
bg: или

en: Shown publicly when you comment on blogs.
bg: Показва се публично, когато оставяте коментар в блоговете.

[ctx: Shown when the next infinite scroll page is loading]
en: Wait, there's more!
bg: О, има и още!

en: Shows %s post on each load. | Shows %s posts on each load.
bg[0]: Показва %s публикации при всяко зареждане.

en: Shows if backorders are allowed.
bg: Показва дали предварителни продажби са разрешени.

en: Shows if the product can be bought.
bg: Показва дали продуктът може да бъде закупен.

en: Shows if the product is on backordered.
bg: Показва дали продуктът е закупен при изчерпана наличност.

en: Shows if the product is on sale.
bg: Показва дали продукта е промоционален.

en: Shows if the product need to be shipped.
bg: Показва дали този продукт трябва да бъде доставен.

en: Shows if the reviewer bought the product or not.
bg: Показва дали потребителят е закупил продукта или не.

en: Shows if the variation can be bought.
bg: Показва дали вариацията може да се поръчва.

en: Shows if the variation is on backordered.
bg: Показва дали вариацията е закупена при изчерпана наличност.

en: Shows if the variation is on sale.
bg: Показва дали вариацията е в разпродажба.

en: Shows where the order was created.
bg: Показва къде е била създадена поръчката.

en: Shows whether WordPress is able to write to the directories it needs access to.
bg: Показва дали WordPress е в състояние да записва в директориите, до които се нуждае от достъп.

en: Shows whether or not the product shipping is taxable.
bg: Показва дали сумата за доставка на този продукт се облага с такси.

en: Shows your most viewed posts and pages.
bg: Показва най-преглежданите публикации и страници.

en: Shows/define if the note is only for reference or for the customer (the user will be notified).
bg: Показва дали бележката е само за ваше сведение или е предназначена за клиента (в този случай клиентът ще бъде уведомен).

en: Shuffle
bg: Разбъркано

en: Shumen
bg: Шумен

en: Shutter Speed
bg: Скорост на затвора

en: Sibiu
bg: Сибиу

en: Sidebar
bg: Странична лента

en: Sidebar %d
bg: Странична лента %d

en: Siding Contractor
bg: Облицоване

en: Sierra Leone
bg: Сиера Леоне

en: Sierra Leonean leone
bg: Сиералеонско леоне

en: Sightseeing Tour Agency
bg: Туристическа агенция

en: Sign In
bg: Вписване

en: Sign Out
bg: Изход

en: Sign Shop
bg: Магазин за табелки и знаци

en: Sign Up
bg: Регистрация

en: Sign up
bg: Регистрация

en: Sign up as
bg: Регистрация като

en: Sign up for a free account on WordPress.com where you can create a free website or easily build a blog.
bg: Регистрирайте се за безплатен акаунт в WordPress.com, където можете да създадете безплатен уеб сайт или лесно да сглобите блог.

en: Sign up for a free blog
bg: Регистрирайте се за безплатен блог

en: Sign up for an account on %s to get an API Key.
bg: За да получите ключ за API трябва да се регистрирате в %s

en: Sign&nbsp;In
bg: Вход

en: Signups
bg: Регистрации

en: Silently discard the worst and most pervasive spam so I never see it.
bg: Автоматично трий най-лошия и агресивен спам, за да не се налага да го виждам.

en: Silistra
bg: Силистра

en: Silver
bg: Сребриста

en: Silversmith
bg: Майстор на сребърни изделия

en: Simferopol
bg: Симферопол

en: Similar post
bg: Подобна публикация

en: Simiyu
bg: Симию

en: Simple product
bg: Обикновен продукт

en: Since
bg: Отпреди

en: Since your browser does not support JavaScript, or it is disabled, please ensure you click the %1$sUpdate Totals%2$s button before placing your order. You may be charged more than the amount stated above if you fail to do so.
bg: JavaScript е изключен или не се поддържа от вашия браузър. Уверете се, че сте избрали бутона %1$sОбновяване на сумата%2$s, преди да пуснете поръчката си. Може да бъдете таксувани повече от изчислената сума, ако не го направите.

en: Since your site is on the WordPress.com Business plan, you have instant access to these new features &mdash; click the buttons below to take them for a test drive.
bg: Тъй като сайтът Ви е абониран за бизнес плана на WordPress.com, Вие имате незабавен достъп до тези нови функции &mdash; кликнете върху бутоните по-долу, за да ги пробвате.

en: Sindh
bg: Синд

en: Sing Buri
bg: Синг Бури

en: Singapore
bg: Сингапур

en: Singapore dollar
bg: Сингапурски долар

en: Singida
bg: Сингида

en: Single Sign On
bg: Една регистрация

en: Sinoe
bg: Синое

en: Sironko
bg: Сиронко

en: Sisaket
bg: Сисакет

en: Site
bg: Сайт

en: Site %d
bg: Сайт %d

en: Site Address
bg: Адрес на сайта

en: Site Address (URL)
bg: Адрес на сайта (URL)

en: Site Admin
bg: Администрация

en: Site Database (SQL)
bg: База данни на сайта (SQL)

en: Site Domains
bg: Домейни към сайта

en: Site Editor
bg: Редактор на сайта

[ctx: Site Health]
en: Info
bg: Информация

[ctx: Site Health]
en: Status
bg: Състояние

en: Site Health %s
bg: Здраве на сайта: %s

en: Site Health - %s
bg: Състояние на сайта - %s

en: Site Health Info
bg: Информация за състоянието на сайта

en: Site Health Status
bg: Състояние на сайта

en: Site ID
bg: ID На сайта

en: Site ID must not be empty.
bg: ID на сайта не може да бъде празен.

en: Site Icon
bg: Икона на сайта

en: Site Identity
bg: Идентичност на сайта

en: Site Language
bg: Език на сайта

en: Site Logo
bg: Лого на сайта

en: Site Monetization
bg: Монетизация на сайта

en: Site Name: %s
bg: Име на сайта: %s

en: Site Pages
bg: Страници

en: Site Plan
bg: План

en: Site Preview
bg: Преглед на сайта

en: Site Redirect
bg: Препращане към сайт

en: Site Settings
bg: Настройки на сайта

en: Site Stats
bg: Статистики за сайта

en: Site Tagline
bg: Кратко описание

en: Site Title
bg: Заглавие на сайта

en: Site Tools
bg: Инструменти за сайта

en: Site URL
bg: Адрес на сайта

en: Site URL.
bg: Адрес на сайта.

en: Site URLs could not be switched to HTTPS.
bg: Превключването на адреса на сайта към HTTPS не беше успешно.

en: Site URLs switched to HTTPS.
bg: Привключването на адреса на сайта към HTTPS беше успешно.

en: Site Upload Space Quota
bg: Място за файлове на сайта

en: Site address
bg: Адрес на сайта

en: Site address (URL)
bg: Адрес на сайта (URL)

[ctx: Site address, domain]
en: Add custom address
bg: Добавяне на домейн

en: Site count
bg: Брой сайтове

en: Site does not exist.
bg: Сайтът не съществува.

en: Site domain must not be empty.
bg: Домейнът на сайта не трябва да бъде празен.

en: Site health checks will automatically run periodically to gather information about your site. You can also <a href="%s">visit the Site Health screen</a> to gather information about your site now.
bg: Проверките за здравословно състояние на сайта ще се изпълняват автоматично на определен период от време, за да събират информация за сайта ви. Можете да <a href="%s">посетите екрана за здравето на сайта</a>, за да добиете информация за текущото състояние.

en: Site icon
bg: Икона на сайта

en: Site icon.
bg: Икона на сайта.

en: Site logo.
bg: Лого на сайта.

en: Site monetization
bg: Монетизация на сайта

en: Site name
bg: Име на сайта:

en: Site name must be at least %s character. | Site name must be at least %s characters.
bg[0]: Името на сайта трябва да бъде от поне %s символ.
bg[1]: Името на сайта трябва да бъде от поне %s символа.

en: Site name must be at least 4 characters.
bg: Името на сайта трябва да бъде от поне 4 символа.

en: Site names can only contain lowercase letters (a-z) and numbers.
bg: Имената на сайтовете могат да съдържат малки латински букви (a-z) и цифри.

en: Site network ID must be provided.
bg: ID на сайта в мрежата трябва да се зададе.

en: Site not verified with any service.
bg: Сайтът не е потвърден с нито една услуга.

en: Site path must not be empty.
bg: Пътят към сайта не може да бъде празен.

en: Site profile
bg: Профил на сайта

en: Site redirect
bg: Препращане към сайт

en: Site stats
bg: Статистика за сайта

en: Site successfully connected.
bg: Успешно свързахте сайта си.

en: Site tagline.
bg: Кратко описание.

en: Site timezone
bg: Часова зона на сайта

en: Site title.
bg: Заглавие на сайта.

en: Site tools
bg: Инструменти за сайта

en: Site unreachable
bg: Сайтът е недостижим

en: Site visibility
bg: Видимост на сайта

en: Site with the ID does not exist.
bg: Сайт с такъв идентификационен номер (ID) не съществува.

en: Site: %(siteName)s
bg: Сайт: %(siteName)s

en: Site: %s
bg: Сайт: %s

en: Sites
bg: Сайтове

en: Sitka
bg: Ситка

en: Size
bg: Размер

en: Size in megabytes
bg: Размер в мегабайти

en: Size:
bg: Размер:

en: Skateboard Park
bg: Скейт парк

en: Skateboard Shop
bg: Магазин за скейтборди

en: Skating
bg: Кънки

en: Skin Care
bg: Грижа за кожата

en: Skip
bg: Пропускане

en: Skip Confirmation Email
bg: Пропускане на потвърждаващия имейл

en: Skip Cropping, Publish Image as Is
bg: Пропускане на изрязването, публикуване на изображението без промени

en: Skip cropping
bg: Пропускане на преоразмеряването

en: Skip for now
bg: Пропускане за сега

en: Skip navigation
bg: Пропускане на навигацията

en: Skip setup
bg: Пропускане на настройването

en: Skip this step
bg: Пропускане

en: Skip to content
bg: Към съдържанието

en: Skip to main content
bg: Към основното съдържание

en: Skip to toolbar
bg: Към лентата с инструменти

en: Skipping attachment <em>%s</em>
bg: Пропуска се качения  файл <em>%s</em>...

en: Skopje
bg: Скопие

en: Skull Dark
bg: Череп тъмна

en: Skull Dark Medium
bg: Череп тъмна средна

en: Skull Dark Narrow
bg: Череп тъмна тясна

en: Skull Dark Wide
bg: Череп тъмна широка

en: Skull Light
bg: Череп светла

en: Skull Light Medium
bg: Череп светла средна

en: Skull Light Narrow
bg: Череп светла тясна

en: Skull Light Wide
bg: Череп светла широка

en: Skydiving Center
bg: Скокове с парашут

en: Sleep Clinic
bg: Клиника за сън

en: Slideshow
bg: Презентация

en: Sligo
bg: Слайгоу

en: Sliven
bg: Сливен

en: Slovak
bg: Словашки

en: Slovakia
bg: Словакия

en: Slovenia
bg: Словения

en: Slovenian
bg: Словенски

en: Slow down cowboy, no need to check for new mails so often!
bg: Забавете малко, няма нужда да проверявате за нови писма толкова често!

en: Slug
bg: Кратко име

en: Slug "%s" is already in use. Change it, please.
bg: Краткото име "%s" вече е заето. Трябва да го промените.

en: Slug "%s" is not allowed because it is a reserved term. Change it, please.
bg: Краткото име "%s" не е позволено, понеже е резервирано. Трябва да го промените.

en: Slug "%s" is too long (28 characters max). Shorten it, please.
bg: Краткото име "%s" е твърде дълго (до 28 символа). Трябва да го съкратите.

en: Slug automatically generated from the post title.
bg: Краткото име е автоматично генерирано от заглавието на публикацията.

en: Small
bg: Малък

en: Smolyan
bg: Смолян

en: Snack Bar
bg: Снек бар

en: Snow Removal Service
bg: Премахване на сняг

en: Soccer Club
bg: Футболен клуб

en: Soccer Field
bg: Футболно игрище

en: Soccer Store
bg: Футболен магазин

en: Social
bg: Социален

en: Social Icons
bg: Социални икони

en: Social Links Menu
bg: Меню с линкове към социални мрежи

en: Social Menu
bg: Социално меню

en: Social Security Attorney
bg: Осигурителен адвокат

en: Social Sharing
bg: Споделяне в социалните мрежи

en: Social Worker
bg: Социален работник

en: Sofia
bg: София

en: Sofia District
bg: София Област

en: Sofia-Grad
bg: София-Град

en: Softball Field
bg: Игрище за софтбол

en: Software
bg: Софтуер

en: Software Development
bg: Разработка на софтуер

en: Software Name
bg: Име на програмата

en: Sokoto
bg: Сокото

en: Sol
bg: Перуански сол

en: Sold %1$d item in the last %2$d days | Sold %1$d items in the last %2$d days
bg[0]: Продаден е %1$d артикул за последните %2$d дни
bg[1]: Продадени са %1$d артикула за последните %2$d дни

en: Sold individually
bg: Разделно продаване

en: Sold individually?
bg: Индивидуално продаване?

en: Soloists and music groups
bg: Солисти и музикални групи

en: Solomon Islands
bg: Соломонови острови

en: Solomon Islands dollar
bg: Соломонови острови долар

en: Solothurn
bg: Золотурн

en: Somali shilling
bg: Сомалийски шилинг

en: Somalia
bg: Сомалия

en: Some HTML tags are not permitted, including:
bg: Някои HTML тагове не са позволени, включително:

en: Some comments have not yet been checked for spam by Akismet. They have been temporarily held for moderation and will automatically be rechecked later.
bg: Някои коментари все още не са били проверени за спам с Akismet. Те са били временно задържани за модериране и автоматично ще се проверят отново по-късно.

en: Some data that describes the error your site encountered has been put together.
bg: Ето малко данни, които обясняват грешката, с която сайтът ви се сблъска.

en: Some files are not writable by WordPress:
bg: WordPress не може да пише в някои файлове:

en: Some of the theme.json settings.spacing.spacingScale values are invalid
bg: Някои от стойностите в theme.json за settings.spacing.spacingScale са невалидни

en: Some required plugins are missing or inactive.
bg: Липсват задължителни разширения или не са активирани.

en: Some screen elements can be shown or hidden by using the checkboxes.
bg: Някои елементи на екрана могат да се показват или скриват, като се използват отметките.

en: Some themes come with additional header images bundled. If you see multiple images displayed, select the one you would like and click the &#8220;Save Changes&#8221; button.
bg: Някои теми имат вградени допълнителни заглавни изображения. Ако виждате много изображения, харесайте си едно и натиснете бутона &#8220;Запис на промените&#8221;.

en: Some webservices like shipping use SOAP to get information from remote servers, for example, live shipping quotes from FedEx require SOAP to be installed.
bg: Някои уеб услуги, като тези за изчисляване цена на доставката, използват SOAP за извличане на информация от отдалечени сървъри. Например данните в реално време за доставка от FedEx изискват SOAP да бъде инсталиран.

en: Someone
bg: Някой

en: Someone has requested a new password for the following account on %s:
bg: Някой е заявил нова парола за следния профил от %s:

en: Someone has requested a password reset for the following account:
bg: Някой е поискал промяна на паролата за следния потребител:

en: Someone likes one of my posts
bg: Някой харесва моя публикация

en: Someone may be trying to trick you into giving them access to your site. Or it could be you just encountered a bug :).  Either way, please close this window.
bg: Някой може би се опитва да ви подведе да му дадете досъп до сайта си. Или може би сте открили грешка :). И в двата случая, затворете този прозорец.

en: Something went wrong and we couldn't change your primary domain.
bg: Нещо се счупи и не успяхме да сменим основния домейн.

en: Something went wrong.
bg: Нещо се обърка.

en: Something went wrong. If the problem persists, send this info to support:
bg: Ако проблемът се появява винаги, изпратете следната информация на поддръжката:

en: Something which should never happen, happened. Sorry about that. If you try again, maybe it will work.
bg: Нещо се счупи. Извинявайте. Ако пробвате отново, може и да проработи.

en: Songkhla
bg: Сонгкла

en: Soroca
bg: Сороки

en: Soroti
bg: Сороти

en: Sorry there was a problem removing this coupon.
bg: Възникна проблем при премахването на кода за отстъпка.

en: Sorry to see you go.
bg: Съжаляваме, че се отказвате.

en: Sorry! We couldn't contact Jetpack just now 😭. Please make sure that your site is visible over the internet, and that it accepts incoming and outgoing requests via curl. You can also try to connect to Jetpack again, and if you run into any more issues, please contact support.
bg: Неуспешен опит за свързване с Jetpack 😭. Проверете дали сайтът ви е видим през интернет и дали приема входящи и изходящи заявки през curl. Възможно е да опитате да свържете Jetpack отново и ако имате още проблеми, свържете се с поддръжката.

en: Sorry! We tried, but we couldn't connect Jetpack just now 😭. Please go to the Plugins tab to connect Jetpack, so that you can finish setting up your store.
bg: Неуспешен опит за свързване на Jetpack 😭. Отидете в раздела с разширения, за да свържете Jetpack и да приключите настройката на магазина си.

en: Sorry! We tried, but we couldn't install Jetpack for you 😭. Please go to the Plugins tab to install it, and finish setting up your store.
bg: Неуспешна инсталация на Jetpack 😭. Отидете на страницата на разширенията, за да го инсталирате и завършите настройката на вашия магазин.

en: Sorry, "%s" is no longer in stock so this order cannot be paid for. We apologize for any inconvenience caused.
bg:  "%s" вече не е в наличност и поръчката не може да бъде платена. Извиняваме се за причиненото неудобство.

en: Sorry, "%s" is not in stock. Please edit your cart and try again. We apologize for any inconvenience caused.
bg: Продуктът "%s" не е наличен. Редактирайте поръчката си и опитайте отново. Молми да ни извините за причиненото неудобство.

en: Sorry, but %s is already registered as a %s.
bg: %s е вече регистриран %s.

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
bg: Няма резултати, отговарящи на вашето търсене. Опитайте отново с други ключови думи.

en: Sorry, but there was an error posting your comment. Please try again later.
bg: Възникна грешка при записването на коментара ви. Моля опитайте отново по-късно.

en: Sorry, but we could not authenticate your request.
bg: Заявката не може да бъде оторизирана.

en: Sorry, comments are closed for this item.
bg: Коментарите са затворени.

en: Sorry, comments are not allowed for this item.
bg: Тук не са разрешени коментари.

en: Sorry, coupon "%s" has already been applied and cannot be used in conjunction with other coupons.
bg: Кодът за отстъпка „%s“ е вече приложен и не може да бъде използван заедно с други кодове.

en: Sorry, creating the product with template failed.
bg: За съжаление създаването на продукта с шаблон не бе успешно.

en: Sorry, deleting the term failed.
bg: Възникна грешка при изтриването на термина.

en: Sorry, editing the term failed.
bg: Възникна грешка при редактирането на термина.

en: Sorry, it seems that there are no available payment methods for your location. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
bg: Съжаляваме, изглежда че няма активни методи на плащане за вашето местоположение. Свържете се с нас, ако имате нужда от помощ или искате да направите допълнителни уговорки.

en: Sorry, it seems that there are no available payment methods for your state. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
bg: За Вашия адрес няма активни методи на плащане. Свържете се с нас ако имате нужда от помощ или за допълнителни уточнения.

en: Sorry, it seems the coupon "%s" is invalid - it has now been removed from your order.
bg: Купонът „%s“ е невалиден и беше премахнат от вашата поръчка.

en: Sorry, it seems the coupon "%s" is not yours - it has now been removed from your order.
bg: Изглежда, че кодът за отстъпка „%s“ не е ваш и беше премахнат от поръчката.

en: Sorry, marking a user as spam is only supported on Multisite.
bg: За съжаление маркирането на потребител като спам се поддържа само в мултисайт.

en: Sorry, no posts matched your criteria.
bg: Няма публикации, които да отговарят на вашите условия

en: Sorry, no products matched your selection. Please choose a different combination.
bg: Няма продукти отговарящи на вашето търсене. Изберете друга комбинация.

en: Sorry, no sites match {{italic}}%s.{{/italic}}
bg: За съжаление, няма сайтове който да отговарят на {{italic}}%s.{{/italic}}

en: Sorry, no such page.
bg: Няма такава страница.

en: Sorry, no such post.
bg: Няма такава публикация.

en: Sorry, no updating arrays at this time
bg: За момента обновяване на масиви не се поддържа

en: Sorry, nothing to report.
bg: За съжаление няма нищо за показване.

en: Sorry, one of the given taxonomies is not supported by the post type.
bg: Някоя от дадените категоризации не се поддържа от този тип публикации.

en: Sorry, replies to unapproved comments are not allowed.
bg: Не е разрешено отговарянето на неодобрени коментари.

en: Sorry, revisions are disabled.
bg: Не са включени версии за публикациите.

en: Sorry, site names may not contain the character &#8220;_&#8221;!
bg: Имената на сайтовете не могат да съдържат символите  &#8220;_&#8221;!

en: Sorry, site names must have letters too!
bg: Имената на сайтовете трябва да съдържат и букви!

en: Sorry, something went wrong. The requested comparison could not be loaded.
bg: Съжаляваме, стана грешка. Поисканото сравнение не може да бъде заредено.

en: Sorry, that domain has already been used!
bg: Този домейн вече се използва.

en: Sorry, that email address is already used!
bg: Този имейл адрес вече се използва.

en: Sorry, that email address is not allowed!
bg: Този имейл адрес не е позволен!

en: Sorry, that key does not appear to be valid.
bg: Този ключ e невалиден.

en: Sorry, that key has expired. Please try again.
bg: Този ключ вече не е валиден. Опитайте отново.

en: Sorry, that site already exists!
bg: Този сайт вече съществува!

en: Sorry, that site is reserved!
bg: Този сайт е запазен!

en: Sorry, that username already exists!
bg: Това потребителско име вече съществува!

en: Sorry, that username is not allowed.
bg: Това потребителско име не е позволено.

en: Sorry, the category could not be created.
bg: Тази категория не може да бъде създадена.

en: Sorry, the comment could not be updated.
bg: Неуспешно редактиране на коментара.

en: Sorry, the domain you are trying to add is no longer available.
bg: За съжаление този домейн вече не е наличен.

en: Sorry, the link you clicked is stale. Please select another option.
bg: Опитахте да отворите връзка с изтекла давност. Изберете друга опция.

en: Sorry, the order could not be found. Please contact us if you are having difficulty finding your order details.
bg: Поръчката не е намерена. Свържете се с нас, ако не можете да намерите данните за поръчката си.

en: Sorry, the post could not be created.
bg: Публикацията не може да бъде създадена.

en: Sorry, the post could not be deleted.
bg: Тази публикация не може да бъде изтрита.

en: Sorry, the post could not be updated.
bg: Тази публикация не може да бъде актуализирана.

en: Sorry, the term could not be created.
bg: Неуспешно създаване на термин.

en: Sorry, the user could not be updated.
bg: Потребителят не може да бъде обновен.

en: Sorry, the video at the supplied URL cannot be loaded. Please check that the URL is for a supported video file (%s) or stream (e.g. YouTube and Vimeo).
bg: Видеото от предоставения адрес не може да бъде заредено. Проверете дали адресът е на поддържан видео файл (%s) или видеопоток (напр. YouTube или Vimeo).

en: Sorry, there has been an error
bg: Възникна грешка

en: Sorry, there has been an error.
bg: За съжаление е възникнала някаква грешка.

en: Sorry, this coupon is not applicable to selected products.
bg: За съжаление този код за отстъпка не е приложим за избраните продукти.

en: Sorry, this coupon is not applicable to the categories: %s.
bg: Купонът не може да се приложи за категориите: %s.

en: Sorry, this coupon is not applicable to the products: %s.
bg: Купонът не може да се приложи за продуктите: %s.

en: Sorry, this coupon is not applicable to your cart contents.
bg: За съжаление този код за отстъпка не може да бъде използван за продуктите от Вашата поръчка.

en: Sorry, this coupon is not valid for sale items.
bg: Този код за отстъпка не е валиден за артикулите в промоция.

en: Sorry, this download has expired
bg: Съжаляваме, това сваляне е изтекло

en: Sorry, this method is not supported.
bg: Методът вече не се поддържа.

en: Sorry, this order is invalid and cannot be paid for.
bg: Тази поръчка не е валидна и не може да бъде платена.

en: Sorry, this product cannot be purchased.
bg: Този продукт не може да бъде поръчан.

en: Sorry, this product is unavailable. Please choose a different combination.
bg: Продуктът не е наличен. Изберете друга комбинация

en: Sorry, trackbacks are closed for this item.
bg: Trackbacks са спрени за този елемент.

en: Sorry, usernames may not contain the character &#8220;_&#8221;!
bg: Потребителските имена не могат да съдържат &#8220;_&#8221;!

en: Sorry, usernames must have letters too!
bg: Потребителските имена трябва да съдържат и букви!

en: Sorry, we couldn't connect your store to Jetpack
bg: Възникна грешка при свързване на магазина ви с Jetpack

en: Sorry, we do not allow orders from the provided country (%s)
bg: За съжаление не разрешаваме поръчки от въведената държава (%s)

en: Sorry, we do not have enough "%1$s" in stock to fulfill your order (%2$s available). We apologize for any inconvenience caused.
bg: Нямаме достатъчна наличност от "%1$s", за да изпълним поръчката (разполагаме с %2$s). Молим да ни извините за неудобството.

en: Sorry, we do not ship orders to the provided country (%s)
bg: За съжаление не изпращаме поръчки до посочената държава (%s)

en: Sorry, you are not allowed to access details about this site.
bg: Нямате права за достъпване на подробностите за този сайт.

en: Sorry, you are not allowed to access details of this post.
bg: Нямате права за разглеждане на подробностите за тази публикация.

en: Sorry, you are not allowed to access font faces.
bg: Нямате необходимите права за достъп до тези шрифтове.

en: Sorry, you are not allowed to access site health information.
bg: Нямате право да получавате информация за състоянието на сайта.

en: Sorry, you are not allowed to access the global styles on this site.
bg: За съжаление, достъпът до глобалните стилове на тази страница не е позволен.

en: Sorry, you are not allowed to access the templates on this site.
bg: Нямате достъп до шаблоните на сайта.

en: Sorry, you are not allowed to access this font face.
bg: Нямате необходимите права за достъп до този шрифт.

en: Sorry, you are not allowed to access this page.
bg: Нямате необходимите права за достъп до тази страница.

en: Sorry, you are not allowed to access user data on this site.
bg: Нямате достъп до данните за потребителите на този сайт.

en: Sorry, you are not allowed to activate plugins on this site.
bg: Нямате необходимите права да активирате разширения на този сайт.

en: Sorry, you are not allowed to activate plugins.
bg: Нямате права да активирате това разширение.

en: Sorry, you are not allowed to activate this plugin.
bg: Не можете да активирате това разширение.

en: Sorry, you are not allowed to add a category.
bg: Нямате права за добавяне на категория.

en: Sorry, you are not allowed to add a term to one of the given taxonomies.
bg: Нямате права да добавяте термини към една от дадените таксономии.

en: Sorry, you are not allowed to add links to this site.
bg: Нямате необходимите права да добавяте връзки към този сайт.

en: Sorry, you are not allowed to add users to this network.
bg: Нямате права за добавяне на потребители в тази мрежа.

en: Sorry, you are not allowed to assign a term to one of the given taxonomies.
bg: Нямате права да свързвате термини към някоя от дадените таксономии.

en: Sorry, you are not allowed to assign terms in this taxonomy.
bg: Нямате права да задавате термини в тази таксономия.

en: Sorry, you are not allowed to assign the provided terms.
bg: Нямате право да назначавате дадените термини.

en: Sorry, you are not allowed to assign this term.
bg: Не е разрешено да назначите този термин.

en: Sorry, you are not allowed to attach files to this post.
bg: Нямате право да прикачате файлове към тази публикация.

en: Sorry, you are not allowed to batch manipulate this resource.
bg: Нямате права да управлявате този ресурс.

en: Sorry, you are not allowed to browse the block directory.
bg: Нямате право да разглеждате папката с блокове.

en: Sorry, you are not allowed to browse the local block pattern directory.
bg: Нямате право да разглеждате локалната директория с макети от блокове.

en: Sorry, you are not allowed to change the comment type.
bg: Нямате права да промените вида на коментара.

en: Sorry, you are not allowed to change the page author as this user.
bg: Нямате права за смяна на автора на страницата с този потребител.

en: Sorry, you are not allowed to change the post author as this user.
bg: Нямате права за промяна на автора на публикацията с този потребител.

en: Sorry, you are not allowed to comment on this post.
bg: Нямате права да коментирате тази публикация.

en: Sorry, you are not allowed to create Navigation Menus as this user.
bg: Нямате право да създавате Навигационни менюта.

en: Sorry, you are not allowed to create a comment on this post.
bg: Нямате право да публикувате коментари на тази публикация.

en: Sorry, you are not allowed to create application passwords for this user.
bg: Нямате право да редактирате пароли за приложения за този потребител.

en: Sorry, you are not allowed to create new users.
bg: Нямате права да създавате нови потребители.

en: Sorry, you are not allowed to create pages as this user.
bg: Нямате права за създаване на страници с този потребител.

en: Sorry, you are not allowed to create pages on this site.
bg: Нямате необходимите права да създавате страници в този сайт.

en: Sorry, you are not allowed to create password protected posts in this post type.
bg: Нямате право да създавате защитени с парола публикации от този тип съдържание.

en: Sorry, you are not allowed to create posts as this user.
bg: Нямате права да създавате нови публикации с този потребител.

en: Sorry, you are not allowed to create posts or drafts on this site.
bg: Нямате небходимите права да създавате публикации или чернови в този сайт.

en: Sorry, you are not allowed to create private posts in this post type.
bg: Нямате права за създаване на лични публикации от този тип съдържание.

en: Sorry, you are not allowed to create resources.
bg: Нямате права да създавате ресурси.

en: Sorry, you are not allowed to create terms in this taxonomy.
bg: Нямате права да създавате термини в тази таксономия.

en: Sorry, you are not allowed to create this comment without a post.
bg: Нямате право да публикувате коментари без публикация.

en: Sorry, you are not allowed to create users.
bg: Нямате право да създавате потребители.

en: Sorry, you are not allowed to customize headers.
bg: Нямате необходимите права да променяте заглавките.

en: Sorry, you are not allowed to customize this site.
bg: Нямате права да настройвате този сайт.

en: Sorry, you are not allowed to deactivate this plugin.
bg: Не можете да деактивирате това разширение.

en: Sorry, you are not allowed to delete %s.
bg: Нямате права да изтривате %s.

en: Sorry, you are not allowed to delete application passwords for this user.
bg: Нямате право да изтривате пароли за приложения за този потребител.

en: Sorry, you are not allowed to delete plugins for this site.
bg: Нямате необходимите права да триете разширения на този сайт.

en: Sorry, you are not allowed to delete revisions of this post.
bg: За съжаление нямате право да триете ревизии на тази публикация.

en: Sorry, you are not allowed to delete that user.
bg: Нямате право да изтривате този потребител.

en: Sorry, you are not allowed to delete these items.
bg: Нямате необходимите права да изтриете тези елементи.

en: Sorry, you are not allowed to delete this application password.
bg: Нямате право да изтривате тази парола за приложение.

en: Sorry, you are not allowed to delete this category.
bg: Нямате право да изтриете тази категория.

en: Sorry, you are not allowed to delete this comment.
bg: Нямате право да изтриете този коментар.

en: Sorry, you are not allowed to delete this item.
bg: Нямате право да изтривате този запис.

en: Sorry, you are not allowed to delete this page.
bg: Нямате права да изтриете тази страница.

en: Sorry, you are not allowed to delete this post.
bg: Нямате правa да изтриете тази публикация.

en: Sorry, you are not allowed to delete this resource.
bg: Нямате права да изтриете този ресурс.

en: Sorry, you are not allowed to delete this revision.
bg: Нямате права за изтриване на ревизията.

en: Sorry, you are not allowed to delete this site.
bg: Нямате необходимите права да изтриете този сайт.

en: Sorry, you are not allowed to delete this term.
bg: Не е разрешено да изтриете този термин.

en: Sorry, you are not allowed to delete this user.
bg: Нямате права да изтриете този потребител.

en: Sorry, you are not allowed to delete users.
bg: Нямате право да триете потребители.

en: Sorry, you are not allowed to disable themes automatic updates.
bg: Нямате право да изключвате автоматичното обновяване на теми.

en: Sorry, you are not allowed to do that.
bg: Нямате права да правите това.

en: Sorry, you are not allowed to edit '%s' for comments.
bg: Нямате право да редактирате '%s' на коментарите.

en: Sorry, you are not allowed to edit Navigation Menus as this user.
bg: Нямате право да редактирате Навигационните менюта.

en: Sorry, you are not allowed to edit comments on this post.
bg: Нямате право да редактирате коментарите към тази публикация.

en: Sorry, you are not allowed to edit comments.
bg: Нямате права за изтриване на публикации.

en: Sorry, you are not allowed to edit pages as this user.
bg: Нямате право да редактирате страници като този потребител.

en: Sorry, you are not allowed to edit pages.
bg: Нямате достъп за редакция на страници.

en: Sorry, you are not allowed to edit posts as this user.
bg: Нямате право да редактирате публикации като този потребител.

en: Sorry, you are not allowed to edit posts in this post type.
bg: Нямате права да редактирате публикации от този вид.

en: Sorry, you are not allowed to edit posts.
bg: Нямате права за редактиране на публикации.

en: Sorry, you are not allowed to edit roles of this user.
bg: Нямате права да редактирате ролите на този потребител.

en: Sorry, you are not allowed to edit terms in this taxonomy.
bg: Нямате права да редактирате термини от тази таксономия.

en: Sorry, you are not allowed to edit the %s custom field.
bg: Нямате право да редактирате потребителското поле %s.

en: Sorry, you are not allowed to edit the links for this site.
bg: Нямате необходимите права да редактирате връзки на този сайт.

en: Sorry, you are not allowed to edit theme options on this site.
bg: Нямате права да редактирате опциите на темите за този сайт.

en: Sorry, you are not allowed to edit this application password.
bg: Нямате право да редактирате тази парола за приложение.

en: Sorry, you are not allowed to edit this changeset.
bg: Нямате права за редактиране на този набор от промени.

en: Sorry, you are not allowed to edit this comment.
bg: Нямате право да редактирате този коментар.

en: Sorry, you are not allowed to edit this global style.
bg: За съжаление, не е позволено да редактирате този глобален стил.

en: Sorry, you are not allowed to edit this item.
bg: Нямате право да редактирате този елемент.

en: Sorry, you are not allowed to edit this page.
bg: Нямате права да редактирате тази страница.

en: Sorry, you are not allowed to edit this post.
bg: Нямате право да редактирате тази публикация.

en: Sorry, you are not allowed to edit this resource.
bg: Нямате права да редактирате този ресурс.

en: Sorry, you are not allowed to edit this term.
bg: Нямате право да редактирате този термин.

en: Sorry, you are not allowed to edit this user.
bg: Нямате достъп за редактиране на този потребител.

en: Sorry, you are not allowed to edit users.
bg: Нямате необходимите права да редактирате потребители.

en: Sorry, you are not allowed to edit your profile.
bg: Нямате достъп за редакция на профила си.

en: Sorry, you are not allowed to enable themes automatic updates.
bg: Нямате право да променяте настройките за автоматично обновяване на темите.

en: Sorry, you are not allowed to erase personal data on this site.
bg: Нямате право да да изтривате данни от този сайт.

en: Sorry, you are not allowed to export personal data on this site.
bg: Нямате право да експортирате лични данни от този сайт.

en: Sorry, you are not allowed to export templates and template parts.
bg: За съжаление, не е позволено да експортирате шаблони и шаблонни части.

en: Sorry, you are not allowed to export the content of this site.
bg: Нямате необходимите права да свалите съдържанието на този сайт.

en: Sorry, you are not allowed to filter users by capability.
bg: За съжаление, нямате права да филтрирате потребителите по способност.

en: Sorry, you are not allowed to filter users by role.
bg: Нямате право да филтрирате потребителите по роля.

en: Sorry, you are not allowed to give users that role.
bg: Нямате право да задавате тази роля на потребителите.

en: Sorry, you are not allowed to import content into this site.
bg: Нямате необходимите права да импортирате съдържание на този сайт.

en: Sorry, you are not allowed to install plugins on this site.
bg: Нямате необходимите права да инсталирате разширения на този сайт.

en: Sorry, you are not allowed to install themes on this site.
bg: Нямате необходимите права да инсталирате теми на този сайт.

en: Sorry, you are not allowed to list application passwords for this user.
bg: Нямате право да преглеждате пароли за приложения за този потребител.

en: Sorry, you are not allowed to list users.
bg: Нямате права да преглеждате потребителите.

en: Sorry, you are not allowed to make posts sticky.
bg: Нямате право да залепяте публикации.

en: Sorry, you are not allowed to make proxied oEmbed requests.
bg: Нямате право да използвате oEmbed чрез прокси.

en: Sorry, you are not allowed to manage application passwords for this user.
bg: Нямате права да управлявате паролите на приложенията на този потребител.

en: Sorry, you are not allowed to manage block types.
bg: Нямате права за управление на типовете блокове.

en: Sorry, you are not allowed to manage network plugins.
bg: Нямате права за управление на разширения в мрежата.

en: Sorry, you are not allowed to manage options for this site.
bg: Нямате необходимите права да управлявате опциите за този сайт.

en: Sorry, you are not allowed to manage plugins for this site.
bg: Нямате необходимите права да управлявате разширения на този сайт.

en: Sorry, you are not allowed to manage post statuses.
bg: Нямате права да управлявате състоянието на публикациите.

en: Sorry, you are not allowed to manage privacy options on this site.
bg: Нямате право да управлявате поверителността на този сайт.

en: Sorry, you are not allowed to manage terms in this taxonomy.
bg: Нямате права да редактирате термини от тази таксономия.

en: Sorry, you are not allowed to manage this plugin.
bg: Нямате права да обновите тази публикация.

en: Sorry, you are not allowed to manage widgets on this site.
bg: Нямате право да управлявате джаджи на този сайт.

en: Sorry, you are not allowed to moderate or edit this comment.
bg: Нямате права за модериране или редакция на този коментар.

en: Sorry, you are not allowed to modify plugins.
bg: Нямате право да редактирате разширения.

en: Sorry, you are not allowed to modify themes.
bg: Нямате необходимите права за редактиране на теми.

en: Sorry, you are not allowed to modify unregistered settings for this site.
bg: Нямате необходимите права да променяте нерегистрирани настройки на този сайт.

en: Sorry, you are not allowed to move this item to the Trash.
bg: Нямате необходимите права да изпратите този елемент в Кошчето.

en: Sorry, you are not allowed to order users by this parameter.
bg: Нямате право да подреждате потребителите по този параметър.

en: Sorry, you are not allowed to perform this action.
bg: Нямате право да извършвате това действие

en: Sorry, you are not allowed to post on this site.
bg: Нямате права за публикуване в този сайт.

en: Sorry, you are not allowed to preview drafts.
bg: Нямате права за преглеждане на чернови.

en: Sorry, you are not allowed to process remote URLs.
bg: Нямате право да обработвате отдалечени адреси.

en: Sorry, you are not allowed to publish pages on this site.
bg: Нямате права за публикуване на страници в този сайт.

en: Sorry, you are not allowed to publish posts in this post type.
bg: Нямате право да публикувате публикации от този тип съдържание.

en: Sorry, you are not allowed to publish posts on this site.
bg: Нямате права за публикуване на публикации в този сайт.

en: Sorry, you are not allowed to publish this page.
bg: Нямате права да публикувате тази страница.

en: Sorry, you are not allowed to publish this post.
bg: Нямате права за публикуване на тази публикация.

en: Sorry, you are not allowed to query users by this parameter.
bg: Няма възможност за филтриране по този параметър.

en: Sorry, you are not allowed to read blocks as this user.
bg: Не можете да преглеждате блокове с този потребител.

en: Sorry, you are not allowed to read blocks of this post.
bg: Нямате право да разглеждате блоковете за тази публикация.

en: Sorry, you are not allowed to read comments without a post.
bg: Нямате право да разглеждате коментари без публикация.

en: Sorry, you are not allowed to read the post for this comment.
bg: Нямате право да преглеждате публикацията на този коментар.

en: Sorry, you are not allowed to read this application password.
bg: Нямате право да преглеждате тази парола за приложение.

en: Sorry, you are not allowed to read this comment.
bg: Нямате право да преглеждате този коментар.

en: Sorry, you are not allowed to remove users.
bg: Нямате права за премахване на потребители.

en: Sorry, you are not allowed to restore this item from the Trash.
bg: Нямате необходимите права да възстановите този елемент от Кошчето.

en: Sorry, you are not allowed to resume this theme.
bg: Нямате необходимите права, за да възстановите темата.

en: Sorry, you are not allowed to take over.
bg: Нямате право да поемете контрола.

en: Sorry, you are not allowed to update options.
bg: Нямате права за актуализиране на настройките.

en: Sorry, you are not allowed to update plugins for this site.
bg: Нямате необходимите права да обновявате разширения на този сайт.

en: Sorry, you are not allowed to update posts as this user.
bg: Нямате право да редактирате публикации от името на този потребител.

en: Sorry, you are not allowed to update this site to HTTPS.
bg: Нямате права да обновите този сайт до HTTPS.

en: Sorry, you are not allowed to upload files.
bg: Нямате права за качване на файлове.

en: Sorry, you are not allowed to upload media on this site.
bg: Нямате право да качвате файлове в този сайт.

en: Sorry, you are not allowed to upload media to this post.
bg: Нямате право да качвате файл към тази публикация.

en: Sorry, you are not allowed to upload this file type.
bg: Нямате право да качвате файлове от този тип.

en: Sorry, you are not allowed to view autosaves of this post.
bg: Нямате права да разглеждате автоматични записи на тази публикация.

en: Sorry, you are not allowed to view menu items.
bg: Нямате право да преглеждате елементите на менюто.

en: Sorry, you are not allowed to view menu locations.
bg: Нямате право да преглеждате локациите за менюта.

en: Sorry, you are not allowed to view menus.
bg: Нямате право да разглеждате менюта.

en: Sorry, you are not allowed to view revisions for this global style.
bg: Нямате право да преглеждате версиите на този глобален стил.

en: Sorry, you are not allowed to view revisions of this post.
bg: Нямате право да преглеждате ревизии на тази публикация.

en: Sorry, you are not allowed to view terms for this post.
bg: Нямате право да преглеждате термините за тази публикация.

en: Sorry, you are not allowed to view the active theme.
bg: Нямате достъп до списъка с активни теми.

en: Sorry, you are not allowed to view the registered block pattern categories.
bg: Нямате право да разглеждате локалната директория с макети от блокове.

en: Sorry, you are not allowed to view the registered block patterns.
bg: За съжаление не можете да преглеждате регистрираните блокови модели.

en: Sorry, you are not allowed to view themes.
bg: Нямате право да разглеждате темите.

en: Sorry, you are not allowed to view this global style.
bg: За съжаление, не е позволено да видите този глобален стил.

en: Sorry, you are not allowed to view this item.
bg: Нямате право да преглеждате този запис.

en: Sorry, you cannot create new resource.
bg: Не можете да създавате нов ресурс.

en: Sorry, you cannot delete this resource.
bg: Не можете да изтривате този ресурс.

en: Sorry, you cannot edit this resource.
bg: Нямате право да редактирате този ресурс.

en: Sorry, you cannot list resources.
bg: Не можете да разглеждате ресурси.

en: Sorry, you cannot manage plugins.
bg: Нямате право да управлявате разширения.

en: Sorry, you cannot manage themes.
bg: Нямате право да управлявате теми.

en: Sorry, you cannot manage these options.
bg: Нямате право да управлявате тези опции.

en: Sorry, you cannot preview new themes when you have changes scheduled or saved as a draft. Please publish your changes, or wait until they publish to preview new themes.
bg: Не можете да преглеждате нови теми когато имате насрочени промени, или сте ги запазили като чернова. Моля, публикувайте промените си, или изчакайте докато бъдат публикувани, за да може да преглеждате нови теми.

en: Sorry, you cannot stick a private post.
bg: Лична публикация не може да бъде залепвана.

en: Sorry, you cannot update resource.
bg: Не можете да обновявате този ресурс.

en: Sorry, you cannot view these options.
bg: Нямате права да разглеждате тези опции.

en: Sorry, you cannot view this resource.
bg: Нямате права да разглеждате този ресурс.

en: Sorry, you have reached your download limit for this file
bg: Достигнахте лимита за сваляне на този файл

en: Sorry, you have used your space allocation of %s. Please delete some files to upload more files.
bg: Съжаляваме, вече сте използвали заделеното ви пространство от %s. Моля, изтрийте файлове, за да качите нови.

en: Sorry, you may not use that site name.
bg: Съжалявам, не може да използвате тоова име за сайт.

en: Sorry, you must be able to edit posts on this site in order to view categories.
bg: За да можете да виждате категориите е необходимо да имате права за редактиране на мнения в този сайт.

en: Sorry, you must be able to edit posts on this site in order to view tags.
bg: Трябва да можете да променяте публикации на този сайт, за да виждате етикети.

en: Sorry, you must be logged in to comment.
bg: Нужно е да влезете, за да коментирате.

en: Sorry, you must be logged in to reply to a comment.
bg: Трябва да влезете, за да отговорите на коментар.

en: Sorry, your browser isn't supported. Upgrade at browsehappy.com.
bg: Браузърът ви не се поддържа. Обновете го на browsehappy.com.

en: Sorry, your session has expired.
bg: За съжаление сесията ви е изтекла.

en: Sorry, your session has expired. <a href="%s" class="wc-backward">Return to shop</a>
bg: Вашата сесия е изтекла. <a href="%s" class="wc-backward">Връщане към началната страница</a>

en: Sort Order:
bg: Подредба:

en: Sort ascending or descending.
bg: Сортирай възходящо или низходящо

en: Sort ascending.
bg: Възходящо сортиране.

en: Sort by
bg: Сортиране по

en: Sort by average rating
bg: Сортиране по средна оценка

en: Sort by latest
bg: Първо най-новите

en: Sort by most recent
bg: Подреди по най-скорошни

en: Sort by popularity
bg: Първо най-популярните

en: Sort by price (asc)
bg: Подредба по цена (възх.)

en: Sort by price (desc)
bg: Подредба по цена (низх.)

en: Sort by price: high to low
bg: Първо най-скъпите

en: Sort by price: low to high
bg: Първо най-евтините

en: Sort by tax class.
bg: Подреждане по клас на такса.

en: Sort by:
bg: Подредба по:

en: Sort code
bg: Код за сортиране

en: Sort collection by comment attribute.
bg: Сортиране на колекцията по атрибут на коментара.

en: Sort collection by object attribute.
bg: Сортиране на колекцията по атрибут на обект.

en: Sort collection by post attribute.
bg: Сортиране на колекцията по атрибут на публикацията.

en: Sort collection by resource attribute.
bg: Подреждане на колекцията по даден атрибут на ресурса.

en: Sort collection by term attribute.
bg: Подреждане на колекцията по атрибут на термина.

en: Sort collection by user attribute.
bg: Сортиране на колекцията по атрибут на потребителя.

en: Sort descending.
bg: Низходящо сортиране.

en: Sorting
bg: Сортиране

[ctx: Sorting order]
en: Order
bg: Ред

en: Soul Food Restaurant
bg: Афро-американски ресторант

en: Soup Kitchen
bg: Кухня за супи

en: Source
bg: Източник

en: Source code
bg: Изходен код

en: Source of a customized template
bg: Източник на персонализиран шаблон

en: Source of template
bg: Източник на шаблон

en: Source:
bg: Адрес

en: Source: %s
bg: Източник: %s

en: South
bg: Юг

en: South Africa
bg: Република Южна Африка

en: South African rand
bg: Южноафрикански ранд

en: South America
bg: Южна Америка

en: South Australia
bg: Южна Австралия

en: South Carolina
bg: Южна Каролина

en: South Dakota
bg: Южна Дакота

en: South Georgia
bg: Южна Джорджия

en: South Georgia and the South Sandwich Islands
bg: Южна Джорджия и Южни Сандвичеви острови

en: South Georgia/Sandwich Islands
bg: Южна Джорджия и Южни Сандвичеви острови

en: South Korea
bg: Южна Корея

en: South Korean won
bg: Южнокорейски вон

en: South Pole
bg: Южен полюс

en: South Sudan
bg: Южен Судан

en: South Sudanese pound
bg: Южносуданска лира

en: Southern
bg: Южна

en: Souvenirs
bg: Сувенири

en: Space Upgrade
bg: Повече пространство

en: Spain
bg: Испания

en: Spam
bg: Спам

en: Spam <span class="count">(%s)</span> | Spam <span class="count">(%s)</span>
bg[0]: Спам <span class="count">(%s)</span>
bg[1]: Спам <span class="count">(%s)</span>

en: Spam Blocked
bg: Спамът беше блокиран

en: Spam Protection
bg: Защита от спам

en: Spam blocked | Spam blocked
bg[0]: Блокиран спам

en: Spam it: %s
bg: Това е спам: %s

en: Spam protection
bg: Защита от спам

en: Spanish
bg: Испански

en: Spanish Restaurant
bg: Испански ресторант

en: Special
bg: Специални

en: Special character
bg: Специални символи

en: Specific Countries
bg: Само избрани държави

en: Specific countries
bg: Определени държави

en: Specified file failed upload test.
bg: Опа! Този файл не е бил качен през HTTP POST.

en: Specify an OPML URL:
bg: Адрес на OPML:

en: Speech Pathologist
bg: Говорен патолог

en: Speed
bg: Скорост

en: Speed up your site’s performance and protect it from spammers. Access detailed records of all activity on your site and restore your site to a previous point in time with just a click! While you’re at it, improve your SEO with our Advanced SEO tools and automate social media sharing.
bg: Ускорява зареждането на сайта ви и го защитава от спам. Дава достъп до подробни записи на активността и възможност за възстановяване на предишно състояние с един клик. Подобрява оптимизацията за търсачки чрез нашите SEO инструменти и автоматизира споделянето в социалните мрежи.

en: Speed up your site’s performance and protect it from spammers. Access detailed records of all activity on your site. While you’re at it, improve your SEO and automate social media sharing.
bg: Ускорява зареждането на вашия сайт и го предпазва от спам. Дава достъп до подробни записи на активността в сайта. Подобрява оптимизацията за търсачки и автоматизира споделянето в социалните мрежи.

en: Sperm Bank
bg: Банка за сперма

en: Spice Store
bg: Магазин за подправки

en: Spiritual Retreat
bg: Духовно убежище

en: Split
bg: Разделяне

en: Split table cell
bg: Разделяне на клетка

en: Sport
bg: Спорт

en: Sporting Goods
bg: Спортни стоки

en: Sports
bg: Спорт

en: Sports Bar
bg: Спортен бар

en: Sports Club
bg: Спортен клуб

en: Sports Massage Therapist
bg: Спортен масажист

en: Sports Medicine Physician
bg: Лекар спортна медицина

en: Sports Memorabilia
bg: Спортни колекционерски стоки

en: Sportswear
bg: Спортни дрехи

en: Spreadsheet <span class="count">(%s)</span> | Spreadsheets <span class="count">(%s)</span>
bg[0]: Таблица <span class="count">(%s)</span>
bg[1]: Таблици <span class="count">(%s)</span>

en: Spreadsheets
bg: Таблици

en: Square
bg: Квадрат

en: Square Tiles
bg: Квадратчета

en: Squash Club
bg: Клуб по скуош

en: Squash Court
bg: Игрище за скуош

en: Srednekolymsk
bg: Среднеколимск

en: Sri Lanka
bg: Шри Ланка

en: Sri Lankan rupee
bg: Шриланкска рупия

en: St Barthelemy
bg: Св. Бартелеми

en: St Helena
bg: Св. Елена

en: St Johns
bg: Сейнт Джоунс

en: St Kitts
bg: Сейнт Китс

en: St Lucia
bg: Св. Лучия

en: St Thomas
bg: Сейнт Томас

en: St Vincent
bg: Сен Венсан

en: St. Gallen
bg: Санкт Гален

en: Stable
bg: Конюшна

en: Stadium
bg: Стадион

en: Stage
bg: Сцена

en: Stage one complete, loading stage 2&hellip;
bg: Първи етап е приключен, зареждане на етап 2&hellip;

en: Standard
bg: Стандарт

en: Standard Editor
bg: Стандартен редактор

en: Standard Styles
bg: Стандартни стилове

en: Standard rate
bg: Стандартна ставка

en: Standard rates
bg: Стандартни ставки

en: Standard time begins on: %s.
bg: Стандартното часово време започва на: %s.

en: Standard time begins on: <code>%s</code>.
bg: Стандартното време започва на: <code>%s</code>.

en: Stanley
bg: Стенли

en: Star ratings should be required, not optional
bg: Оценките със звезди трябва да са задължителни, а не по избор

en: Stara Zagora
bg: Стара Загора

en: Start
bg: Старт

en: Start Customizing
bg: Започнете персонализирането

en: Start Date
bg: Начална дата

en: Start Free
bg: Започнете безплатно

en: Start Fresh
bg: Стартиране на чисто

en: Start Import
bg: Внасяне на продукти

en: Start Over
bg: Започване

en: Start Video After
bg: Започни видеото при изтекли

en: Start a Blog
bg: Начало на нов Блог

en: Start a New Post
bg: Започнeте нова публикация

en: Start a blog.
bg: Създайте блог.

en: Start a new post
bg: Започнете нова публикация

en: Start a new site
bg: Създаване на нов сайт

en: Start again
bg: Започнете отначало

en: Start building for free
bg: Започнете да изграждате безплатно

en: Start customizing
bg: Започнете с настройките

en: Start date of sale price, as GMT.
bg: Начална дата на намалението по Гринуич.

en: Start date of sale price, in the site's timezone.
bg: Начална дата на намалението в часовата зона на сайта.

en: Start date of sale price.
bg: Начална дата на промоцията.

en: Start date:
bg: Начална дата:

en: Start earning
bg: Започнете да печелите

en: Start import
bg: Започни импортирането

en: Start publishing now
bg: Започнете публикуването сега

en: Start with
bg: Започнете с

en: Start with eCommerce
bg: Стартирайте с eCommerce

en: Start writing or type / to choose a block
bg: Започнете да пишете / за да изберете блок

en: Started processing action %s
bg: Започна обработката на действието %s

en: Starting Coordinates:
bg: Начални координати:

en: State
bg: Област

en: State / County
bg: Област

en: State / County or state code
bg: Област или код.

en: State / County:
bg: Щат / окръг:

en: State / Zone
bg: Област / Зона

en: State Liquor Store
bg: Магазин за алкохол

en: State code
bg: Код на област

en: State code.
bg: Код на област.

en: State of the comment.
bg: Състояние на коментара.

en: State.
bg: Област.

en: State/County
bg: Област

en: State/County (optional)
bg: Щат/Област (по избор)

en: States
bg: Щати

en: Static page:
bg: Статична страница:

en: Stationery Store
bg: Канцеларски материали

en: Statistics
bg: Статистики

en: Stats
bg: Статистика

en: Stats about orders.
bg: Състояние на поръчките.

en: Stats about products.
bg: Състояние на продуктите.

en: Stats response could not be decoded.
bg: Резултат от статистиките не може да бъде декодиран.

[ctx: Stats: Button label to expand a panel]
en: View all
bg: Преглед на всички

[ctx: Stats: Main stats page heading]
en: Stats for {{period/}}
bg: Статистика за {{period/}}

[ctx: Stats: Percentage of views]
en: %(percent)d%% of views
bg: %(percent)d%% от посещенията

[ctx: Stats: module row header for authors.]
en: Author
bg: Автор

[ctx: Stats: module row header for file downloads.]
en: Files
bg: Файлове

[ctx: Stats: module row header for links in posts.]
en: Link
bg: Връзка

[ctx: Stats: module row header for number of clicks on a given link in a post.]
en: Clicks
bg: Кликове

[ctx: Stats: module row header for number of post views by referrer.]
en: Views
bg: Разглеждания

[ctx: Stats: module row header for number of post views.]
en: Views
bg: Прегледи

[ctx: Stats: module row header for number of views from a country.]
en: Views
bg: Разглеждания

[ctx: Stats: module row header for number of views per author.]
en: Views
bg: Прегледи

[ctx: Stats: module row header for number of views per tag or category.]
en: Views
bg: Разглеждания

[ctx: Stats: module row header for post referrer.]
en: Referrer
bg: Източник на трафик

[ctx: Stats: module row header for post title.]
en: Title
bg: Заглавие

[ctx: Stats: module row header for publicize service.]
en: Service
bg: Услуга

[ctx: Stats: module row header for search in search terms.]
en: Search term
bg: Търсена дума

[ctx: Stats: module row header for tags and categories.]
en: Topic
bg: Тема

[ctx: Stats: module row header for views by country.]
en: Country
bg: Държава

[ctx: Stats: module row header for views of a given search in search terms.]
en: Views
bg: Разглеждания

[ctx: Stats: title of module]
en: Authors
bg: Автори

[ctx: Stats: title of module]
en: Clicks
bg: Кликове

[ctx: Stats: title of module]
en: Countries
bg: Страни

[ctx: Stats: title of module]
en: File downloads
bg: Изтегляния на файлове

[ctx: Stats: title of module]
en: Posts & pages
bg: Страници и публикации

[ctx: Stats: title of module]
en: Publicize
bg: Разгласяване

[ctx: Stats: title of module]
en: Referrers
bg: Източници на трафик

[ctx: Stats: title of module]
en: Search terms
bg: Търсена фраза

[ctx: Stats: title of module]
en: Tags & categories
bg: Етикети и категории

[ctx: Stats: title of module]
en: Videos
bg: Видеоклипове

en: Status
bg: Статут

en: Status is forbidden.
bg: Статусът е забране.

en: Status of note.
bg: Състояние на бележката.

en: Status of sidebar.
bg: Състояние на страничната лента.

en: Status of template.
bg: Статус на шаблон.

en: Status of the order.
bg: Статут на поръчката.

en: Status of the review.
bg: Състояние на отзива.

en: Status report information
bg: Информация за отчета за състоянието

en: Status:
bg: Състояние:

en: Steakhouse
bg: Стек хаус

en: Steel Fabricator
bg: Ковач на стомана

en: Step
bg: Стъпка

en: Step 1:
bg: Стъпка 1

en: Step 2:
bg: Стъпка 2

en: Stick this post to the front page
bg: Залепяне на публикацията на началната страница

en: Sticky
bg: Залепена

en: Sticky Post
bg: Публикации, залепени на началната страница

en: Stock Broker
bg: Брокер на акции

en: Stock Keeping Unit
bg: Складова единица за продукт

en: Stock Status
bg: Статус на наличност

en: Stock display format
bg: Формат за наличности

en: Stock levels increased:
bg: Увеличени наличности:

en: Stock levels reduced:
bg: Намалени наличности:

en: Stock management at product level.
bg: Управление на складова наличност на ниво продукт.

en: Stock management at variation level.
bg: Управление на складовата наличност на ниво вариация.

en: Stock qty
bg: Брой в наличност

en: Stock quantity
bg: Складова наличност

en: Stock quantity.
bg: Налично количество.

en: Stock quantity. If this is a variable product this value will be used to control stock for all variations, unless you define stock at variation level.
bg: Стокова наличност. Ако този продукт е вариращ, тази стойност ще се използва за контрол на всички вариации, докато не зададете наличността да бъде на ниво вариация.

en: Stock status
bg: Статус на наличност

en: Stock: %d
bg: Наличност: %d

en: Stockholm
bg: Стокхолм

en: Stop Importing!
bg: Спиране на Качването!

en: Stop Subscription
bg: Спиране на абонамента

en: Stopping
bg: Спиране

en: Storage Space
bg: Пространство за съхранение

en: Store
bg: Магазин

en: Store Address
bg: Адрес на магазина

en: Store Notice
bg: Известие в магазина

en: Store connected successfully.
bg: Магазинът е свързан успешно.

en: Store email address.
bg: Имейл адрес на магазина.

en: Store monitoring
bg: Наблюдение на магазина

en: Store notice
bg: Известие в магазина

en: Store setup
bg: Настройка на магазина

en: Store stats
bg: Статистика за магазина

en: Store uploads in this folder
bg: Запазване на качените файлове в тази директория

en: Storefront Theme
bg: Тема Storefront

en: Storefront icon
bg: Икона на Storefront

en: Storefront is an intuitive, flexible and <strong>free</strong> WordPress theme offering deep integration with WooCommerce and many of the most popular customer-facing extensions.
bg: Storefront е интуитивна, гъвкава и <strong>безплатна</strong> WordPress тема, която предлага цялостна интеграция с WooCommerce и много други популярни клиентски разширения.

en: Streams
bg: Потоци

en: Street address
bg: Улица или квартал

en: Strength indicator
bg: Устойчивост на паролата

en: Strict: silently discard the worst and most pervasive spam.
bg: Строго: Премахване без предупреждение най-лошия и агресиввен спам.

en: Strictness
bg: Ниво на контрол

en: Strikethrough
bg: Зачеркнат

en: Stripe email address
bg: Stripe електронна поща

en: Stripe email address:
bg: Stripe електронна поща:

en: Style
bg: Стил

en: Style Variations
bg: Стилови варианти

en: Style:
bg: Стил:

en: Styles
bg: Стилове

en: Stylesheet is missing.
bg: Стиловете липсват

en: Stylesheet is not readable.
bg: Файлът със стилове не може да бъде прочетен.

en: Stylesheet saved.
bg: Стиловете са запазени.

en: Sub-directory Installation
bg: Инсталация в поддиректория

en: Sub-domain Installation
bg: Инсталация в поддомейн

en: Sub-site override
bg: Права за под-сайтове

en: Subcategories
bg: Подкатегории

en: Subdirectories are not allowed. No slashes, please.
bg: Поддиректории не са позволени. Без обратно наклонени черти, моля.

en: Subject
bg: Тема

en: Subject (paid)
bg: Тема (платена)

en: Submit
bg: Изпращане

en: Submit Comment
bg: Изпращане на коментара

en: Submit Reply
bg: Изпращане

en: Submit Search
bg: Задаване на търсене

en: Submit for Review
bg: Изпращане за преглед

en: Submitted on
bg: Изпратено на

en: Submitted on %s
bg: Изпратено на %s

en: Submitted on: %s
bg: Изпратен на: %s

en: Submitting Comment%s
bg: Публикуване на коментар%s

en: Submitting…
bg: Изпращане...

en: Subscribe
bg: Абонирай се

en: Subscribe Button:
bg: Бутон за абониране:

en: Subscribe Placeholder:
bg: Placeholder за абонамент

en: Subscribe to %s
bg: Абониране за %s

en: Subscribe to Blog via Email
bg: Абониране за блога чрез имейл

en: Subscribed
bg: Абониран

en: Subscribed On
bg: Абониран на

en: Subscriber
bg: Абонат

en: Subscribers can read comments/comment/receive newsletters, etc. but cannot create regular site content.
bg: Абонатите могат да четат коментари/коментират/получават писма с новини и т.н., но не могат да добавят съдържание в сайта.

en: Subscript
bg: Долен индекс

en: Subscription
bg: абонамент

en: Subscription Details
bg: Детайли за абонамента

en: Subscription Renewal
bg: Подновяване на абонамента

en: Subscription Type
bg: Вид абонамент

en: Subscription for %1$s deactivated successfully. You will no longer receive updates for this product. <a href="%2$s">Click here</a> if you wish to deactivate the plugin as well.
bg: Абонаментът за %1$s беше прекратен успешно. Вече няма да получавате обновления за този продукт. <a href="%2$s">Натиснете тук</a>, ако искате да деактивирате разширението.

en: Subscription for %s deactivated successfully. You will no longer receive updates for this product.
bg: Абонаментът за %s беше прекратен успешно. Вече няма да получавате обновления за този продукт.

en: Subscription is <strong>expiring</strong> soon.
bg: Абонаментът ви <strong>изтича</strong> скоро

en: Subscription renewal
bg: Подновяване на абонамента

en: Subscription renews on
bg: Подновява се на

en: Subscription type
bg: Вид абонамент

en: Subscription: Not available - %1$d of %2$d already in use
bg: Абонамент: Не се предлага - %1$d активни от максимално %2$d сайта вече се използва

en: Subscription: Unlimited
bg: Абонамент: неограничен

en: Subscription: Using %1$d of %2$d sites available
bg: Абонамент: използване в %1$d от разрешени %2$d сайта

en: Subscriptions
bg: Абонаменти

en: Subscriptions delivery
bg: Изпращане на абонираните

en: Subscriptions.
bg: Абонаменти

en: Subtitles
bg: Субтитри

en: Subtotal
bg: Общо

en: Subtotal:
bg: Общо

en: Suburb
bg: Предградие

en: Success Message Text:
bg: Текст на съобщението за успех:

en: Success!
bg: Готово!

en: Success! An email was just sent to confirm your subscription. Please find the email now and click 'Confirm Follow' to start subscribing.
bg: Успех! Току що ви беше пратено писмо за потвърждение. Моля намерете писмото и натиснете на връзката за да активирате абонамента.

en: Successful Renewal
bg: Успешно подновяване

en: Successfully canceled action: %s
bg: Успешно отменено действие: %s

en: Successfully executed action: %s
bg: Успешно изпълнено действие: %s

en: Successfully processed change for action: %s
bg: Успешно обработена промяна на действие: %s

en: Successfully re-threaded %s comments.
bg: %s отговори на коментари бяха поправени успешно.

en: Suceava
bg: Сучава

en: Sud Sardegna
bg: Сардиния

en: Sudan
bg: Судан

en: Sudanese pound
bg: Суданска лира

en: Suggested embed #%d
bg: Предложено вграждане #%d

en: Suggested height is %s.
bg: Препоръчителната височина е %s.

en: Suggested image #%d
bg: Предложена снимка #%d

en: Suggested image dimensions: %1$s by %2$s pixels.
bg: Препоръчителни размери на изображението: %1$s на %2$s пиксела.

en: Suggested media
bg: Предложения

en: Suggested text:
bg: Предложен текст:

en: Suggested width is %s.
bg: Препоръчителната ширина е %s.

en: Suggestions
bg: Предложения

en: Suhosin is an advanced protection system for PHP installations. It was designed to protect your servers on the one hand against a number of well known problems in PHP applications and on the other hand against potential unknown vulnerabilities within these applications or the PHP core itself. If enabled on your server, Suhosin may need to be configured to increase its data submission limits.
bg: Suhosin е модерен защитен модул за PHP. Разработен е да защитава сървърите ви, както от добре познати проблеми в кода на PHP приложенията, така и от потенциално неизвестни уязвимости в тези приложения или в самото ядро на PHP. Ако Suhosin е включен на сървъра ви, може да има нужда от настройване, за да се увеличи лимита за подаваните от него данни.

en: Sukhothai
bg: Сукотаи

en: Sum of all taxes.
bg: Общо данъци и такси.

en: Sum of line item taxes only.
bg: Сума от таксите на съответните продукти.

en: Summaries
bg: Обзор

en: Summary
bg: Резюме

en: Sun
bg: нд

en: Sunday
bg: неделя

[ctx: Sunday initial]
en: S
bg: Н

en: Sunglasses
bg: Слънчеви очила

en: Sunset
bg: Залез

en: Sunset Medium
bg: Залез средна

en: Sunset Narrow
bg: Залез тясна

en: Sunset Wide
bg: Залез широка

en: Superscript
bg: Горен индекс

en: Suphan Buri
bg: Суфанабури

en: Support
bg: Поддръжка

en: Support documentation
bg: Документация

en: Supported features for this payment gateway.
bg: Поддържани възможности на този метод за разплащания.

en: Supports the following placeholders: <code>[qty]</code> = number of items, <code>[cost]</code> = cost of items, <code>[fee percent="10" min_fee="20"]</code> = Percentage based fee.
bg: Поддържат се следните вмъквания: <code>[qty]</code> = брой артикули, <code>[cost]</code> = цена на артикулите, <code>[fee percent="10" min_fee="20"]</code> = процентово базирана тарифа.

en: Surat Thani
bg: Сурат Тани

en: Surgeon
bg: Хирург

en: Surgical Center
bg: Хирургичен център

en: Surgical Supplies
bg: Хирургически материали

en: Surigao del Norte
bg: Суригао дел Норте

en: Surigao del Sur
bg: Суригао дел Сур

en: Surin
bg: Сурин

en: Suriname
bg: Суринам

en: Surinamese dollar
bg: Суринамски долар

en: Surveyor
bg: Земемер

en: Sushi Restaurant
bg: Суши ресторант

en: Suspended
bg: Наказан

en: Svalbard and Jan Mayen
bg: Свалбард и Ян Майен

en: Swahili
bg: Суахили

en: Swazi lilangeni
bg: Свазилендски лилангени

en: Swaziland
bg: Свазиленд

en: Sweden
bg: Швеция

en: Swedish
bg: Шведски

en: Swedish krona
bg: Шведска крона

en: Swift Current
bg: Суифт Карънт

en: Swim Club
bg: Плувен клуб

en: Swimming Instructor
bg: Инструктор по плуване

en: Swimming Pool
bg: Басейн

en: Swimming Pool Contractor
bg: Изработка на басейни

en: Swimwear
bg: Бански костюми

en: Swiss franc
bg: Швейцарски франк

en: Switch Site
bg: Смяна на сайт

en: Switch account
bg: Смяна на акаунта

en: Switch up your site&#8217;s look & feel with Styles
bg: Със Стилове променяте визията на сайта си

en: Switzerland
bg: Швейцария

en: Sydney
bg: Сидни

en: Synagogue
bg: Синагога

en: Sync errored with code: %s
bg: Грешка при синхронизиране с код: %s

en: Syndicate this content
bg: Разпространяване на съдържанието чрез RSS

en: Syndication feeds show the most recent
bg: RSS потоците да показват последните

en: Syntax Highlighting
bg: Оцветяване на кода

en: Syowa
bg: Сайова

en: Syracuse
bg: Сиракуза

en: Syria
bg: Сирия

en: Syrian Arab Republic
bg: Сирия

en: Syrian pound
bg: Сирийска лира

en: System status
bg: Система

en: Sánchez Ramírez
bg: Санчез Рамирез

en: Sălaj
bg: Сала

en: T-shirt Store
bg: Магазин за тениски

en: Table Of Contents
bg: Съдържание

en: Table cell properties
bg: Свойства на клетката

en: Table does not exist
bg: Таблицата не съществува

en: Table of Contents
bg: Съдържание

en: Table ordered by Author.
bg: Таблицата е подредена по автор.

en: Table ordered by Comment Author.
bg: Таблицата е подредена по автор на коментарите.

en: Table ordered by Comments.
bg: Таблицата е подредена по коментарите.

en: Table ordered by Date.
bg: Таблицата е подредена по датите.

en: Table ordered by Description.
bg: Таблицата е подредена по описанията.

en: Table ordered by E-mail.
bg: Таблицата е подредена по имейлите.

en: Table ordered by File Name.
bg: Таблицата е подредена по имената на файловете.

en: Table ordered by Hierarchical Menu Order and Title.
bg: Таблицата е подредена по йерархия, полето за подредба и заглавие.

en: Table ordered by Last Updated.
bg: Таблицата е подредена по времето на последната публикация във всеки сайт.

en: Table ordered by Links.
bg: Таблицата е подредена по връзки.

en: Table ordered by Name.
bg: Таблицата е подредена по име.

en: Table ordered by Post Replied To.
bg: Таблицата е подредена по публикация, на която е отговорено.

en: Table ordered by Posts Count.
bg: Таблицата е подредена по брой публикации.

en: Table ordered by Rating.
bg: Таблицата е подредена по рейтинга.

en: Table ordered by Site Domain Name.
bg: Таблицата е подредена по домейните на сайтовете.

en: Table ordered by Site Path.
bg: Таблицата е подредена по пътеката на всеки сайт.

en: Table ordered by Site Registered Date.
bg: Таблицата е подредена по дата на регистрация на сайтовете.

en: Table ordered by Slug.
bg: Таблицата е подредена по кратко име.

en: Table ordered by Theme Name.
bg: Таблицата е подредена по име на темата.

en: Table ordered by Title.
bg: Таблицата е подредена по заглавията.

en: Table ordered by URL.
bg: Таблицата е подредена по URL.

en: Table ordered by Uploaded To.
bg: Таблицата е подредена по обект, към който е прикачен файла.

en: Table ordered by User Registered Date.
bg: Таблицата е подредена по дата на регистрация на потребителите.

en: Table ordered by Username.
bg: Таблицата е подредена по потребителските имена.

en: Table ordered by Visibility.
bg: Таблицата е подредена по видимост.

en: Table ordered hierarchically.
bg: Таблицата е подредена йерархично.

en: Table properties
bg: Свойства на таблицата

en: Table row properties
bg: Свойства на реда

en: Tablet
bg: Таблет

en: Tabora
bg: Табора

en: Tag
bg: Етикет

en: Tag #%s doesn&#8217;t exist!
bg: Етикетът #%s не съществува!

en: Tag Agency
bg: Агенция за табелки

en: Tag Cloud
bg: Облак от етикети

en: Tag Dimensions:
bg: Размер на етикета:

en: Tag ID.
bg: Номер на етикет.

en: Tag added to all posts in this category.
bg: Етикетът беше добавен към всички публикации от тази категория.

en: Tag added.
bg: Етикетът е добавен.

en: Tag deleted.
bg: Етикетът е изтрит.

en: Tag name
bg: Име на етикет

en: Tag name.
bg: Име на етикет.

en: Tag not added.
bg: Етикетът не е добавен.

en: Tag not found
bg: Тагът не беше намерен

en: Tag not updated.
bg: Етикетът не е обновен.

en: Tag slug.
bg: Кратко име на етикет,

en: Tag updated.
bg: Етикетът е обновен.

en: Tag: | Tags:
bg[0]: Етикет:
bg[1]: Етикети:

en: Tag: %s
bg: Етикет: %s

en: Tagged
bg: С етикети

en: Tagged:
bg: Етикети:

en: Tagline
bg: Кратко описание

en: Tagline (optional)
bg: Слоган (по желание)

en: Tags
bg: Етикети

en: Tags & Categories
bg: Етикети и категории

en: Tags (comma separated)
bg: Етикети (разделени със запетая)

en: Tags (space separated)
bg: Етикети (разделени с интервал)

en: Tags can be selectively converted to categories using the <a href="%s">tag to category converter</a>.
bg: Етикетите могат да бъдат превърнати в категории през <a href="%s">Конвертора на етикети в категории</a>.

en: Tags deleted.
bg: Етикетите са изтрити.

en: Tags indicating styles and features of the theme.
bg: Етикетите за стила и фунционалностите на темата.

en: Tags list
bg: Списък с етикети

en: Tags list navigation
bg: Навигация на списъка с етикети

en: Tags to Categories
bg: Етикети в категории

en: Tags totals.
bg: Общо етикети.

en: Tags:
bg: Етикети:

en: Tags:
bg: Етикети:

en: Tags: %1$s
bg: Етикети: %1$s

en: Tags: %s
bg: Етикети: %s

en: Tahiti
bg: Таити

en: Tailor
bg: Шивач

en: Taipei
bg: Тайпей

en: Taiwan
bg: Тайван

en: Tajikistan
bg: Таджикистан

en: Tajikistani somoni
bg: Таджикски сомони

en: Tak
bg: Так

en: Take Our Survey
bg: Попълнете анкетата ни

en: Take WordPress with you.
bg: Вземете WordPress със себе си.

en: Take a look at the <strong>%1$d item</strong> on the <a href="%2$s">Site Health screen</a>. | Take a look at the <strong>%1$d items</strong> on the <a href="%2$s">Site Health screen</a>.
bg[0]: Прегледайте тези <strong>%1$d елемнта</strong> на <a href="%2$s">екрана за здравето на сайта</a>.
bg[1]: Прегледайте тези <strong>%1$d проблема</strong> на <a href="%2$s">екрана на здравето на сайта</a>.

en: Take our poll
bg: Попълнете нашата анкета

en: Take over
bg: Поемане на контрола

en: Take payments in person via BACS. More commonly known as direct bank/wire transfer.
bg: Лично приемане на разплащания чрез BACS. По-известно като банков или директен превод

en: Take payments in person via checks. This offline gateway can also be useful to test purchases.
bg: Лично приемане на разплащания чрез чекове. Този офлайн метод за разплащания може да се използва и за тестови покупки.

en: Talent Agency
bg: Агенция за таланти

en: Talk to your web host about OpenSSL support for PHP.
bg: Говорете с хостинга си за OpenSSL поддръжка за PHP.

en: Talk to your web host about supporting HTTPS for your website.
bg: Говорете с вашия доставчик на хостинг относно поддържането на HTTPS за уебсайта ви.

en: Tallinn
bg: Талин

en: Tan
bg: Бежово

en: Tanga
bg: Танга

en: Tanning Salon
bg: Солариум

en: Tanzania
bg: Танзания

en: Tanzania, United Republic of
bg: Обединена република Танзания

en: Tanzanian shilling
bg: Танзанийски шилинг

en: Tap or hover on any theme then click the Live Preview button to see a live preview of that theme and change theme options in a separate, full-screen view. You can also find a Live Preview button at the bottom of the theme details screen. Any installed theme can be previewed and customized in this way.
bg: Посочете или натиснете върху всяка от темите и използвайте Предварителен преглед, за да видите как изглежда. Промените в настройките на темата се правят в отделен екран на цяла ширина. В долния край на екрана с подробностите за темата също има бутон за предварителен преглед. Всяка инсталирана тема може да бъде прегледана и променена.

en: Taraba
bg: Тараба

en: Taraclia
bg: Тараклия

en: Tarawa
bg: Тарауа

en: Target
bg: Target (HTML атрибут)

en: Targovishte
bg: Търговище

en: Tarija
bg: Тариха

en: Tarlac
bg: Тарлак

en: Tashkent
bg: Ташкент

en: Task List
bg: Списък със задачи

en: Tasmania
bg: Тасмания

en: Tax
bg: Такси

en: Tax Attorney
bg: Данъчен адвокат

en: Tax Preparation
bg: Данъчни документи и декларации

en: Tax amount
bg: Стойност на такса

en: Tax class
bg: Клас на такса

en: Tax class already exists
bg: Този клас на такса вече съществува

en: Tax class name.
bg: Име на клас на такса.

en: Tax class of fee.
bg: Таксов клас на тази такса.

en: Tax class of product.
bg: Клас на такса на продукт.

en: Tax class requires a valid name
bg: Данъчният клас изисква валидно име

en: Tax class slug already exists
bg: Краткото име за данъчен клас вече съществува

en: Tax class.
bg: Клас на такса.

en: Tax lines data.
bg: Информация за таксите.

en: Tax name
bg: Име на такса

en: Tax options
bg: Опции на таксите

en: Tax priority.
bg: Приоритет на такса.

en: Tax rate ID.
bg: Номер на такса.

en: Tax rate ID: %s
bg: Номер на такса: %s

en: Tax rate code.
bg: Код на такса.

en: Tax rate label.
bg: Етикет на такса.

en: Tax rate name.
bg: Име на такса.

en: Tax rate.
bg: Такса.

en: Tax rates successfully deleted
bg: Таксите са изтрити успешно

en: Tax status
bg: Състояние на таксата

[ctx: Tax status]
en: None
bg: Нищо

en: Tax status of fee.
bg: Състояние на тази такса.

en: Tax status.
bg: Състояние на такса.

en: Tax subtotal.
bg: Междинна сума на таксите.

en: Tax total (not including shipping taxes).
bg: Общо такси (без да се включват такси върху доставката).

en: Tax total.
bg: Общо такси.

en: Taxable
bg: Таксуван

en: Taxes
bg: Такси

en: Taxes by code
bg: Такси по код

en: Taxes by date
bg: Такси по дата

en: Taxes do not support trashing.
bg: Таксите не могат да бъдат премествани в кошчето.

en: Taxi
bg: Такси

en: Taxidermist
bg: Препариране

en: Taxonomies associated with post type.
bg: Таксономии, свързани с този тип публикации.

en: Taxonomies: Product types
bg: Таксономии: продуктови типове

en: Taxonomies: Product visibility
bg: Таксономии: Продуктова видимост

en: Taxonomy
bg: Таксономия

en: Taxonomy does not exist.
bg: Таксономията не съществува.

[ctx: Taxonomy name]
en: Product type
bg: Вид на продукта

[ctx: Taxonomy name]
en: Product visibility
bg: Видимост на продукт

en: Taxonomy name.
bg: Име на таксономията.

en: Taxonomy names must be between 1 and 32 characters in length.
bg: Имената на категоризациите трябва да бъдат между 1 и 32 символа.

en: Taxonomy terms for product/order statuses.
bg: Таксономичен термин за състояния на продукти/поръчки.

en: Taxonomy:
bg: Категоризация:

en: Tbilisi
bg: Тбилиси

en: Tea House
bg: Чайна

en: Team
bg: Екип

en: Tech Dark
bg: Техническа тъмна

en: Tech Dark Medium
bg: Техническа тъмна средна

en: Tech Dark Narrow
bg: Техническа тъмна тясна

en: Tech Dark Wide
bg: Техническа тъмна широка

en: Tech Grey
bg: Техническа сива

en: Tech Grey Medium
bg: Техническа сива средна

en: Tech Grey Narrow
bg: Техническа сива тясна

en: Tech Grey Wide
bg: Техническа сива широка

en: Tech Light
bg: Техническа светла

en: Tech Light Medium
bg: Техническа светла средна

en: Tech Light Narrow
bg: Техническа светла тясна

en: Tech Light Wide
bg: Техническа светла широка

en: Technology
bg: Технологии

en: Teen Club
bg: Тийнейджърски клуб

en: Tegucigalpa
bg: Тегучипалпа

en: Tehran
bg: Техеран

en: Tehran (تهران)
bg: Техеран (تهران)

en: Tel Aviv
bg: Тел Авив

en: Telangana
bg: Телангана

en: Telecommunication Service Provider
bg: Телекомуникационна компания

en: Telemarketing
bg: Телемаркетинг

en: Teleorman
bg: Телеорман

en: Television Station
bg: Телевизионна станция

en: Tell City
bg: Тел Сити

en: Tell your story
bg: Разкажете вашата история

en: Temp Agency
bg: Агенция за временна заетост

en: Template
bg: Шаблон

en: Template Editing
bg: Редактиране на шаблони

en: Template Part Area
bg: Зона Шаблонни Части

en: Template Part Areas
bg: Зони Шаблонни Части

en: Template Parts
bg: Част от шаблон

en: Template archives
bg: Шаблонни архиви

en: Template file copied to theme.
bg: Шаблонният файл е копиран в темата.

en: Template file deleted from theme.
bg: Шаблонният файл е изтрит от темата.

en: Template for %s
bg: Шаблон за %s

en: Template is missing. Standalone themes need to have a %1$s or %2$s template file. <a href="%3$s">Child themes</a> need to have a %4$s header in the %5$s stylesheet.
bg: Липсва шаблонът. Самостоятелните теми трябва да имат %1$s или %2$s като шаблонен файл. <a href="%3$s">Дъщерните теми</a> трябва да имат %4$s хедър във файла %5$s.

[ctx: Template name]
en: All Archives
bg: Всички архиви

[ctx: Template name]
en: Author Archives
bg: Архиви за автор

[ctx: Template name]
en: Blog Home
bg: Начало

[ctx: Template name]
en: Cart
bg: Количка

[ctx: Template name]
en: Category Archives
bg: Архиви на категорията

[ctx: Template name]
en: Date Archives
bg: Архиви на дати

[ctx: Template name]
en: Front Page
bg: Начална страница

[ctx: Template name]
en: Index
bg: Индекс

[ctx: Template name]
en: Page: 404
bg: Страница: 404

[ctx: Template name]
en: Pages
bg: Страници

[ctx: Template name]
en: Search Results
bg: Резултати от търсенето

[ctx: Template name]
en: Single Entries
bg: Единични записи

[ctx: Template name]
en: Single Posts
bg: Единични публикации

[ctx: Template name]
en: Tag Archives
bg: Архиви по етикет

[ctx: Template name]
en: Taxonomy
bg: Таксономия

en: Template overrides.
bg: Замяна на шаблони.

en: Template part archives
bg: Архиви на шаблонните части

en: Template part has been deleted or is unavailable: %s
bg: Шаблонната част е била изтрита или не е достъпна: %s

en: Template parts list
bg: Списък със шаблонни части

en: Template parts list navigation
bg: Навигация на списъка с шаблонни части

en: Template parts to include in your templates.
bg: Части за включване в шаблони.

en: Templates
bg: Шаблони

en: Templates based on theme files can't be removed.
bg: Шаблони, базирани на файлове от темата, не могат да се премахват.

en: Templates list
bg: Списък с шаблони

en: Templates list navigation
bg: Навигация в списъка с шаблони

en: Templates to include in your theme.
bg: Шаблони, които да се добавят в темата ви.

en: Temple
bg: Храм

en: Temporarily disabled.
bg: Временно деактивирано.

en: Tennessee
bg: Тенеси

en: Tennis Club
bg: Тенис клуб

en: Tennis Court
bg: Тенис корт

en: Tennis Instructor
bg: Тенис инструктор

en: Tennis Store
bg: Тенис магазин

en: Term ID
bg: Номер на термин

en: Term ID is shared between multiple taxonomies
bg: Този термин се използва от няколко таксономии

en: Term counts
bg: Брой термини

en: Term description.
bg: Описание на термина.

en: Term does not exist.
bg: Терминът не съществува.

en: Term meta cannot be added to terms that are shared between taxonomies.
bg: Мета терминът не може да бъде добавен към термините, които се разпределят между таксономии

en: Term name.
bg: Име на термин.

en: Terms
bg: Термин

en: Terms and Conditions Page
bg: Страница с общи условия

en: Terms and conditions
bg: Условията за ползване

en: Terms do not support trashing. Set '%s' to delete.
bg: Термините не могат да се изтриват. Използвайте '%s' за изтриване.

en: Terms in the product visibility taxonomy.
bg: Условия в таксономията на продуктовата видимост.

en: Terms of Service
bg: Условия за ползване

en: Terms successfully recounted
bg: Термините са преброени успешно

en: Territories
bg: Територии

en: Test
bg: Тест

en: Tested up to WooCommerce version
bg: Тествано до версия на WooCommerce

en: Testimonial
bg: Препоръка

en: Testimonial Archive Content
bg: Съдържание на архива с препоръки

en: Testimonial Archive Featured Image
bg: Заглавна снимка на архива с препоръки

en: Testimonial Archive Title
bg: Заглавие на архива с препоръки

en: Testimonial draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview testimonial</a>
bg: Черновата на препоръката е обновена. <a target="_blank" href="%s">Преглед</a>

en: Testimonial list navigation
bg: Навигация на списъка с препоръки

en: Testimonial pages display at most %1$s testimonials
bg: Страницата с препоръки показва най-много %1$s такива

en: Testimonial published. <a href="%s">View testimonial</a>
bg: Препоръката е публикувана. <a href="%s">Преглед</a>

en: Testimonial restored to revision from %s
bg: Препоръката е възстановена до ревизия от %s

en: Testimonial saved.
bg: Препоръката е записана.

en: Testimonial scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview testimonial</a>
bg: Препоръката е насрочена за: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Преглед</a>

en: Testimonial submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview testimonial</a>
bg: Препоръката е изпратена за преглед. <a target="_blank" href="%s">Преглед</a>

en: Testimonial updated.
bg: Препоръката е обновена.

en: Testimonial updated. <a href="%s">View testimonial</a>
bg: Препоръката е обновена. <a href="%s">Преглеждане</a>

en: Testimonials
bg: Препоръки

en: Testimonials list
bg: Списък с препоръки

en: Testing your site's compatibility with Jetpack...
bg: Проверка за съвместимост на сайта ви с Jetpack...

en: Texas
bg: Тексас

en: Text
bg: Текст

en: Text & Image Links
bg: Връзки с текст и изображения

en: Text &amp; Headings
bg: Текст и заглавия

en: Text Color
bg: Цвят на текста

en: Text Link
bg: Текстова връзка

en: Text List
bg: Текстов списък

en: Text background color:
bg: Цвят на текста:

en: Text color
bg: Цвят на текста

en: Text for the title attribute of the link element for this menu item.
bg: Текст за заглавния атрибут на свързващия елемент на този обект от менюто.

en: Text only
bg: Само текст

en: Text to appear below the main email content.
bg: Текст, който да се показва под основното съдържание на писмото.

en: Text to display
bg: Текст за показване

en: Textarea
bg: Поле за текст

en: Textiles & Fabric
bg: Текстил и тъкани

en: Thai
bg: Тайландски

en: Thai Restaurant
bg: Тайландски ресторант

en: Thai baht
bg: Тайландски бат

en: Thailand
bg: Тайланд

en: Thank You
bg: Благодаря

en: Thank you for creating with <a href="%s">WordPress</a>.
bg: Благодарим ви, че създавате с <a href="%s">WordPress</a>.

en: Thank you for selling with WooCommerce.
bg: Благодарности, че използвате WooCommerce.

en: Thank you for using %s!
bg: Благодарим ви, че използате %s!

en: Thank you for using %s, your site has been deleted. Happy trails to you until we meet again.
bg: Благодарим, че използвахте %s, вашият сайт беше изтрит. На добър път и до скоро!

en: Thank you for your order
bg: Благодарности за Вашата поръчка

en: Thank you for your payment. Your transaction has been completed, and a receipt for your purchase has been emailed to you. Log into your PayPal account to view transaction details.
bg: Благодарим ви за плащането. Вашата трансакция е завършена и разписка за покупката ви е изпратена на имейла. Влезте в PayPal акаунта си, за да видите подробности за трансакцията.

en: Thank you for your purchase!
bg: Благодарим за покупката ви!

en: Thank you!
bg: Благодарим ви!

en: Thank you. Please check your email for a link to confirm your action. Your site will not be deleted until this link is clicked.
bg: Благодарим ви. Моля проверете електронната си поща, за да потвърдите действието. Сайтът ви няма да бъде изтрит преди да потвърдите.

en: Thank you. Your order has been received.
bg: Благодарности. Вашата поръчка беше получена.

en: Thanks :)
bg: Благодарности :)

en: Thanks for confirming your erasure request.
bg: Благодарим за потвърждението на молбата ви за изтриване.

en: Thanks for confirming your export request.
bg: Благодарим за потвърждението.

en: Thanks for creating an account on %1$s. Your username is %2$s. You can access your account area to view orders, change your password, and more at: %3$s
bg: Благодарим ви, че се регистрирахте на %1$s. Потребителското ви име е %2$s. За да прегледате поръчките си или да смените паролата си, влезте в профила си оттук: %3$s

en: Thanks for reading.
bg: Благодарим за отделеното време.

en: Thanks for shopping with us
bg: Благодарим ви, че купихте от нас

en: Thanks for shopping with us.
bg: Благодарим Ви, че пазарувахте при нас!

en: Thanks for testing Gutenberg!
bg: Благодарим ви, че изпробвахте Гутенберг!

en: Thanks for using Jetpack! Your store is almost ready: to activate services like %s, just connect your store.
bg: Благодарим ви за това, че използвате Jetpack! Вашият магазин е почти готов: за да активирате услуги като %s, просто свържете магазина си.

en: Thanks for using {site_url}!
bg: Благодарим, че използвате {site_url}!

en: Thanks to {{a}}all our community members who helped translate to {{language/}}{{/a}}!
bg: Благодарение на {{a}}всички членове на общността, които помогнаха да се преведе на {{language/}}{{/a}}!

en: Thanks!
bg: Благодарим!

en: Thanks,
bg: Благодаря,

en: That audio file cannot be found. Check your <a href="%s">media library</a> and make sure it was not deleted.
bg: Аудио файлът не може да бъде намерен. Проверете <a href="%s">файловата библиотека</a>, за да се уверите, че не е изтрит.

en: That connection has been removed.
bg: Тази връзка беше премахната.

en: That email address has already been used. Please check your inbox for an activation email. It will become available in a couple of days if you do nothing.
bg: Този имейл адрес вече е използван. Моля проверете входяща си поща за активационни писма. А ако не предприемете нищо, адресът ще бъде освободен до няколко дни.

en: That file cannot be found. Check your <a href="%s">media library</a> and make sure it was not deleted.
bg: Файлът не може да бъде намерен. Проверете <a href="%s">файловата библиотека</a>, за да се уверите, че не е изтрит.

en: That image cannot be found. Check your <a href="%s">media library</a> and make sure it was not deleted.
bg: Изображението не може да бъде намерено. Проверете <a href="%s">файловата библиотека</a>, за да се уверите, че не е изтрито.

en: That name is not allowed.
bg: Непозволено име.

en: That page can&rsquo;t be found.
bg: Тази страница не може да бъде открита.

en: That site is currently reserved but may be available in a couple days.
bg: В момента това име на сайт е запазено, но може да бъде свободен след няколко дни.

en: That user could not be added to this site.
bg: Този потребител не може да бъде добавен към сайта.

en: That user does not exist.
bg: Такъв потребител не съществува.

en: That user is already a member of this site.
bg: Този потребител вече е регистриран.

en: That username is already activated.
bg: Това потребителско име е вече активирано.

en: That username is currently reserved but may be available in a couple of days.
bg: В момента това потребителско име е запазено, но може да бъде свободно след няколко дни.

en: That username is not allowed.
bg: Непозволено потребителско име.

en: That video cannot be found. Check your <a href="%s">media library</a> and make sure it was not deleted.
bg: Видеото не може да бъде намерено. Проверете <a href="%s">файловата библиотека</a>, за да се уверите, че не е изтрито.

en: That was hard work! Take a break.
bg: Това бе трудна работа! Починете си.

en: That&#8217;s all, stop editing! Happy publishing.
bg: Това е всичко! Приятно публикуване!

en: That's it. Thanks!
bg: Готово. Благодаря!

en: That's not a WordPress site.
bg: Това не е WordPress сайт.

en: The "%1$s" taxonomy "%2$s" property (%3$s) conflicts with an existing property on the REST API Posts Controller. Specify a custom "rest_base" when registering the taxonomy to avoid this error.
bg: Белегът (property-то) "%2$s" на таксономията "%1$s" си противоречи (%3$s) със съществуващ белег от REST API контролера на публикациите. Задайте потребителски "rest_base", когато регистрирате таксономията, за да избегнете проблема.

en: The "%1$s" value is smaller than "%2$s"
bg: Стойността "%1$s" е по-малка от "%2$s".

en: The "%s" must be a callable function.
bg: "%s" трябва да е изпълнима функция.

en: The "%s" options group has been removed. Use another settings group.
bg: Групата опции "%s" е премахната. Използвайте друга група.

en: The "%s" payment method is currently disabled
bg: Методът за разплащания "%s" в момента не е активен

en: The "%s" payment method is currently enabled
bg: Методът за разплащания "%s" е активен в момента

en: The "%s" theme is not a valid parent theme.
bg: Темата "%s" не е валидна родителска тема.

en: The "WooCommerce Admin" plugin will be installed and activated
bg: Разширението "WooCommerce Admin" ще бъде инсталирано и активирано

en: The "get_value_callback" parameter must be a valid callback.
bg: Параметърът "get_value_callback" трябва да бъде валиден callback.

en: The "locations not covered by your other zones" zone cannot be updated.
bg: Зоната "Места, които не са обхванати от другите ви зони" не може бъде обновена.

en: The "uses_context" parameter must be an array.
bg: Параметърът "uses_context" трябва да бъде масив.

en: The $source_properties array contains invalid properties.
bg: Масивът $source_properties съдържа невалидни свойства.

en: The $source_properties must contain a "get_value_callback".
bg: $source_properties трябва да съдържа "get_value_callback".

en: The %1$s and %2$s directories exist but are not writable. These directories are used to improve the stability of plugin updates. Please make sure the server has write permissions to these directories.
bg: Директориите %1$s и %2$s съществуват, но не може да се пише в тях. Използват се за подобряване стабилността на обновленията на разширения. Уверете се, че сървърът има права за писане в тях.

en: The %1$s argument must be a non-empty string for %2$s.
bg: Аргументът %1$s трябва да бъде непразен низ за %2$s.

en: The %1$s constant is defined as %2$s
bg: Константата %1$s се дефинира като %2$s

en: The %1$s directive in %2$s determines if uploading files is allowed on your site.
bg: Директивата %1$s в %2$s определя дали е разрешено качването на файлове в сайта ви.

en: The %1$s directory does not exist, and the server does not have write permissions in %2$s to create it. This directory is used for plugin and theme updates. Please make sure the server has write permissions in %2$s.
bg: Директорията %1$s не съществува и сървърът няма права за писане в %2$s, за да я създаде. Тази директория се използва за обновленията на разширения и теми. Уверете се, че сървърът има нужните права за писане в %2$s.

en: The %1$s parameter must be an array. To pass arbitrary data to scripts, use the %2$s function instead.
bg: Параметърът %1$s трябва да е масив, за да подадете допълнителни данни към скриптовете използвайте функцията %2$s.

en: The %1$s plugin header is deprecated. Use %2$s instead.
bg: Хедърът за разширение %1$s вече не се използва. Вместо него използвайте %2$s.

en: The %1$s, %2$s, and %3$s values can be edited to set the video track language and kind.
bg: Стойностите %1$s, %2$s и %3$s могат да бъдат редактирани, за да зададете език и тип на видеото.

en: The %s argument must be a string or a string array.
bg: Аргументът %s трябва да бъде низ или масив от низове.

en: The %s argument must be an array.
bg: Аргументът %s трябва да бъде масив.

en: The %s cannot be deleted.
bg: %s не може да бъде изтрит.

en: The %s class can only be run within WP CLI.
bg: %s класът може да работи само през WP CLI.

en: The %s constant is no longer supported.
bg: Константата %s вече не се поддържа.

en: The %s directory cannot be located.
bg: Директорията %s не може да бъде намерена.

en: The %s directory exists but is not writable. This directory is used for plugin and theme updates. Please make sure the server has write permissions to this directory.
bg: Директорията %s съществува, но не може да се пише в нея. Директорията се ползва за обновяване на теми и разширения. Уверете се, че сървърът има нужните права за писане в нея.

en: The %s directory exists but is not writable. This directory is used to improve the stability of plugin and theme updates. Please make sure the server has write permissions to this directory.
bg: Директорията %s съществува, но не може да се пише в нея. Директорията се използва за подобряване стабилността на обновленията на разширения и теми. Уверете се, че сървърът има права за писане в нея.

en: The %s directory exists but is not writable. This directory is used to improve the stability of plugin updates. Please make sure the server has write permissions to this directory.
bg: Директорията %s съществува, но не може да се пише в нея. Директорията се използва за подобряване стабилността на обновленията на разширения. Уверете се, че сървърът има права за писане в нея.

en: The %s directory exists but is not writable. This directory is used to improve the stability of theme updates. Please make sure the server has write permissions to this directory.
bg: Директорията %s съществува, но не може да се пише в нея. Директорията се използва за подобряване стабилността на обновленията на теми. Уверете се, че сървърът има права за писане в нея.

en: The %s directory used to improve the stability of plugin and theme updates is writable.
bg: Сървърът може да пише в директорията %s , използвана за подобряване стабилността на обновяването на теми и разширения.

en: The %s does not support trashing.
bg: %s не може да бъде преместван в кошчето.

en: The %s filter is enabled.
bg: %s филтър е активиран.

en: The %s function has been disabled, some media settings are unavailable because of this.
bg: Функцията %s е спряна, заради което някои настройки за медия файловете са недостъпни.

en: The %s has already been deleted.
bg: %s вече е бил изтрит.

en: The %s importer is invalid or is not installed.
bg: Импортерът %s е невалиден или не е инсталиран.

en: The %s is not a valid URL
bg: %s не е валиден адрес

en: The %s key must be a string without spaces.
bg: Ключът %s трябва да бъде низ без интервали.

en: The %s post meta must be an array.
bg: Мета данните %s за публикация трябва да са масив.

en: The %s property has an invalid stored value, and cannot be updated to null.
bg: Съхранената стойност за свойството %s е невалидна и не може да бъде обновена до null.

en: The %s setting is unregistered. Unregistered settings are deprecated. See https://developer.wordpress.org/plugins/settings/settings-api/
bg: Настройката %s не е регистрирана. Такива вече не се употребяват. Погледнете https://developer.wordpress.org/plugins/settings/settings-api/

en: The %s stylesheet does not contain a valid theme header.
bg: Стиловете на %s нямат валиден хедър за темата (theme header missing in the stylesheet).

en: The %s table is not installed. Please run the network database upgrade.
bg: Таблицата %s не е инсталирана. Започнете обновяването на базата данни на мрежата.

en: The &#8220;slug&#8221; is the URL-friendly version of the name. It is usually all lowercase and contains only letters, numbers, and hyphens.
bg: &#8222;Кратко име&#8220; е версия на името, подходяща за използване в адреси. Най-често е само от малки букви и съдържа само букви, цифри и тире.

en: The 2012 theme for WordPress is a fully responsive theme that looks great on any device. Features include a front page template with its own widgets, an optional display font, styling for post formats on both index and single views, and an optional no-sidebar page template. Make it yours with a custom menu, header image, and background.
bg: Темата 2012 се приспособява и изглежда добре на всякакви устройства. Включени са шаблон за началната страница със собствени джаджи, избор на допълнителен шрифт, оформление на публикациите според вида им, както и шаблон без странична лента. Променете я по свой вкус със собствено меню, заглавна картинка и фон.

en: The 2013 theme for WordPress takes us back to the blog, featuring a full range of post formats, each displayed beautifully in their own unique way. Design details abound, starting with a vibrant color scheme and matching header images, beautiful typography and icons, and a flexible layout that looks great on any device, big or small.
bg: Темата 2013 за WordPress акцентира върху различните формати на публикациите, всеки от които е със собствен уникален стил. Темата има ярка и плътна цветова палитра с подходящи заглавни изображения, чудесна типография и икони; и гъвкава структура, която изглежда чудесно на всяко устройство, независимо от големината на екрана.

en: The API key provided does not have read permissions.
bg: Използваният ключ за API няма права за четене.

en: The API key provided does not have write permissions.
bg: Използваният ключ за API няма права за запис.

en: The API key you entered could not be verified.
bg: Ключът, който въведохте не може да бъде проверен.

en: The Akismet Team
bg: Екипът на Akismet

en: The Akismet subscription plan
bg: Абонаментен план за Akismet

en: The Authorization header is used by third-party applications you have approved for this site. Without this header, those apps cannot connect to your site.
bg: Упълномощаващият хедър идва от приложенията на трети страни, които сте добавили към сайта. Без него тези приложения няма да могат да се свържат със сайта ви.

en: The Authorization header is working as expected
bg: Упълномощаващият хедър работи според очакванията.

en: The Authorize Application request is not allowed.
bg: Заявката за упълномощаване на приложение не е разрешена.

en: The Available Widgets section contains all the widgets you can choose from. Once you drag a widget into a sidebar, it will open to allow you to configure its settings. When you are happy with the widget settings, click the Save button and the widget will go live on your site. If you click Delete, it will remove the widget.
bg: Секцията Налични джаджи съдържа всички джаджи. След като издърпате някоя джаджа в страничната лента, тя ще се отвори, за да ви позволи да конфигурирате настройките ѝ. Когато сте готови, натиснете върху Запис и джаджата ще се покаже на сайта. Бутонът Изтриване премахва джаджата.

en: The Big Day
bg: Големият ден

en: The Blip.tv service has been shut down since August 20th, 2015.
bg: Услугата Blip.tv беше спрян от 20-ти Август 2015 г.

en: The Blog URL is not properly setup in the widget.
bg: URL Адресът на Блога не е коректно настроен в джаджата.

en: The Business plan sale expires tomorrow!
bg: Намалението на план Бизнес изтича утре!

en: The CSV is invalid.
bg: CSV файла е невалиден.

en: The Customizer allows you to preview changes to your site before publishing them. You can navigate to different pages on your site within the preview. Edit shortcuts are shown for some editable elements. The Customizer is intended for use with non-block themes.
bg: В Настройки промените на сайта ви се виждат преди да са активирани. Там са налични за разглеждане различни страници от сайта по време на прегледа. За някои динамични елементи се показват бързи връзки за редактиране. Настройките са предназначени за теми, които не са структурирани с блокове.

en: The DB ID of the nav_menu_item that is this item's menu parent, if any, otherwise 0.
bg: ID от базата данни на nav_menu_item което е родителското меню на този обект, иначе е 0.

en: The Dashboard is the first place you will come to every time you log into your site. It is where you will find all your WordPress tools. If you need help, just click the &#8220;Help&#8221; tab above the screen title.
bg: Таблото е първото място, което виждате, когато влезете в сайта си. В него ще намерите всички WordPress инструменти. Ако имате нужда от помощ, натиснете бутона "Помощ" горе, вдясно, над заглавието на екрана.

en: The Edit Media screen is deprecated as of WordPress 6.3. Please use the Media Library instead.
bg: Екранът за редкация на файл не се използва от WordPress версия 6.3. Вместо това използвайте файловата библиотека.

en: The End
bg: Край

en: The Eway extension for WooCommerce allows you to take credit card payments directly on your store without redirecting your customers to a third party site to make payment.
bg: Разширението eWAY за WooCommerce позволява да приемате разплащания с кредитни карти директно в магазина, без да пренасочвате клиентите към сайт на трета страна, за да направят плащането.

en: The Footer template defines a page area that typically contains site credits, social links, or any other combination of blocks.
bg: Шаблонът ефинира област на страницата, която обикновено съдържа кредити за сайта, социални връзки или друга комбинация от блокове.

en: The GMT date the application password was created.
bg: Датата (в GMT) когато паролата на приложението е създадена.

en: The GMT date the application password was last used.
bg: Датата (в GMT) когато паролата на приложението е използвана за последно.

en: The HTTP response code from the receiving server.
bg: Кодът за отговор на HTTP заявката, получена от сървъра.

en: The HTTP response message from the receiving server.
bg: Съобщението на HTTP заявката, получена от сървъра.

en: The Header template defines a page area that typically contains a title, logo, and main navigation.
bg: Шаблонът за горната част дефинира област на страницата, която обикновено съдържа заглавие, лого и основна навигация.

en: The ID for the associated post of the attachment.
bg: ID на свързаната публикация на прикачения файл.

en: The ID for the author of the post.
bg: ID на автора на публикацията.

en: The ID for the author of the revision.
bg:  ID на автора на ревизията.

en: The ID for the author of the template.
bg: ID за автора на шаблона.

en: The ID for the autosave.
bg: ID за автоматичното запазване.

en: The ID for the parent of the autosave.
bg: ID на родителя на автоматичното запазване.

en: The ID for the parent of the comment.
bg: ID на родителя на коментара.

en: The ID for the parent of the object.
bg: ID на родителя на обекта.

en: The ID for the parent of the post.
bg: ID на родителя на публикацията.

en: The ID for the parent of the resource.
bg: Номер на родителя на този ресурс.

en: The ID for the parent of the revision.
bg: ID на родителя на ревизията.

en: The ID of the assigned menu.
bg: ID на възложено меню.

en: The ID of the associated post object.
bg: ID на обекта на свързаната публикация.

en: The ID of the featured media for the post.
bg: ID на избраният файл за публикацията.

en: The ID of the page that should be displayed on the front page
bg: ID на страницата, която да се показва като заглавна страница

en: The ID of the page that should display the latest posts
bg: ID на страницата, която трябва да показва най-новите публикации.

en: The ID of the user object, if author was a user.
bg: ID на обекта на потребителя, ако авторът е бил потребител.

en: The IP address the application password was last used by.
bg: IP адреса, от който последно е използвата паролата на приложението.

en: The JSONP callback function is invalid
bg: JSONP callback функцията е невалидна

en: The Jetpack Module is already activated.
bg: Jetpack модулът вече е включен.

en: The Jetpack Module is already deactivated.
bg: Jetpack модулът е вече деактивиран.

en: The Jetpack Version is %s
bg: Версията на Jetpack е %s

en: The MaxMind license key is invalid. If you have recently created this key, you may need to wait for it to become active.
bg: Лицензионният ключ на MaxMind е невалиден. Ако наскоро сте го създали, може да се наложи да изчакате да стане активен.

en: The Open Graph image link of the %1$s or %2$s element from the URL.
bg: Връзката на изображеието от Open Graph на елементи %1$s или %2$s от адреса.

en: The PHP version on your server is %1$s, however the new plugin version requires %2$s.
bg: Версията на PHP на вашия сървър е %1$s, но новата версия на разширението изисква %2$s.

en: The PHP version on your server is %1$s, however the new theme version requires %2$s.
bg: Версията на PHP на сървъра ви е %1$s, обаче новата версия на темата изисква %2$s.

en: The PHP version on your server is %1$s, however the uploaded plugin requires %2$s.
bg: Версията на PHP на сървъра ви е %1$s, обаче разширението, което качвате, изисква %2$s.

en: The PHP version on your server is %1$s, however the uploaded theme requires %2$s.
bg: Версията на PHP на сървъра ви е %1$s, обаче темата, която качихте, изисква %2$s.

en: The PayFast extension for WooCommerce enables you to accept payments by Credit Card and EFT via one of South Africa’s most popular payment gateways. No setup fees or monthly subscription costs.
bg: Разширението PayFast за WooCommerce позволява да приемате плащания с кредитни карти и по банков път през една от най-популярните услуги за разплащания в Южна Африка. Без първоначални такси и без месечен абонамент.

en: The Plugin is already deactivated.
bg: Разширението е вече деактивирано.

en: The Press This plugin is required.
bg: Изисква се разширението Press This.

en: The Privacy Settings require JavaScript.
bg: Настройките за поверителност изискват JavaScript.

en: The Privacy screen lets you either build a new privacy-policy page or choose one you already have to show.
bg: Екранът "Поверителност" ви предлага да създадете нова страница с политика за поверителност или да изберете от някоя от вече наличните.

en: The REST API can no longer be completely disabled, the %s filter can be used to restrict access to the API, instead.
bg: REST API вече не може да се изключи напълно. Вместо това може да се използва %s филтъра за ограничаване на достъпа до API.

en: The REST API did not behave correctly
bg: REST API не работи коректно.

en: The REST API did not process the %s query parameter correctly.
bg: REST API не обработва коректно %s параметър на заявка.

en: The REST API encountered an error
bg: Има грешка при REST API

en: The REST API encountered an unexpected result
bg: Възникна неочакван резултат при REST API

en: The REST API is available
bg: REST API е налично

en: The REST API is one way that WordPress and other applications communicate with the server. For example, the block editor screen relies on the REST API to display and save your posts and pages.
bg: REST API е начин, по който WordPress и други приложения комуникират със сървъра. Пример е екранът на блоковия редактор, който разчита на REST API, за да показва и запазва публикации и страници.

en: The Rest API is unavailable.
bg: REST API не е наличен.

en: The SKU already exists on another product.
bg: Този код вече се използва за друг продукт.

en: The SQL server is a required piece of software for the database WordPress uses to store all your site&#8217;s content and settings.
bg: SQL сървърът е необходим софтуер за базата данни, която WordPress използва за съхранение на цялото съдържание и настройки на вашия уебсайт.

en: The SSL certificate for the host could not be verified.
bg: SSL сертификатът не може да бъде потвърден.

en: The Site Health check for %1$s has been replaced with %2$s.
bg: Проверката на състоянието на сайта за %1$s е заменена с %2$s.

en: The Site Health check requires JavaScript.
bg: Функцията за проверка състоянието на сайта изисква JavaScript.

en: The Site Icon is used as a browser and app icon for your site. Icons must be square, and at least %s pixels wide and tall.
bg: Иконата на сайта се използва като икона на браузъра или приложението за вашия сайт. Иконите трябва да са квадратни, с ширина и височина най-малко %s пиксела.

en: The Site address you entered did not appear to be a valid URL. Please enter a valid URL.
bg: Адресът, който въведохте не прилича на валиден URL адрес. Моля, въведете валиден адрес.

en: The Text mode allows you to enter HTML along with your post text. Note that &lt;p&gt; and &lt;br&gt; tags are converted to line breaks when switching to the Text editor to make it less cluttered. When you type, a single line break can be used instead of typing &lt;br&gt;, and two line breaks instead of paragraph tags. The line breaks are converted back to tags automatically.
bg: Текстовият режим позволява въвеждането на HTML заедно с текста на публикацията. Имайте предвид, че HTML таговете &lt;p&gt; и &lt;br&gt; се преобразуват в знаци за нов ред при превключване към текстовия редактор, така че текстът да не е прекалено претрупан. При писане се въвежда един нов ред вместо &lt;br&gt; и два знака за нов ред вместо HTML тагове за параграф. Знаците за нов ред автоматично се преобразуват в тагове.

en: The Twitter username of the owner of this site's domain.
bg: Потребителското име в Twitter на собственика на домейна на този сайт.

en: The URI of the theme's webpage, as found in the theme header.
bg: Връзката към сайта на темата от хедъра на темата.

en: The URI of the theme's webpage, transformed for display.
bg: Връзката към сайта на темата, форматирана за показване.

en: The URI of the theme's webpage.
bg: Връзка към сайта на темата.

en: The URL must be served over a secure connection.
bg: URL адресът трябва да се подава през защитена връзка.

en: The URL of the resource for which to fetch oEmbed data.
bg: URL адресът за ресурсът, за който ще се извличат oEmbed данни.

en: The URL of your %s page (along with the Page ID).
bg: URL адресът на страницата %s (заедно с нейния ID).

en: The URL to process.
bg: Адресът за обработка.

en: The URL to the admin area
bg: URL адресът до администраторския панел

en: The URL to which this menu item points.
bg: Адресът, към който този елемент от менюто сочи.

en: The URL where the webhook payload is delivered.
bg: URL адрес, където ще се изпращат заявките с данните на уеб куката.

en: The URL where the webhook was delivered.
bg: URL адрес, където уеб куката се изпраща.

en: The URL you entered seems to be an email address. Do you want to add the required mailto: prefix?
bg: Това прилича на имейл адрес, искате ли да добавите mailto: към него?

en: The URL you entered seems to be an external link. Do you want to add the required http:// prefix?
bg: Това прилича на външна връзка, искате ли да добавите http:// към нея?

en: The VideoPress plugin could not communicate with the VideoPress servers. This error is most likely caused by a misconfigured plugin. Please reinstall or upgrade.
bg: Разширението VideoPress не успя да се свърже със сървърите на VideoPress. Грешката най-вероятно е причинена от лоша конфигурация. Моля преинсталирайте или обновете.

en: The VideoPress upgrade allows you to host and play beautiful HD videos right from your WordPress.com blog. VideoPress supports many different filetypes and codecs.
bg: VideoPress позволява да съхранявате и пускате HD видео от вашия сайт. VideoPress поддържа много различни кодеци и типове файл.

en: The Wait is Over! Upload any Plugin or Theme
bg: Чакането приключи! Качете по желание всяка добавка/плъгин или тема

en: The Walker class named %s does not exist.
bg: Класът Walker с името %s не съществува.

en: The WooCommerce Blocks feature plugin requires a more recent version of WordPress and has been paused. Please update WordPress to continue enjoying WooCommerce Blocks.
bg: Разширението WooCommerce Blocks изисква по-съвременна версия на WordPress и в момента е спрямо. Обновете WordPress, за да продължите да се радвате на WooCommerce Blocks.

en: The WooCommerce Blocks package running on your site.
bg: Пакетът WooCommerce Blocks работи на сайта ви.

en: The WooCommerce Helper plugin is no longer needed. <a href="%s">Manage subscriptions</a> from the extensions tab instead.
bg: Разширението WooCommerce Helper вече не е необходимо. Вместо с него можете да <a href="%s">управлявате абонаментите</a> от подпрозореца за разширенията.

en: The WooCommerce REST API allows external apps to view and manage store data. Access is granted only to those with valid API keys.
bg: REST API за WooCommerce позволява външни приложения да достъпват и управляват информацията за магазина. Достъп се предоставя само на тези с валиден ключ за API.

en: The WooCommerce REST API package running on your site.
bg: WooCommerce REST API пакетът, работещ на вашия сайт.

en: The WordPress Hosting Team maintains a list of those modules, both recommended and required, in <a href="%1$s" %2$s>the team handbook%3$s</a>.
bg: Хостинг екипът на WordPress поддържа списък на тези модули, както препоръчителни, така и задължителни, в <a href="%1$s" %2$s>ръководството на екипа%3$s</a>.

en: The WordPress Team
bg: Екипът на WordPress

en: The WordPress address you entered did not appear to be a valid URL. Please enter a valid URL.
bg: Адресът, който сте въвели, не е валиден. Моля въведете правилен адрес.

en: The WordPress community
bg: WordPress обществото

en: The WordPress team is willing to help you. Forward this email to %s and the team will work with you to make sure your site is working.
bg: Екипът на WordPress ще се радва да ви помогне. Препратете това писмо на %s и екипът ще се постарае да помогне сайтът ви да проработи.

en: The WordPress.com account for the primary connection is %s
bg: Основният свързан WordPress.com профил е %s

en: The WordPress.com blog_id is %d
bg: Блогът в WordPress.com е с blog_id %d

en: The WordPress.com free photo library
bg: Безплатна фото библиотека от WordPress.com

en: The WordPress.org username of the block author.
bg: Потребителското име на автора на блока в WordPress.org

en: The XFN relationship expressed in the link of this menu item.
bg: XFN отношението, изразено във връзката на този елемент от менюто.

en: The XYZ Doohickey Company was founded in 1971, and has been providing quality doohickeys to the public ever since. Located in Gotham City, XYZ employs over 2,000 people and does all kinds of awesome things for the Gotham community.
bg: Фирма АБВ е основана през 1991 г. и е известна с висококачествените джиджавки, които произвежда. Фирмата има над 2000 служители и е активно ангажирана в подобряването на средата за живеене у нас.

en: The active theme does not support a flexible sized header image.
bg: Текущата тема не поддържа автоматично оразмеряване на главното изображение.

en: The active theme does not support uploading a custom header image.
bg: Текущата тема не поддържа задаване на главно изображение.

en: The active theme has the following error: "%s".
bg: В текущата тема има следната грешка: „%s“.

en: The active theme is displayed highlighted as the first theme.
bg: Активираната тема се показва като акцент най-отгоре.

en: The admin email verification page will reappear after %s.
bg: Страницата за потвърждаване на административния имейл ще се покаже отново след %s.

en: The amount of discount. Should always be numeric, even if setting a percentage.
bg: Стойността на отстъпката. Винаги трябва да бъде число, дори и при задаване на процентна стойност.

en: The amount of information you may be required to show will vary depending on your local or national business regulations. You may, for example, be required to display a physical address, a registered address, or your company registration number.
bg: Обемът информация, която се изисква да посочите, варира в зависимост от местните или национални регулации. Възможно е например да сте задължени да показвате физически адрес, адрес на регистрация или регистрационен номер (ЕИК) на фирмата.

en: The amount of time (in seconds) that your site will spend on a single operation before timing out (to avoid server lockups)
bg: Количеството време (в секунди) което сайта ви ще прекара в изпълнението на една операция, преди да бъде прекъсната (за да се избегне блокиране на сървъра)

en: The amount to rotate the image clockwise in degrees. DEPRECATED: Use `modifiers` instead.
bg: Колко да се завърт изображението по часовниковата страна в градуси. НЕ СЕ ИЗПОЛЗВА. Използвайте „модификатор“.

en: The application ID must be a UUID.
bg: ID на приложението трябва да бъде валиден UUID.

en: The application password feature requires HTTPS, which is not enabled on this site.
bg: Паролата за приложението изисква HTTPS, койот не е активиран на този сайт.

en: The aspect ratio is the relationship between the width and height. You can preserve the aspect ratio by holding down the shift key while resizing your selection. Use the input box to specify the aspect ratio, e.g. 1:1 (square), 4:3, 16:9, etc.
bg: Съотношението е връзката между ширината и височината. Можете да запазите съотношението като задържите клавиша SHIFT докато преоразмерявате избраната зона. Използвайте формичката, за да зададете съотношение, например 1:1 (квадрат), 4:3, 16:9 и т.н.

en: The attached file cannot be found.
bg: Прикаченият файл не може да бъде намерен.

en: The attachment MIME type.
bg: MIME типът на прикачения файл.

en: The attachment caption.
bg: Заглавието на прикачения файл.

en: The attachment description.
bg: Описанието на прикачения файл.

en: The attributes of the inner block.
bg: Атрибутите на вътрешния блок.

en: The attributes used in the example.
bg: Атрибутите в примера.

en: The authenticated application password can only be introspected for the current user.
bg: Паролата на приложението с автентикация може да бъде прегледана само за текущия потребител.

en: The authorization header is invalid
bg: Упълномощаващият хедър е невалиден.

en: The authorization header is missing
bg: Липсва упълномощаващ хедър.

en: The authorization process expired. Please go back and try again.
bg: Процесът по оторизация е изтекъл. Върнете се и опитайте отново.

en: The average rating of blocks published by the same author.
bg: Средният рейтинг на блоковете на този автор.

en: The background color for WooCommerce email templates. Default %s.
bg: Фоновият цвят за имейл шаблоните на WooCommerce. По подразбиране: %s.

en: The backup of this post in your browser is different from the version below.
bg: Резервното копие на тази публикация във вашият браузър е различно от версията по-долу.

en: The base color for WooCommerce email templates. Default %s.
bg: Базовият цвят за имейл шаблоните на WooCommerce. По подразбиране: %s.

en: The base page can also be used in your <a href="%s">product permalinks</a>.
bg: Тази страница ще бъде използвана като база за вашите <a href="%s">постоянни връзки</a>.

en: The best place to ask a question related to WordPress.com.
bg: Най-доброто място за задаване на въпроси свързани с WordPress.com.

en: The big day is here.
bg: Големият ден настъпи.

en: The block editor requires JavaScript. Please enable JavaScript in your browser settings, or activate the <a href="%s">Classic Editor plugin</a>.
bg: Блоковия редактор изискват JavaScript. Разрешете JavaScript в настройките на браузъра си или активирайте разширението <a href="%s">Classic Editor</a>.

en: The block editor requires JavaScript. Please enable JavaScript in your browser settings, or install the <a href="%s">Classic Editor plugin</a>.
bg: Блоковите джаджи изискват JavaScript. Разрешете JavaScript в настройките на браузъра си или инсталирайте разширението <a href="%s">Classic Editor</a>.

en: The block icon.
bg: Икона на блокa.

en: The block name, in namespace/block-name format.
bg: Името на блока във формат namespace/block-name.

en: The block slug.
bg: Кратката връзка на блока.

en: The block title, in human readable format.
bg: Името на блока.

en: The block types which can use this pattern.
bg: Типовете блокове, които могат да използват този макет.

en: The block widgets require JavaScript. Please enable JavaScript in your browser settings, or activate the <a href="%s">Classic Widgets plugin</a>.
bg: Блоковите джаджи изискват JavaScript. Разрешете JavaScript в настройките на браузъра си или активирайте разширението <a href="%s">Classic Widgets</a>.

en: The block widgets require JavaScript. Please enable JavaScript in your browser settings, or install the <a href="%s">Classic Widgets plugin</a>.
bg: Блоковите джаджи изискват JavaScript. Разрешете JavaScript в настройките на браузъра си или инсталирайте разширението <a href="%s">Classic Widgets</a>.

en: The boxes for link name, web address, and description have fixed positions, while the others may be repositioned using drag and drop. You can also hide boxes you do not use in the Screen Options tab, or minimize boxes by clicking on the title bar of the box.
bg: Името на връзката, адресът ѝ и описанието имат фиксирани позиции, а другите могат да бъдат разместени чрез влачене. От Настройка на изгледа се скриват кутийките, които не използвате. Минимизирането на панел става с натиснете на заглавието му.

en: The boxes on your Dashboard screen are:
bg: На таблото ви има следните секции:

en: The calendar block is hidden because there are no published posts.
bg: Блокът на календара е скрит, защото няма публикувани публикации.

en: The callback_url needs to be over SSL
bg: Адресът callback_url трябва да използва SSL

en: The called constructor method for %1$s class in %2$s is <strong>deprecated</strong> since version %3$s! Use %4$s instead.
bg: Използването на извикания конструктор за класа %1$s, наследяващ %2$s, <strong>не се препоръчва</strong> от версия %3$s насам! Използвайте %4$s вместо него.

en: The cart has been filled with the items from your previous order.
bg: Количката съдържа артикули от предишната ви поръчка.

en: The category description, in human readable format.
bg: Описанието на категорията в четим от хора формат.

en: The category label, in human readable format.
bg: Името на блока.

en: The category name.
bg: Име на новата категория.

en: The category this test is grouped in.
bg: Категорията, в която е групиран този тест.

en: The changes you made will be lost if you navigate away from this page.
bg: Промените, които правите, ще бъдат изгубени ако излезете от текущата страница.

en: The city in which your business is located.
bg: Градът, в който е позициониран вашият бизнес.

en: The claim has been lost. Aborting current batch.
bg: Заявката се загуби. Изпълнението на текущата партида спира.

en: The class %1$s provided by %2$s filter must implement %3$s.
bg: Класът %1$s от филтъра %2$s трябва да имплементира %3$s.

en: The class attached to the "woocommerce_queue_class" does not implement the WC_Queue_Interface interface. The default %s class will be used instead.
bg: Класът, прикачен към "woocommerce_queue_class", не имплементира интерфейса WC_Queue_Interface. Вместо него ще се използва класът по подразбиране %s.

en: The code is in your clipboard now
bg: Копирано

en: The comment cannot be deleted.
bg: Коментарът не може да бъде изтрит.

en: The comment does not support trashing. Set '%s' to delete.
bg: Този коментар не позволява да бъде изтрит. Използвайте '%s', за да го изтриете.

en: The comment has already been trashed.
bg: Коментарът вече е изтрит.

en: The confirmation key has expired for this personal data request.
bg: Ключът за потвърждение е изтекъл за тази заявка за лични данни.

en: The confirmation key is invalid for this personal data request.
bg: Ключът за потвърждение е невалиден за тази заявка за лични данни.

en: The confirmation key is missing from this personal data request.
bg: Ключът за потвърждение липсва в тази заявка за лични данни.

en: The connection to akismet.com could not be established. Please refer to <a href="%s" target="_blank">our guide about firewalls</a> and check your server configuration.
bg: Не е възможно да се установи връзка с akismet.com. Моля прегледайте  <a href="%s" target="_blank">нашите инструкции относно защитните стени</a> и проверете настройките на вашия сървър.

en: The constant %1$s <strong>is deprecated</strong>. Use the boolean constant %2$s in %3$s to enable a subdomain configuration. Use %4$s to check whether a subdomain configuration is enabled.
bg: Константата %1$s <strong>е отхвърлена</strong>. Използвайте булевата константа %2$s в %3$s, за да разрешите конфигурация на поддомейн. Използвайте, %4$s за да проверите дали конфигурацията на поддомейн е разрешена.

en: The constant %s cannot be defined when creating a network.
bg: Константата %s не може да бъде дефинирана, когато се създава мрежа.

en: The content for the comment.
bg: Съдържанието за коментара.

en: The content for the post.
bg: Съдържанието за публикацията.

en: The content of the %s element from the URL.
bg: Съдържанието на %s елемента от адреса.

en: The content of the review.
bg: Съдържанието на отзива.

en: The contents of the %s element from the URL.
bg: Съдържанието на %s елемента от адреса.

en: The country and state or province, if any, in which your business is located.
bg: Държавата и областта или провинцията, ако има такава, в която се намира вашият бизнес.

en: The coupon code already exists
bg: Купонът вече съществува

en: The coupon code cannot be empty.
bg: Полето за код не може да бъде празно.

en: The coupon will expire at 00:00:00 of this date.
bg: Кодът за намаление ще изтече в 00:00:00 часа на тази дата.

en: The coupon's unique code.
bg: Уникалният код за отстъпка.

en: The cron event list could not be saved.
bg: Списъкът с отложени задачи не беше запазен.

en: The current image has no alternative text. The file name is: %s
bg: Изображението няма алтернативен текст. Името на файла е: %s

en: The current language used by WordPress. Default = English
bg: Текущ език използван от WordPress. По подразбиране = Английски

en: The current user can assign terms in the %s taxonomy.
bg: Този потребител може да назначава термини в таксономията %s.

en: The current user can change the author on this post.
bg: Този потребител може да променя автора на тази публикация.

en: The current user can create terms in the %s taxonomy.
bg: Този потребител може да създава термини в таксономията %s.

en: The current user can post unfiltered HTML markup and JavaScript.
bg: Текущия потребител може да публикува нефилтриран HTML код и JavaScript.

en: The current user can publish this post.
bg: Този потребител може да променя статуса на тази публикация.

en: The current user can sticky this post.
bg: Този потребител може да закачи тази публикация.

en: The current user&#8217;s role must have user editing capabilities.
bg: Текущата потребителска роля трябва да има права за редактиране.

en: The currently selected Privacy Policy page does not exist. Please create or select a new page.
bg: Избраната страница с политиката за поверителноста не съществува. Създайте нова или изберете вече съществуваща такава.

en: The currently selected Privacy Policy page is in the Trash. Please create or select a new Privacy Policy page or <a href="%s">restore the current page</a>.
bg: Избраната страница с политиката по поверителност е в кошчето. Създайте или изберете нова страница за политика за поверителноста или <a href="%s">възстановете текущата страница</a>.

en: The customer cannot be deleted
bg: Клиентът не може да бъде изтрит

en: The database ID of the original object this menu item represents, for example the ID for posts or the term_id for categories.
bg: ID-то от базата от данни на оригиналния обект, представляван от този елемент от менюто, например ID за posts или term_id за categories.

en: The database server could be connected to (which means your username and password is okay) but the %s database could not be selected.
bg: Сървърът на базата данни може да осъществи връзка (което означава, че вашето потребителско име и парола са ок), но базата данни %s не може да бъде избрана.

en: The database update process runs in the background and may take a little while, so please be patient. Advanced users can alternatively update via %1$sWP CLI%2$s.
bg: Имайте търпение, обновяването на базата данни се изпълнява във фонов режим и може да отнеме известно време. Напредналите потребители могат да обновят чрез %1$sWP CLI%2$s.

en: The date and time the preferences were updated.
bg: Настройките за дата и време са обновени.

en: The date of the customer last order, as GMT.
bg: Датата на последната поръчка на клиента по Гринуич.

en: The date the comment was published, as GMT.
bg: Датата на публикуване на коментара по Гринуич.

en: The date the comment was published, in the site's timezone.
bg: Датата, на която е публикуван коментарът, в часовата зона на сайта.

en: The date the coupon expires, as GMT.
bg: Дата на изтичане на кода за отстъпка, по Гринучко средно време (GMT)

en: The date the coupon expires, in the site's timezone.
bg: Датата на изтичане на кода за отстъпка според часовата зона на сайта.

en: The date the coupon was created, as GMT.
bg: Датата на създаване на кода за отстъпка по Гринуич.

en: The date the coupon was created, in the site's timezone.
bg: Датата на създаване на кода за отстъпка, спрямо часовата зона на сайта.

en: The date the coupon was last modified, as GMT.
bg: Датата на последката редакция на кода за отстъпка по Гринуич.

en: The date the coupon was last modified, in the site's timezone.
bg: Датата на последна промяна на кода за отстъпка, спрямо часовата зона на сайта.

en: The date the customer was created, as GMT.
bg: Датата на създаване на клиента по Гринуич.

en: The date the customer was created, in the site's timezone.
bg: Датата на създаване на клиента, спрямо часовата зона на сайта.

en: The date the customer was last modified, as GMT.
bg: Датата на промяна в клиента по Гринуич.

en: The date the customer was last modified, in the site's timezone.
bg: Датата на последна промяна на клиента, спрямо часовата зона на сайта.

en: The date the image was created, as GMT.
bg: Датата на създаване на изображението по Гринуич.

en: The date the image was created, in the site's timezone.
bg: Датата на създаване на изображението, спрямо часовата зона на сайта.

en: The date the image was last modified, as GMT.
bg: Датата на последна промяна на изображението, по Гринуичко средно време (GMT)

en: The date the image was last modified, in the site's timezone.
bg: Датата на последна промяна на изображението, спрямо часовата зона на сайта.

en: The date the order note was created, as GMT.
bg: Датата на създаване на бележката по Гринуич.

en: The date the order note was created, in the site's timezone.
bg: Датата на създаване на бележката за поръчка спрямо часовата зона на сайта.

en: The date the order refund was created, as GMT.
bg: Датата на създаване на възстановяването на сумата по поръчката, по Гринуич.

en: The date the order refund was created, in the site's timezone.
bg: Датата на възстановяване на сумата по поръчката, спрямо часовата зона на сайта.

en: The date the order was completed, as GMT.
bg: Датата на приключване на поръчката по Гринуич.

en: The date the order was completed, in the site's timezone.
bg: Датата на завършване на поръчката, спрямо часовата зона на сайта.

en: The date the order was created, as GMT.
bg: Датата на създаване на поръчката по Гринуич.

en: The date the order was created, in the site's timezone.
bg: Датата на създаване на поръчката, спрямо часовата зона на сайта.

en: The date the order was last modified, as GMT.
bg: Датата на редакция на поръчката по Гринуич.

en: The date the order was last modified, in the site's timezone.
bg: Датата на последна промяна на поръчката, спрямо часовата зона на сайта.

en: The date the order was paid, as GMT.
bg: Датата на плащане на поръчката по Гринуич.

en: The date the order was paid, in the site's timezone.
bg: Датата на заплащане на поръчката, спрямо часовата зона на сайта.

en: The date the post was last modified, as GMT.
bg: Датата на последна промяна на публикацията, по Гринуич.

en: The date the post was last modified, in the site's timezone.
bg: Датата на последната редакция на публикацията според часовата зона на сайта.

en: The date the post was published, as GMT.
bg: Датата, на която публикацията е публикувана, по Гринуич.

en: The date the post was published, in the site's timezone.
bg: Датата, на която е публикувана публикацията, в часовата зона на сайта.

en: The date the product was created, as GMT.
bg: Датата на създаване на продукта по Гринуич.

en: The date the product was created, in the site's timezone.
bg: Датата на създаване на продукта, спрямо часовата зона на сайта.

en: The date the product was last modified, as GMT.
bg: Датата, на която продуктът е бил изменян, по Гринуич.

en: The date the product was last modified, in the site's timezone.
bg: Датата на последна промяна на продукта, спрямо часовата зона на сайта.

en: The date the review was created, as GMT.
bg: Датата на създаване на отзива по Гринуич.

en: The date the review was created, in the site's timezone in human-readable format.
bg: Датата, когато отзивът е създаден, в часовата зона на сайта във формат, четим от хора.

en: The date the review was created, in the site's timezone.
bg: Датата на създаване на отзива, спрямо часовата зона на сайта.

en: The date the revision was last modified, as GMT.
bg: Датата на последна промяна на ревизията, по Гринуич.

en: The date the revision was last modified, in the site's timezone.
bg: Датата на последна промяна на ревизията, във часовата зона на сайта.

en: The date the revision was published, as GMT.
bg: Датата на публикуване на ревизията, по Гринуич.

en: The date the revision was published, in the site's timezone.
bg: Датата, на която е публикувана ревизията, в часовата зона на сайта.

en: The date the template was last modified, in the site's timezone.
bg: Датата на последната редакция на шаблона според часовата зона на сайта.

en: The date the variation was created, in the site's timezone.
bg: Датата на създаване на вариацията, спрямо часовата зона на сайта.

en: The date the variation was last modified, in the site's timezone.
bg: Датата на последна промяна на вариацията, спрямо часовата зона на сайта.

en: The date the webhook delivery was logged, as GMT.
bg: Датата на запис на доставка на уеб куката по Гринуич.

en: The date the webhook delivery was logged, in the site's timezone.
bg: Датата на доставяне на уеб куката, спрямо часовата зона на сайта.

en: The date the webhook was created, as GMT.
bg: Датата на създаване на уеб куката по Гринуич.

en: The date the webhook was created, in the site's timezone.
bg: Датата на създаване на уеб куката, спрямо часовата зона на сайта.

en: The date the webhook was last modified, as GMT.
bg: Датата на последна редакция на уеб куката по Гринуич.

en: The date the webhook was last modified, in the site's timezone.
bg: Датата на последна промяна на уеб куката, спрямо часовата зона на сайта.

en: The date when download access expires, as GMT.
bg: Датата на изтичане на достъпа за сваляне на файла по Гринуич.

en: The date when download access expires, in the site's timezone.
bg: Датата на изтичане на достъпа за изтегляне спрямо часовата зона на сайта.

en: The date when the block was last updated, in fuzzy human readable format.
bg: Датата, на която блокът е последно обновен.

en: The date when the block was last updated.
bg: Дата на последно актуализиране на блока

en: The date you provided is invalid.
bg: Въведената дата е невалидна.

en: The decimal separator of displayed prices.
bg: Десетичен разделител при показване на цените.

en: The default timezone for your server.
bg: Часова зона по подразбиране на сървъра.

en: The delivery duration, in seconds.
bg: Време за извършване на заявката, в секунди.

en: The description is not prominent by default; however, some themes may show it.
bg: Описанието не се показва по подразбиране, но някои теми може да ги използват.

en: The description of the menu location.
bg: Описанието на локацията на менюто,

en: The description of this menu item.
bg: Описанието на този обект от менюто.

en: The description will be displayed in the menu if the active theme supports it.
bg: Описанието ще бъде показано в менюто, ако активната тема поддържа тази функция.

en: The directives (lines) between "BEGIN %1$s" and "END %1$s" are
    dynamically generated, and should only be modified via WordPress filters.
    Any changes to the directives between these markers will be overwritten.
bg: Директивите (редовете) между `BEGIN %1$s` и `END %1$s` са
    динамично генерирани и трябва да се променят само чрез WordPress филтри.
    Всяка промяна на директивите между тези маркери ще бъде презаписана.

en: The directory size calculation has timed out. Usually caused by a very large number of sub-directories and files.
bg: Изтекло време за изчисляване на размера на директорията. Обикновено причина за това е много голям брой поддиректории и файлове.

en: The domain {{domain/}} was removed from your account.
bg: Домейнът {{domain/}} беше премахнат от вашия профил.

en: The downloadable file %s cannot be used as it does not exist on the server.
bg: Файлът за сваляне %s не може да бъде използван, тъй като не е наличен на сървъра.

en: The duotone id "%1$s" is not registered in %2$s settings
bg: Идентификаторът на дуотон "%1$s" не е регистриран в настройките на %2$s

en: The duotone id "%s" is not registered in theme.json settings
bg: Идентификаторът на дуотон "%s" не е регистриран в настройките на theme.json

en: The e-mail could not be sent.
bg: Грешка при изпращане на писмото!

en: The eWAY extension for WooCommerce allows you to take credit card payments directly on your store without redirecting your customers to a third party site to make payment.
bg: Разширението eWAY за WooCommerce позволява да приемате разплащания с кредитни карти директно в магазина, без да пренасочвате клиентите към сайт на трета страна, за да направят плащането.

en: The easiest way to upload videos to your website and display them using a fast, unbranded, customizable player with rich stats.
bg: Най-лесния начин да качите видео в сайта си чрез бърз, небрандиран плейър, който има добри статистики.

en: The edit field automatically highlights code syntax. You can disable this in your <a href="%1$s" %2$s>user profile%3$s</a> to work in plain text mode.
bg: Полето за редакция автоматично оцветява синтаксиса на кода. Можете да изключите това във вашия <a href="%1$s" %2$s>потребителски профил%3$s</a>, за да работите в режим на обикновен текст.

en: The email address entered did not appear to be a valid email address. Please enter a valid email address.
bg: Въведеният имейл адрес не е валиден. Моля въведете валиден имейл адрес.

en: The email address for the customer.
bg: Имейл адрес на клиента.

en: The email address for the user.
bg: Имейл адресът на потребителя.

en: The email could not be sent.
bg: Писмото не може да бъде изпратено.

en: The email is correct
bg: Имейл адресът е правилен

en: The error code was %s.
bg: Кодът на грешката беше %s

en: The excerpt for the post.
bg: Откъсът за публикацията.

en: The extension %s has been deactivated successfully.
bg: Разширението %s бе успешно деактивирано.

en: The family of objects originally represented, such as "post_type" or "taxonomy".
bg: Семейството от първоначално представени обекти като "post_type" или "taxonomy".

en: The favicon image link of the %s element from the URL.
bg: Линка към изображението на иконата на елемент %s от адреса на сайта.

en: The fields on this screen determine some of the basics of your site setup.
bg: Полетата на екрана определят някои от основните положения в настройката на сайта ви.

en: The file URL has been copied to your clipboard
bg: Адресът на файла е копиран

en: The file does not exist, please try again.
bg: Файлът не съществува, опитайте отново.

en: The file is empty or using a different encoding than UTF-8, please try again with a new file.
bg: Файлът е празен или е с кодировка, различна от UTF-8. Опитайте отново с друг файл.

en: The filesystem is currently unavailable for managing plugins.
bg: В момента системата от файлове не позволява управление на разширения.

en: The first argument of a filter must always be sent and should be returned by the webhook, with modification.
bg: Първият аргумент на филтъра винаги трябва да бъде изпратен и върнат от уеб куката с промяна.

[ctx: The first plugin requires the second plugin.]
en: %1$s requires %2$s
bg: %1$s изисква %2$s

en: The first thing you need to do is tell Blogger to let WordPress access your account. You will be sent back here after providing authorization.
bg: Първо трябва да дадете на WordPress достъп до Blogger сметката си. След като го направите ще бъдете върнати автоматично тук.

en: The folder %1$s was detected as being under version control (%2$s), but the %3$s filter is allowing updates.
bg: Беше установено, че папката %1$s използва контрол на версиите (%2$s), но филтърът %3$s позволява обновления.

en: The folder %1$s was detected as being under version control (%2$s).
bg: Беше открито, че папката %1$s използва контрол на версията (%2$s).

en: The following active plugin(s) have not declared compatibility with WooCommerce %s yet and should be updated and examined further before you proceed:
bg: Следните активни разширения все още не са обявили съвместимост с WooCommerce %s и е препоръчително да бъдат обновени и проверени, преди да продължите.

en: The following addresses will be used on the checkout page by default.
bg: По подразбиране ще бъдат използвани следните адреси при поръчка.

en: The following formatting shortcuts are replaced when pressing Enter. Press Escape or the Undo button to undo.
bg: Клавишните комбинации се анулират когато натиснете Enter. Натиснете Escape или Undo, за да отмените.

en: The following note has been added to your order:
bg: Към поръчката е добавена следната забележка:

en: The following options affect how prices are displayed on the frontend.
bg: Следните настройки се отнасят до това как да се презентират цените в клиентската част.

en: The following plugins failed to update:
bg: Възникна грешка при обновяването на следните разширения:

en: The following plugins must be activated first: %s.
bg: Следните разширения трябва да бъдат активирани: %s.

en: The following plugins were successfully updated:
bg: Следните разширения бяха успешно обновени:

en: The following plugins will be installed and activated for you:
bg: Следните разширения ще бъдат инсталирани и активирани:

en: The following shipping methods apply to customers with shipping addresses within this zone.
bg: Следните методи за доставка са приложими за клиенти с адреси за доставка в рамките на тази зона.

en: The following shortcuts use different access keys: Alt + Shift + letter.
bg: Следните клавишни комбинации използват Alt + Shift + буква.

en: The following themes are installed but incomplete.
bg: Следните теми са инсталирани, но не са завършени.

en: The following themes failed to update:
bg: Възникна грешка при обновяването на следните теми:

en: The following themes were successfully updated:
bg: Следните теми бяха успешно обновени:

en: The following translations failed to update:
bg: Възникна грешка при обновяването на следните преводи:

en: The following translations were successfully updated:
bg: Следните преводи бяха успешно обновени:

en: The following values do not describe a valid date: month %1$s, day %2$s.
bg: Следните стойности не са валидна дата: месец %1$s, ден %2$s.

en: The following values do not describe a valid date: year %1$s, month %2$s, day %3$s.
bg: Тези стойности не са валидна дата: година %1$s, месец %2$s, ден %3$s.

en: The following wizard will help you configure your store and get you started quickly.
bg: Този помощник ще ви помогне да настроите магазина си и да започнете да продавате бързо.

en: The format for the post.
bg: Форматът на публикацията.

en: The forum &#8216;%s&#8217; is closed to new topics and replies.
bg: Форумът &#8216;%s&#8217; е затворен за нови теми и отговори.

en: The generated password. Only available after adding an application.
bg: Генерираната парола. Достъпна е само след като създадете приложение.

en: The given object ID is not that of a menu item.
bg: Даденият идентификатор не е елемент от меню.

en: The globally unique identifier for the post.
bg: Глобално уникалният идентификатор за публикацията.

en: The grid view for the Media Library requires JavaScript. <a href="%s">Switch to the list view</a>.
bg: Прегледът в мрежа в библиотеката с файлове изисква JavaScript. <a href="%s">Превключете на преглед в списък</a>.

en: The group "%s" does not exist. | The groups "%s" do not exist.
bg[0]: Групата "%s" не съществува.

en: The handler for the route is invalid
bg: Handler за този път е невалиден

en: The handler for the route is invalid.
bg: Handler за този път е невалиден

en: The homepage URL of your site.
bg: Адресът на началната страница на вашия сайт.

en: The human-readable label for the style.
bg: Етикет на стила.

en: The icon for the post type.
bg: Икона за типа съдържание.

en: The id for the resource.
bg: ID на ресурса.

en: The id of a registered sidebar
bg: Идентификатора на регистрирана странична лента

en: The id of a template
bg: id на шаблон

en: The image already has the requested size.
bg: Изображението вече има искания размер.

en: The image cannot be rotated because the embedded meta data cannot be updated.
bg: Това изображение не може да бъде завъртяно, тъй като вградените метаданни не могат да бъдат актуализирани.

en: The image was not edited. Edit the image before applying the changes.
bg: Изображението не беше редактирано. Редактирайте го пред да запазите промените.

en: The initial values for attributes.
bg: Началните стойности за атрибути.

en: The installed version of the current active theme.
bg: Версия на инсталираната активна тема.

en: The installed version of the parent theme.
bg: Версия на инсталираната родителска тема.

en: The internet address of your network will be %s.
bg: Адресът в интернет на вашата мрежа ще бъде %s.

en: The item you are trying to move to the Trash no longer exists.
bg: Атрибутът, който се опитвате да преместите в Кошчето, вече не съществува.

en: The item you are trying to restore from the Trash no longer exists.
bg: Атрибутът, който се опитвате да възстановите от Кошчето, вече не съществува.

en: The key you entered is invalid. Please double-check it.
bg: Вашият ключ е невалиден. Опитайте отново.

en: The language pack is missing either the %1$s or %2$s files.
bg: В езиковия пакет липсват %1$s или %2$s файловете.

en: The largest filesize that can be contained in one post.
bg: Максималният размер на файл, който може да бъде качен в една публикация.

en: The largest filesize that can be uploaded to your WordPress installation.
bg: Максималният размер на файл, който може да бъде качен в тази WordPress инсталация.

en: The left-hand navigation menu provides links to all of the WordPress administration screens, with submenu items displayed on hover. You can minimize this menu to a narrow icon strip by clicking on the Collapse Menu arrow at the bottom.
bg: Лявото навигационно меню служи за връзка с всички административни екрани на WordPress, с подменюта, които се показват при разполагане на мишката върху тях. Можете да смалите менюто до тясна линия с икони, като натиснете на стрелката "Свиване" най-отдолу.

en: The link you followed has expired.
bg: Тази връзка вече не работи.

en: The list of inner blocks used in the example.
bg: Списъка с вътрешни блокове, използвани в примера.

en: The list of scopes where the variation is applicable. When not provided, it assumes all available scopes.
bg: Списък на обхватите, в които е приложима вариацията. Когато не е предоставен, се приемат всички налични обхвати.

en: The locations assigned to the menu.
bg: Локациите, определени за това меню.

en: The login page will open in a new tab. After logging in you can close it and return to this page.
bg: Страницата за вход ще се отвори в нов прозорец. След като влезете я затворете и се върнете в тази страница.

en: The loopback request returned an unexpected http status code, %d, it was not possible to determine if this will prevent features from working as expected.
bg: Loopback заявката връща неочакван http статус код, %d. Не може да се определи дали това ще повлияе на нормалната работа на сайта.

en: The loopback request to your site completed successfully.
bg: Loopback заявката към вашия сайт е успешно завършена.

en: The loopback request to your site failed, this means features relying on them are not currently working as expected.
bg: Loopback заявката към вашия уебсайт е неуспешна, вследствие на което функциите, които разчитат на нея, не работят напълно коректно в момента.

en: The main WordPress directory
bg: Главна WordPress директория

en: The main body background color. Default %s.
bg: Главният цвят за фон на съдържанието. По подразбиране: %s.

en: The main body text color. Default %s.
bg: Главният цвят на текста. По подразбиране: %s.

en: The maximum allowed setting is %d
bg: Максималната допустима стойност е %d

en: The maximum amount of memory (RAM) that your site can use at one time.
bg: Максималният размер памет (RAM), която вашият сайт може да използва в даден момент.

en: The maximum height of the embed frame in pixels.
bg: Максималната височина на вградената рамка в пиксели.

en: The maximum number of individual items this coupon can apply to when using product discounts. Leave blank to apply to all qualifying items in cart.
bg: Максимален брой на индивидуални артикули, за които този код за отстъпка може да се приложи. Оставете празно за прилагане към всички отговарящи артикули от количката.

en: The maximum number of variables your server can use for a single function to avoid overloads.
bg: Максимален брой на променливите, които вашият сървър може да обработи в единична функция с цел защита от претоварване.

en: The maximum spend for this coupon is %s.
bg: Максимален оборот за този код за отстъпка: %s.

en: The maximum width of the embed frame in pixels.
bg: Максималната ширина в пиксели за рамката на вградения обект.

en: The menu ID should not be empty.
bg: Идентификаторът на менюто не може да бъде празен.

en: The menu cannot be deleted.
bg: Менюто не може да бъде изтрито.

en: The menu has been successfully deleted.
bg: Менюто беше успешно изтрито.

en: The menu is for editing information specific to individual sites, particularly if the admin area of a site is unavailable.
bg: Менюто е за редактиране на информация за конкретни сайтове, в случаите когато администрацията на сайт не е налична.

en: The menu item has been successfully deleted.
bg: Изтриването беше успешно.

en: The menu management box at the top of the screen is used to control which menu is opened in the editor below.
bg: Карето за управление на менютата в началото на екрана се използва за да определите кое меню да отворите за редакция.

en: The menu name %s conflicts with another menu name. Please try another.
bg: Вече съществува меню с име %s. Опитайте с друго име.

en: The menu provided is not a valid menu.
bg: Посоченото меню не е валидно.

en: The minimum PHP version required for the theme to work.
bg: Най-старата версия на PHP, необходима, за да изпозлвате тази тема.

en: The minimum WordPress version required for the theme to work.
bg: Най-старата версия на WordPress, с която можете да ползвате тази тема.

en: The minimum allowed setting is %d
bg: Минималната допустима стойност е %d

en: The minimum quantity that can be added to the cart.
bg: Минималното количество, което може да бъде добавено в количката.

en: The minimum recommended version of PHP is %s.
bg: Най-ниската препоръчителна версия на PHP е %s.

en: The minimum spend for this coupon is %s.
bg: Минималната сума на поръчката за този код за отстъпка е %s.

en: The miscellaneous options group has been removed. Use another settings group.
bg: Настройките Разни бяха премахнати. Използвайте друга група от настройки.

en: The module %s failed to be activated. | The modules %s failed to be activated.
bg[0]: Неуспешно активиране на модул %s.
bg[1]: Неуспешно активиране на модули %s.

en: The module %s was activated. | The modules %s were activated.
bg[0]: Модулът %s е активиран.
bg[1]: Модулите %s са активирани.

en: The must use plugins directory
bg: Директорията със задължителни разширения

en: The name is how it appears on your site.
bg: Това е името, което ще се показва на сайта ви.

en: The name of the application password.
bg: Името на паролата на приложението.

en: The name of the current active theme.
bg: Име на текущо активната тема

en: The name of the inner block.
bg: Името на вътрешния блок.

en: The name of the menu location.
bg: Името на локацията на менюто.

en: The name of the parent theme.
bg: Името на родителската тема.

en: The name of the test being run.
bg: Името на теста, който върви.

en: The name of the theme.
bg: Име на темата.

en: The new page will include help and suggestions for your privacy policy.
bg: Новата страница ще съдържа помощ и препоръки относно вашата политика за поверителност.

en: The newly created categories will still be associated with the same posts.
bg: Новосъздадените категории ще бъдат асоциирани със същите публикации.

en: The next group of formatting shortcuts are applied as you type or when you insert them around plain text in the same paragraph. Press Escape or the Undo button to undo.
bg: Следващата група на преки пътища за форматиране се въвеждат, докато пишете, или когато ги вмъкнете в неформатиран текст в същия параграф. Натиснете клавиша Escape (ESC) или бутона Отмени, за да отмените форматирането.

en: The nickname for the user.
bg: Прякорът на потребителя.

en: The number of blocks published by the same author.
bg: Броя блокове на същия автор.

en: The number of decimal points shown in displayed prices.
bg: Брой на цифрите след десетичния знак при показване на цените.

en: The number of ratings.
bg: Броя на оценките.

en: The number sites that have activated this block.
bg: Брой сайтове, които използват този блок.

en: The oEmbed format to use.
bg: oEmbed форматът, който ще се ползва.

en: The object cannot be deleted.
bg: Обектът не може да се изтрие.

en: The object does not support trashing. Set '%s' to delete.
bg: Този обект не поддържа преместване в кошчето. Задайте '%s', за да го изтриете.

en: The object has already been trashed.
bg: Обектът вече е в кошчето.

en: The offset number requested is larger than or equal to the number of available revisions.
bg: Регистрираното за изместване число е по-голямо или равно на броя налични версии.

en: The old version has been deactivated and can be removed from your site. | The old versions have been deactivated and can be removed from your site.
bg[0]: Старата версия е деактивирана и може да бъде премахната от сайта.
bg[1]: Старите версии са деактивирани и могат да бъдат премахнати от сайта.

en: The optional module, %s, is not installed, or has been disabled.
bg: Допълнителният модул, %s,  не е инсталиран или е бил изключен.

en: The options are &quot;Active&quot; (delivers payload), &quot;Paused&quot; (does not deliver), or &quot;Disabled&quot; (does not deliver due delivery failures).
bg: Опциите са &quot;Активна&quot; (доставя се), &quot;В изчакване&quot; (не се доставя), или &quot;Спряна&quot; (не се доставя поради неуспешен опит за доставка).

en: The options shown below relate to your server setup. If changes are required, you may need your web host&#8217;s assistance.
bg: Посочените по-долу опции се отнасят за настройката на сървъра. Ако са необходими промени, може да ви е необходима помощ от вашата уеб хостинг компания.

en: The order ID.
bg: Идентификатор на поръчката.

en: The order note ID provided is not associated with the order
bg: Бележката по поръчката с този номер не е свързана с тази поръчка

en: The order of the post in relation to other posts.
bg: Редът на публикацията по отношение на останалите публикации.

en: The order refund ID provided is not associated with the order.
bg: Номерът на връщането не е свързан с тази поръчка.

en: The order totals have been updated. Please confirm your order by pressing the "Place order" button at the bottom of the page.
bg: Крайната сума на поръчката е обновена. Моля, потвърдете поръчката, като натиснете на бутона "Поръчване" в дъното на страницата.

en: The package contains no files.
bg: Пакетът не съдържа файлове.

en: The page number requested is larger than the number of pages available.
bg: Номерът на исканата страница е по-голям от броя налични страници.

en: The parent term ID.
bg: ID на родителски термин.

en: The parent theme developers URL.
bg: URL адресът на авторите на родителската тема.

en: The password cannot be a space or all spaces.
bg: Паролата не може да бъде интервал или множество интервали.

en: The password for the parent post of the comment (if the post is password protected).
bg: Паролата за публикацията, към която е коментара (ако публикацията е защитена с парола).

en: The password for the post if it is password protected.
bg: Паролата за публикацията ако тя е защитена с парола.

en: The pattern ID.
bg: ID на макета.

en: The pattern category slugs.
bg: Кратки имена на категориите на макета.

en: The pattern content.
bg: Съдържанието на макета.

en: The pattern detailed description.
bg: Подробно описание на модела.

en: The pattern keywords.
bg: Ключови думи за този шаблон.

en: The pattern name.
bg: Име на шаблон.

en: The pattern title, in human readable format.
bg: Името на макета, във вид за четене от хора.

en: The pattern viewport width for inserter preview.
bg: Ширината на изгледа на модела за визуализация на вмъкването.

en: The pattern's category slugs.
bg: Кратки имена на категориите на макета.

en: The pattern's keywords.
bg: Ключови думи на макета.

en: The payment gateway for this order does not exist.
bg: Методът за плащане за тази поръчка не съществува.

en: The payment gateway for this order does not support automatic refunds.
bg: Методът за плащане за тази поръчка не поддържа автоматично възстановяване на суми.

en: The pingback has already been registered.
bg: Pingback-ът вече е получен.

en: The plan for this site was not provisioned by Jetpack Start.
bg: Планът за този сайт не е осигурен от Jetpack Start.

en: The plan purchaser has been updated successfully.
bg: Купувачът на плана бе променен успешно.

en: The plan was too expensive.
bg: Планът беше твърде скъп.

en: The plugin activation status.
bg: Статус за активация на разширението.

en: The plugin author.
bg: Авторът на разширението.

en: The plugin cannot be updated due to the following:
bg: Разширението не може да бъде обновено защото:

en: The plugin contains no files.
bg: Разширението не съдържа файлове.

en: The plugin description formatted for display.
bg: Описанието на разширението, форматирано за показване.

en: The plugin description.
bg: Описанието на разширението.

en: The plugin does not have a valid header.
bg: Разширението няма валидна заглавна част.

en: The plugin file.
bg: Файл на разширението.

en: The plugin generated unexpected output.
bg: Разширението генерира неочакван резултат.

en: The plugin is already installed
bg: Разширението е вече инсталирано

en: The plugin is not installed.
bg: Разширението не е инсталирано.

en: The plugin name.
bg: Името на разширението.

en: The plugin version number.
bg: Номер на версията на разширението.

en: The plugin's text domain.
bg: Домейнът на разширението.

en: The plugin's website address.
bg: Сайтът на разширението.

en: The plugins directory
bg: Директория с разширения

en: The position of the currency symbol.
bg: Позиция на валутния символ.

en: The post cannot be deleted.
bg: Тази публикация не може да бъде изтрита.

en: The post does not support trashing. Set '%s' to delete.
bg: Публикацията не може да бъде изтрита. Задайте '%s', за да я изтриете.

en: The post has already been deleted.
bg: Публикацията вече е изтрита.

en: The post status %1$s is not registered, so it may not be reliable to check the capability %2$s against a post with that status.
bg: Няма регистрирано състояние %1$s, така че проверка на правата за "%2$s" към публикация с това състояние може да не е надеждна.

en: The post type %1$s is not registered, so it may not be reliable to check the capability %2$s against a post of that type.
bg: Публикация от вида %1$s не е регистрирана, затова не е надеждно да проверявате дали "%2$s" е съвместима с този вид публикации.

en: The post type may not be changed.
bg: Типът на публикацията не може да бъде променян.

en: The postal code, if any, in which your business is located.
bg: Пощенският код, ако има такъв, в който се намира вашият бизнес.

en: The preferred width of the viewport when previewing a pattern, in pixels.
bg: Предпочитаната ширина в пиксели на прозореца за преглед на макет.

en: The previous set of changes has already been published. Please try saving your current set of changes again.
bg: Предишнит промени вече са били публикувани. Моля, опитайте да запазите текущите си промени отново.

en: The primary connection is owned by <strong>%s</strong>'s WordPress.com account.
bg: Основната връзка е направена с WordPress.com профила на.<strong>%s</strong>

en: The primary site you chose does not exist.
bg: Основният сайт, който избрахте, не съществува.

en: The privacy options group has been removed. Use another settings group.
bg: Групата с настройки на личните данни беше премахната. Ползвайте друга група с настройки.

en: The product review cannot be deleted.
bg: Отзивът за продукта не може да бъде изтрит.

en: The product review does not support trashing.
bg: Отзивът за продукт не поддържа преместване в кошчето.

en: The product variation is invalid
bg: Продуктовата вариация не е валидна

en: The provided email address (%s) is not valid—please provide a valid email address
bg: Посоченият имейл адрес (%s) е невалиден - въведете валиден имейл адрес

en: The provided email address is not valid
bg: Въведеният имейл адрес е невалиден

en: The provided handler %1$s does not implement %2$s.
bg: Предоставеният клас %1$s не имплементира %2$s.

en: The provided instance is invalid. Must contain raw OR encoded and hash.
bg: Предоставената инстанция е грешна. Трябва да съдържа суров вид ИЛИ кодиран и хеш.

en: The provided instance is malformed.
bg: Подадената инстанция е деформирана.

en: The provided password is an invalid application password.
bg: Паролата е невалидна.

en: The provided phone number is not valid
bg: Въведеният телефонен номер не е валиден

en: The provided postcode / ZIP is not valid
bg: Въведеният пощенски код не е валиден

en: The provided state (%1$s) is not valid. Must be one of: %2$s
bg: Предоставеното състояние (%1$s) не е валидно. Трябва да е едно от: %2$s

en: The provided widget type (id_base) cannot be updated.
bg: Подадения тип на джаджа (id_base) не може да се обновява.

en: The query argument must be an array or a tag name.
bg: Аргументът на заявката трябва да бъде масив или име на етикет.

en: The query argument of %s must have a placeholder.
bg: Аргументът на %s трябва да има подсказка.

en: The raw plugin description.
bg: Описанието на разширението, без стилизиране.

en: The recovery token is not valid for this user.
bg: Кодът за възстановяване на достъпа не е валиден за този потребител.

en: The rendered block.
bg: Генерираният блок.

en: The requested Jetpack module is inactive.
bg: Заявеният Jetpack модул не е активен.

en: The requested Jetpack module is not active.
bg: Заявеният Jetpack модул не е активен.

en: The requested Jetpack module was not found.
bg: Търсеният модул на Jetpack не е намерен.

en: The requested theme does not exist.
bg: Темата не съществува.

en: The requested user does not exist.
bg: Този потребител не съществува.

en: The requested widget is invalid.
bg: Търсената джаджа е грешна.

en: The required module, %s, is not installed, or has been disabled.
bg: Необходимият модул, %s,  не е инсталиран или е бил изключен.

en: The resource cannot be deleted.
bg: Ресурсът не може да бъде изтрит.

en: The response body from the receiving server.
bg: Тялото на отговора, получен от сървъра.

en: The response is not a valid JSON response.
bg: Отговорът не е валиден JSON отговор.

en: The response parameter is invalid or malformed
bg: Параметърът за отговор е невалиден или увреден

en: The role %s does not exist.
bg: Ролята %s не съществува.

en: The root URL of your site.
bg: Основен URL на вашия сайт.

en: The sale will start at 00:00:00 of "From" date and end at 23:59:59 of "To" date.
bg: Продажбата ще започне в 00:00:00 на "От" датата и ще завърши в 23:59:59 на "До" датата.

en: The scheduled event, %s, failed to run. Your site still works, but this may indicate that scheduling posts or automated updates may not work as intended.
bg: Насроченото събитие, %s, не успя да се изпълни. Сайтът ви все още работи, но това може да означава, че насрочени публикации или автоматични обновявания може да не се изпълнят правилно.

en: The scheduled event, %s, is late to run. Your site still works, but this may indicate that scheduling posts or automated updates may not work as intended.
bg: Насроченото събитие, %s, не успя да се изпълни. Сайтът ви все още работи, но това може да означава, че насрочени публикации или автоматични обновявания може да не се изпълнят правилно.

en: The search for installed themes will search for terms in their name, description, author, or tag.
bg: Търсенето в инсталираните теми ще работи за ключови думи в името, описанието, автора или етикетите им.

en: The search results will be updated as you type.
bg: Резултатите от търсене се обновяват докато пишете.

en: The secret key is used to generate a hash of the delivered webhook and provided in the request headers.
bg: Секретният ключ се използва за генериране на хеш за уеб куката и се задава в хедърите на заявката.

en: The secret parameter is invalid or malformed
bg: Секретният параметър е невалиден или увреден

en: The secret parameter is missing
bg: Секретният параметър липсва

en: The security code CVV provided is invalid. The CVV is between 3-4 digits long.
bg: Кодът за сигурност не е валиден. Кодът трябва да бъде 3-4 цифри.

en: The server cannot process the image. This can happen if the server is busy or does not have enough resources to complete the task. Uploading a smaller image may help. Suggested maximum size is 2560 pixels.
bg: Сървърът не може да обработи изображението. Това може да е защото е зает или няма достатъчно ресурси да изпълни задачата. Качването на по-малко изображение може да помогне. Препоръчителният максимален размер е 2560 пиксела.

en: The setting for %1$s is currently configured as 0, this could cause some problems when trying to upload files through plugin or theme features that rely on various upload methods. It is recommended to configure this setting to a fixed value, ideally matching the value of %2$s, as some upload methods read the value 0 as either unlimited, or disabled.
bg: Настройката за %1$s в момента е конфигурирана като 0, това може да причини някои проблеми при опит за качване на файлове чрез плъгин или теми, които разчитат на различни методи за качване. Препоръчително е да конфигурирате тази настройка на фиксирана стойност, идеално съвпадаща със стойността на %2$s, тъй като някои методи за качване четат стойността 0 като неограничена или деактивирана.

en: The setting for %1$s is smaller than %2$s, this could cause some problems when trying to upload files.
bg: Стойността за %1$s е по-малко от %2$s. Това може да създаде проблеми при качване на файлове.

en: The settings for Featured Content have <a href="%s">moved to Appearance &rarr; Customize</a>.
bg: Настройките за избрано съдържание са <a href="%s">преместени във Външен вид &rarr; Настройки</a>.

en: The settings of this image size have been disabled because its values are being overwritten by a filter.
bg: Настройките за този размер картинки бяха изключени, защото стойността се подменя от филтър.

en: The seventh parameter passed to %s should be numeric representing menu position.
bg: Седмият параметър, подаден на %s, трябва да бъде цяло число, указващо разположението в менюто.

en: The sidebar the widget belongs to.
bg: Страничната лента, към която принадлежи джаджата.

en: The sidebar to return widgets for.
bg: Страничната лента, за която да се върнат джаджите.

en: The singular label used to describe this type of menu item.
bg: Единичният етикет, използван за описание на този тип елемент от менюто.

en: The site administrator has been notified and will fulfill your request as soon as possible.
bg: Администраторът на сайта е уведомен и ще изпълни молбата ви възможно най-бързо.

en: The site administrator has been notified. You will receive a link to download your export via email when they fulfill your request.
bg: Администраторът на сайта е уведомен. Ще получите имейл с връзка за изтегляне когато молбата ви бъде удовлетворена.

en: The site administrator has been notified. You will receive an email confirmation when they erase your data.
bg: Администраторът на сайта е уведомен. Ще получите имейл с потвърждение когато данните ви бъдат изтрити.

en: The site appears to be already initialized.
bg: Изглежда сайтът вече е създаден.

en: The site appears to be already uninitialized.
bg: Изглежда сайтът вече е в процес на изтриване.

en: The site editor requires JavaScript. Please enable JavaScript in your browser settings.
bg: Редакторът на сайта изисква JavaScript. Разрешете JavaScript в настройките на браузъра си.

en: The site health check shows information about your WordPress configuration and items that may need your attention.
bg: Проверката за състоянието на сайта показва критична информация за конфигурацията на WordPress и елементи, които изискват вашето внимание.

en: The site is already active.
bg: Сайтът е вече активиран.

en: The site's primary language.
bg: Основен език на сайта.

en: The size cannot be calculated. The directory is not accessible. Usually caused by invalid permissions.
bg: Големината не може да бъде установена. Директорията не може да бъде достъпена. Обикновено причината за това са невалидни права.

en: The sizes listed below determine the maximum dimensions in pixels to use when adding an image to the Media Library.
bg: Размерът отдолу показва максималните размери в пиксели на изображенията, които можете да добавите в библиотеката с файлове.

en: The slug &#8220;%s&#8221; is already in use by another term.
bg: Краткото име &#8220;%s&#8221; вече е заето от друг термин.

en: The slug of the template to get the fallback for
bg: Краткото име на шаблона, който да се приеме за резервен вариант

en: The source URL and the target URL cannot both point to the same resource.
bg: Адресите източник и цел не могат да сочат към един и същи ресурс.

en: The source URL does not contain a link to the target URL, and so cannot be used as a source.
bg: Не може да използван адрес, който съдържа връзка към адреса-цел.

en: The source URL does not exist.
bg: Адресът на източник не съществува.

en: The specified namespace could not be found.
bg: Посочения namespace не може да бъде намерен.

en: The specified target URL cannot be used as a target. It either does not exist, or it is not a pingback-enabled resource.
bg: Адресът не може да бъде използван тъй като или не съществува, или не поддържа pingback.

en: The specified target URL does not exist.
bg: Адресът не съществува.

en: The specified theme was not found.
bg: Избраната тема не беше открита.

en: The star rating of the block.
bg: Оценката на блока.

en: The status of the test.
bg: Статута на теста.

en: The stock has not been updated because the value has changed since editing. Product %1$d has %2$d units in stock.
bg: Наличностите не бяха обновениq защото стойността беше променена след редакцията. Продуктът %1$d има %2$d бройки в наличност.

en: The street address for your business location.
bg: Адресът на вашия бизнес.

en: The subscription status - active, cancelled or suspended
bg: Състояние на абонамента - активен, прекратен, отменен.

en: The suggested privacy policy content should be added by using the %s (or later) action. Please see the inline documentation.
bg: Предложното съдържание за страницата с политика за поверителност трябва да бъде добавено като се използва действие %s или по-ново. Погледнете документацията към кода.

en: The suggested privacy policy content should be added only in wp-admin by using the %s (or later) action.
bg: Предложеното съдържание на политиката за поверителност трябва да бъде добавено през wp-admin с помощта на действие %s или по-ново.

en: The suggested privacy policy text has changed. Please <a href="%s">review the guide</a> and update your privacy policy.
bg: Предложенят текст за политика за поверителноста е променен. Моля <a href="%s">прегледайте ръководството</a> и обновете вашата политика по поверителноста.

en: The tag cloud will not be displayed since there are no taxonomies that support the tag cloud widget.
bg: Облакът от етикети няма да се показва, тъй като няма таксономии, които поддържат джаджата на облака .

en: The target attribute of the link element for this menu item.
bg: Целевият атрибут от елемента на връзка за този елемент от менюто.

en: The team at WordPress.com
bg: Екипът на WordPress.com

en: The template cannot be deleted.
bg: Този шаблон не може да бъде изтрит.

en: The template contains a suggestion of sections you most likely will need. Under each section heading, you will find a short summary of what information you should provide, which will help you to get started. Some sections include suggested policy content, others will have to be completed with information from your theme and plugins.
bg: Предложили сме разделите, които ще ви трябват. Под заглавието на всяка секция ще намерите кратко описание на информацията, която трябва да предоставите. Някои секции включват предложено съдържание, други ще трябва да бъдат попълнени с информация от вашите тема и разширения.

en: The template has already been deleted.
bg: Шаблонът вече беше изтрит.

en: The template prefix for the created template. This is used to extract the main template type, e.g. in `taxonomy-books` extracts the `taxonomy`
bg: Префиксът за създадения шаблон. Това се използва за извличане на основния тип шаблон, напр. в `таксономия-книги` извлича `таксономията`

en: The temporary backup directory exists but is not writable
bg: Директорията за временните резервни копия съществува, но не може да се пише в нея

en: The term cannot be deleted.
bg: Терминът не може да бъде изтрит.

en: The term name cannot be empty.
bg: Името на термина не може да бъде празно.

en: The terms assigned to the object in the %s taxonomy.
bg: Зададените в таксономията %s термини за обекта.

en: The terms assigned to the post in the %s taxonomy.
bg: Зададените в таксономията %s термини за публикацията.

en: The text to appear in the footer of all WooCommerce emails.
bg: Текст, който да се показва в долната част на всички email-и от WooCommerce.

en: The theme author's name, as found in the theme header.
bg: Авторът на темата от хедъра на темата.

en: The theme author.
bg: Автор на темата

en: The theme being previewed is fully interactive &mdash; navigate to different pages to see how the theme handles posts, archives, and other page templates. The settings may differ depending on what theme features the theme being previewed supports. To accept the new settings and activate the theme all in one step, click the Activate &amp; Publish button above the menu.
bg: Темата, която се визуализира, е напълно интерактивна &mdash; отворете различни страници, за да видите как темата обработва публикациите, архивите и други шаблони на страници. Настройките може да се различават в зависимост от това, кои тематични функции поддържа темата, която се визуализира. За да приемете новите настройки и да активирате цялата тема в една стъпка, натиснете бутона Публикуване &amp; Активиране над менюто.

en: The theme cannot be updated due to the following:
bg: Темата не може да бъде качена защото:

en: The theme defines itself as its parent theme. Please check the %s header.
bg: Тази тема се счита за родителска тема. Моля, проверете хедъра %s.

en: The theme description, as found in the theme header.
bg: Описанието на темата от хедъра на темата.

en: The theme description, transformed for display.
bg: Описанието на темата, форматирано за показване.

en: The theme developers URL.
bg: Адрес на разработчиците на темата.

en: The theme file to use to display the post.
bg: Файлът от темата, който да се използва за показване на публикацията.

en: The theme identifier
bg: Идентификатор на темата

en: The theme is already installed
bg: Тази тема е вече инсталирана

en: The theme is missing the %s stylesheet.
bg: Темата липсва в stylesheet %s.

en: The theme name, as found in the theme header.
bg: Името на темата от хедъра на темата.

en: The theme name, transformed for display.
bg: Името на темата, преформатирано за показване.

en: The theme tags, as found in the theme header.
bg: Етикетите на темата от хедъра на темата.

en: The theme tags, transformed for display.
bg: Етикетите на темата, форматирани за показване.

en: The theme you are currently using is not compatible with the Site Editor.
bg: Темата, която използвате в момента, не е съвместима с редактора на сайта.

en: The theme's current version.
bg: Текуща версия на темата.

en: The theme's screenshot URL.
bg: Адрес на снимката на темата.

en: The theme's stylesheet. This uniquely identifies the theme.
bg: Списък със стиловете в темата. Уникален идентификатор за всяка тема.

en: The theme's template. If this is a child theme, this refers to the parent theme, otherwise this is the same as the theme's stylesheet.
bg: Темплейтът на темата. Ако има подтема, ту, става въпрос за основната тема. Ако не, списъкът със стилове е същият като на темата.

en: The theme's text domain.
bg: Текст на адреса на темата.

en: The themes directory
bg: Директорията с теми

en: The thousand separator of displayed prices.
bg: Разделител на хилядните при показване на цените.

en: The time period for which to retrieve stats. Options: 60-days, 6-months, all
bg: Периодът от време, за който ще извежда статистика. Възможности: 60 дни, 6 месеца, всичко

en: The timezone you have entered is not valid. Please select a valid timezone.
bg: Часовата зона, която сте въвели, е невалидна. Моля, изберете валидна часова зона.

en: The title field and the big Post Editing Area are fixed in place, but you can reposition all the other boxes using drag and drop. You can also minimize or expand them by clicking the title bar of each box. Use the Screen Options tab to unhide more boxes (Excerpt, Send Trackbacks, Custom Fields, Discussion, Slug, Author) or to choose a 1- or 2-column layout for this screen.
bg: Полето на заглавието и голямата \"Област за редактиране на публикация\" са с постоянна позиция, но всички други карета се управляват с придърпване и поставяне на желаните места. Менютата се свиват и разтварят с натискане на заглавната лента на всяко каре. От таба \"Настройка на изгледа\" се показват допълнителните карета (Резюме, Изпращане на обратни връзки, Собствени полета, Дискусия, Кратко име, Автор) и се избира оформлението на текущия екран - дали да е с една или две колони.

en: The title for the object.
bg: Заглавието на обекта.

en: The title for the post type.
bg: Заглавието на този тип публикация.

en: The title for the post.
bg: Заглавието на публикацията.

en: The title for the status.
bg: Заглавието на това състояние.

en: The title for the taxonomy.
bg: Заглавието на таксономията.

en: The title is required when using a custom menu item type.
bg: Когато се използва тип обект от потребителско меню е необходимо заглавие.

en: The tool associates data stored in WordPress with a supplied email address, including profile data and comments.
bg: Този инструмент използва предоставения имейл адрес за да свързва данни, които се съхраняват в WordPress, включително данни за потребителския профил и коментари.

en: The topic &#8216;%s&#8217; is closed to new replies.
bg: Темата &#8216;%s&#8217; е затворена за нови отговори.

en: The transaction was declined.
bg: Транзакцията беше отказана.

en: The type of object originally represented, such as "category", "post", or "attachment".
bg: Видът обект, представен първоначално  като "category", "post", или "attachment"

en: The type of the note (e.g. error, warning, etc.).
bg: Вид на бележката (например грешка, предупреждение и т.н.).

en: The type of the widget. Corresponds to ID in widget-types endpoint.
bg: Типът на джаджата. Отговаря на ID в widget-types endpoint.

en: The unique and machine-readable name.
bg: Уникално машинночитаемо име.

en: The unique identifier for the Navigation Menu.
bg: Уникален идентификатор за Навигационното меню.

en: The unique identifier for the application password.
bg: Идентификатора на паролата на приложението.

en: The unit lengths are defined in for this country.
bg: Мерките за дължина са дефинирани за тази държава.

en: The unit weights are defined in for this country.
bg: Мерките за тежина са дефинирани за тази държава.

en: The update cannot be installed because some files could not be copied. This is usually due to inconsistent file permissions.
bg: Версията не може да бъде инсталирана защото някои файлове не могат да бъдат копирани. Това обикновено се дължи на несъответствие в разрешения достъп до файловете.

en: The update of %s failed.
bg: Грешка при обновяване на %s.

en: The update process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
bg: Процесът на обновяване започва. При някои хостове обновяването може да отнеме време – моля за търпение.

en: The upgrade directory cannot be created
bg: Директорията за надграждания не може да бъде създадена

en: The upgrade directory exists but is not writable
bg: Директорията за надграждания съществува, но не може да се пише в нея

en: The uploaded file has expired. Please go back and upload it again.
bg: Каченият файл е неактуален. Върнете се и го качете отново.

en: The uploaded file is not a valid image. Please try again.
bg: Каченият файл не е валидно изображение. Моля, опитайте отново.

en: The uploaded file was only partially uploaded.
bg: Не бе качен целия файл, а само част от него.

en: The uploads directory
bg: Директория за качвания

en: The url is required when using a custom menu item type.
bg: URL се изисква когато се използва тип обект от потребителско меню.

en: The user cannot be deleted.
bg: Този потребител не може да бъде изтрит.

en: The user is already active.
bg: Този потребител е вече активен.

en: The user needs to be connected to Jetpack in order to become the plan purchaser.
bg: Потребителят трябва да е свързан с Jetpack, за да може да стане купувач на плана.

en: The value provided is not a valid and registered API key.
bg: Предоставената стойност не е валиден и регистриран ключ за API.

en: The value, %1$s, has either been enabled by %2$s or added to your configuration file. This will make errors display on the front end of your site.
bg: Стойността %1$s е била активирана от %2$s или добавена към вашия конфигурационен файл. Това означава, че при наличие на съобщения за грешки те ще се виждат в потребителския интерфейс на вашия уебсайт.

en: The value, %s, has been added to this website&#8217;s configuration file. This means any errors on the site will be written to a file which is potentially available to all users.
bg: Стойността %s беше добавена към конфигурационния файл на сайта. Това означава, че всички грешки на сайта ще бъдат записвани във файл, който е потенциално достъпен за обикновените потребители.

en: The version of MySQL installed on your hosting server.
bg: Версия на MySQL, която е инсталирана на хостинг сървъра.

en: The version of PHP installed on your hosting server.
bg: Версия на PHP, инсталирана на Вашия хостинг сървър.

en: The version of WooCommerce installed on your site.
bg: Версия на WooCommerce инсталирана на вашия сайт.

en: The version of WordPress installed on your site.
bg: Версията на WordPress, инсталирана на вашия сайт.

en: The version of cURL installed on your server.
bg: Версия на cURL, инсталирана на вашия сървър.

en: The video has been imported as Attachment ID %d
bg: Видеото e импортнато с Attachment ID %d

en: The visibility settings for the post type.
bg: Настройките за видимост на вида публикация.

en: The visibility settings for the taxonomy.
bg: Настройките за показване на тази таксономия.

en: The web browser on your device cannot be used to upload files. You may be able to use the <a href="%s">native app for your device</a> instead.
bg: Браузърът на вашето устройство не може да качва файлове. Вместо него можете да използвате <a href="%s">вградената по подразбиране програма</a>.

en: The website of the theme author, as found in the theme header.
bg: Сайтът на автора на темата от хедъра на темата.

en: The website of the theme author, transformed for display.
bg: Сайтът на автора на темата, форматиран за показване.

en: The website of the theme author.
bg: Към сайта на автора на темата.

en: The widget only works with Facebook Pages.
bg: Джаджата работи само с Facebook страници.

en: The widget type id.
bg: ID на типа джаджа.

en: The wp-content directory
bg: Директорията wp-content

en: Theater
bg: Театър

en: Theme
bg: Тема

en: Theme Details
bg: Подробности за темата

en: Theme File Editor
bg: Редакция на файлове от темата

en: Theme Location
bg: Разположение в темата

en: Theme Options
bg: Допълнителни настройки

en: Theme Park
bg: Тематичен парк

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Blue
bg: Синьо

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Brown
bg: Кафяво

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Full Width Template
bg: Шаблон с пълен размер

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Gray
bg: Сиво

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Green
bg: Зелено

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Light
bg: Светло

[ctx: Theme Showcase term name]
en: One Column
bg: Една колона

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Orange
bg: Оранжево

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Pink
bg: Розово

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Purple
bg: Лилаво

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Red
bg: Червено

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Right Sidebar
bg: Дясна странична лента

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Three Columns
bg: Три колони

[ctx: Theme Showcase term name]
en: Two Columns
bg: Две колони

en: Theme Versions
bg: Версии на темата

en: Theme author URL.
bg: Адрес на автора на темата

en: Theme could not be resumed because it triggered a <strong>fatal error</strong>.
bg: Темата не може да бъде възстановена, понеже е предизвикала <strong>критична грешка</strong>.

en: Theme deleted
bg: Темата бе изтрита

en: Theme deleted.
bg: Темата бе изтрита.

en: Theme directory location
bg: Местоположение на директорията с теми

en: Theme disabled across network
bg: Темата бе изключена за цялата мрежа

en: Theme downgrade failed.
bg: Инсталирането на по-стара версия на темата е неуспешно.

en: Theme downgraded successfully.
bg: Успешно е инсталирана по-стара версия на темата.

en: Theme enabled across network
bg: Темата бе включена за цялата мрежа

en: Theme features
bg: Характеристики на темата

en: Theme file exists.
bg: Файлът на темата съществува.

en: Theme identifier for the template.
bg: Идентификатор на темата за шаблона.

en: Theme installation failed.
bg: Инсталацията на темата се провали.

en: Theme installed
bg: Темата бе инсталирана

en: Theme installed successfully.
bg: Темата беше инсталирана успешно.

en: Theme is empty.
bg: Темата е празна.

en: Theme modified
bg: Темата бе редактирана

en: Theme name
bg: Име на темата

en: Theme name.
bg: Име на темата.

en: Theme not activated because it was not found.
bg: Темата не е активирана, тъй като не е намерена.

en: Theme not found.
bg: Темата не е намерена.

en: Theme resumed.
bg: Темата е възстановена.

en: Theme slug.
bg: Състояние на краткото име.

[ctx: Theme starter content]
en: 123 Main Street
bg: "Главна улица" 123

[ctx: Theme starter content]
en: A homepage section
bg: Секция в началната страница

[ctx: Theme starter content]
en: About
bg: За нас

[ctx: Theme starter content]
en: About This Site
bg: За този сайт

[ctx: Theme starter content]
en: Address
bg: Адрес

[ctx: Theme starter content]
en: Archives
bg: Архиви

[ctx: Theme starter content]
en: Blog
bg: Блог

[ctx: Theme starter content]
en: Calendar
bg: Календар

[ctx: Theme starter content]
en: Categories
bg: Категории

[ctx: Theme starter content]
en: Contact
bg: За контакти

[ctx: Theme starter content]
en: Email
bg: Имейл

[ctx: Theme starter content]
en: Find Us
bg: Открийте ни

[ctx: Theme starter content]
en: Home
bg: Начална страница

[ctx: Theme starter content]
en: Hours
bg: Работно време

[ctx: Theme starter content]
en: Meta
bg: Мета

[ctx: Theme starter content]
en: Monday&ndash;Friday: 9:00AM&ndash;5:00PM
bg: Понеделник&mdash;Петък: 9:00&ndash;17:00

[ctx: Theme starter content]
en: New York, NY 10001
bg: Ню Йорк, НЙ, 10001

[ctx: Theme starter content]
en: News
bg: Новини

[ctx: Theme starter content]
en: Recent Comments
bg: Скорошни коментари

[ctx: Theme starter content]
en: Recent Posts
bg: Скорошни публикации

[ctx: Theme starter content]
en: Saturday &amp; Sunday: 11:00AM&ndash;3:00PM
bg: Събота и неделя: 11:00&ndash;15:00

[ctx: Theme starter content]
en: Search
bg: Търсене

[ctx: Theme starter content]
en: This is a page with some basic contact information, such as an address and phone number. You might also try a plugin to add a contact form.
bg: Тази страница съдържа основна информация за контакти, например адрес и телефон. Също така можете да добавите разширение за форма за контакти.

[ctx: Theme starter content]
en: This is an example of a homepage section. Homepage sections can be any page other than the homepage itself, including the page that shows your latest blog posts.
bg: Това е пример за секция в началната страница. Секциите в началната страница могат да представляват всяка страница (различна от началната), включително страницата която показва последните блог публикации.

[ctx: Theme starter content]
en: This may be a good place to introduce yourself and your site or include some credits.
bg: Това е подходящо място да представите себе си и вашия сайт, или да поставите благодарности.

[ctx: Theme starter content]
en: Welcome to your site! This is your homepage, which is what most visitors will see when they come to your site for the first time.
bg: Добре дошли във вашия сайт! Това е вашата началан страница, която повечето посетители ще виждат когато влязат в сайта за пръв път.

[ctx: Theme starter content]
en: You might be an artist who would like to introduce yourself and your work here or maybe you are a business with a mission to describe.
bg: Ако сте художник, можете да представи себе си и работата си тук, ако притежавате бизнес, тук можете да опишете мисията си.

en: Theme status.
bg: Състояние на темата.

en: Theme temporary backup directory exists but is not writable
bg: Директорията за временните резервни копия на теми съществува, но не може да се пише в нея

en: Theme version.
bg: Версия на темата.

en: Theme will be auto-updated.
bg: Темата ще се обновява автоматично.

en: Theme will no longer be auto-updated.
bg: Темата вече няма да се обновява автоматично.

en: Theme without %s
bg: Тема без %s

en: Theme.
bg: Тема.

en: Theme:
bg: Изглед:

en: Theme: %1$s.
bg: Тема: %1$s

en: Themes
bg: Теми

en: Themes %s
bg: Теми %s

en: Themes add your site&#8217;s look and feel. It&#8217;s important to keep them up to date, to stay consistent with your brand and keep your site secure.
bg: Темите карат сайта ви да изглежда по-добре. Важно е да ги държите актуализирани, за да поддържате бранда си и да запазите сайта си защитен.

en: Themes directory location
bg: Местоположение на директорията с теми

en: Themes directory size
bg: Размер на директорията с теми

en: There appear to be no issues with plugin and theme auto-updates.
bg: Няма проблеми с автоматичните обновления на разширенията и темите.

en: There are currently no logs to view.
bg: В момента няма регистри за преглед.

en: There are no associated subtitles.
bg: Няма свързани субтитри.

en: There are no currencies matching these parameters.
bg: Няма валути, съответстващи на тези параметри.

en: There are no events scheduled near %1$s at the moment. Would you like to <a href="%2$s">organize a WordPress event</a>?
bg: В момента няма събития около %1$s. Искате ли <a href="%2$s">да организирате такова</a>?

en: There are no events scheduled near you at the moment. Would you like to <a href="%s">organize a WordPress event</a>?
bg: Край вас в момента няма планирани събития. Искате ли да<a href="%s">организирате такова</a>?

en: There are no locations matching these parameters.
bg: Няма места, които да отговарят на тези параметри.

en: There are no notes yet.
bg: Все още няма бележки.

en: There are no options for this widget.
bg: Няма настройки за тази джаджа

en: There are no pages.
bg: Няма страници.

en: There are no product reviews yet.
bg: Все още няма ревюта.

en: There are no reviews yet.
bg: Все още няма отзиви.

en: There are no shipping options available. Please ensure that your address has been entered correctly, or contact us if you need any help.
bg: Няма налични методи на доставка. Уверете се, че сте въвели коректно адреса си или се свържете с нас, ако имате нужда от помощ.

en: There are no valid users selected for deletion.
bg: Няма избрани валидни потребители за изтриване.

en: There are no valid users selected for removal.
bg: Няма валидни потребители избрани за изтриване.

en: There are some invalid menu items. Please check or delete them.
bg: В менюто има невалидни елементи. Моля, проверете отново, или ги изтрийте.

en: There are some issues with the items in your cart. Please go back to the cart page and resolve these issues before checking out.
bg: Възникнаха проблеми с някои от артикулите в количката ви (показани по-горе). Преди да поръчате, върнете се в количката и се опитайте да отстраните проблемите.

en: There are too many concurrent batches, but the run is forced to continue.
bg: Има прекалено много едновременни партиди, но въпреки това изпълнението ще продължи.

en: There are too many concurrent batches.
bg: Има прекалено много едновременни партиди.

en: There are unsaved changes that will be lost. 'OK' to continue, 'Cancel' to return to the Image Editor.
bg: Има незапазени промени, които ще бъдат загубени. Натиснете „OK”, за да продължите, „Отказ”, за да се върнете към Редактора на изображения.

en: There does not seem to be any new mail.
bg: Няма нови писма.

en: There doesn't seem to be a %s file. It is needed before the installation can continue.
bg: Изглежда, че липсва файлът %s. Необходим е преди инсталацията да може да продължи.

en: There has been a critical error on this website, putting it in recovery mode. Please check the Themes and Plugins screens for more details. If you just installed or updated a theme or plugin, check the relevant page for that first.
bg: На вашия уебсайт възникна фатална грешка, която го постави в режим на възстановяване. Моля, проверете разделите Теми и Разширения за повече информация. Ако току-що сте инсталирали тема или разширение, първо проверете съответната техните страници.

en: There has been a critical error on this website.
bg: Има фатална грешка на този уебсайт.

en: There has been a critical error on this website. Please check your site admin email inbox for instructions.
bg: Възникна фатална грешка на вашия уебсайт. Моля, преверете пощата на администратора на сайта за инструкции.

en: There has been a critical error on this website. Please reach out to your site administrator, and inform them of this error for further assistance.
bg: Възникна критична грешка в сайта. Обърнете се към администратора на сайта си и го информирайте за грешката, за да получите по-нататъшна помощ.

en: There has been an error cropping your image.
bg: Стана грешка при изрязването на изображението.

en: There is %d error which must be fixed before you can save. | There are %d errors which must be fixed before you can save.
bg[0]: Има %d грешка, която трябва да бъде поправена, за да можете да запазите промените си.
bg[1]: Има %d грешки, които трябва да бъдат поправени, за да можете да запазите промените си.

en: There is a more recent autosave of your changes than the one you are previewing. <a href="%s">Restore the autosave</a>
bg: Има по-скорошно автоматично запазване на промени от това, което преглеждате. <a href="%s">Възстановяване на автоматичното запазване</a>

en: There is a new kind of WordPress theme, called a block theme, that lets you build the site you&#8217;ve always wanted &#8212; with blocks and styles.
bg: Вече има нов ти теми за WordPress, наречени блок теми, с които можете да създавате сайтовете, които винаги сте искали, с помощта на блокове и стилове.

en: There is a new version of %1$s available, but it does not work with your version of PHP. <a href="%2$s" %3$s>View version %4$s details</a> or <a href="%5$s">learn more about updating PHP</a>.
bg: Налична е нова версия на %1$s, но не работи с вашата версия на PHP.  <a href="%2$s" %3$s>Вижте детайли за версия %4$s </a> или <a href="%5$s"> научете повече за обновяване на PHP</a>.

en: There is a new version of %1$s available. <a href="%2$s" %3$s>View version %4$s details</a> or <a href="%5$s" %6$s>update now</a>.
bg: Има нова версия на %1$s . <a href="%2$s" %3$s>Преглед %4$s details</a> или <a href="%5$s" %6$s>обновяване</a>.

en: There is a new version of %1$s available. <a href="%2$s" %3$s>View version %4$s details</a>.
bg: Излязла е нова версия на %1$s. <a href="%2$s" %3$s>Преглед на подробности за версия %4$s </a>.

en: There is a new version of %1$s available. <a href="%2$s" %3$s>View version %4$s details</a>. <em>Automatic update is unavailable for this plugin.</em>
bg: Има нова версия на %1$s. <a href="%2$s" %3$s>Преглед на подробности за версия %4$s </a>. <em>Разширението не поддържа автоматично обновяване.</em>

en: There is a new version of %s available, but it does not work with your version of PHP.
bg: Има нова версия на %s, но тя не работи с вашата версия на PHP.

en: There is a new version of %s available, but it does not work with your version of WordPress.
bg: Има нова версия на %s, но тя не работи с вашата версия на WordPress.

en: There is a new version of %s available, but it does not work with your versions of WordPress and PHP.
bg: Има нова версия на %s, но тя не работи с вашите версии на WordPress и PHP.

en: There is a pending change of the admin email to %s.
bg: Има непотвърдена промяна на администраторския имейл адрес на %s.

en: There is a pending change of your e-mail to <code>%1$s</code>. <a href="%2$s">Cancel</a>
bg: Има непотвърдена промяна на вашия имейл адрес към <code>%1$s</code>. <a href="%2$s">Отказ</a>

en: There is a pending change of your email to %s.
bg: Има непотвърдена промяна на вашият имейл адрес на %s.

en: There is a problem with your API key.
bg: Има проблем с ключа ви.

en: There is a revision of this post that is more recent.
bg: Има по-нова версия на тази публикация.

en: There is an autosave of this post that is more recent than the version below. <a href="%s">View the autosave</a>
bg: Има автоматично запазена версия на тази публикация, която е по-скорошна от версията по-долу. <a href="%s">Преглед на автоматичния запис</a>

en: There is no autosave revision for this post.
bg: Няма автоматично запазена версия на публикацията.

en: There is no autosave revision for this template.
bg: Няма автоматично съхранена версия на този шаблон.

en: There is no excerpt because this is a protected post.
bg: Няма откъс, защото публикацията е защитена.

en: There was %d client caching response header detected: | There were %d client caching response headers detected:
bg[0]: Засечен е %d хедър за кеширане при клиента в отговора от сървъра:
bg[1]: Засечени са %d хедъра за кеширане при клиента в отговора от сървъра:

en: There was a configuration error. Please contact the server administrator.
bg: Грешка в конфигурацията на PHP. Свържете се с администратора.

en: There was a failure fetching this action
bg: Неуспешно извличане на това действие

en: There was a problem fetching site plans. Please try again later or contact support.
bg: Имаше проблем с получаването на информация за плановете. Моля, опитайте отново или се свържете с техническата поддръжка.

en: There was a problem opening a connection to Blogger. This is what went wrong:
bg: Грешка при установяване на връзка с Blogger. Ето подробности за проблема:

en: There was a problem opening a secure connection to Google. This is what went wrong:
bg: Грешка при установяване на сигурна връзка с Google. Ето подробности за проблема:

en: There was a problem saving your changes. Please, try again.
bg: Възникна грешка при запазване на промените. Опитайте отново.

en: There was a problem with the provided %s:
bg: Възникна грешка при въведения %s

en: There was an authentication problem. Please reload and try again.
bg: Възникна проблем при удостоверяването. Моля, презаредете и опитайте отново.

en: There was an error calling %1$s: %2$s
bg: Възникна грешка при извикване на %1$s: %2$s

en: There was an error calling %s
bg: Възникна грешка при извикването на %s

en: There was an error calling this tool. There is no callback present.
bg: Възникна грешка при извикването на инструмента. Не е налична callback функция.

en: There was an error connecting to Square.
bg: Грешка при свързване със Square.

en: There was an error connecting to WooCommerce.com. Please try again.
bg: Грешка при свързване с WooCommerce.com. Моля, опитайте отново.

en: There was an error contacting Jetpack servers.
bg: Проблем с връзката със сървърите на Jetpack.

en: There was an error creating a user for you. Please contact the administrator of your site.
bg: Възникна грешка при създаването на потребител. Моля свържете се с администратора на сайта си.

en: There was an error deactivating your plugin
bg: Стана грешка при деактивацията

en: There was an error installing WooCommerce Services.
bg: Възникна грешка при инсталиране на WooCommerce услугата.

en: There was an error installing your plugin
bg: Възникна грешка при инсталиране на разширението

en: There was an error installing your theme
bg: Грешка при инсталирането на темата ви

en: There was an error running the action scheduler: %s
bg: Възникна грешка при изпълнение на инструмента за планиране на действия: %s

en: There was an error updating your plugin
bg: Стана грешка при обновяването на разширението

en: There was an error updating your theme
bg: Стана грешка при обновяването на темата

en: There was an error while activating the module.
bg: Възникна проблем при включване на модула.

en: There was an error while deactivating the module.
bg: Възникна грешка при деактивиране на модула.

en: There was an error while getting the update data for this site.
bg: Възникна проблем при получаване на информацията за този сайт.

en: There was an unknown error.
bg: Възникна неизвестна грешка.

en: There was more than one error with these email addresses or WordPress.com usernames:
bg: Има проблеми с тези адреси и потребителски имена:

en: There were no comments to check. Akismet will only check comments awaiting moderation.
bg: Няма коментари за проверка. Akismet проверява само списъка с Чакащи коментари.

en: There&#8217;s <a href="%2$s">%1$s comment</a> in your spam queue right now. | There are <a href="%2$s">%1$s comments</a> in your spam queue right now.
bg[0]: Има <a href="%2$s">%1$s коментар</a> в спам в момента.
bg[1]: Има <a href="%2$s">%1$s коментара</a> в спам в момента.

en: There&#8217;s no content to show here yet.
bg: Тук все още няма съдържание за показване.

en: There&#8217;s nothing in your <a href='%s'>spam queue</a> at the moment.
bg: В момента няма <a href='%s'>спам</a>.

en: These are colors that work well with the other colors in your palette:
bg: Тези цветове ще си подхождат с останалите в палитрата ви:

en: These are regions inside this zone. Customers will be matched against these regions.
bg: Това са региони вътре в зоната. Клиентите ще съответстват на регионите.

en: These costs can optionally be added based on the <a href="%s">product shipping class</a>.
bg: Тези цени могат да бъдат добавени по избор на база <a href="%s">класа за доставка</a>.

en: These options let you change the appearance of the WooCommerce checkout.
bg: Тези опции позволяват да променяте външния вид на поръчката в WooCommerce.

en: These pages need to be set so that WooCommerce knows where to send users to checkout.
bg: Нужно е тези страници да бъдат зададени, така, че WooCommerce да знае къде да изпрати клиентите за при поръчка.

en: These plugins are now up to date:
bg: Тези разширения са с най-новата си версия:

en: These plugins failed to update:
bg: Възникна грешка при обновяването на следните разширения:

en: These rates are extra shipping options with additional costs (based on the flat rate).
bg: Тези ставки са допълнителни опции за доставка с добавена стойност (базирани на твърдата ставка).

en: These settings affect all sites on the network.
bg: Тези настройки влияят на всички  сайтове в мрежата.

en: These settings alter where and how parts of WordPress are loaded.
bg: Тези настройки променят това къде и как се зареждат части от WordPress.

en: These settings may be overridden for individual articles.
bg: Тези настройки могат да бъдат променени индивидуално за всяка публикация.

en: These themes are now up to date:
bg: Тези теми са актуализирани:

en: These themes failed to update:
bg: Възникна грешка при обновяването на следните теми:

en: These unique authentication keys are also missing from your %s file.
bg: Тези уникални ключове за автентикация също липсват във вашия файл %s.

en: These websites may collect data about you, use cookies, embed additional third-party tracking, and monitor your interaction with that embedded content, including tracking your interaction with the embedded content if you have an account and are logged in to that website.
bg: Тези сайтове могат да събират данни за вас, да използват бисквитки, да вграждат допълнителни инструменти за статистика от трети страни, да следят как работите с тези инструменти включително как потребявате вградено съдържание ако имате профил и сте влезли в него на сайта.

en: Thimbu
bg: Тхимпху

en: Thimphu
bg: Тхимпху

en: Thinking Female
bg: Мислеща жена

en: Thinking Female Medium
bg: Мислеща жена средна

en: Thinking Female Narrow
bg: Мислеща жена тясна

en: Thinking Female Wide
bg: Мислеща жена широка

en: Thinking Male
bg: Мислещ мъж

en: Thinking Male Medium
bg: Мислещ мъж средна

en: Thinking Male Narrow
bg: Мислещ мъж тясна

en: Thinking Male Wide
bg: Мислещ мъж широка

en: Third party cookie check could not be completed. Please try again later.
bg: Проверката на бисквитки от трети лица не беше успешна. Моля, опитайте по-късно.

en: This %s cannot be deleted
bg: %s не може да бъде изтрито

[ctx: This HTML form field is marked as required by the user in contact form builder]
en: (required)
bg: (задължително)

en: This Month
bg: Този месец

en: This Post
bg: Тази публикация

en: This Week
bg: Тази седмица

en: This XML Sitemap is generated by WordPress to make your content more visible for search engines.
bg: Тази XML карта на сайта е генерира от WordPress, за да направи сайта по-видим за търсачките.

en: This account hasn't been activated yet — check your email for a message from WordPress.com and click the activation link. You'll be able to log in after that.
bg: Този профил все още не е активиран—проверете електронната си поща за съобщение от WordPress.com и кликнете върху хиперлинка за активиране. Едва след това ще можете да влезете в профила си.

en: This account is not connected to %s
bg: Този профил не е свързан с %s

en: This action cannot be reversed. Are you sure you wish to erase personal data from the selected orders?
bg: Сигурни ли сте, че искате да изтриете личните данни от избраните поръчки? Това действие не може да се отмени.

en: This action cannot be undone.
bg: Това действие е необратимо.

en: This address is used for admin purposes, like new user notification.
bg: Този адрес се използва за администрационни цели, като известия за нови потреители.

en: This address is used for admin purposes. If you change this, an email will be sent to your new address to confirm it. <strong>The new address will not become active until confirmed.</strong>
bg: Този адрес се използва за административни цели. Ако го промените, ще ви изпратим имейл на новия адрес, за да потвърдите промяната. <strong>Новият адрес няма да бъде активен докато не бъде получено потвърждение.</strong>

en: This block is automatically inserted near any occurrence of the block types used as keys of this map, into a relative position given by the corresponding value.
bg: Този блок се вмъква автоматично в близост до всяка поява на типовете блокове, използвани като ключове на тази карта, в относителна позиция, зададена от съответната стойност.

en: This category already exists.
bg: Тази категория вече съществува.

en: This category cannot be added. Please change the name and try again.
bg: Тази категория не може да бъде добавена. Променете името и опитайте отново.

en: This changeset cannot be further modified.
bg: Тези промени няма да могат да бъдат редактирани повече.

en: This comment is already approved.
bg: Коментарът вече е одобрен

en: This comment is already in the Trash.
bg: Коментарът вече е в Кошчето.

en: This comment is already marked as spam.
bg: Коментарът вече е маркиран като спам.

en: This comment is currently approved.
bg: В момента коментарът е одобрен.

en: This comment is currently in the Trash.
bg: В момента коментарът е в кошчето.

en: This comment is currently marked as spam.
bg: В момента коментарът е отбелязан като спам.

en: This comment is in the Trash. Please move it out of the Trash if you want to edit it.
bg: Коментарът е в Кошчето. Преместете го от Кошчето, ако искате да го редактирате.

en: This comment was reported as not spam.
bg: Коментарът беше докладван, че не спам.

en: This comment was reported as spam.
bg: Коментарът беше докладван като спам.

en: This connection is working correctly.
bg: Тази връзка работи добре.

en: This content is password protected.
bg: Съдържанието е защитено с парола.

en: This content is password protected. To view it please enter your password below:
bg: Съдържанието е заключено. За да го разгледате, въведете паролата си отдолу:

en: This content was deleted by the author.
bg: Съдръжанието е изтрито от автора.

en: This controls how stock quantities are displayed on the frontend.
bg: Оттук се определя как количествата в наличност се виждат в сайта.

en: This controls the description which the user sees during checkout.
bg: Контролира описанието, което потребителят вижда при плащане.

en: This controls the position of the currency symbol.
bg: Контрол на позицията на знака за валутата.

en: This controls the title which the user sees during checkout.
bg: Контролира заглавието, което ще се използва при плащане.

en: This controls what currency prices are listed at in the catalog and which currency gateways will take payments in.
bg: Тази опция контролира в каква валута ще се показват цените в каталога, както и валутата, с която ще работят методите за разплащане.

en: This controls what unit you will define lengths in.
bg: Тази опция контроли какви мерни единици ще се използват.

en: This controls what unit you will define weights in.
bg: От тук се контролира каква ще е мерната единица за тежест.

en: This controls which shipping address is used by default.
bg: Избор на метод за доставка по подразбиране.

en: This could mean that connections are failing to WordPress.org.
bg: Това може да означава, че връзките до WordPress.org не работят коректно.

en: This coupon has expired.
bg: Този код за отстъпка е изтекъл.

en: This data is used to provide general enhancements to WordPress, which includes helping to protect your site by finding and automatically installing new updates. It is also used to calculate statistics, such as those shown on the <a href="%s">WordPress.org stats page</a>.
bg: Данните се използват за общи подобрения по WordPress, включително подобрена сигурност чрез автоматично инсталиране на нови актуализации. Също така се използват за генериране на статистики, като тези, показани на <a href="%s">страницата със статистики на WordPress.org</a>.

en: This domain already exists and cannot be registered.
bg: Този домейн вече същесвтвува и не може да бъде регистриран.

en: This domain does not exist.
bg: Такъв домейн не съществува.

en: This draft comes from your <a href="%s">unpublished customization changes</a>. You can edit, but there is no need to publish now. It will be published automatically with those changes.
bg: Тази чернова идва от <a href="%s">непубликувани промени</a>, които сте направили. Можете да редактирате, но не е необходимо да публикувате сега. Публикацията ще бъде направена автоматично заедно с направените промени.

en: This either means that the username and password information in your %1$s file is incorrect or that contact with the database server at %2$s could not be established. This could mean your host&#8217;s database server is down.
bg: Това означава, че или потребителското име и паролата във вашия %1$s файл са невалидни, или че не можем да се свържем със сървъра на базата данни, разположен на %2$s. Това може да означава, че сървърът на вашия хостинг доставчик в момента не функционира.

en: This email address is already registered.
bg: Този e-mail адрес вече е регистриран.

en: This email may be different from your personal email address.
bg: Този имейл адрес може да бъде различен от личния ви имейл адрес.

en: This entry was posted in %1$s and tagged %2$s. Bookmark the <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalink</a>.
bg: Публикувано на %1$s и тагнато%2$s. Запазване в отметки на <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">връзката</a>.

en: This entry was posted in %1$s. Bookmark the <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalink</a>.
bg: Публикувано на %1$s. Запазване в отметки на <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">връзката</a>.

en: This feature requires Javascript but it seems to be disabled. Please enable Javascript and then reload this page. Don&#8217;t worry, you can turn it back off when you&#8217;re done.
bg: Тази функционалност изисква JavaScript, но изглежда или браъзърът ви не го поддържа, или е изключен. Ако е възможно, моля включете го за да бъде изпълнена операцията. След това може да го изключите отново.

en: This feature requires inline frames. You have iframes disabled or your browser does not support them.
bg: Тази фунцкионалност изисква наличието на iframes. Изглежда, че или сте ги забранили, или вашият браузър не ги поддържа.

en: This field allows you to set the maximum spend (subtotal) allowed when using the coupon.
bg: Полето позволява задаване на максимална сума, при която може да се използва кода за намаление.

en: This field allows you to set the minimum spend (subtotal) allowed to use the coupon.
bg: Полето позволява задаването на минимална сума (без доставката), която е нужна за влизането в сила на купона.

en: This field is required
bg: Полето е задължително

en: This field is required.
bg: Това поле е задължително.

en: This file is empty. Please try another.
bg: Файлът е празен. Опитайте с някой друг.

en: This file is not an image. Please try another.
bg: Този файл не е изображение. Моля, опитайте с друг.

en: This file is only loaded for backward compatibility with SimplePie 1.2.x. Please consider switching to a recent SimplePie version.
bg: Този файл се зарежда само за съвместимост с SimplePie 1.2.x. Моля, обмислете преминаване към последнана версия на SimplePie.

en: This file is too big. Files must be less than %s KB in size.
bg: Този файл е прекалено голям. Файловете трябва да бъдат с размер по-малък от %s KB.

en: This file no longer needs to be included.
bg: Файлът вече няма нужда да бъде включван.

en: This form is not live-previewable.
bg: Невъзможно преглеждане в реално време на този формуляр.

en: This format, which is called WordPress eXtended RSS or WXR, will contain your posts, pages, comments, custom fields, categories, and tags.
bg: Форматът на генерирания файл, който се нарича WordPress разширен RSS, или WXR, съдържа всичките ви публикации, коментари, собствени полета, категории и етикети.

en: This function should not be called before plugins_loaded.
bg: Тази функция не трябва да се извиква преди plugins_loaded.

en: This function should not be called before woocommerce_init.
bg: Функцията не трябва да бъде извиквана преди woocommerce_init.

en: This image cannot be displayed in a web browser. For best results convert it to JPEG before uploading.
bg: Изображението не може да бъде показано в браузър. За най-добър резултат го обърнете в JPEG преди да го качите.

en: This image cannot be processed by the web server. Convert it to JPEG or PNG before uploading.
bg: Изображението не може да бъде обработено от сървъра. Конвертирайте го в JPEG или PNG преди да го качите.

en: This is a demo store for testing purposes &mdash; no orders shall be fulfilled.
bg: Това е примерен магазин за тестови цели &mdash; поръчки няма да се изпълняват.

en: This is a featured product
bg: Това е подбран продукт

en: This is an annual subscription.
bg: Това е годишен абонамент.

en: This is an example of a page. Unlike posts, which are displayed on your blog’s front page in the order they’re published, pages are better suited for more timeless content that you want to be easily accessible, like your About or Contact information. Click the Edit link to make changes to this page or <a title="Direct link to Add New Page in your Dashboard" href="%s">add another page</a>.
bg: Това е пример на страница. За разлика от постовете, които са показани във вашия блог на заглавната му страница в реда, в който те са публикувани, страниците са по-подходящи за
    вечно съдържание, което искате да бъде лесно достъпно, като например информация Относно или За връзка. Натиснете на линка за редакция, за да направите промени на тази страница или <a title="Директен линк до Добавяне на нова страница във вашето табло " href="%s">добавете още страници</a>.

en: This is an example page. It's different from a blog post because it will stay in one place and will show up in your site navigation (in most themes). Most people start with an About page that introduces them to potential site visitors. It might say something like this:
bg: Това е примерна страница. Тя е различна от блог публикацията, защото ще стои на една позиция и ще се показва в навигацията на уебсайта (в повечето теми). Повечето хора стартират със страница „За нас“, която ги представя на потенциалните посетители на уебсайта. Съдържанието ѝ може да бъде следното:

en: This is an order notification sent to customers containing order details after payment.
bg: Това съобщение съдържа информация за поръчката и се изпраща на клиента след заплащане.

en: This is larger than the maximum size. Please try another.
bg: Файлът е по-голям от допустимия размер. Моля, опитайте с друг.

en: This is not your download link.
bg: Това не е валиден линк за изтегляне.

en: This is the URL or absolute path to the file which customers will get access to. URLs entered here should already be encoded.
bg: Това е URL адрес или абсолютен път към файла, до който клиентите ще получат достъп. Адресите въведени тук трябва да бъдат предварително кодирани.

en: This is the WooCommerce shop page. The shop page is a special archive that lists your products. <a href="%s">You can read more about this here</a>.
bg: Това е страницата на WooCommerce магазина. Това е специален архив, който извежда списък на продуктите. <a href="%s">Можете да прочетете повече тук.</a>

en: This is the attachment ID, or image URL, used for placeholder images in the product catalog. Products with no image will use this.
bg: Това е ID на прикачен файл или адрес на изображение, използвано за временна картинка в продуктовия каталог. Продуктите без зададено изображение използват това.

en: This is the default category and it cannot be deleted. It will be automatically assigned to products with no category.
bg: Това е категорията по подразбиране и тя не може да се изтрие. Ще бъде автоматично зададена на продуктите без категория.

en: This is the language of the interface you see across WordPress.com as a whole.
bg: Това е езикът на потребителския интерфейс, който се вижда на WordPress.com като цяло.

en: This is the name of the download shown to the customer.
bg: Това е текстът на връзката за сваляне, който ще се покаже на клиента.

en: This is the name of the zone for your reference.
bg: Това е името на зоната за ваша информация.

en: This is the short link.
bg: Това е кратката връзка.

en: This is the sum of the "Tax rows" shipping tax amount within your orders.
bg: Това е сумата от всички такси за доставка във вашите поръчки.

en: This is the sum of the "Tax rows" tax amount within your orders.
bg: Това е сумата от всички такси във вашите поръчки.

en: This is the sum of the 'Order total' field within your orders.
bg: Това е сумата от общата стойност на вашите поръчки.

en: This is the sum of the 'Shipping total' field within your orders.
bg: Това е сумата от общата стойност на доставките за вашите поръчки.

en: This is the sum of the order totals after any refunds and excluding shipping and taxes.
bg: Това е сумата от стойността на поръчката след възстановяване на пари по поръчката и изключващо доставка и данъци.

en: This is the sum of the order totals after any refunds and including shipping and taxes.
bg: Това е сумата от стойностите на поръчките след като са извадени всички връщания на клиенти и с включени стойности за доставки и данъци.

en: This is the total tax for the rate (shipping tax + product tax).
bg: Това е цялата такса на ставката (доставка + продуктова такса).

en: This is where store orders are stored.
bg: Тук се записват поръчките в магазина.

en: This is where you can add new coupons that customers can use in your store.
bg: Оттук може да добавите нови кодове за отстъпка за вашите клиенти.

en: This is where your business is located. Tax rates and shipping rates will use this address.
bg: Това е мястото, където се намира вашият бизнес. Данъчните ставки и комисионите ще използват този адрес.

en: This item has already been deleted.
bg: Атрибутът вече е изтрит.

en: This key is invalid or has already been used. Please reset your password again if needed.
bg: Този ключ е невалиден или е бил вече използван. Ако все още желаете да промените паролата си, използвайте линка за нулиране на паролата ви отново.

en: This lets you choose which products are part of this group.
bg: Оттук се избират продуктите, които да станат част от групата.

en: This link is not live-previewable.
bg: Невъзможно преглеждане в реално време на тази връзка.

en: This means that the contact with the database server at %s was lost. This could mean your host&#8217;s database server is down.
bg: Това означава, че връзката със сървъра (%s) на базата данни е загубена. Би могло да значи, че въпросният сървър в момента не функционира.

en: This meta box is not compatible with the block editor.
bg: Това мета поле не е съвместимо с редактора на блокове.

en: This meta box, from the %s plugin, is not compatible with the block editor.
bg: Тази кутия с мета информация, идваща от разширението %s, не е съвместима с редактора на блокове.

en: This method is deprecated in 2.6.0 and will be removed in future versions - we recommend disabling it and instead setting up a new rate within your <a href="%s">Shipping zones</a>.
bg: Този метод не се използва от 2.6.0 насам и ще бъде премахнат в следващите версии – препоръчително е да го изключите и вместо него да настроите нова такса към вашите <a href="%s">зони за доставка</a>.

en: This method should not be called before plugins_loaded.
bg: Този метод не бива да се извиква преди plugins_loaded.

en: This might interest you
bg: Това може да ви заинтересува

en: This month
bg: Текущ месец

en: This notice was triggered by the %s handle.
bg: Това съобщение се появи заради %s.

en: This option determines a customers default location. The MaxMind GeoLite Database will be periodically downloaded to your wp-content directory if using geolocation.
bg: Тази настройка задава местоположение по подразбиране на клиентите. GeoLite базата от данни на MaxMind ще бъде изтегляна периодично във вашата wp-content директория, ако използвате геолокация.

en: This option determines which address is used to calculate tax.
bg: Определяне на адрес за използване при калкулирането на таксата.

en: This option is important as it will affect how you input prices. Changing it will not update existing products.
bg: Тази настройка е важна, защото се отнася до това какви стойности се въвеждат за цените. Промяната няма да засегне съществуващи продукти.

en: This option lets you limit which countries you are willing to sell to.
bg: Позволява да ограничите държавите, до които ще доставяте.

en: This option will delete ALL of your tax rates, use with caution. This action cannot be reversed.
bg: Тази опция ще изтрие ВСИЧКИТЕ ви такси. Използвайте я внимателно. Изтритото чрез това действие не може да се възстанови.

en: This order cannot be paid for. Please contact us if you need assistance.
bg: Тази поръчка не може да бъде платена. Свържете се с нас, ако имате нужда от помощ.

en: This order is no longer editable.
bg: Тази поръчка вече не може да се редактира.

en: This order note cannot be deleted
bg: Бележката към поръчката не може да бъде изтрита

en: This order&rsquo;s status is &ldquo;%s&rdquo;&mdash;it cannot be paid for. Please contact us if you need assistance.
bg: Статусът на поръчката е &ldquo;%s&rdquo;, и не може да бъде платен. Свържете се с нас ако се нуждаете от помощ.

en: This page allows direct access to your site settings. You can break things here. Please be cautious!
bg: Тази страница позволява директен достъп до настройките на сайта ви. Тук можете да счупите доста неща. Бъдете внимателни!

en: This page can show you every detail about the configuration of your WordPress website. For any improvements that could be made, see the <a href="%s">Site Health Status</a> page.
bg: Тази страница може да ви покаже всеки детайл за конфигурацията на вашия WordPress сайт. За всякакви подобрения, които могат да бъдат направени, посетете страницата със <a href="%s">Състоянието на сайта</a>.

en: This page has been translated from %1$s. Read <a href="%2$s" title="%3$s">the original page</a>.
bg: Тази страница е била преведена от %1$s. Прочетете <a href="%2$s" title="%3$s">оригиналната страница</a>.

en: This panel is used for managing navigation menus for content you have already published on your site. You can create menus and add items for existing content such as pages, posts, categories, tags, formats, or custom links.
bg: Този панел се използва за управление и създаване на менюта със съдържание, което вече е публикувано на сайта ви. Можете да добавяте съществуващо съдържание от всякакви формати - страници, публикации, категории, етикети, формати съдържание или връзки.

en: This password reset request originated from the IP address %s.
bg: Смяната паролата е заявена от IP адрес %s.

en: This payment method was successfully set as your default.
bg: Този метод за разплащане бе успешно зададен като метод по подразбиране.

en: This personal data request has expired.
bg: Тази заявка за лични данни е изтекла.

en: This plugin is already installed.
bg: Това разширение е вече инсталирано.

en: This post has been translated from %1$s. Read <a href="%2$s" title="%3$s">the original post</a>.
bg: Този публикация е била преведена от %1$s. Прочетете <a href="%2$s" title="%3$s">оригиналната публикация</a>.

en: This post is being backed up in your browser, just in case.
bg: Тази публикация има запазено копие в браучъра ви за всеки случай.

en: This post is password protected.
bg: Тази публикация е защитена с парола.

en: This post is password protected. Enter the password to view any comments.
bg: Тази публикация е защитена с парола. Моля, въведете паролата, за да видите коментари.

en: This post is password protected. Enter the password to view comments.
bg: Публикацията е защитена с парола. За да я видите, моля въведете паролата.

en: This post is password protected. You must visit the website and enter the password to continue reading.
bg: Публикацията е защитена с парола. Трябва да посетите сайта и да въведете паролата за да продължите да четете.

en: This preview is unavailable in the editor.
bg: Този преглед не може да бъде направен в полето за редактиране.

en: This product cannot be added to the cart.
bg: Този продукт не може да бъде добавен в количката.

en: This product has produced sales and may be linked to existing orders. Are you sure you want to delete it?
bg: Този продукт има продажби и може да е свързан със съществуващи поръчки. Сигурни ли сте, че искате да го изтриете?

en: This product is currently out of stock and unavailable.
bg: В момента този артикул не е наличен.

en: This product is protected and cannot be purchased.
bg: Този продукт е защитен и не може да бъде поръчван.

en: This report link has expired. %1$sClick here to view the filtered report%2$s.
bg: Връзката за отчета е с изтекла давност. %1$sНатиснете тук, за да видите филтрирания отчет%2$s.

en: This resource cannot be created.
bg: Този ресурс не може да бъде създаден.

en: This resource is provided by your web host, and is specific to your site. For more information, <a href="%s" target="_blank">see the official WordPress documentation</a>.
bg: Този ресурс е предоставен от уеб-хоста ви и е специфичен за вашия сайт. За повече информация <a href="%s" target="_blank">прегледайте официалната документация на WordPress</a>.

en: This resulted in an error message: %s
bg: Съобщение за грешка: %s

en: This sample language includes the basics around what personal data your store may be collecting, storing and sharing, as well as who may have access to that data. Depending on what settings are enabled and which additional plugins are used, the specific information shared by your store will vary. We recommend consulting with a lawyer when deciding what information to disclose on your privacy policy.
bg: Този примерен текст съдържа основна информация за личните данни, които вашият магазин може да събира, съхранява и споделя, както и за физическите и юридически лица, които могат да достъпват тези данни. В зависимост от вашите настройки и от допълнителните разширения, които използвате, конкретната информация за вашия магазин може да бъде различна. Препоръчва се да се консултирате с юрист, за да вземете решение каква информация да включите в политиката за поверителност.

en: This screen allows you to edit fields for metadata in a file within the media library.
bg: Този екран позволява да редактирате полетата за метаданни във файл в рамките на библиотеката.

en: This screen allows you to obtain a health diagnosis of your site, and displays an overall rating of the status of your installation.
bg: Този екран ви показва данни за състоянието на сайта ви и дава рейтинг на състоянието на инсталацията ви.

en: This screen contains the settings that affect the display of your content.
bg: Този екран съдържа настройки, които може да повлияят на начина на показване на  съдържанието ви.

en: This screen includes suggestions to help you write your own privacy policy. However, it is your responsibility to use these resources correctly, to provide the information required by your privacy policy, and to keep this information current and accurate.
bg: На този екран ще намерите инструкции и примери как да нпишете собствена политика за поверителност. Ваша отговорност е да използвате тези източници правилно, да предоставите необходимата информация в политиката си за поверителност и да поддържата информацията изрядна и обновена.

en: This screen is used for globally assigning menus to locations defined by your theme.
bg: В тази секция се определят разположенията на различни менюта в темата.

en: This screen is used for managing your content revisions.
bg: Това е екранът за управление на версиите на вашето съдържание.

en: This screen is used for managing your installed themes. Aside from the default theme(s) included with your WordPress installation, themes are designed and developed by third parties.
bg: Този екран се използва за управление на инсталираните теми. Освен темите по подразбиране в WordPress, има теми, които се рисуват и разработват от трети страни.

en: This screen is used for managing your navigation menus.
bg: Екранът служи за управляване на вашите навигационни менюта.

en: This screen is used to customize the header section of your theme.
bg: Този екран служи за настройки на заглавната секция на вашата тема.

en: This screen is where you manage requests for an export of personal data.
bg: Този екран ви позволява да управлявате заявките за извличане на лични данни.

en: This screen is where you manage requests to erase personal data.
bg: На този екран се управляват заявките за триене на лични данни.

en: This screen lists all the existing users for your site. Each user has one of five defined roles as set by the site admin: Site Administrator, Editor, Author, Contributor, or Subscriber. Users with roles other than Administrator will see fewer options in the dashboard navigation when they are logged in, based on their role.
bg: Този екран показва списък на всички съществуващи потребители на вашия сайт. Всеки потребител има една от петте дефинирани роли, зададена от администратора: Администратор, Редактор, Автор, Сътрудник или Абонат. Потребителите чиито роли са различни от Администратор ще виждат по-малко опции в менюто на таблото, когато те са се влезли в системата, в зависимост от ролите си.

en: This screen provides access to all of your posts. You can customize the display of this screen to suit your workflow.
bg: Този екран показва всички ваши публикации. Можете да настроите какво и как да се показва на този екран, така че да ви е максимално удобно.

en: This screen provides many options for controlling the management and display of comments and links to your posts/pages. So many, in fact, they will not all fit here! :) Use the documentation links to get information on what each discussion setting does.
bg: Този екран предоставя много настройки за управление и показване на коментари и препратки към вашите публикации или страници. Толкова много, че всъщност не се побират всички! :) Използвайте препратките към документацията, за да получите информация какво прави всяка настройка на дискусиите.

en: This screen shows an individual user all of their sites in this network, and also allows that user to set a primary site. They can use the links under each site to visit either the front end or the dashboard for that site.
bg: Екранът показва на потребителите всички сайтове в мрежата, като също така им позволява да изберат кой да е основният сайт. Под всеки сайт има връзки, позволяващи достъп до неговата публична част или администрация.

en: This section lets you customize the WooCommerce emails. <a href="%s" target="_blank">Click here to preview your email template</a>.
bg: Тази секция ви позволява да персонализирате имейлите, изпращани от WooCommerce. <a href="%s" target="_blank">Щракнете тук за да прегледате шаблона</a>.

en: This section shows any files that are overriding the default WooCommerce template pages.
bg: Тази секция показва всички файлове, които заменят подразбиращите се шаблонни страници на WooCommerce.

en: This section shows information about this status report.
bg: Този раздел показва информация за този отчет за състоянието.

en: This service is not supported.
bg: Тази услуга не се поддържа.

en: This sets the base page of your shop - this is where your product archive will be.
bg: Задава основната страница на магазина - това е мястото където ще бъде архива с продуктите.

en: This sets the decimal separator of displayed prices.
bg: Символът на десетичния разделител при показване на цените.

en: This sets the number of decimal points shown in displayed prices.
bg: Колко цифри след десетичния знак  да бъдат показвани в цените.

en: This sets the thousand separator of displayed prices.
bg: Символът, с който ще бъдат разделяни хилядите при показване на цените.

en: This setting determines which shop pages products will be listed on.
bg: Тази настройка определя на кои страници на магазина ще се показват продукти.

en: This setting does not apply to guest purchases.
bg: Тази настройка не е приложима за поръчки от гости.

en: This shipping method does not have any settings to configure.
bg: Този метод за доставка няма настройки за конфигуриране.

en: This sidebar is no longer available and does not show anywhere on your site. Remove each of the widgets below to fully remove this inactive sidebar.
bg: Страничната колона не е активна и не се показва никъде във вашият сайт. Махнете всяка от джаджите в нея, за да я премахнете напълно.

en: This site has been archived or suspended.
bg: Този сайт беше архивиран или замразен.

en: This site has not been activated yet. If you are having problems activating your site, please contact %s.
bg: Сайтът все още не е активиран. Ако има проблем с активацията, моля, свържете се с %s.

en: This site is no longer available.
bg: Този сайт вече не е достъпен.

en: This site uses Akismet to reduce spam. <a href="%s" target="_blank" rel="nofollow noopener">Learn how your comment data is processed</a>.
bg: Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. <a href="%s" target="_blank" rel="nofollow noopener">Научете как се обработват данните ви за коментари</a>.

en: This site's API key is hardcoded and cannot be changed via the API.
bg: Ключът за API е поставен и не може да бъде променян през API.

en: This site's API key is hardcoded and cannot be deleted.
bg: Ключът за API е поставен и не може да бъде изтрит.

en: This slideshow could not be started. Try refreshing the page or viewing it in another browser.
bg: Презентацията не може да стартира. Опитайте да презаредите страницата или да я отворите в друг браузър.

en: This slideshow requires JavaScript.
bg: За презентацията е нужен JavaScript.

en: This subscription has expired. Contact the owner to <strong>renew</strong> the subscription to receive updates and support.
bg: Този абонамент е изтекъл. Свържете се със собственика на разширението, за да <strong>подновите</strong> абонамента и да продължите да получавате обновления и поддръжка.

en: This subscription has expired. Please <strong>renew</strong> to receive updates and support.
bg: Абонаментът е изтекъл. <strong>Подновете го</strong>, за да получавате обновления и поддръжка.

en: This subscription is expiring soon. Please <strong>renew</strong> to continue receiving updates and support.
bg: Този абонамент изтича скоро. <strong>Подновете го</strong>, за да продължите да получавате актуализации и поддръжка.

en: This subtitles file is invalid.
bg: Файлът със субтитри е невалиден.

en: This taxonomy is not hierarchical.
bg: Категоризацията не е йерархична.

en: This template has been overridden by your theme and can be found in: %s.
bg: Този шаблон е заменен от друг във вашата тема и може да бъде намерен тук: %s.

en: This text template will help you to create your website&#8217;s privacy policy.
bg: Този шаблон ще ви помогне да създадете страница с политиката за поверителност на сайта си.

en: This text will be shown on the button linking to the external product.
bg: Този текст ще бъде показван на бутона за свързване на външни продукти.

en: This theme does not exist
bg: Тази тема не съществува

en: This theme does not support video headers on this page. Navigate to the front page or another page that supports video headers.
bg: Темата не поддържа заглавно видео на текущата страница. Моля отидете на началната страница или друга страница която поддържа заглавно видео.

en: This theme does not work with your version of PHP.
bg: Тази тема не работи с вашата версия на PHP.

en: This theme does not work with your version of WordPress.
bg: Тази тема не работи с вашата версия на WordPress.

en: This theme does not work with your versions of WordPress and PHP.
bg: Тази тема не работи с вашите версии на WordPress и PHP.

en: This theme doesn't support Customizer.
bg: Тази тема нe поддържа персонализиране.

en: This theme failed to load properly and was paused within the admin backend.
bg: Тази тема не беше заредена правилно и е оставена на пауза в администаторския панел.

en: This theme is already installed.
bg: Тази тема е вече инсталирана.

en: This timezone does not observe daylight saving time.
bg: Тази часова зона не използва лятно часово време.

en: This timezone is currently in daylight saving time.
bg: Тази часова зона в момента е в лятно часово време.

en: This timezone is currently in standard time.
bg: Тази часова зона момента <strong>не</strong> е в лятно часово време.

en: This tool allows you to generate and download a CSV file containing a list of all products.
bg: Този инструмент позволява да генерирате и свалите CSV файл със списък на всички продукти.

en: This tool helps site owners comply with local laws and regulations by deleting or anonymizing known data for a given user.
bg: Този инструмент помага на собствениците на сайтове с местното законодателство като трие и анонимизира данните на конкретен потербител.

en: This tool helps site owners comply with local laws and regulations by exporting known data for a given user in a .zip file.
bg: Този инструмент помага на собствениците на сайтове с местното законодателство като извлича данните на конкретен потербител и ги архивира в .zip файл.

en: This tool will clear ALL expired transients from WordPress.
bg: Този инструмент ще изчисти всички неактуални кеширани ресурси от WordPress.

en: This tool will clear the product/shop transients cache.
bg: Изтриване на продуктовия временен кеш.

en: This tool will delete all customer session data from the database, including current carts and saved carts in the database.
bg: Този инструмент ще изтрие данните за всички клиентски сесии от базата данни, включително текущите колички и записаните в базата от данни.

en: This tool will delete all variations which have no parent.
bg: Този инструмент ще изтрие всички вариации без родител.

en: This tool will delete expired download permissions and permissions with 0 remaining downloads.
bg: Този инструмент ще изтрие изтеклите права за сваляне и правата, при които остават 0 налични сваляния.

en: This tool will install all the missing WooCommerce pages. Pages already defined and set up will not be replaced.
bg: Този инструмент ще инсталира всички липсващи WooCommerce страници. Страниците, които са вече дефинирани и настроени, няма да бъдат заменени.

en: This tool will recount product terms - useful when changing your settings in a way which hides products from the catalog.
bg: Този инструмент е полезен в случаите в които съответната категоризация не показва верен брой продукти под себе си, и след промяна на видимостта на продукти.

en: This tool will regenerate product lookup table data. This process may take a while.
bg: Този инструмент ще регенерира данните за таблицата за търсене на продукти. Процесът може да отнеме известно време.

en: This tool will reset the admin, customer and shop_manager roles to default. Use this if your users cannot access all of the WooCommerce admin pages.
bg: Нулиране на администраторската, клиентската и мениджърската роли с настройки по подразбиране. Използвайте при проблем с достъпа до администраторската част на WooCommerce.

en: This tool will update your WooCommerce database to the latest version. Please ensure you make sufficient backups before proceeding.
bg: Този инструмент ще обнови базата данни на WooCommerce до нейната най-нова версия. Направете достатъчно надежден архив, преди да продължите.

en: This type of file cannot be edited.
bg: Този тип файл не може да се редактира.

en: This unique authentication key is also missing from your %s file.
bg: Този уникален ключ за автентикация също липсва във вашия файл %s.

en: This upgrade didn't include what I needed.
bg: Ъпгрейдът не беше подходящ за нуждите ми.

en: This user does not exist.
bg: Този потребител не съществува.

en: This user is not authorized to %s on this blog.
bg: Този потребител няма права за %s в този блог.

en: This user is not authorized to manage plugins network wide.
bg: Този потребител няма права да настройва разширенията в мрежата.

en: This username is invalid because it uses illegal characters. Please enter a valid username.
bg: Потребителското име е невалидно заради непозволени символи. Въведете валидно потребителско име.

en: This video doesn&#8217;t exist
bg: Това видео не&#8217 съществува

en: This video file is too large to use as a header video. Try a shorter video or optimize the compression settings and re-upload a file that is less than 8MB. Or, upload your video to YouTube and link it with the option below.
bg: Видео файлът е прекалено голям, за да се използва в заглавната част. Опитайте с по-кратко видео или оптимизирайте настройките за компресия и качете отново файл, по-малък от 8MB. Можете и да качите видеото в YouTube и поставете връзка към него чрез опцията по-долу.

en: This video is intended for mature audiences.
bg: Видеото е предназначено за възрастни.

en: This week
bg: Тази седмица

en: This widget may contain code that may work better in the &#8220;Custom HTML&#8221; widget. How about trying that widget instead?
bg: Тази джаджа може да съдържа код, който би работел по-добре в новата джаджа &#8220;Собствен HTML&#8221;. Искате ли да я пробвате?

en: This widget may have contained code that may work better in the &#8220;Custom HTML&#8221; widget. If you have not yet, how about trying that widget instead?
bg: Тази джаджа може да е съдържала код, който би работил по-добре в новата джаджа &#8220;Собствен HTML&#8221;. Ако все още не сте, искате ли да я пробвате?

en: This widget requires JavaScript.
bg: Тази джаджа се нуждае от JavaScript.

en: This will allow Jetpack to:
bg: Това ще позволи на Jetpack да:

en: This will appear at the top of your site and can be changed at anytime.
bg: Ще бъде в заглавната част на сайта и може да се промени по всяко време.

en: This will be how your name will be displayed in the account section and in reviews
bg: Така ще бъде изписано името ви във вашия профил и отзиви

en: This will be shown when someone hovers over the link in the blogroll, or optionally below the link.
bg: Този текст ще се показва, когато някой мине с мишката върху връзката

en: This will clear all items from the inactive widgets list. You will not be able to restore any customizations.
bg: Това ще изчисти всички неактивни джаджи. След изтриването няма да можете да ги възстановите.

en: This will contain all of your posts, pages, comments, custom fields, terms, navigation menus, and custom posts.
bg: Съдържа всичките ви публикации, страници, коментари, собствени полета, категории, етикети, навигационни менюта и собствени типове публикации.

en: This will give "%1$s" %2$s access which will allow it to:
bg: Това ще предостави достъп до %2$s на "%1$s", което ще му позволи да:

en: This will grant access to <a href="%1$s">the %2$s site in this installation that you have permissions on</a>. | This will grant access to <a href="%1$s">all %2$s sites in this installation that you have permissions on</a>.
bg[0]: Паролата за приложението дава достъп до <a href="%1$s">сайта %2$s в тази инсталация, за който имате правомощия</a>.
bg[1]: This will grant access to <a href="%1$s">all %2$s sites in this installation that you have permissions on</a>.

en: This will grant access to <a href="%1$s">the %2$s site on the network as you have Super Admin rights</a>. | This will grant access to <a href="%1$s">all %2$s sites on the network as you have Super Admin rights</a>.
bg[0]: Това дава достъп до <a href="%1$s"> %2$s сайта в мрежата, тъй като имате права на супер администратор</a>.
bg[1]: Това ще даде права до <a href="%1$s">всички %2$s сайтове в мрежата, тъй като имате права на супер администратор</a>.

en: This will regenerate all shop thumbnails to match your theme and/or image settings.
bg: Ще регенерира всички умалени картинки в магазина, за да съответстват на настройките, зададени за темата и/или изображенията.

en: This will remove the background image. You will not be able to restore any customizations.
bg: Изображението за фон ще бъде изтрито. Ще загубите всички промени, които сте правили по него.

en: This will remove the header image. You will not be able to restore any customizations.
bg: Това ще премахне заглавното изображение. Няма да имате възможност да възстановите настройките.

en: This will replace the current editor content with the last backup version. You can use undo and redo in the editor to get the old content back or to return to the restored version.
bg: Това действие ще замени текущото съдържание в редактора с това от последната обновена и запазена версия. С "напред" и "назад" в редактора активирате старо съдържание или се връщате към възстановената версия.

en: This will restore the original background image. You will not be able to restore any customizations.
bg: Това ще върне първоначалната картинка. Няма да можете да върнете никои от промените си.

en: This will restore the original header image. You will not be able to restore any customizations.
bg: Това ще възстанови първоначалното изображение в заглавната част. Няма да можете да възстановите никакви допълнителни настройки.

en: This zone is <b>optionally</b> used for regions that are not included in any other shipping zone.
bg: Тази зона <b>по желание</b> може да се използва за региони, които не са включени в друга зона на доставка.

en: Though the terms refer to two different concepts, in practice, they can be the same address or different. For example, you can have the core WordPress installation files in the root directory (<code>https://example.com</code>), in which case the two URLs would be the same. Or the <a href="%s">WordPress files can be in a subdirectory</a> (<code>https://example.com/wordpress</code>). In that case, the WordPress URL and the site URL would be different.
bg: Въпреки, че термините се отнасят за две различни концепции, на практика те могат да бъдат различни или еднакви. Например можете да имате файловете на инсталацията в основната директория (<code>https://example.com</code>), в който случай адресите ще са еднакви. Или <a href="%s">WordPress файловете да са в поддиректория</a> (<code>https://example.com/wordpress</code>) - в този случай WordPress адреса и адреса на сайта ще бъдат различни.

en: Thousand separator
bg: Разделител на хилядите

en: Thousand separator.
bg: Разделител на хилядите

en: Thousands separator for displayed prices in this country.
bg: Разделител на хилядите за извеждане на цените в тази държава.

en: Threat found
bg: Открита е заплаха

en: Threat resolved
bg: Заплахата е премахната

en: Three Columns
bg: Три колони

en: Thrift Store
bg: Магазин за стари дрехи

en: Thu
bg: чт

en: Thule
bg: Тула

en: Thumbnail
bg: Картинка

en: Thumbnail Grid
bg: Умалени изображения в табличен вид

en: Thumbnail Height
bg: Височина на умаленото изображение

en: Thumbnail Settings
bg: Настройки на умалените изображения

en: Thumbnail Settings Help
bg: Помощ за настройките на малките изображения

en: Thumbnail URL.
bg: Адрес на смаленото изображение.

en: Thumbnail Width
bg: Ширина на умаленото изображение

en: Thumbnail cropping
bg: Изрязване на умалените картинки

en: Thumbnail regeneration has been scheduled to run in the background.
bg: Регенериране на умалените картинки е планирано във фонов режим.

en: Thumbnail regeneration is running in the background. Depending on the amount of images in your store this may take a while.
bg: Регенериране на умалените картинки тече във фонов режим. В зависимост от броя на картинките в магазина, процесът може да отнеме повече време.

en: Thumbnail size
bg: Малко изображение

en: Thumbnail width
bg: Ширина на умалената картинка

en: Thunder Bay
bg: Тъндър Бей

en: Thurgau
bg: Тургау

en: Thuringia
bg: Тюрингия

en: Thursday
bg: четвъртък

[ctx: Thursday initial]
en: T
bg: Ч

en: Ticino
bg: Тичино

en: Tierra del Fuego
bg: Тиера дел Фуего

en: Tijuana
bg: Тихуана

en: Tile
bg: Мозайка

en: Tile Contractor
bg: Лепене на плочки

en: Tiled Columns
bg: Мозайка в колони

en: Tiled Galleries
bg: Мозайка

en: Tiled Mosaic
bg: Мозайка

en: Tiles
bg: Мозайка

en: Timbuktu
bg: Тимбукту

en: Time
bg: Час

en: Time Format
bg: Формат на часа

en: Time Slider
bg: Време

en: Time Zone
bg: Часова зона

en: Time to add some links! Click &#8220;%s&#8221; to start putting pages, categories, and custom links in your menu. Add as many things as you would like.
bg: Време е да добавите малко връзки! Натиснете &#8220;%s&#8221 за да започнете да поставяте страници, категории и собствени връзки във вашето меню. Добавете колкото си искате.

en: Timestamp
bg: Време

en: Timezone
bg: Часова зона

en: Timiș
bg: Тимиш

en: Timor-Leste
bg: Източен Тимор

en: Tiny
bg: Ситен

[ctx: TinyMCE]
en: Blocks
bg: Карета

[ctx: TinyMCE]
en: Formats
bg: Формати

[ctx: TinyMCE]
en: Headings
bg: Заглавия

[ctx: TinyMCE]
en: Insert template
bg: Вмъкване на темплейт

[ctx: TinyMCE]
en: Templates
bg: Темплейти

[ctx: TinyMCE menu]
en: Edit
bg: Редактиране

[ctx: TinyMCE menu]
en: File
bg: Файл

[ctx: TinyMCE menu]
en: Format
bg: Формат

[ctx: TinyMCE menu]
en: Insert
bg: Вмъкване

[ctx: TinyMCE menu]
en: Table
bg: Таблица

[ctx: TinyMCE menu]
en: Tools
bg: Инструменти

[ctx: TinyMCE menu]
en: View
bg: Преглед

en: Tip
bg: Съвет

en: Tipperary
bg: Типърари

en: Tips for getting the most out of WordPress.com.
bg: Съвети как да извлечете максимума от WordPress.com

en: Tirane
bg: Тирана

en: Tiraspol
bg: Тираспол

en: Tire Shop
bg: Магазин за гуми

en: Title
bg: Заглавие

en: Title Attribute
bg: Подсказка (атрибут title)

en: Title Company
bg: Нотариус

en: Title and Post Editor
bg: Редактор на заглавие и публикация

en: Title for the global styles variation, as it exists in the database.
bg: Заглавие за вариацията на глобалните стилове, както съществува в базата от данни.

en: Title for the object, as it exists in the database.
bg: Заглавие за обекта така, както съществува в базата данни.

en: Title for the post, as it exists in the database.
bg: Заглавие за публикацията така, както е записано в базата данни.

en: Title for the template, as it exists in the database.
bg: Заглавие за шаблона както съществува в базата от данни.

en: Title for the widget
bg: Заглавие от джаджата

[ctx: Title of a Navigation menu]
en: Navigation
bg: Навигация

en: Title of block type.
bg: Име на типа блок.

en: Title of template.
bg: Заглавие на шаблон.

en: Title of the global styles variation.
bg: Заглавие на вариацията на глобалните стилове.

en: Title of the note.
bg: Заглавие на бележката.

en: Title:
bg: Заглавие:

en: Title:
bg: Заглавие:

en: To
bg: Дo

en: To activate a widget drag it to a sidebar or click on it. To deactivate a widget and delete its settings, drag it back.
bg: За да активирате джаджа, придърпайте я в страничната лента и натиснете върху нея. За да деактивирате и изтриете настройките, придърпайте я обратно извън страничната лента.

en: To activate your site, please click the following link:
    
    %1$s
    
    After you activate, you will receive *another email* with your login.
    
    After you activate, you can visit your site here:
    
    %2$s
bg: За да активирате сайта си, последвайте връзката:
    
    %1$s
    
    След активация, ще получите *още едно писмо* с вашите данни за вход.
    
    След това вече ще можете да влезете в новия си сайт от тук:
    
    %2$s

en: To activate your user, please click the following link:
    
    %s
    
    After you activate, you will receive *another email* with your login.
bg: За да активирате потребителския профил, последвайте тази връзка:
    
    %s
    
    След активирането ще получите *още едно писмо* с вашите данни за вход.

en: To add a custom link, <strong>expand the Custom Links section, enter a URL and link text, and click Add to Menu</strong>
bg: За да добавите собствена връзка, <strong>разширете секцията "Собствени връзки", въведете връзка и текст за нея и натиснете Добавяне към менюто</strong>

en: To add a new menu instead of assigning an existing one, <strong>click the &#8217;Use new menu&#8217; link</strong>. Your new menu will be automatically assigned to that theme location
bg: За да добавите ново меню на мястото на вече съществуващо <strong>натиснете  &#8217;Добавяне на ново меню&#8217;</strong>. Новото ви меню ще бъде автоматично добавено на тази позиция в темата.

en: To add a new user for your site, click the Add New button at the top of the screen or Add New in the Users menu section.
bg: За да добавите нов потребител в сайта, натиснете бутона „Нов“ в горната част на екрана или „Нов потребител" в секция Потребителско меню.

en: To add a new user to your site, fill in the form on this screen and click the Add New User button at the bottom.
bg: За да добавите нов потребител в сайта си попълнете формуляра на този екран и натиснете "Добавяне на потребител" най-долу на екрана.

en: To add a widget,
bg: За да добавите джаджа,

en: To allow logging, make %1$s writable or define a custom %2$s.
bg: Разрешете писане в %1$s или задайте потребителска стойност на %2$s, за да разрешите лог файловете.

en: To assign menus to one or more theme locations, <strong>select a menu from each location&#8217;s dropdown</strong>. When you are finished, <strong>click Save Changes</strong>
bg: За да поставите меню на една или няколко позиции в темата, <strong>изберете меню за всяка позиция от нейното падащо меню.</strong> След като приключите, <strong>натиснете Запазване на промените</strong>

en: To connect to %1$s you need to be logged in. Log in to your store below, or <a href="%2$s">cancel and return to %1$s</a>
bg: За да се свържете с %1$s, е нужно да сте влезли. Влезте във вашия магазин или <a href="%2$s">се откажете и се върнете към %1$s</a>.

en: To crop the image, click on it and drag to make your selection.
bg: За да изрежете снимка, натиснете на нея и изберете зоната, която да остане.

en: To delete media items, click the Bulk Select button at the top of the screen. Select any items you wish to delete, then click the Delete Selected button. Clicking the Cancel Selection button takes you back to viewing your media.
bg: Използвайте бутона за масово избиране отгоре на екрана за триене на няколко файла едновременно. Изберете файловете за изтриване и натиснете "Изтриване на избраните". С "Отмяна" ще се върнете към разглеждане на файловете.

en: To delete your account, you'll need to cancel any active purchases in {{a}}Manage Purchases{{/a}} before proceeding.
bg: За да изтриете потребителя си е нужно да премахнете всички активни абонаменти в {{a}}Управление на покупките{{/a}}.

en: To edit a menu currently assigned to a theme location, <strong>click the adjacent &#8217;Edit&#8217; link</strong>
bg: За да редактирате меню, поставено на определена позиция в темата, <strong>натиснете прилежащия му бутон &#8217;Редактиране&#8217;</strong>

en: To edit an existing menu, <strong>choose a menu from the dropdown and click Select</strong>
bg: За да редактирате съществуващо меню, <strong>изберете го от падащото меню и натиснете "Избор"</strong>.

en: To edit this order change the status back to "Pending payment"
bg: За да редактирате поръчката, променете състоянието обратно на „Чакаща плащане“

en: To enable this update you need to <strong>activate</strong> this subscription.
bg: За да разрешите това обновление трябва <strong>активирате</strong> абонамента.

en: To enable this update you need to <strong>purchase</strong> a new subscription.
bg: За да разрешите това обновление трябва <strong>закупите</strong> нов абонамент.

en: To enhance your site&#8217;s security, you should consider removing any themes you are not using. You should keep %1$s, the default WordPress theme, %2$s, your active theme, and %3$s, its parent theme.
bg: За да подобрите сигурността на сайта си, препоръчително е да махнете всички теми, които не използвате. Трябва да запазите %1$s, WordPress темата по подразбиране, %2$s,  сегашната ви тема и %3$s, която е родителската ѝ тема.

en: To enhance your site&#8217;s security, you should consider removing any themes you are not using. You should keep your active theme, %1$s, and %2$s, its parent theme.
bg: За да подобрите сигурността на сайта си, препоръчително е да махнете всички теми, които не използвате. Трябва да запазите сегашната си тема: %1$s  и %2$s, която е родителската ѝ тема.

en: To help you start the new year off right, take <strong>25%</strong> off any annual subscription through January 7. That's like getting <strong>two months free</strong>!
bg: За да започнете новата година хубаво, ползвайте <strong>25%</strong> отстъпка от всеги годишен абонамент до 7-и януари. Това са <strong>2 безплатни месеца</strong>!

en: To make it easier for you to edit and save the imported posts and drafts, you may want to change the name of the author of the posts. For example, you may want to import all the entries as <code>admin</code>s entries.
bg: За да ви е по-лесно да редактирате и записвате импортираните публикации и чернови, е по-добре да смените името на автора на публикациите. Например можете да използвате <code>admin</code> за импортираните публикации.

en: To manage plugins on your site, visit the Plugins page: %s
bg: За да управлявате разширенията във вашия сайт, отидете на страницата Разширения: %s

en: To manage themes on your site, visit the Themes page: %s
bg: За да управлявате темите във вашия сайт, отидете на страницата Теми: %s

en: To manipulate product variations you should use the /products/&lt;product_id&gt;/variations/&lt;id&gt; endpoint.
bg: Използвайте краткото име /products/&lt;product_id&gt;/variations/&lt;id&gt; за промяна на вариациите на продуктите.

en: To move away from this area, press the Esc key followed by the Tab key.
bg: За да излезете от тази зона, натиснете клавиша Esc, последван от клавиш Tab.

en: To move focus to other buttons use Tab or the arrow keys. To return focus to the editor press Escape or use one of the buttons.
bg: За да преместите фокуса върху други бутони, използвайте Tab или стрелките на клавиатурата. За да върнете фокуса върху редактора, натиснете Escape или използвайте бутоните.

en: To navigate between revisions, <strong>drag the slider handle left or right</strong> or <strong>use the Previous or Next buttons</strong>.
bg: За да се разгледате версиите, <strong>придърпайте плъзгача наляво или надясно</strong> или използвайте бутоните <strong>Предишна или Следваща</strong>.

en: To opt out, leave this box unticked. Your store remains untracked, and no data will be collected. Read about what usage data is tracked at: %s.
bg: За да се откажете, оставете това поле неотбелязано. Магазинът ви остава непроследен и няма да се събират данни. Прочетете за това, какви данни за използване се проследяват на: %s.

en: To override and edit this email template copy %1$s to your theme folder: %2$s.
bg: За да промените този email шаблон, копирайте %1$s в папката на вашата тема: %2$s.

en: To receive updates and support for this extension, you need to <strong>purchase</strong> a new subscription or consolidate your extensions to one connected account by <strong><a href="%1$s" title="Sharing Docs">sharing</a> or <a href="%2$s" title="Transferring Docs">transferring</a></strong> this extension to this connected account.
bg: За да получавате обновления и поддръжка за това разширение, трябва да <strong>закупите</strong> нов абонамент или да обедините разширенията си в един свързан профил чрез <strong><a href="%1$s" title="Документацията за споделяне">споделяне</a> или <a href="%2$s" title="Документацията за прехвърляне">прехвърляне</a></strong> на разширението към този свързан профил.

en: To reorganize menu items, <strong>drag and drop items with your mouse or use your keyboard</strong>. Drag or move a menu item a little to the right to make it a submenu
bg: За да пренаредите елементите в менюто, <strong>придърпайте всеки елемент с мишката до правилното място или използвайте клавиатурата си</strong>. Придърпайте или преместете елемент от менюто леко вдясно под друг елемент, за да го направите подменю.

en: To reset your password, visit the following address:
bg: Посетете този адрес за да промените паролата си:

en: To restore a revision, <strong>click Restore This Revision</strong>.
bg: За да възстановите версия, натиснете <strong>Възстановяване на тази версия</strong>.

en: To set your password, visit the following address:
bg: За да изберете парола, отидете на този адрес:

en: To set your password, visit the following address:
bg: За да зададете парола, посетете следния адрес:

en: To the top
bg: Най-горе

en: To track your order please enter your Order ID in the box below and press the "Track" button. This was given to you on your receipt and in the confirmation email you should have received.
bg: За да проследите поръчката, въведете номера на поръчката в полето по-долу и натиснете бутона "Проследяване". Ще получите имейл за потвърждение.

en: To use Post By Email, you need to link your %s account to your WordPress.com account.
bg: За да ползвате Публикуване по имейл е нужно да свържете вашия %s профил с вашия WordPress.com профил.

en: To use a background image, simply upload it or choose an image that has already been uploaded to your Media Library by clicking the &#8220;Choose Image&#8221; button. You can display a single instance of your image, or tile it to fill the screen. You can have your background fixed in place, so your site content moves on top of it, or you can have it scroll with your site.
bg: За да добавите фон, качете изображението, което искате да използвате или изберете вече добавено такова от библиотеката чрез бутона &#8220;Избор на изображение&#8221;. Фонът може да показва изображението веднъж или да го повтаря като мозайка, така че да запълни целия екран. Можете да фиксирате задния план, така че съдържанието на сайта да се движи над него или да изберете фонът да се движи заедно с вашия сайт.

en: To use this importer, you must have a Google account and an upgraded (New, was Beta) blog hosted on blogspot.com or a custom domain (not FTP).
bg: За да използвате този импортер трябва да имате сметка в Google, нов (New, преди се наричаше Beta) блог, който се намира или на blogspot, или на собствен домейн (не на FTP).

en: Today
bg: Днес

en: Today (%s) is excluded from averages because it isn't over yet.
bg: Днес (%s) е изключен от средното, защото още не е свършил.

en: Toggle &quot;Downloadable&quot;
bg: Превключване &quot;За изтегляне&quot;

en: Toggle &quot;Enabled&quot;
bg: Превключване &quot;Включен&quot;

en: Toggle &quot;Manage stock&quot;
bg: Превключване &quot;Управление на стоки&quot;

en: Toggle &quot;Virtual&quot;
bg: Превключване &quot;Виртуален&quot;

en: Toggle Editor Text Direction
bg: Превключване на посоката на текста

en: Toggle add category
bg: Включване на категория

en: Toggle extra menu items
bg: Превключване на допълнителните елементи в менюто

en: Toggle featured
bg: Превключване &quot;подбран&quot;

en: Toggle fullscreen
bg: Активиране цял екран

en: Toggle panel: %s
bg: Отваряне/Затваряне на панел: %s

en: Toggle section: %s
bg: Отваряне на секция: %s

en: Toggle section: Custom Links
bg: Отваряне на секция: Връзки

en: Togo
bg: Того

en: Tokelau
bg: Токелау

en: Token
bg: Токен

en: Toledo
bg: Толедо

en: Tomorrow
bg: Утре

en: Tomsk
bg: Томск

en: Tonga
bg: Тонга

en: Tongan pa&#x2bb;anga
bg: Тонганска паанга

en: Tongatapu
bg: Тонгатапу

en: Too many bookmarks: cannot create any more.
bg: Твърде много маркери: не може да създадете повече.

en: Too many calls to seek() - this can lead to performance issues.
bg: Твърде много извиквания на seek() - това може да доведе до проблеми с производителността.

en: Too many redirects.
bg: Твърде много пренасочвания.

en: Tool & Die Shop
bg: Магазин за инструменти

en: Tool Rental Service
bg: Наем на инструменти

en: Tool description.
bg: Описание на инструмента.

en: Tool does not exist.
bg: Инструментът не съществува.

en: Tool name.
bg: Име на инструмента.

en: Tool ran.
bg: Инструментът бе стартиран успешно.

en: Tool return message.
bg: Инструментът върна съобщение.

en: Toolbar
bg: Лента с инструменти

en: Toolbar Toggle
bg: Скриване/показване на лентата с инструменти

[ctx: Toolbar button to get help with custom CSS]
en: Help
bg: Помощ

[ctx: Toolbar button to see full CSS revision history]
en: See full history
bg: Преглед на пълната история

en: Tools
bg: Инструменти

en: Top
bg: Горе

en: Top Clicks
bg: Топ Clicks

en: Top Coupons - Number of Orders
bg: Топ кодове за намаление - брой поръчки

en: Top Left
bg: Горе вляво

en: Top Posts
bg: Топ публикации

en: Top Posts &amp; Pages
bg: Топ публикации и страници

en: Top Posts &amp; Pages by views are calculated from 24-48 hours of stats. They take a while to change.
bg: Най-преглежданите публикации и страници се определят за последните 24 до 48 часа. Минава малко време докато се променят.

en: Top Posts for %1$s days ending %2$s
bg: Топ мнения за %1$s дни %2$s

en: Top Posts for %s
bg: Най-преглеждани публикации за %s

en: Top Rated
bg: С най-висока оценка

en: Top Recent Commenters
bg: Най-активни скорошни коментиращи

en: Top Right
bg: Горе вдясно

en: Top Searches
bg: Топ търсения

en: Top categories - Items sold
bg: Топ категории - Разпродадени продукти

en: Top earners
bg: Най-печеливши

en: Top freebies
bg: Топ безплатни

en: Top rated products
bg: Най-високо оценените продукти

en: Top sellers
bg: Най-продавани

en: Topic
bg: Тема

en: Topic: %s
bg: Тема: %s

en: Topics
bg: Теми

en: Topics started
bg: Започнати теми

en: Toronto
bg: Торонто

en: Tororo
bg: Тороро

en: Tortola
bg: Тортола

en: Total
bg: Общо

en: Total Database Size
bg: Общ размер на базата данни

en: Total Votes
bg: Общо гласове

en: Total amount for this fee.
bg: Обща сума за тази такса.

en: Total amount spent.
bg: Общо похарчена сума.

en: Total available to refund
bg: Общо налични за връщане

en: Total charged for shipping.
bg: Общо сума за доставка.

en: Total charged for taxes.
bg: Обща сума от начислени такси.

en: Total comments
bg: Общо коментари

en: Total comments:
bg: Общо коментари:

en: Total discount amount for the order.
bg: Обща стойност на отстъпката за поръчката.

en: Total discount tax amount for the order.
bg: Обща сума от таксите по намаленията за тази поръчка.

en: Total installation size
bg: Общ размер на инсталацията

en: Total number of purchases.
bg: Общ брой покупки.

en: Total of coupons used.
bg: Общо използвани кодове за отстъпка.

en: Total of items purchased.
bg: Общо закупени артикули.

en: Total of orders placed.
bg: Общо направени поръчки.

en: Total of refunded orders.
bg: Обща сума от върнати суми по поръчки.

en: Total of shipping.
bg: Общо доставка.

en: Total of taxes.
bg: Общо такси.

en: Total post count.
bg: Общ брой публикации.

en: Total sales minus shipping and tax.
bg: Общо продажби без доставка и такси.

en: Total sales.
bg: Общо продажби.

en: Total shipping
bg: Общо за доставка

en: Total shipping amount for the order.
bg: Обща сума за доставка за поръчката.

en: Total shipping tax amount for the order.
bg: Обща сума от таксите по доставката за тази поръчка.

en: Total size is not available. Some errors were encountered when determining the size of your installation.
bg: Целият размер не е наличен. Възникнаха грешки при устоновяването на размера на инсталацията.

en: Total tax
bg: Общо такси

en: Total tax amount for this fee.
bg: Обща сума на данъка за тази такса.

en: Total tax.
bg: Общо такси.

en: Total views
bg: Общо прегледи

en: Total views of posts on your blog
bg: Общо преглеждания на публикациите в блога

en: Total visitors
bg: Общо посетители

en: Total weight (in grams) of all products in the cart.
bg: Общо тегло (в грамове) на всички продукти в количката.

en: Total:
bg: Общо:

en: Total: %s
bg: Общо: %s

en: Totals
bg: Общо

en: Totals.
bg: Общо

en: Totonicapán
bg: Тотоникапан

en: Tour Agency
bg: Туроператор

en: Tourist Attraction
bg: Туристическа атракция

en: Tourist Information Center
bg: Туристическа информация

en: Town / City
bg: Град

en: Town / District
bg: Квартал

en: Town / Village
bg: Град/Село

en: Track
bg: Проследяване

en: Track %1$s of %2$s.
bg: Запис %1$s от %2$s.

en: Track %s.
bg: Запис %s.

en: Track website statistics with Google Analytics for a deeper understanding of your website visitors and customers.
bg: Проследяване на статистиката на сайта с Google Анализ за по-пълно разбиране на посетителите и клиентите на вашия сайт

en: Trackback excerpt:
bg: Откъс от trackback:

en: Trackbacks are a way to notify legacy blog systems that you&#8217;ve linked to them. If you link other WordPress sites, they&#8217;ll be notified automatically using <a href="%s">pingbacks</a>, no other action necessary.
bg: Trackback служат за уведомяване на остарели блог системи за поставени връзки към тях. Ако поставите връзка към друг сайт на WordPress, той ще бъде уведомен автоматично чрез <a href="%s">pingback</a> и не е необходимо да правите нищо друго.

en: Tracks (subtitles, captions, descriptions, chapters, or metadata)
bg: Парчета (подзаглавия, текст под снимка, описания, глави или мета данни)

en: Trading Cards Store
bg: Магазин за търговски карти

en: Traffic
bg: Трафик

en: Trang
bg: Транг

en: Transaction ID
bg: Номер на трансакция

en: Transcription
bg: Транскрипция

en: Transfer existing products to your new store — just import a CSV file.
bg: Прехвърлете съществуващи продукти в новия ви магазин - импортирайте CSV файл.

en: Transfer to WordPress.com
bg: Прехвърлете към WordPress.com

en: Transfer your domain
bg: Трансфер на домейна

en: Transfer your domain away from your current provider to WordPress.com so you can update settings, renew your domain, and more – right in your dashboard. We'll renew it for another year when the transfer is successful. {{a}}Learn more about domain transfers.{{/a}}
bg: Прехвърлете вашия домейн от текущия ви регистратор към WordPress.com, за да можете да променяте настройките му и да го подновявате от таблото си. При прехвърлянето ще подновим домейна за една година. {{a}}Научете повече за прехвърлянията на домейни.{{/a}}

en: Transfer your domain away from your current registrar.
bg: Прехвърлете вашия домейн от текущия му регистратор.

en: Translate
bg: Превод

[ctx: Translate this to be the equivalent of English Translators in your language for the credits page Translators section]
en: Translators
bg: Преводачи

en: Translation
bg: Превод

en: Translation Ready
bg: Поддържа преводи

en: Translation Updates
bg: Обновления на превода

en: Transmission Shop
bg: Магазин за скоростни кутии

en: Transnistrian ruble
bg: Транснистрийска рубла

en: Transparent
bg: Прозрачна

en: Transparent background
bg: Прозрачен фон

en: Transportation & Logistics
bg: Транспорт и логистика

en: Trash
bg: Кошче

en: Trash <span class="count">(%s)</span> | Trash <span class="count">(%s)</span>
bg[0]: Кошче <span class="count">(%s)</span>
bg[1]: Кошче <span class="count">(%s)</span>

en: Trash it: %s
bg: Към кошчето: %s

en: Trashed
bg: Преместен в кошчето

en: Trat
bg: Трат

en: Travel
bg: Пътуване

en: Travel & Recreation
bg: Пътуване и отдих

en: Travel Agency
bg: Пътническа агенция

en: Travel Clinic
bg: Туристическа клиника

en: Tree Farm
bg: Разсадник

en: Tree Service
bg: Грижи за дърветата

en: Trial Attorney
bg: Съдебен адвокат

en: Trinidad and Tobago
bg: Тринидад и Тобаго

en: Trinidad and Tobago dollar
bg: Тринидад и Тобаго долар

en: Tripoli
bg: Триполи

en: Troll
bg: Трол

en: Tropical Fish Store
bg: Магазин за тропическа риба

en: Trouble signing in
bg: Проблем с името или паролата ви

en: Trouble with Jetpack?
bg: Проблеми с Jetpack?

en: Troubleshooting
bg: Откриване на проблеми

en: Truck Accessories Store
bg: Аксесоари за камиони

en: Truck Repair Shop
bg: Ремонт на камиони

en: Truck Stop
bg: Магазин за камиони

en: Truck Wash
bg: Миене на камиони

en: Trucking School
bg: Транспортно училище

en: Trucking company
bg: Транспортни компании

en: True the prices included tax during checkout.
bg: Показва се ако цените включват такси при поръчка.

en: Truk
bg: Чуук

en: Try Again
bg: Опитайте отново

en: Try a New Theme
bg: Опитайте нова тема

en: Try again
bg: Повторен опит

en: Try different keywords.
bg: Пробвайте други ключови думи.

en: Try it
bg: Опитайте

en: Try it now
bg: Опитайте сега

en: Try more general keywords.
bg: Опитайте с по-общи ключови думи.

en: Tucuman
bg: Тукуман

en: Tue
bg: вт

en: Tuesday
bg: вторник

[ctx: Tuesday initial]
en: T
bg: В

en: Tulcea
bg: Тулча

en: Tunis
bg: Тунис

en: Tunisia
bg: Тунис

en: Tunisian dinar
bg: Тунизийски динар

en: Turin
bg: Торино

en: Turkey
bg: Турция

en: Turkish
bg: Турски

en: Turkish Restaurant
bg: Турски ресторант

en: Turkish lira
bg: Турска лира

en: Turkmenistan
bg: Тюркменистан

en: Turkmenistan manat
bg: Туркменистански манат

en: Turks and Caicos Islands
bg: Търкс и Кайкос

en: Turn comments on or off
bg: Включване / изключване на коментарите

en: Turned on per post
bg: Включени за отделни публикации

en: Tutor
bg: Преподавател

en: Tutors
bg: Преподаватели

en: Tuvalu
bg: Тувалу

en: Tuxedo Shop
bg: Магазин за смокинги

en: Tweak your site, or give it a whole new look! Get creative &#8212; how about a new color palette or font?
bg: Променете дребни неща по сайта си или го модифицирайте изцяло. Бъдете креативни. Защо не започнете с нова цветова схема или шрифт?

en: Tweets by @%s
bg: Туитове на @%s

en: Twice Daily
bg: Два пъти дневно

en: Twitter Site Tag
bg: Twitter етикет за сайт

en: Twitter Timeline
bg: Времева линия на Twitter

en: Two Columns
bg: Две колони

en: Two columns
bg: Две колони

en: Two terms you will want to know are the WordPress URL and the site URL. The WordPress URL is where the core WordPress installation files are, and the site URL is the address a visitor uses in the browser to go to your site.
bg: Два термина, които трябва да знаете са WordPress адреса и адреса на сайта. WordPress адреса е там, където се намират файловете на WordPress ядрото, a адресът на сайта е адресът, който посетителят използва в браузъра, за да посети сайта ви.

en: Two-Step Authentication
bg: Двустепенна идентификация

en: Two-Step Authentication adds an extra layer of security to your account. Once enabled, logging in to WordPress.com will require you to enter a unique passcode generated by an app on your mobile device or sent via text message, in addition to your username and password.
bg: Двустъпковата идентификация добавя допълнително ниво на защита към профила Ви. Веднъж активирана, влизането в WordPress.com ще изисква да въведете уникален код, генериран от приложение на вашето мобилно устройство или изпратен като текстово съобщение, в допълнение към потребителското име и парола.

en: Type
bg: Вид

en: Type / to choose a block
bg: Напишете / за да изберете блок

en: Type attribution for the term.
bg: Определяне на вид за термина.

en: Type of attribute.
bg: Вид атрибут.

en: Type of note.
bg: Вид на бележката.

en: Type of post.
bg: Тип на публикация.

en: Type of setting.
bg: Вид на настройка.

en: Type of template.
bg: Вид на шаблон.

en: Type of the comment.
bg: Тип на коментара.

[ctx: Type of themes to display]
en: Free
bg: Безплатни

en: Type the new password again.
bg: Въведете новата парола отново.

en: Type the password again.
bg: Напишете паролата още веднъж.

en: Type your new password again.
bg: Напишете паролата още веднъж.

en: Type:
bg: Вид:

en: Types
bg: Видове

en: Types associated with the taxonomy.
bg: Типовете, асоциирани с тази таксономия.

en: Types of pages to display:
bg: Типове страници за показване:

en: Types:
bg: Видове

en: Typography
bg: Типография

en: URI
bg: Адрес

en: URL
bg: Адрес

en: URL not found. Response returned a non-200 status code for this URL.
bg: Адресът не е намерен. Отговорът върна non-200 статус код за този адрес.

en: URL of the term.
bg: Адрес на термина.

en: URL of the user.
bg: Адрес на потребителя.

en: URL removed
bg: Връзката е изтрита

en: URL to edit the order
bg: Адрес за редактиране на поръчката

en: URL to the %s audio source file
bg: Адрес до %s аудио файла

en: URL to the %s video source file
bg: Адрес до %s видео файла.

en: URL to the comment.
bg: Адрес на коментара.

en: URL to the edited image file.
bg: Връзка към редактирания файл на изображението.

en: URL to the media file
bg: URL към файла

en: URL to the object.
bg: Адрес на обекта.

en: URL to the original attachment file.
bg: Адрес на оригиналния прикачен файл.

en: URL to the post.
bg: Адрес на публикацията.

en: URL where the webhook payload is delivered.
bg: URL адрес, на който резултатът от уеб куката ще бъде съобщаван.

en: URL-encoded form data from the widget admin form. Used to update a widget that does not support instance. Write only.
bg: Данни от формата за настройка на джаджата, кодирани като параметри на URL. Използват се за обновяване на джаджи, които не поддържат инстанции. Само за писане.

en: URL: %s
bg: Адрес: %s

en: URLs to show:
bg: URLs за показване:

en: US domestic zone = All US states = Flat rate shipping
bg: Зона САЩ = всички щати = доставка с фиксирана ставка

[ctx: US state of Georgia]
en: Georgia
bg: Грузия

en: UTC DateTime when the coupon expires.
bg: Дата на изтичане на кода за отстъпка, спрямо часовата зона UTC.

en: UTC means Coordinated Universal Time.
bg: UTC е „координирано универсално време“ (средно гринуичко време).

en: UTC%s
bg: Гринуич %s

en: Ubon Ratchathani
bg: Убон Ратчатани

en: Udon Thani
bg: Удон Тани

en: Uganda
bg: Уганда

en: Ugandan shilling
bg: Угандски шилинг

en: Uh oh &ndash; LiveJournal has disconnected us because we made too many requests to their servers too quickly.
bg: LiveJournal прекъсна връзката, тъй като сме направили твърде много заявки за твърде малко време.

en: Uh oh. Page not found.
bg: Опа. Не намерихме страницата.

en: Uh oh... There was a problem during the Jetpack and WooCommerce Shipping & Tax install. Please try again.
bg: Възникна проблем при инсталирането на услугите на Jetpack и WooCommerce. Опитайте отново.

en: Uh, oh. Something didn&#8217;t work. Please <a href="%s">try again</a>.
bg: Нещо не се получи както трябва, Моля, <a href="%s">опитайте отново</a>.

en: Ujung Pandang
bg: Уджунг Панданг

en: Ukraine
bg: Украйна

en: Ukrainian
bg: Украински

en: Ukrainian hryvnia
bg: Украинска гривна

en: Ulaanbaatar
bg: Улан Батор

en: Ulan Bator
bg: Улан Батор

en: Ulyanovsk
bg: Уляновск

en: Un-spammed by %s
bg: %s е маркирал коментара като не-спам

en: Unable to accept more than %s items for this request.
bg: Тази заявка не може да бъде приета с повече от %s артикула.

en: Unable to add payment method to your account.
bg: Методът на разплащане не може да бъде добавен към профила ви.

en: Unable to add this request. A valid email address or username must be supplied.
bg: Не успяхме да изпратим тази молба. Необходими са валидни имейл адрес или потребителско име.

en: Unable to archive the personal data export file (HTML format).
bg: Файлът за извличане на лични данни не може да се архивира (HTML формат).

en: Unable to archive the personal data export file (JSON format).
bg: Файлът за извличане на лични данни не може да се архивира (формат JSON).

en: Unable to cancel your purchase. Please try again later or contact support.
bg: Не успяхме да премахнем вашата покупка. Моля, опитайте отново или се свържете с техническата поддръжка.

en: Unable to check if any new versions of WordPress are available.
bg: Невъзможна проверка за налична нова версия на WordPress.

en: Unable to claim actions. Database error.
bg: Невъзможна заявка на действия. Грешка в базата от данни.

en: Unable to connect to the filesystem. Please confirm your credentials.
bg: Неуспешно свързване с файловата система. Моля, уверете се, че имате правилен достъп.

en: Unable to convert Classic Menu to blocks.
bg: Неуспешно превръщане на класическото меню в блокове.

en: Unable to create a Privacy Policy page.
bg: Неуспешно създаване на страница с политика за поверителност.

en: Unable to create directory %s. Is its parent directory writable by the server?
bg: Неуспешно създаване на директория %s. Имате ли право да пишете в родителската ѝ директория?

en: Unable to create new image.
bg: Грешка при създаването на новото изображение

en: Unable to create order
bg: Неуспешно създаване на поръчка.

en: Unable to create order.
bg: Неуспешно създаване на поръчка.

en: Unable to create personal data export folder.
bg: Не може да се създаде папка за извличане на лични данни.

en: Unable to crop this image.
bg: Неуспешно изрязване на изображението.

en: Unable to delete the Post by Email address. Please try again later.
bg: Неуспешно изтриване на адреса за публикуване по имейл. Моля, опитайте по-късно.

en: Unable to detect page cache due to possible loopback request problem. Please verify that the loopback request test is passing. Error: %1$s (Code: %2$s)
bg: Неуспешно засичане на кеширане на страницата поради потенциален проблем със заявката за обратна връзка. Уверете се, че тестът за заявката за обратна връзка е преминат. Грешка: %1$s (код: %2$s)

en: Unable to detect the REST API package.
bg: REST API пакетът не може да бъде намерен.

en: Unable to detect the presence of page cache
bg: Не може да се открие наличието на кеш за страници

en: Unable to determine
bg: Не могат да бъдат установени

en: Unable to determine if Ghostscript is installed
bg: Невъзможно да се определи дали Ghostscript е инсталиран

en: Unable to determine server architecture
bg: Не е възможно да се определи сървърната архитектура.

en: Unable to determine what plugin was installed.
bg: Не успяхме да установим кое разширение беше инсталирано.

en: Unable to determine what web server software is used
bg: Невъзможност да се определи какъв софтуер се използва от уеб сървъра.

en: Unable to edit this image.
bg: Неуспешно редактиране на изображнието.

en: Unable to encode the personal data for export. Error: %s
bg: Невъзможно кодирането за сваляне на личните данни. Грешка: %s

en: Unable to fetch site. Please try again.
bg: Неуспешно зареждане на сайта. Опитайте отново.

en: Unable to generate personal data export file. ZipArchive not available.
bg: Неуспешно създаване на файлово извлечение за лични данни. ZipArchive не е наличен.

en: Unable to get meta information for file.
bg: Не успяхме да прочетем мета информацията за този файл.

en: Unable to initiate confirmation for personal data request.
bg: Не може да се инициира потвърждение за заявка за лични данни.

en: Unable to initiate confirmation request.
bg: Не успяхме да изпратим молба за потвърждение.

en: Unable to insert download log entry in database.
bg: Неуспешно записване на запис за сваляне в базата данни.

en: Unable to list plugins.
bg: Приставки не могат да бъдат показани.

en: Unable to locate WordPress Content directory (wp-content).
bg: Директорията за потребителско съдържание (wp-content) не беше намерена.

en: Unable to locate WordPress Plugin directory.
bg: Директорията за разширения не беше намерена.

en: Unable to locate WordPress Root directory.
bg: Директорията на WordPress не беше намерена.

en: Unable to locate WordPress content directory
bg: Директорията за съдържанието на WordPress не беше намерена.

en: Unable to locate WordPress content directory (%s).
bg: Директорията за съдържанието на WordPress (%s) не беше намерена.

en: Unable to locate WordPress theme directory.
bg: Директорията за теми не беше намерена.

en: Unable to mark failure on action %s. Database error.
bg: Невъзможно отбелязване на неуспешното действие %s. Грешка в базата от данни.

en: Unable to open export file (archive) for writing.
bg: Невъзможно е да се отвори експорт файла (архива) за запис.

en: Unable to open personal data export (HTML report) for writing.
bg: Отварянето на файла (HTML report) не беше успешно.

en: Unable to open personal data export file (JSON report) for writing.
bg: Отварянето на файла (JSON отчет) с лична информация бе неуспешно.

en: Unable to open personal data export file (archive) for writing.
bg: Отварянето на архивния файл с лична информация бе неуспешно.

en: Unable to pass %s if not using multisite.
bg: Не може да надвиши %s, ако не използвате мултисайт.

en: Unable to preview media due to an unknown error.
bg: Грешка при показването на файла.

en: Unable to protect personal data export folder from browsing.
bg: Неуспешно ограничаване на достъпа през браузъра на папката с лична информация.

en: Unable to reach WordPress.org at %1$s: %2$s
bg: Невъзможност за свързване с WordPress.org на %1$s: %2$s

en: Unable to reduce stock for item %s.
bg: Невъзможно намаляване на наличността за артикул %s.

en: Unable to restore stock for item %s.
bg: Невъзможно възстановяване на наличността за артикул %s.

en: Unable to retrieve body from response at this URL.
bg: Не може да се извлече текстов отговор на този адрес.

en: Unable to retrieve cart.
bg: Неуспешно зареждане на количката.

en: Unable to retrieve database information. Usually, this is not a problem, and it only means that your install is using a class that replaces the WordPress database class (e.g., HyperDB) and WooCommerce is unable to get database information.
bg: Не може да се извлече информация от базата данни. Обикновено това не е проблем и означава само, че вашата инсталация използва клас, който замества класа на WordPress за базата данни (например, HyperDB) и WooCommerce не може да получи информация за базата данни.

en: Unable to retrieve the error message from MySQL
bg: Извличането на съобщението с грешката от MySQL е неуспешно

en: Unable to rotate this image.
bg: Неуспешно завъртане на изображението.

en: Unable to save action.
bg: Действието не може да се запази.

en: Unable to save due to %s invalid setting. | Unable to save due to %s invalid settings.
bg[0]: Неуспешнп запазване заради %s невалидна настройка.
bg[1]: Неуспешнп запазване заради %s невалидни настройки.

en: Unable to save the image.
bg: Грешка при запазване на изображението.

en: Unable to send personal data export confirmation email.
bg: Неуспешен опит за изпращане на писмо за потвърждение за извличане на личните данни.

en: Unable to send personal data export email.
bg: Неуспешно изпращане на писмо за експорт на лични данни.

en: Unable to submit this form, please refresh and try again.
bg: Възникна грешка при изпращането на тази форма, моля презаредете страницата и опитайте отново.

en: Unable to submit this form, please try again.
bg: Неуспешно изпращане на формуляра, опитайте отново.

en: Unable to trash changes.
bg: Неуспешно преместване на промените в кошчето.

en: Unable to unlock claim %s. Database error.
bg: Невъзможно отключване на заявка %s. Грешка в базата от данни.

en: Unable to unlock claim on action %s. Database error.
bg: Невъзможно отключване на заявка спрямо действие %s. Грешка в базата от данни.

en: Unable to use image "%s".
bg: Изображението "%s" не може да се използва.

en: Unapprove
bg: Неодобряване

en: Unapprove this comment
bg: Неодобряване

en: Unapproved
bg: Неодобрен

en: Unarchive
bg: Разархивиране

en: Unauthorized to modify setting due to capability.
bg: Нямате права да променяте тази настройка.

en: Unauthorized. You may remove the %s param to preview as frontend.
bg: Неупълномощен достъп. Можете да премахнете параметъра %s предварителен преглед като интерфейс.

en: Unavailable
bg: Не е налично

en: Unblock
bg: Отблокиране

en: Unblock user
bg: Деблокиране на потребителя

en: Uncategorized
bg: Без категория

en: Unchanged:
bg: Непроменено:

en: Uncheck All
bg: Премахване на избора

en: Uncheck to disable
bg: Отмаркирайте за деактивация

en: Uncropped
bg: Без изрязване

en: Undefined
bg: Неопределен

en: Under %s
bg: Под %s

en: Underline
bg: Подчертан

en: Understanding the status report
bg: Помощ при разбирането на системния доклад

en: Undo
bg: Отмяна

en: Undo.
bg: Отмяна.

en: Undo?
bg: Отмяна?

en: Unencoded instance settings, if supported.
bg: Настройки на инстанцията в чист вид, ако се поддържат такива.

en: Unexpected response
bg: Неочакван отговор

en: Unexpected response from the server. The file may have been uploaded successfully. Check in the Media Library or reload the page.
bg: Неочакван отговор от сървъра. Файлът може да е бил качен успешно. Проверете в библиотеката или презаредете страницата.

en: Unfollow
bg: Спиране на следването

en: Unfortunately <strong>we do not ship %s</strong>. Please enter an alternative shipping address.
bg: За съжаление <strong>не доставяме до %s</strong>. Въведете алтернативен адрес за доставка.

en: Unfortunately your order cannot be processed as the originating bank/merchant has declined your transaction. Please attempt your purchase again.
bg: За съжаление поръчката Ви не може да бъде обработена поради отказ на превода от банката/търговеца. Опитайте да заплатите отново.

en: Ungheni
bg: Унген

[ctx: Ungrouping blocks from within a grouping block back into individual blocks within the Editor]
en: Ungroup
bg: Разгрупиране

en: Unidentified action %s
bg: Неидентифицирано действие %s

en: Unique ID for the instance.
bg: Уникален ID за инстанция.

en: Unique ID for the resource.
bg: Уникален ID за ресурса.

en: Unique ID for the zone.
bg: Уникален ID за зоната за доставка.

en: Unique identifier for the attachment.
bg: Уникален идентификатор за прикачения файл.

en: Unique identifier for the attribute of the terms.
bg: Уникален идентификатор за атрибута на условията.

en: Unique identifier for the attribute.
bg: Уникален идентификатор за атрибута.

en: Unique identifier for the comment.
bg: Уникален идентификатор за коментара.

en: Unique identifier for the font face.
bg: Уникален идентификатор за шрифта.

en: Unique identifier for the item within the cart.
bg: Уникален идентификатор на продукта в количката.

en: Unique identifier for the object.
bg: Уникален идентификатор на обект.

en: Unique identifier for the post.
bg: Уникален идентификатор за публикацията.

en: Unique identifier for the product that the review belongs to.
bg: Уникален идентификатор за продукта, към който принадлежи отзивът.

en: Unique identifier for the product.
bg: Уникален идентификатор за продукта.

en: Unique identifier for the resource.
bg: Уникален идентификатор на ресурс.

en: Unique identifier for the revision.
bg: Уникален идентификатор за ревизията.

en: Unique identifier for the term.
bg: Уникален идентификатор на термина.

en: Unique identifier for the user.
bg: Уникален идентификатор на потребителя.

en: Unique identifier for the variable product.
bg: Уникален идентификатор за продукт с вариации.

en: Unique identifier for the variation.
bg: Уникален идентификатор за вариацията.

en: Unique identifier for the webhook.
bg: Уникален идентификатор за webhook.

en: Unique identifier for the widget.
bg: Уникален идентификатор за джаджата.

en: Unique identifier.
bg: Уникален идентификатор.

en: Unique name identifying the block type.
bg: Уникално име-идентификатор на типа блок.

en: Unique name identifying the sidebar.
bg: Уникално име, идентифициращо страничната лента.

en: Unique name identifying the style.
bg: Уникално име на стила.

en: Unique registered name for the block.
bg: Уникално име на блока.

en: Unique slug for the resource.
bg: Уникално кратко име за ресурса.

en: Unique slug identifying the template.
bg: Уникално кратко име, идентифициращо на шаблона.

en: Unique slug identifying the widget type.
bg: Уникално кратко име, идентифициращо типа на джаджата.

en: Unique slug/reference for the attribute; must be no more than 28 characters.
bg: Уникално кратко име за атрибута; трябва да е по-късо от 28 символа.

en: Unique transaction ID.
bg: Уникален номер на трансакция.

en: United Arab Emirates
bg: Обединени Арабски Емирства

en: United Arab Emirates dirham
bg: Обединени Арабски Емирства дирхам

en: United Kingdom
bg: Обединено кралство Великобритания и Северна Ирландия

en: United Kingdom (UK)
bg: Великобритания

en: United States
bg: Съединени щати

en: United States (US)
bg: Съединени Американски Щати (САЩ)

en: United States (US) Minor Outlying Islands
bg: Малки далечни острови на САЩ

en: United States (US) dollar
bg: Щатски долар

en: United States Minor Outlying Islands
bg: Малки далечни острови на САЩ

en: Units in stock
bg: Бройки на склад

en: Universal
bg: Универсално

en: Universal time is %s.
bg: Универсалното време (UTC) е %s.

en: University
bg: Университет

en: Unknown
bg: Непознат

en: Unknown API error.
bg: Неизвестна API грешка.

en: Unknown Feed
bg: Непозната хранилка

en: Unknown action.
bg: Неизвестно действие

en: Unknown author
bg: Неизвестен автор

en: Unknown bookmark name.
bg: Непознато име на маркер.

en: Unknown email address. Check again or try your username.
bg: Непознат имейл адрес. Проверете отново или опитайте с потребителско име.

en: Unknown error
bg: Неизвестна грешка

en: Unknown error.
bg: Неизвестна грешка.

en: Unknown post type requested.
bg: Заявен е неизвестен тип съдържание.

en: Unknown product filename.
bg: Неизвестно име на файл на продукта.

en: Unknown request method.
bg: Непознат метод за заявка.

en: Unlimited
bg: Неограничено

en: Unlimited Premium Themes
bg: Всички премиум теми

en: Unlimited Products or Services
bg: Неограничени продукти и услуги

en: Unlimited Storage Space
bg: Неограничено пространство за съхранение

en: Unlimited access to all of our advanced premium theme templates, including templates specifically tailored for businesses.
bg: Неограничен достъп до всичките ни премиум теми, включително теми специално създадени за компании.

en: Unlimited premium themes
bg: Безброй Премиум теми

en: Unlimited usage
bg: Неограничена употреба

en: Unlock
bg: Отключване

en: Unlock the full potential of your site with all the features included in your plan.
bg: Отключете пълния потенциал на вашия сайт чрез допълненията, включени във вашия план.

en: Unmute
bg: Включване на звука

en: Unpacking the package&#8230;
bg: Разархивиране&hellip;

en: Unpaid order cancelled - time limit reached.
bg: Неплатената поръчка е отказана поради изтекла давност.

en: Unpublished
bg: Непубликувана

[ctx: Unread notifications]
en: Unread
bg: Непрочетени

en: Unrecognized background setting.
bg: Неразпозната настройка на фона.

en: Unregistering a built-in post type is not allowed
bg: Не е разрешено премахването на вградени типове съдържание

en: Unregistering a built-in taxonomy is not allowed.
bg: Не е разрешено премахването на вградени таксономии.

en: Unserializing instances of this class is forbidden.
bg: Десериализирането на инстанции на този клас е забранено.

en: Unsubscribe
bg: Прекратяване на абонамент

en: Unsupported language
bg: Неподдържан език

en: Unsupported request method
bg: Неподдържан метод за заявка

en: Untested with your version of WordPress
bg: Не е тествано с вашата версия на WordPress

en: Untitled
bg: Без заглавие

en: Untitled Post
bg: Неозаглавена публикация

en: Untitled post %d
bg: Неозаглавена публикация %d

en: Untrash
bg: Възстановяване

en: Up
bg: Нагоре

en: Up one
bg: Едно нагоре

en: Up to %s
bg: Над %s

en: Upcoming Events
bg: Предстоящи събития

en: Upcoming charges
bg: Предстоящи плащания

en: Update
bg: Обновяване

en: Update %s
bg: Обновяване %s

en: Update %s now
bg: Обновяване на %s

en: Update Available
bg: Налице е актуализация

en: Update Category
bg: Обновяване на категория

en: Update Comment
bg: Редактиране

en: Update Complete
bg: Обновяването завърши успешно

en: Update Form
bg: Обновяване

en: Update Incompatible
bg: Несъвместимост на обновлението

en: Update Jetpack Now
bg: Актуализирайте Jetpack сега

en: Update Link
bg: Запис

en: Update Link Category
bg: Обновяване на категорията за връзки

en: Update Menu Item Label
bg: Обновяване на етикет на артикул

en: Update Menu Section
bg: Обновяване на секция в меню

en: Update Now
bg: Актуализиране сега

en: Update PHP
bg: Обновете PHP версията си

en: Update Plugins
bg: Обновяване на разширенията

en: Update Profile
bg: Запис на профила

en: Update Project Tag
bg: Обновяване на етикет на проект

en: Update Project Type
bg: Обновяване на типа проект

en: Update Services
bg: Услуги за известяване

en: Update Tag
bg: Обновяване на етикет

en: Update User
bg: Запис на потребителя

en: Update WooCommerce Database
bg: Обновяване на базата от данни на WooCommerce

en: Update WordPress
bg: Обновяване на WordPress

en: Update anyway, even though it might break your site?
bg: Обновяване въпреки вероятността да счупи сайта?

en: Update audio playlist
bg: Обновяване на плейлиста

en: Update available
bg: Налична е актуализация

en: Update cart
bg: Обновяване на количката

en: Update category
bg: Обновяване на категория

en: Update country / region
bg: Обновяване на държава / област

en: Update database
bg: Обновяване на базата от данни

en: Update existing products
bg: Актуализиране на съществуващи продукти

en: Update gallery
bg: Обновяване на галерията

en: Update gallery settings
bg: Обновяване на настройките

en: Update now
bg: Обновяване

en: Update options
bg: Обновяване на настройки

en: Update progress
bg: Обновяване на състоянието

en: Update required: WooCommerce will soon require PHP version %1$s and WordPress version %2$s or newer.
bg: Необходима актуализация: WooCommerce скоро ще изисква PHP версия %1$s и версия WordPress %2$s или по-нова.

en: Update required: WooCommerce will soon require PHP version %s or newer.
bg: Необходима актуализация: WooCommerce скоро ще изисква PHP версия %s или по-нова.

en: Update required: WooCommerce will soon require WordPress version %s or newer.
bg: Необходима актуализация: WooCommerce скоро ще изисква версия на WordPress %s или по-нова.

en: Update shipping class
bg: Обновяване на класа на доставка

en: Update status event failed.
bg: Промяната на състоянието беше неуспешна.

en: Update tag
bg: Обнови етикет

en: Update to %s
bg: Обновяване до %s

en: Update totals
bg: Обновяване на сумата

en: Update video playlist
bg: Обновяване на видео плейлист

en: Update your homepage
bg: Обновете заглавната страница

en: Update your plugins
bg: Обновете вашите разширения

en: Update your profile, personal settings, and more
bg: Актуализиране на профил, лични настройки и други

en: Update your site to use HTTPS
bg: Обновяване на сайта за ползване на HTTPS

en: Update your theme to the latest version. If no update is available contact your theme author asking about compatibility with the current WooCommerce version.
bg: Обновете темата си до най-новата ѝ версия. Ако няма налично обновяване, свържете се с автора ѝ, за да проверите съвместимостта ѝ с текущата версия на WooCommerce.

en: Updated
bg: Обновен

en: Updated %s.
bg: Обновено на %s.

en: Updated at
bg: Обновена на

en: Updates
bg: Актуализации

en: Updates %s
bg: Обновления %s

en: Updating
bg: Обновяване

en: Updating Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
bg: Обновяване на разширение %1$s (%2$d/%3$d)

en: Updating Theme %1$s (%2$d/%3$d)
bg: Обновяване на тема %1$s (%2$d/%3$d)

en: Updating comment failed.
bg: Неуспешно обновяване на коментара.

en: Updating comment status failed.
bg: Неуспешно обновяване на състоянието на коментара.

en: Updating database
bg: Обновяване на базата от данни

en: Updating product review failed.
bg: Неуспешно обновяване на отзива за продукта.

en: Updating review failed.
bg: Неуспешно обновяване на отзива.

en: Updating review status failed.
bg: Неуспешно обновяване на състоянието на отзива.

en: Updating settings…
bg: Обновяване на настройките...

en: Updating the plugin&#8230;
bg: Обновяване на разширението&#8230;

en: Updating the theme&#8230;
bg: Обновяване на темата&#8230;

en: Upgrade
bg: Обновяване

en: Upgrade to %s
bg: Надграждане до %s

en: Upgrade to Business
bg: Доплатете за Бизнес план

en: Upgrades
bg: Подобрения

[ctx: Upgrades: Register domain description]
en: You can use it as your site's address.
bg: Можете да го ползвате като адрес на сайта си.

[ctx: Upgrades: Register domain header]
en: Already own a domain?
bg: Вече имате домейн?

en: Upholstery
bg: Тапицер

en: Upload
bg: Качване

en: Upload CSV file
bg: Качване на CSV файл

en: Upload Date
bg: Дата на качване

en: Upload Image
bg: Качване на картинка

en: Upload Limit Exceeded
bg: Лимитът за качване е превишен

en: Upload New Media
bg: Качване на нов файл

en: Upload Themes
bg: Качване на теми

en: Upload Themes and Plugins
bg: Качване на теми и разширения

en: Upload a Custom Theme
bg: Качете ваша тема

en: Upload a new file
bg: Качване на нов файл

en: Upload a plugin now
bg: Качете разширение

en: Upload an image
bg: Качване на снимка

en: Upload custom themes on your site.
bg: Качване на собствени теми на сайта ви.

en: Upload date:
bg: Дата на качване:

en: Upload failed.
bg: Грешка при качване на файла.

en: Upload failed. Please reload and try again.
bg: Възникна грешка при качване на файла. Презаредете страницата и опитайте отново.

en: Upload file and import
bg: Качване на файл и внасяне

en: Upload files
bg: Качване на файлове

en: Upload images
bg: Качване на изображения

en: Upload max filesize
bg: Максимален размер на файл за качване

en: Upload or embed media
bg: Качвайте или вграждайте медийни файлове

en: Upload stopped.
bg: Качването бе прекратено.

en: Upload theme
bg: Качване на тема

en: Upload themes
bg: Качване на теми

en: Upload themes and plugins
bg: Качване на теми и разширения

en: Upload your video in %1$s format and minimize its file size for best results. Your theme recommends a height of %2$s pixels.
bg: Качете видеото във формат %1$s с възможно най-малък размер на файла за най-добри резултати. За тази тема се препоръчва височина от %2$s пиксела.

en: Upload your video in %1$s format and minimize its file size for best results. Your theme recommends a width of %2$s pixels.
bg: Качете видеото във формат %1$s с възможно най-малък размер на файла за най-добри резултати. За тази тема се препоръчва височина от %2$s пиксела.

en: Upload your video in %1$s format and minimize its file size for best results. Your theme recommends dimensions of %2$s pixels.
bg: Качете видеото във формат %1$s с възможно най-малък размер на файла за най-добри резултати. За тази тема се препоръчва височина от %2$s пиксела.

en: Upload/Add image
bg: Качване/Добавяне изображение

en: Uploaded Images
bg: Качени изображения

en: Uploaded by %s
bg: Качено от %s

en: Uploaded by:
bg: Качено от

en: Uploaded on:
bg: Качено на:

en: Uploaded on: %s
bg: Качен на: %s

en: Uploaded to this Navigation Menu
bg: Качено в това навигационно меню

en: Uploaded to this page
bg: Качено на тази страница

en: Uploaded to this post
bg: Качени към тази публикация

en: Uploaded to this product
bg: Прикачени към този продукт

en: Uploaded to this template
bg: Качени към този шаблон

en: Uploaded to this template part
bg: Качени към тази шаблонна част

en: Uploaded to:
bg: Качено в

[ctx: Uploader: Drop files here - or - Select Files]
en: or
bg: или

en: Uploading
bg: Качване

en: Uploading Files
bg: Качване на файлове

en: Uploading Files allows you to choose the folder and path for storing your uploaded files.
bg: Качване на файлове ви позволява да изберете папката и пътя за съхраняване на качените файлове.

en: Uploading audio requires a paid plan.
bg: Качването на видео изисква платен план.

en: Uploading video requires a paid plan.
bg: Качването на видео изисква платен план.

en: Uploading...
bg: Качване...

en: Uploads
bg: Качване

en: Uploads directory location
bg: Местоположение на директорията за качване

en: Uploads directory size
bg: Размер на директорията за качване

en: Upsells
bg: По-скъпи

en: Upsells are products which you recommend instead of the currently viewed product, for example, products that are more profitable or better quality or more expensive.
bg: "По-скъпи" са предложения на продукти, които са с по-висока цена от показаните. Пример за това са алтернативни продукти с по-високо качество или по-удобни, но и по-скъпи.

en: Uri
bg: Ури

en: Urologist
bg: Уролог

en: Uruguay
bg: Уругвай

en: Uruguayan peso
bg: Уругвайско песо

en: Urumqi
bg: Урумчи

en: Usage / Limit
bg: Използване / Лимит

en: Usage Tracking
bg: Проследяване на използването

en: Usage limit per coupon
bg: Брой разрешени използвания за код за отстъпка

en: Usage limit per user
bg: За потребител

en: Usage limits
bg: Органичения на използването

en: Usage of the title attribute on the login logo is not recommended for accessibility reasons. Use the link text instead.
bg: Използването на атрибут за заглавие върху логото за влизане не се препоръчва заради проблеми с достъпността. Използвайте вместо това текстова връзка.

en: Usage of user levels is deprecated. Use capabilities instead.
bg: Използването на нива потребители (user levels) е непрепоръчително -
     използвайте възможности.

en: Usage restriction
bg: Органичение на използването

en: Use %s instead if you do not want the value echoed.
bg: Използвайте %s освен ако не искате да повторите стойността.

en: Use %s instead.
bg: Използвайте %s вместо това.

en: Use <code>[qty]</code> for the number of items, <br/><code>[cost]</code> for the total cost of items, and <code>[fee percent="10" min_fee="20" max_fee=""]</code> for percentage based fees.
bg: Използвайте <code>[qty]</code> за броя артикули, <br/><code>[cost]</code> за общата сума на всички артикули и <code>[fee percent="10" min_fee="20" max_fee=""]</code> за такси на база процентна стойност.

en: Use Google Analytics with Infinite Scroll
bg: Ползване на Google Analytics с Безкрайно скролиране

en: Use Left/Right Arrow keys to advance one second, Up/Down arrows to advance ten seconds.
bg: Използвайте стрелките Наляво/Надясно за да преминете една секунда напред, а Надолу/Нагоре за да преминете десет секунди напред.

en: Use Markdown for comments.
bg: Употреба на Markdown за коментари.

en: Use Markdown for posts and pages.
bg: Употреба на Markdown за публикации и страници.

en: Use My Own Domain
bg: Ползване на ваш собствен домейн

en: Use Site Editor
bg: Отваряне на редактора на сайта

en: Use This Page
bg: Използване на тази страница

en: Use Up/Down Arrow keys to increase or decrease volume.
bg: Използвайте стрелките Нагоре/Надолу за да увеличите или намалите звука.

en: Use WP Query arguments to modify the response; private query vars require appropriate authorization.
bg: Използвайте аргументи на WP Query за да промените отговора; частните query vars изискват съответното удостоверяване.

en: Use WooCommerce Shipping (powered by WooCommerce Services & Jetpack) to save time at the post office by printing your shipping labels at home.
bg: Използвайте доставка на WooCommerce (задвижвана от WooCommerce Services & Jetpack), за да спестите време в пощенския офис, като отпечатате вашите етикети за доставка у дома.

en: Use a domain I own
bg: Ползване на мой домейн

en: Use a new payment method
bg: Използване на нов метод за разплащане

en: Use a working email address, so you can receive our messages.
bg: Въведете валиден имейл адрес, за да може да получавате съобщения.

en: Use an existing page as a template.
bg: Използване на съществуваща страница като шаблон

en: Use as product image
bg: Използване на продуктово изображение

en: Use commas instead of %s to separate excluded terms.
bg: Използвайте запетаи вместо %s за разделяне на въведените стойности

en: Use https
bg: Използване на https

en: Use image
bg: Използване изображение

en: Use legacy Flash Player (not recommended)
bg: Използване на стария Flash Player (не се препоръчва)

en: Use only Open Source codecs (may degrade performance)
bg: Само кодеци с отворен код (може да понижи производителността)

en: Use previous column mapping preferences?
bg: Да се използват ли настройките за съвпадение на предишната колона?

en: Use the %s filter instead.
bg: Вместо това използвайте филтъра %s.

en: Use the <kbd>TAB</kbd> key on your keyboard to move between colums and the <kbd>ENTER</kbd> or <kbd>RETURN</kbd> key to save each row and move on to the next.
bg: Можете да използвате клавишът <kbd>TAB</kbd> за навигиране между колоните и <kbd>ENTER</kbd> или <kbd>RETURN</kbd> за записване на реда и продължаване към следващия.

en: Use the Custom HTML widget to add arbitrary HTML code to your widget areas.
bg: Използвайте джаджата за персонализиран HTML, за да добавите HTML код към вашите зони за джаджи.

en: Use the Facebook Page Plugin to connect visitors to your Facebook Page
bg: Разширението на Facebook за страници позволява да насочите посетителите си към вашата страница във Facebook.

en: Use the arrow buttons at the top of the dialog, or the left and right arrow keys on your keyboard, to navigate between media items quickly.
bg: Използвайте стрелките в горната част на екрана или стрелките на клавиатурата си, за да навигирате бързо между файловете.

en: Use the tool below to book your in-depth support session.
bg: Използвайте следния инструмент, за да си запазите час за детайлна техническа поддръжка.

en: Use these settings to display different types of content on your site.
bg: Използвайте тези настройки, за да показвате различен тип съдържание на сайта си.

en: Used Book Store
bg: Магазин за използвани книги

en: Used Clothing Store
bg: Магазин за дрехи втора употреба

en: Used Furniture Store
bg: Магазин за използвани мебели

en: Used Office Furniture Store
bg: Магазин за употребявани офис мебели

en: Used as a fallback template for all pages when a more specific template is not defined.
bg: Използва се като резервен шаблон за всички страници, когато не е дефиниран по-конкретен шаблон.

[ctx: Used as the default option in a dropdown list]
en: -- Select --
bg: -- Избор --

en: Used as:
bg: Използвано за:

[ctx: Used before category names.]
en: <span class="screen-reader-text">Categories</span>
bg: <span class="screen-reader-text">Категории</span>

[ctx: Used before category names.]
en: Categories
bg: Категории

[ctx: Used before post author name.]
en: <span class="screen-reader-text">Author</span>
bg: <span class="screen-reader-text">Автор</span>

[ctx: Used before post author name.]
en: Author
bg: Автор

[ctx: Used before project tag names.]
en: Project Tags
bg: Етикети на проекти

[ctx: Used before project type names.]
en: <span class="screen-reader-text">Project Types</span>
bg: <span class="screen-reader-text">Типове проекти</span>

[ctx: Used before project type names.]
en: Project Types
bg: Типове проекти

[ctx: Used before publish date.]
en: Posted on
bg: Публикувано на

[ctx: Used before tag names.]
en: <span class="screen-reader-text">Project Tags</span>
bg: <span class="screen-reader-text">Етикети на проекти</span>

[ctx: Used before tag names.]
en: <span class="screen-reader-text">Tags</span>
bg: <span class="screen-reader-text">Етикети</span>

[ctx: Used before tag names.]
en: Tags
bg: Етикети

en: Used by millions, Akismet is quite possibly the best way in the world to <strong>protect your blog from spam</strong>. It keeps your site protected even while you sleep. To get started, just go to <a href="admin.php?page=akismet-key-config">your Akismet Settings page</a> to set up your API key.
bg: Използван от милиони, Akismet е може би най-добрият метод за <strong>защита на вашия сайт от спам</strong>. Предпазва го, дори докато спите. За да започнете, отидете в <a href="admin.php?page=akismet-key-config">страницата с Akismet настройки</a>, за да настроите ключа за API.

en: Used by millions, Akismet is quite possibly the best way in the world to <strong>protect your blog from spam</strong>. Your site is fully configured and being protected, even while you sleep.
bg: Използван от милиони, Akismet е може би най-добрият метод за <strong>защита на вашия сайт от спам</strong>. Сайтът ви е напълно конфигуриран и защитен, дори докато спите.

en: Used for variations
bg: Използван при вариации

[ctx: Used in Press This to indicate where the content comes from.]
en: Source:
bg: Източник:

[ctx: Used in the "%s if:" translation for the widget visibility dropdown]
en: Hide
bg: Скриване

[ctx: Used in the "%s if:" translation for the widget visibility dropdown]
en: Show
bg: Показване

en: Used-up download permissions
bg: Изразходвани права за сваляне

en: Used: %1$s%% of %2$s
bg: Използвано: %1$s%% от %2$s

en: User
bg: Потребител

en: User %s added
bg: Потребителят %s е добавен

en: User Dashboard: %s
bg: Потребителско табло: %s

en: User Description
bg: Описание

en: User Display Name
bg: Официално име на потребителя

en: User Email
bg: Имейл адрес на потребителя

en: User First Name
bg: Собствено име

en: User ID
bg: ID на потребителя

en: User ID of user who created the refund.
bg: ID на потребителя, създал връщането.

en: User ID who owns the order. 0 for guests.
bg: Номер на потребителя, създал поръчката. 0 за гости.

en: User ID.
bg: ID на потребителя.

en: User Info
bg: Информация за потребителя

en: User Language
bg: Език на потребителя

en: User Last Name
bg: Фамилия

en: User Login Name
bg: Потребителско име за вход

en: User Name
bg: Потребителско име

en: User Nice Name
bg: Име на потребителя по желание

en: User Nickname
bg: Псевдоним

en: User Registration Date
bg: Дата на регистрация

en: User Request
bg: Потребителска заявка

en: User Requests
bg: Потребителски заявки

en: User Roles
bg: Портебителски роли

en: User URL
bg: Адрес (URL) на потребителя

en: User URL may not be longer than 100 characters.
bg: URL адресът на потребителя не може да бъде по-дълъг от 100 символа.

en: User added
bg: Потребителят бе добавен

en: User added.
bg: Потребителят е добавен.

en: User agent for the comment author.
bg: Потребителският агент на автора на коментара.

en: User agent of the customer.
bg: User agent на клиента.

en: User already exists. Password inherited.
bg: Потребителят вече съществува. Ще бъде използвана старата му парола.

en: User cannot be added to this site.
bg: Потребителят не може да бъде добавен към този сайт.

en: User count
bg: Брой потребители

en: User deleted.
bg: Потребителят бе изтрит.

en: User deletion is not allowed from this screen.
bg: Изтриването на потребители е непозволено от тук.

en: User email
bg: Имейл на потребителя

en: User has been added to your site.
bg: Потребителят беше добавен в сайта.

en: User has been created, but could not be added to this site.
bg: Потребителят беше създаден, но добавянето му към сайта беше неуспешно.

en: User has been successfully disconnected.
bg: Потребителят беше развързан успешно.

en: User has blocked requests through HTTP.
bg: Потребителят е забранил HTTP заявки.

en: User has no sites or content and will be deleted.
bg: Потребителят няма сайтове или съдържание и ще бъде изтрит.

en: User is missing.
bg: Липсващ потребител.

en: User modified
bg: Потребителят бе редактиран

en: User not found
bg: Потребителят не беше намерен

en: User not found.
bg: Няма такъв потребител.

en: User queries should not be run before the %s hook.
bg: Потребителски заявки не трябва да се изпълняват преди действието %s.

en: User registered
bg: Потребителят бе регистриран

en: User removed
bg: Потребителят бе изтрит

en: User removed from this site.
bg: Потребителят бе премахнат от сайта.

[ctx: User role]
en: Administrator
bg: Администратор

[ctx: User role]
en: Author
bg: Автор

[ctx: User role]
en: Contributor
bg: Сътрудник

[ctx: User role]
en: Customer
bg: Клиент

[ctx: User role]
en: Editor
bg: Редактор

[ctx: User role]
en: Shop manager
bg: Мениджър на магазина

[ctx: User role]
en: Subscriber
bg: Потребител

en: User updated.
bg: Информацията за потребителя е обновена.

en: User&#8217;s Session Tokens data.
bg: Данни за потребителски сесиен жетон (token).

en: User&#8217;s comment data.
bg: Информация за коментарите на поотребителя&#8217

en: User&#8217;s location data used for the Community Events in the WordPress Events and News dashboard widget.
bg: Данни за местоположение на потребители, използвани за събития на общността в джаджата за WordPress събития и новини в таблото.

en: User&#8217;s media data.
bg: Потребителска информация

en: User&#8217;s profile data.
bg: Информация за профила на потребител&#8217;

en: Username
bg: Потребителско име

en: Username is not editable.
bg: Потребителското име не може да се редактира.

en: Username is required.
bg: Потребителското име е задължително.

en: Username isn't editable.
bg: Потребителското име не може да се редактира.

en: Username may not be longer than 60 characters.
bg: Потребителското име не трябва да бъде по-дълго от 60 символа.

en: Username mentions
bg: Споменавания на потребителското ми име

en: Username must be at least 4 characters.
bg: Потребителското име трябва да бъде от поне 4 символа.

en: Username or Email
bg: Потребителско име или имейл

en: Username or Email Address
bg: Потребителско име или имейл адрес

en: Username or email
bg: Потребителско име или имейл

en: Username or email address
bg: Потребителско име или имейл адрес

en: Username.
bg: Потребителско име

en: Username/Password incorrect for %s
bg: Грешно потребителско име/парола за %s

en: Username:
bg: Потребителско име:

en: Username: %s
bg: Потребителско име: %s

en: Usernames can only contain lowercase letters (a-z) and numbers.
bg: Потребителското име може да съдържа малки букви на латиница (a-z) и цифри.

en: Usernames cannot be changed.
bg: Потребителското име не може да бъде променяно.

en: Usernames must be at least 4 characters.
bg: Потребителските имена трябва да съдържат поне 4 символа.

en: Usernames or Email Addresses
bg: Потребителски имена или email адреси

en: Users
bg: Потребители

en: Users & Authors
bg: Потребители и Автори

en: Users can't be blocked on this site.
bg: Потребители не могат да бъдат блокирани на този сайт.

en: Users do not support trashing. Set '%s' to delete.
bg: Потребителите не могат да бъдат изтривани. Използвайте '%s', за да ги изтриете.

en: Users list
bg: Списък с потребители

en: Users list navigation
bg: Навигация на списъка с потребители

en: Users must be registered and logged in to comment
bg: Потребителите трябва да са регистрирани, за да могат да коментират

en: Users will need to spend this amount to get free shipping (if enabled above).
bg: Потребителите ще трябва да похарчат толкова, за да получат безплатна доставка. Оставете празно за да изключите.

en: Ushuaia
bg: Ушуая

en: Using the checkboxes next to each module, you can select multiple modules to toggle via the Bulk Actions menu at the top of the list.
bg: Използвайки полето с отметка до името на всеки модул можете да изберете няколко, които накуп да превключите чрез менюто "Масови Действия" в началото на списъка.

en: Using the tools on the right, you can search for specific modules, filter by module categories or which are active, or change the sorting order.
bg: Използвайки инструментите от дясно можете да търсите конкретни модули, да филтрирате по категория на модулите или по това кои са включени, или да промените реда на подреждане.

en: Ust-Nera
bg: Уст-Нера

en: Utah
bg: Юта

en: Uthai Thani
bg: Утай Тани

en: Utility Contractors
bg: Комунални услуги

en: Uttaradit
bg: Уттарадит

en: Uzbekistan
bg: Узбекистан

en: Uzbekistani som
bg: Узбекистански сум

en: Uzhgorod
bg: Ужгород

en: Uíge
bg: Уиже

en: VAT
bg: ДДС

en: Vaduz
bg: Ваду̀ц

en: Valais
bg: Вале

en: Valencia
bg: Валенсия

en: Valid
bg: Валиден

en: Validate
bg: Валидиране

en: Validating
bg: Валидиране

en: Validation error: PayPal IPN response from a different email address (%s).
bg: Грешка при валидация: PayPal IPN отговорът е от различен email адрес (%s).

en: Validation error: PayPal amounts do not match (amt %s).
bg: Грешка при валидиране: PayPal наличността не отговаря (налични %s).

en: Validation error: PayPal amounts do not match (gross %s).
bg: Грешка при валидацията: PayPal количествата не съвпадат (бруто %s).

en: Validation error: PayPal currencies do not match (code %s).
bg: Грешка при валидацията: PayPal валутите не съвпадат (код %s).

en: Valle
bg: Вайе

en: Value
bg: Стойност

en: Value (required)
bg: Стойност (задължително)

en: Value of the coupon.
bg: Стойността на кода за отстъпка спрямо избрания тип на намаление.

en: Value of the metadata.
bg: Стойност на метаданните.

en: Value(s)
bg: Стойност(и)

en: Values for the input array must be either objects or arrays.
bg: Стойностите на входящия масив трябва да бъдат обекти или масиви.

en: Valverde
bg: Валверде

en: Vancouver
bg: Ванкувър

en: Vanuatu
bg: Вануату

en: Vanuatu vatu
bg: Вануатско вату

en: Variable product
bg: Продукт с вариации

en: Variation #%1$s of %2$s
bg: Вариация #%1$s от %2$s

en: Variation ID, if applicable.
bg: Номер на вариация, ако е приложим.

en: Variation ID.
bg: Номер на вариация.

en: Variation ID:
bg: Номер на вариация:

en: Variation URL.
bg: URL адрес на вариацията.

en: Variation cannot be imported: Missing parent ID or parent does not exist yet.
bg: Вариацията не може да бъде импортирана: липсва ID на основния продукт или той не съществува.

en: Variation cannot be imported: Parent product cannot be a product variation
bg: Вариацията не може да се импортира: родителският продукт не може да бъде вариация.

en: Variation description.
bg: Описание на вариация

en: Variation dimensions.
bg: Размери на вариацията.

en: Variation height (%s).
bg: Височина на вариацията (%s).

en: Variation image data.
bg: Информация за изображението на вариацията.

en: Variation length (%s).
bg: Дължина на вариацията (%s).

en: Variation menu order (determines position in the list of variations)
bg: Подредба на менюто за вариации (определя позицията в списъка на вариациите)

en: Variation price (required)
bg: Цена на вариацията (задължително)

en: Variation regular price.
bg: Редовна цена на вариацията.

en: Variation sale price.
bg: Промоционална цена на вариацията.

en: Variation status.
bg: Състояние на вариацията.

en: Variation weight (%s).
bg: Тегло на вариацията (%s).

en: Variation width (%s).
bg: Ширина на вариацията (%s).

en: Variations
bg: Вариации

en: Variations (and their attributes) that do not have prices will not be shown in your store.
bg: Вариациите (и техните атрибути), които нямат цени, няма да се показват в магазина.

en: Varna
bg: Варна

en: Vascular Surgeon
bg: Съдов хирург

en: Vaslui
bg: Васлуй

en: Vatican
bg: Ватикана

en: Vaud
bg: Во

en: Vegan Restaurant
bg: Веган ресторант

en: Vegetarian Restaurant
bg: Вегетариански ресторант

en: Veliko Tarnovo
bg: Велико Търново

en: Venezuela
bg: Венецуела

en: Venezuelan bol&iacute;var
bg: Венецуелски боливар

en: Venice
bg: Венеция

[ctx: Verb: Remove a user or follower from the blog.]
en: Remove
bg: Премахване

en: Verification Code
bg: Код за потвърждение

en: Verification code
bg: Код за потвърждение

en: Verified Services
bg: Потвърдени услуги

en: Verify
bg: Провери

en: Verify your email address
bg: Потвърдете имейл адреса

en: Version
bg: Версия

en: Version %1$s by %2$s
bg: Версия %1$s от %2$s

en: Version %s
bg: Версия %s

en: Version %s is <strong>available</strong>.
bg: <strong>Налична</strong> е %s версия.

en: Version %s is <strong>available</strong>. To enable this update you need to <strong>purchase</strong> a new subscription.
bg: <strong>Налична</strong> е версия %s. За да обновите, трябва да <strong>закупите</strong> нов абонамент.

en: Version of WooCommerce which last updated the order.
bg: Версия на WooCommerce, която последно е осъвременила поръчката.

en: Version of the content block format used by the post.
bg: Версия на формата на блок от съдържание, използван от публикацията.

en: Version of the content block format used by the template.
bg: Версия на блоковия формат за съдържание, използван от шаблона.

en: Version:
bg: Версия:

en: Version: %s
bg: Версия: %s

en: Vertical
bg: Вертикално

en: Vertical position from the top to begin the crop as a percentage of the image height.
bg: Вертикална позиция за изрязване с начало горе като процент от цялата височина на изображението.

en: Vertical space
bg: Вертикално разстояние

en: Vertically
bg: Вертикално

en: Very poor
bg: Много лошо

en: Veterans' Organization
bg: Ветеранска организация

en: Veterinarian
bg: Ветеринар

en: Vevay
bg: Вивей

en: Victoria
bg: Виктория

en: Video
bg: Видео

en: Video <span class="count">(%s)</span> | Video <span class="count">(%s)</span>
bg[0]: Видео <span class="count">(%s)</span>
bg[1]: Видеа <span class="count">(%s)</span>

en: Video Arcade
bg: Аркадни игри

en: Video Details
bg: Подробности за видеото

en: Video Editing
bg: Редактиране на видео

en: Video Embeds
bg: Вградени клипове

en: Video Games
bg: Видео игри

en: Video ID
bg: ID на видеото

en: Video Player
bg: Видео

en: Video Plays
bg: Добави нов певод

en: Video Portfolio
bg: Видео портфолио

en: Video Post
bg: Видео публикация

en: Video URL
bg: Адрес на видео

en: Video Widget
bg: Видео джаджа

en: Video Widget (%d) | Video Widget (%d)
bg[0]: Видео джаджа (%d)
bg[1]: Видео джаджи (%d)

en: Video and audio posts
bg: Видео и аудио публикации

en: Video deleted
bg: Видеото бе изтрито

en: Video details
bg: Подробности за видеото

en: Video game creators
bg: Създатели на видео игри

en: Video is paused.
bg: Видеото е на пауза.

en: Video is playing.
bg: Видеото се изпълнява.

en: Video on %s
bg: Видео на %s

en: Video post by %s.
bg: Видео публикация от %s.

en: Video post.
bg: Видео публикация.

en: Video title
bg: Заглавие на видеото

en: Video title&hellip;
bg: Заглавие на видеото&hellip;

en: Video updated
bg: Видеото бе обновено

en: Video uploaded
bg: Видеото бе качено

en: VideoPress Shortcode
bg: Кратък код за VideoPress

en: VideoPress Support
bg: Поддръжка на VideoPress

en: VideoPress support
bg: Поддръжка на VideoPress

en: Videos
bg: Видео клипове

en: Vidin
bg: Видин

en: Vienna
bg: Виена

en: Vientiane
bg: Виентян

en: Vientiane Province
bg: Провинция Виентян

en: Viet Nam
bg: Виетнам

en: Vietnam
bg: Виетнам

en: Vietnamese
bg: Виетнамски

en: Vietnamese &#x111;&#x1ed3;ng
bg: Виетнамски донг

en: Vietnamese Restaurant
bg: Виетнамски ресторант

en: View
bg: Преглед

en: View %(domain)s
bg: Виж %(domain)s

en: View %(title)s
bg: Преглед на %(title)s

en: View %1$s version %2$s details
bg: Преглед на детайлите за версия %2$s на %1$s

en: View %1$s&#8217;s profile on %2$s
bg: Преглед на профила на %1$s в %2$s

en: View %s
bg: Преглед на %s

en: View &#8220;%s&#8221;
bg: Преглед &#8222;%s&#8220;

en: View &#8220;%s&#8221; archive
bg: Преглед на архива на &#8220;%s&#8221;

en: View &amp; Customize
bg: Преглед и настройка

en: View Action
bg: Преглед на действие

en: View All
bg: Всички

en: View Archive
bg: Вижте архива

en: View Attachment Page
bg: Преглед на страницата за файла

en: View Category
bg: Преглед на категорията

en: View Changeset
bg: Преглед на набора от промени

en: View Comic
bg: Преглеждане на комикса

en: View Comment
bg: Преглед на коментара

en: View Full Profile &rarr;
bg: Преглед на пълния профил &rarr;

en: View Full Site
bg: Преглеждане на пълния сайт

en: View Menu Item
bg: Преглеждане на артикул от меню

en: View Menu Item Label
bg: Преглед на етикет на артикул от меню

en: View Menu Section
bg: Преглеждане на секция в меню

en: View Mobile Site
bg: Преглеждане на мобилния сайт

en: View Navigation Menu
bg: Преглед на навигационното меню

en: View Network Admin
bg: Зареждане на Администрация на мрежата

en: View Page
bg: Преглед на страницата

en: View Pages
bg: Показване на страниците

en: View Pattern
bg: Преглед на макета

en: View Pattern Category
bg: Преглед на категория на макета

en: View Patterns
bg: Преглед на макетите

en: View Post
bg: Преглед

en: View Posts
bg: Показване на публикациите

en: View Privacy Policy Guide.
bg: Вижте наръчника за политиката на поверителност

en: View Profile
bg: Прегледай профила

en: View Project
bg: Преглеждане на проект

en: View Project Tag
bg: Преглеждане на етикет на проект

en: View Project Type
bg: Преглеждане на тип проект

en: View Site
bg: Преглед на сайта

en: View Tag
bg: Преглед на етикета

en: View Template
bg: Преглед на шаблона

en: View Template Part
bg: Преглед на частта от шаблон

en: View Testimonial
bg: Преглеждане на препоръка

en: View Trash
bg: Преглед на Кошчето

en: View User
bg: Преглед на потребител

en: View WooCommerce API docs
bg: Преглед на WooCommerce API документацията

en: View WooCommerce documentation
bg: Преглед на WooCommerce документацията

en: View WooCommerce settings
bg: Преглед на WooCommerce настройките

en: View affected templates
bg: Преглед на засегнатите шаблони

en: View all
bg: Всички

en: View all drafts
bg: Преглед на всички чернови

en: View all posts by %s
bg: Покажи всички публикации от %s

en: View all posts in %s
bg: Всички публикации в %s

en: View and manage coupons
bg: Преглед и управление на кодовете за отстъпка

en: View and manage customers
bg: Преглед и управление на клиентите

en: View and manage orders and sales reports
bg: Преглед и управление на докладите за поръчки и продажби

en: View and manage products
bg: Преглед и управление на продукти

en: View attachment page
bg: Преглед на страницата на файла

en: View cart
bg: Преглед на количката

en: View comment history
bg: Преглед историята на коментарите

en: View complete profile
bg: Преглед на пълния профил

en: View coupon
bg: Преглед на код за отстъпка

en: View coupons
bg: Преглед на кодовете за отстъпка

en: View customers
bg: Преглед на клиентите

en: View details
bg: Още детайли

en: View full size <span class="photo-size">%1$s<span class="photo-size-times">&times;</span>%2$s</span>
bg: Преглед в пълен размер <span class="photo-size">%1$s<span class="photo-size-times">&times;</span>%2$s</span>

en: View import log
bg: Показване на дневника на импортиранията

en: View mode
bg: Тип подреждане

en: View more Storefront child themes
bg: Вижте още дъщерни теми на Storefront

en: View more comments
bg: Още коментари

en: View order
bg: Преглед поръчка

en: View order: %s
bg: Преглед на поръчка: %s

en: View orders
bg: Преглед на поръчките

en: View orders and sales reports
bg: Преглед на докладите за поръчки и продажби

en: View other orders &rarr;
bg: Преглед на други поръчки &rarr;

en: View page
bg: Преглед на страницата

en: View people's profiles when you mouse over their Gravatars
bg: Показване на потребителските профили при посочване на техния Gravatar с мишката.

en: View plan
bg: Преглед на плана

en: View post
bg: Преглед на публикацията

en: View posts by %s
bg: Преглеждане на публикациите от %s

en: View product
bg: Преглед продукт

en: View products
bg: Преглед на продукти

en: View products in the &ldquo;%s&rdquo; group
bg: Преглед на продуктите в групата &ldquo;%s&rdquo;

en: View progress &rarr;
bg: Вижте напредъка &rarr;

en: View progress →
bg: Преглед на прогреса →

en: View report
bg: Преглед на отчета

en: View site
bg: Преглед на сайта

en: View tax rates
bg: Преглед на таксите

en: View template
bg: Преглед шаблон

en: View this comment
bg: Покажи коментара

en: View your comment.
bg: Преглед на коментара.

en: View your shopping cart
bg: Преглед на количката

en: View your site
bg: Преглед на сайта

en: View your site activity
bg: Вижте активността в сайта

en: View/Edit
bg: Преглед/Редакция

en: Viewers
bg: Посетители

en: Views
bg: Преглед

en: Vilnius
bg: Вилнюс

en: Vincennes
bg: Винсен

en: Vineyard
bg: Лозе

en: Vintage Clothing Store
bg: Магазин за старомодно облекло

en: Virgin
bg: Вирджиния

en: Virgin Islands
bg: Вирджински острови

en: Virgin Islands (British)
bg: Вирджински острови (Британия)

en: Virgin Islands (US)
bg: Вирджински острови (САЩ)

en: Virgin Islands, British
bg: Британски Вирджински острови

en: Virgin Islands, U.S.
bg: Американски Вирджински острови

en: Virtual
bg: Виртуален

en: Virtual products are intangible and are not shipped.
bg: Виртуалните продукти са нематериални и затова не могат да бъдат доставяни.

en: Visibility
bg: Видимост

en: Visibility in catalog
bg: Видимост в каталога

en: Visibility:
bg: Видимост:

en: Visible
bg: Видима

en: Visible on the product page
bg: Видим на страницата на продукта

en: Visit
bg: Към сайта

en: Visit %s
bg: Посетете страницата на %s

en: Visit %s admin area:
bg: Посетете %s административната зона:

en: Visit %s&#8217;s website
bg: Посетете страницата на %s

en: Visit Blog
bg: Посетете блога

en: Visit Dashboard
bg: Отваряне на таблото

en: Visit Link
bg: Към страницата

en: Visit Site
bg: Към сайта

en: Visit Store
bg: Към магазина

en: Visit Theme Site
bg: Към сайта на темата

en: Visit WordPress.com now!
bg: Посетете WordPress.com сега!

en: Visit community forums
bg: Посети форумите на общността

en: Visit plugin homepage
bg: Интернет страницата на разширението

en: Visit post
bg: Към публикацията

en: Visit premium customer support
bg: Посетете платената поддръжка

en: Visit site
bg: Към сайта

en: Visit the post for more.
bg: Посетете публикацията за повече информация.

en: Visit the theme marketplace
bg: Посетете пазара за теми

en: Visit theme site for %s
bg: Посетете сайта на темата %s.

en: Visitor | Visitors
bg[0]: Посетител
bg[1]: Посетители

en: Visitor comments may be checked through an automated spam detection service.
bg: Коментарите от посетителите могат да бъдат проверени чрез автоматична услуга за проверка за спам коментари.

en: Visitors
bg: Посетители

en: Visual Editing
bg: Визуално редактиране

en: Visual Editor
bg: Визуален редактор

en: Visual aids
bg: Визуална помощ

en: Visual mode gives you an editor that is similar to a word processor. Click the Toolbar Toggle button to get a second row of controls.
bg: Визуалният режим предоставя редактор, подобен на текстообработваща програма. Натискането на бутона "Скриване/показване на лентата с инструменти" дава достъп до втори ред с бутони.

en: Vitamins & Supplements Store
bg: Магазин за витамини и хранителни добавки

en: Vlaams Brabant
bg: Фламандски Брабант

en: Vladivostok
bg: Владивосток

en: Volgograd
bg: Волгоград

en: Volleyball Club
bg: Волейболен клуб

en: Volleyball Court
bg: Волейболно игрище

en: Volume Slider
bg: Звук

en: Volunteer Organization
bg: Доброволческа организация

en: Vostok
bg: Восток

en: Vote Button
bg: Бутон за гласуване

en: Votes
bg: Гласове

en: Vrancea
bg: Вранча

en: Vratsa
bg: Враца

en: Vâlcea
bg: Вълча

en: WC database version.
bg: WC версия на базата данни

en: WP Admin
bg: WP Админ

en: WP REST API Integration v%d
bg: Интеграция на WP REST API v%d

en: WP-Content Directory (excluding themes, plugins, and uploads)
bg: WP-Content директорията (без themes, plugins, и uploads)

en: Waiting
bg: Изчакване

en: Waiting for confirmation
bg: Изчакване на потвърждение

en: Wake
bg: Уейк

en: Wake Island
bg: Остров Уейк

en: Wakiso
bg: Уакисо

en: Walk-In Clinic
bg: Медицински пункт

en: Wallis
bg: Уолис

en: Wallis and Futuna
bg: Уолис и Футуна

en: Wallpapers
bg: Тапети

en: Want more events? <a href="%s">Help organize the next one</a>!
bg: Искате ли още събития? <a href="%s"> Помогнете за организирането на следващото </a>!

en: Want to bookmark these instructions for later or watch a how-to video? %1$sClick here%2$s for the full tutorial.
bg: Искате ли да маркирате като любима страница тези инструкции или да изгледате образователен видеоклип? %1$sКликнете тук%2$s за пълния урок.

en: Want to import into your site?
bg: Искате да импортирате в сайта ви?

en: Warning | Warnings
bg[0]: Внимание

en: Warning! User %s cannot be deleted.
bg: Внимание! Потребителят %s не може да бъде изтрит.

en: Warning! User cannot be deleted. The user %s is a network administrator.
bg: Внимание! Потребителят не може да бъде изтрит. Потребителят %s е администратор на мрежа.

en: Warning:
bg: Внимание:

en: Warning: %1$s expects parameter %2$s (%3$s) to be a %4$s, %5$s given.
bg: Внимание: %1$s очаква параметър %2$s (%3$s) да бъде %4$s, подаден е %5$s.

en: Warning: the link has been inserted but may have errors. Please test it.
bg: Внимание: Връзката е добавена, но може да съдържа грешки. Проверете я.

en: Warsaw
bg: Варшава

en: Was this content helpful?
bg: Беше ли полезно това?

en: Watch Store
bg: Магазин за часовници

en: Watch: %s
bg: Гледайте: %s

en: Water Park
bg: Воден парк

en: Water Skiing Instructor
bg: Инструктор по водни ски

en: Waterford
bg: Уотърфорд

en: Wavatar (Generated)
bg: Уаватар (генериран)

en: We accept payments through PayPal. When processing payments, some of your data will be passed to PayPal, including information required to process or support the payment, such as the purchase total and billing information.
bg: Ние приемаме плащания чрез PayPal. Когато обработваме плащането, част от вашите данни ще преминат през PayPal, включително информация, необходима за обработката на плащането, като например общата сума и данни на наредителя.

en: We already have a ping from that URL for this post.
bg: Вече имаме ping от този адрес за тази публикация.

en: We are now re-building the threading of your comments (this can also take a while if you have lots of comments)...
bg: Организират се наново отговорите на коментарите (ако имате много коментари, може да отнеме повече време)...

en: We cannot process your payment. Please <a href="%s" target="_blank">update your payment details</a>.
bg: Вашето плащане не може да бъде обработено. Моля, <a href="%s" target="_blank">обновете своите данни за плащане</a>.

en: We care about your happiness!
bg: Ние се грижим за вашето щастие!

en: We collect information about you during the checkout process on our store.
bg: Събираме информация за вас в процеса на осъществяване на покупка от магазина ни.

en: We could not verify that your server is making an authorized request. Please try again, and make sure there is nothing interfering with requests from your server to the Jetpack Server.
bg: Не можахме да потвърдим, че вашият сървър извършва авторизирана заявка. Моля, опитайте отново и направете така че нищо да не пречи на заявките от сървъра ви към Jetpack.

en: We couldn't find your account. If you already have an account, make sure you have connected to WordPress.com.
bg: Не откриваме Вашия профил. Ако вече имате регистриран профил, уверете се, че сте свързани с WordPress.com.

en: We don't seem to have an account with that name. Double-check the spelling and try again!
bg: Изглежда, че нямате регистрация с това име. Проверете правописа и опитайте отново!

en: We don't support internationalized domains yet.
bg: Все още не поддържаме интернационализирани домейни.

en: We exclude days prior to the first recorded view and future days.
bg: Ние изключваме дните преди първия записан преглед и бъдещи дни.

en: We generally store information about you for as long as we need the information for the purposes for which we collect and use it, and we are not legally required to continue to keep it. For example, we will store order information for XXX years for tax and accounting purposes. This includes your name, email address and billing and shipping addresses.
bg: В общия случай съхраняваме информация за вас за минималния необходим срок за целите, за които я събираме и употребяваме. Например, ще съхраняваме данните за поръчките ви в продължение на ХХХ години за данъчни и счетоводни цели. Тези данни включват името ви, имейл адреса ви и адресите за фактуриране и доставка.

en: We have finished processing your order.
bg: Обработването на вашата поръчка приключи.

en: We have saved some information about your Blogger account in your WordPress database. Clearing this information will allow you to start over. Restarting will not affect any posts you have already imported. If you attempt to re-import a blog, duplicate posts and comments will be skipped.
bg: Информацията за вашата Blogger сметка се пази в базата от данни на този блог. Ако я изтриете ще можете да започнете целия процес отначало. Рестартирането няма да повлияе на вече импортираните публикации. Ако импортирате същите публикации отново те няма да бъдат вмъкнати два пъти.

en: We hope to hear from you soon,
bg: До нови срещи,

en: We hope to see you again soon.
bg: Надяваме се скоро да се видим отново.

en: We just emailed you a link.
bg: Току що ви изпратихме връзка по имейл.

en: We keep a daily or real-time backup of your site so that when mistakes or accidents occur, restoring your
    		site to any location takes a matter of minutes. Your site’s files are regularly scanned for unauthorized or
    		suspicious modifications that could compromise your security and data. In many cases, we can fix them
    		automatically (and will notify you). When we can’t, we provide you with expert support.
bg: Пазим ежедневно резервно копие или такова в реално време на сайта ви, така че ако станат грешки или инциденти е въпрос на минути да възстановите сайта си. Файловете редовно се сканират за подозрителни промени, които биха могли да компрометират сигурността или данните ви. В много случаи ги оправяме автоматично (и ще ви уведомим). Когато не успеем ще ви предоставим експертна помощ.

en: We look forward to fulfilling your order soon.
bg: С удоволствие ще изпълним поръчката ви съвсем скоро.

en: We look forward to seeing you soon.
bg: Ще се радваме скоро да се видим отново.

en: We look forward to serving you again in %d! Happy New Year!
bg: Нямаме търпение да ви обслужим отново през %d! Честита Нова Година!

en: We need to check your contact information to make sure you can be reached. Please verify your details using the email we sent you, or your domain will stop working. {{learnMoreLink}}Learn more.{{/learnMoreLink}}
bg: Трябва да проверим информацията ви за контакт, за да сме сигурни, че може да се свържем с вас. Моля, потвърдете информацията, като ползвате имейла, който ви пратихме. В противен случай домейнът ви ще спре да работи. {{learnMoreLink}}Научете повече.{{/learnMoreLink}}

en: We recommend Storefront, the <em>official</em> WooCommerce theme.
bg: Препоръчваме ви StoreFront, <em>официалната</em> WooCommerce тема.

en: We recommend using PHP version 7.2 or above for greater performance and security.
bg: Препоръчва се използването на PHP версия 7.2 или по-висока за по-добра производителност и сигурност.

en: We recommend using ShipStation to save time at the post office by printing your shipping labels at home. Try ShipStation free for 30 days.
bg: Препоръчваме да използвате ShipStation, за да спестите време в пощата, като отпечатате етикетите на пратките си вкъщи. Опитайте ShipStation безплатно за 30 дни.

en: We sent you an email with a request to verify your new domain. Unverified domains may be suspended.
bg: Пратихме ви имейл за потвърждение на имейла към новия ви домейн. Непотвърдени домейни могат да бъдат деактивирани.

en: We share information with third parties who help us provide our orders and store services to you; for example --
bg: Споделяме информация с трети страни, които ни помагат да предоставяме обслужване на поръчките; например...

en: We show contextual suggestions for official extensions that may be helpful to your store.
bg: Показваме предложения за официални разширения, които според контекста могат да бъдат полезни за вашия магазин.

en: We strongly recommend creating a backup of your site before updating.
bg: Силно препоръчваме да създадете резервно копие на сайта си преди обновяване.

en: We take privacy and transparency very seriously
bg: Отнасяме се много сериозно към темите по поверителността и прозрачността

en: We take privacy and transparency very seriously. To learn more about what data we collect, and how we use it, please visit <a href="%s">our Privacy Policy</a>.
bg: Приемаме поверителността и прозрачността много сериозно. За да научите повече за данните, които събираме и как ги използваме, посетете <a href="%s">страницата Политика за поверителност</a>.

en: We want to make sure payments reach you, so please add an email address.
bg: Искаме да се уверим, че плащанията ви достигат, затова добавете вашия имейл адрес.

en: We were able to log in but there were no blogs. Try a different account next time.
bg: Успяхме да влезем в сметката ви, но там нямаше никакви блогове. Опитайте с друга сметка.

en: We were not able to gain access to your account. Try starting over.
bg: Няма достъп до сметката ви, проверете дали не сте сбъркали името или паролата си.

en: We were unable to get your stats just now. Please reload this page to try again.
bg: Не успяхме да заредим статистиките. Моля презаредете страницата за да опитате отново.

en: We were unable to process your order, please try again.
bg: Невъзможност за обработка на поръчката, опитайте отново.

en: We weren't able to add DNS records for this service. Please try again.
bg: Не можахме да добавим DNS записи за тази услуга. Моля, опитайте отново.

en: We will also store comments or reviews, if you choose to leave them.
bg: Също така ще съхраняваме коментари и отзиви, ако пожелаете да ги публикувате.

en: We will send you an email with information on how to prepare.
bg: Ще ви пратим информация по имейл как да се подготвите.

en: We&#8217;re all done here, but you can always <a href="%s">convert more</a>.
bg: Готови сме, но винаги може да  <a href="%s">преобразувате още</a>.

en: We&#8217;re downloading and importing your LiveJournal posts...
bg: Сваляме и импортираме публикациите ви от LiveJournal...

en: We&#8217;ve saved where you were up to though, so if you come back to this importer in about 30 minutes, you should be able to continue from where you were.
bg: Запазили сме текущата ви позиция, така че ако се върнете след половин час, трябва да може да продължите от същото място.

en: We&rsquo;ve changed this option to a click-to-scroll version for you since you have footer widgets in Appearance &rarr; Widgets, or your theme uses click-to-scroll as the default behavior.
bg: Настройката е променена на версия за превъртане при натискане, тъй като имате джаджи в долната част на сайта или темата ви използва тази версия по подразбиране.

en: We'd like to offer you two options to choose from:
bg: Бихме искали да ви предложим тези два варианта:

en: We'll always send important emails regarding your account, security, privacy, and purchase transactions, but you can get some helpful extras, too.
bg: Ние винаги изпращаме важни имейли, свързани с Вашия профил, сигурност, конфиденциалност и покупки, но също можете да получите и някои забавни екстри!

en: We'll use %1$s for product weight and %2$s for product dimensions.
bg: Ще използваме %1$s за теглото на продукта и %2$s за размера му.

en: We're here for you — get tips, product updates, and inspiration straight to your mailbox.
bg: Получавайте съвети, обновления и вдъхновения директно в пощенската си кутия.

en: We're here to help.
bg: Тук сме, за да помогнем.

en: We're on it!
bg: Заемаме се!

en: We're sorry to hear the %(productName)s plan didn't fit your current needs, but thank you for giving it a try.
bg: Много съжаляваме, че %(productName)s не е отговорил на нуждите ви, но ви благодарим че го пробвахте.

en: We're sorry, but an unexpected error has occurred
bg: Възникна неочаквана грешка.

en: We've created two Shipping Zones - for %s and for the rest of the world. Below you can set Flat Rate shipping costs for these Zones or offer Free Shipping.
bg: Създадени са две зони за доставка - за %s и за останалата част от света. По-долу можете да зададете фиксирана цена на доставка за тези зони или да предложите безплатна доставка.

en: We've made things simpler and easier to manage moving forward. From now on you can manage all your WooCommerce purchases directly from the Extensions menu within the WooCommerce plugin itself. <a href="%s">View and manage</a> your extensions now.
bg: Улеснихме и опростихме управлението на разширенията от WooCommerce. Вече можете да ги управлявате от подменюто „Разширения“ в менюто „WooCommerce“ на административния панел. <a href="%s">Натиснете тук</a>, за да ги прегледате и управлявате.

en: Web Address
bg: Адрес

en: Web Designer
bg: Уеб дизайнер

en: Web address
bg: Адрес

en: Web server
bg: Уеб сървър

en: WebHooks
bg: Уеб куки

en: Webfont font family must be a non-empty string.
bg: Семейството от шрифтове на уеб-базирания шрифт не може да бъде празен низ.

en: Webfont font weight must be a properly formatted string or integer.
bg: Дебелината на шрифта на уеб-базирания шрифт трябва да бъде правилно форматиран низ или цяло число.

en: Webfont src must be a non-empty string or an array of strings.
bg: Webfont src трябва да не бъде празен низ или ред от низове

en: Webhook actions
bg: Действия с уеб-куки

en: Webhook created on %s
bg: Уеб куката е създадена на %s

en: Webhook created successfully.
bg: Уеб-куката е създадена успешно.

en: Webhook data
bg: Информация за уеб-куката

en: Webhook delivery URL must be a valid URL starting with http:// or https://
bg: Адресът на уеб куката трябва да е валиден URL адрес започващ с http:// или https://

en: Webhook delivery URL must be a valid URL starting with http:// or https://.
bg: Адресът на уеб куката трябва да е валиден адрес, започващ с http:// или https://.

en: Webhook delivery URL.
bg: Адрес за доставка на уеб кука.

en: Webhook event.
bg: Събитие на уеб куката.

en: Webhook resource.
bg: Ресурс на уеб куката.

en: Webhook status must be valid.
bg: Тази уеб кука върна невалиден статус.

en: Webhook status.
bg: Състояние на уеб куката.

en: Webhook topic is required and must be valid.
bg: Темата на уеб куката е задължителна и трябва да бъде валидна.

en: Webhook topic must be valid.
bg: Темата на уеб куката трябва да бъде валидна.

en: Webhook topic unknown. Please select a valid topic.
bg: Неизвестна тема на уеб куката. Изберете валидна тема.

en: Webhook topic.
bg: Тема на уеб куката.

en: Webhook updated successfully.
bg: Уеб-куката е обновена успешно.

en: Webhooks are event notifications sent to URLs of your choice. They can be used to integrate with third-party services which support them.
bg: Webhooks са уведомления за събития, изпращани на избрани от вас адреси (URL). Могат да се използват за интеграция с външни услуги, които ги поддържат.

en: Webhooks do not support trashing.
bg: Webhooks не могат да бъдат премествани в кошчето.

en: Website
bg: Интернет страница

en: Website Designer
bg: Дизайнер на сайтове

en: Website Verification Services
bg: Услуги по верификация на сайтове

en: Website: %1$s (IP address: %2$s, %3$s)
bg: Уебсайт: %1$s (IP адрес: %2$s, %3$s)

en: Websites
bg: Уебсайтове

en: Wed
bg: ср

en: Wedding
bg: Сватба

en: Wedding Chapel
bg: Църква за бракосъчетания

en: Wedding Photographer
bg: Сватбен фотограф

en: Wedding Receptions
bg: Сватбени приеми

en: Wedding Store
bg: Сватбен магазин

en: Wedding photographers
bg: Сватбени фотографи

en: Weddings
bg: Сватби

en: Wednesday
bg: сряда

[ctx: Wednesday initial]
en: W
bg: С

en: Week
bg: седмица

en: Week Starts On
bg: Седмицата започва от

en: Week Summary
bg: Седмична статистика

en: Week(s)
bg: Седмица(и)

en: Weekly
bg: Ежеседмично

en: Weekly Views
bg: Виждания на седмица

en: Weeks
bg: Седмици

en: Weight
bg: Тегло

en: Weight (%s)
bg: Тегло (%s)

en: Weight in decimal form
bg: Тежест в десетичен формат

en: Weight unit
bg: Мерна единица за тежест

en: Welcome
bg: Добре дошли

en: Welcome back!
bg: Добре дошли

[ctx: Welcome panel]
en: Welcome
bg: Добре дошли

en: Welcome to
bg: Добре дошли в

en: Welcome to %s
bg: Добре дошли в %s

en: Welcome to %s.
bg: Добре дошли в %s.

en: Welcome to %s. This is your first post. Edit or delete it, then start writing!
bg: Добре дошли в %s. Това е първата ви публикация. Редактирайте я или я изтрийте. Приятно писане!

en: Welcome to Custom CSS!
    
    To learn how this works, see http://wp.me/PEmnE-Bt
bg: Добре дошли в Персонализация на CSS!
    
    За да научите как работи всичко, посетете  http://wp.me/PEmnE-Bt

en: Welcome to Go by WordPress.com, where experts share their knowledge on building and growing a successful web presence.
bg: Добре дошли в Go от WordPress.com, където експертите споделят своите знания за изграждането и подобряването на успешно уеб присъствие.

en: Welcome to Jetpack
bg: Добре дошли в Jetpack

en: Welcome to Reader
bg: Добре дошли в Читател

en: Welcome to WordPress!
bg: Добре дошли в WordPress!

en: Welcome to WordPress. This is your first post. Edit or delete it, then start writing!
bg: Добре дошли в WordPress. Това е първата ви публикация. Редактирайте я или я изтрийте, след което започнете да пишете!

en: Welcome to WordPress.com
bg: Добре дошли на WordPress.com

en: Welcome to WordPress.com!
bg: Добре дошли в WordPress.com!

en: Welcome to WordPress.com, the most dynamic community of bloggers, website creators, and intrepid readers on the web.
bg: Добре дошли в WordPress.com, най-динамичната общност от блогъри, създатели на уебсайтове и безстрашни читатели в мрежата.

en: Welcome to Your WordPress Site
bg: Добре дошли във вашия WordPress сайт

en: Welcome to the WordPress.com community.
bg: Добре дошли в WordPress.com.

en: Welcome to your Dashboard!
bg: Добре дошли на вашата начална дъска!

en: Welcome to your WordPress Dashboard!
bg: Добре дошли във вашето WordPress табло!

en: Welcome to {site_title}
bg: Добре дошли в {site_title}

en: Welcome, %s
bg: Добре дошли, %s

en: Welder
bg: Заварчик

en: Welding Supply Store
bg: Принадлежности за заваряване

en: Welsh
bg: Уелски

en: West
bg: Запад

en: West African CFA franc
bg: Западноафрикански франк

en: West Virginia
bg: Западна Вирджиния

en: West-Vlaanderen
bg: Западна Фландрия

en: Western
bg: Замбия, провинция Западна

en: Western Apparel Store
bg: Магазин за западно облекло

en: Western Australia
bg: Западна Австралия

en: Western Cape
bg: Западен Кейп

en: Western Sahara
bg: Западна Сахара

en: Westmeath
bg: Уестмийт

en: Wexford
bg: Уексфорд

en: We’ll also use cookies to keep track of cart contents while you’re browsing our site.
bg: Ще използваме бисквитки и за да следим съдържанието на количката ви, докато разглеждате сайта.

en: Whale Watching Tour agencies
bg: Турове за разглеждане на китове

en: What ZIP/post codes are available for local delivery?
bg: Кои пощенски кодове са налични за локални доставки?

en: What ZIP/post codes are available for local pickup?
bg: Кои пощенски кодове са налични за получаване от магазина?

en: What are you hoping to accomplish with your site?
bg: Какво се надявате да постигнете с вашия сайт?

en: What automated decision making and/or profiling we do with user data
bg: Какви автоматични действия и/или филтрирания, базирани на лична информация, извършваме с данните на потребителя

en: What currency do you accept payments in?
bg: В каква валута приемате плащания?

en: What currency prices are listed at in the catalog and which currency gateways will take payments in.
bg: Какви валутни цени да бъдат показвани в каталога и какви валути да се използват при методите на разплащане.

en: What data breach procedures we have in place
bg: Нашите процеси при инциденти с лични данни

en: What do I do now?
bg: Сега накъде?

en: What fee do you want to charge for local delivery, disregarded if you choose free. Leave blank to disable.
bg: Каква такса искате да взимате от вашите клиенти за местна доставка. Не се взима предвид ако изберете безплатна доставка. Оставете празно за да изключите.

en: What is PHP and how does it affect my site?
bg: Какво е PHP и как се отразява на сайта ми?

en: What is PayPal?
bg: Какво е PayPal?

en: What may we call you?
bg: Как може да ви наричаме?

en: What now?
bg: Ами сега?

en: What personal data we collect and why we collect it
bg: Какви лични данни събираме и защо

en: What rights you have over your data
bg: Вашите права над личните ви данни

en: What running the tool will do.
bg: Какво ще извърши стартирането на инструмента.

en: What should I do now?
bg: Какво да правя сега?

en: What should be done with content owned by %s?
bg: Какво да се направи със съдържанието притежавано от потребителя %s?

en: What should be done with content owned by these users?
bg: Какво да се направи със съдържанието на тези потребители?

en: What should be done with content owned by this user?
bg: Какво да се направи със съдържанието на този потребител?

en: What should the subject line be?
bg: Какво да пише в полето "относно"?

en: What third parties we receive data from
bg: От какви други източници получаваме данни

en: What to show on the front page
bg: Какво се показва на началната страница

en: What type of products do you plan to sell?
bg: Какви продукти ще продавате?

en: What type of work do you do?
bg: С каква работа се занимавате?

en: What we collect and store
bg: Какво събираме и съхраняваме

en: What we share with others
bg: Какво споделяме с другите

en: What will you do instead?
bg: Какво ще правите вместо това?

en: What would you like to charge for flat rate shipping?
bg: Колко бихте искали да таксувате за доставка с фиксирана тарифа?

en: What would you like to find?
bg: Какво бихте искали да намерите?

en: What&#8217;s New
bg: Новости

en: What&#8217;s on your mind?
bg: За какво си мислите?

en: What&#8217;s the difference between categories and tags? Normally, tags are ad-hoc keywords that identify important information in your post (names, subjects, etc) that may or may not recur in other posts, while categories are pre-determined sections. If you think of your site like a book, the categories are like the Table of Contents and the tags are like the terms in the index.
bg: Каква е разликата между категориите и етикетите? Етикетите са ключови думи, избрани в момента на публикуване, които маркират важна информация в публикацията (имена, лица и т.н.). Етикетите могат да се повтарят и в други публикации, но може и да се използват еднократно. От друга страна, категориите са предварително определени секции. Ако мислите за Вашия сайт като за книга, категориите могат да бъдат определени като съдържание, докато етикетите са по-скоро азбучния указател.

en: What's Hot
bg: Горещи публикации

en: What's a Gravatar?
bg: Какво е Gravatar?

en: What's this?
bg: Какво е това?

en: What's your current annual revenue?
bg: Колко е текущата ви годишна възвръщаемост?

en: What's your timezone?
bg: Каква е вашата часова зона?

en: What’s next?
bg: Какво следва?

en: Wheel Alignment Service
bg: Баланс на гуми

en: When
bg: Кога

en: When a comment contains any of these words in its content, author name, URL, email, IP address, or browser&#8217;s user agent string, it will be put in the Trash. One word or IP address per line. It will match inside words, so &#8220;press&#8221; will match &#8220;WordPress&#8221;.
bg: Всеки коментар, който съдържа някоя от тези думи в текста, името, имейл адреса или IP адреса си, ще бъде отбелязан като спам. Части от думи също се смятат за съвпадение - ако в списъка имате думата &#8222;press&#8220;, коментари съдържащи &#8222;WordPress&#8220; също ще съвпаднат. Поставяйте по една дума на ред.

en: When a comment contains any of these words in its content, name, URL, email, or IP address, it will be held in the <a href="edit-comments.php?comment_status=moderated">moderation queue</a>. One word or IP address per line. It will match inside words, so &#8220;press&#8221; will match &#8220;WordPress&#8221;.
bg: Ако коментар съдържа някоя от тези думи в текста си, интернет адреса, имейл адреса или IP адреса си, ще бъде задържан в <a href="edit-comments.php?comment_status=moderated">опашката за одобрение</a>. Всяка дума или IP адрес трябва да бъдат на отделен ред. Разпознават се и части от думи, така че &#8222;press&#8220; ще хване и &#8222;WordPress&#8220;.

en: When adding a new category on this screen, you&#8217;ll fill in the following fields:
bg: Когато добавяте категория на този екран, ще попълните следните полета:

en: When adding a new tag on this screen, you&#8217;ll fill in the following fields:
bg: Когато добавяте етикет на този екран, ще попълните следните полета:

en: When adding an image gallery, you will have the option to create elegant magazine-style mosaic layouts for your photos,
    		including mosaic (default), square, and circular layouts.
bg: При добавяне на галерия с изображения ще имате възможността да създадете елегантни мозайки като от списание за вашите снимки, включително мозайка, квадрат и кръг.

en: When applying multiple coupons, apply the first coupon to the full price and the second coupon to the discounted price and so on.
bg: При прилагане на множество кодове за отстъпка, прилагането става последователно. Първият код е за пълната цена, вторият е за цената с отстъпка след първия и т.н.

en: When changing themes, there is often some variation in the number and setup of widget areas/sidebars and sometimes these conflicts make the transition a bit less smooth. If you changed themes and seem to be missing widgets, scroll down on this screen to the Inactive Widgets area, where all of your widgets and their settings will have been saved.
bg: Когато променяте тема, често се получават разлики в номерата или настройките на секциите за джаджи и/или страничните колони и понякога тези конфликти правят промените не особено приятни. Ако сте променили темата и изглежда като да ви липсват джаджи, отидете по-надолу на тази страница в секцията Неактивни джаджи, където всичките ви джаджи настройките им ще са запазени.

en: When checking for the %s capability, you must always check it against a specific comment.
bg: При проверка за правото %s, винаги трябва да се проверя спрямо конкретен коментар.

en: When checking for the %s capability, you must always check it against a specific page.
bg: При проверка за наличие на правото %s, винаги трябва да се проверя спрямо конкретна страница.

en: When checking for the %s capability, you must always check it against a specific post.
bg: При проверка за правото %s, винаги трябва да се проверя спрямо конкретна публикация.

en: When checking for the %s capability, you must always check it against a specific term.
bg: При проверка за правото %s, винаги трябва да се проверява срещу конкретен термин.

en: When checking for the %s capability, you must always check it against a specific user.
bg: При проверка за правото %s, винаги трябва да се проверява конкретен потребител.

en: When choosing daily or weekly email delivery, which time of day would you prefer?
bg: Когато избирате всекидневно или ежеседмично изпращане по имейл, кое време от деня предпочитате?

en: When creating an account, automatically generate an account username for the customer based on their name, surname or email
bg: Когато правите регистрация, автоматично да се генерира потребителско име за клиента въз основа на името, фамилията или имейла

en: When handling an %s, should access to downloadable files be revoked and download logs cleared?
bg: При %s, да се забрани ли достъпът до файлове за сваляне и да се изтрият ли дневниците на свалянията?

en: When handling an %s, should personal data within orders be retained or removed?
bg: При %s, да се запазят ли личните данни, съдържащи се в поръчките или да се изтрият?

en: When in reorder mode, additional controls to reorder menu items will be available in the items list above.
bg: Когато сте в режим на преподреждане, допълнителни бутони за преподреждане на елементите на менюто ще се появят в списъка с инструменти горе.

en: When in reorder mode, additional controls to reorder widgets will be available in the widgets list above.
bg: Режимът за пренареждане предоставя допълнителни възможности за пренареждане на джаджите в горния списък.

en: When previewing on smaller monitors, you can use the collapse icon at the bottom of the left-hand pane. This will hide the pane, giving you more room to preview your site in the new theme. To bring the pane back, click on the collapse icon again.
bg: Когато разглеждате на по-малки екрани, иконата за свиване в долния ляв край на екрана прибира менюто. Така ще имат повече място, за да разгледате сайта с новата тема. За да върнете менюто, просто натиснете иконата отново.

en: When product stock reaches this amount the stock status will change to "out of stock" and you will be notified via email. This setting does not affect existing "in stock" products.
bg: Когато наличността на продукта достигне това количество, статусът ще промени на неналичен и ще получите известие по имейл. Тази настройка не се отразява на съществуващите продукти в наличност.

en: When product stock reaches this amount you will be notified via email.
bg: Когато наличността на продукта достигне това количество, ще получите известие по имейл.

en: When registering an "array" meta type to show in the REST API, you must specify the schema for each array item in "show_in_rest.schema.items".
bg: Когато регистрирате метатип „масив“, който да се показва в REST API, трябва да посочите схема за всеки елемент от масива в "show_in_rest.schema.items".

en: When registering an "array" setting to show in the REST API, you must specify the schema for each array item in "show_in_rest.schema.items".
bg: При регистриране на настройка от тип "масив", която да се показва в REST API, трябва да определите схемата на всеки елемент от масива в "show_in_rest.schema.items".

en: When starting a new paragraph with one of these formatting shortcuts followed by a space, the formatting will be applied automatically. Press Backspace or Escape to undo.
bg: Когато започнете да форматирате нов параграф с една от тези клавишни комбинации, последвана от клавиш Space, форматирането ще бъде приложено автоматично. Отменете действието с клавиши Backspace или Escape.

en: When testing the REST API, an error was encountered:
bg: При тестване на REST API се появи следната грешка:

en: When testing the REST API, an unexpected result was returned:
bg: При тестване на REST API е върнат неочакван резултат:

en: When this setting is in effect, a reminder is shown in the At a Glance box of the Dashboard that says, &#8220;Search engines discouraged&#8221;, to remind you that you have directed search engines to not crawl your site.
bg: Когато тази настройка е включена, ще видите напомнящо съобщение на екрана „Накратко“ в таблото, че търсачките не виждат сайта.

en: When true, the payment gateway API is used to generate the refund.
bg: При стойност true методът за плащане се използва за генериране на връщането.

en: When using Bulk Edit, you can change the metadata (categories, author, etc.) for all selected posts at once. To remove a post from the grouping, just click the %s<span class="screen-reader-text">remove</span> button next to its name in the Bulk Edit area that appears.
bg: Когато използвате функцията за групово редактиране, можете да промените метаданните (категории, автор и т.н.) за всички избрани публикации наведнъж. За да премахнете дадена публикация от групирането, просто натиснете върху бутона %s<span class="screen-reader-text">премахни</span> до нейното име в областта за групово редактиране.

en: When using a keyboard to navigate:
bg: При използване на клавиатурата за навигиране:

en: When visitors leave comments on the site we collect the data shown in the comments form, and also the visitor&#8217;s IP address and browser user agent string to help spam detection.
bg: Когато посетителите оставят коментари в сайта, ние събираме данните, показани във формуляра за коментари, както и IP адреса на посетителя и идентификатора на потребителския браузър, за да помогнат за откриването на спам.

en: When will it be ready?
bg: Кога ще е готов?

en: When you cancel your subscription within %(refundPeriodInDays)d days of purchasing, you'll receive a refund and it will be removed from your site immediately.
bg: Ако премахнете абонамента си в рамките на %(refundPeriodInDays)d дни от покупката, ще получите възстановяване на средствата и абонаментът ще бъде незабавно премахнат.

en: When you click the button below WordPress will create an XML file for you to save to your computer.
bg: Когато натиснете бутона по-долу WordPress ще създаде XML файл, който може да запазите на компютъра си.

en: When you log in, we will also set up several cookies to save your login information and your screen display choices. Login cookies last for two days, and screen options cookies last for a year. If you select &quot;Remember Me&quot;, your login will persist for two weeks. If you log out of your account, the login cookies will be removed.
bg: Когато влезете в профила си на сайта още няколко бисквитки 
    ще запазят информацията ви за вход и предпочитанията ви какво да виждате на екрана. Бисквитките за вход изтичат след два дни, а за предпочитанията на екрана след година. Ако изберете опцията за запомняне, информацията ви за вход ще се пази две седмици. Ако излезете от профила си, бисквитките за вход ще бъдат изтрити.

en: When you make posts or comments around WordPress.com, they will be listed in chronological order here. Want to get started? Check out some of the links to the right and leave a comment on one that interests you.
bg: Коментарите, които правите по блогове в WordPress.com ще се появяват тук, в хронологичен ред.

en: When you purchase from us, we’ll ask you to provide information including your name, billing address, shipping address, email address, phone number, credit card/payment details and optional account information like username and password. We’ll use this information for purposes, such as, to:
bg: Когато направите покупка от нас, ще ви поискаме данни като име, адреси за фактуриране и доставка, имейл адрес, телефонен номер, данни за кредитната ви карта или друг метод за плащане и - по ваш избор - информация за регистрация на ваш профил, като потребителско име и парола. Ще използваме тези данни за някои от следните цели:

en: When you receive a new order, it will appear here.
bg: Тук ще се показват Вашите нови поръчки.

en: When you've been able to update using the "Update now" button on Dashboard > Updates, this error will be cleared for future update attempts.
bg: Грешката ще бъде изчистена за бъдещи обновявания когато обновите чрез бутона „Обновяване сега“, намиращ се в Табло > Обновявания.

en: Where is your next adventure taking you?
bg: Местите ли се другаде?

en: Where is your store based?
bg: Къде се намира магазинът Ви?

en: Where the pattern comes from e.g. core
bg: Мястото, от където идва макета (например ядрото)

en: Where the template part is intended for use (header, footer, etc.)
bg: Къде е предназначена за употреба шаблонната част(горната част, долната част и т.н.)

en: Where your data is sent
bg: Къде се изпращат данните ви

en: Whether a taxonomy is intended for use publicly either via the admin interface or by front-end users.
bg: Дали таксономията е предназначена за публична употреба - чрез административния интерфейс или от крайните потребители.

en: Whether a template is a custom template.
bg: Дали шаблонът е потребителски.

en: Whether a theme uses block-based template parts.
bg: Използва ли темата части от темплейти на базата на блокове.

en: Whether a theme uses block-based templates.
bg: Използва ли темата темплейти на базата на блокове.

en: Whether items must be assigned all or any of the specified terms.
bg: Дали на записите трябва да бъдат назначени всички или някой от посочените термини.

en: Whether or not comments are open on the post.
bg: Дали коментарите към публикацията са разрешени.

en: Whether or not the post can be pinged.
bg: Дали публикацията може да получава ping.

en: Whether or not the post should be treated as sticky.
bg: Дали публикацията да бъде разглеждана като залепена.

en: Whether or not the post type can be viewed.
bg: Дали този тип публикация може да бъде прегледан.

en: Whether or not the post type should have children.
bg: Дали типът публикация може да има деца.

en: Whether or not the taxonomy should have children.
bg: Дали таксономията може да има деца.

en: Whether or not the term cloud should be displayed.
bg: Дали да се показва или не облакът от термини.

en: Whether or not this is a compound rate.
bg: Дали таксата ще се комбинира с другите такси.

en: Whether or not this tax rate also gets applied to shipping.
bg: Дали тази такса да се прилага и върху цената на доставката.

en: Whether or not you have WordPress Multisite enabled.
bg: Независимо дали използвате WordPress Multisite функцията

en: Whether posts and comments RSS feed links are added to head.
bg: Дали в head тага се включват връзки към RSS потоците за публикации и коментари.

en: Whether posts of this status may have floating published dates.
bg: Дали публикациите с това състояние могат да имат плаващи дати на публикуване.

en: Whether posts of this status should be shown in the front end of the site.
bg: Дали публикациите с това състояние да се показват в публичната част на сайта.

en: Whether posts with this status should be private.
bg: Дали публикациите с това състояние трябва да бъдат частни.

en: Whether posts with this status should be protected.
bg: Дали публикациите с това състояние трябва да бъдат защитени.

en: Whether posts with this status should be publicly-queryable.
bg: Дали към публикациите с това състояние могат да се отправят публични запитвания.

en: Whether the content is protected with a password.
bg: Дали съдържанието е защитено с парола.

en: Whether the excerpt is protected with a password.
bg: Дали откъсът е защитен с парола.

en: Whether the menu item represents an object that no longer exists.
bg: Дали елементът от менюто представлява вече несъществуващ обект.

en: Whether the plugin can only be activated network-wide.
bg: Дали разширение може да бъде активирано само за цялата мрежа.

en: Whether the taxonomy is publicly queryable.
bg: Дали таксономията е публично достъпна.

en: Whether the theme can manage the document title tag.
bg: Дали темата може да управлява HTML тага за заглавие на документа.

en: Whether the theme disables custom colors.
bg: Дали темата изключва възможността за потребителските цветове.

en: Whether the theme disables custom font sizes.
bg: Дали темата изключва възможността за потребителски големини на шрифтове.

en: Whether the theme disables custom gradients.
bg: Дали темата изключва възможността за потребителски градиенти.

en: Whether the theme disables generated layout styles.
bg: Дали темата изключва генерирани стилове за оформлението.

en: Whether the theme enables Selective Refresh for Widgets being managed with the Customizer.
bg: Дали темата поддържа избирателно презареждане за джаджи, управлявани през персонализатора.

en: Whether the theme is a block-based theme.
bg: Това тема на основата на блокове ли е.

en: Whether the theme supports responsive embedded content.
bg: Дали темата поддържа адаптивно вграждане на съдържание.

en: Whether the widget supports multiple instances
bg: Джаджата за Прогноза за времето поддържа множество локации

en: Whether theme opts in to default WordPress block styles for viewing.
bg: Дали темата предлага стандартните стилове за разглеждане на WordPress блокове.

en: Whether theme opts in to the dark editor style UI.
bg: Дали темата предлага възможност за тъмен потребителски интерфейс на редактора.

en: Whether theme opts in to the editor styles CSS wrapper.
bg: Дали темата предлага възможност за обвивка на CSS стиловете на редактора.

en: Whether theme opts in to wide alignment CSS class.
bg: Дали темата предлага CSS клас за широко подравняване.

en: Whether to allow automatic creation of taxonomy columns on associated post-types table.
bg: Дали да се позволи автоматично добавяне на колони за таксономията в таблиците на асоциираните типове съдържание.

en: Whether to automatically add top level pages to this menu.
bg: Дали автоматично да  се добавят страници от първо ниво за това меню.

en: Whether to bypass Trash and force deletion.
bg: Дали да се прескача кошчето и да се изтрива завинаги.

en: Whether to bypass trash and force deletion.
bg: Дали да се пропусне кошчето и да се изтрие безвъзвратно.

en: Whether to force removal of the widget, or move it to the inactive sidebar.
bg: Дали да се премахне джаджата или да се премести в страничната лента с неактивни джаджи.

en: Whether to generate a default UI for managing this post type.
bg: Дали да се генерира UI по подразбиране за управление на този тип публикации.

en: Whether to generate a default UI for managing this taxonomy.
bg: Дали да се генерира потребителски интерфейс по подразбиране за управление на тази таксономия.

en: Whether to hide resources not assigned to any products.
bg: Дали да се скриват ресурси, които не са зададени на нито един продукт.

en: Whether to hide terms not assigned to any posts.
bg: Дали да се скрият термините, които не са добавени към публикация.

en: Whether to include child terms in the terms limiting the result set.
bg: Дали под темата да бъде включена в условията за търсене.

en: Whether to include posts in the edit listing for their post type.
bg: Дали публикациите да се включват в списъка за редактиране за съответния тип публикация.

en: Whether to make the post type available for selection in navigation menus.
bg: Дали този тип публикация да бъде свободен за избиране в навигационните менюта.

en: Whether to make the taxonomy available for selection in navigation menus.
bg: Дали да бъде достъпна таксонимията за избор в навигационните менюта.

en: Whether to perform an oEmbed discovery request for unsanctioned providers.
bg: Дали да се изпълни заявка за откриване на oEmbed за доставчици извън белия списък.

en: Whether to show the taxonomy in the quick/bulk edit panel.
bg: Дали да се показва таксономията в панела за бързо/масово редактиране.

en: Which columns should be exported?
bg: Кои колони трябва да бъдат експортирани?

en: Which email address should we send the submissions to?
bg: На кой имейл адрес бихте искали да получавате известия?

en: Which language will you be blogging in?
bg: На какъв език ще пишете публикациите си?

en: Which product category should be exported?
bg: Коя продуктова категория да се експортира?

en: Which product types should be exported?
bg: Кои видове продукти трябва да бъдат експортирани?

en: While previewing a new theme, you can continue to tailor things like widgets and menus, and explore theme-specific options.
bg: Докато преглеждате нова тема, можете да изпробвате и настройвате разни неща, като джаджи и менюта, и да опитате конкретни настройки на темата.

en: While trying to test your site&#8217;s scheduled events, the following error was returned: %s
bg: Следната грешка беше получена по време на тестовете на насрочените събития на вашия сайт: %s

en: While you visit our site, we’ll track:
bg: Докато посещавате нашия сайт, ние записваме:

en: White
bg: Бяла

en: Whitehorse
bg: Уайтхорс

en: Who on our team has access
bg: Кой от нашия екип има достъп

en: Who we are
bg: За нас

en: Who we share your data with
bg: С кого споделяме данните ви

en: Who's this domain for?
bg: За кой е този домейн?

en: Wholesale Club
bg: Търговия на едро

en: Whoops, you don't have permission to do that.
bg: Опа, нямате права да направите това.

en: Why :
bg: Защо :

en: Why aren't my filters appearing?
bg: Защо не се показват филтрите ми?

en: Why is this important?
bg: Защо това е важно?

en: Why:
bg: Защо:

en: Wicklow
bg: Уиклоу

en: Wide
bg: Широк

en: Wide Blocks
bg: Широки Блокове

en: Widget %s
bg: Джаджа %s

[ctx: Widget Visibility: {Rule Major [Page]} is {Rule Minor [Search results]}]
en: is
bg: е

en: Widget moved down
bg: Джаджата е преместена надолу

en: Widget moved up
bg: Джаджата е преместена нагоре

en: Widget title
bg: Заглавие на джаджа

en: Widget title:
bg: Заглавие на джаджата:

en: Widget type (id_base) is required.
bg: Типът на джаджата (id_base) е задължителен.

en: Widget type does not support raw instances.
bg: Типа джаджа не поддържа инстанции в суров вид.

en: Widgets
bg: Джаджи

en: Widgets are independent sections of content that can be placed into any widgetized area provided by your theme (commonly called sidebars). To populate your sidebars/widget areas with individual widgets, drag and drop the title bars into the desired area. By default, only the first widget area is expanded. To populate additional widget areas, click on their title bars to expand them.
bg: Джаджите представляват самостоятелни секции със съдържание, което може да бъде поставяно във всеки от предвидените за целта раздели (често наричани странични ленти). Изпълването на страничните ленти с джаджи става като провлачите заглавната лента на съответната джаджа до желания раздел. По подразбиране, само първият раздел за джаджи (странична лента) е показан. За да поставите джаджа в друг раздел, натиснете на заглавната му лента, за да го разширите и тогава провлачете желаните джаджи в него.

en: Widgets are independent sections of content that can be placed into widgetized areas provided by your theme (commonly called sidebars).
bg: Джаджите са независими блокове съдържание, които се намират на места, зададени в темата, която използвате (най-често в страничните колони).

en: Widgets may be used multiple times. You can give each widget a title, to display on your site, but it&#8217;s not required.
bg: Джаджите може да се ползват многократно. Може да поставите заглавие на всяка джаджа (което ще се вижда на сайта), но не е задължително.

en: Widgets need to be registered using %s, before they can be displayed.
bg: Джаджите трябва да бъдат регистрирани чрес %s, преди да могат да бъдат показвани.

en: Width
bg: Ширина

en: Width (%s)
bg: Ширина (%s)

en: Width in pixels
bg: Ширина в пиксели

en: Width of the crop as a percentage of the image width.
bg: Ширина на изрязването като процент от цялата ширина на изображението.

en: Width:
bg: Ширина:

en: Wildlife Rescue Service
bg: Служба защита на дивите животни

en: Winamac
bg: Уинамак

en: Windhoek
bg: Уиндхук

en: Windmill
bg: Вятърна мелница

en: Wine Bar
bg: Винен бар

en: Wine Store
bg: Магазин за вино

en: Winery
bg: Винарна

en: Winnipeg
bg: Уинипег

en: Wisconsin
bg: Уисконсин

en: With 1 comment | With %s comments
bg[0]: С 1 коментар
bg[1]: С %s коментара

en: With Carousel active, any standard WordPress galleries or single images you have embedded in posts or pages will
    		launch a full-screen photo browsing experience with comments and EXIF metadata.
bg: С Carousel активен, всяка стандартна WordPress галерия в публикация или страница ще може да се разглежда по прекрасен начин, на пълен екран и с EXIF мета-информация.

en: With increased storage space you'll be able to upload more images, audio, and documents to your website.
bg: С допълнителното място за съхранение ще можете да качвате повече снимки, видео, аудио и документи.

en: With increased storage space you\'ll be able to upload more images, videos, audio, and documents to your website.
bg: С допълнителното място за съхранение ще можете да качвате повече снимки, видео, аудио и документи.

en: With increased storage space you’ll be able to upload more images, audio, and documents to your website.
bg: С допълнителното място за съхранение ще можете да качвате повече снимки, видео, аудио и документи.

en: With increased storage space you’ll be able to upload more images, audio, and documents to your website. On the Premium, Business, and eCommerce plans you can upload videos, too.
bg: С допълнителното място за съхранение ще можете да качвате повече снимки, видео, аудио и документи. В Премиум, Бизнес и eCommerce плановете също можете да качвате видео.

en: With increased storage space you’ll be able to upload more images, videos, audio, and documents to your website.
bg: С допълнителното място за съхранение ще можете да качвате повече снимки, видео, аудио и документи.

en: With your plan, all WordPress.com advertising has been removed from your site.
bg: С плана ви, всички WordPress.com реклами са премахнати от сайта ви.

en: Women's Clothing Store
bg: Магазин за дамско облекло

en: Women's Health
bg: Женско здраве

en: Women's Health Clinic
bg: Клиника за женско здраве

en: Women's Shelter
bg: Убежище за жени

en: Woo.com support
bg: Woo.com поддръжка

en: WooCommerce &rsaquo; Setup Wizard
bg: WooCommerce &rsaquo; помощник за настройка

en: WooCommerce API. Use a consumer key in the username field and a consumer secret in the password field.
bg: WooCommerce API. Използвайте потребителския ключ като потребителско име и тайния ключ – за парола

en: WooCommerce Admin icon
bg: Икона на WooCommerce Admin

en: WooCommerce Blocks development mode requires files to be built. From the plugin directory, run %1$s to install dependencies, %2$s to build the files or %3$s to build the files and watch for changes.
bg: Режимът за разработка на WooCommerce Blocks изисква изграждането на файлове. От директорията на разширението изпълнете %1$s, за да инсталирате зависимостите, %2$s, за да компилирате файловете или %3$s, за да компилирате файловете и да останете в състояние на очакване на нови промени за компилиране.

en: WooCommerce Customer Data
bg: Данни за клиентите в WooCommerce

en: WooCommerce Customer Orders
bg: WooCommerce клиентски поръчки

en: WooCommerce Endpoint
bg: WooCommerce endpoint

en: WooCommerce Extensions
bg: Разширение за WooCommerce

en: WooCommerce Helper
bg: WooCommerce помощник

en: WooCommerce Network Orders
bg: Поръчки от WooCommerce мрежата

en: WooCommerce REST API package
bg: WooCommerce REST API пакет

en: WooCommerce Recent Reviews
bg: WooCommerce скорошни отзиви

en: WooCommerce Services
bg: WooCommerce услуги

en: WooCommerce Services icon
bg: Икона на WooCommerce Services

en: WooCommerce Status
bg: Състояние на WooCommerce

en: WooCommerce Tax
bg: WooCommerce данък

en: WooCommerce action names associated with the webhook.
bg: Имена на действия в WooCommerce, асоциирани с уеб куката.

en: WooCommerce can accept both online and offline payments. <a href="%s" target="_blank">Additional payment methods</a> can be installed later.
bg: WooCommerce може да работи както с електронни плащания, така и с наложен платеж. Можете да инсталирате <a href="%s" target="_blank">допълнителни методи на плащане</a> и по-късно.

en: WooCommerce database update
bg: Обновяване на данните на WooCommerce

en: WooCommerce database update complete. Thank you for updating to the latest version!
bg: Обновяването на данните за WooCommerce приключи. Благодарим ви, че обновихте до последната версия!

en: WooCommerce database update required
bg: Нужно е обновяване на базата данни на WooCommerce

en: WooCommerce database version
bg: Версия на базата от данни на WooCommerce

en: WooCommerce endpoints
bg: Служебни страници в WooCommerce

en: WooCommerce extensions
bg: Разширения за WooCommerce

en: WooCommerce has been updated! To keep things running smoothly, we have to update your database to the newest version.
bg: WooCommerce е обновен! Трябва да обновим и базата данни, за да работят нещата гладко.

en: WooCommerce is updating product data in the background
bg: WooCommerce обновява данните на продуктите във фонов режим

en: WooCommerce is updating the database in the background. The database update process may take a little while, so please be patient.
bg: WooCommerce обновява базата от данни във фонов режим. Този процес може да е по-продължителен – бъдете търпеливи.

en: WooCommerce pages
bg: WooCommerce страници

en: WooCommerce pages.
bg: Страници на WooCommerce.

en: WooCommerce plugins may use this method of communication when checking for plugin updates.
bg: WooCommerce разширението използва този метод на комуникация при проверка за обновления.

en: WooCommerce products (CSV)
bg: WooCommerce продукти (CSV)

en: WooCommerce settings
bg: WooCommerce настройки

en: WooCommerce status
bg: Статус на магазина (WooCommerce)

en: WooCommerce support
bg: WooCommerce поддръжка

en: WooCommerce tax rates (CSV)
bg: WooCommerce такси (CSV)

en: WooCommerce transients
bg: WooCommerce транзиенти

en: WooCommerce version
bg: WooCommerce версия

en: WooCommerce version.
bg: Версия на WooCommerce.

en: WooCommerce will match a customer to a single zone using their shipping address and present the shipping methods within that zone to them.
bg: WooCommerce ще свърже клиента с една зона, като използва адреса му за доставка и ще му предостави методите за доставка в тази зона.

en: WooCommerce will run under this version of PHP, however, it has reached end of life. We recommend using PHP version 7.2 or above for greater performance and security.
bg: WooCommerce ще работи на тази версия на PHP, но тя вече достига края на живота си. Препоръчва се PHP версия 7.2 или по-висока за по-добра производителност и сигурност.

en: WooCommerce will run under this version of PHP, however, some features such as geolocation are not compatible. Support for this version will be dropped in the next major release. We recommend using PHP version 7.2 or above for greater performance and security.
bg: WooCommerce ще работи на тази версия на PHP, но някои възможности, като например геолокацията, не са съвместими с нея. Поддръжката на тази версия на PHP ще бъде прекратена в следващата версия на WooCommerce. Препоръчва се PHP версия 7.2 или по-висока за по-добра производителност и сигурност.

en: WooCommerce.com Usage Tracking Documentation
bg: Документация на проследяването на потреблението на WooCommerce.com

en: Wood Working
bg: Дървообработка

en: Word count: %s
bg: Брой думи: %s

en: WordAds lets you earn money by displaying promotional content. Start earning today.
bg: WordAds ви дава възможност да печелите от показване на реклами. Започнете днес.

en: WordCamps
bg: WordCamp събития

en: WordPress %1$s running %2$s theme.
bg: WordPress %1$s използва темата %2$s.

en: WordPress &rsaquo; Error
bg: WordPress &rsaquo; Грешка

en: WordPress &rsaquo; Success
bg: WordPress &rsaquo; Успех

en: WordPress Address (URL)
bg: WordPress Адрес (URL)

en: WordPress Apps
bg: WordPress Приложения

en: WordPress Blog
bg: WordPress блог

en: WordPress Comments
bg: Коментари в WordPress

en: WordPress Constants
bg: WordPress константи

en: WordPress Core and Block Editor: HTML, CSS, PHP, SQL, JavaScript, and React.
bg: Ядро и блоков редактор: HTML, CSS, PHP, SQL, JavaScript, и React.

en: WordPress Dashboard
bg: WordPress начално табло

en: WordPress Embed
bg: Вграждане в WordPress

en: WordPress Events and News
bg: Събития и новини за WordPress

en: WordPress Media
bg: Файлове в WordPress

en: WordPress News
bg: Новини за WordPress

en: WordPress Plugins
bg: Разширения за WordPress

en: WordPress Post by Email
bg: WordPress пост от имейл

en: WordPress Root (includes wp-config.php and any non-WordPress files)
bg: Основната директория на WordPress (включва wp-config.php и всички не-WordPress файлове)

en: WordPress Themes
bg: WordPress теми

en: WordPress User
bg: Потребителско име в WordPress

en: WordPress Version
bg: Версия на WordPress

en: WordPress app: Kotlin, Java, Swift, Objective-C, Vue, Python, and TypeScript.
bg: WordPress приложение: Kotlin, Java, Swift, Objective-C, Vue, Python, и TypeScript

en: WordPress collects (but <em>never</em> publishes) a limited amount of data from logged-in users but then deletes it or anonymizes it. That data can include:
bg: WordPress събира (но <em>никога</em> не публикува) ограничено количество данни от потребители, след което ги трие и анонимизира. Тези данни може да включват:

en: WordPress collects (but <em>never</em> publishes) a limited amount of data from registered users who have logged in to the site. Generally, these users are people who contribute to the site in some way -- content, store management, and so on. With rare exceptions, these users do not include occasional visitors who might have registered to comment on articles or buy products. The data WordPress retains can include:
bg: WordPress събира (но <em>никога</em> не прави публични) ограничен брой данни от регистрирани потребители, които са влизали в сайта. В повечето случаи това са потребителите, които създават съдържание - публикации, поддръжка на продукти и т.н. С малки изключения тези потребители не включват случайни посетители, регистрирани, за да коментират или купуват от сайта. Данните, които WordPress е възможно да събира могат да включват:

en: WordPress database error:
bg: Грешка в базата от данни на WordPress:

en: WordPress debug mode
bg: Режим за отстраняване на грешки в WordPress

en: WordPress development updates are blocked by the %s constant.
bg: Обновленията за разработка на WordPress са блокирани от константа %s.

en: WordPress development updates are blocked by the %s filter.
bg: Обновленията за разработка на WordPress са блокирани от филтър %s.

en: WordPress directory location
bg: Местоположение на WordPress директорията

en: WordPress directory size
bg: Размер на директорията на WordPress

en: WordPress embraces new technologies, while being committed to backward compatibility. The WordPress project uses the following languages and libraries:
bg: WordPress усвоява новите технологии, продължавайки да поддържа съвместимостта с по-старите системи. Проектът WordPress използва следните езици и библиотеки:

en: WordPress environment
bg: WordPress среда

en: WordPress hook type
bg: Вид на WordPress куката

en: WordPress is not notifying any <a href="%1$s">Update Services</a> because of your site&#8217;s <a href="%2$s">visibility settings</a>.
bg: В момента WordPress не информира <a href="%1$s">Услугите за известяване</a>, поради <a href="%2$s">настройките за видимост</a>.

en: WordPress language.
bg: Език на WordPress.

en: WordPress locale code.
bg: Код за езика на WordPress.

en: WordPress login
bg: Потребителско име от WordPress

en: WordPress may thrive on technical contributions, but you don&#8217;t have to code to contribute. Here are some of the ways you can make an impact without writing a single line of code:
bg: WordPress може и да се развива основно на базата на технически принос, но не е задължително да програмирате, за да се включите и вие. Ето няколко начина, чрез които можете да въздействате без да напишете нито един ред код:

en: WordPress memory limit
bg: Ограничение на паметта в WordPress

en: WordPress memory limit.
bg: Ограничение на паметта за WordPress.

en: WordPress reports no SSL support
bg: WordPress съобщава за липса на SSL

en: WordPress requirements
bg: Изисквания на WordPress

en: WordPress requires %1$s version %2$s or higher. Contact your web hosting company to correct this.
bg: WordPress изисква %1$s версия %2$s или по- висока. Свържете се с вашия уеб хостинг доставчик, за да поправите това.

en: WordPress security and maintenance releases are blocked by %s.
bg: Обновяванията до нови версии, касаещи сигурността и поддръжката, са блокирани от %s.

en: WordPress security and maintenance releases are blocked by the %s filter.
bg: Обновяванията до нови версии, касаещи сигурността и поддръжката, са блокирани от филтър %s.

en: WordPress should correct invalidly nested XHTML automatically
bg: Нека WordPress поправя невалиден XHTML код автоматично

en: WordPress site: %s
bg: WordPress сайт: %s

en: WordPress update available (%s)
bg: Налично е обновление на WordPress (%s)

en: WordPress version
bg: WordPress версия

en: WordPress version %s
bg: WordPress версия %s

en: WordPress version.
bg: Версия на WordPress.

en: WordPress.com Announcement
bg: Обявление от WordPress.com

en: WordPress.com Credits
bg: WordPress.com кредити

en: WordPress.com Followers
bg: Последователи в WordPress.com

en: WordPress.com Likes are
bg: WordPress.com Харесвания са

en: WordPress.com Logo
bg: WordPress.com лого

en: WordPress.com News
bg: WordPress.com Новини

en: WordPress.com Password
bg: Парола за WordPress.com

en: WordPress.com Premium
bg: WordPress.com Премиум

en: WordPress.com Reblog Button
bg: WordPress.com Reblog бутон

en: WordPress.com Search
bg: WordPress.com Търсене

en: WordPress.com Support
bg: WordPress.com Поддръжка

en: WordPress.com Team
bg: Екипът на WordPress.com

en: WordPress.com User
bg: WordPress.com потребител

en: WordPress.com presents
bg: WordPress.com представя

en: WordPress.com subdomain
bg: WordPress.com поддомейн

en: WordPress.com tag conversion complete
bg: Конвертирането на ключови думи приключи

en: WordPress.com verification code
bg: WordPress.com код за потвърждение

en: WordPress.org is reachable
bg: WordPress.org е достъпен

en: WordPress.org plugin directory slug.
bg: Кратко име за директорията с разширения на WordPress.org

en: WordPress.org project
bg: Проектът WordPress.org

en: WordPress.org themes
bg: WordPress.org теми

en: Words
bg: Думи

en: Words: %s
bg: Думи: %s

en: Work Clothes Store
bg: Магазин за работно облекло

en: Work With Us
bg: Работете с нас

en: Work anywhere
bg: Работете отвсякъде

en: Working Female
bg: Работеща жена

en: Working Female Medium
bg: Работеща жена средна

en: Working Female Narrow
bg: Работеща жена тясна

en: Working Female Wide
bg: Работеща жена широка

en: Working Male
bg: Работещ мъж

en: Working Male Medium
bg: Работещ мъж средна

en: Working Male Narrow
bg: Работещ мъж тясна

en: Working Male Wide
bg: Работещ мъж широка

en: Working…
bg: Обработване...

en: Would you like to <a href="%s">check pending comments</a>?
bg: Желате ли <a href="%s">проверите чакащите коментари</a>?

en: Would you like to create one?
bg: Искате ли да създадете нова?

en: Would you like to give the application identifying itself as %s access to your account? You should only do this if you trust the application in question.
bg: Искате ли да предоставите на приложението, идентифициращо се като %s, достъп до вашия акаунт? Направете го само ако се доверявате на въпросното приложение.

en: Would you like to give this application access to your account? You should only do this if you trust the application in question.
bg: Искате ли да предоставите на това приложение достъп до вашия акаунт? Трябва да направите това само ако се доверявате на въпросното приложение.

en: Writable
bg: Записваем

en: Write
bg: Писане

en: Write a Comment...
bg: Добавяне на коментар…

en: Write a Post
bg: Напишете публикация

en: Write a comment...
bg: Добавяне на коментар…

en: Write a post
bg: Добавяне на публикация

en: Write a short welcome message here
bg: Добавяне на кратко съобщение за добре дошли

en: Write blog post
bg: Създаване на публикация

en: Write title…
bg: Въведете заглавие...

en: Write without worry
bg: Пишете без притеснение

en: Write your first blog post
bg: Първата ви публикация

en: Writer
bg: Писател

en: Writing
bg: Публикуване

en: Writing Settings
bg: Настройки за публикуване

en: X &#8212; Even more mature than above
bg: X &#8212; за още по-непоклатими хора

en: X-ray Lab
bg: Рентгенова лаборатория

en: XML Error: %1$s at line %2$s
bg: XML грешка: %1$s на ред %2$s

en: XML-RPC Request Failed --
bg: Заявката през XML-RPC бе неуспешна --

en: XML-RPC services are disabled on this site.
bg: XML-RPC услугата е изключена за този сайт.

en: Xaisomboun
bg: Хайсомбоун

en: Xiangkhouang
bg: Шиангхюанг

en: Y/m/d
bg: d.m.Y

en: Y/m/d g:i:s A
bg: d.m.Y G:i:s

en: Y/m/d g:i:s a
bg: d.m.Y G:i:s

en: Yacht Club
bg: Яхтен клуб

en: Yakutat
bg: Якутат

en: Yakutsk
bg: Якутск

en: Yala
bg: Яла

en: Yambol
bg: Ямбол

en: Yancowinna
bg: Янкоуина

en: Yangon
bg: Янгон

en: Yap
bg: Яп

en: Yards
bg: Ярдове

en: Yasothon
bg: Ясотон

en: Year
bg: Година

en: Year Summary
bg: Годишна статистика

en: Year(s)
bg: Година(и)

en: Year:
bg: Година:

en: Yearly Archives:
bg: Архиви по години:

en: Yearly archives
bg: Годишен архив

en: Years
bg: Години

en: Yekaterinburg
bg: Екатеринбург

en: Yellow
bg: Жълта

en: Yellowknife
bg: Йелоунайф

en: Yemen
bg: Йемен

en: Yemeni rial
bg: Йеменски риал

en: Yep! Begin cloning
bg: Да! Започване на клонирането

en: Yep. You can enter multiple email addresses in the Email address field, and separate them with commas. A notification email will then be sent to each email address.
bg: Да. Можете да въведете няколко имейл адреса в полето "Имейл", като ги разделите със запетая. Всеки от тях ще получи известие.

en: Yerevan
bg: Ереван

en: Yes
bg: Да

en: Yes please
bg: Да, моля!

en: Yes please!
bg: Да, моля!

en: Yes, I approve of this connection
bg: Да, одобрявам тази връзка

en: Yes, I own a different store powered by WooCommerce
bg: Да, притежавам друг магазин задвижван от WooCommerce

en: Yes, I will enter prices inclusive of tax
bg: Цените ще се въвеждат с включени такси

en: Yes, export all custom meta
bg: Да, експортирай всичката мета информация

en: Yes, in person at physical stores and/or events
bg: Да, на живо във физически магазин и/или събития

en: Yes, let's do it.
bg: Да, нека продължим.

en: Yes, on another platform
bg: Да, на друга платформа

en: Yes, on another platform and in person at physical stores and/or events
bg: Да, на друга платформа и на живо във физически магазин и/или събития

en: Yes, take me to my profile page
bg: Да. Искам да си променя паролата.

en: Yesterday
bg: Вчера

en: Yesterday at %s
bg: Вчера в %s

en: Yiddish
bg: Идиш

en: Yobe
bg: Йобе

en: Yoga Studio
bg: Студио за йога

en: You
bg: Вие

en: You already have an account on this site. Please <a href="%1$s">sign in</a> with your username and password and then connect to WordPress.com.
bg: Вече имате профил на този сайт. Моля <a href="%1$s">влезте</a> с Вашето потребителско име и парола и след това се свържете с WordPress.com.

en: You and %s other bloggers like this.
bg: Вие и още %s блогъри харесвате това.

en: You and %s other people like this
bg: Ти и още %s харесвате това

en: You and one other blogger like this.
bg: Вие и още един блогър харесвате това.

en: You are about to approve the following comment:
bg: Следният коментар ще бъде одобрен и ще се покаже в блога:

en: You are about to delete %s.
bg: Ще изтриете %s.

en: You are about to delete the following comment:
bg: Следният коментар ще бъде изтрит:

en: You are about to delete this link '%s'
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
bg: Наистина ли искате да изтриете връзката '%s'?

en: You are about to delete this theme '%s'
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
bg: Наистина ли искате да изтриете темата '%s'?

en: You are about to mark the following comment as spam:
bg: Вие сте на път да маркирате следния коментар като спам:

en: You are about to move the following comment to the Trash:
bg: Наистина ли искате да преместите коментарите в Кошчето:

en: You are about to permanently delete these items from your site.
    This action cannot be undone.
     'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
bg: На път сте завинаги да изтриете тези обекти от сайта.
     Това действие е необратимо.
     'Отмени' за спиране, 'ОК' за изтриване

en: You are about to permanently delete this item from your site.
    This action cannot be undone.
     'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
bg: На път сте завинаги да изтриете този обект от Вашия сайт.
    Това действие е необратимо.
    'Отмени' за спиране, 'ОК' за изтриване

en: You are about to trash these items.
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
bg: Моля, потвърдете изтриването. 
    „Отмяна“ за спиране и „ОК“ за изтриване.

en: You are accessing this website using HTTPS, but your <a href="%1$s">WordPress Address</a> and <a href="%2$s">Site Address</a> are not set up to use HTTPS by default.
bg: Достъпвате до този уебсайт чрез HTTPS, но вашият <a href="%1$s"> адрес на WordPress </a> и <a href="%2$s"> адрес на сайта </a> не са настроени да използвате HTTPS по подразбиране.

en: You are accessing this website using HTTPS, but your <a href="%s">Site Address</a> is not set up to use HTTPS by default.
bg: Достъпвате този сайт чрез HTTPS, но вашият  <a href="%s">адрес</a> не е настроен да използва HTTPS по подразбиране.

en: You are all set! Your site can now be managed from <a href="%s" target="_blank">wordpress.com/sites</a>.
bg: Готови сте! Сега вече сайтът ви може да се управлява от <a href="%s" target="_blank">wordpress.com/sites</a>.

en: You are already a member of this site.
bg: Вече сте член на този сайт.

en: You are already the purchaser of this plan.
bg: Вече сте купувач на този план.

en: You are attempting to log out of %s
bg: Опитвате се да излезете от %s

en: You are browsing %s
bg: Разглеждате %s

en: You are commenting using your %s account.
bg: В момента коментирате, използвайки вашия профил %s.

en: You are currently browsing the %1$s blog archives for %2$s.
bg: Разглеждате архива на %1$s от %2$s.

en: You are currently browsing the %1$s blog archives for the day %2$s.
bg: Разглеждате архива на %1$s от %2$s.

en: You are currently browsing the %1$s blog archives for the year %2$s.
bg: Разглеждате архива на %1$s за %2$s година.

en: You are currently browsing the %s blog archives.
bg: Разглеждате архива на %s.

en: You are currently browsing the archives for the %s category.
bg: Разглеждате архив за категория %s.

en: You are currently editing the page that shows your latest posts.
bg: В момента редактирате страницата, която показва последните ви публикации.

en: You are currently running a development version of Jetpack. <a href="%s" target="_blank">Submit your feedback</a>
bg: Използвате версия на Jetpack, която е още в разработка. <a href="%s" target="_blank">Пратете ни обратна връзка</a>

en: You are currently running the latest version of WordPress available, keep it up!
bg: Вашият WordPress е актуализиран до последната версия, продължавайте все така!

en: You are customizing %s
bg: В момента настройвате %s

en: You are in recovery mode. This means there may be an error with a theme or plugin. To exit recovery mode, log out or use the Exit button. <a href="%s">Exit Recovery Mode</a>
bg: В момента сте в режим на възстановяване. Това означава, че е възможно да съществува грешка с тема или разширение. За да излезете от този режим, прекратете потребителската си сесия или използвате бутона Изход. <a href="%s">Изход от режима на възстановяване</a>

en: You are not allowed to change the plan purchaser of this site.
bg: Не ви е позволено да променяте купувача на плана на този сайт.

en: You are not allowed to delete this poll.
bg: Нямате право да изтривате тази анкета.

en: You are not allowed to do that.
bg: Нямате право да направите това.

en: You are not allowed to edit this poll.
bg: Нямате право да коригирате тази анкета.

en: You are not allowed to make this change.
bg: Нямате права да направите тази промяна.

en: You are not allowed to manage this item.
bg: Нямате права да управлявате това.

en: You are not allowed to move this item out of the Trash.
bg: Нямате право да преместите този запис извън Кошчето.

en: You are not allowed to move this item to the Trash.
bg: Нямате право да преместите този запис в Кошчето.

en: You are not allowed to switch to this theme
bg: Нямате права да превключите към тази тема.

en: You are not allowed to trash this post
bg: Нямате право да изтриете тази публикация.

en: You are not authorized to upload files to this site
bg: Нямате право да качвате файлове.

en: You are not currently logged in.
bg: Не сте се идентифицирали.

en: You are now logged out everywhere else.
bg: Излязохте профила си на всички устройства.

en: You are now logged out.
bg: Излязохте успешно.

en: You are only logged in at this location.
bg: Вече сте в профила си само на това устройство.

en: You are posting comments too quickly. Slow down.
bg: Коментирате прекалено бързо, моля, намалете темпото.

en: You are previewing %s
bg: Вие преглеждате %s

en: You are probably offline.
bg: Възможно е да нямате връзка с интернет.

en: You are required to specify a capability to check.
bg: Нужно е да определите права, които да се проверят.

en: You are required to specify a module.
bg: Трябва да посочите модул.

en: You are required to specify a plugin to activate.
bg: Трябва да посочите разширение, което да активирате.

en: You are required to specify a plugin.
bg: Трябва да посочите разширение.

en: You are required to specify a theme to switch to.
bg: Трябва да изберете тема, към която да превключите.

en: You are required to specify a theme to update.
bg: Трябва да изберете тема, която да обновите.

en: You are running Jetpack on a <a href="%s" target="_blank">staging server</a>.
bg: Използвате Jetpack на <a href="%s" target="_blank">тестов сървър</a>.

en: You are subscribed to the following blogs:
bg: Абонирани сте към блоговете:

en: You are subscribing to the following post:
bg: Абонирате се за публикацията:

en: You are subscribing to the following site:
bg: Абонирате се за страницата:

en: You are trying to update the primary domain for `clitools.wordpress.com`. Doing this is going to break stuff... badly.
bg: Пробвате да промените основния домейн на clitools.wordpress.com. Това ще счупи неща.

en: You are updating a plugin. Be sure to <a href="%s">back up your database and files</a> first.
bg: Обновявате разширение. Уверете се, че сте <a href="%s">направили резервно копие на базата данни и файловете</a>.

en: You are updating a theme. Be sure to <a href="%s">back up your database and files</a> first.
bg: Обновявате тема. Уверете се, че сте <a href="%s">направили резервно копие на базата данни и файловете</a> преди това.

en: You are uploading an older version of a current plugin. You can continue to install the older version, but be sure to <a href="%s">back up your database and files</a> first.
bg: Качвате по-стара версия на налично разширение. Можете да продължите с инсталирането на по-старата версия, но първо <a href="%s">направете резервно копие на базата данни и файловете</a>.

en: You are uploading an older version of the active theme. You can continue to install the older version, but be sure to <a href="%s">back up your database and files</a> first.
bg: Качвате по-стара версия на налична тема. Можете да продължите да инсталирате по-старата версия, но първо <a href="%s">направете резервно копие на базата данни и файловете</a>.

en: You are using a %1$s drop-in which might mean that a %2$s database is not being used.
bg: Използвате %1$s drop-in, което може да значи, че базата данни %2$s не се използва

en: You are using a browser that does not have Flash player enabled or installed. Please turn on your Flash player plugin or download the latest version from https://get.adobe.com/flashplayer/
bg: Използвате браузър който няма инсталиран Flash плейър. Моля, включете разширението за Flash plugin или изтеглете последната версия от https://get.adobe.com/flashplayer/

en: You are using an insecure browser!
bg: Използвате несигурен браузър!

en: You are using an older version of Jetpack. To connect, please update to the latest version.
bg: Използвате стара версия на Jetpack. За да се свържете успешно, моля актуализирайте до последната версия.

en: You are using the auto-generated password for your account. Would you like to change it?
bg: Използвате автоматично генерирана парола за профила си. Желаете ли да я смените?

en: You are using the browser&#8217;s built-in file uploader. The WordPress uploader includes multiple file selection and drag and drop capability. <a href="#">Switch to the multi-file uploader</a>.
bg: Използвате вградения в браузъра мениджър за качване на файлове. Мениджърът на WordPress дава възможност за избор на много файлове едновременно и придърпване и пускане. <a href="#">Превключване към мулти-файлов мениджър за качване</a>.

en: You are using the multi-file uploader. Problems? Try the <a href="%1$s" %2$s>browser uploader</a> instead.
bg: Използвате мулти-файлов мениджър за качване. Ако имате проблеми, опитайте с <a href="%1$s" %2$s>мениджъра на браузъра</a>.

en: You asked, we answered
bg: Вие попитахте, ние отговорихме

en: You asked, we answered!
bg: Вие попитахте, ние отговорихме!

en: You attempted to access the "%1$s" dashboard, but you do not currently have privileges on this site. If you believe you should be able to access the "%1$s" dashboard, please contact your network administrator.
bg: Опитахте се да достъпите "%1$s" табло, но в момента нямате правомощия за този сайт. Ако смятате, че трябва да можете да влезете в "%1$s" табло, моля свържете се с вашия мрежови администратор.

en: You attempted to edit an item that does not exist. Perhaps it was deleted?
bg: Опитвате се да редактирате елемент, който не съществува. Може би е изтрит?

en: You can activate or deactivate individual Jetpack modules to suit your needs.
bg: Можете да активирате или деактивирате всеки Jetpack модул, в зависимост от това, от което имате нужда.

en: You can add links here to be displayed on your site, usually using <a href="%s">Widgets</a>. By default, links to several sites in the WordPress community are included as examples.
bg: Тук можете да добавите връзки, които да се показват във вашия сайт, обикновено чрез <a href="%s">Джаджи</a>. Първоначално връзки към няколко сайтове на WordPress общността са включени като примери.

en: You can add multiple shipping methods within this zone. Only customers within the zone will see them.
bg: Може да добавите няколко метода за доставка в една зона. Само клиенти от тази зона ще ги виждат.

en: You can add or edit links on this screen by entering information in each of the boxes. Only the link&#8217;s web address and name (the text you want to display on your site as the link) are required fields.
bg: Можете да добавяте или редактирате връзки в този екран, като въвеждате информация във всеки панел. Само адресът и името на връзката (текстът който искате да се покаже на сайта като връзка) са задължителни.

en: You can add the following variables to your service sharing URL:
bg: Може да добавите следните променливи към адреса на вашата услуга:

en: You can also <a href="#" id="pick-your-nose">pick your own color</a>.
bg: Можете и<a href="#" id="pick-your-nose">да изберете свой цвят</a>.

en: You can also <a href="%s">specify the language</a> this blog is written in.
bg: Можете също <a href="%s">да изберете език</a> , на който ще пишете в блога.

en: You can also choose a background color by clicking the Select Color button and either typing in a legitimate HTML hex value, e.g. &#8220;#ff0000&#8221; for red, or by choosing a color using the color picker.
bg: Можете също да избирате цвят за фона като натиснете Избор на цвят и напишете стандартна шестнадесетична HTML стойност, напр. &#8220;#ff0000&#8221; за червено. Или изберете цвят от палитрата.

en: You can also control the display of your content in RSS feeds, including the maximum number of posts to display and whether to show full text or an excerpt. <a href="%s">Learn more about feeds</a>.
bg: Можете да контролирате и външния вид на съдържанието си в RSS потоците, включително максималния брой публикации за показване, както и дали да се показва пълният текст или само откъс. <a href="%s">Научете повече за RSS потоците</a>.

en: You can also create posts with the <a href="%s">Press This bookmarklet</a>.
bg: Също така можете да създавате публикации с бутона <a href="%s">Натисни ме</a>.

en: You can also delete individual items and access the extended edit screen from the details dialog.
bg: През прозореца за детайли можете да премахвате излишни елементи и да достъпите екрана за редакция.

en: You can also edit or move multiple posts to the Trash at once. Select the posts you want to act on using the checkboxes, then select the action you want to take from the Bulk actions menu and click Apply.
bg: Можете също да редактирате или преместите наведнъж множество публикации в кошчето. Маркирайте публикациите като ползвате отметките в квадратчетата, след което изберете желаното действие от менюто &quot;Масови действия&quot; и натиснете &quot;Прилагане&quot;.

en: You can also moderate the comment from this screen using the Status box, where you can also change the timestamp of the comment.
bg: Коментарът се редактира и от този екран в колоната Състояние. От там се променя и  датата на публикуване.

en: You can also modify your interface's language in your profile.
bg: Можете да смените езика на интерфейса от вашия профил.

en: You can also perform the same types of actions, including narrowing the list by using the filters, acting on a page using the action links that appear when you hover over a row, or using the Bulk actions menu to edit the metadata for multiple pages at once.
bg: Можете също да изпълнявате сходни действия, включително ограничаване на списъка, като използвате филтрите от връзките, които се показват, когато минете с мишката върху някой ред или като ползвате менюто &quot;Групови действия&quot;, за да редактирате метаданните на няколко страници наведнъж.

en: You can also:
bg: Можете също:

en: You can assign keywords to your posts using <strong>tags</strong>. Unlike categories, tags have no hierarchy, meaning there is no relationship from one tag to another.
bg: Назначете ключови думи към вашите публикации чрез полето <strong>етикети</strong>. За разлика от категориите, етикетите не са йерархични, което значи че няма определена връзка между тях.

en: You can assign theme locations to individual menus by <strong>selecting the desired settings</strong> at the bottom of the menu editor. To assign menus to all theme locations at once, <strong>visit the Manage Locations tab</strong> at the top of the screen.
bg: Можете да определите къде да разположите конкретно меню като <strong>изберете подходящите настройки</strong> в дъното на меню редактора. За да определите менюта на всички позиции, които темата позволява едновременно, <strong>отидете на Настройки на разположенията</strong> в най-горната част на екрана.

en: You can change the display of this screen using the Screen Options tab to set how many items are displayed per screen and to display/hide columns in the table.
bg: Използвайте "Настройка на изгледа" (най-горе вдясно), за да зададете по колко реда да се показват на страница, както и за да показвате/скривате колони от таблицата.

en: You can change your password, turn on keyboard shortcuts, change the color scheme of your WordPress administration screens, and turn off the WYSIWYG (Visual) editor, among other things. You can hide the Toolbar (formerly called the Admin Bar) from the front end of your site, however it cannot be disabled on the admin screens.
bg: Можете да промените паролата си, да включите клавишните комбинации, да промените цветовата схема на администраторските екрани на вашия WordPress, да изключите WYSIWYG (визуалният) редактор и други неща. Можете да скриете &quot;Лентата с инструменти&quot; (доскоро известна като &quot;Администраторска лента с инструменти&quot;) от горната част на самия сайт, но в администраторските екрани тя не може да бъде забранена.

en: You can choose from the theme&#8217;s default header images, or use one of your own. You can also customize how your Site Title and Tagline are displayed.
bg: Можете да изберете от заглавните изображения по подразбиране на темата или да използвате ваши собствени. Можете и да направите настройки на &quot;Заглавието на сайта&quot; и &quot;Краткото описание&quot;.

en: You can choose one of your previously uploaded headers, or show a random one.
bg: Изберете някое предварително качено изображение или да се показва някое случайно.

en: You can choose what&#8217;s displayed on the homepage of your site. It can be posts in reverse chronological order (classic blog), or a fixed/static page. To set a static homepage, you first need to create two <a href="%s">Pages</a>. One will become the homepage, and the other will be where your posts are displayed.
bg: Можете да изберете какво да се показва на начална страница на сайта. Това могат да бъдат Публикации, сортирани обратно-хронологично (последните се показват първи) (класически блог), или някоя статична страница. Ако искате да бъде страница, трябва да създадете две <a href="%s">страници</a>. Едната ще бъде началната страница, а другата – за последните ви публикации.

en: You can choose what&#8217;s displayed on the homepage of your site. It can be posts in reverse chronological order (classic blog), or a fixed/static page. To set a static homepage, you first need to create two Pages. One will become the homepage, and the other will be where your posts are displayed.
bg: Можете да избирате какво да се показва на началната страница на сайта ви. Може да се показват публикации в обратен хронологичен ред (класически блог), или статична страница. За да зададете статична начална страница, първо ще трябва да създадете две страници. Едната ще бъде вашата начална страница, а другата - тази, на която ще се показват вашите публикации.

en: You can choose whether or not your site will be crawled by robots, ping services, and spiders. If you want those services to ignore your site, click the checkbox next to &#8220;Discourage search engines from indexing this site&#8221; and click the Save Changes button at the bottom of the screen.
bg: Можете да изберете дали сайтът ви ще бъде обхождан от ботове, ping услуги и паяци. Ако искате тези услуги да игнорират сайта ви, натиснете отметката в квадратчето до  &#8220;Не позволявайте на търсачките да индексират този сайт&#8221; и натистене бутона Запазване в долната част на екрана.

en: You can create groups of links by using Link Categories. Link Category names must be unique and Link Categories are separate from the categories you use for posts.
bg: Можете да създавате групи връзки като използвате Категории Връзки. Имената на категориите връзки трябва да са уникални. Категориите връзки са различни от категориите на публикациите.

en: You can customize the display of this screen in a number of ways:
bg: Можете да променяте изгледа на екрана по следните начини:

en: You can customize the display of this screen using the Screen Options tab and/or the dropdown filters above the links table.
bg: Можете да настроите този екран като използвате раздела "Настройки на изгледа" и/или филтрите над таблицата с връзки.

en: You can customize the display of this screen&#8217;s contents in a number of ways:
bg: Можете да настроите какво да се показва на този екран по много различни начини:

en: You can customize the look of your site without touching any of your theme&#8217;s code by using a custom background. Your background can be an image or a color.
bg: Можете да промените начина, по който изглежда сайтът ви, без да променяте нищо по кода на темата като използвате собствен фон. Фонът може да е изображение или цвят.

en: You can customize your website by changing the footer credit in customizer.
bg: Можете да настроите своя уебсайт като промените текста за признателност в долната част на сайта.

en: You can delete Link Categories in the Bulk Action pull-down, but that action does not delete the links within the category. Instead, it moves them to the default Link Category.
bg: Можете да изтриете &quot;Категориите връзки&quot; от падащото меню &quot;Групови действия&quot;, но това действие не изтрива връзките в категорията. Вместо това ги премества в категорията връзки по подразбиране.

en: You can edit the image while preserving the thumbnail. For example, you may wish to have a square thumbnail that displays just a section of the image.
bg: Ако не искате да променяте малката картинка (thumbnail), можете да редактирате изображението без това да се случи. Подходящо е ако имате квадратна малка картинка, която показва само определена зона от цялото изображение.

en: You can edit the information left in a comment if needed. This is often useful when you notice that a commenter has made a typographical error.
bg: Можете да редактирате съдържанието на коментара, ако е необходимо. Това е полезно, когато искате да поправите дребна грешка в коментара.

en: You can enable distraction-free writing mode using the icon to the right. This feature is not available for old browsers or devices with small screens, and requires that the full-height editor be enabled in Screen Options.
bg: Режимът за спокойно писане се активира от иконата вдясно. Тази функционалност не се поддържа от браузъри със стари версии и устройства с малки екрани. За да я ползвате трябва да сте активирали опцията за пълна височина на зоната за писане (редактор).

en: You can export a file of your site&#8217;s content in order to import it into another installation or platform. The export file will be an XML file format called WXR. Posts, pages, comments, custom fields, categories, and tags can be included. You can choose for the WXR file to include only certain posts or pages by setting the dropdown filters to limit the export by category, author, date range by month, or publishing status.
bg: Можете да експортирате файл от съдържанието на вашия сайт с цел да го импортирате в друга инсталация или платформа. Експортираният файл ще бъде в XML формат, наречен WXR. Може да включва публикации, страници, коментари, собствени полета, категории и етикети. Може да изберете WXR файлът да включва само някои публикации или страници като настроите падащите филтри да ограничават експорта по категории, автор, период от време, по месеци или статус на публикуване.

en: You can filter the list of posts by post status using the text links above the posts list to only show posts with that status. The default view is to show all posts.
bg: През връзката за състояние на публикация над списъка с всички публикации можете да филтрирате публикации със същото състояние. По подразбиране са показани всички публикации.

en: You can filter the list of users by User Role using the text links above the users list to show All, Administrator, Editor, Author, Contributor, or Subscriber. The default view is to show all users. Unused User Roles are not listed.
bg: Можете да филтрирате списъка от потребители по потребителска роля като използвате текстовите препратки над списъка с потребители, за да покажете Всички, Администратор, Редактор, Автор, Сътрудник или Потребител. Изгледа по подразбиране показва всички потребители. Неизползваните потребителски роли не са в списъка.

en: You can find more details and make changes on the Plugins screen.
bg: Можете да намерите повече детайли и направите промени на екрана за разширения.

en: You can find more details and make changes on the Themes screen.
bg: Може да намерите повече детайли и да направите промени на екран "Теми".

en: You can help us fight spam and upgrade your account by <a href="%s" target="_blank">contributing a token amount</a>.
bg: Помогнете ни в борбата със спама като вземете премиум профил и <a href="%s" target="_blank">допринесете с избрана от вас сума</a>.

en: You can hide/display columns based on your needs and decide how many posts to list per screen using the Screen Options tab.
bg: От раздела "Настройки на изгледа" скривате и показвате колони според нуждите си и определяте колко публикации да се виждат на един екран.

en: You can hide/display columns based on your needs and decide how many users to list per screen using the Screen Options tab.
bg: От раздела "Настройки на изгледа" скривате и показвате колони според нуждите си и решавате колко потребителя да виждате на един екран.

en: You can insert media files by clicking the button above the post editor and following the directions. You can align or edit images using the inline formatting toolbar available in Visual mode.
bg: Добавянето на файлове става с натискане върху иконите над редактора. Следвайте инструкциите. Подравняването или редакцията на изображения се прави през вградената лента с инструменти над изображението във визуалния редактор.

en: You can log out of other devices, such as your phone or a public computer, by clicking the Log Out Everywhere Else button.
bg: С бутона "Изход от всички сесии" излизате от профила си във всички устройства като мобилен телефон, таблет или публично достъпен компютър.

en: You can manage comments made on your site similar to the way you manage posts and other content. This screen is customizable in the same ways as other management screens, and you can act on comments using the on-hover action links or the bulk actions.
bg: Коментарите в сайта се управляват както останалата част от съдържанието, а екранът се персонализира по същия начин като останалите екрани за управление. Можете да променяте статуса на коментарите от връзките, които се появяват когато сте ги посочили с курсора или през менюто за масови действия.

en: You can manually run queued updates here.
bg: Тук можете ръчно да изпълнявате планираните обновления.

en: You can narrow the list by file type/status or by date using the dropdown menus above the media table.
bg: Можете да подреждате списъка по вид/състояние на файла или по дата, като използвате падащите менюта над таблицата с файлове.

en: You can navigate to other pages on your site while using the Customizer to view and edit the widgets displayed on those pages.
bg: Можете да навигирате към други страници от сайта, докато ползвате Настройките, така че да редактирате джаджите, които се виждат на тях.

en: You can now choose from a whole universe of themes and plugins and easily add them to your existing WordPress.com site.
bg: Вече можете да избирате от цяла вселена от теми и добавки/плъгини и лесно да ги добавите към съществуващия си WordPress.com сайт.

en: You can now manage and live-preview Custom Backgrounds in the <a href="%s">Customizer</a>.
bg: В <a href="%s">„Настройки“</a> вече можете да добавите и прегледате в реално време фона на сайта си.

en: You can now manage and live-preview Custom Header in the <a href="%s">Customizer</a>.
bg: В <a href="%s">„Настройки“</a> вече можете да управлявате и прегледате в реално време заглавното изображение на сайта си.

en: You can only have 1 %s in your cart.
bg: Имате само 1 %s в количката.

en: You can only rename blogs that you own
bg: Можете да преименувате блог само ако го притежавате

en: You can prevent WordPress.com from sending you any more subscription emails by clicking below.
bg: Можете да спрете WordPress.com да ви изпраща абонаменти по пощата оттук.

en: You can proportionally scale the original image. For best results, scaling should be done before you crop, flip, or rotate. Images can only be scaled down, not up.
bg: Можете да преоразмерявате пропорционално на оригиналното изображение. Преоразмеряването преди изрязване, завъртане или обръщане е добра идея. Размерите на изображението могат да стават само по-малки, не и да се увеличават.

en: You can refine the list to show only posts in a specific category or from a specific month by using the dropdown menus above the posts list. Click the Filter button after making your selection. You also can refine the list by clicking on the post author, category or tag in the posts list.
bg: Списъкът може да показва само публикации в определена категория или определен месец. Настройката се прави през падащите менюта над списъка с публикации. Натиснете бутона Филтриране след като изберете критерии. Списъкът може да бъде ограничен още като кликнете на автор на публикация, категория или етикет от списъка с публикации.

en: You can request a code once every two minutes. Please wait and try again.
bg: Може да изискате код веднъж на две минути. Моля, опитайте след малко.

en: You can request a code via SMS once per minute. Please wait and try again.
bg: Може да изискате SMS код веднъж в минута. Моля, опитайте отново след малко.

en: You can see all comments on this post here:
bg: Всички коментари към публикацията:

en: You can see all pingbacks on this post here:
bg: Всички споменавания на тази публикация:

en: You can see all trackbacks on this post here:
bg: Всички връзки към тази публикация:

en: You can select an image to be shown at the top of your site by uploading from your computer or choosing from your media library. After selecting an image you will be able to crop it.
bg: Изберете изображение за началото на сайта като го качите от компютъра си или го изберете от библиотеката с файлове. След като изберете изображение ще можете да го преоразмерите или изрежете.

en: You can select the language you wish to use while using the WordPress administration screen without affecting the language site visitors see.
bg: Може да изберете език, който да се използва в администрацията, без това да се отрази на езика, който се използва за посетителите на сайта.

en: You can set a custom image header for your site. Simply upload the image and crop it, and the new header will go live immediately. Alternatively, you can use an image that has already been uploaded to your Media Library by clicking the &#8220;Choose Image&#8221; button.
bg: Може да добавите собствено изображение за заглавката на вашият сайт. Качете изображението и го изрежете и новата заглавка ще се обнови веднага. Друг начин е да ползвате изображение, което е било качено във вашата &quot;Библиотека с файлове&quot; като натиснете на бутона &#8220;Избор на изображение&#8221;.

en: You can set maximum sizes for images inserted into your written content; you can also insert an image as Full Size.
bg: Можете да зададете максимални размери за изображенията, вмъкнати в текстовото съдържание; можете също да вмъкнете изображение в пълен размер.

en: You can set the language, and WordPress will automatically download and install the translation files (available if your filesystem is writable).
bg: След като изберете език, той ще бъде автоматично свален и инсталиран (ако системата ви позволява записване на файлове).

en: You can start publishing with just a few sentences, and a few steps. I always start with an “About” page, which is one of the first things your visitors will look for.
bg: Можете да започнете публикуването само с няколко изречения и няколко стъпки. Желателно е да започнете със страница "За Мен", която е едно от първите неща, което посетителите Ви ще потърсят.

en: You can still use your site but any subdomain you create may not be accessible. If you know your DNS is correct, ignore this message.
bg: Все още можете да използвате сайта си, но всички поддомейни, които създадете, може да бъдат недостъпни. Ако знаете, че DNS-а ви е правилен, игнорирайте това съобщение.

en: You can submit content in several different ways; this screen holds the settings for all of them. The top section controls the editor within the dashboard, while the rest control external publishing methods. For more information on any of these methods, use the documentation links.
bg: Съдържание може да се публикува по няколко различни начина - този екран съдържа настройки за всеки от тях. Горната част контролира редактора в рамките на таблото, а останалите контролират външните методи за публикуване. За повече информация относно някой от тези методи използвайте връзките към документацията.

en: You can try the export again, or <a href="%1s">contact us</a> for further help.
bg: Можете да опитате отново, или да се <a href="%1s">свържете с нас</a> за повече помощ.

en: You can upload and insert media (images, audio, documents, etc.) by clicking the Add Media button. You can select from the images and files already uploaded to the Media Library, or upload new media to add to your page or post. To create an image gallery, select the images to add and click the &#8220;Create a new gallery&#8221; button.
bg: Можете да качвате и вмъквате медийни файлове (изображения, звук, документи и т.н.) като натиснете бутона Добавяне на файл. Можете да изберете от вече качените в библиотеката изображения и файлове или да добавите нови. За да създадете галерия, изберете изображенията, които желаете да добавите и натиснете бутона &#8220;Създаване на нова галерия&#8221;.

en: You can upload media files here without creating a post first. This allows you to upload files to use with posts and pages later and/or to get a web link for a particular file that you can share. There are three options for uploading files:
bg: От тук можете да качвате мултимедийни файлове без преди това да трябва да създавате нова публикация. Това ви позволява да качвате файлове, които после да използвате в публикации и страници и/или да вземете връзка за конкретен файл, който бихте искали да споделите. Има три опции за качване на файлове:

en: You can use categories to define sections of your site and group related posts. The default category is &#8220;Uncategorized&#8221; until you change it in your <a href="%s">writing settings</a>.
bg: Можете да използвате категории, за да разделите сайта си на секции и да групирате подобни публикации. Категорията по подразбиране е "Без-категория", докато не я промените в <a href="%s">настройките за публикуване</a>.

en: You can use one of these cool headers or show a random one on each page.
bg: Можете да използвате някоя от тези снимки или да показвате случайно при всяко презареждане.

en: You can use the following controls to arrange your Dashboard screen to suit your workflow. This is true on most other administration screens as well.
bg: Може да използвате тези инструменти, за да организирате административния си плот, така че да пасне най-добре на начина ви на работа. Това важи и за повечето от останалите административни екрани.

en: You can view all posts made by a user by clicking on the number under the Posts column.
bg: Можете да прегледате всички публикации от даден потребител като щракнете върху числото под колоната &quot;Публикация&quot;.

en: You can view posts in a simple title list or with an excerpt using the Screen Options tab.
bg: Публикациите могат да бъдат прегледани като прост списък със заглавия или с включен откъс. Изберете предпочитания начин в „Настройки на изгледа“.

en: You can view your media in a simple visual grid or a list with columns. Switch between these views using the icons to the left above the media.
bg: Файловете могат да се покажат като мрежа или като списък в колони. Превключването между тези изгледи става с иконите вляво над файловете.

en: You can't block yourself.
bg: Не можете да блокирате себе си.

en: You cannot add &quot;%s&quot; to the cart because the product is out of stock.
bg: Не може да добавите &quot;%s&quot; към количката, защото е изчерпан.

en: You cannot add another "%s" to your cart.
bg: Не можете да добавите друг "%s" към количка си.

en: You cannot add that amount of &quot;%1$s&quot; to the cart because there is not enough stock (%2$s remaining).
bg: Не може да добавите това количество от &quot;%1$s&quot; към количката, защото няма достатъчно налично. Разполагаемата ни наличност е %2$s.

en: You cannot add that amount to the cart &mdash; we have %1$s in stock and you already have %2$s in your cart.
bg: Не може да добавите това количество към количката &mdash; в наличност имаме %1$s, а вие имате в количката си %2$s.

en: You cannot add the same tax rate twice!
bg: Не можете да добавите една и съща такса два пъти!

en: You cannot change this later.
bg: Няма да можете да промените това.

en: You cannot delete a plugin while it is active on the main site.
bg: Не можете да изтриете разширение, докато е включено на основния сайт.

en: You cannot delete the current user.
bg: Не можете да изтриете текущия потребител.

en: You cannot edit this comment because the associated post is in the Trash. Please restore the post first, then try again.
bg: Не можете да редактирате този коментар, защото публикацията, към която е той, е в кошчето. Възстановете публикацията и опитайте отново.

en: You cannot edit this item because it is in the Trash. Please restore it and try again.
bg: Не може да редактирате този запис, защото е в Кошчето. Моля, възстановете го и опитайте отново.

en: You cannot move this item to the Trash. %s is currently editing.
bg: Не можете да преместите това. В момента %s редактира.

en: You cannot remove the current user.
bg:  Не можете да изтриете текущия потребител.

en: You cannot remove users.
bg: Не можете да триете потребители.

en: You cannot reply to a comment on a draft post.
bg: Не можете да отговорите на коментар към чернова.

en: You cannot reply to this topic.
bg: Не можете да отговаряте в тази тема.

en: You cannot transfer to that user
bg: Не може да се прехвърлите към този потребител.

en: You cannot use port numbers such as %s.
bg: Не може да използвате номера на портове като %s.

en: You cannot use that email address to signup. There are problems with them blocking some emails from WordPress. Please use another email provider.
bg: Не можете да използвате този имейл адрес за регирстрация. Този доставчик блокира някои от нашите имейли. Изберете друг доставчик.

en: You cannot use that email address to signup. We are having problems with them blocking some of our email. Please use another email provider.
bg: Не можете да използвате този имейл адрес за регирстрация. Този доставчик блокира някои от нашите писма. Моля изберете друг доставчик.

en: You commented on:
bg: Коментирахте в:

en: You currently don't have an active plan for this site.
bg: В момента нямате активен план за този сайт.

en: You deactivated this plugin on %s and may no longer need this policy.
bg: Деактивирахте това разширение на %s и е възможно вече да нямате нужда от тази политика.

en: You did it!
bg: Готово!

en: You did not enter a category name.
bg: Необходимо е да въведете име на категория.

en: You do not currently have any upgrades. To see what upgrades we offer visit our {{link}}Plans page{{/link}}.
bg: В момента няма никакви ъпгрейди. За да видите какви ъпгрейди предлагаме, посетете {{link}}плановете ни{{/link}}

en: You do not have access to "%s" and so cannot subscribe.
bg: Нямате достъп до "%s" и не може да се абонирате.

en: You do not have access to that blog
bg: Нямате достъп до този блог.

en: You do not have access to that blog.
bg: Нямате достъп до този блог.

en: You do not have permission to access this page
bg: Нямате необходимите права за достъп до тази страница!

en: You do not have permission to access this page.
bg: Нямате права за достъп до тази страница.

en: You do not have permission to assign API Keys to the selected user.
bg: Нямате права да асоциирате ключове за API с избрания потребител.

en: You do not have permission to create coupons
bg: Нямате необходимите права да създавате кодове за отстъпка

en: You do not have permission to create order notes
bg: Нямате необходимите права да създадете бележки към поръчките

en: You do not have permission to create order refunds
bg: Нямате право да създавате връщания по поръчки

en: You do not have permission to create orders
bg: Нямате необходимите права за създадаване на поръчки

en: You do not have permission to create product attributes
bg: Нямате права за създаване на атрибути към продуктите

en: You do not have permission to create product categories
bg: Нямате необходимите права да създавате продуктови категории

en: You do not have permission to create product shipping classes
bg: Нямате необходимите права да създавате класове за доставка

en: You do not have permission to create product tags
bg: Нямате права за създаване на продуктови етикети

en: You do not have permission to create products
bg: Нямате необходимите права за създаване на продукти

en: You do not have permission to create tax classes
bg: Нямате необходимите права да създавате класове на такси

en: You do not have permission to create tax rates
bg: Нямате необходимите права да създавате такси

en: You do not have permission to create this customer
bg: Нямате необходимите права за създадаване на този клиент

en: You do not have permission to create webhooks.
bg: Нямате необходимите права да създавате уеб куки

en: You do not have permission to delete product attribute terms
bg: Нямате право да изтривате продуктови атрибути

en: You do not have permission to delete product attributes
bg: Нямате права за изтриване на атрибутите към продукт

en: You do not have permission to delete product category
bg: Нямате необходимите права да изтриете продуктова категория

en: You do not have permission to delete product shipping classes
bg: Нямате необходимите права да изтривате класове за доставка

en: You do not have permission to delete product tag
bg: Нямате права за изтриване на продуктови етикети

en: You do not have permission to delete tax classes
bg: Нямате необходимите права да изтривате класове на такси

en: You do not have permission to delete tax rates
bg: Нямате необходимите права да изтривате такси

en: You do not have permission to delete this %s
bg: Нямате необходимите права за изтривате на %s

en: You do not have permission to delete this customer
bg: Нямате необходимите права за изтриване на този клиент

en: You do not have permission to edit API Keys
bg: Нямате права да редактирате ключовете за API

en: You do not have permission to edit Webhooks
bg: Нямате права да редактирате уеб-куки!

en: You do not have permission to edit product attributes
bg: Нямате необходимите права за редактиране атрибутите към продуктите

en: You do not have permission to edit product categories
bg: Нямате права да редактирате продуктовите категории

en: You do not have permission to edit product shipping classes
bg: Нямате право да редактирате класове за доставка

en: You do not have permission to edit product tags
bg: Нямате необходимите права да редактирате продуктови етикети

en: You do not have permission to edit tax rates
bg: Нямате необходимите права да редактирате такси.

en: You do not have permission to edit this %s
bg: Нямате необходимите права за редактиране на %s

en: You do not have permission to edit this API Key
bg: Нямате права да редактирате този ключ за API

en: You do not have permission to edit this customer
bg: Нямате право да променяте този клиент

en: You do not have permission to edit this user.
bg: Нямате право да редактирате информацията за този потребител.

en: You do not have permission to read product attribute terms
bg: Нямате право да разглеждате термини на продуктови атрибути

en: You do not have permission to read product attributes
bg: Нямате права за четене на атрибутите на продукти

en: You do not have permission to read product categories
bg: Нямате позволения за четене на продуктовите категории

en: You do not have permission to read product shipping classes
bg: Нямате право да разглеждате класовете за доставка

en: You do not have permission to read product tags
bg: Нямате необходимите права да разглеждате продуктови етикети

en: You do not have permission to read tax classes
bg: Нямате необходимите права да разглеждате класовете на таксите

en: You do not have permission to read tax rate
bg: Нямате необходимите права да разглеждате таксите

en: You do not have permission to read the coupons count
bg: Нямате необходимите права да видите броя на кодовете за отстъпка

en: You do not have permission to read the customers count
bg: Нямате необходимите права да видите броя клиенти

en: You do not have permission to read the orders count
bg: Нямате необходимите права да видите броя на поръчките

en: You do not have permission to read the products count
bg: Нямате необходимите права да видите броя на продуктите

en: You do not have permission to read the tax classes count
bg: Нямате необходимите права да разглеждате броя класове на такси

en: You do not have permission to read the taxes count
bg: Нямате необходимите права да разглеждате броя такси

en: You do not have permission to read the webhooks count
bg: Нямате необходимите права да видите броя на уеб куките

en: You do not have permission to read this %s
bg: Нямате права за четене на %s

en: You do not have permission to read this customer
bg: Нямате необходимите права да разглеждате този клиент

en: You do not have permission to read this report
bg: Нямате необходимите права да прочетете този доклад

en: You do not have permission to revoke API Keys
bg: Нямате права да оттегляте ключове за API

en: You do not have permission to revoke this API Key
bg: Нямате права да оттеглите този ключ за API

en: You do not have permission to update Webhooks
bg: Нямате права за обновяване на уеб куки

en: You do not have sufficient permissions to access this page.
bg: Нямате право на достъп до тази страница.

en: You do not have sufficient permissions to activate plugins for this site.
bg: Нямате право да включвате разширения в този сайт.

en: You do not have sufficient permissions to deactivate plugins for this site.
bg: Нямате правомощия да изключвате разширения на този сайт.

en: You don&#8217;t have an Akismet plan.
bg: Нямате абонаментен план за Akismet.

en: You don&#8217;t have permission to do that.
bg: Нямате право да правите това.

en: You don&#8217;t have permission to do this.
bg: Нямате права да правите това.

en: You don't have any drafts.
bg: Нямате никакви чернови.

en: You don’t have permission to do that.
bg: Нямате право да правите това.

en: You have %1$s and %2$s.
bg: Имате %1$s и %2$s.

en: You have attempted to queue too many files.
bg: Опитали сте се да качите прекалено много файлове.

en: You have been added to <strong>%s</strong>
bg: Бяхте добавени към <strong>%s</strong>

en: You have been added to this site. Please visit the <a href="%1$s">homepage</a> or <a href="%2$s">log in</a> using your username and password.
bg: Бяхте добавени към този сайт. Моля, посетете <a href="%1$s">началната страница</a> или <a href="%2$s">влезте</a>, използвайки вашето потребителско име и парола.

en: You have been added!
bg: Бяхте добавени!

en: You have chosen to delete the following users from all networks and sites.
bg: Избрахте да изтриете следните потребители от всички мрежи и сайтове.

en: You have chosen to delete the user from all networks and sites.
bg: Избрахте да изтриете потребител от всички мрежи и сайтове.

en: You have left the blog
bg: Напуснахте блога.

en: You have logged in successfully.
bg: Влязохте успешно.

en: You have no categories to convert!
bg: Няма категории за преобразуване!

en: You have no comments to import!
bg: Няма коментари за импортиране!

en: You have no sites in your profile links. You may add sites if you'd like.
bg: Нямате сайтове във вашите връзки в профила. Можеш да добавите сайтове, ако искате.

en: You have no tags to convert!
bg: Няма етикети за преобразуване!

en: You have not set up this type of address yet.
bg: Все още не сте попълнили този адрес.

en: You have now enabled the translator. Right click the text to translate it.
bg: Вие активирахте преводача. Кликнете с десен бутон на мишката върху маркирания текст, за да го преведете.

en: You have plugins waiting to be updated
bg: Има разширения, които чакат да бъдат актуализирани

en: You have received the following WooCommerce log message: | You have received the following WooCommerce log messages:
bg[0]: Получихте следното съобщение от лога на WooCommerce
bg[1]: Получихте следните съобщения от лога на WooCommerce

en: You have searched the %1$s blog archives for <strong>&#8216;%2$s&#8217;</strong>. If you are unable to find anything in these search results, you can try one of these links.
bg: Търсихте в архива на %1$s за <strong>&#8216;%2$s&#8217;</strong>. Ако не намерихте това, което търсите, опитайте някои от тези връзки.

en: You have specified these users for deletion:
bg: Посочили сте следните потребители за изтриване:

en: You have specified these users for removal:
bg: Избрали сте тези потребители за изтриване:

en: You have specified this user for deletion:
bg: Определили сте този потребител за изтриване:

en: You have specified this user for removal:
bg: Избрали сте този потребител за премахване:

en: You have successfully connected your store to WooCommerce.com
bg: Свързахте успешно магазина си с WooCommerce.com

en: You have successfully disconnected your store from WooCommerce.com
bg: Успешно прекратихте връзката на магазина си с WooCommerce.com

en: You have themes waiting to be updated
bg: Имате теми, чакащи да бъдат обновени

en: You have used your space quota. Please delete files before uploading.
bg: Използвали сте цялото налично пространство. Ще трябва да изтриете нещо преди да можете отново да качвате.

en: You like this.
bg: Харесвате това.

en: You may also like&hellip;
bg: Също може да ви хареса&hellip;

en: You may be interested in&hellip;
bg: Може да се интересувате от&hellip;

en: You may need to manually restore the item's stock.
bg: Може да се наложи да добавите наличност от този артикул ръчно.

en: You may only upload 1 file.
bg: Може да качите само един файл.

en: You must agree to the Terms of Service.
bg: Трябва да се съгласите с правилата за ползване.

en: You must be %1$slogged in%2$s to post a review.
bg: Трябва да %1$sвлезнете в профила си%2$s, за да публикувате отзив.

en: You must be <a href="#" class="jp-carousel-comment-login">logged in</a> to post a comment.
bg: Трябва да <a href="#" class="jp-carousel-comment-login">влезете</a>, за да коментирате.

en: You must be <a href="%s">logged in</a> to post a comment.
bg: Трябва да <a href="%s">влезете</a>, за да публикувате коментар.

en: You must be a member of at least one site to use this page.
bg: Трябва да сте регистриран за поне един сайт, за да използвате тази страница.

en: You must be connected to this site in order to change its plan purchaser.
bg: Трябва да сте свързани с този сайт, за да можете да променяте купувача на плана.

en: You must be logged in to checkout.
bg: Трябва да сте влезли в профила си за да поръчате.

en: You must be logged in to download files.
bg: Трябва да влезете в системата за да сваляте файлове.

en: You must click the Save Changes button at the bottom of the screen for new settings to take effect.
bg: Натиснете върху бутона Запазване на промените в долната част на екрана, за да влязат в сила новите настройки.

en: You must connect your Jetpack plugin to WordPress.com to use this feature.
bg: За да използвате този модул, трябва да свържете вашето Jetpack разширение с WordPress.com

en: You must include at least 2 answers
bg: Трабва да включите най-малко 2 (два) отговора.

en: You must provide a domain name.
bg: Трябва да посочите име на домейн.

en: You must provide a name for your network of sites.
bg: Трябва да въведете име на мрежата ви от сайтове.

en: You must provide a valid email address.
bg: Трябва да въведете валиден имейл адрес.

en: You must select at least one field to send.
bg: Моля, изберете поне едно поле, за да продължите.

en: You must specify a Post ID
bg: Трябва да изберете номер на публикацията

en: You must specify a valid action
bg: Трябва да посочите действие

en: You must specify a valid blog URL!
bg: Трябва да посочите валиден URL на блога!

en: You must specify a whitelisted option_name
bg: Трябва да подадете option_name от предварително одобрения списък

en: You must specify an option_name
bg: Трябва да подадете option_name

en: You must specify an option_value
bg: Трябва да подадете option_value

en: You must supply a future date to schedule.
bg: Трябва да посочите бъдеща дата, за да насрочите.

en: You need JavaScript to choose a part of the image.
bg: JavaScript трябва да е включен за да може да избирате част от изображението.

en: You need a higher level of permission.
bg: Необходими са ви по-високи права.

en: You need to define a search term to order by relevance.
bg: Необходимо е да зададете термин за търсене, за да подредите по уместност.

en: You need to define an include parameter to order by include.
bg: Трябва да дефинирате include параметър, за да подредите по include.

en: You need to enter an API key to activate the Akismet service on your site.
bg: Трябва да въведете ключ за API, за да активирате Akismet на сайта си.

en: You need to enter your numeric user ID for the <a href="%1$s">Goodreads Widget</a> to work correctly. <a href="%2$s" target="_blank">Full instructions</a>.
bg: Трябва да въведете вашия ID за да работи правилно <a href="%1$s">Goodreads джаджата</a>. <a href="%2$s" target="_blank">Подробни инструкции</a>.

en: You need to select what to show in this <a href="%s">Gravatar Profile widget</a>.
bg: Трябва да изберете какво да се показва в <a href="%s">джаджата за профил в Gravatar</a>.

en: You need to specify a valid user ID of the new plan purchaser.
bg: Трябва да посочите валиден ID на потребителя, който ще е новия купувач на плана.

en: You need to supply your OPML url. Press back on your browser and try again
bg: Моля, въведете адрес на OPML файла!

en: You now have direct control over your site's fonts and colors in the customizer. Change your site's entire look in a few clicks.
bg: Вече имате директен контрол върху шрифтовете и цветовете на сайта. Променете целия изглед само с няколко щраквания на мишката.

en: You only have one theme installed right now. Live a little! You can choose from over 1,000 free themes in the WordPress Theme Directory at any time: just click on the <a href="%s">Install Themes</a> tab above.
bg: В момента имате само една инсталирана тема. Защо не разнообразите? Имате избор от над 1000  безплатни теми в официалното хранилище за теми на WordPress.org. Можете да ги разгледате и инсталирате от раздела <a href="%s">Инсталиране на теми</a> по-горе.

en: You should also note any collection and retention of sensitive personal data, such as data concerning health.
bg: Също така трябва да посочите събирането и съхраняването на чувствителни лични данни, като данни за здравето на потребителите.

en: You should also review your privacy policy from time to time, especially after installing or updating any themes or plugins. There may be changes or new suggested information for you to consider adding to your policy.
bg: Също така предлагаме периодично да преглеждате страницата си за поверителност, особено след като инсталирате или обновявате теми или разширения. Възможно е да има промени или нова предложена информация, която да добавите към правилата си.

en: You should back up your existing %1$s and %2$s files.
bg: Препоръчваме ви да си направите резервно копие на съществуващите %1$s и %2$s файлове.

en: You should back up your existing %s file.
bg: Трябва да си направите резервно копие на съществуващия %s файл.

en: You should consider changing your site domain to %1$s before enabling the network feature. It will still be possible to visit your site using the %3$s prefix with an address like %2$s but any links will not have the %3$s prefix.
bg: Препоръчваме промяната на адреса на сайта си на %1$s преди да включите мрежата.  Ще можете да отидете на сайта си използвайки представката %3$s с адрес като %2$s, но връзките ви няма да съдържат самата представка (%3$s).

en: You should consider removing any unused themes to enhance your site&#8217;s security.
bg: Препоръчваме да премахнете неизползваните теми, за да подобрите сигурността на сайта си.

en: You should remove inactive plugins
bg: Трябва да премахнете неактивните разширения

en: You should remove inactive themes
bg: Неактивните теми трябва да бъдат премахнати

en: You should use a persistent object cache
bg: Трябва да използвате постоянен кеш на обекти

en: You submitted the following blog(s) for consideration:
bg: Вие представихте следните блогове за разглеждане:

en: You successfully canceled your purchase
bg: Покупката беше отменена успешно

en: You successfully logged out.
bg: Излязохте успешно.

en: You successfully updated the primary domain to <strong class="domain">{{domain}}</strong>.
bg: Успешно сменихте основния домейн на <strong class="domain">{{domain}}</strong>.

en: You want your product catalog and images to look great and align with your brand. This guide will give you all the tips you need to get your products looking great in your store.
bg: Искате вашият продуктов каталог и изображения да изглеждат страхотно и да се приведат в съответствие с вашата марка. Това ръководство ще ви даде всички съвети, от които се нуждаете, за да изглеждат продуктите ви страхотно във вашия магазин.

en: You will be billed on {{dateSpan}}%(renewDate)s{{/dateSpan}}
bg: Ще бъдете таксувани на {{dateSpan}}%(renewDate)s{{/dateSpan}}

en: You will be given a password to manually enter into the application in question.
bg: Ще получите парола, която да въведете ръчно във въпросното приложение.

en: You will be returned to the WordPress Dashboard, and no changes will be made.
bg: Ще бъдете върнати към таблото за управление на WordPress без да бъдат направени промени.

en: You will be sent to %s
bg: Ще бъдете препратени към %s

en: You will need to manually issue a refund through your payment gateway after using this.
bg: Ще трябва ръчно да възстановите парите за поръчката чрез метода за разплащане, след като използвате това.

en: You will not be able to install new themes from here yet since your install requires SFTP credentials. For now, please <a href="%s">add themes in the admin</a>.
bg: Няма да можете да инсталирате нови теми оттук, понеже инсталирането трябва да бъде извършено през SFTP. Засега, <a href="%s">добавете темите в администраторския панел</a>.

en: You will receive instant notifications in your dashboard or your mobile device when somebody comments
    		on any of your sites. Reply directly wherever you are to keep the conversation going.
bg: Ще получавате известия в таблото и на мобилните си устройства когато някой коментира в сайта ви. Можете да отговаряте веднага където и да сте, за да поддържате разговора.

en: You would have received an email because of this.
bg: Би трябвало да сте получили имейл във връзка с това.

en: You&#8217;ll create a menu, assign it a location, and add menu items like links to pages and categories. If your theme has multiple menu areas, you might need to create more than one.
bg: Можете да създадете меню, да му зададете позиция и да добавите елементи към него, например връзки към страници или категории. Ако темата ви поддържа повече от една позиция, може да трябва да създадете повече от едно меню.

en: You're all set!
bg: Готови сте!

en: You're ready to add products to your store.
bg: Вече можете да добавите продукти към магазина.

en: You're ready to start selling!
bg: Готови сте да продавате!

en: You've recently used this password. Try something new.
bg: Скоро сте използвали тази парола. Пробвайте нещо ново.

en: Your %1$s file uses a dynamic value (%2$s) for the path at %3$s. However, the value at %3$s is also a dynamic value (pointing to %4$s) and pointing to another dynamic value is not supported. Please update %3$s to point directly to %4$s.
bg: Вашият %1$s файл използва динамична стойност (%2$s) за пътя %3$s. Все пак, стойността на %3$s също е динамична стойност (сочейки към %4$s) и сочейки към друга динамична стойност не е поддържана. Нужно е обновяване на %3$s да сочи директно към %4$s.

en: Your %s file contains only core WordPress features.
bg: Вашият %s файл съдържа само функции на ядрото на WordPress.

en: Your <a href="%1$s">WordPress Address</a> and <a href="%2$s">Site Address</a> are not set up to use HTTPS.
bg: Вашият <a href="%1$s"> адрес на WordPress </a> и <a href="%2$s"> адрес на сайта </a> не са настроени да използват HTTPS.

en: Your <a href="%s">Site Address</a> is not set up to use HTTPS.
bg: Вашият <a href="%s"> адрес на сайта </a> не е настроен да използва HTTPS.

en: Your API key is invalid
bg: Вашият API ключ е невалиден

en: Your API key is no longer valid.
bg: Вашият API ключ вече не е валиден.

en: Your Akismet account usage is approaching your plan&#8217;s limit
bg: Използването на вашият Akismet профил  наближава лимитът на текущия план

en: Your Akismet account usage is over your plan&#8217;s limit
bg: Използването на вашият Akismet профил е надвишил лимита на плана

en: Your Akismet plan has been cancelled.
bg: Абонаментът ви за Akismet е прекратен.

en: Your Akismet subscription is suspended.
bg: Абонаментът ви за Akismet е прекратен.

en: Your Blogging Home
bg: Вашият блог дом

en: Your CSV needs to include columns in a specific order. %1$sClick here to download a sample%2$s.
bg: CSV файлът трябва да съдържа колони в определен ред. %1$sИзтеглете примерен файл оттук%2$s.

en: Your Custom Content Types
bg: Вашите потребителски типове съдържание

en: Your Email
bg: Вашият имейл

en: Your Friends at WordPress.com
bg: Вашите приятели от WordPress.com

en: Your IP (%1$s) has been flagged for potential security violations.
bg: IP адресът ви (%1$s) е бил маркиран за възможни нарушения на сигурността.

en: Your Import is Complete
bg: Качването завърши

en: Your Jetpack setup looks a-okay!
bg: Вашият Jetpack е настроен правилно!

en: Your Name
bg: Вашето име

en: Your New Website
bg: Вашият нов сайт

en: Your Portfolio Archive currently has no entries. You can start creating them on your dashboard.
bg: В момента нямате записи в архива на портфолиото си. Можете да започнете да създавате такива от таблото.

en: Your Recent Drafts
bg: Вашите скорошни чернови

en: Your Site
bg: Вашият сайт

en: Your Sites
bg: Вашите сайтове

en: Your Tags
bg: Твоите ключови думи

en: Your Testimonial Archive currently has no entries. You can start creating them on your dashboard.
bg: В момента архивът с препоръки не съдържа записи. Можете да започнете да създавате такива от таблото.

en: Your Web server cannot make SSL requests; contact your Web host and ask them to add support for SSL requests.
bg: Вашият уеб сървър не може да извършва SSL заявки; свържете се с вашия уеб хостинг и ги помолете да добави поддръжка за SSL заявки.

en: Your WordPress version is %1$s, however the new plugin version requires %2$s.
bg: Вашата версия на WordPress е %1$s, но новата версия на разширението изисква %2$s.

en: Your WordPress version is %1$s, however the new theme version requires %2$s.
bg: Версията на WordPress е %1$s, обаче новата версия на темата изисква %2$s.

en: Your WordPress version is %1$s, however the uploaded plugin requires %2$s.
bg: Вашата версия на WordPress е %1$s, обаче разширението, което качвате, изисква %2$s.

en: Your WordPress version is %1$s, however the uploaded theme requires %2$s.
bg: Вашата версия на WordPress е %1$s, обаче темата, която качихте, изисква %2$s.

en: Your account has been restricted
bg: Вашият профил е ограничен

en: Your account is now active.
bg: Акаунтът е вече активен.

en: Your account was created successfully and a password has been sent to your email address.
bg: Профилът ви е създаден успешно и паролата е изпратена на вашия имейл адрес.

en: Your account was created successfully. Your login details have been sent to your email address.
bg: Профилът ви е създаден успешно. Данните за вход са изпратени на вашия имейл адрес.

en: Your answer was incorrect, please try again.
bg: Отговорът ви е грешен, моля опитайте отново.

en: Your blog does not currently have any published posts.
bg: В момента вашият блог няма публикувани материали.

en: Your blogroll
bg: Връзки

en: Your browser cannot upload files
bg: Браузърът ви не може да прикачва файлове

en: Your browser does not support direct access to the clipboard. Please use keyboard shortcuts or your browser&#8217;s edit menu instead.
bg: Браузърът ви не поддържа директен достъп до клипборд (clipboard). Използвайте бързите клавиши или менюто „Редактиране“ (Edit) на браузъра си.

en: Your browser is out of date!
bg: Браузърът ви е стара версия!

en: Your card used at %s is expiring
bg: Използваната от вас карта %s изтича

en: Your cart is awaiting payment.
bg: Количката ви очаква плащане

en: Your cart is currently empty!
bg: Количката ви в момента е празна!

en: Your cart is currently empty.
bg: Вашата количка е празна.

en: Your changed data will be lost if you leave this page without saving.
bg: Направените промени ще бъдат изгубени ако напуснете тази страница без да запазите настройките.

en: Your changes have been saved.
bg: Вашите промени бяха съхранени.

en: Your changes were not saved. Please retry.
bg: Промените не бяха записани. Опитайте отново.

en: Your chosen password.
bg: Паролата, която сте избрали.

en: Your comment is awaiting moderation.
bg: Коментарът ви очаква одобрение.

en: Your comment is awaiting moderation. This is a preview; your comment will be visible after it has been approved.
bg: Вашият коментар е задържан за одобрение. Така ще изглежда той след одобрение.

en: Your comment is in moderation.
bg: Коментарът чака да бъде модериран.

en: Your comment was approved.
bg: Коментарът ви бе одобрен.

en: Your comments have all been imported now, but we still need to rebuild your conversation threads.
bg: Коментарите ви са импортирани, но трябва да се прегрупират по отговори.

en: Your current password is incorrect.
bg: Текущата Ви парола е невярна.

en: Your domain.
bg: Вашият домейн.

en: Your email address
bg: Вашият имейл адрес

en: Your email address has not been updated yet. Please check your inbox at %s for a confirmation email.
bg: Вашият имейл адрес все още не е обновен. Моля, проверете вашата поща %s за потвърждение.

en: Your email address will not be published.
bg: Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван.

en: Your email address.
bg: Вашата електронна поща.

en: Your existing domain, {{em}}%(domain)s{{/em}}, is the domain visitors see when they visit your site. All other custom domains redirect to the primary domain.
bg: Вашият текущ основен домейн  {{em}}%(domain)s{{/em}} e адресът, който посетителите ви виждат. Всички останали домейни прехвърлят към основния домейн.

en: Your fastfood restaurant deserves a website
bg: Ресторантът ви за бързо хранене заслужава да има сайт

en: Your firewall may be blocking Akismet from connecting to its API. Please contact your host and refer to <a href="%s" target="_blank">our guide about firewalls</a>.
bg: Има вероятност защитата ви (firewall) да ни блокира. Свържете се с хостинг доставчика си и му изпратете <a href="%s" target="_blank">упътването ни за защитите</a>.

en: Your homepage displays
bg: Вашата начална страница показва

en: Your host appears to support the following object caching services: %s.
bg: Вашият хост изглежда, че поддържа следните услуги за кеширане на обекти: %s.

en: Your hosting provider can tell you if a persistent object cache can be enabled on your site.
bg: Вашият хостинг доставчик може да ви каже дали на сайта ви може да бъде активиран постоянен кеш на обекти.

en: Your installation of WooCommerce is incomplete. If you installed WooCommerce from GitHub, %1$splease refer to this document%2$s to set up your development environment.
bg: Вашата инсталация на WooCommerce е непълна. Ако сте инсталирали WooCommerce от GitHub, %1$s се обърнете към този документ %2$s, за да настроите вашата среда за разработка.

en: Your installation of WooCommerce is incomplete. If you installed WooCommerce from GitHub, please refer to this document to set up your development environment: https://github.com/woocommerce/woocommerce/wiki/How-to-set-up-WooCommerce-development-environment
bg: Вашата инсталация на WooCommerce е непълна. Ако сте инсталирали WooCommerce от GitHub, моля, вижте този документ, за да настроите вашата среда за разработка: https://github.com/woocommerce/woocommerce/wiki/How-to-set-up-WooCommerce-development-environment

en: Your installation of WordPress does not require FTP credentials to perform updates.
bg: Вашата инсталация на WordPress не изисква FTP данни за достъп за извършване на актуализации.

en: Your installation of WordPress prompts for FTP credentials to perform updates.
bg: Вашата WordPress инсталация търси FTP данни, за да извършва обновления.

en: Your installation of the WooCommerce Blocks feature plugin is incomplete. Please run %1$s within the %2$s directory.
bg: Вашата инсталация на разширението WooCommerce Blocks е непълна. Изпълнете %1$s в директорията %2$s.

en: Your invoice for order #{order_number}
bg: Фактура за поръчка №{order_number}

en: Your latest changes were saved as a revision.
bg: Последните ви промени бяха запазени като нова версия.

en: Your latest posts
bg: Последни публикации

en: Your latest {site_title} invoice
bg: Актуална фактура от {site_title}

en: Your main blog is not connected to WordPress.com. Please connect to get an API key.
bg: Вашият главен блог не е свързан с WordPress.com. Моля свържете го за да получите API ключ.

en: Your media
bg: Вашите медийни файлове

en: Your money has arrived!
bg: Парите ви пристигнаха!

en: Your name
bg: Вашето име

en: Your new WordPress.com site is ready to go! Looking for ideas for your new site? Check out the <a href='http://learn.wordpress.com/'>WordPress.com beginner's tutorial</a>.
    
    Cheers,
    The WordPress.com Team
bg: Твоята нова WordPress.com страница е готова! Имаш нужда от още идеи? Разгледай <a href='http://learn.wordpress.com/'>WordPress.com и уроците им за начинаещи!</a>.
    
    Поздрави,
    Екипът на WordPress.com

en: Your new domain {{strong}}%(domainName)s{{/strong}} is being set up. Your site is doing somersaults in excitement!
bg: Новият домейн  {{strong}}%(domainName)s{{/strong}} се регистрира в момента. Сайтът ви очаква промяната с нетърпение!

en: Your new field was saved successfully
bg: Новото поле беше запазено успешно

en: Your new password for %s is:
bg: Новата ви парола за %s е:

en: Your new site address is ready to go!
bg: Новият ви адрес е готов за употреба!

en: Your object cache implementation does not support flushing individual groups.
bg: Имплементацията ви на обектно кеширане не поддържа изчистване отделни групи.

en: Your object cache implementation does not support flushing the in-memory runtime cache.
bg: Имплементацията ви на обектно кеширане не поддържа изчистване на кеша за изпълнение в паметта.

en: Your order
bg: Вашата поръчка

en: Your order can no longer be cancelled. Please contact us if you need assistance.
bg: Вашата поръчка вече не може да бъде отказана. Свържете се с нас ако имате нужда от съдействие.

en: Your order on %s has been partially refunded. There are more details below for your reference:
bg: Плащането ви за поръчката %s е частично възстановено. Вижте подробностите по-долу за справка:

en: Your order on %s has been refunded. There are more details below for your reference:
bg: Плащането ви за поръчката %s е възстановено. Вижте подробностите по-долу за справка:

en: Your order was cancelled.
bg: Вашата поръчка беше отказана.

en: Your password can be saved.
bg: Паролата ви може да бъде запазена.

en: Your password has been reset successfully.
bg: Вашата парола бе успешно прегенерирана.

en: Your password has been reset.
bg: Паролата ви беше променена.

en: Your password is too short. Please pick a password that has at least 6 characters.
bg: Паролата ви е прекалено къса. Изберете парола, която е с дължина поне 6 символа.

en: Your personal data will be used to process your order, support your experience throughout this website, and for other purposes described in our %s.
bg: Вашите лични данни ще бъдат използвани за изпълнение на поръчката ви и за други цели, описани в нашите %s

en: Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our %s.
bg: "Вашите лични данни ще бъдат използвани за подобрена ползваемост на този сайт, за да управлявате достъпа до профила си, както и за други цели, описани в нашите Правила за поверителност и \"бисквитки\" %s."

en: Your plan includes a free .blog domain for one year, which gives your site a more professional, branded feel.
bg: Планът ви включва безплатен .blog домейн за една година, който ще направи сайта ви да изглежда по-професионален и брандиран.

en: Your plan includes a free custom domain for one year, which gives your site a more professional, branded feel.
bg: Планът ви включва безплатен домейн за една година, който ще направи сайта ви да изглежда по-професионален и брандиран.

en: Your plan includes a free custom domain for one year. Grab this one!
bg: Планът ви включва безплатен домейн за една година. Вземете го!

en: Your plan's features remain active until your subscription expires on %(subscriptionEndDate)s.
bg: Планът ви ще остане активен до изтичането на %(subscriptionEndDate)s.

en: Your plugins are all up to date
bg: Вашите разширения са актуални

en: Your posts have all been imported, but wait &#8211; there&#8217;s more! Now we need to download &amp; import your comments.
bg: Всички публикации бяха импортирани. Сега трябва да свалим и импортираме и коментарите.

en: Your products are now being imported...
bg: Вашите продукти вече са импортирани...

en: Your profile
bg: Вашият профил

en: Your profile contains information about you (your &#8220;account&#8221;) as well as some personal options related to using WordPress.
bg: Профилът ви съдържа както информация за вас, така и личните ви настройки за WordPress.

en: Your profile photo is public.
bg: Профилната снимка е публична.

en: Your rating
bg: Вашата оценка

en: Your recent attempt to Post by Email was blocked as you sent your mail to the example email address. In order to get an email published on your blog please follow the instructions at: http://support.wordpress.com/post-by-email/
bg: Вашият опит за публикация от имейл беше блокиран, тъй като вие изпратихте вашата поща на примерния имейл адрес. За да получите имейл, публикуван в блога ви, моля следвайте инструкциите на адрес: http://support.wordpress.com/post-by-email/

en: Your review
bg: Вашият отзив

en: Your review is awaiting approval
bg: Вашият коментар очаква одобрение

en: Your scheduled changes just published
bg: Вашите насрочени промени бяха публикувани

en: Your search did not match any blog posts. Whoa.
bg: Вашето търсене не съвпадна с никакви публикации в блога. Уау.

en: Your search term can only contain alphanumeric characters, spaces, dots, or hyphens.
bg: Търсенето може да съдържа само латински букви, цифри, интервали, точки и тирета.

en: Your server does not have fsockopen or cURL enabled - PayPal IPN and other scripts which communicate with other servers will not work. Contact your hosting provider.
bg: Вашият сървър не разполага с включени fsockopen или cURL - PayPal IPN и други услуги, които работят със сървъри от трети страни, няма да работят. Свържете се с вашия хостинг доставчик.

en: Your server does not have the %s class enabled - HTML/Multipart emails, and also some extensions, will not work without DOMDocument.
bg: Вашият сървър няма включен клас %s - HTML/Multipart писма, както и някои разширения, няма да работят без DOMDocument.

en: Your server does not have the %s class enabled - some gateway plugins which use SOAP may not work as expected.
bg: Сървърът няма разрешен клас %s - някои разширения за методи за плащане, използващи SOAP, може да не работят правилно.

en: Your server does not support the %s function - this is required to use the GeoIP database from MaxMind.
bg: Вашият сървър не поддържа функцията %s - тя е задължителна, за да може да се използва базата от данни GeoIP на MaxMind.

en: Your server does not support the %s functions - this is required for better character encoding. Some fallbacks will be used instead for it.
bg: Сървърът ви не поддържа функциите %s - изискват се за ефективно кодиране на символите. Вместо това ще се използват някои резервни варианти.

en: Your session has been cancelled.
bg: Вашият час беше отменен.

en: Your session has been rescheduled!
bg: Вашият час бе запазен!

en: Your session has expired. Please log in to continue where you left off.
bg: Изтекла сесия. Влезте отново, за да продължите.

en: Your session is booked!
bg: Вашият час бе запазен!

en: Your settings have been saved.
bg: Настройките са съхранени.

en: Your setup list
bg: Списък от задачи

en: Your site can communicate securely with other services
bg: Сайтът ви може да комуникира безопасно с други услуги

en: Your site can perform loopback requests
bg: Вашият уебсайт може да извършва loopback заявки

en: Your site can&#8217;t connect to the Akismet servers.
bg: Сайтът ви не може да се свърже със сървърите на Akismet.

en: Your site could not complete a loopback request
bg: Вашият уебсайт не може да завърши loopback заявка

en: Your site could not connect to WordPress.com via HTTPS. This could be due to any number of reasons, including faulty SSL certificates, misconfigured or missing SSL libraries, or network issues.
bg: Сайтът ви не може да се свърже с WordPress.com през HTTPS. Това може да е по различни причини, като лош SSL сертификат, неправилно конфигурирани или липсващи SSL библиотеки или проблеми с мрежата.

en: Your site does not have any active plugins.
bg: В сайта ви няма активирани разширения.

en: Your site does not have any default theme. Default themes are used by WordPress automatically if anything is wrong with your chosen theme.
bg: Сайтът ви няма тема по подразбиране. WordPress използва темите по подразбиране авоматично ако нещо се обърка с обичайната ви тема.

en: Your site does not have any installed themes.
bg: В сайта ви няма инсталирани теми.

en: Your site has %1$d inactive theme, other than %2$s, the default WordPress theme, and %3$s, your active theme. | Your site has %1$d inactive themes, other than %2$s, the default WordPress theme, and %3$s, your active theme.
bg[0]: Вашият уебсайт има %1$d неактивна тема, освен %2$s, WordPress темата по подразбиране и %3$s, вашата активна тема.
bg[1]: Вашият уебсайт има %1$d неактивни теми, освен %2$s, WordPress темата по подразбиране и %3$s, вашата активна тема.

en: Your site has %1$d inactive theme, other than %2$s, your active theme. | Your site has %1$d inactive themes, other than %2$s, your active theme.
bg[0]: Сайтът ви има %1$d неактивна тема, освен %2$s, активната ви тема.
bg[1]: Сайтът ви има %1$d неактивни теми, освен %2$s, активната ви тема.

en: Your site has %d active plugin, and it is up to date. | Your site has %d active plugins, and they are all up to date.
bg[0]: Сайтът ви има %d активно разширение и то е актуализирано.
bg[1]: Сайтът ви има %d активни разширения и те са актуализирани.

en: Your site has %d inactive plugin. | Your site has %d inactive plugins.
bg[0]: Вашият сайт има %d  разширение, което  не е активно.
bg[1]: Вашият сайт има %d  разширения, които  не са активни.

en: Your site has %d inactive theme. | Your site has %d inactive themes.
bg[0]: Вашият сайт има %d тема, която  не е активна.
bg[1]: Вашият сайт има %d теми, които не са активни.

en: Your site has %d installed theme, and it is up to date. | Your site has %d installed themes, and they are all up to date.
bg[0]: Сайтът ви има %d инсталирана тема и тя е актуализирана.
bg[1]: Сайтът ви има %d инсталирани теми и те са актуализирани.

en: Your site has %d plugin waiting to be updated. | Your site has %d plugins waiting to be updated.
bg[0]: Сайтът ви има %d разширение, което очаква обновление.
bg[1]: Сайтът ви има %d разширения, които очакват обновление.

en: Your site has %d theme waiting to be updated. | Your site has %d themes waiting to be updated.
bg[0]: Сайтът ви има %d тема за обновяване
bg[1]: Сайтът ви има %d теми за обновяване

en: Your site has 1 active plugin, and it is up to date.
bg: Вашият сайт има 1 активно разширение и то е актуално.

en: Your site has 1 installed theme, and it is up to date.
bg: Вашият сайт има 1 инсталирана тема и тя е актуална.

en: Your site has a critical issue that should be addressed as soon as possible to improve its performance and security.
bg: Наличен е критичен проблем в състояние на сайта ви, който е нужно да бъде отстранен възможно най-бързо, за да подобрите бързодействието и сигурността.

en: Your site has been created!
bg: Вече имате сайт!

en: Your site has critical issues that should be addressed as soon as possible to improve its performance and security.
bg: Налични са критични проблеми по здравословното състояние на сайта ви, които е нужно да бъдат отстранени възможно най-бързо, за да подобрите бързодействието и сигурността.

en: Your site is not set to output debug information
bg: Сайтът ви не е настроен да показва информация за грешки

en: Your site is private and only visible to you. When you're ready, launch your site to make it public.
bg: Сайтът ви е частен и видим само за вас. Можете да го направите публичен, когато сте готови.

en: Your site is running on an older version of PHP (%s)
bg: Сайтът ви върви на остаряла версия на PHP (%s)

en: Your site is running on an older version of PHP (%s), which should be updated
bg: Сайтът ви върви на остаряла версия на PHP (%s), която е редно да се обнови

en: Your site is running on an outdated version of PHP (%s), which does not receive security updates and soon will not be supported by WordPress.
bg: Вашият сайт работи на остаряла версия на PHP (%s), която не получава обновявания за сигурност и скоро няма да се поддържа от WordPress.

en: Your site is running on an outdated version of PHP (%s), which does not receive security updates and soon will not be supported by WordPress. Ensure that PHP is updated on your server as soon as possible. Otherwise you will not be able to upgrade WordPress.
bg: Вашият сайт работи на остаряла версия на PHP (%s), която не получава обновявания за сигурност и скоро няма да се поддържа от WordPress. Уверете се, че PHP се обновява на вашия сървър възможно най-скоро. В противен случай няма да можете да надградите WordPress.

en: Your site is running on an outdated version of PHP (%s), which does not receive security updates. It should be updated.
bg: Вашият сайт работи на остаряла версия на PHP (%s), която не получава обновявания на защитата. Тя трябва да бъде обновена.

en: Your site is running on an outdated version of PHP (%s), which should be updated.
bg: Сайтът ви върви на остаряла версия на PHP (%s), която е редно да се обнови.

en: Your site is running on an outdated version of PHP (%s), which soon will not be supported by WordPress.
bg: Вашият сайт работи на остаряла версия на PHP (%s), която скоро няма да се поддържа от WordPress.

en: Your site is running on an outdated version of PHP (%s), which soon will not be supported by WordPress. Ensure that PHP is updated on your server as soon as possible. Otherwise you will not be able to upgrade WordPress.
bg: Вашият сайт работи на остаряла версия на PHP (%s), която не получава обновявания за сигурност и скоро няма да се поддържа от WordPress. Уверете се, че PHP се обновява на вашия сървър възможно най-скоро. В противен случай няма да можете да надградите WordPress.

en: Your site is running the current version of PHP (%s)
bg: Сайтът ви върви на актуална версия на PHP (%s)

en: Your site is set to display errors to site visitors
bg: Сайтът ви е настроен да показва грешки на посетителите

en: Your site is set to log errors to a potentially public file
bg: Вашият уебсайт записва грешките в потенциално публично достъпен файл.

en: Your site is unable to communicate securely with other services
bg: Сайтът ви не може да комуникира безопасно с други услуги

en: Your site is unable to reach WordPress.org at %1$s, and returned the error: %2$s
bg: Вашият уебсайт не може да се свърже с WordPress.org %1$s поради тази грешка: %2$s

en: Your site is verified with %1$s and %2$s.
bg: Вашият сайт е потвърден с %1$s и %2$s.

en: Your site is verified with %s.
bg: Вашият сайт е потвърден с %s.

en: Your site may have problems auto-updating plugins and themes
bg: Сайтът ви може да има проблеми при автоматично актуализиране на разширения и теми.

en: Your site might be on a private network. Jetpack can only connect to public sites. Please make sure your site is visible over the internet, and then try connecting again 🙏.
bg: Сайтът ви може би е в частна или локална мрежа. Jetpack може да се свърже само със сайтове, които са видими публично. Проверете дали вашият сайт е видим през интернет и опитайте да се свържете отново 🙏.

en: Your site&#8217;s health is looking good, but there are still some things you can do to improve its performance and security.
bg: Здравето на сайта ви изглежда добре, но все още има някои направления за подобрения на бързодействието и сигурността.

en: Your site&#8217;s health is looking good, but there is still one thing you can do to improve its performance and security.
bg: Здравето на сайта ви изглежда добре, но все още има нещо, което можете да направите за подобряване на бързодействието и сигурността.

en: Your site&#8217;s most recent Posts.
bg: Най-новите публикации в сайта.

en: Your site&#8217;s most recent comments.
bg: Най-новите коментари в сайта.

en: Your starting point for finding and sharing solutions with WordPress.com users around the world.
bg: Стартовата ви точка за намиране и споделяне на решения с WordPress.com потребители по целия свят.

en: Your store does not appear to be using a secure connection. We highly recommend serving your entire website over an HTTPS connection to help keep customer data secure. <a href="%s">Learn more here.</a>
bg: Изглежда, че магазинът ви не използва защитена връзка. Силно препоръчително е целият ви сайт да се зарежда по HTTPS връзка, за да гарантирате сигурността на клиентските данни. <a href="%s">Можете да научите повече оттук.</a>

en: Your store is almost ready! To activate services like %s, just connect with Jetpack.
bg: Вашият магазин е почти готов! За да активирате услуги като %s, просто се свържете с Jetpack.

en: Your store is not using HTTPS. <a href="%s" target="_blank">Learn more about HTTPS and SSL Certificates</a>.
bg: Магазинът не използва HTTPS. <a href="%s" target="_blank">Научете повече за HTTPS и SSL сертификатите</a>.

en: Your subscription renews on %1$s, for %2$s.
bg: Абонаментът ви се подновява на %1$s, за %2$s.

en: Your subscriptions
bg: Твоите абонаменти

en: Your theme can display menus in %s location. | Your theme can display menus in %s locations.
bg[0]: Темата ви може да показва менюта в %s позиция.
bg[1]: Темата ви може да показва менюта в %s позиции.

en: Your theme can display menus in %s location. Select which menu you would like to use. | Your theme can display menus in %s locations. Select which menu appears in each location.
bg[0]: Темата ви има %s позиция за меню. Изберете менюто, което искате да изолзвате на тази позиция.
bg[1]: Темата ви има %s позиции за меню. Изберете менютата, които искате да използвате за всяка позиция.

en: Your theme can display menus in one location.
bg: Темата ви може да показва менюта в една позиция.

en: Your theme can display menus in one location. Select which menu you would like to use.
bg: Темата ви може да показва менюта в една позиция. Изберете менюто, което искате да използвате.

en: Your theme determines how content is displayed in browsers. <a href="%s">Learn more about feeds</a>.
bg: Вашата тема определя как съдържанието се показва в браузъри. <a href="%s">Научете повече за фийдовете</a>.

en: Your theme does not natively support menus, but you can use them in sidebars by adding a &#8220;Navigation Menu&#8221; widget on the <a href="%s">Widgets</a> screen.
bg: Темата ви не поддържа менюта, но може да ги използвате, като добавите джаджа &#8220;Навигационно меню&#8221; от екрана <a href="%s">Джаджи</a>.

en: Your theme does not support navigation menus or widgets.
bg: Темата не поддържа менюта и джаджи.

en: Your theme has %s other widget area, but this particular page does not display it. | Your theme has %s other widget areas, but this particular page does not display them.
bg[0]: Темата ви има още %s странична лента, но точно тази страница не я показва.
bg[1]: Темата ви има още %s странични ленти, но точно тази страница не ги показва.

en: Your theme has %s widget area, but this particular page does not display it. | Your theme has %s widget areas, but this particular page does not display them.
bg[0]: Темата ви има %s странична лента, но точно тази страница не я показва.
bg[1]: Темата ви има %s странични ленти, но точно тази страница не ги показва.

en: Your theme has 1 other widget area, but this particular page does not display it.
bg: Темата ви има още една странична лента, но точно тази страница не я показва.

en: Your theme has 1 widget area, but this particular page does not display it.
bg: Темата ви има 1 странична лента, но точно тази страница не я показва.

en: Your theme has a woocommerce.php file, you will not be able to override the woocommerce/archive-product.php custom template since woocommerce.php has priority over archive-product.php. This is intended to prevent display issues.
bg: Вашата тема има woocommerce.php файл, така че няма да можете да предефинирате шаблона woocommerce/archive-product.php, тъй като woocommerce.php е с по-висок приоритет. Това се прави с цел да се предотвратят проблеми с извеждането на продукти.

en: Your theme supports %s menu. Select which menu appears in each location. | Your theme supports %s menus. Select which menu appears in each location.
bg[0]: Темата позволява %s меню. Изберете кое меню да се показва за всяка позиция.
bg[1]: Темата позволява %s менюта. Изберете кое меню да се показва за всяка позиция.

en: Your theme supports <strong>%s</strong>
bg: Темата ви поддържа <strong>%s</strong>

en: Your theme supports Testimonials
bg: Темата ви поддържа препоръки

en: Your theme supports one menu. Select which menu you would like to use.
bg: Вашата тема поддържа едно меню. Изберете менюто, което искате да използвате.

en: Your themes are all up to date
bg: Вашите теми са актуални

en: Your thoughts are needed.
bg: Имаме нужда от вашето мнение.

en: Your timezone is set to %1$s (%2$s), currently %3$s (Coordinated Universal Time %4$s).
bg: Вашата часова зона е зададена като %1$s (%2$s), в момента %3$s (Координирано универсално време %4$s).

en: Your timezone is set to %1$s (Coordinated Universal Time %2$s).
bg: Вашата часова зона е зададена като %1$s (Координирано универсално време %2$s).

en: Your translations are all up to date.
bg: Преводът ви е актуален.

en: Your upload didn't complete; try again later or cross your fingers and try again right now.
bg: Качването не беше успешно. Опитайте отново по-късно или стиснете палци и опитайте сега.

en: Your url is set as `%1$s`, but your WordPress.com connection lists it as `%2$s`!
bg: Вашият адрес е зададен като `%1$s`, но вашата WordPress.com връзка го показва като `%2$s`!

en: Your username cannot be changed, but you can use other fields to enter your real name or a nickname, and change which name to display on your posts.
bg: Потребителското име не може да бъде променено, но можете да използвате другите полета за да въведете истинското си име или псевдоним и да изберете кое име да се показва на сайта.

en: Your version of WordPress (%s) is up to date
bg: Вашата версия на WordPress (%s) е актуална

en: Your web host or server administrator has disabled PHP&#8217;s <code>gethostbynamel</code> function.  <strong>Akismet cannot work correctly until this is fixed.</strong>  Please contact your web host or firewall administrator and give them <a href="%s" target="_blank">this information about Akismet&#8217;s system requirements</a>.
bg: Вашата хостинг компания или сървър администраторът е деактивирал PHP функцията  <code>gethostbynamel</code>. <strong>Akismet не може да работи правилно, докато това не се поправи.</strong> Моля, свържете се с хостинг компанията или администратора си и им дайте <a href="%s" target="_blank">тази информация относно системните изисквания на Akismet </a>.

en: Your website appears to use Basic Authentication, which is not currently compatible with Application Passwords.
bg: Изглежда, че сайтът използва допълнително удостоверяване (basic authentication), което в момента не е съвместимо с паролите на приложението.

en: Your website appears to use Basic Authentication, which is not currently compatible with application passwords.
bg: Изглежда, че сайтът използва допълнително удостоверяване (basic authentication), което в момента не е съвместимо с паролите на приложението.

en: Your website does not use HTTPS
bg: Сайтът ви не използва HTTPS

en: Your website is using an active HTTPS connection
bg: Сайтът ви използва активна HTTPS  връзка.

en: Your {site_title} account has been created!
bg: Профилът ви на {site_title} е създаден.

en: Your {site_title} order #{order_number} has been partially refunded
bg: Вашето плащане по поръчка от {order_date} към {site_title} е частично възстановено

en: Your {site_title} order #{order_number} has been refunded
bg: Вашето плащане по поръчка от {order_date} към {site_title} е възстановено

en: Your {site_title} order has been received!
bg: Вашата поръчка от {site_title} е получена.

en: Your {site_title} order is now complete
bg: Поръчката ви от {site_title} е приключена

en: Yours,
bg: Ваши,

en: Youth Center
bg: Център за младежи

en: Youth Organization
bg: Младежка организация

en: You’re off to a great start. I can’t wait to see what you publish next.
bg: Започвате чудесно! Очакваме с нетърпение да видим следващата Ви публикация.

en: You’ve received the following order from %s:
bg: Получихте следната поръчка от %s:

en: Yucatan
bg: Юкатан

en: Yumbe
bg: Юмбе

en: ZIP
bg: Пощенски код

en: Zacapa
bg: Закапа

en: Zagreb
bg: Загреб

en: Zaire
bg: Заир

en: Zambia
bg: Замбия

en: Zambian kwacha
bg: Замбийска квача

en: Zamfara
bg: Замфара

en: Zanzibar North
bg: Северен Занзибар

en: Zanzibar South
bg: Южен Занзибар

en: Zanzibar West
bg: Западен Занзибар

en: Zaporozhye
bg: Запорожие

en: Zero rate
bg: Нулева ставка

en: Zimbabwe
bg: Зимбабве

en: Zip Export not supported.
bg: Zip Извличане не се поддържа.

en: Zombo
bg: Зомбо

en: Zone
bg: Зона

en: Zone ID.
bg: Номер на зона.

en: Zone does not exist!
bg: Зоната не съществува!

en: Zone name
bg: Име на зона

en: Zone regions
bg: Региони

en: Zoo
bg: Зоопарк

en: Zoom in/out
bg: Приближи/отдалечи

en: Zug
bg: Цуг

en: Zulu
bg: Зулу

en: Zurich
bg: Цюрих

en: [ more ]
bg: [ още ]

en: [%1$s] %2$s: %3$s WooCommerce log message | [%1$s] %2$s: %3$s WooCommerce log messages
bg[0]: [%1$s] %2$s: %3$s съобщение от лога на WooCommerce
bg[1]: [%1$s] %2$s: %3$s съобщения от лога на WooCommerce

en: [%1$s] Action Confirmed: %2$s
bg: [%1$s] Потвърдено действие: %2$s

en: [%1$s] Comment: "%2$s"
bg: [%1$s] Коментар: "%2$s"

en: [%1$s] Confirm Action: %2$s
bg: [%1$s] Потвърждаване на действие: %2$s

en: [%1$s] Export completed
bg: [%1$s] Експортирането завърши

en: [%1$s] Export failed
bg: [%1$s] Експортирането се провали

en: [%1$s] Please moderate: "%2$s"
bg: [%1$s] За одобрение: "%2$s"

en: [%s] Admin Email Changed
bg: [%s] Имейл адресът на администратора е променен

en: [%s] Background Update Failed
bg: [%s] Неуспешно обновяване във фонов режим

en: [%s] Background Update Finished
bg: [%s] Обновяването във фонов режим приключи

en: [%s] Delete My Site
bg: [%s] Изтриване на сайта

en: [%s] Email Change Request
bg: [%s] Искане за промяна на имейл адреса

en: [%s] Email Changed
bg: [%s] Електронната поща е променена

en: [%s] Erasure Request Fulfilled
bg: [%s] Молбата за изтриване e удовлетворена

en: [%s] Joining Confirmation
bg: [%s] Потвърждение за приемане

en: [%s] Login Details
bg: [%s] Данни за вписване

en: [%s] Network Admin Email Change Request
bg: [%s] Искане за промяна на имейл адреса на мрежовия администратор

en: [%s] Network Admin Email Changed
bg: [%s] Имейл адресът на мрежовия администратор е променен

en: [%s] New Admin Email Address
bg: [%s] Нов администраторски email адрес

en: [%s] New Email Address
bg: [%s] Нов имейл адрес

en: [%s] New Site Created
bg: [%s] Нов сайт

en: [%s] New User Registration
bg: [%s] Регистриране на нов потребител

en: [%s] Password Changed
bg: [%s] Паролата е променена

en: [%s] Password Reset
bg: [%s] Промяна на парола

en: [%s] Personal Data Export
bg: [%s] Сваляне на лични данни

en: [%s] Some plugins and themes have automatically updated
bg: [%s] Някои разширения и теми бяха обновени автоматично

en: [%s] Some plugins and themes have failed to update
bg: [%s] Някои разширения и теми не успяха да се обновят автоматично

en: [%s] Some plugins have failed to update
bg: [%s] Някои разширения в сайта ви не успяха да се обновят

en: [%s] Some plugins were automatically updated
bg: [%s] Някои разширения бяха обновени автоматично

en: [%s] Some themes have failed to update
bg: [%s] Някои теми във вашия сайт не успяха да се обновят

en: [%s] Some themes were automatically updated
bg: [%s] Някои теми бяха обновени автоматично

en: [%s] Your Site is Experiencing a Technical Issue
bg: [%s] Сайтът ви има технически проблем

en: [%s] Your username and password
bg: [%s] Потребителско име и парола

en: [None]
bg: [Не е избрано]

en: [Order #%1$s] (%2$s)
bg: [Поръчка №%1$s] (%2$s)

en: [Order #%s]
bg: (Поръчка №%s)

en: [Pending]
bg: [чака одобрение]

en: [Remove]
bg: [Премахване]

en: [Untitled Post]
bg: [Безименна публикация]

en: [WordPress.com] Import Finished
bg: [WordPress.com] Изтеглянето завърши

en: [WordPress.com] Import failed
bg: [WordPress.com] Импортването се провали

en: [WordPress.com] Import successful
bg: [WordPress.com] Импортът е успешен

en: [WordPress.com] Password Changed
bg: [WordPress.com] Паролата беше променена

en: [block rendering halted for pattern "%s"]
bg: [изобразяването на блок е спряно за макета "%s"]

en: [block rendering halted]
bg: [неуспешна визуализация на блока]

en: [deleted]
bg: [изтрито]

en: [edit]
bg: [Редакция]

en: [untitled]
bg: [без име]

en: [{site_title}]: New order #{order_number}
bg: [{site_title}] Нова поръчка ({order_number})

en: [{site_title}]: Order #{order_number} has been cancelled
bg: [{site_title}]: Поръчка #{order_number} беше отказана

en: [{site_title}]: Order #{order_number} has failed
bg: [{site_title}]: Поръчка №{order_number} беше неуспешна

en: a day
bg: ден

en: a group of regions that can be assigned different shipping methods and rates.
bg: група от региони, на които могат да бъдат зададени различни методи за доставка и такси.

en: a minute
bg: минута

en: a month
bg: месец

en: a second
bg: една секунда

[ctx: a variable command that a user can write, provided in the printed instructions]
en: option
bg: настройка

en: a year
bg: година

en: account erasure request
bg: заявка за изтриване на профил

en: acquaintance
bg: познат

en: action
bg: действие

en: action canceled
bg: действието е отказано

en: action complete
bg: действието приключи

en: action created
bg: действието е създадено

en: action failed: %s
bg: неуспешно действие: %s

en: action ignored
bg: действието е игнорирано

en: action reset
bg: нулиране на действие

en: action started
bg: действието е започнало

en: action_args should not be overwritten when calling wc_get_template.
bg: action_args не трябва да се пренаписват при извикване на wc_get_template.

[ctx: activating a theme]
en: Activate
bg: Активиране

[ctx: add new from admin bar]
en: Link
bg: Връзка

[ctx: add new from admin bar]
en: Media
bg: Качване на файлове

[ctx: add new from admin bar]
en: Page
bg: Страница

[ctx: add new from admin bar]
en: Post
bg: Публикация

[ctx: add new from admin bar]
en: Site
bg: Сайт

[ctx: add new from admin bar]
en: User
bg: Потребител

en: added on %1$s at %2$s
bg: добавена на %1$s в %2$s

[ctx: admin bar menu group label]
en: New
bg: Създаване

[ctx: admin bar menu group label]
en: Personalize
bg: Персонализация

[ctx: admin bar menu new item label]
en: Add
bg: Добавяне

[ctx: admin bar menu new label]
en: New
bg: Нова

[ctx: admin color scheme]
en: Blue
bg: Синьо

[ctx: admin color scheme]
en: Coffee
bg: Кафе

[ctx: admin color scheme]
en: Default
bg: Основна

[ctx: admin color scheme]
en: Ectoplasm
bg: Ектоплазма

[ctx: admin color scheme]
en: Light
bg: Светла

[ctx: admin color scheme]
en: Midnight
bg: Тъмна

[ctx: admin color scheme]
en: Modern
bg: Модерна

[ctx: admin color scheme]
en: Ocean
bg: Океан море

[ctx: admin color scheme]
en: Sunrise
bg: Изгрев

[ctx: admin menu]
en: All Links
bg: Всички

en: all
bg: всичко

en: all time
bg: общо за цялото време

en: an hour
bg: час

en: and
bg: и

en: and many more not listed here
bg: и още много други не са изброени тук

en: and many more!
bg: и много други!

en: another web address of mine
bg: друга моя Интернет страница

[ctx: as sharing source]
en: Email
bg: Имейл

en: at
bg: в

[ctx: attachment filter]
en: Trash
bg: Кошче

[ctx: author archive title prefix]
en: Author:
bg: Автор:

[ctx: auto preload]
en: Auto
bg: Автоматично

en: automated taxes
bg: автоматизирани такси

en: automated taxes and discounted shipping labels
bg: автоматизирани означения за данъци и намалена цена на доставка

en: automated taxes icon
bg: икона за автоматични данъци

en: billed yearly
bg: плащане веднъж годишно

en: billing address
bg: Адрес за фактуриране

en: black
bg: Черна

[ctx: block bindings source]
en: Pattern Overrides
bg: Варианти на макетите

[ctx: block bindings source]
en: Post Meta
bg: Метаданните за публикацията

[ctx: block category]
en: Design
bg: Дизайн

[ctx: block category]
en: Embeds
bg: За вграждане

[ctx: block category]
en: Media
bg: Медия

[ctx: block category]
en: Patterns
bg: Макети

[ctx: block category]
en: Text
bg: Текст

[ctx: block category]
en: Theme
bg: Тема

[ctx: block category]
en: Widgets
bg: Джаджи

[ctx: block description]
en: Give quoted text visual emphasis. "In quoting others, we cite ourselves." — Julio Cortázar
bg: Дайте визуален акцент на на цитирания текст. "Цитирайки другите, цитираме себе си."  — Хулио Кортасар

[ctx: block description]
en: Introduce new sections and organize content to help visitors (and search engines) understand the structure of your content.
bg: Добавете нови раздели и организирайте съдържанието си, за да помогнете на посетителите (и търсачките) да разберат структурата му.

[ctx: block style]
en: Default
bg: По подразбиране

[ctx: block title]
en: Classic
bg: Класически

[ctx: block title]
en: Embed
bg: Вграждане

[ctx: blocks]
en: Most used
bg: Най-използван

en: blog
bg: блог

[ctx: breadcrumb]
en: Home
bg: Начало

[ctx: bulk action]
en: Add Site | Add Sites
bg[0]: Добави сайт
bg[1]: Добави сайтове

[ctx: button]
en: Cancel
bg: Отказ

[ctx: button]
en: Follow
bg: Следване

[ctx: button]
en: Following…
bg: Следване...

[ctx: button]
en: Join
bg: Присъединяване

[ctx: button]
en: Joining…
bg: Присъединяване...

[ctx: button label]
en: Convert to link
bg: Превръщане във връзка

[ctx: button label]
en: Embed
bg: Вмъкване

[ctx: button label]
en: Manage purchases
bg: Управление на покупката

[ctx: button label]
en: Try again
bg: Опитайте отново

en: by
bg: от

en: by
bg: от

en: by %s
bg: от %s

en: cURL installed but unable to retrieve version.
bg: cURL е инсталиран, но не можахме да установим версията му.

en: cURL version
bg: Версия на cURL

en: cURL version.
bg: Версия на cURL

en: candy
bg: Бонбони

[ctx: categories]
en: Most Used
bg: Най-използвани

[ctx: category archive title prefix]
en: Category:
bg: Категория:

en: center bottom
bg: посредата долу

en: center center
bg: посредата посредата

en: center top
bg: посредата горе

en: check
bg: маркирай

[ctx: checkout-validation]
en: Billing %s
bg: %s за фактуриране

[ctx: checkout-validation]
en: Shipping %s
bg: %s за доставка

en: child
bg: дете

en: client_data required
bg: изисква се client_data

en: client_data required.
bg: изисква се client_data.

en: close search form
bg: затваряне на търсачката

en: close tags
bg: затваряне на таговете

[ctx: closing curly double quote]
en: &#8221;
bg: &#8220;

en: cm
bg: см

en: co-resident
bg: съгражданин

en: co-worker
bg: работим заедно

en: coffee
bg: Кафе

en: colleague
bg: колега

[ctx: color]
en: Default: %s
bg: По подразбиране: %s

[ctx: color scheme]
en: Dark
bg: Тъмна

[ctx: color scheme]
en: Light
bg: Светла

[ctx: column name]
en: Comment
bg: Коментар

[ctx: column name]
en: Date
bg: Дата

[ctx: column name]
en: File
bg: Файл

[ctx: column name]
en: In Response To
bg: В отговор на

[ctx: column name]
en: Submitted on
bg: Изпратено на

[ctx: column name]
en: Title
bg: Заглавие

[ctx: column name]
en: Uploaded to
bg: Качено в

[ctx: comment]
en: Mark as spam
bg: Отбелязване като спам

[ctx: comment]
en: Not Spam
bg: Не е спам

[ctx: comment]
en: Not spam
bg: Не е спам

[ctx: comment]
en: Permalink:
bg: Връзка:

[ctx: comment]
en: Spam
bg: Спам

[ctx: comment status]
en: Approved
bg: Одобрена

[ctx: comment status]
en: Closed
bg: Затворен

[ctx: comment status]
en: Open
bg: Отваряне

[ctx: comment status]
en: Pending
bg: Изчаква одобрение

[ctx: comment status]
en: Spam
bg: Спам

[ctx: comment status]
en: Trash
bg: Изтрит

en: commented on
bg: коментира на

en: comments
bg: коментари

[ctx: comments]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
bg[0]: Всички <span class="count">(%s)</span>
bg[1]: Всички <span class="count">(%s)</span>

[ctx: comments]
en: Approved <span class="count">(%s)</span> | Approved <span class="count">(%s)</span>
bg[0]: Одобрен <span class="count">(%s)</span>
bg[1]: Одобрени <span class="count">(%s)</span>

[ctx: comments]
en: Mine <span class="count">(%s)</span> | Mine <span class="count">(%s)</span>
bg[0]: От мен <span class="count">(%s)</span>
bg[1]: От мен <span class="count">(%s)</span>

[ctx: comments]
en: Pending <span class="count">(%s)</span> | Pending <span class="count">(%s)</span>
bg[0]: Чакащ <span class="count">(%s)</span>
bg[1]: Чакащи <span class="count">(%s)</span>

[ctx: comments]
en: Spam
bg: Спам

[ctx: comments]
en: Spam <span class="count">(%s)</span> | Spam <span class="count">(%s)</span>
bg[0]: Спам <span class="count">(%s)</span>
bg[1]: Спам <span class="count">(%s)</span>

[ctx: comments]
en: Trash <span class="count">(%s)</span> | Trash <span class="count">(%s)</span>
bg[0]: Изтрит <span class="count">(%s)</span>
bg[1]: Изтрити <span class="count">(%s)</span>

[ctx: comments title]
en: %1$s thought on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s thoughts on &ldquo;%2$s&rdquo;
bg[0]: Един коментар към &ldquo;%2$s&rdquo;
bg[1]: %1$s коментара към &ldquo;%2$s&rdquo;

[ctx: comments title]
en: One thought
bg: Един коментар

[ctx: comments title]
en: One thought on &ldquo;%s&rdquo;
bg: Един коментар за &ldquo;%s&rdquo;

en: compose new post
bg: нова публикация

en: contact
bg: контакт

en: contact form
bg: форма за контакти

[ctx: contributor article count]
en: %d Article
bg: %d статия

en: copied!
bg: Копирано!

en: copy to clipboard
bg: копиране

en: crop ratio height
bg: Съотношение на височината на отразъка

en: crop ratio width
bg: Съотношение на ширината на отразъка

en: crush
bg: флирт

[ctx: currency]
en: Czech Koruna
bg: Чешка крона

[ctx: currency]
en: Denmark Kroner
bg: Датска крона

[ctx: currency]
en: Hong Kong Dollars
bg: Хонгконгски долар

[ctx: currency]
en: Hungarian Forints
bg: Унгарски форинт

[ctx: currency]
en: Indian Rupees
bg: Индийска рупия

[ctx: currency]
en: Mexican Pesos
bg: Мексиканско песо

[ctx: currency]
en: New Israeli Shekels
bg: Нов израелски шекел

[ctx: currency]
en: New Taiwan Dollars
bg: Нов Тайвански долар

[ctx: currency]
en: Norway Kroner
bg: Норвежка крона

[ctx: currency]
en: Philippine Peso
bg: Филипинско песо

[ctx: currency]
en: Polish Zloty
bg: Полска злота

[ctx: currency]
en: Russian Rubles
bg: Руска рубла

[ctx: currency]
en: Singapore Dollars
bg: Сингапурски долар

[ctx: currency]
en: Swedish Kronor
bg: Шведска крона

[ctx: currency]
en: Swiss Francs
bg: Швейцарски франк

[ctx: currency]
en: Turkish Lira
bg: Турска лира

en: current
bg: Текущ

en: custom
bg: Собствено

[ctx: custom background]
en: Background
bg: Фон

[ctx: custom headers]
en: Previously uploaded
bg: Вече добавени

[ctx: custom headers]
en: Suggested
bg: Предложения

[ctx: custom image header]
en: Header
bg: Заглавка

en: customer orders
bg: поръчки от регистрирани

[ctx: customizer changeset action/button label]
en: Schedule
bg: Планиране

[ctx: customizer changeset status]
en: Scheduled
bg: Планирано

[ctx: daily archives date format]
en: F j, Y
bg: d.m.Y

[ctx: dashboard]
en: %1$s on %2$s %3$s
bg: %1$s за %2$s %3$s

en: dashed
bg: на черти

en: date
bg: гадже

[ctx: date archive title prefix]
en: Day:
bg: Ден:

[ctx: date archive title prefix]
en: Month:
bg: Месец:

[ctx: date archive title prefix]
en: Year:
bg: Година:

[ctx: date is of the form MM/YY]
en: Expires %(date)s
bg: Валидна до %(date)s

[ctx: date/time]
en: On
bg: На

en: day | days
bg[0]: ден

en: days
bg: дни

[ctx: default GMT offset or timezone string]
en: 0
bg: Europe/Sofia

[ctx: default site language]
en: Site Default
bg: По подразбиране за сайта

[ctx: default-slug]
en: product
bg: produkt

[ctx: default-slug]
en: shop
bg: magazin

en: development
bg: Разработка

[ctx: directly add the only allowed block]
en: Add %s
bg: Добавяне на %s

en: discounted shipping labels
bg: етикети за доставка с отстъпка

[ctx: district]
en: Belgrade
bg: Белград

[ctx: district]
en: Kosovo-Metohija
bg: Косово-Метохия

[ctx: district]
en: Kosovska Mitrovica
bg: Косовска Митровица

en: document
bg: документ

en: domain
bg: домейн

en: done
bg: Готово

en: dotted
bg: на точки

en: double
bg: двоен

en: download
bg: Изтегляне

en: e
bg: е

en: eCheck ending in %1$s
bg: eCheck, завършващ на %1$s

en: eCommerce Marketing Tools
bg: eCommerce маркетинг инструменти

en: ebook
bg: електронна книга

en: edit
bg: Редактиране

[ctx: edit-address-slug]
en: billing
bg: фактуриране

[ctx: edit-address-slug]
en: shipping
bg: доставка

[ctx: editor button]
en: Left to right
bg: От ляво на дясно

[ctx: editor button]
en: Right to left
bg: От дясно на ляво

[ctx: editor button]
en: Show blocks
bg: Показване на блокове

en: education
bg: Образование

[ctx: em dash]
en: &#8212;
bg: &#8211;

[ctx: email "From" field]
en: Site Admin
bg: Администратор на сайта

[ctx: email address]
en: Report generated for
bg: Генериран доклад за

en: empty
bg: празно

en: enabled
bg: Разрешен

[ctx: enhanced select]
en: Loading failed
bg: Зареждането се провали

[ctx: enhanced select]
en: Loading more results&hellip;
bg: Зареждане на още резултати&hellip;

[ctx: enhanced select]
en: No matches found
bg: Няма съвпадения

[ctx: enhanced select]
en: Please delete %qty% characters
bg: Изтрийте %qty% символи

[ctx: enhanced select]
en: Please delete 1 character
bg: Изтрийте 1 символ

[ctx: enhanced select]
en: Please enter %qty% or more characters
bg: Въведете %qty% или повече символи

[ctx: enhanced select]
en: Please enter 1 or more characters
bg: Въведете 1 или повече символи

[ctx: enhanced select]
en: Searching&hellip;
bg: Търсене&hellip;

[ctx: enhanced select]
en: You can only select %qty% items
bg: Може да изберете само %qty%

[ctx: enhanced select]
en: You can only select 1 item
bg: Може да изберете само 1

en: enter a custom date format in the following field
bg: въведете собствен формат на датата в това поле

en: enter a custom time format in the following field
bg: въведете собствен формат за време в това поле

[ctx: error message in contact form builder]
en: Oops, there was a problem generating your form. You'll likely need to try again.
bg: Упс, генерирането на форма беше неусешно. Пробвайте отново.

en: escape
bg: Esc

en: event
bg: Събитие

en: example.com
bg: primer.com

en: example:
bg: пример:

en: expired %(expiry)s
bg: изтече %(expiry)s

en: expires %(expiry)s
bg: изтича %(expiry)s

en: family
bg: семейна

[ctx: file type group]
en: Archives
bg: Архиви

[ctx: file type group]
en: Audio
bg: Аудио

[ctx: file type group]
en: Video
bg: Видео

en: filter
bg: филтър

[ctx: find/replace]
en: Find
bg: Намиране

[ctx: find/replace]
en: Next
bg: Следващ

[ctx: find/replace]
en: Prev
bg: Предишен

[ctx: find/replace]
en: Replace
bg: Замяна

[ctx: find/replace]
en: Replace all
bg: Замяна на всички

[ctx: find/replace]
en: Replace with
bg: Замени с

[ctx: find/replace]
en: Whole words
bg: Цели думи

en: first
bg: първата

en: five star
bg: пет звезди

en: folder
bg: директория

en: follower
bg: последовател

en: followers
bg: последователи

[ctx: font size name]
en: Huge
bg: Огромен

[ctx: font size name]
en: Large
bg: Голям

[ctx: font size name]
en: Medium
bg: Среден

[ctx: font size name]
en: Normal
bg: Нормален

[ctx: font size name]
en: Small
bg: Малък

[ctx: font style]
en: Italic
bg: Курсив

[ctx: font style]
en: Regular
bg: Обикновен

[ctx: font weight]
en: Black
bg: Черен

[ctx: font weight]
en: Bold
bg: Получер

[ctx: font weight]
en: Extra Bold
bg: Чер

[ctx: font weight]
en: Extra Light
bg: Свръхсветъл

[ctx: font weight]
en: Light
bg: Светъл

[ctx: font weight]
en: Medium
bg: Среден

[ctx: font weight]
en: Regular
bg: Обикновен

[ctx: font weight]
en: Semi Bold
bg: Светъл получер

[ctx: font weight]
en: Thin
bg: Тънък

en: font_face_settings parameter must be a valid JSON string.
bg: параметър font_face_settings трябва да бъде валиден JSON низ.

en: for life
bg: завинаги

en: free
bg: безплатно

en: friend
bg: приятел

en: friendship
bg: приятелство

en: g
bg: гр

en: g:i a
bg: G:i

en: g:i:s a
bg: G:i:s

en: g:ia
bg: G:i

[ctx: genitive]
en: April
bg: април

[ctx: genitive]
en: August
bg: август

[ctx: genitive]
en: December
bg: декември

[ctx: genitive]
en: February
bg: февруари

[ctx: genitive]
en: January
bg: януари

[ctx: genitive]
en: July
bg: юли

[ctx: genitive]
en: June
bg: юни

[ctx: genitive]
en: March
bg: март

[ctx: genitive]
en: May
bg: май

[ctx: genitive]
en: November
bg: ноември

[ctx: genitive]
en: October
bg: октомври

[ctx: genitive]
en: September
bg: септември

en: geographical
bg: географска

[ctx: go back (like the back button in a browser)]
en: Back
bg: Назад

en: go to top
bg: отиване най-отгоре на страницата

en: groove
bg: набразден

en: guest orders
bg: поръчки от анонимни

en: h
bg: ч

[ctx: hash before order number]
en: #
bg: №

en: hide
bg: Скриване

en: hits
bg: посещения

en: home
bg: Начало

en: horizontal start position
bg: хоризонтална стартова позиция

[ctx: horizontal table cell alignment]
en: H Align
bg: Хоризонтално подравняване

en: hour
bg: час

en: hours
bg: часа

en: html_lang_attribute
bg: bg-BG

en: https://wordpress.org/news/
bg: http://wordpress.org/news/

en: iCalendar Feed URL:
bg: Адрес на емисията на iCalendar

en: identity
bg: самоличност

[ctx: image CC license link]
en: available under CC-BY-2.0
bg: достъпно под CC-BY-2.0

[ctx: imperative verb]
en: Resolve
bg: Разрешаване

en: in
bg: инч

en: in %s
bg: след %s

en: in forum %s
bg: във форум %s

[ctx: in {category/tag name}]
en: In "%s"
bg: В "%s"

en: inserter
bg: вкарващ елемент

en: inset
bg: вътрешен

en: install
bg: инсталиране

en: internet
bg: Интернет

en: item %s
bg: елемент %s

en: items
bg: публикации

en: just now
bg: току-що

en: kg
bg: кг

en: kin
bg: роднина

en: kindergarten
bg: Детска градина

en: l, F j, Y
bg: l, j F, Y

en: l, F jS, Y
bg: d.m.Y

en: l, M j, Y
bg: l, j M Y

[ctx: label]
en: Search for:
bg: Търсене за:

[ctx: label before the title of the next post]
en: Next:
bg: Следваща:

[ctx: label before the title of the previous post]
en: Previous:
bg: Предишна:

[ctx: label for button in the audio widget]
en: Add Audio
bg: Добавяне на аудио

[ctx: label for button in the audio widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Edit Audio
bg: Редакция

[ctx: label for button in the audio widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Replace Audio
bg: Замяна аудио

[ctx: label for button in the gallery widget; should not be longer than ~13 characters long]
en: Add Images
bg: Добавяне на изображения

[ctx: label for button in the gallery widget; should not be longer than ~13 characters long]
en: Edit Gallery
bg: Редактиране

[ctx: label for button in the image widget]
en: Add Image
bg: Добави изображение

[ctx: label for button in the image widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Edit Image
bg: Редакция

[ctx: label for button in the image widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Replace Image
bg: Заместване

[ctx: label for button in the media widget]
en: Add Media
bg: Добави файл

[ctx: label for button in the media widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Edit Media
bg: Редакция

[ctx: label for button in the media widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Replace Media
bg: Замяна

[ctx: label for button in the video widget]
en: Add Video
bg: Добави видео

[ctx: label for button in the video widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Edit Video
bg: Редакция

[ctx: label for button in the video widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Replace Video
bg: Заместване

[ctx: label for custom color]
en: Custom...
bg: Друг...

[ctx: label for filtering posts]
en: Month
bg: Месец

[ctx: label for hide controls button without length constraints]
en: Hide Controls
bg: Скриване на бутоните

[ctx: label for hide controls button without length constraints]
en: Show Controls
bg: Показване на бутоните

[ctx: label for next post link]
en: Next
bg: Следваща

[ctx: label for previous post link]
en: Previous
bg: Предишна

en: last
bg: последната

[ctx: latest blog posts]
en: Latest
bg: Най-нови

en: lbs
bg: либ.

en: left bottom
bg: ляво долу

en: left center
bg: ляво посредата

en: left top
bg: ляво горе

[ctx: link]
en: Add New
bg: Нова връзка

[ctx: link name]
en: Name
bg: Име

en: links
bg: връзки

[ctx: links widget]
en: All Links
bg: Всички връзки

[ctx: list style]
en: Circle
bg: Кръг

[ctx: list style]
en: Default
bg: Нормален

[ctx: list style]
en: Disc
bg: Най-новите горе

[ctx: list style]
en: Lower Alpha
bg: Малки латински

[ctx: list style]
en: Lower Greek
bg: Малки гръцки

[ctx: list style]
en: Lower Roman
bg: Малки римски

[ctx: list style]
en: Square
bg: Квадрат

[ctx: list style]
en: Upper Alpha
bg: Главни латински

[ctx: list style]
en: Upper Roman
bg: Главни римски

[ctx: load posts button text]
en: Load More
bg: Зареждане на още

en: locksmith
bg: Ключар

en: m
bg: м

en: media
bg: медия

[ctx: media]
en: Remove video track
bg: Премахване на видеото

[ctx: media item]
en: Edit
bg: Редактиране

[ctx: media item]
en: Success
bg: Готово!

[ctx: media items]
en: Mine
bg: Мои

[ctx: media items]
en: Unattached
bg: Неприкачен

[ctx: media modal menu]
en: Menu
bg: Меню

[ctx: media modal menu actions]
en: Actions
bg: Действия

[ctx: menu]
en: (Currently set to: %s)
bg: (В момента е: %s)

[ctx: menu]
en: Edit
bg: Редактиране

[ctx: menu]
en: Use new menu
bg: Ново меню

[ctx: menu location]
en: (Current: %s)
bg: (Настоящо: %s)

[ctx: menu location]
en: (Currently set to: %s)
bg: (В момента е: %s)

[ctx: menu locations]
en: (If you plan to use a menu <a href="%1$s" %2$s>widget%3$s</a>, skip this step.)
bg: (Ако планирате да използвате <a href="%1$s" %2$s>джаджа за меню%3$s</a>, прескочете тази стъпка.)

[ctx: menu locations]
en: Here&#8217;s where this menu appears. If you would like to change that, pick another location.
bg: Ето къде се показва това меню. Ако искате да промените това, изберете друга позиция.

[ctx: menu locations]
en: View All Locations
bg: Преглед на всички позиции

[ctx: menu locations]
en: View Location
bg: Преглед на позиция

[ctx: menu locations]
en: Where do you want this menu to appear?
bg: Къде искате да се показва това меню?

en: met
bg: срещали сме се

[ctx: meta name]
en: Name
bg: Име

[ctx: min_price]
en: From:
bg: От:

en: minute | minutes
bg[0]: минута

en: minutes
bg: минути

[ctx: missing menu item navigation label]
en: (no label)
bg: (няма етикет)

en: mm
bg: мм

[ctx: momentjs format string (lastDay)]
en: [Yesterday at] LT
bg: [Вчера в] LT

[ctx: momentjs format string (lastWeek)]
en: [Last] dddd [at] LT
bg: [Последно] dddd [в] LT

[ctx: momentjs format string (nextDay)]
en: [Tomorrow at] LT
bg: [Утре в] LT

[ctx: momentjs format string (nextWeek)]
en: dddd [at] LT
bg: dddd [в] LT

[ctx: momentjs format string (sameDay)]
en: [Today at] LT
bg: [Днес в] LT

en: month
bg: месец

en: moved to the Trash.
bg: преместен в Кошчето.

en: movie
bg: филм

en: muse
bg: муза

en: music
bg: музика

[ctx: my list of books to read]
en: To Read
bg: За четене

[ctx: name]
en: Unknown
bg: Непознат

[ctx: nav menu home label]
en: Home
bg: Начало

[ctx: navigation link block description]
en: A link to a category.
bg: Връзка към категория.

[ctx: navigation link block description]
en: A link to a page.
bg: Връзка към страница.

[ctx: navigation link block description]
en: A link to a post.
bg: Връзка към публикация.

[ctx: navigation link block description]
en: A link to a tag.
bg: Връзка към етикет.

[ctx: navigation link block title]
en: Category Link
bg: Връзка към категория

[ctx: navigation link block title]
en: Page Link
bg: Връзка на страница

[ctx: navigation link block title]
en: Post Link
bg: Връзка на публикация

[ctx: navigation link block title]
en: Tag Link
bg: Връзка към етикет

en: neighbor
bg: съсед

en: new users
bg: нови потребители

en: newer
bg: по-новите

[ctx: next set of posts]
en: Next
bg: Следващи

en: no comments
bg: няма коментари

en: no title
bg: няма заглавие

[ctx: no user roles]
en: None
bg: Без

en: none
bg: Няма

en: notifications
bg: известия

[ctx: noun]
en: Comment
bg: Коментар:

[ctx: noun]
en: Comment:
bg: Коментар

[ctx: noun]
en: Comments
bg: Коментари

[ctx: noun]
en: Likes
bg: Харесвания

[ctx: noun]
en: Post
bg: Публикация

[ctx: noun]
en: Trash
bg: Кошче

[ctx: noun]
en: View | Views
bg[0]: Преглед

[ctx: noun]
en: Views
bg: Прегледи

[ctx: noun]
en: Visitors
bg: Посетители

[ctx: noun]
en: comment
bg: Коментар:

[ctx: number of pages]
en: of
bg: от

en: number_format_decimal_point
bg: ,

en: of
bg: на

en: older
bg: по-старите

en: on
bg: в

en: on %s at %s
bg: на %s в %s

en: once
bg: веднъж

en: one comment
bg: един коментар

[ctx: opening curly double quote]
en: &#8220;
bg: &#8222;

en: optional
bg: по избор

en: options
bg: Настройки

en: or
bg: или

en: or <a href="%s">create a new menu</a>. Do not forget to save your changes!
bg: или <a href="%s">създайте ново меню</a>. Не забравяйте да запазите промените си!

en: orders
bg: поръчки

en: outset
bg: външен

en: oz
bg: унц.

en: page | pages
bg[0]: Страница

[ctx: page]
en: Add New
bg: Добавяне

[ctx: page]
en: Featured image
bg: Картинка за страницата

[ctx: page]
en: Remove featured image
bg: Изтриване на картинката за страницата

[ctx: page]
en: Set featured image
bg: Задаване на картинка за страницата

[ctx: page]
en: Use as featured image
bg: Избор като картинка за страницата

[ctx: page label]
en: Front Page
bg: Начална страница

[ctx: page label]
en: Posts Page
bg: Страница с публикации

[ctx: page label]
en: Privacy Policy Page
bg: Страница Политика за поверителност

en: pages
bg: страници

[ctx: paging]
en: %1$s of %2$s
bg: %1$s от %2$s

en: parent
bg: родител

en: password
bg: Парола

[ctx: password mismatch]
en: Mismatch
bg: Паролите не съвпадат

[ctx: password strength]
en: Medium
bg: Средна

[ctx: password strength]
en: Password strength unknown
bg: Силата на паролата е неизвестна

[ctx: password strength]
en: Strong
bg: Силна

[ctx: password strength]
en: Very weak
bg: Прекално слаба

[ctx: password strength]
en: Weak
bg: Слаба

[ctx: past participle: books I have read]
en: Read
bg: Прочетени

[ctx: patterns]
en: All
bg: Всички

[ctx: patterns]
en: Synced
bg: Синхронизирани

en: payment setup
bg: конфигурация на плащанията

en: payment setup and automated taxes
bg: настройване на плащания и автоматизирани такси

en: payment setup and discounted shipping labels
bg: означения за настройка на плащания и намалена цена на доставка

en: payment setup, automated taxes and discounted shipping labels
bg: настройване на плащанията, изчисление на цените в реално време и етикети за намаление при доставка

en: per day
bg: за ден

en: per month, billed annually
bg: на месец, с годишно плащане

en: per month, billed yearly
bg: на месец, таксува се за година

en: per year
bg: за година

[ctx: personal data group description]
en: Overview of export report.
bg: Преглед на доклада за експортиране.

[ctx: personal data group label]
en: About
bg: Относно

en: photo
bg: снимка

en: physical
bg: физическа

[ctx: placeholder]
en: Buy product
bg: купи продукт

[ctx: placeholder]
en: From&hellip;
bg: От&hellip;

[ctx: placeholder]
en: Search &hellip;
bg: Търсене &hellip;

[ctx: placeholder]
en: To&hellip;
bg: За&hellip;

[ctx: placeholder: dropdown menu to select widget visibility; hide if or show if]
en: %s if:
bg: %s ако:

[ctx: plugin]
en: %s was successfully deleted.
bg: Разширението %s беше успешно изтрито.

[ctx: plugin]
en: <strong>Error:</strong> Current PHP version (%1$s) does not meet minimum requirements for %2$s. The plugin requires PHP %3$s.
bg: <strong>Грешка:</strong> Версията на PHP (%1$s) не покрива минималните изисквания на %2$s. Разширението изисква PHP %3$s.

[ctx: plugin]
en: <strong>Error:</strong> Current WordPress version (%1$s) does not meet minimum requirements for %2$s. The plugin requires WordPress %3$s.
bg: <strong>Грешка:</strong> Текущата версия на WordPress (%1$s) не покрива минималните изисквания на %2$s. Разширението изисква WordPress %3$s.

[ctx: plugin]
en: <strong>Error:</strong> Current versions of WordPress (%1$s) and PHP (%2$s) do not meet minimum requirements for %3$s. The plugin requires WordPress %4$s and PHP %5$s.
bg: <strong>Грешка:</strong> Версиите на WordPress (%1$s) и PHP (%2$s) не покриват минималните изисквания на %3$s. Разширението изисква WordPress %4$s и PHP %5$s.

[ctx: plugin]
en: Activate %s
bg: Активиране на %s

[ctx: plugin]
en: Activating
bg: Активиране

[ctx: plugin]
en: Active
bg: Активен.

[ctx: plugin]
en: Cannot Install
bg: Не може да се инсталира

[ctx: plugin]
en: Current
bg: Текущо

[ctx: plugin]
en: Deactivating
bg: Деактивиране

[ctx: plugin]
en: Install %s
bg: Инсталиране на %s

[ctx: plugin]
en: Install %s now
bg: Инсталирай %s

[ctx: plugin]
en: Install Now
bg: Инсталиране сега

[ctx: plugin]
en: Network Activate
bg: Включване за мрежата

[ctx: plugin]
en: Replace current with uploaded
bg: Смяна на текущата с качената

[ctx: plugin]
en: Update %s now
bg: Обнови %s

[ctx: plugin]
en: Updating
bg: Обновяване

[ctx: plugin]
en: Uploaded
bg: Качено

[ctx: plugin status]
en: Active
bg: Активно

[ctx: podcast topic selector]
en: None
bg: Не е избрано

en: poetry
bg: поезия

en: post | posts
bg[0]: публикация

[ctx: post]
en: Add New
bg: Добавяне

[ctx: post]
en: Failed
bg: Неуспешна

[ctx: post]
en: Featured image
bg: Картинка за публикацията

[ctx: post]
en: In-Progress
bg: В процес на изпълнение

[ctx: post]
en: Remove featured image
bg: Изтриване на картинката за публикацията

[ctx: post]
en: Set featured image
bg: Задаване на картинка за публикацията

[ctx: post]
en: Use as featured image
bg: Избор като картинка за публикацията

[ctx: post action/button label]
en: Schedule
bg: Планиране

[ctx: post author]
en: Posted by %s
bg: Публикувана от %s

[ctx: post author]
en: Written by %s
bg: Написана от %s

[ctx: post author]
en: by %s
bg: от %s

[ctx: post date]
en: Posted on
bg: Публикувана на

[ctx: post date]
en: Posted on %s
bg: Публикувано на %s

[ctx: post date]
en: on %s
bg: на %s

[ctx: post format]
en: Format
bg: Формат

[ctx: post format]
en: Formats
bg: Формати

[ctx: post format archive title]
en: Asides
bg: Бележки

[ctx: post format archive title]
en: Audio
bg: Аудио

[ctx: post format archive title]
en: Chats
bg: Разговори

[ctx: post format archive title]
en: Galleries
bg: Галерии

[ctx: post format archive title]
en: Images
bg: Изображения

[ctx: post format archive title]
en: Links
bg: Връзки

[ctx: post format archive title]
en: Quotes
bg: Цитати

[ctx: post format archive title]
en: Statuses
bg: Статуси

[ctx: post format archive title]
en: Videos
bg: Видео

[ctx: post format archives link]
en: All %1$s posts
bg: Всички %1$s публикации

[ctx: post password form]
en: Enter
bg: Вход

[ctx: post state]
en: Pending
bg: Чакаща

[ctx: post status]
en: Customization Draft
bg: Чернова от Персонализатора

[ctx: post status]
en: Draft
bg: Чернова

[ctx: post status]
en: Password protected
bg: Защитено с парола

[ctx: post status]
en: Pending
bg: Изчакваща

[ctx: post status]
en: Private
bg: Лична

[ctx: post status]
en: Published
bg: Публикувана

[ctx: post status]
en: Scheduled
bg: Планирана

[ctx: post status]
en: Sticky
bg: Залепена

[ctx: post status]
en: Trash
bg: Изтрита

[ctx: post type archive title prefix]
en: Archives:
bg: Архив:

[ctx: post type general name]
en: Changesets
bg: Набори от промени

[ctx: post type general name]
en: Global Styles
bg: Глобални стилове

[ctx: post type general name]
en: Media
bg: Файлове

[ctx: post type general name]
en: Navigation Menus
bg: Навигационни менюта

[ctx: post type general name]
en: Pages
bg: Страници

[ctx: post type general name]
en: Patterns
bg: Макети

[ctx: post type general name]
en: Posts
bg: Публикации

[ctx: post type general name]
en: Template Parts
bg: Части от шаблона

[ctx: post type general name]
en: Templates
bg: Темплейти

[ctx: post type singular name]
en: Changeset
bg: Набор от промени

[ctx: post type singular name]
en: Navigation Menu
bg: Навигационно меню

[ctx: post type singular name]
en: Page
bg: Страница

[ctx: post type singular name]
en: Pattern
bg: Макет

[ctx: post type singular name]
en: Post
bg: Публикация

[ctx: post type singular name]
en: Template
bg: Шаблон

[ctx: post type singular name]
en: Template Part
bg: Име на шаблона

en: posts
bg: Публикации

[ctx: posts]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
bg[0]: Всички <span class="count">(%s)</span>
bg[1]: Всички <span class="count">(%s)</span>

[ctx: posts]
en: Mine <span class="count">(%s)</span> | Mine <span class="count">(%s)</span>
bg[0]: Мои <span class="count">(%s)</span>
bg[1]: Мои <span class="count">(%s)</span>

[ctx: posts]
en: Sticky <span class="count">(%s)</span> | Sticky <span class="count">(%s)</span>
bg[0]: Залепена <span class="count">(%s)</span>
bg[1]: Залепени <span class="count">(%s)</span>

[ctx: previous set of posts]
en: Previous
bg: Предишни

en: print
bg: Отпечатване

en: privacy page
bg: страница за поверителност

en: privacy policy
bg: политика на поверителност

[ctx: product reviews]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
bg[0]: Всички <span class="count">(%s)</span>
bg[1]: Всички <span class="count">(%s)</span>

en: professional
bg: професионална

[ctx: publish box date format]
en: M j, Y
bg: d.m.Y

[ctx: recipe]
en: Difficulty
bg: Затруднение

[ctx: recipe]
en: Ingredients
bg: Съставки

[ctx: recipe]
en: Print
bg: Отпечатване

[ctx: recipe]
en: Source
bg: Източник

[ctx: refundText is of the form "[currency-symbol][amount]" i.e. "$20"]
en: %(refundText)s to be refunded
bg: %(refundText)s ще бъдат възстановени

en: registration
bg: Регистрация

en: rel:
bg: <a href="http://gmpg.org/xfn/">XFN</a> връзка:

[ctx: removing-widget]
en: Deactivate
bg: Изключване

en: renews %(renewDate)s
bg: се подновява %(renewDate)s

en: reply
bg: отговор

[ctx: request status]
en: Completed
bg: Готово

[ctx: request status]
en: Confirmed
bg: Потвърдено

[ctx: request status]
en: Failed
bg: Грешка

[ctx: request status]
en: Pending
bg: Изчакване

[ctx: requests]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
bg[0]: Всички <span class="count">(%s)</span>
bg[1]: Всички <span class="count">(%s)</span>

en: required
bg: задължително

[ctx: review]
en: Mark as spam
bg: Отбелязване като спам

en: reviewed by %s
bg: прегледано от %s

[ctx: revision date format]
en: F j, Y @ H:i:s
bg: d.m.Y G:i:s

[ctx: revisions]
en: Browse
bg: Преглед

en: ridge
bg: ръб

en: right bottom
bg: дясно долу

en: right center
bg: дясно посредата

en: right top
bg: дясно горе

en: romantic
bg: интимна

en: sample-page
bg: примерна-страница

en: save
bg: Запис

en: scale height
bg: променете височината

en: search
bg: търсене

en: second
bg: секунда

en: seconds
bg: секунди

en: selection height
bg: височина на избраното

en: selection width
bg: ширина на избраното

en: sell
bg: продажба

en: sent daily
bg: изпрати ежедневно

[ctx: settings screen]
en: General
bg: Общи

[ctx: settings screen]
en: Performance
bg: Производителност

[ctx: share to]
en: Email
bg: Имейл

[ctx: share to]
en: Press This
bg: Натисни ме

[ctx: share to]
en: Print
bg: Отпечатване

en: shipping address
bg: Адрес за доставка

[ctx: shipping packages]
en: Shipping
bg: Доставка

[ctx: shipping packages]
en: Shipping %d
bg: Доставки %d

en: shop
bg: магазин

[ctx: shop_order post type singular name]
en: Order
bg: Поръчка

[ctx: short (~12 characters) label for hide controls button]
en: Hide Controls
bg: Скриване на бутоните

en: show
bg: Показване

en: show source
bg: показване на източника

en: sibling
bg: брат/сестра

[ctx: single horizontal line]
en: Row
bg: Ред

[ctx: site]
en: &larr; Go to %s
bg: &larr; Назад до %s

[ctx: site]
en: Mark as spam
bg: Отбелязване като спам

[ctx: site]
en: Not Spam
bg: Не е спам

[ctx: site]
en: Not spam
bg: Не е спам

[ctx: site]
en: Public
bg: Публичен

[ctx: site]
en: Registered
bg: Регистриран

[ctx: site]
en: Spam
bg: Спам

[ctx: site editor menu item]
en: Editor
bg: Редактор

[ctx: site editor title tag]
en: Editor
bg: Редактор

[ctx: sites]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
bg[0]: Всичко <span class="count">(%s)</span>
bg[1]: Всички <span class="count">(%s)</span>

[ctx: sites]
en: Spam <span class="count">(%s)</span> | Spam <span class="count">(%s)</span>
bg[0]: Спам <span class="count">(%s)</span>
bg[1]: Спам <span class="count">(%s)</span>

[ctx: slug]
en: product
bg: produkt

[ctx: slug]
en: product-category
bg: produkt-kategoriya

[ctx: slug]
en: product-tag
bg: produkt-etiket

[ctx: slug]
en: uncategorized
bg: некатегоризирани

en: social
bg: социални

en: software
bg: Софтуер

en: solid
bg: плътен

en: sometime
bg: в някой момент

[ctx: spellcheck]
en: Finish
bg: Край

[ctx: spellcheck]
en: Ignore
bg: Игнориране

[ctx: spellcheck]
en: Ignore all
bg: Игнориране на всички

en: spouse
bg: съпруг(а)

en: sticky
bg: Залепени

en: styles
bg: Стилове

en: sub item
bg: подменю

[ctx: submit button]
en: Search
bg: Търсене

[ctx: submit-button]
en: Submit
bg: Напред

en: subscription
bg: абонамент

[ctx: suffix for paged archive titles]
en: Page %s
bg: Страница %s

en: sweetheart
bg: възлюбен

[ctx: table body]
en: Body
bg: Тяло

[ctx: table cell]
en: Cell
bg: Клетки

[ctx: table cell alignment attribute]
en: None
bg: Без

[ctx: table cell scope attribute]
en: Scope
bg: Обхват

[ctx: table footer]
en: Footer
bg: Футър

[ctx: table header]
en: Header
bg: Заглавка

[ctx: tag archive title prefix]
en: Tag:
bg: Етикет:

[ctx: tags]
en: Most Used
bg: Най-използвани

[ctx: taxonomy general name]
en: Categories
bg: Категории

[ctx: taxonomy general name]
en: Pattern Categories
bg: Макетни категории

[ctx: taxonomy general name]
en: Tags
bg: Етикети

[ctx: taxonomy singular name]
en: Category
bg: Категория

[ctx: taxonomy singular name]
en: Pattern Category
bg: Категория на макета

[ctx: taxonomy singular name]
en: Tag
bg: Етикет

en: telemarketing
bg: Телемаркетинг

en: template
bg: шаблон

[ctx: template part area]
en: Footer
bg: Футър

[ctx: template part area]
en: General
bg: Основен

[ctx: template part area]
en: Header
bg: Заглавна част

[ctx: term name]
en: Name
bg: Име

en: terms and conditions
bg: правила и условия

en: text direction
bg: направление на текста

en: the author
bg: Авторът

en: the past day
bg: предишния ден

en: the past month
bg: изминалия месец

en: the past quarter
bg: последните 3 месеца

en: the past week
bg: последната седмица

en: the past year
bg: изминалата година

[ctx: the value that they want to update the option to]
en: value
bg: стойност

[ctx: theme]
en: %s was successfully deleted.
bg: Темата %s беше успешно изтрита.

[ctx: theme]
en: <strong>Error:</strong> Current PHP version does not meet minimum requirements for %s.
bg: <strong>Грешка:</strong> Настоящата версия на PHP не покрива минималните изисквания за %s.

[ctx: theme]
en: <strong>Error:</strong> Current WordPress and PHP versions do not meet minimum requirements for %s.
bg: <strong>Грешка:</strong> Текущите WordPress и PHP версии не поддържат минималните изисквания за %s.

[ctx: theme]
en: <strong>Error:</strong> Current WordPress version does not meet minimum requirements for %s.
bg: <strong>Грешка:</strong> Текущата версия на WordPress не поддържа минималните изисквания за %s.

[ctx: theme]
en: Activate
bg: Активиране

[ctx: theme]
en: Activate %s
bg: Активиране на %s

[ctx: theme]
en: Activate &#8220;%s&#8221;
bg: Активиране на &#8222;%s&#8220;

[ctx: theme]
en: Active
bg: Активна

[ctx: theme]
en: Active:
bg: Активирана

[ctx: theme]
en: Cannot Activate
bg: Не може да се активира

[ctx: theme]
en: Cannot Activate %s
bg: %s не може да се активира

[ctx: theme]
en: Cannot Install
bg: Не може да се инсталира

[ctx: theme]
en: Change
bg: Смяна

[ctx: theme]
en: Customize %s
bg: Персонализиране на %s

[ctx: theme]
en: Delete %s
bg: Изтриване на %s

[ctx: theme]
en: Installed
bg: Инсталирано

[ctx: theme]
en: Live Preview %s
bg: Преглед на живо на %s

[ctx: theme]
en: Previewing:
bg: Преглед:

[ctx: theme]
en: Replace active with uploaded
bg: Подмяна на настоящата с качената

[ctx: theme]
en: Update %s now
bg: Обновяване на %s сега

[ctx: theme]
en: Uploaded
bg: Качена

[ctx: theme]
en: View Theme Details for %s
bg: Преглед на подробностите за темата %s

[ctx: theme author]
en: By %s
bg: От %s

[ctx: theme name]
en: Name
bg: Име

[ctx: themes]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
bg[0]: Всички <span class="count">(%s)</span>
bg[1]: Всички <span class="count">(%s)</span>

[ctx: themes]
en: Disabled <span class="count">(%s)</span> | Disabled <span class="count">(%s)</span>
bg[0]: Изключен <span class="count">(%s)</span>
bg[1]: Изключени <span class="count">(%s)</span>

[ctx: themes]
en: Enabled <span class="count">(%s)</span> | Enabled <span class="count">(%s)</span>
bg[0]: Разрешен <span class="count">(%s)</span>
bg[1]: Разрешени <span class="count">(%s)</span>

en: this video
bg: това видео

[ctx: ticket price]
en: Free
bg: Безплатен

[ctx: timezone date format]
en: Y-m-d H:i:s
bg: d.m.Y H:i:s

[ctx: title]
en: Free .blog Domain for one year
bg: Безплатен .blog домейн за Една година

[ctx: title]
en: Free domain for one year
bg: Безплатен домейн за една година

en: to-do
bg: задача

en: trophies
bg: Трофеи

en: two_step_nonce required.
bg: изисква се two_step_nonce.

[ctx: type of layout]
en: Grid
bg: Решетка

[ctx: type of layout]
en: List
bg: Списък

en: uncategorized
bg: Без категория

[ctx: unit symbol]
en: EB
bg: екзабайт

en: unknown
bg: Непознат

en: unsubscribe
bg: Отписване

en: untitled
bg: неозаглавено

en: untitled post %s
bg: неозаглавена публикация %s

[ctx: user]
en: Add New User
bg: Добавяне на потребител

[ctx: user]
en: Mark as spam
bg: Отбелязване като спамър

[ctx: user]
en: Not spam
bg: Не е спамър

[ctx: user]
en: Registered
bg: Регистриран

en: user_id required.
bg: изисква се user_id.

[ctx: users]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
bg[0]: Всички <span class="count">(%s)</span>
bg[1]: Всички <span class="count">(%s)</span>

[ctx: verb]
en: Change
bg: Промени

[ctx: verb]
en: Clear
bg: Изчистване

[ctx: verb]
en: Comment
bg: Коментиране

[ctx: verb]
en: Copy
bg: Копиране

[ctx: verb]
en: Edit
bg: Редактиране

[ctx: verb]
en: Group
bg: Групиране

[ctx: verb]
en: Preview
bg: Преглед

[ctx: verb]
en: Spam
bg: Спам

[ctx: verb]
en: Stack
bg: В колона

[ctx: verb]
en: Trash
bg: Изтриване

[ctx: verb]
en: View
bg: Преглеждане

[ctx: verb, imperative]
en: Comment
bg: Коментиране

[ctx: verb: imperative]
en: Edit
bg: Редактиране

[ctx: verb: imperative]
en: Like
bg: Харесване

[ctx: verb: imperative]
en: Send
bg: Изпращане

[ctx: verb; site]
en: Archive
bg: Архивиране

en: verified owner
bg: потвърден клиент

en: vertical start position
bg: вертикална стартова позиция

[ctx: vertical table cell alignment]
en: V Align
bg: Вертикално подравняване

en: via %s
bg: чрез %s

en: video
bg: видео

[ctx: video or audio]
en: Length
bg: Време

en: view source
bg: преглед на кода

en: views
bg: разглеждания

en: wallet
bg: Портфейл

[ctx: watch a video title]
en: Watch: %s
bg: Гледайте: %s

en: website
bg: Интернет страница

[ctx: website URL]
en: At URL
bg: Връзка

[ctx: website name]
en: For site
bg: За сайт

en: week
bg: седмица

en: white
bg: Бяла

[ctx: widget]
en: Add
bg: Добавяне

[ctx: widget]
en: Edit
bg: Редактиране

[ctx: widgets]
en: %1$s on %2$s
bg: %1$s за %2$s

[ctx: with first and last result]
en: Showing %1$d&ndash;%2$d of %3$d result | Showing %1$d&ndash;%2$d of %3$d results
bg[0]: Показване на %1$d&ndash;%2$d от %3$d резултат
bg[1]: Показване на %1$d&ndash;%2$d от %3$d резултата

[ctx: word count: words or characters?]
en: words
bg: думи

en: yd
bg: ярд

en: year
bg: година

en: years
bg: години

en: yesterday
bg: вчера

[ctx: {#} Blocked malicious login attempts -- number is on a prior line, text is a caption.]
en: Blocked malicious login attempts
bg: Блокирани злонамерени опита за вход

en: {{author}}%(authorFirstName)s{{/author}} {{label}}cross-posted from %(siteName)s to{{/label}} {{blogNames/}}
bg: {{author}}%(authorFirstName)s{{/author}} {{label}}публикувано от %(siteName)s в{{/label}} {{blogNames/}}

en: {{author}}%(authorFirstName)s{{/author}} {{label}}left a comment on %(siteName)s, cross-posted to{{/label}} {{blogNames/}}
bg: {{author}}%(authorFirstName)s{{/author}} {{label}}остави коментар към %(siteName)s, публикувана и в{{/label}} {{blogNames/}}

en: {{a}}All Premium features{{/a}}
bg: {{a}}Всички опции от Премиум плана{{/a}}

en: {{a}}Learn more about domain mapping{{/a}}
bg: {{a}}Научете повече за свързването на домейни{{/a}}

en: {{a}}Learn more about domain transfers{{/a}}
bg: {{a}}Научете повече за прехвърлянето на домейни{{/a}}

en: {{planName/}} plan features
bg: Екстри в {{planName/}} план

en: {{readerLink}}Use the Reader{{/readerLink}} to adjust delivery settings for your existing subscriptions.
bg: {{readerLink}}Използвайте Читател{{/readerLink}} за настройка на известяванията към текущите ви абонаменти.

en: {{strong}}%(domain)s{{/strong}} needs to be verified. You should receive an email shortly with more information.
bg: {{strong}}%(domain)s{{/strong}} трябва да бъде потвърден. Ще получите имейл с допълнителна информация.

en: {{strong}}13GB{{/strong}} storage space
bg: {{strong}}13GB{{/strong}} място за съхранение

en: {{strong}}3GB{{/strong}} storage space
bg: {{strong}}3GB{{/strong}} място за съхранение

en: {{strong}}Best for freelancers:{{/strong}} Build a unique website with advanced design tools, CSS editing, lots of space for audio and video, Google Analytics support, and the ability to monetize your site with ads.
bg: {{strong}}Най-добър за фрийлансъри:{{/strong}} Създайте уникален сайт с нашите инструменти за дизайн, CSS, с допълнително място за аудио и видео, поддръжка на Google Analytics и възможност за монетизация чрез реклами.

en: {{strong}}Best for online stores:{{/strong}} Sell products or services with this powerful, all-in-one online store experience. This plan includes premium integrations and is extendable, so it’ll grow with you as your business grows.
bg: {{strong}}Подходящ за електронни магазини:{{/strong}} Продавайте продукти или услуги с това отлично решение. Планът включва премиум интеграции и може да се разширява, така че да расте заедно с вашия бизнес.

en: {{strong}}Hooray!{{/strong}} Your site will be ready shortly.
bg: {{strong}}Супер!{{/strong}} Сайтът ви ще е готов след малко.

en: {{strong}}Need help?{{/strong}} A Happiness Engineer can answer questions about your site and your account.
bg: {{strong}}Нужда от помощ?{{/strong}} Наш инженер по поддръжката може да отговори на въпроси за вашия сайт.

en: {{strong}}Welcome!{{/strong}} Reader is a custom magazine. {{link}}Follow your favorite sites{{/link}} and their latest posts will appear here. {{span}}Read, like, and comment in a distraction-free environment.{{/span}}
bg: {{strong}}Добре дошли!{{/strong}} "Читател" е настройваемо списание. {{link}}Следвайте любимите си сайтове{{/link}} и техните последни статии ще се появят тук. {{span}}Четете, харесвайте и коментирайте в среда без разсейване.{{/span}}

en: Åland Islands
bg: Оландски острови

en: — No Change —
bg: — Без промяна —

en: — No change —
bg: — Без промяна —

en: —The WordPress.com Team
bg: —Екипът на WordPress.com

en: … <a href="%1$s" rel="noopener noreferrer">Read more<span class="screen-reader-text">: %2$s</span></a>
bg: … <a href="%1$s" rel="noopener noreferrer">Прочети повече<span class="screen-reader-text">: %2$s</span></a>

en: …and so much more
bg: ...и още много
