WordPress.com - Block Patterns - en to af_ZA translation catalogue (188 entries)

en: ...or something like this:
af_ZA: ...of iets soos:

en: About
af_ZA: Oor

en: Add text or blocks that will display when a query returns no results.
af_ZA: Voeg teks of blokke by wat sal vertoon indien die navraag geen uitslae het nie.

en: Address
af_ZA: Adres

en: All
af_ZA: Almal

en: America
af_ZA: Amerika

en: An anonymized string created from your email address (also called a hash) may be provided to the Gravatar service to see if you are using it. The Gravatar service privacy policy is available here: https://automattic.com/privacy/. After approval of your comment, your profile picture is visible to the public in the context of your comment.
af_ZA: 'n Anonieme string geskep van jou eposadres (ook bekend as 'n "hash") kan aan die Gravatar diens verskaf word om te sien of jy dit gebruik. Die Gravatar diens se privaatheidsbeleid is hier beskikbaar: https://automattic.com/privacy/. Na goedkeuring van jou kommetaar sal jou profielfoto in die konteks van jou kommentaar aan die publiek sigbaar wees.

en: Articles on this site may include embedded content (e.g. videos, images, articles, etc.). Embedded content from other websites behaves in the exact same way as if the visitor has visited the other website.
af_ZA: Artikels op hierdie webblad kan ingevoegde inhoud (byvoorbeel video's, foto's, artikels, ens.) insluit. Ingevoegde inhoud van ander webblaaie gedra hul in presies dieselfde manier asof die besoeker die ander webblad besoek het.

en: Audio
af_ZA: Oudio

en: August 1 -- December 1
af_ZA: 1 Augustus -- 1 Desember

en: Austria
af_ZA: Oostenryk

en: Become a Member and Get Exclusive Offers!
af_ZA: Word 'n led en kry eksklusiewe aanbiedinge!

en: Berlin
af_ZA: Berlyn

en: Block Patterns
af_ZA: Blok Patrone

en: Blog
af_ZA: Webjoernaal

en: Bold
af_ZA: Vet

en: Books
af_ZA: Boeke

en: Calendar
af_ZA: Kalender

en: Call to Action
af_ZA: Roep tot Aksie

en: Caption
af_ZA: Byskrif

en: Category
af_ZA: Kategorie

en: Chapters
af_ZA: Hoofstukke

en: Citation
af_ZA: Aanhaling

en: City
af_ZA: Stad

en: Code
af_ZA: Kode

en: Coming Soon
af_ZA: Binnekort Hier

en: Coming soon
af_ZA: Binnekort Hier

en: Comments
af_ZA: Kommentare

en: Contact
af_ZA: kontak

en: Contact us
af_ZA: Kontak ons

en: Continue reading
af_ZA: Lees aan

en: Cookies
af_ZA: Koekies

en: Create
af_ZA: Skep

en: Custom Colors
af_ZA: Unieke kleure

en: Custom Header
af_ZA: Unieke hoofstrook

en: Date
af_ZA: Datum

en: Decoration
af_ZA: Versiering

en: Description
af_ZA: Beskrywing

en: Design
af_ZA: Ontwerp

en: Details
af_ZA: Besonderhede

en: Dimensions
af_ZA: Afmetings

en: Discover
af_ZA: Ontdek

en: Education
af_ZA: Onderwys

en: Email
af_ZA: E-pos

en: Email Address
af_ZA: E-pos adres

en: Email:
af_ZA: E-pos

en: Embedded content from other websites
af_ZA: Ingevoegde inligting van ander webwerwe

en: Favorites
af_ZA: Gunstelinge

en: Featured
af_ZA: Gewilde

en: Features
af_ZA: Kenmerke

en: Font Sizes
af_ZA: Font groottes

en: Footer
af_ZA: Voetstrook

en: For users that register on our website (if any), we also store the personal information they provide in their user profile. All users can see, edit, or delete their personal information at any time (except they cannot change their username). Website administrators can also see and edit that information.
af_ZA: Vir gebruikers wat op jou webblad registreer (indien enige), stoor ons ook die persoonlike inligting wat hulle in hul gebruikersprofiel verskaf. Alle gebruikers kan hul persoonlike inligting te enige tyd sien, wysig of uitwis (met die uitsondering dat hul nie hul gebruikernaam kan verander nie). Webblad administrateurs kan ook daardie inligting sien en wysig.

en: France
af_ZA: Frankryk

en: Friday
af_ZA: Vrydag

en: From Signac to Matisse
af_ZA: Van Signac tot Matisse

en: Galleries
af_ZA: Galerye

en: Genre
af_ZA: Geslag

en: Get Started
af_ZA: Spring weg

en: Get started
af_ZA: Spring weg

en: Gradient
af_ZA: Gradiënt

en: Header
af_ZA: Kopstrook

en: Heading 1
af_ZA: Kop 1

en: Heading 2
af_ZA: Kop 2

en: Heading 3
af_ZA: Kop 3

en: Heading 4
af_ZA: Kop 4

en: Heading 5
af_ZA: Kop 5

en: Heading 6
af_ZA: Kop 6

en: Hello world!
af_ZA: Hallo wêreld!

en: Help
af_ZA: Hulp

en: Highlights
af_ZA: Hoogtepunte

en: History
af_ZA: Geskiedenis

en: Home
af_ZA: Tuis

en: Homepage
af_ZA: Tuisblad

en: Hours
af_ZA: Ure

en: How long we retain your data
af_ZA: Hoe lank ons jou inligting behou

en: If you edit or publish an article, an additional cookie will be saved in your browser. This cookie includes no personal data and simply indicates the post ID of the article you just edited. It expires after 1 day.
af_ZA: Indien jy enige artikel wysig of publiseer sal 'n addisionele koekie in jou blaaier gestoor word. Hierdie koekie sluit geen persoonlike inligting in nie en dui slegs die artikel ID van die artikel wat jy sopas gewysig het aan. Dit verval na een dag.

en: If you have an account on this site, or have left comments, you can request to receive an exported file of the personal data we hold about you, including any data you have provided to us. You can also request that we erase any personal data we hold about you. This does not include any data we are obliged to keep for administrative, legal, or security purposes.
af_ZA: Indien jy 'n rekening op hierdie webwerf het of kommentaar gelewer het, kan jy versoek om 'n lêer te ontvang van die persoonlike inligting wat ons van jou het, insluitend enige inligting wat jy aan ons verskaf het. Jy kan ook versoek dat ons enige persoonlike inligting wat ons van jou het, uitvee. Dit sluit nie inligting in wat ons verplig is om te behou vir administratiewe, wetlike, of sekuriteitsdoeleindes nie.

en: If you leave a comment on our site you may opt-in to saving your name, email address and website in cookies. These are for your convenience so that you do not have to fill in your details again when you leave another comment. These cookies will last for one year.
af_ZA: Indien jy 'n kommentaar op ons webblad los kan jy kies om jou naam, eposadres en webblad in koekies te stoor. Dit is daar vir jou gemak, sodat jy nie weer hierdie besonderhede hoef in te vul wanneer jy weer kommentaar lewer nie. Hierdie koekies sal vir een jaar hou.

en: If you leave a comment, the comment and its metadata are retained indefinitely. This is so we can recognize and approve any follow-up comments automatically instead of holding them in a moderation queue.
af_ZA: Indien jy kommentaar los, word die kommentaar en die kommentaar se metadata onbeperk behou. Dit is sodat ons enige opvolgkommentaar outomaties kan herken en goedkeur eerder as om hulle in die goedkeuringsry te plaas.

en: If you request a password reset, your IP address will be included in the reset email.
af_ZA: Indien jy versoek dat jou wagwoord vervang moet word sal jou IP-adres in die vervanging e-pos ingesluit word.

en: If you upload images to the website, you should avoid uploading images with embedded location data (EXIF GPS) included. Visitors to the website can download and extract any location data from images on the website.
af_ZA: Indien jy foto's na die webblad oplaai, moet jy dit vermy om foto's op te laai met ingevoegde posisieinlingting (EXIF GPS). Besoekers aan die webblad kan die posisieinligting van foto's op die webblad aflaai en uittrek.

en: If you visit our login page, we will set a temporary cookie to determine if your browser accepts cookies. This cookie contains no personal data and is discarded when you close your browser.
af_ZA: Wanneer jy ons intekeningsblad besoek, sal ons 'n tydelike koekie plaas om vas te stel of jou blaaier koekies aanvaar. Hierdie koekie bevat geen persoonlike inligting nie, en word weggegooi wanneer jy jou blaaier toemaak.

en: Images
af_ZA: Fotos

en: Info
af_ZA: Informasie

en: Interests
af_ZA: Belangstelle

en: Join the Club
af_ZA: Sluit Aan

en: Join the Conversation
af_ZA: Sluit aan by die Gesprek

en: Language
af_ZA: Taal

en: Latest Posts
af_ZA: Onlangse Artikels

en: Layout
af_ZA: Uitleg

en: Light
af_ZA: Lig

en: Link
af_ZA: Skakel

en: Links
af_ZA: Skakels

en: List
af_ZA: Lys

en: Lists
af_ZA: Lyse

en: London
af_ZA: Londen

en: Main
af_ZA: Hoof

en: Members get access to exclusive exhibits and sales. Our memberships cost $99.99 and are billed annually.
af_ZA: Lede kry toegang tot eksklusiewe uitstallings en uitverkopings. Ons lidmaatskap kos R99.99 en word jaarliks verhaal.

en: Membership
af_ZA: Lidmaatskap

en: Menu
af_ZA: Kieslys

en: Monday
af_ZA: Maandag

en: More Details
af_ZA: Meer besonderhede

en: My account
af_ZA: My Rekening

en: News
af_ZA: Nuus

en: Newsletter
af_ZA: Nuusbrief

en: No results found.
af_ZA: Geen resultate gevind nie.

en: Notes
af_ZA: Notas

en: October 1 -- December 1
af_ZA: 1 October -- 1 Desember

en: On Sale Products
af_ZA: Uitveroping produkte

en: Other
af_ZA: Ander

en: Our 2015 default theme is clean, blog-focused, and designed for clarity. Twenty Fifteen's simple, straightforward typography is readable on a wide variety of screen sizes, and suitable for multiple languages. We designed it using a mobile-first approach, meaning your content takes center-stage, regardless of whether your visitors arrive by smartphone, tablet, laptop, or desktop computer.
af_ZA: Ons 2015 standaard tema is 'n minimalistiese ontwerp duidelikheid, wat fokus op die webjoernaal. Twintig Vyftien se eenvoudige, duidelike tipografie is leesbaar op 'n wye verskeidenheid van die skerm groottes en is geskik vir verskeie tale. Ons het dit ontwerp met die selfoon-eerste benadering, wat beteken dat jou inhoud altyd eerste in ag geneem sal word, ongeag of jou besoekers van 'n selfoon, tablet, laptop of lessenaar rekenaar van kom.

en: Pages
af_ZA: Bladsye

en: Paris
af_ZA: Parys

en: Photography
af_ZA: Fotografie

en: Portfolio
af_ZA: Portefeulje

en: Post Formats
af_ZA: Artikel formate

en: Posts
af_ZA: Artikels

en: Privacy Policy
af_ZA: Privaatheidsbeleid

en: Products
af_ZA: Produkte

en: Projects
af_ZA: Projekte

en: Quote
af_ZA: Haal Aan

en: Quotes
af_ZA: Aanhalings

en: Read More
af_ZA: Lees Verder

en: Reading
af_ZA: Lees

en: Recent Posts
af_ZA: Onlangse Bydraes

en: Register
af_ZA: Registreer

en: Registration Form
af_ZA: Registrasie Vorm

en: Responsive Layout
af_ZA: Aanpasbare Uitleg

en: Resume
af_ZA: Hervat

en: Reviews
af_ZA: Hersienings

en: Sample Page
af_ZA: Voorbeeld bladsy

en: Saturday
af_ZA: Saterdag

en: Schedule
af_ZA: Skeduleer

en: Seasonal
af_ZA: Seisoenale

en: Sidebar
af_ZA: Kantkolom

en: Sign up
af_ZA: Sluit aan

en: Size
af_ZA: Grootte

en: Style
af_ZA: Styl

en: Submit
af_ZA: Dien in

en: Support
af_ZA: Hulp

en: Table
af_ZA: Tabel

en: Tag
af_ZA: Sleutelwoord

en: Terms
af_ZA: Terme

en: Text
af_ZA: Teks

en: The Life I Deserve
af_ZA: Die lewe wat ek verdien

en: The XYZ Doohickey Company was founded in 1971, and has been providing quality doohickeys to the public ever since. Located in Gotham City, XYZ employs over 2,000 people and does all kinds of awesome things for the Gotham community.
af_ZA: Die ABC Braaimeester Maatskappy is in 1971 gestig, en lewer sedertdien kwaliteit metaal braaie aan die publiek. Geleë in Wellington, ABC het meer as 2000 mense in diens en doen allerhande fantastiese dinge vir die Wellington-gemeenskap.

en: The exhibitions are produced by UMoMA in collaboration with artists and museums around the world and they often attract international attention. UMoMA has received a Special Commendation from the European Museum of the Year, and was among the top candidates for the Swedish Museum of the Year Award as well as for the Council of Europe Museum Prize.
af_ZA: Die uitstallings is geproduseer deur UMoMA in samewerking met kunstenaars en museums regoor die wêreld en trek gereeld internasionale aandag. UMoMA het 'n Spesiale Aanbeveling ontvang van die Europese Museum van die Jaar, en was onder die top kandidate vir die Sweedse Museum van die Jaar Toekenning, sowel as die Raad van Europa Museum Prys.

en: Theatre of Operations
af_ZA: Teater van Operasies

en: These websites may collect data about you, use cookies, embed additional third-party tracking, and monitor your interaction with that embedded content, including tracking your interaction with the embedded content if you have an account and are logged in to that website.
af_ZA: Hierdie webwerwe kan inligting oor jou versamel, koekies gebruik, addisionele derdeparty volgdienste invoeg, en jou interaksie met daardie in gevoegde inhoud monitor, insluitend om jou interaksie met ingevoegde inhoud te volg indien jy 'n rekening het en ingeteken is tot daardie webwerf.

en: This is an example page. It's different from a blog post because it will stay in one place and will show up in your site navigation (in most themes). Most people start with an About page that introduces them to potential site visitors. It might say something like this:
af_ZA: Hierdie is 'n voorbeeld van 'n bladsy. Dit verskil van 'n artikel omdat dit op een plek bly en sal in jou webwerf navigasie verskyn (in die meeste temas). Die meeste mense begin met 'n bladsy wat hulle bekend stel aan potensiële besoekers. Dit kan so iets sê:

en: Three
af_ZA: Drie.

en: Thursday
af_ZA: Donderdag

en: Tools
af_ZA: Gereedskap

en: Tuesday
af_ZA: Dinsdag

en: Uncategorized
af_ZA: Ongekategoriseerd

en: Update
af_ZA: Dateer op

en: View Blog
af_ZA: Besoek blog

en: Visitor comments may be checked through an automated spam detection service.
af_ZA: Besoekerkommentare kan nagegaan word deur 'n ge-outomatiseerde gemorsposopsporingsdiens.

en: Websites
af_ZA: Webwerwe

en: Wednesday
af_ZA: Woensdag

en: Weight
af_ZA: Gewig

en: Welcome to WordPress. This is your first post. Edit or delete it, then start writing!
af_ZA: Welkom by WordPress. Hierdie is jou eerste artikel. Wysig dit of vee dit uit, en begin skryf!

en: What rights you have over your data
af_ZA: Watter regte het ons oor jou inligting

en: Who we share your data with
af_ZA: Met wie ons jou inligting deel

en: With seven floors of striking architecture, UMoMA shows exhibitions of international contemporary art, sometimes along with art historical retrospectives. Existential, political and philosophical issues are intrinsic to our programme. As visitor you are invited to guided tours artist talks, lectures, film screenings and other events with free admission
af_ZA: Met sewe verdiepings van treffende argitektuur, vertoon UMoMA uitstallings van internasionale kontemporêre kuns, dikwels tesame met kuns-historiese terugblikke. Eksistensiële en filosofiese kwessies is intrinsiek tot ons programme. As besoeker word jy uitgenooi na begeleide toere, kunstenaarspraatjies, lesings, filmvertonings, en ander geleenthede, met gratis toegang.

en: Works and Days
af_ZA: Werke en Dae

en: Write title…
af_ZA: Skryf titel...

en: Writing
af_ZA: Skryf

en: category
af_ZA: Kategorie

en: contact
af_ZA: kontak

en: cookies
af_ZA: Koekies

en: design
af_ZA: Ontwerp

en: education
af_ZA: Onderwys

en: family
af_ZA: familie

en: home
af_ZA: Tuiste

en: images
af_ZA: prente

en: music
af_ZA: musiek

en: podcast
af_ZA: potgooi

en: poetry
af_ZA: poësie

en: portfolio
af_ZA: Portefeulje

en: posts
af_ZA: artikels

en: professional
af_ZA: professionele

en: projects
af_ZA: Projekte

en: quote
af_ZA: Haal Aan

en: social
af_ZA: sosiaal

en: text
af_ZA: teks

en: uncategorized
af_ZA: Ongekategoriseerd
