WordPress.com - Block Patterns - en to az translation catalogue (315 entries)

en: 7 Seconds
az: 7 saniyə

en: About
az: Haqqında

en: About Me
az: Haqqımda

en: About Us
az: Haqqımızda

en: About me
az: Haqqımda

en: Add to cart
az: Səbətə əlavə et

en: Address
az: Ünvan

en: Address Line 2
az: Ünvan xətti 2

en: Address:
az: Ünvan:

en: Advertisement
az: Reklam

en: All
az: Tamamı

en: America
az: Amerika

en: Archive
az: Arxiv

en: Art
az: İncəsənət

en: Article
az: Məqalə

en: Articles
az: Məqalələr

en: Aug
az: Avq

en: Austria
az: Avstriya

en: Barcelona
az: Barselona

en: Basic
az: Baza

en: Beginner
az: Yeni başlayan

en: Biography
az: Bioqrafiya

en: Blog
az: Bloq

en: Blog Posts
az: Bloq Yazısıları

en: Bold
az: Qalın

en: Book
az: Kitab

en: Books
az: Kitablar

en: Bubbles
az: Qabarcıqlar

en: Business
az: Biznes

en: Buy
az: Satın al

en: Buy Tickets
az: Bilet Al

en: Buy now
az: İndi Satın Al

en: Calendar
az: Təqvim

en: Camera
az: Kamera

en: Caption
az: Başlıq

en: Cart
az: Səbət

en: Category
az: Kateqoriya

en: Category name
az: Kateqoriya adı

en: Centered
az: Mərkəzdə

en: Chapters
az: Fəsillər

en: Checkout
az: Ödəmə

en: Chocolate
az: Şokolad

en: Citation
az: Sitat

en: Citrus
az: Sitrus

en: City
az: Şəhər

en: Closed
az: Bağlıdır

en: Code
az: Kod

en: Comments
az: Şərhlər

en: Company
az: Şirkət

en: Connect
az: Qoşul

en: Contact
az: ünsiyyət

en: Contact Form
az: Əlaqə Forması

en: Contact Information
az: Əlaqə məlumatı

en: Contact Me
az: Mənimlə Əlaqə Saxla

en: Contact Us
az: Bizmlə Əlaqə Qurun

en: Contact form
az: Əlaqə Forması

en: Continue reading
az: Oxumağa davam et

en: Cookies
az: Çərəzlər

en: Corporate
az: Korporativ

en: Countries
az: Ölkələr

en: Crafts
az: Əl sənətləri

en: Create
az: Yarat

en: Culture
az: İncəsənət

en: Custom Colors
az: Özəl rənglər

en: Custom Header
az: Özəl Başlıq

en: Date
az: Tarix

en: Description
az: Açıqlama

en: Description:
az: Açıqlama:

en: Design
az: Düzənləmə

en: Details
az: Detallar

en: Dimensions
az: Ölçülər

en: Director
az: Direktor

en: Download
az: Endir

en: Education
az: Təhsil

en: Email
az: E-poçt

en: Email Address
az: E-poçt ünvanı

en: Email:
az: E-poçt

en: Enter your email address
az: E-poçt ünvanınızı daxil edin

en: Event
az: Tədbir

en: Events
az: Tədbirlər

en: Events List
az: Tədbir Siyahısı

en: Example
az: Nümunə

en: Examples
az: Nümunələr

en: Explore
az: Kəşf et

en: Fashion
az: Dəb

en: Favorites
az: Favoritlər

en: Feature
az: Xüsusiyyət

en: Featured
az: Xüsusi

en: Featured Post
az: Xüsusi yazı

en: Features
az: Özəlliklər

en: Feb
az: Fev

en: First Name
az: Adı

en: First name
az: Adınız

en: Five
az: Beş

en: Follow Me
az: Məni İzlə

en: Follow Us
az: Bizi izləyin

en: Font Sizes
az: Şrift Ölçüsü

en: Food
az: Qida

en: Footer
az: Zirzəmi

en: Four
az: Dörd

en: France
az: Fransa

en: Free
az: Pulsuz

en: Frequently Asked Questions
az: Çox Verilən Suallar

en: Friday
az: Cümə

en: Full Width
az: Tam Genişlik

en: Galleries
az: Qalereyalar

en: Gallery
az: Qalereya

en: Genre
az: Janr

en: Get In Touch
az: Əlaqə qurun

en: Get Started
az: Başla:

en: Get started
az: Başla:

en: GitHub
az: Github

en: Header
az: Başlıq

en: Heading 1
az: Sərlövhə 1

en: Heading 2
az: Sərlövhə 2

en: Heading 3
az: Sərlövhə 3

en: Heading 4
az: Sərlövhə 4

en: Heading 5
az: Sərlövhə 5

en: Heading 6
az: Sərlövhə 6

en: Headline
az: Sərlövhə

en: Hello World!
az: Salam Dünya!

en: Hello world!
az: Salam dünya!

en: Help
az: Yardım

en: Highlights
az: Vurğulamalar

en: History
az: Keçmiş

en: Home
az: Əsas səhifə

en: Home Page
az: Əsas səhifə

en: Homepage
az: Əsas Səhifə

en: Image Alignment
az: Təsvir Tarazlığı

en: Images
az: Təsvirlər

en: Info
az: Məlumat

en: Interests
az: Maraqlar

en: Jan
az: Yan

en: Join the Conversation
az: Söhbətə Qoşulun

en: Jul
az: İyl

en: Jun
az: İyn

en: Language
az: Dil

en: Last Name
az: Soyadı

en: Last name
az: Soyadınız

en: Latest
az: Ən Son

en: Latest News
az: Ən Son Xəbərlər

en: Latest Posts
az: Ən Son Yazılar

en: Layout
az: Tərtibat

en: Learn More
az: Daha çox məlumat

en: Learn more
az: Daha çox məlumat

en: Light
az: Açıq

en: Link
az: Bağlantı

en: Link text
az: Bağlantı Mətni

en: Links
az: Bağlantılar

en: List
az: Siyahı

en: Lists
az: Siyahılar

en: Location
az: Yerləşmə

en: Main
az: Əsas

en: Maintenance
az: Xidmət

en: Malaysia
az: Malayziya

en: Maldives
az: Maldiv

en: Membership
az: Üzvlük

en: Menu
az: Menyu

en: Message
az: Mesaj

en: Monday
az: Bazar ertəsi

en: More Details
az: Ətraflı məlumat

en: More Info
az: Daha çox məlumat

en: More details
az: Ətraflı məlumat

en: Mountains
az: Dağlar

en: Music
az: Musiqi

en: My Links
az: Mənim Bağlantılarım

en: My account
az: Mənim hesabım

en: Name
az: Ad

en: Nature
az: Təbiət

en: Need help?
az: Kömək lazımdır?

en: News
az: Xəbər

en: No results found.
az: Heç bir nəticə əldə edilmədi.

en: Notes
az: Qeydlər

en: Nov
az: Noy

en: Oct
az: Okt

en: One
az: Bir

en: Options
az: Parametrlər

en: Order
az: Sıralama

en: Other
az: Dİgər

en: Other:
az: Digər:

en: Our 2015 default theme is clean, blog-focused, and designed for clarity. Twenty Fifteen's simple, straightforward typography is readable on a wide variety of screen sizes, and suitable for multiple languages. We designed it using a mobile-first approach, meaning your content takes center-stage, regardless of whether your visitors arrive by smartphone, tablet, laptop, or desktop computer.
az: 2015 mövcud mövzumuz təmiz, bloq fokuslu və şəffaflıq ön planda tutularaq dizayn edildi. İyirmi Onbeş-in bəsit, gələcəyə yönəlik tipoqrafiyası, geniş bir çətirdəki ekran ölçüləri və bir çox dil üçün en üst səviyyədə oxuna bilmə imkanı təqdim edir. Mobil öncəlikli olaraq dizayn etdiyimiz mövzuda, ziyarətçiləriniz istər ağıllı telefonlar, tabletlər, dizüstü bilgisayarlardan, istərlərsə masaüstü bilgisayarlardan baxsınlar, içərik hər zaman mərkəzdədir.

en: Our Story
az: Bizim Hekayətimiz

en: Overall
az: Bütövlükdə

en: Pages
az: Səhifələr

en: People
az: İnsan

en: Personal
az: Fərdi

en: Phone
az: Telefon

en: Phone Number
az: Telefon Nömrəsi

en: Phone number
az: Telefon Nömrəsi

en: Photography
az: Fotoqrafiya

en: Photos
az: Fotolar

en: Podcast
az: Podkast

en: Poland
az: Polşa

en: Portfolio
az: Portfel

en: Post Formats
az: Yazı formatları

en: Post Title
az: Yazı başlığı

en: Postcode
az: Poçt kodu

en: Posts
az: Yazılar

en: Premium support
az: Premium Dəstək

en: Pricing
az: Qiymətləndirmə

en: Privacy Policy
az: Gizlilik Siyasəti

en: Product
az: Məhsul

en: Product name
az: Məhsulun adı

en: Product title
az: Məhsul Başlığı

en: Products
az: Məhsullar

en: Project
az: Layihə

en: Project Type
az: Layihə Növü

en: Projects
az: Layihələr

en: Proudly powered by WordPress
az: WordPress qürurla təqdim edər

en: Purchase
az: Satın al

en: Questions?
az: Suallar

en: Quote
az: Kvota

en: Quotes
az: Sitatlar

en: Read More
az: Davamını Oxu

en: Reading
az: Oxuma

en: Recent Posts
az: Ən son yazılar

en: Regina
az: Reqina

en: Register
az: Qeydiyyat

en: Registration Form
az: Qeydiyyat Forması

en: Research
az: Yenidən axtar

en: Reservations
az: Rezervasiyalar

en: Responsive Layout
az: Axışqan Maket

en: Revenue
az: Gəlir

en: Reviews
az: Analizlər

en: Sample Page
az: Nümunə səhifə

en: Saturday
az: Şənbə

en: Schedule
az: Ertələ

en: Seasonal
az: Mövsümi

en: Send
az: Göndər

en: Send Message
az: Mesaj göndər

en: Sep
az: Sen

en: Services
az: Xidmətlər

en: Servings
az: Servis

en: Seychelles
az: Seyşell adaları

en: Shop Now
az: İndi satın al

en: Shop now
az: İndi satın al

en: Sidebar
az: Yan menyu

en: Sign Up
az: Qeydiyyatdan keç

en: Sign up
az: Qeydiyyatdan keçin

en: Size
az: Ölçü

en: Social
az: Sosial

en: Social Links
az: Sosial Bağlantılar

en: Soundcloud
az: SoundCloud

en: Sports
az: İdman

en: Stars
az: Ulduzlar

en: Store
az: Mağaza

en: Style
az: Stil

en: Submit
az: Göndər

en: Subscribe
az: Abunə

en: Subscription
az: Abunə

en: Support
az: Dəstək

en: Tag
az: Etiket

en: Tea
az: Çay

en: Terms
az: Şərtlər

en: Testimonial
az: Xarakteristika

en: Testimonials
az: Xarakteristikalar

en: Text
az: Mətn

en: Three
az: Üç

en: Thursday
az: Cümə axşamı

en: Tips
az: İpucları

en: Tools
az: Alətlər

en: Travel
az: Səyahət

en: Trending
az: Trend

en: Tuesday
az: Çərşənbə axşamı

en: Twenty Sixteen is a modernized take on an ever-popular WordPress layout — the horizontal masthead with an optional right sidebar that works perfectly for blogs and websites. It has custom color options with beautiful default color schemes, a harmonious fluid grid using a mobile-first approach, and impeccable polish in every detail. Twenty Sixteen will make your WordPress look beautiful everywhere.
az: Twenty Sixteen populyar WordPress maketinin modernizasiya edilmiş halıdır — üfüqi üst sahə və seçimə bağlı sağ sütun ilə bloqlar və veb saytları üçün mükəmməl çalışır. Özəl rəng parametrləri, xariqüladə mövcud rəng paletləri, mobil yönümlü axışqan tor sistemi və yaxşıca cilalanmış bir çox xüsusiyyətə sahibdir. Twenty Sixteen WordPress sisteminizin her yerdə gözəl görünməsini təmin edəcək.

en: Two
az: İki

en: Uncategorized
az: Kateqoriyasız

en: United Kingdom
az: Birləşmiş Krallıq

en: United States
az: Birləşmiş Ştatlar

en: Unknown
az: Bilinməyən

en: Upcoming Events
az: Gələcək Tədbirlər

en: Update
az: Yenilə

en: Venue
az: Görüş yeri

en: Videos
az: Videolar

en: View menu
az: Menyunu görüntülə

en: View product
az: Məhsula bax

en: View products
az: Məhsullara bax

en: Visit Blog
az: Bloqu Ziyarət Et

en: Websites
az: Veb saytlar

en: Weddings
az: Toy

en: Wednesday
az: Çərşənbə

en: Weight
az: Ağırlıq

en: Welcome
az: Xoş Gəlmisiniz

en: Welcome to WordPress. This is your first post. Edit or delete it, then start writing!
az: WordPress-ə xoş gəlmisiniz. Bu sizin ilk yazınızdır. Redaktə edin və ya silin, sonra yazmağa başlayın!

en: Writing
az: Yazma

en: Written by
az: Tərəfindən yazılmışdır

en: Year
az: il

en: Your cart is currently empty!
az: Səbətiniz Boşdur!

en: all
az: bütün

en: blog
az: bloq

en: category
az: Kateqoriya

en: contact
az: ünsiyyət

en: cookies
az: Çərəzlər

en: dark
az: Qoyu

en: design
az: Düzənləmə

en: education
az: Təhsil

en: family
az: ailə

en: features
az: Özəlliklər

en: home
az: Əsas səhifə

en: images
az: Təsvirlər

en: location
az: Yerləşmə

en: london
az: London

en: menu
az: Menyu

en: pages
az: Səhifələr

en: portfolio
az: Portfel

en: posts
az: yazılar

en: professional
az: peşəkar

en: projects
az: Layihələr

en: quote
az: Kvota

en: seasonal
az: Mövsümi

en: services
az: Xidmətlər

en: space
az: boşluq,

en: subscribe
az: Abunə

en: uncategorized
az: Kateqoriyasız

en: upcoming events
az: Gələcək Tədbirlər
