WordPress.com - Block Patterns - en to be_BY translation catalogue (157 entries)

en: About
be_BY: Аб

en: About Us
be_BY: Пра нас

en: Add to cart
be_BY: Дадаць у кошык

en: Address
be_BY: Адрас

en: Address:
be_BY: Адрас:

en: All
be_BY: Усе

en: America
be_BY: Амерыка

en: An anonymized string created from your email address (also called a hash) may be provided to the Gravatar service to see if you are using it. The Gravatar service privacy policy is available here: https://automattic.com/privacy/. After approval of your comment, your profile picture is visible to the public in the context of your comment.
be_BY: Ананімазаваны радок, які ствараецца з вашага адрасу e-mail (хэш), можа быць адпраўлены сервісу Gravatar, каб вызначыць, ці карыстаецеся вы ім. Палітыка канфідэнцыйнасці Gravatar даступна па спасылцы: https://automattic.com/privacy/. Пасля пацверджання вашага каментарыя, выява профілю будзе бачнай ў кантэксце вашага каментарыя.

en: Articles on this site may include embedded content (e.g. videos, images, articles, etc.). Embedded content from other websites behaves in the exact same way as if the visitor has visited the other website.
be_BY: Артыкулы на гэтым сайце могуць мець убудаванае змесціва (напрыклад, відэа, выявы, артыкулы і інш.). Убудаванае змесціва з іншых сайтаў паводзіць сябе такім жа чынам, як пры наведванні гэтага сайта.

en: Audio
be_BY: Аўдыё

en: Berlin
be_BY: Берлін

en: Blog
be_BY: Блог

en: Bold
be_BY: Тлусты

en: Calendar
be_BY: Каляндар

en: Caption
be_BY: Подпіс

en: Cart
be_BY: Кошык

en: Category
be_BY: Рубрыкі

en: Chapters
be_BY: Главы

en: Checkout
be_BY: Афармленне замовы

en: City
be_BY: Горад

en: Code
be_BY: Код

en: Comments
be_BY: Каментарыі

en: Company
be_BY: Кампанія

en: Cookies
be_BY: Файлы кукі

en: Custom Colors
be_BY: Адвольныя колеры

en: Custom Header
be_BY: Адвольны загаловак

en: Date
be_BY: Дата

en: Description
be_BY: Апісанне

en: Details
be_BY: Падрабязна

en: Dimensions
be_BY: Памеры

en: Download
be_BY: Спампаваць

en: Education
be_BY: Адукацыя

en: Email
be_BY: Пошта

en: Email Address
be_BY: Адрас электроннай пошты

en: Email:
be_BY: Пошта

en: Embedded content from other websites
be_BY: Убудаванае змесціва з іншых сайтаў

en: Featured
be_BY: Выбранае

en: Features
be_BY: Функцыі

en: First Name
be_BY: Імя

en: First name
be_BY: Імя

en: Font Sizes
be_BY: Памеры шрыфтоў

en: For users that register on our website (if any), we also store the personal information they provide in their user profile. All users can see, edit, or delete their personal information at any time (except they cannot change their username). Website administrators can also see and edit that information.
be_BY: Для карыстальнікаў, якію маюць рэгістрацыю на нашым сайце, мы захоўваем тую асабістую інфармацыю, якую яны пазначаюць у сваім профіле. Усе карыстальнікі могуць бачыць, рэдагаваць ці выдаляць свае дадзеныя ў любы час (акрамя імя карыстальніка). Адміністрацыя сайта таксама можа бачыць і рэдагаваць гэтую інфармацыю.

en: France
be_BY: Францыя

en: Friday
be_BY: Пятніца

en: Galleries
be_BY: Галерэі

en: Gallery
be_BY: Галерэя

en: Genre
be_BY: Жанр

en: Get Started
be_BY: Першыя крокі

en: Header
be_BY: Загаловак

en: Heading 1
be_BY: Загаловак 1

en: Heading 2
be_BY: Загаловак 2

en: Heading 3
be_BY: Загаловак 3

en: Heading 4
be_BY: Загаловак 4

en: Heading 5
be_BY: Загаловак 5

en: Heading 6
be_BY: Загаловак 6

en: Hello world!
be_BY: Вітаю, мір!

en: Help
be_BY: Дапамога

en: History
be_BY: Гісторыя

en: Home
be_BY: Хатняя старонка

en: Homepage
be_BY: Галоўная старонка

en: How long we retain your data
be_BY: Як доўга мы ўтрымліваем вашы дадзеныя

en: If you edit or publish an article, an additional cookie will be saved in your browser. This cookie includes no personal data and simply indicates the post ID of the article you just edited. It expires after 1 day.
be_BY: Калі вы рэдагуеце ці публікуеце запіс, дадатковы файл кукі будзе захаваны ў вашым браўзеры. Гэты файл не змяшчае асабістыя дадзеныя і захоўвае толькі ID запісу, які вы толькі што адрэдагавалі. Файл кукі знікае праз адзін дзень.

en: If you have an account on this site, or have left comments, you can request to receive an exported file of the personal data we hold about you, including any data you have provided to us. You can also request that we erase any personal data we hold about you. This does not include any data we are obliged to keep for administrative, legal, or security purposes.
be_BY: Калі вы маеце ўліковы запіс на сайце ці пакідалі каментарыі, то вы можаце запытаць файл экспарту асабістых дадзеных, якія мы захавалі разам з пакінутымі вамі дадзенымі. Вы таксама можаце запытаць выдаленне гэтых дадзеных. Улічвайце, што такі запыт не ўключае дадзеныя, якія мы павінны захоўваць дзеля адміністратыўных мэт, згодна з заканадаўствам ці ў мэтах бяспекі.

en: If you leave a comment on our site you may opt-in to saving your name, email address and website in cookies. These are for your convenience so that you do not have to fill in your details again when you leave another comment. These cookies will last for one year.
be_BY: Калі вы пакідаеце каментарый на нашым сайце, вы можаце адказацца ад захоўвання імя, адраса электроннай пошты і сайта ў файлах кукі. Гэтыя файлы выкарыстоўваюцца для больш зручнага карыстання сайтам, каб вам не трэба было ўводзіць свае дадзеныя, калі вы пакідаеце іншыя каментарыі. Гэтыя файлы будуць захоўвацца на працягу года.

en: If you leave a comment, the comment and its metadata are retained indefinitely. This is so we can recognize and approve any follow-up comments automatically instead of holding them in a moderation queue.
be_BY: Калі вы пакідаеце каментарый, каментарый і яго метададзеныя застаюцца на неабмажаваны тэрмін. Гэта робіцца для таго, каб мы маглі раcпазнаць і пацвердзіць любые паслядоўныя каментарыі аўтаматычна замест таго, каб трымаць іх у чарзе рэгулявання.

en: If you upload images to the website, you should avoid uploading images with embedded location data (EXIF GPS) included. Visitors to the website can download and extract any location data from images on the website.
be_BY: Калі вы загружаеце выявы на сайт, трэба пазбягаць загрузкі выяў з убудаванымі дадзенымі па размяшчэнню (EXIF GPS). Наведвальнікі сайта могуць выгружаць і здабываць любыя дадзеныя месцазнаходжання з выяў на сайце.

en: Images
be_BY: Выявы

en: Info
be_BY: Інфармацыя

en: Language
be_BY: Мова

en: Last Name
be_BY: Прозвішча

en: Last name
be_BY: Прозвішча

en: Latest
be_BY: Апошняе

en: Layout
be_BY: Макет

en: Light
be_BY: Светлая

en: Link
be_BY: Спасылка

en: Link text
be_BY: Тэкст спасылкі

en: Links
be_BY: Спасылкі

en: List
be_BY: Спіс

en: London
be_BY: Лондан

en: Main
be_BY: Галоўны

en: Maintenance
be_BY: Тэхнічнае абслугоўванне

en: Maldives
be_BY: Мальдывы

en: Media
be_BY: Медыя

en: Membership
be_BY: Удзельніцтва

en: Menu
be_BY: Меню

en: Message
be_BY: Паведамленне

en: Monday
be_BY: Панядзелак

en: More Details
be_BY: Падрабязней

en: Name
be_BY: Імя

en: News
be_BY: Навіны

en: No results found.
be_BY: Нічога не знойдзена.

en: Notes
be_BY: Заўвагі

en: Order
be_BY: Парадак

en: Our 2015 default theme is clean, blog-focused, and designed for clarity. Twenty Fifteen's simple, straightforward typography is readable on a wide variety of screen sizes, and suitable for multiple languages. We designed it using a mobile-first approach, meaning your content takes center-stage, regardless of whether your visitors arrive by smartphone, tablet, laptop, or desktop computer.
be_BY: Тэма 2015 года спраектавана для таго, каб вам спадручней было кіраваць блогам. Twenty Fifteen - простая тэма з выразнай тыпаграфікай, якую спадручна чытаць на розных экранах і розных мовах. Яна была спраектавана з павагай да мабільных прылад, што азначае, што ваша змесціва займае месца ў самым цэнтры, незаўважна ад таго, чым карыстаюцца вашы наведвальнікі: смартфонам, планшэтам, ноутбукам альбо ПК.

en: Pages
be_BY: Старонкі

en: Paris
be_BY: Парыж

en: Phone
be_BY: telefone

en: Photography
be_BY: Фатаграфія

en: Portfolio
be_BY: Праекты

en: Post Formats
be_BY: Фарматы запісаў

en: Post Title
be_BY: Назва допісу

en: Posts
be_BY: Запісы

en: Privacy Policy
be_BY: Палітыка канфідэнцыйнасці

en: Product
be_BY: Тавар

en: Products
be_BY: Тавары

en: Quote
be_BY: Цытата

en: Quotes
be_BY: Цытаты

en: Reading
be_BY: Чытанне

en: Recent Posts
be_BY: Апошнія запісы

en: Regina
be_BY: Рэгіна

en: Register
be_BY: Зарэгістравацца

en: Registration Form
be_BY: Форма рэгістрацыі

en: Responsive Layout
be_BY: Спагадны макет

en: Reviews
be_BY: Водгукі

en: Sample Page
be_BY: Узорная старонка

en: Saturday
be_BY: Субота

en: Schedule
be_BY: Па раскладзе

en: Seasonal
be_BY: Сезонная

en: Send Message
be_BY: Надаслаць паведамленне

en: Sidebar
be_BY: Бакавая панэль

en: Size
be_BY: Памер

en: Style
be_BY: Стыль

en: Submit
be_BY: Адправіць

en: Support
be_BY: Падтрымка

en: Table
be_BY: Табліца

en: Text
be_BY: Тэкст

en: These websites may collect data about you, use cookies, embed additional third-party tracking, and monitor your interaction with that embedded content, including tracking your interaction with the embedded content if you have an account and are logged in to that website.
be_BY: Гэтыя вэб-сайты могуць збіраць вашы дадзеныя, выкарыстоўваць файлы кукі, убудоўваць дадатковыя прылады адсочвання з іншых сайтаў і сачыць за вашым узаемадзеяннем з гэтым убудуваным змесцівам, а таксама адсочваць узаемадзеянне з убудаваным змесцівам, калі вы маеце ўліковы запіс і ўвайшлі ў яго на гэтым вэб-сайце.

en: Thursday
be_BY: Чацвер

en: Tools
be_BY: Інструменты

en: Tuesday
be_BY: Аўторак

en: Uncategorized
be_BY: Без катэгорыі

en: Unknown
be_BY: Невядомы

en: Update
be_BY: Абнавіць

en: Video
be_BY: Відэа

en: Videos
be_BY: Відэа

en: View product
be_BY: Паглядзець тавар

en: Visitor comments may be checked through an automated spam detection service.
be_BY: Каментарыі карыстальнікаў могуць быць правераны аўтаматычным сервісам вызначэння спама.

en: Wednesday
be_BY: Серада

en: Welcome to WordPress. This is your first post. Edit or delete it, then start writing!
be_BY: Вітаем у WordPress. Гэта ваш першы запіс. Рэдагуйце яго ці выдаліце і пачніце новы.

en: What rights you have over your data
be_BY: Вашы правы на вашы дадзеныя

en: When you log in, we will also set up several cookies to save your login information and your screen display choices. Login cookies last for two days, and screen options cookies last for a year. If you select &quot;Remember Me&quot;, your login will persist for two weeks. If you log out of your account, the login cookies will be removed.
be_BY: Калі вы ўвайдзёце ў сістэму, мы таксама створым некалькі файлаў кукі, каб захаваць інфармацыю пра уваход, а таксама налады адлюстравання экрана. Кукі-файлы ўвахода захоўваюцца на працягу двух дзён, а налады адлюстравання экрана - на працягу года. Калі вы выберыце параметр &quot;Запомніць мяне&quot;, ваш уваход будзе захаваны на працягу двух тыдняў. Калі вы выйдзеце з уліковага запісу, кукі-файлы будуць выдалены.

en: Who we share your data with
be_BY: З кім мы дзелімся вашымі дадзенымі

en: Write title…
be_BY: Напісаць назву…

en: Writing
be_BY: Пiсанне

en: Year
be_BY: Год

en: all
be_BY: Ўвесь

en: category
be_BY: Рубрыкі

en: cookies
be_BY: Файлы кукі

en: education
be_BY: Адукацыя

en: features
be_BY: Функцыі

en: london
be_BY: Лондан

en: pages
be_BY: Старонкі

en: portfolio
be_BY: Праекты

en: posts
be_BY: запісы

en: quote
be_BY: Цытата

en: seasonal
be_BY: Сезонная

en: uncategorized
be_BY: Некатэгарызаванае
