WordPress.com - Block Patterns - en to bo translation catalogue (182 entries)

en: ...or something like this:
bo: ...དང་ཡང་ན་དེ་དང་འདྲ་བ:

en: About
bo: ངེད་ཀྱི་སྐོར།

en: All
bo: ཡོངས།

en: America
bo: ཨ་མི་རི་ཀ

en: An anonymized string created from your email address (also called a hash) may be provided to the Gravatar service to see if you are using it. The Gravatar service privacy policy is available here: https://automattic.com/privacy/. After approval of your comment, your profile picture is visible to the public in the context of your comment.
bo: Gravatar ཞབས་ཞུ་ལ་ཁྱེད་ཀྱི་གློག་ཡིག་ས་གནས་ (མིང་གཞན་ལ hash ཡང་ཟེར) ལ་བརྟེན་ནས་བཟོས་པའི་མིང་བཀབ་པའི་ཡིག་རྟགས་ཕྲེང་མཁོ་འདོན་བྱས་ཏེ་ཁྱེད་ཀྱིས་དེ་བེད་སྤྱོད་བྱས་ཡོད་མེད་ལ་བལྟ་ཆོག་པ་ཡིན། Gravatar ཞབས་ཞུའི་སྒོས་གསང་སྲིད་ཇུས་འདི་ནས་ལེན་ཆོག: https://automattic.com/privacy/ ཁྱེད་ཀྱི་དཔྱད་མཆན་ལ་ཆོག་མཆན་བཀོད་རྗེས་ཁྱེད་ཀྱི་སྣང་བརྙན་པར་རིས་དེ་དཔྱད་གཏམ་གྱི་གོང་འོག་ནས་སྤྱི་དམངས་ལ་མངོན་པ་ཡིན།

en: Articles on this site may include embedded content (e.g. videos, images, articles, etc.). Embedded content from other websites behaves in the exact same way as if the visitor has visited the other website.
bo: དྲ་ཚིགས་འདིའི་སྟེང་གི་རྩོམ་ཡིག་ལ་བཙུད་འཇུག་གི་ནང་དོན་ཚུད་ཀྱང་སྲིད་པ་རེད། (དཔེར་ན། བརྙན་ཟློས་དང་། བརྙན་ཟློས། རྩོམ་ཡིག་སོགས།) དྲ་ཚིགས་གཞན་ནས་ཡོང་བའི་གསེ་འདྲེས་རྣམ་པའི་ནང་དོན་གྱི་བྱ་སྤྱོད་དང་བཅར་འདྲི་བྱེད་མཁན་གྱིས་དྲ་ཚིགས་གཞན་ལ་བཅར་འདྲི་བྱས་པའི་བྱ་སྤྱོད་གཉིས་རྦད་དེ་གཅིག་པ་རེད།

en: Audio
bo: སྒྲ་ཟློས།

en: August 1 -- December 1
bo: ཟླ་བརྒྱད་པའི་ཚེས 1 -- ཟླ་བཅུ་གཉིས་པའི་ཚེས 1

en: Become a Member and Get Exclusive Offers!
bo: ཚོགས་མིར་གྱུར་ནས་དམིགས་བསལ་གྱི་གཟིགས་སྐྱོང་ཐོབ་པ།

en: Berlin
bo: བར་ལིན།

en: Blog
bo: དྲ་ཚིགས།

en: Bold
bo: ཤ་ཆེན།

en: Calendar
bo: ལོ་ཐོ།

en: Call to Action
bo: བཀོལ་སྤྱོད་བྱེད་པར་འབོད།

en: Caption
bo: གསལ་བཤད།

en: Category
bo: དཀར་ཆག

en: Chapters
bo: ལེའུ།

en: City
bo: གྲོང་ཁྱེར།

en: Code
bo: ཚབ་ཨང་།

en: Comments
bo: དཔྱད་མཆན།

en: Contact us
bo: ང་ཚོར་འབྲེལ་གཏུག

en: Contact us.
bo: ང་ཚོར་འབྲེལ་གཏུག

en: Continue reading
bo: མུ་མཐུད་དུ་ཀློག

en: Create
bo: གསར་སྐྲུན།

en: Custom Colors
bo: ཁ་དོག་རང་བཟོ་བྱེད།

en: Custom Header
bo: འགོ་བྱང་རང་བཟོ་བྱེད།

en: Date
bo: ཟླ་ཚེས།

en: Description
bo: ཞིབ་བརྗོད།

en: Design
bo: ཇུས་འགོད།

en: Details
bo: ཞིབ་ཕྲའི་གནས་ཚུལ།

en: Dimensions
bo: ཆ་ཚད།

en: Education
bo: ཤེས་ཡོན།

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Email Address
bo: གློག་འཕྲིན།

en: Email:
bo: གློག་ཡིག

en: Embedded content from other websites
bo: དྲ་ཚིགས་གཞན་ནས་ཡོང་བའི་ནང་དོན་བཙུད་འཇུག

en: Featured
bo: དམིགས་བསལ་ཁྱད་ལྡན།

en: Features
bo: ཁྱད་ལྡན།

en: First Name
bo: མིང་།

en: Font Sizes
bo: ཡི་གེ་ཆེ་ཆུང་།

en: Footer
bo: ངོས་ཞབས།

en: For users that register on our website (if any), we also store the personal information they provide in their user profile. All users can see, edit, or delete their personal information at any time (except they cannot change their username). Website administrators can also see and edit that information.
bo: ང་ཚོའི་དྲ་ཚིགས་ཐོག་ལ་ཐོ་འགོད་བྱས་པའི་སྤྱོད་མཁན་ལ་མཚོན་ན་(གལ་ཏེ་ཡོད་ཚེ)། ང་ཚོས་ད་དུང་ཁོ་ཚོས་འདོན་སྤྲོད་བྱས་པའི་མི་སྒེར་གྱི་ཆ་འཕྲིན་ཁོ་ཚོའི་སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཡིག་ཚགས་ནང་དུ་ཉར་གསོག་བྱེད་པ་ཡིན། བེད་སྤྱོད་བྱེད་མཁན་ཚང་མས་ག་དུས་ཡིན་ནའང་ཁོ་ཚོའི་མི་སྒེར་གྱི་ཆ་འཕྲིན་ལ་ལྟ་བ་དང་རྩོམ་སྒྲིག་བྱེད་པའམ་སུབ་པ་སོགས་བྱེད་ཆོག(ཁོ་ཚོས་རང་གི་སྤྱོད་མཁན་མིང་ལ་བཟོ་བཅོས་བྱེད་མི་ཐུབ་པ་མ་གཏོགས)། དྲ་ཚིགས་དོ་དམ་པས་ཀྱང་ཆ་འཕྲིན་དེར་ལྟ་བ་དང་རྩོམ་སྒྲིག་བྱེད་ཆོག་པ་ཡིན།

en: France
bo: ཧྥ་རན་སི།

en: Friday
bo: གཟའ་པ་སངས།

en: From Signac to Matisse
bo: Signac ནས Matisse ལ།

en: Galleries
bo: པར་ཁུག

en: Gallery
bo: པར་དེབ།

en: Genre
bo: བཟོ་ལྟ།

en: Get Started
bo: མགོ་རྩོམ་པར་བྱ།

en: Get started
bo: མགོ་རྩོམ་པར་བྱ།

en: Gradient
bo: རིམ་འགྱུར།

en: Header
bo: མགོ་བརྗོད།

en: Heading 1
bo: རིམ་གཅིག་ཁ་བྱང་།

en: Heading 2
bo: རིམ་གཉིས་ཁ་བྱང་།

en: Heading 3
bo: རིམ་གསུམ་ཁ་བྱང་།

en: Heading 4
bo: རིམ་བཞི་ཁ་བྱང་།

en: Heading 5
bo: རིམ་ལྔ་ཁ་བྱང་།

en: Heading 6
bo: རིམ་དྲུག་ཁ་བྱང་།

en: Hello world!
bo: འཛམ་གླིང་། ཁྱེད་བདེ་མོ།

en: Help
bo: རོགས་རམ།

en: Home
bo: མདུན་ཤོག

en: Homepage
bo: གཙོ་ངོས།

en: Hours
bo: ཆུ་ཚོད།

en: How long we retain your data
bo: ང་ཚོས་དུས་ཡུན་ག་ཙམ་ལ་ཁྱེད་ཀྱི་གཞི་གྲངས་སོར་ཉར་བྱེད།

en: If you edit or publish an article, an additional cookie will be saved in your browser. This cookie includes no personal data and simply indicates the post ID of the article you just edited. It expires after 1 day.
bo: གལ་ཏེ་ཁྱེད་ཀྱིས་རྩོམ་ཡིག་རྩོམ་སྒྲིག་བྱེད་པའང་ཡང་ན་པར་འགྲེམས་བྱས་ཚེ། བཤར་ལྟ་ཆས་ཀྱི་ཁྲོད་དུ cookie གཞན་པ་ཉར་ཚགས་བྱེད་པ་ཡིན། cookie དེའི་ནང་དུ་སྒེར་གྱི་གཞི་གྲངས་གང་ཡང་མི་འདུས་ལ། དེས་ནི་ཁྱེད་ཀྱིས་ད་སོ་མ་རྩོམ་སྒྲིག་བྱས་པའི་རྩོམ་ཡིག་གི ID ཁོ་ན་མཚོན་པ་ཙམ་ཞིག་རེད། དེ་ནི་ཉིན་གཅིག་གི་རྗེས་སུ་དུས་ལས་ཡོལ་སྲིད།

en: If you have an account on this site, or have left comments, you can request to receive an exported file of the personal data we hold about you, including any data you have provided to us. You can also request that we erase any personal data we hold about you. This does not include any data we are obliged to keep for administrative, legal, or security purposes.
bo: གལ་ཏེ་ཁྱེད་ལ་དྲ་ཚིགས་འདིའི་ཐོ་ཁོངས་ཤིག་ཡོད་པའམ། ཡང་ན་དེའི་སྔོན་ལ་དཔྱད་གཏམ་རེའང་བཞག་ཡོོད་ཚེ། ཉར་ཚགས་བྱས་ཡོད་པའི་སྒེར་གྱི་གཞི་གྲངས་དེ་དག་ཕབ་བཤུའི་རེ་འདུན་ཞུ་ཆོག་ལ། དེ་གར་ཁྱེད་ཀྱིས་ང་ཚོར་སྤྲད་པའི་སྒེར་གྱི་གཞི་གྲངས་ཡོངས་རྫོགས་ཡང་འདུ། ང་ཚོས་ཉར་གསོག་བྱས་ཡོད་པའི་ཁྱེད་དང་འབྲེལ་བའི་གཞི་གྲངས་དེ་དག་ཁྱེད་ཀྱིས་བསུབ་ན་ཡང་ཆོག་ཏེ། དེ་གར་ང་ཚོས་སྲིད་འཛིན་དང་བཅའ་ཁྲིམས་སམ་བདེ་འཇགས་སོགས་ཀྱི་དམིགས་ཡུལ་གྱི་ཆེད་དུ་གཞི་གྲངས་གཅིག་ཀྱང་ཉར་ཚགས་བྱེད་མི་སྲིད།

en: If you leave a comment on our site you may opt-in to saving your name, email address and website in cookies. These are for your convenience so that you do not have to fill in your details again when you leave another comment. These cookies will last for one year.
bo: གལ་ཏེ་ཁྱེད་རང་གིས་ང་ཚོའི་དྲ་ཚིགས་སྟེང་དུ་དཔྱད་མཆན་སྤེལ་སྐབས་སུ་ཁྱེད་རང་གི་མིང་དང་གློག་ཡིག་ས་གནས། དེ་བཞིན་དྲ་གནས་བཅས cookies ལ་ཉར་ཚགས་བྱེད་ཆོག་གི་ཡོད། འདི་ཚོ་ནི་ཁྱེད་ལ་སྟབས་བདེ་ཡོང་ཆེད་ཡིན། དེ་ལྟར་བྱས་ཚེ་ཁྱེད་རང་གིས་དཔྱད་མཆན་གཞན་དག་སྤེལ་སྐབས་སུ་ཡང་བསྐྱར་ཁྱེད་རང་གི་ཆ་འཕྲིན་ཞིབ་ཕྲ་འབྲི་མི་དགོས་པ་རེད། cookies དེ་དག་ལོ་གཅིག་ལ་རྒྱུན་མཐུད་བྱེད་པ་ཡིན།

en: If you leave a comment, the comment and its metadata are retained indefinitely. This is so we can recognize and approve any follow-up comments automatically instead of holding them in a moderation queue.
bo: གལ་ཏེ་ཁྱེད་ཀྱིས་དཔྱད་མཆན་བཞག་ཡོད་ཚེ། དཔྱད་མཆན་དང་དེའི་གཞི་གྲངས་དུས་བཀག་མེད་པར་སོར་འཇོག་བྱེད་པ་ཡིན། དེ་ལྟར་བྱས་ཚེ་ང་ཚོས་རྗེས་མཐུད་ཀྱི་དཔྱད་མཆན་གང་རུང་ལ་རང་འགུལ་གྱིས་ངོས་འཛིན་དང་ཆོག་མཆན་སྟེར་བ་ལས་བཤེར་སྒུག་གི་གྲས་སུ་འཇོག་གི་མིན་པ་རེད།

en: If you upload images to the website, you should avoid uploading images with embedded location data (EXIF GPS) included. Visitors to the website can download and extract any location data from images on the website.
bo: གལ་ཏེ་ཁྱེད་ཀྱིས་དྲ་ཚིགས་སུ་བརྙན་རིས་སྐྱེལ་འཇོག་བྱེད་ན། གསེ་འདྲེས་རྣམ་པའི་གནས་ཡུལ་གཞི་གྲངས་ (EXIF GPS) ཚུད་པའི་བརྙན་རིས་སྐྱེལ་འཇོག་བྱེད་པར་འཛེམ་དགོས། དྲ་ཚིགས་འདིའི་བཅར་འདྲི་བྱེད་མཁན་གྱིས་བརྙན་རིས་ཕབ་ལེན་བྱེད་པ་དང་གནས་ཡུལ་གང་རུང་གི་གཞི་བླངས་ལེན་ཆོག་པ་ཡིན།

en: If you visit our login page, we will set a temporary cookie to determine if your browser accepts cookies. This cookie contains no personal data and is discarded when you close your browser.
bo: གལ་ཏེ་ཁྱེད་ཀྱིས་ང་ཚོའི་ཐོ་འཇུག་ཤོག་ངོས་སུ་བཅར་འདྲི་བྱས་ཚེ། ང་ཚོས་གནས་སྐབས་ཀྱི cookie ཞིག་སྒྲིག་འགོད་བྱས་ཏེ་ཁྱེད་ཀྱི་བཤར་ཆས་ཀྱིས cookie དང་ལེན་བྱེད་མིན་གཏན་འཁེལ་བྱེད་པ་ཡིན། དེ་ཡང cookie འདི་ལ་མི་སྒེར་གྱི་གཞི་གྲངས་གང་ཡང་འདུས་མེད་དེ་ཁྱེད་ཀྱི་བཤར་ཆས་སྒོ་རྒྱབ་སྐབས་སུ་བོར་སྟོར་གཏོང་བ་རེད།

en: Images
bo: བརྙན་རིས།

en: Info
bo: ཆ་འཕྲིན།

en: Join the Club
bo: ཚོགས་མིར་ཞུགས།

en: Join the Conversation
bo: གླེང་མོལ་ལ་ཞུགས།

en: Language
bo: སྐད་ཡིག

en: Last Name
bo: རུས།

en: Latest
bo: གསར་ཤོས།

en: Latest Posts
bo: རྩོམ་ཡིག་གསར་ཤོས།

en: Layout
bo: བཀོད་པ།

en: Light
bo: སྐྱ་བོ།

en: Link
bo: སྦྲེལ་མཐུད།

en: Link text
bo: སྦྲེལ་མཐུད་ཡི་གེ

en: Links
bo: སྦྲེལ་མཐུད།

en: List
bo: གསལ་ཐོ།

en: London
bo: ལཱོན་ཌཱན།

en: Main
bo: གཙོ་བོ།

en: Maintenance
bo: སྲུང་སྐྱོང་།

en: Maldives
bo: མེལ་ཌིབསི།

en: Media
bo: སྨྱན་གཟུགས།

en: Members get access to exclusive exhibits and sales. Our memberships cost $99.99 and are billed annually.
bo: ཚོགས་མི་རྣམས་ཁེར་རྐྱང་འགྲེམས་སྟོན་ལ་ཞུགས་ཐུབ་པ་དང་དམིགས་བསལ་གྱི་གཟིགས་སྐྱོང་ཐོབ་ཐུབ། ཚོགས་མིའི་གྲོན་དངུལ་ནི་ལོ་རེར་ཨ་སྒོར $99.99 ཡིན་པ་རེད།

en: Membership
bo: ཁོངས་མིའི་ཐོབ་ཐང་།

en: Menu
bo: གདམ་ཐོ།

en: Monday
bo: གཟའ་ཟླ་བ།

en: More Details
bo: དེ་ལས་མང་བའི་ཞིབ་ཕྲ།

en: Name
bo: མིང་།

en: News
bo: གསར་འགྱུར།

en: No results found.
bo: མཐའ་འབྲས་རྙེད་མ་སོང་།

en: Notes
bo: ཞར་མཆན།

en: October 1 -- December 1
bo: ཟླ་བཅུའི་བའི་ཚེས 1 -- ཟླ་བཅུ་གཉིས་པའི་ཚེས 1

en: Options
bo: གདམ་ཚན།

en: Order
bo: སྟར་སྒྲིག

en: Pages
bo: ཤོག་ངོས།

en: Paris
bo: པེ་རིསི།

en: Photography
bo: པར་རིས།

en: Portfolio
bo: ལས་གནས་ངོ་སྤྲོད།

en: Post Formats
bo: རྩོམ་གྱི་རྣམ་པ།

en: Posts
bo: རྩོམ་ཡིག

en: Privacy Policy
bo: སྒོས་གསང་སྲིད་ཇུས།

en: Quote
bo: ལུང་འདྲེན།

en: Quotes
bo: ལུང་འདྲེན།

en: Read More
bo: མང་དུ་ཀློག

en: Reading
bo: ཀློག་པ།

en: Recent Posts
bo: ཉེ་རྩོམ།

en: Regina
bo: རེ་ཇི་ན།

en: Register
bo: ཐོ་འགོད།

en: Registration Form
bo: ཐོ་འགོད་རེའུ་མིག

en: Responsive Layout
bo: ཀུན་མཐུན་བཟོ་དབྱིབས།

en: Resume
bo: མུ་མཐུད་དུ་བྱེད་པ།

en: Reviews
bo: གདེང་འཇོག

en: Sample Page
bo: གསལ་སྟོན་ཤོག་ངོས།

en: Saturday
bo: གཟའ་སྤེན་པ།

en: Schedule
bo: དུས་བཀག

en: Seasonal
bo: ནམ་དུས་ཀྱི།

en: Sidebar
bo: འགྲམ་ཚང་།

en: Size
bo: ཆེ་ཆུང་།

en: Style
bo: བཟོ་ལྟ།

en: Submit
bo: འབུལ་སྤྲོད།

en: Support
bo: རམ་འདེགས།

en: Table
bo: རེའུ་མིག

en: Tag
bo: འགྲེལ་བྱང་།

en: Terms
bo: སྡེ་ཚན།

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: The Life I Deserve
bo: ཐོབ་འོས་པའི་འཚོ་བ།

en: The XYZ Doohickey Company was founded in 1971, and has been providing quality doohickeys to the public ever since. Located in Gotham City, XYZ employs over 2,000 people and does all kinds of awesome things for the Gotham community.
bo: སྤྱི་གཉེར་ཁང XYZ Doohickey ནི་སྤྱི་ལོ 1971 ལོར་བཙུགས་པ་དང་། དུས་དེ་ནས་བཟུང་སྤྱི་དམངས་ལ doohickeys སྤུས་ལེགས་མཁོ་འདོན་བྱས་ཡོད། XYZ ནི་གྲོང་ཁྱེར་ག་གེ་མོ་རུ་གནས་པ་དང་ལས་མི 2,000 ལྷག་ཡོད། སྡེ་ཁུལ་ག་གེ་མོ་ལ་ངོ་མཚར་ཆེ་བའི་ཞབས་ཞུ་སྣ་ཚོགས་འདོན་སྤྲོད་བྱེད་བཞིན་ཡོད།

en: The exhibitions are produced by UMoMA in collaboration with artists and museums around the world and they often attract international attention. UMoMA has received a Special Commendation from the European Museum of the Year, and was among the top candidates for the Swedish Museum of the Year Award as well as for the Council of Europe Museum Prize.
bo: འགྲེམས་སྟོན་འདི་དག་ནི UMoMA དང་འཛམ་གླིང་གི་ཡུལ་གྲུ་སོ་སོའི་སྒྱུ་རྩལ་པ་དང་དངོས་མང་བཤམས་སྟོན་ཁང་མཉམ་འབྲེལ་གྱིས་བསྒྲུབ་པ་དང་རྟག་ཏུ་འཛམ་གླིང་གིས་དོ་སྣང་བྱེད་བཞིན་ཡོད། UMoMA ལ་ཡོ་རོབ་གླིང་དངོས་མང་བཤམས་སྟོན་ཁང་གི་ལོ་འཁོར་གྱི་དམིགས་བསལ་བྱ་དགའ་ཐོབ་ཟིན་ལ། སྭི་ཌེན་གྱི་དངོས་མང་བཤམས་སྟོན་ཁང་གི་ལོ་འཁོར་བྱ་དགའ་དང་ཡོ་རོབ་ལས་འཛིན་ལྷན་ཚོགས་ཀྱི་དངོས་མང་བཤམས་སྟོན་བྱ་དགའི་ནང་ཚུད་ལེགས་ཤོས་ཁྲོད་ཀྱི་གཅིག་ཡིན།

en: Theatre of Operations
bo: གཡུལ་ས།

en: These websites may collect data about you, use cookies, embed additional third-party tracking, and monitor your interaction with that embedded content, including tracking your interaction with the embedded content if you have an account and are logged in to that website.
bo: དྲ་ཚིགས་འདི་དག་གིས་ཁྱེད་དང་འབྲེལ་བའི་གཞི་གྲངས་འཚོལ་བསྡུ་བྱེད་པ་དང་། cookies བཀོལ་སྤྱོད་བྱེད་པ། ནང་དོན་གཞན་པའི་ཕྱོགས་གསུམ་པས་རྗེས་འདེད་དང་ལྟ་སྐུལ་ཚོད་འཛིན་སོགས་བྱེད་པ་རེད། ཁྱེད་དང་བཙུད་འཇུག་བྱས་པའི་ནང་དོན་དབར་ཀྱི་སྐུལ་རེས་དང་རྗེས་འདེད་སོགས་ཀྱང་ཚུད། གལ་ཏེ་ཁྱེད་ལ་ཐོ་ཁོངས་ཡོད་པ་མ་ཟད་དྲ་ཚིགས་དེར་ཐོ་འཇུག་བྱེད་མྱོང་ཚེ།

en: This is an example page. It's different from a blog post because it will stay in one place and will show up in your site navigation (in most themes). Most people start with an About page that introduces them to potential site visitors. It might say something like this:
bo: འདི་ནི་དཔེ་མཚོན་གྱི་ཤོག་ངོས་ཤིག་ཡིན། དེ་ནི་པོད་ཁུག་གི་རྩོམ་ཡིག་དང་མི་འདྲ་བར་གནས་ཡུལ་གཅིག་ཏུ་སོར་འཇོག་བྱེད་པ་མ་ཟད་དཔེ་སྒྲོམ་མང་ཆེ་བའི་ནང་དུ་ཁྱེད་ཀྱི་དྲ་ཚིགས་ཀྱི་ཕྱོགས་སྟོན་ཁྲོད་དུ་འཆར་བ་ཡིན། མང་ཤོས་ཀྱིས་ངེད་ཀྱི་སྐོར་ཅེས་པའི་ཤོག་ངོས་ནས་འགོ་བཙུགས་ཏེ་དྲ་ཚིགས་ཀྱི་ཀློག་པ་པོར་རང་ཉིད་ངོ་སྤྲོད་བྱེད་པ་ནི་དཔེར་ན་འདི་ལྟར:

en: Three
bo: གསུམ་པ།

en: Thursday
bo: གཟའ་ཕུར་བུ།

en: Tools
bo: ལག་ཆ།

en: Tuesday
bo: གཟའ་མིག་དམར།

en: Twenty Twenty
bo: ཉིས་སྟོང་ཉི་ཤུ།

en: Uncategorized
bo: རིགས་བཀར་མེད།

en: Update
bo: གསར་བཅོས།

en: Video
bo: བརྙན་ཟློས།

en: Videos
bo: བརྙན་ཟློས།

en: Visitor comments may be checked through an automated spam detection service.
bo: སྐུ་མགྲོན་གྱི་དཔྱད་མཆན་དེ་རང་འགུལ་གད་སྙིགས་གློག་ཡིག་ཞིབ་དཔྱད་ཞབས་ཞུ་བརྒྱུད་ནས་ཞིབ་བཤེར་བྱེད་ཆོག

en: Wednesday
bo: གཟའ་ལྷག་པ།

en: Welcome to WordPress. This is your first post. Edit or delete it, then start writing!
bo: WordPress ལ་བྱོན་པ་ལེགས། འདི་ནི་ཁྱེད་ཀྱི་རྩོམ་ཡིག་ཐོག་མ་དེ་ཡིན། དེ་བཟོ་བཅོས་སམ་ཡང་ན་སུབ་ནས་རྩོམ་འབྲི་འགོ་རྩོམ་ཆོག

en: What rights you have over your data
bo: ཁྱེད་ལ་གཞི་གྲངས་ཀྱི་དབང་ཆ་གང་ཞིག་ཡོད།

en: When you log in, we will also set up several cookies to save your login information and your screen display choices. Login cookies last for two days, and screen options cookies last for a year. If you select &quot;Remember Me&quot;, your login will persist for two weeks. If you log out of your account, the login cookies will be removed.
bo: ཁྱེད་རང་ཐོ་འཇུག་བྱེད་དུས་སུ། ང་ཚོས་ད་དུང cookies ཁ་ཤས་སྒྲིག་འགོད་བྱས་ཏེ་ཁྱེད་ཀྱི་ཐོ་འཇུག་ཆ་འཕྲིན་དང་བརྙན་ཡོལ་གདམ་ཚན་ཉར་ཚགས་བྱེད་པ་ཡིན། ཐོ་འཇུག་གི cookies ཡིས་ཉིན་གཉིས་ལ་རྒྱུན་སྐྱོང་བྱེད་པ་དང་། བརྙན་ཡོལ་གདམ་ཚན་གྱི cookies ཡིས་ལོ་གཅིག་ལ་རྒྱུན་མཐུད་བྱེད་པ་ཡིན། གལ་ཏེ་ཁྱེད་ཀྱིས་ &quot;ང་ཡིད་ལ་འཛིན&quot; འདེམས་ཚེ་ཁྱེད་རང་གི་ཐོ་འཇུག་ཆ་འཕྲིན་བསྟུད་མར་གཟའ་འཁོར་གཉིས་ལ་རྒྱུན་མཐུད་བྱེད་པ་ཡིན། གལ་ཏེ་ཁྱེད་རང་ཐོ་འབུད་བྱས་ཚེ། ཐོ་འཇུག་གི cookies སུབ་གི་ཡིན།

en: Who we share your data with
bo: ང་ཚོས་སུ་ལ་ཁྱེད་ཀྱི་གཞི་གྲངས་མཉམ་སྤྱོད་བྱེད་དམ།

en: With seven floors of striking architecture, UMoMA shows exhibitions of international contemporary art, sometimes along with art historical retrospectives. Existential, political and philosophical issues are intrinsic to our programme. As visitor you are invited to guided tours artist talks, lectures, film screenings and other events with free admission
bo: UMoMA ལ་སོ་སོའི་ཁྱད་ཆོས་ཀྱིས་ཕྱུག་པའི་ཐོག་སོ་བདུན་ཡོད་ཅིང་། རྒྱལ་སྤྱིའི་དེང་རབས་སྒྱུ་རྩལ་འགྲེམས་སྟོན་གཉེར་ཆོག་ལ། སྒྱུ་རྩལ་ལོ་རྒྱུས་འགྲེམས་སྟོན་གཉེར་ཆོག་གི་ཡོད། ཉར་ཚགས་རིང་ལུགས་དང་། ཆབ་སྲིད་རིག་པ། མཚན་ཉིད་རིག་པ་བཅས་ཀྱི་འབྲེལ་ཡོད་གྲོས་དོན་ནི་ཁང་དེའི་འཆར་གཞིའི་གཏན་འཇགས་ནང་དོན་ཡིན། མགྲོན་པོ་ཞིག་ཡིན་པའི་ཆ་ནས། ཁྱོད་ཀྱིས་རིན་མེད་ངང་ཡུལ་སྐོར་སྣེ་ཤན་པའི་ལམ་ཐིག་སྣ་ཚོགས་ལ་ཞུགས་ཆོག་པ་ནི་དཔེར་ན། སྒྱུ་རྩལ་པའི་གཏམ་བཤད་དང་། འཆད་ཁྲིད། གློག་བརྙན་སྟོན་ཚོགས་དང་དེ་བཞིན་བྱེད་སྒོ་གཞན་དག་ལྟ་བུ།

en: Works and Days
bo: བྱ་བ་དང་འཚོ་བ།

en: Write title…
bo: ཁ་བྱང་འབྲི་བ…

en: Writing
bo: འབྲི་བ།

en: Year
bo: ལོ།

en: blog
bo: པོད་ཁུག

en: category
bo: དཀར་ཆག

en: contact
bo: ལན་རེར་འབྲེལ་གཏུགས།

en: cookies
bo: Cookies

en: design
bo: ཇུས་འགོད།

en: education
bo: ཤེས་ཡོན།

en: family
bo: ཁྱིམ་མི།

en: features
bo: ཁྱད་ལྡན།

en: images
bo: བརྙན་རིས།

en: links
bo: སྦྲེལ་མཐུད།

en: london
bo: ལཱོན་ཌཱན།

en: media
bo: སྨྱན་གཟུགས།

en: menu
bo: གདམ་ཐོ།

en: music
bo: རོལ་དབྱངས།

en: pages
bo: ཤོག་ངོས།

en: poetry
bo: སྙན་ངག

en: portfolio
bo: ལས་གནས་ངོ་སྤྲོད།

en: posts
bo: རྩོམ་ཡིག

en: professional
bo: ལས་ཀའི་འབྲེལ་བ།

en: quote
bo: ལུང་འདྲེན།

en: seasonal
bo: ནམ་དུས་ཀྱི།

en: social
bo: སྤྱི་འབྲེལ།

en: text
bo: ཡི་གེ

en: uncategorized
bo: རིགས་བཀར་མེད།
