WordPress.com - Block Patterns - en to et_EE translation catalogue (273 entries)

en: ...or something like this:
et_EE: ... või siis midagi sellist:

en: A set of high quality curated patterns.
et_EE: Valik kõrge kvaliteediga mustreid.

en: About
et_EE: Minust

en: About me
et_EE: Minust

en: Add text or blocks that will display when a query returns no results.
et_EE: Lisa tekst või plokid, mis annavad märku, kui päringule ei leidunud vastust.

en: Add to cart
et_EE: Lisa korvi

en: Address
et_EE: Aadress

en: Address:
et_EE: Aadress:

en: All
et_EE: Kõik

en: America
et_EE: Ameerika

en: An anonymized string created from your email address (also called a hash) may be provided to the Gravatar service to see if you are using it. The Gravatar service privacy policy is available here: https://automattic.com/privacy/. After approval of your comment, your profile picture is visible to the public in the context of your comment.
et_EE: Sinu e-postiaadressi põhjal loodud anonüümne tekstijada (räsi), mida võidakse edastada Gravatari teenusele, et kontrollida selle kasutamist. Gravatari andmekaitsetingimused leiad siit: https://automattic.com/privacy/. Peale kommentaari heakskiitmist on sinu profiilipilt kommentaari juures avalikult nähtav.

en: Archive
et_EE: Arhiiv

en: Articles on this site may include embedded content (e.g. videos, images, articles, etc.). Embedded content from other websites behaves in the exact same way as if the visitor has visited the other website.
et_EE: Selle veebisaidi artiklites võib olla lisatud sisu muudest allikatest (videod, pildid, artiklid jne). Need käituvad samamoodi nagu nende algse päritolulehe külastamisel.

en: Berlin
et_EE: Berliin

en: Block Patterns
et_EE: Plokimustrid

en: Blog
et_EE: Ajaveeb

en: Blog Posts
et_EE: Blogipostitused

en: Bold
et_EE: Rasvane

en: Books
et_EE: Raamatud

en: Business
et_EE: Äri

en: Buy now
et_EE: Osta kohe

en: Calendar
et_EE: Kalender

en: Call to Action
et_EE: Üleskutse

en: Caption
et_EE: Allkiri

en: Cart
et_EE: Ostukorv

en: Category
et_EE: Rubriik

en: Chapters
et_EE: Peatükid

en: Checkout
et_EE: Maksma

en: Citation
et_EE: Tsitaat

en: City
et_EE: Linn

en: Closed
et_EE: Suletud

en: Code
et_EE: Koodiredaktor

en: Comments
et_EE: Kommentaarid

en: Company
et_EE: Ettevõte

en: Connect
et_EE: Ühenda

en: Contact
et_EE: kontakt

en: Contact us
et_EE: Kontakt

en: Contact us.
et_EE: Kontakt

en: Continue reading
et_EE: Jätka lugemist

en: Cookies
et_EE: Küpsised

en: Countries
et_EE: Riigid

en: Covers
et_EE: Kate

en: Create
et_EE: Loo

en: Custom Colors
et_EE: Kasutaja värvid

en: Custom Header
et_EE: Kohandatud päis

en: Date
et_EE: Kuupäev

en: Decoration
et_EE: Tekstiefektid

en: Description
et_EE: Kirjeldus

en: Design
et_EE: Disain

en: Details
et_EE: Täpsem vaade

en: Digital Marketing
et_EE: Digitaalne turundus

en: Dimensions
et_EE: Mõõtmed

en: Download
et_EE: Laadi alla

en: Earn
et_EE: Tulu

en: Education
et_EE: Haridus

en: Email
et_EE: E-post

en: Email Address
et_EE: E-maili aadress

en: Email:
et_EE: E-post

en: Embedded content from other websites
et_EE: Lisatud sisu muudelt veebisaitidelt

en: FAQ
et_EE: KKK

en: Favorites
et_EE: Lemmikud

en: Feature
et_EE: Esile tõstetud

en: Featured
et_EE: Esile tõstetud

en: Features
et_EE: Omadused

en: First Name
et_EE: Eesnimi

en: First name
et_EE: Eesnimi

en: Font Sizes
et_EE: Kirja suurused

en: Footer
et_EE: Jalus

en: Footers
et_EE: Jalus

en: For users that register on our website (if any), we also store the personal information they provide in their user profile. All users can see, edit, or delete their personal information at any time (except they cannot change their username). Website administrators can also see and edit that information.
et_EE: Veebisaidil registreerunud kasutajate kohta säilitame infot, mida nad enda kasutajaprofiili sisestavad. Kõik kasutajad saavad enda infot igal ajal näha, muuta ja kustuda (erandiks on kasutajanimi, mida ei saa muuta). Seda infot saavad näha ja muuta ka veebisaidi haldurid.

en: France
et_EE: Prantsusmaa

en: Free
et_EE: Tasuta

en: Frequently Asked Questions
et_EE: Korduma kippuvad küsimused

en: Frequenty Asked Questions
et_EE: Korduma kippuvad küsimused

en: Friday
et_EE: Reede

en: Full Width
et_EE: Kogulaius

en: Full-Width Page
et_EE: Täis laiusega leht

en: Galleries
et_EE: Galeriid

en: Gallery
et_EE: Galerii

en: Genre
et_EE: Žanr

en: Get Started
et_EE: Alustamine

en: Get started
et_EE: Alustamine

en: Header
et_EE: Päis

en: Heading 1
et_EE: Pealkiri 1

en: Heading 2
et_EE: Pealkiri 2

en: Heading 3
et_EE: Pealkiri 3

en: Heading 4
et_EE: Pealkiri 4

en: Heading 5
et_EE: Pealkiri 5

en: Heading 6
et_EE: Pealkiri 6

en: Hello world!
et_EE: Tere-tere!

en: Help
et_EE: Abiinfo

en: Highlights
et_EE: Esiletoomised

en: History
et_EE: Ajalugu

en: Home
et_EE: Esileht

en: Home Page
et_EE: Pealeht

en: Homepage
et_EE: Koduleht

en: Hours
et_EE: Tunnid

en: How long we retain your data
et_EE: Kui kaua me andmeid säilitame

en: If you edit or publish an article, an additional cookie will be saved in your browser. This cookie includes no personal data and simply indicates the post ID of the article you just edited. It expires after 1 day.
et_EE: Artikli muutmisel või avaldamisel salvestatakse sinu veebilehitsejasse uus küpsis. See ei sisalda isikuandmeid ning näitab vaid muudetud postituse identifikaatorit. See aegub 1 päeva pärast.

en: If you have an account on this site, or have left comments, you can request to receive an exported file of the personal data we hold about you, including any data you have provided to us. You can also request that we erase any personal data we hold about you. This does not include any data we are obliged to keep for administrative, legal, or security purposes.
et_EE: Kui sul on sellel veebisaidil kasutajakonto või oled kirjutanud kommentaare, võid taotleda faili meie poolt enda kohta käivate isikuandmetega, sh enda poolt sisestatud info. Võid ka taotleda kõigi enda kohta käivate andmete kustutamist. See ei puuduta andmeid, mida oleme kohustatud säilitama halduse, seaduste või turvalisuse vajadustest lähtuvalt.

en: If you leave a comment on our site you may opt-in to saving your name, email address and website in cookies. These are for your convenience so that you do not have to fill in your details again when you leave another comment. These cookies will last for one year.
et_EE: Kui lisad saidile kommentaari, võid valida enda nime, e-postiaadressi ja veebilehe info salvestamise küpsistena. Need on mõeldud mugavusvalikuna, kunas pääsed järgmise kommentaari juures selle info uuesti sisestamisest. Need küpsised säilivad ühe aasta.

en: If you leave a comment, the comment and its metadata are retained indefinitely. This is so we can recognize and approve any follow-up comments automatically instead of holding them in a moderation queue.
et_EE: Kommentaare ja nende metaandmeid säilitatakse tähtajatult, et võimaldada järgnevate kommentaaride automaatset tuvastamist ja heakskiitu ilma neid modereerimisele saatmata.

en: If you request a password reset, your IP address will be included in the reset email.
et_EE: Parooli lähtestamisel lisatakse sinu IP-aadress lähtestamiskirja.

en: If you upload images to the website, you should avoid uploading images with embedded location data (EXIF GPS) included. Visitors to the website can download and extract any location data from images on the website.
et_EE: Kui laadid veebilehele üles pilte, väldi asukohainfo (EXIF GPS) salvestamist piltidesse. Veebilehe külastajad võivad pildid alla laadida ja saada nii kätte kogu neis sisalduva asukohainfo.

en: If you visit our login page, we will set a temporary cookie to determine if your browser accepts cookies. This cookie contains no personal data and is discarded when you close your browser.
et_EE: Sisselogimislehe külastamisel seame paika ajutise küpsise, mis tuvastab, kas su veebilehitseja lubab küpsiseid või ei.  See küpsis ei sisalda isikuandmeid ning võetakse veebilehitseja sulgemisel maha.

en: Images
et_EE: Pildid

en: Instructions
et_EE: Juhised

en: Interests
et_EE: Huvid

en: Join the Conversation
et_EE: Ühine vestlusega

en: Language
et_EE: Keel

en: Last Name
et_EE: Perekonnanimi

en: Last name
et_EE: Perekonnanimi

en: Latest
et_EE: Viimased

en: Latest Posts
et_EE: Viimased postitused

en: Layout
et_EE: Ülesehitus

en: Learn More
et_EE: Loe veel

en: Learn more
et_EE: Loe veel

en: Light
et_EE: Hele

en: Link
et_EE: Viide

en: Link text
et_EE: Viite tekst

en: Links
et_EE: Viited

en: List
et_EE: Nimistu

en: Lists
et_EE: Nimekirjad

en: Location
et_EE: Asukoht

en: Main
et_EE: Peamine

en: Maintenance
et_EE: Hooldustööd

en: Malaysia
et_EE: Malaisia

en: Maldives
et_EE: Maldiivid

en: Media
et_EE: Meedia

en: Membership
et_EE: Liikmelisus

en: Menu
et_EE: Menüü

en: Message
et_EE: Sõnum

en: Monday
et_EE: Esmaspäev

en: More Details
et_EE: Täpsem teave

en: More details
et_EE: Täpsem teave

en: Music
et_EE: Muusika

en: My account
et_EE: Minu konto

en: Name
et_EE: Nimi

en: News
et_EE: Uudised

en: No results found.
et_EE: Tulemusi pole.

en: Notes
et_EE: Märkused

en: Numbers
et_EE: Numbrid

en: On Sale Products
et_EE: Soodushinnaga tooted

en: Options
et_EE: Valikud

en: Order
et_EE: Järjestus

en: Other
et_EE: Muu

en: Our 2015 default theme is clean, blog-focused, and designed for clarity. Twenty Fifteen's simple, straightforward typography is readable on a wide variety of screen sizes, and suitable for multiple languages. We designed it using a mobile-first approach, meaning your content takes center-stage, regardless of whether your visitors arrive by smartphone, tablet, laptop, or desktop computer.
et_EE: Meie aasta 2015 vaiketeema on puhas, ajaveebi-kasutuseks mõeldud ja disainis selgusest lähtuv. Twenty Fifteen'i lihtne tüpograafia tagab loetavuse erinevatel ekraanisuurustel ja kasutatavuse paljudes keeltes. Me disainisime selle lähtuvalt mobil-first põhimõttest, miska sinu loodud sisu on alati eesplaanis, sõltumata sellest kas külastaja kasutab nutitelefoni, tabletit, süle- või lauaarvutit.

en: Overall
et_EE: Kokku

en: Pages
et_EE: Leheküljed

en: Paris
et_EE: Pariis

en: Pattern
et_EE: Muster

en: People
et_EE: Inimesed

en: Personal
et_EE: Personaalne

en: Phone
et_EE: Telefon

en: Phone Number
et_EE: Telefoninumber

en: Photography
et_EE: Fotograafia

en: Poland
et_EE: Poola

en: Portfolio
et_EE: Portfoolio

en: Post Formats
et_EE: Postituse vormingud

en: Post Meta
et_EE: Postituse metainfo

en: Post Title
et_EE: Postituse pealkiri

en: Postcode
et_EE: Postiindeks

en: Posts
et_EE: Postitused

en: Premium
et_EE: Preemium

en: Premium support
et_EE: Preemium-tugi

en: Pricing
et_EE: Hinnastamine

en: Privacy Policy
et_EE: Privaatsuseeskiri

en: Product
et_EE: Toode

en: Product name
et_EE: Toote nimi

en: Product title
et_EE: Toote nimi

en: Products
et_EE: Tooted

en: Projects
et_EE: Projektid

en: Purchase
et_EE: Osta

en: Questions?
et_EE: Kusimused

en: Quote
et_EE: Tsitaat

en: Quotes
et_EE: Tsitaadid

en: Read More
et_EE: Loe veel

en: Reading
et_EE: Lugemine

en: Recent Posts
et_EE: Värsked postitused

en: Register
et_EE: Registreeru

en: Registration Form
et_EE: Registreerimisvorm

en: Responsive Layout
et_EE: Kohanduv paigutus

en: Resume
et_EE: Jätka

en: Review
et_EE: Arvustused

en: Reviews
et_EE: Hinnangud

en: Sample Page
et_EE: Näidisleht

en: Saturday
et_EE: Laupäev

en: Schedule
et_EE: Järjekord

en: Schedules
et_EE: Ootele...

en: Seasonal
et_EE: Ajakohane

en: Send
et_EE: Saada

en: Seychelles
et_EE: Seišellid

en: Shadow
et_EE: Vari

en: Share reviews and feedback about your brand/business.
et_EE: Jaga hinnanguid ja tagasisidet enda brändi/ettevõtte kohta.

en: Sidebar
et_EE: Külgriba

en: Sign Up
et_EE: Liitu

en: Sign up
et_EE: Liitu

en: Single Product
et_EE: Üksik toode

en: Size
et_EE: Suurus

en: Start
et_EE: Alusta

en: Store
et_EE: Pood

en: Style
et_EE: Stiil

en: Submit
et_EE: Saada

en: Subscribe
et_EE: Uudiskiri

en: Support
et_EE: Abi

en: Table
et_EE: Tabel

en: Tag
et_EE: Silt

en: Terms
et_EE: Terminid

en: Testimonial
et_EE: Iseloomustused

en: Testimonials
et_EE: Iseloomustused

en: Text
et_EE: Tekst

en: The XYZ Doohickey Company was founded in 1971, and has been providing quality doohickeys to the public ever since. Located in Gotham City, XYZ employs over 2,000 people and does all kinds of awesome things for the Gotham community.
et_EE: Tilulilufirma XYZ asutati 1971. aastal ning on sealt alates tootnud rahvale kvaliteetset tilulilu. XYZ asub Gothami linnas, annab tööd üle 2000 inimesele ja teeb Gothami elanikele igasuguseid muid ägedaid asju.

en: These websites may collect data about you, use cookies, embed additional third-party tracking, and monitor your interaction with that embedded content, including tracking your interaction with the embedded content if you have an account and are logged in to that website.
et_EE: See veebileht võib koguda sinu kohta infot, kasutada küpsiseid, lisada kolmanda osapoole jälgimismehhanisme ja neid sinu tegevuse jälgimiseks kasutada, kui oled sinna kasutajakonto loonud ja sisse loginud.

en: This is an example page. It's different from a blog post because it will stay in one place and will show up in your site navigation (in most themes). Most people start with an About page that introduces them to potential site visitors. It might say something like this:
et_EE: See on näidisleht. Postitustelehest erineb see sellepoolest, et seisab paigal ja seda näidatakse lehe peamenüüs (enamiku teemade korral). Enamik inimesi alustab tutvustuslehega, näiteks nii:

en: Thursday
et_EE: Neljapäev

en: Tools
et_EE: Tööriistad

en: Tuesday
et_EE: Teisipäev

en: Twenty Sixteen is a modernized take on an ever-popular WordPress layout — the horizontal masthead with an optional right sidebar that works perfectly for blogs and websites. It has custom color options with beautiful default color schemes, a harmonious fluid grid using a mobile-first approach, and impeccable polish in every detail. Twenty Sixteen will make your WordPress look beautiful everywhere.
et_EE: Twenty Sixteen on ajatult populaarse WordPressi kujunduse - horisontaalne päis koos võimaliku tööriistaribaga paremal, mis sobib hästi nii ajaveebidele kui muudele veebilehtedele - uuendatud väljalase. Tal on ilusad vaikimisi värvivalikud koos värvide muutmise võimalusega, mobiilseadme-keskse lähenemisega haakuv paindlik sõrestik ja laitmatu väljanägemine igas üksikasjas. Twenty Sixteeniga näeb su veeb kõikjal hea välja.

en: Type / to add a hidden block
et_EE: Peidetud ploki saab lisada /-ga

en: Uncategorized
et_EE: Määratlemata

en: Unknown
et_EE: Teadmata

en: Update
et_EE: Uuenda

en: Videos
et_EE: Videod

en: View Blog
et_EE: Vaata Blogi

en: View product
et_EE: Vaata toodet

en: View products
et_EE: Vaata tooteid

en: Visitor comments may be checked through an automated spam detection service.
et_EE: Külastajate kommentaare saab kontrollida automaatse rämpsufiltri abil.

en: Websites
et_EE: Kodulehed

en: Wednesday
et_EE: Kolmapäev

en: Weight
et_EE: Kaal

en: Welcome
et_EE: Tere tulemast

en: Welcome to WordPress. This is your first post. Edit or delete it, then start writing!
et_EE: Tere tulemast WordPressi. See on sinu esimene postitus. Muuda seda või kustuta see ning alusta blogimist!

en: What rights you have over your data
et_EE: Millised on õigused enda andmetele

en: When you log in, we will also set up several cookies to save your login information and your screen display choices. Login cookies last for two days, and screen options cookies last for a year. If you select &quot;Remember Me&quot;, your login will persist for two weeks. If you log out of your account, the login cookies will be removed.
et_EE: Kui logid sisse, kasutame mitut küpsist sisselogimisinfo ja ekraanivalikute salvestamiseks. Sisselogimisküpsised säilivad kaks päeva, ekraanivalikute omad ühe aasta. Kui valid &quot;Mäleta mind&quot;, jäetakse sisselogimine meelde kaheks nädalaks. Kontolt välja logides sisselogimisküpsised eemaldatakse.

en: Where your data is sent
et_EE: Kuhu me andmeid saadame

en: Who we share your data with
et_EE: Kellega me andmeid jagame

en: Write title…
et_EE: Kirjuta pealkiri...

en: Writing
et_EE: Kirjutamine

en: Year
et_EE: Aasta

en: You may be interested in…
et_EE: Sa võid olla huvitatud ka...

en: Your cart is currently empty!
et_EE: Su ostukorv on hetkel tühi!

en: all
et_EE: kõik

en: blog
et_EE: Ajaveeb

en: category
et_EE: Rubriik

en: contact
et_EE: kontakt

en: cookies
et_EE: Küpsised

en: dark
et_EE: Tume

en: design
et_EE: Disain

en: education
et_EE: Haridus

en: family
et_EE: perekond

en: features
et_EE: Omadused

en: home
et_EE: Esileht

en: images
et_EE: pildid

en: location
et_EE: Asukoht

en: london
et_EE: London

en: media
et_EE: meedia

en: menu
et_EE: Menüü

en: music
et_EE: muusika

en: pages
et_EE: Leheküljed

en: podcast
et_EE: taskuhääling

en: poetry
et_EE: luuletus

en: portfolio
et_EE: Portfoolio

en: posts
et_EE: postitust

en: professional
et_EE: kutsealane

en: projects
et_EE: Projektid

en: quote
et_EE: Tsitaat

en: seasonal
et_EE: Ajakohane

en: social
et_EE: sotsiaalmeedia

en: space
et_EE: V-ruum

en: subscribe
et_EE: Uudiskiri

en: testimonials
et_EE: Iseloomustused

en: text
et_EE: tekst

en: uncategorized
et_EE: Määratlemata
