WordPress.com - Block Patterns - en to eu_ES translation catalogue (263 entries)

en: ...or something like this:
eu_ES: ...edo horrelako zer edo zer:

en: 7 Seconds
eu_ES: 7 Segundu

en: About
eu_ES: Honi buruz

en: Add text or blocks that will display when a query returns no results.
eu_ES: Gehitu bistaratuko diren testu edo blokeak kontsulta batek emaitzarik ematen ez duenean.

en: Add text or blocks that will display when the query returns no results.
eu_ES: Gehitu kontsultak emaitzarik ematen ez duenean bistaratuko diren testua edo blokeak.

en: Add to cart
eu_ES: Saskira gehitu

en: Address
eu_ES: Helbidea

en: Address:
eu_ES: Helbidea:

en: All
eu_ES: Guztiak

en: America
eu_ES: Amerika

en: An anonymized string created from your email address (also called a hash) may be provided to the Gravatar service to see if you are using it. The Gravatar service privacy policy is available here: https://automattic.com/privacy/. After approval of your comment, your profile picture is visible to the public in the context of your comment.
eu_ES: Gravatar zerbitzuari zure e-posta helbidetik sortutako kate anonimo bat (hash izenez ere ezagutua) helarazi ahal zaio hura erabiltzen ari zaren ikusteko. Gravatar zerbitzuko pribatutasun politika hemen duzu eskuragarri: https://automattic.com/privacy/. Zure iruzkinaren onarpenaren ondoren, zure profileko irudia publikoki ikusgai dago zure iruzkinaren testuinguruan.

en: Apr
eu_ES: Api

en: Article
eu_ES: Artikulua

en: Articles on this site may include embedded content (e.g. videos, images, articles, etc.). Embedded content from other websites behaves in the exact same way as if the visitor has visited the other website.
eu_ES: Gune honetako artikuluek kapsulatutako edukia izan dezakete (adibidez: bideoak, irudiak, artikuluak etb.) Beste webgune batzuetako eduki kapsulatuaren portaera, bisitariak webgune hori bisitatzearen parekoa da.

en: Audio
eu_ES: Audioa

en: Barcelona
eu_ES: Bartzelona

en: Biography
eu_ES: Biografia

en: Block Patterns
eu_ES: Bloke ereduak

en: Blog
eu_ES: Bloga

en: Blog Posts
eu_ES: Sarrerak

en: Bold
eu_ES: Lodia

en: Book
eu_ES: Liburuak

en: Books
eu_ES: Liburuak

en: Buy now
eu_ES: Orain erosi

en: Calendar
eu_ES: Egutegia

en: Call to Action
eu_ES: Ekintza deitu

en: Caption
eu_ES: Argazki-oina

en: Cart
eu_ES: Saskia

en: Category
eu_ES: Kategoria

en: Chapters
eu_ES: Kapituluak

en: Checkout
eu_ES: Erosketa burutu

en: City
eu_ES: Herria

en: Closed
eu_ES: Itxita

en: Code
eu_ES: Kodea

en: Comments
eu_ES: Iruzkinak

en: Company
eu_ES: Enpresa

en: Connect
eu_ES: Konektatu

en: Contact
eu_ES: kontaktua

en: Contact Us
eu_ES: Harremanetan jarri

en: Contact us
eu_ES: Kontaktatu gurekin

en: Contact us.
eu_ES: Kontaktatu gurekin

en: Content…
eu_ES: Edukia...

en: Continue reading
eu_ES: Irakurtzen jarraitu

en: Cookies
eu_ES: Cookie-ak

en: Create
eu_ES: Sortu

en: Custom Colors
eu_ES: Pertsonalizatutako koloreak

en: Custom Header
eu_ES: Goiburu pertsonalizatua

en: Date
eu_ES: Data

en: Decoration
eu_ES: Dekorazioa

en: Description
eu_ES: Deskribapena

en: Design
eu_ES: Diseinua

en: Details
eu_ES: Xehetasunak

en: Dimensions
eu_ES: Neurriak

en: Director
eu_ES: Zuzendaria

en: Download
eu_ES: Jaitsi

en: Education
eu_ES: Hezkuntza

en: Email
eu_ES: E-posta

en: Email Address
eu_ES: Posta Elektronikoa

en: Email:
eu_ES: E-posta

en: Embedded content from other websites
eu_ES: Beste gune batzuetatik txertatutako edukia

en: Featured
eu_ES: Destakatuta

en: Featured Post
eu_ES: Post garrantzitsua

en: Features
eu_ES: Ezaugarriak

en: Feb
eu_ES: Ots

en: First Name
eu_ES: Izena

en: First name
eu_ES: Izena

en: Fits your wardrobe
eu_ES: Zure jantzietara egokitzen da.

en: Five
eu_ES: Bost

en: Font Sizes
eu_ES: Letra-tipo tamainak

en: Food
eu_ES: Janaria

en: Footer
eu_ES: Orrialde-oina

en: For users that register on our website (if any), we also store the personal information they provide in their user profile. All users can see, edit, or delete their personal information at any time (except they cannot change their username). Website administrators can also see and edit that information.
eu_ES: Gure webgunean izena ematen duten erabiltzaileek (erabiltzailerik bada) beraien erabiltzaile profilean helarazten duten informazioa gordetzen dugu. Erabiltzaile orok, ikusi, editatu edo ezabatu dezake bere informazio pertsonala edozein unetan (erabiltzaile izena izan ezik, hau ezin baita aldatu). Webguneko administratzaileek ere informazio hau ikusi eta editatu dezakete.

en: France
eu_ES: Frantzia

en: Free
eu_ES: Doan

en: Friday
eu_ES: Ostirala

en: Galleries
eu_ES: Galeriak

en: Gallery
eu_ES: Galeria

en: Genre
eu_ES: Generoa

en: Get Started
eu_ES: Hasi zaitez

en: Get started
eu_ES: Hasi zaitez

en: Gradient
eu_ES: Degradatua

en: Header
eu_ES: Goiburua

en: Headers
eu_ES: goiburuak

en: Heading 1
eu_ES: Goiburua 1

en: Heading 2
eu_ES: Goiburua 2

en: Heading 3
eu_ES: Goiburua 3

en: Heading 4
eu_ES: Goiburua 4

en: Heading 5
eu_ES: Goiburua 5

en: Heading 6
eu_ES: Goiburua 6

en: Hello world!
eu_ES: Kaixo mundua!

en: Help
eu_ES: Laguntza

en: Highlights
eu_ES: Nabarmenduak

en: History
eu_ES: Historia

en: Home
eu_ES: Hasiera

en: Homepage
eu_ES: Hasierako orrialdea

en: Hours
eu_ES: Orduak

en: How long we retain your data
eu_ES: Noiz arte gordetzen ditugu zure datuak

en: If you edit or publish an article, an additional cookie will be saved in your browser. This cookie includes no personal data and simply indicates the post ID of the article you just edited. It expires after 1 day.
eu_ES: Artikulu bat editatzen edo argitaratzen duzunean, cookie gehigarri bat gordeko da zure nabigatzailean.Cookie honek ez du datu pertsonalik gordetzen, editatutako bidalketaren IDa adierazten da soilik eta egun batera iraungitzen da.

en: If you have an account on this site, or have left comments, you can request to receive an exported file of the personal data we hold about you, including any data you have provided to us. You can also request that we erase any personal data we hold about you. This does not include any data we are obliged to keep for administrative, legal, or security purposes.
eu_ES: Gune honetan erabiltzaile konturik baduzu edo eta iruzkinak idatzi badituzu, esportatutako fitxategi bat edo eta zure inguruan dugun informazioa eskatu dezakezu, zuk guri helarazitako informazio guztia barne. Honez gain, zure inguruan ditugun datu pertsonal guztiak ezabatzeko eskaera egin dezakezu. Honek ez ditu arrazoi administratiboengatik, legediagatik edo eta segurtasun arrazoiengatik gu gordetzera behartuta gauden datuak barne hartzen.

en: If you leave a comment on our site you may opt-in to saving your name, email address and website in cookies. These are for your convenience so that you do not have to fill in your details again when you leave another comment. These cookies will last for one year.
eu_ES: Gure gunean iruzkin bat uzten baduzu, cookietan zure izena, e-posta helbidea eta webgunea gordetzea hautatu dezakezu. Hau zure erosotasunerako da, beste iruzkin bat uztean zure datuak berriro bete behar ez ditzazun. Cookie hau urtebetez gordeko da.

en: If you leave a comment, the comment and its metadata are retained indefinitely. This is so we can recognize and approve any follow-up comments automatically instead of holding them in a moderation queue.
eu_ES: Iruzkin bat uzten baduzu,iruzkina eta honen metadatuak muga gabe gordetzen dira. Honi esker jarraipen iruzkinak automatikoki ezagutu eta onartu ditzakegu moderazio ilera batean mantendu beharrean.

en: If you request a password reset, your IP address will be included in the reset email.
eu_ES: Pasahitz berrezarpen eskaera bat egiten baduzu, zure IP helbidea berrezarpen e-postan sartuko da.

en: If you upload images to the website, you should avoid uploading images with embedded location data (EXIF GPS) included. Visitors to the website can download and extract any location data from images on the website.
eu_ES: Zure gunera irudiak igotzen badituzu, ekidin irudi hauek (EXIF GPS)  posizioen informazioa txertaturik izatea. Zure guneko bisitariek hauek deskargatu eta irudietatik posizioen inguruko informazioa ateratzeko aukera izango dute.

en: If you visit our login page, we will set a temporary cookie to determine if your browser accepts cookies. This cookie contains no personal data and is discarded when you close your browser.
eu_ES: Izen-emate orrialdea bisitatuz gero, aldi baterako cookiea bidaltzen dugu zure nabigatzaileak cookieak onartzen dituen edo ez jakiteko. Cookie honek ez du inolako datu pertsonalik gordetzen eta zure nabigatzailea ixtean baztertu egiten da.

en: Images
eu_ES: Irudiak

en: Info
eu_ES: Informazioa

en: Instructions
eu_ES: Argibideak

en: Jan
eu_ES: Urt

en: Language
eu_ES: Hizkuntza

en: Last Name
eu_ES: Abizena

en: Last name
eu_ES: Abizena

en: Latest
eu_ES: Berrienak

en: Latest News
eu_ES: Azken berriak

en: Latest Posts
eu_ES: Azken Bidalketak

en: Layout
eu_ES: Antolaketa

en: Learn More
eu_ES: Gehiago ikasi

en: Learn more
eu_ES: Gehiago ikasi

en: Light
eu_ES: Argia

en: Link
eu_ES: Esteka

en: Link text
eu_ES: Loturaren testua

en: Links
eu_ES: Loturak

en: List
eu_ES: Zerrenda

en: Lists
eu_ES: Zerrendak

en: Location
eu_ES: Kokalekua

en: London
eu_ES: Londres

en: Main
eu_ES: Nagusia

en: Maintenance
eu_ES: Mantentze-lanak

en: Maldives
eu_ES: Maldivak

en: Membership
eu_ES: Partaidetza

en: Menu
eu_ES: Menua

en: Message
eu_ES: Mezua

en: Monday
eu_ES: Astelehena

en: More Details
eu_ES: Xehetasun gehiago

en: More details
eu_ES: Xehetasun gehiago

en: My account
eu_ES: Nire kontua:

en: Name
eu_ES: Izena

en: New in store
eu_ES: Berriena gure dendan

en: News
eu_ES: Albisteak

en: Newsletter
eu_ES: Newslettera

en: No results found.
eu_ES: Ez da emaitzarik aurkitu.

en: Normal Fit
eu_ES: Doikuntza normala

en: Notes
eu_ES: Oharrak

en: Numbers
eu_ES: Zenbakiak

en: Options
eu_ES: Aukerak

en: Order
eu_ES: Ordenatu

en: Other
eu_ES: Bestelakoa

en: Our 2015 default theme is clean, blog-focused, and designed for clarity. Twenty Fifteen's simple, straightforward typography is readable on a wide variety of screen sizes, and suitable for multiple languages. We designed it using a mobile-first approach, meaning your content takes center-stage, regardless of whether your visitors arrive by smartphone, tablet, laptop, or desktop computer.
eu_ES: 2015eko defektuzko itxura, garbia, blogetara zuzendutakoa eta garbitasunerako diseinatutakoa da. Twenty Fifteenen letra-mota hainbat pantailatan ondo ikusten da eta hizkuntza askotan ere ondo ikusten da. Diseinua lehenengo eskuko gailuetarako egin da horrela edukiak erdiko gunea artzen duelarik, berdin izanda eskuko telefonotik, tabletetik, ordenagailu eramangarritik edo mahai gaineko ordenagailutik sartu zure webgunera.

en: Pages
eu_ES: Orriak

en: Pattern
eu_ES: Eredua

en: People
eu_ES: Jendea

en: Phone
eu_ES: Telefonoa

en: Phone Number
eu_ES: Telefono zenbakia

en: Photography
eu_ES: Argazkigintza

en: Poland
eu_ES: Polonia

en: Portfolio
eu_ES: Proiektu-zorroa

en: Post Formats
eu_ES: Bidalketa formatuak

en: Post Title
eu_ES: Sarreraren izenburua

en: Postcode
eu_ES: Posta kodea

en: Posts
eu_ES: Argitalpenak

en: Premium support
eu_ES: Premium Laguntza

en: Pricing
eu_ES: Prezioa

en: Privacy Policy
eu_ES: Pribatutasun politika

en: Product
eu_ES: Produktua

en: Product name
eu_ES: Produktuaren izena

en: Products
eu_ES: Produktuak

en: Proudly powered by WordPress
eu_ES: Harrotasunez WordPress-ekin egina

en: Purchase
eu_ES: Erosi

en: Quote
eu_ES: Aipamena

en: Quotes
eu_ES: Aipuak

en: Read More
eu_ES: Irakurtzen jarraitu

en: Reading
eu_ES: Irakurtzen

en: Recent Posts
eu_ES: Azken bidalketak

en: Register
eu_ES: Izena eman

en: Registration Form
eu_ES: Izena emateko inprimakia

en: Responsive Layout
eu_ES: Antolaketa moldakorra

en: Resume
eu_ES: Jarraitu

en: Reviews
eu_ES: Iritziak

en: S
eu_ES: T

en: Sample Page
eu_ES: Adibide-orrialdea

en: Saturday
eu_ES: Larunbata

en: Schedule
eu_ES: Programatu

en: Seasonal
eu_ES: Urtarokoa

en: See more
eu_ES: Gehiago ikusi

en: Send
eu_ES: Bidali

en: Send Message
eu_ES: Mezua bidali

en: Seychelles
eu_ES: Seychelleak

en: Shadow
eu_ES: Itzala

en: Shop
eu_ES: Denda

en: Shop Now
eu_ES: Erosi orain

en: Shop now
eu_ES: Erosi orain

en: Sidebar
eu_ES: Albo-barra

en: Sign Up
eu_ES: Izena Eman

en: Sign up
eu_ES: Izena eman

en: Size
eu_ES: Tamaina

en: Start
eu_ES: Hasi

en: Store
eu_ES: Denda

en: Style
eu_ES: Estiloa

en: Submit
eu_ES: Bidali

en: Subscribe
eu_ES: Harpidetu

en: Support
eu_ES: Sostengua

en: Table
eu_ES: Taula

en: Tag
eu_ES: Etiketa

en: Terms
eu_ES: Terminoak

en: Text
eu_ES: Testua

en: The XYZ Doohickey Company was founded in 1971, and has been providing quality doohickeys to the public ever since. Located in Gotham City, XYZ employs over 2,000 people and does all kinds of awesome things for the Gotham community.
eu_ES: XYZ Tramankulu Enpresa 1971an sortu zen, eta ordudanik kalitatzeko tramankuluak hornitzen ditu publikoarentzat. Gotham Hirian kokatuta, XYZ lana ematen dio 2000 lagun baina gehiagori eta mota guztietako ikaragarrizko gauzak egiten ditu Gothamgo komunitatearentzat.

en: These websites may collect data about you, use cookies, embed additional third-party tracking, and monitor your interaction with that embedded content, including tracking your interaction with the embedded content if you have an account and are logged in to that website.
eu_ES: Webgune hauek zuri buruzko datuak jaso ditzakete, cookieak erabili, hirugarrenen segimendu gehigarri bat txertatu, eta txertatutako eduki horrekin duzun elkarrekintza monitorizatu, txertatutako edukiarekin duzun elkarrekintzaren segimendua barne webgune horretan kontu bat izan eta saioa hasita baduzu.

en: This is an example page. It's different from a blog post because it will stay in one place and will show up in your site navigation (in most themes). Most people start with an About page that introduces them to potential site visitors. It might say something like this:
eu_ES: Hau orrialde baten adibidea da. Blog bidalketa batengatik desberdina da leku bakarrean egongo delako eta zure guneko nabigazioan agertuko delako (itxura gehienetan). Jende gehiena "Honi buruz" izeneko orrialde bat sortuz hasten da, guneko bistari potentzialei bere burua aurkezten diona. Honen antzerako zeozer esan beharko luke:

en: Three
eu_ES: Hiru.

en: Thursday
eu_ES: Osteguna

en: Tips
eu_ES: Iradokizunak

en: Tools
eu_ES: Tresnak

en: Tuesday
eu_ES: Asteartea

en: Twenty Sixteen is a modernized take on an ever-popular WordPress layout — the horizontal masthead with an optional right sidebar that works perfectly for blogs and websites. It has custom color options with beautiful default color schemes, a harmonious fluid grid using a mobile-first approach, and impeccable polish in every detail. Twenty Sixteen will make your WordPress look beautiful everywhere.
eu_ES: Twenty Sixteen WordPress hain arrakastatsu egin duen itxuraren bertsio modernoa da - goiburuko horizontala, hautazko eskuineko zutabea, blog eta webguneetan hain ondo datorrena. Koloreak hautatu ditzakezu, edo datozen multzoen artean aukeratu. Eskuko gailuetarako pentsatutako grid likidoa eta xehetasun guztiak pentstatuta dator. Twenty Sixteenekin zure WordPressa ederto ikusiko da edonon.

en: Type / to add a hidden block
eu_ES: / idatzi ezkutuko bloke bat gehitzeko

en: URL
eu_ES: URLa

en: Uncategorized
eu_ES: Sailkatu gabea

en: Unknown
eu_ES: Ezezaguna

en: Update
eu_ES: Eguneratu

en: Video
eu_ES: Bideoa

en: Videos
eu_ES: Bideoak

en: View Blog
eu_ES: Ikusi Bloga

en: View product
eu_ES: Produktua ikusi

en: View products
eu_ES: Produktuak ikusi

en: Visitor comments may be checked through an automated spam detection service.
eu_ES: Bisitarien iruzkinak automatikoki egiaztatuko dira zabor-iruzkin detekzio zerbitzu batekin.

en: Websites
eu_ES: Webguneak

en: Wednesday
eu_ES: Asteazkena

en: Weight
eu_ES: Pisua

en: Welcome
eu_ES: Ongi etorri

en: Welcome to WordPress. This is your first post. Edit or delete it, then start writing!
eu_ES: Ongi etorri WordPress-era. Hau zure lehen bidalketa da. Editatu edo ezabatu ezazu eta has zaitez blogeatzen!

en: What rights you have over your data
eu_ES: Zeintzuk eskubide dituzun zure datuekiko

en: When you log in, we will also set up several cookies to save your login information and your screen display choices. Login cookies last for two days, and screen options cookies last for a year. If you select &quot;Remember Me&quot;, your login will persist for two weeks. If you log out of your account, the login cookies will be removed.
eu_ES: Saioa hasten duzunean, zenbait cookie ere instalatuko ditugu zure saio hasierako informazioa eta zure pantailaren bistaratze aukerak gordetzeko. Saio hasierako cookieak bi egun irauten dute, eta pantailaren aukerek urtebete irauten dute. "Gogorarazi iezaidazu" aukeratzen baduzu, zure hasiera saioa bi astez mantenduko da. Zure kontuko saioa bukatzen baduzu, saio hasierako cookieak ezabatu egingo dira.

en: Where your data is sent
eu_ES: Nora bidaltzen diren zure datuak

en: Who we share your data with
eu_ES: Zure informazioa zeinekin partekatzen dugun

en: Write title…
eu_ES: Izenburua idatzi...

en: Writing
eu_ES: Idazten

en: Year
eu_ES: Urtea

en: Your cart is currently empty!
eu_ES: Zure saskia hutsik dago!

en: category
eu_ES: Kategoria

en: contact
eu_ES: kontaktua

en: cookies
eu_ES: Cookie-ak

en: dark
eu_ES: Iluna

en: design
eu_ES: Diseinua

en: education
eu_ES: Hezkuntza

en: family
eu_ES: familia

en: features
eu_ES: Ezaugarriak

en: home
eu_ES: Hasiera

en: images
eu_ES: irudiak

en: location
eu_ES: Kokalekua

en: london
eu_ES: Londres

en: menu
eu_ES: Menua

en: music
eu_ES: musika

en: pages
eu_ES: Orriak

en: poetry
eu_ES: poesia

en: portfolio
eu_ES: Proiektu-zorroa

en: posts
eu_ES: bidalketa

en: professional
eu_ES: profesionala

en: quote
eu_ES: Aipamena

en: seasonal
eu_ES: Urtarokoa

en: social
eu_ES: Soziala

en: subscribe
eu_ES: Harpidetu

en: text
eu_ES: testua

en: uncategorized
eu_ES: Sailkatu gabea

en: update
eu_ES: Eguneratu
