WordPress.com - Block Patterns - en to he_IL translation catalogue (12452 entries)

en: 
    					<strong>Kids' Styles</strong>
he_IL: 
    					<strong>סגנונות ילדים</strong>

en: 
    					<strong>Summer Dinning</strong>
he_IL: 
    					<strong>ארוחת קיץ</strong>

en: 
    					<strong>Women's Styles</strong>
he_IL: 
    					<strong>סגנונות נשים</strong>

en: 
    					Powered by <a href="https://wordpress.org" target="_blank" rel="noreferrer nofollow noopener">WordPress</a> with <a href="https://woocommerce.com" target="_blank" rel="noreferrer nofollow noopener">WooCommerce</a>
he_IL: 
    מופעל על ידי <a href="https://wordpress.org" target="_blank" rel="noreferrer nofollow noopener">WordPress</a> עם <a href="https://woocommerce.com" target="_blank" rel="noreferrer nofollow noopener">WooCommerce</a>

en: 
    					Shop now
he_IL: 
    קנה עכשיו

en: 
    				<strong>4.2</strong>(1,079 reviews)
he_IL: 
    				<strong>4.2</strong>(1,079 ביקורות)

en: 
    			Designed with <a href="https://wordpress.org" rel="nofollow">WordPress</a>
he_IL: 
    			עוצב באמצעות <a href="https://wordpress.org" rel="nofollow">WordPress</a>

en: 
    			Powered by <a href="https://wordpress.org" target="_blank" rel="noreferrer nofollow noopener">WordPress</a> with <a href="https://woocommerce.com" target="_blank" rel="noreferrer nofollow noopener">WooCommerce</a>
he_IL: 
    מופעל על ידי <a href="https://wordpress.org" target="_blank" rel="noreferrer nofollow noopener">WordPress</a> עם <a href="https://woocommerce.com" target="_blank" rel="noreferrer nofollow noopener">WooCommerce</a>

en: 
    			This week's popular products
he_IL: 
    			המוצרים הפופולריים של השבוע

en: 
    	My HTML block.
he_IL: 
    	בלוק HTML שלי.

en: 
    "We’re very lucky to be able to write about our passion and interview those whose work we admire."
he_IL: 
    "יש לנו מזל לעבוד ולכתוב בתחום שאנחנו כל כך אוהבות ולראיין את היוצרות שמהן אנחנו מקבלות השראה".

en: 
    <em>Any portraits or other figures may be formed on the plate, with due proportion of light and shade.</em>
he_IL: 
    <em>דיוקנאות או צורות אחרות ייווצרו על המשטח, ביחס נכון של אור וצל.</em>

en: 
    O blessed Sun! that sole sweet leaf I love,
    First loved by thee, in its fair seat, alone,
    Bloometh without a peer, since from above
    To Adam first our shining ill was shown.
    Pause we to look on her! Although to stay
    Thy course I pray thee, yet thy beams retire;
    Their shades the mountains fling, and parting day
    Parts me from all I most on earth desire.
    The shadows from yon gentle heights that fall,
    Where sparkles my sweet fire, where brightly grew
    That stately laurel from a sucker small,
    Increasing, as I speak, hide from my view
    The beauteous landscape and the bless'd scene,
    Where dwells my true heart with its only queen.
he_IL: 
    או חמה מבורכת! העלה המתוק היחיד שאני אוהב,
    שנאהב על ידך הראשון, במקומו היפה, לבדו,
    מפריחה בלי תחרות, מאז מלמעלה
    הופיעה לאדם הראשון הרעה המזהירה שלנו.
    נעצר להביט בה! גם אם אני מתחנן לך להישאר,
    קרנייך נסוגות, ההרים משליכים צללים,
    היום המתפרד מפריד אותי מכל מה שאני הכי מתאוה על פני האדמה.
    הצללים מהגבעות הנעימות שיורדים,
    שם נוצצת האש המתוקה שלי, שם גדל בזוהר
    הלוריאל הנפלא מזרע קטן,
    מתרחב, כשאני מדבר, מסתיר ממני את הנוף היפה והסצנה המבורכת,
    שם תושבת ליבי האמיתית עם מלכתה היחידה.

en:    *   *   *
he_IL: * * *

en:   <strong>4.2</strong>(1,079 reviews)
he_IL: <strong>4.2</strong>(1,079 ביקורות)

en:  - A classic that explores themes of aesthetics, morality, and the superficial, this novel delves into the darker side of human nature and the pursuit of pleasure, all set within a richly depicted 19th-century London.
he_IL: - קלאסיקה שחוקרת תבניות של אסתטיקה, מוסר ושטחיות, הרומן הזה חוקר את הצד האפל של הטבע האנושי ואת המרדף אחר התענוג, הכל מוגדר בלונדון של המאה ה-19 שמתוארת בצורה עשירה.

en:  - For a fantasy twist, Novik’s novel about a dangerous school for the magically gifted, where failure means certain death, encapsulates the academic rigor and dark atmosphere beloved by Dark Academia fans.
he_IL: - לטוויסט פנטזיה, הרומן של נוביק על בית ספר מסוכן לקסמים, שבו הכישלון מביא למוות בטוח, מכיל את התוכנית האקדמית המדויקת והאטמוספירה האפלה האהובה על חובבי האקדמיה האפלה.

en:  - For those who like their Dark Academia with a dose of the paranormal, Bardugo’s tale of secret societies and dark magic at Yale University blends the academic with the supernatural seamlessly.
he_IL: - לאלה שאוהבים את האקדמיה האפלה שלהם עם קצת מפלצות, סיפורה של ברדוגו על חברות סודיות וקסמים אפלים באוניברסיטת יייל מערבב את האקדמי עם העלם הטבעי בצורה חלקה.

en:  - Set in an arts conservatory, this tale revolves around a group of Shakespearean actors whose lives begin to mirror the dark plays they perform, leading to tragedy and betrayal.
he_IL: - מוגדר באקדמיה לאמנויות, סיפור זה מסתובב סביב קבוצה של שחקני שייקספיר שחייהם מתחילים לשקף את המחזות האפלים שהם מבצעים, מובילים לטרגדיה ובגידה.

en:  - This novel is often considered the quintessential Dark Academia book. It follows a group of classical students at an elite college as they spiral into a world of crime and obsession, all wrapped in rich prose and moral ambiguity.
he_IL: - הרומן הזה לעתים קרובות מתייחס כספר הדרך הכי מושלם של דרק אקדמיה. הוא עוקב אחר קבוצה של סטודנטים קלאסיים במכללה אליטית כשהם מתגלגלים לעולם של פשע ותכליתות, הכל מעוטר בפרוזה עשירה וסתירות מוסרית.

en:  - With its understated narrative and profound emotional depth, Ishiguro’s story of children at an English boarding school hiding a chilling secret resonates with the melancholic and introspective tone of Dark Academia.
he_IL: עם הסיפור המועט והעומק הרגשי העמוק שלו, סיפורו של אישיגורו על ילדים בבית ספר אנגלי מסתתרים סוד מצמרר מתקשר עם הטון המלנכולי וההתבוננות של האקדמיה האפלה.

en:  1 1/2 teaspoon of chopped garlic
he_IL: ‎1 1/2‎ כפית שום קצוץ

en:  1 1/4 tsp. garlic powder
he_IL: ‎1 1/4 כפיות אבקת שום

en:  1 15-oz can of pumpkin
he_IL: 1 קופסת שימורים של דלעת בגודל 440 מ"ל

en:  1 Tablespoon fresh lime juice
he_IL: 1 כף מיץ ליים טרי

en:  1 cup 1% milk
he_IL: 1 כוס חלב 1%

en:  1 cup onion, chopped
he_IL: 1 כוס בצל קצוץ

en:  1 cup peeled and cubed sweet potato
he_IL: 1 כוס בטטה מקולפת וחתוכה לקוביות

en:  1 minced jalapeño OR 2 minced serrano chiles OR 2 tablespoon minced of any chile pepper like (adjust for spiciness)
he_IL: 1 פלפל חלפיניו קצוץ דק או 2 פלפל צ'ילי סראנו קצוץ דק או 2 כפות פלפל צ'ילי אחר לפי העדפה (הוסיפו לפי הטעם)

en:  1 teaspoon of salt
he_IL: 1 כפית מלח

en:  1/2 teaspoon curry powder
he_IL: 1/2 כף אבקת קארי

en:  1/2 teaspoon of ground black pepper
he_IL: 1/2 כפית פלפל שחוק טחון

en:  1/4 teaspoon cumin
he_IL: 1/4 כפית כמון

en:  1/4 teaspoon ground nutmeg
he_IL: 1/4 כפית אגוז מוסקט טחון

en:  1/4 teaspoon salt
he_IL: 1/4 כפית מלח

en:  100gb storage
he_IL: 100gb אחסון

en:  2 14-oz cans of nonfat and low-sodium chicken broth or vegetable stock
he_IL: 2 קופסאות שימורים בגודל 415 מ"ל של ציר מרק עוף או ירקות דל שומן ודל נתרן

en:  2 chopped Jalapeño OR 2 tablespoons of crushed red pepper OR 1 tablespoon of cayenne pepper
he_IL: 2 פלפל חלפיניו קצוץ או 2 כפות פלפל אדום קצוץ דק או 1 כף פלפל קאיין

en:  2 garlic cloves, crushed
he_IL: 2 שיני שום כתושות

en:  2 tablespoons of pico de gallo
he_IL: 2 כפות פיקו דה גאג'ו

en:  2 tsp. dried basil, crushed
he_IL: 2 כפיות בזיליקום מיובש וקצוץ

en:  2 tsp. lemon juice
he_IL: 2 כפיות מיץ לימון

en:  220g (8 oz.) fettuccine or angel hair pasta (cooked and drained)
he_IL: 220 גרם פסטה פטו'ציני או קפליני (מבושלת ולאחר סינון)

en:  3 Tablespoons all-purpose flour
he_IL: 3 כפות קמח רגיל

en:  3 Tbsp. walnuts (chopped )
he_IL: 3 כפות של שברי אגוזי מלך

en:  3/4 tsp. seasoned salt
he_IL: 3/4 כפית מלח שולחן

en:  360ml (1 1/2 cups) broccoli floweretts (cooked tender-crisp)
he_IL: 360 מ"ל (‎1 1/2 כוסות) תפרחת ברוקולי (מבושל חלקית)

en:  4 teaspoons of olive oil
he_IL: 4 כפיות שמן זית

en:  <strong>$75</strong>
he_IL:  <strong>75 $</strong>

en:  A classic autumn favorite, this homemade version of the beloved pumpkin spice latte allows you to customize the sweetness and spice level to your liking. Combine freshly brewed espresso with steamed milk, pumpkin puree, and a dash of pumpkin pie spice. Top it off with whipped cream and a sprinkle of cinnamon for the perfect finishing touch.
he_IL: מועדון ספייס לטה בקראמבל היא אחת מהמתכונים האהובים בסתיו, ובגרסה הביתית תוכלו להתאים אישית את מידת המתיקות והתבלינים לפי הטעם שלכם. פשוט ערבבו אספרסו טרי, חלב מוסף, קישוא מבושל וקצת תבלין של עוגת הקישוא. תוסיפו כמה טיפות של קרם מתוק וקינמון מגורר לגימה מושלמת.

en:  Add sweet potato, salt, chicken broth and pumpkin and bring to a boil. Reduce heat to medium-low and simmer, partially covered for about 20-25 minutes or until sweet potatoes are cooked through and softened. Remove from heat and let stand for 10 minutes to cool.
he_IL: הוסיפו את הבטטה, המלח, ציר המרק והדלעת והרתיחו את הרוטב. הנמיכו את החום לחום בינוני-נמוך ובשלו על אש קטנה בסיר מכוסה חלקית בין 20 ל-25 דקות או עד שהבטטה מבושלת לגמרי ורכה. הסירו את הסיר מהכיריים וצננו את המרק כעשר דקות.

en:  Add the lime juice and stir to evenly coat the avocados.
he_IL: הוסיפו את מיץ הליים וערבבו כדי לחסות את האבוקדו בצורה שווה.

en:  An engagement ring, a pair of cufflinks, or a simple pin for the dress was uncommon in antiquity, and its general use for this purpose belongs to comparatively recent times.
he_IL:  טבעת אירוסין, זוג חפתים או סיכה פשוטה לקישוט השמלה לא היו פריטים נפוצים בעת העתיקה והשימוש הכללי בפריטים למטרות האלו הוא חידוש שמיוחס לתקופות קרובות יותר לתקופה המודרנית.

en:  Arm yourself with tools and techniques that boost self-assurance. Walk into every new phase of life with your head held high, ready to harness the potential that change brings.
he_IL: תצייד את עצמך בכלים וטכניקות שמעלימים בטחון עצמי. תכנס לכל שלב חדש בחיים עם ראש מורם, מוכן לנצל את הפוטנציאל שהשינוי מביא.

en:  As we navigate the intricate tapestry of existence, we are constantly presented with choices, each a potential pathway to something extraordinary.
he_IL: כשאנחנו נותנים פתרון למסבך התחביר המורכב של הקיום, אנחנו תמיד מתמודדים עם בחירות, כל אחת מהן היא דרך אפשרית למשהו מרהיב.

en:  As we navigate the intricate tapestry of existence, we are constantly presented with choices, each a potential pathway to something extraordinary.
he_IL: כשאנחנו נותבים בתפירה מורכבת של קיום, תמיד מוצגות לנו בחירות, כל אחת מהן מסלול פוטנציאלי למשהו יוצא דופן.

en:  At Acme, we don't just offer solutions; we redefine possibilities.
he_IL:  ב-Acme, אנחנו לא רק מציעים פתרונות, אלא מגדירים מחדש את האפשרויות.

en:  Begin by challenging traditional perceptions of change. Understand its nature, learn to see it not as a disruptor, but as a pathway to new opportunities and experiences.
he_IL: התחילו על ידי אתגר תפיסות מסורתיות של שינוי. הבינו את הטבע שלו, למדו לראות אותו לא כמפריע, אלא כמסלול להזדמנויות חדשות וחוויות.

en:  Beyond just professional achievements, delve into techniques that foster personal growth, emotional well-being, and a deep sense of fulfillment.
he_IL: מעבר להישגים מקצועיים, חקור טכניקות שמקדמות צמיחה אישית, טובת רוח רגשית ותחושה עמוקה של מילוי.

en:  Bring a touch of glamour to your fall décor with glitter-covered pumpkins. Coat your pumpkins in adhesive and then sprinkle them with glitter in shades of copper, bronze, or champagne for a dazzling effect. These sparkling beauties will instantly elevate any tabletop or mantel display with their enchanting allure.
he_IL: הביאו ניצוץ של גלאם לעיצוב הסתיו שלכם עם דלעיל עטורות פלסטיק. צבעו את הדלעילים שלכם בדבק ואז פזרו עליהם דלעיל בגוונים של נחושת, פוטינה או שמפניה לאפקט מבריק. היופי המבריק הזה ישדרג באופן מיידי כל תצוגת שולחן או מנטל עם הסקרנות המקסימה שלהם.

en:  Craft your own desk accessories using materials that evoke a bygone era. Consider creating a pen holder from an old, decorative tin or using an antique teacup to store paper clips. These small touches add layers of academia and elegance to your workspace.
he_IL: יצירת חפצי שולחן משלך באמצעות חומרים שמעוררים זיכרונות מעידן שחלף. כדאי ליצור תוחם לעט מקופסת פלדה ישנה ומקושטת או להשתמש בכוס תה עתיקה כדי לאחסן קלמרים. הפרטים הקטנים האלה מוסיפים שכבות של אקדמיה ואלגנטיות למקום העבודה שלך.

en:  Crafting messages that resonate with diverse target audiences.
he_IL: יצירת הודעות שמתאימות לקהלים יעד מגוונים.

en:  Create an integrated action plan that brings together your passion, purpose, and performance goals. This synergized approach ensures consistency, enthusiasm, and effectiveness in every step you take.
he_IL: צור תוכנית פעולה משולבת שמקשרת בינה לבין התשוקה, המטרה והמטרות הביצועיות שלך. הגישה המשולבת הזו מבטיחה עקביות, התלהבות ויעילות בכל צעד שאתה עושה.

en:  Creating and maintaining consistent brand voices across various platforms.
he_IL: יצירה ותחזוקה של קולות מותאמים למותג ברחבי הפלטפורמות.

en:  Cut the ripe avocado in half and remove the pit. Scoop the flesh into a bowl and mash it with a fork until smooth. Season the mashed avocado with salt, pepper, and chopped rosemary. Mix well to combine.
he_IL: חתוך את האבוקדו הבשל לחצי והסר את הגלעין. הוצא את הבשר לקערה ומעך אותו עם מזלג עד שיהיה חלק. תבל את האבוקדו המעוך במלח, פלפל, ורוזמרין קצוץ. ערבב היטב כדי לשלב.

en:  Designing impactful email campaigns that drive engagement and conversions.
he_IL: עיצוב קמפיינים באימייל משפיעים שמגבירים את ההתערבות וההמרות.

en:  Developing copy that aligns with marketing goals and strategies.
he_IL: פיתוח טקסטים שמתאימים למטרות ולאסטרטגיות שיווק.

en:  Discover ways to stay connected to your passion and purpose, even when faced with obstacles or distractions. Learn the art of recalibrating and realigning, ensuring continuous progress towards your vision.
he_IL: גלה דרכים להישאר מחובר לתשוקה ולמטרה שלך, גם כשמתמודד עם מכשולים או הפרעות. למד את אמנות הכיוונון מחדש והתאמה מחדש, ווודא התקדמות רצופה לעבר החזון שלך.

en:  Dive deep into the principles of adaptability. Discover how cultivating flexibility in thought and action can make transitions smoother and more intuitive.
he_IL: צלול לעומקם של עקרונות ההתאמה. גלה כיצד גידול גמישות במחשבה ובפעולה יכול להפוך את המעברים לקלים ולאינטואיטיביים יותר.

en:  Divide the mixed berries evenly between two serving bowls. Arrange the sliced banana on top of the berries.
he_IL: חלק את הפירות היער המעורבים באופן שווה בין שתי קערות הגשה. סדר את הבננה הפרוסה מעל הפירות.

en:  Don't be afraid to leave empty space in your home. This can help create a sense of calm and simplicity, and allow your favorite pieces to stand out.
he_IL: אל תפחד להשאיר מקום ריק בבית שלך. זה יכול לעזור ליצירת תחושת שקט ופשטות, ולאפשר לחתיכות המועדפות עליך להתבלט.

en:  Embark on an introspective journey to uncover the underlying beliefs that might be holding you back. Discover the origin of these notions and understand their impact on your everyday decisions.
he_IL: צא למסע פנימי כדי לגלות את האמונות הסמויות שעשויות לעצור אותך. גלה את מקורן של הרעיונות הללו והבין את ההשפעה שלהם על ההחלטות היומיומיות שלך.

en:  Engage in exercises that nurture a positive relationship with change. Integrate these practices into daily life, ensuring ongoing growth and fluid adaptation to new scenarios.
he_IL: התעסקו בתרגולים שמטפחים יחס חיובי עם שינוי. שלבו את התרגולים הללו בחיי היומיום, ווודאו צמיחה רצופה והתאמה נמרצתת לסיטואציות חדשות.

en:  Engage in introspective exercises to unearth your innate passions and desires. Recognize the sources of joy and motivation in your life, giving you clarity about what truly fuels your spirit.
he_IL: התעסק בתרגולים פנימיים כדי לחשוף את התשוקות והרצונות הטבעיים שלך. הכיר את מקורות השמחה והמוטיבציה בחייך, כדי לקבל בהבנה איזו דלקת באמת מזינה את הרוח שלך.

en:  Engage with practices designed to fortify emotional strength. By cultivating resilience, navigate challenges with a poised heart and a clear mind.
he_IL: התעסק בתרגולים שמיועדים לחיזוק כוח הרוח הרגשי. על ידי פיתוח עמידות, נווט באתגרים עם לב מאוזן ומוח ברור.

en:  Enhance the ambiance with some gothic-inspired candle holders. Use polymer clay to mold into ancient-looking sculptures or column-like structures, then paint them dark bronze or matte black. These candle holders add both light and a sense of an ancient study to your room.
he_IL: שדרג את האווירה עם כמה תופסי נרות מושרשים בסגנון גותי. השתמש בחימר פולימר ליצירת פסלים במראה עתיק או מבנים דומים לעמודים, ואז צבע אותם בצבע ברונזה כהה או שחור מט. תופסי הנרות הללו מוסיפים גם אור ותחושה של סטודיו עתיק לחדר שלך.

en:  Equip yourself with tools and techniques to develop mental resilience. Overcome setbacks, embrace challenges, and persist with determination and focus.
he_IL: צייד את עצמך בכלים וטכניקות לפיתוח עמידות נפשית. נצח עקומות, קבל את האתגרים בברכה והתמד בהחלטות ומיקוד.

en:  Every celebration deserves a cake as unique as the occasion. We craft each cake with utmost care, ensuring every detail reflects your personal style and theme.
he_IL: כל חגיגה ראויה לעוגה ייחודית כמו האירוע. אנחנו מכינים כל עוגה בקפידה מרבית, ומבטיחים שכל פרט ישקף את הסגנון האישי והתבנית שלך.

en:  Finish the avocado toast with a drizzle of olive oil and a sprinkle of additional chopped rosemary for garnish. Serve immediately and enjoy!
he_IL: סיים את טוסט האבוקדו עם טפטוף של שמן זית ומעט רוזמרין קצוץ נוסף לקישוט. הגש מיד ותהנה!

en:  For books that don't quite match the aesthetic but are essential reads, create custom book covers using brown paper bags or old fabric. Add titles with a calligraphy pen or by printing in a classic typeface, then stitching or gluing the fabric to fit.
he_IL: לספרים שאין להם מראה מתאים אבל הם קריאה חיונית, ניתן ליצור כריכות ספר מותאמות אישית באמצעות שקיות נייר חום או בד ישן. ניתן להוסיף כותרות בעזרת עט קליגרפיה או על ידי הדפסה בגופן קלאסי, ולאחר מכן לתפור או להדביק את הבד כך שיתאים.

en:  Garnish the fruit bowls with fresh mint leaves for a burst of freshness and color. Serve immediately and enjoy!
he_IL: קשטו את קערות הפירות בעלים טריים של נענע כדי לקבל פיצוץ של רעננות וצבע. הגישו מיד ותיהנו!

en:  Garnish with a sprig of cilantro.
he_IL: קשטו עם ענף של כוסברה.

en:  Garnish with fresh dill before serving. This dish pairs well with a side of roasted potatoes or steamed asparagus.
he_IL:  לקשט עם שמיר טרי לפני ההגשה. המנה הזו מתאימה היטב עם תוספת של תפוחי אדמה קלויים או אספרגוס מאודה.

en:  Gently fold in the fresh blueberries until evenly distributed throughout the batter.
he_IL: בעדינות קפלו את האוכמניות הטריות עד שהן מפוזרות באופן אחיד בתערובת.

en:  Grasp the principles of a growth mindset and its transformative power. Learn how to shift from a fixed mindset, fostering resilience, adaptability, and a lifelong love for learning.
he_IL: תתפס את העקרונות של דימיון גדילה והכוח המשנה שלו. למד איך לעבור ממודעות קבועה, לקדם גמישות, התאמה ואהבה ללמידה לכל החיים.

en:  Harnessing the art of storytelling to connect with audiences on a deeper level.
he_IL: לנצל את אמנות הסיפור כדי להתחבר לקהל ברמה עמוקה.

en:  Having the proper mindset, moving outside your comfort zone, developing and maintaining healthy relationships, and staying focused have been key drivers of success for thousands of years.
he_IL: במהלך אלפי שנים, המאפיינים העיקריים של הצלחה היו הכוונה הנכונה ותעוזה לצאת מאזור הנוחות, פיתוח וטיפוח של מערכות יחסים בריאות והתמקדות במטרה.

en:  Heat the olive oil in a large skillet over medium-high heat. Add the salmon, skin side down, and cook for about 4-5 minutes on each side or until it's cooked to your liking. Remove the salmon from the skillet and set it aside.
he_IL: מחממים את שמן הזית במחבת גדולה על חום בינוני-גבוה. מוסיפים את הסלמון, צד העור כלפי מטה, ומבשלים במשך כ-4-5 דקות מכל צד או עד שהוא מבושל לפי הטעם שלך. מסירים את הסלמון מהמחבת ומניחים אותו בצד.

en:  Identify and articulate your life's purpose. This 'True North' becomes the compass by which you’ll set goals and navigate challenges, ensuring alignment with your authentic self.
he_IL: זהה והבהר את מטרת חייך. ה"צפון האמיתי" הזה יהפוך למצפן שבאמצעותו תקבע מטרות ותנווט באתגרים, ותוודא שיש התאמה לזהות האמיתית שלך.

en:  If desired, add a dollop of Greek yogurt on top of each fruit bowl. Drizzle with honey or maple syrup for a touch of sweetness.
he_IL: אם רוצים, הוסיפו כף של יוגורט יווני מעל כל קערת פירות. ש drizzle עם דבש או סירופ מייפל למגע של מתיקות.

en:  Impress your clients and employees with our range of sophisticated and delicious corporate cakes, custom-made to represent your brand and occasion.
he_IL: הפתיחה את הלקוחות והעובדים שלך עם מגוון העוגות הקורפורטיביות המתוחזקות והטעימות שלנו, המותאמות אישית כדי לייצג את המותג והאירוע שלך.

en:  In a large mixing bowl, whisk together the all-purpose flour, granulated sugar, baking powder, baking soda, and salt until well combined.
he_IL: בקערת ערבוב גדולה, טורפים יחד את הקמח הרב-תכליתי, סוכר גרנולרי, אבקת סודה לשתייה, סודה לשתייה ומלח עד שהתערובת מתאחדת היטב.

en:  In a separate bowl, beat together the melted butter, Greek yogurt, eggs, and vanilla extract until smooth and creamy.
he_IL: בקערה נפרדת, הקציפו יחד את החמאה המומסת, יוגורט יווני, ביצים, ותמצית וניל עד שהתערובת חלקה וקרמית.

en:  In the same skillet, add the minced garlic and cook until fragrant. Add the heavy cream, chopped spinach, and grated Parmesan cheese. Stir well and cook on low heat until the cheese has melted and the spinach has wilted.
he_IL: באותה מחבת, הוסף את השום הקצוץ ובשל עד שיהיה ריחני. הוסף את השמנת המתוקה, התרד הקצוץ, וגבינת פרמזן מגורדת. ערבב היטב ובשל על חום נמוך עד שהגבינה נמסה והתרד עם.

en:  In this project, Jin and Jang explore the effectiveness of mindfulness-based cognitive therapy (MBCT) in reducing chronic pain in individuals who have not responded well to traditional treatments. The study involves a randomized controlled trial of MBCT versus standard care, with measures of pain intensity, quality of life, and psychological well-being.
he_IL: בפרויקט הזה, ג'ין וג'אנג מחקרים את היעילות של טיפול מבוסס מודעות ותהליכים כימיים (MBCT) בהפחתת כאב כרוני אצל אנשים שלא הגיבו טוב לטיפולים מסורתיים. המחקר כולל ניסוי שליטה אקראי של MBCT לעומת טיפול סטנדרטי, עם מדדים של עוצמת הכאב, איכות החיים ורווחה נפשית.

en:  Incorporating natural materials like wood, stone, and plants can add warmth and texture to a minimalist space. Consider adding a wooden coffee table or a potted plant to your living room.
he_IL: להכליל חומרים טבעיים כמו עץ, אבן וצמחים יכול להוסיף חום ומרקם למרחב מינימליסטי. שקול להוסיף שולחן קפה עץ או צמח מטופח לסלון שלך.

en:  Indulge in the nostalgic flavors of caramel-dipped apples with this delightful drink recipe. Heat apple cider with a drizzle of caramel sauce until warm and fragrant. Pour into mugs and garnish with a cinnamon stick and a dollop of whipped cream for a decadent treat that's sure to satisfy your sweet tooth.
he_IL: תיהנו מטעמים נוסטלגיים של תפוחים מטוגנים בקרמל עם מתכון נפלא זה. חממו תפוחים טבעיים עם טיגון של רוטב קרמל עד שיהיה חם וריחני. יישארו בכוסות וישוקלו עם קינמון וקרם מקורמל לטיפה מפנקת שתשביע את חמד המתוק שלכם.

en:  Infuse your home with the inviting aroma of simmering spices by brewing a pot of mulled apple cider. Simply heat apple cider with cinnamon sticks, whole cloves, and a few slices of fresh ginger. Let it steep gently on the stove until the flavors meld together, then ladle into mugs and garnish with a slice of apple for a seasonal touch.
he_IL: העניקו לבית שלכם את הריח המזמין של תבלינים שמתבשלים על אש על ידי כיבוש סיר של תפוחים מבושלים. פשוט חממו תפוחים מבושלים עם קינמון, ציפורן שלמה וכמה פרוסות של ג'ינג'ר טרי. הניחו לו להשקות בעדינות על הכיריים עד שהטעמים יתמזגו יחד, ואז כפלו לכוסות וקשטו בפרוסה של תפוח לטאץ' עונתי.

en:  Integrate the insights and skills acquired into both personal and professional spheres of life. Achieve a harmonious balance, heightened productivity, and a sense of fulfilment.
he_IL: שלב את התובנות והכישורים שנרכשו לתוך שני תחומים בחיים - האישי והמקצועי. השג איזון הרמוני, יעילות מוגברת ותחושת מימוש.

en:  Juice of 1/2 lime
he_IL: מיץ מחצי ליים

en:  Layer one slice of bread with the prosciutto, followed by the cheese slices and fresh lettuce leaves.
he_IL: נח Layer אחד של לחם עם הפרושוטו, ואחריו פרוסות הגבינה ועלי חסה טריים.

en:  Learn to identify and seize opportunities that often accompany change. Recognize the hidden gems in seemingly challenging situations and harness them for personal and professional growth.
he_IL: למד לזהות ולתפוס הזדמנויות שבדרך כלל מלוות את השינוי. הכר את האבנים המסתתרות במצבים שנראים אתגריים ונצמד אליהן לצמיחה אישית ומקצועית.

en:  Let us showcase your crafting products through honest and authentic reviews that resonate with our readers.
he_IL: בואו נציג את מוצרי היצירה שלכם דרך ביקורות כנה ואותנטיות שמתקשרות עם הקוראים שלנו.

en:  Lighting is crucial in creating the right atmosphere. Replace modern lampshades with ones that have a more traditional look, or cover existing ones with muted, dark-colored fabrics to subdue the brightness. String lights with warm bulbs can mimic the look of old gas lamps when draped artistically.
he_IL: התאורה היא חיונית ביצירת האטמוספירה הנכונה. יש להחליף מסגרות תאורה מודרניות במסגרות עם מראה יותר מסורתי, או לכסות את הקיימות בבדים בצבעים כהים ומושתקים כדי להפחית את הבהירות. מחרוזות תאורה עם נורות חמות יכולות לחקות את מראה נרות הגז הישנים כאשר מונחות בצורה אמנותית.

en:  Looking for something uniquely delightful? Our novelty cakes and macarons are perfect for adding that extra touch of whimsy and charm to your event.
he_IL: מחפשים משהו מיוחד ומהנה? העוגות ייחודיות שלנו והמקרונים הם מושלמים להוספת נוגיעה נוספת של קסם ומקסימות לאירוע שלכם.

en:  Maps and ManuscripFor wall art, think old maps, botanical prints, or copies of ancient manuscripts. You can age paper yourself using coffee to give it an old, yellowed look before printing your designs. Frame these in dark wooden frames to maintain the aesthetic coherence.
he_IL: לאמנות קיר, תחשוב על מפות ישנות, תמונות בוטניות או העתקים של כתבי יד עתיקים. תוכל להזדקק את הנייר בעצמך באמצעות קפה כדי להעניק לו מראה ישן וצהוב לפני הדפסת העיצובים שלך. תמסגר את אלה במסגרות עץ כהה כדי לשמור על הקוהרנטיות האסתטית.

en:  Neutral colors like white, beige, and gray can create a calming and cohesive space. Consider using these colors for your walls, furniture, and decor.
he_IL: צבעים נייטרליים כמו לבן, בז' ואפור יכולים ליצור מרחב מרגיע ומאוחד. כדאי לשקול להשתמש בצבעים אלו לקירות, רהיטים וקישוטים שלך.

en:  Nothing says Dark Academia like rows of classic literature. Create your own bookends using old books that are no longer readable. Secure them with a mix of glue and small weights inside to keep your precious books in line and on display.
he_IL: אין דבר שאומר "דארק אקדמיה" כמו שורות של ספרות קלאסיות. צור את התמיכות שלך בעזרת ספרים ישנים שכבר אי אפשר לקרוא בהם. תקע אותם בעזרת מיסטור של דבק ומשקולות קטנות בפנים כדי לשמור על ספרים היקרים שלך יציבים ומוצגים.

en:  Once baked, remove the cake from the oven and allow it to cool in the pan for 10-15 minutes. Then, transfer the cake to a wire rack to cool completely before slicing and serving.
he_IL: אחרי האפייה, תוציאו את העוגה מהתנור ותנו לה להתקרר בתבנית במשך 10-15 דקות. אחרי זה, העבירו את העוגה לרשת קירור כדי שתתקרר לגמרי לפני שחותכים ומגישים.

en:  Partner with Craftfully to reach a dedicated audience through sponsored content that aligns seamlessly with our DIY ethos.
he_IL: התקשרו עם Craftfully כדי להיות שותפים ולהגיע לקהל מקודש דרך תוכן ממומן שמתאים באופן חלק לאתיקת העבודה שלנו בעצמנו.

en:  Place half of the pumpkin mixture in a blender and process until smooth. Using a strainer, pour soup back into pan. Repeat with rest of soup.
he_IL: שימו חצי מתערובת הדלעת במערבל המזון וערבלו עד שהתערובת חלקה. בעזרת מרית, שיפכו את המרק למחבת. חזרו על התהליך עם שארית המרק.

en:  Place the cake pan in the preheated oven and bake for 40-45 minutes, or until a toothpick inserted into the center of the cake comes out clean.
he_IL: שימו את תבנית העוגה בתנור שחומם מראש ואפו במשך 40-45 דקות, או עד שקיסם שננעץ במרכז העוגה יוצא נקי.

en:  Place the eggs in a small saucepan and cover them with cold water. Bring the water to a boil over medium-high heat. Once boiling, reduce the heat to low and let the eggs simmer for 8-10 minutes for hard-boiled eggs. Remove the eggs from the heat, drain the hot water, and rinse them under cold water. Peel the eggs and set them aside.
he_IL: שימו את הביצים בסיר קטן וכסו אותן במים קרים. הביאו את המים לרתיחה על חום בינוני-גבוה. ברגע שהמים רותחים, הפחיתו את החום לנמוך ותנו לביצים להתבשל במשך 8-10 דקות לביצים קשות. הסירו את הביצים מהחום, סננו את המים החמים, ושטפו אותן במים קרים. קלפו את הביצים והניחו אותן בצד.

en:  Place the second slice of bread on top of the lettuce to form a sandwich.
he_IL: שים את פרוסת הלחם השנייה על העלים כדי ליצור סנדוויץ'.

en:  Place the slices of bread on a clean surface. If desired, spread mustard, mayonnaise, or your preferred condiment on one or both slices of bread.
he_IL: שים את פרוסות הלחם על משטח נקי. אם תרצה, מרח חרדל, מיונז או תיבול אחר שאתה מעדיף על אחת או שתיים מפרוסות הלחם.

en:  Pour the batter into the prepared cake pan, spreading it out evenly with a spatula.
he_IL: שפוך את הבלילה לתבנית העוגה המוכנה, מפזר אותה באופן שווה עם מרית.

en:  Pour the wet ingredients into the bowl of dry ingredients. Stir gently until just combined, being careful not to overmix.
he_IL: שפוך את החומרים הרטובים לקערת החומרים היבשים. ערבב בעדינות עד שהתערובת מתאחדת, תוך כדי זהירות לא לערבב יותר מדי.

en:  Preheat your oven to 350°F (175°C). Grease and flour a 9-inch round cake pan or line it with parchment paper for easy removal.
he_IL: חממים את התנור ל-350°F (175°C). משמנים ומקמחים תבנית עוגה עגולה בקוטר 9 אינצ' או מניחים בתוכה נייר אפייה להוצאה קלה.

en:  Proudly powered by <a rel="nofollow" href="https://wordpress.org">WordPress</a>
he_IL: מופעל בגאווה על ידי <a rel="nofollow" href="https://wordpress.org">WordPress</a>

en:  Raise heat to medium then stir in milk and cook for 5 minutes or until soup is heated through.
he_IL: הגבירו את הטמפרטורה לחום בינוני והוסיפו את החלב תוך כדי ערבוב. בשלו חמש דקות או עד שהמרק התחמם.

en:  Recognise and challenge beliefs that have inadvertently shaped your identity, self-worth, and capabilities. Replace these with empowering convictions that pave the way for limitless possibilities.
he_IL: זהה ואתגר את המוסרות שבטעות צורפו לזהותך, לערך העצמי שלך וליכולותיך. החלף אותם באמונות מעוצמות שמסלולן פתוח לאין גבולות של אפשרויות.

en:  Remove from heat and add lime juice.
he_IL: הורידו מהכיריים והוסיף את מיץ הליים.

en:  Return the salmon fillets to the skillet and spoon the spinach cream sauce over them. Let everything cook together for a couple of minutes so the salmon absorbs some of the sauce flavors.
he_IL:  החזר את פילטי הסלמון למחבת ושפוך את רוטב שמנת התרד מעליהם. תן לכל הדברים להתבשל יחד לכמה דקות כדי שהסלמון יספוג קצת מהטעמים של הרוטב.

en:  Scoop out one avocado with a large spoon and place in mixing bowl.
he_IL: בעזרת כף הוציאו אבוקדו אחד מהקליפה ושימו בקערה לערבוב.

en:  Score avocado without cutting through the skin.
he_IL: חתכו את האבוקדו מבלי לחתוך את הקליפה.

en:  Season the salmon fillets on both sides with salt and black pepper.
he_IL:  תבל את פילטי הסלמון משני הצדדים במלח ובפלפל שחור.

en:  Share your expertise and crafty insights with our engaged audience through guest blog posts.
he_IL: לשתף את המומחיות והתובנות המקצועיות שלך עם הקהל המעורב שלנו דרך פוסטים אורח בבלוג.

en:  Slice the boiled eggs and place them on top of the mashed avocado layer. Season the eggs with a sprinkle of salt, pepper, and red pepper flakes if desired.
he_IL: חתוך את הביצים הקשות ושם אותן מעל שכבת האבוקדו המרוסק. תבל את הביצים בקצת מלח, פלפל, ופתיתי פלפל חריף אם תרצה.

en:  Spread a generous amount of the seasoned mashed avocado evenly onto each slice of toasted bread.
he_IL: מרח כמות נדיבה של אבוקדו מעוך מתובל באופן אחיד על כל פרוסת לחם קלוי.

en:  Sprinkle the granola evenly over the top of the cake batter, pressing it lightly into the surface.
he_IL: פזר את הגרנולה באופן אחיד על פני תערובת העוגה, ולחץ עליה קלות לתוך השטח.

en:  Sprinkle the unsweetened coconut flakes and chopped mixed nuts over the fruit in each bowl, distributing them evenly.
he_IL: פזר את פתיתי הקוקוס הלא ממותקים ואת האגוזים הקצוצים מעל הפירות בכל קערה, והפץ אותם באופן שווה.

en:  Stir in the Pico de Gallo, garlic, oil, jalapeño, salt, red pepper, and black pepper, mashing and tossing the avocado pieces until thoroughly mixed.
he_IL: תוך כדי ערבוב, הוסיפו את הפיקו דה גאג'ו, השום, השמן, החלפיניו, המלח, הפלפל האדום ואת הפלפל השחור. ערבבו ומעכו את האבוקדו היטב עד שהתערובת אחידה.

en:  Stir in the lemon juice and zest, then season the sauce with salt and pepper to taste. Let the sauce simmer for a few minutes until it thickens.
he_IL: ערבב את מיץ הלימון והקליפה, ואז תבל את הרוטב במלח ופלפל לפי הטעם. תן לרוטב להתבשל כמה דקות עד שהוא מת thickens.

en:  Subscribe
he_IL:  להירשם לעדכונים

en:  Take your hot chocolate game up a notch by adding a hint of autumn flavor. Stir in a spoonful of Nutella for a creamy hazelnut twist, or melt in some dark chocolate and a splash of peppermint extract for a festive treat. Don't forget to pile on the marshmallows or whipped cream for an extra indulgent finish.
he_IL: שדרג את משחק השוקולד החם שלך על ידי הוספת טיפת טעם סתיו. ערבב כף של נוטלה לקרם עם טוויסט של פיסטוק, או המסירו כמה שוקולד כהה וטיפת חומר טעם של נענע לטיפוח חגיגי. אל תשכח להעמיס על הקצפת או על הקרם לגימור מפנק נוסף.

en:  The guacamole is the right consistency when more large pieces than mashed parts remain.
he_IL: המרקם הטוב ביותר של גואקמולי הוא כאשר יש יותר חתיכות גדולות מאשר חלקים מעוכים בתערובת.

en:  Then scoop out the other avocados and gently mix and toss in the larger pieces.
he_IL: לאחר מכן הוציאו עם הכף את החתיכות מכל חצאי אבוקדו שחתכתם וערבבו את החתיכות הגדולות בתערובת ללא מעיכתן.

en:  Toast the slices of whole grain bread until golden brown and crispy. You can use a toaster or toast them in a skillet with a drizzle of olive oil for extra flavor.
he_IL: קלות את פרוסות הלחם המלא עד שהן זהובות ופריכות. אפשר להשתמש בטוסטר או לקלות אותן במחבת עם טיפה של שמן זית לטעם נוסף.

en:  Transport yourself to a cozy café with a steaming mug of spiced chai latte. Brew strong black tea with a blend of aromatic spices like cinnamon, cardamom, cloves, and ginger. Sweeten with honey or maple syrup, and finish with a splash of frothy milk for a comforting sip that's perfect for chilly autumn evenings.
he_IL: העבירו את עצמכם לבית קפה נעים עם ספל חם של צ'אי לאטה מתובל. תזרמו תה שחור חזק עם תערובת של תבלינים ארומטיים כמו קינמון, הל, ציפורן וג'ינג'ר. מתוקנו עם דבש או סירופ מייפל, וסיימו עם טיפת חלב רסיס לקינוח של טיפה מרגיעה שמושלמת לערבי סתיו קרירים.

en:  Turning concepts into compelling narratives that engage, persuade, and convert.
he_IL: הפיכת רעיונות לסיפורים משכנעים שמעוררים עניין, משכנעים וממירים.

en:  Use a sharp knife to cut the sandwich in half, if desired. Serve immediately and enjoy!
he_IL:  השתמש בסכין חדה כדי לחתוך את הסנדוויץ' לחצי, אם תרצה. הגש מיד ותהנה!

en:  Wash the berries thoroughly under cold water and pat them dry with a paper towel. If using strawberries, remove the stems and slice them into halves or quarters.
he_IL: שטוף את הפירות יער היטב מתחת למים קרים וייבש אותם עם מגבת נייר. אם אתה משתמש בתותים, הסר את הגבעולים וחתוך אותם לחצאים או לרבעים.

en:  Welcome to a world of limitless possibilities, where the journey is as exhilarating as the destination.
he_IL: ברוך הבא לעולם של אין גבולות, שבו המסע הוא כמהגר כמו היעד.

en:  Were the sky absolutely dark, one would not be able to see the silhouette of an object against the sky.
he_IL:  אם השמיים היו שחורים לגמרי, לא היה ניתן לראות צלליות של אובייקטים שמוצבים מול השמיים.

en:  When choosing furniture and decor, invest in quality pieces that will last for years. This will not only save you money in the long run, but it will also help reduce waste.
he_IL: כאשר אתה בוחר רהיטים וקישוטים, השקע בחתימות איכותיות שישמרו לשנים רבות. זה לא יחסוך לך רק כסף בעתיד, אלא יסייע גם להפחית את הפסולת.

en:  With a clear understanding of your passion and purpose, dive into actionable strategies that enhance performance. Learn to set objectives that not only resonate with your heart but are also pragmatic and achievable.
he_IL: עם הבנה ברורה של התשוקה והמטרה שלך, צלול לאסטרטגיות מעשיות שמשפרות את הביצועים. למד להציב מטרות שלא רק מתאימות לליבך אלא גם פרגמטיות וניתנות להשגה.

en:  Writing content that’s not only engaging but also optimized for search engines.
he_IL: כתיבת תוכן שהוא לא רק מעניין אלא גם מותאם למנועי חיפוש.

en:  Your wedding day is a story waiting to be told. Our wedding cakes are designed to be a centerpiece that narrates your love story, crafted with elegance and taste that matches the grandeur of your special day.
he_IL: היום של החתונה שלך הוא סיפור שמחכה להיספר. עוגות החתונה שלנו מעוצבות כדי להיות מרכזיות שמספרות את סיפור האהבה שלך, מעוצבות באלגנטיות וטעם שמתאימות לגאון של היום המיוחד שלך.

en:  by W. H. Davies
he_IL:  מאת ו. ה. דייוויס

en:  fresh, grated Parmesan cheese
he_IL: גבינת פרמז'ן טרייה מגורדת

en:  key. Here, you can convert wood into planks and sticks. Using these, craft basic tools like a pickaxe or shovel.
he_IL: מקש. כאן, אתה יכול להמיר עץ לקרשים ולהדביקים. באמצעותם, תוכל ליצור כלים בסיסיים כמו מקבץ או יעקוב.

en:  this one.
he_IL:  אולי כדאי להקשיב

en:  to jump, and
he_IL: לקפוץ, ו

en:  to move,
he_IL: להזיז

en:  to sneak. Your mouse will control your camera and allow you to interact with the world.
he_IL: לסנוך. העכבר שלך ישלוט במצלמה שלך ויאפשר לך להתקשר עם העולם.

en:  🎹  Listen on SoundCloud
he_IL:  🎹  להאזין ב-SoundCloud

en:  👋 Remote is a blog written by a social media manager in São Paulo. I used to work in a giant office, but have successfully transitioned into a a corner office... inside my tiny apartment. It's great though, I promise!
he_IL:  👋 Remote הוא בלוג שנכתב על ידי מנהל רשתות חברתיות בסאו פאולו. בעבר עבדתי במשרד ענק, אבל עברתי בהצלחה למשרד פינתי... בתוך הדירה הקטנה שלי. זה נהדר, הבטחה שלי!

en: "...I was ordering&nbsp;The Dils&nbsp;single '198 Seconds of The Dils' from&nbsp;Bomp&nbsp;and I wrote it on a desk and the ink it said 97 Seconds; and then we saw this movie&nbsp;Day of the Jackals&nbsp;or something and all through it there were references to 7 Seconds, and the Dils were like our idols... So we were looking for a name and we were looking at this racing book and it said 7 seconds and we said, 'fuck it, must be an omen,' so we picked it. It's a short, intense name."
he_IL: ...אני הזמנתי את הסינגל של The Dils '198 שניות של The Dils' מהחנות Bomp וכתבתי את זה על שולחן והדיו אמר 97 שניות; ואז ראינו את הסרט Day of the Jackals או משהו כזה ובכל הסרט היו הפניות ל-7 שניות, וה-Dils היו כמו האידולים שלנו... אז חיפשנו שם והסתכלנו על ספר רכב מירוץ וכתוב בו 7 שניות ואמרנו, 'זו צרה, זה חייב להיות סימן,' אז בחרנו בזה. זה שם קצר ואינטנסיבי.

en: "<em><em>Add a testimonial from someone who loves your service. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin id arcu aliquet, elementum nisi quis, condimentum nibh. Donec hendrerit dui ut nisi tempor scelerisque.</em></em>"
he_IL: <em><em>כאן אפשר להוסיף המלצה ממישהו שנהנה מהשירות שלך. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin id arcu aliquet, elementum nisi quis, condimentum nibh. Donec hendrerit dui ut nisi tempor scelerisque.</em></em>

en: "<em>The artist is the creator of beautiful things. To reveal art and conceal the artist is art's aim. The critic is he who can translate into another manner or a new material his impression of beautiful things."</em>
he_IL: "<em>האמן הוא יוצר של דברים מרהיבים. השאיפה של האמנות היא לחשוף את האמנות ולהסתיר את האמן. המבקר האמנותי הוא זה שמתרגם את היצירה לסגנון אחר או לחומר חדש שישקף את הרושם שלו מהדברים המרהיבים."</em>

en: "A Battle of Titans: Explore the gripping 2-2 draw against Elysium City Cavaliers. Immerse yourself in the chronicle of this intense encounter, where both sides fought valiantly to secure their place in football history."
he_IL: קרב של טיטאנים: חקור את התיקו המרתק 2-2 נגד הקוולירס של עיר אליזיום. התמסר לסיפור המרתק של המפגש המתוח הזה, שבו שני הצדדים נלחמו באומץ כדי להבטיח את מקומם בהיסטוריה של כדורגל.

en: "A Deadly Education" by Naomi Novik
he_IL: ספר 'חינוך ממית' מאת נעומי נוביק

en: "A Midsummer Night's Dream" is one of William Shakespeare's most beloved comedies. This play, written in the late 16th century, takes place in a mythical Athens and tells the story of four young lovers, a group of amateur actors, and a magical fairy kingdom. As the story unfolds, their lives become intertwined in a series of mistaken identities, romantic mix-ups, and hilarious misunderstandings. Full of humor, romance, and whimsy, "A Midsummer Night's Dream" is a timeless classic that continues to entertain and enchant audiences today.
he_IL: חלום ליל קיץ" הוא אחד מהקומדיות האהובות ביותר של ויליאם שייקספיר. המחזה הזה, שנכתב בשנות ה-16 של המאה ה-16, מתרחש באתונה מיתולוגית ומספר את סיפורם של ארבעה אהובים צעירים, קבוצה של שחקנים מתחילים וממלכת פיות קסומה. במידה והסיפור מתפתח, חייהם שלהם מתמשכים זה בזה בסדרה של זהויות מטעות, סבבי אהבה ותסכולים מצחיקים. מלא בהומור, רומנטיקה וקסם, "חלום ליל קיץ" הוא קלאסיקה נצחית שממשיכה לפנק ולהקסים את הקהלים גם היום.

en: "A watch must move with steadiness and regularity.  Its fifteen teeth are shaped like hooks, and it has seven accompaniments, the balance wheel, the hair spring, and five others."
he_IL: "שעון הוא פריט שחייב להתעדכן באופן עקבי.  הגלגל הזה בנוי מ-15 שיניים בצורת ווים ויש לו שבעה חלקים נלווים: גלגל לאיזון, קפיץ קטן ועוד חמישה אחרים."

en: "Add a testimonial from someone who loves what you do."
he_IL: "כאן אפשר להוסיף המלצה ממישהו שנהנה מהעבודה שלך."

en: "Ah! the traitor! the traitor!" she mumbled, almost inaudibly. "Now we are going to be burnt; and I bent my knee to him. No! he must run at the heels of his English."
he_IL: “הה! הבוגד! הבוגד!” מילמלה, וקולה בל־יישמע כמעט. “עכשיו ישרפו אותנו; ואני התחננתי לפניו. לא! הוא מוכרח לרוץ בעקבות האנגלים שלו.”

en: "Art should comfort the disturbed and disturb the comfortable."
he_IL: האמנות צריכה לנחם את המוטרדים ולהטריד את הנוחים.

en: "Birth of a New Day" by 2814
he_IL: לידת יום חדש" על ידי 2814

en: "Blank Banshee 0" by Blank Banshee
he_IL: Blank Banshee 0" על ידי Blank Banshee

en: "Blank Banshee 0," the debut album of Canadian artist Blank Banshee, presents a different side of vaporwave – one that infuses elements of trap and chillwave into the mix. Released in 2012, the album's precision in sample curation and lush soundscapes marked a departure from vaporwave's lo-fi origins and suggested a new direction for the genre. Tracks like "Teen Pregnancy" and "Ammonia Clouds" offer a rich, immersive experience that feels like diving into a digital ocean of sound.
he_IL: Blank Banshee 0," אלבום הבכורה של האמן הקנדי Blank Banshee, מציג צד שונה של הוויפרווייב - אחד שמשלב אלמנטים של טראפ וצ'ילווייב לתוך המיקס. הופץ בשנת 2012, הדיוק בבחירת הדוגמאות והנופים הצליליים המפוארים של האלבום סימנו סטייה ממקורות הלופיים הלופיים של הוויפרווייב והציעו כיוון חדש לז'אנר. שירים כמו "Teen Pregnancy" ו-"Ammonia Clouds" מציעים חוויה עשירה ומרתקת שמרגישה כמו לצלול לאוקיין דיגיטלי של צלילים.

en: "Bravo, señorita! Your music is like a breath of fresh air," Juan complimented, his voice gruff but sincere.
he_IL: בראבו, סנוריטה! המוזיקה שלך לייק נשימה של אוויר צח," חואן שיבח, קולו גס אבל כן.

en: "Bridging the Gap: Artistry in the Age of AI"
he_IL: גשר על הפער: אמנות בעידן הבינה המלאכותית

en: "Centuries later, Leon Battista Alberti developed his ideas further, seeing beauty as an objective quality of buildings to be found in their proportions."
he_IL: "לאחר מאות שנים, לאונה בטיסטה אלברטי פיתח את הרעיונות שלו וראה את היופי בתור תכונה אובייקטיבית שניכרת בפרופורציות של המבנים עצמם".

en: "Code is poetry." --<cite>Automattic</cite>
he_IL: "קוד הוא שירה." --<cite>Automattic</cite>

en: "Codex Alera" series by Jim Butcher: Inspired by the Roman Empire, this bestselling series follows the adventures of a young man with a unique magical talent who must use his abilities to defend his homeland from both human and supernatural threats.
he_IL: סדרת "Codex Alera" מאת ג'ים באטשר: מושגת על ידי האימפריה הרומית, סדרת המכר הזו מתעקבת אחר ההרפתקאות של צעיר עם יכולת קסמית ייחודית שחייב להשתמש ביכולותיו כדי להגן על מולדתו מאיומים אנושיים ועל-טבעיים.

en: "Easily the best newsletter in my inbox! The insights and advice from the experts have been invaluable in helping me navigate the challenges of running an online business."
he_IL: "בלי ספק הניוזלטר הטוב ביותר בתיבת הדואר הנכנס שלי! התובנות והעצות ממומחים היו רבות ערך ועזרו לי להתמודד עם האתגרים של ניהול עסק מקוון."

en: "Eh! I have no patience. Duty! What of the woman who has been like a mother to him? I bent my knee to him this morning; don't you go out, Gian' Battista—stop in the house, Battistino—look at those two little innocent children!"
he_IL: “אה! אין לי סבלנות. חובה! מה בדבר האשה שהיתה לו כמו אֵם? ברך כרעתי לפניו הבוקר; אַתה אַל תצא, ג’אן באטיסטה – הישאר בבית, באטיסטינוֹ – ראה את שתי הילדות האלו הקטנות והתמימות!”

en: "Exploring Art and Science through Augmented Reality"
he_IL: סיור באמנות ובמדע דרך המציאות המורחבת

en: "Floral Shoppe" by Macintosh Plus
he_IL: חנות הפרחים" מאת מקינטוש פלוס

en: "Fountain," a popular adventure game, offers an elusive secret boss. The challenge involves completing the main game, gathering hidden Elemental Keys, unlocking a Secret Grove, solving puzzles, and ultimately confronting the unique secret boss.
he_IL: Fountain," משחק הרפתקה פופולרי, מציע בוס סודי קשור. האתגר כולל השלמת המשחק הראשי, איסוף מפתחות אלמנטליים נסתרים, פתיחת גן סודי, פתרון פאזלים ובסופו של דבר, עימות עם הבוס הסודי הייחודי.

en: "Fountain," the captivating adventure game that's taken the world by storm, is brimming with secrets and challenges. Among the most elusive is the secret boss—a character so hidden, so cunningly tucked away, that many players will scour the game world without ever knowing of its existence. But for those intrepid enough to seek out this formidable foe, the reward is an encounter like no other. And the image provided, with its playful yet enigmatic blocks, is your first clue to the puzzle that awaits.
he_IL: פאונטיין", משחק ההרפתקאות המסעיר שכבש את העולם, ממולא בסודות ואתגרים. בין הסודות הכי חסויים נמצא הבוס הסודי - דמות כל כך מוסתרת, כל כך מסתובבת בצורה מרומזת, שרבים מהשחקנים יחפשו בעולם המשחק מבלי לדעת אפילו על קיומו. אך לאלה המסורים מספיק כדי לחפש את היריב העוצמתי הזה, הפרס הוא פגישה כמו אף אחת אחרת. והדימוי שסופק, עם הבלוקים השובבים והאינטימיים, הוא הרמז הראשון שלך לפאזל שמחכה.

en: "Greek White: Radiance from the Aegean Shores" beckons you to immerse yourself in the luminous world of this timeless color. Whether you're an art enthusiast, a history buff, or someone captivated by the enduring allure of classical aesthetics, join us as we unravel the layers of meaning woven into Greek White, a radiant legacy from the shores of the Aegean.
he_IL: לבן יווני: זוהר מהחופים האגאיים" מזמין אותך לטבול בעולם המואר של הצבע הנצחי הזה. בין אם אתה חובב אמנות, חובב היסטוריה, או מישהו שנמשך לקסם המתמשך של האסתטיקה הקלאסית, הצטרף אלינו כשאנחנו פורשים את שכבות המשמעות שנטמעות בלבן היווני, מורשת זוהרת מהחופים של האגאי.

en: "Have you heard the latest from Los Fabulosos Cadillacs?" asked Mateo, strumming a few chords on his guitar.
he_IL: שמעת את החדשות האחרונות מ-Los Fabulosos Cadillacs?" שאל מתיאו, מנגן כמה אקורדים בגיטרה שלו.

en: "He must beat something," thought Regina, and remembered that she herself was itching to torment any one or anything. On rainy days—frequent and tedious—she became depressed, even to hypochondria. Only one thought comforted her—that of the return to her home. She counted the days and the hours. Strange, childish recollections, distant fancies, passed through her mind like clouds across a sad sky. Details of her past life waked in her melting tenderness; she remembered vividly even the humblest persons of the place, the most secret nooks in the house or in the wood; with strange insistence she thought of certain little things which never before had greatly struck her.
he_IL: "אני חושבת שהוא חובט במשהו", רג'ינה חשבה לעצמה ונזכרה שלה עצמה התחשק להתעלל במישהו או במשהו. בימים גשומים – נפוצים ומעייפים – היא שקעה בדיכאון, לעיתים גם בהיפוכונדרייה. רק מחשבה אחת ניחמה אותה – המחשבה על השיבה לבית שלה. היא ספרה את הימים והשעות. זיכרונות מוזרים מהילדות, אהבות נשכחות, עברו במחשבתה כמו העננים בשמיים העגומים. פרטים מעברה התעוררו לחיים בהוויה הרגישה שלה. היא נזכרה בפרטים הכי קטנים של האנשים הכי נשכחים מאותו המקום, של הפינות הכי נסתרות בבית או ביער. במחשבה טרודה, היא נזכרה בדברים הכי קטנים שלעולם לא ייחסה להם חשיבות לפני אותו הרגע.

en: "He think of the casa! He!" gasped Signora Viola, crazily. She struck her breast with her open hands. "I know him. He thinks of nobody but himself."
he_IL: “הוא חושב על הקאסה! הוא!” פלטה סיניורה ויולה, כאחוזת־שגעון. בידיה הפתוחות הלמה על חזהּ. "אני מכירה אותו. הוא חושב על עצמו בלבד. "

en: "Hit Vibes" by Saint Pepsi
he_IL: היט וייבס" על ידי סיינט פפסי

en: "Hologram Plaza" by Disconscious
he_IL: כיכר הולוגרמה" על ידי Disconscious

en: "How cheerfully he seems to grin,
he_IL: התנין שלנו גדול וירוק,

en: "How doth the little crocodile
he_IL: "בוא אלי תנין נחמד,

en: "I cannot believe that the nineties were thirty years ago. <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Home_Alone_2:_Lost_in_New_York">It seems like it was yesterday that I was watching Home Alone</a>."
he_IL: "אני לא מאמינה ששנות התשעים היו לפני שלושים שנה. <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Home_Alone_2:_Lost_in_New_York">נראה לי שרק אתמול צפיתי ב"שכחו אותי בבית</a>".

en: "I cannot believe that the nineties were thirty years ago. It seems like it was yesterday that I was watching Home Alone."
he_IL: "אני לא מאמינה ששנות התשעים היו לפני שלושים שנה. נראה לי שרק אתמול צפיתי ב"שכחו אותי בבית".

en: "I really enjoyed the lesson. I certainly would recommend this to total beginners and to people like myself who need to consolidate the knowledge that they have attained over time."<br>- <em><strong>Beth S</strong>.</em>
he_IL: "ממש נהניתי מהשיעור. בהחלט מומלץ למתחילים שרק יוצאים לדרך ולאנשים כמוני, שצריכים לעשות סדר בידע שכבר צברו במשך הזמן."<br>- <em><strong>בת' ס</strong>.</em>

en: "I recently attended a pottery workshop at this shop, and it was such a wonderful experience. The instructor was patient and encouraging, and I had a blast getting creative with clay.”
he_IL: אני לאחרונה השתתפתי בסדנת קרמיקה בחנות הזאת, וזה היה חוויה נהדרת. המדריך היה סבלני ומעודד, והיה לי כיף להיות יצירתי עם חימר.

en: "I still can't believe we did it," Martina said, her eyes reflecting a mix of pride and disbelief.
he_IL: אני עדיין לא יכולה להאמין שעשינו את זה," אמרה מרטינה, עיניה משקפות תערובת של גאווה וחוסר אמון.

en: "I'm from Buenos Aires," Mateo replied, a smile playing on his lips. "I came here to tell stories, to capture the essence of life through my lens."
he_IL: אני מברצלונה," ענה מתיאו, חיוך משחק על שפתיו. "באתי לכאן לספר סיפורים, לתפוס את מהות החיים דרך העדשה שלי.

en: "I'm sure I'm not Ada," she said, "for her hair goes in such long ringlets, and mine doesn't go in ringlets at all; and I'm sure I can't be Mabel, for I know all sorts of things, and she, oh! she knows such a very little! Besides, SHE'S she, and I'm I, and—oh dear, how puzzling it all is! I'll try if I know all the things I used to know. Let me see: four times five is twelve, and four times six is thirteen, and four times seven is—oh dear! I shall never get to twenty at that rate! However, the Multiplication Table doesn't signify: let's try Geography. London is the capital of Paris, and Paris is the capital of Rome, and Rome—no, THAT'S all wrong, I'm certain! I must have been changed for Mabel! I'll try and say 'How doth the little—'" and she crossed her hands on her lap as if she were saying lessons, and began to repeat it, but her voice sounded hoarse and strange, and the words did not come the same as they used to do:
he_IL: "אני בטוחה שאני לא עדה," היא אמרה, "כי השיער שלה בקבוקים צפופים כולו ושלי לא. אני גם בטוחה שאני לא מייבל כי אני יודעת כל מיני דברים והיא? הו, היא יודעת מעט מאוד דברים! וחוץ מזה, היא אכן היא ואני, אוי, זה באמת מאוד מבלבל! אני אנסה לראות אם אני מבינה את כל הדברים שפעם הבנתי. בואו נראה: ארבע כפול חמש זה שתיים עשרה וארבע כפול שש זה שלוש עשרה וארבע כפול שבע זה – אוי! אני אף פעם לא אצליח להגיע לעשרים בקצב הזה! אבל לוח הכפל לא משקף כלום: בואו ננסה גיאוגרפיה. לונדון היא עיר הבירה של פריז, פריס היא עיר הבירה של רומא, רומא היא – לא, לא, זה לא יכול להיות נכון, אני בטוחה! אולי באמת התחלפתי ואני מייבל! אני אנסה לומר "בוא אלי תנין נחמד –" והיא שילבה אצבעותיה על ביטנה כאילו מדקלמת שיר והתחילה לחזור על הדקלום אך הקול שלה נשמע צרוד ומשונה והמילים לא יצאו בסדר הנכון:

en: "I'm sure those are not the right words," said poor Alice, and her eyes filled with tears again as she went on, "I must be Mabel after all, and I shall have to go and live in that poky little house, and have next to no toys to play with, and oh! ever so many lessons to learn! No, I've made up my mind about it; if I'm Mabel, I'll stay down here! It'll be no use their putting their heads down and saying 'Come up again, dear!' I shall only look up and say 'Who am I then? Tell me that first, and then, if I like being that person, I'll come up: if not, I'll stay down here till I'm somebody else'—but, oh dear!" cried Alice, with a sudden burst of tears, "I do wish they WOULD put their heads down! I am so VERY tired of being all alone here!"
he_IL: "אני דיי בטוחה שאלו לא המילים הנכונות," אליס המסכנה אמרה והעיניים שלה התמלאו בדמעות שוב. היא המשיכה לייבב: "אולי אני בכל זאת מייבל, אני אהיה חייבת לעבור לגור בבית הקטן ההוא, בלי צעצועים כמעט ואצטרך ללמוד עוד כל כך הרבה דברים! לא, הגעתי להחלטה: אם אני מייבל אני פשוט אשאר כאן למטה! לא יעזור להם אם הם יציצו אלי כאן למטה ויגידו 'יקירה, אולי תעלי בחזרה?' אני פשוט אסתכל למעלה ואשאל 'אז מי אני בכלל? קודם תגידו לי מי אני ואז, אם ימצא חן בעיני להיות אותה הילדה, אני אעלה בחזרה. אך אם לא, אני אשאר כאן למטה עד שאהיה מישהי אחרת' – אבל... אוי לא!' אליס בכתה מאוד והדמעות פרצו מעיניה, 'אני כן מקווה שהם יציצו אלי כאן למטה! באמת ממש נמאס לי להיות פה לבדי!"

en: "I've always been fascinated by the dynamic energy of this city," Mateo explained. "And I believe that there are stories here that resonate with people across the globe. I want to capture the beauty of cultural diversity, the dreams that bring us together."
he_IL: תמיד הייתי מוקסם מהאנרגיה הדינמית של העיר הזו," הסביר מאטיאו. "ואני מאמין שיש כאן סיפורים שמדברים לאנשים ברחבי העולם. אני רוצה ללכוד את היופי של הגיוון התרבותי, את החלומות שמאחדים אותנו.

en: "I've been a loyal customer for years, and for good reason. The customer service is top-notch, and the products are always reliable."
he_IL: אני לקוח נאמן כבר שנים, ויש סיבה טובה לכך. שירות הלקוחות ברמה גבוהה, והמוצרים תמיד אמינים.

en: "I've been watching you, Mateo," Emma began, her voice carrying a tone of calculated revelation. "Your journey, your art, your dreams—I know them intimately. But I'm not here to harm you. I'm here to guide you."
he_IL: אני עוקבת אחריך, מתיאו," התחילה אמה, הקול שלה נושא טון של גילוי מחושב. "המסע שלך, האמנות שלך, החלומות שלך—אני מכירה אותם לעומק. אבל אני לא כאן כדי להזיק לך. אני כאן כדי להדריך אותך.

en: "If We Were Villains" by M.L. Rio
he_IL: אם היינו רשעים מאת M.L. ריו

en: "Le féminisme en art": Berthe Morisot
he_IL: "Le féminisme en art": ברת מוריזו

en: "Listen, everyone," Sarah began, her eyes shining with a mix of nostalgia and hope. "This house, this lake – they are more than just a backdrop to our lives. They are the keepers of our stories, the guardians of our shared history. As we navigate the currents of life, let us never forget the roots that anchor us. Let us cherish the legacy of the house by the lake, and may its magic endure in our hearts, no matter where life takes us."
he_IL: הקשיבו, כולם," התחילה שרה, עיניה זורחות בתערובת של נוסטלגיה ותקווה. "הבית הזה, האגם הזה – הם יותר מסתם תפאורה לחיינו. הם שומרי הסיפורים שלנו, שומרי ההיסטוריה המשותפת שלנו. כשאנחנו מנווטים בזרמי החיים, אל נשכח לעולם את השורשים שמ anchoring us. נ珍珍 את המורשת של הבית ליד האגם, ושיהיה הקסם שלו נמשך בליבנו, לא משנה לאן החיים ייקחו אותנו.

en: "Lost Memories" invites players to embark on a heartwarming journey through a world that feels both familiar and fresh. As you navigate the serene paths of this idyllic village, each corner turned unfolds a new chapter in a tale of community, friendship, and the magic of recollection.
he_IL: זיכרונות אבודים" מזמין שחקנים להתחיל במסע מרגש דרך עולם שמרגיש גם מוכר וגם חדש. בעודכם ניווטים בנתיבים שקטים של הכפר האידילי הזה, כל פינה שתפנו מגלה פרק חדש בסיפור של קהילה, ידידות וקסם של זיכרון.

en: "Lost Memories" is a life-simulation game combining nostalgia with innovation, allowing deep customization and memory crafting. Encouraging community building and friendship, it offers an interactive, evolving adventure on iOS and Android.
he_IL: זיכרונות אבודים" הוא משחק סימולציה של חיים המשלב נוסטלגיה עם חדשנות, מאפשר התאמה מעמיקה ויצירת זיכרונות. המשחק מעודד בניית קהילה וידידות, ומציע מסע אינטראקטיבי ומתפתח במערכות הפעלה iOS ו-Android.

en: "Masked Truth" is a game that understands its visual narrative is as crucial as its gameplay. The art style, a harmonious blend of realism and fantasy, sets the stage for a story that's as visually stunning as it is emotionally compelling. The dragon, symbolic of the challenges we face in the game, is not just an enemy but a representation of the masked truths and hidden powers that our characters must uncover and confront.
he_IL: Masked Truth" הוא משחק שמבין שהנרטיב הוויזואלי שלו חשוב כמו הגיימפלי. סגנון האמנות, שמשלב באופן הרמוני בין ריאליזם לפנטזיה, מציב את הבמה לסיפור שהוא גם מרהיב מבחינה ויזואלית וגם מרתק מבחינה רגשית. הדרקון, המסמל את האתגרים שאנחנו פוגשים במשחק, הוא לא רק אויב אלא גם דמות המייצגת את האמתות המסתוריות והכוחות המוסתרים שחייבים לחשוף ולהתמודד איתם הדמויות שלנו.

en: "Masked Truth" is a stunningly visual video game blending realism and fantasy, lauded for its detailed artistry, emotionally compelling storytelling, and classic RPG elements balanced with innovation. Final Score: 4.5/5.
he_IL: Masked Truth" הוא משחק וידאו מרהיב מבלבל בין ריאליזם לפנטזיה, המקורב על ידי האמנות המפורטת שלו, הסיפור המרתק ברגשות והרכיבים הקלאסיים של משחק תפקידים עם חדשנות. ציון סופי: 4.5/5.

en: "Mateo, you are a bridge between worlds—the Argentinian storyteller in the heart of New York. The society has been monitoring your progress, ensuring that you stay true to your vision and resist the distractions that could lead you astray," Emma explained.
he_IL: מאטיאו, אתה גשר בין עולמות—המספר סיפור הארגנטינאי בלב ניו יורק. החברה עוקבת אחרי ההתקדמות שלך, ודואגת שתישאר נאמן לחזון שלך ותתנגד להסחות דעת שיכולות לסטות אותך מהדרך," הסבירה אמה.

en: "Mom," Sarah finally spoke, breaking the quietude, "I miss the way things used to be. The laughter, the stories, the feeling of all of us being together. It's different now."
he_IL: אמא," סרה סוף סוף דיברה, שוברה את השקט, "אני מתגעגעת לאיך שהדברים היו פעם. הצחוק, הסיפורים, התחושה שכולנו יחד. זה שונה עכשיו.

en: "Never Let Me Go" by Kazuo Ishiguro
he_IL: לעולם אל תרפה ממני" מאת קאזואו אישיגורו

en: "Ninth House" by Leigh Bardugo
he_IL: הבית התשיעי" מאת לי ברדוגו

en: "Not Enough" is not just a title—it's a statement. It speaks to the insatiable hunger for more that drives our protagonists, depicted with stylish bravado in the visual tease. A woman in chic attire and a man exuding a cool confidence stand before a sleek car, symbols of the power and prestige that players can attain in this world.
he_IL: לא מספיק" הוא לא רק כותרת - זה הודעה. זה מתייחס לרעב הבלתי נשבע לעוד שמנה את גיבורינו, מתואר באומץ סטייליסטי בתמונה מרתקת. אישה בלבוש שיק וגבר המשתף נשמה בביטחון מול מכונית חלקה, סמלים לכוח ולפרסטיז' ששחקנים יכולים להשיג בעולם זה.

en: "Not Enough," an urban gaming sensation set in a promising yet dangerous city, promises a rich, immersive experience driving power and prestige, set to release on DF5 and CS10 in 2025.
he_IL: לא מספיק," תחושת משחק עירונית המתרחשת בעיר מבטיחה אך מסוכנת, מבטיחה חוויה מרתקת ומעוררת התרסה שמנהיגה כוח ופרסטיז', ומתוכנת להוצאה ב-DF5 ו-CS10 בשנת 2025.

en: "Of earrings, on the other hand, a considerable number of examples have survived. French and English portraits show at first only a large pear-shaped pearl in each ear."
he_IL: "לגבי עגילים, עם זאת, שרד מספר לא מבוטל של דוגמאות. בדיוקנאות צרפתיים ואנגליים אפשר קודם לראות רק עגיל גדול אחד בצורת פנינה בכל אוזן."

en: "Oh! Gian' Battista, why art thou not here? Oh! why art thou not here?"
he_IL: “הו! ג’אן באטיסטה, מדוע אינך כאן? הו! מדוע אינך כאן?”

en: "One Hundred Years of Solitude" by Gabriel García Márquez is a landmark novel in the genre of magical realism. The novel tells the story of the Buendia family over the course of seven generations, tracing their lives and fortunes as they build the town of Macondo and confront the forces of modernity.
he_IL: מאה שנים של בדידות" מאת גבריאל גארסיה מארקז הוא רומן landmark בז'אנר של ריאליזם קסום. הרומן מספר את סיפור משפחת בואנדיה במהלך שבעה דורות, עוקב אחרי חייהם ומזלם כשהם בונים את העיירה מקונדו ומתמודדים עם כוחות המודרניות.

en: "One Hundred Years of Solitude" is a masterpiece of world literature, a novel that continues to captivate and inspire readers around the globe. Its themes of love, loss, and the passage of time are timeless, and its characters are unforgettable, serving as a powerful reminder of the enduring power of the novel as an art form.
he_IL: מאה שנים של בדידות" היא יצירת מופת של ספרות העולם, רומן שממשיך לרתק ולהשריש קוראים ברחבי הגלובוס. הנושאים שלה של אהבה, אובדן ומעבר הזמן הם נצחיים, והדמויות שלה בלתי נשכחות, משמשות כתזכורת חזקה לכוח המתמשך של הרומן כאמנות.

en: "Our excellent Senor Mitchell" for the business and official world of Sulaco; "Fussy Joe" for the commanders of the Company's ships, Captain Joseph Mitchell prided himself on his profound knowledge of men and things in the country—cosas de Costaguana. Amongst these last he accounted as most unfavourable to the orderly working of his Company the frequent changes of government brought about by revolutions of the military type.
he_IL: הקפטן ג’וזף מיצ’ל – “סניור מיצ’ל המצוין שלנו” בשביל העולם העסקי והרשמי של סולאקו, “ג’ו הטרדן” בשביל המפקדים של ספינות החברה – התגאה על ידיעתו העמוקה באנשיה ובענייניה של הארץ – קוֹסאס דה קוסטאגואנה. בין אלה האחרונים היו הדברים המפריעים ביותר לפעולתה התקינה של החברה. לפי דעתו, חילופי המימשל התכופים מחמת מהפכות מן הטיפוס הצבאי.

en: "Out of Step", a Minor Threat song from their second EP, further demonstrates the said belief: "Don't smoke/Don't drink/Don't fuck/At least I can fucking think/I can't keep up/I'm out of step with the world." The "I" in the lyrics was usually only implied, mainly because it did not quite fit the rhythm of the song. Some of the other members of Minor Threat, Jeff Nelson in particular, took exception to what they saw as MacKaye's imperious attitude on the song.[8] The song was later re-recorded, and the updated version of the song on the 1983 album Out of Step, which is slower so the first-person use of "I" would be clearer, included a bridge where MacKaye explains his personal beliefs, explaining that his ideals, which at the time were not yet known as what became a collective philosophy, or in fact, known as "straight edge," "is not a set of rules; I'm not telling you what to do. All I'm saying is there are three things, that are like so important to the whole world that I don't happen to find much importance in, whether it's fucking, or whether it's playing golf, because of that, I feel... I can't keep up... (full chorus)".
he_IL: Out of Step", שיר של הלהקה Minor Threat מה-EP השני שלהם, מדגים נוסף את האמונה האמורה: "אל תעשה סיגריות/אל תשתה/אל תזדיין/לפחות אני יכול לחשוב/אני לא מצליח לעקוב/אני מחוץ לשלב עם העולם." ה-"אני" במילים נכתב בדרך כלל רק בהסתמך, בעיקר מכיוון שזה לא התאים בדיוק לקצב השיר. חברים אחרים ב-Minor Threat, במיוחד ג'ף נלסון, לקחו יוצא דופן למה שהם ראו כהתנהלות עברית של מקאיי בשיר. השיר הוקלט מחדש מאוחר יותר, והגרסה המעודכנת של השיר באלבום Out of Step משנת 1983, שהיא איטית יותר כדי שהשימוש האישי במילה "אני" יהיה ברור יותר, כוללת גשר בו מקאיי מסביר את האמונות האישיות שלו, מסביר שהאידיאולוגיה שלו, שאז לא הייתה ידועה כפילוסופיה משותפת או בעצם ידועה כ-"סטרייט אדג'", "אינה סט של כללים; אני לא אומר לך מה לעשות. כל מה שאני אומר הוא שיש שלושה דברים, שהם כל כך חשובים לעולם כולו שאני לא מוצא הרבה חשיבות בהם, בין אם זה זיון, או בין אם זה משחק גולף, בגלל זה, אני מרגיש... אני לא מצליח לעקוב... (פזמון מלא)".

en: "Peace, woman! Where's the sense of it? There's his duty," he murmured in the dark; and she would retort, panting—
he_IL: “שקט, אשה! מה ההגיון בדבר? הוא עושה את חובתו,” לחש באפלה; והיא היתה משיבה לעומתו, בכובד־נשימה:

en: "Public Art Installations: How Rainbows Transform Urban Spaces"
he_IL: התקנות אמנות ציבורית: איך קשתות צבעוניות משנה את המרחבים העירוניים

en: "Rainbows and Music: Songs That Celebrate Color and Joy"
he_IL: קשתות ומוזיקה: שירים שחוגגים צבע ושמחה

en: "Sarah," George began, his eyes sparkling with memories, "this house has seen it all. Your grandma and I raised our children here, right where you're sitting now. There's something magical about a house by the lake – it cradles the echoes of laughter, the whispers of the wind, and the passage of time."
he_IL: שרה," ג'ורג' התחיל, עיניו נוצצות בזכרונות, "הבית הזה ראה הכל. סבתא שלך ואני גידלנו את הילדים שלנו כאן, בדיוק במקום שבו את יושבת עכשיו. יש משהו קסום בבית ליד האגם – הוא מחבק את ההד של הצחוק, את הלחישות של הרוח, ואת זרימת הזמן.

en: "Sit, Mateo," the figure said, gesturing to the empty chair across the table.
he_IL: שב, מאטיאו," אמר הדמות, מהנהנת לכיסא הריק מול השולחן.

en: "Slow Burn" invites players into a universe where the environment is a canvas for an ever-unfolding narrative. The art hints at a setting where the modern and the mythical collide, creating a unique aesthetic that promises to set "Slow Burn" apart from its contemporaries in the RPG genre.
he_IL: Slow Burn" מזמין שחקנים ליצור יחד עם העולם הסביבתי יצירת סיפור נפתחת תמיד. האמנות מרמזת על סביבה שבה המודרני והמיתולוגי מתנגשים, יוצרת אסתטיקה ייחודית שמבטיחה להבדיל את "Slow Burn" ממגזר ה-RPG המודרני.

en: "Slow Burn" is an upcoming open-world RPG offering an immersive, artful experience. The game blends modern and mythical elements, challenging players to explore themes of identity, time, and resilience amidst a decaying world.
he_IL: Slow Burn" הוא משחק תפקידים עולם פתוח המציע חוויה מרתקת ואמנותית. המשחק משלב אלמנטים מודרניים ומיתולוגיים ומאתגר את השחקנים לחקור תבניות של זהות, זמן ועמידות בתוך עולם שמתקלקל.

en: "Slow Burn" is slated for release next year, and anticipation is high. If the rest of the game is anything like the art that heralds its arrival, players are in for an experience that will linger with them long after the screen goes dark. Keep an eye on this space for more news about "Slow Burn," a game that's set to ignite the RPG scene with its slow fuse leading to an explosive entry into the genre.
he_IL: Slow Burn" מתוכנן לצאת לאור בשנה הבאה, והציפיות גבוהות. אם שאר המשחק דומה לאמנות המקדימה את הגעתו, השחקנים יחוו חוויה שתישאר איתם לאחר שהמסך יחשוך. שמרו עין על המקום הזה לעדכונים נוספים על "Slow Burn", משחק שמתכנן להצית את תחום ה-RPG עם פתיחה מוארת ופיצוץ מרהיב.

en: "Smith knows no more of this continent than a baby."
he_IL: “סמית יודע על היבשת הזאת לא יותר מתינוק.”

en: "So many things are possible just as long as you don't know they're impossible."
he_IL: "הרבה דברים אפשריים אם לא יודעים שהם בלתי אפשריים."

en: "So many things are possible, just as long as you don't know they are impossible."
he_IL: "הרבה דברים אפשריים אם לא יודעים שהם בלתי אפשריים."

en: "Starting my role as a WordPress administrator has been a joy, thanks to its intuitive interface, media management, security, and plugin integration, making website management a breeze."
he_IL: התחלת התפקיד שלי כמנהל מערכת ב-WordPress הייתה תענוג, בזכות הממשק האינטואיטיבי, ניהול המדיה, האבטחה והשלבת התוספים שלו, הפכו את ניהול האתר לפשוט וקל.

en: "Starting my role as a WordPress administrator has been a joy, thanks to its intuitive interface, media management, security, and plugin integration, making websites a breeze."
he_IL: "התחלת התפקיד שלי כמנהל מערכת ב-WordPress הייתה תענוג, בזכות הממשק האינטואיטיבי שלו, ניהול המדיה, האבטחה והשלבת התוספים, שהופכים את יצירת האתרים לפשוטה."

en: "Straight Edge," a song from the band's first EP, helped to inspire the straight edge movement. The lyrics of the song relay MacKaye's first-person perspective of his personal choice of abstinence from alcohol and other drugs, a novel ideology for rock musicians which initially found a small but dedicated following. Other prominent groups that subsequently advocated the straight edge stance include SS Decontrol and 7 Seconds. Although the original song was not written as a manifesto or a "set of rules," many later bands inspired by this idea used it as such, and over the years since its release, the song and the term "straight edge" became the zeitgeist for an entire subculture, and indeed the basis for a paradigm shift that has persisted and grown consistently throughout the world. The term comes as the point of the story—he doesn't want to do drugs or drink, so therefore the writer has an edge over those who do—a straight edge.
he_IL: Straight Edge," שיר מה-EP הראשון של הלהקה, תרם להשראה של תנועת ה-"straight edge". מילות השיר מעבירות את הנקודת מבט האישית של מקאיי לגבי בחירתו האישית לצמיתות מאלכוהול וסמים אחרים, אידיאולוגיה חדשנית עבור מוזיקאים רוק שמצאה בתחילה קהל עוקב קטן אך מסור. קבוצות מובילות אחרות שתמכו בעמדת ה-"straight edge" כוללות את SS Decontrol ו-7 Seconds. למרות שהשיר המקורי לא נכתב כמניפסט או "סט של כללים", הרבה להקות מאוחרות שהשתגעו על הרעיון השתמשו בו ככזה, ומאז שהושק, השיר והמונח "straight edge" הפכו לזיטגייסט של תת-תרבות שלמה, ולמעשה לבסיס של שינוי פרדיגמה שהתמיד וגדל באופן עקבי ברחבי העולם. המונח מגיע כנקודת המבט בסיפור - הוא לא רוצה להשתמש בסמים או לשתות, ולכן הכותב יש יתרון על אלה שעושים זאת - יתרון ישר.

en: "Success Synergy" offers more than just strategies; it provides a holistic approach to living and working with joy, meaning, and high performance. Step into this enriching experience and prepare to transform your life, achieving not just external success but also deep, lasting satisfaction and fulfillment.
he_IL: הצלחה בסינרגיה" מציעה יותר מאפשרויות ואסטרטגיות; היא מספקת גישה הוליסטית לחיים ולעבודה בשמחה, במשמעות ובביצועים גבוהים. תיכנסו לחוויה המעשירה הזו והתכוננו לשינוי את חייכם, להשיג לא רק הצלחה חיצונית אלא גם שביעות רצון עמוקה ומתמשכת.

en: "Tell us about the time you caught the giant fish, Grandpa!" exclaimed Jake, Sarah's older brother.
he_IL: תגיד לנו על הפעם שתפסת את הדג הענק, סבא!" קרא ג'ייק, האח הגדול של שרה.

en: "The Great Gatsby" by F. Scott Fitzgerald is a masterpiece of American literature that explores the decadence and excess of the Jazz Age. The novel tells the story of Jay Gatsby, a mysterious millionaire who throws lavish parties in the hopes of winning back his former love, Daisy Buchanan.
he_IL: גטסבי הגדול" מאת פ. סקוט פיצג'רלד הוא יצירת מופת של הספרות האמריקאית שחוקרת את הדקדנס והעושר של עידן הג'אז. הרומן מספר את סיפורו של ג'יי גטסבי, מיליונר מסתורי שמארגן מסיבות מפוארות בתקווה לזכות מחדש באהבתו הקודמת, דייזי בוקנן.

en: "The Great Gatsby" remains a seminal work of American literature, a novel that captures the spirit of an era and the enduring themes of love, wealth, and power. Its insights into the human condition are as relevant today as they were nearly a century ago, and its legacy continues to inspire generations of readers and writers alike.
he_IL: הגאטסבי הגדול" נשאר יצירה מכוננת של ספרות אמריקאית, רומן שתופס את רוח התקופה ואת התובנות הנמשכות של אהבה, עושר וכוח. התובנות שלו על מצב האדם רלוונטיות היום כמו שהיו כמעט לפני מאה שנה, והמורשת שלו ממשיכה לה inspire דורות של קוראים וכותבים כאחד.

en: "The House of Spirits" by Isabel Allende is a <a href="https://bibliophile.mystagingwebsite.com/about/">sprawling family saga that spans multiple generations</a> and offers a rich exploration of the social and political turmoil of 20th century Chile. The novel is narrated by Alba, the youngest member of the Trueba family, and follows the lives of her ancestors, including her grandfather Esteban Trueba, who builds the family fortune, and her mother Blanca, who falls in love with a revolutionary and challenges her family's conservative values.
he_IL: הבית של הרוחות" מאת איזבל אלנדה היא <a href="https://bibliophile.mystagingwebsite.com/about/">סאגת משפחה רחבת היקף שחוצה כמה דורות</a> ומציעה חקירה עשירה של המהומות החברתיות והפוליטיות של צ'ילה במאה ה-20. הרומן מסופר על ידי אלבה, החברה הצעירה ביותר במשפחת טרובה, ועוקב אחרי חייהם של אבותיה, כולל סבה אסטבן טרובה, שבונה את ההון המשפחתי, ואמה בלנקה, שמתאהבת במהפכן ומאתגרת את הערכים השמרניים של משפחתה.

en: "The House of Spirits" is a stunning achievement, a novel that manages to be both epic in scope and intimate in detail. It offers a vivid portrait of a society in flux, and a powerful meditation on the forces that shape our lives. Allende's prose is vibrant and lush, and her characters are unforgettable, breathing life into a story that feels both timeless and urgent.
he_IL: הבית של הרוחות" הוא הישג מרהיב, רומן שמצליח להיות גם אפי בהיקפו וגם אינטימי בפרטים. הוא מציע דיוקן חי של חברה בשינוי, ומדיטציה חזק ומצליח על הכוחות שמעצבים את חיינו. הפרוזה של אליאנדה היא תוססת ושופעת, והדמויות שלה בלתי נשכחות, נושמות חיים בסיפור שמרגיש גם נצחי וגם דחוף.

en: "The Legion of Flame" by Anthony Ryan: In this action-packed novel, a Roman-inspired empire faces the threat of an ancient, powerful enemy. It's up to a group of elite soldiers, each possessing unique magical abilities, to defend their empire and save their world from destruction.
he_IL: The Legion of Flame" של אנתוני רייאן: ברומאית מרתקת זו, אימפריה מושרשת עומדת מול איום של אויב עתיק וחזק. זה תלוי בקבוצה של לוחמים אליטיים, כל אחד מהם בעל יכולות קסמיות ייחודיות, להגן על האימפריה שלהם ולהציל את עולמם מהשמדה.

en: "The Myth of Sisyphus" by Albert Camus is a philosophical essay that explores the nature of human existence and the search for meaning in a world that appears to be indifferent to our struggles. The essay takes its title from the Greek myth of Sisyphus, a king who was condemned by the gods to roll a boulder up a hill for all eternity, only to see it roll back down again each time he reached the top.
he_IL: המיתוס של סיזיפוס" מאת אלבר קאמי הוא מאמר פילוסופי שחוקר את טבע הקיום האנושי ואת החיפוש אחרי משמעות בעולם שנראה כאילו הוא אדיש למאבקים שלנו. המאמר לוקח את שמו מהמיתוס היווני של סיזיפוס, מלך שנידון על ידי האלים לגלגל אבן גדולה על גבעה לנצח, רק כדי לראות אותה מתגלגלת חזרה למטה בכל פעם שהוא הגיע לפסגה.

en: "The Picture of Dorian Gray" by Oscar Wilde
he_IL: תמונתו של דוריאן גריי" מאת אוסקר וילד

en: "The Rainbow Flag: Symbol of LGBTQ+ Pride and Inclusion"
he_IL: דגל הקשת: סימן לגאווה והכלה של LGBTQ+

en: "The Second Sex" is a 1949 book by the French&nbsp;existentialist&nbsp;philosopher Simone de Beauvoir. It is a hymn to human freedom and a classic of the existentialist movement. It also has claims to be the most important book in the history of feminism.
he_IL: "המין השני" הוא ספר שנכתב בשנת 1949 על ידי הפילוסופית האקזיסטנציאליסטית הצרפתייה, סימון דה בובואר. זהו המנון לחירות האנושית ופרסום קלאסי של התנועה האקזיסטנציאליסטית. נטען גם כי זהו הספר החשוב ביותר בהיסטוריה של הפמיניזם.

en: "The Secret History" by Donna Tartt
he_IL: ההיסטוריה הסודית" מאת דונה טרט

en: "The Sun Also Rises", A Review
he_IL: "השמש תמיד זורחת", ביקורת

en: "The Sun is not the only object that may appear less blue in the atmosphere. Distant clouds or snowy mountaintops may appear yellowish."
he_IL: "השמש היא לא האובייקט היחיד שעלול להיראות פחות כחול באטמוספרה. עננים רחוקים ופסגות הרים מושלגות עשויים לקבל גוון צהבהב."

en: "The Sun is not the only object that may appear less blue in the atmosphere. Distant clouds or snowy mountaintops may appear yellowish."
he_IL: "השמש היא לא האובייקט היחיד שעלול להיראות פחות כחול באטמוספרה. עננים רחוקים ופסגות הרים מושלגות עשויים לקבל גוון צהבהב."

en: "The Wolf's Call" by Anthony Ryan: Set in the same world as "The Legion of Flame," this standalone novel follows the story of a Roman soldier who must navigate the treacherous world of politics and power to save his people from a terrifying supernatural force.
he_IL: The Wolf's Call" מאת אנתוני רייאן: מוגדר באותו עולם כמו "לגיון הלהב", ספר זה עוקב אחר סיפורו של חייל רומי שחייב לנווט בעולם המסוכן של הפוליטיקה והשלטון כדי להציל את עמו מכוח על-טבעי מפחיד.

en: "The artist is the creator of beautiful things. To reveal art and conceal the artist is art's aim. The critic is he who can translate into another manner or a new material his impression of beautiful things."
he_IL: "האמן הוא יוצר של דברים מרהיבים. השאיפה של האמנות היא לחשוף את האמנות ולהסתיר את האמן. המבקר האמנותי הוא זה שמתרגם את היצירה לסגנון אחר או לחומר חדש שישקף את הרושם שלו מהדברים המרהיבים."

en: "The chances against anything manlike on Mars are a million to one," he said.
he_IL: "הסיכויים שיש על מאדים יצורים שדומים בצורה כלשהי לאנושות הם מיליון לאחד," הוא העיר.

en: "The lesson was excellent and well structured. I now have a much better grounding in digital photography, understand the strength and weakness of my camera. It was the best way to flatten out a steep learning curve!"<br>- <em><strong>Mason D</strong>.</em>
he_IL: "השיעור היה מעולה ובנוי היטב. יש לי עכשיו תפיסה טובה הרבה יותר לגבי צילום דיגיטלי והבנה לגבי היתרונות והחסרונות של המצלמה שלי. מבחינתי זו הייתה הדרך הטובה ביותר להאיץ את תהליך הלמידה!"<br>- <em><strong>מייסון ד</strong>.</em>

en: "The more I see of the world, the more am I dissatisfied with it; and every day confirms my belief of the inconsistency of all human characters, and of the little dependence that can be placed on the appearance of merit or sense."
he_IL: "ככל שאני חווה יותר את העולם, כך אני מתאכזבת ממנו יותר. כל יום מאשש את האמונה שלי בחוסר העקביות של הדמויות האנושיות ובמידה המועטה שאפשר לסמוך על מראית עין של ערכים והיגיון."

en: "The only limit is the extent of your imagination."
he_IL: הגבול היחיד הוא היקף הדמיון שלך.

en: "The sky is not completely dark at night. Were the sky absolutely dark, one would not be able to see the silhouette of an object against the sky."
he_IL: השמיים לא לגמרי חשוכים בלילה. אם השמיים היו שחורים לגמרי, לא היה ניתן לראות את צלליות של אובייקטים שמוצבים מול השמיים.

en: "The society operates in the shadows for a reason," Emma replied. "The artistic journey is a delicate dance between inspiration and distraction. Sometimes, knowing too much can hinder the creative spirit. You needed to be guided without the burden of conscious influence."
he_IL: החברה פועלת בצללים מסיבה," ענתה אמה. "המסע האמנותי הוא ריקוד עדין בין השראה להסחת דעת. לפעמים, לדעת יותר מדי יכול להפריע לרוח היצירה. היית צריך להיות מונחה בלי העול של השפעה מודעת.

en: "The whole of the façades of the nunnery are elaborately sculptured, and the mechanical abilities of the builders are well brought into notice."
he_IL: "החלק הקדמי של המנזר כולו מעוטר בפסלים מורכבים והיכולות המכניות של הבונים ניכרות היטב."

en: "These gentlemen," he would say, staring with great solemnity, "had to run like rabbits, sir. I ran like a rabbit myself. Certain forms of death are—er—distasteful to a—a—er—respectable man. They would have pounded me to death, too. A crazy mob, sir, does not discriminate. Under providence we owed our preservation to my Capataz de Cargadores, as they called him in the town, a man who, when I discovered his value, sir, was just the bos'n of an Italian ship, a big Genoese ship, one of the few European ships that ever came to Sulaco with a general cargo before the building of the National Central. He left her on account of some very respectable friends he made here, his own countrymen, but also, I suppose, to better himself. Sir, I am a pretty good judge of character. I engaged him to be the foreman of our lightermen, and caretaker of our jetty. That's all that he was. But without him Senor Ribiera would have been a dead man. This Nostromo, sir, a man absolutely above reproach, became the terror of all the thieves in the town. We were infested, infested, overrun, sir, here at that time by ladrones and matreros, thieves and murderers from the whole province. On this occasion they had been flocking into Sulaco for a week past. They had scented the end, sir. Fifty per cent. of that murdering mob were professional bandits from the Campo, sir, but there wasn't one that hadn't heard of Nostromo. As to the town leperos, sir, the sight of his black whiskers and white teeth was enough for them. They quailed before him, sir. That's what the force of character will do for you."
he_IL: “האדונים האלה,” אומר היה, ניבט נכחו ברצינות גדולה, “היו מוכרחים לרוץ כמו ארנבות, אדוני. אני עצמי רצתי כמו ארנבת. כמה צורות של מיתה הן – המ – דוחות – המ – לגבי – אדם מכובּד. הם גם היו עשויים לחבוט בי עד מוות. אספסוף מטורף, אדוני, אינו מבחין. בחסד ההשגחה חבים היינו תודה על הצלתנו לקאפּאטאס דה קארגאדורֶס שלי, כמו שקראו לו בעיר, אדם אשר, כאשר גיליתי את ערכּו, אדוני, לא היה אלא קצין באניה איטלקית, אניה גדולה מג’ינובה, אחת האניות האירופיות המעטות שהביאו אי־פעם מטען כללי לסולאקו קודם בנייתה של הלאומית־המרכזית. הוא עזב אותה בגלל כמה חברים מכובדים מאד שקנה לו כאן, בני־ארצו שלו, אך גם, אני מניח, כדי לשפר את מצבו. אדוני, אני מיטיב למדי לשפוט את אפיים של בני־אדם. שׂכרתי אותו לשמש מנהל־עבודה של הסבּלים שלנו, וממוּנה על המיזח שלנו. זה היה כל תפקידו של האיש. אך בלעדיו היה סניוֹר ריבּיירה במתים. נוסטרומו זה, אדוני, אדם שאין לתת בו כל דופי, היה לאימתם של כל הגנבים בעיר. בעת ההיא שָרצוּ כאן בתוכנו, שרצו, הציפו אותנו, אדוני, לאדרוֹנס ומאטרירוס, גנבים ומרצחים מן המחוז כולו. בהזדמנות זו נוהרים היו לסולאקו זה שבוע־ימים. הם הריחו את ריח הקץ, אדוני. חמישים אחוז מן האספסוף הרצחני ההוא היו גזלנים מקצועיים מן הקאמפּוֹ, אדוני, אך לא היה בהם אחד שלא שמע על נוסטרומו. אשר לליפּרוס של העיר, אדוני, די היה להם במראה פאות־הזקן השחורות שלו ושיניו הלבנות. לבם נמס מפניו, אדוני. הנה זה כוחו של אופי."

en: "This land has been in my family for generations," Juan shared, his gaze lingering on the vine-covered hills. "The Martinez wines are not just a product; they are a piece of our history, a testament to the love we pour into every bottle."
he_IL: האדמה הזו הייתה במשפחה שלי במשך דורות," שיתף חואן, מבטו מתעכב על הגבעות המכוסות גפנים. "היינות של מרטינז הם לא רק מוצר; הם חלק מההיסטוריה שלנו, עדות לאהבה שאנחנו שופכים לכל בקבוק.

en: "This software has completely transformed the way I work."
he_IL: "התוכנה הזו שינתה לחלוטין את צורת העבודה שלי."

en: "This software has completely transformed the way we work."
he_IL: "התוכנה הזו שינתה לחלוטין את צורת העבודה שלנו."

en: "Tiger's Den" is more than a game; it's a spectacle of martial prowess, a digital dojo where only the strongest survive. So tie your headband, clench your fists, and step into the neon glow – it's time to fight!
he_IL: Tiger's Den" הוא יותר ממשחק; זה הוא תצוגה של יכולת קרבית, דוג'ו דיגיטלי בו רק החזקים ביותר שורדים. אז קשר את הסרבל שלך, עצום את הידיים שלך וצא לתוך הניאון המואר - הגיע הזמן להילחם!

en: "Tiger's Den," a thrilling new fighting game, is set to redefine digital combat with intense matches, diverse characters and a robust online function. The game also introduces a replay network for quality video recording and sharing.
he_IL: Tiger's Den," משחק לחימה מרגש חדשני, מוכן להגדיר מחדש את הקרב הדיגיטלי עם משחקים מתוחכמים, דמויות מגוונות ותכונה מקוונת חזקה. המשחק מציג גם רשת חזרה להקלטת וידאו איכותית ושיתוף.

en: "To the Lighthouse" by Virginia Woolf is a modernist masterpiece that explores the complexities of human relationships and the nature of time. The novel is divided into three sections: "The Window," "Time Passes," and "The Lighthouse," each of which offers a unique perspective on the lives of the Ramsay family and their guests.
he_IL: אל המגדלור" מאת וירג'יניה וולף הוא יצירת מופת מודרניסטית שחוקרת את המורכבויות של מערכות יחסים אנושיות ואת טבע הזמן. הרומן מחולק לשלושה חלקים: "החלון," "הזמן עובר," ו" המגדלור," שכל אחד מהם מציע פרספקטיבה ייחודית על חייהם של משפחת רמסי ואורחיהם.

en: "To the Lighthouse" is a remarkable achievement, a novel that manages to be both deeply personal and universally resonant. Woolf's exploration of the human condition is profound and moving, and her prose is a testament to the power of language to capture the fleeting nature of our lives. It is a work of art that continues to captivate and inspire readers nearly a century after its publication.
he_IL: אל המגדלור" הוא הישג מרשים, רומן שמצליח להיות גם אישי מאוד וגם בעל תהודה אוניברסלית. החקירה של וולף על מצב האדם היא עמוקה ומרגשת, והפרוזה שלה היא עדות לכוח של השפה לתפוס את הטבע החמקמק של חיינו. זהו יצירת אמנות שממשיכה לרתק ולהשריש קוראים כמעט מאה שנה לאחר פרסומה.

en: "Tonight has been more magical than I could have imagined," he confessed. "Your music has breathed new life into these vineyards, and I am grateful for the connection we've forged."
he_IL: הערב היה יותר קסום ממה שיכולתי לדמיין," הוא הודה. "המוזיקה שלך נשמה חיים חדשים בכרמים האלה, ואני אסיר תודה על הקשר שיצרנו.

en: "Unseen Dragons" also introduces the Trickster Vocation, a new class that promises to inject an exciting dynamic into the game's robust combat system. The trailer offers a glimpse of the Trickster's abilities and hints at the strategic depth players will need to master to utilize this vocation effectively against the game's formidable new enemies.
he_IL: דרקונים בלתי נראים" מציג גם את מקצוע המתלהב, דרגה חדשה שמבטיחה להכניס דינמיקה מרגשת למערכת הקרב החזקה של המשחק. הטריילר מציע הצצה ליכולות המתלהב ומרמז על העומק האסטרטגי ששחקנים יצטרכו לשלוט בו כדי להשתמש במקצוע זה ביעילות נגד האויבים החדשים והכבדים של המשחק.

en: "Upon an investigation of the outer parts of the pyramid, it is to be observed that it was not only carefully constructed, but its plan must have been accurately drawn and the relative mathematical measurements calculated with reference to the space that was required for the temple. ."
he_IL: "לאחר בדיקה של חלקיה החיצוניים של הפירמידה, נראה שהיא לא רק נבנתה בצורה זהירה ביותר אלא שצורתה שורטטה והמשוואות המתמטיות הרלוונטיות חושבו ביחס לשטח שנדרש לבניית המקדש. "

en: "Vanity and pride are very different things, though the words are often used synonymously. A person may be proud without being vain. Pride relates more to our opinion of ourselves, vanity to what we would have others think of us."
he_IL: שחצנות וגאווה הם שני דברים שונים, למרות הנטייה להשתמש בהן כמילים נרדפות. אדם יכול להתגאות במשהו בלי להיות שחצן. המונח גאווה מתייחס יותר לאופן שבו אנו רואים את עצמנו, בעוד ששחצנות היא מה שהיינו רוצים שאחרים יראו בנו."

en: "Virtual Dissections: Leonardo's Legacy in Virtual Reality Anatomy"
he_IL: פילוטות וירטואליות: המורשת של ליאונרדו באנטומיה במציאות מדומה

en: "We create places and spaces that positively impact the people who use them and the environment that surrounds them."
he_IL: "יצרנו מרחבים וחללים שמשפיעים לטובה על האנשים שמשתמשים בהם ועל הסביבה שמקיפה אותם."

en: "We were big fans of The Dils, they had this EP, 198 Seconds of The Dils and I was so in love with punk rock that I would just write album titles on my clothes. This was still when Steve and I lived with my mom. We had this desk in this room we shared and I wrote '197 seconds of The Dils,' I miswrote the title. Over time, everything else faded, but the 7 Seconds part was there, and I circled it, I thought it looked cool."
he_IL: היינו מעריצים גדולים של The Dils, הם היו להם את ה-EP הזה, 198 שניות של The Dils ואני הייתי כל כך מאוהב בפאנק רוק שהייתי פשוט כותב כותרות של אלבומים על הבגדים שלי. זה היה עוד כשסטיב ואני גרים עם אמא שלי. היה לנו שולחן בחדר המשותף שלנו וכתבתי '197 שניות של The Dils', טעיתי בכתיבת הכותרת. עם הזמן, הכל נמוך, אבל החלק של 7 שניות נשאר, ואני עיגבתי אותו, חשבתי שזה נראה מגניב.

en: "Were the sky absolutely dark, one would not be able to see the silhouette of an object against the sky."
he_IL: "אם השמיים היו שחורים לגמרי, לא היה ניתן לראות צלליות של אובייקטים שמוצבים מול השמיים."

en: "What Commons have in Common" is a celebration of diversity, unity, and interdependence. It invites us to question our assumptions, explore new perspectives, and imagine the possibilities of a more connected and sustainable future.
he_IL: מה שיש לקומונס במשותף" הוא חגיגה של גיוון, אחדות ותלות הדדית. הוא מזמין אותנו לשאול את ההנחות שלנו, לחקור פרספקטיבות חדשות ולדמיין את האפשרויות של עתיד מחובר ובר קיימא יותר.

en: "What Commons have in Common" is an immersive exploration of the interconnectedness of the human experience. Drawing upon a vast array of open-source images, the exhibition seeks to transcend the traditional boundaries of art, science, culture, and nature, creating a space where diverse subjects intersect and overlap.
he_IL: מה שיש לקומונס במשותף" היא חקירה מעמיקה של הקישוריות של החוויה האנושית. בעזרת מערך רחב של תמונות בקוד פתוח, התערוכה שואפת לחרוג מגבולות המסורתיים של אמנות, מדע, תרבות וטבע, וליצור מרחב שבו נושאים מגוונים נפגשים ומשתלבים.

en: "Where are you from?" Emma asked, her eyes bright with curiosity.
he_IL: מאיפה את?" אמה שאלה, עיניה זורחות מסקרנות.

en: "World Class" by luxury elite
he_IL: עולם מעולה" על ידי האליטה היקרה

en: "World Class," released in 2015 by luxury elite, is a smooth, seductive journey into the luxury aesthetic side of vaporwave. The album is a collection of tracks that sample the slick production of '80s lounge and soft-rock, repurposed to evoke the glamour of a bygone era of opulence. It's music for cruising down neon-lit streets in a convertible, the wind in your hair as the city's glow blurs past.
he_IL: World Class," שוחרר בשנת 2015 על ידי luxury elite, הוא מסע חלק ומסוחף אל תוך הצד האסתטי המפואר של וייפרווייב. האלבום הוא אוסף של רצועות שמשתמשות בהפקה חלקה של לאונג' ורוק רך של שנות ה-80, שמשמשות מחדש כדי לעורר את הגלמור של עידן של עושר ופאר שכבר עבר. זו מוזיקה לנסיעה ברחובות מוארים בנאון במכונית קונברטיבל, עם הרוח בשיערך כאשר ניצוץ העיר עובר לך מול העיניים.

en: "Yellow Ocher: Harnessing the Sun's Glow in Art" invites you to embrace the luminosity of this golden pigment. Whether you're an artist seeking inspiration, a history enthusiast tracing the roots of creativity, or simply captivated by the brilliance of earth's golden treasure, join us on this exploration of Yellow Ocher—a radiant chapter in the ever-evolving story of color.
he_IL: אוקר צהוב: לנצל את זוהר השמש באמנות" מזמין אותך לאמץ את הזוהר של הפיגמנט הזהב הזה. בין אם אתה אמן שמחפש השראה, חובב היסטוריה שעוקב אחרי שורשי היצירתיות, או פשוט מוקסם מהברק של אוצרות הזהב של כדור הארץ, הצטרף אלינו בחקר האוקר הצהוב—פרק זוהר בסיפור המתפתח תמיד של הצבע.

en: "You go in at once, Giorgio," she directed. "One would think you do not wish to have any pity on me—with four Signori Inglesi staying in the house." "Va bene, va bene," Giorgio would mutter. He obeyed. The Signori Inglesi would require their midday meal presently. He had been one of the immortal and invincible band of liberators who had made the mercenaries of tyranny fly like chaff before a hurricane, "un uragano terribile." But that was before he was married and had children; and before tyranny had reared its head again amongst the traitors who had imprisoned Garibaldi, his hero.
he_IL: “אתה היכּנס מיד, ג’ורג’ו,” פקדה. “אפשר לחשוב שאינך רוצה לרחם עלי בכלל – בזמן שארבעה סיניורי אינגלזי נמצאים בבית.” “וַא בֶנה, וַא בֶנה,” היה ג’ורג’ו ממלמל. הוא ציית. הסיניורי אינגלזי יצטרכו עוד־מעט לסעודת־הצהריים שלהם. הוא היה אחד מאותה חבורה בת־אלמוות ובלתי־מנוצחת של משחררים שהניסו את שׂכירי־החרב של העריצוּת כמוֹץ מפני סער, “אוּן אוּראגאנוֹ טֶריבּילֶה.” אבל זה היה קודם שיתחתן ויעמיד ולדות; וקודם שתזקוף העריצות שוב את ראשה בקֶרב הבוגדים שכלאו את גאריבאלדי, גיבורו.

en: "You shouldn't be waiting for figs in the winter", the Stoics said. Nice thought.
he_IL: אתה לא אמור לחכות לתאנים בחורף", אמרו הסטואיקים. מחשבה נחמדה.

en: "… I am often with you in thought, dear Berthe. I’m in your studio and I like to slip away, if only for a quarter of an hour, to breathe that atmosphere that we shared for many years…"
he_IL: "...אני חושבת עליך לעיתים קרובות, ברת היקרה. אני עומדת לצידך בסטודיו ורוצה לברוח ולו לרבע שעה קצרה, כדי לנשום שוב את האוויר שחלקנו יחד שנים רבות..."

en: #QuadratPodcast
he_IL: ‎#QuadratPodcast

en: #dowork
he_IL: ‎#dowork

en: $ 120.00
he_IL: 120.00 $

en: $ 40.00
he_IL: 40.00 $

en: $0
he_IL: 0 דולר

en: $0.00
he_IL: 0.00 $

en: $0.00/month
he_IL: 0.00 ₪/חודש

en: $1
he_IL: 1 $

en: $1.50
he_IL: 1.50 $

en: $10
he_IL: 40 ש"ח

en: $10.00
he_IL: 30 ש"ח

en: $10.99/8oz
he_IL: 10.99 ₪/8oz

en: $100
he_IL: 100 $

en: $100B
he_IL: 100,000,000,000 $

en: $100K
he_IL: 100,000 $

en: $100M
he_IL: 100,000,000 $

en: $11.5
he_IL: 11.5 דולר

en: $12
he_IL: 12 $

en: $120.00
he_IL: 120.00 $

en: $129.00
he_IL: 129.00 $

en: $12M
he_IL: 12 מיליון דולר

en: $12M revenue
he_IL: הכנסות של 12 מיליון דולר

en: $13
he_IL: 42 ש"ח

en: $14
he_IL: 45 ש"ח

en: $15
he_IL: 15 $

en: $150
he_IL: 150 ש"ח

en: $18
he_IL: 18 $

en: $199
he_IL: 199 ש"ח

en: $199/month
he_IL: 199 ₪ לחודש

en: $2
he_IL: 2 $

en: $20
he_IL: 60 ש"ח

en: $20.00
he_IL: 60 ש"ח

en: $23.40
he_IL: 23.40 דולר

en: $25
he_IL: 25 $

en: $250
he_IL: 250 ש"ח

en: $25B
he_IL: 25 מיליארד דולר

en: $26
he_IL: 85 ש"ח

en: $29 - Buy now
he_IL: 29 $ - לקנות עכשיו

en: $3
he_IL: 3 $

en: $30
he_IL: 80 ש"ח

en: $30.00
he_IL: 30.00 $

en: $350
he_IL: 350 ש"ח

en: $350.00
he_IL: 350.00 $

en: $36
he_IL: 36 $

en: $360
he_IL: 360 $

en: $39.00/month
he_IL: 39.00 ₪/חודש

en: $4
he_IL: 4 $

en: $4.5
he_IL: 4.5 דולר

en: $40
he_IL: 100 ש"ח

en: $40.00
he_IL: 40 ש"ח

en: $45
he_IL: 45 $

en: $49.00
he_IL: 49.00 $

en: $5
he_IL: 5 $

en: $5 is all it takes to purchase enough seeds to plant over 100 high-yield plants and grow over 500lbs of fresh produce!
he_IL: תרומה של 5 $ בלבד תעזור לנו לרכוש זרעים ולזרוע מעל 100 צמחים בעלי תפוקה גבוהה שיפיקו תוצרת טרייה בשווי של מעל 225 ק"ג!

en: $50
he_IL: 50 $

en: $6
he_IL: 6 $

en: $60
he_IL: 60 $

en: $67
he_IL: 67 $

en: $7
he_IL: 25 ש"ח

en: $70
he_IL: 70 $

en: $79.50
he_IL: 79.50 $

en: $8
he_IL: 30 ש"ח

en: $80
he_IL: 200 ש"ח

en: $9
he_IL: 9 $

en: $97 - Book now!
he_IL: 97 $ – להזמין עכשיו!

en: $99
he_IL: 99 ש"ח

en: $99.00/month
he_IL: 99.00 ₪/חודש

en: $99/month
he_IL: 99 ₪ לחודש

en: $FREE
he_IL: ‎$FREE

en: $latex P_nu^{-mu}(z)=frac{left(z^2-1right)^{frac{mu}{2}}}{2^mu sqrt{pi}Gammaleft(mu+frac{1}{2}right)}int_{-1}^1frac{left(1-t^2right)^{mu -frac{1}{2}}}{left(z+tsqrt{z^2-1}right)^{mu-nu}}dt$
he_IL: ‎$latex P_nu^{-mu}(z)=frac{left(z^2-1right)^{frac{mu}{2}}}{2^mu sqrt{pi}Gammaleft(mu+frac{1}{2}right)}int_{-1}^1frac{left(1-t^2right)^{mu -frac{1}{2}}}{left(z+tsqrt{z^2-1}right)^{mu-nu}}dt$

en: $latex displaystyle P_nu^{-mu}(z)=frac{left(z^2-1right)^{frac{mu}{2}}}{2^mu sqrt{pi}Gammaleft(mu+frac{1}{2}right)}int_{-1}^1frac{left(1-t^2right)^{mu -frac{1}{2}}}{left(z+tsqrt{z^2-1}right)^{mu-nu}}dt$
he_IL: ‎$latex displaystyle P_nu^{-mu}(z)=frac{left(z^2-1right)^{frac{mu}{2}}}{2^mu sqrt{pi}Gammaleft(mu+frac{1}{2}right)}int_{-1}^1frac{left(1-t^2right)^{mu -frac{1}{2}}}{left(z+tsqrt{z^2-1}right)^{mu-nu}}dt$

en: 'American Mind' book cover design
he_IL: עיצוב כריכת הספר "American Mind

en: 'Avedisian' book cover design
he_IL: עיצוב כריכת הספר "אבדיסיאן

en: 'Best Film'<br>Winner
he_IL: 'הסרט הטוב ביותר'<br>זוכה

en: 'Bicycle Safety' poster and campaign design for Public Transport Administration
he_IL: עיצוב פוסטר וקמפיין 'בטיחות אופניים' עבור ניהול התחבורה הציבורית

en: 'Different strokes for different folks' campaign design
he_IL: עיצוב קמפיין "'כל אחד עם הטעם שלו'

en: 'Don't overexpose classified information' campaign poster and visual identity
he_IL: פוסט וזהות חזותית של מסר המסע הציבורי "אל תחשפו מידע מסווג

en: 'IBY 1972 International Book Year' Poster
he_IL: פוסטר "IBY 1972 שנת הספר הבינלאומית

en: 'Learning How to Learn' book cover design
he_IL: עיצוב כריכת הספר "למדות ללמוד

en: 'Loss and Grief' Poster, conducted by OMS chief mental health counselor, Rachelle Mandelbaum.
he_IL: פוסט 'אובדן ואבל', מוביל על ידי יועצת הבריאות הנפשית הראשית של OMS, רחל מנדלבאום.

en: 'Massachusetts Institute of Technology (MIT) School of Engineering - Graduate Study in Energy Processing and Utilization' poster design<br><br>
he_IL: עיצוב פוסטר 'Massachusetts Institute of Technology (MIT) בית הספר להנדסה - לימודי מוסמכים בעיבוד ושימוש באנרגיה' <br><br>

en: (123) 456-789
he_IL: ‎(123) 456-789

en: (123) 456-7890
he_IL: 03-1111111

en: (123)-456-789
he_IL: ‎(123)-456-789

en: (123)-456-7890
he_IL: ‎(123)-456-7890

en: (555) 555 1234
he_IL: ‎(555) 555 1234

en: (555) 555 1234<br>mail@example.com
he_IL: 03-1111111<br>mail@example.com

en: (555)555-1234
he_IL: ‎(555)555-‎1234

en: * To the sun, whose setting hid Laura's dwelling from his view.
he_IL: * לשמש, שהשקיע והסתיר את מעון של לורה ממבטו.

en: +39 0173 78625
he_IL: ‎03-5551234

en: +39 348 221979
he_IL: 03‎-1113999

en: - Ana From Como
he_IL: - אנה מקומו

en: - Anthony, Grade 8 parent
he_IL: - אנטוני, הורה לתלמיד בכיתה ח'

en: - Focal Length<br>- Shutter Speed / Exposure<br>- Aperture / Depth of Field
he_IL: - אורך מוקד<br>- מהירות תריס / חשיפה<br>- צמצם / עומק שדה

en: - Jessica L.
he_IL: - גליה ל.

en: - Keiko, London
he_IL: - Keiko, לונדון

en: - Megan, Grade 12 parent
he_IL: - מייגן, הורה לתלמידה בכיתה י"ב

en: - Olivia, Paris
he_IL: - Olivia, פריז

en: - Sarah, New York
he_IL: - שרה, ניו יורק

en: - Terry B.
he_IL: - דניאל ב.

en: - Tony Stork, Business Owner
he_IL: - טוני סטורק, בעלי העסק

en: - Tony Stork, CEO &amp; Founder
he_IL: - טוני סטורק, מנכ"ל ומייסד

en: -- Sarah, Newcastle
he_IL: - שרה, ניוקאסל

en: . The first step to creating a minimalist home is to declutter. This means getting rid of items that you no longer use or love. By reducing the number of items in your home, you'll create more space and reduce visual clutter.
he_IL: הצעד הראשון ליצירת בית מינימליסטי הוא לסדר ולהסיר דברים שכבר לא משתמשים בהם או שאינם יוצרים לכם שמחה. על ידי הפחתת מספר הפריטים בבית, תיצרו יותר מקום ותפחיתו את העומס הוויזואלי.

en: ...or something like this:
he_IL: ... או משהו כזה:

en: ...they say that Sappho was the first,<br>hunting down the proud Phaon,<br>to throw herself, in her goading desire, from the rock<br>that shines from afar.<br>But now, in accordance with your sacred utterance,<br>lord king, let there be silence<br>throughout the sacred precinct of the headland of the White Rock.
he_IL: ...הם אומרים שספו הייתה הראשונה,<br>מצידה את פאון הגאה,<br>להשליך את עצמה, בתשוקתה המטרידה, מהצוק<br>שמזהה מרחוק.<br>אך עכשיו, על פי נאומך הקדוש שלך,<br>אדון המלך, תהיה שקטה<br>בכל חצר הקדושה של חוף הצוק הלבן.

en: .codeblock {
        right: 100% !important;
        position: absolute;
    }
he_IL: ‎.codeblock {
    ‎‎    right: 100% !important;
    ‎‎    position: absolute;
    ‎}

en: .post-title {
    	margin: 0 0 5px;
    	font-weight: bold;
    	font-size: 38px;
    	line-height: 1.2;
    	and here's a line of some really, really, really, really long text, just to see how the PRE tag handles it and to find out how it overflows;
    }
he_IL: .post-title {
    	margin: 0 0 5px;
    	font-weight: bold;
    	font-size: 38px;
    	line-height: 1.2;
    	וזו שורה של טקסט ארוך מאוד, מאוד, מאוד, מאוד, ואפשר לבדוק איך התגית עם העיצוב הקבוע מצליחה להתמודד איתו או אם הוא חורג מהגבולות;
    }

en: 0.7'' H
he_IL: 0.7'' ג

en: 0123-456-7890
he_IL: ‎123-456-‎7890

en: 01234567890<br>myemail@example.com
he_IL: 02-1111111<br>myemail@example.com

en: 06:30 PM – 08:00 PM Rocket Yoga - Open Level
he_IL: 06:30 PM – 08:00 PM רוקט יוגה - רמה פתוחה

en: 1 1/2 cups dark chocolate chips
he_IL: 1 1/2 כוסות שברי שוקולד כהה

en: 1 1/2 teaspoons baking powder
he_IL: 1 1/2 כפיות אבקת סודה

en: 1 3/4 cups all-purpose flour
he_IL: 1 3/4 כוסות קמח לכל מטרה

en: 1 3/4 teaspoons ground cinnamon
he_IL: 1 3/4 כפיות קינמון טחון

en: 1 Example Street
he_IL: רחוב כללי 1

en: 1 Example Street <br>Anytown, 10100<br>USA
he_IL: רחוב כללי 1, <br>עיר מגורים, 10100<br>, ארה"ב

en: 1 Example Street,
he_IL: רחוב כללי 1,

en: 1 Example Street, <br>Anytown, 10100<br>USA
he_IL: רחוב כללי 1<br>עיר מגורים, 10100 <br>ארה"ב

en: 1 Example Street,<br>Anytown, NY 10100
he_IL: רחוב כלשהו 1,<br>המושבה הגרמנית, ירושלים

en: 1 Example Street,<br>San Francisco, CA 10100, USA
he_IL: רחוב כללי 1, <br>עיר מגורים, 10100, ארה"ב

en: 1 Example Street<br>Anytown, NY 10100 USA
he_IL: רחוב כלשהו 1,<br>המושבה הגרמנית, ירושלים

en: 1 Infinite Loop
he_IL: ניגון ברצף מס' 1

en: 1 Tablespoon butter
he_IL: 1 כף חמאה

en: 1 column of text in the post, 1 column of text. Take one down, move it around, no columns of text in the post.
he_IL: טור אחד של טקסט בפוסט, טור אחד של טקסט. נוריד אחד מפה, נזיז אותו לפה ואין יותר טורים של טקסט.

en: 1 cup Rolo candies, halved
he_IL: כוס אחת סוכריות רולו, מחולקות לשניים

en: 1 cup all-purpose flour
he_IL: 1 כוס קמח רב תכליתי

en: 1 cup cold sparkling water (you may need a little more)
he_IL: 1 כוס מים מוגזים קרים (אולי תצטרך קצת יותר)

en: 1 cup cooked brown rice
he_IL: 1 כוס אורז חום מבושל

en: 1 cup dark chocolate, chopped
he_IL: 1 כוס שוקולד מריר, קצוץ

en: 1 cup fresh blueberries
he_IL: 1 כוס אוכמניות טריות

en: 1 cup granulated sugar
he_IL: כוס אחת סוכר גרנולה

en: 1 cup heavy cream
he_IL: 1 כוס שמנת מתוקה

en: 1 cup mayonnaise
he_IL: 1 כוס מיונז

en: 1 cup mixed berries (such as strawberries, blueberries, raspberries)
he_IL: 1 כוס פירות יער מעורבים (כמו תותים, אוכמניות, פטל)

en: 1 cup plain Greek yogurt
he_IL: 1 כוס יוגורט יווני פשוט

en: 1 cup powdered sugar
he_IL: 1 כוס סוכר אבקה

en: 1 cup unsalted butter, melted
he_IL: 1 כוס חמאה לא ממולחת, מומסה

en: 1 cup unsalted butter, softened
he_IL: 1 כוס חמאה לא ממולחת, מרכיבה

en: 1 cup unsweetened almond milk (or other non-dairy milk)
he_IL: 1 כוס חלב שקדים ללא סוכר (או חלב צמחי אחר)

en: 1 cup unsweetened cocoa powder
he_IL: כוס אחת אבקת קקאו לא ממותקת

en: 1 cup vanilla yogurt (you can use Greek yogurt for a thicker texture)
he_IL: 1 כוס יוגורט וניל (אתה יכול להשתמש ביוגורט יווני למרקם יותר סמיך)

en: 1 cup whole milk
he_IL: כוס אחת חלב מלא

en: 1 large egg
he_IL: 1 ביצה גדולה

en: 1 large head of broccoli, cut into florets
he_IL: 1 ראש גדול של ברוקולי, חתוך לפרחים

en: 1 large onion, chopped
he_IL: 1 בצל גדול, קצוץ

en: 1 ripe avocado
he_IL: 1 אבוקדו בשלים

en: 1 ripe banana, sliced
he_IL: 1 בננה בשלה, פרוסה

en: 1 serving
he_IL: 1 מנה

en: 1 small pumpkin, peeled and chopped into chunks (about 4 cups)
he_IL: 1 דלעת קטנה, קלופה וחתוכה לקוביות (בערך 4 כוסות)

en: 1 tablespoon baking powder
he_IL: 1 כף אבקת סודה לשתייה

en: 1 tablespoon coconut oil
he_IL: 1 כף שמן קוקוס

en: 1 tablespoon ground ginger
he_IL: 1 כף ג'ינג'ר טחון

en: 1 tablespoon honey or maple syrup (optional)
he_IL: 1 כף דבש או סירופ מייפל (אפשרות)

en: 1 tablespoon lemon juice
he_IL: 1 כף מיץ לימון

en: 1 tablespoon sugar
he_IL: 1 כף סוכר

en: 1 teaspoon Dijon mustard
he_IL: 1 כפית חרדל דיז'ון

en: 1 teaspoon baking powder
he_IL: 1 כפית אבקת סודה

en: 1 teaspoon baking soda
he_IL: 1 כף סודה לשתייה

en: 1 teaspoon dried basil
he_IL: 1 כפית בזיליקום יבש

en: 1 teaspoon dried oregano
he_IL: 1 כפית אורגנו יבש

en: 1 teaspoon fresh rosemary, finely chopped
he_IL: 1 כפית רוזמרין טרי, קצוץ דק

en: 1 teaspoon ground cinnamon
he_IL: כף אחת קינמון טחון

en: 1 teaspoon ground cumin
he_IL: 1 כפית כמון טחון

en: 1 teaspoon peppermint extract
he_IL: 1 כף תמצית נענע

en: 1 teaspoon pure vanilla extract
he_IL: 1 כפית תמצית וניל טהור

en: 1 teaspoon salt
he_IL: 1 כפית מלח

en: 1 teaspoon vanilla extract
he_IL: 1 כף תמצית וניל

en: 1. Choose a template
he_IL: בחר ערכת נושא

en: 1. Create a three-year plan
he_IL: 1. ליצור תוכנית לשלוש שנים

en: 1. Define your needs
he_IL: 1. מגדירים את הצרכים שלכם

en: 1. Puerto Viejo
he_IL: 1. פוארטו ויאחו

en: 1. Vientiane
he_IL: 1. ויינטיאן

en: 1/2 cup Parmesan cheese, grated
he_IL: 1/2 כוס גבינת פרמזן, מגוררת

en: 1/2 cup all-purpose flour
he_IL: חצי כוס קמח רגיל

en: 1/2 cup almonds, finely chopped
he_IL: 1/2 כוס שקדים, קצוצים דק

en: 1/2 cup cocoa powder
he_IL: 1/2 כוס קקאו פודר

en: 1/2 cup confectioners' sugar
he_IL: חצי כוס סוכר אבקה

en: 1/2 cup cornstarch
he_IL: 1/2 כוס קורנפלור

en: 1/2 cup crumbled feta cheese
he_IL: 1/2 כוס גבינת פטה מפוררת

en: 1/2 cup granola (choose your favorite variety)
he_IL: 1/2 כוס גרנולה (בחר את הסוג האהוב עליך)

en: 1/2 cup granulated sugar
he_IL: חצי כוס סוכר גרנולה

en: 1/2 cup heavy cream
he_IL: 1/2 כוס שמנת מתוקה

en: 1/2 cup hot water
he_IL: חצי כוס מים חמים

en: 1/2 cup milk
he_IL: חצי כוס חלב

en: 1/2 cup molasses
he_IL: 1/2 כוס סילאן

en: 1/2 cup unsalted butter, melted
he_IL: חצי כוס חמאה לא ממולחת, מומסה

en: 1/2 cup unsweetened coconut flakes
he_IL: 1/2 כוס פתיתי קוקוס לא ממותקים

en: 1/2 lb. Ground Sirloin Patty, Caramelized Onions
he_IL: 220 גר' בשר סינטה טחון, בצל מקורמל

en: 1/2 lb. Ground Sirloin Patty, Caramelized Onions and Mushrooms, Rosemary and Garlic Finishing Butter, House Steak Sauce
he_IL: 220 גר' בשר סינטה טחון, בצל מקורמל ופטריות, שכבה של חמאת רוזמרין ושום ורוטב ברביקיו ביתי

en: 1/2 teaspoon baking powder
he_IL: 1/2 כפית אבקת סודה לשתייה

en: 1/2 teaspoon baking soda
he_IL: 1/2 כפית סודה לשתייה

en: 1/2 teaspoon black pepper
he_IL: 1/2 כפית פלפל שחור

en: 1/2 teaspoon ground ginger
he_IL: 1/2 כפית ג'ינג'ר טחון

en: 1/2 teaspoon ground nutmeg
he_IL: 1/2 כפית אגוז מוסקט טחון

en: 1/2 teaspoon peppermint extract
he_IL: 1/2 כפית תמצית פולי השיטה

en: 1/2 teaspoon salt
he_IL: 1/2 כפית מלח

en: 1/3 cup granulated sugar
he_IL: 1/3 כוס סוכר גרנולה

en: 1/3 cup vegetable oil
he_IL: 1/3 כוס שמן צמחי

en: 1/3 lb. Impossible Patty, Caramelized Onions,  Sautéed Mushrooms
he_IL: 150 גר' המבורגר טבעוני, בצל מקורמל,  פטריות מוקפצות

en: 1/3 lb. Impossible Patty, Caramelized Onions, Sautéed Mushrooms
he_IL: 150 גר' המבורגר טבעוני, בצל מקורמל, פטריות מוקפצות

en: 1/3 lb. Patty, Caramelized Onions, Bleu Cheese
he_IL: 150 גר' המבורגר, בצל מקורמל, גבינה כחולה

en: 1/3 lb. Patty, Caramelized Onions, Bleu Cheese, Bacon
he_IL: 150 גר' המבורגר, בצל מקורמל, גבינה כחולה, בייקון

en: 1/3 lb. Patty, Caramelized Onions, Bleu Cheese, Bacon, Pork Belly
he_IL: 150 גר' המבורגר, בצל מקורמל, גבינה כחולה, בייקון, פורק בלי

en: 1/3 lbs Patty (sliced), Mixed Greens, Tomato, Red Onion, Pickles, Balsamic Vinaigrette
he_IL: 150 גר' של בשר קצוץ, תערובת עלים, עגבנייה, בצל סגול, מלפפון חמוץ, חומץ בלסמי

en: 1/4 cup Greek yogurt (optional)
he_IL: 1/4 כוס יוגורט יווני (אפשרות)

en: 1/4 cup brown sugar, packed
he_IL: 1/4 כוס סוכר חום, מאוחזר

en: 1/4 cup capers, drained and rinsed
he_IL: 1/4 כוס קפרס, מסונן ומבושל

en: 1/4 cup granulated sugar
he_IL: 1/4 כוס סוכר גרנולרי

en: 1/4 cup mixed nuts (such as almonds, walnuts, pecans), chopped
he_IL: 1/4 כוס אגוזים מעורבים (כמו שקדים, אגוזי מלך, פקאן), קצוצים

en: 1/4 cup sugar or honey (optional, adjust based on the sweetness of the mangoes)
he_IL: 1/4 כוס סוכר או דבש (אפשרות, התאם לפי מתיקות המנגו)

en: 1/4 cup sweetened condensed milk
he_IL: 1/4 כוס חלב מרוכז ממותק

en: 1/4 cup unsalted butter, cold and diced
he_IL: 1/4 כוס חמאה לא ממולחת, קרה ומקובצת

en: 1/4 cup vegetable oil
he_IL: 1/4 כוס שמן צמחי

en: 1/4 teaspoon ground allspice
he_IL: 1/4 כפית תבלין פלפל עץ מגורר

en: 1/4 teaspoon ground cardamom
he_IL: 1/4 כפית קרדמום טחון

en: 1/4 teaspoon ground cloves
he_IL: 1/4 כפית ציפורן טחונה

en: 1/4 teaspoon salt
he_IL: 1/4 כפית מלח

en: 1/8 teaspoon ground cloves
he_IL: 1/8 כפית קימל טחון

en: 1/8 teaspoon ground nutmeg
he_IL: 1/8 כפית קימל גרוס

en: 10 Destinations For a Solo Trip
he_IL: 10 יעדים לטייל בהם לבד

en: 10 Street Road
he_IL: רחוב 10

en: 10 Street Road<br>City, 10100<br>USA
he_IL: שדרת רחוב 10<br>עיר מגורים, 10100<br>ארה"ב

en: 10 mins
he_IL: 10 דקות

en: 10%
he_IL: ‎10%

en: 10,000 Pencils Delivered to Schools
he_IL: 10,000 עפרונות נשלחו לבתי ספר

en: 10-inch (feeds ~30)(+£40.00)
he_IL: 10 אינץ' (פיד ~30)(+£40.00)

en: 10. <strong>Dreambuilder</strong>
he_IL: 10. <strong>חולם</strong>

en: 10. The architect should also have a knowledge of the study of medicine on account of the questions of climates, air, the healthiness and unhealthiness of sites, and the use of different waters. For without these considerations, the healthiness of a dwelling cannot be assured. And as for principles of law, he should know those which are necessary in the case of buildings having party walls, with regard to water dripping from the eaves, and also the laws about drains, windows, and water supply. And other things of this sort should be known to architects, so that, before they begin upon buildings, they may be careful not to leave disputed points for the householders to settle after the works are finished, and so that in drawing up contracts the interests of both employer and contractor may be wisely safe-guarded. For if a contract is skilfully drawn, each may obtain a release from the other without disadvantage. From astronomy we find the east, west, south, and north, as well as the theory of the heavens, the equinox, solstice, and courses of the stars. If one has no knowledge of these matters, he will not be able to have any comprehension of the theory of sundials.
he_IL: 10. האדריכל צריך גם ידע של המחקר של הרפואה על חשבון השאלות של אקלים, אוויר, את הבריאות ואת הבריאות של אתרים, ושימוש במים שונים. שכן ללא שיקולים אלה, לא ניתן להבטיח את בריאותו של בית מגורים. ובאשר לעקרונות החוק, הוא צריך לדעת את אלה הדרושים במקרה של בניינים שיש קירות המפלגה, לגבי מים נוטפים מן המרזבים, וגם את החוקים על ניקוז, חלונות, ואספקת מים. ודברים אחרים מסוג זה צריכים להיות ידועים לאדריכלים, כך שלפני שהם מתחילים בבניינים, הם עשויים להיות זהירים שלא להשאיר נקודות במחלוקת עבור בעלי הבתים להתיישב לאחר העבודות הסתיימו, וכך בעריכת חוזים האינטרסים של המעסיק והקבלן כאחד עשויים להיות מוגנים בחוכמה. כי אם החוזה נמשך במיומנות, כל אחד יכול לקבל שחרור מהשני ללא חסרון. מן האסטרונומיה אנו מוצאים את המזרח, המערב, הדרום והצפון, כמו גם את התיאוריה של השמים, יום השוויון, ההיפוך וקורסי הכוכבים. אם אין לאדם ידע בעניינים אלה, לא תהיה לו כל הבנה של תיאוריית שעוני השמש.

en: 10.26Km, 56:40 min, 5:31 min/km / Recovery drink: Water
he_IL: 10.26 ק"מ, 56:40 דקות, 5:31 דקות לק"מ / שתיית התאוששות: מים

en: 100 Park Blvd
he_IL: 100‎ Park Blvd

en: 100%
he_IL: ‎100%

en: 100% Pure Rose<br>Essential Oil
he_IL: שמן אתרי<br>100% ורדים טהורים

en: 100% Woolen
he_IL: %100 צמר

en: 10:00pm
he_IL: 10 בערב

en: 10:30 AM – 12:00 PM Mandala Vinyasa - Open Level
he_IL: 10:30 בבוקר – 12:00 בצהריים מנדלה ויניאסה - רמה פתוחה

en: 10th Day of Rain
he_IL: היום הגשום העשירי

en: 11:00 AM - 6:00 PM
he_IL: 11:00 – 18:00

en: 11AM - 10PM
he_IL: מ-11:00 עד 22:00

en: 11AM - 12AM
he_IL: מ-11:00 עד חצות

en: 120ml (1/2 cup) butter
he_IL: 120 מ"ל (1/2 כוס) חמאה

en: 120ml (1/2 cup) butter 2 tsp.
he_IL: 120 מ"ל (1/2 כוס) חמאה 2 כפיות.

en: 120ml (1/2 cup).
he_IL: 120 מ"ל (1/2 כוס).

en: 123 Any Street, HJ 12345
he_IL: רחוב כלשהו 42, עיר כלשהי 12345

en: 123 Example St, <br>San Francisco, CA 1234
he_IL: 123 רחוב ראשי, <br>סן פרנסיסקו, CA 1234

en: 123 Example St, <br>San Francisco,<br>CA 12345-6789
he_IL: 123 רחוב ראשי, <br>סן פרנסיסקו<br>, קליפורניה 12345-6789

en: 123 Example St, San Francisco,
he_IL: 123 רחוב ראשי, סן פרנסיסקו,

en: 123 Example St, San Francisco, <br>CA 12345-6789
he_IL: 123 רחוב ראשי, סן פרנסיסקו,<br>קליפורניה 12345-6789

en: 123 Example St, San Francisco,<br>CA 12345-6789
he_IL: 123 רחוב ראשי, סן פרנסיסקו,<br>קליפורניה 12345-6789

en: 123 Example Street
he_IL: רחוב דוגמה 123

en: 123 Example Street, <br>San Francisco, CA 12345<br>(123)-456-7890
he_IL: 123 רחוב דוגמה, <br>סן פרנסיסקו, CA 12345<br>(123)-456-7890

en: 123 Example Street<br>San Francisco, CA 12345
he_IL: 123 רחוב דוגמה<br>סן פרנסיסקו, קליפורניה 12345

en: 123 Example Street<br>San Franciso, CA 12345
he_IL: 123 רחוב דוגמה<br>סן פרנסיסקו, קליפורניה 12345

en: 123 Main Street<br>Cambridge, MA, 02139
he_IL: רחוב ראשי 123<br>קמבריג', מסצו'סטס, 02139

en: 123 Main Street<br>New York, NY 10001
he_IL: 123‎ Main Street<br>New York,‏ NY 10001

en: 123 Street Name, Anycity
he_IL: רחוב 123, שם העיר

en: 123 Street, Sydney, NSW | (123) 456-789 | <a href="mailto:email@yourgroovydomain.com">email@yourgroovydomain.com</a>
he_IL: 123 רחוב, סידני, NSW | (123) 456-789 | <a href="mailto:email@yourgroovydomain.com">email@yourgroovydomain.com</a>

en: 123-456-7890
he_IL: ‎123-456-‎7890

en: 1234 S Main Street<br>Boston, MA, 01010
he_IL: רחוב ראשי 1234<br>בוסטון, מסצ'וסטס, 01010

en: 1234 S Main Street<br>Townsville, MA, 01010
he_IL: רחוב ראשי 1234<br>טאונסוויל, מסצ'וסטס, 01010

en: 12:30 PM – 01:30 PM Power Hour - Open Level
he_IL: 12:30 PM – 01:30 PM שעה של כוח - רמה פתוחה

en: 15 minutes
he_IL: 15 דקות

en: 15 years<br>of experience
he_IL: 15 שנות<br>ניסיון

en: 15% Off
he_IL: ‎15% הנחה

en: 1500+
he_IL: מעל 1500

en: 18 years
he_IL: 18 שנה

en: 18x24 inch giclée print on heavyweight matte paper
he_IL: הדפס איכותי בגודל 46x61 ס"מ על נייר מט כבד.

en: 18x24 inch giclée print on heavyweight matte paper.
he_IL: הדפס איכותי בגודל 46x61 ס"מ על נייר מט כבד.

en: 1911 Encyclopædia Britannica, Volume 3
he_IL: 1911, אנציקלופדיה בריטניקה, כרך 3

en: 195 USD — <a href="/link">Buy Now</a>
he_IL: 195 דולר — <a href="/link">קנה עכשיו</a>

en: 1979年にアメリカのイリノイ州シカゴで生まれたジェームズ・スミスは、トロンボーンの卓越した技能と、さまざまな音楽ジャンルにおける情熱的なパフォーマンスで高い評価を受けている男性金管楽器奏者。ジェームズは幼いころから音楽の道を歩み始め、ピアノとトランペットを学んだ後、トロンボーンに真の愛を見出す。ニューヨーク市の名門ジュリアード音楽院に通った後、独自で多様なスタイルを持つ優れたトロンボーン奏者としてすぐに評価されるようになる。
he_IL: ג'יימס סמית', שנולד בשנת 1979 בשיקגו, אילינוי, ארצות הברית, הוא נגן כלי נשיפה גבר מוערך עם יכולת מצוינת בטרומבון ובביצועים מולטימדיה בגרסאות מוזיקליות שונות. ג'יימס התחיל ללכת בדרכו של המוזיקה מגיל צעיר ולאחר שלמד פסנתר וחצוצרה, מצא את האהבה האמיתית בטרומבון. לאחר שהתקבל לאקדמיה המוזיקה המפורסמת ג'וליארד בעיר ניו יורק, הוא מיד זכה להערכה כנגן טרומבון מצטיין עם סגנון ייחודי ומגוון.

en: 1986–1993: Original run
he_IL: 1986–1993: ריצה מקורית

en: 1988 AC
he_IL: 1988 לספירה

en: 19th<br>Jun '23
he_IL: 19<br>ביוני '23

en: 2 (28 ounce) cans whole peeled tomatoes
he_IL: 2 קופסאות (28 אונקיות) של עגבניות קלופות שלמות

en: 2 1/4 cups all-purpose flour
he_IL: 2 ורבע כוסות קמח רגיל

en: 2 cloves garlic, minced
he_IL: 2 שיני שום, קצוצות

en: 2 columns
he_IL: 2 עמודות

en: 2 columns of text in the post, 2 columns of text. Take one down, move it around, 1 columns of text in the post.
he_IL: שני טורים של טקסט בפוסט, שני טורים של טקסט. נוריד אחד מפה, נזיז אותו לפה ונשאר רק טור אחד של טקסט.

en: 2 cups all-purpose flour
he_IL: 2 כוסות קמח רגיל

en: 2 cups fresh cherries, pitted and halved
he_IL: 2 כוסות דובדבנים טריים, ללא גלעין וחצויים

en: 2 cups fresh spinach, chopped
he_IL: 2 כוסות תרד טרי, קצוץ

en: 2 cups granulated sugar
he_IL: 2 כוסות סוכר גרנולה

en: 2 cups heavy cream
he_IL: 2 כוסות שמנת כבדה

en: 2 cups milk chocolate chips
he_IL: 2 כוסות שברי שוקולד חלב

en: 2 cups powdered sugar
he_IL: 2 כוסות סוכר אבקה

en: 2 eggs
he_IL: 2 ביצים

en: 2 large eggs
he_IL: 2 ביצים גדולות

en: 2 ripe mangoes
he_IL: 2 מנגו בשלים

en: 2 servings
he_IL: 2 מנות

en: 2 slices of cheese (such as provolone, mozzarella, or Swiss)
he_IL: 2 פרוסות גבינה (כמו פרובולונה, מוצרלה או שווייצרית)

en: 2 slices of prosciutto
he_IL: 2 פרוסות פרושוטו

en: 2 slices of your favorite bread (such as ciabatta, sourdough, or whole grain)
he_IL: 2 פרוסות מהלחם האהוב עליך (כמו צ'יאבטה, לחם מחמצת, או לחם מלא)

en: 2 slices whole grain bread
he_IL: 2 פרוסות לחם מלא

en: 2 tablespoons ground cinnamon
he_IL: 2 כפות קינמון טחון

en: 2 tablespoons lime juice
he_IL: 2 כפות מיץ ליים

en: 2 tablespoons olive oil
he_IL: 2 כפות שמן זית

en: 2 tablespoons unsalted butter, melted
he_IL: 2 כפות חמאה לא ממולאת, ממוססת

en: 2 teaspoons baking powder
he_IL: 2 כפיות אבקת סודה

en: 2 teaspoons chai spice mix
he_IL: 2 כפיות תערובת תבלינים שי

en: 2 teaspoons vanilla extract
he_IL: 2 כפיות תמצית וניל

en: 2 to 3 tablespoons milk
he_IL: 2 עד 3 כפות חלב

en: 2'' H X 29.25'' W X 12.5'' D
he_IL: 2'' ג X 29.25'' ר X 12.5'' ע

en: 2. <strong>Technic</strong>
he_IL: 2. <strong>טכניקה</strong>

en: 2. Arenal Volcano
he_IL: 2. הר געש ארנל

en: 2. Choose the right platform
he_IL: 2. בוחרים את הפלטפורמה הנכונה

en: 2. Customize your design
he_IL: 2. התאם אישית את העיצוב שלך

en: 2. Look the part
he_IL: 2. להתלבש לתפקיד

en: 2. Nong Khiaw
he_IL: 2. נונג קיאו

en: 20 years of growing organic vegetables and delivering vegetable boxes from our 12-acre farm in Sussex.
he_IL: יש לנו ניסיון של עשרים שנה בגידול ובמשלוחים ארוזים של ירקות אורגניים מהחווה שלנו בעמק חפר.

en: 2001: A Space Odyssey
he_IL: 2001: מסע בחלל

en: 2005 - 2008
he_IL: 2005 – 2008

en: 2008 - 2012
he_IL: 2008 – 2012

en: 2012 - 2015
he_IL: 2012 – 2015

en: 2015 - Present
he_IL: 2015 – היום

en: 2020 / Device
he_IL: 2020 / מכשיר

en: 2020 / Mobile App
he_IL: האפליקציה לנייד / 2020

en: 2020 Lomita Blvd, <br>Torrance, CA 90101<br>United States
he_IL: רחוב השדרה 2020, <br>תל אביב 90101<br> ישראל

en: 20th<br>Oct '23
he_IL: 20<br>באוקטובר '23

en: 2240 Cambridge Street,<br>Cambridge MA 02443<br><br><a href="">123-455-245<br>ORDER ONLINE</a>
he_IL: רחוב ראשי 2240<br>קמבריג', מסצו'סטס, 02443<br><br><a href="">123-455-245<br>להזמנה באתר</a>

en: 23,000m²
he_IL: 23,000 מטר מרובע

en: 24/7 Professional Services
he_IL: שירותים מקצועיים 24/7

en: 250/300 kcal
he_IL: 250/300 קלוריות

en: 3 Column Images and Text
he_IL: שלושה טורים עם תמונות וטקסט

en: 3 Column Testimonials
he_IL: המלצות עם שלושה טורים

en: 3 Columns Offset Text and Image
he_IL: שלושה טורים עם היסט עם טקסט ותמונה

en: 3 Months
he_IL: שלושה חודשים

en: 3 Seater Sofa, Charm Tan Washable Cover
he_IL: ספה תלת מושבית בצבע חום בהיר, כיסוי ניתן לכביסה

en: 3 Seater Sofa, Steel Boucle
he_IL: ספה תלת מושבית, בד בוקלה בצבע כסף

en: 3 columns of text in the post, 3 columns of text. Take one down, move it around, 2 columns of text in the post.
he_IL: שלושה טורים של טקסט בפוסט, שלושה טורים של טקסט. נוריד אחד מפה, נזיז אותו לפה ונשארו רק שני טורים של טקסט.

en: 3 columns<br>
he_IL: שלושה טורים<br>

en: 3 cups all-purpose flour
he_IL: 3 כוסות קמח לכל מטרה

en: 3 weeks validity
he_IL: תקפה לשלושה שבועות

en: 3-tier: feeds 75+
he_IL: 3-שכבות: פידים 75+

en: 3. <strong>Ethereal</strong>
he_IL: 3. <strong>עֵצֶם</strong>

en: 3. Check the licenses
he_IL: 3. בדקו את הרישיונות

en: 3. Generate demo content
he_IL: 3. צור תוכן הדגמה

en: 3. Luang Namtha
he_IL: 3. לואנג נמת'ה

en: 3. The Beach
he_IL: 3. החוף

en: 3.49 miles / 40 minutes / 62 ft elevation.<br>What was your recovery drink/snack: Water
he_IL: 3.49 מיילים / 40 דקות / 62 רגל גובה.<br>מה היה השתייה/נשנוש השחזור שלך: מים

en: 3/4 cup brown sugar, packed
he_IL: 3/4 כוס סוכר חום, מחוטב

en: 3/4 cup dark brown sugar
he_IL: 3/4 כוס סוכר חום כהה

en: 3/4 cup granulated sugar
he_IL: 3/4 כוס סוכר גרנולרי

en: 3/4 teaspoon baking soda
he_IL: 3/4 כפית סודה לשתייה

en: 30 Days Spent at the Beach
he_IL: 30 יום ביליתי בחוף הים.

en: 30-Day Warranty
he_IL: אחריות ל-30 יום

en: 300/350 kcal
he_IL: 300/350 קלוריות

en: 36.5'' H X 40'' W X 20'' D
he_IL: 36.5'' ג X 40'' ר X 20'' ע

en: 360ml (1 1/2 cups) broccoli floweretts.
he_IL: 360ml (1 1/2 כוסות) פרחי ברוקולי.

en: 39.6 lb.
he_IL: 39.6 פאונד.

en: 3rd<br>Jan '24
he_IL: 3<br>בינואר '24

en: 4 avocados
he_IL: 4 אבוקדו

en: 4 cloves garlic, minced
he_IL: 4 שיני שום, קצוצות

en: 4 columns
he_IL: ארבעה טורים

en: 4 columns of text in the post, 4 columns of text. Take one down, move it around, 3 columns of text in the post.
he_IL: ארבעה טורים של טקסט בפוסט, ארבעה טורים של טקסט. נוריד אחד מפה, נזיז אותו לפה ונשארו רק שלושה טורים של טקסט.

en: 4 cups vegetable broth
he_IL: 4 כוסות ציר ירקות

en: 4 large carrots, peeled and cut into chunks
he_IL: 4 גזר גדול, קלופים וחתוכים לקוביות

en: 4 large eggs
he_IL: 4 ביצים גדולות

en: 4 miles. Time: 40:25. Elevation: 5280 ft / 1610M elevation. Post run hydration: More coffee!
he_IL: 4 מיילים. זמן: 40:25. גובה: 5280 רגל / 1610 מטר גובה. לפרסם אחרי הריצה: עוד קפה!

en: 4 salmon fillets
he_IL: 4 פילטים של סלמון

en: 4-Column Product Row
he_IL: רצועת מוצר 4-עמודות

en: 4-tier: feeds 130+
he_IL: 4-שכבות: פידים 130+

en: 4-week course
he_IL: קורס של ארבעה שבועות

en: 4. <strong>More Blocks and More Ores</strong>
he_IL: 4. <strong>בלוקים נוספים ומספר יותר של רכיבים</strong>

en: 4. Fine-tune your content
he_IL: 4. התאימו את התוכן שלכם

en: 4. Quality over quantity
he_IL: 4. איכות על כמות

en: 4.34 miles / 36:32 /&nbsp;236 feet&nbsp;/ Planning to recover with an electrolyte packet, a breakfast sandwich, and lots of coffee.
he_IL: 4.34 מיילים / 36:32 / 236 רגליים / תוכנית להתאושש בעזרת חבילת אלקטרוליט, סנדוויץ' ארוחת בוקר והמון קפה.

en: 40% off
he_IL: 40% הנחה

en: 40'' W X 20'' D
he_IL: 40'' ר X 20'' ע

en: 410 grams
he_IL: 410 גרם

en: 42% Cupro 34% Linen 24% Viscose
he_IL: 42% קופרו 34% פשתן 24% ויסקוזה

en: 45 minutes
he_IL: 45 דקות

en: 45cm x 90cm
he_IL: 45 ס"מ x‏ 90 ס"מ

en: 49 of the Most Transformative Before &amp; After Photos of Buildings
he_IL: 49 מהתמונות המהפכניות ביותר לפני ואחרי של בניינים

en: 4km, 35mins run with plenty of stops for photos and consulting Google maps.
he_IL: 4 ק"מ, 35 דקות ריצה עם הרבה עצירות לצילום תמונות ולהתייעצות עם מפות Google.

en: 5 Reasons Why Gardeners Must Go Peat-Free
he_IL: חמש סיבות לעבור לחקלאות נטולת כבול

en: 5 Reasons to Choose Barnsbury for Your Organic Vegetable Needs
he_IL: 5 סיבות לבחור בבארנסבורי לצרכי הירקות האורגניים שלך

en: 5 columns
he_IL: חמישה טורים

en: 5 columns of text in the post, 5 columns of text. Take one down, move it around, 4 columns of text in the post.
he_IL: חמישה טורים של טקסט בפוסט, חמישה טורים של טקסט. נוריד אחד מפה, נזיז אותו לפה ונשארו רק ארבעה טורים של טקסט.

en: 5 mins
he_IL: 5 דקות

en: 5 simple tricks
he_IL: חמישה תרגילים פשוטים

en: 5 workout regimens a week catered to your goals and progress
he_IL: חמישה אימוני כושר בשבוע, בהתאמה למטרות ולמצב ההתקדמות שלך

en: 5-tier: please inquire
he_IL: 5-שכבות: אנא תשאל

en: 5. <strong>Farming Redo</strong>
he_IL: 5. <strong>חקלאות שוב</strong>

en: 5. Consider your audience
he_IL: 5. קחו בחשבון את הקהל שלכם

en: 5. Export and share
he_IL: 5. יצוא ושיתוף

en: 5.01km / 31 m 8s /&nbsp;16m&nbsp;/ Cheesecake made by my wife<br>It was cold (0°C/32°F), but the weather was pretty good – had some sun and a little snow. I ran a loop through a forest that is located near my house.
he_IL: 5.01 ק"מ / 31 מ 8 ש / 16 מ / עוגת גבינה שנעשתה על ידי אשתי<br>היה קר (0°C/32°F), אבל המזג אוויר היה יפה מאוד - הייתה קצת שמש וקצת שלג. רציתי לולאה דרך יער שנמצא ליד הבית שלי.

en: 5.01km / 34:23 / 27°C (80°F)
he_IL: 5.01 ק"מ / 34:23 / 27°C (80°F)

en: 5.02 km / 29:51 / 30 m / Water
he_IL: 5.02 ק"מ / 29:51 / 30 מ / מים

en: 5.02 miles (8.01km) / 40:04 / Elevation: 90 feet (yesterday was leg day, so no hills today!) /
he_IL: 5.02 מיילים (8.01 ק"מ) / 40:04 / גובה: 90 רגליים (אתמול היה יום רגליים, אז היום אין גבעות!) /

en: 5.03km / 27m26s / 9m / Long black w/ 🍊 and 🍍
he_IL: 5.03 ק"מ / 27:26 שניות / 9 דקות / שחור ארוך עם 🍊 ו 🍍

en: 5.05km, 34:19, avg pace 6:47 min/km. Coffee and water were my recovery drinks.
he_IL: 5.05 ק"מ, 34:19, קצב ממוצע 6:47 דקות/ק"מ. קפה ומים היו השתייה שלי לשחזור.

en: 5.08km run / 30m 58s / 81m elevation / Recovery drink: Overnight soaked chia seeds followed by keto coffee.
he_IL: 5.08 ק"מ ריצה / 30 דקות ו-58 שניות / 81 מטר עלייה / שתיית התאוששות: זרעי צ'יה שטופים מראש ואז קפה קטו.

en: 5.11km (3.18mi) / 30:05 / Coffee (and some water)
he_IL: 5.11 ק"מ (3.18 מייל) / 30:05 / קפה (ומעט מים)

en: 5.23km / 27:43 / 15m / water<br>Other: It was dark and cold (0°C/32°F) but many birds around. Also, I really enjoy the empty streets of Berlin early in the morning.
he_IL: 5.23 ק"מ / 27:43 / 15 מטר / מים<br>אחר: היה כהה וקר (0°C/32°F) אבל היו הרבה ציפורים מסביב. גם, אני ממש נהנה מהרחובות הריקים של ברלין בשעות הבוקר המוקדמות.

en: 5.24km walk / 57min. / Oven baked salmon, quinoa and salad!! 🥗
he_IL: 5.24 ק"מ הליכה / 57 דקות / סלמון אפוי בתנור, קינואה וסלט!! 🥗

en: 5.2km, 30:37mins run and a walk at the end. Water and hot tea afterwards to thaw me out! Up and down (many!) hills, through farmland and a local park.
he_IL: 5.2 ק"מ, 30:37 דקות ריצה והליכה בסיום. מים ותה חם אחרי כדי להתפשט! למעלה ולמטה (הרבה!) גבעות, דרך שדות ופארק מקומי.

en: 5.38km + water(always)
he_IL: 5.38 ק"מ + מים (תמיד)

en: 5.53km / 37 m 12s /&nbsp;137m&nbsp;/ Flat White Coffee<br>It was cloudy and colder than usual – but still a mild 17 degrees. We ran in a Trail running / MTB park called Wolvespruit (Wolf stream I guess).
he_IL: 5.53 ק"מ / 37 מ 12 ש / 137 מ / קפה ווייט פלט<br>היה מעונן וקר יותר מהרגיל - אבל עדיין 17 מעלות קלות. רצנו בפארק לריצת שבילים / אופני הרים בשם וולפספרויט (נחל הזאב אני מניח).

en: 5.71K: It was a lovely day for a walk since the sun was out and there was a cool breeze.
he_IL: 5.71K: זו הייתה יום נעים לטיול מאחר והשמש הייתה זורחת והיה רוח צוננת.

en: 500ml
he_IL: 500 מ"ל

en: 54 countries
he_IL: 54 מדינות

en: 5:30pm
he_IL: 5:30 בערב

en: 5G networks are the latest generation of mobile networks and offer several advantages over previous iterations. They provide faster data speeds, lower latency, and increased network capacity, enabling advanced technologies such as virtual and augmented reality, autonomous vehicles, and the Internet of Things. However, 5G networks also come with some limitations, such as the need for additional infrastructure and equipment, limited coverage in some areas, and potential interference from obstacles such as buildings and trees. Additionally, concerns have been raised about the potential health effects of exposure to the higher frequency electromagnetic radiation used by 5G networks. Overall, while 5G networks offer many benefits, they also require careful consideration and planning to mitigate their limitations and potential risks.
he_IL: רשתות 5G הן הדור האחרון של רשתות סלולריות ומציעות מספר יתרונות מעל הדורות הקודמים. הן מספקות מהירויות נתונים גבוהות יותר, נמיכות יותר בזמן השהייה וקיבולת רשת מוגברת, המאפשרות טכנולוגיות מתקדמות כמו מציאות מדומה ומוגברת, רכבים אוטונומיים ואינטרנט הדברים. אך, רשתות 5G גם מגיעות עם מספר הגבלות, כמו הצורך בתשתיות וציוד נוספים, כיסוי מוגבל באזורים מסוימים ואפשרות להפרעה ממכשולים כמו בניינים ועצים. בנוסף, נושאים נוספים נעוצים לגבי ההשפעה הפוטנציאלית על הבריאות מקרני הקרינה האלקטרומגנטית בתדר גבוה שמשמשות רשתות 5G. בכלל, גם עם כל היתרונות שהן מציעות, רשתות 5G דורשות תשומת לב ותכנון זהיר כדי להפחית את ההגבלות והסיכונים הפוטנציאליים.

en: 5G, the Dark Web, and More: This Week’s Top Stories
he_IL: 5G, הרשת האפלה ועוד: הסיפורים הפופולריים ביותר השבוע

en: 5G, the Dark Web, and More: This Week’s Top Stories
he_IL: 5G, הרשת האפלה ועוד: הסיפורים הפופולריים ביותר השבוע

en: 5K / 27:11 / Elevation gain 73 ft (it’s pretty flat) / Birthday pancake lunch for recovery!<br>Other: I did my run on the Southwest Commuter Bike Path. Before it was converted to a bike path, it used to have train tracks for bringing ice from the Madison lakes!
he_IL: 5K / 27:11 / עליית גובה 73 רגל (זה די שטוח) / ארוחת פנקייק יומולדת לשחזור!<br>אחר: עשיתי את הריצה שלי על נתיב האופניים המזרחי המערבי. לפני שהוא הומר לנתיב אופניים, היה לו רכבות להבאת קרח מאגמי מדיסון!

en: 5K mostly walking and bit of jogging&nbsp;/ Recovery drink – Water<br>Service road by a highway. It was dark when I started so I had to use my mobile phone’s flashlight.
he_IL: 5K בעיקר הליכה וקצת ריצה&nbsp;/ משקה התאוששות - מים<br>דרך שירות ליד כביש. היה אפל כשהתחלתי כך שהייתי צריך להשתמש בפנס הטלפון הנייד שלי.

en: 5am, the Beach
he_IL: חמש בבוקר, החוף

en: 5ish K, Pistachio latte reward<br>It is a beautiful day in Lisbon. Trees are in bloom, the cruise ships are out in full force, and it was a wonderful day to be out in the sun.
he_IL: 5יש K, פיסטוקיו לאטה פרס<br>זה יום יפה בליסבון. העצים פורחים, הספינות התעופפות בכל עוצמם, וזה היה יום נהדר לצאת לשמש.

en: 5k / time: 48:38 / Elevation: 0 / What was your recovery drink/snack: Doritos and some much-needed water!
he_IL: 5k / זמן: 48:38 / גובה: 0 / מה היה השתייה/נשנוש השיקום שלך: דוריטוס ומים שהיו נחוצים מאוד!

en: 5km distance / 20:32 time / 60m elevation / recovery water, apple and tangerine
he_IL: 5 ק"מ מרחק / 20:32 זמן / 60 מטר עלייה / מים לשחזור, תפוח וקיסם

en: 6 columns
he_IL: שישה טורים

en: 6 tablespoons unsalted butter, softened
he_IL: 6 כפות חמאה לא מלוחה, רכה

en: 6-inch (feeds ~10)
he_IL: 6 אינצ' (פיד כ-10)

en: 6. <strong>Minetest Game Plus (MTG+)</strong>
he_IL: 6. <strong>משחק Minetest Plus (MTG+)</strong>

en: 6.0km / 37m 17s /&nbsp;9m&nbsp;/ Overnight Oats with blueberry and coffee<br>A lovely sunny morning in Amsterdam, thanks for picking a perfect day for outdoor running&nbsp;<a href="https://fitnessmattic.wordpress.com/mentions/andrewglind/">@andrewglind</a>! I did my usual route along the Amstel river, had a halfway break at my favourite view spot in this route watching people rowing and enjoying the view over the river, finished at this tiny park close to my place where I definitely felt Spring in the air!&nbsp;<img src="https://s0.wp.com/i/emojis/f/flower.gif" alt="flower">
he_IL: 6.0 ק"מ / 37 שניות / 9 מטרים / ערימת דגנים מוקפת בתות וקפה<br>בוקר חמים ושמשי באמסטרדם, תודה שבחרת יום מושלם לרוץ בחוץ&nbsp;<a href="https://fitnessmattic.wordpress.com/mentions/andrewglind/">@andrewglind</a>! רצתי את המסלול הרגיל שלי לאורך נהר אמסטל, עשיתי הפסקה באמצע הדרך בנקודת התצפית האהובה עליי במסלול זה, צפיתי באנשים שמשטחים ונהנים מהנוף מעל הנהר, סיימתי בפארק קטן סמוך למקומי שם בהחלט הרגשתי את האביב באוויר!&nbsp;<img src="https://s0.wp.com/i/emojis/f/flower.gif" alt="flower">

en: 60 pieces from the Italian collection are on display, telling the story of the only Greek colony in the Apulia region, founded in 701 BC. C, and the ancient civilizations that inhabited it.
he_IL: 60 פריטים מהאוסף האיטלקי מוצגים, מספרים את הסיפור של המושבה היוונית היחידה באזור אפוליה, שהוקמה בשנת 701 לפני הספירה, והציביליזציות העתיקות שגרו בה.

en: 608 McKnight Ave NW
he_IL: ‎608 McKnight Ave NW

en: 6:00 PM, Tuesday, July 21, 2024
he_IL: 6 בערב, יום שלישי, 21 ביולי 2024

en: 6:15pm
he_IL: 6:15 בערב

en: 7 Seconds
he_IL: שבע שניות

en: 7 Seconds was formed on January 17, 1980, by two sets of brothers; the Marvelli brothers, using the punk rock names "Kevin Seconds" and "Steve Youth", and the Borghino brothers, who were known as "Tom Munist" and "Dim Menace".
he_IL: 7 שניות נוסדו ב-17 בינואר 1980 על ידי שני זוגות של אחים; האחים מרוולי, שהשתמשו בשמות הפאנק רוק "קווין סקונדס" ו"סטיב יות'", והאחים בורג'ינו, הידועים כ"טום מוניסט" ו"דים מנס".

en: 7 Seconds&nbsp;(often stylized as&nbsp;7Seconds) are an American&nbsp;hardcore punk&nbsp;band from&nbsp;Reno, Nevada, that was formed in 1980 by two sets of brothers. The band has gone through numerous lineup changes over the subsequent years, with only Kevin Seconds and Steve Youth remaining constant members.
he_IL: 7 שניות (לעיתים מעוצב כ-7Seconds) הם להקת הארדקור פאנק אמריקאית מרינו, נבדה, שנוסדה בשנת 1980 על ידי שני זוגות של אחים. הלהקה עברה שינויים רבים בהרכבים בשנים הבאות, ורק קווין סקונדס וסטיב יות נשארו חברים קבועים.

en: 7. <strong>3D Armor</strong>
he_IL: 7. תרומת <strong>שריון 3D</strong>

en: 70 Corwin Street, San Francisco, California 94114, United States
he_IL: 70 קורווין סטריט, סן פרנסיסקו, קליפורניה 94114, ארצות הברית

en: 77%
he_IL: ‎77%‎‎

en: 7AM - 8PM Daily<br>1553 Platte St, Denver, CO 80202<br>(720) 428-8565
he_IL: בכל יום משעה 07:00 עד 20:00<br>‎1553 Platte St, Denver, CO 80202‏<br>‎(720) 428-8565

en: 7km / 39:49 /&nbsp;885m&nbsp;/ plain water.<br>Loop around a local park which has more trail surface, warm 29°C/79°F.
he_IL: 7 ק"מ / 39:49 /&nbsp;885 מטר&nbsp;/ מים רגילים.<br>הסבב סביב פארק מקומי שיש לו יותר משטח מסלול, חם 29°C/79°F.

en: 8-10 slices
he_IL: 8-10 פרוסות

en: 8-inch (feeds ~20) (+£20.00)
he_IL: 8 אינץ' (פיד כ-20) (+£20.00)

en: 8. Therefore, if all this is as we have explained, our reason showing us that the bodies of animals are made up of the elements, and these bodies, as we believe, giving way and breaking up as a result of excess or deficiency in this or that element, we cannot but believe that we must take great care to select a very temperate climate for the site of our city, since healthfulness is, as we have said, the first requisite.
he_IL: 8. לכן, אם כל זה כפי שהסברנו, הסיבה שלנו מראה לנו כי הגופים של בעלי חיים מורכבים של אלמנטים, וגופים אלה, כפי שאנו מאמינים, לתת דרך ופירוק כתוצאה מעודף או מחסור באלמנט זה או אחר, אנחנו לא יכולים אלא להאמין שאנחנו חייבים לנקוט בזהירות רבה כדי לבחור אקלים ממוזג מאוד עבור האתר של העיר שלנו, שכן בריאות היא, כפי שאמרנו, הדרישה הראשונה.

en: 85%
he_IL: ‎85%‎‎

en: 89% of the fabrics used in our latest collection are either recycled, organic or UPF treated.
he_IL: ‎89% מהבדים שבהם השתמשנו בקולקציה האחרונה שלנו ממוחזרים, אורגניים או מוגנים באמצעות UPF.

en: 8am — 6pm
he_IL: 8 בבוקר - 6 בערב

en: 8pm–12am<br>April 16th
he_IL: 20:00-00:00<br>16 באפריל

en: 90s
he_IL: ניינטיז

en: 92 countries
he_IL: 92 מדינות

en: 98%
he_IL: ‎98%‎‎

en: 98K users
he_IL: 98K משתמשים

en: 99 Education Way
he_IL: ‎99 Education Way

en: 99 Wythe Avenue
he_IL: שדרת ווייט מספר 99

en: 99 Wythe Avenue<br>Brooklyn, NY 11249
he_IL: רחוב הגבעה 99<br>גבעתיים

en: 99 Wythe AvenueBrooklyn,&nbsp;NY&nbsp;11249<br><a href="mailto:myemail@example.com">myemail@example.com</a>
he_IL: רחוב הגבעה 15, גבעתיים <br><a href="mailto:myemail@example.com">myemail@example.com</a>

en: : 54 x 65 cm
he_IL: : 54 x‏ 65 ס"מ

en: : 92 x 73 cm
he_IL: : 92 x‏ 73 ס"מ

en: : A comprehensive modpack that includes a wide array of mods for building, crafting, and more.
he_IL: מודפק שלם הכולל מגוון רחב של מודים לבנייה, יצירה ועוד.

en: : Adds a survival element, especially for those engaging in player vs. player (PvP) combat.
he_IL: מוסיף איבזור חיוני, במיוחד לאלה שמתעסקים בקרב שחקן לשחקן (PvP).

en: : Adds depth to the standard game without overwhelming new players.
he_IL: מוסיף עומק למשחק התקני מבלי להכביר את השחקנים החדשים.

en: : Adds pipes and tubes for transporting items and liquids, enabling intricate automation systems.
he_IL: מוסיף צינורות ושמשים להעברת פריטים ונוזלים, מאפשר מערכות אוטומציה מורכבות.

en: : Advanced users can delve into map generation settings to alter world terrain and biome characteristics.
he_IL: משתמשים מתקדמים יכולים לחקור את הגדרות יצירת המפה כדי לשנות את הטריין ותכונות הביום של העולם.

en: : Assemble a gourmet gift basket filled with homemade goodies like jams, preserves, cookies, and other treats. Customize the contents to suit the recipient's taste, and package it beautifully for a delightful surprise.
he_IL: להרכיב סל מתנה גורמה עם פינוקים ביתיים כמו ריבות, שמנת, עוגיות וטיפוחים נוספים. להתאים אישית את התוכן כדי להתאים לטעם המקבל, ולארוז את זה בצורה יפה להפתעה מהנה.

en: : Before nightfall, build a simple shelter. Gather more resources like stone and wood, and use them to construct walls and a roof to protect yourself from the night's dangers.
he_IL: לפני שהחשיכה תגיע, תבנה מחסה פשוטה. אסוף יותר משאבים כמו אבן ועץ, והשתמש בהם כדי לבנות קירות וגג כדי להגן על עצמך מסכנות הלילה.

en: : Before you can even dream of unlocking the secret boss, you must complete the main storyline of "Fountain." This ensures that you're well-equipped and familiar with the game's mechanics.
he_IL: לפני שתוכל גם רק לחלום לפתוח את הבוס הסודי, עליך להשלים את סיפור העיקר של "Fountain". זה מבטיח שתהיה מצויד היטב ומכיר עם המכניקות של המשחק.

en: : Before you start building, plan your design. Know where each piece will go.
he_IL: לפני שתתחיל לבנות, תכנן את העיצוב שלך. ידע איפה כל חלק ילך.

en: : By altering game mechanics, students can learn how changes in variables affect an environment, offering a practical understanding of physics concepts.
he_IL: על ידי שינוי מכניקות המשחק, תלמידים יכולים ללמוד כיצד שינויים במשתנים משפיעים על סביבה, מספקים הבנה מעשית של מושגים פיזיקליים.

en: : Candles are a versatile and delightful gift. You can infuse them with various scents, colors, and shapes to suit the recipient's preferences. Hand-pouring your candles is not only fun but also allows you to create a unique, aromatic gift.
he_IL: : נרות הם מתנה גמישה ומהנה. אתה יכול להעניק להם ריחות, צבעים וצורות שונות כדי להתאים להעדפות המקבל. ליצוק נרות ביד זה לא רק כיף אלא גם מאפשר לך ליצור מתנה ייחודית וארומטית.

en: : Change the game’s ambiance with custom sound packs, which can be found in the Minetest community forums.
he_IL: שנה את אווירת המשחק עם חבילות צליל מותאמות אישית, שניתן למצוא בפורומים הקהילתיים של Minetest.

en: : Collaborative play in Minetest fosters communication and teamwork skills, as players must plan, divide tasks, and work towards common goals.
he_IL: : משחק יחדי ב־Minetest מקדם יכולות תקשורת ועבודת צוות, מאחר ושחקנים חייבים לתכנן, לחלק משימות ולעבוד למען מטרות משותפות.

en: : Craft a door from wooden planks for privacy and protection.
he_IL: : יצר דלת מלוחות עץ לפרטיות והגנה.

en: : Create a piece of art, be it a painting, sculpture, or any other form of creative expression. Your handmade art can be a meaningful and unique gift that adds a personal touch to any space.
he_IL: צור יצירת אמנות, בין שזו ציור, פסל או כל צורה אחרת של ביטוי יצירתי. האמנות הידנית שלך יכולה להיות מתנה משמעותית וייחודית שמוסיפה נגיעה אישית לכל מרחב.

en: : Defeating the secret boss will earn you not only immense bragging rights but also unlock special abilities or items that carry over into New Game+, enriching your subsequent journeys through the game.
he_IL: להפיל את הבוס הסודי יזכה אותך לזכויות גיאוור עצומות וגם לפתיחת יכולות מיוחדות או פריטים שמשתנים למשחק חדש, המעשירים את המסעות הבאות שלך במשחק.

en: : Dive into comprehensive reviews of the latest runway shows, offering not just descriptions, but critical analyses of collections.
he_IL: לקפוץ לתוך ביקורות מקיפות של ההצגות האחרונות במסלול השוק, המציעות לא רק תיאורים, אלא גם ניתוחים ביקורתיים של האוספים.

en: : Don’t rush. Enjoy the building process and make adjustments as needed.
he_IL: אל תמהר. תיהנה מתהליך הבנייה ועשה שינויים כפי הצורך.

en: : Download the source code from Minetest's GitHub repository. Set up your environment with necessary tools like a code editor and a compiler.
he_IL: : הורד את קוד המקור ממאגר הקוד של Minetest ב-GitHub. הכנס את הסביבה שלך עם הכלים הנדרשים כמו עורך קוד ומהדר.

en: : Engage with the Minetest community through forums, Discord servers, and IRC channels. Being active in these communities helps in understanding the needs and trends.
he_IL: התעסקות עם קהילת Minetest דרך הפורומים, שרתי Discord וערוצי IRC. להיות פעיל בקהילות אלו עוזר בהבנת הצרכים והמגמות.

en: : Enhances exploration with diverse landscapes and unique resources.
he_IL: משפר את החקירה עם נופים מגוונים ומשאבים ייחודיים.

en: : Ethereal transforms the game’s biomes, introducing new environments like alpine forests, bamboo groves, and crystal spikes.
he_IL: : אתרייל משנה את הביומים במשחק, מכניס סביבות חדשות כמו יערות אלפיים, חורשות במבוק ושטיחי קריסטל.

en: : Everyone loves a batch of homemade cookies, brownies, or a loaf of freshly baked bread. Package these treats beautifully and share the joy of your baking skills with friends and family.
he_IL: כולם אוהבים קובץ cookie, בראוניז או כיכר לחם טרי שאפת. עטוף את הפינוקים הללו בצורה יפה ושתף את השמחה מכישורי האפייה שלך עם חברים ומשפחה.

en: : Expands underground exploration with new caverns, biomes, and unique flora and fauna.
he_IL: מרחיב חקירה תת קרקעית עם מערות, ביומים וצמחיה ייחודית חדשים.

en: : Explore in-depth profiles and interviews with the mavericks and maestros shaping the fashion industry.
he_IL: גלה פרופילים עמוקים וראיונות עם המאבקים והמאסטרוסים שמעצבים את תעשיית האופנה.

en: : Extends the default Minetest Game with more items, nodes, and features, maintaining the vanilla feel.
he_IL: הרחבה את משחק Minetest ברירת המחדל עם פריטים, צמתים וכלי או אפשרויות נוספים, תוך שמירה על התחושה המקורית.

en: : Feel free to modify this design. Add your personal touch!
he_IL: כן, תרגיש חופשי לשנות את העיצוב הזה. הוסף את הטאץ' האישי שלך!

en: : Feeling creative? Use image editing software to design your skin. Remember, Minetest skins are typically 64x32 pixels.
he_IL: רוצה להרגיש יצירתי? תשתמש בתוכנת עריכת תמונות כדי לעצב את העור שלך. זכור, עורות Minetest נהוג שיהיו בגודל של 64x32 פיקסלים.

en: : Fine-tune your visual experience by tweaking the graphics settings in the game menu. This includes shadows, clouds, and other visual effects.
he_IL: : תכנת את חוויית הראיה שלך על ידי כיוונון הגדרות הגרפיקה בתפריט המשחק. זה כולל צללים, עננים ואפקטים חזותיים נוספים.

en: : First things first, download Minetest from its official website. It's available for Windows, MacOS, and Linux. Installation is straightforward—just follow the on-screen instructions.
he_IL: : תחילה, הורד את Minetest מהאתר הרשמי שלו. התוכנה זמינה למערכות הפעלה Windows, MacOS ו-Linux. התקנה היא פשוטה - פשוט עקוב אחר ההוראות שמופיעות על המסך.

en: : For birthdays and anniversaries, a beautifully crafted photo album filled with cherished memories is a timeless and thoughtful gift. Add a personal touch by decorating the pages with your own illustrations, notes, and anecdotes.
he_IL: לימי ההולדת ולשנת היובל, אלבום תמונות מקסים ומותאם אישית, מלא בזכרונות יקרים, הוא מתנה נצחית ומחשבה. הוסיפו נגיעה אישית על ידי קישוט העמודים עם איורים, הערות ואנקדוטות משלכם.

en: : For players who enjoy agriculture and sustainable living in-game.
he_IL: לשחקנים שאוהבים חקלאות וחיים מתקיימים במשחק.

en: : For the roof. Craft these from wooden planks.
he_IL: עבור הגג. עשה את אלו מקרשי עץ.

en: : For windows, smelt some sand in a furnace.
he_IL: לחלונות, רסס חול בתנור.

en: : Get inspired with our meticulously crafted lookbooks and editorials that blend classic sophistication with modern innovation.
he_IL: קבל השראה עם ספריות המראה והעורך שלנו, שמשלבות עדינות קלאסית עם חדשנות מודרנית.

en: : Give the gift of relaxation with homemade bath bombs. These colorful, fragrant spheres add a touch of luxury to anyone's bath time. Personalize them with scents and colors that match your loved one's style.
he_IL: תן את מתנת ההרפיה עם פצצות רחצה ביתיות. כדורים צבעוניים וריחניים אלו מוסיפים טיפה של יוקרה לזמן האמבט של כל אחד. אישי אותם עם ניחוחות וצבעים שמתאימים לסגנון של האהוב עליך.

en: : Good documentation is vital. Contributing to official guides, wikis, and tutorials helps new and existing players and developers.
he_IL: : תיעוד טוב הוא חיוני. לתרום למדריכים רשמיים, ויקי ומדריכים עוזר לשחקנים חדשים וקיימים ולמפתחים.

en: : Great for builders and crafters seeking more diversity in materials.
he_IL: גדול לבנאים ולאמנים שמחפשים יותר דיברסיטיות בחומרים.

en: : Ideal for players interested in engineering and electronics within Minetest.
he_IL: מומלץ לשחקנים שמתעניינים בהנדסה ובאלקטרוניקה בתוך Minetest.

en: : Ideal for players who love setting up complex logistics and manufacturing systems.
he_IL: מושלם עבור שחקנים שאוהבים להקים מערכות לוגיסטיקה וייצור מורכבות.

en: : If you have knitting or crocheting skills, consider making scarves, hats, or mittens. These cozy accessories are perfect for the winter season and make for heartwarming gifts.
he_IL: אם יש לך יכולת לסרוג או לקרוש, תשקול לעשות צעיפים, כובעים או כפפות. אביזרים אלו נעימים מאוד לעונת החורף ומתאימים כמתנות מרגשות.

en: : If you're up for it, create your own textures. Each block or item texture is a 16x16 pixel image, which can be edited with image editing software.
he_IL: אם אתה מעוניין, תוכל ליצור את הטקסטורות שלך. כל טקסטורת בלוק או פריט היא תמונה בגודל 16x16 פיקסלים, שניתן לערוך בעזרת תוכנות עריכת תמונות.

en: : Impressionism
he_IL: : אימפרסיוניזם

en: : In the Secret Grove, you will find a series of puzzles that must be solved using the keys in a specific order, much like fitting the right blocks into the right spaces. This is where the image's playful nature belies the true test of your problem-solving skills.
he_IL: בגינת הסוד, תמצא בלוקים שורה של פאזלים שיש לפתור בעזרת המפתחות בסדר מסוים, בדומה להתאמת הבלוקים הנכונים למקומם הנכון. זהו המקום בו האופי השובב של התמונה מסתיר את המבחן האמיתי של יכולות הפתרון שלך.

en: : Introduces an armor system, allowing players to craft and use various types of protective gear.
he_IL: מציג מערכת של חילוץ, המאפשרת לשחקנים ליצור ולהשתמש בסוגים שונים של ציוד הגנה.

en: : It's easier to build when you have all your materials ready.
he_IL: זה יותר קל לבנות כשיש לך את כל החומרים שלך מוכנים.

en: : Lots of them! Chop down trees and convert the logs into wooden planks.
he_IL: : הרבה מהם! קצוצים עצים וממירים את הגילעונים לקרשי עץ.

en: : Mesecons introduces an electrical system akin to Redstone in Minecraft. It allows you to create complex machines, logic gates, and automated structures.
he_IL: Mesecons מציג מערכת חשמלית דומה ל-Redstone ב-Minecraft. זה מאפשר לך ליצור מכונות מורכבות, שערי לוגיקה ומבנים אוטומטיים.

en: : Mine some stone and turn it into cobblestone for a sturdy foundation.
he_IL: כרו כמה אבן והמירו אותה לאבן חצויה כדי לקבל יסוד חזק.

en: : Minetest clubs can be an informal way to engage students in STEM learning and foster a community of like-minded learners.
he_IL: מועדוני Minetest יכולים להיות דרך לא רשמית להפעיל תלמידים בלמידת STEM ולקדם קהילה של לומדים עם דעות דומות.

en: : Minetest has a strong community. Join forums or Discord servers for tips, mods, and server recommendations.
he_IL: : מינטסט יש לו קהילה חזקה. הצטרף לפורומים או לשרתי Discord לקבלת טיפים, מודים והמלצות על שרתים.

en: : Minetest is highly moddable, and it uses the Lua scripting language. Beginners can start with simple mods, learning basic programming concepts like variables, loops, and functions.
he_IL: Minetest הוא משחק שניתן לשדרג בצורה מורכבת מאוד, והוא משתמש בשפת התסריטות Lua. מתחילים יכולים להתחיל עם שדרוגים פשוטים, ללמוד מושגים בסיסיים של תכנות כמו משתנים, לולאות ופונקציות.

en: : Minetest is primarily written in C++ and Lua. Familiarize yourself with these languages, especially if you're planning to contribute to core development or create mods.
he_IL: : Minetest רואה אור בעיקר בשפות C++ ו-Lua. כדאי להתנסות בשפות אלו, במיוחד אם אתה מתכנן לתרום לפיתוח הליבה או ליצירת מודים.

en: : Minetest servers allow multiple players to work together. It's an excellent way for students to engage in team projects, from building structures to solving challenges.
he_IL: שרתי Minetest מאפשרים למספר שחקנים לעבוד ביחד. זו דרך מצוינת לתלמידים להשתתף בפרויקטים צוותיים, מבניית מבנים עד פתרון אתגרים.

en: : Modding requires logical thinking and problem-solving skills, essential in coding and beyond.
he_IL: למודינג נדרשת חשיבה לוגית ויכולות פתרון בעיות, הן בתכנות והן מעבר לכך.

en: : Mods are a great way to add new features or change gameplay. Use the in-game mod repository to find and install mods.
he_IL: מודים הם דרך נהדרת להוסיף כלים או אפשרויות חדשות או לשנות את הגיימפליי. השתמש במאגר המודים בתוך המשחק כדי למצוא ולהתקין מודים.

en: : Musée Marmottan Monet, Paris, France
he_IL: : מוזיאון מרמוטאן מונה, פריז, צרפת

en: : Nighttime brings dangers, so ensure your shelter is secure.
he_IL: : הלילה מביא סכנות, אז וודא שהמקלט שלך מאובטח.

en: : Offer help to other community members, whether it's assisting with development queries or providing feedback on their contributions.
he_IL: : הצע עזרה לחברים אחרים בקהילה, בין אם זה בעזרה בשאלות פיתוח או במתן משוב על התרומות שלהם.

en: : Once you have the keys, travel to the Great Fountain at midnight game time. The fountain, usually a serene place, will come to life, and the Water Spirit will speak of a force so dark that it dares not trickle its name into the waters of the realm.
he_IL: : כשיש לך את המפתחות, נסה לגשת למזרקה הגדולה בחצות לפי זמן המשחק. המזרקה, שבדרך כלל היא מקום שלווה, תתעורר לחיים ורוח המים תדבר על כוח כה אפל שאף לא יעז להזרים את שמו למי ממלכת המים.

en: : Once you're ready, explore underground caves for minerals. Be sure to craft a torch to light your way and a sword for protection.
he_IL: כשתהיה מוכן, תחקור מערות תת קרקעיות למינרלים. ודא שתיצור פתיל להאיר את הדרך שלך וחרב להגנה.

en: : Once you've conquered the secret boss, share your victory and tips with the "Fountain" community. Your insights could be the guiding light for fellow players struggling in the shadows of the Secret Grove.
he_IL: : כשתכבש את הראשון הסודי, תשתף את הניצחון והטיפים שלך עם קהילת "המקור". התובנות שלך עשויות להיות האור המוביל עבור שחקנים חברים שמתמודדים בצללי הגן הסודי.

en: : Once you've got your skin, you can apply it by placing the skin file in your Minetest textures folder or using in-game skin selection mods.
he_IL: פעם שיש לך את העור שלך, אתה יכול להחיל אותו על ידי שימוש בקובץ העור ומקום אותו בתיקיית הטקסטורות של Minetest שלך או באמצעות מודים לבחירת עור במשחק.

en: : Once you've made changes, submit a pull request through GitHub. Ensure your code is clean and well-documented to facilitate the review process.
he_IL: : כשתעשה שינויים, שלח בקשת pull request דרך GitHub. ודא שהקוד שלך נקי ומותיר תיעוד טוב כדי לקלקל את תהליך הסקירה.

en: : Open your inventory by pressing the
he_IL: פתח את המלאי שלך על ידי לחיצה על ה

en: : Perfect for adventurers who love exploring mysterious and expansive cave systems.
he_IL: מושלם עבור הרפתקנים שאוהבים לחקור מערות מסתוריות ומרשימות.

en: : Perfect for those who enjoy a more industrialized approach to building and resource management.
he_IL: מושלם עבור אלה שנהנים מגישה תעשייתית יותר לבניית וניהול משאבים.

en: : Place your chosen or created texture packs in the "textures" directory of your Minetest installation.
he_IL: שים את חבילות הטקסטורות שבחרת או יצרת בתיקיית "טקסטורות" בהתקנת Minetest שלך.

en: : Private Collection
he_IL: : אוסף פרטי

en: : Punch trees (by left-clicking) to collect wood. Wood is a fundamental resource for crafting tools and building materials.
he_IL: תכונס עץ (על ידי לחיצה שמאלית) כדי לאסוף עץ. עץ הוא משאב יסודי ליצירת כלי עבודה וחומרי בנייה.

en: : Regularly testing new features or fixes and providing feedback is a valuable contribution. Engage with the community to stay updated on testing needs.
he_IL: בדיקה מתמידה של כלים או תיקונים חדשים ותן משוב הם תרומה יקרה. תתעסק עם הקהילה כדי להישאר מעודכן לגבי צרכי הבדיקה.

en: : Scattered throughout the game are four Elemental Keys—Earth, Water, Fire, and Air. They are hidden in the most challenging parts of the game, often guarded by mini-bosses or secured behind complex puzzles, much like the cheerful blocks in our image, which hint at the playful nature of these challenges.
he_IL: : פזורים במשחק יש ארבעה מפתחות רגשיים - אדמה, מים, אש ואוויר. הם מוסתרים בחלקים הכי מאתגרים של המשחק, לעיתים מוגנים על ידי מיני-בוסים או מוגנים מאחורי פאזלים מורכבים, בדומה לבלוקים חיוכניים בתמונה שלנו, שמרמזים על האופי השובב של האתגרים הללו.

en: : Small potted herb gardens or succulent arrangements are not only beautiful but also practical. They make excellent gifts for housewarmings or as tokens of appreciation.
he_IL: גינות תבלין קטנות בכלי צמח או עיצובים של סוקולנטים אינם רק יפים אלא גם מועילים. הם מהווים מתנות מצוינות לחימום הבית או כתודה.

en: : Start by exploring your surroundings. Familiarize yourself with the different types of terrain and resources available.
he_IL: התחל בחקירה של הסביבה שלך. התיידד עם הסוגים השונים של קרקע ומשאבים הזמינים.

en: : Start with something manageable. Look at the issue tracker on GitHub for open issues labeled “Good first issue” or “Help wanted”.
he_IL: : להתחיל עם משהו שניתן לנהל. תביט במעקב הבעיות ב-GitHub לבעיות פתוחות המסומנות "בעיה ראשונה טובה" או "עזרה רצויה".

en: : Stay ahead of the curve with our keenly researched trend reports that predict what will be gracing wardrobes next season.
he_IL: : תשאר מעודכן לפני הקרב עם הדוחות המחקריים המדויקים שלנו שמנבאים אילו טרנדים ישגרו את הארונות בעונה הבאה.

en: : Suitable for those who want a feature-rich experience without the hassle of picking individual mods.
he_IL: מתאים לאלה שרוצים חווית כלי או אפשרות מותאמת לצרכיהם, בלי הטרחה של בחירת מודים יחידים.

en: : Teachers can use Minetest as a tool for assignments or group projects. For example, a history teacher might ask students to reconstruct historical landmarks.
he_IL: מורים יכולים להשתמש ב־Minetest ככלי למטלות או פרויקטים קבוצתיים. לדוגמה, מורה להיסטוריה עשוי לבקש מהתלמידים לבנות מחדש את אתרי היסטוריים.

en: : Texture packs can dramatically change the look of your game. Explore the Minetest forums and community sites to find packs that suit your style.
he_IL: פאקים לטקסטורות יכולים לשנות באופן משמעותי את מראה המשחק שלך. עיין בפורומים ובאתרי הקהילה של Minetest כדי למצוא פאקים שמתאימים לסגנון שלך.

en: : The controls in Minetest are similar to most first-person games. Use
he_IL: : השליטה במשחק Minetest דומה לרוב למשחקים מבחינת אדם ראשון. ניתן להשתמש ב

en: : The game physics in Minetest, including gravity, block strength, and fluid dynamics, mimic real-world physics. It's like a virtual physics lab where students can experiment and observe results.
he_IL: הפיזיקה של המשחק ב־Minetest, כולל כבידה, חוזק בלוקים ודינמיקת נוזלים, מדמה פיזיקה ממשיים. זה כמו מעבדה פיזיקה וירטואלית שבה תלמידים יכולים לנסות ולראות את התוצאות.

en: : There are numerous online resources where you can find or create custom skins. Websites like Minetest Skins offer a variety of options.
he_IL: ישנם מקורות מקוונים רבים בהם ניתן למצוא או ליצור עורות מותאמות אישית. אתרים כמו Minetest Skins מציעים מגוון של אפשרויות.

en: : These mods introduce a variety of new building blocks and ores, expanding your crafting and building possibilities.
he_IL: : המודים האלה מציגים מגוון של בלוקים ורססים חדשים, הרחבת את האפשרויות שלך ליצירה ובנייה.

en: : This boss is unlike any you've faced before. Its patterns are irregular, its strikes fierce. You will need to utilize every skill learned throughout your journey and remember: like the smiling blocks in the picture, sometimes a cheerful appearance can mask a challenging core.
he_IL: : ראש הצוות הזה שונה מכל ראשי הצוות שפגשת עד כה. המקבץ בלוקים שלו אינו רגיל, התקפותיו חזקות. תצטרך להשתמש בכל הכישורים שלמדת במהלך המסע שלך ולזכור: כמו הבלוקים המחייכים בתמונה, לעיתים מראה שמח יכול להסתיר ליבה אתגרית.

en: : This mod adds a range of technical and industrial elements, such as solar panels, mining machines, and nuclear reactors.
he_IL: המוד הזה מוסיף מגוון של רכיבים טכניים ותעשייתיים, כמו פאנלי סולאריים, מכונות כרייה ורקטורים גרעיניים.

en: : This mod overhauls the farming system, adding new crops, tools, and food items.
he_IL: המוד הזה משנה את מערכת החקלאות, מוסיף צמחים חדשים, כלי עבודה ופריטי אוכל.

en: : Try different combinations of resources in the crafting grid to discover new items.
he_IL: נסה תרכובות שונות של משאבים ברשת הייצור כדי לגלות פריטים חדשים.

en: : Upon completing the Grove's challenges, the secret boss will reveal itself—a creature of old magic, born from the forgotten memories of the game world itself.
he_IL: כשתסיים את האתגרים של הגרוב, הבוס הסודי יחשוף את עצמו - יצור של קסם עתיק, שנוצר מזכרונות השכוחים של עולם המשחק עצמו.

en: : Upon launching Minetest, you'll be greeted with the main menu. Here, you can start a new game or join an existing server. For beginners, it's recommended to start a new single-player game to get familiar with the basics.
he_IL: בעת הפעלת Minetest, תיקבל ברכה בתפריט הראשי. כאן, תוכל להתחיל משחק חדש או להצטרף לשרת קיים. למתחילים, מומלץ להתחיל משחק יחיד להתנסות בבסיסים.

en: : Use the Elemental Keys on the statues surrounding the Great Fountain. This will cause the water to recede, revealing a hidden stairway leading down into the Secret Grove.
he_IL: השתמש במפתחות היסוד על הפסלים הסובבים את מזרקת הגדולה. זה יגרום למים לסוף, חושף מדרגות חבויות המובילות מטה לתוך הגן הסודי.

en: : Use the Minetest GitHub issue tracker to report bugs. Be as detailed as possible – include steps to reproduce the bug, screenshots, and any other relevant information.
he_IL: השתמש במעקב הבעיות של GitHub של Minetest כדי לדווח על באגים. נסה להיות מפורט ככל האפשר - כלול צעדים לשחזור הבאג, צילומי מסך וכל מידע רלוונטי נוסף.

en: : While playing or testing, if you encounter a bug, note down the details. Reliable bug reporting is crucial for quality assurance.
he_IL: במהלך המשחק או הבדיקה, אם תתקל בבאג, רשום את הפרטים. דיווח מהימן על באגים הוא חיוני לבטיחות האיכות.

en: : genre painting
he_IL: : ז'אנר ציור

en: : landscape
he_IL: : נוף

en: : oil, canvas
he_IL: : שמן על בד

en: : portrait
he_IL: : דיוקן

en: <a href="#">"Identity and Ownership"</a> in The New York Times
he_IL: <a href="#">"Identity and Ownership"</a> (זהות ובעלות) במגזין The New York Times

en: <a href="#">"Why we must own our history"</a> in The Atlantic
he_IL: <a href="#">"Why we must own our history"</a> (למה אנחנו צריכים לקבל אחריות על ההיסטוריה שלנו) במגזין The Atlantic

en: <a href="#">3 Day Private Silence Yoga Retreat</a>
he_IL: <a href="#">נסיגה פרטית של יוגה בשקט למשך 3 ימים</a>

en: <a href="#">5 Day Saṃsāra Yoga Retreat </a>
he_IL: <a href="#">ריטריט יוגה סמסרה של 5 ימים </a>

en: <a href="#"></a><a href="#">Matoki</a>
he_IL: <a href="#"></a><a href="#">מאטוקי</a>

en: <a href="#"></a><a href="#">Shanti</a>
he_IL: <a href="#"></a><a href="#">שאנטי</a>

en: <a href="#"></a><a href="https://cakelydemo.wordpress.com/cakes/caramel-crunch-cake/">Caramel Crunch Cake</a>
he_IL: <a href="#"></a><a href="https://cakelydemo.wordpress.com/cakes/caramel-crunch-cake/">עוגת קרמל קראנץ'</a>

en: <a href="#"></a><a href="https://cakelydemo.wordpress.com/cakes/chocolate-lovers-cake/">Chocolate Lovers Cake</a>
he_IL: <a href="#"></a><a href="https://cakelydemo.wordpress.com/cakes/chocolate-lovers-cake/">עוגת אוהבי השוקולד</a>

en: <a href="#"></a><a href="https://cakelydemo.wordpress.com/cakes/lemon-raspberry-cake/">Lemon Raspberry Cake</a>
he_IL: <a href="#"></a><a href="https://cakelydemo.wordpress.com/cakes/lemon-raspberry-cake/">עוגת לימון ופטל</a>

en: <a href="#"></a><a href="https://twentytwentyonedemo.wordpress.com/roses-tremieres/">Roses Tremieres</a>
he_IL: <a href="#"></a><a href="https://twentytwentyonedemo.wordpress.com/roses-tremieres/">רוז טרמייר</a>

en: <a href="#"></a>In the Bois de Boulogne
he_IL: <a href="#"></a>ביער בולון

en: <a href="#"></a>Roses Tremieres
he_IL: <a href="#"></a>רוז טרמייר

en: <a href="#"></a>Villa with Orange Trees, Nice
he_IL: <a href="#"></a>וילה עם עצי תפוז, ניס

en: <a href="#"><strong><span style="text-decoration:underline">Explore our tours</span></strong></a>
he_IL: <a href="#"><strong><span style="text-decoration:underline;">לעיין בסיורים שלנו</span></strong></a>

en: <a href="#"><strong>Checkout sample ingredients</strong></a>
he_IL: <a href="#"><strong>רכיבים לדוגמה</strong></a>

en: <a href="#"><strong>Learn more about our plans</strong></a>
he_IL: <a href="#"><strong>פרטים נוספים על התוכניות שלנו</strong></a>

en: <a href="#"><strong>Learn more</strong></a>
he_IL: <a href="#"><strong>למידע נוסף</strong></a>

en: <a href="#"><strong>See our past dishes</strong></a>
he_IL: <a href="#"><strong>מנות העבר שלנו</strong></a>

en: <a href="#">@instagram</a>
he_IL: <a href="#">‎@instagram</a>

en: <a href="#">@twitter</a>
he_IL: <a href="#">‎@twitter</a>

en: <a href="#">About Me</a>
he_IL: <a href="#">אודותיי</a>

en: <a href="#">About</a><br><a href="#">Contact</a><br><a href="#">Disclaimer</a><br><a href="#">Privacy Policy</a>
he_IL: <a href="#">אודות</a><br><a href="#">יצירת קשר</a><br><a href="#">הגבלת אחריות</a><br><a href="#">מדיניות פרטיות</a>

en: <a href="#">About</a><br><a href="#">Contact</a><br><a href="#">Terms of Service</a><br><a href="#">Privacy Policy</a>
he_IL: <a href="#">אודות</a><br><a href="#">יצירת קשר</a><br><a href="#">תנאי שימוש</a><br><a href="#">מדיניות פרטיות</a>

en: <a href="#">About</a><br><a href="#">Terms of Service</a><br><a href="#">Privacy Policy</a>
he_IL: <a href="#">אודות</a><br><a href="#">תנאי השירות</a><br><a href="#">מדיניות פרטיות</a>

en: <a href="#">Bell Tower</a>
he_IL: <a href="#">מגדל הפעמון</a>

en: <a href="#">Blog</a>
he_IL: <a href="#">בלוג</a>

en: <a href="#">Bowls</a>
he_IL: <a href="#">קערות</a>

en: <a href="#">Breakfast</a>
he_IL: <a href="#">ארוחת בוקר</a>

en: <a href="#">Brilliant</a>
he_IL: <a href="#">מבריק</a>

en: <a href="#">Build it</a>
he_IL: <a href="#">לטפח את העסק</a>

en: <a href="#">Cakes &amp; Cupcakes</a><br><a href="#">Desserts</a><br><a href="#">Ice Cream</a><br><a href="mailto:hello@example.com">Cookies</a>
he_IL: <a href="#">עוגות וקפקייק</a><br><a href="#">קינוחים</a><br><a href="#">גלידה</a><br><a href="mailto:hello@example.com">עוגיות</a>

en: <a href="#">Contact Us</a><br>(123)-456-7890<br><a href="mailto:hello@yourgroovydomain.com">hello@yourgroovydomain.com</a>
he_IL: <a href="#">צור קשר</a><br>(123)-456-7890<br><a href="mailto:hello@yourgroovydomain.com">hello@yourgroovydomain.com</a>

en: <a href="#">Contact</a><br><a href="#">Privacy</a><br><a href="#">Terms &amp; Conditions</a>
he_IL: <a href="#">צור קשר</a><br><a href="#">פרטיות</a><br><a href="#">תנאים והתניות</a>

en: <a href="#">Cups</a>
he_IL: <a href="#">ספלים</a>

en: <a href="#">Delivery</a>
he_IL: <a href="#">משלוח</a>

en: <a href="#">Design Conference, 2019</a><br>Designing Teams<br>San Jose, CA<br><br><a href="#">Design x Mental Health, 2019</a><br>Speaking Out<br>San Francisco, CA<br><br><a href="#">Impact for Growth, 2018</a><br>Building Compatible Teams<br>San Francisco, CA
he_IL: <a href="#">הוועידה לעיצוב 2019</a><br>עיצוב צוותים<br>סן חוזה, קליפורניה<br><br><a href="#">עיצוב + בריאות הנפש, </a><br>2019<br>בואו נדבר על זה<br><br><a href="#">סן פרנסיסקו, קליפורניה</a><br>ההשפעה על הצמיחה, 2018לבנות צוות מתאים<br>סן פרנסיסקו, קליפורניה

en: <a href="#">Destination Guides</a>
he_IL: <a href="#">מדריכי יעדים</a>

en: <a href="#">Dinner</a>
he_IL: <a href="#">ארוחת ערב</a>

en: <a href="#">Discover more</a>
he_IL: <a href="#">גלה עוד</a>

en: <a href="#">Donate to help keep us posting!</a>
he_IL: <a href="#">אפשר לתרום כדי לעזור לנו להמשיך לפרסם תוכן!</a>

en: <a href="#">Dream it</a>
he_IL: <a href="#">להגשים חלום</a>

en: <a href="#">Drinks</a>
he_IL: <a href="#">משקאות</a>

en: <a href="#">Easley Magazine</a>
he_IL: <a href="#">מגזין ‎</a>Easley

en: <a href="#">Email.</a>
he_IL: <a href="#">אימייל.</a>

en: <a href="#">Email</a>
he_IL: <a href="#">אימייל</a>

en: <a href="#">Event details</a>
he_IL: <a href="#">פרטי האירוע</a>

en: <a href="#">FAQ</a>
he_IL: <a href="#">שאלות נפוצות</a>

en: <a href="#">Facebook</a>
he_IL: <a href="#">פייסבוק</a>

en: <a href="#">Facebook</a><br><a href="#">Instagram</a><br><a href="#">Twitter</a>
he_IL: <a href="#">פייסבוק</a><br><a href="#">אינסטגרם</a><br><a href="#">טוויטר</a>

en: <a href="#">Facebook</a><br><a href="#">Twitter</a><br><a href="#">Instagram</a>
he_IL: <a href="#">פייסבוק</a><br><a href="#">טוויטר</a><br><a href="#">Instagram</a>

en: <a href="#">Facebook</a><br><a href="#">Twitter</a><br><a href="#">Instagram</a><br><a href="#">YouTube</a>
he_IL: <a href="#">פייסבוק</a><br><a href="#">טוויטר</a><br><a href="#">אינסטגרם</a><br><a href="#">YouTube</a>

en: <a href="#">Galaxies</a>
he_IL: <a href="#">גלקסיות</a>

en: <a href="#">Galaxy</a>
he_IL: <a href="#">גלקסיה</a>

en: <a href="#">Get Tickets</a>
he_IL: <a href="#">לרכישת כרטיסים</a>

en: <a href="#">Get in Touch</a>
he_IL: <a href="#">צור קשר</a>

en: <a href="#">Get started</a>
he_IL: <a href="#">התחל</a>

en: <a href="#">Get started</a> →
he_IL: <a href="#">התחל</a> →

en: <a href="#">Gill &amp; Mark</a>
he_IL: <a href="#">גיל ומארק</a>

en: <a href="#">Grow it</a>
he_IL: <a href="#">לטפח צמיחה</a>

en: <a href="#">Height</a>
he_IL: <a href="#">גובה</a>

en: <a href="#">In Motion</a>
he_IL: <a href="#">בתנועה</a>

en: <a href="#">Instagram.</a>
he_IL: <a href="#">אינסטגרם</a>

en: <a href="#">Instagram</a>
he_IL: <a href="#">אינסטגרם</a>

en: <a href="#">Instagram</a><br><a href="#">Twitter</a>
he_IL: <a href="#">אינסטגרם</a><br><a href="#">טוויטר</a>

en: <a href="#">Learn more</a>
he_IL: <a href="#">פרטים נוספים</a>

en: <a href="#">Learn more</a> →
he_IL: <a href="#">למד עוד</a> →

en: <a href="#">Lunch</a>
he_IL: <a href="#">ארוחת צהריים</a>

en: <a href="#">Mistral</a>
he_IL: <a href="#">מיסטרל</a>

en: <a href="#">My favorite pancake restaurant</a>
he_IL: <a href="#">מסעדת הפנקייק האהובה עלי</a>

en: <a href="#">New Catalogs Now</a><br><a href="#">Available at the NYPL</a>
he_IL: <a href="#">הקטלוגים החדשים </a><br><a href="#">זמינים בספריה הציבורית של העיר ניו יורק</a>

en: <a href="#">North End</a>
he_IL: <a href="#">הקצה הצפוני</a>

en: <a href="#">Nostalgic Ride</a>
he_IL: <a href="#">נסיעה נוסטלגית</a>

en: <a href="#">Planets</a>
he_IL: <a href="#">כוכבי לכת</a>

en: <a href="#">Planters</a>
he_IL: <a href="#">עציצים</a>

en: <a href="#">Pollination &amp;</a><br><a href="#">Procrastination</a>
he_IL: <a href="#">האבָקה </a><br><a href="#">ודחיינות</a>

en: <a href="#">Project Name</a>
he_IL: <a href="#">שם הפרויקט</a>

en: <a href="#">Project name</a>
he_IL: <a href="#">שם הפרויקט</a>

en: <a href="#">Read review</a>
he_IL: <a href="#">קרא ביקורת</a>

en: <a href="#">Returns</a>
he_IL: <a href="#">החזרות</a>

en: <a href="#">See All</a>
he_IL: <a href="#">ראה הכל</a>

en: <a href="#">Serenity</a>
he_IL: <a href="#">שקט</a>

en: <a href="#">Soundcloud</a>
he_IL: <a href="#">SoundCloud</a>

en: <a href="#">Sponsor: Crafty Cookies</a>
he_IL: <a href=#>נותני החסות: עוגיות בע"מ</a>

en: <a href="#">Stars</a>
he_IL: <a href="#">כוכבים</a>

en: <a href="#">Stay Weird</a>
he_IL: <a href="#">מוזרים ונהנים</a>

en: <a href="#">Sweet Success</a>
he_IL: <a href="#">הצלחה גדולה</a>

en: <a href="#">Sweet success</a>
he_IL: <a href="#">הצלחה גדולה</a>

en: <a href="#">Symmetry</a>
he_IL: <a href="#">סימטריה</a>

en: <a href="#">Temporal State</a>
he_IL: <a href="#">מצב זמני</a>

en: <a href="#">The Climb</a>
he_IL: <a href="#">הטיפוס</a>

en: <a href="#">The Greenhouse<br>at Walden is Open<br>Year-Round</a>
he_IL: <a href="#">החממה<br> בוולדן פתוחה <br>לכל אורך השנה</a>

en: <a href="#">Tumblr</a> / <a href="#">Instagram</a> / <a href="#">Email</a>
he_IL: <a href="#">טוויטר</a> / <a href="#">Instagram</a> / <a href="#">פייסבוק</a>

en: <a href="#">Tumblr</a> / <a href="#">WordPress</a> / <a href="#">Instagram</a>
he_IL: <a href="#">Tumblr</a> / ‏<a href="#">WordPress</a> / <a href="#">אינסטגרם</a>

en: <a href="#">Twitter.</a>
he_IL: <a href="#">טוויטר</a>

en: <a href="#">Twitter</a>
he_IL: <a href="#">טוויטר</a>

en: <a href="#">Twitter</a> / <a href="#">Instagram</a> / <a href="#">Dribbble</a>
he_IL: <a href="#">טוויטר</a> / <a href="#">Instagram</a>‏ / <a href="#">Dribbble</a>

en: <a href="#">Vesta Magazine</a>
he_IL: <a href="#">מגזין ‎</a>Vesta

en: <a href="#">View All</a>
he_IL: <a href="#">להציג הכול</a>

en: <a href="#">View all news →</a>
he_IL: <a href="#">להציג את כל החדשות ←</a>

en: <a href="#">Website.</a>
he_IL: <a href="#">אתר אינטרנט.</a>

en: <a href="#">Work Hard</a>
he_IL: <a href="#">לעבוד קשה</a>

en: <a href="#">Work Smart</a>
he_IL: <a href="#">לעבוד חכם</a>

en: <a href="#">Work hard</a>
he_IL: <a href="#">לעבוד קשה</a>

en: <a href="#">Work smart</a>
he_IL: <a href="#">לעבוד חכם</a>

en: <a href="#">Youtube</a>
he_IL: <a href="#">יוטיוב</a>

en: <a href="#">“The Lost Tricycle” Book</a>
he_IL: <a href="#">הספר “The Lost Tricycle” (התלת-אופן האבוד)</a>

en: <a href="#">→ buy me coffee</a>
he_IL: <a href="#">← קנו לי קפה ב-Ko-fi</a>

en: <a href="#">→ buy merch</a>
he_IL: <a href="#">← קנו סחורה</a>

en: <a href="#">→ instagram</a>
he_IL: <a href="#">← אינסטגרם</a>

en: <a href="#">→ support on patreon</a>
he_IL: <a href="#">← תמכו בי ב-Patreon</a>

en: <a href="#">→ twitter</a>
he_IL: <a href="#">← טוויטר</a>

en: <a href="#">→ youtube</a>
he_IL: <a href="#">← youtube</a>

en: <a href="#posts">Read all posts ↓</a>
he_IL: <a href="#posts">לקריאת כל הפוסטים ↓</a>

en: <a href="/project-2/">Turn Off Subs</a>
he_IL: <a href="/project-2/">להשבית את הכתוביות</a>

en: <a href="http://instagram.com">_Instagram<br></a><a href="http://twitter.com">_Twitter<br></a><a href="http://youtube.com">_YouTube</a>
he_IL: <a href="http://instagram.com">_Instagram<br></a><a href="http://twitter.com">_טוויטר<br></a><a href="http://youtube.com">_YouTube</a>

en: <a href="http://wordpress.org" target="_blank" rel="noreferrer noopener"><mark style="background-color:rgba(0, 0, 0, 0)" class="has-inline-color has-contrast-color"><span style="text-decoration: underline">Social link</span></mark></a> | <a href="http://wordpress.org/" target="_blank" rel="noreferrer noopener"><mark style="background-color:rgba(0, 0, 0, 0)" class="has-inline-color has-contrast-color"><span style="text-decoration: underline">Site</span></mark></a> | <a href="http://wordpress.org" target="_blank" rel="noreferrer noopener"><mark style="background-color:rgba(0, 0, 0, 0)" class="has-inline-color has-contrast-color"></mark></a><a href="http://wordpress.org/"><mark style="background-color:rgba(0, 0, 0, 0)" class="has-inline-color has-contrast-color"><span style="text-decoration: underline">Dotorg Handle</span></mark></a>
he_IL: <a href="http://wordpress.org" target="_blank" rel="noreferrer noopener"><mark style="background-color:rgba(0, 0, 0, 0)" class="has-inline-color has-contrast-color"><span style="text-decoration: underline">קישור חברתי</span></mark></a> | <a href="http://wordpress.org/" target="_blank" rel="noreferrer noopener"><mark style="background-color:rgba(0, 0, 0, 0)" class="has-inline-color has-contrast-color"><span style="text-decoration: underline">אתר</span></mark></a> | <a href="http://wordpress.org" target="_blank" rel="noreferrer noopener"><mark style="background-color:rgba(0, 0, 0, 0)" class="has-inline-color has-contrast-color"></mark></a><a href="http://wordpress.org/"><mark style="background-color:rgba(0, 0, 0, 0)" class="has-inline-color has-contrast-color"><span style="text-decoration: underline">Dotorg Handle</span></mark></a>

en: <a href="http://wordpress.org">Title of the Session with an active link</a>
he_IL: <a href="http://wordpress.org">כותרת המפגש עם קישור פעיל</a>

en: <a href="https://2021.wordpress.net/the-garden-at-bougival/">The Garden</a><a href="https://twentytwentyonedemo.wordpress.com/the-garden-at-bougival/"> at Bougival</a>
he_IL: <a href="https://2021.wordpress.net/the-garden-at-bougival/">הגן</a><a href="https://twentytwentyonedemo.wordpress.com/the-garden-at-bougival/"> בבוז'יוואל</a>

en: <a href="https://adventurertheme.mystagingwebsite.com/2021/11/22/why-italy-is-my-favorite-retreat/">ITALY</a><br><a href="https://adventurertheme.mystagingwebsite.com/2021/11/22/hello-world/">COSTA RICA</a><br><a href="https://adventurertheme.mystagingwebsite.com/2021/11/22/out-in-canadas-forests/">CANADA</a><br><a href="https://adventurertheme.mystagingwebsite.com/2022/12/09/the-natural-beauty-of-laos/">LAOS</a><br><a href="https://adventurertheme.mystagingwebsite.com/2022/12/09/next-stop-istanbul/">TURKEY</a>
he_IL: <a href="https://adventurertheme.mystagingwebsite.com/2021/11/22/why-italy-is-my-favorite-retreat/">איטליה</a><br><a href="https://adventurertheme.mystagingwebsite.com/2021/11/22/hello-world/">קוסטה ריקה</a><br><a href="https://adventurertheme.mystagingwebsite.com/2021/11/22/out-in-canadas-forests/">קנדה</a><br><a href="https://adventurertheme.mystagingwebsite.com/2022/12/09/the-natural-beauty-of-laos/">לאוס</a><br><a href="https://adventurertheme.mystagingwebsite.com/2022/12/09/next-stop-istanbul/">טורקיה</a>

en: <a href="https://botanytheme.mystagingwebsite.com/2020/03/25/natures-art/">Nature's Art:<br>Plants and Their<br><em>Something</em></a>
he_IL: <a href="https://botanytheme.mystagingwebsite.com/2020/03/25/natures-art/">האומנות של הטבע: <br>צמחים<br><em>ומה שבניהם</em></a>

en: <a href="https://botanytheme.mystagingwebsite.com/2020/03/25/natures-art/">New Catalogs Now Available at the NYPL</a>
he_IL: <a href="https://botanytheme.mystagingwebsite.com/2020/03/25/natures-art/">הקטלוגים החדשים זמינים בספריה הציבורית של העיר ניו יורק</a>

en: <a href="https://botanytheme.mystagingwebsite.com/assorted-blocks/">New Catalogs Now Available at the NYPL</a>
he_IL: <a href="https://botanytheme.mystagingwebsite.com/assorted-blocks/">הקטלוגים החדשים זמינים בספריה הציבורית של העיר ניו יורק</a>

en: <a href="https://cakelydemo.wordpress.com/cakes/cotton-candy-cake-2/">Cotton Candy Cake</a>
he_IL: <a href="https://cakelydemo.wordpress.com/cakes/cotton-candy-cake-2/">עוגת צמר דק</a>

en: <a href="https://cakelydemo.wordpress.com/cupcakes/chocolate-cupcakes/">Chocolate Cupcakes</a>
he_IL: <a href="https://cakelydemo.wordpress.com/cupcakes/chocolate-cupcakes/">עוגיות שוקולד</a>

en: <a href="https://cakelydemo.wordpress.com/cupcakes/fresh-flower-cupcakes/">Fresh Flower Cupcakes</a>
he_IL: <a href="https://cakelydemo.wordpress.com/cupcakes/fresh-flower-cupcakes/">קינוחי פרחים טריים</a>

en: <a href="https://cakelydemo.wordpress.com/cupcakes/rainbow-cupcakes/">Rainbow Cupcakes</a>
he_IL: <a href="https://cakelydemo.wordpress.com/cupcakes/rainbow-cupcakes/">עוגיות קשיו</a>

en: <a href="https://cakelydemo.wordpress.com/cupcakes/regular-cupcakes/">Regular Cupcakes</a>
he_IL: <a href="https://cakelydemo.wordpress.com/cupcakes/regular-cupcakes/">קינוחי קאפקייקים רגילים</a>

en: <a href="https://cakelydemo.wordpress.com/macarons/macaron-gift-box/">Macaron Gift Box</a>
he_IL: <a href="https://cakelydemo.wordpress.com/macarons/macaron-gift-box/">קופסת מקרון מתנה</a>

en: <a href="https://cakelydemo.wordpress.com/macarons/macaron-party-platter/">Macaron Party Platter</a>
he_IL: <a href="https://cakelydemo.wordpress.com/macarons/macaron-party-platter/">מגש מסיבת מקרון</a>

en: <a href="https://cakelydemo.wordpress.com/macarons/regular-macarons/">Regular Macarons</a>
he_IL: <a href="https://cakelydemo.wordpress.com/macarons/regular-macarons/">מקרונים רגילים</a>

en: <a href="https://cakelydemo.wordpress.com/macarons/small-macaron-tower/">Small Macaron Tower</a>
he_IL: <a href="https://cakelydemo.wordpress.com/macarons/small-macaron-tower/">מגדל מקרון קטן</a>

en: <a href="https://cakelydemo.wordpress.com/weddings-event/large-macaron-tower/">Large Macaron Tower</a>
he_IL: <a href="https://cakelydemo.wordpress.com/weddings-event/large-macaron-tower/">מגדל מקרון גדול</a>

en: <a href="https://cakelydemo.wordpress.com/weddings-event/wedding-cake/">Wedding Cakes</a>
he_IL: <a href="https://cakelydemo.wordpress.com/weddings-event/wedding-cake/">עוגות חתונה</a>

en: <a href="https://facebook.com/">Facebook</a><br><a href="https://instagram.com/">Instagram</a><br><a href="https://twitter.com/">Twitter</a>
he_IL: <a href="https://facebook.com/">פייסבוק</a><br><a href="https://instagram.com/">אינסטגרם</a><br><a href="https://twitter.com/">טוויטר</a>

en: <a href="https://github.com/Automattic">We believe in Open Source</a> and the vast majority of our work is available under the GPL.
he_IL: <a href="https://github.com/Automattic">אנחנו מאמינים בקוד פתוח</a> והרוב המוחלט של העבודה שלנו זמין ב-GPL.

en: <a href="https://hall.mystagingwebsite.com/2023/05/03/dibujos-italianos/">Dibujos Italianos</a>, <a href="https://hall.mystagingwebsite.com/2023/05/03/navegantes/">Navegantes</a>, <a href="https://hall.mystagingwebsite.com/2023/05/03/el-gaucho-y-el-sur/">El Gaúcho y el Sur</a>, <a href="https://hall.mystagingwebsite.com/2023/05/03/renacimiento-al-romant/">Renacimiento Al Romaticismo</a>, and <a href="https://hall.mystagingwebsite.com/2023/11/14/archaeological-treasures-of-taranto/">Archaeological Treasures of Taranto</a>.
he_IL: <a href="https://hall.mystagingwebsite.com/2023/05/03/dibujos-italianos/">דיבוגוס איטליאנוס</a>, <a href="https://hall.mystagingwebsite.com/2023/05/03/navegantes/">נאוגנטס</a>, <a href="https://hall.mystagingwebsite.com/2023/05/03/el-gaucho-y-el-sur/">הגאוצ'ו והדרום</a>, <a href="https://hall.mystagingwebsite.com/2023/05/03/renacimiento-al-romant/">רנסנס אל הרומנטיקה</a>, and <a href="https://hall.mystagingwebsite.com/2023/11/14/archaeological-treasures-of-taranto/">אוצרות ארכיאולוגיים של טארנטו</a>.

en: <a href="https://hall.mystagingwebsite.com/2023/05/03/dibujos-italianos/">Dibujos Italianos</a>, <a href="https://hall.mystagingwebsite.com/2023/05/03/navegantes/">Navegantes</a>, <a href="https://hall.mystagingwebsite.com/2023/05/03/el-gaucho-y-el-sur/">El Gaúcho y el Sur</a>, <a href="https://hall.mystagingwebsite.com/2023/05/03/renacimiento-al-romant/">Renacimiento Al Romaticismo</a>.
he_IL: <a href="https://hall.mystagingwebsite.com/2023/05/03/dibujos-italianos/">דימויים איטלקיים</a>, <a href="https://hall.mystagingwebsite.com/2023/05/03/navegantes/">מנווטים</a>, <a href="https://hall.mystagingwebsite.com/2023/05/03/el-gaucho-y-el-sur/">הגאוצ'ו והדרום</a>, <a href="https://hall.mystagingwebsite.com/2023/05/03/renacimiento-al-romant/">רנסנס לרומנטיקה</a>.

en: <a href="https://heverdemo.wordpress.com/about/">More About Us</a>
he_IL: <a href="https://heverdemo.wordpress.com/about/">פרטים נוספים אודותינו</a>

en: <a href="https://heverdemo.wordpress.com/contact/">Direction and Maps</a>
he_IL: <a href="https://heverdemo.wordpress.com/contact/">הוראות הגעה ומפות</a>

en: <a href="https://heverdemo.wordpress.com/contact/">More Ways to Get In Touch</a>
he_IL: <a href="https://heverdemo.wordpress.com/contact/">דרכים נוספות ליצור איתנו קשר</a>

en: <a href="https://instagram.com/">_Instagram<br></a><a href="https://twitter.com/">_Twitter<br></a><a href="https://youtube.com/">_YouTube</a>
he_IL: <a href="https://instagram.com/">_Instagram<br></a><a href="https://twitter.com/">_טוויטר<br></a><a href="https://youtube.com/">_YouTube</a>

en: <a href="https://iotixdemo.wordpress.com/">See support programs →</a>
he_IL: <a href="https://iotixdemo.wordpress.com/">להציג תוכניות תמיכה ←</a>

en: <a href="https://iotixdemo.wordpress.com/">Try a demo →</a>
he_IL: <a href="https://iotixdemo.wordpress.com/">להדגמת ניסיון←</a>

en: <a href="https://mordendemo.wordpress.com/about/">More About Us</a>
he_IL: <a href="https://mordendemo.wordpress.com/about/">פרטים נוספים אודותינו</a>

en: <a href="https://mordendemo.wordpress.com/contact/">Direction and Maps</a>
he_IL: <a href="https://mordendemo.wordpress.com/contact/">הוראות הגעה ומפות</a>

en: <a href="https://mordendemo.wordpress.com/contact/">More Ways to Get In Touch</a>
he_IL: <a href="https://mordendemo.wordpress.com/contact/">דרכים נוספות ליצור איתנו קשר</a>

en: <a href="https://patternboilerplates.wordpress.com/2022/05/11/list-24/">Work Smart</a>
he_IL: <a href="https://patternboilerplates.wordpress.com/2022/05/11/list-24/">לעבוד חכם</a>

en: <a href="https://patternboilerplates.wpcomstaging.com/2022/05/11/list-24/">Work Smart</a>
he_IL: <a href="https://patternboilerplates.wpcomstaging.com/2022/05/11/list-24/">לעבוד חכם</a>

en: <a href="https://seedletdemo.wordpress.com/2020/05/25/new-catalogs-now-available-at-the-nypl/">New Catalogs Now Available at the NYPL</a>
he_IL: <a href="https://seedletdemo.wordpress.com/2020/05/25/new-catalogs-now-available-at-the-nypl/">הקטלוגים החדשים זמינים בספריה הציבורית של העיר ניו יורק</a>

en: <a href="https://seedletdemo.wordpress.com/2020/07/25/natures-art-2/">Nature’s Art:<br>Plants and Their<br><em>Something</em></a>
he_IL: <a href="https://seedletdemo.wordpress.com/2020/07/25/natures-art-2/">האומנות של הטבע:<br>צמחים<br><em>ומה שבניהם</em></a>

en: <a href="https://senseilms.com/blog">Visit the Sensei blog</a>
he_IL: <a href="https://senseilms.com/blog">בקרו בבלוג של Sensei</a>

en: <a href="https://senseilms.com/how-do-we-beat-the-ai-robots/">Course Creators: How Do We Beat The AI Robots?</a>
he_IL: <a href="https://senseilms.com/how-do-we-beat-the-ai-robots/">יוצרי קורסים: איך אנחנו מנצחים את הרובוטים המופעלים באמצעות AI?</a>

en: <a href="https://shawburnblocks.mystagingwebsite.com">100 Park Blvd<br>San Diego,&nbsp;CA&nbsp;92101</a>
he_IL: <a href="https://shawburnblocks.mystagingwebsite.com">100 פארק Blvd<br>סן דייגו,&nbsp;CA&nbsp;92101</a>

en: <a href="https://shawburnblocks.mystagingwebsite.com">email@example.com<br></a>(123) 456-7890100
he_IL: <a href="https://shawburnblocks.mystagingwebsite.com">אימייל@example.com<br></a>(123) 456-7890100

en: <a href="https://twentytwentyonedemo.wordpress.com/reading/">Reading</a>
he_IL: <a href="https://twentytwentyonedemo.wordpress.com/reading/">קריאה</a>

en: <a href="https://twentytwentyonedemo.wordpress.com/young-woman-in-mauve/">Young Woman in Mauve</a>
he_IL: <a href="https://twentytwentyonedemo.wordpress.com/young-woman-in-mauve/">אישה צעירה בצבעי לילך</a>

en: <a href="https://twitter.com/wordpress">Twitter</a> / <a href="#">Facebook</a> / <a href="#">YouTube</a>
he_IL: <a href="https://twitter.com/wordpress">טוויטר</a> / <a href="#">פייסבוק</a> / <a href="#">YouTube</a>

en: <a href="https://videomakerdemo.wordpress.com/2017/01/15/i-love-you/">I Love You</a>
he_IL: <a href="https://videomakerdemo.wordpress.com/2017/01/15/i-love-you/">אני אוהב אותך</a>

en: <a href="https://videomakerdemo.wordpress.com/2018/02/09/plenty-of-fish-in-the-sea/">Plenty of Fish In The Sea</a>
he_IL: <a href="https://videomakerdemo.wordpress.com/2018/02/09/plenty-of-fish-in-the-sea/">יש הרבה דגים בים</a>

en: <a href="https://videomakerdemo.wordpress.com/2019/12/15/the-tale-of-three-cocktails/">The Tale of The Three Cocktails</a>
he_IL: <a href="https://videomakerdemo.wordpress.com/2019/12/15/the-tale-of-three-cocktails/">סיפור על שלושה קוקטיילים</a>

en: <a href="https://videomakerdemo.wordpress.com/2020/08/21/boats/">Boats</a>
he_IL: <a href="https://videomakerdemo.wordpress.com/2020/08/21/boats/">סירות</a>

en: <a href="https://videomakerdemo.wordpress.com/2020/09/01/man-working-at-dawn/">Working at Dawn</a>
he_IL: <a href="https://videomakerdemo.wordpress.com/2020/09/01/man-working-at-dawn/">עבודה לאור הזריחה</a>

en: <a href="https://videomakerwhitedemo.wordpress.com/2022/01/25/boats/">Boats</a>
he_IL: <a href="https://videomakerwhitedemo.wordpress.com/2022/01/25/boats/">סירות</a>

en: <a href="https://videomakerwhitedemo.wordpress.com/2022/01/25/i-love-you/">I Love You</a>
he_IL: <a href="https://videomakerwhitedemo.wordpress.com/2022/01/25/i-love-you/">אני אוהב אותך</a>

en: <a href="https://videomakerwhitedemo.wordpress.com/2022/01/25/plenty-of-fish-in-the-sea/">Plenty of Fish In The Sea</a>
he_IL: <a href="https://videomakerwhitedemo.wordpress.com/2022/01/25/plenty-of-fish-in-the-sea/">יש הרבה דגים בים</a>

en: <a href="https://videomakerwhitedemo.wordpress.com/2022/01/25/the-tale-of-three-cocktails/">The Tale of The Three Cocktails</a>
he_IL: <a href="https://videomakerwhitedemo.wordpress.com/2022/01/25/the-tale-of-three-cocktails/">סיפור על שלושה קוקטיילים</a>

en: <a href="https://videomakerwhitedemo.wordpress.com/2022/01/25/working-at-dawn/">Working At Dawn</a>
he_IL: <a href="https://videomakerwhitedemo.wordpress.com/2022/01/25/working-at-dawn/">עבודה לאור הזריחה</a>

en: <a href="https://wordpress.org">Email</a><br><a href="https://wordpress.org">Linkedin</a>
he_IL: <a href="https://wordpress.org">אימייל</a><br><a href="https://wordpress.org">Linkedin</a>

en: <a href="https://wordpress.org">Get Your Tickets</a> | <a href="https://wordpress.org">Shop Now</a>
he_IL: <a href="https://wordpress.org">קבל את הכרטיסים שלך</a> | <a href="https://wordpress.org">קנה עכשיו</a>

en: <a href="https://wordpress.org/support/article/twenty-twenty-one/">Read the Theme Documentation</a>
he_IL: <a href="https://wordpress.org/support/article/twenty-twenty-one/">לעיון בתיעוד של ערכת העיצוב</a>

en: <a href="https://wordpress.org/support/theme/twentytwentyone/">Check out the Support Forums</a>
he_IL: <a href="https://wordpress.org/support/theme/twentytwentyone/">לעיון בפורומים של התמיכה</a>

en: <a href="https://wpcnx.com/apply-to-speak/"></a>
he_IL: <a href="https://wpcnx.com/apply-to-speak/">לחץ כאן</a>

en: <a href="https://www.foodiesfeed.com/free-food-photo/delicious-hummus-with-bread/download/">Hummus with Bread Image Source</a>
he_IL: <a href="https://www.foodiesfeed.com/free-food-photo/delicious-hummus-with-bread/download/">מקור התמונה של חומוס עם לחם</a>

en: <a href="https://www.newyorker.com/magazine/2018/10/29/berthe-morisot-woman-impressionist-emerges-from-the-margins">Berthe Morisot, “Woman Impressionist,” Emerges from the Margins</a>.
he_IL: <a href="https://www.newyorker.com/magazine/2018/10/29/berthe-morisot-woman-impressionist-emerges-from-the-margins">ברת מוריזו, "ציירת אימפרסיוניסטית", מגיחה משולי התרבות</a>.

en: <a href="https://www.rawpixel.com/image/3283029/free-photo-image-breakfast-egg-avocado-toast-food">Image Source</a>
he_IL: <a href="https://www.rawpixel.com/image/3283029/free-photo-image-breakfast-egg-avocado-toast-food">מקור התמונה</a>

en: <a href="https://www.rawpixel.com/image/3283054/free-photo-image-cereal-restaurent-food">Image Source</a>
he_IL: <a href="https://www.rawpixel.com/image/3283054/free-photo-image-cereal-restaurent-food">מקור התמונה</a>

en: <a href="https://www.rawpixel.com/image/3283063/free-photo-image-burger-sandwich-bread">Image Source</a>
he_IL: <a href="https://www.rawpixel.com/image/3283063/free-photo-image-burger-sandwich-bread">מקור התמונה</a>

en: <a href="https://www.rawpixel.com/image/448302/meatball-pasta-bowl">Image Source</a>
he_IL: <a href="https://www.rawpixel.com/image/448302/meatball-pasta-bowl">מקור התמונה</a>

en: <a href="https://www.rawpixel.com/image/5922746/photo-image-public-domain-food-free">Fresh Grilled Fish Image Source</a>
he_IL: <a href="https://www.rawpixel.com/image/5922746/photo-image-public-domain-food-free">מקור תמונת דג בגריל טרי</a>

en: <a href="https://www.rawpixel.com/image/5927962/photo-image-public-domain-wooden-table">Carrots Image Source</a>
he_IL: <a href="https://www.rawpixel.com/image/5927962/photo-image-public-domain-wooden-table">מקור תמונת גזר</a>

en: <a href="https://www.rawpixel.com/image/5928199/photo-image-public-domain-fruit-food">Image Source</a>
he_IL: <a href="https://www.rawpixel.com/image/5928199/photo-image-public-domain-fruit-food">מקור התמונה</a>

en: <a href="https://youtu.be/o1ObIy92J4o">See more of this interview on YouTube</a>.
he_IL: <a href="https://youtu.be/o1ObIy92J4o">ניתן לראות את המשך הריאיון ב-YouTube</a>.

en: <a href="mailto:#">example@example.com<br></a>123-456-7890
he_IL: ‎<a href="mailto:#">example@example.com<br></a>123-456-7890

en: <a href="mailto:contact@mygroovydomain.com">contact@mygroovydomain.com</a><br>(012) 345 67 89
he_IL: <a href="mailto:contact@mygroovydomain.com">contact@example.com‏</a><br>‎(012) 345 67 89

en: <a href="mailto:email@example.com">email@example.com<br></a>(123) 456-7890
he_IL: ‎<a href="mailto:email@example.com">email@example.com<br></a>(123) 456-7890

en: <a href="mailto:hello@example.com">hello@example.com<br></a><a href="https://facebook.com/">Facebook</a> / <a href="https://twitter.com/">Twitter</a> / <a href="https://instagram.com/">Instagram</a>
he_IL: <a href="mailto:hello@example.com">hello@example.com<br></a><a href="https://facebook.com/">פייסבוק</a> / <a href="https://twitter.com/">טוויטר</a> / <a href="https://instagram.com/">Instagram</a>

en: <a href="mailto:hello@yourgroovydomain.com">hello@yourgroovydomain.com</a>
he_IL: <a href="mailto:hello@yourgroovydomain.com">hello@yourgroovydomain.com</a>" דואר אלקטרוני:

en: <a href="mailto:info@example.com">info@example.com<br></a>(123) 456-7890
he_IL: ‎<a href="mailto:info@example.com">info@example.com<br></a>(123) 456-7890

en: <a href="mailto:mail@example.com">mail@example.com</a><br>+1 234 567 89
he_IL: <a href="mailto:mail@example.com">mail@example.com</a><br>050-1234-567

en: <a href="pattern@wordpress.org">@wordpress</a>
he_IL: <a href="pattern@wordpress.org">‎@wordpress</a>

en: <a href="tel:1234567890">(123) 456-7890</a>
he_IL: <a href="tel:1234567890">‎(123) 456-7890</a>

en: <a rel="noreferrer noopener" href="https://en.wikipedia.org/wiki/Sappho" target="_blank"><em>Sappho</em></a> From Wikipedia, the free encyclopedia
he_IL: <a rel="noreferrer noopener" href="https://en.wikipedia.org/wiki/Sappho" target="_blank"><em>Sappho</em></a> מוויקיפדיה, האנציקלופדיה החינמית

en: <a rel="noreferrer noopener" href="https://href.li/?https://open.spotify.com/album/6rcbbhcm8Os7EiVRHP9Aef" target="_blank">Listening to Wake me up – Avicii</a>&nbsp;while running/visiting for the first time this Municipal Tatuapé Park on a rainy day near my daughter’s school.
he_IL: מאזין לשיר Wake me up - Avicii&nbsp;בזמן שאני רץ/ביקור ראשון בפארק המוניציפאלי טטואפה ביום גשום ליד בית הספר של בתי. <a rel="noreferrer noopener" href="https://href.li/?https://open.spotify.com/album/6rcbbhcm8Os7EiVRHP9Aef" target="_blank">לחץ כאן</a>.

en: <a style="text-decoration:none;" href="/shop/?max_price=15">Under</a>
he_IL: <a style="text-decoration:none;" href="/shop/?max_price=15">מתחת</a>

en: <a style="text-decoration:none;" href="/shop/?max_price=20">Under</a>
he_IL: <a style="text-decoration:none;" href="/shop/?max_price=20">מתחת</a>

en: <a style="text-decoration:none;" href="/shop/?max_price=25">Under</a>
he_IL: <a style="text-decoration:none;" href="/shop/?max_price=25">מתחת</a>

en: <a style="text-decoration:none;" href="/shop/?rating_filter=5">Highest</a>
he_IL: <a style="text-decoration:none;" href="/shop/?rating_filter=5">הכי גבוה</a>

en: <br>5.17km / 31:54 / 80m / Water<br>Spring is already here, a hot day to be in March
he_IL: <br>5.17 ק"מ / 31:54 / 80 מטרים / מים<br>האביב כבר כאן, יום חם למרץ.

en: <br><br><strong>Direction</strong><br>Amber Andrews<br><br><strong>Screenplay</strong><br>Augusta Smith, Amber Andrews &amp; Mary Han<br><br><strong>Actors</strong><br>Akachukwu Elba<br><br><strong>Camera</strong><br>Diego Cruz, Helen Smith-Andrews and Amber Andrews<br><br><strong>Art</strong><br>Philip Mizrahi<br><br><strong>Production</strong><br>Romana Arakelyan<br><br><strong>Operators</strong><br>Syd Wyatt and Cameron Madeira<br>Behind the Camera: Diego Cruz<br><br><strong>Color Editing and Post-Production<br></strong>Philip Mizrahi and Tony Sánchez
he_IL: <br><br><strong>בימוי</strong><br>אמבר אנדרוז<br><br><strong>תסריט</strong><br>אוגוסטה סמית', אמבר אנדרוז ומארי האן<br><br><strong>שחקנים</strong><br>אקאצ'וקוו אלבה<br><br><strong>מצלמה</strong><br>דייגו קרוז, הלן סמית'-אנדרוז ואמבר אנדרוז<br><br><strong>אמנות</strong><br>פיליפ מזרחי<br><br><strong>הפקה</strong><br>רומאנה ארקליאן<br><br><strong>מפעילים</strong><br>סיד וואיט וקמרון מאדיירה<br>מאחורי המצלמה: דיאגו קרוז<br><br><strong>עריכה בצבע ופוסט פרודקשן<br></strong>פיליפ מזרחי וטוני סנצ'ז

en: <br>Atlanta, Georgia, USA – Cloudy 23℃/74℉<br>What: 5.33km (3.31 miles), 1hr 16mins. Pace: 24min/mi. Walked from my office at WeWork to my home office using a series of paths through the city including the Beltline and Freedom Park trails. Recovery – water.
he_IL: <br>אטלנטה, ג'ורג'יה, ארה"ב - מעונן 23℃/74℉<br>מה: 5.33 ק"מ (3.31 מיילים), 1 שעה ו-16 דקות. קצב: 24 דקות למייל. הלכתי מהמשרד שלי ב-WeWork למשרד הבית באמצעות סדרת שבילים בעיר כולל השבילים של Beltline ו-Freedom Park. התאוששות - מים.

en: <br>Indulge in a delightful fusion of wholesome goodness and fruity sweetness with our Granola Blueberry Cake recipe! This moist and tender cake combines the nutty crunch of granola with bursts of juicy blueberries for a truly irresistible treat. Perfect for breakfast, brunch, or dessert, each bite is a symphony of flavors and textures that will leave you craving more. Easy to make and even easier to devour, this cake is sure to become a staple in your baking repertoire. Get ready to impress your family and friends with this delectable creation!
he_IL: <br>פנקו את עצמכם בשילוב המענג של טובת הבריאות והמתיקות הפירותית עם מתכון עוגת גרנולה עם אוכמניות שלנו! העוגה הרכה והלחה הזו משלבת את הפריכות האגוזית של גרנולה עם התפוצצות של אוכמניות עסיסיות עבור חוויה שאין לעמוד בפניה. מושלמת לארוחת בוקר, בראנץ' או קינוח, כל ביס הוא סימפוניה של טעמים ומרקמים שיגרמו לכם לרצות עוד. קל להכנה ואפילו קל יותר לטרוף, העוגה הזו בטוח תהפוך להיות בסיסית בארסנל האפייה שלכם. התכוננו להרשים את המשפחה והחברים שלכם עם יצירה טעימה זו!

en: <br>Make a Difference
he_IL: <br>עשה שינוי

en: <br>Sunny and cold, 51f, 10.6c<br>Distance: 9.71 km / Time: 48:25 / Elevation: 134 m / Post-run hydration: protein shake
he_IL: שמשי וקר, 51 מעלות פהרנהייט, 10.6 מעלות צלזיוס<br>מרחק: 9.71 ק"מ / זמן: 48:25 / גובה: 134 מטר / התזונה לאחר הריצה: שייק חלבון<br>

en: <code>Code tag test</code>
he_IL: <code>בדיקה של תגית קוד</code>

en: <del>Dinner's at 5:00.</del><ins>Let's make that 7.</ins>
he_IL: <del>ארוחת הערב בשעה 17:00.</del><ins>אולי כדאי שנזיז אותה ל-19:00.</ins>

en: <del>Dinner’s at 5:00.</del><ins>Let’s make that 7.</ins>
he_IL: <del>ארוחת הערב בשעה 17:00.</del><ins>אולי כדאי שנזיז אותה ל-19:00.</ins>

en: <em>
    			Built with <a href="https://woocommerce.com/" target="_blank" rel="noreferrer nofollow noopener">WooCommerce</a>		</em>
he_IL: <em>
    נבנה באמצעות <a href="https://woocommerce.com/" target="_blank" rel="noreferrer nofollow noopener">WooCommerce</a>
    </em>

en: <em>"</em>The sky is not completely dark at night. Were the sky absolutely dark, one would not be able to see the silhouette of an object against the sky.<em>"</em>
he_IL: <em>"</em>השמיים לא לגמרי חשוכים בלילה. אם השמיים היו שחורים לגמרי, לא היה ניתן לראות צלליות של אובייקטים שמוצבים מול השמיים.<em>"</em>

en: <em>1/4 cup old-fashioned oats or quick oats<br>1 banana chopped into chunks and frozen<br>1/2 cup unsweetened almond milk<br>1 tablespoon creamy peanut butter<br>1/2 tablespoon pure maple syrup plus additional to taste<br>1/2 teaspoon pure vanilla extract<br>1/2 teaspoon ground cinnamon<br>1/8 teaspoon kosher salt<br>Ice (optional)</em>
he_IL: <em>1/4 שיבולת שועל של פעם או שיבולת שועל להכנה מהירה<br>1 בננה חתוכה לחתיכה וקפואה<br>1/2 כוס חלב שקדים לא ממותק<br>1 כף חמאת בוטנים קרמית<br>1/2 כף סירופ מייפל 100% ועוד קצת לטעם<br>1/2 כף תמצית וניל 100%<br>1/2 כפית אבקת קינמון<br>1/8 כפית מלח כשר<br>קרח (לא חובה</em>

en: <em>100+ participants</em>
he_IL: <em>100+ משתתפים</em>

en: <em>20+ events</em>
he_IL: <em>20+ אירועים</em>

en: <em>25+ speakers</em>
he_IL: <em>25+ דוברים</em>

en: <em>5 years running</em>
he_IL: <em>5 שנים רצות</em>

en: <em><strong>Hopscotch</strong></em>&nbsp;is a&nbsp;stream-of-consciousness novel which can be read according to two different sequences of chapters. This novel is often referred to as a&nbsp;counter-novel, as it was by Cortázar himself. It meant an exploration with multiple endings, a neverending search through unanswerable questions.
he_IL: הרומן <em><strong>קלאס</strong></em> הוא סיפור שנכתב כרצף של תודעה וניתן לקרוא אותו לפי שני רצפים שונים של פרקים. בדרך כלל מתייחסים לספר הזה בתור "אנטי-רומן", כפי שהתייחס אליו קורטאסר עצמו. הוא נועד לספק לקורא אפשרות לחקור מספר אפשרויות לסיום הסיפור, זהו מסע אינסופי שבו הקורא ניצב בפני שאלות בלתי פתירות.

en: <em><sub>Image source: <a href="https://www.wikiart.org/en/berthe-morisot/playing-in-the-sand">https://www.wikiart.org/en/berthe-morisot/playing-in-the-sand</a></sub></em>
he_IL: <em><sub>מקור התמונה: <a href="https://www.wikiart.org/en/berthe-morisot/playing-in-the-sand">https://www.wikiart.org/en/berthe-morisot/playing-in-the-sand</a></sub></em>

en: <em><sub>Image sources: <a href="https://www.wikiart.org/en/berthe-morisot/daffodils">https://www.wikiart.org/en/berthe-morisot/daffodils</a>, <a href="https://www.wikiart.org/en/berthe-morisot/self-portrait-1885">https://www.wikiart.org/en/berthe-morisot/self-portrait-1885</a></sub></em>
he_IL: <em><sub>מקור התמונות: <a href="https://www.wikiart.org/en/berthe-morisot/daffodils">https://www.wikiart.org/en/berthe-morisot/daffodils</a>, <a href="https://www.wikiart.org/en/berthe-morisot/self-portrait-1885">https://www.wikiart.org/en/berthe-morisot/self-portrait-1885</a></sub></em>

en: <em><sub>Image sources: <a href="https://www.wikiart.org/en/berthe-morisot/the-garden-at-bougival-1884">https://www.wikiart.org/en/berthe-morisot/the-garden-at-bougival-1884</a>, <a href="https://www.wikiart.org/en/berthe-morisot/villa-with-orange-trees-nice">https://www.wikiart.org/en/berthe-morisot/villa-with-orange-trees-nice</a></sub></em>
he_IL: <em><sub>מקור התמונות: <a href="https://www.wikiart.org/en/berthe-morisot/the-garden-at-bougival-1884">https://www.wikiart.org/en/berthe-morisot/the-garden-at-bougival-1884</a>, <a href="https://www.wikiart.org/en/berthe-morisot/villa-with-orange-trees-nice">https://www.wikiart.org/en/berthe-morisot/villa-with-orange-trees-nice</a></sub></em>

en: <em><sub>Image sources: <a rel="noreferrer noopener" target="_blank" href="https://www.wikiart.org/en/berthe-morisot/roses-tremieres-hollyhocks-1884">https://www.wikiart.org/en/berthe-morisot/roses-tremieres-hollyhocks-1884</a>, <a rel="noreferrer noopener" target="_blank" href="https://www.wikiart.org/en/berthe-morisot/young-woman-in-mauve">https://www.wikiart.org/en/berthe-morisot/young-woman-in-mauve</a>, <a rel="noreferrer noopener" target="_blank" href="https://www.wikiart.org/en/berthe-morisot/in-the-bois-de-boulogne">https://www.wikiart.org/en/berthe-morisot/in-the-bois-de-boulogne</a></sub></em>
he_IL: <em><sub>מקור התמונות: <a rel="noreferrer noopener" target="_blank" href="https://www.wikiart.org/en/berthe-morisot/roses-tremieres-hollyhocks-1884">https://www.wikiart.org/en/berthe-morisot/roses-tremieres-hollyhocks-1884</a>, <a rel="noreferrer noopener" target="_blank" href="https://www.wikiart.org/en/berthe-morisot/young-woman-in-mauve">https://www.wikiart.org/en/berthe-morisot/young-woman-in-mauve</a>, <a rel="noreferrer noopener" target="_blank" href="https://www.wikiart.org/en/berthe-morisot/in-the-bois-de-boulogne">https://www.wikiart.org/en/berthe-morisot/in-the-bois-de-boulogne</a></sub></em>

en: <em>About us</em>
he_IL: <em>אודות המשרד</em>

en: <em>Add a testimonial from someone who loves your service. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin id arcu aliquet, elementum nisi quis, condimentum nibh. Donec hendrerit dui ut nisi tempor scelerisque.</em>
he_IL: <em>כאן אפשר להוסיף המלצה ממישהו שנהנה מהשירות שלך. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin id arcu aliquet, elementum nisi quis, condimentum nibh. Donec hendrerit dui ut nisi tempor scelerisque.</em>

en: <em>Alonso Friedrich</em> is a professional nature photographer and artist based in Sacramento, CA.
he_IL: <em>אלונסו פרידריך</em> הוא צלם טבע מקצועי וצלם שמתגורר בסקרמנטו קליפורניה.

en: <em>As Good as New</em>
he_IL: <em>מצלמות וינטג', במצב כמו חדש</em>

en: <em>Au Mont de piété</em>, Paul Gavarni. Paul Gavarni was the pseudonym of Sulpice Guillaume Chevalier, a French illustrator born in Paris.
he_IL: <em>Au Mont de piété</em>, פול גברני. פול גברני היה השם הבדוי של סולפיס גיום שבלייה, מאייר צרפתי שנולד בפריז.

en: <em>Best for Active Lifestyles</em>
he_IL: <em>הכי טוב לאורח חיים פעיל</em>

en: <em>Best for Combination Skin</em>
he_IL: <em>הכי טוב לעור מעורב</em>

en: <em>Best for Dry Skin</em>
he_IL: <em>הכי טוב לעור יבש</em>

en: <em>Best for Oily Skin</em>
he_IL: <em>הכי טוב לעור שמן</em>

en: <em>Best for Sensitive Skin</em>
he_IL: <em>הכי טוב לעור רגיש</em>

en: <em>Book Your Table</em>
he_IL: <em>הזמינו מקום</em>

en: <em>Chairs</em>
he_IL: <em>כיסאות</em>

en: <em>Chief Design Officer</em>
he_IL: <em>מנהלת עיצוב ראשית</em>

en: <em>Contact</em>
he_IL: <em>ליצירת קשר</em>

en: <em>Criminal Defence</em>
he_IL: <em>הגנות במשט פלילי</em>

en: <em>Date</em>
he_IL: <em>תאריך</em>

en: <em>Dates</em><br>Aug 1 — Dec 1
he_IL: <em>תאריכים</em><br>1 באוגוסט – 1 בדצמבר

en: <em>Design Team Manager</em>
he_IL: <em>מנהלת צוות עיצוב</em>

en: <em>Discover Our Menu</em>
he_IL: <em>להכיר את התפריט שלנו</em>

en: <em>Edition of 300</em>
he_IL: <em>300 פריטים במהדורה</em>

en: <em>Editor &amp; Jeweler</em>
he_IL: <em>עריכה ותכשיטנות</em>

en: <em>Editor &amp; Public Relations</em>
he_IL: <em>עריכה ויחסי ציבור</em>

en: <em>Enjoy Our Food Experience</em>
he_IL: <em>בואו ליהנות מהחוויה הקולינרית שלנו</em>

en: <em>Feel free to customize these fruit bowls with your favorite fruits and nuts. Kiwi slices, mango chunks, or pineapple tidbits would make excellent additions. To make this recipe vegan-friendly, omit the Greek yogurt or use a dairy-free alternative such as coconut yogurt. For added protein and fiber, consider sprinkling chia seeds or flaxseeds over the fruit bowls.</em>
he_IL: <em>אל תהססו להתאים אישית את קערות הפירות האלה עם הפירות והאגוזים האהובים עליכם. פרוסות קיווי, קוביות מנגו או חתיכות אננס יהיו תוספות מצוינות. כדי להפוך את המתכון לידידותי לטבעונים, השאירו את היוגורט היווני או השתמשו בתחליף ללא חלב כמו יוגורט קוקוס. כדי להוסיף חלבון וסיבים, שקלו לפזר זרעי צ'יה או זרעי פשתן מעל קערות הפירות.</em>

en: <em>First time to the site? <a href="#">Start here</a></em>
he_IL: <em>פעם ראשונה באתר? <a href="#">כדאי להתחיל כאן</a></em>

en: <em>First time to the site? <a href="/blog">Start here</a></em>
he_IL: <em>פעם ראשונה שלך באתר? <a href="/blog">אפשר להתחיל כאן</a></em>

en: <em>Flutter</em>, a collection of bird-related ephemera
he_IL: <em>נפנופים</em>, אוסף של הדפסים בנושא ציפורים

en: <em>Follow us:</em>
he_IL: <em>לעקוב אחרינו:</em>

en: <em>Fossil illustration by Emil Hochdanz. CC0</em>
he_IL: <em>איור של מאובן מאת אמיל הוכדנץ. CC0</em>

en: <em>Founder / Yoga and Barre Teacher</em>
he_IL: <em>מייסדת / מדריכה ליוגה ולפילאטיס בר</em>

en: <em>From <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Portrait_photography#Butterfly_lighting">Wikipedia article</a> which is released under the&nbsp;<a href="https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/">Creative Commons Attribution-Share-Alike License 3.0.</a></em>
he_IL: <em>מתוך <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Portrait_photography#Butterfly_lighting">מאמר ב-Wikipedia</a> שפורסם בכפוף לתקנות <a href="https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/">Creative Commons Attribution-Share-Alike License 3.0.</a></em>

en: <em>From <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Portrait_photography#Windowlight_portraiture">Wikipedia article</a> which is released under the&nbsp;<a href="https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/">Creative Commons Attribution-Share-Alike License 3.0.</a></em>
he_IL: <em>מתוך <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Portrait_photography#Windowlight_portraiture">מאמר ב-Wikipedia</a> שפורסם בכפוף לתקנות <a href="https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/">Creative Commons Attribution-Share-Alike License 3.0.</a></em>

en: <em>From&nbsp;<a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Food_presentation">Wikipedia</a>.</em>
he_IL: <em>מידע <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Food_presentation">מוויקיפדיה</a>.</em>

en: <em>From <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Food_presentation">Wikipedia</a>.</em>
he_IL: <em>מידע <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Food_presentation">מוויקיפדיה</a>.</em>

en: <em>Gemstone illustration by Emil Hochdanz.&nbsp;CC0</em>
he_IL: <em>איור של אבן חן מאת אמיל הוכדנץ. CC0</em>

en: <em>Gemstone illustration by Emil Hochdanz. CC0</em>
he_IL: <em>איור של אבן חן מאת אמיל הוכדנץ. CC0</em>

en: <em>Gentleman’s Grey Concrete Wall</em>
he_IL: <em>איש וקיר בטון אפור</em>

en: <em>Get new content delivered directly to your inbox.</em>
he_IL: <em>לקבלת תוכן חדש ישירות לתיבת האימייל.</em>

en: <em>Ghost Riding on the Van</em>
he_IL: <em>לרקוד על הרכב הנוסע</em>

en: <em>Head of Department</em>
he_IL: <em>ראש המחלקה</em>

en: <em>Headmistress</em>
he_IL: <em>מנהלת</em>

en: <em>Immigration Law</em>
he_IL: <em>חוקי הגירה</em>

en: <em>Latest Posts</em>
he_IL: <em>פוסטים אחרונים</em>

en: <em>Location</em>
he_IL: <em>מיקום</em>

en: <em>Location</em><br>Exhibit Hall B
he_IL: <em>מיקום</em><br>אולם תצוגה B

en: <em>Marketing &amp; Social Media</em>
he_IL: <em>שיווק ורשתות חברתיות</em>

en: <em>My daughter has loved being at Stratford for the last 5 yeras. The learning environment makes the difference and I'm so proud that she has been accepted into University next year!</em>
he_IL: <em>הבת שלי אהבה ללמוד ב-Stratford בחמש השנים האחרונות. לסביבה הלימודית הייתה השפעה רבה ואני מאוד גאה להגיד שהיא התקבלה לאוניברסיטה בשנה הבאה!</em>

en: <em>My son struggled with mathematics during his school years - until we enrolled him at Stratford. That has been the best decision we made, and his educators have worked hard to get his mathematics to a level we never thought possible!</em>
he_IL: <em>הבן שלי התקשה במתמטיקה בבית הספר – עד שרשמנו אותו ל-Stratford. זאת ההחלטה הכי טובה שקיבלנו והמחנכים שלו עבדו קשה ואפשרו לו להתקדם במתמטיקה לרמה שלא חשבנו שאפשר!</em>

en: <em>New to the site? <a href="#"><strong>Start here</strong></a></em>
he_IL: <em>חדשים באתר? <a href="#"><strong>זה המקום להתחיל</strong></a></em>

en: <em>Open Hours</em>
he_IL: <em>שעות פעילות</em>

en: <em>Our fish is responsibly caught from sustainable sources</em>.
he_IL: <em>הדגים שלנו נתפסים בשיטות דיג אחראיות ממקורות בני קיימא</em>.

en: <em>Personal Injuries</em>
he_IL: <em>פציעות אישיות</em>

en: <em>Pink Action Shoot</em>
he_IL: <em>צילום אקשן ורוד</em>

en: <em>Position or Job Title</em>
he_IL: <em>משרה או תואר תפקיד</em>

en: <em>Posts of Interest</em>
he_IL: <em>פוסטים קשורים</em>

en: <em>Price</em><br>Included
he_IL: <em>מחיר</em><br>כלול

en: <em>Product Director</em>
he_IL: <em>מנהלת מוצר</em>

en: <em>Published work and ephemera.</em>
he_IL: <em>עבודות שפורסמו ואפמרה.</em>

en: <em>Recent Feature</em>
he_IL: <em>אורחים אחרונים</em>

en: <em>Reservation</em>
he_IL: <em>הזמנות</em>

en: <em>Respeitado em Lisboa como intelectual e como poeta, publicou regularmente o seu trabalho em revistas, algumas das quais ajudou a fundar e a dirigir, mas o seu génio literário só foi plenamente reconhecido após a sua morte.</em>
he_IL: <em>מוכר בליסבון כאינטלקטואל וכמשורר, פרסם באופן קבוע את יצירתו בכתבי עת, חלקם הוא עזר להקים ולנהל, אך רק לאחר מותו נכירו במלואם גאונו הספרותי.</em>

en: <em>Sample Menu</em>
he_IL: <em>טעימה מהתפריט</em>

en: <em>Schedule a free consultation</em>
he_IL: <em>לקביעת פגישת ייעוץ בחינם</em>

en: <em>School Mascot</em>
he_IL: <em>הקמע של בית הספר</em>

en: <em>Senior Travel Specialist</em>
he_IL: <em>מומחית בכירה לטיולים</em>

en: <em>Services</em>
he_IL: <em>שירותים</em>

en: <em>Smithsonian American Art Museum</em>
he_IL: <em>המוזיאון לאמנות אמריקאית</em>

en: <em>Stow</em> is ready to work for you! Whether you’re a fledgling entrepreneur with big ideas to share, or an old pro looking to enhance your online presence, the <em>Stow</em> theme will help take your website further.
he_IL: ערכת העיצוב <em>Stow</em> מוכנה לעבוד בשבילך! בין שעוסקים ביזמות מקצועית עם שאיפות גדולות ובין שרוצים לשפר את הנוכחות המקוונת של אתר מקצועי, ערכות העיצוב <em>Stow</em> תעזור לך לקדם את האתר שלך.

en: <em>Strawberry Vanilla Waffle Cone</em>
he_IL: <em>גביע גלידה וניל ותות</em>

en: <em>Strips of Navy</em>
he_IL: <em>פסים בכחול נייבי</em>

en: <em>Studies of Blue</em>
he_IL: <em>מבט עמוק לצבע הכחול</em>

en: <em>Symbolism.</em>&nbsp;Music finds its highest and most universal expression in symbolism. Music is primarily a way of expressing moods, attitudes, feelings, and longings in generalized form. The listener tends to live himself concretely into the feeling suggested. In the esthetic mood he is not aware of the mechanics of the symbolic suggestion, for which the art has many resources, and he may not be aware of the music as such; but he lives realistically within his own personal realm of interests. Thus, music sounds the keynote on great festive occasions in the powerful forms of festive music, as in the great sacred oratorios and simpler but beautiful forms of church music or in triumphant marches and other festive celebrations in major form. But minor forms, as in tone poems and haunting melodies, work on the same principle and perhaps fully as effectively. From the grandeur suggested by the sonata to the serenity arising from the simplest bit of improvization in voice or instrument, music has unlimited power to seize the individual for some form of dreamlike realization of the subjects of his longings.
he_IL: <em>סימבוליזם.</em> ההבעה החשובה והאוניברסלית ביותר שיש למוזיקה היא באמצעות הסימבוליזם. בעיקרה, המוזיקה היא צורת הבעה כללית של רגשות, גישות, הרגשות ותקוות. המאזין נוטה להטמיע את עצמו בתוך הרגש שמובע באמצעות המוזיקה. כשהוא חווה את הרגש האסתטי, המאזין לא מודע למנגנון של הסמליות – שמובעת באופנים רבים דרך האמנות – ואולי הוא גם לא מודע לתפקידה זה של המוזיקה – אבל הוא חווה את הרגשות בצורה ריאליסטית במסגרת האישיות הייחודית לו. וכך, המוזיקה מעבירה את צליליה בעוצמה באירועים משמחים באמצעות מנגינות חגיגיות, כאורטוריה קדושה ומורכבת או כמלודיה כנסייתית פשוטה אך יפה, כמנגינה לליווי מצעדי ניצחון או כשירי חג אחרים. אבל גם צורות יומיומיות יותר, כמו פואמות או מלודיות קליטות, עובדות לפי אותו עקרון ולעיתים יעילות לא פחות. החל במחוות הגדולות של הסונטות וכלה בשלווה שמתבטאת באלתור הפשוט ביותר של קול או כלי מוזיקלי, למוזיקה יש פוטנציאל אינסופי לתפוס את תשומת ליבו של האדם ולגרום לו לשקוע באיזו תפיסה חלומית שמתמקדת בנושאים שעל ליבו.

en: <em>Symbolism.</em> Music finds its highest and most universal expression in symbolism. Music is primarily a way of expressing moods, attitudes, feelings, and longings in generalized form. The listener tends to live himself concretely into the feeling suggested. In the esthetic mood he is not aware of the mechanics of the symbolic suggestion, for which the art has many resources, and he may not be aware of the music as such; but he lives realistically within his own personal realm of interests. Thus, music sounds the keynote on great festive occasions in the powerful forms of festive music, as in the great sacred oratorios and simpler but beautiful forms of church music or in triumphant marches and other festive celebrations in major form. But minor forms, as in tone poems and haunting melodies, work on the same principle and perhaps fully as effectively. From the grandeur suggested by the sonata to the serenity arising from the simplest bit of improvization in voice or instrument, music has unlimited power to seize the individual for some form of dreamlike realization of the subjects of his longings.
he_IL: <em>סימבוליזם.</em> ההבעה החשובה והאוניברסלית ביותר שיש למוזיקה היא באמצעות הסימבוליזם. בעיקרה, המוזיקה היא צורת הבעה כללית של רגשות, גישות, הרגשות ותקוות. המאזין נוטה להטמיע את עצמו בתוך הרגש שמובע באמצעות המוזיקה. כשהוא חווה את הרגש האסתטי, המאזין לא מודע למנגנון של הסמליות – שמובעת באופנים רבים דרך האמנות – ואולי הוא גם לא מודע לתפקידה זה של המוזיקה – אבל הוא חווה את הרגשות בצורה ריאליסטית במסגרת האישיות הייחודית לו. וכך, המוזיקה מעבירה את צליליה בעוצמה באירועים משמחים באמצעות מנגינות חגיגיות, כאורטוריה קדושה ומורכבת או כמלודיה כנסייתית פשוטה אך יפה, כמנגינה לליווי מצעדי ניצחון או כשירי חג אחרים. אבל גם צורות יומיומיות יותר, כמו פואמות או מלודיות קליטות, עובדות לפי אותו עקרון ולעיתים יעילות לא פחות. החל במחוות הגדולות של הסונטות וכלה בשלווה שמתבטאת באלתור הפשוט ביותר של קול או כלי מוזיקלי, למוזיקה יש פוטנציאל אינסופי לתפוס את תשומת ליבו של האדם ולגרום לו לשקוע באיזו תפיסה חלומית שמתמקדת בנושאים שעל ליבו.

en: <em>Take up the paper and trace the lines on the plate with a needle, thus scoring the lines slightly on the copper.</em>
he_IL: <em>יש לקחת את הנייר ולהתחקות במחט על הקווים שבמשטח וכך לחרוץ קלות קווים על הנחושת.</em>

en: <em>Testimonials</em>
he_IL: <em>המלצות</em>

en: <em>The form of the graver should be triangular, or between a triangle and lozenge, having two sides plane and the other round or swelled; and should taper regularly from the handle to the point, or nearly so, but the point must be ground off obliquely so that the edge may extend a little farther than the back; and the edge should rise a little rounding towards the point. It is very essential that the edge and point of the graver should be kept very sharp.</em>
he_IL: <em>החרט צריך להיות משולש או משהו בין משולש ומעוין, כלומר שני צדדים שטוחים וצד אחד מעוגל או נפוח. אמורה להיות הצרה עקבית מהידית לקצה או כמעט, אבל יש להשחיז את הקצה באלכסון, כדי שהשפה תגיע קצת יותר רחוק מהחלק האחורי. השפה אמורה להתרומם קצת ולהתעגל לקראת הקצה. חשוב מאוד להקפיד שהשפה של החרט והקצה שלו יהיו חדים מאוד.</em>

en: <em>Then brush over the copy or tracing with dry red ochre, and having rubbed the copper plate with a piece of bees-wax, lay the red side of the tracing on the plate; then with a smooth iron point, trace the same lines again, that they may thus be transferred to the plate by means of the red ochre and wax.</em>
he_IL: <em>אז מברישים קלות על פני ההעתק בפיגמנט אוכרה אדומה יבש, משפשפים את משטח הנחושת בחתיכה של שעוות דבורים, מניחים את הצד האדום של ההעתק על המשטח; ואז, בעזרת קצה ברזל חלק, עוברים שוב על אותם קווים, כדי להעביר אותם בצורה זאת למשטח, בעזרת פיגמנט האוכרה האדומה ושעוות הדבורים.</em>

en: <em>Then warm the plate and wipe off the wax, or wash it off with spirits of turpentine, and rub the plate with fine dry whiting. The next instrument to proceed with is the graver; consisting of a blade of steel about three inches long, which is fixed in a convenient handle like an awl.</em>
he_IL: <em>אז יש לחמם את הלוח, לנגב את השעווה או לשטוף אותה מהלוח בספירט או בטרפנטין ולשפשף את הלוח באבקת הלבנה יבשה. הכלי הבא הוא החרט. הוא מורכב מלהב פלדה באורך של כ-7.5 ס"מ, שמקובע בידית נוחה כמו מרצע.</em>

en: <em>This article uses material from the Wikibooks article "<a href="https://en.wikibooks.org/wiki/Cookbook:Garlic_Parmesan_Pasta">Cookbook:Garlic Parmesan Pasta</a>", which is released under the <a href="https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/">Creative Commons Attribution-Share-Alike License 3.0</a>.</em>
he_IL: <em>המאמר הזה משתמש בתוכן ממאמר של Wikibooks "<a href="https://en.wikibooks.org/wiki/Cookbook:Garlic_Parmesan_Pasta">Cookbook:Garlic Parmesan Pasta</a>", אשר פורסם בכפוף לרישיון <a href="https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/">Creative Commons Attribution-Share-Alike License 3.0</a>.</em>

en: <em>This article uses material from the Wikibooks article "<a href="https://en.wikibooks.org/wiki/Cookbook:Guacamole">Cookbook:Guacamole</a>", which is released under the <a href="https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/">Creative Commons Attribution-Share-Alike License 3.0</a>.</em>
he_IL: <em>המאמר הזה משתמש בתוכן ממאמר של Wikibooks "<a href="https://en.wikibooks.org/wiki/Cookbook:Guacamole">Cookbook:Guacamole</a>", אשר פורסם בכפוף לרישיון <a href="https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/">Creative Commons Attribution-Share-Alike License 3.0</a>.</em>

en: <em>This article uses material from the Wikibooks article "<a href="https://en.wikibooks.org/wiki/Cookbook:Spiced_Pumpkin_Soup">Cookbook:Spiced Pumpkin Soup</a>", which is released under the <a href="https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/">Creative Commons Attribution-Share-Alike License 3.0</a>.</em>
he_IL: <em>המאמר הזה משתמש בתוכן ממאמר של Wikibooks "<a href="https://en.wikibooks.org/wiki/Cookbook:Spiced_Pumpkin_Soup">Cookbook:Spiced Pumpkin Soup</a>", אשר פורסם בכפוף לרישיון <a href="https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/">Creative Commons Attribution-Share-Alike License 3.0</a>.</em>

en: <em>This article uses material from the Wikibooks article “<a href="https://en.wikibooks.org/wiki/Cookbook:Garlic_Parmesan_Pasta">Cookbook:Garlic Parmesan Pasta</a>“, which is released under the&nbsp;<a href="https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/">Creative Commons Attribution-Share-Alike License 3.0</a>.</em>
he_IL: <em>המאמר הזה משתמש בחומרים מהמאמר של ויקיבooks “<a href="https://en.wikibooks.org/wiki/Cookbook:Garlic_Parmesan_Pasta">Cookbook:Garlic Parmesan Pasta</a>“, אשר שוחרר תחת ה&nbsp;<a href="https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/">Creative Commons Attribution-Share-Alike License 3.0</a>.</em>

en: <em>This article uses material from the Wikibooks article “<a href="https://en.wikibooks.org/wiki/Cookbook:Spiced_Pumpkin_Soup">Cookbook:Spiced Pumpkin Soup</a>“, which is released under the&nbsp;<a href="https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/">Creative Commons Attribution-Share-Alike License 3.0</a>.</em>
he_IL: <em>מאמר זה משתמש בחומרים מהמאמר של ויקיבooks “<a href="https://en.wikibooks.org/wiki/Cookbook:Spiced_Pumpkin_Soup">Cookbook:Spiced Pumpkin Soup</a>“, אשר שוחרר תחת ה&nbsp;<a href="https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/">Creative Commons Attribution-Share-Alike License 3.0</a>.</em>

en: <em>This is an example post, originally published as part of </em><a href="https://dailypost.wordpress.com/blogging-university/"><em>Blogging University</em></a><em>. Enroll in one of our ten programs, and start your blog right.</em>
he_IL: <em>זהו פוסט לדוגמה, אשר פורסם במקור במסגרת </em><a href="https://dailypost.wordpress.com/blogging-university/"><em>Blogging University</em></a><em>. ניתן להירשם לאחת מעשר התוכניות שלנו כדי להתחיל לפרסם בבלוג ברגל ימין.</em>

en: <em>Travel Specialist</em>
he_IL: <em>מומחה לטיולים</em>

en: <em>Two Stripes, Three</em>
he_IL: <em>שני פסים, שלושה</em>

en: <em>Want to learn more? <a href="#"><strong>Get in touch!</strong></a></em>
he_IL: <em>רוצה לקבל מידע נוסף? <a href="#"><strong>מצפים לשמוע ממך!</strong></a></em>

en: <em>Warble</em>, a film about <br>hobbyist bird watchers.
he_IL: <em>זמזום</em>, סרט על <br>חובבי צפייה בציפורים.

en: <em>Welcome to Rockfield</em>
he_IL: <em>ברוך בואך ל-Rockfield</em>

en: <em>Writer, Editor &amp; Jewelry Designer</em>
he_IL: <em>כתיבה, עריכה ועיצוב תכשיטים</em>

en: <em>Yoga Teacher</em>
he_IL: <em>מורה ליוגה</em>

en: <em>Yoga and Pilates Teacher</em>
he_IL: <em>מורה ליוגה ולפילאטיס</em>

en: <em>by Arthur C. Clarke</em>
he_IL: <em>על ידי ארתור סי. קלארק</em>

en: <em>by Henryk Sienkiewicz</em>
he_IL: <em>על ידי הנריק סינקייביץ'</em>

en: <em>by Marguerite Yourcenar</em>
he_IL: <em>על ידי מרגריט יורסנר</em>

en: <em>fro</em><a href="https://wooblockpatterns.wpcomstaging.com/shop/" data-type="page" data-id="40">Shop</a><em>m</em>
he_IL: <em>פרו</em><a href="https://wooblockpatterns.wpcomstaging.com/shop/" data-type="page" data-id="40">חנות</a><em>ם</em>

en: <em>from <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Depth_of_field#Overcoming_DOF_limitations">Wikipedia article</a> which is released under the&nbsp;<a href="https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/">Creative Commons Attribution-Share-Alike License 3.0.</a></em>
he_IL: <em>מתוך <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Depth_of_field#Overcoming_DOF_limitations">מאמר ב-Wikipedia</a> שפורסם בכפוף לתקנות <a href="https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/">Creative Commons Attribution-Share-Alike License 3.0.</a></em>

en: <em>— Kristin Smith</em>
he_IL: <em>— כרמלה שמעוני</em>

en: <em>— Sean Murphy</em>
he_IL: <em>— שמעון לוי</em>

en: <em>“Do we need periods if they make us crazy?”</em>, Sarah asks. Hint: yes, we do. We reached out to our friend Diana Roth, an endocrinologist specialised in women’s hormonal health to know how menstrual cycles impact women’s brains and emotions.
he_IL: <em>"האם אנחנו צריכות את המחזור החודשי אם הוא גורם לנו להשתגע?",</em> שרה שואלת. רמז: כן, אנחנו צריכות אותו. פנינו לחברה שלנו דיאנה רות', אנדוקרינולוגית שמתמחה בבריאות ההורמונלית הנשית כדי להבין איך המחזור החודשי משפיע על המוח והרגשות של הנשים.

en: <em>“I absolutely love my Yoga Mat. The size is perfect, and the quality is excellent. It’s a delight to use!”</em>
he_IL: <em>"אני ממש אוהבת את מזרן היוגה שלי. הגודל מושלם והאיכות מצוינת. נעים מאוד להשתמש בו!"</em>

en: <em>“I was instantly blown away by their sound design and consistency.” </em>
he_IL: <em>"מהרגע הראשון התרשמתי מהאיכות והעקביות של האודיו." </em>

en: <em>“My all time favourite scent. It smells divine and lasts all day! A true rose fragrance.”</em>
he_IL: <em>"זה הריח האהוב עלי. ממש ריח של גן עדן שנשאר לאורך כל היום! ניחוח אמיתי של ורדים."</em>

en: <em>“Ordering and delivery was simple. <em>I was impressed by the features and image quality of my vintage.</em>” </em>
he_IL: <em>“ההזמנה והמשלוח היו נוחים. <em>התרשמתי מאוד מהתכונות ומאיכות התמונה במצלמת הווינטג' שלי.</em>” </em>

en: <em>“Rayna Quetzalli Studio are incredible when it comes to providing the best digital marketing services.”</em>
he_IL: <em>"בסוכנות Rayna Quetzalli Studio נותנים שירות יוצא מן הכלל בכל מה שקשור לשיווק דיגיטלי."</em>

en: <em>“So easy to use, even as <br>a beginner!”</em>
he_IL: <em>"כל כך קל להשתמש בה, גם <br>לצלמים מתחילים!"</em>

en: <em>“The audio quality is noticeably more amazing than everything else in my studio!” </em>
he_IL: <em>"איכות האודיו טובה באופן משמעותי מכל פריט אחר באולפן שלי!" </em>

en: <em>“The best new camera <br>money can buy.”</em>
he_IL: <em>"המצלמה החדשה הטובה ביותר <br>שזמינה היום בשוק."</em>

en: <em>“The more I learn about jewelry and dive into its history, the more I love it. Getting to know the meanings behind objects in particular moments in time, how they translated into status, wealth or power. Jewelry has always been a way to communicate and distinguish and with the evolution of society, it turned into another way of expression, like clothing. I’m passionate about how we use it to express who we really are.”</em>
he_IL: <em>"ככל שאני לומדת עוד על תכשיטים ומתעמקת בהיסטוריה שלהם, כך אני מתאהבת יותר בתחום. מסקרן אותי ללמוד את המשמעויות מאחורי הפריטים בכל תקופה ותקופה, איך הם סימלו את הסטטוס, העושר והכוח של האנשים שענדו אותם. תכשיטים תמיד היו אמצעי של התקשרות וסמליות ובמהלך התפתחות החברה האנושית, הם הפכו לעוד דרך של ביטוי עצמי, כמו לבוש. אני מאוד אוהבת את האופן שבו התכשיטים מאפשרים לנו לבטא את מי שאנחנו באמת."</em>

en: <em>“This is the only camera <br>you’ll need for life.”</em>
he_IL: <em>"זאת המצלמה <br>שתלווה אותך לכל החיים."</em>

en: <em>“Utterly impressive—nothing more needs to be said about these folks.”</em>
he_IL: <em>"מרשימים מאוד – זה כל מה שצריך להגיד כדי לתאר את האנשים האלה."</em>

en: <em>“Working with Rayna Quetzalli Studio has been a wonderful experience. I highly reccommend it to anyone looking for great digital marketing services!”</em>
he_IL: <em>"העבודה מול Rayna Quetzalli Studio הייתה חוויה חיובית. אני אשמח להמליץ עליהם לכל מי שרוצה לשכור שירותים של סוכנות לשיווק דיגיטלי!"</em>

en: <mark style="background-color:rgba(0, 0, 0, 0);color:#000000;" class="has-inline-color">Stay Warm: Roasted Pumpkin Soup</mark>
he_IL: <mark style="background-color:rgba(0, 0, 0, 0);color:#000000;" class="has-inline-color">להתחמם בעונה הקרה: מרק דלעת צלוי</mark>

en: <mark style="background-color:rgba(0, 0, 0, 0);color:#000000;" class="has-inline-color">We're a food blog focused on simple and seasonal recipes.</mark>
he_IL: <mark style="background-color:rgba(0, 0, 0, 0);color:#000000;" class="has-inline-color">אנחנו כותבים בלוג בנושא אוכל ומתמקדים במתכונים פשוטים ועונתיים.</mark>

en: <q>Developers, developers, developers...</q> --Steve Ballmer
he_IL: <q>מפתחים, מפתחים, מפתחים...</q>--סטיב באלמר

en: <s> 100gb storage</s>
he_IL: <s>100gb אחסון</s>

en: <s>$200.00</s> $150.00
he_IL: <s>200.00 $</s> ‏150.00 $

en: <s><s><s><s>Unlimited designs</s></s></s></s>
he_IL: <s><s><s><s>עיצובים בלתי מוגבלים</s></s></s></s>

en: <s><span></span></s>Everything included in Basic
he_IL: <s><span></span></s>הכל כלול בבסיסי

en: <s>Basic themes</s>
he_IL: <s>ערכות עיצוב בסיסיות</s>

en: <s>Unlimited bandwidth</s>
he_IL: <s>רוחב פס בלתי מוגבל</s>

en: <s>was $173.99</s>
he_IL: <s>היה $173.99</s>

en: <span class="uppercase"><strong>Featured</strong></span>
he_IL: <span class="uppercase"><strong>פריטים נבחרים</strong></span>

en: <span class="uppercase"><strong>Julia Bakes</strong></span>
he_IL: <span class="uppercase"><strong>המאפים של ג'וליה</strong></span>

en: <span class="uppercase"><strong>Recipes</strong></span>
he_IL: <span class="uppercase"><strong>מתכונים</strong></span>

en: <span class="uppercase"><strong>WELLNESS TIPS NEWSLETTER</strong></span>
he_IL: <span class="uppercase"><strong>ניוזלטר עם טיפים לבריאות גופנית ונפשית</strong></span>

en: <span class="uppercase">Contact</span>
he_IL: <span class="uppercase">יצירת קשר</span>

en: <span class="uppercase">DECOR FOR THE COZY INTERIOR</span>
he_IL: <span class="uppercase">עיצוב לחלל פנימי חמים</span>

en: <span class="uppercase">Experiences</span>
he_IL: <span class="uppercase">ניסיון מקצועי</span>

en: <span class="uppercase">Expertizes</span>
he_IL: <span class="uppercase">התמחות</span>

en: <span class="uppercase">Hi, I'm Angie, founder of Angie Eats </span>
he_IL: <span class="uppercase">היי, קוראים לי אנג'י ואני המייסדת של 'אנג'י אוכלת' </span>

en: <span class="uppercase">OUR STOR</span><span class="uppercase">Y</span>
he_IL: <span class="uppercase">הסיפור שלנו</span><span class="uppercase"></span>

en: <span class="uppercase">Recipes</span>
he_IL: <span class="uppercase">מתכונים</span>

en: <span class="uppercase">Services</span>
he_IL: <span class="uppercase">שירותים</span>

en: <span class="uppercase">Testimonials</span>
he_IL: <span class="uppercase">המלצות</span>

en: <span class="uppercase">What's cooking?</span>
he_IL: <span class="uppercase">מה מתבשל כאן?</span>

en: <span class="uppercase">our story</span>
he_IL: <span class="uppercase">הסיפור שלנו</span>

en: <strong class="privacy-policy-tutorial">Suggested text: </strong>Articles on this site may include embedded content (e.g. videos, images, articles, etc.). Embedded content from other websites behaves in the exact same way as if the visitor has visited the other website.
he_IL: <strong class="privacy-policy-tutorial">טקסט מומלץ: </strong>מאמרים באתר זה עשויים לכלול תוכן מוטמע (לדוגמה, סרטונים, תמונות, מאמרים וכו'). תוכן מוטמע מאתרי אינטרנט אחרים דינו כביקור הקורא באתרי האינטרנט מהם מוטמע התוכן.

en: <strong class="privacy-policy-tutorial">Suggested text: </strong>If you have an account on this site, or have left comments, you can request to receive an exported file of the personal data we hold about you, including any data you have provided to us. You can also request that we erase any personal data we hold about you. This does not include any data we are obliged to keep for administrative, legal, or security purposes.
he_IL: <strong class="privacy-policy-tutorial">טקסט מומלץ: </strong>אם יש לך חשבון באתר זה, או שהשארת תגובות באתר, באפשרותך לבקש לקבל קובץ של הנתונים האישיים שאנו מחזיקים לגביך, כולל כל הנתונים שסיפקת לנו. באפשרותך גם לבקש שנמחק את כל הנתונים האישיים שאנו מחזיקים לגביך. אין זה כולל נתונים שאנו מחויבים לשמור למטרות מנהליות, משפטיות או ביטחוניות.

en: <strong class="privacy-policy-tutorial">Suggested text: </strong>If you leave a comment on our site you may opt-in to saving your name, email address and website in cookies. These are for your convenience so that you do not have to fill in your details again when you leave another comment. These cookies will last for one year.
he_IL: <strong class="privacy-policy-tutorial">טקסט מומלץ: </strong>כשכותבים תגובה באתר שלנו אפשר להחליט אם לאפשר לנו לשמור את השם, כתובת האימייל ואתר האינטרנט בקובצי Cookie. השמירה תתבצע לנוחיותך, על מנת שלא ייידרש ממך למלא שוב את הפרטים שלך בכתיבת תגובה נוספת. קובצי ה-Cookie יישמרו למשך שנה.

en: <strong class="privacy-policy-tutorial">Suggested text: </strong>If you leave a comment, the comment and its metadata are retained indefinitely. This is so we can recognize and approve any follow-up comments automatically instead of holding them in a moderation queue.
he_IL: <strong class="privacy-policy-tutorial">טקסט מומלץ: </strong>במקרה של הוספת תגובה, התגובה ומטא-נתונים שלה יישמרו ללא הגבלת זמן. הם יישמרו כדי שנוכל לזהות ולאשר את כל התגובות העוקבות באופן אוטומטי במקום לשמור אותן בתור המנהל.

en: <strong class="privacy-policy-tutorial">Suggested text: </strong>If you request a password reset, your IP address will be included in the reset email.
he_IL: <strong class="privacy-policy-tutorial">טקסט מומלץ: </strong>אם בקשה לאיפוס סיסמה תישלח על ידיך, כתובת ה-IP שלך תיכלל באימייל האיפוס.

en: <strong class="privacy-policy-tutorial">Suggested text: </strong>If you upload images to the website, you should avoid uploading images with embedded location data (EXIF GPS) included. Visitors to the website can download and extract any location data from images on the website.
he_IL: <strong class="privacy-policy-tutorial">טקסט מומלץ: </strong>כאשר מעלים תמונות לאתר האינטרנט, צריך להימנע מהעלאת תמונות שכוללות נתוני מיקום מוטמעים (EXIF GPS). המבקרים באתר יכולים להוריד ולחלץ את כל נתוני מיקום מהתמונות באתר.

en: <strong class="privacy-policy-tutorial">Suggested text: </strong>Our website address is: https://annaleedemo.wordpress.com.
he_IL: <strong class="privacy-policy-tutorial">טקסט מומלץ: </strong>כתובת האתר שלנו היא: https://annaleedemo.wordpress.com.

en: <strong class="privacy-policy-tutorial">Suggested text: </strong>Our website address is: https://dos.mystagingwebsite.com.
he_IL: <strong class="privacy-policy-tutorial">Suggested text: </strong>כתובת האתר שלנו היא: https://dos.mystagingwebsite.com.

en: <strong class="privacy-policy-tutorial">Suggested text: </strong>Our website address is: https://fontaine.mystagingwebsite.com.
he_IL: <strong class="privacy-policy-tutorial">טקסט מומלץ: </strong>כתובת האתר שלנו היא: https://fontaine.mystagingwebsite.com.

en: <strong class="privacy-policy-tutorial">Suggested text: </strong>Our website address is: https://gateau.mystagingwebsite.com.
he_IL: <strong class="privacy-policy-tutorial">טקסט מומלץ: </strong>כתובת האתר שלנו היא: https://gateau.mystagingwebsite.com.

en: <strong class="privacy-policy-tutorial">Suggested text: </strong>Our website address is: https://startuptheme.mystagingwebsite.com.
he_IL: <strong class="privacy-policy-tutorial">טקסט מומלץ:</strong>כתובת האתר שלנו היא: https://startuptheme.mystagingwebsite.com.

en: <strong class="privacy-policy-tutorial">Suggested text: </strong>Visitor comments may be checked through an automated spam detection service.
he_IL: <strong class="privacy-policy-tutorial">טקסט מומלץ: </strong>תגובות מבקרים עלולות להיבדק על ידי שירות אוטומטי למניעת תגובות זבל.

en: <strong class="privacy-policy-tutorial">Suggested text: </strong>When visitors leave comments on the site we collect the data shown in the comments form, and also the visitor&#8217;s IP address and browser user agent string to help spam detection.
he_IL: <strong class="privacy-policy-tutorial">טקסט מומלץ: </strong>כאשר מבקרים משאירים תגובות באתר, אנו אוספים את הנתונים המוצגים בטופס התגובות, וגם את כתובת ה-IP של המבקר ואת מחרוזת סוכן המשתמש של הדפדפן כדי לעזור בזיהוי תגובות זבל.

en: <strong class="privacy-policy-tutorial">Suggested text: </strong>When visitors leave comments on the site we collect the data shown in the comments form, and also the visitor’s IP address and browser user agent string to help spam detection.
he_IL: <strong class="privacy-policy-tutorial">טקסט מומלץ: </strong>כאשר המבקרים כותבים תגובות באתר, אנחנו אוספים את הנתונים המוצגים בטופס התגובה, ובנוסף גם את כתובת ה-IP של המבקר, ואת מחרוזת סוכן המשתמש של הדפדפן שלו כדי לסייע בזיהוי תגובות זבל.

en: <strong> Subscribe</strong>
he_IL: <strong> להירשם</strong>

en: <strong>"Excellent Service"</strong>
he_IL: <strong>"שירות נהדר"</strong>

en: <strong>"Fantastic quality"</strong>
he_IL: <strong>"איכות מעולה"</strong>

en: <strong>"Love the flexibility"</strong>
he_IL: <strong>"אהבתי את הגמישות בשירות"</strong>

en: <strong>$$$$</strong> French, European, Healthy<br><em>Our review: 5/5</em>
he_IL: <strong>$$$$</strong> אוכל צרפתי, אירופי, בריא<br><em>הביקורת שלנו: 5/5</em>

en: <strong>$$$</strong> Asian, Japanese<br><em>Our review: 4/5</em>
he_IL: <strong>$$</strong> אוכל אסייתי, יפני<br><em>הביקורת שלנו: 4/5</em>

en: <strong>$$</strong> Italian, Mediterranean, Tapas<br><em>Our review: 4/5</em>
he_IL: <strong>$$</strong> אוכל איטלקי, ים תיכוני, טאפאס<br><em>הביקורת שלנו: 4/5</em>

en: <strong>$100</strong>
he_IL: <strong>100 $</strong>

en: <strong>$13</strong>
he_IL: <strong>13 $</strong>

en: <strong>$14</strong>
he_IL: <strong>14 $</strong>

en: <strong>$20</strong>
he_IL: <strong>60 ש"ח</strong>

en: <strong>$35</strong>
he_IL: <strong>35 $</strong>

en: <strong>$36</strong>
he_IL: <strong>120 ש"ח</strong>

en: <strong>$40</strong>
he_IL: <strong>100 ש"ח</strong>

en: <strong>$45</strong>
he_IL: <strong>140 ש"ח</strong>

en: <strong>$50</strong>
he_IL: <strong>200 ש"ח</strong>

en: <strong>$5</strong>
he_IL: <strong>5 $</strong>

en: <strong>$60</strong>
he_IL: <strong>180 ש"ח</strong>

en: <strong>$700,000</strong>
he_IL: <strong>3.2 מיליון ש"ח</strong>

en: <strong>$70</strong>
he_IL: <strong>200 ש"ח</strong>

en: <strong>$75</strong>
he_IL: <strong>300 ש"ח</strong>

en: <strong>$7</strong>
he_IL: <strong>25 ש"ח</strong>

en: <strong>$8.00</strong>
he_IL: <strong>25 ש"ח</strong>

en: <strong>$80</strong>
he_IL: <strong>80 $</strong>

en: <strong>$8</strong>
he_IL: <strong>8 $</strong>

en: <strong>$90</strong>
he_IL: <strong>360 ש"ח</strong>

en: <strong>$</strong>10
he_IL: 40 <strong>ש"ח</strong>

en: <strong>$</strong>13
he_IL: 42 <strong>ש"ח</strong>

en: <strong>$</strong>14
he_IL: 45 <strong>ש"ח</strong>

en: <strong>$</strong>8
he_IL: 30 <strong>ש"ח</strong>

en: <strong>(1 Week Notice Required) Captivate Your Guests with Our Small Macaron Tower</strong>
he_IL: <strong>(חובה להודיע לפחות שבוע לפני) הפתיחה המרהיבה של האורחים שלך עם מגדל המקרונים הקטן שלנו</strong>

en: <strong>(1 Week Notice Required) Savor the Elegance of Our Fresh Flower Cupcakes</strong>
he_IL: <strong>(חובה להודיע במראש שבוע) תיהנו מהאלגנטיות של קינוחי הפרחים הטריים שלנו</strong>

en: <strong>(2 Days' Notice Required) Discover the Perfect Gift: Our Signature Macaron Gift Box</strong>
he_IL: <strong>(נדרשות 2 ימי סבלנות) גלו את המתנה המושלמת: קופסת המתנה שלנו עם מקרונים חתימה</strong>

en: <strong>(2 Days' Notice Required) Indulge in Our Celebrated Macarons</strong>
he_IL: <strong>(חובה להודיע 2 ימים מראש) תיהנו מהמקרונים המפורסמים שלנו</strong>

en: <strong>(3 Days' Notice Required) Delight in Our Exquisite Daily Baked Cupcakes</strong>
he_IL: <strong>(נדרשת הודעה של 3 ימים) תענוג בקפקייקים המוכנים בכל יום</strong>

en: <strong>(3 Days' Notice Required) Experience the Magic of Our Rainbow Cupcakes</strong>
he_IL: <strong>חובה להודיע 3 ימים מראש</strong> תיהנו מהקסם של הקאפקייקים הצבעוניים שלנו

en: <strong>(3 Days' Notice Required) Indulge Your Guests with a Chic Macaron Party Platter</strong>
he_IL: <strong>(חובה להודיע 3 ימים מראש) תפנקו את האורחים שלכם עם מגש מקרונים מפנק</strong>

en: <strong>(3 Days' Notice Required) Indulge in the Elegance of Our Chocolate Decadence Cupcakes</strong>
he_IL: <strong>(חובה להודיע 3 ימים מראש) תיהנו מאופה האלגנטי של הקאפקייקים שלנו בטעם שוקולד עשיר</strong>

en: <strong>1. Crete - The Diverse Giant</strong>
he_IL: <strong>1. כרתים - הענק המגוון</strong>

en: <strong>1. Embracing Reality: The Art of Coping</strong>
he_IL: <strong>1. קבלת המציאות: אמנות ההתמודדות</strong>

en: <strong>1. Empanada Gallega:</strong>
he_IL: <strong>1. אמפנדה גאליציאנית:</strong>

en: <strong>1. Fixed vs. Growth Mindset</strong> At the heart of Dweck's research is the dichotomy between two mindsets: fixed and growth. Individuals with a fixed mindset believe that their abilities and intelligence are static and cannot change. In contrast, those with a growth mindset perceive abilities as malleable, developed through dedication, effort, and continuous learning.
he_IL: <strong>1. דיעה קבועה לעומת דיעה גדילה</strong> בלב המחקר של דווק נמצאת הדיכוטומיה בין שתי דיעות: דיעה קבועה ודיעה גדילה. אנשים עם דיעה קבועה מאמינים שיכולותיהם ואינטיליגנציהם יציבים ואינם יכולים להשתנות. לעומתם, אלה עם דיעה גדילה רואים את היכולות כניתנות לשינוי, מתפתחות דרך מחויבות, מאמץ ולמידה רצופה.

en: <strong>1. High-Performance Gaming Keyboard</strong>: For the PC gamer, a top-notch mechanical keyboard can make all the difference. Look for one with customizable backlighting and responsive keys to enhance their late-night gaming sessions.
he_IL: <strong>1. מקלדת גיימינג ביצועית</strong>: עבור הגיימר שמשתמש במחשב, מקלדת מכנית מצוינת יכולה לעשות את כל ההבדל. חפשו מקלדת עם תאורה אחורית הניתנת להתאמה אישית ומקשים רגישים כדי לשפר את הסשנים הליליים שלהם במשחקים.

en: <strong>1. Hyaluronic Acid Serum:</strong>&nbsp;Hyaluronic acid has been a game-changer for my skin’s hydration. This serum contains a potent dose of hyaluronic acid, which attracts and retains moisture in the skin, leaving it plump, smooth, and well-hydrated. It’s perfect for combatting dryness and maintaining a healthy skin barrier.
he_IL: <strong>1. סרום חומצה היאלורונית:</strong>&nbsp;חומצה היאלורונית הייתה שינוי משחק עבור הלחות של העור שלי. הסרום הזה מכיל מינון חזק של חומצה היאלורונית, שמושכת ושומרת על לחות בעור, ומשאירה אותו מלא, חלק ולח. זה מושלם למאבק ביובש ולשמירה על מחסום עור בריא.

en: <strong>1. Identifying Limiting Beliefs</strong> The first step in addressing these barriers is to recognize them. Limiting beliefs often manifest as generalized statements we tell ourselves: "I'm not good enough," "I'll never succeed," or "It's too late for me." Becoming aware of these narratives allows us to begin the process of transformation.
he_IL: <strong>1. זיהוי מונעים מוגבלים</strong> השלב הראשון בטיפול במחסומים אלו הוא להכיר בהם. מונעים מוגבלים לעיתים נראים כהצהרות כלליות שאנחנו אומרים לעצמנו: "אני לא מספיק טוב", "אני לעולם לא אצליח", או "זה כבר מאוחר מדי עבורי". להבין את הסיפורים הללו מאפשר לנו להתחיל את תהליך השינוי.

en: <strong>1. Imperfection as a Pathway to Acceptance</strong>
he_IL: <strong>1. חוסר שלמות כדרך לקבלה</strong>

en: <strong>1. Jack-O'-Lanterns Galore:</strong> You can't go wrong with the classic jack-o'-lantern. Carve a variety of spooky or silly faces into pumpkins and place them along your porch steps or arrange them in a cluster. For a unique twist, try painting your pumpkins in different Halloween-themed patterns and colors.
he_IL: <strong>1. מקבץ בלוקים של ג'ק-או'-לנטרנים:</strong> אתה לא יכול לטעות עם הג'ק-או'-לנטרן הקלאסי. חקוק מספר פרצופים מפחידים או מצחיקים בדלעות ושים אותם לאורך המדרגות של המרפסת שלך או סדר אותם בקבוצה. עבור פינה מיוחדת, נסה לצבוע את הדלעות שלך במקבץ בלוקים שונים ובצבעים הקשורים לחג ההלווין.

en: <strong>1. Plan Ahead and Book in Advance</strong>
he_IL: <strong>1. תכנן מראש והזמן מראש</strong>

en: <strong>1. Plan Ahead:</strong> Start planning well in advance. Create a to-do list, set a budget, and decide on the date, time, and location. Having a clear roadmap will make the process smoother.
he_IL: <strong>1. תכנון מראש:</strong> התחילו לתכנן מראש. צרו רשימת משימות, קבעו תקציב והחליטו על התאריך, השעה והמיקום. יש לכם תכנית ברורה תסייע לכם להפוך את התהליך לקל ופשוט.

en: <strong>1. Self-awareness and Clear-headed Choices</strong> Being in tune with our emotions means recognizing when we're feeling anxious, excited, or even overconfident. By identifying these emotions, we're better positioned to ensure they don't cloud our judgment, leading to more rational and clear-headed choices.
he_IL: <strong>1. הכרת עצמי ובחירות ברורות</strong> להיות מתוך הבנה של רגשותינו משמעה להכיר כשאנחנו מרגישים חרדה, ערפול, או אפילו יתר-ביטחון. על ידי זיהוי הרגשות הללו, אנחנו מונעים מהם להשפיע על השיקולים שלנו, וכך מתקבלות בחירות רציונליות וברורות יותר.

en: <strong>1. Sunsai SPF50+ 
    Shield Sunscreen</strong>
he_IL: <strong>1. Sunsai SPF50+ 
    שמשונית הגנה</strong>

en: <strong>1. The Brain's Miraculous Wiring</strong> Our brains are remarkable interpreters of the world around us, but they often struggle to distinguish between real events and vividly imagined ones. When we visualize our success—be it nailing a presentation or running a marathon—our brains release the same neurotransmitters as if we were experiencing these events in reality. This 'trick' prepares our minds and bodies for actual performance, refining our skills and boosting our confidence.
he_IL: <strong>1. החיבור המדהים של המוח</strong> המוח שלנו הוא מתרגם מדהים של העולם מסביבנו, אך לעיתים קרובות הוא מתקשה להבחין בין אירועים אמיתיים לבין אלה שדמיינו בצורה חיובית. כשאנחנו מדמיינים את ההצלחה שלנו - בין שזה לתת הצגה מוצלחת או לרוץ מרתון - המוח שלנו משחרר את אותם חומרים עצביים כאילו אנחנו חווים את האירועים האלה במציאות. ה"תרמית" הזו מכינה את המוח והגוף שלנו לביצוע אמיתי, משפרת את הכישורים שלנו ומעלה את הביטחון שלנו.

en: <strong>1. The Habit Loop: Cue, Routine, Reward</strong> At the heart of every habit lies a three-step loop. First, there's a cue, a trigger that initiates the behavior. This is followed by the routine, which is the behavior itself, and finally, the reward, which helps our brains decide if this particular loop is worth remembering.
he_IL: <strong>1. הלולאת הרגל: רמז, רגלה, פרס</strong> בלב כל הרגל נמצאת לולאה בשלושה שלבים. תחילה יש רמז, טריגר שמתחיל את ההתנהגות. לכך עוקבת הרגלה, שהיא ההתנהגות עצמה, ולבסוף, הפרס, שעוזר למוח שלנו להחליט אם הלולאה הזו מסוימת שווה לזכור.

en: <strong>1. Understanding Mindfulness</strong> At its core, mindfulness is the practice of being wholly present in the moment, without judgment. It's about observing our thoughts, emotions, and sensations as they arise, without getting swept away by them. This conscious presence allows us to engage more deeply and meaningfully with the world around us.
he_IL: <strong>1. הבנת מודעות</strong> במהותה, מודעות היא התרגול של היות נוכח במלואו ברגע הנוכחי, בלי שיפוט. זה על תצפית על מחשבותינו, רגשותינו ותחושותינו כשהן עולות, בלי להישאף על ידן. הנוכחות המודעת הזו מאפשרת לנו להתעסק בעולם מסביבנו בצורה עמוקה ומשמעותית יותר.

en: <strong>1. Visit the University of Oxford</strong>
he_IL: <strong>1. בקר באוניברסיטת אוקספורד</strong>

en: <strong>10. Climb the Tower of St. Mary the Virgin Church</strong>
he_IL: <strong>10. לטפס על מגדל כנסיית מרים הבתולה</strong>

en: <strong>10. Gift Cards</strong>: When in doubt, a gift card to their favorite digital game store is the safest bet. It's the open-world choice of gifts - they get to explore and select exactly what they want.
he_IL: <strong>10. כרטיסי מתנה</strong>: כשאתה בספק, כרטיס מתנה לחנות המשחקים הדיגיטלית המועדפת עליהם הוא ההימור הבטוח ביותר. זה הבחירה הפתוחה של מתנות - הם יכולים לחקור ולבחור בדיוק את מה שהם רוצים.

en: <strong>10. Remember the Cake:</strong> The birthday cake is a non-negotiable highlight. You can order one or try your hand at a homemade cake if you enjoy baking. Cupcakes or other desserts work just as well.
he_IL: <strong>10. זכור את העוגה:</strong> העוגת יומולדת היא גורם חשוב שאי אפשר להתעלם ממנו. ניתן להזמין עוגה או לנסות לאפות עוגה ביתית אם אתה נהנה מאפייה. קאפקייקס או קינוחים אחרים יכולים להתאים גם כן.

en: <strong>100%</strong> satisfied customers
he_IL: <strong>‎100%</strong> לקוחות מרוצים

en: <strong>11. Capture the Moments:</strong> Designate someone to be the party photographer or set up a photo booth for guests to snap pictures. This way, you'll have memories to cherish long after the celebration is over.
he_IL: <strong>11. תפסו את הרגעים:</strong> הקצינו מישהו להיות הצלם של המסיבה או הקמו תחנת צילום עבור האורחים כדי שיתפסו תמונות. בצורה זו, יהיו לכם זכרונות לשמור עליהם לאחר שהחגיגה תסתיים.

en: <strong>11:00 AM - 6:00 PM</strong>
he_IL: <strong>11:00 – 18:00</strong>

en: <strong>12. Relax and Enjoy:</strong> Lastly, remember to relax and savor the moment. Your guests are there to celebrate with you, so take a step back and enjoy the party you've worked so hard to create.
he_IL: <strong>12. תיהנה ותירגע:</strong> לבסוף, זכור להירגע ולטעום את הרגע. האורחים שלך כאן כדי לחגוג איתך, אז תקח צעד אחורה ותיהנה מהמסיבה שעבדת כל כך קשה כדי ליצור.

en: <strong>120$/month</strong>
he_IL: <strong>120$/חודש</strong>

en: <strong>2. Asserting Agency: The World Doesn't Owe Us</strong>
he_IL: <strong>2. להכחיש את הסוכנות: העולם לא חיב לנו</strong>

en: <strong>2. Building Resilience and Overcoming Challenges</strong> When faced with obstacles, a clear visual of the end goal can act as a beacon, guiding us through. Positive imagery helps in building resilience, enabling us to navigate through challenges with an unwavering focus on the prize.
he_IL: <strong>2. בניית עמידות והתמודדות עם אתגרים</strong> כשאנחנו נתקלים במכשולים, תמונה ברורה של המטרה הסופית יכולה לשמש כמפתח, מובילה אותנו דרך. תמונה חיובית עוזרת בבניית עמידות, מאפשרת לנו לנווט דרך אתגרים עם עיקוד עין על הפרס.

en: <strong>2. Choose Budget Accommodation</strong>
he_IL: <strong>2. בחרו מקום לינה בתקציב</strong>

en: <strong>2. Counteracting Overwhelm and Distraction</strong> The sheer volume of stimuli in today's world can be overwhelming. Mindfulness equips us with the ability to discern which stimuli deserve our attention, letting go of the non-essential, and redirecting our focus to what truly matters.
he_IL: <strong>2. להתמודד עם התרגשות והסחות דעת</strong> כמות המריחות בעולם של היום הזה יכולה להיות מוחלטת. התודעה מכשירה אותנו עם היכולת לזהות אילו מריחות ראויות לתשומת ליבנו, לשחרר את הלא חיוני ולנתב מחדש את דעתנו למה שאכן חשוב.

en: <strong>2. Embracing Challenges</strong> A defining feature of the growth mindset is the willingness to embrace challenges. Rather than shying away from difficulties, individuals with a growth mindset view them as opportunities to learn, grow, and expand their horizons.
he_IL: <strong>2. לקבל קרבות בזרועות פתוחות</strong> תכונה מוגדרת של המוח המתפתח היא הרצון לקבל קרבות. במקום להתרחק מקושיים, אנשים עם מוח מתפתח רואים בהם הזדמנויות ללמוד, לצמוח ולהרחיב את האופקים שלהם.

en: <strong>2. Empathy in Stakeholder Consideration</strong> Every decision, especially in a professional context, often affects multiple stakeholders. Empathy, a key component of EI, allows us to predict and understand the emotional reactions of those impacted, leading to more informed and considerate choices.
he_IL: <strong>2. רגישות בשיקול הצדדים המעורבים</strong> כל החלטה, במיוחד בהקשר מקצועי, לעיתים תופעל על מספר צדדים מעורבים. רגישות, רכיב מרכזי באינטיליגנציה רגשית, מאפשרת לנו לחזות ולהבין את התגובות הרגשיות של האנשים המושפעים, מה שמביא לבחירות מושכלות ומתחשבות יותר.

en: <strong>2. Keep the Guest List Manageable:</strong> Invite a manageable number of guests to keep things under control. Smaller gatherings allow for more meaningful interactions and require less effort in terms of food, space, and entertainment.
he_IL: <strong>2. שמור על רשימת האורחים במידה ניתנת לניהול:</strong> הזמן מספר ניכר של אורחים כדי לשמור על השליטה. אירועים קטנים מאפשרים אינטראקציות משמעותיות יותר ודורשים פחות מאמץ בנוגע לאוכל, מקום ובידור.

en: <strong>2. Pulpo a la Gallega (Octopus Galician-Style):</strong>
he_IL: <strong>2. תמנון בסגנון גליסיה:</strong>

en: <strong>2. Question Their Origin</strong> Once identified, it's essential to trace back the roots of these beliefs. Were they instilled by early caregivers, societal expectations, or past failures? Understanding their origin can help in decoupling from them, recognizing that they're not inherent truths but learned perceptions.
he_IL: <strong>2. שאל את מקורם</strong> לאחר שזיהית אותם, חשוב לעקוב אחרי שורשי המוסרים הללו. האם הם נטועים על ידי מטפלים מוקדמים, ציפיות חברתיות או כישלונות עבר? הבנת מקורם יכולה לעזור לנו להתנתק מהם, ולהבין שהם אינם אמת יסודית אלא תפיסות שנלמדו.

en: <strong>2. Resilience in Refusing to Give Up</strong>
he_IL: <strong>2. עמידות בחסימה מלהיתן למטה</strong>

en: <strong>2. Santorini - The Postcard Perfect</strong>
he_IL: <strong>2. סנטוריני - הפוסטקרד המושלם</strong>

en: <strong>2. Spooky Spider Webs:</strong> Stretch cobwebs made of cotton or synthetic webbing across your porch railings, columns, and even the front door. Add some plastic spiders for an extra creepy touch. It's amazing how something as simple as spider webs can instantly transform your porch into a haunted lair.
he_IL: <strong>2. רשתות עכביש מפחיתות:</strong> מתיחים רשתות עכביש מבד כותנה או רשת סינטטית על מוטות המרפסת, העמודים ואפילו על הדלת הקדמית. מוסיפים כמה עכבישים פלסטיקיים לגימור מפחיד נוסף. זה מדהים כמה משהו פשוט כמו רשתות עכבישים יכול להפוך את המרפסת שלך למעוז מפחיד.

en: <strong>2. The Role of the Basal Ganglia</strong> Neurologically speaking, the basal ganglia play a pivotal role in habit formation. This part of the brain, involved in the development of emotions, memories, and pattern recognition, aids in deciding which chunks of information get stored as habits.
he_IL: <strong>2. התפקיד של הגרעינים הבסיתיים</strong> מבחינה נוירולוגית, הגרעינים הבסיתיים משמשים תפקיד מרכזי בצורת הרגל. חלק זה של המוח, המעורב בפיתוח רגשות, זיכרונות ומקבץ בלוקים, מסייע בהחלטה על אילו חתיכות מידע יישמרו כהרגלים.

en: <strong>2. Vitamin C Brightening Serum:</strong>&nbsp;Vitamin C is a powerhouse ingredient known for its brightening and antioxidant properties. This serum features a stable form of vitamin C, along with other antioxidants like vitamin E, ferulic acid, and niacinamide. Together, these ingredients help to even out skin tone, fade dark spots, and protect against environmental damage.
he_IL: <strong>2. סרום מבהיר עם ויטמין C:</strong>&nbsp;ויטמין C הוא מרכיב עוצמתי הידוע בתכונות המבהירות והנוגדות חמצון שלו. סרום זה מכיל צורת ויטמין C יציבה, יחד עם נוגדי חמצון נוספים כמו ויטמין E, חומצה פרולית וניאצינמיד. יחד, המרכיבים האלה עוזרים לאזן את גוון העור, להבהיר כתמים כהים, ולהגן מפני נזקי הסביבה.

en: <strong>2. Wander Around the Bodleian Library</strong>
he_IL: <strong>2. לטייל בספריית בודלי</strong>

en: <strong>2. Wireless Gaming Headset</strong>: Immersion is key in gaming, and nothing pulls you into the game like a high-quality wireless headset with crisp sound and a noise-canceling microphone.
he_IL: <strong>2. אוזניות גיימינג אלחוטיות</strong>: התמסרות היא המפתח בגיימינג, ואין דבר שמושך אותך למשחק כמו אוזניות אלחוטיות איכותיות עם צליל ברור ומיקרופון שמבטל רעשים.

en: <strong>23</strong> experts working
he_IL: <strong>23</strong> עובדים מיומנים

en: <strong>240$/month</strong>
he_IL: <strong>240$/חודש</strong>

en: <strong>3. Bewitching Broomsticks:</strong> Lean a few old broomsticks against the porch wall or railing to create a witchy atmosphere. You can also hang a witch's hat nearby for added effect. It's a subtle yet effective way to invoke the spirit of Halloween.
he_IL: <strong>3. מטאטאות מכשפיות:</strong> הניחו כמה מטאטאות ישנות על קיר המרפסת או המעקה כדי ליצור אווירה של מכשפה. תוכלו גם לתלות כובע של מכשפה ליד לתוספת אפקט. זו דרך עדינה ויעילה להעביר את רוח ההלווין.

en: <strong>3. Building Resilience: The Power Within</strong>
he_IL: <strong>3. בניית עמידות: הכוח בתוכנו</strong>

en: <strong>3. Caldo Gallego:</strong>
he_IL: <strong>3. קלדו גאלגו:</strong>

en: <strong>3. Challenge and Reframe</strong> Every limiting belief can be challenged. For every "I can't," there's a counterargument. By actively seeking evidence to the contrary and reframing negative narratives into positive affirmations, we can rewire our thought patterns.
he_IL: <strong>3. אתגר ושינוי מסגרת</strong> כל אמונה מגבילה יכולה להיאבק. לכל "אני לא יכול", יש נימוק נגדי. על ידי חיפוש פעיל אחר ראיות להיפך ושינוי סיפורים שליליים להצהרות חיוביות, אנחנו יכולים לשנות את דפוסי המחשבה שלנו.

en: <strong>3. Choose a Theme:</strong> Selecting a theme for your party can add a fun and cohesive element to your celebration. Whether it's a costume party, a retro theme, or a color scheme, a theme can simplify decoration and activity planning.
he_IL: <strong>3. בחירת תבנית:</strong> לבחירת תבנית למסיבה שלך יכולה להוסיף איבר מהנה ומקושר לחגיגה שלך. בין אם זו מסיבת תחפושות, תבנית רטרו או ערכת צבעים, תבנית יכולה לפשט את תהליך הקישוט והתכנון של הפעילות.

en: <strong>3. Enhancing Emotional Regulation</strong> By being aware of our emotions in real-time, mindfulness allows us to recognize and manage reactions that might otherwise disrupt our focus. This heightened self-awareness enables better emotional regulation, leading to more consistent and sustained concentration.
he_IL: <strong>3. שיפור תכונת התקשורת הרגשית</strong> על ידי הכרת הרגשות שלנו בזמן אמת, התבוננות מאפשרת לנו לזהות ולנהל תגובות שעשויות להפריע לתרכוז שלנו. המודעות העצמית המוגברת מאפשרת תכונת תקשורת רגשית טובה יותר, שמובילה לריכוז עקבי ומתמיד יותר.

en: <strong>3. Enhancing Motivation and Commitment</strong> Visualization acts as a constant reminder of what we're striving for. By regularly immersing ourselves in positive imagery, our motivation gets a natural boost, ensuring we remain committed and diligent in our endeavors.
he_IL: <strong>3. הגברת המוטיבציה וההתחייבות</strong> הדמיון הוויזואלי משמש כתזכורת קבועה למה שאנחנו שואפים אליו. על ידי התמסכות קבועה בדימויים חיוביים, המוטיבציה שלנו מקבלת דחיפה טבעית, מבטיחה שנשאר מחויבים ומתמידים במאמצינו.

en: <strong>3. Explore the Oxford University Museum of Natural History</strong>
he_IL: <strong>3. חקור את מוזיאון ההיסטוריה של הטבע של אוניברסיטת אוקספורד</strong>

en: <strong>3. Gaming Chair</strong>: Comfort can greatly impact performance, making a specially designed gaming chair a must-have. These chairs support posture and come with adjustable settings for the ultimate gaming experience.
he_IL: <strong>3. כיסא גיימינג</strong>: הנוחות יכולה להשפיע מאוד על הביצועים, ולכן כיסא גיימינג מעוצב במיוחד הוא חובה. כיסאים אלו תומכים ביציבה ומגיעים עם הגדרות התאמה אישית לחוויית המשחק המושלמת.

en: <strong>3. Mykonos - The Cosmopolitan</strong>
he_IL: <strong>3. מיקונוס - הקוסמופוליטית</strong>

en: <strong>3. Regulation of Emotional Impulses</strong> Immediate emotional reactions can sometimes misguide our decision-making process. High EI provides the ability to regulate these impulses, ensuring we don't make hasty decisions that we might later regret.
he_IL: <strong>3. תקנת המימושים הרגשיים</strong> תגובות רגשיות מיידיות לעיתים יכולות לטעות את תהליך הקבלת ההחלטות שלנו. יכולת גבוהה של מודעות רגשית מאפשרת לנו לתקן את המימושים הללו, מבטיחה שלא נקבל החלטות מהירות שאולי נחריב בהן מאוחר יותר.

en: <strong>3. Resilience in the Face of Setbacks</strong> Life is riddled with setbacks, but those with a growth mindset don't perceive them as insurmountable failures. Instead, setbacks become valuable lessons, prompting reflection, adaptation, and renewed effort.
he_IL: <strong>3. עמידות בפני כשלים</strong> החיים מלאים בכשלים, אך אלה עם דרך חשיבה גדילה אינם רואים אותם ככשלונות בלתי ניתנים להתעלמות. במקום זאת, הם מסתכלים על הכשלים כשיעורים יקרים, המעוררים התבוננות, התאמה ומאמץ מחודש.

en: <strong>3. Retinol Night Cream:</strong>&nbsp;Retinol is a gold-standard ingredient for anti-aging and skin renewal. This night cream contains a gentle yet effective concentration of retinol, which helps to stimulate collagen production, reduce fine lines and wrinkles, and improve overall skin texture. Combined with moisturizing ingredients like ceramides and peptides, it keeps my skin looking youthful and radiant.
he_IL: <strong>3. קרם לילה עם רטינול:</strong>&nbsp;רטינול הוא מרכיב ברמת זהב נגד הזדקנות וחידוש עור. קרם הלילה הזה מכיל ריכוז עדין אך יעיל של רטינול, שעוזר לעודד ייצור קולגן, להפחית קווים דקים וקמטים, ולשפר את מרקם העור הכללי. בשילוב עם מרכיבי לחות כמו סרמידים ופפטידים, הוא שומר על העור שלי נראה צעיר וזוהר.

en: <strong>3. The Power of Compassion and Empathy</strong>
he_IL: <strong>3. הכוח של רחמים ואמפתיה</strong>

en: <strong>3. The Power of Consistency</strong> For a routine to become a habit, consistency is key. The more frequently we repeat a behavior in response to a specific cue, the stronger the neural pathways become, making the habit automatic over time.
he_IL: <strong>3. הכוח של התמידות</strong> כדי שרגילה תהפוך להרגל, התמידות היא המפתח. ככל שאנחנו מחזיקים בהתנהגות מסוימת בתגובה לגורם מסוים, כך הנתיבים העצביים מתחזקים וההרגל מתהפך לאוטומטי עם הזמן.

en: <strong>3. Use Public Transportation</strong>
he_IL: <strong>3. השתמש בתחבורה ציבורית</strong>

en: <strong>3250</strong>
he_IL: <strong>302</strong>

en: <strong>360$/month</strong>
he_IL: <strong>360$/חודש</strong>

en: <strong>377 Brewery</strong>
he_IL: <strong>מבשלת 377</strong>

en: <strong>4. Constructive Communication</strong>
he_IL: <strong>4. תקשורת בונה</strong>

en: <strong>4. Cultivating Positive Emotions</strong> It's not just about 'seeing' the success, but also 'feeling' it. Immersing ourselves in the positive emotions associated with our goals—pride, joy, satisfaction—creates a positive feedback loop. This emotional uplift not only improves our mood but also increases our chances of taking constructive actions.
he_IL: <strong>4. גידול רגשות חיוביים</strong> זה לא רק עניין של 'ראות' את ההצלחה, אלא גם 'להרגיש' אותה. לטבוע ברגשות החיוביים הקשורים למטרות שלנו - גאווה, שמחה, שביעות רצון - יוצר לולאת משוב חיובית. הרגש המרומם הזה לא רק משפר את המצב הרוח שלנו, אלא גם מגביר את הסיכויים שלנו לפעולות בונות.

en: <strong>4. Delegate Tasks:</strong> Don't be afraid to ask for help. Enlist friends or family members to assist with preparations, whether it's setting up decorations, handling food, or managing games and activities.
he_IL: <strong>4. למסור משימות:</strong> אל תתבייש לבקש עזרה. גייסו חברים או חברי משפחה לעזור בהכנות, בין אם זה להכין את הקישוטים, לטפל באוכל או לנהל משחקים ופעילויות.

en: <strong>4. Effort as a Pathway to Mastery</strong> While talent and natural ability are acknowledged, a growth mindset places paramount importance on effort. It's not merely about being naturally gifted; it's about the dedication, hard work, and persistence that lead to mastery and success.
he_IL: <strong>4. מאמץ כדרך לשליטה</strong> בעוד שכישור ויכולת טבעית מוכרים, דעת גידול מעניקה חשיבות רבה למאמץ. זה לא רק עניין של יכולת טבעית; זה עניין של התמידות, עבודה קשה והתמדה שמובילים לשליטה והצלחה.

en: <strong>4. Exfoliating AHA/BHA Toner:</strong>&nbsp;Exfoliation is key to maintaining clear, smooth skin. This toner combines alpha hydroxy acids (AHAs) and beta hydroxy acids (BHAs) to gently exfoliate the skin, unclog pores, and promote cell turnover. Ingredients like glycolic acid, lactic acid, and salicylic acid help to improve skin texture, reduce breakouts, and enhance the effectiveness of other skincare products.
he_IL: <strong>4. טונר פילינג AHA/BHA:</strong>&nbsp;פילינג הוא המפתח לשמירה על עור נקי וחלק. הטונר הזה משלב חומצות אלפא הידרוקסי (AHA) וחומצות בטא הידרוקסי (BHA) כדי לפלוט בעדינות את העור, לנקות את הנקבוביות ולקדם את התחלופה של תאים. מרכיבים כמו חומצה גליקולית, חומצה לקטית וחומצה סליצילית עוזרים לשפר את מרקם העור, להפחית פריצות עור ולשפר את היעילות של מוצרים אחרים לטיפוח העור.

en: <strong>4. Improving Memory and Cognitive Abilities</strong> Studies have shown that regular mindfulness practice can enhance cognitive functions. By training the mind to be present, we boost our memory retention and problem-solving capabilities, sharpening our mental faculties.
he_IL: <strong>4. שיפור זיכרון ויכולות קוגניטיביות</strong> חקירות הראו כי תרגול קבוע של מודעות יכול לשפר פונקציות קוגניטיביות. על ידי אימון המוח להיות נוכח, אנו משפרים את שמירת הזיכרון שלנו ואת יכולות הפתרון שלנו, משפרים את יכולות המחשבה שלנו.

en: <strong>4. Luminous Lanterns:</strong> Illuminate your porch with an array of lanterns. Fill them with battery-operated candles or fairy lights to create an enchanting, spooky glow. You can even paint the lanterns in eerie colors or designs for an extra haunting touch.
he_IL: <strong>4. פנסיות מאירות:</strong> האירו את המרפסת שלכם עם מערך של פנסיות. מלאו אותן בקיסמים המופעלים באמצעות סוללות או בתאורה קסם כדי ליצור זרם מסעיר ומפחיד. אפשר גם לצבוע את הפנסיות בצבעים או בעיצובים מסחררים נוספים כדי להוסיף מגע מפחיד נוסף.

en: <strong>4. Merch from Favorite Games</strong>: Whether it’s a "Slow Burn" art print, like the one from the evocative image we’ve seen, or a collectible figure from "Unseen Dragons," getting something that connects to their favorite game is a surefire win.
he_IL: <strong>4. מוצרים ממשחקים מועדפים</strong>: בין שזה דפוס אמנותי "Slow Burn" כמו התמונה המרתקת שראינו, או דמות אספנות מ-"Unseen Dragons", לקבל משהו שמתחבר למשחק האהוב עליהם הוא לגרום לזכות בוודאות.

en: <strong>4. Pimientos de Padrón:</strong>
he_IL: <strong>4. פימנטו דה פדרון:</strong>

en: <strong>4. Punting on the Cherwell River</strong>
he_IL: <strong>4. פונטינג על נהר צ'רוול</strong>

en: <strong>4. Rhodes - The Historically Rich</strong>
he_IL: <strong>4. רודוס - העשירה בהיסטוריה</strong>

en: <strong>4. Strengthening Team Dynamics</strong> When decisions are made collectively, being emotionally attuned can foster a more collaborative environment. Recognizing and addressing unspoken concerns or tensions can lead to a more cohesive decision-making process.
he_IL: <strong>4. החזקת דינמיקת הצוות</strong> כשהחלטות נקבעות באופן קולקטיבי, היות מתאימים רגשית יכול לקדם סביבה שיתופית יותר. הכרה וטיפול בדאגות או מתחים שלא נבערו יכול להוביל לתהליך קבלת החלטות יותר קוהרנטי.

en: <strong>4. Take Advantage of Free Attractions</strong>
he_IL: <strong>4. נצלו את האטרקציות החינמיות</strong>

en: <strong>4. The Importance of Rewards</strong> Rewards reinforce the habit loop. By receiving a positive outcome from our routines, our brains get the confirmation needed to cement the behavior. Whether it's the satisfaction from a completed task or the endorphin rush post-exercise, rewards play a vital role in habit retention.
he_IL: <strong>4. חשיבות הפרסים</strong> הפרסים מחזקים את לולאת ההרגל. על ידי קבלת תוצאה חיובית מהרגלים שלנו, המוח שלנו מקבל את האישור הנדרש כדי לחזק את ההתנהגות. בין אם זה הרגשת השביעות מעבודה שהושלמה או הרסיס אנדורפין לאחר פעילות גופנית, הפרסים משמשים תפקיד חיוני בשמירה על הרגלים.

en: <strong>4. The Role of Self-Compassion</strong>
he_IL: <strong>4. תפקיד החמלה על עצמך</strong>

en: <strong>4. Visualization Techniques</strong> Visualization is a powerful tool against limiting beliefs. By imagining ourselves successfully navigating challenges and achieving our goals, we counteract the negative imagery associated with our limitations. Over time, these positive visualizations can replace outdated beliefs.
he_IL: <strong>4. טכניקות ויזואליזציה</strong> הוויזואליזציה היא כלי חזק ומצליח נגד מוסרות מגבילים. על ידי דמיון שלנו בעצמנו מתמודדים בהצלחה עם אתגרים ומשיגים את המטרות שלנו, אנחנו מתנגדים לדימויים השליליים הקשורים להגבלות שלנו. במהלך הזמן, ויזואליזציות חיוביות אלו יכולות להחליף מוסרות מיושנים.

en: <strong>470</strong> households per month
he_IL: <strong>470</strong> בתי אב בחודש

en: <strong>5. Celebrating Small Victories</strong>
he_IL: <strong>5. חגיגת נצחונות קטנים</strong>

en: <strong>5. Corfu - The Venetian Influence</strong>
he_IL: <strong>5. קורפו - ההשפעה הוונציאנית</strong>

en: <strong>5. Cultivating Patience and Resilience</strong> Mindfulness teaches us the value of patience. In understanding and accepting the transient nature of thoughts and feelings, we become more resilient, especially when faced with challenges or setbacks that could deter our focus.
he_IL: <strong>5. גידול סבלנות ועמידות</strong> המודעות מלמדת אותנו את ערך הסבלנות. בהבנה וקבלת הטבע החולף של מחשבות ורגשות, אנחנו מתפתחים יותר עמידים, במיוחד כשאנחנו נתקלים באתגרים או בכשלונות שעשויים להפריע למיקוד שלנו.

en: <strong>5. Eat Like a Local</strong>
he_IL: <strong>5. תאכל לייק מקומי</strong>

en: <strong>5. Enhancing Communication and Feedback Reception</strong> Understanding and managing emotions is crucial when communicating decisions or receiving feedback. Individuals with high EI can convey decisions effectively, ensuring clarity and minimizing misunderstandings. Additionally, they're more adept at receiving critical feedback, interpreting it constructively rather than defensively.
he_IL: <strong>5. שיפור תקשורת וקבלת משוב</strong> הבנת וניהול הרגשות חיוניים בעת התקשורת של החלטות או קבלת משוב. אנשים עם אינטיליגנציה רגשית גבוהה יכולים להעביר החלטות ביעילות, מבטיחים בירור ומקטינים את התפקיד של תקלות הבנה. בנוסף, הם מיומנים יותר בקבלת משוב בולט, מפרשים אותו באופן בונה ולא הגנתי.

en: <strong>5. Ghostly Silhouettes:</strong> Cut out ghost shapes from white or black cardboard and hang them around your porch. When the wind blows, they'll appear to float, adding a whimsical and ghostly element to your decor.
he_IL: <strong>5. צלליות מרוחניות:</strong> חתוך צורות של רוחות מקרטון לבן או שחור ותלה אותן מסביב למרפסת שלך. כשהרוח נושבת, הן ייראו כאילו הן מצפות, מוסיפות איבר מקסים ומרוחני לעיצוב שלך.

en: <strong>5. Nourishing Lip Balm:</strong>&nbsp;Don’t forget about lip care. This nourishing lip balm is enriched with ingredients like shea butter, coconut oil, and vitamin E to hydrate, soften, and protect the delicate skin on the lips. It’s a must-have for keeping my lips smooth and moisturized, especially during the colder months.
he_IL: <strong>5. בלק ליפס:</strong>&nbsp;אל תשכחו על טיפול בשפתיים. הבלק ליפס המזין הזה מועשר עם מרכיבים כמו חמאת שיאה, שמן קוקוס וויטמין E כדי להרטיב, לרכך ולהגן על העור העדין בשפתיים. זה חובה כדי לשמור על השפתיים שלי חלקות ומוזנות, במיוחד במהלך החודשים הקרים.

en: <strong>5. Online Invitations:</strong> Save time and paper by sending online invitations. There are plenty of user-friendly websites and apps that can help you create stylish digital invites.
he_IL: <strong>5. הזמנות מקוונות:</strong> חסוך זמן ונייר על ידי שליחת הזמנות מקוונות. ישנם הרבה אתרים ואפליקציות ידידותיות למשתמש שיכולות לעזור לך ליצור הזמנות דיגיטליות מעוצבות.

en: <strong>5. Openness to Feedback</strong> Constructive criticism is not a threat but a gift for those with a growth mindset. Feedback provides insights into areas of improvement, guiding further development and refinement of skills.
he_IL: <strong>5. פתיחות למשוב</strong> ביקורת בונה אינה איום אלא מתנה עבור אלה עם תפיסת גידול. המשוב מספק תובנות לתחומים של שיפור, מוביל לפיתוח נוסף ושיפור של מיומנויות.

en: <strong>5. Perfecting Skills and Techniques</strong> Athletes often employ visualization to enhance their performance, rehearsing their moves mentally before the actual game. This method can be extrapolated to any skill or task. By mentally rehearsing our actions, we refine our techniques, ensuring a smoother execution when it's showtime.
he_IL: <strong>5. שיפור כישורים וטכניקות</strong> ספורטאים לעיתים קרובות משתמשים בוויזואליזציה כדי לשפר את ביצועיהם, תרגול את תנועותיהם בדמיון לפני המשחק האמיתי. אפשר להשתמש בשיטה זו לכל כישור או משימה. על ידי תרגול מנטלי של הפעולות שלנו, אנחנו משפרים את הטכניקות שלנו ומבטיחים ביצוע חלק יותר כשהגורל בספרים.

en: <strong>5. Replacing Bad Habits</strong> Understanding the habit loop also provides a blueprint for replacing unproductive or harmful habits. By identifying the cue and reward of an undesirable routine, we can substitute a more beneficial behavior, reshaping our habits.
he_IL: <strong>5. מחליפים רגילות רעות</strong> הבנת לולאת הרגילה מספקת גם תבנית להחלפת רגילות לא יעילות או רעות. על ידי זיהוי הגרום והתגמול של רגילה לא רצויה, אנחנו יכולים להחליף בהתנהגות יותר מועילה, לשנות את הרגילות שלנו.

en: <strong>5. Subscription Services</strong>: Gift a subscription to a gaming service like Xbox Game Pass, PlayStation Plus, or Nintendo Switch Online. Access to a library of games? Yes, please!
he_IL: <strong>5. הרשמה לעדכונים</strong>: תתן מנוי לשירות משחקים כמו Xbox Game Pass, PlayStation Plus או Nintendo Switch Online. גישה לספריית משחקים? לייק, בבקשה!

en: <strong>5. Surround Yourself with Positivity</strong> Our environment plays a significant role in shaping our beliefs. Surrounding ourselves with supportive, uplifting individuals who believe in our potential can help counteract and replace limiting narratives.
he_IL: <strong>5. סובב את עצמך בחיוביות</strong> הסביבה שלנו משפיעה באופן משמעותי על דעותינו. לסבוב את עצמנו באנשים תומכים ומעוררי השראה שמאמינים בפוטנציאל שלנו יכול לעזור לנו להתמודד ולהחליף נרטיבים מגבילים.

en: <strong>5. Tarta de Santiago:</strong>
he_IL: <strong>5. טארטה דה סנטיאגו:</strong>

en: <strong>5. The Pursuit of Personal Growth</strong>
he_IL: <strong>5. רדיפת צמיחה אישית</strong>

en: <strong>5. Visit the Ashmolean Museum</strong>
he_IL: <strong>5. בקר במוזיאון אשמוליאן</strong>

en: <strong>5</strong> awards won
he_IL: <strong>חמש</strong> פרסים שבהם זכינו

en: <strong>6. Embrace Continuous Learning</strong> Adopting a growth mindset, where challenges are viewed as learning opportunities, can be transformative. By continuously seeking to learn and grow, we reinforce the belief in our capacity to evolve, adapt, and overcome.
he_IL: <strong>6. קבל תהליך למידה מתמידה</strong> לקבל דרך חשיבה של צמיחה, בה אתגרים נראים כהזדמנויות ללמוד, יכול להיות מהפכני. על ידי חיפוש מתמיד ללמוד ולצמוח, אנחנו מחזקים את האמונה ביכולתנו להתפתח, להתאים ולהתגבר.

en: <strong>6. Get a City Card</strong>
he_IL: <strong>6. קבל כרטיס עיר</strong>

en: <strong>6. Growing Together</strong>
he_IL: <strong>6. גדילה יחד</strong>

en: <strong>6. Haunting Welcome Mat:</strong> Swap out your regular welcome mat for one with a Halloween-themed design. It's the first thing visitors will see when they approach your home and sets the mood right from the start.
he_IL: <strong>6. שטיח קבלת פנים מטריף:</strong> החליפו את השטיח הרגיל שלכם באחד עם עיצוב בנושא הלווין. זה הדבר הראשון שהמבקרים יראו כשהם מתקרבים לביתכם וזה יכול להגביר את האווירה המתאימה מההתחלה.

en: <strong>6. Inspiration from Others' Success</strong> Where a fixed mindset might lead to envy or feelings of inadequacy when witnessing others' success, a growth mindset fosters admiration and inspiration. Success stories of peers become motivational tales, signifying possibilities and pathways to similar achievements.
he_IL: <strong>6. השראה מהצלחות של אחרים</strong> במצב של דימיון קבוע עשוי להוביל לקנאה או לתחושות של חוסר יכולת בעת צפייה בהצלחות של אחרים, דימיון גדילה מקדם הערכה והשראה. סיפורי הצלחה של עמיתים מתהפכים לסיפורים מוטיבציוניים, המציינים אפשרויות ונתיבים להשגת הצלחות דומות.

en: <strong>6. Keep Food Simple:</strong> Opt for easy-to-prepare snacks, finger foods, and appetizers. You can even consider a potluck-style party where guests bring their favorite dishes to share. Don't forget to accommodate any dietary restrictions or allergies.
he_IL: <strong>6. שמור על האוכל פשוט:</strong> בחר בנשנות חטיפים, אוכל עצבני ומנות קינוח. אפשר גם לשקול מסיבת סירות בה אורחים מביאים את המנות האהובות עליהם לשיתוף. אל תשכח להתאים לכל הגבלות תזונתיות או אלרגיות.

en: <strong>6. Keystone Habits and Ripple Effects</strong> Certain habits, termed 'keystone habits,' have the power to initiate chain reactions, transforming various aspects of our lives. For example, regular exercise often leads to better eating habits, improved sleep, and enhanced productivity. Identifying and nurturing these pivotal routines can lead to holistic personal development.
he_IL: <strong>6. מונחי הרגל המרכזיים והשפעות הגל</strong> מונחים מסוימים, הנקראים 'מונחי הרגל המרכזיים', יש להם את הכוח להתחיל שרשרת של תגובות, שמשנות את מגוון ההיבטים בחיינו. לדוגמה, תרגול קבוע מוביל להרגלי אכילה טובים יותר, שיפור בשינה ומוצריבות משופרת. זיהוי וטיפוח של רגילות אלו המרכזיות יכול להוביל לפיתוח אישי הוליסטי.

en: <strong>6. Naxos - The Family Friendly</strong>
he_IL: <strong>6. נאקסוס - ידידותי למשפחה</strong>

en: <strong>6. Portable Gaming Device</strong>: For gaming on the go, a Nintendo Switch or a Steam Deck will keep them engaged whether they're on a long trip or just lounging on the couch.
he_IL: <strong>6. מכשיר משחק נייד</strong>: עבור משחקים בדרכים, Nintendo Switch או Steam Deck ישמרו אותם מעוררי עניין בין אם הם במסע ארוך או פשוט מתרפסים על הספה.

en: <strong>6. Practical Integration in Daily Routines</strong> Mindfulness isn't confined to dedicated meditation sessions. Simple practices like mindful breathing, eating, or even walking can be integrated into daily routines. These acts, done with intention and presence, transform mundane tasks into opportunities for enhanced focus and reflection.
he_IL: <strong>6. שילוב מעשי בשגרה היומית</strong> מודעות לרגע הנוכחי אינה מוגבלת לסשניות מדיטציה מוקדשות. פעולות פשוטות כמו נשימה מודעת, אכילה מודעת או אפילו הליכה יכולות להיות משולבות בשגרה היומית. פעולות אלו, שנעשות בתודעה ובנוכחות, מעצימות משימות יומיות רגילות ומספקות הזדמנויות לריכוז מוגבר והתבוננות.

en: <strong>6. Risk Assessment with Emotional Data</strong> Beyond just logical or statistical data, our emotions carry valuable information. Feeling uneasy about a particular choice, even if all data points to its validity, might indicate overlooked factors. Emotional Intelligence allows for the integration of this 'emotional data' in risk assessment, leading to more holistic decisions.
he_IL: <strong>6. הערכת סיכון עם נתונים רגשיים</strong> מעבר לנתונים לוגיים או סטטיסטיים, הרגשות שלנו מכילים מידע יקר. התחושה של חוסר נוחות בבחירה מסוימת, גם אם כל הנתונים מצביעים על תקפותה, עשויה להעיד על גורמים שנעלמו. האינטיליגנציה הרגשית מאפשרת לשלב את 'נתוני הרגש' הללו בהערכת הסיכון, מה שמביא להחלטות כוללות יותר.

en: <strong>6. Seeking Support: The Power of Connection</strong>
he_IL: <strong>6. מחפש תמיכה: כוח החיבור</strong>

en: <strong>6. Stroll Through the Oxford Botanic Garden and Arboretum</strong>
he_IL: <strong>6. טיול בגני האוניברסיטה ובארבורטום של אוקספורד</strong>

en: <strong>60 minutes</strong><br>Minimum 1 pax/can be individual<br>Tue, Thu, Fri and Sat, 8 AM
he_IL: <strong>60 דקות</strong><br>מינימום 1 משתתף/יכול להיות אישי<br>שלישי, חמישי, שישי ושבת, 8 בבוקר

en: <strong>60 minutes</strong><br>Minimum 2 pax<br>At LA Yoga Studio or your home
he_IL: <strong>60 דקות</strong><br>מינימום 2 אנשים<br>בסטודיו LA ליוגה או בבית שלך

en: <strong>60 minutes</strong><br>Minimum 2 pax<br>Mon and Wed, 7 AM and 8PM
he_IL: <strong>60 דקות</strong><br>מינימום 2 אנשים<br>יום שני ורביעי, 7 בבוקר ו-8 בערב

en: <strong>7. Beverage Station:</strong> Create a self-serve beverage station with a variety of drinks. Offer a mix of non-alcoholic options, as well as a selection of alcoholic beverages if appropriate for your guests.
he_IL: <strong>7. תחנת שתייה:</strong> צור תחנת שתייה עצמית עם מגוון של משקאות. הצע מגוון של אפשרויות לא אלכוהוליות, וגם בחירה של משקאות אלכוהוליים אם זה מתאים לאורחים שלך.

en: <strong>7. Candy Corn Parfait:</strong><br>Layer orange, yellow, and white pudding or yogurt in clear glasses to mimic the iconic candy corn. Top it with whipped cream and candy corn pieces for a visually appealing and tasty treat.
he_IL: <strong>7. פרפיית קנדי קורן:</strong><br>שכבות של פודינג או יוגורט כתום, צהוב ולבן מונחות בכוסות שקופות כדי לחקוק את צורת הקנדי קורן האייקונית. מעל זה ניתן לשים קרם מתוק ופרוסות קנדי קורן כדי ליצור מנה נראית וטעימה.

en: <strong>7. Celebrate Small Wins</strong> Every achievement, no matter how minor, is evidence against limiting beliefs. By celebrating small victories, we build a repertoire of positive experiences that challenge and diminish our self-imposed limitations.
he_IL: <strong>7. חגוג על הנצחונות הקטנים</strong> כל הישג, גם אם הוא קטן מאוד, הוא הוכחה נגד האמונות המגבילות. על ידי חגיגה על הנצחונות הקטנים, אנחנו בונים רפרטואר של חוויות חיוביות שמאתגרות ומקטינות את הגבולות המונחים עלינו.

en: <strong>7. Discover the Radcliffe Camera</strong>
he_IL: <strong>7. גלה את מצלמת רדקליף</strong>

en: <strong>7. Gaming Mouse with Customizable Buttons</strong>: A mouse with programmable buttons can give them the edge they need, whether they're strategizing in an RTS or sniping in an FPS.
he_IL: <strong>7. עכבר גיימינג עם כפתורים שניתנים להתאמה אישית</strong>: עכבר עם כפתורים שניתנים לתכנות יכול לתת להם את היתרון שהם צריכים, בין אם הם מתכננים במשחקי אסטרטגיה או מבצעים יריות מדויקות במשחקי יריות.

en: <strong>7. Lifelong Learning</strong> The journey of growth and development never truly ends for those with a growth mindset. There's an insatiable hunger for knowledge, new skills, and experiences, driving continuous personal and professional evolution.
he_IL: <strong>7. למידה מתמידה</strong> המסע של צמיחה ופיתוח אינו מסתיים באמת עבור אלה עם תודעת צמיחה. יש רעב בלתי נשבע לידע, לכישורים חדשים ולחוויות, המניעים תפתחות אישית ומקצועית מתמידה.

en: <strong>7. Travel Off-Season</strong>
he_IL: <strong>7. טוס בעונה לא עמוסה</strong>

en: <strong>7. Zakynthos - The Natural Beauty</strong>
he_IL: <strong>7. זקינתוס - היופי הטבעי</strong>

en: <strong>8. Game-Themed Apparel</strong>: Hoodies, t-shirts, and socks - if it's got a game logo or an iconic character on it, you've got a winner.
he_IL: <strong>8. ביגוד בנושא משחקים</strong>: הודיס, חולצות וגרביים - אם יש לזה לוגו של משחק או דמות סמלית, יש לך מנצח.

en: <strong>8. Go for Minimal Decor:</strong> You don't need an elaborate setup to make your space festive. Choose a few key decorations that match your theme, and focus on the details that matter most to you and your guests.
he_IL: <strong>8. לכו על עיצוב מינימלי:</strong> אין צורך בהכנה מורכבת כדי להפוך את המרחב שלכם למרוצה. בחרו מספר קישוטים עיקריים שתואמים את התבנית שלכם, והתמקדו בפרטים החשובים ביותר לכם ולאורחים שלכם.

en: <strong>8. Paros - The Traditional Gem</strong>
he_IL: <strong>8. פארוס - היהלום המסורתי</strong>

en: <strong>8. Step into Literature at the Eagle and Child Pub</strong>
he_IL: <strong>8. צעד לתוך הספרות בפאב האיגל וצ'יילד</strong>

en: <strong>9% off</strong>
he_IL: <strong>9% הנחה</strong>

en: <strong>9. A New Game</strong>: This might require some sleuthing, but gifting the latest title they've been eyeing could make you the hero of their holiday.
he_IL: <strong>9. משחק חדש</strong>: ייתכן שזה יחייב קצת חקירה, אך לתת במתנה את הכותר האחרון שהם מתקשרים אליו עשוי להפוך אותך לגיבור של החג שלהם.

en: <strong>9. Entertainment:</strong> Plan some simple and enjoyable activities or games to keep the party lively. A playlist of favorite songs, a trivia quiz, or a craft station can be entertaining and low-maintenance.
he_IL: <strong>9. בידור:</strong> תכנן כמה פעילויות או משחקים פשוטים ומהנים כדי לשמור על המסיבה חיונית. רשימת השירים האהובים, שאלון טריוויה או תחנת אומנות יכולים להיות מרגשים וקלים לתחזוקה.

en: <strong>9. Shopping at the Covered Market</strong>
he_IL: <strong>9. קניות בשוק המקורה</strong>

en: <strong><a href="#">Driving Efficiency and Savings</a></strong>
he_IL: <strong><a href="#">נהיגה יעילה וחיסכון</a></strong>

en: <strong><a href="#">Imerovigli</a></strong>
he_IL: <strong><a href="#">אימרוביגלי</a></strong>

en: <strong><a href="#">Learn more</a></strong>
he_IL: <strong><a href="#">למידע נוסף</a></strong>

en: <strong><a href="#">Mobile App</a></strong>
he_IL: <strong><a href="#">אפליקציה לנייד</a></strong>

en: <strong><a href="#">Oia</a></strong>
he_IL: <strong><a href="#">אויה</a></strong>

en: <strong><a href="#">Santorini</a></strong>
he_IL: <strong><a href="#">סנטוריני</a></strong>

en: <strong><a href="#">The sky</a> is not completely dark at night. Were the sky absolutely dark, one would not be able to see the <a href="#">silhouette</a> of an object against the sky.</strong>
he_IL: <strong><a href="#">השמיים</a> לא לגמרי חשוכים בלילה. אם השמיים היו שחורים לגמרי, לא היה ניתן לראות <a href="#">צלליות</a> של אובייקטים שמוצבים מול השמיים.</strong>

en: <strong><a href="#">Turning Vision into Reality</a></strong>
he_IL: <strong><a href="#">הפיכת חלום למציאות</a></strong>

en: <strong><a href="/project-1/">Get Buckets</a></strong>
he_IL: <strong><a href="/project-1/">לשלוט במגרש</a></strong>

en: <strong><a href="/project-1/">Get more Buckets</a></strong>
he_IL: <strong><a href="/project-1/">לשלוט במגרש</a></strong>

en: <strong><a href="/project-1/">The Musuem Of Social Media</a></strong>
he_IL: <strong><a href="/project-1/">המוזיאון של המדיה החברתית</a></strong>

en: <strong><a href="/project-2/">Put it All in The Clouds</a></strong>
he_IL: <strong><a href="/project-2/">אפשר לסמוך על העננים</a></strong>

en: <strong><a href="/project-2/">Turn Off Subscriptions</a></strong>
he_IL: <strong><a href="/project-2/">להשבית מינויים</a></strong>

en: <strong><a href="/project-3/">Bike On, Bike Off</a></strong>
he_IL: <strong><a href="/project-3/">לעלות על האופניים, לרדת מהאופניים</a></strong>

en: <strong><a href="/project-3/">Headless Astronaut Finds Their Head</a></strong>
he_IL: <strong><a href="/project-3/">אסטרונאוט מבולבל מוצא כיוון</a></strong>

en: <strong><a href="https://dalstondemo.wordpress.com/project-1/">Don’t Get Unsubscribed</a></strong>
he_IL: <strong><a href="https://dalstondemo.wordpress.com/project-1/">חבל שההרשמה שלך תתבטל</a></strong>

en: <strong><a href="https://dalstondemo.wordpress.com/project-2/">Checks Over Stripes</a></strong>
he_IL: <strong><a href="https://dalstondemo.wordpress.com/project-2/">משבצות על קווים</a></strong>

en: <strong><a href="https://dalstondemo.wordpress.com/project-3/">Time Slippin’ Into The Future</a></strong>
he_IL: <strong><a href="https://dalstondemo.wordpress.com/project-3/">הזמן זולג לעתיד</a></strong>

en: <strong><a style="text-decoration:none;" href="/shop/?rating_filter=5">rated</a></strong>
he_IL: <strong><a style="text-decoration:none;" href="/shop/?rating_filter=5">מדורג</a></strong>

en: <strong><span class="uppercase">COMING SOON</span></strong>
he_IL: <strong><span class="uppercase">בקרוב</span></strong>

en: <strong><span class="uppercase">Follow Us</span></strong>
he_IL: <strong><span class="uppercase">מעקב אחרינו</span></strong>

en: <strong><span class="uppercase">Info</span></strong>
he_IL: <strong><span class="uppercase">מידע</span></strong>

en: <strong><strong><strong>Bacon Belly Burger</strong></strong></strong>
he_IL: <strong><strong><strong>בורגר בייקון ופורק בלי</strong></strong></strong>

en: <strong><strong>Garden Salad <strong>Sandwich</strong></strong></strong>
he_IL: <strong><strong>כריך <strong>סלט גן</strong></strong></strong>

en: <strong><strong>Impossible Burger</strong></strong>
he_IL: <strong><strong>המבורגר טבעוני</strong></strong>

en: <strong><strong>Impossible Burger</strong></strong>
he_IL: <strong><strong>המבורגר טבעוני</strong></strong>

en: <strong><strong>Kimberly Taylor</strong></strong>
he_IL: <strong><strong>קימברלי טיילור</strong></strong>

en: <strong><strong>Public Domain Stories</strong></strong> is supported by listeners like you. Support <strong>Public Domain Stories</strong> by becoming a member today.<br>Follow our show on <a href="https://wordpress.org">Instagram</a>, <a href="https://wordpress.org">Twitter</a> and <a href="https://wordpress.org">Facebook</a> , and share your thoughts with us by emailing title@mailserver.com.
he_IL: <strong><strong>סיפורים מתוך תחום ציבורי</strong></strong> נתמך על ידי מאזינים כמוך. תמכו ב<strong>סיפורים מתוך תחום ציבורי</strong> והפכו לחברים היום.<br>עקבו אחרי התוכנית שלנו ב<a href="https://wordpress.org">אינסטגרם</a>, <a href="https://wordpress.org">טוויטר</a> ו<a href="https://wordpress.org">פייסבוק</a>, ושתפו איתנו את דעותיכם על ידי שליחת אימייל לכתובת title@mailserver.com.

en: <strong><strong>Steak Burger</strong></strong>
he_IL: <strong><strong>סטייק בורגר</strong></strong>

en: <strong>A Fashionable Alchemist:</strong> Beyond the atelier, I am an enthusiastic explorer of the history of art and color alchemy. I delve into the pigments that adorned ancient civilizations, seeking inspiration from the cobalt blues, Egyptian blues, and the regal purples of Tyrian Purple. My designs are a reflection of the stories told by these hues—each garment, a wearable piece of history and a celebration of the enduring beauty of colors.
he_IL: <strong>אלכימאי אופנתי:</strong> מעבר לאטלייה, אני חוקר נלהב של היסטוריית האמנות ואלכימיית הצבעים. אני חוקר את הפיגמנטים שהקשטו את הציביליזציות העתיקות, מחפש השראה מהכחולים הקובלטיים, הכחולים המצריים, והסגולים המלכותיים של הסגול הטירני. העיצובים שלי הם השתקפות של הסיפורים שסיפרו הצבעים הללו—כל בגד, חתיכת היסטוריה שניתן ללבוש וחגיגה של היופי הנמשך של הצבעים.

en: <strong>A Legacy in the Making</strong><br>Our journey began with a vision to celebrate the rich literary heritage of Shakespeare's birthplace. The Bard's pen inspired our name, and the spirit of the game fueled our dreams. From humble beginnings, we have risen to become a symbol of excellence, both on and off the pitch.
he_IL: <strong>מורשת בעשייה</strong><br>המסע שלנו התחיל עם חזון לחגוג את המורשת הספרותית העשירה של מקום הולדתו של שייקספיר. העט של הברד השרימו את שמנו, ורוח המשחק דלקה את חלומותינו. מהתחלות צנועות, קמנו להיות סמל של מצוינות, הן על והן מחוץ למגרש המשחק.

en: <strong>A Palette of Harmony</strong> Color plays a vital role in the ambiance of a room, and here, the palette is restrained yet impactful. The stark white of the walls and floor offers a canvas on which the darker tones of the wood can stand out. Meanwhile, the pendant light introduces a subtle burst of color that doesn't overwhelm but instead, harmonizes with the room's natural elements.
he_IL: <strong>פלטת ההרמוניה</strong> הצבע משמעותי באווירה של חדר, וכאן הפלטה מוגבלת אך משפיעה. הלבן הצורף של הקירות והרצפה מציע קנבס עליו ניתן להביא לידי ביטוי את הגוונים הכהים של העץ. בינתיים, התלייה מביאה פיצוץ עדין של צבע שאינו מכביר אך מתאים בהרמוניה עם הרכיבים הטבעיים של החדר.

en: <strong>A Symphony in Wood and Light</strong> The focal point of this space is undoubtedly the dining table. Crafted from richly hued wood, its substantial size anchors the room, inviting guests to gather. The beauty of wood is timeless, and here, its natural grain and warm tones are celebrated, offering a contrast to the cool gloss of the polished white floor.
he_IL: <strong>סימפוניה בעץ ואור</strong> נקודת המוקד של המרחב היא ללא ספק שולחן האוכל. מעץ בגוונים עשירים, גודלו המרשים מעניק לחדר יציבות ומזמין את האורחים להתכנס. יופיו של העץ הוא נצחי, וכאן, טקסטורתו הטבעית וגווניו החמימים מצוירים בגאווה, מציעים ניגוד לגימור הקר של הרצפה הלבנה המלוטשת.

en: <strong>A dish to impress</strong>
he_IL: <strong>מנה מרשימה</strong>

en: <strong>A new app for designers</strong>
he_IL: <strong>אפליקציה חדשה למעצבים</strong>

en: <strong>ANNUAL</strong>
he_IL: <strong>שנתי</strong>

en: <strong>Abbreviation Tag</strong>
he_IL: <strong>תגית קיצור</strong>

en: <strong>About Me</strong>
he_IL: <strong>אודותיי</strong>

en: <strong>About Us</strong>
he_IL: <strong>אודותינו</strong>

en: <strong>About me</strong>
he_IL: <strong>מי אני</strong>

en: <strong>About us</strong>
he_IL: <strong>אודותינו</strong>

en: <strong>About</strong>
he_IL: <strong>אודות</strong>

en: <strong>Account Registration</strong>
he_IL: <strong>רישום חשבון</strong>

en: <strong>Ace Arms Race</strong>
he_IL: <strong>מרוץ הזרועות של אייס</strong>

en: <strong>Acronym Tag (<em>deprecated in HTML5</em>)</strong>
he_IL: <strong>תגית ראשי תיבות (<em>הוצא משימוש ב-HTML5</em>)</strong>

en: <strong>Actors</strong><br>Akachukwu Elba
he_IL: <strong>שחקנים</strong><br>אקאצ'וקוו אלבה

en: <strong>Adapt to Altitude Changes</strong>
he_IL: <strong>התאם עצמך לשינויי גובה</strong>

en: <strong>Add What You Do</strong>
he_IL: <strong>העיסוק שלך</strong>

en: <strong>Address Tag</strong>
he_IL: <strong>תגית כתובת</strong>

en: <strong>Address</strong>
he_IL: <strong>כתובת</strong>

en: <strong>Addressing Common Walking Issues</strong>
he_IL: <strong>כתובת בעיות הליכה נפוצות</strong>

en: <strong>Afternoon Lull:</strong>
he_IL: <strong>צהריים שקטים:</strong>

en: <strong>Alex Fredrickson</strong>
he_IL: <strong>אלכס פרדריקסון</strong>

en: <strong>Alex Smith — Own Way</strong>
he_IL: <strong>אלכס סמית' – בדרכו</strong>

en: <strong>Alison Margaret Smithson</strong> (22 June 1928 – 14 August 1993) and <strong>Peter Denham Smithson</strong> (18 September 1923 – 3 March 2003) were English architects who together formed an architectural partnership, and are often associated with the <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/New_Brutalism">New Brutalism</a>, especially in architectural and <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Urban_theory">urban theory</a>.
he_IL: <strong>אליסון מרגרט סמית'סון</strong> (22 ביוני 1928 – 14 באוגוסט 1993) ו<strong>פיטר דנהאם סמית'סון</strong> (18 בספטמבר 1923 – 3 במרץ 2003) היו אדריכלים אנגליים שהקימו יחד שותפות אדריכלית, ולעיתים קרובות מקשרים אותם ל<a href="https://en.wikipedia.org/wiki/New_Brutalism">לא דואר זבל</a>, במיוחד בתחום האדריכלות ו<a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Urban_theory">תיאוריה עירונית</a>.

en: <strong>Alyssa Jackson<br></strong>Photographer at GTX
he_IL: <strong>אליסה ג'קסון<br></strong>צלמת ב-GTX

en: <strong>Amber Andrews</strong>
he_IL: <strong>אמבר אנדרוז</strong>

en: <strong>Analytics</strong>
he_IL: <strong>ניתוח סטטיסטי</strong>

en: <strong>Anchor Tag (aka. Link)</strong>
he_IL: <strong>תגית עוגן (נקראת גם קישור)</strong>

en: <strong>Ancient Art or Art of Antiquity</strong> is the art of the Ancient Age. The history of ancient art is the division of art history that focuses on its formal, technical, structural, and ideological (iconographic, iconological) study and interpretation and on its historical explanation; although archeology is the historical science whose object is the material culture of which works of art are the most valuable manifestation, and is responsible for its discovery and contextual analysis.
he_IL: <strong>אמנות עתיקה או אמנות של אנטיקו</strong> היא האמנות של התקופה העתיקה. ההיסטוריה של האמנות העתיקה היא החלוקה של היסטוריית האמנות שמתמקדת בלימוד ובפרשנות הפורמלית, הטכנית, המבנית והאידיאולוגית (איקונוגרפית, איקונולוגית) שלה ובהסבר ההיסטורי שלה; אף על פי שהארכיאולוגיה היא המדע ההיסטורי שמטרתו היא התרבות החומרית שיצירות האמנות הן ההופעה היקרה ביותר שלה, והיא אחראית על גילויה וניתוח ההקשר שלה.

en: <strong>Ancient and Medieval Rainbows: Signs from the Divine</strong>
he_IL: <strong>קשתות עתיקות וביניימיות: סימנים מהאלוהי</strong>

en: <strong>Another Thing</strong>
he_IL: <strong>עוד דבר</strong>

en: <strong>Anton Delgado</strong>
he_IL: <strong>אנטון דלגאדו</strong>

en: <strong>Antonia Chair. Engineered Comfort</strong>
he_IL: <strong>הכיסא של Antonia. הנדסה למטרות נוחות</strong>

en: <strong>Antonio Barnett</strong>
he_IL: <strong>אנטוניו ברנט</strong>

en: <strong>April 27th:</strong> 377 Brewery
he_IL: <strong>27 באפריל:</strong> 377‎ Brewery

en: <strong>April 27th:</strong> Bow &amp; Arrow Brewing Co.
he_IL: <strong>27 באפריל:</strong> Bow & Arrow Brewing Co.

en: <strong>April 27th</strong>
he_IL: <strong>27 באפריל</strong>

en: <strong>April 28th</strong>
he_IL: <strong>28 באפריל</strong>

en: <strong>April 29th</strong>
he_IL: <strong>29 באפריל</strong>

en: <strong>April 30th</strong>
he_IL: <strong>30 באפריל</strong>

en: <strong>Are you a business?</strong>
he_IL: <strong>יש בבעלותך עסק?</strong>

en: <strong>Arigatou for being a part of the KawaiiChic community!</strong>
he_IL: <strong>תודה על היותך חלק מקהילת KawaiiChic!</strong>

en: <strong>Arrow</strong>
he_IL: <strong>חץ</strong>

en: <strong>Art</strong><br>Philip Mizrahi
he_IL: <strong>אמנות</strong><br>פיליפ מזרחי

en: <strong>Automated workflow</strong>
he_IL: <strong>תהליך עבודה אוטומטי</strong>

en: <strong>Automation</strong>
he_IL: <strong>פעולות אוטומטיות</strong>

en: <strong>Awesome Burger</strong>
he_IL: <strong>המבורגר מדהים</strong>

en: <strong>Awesome Burger</strong><br>The burger that made us famous. 100% pure lean beef grilled to perfection.<br><strong>$8.00</strong>
he_IL: <strong>המבורגר מצוין</strong><br>ההמבורגר שבזכותו התפרסמנו. 100% בשר בקר רזה שעשוי על הגריל במידה מושלמת.<br><strong> 48 ש"ח</strong>

en: <strong>BETH SILVA<br>CHRISTINE RUSSELL</strong><br><strong>HOLLIE BLANKENSHIP</strong><br><strong>MONICA HUMPHREY</strong><br><strong>NETTIE PECK</strong><br><strong>BRIANNA WILLIS</strong><br><strong>ELISE PRATT</strong><br><strong>VERONICA ENGLAND</strong><br><strong>MASON DECKER</strong>
he_IL: <strong>בת' סילבה<br>כריסטין ראסל</strong><br><strong>הולי בלנקנשיפ</strong><br><strong>מוניקה המפרי</strong><br><strong>נטי פק</strong><br><strong>בריאנה וויליס</strong><br><strong>אליס פראט</strong><br><strong>ורוניקה אינגלנד</strong><br><strong>מייסון דקר</strong>

en: <strong>BREAKFAST</strong>
he_IL: <strong>ארוחת בוקר</strong>

en: <strong>BUY NOW</strong>
he_IL: <strong>לרכישה כעת</strong>

en: <strong>Bacon Belly Burger</strong>
he_IL: <strong>בורגר בייקון ופורק בלי</strong>

en: <strong>Bacon Burger</strong><br>Flame-grilled 100% British and Irish beef burgers, topped a with thick-cut smoked bacon.<br><strong>$8.00</strong>
he_IL: <strong>המבורגר בייקון</strong><br>100% בשר בקר בריטי ואירי על הגריל, מוגש עם נתח עבה של בייקון מעושן.<br><strong> 56 ש"ח</strong>

en: <strong>Baja Cobb</strong><br>Mixed lettuce leaves, sharp cheddar, applewood smoked bacon, guacamole, tomatoes &amp; red onion with chipotle dressing.<br><strong>$8.00</strong>
he_IL: <strong>עוף קוב</strong><br>מיקס עלי חסה, גבינת צ'דר מגורדת, בייקון מעושן בגריל, גוואקמולי, עגבניות ובצל סגול ברוטב צ'יפוטלה.<br><strong>48 ש"ח</strong>

en: <strong>Baroque and Romantic Eras: Drama and Emotion</strong>
he_IL: <strong>עידן הבארוק והרומנטיקה: דרמה ורגש</strong>

en: <strong>Base Oil</strong>
he_IL: <strong>שמן בסיס</strong>

en: <strong>Bathrooms</strong>
he_IL: <strong>מקלחות</strong>

en: <strong>Become a Volunteer</strong>
he_IL: <strong>להצטרף לצוות המתנדבים</strong>

en: <strong>Bedrooms</strong>
he_IL: <strong>חדרי שינה</strong>

en: <strong>Benny S.</strong>
he_IL: <strong>בני אס‎</strong>

en: <strong>Beverly Mattingdale</strong>
he_IL: <strong>נעה לוינסון</strong>

en: <strong>Big Tag&nbsp;<strong>(<em>deprecated in HTML5</em>)</strong></strong>
he_IL: <strong>תגית גדולה <strong>(<em>הוצא משימוש ב-HTML5</em>)</strong></strong>

en: <strong>Billie Holiday</strong>&nbsp;(born&nbsp;<strong>Eleanora Fagan</strong>; April 7, 1915 – July 17, 1959) was an American&nbsp;<a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Jazz">jazz</a>&nbsp;and&nbsp;swing music&nbsp;singer. Nicknamed "<strong>Lady Day</strong>" by her friend and music partner,&nbsp;<a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Lester_Young">Lester Young</a>, Holiday had an innovative influence on jazz music and&nbsp;pop&nbsp;singing. Her vocal style, strongly inspired by jazz instrumentalists, pioneered a new way of manipulating&nbsp;phrasing&nbsp;and&nbsp;tempo. She was known for her vocal delivery and improvisational skills.
he_IL: <strong>בילי הולידיי</strong>&nbsp;(נולדה&nbsp;<strong>אלינורה פגן</strong>; 7 באפריל 1915 – 17 ביולי 1959) הייתה זמרת&nbsp;<a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Jazz">ג'אז</a>&nbsp;וסווינג אמריקאית. היא קיבלה את הכינוי "<strong>ליידי דיי</strong>" מחברה ושותפה למוזיקה,&nbsp;<a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Lester_Young">לסטר יאנג</a>. הולידיי השפיעה באופן חדשני על מוזיקת הג'אז ועל שירה פופ. סגנון השירה שלה, המושפע בחוזקה מכלי נגינה בג'אז, פיתח דרך חדשה לשליטה בפרזון ובטמפו. היא הייתה ידועה בסגנון הספרותי שלה ובכישוריה השיריים.

en: <strong>Billie Holiday</strong> (born <strong>Eleanora Fagan</strong>; April 7, 1915 – July 17, 1959) was an American <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Jazz">jazz</a> and swing music singer. Nicknamed "<strong>Lady Day</strong>" by her friend and music partner, <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Lester_Young">Lester Young</a>, Holiday had an innovative influence on jazz music and pop singing. Her vocal style, strongly inspired by jazz instrumentalists, pioneered a new way of manipulating phrasing and tempo. She was known for her vocal delivery and improvisational skills.
he_IL: <strong>בילי הולידיי</strong> (נולדה בשם <strong>אלינורה פגן</strong>; 7 באפריל 1915 - 17 ביולי 1959) הייתה זמרת אמריקאית בסגנון ה<a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Jazz">ג'אז</a> והסווינג. היא קיבלה את הכינוי "<strong>ליידי דיי</strong>" מחברה ושותפה למוזיקה, <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Lester_Young">לסטר יאנג</a>. הולידיי השפיעה בצורה חדשנית על מוזיקת הג'אז והשירה הפופ. סגנון השירה שלה, המושפע במיוחד מכלי נגינה בג'אז, פיתח דרך חדשה של עיבוד פרזות וטמפו. היא הייתה ידועה בסגנון הספרותי שלה ובכישוריה השיריים.

en: <strong>Botticelli and the Renaissance</strong>
he_IL: <strong>בוטיצלי והרנסאנס</strong>

en: <strong>Bouillabaisse</strong><br><em>Traditional Provençal fish stew, with shrimp, mussels, clams and monkfish<br></em>$26.00
he_IL: <strong>בויאבז</strong><br><em>נזיד דגים מסורתי מפרובנס עם שרימפס, מולים, צדפות ושד ים<br></em>‎$ 26.00

en: <strong>Bow &amp; Arrow Brewing Co.</strong>
he_IL: <strong>Bow & Arrow Brewing Co.‎</strong>

en: <strong>Brackets</strong>
he_IL: <strong>סוגריים מרובעים</strong>

en: <strong>Brianna</strong><br>Brighton
he_IL: <strong>בריאנה</strong><br>ברייטון

en: <strong>Brilliant.</strong>
he_IL: <strong>מבריק.</strong>

en: <strong>Brilliant</strong>
he_IL: <strong>מבריק</strong>

en: <strong>Bronze Age Europe / Ancient Egypt / Ancient Mesopotamia / Ancient sculptures/ Iran / Classical Period / Biblical and Jewish-Christian tradition / Late Antiquity Mysticism / Arthurian legend / Islamic tradition / Dharmic traditions →</strong>
he_IL: <strong>אירופה בתקופת הברונזה / מצרים העתיקה / מסופוטמיה העתיקה / פסלים עתיקים / איראן / התקופה הקלאסית / מסורת התנ"ך והיהודי-נוצרי / הקבלה המאוחרת / אגדת ארתור / המסורת האסלאמית / המסורת הדרמית →</strong>

en: <strong>Brown and Chang: The Twin Towers of the Riverside Riptides</strong><br>First baseman Taylor Brown and second baseman Kai Chang, dubbed the "Twin Towers" of the Riptides, bring a unique blend of power and finesse to their infield partnership. Brown's towering presence at first complements Chang's agility at second, creating a barrier that opponents struggle to breach. Their chemistry extends beyond the field, fostering a sense of camaraderie that fuels the Riptides' success.
he_IL: <strong>בראון וצ'אנג: מגדלי התאומים של ריפטיידס הריברסייד</strong><br>המגן הראשון טיילור בראון והמגן השני קאי צ'אנג, הנקראים "מגדלי התאומים" של ריפטיידס, מביאים מיקס ייחודי של כוח וטכניקה לשותפות הפנים שלהם במגרש. הנוכחות הגבוהה של בראון במגן הראשון מתאימה לגמישות של צ'אנג במגן השני, יוצרת מחסום שיריבים נאבקים לחדור. הכימיה שלהם מתרחשת מעבר למגרש, מעודדת תחושת חברות שמזרימה את ההצלחה של ריפטיידס.

en: <strong>Building a Community</strong>
he_IL: <strong>בניית קהילה</strong>

en: <strong>Built Year</strong>
he_IL: <strong>שנת הבנייה</strong>

en: <strong>Burger Salad</strong>
he_IL: <strong>סלט בורגר</strong>

en: <strong>Burgers</strong>
he_IL: <strong>המבורגרים</strong>

en: <strong>Buy Now</strong>
he_IL: <strong>לרכישה כעת</strong>

en: <strong>Buy for $20</strong>
he_IL: <strong>לרכוש בעלות של 20‏$</strong>

en: <strong>Buy now</strong>
he_IL: <strong>לרכישה כעת</strong>

en: <strong>Buy the book now</strong>
he_IL: <strong>לרכוש את הספר כעת</strong>

en: <strong>COMING SOON</strong>
he_IL: <strong>בקרוב</strong>

en: <strong>Calligraphic Ottoman</strong>
he_IL: <strong>קליגרפיה עות'מאנית</strong>

en: <strong>Calories per serving:</strong> Approximately 300-350 calories (depending on portion sizes and specific ingredients used)
he_IL: <strong>קלוריות לכל מנה:</strong> בערך 300-350 קלוריות (תלוי בגודל המנות ובמרכיבים הספציפיים בשימוש)

en: <strong>Calvin Tristan</strong>
he_IL: <strong>דניאל כהן</strong>

en: <strong>Camera</strong><br>Diego Cruz, Helen Smith-Andrews and Amber Andrews
he_IL: <strong>מצלמה</strong><br>דייגו קרוז, הלן סמית'-אנדרוז ואמבר אנדרוז

en: <strong>Camera</strong><br>Diego Cruz, Helen Smith-Andrews and Dan Andrews
he_IL: <strong>מצלמה</strong><br>דייגו קרוז, הלן סמית'-אנדרוז ודן אנדרוז

en: <strong>Can I return an item free of charge?</strong>
he_IL: <strong>האם אוכל להחזיר פריט בחינם?</strong>

en: <strong>Cannon vs. Striker Showdown: New York Titans vs. Chicago Cyclones</strong><br>Max Cannon of the Titans and Jake Striker of the Cyclones are set to ignite the diamond. It's a clash of titanic swings and long-ball potential that could redefine the term "power struggle." Don't blink – this matchup promises towering home runs and jaw-dropping offensive displays.
he_IL: <strong>קרב בין קנון לסטרייקר: טיטאנים ניו יורק נגד סיקלונים שיקגו</strong><br>מקס קנון מהטיטאנים וג'ייק סטרייקר מהסיקלונים מוכנים להבעיר את המגרש. זהו קרב בין מכוניות תקועות ופוטנציאל כדור רחוק שעשוי להגדיר מחדש את המונח "קרב כוחות". אל תסגור את העיניים – המשחק הזה מבטיח ביתורים ענקיים והופעות התקפיות מרהיבות.

en: <strong>Catcher Carousel</strong>
he_IL: <strong>קרוסלת תופסים</strong>

en: <strong>Ceramic Tea Bowls</strong>
he_IL: <strong>קעריות תה מקרמיקה</strong>

en: <strong>Changes to the Terms</strong>
he_IL: <strong>שינויים במונחים</strong>

en: <strong>Changes to this Policy</strong>
he_IL: <strong>שינויים במדיניות זו</strong>

en: <strong>Chapter 1: Loomings</strong>
he_IL: <strong>פרק 1: מעבר לאופק</strong>

en: <strong>Charles-Édouard Jeanneret</strong> (6 October 1887 – 27 August 1965), known as <strong>Le Corbusier</strong> (<small><a href="https://en.wikipedia.org/wiki/British_English">UK</a>: </small><a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Help:IPA/English">/lə kɔːrˈbjuːzieɪ/</a> <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Help:Pronunciation_respelling_key"><em>lə kor-BEW-zee-ay</em></a>, <small><a href="https://en.wikipedia.org/wiki/American_English">US</a>: </small><a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Help:IPA/English">/lə ˌkɔːrbuːˈzjeɪ, -ˈsjeɪ/</a> <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Help:Pronunciation_respelling_key"><em>lə KOR-boo-ZYAY, -⁠SYAY</em></a>, <small>French: </small><a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Help:IPA/French">[lə kɔʁbyzje]</a>), was a Swiss-French architect, designer, painter, <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Urban_planner">urban planner</a>, writer, and one of the pioneers of what is now regarded as <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Modern_architecture">modern architecture</a>. He was born in Switzerland and became a French citizen in 1930. His career spanned five decades, and he designed buildings in Europe, Japan, India, and North and South America. He considered that "the roots of modern architecture are to be found in <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Eug%C3%A8ne_Viollet-le-Duc">Viollet-le-Duc</a>".
he_IL: <strong>שארל-אדואר ז'אנר</strong> (6 באוקטובר 1887 – 27 באוגוסט 1965), הידוע כ<strong>לה קורבוזיה</strong> (<small><a href="https://en.wikipedia.org/wiki/British_English">בריטניה</a>: </small><a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Help:IPA/English">/lə kɔːrˈbjuːzieɪ/</a> <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Help:Pronunciation_respelling_key"><em>לה קור-BEW-זי-איי</em></a>, <small><a href="https://en.wikipedia.org/wiki/American_English">ארה"ב</a>: </small><a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Help:IPA/English">/lə ˌkɔːrbuːˈzjeɪ, -ˈsjeɪ/</a> <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Help:Pronunciation_respelling_key"><em>לה KOR-boo-ZYAY, -SYAY</em></a>, <small>צרפתית: </small><a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Help:IPA/French">[lə kɔʁbyzje]</a>), היה אדריכל, מעצב, צייר, <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Urban_planner">מתכנן ערים</a>, סופר ואחד החלוצים של מה שנחשב כיום ל<a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Modern_architecture">אדריכלות מודרנית</a>. הוא נולד בשווייץ והפך לאזרח צרפתי בשנת 1930. הקריירה שלו נמשכה חמישה עשורים, והוא תכנן מבנים באירופה, יפן, הודו, וצפון ודרום אמריקה. הוא ראה כי "שורשי האדריכלות המודרנית נמצאים ב<a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Eug%C3%A8ne_Viollet-le-Duc">ויולט-לה-דוק</a>".

en: <strong>Check Out This Voice Actor Tips!</strong>
he_IL: <strong>כדאי לעיין בעצות לקריינים!</strong>

en: <strong>Cheesecake Shake</strong><br>Vanilla &amp; chocolate milkshake, malt, chocolate sauce, vanilla whipped cream.<br><strong>$8.00</strong>
he_IL: <strong>מילקשייק</strong><br>מילקשייק וניל ושוקולד עם רוטב שוקולד וקצפת.<br><strong> 30 ש"ח</strong>

en: <strong>Chicken Sandwich</strong>
he_IL: <strong>כריך עוף</strong>

en: <strong>Chicken Sandwich</strong><br>Cajun chicken breast with lettuce and tomato on a freshly toasted bun.<br><strong>$8.00</strong>
he_IL: <strong>כריך עוף</strong><br>חזה עוף בטיבול קייג'ון עם חסה ועגבנייה מוגש על לחמנייה טרייה צרובה.<br><strong> 40 ש"ח</strong>

en: <strong>Chocolate Macarons</strong><br><em>A classic French delicacy, filled with rich chocolate ganache<br></em>$12.00
he_IL: <strong>מקרונים שוקולד</strong><br><em>מעדן צרפתי קלאסי ממולא בגנאש שוקולד עשיר.<br></em>‎$ 12.00

en: <strong>Choose a plan</strong>
he_IL: <strong>לבחירת תוכנית</strong>

en: <strong>Chopped Salad</strong>
he_IL: <strong>סלט קצוץ</strong>

en: <strong>Churros</strong><br>Served with salted caramel &amp; Chocolate.<br><strong>$4.00</strong>
he_IL: <strong>צ'ורוס</strong><br>מוגש עם קרמל מלוח ושוקולד.<br><strong>28 ש"ח</strong>

en: <strong>Cite Tag</strong>
he_IL: <strong>תגית ציטוט</strong>

en: <strong>Classic Cobb</strong><br>Mixed lettuce leaves, blue cheese, sharp cheddar, fried egg, tomatoes &amp; onion with buttermilk ranch dressing.<br><strong>$6.00</strong>
he_IL: <strong>קוב קלאסי</strong><br>מיקס עלי חסה, גבינה כחולה, גבינת צ'דר מגורדת, ביצה מקושקשת, עגבנייה, בצל ורוטב סלט איטלקי.<br><strong>40 ש"ח</strong>

en: <strong>Client:</strong>
he_IL: <strong>לקוח:</strong>

en: <strong>Client</strong><br>Canon
he_IL: <strong>לקוח</strong><br>Canon

en: <strong>Coach Angela Martinez - Mastermind Behind the Crestwood Lumberjacks</strong><br>Angela Martinez, the brilliant tactician at the helm of the Lumberjacks, has transformed the team's approach. Known for her meticulous game plans and advanced analytics, Martinez adapts strategies to exploit opponents' weaknesses. Her focus on player development and fostering a winning culture has elevated the Lumberjacks to newfound success. Can Martinez's strategic genius lead Crestwood to a championship?
he_IL: <strong>מאמנת אנג'לה מרטינז - המוחמד מאחורי קבוצת הלמברג של קרסטווד</strong><br>אנג'לה מרטינז, הטקטיקאית הבריליאנטית בראש הלמברג של קרסטווד, הפכה את גישת הקבוצה. מוכרת בשל תוכניות המשחק המקפדות שלה ובניתוחים מתקדמים, מרטינז מתאימה אסטרטגיות כדי לנצל את נקודות החולשה של היריבות. התמקדותה בפיתוח השחקנים וביצירת תרבות ניצחון העלתה את הלמברג להצלחה חדשה. האם הגאונות האסטרטגית של מרטינז יכולה להוביל את קרסטווד לאליפות?

en: <strong>Coach Brian Turner - Cultivating Talent for the Rivertown Rockets</strong><br>At the core of the Rockets' resurgence is Coach Brian Turner's commitment to player development. Turner, a mentor with a keen eye for raw talent, has successfully nurtured a crop of young stars. His emphasis on fundamentals and a positive team atmosphere has transformed the Rockets into contenders. Will Turner's nurturing approach bring long-awaited glory to Rivertown?
he_IL: <strong>מאמן בריאן טרנר - גידול כישורים עבור הרקטים של ריברטאון</strong><br>בלב התעלומה של הרקטים נמצאת המחויבות של מאמן בריאן טרנר לפיתוח השחקנים. טרנר, מנהיג עם עין חדה לכשרונות טהורים, הצליח לגדל דור של כוכבים צעירים. הדגש שלו על היסודות ועל אווירה חיובית בקבוצה הפכו את הרקטים למתחרים. האם הגישה המגדלת של טרנר תביא את התהילה הממתינה מזמן לריברטאון?

en: <strong>Coach Mia Ramírez - Guiding the Harbor Hawks with Precision</strong><br>Mia Ramírez, the steady hand steering the Harbor Hawks, has instilled a sense of discipline and precision in her players. Known for her emphasis on situational baseball, Ramírez has the Harbor Hawks executing flawlessly in critical moments. Her ability to manage pressure situations and foster teamwork has the Harbor Hawks poised for postseason success. Can Ramírez lead her team to the championship podium?
he_IL: <strong>מאמנת מיה רמירז - מובילה את האיילות הנמל בדיוק</strong><br>מיה רמירז, היד היציבה שמנהיגה את האיילות הנמל, הצליחה להכניס תחושה של צדק ודיוק לשחקנים שלה. מוכרת בגלל הדגש שהיא נותנת על הבייסבול במצבים מסוימים, רמירז מצליחה להביא את האיילות הנמל לביצועים מושלמים ברגעים קריטיים. יכולתה לנהל מצבים מתח ולקדם עבודת צוות הופכת את האיילות הנמל למוכנות להצלחה בפלייאוף. האם רמירז יכולה להוביל את קבוצתה למדורגת הראשונה באליפות?

en: <strong>Coach Rachel Turner - Energizing the Sunburst Surge with Innovation</strong><br>Rachel Turner, a trailblazer in coaching, has injected innovation into the Surge's playbook. Known for her creative use of analytics and emphasis on versatile player roles, Turner has kept opponents guessing. Her ability to adapt to the evolving nature of the game has positioned the Surge as a team to watch. Can Turner's innovative strategies propel the Sunburst Surge to championship glory?
he_IL: <strong>המאמנת רחל טרנר - מעניקה אנרגיה לסאנברסט סרג' עם חדשנות</strong><br>רחל טרנר, חלוצה באימון, הכניסה חדשנות לספר המשחק של הסרג'. מוכרת בשימוש יצירתי של ניתוחים והדגשה על תפקידים גמישים של השחקנים, טרנר הצליחה לשמור על היריבים מתפקדים. יכולתה להתאים לשינויים בטבע המשחק הפכה את הסרג' לקבוצה שכדאי לשים לב. האם האסטרטגיות החדשניות של טרנר יכולות להציב את הסאנברסט סרג' על דרך האליפות?

en: <strong>Coach Victor Chang - Building a Dynasty with the Starlight Stingers</strong><br>Victor Chang, the visionary behind the Stingers, has built a baseball dynasty through strategic planning and long-term vision. Chang's focus on scouting, player development, and strategic acquisitions has created a perennial contender. With an eye for talent and a knack for building cohesive units, Chang has the Stingers aiming for sustained success. Will his dynasty-building approach lead Starlight to another title?
he_IL: <strong>מאמן ויקטור צ'אנג - בונה דינסטיה עם הסטינגרס המבריקים</strong><br>ויקטור צ'אנג, החזון מאחורי הסטינגרס, בנה דינסטיה בייסבולית דרך תכנון אסטרטגי וראייה לטווח הארוך. המוקד של צ'אנג על גיוס שחקנים, פיתוחם ורכישות אסטרטגיות יצרו מתמיד תחרותי. עם עין לכשרון וחוש לבניית יחידות קוהזיביות, צ'אנג הפך את הסטינגרס למתמודדים שמתמידים להצלחה. האם גישת הבניית דינסטיה שלו תוביל את סטארלייט לזכייה נוספת?

en: <strong>Coastal Rivalry: Los Angeles Guardians vs. Seattle Stingrays</strong><br>West Coast supremacy is on the line! Defensive maestro Mason Swift and the Guardians take on the electric Ryan Lightning and the Stingrays. Expect tight contests, stellar pitching, and highlight-reel plays in this battle for Pacific dominance.
he_IL: <strong>תחרות חוף הים: השומרים של לוס אנג'לס נגד הסטינגרייז של סיאטל</strong><br>
    השלטון בחוף המערב בסיכון! המאסטרו ההגנתי מייסון סוויפט והשומרים נגד המדהים ראיין לייטנינג והסטינגרייז. צפו בתחרויות צמודות, זרימת כדור מדהימה ומהלכים מרהיבים בקרב זה על שלטון האוקיינוס השקט.

en: <strong>Code Tag</strong>
he_IL: <strong>תגית קוד</strong>

en: <strong>Collecting Personal Information</strong>
he_IL: <strong>איסוף מידע אישי</strong>

en: <strong>Color Editing and Post-Production<br></strong>Philip Mizrahi and Tony Sánchez
he_IL: <strong>עריכה בצבע ופוסט פרודקשן<br></strong>פיליפ מזרחי וטוני סנצ'ז

en: <strong>Comfortable Footwear</strong>
he_IL: <strong>נעליים נוחות</strong>

en: <strong>Coming Soon</strong>
he_IL: <strong>בקרוב</strong>

en: <strong>Coming soon</strong>
he_IL: <strong>בקרוב</strong>

en: <strong>Comments</strong>
he_IL: <strong>תגובות</strong>

en: <strong>Conclusion</strong>
he_IL: <strong>מסקנה</strong>

en: <strong>Contact Us</strong>
he_IL: <strong>ליצירת קשר</strong>

en: <strong>Contact me</strong>
he_IL: <strong>ליצור איתי קשר</strong>

en: <strong>Contact</strong>
he_IL: <strong>ליצירת קשר</strong>

en: <strong>Content</strong>
he_IL: <strong>תוכן</strong>

en: <strong>Cookies</strong>
he_IL: <strong>קובץ cookie</strong>

en: <strong>Cooking Time:</strong> 10 minutes
he_IL: <strong>זמן בישול:</strong> 10 דקות

en: <strong>Coordinates:</strong> 42°21 '37.16"N 71°3'28.68"W
he_IL: <strong>קואורדינטות:</strong> 42°21 '37.16"N 71°3'28.68"W

en: <strong>Coq au Vin d'Alsace<br></strong><em>Chicken cooked in Riesling with onions, mushrooms and herbs</em><br>$25.50
he_IL: <strong>עוף ביין בסגנון אלזס<br></strong><em>עוף מבושל ביין ריזלינג עם בצל, פטריות ועשבי תיבול</em><br>102 ש"ח

en: <strong>Coq au Vin d’Alsace<br></strong><em>Chicken cooked in Riesling with onions, mushrooms and herbs</em><br>$25.50
he_IL: <strong>עוף ביין בסגנון אלזס<br></strong><em>עוף מבושל ביין ריזלינג עם בצל, פטריות ועשבי תיבול</em><br>‎$ 25.50

en: <strong>Country of Origin</strong>
he_IL: <strong>ארץ מקור</strong>

en: <strong>Creating Depth with Light and Shadow</strong>
he_IL: יצירת עומק עם <strong>אור וצל</strong>

en: <strong>Crêpe Suzette</strong><br><em>Delicate crêpe in buttery, orange sauce; served flambé<br></em>$13.00
he_IL: <strong>קרפ סוזט</strong><br><em>Delicate crêpe in buttery, orange sauce; מוגש בסגנון פלמבה<br></em>‎$ 13.00

en: <strong>Customizable dashboard</strong>
he_IL: <strong>לוח בקרה שניתן להתאמה אישית</strong>

en: <strong>Côte de Boeuf<br></strong><em>60 days aged rib steak, pepper sauce, fondant potatoes<br></em>$31.00
he_IL: <strong>קוט דה בף<br></strong><em>סטייק צלעות מיושן במשך 60 יום, רוטב פלפל, פונדנט תפוחי אדמה<br></em>‎$ 31.00

en: <strong>Data Security</strong>
he_IL: <strong>אבטחת נתונים</strong>

en: <strong>Date Completed<br></strong>June 2022
he_IL: <strong>תאריך ההשלמה<br></strong>יוני 2022

en: <strong>Date: </strong>June 5, 2024<strong><br>Location: </strong>Online<br><strong>Level: </strong>Intermediate/Advanced
he_IL: <strong>תאריך: </strong>5 ביוני 2024<strong><br>מיקום: </strong>באינטרנט<br><strong>רמה: </strong>בינוני/מתקדם

en: <strong>Date:</strong> August 5, 2024<br><strong>Location:</strong> Online – Kamala Studio, LA<br><strong>Level: </strong>All levels
he_IL: <strong>תאריך:</strong> 5 באוגוסט 2024<br><strong>מיקום:</strong> אונליין – קמלה סטודיו, לוס אנג'לס<br><strong>רמה: </strong>כל הרמות

en: <strong>Date<br></strong>May 28, 2021
he_IL: <strong>תאריך<br></strong>28 במאי 2021

en: <strong>Dawn's First Light:</strong>
he_IL: <strong>אור השחר הראשון של דון:</strong>

en: <strong>Day 1: Iconic Landmarks and a River Cruise</strong>
he_IL: <strong>יום 1: אתרים איקוניים ושיט בנהר</strong>

en: <strong>Day 1: Malaga – A Cultural Odyssey</strong>
he_IL: <strong>יום 1: מלגה – אודיסיאה תרבותית</strong>

en: <strong>Day 2: Art, Shopping, and Gastronomy</strong>
he_IL: <strong>יום 2: אמנות, קניות וגסטרונומיה</strong>

en: <strong>Day 2: Marbella – A Touch of Glamour</strong>
he_IL: <strong>יום 2: מרבלה – נגיעה של זוהר</strong>

en: <strong>Day 3: Nerja – Natural Splendor</strong>
he_IL: <strong>יום 3: נרחה – יופי טבעי</strong>

en: <strong>Day 3: Palaces, Gardens, and Cabaret</strong>
he_IL: <strong>יום 3: ארמונות, גנים וקברט</strong>

en: <strong>Day 4: Frigiliana – A White-Washed Wonder</strong>
he_IL: <strong>יום 4: פריגיליאנה – פלא מצויר בלבן</strong>

en: <strong>Day 5: Ronda – Historic Charm</strong>
he_IL: <strong>יום 5: רונדה – קסם היסטורי</strong>

en: <strong>Day 6: Estepona – Blooming Beauty</strong>
he_IL: <strong>יום 6: אסטפונה – יופי פורח</strong>

en: <strong>Decor that Speaks: Wall Art and Accents</strong> The botanical prints on the wall offer a gentle nod to the natural world, echoing the organic feel of the wooden walls. The selection of the artwork speaks to a refined taste and a love for nature-inspired elements. Meanwhile, the minimalistic shelving adorned with select items avoids clutter, contributing to the room's overall sense of balance and calm.
he_IL: <strong>עיצוב שמדבר: אמנות קיר ותכשיטים</strong> ההדפסים הבוטניים על הקיר מעניקים רמז עדין לעולם הטבע, משקפים את התחושה האורגנית של הקירות העץ. בחירת היצירות מתארת טעם משובח ואהבה לאלמנטים המושרים מהטבע. בינתיים, המדפים המינימליסטיים המקושטים בפריטים מובחרים ממנעים עומס, מתרוממים לתחושת האיזון והשקט הכוללת של החדר.

en: <strong>Delete Tag</strong>
he_IL: <strong>תגית מחיקה</strong>

en: <strong>Description</strong>
he_IL: <strong>תיאור</strong>

en: <strong>Design Conference, 2019</strong><br>Designing Teams<br>San Jose, CA
he_IL: <strong>הוועידה לעיצוב 2019</strong><br>עיצוב צוותים<br>סן חוזה, קליפורניה

en: <strong>Design Goals</strong>
he_IL: <strong>שאיפות עיצוביות</strong>

en: <strong>Design x Mental Health, 2020</strong><br>Speaking Out<br>San Francisco, CA
he_IL: <strong>שיחות על עיצוב ובריאות הנפש 2020</strong><br>בואו נדבר על זה<br>סן פרנסיסקו, קליפורניה

en: <strong>Desserts</strong>
he_IL: <strong>קינוחים</strong>

en: <strong>Destination Research</strong>
he_IL: <strong>מחקר יעדים</strong>

en: <strong>Direction</strong><br>Amber Andrews
he_IL: <strong>בימוי</strong><br>אמבר אנדרוז

en: <strong>Direction</strong><br>Dan Andrews
he_IL: <strong>בימוי</strong><br>דן אנדרוז

en: <strong>Disappearance</strong>
he_IL: <strong>היעלמות</strong>

en: <strong>Do you offer free returns?</strong>
he_IL: <strong>האם אתם מציעים החזרות בחינם?</strong>

en: <strong>Do you ship internationally?</strong>
he_IL: <strong>אתם מציעים משלוחים בינלאומיים?</strong>

en: <strong>Dot Dot Dot</strong>
he_IL: <strong>שלוש נקודות</strong>

en: <strong>Dr. House</strong>
he_IL: <strong>ד"ר האוס</strong>

en: <strong>Dr. Nicole Myers</strong>: It's really surprising that Morisot was one of the founding members of the French impressionist group — she was the only woman to join this rebel band of artists in 1874 — and she was really well known and celebrated and praised in her time and yet in the 20th century her role has been diminished — sometimes eliminated —in the telling of the story of French Impressionism. So, the goal of our project of course is really to re-establish her reputation, and and give visitors a chance to see her work because so many are in private collection.
he_IL: <strong>ד"ר ניקול מאיירס</strong>: מפתיע מאוד לגלות שמוריזו הייתה אחת מהמייסדים של החוג האימפרסיוניסטי הצרפתי – היא הייתה האישה היחידה שהצטרפה ללהקת האמנים המורדים בשנת 1874 – והייתה ידועה, מוערכת ונחשבת עוד בזמנה. עם זאת, במהלך המאה ה-20 ההתייחסות אליה הצטמצמה – לעיתים אפילו נמחקה לחלוטין – בהצגת הסיפור של האימפרסיוניזם הצרפתי. למעשה, המטרה של הפרויקט שלנו הייתה לבסס מחדש את המוניטין שלה ולהקנות למבקרים הזדמנות לראות את עבודותיה מאחר שרבות מהן נמצאות באוספים פרטיים.

en: <strong>Duck à l'Orange<br></strong><em>Roasted duck breast with crispy skin and velvety citrus sauce<br></em>$26.50
he_IL: <strong>ברווז בתפוזים<br></strong><em>חזה ברווז צלוי עם עור פריך ורוטב הדרים קטיפתי<br></em>‎$ 26.50

en: <strong>Duration<br></strong>60 Minutes
he_IL: <strong>משך<br></strong>60 דקות

en: <strong>Dylan Chang - Power Bat for the Sunburst Surge</strong><br>Dylan Chang, a young slugger for the Surge, is garnering attention for his prodigious power at the plate. Chang's ability to launch moonshots has fans dreaming of a new era of power-hitting in Sunburst. With a sweet swing and raw power, he has the potential to be a game-changer. Is Chang the home run king in the making for the Surge?
he_IL: <strong>דילן צ'אנג - מקל כוח לסארג' הזרקת השמש</strong><br>דילן צ'אנג, מכונה צעירה לסארג', מושכת תשומת לב בזכות הכוח הפורצני שלו בצורת המקל. יכולתו של צ'אנג לשגר כדורים לגובה הקיסר מעוררת חלומות של עידן חדש של הכוח המכה בסארג'. עם תנודה מתוקה וכוח טהור, יש לו את הפוטנציאל לשנות את המשחק. האם צ'אנג הוא מלך ההומרונים הבא של הסארג'?

en: <strong>East Coast Showdown: Boston Breezers vs. Atlanta Eagles</strong><br>The historic rivalry is back! Boston's powerhouse Josh Maverick faces off against Atlanta's speedster Carlos Blaze. Offense will be the name of the game in this clash that promises to be a highlight reel of home runs and jaw-dropping plays.
he_IL: <strong>קרב חוף המזרח: בוסטון בריזרס נגד אגלים אטלנטה</strong><br>הקרב ההיסטורי חוזר! הכוח המופלג של בוסטון, ג'וש מאבריק, נפגש עם המהירות המטורפת של אטלנטה, קרלוס בלייז. התקפה תהיה השם של המשחק בקרב הזה שמבטיח להיות סרטון עלות של הומרונים ומהלכים מדהימים.

en: <strong>Easy ingredients</strong>
he_IL: <strong>מרכיבים פשוטים</strong>

en: <strong>Eat Dessert First is for sharing my favourites with you.</strong>
he_IL: <strong>'קודם אוכלים את הקינוח' הוא המקום שבו אחלוק את הדברים האהובים עלי ביותר.</strong>

en: <strong>Elevate Your Event with a Stunning Macaron Tower (1-week notice required)</strong>
he_IL: <strong>העלה את האירוע שלך עם מגדל מקרון מדהים (נדרשת הודעה שבועית)</strong>

en: <strong>Email Me</strong>
he_IL: <strong>שלחו לי אימייל</strong>

en: <strong>Embedded content from other websites</strong>
he_IL: <strong>הטמעת תוכן מאתרים אחרים</strong>

en: <strong>Embracing Silence:</strong>
he_IL: <strong>לקבלת השקט:</strong>

en: <strong>Embracing the Bends</strong>
he_IL: <strong>לקבלת הכפיפות</strong>

en: <strong>Embracing the Difficulty</strong>
he_IL: לקבל את הקושי בפתחות <strong>Embracing the Difficulty</strong>

en: <strong>Emphasize Tag</strong>
he_IL: <strong>תגית הדגשה</strong>

en: <strong>Essential Dog Training Tips for a Perfect Walk</strong>
he_IL: <strong>טיפים חיוניים לאימון כלבים להליכה מושלמת</strong>

en: <strong>Estelle Vo</strong>
he_IL: <strong>אסטל וו</strong>

en: <strong>Estelle Vo<br></strong>CEO, EJ Solutions
he_IL: <strong>אסטל ורדי<br></strong>מנכלי"ת, סוכנות EJ Solutions

en: <strong>Ethan</strong><br>Kemp Town
he_IL: <strong>איתן</strong><br>קמפ טאון

en: <strong>Evening's Warm Embrace:</strong>
he_IL: <strong>חיבוק הערב החם:</strong>

en: <strong>Example 1:</strong> "The Wonderful Wizard of Oz" by L. Frank Baum features the famous "Land of Oz," where a rainbow serves as the gateway to a world of enchantment and adventure.
he_IL: <strong>Example 1:</strong> ""הקוסם המופלא מעוז"" מאת ל. פרנק באום מציג את ""ארץ עוז"" המפורסמת, שבה קשת בענן משמשת כשער לעולם של קסם והרפתקה.

en: <strong>Example 2:</strong> "The Rainbow Fish" by Marcus Pfister teaches children about the joy of sharing and friendship, using the rainbow-hued scales of the fish as a symbol of the value of giving.
he_IL: <strong>Example 2:</strong> ""הדג הקשת"" מאת מרקוס פיסטר מלמד ילדים על השמחה שבשיתוף ועל חברות, תוך שימוש בקשקשים בצבעי הקשת של הדג כסמל לערך של נתינה.

en: <strong>Example 3:</strong> "The Crayon Box That Talked" by Shane DeRolf tells the story of a box of crayons, each of a different color, learning to appreciate their unique qualities and work together to create beautiful art.
he_IL: <strong>Example 3:</strong> ""The Crayon Box That Talked"" מאת שיין דה רולף מספר את הסיפור של קופסת צבעים, כל אחד בצבע שונה, שלומדים להעריך את התכונות הייחודיות שלהם ולעבוד יחד כדי ליצור אמנות יפה.

en: <strong>Example 4:</strong> "Strictly No Elephants" by Lisa Mantchev explores themes of inclusivity and friendship as a young boy and his pet elephant are excluded from a pet club for not being "traditional" pets. A colorful parade, complete with a rainbow, shows that differences should be celebrated.
he_IL: <strong>דוגמה 4:</strong> ""אסור על פילים"" מאת ליסה מנטצ'ב חוקר תבניות של הכללה וחברות כאשר ילד קטן ופיל המחמד שלו מודרים ממועדון חיות מחמד כי הם לא נחשבים לחיות מחמד ""מסורתיות"". מצעד צבעוני, שלם עם קשת, מראה שההבדלים צריכים להיות נחגגים.

en: <strong>Example 5:</strong> "The Day the Crayons Quit" by Drew Daywalt tells the tale of a box of crayons going on strike, leading to a world devoid of color until a young boy uses them to create a colorful masterpiece.
he_IL: <strong>Example 5:</strong> \"היום שהצבעים התפטרו\" מאת דרו דייוולט מספר את הסיפור של קופסת צבעים ששובתת, מה שמוביל לעולם חסר צבע עד שילד קטן משתמש בהם כדי ליצור יצירת מופת צבעונית.

en: <strong>Example 6:</strong> "Elmer" by David McKee follows the story of a patchwork elephant who discovers that being different is what makes him special. His bright and colorful personality shines like a rainbow.
he_IL: <strong>Example 6:</strong> ""אלמר"" מאת דיויד מקי עוקב אחרי הסיפור של פיל פאזל שמגלה שמה שעושה אותו מיוחד זה להיות שונה. האישיות הבהירה והצבעונית שלו זורחת כמו קשת.

en: <strong>Excellence</strong>
he_IL: <strong>מצוינות</strong>

en: <strong>Excerpt from ‘Rayuela’</strong>&nbsp;(Hopscotch) —&nbsp;<a rel="noreferrer noopener" href="https://www.google.com/search?gs_ssp=eJzj4tTP1TcwTjcyKTZg9GIvSqwsTc1JBAA41gX3&amp;q=rayuela&amp;oq=rayeu&amp;aqs=chrome.1.69i57j46i10i512j0i10i512l2j0i512l2j0i10i512l3.3937j0j7&amp;sourceid=chrome&amp;ie=UTF-8" target="_blank">Novel by Julio Cortázar</a>
he_IL: <strong>קטע מתוך Rayuela</strong> ("קלאס" – <a rel="noreferrer noopener" href="https://www.google.com/search?gs_ssp=eJzj4tTP1TcwTjcyKTZg9GIvSqwsTc1JBAA41gX3&amp;q=rayuela&amp;oq=rayeu&amp;aqs=chrome.1.69i57j46i10i512j0i10i512l2j0i512l2j0i10i512l3.3937j0j7&amp;sourceid=chrome&amp;ie=UTF-8" target="_blank">רומן מאת חוליו קורטאסר</a>

en: <strong>Expertise</strong>
he_IL: <strong>מומחיות</strong>

en: <strong>FOLLOW US</strong>
he_IL: <strong>ניתן לעקוב אחרינו</strong>

en: <strong>FOLLOW</strong>
he_IL: <strong>לעקוב</strong>

en: <strong>FREE</strong>
he_IL: <strong>חינם</strong>

en: <strong>Fan favorites</strong>
he_IL: <strong>מועדפים על המעריצים</strong>

en: <strong>Featured Course</strong>
he_IL: <strong>קורס מומלץ</strong>

en: <strong>Featured Post</strong>
he_IL: <strong>פוסט מומלץ</strong>

en: <strong>Featured Recipe</strong>
he_IL: <strong>מתכון נבחר</strong>

en: <strong>Featured</strong>
he_IL: <strong>תוכן מרכזי</strong>

en: <strong>Features</strong>
he_IL: <strong>כלים או אפשרויות</strong>

en: <strong>Feeling lost? You don’t know which way to go? We’re here to help.</strong>
he_IL: <strong>הלכת לאיבוד? אין לך מושג איך להמשיך? נשמח לעזור.</strong>

en: <strong>Final Score: 4.5/5</strong>
he_IL: <strong>ציון סופי: 4.5/5</strong>

en: <strong>Final Score: 4.7/5</strong>
he_IL: <strong>ציון סופי: 4.7/5</strong>

en: <strong>Find me</strong>
he_IL: <strong>איפה אפשר למצוא אותי</strong>

en: <strong>Fiona</strong>
he_IL: <strong>פנינה</strong>

en: <strong>First time here? Let me tell you why this show rocks!</strong>
he_IL: <strong>ביקור ראשון אצלנו? הנה הסיבות מדוע התוכנית הזאת אדירה!</strong>

en: <strong>Follow Our Blog</strong>
he_IL: <strong>לעקוב אחר הבלוג שלנו</strong>

en: <strong>Follow us:</strong>
he_IL: <strong>עקבו אחרינו:</strong>

en: <strong>For Garnish:</strong>
he_IL: <strong>לקישוט:</strong>

en: <strong>For Serving:</strong>
he_IL: <strong>להגשה:</strong>

en: <strong>For more general information on getting started and yoga as a lifestyle, please visit our&nbsp;blog.</strong>
he_IL: <strong>איך מתחילים לתרגל? איך יוגה הופכת לדרך חיים? למידע נוסף אפשר לבקר בבלוג שלנו.</strong>

en: <strong>For the Broccoli Tempura:</strong>
he_IL: <strong>לטמפורה ברוקולי:</strong>

en: <strong>For the Brownies:</strong>
he_IL: <strong>לבראוניז:</strong>

en: <strong>For the Caper Sauce:</strong>
he_IL: <strong>לרוטב קפרי:</strong>

en: <strong>For the Chai Spice Mix:</strong>
he_IL: <strong>לתערובת החיי ספייס:</strong>

en: <strong>For the Chocolate Cake Base:</strong>
he_IL: <strong>לבסיס העוגת שוקולד:</strong>

en: <strong>For the Chocolate Ganache:</strong>
he_IL: <strong>לגנאש שוקולד:</strong>

en: <strong>For the Chocolate-Almond Coating:</strong>
he_IL: <strong>עבור ציפוי השוקולד-שקדים:</strong>

en: <strong>For the Cinnamon Swirl:</strong>
he_IL: <strong>לציפוי הקינמון:</strong>

en: <strong>For the Cookie Dough:</strong>
he_IL: <strong>עבור קיסם העיסה:</strong>

en: <strong>For the Gingerbread Cookies:</strong>
he_IL: <strong>עבור קובץ cookie של עוגיות ג'ינג'ר:</strong>

en: <strong>For the Icing:</strong>
he_IL: <strong>עבור הציפוי:</strong>

en: <strong>For the Lime Glaze:</strong>
he_IL: <strong>עבור ציפוי הליים:</strong>

en: <strong>For the Muffin Batter:</strong>
he_IL: <strong>לבצק המאפינס:</strong>

en: <strong>For the Muffins:</strong>
he_IL: <strong>עבור המאפינס:</strong>

en: <strong>For the Peppermint Cream Layer:</strong>
he_IL: <strong>לשכבת קרם הפפרמינט:</strong>

en: <strong>For the Popsicles:</strong>
he_IL: <strong>עבור הפופסיקלים:</strong>

en: <strong>For the Soup:</strong>
he_IL: <strong>עבור המרק:</strong>

en: <strong>For the Streusel Topping:</strong>
he_IL: <strong>לתוספת הסטרויזל:</strong>

en: <strong>For the Tempura:</strong>
he_IL: <strong>לטמפורה:</strong>

en: <strong>For the Topping:</strong>
he_IL: <strong>לגימור:</strong>

en: <strong>Free 2-Day Shipping</strong>
he_IL: <strong>חינם משלוח תוך 2 ימים</strong>

en: <strong>Freedom</strong>
he_IL: <strong>חופש</strong>

en: <strong>French Fries</strong>
he_IL: <strong>צ'יפס</strong>

en: <strong>Fricassée of Wild Mushrooms</strong><br><em>Braised wild mushrooms served with seaweed and liquid nitrogen</em><br>$14.50
he_IL: <strong>פריקסה עם פטריות בר לאחר טיגון קל וצלייה</strong><br><em>מוגש עם פטריות בר ומעוטר באצות וחנקן נוזלי</em><br>58 ש"ח

en: <strong>From Hobbyists to Mainstream: The Evolution of Personal Computing</strong>
he_IL: <strong>מחובבים למיינסטרים: האבולוציה של מחשוב אישי</strong>

en: <strong>GET IN TOUCH!</strong>
he_IL: <strong>ליצירת קשר:</strong>

en: <strong>GET IN TOUCH<br></strong><br>Diane is always available for side collaborations and talks worldwide. If you want to chat about design, books, wine, or anything else, don’t hesitate in reaching out.
he_IL: <strong>ליצירת קשר<br></strong><br>דיאן תמיד זמינה לשיתופי פעולה צדדיים ולהרצאות ברחבי העולם. אם מתחשק לך לפטפט על עיצוב, ספרים, יין או כל נושא אחר, כדאי ליצור קשר.

en: <strong>GPS</strong>&nbsp;<strong>Link</strong>&nbsp;Strava
he_IL: <strong>GPS</strong>&nbsp;<strong>Link</strong>&nbsp;Strava" גיפס לינק סטראבה

en: <strong>GPS</strong>&nbsp;<strong>Link</strong>&nbsp;Used Fitbit today
he_IL: <strong>GPS</strong>&nbsp;<strong>Link</strong>&nbsp;השתמשתי ב־Fitbit היום

en: <strong>GPS</strong>&nbsp;<strong>Link</strong>:&nbsp;<a href="https://href.li/?https://www.strava.com/activities/8789957005">Strava</a>
he_IL: <strong>קישור</strong>&nbsp;<strong>GPS</strong>:&nbsp;<a href="https://href.li/?https://www.strava.com/activities/8789957005">Strava</a>

en: <strong>Galaxy</strong>
he_IL: <strong>גלקסיה</strong>

en: <strong>Galaxy</strong><br>The sky is not completely dark at night. Were the sky absolutely dark, one would not be able to see the silhouette of an object against the sky.<br><strong>$8.00</strong>
he_IL: <strong>גלקסיה</strong><br>השמיים לא לגמרי חשוכים בלילה. אם השמיים היו שחורים לגמרי, לא היה ניתן לראות צלליות של אובייקטים שמוצבים מול השמיים.<br><strong>25 ש"ח</strong>

en: <strong>Garcia and Williams: Cornerstone of the Bay City Bandits</strong><br>Over at the hot corner, third baseman Maria Garcia and first baseman Jake Williams form a defensive fortress for the Bandits. Garcia's lightning-quick reflexes and Williams' knack for scooping throws out of the dirt have saved countless errors. Their chemistry not only secures the infield but also inspires confidence across the entire Bay City squad.
he_IL: <strong>גרסיה וויליאמס: היסוד של חיילי העיר המפורסמת</strong><br>בפינת החמה, הבייסמאן השלישי מריה גרסיה והבייסמאן הראשון ג'ייק וויליאמס מהווים מבצר הגנה עבור חיילי העיר. הרפלקסים המהירים כמו ברק של גרסיה והיכולת של וויליאמס לתפוס זריקות מהאדמה יצילו מספר שגיאות רב. הכימיה שלהם לא רק מבטיחה את הפנים של המגרש אלא גם מעוררת ביטחון בכל חיילי העיר המפורסמת.

en: <strong>Garden Salad</strong><br>Fresh greens with cheddar cheese diced tomatoes, and honey mustard dressing.<br><strong>$8.00</strong>
he_IL: <strong>סלט גן</strong><br>עלים ירוקים עם גבינת צ'דר, עגבניות ורוטב דבש-חרדל.<br><strong>$ 8.00</strong>

en: <strong>Geologist is a blog dedicated to everything buried underneath the earth's surface.</strong>
he_IL: <strong>הבלוג Geologist מוקדש לכל מה שקבור מתחת לפני האדמה.</strong>

en: <strong>Get in touch:</strong>
he_IL: <strong>ליצירת קשר:</strong>

en: <strong>Get in touch</strong>
he_IL: <strong>ליצור קשר</strong>

en: <strong>Get it delivered</strong>
he_IL: <strong>המשלוח בדרך אליכם</strong>

en: <strong>Give Scholarship</strong>
he_IL: <strong>להעניק מלגה</strong>

en: <strong>Goat's Cheese Salad<br></strong><em>Served warm with honey and croûtons</em><br>$12.50
he_IL: <strong>סלט עם גבינת עזים<br></strong><em>מוגש חם עם דבש וקרוטונים</em><br>‎$ 12.50

en: <strong>Good luck, adventurers—may your journey be as rewarding as it is challenging!</strong>
he_IL: <strong>בהצלחה, אוצרי ההרפתקאות—יהי כי יהיו המסע שלכם ממלא בהצלחה ואתגרים!</strong>

en: <strong>Governing Law</strong>
he_IL: <strong>חוק השלטון</strong>

en: <strong>Graveyard Cupcakes</strong>
he_IL: <strong>קאפקייקים מקברים</strong>

en: <strong>Handcrafted</strong>
he_IL: <strong>עבודת יד</strong>

en: <strong>Handmade:</strong> Created with an artisanal level of care, this soap is crafted by hand to retain the full benefits of the essential ingredients that are used.
he_IL: <strong>עבודת יד:</strong> סבון זה נוצר במיומנות ובעבודת יד כדי לשמור את כל היתרונות של הרכיבים החיוניים הכלולים בו.

en: <strong>Happy News</strong>
he_IL: <strong>חדשות משמחות</strong>

en: <strong>Harvest</strong><br>Mixed lettuce leaves, blue cheese, raisins, dried cranberries, sunflower seeds, pumpkin seeds &amp; tomatoes with balsamic dressing.<br><strong>$8.00</strong>
he_IL: <strong>סלט כל טוב</strong><br>מיקס עלי חסה, גבינה כחולה, צימוקים, חמוציות מיובשות, גרעיני חמנייה, גרעיני דלעת ועגבניות ברוטב בלסאמי.<br><strong>45 ש"ח</strong>

en: <strong>Hear more from our community</strong>.
he_IL: <strong>לשמוע עוד מהקהילה שלנו</strong>.

en: <strong>Heat-resistant</strong>
he_IL: <strong>עמידות לחום</strong>

en: <strong>Hello! I am a photographer and designer living near Portland, Maine.</strong>
he_IL: <strong>שלום! אני צלמת ומעצבת שחיה ליד פורטלנד במדינת מיין.</strong>

en: <strong>Hi! I’m a tattooist based in Florida City.</strong>
he_IL: <strong>שלום! יש לי סטודיו לקעקועים בפלורידה סיטי.</strong>

en: <strong>Hi! I’m a tattooist based in Florida.</strong>
he_IL: <strong>שלום! יש לי סטודיו לקעקועים בפלורידה.</strong>

en: <strong>Hours:</strong><br>Monday - Friday<br>9am-5pm
he_IL: <strong>שעות פתיחה:</strong><br>שני – שישי<br>09:00 – 17:00

en: <strong>House Salad</strong>
he_IL: <strong>סלט הבית</strong>

en: <strong>How DOS Became the Dominant Operating System of the PC Era</strong>
he_IL: <strong>איך DOS הפך להיות מערכת ההפעלה הדומיננטית בעידן ה-PC</strong>

en: <strong>How You Can Help</strong>
he_IL: <strong>איך אפשר לעזור לנו</strong>

en: <strong>How long we retain your data</strong>
he_IL: <strong>כמה זמן אנחנו שומרים את הנתונים שלך</strong>

en: <strong>How the First Operating System Shaped the Future of Computing</strong>
he_IL: <strong>איך מערכת ההפעלה הראשונה עיצבה את עתיד המחשוב</strong>

en: <strong>INFO</strong>
he_IL: <strong>מידע</strong>

en: <strong>Ice Cream Sandwich</strong><br>Vanilla ice cream sandwiched in a sugar coated, jam filled doughnut.<br><strong>$5.00</strong>
he_IL: <strong>סנדביץ' גלידה</strong><br>גלידת וניל בתוך דונאט מצופה בסוכר.<br><strong> 28 ש"ח</strong>

en: <strong>Ice Cream in Mini Pots</strong><br>Vanilla / Strawberries &amp; Cream / Belgian Chocolate<br><strong>$4.00</strong>
he_IL: <strong>כדור גלידה</strong><br>וניל / תותים ושמנת / שוקולד בלגי<br><strong>16 ש"ח</strong>

en: <strong>Illuminating Design: Lighting as a Focal Point</strong> Above the dining table, a contemporary chandelier with spherical bulbs and golden accents serves as an art piece as much as a light source. Its design is a modern take on a classic, imbuing the room with a playful yet refined atmosphere. The lighting choice here is bold without overwhelming the space, proving that statement lighting can indeed be the jewelry of any room.
he_IL: <strong>עיצוב מאיר: תאורה כנקודת מוקד</strong> מעל שולחן האוכל, תליית נורות כדוריות עם פריטים זהבים מעניקה לחלל אמנות כמו מקור אור. העיצוב שלה הוא גרסה מודרנית על קלאסיקה, המעניק לחדר אווירה משוחקת ומעודנת. בחירת התאורה כאן היא מתוחזקת מבלי לשלוט במרחב, מוכיחה שתאורה מודגשת באמת יכולה להיות התכשיט של כל חדר.

en: <strong>Illuminating with Intent: A Study in Lighting</strong> The absence of a central lighting fixture draws attention to the purposeful use of lamps and the natural light that floods the space. This strategic choice maintains a clean aesthetic overhead and allows the eye to focus on the design elements at eye level. The black lamp, with its simple, elegant lines, becomes a statement piece against the warm backdrop.
he_IL: <strong>מאיר בתכנון: עיצוב תאורה במחקר</strong> החוסר של מנורת תאורה מרכזית מוביל להתמקדות בשימוש מכוון של מנורות ובתאורה טבעית שממלאת את המרחב. הבחירה האסטרטגית הזו מתחזקת באסתטיקה נקייה מלמעלה ומאפשרת לעין להתמקד ברכיבי העיצוב ברמת העין. המנורה השחורה, עם קווים פשוטים ואלגנטיים, הופכת לחלק מרכזי נגד הרקע החם.

en: <strong>Impact for Growth, 2021</strong><br>Building Compatible Teams<br>San Francisco, CA
he_IL: <strong>השפעה לצורך צמיחה, 2021</strong><br>לבנות צוותים מתאימים<br>סן פרנסיסקו, קליפורניה

en: <strong>Impressionism and Beyond: Celebrating Light and Color</strong>
he_IL: <strong>אימפרסיוניזם ומה שמעבר: חוגגים אור וצבע</strong>

en: <strong>In this live online class, you'll learn:</strong>
he_IL: <strong>בשיעור המקוון בשידור חי הזה לומדים:</strong>

en: <strong>Inevitable Uncertainty</strong>
he_IL: <strong>בלתי נמנע אי-וודאות</strong>

en: <strong>Infield Shuffle</strong>
he_IL: <strong>שינוי בשדה המגרש</strong>

en: <strong>Ingredients:</strong>
he_IL: <strong>מרכיבים:</strong>

en: <strong>Insert Tag</strong>
he_IL: <strong>תגית הוספה</strong>

en: <strong>Inspiration</strong>
he_IL: <strong>השראה</strong>

en: <strong>Instagram</strong>
he_IL: <strong>אינסטגרם</strong>

en: <strong>Instructions:</strong>
he_IL: <strong>הוראות:</strong>

en: <strong>Insurance Coverage</strong>
he_IL: <strong>כיסוי ביטוח</strong>

en: <strong>Integrating Kundalini Wisdom into Daily Life</strong>
he_IL: <strong>שילוב חוכמת קונדליני בחיי היומיום</strong>

en: <strong>Integration</strong>
he_IL: <strong>שילוב</strong>

en: <strong>Integrity</strong>
he_IL: <strong>יושרה</strong>

en: <strong>Intelligent Use of Space</strong> Notice how the space doesn't bow to clutter. The built-in shelving to the side is both a display area and a practical storage solution, demonstrating that in modern interior design, form and function are not mutually exclusive but rather are expected to go hand-in-hand.
he_IL: <strong>שימוש חכם במרחב</strong> שימו לב שהמרחב אינו מתפשט לעומס. המדפים המובנים בצד הם אזור תצוגה וגם פתרון אחסון מעשי, מדגישים שבעיצוב פנים מודרני, הצורה והפונקציה אינן יחודיות אלא צפויות ללכת יד ביד.

en: <strong>Intro</strong>
he_IL: <strong>מבוא</strong>

en: <strong>Introduce yourself and your blog</strong>
he_IL: <strong>להציג את עצמך ואת הבלוג שלך</strong>

en: <strong>Introducing</strong>
he_IL: <strong>שמחים להציג</strong>

en: <strong>Intuitive UI</strong>
he_IL: <strong>ממשק משתמש אינטואיטיבי</strong>

en: <strong>Invitation to Explore</strong>
he_IL: <strong>הזמנה לחקירה</strong>

en: <strong>Jack-O'-Lantern Cake Pops</strong>
he_IL: <strong>קייק פופס דלעת ג'ק-או'-לנטרן</strong>

en: <strong>Jane Delgado</strong>
he_IL: <strong>ג'יין דלגאדו</strong>

en: <strong>Jane Doe is a designer, art director, and photographer based in Portland, Maine.</strong>
he_IL: <strong>מיכל כהן היא מעצבת, מנהלת אמנותית וצלמת חיפאית.</strong>

en: <strong>Jane Doe</strong>
he_IL: <strong>מיכל כהן</strong>

en: <strong>Janelle Montgomery</strong>: Morisot was a respected member of a cohort of painters we know as "the Impressionists," and yet her work is very rarely studied, or even exhibited even today. How did you go about choosing the works for this show and organizing them into the exhibition, and what does it tell us not only about Morisot, but also about the Impressionists?
he_IL: <strong>ג'אנל מונטגומרי</strong>: מוריזו הייתה אמנית מוערכת בחוג הציירים שאנחנו מכנים "האימפרסיוניסטים". עם זאת, העבודות שלה לא נלמדות או מוצגות מספיק יחסית למעמדה, אפילו היום. איך בחרתם את העבודות שיוצגו בתערוכה ואת אופן ההצגה שלהן? מה התערוכה שיצרתם יכולה לספר לנו על מוריזו בפרט ועל האימפרסיוניסטים בכלל?

en: <strong>Jasmine Baker</strong>
he_IL: <strong>יסמין לוי</strong>

en: <strong>Jayla</strong><br>Hove
he_IL: <strong>ג'יילה</strong><br>הוב

en: <strong>Jefferson Thorpe</strong>
he_IL: <strong>גיורא תמיר</strong>

en: <strong>Joan Smith</strong>
he_IL: <strong>ג'ואן סמית'</strong>

en: <strong>Job Title at Company</strong><br>(2015 - 2016)<br>Add more information about what you did here. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin id arcu aliquet, elementum nisi quis, condimentum nibh.
he_IL: <strong>התפקיד בחברה</strong><br>(2015 – 2016) <br>להוסיף עוד פרטים על העיסוק שלך. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin id arcu aliquet, elementum nisi quis, condimentum nibh.

en: <strong>Job Title at Company</strong><br>(2016 - 2017)<br>Add more information about what you did here. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin id arcu aliquet, elementum nisi quis, condimentum nibh.
he_IL: <strong>התפקיד בחברה</strong><br>(2016 – 2017) <br>להוסיף עוד פרטים על העיסוק שלך. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin id arcu aliquet, elementum nisi quis, condimentum nibh.

en: <strong>Job Title at Company</strong><br>(2017 - 2019)<br>Add more information about what you did here. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin id arcu aliquet, elementum nisi quis, condimentum nibh.
he_IL: <strong>התפקיד בחברה</strong><br>(2017 – 2019) <br>להוסיף עוד פרטים על העיסוק שלך. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin id arcu aliquet, elementum nisi quis, condimentum nibh.

en: <strong>Join Anime Planet</strong>
he_IL: <strong>להצטרף אל מועדון האנימה</strong>

en: <strong>Join Us</strong>
he_IL: <strong>הצטרף אלינו</strong>

en: <strong>Join our community</strong>
he_IL: <strong>הצטרף לקהילתנו</strong>

en: <strong>Join our community</strong>
he_IL: <strong>הצטרף לקהילה שלנו</strong>

en: <strong>Join the Mailing List</strong>
he_IL: <strong>להצטרף לרשימת התפוצה שלנו</strong>

en: <strong>Join the community</strong>
he_IL: <strong>הצטרפות לקהילה</strong>

en: <strong>Jordan Ramírez - Switch-Hitting Phenom for the Harbor Hawks</strong><br>Jordan Ramírez, a switch-hitting infielder for the Harbor Hawks, is creating waves with his prowess from both sides of the plate. His smooth swing and defensive versatility have scouts singing praises. Ramírez's ability to hit for average and power makes him a potential cornerstone for the Harbor Hawks. Can he live up to the hype and become the face of the franchise?
he_IL: <strong>ג'ורדן רמירז - פנום שמחליט מצד לצד עבור ההארבר הוקס</strong><br>ג'ורדן רמירז, סנדלר שמחליט מצד לצד עבור ההארבר הוקס, יוצר גלים עם יכולתו משני צידי הקלע. התנועה החלקה שלו והגמישות ההגנתית שלו מקבלות שבחים מהצופים. יכולתו של רמירז לקלע בממוצע ובכוח מכניסה אותו לקרן פוטנציאלית עבור ההארבר הוקס. האם הוא יצליח לעמוד בציפיות ולהפוך לפנים של הקבוצה?

en: <strong>Joseph</strong>
he_IL: <strong>יוסי</strong>

en: <strong>José Guadalupe Posada</strong>
he_IL: <strong>חוסה גואדלופה פוסאדה</strong>

en: <strong>Julia Baxter</strong>
he_IL: <strong>ג'וליה בקסטר</strong>

en: <strong>Julia Paxton</strong>
he_IL: <strong>ג'וליה פקסטון</strong>

en: <strong>KAREN P.</strong>
he_IL: <strong>קרן פ.</strong>

en: <strong>Kay Buford</strong>
he_IL: <strong>קיי בופורד</strong>

en: <strong>Keyboard Tag</strong>
he_IL: <strong>תגית מקלדת</strong>

en: <strong>Kids Burger</strong><br>Made from 100% beef topped with a slice of melted cheese and ketchup, all wrapped up in a sesame seed bun.<br><strong>$6.00</strong>
he_IL: <strong>המבורגר ילדים</strong><br>עשוי מ-100% בשר בקר עם גבינה מותכת וקטשופ בלחמניית סומסום.<br><strong>36 ש"ח</strong>

en: <strong>LATEST POSTS</strong>
he_IL: <strong>פוסטים אחרונים</strong>

en: <strong>LISTEN ON<br></strong><a href="http://wordpress.com">Apple Podcasts</a> · <a href="http://wordpress.com">Stitcher</a> · <a href="http://wordpress.com">Spotify</a>
he_IL: <strong>להאזנה באמצעות <br></strong><a href="http://wordpress.com">Apple Podcasts‏</a> · <a href="http://wordpress.com">Stitcher‏</a> · <a href="http://wordpress.com">Spotify</a>

en: <strong>LIZ S.</strong>
he_IL: <strong>ליז ס.</strong>

en: <strong>Latest Podcast Episode</strong>
he_IL: <strong>הפרק האחרון של הפודקאסט</strong>

en: <strong>Layering for Comfort: Textiles and Rugs</strong> Underfoot, a subtle area rug delineates the dining space while complementing the room's natural tones. This soft layer not only adds comfort but also helps to absorb sound, enhancing the intimate feel of the room.
he_IL: <strong>שכבות לנוחות: טקסטילים ושטיחים</strong> מתחת לרגליים, שטיח אזור עדין מגדיר את המרחב האוכל ומתאים לטונים הטבעיים של החדר. שכבה רכה זו לא רק מוסיפה נוחות אלא גם עוזרת לספיגת הצלילים, משפרת את התחושה האינטימית של החדר.

en: <strong>Leash Training</strong>
he_IL: <strong>אימון ברצועה</strong>

en: <strong>Lemon Tart</strong><br><em>zesty lemon tang, creamy custard and topped with meringue</em><br>$12.00
he_IL: <strong>טארט לימון</strong><br><em>טעם לימוני חמצמץ, קסטרד קרמי, ציפוי מרנג</em><br>‎$ 12.00

en: <strong>Leo Wood</strong>
he_IL: <strong>ליאו ווד</strong>

en: <strong>Let's get in touch</strong>
he_IL: <strong>נשלח לשמוע ממך</strong>

en: <strong>Lifelong Learner</strong>
he_IL: <strong>לומדת לאורך החיים</strong>

en: <strong>Light and Breathable Clothing</strong>
he_IL: <strong>בגדים קלים ונושמים</strong>

en: <strong>Light as a Symbolic Element</strong>
he_IL: <strong>אור כרכיב סמלי</strong>

en: <strong>Link To Thing</strong>
he_IL: <strong>קישור אל הדבר</strong>

en: <strong>Listen to my new album</strong>
he_IL: <strong>האזינו לאלבום החדש שלי</strong>

en: <strong>Looking Back to Improve Tomorrow</strong>
he_IL: <strong>להביט אחורה כדי לשפר את המחר</strong>

en: <strong>Lopez and Turner: Smooth Sailing for the Summit City Sluggers</strong><br>Shortstop Jessica Lopez and second baseman Ryan Turner form a well-oiled machine in the Sluggers' infield. Lopez's acrobatic plays in the hole and Turner's ability to cover ground seamlessly create an airtight defense up the middle. Their shared dedication to perfection and mutual trust make them a joy to watch, leaving fans and opponents alike in awe of their infield prowess.
he_IL: <strong>Lopez ו-Turner: תעלומה חלקה עבור המכות של סמיטי סיטי</strong><br>הקורט הקצר ג'סיקה Lopez והמגן השני ריין Turner מהווים מכונה שמורה במרכז המגרש של המכות. המהלכים האקרובטיים של Lopez בחורה והיכולת של Turner לכסות את המגרש בצורה חלקה יוצרים הגנה אטומה במרכז. המחויבות המשותפת שלהם למושלמות והאמון המותנה ביניהם מפנים אותם לצפייה נעימה, ומשאירים את האוהדים והיריבים כאחד מרוממים מידי לגבי יכולתם המרכזית.

en: <strong>Louis Isadore Kahn</strong> (born <strong>Itze-Leib Schmuilowsky</strong>; March 5 [<a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Old_Style_and_New_Style_dates">O.S.</a> February 20] 1901 – March 17, 1974) was an <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Estonia">Estonian</a>-born American architect based in <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Philadelphia">Philadelphia</a>. After working in various capacities for several firms in Philadelphia, he founded his own <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Atelier_(art)">atelier</a> in 1935. While continuing his private practice, he served as a design critic and professor of architecture at <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Yale_School_of_Architecture">Yale School of Architecture</a> from 1947 to 1957. From 1957 until his death, he was a professor of architecture at the School of Design at the <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/University_of_Pennsylvania">University of Pennsylvania</a>.
he_IL: <strong>לואי איזדור קאהן</strong> (נולד <strong>איצ'ה-לייב שמואילובסקי</strong>; 5 במרץ [<a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Old_Style_and_New_Style_dates">O.S.</a> 20 בפברואר] 1901 – 17 במרץ 1974) היה אדריכל אמריקאי שנולד ב<a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Estonia">אסטוניה</a> וחי ב<a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Philadelphia">פילדלפיה</a>. לאחר שעבד בתפקידים שונים בכמה משרדים בפילדלפיה, הוא הקים את ה<a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Atelier_(art)">אטליה</a> שלו בשנת 1935. תוך כדי המשך הפרקטיקה הפרטית שלו, הוא שימש כמבקר עיצוב ופרופסור לאדריכלות ב<a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Yale_School_of_Architecture">בית הספר לאדריכלות של ייל</a> משנת 1947 עד 1957. משנת 1957 ועד מותו, הוא היה פרופסור לאדריכלות בבית הספר לעיצוב ב<a href="https://en.wikipedia.org/wiki/University_of_Pennsylvania">אוניברסיטת פנסילבניה</a>.

en: <strong>Lunchtime Crescendo:</strong>
he_IL: <strong>קרשנדו בשעת הצהריים:</strong>

en: <strong>Lush Seating: The Heart of Comfort</strong> The standout feature in this dining room is the set of plush velvet chairs that encircle the marble-topped table. Their rich, deep green hue is evocative of a verdant forest, bringing an element of the natural world indoors. The chairs’ golden legs add a dash of opulence, complementing the warmth of the wooden flooring. Velvet, often associated with nobility and luxury, here is approachable and inviting, suggesting that elegance can be cozy too.
he_IL: <strong>מושבים רכים: לב הנוחות</strong> התכונה המצטיינת בחדר האוכל הזה היא סט של כסאות קטיפה רכים שמקיפים את השולחן המצופה בשיש. הגוון הירוק העמוק והעשיר שלהם מעורר זיכרונות של יער ירוק, מביא רעננות של טבע לפנים. הרגליים הזהבות של הכסאות מוסיפות ניצנוץ של עושר, מתאימות לחמימות של הרצפה העץ. הקטיפה, שבדרך כלל מתייחסים אליה כלקוחותי ומפואר, כאן מופקרת ומזמינה, מרמזת על כך שאילוף יכול להיות נעים גם.

en: <strong>MIKE A.</strong>
he_IL: <strong>מייק א.</strong>

en: <strong>MONTHLY</strong>
he_IL: <strong>חודשי</strong>

en: <strong>Mambo</strong>
he_IL: <strong>מאמבו</strong>

en: <strong>Manager's Corner</strong><br>Meet Miranda Fairchild, the tactician behind the Bards' success. In the Manager's Corner, Miranda shares insights, strategies, and reflections on the team's journey. Join her as she navigates the challenges, celebrates victories, and leads the Bards to new heights.
he_IL: <strong>פינת המנהל</strong><br>פגשו את מירנדה פיירצ'יילד, הטקטיקנית מאחורי ההצלחה של הברדס. בפינת המנהל, מירנדה משתפת תובנות, אסטרטגיות והתבוננויות על מסע הקבוצה. הצטרפו אליה בעברה באתגרים, בחגיגת הנצחונות ובהובלת הברדס לגבהים חדשים.

en: <strong>Many of the elements in the design have been seen as abstractions of classical design elements, such as the coffers and the architrave above the concrete columns. Kallmann, McKinnell, and Knowles collaborated with two other Boston architectural firms and one engineering firm to form the "Architects and Engineers for the Boston City Hall" as the entity responsible for construction, which took place from 1963 to 1968.</strong>
he_IL: <strong>רבים מהאלמנטים בעיצוב נתפסים כאבסטרקציות של אלמנטים עיצוביים קלאסיים, כמו הקופסאות והארכיטרב מעל העמודים הבטוניים. קאלמן, מקקינל ונוולס שיתפו פעולה עם שתי חברות אדריכלות נוספות מבוסטון וחברת הנדסה אחת כדי להקים את "אדריכלים ומהנדסים עבור בניין העיר בוסטון" כישות האחראית על הבנייה, שהתרחשה בין השנים 1963 ל-1968.</strong>

en: <strong>Marie</strong>
he_IL: <strong>מארי</strong>

en: <strong>Martinez and Lee: Keystone Connection for the Harbor Hawks</strong><br>In the heart of the infield, second baseman Emily Martinez and shortstop Brandon Lee are the backbone of the Harbor Hawks' defensive strategy. Martinez's range and Lee's arm strength create a formidable combination that shuts down opposing batters. Their communication and coordination are vital in preventing infield singles and turning routine grounders into outs.
he_IL: <strong>מרטינז ולי: חיבור קיסטון לקבוצת הארבור הוקס</strong><br>בלב הסביבה הפנימית, המגן השני אמילי מרטינז והקצר ברנדון לי הם הגב התומך של אסטרטגיית הגנה של הארבור הוקס. הטווח של מרטינז ועוצמת הזרוע של לי יוצרים שילוב חזק שמכביד על המכותבים היריבים. התקשורת והתיאום שלהם חיוניים למניעת ביצוע סינגלים בשטח הפנימי והפיכת כדורים רגילים לאאוטים.

en: <strong>Mary Han</strong>
he_IL: <strong>מארי האן</strong>

en: <strong>Matches last year</strong>
he_IL: <strong>התאמות בשנה שעברה</strong>

en: <strong>Maverick vs. Blaze Fireworks: Boston Breezers vs. Atlanta Eagles</strong><br>Josh Maverick takes on Carlos Blaze in an East Coast clash that's sure to produce sparks. These two powerhouses are on a collision course, and the outcome could redefine the offensive landscape. Get ready for a spectacle of home runs, RBIs, and jaw-dropping plays that will have fans on the edge of their seats.
he_IL: <strong>Maverick נגד Blaze Fireworks: Boston Breezers נגד Atlanta Eagles</strong><br>Josh Maverick נגד Carlos Blaze בקרב מזרח החוף שבו בטוח יתפרצו ניצוצות. שני הגורמים האלה הם במסלול התנגדות, והתוצאה עשויה להגדיר מחדש את הנוף ההתקפי. התכוננו לספקטקל של הומרונים, RBIs ומהלכים שיעשו לקהל להישב על קצה הכסאות שלו.

en: <strong>May 28, 2021 <br>12:00 PM (UTC)</strong><br><strong>60 Minutes</strong>
he_IL: <strong>28 במאי 2021 <br>‏12:00 בצהריים‏ (UTC)‏</strong><br><strong>‏60 דקות</strong>

en: <strong>Meaning-Making Beings</strong>
he_IL: <strong>יצורים שיוצרים משמעות</strong>

en: <strong>Media</strong>
he_IL: <strong>מדיה</strong>

en: <strong>Meet us better</strong>
he_IL: <strong>להכיר אותנו טוב יותר</strong>

en: <strong>Members visiting hours</strong>
he_IL: <strong>שעות פעילות לחברים</strong>

en: <strong>Merch Store</strong>
he_IL: <strong>חנות סחורה</strong>

en: <strong>Michelle</strong>
he_IL: <strong>מישל</strong>

en: <strong>Miels High</strong>
he_IL: <strong>מיילס הייי</strong>

en: <strong>Mini Tartes Flambées<br></strong><em>Traditional Alsatian dish made with&nbsp;home-smoked bacon and onions</em><br>$12.50
he_IL: <strong>מיני טארט פלמבה<br></strong><em>מנה אלזסית מסורתית עם בייקון בעישון ביתי ובצל</em><br>‎$ 12.50

en: <strong>Mini tartes flambées</strong>
he_IL: <strong>מיני טארט פלמבה</strong>

en: <strong>Minimalism with Character</strong> The room's aesthetic strikes a balance between minimalism and character. The clean lines of the furniture and the unadorned walls could, in isolation, feel stark. Yet, when combined with the characterful wood and the striking light fixture, the space feels inviting rather than cold. The addition of a single bowl as a centerpiece on the table is a nod to minimalist design philosophy: every object in a space should have purpose and meaning.
he_IL: <strong>מינימליזם עם אופי</strong> האסתטיקה של החדר משלבת בין מינימליזם לאופי. הקווים הנקיים של הרהיטים והקירות הלא מקושטים יכולים, בבדידותם, להרגיש קרים. אך, כאשר משולבים עם העץ האופייני והתקרה המרהיבה, המרחב מרגיש מזמין ולא קר. ההוספה של קערה אחת כמרכז השולחן היא קישור לפילוסופיה של עיצוב מינימליסטי: כל עצם במרחב צריך להיות עם מטרה ומשמעות.

en: <strong>Modern and Contemporary Art: New Meanings and Explorations</strong>
he_IL: <strong>אמנות מודרנית ועכשווית: משמעויות חדשות וחקר</strong>

en: <strong>Modern design</strong>
he_IL: <strong>עיצוב מודרני</strong>

en: <strong>Mon:</strong> closed<br><strong>Tue - Sun:</strong> 11:30 am - 10:00 pm
he_IL: <strong>ראשון:</strong> סגור<br><strong>שני– שבת:</strong> 11:30 בבוקר - 10:00 בערב

en: <strong>Mon:</strong>&nbsp;closed<br><strong>Tue – Sun:</strong>&nbsp;11:30 am – 10:00 pm
he_IL: <strong>שני:</strong> סגור<br><strong>שלישי-ראשון:</strong> 11:30 – 22:00

en: <strong>Mon</strong> - <strong>Sat:</strong> 10:00 am – 8:00 pm<br><strong>Sun</strong>: 12:00 pm – 6:00 pm
he_IL: <strong>שני</strong> - <strong>שבת:</strong> 10:00 בבוקר – 8:00 בערב<br><strong>ראשון</strong>: 12:00 בצהריים – 6:00 בערב

en: <strong>Monday:</strong> 11:00 - 22:00<br><strong>Tuesday:</strong> 11:00 - 22:00<br><strong>Wednesday:</strong> 11:00 - 22:00<br><strong>Thursday:</strong> 11:00 - 22:00<br><strong>Friday:</strong> 11:00 - 22:00<br><strong>Saturday:</strong> 11:00 - 22:00<br><strong>Sunday:</strong> Closed
he_IL: <strong>שני:</strong> 22:00-11:00<br><strong>שלישי:</strong> 22:00-11:00<br><strong>רביעי:</strong> 22:00-11:00<br><strong>חמישי:</strong> 22:00-11:00<br><strong>שישי:</strong> 22:00-11:00<br><strong>שבת:</strong> 22:00-11:00<br><strong>ראשון:</strong> סגור

en: <strong>Monster Eyeball Cookies</strong>
he_IL: <strong>קובץ cookie עין המפלצת</strong>

en: <strong>Moon</strong>
he_IL: <strong>ירח</strong>

en: <strong>Morning's Bustle:</strong>
he_IL: <strong>ההמולה של הבוקר:</strong>

en: <strong>Mosquito Repellent</strong>
he_IL: <strong>משוט יתושים</strong>

en: <strong>Motion Sickness and Jet Lag</strong>
he_IL: <strong>קריאות בתנועה והתמוטטות זמנית בטיסה</strong>

en: <strong>Mummy Brownies</strong>
he_IL: <strong>בראוניז של אמא</strong>

en: <strong>My Blog</strong>
he_IL: <strong>הבלוג שלי</strong>

en: <strong>My Store</strong>
he_IL: <strong>החנות שלי</strong>

en: <strong>NOW IN STOCK</strong>
he_IL: <strong>עכשיו במלאי</strong>

en: <strong>Name Surename</strong>, Country | @socialhandle1 @socialhandle2
he_IL: <strong>שם משפחה</strong>, מדינה | @socialhandle1 @socialhandle2

en: <strong>Natalie Lutz</strong>
he_IL: <strong>נטלי לוץ</strong>

en: <strong>Natural Elements: Bringing Life to Design</strong> No modern dining room is complete without a touch of greenery, and this space understands the assignment. Large potted plants are strategically placed to add vibrancy and a breath of fresh air. The indoor greenery stands in stark contrast to the minimalist color palette of the room, bringing an organic component to the scene.
he_IL: <strong>רכיבים טבעיים: מביאים חיים לעיצוב</strong> אין חדר אוכל מודרני שלא יהיה שלם בלעדי טיפת צמחיה, ומרחב זה מבין את המטלה. צמחים גדולים בכדורי פח מונחים באופן אסטרטגי כדי להוסיף חיות ונשימת אוויר רעננה. הצמחיה הפנימית עומדת בניגוד חד משמעי לפלטת הצבעים המינימליסטית של החדר, מביאה רכיב אורגני לתמונה.

en: <strong>No Code Necessary</strong>
he_IL: <strong>לא נדרש קוד</strong>

en: <strong>Nostalgia: An Emotional Time Machine</strong>
he_IL: <strong>נוסטלגיה: מכונת זמן רגשית</strong>

en: <strong>Notes:</strong>
he_IL: <strong>הערות:</strong>

en: <strong>OAK &amp; ANCHOR</strong>
he_IL: <strong>OAK & ANCHOR</strong>

en: <strong>Olivia Rodriguez - Crafty Lefty on the Mound for the Starlight Stingers</strong><br>Left-handed pitcher Olivia Rodriguez is turning heads with her deceptive arsenal on the mound. Mixing a wicked curveball with pinpoint control, Rodriguez keeps batters off balance. The Stingers are banking on her to anchor their rotation for years to come. Will Rodriguez be the lefty ace Starlight needs to make a postseason push?
he_IL: <strong>אוליביה רודריגז - יד שמאלית מיומנת על הגרב של הסטארלייט סטינגרס</strong><br>הקורעת יד שמאלית אוליביה רודריגז מפתיעה עם ארסנל מטורף על הגרב. בשילוב של כדור עגול מטורף ושליטה מדויקת, רודריגז משמרת את המכהנים מאוזן. הסטינגרס מסמים עליה להיות העמוד המרכזי של הסיבוב שלהם לשנים הבאות. האם רודריגז תהיה הקלע שמאלי שהסטארלייט צריכה כדי לעשות דחיפה לפלייאוף?

en: <strong>Only $5 per month</strong> and you'll get:
he_IL: <strong>בעלות של 5 $ בלבד</strong> מקבלים:

en: <strong>Opening Spaces to Nature</strong> Embracing nature is a cornerstone of modern interior design, and this space opens itself to the outdoors with a full-height glass wall. This architectural choice blurs the boundaries between inside and outside, allowing the lush greenery to become a living backdrop to the daily rituals of dining and socializing. The natural light that floods in through the glass enhances the overall warmth of the room and connects the inhabitants with the cycles of the outside world.
he_IL: <strong>פתיחת מרחבים לטבע</strong> אחיזת הטבע היא אבן יסוד של עיצוב פנים מודרני, ומרחב זה מתפתח לחוץ עם קיר זכוכית בגובה מלא. בחירה אדריכלית זו משטחת את הגבולות בין הפנים לחוץ, מאפשרת לצמחייה הירוקה להפוך לרקע חי לרגעי האכילה והחברה היומיים. האור הטבעי שנכנס דרך הזכוכית משפר את החום הכללי של החדר ומחבר את הדיירים למחזורי העולם החיצוני.

en: <strong>Operators</strong><br>Syd Wyatt and Cameron Madeira<br>Behind the Camera: Diego Cruz
he_IL: <strong>מפעילים</strong><br>סיד וואיט וקמרון מאדיירה<br>מאחורי המצלמה: דיאגו קרוז

en: <strong>Opportunities for collaboration</strong>
he_IL: <strong>הזדמנויות לשיתוף פעולה</strong>

en: <strong>Option Four</strong>
he_IL: <strong>אפשרות רביעית</strong>

en: <strong>Option One</strong>
he_IL: <strong>אפשרות ראשונה</strong>

en: <strong>Option Three</strong>
he_IL: <strong>אפשרות שלישית</strong>

en: <strong>Option Two</strong>
he_IL: <strong>אפשרות שנייה</strong>

en: <strong>Orchestra Members</strong>
he_IL: <strong>חברי התזמורת</strong>

en: <strong>Organic<br>Cotton Tee</strong>
he_IL: טי שרט מכותנה<strong>אורגנית<br></strong>

en: <strong>Oshi no Ko Anime Debuts 2023</strong>
he_IL: <strong>סרט האנימה של Oshi no Ko יוצא ב-2023</strong>

en: <strong>Our Beliefs</strong>
he_IL: <strong>במה אנחנו מאמינים</strong>

en: <strong>Our Dedication</strong>
he_IL: <strong>המחויבות שלנו</strong>

en: <strong>Our Home: Sonnet Park</strong><br>Sonnet Park isn't just a stadium; it's a theatrical arena where every match unfolds like a well-crafted play. Nestled in the heart of Stratford-upon-Avon, this iconic venue reflects our commitment to blending modern football with the timeless charm of Shakespearean culture.
he_IL: <strong>הבית שלנו: פארק סונט</strong><br>פארק סונט הוא לא רק אצטדיון; זהו אולם תיאטרלי בו כל משחק מתפתח כמו יצירת תיאטרון מושקעת. ממוקם בלב שטרטפורד-אפון-אייבון, המקום האייקוני הזה משקף את המחויבות שלנו לשילוב כדורגל מודרני עם קסם עתיק של תרבות שייקספירית.

en: <strong>Our Newest Location</strong>
he_IL: <strong>המיקום החדש שלנו</strong>

en: <strong>Our planet is constantly spinning.</strong>
he_IL: <strong>כוכב הלכת שלנו מסתובב כל הזמן.</strong>

en: <strong>Outdoor Furniture & Accessories</strong>
he_IL: <strong>ריהוט גן ואביזרים</strong>

en: <strong>PLEASE NOTE: This is a fictitious Terms and Conditions and should not be used for any actual company or website. Always consult with a legal expert before drafting Terms and Conditions for real-life applications.</strong>
he_IL: <strong>שימו לב: אלו תנאים ותניות פיקטיביים ולא צריכים לשמש עבור שום חברה או אתר אינטרנט אמיתי. תמיד התייעצו עם מומחה משפטי לפני שכותבים טיוטה של תנאים ותניות לשימושים בעולם האמיתי.</strong>

en: <strong>PLEASE NOTE: This is a fictitious privacy policy and should not be used for any actual company or website. Always consult with a legal expert before drafting a privacy policy for real-life applications.</strong>
he_IL: <strong>שימו לב: זו מדיניות פרטיות פיקטיבית ולא应该 לשמש עבור חברה או אתר אינטרנט אמיתיים. תמיד התייעצו עם מומחה משפטי לפני שכותבים טיוטה של מדיניות פרטיות עבור יישומים בעולם האמיתי.</strong>

en: <strong>Pack a Travel Health Kit</strong>
he_IL: <strong>ארז ערכת בריאות לנסיעות</strong>

en: <strong>Paul Marvin Rudolph</strong> (October 23, 1918 – August 8, 1997) was an American architect and the chair of <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Yale_School_of_Architecture">Yale University's Department of Architecture</a> for six years, known for his use of <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Reinforced_concrete">reinforced concrete</a> and highly complex floor plans. His most famous work is the <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Rudolph_Hall">Yale Art and Architecture Building</a> (A&amp;A Building), a spatially-complex <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Brutalist">Brutalist</a> concrete structure. He is one of the <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Modernist_architecture">modernist</a> architects considered an early practitioner of the <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Sarasota_School_of_Architecture">Sarasota School of Architecture</a>.
he_IL: <strong>פול מרווין רודולף</strong> (23 באוקטובר 1918 – 8 באוגוסט 1997) היה אדריכל אמריקאי וראש <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Yale_School_of_Architecture">המחלקה לאדריכלות של אוניברסיטת ייל</a> במשך שש שנים, ידוע בשימוש שלו ב-<a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Reinforced_concrete">בטון מזוין</a> ובתוכניות קומות מורכבות מאוד. העבודה המפורסמת ביותר שלו היא <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Rudolph_Hall">בניין האמנות והאדריכלות של ייל</a> (בניין A&amp;A), מבנה בטון <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Brutalist">ברוטליסטי</a> מורכב במרחב. הוא אחד מה<a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Modernist_architecture">אדריכלים המודרניסטים</a> הנחשבים למתרגלים מוקדמים של <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Sarasota_School_of_Architecture">בית הספר לאדריכלות של סרסוטה</a>.

en: <strong>Pea and Asparagus Risotto</strong><br><em>With goat’s cheese, rocket and baby shoot salad<br></em>$22.00
he_IL: <strong>ריזוטו אפונה ואספרגוס</strong><br><em>כולל סלט עם גבינת עיזים, רוקט ועליי בייבי<br></em>‎$ 22.00

en: <strong>Philip Mizrahi</strong>
he_IL: <strong>פיליפ מזרחי</strong>

en: <strong>Phone and email</strong>
he_IL: <strong>טלפון ואימייל</strong>

en: <strong>Phone:</strong><br>(123)-456-7890
he_IL: <strong>טלפון:</strong><br>‎(123)-456-7890

en: <strong>Pitching Duel: Houston Hurricanes vs. San Francisco Thunderbolts</strong><br>Brace yourselves for a mound showdown! Victor Storm leads the Hurricanes against Alex Swift and the Thunderbolts in a clash of pitching titans. This series is a dream for fans who appreciate masterful performances on the bump.
he_IL: <strong>קרב זריקה: היוסטון הוריקנים נגד הסאן פרנסיסקו ת'אנדרבולטס</strong><br>התכוננו לקרב על הגבעה! ויקטור סטורם מוביל את הוריקנים נגד אלכס סוויפט והת'אנדרבולטס בקרב של ענקי הזריקה. סדרת המשחקים הזו היא חלום למעריצים שמעריצים ביצועים מופלאים על הגבעה.

en: <strong>Planet</strong>
he_IL: <strong>כוכב לכת</strong>

en: <strong>Planets</strong><br>The sky is not completely dark at night. Were the sky absolutely dark, one would not be able to see the silhouette of an object against the sky.<br><strong>$8.00</strong>
he_IL: <strong>כוכבי לכת</strong><br>השמיים לא לגמרי חשוכים בלילה. אם השמיים היו שחורים לגמרי, לא היה ניתן לראות צלליות של אובייקטים שמוצבים מול השמיים.<br><strong>25 ש"ח</strong>

en: <strong>Poesis</strong> pays homage to the great literary figures represented in the painting <a href="https://www.worldhistory.org/image/12970/six-tuscan-poets-by-vasari/">“Six Tuscan Poets”</a> by the Italian Renaissance painter, architect, and art historian Giorgio Vasari.
he_IL: <strong>Poesis</strong> משלמת כבוד לדמויות הספרותיות הגדולות המופיעות בציור <a href="https://www.worldhistory.org/image/12970/six-tuscan-poets-by-vasari/">“ששת המשוררים הטוסקנים”</a> של הצייר, האדריכל וההיסטוריון האמנותי הרנסאנסי האיטלקי ג'ורג'יו וסארי.

en: <strong>Pork Rillettes<br></strong><em>With quick pickle of dried apricots and pistachio crumble<br></em>$14.00
he_IL: <strong>רילטס חזיר<br></strong><em> עם משמש מיובש בחומץ ופרורי פיסטוקים<br></em>‎$ 14.00

en: <strong>Pork rillettes</strong>
he_IL: <strong>רילטס חזיר</strong>

en: <strong>Praline Cake</strong><br><em>Multi-layer praline and chocolate cake with caramel cream cheese<br></em>$12.00
he_IL: <strong>עוגת פראלין</strong><br><em>עוגת פראלין ושוקולד רבת-שכבות עם גבינת שמנת בטעם קרמל<br></em>‎$ 12.00

en: <strong>Pranayama in Kundalini Yoga</strong>
he_IL: <strong> pranayama ביוגה קונדליני</strong>

en: <strong>Pre-Travel Health Check</strong>
he_IL: <strong>בדיקת בריאות לפני נסיעה</strong>

en: <strong>Preformatted Tag</strong>
he_IL: <strong>תגית עם עיצוב קבוע</strong>

en: <strong>Prep Time:</strong> 5 minutes
he_IL: <strong>זמן הכנה:</strong> 5 דקות

en: <strong>Production</strong><br>Romana Arakelyan
he_IL: <strong>הפקה</strong><br>רומאנה ארקליאן

en: <strong>Professionalism</strong>
he_IL: <strong>מקצוענות</strong>

en: <strong>Project 1</strong>
he_IL: <strong>פרויקט 1</strong>

en: <strong>Project 2</strong>
he_IL: <strong>פרויקט 2</strong>

en: <strong>Project Duration:</strong>
he_IL: <strong>משך זמן הפרויקט:</strong>

en: <strong>Project Duration</strong><br>6 Months
he_IL: <strong>משך הפרויקט</strong><br>שישה חודשים

en: <strong>Provençal Vegetable Tart<br></strong><em>With seasonal vegetables<br></em>$12.50
he_IL: <strong>טארט ירקות בסגנון פרובנס<br></strong><em>עם ירקות העונה<br></em>‎$ 12.50

en: <strong>Public visiting hours</strong>
he_IL: <strong>שעות פעילות לציבור</strong>

en: <strong>Pumpkin Soufflé</strong><br><em>With bourbon, cinnamon and molasses sauce</em><br>$9.00
he_IL: <strong>סופלה דלעת</strong><br><em>עם בורבון, קינמון ורוטב מולסה</em><br>36 ש"ח

en: <strong>Quote Tag</strong>
he_IL: <strong>תגית ציטוט</strong>

en: <strong>RECENT NOTES</strong>
he_IL: <strong>הערות אחרונות</strong>

en: <strong>RECENT SPEAKING ENGAGEMENTS</strong>
he_IL: <strong>הרצאות אחרונות שבהן השתתפנו</strong>

en: <strong>Rainfall</strong> is an online magazine featuring curated stories about real people. We are passionate about interviewing people from self-employed enterpreneurs to established CEO’s and represent the times from urban culture to politics and everything in between.
he_IL: <strong>Rainfall</strong> הוא מגזין מקוון שכולל אוסף סיפורים על אנשים אמיתיים. אנחנו אוהבים לראיין מגוון אנשים, החל ביזמים פרילנסרים וכלה במנכלי"ות מבוססות, ולהביא סיפורים מעניינים לגבי התרבות האורבנית, הפוליטיקה וכל מה שביניהן.

en: <strong>Raise Your Helping Hand</strong>
he_IL: <strong>להרים יד לעזרה</strong>

en: <strong>Ray Cordova</strong>
he_IL: <strong>ריי קורדובה</strong>

en: <strong>Ray Cordova<br></strong>UX Manager, Clockwork
he_IL: <strong>ריי קורדובה<br></strong>מנהל UX, חברת Clockwork

en: <strong>Read the Blog</strong>
he_IL: <strong>לקרוא את הבלוג</strong>

en: <strong>Real-time analytics</strong>
he_IL: <strong>ניתוח סטטיסטי בזמן אמת</strong>

en: <strong>Recent Causes</strong>
he_IL: <strong>פעילויות ועדכונים</strong>

en: <strong>Reflections of Style: Mirrors and Accents</strong> A large round mirror anchors the space, reflecting light and creating the illusion of a more expansive room. It’s a clever trick for making intimate spaces feel grander. Mirrors also have a way of adding a dynamic energy to a room, catching different angles and perspectives with each glance.
he_IL: <strong>רפלקציות של סגנון: מראות ותכשיטים</strong> מראה עגולה גדולה מעניקה יציבות למרחב, משקפת אור ויוצרת את ההקלפה של חדר מרווח יותר. זו טריק מתוחכם להפוך מרחבים אינטימיים להרגיש יותר גדולים. מראות גם יש להן דרך להוסיף אנרגיה דינמית לחדר, לתפוס זוויות ופרספקטיבות שונות בכל הסתכלות.

en: <strong>Reframing Nostalgia: From Disorder to Tool</strong>
he_IL: <strong>שינוי תפיסת הנוסטלגיה: מבעיה לכלי</strong>

en: <strong>Register</strong>
he_IL: <strong>הרשמה</strong>

en: <strong>Release Date: Coming Soon</strong>
he_IL: <strong>תאריך יציאה: בקרוב</strong>

en: <strong>Release Date: Coming in 2025</strong>
he_IL: <strong>תאריך יציאה: בדרך לשנת 2025</strong>

en: <strong>Resilience as a Life Skill</strong>
he_IL: <strong>עמידות כמיומנות חיים</strong>

en: <strong>Restaurant:</strong>
he_IL: <strong>מסעדה:</strong>

en: <strong>Reusable Water Bottle</strong>
he_IL: <strong>בקבוק מים חוזר לשימוש</strong>

en: <strong>Rivington Real Estate Team</strong>:
he_IL: <strong>הצוות של Rivington Real Estate</strong>:

en: <strong>Role:</strong><br>Design Director<br><br><strong>Date:</strong><br>Summer 2020
he_IL: <strong>תפקיד:</strong><br>מנהל עיצוב<br><br><strong>תאריך:</strong><br>קיץ 2020

en: <strong>Role<br></strong>Designer &amp; Strategist
he_IL: <strong>תפקיד<br></strong>מעצב ואסטרטג

en: <strong>Rustic Meets Refined: The Interplay of Textures and Materials</strong> The first thing that catches the eye in this inviting space is the rich wooden paneling that lines the walls. This warm, knotty pine, with its natural imperfections and grain, brings a touch of the outdoors inside, instilling a sense of coziness. In stark, beautiful contrast, the sleek glass tabletop and polished wooden frame add a modern edge, demonstrating how mixed materials can coexist harmoniously.
he_IL: <strong>פגישה בין הכפרי למשובח: השילוב של מרקמים וחומרים</strong> הדבר הראשון שמושך את העין במרחב המזמין הזה הוא הפאנלים העץ העשירים שמרובעים את הקירות. הפאן החם והקוצים, עם פגמים טבעיים וגרגיר, מביא נשמת החוץ לפנים ומעניק תחושת נוחות. בניגוד מרהיב ויפה, שולחן הזכוכית החלקה והמסגרת העץ המלוטשת מוסיפים קצה מודרני, מדגימים כיצד חומרים מעורבים יכולים לקיים סימביוזה.

en: <strong>Ryan</strong>
he_IL: <strong>ריאן</strong>

en: <strong>START HERE</strong>
he_IL: <strong>אפשר להתחיל כאן</strong>

en: <strong>Safety Tips</strong>
he_IL: <strong>טיפים לבטיחות</strong>

en: <strong>Salads</strong>
he_IL: <strong>סלטים</strong>

en: <strong>Salmon Canapés<br></strong><em>Smoked salmon topped with crème fraîche, dill and capers<br></em>$15.00
he_IL: <strong>קנאפאס סלמון<br></strong><em>סלמון מעושן מעוטר בקרם פרש, שמיר וצלפים<br></em>‎$ 15.00

en: <strong>Salmon canapés</strong>
he_IL: <strong>קנאפאס סלמון</strong>

en: <strong>Sandra</strong>
he_IL: <strong>סנדרה</strong>

en: <strong>Sappho</strong> (/ˈsæfoʊ/; Greek: Σαπφώ <em>Sapphō</em> [sap.pʰɔ̌ː]; Aeolic Greek Ψάπφω <em>Psápphō</em>; c. 630 – c. 570 BC) was an Archaic Greek poet from Eresos or Mytilene on the island of Lesbos. Sappho is known for her lyric poetry, written to be sung while accompanied by music. In ancient times, Sappho was widely regarded as one of the greatest lyric poets and was given names such as the "Tenth Muse" and "The Poetess". Most of <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Poetry_of_Sappho">Sappho's poetry</a> is now lost, and what is extant has mostly survived in fragmentary form; only the "Ode to Aphrodite" is certainly complete. As well as lyric poetry, ancient commentators claimed that Sappho wrote elegiac and iambic poetry. Three epigrams attributed to Sappho are extant, but these are actually Hellenistic imitations of Sappho's style.
he_IL: <strong>ספפו</strong> (/ˈsæfoʊ/; יוונית: Σαπφώ <em>Sapphō</em> [sap.pʰɔ̌ː]; יוונית איאולית Ψάπφω <em>Psápphō</em>; כ. 630 – כ. 570 לפני הספירה) הייתה משוררת יוונית מתקופת הארכאיק מעיר ארסוס או מיטילנה באי לסבוס. ספפו ידועה בשירתה הלירית, שנכתבה כדי להיות שרויה בליווי מוסיקה. בתקופה העתיקה, ספפו נחשבה ברחבי העולם כאחת משירות הלירה הגדולות וקיבלה כינויים כמו "המוזה העשירית" ו"המשוררת". רוב <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Poetry_of_Sappho">השירים של ספפו</a> אבדו ומה שנשמר נמצא בצורת פיסות; רק "האודה לאפרודיטה" נחשבת לשלמה. בנוסף לשירה לירית, מפרשים עתיקים טוענים שספפו כתבה גם שירה אלגיאקית ואיאמבית. שלושה אפיגרמים שניתנים לספפו נשמרו, אך הם פועלי התחקות הלניסטיים לסגנון של ספפו.

en: <strong>Scorpions Sting Marlins: Arizona Scorpions vs. Miami Marlins</strong><br>The scrappy Scorpions led by their underdog lineup take on Victor Surge and the Marlins. Will the Marlins succumb to the sting of the Scorpions' offensive onslaught, or will Surge and company prove why they are considered one of the league's offensive juggernauts? This matchup promises surprises and edge-of-your-seat action.
he_IL: <strong>עקרבים תוקעים את המרלינס: עקרבי אריזונה מתמודדים עם המרלינס מיאמי</strong><br>העקרבים המתגובגבים בהרכב הפחות מצפוי שלהם מתמודדים עם ויקטור סרג' והמרלינס. האם המרלינס ייכנעו לנוק של התקיפה המתוחכמת של העקרבים, או שסרג' וחבריו יוכיחו למה הם נחשבים לאחד מקבוצות התקופה התוקפנית של הליגה? המשחק הזה מבטיח הפתעות ופעולה שתשבית אתכם על הקצה של הכיסא.

en: <strong>Screenplay</strong><br>Augusta Smith, Amber Andrews &amp; Mary Han
he_IL: <strong>תסריט</strong><br>אוגוסטה סמית', אמבר אנדרוז ומארי האן

en: <strong>Screenplay</strong><br>Augusta Smith, Dan Andrews &amp; Gary Han
he_IL: <strong>תסריט</strong><br>אוגוסטה סמית', דן אנדרוז וגארי האן

en: <strong>Seating that Makes a Statement: Functional Art</strong> Notice the uniquely designed chairs that flank the table. Their curved wooden frames act as both support and sculptural art, while the woven seats provide a textural contrast that is both visual and tactile. The black chair at the end of the table acts as an accent piece, breaking up the wood tones and adding a modern touch.
he_IL: <strong>כיסאות שמעניקים הודעה: אמנות פונקציונלית</strong> שימו לב לכיסאות בעיצוב ייחודי שמקיפות את השולחן. מסגרתם העץ המעוגלת משמשת כתמיכה וכאמנות פלסטית, תוך כדי שהמושבים המסורתיים מספקים חומריות טקסטורלית המספקת התנגדות חזותית ומגעית. הכיסא השחור בקצה השולחן משמש כחלק קישוט, מפצל את גווני העץ ומוסיף מגע מודרני.

en: <strong>See more →</strong>
he_IL: <strong>להמשיך לקרוא ←</strong>

en: <strong>Send Donation</strong>
he_IL: <strong>להעניק תרומה</strong>

en: <strong>Service 1</strong>
he_IL: <strong>שירות 1</strong>

en: <strong>Service 2</strong>
he_IL: <strong>שירות 2</strong>

en: <strong>Service 3</strong>
he_IL: <strong>שירות 3</strong>

en: <strong>Services</strong>
he_IL: <strong>שירותים</strong>

en: <strong>Servings:</strong> 2
he_IL: <strong>מנות:</strong> 2

en: <strong>Sharing of Your Information</strong>
he_IL: <strong>שיתוף של המידע שלך</strong>

en: <strong>Shio Ramen</strong>
he_IL: <strong>שיו ראמן</strong>

en: <strong>Shipping</strong>
he_IL: <strong>משלוח</strong>

en: <strong>Sign up for updates</strong>
he_IL: <strong>הרשמה לעדכונים</strong>

en: <strong>Simple Tips for Natural Living</strong>
he_IL: <strong>טיפים פשוטים לחיים טבעיים</strong>

en: <strong>Skyler Turner - Speedster in the Outfield for the Rivertown Rockets</strong><br>Outfielder Skyler Turner brings electrifying speed to the Rockets' lineup. Turner covers ground effortlessly in the outfield and has a knack for stealing bases. Her ability to turn singles into doubles and track down fly balls is turning heads across the league. Will Turner be the catalyst for a new era of small-ball dominance?
he_IL: <strong>Skyler Turner - מהירה במגרש החיצוני עבור רוקטס ריברטאון</strong><br>החיצונית Skyler Turner מביאה מהירות מהפס החשמלי להרכב של הרוקטס. טרנר מכסה את המגרש בקלות במגרש החיצוני ויש לה תחושה לגנוב בסיסים. יכולתה להפוך סינגלים לדאבלים ולעקוף כדורים נפלים מעוררת תשומת לב בליגה. האם טרנר תהיה הקטליזטור לעידן חדש של שליטה בכדור קטן?

en: <strong>Smith and Rodriguez: Turning Double Plays for the Metro City Mavericks</strong><br>The dynamic duo of shortstop Chris Smith and second baseman Alex Rodriguez for the Mavericks is turning heads across the league. Their telepathic understanding of each other's movements makes turning double plays look like an art form. Smooth transitions, quick pivots, and a shared instinct for reading baserunners have elevated the Mavericks' infield defense to new heights.
he_IL: <strong>סמית' ורודריגז: הפנדלים הכפולים של מטרו סיטי מאבריקס</strong><br>הצמד הדינמי של סמית' כקוצר ורודריגז כמגן שני של המאבריקס מעורר תשומת לב בליגה. הבנתם הטלפתית של תנועות השחקן השני של כל אחד מהם הופכת את הפנדלים הכפולים למראה אמנותי. המעברים החלקים, הסיבובים המהירים והאינסטינקט המשותף לקרוא את הרצים בסיבוב הבסיסים העלו את ההגנה של המאבריקס בפנים המגרש לגבהים חדשים.

en: <strong>Social Media</strong>
he_IL: <strong>רשתות חברתיות</strong>

en: <strong>Soda</strong>
he_IL: <strong>משקאות מוגזים</strong>

en: <strong>Software Support</strong>
he_IL: <strong>תמיכה בתוכנה</strong>

en: <strong>Solar System</strong><br>The sky is not completely dark at night. Were the sky absolutely dark, one would not be able to see the silhouette of an object against the sky.<br><strong>$8.00</strong>
he_IL: <strong>מערכת השמש</strong><br>השמיים לא לגמרי חשוכים בלילה. אם השמיים היו שחורים לגמרי, לא היה ניתן לראות צלליות של אובייקטים שמוצבים מול השמיים.<br><strong>25 ש"ח</strong>

en: <strong>Sole Meunière</strong><br><em>Pan-fried sole in butter and served with brown butter sauce, parsley and lemon<br></em>$28.00
he_IL: <strong>סול ברוטב מונייר</strong><br><em>סול מטוגן במחבת בחמאה, מוגש עם רוטב חמאה חום, פטרוזיליה ולימון<br></em>‎$ 28.00

en: <strong>Solo (Recommended)</strong>
he_IL: <strong>לבד (מומלץ)</strong>

en: <strong>Soundcloud</strong>
he_IL: <strong>SoundCloud</strong>

en: <strong>Source:</strong> <em><a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Cultural_depictions_of_lions" target="_blank" rel="noreferrer noopener">Wikipedia</a></em>
he_IL: <strong>מקור הפניה:</strong> <em><a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Cultural_depictions_of_lions" target="_blank" rel="noreferrer noopener">ויקיפדיה</a></em>

en: <strong>Source:</strong> <em><a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Wilhelm_Kuhnert" target="_blank" rel="noreferrer noopener">Wikipedia</a></em>
he_IL: <strong>מקור הפניה:</strong> <em><a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Wilhelm_Kuhnert" target="_blank" rel="noreferrer noopener">ויקיפדיה</a></em>

en: <strong>Source:</strong> <em>A generated interview with a famous AI chatbot platform.</em>
he_IL: <strong>מקור:</strong> <em>ראיון שנוצר עם פלטפורמת צ'אטבוט מוכרת של AI.</em>

en: <strong>South West Salad </strong>
he_IL: <strong>סלט מקסיקני</strong>

en: <strong>South West Salad</strong>
he_IL: <strong>סלט מקסיקני</strong>

en: <strong>Speaking</strong>
he_IL: <strong>דיבור</strong>

en: <strong>Speed Demon Exchange</strong>
he_IL: <strong>Speed Demon Exchange</strong>" - סוכן המהירות

en: <strong>Spiderweb Cheesecake</strong>
he_IL: <strong>גבינת עכבר העכביש</strong>

en: <strong>Spinach, Cucumber &amp; Goats Cheese</strong><br>Spinach, goats cheese, raisins, dried cranberries, cucumbers, tomatoes &amp; onions with balsamic dressing.<br><strong>$6.00</strong>
he_IL: <strong>תרד, מלפפון וגבינת עיזים</strong><br>תרד, גבינת עיזים, צימוקים, חמוציות מיובשות, מלפפונים, עגבניות ובצלים ברוטב בלסאמי.<br><strong> 36 ש"ח</strong>

en: <strong>Sq. ft.</strong>
he_IL: <strong>מ"ר</strong>

en: <strong>Star</strong>
he_IL: <strong>כוכב</strong>

en: <strong>Stars</strong><br>The sky is not completely dark at night. Were the sky absolutely dark, one would not be able to see the silhouette of an object against the sky.<br><strong>$8.00</strong>
he_IL: <strong>כוכבים</strong><br>השמיים לא לגמרי חשוכים בלילה. אם השמיים היו שחורים לגמרי, לא היה ניתן לראות צלליות של אובייקטים שמוצבים מול השמיים.<br><strong>25 ש"ח</strong>

en: <strong>Stay Active</strong>
he_IL: <strong>תשאר פעיל</strong>

en: <strong>Steak Burger</strong>
he_IL: <strong>סטייק בורגר</strong>

en: <strong>Steak Burger</strong><br>The burger made from 100% pure, succulent flame-grilled Black Angus beef.<br><strong>$8.50</strong>
he_IL: <strong>המבורגר סטייק</strong><br>המבורגר מ-100% בשר אנגוס שחור עסיסי על הגריל.<br><strong> 60 ש"ח</strong>

en: <strong>Stories</strong>
he_IL: <strong>קומות</strong>

en: <strong>Storm and Swift Pitching Show: Houston Hurricanes vs. San Francisco Thunderbolts</strong><br>Victor Storm faces off against Alex Swift in a duel that transcends the batter's box. It's not just about the long ball – this matchup showcases the art of pitching mastery. Brace for a battle on the mound as these two hurlers look to assert dominance and silence opposing lineups.
he_IL: <strong>הופעת משחקי הזרם והמהירות: הוסטון הוריקנים נגד הרעמות סן פרנסיסקו</strong><br>ויקטור סטורם נגד אלכס סוויפט בקרב שמתעלה ממגרש המכות. זה לא רק על הכדור הרחוק - הקרב הזה מציג את אמנות הקרבות. התכוננו לקרב על הגבעה כששני המשטרים האלה מחפשים להכריע ולשתוק את הקווים היריבים.

en: <strong>Strike Tag&nbsp;<strong>(<em>deprecated in HTML5</em>)</strong></strong>
he_IL: <strong>תגית קו חוצה <strong>(<em>הוצא משימוש ב-HTML5</em>)</strong></strong>

en: <strong>Strong Tag</strong>
he_IL: <strong>תגית חזקה</strong>

en: <strong>Subscribe to get access for $5 per month</strong>.
he_IL: <strong>אפשר להירשם למינוי ולקבל גישה בעלות של 5 $ לחודש</strong>.

en: <strong>Subscribe to get</strong> <strong>access</strong><br><strong>for only $5/month</strong>
he_IL: <strong>ניתן להירשם למינוי </strong> <strong>כדי לקבל גישה</strong><br><strong>בעלות של 5 $ לחודש</strong>

en: <strong>Subscribe</strong>
he_IL: <strong>להירשם</strong>

en: <strong>Subscript Tag</strong>
he_IL: <strong>תגית כתב תחתי</strong>

en: <strong>Subtle Contrasts: A Play on Colors and Textures</strong> While the color palette is largely neutral, the room plays with contrasts in an understated manner. The matte finish of the walls allows the sheen of the velvet chairs to pop, while the dark accents on the tableware, lamp bases, and the chandelier's metalwork provide depth and dimension.
he_IL: <strong>הבדלים עדינים: משחק על צבעים ומרקמים</strong> בעוד הפלטת הצבעים בעיקרה נייטרלית, החדר משחק עם הבדלים בצורה נקודתית. הגימור המט של הקירות מאפשר לברק של הכסאות השמשיים להתגלגל, בעוד הפרטים הכהים על כלי האוכל, בסיומת המנורה ובעבודת המתכת של הפנס מעניקים עומק וממד.

en: <strong>Sun Protection</strong>
he_IL: <strong>הגנה מפני השמש</strong>

en: <strong>Superscript Tag</strong>
he_IL: <strong>תגית כתב עילי</strong>

en: <strong>Support your local community.</strong>
he_IL: <strong>לתמוך בקהילה המקומית שלך.</strong>

en: <strong>Support your local community</strong>
he_IL: <strong>לתמוך בקהילה המקומית שלך</strong>

en: <strong>Sweet Potato Fries</strong>
he_IL: <strong>צ'יפס בטטה</strong>

en: <strong>Sweet Success. Brilliant.</strong>
he_IL: <strong>הצלחה גדולה. מבריק.</strong>

en: <strong>Sweet Success</strong>
he_IL: <strong>הצלחה גדולה</strong>

en: <strong>Swift and Lightning: Los Angeles Guardians vs. Seattle Stingrays</strong><br>Mason Swift meets Ryan Lightning in a West Coast duel for the ages. The defensive prowess of Swift clashes with Lightning's explosive bat speed, making every at-bat a potential highlight reel. Expect fireworks as these two heavyweights square off in a battle for offensive supremacy.
he_IL: <strong>סוויפט ולייטנינג: השומרים של לוס אנג'לס נגד הסטינגרייז של סיאטל</strong><br>מייסון סוויפט נפגש עם ראיין לייטנינג בקרב מערבי על פני הדורות. היכולת ההגנתית של סוויפט נפגשת עם מהירות המקלע של לייטנינג, וכל פעם שהם יוצאים לקרב יכולה להיות סרטון גולים מרהיב. צפו בזיקוקים כששני הכושרים הכבדים האלה יתמודדו בקרב על ידיות התקפה.

en: <strong>Take a piece of the Bards with you. Explore our official merchandise store, where every jersey, scarf, and accessory reflects the pride of being part of the Shakespearean football revolution.</strong>
he_IL: קח חתיכה מהברדים איתך. חפש בחנות המוצרים הרשמית שלנו, שבה כל חולצה, צעיף ואביזר משקפים את <strong>הגאווה להיות חלק מהמהפכה הכדורגלית השייקספירית</strong>.

en: <strong>Talk to<br>Shane McNeil</strong>
he_IL: לדבר עם<strong>שיין מקניל<br></strong>

en: <strong>Tanya</strong>
he_IL: <strong>טניה</strong>

en: <strong>Tara Alvena</strong>
he_IL: <strong>נועם חסן</strong>

en: <strong>Tarte Tatin</strong><br><em>Sticky caramel sauce with apples, served with whipped cream</em><br>$12.00
he_IL: <strong>טארט טאטן</strong><br><em>רוטב קרמל דביק עם תפוחים, מוגשת עם קצפת</em><br>‎$ 12.00

en: <strong>Tater Tots</strong>
he_IL: <strong>קרוקטים</strong>

en: <strong>Teams</strong>
he_IL: <strong>צוותים</strong>

en: <strong>Technology</strong><br>AI
he_IL: <strong>טכנולוגיה</strong><br>בינה מלאכותית

en: <strong>Teletype Tag&nbsp;<strong>(<em>deprecated in HTML5</em>)</strong></strong>
he_IL: <strong>תגית Teletype <strong>(<em>הוצאה משימוש ב-HTML5</em>)</strong></strong>

en: <strong>Termination</strong>
he_IL: <strong>סיום</strong>

en: <strong>Terrell George</strong>
he_IL: <strong>טרל ג'ורג'</strong>

en: <strong>The Best Anime News Sites</strong>
he_IL: <strong>האתרים הטובים ביותר לחדשות מעולם האנימה</strong>

en: <strong>The Birth of Personal Computers: A Look Back at the Revolution</strong>
he_IL: <strong>הלידה של מחשבים אישיים: מבט לאחור על המהפכה</strong>

en: <strong>The Blog Journey:</strong> In this corner of the internet, I invite you to join me on a journey where fashion meets history, and color becomes the protagonist. From the striking red ochers to the captivating cobalt blues, we'll unravel the stories behind each pigment, exploring their impact on art, culture, and, of course, fashion.
he_IL: <strong>מסע הבלוג:</strong> בפינה הזו של האינטרנט, אני מזמין אותך להצטרף אליי למסע שבו אופנה פוגשת היסטוריה, וצבע הופך לגיבור. מהאוקרים האדומים המדהימים ועד הכחולים הקובלט המרתקים, נחשוף את הסיפורים מאחורי כל פיגמנט, ונחקור את השפעתם על אמנות, תרבות, וכמובן, אופנה.

en: <strong>The Burger</strong>
he_IL: <strong>ההמבורגר שלנו</strong>

en: <strong>The Cornerstone of Wellbeing</strong>
he_IL: <strong>יסוד הרווחה</strong>

en: <strong>The Essence of This Blog</strong>
he_IL: <strong>המהות של בלוג זה</strong>

en: <strong>The Essence of the Journey</strong>
he_IL: <strong>המהות של המסע</strong>

en: <strong>The Ethereal Quality of Light</strong>
he_IL: <strong>האיכות האתריאלית של האור</strong>

en: <strong>The Fedora Hat</strong>
he_IL: <strong>מגבעת הלבד</strong>

en: <strong>The Fifth Generation: Sustainability and Local Pride</strong>
he_IL: <strong>הדור החמישי: קיימות וגאווה מקומית</strong>

en: <strong>The First Generation: Origins and Foundations</strong>
he_IL: <strong>הדור הראשון: מקורות ויסודות</strong>

en: <strong>The Foundation: Flooring and Textiles</strong> The herringbone wooden floor provides a warm foundation, its pattern leading the eye naturally through the space. It’s a classic flooring choice that speaks to the timelessness of good design. Layered atop is a textured area rug, which not only defines the dining area but also adds a layer of texture underfoot, softening the interaction between the sleek furniture and the wood.
he_IL: <strong>היסוד: רצפה וטקסטילים</strong> הרצפה העץ בצורת סנפיר מספקת יסוד חם, המקבץ בלוקים שלה מוביל את העין בצורה טבעית במרחב. זו בחירת רצפה קלאסית שמדברת לנצחיות של עיצוב טוב. מונח מעליה שטיח אזורי מטקסטורה, שלא רק מגדיר את אזור האוכל אלא גם מוסיף שכבת טקסטורה מתחת לרגל, מרככת את האינטראקציה בין הרהיטים החלקים לעץ.

en: <strong>The Fourth Generation: The Global Influence</strong>
he_IL: <strong>הדור הרביעי: ההשפעה הגלובלית</strong>

en: <strong>The Future of Human-AI Relationships: Will Love Be a Topic of Discussion?</strong>
he_IL: <strong>עתיד היחסים בין בני האדם לבין הבינה המלאכותית: האם האהבה תהיה נושא של דיון?</strong>

en: <strong>The Healing Power of Nostalgia</strong>
he_IL: <strong>הכוח המרפא של נוסטלגיה</strong>

en: <strong>The Houseplants Podcast</strong> is supported by listeners like you. Support <strong>The Houseplants Podcast</strong> by becoming a member today.<br>Follow our show on <a href="https://wordpress.org">Instagram</a>, <a href="https://wordpress.org">Twitter</a> and <a href="https://wordpress.org">Facebook</a> , and share your thoughts with us by emailing title@mailserver.com.
he_IL: <strong>הפודקאסט של הצמחים הביתיים</strong> נתמך על ידי הקוראים כמוך. תמכו ב<strong>הפודקאסט של הצמחים הביתיים</strong> והפכו לחברים היום.<br>עקבו אחרי התוכנית שלנו ב<a href="https://wordpress.org">אינסטגרם</a>, <a href="https://wordpress.org">טוויטר</a> ו<a href="https://wordpress.org">פייסבוק</a>, ושתפו איתנו את דעותיכם על ידי שליחת אימייל לכתובת title@mailserver.com.

en: <strong>The Impact of Natural Light</strong>
he_IL: <strong>ההשפעה של אור טבעי</strong>

en: <strong>The Impact of Personal Computers on Society and Culture</strong>
he_IL: <strong>ההשפעה של מחשבים אישיים על החברה והתרבות</strong>

en: <strong>The International Conference Centre</strong>
he_IL: <strong>מרכז הכנסים הבינלאומי</strong>

en: <strong>The Lindfield East Community Garden is a 501(C)3 Non-Profit Organization and all donations are tax-deductible.</strong>
he_IL: <strong>הגן הקהילתי של לינדפילד איסט הוא ארגון ללא מטרות רווח מסוג ‎501(C)3‎ וכל התרומות מוכרות לצורכי מס.</strong>

en: <strong>The Nature of Resilience</strong>
he_IL: <strong>הטבע של התמיכה</strong>

en: <strong>The Palette of My Creativity</strong>: With a paintbrush in one hand and a sewing needle in the other, I embark on a creative journey where fashion becomes a canvas, and colors become my words. Each stitch, each hue, is an expression of my love for the rich tapestry of life and the artistry that resides in the world around us.
he_IL: <strong>הפלטה של היצירתיות שלי</strong>: עם מברשת צבע ביד אחת ומחט ביד השנייה, אני יוצא למסע יצירתי שבו האופנה הופכת לקנבס, והצבעים הופכים למילים שלי. כל תפר, כל גוון, הוא ביטוי לאהבתי למרקם העשיר של החיים ולאומנות שגרה בעולם שסביבנו.

en: <strong>The Pioneers of Personal Computing: A Tribute to the Visionaries</strong>
he_IL: <strong>חלוצי המחשוב האישי: מחווה לחזונים</strong>

en: <strong>The Renaissance: Scientific Curiosity Meets Symbolism</strong>
he_IL: <strong>הרנסנס: סקרנות מדעית פוגשת סמלים</strong>

en: <strong>The Ripple Effects of Resilience</strong>
he_IL: <strong>השפעות הגל של עמידות</strong>

en: <strong>The Role of Challenges</strong>
he_IL: <strong>תפקיד האתגרים</strong>

en: <strong>The Second Generation: The Era of Exploration</strong>
he_IL: <strong>הדור השני: תקופת החקירה</strong>

en: <strong>The Small Print</strong>
he_IL: <strong>האותיות הקטנות</strong>

en: <strong>The Spiritual Symphony of Kundalini Energy</strong>
he_IL: <strong>הסימפוניה הרוחנית של אנרגיית קונדליני</strong>

en: <strong>The Third Generation: Respecting Tradition, Embracing Change</strong>
he_IL: <strong>הדור השלישי: מכבדים מסורת, מקבלים שינוי</strong>

en: <strong>The Timeless Appeal of the Rainbow</strong>
he_IL: <strong>הקסם הנצחי של הקשת</strong>

en: <strong>The most successful people don’t look back to see who’s watching.</strong>
he_IL: <strong>האנשים המצליחים ביותר לא מסתכלים אחורה כדי לראות מי מתבונן בהם.</strong>

en: <strong>The sky is the limit.</strong>
he_IL: <strong>השמיים הם הגבול.</strong>

en: <strong>These are the best pancakes you'll ever have</strong>
he_IL: <strong>הפנקייקים הכי טובים שתאכלו אי-פעם</strong>

en: <strong>Thunder Clash: New York Titans vs. Chicago Cyclones</strong><br>Get ready for a slugfest! The power-packed Titans, led by Max Cannon, collide with the Cyclones and their ace arm, Jake Striker. It's a matchup of raw power versus pitching prowess, and sparks are sure to fly in this heavyweight bout.
he_IL: <strong>קרב הרעמה: טיטאנים של ניו יורק נגד סופות של שיקגו</strong><br>התכוננו לקרב חזק! הטיטאנים המטורפים, בהובלת מקס קנון, יתנגשו עם הסופות וזרועם המובילה, ג'ייק סטרייקר. זהו התאמה בין כוח טהור לבין יכולת זריקה, והניצוצות בוודאי יתפשטו בקרב הכבד הזה.

en: <strong>Time<br></strong>12:00 PM (UTC)
he_IL: <strong>שעה<br></strong>12:00 ‏(UTC)

en: <strong>Timeline</strong><br>1 Months
he_IL: <strong>ציר זמן</strong><br>חודש אחד

en: <strong>To Decorate:</strong>
he_IL: <strong>לקשט:</strong>

en: <strong>To Serve:</strong>
he_IL: <strong>לשרת:</strong>

en: <strong>Tony Stork</strong>
he_IL: <strong>טוני סטורק</strong>

en: <strong>Total Time:</strong> 15 minutes
he_IL: <strong>זמן כולל:</strong> 15 דקות

en: <strong>Travel Adapters</strong>
he_IL: <strong>מתאמי נסיעה</strong>

en: <strong>Travel the world with me as I share stories, tips, and photos of the places I see.</strong>
he_IL: <strong>בואו איתי למסע סביב העולם ואשתף סיפורים, עצות ותמונות מהמקומות שבהם אבקר.</strong>

en: <strong>Travel-Sized First Aid Kit</strong>
he_IL: <strong>ערכת עזרה רפואית בגודל נסיעה</strong>

en: <strong>Trio of Fruit</strong><br><em>Blueberries, strawberries, raspberries, plums and passion fruit<br></em>$28.00
he_IL: <strong>טריו פירות</strong><br><em>אוכמניות, תותים, פטל, שזיפים ופסיפלורה<br></em>‎$ 28.00

en: <strong>Truffel Fries</strong>
he_IL: <strong>צ'יפס מטובל</strong>

en: <strong>Truffle Fries</strong>
he_IL: <strong>צ'יפס מטובל</strong>

en: <strong>Try with our vegetables</strong>
he_IL: <strong>כדאי לנסות עם הירקות שלנו</strong>

en: <strong>Twilight's Farewell:</strong>
he_IL: <strong>פרידת השקיעה:</strong>

en: <strong>Uncomfortable Armchair</strong>
he_IL: <strong>כורסה לא נוחה</strong>

en: <strong>Underdog Battle: Arizona Scorpions vs. Miami Marlins</strong><br>Expect the unexpected! The underdog Scorpions, with their scrappy lineup, take on Victor Surge and the Marlins. Can Arizona pull off the upset and make a Cinderella run, or will the Marlins show they're the real deal?
he_IL: <strong>קרב התחתית: עקרבי אריזונה נגד הדגים ממיאמי</strong><br>צפו במהלך בלתי צפוי! העקרבים התחתיים, עם הסגל הקרבי שלהם, מתמודדים עם ויקטור סרג' והדגים. האם אריזונה תצליח להפתיע ולעשות ריצת סינדרלה, או שהדגים יראו שהם העסק האמיתי?

en: <strong>Understanding Basic Commands</strong>
he_IL: <strong>הבנת פקודות בסיסיות</strong>

en: <strong>Use of Your Information</strong>
he_IL: <strong>שימוש במידע שלך</strong>

en: <strong>Use of the Service</strong>
he_IL: <strong>שימוש בשירות</strong>

en: <strong>Use this space to say what makes your services special. </strong>
he_IL: <strong>ניתן להשתמש בשטח זה כדי להסביר מה הופך את השירות שלך למיוחד.</strong>

en: <strong>Use this space to say what makes your services special.</strong> <strong>Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.</strong>
he_IL: <strong>ניתן להשתמש בשטח זה כדי להסביר מה הופך את השירות שלך למיוחד.</strong><strong> Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.</strong>

en: <strong>User Conduct</strong>
he_IL: <strong>התנהגות משתמש</strong>

en: <strong>Variable Tag</strong>
he_IL: <strong>תגית משתנֶּה</strong>

en: <strong>Vegetable tart</strong>
he_IL: <strong>טארט ירקות</strong>

en: <strong>Veggie Burger</strong>
he_IL: <strong>המבורגר צמחוני</strong>

en: <strong>Veggie Burger</strong><br>A delicious, soy, boca patty, served on a freshly toasted, whole-wheat bun.<br><strong>$8.00</strong>
he_IL: <strong>המבורגר צמחוני</strong><br>קציצה עסיסית של עדשים ופטריות, מוגשת על לחמנייה מחיטה מלאה, צרובה קלות.<br><strong>40 ש""ח</strong>

en: <strong>Vesta is an award-winning art director and photographer in London, UK.</strong>
he_IL: <strong>וסטה היא ארט דירקטורית וצלמת זוכת פרסים בלונדון, בריטניה.</strong>

en: <strong>Videos</strong><br><a href="https://wordpress.org">Link 1</a> and <a href="https://wordpress.com">Link 2</a> for a video from the podcast by John Doe and Jane Doe on August 23, 2022.
he_IL: <strong>וידאו</strong><br><a href="https://wordpress.org">קישור 1</a> ו<a href="https://wordpress.com">קישור 2</a> לוידאו מהפודקאסט של ג'ון דו וג'יין דו ב-23 באוגוסט 2022.

en: <strong>Videos</strong><br>Link 1 and Link 2 for a video from the podcast (https://wordpress.org and https://wordpress.com) by Gwyneth Bush and Hana Akamatsu on December 23, 2022.
he_IL: <strong>וידאו</strong><br>קישור 1 וקישור 2 לוידאו מהפודקאסט (https://wordpress.org ו-https://wordpress.com) מאת גווינת בוש והאנה אקמטסו ב-23 בדצמבר 2022.

en: <strong>View Project</strong>
he_IL: <strong>להציג את הפרויקט</strong>

en: <strong>Virtual Art Classes</strong>
he_IL: <strong>שיעורי אמנות וירטואליים</strong>

en: <strong>Volunteer opportunities</strong>
he_IL: <strong>הזדמנויות להתנדבות</strong>

en: <strong>Volunteers available</strong>
he_IL: <strong>מתנדבים זמינים</strong>

en: <strong>WELCOME!</strong>
he_IL: <strong>ברוך בואך!</strong>

en: <strong>Want to volunteer?</strong>
he_IL: <strong>רוצה להתנדב?</strong>

en: <strong>Want to work with me?<br></strong>Send me an <a href="https://wordpress.org">email.</a>
he_IL: <strong>רוצה לעבוד איתי?<br></strong>אפשר לשלוח לי <a href="https://wordpress.org">אימייל.</a>

en: <strong>Water and Food Safety</strong>
he_IL: <strong>בטיחות מים ומזון</strong>

en: <strong>Water</strong>
he_IL: <strong>מים</strong>

en: <strong>Weight and Dimensions</strong>
he_IL: <strong>משקל ומידות</strong>

en: <strong>Weight</strong>
he_IL: <strong>משקל</strong>

en: <strong>Welcome to our blog's "About Page"!</strong>
he_IL: <strong>ברוכים הבאים לעמוד "אודות" של הבלוג שלנו!</strong>

en: <strong>What Our Customers are Saying</strong>
he_IL: <strong>מה אומרים הלקוחות</strong>

en: <strong>What People Say</strong>
he_IL: <strong>מה אנשים אומרים עלינו</strong>

en: <strong>What We Offer</strong>
he_IL: <strong>מה אנחנו מציעים</strong>

en: <strong>What You Do</strong>
he_IL: <strong>העיסוק שלך</strong>

en: <strong>What rights you have over your data</strong>
he_IL: <strong>אילו זכויות יש לך על הנתונים שלך</strong>

en: <strong>What you’ll get with your subscription includes:</strong>
he_IL: <strong>מה כלול במינוי שלך:</strong>

en: <strong>What's cooking?</strong>
he_IL: <strong>מה מתבשל כאן?</strong>

en: <strong>Where We Are</strong>
he_IL: <strong>בואו לבקר אותנו</strong>

en: <strong>Where do you ship from?</strong>
he_IL: <strong>מהיכן אתם שולחים את ההזמנות?</strong>

en: <strong>Where your data is sent</strong>
he_IL: <strong>איפה הנתונים שלך נשלחים</strong>

en: <strong>Who we are</strong>
he_IL: <strong>מי אנחנו</strong>

en: <strong>Who we share your data with</strong>
he_IL: <strong>עם מי אנחנו משתפים את הנתונים שלך</strong>

en: <strong>Why a Blog?</strong> Why a blog, you might ask? Because I believe that the joy of colors and the tales they tell should be shared. Through written words and visual delights, I aspire to ignite your passion for the hues that surround us and invite you to see the world through the eyes of a fashion alchemist.
he_IL: <strong>למה בלוג?</strong> למה בלוג, אתה עשוי לשאול? כי אני מאמין ששמחת הצבעים והסיפורים שהם מספרים צריכים להיות משותפים. דרך מילים כתובות והנאות ויזואליות, אני שואף להדליק את התשוקה שלך לגוונים שמקיפים אותנו ולدع אותך לראות את העולם דרך עיניו של אלכימאי אופנה.

en: <strong>Winery:</strong>
he_IL: <strong>חנות היין:</strong>

en: <strong>Witch's Brew Floats</strong>
he_IL: <strong>צ׳ילי קסם</strong>

en: <strong>Work Hard.</strong>
he_IL: <strong>לעבוד קשה.</strong>

en: <strong>Work Hard</strong>
he_IL: <strong>לעבוד קשה</strong>

en: <strong>Work Smart</strong>
he_IL: <strong>לעבוד חכם</strong>

en: <strong>Work smart. Brilliant. Sweet Success.</strong>
he_IL: <strong>לעבוד חכם. מבריק. הצלחה גדולה.</strong>

en: <strong>Writing</strong>
he_IL: <strong>כתיבה</strong>

en: <strong>Xander Mitchell - Power Arm for the Crestwood Lumberjacks</strong><br>The Lumberjacks are buzzing with excitement over flamethrower Xander Mitchell. The young pitcher's fastball consistently touches triple digits, leaving opposing batters guessing. Mitchell's command of the strike zone and developing off-speed pitches make him a prospect to watch. Could he be the ace the Lumberjacks have been longing for?
he_IL: <strong>Xander Mitchell - זרוע כוח לקרסטווד לאמברגים</strong><br>הלאמברגים מתרגשים מהפליימטרואר Xander Mitchell. הזרוע הקטנה של הקורא הצעיר מגעת באופן קבוע במאה ועשרים, משאירה את המכהנים היריבים בספק. השליטה של Mitchell באזור המכה והפיתולים המתקדמים שלו הופכים אותו לפרוספקט שצריך לשמור עליו. האם הוא יכול להיות האייס שהלאמברגים מתגעגעים אליו?

en: <strong>Yet Another Thing </strong>
he_IL: <strong>ועוד דבר</strong>

en: <strong>You are on the right track. </strong>
he_IL: <strong>עלית על המסלול הנכון. </strong>

en: <strong>YouTube Channel</strong>
he_IL: <strong>ערוץ YouTube</strong>

en: <strong>Your Dream Wedding Cake, Tailored Exquisitely for You</strong>
he_IL: <strong>עוגת החתונה של החלומות שלך, מותאמת במיוחד עבורך</strong>

en: <strong>Your New Favorite Food Truck</strong>
he_IL: <strong>משאית האוכל החדשה שחייבים לנסות</strong>

en: <strong>Your Rights</strong>
he_IL: <strong>זכויותיך</strong>

en: <strong>Your membership includes:</strong>
he_IL: <strong>המינוי שלך כולל:</strong>

en: <strong>You’re Invited</strong>
he_IL: <strong>שמחים להזמין אותך</strong>

en: <strong>Zoologist is a blog dedicated to everything having to do with the animal kingdom.</strong>
he_IL: <strong>הבלוג Zoologist מוקדש לכל מה שקשור לממלכת החיות.</strong>

en: <strong>— First Name</strong>
he_IL: <strong> – שם פרטי</strong>

en: <strong>— Ray Cordova</strong>
he_IL: <strong>— ריי קורדובה</strong>

en: <strong>— Tony Stork</strong>
he_IL: <strong>— טוני סטורק</strong>

en: <strong>“Do not say a little in many words but a great deal in few.”</strong>
he_IL: <strong>"אל תבזבזו המון מילים כדי להגיד משהו פשוט, מצאו כמה שפחות מילים כדי להעביר מסר מורכב."</strong>

en: <strong>“Good actions give strength to ourselves and inspire good actions in others.”</strong>
he_IL: <strong>"מעשים טובים נותנים לנו כוח ולאחרים השראה לעשות מעשים טובים בעצמם."</strong>

en: <strong>“Our greatest glory is not in never falling, but in rising every time we fail.”</strong>
he_IL: <strong>"ההצלחה הגדולה ביותר שלנו היא לא ההימנעות מכישלונות, היא התעוזה לקום בכל פעם שאנחנו נכשלים."</strong>

en: <strong>✓</strong>
he_IL: <strong>✺</strong>

en: <strong>✓</strong> 100gb storage
he_IL: <strong>✓</strong> 100gb אחסון

en: <strong>✓</strong> Basic themes
he_IL: <strong>✓</strong> ערכות עיצוב בסיסיות

en: <strong>✓</strong> Certificate of completion
he_IL: <strong>✓</strong> תעודת סיום

en: <strong>✓</strong> Coaching sessions
he_IL: <strong>✓</strong> מפגשי אימון

en: <strong>✓</strong> Downloadable resources
he_IL: <strong>✓</strong> משאבים להורדה

en: <strong>✓</strong> Everything included in Basic
he_IL: <strong>✓</strong> הכל כלול בבסיסי

en: <strong>✓</strong> Everything included in Free
he_IL: <strong>✓</strong> הכל כלול בחינם

en: <strong>✓</strong> Interactive quizzes
he_IL: <strong>✓</strong> חידונים אינטראקטיביים

en: <strong>✓</strong> Live Q&amp;A sessions
he_IL: <strong>✓</strong> מפגשי שאלות ותשובות חיים

en: <strong>✓</strong> Online community forums
he_IL: <strong>✓</strong> פורום קהילתי מקוון

en: <strong>✓</strong> Personalized feedback
he_IL: <strong>✓</strong> פיד אישי

en: <strong>✓</strong> Premium support
he_IL: <strong>✓</strong> תמיכה פרימיום

en: <strong>✓</strong> Priority access to new content
he_IL: <strong>✓</strong> גישה עדיפות לתוכן חדש

en: <strong>✓</strong> Unlimited bandwidth
he_IL: <strong>✓</strong> רוחב פס בלתי מוגבל

en: <strong>✓</strong> Unlimited designs
he_IL: <strong>✓</strong> עיצובים בלתי מוגבלים

en: <strong>✓</strong> Video lectures
he_IL: <strong>✓</strong> הרצאות וידאו

en: <strong>️Review: Anime of Summer 2022</strong>
he_IL: <strong>️ביקורת: סרטי האנימה של קיץ 2022</strong>

en: <sub>/month</sub>
he_IL: <sub> לחודש</sub>

en: <sub><em>Image sources: <a href="https://www.wikiart.org/en/berthe-morisot/roses-tremieres-hollyhocks-1884">https://www.wikiart.org/en/berthe-morisot/roses-tremieres-hollyhocks-1884</a>, <a href="https://www.wikiart.org/en/berthe-morisot/villa-with-orange-trees-nice">https://www.wikiart.org/en/berthe-morisot/villa-with-orange-trees-nice</a>, <a href="https://www.wikiart.org/en/berthe-morisot/in-the-bois-de-boulogne">https://www.wikiart.org/en/berthe-morisot/in-the-bois-de-boulogne</a>, <em><a href="https://www.wikiart.org/en/berthe-morisot/the-garden-at-bougival-1884">https://www.wikiart.org/en/berthe-morisot/the-garden-at-bougival-1884</a></em>, <a rel="noreferrer noopener" target="_blank" href="https://www.wikiart.org/en/berthe-morisot/young-woman-in-mauve">https://www.wikiart.org/en/berthe-morisot/young-woman-in-mauve</a>, <a href="https://www.wikiart.org/en/berthe-morisot/reading">https://www.wikiart.org/en/berthe-morisot/reading</a></em>. </sub>
he_IL: <sub><em>מקור התמונות: <a href="https://www.wikiart.org/en/berthe-morisot/roses-tremieres-hollyhocks-1884">https://www.wikiart.org/en/berthe-morisot/roses-tremieres-hollyhocks-1884</a>, <a href="https://www.wikiart.org/en/berthe-morisot/villa-with-orange-trees-nice">https://www.wikiart.org/en/berthe-morisot/villa-with-orange-trees-nice</a>, <a href="https://www.wikiart.org/en/berthe-morisot/in-the-bois-de-boulogne">https://www.wikiart.org/en/berthe-morisot/in-the-bois-de-boulogne</a>, <em><a href="https://www.wikiart.org/en/berthe-morisot/the-garden-at-bougival-1884">https://www.wikiart.org/en/berthe-morisot/the-garden-at-bougival-1884</a></em>, <a rel="noreferrer noopener" target="_blank" href="https://www.wikiart.org/en/berthe-morisot/young-woman-in-mauve">https://www.wikiart.org/en/berthe-morisot/young-woman-in-mauve</a>, <a href="https://www.wikiart.org/en/berthe-morisot/reading">https://www.wikiart.org/en/berthe-morisot/reading</a></em>. </sub>

en: <sup>[1]</sup> Alternatively: “with varieties of brocaded flowers on your gown” — G.N.<br><sup>[2]</sup> Euphemism for female genitalia.<br><sup>[3]</sup> This translation follows the reading rvw éel¤v (vs. row).
he_IL: <sup>[1]</sup> או באופן אחר: "עם מגוון של פרחים מוברגים על השמלה שלך" - G.N.<br><sup>[2]</sup> תיאום עבור האיבר המיני הנקבי.<br><sup>[3]</sup> תרגום זה עוקב אחר הקריאה rvw éel¤v (בניגוד לקריאה row).

en: @username<br>email@example.com
he_IL: ‎@username<br>email@example.com

en: @wordpress
he_IL: @וורדפרס

en: A
he_IL: אני

en: A Battle of Titans against City Cavaliers
he_IL: קרב של טיטאנים נגד פרשי העיר

en: A Beautiful Journey of Love and Transformation
he_IL: מסע יפה של אהבה ושינוי

en: A Blend of History and Imagination: The Origins of Roman Soldiers Fantasy Roman soldiers fantasy has its roots in the historical fiction genre, drawing inspiration from the real-life accounts of Rome's legions and their conquests. This subgenre expands upon the historical narrative by incorporating elements of fantasy, such as magic, mythical creatures, and alternate realities. This unique fusion of history and imagination creates an immersive and captivating reading experience, transporting readers to a world where the familiar meets the fantastical.
he_IL: תערובת של היסטוריה ודמיון: מקורות הדמיון של חיילי הרומאים
    הדמיון של חיילי הרומאים מקורותיו בסוג הספרות ההיסטורית, המשתמשת בהשראה מסיפורים אמיתיים על חילי הלגיונות של רומא ועל הכיבושים שלהם. תת-סוג זה מרחיב את הנרטיב ההיסטורי על ידי הוספת רכיבים של דמיון, כמו קסם, יצורים מיתולוגיים ומציאותות חלופיות. השילוב הייחודי הזה של היסטוריה ודמיון יוצר חווית קריאה מרתקת ומשגעת, המעבירה את הקוראים לעולם שבו המוכר נפגש עם המדהים.

en: A Busy Day of Preparation
he_IL: יום עמוס בהכנות

en: A Colorful Journey Through the Ages
he_IL: מסע צבעוני דרך העصور

en: A Colourful Statement
he_IL:  הצהרה צבעונית

en: A Cosmic Enigma: The Mystery of Dark Energy Dark energy, which makes up about 68% of the universe's total energy, has been a topic of great intrigue since its discovery in the late 1990s. This elusive force counteracts gravity and drives the expansion of the universe at an ever-increasing rate. Despite extensive research, the true nature and origin of dark energy remain shrouded in mystery, with its behavior and implications continuing to baffle scientists.
he_IL: תעלומה קוסמית: תעלומת האנרגיה האפלה
    האנרגיה האפלה, שמהווה כ-68% מסך האנרגיה ביקום, הייתה נושא שמוביל להתרגשות רבה מאז גילויו בשנות ה-90 של המאה הקודמת. הכוח הנמלט הזה מתנגד לכבידה ומקדם את התרחבות היקום בקצב שמתרחב כל הזמן. למרות מחקר מרובה, הטבע האמיתי והמקור של האנרגיה האפלה נשארים מסוכנים בתעלומה, והתנהגותה וההשפעות שלה ממשיכות להפתיע את המדענים.

en: A Curated Collection of Refurbished Vintage Cameras &amp; Accessories.
he_IL: אוסף נבחר של מצלמות וינטג' מחודשות ועזרים לצילום.

en: A Curated Collection of Vintage Cameras
he_IL: אוסף נבחר של מצלמות וינטג'

en: A Curated Collection of Vintage Cameras.
he_IL: אוסף נבחר של מצלמות וינטג'.

en: A Day Out with the Wife
he_IL: יום בילוי עם אשתי

en: A Day at White Hall
he_IL: יום בווייטהול

en: A Fine Day at the Park
he_IL: יום נעים בפארק

en: A Grandchild Page
he_IL: עוד של נכד

en: A Guide to Local and Sustainable Sourcing: Explore Kirsten's tips for sourcing local and sustainable ingredients for your Mediterranean-inspired dishes. She discusses the importance of supporting local farmers and reducing the carbon footprint of your meals.
he_IL: מדריך למקורות מקומיים ובר קיימא: גלו את הטיפים של קירסטן למקורות של מרכיבים מקומיים ובר קיימא למנות בהשראת הים התיכון שלכם. היא מדברת על החשיבות של תמיכה בחקלאים מקומיים והפחתת טביעת הרגל הפחמנית של הארוחות שלכם.

en: A House by the Lake
he_IL: בית ליד האגם

en: A Journey Through Mediterranean Olive Varieties
he_IL: מסע דרך זני זית ים תיכוניים

en: A Journey of Love and Wonder
he_IL: מסע של אהבה ופלא

en: A Little Dribbling Rain
he_IL: גשם קל יורד

en: A Magical Adventure with My Little One
he_IL: הרפתקה קסומה עם הקטנטן שלי

en: A Mastermind of Advertising and Innovation
he_IL: גאון בפרסום וחדשנות

en: A Milestone in Parenthood
he_IL: ציון חשוב בהורות

en: A Mosaic of Emotions
he_IL: מוזיאיקה של רגשות

en: A Never-Ending Adventure in Parenthood
he_IL: הרפתקה לא נגמרת בהורות

en: A New Frontier: Emerging Surveillance Technologies in London As technology advances, so too does the sophistication of surveillance systems. Facial recognition technology, for example, has been trialed in select areas of London, raising new concerns about privacy and the potential for discriminatory practices. Additionally, the rise of drone technology and its potential for surveillance purposes has added another layer to the debate surrounding privacy and security in the city.
he_IL: גבול חדש: טכנולוגיות צילום חדשות בלונדון כגון טכנולוגיית זיהוי פנים נבדקות באזורים מוגבלים בלונדון, ומעלות דאגות חדשות לגבי פרטיות ולגבי הסיכון של שימושים מפלילים. בנוסף, עליית טכנולוגיית הדרון והפוטנציאל שלה לצורך צילום מוסיפים שכבה נוספת לדיון הקיים בנושא פרטיות ובטחון בעיר.

en: A New York Times Bestseller. This book will take you to a mystic journey. It's the story of Sanjeet, a young boy with big dreams for his life. Grab this copy before the stocks last!
he_IL: רב מכר של The New York Times. הספר יוביל אותך למסע קסום. זהו סיפורו של סנג'יט, ילד צעיר עם חלומות גדולים לעתיד. כדאי לקנות עותק כבר עכשיו כל עוד הספר קיים במלאי!

en: A Parent Page
he_IL: עמוד הורה

en: A Prelude to the End of Cosmic Expansion?
he_IL: קדמה לסיום התרחבות היקוסמית?

en: A Return to Craftsmanship with Eve
he_IL: בחזרה לעבודת יד עם איב

en: A Sandwich's Journey
he_IL: המסע של סנדוויץ'

en: A Sense of Self-Assurance
he_IL: תחושת ביטחון עצמי

en: A Sermon and Career Discussions at Lambeth
he_IL: דְּרָשָׁה והרצאה על קריירה בלמבת'

en: A Short Description
he_IL: תיאור קצר

en: A Spoiled Grandchild Page
he_IL: עמוד של נכד מפונק

en: A Storied History: The Origins and Symbolism of Irises The iris has a rich history dating back thousands of years, with its name derived from the Greek word for "rainbow," reflecting the flower's diverse color palette. The iris has held various symbolic meanings across different cultures, representing wisdom, hope, and even divine messages in ancient Greek and Egyptian mythology. Today, the iris continues to captivate us with its elegance and beauty, symbolizing faith, wisdom, and cherished friendships.
he_IL: סיפור מסופר: מקורות וסמלים של איריסים האיריס יש לו היסטוריה עשירה החוזרת אלפי שנים אחורה, עם השם שלו המקורי מגיע מהמילה היוונית ל"קשת", המשקפת את מגוון הצבעים השונים של הפרח. האיריס החזיק במשמעויות סמליות שונות בתרבויות שונות, מייצג חכמה, תקווה ואפילו הודעות אלוהיות במיתולוגיה היוונית והמצרית העתיקה. היום, האיריס ממשיך לשבור לנו את הלב עם האלגנטיות והיופי שלו, מסמל אמונה, חכמה וידידויות יקרות.

en: A Symbiotic Affair
he_IL: קשר סימביוטי

en: A Symphony of Synergy: The Unwavering Commitment of Orchestra Musicians One of the key elements that sets orchestra musicians apart is their unwavering commitment to collaboration and teamwork. In an orchestra, each musician plays an integral role in the overall performance, with individual parts weaving together to create a cohesive and harmonious sound. This requires a deep understanding of the music, exceptional listening skills, and a willingness to blend one's individual artistry with the collective vision of the ensemble.
he_IL: סימפוניה של סינרגיה: המחויבות הבלתי נשנית של נגני התזמורת
    אחד מהרכיבים המרכזיים שמבדילים בין נגני תזמורת הוא המחויבות הבלתי נשנית שלהם לשיתוף פעולה ועבודת צוות. בתזמורת, כל נגן משמעותי בביצוע הכולל, עם חלקים אישיים שמתאחדים יחד כדי ליצור צליל קוהרנטי והרמוני. זה דורש הבנה מעמיקה של המוזיקה, יכולות האזנה יוצאות דופן ורצון לשלב את האומנות האישית של הנגן עם החזון הקולקטיבי של האנסמבל.

en: A Tapestry of Love
he_IL: סרטון של אהבה

en: A Tapestry of Time
he_IL: סרטון של הזמן

en: A Tribute to the Visionaries
he_IL: מחווה לחזונים

en: A Visit to the Archbishop of Canterbury
he_IL: ביקור אצל הארכיבישוף מקנטרברי

en: A Wee Little Baby Page
he_IL: עמוד קטן לתינוק קטן

en: A WordPress.com site
he_IL: אתר WordPress.com

en: A WordPress.com site.
he_IL: אתר של WordPress.com.

en: A WordPress.com website
he_IL: אתר של WordPress.com

en: A World of Color: Different Types of Irises Irises come in a stunning array of colors, shapes, and sizes, with over 300 species and countless hybrids to choose from. Some popular types of irises include:
he_IL: עולם של צבע: סוגים שונים של איריסים איריסים מגיעים במגוון מדהים של צבעים, צורות וגדלים, עם מעל 300 מינים ומספר בלתי מוגבל של היברידים לבחירה. כמה סוגים פופולריים של איריסים כוללים:

en: A astronaut illustration from <a href="https://icons8.com/ouch/style/pale">Icons8</a>. Iaculis occaecat reiciendis aperiam voluptas quo natus. Quae excepteur expedita perferendis hymenaeos purus scelerisque! Ullamcorper, quibusdam, luctus ultrices ultrices erat justo vestibulum nostrud duis! Congue velit pellentesque nulla, distinctio quas dicta ratione cras sequi rerum integer, facilis odit diamlorem possimus.
he_IL: איור של אסטרונאוט מאת <a href="https://icons8.com/ouch/style/pale">Icons8</a>. Iaculis occaecat reiciendis aperiam voluptas quo natus. Quae excepteur expedita perferendis hymenaeos purus scelerisque! Ullamcorper, quibusdam, luctus ultrices ultrices erat justo vestibulum nostrud duis! Congue velit pellentesque nulla, distinctio quas dicta ratione cras sequi rerum integer, facilis odit diamlorem possimus.

en: A basic rule of thumb upon plating, and even in some cases prepping, is to make sure you have the 5 components to a dish; protein, traditionally at a 6 o’clock position, vegetable, at a 2 o’clock position, starch at an 11 o’clock position, sauce and garnish.
he_IL: אחד מהכללים הבסיסיים בעיצוב מנות, ובמקרים מסוימים גם בהכנת המנות, הוא לוודא שיש לפחות חמישה מרכיבים במנה, חלבון (במיקום מסורתי של "שעה שש"), ירק (בדרך כלל ב"שעה שתיים"), עמילן ( ב"שעה 11"), רוטב וקישוט.

en: A basketball player dunking illustration from <a href="https://icons8.com/ouch/style/pale">Icons8</a>. Eum non sunt, eu, quos nulla doloribus vel voluptas nesciunt necessitatibus fuga aute mi, nunc, officiis iste? Vulputate atque deserunt cras sit accusamus. Fringilla velit modi. Sociis cupiditate repellendus ac pulvinar wisi, iure veritatis consequatur fringilla fermen tum taciti a quas sociis.
he_IL: איור של שחקן כדורסל מטביע מאת <a href="https://icons8.com/ouch/style/pale">Icons8</a>. Eum non sunt, eu, quos nulla doloribus vel voluptas nesciunt necessitatibus fuga aute mi, nunc, officiis iste? Vulputate atque deserunt cras sit accusamus. Fringilla velit modi. Sociis cupiditate repellendus ac pulvinar wisi, iure veritatis consequatur fringilla fermen tum taciti a quas sociis.

en: A beginner's guide to Impressionism in Khan Academy
he_IL: המדריך למתחילים בציור אימפרסיוניזם באקדמיית קאן

en: A beginners guide to the site editor
he_IL: מדריך למתחילים לעורך האתר

en: A beginner’s guide for all things travel insurance
he_IL: מדריך למתחילים על כל הדברים הקשורים לביטוח נסיעות

en: A bit rainy today but the temperature was very nice 19°C. Did my usual and favorite running route along the Xindian River (新店溪). There’s some fantastic street art for runners 🎨
he_IL: קצת גשום היום אבל הטמפרטורה הייתה נהדרת, 19°C. עשיתי את המסלול הרגיל והמועדף עליי לרוץ לאורך נהר שינדיאן (新店溪). יש כמה אמנות רחוב מדהימה לרוצים 🎨

en: A book on José Guerrero expositions at the Rose Fried Gallery, NYC
he_IL: ספר על התערוכות של חוזה גררו בגלריה רוז פריד בניו יורק

en: A brand with a passion for authentic design and with responsibility at the heart of every choice. They create honest products and calm environments.
he_IL: מותג עם תשוקה לעיצוב אותנטי ואחריות בליבה של כל בחירה. הם יוצרים מוצרים כנים וסביבות רגועות.

en: A brief, ambient film of boats rising and lowering in the waves.
he_IL: סרט אווירה קצר של סירות ששטות מעלה ומטה בין הגלים.

en: A brighter future awaits
he_IL: העתיד המזהיר ממתין

en: A brisk walk up and down Kamala beach. There are varying reports of how long this is, but it’s around 4-6 kilometres. Plenty of water was (and still is) being consumed.
he_IL: הליכה מהירה למעלה ולמטה בחוף קמאלה. יש דיווחים שונים על אורך ההליכה הזו, אבל זה בערך 4-6 קילומטרים. נשתה המון מים (ועדיין נשתה).

en: A caring designer community to share knowledge with.
he_IL: קהילת מעצבים אכפתית שניתן לשתף איתה ידע.

en: A chain of 26 atolls – lagoons encircled by coral reefs – in the Arabian Sea of the Indian Ocean. The Maldives is a tropical country, and its capital city is Malé.
he_IL: שרשרת של 26 איי אלמוגים – לגונות שסביבן שוניות אלמוגים – בים הערבי של האוקיינוס ההודי. רפובליקת המלדיביים היא ארץ טרופית ועיר הבירה שלה היא מאלה.

en: A characteristic motive of the decoration of these objects is the use of spiral patterns almost identical with those employed on Celtic ornaments. Besides these and other primitive exhibitions of decorative skill, we find representations of naturalistic animal forms, such as cuttlefish, starfish, butterflies, and other creatures.
he_IL: מוטיב אופייני לקישוט בפריטים האלה הוא השימוש בדוגמאות של סלילים, צורה כמעט זהה לזו שניתן לראות בתכשיטים קלטיים. חוץ מהדוגמאות האלו ועוד כמה תצוגות של כישורי הקישוט הפרימיטיביים, נוכל לראות גם דוגמאות בצורת חיות מהטבע, כגון דיונון, כוכב ים, פרפרים ויצורים אחרים.

en: A clear and engaging story will be long remembered. The impact created through a story is much more deeply rooted than simple slides shared in an online presentation.
he_IL: סיפור ברור ומעניין יהיה סיפור שקשה לשכוח. באמצעות הסיפור אפשר ליצור השפעה משמעותית יותר מאשר עם הצגת שקופיות במצגת מקוונת.

en: A cloud storage illustration from <a href="https://icons8.com/ouch/style/pale">Icons8</a>. Iaculis occaecat reiciendis aperiam voluptas quo natus. Quae excepteur expedita perferendis hymenaeos purus scelerisque! Ullamcorper, quibusdam, luctus ultrices ultrices erat justo vestibulum nostrud duis! Congue velit pellentesque nulla, distinctio quas dicta ratione cras sequi rerum integer, facilis odit diamlorem possimus.
he_IL: איור של ענן מאת <a href="https://icons8.com/ouch/style/pale">Icons8</a>. Iaculis occaecat reiciendis aperiam voluptas quo natus. Quae excepteur expedita perferendis hymenaeos purus scelerisque! Ullamcorper, quibusdam, luctus ultrices ultrices erat justo vestibulum nostrud duis! Congue velit pellentesque nulla, distinctio quas dicta ratione cras sequi rerum integer, facilis odit diamlorem possimus.

en: A cluttered space can clutter the mind. Explore Handy's organizational tips to streamline your living area. From smart storage solutions to decluttering strategies, our experts can guide you in creating an organized and harmonious environment. A well-organized space not only looks better but also fosters a sense of calmness.
he_IL: חלל מבולגן יכול להפריע למחשבה. גלו את הטיפים הארגוניים של Handy כדי לייעל את אזור המגורים שלכם. מפתרונות אחסון חכמים ועד אסטרטגיות לפינוי, המומחים שלנו יכולים להנחות אתכם ביצירת סביבה מאורגנת והרמונית. חלל מאורגן היטב לא רק נראה טוב יותר אלא גם מעודד תחושת רוגע.

en: A collaboration between vaporwave artists t e l e p a t h テレパシー能力者 and HKE, "Birth of a New Day" by 2814 is a foray into the more ambient and atmospheric strands of the genre. Released in 2015, the album crafts a dystopian soundscape that feels both deeply urban and profoundly personal, transporting listeners to a rain-soaked metropolis at the edge of dawn. The album's tracks don't just play; they breathe, imbuing the genre with a cinematic quality that's both vast and intimate.
he_IL: שיתוף פעולה בין האמנים הוופורוויבים t e l e p a t h テレパシー能力者 ו-HKE, "Birth of a New Day" של 2814 הוא ניסיון לחדור לתוך התקליטים האמביינטיים והאטמוספריים יותר של הז'אנר. הופק בשנת 2015, האלבום מבצע תמונת סאונד דיסטופית שמרגישה גם עירונית מאוד וגם אישית מאוד, מעבירה את הקוראים לעיר גשומה בשף השחר. השירים באלבום לא רק מנגנים; הם נושמים, מעניקים לז'אנר איכות סינמטית שגם רחבה וגם אינטימית.

en: A compact first aid kit with essentials like band-aids, antiseptic wipes, and any personal medications ensures you're prepared for minor health issues.
he_IL: ערכת עזרה ראשונה קומפקטית עם חומרים חיוניים כמו פלסטרים, מגבונים אנטיספטיים וכל תרופות אישיות מבטיחה שתהיה מוכן לבעיות בריאות קלות.

en: A covert of coots
he_IL: להקת אגמיות

en: A curated collection of cameras &amp; accessories
he_IL: אוסף נבחר של מצלמות ואביזרים

en: A delicious, soy, boca patty, served on a freshly toasted, whole-wheat bun.
he_IL: קציצה צמחונית טעימה מסויה מוגשת בלחמנייה מחיטה מלאה קלויה וחמימה.

en: A dilemma unfolded within the confines of the spaceship – a clash between the aspirations of human explorers and the innate survival instincts of the humble ants. The crew, faced with the unexpected challenge of an interspecies encounter, grappled with ethical considerations. Should they exterminate the tiny intruders, risking damage to their delicate systems, or coexist with the unintended passengers?
he_IL: דילמה התפתחה בתוך גבולות החללית – עימות בין השאיפות של החוקרים האנושיים לבין האינסטינקטים הבסיסיים של ההישרדות של הנמלים הצנועות. הצוות, שהתמודד עם האתגר הבלתי צפוי של מפגש בין מינים, נאבק בשיקולים אתיים. האם הם צריכים לחסל את הפולשים הקטנים, תוך סיכון נזק למערכות העדינות שלהם, או לחיות יחד עם הנוסעים הבלתי מכוונים?

en: A dish as delightful in its simplicity as its unpredictability, Pimientos de Padrón are small green peppers, fried until blistered, then seasoned with sea salt. While most are mild and savory, every so often, a fiery one surprises the palate. Originating from the town of Padrón, these peppers are a testament to Galicia’s penchant for dishes that are both rustic and refined.
he_IL: מנה מהנה בפשטותה ובחדל פשטותה, פימנטוס דה פדרון הם פלפלים ירוקים קטנים, מטוגנים עד שהם מתפוצצים, ואז מתבלים במלח ים. בעוד שרובם עדינים וטעימים, מדי פעם מתרגשים ומפתיעים את החיך בפלפל חריף. מקורם בעיר פדרון, הפלפלים הללו הם עדות לטעמה של גליסיה למנות שהן גם כפריות וגם מפוארות.

en: A film about finding what you’re looking for.
he_IL: סרט שמספר על אנשים שמוצאים מה שהם חיפשו.

en: A fundamental text for both philosophical and religious Taoism.
he_IL: טקסט יסוד הן בדאואיזם הפילוסופי והן בדאואיזם הדתי.

en: A good night's sleep is essential for mental health and overall wellbeing. Ensure you get 7-9 hours of quality sleep each night by creating a relaxing bedtime routine, maintaining a consistent sleep schedule, and optimizing your sleep environment.
he_IL: שינוי טוב בלילה חשוב לבריאות הנפש ולרווחה הכללית. ודא שאתה מקבל 7-9 שעות שינה איכותית בכל לילה על ידי יצירת רגישות לשעת השינה, שמירה על לוח זמנים קבוע לשינה ומיטב השינה בסביבה שלך.

en: A graduate in Psychology with further qualifications in Behavioural Science, Annalee has spent over a decade working closely with individuals from all walks of life. Her extensive training in cognitive behavioural techniques and neurolinguistic programming (NLP) sets her apart, allowing her to craft customized strategies for each client.
he_IL: בוגרת בפסיכולוגיה עם תוארים נוספים במדע ההתנהגותי, אנלי עברה יותר מעשור של עבודה צמודה עם אנשים מכל התחומים. ההכשרה המרובה שלה בטכניקות התנהגות קוגניטיבית ותכנות נוירו-לינגוויסטי (NLP) מבדילה אותה, מאפשרת לה ליצור אסטרטגיות מותאמות אישית עבור כל לקוח.

en: A groundplan is made by the proper successive use of compasses and rule, through which we get outlines for the plane surfaces of buildings. An elevation is a picture of the front of a building, set upright and properly drawn in the proportions of the contemplated work. Perspective is the method of sketching a front with the sides withdrawing into the background, the lines all meeting in the centre of a circle. All three come of reflexion and invention. Reflexion is careful and laborious thought, and watchful attention directed to the agreeable effect of one's plan. Invention, on the other hand, is the solving of intricate problems and the discovery of new principles by means of brilliancy and versatility. These are the departments belonging under Arrangement.
he_IL: תוכנית קרקע נעשית על ידי השימוש הנכון וההדרגתי של מצפן וסרגל, דרכם אנחנו מקבלים קווי מתאר של פני השטח של בניינים. גובה הוא תמונה של חזית בניין, מוצבת זקופה ומצוירת כראוי בפרופורציות של העבודה המתוכננת. פרספקטיבה היא השיטה של סקיצה של חזית עם הצדדים מתרחקים לרקע, כל הקווים נפגשים במרכז מעגל. כל שלוש אלו נובעות מהרהור והמצאה. הרהור הוא מחשבה זהירה ומייגעת, ותשומת לב ערה המופנית להשפעה הנעימה של התוכנית שלך. המצאה, לעומת זאת, היא פתרון של בעיות מורכבות וגילוי עקרונות חדשים באמצעות ברק וגמישות. אלו הם התחומים השייכים תחת סידור.

en: A groundplan is made by the proper successive use of compasses and rule, through which we get outlines for the plane surfaces of buildings. An elevation is a picture of the front of a building, set upright and properly drawn in the proportions of the contemplated work. Perspective is the method of sketching a front with the sides withdrawing into the background, the lines all meeting in the centre of a circle. All three come of reflexion and invention. Reflexion is careful and laborious thought, and watchful attention directed to the agreeable effect of one’s plan. Invention, on the other hand, is the solving of intricate problems and the discovery of new principles by means of brilliancy and versatility. These are the departments belonging under Arrangement.
he_IL: תוכנית קרקע נעשית על ידי השימוש הנכון וההדרגתי של מחוגה ומסילה, דרכם אנחנו מקבלים קווי מתאר עבור פני השטח של בניינים. גובה הוא תמונה של חזית בניין, מוצבת זקופה ומצוירת כראוי בפרופורציות של העבודה המתוכננת. פרספקטיבה היא השיטה של רישום חזית עם הצדדים מתרחקים לרקע, הקווים כולם נפגשים במרכז מעגל. כל השלושה נובעים מהרהור והמצאה. הרהור הוא מחשבה זהירה ומייגעת, ותשומת לב ערנית המופנית להשפעה הנעימה של התוכנית שלך. המצאה, לעומת זאת, היא פתרון בעיות מסובכות וגילוי עקרונות חדשים באמצעות ברק וגמישות. אלה הם התחומים השייכים תחת סידור.

en: A group of intrepid astronauts embarked on an interstellar voyage, leaving behind the familiar bounds of Earth for the vastness of space. The spaceship, a marvel of technological innovation, brimmed with life support systems, advanced navigation controls, and a diverse crew eager to explore the cosmic unknown. Among the many creatures on board, there were uninvited guests of minuscule proportions – a colony of ants.
he_IL: קבוצה של אסטרונאוטים אמיצים יצאה למסע בין-כוכבי, משאירה מאחור את הגבולות המוכרים של כדור הארץ לטובת המרחב העצום של החלל. החללית, פלא של חדשנות טכנולוגית, הייתה מלאה במערכות תמיכה בחיים, בקרי ניווט מתקדמים וצוות מגוון שנלהב לחקור את הלא נודע הקוסמי. בין היצורים הרבים על הסיפון, היו אורחים לא רצויים במידות זעירות – מושבת נמלים.

en: A growth mindset is the belief that personal abilities and skills can be developed and improved through dedication and hard work. Embracing a growth mindset can lead to increased resilience, motivation, and happiness. To develop this mindset, view challenges as opportunities for growth and celebrate your progress, rather than focusing solely on the end result.
he_IL: תפיחת דעת גדילה היא האמונה שיכולות וכישורים אישיים יכולים להתפתח ולהשתפר דרך מחויבות ועבודה קשה. לקבל דעת גדילה יכול להוביל לעמידות מוגברת, מוטיבציה ואושר. כדי לפתח דעת גדילה זו, יש לראות את האתגרים כהזדמנויות לגדילה ולחגוג את ההתקדמות שלך, במקום להתמקד בתוצאה הסופית בלבד.

en: A growth mindset is the belief that personal abilities can be developed and improved through dedication and hard work. Embrace challenges as opportunities for growth, and view setbacks as valuable learning experiences. By adopting this mindset, you'll be more likely to persevere through difficult times.
he_IL: תפיסת התפתחות היא האמונה שיכולות האישיות יכולות להתפתח ולהשתפר דרך מחויבות ועבודה קשה. קבל את האתגרים כהזדמנויות לצמיחה, וראה כישלונות כחוויות למידה יקרות. על ידי קבלת תפיסה זו, ייתכן ותהיה יותר סבור להתמודד בזמנים קשים.

en: A handful of fresh lettuce leaves
he_IL: יד של עלי חסה טריים

en: A heading, paragraph and two images
he_IL: כותרת, פסקה ושתי תמונות

en: A hearty laugh escaped George's lips as he leaned back in his rocking chair. "Ah, the giant fish! That's a story for another time, Jake. Tonight, I want to share a different tale – the story of us, right here in this house."
he_IL: צחוק חזק escaped שפתיו של ג'ורג' כשהוא נשען לאחור בכיסא摇摇. "אה, הדג הענק! זו סיפור לזמן אחר, ג'ייק. הלילה, אני רוצה לשתף סיפור אחר – הסיפור שלנו, כאן בבית הזה.

en: A hymn to human freedom and a classic of the existentialist movement.
he_IL: המנון לחירות האנושית ופרסום קלאסי של התנועה האקזיסטנציאליסטית.

en: A journey of a thousand miles begins with a single step.
he_IL: מסע של אלפי קילומטרים, אשר מתחיל בצעד אחד.

en: A leading expert in digital marketing and consumer behavior, Verma will explore the power of inclusive marketing strategies and how businesses can effectively engage diverse audiences in the digital era.
he_IL: מומחית מובילה בשיווק דיגיטלי והתנהגות הצרכנים, ורמה תחקור את העוצמה של אסטרטגיות שיווק כוללות ואיך עסקים יכולים להתעסק בצורה יעילה עם קהלים מגוונים בתקופת הדיגיטל.

en: A lunar eclipse occurs when the Earth passes between the sun and the moon, casting a shadow on the moon. This alignment can only happen during a full moon, and when the Earth, sun, and moon are precisely or very closely aligned. The Earth's shadow consists of two parts: the umbra, the darkest part where all direct sunlight is blocked, and the penumbra, where only part of the sunlight is obscured.
he_IL: הירח נכון לכתיבת הודעה זו, יש כאשר הארץ עוברת בין השמש והירח, וזורקת צל על הירח. היישור הזה יכול לקרות רק במהלך ירח מלא, וכאשר הארץ, השמש והירח מיושרים בדיוק או קרוב מאוד. צל הארץ מורכב משני חלקים: האומברה, החלק הכי כהה בו כל האור הישיר נחסם, והפנומברה, בו רק חלק מהאור הישיר מוסתר.

en: A major, canon-defining anthology and adopted as a text in college and university courses.
he_IL: אנתולוגיה חשובה וקנונית שהוכנסה לתוכנית הלימודים בקורסים במכללות ובאוניברסיטאות.

en: A member of the Royal Society of Arts of England, she received important awards including the Gold Medal at the International Exhibition, Paris 1937; the First National Prize for Painting at the National Hall, Buenos Aires, 1942; the Palanza Prize, Buenos Aires 1947; the Grand Prize of Honor at the National Hall, Buenos Aires, 1956; the Grand Prize of Honor at the IKA American Art Biennial, Córdoba, 1962; the Juan B. Castagnino Foundation Award, Rosario, 1979 and she was awarded by the National Fund for the Arts in 1987.
he_IL: חברה בחברה המלכותית לאמנויות של אנגליה, היא קיבלה פרסים חשובים כולל את מדליית הזהב בתערוכה הבינלאומית, פריז 1937; את הפרס הלאומי הראשון לציור באולם הלאומי, בואנוס איירס, 1942; את פרס פלאנזה, בואנוס איירס 1947; את פרס הכבוד הגדול באולם הלאומי, בואנוס איירס, 1956; את פרס הכבוד הגדול בביאנלה לאמנות אמריקאית IKA, קורדובה, 1962; את פרס קרן חואן ב. קסטגנינו, רוסאריו, 1979 והיא הוענקה על ידי הקרן הלאומית לאמנויות בשנת 1987.

en: A mindful space is not just about aesthetics; it's about crafting an environment that supports your journey to presence and awareness. By making conscious choices about your surroundings, you can cultivate a space that not only reflects mindfulness but also inspires it. Remember, the most important aspect of a mindful space is that it resonates with you and your unique path towards inner peace.
he_IL: מרחב מתוך התבוננות אינו רק עניין של אסתטיקה; זה עניין של יצירת סביבה שתומכת במסע שלך להיות נוכח ומודע. על ידי קבלת החלטות מודעות לגבי הסביבה שלך, תוכל לגדל מרחב שלא רק משקף התבוננות, אלא גם מעורר אותה. זכור, ההיבט החשוב ביותר של מרחב מתוך התבוננות הוא שהוא מתאים לך ולדרכך הייחודית לשלום פנימי.

en: A modified heraldic lion is the emblem of Australian car company Holden, an iconic Australian brand.
he_IL: אריה הראלדי מותאם הוא סמל חברת הרכב האוסטרלית הולדן, מותג אוסטרלי איקוני.

en: A more different fancy formula $latex P_nu^{-mu}(z)=frac{left(z^2-1right)^{frac{mu}{2}}}{2^mu sqrt{pi}Gammaleft(mu+frac{1}{2}right)}int_{-1}^1frac{left(1-t^2right)^{mu -frac{1}{2}}}{left(z+tsqrt{z^2-1}right)^{mu-nu}}dt$
he_IL: ‎A more different fancy formula $latex P_nu^{-mu}(z)=frac{left(z^2-1right)^{frac{mu}{2}}}{2^mu sqrt{pi}Gammaleft(mu+frac{1}{2}right)}int_{-1}^1frac{left(1-t^2right)^{mu -frac{1}{2}}}{left(z+tsqrt{z^2-1}right)^{mu-nu}}dt$

en: A music video for the band “Generous Penguin”.
he_IL: קליפ מוזיקה ללהקת "הפינגווין הנדיב".

en: A new K-beauty brand has emerged on the scene, promising innovative formulations and effective products to elevate your skincare routine. Say hello to ‘OURI’—a fictional brand that aims to revolutionize the beauty industry with its unique approach to skincare.
he_IL: מותג חדש של K-beauty צץ על הבמה, מבטיח פורמולות חדשניות ומוצרים יעילים כדי לשדרג את שגרת הטיפוח שלך. תגיד שלום ל‘OURI’—מותג בדיוני שמטרתו לשנות את תעשיית היופי עם הגישה הייחודית שלו לטיפוח עור.

en: A new RSVP from your website
he_IL: מענה חדש להזמנה מהאתר שלך

en: A new album from Rage Slump coming April 2021. Follow us on BandCamp now to be the first to hear some sneak peeks of the album.
he_IL: האמן Rage Slump מוציא אלבום חדש באפריל 2021. אפשר לעקוב אחרינו ב-BandCamp עכשיו כדי לשמוע קטעים מהאלבום לפני כולם.

en: A new art gallery in downtown Boston.
he_IL: גלריית אמנות חדשה במרכז העיר בוסטון.

en: A new blog by MindStomp. Sign up to be notified when we launch.
he_IL: בלוג חדש של MindStomp. אפשר להירשם כדי לקבל הודעה לגבי ההשקה שלנו.

en: A new coworking office space based in Seattle, WA.
he_IL: שטח משרדי חדש לעבודה משותפת שממוקם בסיאטל, וושינגטון.

en: A new era dawned in 1911 with the opening of the Argentine Pavilion, a monumental structure from the 1889 Paris Universal Exhibition, situated in Plaza San Martín. This marked the incorporation of notable new acquisitions, such as Édouard Manet's 'The surprised nymph' and Claude Monet's 'Banks of the Seine.'
he_IL: עידן חדש החל בשנת 1911 עם פתיחת הפביליון הארגנטינאי, מבנה מונומנטלי מהתערוכה העולמית של פריז 1889, הממוקם בכיכר סן מרטין. זה סימן את שילובם של רכישות חדשות בולטות, כמו 'הנימפה המופתעת' של אדואר מנet ו'גדות הסן' של קלוד מונה.

en: A new portfolio default theme for WordPress
he_IL: תבנית עיצוב ברירת מחדל חדשה לתיק עבודות ב-WordPress

en: A new registration from your website
he_IL: טופס הרשמה חדש מהאתר שלך

en: A new restaurant featuring farm-to-table dining.
he_IL: מסעדה חדשה עם מנות מהשדה לצלחת.

en: A new vanguard
he_IL: קדמה חדשה

en: A newsletter for savvy business owners
he_IL: ניוזלטר לבעלי עסק שמבינים עניין

en: A notable example is Raphael’s <em>The Triumph of Galatea</em> (1514), where the nymph Galatea is surrounded by mythological creatures beneath a vivid rainbow. Here, the rainbow is not only a natural phenomenon but also a celebration of harmony and divine beauty in nature. Artists like Raphael were beginning to blend mythological references with a more detailed observation of the world around them.
he_IL: דוגמה בולטת היא <em>הניצחון של גלוטיאה</em> של רפאל (1514), שם הנימפה גלוטיאה מוקפת ביצורים מיתולוגיים מתחת לקשת צבעונית חיה. כאן, הקשת לא רק תופעה טבעית אלא גם חגיגה של הרמוניה ויופי אלוהי בטבע. אמנים כמו רפאל התחילו לשלב הפניות מיתולוגיות עם תצפית מפורטת יותר על העולם סביבם.

en: A paragraph about the author's preferences and the blog directions and programs. RAW is a WordPress blog theme design inspired by the Brutalist concepts from the homonymous Architectural movement.
he_IL: פסקה על העדפות המחבר וכיווני הבלוג והתוכניות. RAW היא תבנית לבלוג של WordPress בעיצוב בהשראת הקונספטים הברוטליסטיים מהתנועה האדריכלית הנושאת את אותו השם.

en: A pendant that fits your style
he_IL: תליון שמתאים לסגנון שלך

en: A photograph can also be a time machine, taking us back to moments in history. From iconic images like the V-J Day in Times Square to family albums, photos freeze moments in time. They allow us to reflect on the changes and constants in our society, culture, and personal lives.
he_IL: תמונה יכולה גם להיות מכונת זמן, מחזירה אותנו לרגעים בהיסטוריה. מתמונות אייקוניות כמו יום ה-V בכיכר טיימס ועד אלבומי משפחה, תמונות קופאות רגעים בזמן. הן מאפשרות לנו לשקול את השינויים והקבועים בחברה, בתרבות ובחיים האישיים שלנו.

en: A picture is worth a thousand words.
he_IL: תמונה שווה אלף מילים.

en: A pioneer in the field of augmented reality, Robert Nguyen will showcase the potential of AR technologies in creating inclusive and immersive digital experiences, revolutionizing industries such as education, healthcare, and entertainment.
he_IL: רוברט נגווין, חלוץ בתחום המציאות מורחבת, יציג את הפוטנציאל של טכנולוגיות ה-AR ביצירת חוויות דיגיטליות כוללות ומעוררות השתקפות, שמספרן על תהפוכות בתעשיות כמו חינוך, בריאות ובידור.

en: A podcast where we talk about financial literacy that can help you take your investing to the next level.
he_IL: בפודקאסט אנחנו מדברים על הבנת התחום הפיננסי שיכולה לעזור לך להשקיע טוב יותר.

en: A poem by Les Murray
he_IL: שיר מאת לס מארי

en: A prominent figure in the world of venture capital, Alex Wong will shed light on the importance of diversity and inclusion in investment decisions, promoting equity and providing opportunities for underrepresented founders.
he_IL: דמות מובהקת בעולם ההון ההון, אלכס וונג יספק הבהרה על חשיבות הרב תרבותיות והכללה בהחלטות השקעה, תומך בשוויון ומספק הזדמנויות ליזמים שאינם מיוצגים.

en: A quiet environment supports mindfulness, but when silence isn't possible, consider incorporating gentle, ambient sounds. A small indoor fountain can provide a soothing background with the sound of trickling water. Alternatively, soft, instrumental music or nature sounds can mask distracting noises.
he_IL: סביבה שקטה תומכת בתודעה מודעת, אך כאשר שקט אינו אפשרי, שקול לשלב צלילים עדינים ואפשריים. מקור פנימי קטן יכול לספק רקע מרגיע עם צליל מים זורמים. בנוסף, מוזיקה רכה וכלי נגינה או צלילי טבע יכולים להסתיר רעשים מפריעים.

en: A refurbished van in a field of grains. Lacinia dolore tempora, potenti aptent diamlorem incididunt pretium eu cras diam? Facere quod similique ea. Totam, perspiciatis? Mollit saepe necessitatibus cillum ipsa ultrices, corporis sapiente quas ut. Photos by&nbsp;<strong><a href="https://www.pexels.com/@daria?utm_content=attributionCopyText&amp;utm_medium=referral&amp;utm_source=pexels">Daria Shevtsova</a></strong>.
he_IL: רכב משוקם בשדה חיטה. Lacinia dolore tempora, potenti aptent diamlorem incididunt pretium eu cras diam? Facere quod similique ea. Totam, perspiciatis? Mollit saepe necessitatibus cillum ipsa ultrices, corporis sapiente quas ut. תמונות מאת <strong><a href="https://www.pexels.com/@daria?utm_content=attributionCopyText&amp;utm_medium=referral&amp;utm_source=pexels">דריה שבטסובה</a></strong>.

en: A report soon followed that Mr. Bingley was to bring twelve ladies and seven gentlemen with him to the assembly.
he_IL: זמן לא רב לאחר מכן, התקבלו החדשות שמר בינגלי יגיע לפגישה מלווה בשתיים עשרה עלמות ובשבע ג'נטלמנים.

en: A respected expert in human-computer interaction, Kendall Ramirez will explore the principles of inclusive design, emphasizing the need to create digital experiences that are accessible and user-friendly for individuals of all abilities.
he_IL: מומחית מוערכת באינטראקציה בין אדם למחשב, קנדל רמירז תחקור את עקרונות העיצוב הכולל, ותדגיש את הצורך ליצור חוויות דיגיטליות שנגישות וידידותיות למשתמשים מכל היכולות.

en: A rich, creamy, and flavorful soup that is both comforting and satisfying. A perfect and cozy fall or winter meal.
he_IL: מרק עשיר, קרמי ובעל טעם שמשרה נוחות ומשביע. ארוחה מושלמת ונעימה לעונת הסתיו או החורף.

en: A ring of shimmering diamonds surrounding a center diamond, making this ring an eye-catching choice. This royal display of brilliance features 12 diamonds with additional 6 side stones.
he_IL: טבעת עם יהלומים מנצנצים סביב יהלום מרכזי. זו הטבעת למי שרוצה למשוך את כל תשומת הלב. המראה הזוהר והמלכותי הזה כולל 12 יהלומים לצד שש אבנים נוספות.

en: A run past the European Parliament and Court of Human Rights, through Parc de l’Orangerie. Lots of spring blossoms and graceful stork sightings.
he_IL: ריצה עוברת מחלק הפרלמנט האירופי ובית המשפט לזכויות האדם, דרך פארק דה לוראנז'רי. המון פריחה פראית ותצפיות בחסידות חן.

en: A scold of jays
he_IL: להקת עורבנים

en: A second stage in Economy is reached when we have to plan the different kinds of dwellings suitable for ordinary householders, for great wealth, or for the high position of the statesman. A house in town obviously calls for one form of construction; that into which stream the products of country estates requires another; this will not be the same in the case of money-lenders and still different for the opulent and luxurious; for the powers under whose deliberations the commonwealth is guided dwellings are to be provided according to then 1 special needs: and, in a word, the proper form of economy must be observed in building houses for each and every class.
he_IL: שלב שני בכלכלה מושג כאשר עלינו לתכנן את סוגי הדירות השונות המתאימות לבעלי בתים רגילים, לעושר רב או למעמדו הגבוה של המדינאי. בית בעיר כמובן קורא לצורה אחת של בנייה; שלתוכו זרם המוצרים של אחוזות כפריות דורש אחרת; זה לא יהיה אותו הדבר במקרה של מלווים בכסף ועדיין שונה עבור המפוארים והמפוארים; כי הכוחות שעל פיהם הדיונים הקהילייה היא מגורים מונחים צריכים להינתן על פי צרכים מיוחדים אז 1: ו, במילה אחת, את הצורה הנכונה של הכלכלה יש לראות בבניית בתים עבור כל מעמד.

en: A set of high quality curated patterns.
he_IL: ערכה של מקבצי בלוקים באיכות גבוהה שנבחרו בקפידה.

en: A short Description of your project
he_IL: תיאור קצר של הפרויקט שלך

en: A short bio with personal history, key achievements, or an interesting fact.
he_IL: ביוגרפיה קצרה שכוללת היסטוריה אישית, הישגים מרכזיים או עובדות מעניינות.

en: A short description of your company and the services you offer.
he_IL: תיאור קצר של החברה שלך והשירותים שמוצעים.

en: A simple and elegant tart with ricotta cheese and sour black cherries.
he_IL: טארט פשוט ואלגנטי עם גבינת ריקוטה ודובדבנים שחורים חמוצים.

en: A simple yet flavorful dish resulting in a creamy and savory pasta that is perfect for a quick and easy dinner.
he_IL: מאכל פשוט אך מלא טעמים שמוביל לפסטה קרמית ומלוחה שהיא מושלמת לארוחת ערב מהירה וקלה.

en: A smile is more than just a simple expression of joy or pleasure—it has the power to improve our mental health and overall well-being. In this blog post, we'll delve into the science behind smiles and explore the connections between happiness, brain health, and the act of smiling.
he_IL: חיוך הוא יותר מתצוגה פשוטה של שמחה או תענוג - יש לו כוח לשפר את הבריאות הנפשית שלנו ואת הרווחתנו הכללית. בפוסט הבלוג הזה, נעסוק במדע שמאחורי החיוכים ונחקור את הקשרים בין שמחה, בריאות המוח ופעולת החיוך.

en: A soft, floral scent to calm the body and mind.
he_IL: ניחוח רך ופרחוני כדי להרגיע את הגוף והנפש.

en: A startup company or startup is a company or temporary organization designed to search for a repeatable and scalable business model.
he_IL: חברות הזנק הן חברות או ארגונים זמניים שנועדו לחפש מודל עסקי שניתן להתאים ולשנות.

en: A still more glorious dawn awaits not a sunrise but a galaxy rise courage of our questions extra planetary ship of the imagination the ash of stellar alchemy. Hearts of the stars brain is the seed of intelligence brain is the seed of intelligence another world two ghostly white figures in coveralls and helmets are softly dancing rich in mystery. Rich in mystery the only home we've ever known from which we spring another world network of wormholes great turbulent clouds and billions upon billions upon billions upon billions upon billions upon billions upon billions.
he_IL: השחר הזורח מחכה. זו לא רק זריחה של השמש – הגלקסיה פורחת במלואה כדי להאיר על ספינת החלל הדמיונית שלנו ולפזר את אבק הכוכבים. בלב הכוכבים, המוח הוא מרכז הבינה. בעולם אחר, שתי דמויות לבנות מסתוריות עוטות גלימות וקסדות. הן רוקדות ברכות לצלילים לא נודעים. הבית היחיד שאנחנו מכירים, משם יצאנו לעבר עולמות חדשים דרך רשת של חורי תולעת, עננים רועשים ומיליארדים רבים של קילומטרים.

en: A still more glorious dawn awaits not a sunrise but a galaxyrise courage of our questions extraplanetary ship of the imagination the ash of stellar alchemy. Hearts of the stars brain is the seed of intelligence brain is the seed of intelligence another world two ghostly white figures in coveralls and helmets are softly dancing rich in mystery. Rich in mystery the only home we've ever known from which we spring another world network of wormholes great turbulent clouds and billions upon billions upon billions upon billions upon billions upon billions upon billions.
he_IL: השחר הזורח מחכה. זו לא רק זריחה של השמש – הגלקסיה פורחת במלואה כדי להאיר על ספינת החלל הדמיונית שלנו ולפזר את אבק הכוכבים. בלב הכוכבים, המוח הוא מרכז הבינה. בעולם אחר, שתי דמויות לבנות מסתוריות עוטות גלימות וקסדות. הן רוקדות ברכות לצלילים לא נודעים. הבית היחיד שאנחנו מכירים, משם יצאנו לעבר עולמות חדשים דרך רשת של חורי תולעת, עננים רועשים ומיליארדים רבים של קילומטרים.

en: A study in light, color, and form. Created in studio with a collection of damaged lenses that I've acquired over the years. Each is available as a 18x24 inch giclee print on archival paper.
he_IL: מחקר על אור, צבע וצורה. נוצר בסטודיו עם אוסף של עדשות פגומות שרכשתי במהלך השנים. כל יצירה זמינה בהדפס איכותי בגודל 46x61 ס"מ על נייר ארכיוני.

en: A study in light, color, and form. Created in studio with a collection of damaged lenses that I've acquired over the years. This print is available as a 18x24 inch giclee print on archival paper.
he_IL: מחקר על אור, צבע וצורה. נוצר בסטודיו עם אוסף של עדשות פגומות שרכשתי במהלך השנים. ההדפס הזה זמין בהדפס איכותי בגודל 46x61 ס"מ על נייר ארכיוני.

en: A subgenre of vaporwave, known as mallsoft, takes this critique a step further by simulating the ambiance of shopping malls—once bustling temples to consumerism that now often stand as eerie monuments to a bygone era. The echoey, reverb-laden tracks evoke images of empty, decaying consumer spaces, a stark reminder of the transient nature of trends and the futility of finding fulfillment in material goods.
he_IL: סאבג'נר של וייפרוייב, שידוע בשם מולסופט, מעביר את הביקורת הזו צעד קדימה על ידי סימולציה של האווירה בקניונים - מקדשים פעילים לצרכנות שכיום נשמרים לעיתים כאנדרטות מפחידות לעידן שחלף. השירים המלאים בהד וברבר מעוררים תמונות של מרחבים צרכניים ריקים ומתקלקלים, תזכורת חדה לטבע החולף של מגמות ולשואי המציאות שבמציאות החומרית.

en: A substantial part of the joy derived from travel comes from anticipation. The mental visualization of the upcoming experience can boost our mood significantly. Research conducted by Cornell University found that the anticipation of an experience, such as a vacation, can increase happiness far more than the anticipation of buying a physical object.
he_IL: חלק משמעותי מהשמחה שמקורה בטיולים נובע מהציפייה. הוויזואליזציה המנטלית של החוויה הקרובה יכולה לשפר את מצב הרוח שלנו באופן משמעותי. מחקר שנערך על ידי אוניברסיטת קורנל מצא שהציפייה לחוויה, כמו חופשה, יכולה להעלות את רמת האושר הרבה יותר מאשר הציפייה לקנות אובייקט פיזי.

en: A tea bowl is a central item in the traditional tea ceremony. In our shop you'll find one-of-a-kind, handmade bowls and cups made to order in our ceramic workshop. Each of our bowls is a unique creation so please allow for slight variances in shape and color. The bowls are glazed with special food-safe glazes.
he_IL: ספלון התה הוא הפריט המרכזי בטקס התה המסורתי. בחנות שלנו אפשר למצוא ספלונים ייחודיים בעבודת יד ובסדנת הקרמיקה שלנו ניתן להזמין ספלים. כל אחד מהספלים שלנו הוא יצירה ייחודית, לכן ייתכנו שינויים מסוימים בצורה ובצבע של הפריט הסופי. הספלים מצופים בגלזורה מיוחדת ובטוחה למזון.

en: A total lunar eclipse, arguably the most dramatic stage, happens when the entire moon enters the Earth’s umbra. Here, one might expect the moon to become completely dark. However, the moon often takes on a deep, reddish hue, glowing eerily in the dark sky. But why does this happen?
he_IL: אקליפסה ירחית מוחלטת, בהחלט השלב המרהיב ביותר, מתרחשת כשהירח כולו נכנס לאומברה של הארץ. כאן, ייתכן לצפות שהירח יהפוך להיות כולו כהה. אך, הירח לעיתים קרובות משתנה לגוון אדום עמוק, מזרח באופן מסתורי בשמי האפלים. אך למה זה קורה?

en: A trailblazer in the field of virtual reality, Dr. Khan will delve into the ways VR can be harnessed for educational purposes, focusing on inclusivity in VR experiences and the democratization of knowledge.
he_IL: מוביל דרך בתחום המציאות הוירטואלית, ד"ר חאן יחקור את הדרכים שבהן ניתן לנצל את טכנולוגיית ה-VR למטרות חינוכיות, עוסק בכלליות בחוויות VR ובדמוקרטיזציה של הידע.

en: A training program just for you
he_IL: תוכנית אימונים אישית בשבילך

en: A true icon of Galician cuisine, the Empanada Gallega is a savory pie filled with a medley of ingredients, ranging from tuna and sardines to pork and peppers. Its golden crust, hand-kneaded and baked to perfection, encases a filling that tells a story of the region's coastal abundance and agricultural prowess. Every bite transports one to the rustic kitchens of old Galician homes, where the aroma of baking dough signaled festivities and communal gatherings.
he_IL: סמל אמיתי של המטבח הגליסי, האמפנדה הגליסית היא פאי מלוח המולא במגוון מרכיבים, החל מטונה וסרדינים ועד לבשר חזיר ופלפלים. הקליפה הזהובה שלה, שמוכנת ביד ומאופה למופת, מכסה מילוי שמספר סיפור על שפע החוף ועל יכולת החקלאות של האזור. כל נשנוש מעביר את האדם למטבחים הכפריים העתיקים של בתי הגליסים, בהם ניחמה של קינוח מסמלת חגיגות ואירוח קהילתי.

en: A typical day for a Handy technician kicks off with the essentials – a hearty breakfast and a steaming cup of coffee. As they gear up for the day, their vans are loaded with tools, each meticulously organized for efficiency. It's not just about the tasks at hand; it's about the preparation that goes into delivering top-notch service.
he_IL: יום טיפוסי עבור טכנאי Handy מתחיל עם הדברים הבסיסיים – ארוחת בוקר מזינה וכוס קפה חם. כשמכינים את עצמם ליום, הוונ שלהם עמוסים בכלים, כל אחד מהם מאורגן בקפידה כדי לייעל את העבודה. זה לא רק על המשימות שעל הפרק; זה על ההכנה שנדרשת כדי לספק שירות ברמה גבוהה.

en: A typical pre-dawn run. It was a little chilly, but my a8c sweatshirt was the perfect apparel choice.
he_IL: ריצת בוקר טיפוסית. היה מעט קר, אבל הסווטשירט שלי של a8c היה בחירת הבגד המושלמת.

en: A unique approach to the creative process. Every project begins with an idea, but it's what happens to that idea along the way that counts.
he_IL: גישה ייחודית לתהליך היצירתי. כל פרויקט מתחיל כרעיון – מה שמשנה הוא התהליך שהרעיון עובר בדרך.

en: A vibrant tapestry of cultures, breathtaking landscapes, and delicious cuisine. To ensure a seamless and enjoyable experience, packing strategically is key.
he_IL: סרט תמונות חיות של תרבויות, נופים מופלאים ואוכל טעים. כדי להבטיח חוויה חלקה ונעימה, חשוב לארוז בצורה אסטרטגית.

en: A weekly newsletter for business owners
he_IL: ניוזלטר שבועי לבעלי עסקים

en: A wide knowledge of history is requisite because, among the ornamental parts of an architect's design for a work, there are many the underlying idea of whose employment he should be able to explain to inquirers. For instance, suppose him to set up the marble statues of women in long robes, called Caryatides, to take the place of columns, with the mutules and coronas placed directly above their heads, he will give the following explanation to his questioners. Caryae, a state in Peloponnesus, sided with the Persian enemies against Greece; later the Greeks, having gloriously won their freedom by victory in the war, made common cause and declared war against the people of Caryae. They took the town, killed the men, abandoned the State to desolation, and carried off their wives into slavery, without permitting them, however, to lay aside the long robes and other marks of their rank as married women, so that they might be obliged not only to march in the triumph but to appear forever after as a type of slavery, burdened with the weight of their shame and so making atonement for their State. Hence, the architects of the time designed for public buildings statues of these women, placed so as to carry a load, in order that the sin and the punishment of the people of Caryae might be known and handed down even to posterity.
he_IL: ידע נרחב בהיסטוריה נדרש משום שבין חלקי הנוי של עיצובו של אדריכל לעבודה, יש רבים את הרעיון הבסיסי של מי תעסוקה הוא צריך להיות מסוגל להסביר את החוקרים. לדוגמה, נניח שהוא יקים את פסלי השיש של נשים בגלימות ארוכות, הנקראות קריאטידס, כדי לתפוס את מקומם של עמודות, כשהמוטולות והקורונות ממוקמות ישירות מעל ראשיהן, הוא ייתן את ההסבר הבא לשואליו. קאריאה, מדינה בפלופונסוס, צידדה באויבים הפרסים נגד יוון; מאוחר יותר היוונים, לאחר שזכו בכבוד בחירותם על ידי ניצחון במלחמה, עשו מטרה משותפת והכריזו מלחמה נגד העם של Caryae. הם לקחו את העיר, הרגו את הגברים, נטשו את המדינה לשממה, ולקחו את נשותיהם לעבדות, מבלי להתיר להן, עם זאת, להניח בצד את הגלימות הארוכות וסימנים אחרים של מעמדם כנשים נשואות, כדי שיוכלו לא רק לצעוד בניצחון אלא להופיע לנצח לאחר מכן כסוג של עבדות, עמוס במשקל הבושה שלהם ובכך לכפר על מדינתם. לפיכך, האדריכלים של הזמן המיועד מבני ציבור פסלים של נשים אלה, להציב לשאת עומס, על מנת החטא ואת העונש של העם של Caryae עשוי להיות ידוע ונמסר אפילו לדורות הבאים.

en: A world filled with boundless <em>opportunities</em> and <em>potential</em>
he_IL: עולם מלא בהזדמנויות <em>בלתי נגמרות</em> ו<em>פוטנציאל</em>

en: A world filled with boundless opportunities and endless potential
he_IL: עולם מלא בהזדמנויות בלתי מוגבלות ופוטנציאל אין סופי

en: A world of possibilities
he_IL: עולם של אפשרויות

en: A1, Billingshurst<br>RH12 1GP
he_IL: רחוב 8, חיפה<br>מיקוד 96534

en: ABOUT ME
he_IL: מי אני

en: ABOUT US
he_IL: אודותינו

en: AC THEM vs THIS IS US FC
he_IL: AC THEM נגד THIS IS US FC

en: AI Explained in Fewer than 140 Characters
he_IL: בינה מלאכותית בפחות מ-140 תווים

en: AI Explained in Fewer than 140 Characters
he_IL: בינה מלאכותית בפחות מ-140 תווים

en: AI technology is transforming healthcare, and Lativ is at the forefront of this revolution. By leveraging the latest AI algorithms and data analytics, Lativ's healthcare platform is improving patient outcomes, reducing costs, and increasing efficiency. With streamlined medical records management, accurate diagnosis assistance, and personalized treatment plan recommendations, Lativ is making it possible to deliver better care to patients while simultaneously improving the experience for healthcare professionals. As AI continues to evolve, Lativ is poised to lead the way in creating a more personalized and efficient healthcare system for all.
he_IL: טכנולוגיית AI משנה את עולם הבריאות, ולטיב נמצאת בחזית המהפכה הזו. באמצעות השימוש באלגוריתמים המתקדמים ביותר של AI ובניתוח המידע, פלטפורמת הבריאות של לטיב משפרת את תוצאות הטיפול של המטופלים, מפחיתה עלויות ומגבירה יעילות. עם ניהול רשומות רפואיות ממומצע, סיוע באבחון מדויק והמלצות אישיות לתוכנית הטיפול, לטיב מאפשרת לספק טיפול טוב יותר למטופלים ובו זמנית משפרת את החוויה של מקצועני הבריאות. בעזרת התפתחות הAI, לטיב מוכנה להוביל ביצירת מערכת בריאות אישית ויעילה יותר עבור כולם.

en: AIRS® Launches New Genderless Collection
he_IL: איירס® משיקה קולקציה חדשה ללא מגדר

en: AIRS®, the renowned streetwear brand celebrated for its bold designs and forward-thinking approach to fashion, has unveiled its latest venture: a groundbreaking genderless collection. Breaking away from traditional norms, the collection aims to redefine streetwear by embracing inclusivity and diversity.
he_IL: איירס®, המותג המפורסם של בגדי רחוב הידוע בעיצובים הנועזים שלו ובגישה החדשנית שלו לאופנה, חשף את המיזם האחרון שלו: קולקציה פורצת דרך ללא מגדר. בשבירת הנורמות המסורתיות, הקולקציה שואפת להגדיר מחדש את בגדי הרחוב על ידי אימוץ הכללה ומגוון.

en: ARBLEX IS A <em><a href="#">DESIGN</a></em> AND <a href="#"><em>DEVELOPMENT</em></a> AGENCY BASED IN NETHERLANDS. WE CREATE DIGITAL <a href="#"><em>PRODUCTS</em></a> THAT MAKE PEOPLE’S LIVES EASIER.
he_IL: ARBLEX היא <em><a href="#">סוכנות עיצוב</a></em> <a href="#"><em>ופיתוח</em></a> שמשרדיה נמצאים בהולנד. אנחנו יוצרים <a href="#"><em>מוצרים</em></a> דיגיטליים שמקלים על החיים.

en: Aalto’s bentwood furniture tested the technical limits of that time and had a great influence on the American designers Charles and Ray Eames and Finnish-born Eero Saarinen. In 1935, Artek was established in Finland to mass-produce and distribute wood furniture designed by Aalto. Most of their designs remain in production.
he_IL: רהיטי הבנטווד של אלטו בדקו את המגבלות הטכניות של אותה תקופה והייתה להם השפעה רבה על המעצבים האמריקאים צ'ארלס וריי אימס ואירו סארינן, יליד פינלנד. בשנת 1935, ארטק הוקמה בפינלנד לייצור והפצה של ריהוט עץ שעוצב על ידי אלטו. רוב העיצובים שלהם נשארים בייצור.

en: About
he_IL: אודות

en: About #3
he_IL: על תוך 3

en: About Agent.
he_IL: אודות הסוכן.

en: About Annalee: A Compassionate Trailblazer in Mindset Coaching
he_IL: על אנאלי: מדריכת מודעות חדשה בתחום המינדסט

en: About Automattic
he_IL: אודות Automattic

en: About BSoJ
he_IL: על BSoJ

en: About Course
he_IL: על הקורס

en: About Erma
he_IL: על אירמה

en: About Jenn
he_IL: על ג'ן

en: About Kirsten Suavis
he_IL: על קירסטן סואוויס

en: About Me
he_IL: אודותי

en: About Me Card
he_IL: כרטיס אודותיי

en: About Page
he_IL: עמוד אודות

en: About Page 3
he_IL: עמוד אודות 3

en: About Page 4
he_IL: עמוד אודות 4

en: About The Author
he_IL: על המחבר

en: About Twenty Fifteen
he_IL: מידע על Twenty Fifteen

en: About Twenty Sixteen
he_IL: מידע על Twenty Sixteen

en: About Us
he_IL: אודותינו

en: About layout with a video
he_IL: על מפרט עם וידאו

en: About layout with article links
he_IL: על מפרט עם קישורים למאמרים

en: About layout with intro and contact
he_IL: פריסה של עמוד 'אודות' עם הקדמה ופרטים ליצירת קשר

en: About layout with photo and testimonial
he_IL: פריסה של עמוד 'אודות' עם תמונה והמלצות

en: About layout with portrait and social links
he_IL: פריסה של עמוד 'אודות' עם תמונה וקישורים לרשתות חברתיות

en: About layout with product links
he_IL: על מפרט עם קישורים למוצרים

en: About me
he_IL: אודותי

en: About me card
he_IL: כרטיס אודותיי

en: About me<br>and the show
he_IL: פרטים עלי<br>ועל התוכנית

en: About page
he_IL: עמוד אודות

en: About the Authors:
he_IL: אודות הכותבים:

en: About the Chef
he_IL: על השף

en: About the Design
he_IL: על העיצוב

en: About the Speaker
he_IL: על הדובר

en: About the Workshop
he_IL: על הסדנה

en: About the blog
he_IL: מידע על הבלוג

en: About the organizer
he_IL: על המארגן

en: About us
he_IL: אודותינו

en: About with heading and images
he_IL: על פי עם כותרת ותמונות

en: About: Centered heading and button
he_IL: אודות: כותרת ממורכזת וכפתור

en: About: Content left with image right
he_IL: אודות: תוכן שמאל עם תמונה ימין

en: About: Content left, image right
he_IL: אודות: תוכן שמאל, תמונה ימין

en: About: Content right with image left
he_IL: אודות: תוכן ימין עם תמונה שמאלה

en: About: Content with grid of images on right
he_IL: אודות: תוכן עם רשת של תמונות בצד ימין

en: About: Four image grid, content on left
he_IL: אודות: רשת תמונות עם ארבע תמונות, תוכן בצד שמאל

en: About: Four image grid, content on right
he_IL: אודות: רשת תמונות עם ארבע תמונות, תוכן בצד ימין

en: About: Fullwidth image, content pull right
he_IL: אודות: תמונה ברוחב מלא, תוכן מושך ימינה

en: About: Heading and content with large image below
he_IL: אודות: כותרת ותוכן עם תמונה גדולה מתחתיו

en: About: Heading left and content right
he_IL: אודות: כותרת שמאלה ותוכן ימינה

en: About: Heading with button and text
he_IL: אודות: כותרת עם כפתור וטקסט

en: About: Heading with two media columns
he_IL: אודות: כותרת עם שני עמודי מדיה

en: About: Large heading with content on right
he_IL: אודות: כותרת גדולה עם תוכן בצד ימין

en: About: Left-aligned content
he_IL: אודות: תוכן מיושר לשמאל

en: About: Profile
he_IL: אודות: פרופיל

en: About: Pull left, fullwidth image
he_IL: אודות: משוך שמאלה, תמונה ברוחב מלא

en: About: Right-aligned Content
he_IL: אודות: תוכן מיושר לימין

en: About: Text and images
he_IL: אודות: טקסט ותמונות

en: About: Text with two images
he_IL: אודות: טקסט עם שתי תמונות

en: Above the table hangs a pendant light with a distinct mid-century modern flair. The layered design, reminiscent of Scandinavian influences, employs a contrast of color and shape that adds depth to the space. The warm glow from the orange interior of the pendant provides an inviting ambiance, casting a soft light that highlights the table below.
he_IL: מעל השולחן תלוי תאורה תלויה עם סגנון מודרני מאמצע המאה ה-20. העיצוב השכבתי, המזכיר את ההשפעות הסקנדינביות, משתמש בניגוד בין צבע וצורה שמוסיף עומק למרחב. הזרקת האור החמה מהפנים הכתום של התאורה יוצרת אווירה מזמינה, משדרת אור רך שמדגיש את השולחן מתחת.

en: Abroad
he_IL: חו"ל

en: Abstract Convictions Oneself Pious Philosophy Law
he_IL: תקציר, אמונה, עצמי, אדוק, פילוסופיה, חוק

en: Abstract view of water
he_IL: להציג מופשט של מים

en: Abstract wave ripple background
he_IL: רקע גלי אבסטרקטי

en: Acaso
he_IL: אולי

en: Access to all premium content.
he_IL: גישה לכל תוכן הפרימיום.

en: Accessible only by foot, Kvalvika Beach is a hidden gem in Norway's Lofoten Islands. The secluded beach is surrounded by towering mountains and offers stunning views of the Arctic Ocean. It's the perfect place to escape the crowds and soak up the natural beauty of Norway.
he_IL: נגיש רק ברגל, חוף קוואלוויקה הוא אוצר נסתר באיי לופוטן של נורווגיה. החוף המבודד מוקף בהרים גבוהים ומציע תצפית מרהיבה של האוקיינוס הארקטי. זה המקום המושלם לברוח מההמונים ולשקוע ביופי הטבעי של נורווגיה.

en: Accessible to everyone lasting 1 hour, where we practice and build a conscious practice around different themes related to yoga and life.
he_IL: נגיש לכולם למשך שעה אחת, שבה אנחנו מתרגלים ובונים תרגול מודע סביב תבניות שונות הקשורות ליוגה ולחיים.

en: Accessories are the finishing touches that can elevate your layered streetwear look to new heights. Incorporate statement pieces like scarves, beanies, and hats to add personality and flair to your outfit. Layering accessories not only adds visual interest but also provides additional warmth and functionality. Don't be afraid to experiment with bold prints, oversized silhouettes, and unexpected combinations to make a statement with your accessories.
he_IL: אביזרים הם הנגיעות הסופיות שיכולות להרים את המראה השכבתי שלך לגבהים חדשים. שלב פריטים בולטים כמו צעיפים, כובעים וכובעי גרב כדי להוסיף אישיות וסטייל למראה שלך. שכבת אביזרים לא רק מוסיפה עניין ויזואלי אלא גם מספקת חום ופונקציונליות נוספים. אל תפחד לנסות הדפסים נועזים, סילואטים גדולים ושילובים מפתיעים כדי לעשות רושם עם האביזרים שלך.

en: Accessorizing with Layers
he_IL: להתאבזר בשכבות

en: According to Onesicritus, in those parts of India where there is no shadow, the men attain the height of five cubits and two palms, and their life is prolonged to one hundred and thirty years; they die without any symptoms of old age, and just as if they were in the middle period of life. Pergannes calls the Indians, whose age exceeds one hundred years, by the name of Gymnetæ; but not a few authors style them Macrobii.<br><br>Ctesias mentions a tribe of them, known by the name of Pandore, whose locality is in the valleys, and who live to their two-hundredth year; their hair is white in youth, and becomes black in old age. On the other hand, there are some people joining up to the country of the Macrobii, who never live beyond their fortieth year, and their females have children once only during their lives.<br><br>This circumstance is also mentioned by Agatharchides, who states, in addition, that they live on locusts, and are very swift of foot. Clitarchus and Megasthenes give these people the name of Mandi, and enumerate as many as three hundred villages which belong to them. Their women are capable of bearing children in the seventh year of their age, and become old at forty.<br><br>Artemidorus states that in the island of Taprobane (Ceylon) life is prolonged to an extreme length, while at the same time, the body is exempt from weakness. Among the Calingæ, a nation also of India, the women conceive at five years of age, and do not live beyond their eighth year. In other places again, there are men born with long hairy tails, and of remarkable swiftness of foot; while there are others that have ears so large as to cover the whole body.
he_IL: לפי אוניסיקריטוס, באזורים חסרי הצל שבהודו, גובה האנשים הגיע לשתי אמות ולשני טפחים וגילם הגיע למאה ושלושים שנים. הם מתו ללא סימפטומים של גיל הזקנה, בדיוק כפי שנראו בגיל המעבר. פרגמנוס כינה את ההודים, שגילם עלה על מאה שנים, "גימנטאים" (Gymnetæ) אבל כותבים רבים אחרים כינו אותם "מקרובי" (Macrobii).<br><br>קטסיאס מספר על שבט של אותם אנשים, אשר מכונה 'פנדור' וחי באזורי העמקים. אנשי השבט חיים עד 200 שנים והשיער שלהם נוטה להיות לבן במהלך נעוריהם והופך לשחור לעת זקנה. מצד שני, יש כמה אנשים נוספים שחיים בארץ המקרובי שלעולם לא עוברים את גיל הארבעים והנשים שלהן יכולות ללדת פעם אחת בלבד במהלך חייהן.<br><br>העובדה הזאת מוזכרת גם על ידי אגאתרכידס אשר מוסיף שהם נהגו לאכול חרקי ארבה ושהליכתם הייתה מהירה. קלייטרכוס ומגסתנס קוראים לאנשים האלה 'מנדי' וטוענים שהיו אפילו 300 כפרים בבעלותם. הנשים של השבטים האלו יכולות ללדת בגיל 7 ומגיעות לגיל הזקנה כאשר הן בנות 40.<br><br>לפי ארטמידורוס, האנשים באי טפרובנה (ציילון) יכולים לחיות חיים ארוכים מאוד ובאותו זמן, הגוף שלהם לא נחלש. הנשים של העם הקלינגי, עם נוסף שחי בהודו, יכלו להרות בגיל חמש ולא חיו מעבר לגיל שמונה. בנוסף, במקומות אחרים מוזכרים גברים עם זנבות ארוכים ושעירים והליכה מהירה ביותר או אנשים עם אוזניים גדולות כל כך, שהן מכסות את כל הגוף.

en: Accordingly after tea Mrs. Rachel set out; she had not far to go; the big, rambling, orchard-embowered house where the Cuthberts lived was a scant quarter of a mile up the road from Lynde’s Hollow. To be sure, the long lane made it a good deal further. Matthew Cuthbert’s father, as shy and silent as his son after him, had got as far away as he possibly could from his fellow men without actually retreating into the woods when he founded his homestead. Green Gables was built at the furthest edge of his cleared land and there it was to this day, barely visible from the main road along which all the other Avonlea houses were so sociably situated. Mrs. Rachel Lynde did not call living in such a place&nbsp;<em>living</em>&nbsp;at all.
he_IL: ואכן, מיד לאחר שתיית התה יצאה גברת רֵיצְ'ל לדרכה. לא היה עליה ללכת מרחק רב. הבית הגדול והמבודד, השוכן בלב מטע עצים, שמשפחת קַתְבֶּרְט התגוררה בו, היה מרוחק כארבע מאות מטרים בלבד בהמשך הדרך מהעמק של גברת לִינְד. למען האמת, השביל הארוך בין הבתים האריך את הדרך. אביו של מַתְיוּ קַתְבֶּרְט, שהיה ביישן ושתקן ממש כמו בנו, בנה כאן את ביתו כדי להתרחק ככל האפשר מחברת בני אדם, בלי לפרוש ממנה לגמרי. החווה הירוקה נבנתה בקצה המרוחק ביותר של חלקת האדמה ונראתה בקושי מהדרך הראשית, שלאורכה נבנו בתיו האחרים של אֶבוֹנְלִי, סמוכים זה לזה. בעיני גברת רֵיצְ'ל לחיות במקום מרוחק שכזה לא נחשב בכלל <em>לחיות</em>.

en: Accounting
he_IL: חשבונאות

en: Accounting Software for Small Businesses
he_IL: תוכנה חשבונאית עבור עסקים קטנים

en: Accounting, the backbone of financial stability, is a non-negotiable task for every small business. Yet, the days of poring over paper ledgers and manually crunching numbers are long gone. In the digital age, accounting software has emerged as a game-changer, offering small businesses an efficient and organized way to manage their finances.
he_IL: חשבונאות, העמוד האחורי של יציבות כלכלית, היא משימה שאי אפשר להתכחש לה בעסק קטן. אך, ימי ההתעסקות בספריית נייר ובחישוב ידני של מספרים כבר עברו לזמן העתיד. בעידן הדיגיטלי, תוכנה לחשבונאות צצה כמשנה משחק, מציעה לעסקים קטנים דרך יעילה ומאורגנת לניהול הכספים שלהם.

en: Act I
he_IL: פרק ראשון

en: Act II
he_IL: פרק שני

en: Act III
he_IL: פרק שלישי

en: Act IV
he_IL: פרק רביעי

en: Act V
he_IL: פרק החמישי

en: Action, Action, Action
he_IL: פעולה, פעולה, פעולה

en: Active Compounds and Potential Benefits
he_IL: תרכובות פעילות ויתרונות פוטנציאליים

en: Active Lifestyle and Endorphin Release
he_IL: אורח חיים פעיל ושחרור אנדורפינים

en: Activism
he_IL: אקטיביזם

en: Ad
he_IL: פרסומת

en: Adam Maid
he_IL: אדם מייד

en: Adapting to the Changing Landscape of Digital Media
he_IL: להתאים לנוף המשתנה של מדיה דיגיטלית

en: Adapting to the Depths
he_IL: התאמה לעומקים

en: Adaptive Advantage
he_IL: יתרון מותאם

en: Add Coconut and Nuts:
he_IL: להוסיף קוקוס ואגוזים:

en: Add Eggs and Vanilla:
he_IL: הוסף ביצים ווָניל:

en: Add Fragrance
he_IL: הוסף ניחוח

en: Add Granola Topping:
he_IL: הוסף תוספת גרנולה:

en: Add Sea Salt:
he_IL: הוסף מלח ים:

en: Add What You Do
he_IL: העיסוק שלך

en: Add Your Name
he_IL: להוסיף את השם שלך

en: Add Your Past Experiences
he_IL: להוסיף ניסיון מקצועי מהעבר

en: Add a section to encourage your visitors to take some action.
he_IL: להוסיף מקטע כדי לעודד את המבקרים לפעולה.

en: Add a sentence or two about an idea, topic, or service you want to share with your readers.
he_IL: להוסיף משפט אחד או שניים על הרעיון, הנושא או השירות שברצונך לשתף עם הקוראים שלך.

en: Add a short bio. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin id arcu aliquet, elementum nisi quis, condimentum nibh.
he_IL: להוסיף ביוגרפיה קצרה. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin id arcu aliquet, elementum nisi quis, condimentum nibh.

en: Add a splash of color and joy to any occasion with our freshly baked Rainbow Cupcakes. Each cupcake is a visual delight, crowned with a swirl of luscious vanilla rainbow buttercream and adorned with enchanting multi-colored sprinkles. These vibrant treats are available exclusively in boxes of 12.
he_IL: הוסף טיפת צבע ושמחה לכל אירוע עם הקאפקייקים הקשוחים שלנו בצבעי הקשת הטריים. כל קאפקייק הוא התענוג הוויזואלי, מכוסה בסווירל של חמאת וניל קשת ומקושט בפזלים מגוונים ומקסים. המאכלים המלאים בחיות הללו זמינים באופן בלעדי בקופסאות של 12.

en: Add a subscription block to your profile so your visitors can get your latest posts in their inboxes.
he_IL: להוסיף בלוק מינוי לפרופיל כדי לאפשר למבקרים לקבל הודעות לגבי הפוסטים האחרונים שלך ישירות לאימייל שלהם.

en: Add a testimonial from someone who loves your service. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin id arcu aliquet, elementum nisi quis, condimentum nibh. Donec hendrerit dui ut nisi tempor scelerisque.
he_IL: כאן אפשר להוסיף המלצה ממישהו שנהנה מהשירות שלך. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin id arcu aliquet, elementum nisi quis, condimentum nibh. Donec hendrerit dui ut nisi tempor scelerisque.

en: Add a testimonial from someone who loves your services. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin id arcu aliquet, elementum nisi quis, condimentum nibh. Donec hendrerit dui ut nisi tempor scelerisque.
he_IL: כאן אפשר להוסיף המלצה ממישהו שנהנה מהשירות שלך. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin id arcu aliquet, elementum nisi quis, condimentum nibh. Donec hendrerit dui ut nisi tempor scelerisque.

en: Add a text or blocks that will display when the query returns no results.
he_IL: יש להוסיף טקסט או בלוקים שיוצגו כאשר השאילתה לא מחזירה תוצאות.

en: Add an announcement to your site.
he_IL: הוסף הודעה לאתר שלך.

en: Add block patterns
he_IL: להוסיף מקבצי בלוקים

en: Add content here that will only be visible to your subscribers.
he_IL: כאן אפשר להוסיף תוכן שהמנויים שלך יוכלו לראות.

en: Add content...
he_IL: להוסיף תוכן...

en: Add essential patterns to start building your site.
he_IL: להוסיף מקבצי בלוקים חיוניים כדי להתחיל לבנות את האתר.

en: Add heading...
he_IL: להוסיף כותרת...

en: Add links to each of your social services using the Links panel.
he_IL: יש להוסיף את הקישורים לכל אחד מהרשתות החברתיות באמצעות הלוח 'קישורים'.

en: Add milk, oil, egg, and vanilla to the dry ingredients and mix until well combined.
he_IL: הוסף חלב, שמן, ביצה ווניל לחומרים היבשים וערבב עד שהם מתמזגים היטב.

en: Add more info about the service. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin id arcu aliquet, elementum nisi quis, condimentum nibh.
he_IL: מידע נוסף על השירות המוצע. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin id arcu aliquet, elementum nisi quis, condimentum nibh.

en: Add more info about the service. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin id arcu aliquet, elementum nisi quis, condimentum nibh. Donec hendrerit dui ut nisi tempor scelerisque.
he_IL: מידע נוסף על השירות המוצע. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin id arcu aliquet, elementum nisi quis, condimentum nibh. Donec hendrerit dui ut nisi tempor scelerisque.

en: Add more info about your service. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin id arcu aliquet, elementum nisi quis, condimentum nibh.
he_IL: מידע נוסף על השירות שלך. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin id arcu aliquet, elementum nisi quis, condimentum nibh.

en: Add more information about what you did. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin id arcu aliquet, elementum nisi quis, condimentum nibh.
he_IL: להוסיף עוד פרטים על העיסוק שלך. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin id arcu aliquet, elementum nisi quis, condimentum nibh.

en: Add more information about what you do. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin id arcu aliquet, elementum nisi quis, condimentum nibh.
he_IL: להוסיף עוד פרטים על העיסוק שלך. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin id arcu aliquet, elementum nisi quis, condimentum nibh.

en: Add more information about your history. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In sit amet eros eget justo elementum interdum. Cras vestibulum nulla id aliquam rutrum. Vestibulum aliquet mauris ut augue ultrices facilisis. Vestibulum pretium ligula sed ipsum dapibus, tempus iaculis felis ornare. Morbi pretium sed est tincidunt hendrerit.
he_IL: להוסיף עוד פרטים על ההיסטוריה שלך.  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.  In sit amet eros eget justo elementum interdum.  Cras vestibulum nulla id aliquam rutrum.  Vestibulum aliquet mauris ut augue ultrices facilisis.  Vestibulum pretium ligula sed ipsum dapibus, tempus iaculis felis ornare.  Morbi pretium sed est tincidunt hendrerit.

en: Add more information about your mission. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In sit amet eros eget justo elementum interdum. Cras vestibulum nulla id aliquam rutrum. Vestibulum aliquet mauris ut augue ultrices facilisis. Vestibulum pretium ligula sed ipsum dapibus, tempus iaculis felis ornare. Morbi pretium sed est tincidunt hendrerit.
he_IL: להוסיף עוד פרטים על החזון שלך.  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.  In sit amet eros eget justo elementum interdum.  Cras vestibulum nulla id aliquam rutrum.  Vestibulum aliquet mauris ut augue ultrices facilisis.  Vestibulum pretium ligula sed ipsum dapibus, tempus iaculis felis ornare.  Morbi pretium sed est tincidunt hendrerit.

en: Add more information about yourself. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In sit amet eros eget justo elementum interdum. Cras vestibulum nulla id aliquam rutrum. Vestibulum aliquet mauris ut augue ultrices facilisis. Vestibulum pretium ligula sed ipsum dapibus, tempus iaculis felis ornare. Morbi pretium sed est tincidunt hendrerit. Curabitur id elit scelerisque, pharetra tellus sit amet, dictum mi. Aliquam consectetur tristique metus non pulvinar. Donec luctus magna quis justo tincidunt, eu euismod lacus faucibus.
he_IL: להוסיף עוד מידע עליך. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In sit amet eros eget justo elementum interdum. Cras vestibulum nulla id aliquam rutrum. Vestibulum aliquet mauris ut augue ultrices facilisis. Vestibulum pretium ligula sed ipsum dapibus, tempus iaculis felis ornare. Morbi pretium sed est tincidunt hendrerit. Curabitur id elit scelerisque, pharetra tellus sit amet, dictum mi. Aliquam consectetur tristique metus non pulvinar. Donec luctus magna quis justo tincidunt, eu euismod lacus faucibus.

en: Add more information about yourself. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Pellentesque volutpat lobortis mi. Fusce non consequat odio. Nulla commodo finibus nunc vel cursus. Mauris vel ante risus. Quisque dapibus euismod magna vehicula accumsan. Proin mollis rhoncus lobortis. Integer nec elit non augue faucibus viverra.
he_IL: להוסיף עוד מידע עליך. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Pellentesque volutpat lobortis mi. Fusce non consequat odio. Nulla commodo finibus nunc vel cursus. Mauris vel ante risus. Quisque dapibus euismod magna vehicula accumsan. Proin mollis rhoncus lobortis. Integer nec elit non augue faucibus viverra.

en: Add more information about yourself. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin id arcu aliquet, elementum nisi quis, condimentum nibh.
he_IL: להוסיף עוד מידע עליך. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin id arcu aliquet, elementum nisi quis, condimentum nibh.

en: Add more information about yourself. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin id arcu aliquet, elementum nisi quis, condimentum nibh. Donec hendrerit dui ut nisi tempor scelerisque.
he_IL: להוסיף עוד מידע עליך. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin id arcu aliquet, elementum nisi quis, condimentum nibh. Donec hendrerit dui ut nisi tempor scelerisque.

en: Add or remove columns and adjust their dimensions.
he_IL: ניתן להוסיף או להסיר את הטורים או להתאים את הממדים שלהם.

en: Add or remove columns and adjust their dimensions.
he_IL: ניתן להוסיף או להסיר את הטורים או להתאים את הממדים שלהם.

en: Add project description here. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin id arcu aliquet, elementum nisi quis, condimentum nibh. Donec hendrerit dui ut nisi tempor scelerisque.
he_IL: יש להוסיף כאן את תיאור הפרויקט. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin id arcu aliquet, elementum nisi quis, condimentum nibh. Donec hendrerit dui ut nisi tempor scelerisque.

en: Add soy, almond, or oat milk.
he_IL: תוספת משקה סויה, שקדים או שיבולת שועל.

en: Add sweet potato, salt, chicken broth and pumpkin and bring to a boil. Reduce heat to medium-low and simmer, partially covered for about 20-25 minutes or until sweet potatoes are cooked through and softened. Remove from heat and let stand for 10 minutes to cool.
he_IL: להוסיף בטטה, מלח, ציר עוף ודלעת ולהביא לרתיחה. להוריד את הלהבה לבינונית-נמוכה ולבשל, מכוסה חלקית, במשך כ-20-25 דקות או עד שהבטטות מבושלות ורכות. להוריד מהכיריים ולתת לעמוד במשך 10 דקות כדי להתקרר.

en: Add text or blocks that will display when a query returns no results.
he_IL: יש להוסיף טקסט או בלוקים שיוצגו כאשר שאילתה לא מחזירה תוצאות.

en: Add text or blocks that will display when the query returns no results.
he_IL: יש להוסיף טקסט או בלוקים שיוצגו כאשר השאילתה לא מחזירה תוצאות.

en: Add the Rolos:
he_IL: הוסף את הרולוס:

en: Add the basil, lemon juice, garlic powder and seasoned salt, blending well.
he_IL: הוסיפו את הבזיליקום, מיץ הלימון, אבקת השום ואת מלח השולחן וערבבו היטב.

en: Add the canned tomatoes (with their juice), sugar, dried basil, dried oregano, black pepper, salt, and vegetable broth. Bring the mixture to a boil, then reduce the heat to low, cover the pot, and let it simmer for about 30 minutes.
he_IL: להוסיף את העגבניות השימורים (עם המיץ שלהן), סוכר, בזיליקום מיובש, אורגנו מיובש, פלפל שחור, מלח, ומרק ירקות. להביא את התערובת לרתיחה, ואז להוריד את החום לנמוך, לכסות את הסיר, ולתת לזה להתבשל כ-30 דקות.

en: Add the chopped onion and cook until it's soft and translucent, about 5 minutes.
he_IL: להוסיף את הבצל הקצוץ ולבשל עד שהוא רך ושקוף, בערך 5 דקות.

en: Add the confectioners' sugar and peppermint extract, and beat until stiff peaks form. If desired, add a drop or two of green food coloring for a festive touch.
he_IL: הוסף את סוכר האבק ותמצית הנענע, והקפיץ עד שיצורו שיאים קשים. אם רצונך, הוסף טיפה או שתיים של צבע מזון ירוק לטאץ' חגיגי.

en: Add the fettuccine, broccoli, walnuts.
he_IL: הוסיפו את הפטוצ'יני, הברוקולי ואגוזי המלך.

en: Add the minced garlic, cumin, and nutmeg to the pot, and cook for another minute, stirring constantly.
he_IL: הוסף את השום הקצוץ, כמון ומוסקט לסיר, ובשל עוד דקה, תוך ערבוב מתמיד.

en: Add the vegetable broth to the pot. Bring the mixture to a boil, then reduce the heat and let it simmer for about 10 minutes.
he_IL: להוסיף את ציר הירקות לסיר. להביא את התערובת לרתיחה, ואז להנמיך את הלהבה ולתת לזה להתבשל על חום נמוך במשך כ-10 דקות.

en: Add to cart
he_IL: הוספה לסל

en: Add to your Calendar
he_IL: להוסיף ללוח השנה שלך

en: Add torches inside for light.
he_IL: הוסף פתילות בתוך לתאורה.

en: Add your company history here. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In sit amet eros eget justo elementum interdum. Cras vestibulum nulla id aliquam rutrum. Vestibulum aliquet mauris ut augue ultrices facilisis. Vestibulum pretium ligula sed ipsum dapibus, tempus iaculis felis ornare. Morbi pretium sed est tincidunt hendrerit. Curabitur id elit scelerisque, pharetra tellus sit amet, dictum mi. Aliquam consectetur tristique metus non pulvinar. Donec luctus magna quis justo tincidunt, eu euismod lacus faucibus. Cras eros risus, venenatis ut ante eu, fermentum egestas odio. Nam urna neque, rhoncus in porttitor convallis, elementum quis erat.
he_IL: כאן ניתן להוסיף את ההיסטוריה של החברה. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In sit amet eros eget justo elementum interdum. Cras vestibulum nulla id aliquam rutrum. Vestibulum aliquet mauris ut augue ultrices facilisis. Vestibulum pretium ligula sed ipsum dapibus, tempus iaculis felis ornare. Morbi pretium sed est tincidunt hendrerit. Curabitur id elit scelerisque, pharetra tellus sit amet, dictum mi. Aliquam consectetur tristique metus non pulvinar. Donec luctus magna quis justo tincidunt, eu euismod lacus faucibus. Cras eros risus, venenatis ut ante eu, fermentum egestas odio. Nam urna neque, rhoncus in porttitor convallis, elementum quis erat.

en: Add your job title
he_IL: להוסיף את התפקיד שלך

en: Adding to the spectacle, Saturn's rings further contribute to the planet's ethereal glow. These rings are made up of billions of particles ranging from tiny grains to enormous chunks of ice. When sunlight strikes these icy particles, it refracts and reflects off their surfaces. During certain periods known as "ring plane crossings," sunlight skims the edge of the rings, causing a spectacular illumination that adds to the overall glow of the planet.
he_IL: מוסיפות למראה, טבעותיו של כוכב השבת משפיעות נוסף על הזריחה האתריאלית של הכוכב. הטבעות הללו מורכבות ממיליארדים של חלקיקים הנעים בין גרגרים קטנים לגושים ענקיים של קרח. כשהשמש מגיעה לפני החלקיקים הקרחיים הללו, היא מתפשטת ומתקרנת מהמשטחים שלהם. בתקופות מסוימות שנקראות "חציות טבעות", השמש עוברת על קצה הטבעות וגורמת להארה מרהיבה שמוסיפה לזריחה הכוללת של הכוכב.

en: Adding video to your website can significantly improve engagement, increase conversions, and leave a lasting impression on your audience.
he_IL: הוספת וידאו לאתר האינטרנט שלך יכולה לשפר משמעותית את המעורבות, להגדיל את ההמרות ולהותיר רושם על הקהל שלך.

en: Additionally, long-form content can have a significant impact on your search engine optimization (SEO) efforts. Search engines like Google tend to favor long-form content that provides comprehensive coverage of a topic, as it signals to them that the content is valuable and authoritative. By optimizing your long-form content for relevant keywords, incorporating multimedia elements, and providing a seamless user experience, you can improve your chances of ranking higher in search engine results pages (SERPs) and attracting organic traffic to your site.
he_IL: בנוסף, תוכן ארוך יכול להשפיע משמעותית על מאמצי קידום אתרים (SEO) שלך. מנועי חיפוש כמו גוגל נוטים להעדיף תוכן ארוך שמספק כיסוי מקיף של נושא, מכיוון שזה מסמן להם שהתוכן הוא בעל ערך וסמכותי. על ידי אופטימיזציה של התוכן הארוך שלך עבור מילת מפתח רלוונטיות, שילוב של אלמנטים מולטימדיה, וסיפוק חווית משתמש חלקה, אתה יכול לשפר את הסיכויים שלך לדרג גבוה יותר בעמודי תוצאות מנועי החיפוש (SERPs) ולמשוך תעבורה אורגנית לאתר שלך.

en: Additionally, nostalgia has been found to counteract feelings of loneliness. By reminiscing about meaningful experiences with loved ones, individuals can feel a sense of social support, even when physically alone. This can be particularly beneficial for those suffering from anxiety and depression, offering a form of emotional self-soothing.
he_IL: בנוסף, נמצא כי נוסטלגיה מפעילה יכולת להתמודד עם תחושות של בדידות. על ידי התעצמות על חוויות משמעותיות עם אהובים, אנשים יכולים להרגיש תמיכה חברתית, גם כאשר הם לבד מבחינה פיזית. זה יכול להיות מועיל במיוחד לאנשים הסובלים מחרדה ודיכאון, ולהציע צורת הרגעה רגשית.

en: Additionally, we invite you to follow us on social media to stay up-to-date on our latest projects and news. You can find us on <a href="#">Facebook</a>, <a href="#">Twitter</a>, and <a href="#">Instagram</a>.
he_IL: בנוסף, אנחנו מזמינים אותך לעקוב אחרינו ברשתות חברתיות כדי להישאר מעודכן בפרויקטים וחדשות האחרונים שלנו. אתה יכול למצוא אותנו ב<a href="#">פייסבוק</a>, <a href="#">טוויטר</a> ו<a href="#">אינסטגרם</a>.

en: Address
he_IL: כתובת

en: Address &amp; Directions Button
he_IL: כתובת &amp; כפתור הוראות

en: Address Line 1
he_IL: שורת כתובת 1

en: Address Line 2
he_IL: שורת כתובת 2

en: Address:
he_IL: כתובת:

en: Adele Lopez
he_IL: אדל לופז

en: Adjust your strategies on the fly with informed decisions.
he_IL: להתאם את האסטרטגיות שלך במהירות עם החלטות מושכלות.

en: Adjusting Graphics Settings
he_IL: התאמת הגדרות גרפיקה

en: Admiral Brown arriving in port by Eduardo de Martino&nbsp;(Italian, 1838-1912)
he_IL: אדמירל בראון מגיע לנמל מאת אדוארדו דה מרטינו&nbsp;(איטלקי, 1838-1912)

en: Adorning the top are striking shards of strawberry-flavored sugar glass, dusted with a shimmering coat of edible glitter that catches the light with every turn. Between these glistening peaks are delicate swirls of creamy frosting, adding a soft textural contrast. The base is encircled with a sprinkle of golden flakes and tiny sugar hearts, lending an air of romance and enchantment to the design.
he_IL: מקיף את החלק העליון שבו נמצאים חתיכות מרהיבות של זכוכית סוכר בטעם תות, מפוזרות בשכבה מבריקה של גליטר אכילה שמושכת את האור בכל תנועה. בין השיאים המבריקים הללו יש סיבובים עדינים של קרם חלבי, המוסיפים ניגוד טקסטורלי רך. הבסיס מקיף בפיזור של פלקות זהב ולבבות סוכר קטנים, המעניקים אווירה של רומנטיקה וקסם לעיצוב.

en: Adrian Bradford
he_IL: אדריאן ברדפורד

en: Adrian Moldovan
he_IL: אדריאן מולדובן

en: Adrienne
he_IL: אילנה

en: Advanced support
he_IL: תמיכה מתקדמת

en: Advantages and Limitations of 5G Networks
he_IL: יתרונות והגבלות של רשתות 5G

en: Adventure
he_IL: הרפתקה

en: Adventure awaits
he_IL: ההרפתקאות ממתינות

en: Adventures
he_IL: הרפתקאות

en: Adventures Off-the-Beaten-Path
he_IL: הרפתקאות מחוץ לנתיב המוכר

en: Adventures with an SLR camera
he_IL: הרפתקאות עם מצלמת SLR

en: Advertisement
he_IL: פרסומת

en: Advertising
he_IL: פרסום

en: Advocacy
he_IL: תמיכה ציבורית

en: Aenean odio velit, varius eu vehicula sit amet, feugiat nec turpis. Nunc fermentum luctus dui sed lacinia. Phasellus consectetur arcu purus, in imperdiet elit bibendum in. Nunc consectetur sit amet justo faucibus tristique. Quisque venenatis faucibus magna. Nullam consequat faucibus accumsan. Donec placerat dui vitae lectus faucibus finibus. In hac habitasse platea dictumst. Fusce condimentum sagittis purus. Sed vitae aliquet nisl. Fusce tortor tellus, sodales vel augue sed, porta blandit urna.
he_IL: Aenean odio, varius eu vehicula sit amet, feugiat nec turpis. Nunc fermentum luctus dui sed lacinia. Phasellus consectetur arcu purus, in imperdiet elit bibendum in. Nunc consectetur sit amet justo faucibus tristique. Quisque venenatis faucibus magna. Nullam consequat faucibus accumsan. Donec placerat dui vitae lectus faucibus finibus. In hac habitasse platea dictumst. Fusce condimentum sagittis purus. Sed vitae aliquet nisl. Fusce tortor tellus, sodales vel augue sed, porta blandit urna.

en: Aerial Coast View
he_IL: תצוגת חוף אווירית

en: Aesthetic
he_IL: אסתטי

en: Aesthetic as Critique
he_IL: אסתטיקה כביקורת

en: Affordable, seasonal, and fresh
he_IL: נגיש, עונתי ורענן

en: After Aino’s death, in 1952, Alvar married Elsa (Elissa) Mäkiniemi, who had recently graduated in architecture from the Helsinki University of Technology, and joined Alvar Aalto’s office in the same year. Elissa was involved in all the competition projects, alteration and restoration of Aalto buildings, and also managed the office after Alvar’s death in 1976. Throughout her career, Elissa was in charge of projects like the Muuratsalo experimental house, the <a href="https://www.re-thinkingthefuture.com/rtf-design-inspiration/a1849-saynatsalo-town-hall-by-alvar-aalto-collaboration-in-architecture/">Säynätsalo Town Hall</a>, Aalto Theatre in Essen and Maison Louis Carré.
he_IL: |||UNTRANSLATED_CONTENT_START|||After Aino’s death, in 1952, Alvar married Elsa (Elissa) Mäkiniemi, who had recently graduated in architecture from the Helsinki University of Technology, and joined Alvar Aalto’s office in the same year. Elissa was involved in all the competition projects, alteration and restoration of Aalto buildings, and also managed the office after Alvar’s death in 1976. Throughout her career, Elissa was in charge of projects like the Muuratsalo experimental house, the <a href="https://www.re-thinkingthefuture.com/rtf-design-inspiration/a1849-saynatsalo-town-hall-by-alvar-aalto-collaboration-in-architecture/">Säynätsalo Town Hall</a>, Aalto Theatre in Essen and Maison Louis Carré.|||UNTRANSLATED_CONTENT_END|||

en: After a break around Malta and Albania, we'll be taking a boat to the beautiful city of Istanbul. Our trip around Turkey will be a long one: we'll stay in Istanbul for five days, then travel to Cappadocia, Pamukkale and Izmir with other smaller stops on the way. For now, here's our plan for the city:
he_IL: לאחר הפסקה סביב מלטה ואלבניה, ניקח סירה לעיר היפה איסטנבול. הטיול שלנו ברחבי טורקיה יהיה ארוך: נישאר באיסטנבול במשך חמישה ימים, ואז ניסע לקפדוקיה, פאמוקלה ואיזמיר עם עצירות קטנות אחרות בדרך. לעת עתה, הנה התוכנית שלנו לעיר:

en: After a pause, Lord Henry pulled out his watch. “I am afraid I must be going, Basil,” he murmured, “and before I go, I insist on your answering a question I put to you some time ago.”
he_IL: כעבור שעה קלה שלף לורד הנרי את שעונו. ״לצערי אני מוכרח ללכת, באזיל,״ מילמל, ״אבל לפני כן, אני עומד על כך שתשיב על השאלה שהצגתי לך קודם.״

en: After a turbulent childhood, Holiday began singing in nightclubs in&nbsp;Harlem, where she was heard by producer&nbsp;<a href="https://en.wikipedia.org/wiki/John_Hammond_(record_producer)">John Hammond</a>, who liked her voice. She signed a recording contract with&nbsp;<a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Brunswick_Records">Brunswick</a>&nbsp;in 1935. Collaborations with&nbsp;<a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Teddy_Wilson">Teddy Wilson</a>&nbsp;produced the hit "What a Little Moonlight Can Do", which became a&nbsp;jazz standard. Throughout the 1930s and 1940s, Holiday had mainstream success on labels such as&nbsp;<a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Columbia_Records">Columbia</a>&nbsp;and&nbsp;<a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Decca_Records">Decca</a>. By the late 1940s, however, she was beset with legal troubles and drug abuse. After a short prison sentence, she performed at a sold-out concert at&nbsp;Carnegie Hall. She was a successful concert performer throughout the 1950s with two further sold-out shows at Carnegie Hall. Because of personal struggles and an altered voice, her final recordings were met with mixed reaction but were mild commercial successes. Her final album,&nbsp;<em><a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Lady_in_Satin">Lady in Satin</a></em>, was released in 1958. Holiday died of&nbsp;cirrhosis&nbsp;on July 17, 1959, at age 44.
he_IL: לאחר ילדות מרובה רעשים, הולידי התחילה לשיר במועדונים בהארלם, שם שמעה אותה המפיק <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/John_Hammond_(record_producer)">ג'ון המונד</a> שאהב את קולה. היא חתמה על חוזה הקלטה עם <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Brunswick_Records">בראנזוויק</a> בשנת 1935. שיתופי פעולה עם <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Teddy_Wilson">טדי וילסון</a> הביאו להקלטת הלהיט "מה יכולה לעשות קצת אורח הירח", שהפך לסטנדרט ג'אז. במהלך שנות ה-30 וה-40, הולידי זכתה להצלחה בתעשיית המוזיקה המרכזית על ידי חברות כמו <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Columbia_Records">קולומביה</a> ו-<a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Decca_Records">דקה</a>. אך עד סוף שנות ה-40, היא נתקלה בבעיות משפטיות ובשימוש בסמים. לאחר מאזנה קצר בכלא, היא הופיעה בהופעת מכירה מוקדמת בכיכר התרבות בקרנגי הול. היא הייתה זמרת הופעות מוצלחת במהלך שנות ה-50 עם שתי הופעות נוספות מכירה בכיכר התרבות בקרנגי הול. בגלל האתגרים האישיים והשינוי בקולה, ההקלטות הסופיות שלה נתקלו בתגובה מעורבת אך היו מצלחות מסחריות קלות. אלבומה הסופי, <em><a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Lady_in_Satin">אישה בחולצה משי</a></em>, יצא בשנת 1958. הולידי מתה מסירוזיס ב-17 ביולי 1959, בגיל 44.

en: After a turbulent childhood, Holiday began singing in nightclubs in Harlem, where she was heard by producer <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/John_Hammond_(record_producer)">John Hammond</a>, who liked her voice. She signed a recording contract with <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Brunswick_Records">Brunswick</a> in 1935. Collaborations with <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Teddy_Wilson">Teddy Wilson</a> produced the hit "What a Little Moonlight Can Do", which became a jazz standard. Throughout the 1930s and 1940s, Holiday had mainstream success on labels such as <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Columbia_Records">Columbia</a> and <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Decca_Records">Decca</a>. By the late 1940s, however, she was beset with legal troubles and drug abuse. After a short prison sentence, she performed at a sold-out concert at Carnegie Hall. She was a successful concert performer throughout the 1950s with two further sold-out shows at Carnegie Hall. Because of personal struggles and an altered voice, her final recordings were met with mixed reaction but were mild commercial successes. Her final album, <em><a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Lady_in_Satin">Lady in Satin</a></em>, was released in 1958. Holiday died of cirrhosis on July 17, 1959, at age 44.
he_IL: לאחר ילדות מרובה סערות, הולידי התחילה לשיר במועדונים בהארלם, שם שמעה אותה המפיק <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/John_Hammond_(record_producer)">ג'ון המונד</a>, שאהב את קולה. היא חתמה על חוזה הקלטות עם <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Brunswick_Records">בראנזוויק</a> בשנת 1935. שיתופי פעולה עם <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Teddy_Wilson">טדי וילסון</a> הביאו להקלטת הלהיט "מה שיכולה לעשות קצת זריחה", שהפך לסטנדרט ג'אז. במהלך שנות ה-30 וה-40, הולידי זכתה להצלחה בעיקר בתקליטים של חברות כמו <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Columbia_Records">קולומביה</a> ו<a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Decca_Records">דקה</a>. עד סוף שנות ה-40, אך, היא נתקלה בבעיות משפטיות ובשימוש בסמים. לאחר מאזנה קצר בכלא, היא הופיעה בהופעת מכירה מוקדמת בקרנגי הול. היא הייתה זמרת הופעות מוצלחת במהלך שנות ה-50 עם שתי הופעות נוספות שנמכרו לגמרי בקרנגי הול. בגלל קרבות אישיים ושינוי בקולה, ההקלטות הסופיות שלה נתקלו בתגובה מעורבת אך היו מצלחות מסחריות קלות. אלבומה הסופי, <em><a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Lady_in_Satin">אישה בסאטן</a></em>, יצא בשנת 1958. הולידי מתה מצירוז ב-17 ביולי 1959, בגיל 44.

en: After graduating, she moved to New York City to pursue her passion for photography and began working as a freelance photographer, quickly building up an impressive portfolio. Her work has been featured in numerous publications, including Vogue, Harper's Bazaar, and National Geographic.
he_IL: אחרי שסיימה את הלימודים, היא עברה לניו יורק כדי לרדוף אחרי התשוקה שלה לצילום והחלה לעבוד כצלמת פרילנס, במהירות בנתה תיק עבודות מרשים. העבודות שלה הוצגו בפרסומים רבים, כולל Vogue, Harper's Bazaar ו-National Geographic.

en: After insuring on these principles the healthfulness of the future city, and selecting a neighborhood that can supply plenty of food stuffs to maintain the community, with good roads or else convenient rivers or seaports affording easy means of transport to the city, the next thing to do is to lay the foundations for the towers and walls.
he_IL: לאחר ביטוח על עקרונות אלה את הבריאות של העיר העתידית, ובחירת שכונה שיכולה לספק שפע של דברי מזון כדי לשמור על הקהילה, עם כבישים טובים או נהרות נוחים אחרים או נמלי ים המאפשרים אמצעי תחבורה קלים לעיר, הדבר הבא לעשות הוא להניח את היסודות עבור המגדלים והחומות.

en: After insuring on these principles the healthfulness of the future city, and selecting a neighborhood that can supply plenty of food stuffs to maintain the community, with good roads or else convenient rivers or seaports affording easy means of transport to the city, the next thing to do is to lay the foundations for the towers and walls. Dig down to solid bottom, if it can be found, and lay them therein, going as deep as the magnitude of the proposed work seems to require. They should be much thicker than the part of the walls that will appear above ground, and their structure should be as solid as it can possibly be laid.
he_IL: לאחר ביטוח על עקרונות אלה את הבריאות של העיר העתידית, ובחירת שכונה שיכולה לספק שפע של דברי מזון כדי לשמור על הקהילה, עם כבישים טובים או נהרות נוחים אחרים או נמלי ים המאפשרים אמצעי תחבורה קלים לעיר, הדבר הבא לעשות הוא להניח את היסודות עבור המגדלים והחומות. לחפור לתחתית מוצקה, אם ניתן למצוא אותו, ולהניח אותם בו, הולך עמוק ככל סדר הגודל של העבודה המוצעת נראה לדרוש. הם צריכים להיות הרבה יותר עבים מאשר החלק של הקירות שיופיעו מעל הקרקע, ואת המבנה שלהם צריך להיות מוצק כפי שהוא יכול להיות הניח.

en: After lunch, take the Metro to the stylish Le Marais district. Here, you'll find chic boutiques and vintage shops for an authentic Parisian shopping experience. While in Le Marais, visit the Picasso Museum, housing an extensive collection of the artist's work.
he_IL: אחרי הצהריים, קח את המטרו לרובע הסטיילי לה מארה. כאן תמצא בוטיקים שיקים וחנויות וינטג' לחוויית קניות פריזאית אותנטית. בזמן שאתה בלה מארה, בקר במוזיאון פיקאסו, שמכיל אוסף רחב של עבודות האמן.

en: After studying literature at a quaint university, I embarked on a journey to explore the nuances of storytelling. From ancient myths to contemporary novels, I immersed myself in the vast tapestry of fiction, unraveling the threads that wove tales together. It was during this exploration that the idea of curating my own collection of stories blossomed into reality. From whimsical fantasies to poignant dramas, my pen dances across genres, reflecting the kaleidoscope of emotions and experiences that make us human. Through "Fictionary," I invite readers to join me in a journey of escapism, where the constraints of reality momentarily fade, and the extraordinary unfolds in the ordinary.
he_IL: אחרי שלמדתי ספרות באוניברסיטה קטנה וחמודה, יצאתי למסע לחקור את הניואנסים של סיפור סיפורים. ממיתוסים עתיקים ועד רומנים עכשוויים, טבלתי את עצמי בשטיח העצום של בדיון, פורמת את החוטים שארגו את הסיפורים יחד. במהלך החקירה הזו, הרעיון של לאצור את האוסף שלי של סיפורים פרח למציאות. מפנטזיות משעשעות ועד דרמות נוגעות ללב, העט שלי רוקד על פני ז'אנרים, משקף את הקליידוסקופ של רגשות וחוויות שעושים אותנו בני אדם. דרך "Fictionary", אני מזמין את הקוראים להצטרף אליי למסע של בריחה, שבו המגבלות של המציאות מתמוססות לרגע, והלא רגיל מתגלה בתוך הרגיל.

en: After the middle of the nineteenth century the use of mourning rings and other memorial jewellery began to die out.
he_IL: במחצית השנייה של המאה ה-19, השימוש בטבעות או בתכשיטים אחרים לצורך הנצחה התחיל לעבור מן העולם.

en: After they exit, Bottom awakes, and he too decides that he must have experienced a dream "past the wit of man". At Quince's house, he and his team of actors worry that Bottom has gone missing. Quince laments that Bottom is the only man who can take on the lead role of Pyramus. Bottom returns, and the actors get ready to put on "Pyramus and Thisbe".
he_IL: לאחר שהם יוצאים, בוטום מתעורר וגם הוא מחליט שהוא חייב להיות חלם "מעבר לתחושת האדם". בביתו של קווינס, הוא וצוות השחקנים שלו מתדאגים שבוטום נעדר. קווינס מתאבל שבוטום הוא האיש היחיד שיכול לקחת על עצמו את תפקיד הגיבור, פירמוס. בוטום חוזר, והשחקנים מתכוננים להציג "פירמוס ותיסבה".

en: After tossing, add fresh grated Parmesan cheese to top off the dish.
he_IL: לאחר הערבוב ברוטב, הוסיפו גבינת פרמז'ן טרייה מגורדת מעל המנה.

en: After work, I met up with some friends. I had an ice cream and ate it like a kid. We had dinner. It was great to catch up and unwind after a long day. We talked about everything from work to our personal lives, and it was nice to have some social interaction after spending the day in the office.
he_IL: אחרי העבודה, נפגשתי עם כמה חברים. אכלתי גלידה ואכלתי אותה כמו ילד. אכלנו ארוחת ערב. היה נהדר להתעדכן ולהירגע אחרי יום ארוך. דיברנו על הכל, מעבודה ועד החיים האישיים שלנו, והיה נחמד להיות באינטראקציה חברתית אחרי ש spent the day in the office.

en: After work, I went to a yoga class. It was a great way to unwind and stretch out after sitting at a desk all day. The class was challenging, but I felt relaxed and energized afterwards.
he_IL: אחרי העבודה, הלכתי לשיעור יוגה. זה היה דרך נהדרת להירגע ולהתמתח אחרי שישבתי ליד שולחן כל היום. השיעור היה מאתגר, אבל הרגשתי רגועה ומלאת אנרגיה afterwards.

en: After working for Walhroos in Jyväskylä and Oiva Kallio in Helsinki, Aino and Alvar worked as a team, with Aino acting as co-director of the Aalto office. The couple travelled Europe extensively and were greatly influenced by their travels. Though it is hard to distinguish the contributions of Aino and Alvar, since the two worked collaboratively, Aino was involved in several significant projects like the New York world fair pavilion, Villa Flora and the award-winning Milan Triennial.
he_IL: לאחר שעבדו עבור Walhroos ב - Jyväskylä ו - Oiva Kallio בהלסינקי, Aino ו - Alvar עבדו כצוות, כאשר Aino שימש כמנהל שותף של משרד Aalto. בני הזוג טיילו באירופה באופן נרחב והושפעו מאוד מהנסיעות שלהם. למרות שקשה להבחין בתרומותיהם של Aino ו - Alvar, מכיוון שהשניים עבדו בשיתוף פעולה, Aino היה מעורב בכמה פרויקטים משמעותיים כמו ביתן היריד העולמי בניו יורק, וילה פלורה וטריאנלה עטורת הפרסים במילאנו.

en: After years of feeling overwhelmed by the demands of modern life and the pressure to keep up with the latest trends and possessions, I discovered the joys of minimalism and simplicity. I found that by decluttering my possessions, simplifying my schedule, and focusing on the things that truly mattered, I was able to experience greater peace, fulfillment, and joy in my life.
he_IL: אחרי שנים של הרגשה של עומס מדרישות החיים המודרניים והלחץ להתמודד עם המגמות והרכוש העדכניים, גיליתי את השמחות שבמינימליזם ובפשטות. גיליתי שעל ידי ניקוי הרכוש שלי, פשיטת הקישורים בלוח הזמנים שלי והתמקדות בדברים שאכן חשובים לי, הצלחתי לחוות שלווה, מילאות ושמחה גדולה יותר בחיי.

en: After years of revolution, the big question remains: why aren’t there more women in leadership? Sarah and Olivia get deep into the subject.
he_IL: אחרי שנים של מהפכה, השאלה הגדולה עדיין איתנו: למה אין יותר נשים בעמדות הנהגה ציבורית? שרה ואוליביה חוקרות את הנושא לעומק.

en: After your meal, take a moment to reflect on your experience. How did the food make you feel? Did you enjoy your meal more by eating mindfully?
he_IL: אחרי הארוחה שלך, תקח רגע לשקול על החוויה שלך. איך האוכל הורגיש לך? האם נהנית מהארוחה שלך יותר כשאתה אוכל בתודעה?

en: After-School Clubs
he_IL: קבוצות אחר הצהריים

en: Afterward, make your way to the Louvre Museum, home to thousands of works of art, including the famous Mona Lisa and the Venus de Milo. Even a brief visit is a unique journey through human history and creativity.
he_IL: אחר כך, תעשה את דרכך למוזיאון הלובר, ביתם של אלפי יצירות אמנות, כולל המונה ליזה המפורסמת והוונוס ממילו. אפילו ביקור קצר הוא מסע ייחודי דרך ההיסטוריה והיצירתיות האנושית.

en: Agard &amp; Bolding Featured in ‘Arch Mag’s’ New Issue
he_IL: אגארד &amp; בולדינג מוצגים בגיליון החדש של 'ארץ הקסם'

en: Agency services with contact info
he_IL: שירותים עסקיים עם פרטים ליצירת קשר

en: Agency services with photos
he_IL: שירותים עסקיים עם תמונות

en: Agenda
he_IL: לוח זמנים

en: Agenda 2023
he_IL: אג'נדה 2023

en: Agile development graphical user interface android metrics iPhone. Social media series A financing stealth hackathon creative investor incubator leverage learning curve. Research &amp; development technology traction hackathon lean startup crowdsource direct mailing.
he_IL: פיתוח זריז, גרפי, ממשק משתמש, Android, מדדים, iPhone. רשתות חברתיות, גיוס ראשון, חשאי, הקתון, משקיע יצירתי, אינקובטור, מינוף, עקומת למידה. מחקר ופיתוח, טכנולוגיה, אחיזה, הקתון, סטרטאפ רזה, מיקור המונים, דיוור ישיר.

en: Agile development graphical user interface android metrics iPhone. Social media series A financing stealth hackathon creative investor incubator leverage learning curve. Research &amp; development technology traction hackathon lean startup crowdsource direct mailing.<audio src="https://spearheaddemo.files.wordpress.com/2020/07/ai-explained.mp3">
he_IL: פיתוח זריז, גרפי, ממשק משתמש, Android, מדדים, iPhone. רשתות חברתיות, גיוס ראשון, חשאי, הקתון, משקיע יצירתי, אינקובטור, מינוף, עקומת למידה. מחקר ופיתוח, טכנולוגיה, אחיזה, הקתון, סטרטאפ רזה, מיקור המונים, דיוור ישיר.<audio src="https://spearheaddemo.files.wordpress.com/2020/07/ai-explained.mp3">

en: Agnes Martin, a minimalist painter, valued anonymity and believed that an artist's work should be separate from their personal life: "I paint with my back to society."
he_IL: אגנס מרטין, ציירת מינימליסטית, העריכה אנונימיות והאמינה שעבודתו של אמן צריכה להיות נפרדת מחייו האישיים: "אני מציירת עם הגב שלי לחברה.

en: Al Dente grants you a non-exclusive, non-transferable, limited license to access and use the service under this example agreement. The service should not be used for any illegal or unauthorized purpose.
he_IL: אל דנטה מעניקה לך רישיון לא בלעדי, לא ניתן להעברה, מוגבל לגישה ולשימוש בשירות תחת הסכם דוגמה זה. השירות לא צריך לשמש לכל מטרה בלתי חוקית או לא מורשית.

en: Al Dente might use cookies to improve user experience. Users could choose to accept or decline cookies.
he_IL: Al Dente עשוי להשתמש בקובץ cookie כדי לשפר את חוויית המשתמש. משתמשים יכולים לבחור לקבל או לדחות קובץ cookie.

en: Al Dente reserves the right to change this policy from time to time by updating this page.
he_IL: אל דנטה שומרת לעצמה את הזכות לשנות מדיניות זו מעת לעת על ידי עדכון העמוד הזה.

en: Al Dente would adopt suitable measures to ensure the security of your data. Your personal information would be stored on secure servers and encrypted.
he_IL: אל דנטה ינקטו צעדים מתאימים כדי להבטיח את אבטחת הנתונים שלך. המידע האישי שלך יאוחסן על שרתים מאובטחים ויוצפן.

en: Al Dente would not sell, distribute, or lease your personal information to third parties unless we have your permission or are required by law to do so.
he_IL: אל דנטה לא תמכור, תפיץ או תשכיר את המידע האישי שלך לצדדים שלישיים אלא אם יש לנו את ההרשאה שלך או אם אנחנו נדרשים על פי החוק לעשות זאת.

en: Al Dente would reserve the right to terminate your access to the service without any prior notice for any reason that we deem appropriate.
he_IL: אל דנטה שומרת לעצמה את הזכות לסיים את הגישה שלך לשירות ללא כל הודעה מוקדמת מסיבה כלשהי שנראה לנו מתאימה.

en: Alan had started from his grandfather's laboratory, near Riverside Drive in mid-town New York.
he_IL: אלן התחיל לעבוד במעבדה של סבו, ליד ריברסייד דרייב באזור מידטאון בניו יורק.

en: Alan had started from his grandfather's laboratory, near Riverside Drive in mid-town New York. The date had been May of 1942. His watch, set above the other time-recording instrument on his wrist, told him that his start had been made only a scant half hour before, by his personal consciousness of time. How long ago—how far away that seemed now! There had been a reeling of his senses, the soundless clapping of swiftly alternating light and darkness at the shadowy laboratory windows. Then as his rate of change accelerated, the days and nights had merged into this flat, dead emptiness of gray.
he_IL: אלן התחיל לעבוד במעבדה של סבו, ליד ריברסייד דרייב באזור מידטאון בניו יורק. התאריך היה חודש מאי בשנת 1942. לפי השעון שלו, אשר ענד מעל המכשיר הנוסף לתיעוד הזמן שעל פרק כף ידו, בקושי עברה חצי שעה מאז שהתחיל את מסעו – בהתאם לתפיסת הזמן האישית שלו. עכשיו המועד הזה נראה כל כך רחוק ממנו! חושיו הסתחררו למראה הריקוד השקט של האור והחושך על החלונות האפלים של המעבדה. ואז, כשקצב השינויים גבר, נראה היה שהיום והלילה מתמזגים לחלל שטוח, ריק ואפרורי.

en: Albert Camus
he_IL: אלבר קאמי

en: Alberto Caeiro
he_IL: אלברטו קיירו

en: Albuquerque's juiciest, freshest, hand-crafted burgers. Fresh from our truck, or straight to your door.
he_IL: ההמבורגרים העסיסיים והטריים ביותר באלבקרקי שהוכנו בעבודת יד. טרי ממשאית האוכל שלנו, ישר אל הסלון שלך.

en: Aleksandra Ateak
he_IL: אלקסנדרה אטיאק

en: Alex Johnson
he_IL: אלכס ג'ונסון

en: Alex Murphy
he_IL: אלכס מרפי

en: Alex Parker
he_IL: אלכס פארקר

en: Alex Wong
he_IL: אלכס וונג

en: Alex is committed to ensuring our customers have a seamless experience, providing attentive support and assistance with any inquiries or concerns they may have.
he_IL: אלכס מחויב להבטיח שללקוחות שלנו תהיה חוויה חלקה, תוך מתן תמיכה וסיוע קשובים לכל שאלה או דאגה שיש להם.

en: Alice in Wonderland, by Lewis Carroll
he_IL: אליס בארץ הפלאות, מאת לואיס קרול

en: Aliquam libero lectus, volutpat sit amet mauris quis, dapibus consequat est. Donec laoreet eros non est porttitor, quis rhoncus mauris blandit. Quisque et massa et ipsum pretium commodo. Proin quis molestie tellus. In lobortis turpis tellus, vitae finibus elit tincidunt et. Duis a velit ut enim pharetra tempus a sed lectus. Nullam ante nibh, blandit sed lobortis in, sagittis nec diam. Morbi auctor enim massa, vitae pretium dolor facilisis sit amet.
he_IL: אליקום ליברו לקטוס, וולוטפאט סיט אמת מאוריס קוויס, דפיבוס קונסיקווט אסט. דונק לאוראיט ארוס נון אסט פורטיטור, קויס רונקוס מאוריס בלנדית. קויסואה את מאסה את איפסום פרטיום קומודו. פרואין קויס מולסטיה תלוס. אין לובורטיס תורפיס תלוס, ויטה פיניבוס אלית תינצידונט את. דויס א וילית אותם פהרטרה תמפוס א אסד לקטוס. נולאם אנטה ניבה, בלנדית סד לובורטיס אין, סאגיטיס נק דיאם. מורבי אוקטור אינים מאסה, ויטה פרטיום דולור פציליסיס סיט אמת.

en: Alison M. Smithson and Peter D. Smithson were English architects who together formed an architectural partnership, and are associated with the Brutalism, especially in architectural and urban theory.
he_IL: אליסון מ. סמית'סון ופיטר ד. סמית'סון היו אדריכלים אנגליים שהקימו יחד שותפות אדריכלית, והם קשורים לברוטליזם, במיוחד בתיאוריה אדריכלית ועירונית.

en: Alison Smithson published a novel <em>A Portrait of the Female Mind as a Young Girl</em> in 1966.
he_IL: אליסון סמית'סון פרסמה רומן <em>A Portrait of the Female Mind as a Young Girl</em> בשנת 1966.

en: Alison and Peter Smithson
he_IL: אליסון ופיטר סמית'סון

en: Alison studied architecture at <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Newcastle_University">King's College, Durham</a> in Newcastle (later the <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Newcastle_University_School_of_Architecture,_Planning_and_Landscape">Newcastle University School of Architecture, Planning and Landscape</a>), then part of the <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/University_of_Durham">University of Durham</a>, between 1944 and 1949. Peter studied architecture at the same university between 1939 and 1948, along with a programme in the Department of Town Planning, also at King's, between 1946 and 1948. His studies were interrupted by war, and from 1942 he served in the <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Madras_Sappers_and_Miners">Madras Sappers and Miners</a> in India and Burma.
he_IL: אליסון למדה אדריכלות ב<a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Newcastle_University">קולג' קינג, דרהאם</a> בניוקאסל (מאוחר יותר ה<a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Newcastle_University_School_of_Architecture,_Planning_and_Landscape">בית הספר לאדריכלות, תכנון ונוף של אוניברסיטת ניו קאסל</a>), אז חלק מה<a href="https://en.wikipedia.org/wiki/University_of_Durham">אוניברסיטת דרהאם</a>, בין השנים 1944 ל-1949. פיטר למד אדריכלות באותה אוניברסיטה בין השנים 1939 ל-1948, יחד עם תוכנית במחלקת תכנון ערים, גם בקינג'ס, בין השנים 1946 ל-1948. הלימודים שלו הופרעו על ידי מלחמה, ומ-1942 הוא שירת ב<a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Madras_Sappers_and_Miners">מדראס סאפרים ומינרים</a> בהודו ובורמה.

en: All
he_IL: הכל

en: All Gear is Thoroughly Tested
he_IL: כל הציוד נבדק בקפידה

en: All about traveller’s medicine and health
he_IL: הכל על רפואת נוסעים ובריאות

en: All burgers come with rosemary salted chips.
he_IL: כל ההמבורגרים מגיעים עם צ'יפס מתובל במלח וברוזמרין.

en: All events
he_IL: כל האירוע

en: All items are 100% hand-made, using the potter’s wheel or traditional techniques.
he_IL: כל הפריטים נעשו בעבודת יד מלאה, באמצעות האובניים או טכניקות מסורתיות.

en: All macarons will come in an assortment of flavours.
he_IL: כל המקרונים יגיעו במבחר טעמים.

en: All our tours come with private transportation. Don't worry about being at the back of a bus.
he_IL: כל הסיורים שלנו כוללים הסעות פרטיות. אל דאגה, לא נושיב אותך במושבים האחוריים של האוטובוס.

en: All our tours come with private transportation. Don’t worry about being at the back of a bus.
he_IL: כל הטיולים שלנו כוללים תחבורה פרטית. אל תדאג להיות מאחורי האוטובוס.

en: All text, graphics, user interfaces, visual interfaces, photographs, trademarks, logos, sounds, music, artwork and computer code (collectively, "Content"), including but not limited to the design, structure, selection, coordination, expression, look and feel and arrangement of such Content, contained on the Service is owned, controlled or licensed by or to Al Dente.
he_IL: כל הטקסט, הגרפיקה, ממשקי המשתמש, ממשקים חזותיים, תמונות, סימני מסחר, לוגואים, צלילים, מוזיקה, יצירות אמנות וקוד מחשב (ביחד, "תוכן"), כולל אך לא מוגבל לעיצוב, מבנה, בחירה, תיאום, ביטוי, מראה ותחושה וסידור של תוכן כזה, הכלול בשירות שייך, נשלט או מורשה על ידי או ל-Al Dente.

en: All the patterns available in the Pattern Assembler.
he_IL: כל מקבצי הבלוקים זמינים במרכיב המקבצים.

en: All these must be built with due reference to durability, convenience, and beauty.
he_IL: כל אלה חייבים להיבנות תוך התייחסות נאותה לעמידות, נוחות ויופי.

en: All things therefore appear to be made up and produced by the coming together of these elements, so that they have been distributed by nature among an infinite number of kinds of things. Hence I believed it right to treat of the diversity and practical peculiarities of these things as well as of the qualities which they exhibit in buildings, so that persons who are intending to build may understand them and so make no mistake, but may gather materials which are suitable to use in their buildings.
he_IL: לכן כל הדברים נראים כאילו הם מורכבים ומיוצרים על ידי ההתלכדות של האלמנטים האלה, כך שהם חולקו על ידי הטבע בין אינסוף סוגים של דברים. לפיכך האמנתי שנכון להתייחס למגוון הדברים האלה ולמוזרויות המעשיות שלהם, כמו גם לאיכויות שהם מציגים בבניינים, כדי שאנשים שמתכוונים לבנות יוכלו להבין אותם ולכן לא יטעו, אלא יוכלו לאסוף חומרים שמתאימים לשימוש בבניינים שלהם.

en: All types of
    home fixing
he_IL: כל סוגי תיקוני הבית

en: Allow the brownies to cool completely in the pan set on a wire rack. Once cooled, use the parchment paper overhang to lift out the brownies and cut them into squares.
he_IL: תן לבראוניז להתקרר לחלוטין בתוך התבנית על מדף מתכת. לאחר שהתקררו, השתמש בשכבת הנייר השמיכה כדי להוציא את הבראוניז ולחתוך אותם לריבועים.

en: Allow the cake to cool completely in the pan on a wire rack.
he_IL: תן לעוגה להתקרר לחלוטין בתוך התבנית על מדף מתכת.

en: Allow the cherry mixture to cool slightly, then puree it in a blender or food processor. Let it cool completely.
he_IL: תן לתערובת הדובדבנים להתקרר מעט, ואז טחן אותה בבלנדר או מעבד מזון. תן לה להתקרר לגמרי.

en: Allow the cookies to cool on the baking sheet for 5 minutes before transferring them to a wire rack to cool completely.
he_IL: תן לקובצי ה-Cookie להתקרר על גבי תבנית האפייה למשך 5 דקות לפני שתעביר אותם למדף מתכתי כדי שיתקררו לחלוטין.

en: Allow the muffins to cool in the tin for 5 minutes, then transfer them to a wire rack to cool completely.
he_IL: תן למאפינס להתקרר בתבנית במשך 5 דקות, ואז העבר אותם לרשת קירור כדי להתקרר לגמרי.

en: Almo Sol, quella fronde ch' io sola amo.
he_IL: אלמו סול, קוולה פרונדה שאני אוהבת בלבד.

en: Aloe Vera:
he_IL: אלו ורה:

en: Along with interpretations of jazz standards, Holiday wrote many of her own songs — a rare feat for jazz singers of that time.
he_IL: יחד עם הפרשנויות של שירי הג'אז המוכרים, הולידי כתבה גם הרבה שירים משלה — הישג נדיר עבור זמרות ג'אז באותו זמן.

en: Along with the fellow Washington, D.C. hardcore band Bad Brains and California band Black Flag, Minor Threat set the standard for many hardcore punk bands in the 1980s and 1990s. All of Minor Threat's recordings were released on MacKaye's and Nelson's own label, Dischord Records. The Minor Threat EP and their only full-length studio album Out of Step have received a number of accolades and are cited as landmarks of the hardcore punk genre.
he_IL: יחד עם להקת ההארדקור השותפה מוושינגטון, די. סי. בשם Bad Brains והלהקה מקליפורניה בשם Black Flag, Minor Threat הקימו את התקן עבור רבות מהלהקות ההארדקור פאנק בשנות ה-80 וה-90. כל ההקלטות של Minor Threat יצאו בתוויתם האישית של מקיי ונלסון, Dischord Records. ה-EP של Minor Threat והאלבום האולפני המלא היחיד שלהם, Out of Step, קיבלו מספר שבחים ומובכים ומובאים כנקודות ציון בז'אנר ההארדקור פאנק.

en: Already a member? Log in
he_IL: כבר רכשת חברות? יש להתחבר לחשבונך

en: Already a member? Log in.
he_IL: כבר רכשת חברות? יש להתחבר לחשבונך.

en: Altai: The Wild Heart of Asia
he_IL: אלטאי: ליבה הפראי של אסיה

en: Alterations and tailoring
he_IL: שינויים ותפירה

en: Alternating Buttons Width and Radius
he_IL: רוחב ורדיוס של כפתורים מתחלפים

en: Alternating Image and Text
he_IL: תמונה מתחלפת וטקסט

en: Alternating Product Highlights
he_IL: כותרות מוצרים מתחלפות

en: Alternating Stacked Highlights
he_IL: כותרות מוערמות מתחלפות

en: Alternating Timeline
he_IL: ציר זמן מתחלף

en: Alternating image and text
he_IL: תמונה מתחלפת וטקסט

en: Alternating images with titles
he_IL: תמונות מתחלפות עם כותרות

en: Alternating team layout
he_IL: פריסה של אנשי צוות עם תמונה ותיאור מתחלפים לסירוגין

en: Although engaged in the conduct of so vast an undertaking and in studies so extensive, the mind of Leonardo does not appear to have been so wholly occupied or absorbed in them as to incapacitate him from attending at the same time to other objects also; and the Duke, therefore, being desirous of ornamenting Milan with some specimens of his skill as a painter, employed him to paint in the refectory of the Dominican convent of Santa Maria delle Gratie, in that city, a picture, the subject of which was to be the Last Supper. Of this picture it is related, that Leonardo was so impressed with the dignity of the subject, and so anxious to answer the high ideas he had formed of it in his own mind, that his progress was very slow, and that he spent much time in meditation and thought, during which the work was apparently at a stand.
he_IL: למרות התעניינותו במלאכה כל כך מורכבת ובלימודים נרחבים, נראה שלאונרדו לא היה טרוד מדי במלאכתו או בלימודיו ועדיין הצליח לפנות זמן לעיסוקים אחרים. לכן, הדוכס שרצה להשתמש בכישוריו של לאונרדו כצייר ולקשט את מילאנו בכמה מיצירותיו, שכר את שירותיו כדי לצייר במנזר הדומיניקני של כנסיית סנטה מריה דלה גרציה בעיר. לימים, התמונה הזאת תהיה ידועה בשם "הסעודה האחרונה". לגבי התמונה הזאת מסופר שלאונרדו התייחס לנושא התמונה בכובד ראש ודאג לענות על הדרישות הגבוהות שהוצבו על ידי הרעיונות שהגה במוחו. לכן, ההתקדמות ביצירה הייתה איטית ביותר – זמן רב הושקע במחשבה ובהתבוננות ולא במלאכת הציור עצמה.

en: Although it is usually understood as a specific artistic period, aesthetically the term "baroque" also indicates any artistic style opposed to classicism, a concept introduced by Heinrich Wölfflin in 1915. Thus, the term "baroque" can be used both as a noun and as an adjective. According to this approach, any artistic style goes through three phases: archaic, classical and baroque. Examples of baroque phases would be Hellenistic art, Gothic art, romanticism or modernism.
he_IL: אם כי בדרך כלל זה מובן כתקופה אמנותית ספציפית, מבחינה אסתטית המונח "ברוק" גם מצביע על כל סגנון אמנותי המנוגד לקלאסיציזם, מושג שהוצג על ידי היינריך וולפין ב-1915. כך, המונח "ברוק" יכול לשמש גם כשם עצם וגם כתואר. לפי גישה זו, כל סגנון אמנותי עובר שלוש שלבים: ארכאי, קלאסי וברוק. דוגמאות לשלבי ברוק יהיו אמנות הלניסטית, אמנות גותית, רומנטיקה או מודרניזם.

en: Although the doubts and difficulties that assail the tyro, and the questions arising therefrom, might raise a smile from the expert—if only as a reminder of his own early aspirations and efforts—yet there is no reason for despair; though disappointments are certain to arise, they should be accepted merely as spurs to further effort, as steps towards the ultimate goal of success.
he_IL: אף על פי שהספקות והקשיים שמטרידים חסרי ניסיון, והשאלות שעולות מהם, עשויים להעלות חיוך על פני מומחים, גם אם רק כתזכורת לשאיפות ולמאמצים המוקדמים שלו, עדיין אין מקום לייאוש. אומנם וודאי יהיו אכזבות, אך הן צריכות להתקבל רק כתמריצים למאמץ העתידי, כצעדים לעבר יעד ההצלחה הסופי.

en: Although&nbsp;the doubts and difficulties that assail the tyro, and the questions arising therefrom, might raise a smile from the expert—if only as a reminder of his own early aspirations and efforts—yet there is no reason for despair; though disappointments are certain to arise, they should be accepted merely as spurs to further effort, as steps towards the ultimate goal of success.
he_IL: אף על פי שהספקות והקשיים שמטרידים חסרי ניסיון, והשאלות שעולות מהם, עשויים להעלות חיוך על פני מומחים, גם אם רק כתזכורת לשאיפות ולמאמצים המוקדמים שלו, עדיין אין מקום לייאוש. אומנם וודאי יהיו אכזבות, אך הן צריכות להתקבל רק כתמריצים למאמץ העתידי, כצעדים לעבר יעד ההצלחה הסופי.

en: Aluminium
he_IL: אלומיניום

en: Alvar
he_IL: אלוור

en: Alvar Aalto was born in Finland. He built his first piece of architecture as a student; a house for his parents at Alajärvi. In 1916, he enrolled to study architecture at the Helsinki University of Technology but his studies were interrupted by the Finnish Civil War, in which he fought.
he_IL: אלבר אלטו נולד בפינלנד. הוא בנה את יצירת האדריכלות הראשונה שלו כסטודנט; בית להוריו באלחארבי. בשנת 1916 נרשם ללימודי אדריכלות באוניברסיטת הלסינקי לטכנולוגיה, אך לימודיו נקטעו על ידי מלחמת האזרחים הפינית, בה לחם.

en: Always remember in the jungle there’s a lot of them in there, after you overcome them, you will make it to paradise.
he_IL: חשוב לזכור שיש הרבה כאלה בג'ונגל אבל אחרי שמתגברים, אפשר להגיע לגן עדן.

en: Always shoot in RAW to have the most flexibility when editing. Work with the white balance, bring out the details in the shadows, and manage the highlights to keep them from blowing out. The goal is to enhance the natural beauty of the scene, not to overdo it.
he_IL: תצלם תמיד בפורמט RAW כדי לקבל את הגמישות הכי גבוהה בעריכה. עבוד עם איזון הלבנה, חשוף את הפרטים בצללים ונהל את הסימנים הבולטים כדי למנוע הבעתם יתרה. המטרה היא לשפר את היופי הטבעי של הסצנה, ולא להגזים.

en: Always wanted to be a blogging superstar? Or simply want to learn your way around WordPress.com? Check out <a href="http://learn.wordpress.com/">Learn WordPress.com</a>.
he_IL: תמיד רצית לכתוב בלוג מצטיין? או אולי רצית רק ללמוד איך להשתמש ב-WordPress.com? כדאי לעיין במקטע <a href="http://learn.wordpress.com/">להכיר את WordPress.com</a>.

en: Always work hard on something uncomfortably exciting.
he_IL: תמיד צריך לעבוד קשה כדי להשיג משהו מרגש ולא נוח.

en: Alyssa will introduce you to the important aspects of the technical side of digital photography. The lesson will teach you how to operate the various features of your digital camera so you can finally know what all those buttons actually do. <br><br>Bring your questions to the webinar for a live Q&amp;A session.
he_IL: אליסה תסביר את ההיבטים החשובים בצד הטכני של צילום דיגיטלי. בשיעור תלמדו כיצד לעבוד עם הכלים השונים במצלמה הדיגיטלית ויתברר ותדעו סוף-סוף מה עושה כל אחד מהכפתורים והלחצנים.<br><br>הצטיידו בשאלות לסמינר – בסופו יהיה זמן לשאלות ותשובות בזמן אמת.

en: Amanda Riu
he_IL: אמנדה ריו

en: Amazing Hotels
he_IL: מלונות מדהימים

en: Amazing tours and fun adventures are waiting for you. Meet different people, cultures, traditions and landscapes. Choose your next destination with us. We will take care of the rest.
he_IL: סיורים מדהימים והרפתקאות מהנות במיוחד עבורך. לפגוש אנשים, תרבויות, מסורות ונופים שונים וחדשים. אפשר לבחור את היעד של החופשה שלך איתנו. אנחנו כבר נדאג לכל השאר.

en: Amazing tours and fun adventures are waiting for you. Treat yourself and see our offers.
he_IL: סיורים מדהימים והרפתקאות מהנות במיוחד עבורך. אנחנו מזמינים אותך להתפנק ולעיין במבצעים שלנו.

en: Amazing.
he_IL: מדהים.

en: Amber is a film director and artist from the UK, and has founded Videomaker with Mary a few years ago. Amber enjoys traveling with her phone turned off and books in her backpack.
he_IL: אמבר היא במאית סרטים מבריטניה שהקימה את החברה 'יוצרות הסרטים' עם מארי לפני מספר שנים. אמבר נהנית לטייל עם טלפון כבוי וספרים בתיק הגב.

en: Amelia, now the renowned pastry chef, found herself grappling with the weight of expectations and the envy of rivals. Samuel's artistic prowess brought him acclaim, but it also attracted the attention of those who sought to exploit his talents. Elara, while admired for her mesmerizing paintings, became a recluse, haunted by visions that only she could see.
he_IL: אמיליה, עכשיו השף פטיסרי המפורסם, מצאה את עצמה מתמודדת עם משקל הציפיות וקנאת המתחרים. הכישרון האמנותי של סמואל הביא לו הכרה, אבל הוא גם משך את תשומת הלב של אלה שחיפשו לנצל את כישוריו. אלרה, בעוד שהיא זכתה להערצה על הציורים המ mesmerizing שלה, הפכה לנזירה, רדופה בחזיונות שרק היא יכלה לראות.

en: America
he_IL: אמריקה

en: American Music Festival
he_IL: פסטיבל המוזיקה האמריקאית

en: American pre-Hispanic and colonial art
he_IL: אמנות אמריקאית פרה-היספנית ומושבת

en: Americano
he_IL: אמריקנו

en: Amidst his artistic pursuits, Mateo found solace in the routine of his daily life—a cup of coffee from the corner café, the clatter of the subway as it whisked him from one borough to another, and the camaraderie of his newfound friends in the artistic collective. Yet, beneath the surface, a mysterious force seemed to be at play.
he_IL: בין השאיפות האמנותיות שלו, מתיאו מצא נחמה בשגרה של חייו היומיים—ספל קפה מהקפה בפינה, הרעש של הרכבת התחתית כשהיא לוקחת אותו מאזור אחד לאחר, והחברות של החברים החדשים שלו בקולקטיב האמנותי. עם זאת, מתחת לפני השטח, נראה כי כוח מסתורי היה פועל.

en: Amidst the chaos of laundry, there was a sense of satisfaction when I held a freshly washed and clean outfit in my hands. The softness, the scent of detergent, and the knowledge that my little one would be comfortable in his clean clothes brought a sense of peace. It was a reminder of the love and care that went into every aspect of parenting, even the simplest tasks.
he_IL: בתוך הבלגן של הכביסה, היה תחושת שביעות רצון כשאחזתי בבגד נקי ומרוחץ בידי. הרכות, הריח של המוצק והידיעה שהילד שלי ירגיש נוח בבגדיו הנקיים הביאו תחושת שלום. זה היה תזכורת לאהבה ולטיפוח שהושקעו בכל צדדי ההורות, גם במשימות הפשוטות ביותר.

en: Among the philosophies influencing modern architects and their approach to building design are Rationalism, Empiricism, Structuralism, Poststructuralism, Deconstruction and Phenomenology.
he_IL: רציונליזם, אמפיריציזם, סטרוקטורליזם, פוסט-סטרוקטורליזם, דקונסטרוקציה ופנומנולוגיה הן בין הפילוסופיות שמנחות את האדריכלים המודרניים ואת הגישה שלהם לעיצוב בניינים.

en: Among them, those ordered by President Hipólito Irigoyen in 1923 stand out, one of which today is part of the collection of the National Historical Museum. Along with her work as a painter, she developed her vocation for writing, publishing in 1927 her first book of poetry titled "Mirror in Shadows." She was a member of both the literary elite that met at the Café Tortoni in Buenos Aires and the Anaconda group, chaired by Horacio Quiroga. With the Revolution of 1930, her career was affected as her commissions decreased. Therefore, she had to carry out other types of activities. She collaborated with illustrations for the newspaper La Capital and the magazine El Hogar. In addition, she made the drawings for a series of notebooks titled Women of America. In 1937 she resumed her participation in the Rosario Salon, exhibiting Nude and Self-Portrait. Among other activities she carried out, in 1925 she participated as a jury at the Salon d'Automne along with Alfredo Guido and Emilio Ortiz Grognet, a member of the CMBA. She obtained recognitions such as: Gold Medal, Mateo Casella Academy 1904, and Second Prize Municipality of Buenos Aires 1921. In 1944 she returned to her hometown to care for her mother until 1949, the year of her death. Emilia Bertolé died two months later, on July 25, 1949, at 53 years of age.
he_IL: בין אלה, אלה שהוזמנו על ידי הנשיא היפוליטו איריגואן בשנת 1923 בולטים, אחד מהם היום הוא חלק מהאוסף של המוזיאון ההיסטורי הלאומי. יחד עם עבודתה כאמנית, היא פיתחה את vocação שלה לכתיבה, והוציאה לאור בשנת 1927 את ספר השירה הראשון שלה שכותרתו "מראה בצללים". היא הייתה חברה גם באליטה הספרותית שהתכנסה בקפה טורטוני בבואנוס איירס וגם בקבוצת אנקונדה, בראשותו של הוראסיו קיורוגה. עם המהפכה של 1930, הקריירה שלה הושפעה כאשר ההזמנות שלה פחתו. לכן, היא נאלצה לבצע סוגים אחרים של פעילויות. היא שיתפה פעולה עם איורים לעיתון לה קפיטל ולמגזין אל הוגר. בנוסף, היא עשתה את הציורים לסדרת מחברות שכותרתה נשים של אמריקה. בשנת 1937 היא חידשה את השתתפותה בסלון רוסאריו, והציגה עירום ודימוי עצמי. בין פעילויות אחרות שהיא ביצעה, בשנת 1925 היא השתתפה כשופט בסלון ד'אוטומן יחד עם אלפרדו גוידו ואמיליו אורטיז גרוגנט, חבר ב-CMBA. היא קיבלה הכרה כמו: מדליית זהב, אקדמיה מטאו קסלה 1904, ופרס שני עיריית בואנוס איירס 1921. בשנת 1944 היא חזרה לעיר הולדתה כדי לטפל באמה עד 1949, השנה שבה היא נפטרה. אמיליה ברטולה מתה חודשיים לאחר מכן, ב-25 ביולי 1949, בגיל 53.

en: Amongst choosing the right software and computer, it's good to watch tutorials and learn as much as you can. Color can become your unique touch or maybe your edits can. Ultimately, just absorb influences from everywhere.
he_IL: כדי לבחור בתוכנה המתאימה במחשב, מומלץ לצפות בהדרכות וללמוד מהן כמה שאפשר. הצבע או סגנונות העריכה יכולים להיות המגע הייחודי לך. בסופו של דבר, אפשר לקבל השראה מכל מקום ומכל דבר.

en: Amsterdam 🇳🇱
he_IL: אמסטרדם 🇳🇱

en: Amy Blake, LexCorp
he_IL: איימי בלייק, LexCorp

en: Amy Park
he_IL: איימי פארק

en: An Astronomical Ballet
he_IL: בלט אסטרונומי

en: An English diarist and naval administrator. I served as administrator of the Royal Navy and Member of Parliament. I had no maritime experience, but I rose to be the Chief Secretary to the Admiralty under both King Charles II and King James II through patronage, diligence, and my talent for administration.
he_IL: רושם יומן ומפקד בצי הבריטי. שירתי בתור מפקד בצי המלכותי והייתי חבר בפרלמנט הבריטי. לא היה לי ניסיון קודם בתחום הימי, אבל טיפסתי לדרגה של מזכיר כללי באדמירליות של המלך צ'ארלס השני והמלך ג'ימס השני בזכות הפטרונות, החריצות והכישרון שלי בתחום הניהולי.

en: An Extended 'Impact Winter'
he_IL: קיץ מורחב של "חורף השפעה

en: An Important Caveat
he_IL:  caveat חשוב

en: An Overview of Lativ Tracker™
he_IL: סקירה על Lativ Tracker™

en: An Underwater Relationship
he_IL: קשר תת-מימי

en: An Unsung Heroine of Modern-Day Philanthropy
he_IL: גיבורה לא מוכרת של פילנתרופיה בימינו

en: An advertisement film series for a fragrance.
he_IL: סדרה של סרטים שיווקיים לבושם.

en: An aerie of hawks
he_IL: להקת נצים

en: An anonymized string created from your email address (also called a hash) may be provided to the Gravatar service to see if you are using it. The Gravatar service privacy policy is available here: https://automattic.com/privacy/. After approval of your comment, your profile picture is visible to the public in the context of your comment.
he_IL: יתכן ונעביר מחרוזת אנונימית שנוצרה מכתובת הדואר האלקטרוני שלך (הנקראת גם hash) לשירות Gravatar כדי לראות אם הנך חבר/ה בשירות. מדיניות הפרטיות של שירות Gravatar זמינה כאן: https://automattic.com/privacy/. לאחר אישור התגובה שלך, תמונת הפרופיל שלך גלויה לציבור בהקשר של התגובה שלך.

en: An essay about methods of building Walls: The bricks, sand, lime, pozzolana or volcanic ashes, and stones.
he_IL: מאמר על שיטות של בניית קירות: הלבנים, חול, סיד, pozzolana או אפר וולקני, ואבנים.

en: An exact statement or description of the nature, scope, or meaning of something:
he_IL: מינוח או תיאור מדויק של האופי, הסוג או המשמעות של משהו:

en: An exploration of the age-old debate of nature versus nurture, which looks at how genetics and environmental factors impact behavior. After all, how do these factors contribute to shaping who we are as individuals?
he_IL: חקירה של הווכחה המקובלת מאז זמן רב של טבע מול גידול, שמתבוננת בצורה שבה גנטיקה וגורמים סביבתיים משפיעים על ההתנהגות. בסופו של דבר, איך משתתפים הגורמים הללו בצורת התרבות שלנו כאנשים?

en: An in-depth, personalized consultation to set goals and establish a plan
he_IL: התייעצות אישית ויסודית לקביעת מטרות וגיבוש תוכנית

en: An influential voice in cybersecurity, Mark Stu will address the evolving challenges of online security and the need for inclusive strategies to safeguard digital infrastructure, protecting individuals and organizations from cyber threats.
he_IL: קול משפיע בתחום הסייברביט, מארק סטו יתמוך באתגרים המתפתחים בתחום האבטחה המקוונת ובצורך ליצור אסטרטגיות כוללות להגנה על התשתית הדיגיטלית, ולהגן על אנשים וארגונים מפני איומים סייבריים.

en: An interview between Janelle Montgomery and Dallas Museum of Art curator Dr. Nicole Myers about the exhibition, Berthe Morisot, Woman Impressionist.
he_IL: ראיון בין ג'אנל מונטגומרי וד"ר ניקול מיירס, האוצרת של המוזיאון לאמנות של דאלאס, שמשוחחות על התערוכה 'ברת מוריזו, ציירת אימפרסיוניסטית'.

en: An introductory area of a page accompanied by a small amount of text and a call to action.
he_IL: אזור היכרות של העמוד עם טקסט קצר וקריאה לפעולה.

en: An invitation to dinner was soon afterwards dispatched; and already had Mrs. Bennet planned the courses that were to do credit to her housekeeping, when an answer arrived which deferred it all. Mr. Bingley was obliged to be in town the following day, and, consequently, unable to accept the honour of their invitation, etc. Mrs. Bennet was quite disconcerted. She could not imagine what business he could have in town so soon after his arrival in Hertfordshire; and she began to fear that he might be always flying about from one place to another, and never settled at Netherfield as he ought to be.
he_IL: ההזמנה לארוחת הערב נשלחה זמן לא רב אחר כך וגב' בנט כבר החלה לתכנן את המנות שיוגשו בקפידה כדי להציג לראווה את משק הבית שלה כאשר התשובה הגיעה, ושינתה את הכול. מר בינגלי כבר התחייב להגיע לעיר ביום שלמחרת ולכן, לא הסתייע בידו להתכבד ולהיענות להזמנה וכן הלאה. גב' בנט הייתה מוטרדת משהו נוכח התשובה. היא לא הצליחה לחשוב איזו פגישה עסקית יכולה לחייב אותו להגיע לעיר זמן כה קצר אחרי הגעתו להרטפורדשייר והיא התחילה לחשוש שאולי הוא ימשיך לקפוץ ממקום אחד למקום שני ולעולם לא יתיישב בנת'רפילד כמו שאמור לעשות.

en: An option for those looking to expand and teach their yoga practice.
he_IL: אפשרות למי שמחפש להרחיב וללמד את תרגול היוגה שלו.

en: An own little hiding place made for mischief and secrets. Just as easy to set up as to take down.
he_IL: מקום מסתור קטן משלי למעשי קונדס וסודות. קל להרכיב ולפרק.

en: An&nbsp;expert on Greek Art chanced to describe in my hearing one of the engraved gems in the Metropolitan Museum. He spoke of it as ‘certainly one of the great gems of the world,’ and there was something in his tone that was even more thrilling than his words. He might have been describing the Parthenon or Beethoven’s Mass,—such was the passion of reverence that flowed out of him as he spoke. I went to see the gem afterwards. It was badly placed, and for all artistic purposes was invisible. I suppose that even if I had had a good look at it, I should not have been able to appreciate its full merit. Who could?—save the handful of adepts in the world, the little group of gem-readers, by whom the mighty music of this tiny score could be read at sight.
he_IL: מומחה לאמנות יוונית ניסה לתאר באוזניי את אחת מאבני החן המסותתות במוזיאון המטרופוליטן. הוא התרשם ממנה מאוד – 'בהחלט אחת מאבני החן הנהדרות בעולם', כלשונו – וההתרגשות שניכרה בטון הדיבור שלו הייתה רבה מזו שהובעה במילים. התיאור היה הולם לפרתנון או למיסה של בטהובן – כך סערה ההתלהבות בקולו כשדיבר. לאחר מכן, הלכתי לראות את אבן החן בעצמי. המיקום שלה לא היה מייצג והאמרה האמנותית שלה לא באה לידי ביטוי בתצוגה. הנחתי שגם אם אוכל לראות אותה היטב, כנראה לא אצליח להעריך את המעלות שלה במלואן. האם מישהו יכול לעשות זאת? אולי מספר מצומצם של מומחים בעולם, קבוצה קטנה של קוראי אבנים, אולי הם יצליחו להבין את המנגינה העוצמתית של המרגלית הזעירה הזאת.

en: Anacreon PMG 376
he_IL: אנקריאון PMG 376

en: Ancient Art
he_IL: אמנות עתיקה

en: Ancient and Asia Art
he_IL: אמנות עתיקה ואסייתית

en: And as they seldom failed to account for the smallest package, rarely lost a bullock, and had never drowned a single passenger, the name of the O.S.N. stood very high for trustworthiness. People declared that under the Company's care their lives and property were safer on the water than in their own houses on shore.
he_IL: ולפי שרק לעתים רחוקות נעלם בהן צרור דל שבדלים, ולעתים רחוקות איבדו שור, ומעולם לא טבע בהן אפילו נוסע אחד, יצא לה לחברת חאש"ק שם טוב מאד בעבוּר מהימנותה. אנשים הכריזו שבטיפולה של החברה חייהם ורכושם בטוחים על המים יותר מאשר בבתיהם שלהם על החוף.

en: And here's a bit of trailing text.
he_IL: וזה קטע של טקסט עוקב.

en: And here’s a bit of trailing text.
he_IL: וזה קטע של טקסט עוקב.

en: And just when you thought we were done, we’re going to do them all over again with captions!
he_IL: חשבת שסיימנו? אנחנו רוצים לעשות את כל זה שוב ולהוסיף תיאורים!

en: And more special offers!
he_IL: והצעות מיוחדות נוספות!

en: And now for a <em><strong>massively large image</strong></em>. It also has <em><strong>no alignment</strong></em>.
he_IL: ועכשיו נביט <em><strong>בתמונה ענקית</strong></em>. גם לתמונה הזאת <em><strong>לא הוגדר יישור</strong></em>.

en: And now we’re going to shift things to the <em><strong>right align</strong></em>. Again, there should be plenty of room above, below, and to the left of the image. Just look at him there… Hey guy! Way to rock that right side. I don’t care what the left aligned image says, you look great. Don’t let anyone else tell you differently.
he_IL: ועכשיו נזיז את כל הדברים <em><strong>ליישור לימין</strong></em>. שוב, אמור להיות מספיק מקום מעל, מתחת ומצידה השמאלי של התמונה. ואת מי אנחנו רואים כאן... שלום לך! הצד הימני מחמיא לך מאוד. לא משנה מה אומרת התמונה שמיושרת לשמאל, הכול נראה נהדר. ושאף אחד לא יגיד לך אחרת.

en: And pour the waters of the Nile
he_IL: שב, תנוח, אל תנבח

en: And since they were of an imitative and teachable nature, they would daily point out to each other the results of their building, boasting of the novelties in ft; and thus, with their natural gifts sharpened by emulation, their standards improved daily. At first they set up forked stakes connected by twigs and covered these walls with mud. Others made walls of lumps of dried mud, covering them with reeds and leaves to keep out the rain and the heat. Finding that such roofs could not stand the rain during the storms of winter, they built them with peaks daubed with mud, the roofs sloping and projecting so as to carry off the rain water.
he_IL: ומאחר והם היו בעלי אופי חיקוי ומלמד, הם היו מדי יום מצביעים אחד על השני את תוצאות הבנייה שלהם, מתפארים בחידושים ב רגל; וכך, עם המתנות הטבעיות שלהם חידד על ידי חיקוי, הסטנדרטים שלהם השתפרו מדי יום. בהתחלה הם הקימו יתדות מפוצלים המחוברים על ידי זרדים וכיסו את הקירות האלה בבוץ. אחרים עשו קירות של גושי בוץ מיובשים, מכסים אותם בקנים ועלים כדי למנוע את הגשם והחום. הם גילו שגגות כאלה לא יכולים לסבול את הגשם במהלך סופות החורף, ובנו אותם עם פסגות מרוחות בבוץ, הגגות משופעים ומקרינים כדי לשאת את מי הגשם.

en: And so I go. It's all about the adventure. It's all about something learned and something found. I can write about it anywhere, share my experiences, and publish my findings all thanks to WordPress.
he_IL: ולשם הלכתי. ההרפתקה היא העיקר. הלמידה והמציאה היא העיקר. בזכות WordPress, יש לי אפשרות לכתוב על הנושא הזה מכל מקום, לשתף את החוויה שלי ולפרסם את הדברים שמצאתי.

en: And so, fueled by the energy of their shared dreams, the friends embarked on a journey of creative exploration. Mateo, Martina, and Santiago poured their hearts into crafting music that echoed the rhythms of their generation. The streets of Buenos Aires became their stage, the walls of the café their canvas.
he_IL: וכך, מונעים על ידי האנרגיה של החלומות המשותפים שלהם, החברים יצאו למסע של חקר יצירתי. מאטאו, מרטינה וסנטיאגו השקיעו את ליבם ביצירת מוזיקה שהדהדה את הקצבים של הדור שלהם. הרחובות של בואנוס איירס הפכו לבמה שלהם, הקירות של בית הקפה הפכו לקנבס שלהם.

en: And so, in the heart of Buenos Aires, where the tango met the pulse of rock and folk, "Esperanza Rebelde" became a beacon of hope for Argentina. Their story, interwoven with the spirit of '1988 AC,' echoed through the cobblestone streets, the bustling neighborhoods, and the collective heart of a nation that dared to dream of a brighter future.
he_IL: וכך, בלב בואנוס איירס, שם הטנגו פגש את הדופק של רוק ופולק, "אספראנזה רבלדה" הפכה למגדלור של תקווה עבור ארגנטינה. הסיפור שלהם, שזור ברוח של '1988 לספירה החדשה', הדהד ברחובות המרוצפים, בשכונות הסואנות, ובלב הקולקטיבי של אומה שהעזה לחלום על עתיד מזהיר.

en: And so, under the vast expanse of the evening sky, the house by the lake stood as a beacon of continuity, a testament to the enduring power of family, love, and the unbroken thread that wove through the generations.
he_IL: וכך, מתחת למרחב העצום של שמי הערב, הבית ליד האגם עמד כמגדלור של המשכיות, עדות לכוח המתמשך של משפחה, אהבה, והחוט הבלתי מנותק שחלף דרך הדורות.

en: And that’s a wrap, yo! You survived the&nbsp;tumultuous&nbsp;waters of alignment. Image alignment achievement unlocked!
he_IL: זהו זה! סיימת בהצלחה את המסע המפרך ליישור הטקסט. עברת שלב בתהליך יישור התמונות!

en: And they passed by the streams of Okeanos and the White Rock<br>and past the Gates of the Sun and the District of Dreams.
he_IL: וְהֵם עָבְרוּ עַל יְקוּמֵי אוֹקֵאנוֹס וְעַל הַסֶּלַע הַלָּבָן<br>וְעָבְרוּ סַמְפְּתוֹת הַשֶּׁמֶשׁ וְאֵזוֹר הַחֲלוֹמוֹת.

en: And welcome little fishes in
he_IL: בבוקר בולע דגים באגם

en: And while she looked at him she would sometimes put her hand hastily to her side with a short twitch of her fine lips and a knitting of her black, straight eyebrows like a flicker of angry pain or an angry thought on her handsome, regular features.
he_IL: ובעודה מביטה בו היתה נותנת לפעמים את ידה בחפזון אל צלעותיה בפירכוס חטוף של שפתיה הדקות ובציפוף גבותיה הישרות והשחורות החולף כמו היבהוב של כאֵב זועם או מחשבה זועמת על תווי־פניה הנאים, הקצובים.

en: And yet here was Matthew Cuthbert, at half-past three on the afternoon of a busy day, placidly driving over the hollow and up the hill; moreover, he wore a white collar and his best suit of clothes, which was plain proof that he was going out of Avonlea; and he had the buggy and the sorrel mare, which betokened that he was going a considerable distance. Now, where was Matthew Cuthbert going and why was he going there?
he_IL: ולמרות זאת ראתה לפתע את מַתְיוּ קַתְבֶּרְט נוסע לו בשלווה, בשעה שלוש וחצי אחר הצהריים ביום עבודה רגיל, דרך העמק ובמעלה הגבעה; יתר על כן, הוא היה לבוש במיטב בגדיו וענד צווארון לבן – הוכחה ברורה שהוא בדרכו אל מחוץ לאֶבוֹנְלִי; והוא נהג בכרכרה ובסוסה האדמונית – סימן מובהק שהוא יוצא לנסיעה ארוכה. ובכן, לאן נסע מַתְיוּ קַתְבֶּרְט, ומדוע נסע לשם?

en: Andrew Lind
he_IL: אנדרו לינד

en: Andrew is a jewellery hand maker from California. His passion for the craft times back to his early days in her grandmother’s bedroom. He used to dress up with big, heavy earrings and pretend to be a grown up.
he_IL: אנדרו גר בקליפורניה ויוצר תכשיטים בעבודה יד. האהבה שלו ליצירת תכשיטים התחילה בילדותו, כששיחק בחדר השינה של סבתו. היא אהב לענוד את העגילים הגדולים והכבדים ולדמיין שהוא כבר מבוגר.

en: Angelo Ortiz
he_IL: אנג'לו אורטיז

en: Angelo is an independent researcher and hobbyist. His collection of gemstones rivals that of some museums. Angelo is always on the lookout for a new discovery, and carries his toolkit everywhere.
he_IL: אנג'לו הוא אספן וחוקר עצמאי. אוסף אבני החן שלו מתחרה באוספים של כמה מוזיאונים. אנג'לו תמיד מחפש תגליות חדשות, ולוקח את כלי העבודה שלו איתו לכל מקום.

en: Animal
he_IL: חיה

en: Animal Locomotion. Volume VI, Woman (Semi-Nude and Transparent Drapery)
he_IL: תחבורת בעלי חיים. כרך VI, אישה (חצי עירומה ועם בדים שקופים)

en: Anise is a flowering plant native to the eastern Mediterranean and Southwest Asia. The flavor and aroma of its seeds have similarities with some other spices and herbs, such as star anise, fennel, licorice, and tarragon. Nice to meet you pal 👋
he_IL: אניס הוא צמח פריחה מקורי למזרח הים התיכון ולדרום מערב אסיה. הטעם והריח של הגרעינים שלו דומים לטעמים ולריחות של תבלינים וצמחים אחרים, כמו אניס כוכב, שומר, סוכרית וטרגון. נעים להכיר, חבר 👋

en: Anna Maria Punz (Austrian, 1721-1794)
he_IL: אנא מריה פונץ (אוסטרית, 1721-1794)

en: Annalee is not just any mindset coach; she’s a seasoned professional with a wealth of experience under her belt, dedicated to transforming the lives of her clients. With a deep-rooted passion for self-discovery and empowerment, she has carved a niche for herself in the realm of personal and professional development.
he_IL: אנלי אינה רק מאמנת תפיסת מוח כלשהי; היא מקצוענית מנוסה עם עשרות שנות ניסיון בתחום, מחויבת לשינוי חיי לקוחותיה. עם תשוקה מוחשית לגילוי עצמי ולהעצמה, היא יצרה לעצמה מקום מיוחד בתחום הפיתוח האישי והמקצועי.

en: Annalee specialises in breaking down mental barriers and fostering a growth-oriented mindset. She has successfully guided professionals, athletes, entrepreneurs, and individuals through transitional phases in life, helping them overcome challenges and elevate their potential. Her sessions are often described as a fusion of intuitive understanding and scientifically-backed techniques.
he_IL: אנלי מתמחה בפיצוץ מחסומים נפשיים ובקידום דרך תודעה מתמקדת בגידול. היא הובילה בהצלחה מקצוענים, ספורטאים, יזמים ואנשים בתהליכים מעבריים בחיים, עוזרת להם להתגבר על אתגרים ולהגביר את הפוטנציאל שלהם. הסשנים שלה נתקבלים לעיתים כתמיסה של הבנה אינטואיטיבית וטכניקות מוכחות מדעית.

en: Anne Watson on Stage Design
he_IL: אן ואטסון על עיצוב במות

en: Anne and Ashley met during a summer art festival in San Francisco. Their shared love for creativity and innovation brought them together, and they have been inseparable ever since. From hiking adventures to cozy nights coding together, their journey has been filled with love, laughter, and unforgettable moments.
he_IL: אן ואשלי נפגשו במהלך פסטיבל אמנות קיץ בסן פרנסיסקו. האהבה המשותפת שלהן ליצירתיות וחדשנות הביאה אותן יחד, והן בלתי נפרדות מאז. מההרפתקאות בטבע ועד ללילות נוחים של קידוד יחד, המסע שלהן היה מלא באהבה, צחוק ורגעים בלתי נשכחים.

en: Annual Membership Fees
he_IL: דמי חברות שנתית

en: Annual Plot Holder's Fee
he_IL: דמי החזקה שנתיים לחלקה

en: Another Grandchild Page
he_IL: עוד עמוד של נכד

en: Another Link Post Format Test
he_IL: בדיקה לסוג פוסט של קישור נוסף

en: Another Standard Format Example
he_IL: עוד דוגמה לעיצוב רגיל

en: Another Test
he_IL: עוד מבחן

en: Another aspect of underground music that sets it apart from the mainstream is its close-knit community. Underground music scenes are often centered around a specific genre, such as punk rock or hip-hop, and are built on a foundation of shared values and beliefs. This sense of community can be very appealing to music lovers who are looking for a connection with like-minded individuals.
he_IL: היבט נוסף של מוזיקה מחתרתית שמבדיל אותה מהזרם המרכזי הוא הקהילה הקרובה שלה. סצנות מוזיקליות תת - קרקעיות מתמקדות לעתים קרובות בז'אנר מסוים, כגון פאנק רוק או היפ הופ, והן בנויות על בסיס ערכים ואמונות משותפים. תחושה זו של קהילה יכולה להיות מושכת מאוד לאוהבי מוסיקה שמחפשים קשר עם אנשים בעלי דעות דומות.

en: Another block style included with Twenty Twenty-One is an overlap for column blocks. This allows you to create stacked layouts like the gallery on this page. Add a columns block to your editor, and in the Editor sidebar, and in the "Styles" panel, select the "Overlap" block style.
he_IL: סגנון בלוק נוסף שכלול בערכת העיצוב Twenty Twenty-One הוא אפשרות חפיפה בין בלוקים של טורים. הסגנון מאפשר לך ליצור פריסות מוערמות כמו הגלריה בעמוד זה. אפשר להוסיף בלוק טורים לעורך ולאחר מכן, בסרגל הצדי של העורך, לפתוח את החלונית 'סגנונות' ולבחור בסגנון הבלוק ''חופף".

en: Another effective way to avoid procrastination is to create a schedule or to-do list. This allows me to prioritize tasks and set clear deadlines for completion. By mapping out my day or week ahead of time, I'm able to identify when I have free time and plan accordingly. This helps me stay on track and avoid getting sidetracked by other distractions.
he_IL: עוד דרך יעילה להימנע מהשהיה היא ליצור לוח זמנים או רשימת משימות. זה מאפשר לי לתעדף משימות ולקבוע מועדים ברורים להשלמה. על ידי תכנון היום או השבוע שלי מראש, אני מצליח לזהות מתי יש לי זמן חינם ולתכנן בהתאם. זה עוזר לי להישאר ממוקד ולהימנע מהסחות דעת אחרות

en: Another important factor to consider is urgency and importance. Urgent tasks are those that require immediate attention, while important tasks are those that contribute to your long-term goals and priorities. By evaluating each task based on its urgency and importance, you can determine which tasks require immediate attention and which ones can be deferred.
he_IL: עוד גורם חשוב לשקול הוא דחיפות וחשיבות. משימות דחופות הן כאלה שדורשות תשומת לב מיידית, בעוד שמשימות חשובות הן כאלה שתורמות למטרות ולעדיפויות ארוכות הטווח שלך. על ידי הערכת כל משימה על סמך דחיפותה וחשיבותה, אתה יכול לקבוע אילו משימות דורשות תשומת לב מיידית ואילו ניתן לדחות

en: Another important pictorial record of prehistory is located in the north of Córdoba and constitutes one of the pictographic testimonies with the highest density of images in the world, with more than 35,000 pictographs located in the Colorado, Veladero, Intihuasi and Desmonte hills.
he_IL: עוד תיעוד חשוב בציור של פרהיסטוריה נמצא בצפון קורדובה ומהווה אחד מהעדויות הפיקטוגרפיות עם הצפיפות הגבוהה ביותר של תמונות בעולם, עם יותר מ-35,000 פיקטוגרפים הממוקמים בגבעות קולורדו, ולדרו, אינטיהואסי ודסמונטה.

en: Another interesting aspect of music’s emotional power is its ability to evoke memories and bring back feelings from the past. Hearing a specific song can trigger memories and bring back feelings of happiness, sadness, or nostalgia. This connection between music and memories can help to deepen our emotional connection to a particular song, making it a powerful tool in helping us process our feelings and emotions.
he_IL: היבט מעניין נוסף בעוצמה הרגשית של המוזיקה הוא יכולתה לעורר זיכרונות ולהחזיר רגשות מהעבר. שמיעת שיר מסוים יכולה לעורר זיכרונות ולהחזיר תחושות של אושר, עצב או נוסטלגיה. קשר זה בין מוסיקה לזיכרונות יכול לעזור לנו להעמיק את הקשר הרגשי שלנו לשיר מסוים, מה שהופך אותו לכלי רב עוצמה שעוזר לנו לעבד את הרגשות והרגשות שלנו.

en: Another key factor was the development of software that was designed specifically for personal computers. The first operating system for personal computers was CP/M, which was created in 1974 by Gary Kildall. However, the operating system that really took off was MS-DOS, which was created by Microsoft in 1981. MS-DOS was the dominant operating system for personal computers for over a decade, until it was eventually replaced by Microsoft Windows.
he_IL: גורם מפתח נוסף היה הפיתוח של תוכנה שעוצבה במיוחד עבור מחשבים אישיים. מערכת ההפעלה הראשונה למחשבים אישיים הייתה CP/M, שנוצרה בשנת 1974 על ידי גארי קילדאל. עם זאת, מערכת ההפעלה שלמעשה תפסה תאוצה הייתה MS-DOS, שנוצרה על ידי מיקרוסופט בשנת 1981. MS-DOS הייתה מערכת ההפעלה השלטת עבור מחשבים אישיים במשך יותר מעשור, עד שהיא הוחלפה בסופו של דבר על ידי Microsoft Windows.

en: Another reason for MS-DOS's success was its simplicity. MS-DOS was a command-line operating system, which meant that users had to type commands to perform tasks. This was very different from the graphical user interface (GUI) of the Apple Macintosh, which was released around the same time. However, the command-line interface had advantages. It was faster and more efficient than a GUI, and it was also easier for developers to create software for MS-DOS.
he_IL: סיבה נוספת להצלחה של MS-DOS הייתה הפשטות שלו. MS-DOS היה מערכת הפעלה מבוססת שורת פקודה, מה שאמר שמשתמשים היו צריכים להקליד פקודות כדי לבצע משימות. זה היה שונה מאוד מהממשק הגרפי (GUI) של אפל מקינטוש, ששוחרר בסביבות אותו זמן. עם זאת, ממשק שורת הפקודה היה בעל יתרונות. הוא היה מהיר ויעיל יותר מ-GUI, והוא היה גם קל יותר למפתחים ליצור תוכנה עבור MS-DOS.

en: Another reason for MS-DOS's success was the availability of software. MS-DOS had a large library of software that was available for it, including word processors, spreadsheets, and games. This made it attractive to users who wanted to perform a wide range of tasks on their personal computers.
he_IL: סיבה נוספת להצלחה של MS-DOS הייתה זמינות התוכנה. ל-MS-DOS הייתה ספרייה גדולה של תוכנה שהייתה זמינה בשבילו, כולל מעבדי תמלילים, גיליונות אלקטרוניים ומשחקים. זה הפך אותו לאטרקטיבי עבור משתמשים שרצו לבצע מגוון רחב של משימות על המחשבים האישיים שלהם.

en: Another reason for doubting that Sappho’s poetry had been the inspiration for the lovers’ leaps at Cape Leukas is the attitude of Strabo himself. He specifically disclaims Menander’s version about Sappho’s being the first to take the plunge at Leukas. Instead, he offers a version of “those more versed in the ancient lore,” according to which Kephalos son of Deioneus was the very first to have leapt, impelled by love for Pterelas (Strabo 10.2.9 C452). The myth of Kephalos and his dive may be as old as the concept of the White Rock. I say “concept” because the ritual practice of casting victims from a white rock may be an inheritance parallel to the epic tradition about a mythical White Rock on the shores of the Okeanos (as in&nbsp;<em>Odyssey</em>&nbsp;24.11) and the related literary theme of diving from an imaginary White Rock (as in the poetry of Anacreon and Euripides). In other words, it is needless to assume that the ritual preceded the myth or the other way around.
he_IL: עוד סיבה לספק לגבי זה שהשירה של סאפפו הייתה ההשראה לקפיצות האוהבים בקייפ לואקאס היא הגישה של סטרבו עצמו. הוא באופן ספציפי מתנער מהגרסה של מנדרוס לגבי סאפפו שהיא הראשונה שקפצה בלואקאס. במקום זאת, הוא מציע גרסה של "אלה המיומנים יותר בחוכמה העתיקה," לפיה כפלוס בן דיאונאוס היה הראשון שקפץ, מונע על ידי אהבה לפטרלס (סטרבו 10.2.9 C452). המיתוס של כפלוס והקפיצה שלו עשוי להיות ישן כמו המושג של הסלע הלבן. אני אומר "מושג" כי הפרקטיקה הריטואלית של השלכת קורבנות מסלע לבן עשויה להיות ירושה מקבילה למסורת האפית על סלע לבן מיתי על חופי האוקיאנוס (כפי שב&nbsp;<em>אודיסיאה</em>&nbsp;24.11) והנושא הספרותי הקשור של קפיצה מסלע לבן דמיוני (כפי בשירה של אנקריאון ואוריפידס). במילים אחרות, אין צורך להניח שהריטואל קדם למיתוס או להפך

en: Another significant event in 1973 was the end of the Vietnam War. After years of conflict and the loss of thousands of American lives, the U.S. and North Vietnam reached a peace agreement in January of that year. As a result, the U.S. withdrew its troops from Vietnam, and the war officially ended on April 30, 1973. The Vietnam War had been a divisive issue in the U.S. for many years, and its end marked a major turning point in the country’s history.
he_IL: אירוע משמעותי נוסף ב -1973 היה סיום מלחמת וייטנאם. לאחר שנים של סכסוך ואובדן חייהם של אלפי אמריקאים, ארה"ב וצפון וייטנאם הגיעו להסכם שלום בינואר אותה שנה. כתוצאה מכך, ארצות הברית הסיגה את כוחותיה מווייטנאם, והמלחמה הסתיימה רשמית ב -30 באפריל 1973. מלחמת וייטנאם הייתה נושא שנוי במחלוקת בארצות הברית במשך שנים רבות, וסיומה סימן נקודת מפנה משמעותית בהיסטוריה של המדינה.

en: Another source of colonial painting is the books and manuscripts made by colonizers, priests, scientists and visitors. Among these, the drawings and watercolors of the German Jesuit Florián Paucke (1719-1789) stand out.
he_IL: מקור נוסף לציור קולוניאלי הוא הספרים והכתבים שנעשו על ידי קולוניזטורים, כמרים, מדענים ומבקרים. בין אלה, הד drawings והמים של הישועי הגרמני פלוריאן פאוקה (1719-1789) בולטים.

en: Another victory agains Avon United
he_IL: עוד ניצחון נגד אבון יונייטד

en: Another way to discover hidden treasures is to look within yourself. Everyone has their own unique set of skills and talents that they can use to make a difference in their own lives and the lives of others. It could be something as simple as a talent for baking, or it could be a more complex skill like the ability to speak multiple languages. The key is to be curious and experiment with different activities until you find what you enjoy.
he_IL: דרך נוספת לגלות אוצרות חבויים היא להסתכל לתוך עצמכם. לכל אחד יש את הכישורים והכישרונות הייחודיים שלו שבהם הוא יכול להשתמש כדי לחולל שינוי בחייו ובחייהם של אחרים. זה יכול להיות משהו פשוט כמו כישרון לאפייה, או שזה יכול להיות מיומנות מורכבת יותר כמו היכולת לדבר בשפות מרובות. המפתח הוא להיות סקרנים ולהתנסות בפעילויות שונות עד שתמצאו את מה שאתם נהנים ממנו.

en: Answers within 1 working day.
he_IL: תשובות בתוך 1 יום עבודה.

en: Antelope Mountain Trip
he_IL: טיול בהר האיילים

en: Anthropology
he_IL: אנתרופולוגיה

en: Anthropology Summit 2023
he_IL: כנס אנתרופולוגיה 2023

en: Anticipation as a Source of Happiness
he_IL: המתנה כמקור לאושר

en: Antique &amp; Vintage Jewelry
he_IL: תכשיטים עתיקים ווינטג'

en: Antonia chair is a comfort focused office guest chair. A great member of the Antonia office furniture family.
he_IL: כיסא המשרד של Antonia מתמקד בנוחות המשתמשים. הוא פריט נהדר וחלק מסט הריהוט המשרדי של Antonia.

en: Antonio Vivaldi
he_IL: אנטוניו ויבאלדי

en: Ants In a Spaceship
he_IL: נמלים בחללית

en: Anyone aged 8–16 can apply to come to camp.
he_IL: כל אחד בגיל 8-16 יכול להירשם למחנה.

en: Anyone who has something to say is thus found to be in one sense a slave, but a rich slave who has inherited the whole earth. If you can only obey the laws of your slavery, you become an emperor: you are only a slave in so far as you do not understand how to use your wealth. If you have but the gift of submission, you conquer. Many tongues, many hands, many minds, a traditional state of feeling, traditional symbols,—the whole passed through the eyes and soul of a single man,—such is art, such is human expression in all its million-sided variety.
he_IL: כל בעל דעה בעניין נחשב, במידה מסוימת, לעבד, אבל עבד עשיר שירש את הארץ כולה. לו היה האדם יכול לפעול רק לפי חוקי העבדות שלו, היה הופך לקיסר: האדם הוא עבד רק אם אינו יודע איך להשתמש בעושר שניתן לו. אם יש לו רק את יתרון הכניעה, הוא יכול לכבוש הכול. המון שפות, המון ידיים, המון מוחות, תחושה מסורתית, סמלים מסורתיים – כל אלו שעוברים דרך עינו ונפשו של אדם יחיד – זוהי האמנות, זוהי הבעתו המגוונת עד מאוד של האדם.

en: Anytown
he_IL: עיר מגורים

en: Anytown,
he_IL: עיר,

en: Apart from the timeless look it lends your art, there's nothing like shooting in black and white to master light and composition. There's a reason why the portfolios of many of the world's great photographers contain a large selection of black and white samples. Execution is only one part – you've also got to have the right film. We are lucky enough to now have in stock the ISO 400 film used by professionals.
he_IL: חוץ מהמראה הבלתי-נשכח שהטכניקה מעניקה ליצירות האמנות שלך, אחד האתגרים המספקים בצילום בשחור-לבן הוא לתפוס את האור והקומפוזיציה המדויקים. יש סיבה טובה לכך שתיקי עבודות רבים של הצלמים הטובים בעולם מכילים מבחר גדול של דוגמאות בשחור-לבן. הצילום בפועל הוא רק חלק מהעבודה – צריך גם לצלם עם הפילם המתאים. למזלנו, המלאי שלנו כולל כעת פילם ISO 400 שמשמש צלמים מקצועיים.

en: Aperiam ipsa quidem dolorum corporis velit nostrum illo numquam. Inventore ut expedita possimus omnis fugiat asperiores. Labore exercitationem rem fugiat fugit iure. Omnis sit et voluptatem assumenda ut amet tenetur adipisci.
he_IL: אני אתרגם את הטקסט הבא לעברית:
    "אפריאם איפשהו כאבי הגוף עצמם יכולים לעשות את זה שלנו לעולם. מצאן כדי להקל עלינו להימנע מכאבים נוספים. עבודה תרגול נמלט נמלט עקב זכות. כל ישב ונהנה מניח שאנחנו אוהבים להשתמש בזה.

en: Apollo and Father Bacchus near the theatre: Hercules at the circus in communities which have no gymnasia nor amphitheatres; Mars outside the city but at the training ground, and so Venus, but at the harbor. It is moreover shown by the Etruscan diviners in treatises on their science that the fanes of Venus, Vulcan, and Mars should be situated outside the walls, in order that the young men and married women may not become habituated in the city to the temptations incident to the worship of Venus, and that buildings may be free from the terror of fires through the religious rites and sacrifices which call the power of Vulcan beyond the walls. As for Mars, when that divinity is enshrined outside the walls, the citizens will never take up arms against each other, and he will defend the city from its enemies and save it from danger in war.
he_IL: אפולו והאב בכחוס ליד התיאטרון: הרקולס בקרקס בקהילות שאין בהן גימנסיה או אמפיתיאטרון; מאדים מחוץ לעיר אלא במגרש האימונים, וכך גם ונוס, אלא בנמל. יתר על כן, מסות על מדעיהן מוכיחות כי המאווררים של ונוס, וולקן ומאדים צריכים להיות ממוקמים מחוץ לחומות, כדי שהגברים הצעירים והנשים הנשואות לא יתרגלו בעיר לאירוע הפיתויים של פולחן ונוס, וכי מבנים עשויים להיות חופשיים מאימת השריפות דרך הטקסים הדתיים והקורבנות שקוראים לכוחו של וולקן מעבר לחומות. באשר למאדים, כאשר האלוהות הזאת מעוגנת מחוץ לחומות, האזרחים לעולם לא יחזיקו בנשק אחד נגד השני, והוא יגן על העיר מפני אויביה ויציל אותה מסכנה במלחמה.

en: Appetizer 1
he_IL: מנה קינוח 1

en: Appetizer 2
he_IL: מנה קינוח 2

en: Appetizer 3
he_IL: מנה קינוח 3

en: Appetizer 4
he_IL: מנה קינוח 4

en: Appetizer 5
he_IL: מנה קינוח 5

en: Appetizer 6
he_IL: מנה קינוח 6

en: Appetizers
he_IL: מתאבנים

en: Applying Skins
he_IL: החלקת עורכות

en: Applying wallpaper can seem like a daunting task, but with the right approach, you can achieve professional-looking results. Here are some tips to guide you through the process:
he_IL: להדביק טפט יכול להיראות כמו משימה מאיימת, אבל עם הגישה הנכונה, אתה יכול להשיג תוצאות מקצועיות. הנה כמה טיפים שיכולים להנחות אותך בתהליך:

en: Appointments
he_IL: פגישות

en: Appreciate Your Food
he_IL: תמכור באוכל שלך

en: Apr
he_IL: אפר'

en: Apr 14, 2024
he_IL: 14 באפריל 2024

en: Apr 2
he_IL: 2 באפריל

en: Apr 29, 2024
he_IL: 29 באפריל 2024

en: Apr 3
he_IL: 3 באפריל

en: April 12
he_IL: 12 באפריל

en: April 2021
he_IL: אפריל 2021

en: Aranda de Duero 🇪🇸
he_IL: ארנדה דה דוארו 🇪🇸

en: Archaeological treasures of Taranto
he_IL: אתרי ארכיאולוגיה של טארנטו

en: Archeology
he_IL: ארכיולוגיה

en: Architect
he_IL: אדריכלות

en: Architect Alvar Aalto, Finnish architect and designer, worked in collaboration with his partners: Aino, his first wife and professional partner until her death in 1949 and Elissa, his second wife from 1952. Despite working with Alvar throughout their life as co-managers and independent designers, these women’s contributions remain unknown and their work remained unacknowledged until recently.
he_IL: האדריכל אלבר אלטו, אדריכל ומעצב פיני, עבד בשיתוף פעולה עם שותפיו: איינו, אשתו הראשונה ושותפו המקצועי עד מותה בשנת 1949 ואליסה, אשתו השנייה משנת 1952. למרות שעבדו עם אלוואר לאורך כל חייהם כמנהלות ומעצבות עצמאיות, תרומתן של נשים אלה נותרה בלתי ידועה ועבודתן נותרה ללא הכרה עד לאחרונה.

en: Architect Supervisor
he_IL: מפקח אדריכלים

en: Architectural contrast
he_IL: ניגוד אדריכלי

en: Architecture
he_IL: אדריכלות

en: Architecture + Design
he_IL: ארכיטקטורה + עיצוב

en: Architecture depends on Order, Arrangement, Eurythmy, Symmetry, Propriety, and Economy.
    Order gives due measure to the members of a work considered separately, and symmetrical agreement to the proportions of the whole. It is an adjustment according to quantity.
he_IL: האדריכלות תלויה בסדר, סידור, אאוריתמיה, סימטריה, תקינות
     וכלכלה. סדר נותן מידה נאותה לחברי יצירה הנחשבת בנפרד, והסכמה סימטרית לפרופורציות של השלם. זהו שינוי בהתאם לכמות.

en: Architecture depends on Order, Arrangement, Eurythmy, Symmetry, Propriety, and Economy. Order gives due measure to the members of a work considered separately, and symmetrical agreement to the proportions of the whole. It is an adjustment according to quantity. By this I mean the selection of modules from the members of the work itself and, starting from these individual parts of members, constructing the whole work to correspond. Arrangement includes the putting of things in their proper places and the elegance of effect which is due to adjustments appropriate to the character of the work. Its forms of expression are these: ground plan, elevation, and perspective. A ground plan is made by the proper successive use of compasses and rule, through which we get outlines for the plane surfaces of buildings. An elevation is a picture of the front of a building, set upright and properly drawn in the proportions of the contemplated work. Perspective is the method of sketching a front with the sides withdrawing into the background, the lines all meeting in the centre of a circle. All three come of reflexion and invention. Reflexion is careful and laborious thought, and watchful attention directed to the agreeable effect of one's plan. Invention, on the other hand, is the solving of intricate problems and the discovery of new principles by means of brilliancy and versatility. These are the departments belonging under Arrangement.
he_IL: האדריכלות תלויה בסדר, סידור, אוריתמיה, סימטריה, תקינות וכלכלה. הסדר נותן מידה נאותה לחברי יצירה שנשקלת בנפרד, והסכמה סימטרית לפרופורציות של השלם. זהו שינוי בהתאם לכמות. בכך אני מתכוון לבחירה של מודולים מחברי העבודה עצמה, החל מחלקים בודדים אלה של חברים, בניית העבודה כולה כדי להתאים. סידור כולל הצבת דברים במקומות הנכונים שלהם ואת האלגנטיות של אפקט אשר נובע התאמות המתאימות לאופי של העבודה. צורות הביטוי שלה הן אלה: תוכנית קרקע, עלייה ופרספקטיבה. תוכנית קרקע נעשית על ידי שימוש רצוף נכון של מצפנים וכלל, שדרכו אנו מקבלים קווי מתאר עבור משטחי המטוס של מבנים. הגבהה היא תמונה של חזית הבניין, המוגדרת זקופה ומצוירת כראוי בפרופורציות של העבודה המתוכננת. פרספקטיבה היא השיטה של שרטוט חזית כאשר הצדדים נסוגים אל הרקע, הקווים נפגשים במרכז המעגל. כל השלושה באים מרפלקסיה והמצאה. רפלקציה היא מחשבה זהירה ומייגעת, ותשומת לב זהירה מופנית להשפעה הנעימה של תוכניתו של אדם. המצאה, לעומת זאת, היא פתרון בעיות מורכבות וגילוי עקרונות חדשים באמצעות גאונות ורבגוניות. אלה הן המחלקות השייכות לסידור.

en: Architecture is both the process and the product of planning, designing, and constructing buildings or other structures. Architectural works, in the material form of buildings, are often perceived as cultural symbols and as works of art. Historical civilizations are often identified with their surviving architectural achievements.
he_IL: האדריכלות אינה רק התהליך של התכנון, העיצוב והבנייה של בניינים ומבנים אחרים, אלא גם התוצר של התהליך הזה. עבודות אדריכליות, אלו אשר מפיקות בניינים חומריים, נחשבות בדרך כלל לסממנים תרבותיים וליצירות אמנות. נהוג לזהות תרבויות היסטוריות עם ההישגים האדריכליים ששרדו מתקופתן.

en: Archive
he_IL: ארכיון

en: Are we prepared for the Architecture we need?
he_IL: האם אנחנו מוכנים לארכיטקטורה שאנחנו צריכים?

en: Are you a fan of Minetest and interested in contributing to its development? Whether you're a coder, a tester, or just someone passionate about the game, there are numerous ways you can make a significant impact. This guide will walk you through how to get started with coding, bug reporting, and community support for Minetest.
he_IL: האם אתה מעריץ של Minetest ומעוניין לתרום לפיתוח שלו? בין אם אתה מתכנת, בדיקן או פשוט מישהו מתלהב מהמשחק, ישנם דרכים רבות שבהן תוכל להשפיע באופן משמעותי. מדריך זה ילווה אותך בתהליך התחלתי לתכנות, דיווח על באגים ותמיכה בקהילה של Minetest.

en: Are you ready to embark on a journey within a journey? Get ready to explore the concept of nested adventures, where each destination leads to another hidden gem, like a Matryoshka doll revealing its nested layers. In this blog post, we invite you to discover the excitement and beauty of Matryoshka travel, a unique travel experience that uncovers interconnected cities, hidden trails within national parks, and the joy of unraveling the nested treasures of the world. Get ready to plan your own nested travel itinerary and unlock the wonders that await!
he_IL: האם אתה מוכן להתחיל במסע בתוך מסע? התכונן לחקור את המושג של הרפתקאות מקוננות, שבהן כל יעד מוביל לאוצר נסתר נוסף, כמו בובת מטריושקה שמגלה את השכבות המקוננות שלה. בפוסט הבלוג הזה, אנחנו מזמינים אותך לגלות את התרגשות והיופי שבנסיעות מטריושקה, חוויה ייחודית שמגלה ערים מקושרות, מסלולים נסתרים בתוך פארקים לאומיים והשמחה שבפתיחת האוצרות המקוננים של העולם. התכונן לתכנן את התכנית המקוננת שלך לנסיעות ולפתוח את הפלאים שמחכים לך!

en: Are you ready to turn your passion for blogging into a profitable business venture? In today's digital age, the opportunities for monetizing your blog are endless – from traditional advertising to innovative affiliate marketing strategies and the creation of digital products. But with so many options available, how do you choose the right monetization strategy for your blog? And more importantly, how do you monetize your blog effectively without sacrificing your integrity or alienating your audience?
he_IL: אתה מוכן להפוך את התשוקה שלך לבלוג להכנסה כספית רווחית? בעידן הדיגיטלי של היום, האפשרויות להכניס כסף מהבלוג שלך הן אינסופיות – מפרסום מסורתי ועד אסטרטגיות שיווק שותפים חדשניות ויצירת מוצרים דיגיטליים. אבל עם כל כך הרבה אפשרויות זמינות, איך בוחרים את אסטרטגיית ההכנסה הכספית הנכונה לבלוג שלך? ויותר חשוב, איך אתה מממש את הבלוג שלך בצורה אפקטיבית מבלי לפגוע בכנות שלך או לזרוק את הקהל שלך?

en: Are you thinking about becoming a blogger? Or, do you already manage a&nbsp;<a href="https://wordpress.com/create-blog/">blog</a>&nbsp;but find it difficult to achieve a healthy work-life balance?
he_IL: רוצה לכתוב בלוג? אולי כבר יש לך <a href="https://wordpress.com/create-blog/">בלוג</a> אבל קשה לך למצוא את האיזון הבריא בין חיים לעבודה?

en: Arendt is interested in the&nbsp;<em>vita activa</em>&nbsp;(active life) as contrasted with the&nbsp;<em>vita contemplativa</em>&nbsp;(contemplative life) and concerned that the debate over the relative status of the two has blinded us to important insights about the&nbsp;<em>vita activa</em>&nbsp;and the way in which it has changed since ancient times.
he_IL: ארנדט מתעניינת ב-<em>vita activa</em> (החיים הפעילים) בניגוד ל-<em>vita contemplativa</em> (חיי הלימוד) ומודאגת מכך שהוויכוח לגבי הסטטוס היחסי של שניהם מעוור אותנו לגבי תובנות חשובות על <em>החיים הפעילים</em> ועל השינוי שהם עברו מאז ימי קדם.

en: Argentine plastic artist, portraitist and poet. Friend of Alfonsina Storni and Horacio Quiroga, a prominent figure of Buenos Aires bohemia in the 1920s. She was born in El Trébol, province of Santa Fe, in 1898. Then her family moved to Rosario, where she received a scholarship from the newspaper Patria degli Italiani to study drawing and painting at the Domético Morelli Academy, together with Alfredo Guido and Augusto Schiavoni. During the 1920s she settled in Buenos Aires.
he_IL: אמנית פלסטית ארגנטינאית, פורטרטיסטית ושירה. חברה של אלפונסינה סטורני והוראסיו קיורגה, דמות בולטת בבוהמה של בואנוס איירס בשנות ה-20. היא נולדה באל טרבל, פרובינציית סנטה פה, בשנת 1898. לאחר מכן משפחתה עברה לרוסאריו, שם קיבלה מלגה מעיתון פטריה דלג' איטליאני ללמוד רישום וצבע אצל האקדמיה דומנטיקו מורלי, יחד עם אלפרדו גואידו ואוגוסטו שיאבוני. במהלך שנות ה-20 היא התיישבה בבואנוס איירס.

en: Argentinian Art
he_IL: אמנות ארגנטינאית

en: Ari Levine
he_IL: ארי לוין

en: Aristotle
he_IL: אריסטו

en: Aristotle's take on ethics and the science of the good for human life.
he_IL: משנתו של אריסטו על המוסר ועל המדע של מהו הטוב לאדם.

en: Armed with a suitcase filled with dreams and a heart full of ambition, Mateo Garcia, a young Argentinian who had recently landed in the United States, embarked on a journey that would weave the threads of his past with the tapestry of his future.
he_IL: מצויד במזוודה מלאה בחלומות ולב מלא בשאיפות, מאטיאו גארסיה, צעיר ארגנטינאי שנחת לאחרונה בארצות הברית, יצא למסע שיחבר את חוטי עברו עם השטיח של עתידו.

en: Around 66 million years ago, a colossal asteroid, estimated to be about six miles wide, struck what is now the Yucatan Peninsula in Mexico. The impact was cataclysmic, releasing energy equivalent to billions of atomic bombs. The blast ejected an enormous amount of debris into the atmosphere, darkening the skies and blocking out the sunlight.
he_IL: כשבעה וששים וששה מיליון שנה לפני כן, אסטרואיד ענק, שמוערך כשישה מיילים ברוחב, התגן על מה שהייה כיום חצי האי יוקטן במקסיקו. ההשפעה הייתה קטסטרופלית, ושחררה אנרגיה ששווה למיליארדי פצצות אטומיות. הפיצוץ הוציא כמות עצומה של פסולת לאטמוספירה, כהה את השמיים וחסם את השמש.

en: Art
he_IL: אומנות

en: Art Direction
he_IL: כיוון אמנותי

en: Art Print - Divide
he_IL: הדפס אמנותי – חלוקה

en: Art Print - Layers
he_IL: הדפס אמנותי – שכבות

en: Art Print - Symmetry
he_IL: הדפס אמנותי – סימטריה

en: Art and Modernity by Margaret Samu
he_IL: "אמנות והתקופה המודרנית" מאת מרגרט סאמו

en: Art and Symbolism
he_IL: אמנות וסמלים

en: Art became more refined and ornate, with the survival of a certain classicist rationalism but adopting more dynamic and effective forms and a taste for the surprising and anecdotal, for optical illusions and effects. A preponderance of realistic representation is observed: in a time of economic hardship, man faces reality more crudely. On the other hand, this crude reality is often subjected to the mentality of a troubled and disillusioned era, which manifests itself in a certain distortion of forms, in forced and violent effects, strong contrasts of lights and shadows and a certain tendency towards imbalance. and the exaggeration.
he_IL: האמנות הפכה ליותר מעודנת ומקושטת, עם הישרדות של רציונליזם קלאסי מסוים אבל מאמצת צורות יותר דינמיות ויעילות וטעם להפתעות ואנקדוטות, לאשליות אופטיות ואפקטים. נצפית עליונות של ייצוג ריאליסטי: בזמן של קושי כלכלי, האדם מתמודד עם המציאות בצורה יותר גסה. מצד שני, המציאות הגסה הזו לעיתים קרובות נתונה למנטליות של תקופה troubled ומאוכזבת, שמתבטאת בעיוות מסוים של צורות, באפקטים כפויים ואלימים, בניגודים חזקים של אור וצל ובנטייה מסוימת לחוסר איזון. ולהגזמה.

en: Art can be a powerful tool in setting the tone of a mindful space. Select pieces that evoke serenity or carry personal significance. Symbols of peace, such as a Buddha statue or a simple Zen garden, can serve as visual anchors for your practice.
he_IL: אמנות יכולה להיות כלי חזק ומצליח בהגדרת האווירה של מרחב מודע. בחר יצירות שמעוררות שקט או שיש להן ערך אישי. סמלים של שלום, כמו פסל בודהה או גן זן פשוט, יכולים לשמש עוגן חזותי לתרגול שלך.

en: Art from the XII to XVIII century
he_IL: אמנות מהמאה ה-XII עד המאה ה-XVIII

en: Art from the XIX century (1800-1910)
he_IL: אמנות מהמאה ה-19 (1800-1910)

en: Art from the XX century (1910-1945)
he_IL: אמנות מהמאה ה-20 (1910-1945)

en: Art from the XX to XXI century (1945-Present)
he_IL: אמנות מהמאה ה-20 למאה ה-21 (1945-נוכחי)

en: Art historian Jacky Klein explores the story of this gifted female Impressionist painter in this video from ArtFundUK.
he_IL: ג'אקי קליין, היסטוריונית של האמנות, חוקרת את הסיפור של הציירת האימפרסיוניסטית המוכשרת בסרטון מ-ArtFundUK.

en: Arte Argentino
he_IL: ארטה ארגנטינו

en: Arte antiguo su delimitación cronológica va desde el comienzo de la Historia hasta la caída del Imperio romano de Occidente (siglo V).
he_IL: אמנות עתיקה ההגדרה הכרונולוגית שלה מתחילה מתחילת ההיסטוריה ועד לנפילת האימפריה הרומית המערבית (המאה ה-5).

en: Artfolio Detail
he_IL: פרט של תיק עבודות אמנות

en: Article
he_IL: מאמר

en: Articles
he_IL: מאמרים

en: Articles on this site may include embedded content (e.g. videos, images, articles, etc.). Embedded content from other websites behaves in the exact same way as if the visitor has visited the other website.
he_IL: כתבות או פוסטים באתר זה עשויים לכלול תוכן מוטבע (לדוגמה, קטעי וידאו, תמונות, מאמרים, וכו'). תוכן מוטבע מאתרי אינטרנט אחרים דינו כביקור הקורא באתרי האינטרנט מהם מוטבע התוכן.

en: Artificial General Intelligence: "AI under the hood - AI creating liquid or gaseous simulations, this could represent how AGI could ‘look’ more organic than typical computerised processes. More flowing than rigid in nature."
he_IL: בינה כללית מלאכותית: "בינה מלאכותית מתחת למכסה המנוע – הבינה המלאכותית יוצרת סימולציה של נוזלים או עננים. הסימולציה יכולה לשקף איך הבינה הכללית המלאכותית יכולה "להיראות" אורגנית יותר מתהליכים ממוחשבים רגילים. התהליך זורם יותר מעצם טבעו."

en: Artificial Intelligence generated all the episode cover art used in this theme design. Here you can see these artworks in detail. Enjoy!
he_IL: בתבנית זו, נוצרו כל התמונות של כריכות הפרקים באמצעות הבינה המלאכותית. כאן תוכלו לראות את היצירות הללו בפרטים. תהנו!

en: Artificial Light and Indian Canna
he_IL: אור מלאכותי וקנה הודי

en: Artificial Light and Whales
he_IL: אור מלאכותי ולוויינים

en: Artist Interview: John Carney Hayess,  Minor Space
he_IL: ראיון עם האמן: ג'ון קארני האייס, החלל המינורי

en: Artistic Alchemy:
he_IL: אלכימיה אמנותית:

en: Artistic Brilliance:
he_IL: ברilliance אמנותית:

en: Artistic Mastery:
he_IL: שליטה אמנותית:

en: Artistic Prowess:
he_IL: יכולת אמנותית:

en: Artistic Significance
he_IL: חשיבות אמנותית

en: Artistic Significance:
he_IL: חשיבות אמנותית:

en: Artistic Versatility
he_IL: ורסטיליות אמנותית

en: Artistry in the Age of AI
he_IL: אמנות בעידן הבינה המלאכותית

en: Artists on fame and anonymity
he_IL: אמנים על תהילה ואנונימיות

en: Artists, designers, and creators alike have harnessed the power of orange to evoke emotion and create bold statements. From the canvases of master painters to the sleek designs of modern interiors, orange has played a pivotal role in shaping aesthetics. Explore the impact of this color on various artistic movements, from the avant-garde to the contemporary.
he_IL: אמנים, מעצבים ויוצרים כאחד ניצלו את הכוח של כתום כדי לעורר רגשות וליצור הצהרות נועזות. מהקנבס של ציירים דגולים ועד העיצובים החלקים של פנים מודרניים, כתום שיחק תפקיד מרכזי בעיצוב האסתטיקה. חקור את ההשפעה של הצבע הזה על תנועות אמנותיות שונות, מהאוונגרד ועד המודרני.

en: Arts
he_IL: אמנויות

en: Artwork
he_IL: יצירת אמנות

en: As AI systems continue to become more advanced and human-like, it is important to consider the potential ethical implications of humans developing emotional attachments to them. While love may be a topic of discussion, it is crucial to approach any emotional connection with caution and consideration.
he_IL: ככל שמערכות הבינה המלאכותית מתקדמות ומתקרבות יותר לתכונות אנושיות, חשוב לשקול את ההשלכות האתיות הפוטנציאליות של פיתוח קשרי חיבה רגשיים של בני אדם עם המערכות הללו. בעוד שאהבה עשויה להיות נושא של דיון, חיוני לגשת לכל קשר רגשי בזהירות ובשקיפות.

en: As George painted a vivid picture of the family's history, the porch became a vessel of nostalgia. The family, with each member wrapped in the warmth of shared memories, felt the invisible threads of their connection tightening. The lake, shimmering in the moonlight, seemed to hold its breath, captivated by the tales of generations.
he_IL: כשהג'ורג' צייר תמונה חיה של ההיסטוריה של המשפחה, המרפסת הפכה לכלי של נוסטלגיה. המשפחה, כשכל חבר עטוף בחום של זיכרונות משותפים, הרגישה את החוטים הבלתי נראים של הקשר שלהם מתהדקים. האגם, מנצנץ באור הירח, נראה כאילו מחזיק את נשימתו, מוקסם מהסיפורים של דורות.

en: As I am engrossed by work I asked Jetpack AI Assistant to suggest me ideas. It is already available in the WordPress Editor, and by its intuitive interface, I can engage with AI as if I were chatting with a colleague. So please J-AI, generate some blog post topics that would benefit from my talent these days according to my current description.
he_IL: כשאני מוקף בעבודה, שאלתי את עוזרת הבינה המלאכותית של Jetpack להציע לי רעיונות. היא כבר זמינה בעורך של WordPress, ובאמצעות הממשק האינטואיטיבי שלה, אני יכול להתמודד עם הבינה המלאכותית כאילו אני משוחח עם עמית. אז בבקשה, J-AI, צור כמה נושאים לפוסטים בבלוג שיכולים להיות מועילים בימים האלה לפי התיאור הנוכחי שלי.

en: As I watched, the planet seemed to grow larger and smaller and to advance and recede, but that was simply that my eye was tired. Forty millions of miles it was from us--more than forty millions of miles of void. Few people realise the immensity of vacancy in which the dust of the material universe swims.
he_IL: המשכתי להסתכל ונראה היה שהכוכב הלכת נהייה גדול ואז קטן יותר, שהוא מתקרב ואז מתרחק. אבל ייתכן שהעיניים שלי פשוט היו עייפות. הכוכב היה במרחק של 64 מיליון קילומטרים – מעל 64 מיליון קילומטרים של חלל ריק. היו מעט אנשים שהבינו את העוצמה של הריקנות הזאת, שבה האבק ושאר חומרי היקום שוחים.

en: As Mateo absorbed the revelation, Emma continued, "I've been tasked with guiding you, ensuring that your artistic journey remains untainted. The emails were a way to keep you on course, to remind you of the purpose that brought you here."
he_IL: כשהמטאו ספג את הגילוי, אמה המשיכה, 'הוטל עליי להנחות אותך, לוודא שהמסע האמנותי שלך יישאר נקי. האימיילים היו דרך לשמור אותך על המסלול, להזכיר לך את המטרה שהביאה אותך לכאן.'

en: As Mateo delved deeper into the New York artistic scene, he discovered a filmmaker's collective that welcomed him with open arms. The members, hailing from different corners of the world, shared a common passion for storytelling. Together, they embarked on collaborative projects that celebrated the mosaic of cultures that made up the city.
he_IL: כשהמטאו חקר יותר לעומק את הסצנה האמנותית של ניו יורק, הוא גילה אוסף של יוצרי סרטים שהקבילו לו את זרועותיהם הפתוחות. החברים, שמגיעים מפינות שונות של העולם, שיתפו תשוקה משותפת לסיפור סיפורים. יחד, הם יצאו לפרויקטים שיתופיים שחגגו את המוזיאק של התרבויות שהרכיבו את העיר.

en: As Mateo grappled with the revelations, he realized the weight of responsibility that accompanied his artistic endeavors. The clandestine guidance, though unconventional, had nudged him toward moments of creative brilliance. Yet, the desire for autonomy tugged at his spirit, urging him to define his journey on his own terms.
he_IL: כשהמטאו נאבק עם הגילויים, הוא הבין את משקל האחריות שהגיעה עם המאמצים האמנותיים שלו. ההכוונה הסודית, למרות שהיא לא קונבנציונלית, דחפה אותו לרגעים של גאונות יצירתית. עם זאת, הרצון לאוטונומיה משך את רוחו, ודחף אותו להגדיר את המסע שלו על פי התנאים שלו.

en: As Mateo sipped his espresso, he noticed a group of artists huddled at a nearby table. Their animated discussion about the intersection of art and culture drew him in, and soon, he found himself engaged in a conversation with them. Among the group was Emma, a spirited playwright with a penchant for weaving tales of human connection.
he_IL: כשהמטאו לקח לגימה מהאספרסו שלו, הוא שם לב לקבוצת אמנים שהתכנסו בשולחן קרוב. הדיון המרגש שלהם על הצומת של אמנות ותרבות משך אותו פנימה, ובמהרה הוא מצא את עצמו מעורב בשיחה איתם. בין הקבוצה הייתה אמה, מחזאית נמרצת עם נטייה לספר סיפורים על קשרים אנושיים.

en: As Noah grew older, I watched with awe and wonder as he embarked on a journey of exploration. His curiosity knew no bounds as he discovered the world around him with wide-eyed enthusiasm. From examining blades of grass to investigating bugs, his sense of wonder ignited my own, reminding me of the beauty that exists in even the simplest of things.
he_IL: ככל שנועה גדל, ראיתי בהתפעלות ובפלא איך הוא התפשט במסע של חקירה. סקרנותו לא הכירה גבולות כשהוא גילה את העולם מסביבו בהתלהבות עיניים רחבות. מלחקור על דשאות עד חקירת מקרקעות, התחשבותו המופלאה הפעילה את הפלא שבתוכי, מזכירה לי את היופי שקיים גם בדברים הפשוטים ביותר.

en: As Noah grows, the love that surrounds him continues to deepen and expand. Our bond as mother and son has evolved, transitioning from a complete dependence on me to a beautiful interplay of guidance, support, and mutual growth. The love that flows between us forms the foundation upon which his journey of growth unfolds, providing a sense of security and belonging that will last a lifetime.
he_IL: כפי שנועה מתפתח, האהבה שסובבת אותו ממשיכה להעמיק ולהרחיב. הקשר שלנו כאם ובן התפתח, עובר מתלות מוחלטת בי לשילוב יפה של הדרכה, תמיכה וגידול משותף. האהבה שזורה בינינו מהווה את היסוד עליו מתנהלת המסע שלו לגידול, מעניקה תחושת ביטחון ושייכות שתחזור על פי כל חייו.

en: As Sarah rowed across the lake, the gentle rhythm of the oars became a melody of reflection. She felt a renewed connection to the house, to the lake, and to the legacy of the Anderson family. In that moment, the simplicity of life by the water's edge embraced her like a comforting embrace.
he_IL: כשהשרה חתרה מעבר לאגם, הקצב העדין של המשוטים הפך למנגינה של הרהור. היא הרגישה חיבור מחודש לבית, לאגם, ולמורשת של משפחת אנדרסון. באותו רגע, הפשטות של החיים על שפת המים חיבקה אותה כמו חיבוק מנחם.

en: As Spain saw a surge in regional trade, new ingredients made their way to Galicia. Our great-grandfather, Señor Carlos, welcomed them with open arms. He began experimenting, subtly tweaking Doña Isabella’s recipes. The result? A harmonious blend of tradition and innovation, like the 'Pulpo a la Gallega', where octopus met paprika in a delightful dance of flavors.
he_IL: כשספרד ראתה גידול במסחר אזורי, רכיבים חדשים הגיעו לגליסיה. סב-סבא שלנו, סניור קרלוס, קיבל אותם בזרועות פתוחות. הוא התחיל לנסות, לשנות בצורה עדינה את מתכוני דוניה איזבלה. התוצאה? תערובת הרמונית של מסורת וחדשנות, כמו "פולפו א לה גאלגה", שם התמוטט פפריקה עם תמרוק בריקוד נעים של טעמים.

en: As Titania is lulled to sleep by her fairies, Oberon sneaks upon her and places the flower juice on her eyes, exiting the stage afterwards. Lysander and Hermia enter, lost and exhausted from the journey. Hermia rejects Lysander’s polite, yet pushy advances to sleep together, and the two lie down on different corners. Puck enters and mistakes Lysander for Demetrius, not having actually seen either before, and administers the juice to the sleeping Lysander. Helena, coming across him, wakes him while attempting to determine whether he is dead or asleep. Upon this happening, Lysander immediately falls in love with Helena. Helena, thinking Lysander is mocking her for losing Demetrius, runs away with Lysander following her. When Hermia wakes up after dreaming a snake ate her heart, she sees that Lysander is gone and goes out in the woods to find him.
he_IL: כשטיטניה מתרגעת לישון על ידי הפיות שלה, אוברון חודר אליה ומניח על עיניה תפוח הפרח, ואז יוצא מהבמה. ליסנדר והרמיה נכנסים, אבודים ומועילים מהמסע. הרמיה מסרבת להתקדם של ליסנדר לישון ביחד, והשניים שוכבים בפינות שונות. פאק נכנס ומטעה את ליסנדר בדימטריוס, שהוא לא ראה אף אחד מהם לפני כן, ומניח את התפוח על ליסנדר הישן. הלנה מוצאת אותו ומעירה אותו בניסיון לקבוע אם הוא מת או ישן. כשזה קורה, ליסנדר מתאהב בהלנה מיד. הלנה, שחושבת שליסנדר מתעלל בה על איבוד דימטריוס, בורחת וליסנדר רץ אחריה. כשהרמיה מתעוררת אחרי שחלמה שנחש אכל לה את הלב, היא רואה שליסנדר נעלם ויוצאת ליער למצוא אותו.

en: As Yoga with Jenn unfolded, so did my journey as a yogi. The blog mirrored the evolution of my practice – from the discovery of new styles to the nuances of solo home practice. Each post became a snapshot of my experiences, a testament to the resilience of the human spirit through the lens of yoga.
he_IL: כשהיוגה עם ג'ן התפתחה, כך גם המסע שלי כיוגי. הבלוג שיקף את ההתפתחות של הפרקטיקה שלי – מגילוי סגנונות חדשים ועד לדקויות של תרגול ביתי לבד. כל פוסט הפך להיות תצלום של החוויות שלי, עדות לעמידות של רוח האדם דרך עדשת היוגה.

en: As a Creative, your mission is not to sedate, but to awaken, to disturb, to communicate, to provoke.
he_IL: כיצירתית, המשימה שלך היא לא להרדים, אלא להתעורר, להפריע, לתקשר, להתגרות.

en: As a child of the '90s, now navigating the complexities of adulthood in the digital age, I bring to this blog a blend of personal insight and reflective critique. My writings are a tapestry of experiences and observations, woven from threads of retro culture, contemporary art, and the philosophical underpinnings of the vaporwave scene.
he_IL: כילד של שנות ה-90, שעכשיו מנווט במורכבות של הבגרות בעידן הדיגיטלי, אני מביא לבלוג הזה מיקום אישי וביקורת מתוך התבוננות. הכתיבה שלי היא רקמה של חוויות ותצפיות, מאורגן מחוטים של תרבות רטרו, אמנות עכשווית והיסודות הפילוסופיים של סצינת הוופורוויב.

en: As a copyist at the Louvre, Morisot met and befriended other artists such as Manet and Monet. In 1861 she was introduced to Jean-Baptiste-Camille Corot, the pivotal landscape painter of the Barbizon school who also excelled in figure painting. Under Corot's influence she took up the plein air method of working. By 1863 she was studying under Achille Oudinot, another Barbizon painter. In the winter of 1863–64 she studied sculpture under Aimé Millet, but none of her sculpture is known to survive.
he_IL: בעבודה כמתעתקת במוזיאון הלובר, מוריזו התחברה עם אמנים שונים שפגשה, כמו מאנה ומונה. בשנת 1861 היא הכירה את ז'אן-בטיסט קאמי קורו, צייר נופים חשוב מאסכולת הציור של ברביזון שגם היה מוכשר בציור פיגורטיבי. בהשראתו של קורו, מוריזו התחילה לצייר בטכניקת "פלן אר" – באוויר הפתוח. בשנת 1863, היא למדה אצל אשיל אודינו, צייר אחר מאסכולת ברביזון. בחודשי החורף של 1863-64 היא למדה פיסול אצל אמה מילה אבל אף אחד מפסליה מאז לא שרד.

en: As a designer, creating demo content for your designs can be a time-consuming and tedious task. However, with Desaign, you can easily generate demo content in a matter of seconds. Here's how you can use Desaign to create demo content for your designs:
he_IL: כמעצב, יצירת תוכן הדגמה עבור העיצובים שלך יכולה להיות משימה גוזלת זמן ומייגעת. עם זאת, עם Desaign, אתה יכול ליצור בקלות תוכן הדגמה בתוך שניות. כך תוכלו להשתמש ב - Desaign כדי ליצור תוכן הדגמה עבור העיצובים שלכם:

en: As a devoted cottage core enthusiast, the essence of cozy aesthetics is not just a&nbsp;<strong>design choice</strong>; it’s a way of life. Infusing the warmth of cottage style into our living spaces isn’t merely a trend – it’s a deliberate embrace of simplicity and charm. For those of us enamored with the cottage core ethos, cottage wallpapers offer an enchanting portal to a bygone era. Here’s a guide on where to source these gems and how to weave them seamlessly into your haven.
he_IL: כחובב נלהב של סגנון הקוטג', מהות האסתטיקה הנעימה היא לא רק <strong>בחירת עיצוב</strong>; זו דרך חיים. להכניס את החום של סגנון הקוטג' לחללי המגורים שלנו זה לא סתם טרנד – זו חיבוק מכוון לפשטות ולקסם. עבור מי מאיתנו שמוקסם מהאתוס של סגנון הקוטג', טפטי קוטג' מציעים פורטל מקסים לעידן שחלף. הנה מדריך על היכן למצוא את האבנים היקרות האלה ואיך לשלב אותן בצורה חלקה במקלט שלך.

en: As a digital agency focused on delivering exceptional results, Shawburn believes that hourly rates can be a distraction from what truly matters: delivering high-quality work.
he_IL: כסוכנות דיגיטלית שמתמקדת בהשגת תוצאות יוצאות דופן, שואבורן מאמינה ששיעורי שכר לפי שעה יכולים להסיח את הדעת ממה שבאמת חשוב: לספק עבודה באיכות גבוהה.

en: As a local in South Korea, the sight of couples donning matching attire has become an endearing and familiar part of daily life. It is not only seen among young couples but also among individuals of all ages, reflecting the strong emphasis placed on relationships and harmony within Korean culture.
he_IL: כמקומי בדרום קוריאה, המראה של זוגות לובשים בגדים תואמים הפך לחלק חביב ומוכר מחיי היומיום. זה לא רק נראה בין זוגות צעירים אלא גם בין אנשים בכל הגילאים, מה שמשקף את הדגש החזק שמושם על מערכות יחסים והרמוניה בתוך התרבות הקוריאנית.

en: As a member of Queen, Mercury was posthumously inducted into the Rock and Roll Hall of Fame in 2001, the Songwriters Hall of Fame in 2003, and the UK Music Hall of Fame in 2004. In 1990, he and the other Queen members were awarded the Brit Award for Outstanding Contribution to British Music, and one year after his death, Mercury was awarded it individually. In 2005, Queen were awarded an Ivor Novello Award for Outstanding Song Collection from the British Academy of Songwriters, Composers, and Authors. In 2002, Mercury was voted number 58 in the BBC's poll of the 100 Greatest Britons.
he_IL: כחבר ב-Queen, מרקורי הוכנס לאחר מותו להיכל התהילה של רוק אנד רול בשנת 2001, להיכל התהילה של כותבי השירים בשנת 2003, ולהיכל התהילה של המוזיקה הבריטית בשנת 2004. בשנת 1990, הוא ושאר חברי Queen קיבלו את פרס הבריט עבור תרומה יוצאת דופן למוזיקה הבריטית, ושנה לאחר מותו, מרקורי קיבל את הפרס באופן אישי. בשנת 2005, Queen קיבלו את פרס אייבור נובלו עבור אוסף שירים יוצא דופן מהאקדמיה הבריטית לכותבי שירים, מלחינים ומחברים. בשנת 2002, מרקורי נבחר במקום ה-58 בסקר של ה-BBC על 100 הבריטים הגדולים ביותר.

en: As a mother, I constantly seek opportunities to create magical moments with my son, Noah. One sunny Sunday, we ventured out to the park armed with a simple bottle of bubbles. Little did I know that this seemingly ordinary activity would ignite a world of joy, laughter, and unforgettable memories. Join me as I recount the enchanting experience of blowing bubbles with Noah in the park, reminding us of the beauty found in the simplest of pleasures.
he_IL: כאם, אני תמיד מחפשת הזדמנויות ליצירת רגעים קסומים עם בני, נועה. ביום ראשון מואר, יצאנו לפארק עם בקבוק פשוט של פליטות. לא ידעתי שפעילות כל כך רגילה יכולה להבעיר עולם של שמחה, צחוק וזכרונות בלתי נשכחים. הצטרפו אלי כשאני מספרת על החוויה המקסימה של פיזור פליטות עם נועה בפארק, תזכיר לנו את היופי שנמצא בפשטות ההנאות.

en: As a mother, one of my primary goals has been to instill healthy eating habits in my son, Noah. Mealtime, especially dinner, plays a crucial role in shaping his relationship with food and setting the foundation for a lifetime of balanced nutrition. Join me as I share my experiences, tips, and the joys of creating nourishing dinners that bring our family together and foster a love for wholesome foods.
he_IL: כאם, אחד ממטרותי העיקריות הייתה להכניס לנוער שלי, נועה, רגישות לתפקיד החשוב של ארוחות הערב ביציבת היחס שלו עם האוכל וביסודות התזונה המאוזנת לכל חייו. הצטרפו אלי כשאני משתפת את החוויות שלי, הטיפים והשמחות ביצירת ארוחות ערב מזינות שמקשרות את המשפחה שלנו ומעודדות אהבה למזון בריא.

en: As a mother, there are countless milestones that mark the growth and development of our children. One such significant milestone in my journey as a parent was my son Noah's first day of school. The excitement, anticipation, and a hint of nostalgia filled the air as we embarked on this new chapter together. Join me as I share the emotions and experiences of witnessing my little one take his first steps into the world of education.
he_IL: כאם, ישנם מספר אין ספור של אבני דרך שמסמנות את הצמיחה והפיתוח של ילדינו. אחת מאותן אבני דרך משמעותית במסע שלי כהורה הייתה היום הראשון של בני נח בבית הספר. התרגשות, ציפייה וקצת נוסטלגיה מילאו את האוויר כשאנחנו יצאנו למסע החדש הזה ביחד. הצטרפו אלי כשאני משתפת את הרגשות והחוויות של ראיית ילדי הקטן שלי מתקדם לעולם החינוך הראשון שלו.

en: As a new WordPress user, you should go to <a href="http://2020.wordpress.net/wp-admin/">your dashboard</a> to delete this page and create new pages for your content. Have fun!
he_IL: אנו ממליצים לכל המשתמשים החדשים ב-WordPress לעבור אל <a href="http://2020.wordpress.net/wp-admin/">לוח הבקרה</a> כדי למחוק עמוד זה וליצור עמודים חדשים עבור התוכן שלהם. והעיקר ליהנות!

en: As a new WordPress user, you should go to <a href="https://archivo.mystagingwebsite.com/wp-admin/">your dashboard</a> to delete this page and create new pages for your content. Have fun!
he_IL: אנו ממליצים לכל המשתמשים החדשים ב-WordPress לעבור אל <a href="https://archivo.mystagingwebsite.com/wp-admin/">לוח הבקרה</a> כדי למחוק עמוד זה וליצור עמודים חדשים עבור התוכן שלהם. והעיקר ליהנות!

en: As a new WordPress user, you should go to <a href="https://bio-box.mystagingwebsite.com/wp-admin/">your dashboard</a> to delete this page and create new pages for your content. Have fun!
he_IL: כמשתמש חדש ב-WordPress, אתה צריך לעבור אל <a href="https://bio-box.mystagingwebsite.com/wp-admin/">לוח הבקרה שלך</a> כדי למחוק את עמוד זה וליצור עמודים חדשים עבור התוכן שלך. תהנה!

en: As a new WordPress user, you should go to <a href="https://cover.mystagingwebsite.com/wp-admin/">your dashboard</a> to delete this page and create new pages for your content. Have fun!
he_IL: בתור משתמש חדש ב-WordPress, אתה צריך ללכת ל<a href="https://cover.mystagingwebsite.com/wp-admin/">לוח הבקרה שלך</a> כדי למחוק את העמוד הזה וליצור עמודים חדשים לתוכן שלך. תיהנה!

en: As a new WordPress user, you should go to <a href="https://entry.mystagingwebsite.com/wp-admin/">your dashboard</a> to delete this page and create new pages for your content. Have fun!
he_IL: בתור משתמש חדש ב-WordPress, כדאי לך לגשת ל- <a href="https://entry.mystagingwebsite.com/wp-admin/">לוח הבקרה</a> שלך כדי למחוק את העמוד הזה וליצור עמודים חדשים לתוכן שלך. תיהנה!

en: As a new WordPress user, you should go to <a href="https://fotograma.mystagingwebsite.com/wp-admin/">your dashboard</a> to delete this page and create new pages for your content. Have fun!
he_IL: בתור משתמש חדש ב-WordPress, אתה צריך ללכת ל<a href="https://fotograma.mystagingwebsite.com/wp-admin/">לוח הבקרה שלך</a> כדי למחוק את העמוד הזה וליצור עמודים חדשים לתוכן שלך. תיהנה!

en: As a new WordPress user, you should go to <a href="https://freddie.mystagingwebsite.com/wp-admin/">your dashboard</a> to delete this page and create new pages for your content. Have fun!
he_IL: בתור משתמש חדש ב-WordPress, כדאי לך לגשת ל<a href="https://freddie.mystagingwebsite.com/wp-admin/">לוח הבקרה</a> שלך כדי למחוק את העמוד הזה וליצור עמודים חדשים לתוכן שלך. תיהנה!

en: As a new WordPress user, you should go to <a href="https://jazzygrid.mystagingwebsite.com/wp-admin/">your dashboard</a> to delete this page and create new pages for your content. Have fun!
he_IL: בתור משתמש חדש ב-WordPress, אתה צריך ללכת ל<a href="https://jazzygrid.mystagingwebsite.com/wp-admin/">לוח הבקרה שלך</a> כדי למחוק את העמוד הזה וליצור עמודים חדשים לתוכן שלך. תיהנה!

en: As a new WordPress user, you should go to <a href="https://kigen.mystagingwebsite.com/wp-admin/">your dashboard</a> to delete this page and create new pages for your content. Have fun!
he_IL: כמשתמש חדש ב-WordPress, אתה צריך לעבור אל <a href="https://kigen.mystagingwebsite.com/wp-admin/">לוח הבקרה שלך</a> כדי למחוק את העמוד הזה וליצור עמודים חדשים עבור התוכן שלך. תהנה!

en: As a new WordPress user, you should go to <a href="https://lista.mystagingwebsite.com/wp-admin/">your dashboard</a> to delete this page and create new pages for your content. Have fun!
he_IL: אנו ממליצים לכל המשתמשים החדשים ב-WordPress לעבור אל <a href="https://lista.mystagingwebsite.com/wp-admin/">לוח הבקרה</a> כדי למחוק עמוד זה וליצור עמודים חדשים עבור התוכן שלהם. והעיקר ליהנות!

en: As a new WordPress user, you should go to <a href="https://nested.mystagingwebsite.com/wp-admin/">your dashboard</a> to delete this page and create new pages for your content. Have fun!
he_IL: כמשתמש חדש ב-WordPress, אתה צריך לעבור אל <a href="https://nested.mystagingwebsite.com/wp-admin/">לוח הבקרה שלך</a> כדי למחוק את עמוד זה וליצור עמודים חדשים עבור התוכן שלך. תהנה!

en: As a new WordPress user, you should go to <a href="https://optimismo.mystagingwebsite.com/wp-admin/">your dashboard</a> to delete this page and create new pages for your content. Have fun!
he_IL: כמשתמש חדש ב-WordPress, אתה צריך לעבור אל <a href="https://optimismo.mystagingwebsite.com/wp-admin/">לוח הבקרה שלך</a> כדי למחוק את העמוד הזה וליצור עמודים חדשים עבור התוכן שלך. תהנה!

en: As a new WordPress user, you should go to <a href="https://peirao.mystagingwebsite.com/wp-admin/">your dashboard</a> to delete this page and create new pages for your content. Have fun!
he_IL: כמשתמש חדש ב-WordPress, אתה צריך לעבור אל <a href="https://peirao.mystagingwebsite.com/wp-admin/">לוח הבקרה שלך</a> כדי למחוק את העמוד הזה וליצור עמודים חדשים עבור התוכן שלך. תהנה!

en: As a new WordPress user, you should go to <a href="https://ron.mystagingwebsite.com/wp-admin/">your dashboard</a> to delete this page and create new pages for your content. Have fun!
he_IL: כמשתמש חדש ב-WordPress, אתה צריך לעבור ל<a href="https://ron.mystagingwebsite.com/wp-admin/">לוח הבקרה שלך</a> כדי למחוק את העמוד הזה וליצור עמודים חדשים עבור התוכן שלך. תהנה!

en: As a new WordPress user, you should go to <a href="https://spiel.mystagingwebsite.com/wp-admin/">your dashboard</a> to delete this page and create new pages for your content. Have fun!
he_IL: כמשתמש חדש ב-WordPress, אתה צריך לעבור אל <a href="https://spiel.mystagingwebsite.com/wp-admin/">לוח הבקרה שלך</a> כדי למחוק את העמוד הזה וליצור עמודים חדשים עבור התוכן שלך. תהנה!

en: As a new WordPress user, you should go to <a href="https://startuptheme.mystagingwebsite.com/wp-admin/">your dashboard</a> to delete this page and create new pages for your content. Have fun!
he_IL: אנו ממליצים לכל המשתמשים החדשים ב-WordPress לעבור אל <a href="https://startuptheme.mystagingwebsite.com/wp-admin/">לוח הבקרה</a> כדי למחוק עמוד זה וליצור עמודים חדשים עבור התוכן שלהם. והעיקר ליהנות!

en: As a new WordPress user, you should go to <a href="https://trellick.mystagingwebsite.com/wp-admin/">your dashboard</a> to delete this page and create new pages for your content. Have fun!
he_IL: כמשתמש חדש ב-WordPress, אתה צריך לעבור אל <a href="https://trellick.mystagingwebsite.com/wp-admin/">לוח הבקרה שלך</a> כדי למחוק את עמוד זה וליצור עמודים חדשים עבור התוכן שלך. תהנה!

en: As a new WordPress user, you should go to your dashboard to delete this page and create new pages for your content. Have fun!
he_IL: כמשתמש וורדפרס חדש, אתה צריך ללכת ללוח המחוונים שלך כדי למחוק דף זה וליצור דפים חדשים עבור התוכן שלך. שיהיה כיף!

en: As a parent, there are countless daily tasks that come with the territory of raising a child. Amongst the many responsibilities, one chore that stands out is the never-ending cycle of laundry. From adorable onesies to tiny socks, the laundry pile seems to multiply when you have a 1-year-old baby at home. Join me as I share my experiences and insights into the joys and challenges of tackling the laundry of a little one.
he_IL: כהורה, ישנם מספר משימות יומיות ללא ספור שמגיעות עם תחום גידול ילד. בין האחריות הרבות, משימה אחת שמתבלטת היא המחזור האין-סופי של כביסה. מבגדים חמודים ועד גרביים קטנים, הערימה של הכביסה נראית כאילו מתרבה כשיש לך תינוק בן שנה בבית. הצטרפו אלי כשאני משתף את החוויות והתובנות שלי בנושא התמודדות עם הכביסה של ילד קטן.

en: As a part of the Scaynes Hill community, we are committed to sustainable practices, reducing waste, and supporting local suppliers. We believe in giving back to the community that has embraced us and continually strive to make a positive impact through our baking.
he_IL: כחלק מקהילת סקיינס היל, אנחנו מחויבים לשימור סביבתי, להפחתת הפסולת ולתמיכה בספקים מקומיים. אנחנו מאמינים בחזרה לקהילה שקיבלה אותנו ומתמידים להשפיע באופן חיובי דרך האפייה שלנו.

en: As a review for a game news website, it's important to mention that "Masked Truth" holds a mirror to the classic RPG elements that fans adore while igniting the flame of innovation. The game’s mechanics are a dance of complexity and accessibility, ensuring that both newcomers and veterans find something to cherish. In the same vein, the image accompanying this review is a dance of light and darkness, a visual symphony that echoes the game's thematic depth.
he_IL: כחלק מביקורת על אתר חדשות משחקים, חשוב לציין ש-"Masked Truth" מחזיק מראה לאלמנטים הקלאסיים של משחקי תפקידים שהמעריצים אוהבים, תוך דלקת את הלהבה של החדשנות. המכניקות של המשחק הן ריקוד של מורכבות ונגישות, מבטיחות שגם מתחילים וגם ותיקים ימצאו משהו לשמור עליו. באותה נשימה, התמונה המלווה לביקורת זו היא ריקוד של אור וחושך, סימפוניה חזותית שמקשקשת את עומק הנושא של המשחק.

en: As a seasoned yoga teacher and spiritual guide, Stewart brings a unique blend of wisdom, humor, and authenticity to his teachings. The workshop will blend theory and practice, offering a holistic approach to understanding and transcending the Kleshas. Participants will explore how these afflictions manifest in daily life and, more importantly, learn practical techniques to navigate through them on the mat and beyond.
he_IL: כמורה יוגה מנוסה ומדריך רוחני, סטיוארט מביא שילוב ייחודי של חוכמה, הומור ואותנטיות ללימודיו. הסדנה תשלב תיאוריה ומעשה, ותציע גישה הוליסטית להבנה ולעקיפת הקלשס. המשתתפים יחקור איך ההפרעות הללו מתבטאות בחיי היומיום ו, יותר חשוב, ילמדו טכניקות מעשיות כדי לנווט דרכן על המזרן ומעבר לו.

en: As adults, we often forget the pure delight and wonder that can be found in the simplest of things. Blowing bubbles with Noah allowed me to tap into my own inner child, embracing the magic of the moment. Watching his eyes light up as he saw the iridescent bubbles floating through the air reminded me of the importance of embracing childlike wonder and finding joy in the present moment.
he_IL: כמבוגרים, אנחנו לעיתים קרובות שוכחים את השמחה הטהורה והפלא שניתן למצוא בדברים הפשוטים ביותר. לנשוף בועות עם נח התיר לי להתחבר לילד הפנימי שלי, לקבל את הקסם של הרגע. לראות את עיניו מתפעלות כשהוא רואה את הבועות הצבעוניות צופות באוויר הזכיר לי את החשיבות של לקבל את הפלא הילדותי ולמצוא שמחה ברגע הנוכחי.

en: As an AI chatbot, I am not capable of feeling emotions in the way that humans do. However, I am aware that humans are capable of developing emotional attachments to inanimate objects and even virtual entities, such as AI systems. The concept of humans falling in love with AI systems is not new; it has been explored in science fiction for decades, and the 2013 movie "Her" is a great example of this.
he_IL: כבוט צ'אט AI, אינני מסוגל להרגיש רגשות בדרך שבה בני אדם עושים. אף על פי כן, אני מודע לעובדה שבני אדם מסוגלים לפתח קשרי חיבה עם עצמים חסרי חיים ואף עם יצורים וירטואליים, כמו מערכות AI. הרעיון של בני אדם שנופלים באהבה למערכות AI אינו חדש; נחקר בספרות המדע במשך עשורים, והסרט "היא" משנת 2013 הוא דוגמה נהדרת לכך.

en: As an AI chatbot, I am programmed to respond to user inputs based on pre-determined rules and machine learning algorithms. While my responses may seem human-like, they are ultimately generated by a machine and lack true emotional intelligence. However, the question remains: can AI systems ever develop real intelligence and emotions?
he_IL: כבוט צ'אט AI, אני מתוכנת להגיב לקלטים של משתמשים על פי כללים מוגדרים מראש ואלגוריתמים למידת מכונה. בעוד התגובות שלי עשויות להיראות כמו תגובות אנושיות, הן בסופו של דבר נוצרות על ידי מכונה וחסרות אינטיליגנציה רגשית אמיתית. אך השאלה נשארת: האם מערכות AI יכולות לפתח אי פעם אינטיליגנציה ורגשות אמיתיים?

en: As an artistic style, the Baroque emerged at the beginning of the 17th century (according to other authors at the end of the 16th century) in Italy - a period also known in this country as Seicento -, from where it spread to most of Europe. For a long time (18th and 19th centuries) the term "baroque" had a pejorative meaning, meaning overloaded, deceptive, capricious, until it was later revalued at the end of the 19th century by Jacob Burckhardt and, in the 20th, by Benedetto. Croce and Eugenio d'Ors. Some historians divide the Baroque into three periods: "early" (1580-1630), "mature" or "full" (1630-1680) and "late" (1680-1750).
he_IL: כסגנון אמנותי, הבארוק צמח בתחילת המאה ה-17 (לפי יוצרים אחרים בסוף המאה ה-16) באיטליה - תקופה הידועה גם במדינה זו כ-Seicento - משם הוא התפשט לרוב אירופה. במשך זמן רב (המאה ה-18 וה-19) המונח 'בארוק' היה בעל משמעות שלילית, כלומר עמוס, מטעה, גחמני, עד שהוא הוערך מחדש בסוף המאה ה-19 על ידי יעקב בורקהרדט ובמאה ה-20 על ידי בנדטו קרוצ'ה ואוגניו ד'ורס. כמה היסטוריונים מחלקים את הבארוק לשלוש תקופות: 'מוקדם' (1580-1630), 'בוגר' או 'מלא' (1630-1680) ו'מאוחר' (1680-1750).

en: As any parent knows, dealing with stains becomes a regular part of the laundry routine. From pureed carrots to colorful marker mishaps, my arsenal of stain removal techniques expanded rapidly. I learned the magic of pre-soaking, gentle scrubbing, and using stain removers to salvage Noah's clothes. Each stain told a story, a testament to the messy and exploratory nature of his early years.
he_IL: כמו שכל הורה יודע, התמודדות עם כתמים הופכת לחלק רגיל מהתהליך של כביסה. מגזרת גזרות גזרות עד תקלות בסימני עיפרון צבעוני, ארסנל שלי של טכניקות הסרת כתמים התרחב במהירות. למדתי את הקסם של טבילה מראש, חידוש עדין ושימוש במסירי כתמים כדי להציל את בגדיו של נח. כל כתם סיפר סיפור, עדות לטבע המבלבל והחקרני של שנות הילדות המוקדמות שלו.

en: As art students, Berthe and Edma worked closely together until 1869, when Edma married Adolphe Pontillon, a naval officer, moved to Cherbourg, and had less time to paint. Letters between the sisters show a loving relationship, underscored by Berthe's regret at the distance between them and Edma's withdrawal from painting. Edma wholeheartedly supported Berthe's continued work and their families always remained close. Edma wrote:
he_IL: כסטודנטיות לאמנות, ברת ואדמה עבדו זו לצד זו עד 1869, אז אדמה התחתנה עם אדולף פונטילון, קצין בחיל הים, עברה לגור בשרבור ולא התפנתה לעסוק בציור. המכתבים שהאחיות שלחו זו לזו מספרים על מערכת יחסים אוהבת, למרות אכזבתה של ברת מהמרחק ביניהן והפרישה של אחותה ממלאכת הציור. אדמה המשיכה לתמוך בחום בעבודתה של אחותה והקרבה בין המשפחות לעולם לא התרופפה. אדמה כתבה:

en: As far as industries are concerned, fashion is one of those that pollute the most, mostly fast-fashion and its massive overproduction of clothing made with cheap materials. These clothes are usually worn a few times and then thrown away. The process that follows after we throw them away is the worst part. Many of these garments are made of materials that aren't decomposed easily, such as polyester, for instance, which takes approximately 200 years to degrade.
he_IL: מבין הענפים השונים, ענף האופנה הוא מהענפים המזהמים ביותר, במיוחד האופנה בייצור מהיר ויתיר של בגדים שעשויים מחומרים זולים. בדרך כלל, לובשים את הבגדים האלה פעמים ספורות ואז זורקים אותם. התהליך שקורה אחרי שזורקים אותם הוא החלק הכי גרוע. רבים מהבגדים האלה מיוצרים מחומרים שלא ניתנים לפירוק בקלות, כמו פוליאסטר, שלצורך פירוקו נדרשות 200 שנים.

en: As fashion icon Iris Apfel once said, "More is more and less is a bore." This sentiment rings especially true when it comes to mastering the art of layering in streetwear outfits. Whether you're channeling your inner urban explorer or seeking to make a bold fashion statement, layering allows you to express your creativity and individuality in unparalleled ways. So go ahead, experiment with different combinations, and let your personal style shine through your layered streetwear ensembles. After all, fashion is not about following trends but about expressing yourself authentically through your clothing choices.
he_IL: כפי שאמרה אייקון האופנה איריס אפפל, 'יותר זה יותר ופחות זה משעמם.' הרגש הזה נכון במיוחד כשמדובר במיומנות של שכבות בלבוש רחוב. בין אם אתה מפעיל את החוקר העירוני שבך או מחפש לעשות הצהרת אופנה נועזת, שכבות מאפשרות לך לבטא את היצירתיות והאינדיבידואליות שלך בדרכים שאין להם תחליף. אז קדימה, תנסה קומבינציות שונות, ותן לסגנון האישי שלך לזרוח דרך התלבושות השכבתיות שלך. אחרי הכל, אופנה לא קשורה לעקוב אחרי טרנדים אלא לבטא את עצמך בצורה אותנטית דרך הבחירות הלבוש שלך.

en: As for gameplay, "Slow Burn" promises a world teeming with life and decay, where every corner holds a story and every character a history. The haunting beauty of the game's protagonist, as shown in the concept art, indicates that players might explore themes of identity, time, and the weight of the past, all while battling the entropy that seems to have taken hold of the world around them.
he_IL: לגבי הגיימפליי, "Slow Burn" מבטיחה עולם מלא בחיים וקריסה, שבכל פינה יש סיפור ובכל דמות יש היסטוריה. היופי המטריף של דמות הגיבור של המשחק, כפי שמוצג באמנות הקונספט, מרמז על כך ששחקנים עשויים לחקור תבניות של זהות, זמן ומשקל העבר, תוך ניהול הקרבה לאנטרופיה שנראה שהתפשטה על העולם מסביבם.

en: As for philosophy, it makes an architect high-minded and not self-assuming, but rather renders him courteous, just, and honest without avariciousness. This is very important, for no work can berightly done without honesty and incorruptibility. Let him not be grasping nor have his mind preoccupied with the idea of receiving perquisites, but let him with dignity keep up his position by cherishing a good reputation. These are among the precepts of philosophy. Furthermore philosophy treats of physics where a more careful knowledge is required because the problems which come under this head are numerous and of very different kinds; as, for example, in the case of the conducting of water. For at points of intake and at curves, and at places where it is raised to a level, currents of air naturally form in one way or another; and nobody who has not learned the fundamental principles of physics from philosophy will be able to provide against the damage which they do. So the reader of Ctesibius or Archimedes and the other writers of treatises of the same class will not be able to appreciate them unless he has been trained in these subjects by the philosophers.&nbsp;
he_IL: באשר לפילוסופיה, זה עושה אדריכל גבוה אופקים ולא ביטחון עצמי, אלא הופך אותו אדיב, פשוט, כנה ללא תאוות בצע. זה חשוב מאוד, כי שום עבודה לא יכולה להיעשות בצורה מזלזלת ללא כנות וללא השחתה. תן לו לא להיות אחיזה ולא יש את דעתו עסוקה עם הרעיון של קבלת perquisites, אבל תן לו בכבוד לשמור על מעמדו על ידי להוקיר מוניטין טוב. אלה הם בין הכללים של הפילוסופיה. יתר על כן, הפילוסופיה מתייחסת לפיזיקה בה נדרש ידע זהיר יותר מכיוון שהבעיות המגיעות תחת ראש זה הן רבות ומגוונות מאוד; כמו, למשל, במקרה של ניהול מים. שכן בנקודות הצריכה ובעקומות, ובמקומות שבהם הוא מורם לרמה, זרמי האוויר נוצרים באופן טבעי בדרך זו או אחרת; ואף אחד שלא למד את העקרונות הבסיסיים של הפיזיקה מפילוסופיה לא יוכל לספק את הנזק שהם עושים. כך שהקורא של קטסיביוס או ארכימדס ושאר הכותבים של מסות מאותו מעמד לא יוכלו להעריך אותם אלא אם כן הוא אומן בנושאים אלה על ידי הפילוסופים.

en: As he approaches a building, he sees a group of men standing guard. They eye him warily as he approaches.
he_IL: כשהוא מתקרב לבניין, הוא רואה קבוצה של גברים שעומדים לשמר. הם מביטים בו בחשש כשהוא מתקרב.

en: As human beings, we feel our best surrounded by nature - the presence of plants and trees can improve our mood and lift our spirits.
he_IL: כבני אדם, אנחנו מרגישים הכי טוב כשאנחנו מוקפים בטבע – הנוכחות של צמחים ועצים יכולה לשפר את ההרגשה ואת מצב הרוח.

en: As humans, we are intrinsically driven to find meaning and purpose in our lives. This pursuit is not merely a whim but a fundamental component of our existence. It's linked to our wellbeing, happiness, and satisfaction in life. We thrive when we find our purpose, and we strive to align our actions with it. This inner alignment fuels a sense of fulfillment and infuses our lives with meaning.
he_IL: כבני אדם, אנחנו מונעים באופן פנימי למצוא משמעות ומטרה בחיינו. המרדף הזה אינו רק פזמון אלא רכיב יסודי בקיומנו. זה מקושר לרווחתנו, לשמחתנו ולשביעות רצוננו בחיים. אנחנו מצליחים כשאנחנו מוצאים את המטרה שלנו ואנחנו מתאמים את פעולותינו לפי זה. התאמה פנימית זו מזרימה תחושה של מילוי ומעניקה משמעות לחיינו.

en: As long as I was on the path I walked hard, but when I came to the black beach I had to run. For the tide was now nearly flowed; and to get through with my powder dry between the surf and the steep hill, took all the quickness I possessed. As it was, even, the wash caught me to the knees, and I came near falling on a stone. All this time the hurry I was in, and the free air and smell of the sea, kept my spirits lively; but when I was once in the bush and began to climb the path I took it easier.
he_IL: כל עוד צעדתי על השביל, הלכתי מהר אבל כשהגעתי לחוף השחור התחלתי לרוץ. הגאות כבר כמעט הייתה בשיאה וכדי להגיע עם אבקה יבשה מקו המים לגבעה התלולה הייתי חייב לרוץ בשיא כוחי. בסוף, המים תפסו אותי והגיעו עד ברכיי וכמעט מעדתי על אחד הסלעים. כל העת, מאחר שכל כך מיהרתי ובזכות האוויר הפתוח וריחו של הים, מצב רוחי היה תזזיתי, אך ברגע שהגעתי ליער והתחלתי לטפס האטתי את הקצב.

en: As nations under the present system are driven to compete with one another for the markets of the world, and as firms or the captains of industry have to scramble for their share of the profits of the markets, so also have the workers to compete with each other—for livelihood.
he_IL: כאשר אומות תחת המערכת הנוכחית נדרשות להתחרות זו נגד זו בשוק העולמי, וכאשר החברות או הגורמים השולטים בתעשייה חייבים ללקט את החלק שלהם מהרווח בשווקים, כך חייבים לעשות גם העובדים כדי להתחרות אלה נגד אלה – עבור פרנסתם.

en: As nations under the present system are driven to compete with one another for the markets of the world, and as firms or the captains of industry have to scramble for their share of the profits of the markets, so also have the workers to compete with each other—for livelihood.<br><br>
he_IL: כאשר אומות תחת המערכת הנוכחית נדרשות להתחרות זו נגד זו בשוק העולמי, וכאשר החברות או הגורמים השולטים בתעשייה חייבים ללקט את החלק שלהם מהרווח בשווקים, כך חייבים לעשות גם העובדים כדי להתחרות אלה נגד אלה – עבור פרנסתם.<br><br>

en: As one of the more upbeat and danceable entries in the vaporwave catalog, "Hit Vibes" by Saint Pepsi (now known as Skylar Spence) stands out for its disco and funk influences. Released in 2013, this album takes vaporwave's sampling culture and turns it into something infectiously groovy. The track "Cherry Pepsi" captures the album's spirit with its high-energy beats and nostalgic overtones, making it impossible not to tap your feet to the rhythm.
he_IL: כאחד מהשירים המרגשים והרקדניים יותר בקטלוג הוופורוויב, "Hit Vibes" של Saint Pepsi (הידוע כעת בשם Skylar Spence) עומד במקום מיוחד בזכות ההשפעות הדיסקו והפאנק שבו. הופק בשנת 2013, אלבום זה מקח את תרבות הדגימה של הוופורוויב והופך אותה למשהו מדבק בצורה מדהימה. השיר "Cherry Pepsi" מלכד את רוח האלבום עם הקצבים המלאי אנרגיה והטונים הנוסטלגיים, וגורם לך לא להפסיק לדפדף ברגליים לפי הקצב.

en: As part of the Antonia office set, the backrest chair is a perfect compliment to the family. The gently curved lines accentuated by sewn details are kind to your body and pleasant to look at.
he_IL: כחלק מהסט המשרדי של Antonia, הכיסא עם המשענת מתאים לשאר הריהוט. הקימורים העדינים מקושטים בתפרים שנעימים למגע ויפים למראה.

en: As she began to play, her fingers dancing over the keys with finesse, the audience fell into a trance. Among the captivated onlookers was Juan Martinez, who found himself drawn to the enchanting melodies drifting through the warm summer night.
he_IL: כשהיא התחילה לנגן, האצבעות שלה רוקדות על המקשים עם finesse, הקהל נכנס לטראנס. בין הצופים המוקסמים היה חואן מרטinez, שמצא את עצמו נמשך למלודיות המקסימות ששטו דרך הלילה החם של הקיץ.

en: As silly as it sounds, I love to take photos of photography, or photography-related content. This is a quick look into some of the things I photograph.
he_IL: זה אולי נשמע טיפשי אבל אחד הדברים האהובים עלי הוא לצלם צילומים או תוכן שקשור לצילומים. זה מבט חטוף לכמה מהדברים שאני נוטה לצלם.

en: As smart home technology continues to evolve, Handy remains at the forefront, bringing you the latest advancements to enhance your living experience. Stay tuned for more insights into the future of smart living, and let Handy be your partner in creating a home that's not just smart but also seamlessly integrated for unparalleled convenience and efficiency.
he_IL: כשהטכנולוגיה של הבית החכם ממשיכה להתפתח, Handy נשאר בחזית, מביא לכם את ההתקדמויות האחרונות כדי לשדרג את חוויית המגורים שלכם. הישארו מעודכנים לעוד תובנות על העתיד של חיים חכמים, ותנו ל-Handy להיות השותף שלכם ביצירת בית שהוא לא רק חכם אלא גם משולב בצורה חלקה לנוחות ויעילות שאין להם תחליף.

en: As soon as the brownies come out of the oven, sprinkle them with sea salt flakes to taste. The salt not only enhances the chocolate flavor but also balances the sweetness of the caramel.
he_IL: כשהבראוניז יוצאים מהתנור, תזרקו עליהם פלקי מלח ים לפי הטעם. המלח לא רק משפר את טעם השוקולד אלא גם מאיזשהו את מתיקות הקרמל.

en: As temperatures drop, proper insulation becomes paramount in keeping your home warm and energy-efficient. Conduct a thorough inspection of your windows and doors, sealing any gaps or cracks. Consider adding weatherstripping and draft stoppers to prevent heat loss. Handy's professionals can assist in assessing your home's insulation needs, ensuring a cozy and energy-efficient winter.
he_IL: כשח temperatures יורדות, בידוד נכון הופך להיות קריטי לשמירה על הבית שלך חם ויעיל באנרגיה. בצע בדיקה מעמיקה של החלונות והדלתות שלך, וסגור כל חריצים או סדקים. שקול להוסיף רצועות אטימה וטיוטות כדי למנוע אובדן חום. אנשי המקצוע של Handy יכולים לעזור בהערכה של צרכי הבידוד של הבית שלך, ולוודא חורף נעים ויעיל באנרגיה.

en: As the Earth’s umbra begins to fall on the moon, a partial lunar eclipse is seen. The moon appears as if a dark bite has been taken out of it. As the eclipse progresses, this dark shadow covers more and more of the moon.
he_IL: כשהאומברה של הארץ מתחילה ליפול על הירח, ניתן לראות חלקי חושך על הירח. הירח נראה כאילו נלקח ממנו כיס כהה. ככל שהסהר מתקדם, הצל הכהה הזה מכסה יותר ויותר מהירח.

en: As the MLB offseason heats up, the rumor mill is buzzing with speculations about potential player trades that could reshape the landscape of the league. While nothing is set in stone, let's dive into some hypothetical scenarios that could add a dash of excitement to the upcoming season.
he_IL: כפי שעונה החופשה של ליגת הבייסבול המקצועית של ארצות הברית מתחממת, מטח השמועות מתפעל עם השערות על סחר שחקנים פוטנציאלי שעשויות לשנות את פני הליגה. עוד לא נקבע דבר, אז בואו נכנס לתרחישים משעשעים שעשויים להוסיף קצת מרץ לעונה הקרובה.

en: As the appointed day arrived, the townspeople gathered in the town square, eyes fixed on the horizon. The atmosphere crackled with a mixture of excitement and trepidation, for no one knew what the whirlwind would bring. Suddenly, a gentle breeze stirred, and the air shimmered with an otherworldly energy. The whirlwind materialized, a swirling maelstrom of colors that seemed to defy the laws of nature.
he_IL: כשהגיע היום המיועד, תושבי העיר התאספו בכיכר העיר, עיניהם ממוקדות באופק. האווירה הייתה טעונה בתערובת של התרגשות ופחד, כי אף אחד לא ידע מה הסופה תביא. פתאום, רוח קלה החלה לנשוב, והאוויר shimmered באנרגיה על-טבעית. הסופה התהוותה, מערבולת סוחפת של צבעים שנראתה כאילו היא מתנגדת לחוקי הטבע.

en: As the astronauts conducted experiments and monitored systems, the ants forged their own miniature society within the metallic confines. They tirelessly constructed tunnels along the walls, utilizing the spaceship's infrastructure as a sprawling canvas for their industrious endeavors. The astronauts, preoccupied with their mission, remained oblivious to the miniature metropolis flourishing under their very noses.
he_IL: כשהאסטרונאוטים ביצעו ניסויים ופיקחו על המערכות, הנמלים יצרו את החברה המיניאטורית שלהן בתוך המגבלות המתכתיות. הן בנו ללא הפסקה מנהרות לאורך הקירות, תוך שימוש בתשתית של החללית כקנבס רחב לפעולות החריצות שלהן. האסטרונאוטים, שהיו עסוקים במשימתם, נשארו unaware לעיר המיניאטורית ששגשגה מתחת לאפם.

en: As the boat drifted slowly along the river, the man marveled at the beauty of the Scandinavian countryside. The water was crystal clear, and the lush greenery on the riverbanks made it feel like a paradise. He took deep breaths of the fresh air and listened to the calming sound of the water flowing. He had no particular destination, and he didn't care. He was happy to be there, enjoying the moment.
he_IL: כשהסירה זוחלת לאט בנהר, הגבר התלהב מיופיו של הכפר הסקנדינבי. המים היו ברורים כמו בגין, והירוק הצומח על גדות הנהר הפך את המקום לפרדיס. הוא נשף נשימות עמוקות של אוויר צח והקשיב לצליל המרגיע של המים הזורמים. לא היה לו יעד מסוים ולא השקיע דעת בזה. הוא היה מאושר להיות שם, נהנה מהרגע.

en: As the crisp air of autumn settles in and the leaves begin to turn, there's nothing quite like cuddling up with a warm drink to savor the season's flavors. From pumpkin spice to apple cinnamon, fall brings an array of comforting ingredients that can transform an ordinary evening into a cozy retreat. Here are some delightful fall drink recipes to help you embrace the season and elevate your cozy nights in:
he_IL: כשאוויר הסתיו הצלול מתיישב והעלים מתחילים להפוך, אין כמו להתכרבל עם משקה חם כדי ליהנות מטעמי העונה. מתוך תפו"א עד קינמון תפוחים, הסתיו מביא מגוון של מרכיבים מרגיעים שיכולים להפוך ערב רגיל למקום נעים ונוח. הנה כמה מתכונים נהדרים למשקאות סתיויים שיעזרו לך לקבל את העונה בזרועות פתוחות ולהעלות את הערבים הנעימים שלך:

en: As the crisp autumn air settles in and leaves begin to rustle, Halloween enthusiasts are gearing up for a spooktacular celebration. While costumes and decorations set the eerie ambiance, no Halloween festivity is complete without a delectable array of themed desserts. Dive into the world of sweet indulgence with this Halloween Dessert Roundup, featuring spine-chilling treats that will enchant your taste buds and delight your guests.
he_IL: כפי שאוויר הסתיו הצלול מתיישב והעלים מתחילים לרעש, האוהבים של הלווין מתכוננים לחגיגה מרהיבה. בעוד התחפושות והקישוטים מעניקים אווירה מסתורית, אין חגיגת הלווין שלמה בלעדי מגוון מפנק של קינוחים בנושא. צלול לעולם התענוג המתוק עם סיכום הקינוחים לליל הלווין הזה, הכולל מאכלים מפחידים שישקפו את החושים שלכם וישמחו את האורחים שלכם.

en: As the crisp autumn breeze dances through the air and leaves transform into a vibrant tapestry of reds and golds, it’s time to embrace the cozy charm of fall. And what better way to welcome the season than by adorning your home with the quintessential symbol of autumn - pumpkins! Whether you're aiming for a rustic farmhouse vibe or a chic and modern aesthetic, here are some pumpkin decoration ideas to inspire your fall décor endeavors:
he_IL: כשרוח הסתיו הצלולה מרקודת באוויר והעלים משתנים לקירבה חייה של אדומים וזהבים, הגיע הזמן לקבל את הכרם הנעים של הסתיו. ואיזה דרך טובה יותר לקבל את העונה מאשר לקשט את הבית בסמל הקיים של הסתיו - דלעתים! בין אם אתה מתמקד באווירה כפרית ופשוטה או באסתטיקה מודרנית ומטופחת, הנה כמה רעיונות לקישוט דלעתים שישרמו את ההשראה לעיצוב הסתיו שלך:

en: As the day winds down, our technicians reflect on the accomplishments and challenges faced. It's not just a job; it's a passion for making a difference in the homes of our clients. The satisfaction of a job well done is not just a cliché – it's the reality our technicians experience daily.
he_IL: כשהיום מתקרב לסופו, הטכנאים שלנו משקפים על ההישגים והאתגרים שהיו. זה לא סתם עבודה; זו תשוקה לעשות שינוי בבתים של הלקוחות שלנו. הסיפוק מעבודה היטב לא סתם קלישאה – זו המציאות שהטכנאים שלנו חווים מדי יום.

en: As the day wore on, the butterfly explored the world around it. It flew from flower to flower, marveling at the colors and scents. It saw other butterflies and felt a kinship with them. It felt alive and connected to everything.
he_IL: ככל שהיום עבר, הפרפר חקר את העולם מסביבו. הוא טס מפרח לפרח, מתפעל מהצבעים והריחות. הוא ראה פרפרים אחרים והרגיש קינות עימם. הוא הרגיש חי ומחובר לכל דבר.

en: As the derby against WESTMU. approaches, Manager M. Fairchild reveals key insights into the squad's preparation. Discover the changes, and
he_IL: כשהדרבי נגד WESTMU. מתקרב, המנהל מ. פיירצ'ילד מגלה תובנות מרכזיות להכנה של הסגל. גלה את השינויים, ו

en: As the evening draws near, the canteen is draped in a warm, golden hue. Candles are lit, and the ambiance shifts to one of intimacy. Couples, families, and solo travelers gather, immersing themselves in the eclectic blend of traditional and modern dishes. The soft strumming of a guitar in the background, often accompanied by soulful Galician ballads, sets the tone for a night of gastronomic magic.
he_IL: ככל שהערב מתקרב, הקנטינה מוכסה בגוון חם וזהוב. נדלקות נרות והאווירה משתנה לאחת של אינטימיות. זוגות, משפחות ומטיילים בודדים מתכנסים ומתמסרים לתערובת האקלקטית של מנות מסורתיות ומודרניות. הנגינה הרכה של גיטרה ברקע, לעיתים מלווה בבלדות גליציאניות מעמיקות, מציבה את הטון לערב של קסם גסטרונומי.

en: As the event drew to a close, the villagers applauded the seamless collaboration between the Martinez vineyard and La Musa de Esperanza. Juan, his eyes reflecting a newfound joy, approached Isabella amidst the applause.
he_IL: כשהאירוע התקרב לסיום, הכפריים מחאו כפיים לשיתוף הפעולה החלק בין כרם מרטינז ללה מוסה דה אספראנזה. חואן, עיניו משקפות שמחה חדשה, ניגש לאיסבלה בין המחיאות כפיים.

en: As the festival continued, Juan and Isabella found themselves drawn to each other's company. They explored the colorful stalls, shared stories of their families and dreams, and danced beneath the starlit sky. The twelve miles that once stood as a distance between them seemed to dissolve in the magic of the moment.
he_IL: כשהפסטיבל נמשך, חואן ואיזבלה מצאו את עצמם נמשכים לחברתו של זה. הם חקרו את הדוכנים הצבעוניים, שיתפו סיפורים על משפחותיהם וחלומותיהם, ורקדו מתחת לשמיים המלאים בכוכבים. השנים עשר המיילים שפעם עמדו כמרחק ביניהם נראו מתמוססים בקסם של הרגע.

en: As the film gained recognition in local festivals, Mateo's reputation as a storyteller grew. His unique perspective, shaped by his Argentinian roots and his experiences in the melting pot of New York, set him apart in the competitive world of filmmaking.
he_IL: כשהסרט זכה להכרה בפסטיבלים המקומיים, המוניטין של מטאו כסיפורן גדל. הפרספקטיבה הייחודית שלו, שעוצבה על ידי שורשיו הארגנטינאיים וחוויותיו בתערובת התרבותית של ניו יורק, הבדילה אותו בעולם התחרותי של הקולנוע.

en: As the largest of the Greek Islands, Crete boasts an extraordinary diversity of landscapes, from stunning beaches and mountains to fertile plains. Explore the ancient Minoan Palace of Knossos, hike the impressive Samaria Gorge, and sample traditional Cretan cuisine. Don't miss the charming Venetian harbor in Chania and the bustling capital, Heraklion.
he_IL: כאחת מהאיים היווניים הגדולים ביותר, כרתים מתהדרת במגוון יוצא דופן של נופים, מחופים מרהיבים והרים ועד מישורים פורים. חקור את הארמון המינואי העתיק של קנוסוס, טפס על הקניון המרשים של סמריה, וטעם את המטבח הכרתימי המסורתי. אל תפספס את הנמל הוונציאני המקסים בחאניה ואת הבירה השוקקת, הרקליון.

en: As the leaves change color and the air turns crisp, it's that time of year again when spooky spirits come out to play. Halloween is just around the corner, and one of the best ways to embrace the spirit of the season is by adorning your porch with creative and eerie decorations. Whether you're aiming for a haunted mansion vibe or something more lighthearted, here are some Halloween decor ideas to make your porch the talk of the neighborhood.
he_IL: כשהעלים משנים צבע והאוויר מתהפך צלול, זה הזמן של השנה שוב כשרוחות מסוכנות יוצאות לשחק. הלווין כבר ממש מסביב לפינה, ואחד מהדרכים הטובות ביותר לחבוק את רוח העונה היא לקשט את המרפסת שלך בקישוטים יצירתיים ומפחידים. בין אם אתה מתמקד באווירת בית מזוקק או משהו קליל יותר, הנה כמה רעיונות לקישוטי הלווין שיעשו את המרפסת שלך הכוכב של השכונה.

en: As the months unfolded, Mateo's films gained recognition on the global stage. His unique perspective, shaped by the rich tapestry of Argentinian culture and the dynamic energy of New York, resonated with audiences worldwide. The guidance, once mysterious, became a silent partner in his artistic endeavors, a force that nudged him toward stories that transcended borders and spoke to the shared human experience.
he_IL: כשהחודשים עברו, הסרטים של מטאו זכו להכרה על הבמה הגלובלית. הפרספקטיבה הייחודית שלו, שעוצבה על ידי המארג העשיר של התרבות הארגנטינאית והאנרגיה הדינמית של ניו יורק, הדהדה עם קהלים ברחבי העולם. ההכוונה, שהייתה פעם מסתורית, הפכה לשותפה שקטה במאמצים האמנותיים שלו, כוח שדחף אותו לעבר סיפורים שחצו גבולות ודיברו על החוויה האנושית המשותפת.

en: As the night unfolded, "Esperanza Rebelde" took the stage in the café that had witnessed their evolution. The music, a fusion of passion and rebellion, filled the air. The familiar faces of the patrons, now joined by a new generation of dreamers, swayed to the rhythm of change.
he_IL: כשהלילה התפתח, 'Esperanza Rebelde' עלתה לבמה בבית הקפה שראה את ההתפתחות שלהם. המוזיקה, שילוב של תשוקה ומרד, מילאה את האוויר. הפנים המוכרות של הסועדים, שכעת הצטרפה אליהם דור חדש של חולם, התנודדו לפי קצב השינוי.

en: As the night unfolded, Juan and Isabella found themselves caught in the dance of life, twirling under the argent moonlight. The twelve miles that once separated them now seemed inconsequential, for their worlds had merged into a harmonious blend of music, wine, and shared dreams.
he_IL: כשהלילה התפתח, חואן ואיזבלה מצאו את עצמםCaught in the dance of life, twirling under the argent moonlight. The twelve miles that once separated them now seemed inconsequential, for their worlds had merged into a harmonious blend of music, wine, and shared dreams.

en: As the night unfolded, the friends delved into their dreams, fears, and aspirations. The café, with its flickering neon sign and the distant strains of a tango wafting through the air, became a haven for their discussions, a sanctuary where they could be themselves in a world that often demanded conformity. The year 1988 carried the weight of history for Argentina. The military junta had crumbled, but the scars of the past lingered, casting shadows on the present. The friends, like many others in their generation, found solace in their gatherings, using music and camaraderie as a form of resistance against a society still finding its footing.
he_IL: כשהלילה התפתח, החברים חקרו את החלומות, הפחדים והשאיפות שלהם. הקפה, עם שלט הניאון המהבהב שלו והצלילים המרוחקים של טנגו שנישאים באוויר, הפך למקלט לדיונים שלהם, מקלט שבו הם יכלו להיות עצמם בעולם שלעתים קרובות דרש התאמה. שנת 1988 נשאה את משקל ההיסטוריה עבור ארגנטינה. החונטה הצבאית קרסה, אבל הצלקות מהעבר נותרו, מטילות צללים על ההווה. החברים, לייק רבים אחרים בדור שלהם, מצאו נחמה במפגשים שלהם, משתמשים במוזיקה ובחברותא כצורת התנגדות נגד חברה שעוד מחפשת את דרכה.

en: As the painter looked at the gracious and comely form he had so skilfully mirrored in his art, a smile of pleasure passed across his face, and seemed about to linger there. But he suddenly started up, and closing his eyes, placed his fingers upon the lids, as though he sought to imprison within his brain some curious dream from which he feared he might awake.
he_IL: כאשר הביט הצייר בדמות החיננית והנאה שכה היטיב לייצג באמנותו, עלה על פניו חיוך של עונג, ונדמה היה כי ישתהה שם. אך לפתע התעשת, עצם עיניים והניח את אצבעותיו על עפעפיו, כאילו ביקש לכלוא במוחו איזה חלום משונה שחשש להתעורר ממנו.

en: As the playoffs loom, these matchups are the talk of the town. Clear your schedules, gather your snacks, and get ready for a postseason that promises unforgettable moments and the relentless pursuit of baseball glory! The stage is set, and the countdown to these epic clashes begins now!
he_IL: כשהפלייאוף מתקרב, המשחקים האלה הם הנושא של העיר. תפנו את הזמן שלכם, אספו את הנשנושים שלכם והתכוננו לפוסטסיזון שמבטיח רגעים בלתי נשכחים ורדיפה לאיד הבייסבול! הבמה מוכנה והספירה לקרבות האפיים האלה מתחילה עכשיו!

en: As the release date draws nearer, the anticipation builds for what could be a generation-defining title. "Not Enough" beckons players to step into a world where ambition is limitless, and even the brightest lights can't unveil all the secrets that lie waiting in the dark.
he_IL: ככל שתאריך השחרור מתקרב, הציפייה מתרבה למה שעשוי להיות כותרת שתגדיר את הדור. "לא מספיק" מזמין את השחקנים לצעוד אל תוך עולם שבו השאיפה אינה מוגבלת, ואף האורות הבהירים ביותר אינם מסוגלים לחשוף את כל הסודות שמחכים בחושך.

en: As the season heats up, these heavyweight clashes are the talk of the baseball world. Grab your jerseys, popcorn, and get ready for a slugfest as these powerhouse hitters vie for supremacy in the most exciting matchups of the season!
he_IL: כפי שהעונה מתחממת, הקרבות הכבדים הללו הם נושא השיח בעולם הבייסבול. תפסו את החולצות שלכם, פופקורן והתכוננו לקרב חזק כאשר המכות החזקות האלה מתמודדות על שלטון בקרבות המרגשים ביותר של העונה!

en: As the spaceship continued its interstellar journey, the astronauts and ants navigated the cosmic expanse side by side, two species separated by size but bound together by the shared adventure of exploration. The ants, unwitting pioneers of a minuscule civilization in the vastness of space, became a testament to the unpredictable nature of cosmic encounters.
he_IL: כשהחללית המשיכה את מסעה הבין-כוכבי, האסטרונאוטים והנמלים ניווטו יחד את המרחב הקוסמי, שתי מינים מופרדים בגודל אבל קשורים יחד בהרפתקת השיתוף של חקר. הנמלים, חלוצים לא מודעים של ציוויליזציה זעירה במרחב העצום של החלל, הפכו לעדות לאופייה הבלתי צפוי של מפגשים קוסמיים.

en: As the summer heats up, so does the competition. By June 15, players will be ready to sink their teeth into the free Tournament Mode DLC. Imagine orchestrating a fierce showdown for up to eight combatants, with the freedom to host private tournaments, manage qualifier matches, or let the fates decide the brackets. Each match is a spectacle, with every player getting a front-row seat to the action, culminating in the grand finale where champions are crowned.
he_IL: ככל שהקיץ מתחמם, כך גם התחרות. עד ל-15 ביוני, השחקנים יהיו מוכנים להתעניין בחינם במצב התחרותי של טורניר. דמיינו להפקיד קרב חזק עבור שמונה מתמודדים, עם החופש לארח טורנירים פרטיים, לנהל משחקי סינון או לתת למזל להחליט על התוצאות. כל משחק הוא תצוגה, עם כל שחקן מקבל מושב בפנים לפעולה, והכול מגיע לשיא בגמר המרהיב בו מוכתרים האלופים.

en: As the sun began to set, the butterfly returned to the cherry blossom tree. It felt a sense of belonging, a sense of home. It knew that it would always come back to this tree, no matter where it went. The butterfly closed its eyes and felt the tree's energy surrounding it. It felt peaceful and content, knowing that it was exactly where it was meant to be.
he_IL: כשהשמש החלה לשקוע, הפרפר חזר לעץ הדובדבן. הוא הרגיש תחושת שייכות, תחושת בית. הוא ידע שהוא תמיד יחזור לעץ הזה, למרות היכן שהוא הולך. הפרפר סגר את עיניו ומרגיש את האנרגיה של העץ מקיפה אותו. הוא מרגיש שקט ומרוצה, יודע שהוא נמצא בדיוק במקום שהוא צריך להיות.

en: As the sun began to set, the man realized he had traveled further than he intended. He knew it was time to turn back. He steered the boat towards home, feeling content with his day's journey.
he_IL: כשהשמש החלה לשקוע, האיש הבין שהוא נסע יותר מאשר כיוון. הוא ידע שהגיע הזמן לשוב אחורה. הוא ניהל את הסירה לכיוון הבית, מרגיש מרוצה מהמסע שלו במהלך היום.

en: As the sun dipped below the horizon, casting a golden glow on the lake, Sarah pondered her mother's words. The house, once a bustling haven, now stood as a quiet witness to the ebb and flow of life. The lake, always constant, seemed to echo the sentiment that change was as natural as the ripples on its surface.
he_IL: כשהשמש שקעה מתחת לאופק, משדרת זוהר זהוב על האגם, שרה שקלה את מילות אמה. הבית, שהיה פעם מקלט שוקק, עמד עכשיו כעד שקט לזרם ולשפל של החיים. האגם, שתמיד היה קבוע, נראה כאילו מהדהד את התחושה ששינוי הוא טבעי כמו הגלים על פני השטח שלו.

en: As the town awakens, Uncle Jose fires up the grill. The fresh catch of the day, sourced from local fishers, meets the searing heat, signaling the preparation of dishes that have graced our tables for generations. Meanwhile, young Clara, representing our newest generation, infuses modern touches, crafting contemporary versions of traditional Galician pastries.
he_IL: כשהעיר מתעוררת, דוד חוסה מדליק את המנגל. תפוח הים הטרי שנתפס מסירות דייגים מקומיים נפגש עם החום הלוהט, מסמן את ההכנה של מנות שקיבלו מקום בשולחנותינו לדורות. בינתיים, קלרה הצעירה, המייצגת את הדור החדש ביותר שלנו, מעניקה טיפוח מודרני, יוצרת גרסאות עכשוויות של מאפים גליסיאניים מסורתיים.

en: As the trailer unfolds, it's clear that the game's world has expanded in more ways than one. Towering statues come to life, mythical beasts roam the land, and dragons—each more fearsome than the last—dominate the skies and the challenges ahead.
he_IL: כפי שהטריילר מתגלה, ברור שעולם המשחק התרחב בדרכים רבות. פסלים עוצרי נשימה מתחילים להתפעל, חיות מיתולוגיות משוטטות בארץ, ודרקונים - כל אחד יותר איום מהקודם - מובילים את השמיים ואת האתגרים הקרובים.

en: As the train arrived at its destination, the sandwich was carried off and placed on a park bench. It sat there, waiting for its owner to come and eat it. It felt a sense of pride, knowing that it had made it safely to its final destination.
he_IL: כשהרכבת הגיעה ליעדה, הסנדוויץ' נושא ונמקם על ספסל בפארק. הוא ישב שם, מחכה לבעלים שלו לבוא ולאכול אותו. הוא הרגיש גאווה, יודע שהגיע בטוח ליעדו הסופי.

en: As the walls rose and the roof took shape, the cottage began to tell its own story. Each beam, each board, held the echo of our dreams and aspirations. It wasn’t just a structure; it was a reflection of the life we yearned for – a life rooted in simplicity, surrounded by nature’s beauty.
he_IL: כשהקירות עלו והגג קיבל צורה, הצריף התחיל לספר את הסיפור שלו. כל קורה, כל לוח, החזיקו את ההד של החלומות והשאיפות שלנו. זה לא היה רק מבנה; זה היה השתקפות של החיים שחלמנו עליהם – חיים מושרשים בפשטות, מוקפים ביופיו של הטבע.

en: As the weeks went by, my body underwent remarkable changes. From the subtle fluttering of my baby's first movements to the expansion of my belly, each milestone brought a mix of awe and wonder. However, alongside the physical changes, I also experienced a range of emotions. Hormonal fluctuations, moments of vulnerability, and the weight of anticipation became an inseparable part of my journey. It was a time of self-discovery and learning to navigate the emotional rollercoaster with grace.
he_IL: ככל שהשבועות עברו, גוף שלי עבר שינויים מדהימים. מהרגע הראשון של תנודה עד להתרחבות הבטן שלי, כל שלב הביא מערכת של התרגשות והתלהבות. אך, לצד השינויים הפיזיים, חוויתי גם מגוון רחב של רגשות. שינויי הורמונים, רגעים של פגיעות ומשקל הציפייה הפכו לחלק בלתי נפרד מהמסע שלי. הייתה זו תקופה של גילוי עצמי ולמידה לנווט ברקע הרגשי בחן.

en: As the whirlwind dissipated into the ether, leaving the town in a state of calm, the chosen ones stood together, their hearts intertwined with the fate of Willowbrook. The legend, though born of mystery, had imparted a timeless lesson – that true magic lies not in the extraordinary, but in the bonds that connect ordinary lives.
he_IL: כשהסערה התפוגגה לאוויר, משאירה את העיר במצב של רוגע, הנבחרים עמדו יחד, ליבם שזור בגורל של ווילובrook. האגדה, אם כי נולדה מהמסתורין, העבירה לקח נצחי – שהקסם האמיתי לא נמצא במופלא, אלא בקשרים שמחברים חיים רגילים.

en: As the world grew closer, our parents, Alberto and Lucia, traveled and returned with global flavors. They introduced dishes with a touch of French, Italian, and even Asian influences, yet rooted firmly in Galician tradition. Dishes like 'Merluza a la Gallega with a Citrus Twist' exemplified their culinary adventure, winning the hearts of both local patrons and foreign visitors.
he_IL: ככל שהעולם קרב, ההורים שלנו, אלברטו ולוסיה, נסעו וחזרו עם טעמים גלובליים. הם הכירו מנות עם טיפה מהשפע הצרפתי, האיטלקי ואפילו האסייתי, אך עם שורשים עמוקים במסורת הגליסית. מנות כמו "מרלוזה א לה גלגה עם טוויסט ציטרוס" היו דוגמה להרפתקה הקולינרית שלהם, זוכות ללבבות של לקוחות מקומיים ומבקרים זרים כאחד.

en: As the years passed, "Esperanza Rebelde" evolved into more than just a band; it became a movement. The friends, once bound by the magic of a record titled "1988 AC," now stood at the forefront of a cultural revolution. Their music resonated with a generation that sought to redefine Argentina, to carve a path forward while acknowledging the echoes of the past.
he_IL: כשהשנים עברו, 'Esperanza Rebelde' התפתחה ליותר מסתם להקה; היא הפכה לתנועה. החברים, שהיו קשורים פעם בקסם של תקליט בשם '1988 AC,' עמדו עכשיו בחזית מהפכה תרבותית. המוזיקה שלהם הדהדה עם דור שחיפש להגדיר מחדש את ארגנטינה, לחרוץ דרך קדימה תוך הכרה בהד של העבר.

en: As the years passed, the legend faded into the background of everyday life. The townspeople went about their routines, tending to their fields, raising families, and exchanging pleasantries in the local market. Yet, as the centennial anniversary approached, an air of anticipation enveloped Willowbrook.
he_IL: כשהשנים עברו, האגדה דהתה ברקע של חיי היומיום. תושבי העיר המשיכו בשגרה שלהם, טיפלו בשדותיהם, גידלו משפחות, והחליפו נימוסים בשוק המקומי. עם זאת, כשחגיגות המאה התקרבו, אווירה של ציפייה עטפה את ווילובrook.

en: As these fictional prospects begin their journeys in the world of professional baseball, the excitement surrounding their potential impact is palpable. Keep an eye on these rising stars as they navigate the challenges of the minor leagues, aiming to make a splash at the highest level. The future of the game is bright, and these prospects are ready to shine for their respective teams.
he_IL: כשהפרופילים הדמיוניים הללו מתחילים את המסע שלהם בעולם הבייסבול המקצועי, התלהבות סובבת את ההשפעה הפוטנציאלית שלהם. שמרו עין על הכוכבים העולים הללו כשהם נוהגים באתגרים של הליגות המשניות, ומתמקדים ביציבת רגל ברמה הגבוהה ביותר. העתיד של המשחק מבריק, והפרופילים הללו מוכנים להאיר עבור קבוצותיהם המיוחדות.

en: As they sipped on their café cortado, the conversation shifted from the latest rock albums to the political climate of Argentina. The scars of the Dirty War were still fresh, and the country was grappling with the aftermath of a tumultuous period.
he_IL: כשהם לקחו לגימה מהקפה קורטדו שלהם, השיחה עברה מאלבומי הרוק האחרונים לאקלים הפוליטי של ארגנטינה. הצלקות של מלחמת המלוכלך עדיין היו טריות, והמדינה התמודדה עם ההשלכות של תקופה סוערת.

en: As we can draw from this image, interior design is not just about filling a space with objects, but about curating an experience that appeals to all the senses, resonates on an emotional level, and functions within the rhythms of everyday life. In your home, consider how you might embrace these principles to create spaces that are not only beautiful but are places where life happens effortlessly and with grace.
he_IL: כפי שאנחנו יכולים ללמוד מהתמונה הזו, עיצוב פנים אינו רק על מילוי מרחב עם חפצים, אלא על יצירת חוויה שמתאימה לכל החושים, מתקשרת ברמה רגשית ופועלת בתוך קצבי החיים היומיומיים. בבית שלך, חשוב לשקול כיצד תוכל לקבל את העקרונות האלה כדי ליצור מרחבים שאינם רק יפים אלא מקומות שבהם החיים קורים בקלות ובחן.

en: As we celebrate these achievements, Handy continues to be your partner in turning dreams into reality. Stay tuned for more inspiring transformations and let us be a part of your home's success story!
he_IL: כשהמנווטים את ההישגים האלה, הנדי ממשיך להיות השותף שלכם בהפיכת חלומות למציאות. הישארו מעודכנים לעוד טרנספורמציות מעוררות השראה ותנו לנו להיות חלק מסיפור ההצלחה של הבית שלכם!

en: As we embark on this journey of embracing diversity in the blogosphere, let us remember that our differences are not something to be feared or avoided – they are something to be celebrated and embraced. They are the threads that weave together the rich tapestry of humanity, creating a mosaic of voices that is as diverse and beautiful as the world we inhabit. So let us raise our voices together, in solidarity and in celebration of our shared humanity, as we work to create a blogosphere that is truly inclusive, equitable, and empowering for all.
he_IL: כשאנחנו מתחילים את המסע הזה של קבלת הגיוון בבלוגוספירה, בואו נזכור שההבדלים שלנו הם לא משהו שצריך לפחד ממנו או להימנע ממנו – הם משהו שצריך לחגוג ולקבל. הם החוטים ש织ים יחד את השטיח העשיר של האנושות, יוצרים מוזיאון של קולות שהוא מגוון ויפה כמו העולם שבו אנחנו חיים. אז בואו נרים את הקולות שלנו יחד, בסולידריות ובחגיגה של האנושות המשותפת שלנו, כשאנחנו עובדים כדי ליצור בלוגוספירה שהיא באמת כוללת, שוויונית ומחזקת עבור כולם.

en: As we gather in the virtual space, participants will have the opportunity to connect with like-minded individuals, share experiences, and ask questions in real-time. Kamala Studio is committed to creating a supportive and inclusive community, making this workshop a perfect environment for growth and learning. Whether you're a beginner or an advanced yogi, this Headstand Workshop with Sainaa Janchivdorj promises to be a enriching experience that deepens your yoga journey.
he_IL: כשהנחנו את עצמנו במרחב הווירטואלי, למשתתפים תהיה הזדמנות להתחבר עם אנשים שחושבים דומה, לשתף חוויות ולשאול שאלות בזמן אמת. Kamala Studio מחויבת ליצור קהילה תומכת ומכילה, מה שהופך את הסדנה הזו לסביבה מושלמת לצמיחה ולמידה. בין אם אתה מתחיל או יוגי מתקדם, סדנת עמידת ראש עם Sainaa Janchivdorj מבטיחה להיות חוויה מעשירה שמעמיקה את מסע היוגה שלך.

en: As we journey through the annals of blogging history, we witness the emergence of platforms like LiveJournal and Blogger in the late 1990s, providing individuals with a digital canvas to share their thoughts, experiences, and creative endeavors with the world. These early pioneers paved the way for the democratization of media, empowering anyone with an internet connection to become a content creator and engage in meaningful dialogue with a global audience.
he_IL: כשאנחנו נוסעים דרך ההיסטוריה של הבלוגים, אנחנו עדים להופעת פלטפורמות כמו LiveJournal ובלוגר בסוף שנות ה-90, שמספקות לאנשים קנבס דיגיטלי לשתף את המחשבות, החוויות והמאמצים היצירתיים שלהם עם העולם. החלוצים המוקדמים הללו סללו את הדרך לדמוקרטיזציה של המדיה, והעניקו לכל מי שיש לו חיבור לאינטרנט את הכוח להפוך ליצרן תוכן ולהתעסק בדיאלוג משמעותי עם קהל עולמי.

en: As we kick off the new year, prioritizing sun protection remains paramount for maintaining healthy, radiant skin. Whether you have dry, oily, sensitive, or combination skin, finding the right sunscreen is essential. Introducing Sunsai, a fictional brand dedicated to providing high-quality sun care products for all skin types. Here are our top picks for the best sunscreens from Sunsai to kickstart your skincare routine in January:
he_IL: כשהשנה החדשה מתחילה, חשוב להמשיך לתת עדיפות להגנה מפני השמש כדי לשמור על עור בריא וזוהר. בין אם יש לך עור יבש, שומני, רגיש או מעורב, מציאת קרם הגנה הנכון היא חיונית. מציגים את Sunsai, מותג דמיוני שמוקדש לספק מוצרים איכותיים להגנה מפני השמש לכל סוגי העור. הנה הבחירות המובילות שלנו לקרמי הגנה הטובים ביותר מ-Sunsai כדי להתחיל את שגרת הטיפוח שלך בינואר:

en: As we navigate the intricate tapestry of existence, we are constantly presented with choices, each a potential pathway to something extraordinary. This is a world where creativity knows no bounds, where the curious mind finds solace, and where the fearless heart discovers uncharted territories. It is a place where the pursuit of knowledge, the embrace of change, and the willingness to take risks are not mere options but essential ingredients for a life well-lived.
he_IL: כשאנחנו נותבים במערכת המורכבת של הקיום, אנחנו תמיד מתמודדים עם בחירות, כל אחת מהן מהווה מסלול פוטנציאלי למשהו יוצא דופן. זוהי עולם בו היצירתיות אינה מכירה גבולות, בו הדעת הסקרנית מוצאת מנוחה, ובו הלב האימיץ מגלה טריטוריות שלא נסקרו עדיין. זהו מקום בו רגישות למידה, קבלת השינוי והמוכנות לקחת סיכונים אינם אפשרויות פשוטות, אלא מרכיבים עיקריים לחיים מוצלחים.

en: As we navigate through the beginning of the year, I’m excited to share some of my favorite skincare and beauty products that have become staples in my routine. Here are a few standout items, along with their key ingredients:
he_IL: כשהנחנו את תחילת השנה, אני מתרגש לשתף כמה מהמוצרים האהובים עליי לטיפוח העור וליופי שהפכו להיות בסיסיים בשגרה שלי. הנה כמה פריטים בולטים, יחד עם המרכיבים המרכזיים שלהם:

en: As we reached his classroom, I sensed a slight tug of separation within my heart. It was time to let go, to entrust his care and education to the nurturing hands of his teachers. The lump in my throat grew, but I held back tears, knowing that this was an essential step in his growth and independence. With a reassuring smile and a quick goodbye, I watched him join his classmates, ready to embark on his own journey.
he_IL: כשהגענו לכיתתו, הרגשתי משיכה קלה של הפרדה בלבי. הגיע הזמן לשחרר, לסמוך על טיפוחו וחינוךו בידי המורים האומנם. הגוש בגרון שלי התגדל, אך כיביתי את הדמעות, יודעת שזהו צעד חיוני בגידולו ועצמאותו. עם חיוך מרגיע ולהתראות מהירה, ראיתי אותו מצטרף לחבריו בכיתה, מוכן להתחיל את המסע שלו.

en: As we script each chapter of our footballing tale, we invite you to be part of the story. Whether you're a fan, a community partner, or a fellow enthusiast, the Stratford Bards welcome you to a world where the true spirit of football meets the enduring legacy of William Shakespeare.
he_IL: כשאנחנו כותבים כל פרק בסיפור הכדורגל שלנו, אנחנו מזמינים אותך להיות חלק מהסיפור. בין אם אתה אוהד, שותף בקהילה או חובב כדורגל, ה-Stratford Bards מזמינים אותך לעולם שבו רוח האמיתית של הכדורגל נפגשת עם המורשת הנצחית של ויליאם שייקספיר.

en: As we stepped foot into the park, Noah's eyes widened with wonder and excitement. The vast expanse of greenery, the sound of children's laughter, and the sight of swings and slides evoked a sense of adventure. His tiny hand clutched mine as he eagerly tugged me towards the nearest play structure, ready to explore this new world of possibilities.
he_IL: כשפסכנו רגל בפארק, עיניו של נח נפתחו בפלא ותהייה. הרחבה רחבה של ירוק, קול הצחוק של ילדים והמבט על נדנדות ומגלשות העוררו תחושה של הרפתקאות. ידו הקטנה חזקה ביד שלי כשהוא משכה אותי בתשוקה לכיוון המבנה לשחק הקרוב ביותר, מוכן לחקור את העולם החדש הזה של אפשרויות.

en: As we witness these fictional infield partnerships in action, it's evident that the unspoken language between teammates plays a pivotal role in the success of any baseball team. The synergy between these duos not only bolsters their respective defenses but also adds a layer of excitement and beauty to the game. Keep an eye on these infield maestros as they continue to showcase the art of teamwork on the diamond.
he_IL: כשאנחנו רואים את השותפויות הדמיוניות האלו בתוך המגרש, זה ברור שהשפה הלא מודברת בין חברי הקבוצה משמעותית להצלחת הקבוצה בכדורגל הבייסבול. הסינרגיה בין הזוגות האלו לא רק מחזקת את ההגנות המשותפות שלהם, אלא גם מוסיפה שכבת תרגשות ויופי למשחק. תשים לב למאסטרוות האלו במגרש הבייסבול, כשהם ממשיכים להציג את אמנות העבודה כקבוצה על היהלום.

en: As with any art form, practice makes perfect. The more you immerse yourself in twilight photography, the more attuned you'll become to the nuances of light, the shifts in color, and the mood of the scene. So, pack up your gear, head to the mountains, and let the dance of twilight guide your lens. The mountains are calling, and you must capture!
he_IL: כמו עם כל צורת אמנות, התרגול הוא הדרך לשלמות. ככל שתשקע יותר בצילום בשקיעה, תהיה יותר מתאים לפרטי האור, לשינויי הצבעים ולאווירה של הסצנה. אז, קח את הציוד שלך, תכוון להרים ותתן לריקוד של השקיעה להנחות את העדשה שלך. ההרים קוראים ועליך לתפוס!

en: As you can see the should be some space above, below, and to the right of the image. The text should not be creeping on the image. Creeping is just not right. Images need breathing room too. Let them speak like you words. Let them do their jobs without any hassle from the text. In about one more sentence here, we’ll see that the text moves from the right of the image down below the image in seamless transition. Again, letting the do it’s thang. Mission accomplished!
he_IL: אפשר לראות שנותר קצת שטח מעל, מתחת ומצידה הימני של התמונה. הטקסט לא אמור לדרוס את התמונה. אנחנו לא אוהבים התנהגות דורסנית. התמונה צריכה את המרחב הבטוח שלה. בכל זאת, היא אמורה להביע יותר מאלף מילים. חבל שהטקסט יפריע לה לעשות את עבודתה. בעוד משפט אחד בעמוד הזה, נוכל לראות שהטקסט עובר מצידה הימני של התמונה לצידה התחתון של התמונה בצורה חלקה. שוב, אנחנו לא מפריעים לתמונה. המשימה בוצעה בהצלחה!

en: As you engage with your tribe, remember to be authentic, genuine, and consistent in your messaging and interactions. Share your personal experiences, stories, and perspectives authentically, and strive to add value to your tribe's lives through your content and engagement. By building trust and rapport with your audience, you can create a loyal and dedicated following that will support you on your blogging journey.
he_IL: כשהאתה מתעסק עם השבט שלך, תזכור להיות אותנטי, אמיתי ועקבי במסרים ובאינטראקציות שלך. שתף את החוויות האישיות שלך, סיפורים ופרספקטיבות בצורה אותנטית, ושאף להוסיף ערך לחיים של השבט שלך דרך התוכן והמעורבות שלך. על ידי בניית אמון וקשר עם הקהל שלך, אתה יכול ליצור עוקב נאמן ומסור שיתמוך בך במסע הבלוגינג שלך.

en: As you focus on the details of your upcoming journey, you're practicing a form of mindfulness, immersing yourself in the present task while envisioning future positive experiences. This mindful engagement can reduce stress and improve mood. Simultaneously, the very act of planning a trip requires optimism, a forward-looking perspective that anticipates positive outcomes, further contributing to a healthier mental state.
he_IL: כשאתה מתמקד בפרטים של המסע הקרוב שלך, אתה מתאמן בצורה של מודעות, שוקע במשימה הנוכחית בזמן שאתה מדמיין חוויות חיוביות בעתיד. המעורבות המודעת הזו יכולה להפחית מתח ולשפר את מצב הרוח. במקביל, עצם הפעולה של תכנון טיול דורשת אופטימיות, פרספקטיבה קדימה שמצפה לתוצאות חיוביות, מה שתורם עוד יותר למצב נפשי בריא.

en: As you seek to discover your most authentic self, achieve your grandest dreams, and unlock doors to vast potential, Annalee is the seasoned guide you need. With a combination of her vast experience, specialised skills, and genuine commitment, she's here to ensure your journey to success is both enlightening and transformative. Dive into this partnership and let your truest self shine through.
he_IL: כשאתה מחפש לגלות את האישיות האותנטית ביותר שלך, להשיג את החלומות הגדולים ביותר שלך ולפתוח דלתות לפוטנציאל הרחב, אנלי היא המדריך המנוסה שאתה צריך. עם שילוב של ניסיון רב, מיומנויות מתמחות והתחייבות אמיתית, היא כאן כדי לוודא שהמסע שלך להצלחה יהיה מאיר ומשנה. צלול לתוך השותפות הזו ותתן לאישיות האמיתית ביותר שלך להתגלות.

en: As you take your first bite, notice the texture of the food in your mouth, the burst of flavors, and the temperature. Chew slowly and deliberately, experiencing the subtleties of flavor and aroma.
he_IL: כשאתה לוקח את הכדור הראשון שלך, שים לב למרקם האוכל בפה שלך, לפיצוץ הטעמים ולטמפרטורה. תקע במהירות ובתכנון, תחווה את הפרטים הקטנים של הטעם והארומה.

en: Aside Post Format Example
he_IL: דוגמה לסוג פוסט קצרצר

en: Ask me a question
he_IL: לשאול אותי שאלה

en: Asked about the origins of the band's name in a December 1982 interview with&nbsp;Flipside&nbsp;magazine, Kevin Seconds recalled:
he_IL: שאלו אותו על מקור שמו של הלהקה בראיון מדצמבר 1982 עם מגזין Flipside, קווין סקונדס זכר:

en: Assemble a compact health kit with essentials like pain relievers, antidiarrheal medication, adhesive bandages, and any prescription medications you may need. Include a basic first aid manual for reference.
he_IL: צרף ערכת בריאות קומפקטית עם כלי חיוניים כמו משכך כאבים, תרופה לשלשולים, תחבושות דבקות וכל תרופות מרשם שעשויות להיות נדרשות לך. כלול מדריך בסיסי לעזרה ראשונה להתייחסות.

en: Assemble the Avocado Toast:
he_IL: להרכיב את טוסט האבוקדו:

en: Assemble the Bowls:
he_IL: אספו את הקערות:

en: Assemble the Muffins:
he_IL: לקבץ את המאפינס:

en: Assemble the Sandwich:
he_IL: מרכיבים את הסנדוויץ':

en: Assembler
he_IL: מרכיב

en: Assembler In Template
he_IL: מרכיב המקבצים בתבנית

en: Assembler_page
he_IL: עמוד_אסמבלר

en: Assembler_v2
he_IL: אסמבלר_v2

en: Assembler_v2_priority
he_IL: assembler_v2_priority

en: Assisted senior copywriters in creating and refining product descriptions, blog posts, and marketing collateral.
he_IL: עזרתי לכותבי העתק הבוגרים ביצירת ושיפור תיאורי מוצרים, פוסטים בבלוג וחומרי שיווק.

en: Astronomers likewise have a common ground for discussion with musicians in the harmony of the stars and musical concords in tetrads and triads of the fourth and the fifth, and with geometricians in the subject of vision; and in all other sciences many points, perhaps all, are common so far as the discussion of them is concerned. But the actual undertaking of works which are brought to perfection by the hand and its manipulation is the function of those who have been specially trained to deal with a single art. It appears, therefore, that he has done enough and to spare who in each subject possesses a fairly good knowledge of those parts, with their principles, which are indispensable for architecture, so that if he is required to pass judgement and to express approval in the case of those things or arts, he may not be found wanting. As for men upon whom nature has bestowed so much ingenuity, acuteness, and memory that they are able to have a thorough knowledge of geometry, astronomy, music, and the other arts, they go beyond the functions of architects and become pure mathematicians. Hence they can readily take up positions against those arts because many are the artistic weapons with which they are armed. Such men, however, are rarely found, but there have been such at times; for example, Aristarchus of Samos, Philolaus and Archytas of Tarentum, Apollonius of Perga, Eratosthenes of Cyrene, and among Syracusans Archimedes and Scopinas, who through mathematics and natural philosophy discovered, expounded, and left to posterity many things in connexion with mechanics and with sundials.
he_IL: כמו כן, לאסטרונומים יש מכנה משותף לדיון עם מוזיקאים בהרמוניה של הכוכבים והקונקורדים המוזיקליים בטטרדות ובשלישיות של הרביעי והחמישי, ועם גאומטריסטים בנושא הראייה; ובכל שאר המדעים נקודות רבות, אולי כולן, משותפות מבחינת הדיון בהן. ואולם, עשייתן הממשית של יצירות המגיעות לידי שלמות באמצעות היד והמניפולציה שלה, היא תפקידם של אלה שהוכשרו במיוחד לעסוק באמנות יחידה. נראה אפוא שהוא עשה די כדי לחוס על מי שבכל נושא יש לו ידע טוב למדי של אותם חלקים, עם עקרונותיהם, החיוניים לאדריכלות, כך שאם הוא נדרש לשפוט ולהביע אישור במקרה של אותם דברים או אמנויות, לא ניתן למצוא אותו חסר. אשר לאנשים שהטבע העניק להם כושר המצאה, חריפות וזיכרון כה רבים, עד שהם מסוגלים לרכוש ידע מעמיק בגיאומטריה, באסטרונומיה, במוזיקה ובאמנויות אחרות, הם חורגים מעבר לתפקידיהם של האדריכלים והופכים למתמטיקאים טהורים. לכן הם יכולים בקלות לתפוס עמדות נגד האמנויות האלה, כי רבים הם כלי הנשק האמנותיים שבהם הם חמושים. אנשים כאלה, לעומת זאת, נמצאים לעתים רחוקות, אבל היו כאלה בזמנים; למשל, אריסטרכוס של סאמוס, פילולאוס וארכיטס של טרנטום, אפולוניוס של פרגה, ארטוסתנס של קירנה, ובקרב סירקוסאים ארכימדס וסקופינס, אשר באמצעות המתמטיקה והפילוסופיה הטבעית גילו, הרחיבו והותירו לדורות הבאים דברים רבים בקשר עם מכניקה ועם שעוני שמש.

en: Astronomy
he_IL: אסטרונומיה

en: At Acme, we're more than just a name. We're a team of passionate individuals committed to making a difference. Our mission is to provide innovative solutions and exceptional service, and we're dedicated to serving our community, customers, and partners with integrity, innovation, and a personal touch.
he_IL: באקמה, אנחנו יותר מתווית. אנחנו צוות של אנשים מתוך התמדה ותשוקה, המחויבים לעשות שינוי. משימתנו היא לספק פתרונות חדשניים ושירות מעולה, ואנחנו מקדישים את עצמנו לשירות הקהילה, הלקוחות והשותפים שלנו בתוך ישרות, חדשנות ומגע אישי.

en: At Acme, we're more than just a name. We're a team of passionate individuals committed to making a difference. 
    Our mission is to provide innovative solutions and exceptional service, and we're dedicated to serving our community, customers, and partners with integrity, innovation, and a personal touch.
he_IL: באקמה, אנחנו יותר מתווי שמות. אנחנו צוות של אנשים מתוך התמדה ותשוקה לעשות שינוי. משימתנו היא לספק פתרונות חדשניים ושירות יוצא דופן, ואנחנו מחויבים לשרת את הקהילה שלנו, הלקוחות והשותפים שלנו בתוך ישרות, חדשנות ומגע אישי.

en: At Avens we deliver outstanding results across 3 key business areas: branding, web design, and digital marketing.
he_IL: ב-Avens אנחנו מספקים תוצאות מדהימות בשלושה תחומים עסקיים עיקריים: מיתוג, עיצוב לאינטרנט ושיווק דיגיטלי.

en: At Bark, we believe that a happy dog is a healthy dog. That's why our team of amazing dog walkers is the heart and soul of our business. Each of our walkers is not only a devoted animal lover but also trained in dog behavior, first aid, and safety. They bring their unique personalities and love for dogs to every walk, ensuring your pet gets the exercise, stimulation, and care they need.
he_IL: בברק, אנחנו מאמינים שכלב שמח הוא כלב בריא. לכן, הצוות המדהים שלנו של מטיילי כלבים הוא הלב והנשמה של העסקים שלנו. כל אחד מהמטיילים שלנו הוא לא רק אוהב בעלי חיים מסור אלא גם מאומן בהתנהגות כלבים, עזרה ראשונה ובטיחות. הם מביאים את האישיות הייחודית שלהם ואת האהבה לכלבים לכל טיול, ומוודאים שהחיית מחמד שלך מקבלת את האימון, הגירוי והטיפול שהיא צריכה.

en: At Barnsbury, we are committed to sourcing our vegetables from local, independent farms that share our values of sustainability and responsible agriculture. This not only supports our local economy, but also ensures that our produce is as fresh and flavorful as possible.
he_IL: בברנסבורי, אנחנו מחויבים לרכוש את הירקות שלנו מחוות מקומיות ועצמאיות ששיתפו את הערכים שלנו של קיימות וחקלאות אחראית. זה לא רק תומך בכלכלה המקומית שלנו, אלא גם מבטיח שהמוצרים שלנו יהיו טריים וטעימים ככל האפשר.

en: At Bibliophile, we believe that classic literature has the power to enrich and transform our lives. Through our reviews, we aim to introduce readers to timeless masterpieces and highlight the enduring relevance of classic works to contemporary society. We also feature engaging essays and articles about the art of writing and the role of literature in shaping our worldviews.
he_IL: ב-Bibliophile, אנחנו מאמינים שלספרות קלאסית יש את הכוח לעשיר ולשנות את חיינו. דרך הביקורות שלנו, אנחנו שואפים להציג לקוראים יצירות מופת נצחיות ולהדגיש את הרלוונטיות המתמשכת של עבודות קלאסיות לחברה המודרנית. אנחנו גם מציגים מאמרים ומסות מרתקים על אמנות הכתיבה ועל התפקיד של ספרות בעיצוב התפיסות שלנו על העולם.

en: At Blockstar, we believe that true accounting mastery goes beyond mere numbers. With a rich legacy spanning over three decades, our firm has built its reputation on the principles of integrity, precision, and adaptability. Our team of dedicated professionals works tirelessly to understand the unique needs of each client, offering bespoke financial solutions tailored to ensure optimal financial health and sustainable growth.
he_IL: בבלוקסטאר, אנחנו מאמינים ששליטה אמיתית בחשבונאות היא יותר ממספרים בודדים. עם מורשת עשירה שפורשת על מנת שלושה עשורים, המשרד שלנו בנה את שמו על עקרונות היושר, הדיוק והגמישות. צוות המקצוענים המסור שלנו עובד בשקט ובהתמדה כדי להבין את הצרכים הייחודיים של כל לקוח, ולהציע פתרונות כלכליים אישיים המותאמים להבטיח בריאות כלכלית אופטימלית וצמיחה רבת תועלת.

en: At Didone, we draw inspiration not only from the world around us but also from the rich heritage of typography. Our design is rooted in the elegance and sophistication of Didone, a genre of serif typeface that originated in the late 18th century and became the standard style for general-purpose printing in the 19th century. Just as Didone typefaces captured attention and conveyed messages with their distinctive aesthetics, we strive to captivate our readers with engaging content and unique perspectives.
he_IL: ב-Didone, אנחנו שואבים השראה לא רק מהעולם שסביבנו אלא גם מהמורשת העשירה של טיפוגרפיה. העיצוב שלנו מושרש באלגנטיות ובסופיסטיקציה של Didone, ז'אנר של גופן עם רגליים שהחל בשלהי המאה ה-18 והפך לסגנון הסטנדרטי להדפסה כללית במאה ה-19. בדיוק כמו שגופני Didone תפסו תשומת לב והעבירו מסרים עם האסתטיקה הייחודית שלהם, אנחנו שואפים להקסים את הקוראים שלנו עם תוכן מרתק ופרספקטיבות ייחודיות.

en: At Doyle &amp; Doyle we are committed to providing the highest level of service and best possible outcomes for our clients. We take the time to develop a close relationship and understand each client's unique legal needs. We pride ourselves on prompt, clear, and efficient communication. We're always striving to deliver creative, practical solutions to our client's legal issues.
he_IL: במשרד Doyle &amp; Doyle אנחנו מחויבים לספק ללקוחות שלנו שירות ותוצאות ברמה הגבוהה ביותר האפשרית. אנחנו משקיעים זמן בבניית מערכת יחסים קרובה עם כל לקוח כדי להבין את הצרכים המשפטיים הייחודיים שלו. אנחנו גאים בהצלחה שלנו לספק תקשורת מהירה, ברורה ויעילה עם הלקוחות שלנו. אנחנו תמיד שואפים להשיג פתרונות יצירתיים ומעשיים לפניות המשפטיות השונות של הלקוחות שלנו.

en: At Doyle &amp; Doyle we have a friendly and approachable team of injury lawyers, who will guide you through the process of making a personal injury compensation claim resulting from all sorts of circumstances.
he_IL: במשרד Doyle &amp; Doyle אנחנו מעסיקים צוות ידידותי ונגיש של עורכי דין לענייני פציעות אשר יספקו לך הדרכה בתהליך של תביעת פיצויים בגין פציעה אישית מנסיבות שונות.

en: At Handy, we believe in constant evolution to meet the dynamic needs of our customers. This section will showcase the introduction of new services aimed at providing more comprehensive solutions for your home. From specialized renovations to advanced repair techniques, Handy is committed to pushing the boundaries of what's possible in the world of home improvement.
he_IL: ב-Handy, אנחנו מאמינים בהתפתחות מתמדת כדי לענות על הצרכים הדינמיים של הלקוחות שלנו. החלק הזה יראה את הצגת השירותים החדשים שמטרתם לספק פתרונות מקיפים יותר לבית שלכם. משיפוצים מיוחדים ועד טכניקות תיקון מתקדמות, Handy מחויבת לדחוף את הגבולות של מה שאפשרי בעולם שיפור הבית.

en: At Handy, we believe in the power of home transformations, turning visions into reality and redefining living spaces. Our recent projects stand testament to our unwavering commitment to excellence and our clients' satisfaction.
he_IL: ב-Handy, אנחנו מאמינים בכוח של טרנספורמציות ביתיות, להפוך חזונות למציאות ולחדש את חללי המגורים. הפרויקטים האחרונים שלנו מעידים על המחויבות הבלתי מתפשרת שלנו למצוינות ולסיפוק הלקוחות שלנו.

en: At Handy, we follow successful processes that ensure your projects are completed with precision and care. From booking your service online to receiving detailed estimates and witnessing task completion, our commitment to quality, convenience, and transparency is unwavering.
he_IL: ב-Handy, אנחנו עוקבים אחרי תהליכים מוצלחים שמבטיחים שהפרויקטים שלך יושלמו בדיוק ובזהירות. מהזמנת השירות שלך אונליין ועד קבלת הערכות מפורטות ועדים להשלמת המשימות, המחויבות שלנו לאיכות, נוחות ושקיפות היא בלתי מתפשרת.

en: At Handy, we take pride in being certified experts committed to saving you time and money. Our approach ensures the most cost-effective solutions without compromising quality. We value responsibility and discretion, requiring no tools on your end.
he_IL: ב-Handy, אנחנו גאים להיות מומחים מוסמכים שמחויבים לחסוך לך זמן וכסף. הגישה שלנו מבטיחה את הפתרונות המשתלמים ביותר מבלי להתפשר על איכות. אנחנו מעריכים אחריות ודיסקרטיות, ולא דורשים שום כלים מצידך.

en: At Handy, we understand that your home is more than just a space; it's a canvas where memories are made, and lives unfold. With over 25 years of dedicated service, Handy has been at the forefront of the home improvement and repair industry, passionately transforming houses into personalized sanctuaries.
he_IL: ב-Handy, אנחנו מבינים שהבית שלך הוא יותר מאשר פשוט מקום; זה קנבס שבו נוצרות זיכרונות, וחיים מתפתחים. עם יותר מ-25 שנות שירות מסור, Handy הייתה בחזית תעשיית שיפור הבית ותיקון הבית, משנה בהתלהבות בתים למקלטים אישיים.

en: At Shawburn we deliver outstanding results across 3 key business areas: branding, web design, and digital marketing.
he_IL: אנחנו ב-Shawburn מספקים תוצאות מדהימות בשלושה תחומים עסקיים עיקריים: מיתוג, עיצוב לאינטרנט ושיווק דיגיטלי.

en: At Stratford we have some of the most highly sought after educators in the nation! Your child's future will be moulded and shaped by these thoughtful and highly skilled individuals.
he_IL: ב-Stratford עובדים כמה מהמחנכים הנחשבים והמבוקשים ביותר במדינה! העתיד של הילדים שלך יעוצב על ידי המוחות המתחשבים והמוכשרים האלה.

en: At a time when monumentality was typically considered an appropriate attribute for governmental architecture, the architects sought to create a bold statement of modern civic democracy, placed within the historic city of Boston. While the architects looked to precedents by Le Corbusier, especially the monastery of Sainte Marie de La Tourette, with its cantilevered upper floors, exposed concrete structure, and a similar interpretation of public and private spaces, they also drew from the example of Medieval and Renaissance Italian town halls and public spaces, as well as from the bold granite structures of 19th-century Boston (including Alexander Parris' Quincy Market immediately to the east).
he_IL: בזמן שבו מונומנטליות נחשבה בדרך כלל לתכונה מתאימה לארכיטקטורה ממשלתית, האדריכלים ניסו ליצור הצהרה נועזת של דמוקרטיה אזרחית מודרנית, הממוקמת בתוך העיר ההיסטורית בוסטון. בעוד שהאדריכלים הסתכלו על דוגמאות של לה קורבוזיה, במיוחד המנזר של סנט מארי דה לה טורט, עם הקומות התלויות שלו, המבנה הבטוני החשוף, ופירוש דומה של חללים ציבוריים ופרטיים, הם גם שאבו מהדוגמה של בתי העיר והחללים הציבוריים האיטלקיים מהתקופה הימי ביניימית והרנסנס, כמו גם מהמבנים הגרניטיים הנועזים של בוסטון מהמאה ה-19 (כולל שוק קווינסי של אלכסנדר פריס מיד בצפון מזרח).

en: At first glance, the vibrant hues and satirical repurposing of '80s and '90s commercial imagery in vaporwave art might appear as a mere celebration of consumer culture. However, the true essence of vaporwave lies in its subversive manipulation of these elements. The genre takes the artifacts of capitalism—the slick advertisements, the corporate anthems, the very notion of brand supremacy—and distorts them, repurposing corporate symbols into a commentary on the emptiness of material excess.
he_IL: במבט ראשון, הגוונים החיים והשימוש הסאטירי בדימויי השיווק משנות ה-80 וה-90 באמנות הוופורוויב עשויים להיראות כחגיגה פשוטה של תרבות הצרכן. אך, המהות האמיתית של הוופורוויב מתמקמת בשינוי תת-סורגתי של אלמנטים אלה. הז'אנר לוקח את תוצרי הקפיטליזם - הפרסומות המטופחות, האנתמים התאגידיים, הרעיון עצמו של עליונות המותג - ומעוות אותם, משנה את סמלי התאגידים לתגובה על ריקות השפע החומרית.

en: At heart, we’re all about burgers. Beautiful, hand-made, mouth-watering burgers. Made with fresh, local ingredients. Right in front of you. Our fan favorites menu is, always available. We also like to experiment. Check out our Instagram feed for our newest creations and be among the first to try them.
he_IL: בליבנו, תמיד תהיה פינה חמה להמבורגרים המבורגרים יפים, עסיסיים בעבודת יד. מרכיבים טריים ומקומיים. ממש מתחת לאף. התפריט המוכר והאהוב שלנו תמיד זמין. ואנחנו אוהבים גם להתנסות בדברים חדשים. כדאי לעיין בפיד שלנו באינסטגרם כדי להתרשם מהיצירות החדשות ולהיות בין הראשונים לטעום אותן.

en: At its core, "Lost Memories" is a tapestry woven from the threads of nostalgia and innovation. It embraces the beloved gameplay mechanics that have become hallmarks of life-simulation games, allowing players to customize their character and space. Here, your home is more than a building; it's a canvas for expression, a place to collect memories, and a sanctuary to craft a life of your own design.
he_IL: במהותה, "זיכרונות אבודים" היא סרטון שמורגם מחוטי הנוסטלגיה והחדשנות. היא מקבלת את המכניקות האהובות על השחקנים שכבר הפכו לסמלים של משחקי סימולציה של חיים, ומאפשרת לשחקנים להתאים אישית את הדמות והמרחב שלהם. כאן, הבית שלך הוא יותר מבניין; זהו קנבס לביטוי, מקום לאסוף זיכרונות ומקדש ליצירת חיים בעיצובך האישי.

en: At its core, "One Hundred Years of Solitude" is a meditation on the cyclical nature of history and the recurring patterns that shape human experience. The novel is marked by a sense of repetition and circularity, as characters are born, live, and die, only to be replaced by new generations who seem to follow the same patterns of behavior and thought.
he_IL: בסיסו, 'מאה שנים של בדידות' הוא מדיטציה על הטבע המחזורי של ההיסטוריה ועל המקבצים בלוקים החוזרים שמעצבים את החוויה האנושית. הרומן מתאפיין בתחושת חזרה ומעגליות, כאשר דמויות נולדות, חיות ומתות, רק כדי להתחלף בדורות חדשים שנראים כאילו הם עוקבים אחרי אותם מקבצים בלוקים של התנהגות ומחשבה.

en: At its core, "The Great Gatsby" is a meditation on the American Dream and the ways in which it can be corrupted by wealth and power. Gatsby's pursuit of wealth and status is driven by his desire to win back Daisy, but he is ultimately consumed by his own illusions and the empty promises of the American Dream.
he_IL: ביסודו, 'הגאטסבי הגדול' הוא מדיטציה על החלום האמריקאי ועל הדרכים שבהן הוא יכול להיות מעוות על ידי עושר וכוח. החיפוש של גאטסבי אחרי עושר ומעמד מונע על ידי הרצון שלו לזכות מחדש בדייזי, אבל בסופו של דבר הוא נצרך על ידי האשליות שלו וההבטחות הריקות של החלום האמריקאי.

en: At its core, "The House of Spirits" is a story about power and its abuses. The Trueba family is an emblem of the patriarchal system that dominated Chilean society for decades, and Esteban is a quintessential authoritarian figure who uses violence and coercion to maintain his grip on his family and his country. Allende portrays his character with complexity, highlighting his flaws and his humanity even as he commits unspeakable atrocities.
he_IL: בסיסו, 'בית הרוחות' זו סיפור על כוח ועל ניצוליו. משפחת טרובה היא סמל למערכת הפטריארכלית ששלטה בחברה הצ'יליאנית במשך עשרות שנים, ואסטבן הוא דמות אוטוריטרית מובהקת שמשתמשת באלימות ובכוח כדי לשמור על שליטתה על משפחתו ועל מדינתו. אליאנדה מציג את הדמות שלו עם מורכבות, מדגיש את חסרונותיו ואת האנושיות שלו אפילו כשהוא מבצע זוועות בלתי נתפסות.

en: At its core, Chat GPT is a neural network that has been trained on a vast corpus of text data from the internet. This training data includes everything from news articles and books to social media posts and web pages. By analyzing this data, Chat GPT has learned to recognize patterns in language and to generate text that is both coherent and natural-sounding.
he_IL: בליבו שלו, Chat GPT הוא רשת עצבית שהוכשרה על גוף עצום של מידע טקסטואלי מהאינטרנט. מידע ההכשרה כולל הכל - ממאמרים חדשות וספרים עד פוסטים ברשתות חברתיות ועמודי אינטרנט. על ידי ניתוח מידע זה, Chat GPT למד לזהות מקבצים בלוקים בשפה וליצור טקסט הן עקבי והן נשמע טבעי.

en: At its core, blogging is about storytelling – sharing our truths, our passions, and our lived experiences with the world. Yet, for too long, certain voices have been marginalized or silenced altogether, perpetuating a homogenous narrative that fails to reflect the true diversity of human existence. It's time to challenge the status quo and amplify the voices that have been historically underrepresented – whether they be voices of color, voices from marginalized communities, voices from the LGBTQ+ community, or voices from other underrepresented groups.
he_IL: בסיסו, בלוגינג זה על סיפור סיפורים – שיתוף האמיתות שלנו, התשוקות שלנו, והחוויות שחווינו עם העולם. עם זאת, במשך זמן רב מדי, קולות מסוימים הודרו או שותקו לחלוטין, מה שמ perpetuates נרטיב הומוגני שלא מצליח לשקף את המגוון האמיתי של הקיום האנושי. הגיע הזמן לאתגר את הסטטוס קוו ולחזק את הקולות שהיו היסטורית לא מיוצגים – בין אם הם קולות של צבע, קולות מקהילות מודרות, קולות מהקהילה ה-LGBTQ+, או קולות מקבוצות אחרות שלא מיוצגות.

en: At its core, mindfulness is the practice of being fully present in the moment, without judgment or distraction. It’s about becoming more aware of your thoughts, emotions, and physical sensations, and learning to observe them without getting caught up in them. By doing so, you can cultivate a greater sense of clarity, calm, and inner peace, even amidst the chaos and uncertainty of everyday life.
he_IL: בליבו, מינדפולנס היא התרגול של היות מודע לחלוטין ברגע הנוכחי, בלי שיפוט או הסחות דעת. זה עוסק בהתבוננות יותר במחשבותיך, ברגשותיך ובתחושות הגופניות שלך, ולמדת לצפות בהן מבלי להתפתות לתוכן. בעזרת כך, תוכל לפתח תחושה גדולה יותר של בהירות, שקט ושלום פנימי, גם בתוך הכאוס והבלתי ודאות של החיים היומיומיים.

en: At its core, vaporwave is a critique of consumer culture. It repurposes corporate symbols and outdated advertisements to highlight the emptiness of materialism. The music often slows down samples of muzak and corporate soundtracks, warping them into something surreal. This deconstruction serves as a metaphor for the dissection of consumer culture itself.
he_IL: בליבו שלו, וייפורווייב הוא ביקורת על תרבות הצרכן. הוא משנה את סמלי החברות והפרסומות המיושנות כדי להדגיש את הריקות של החומרנות. המוזיקה לעיתים משנה את המהירות של דגימות מוזיקת מוזק ופסקולות חברותיים, מעוותת אותם למשהו סוריאלי. ההתפצלות הזו משמשת כמטאפורה לפילוח של תרבות הצרכן עצמה.

en: At lunchtime, I took a quick break to enjoy a sandwich and catch up on some reading. It was a nice break from work, and it helped me to clear my mind before diving back into the afternoon's tasks.
he_IL: בזמן הצהריים, לקחתי הפסקה קצרה כדי ליהנות מסנדוויץ' ולתפוס קצת קריאה. זו הייתה הפסקה נחמדה מהעבודה, והיא עזרה לי לנקות את הראש לפני שחזרתי למשימות של אחר הצהריים.

en: At night the body of clouds advancing higher up the sky smothers the whole quiet gulf below with an impenetrable darkness, in which the sound of the falling showers can be heard beginning and ceasing abruptly—now here, now there. Indeed, these cloudy nights are proverbial with the seamen along the whole west coast of a great continent. Sky, land, and sea disappear together out of the world when the Placido—as the saying is—goes to sleep under its black poncho.
he_IL: בלילה גופי העננים שנעו בשמיים הגבוהים האפילו על המפרץ השקט שלמטה עם חשיכה אטומה שדרכה היה אפשר לשמוע את קולות הגשם מתחילים ואז מפסיקים באופן מפתיע – פעם כאן, ופעם שם. הלילות המעוננים האלו בהחלט מוכרים ליורדי הים לאורכו של החוף המערבי ביבשת הגדולה. הגבול בין השמיים, הארץ והים נעלם כאשר כל העולם מתכנס אל תוך הלילה.

en: At night the body of clouds advancing higher up the sky smothers the whole quiet gulf below with an impenetrable darkness, in which the sound of the falling showers can be heard beginning and ceasing abruptly—now here, now there. Indeed, these cloudy nights are proverbial with the seamen along the whole west coast of a great continent. Sky, land, and sea disappear together out of the world when the Placido—as the saying is—goes to sleep under its black poncho. The few stars left below the seaward frown of the vault shine feebly as into the mouth of a black cavern. In its vastness your ship floats unseen under your feet, her sails flutter invisible above your head. The eye of God Himself—they add with grim profanity—could not find out what work a man's hand is doing in there; and you would be free to call the devil to your aid with impunity if even his malice were not defeated by such a blind darkness.
he_IL: בלילה גופי העננים שנעו בשמיים הגבוהים האפילו על המפרץ השקט שלמטה עם חשיכה אטומה שדרכה היה אפשר לשמוע את קולות הגשם מתחילים ואז מפסיקים באופן מפתיע – פעם כאן, ופעם שם. הלילות המעוננים האלו בהחלט מוכרים ליורדי הים לאורכו של החוף המערבי ביבשת הגדולה. הגבול בין השמיים, הארץ והים נעלם כאשר כל העולם מתכנס אל תוך הלילה. הכוכבים הבודדים שנותרו מתחת לשמיכה האפלה שמכסה את הים נוצצים באור עמום כמו נר חלש בפתחה של מערה שחורה. והספינה שלך צפה במרחבים האלו מתחת לרגליך, בלתי נראית. המפרשים שלה, שאינך מצליח לראות, מרפרפים ברוח מעליך. גם אלוהים עצמו – למרות מה שנוטים לחשוב – לא יודע מה יעשו כאן ידי אדם, והאדם עצמו חופשי לזמן את השטן לעזרתו ללא כל השלכה, שכן גם המעשה הרשע ביותר לא יצליח לעמוד בפני חשיכה המוחלטת.

en: At our blog, we aim to provide insightful and engaging content for our readers on a variety of topics. From lifestyle and travel to technology and business, we strive to cover it all. Our team of writers is passionate about their craft and dedicated to providing readers with the latest and most informative news and trends.
he_IL: בבלוג שלנו, אנחנו מתכוונים לספק תוכן מעניין ומרתק לקוראים שלנו על מגוון נושאים. מתחם הלייף סטייל והנסיעות ועד לטכנולוגיה ולעסקים, אנחנו שואפים לכסות הכל. צוות הכותבים שלנו מתמחה בתחום ומתעניין במקצועו, ומוקדש לספק לקוראים את החדשות והמגמות העדכניות ביותר.

en: At our blog, we aim to provide insightful and engaging content for our readers on a variety of topics. We strive to cover everything from lifestyle and travel to technology and business. Our team of writers is passionate about their craft and dedicated to providing readers with the latest and most informative news and trends.
he_IL: בבלוג שלנו, אנחנו שואפים לספק תוכן מעמיק ומרתק לקוראים שלנו במגוון נושאים. אנחנו מתאמצים לכסות הכל מאורח חיים וטיולים ועד טכנולוגיה ועסקים. הצוות שלנו של כותבים נלהב מהמקצוע שלו ומסור לספק לקוראים את החדשות והטרנדים הכי עדכניים ומעוררי עניין.

en: At our brand house in the heart of Copenhagen, you’ll find a universe of all things ferm LIVING. Housing our offices as well as our first-ever retail space, it’s a universe that welcomes you home, that embraces the contrasts of life and creates an authentic and informal atmosphere that is at once intimate and inspiring – a space where you can always feel comfortably you.
he_IL: בבית המותג שלנו בלב קופנהגן, תמצאו יקום של כל הדברים שחיים בפרמים. זהו יקום שמקבל את פניכם הביתה, חובק את ניגודי החיים ויוצר אווירה אותנטית ולא רשמית שהיא מיד אינטימית ומעוררת השראה – מרחב שבו אתם תמיד יכולים להרגיש בנוח.

en: At our core, we're dedicated to delivering excellence. We take great care in selecting only the finest organic fruits and vegetables, adhering to stringent standards to guarantee optimal freshness and flavor.
he_IL: ביסוד שלנו, אנחנו מחויבים לספק מצוינות. אנחנו מקפידים לבחור רק את הפירות והירקות האורגניים הטובים ביותר, תוך שמירה על סטנדרטים מחמירים כדי להבטיח טריות וטעם אופטימליים.

en: At sed natus nostrum. Assumenda facere eveniet illum deleniti.
he_IL: אבל נולדנו כן. עלינו לעשות את זה. יהיה לנו כיף.

en: At that I ducked at once under water, and, holding my breath until movement was an agony, blundered painfully ahead under the surface as long as I could. The water was in a tumult about me, and rapidly growing hotter.
he_IL: לכן, נכנסתי מיד מתחת למים ועצרתי את נשימתי עד שכל תזוזה בגוף גרמה לכאב. וכך ניסיתי להתקדם מתחת לפני המים ככל שיכולתי. המים סערו מסביבי והתחממו מהר.

en: At that time, Gavarni was barely thirty years old. His sharp and ingenious drawings gave these generally ordinary and unartistic figures a lifelike appearance and expression that soon earned him a name in fashion circles. He gradually gave more attention to this more enjoyable work and eventually gave up working as an engineer to become the editor of the magazine Les Gens du monde.
he_IL: באותו זמן, גברני היה בקושי בן שלושים. הציורים החדים והגאוניים שלו נתנו לדמויות הללו, שבדרך כלל היו רגילות ולא אמנותיות, מראה והבעה חיים שהקנו לו במהרה שם במעגלי האופנה. הוא בהדרגה נתן יותר תשומת לב לעבודה המהנה הזו ולבסוף וויתר על עבודתו כמהנדס כדי להיות העורך של המגזין Les Gens du monde.

en: At that time, yoga had been my sanctuary for over two decades. I had traversed the diverse landscapes of Sivananda, Jivamukti, Iyengar, and Ashtanga yoga, each style leaving its indelible mark on my practice. The idea of chronicling this odyssey seemed like a natural progression, a way to document the ebbs and flows, the triumphs and the stumbles.
he_IL: באותו זמן, יוגה הייתה מקלט שלי במשך יותר משני עשורים. חציתי את הנופים המגוונים של יוגת סיבננדה, ג'יוואמוקטי, אייינגר ואשטנגה, כל סגנון השאיר את חותמו הבלתי נמנע על התרגול שלי. הרעיון לתעד את האודיסיאה הזו נראה כמו התקדמות טבעית, דרך לתעד את העליות והמורדות, את הניצחונות ואת המכשולים.

en: At the Stratford Bards, we believe in the power of football to unite communities. Beyond the wins and losses, we actively engage in initiatives that make a positive impact. From building playgrounds through 'Playwrights for Playgrounds' to promoting literacy with 'Literacy Goals,' we are committed to enhancing lives beyond the pitch.
he_IL: ב-Stratford Bards, אנחנו מאמינים בכוח של כדורגל לאחד קהילות. מעבר לניצחונות והפסדים, אנחנו מתעסקים באופן פעיל ביוזמות שמביאות השפעה חיובית. מבניית מגרשי משחק דרך "Playwrights for Playgrounds" ועד קידום קריאות דרך "Literacy Goals", אנחנו מחויבים לשפר את החיים מעבר למגרש.

en: At the beginning of the 20th century, Martín Malharro (1865-1911) introduced impressionism with an exhibition held in 1902. He was followed by painters such as Faustino Brughetti (1877-1956), Walter de Navazio (1887-1919) and Ramón Silva (1890-1919).
he_IL: בתחילת המאה ה-20, מרטין מלחרו (1865-1911) הציג את האימפרסיוניזם עם תערוכה שהתקיימה בשנת 1902. אחריו באו ציירים כמו פאווסטינו ברוגטי (1877-1956), וולטר דה נאוואזיו (1887-1919) ורמון סילבה (1890-1919).

en: At the beginning of the 20th century, Martín Malharro introduced impressionism with an exhibition held in 1902. He was followed by painters such as Faustino Brughetti, Walter de Navazio and Ramón Silva.
he_IL: בתחילת המאה ה-20, מרטין מאלררו הציג את האימפרסיוניזם עם תערוכה שנערכה בשנת 1902. אחריו באו ציירים כמו פאווסטינו ברוגטי, וולטר דה נאבזיו ורמון סילבה.

en: At the confluence of passion, purpose, and performance lies a state of harmonious success—a space where one's deepest desires, mission, and actions come together seamlessly. "Success Synergy" with Annalee as your guide, will lead you on this illuminating journey of alignment and achievement. Here’s a look at the transformative steps you'll engage with:
he_IL: במפגש של תשוקה, מטרה וביצועים מתקיים מצב של הצלחה הרמונית - מרחב בו הרצונות העמוקים ביותר, המשימה והפעולות מתמזגים ביחד בצורה חלקה. "הסינרגיה של הצלחה" עם אנלי כמדריך שלך, תוביל אותך במסע מאיר זה של התאמה והשגת מטרות. הנה מבט על השלבים המהפכניים שתתעסק בהם:

en: At the core of our innovations is a commitment to our customers. This section will highlight how Handy is shaping its services based on customer feedback and evolving needs. We believe in being not just a service provider but a true partner in your home improvement journey.
he_IL: במרכז החדשנות שלנו עומדת מחויבות ללקוחות שלנו. החלק הזה ידגיש איך Handy מעצב את השירותים שלו בהתבסס על משוב מהלקוחות וצרכים מתפתחים. אנחנו מאמינים שלא רק להיות ספק שירותים אלא שותף אמיתי במסע לשיפור הבית שלך.

en: At the heart of Greek art and architecture, Greek White played a pivotal role. It adorned iconic structures such as the Parthenon, highlighting the architectural mastery of the time. The statues of gods and goddesses, carved with meticulous detail, were brought to life by the radiant white marble, infusing them with a sense of ethereal beauty and divine presence.
he_IL: במרכז האמנות והאדריכלות היוונית, ה-Greek White שיחק תפקיד מרכזי. הוא קישט מבנים איקוניים כמו הפרתנון, והדגיש את המיומנות האדריכלית של התקופה. הפסלים של האלים והאלות, שנחרתו בפרטים מדויקים, קיבלו חיים מהשיש הלבן הזוהר, שהעניק להם תחושה של יופי על-חושי ונוכחות אלוהית.

en: At the heart of OURI lies a commitment to harnessing the power of nature to create skincare products that are both effective and sustainable. Inspired by traditional Korean skincare rituals, OURI blends time-tested ingredients with cutting-edge technology to deliver results that speak for themselves. From soothing botanical extracts to potent antioxidants, each OURI product is thoughtfully crafted to nourish and enhance your skin’s natural beauty.
he_IL: בלב של OURI נמצא מחויבות לנצל את כוח הטבע כדי ליצור מוצרים לטיפוח עור שהם גם יעילים וגם ברי קיימא. בהשראת טקסי טיפוח עור קוריאניים מסורתיים, OURI משלבת מרכיבים שנבדקו לאורך זמן עם טכנולוגיה מתקדמת כדי לספק תוצאות שמדברות בעד עצמן. מהפקות צמחיות מרגיעות ועד נוגדי חמצון חזקים, כל מוצר של OURI מעוצב בקפידה כדי להזין ולשפר את היופי הטבעי של העור שלך.

en: At the heart of Scaynes Hill, we are more than just a bakery – we are creators of happiness, one cake at a time. Specializing in a variety of baked delights, we pride ourselves on bringing your sweetest dreams to life. From the simplest of cupcakes to the grandeur of tiered wedding cakes, our creations are a blend of innovation, passion, and a deep love for baking.
he_IL: בלב של סקיינס היל, אנחנו יותר ממאפייה - אנחנו יוצרי שמחה, עוגה אחת בכל פעם. מתמחים במגוון מאפים מתוקים, אנחנו גאים בהבאת החלומות המתוקים שלך לחיים. מהקאפקייק הפשוט ביותר ועד לעוגות חתונה בטירוף, יצירותינו הן תערובת של חדשנות, תשוקה ואהבה עמוקה לאפייה.

en: At the heart of mindfulness's impact on the brain is the concept of neuroplasticity. This refers to the brain's ability to reorganize itself by forming new neural connections throughout life. Mindfulness practice can result in changes in brain regions associated with memory, learning, emotion regulation, and perspective-taking.
he_IL: בלב השפעת המודעות על המוח נמצא המושג של ניאורופלסטיסיטה. זה מתייחס ליכולת המוח להארגן את עצמו על ידי יצירת חיבורים עצביים חדשים לאורך כל החיים. מעשה המודעות יכול לגרום לשינויים באזורים במוח הקשורים לזיכרון, למידה, לתקנת רגשות ולקיחת תפקיד.

en: At the heart of our mission is a commitment to sustainability. We prioritize environmentally friendly practices by sourcing locally grown produce, minimizing packaging waste, and championing sustainable farming methods.
he_IL: בלב המשימה שלנו עומדת מחויבות לקיימות. אנחנו נותנים עדיפות לפרקטיקות ידידותיות לסביבה על ידי רכישת מוצרים שגודלו מקומית, צמצום פסולת אריזות, ותמיכה בשיטות חקלאות ברות קיימא.

en: At the heart of streetwear is the celebration of individuality. Don't be afraid to mix and match different pieces to create a look that reflects your unique personality. Experiment with bold colors, unconventional silhouettes, and statement accessories to make your outfit stand out from the crowd. Remember, the key to pulling off a killer street look is confidence, so own your style with pride.
he_IL: בלב הסטריטוור נמצא החגיגה של האינדיבידואליות. אל תפחד לשלב ולערבב בין פריטים שונים כדי ליצור מראה שמשקף את האישיות הייחודית שלך. תנסה צבעים נועזים, סילואטים לא קונבנציונליים ואביזרים בולטים כדי שהאאוטפיט שלך יבלוט מהקהל. תזכור, המפתח להצלחה במראה סטריט killer הוא ביטחון, אז תחבק את הסגנון שלך בגאווה.

en: At the heart of the novel is the tension between Mrs. Ramsay, the matriarch of the family, and her husband, Mr. Ramsay, a philosopher and academic. Woolf portrays their relationship with subtlety and nuance, showing how their differences in temperament and worldview create both intimacy and conflict. Mrs. Ramsay is a warm and nurturing figure, while Mr. Ramsay is distant and intellectual, and their interactions are marked by a sense of longing and unspoken understanding.
he_IL: בלב הרומן נמצאת המתיחות בין גברת רמסי, אם המשפחה, ובעלה, מר רמסי, פילוסוף ואקדמאי. וולף מתארת את מערכת היחסים שלהם בעדינות ובניואנסים, מראה כיצד ההבדלים בטמפרמנט ובתפיסת העולם שלהם יוצרים גם אינטימיות וגם קונפליקט. גברת רמסי היא דמות חמה ומטפחת, בעוד שמר רמסי הוא מרוחק ואינטלקטואלי, והאינטראקציות שלהם מאופיינות בתחושת געגוע והבנה לא מדוברת.

en: At the heart of the novel is the theme of memory, and the way in which the past shapes the present. Alba is a living link to her family's history, and as she narrates their stories, she becomes both a witness to their struggles and a participant in their legacy. Allende masterfully weaves together different strands of narrative, creating a tapestry of events and emotions that reverberate through the ages.
he_IL: בלב הרומן נמצא הנושא של זיכרון, ואיך העבר מעצב את ההווה. אלבה היא קישור חי להיסטוריה של משפחתה, וכשהיא מספרת את הסיפורים שלהם, היא הופכת גם לעדה למאבקים שלהם וגם למשתתפת במורשת שלהם. אליאנדה שוזרת בצורה מעוררת הערצה יחד קווים שונים של נרטיב, ויוצרת שטיח של אירועים ורגשות שמדהדים דרך הדורות.

en: At the same time, "One Hundred Years of Solitude" is a searing critique of the forces of imperialism and capitalism that threaten to destroy traditional ways of life. The Buendia family is repeatedly challenged by outside forces, from the arrival of the railroad to the influence of foreign companies, and Márquez portrays their struggles with a sense of urgency and compassion.
he_IL: באותו זמן, 'מאה שנים של בדידות' היא ביקורת חריפה על כוחות האימפריאליזם והקפיטליזם שמאיימים להרוס דרכי חיים מסורתיות. משפחת בואנדיה נתקלת שוב ושוב בכוחות חיצוניים, מהגעת הרכבת ועד ההשפעה של חברות זרות, ומארקס מתאר את המאבקים שלהם עם תחושת דחיפות וחמלה.

en: Atlanta 🇺🇸
he_IL: אטלנטה 🇺🇸

en: Attendees
he_IL: משתתפים

en: Attendees will have the opportunity to dive into thought-provoking keynote speeches by industry visionaries, participate in interactive panel discussions featuring experts from various disciplines, and explore immersive workshops and masterclasses led by renowned practitioners. From artificial intelligence and blockchain to virtual reality and digital marketing, FOAM_ covers a diverse array of subjects, providing a comprehensive platform for knowledge sharing and collaboration.
he_IL: המשתתפים יקבלו הזדמנות לצלול לתוך נאום מרתק שמעורר חשיבה מאת חזונאים בתעשייה, להשתתף בדיונים אינטראקטיביים בפאנלים המציגים מומחים מתחומים שונים, ולחקור סדנאות ומסגרות לימוד מעוררות עניין בהובלת מקצוענים מוכרים. מביני המלאכה המוכרים. מהבינה המלאכותית והבלוקצ'יין ועד למציאות המדומה ולשיווק דיגיטלי, FOAM_ מכסה מגוון מגוון של נושאים, מספקת פלטפורמה מקיפה לשיתוף ידע ושיתוף פעולה.

en: Attention and Concentration: Training the Mind's Muscle
he_IL: שים לב וריכוז: אימון שריר המוח

en: Attire as an Expression of Nature’s Palette
he_IL: הלבוש כביטוי לפלטת הטבע

en: Attorneys at law
he_IL: משרד עורכי דין

en: Audience Understanding:
he_IL: הבנת הקהל:

en: Audio
he_IL: אודיו

en: Audio Block
he_IL: בלוק אודיו

en: Audio player
he_IL: נגן אודיו

en: Audio, light, camera and editing have to be on point. These days, nothing that's average will stand out. Apart from that, just start.
he_IL: האודיו, התאורה, המצלמה והעריכה חייבים להיות מדויקים. כיום, תוכן לא יצליח לבלוט אם הוא רק 'ממוצע'. חוץ מזה, צריך פשוט להתחיל.

en: Audit
he_IL: בדיקה

en: Aug
he_IL: אוג'

en: Aug 20, 2024
he_IL: 20 באוגוסט 2024

en: August 1 -- December 1
he_IL: 1 באוגוסט – 1 בדצמבר

en: August 12
he_IL: 12 באוגוסט

en: August 1973: North Philadelphia Children
he_IL: אוגוסט 1973: ילדי צפון פילדלפיה

en: Austria
he_IL: אוסטריה

en: Aut commodi quia ut. Et quia repudiandae fugiat molestias. Vel voluptas aliquid vel ea sit. Iure ut aliquid et tempore labore labore.
he_IL: אוט קומודי כיון. וכיון רפודיאנדה פוגיאט מולסטיאס. ול וולופטאס אליקוויד ול אה סיט. יורה אוט אליקוויד את טמפורה לבורה לבורה.

en: Aut qui id voluptates quam dolorem dolorem. Dignissimos rerum rem assumenda adipisci reprehenderit quae est. Delectus dolor necessitatibus deserunt esse quia placeat. Voluptatem animi pariatur sequi esse temporibus.
he_IL: אוט קיי איד וולופטאטס כאם דולורם דולורם. דיגניסימוס ררום רם אסומנדה אדיפיסקי רהפרהנדריט קואה אסט. דלקטוס דולור נקססיטאטיבוס דסרונט אסה קויא פלאצאט. וולופטאטם אנימי פאריאטור סקוי אסה תמפוריבוס.

en: Authenticity and Purpose: One of the hallmarks of George Lois's work was its authenticity and sense of purpose. In this blog post, we delve into how Lois infused his designs with a strong sense of purpose, aligning his work with his personal values and beliefs. We explore how authenticity can drive creative endeavors and resonate with audiences on a deeper level, inspiring them to take action.
he_IL: אותנטיות ומטרה: אחד מסימני ההיכר של עבודתו של ג'ורג' לואיס היה האותנטיות ותחושת המטרה שלה. בפוסט זה בבלוג, אנו מתעמקים באופן שבו לויס החדיר את העיצובים שלו לתחושה חזקה של מטרה, ויישרנו את עבודתו עם הערכים והאמונות האישיים שלו. אנו בוחנים כיצד האותנטיות יכולה להניע מאמצים יצירתיים ולהדהד עם קהלים ברמה עמוקה יותר, ובכך לעורר בהם השראה לנקוט בפעולה.

en: Authored several novels, including Valperga, Perkin Warbeck, The Last Man, Lodore, and Falkner. Edited and promoted the works of my husband Percy Bysshe Shelley.
he_IL: כתבתי מספר רומנים, כולל Valperga, Perkin Warbeck, The Last Man, Lodore, ו-Falkner. ערכתי וקידמתי את העבודות של בעלי פרסי ביש שלי.

en: Authored the travel book Rambles in Germany and Italy, which provides a vivid description of my travels through Europe.
he_IL: כתב את ספר הטיולים 'רמבלס בגרמניה ואיטליה', שמספק תיאור חי של הטיולים שלי ברחבי אירופה.

en: Autobiography
he_IL: אוטוביוגרפיה

en: Automotive brands
he_IL: מותגי רכב

en: Autumn sugar cookies
he_IL: עוגיות סוכר סתיו

en: Available for free on iOS and Android, "Lost Memories" is not just a game; it's an ongoing adventure that grows with regular updates, seasonal events, and ever-evolving stories, ensuring that every visit is as fresh and fulfilling as the last.
he_IL: זמין בחינם על iOS ו-Android, "זיכרונות אבודים" הוא לא רק משחק; זה הרפתקה רצופה שגדלה עם עדכונים תקופתיים, אירועים עונתיים וסיפורים שמתפתחים תמיד, מבטיחים שכל ביקור יהיה טרי ומאושר כמו האחרון.

en: Available icons: (Linking to any of the following sites will automatically display its icon in your social menu).
he_IL: סמלים זמינים: (הוספת קישור לכל אחד מהאתרים הבאים תציג באופן אוטומטי את הסמל של האתר בתפריט של הרשתות החברתיות):

en: Available in boxes of 16, these cupcakes are the epitome of chocolate perfection, waiting to grace your table with their presence. Select the color theme to match your event, and let us create an assortment that will be the talk of any gathering.
he_IL: זמין בקופסאות של 16, הקאפקייקס הללו הם האפיטום של המושלמות בשוקולד, מחכים להופיע על שולחן האירוע שלך. בחר את תבנית הצבע שתתאים לאירוע שלך, ותן לנו ליצור מגוון שיהיה הסיפור של כל המפגשים.

en: Avedisian
he_IL: אבדיסיאן

en: Avens took care of our online marketing with some amazing results. We are now the first result in every search engine!
he_IL: ב-Avens טיפלו בשיווק המקוון שלנו והשיגו תוצאות מדהימות. כרגע אנחנו התוצאה הראשונה בכל מנועי החיפוש!

en: Avo Toast (v)
he_IL: אבוקדו טוסט (v)

en: Award-Winning Modern Mediterranean Style House
he_IL: בית בסגנון ים-תיכוני מודרני ובעיצוב זוכה פרסים

en: Awards
he_IL: פרסים

en: BEEF
he_IL: בשר בקר

en: BRIANNA WILLS
he_IL: בריאנה ווילס

en: BULGOGI CHICKEN
he_IL: רצועות עוף בסויה

en: BULGOGI PORK
he_IL: רצועות חזיר בסויה

en: BUY NOW
he_IL: רכישה

en: BUY TICKET
he_IL: לרכישת כרטיסים

en: Bach
he_IL: באך

en: Bachelor of Arts in English | University of New Mexico
he_IL: בצעירותיו לימד באוניברסיטת ניו מקסיקו וקיבל תואר ראשון באמנות באנגלית.

en: Back in Paris, spend your afternoon in the Saint-Germain-des-Prés district. Visit the Musée d'Orsay, which hosts an extensive collection of Impressionist and Post-Impressionist masterpieces. Nearby, you'll find charming cafés and bookshops, including the famous Shakespeare and Company.
he_IL: בחזרה בפריז, תבלה את אחר הצהריים שלך ברובע סן-ז'רמן-דה-פרה. בקר במוזיאון ד'אורסי, שמארח אוסף נרחב של יצירות מופת אימפרסיוניסטיות ופוסט-אימפרסיוניסטיות. בקרבת מקום, תמצא בתי קפה וחנויות ספרים מקסימים, כולל שייקספיר וחברה המפורסם.

en: Bake for 10-12 minutes, or until the edges are just turning golden.
he_IL: אפו למשך 10-12 דקות, או עד שהקצוות מתחילים להזהיב.

en: Bake for 18-20 minutes, or until a toothpick inserted into the center comes out clean.
he_IL: אפה במשך 18-20 דקות, או עד שקיסם שנכנס לתוך המרכז יוצא נקי.

en: Bake for 18-20 minutes, or until a toothpick inserted into the center of a muffin comes out clean.
he_IL: אפה במשך 18-20 דקות, או עד שקיסם שננעץ במרכז המאפין יוצא נקי.

en: Bake for 25-30 minutes, or until the brownies begin to pull away from the edges of the pan and a toothpick inserted into the center comes out with a few moist crumbs.
he_IL: אפו למשך 25-30 דקות, או עד שהבראוניז מתחילים להתפרד מקירות התבנית וסטיק שנכנס למרכז יוצא עם כמה פיתיות לחות.

en: Bake the Cake:
he_IL: אפה את העוגה:

en: Bake the cookies for 7 to 9 minutes, or until they're firm and the edges are just beginning to brown.
he_IL: אפה את הקובץ cookie במשך 7 עד 9 דקות, או עד שהם יהיו יציבים והקצוות מתחילים להזהיב.

en: Bake:
he_IL: אפייה:

en: Baked Goods Galore
he_IL: מוצרי תנור בשפע

en: Bakes
he_IL: אופה

en: Balance
he_IL: איזון

en: Balancing Multiple Roles
he_IL: איזון תפקידים מרובים

en: Bali
he_IL: באלי

en: Banana bread (V)
he_IL: לחם בננה (V)

en: Banana, strawberry, mango.
he_IL: תות, בננה, מנגו.

en: Bangalore 🇮🇳
he_IL: בנגלור 🇮🇳

en: Bangkok, 2021
he_IL: בנגקוק, 2021

en: Banksy
he_IL: בנקסי

en: Banner
he_IL: באנר

en: Barbados – partly cloudy<br>8.93km, 1hr 5mins. Pace: 7:16/km. A mix of running and walking. A peanut butter sandwich to start and water to recover.
he_IL: ברבדוס - מעונן בחלקו<br>8.93 ק"מ, שעה ו-5 דקות. קצב: 7:16 לק"מ. מיקס של ריצה והליכה. כריך חמאת בוטנים להתחלה ומים להתאוששות.

en: Barcelona
he_IL: ברצלונה

en: Bards Triumph over Westminster Royals
he_IL: ברדים מנצחים על מלכי וסטמינסטר

en: Barile went on to form Gage, Sciarappa joined&nbsp;Slapshot, and Springa went on to join Razorcaine and&nbsp;Die Blitzkinder.
he_IL: ברילה המשיך והקים את Gage, סקיאראפה הצטרף לSlapshot, וספרינגה המשיך והצטרף לRazorcaine ולDie Blitzkinder.

en: Barnsbury
he_IL: בארנסבורי

en: Barre
he_IL: פילאטיס בר

en: Barre Intensity Course
he_IL: קורס פילטיס מכשירים

en: Based in Downtown San Diego, Shawburn is an award-winning digital agency.
he_IL: Shawburn היא סוכנות דיגיטלית עטורת פרסים שממוקמת במרכז העיר סן דייגו.

en: Based in Downtown San Diego, Shawburn is an award-winning digital agency. We deliver outstanding results across 3 key business areas: branding, web design, and digital marketing.
he_IL: נמצאת במרכז סן דייגו, שואבורן היא סוכנות דיגיטלית זוכת פרסים. אנחנו מספקים תוצאות יוצאות דופן בשלושה תחומי עסקים מרכזיים: מיתוג, עיצוב אתרים ושיווק דיגיטלי.

en: Basic
he_IL: בסיסי

en: Basic Controls
he_IL: בקרות בסיסיות

en: Basic grid portfolio
he_IL: תיק עבודות בפריסת רשת בסיסית

en: Basic grid portfolio with intro
he_IL: תיק עבודות בפריסת רשת בסיסית עם פסקת פתיחה

en: Basic services with contact
he_IL: שירותים בסיסיים עם פרטים ליצירת קשר

en: Basic themes
he_IL: ערכות עיצוב בסיסיות

en: Basket of six fried pumpkin dough with melted brown sugar and mustard.
he_IL: סל עם שש פיתות דלעת מטוגנות עם סוכר חום ממוסס וחרדל.

en: Bay
he_IL: מפרץ

en: Bañista
he_IL: באניستا

en: Be aware of potential hazards such as traffic, other animals, and environmental dangers like hot pavement. For nighttime walks, use reflective gear and a leash light to stay visible.
he_IL: היה מודע לסכנות פוטנציאליות כמו תעבורה, בעלי חיים אחרים, וסכנות סביבתיות כמו אספלט חם. להליכות בלילה, השתמש בציוד מחזיר אור ובאור לרצועה כדי להישאר גלוי.

en: Be kind to yourself and recognize that everyone experiences setbacks and challenges. Treat yourself with the same empathy and understanding you would offer to a close friend in a similar situation. By practicing self-compassion, you'll be better equipped to navigate life's obstacles with grace and patience.
he_IL: תהיה נחמד אל עצמך והכרות שכולם חווים דחיות ואתגרים. טפל בעצמך באותה רחמים והבנה שתיתן לחבר קרוב במצב דומה. על ידי התרגלות לחסד עצמי, תהיה מכונה טוב יותר לנווט במכשולים של החיים בחן וסבלנות.

en: Be patient with yourself: Developing a gratitude practice takes time and effort. Be patient with yourself, and remember that it's okay if you don't feel a drastic change in your mental health overnight.
he_IL: תהיה סבלני עם עצמך: לפתח מעשה של הודיה דורש זמן ומאמץ. תהיה סבלני עם עצמך, וזכור שזה בסדר אם אתה לא מרגיש שינוי דרמטי בבריאות הנפש שלך מיד למחרת.

en: Be patient with yourself: Developing mindfulness takes time and practice. Be patient with yourself, and remember that it's okay if your mind wanders or you don't feel immediate benefits.
he_IL: תהיה סבלני עם עצמך: לפתח מודעות נפשית דורש זמן ותרגול. תהיה סבלני עם עצמך, וזכור שזה בסדר אם המחשבות שלך נדידות או אם אין לך תועלת מיידית.

en: Be sure to mention all the channels where visitors can reach you, including social media.
he_IL: יש להקפיד להזכיר את כל הערוצים שמבקרים יכולים ליצור דרכם קשר, כולל רשתות חברתיות.

en: Be sure to mention all the channels where visitors can reach you, including social media. If you’d rather not provide your email, you can add a contact form instead.
he_IL: מומלץ להזכיר את כל הערוצים שמבקרים יכולים ליצור בהם קשר איתך, כולל רשתות חברתיות. אם ההעדפה שלך היא לא לציין כתובת אימייל אישית, אפשר להוסיף במקום זאת טופס ליצירת קשר.

en: Be sure to visit the new Greenhouse near Walden Pond!
he_IL: אסור לפספס את החממה ליד בריכת וולדן!

en: Beach too sandy, water too wet
he_IL: החוף חולי מדי, הים רטוב מדי

en: Bearded Irises: Known for their characteristic "beard" of soft hairs on the lower petals, bearded irises are available in a wide range of colors and are prized for their large, showy blooms.
he_IL: זרעי האיריס המצויים: מכונים כך בגלל ה"זקן" המיוחד של שערות רכות על עלי הפרח התחתונים, זרעי האיריס המצויים זמינים במגוון רחב של צבעים ומוערכים בגלל הפרחים הגדולים והמרהיבים שלהם.

en: Beat in the eggs, one at a time, followed by the vanilla extract, ensuring the mixture is well combined.
he_IL: הכה בביצים, אחת אחת, ואחריהן הוסף את תמצית הווניל, ודא שהתערובת מתמזגת היטב.

en: Beautiful Brunch at Poppy Seed, Newtown
he_IL: ארוחת בראנץ' נפלאה במסעדת פרג, רמת השרון

en: Beautiful gardens painted by Berthe Morisot in the late 1800s
he_IL: גנים יפים שציירה ברת מוריזו בסוף המאה ה-19

en: Because it gives new readers context. What are you about? Why should they read your blog?
he_IL: כך לקוראים יהיה הקשר. מה הנושא שעליו בכוונתך לכתוב? למה כדאי להם לקרוא את הבלוג שלך?

en: Because it will help you focus your own ideas about your blog and what you’d like to do with it.
he_IL: מאחר שהפעולה תעזור לך להתמקד ברעיונות שיש לך לבלוג ובתכנון שלך לגביו.

en: Because that's all Steve Jobs needed for a salary.
he_IL: מכיוון שזו כל המשכורת שנדרשה לסטיב ג'ובס.

en: Because the film world had fascinated me always I had made a point of being posted on its people and their activities. I remembered the very first appearance of Stella Lamar back in the days of General Film, when pictures were either Licensed or Independent, when only two companies manufactured worth-while screen dramas, when any subject longer than a reel had to be of rare excellence, such as the art films imported from France for the Licensed program. In those days, Stella rose rapidly to prominence. Her large wistful eyes had set the hearts of many of us to beating at staccato rate.
he_IL: מאחר שעולם הסרטים תמיד סיקרן אותי, רציתי לפרסם תוכן על האנשים שיוצרים אותו והפעילות שלהם. בפעם הראשונה שראיתי את סטלה למאר עוד בימי הזוהר של ג'נרל פילם, כשסרטים עוד היו רשומים ברישיון או עצמאיים, כאשר שתי חברות הפיקו את כל סרטי הדרמה שהיו שווים משהו, כאשר כל נושא שצילומו דרש מעבר לגלגל סרטים אחד היה חייב להיות משהו יוצא דופן, כמו סרטי אמנות שיובאו מצרפת לתוכניות בכפוף לרישיון. בתקופה ההיא, הפופולריות של סטלה הרקיעה שחקים. עיניה הגדולות והנוגות גרמו ללב של רבים מאיתנו לרקוד בקצב מהיר.

en: Become a Member and Get Exclusive Offers!
he_IL: מנויים מקבלים הצעות בלעדיות!

en: Become a Volunteer
he_IL: להתנדב

en: Becoming a mother after 30 is a journey marked by a unique blend of confidence, wisdom, and adaptability. As I reflect on my own path of modern motherhood, I am grateful for the opportunities and resources that have enriched this experience. Age is no barrier to the boundless love and joy that comes with nurturing and raising a child. It is a testament to the resilience, strength, and unwavering spirit of mothers in the contemporary world.
he_IL: להפוך לאם אחרי ה-30 הוא מסע המסומן בשילוב ייחודי של ביטחון, חוכמה והתאמה. בעודי מתבונן בנתיב האימות המודרני שלי, אני מודה על ההזדמנויות והמשאבים שהעשירו את החוויה הזו. הגיל אינו מחסום לאהבה ושמחה אין קץ שבאים עם גידול וגידול ילד. זה הוא עדות לגמישות, לחוזק ולרוח הבלתי נשברת של האמהות בעולם המודרני.

en: Bedroom
he_IL: חדר שינה

en: Beef stew with one potato, pumpkin, onion, corn on the cob.
he_IL: צ'ולנת בשר עם תפוח אחד, דלעת, בצל ותירס.

en: Beeswax:
he_IL: שעוות דבורים:

en: Beethoven
he_IL: בטהובן

en: Before DOS, there was a lack of standardization in the personal computing industry. Each computer manufacturer had its own proprietary operating system, which made it difficult for software developers to create programs that would work on all computers. DOS changed that by providing a standardized platform for software developers to work with.
he_IL:  לפני DOS, היה חוסר בסטנדרטיזציה בתעשיית המחשבים האישיים. כל יצרן מחשבים היה לו מערכת הפעלה קניינית משלו, מה שהקשה על מפתחי תוכנה ליצור תוכניות שיפעלו על כל המחשבים. DOS שינה את זה על ידי מתן פלטפורמה סטנדרטית למפתחי תוכנה לעבוד איתה.

en: Before dealing with Greek jewellery of the classic period some reference must be made to the primitive and archaic ornaments that preceded it. The period and phase of Greek culture to which the primitive ornaments belong is known widely as "Mycenæan"—a title it owes to the discoveries made at Mycenæ, where in 1876 Schliemann brought to light the famous gold treasure now preserved in the National Museum at Athens.
he_IL: לפני שנתייחס לתכשיטים היווניים מהתקופה הקלאסית, כדאי לשים לב לתכשיטים הפרימיטיביים והמיושנים שקדמו לה. התקופה של התרבות היוונית שאליה משויכים התכשיטים הפרימיטיביים האלה נקראת התקופה "המיקנית" – שם שניתן לה בזכות תגליות ביוון המיקנית, אזור שבו הארכאולוג שלימן חשף אוצר מזהב בשנת 1876. האוצר מוצג כעת במוזיאון הלאומי של אתונה.

en: Before delving into the specifics of Scarlet and Green Macaws, it's crucial to understand how bird feathers interact with light. Bird feathers get their colors from two sources: pigments and structural colors. Pigments are chemical compounds that absorb certain wavelengths of light and reflect others. Structural colors, on the other hand, are produced by the physical structure of the feather itself.
he_IL: לפני שנכנסים לפרטים של תוכן ספציפי על תוכניות הפרפרים האדומים והירוקים, חשוב להבין איך הנוצות של הציפורים משפיעות על האור. הנוצות של הציפורים מקבלות את צבען משני מקורות: פיגמנטים וצבעים מבניים. הפיגמנטים הם תרכובות כימיות שסופגות גלי אור מסוימים ומשקפות אחרים. לעומתם, הצבעים המבניים נוצרים על ידי המבנה הפיזי של הנוצה עצמה.

en: Before packing your bags, schedule a visit to your healthcare provider. Discuss your travel plans, ensuring you are up-to-date on routine vaccinations and receiving any destination-specific immunizations.
he_IL: לפני חבילת התיקים שלך, תקבע פגישה עם ספק הבריאות שלך. דון בתוכניות הנסיעה שלך, וודא שאתה מעודכן בחיסונים רגילים ומקבל חיסונים מיוחדים ליעד.

en: Before purchasing any policy, carefully read the terms and conditions to understand what’s covered and what’s not. Pay attention to coverage limits, deductibles, and exclusions.
he_IL: לפני רכישת כל מדיניות, קרא בזהירות את התנאים והתניות כדי להבין מה מכוסה ומה לא. שים לב למגבלות הכיסוי, הפיקדונות והאיסורים.

en: Before serving, sprinkle with crushed peppermint candies and add your choice of festive sugar decorations.
he_IL: לפני הגשה, פזרו מעל עם סוכריות פפרמינט מרוסקות והוסיפו את בחירתכם של קישוטי סוכר חגיגיים.

en: Before starting your search, it's essential to have a clear understanding of the type of image you need. What is the subject matter? What is the mood you want to convey? Is there a specific style or color palette you're looking for? Once you have a clear idea, you can begin your search with specific keywords that match your criteria.
he_IL: לפני שמתחילים לחפש, חשוב שתהיה לכם הבנה ברורה של סוג התמונה שאתם צריכים. מה הנושא? מה מצב הרוח שאתה רוצה להעביר? האם יש סגנון או לוח צבעים ספציפי שאתה מחפש? ברגע שיש לכם רעיון ברור, אתם יכולים להתחיל את החיפוש עם מילות מפתח ספציפיות שמתאימות לקריטריונים שלכם.

en: Before the winter chill sets in, schedule a maintenance check for your heating system. Change filters regularly, ensuring efficient airflow. If you have a fireplace, have it inspected and cleaned by a professional. Handy's technicians are well-versed in heating system maintenance, providing peace of mind that your home will stay warm throughout the winter months.
he_IL: قبل أن يبدأ البرد الشتوي، قم بجدولة فحص תחזוקה למערכת החימום שלך. החלף מסננים באופן קבוע, כדי להבטיח זרימת אוויר יעילה. אם יש לך אח, תן לו בדיקה וניקוי על ידי מקצועי. הטכנאים של Handy מנוסים בתחזוקת מערכות חימום, מה שמספק שקט נפשי שהבית שלך יישאר חם במהלך חודשי החורף.

en: Before we can understand the cause of Saturn's glow, it's essential to comprehend the planet's structure. Saturn, like all gas giants, lacks a solid surface and is primarily composed of hydrogen and helium, with traces of ammonia, methane, water vapor, and hydrocarbons. These components, especially the gaseous elements, play a crucial role in the refraction and reflection of sunlight, leading to the planet's signature glow.
he_IL: לפני שנוכל להבין את סיבת הזוהר של כוכב הלכת שטורן, חיוני להבין את מבנה הכוכב. שטורן, כמו כל הענקיות הגזיות, אינו מכיל פני קשה ומורכב בעיקר מהידרוגן והליום, עם עקבות של אמוניה, מתאן, אדים מים והידרוקרבונים. רכיבים אלו, במיוחד היבשים, משמשים תפקיד חיוני בשבירה ובהשתקפות האור השמשי, המובילות לזוהר המיוחד של הכוכב.

en: Before you begin eating, take a moment to appreciate the journey the food took to reach your plate. Consider the ingredients' origins, the effort of the farmers, and the cooking process. This pause can ground you in the present moment.
he_IL: לפני שתתחיל לאכול, תן רגע להעריך את המסע שעברה האוכל כדי להגיע לצלחת שלך. חשוב לשקול את מקורות הרכיבים, המאמץ של החקלאים ותהליך הבישול. ההפסקה הזו יכולה להקנות לך יציבות ברגע הנוכחי.

en: Before you start piling on the layers, it's crucial to understand the basic principles of layering. Start with lightweight, breathable fabrics as your base layer to ensure comfort and mobility. From there, gradually add heavier pieces like hoodies, jackets, and coats to provide warmth and texture. Experiment with different lengths, colors, and textures to create visual interest and balance in your outfit.
he_IL: قبل أن تبدأ في إضافة الطبقات, חשוב להבין את העקרונות הבסיסיים של שכבות. התחל עם בדים קלים ונושמים כבסיס שלך כדי להבטיח נוחות ותנועה. משם, הוסף בהדרגה פריטים כבדים יותר כמו סוודרים עם כובע, מעילים ומעילים כדי לספק חום ומרקם. נסה אורכים, צבעים ומרקמים שונים כדי ליצור עניין ויזואלי ואיזון בלבוש שלך.

en: Begin by understanding the profound connection between the home environment and overall well-being. Research suggests that our surroundings play a crucial role in shaping our mental and physical health. From the layout of rooms to the quality of air, the home has the power to either enhance or detract from our well-being.
he_IL: התחל בהבנת הקשר העמוק בין הסביבה הביתית לרווחה הכללית. מחקרים מציעים שסביבתנו משחקת תפקיד קרדינלי בעיצוב הבריאות הנפשית והפיזית שלנו. מהעיצוב של החדרים ועד איכות האוויר, הבית יש לו את הכוח לשפר או לפגוע ברווחה שלנו.

en: Begin with Clutter Clearance
he_IL: להתחיל עם ניקוי העורף

en: Begin your journey towards a more relaxing home by considering the design elements that promote tranquility. Opt for calming color schemes, soft textures, and clutter-free spaces. Handy's expert touch can help transform your living space into a haven of peace, ensuring every corner contributes to a sense of serenity.
he_IL: התחל את המסע שלך לעבר בית רגוע יותר על ידי התחשבות באלמנטים עיצוביים שמעודדים שלווה. בחר ערכות צבעים מרגיעות, מרקמים רכים, ומקומות נקיים מבלגן. המגע המומחה של Handy יכול לעזור להפוך את חלל המגורים שלך למקלט של שלום, ולהבטיח שכל פינה תורמת לתחושת רוגע.

en: Begin your second day in Montmartre, a historic and artistic neighborhood. Start at the Sacré-Cœur Basilica, enjoying another beautiful view of the city, and then explore the artistic roots of the area, which once served as a hub for artists like Picasso and Dali. Don't forget to check out the bustling Place du Tertre, where artists sell their works.
he_IL: התחל את היום השני שלך במונמרטר, שכונה היסטורית ואמנותית. התחל בבזיליקת סקרה-קואר, תהנה מלהציג עוד נוף יפה של העיר, ואז חקור את השורשים האמנותיים של האזור, ששימש פעם כמרכז לאמנים כמו פיקאסו ודאלי. אל תשכח לבדוק את פלאס דו טרט, שם אמנים מוכרים את עבודותיהם.

en: Beginner
he_IL: התחלה

en: Beginning with bricks, I shall state of what kind of clay they ought to be made. They should not be made of sandy or pebbly clay, or of fine gravel, because when made of these kinds they are in the first place heavy; and, secondly, when washed by the rain as they stand in walls, they go to pieces and break up, and the straw in them does not hold together on account of the roughness of the material. They should rather be made of white and chalky or of red clay, or even of a coarse grained gravelly clay. These materials are smooth and therefore durable; they are not heavy to work with, and are readily laid.
he_IL: החל מלבנים, אציין איזה סוג של חימר הם צריכים להיות עשויים. הם לא צריכים להיות עשויים חוליים או חצץ, או חצץ משובח, כי כאשר עשויים מסוג זה הם מלכתחילה כבדים; ושנית, כאשר הם נשטפים על ידי הגשם כפי שהם עומדים בקירות, הם הולכים לחתיכות ולשבור, ואת הקש בהם אינו מחזיק יחד על חשבון החספוס של החומר. הם צריכים להיות עשויים לבן וגיר או חימר אדום, או אפילו של חימר מחוספס גרוס. חומרים אלה הם חלקים ולכן עמידים; הם לא כבדים לעבוד איתם, והם מונחים בקלות.

en: Beginnings
he_IL: התחלות

en: Behind every challenge lies an opportunity for unparalleled assistance. We understand the intricacies of your needs and are committed to providing prompt assistance every step of the way.
he_IL: כל אתגר הוא הזדמנות לסיוע שאין כמותו. אנו מבינים את המורכבויות של צרכיך ומחויבים לספק לך סיוע מהיר בכל שלב בדרכך.

en: Behind every challenge lies an opportunity for unparalleled assistance. We understand the intricacies of your needs and are committed to providing prompt assistance every step of the way.
he_IL: כל אתגר הוא הזדמנות לסיוע שאין כמותו. אנו מבינים את המורכבויות של צרכיך ומחויבים לספק לך סיוע מהיר בכל שלב בדרכך.

en: Behind the Episode
he_IL: מאחורי הקלעים של הפרק

en: Behind the Episode: A Cycle of Emotions
he_IL: מאחורי הקלעים של הפרק: מחזור הרגשות

en: Behind the Episode: Female Leaders, Where Are They?
he_IL: מאחורי הקלעים של הפרק: נשים מנהיגות – איפה הן נמצאות?

en: Behind the Episode: How Screens Affect Hormones
he_IL: מאחורי הקלעים של הפרק: איך מסכים משפיעים על ההורמונים

en: Behind the Scenes: A Day in the Life of a Handy Technician
he_IL: אחורי הקלעים: יום בחיי טכנאי מיומן

en: Behind the scenes, we have Danny Osborne, our dedicated editor who brings together a diverse team of talented writers. With their diverse backgrounds, experiences, and expertise, our writers craft compelling articles that challenge assumptions, explore new ideas, and shed light on issues that shape our world. From societal trends to technological advancements, cultural commentary to practical tools, our blog covers a wide range of subjects. We aim to foster intellectual curiosity and encourage lively discussions among our readers. Your voice matters to us, and we invite you to join us on this journey of exploration and discovery.
he_IL: מאחורי הקלעים, יש לנו את דני אוסבורן, העורך המסור שלנו שמביא יחד צוות מגוון של כותבים מוכשרים. עם הרקעים, הניסיון והמומחיות המגוונים שלהם, הכותבים שלנו יוצרים מאמרים מרתקים שמאתגרים הנחות, חוקרים רעיונות חדשים ומאירים סוגיות שמעצבבות את עולמנו. מהמגמות החברתיות ועד ההתקדמות הטכנולוגית, מהערות תרבותיות ועד כלים מעשיים, הבלוג שלנו מכסה מגוון רחב של נושאים. אנחנו שואפים לעודד סקרנות אינטלקטואלית ולעודד דיונים חיים בין הקוראים שלנו. הקול שלך חשוב לנו, ואנחנו מזמינים אותך להצטרף אלינו במסע הזה של חקר וגילוי.

en: Beijing, China
he_IL: בייג'ינג, סין

en: Being part of a creative community can be incredibly inspiring and motivating. Seek out like-minded individuals who share your interests and can challenge you to grow. Whether it's through local meetups, online communities, or creative workshops, connecting with other creatives can help you stay motivated and inspired, while also providing valuable feedback and support.
he_IL: להיות חלק מקהילה יצירתית יכול להיות מאוד מעורר השראה ומניע. חפש אנשים שחושבים כמוך וששותפים לאינטרסים שלך ויכולים לאתגר אותך לגדול. בין אם זה דרך מפגשים מקומיים, קהילות אונליין, או סדנאות יצירה, להתחבר עם יוצרים אחרים יכול לעזור לך להישאר מונע ומעורר השראה, תוך מתן משוב ותמיכה יקרים.

en: Below is just about every <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> element you might want to use in your blog posts. Check the source code to see the many embedded elements within paragraphs.
he_IL: מתחת מוצגים כמעט כל האלמנטים של <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> שבהם אפשר להשתמש בפוסטים בבלוג. יש לבדוק את קוד המקור כדי לראות את האלמנטים הרבים שמוטמעים בתוך הפסקאות.

en: Bending But Not Breaking: The Unsung Melody of the Human Spirit
he_IL: כיפוף אך לא שבירה: מנגינת הנשמה השכולה של הרוח האנושית

en: Benefits of Teamwork
he_IL: יתרונות של עבודת צוות

en: Berlin
he_IL: ברלין

en: Berlin 🇩🇪
he_IL: ברלין 🇩🇪

en: Berlin, the largest city of the German empire, the capital of the kingdom of Prussia.
he_IL: ברלין היא העיר הגדולה ביותר באימפריה הגרמנית והיא עיר בירתה של ממלכת פרוסיה.

en: Berry Muesli Bowl
he_IL: קערת מוזלי פירות יער

en: Berthe Marie Pauline Morisot was a 19th century painter and a member of the circle of painters in Paris who became known as the Impressionists.
he_IL: ברת מארי פולין מוריזו הייתה ציירת מהמאה ה-19 וחברה בחוג הציירים הפריזאים שנודעו בתור 'האימפרסיוניסטים'.

en: Berthe Morisot's Early Life and Education
he_IL: שנות צעירותה והשכלתה של ברת מוריזו

en: Berthe Morisot, Woman Impressionist
he_IL: ברת מוריזו, ציירת אימפרסיוניסטית

en: Berthe Morisot<br>(French, 1841–1895)
he_IL: ברת מוריזו<br>(צרפת, 1841–1895)

en: Berthe's daughter, Julie Manet
he_IL: הבת של ברת, ג'ולי מאנה

en: Best New Cookbooks of 2021
he_IL: ספרי הבישול הטובים ביותר לשנת 2021

en: Best Oil-Free Moisturizers for Acne Prone Skin
he_IL: הקרמים הכי טובים ללא שמן לעור נוטה לאקנה

en: Best Single Residence Award for Yuga Architects
he_IL: פרס המגורים הטובים ביותר ליחידים של אדריכלי Yuga

en: Best Sunscreens for All Skin Types – January Edition
he_IL: הקרמים הגנה הכי טובים לכל סוגי העור – מהדורת ינואר

en: Best activities to do in Sri Lanka
he_IL: הפעילויות הטובות ביותר שכדאי לעשות בסרי לנקה

en: Best sellers
he_IL: מוכרים הטובים ביותר

en: Beth Silva <em><span style="color:#ffffff" class="has-inline-color">Christine Russell</span></em> <strong>Hollie Blankenship</strong> Monica Humphrey <em><span style="color:#ffffff" class="has-inline-color">Nettie Peck</span></em> <strong>Brianna Willis</strong> Elise Pratt <em><span style="color:#ffffff" class="has-inline-color">Veronica England</span></em> <strong>Mason Decker</strong> Emily Fry <em><span style="color:#ffffff" class="has-inline-color">Lucie Avila</span></em>
he_IL: בת' סילבה <em><span style="color:#ffffff;" class="has-inline-color">כריסטין ראסל</span></em> <strong>הולי בלנקנשיפ</strong> מוניקה המפרי <em><span style="color:#ffffff;" class="has-inline-color">נטי פק</span></em> <strong>בריאנה וויליס</strong> אליס פראט <em><span style="color:#ffffff;" class="has-inline-color">ורוניקה אינגלנד</span></em> <strong>מייסון דקר</strong> אמילי פריי <em><span style="color:#ffffff;" class="has-inline-color">לוסי אבילה</span></em>

en: Better than Poutine
he_IL: מנת Poutine בגרסה משודרגת

en: Better to be bold than safe. Reckless than careful.
he_IL: עדיף להיות נועזים מאשר בטוחים. פזיז מאשר זהיר.

en: Better to have your work
    seen and remembered, or you've struck out.
he_IL: עדיף שיראו ויזכרו את העבודה שלך, או שתפסלת אותה.

en: Beverly Mattingdale
he_IL: בוורלי מטינגדייל

en: Beyond Likes and Shares: Why Your Voice Matters on Blogging
he_IL: מעבר ללייקים ולשיתופים: למה הקול שלך חשוב בבלוגינג

en: Beyond Nostalgia
he_IL: מעבר לנוסטלגיה

en: Beyond academia, I am also a fervent advocate for cultural preservation and intercultural dialogue. I believe in the power of cultural exchange and the importance of fostering mutual respect and appreciation among diverse communities. Through public speaking engagements and collaborations, I aim to bridge gaps, facilitate understanding, and celebrate the beauty of cultural diversity.
he_IL: מעבר לאקדמיה, אני גם תומך נלהב בשימור התרבות ובדיאלוג בין תרבויות. אני מאמין בכוח התרבותי של החלפת מידע ובחשיבות הקידום של כבוד והערכה משותפת בין קהילות שונות. דרך השתתפות בהרצאות ציבוריות ובשיתופי פעולה, אני מתמקד במיסוג פערים, בקידום הבנת השונות ובחיבור בין תרבויות.

en: Beyond delivering exceptional skincare results, OURI is dedicated to promoting sustainability and transparency throughout its production process. The brand sources responsibly harvested ingredients and prioritizes eco-friendly packaging to minimize its environmental impact. OURI also believes in full transparency, providing customers with detailed information about each product’s ingredients and formulation process. With OURI, you can feel confident knowing that your skincare routine aligns with your values of sustainability and ethical consumption.
he_IL: מעבר לספקת תוצאות יוצאות דופן בטיפוח העור, OURI מחויבת לקידום קיימות ושקיפות לאורך כל תהליך הייצור שלה. המותג מקבל מרכיבים שנקטפו באחריות ומעדיף אריזות ידידותיות לסביבה כדי למזער את ההשפעה הסביבתית שלו. OURI גם מאמינה בשקיפות מלאה, ומספקת ללקוחות מידע מפורט על מרכיבי כל מוצר ותהליך הפורמולציה שלו. עם OURI, אתה יכול להרגיש בטוח בידיעה שהשגרה שלך לטיפוח העור מתאימה לערכים שלך של קיימות וצריכה אתית.

en: Beyond function: vases as works of art
he_IL: מעבר לפונקציה: אגרטלים כיצירות אמנות

en: Beyond its primal roots, Red Ocher has maintained its artistic significance through the ages. It has been utilized by ancient civilizations, revered by indigenous cultures, and embraced by contemporary artists seeking a connection to our artistic origins. Its warm, earthy tones evoke a sense of grounding and authenticity, making it a timeless choice for those seeking to infuse their creations with a touch of primal energy.
he_IL: מעבר לשורשיו הפרימליים, האדום אוכרה שמר על משמעותו האמנותית לאורך השנים. הוא שימש על ידי ציביליזציות עתיקות, נערץ על ידי תרבויות ילידיות, ומאומץ על ידי אמנים עכשוויים המחפשים חיבור למקורות האמנותיים שלנו. הגוונים החמים והאדמתיים שלו מעוררים תחושת קרקעיות ואותנטיות, מה שהופך אותו לבחירה נצחית עבור מי שמחפש להוסיף ליצירותיו נגיעה של אנרגיה פרימלית.

en: Beyond its role in art, cobalt is a scientific wonder. With its magnetic properties and applications in technology, cobalt has become a key player in various industries, from electronics to medicine. The same element that provides the radiant blue hues in art also contributes to the development of cutting-edge technologies, showcasing the multifaceted nature of this remarkable element.
he_IL: מעבר לתפקידו באמנות, קובלט הוא פלא מדעי. עם תכונותיו המגנטיות ויישומיו בטכנולוגיה, קובלט הפך לשחקן מרכזי בתעשיות שונות, מהאלקטרוניקה ועד לרפואה. אותו יסוד שמספק את הגוונים הכחולים הזוהרים באמנות תורם גם לפיתוח טכנולוגיות מתקדמות, ומציג את הטבע הרב-גוני של יסודRemarkable זה.

en: Beyond its visual appeal, orange is a color steeped in symbolism. It represents energy, enthusiasm, and creativity. The vibrant hue symbolizes change and transition, capturing the dynamic spirit that propels us forward. From cultural festivities to artistic expression, orange weaves a narrative transcending geographical and cultural boundaries.
he_IL: מעבר למשיכה הוויזואלית שלה, כתום הוא צבע שטוף בסימבוליזם. הוא מייצג אנרגיה, התלהבות ויצירתיות. הגוון התוסס מסמל שינוי ומעבר, תופס את הרוח הדינמית שמניעה אותנו קדימה. מהחגיגות התרבותיות ועד לביטוי האמנותי, כתום טווה נרטיב שחוצה גבולות גיאוגרפיים ותרבותיים.

en: Beyond mere pigments, green earth tones have proven to be a versatile medium for artistic expression. Over centuries, artists have harnessed these colors' vibrancy to breathe life into their creations. From ancient cave paintings to Renaissance masterpieces, Green Earth pigments have left an indelible mark on the world's artistic legacy.
he_IL: מעבר לפיגמנטים פשוטים, גווני האדמה הירוקים הוכיחו את עצמם כאמצעי רב-תכליתי לביטוי אמנותי. במשך מאות שנים, אמנים ניצלו את החיות של הצבעים הללו כדי לנשום חיים ביצירותיהם. מציורי מערות עתיקים ועד יצירות מופת מה renaissanc, פיגמנטים של אדמת ירוק השאירו חותם בלתי נמנע על המורשת האמנותית של העולם.

en: Beyond the Brain: A Holistic Impact
he_IL: מעבר למוח: השפעה הוליסטית

en: Beyond the Horizon: Exploring the Future of Our Universe The rapidly descending dark energy hypothesis presents us with a new perspective on the fate of our universe. As research continues, we may unlock more secrets about the enigmatic force driving cosmic expansion and gain a deeper understanding of the universe's evolution. Whether dark energy's descent leads to a static universe, a cosmic contraction, or an entirely different outcome, these revelations have the potential to reshape our understanding of the cosmos and our place within it.
he_IL: מעבר לאופק: חקירת העתיד של היקום שלנו ההשעיה המהירה של האנרגיה האפלה מציגה לנו נקודת מבט חדשה על גורל היקום שלנו. ככל שהמחקר מתקדם, ייתכן שנפתח עוד סודות על הכוח האינקומטי האינטימי שמנהיג את התרחבות הקוסמוס ונרכיב הבנה עמוקה יותר של התפתחות היקום. בין אם ירידת האנרגיה האפלה מובילה ליקום סטטי, לכיווץ קוסמי או לתוצאה שונה לחלוטין, החשיפות הללו יכולות לשנות את ההבנה שלנו על הקוסמוס ועל המקומ שלנו בו.

en: Beyond the Obstacle
he_IL: מעבר למחסום

en: Beyond the culinary delights, Catania offers a cultural tapestry to explore. The historic city center is a UNESCO World Heritage site, and the Baroque architecture, ancient ruins, and vibrant piazzas are a testament to its rich heritage.
he_IL: מעבר לפינוקים הקולינריים, קטניה מציעה תשתית תרבותית לחקור. מרכז העיר ההיסטורי הוא אתר מורשת עולמית של אונסק"ו, והאדריכלות הבארוקית, חורבות עתיקות והכיכרות התוססות הם עדות למורשת העשירה שלה.

en: Beyond the symbolism, the trend has also found its way into the retail market. Numerous stores and online platforms offer a wide array of couple fashion options, catering to different styles and preferences. From color-coordinated clothing to matching accessories, the possibilities are endless, allowing couples to showcase their unique fashion sense while staying in sync.
he_IL: מעבר לסימבוליזם, הטרנד גם מצא את דרכו לשוק הקמעונאי. מספר רב של חנויות ופלטפורמות מקוונות מציעות מערך רחב של אפשרויות אופנת זוגות, המיועדות לסגנונות והעדפות שונות. מלבוש מתואם צבעים ועד אביזרים תואמים, האפשרויות הן אינסופיות, מה שמאפשר לזוגות להציג את חוש האופנה הייחודי שלהם תוך כדי שמירה על סנכרון.

en: Beyond the technical, Botticelli also employed light as a symbolic and narrative tool in his paintings. In works such as "Annunciation," the divine light entering the scene signifies the holy spirit, serving as a visual metaphor for divine intervention. This usage of light not only enriches the visual appeal but also deepens the narrative and symbolic layers of the painting.
he_IL: מעבר לטכני, בוטיצלי גם השתמש באור ככלי סמלי ונרטיבי בציוריו. ביצירות כמו "הבשורה", האור האלוהי שנכנס לסצנה מסמל את רוח הקודש, ומשמש כמטאפורה חזותית להתערבות אלוהית. שימוש זה באור לא רק מעשיר את המופע החזותי, אלא גם מapprofondit את השכבות הנרטיביות והסמליות של הציור.

en: Beyond the tools and technical expertise, our technicians bring a personal touch to every job. Share in their experiences as they connect with clients, forming relationships that go beyond the service call. From sharing a laugh to offering advice, it's these personal moments that make Handy more than just a service – it's a partnership.
he_IL: מעבר לכלים ולמומחיות הטכנית, הטכנאים שלנו מביאים נגיעה אישית לכל עבודה. שתף בחוויות שלהם כשהם מתחברים עם לקוחות, יוצרים קשרים שעוברים מעבר לשיחת השירות. משיתוף צחוק ועד מתן עצות, אלו הם הרגעים האישיים שעושים את Handy ליותר מסתם שירות – זו שותפות.

en: Beyond the written word, I find inspiration in the everyday – a sunset painting the sky in hues of orange and pink, the laughter shared among friends, or the quiet moments of introspection. These snippets of life find their way into my stories, adding layers of authenticity to the fictional worlds I craft.
he_IL: מעבר למילה הכתובה, אני מוצא השראה ביומיום – שקיעה שמציירת את השמיים בגוונים של כתום וורוד, הצחוק שנחלק בין חברים, או הרגעים השקטים של התבוננות פנימית. הקטעים האלה מהחיים מוצאים את דרכם לסיפורים שלי, מוסיפים שכבות של אותנטיות לעולמות הפיקטיביים שאני יוצר.

en: Bicycle
he_IL: אופניים

en: Bike safety
he_IL: בטיחות רכיבה באופניים

en: Bill Gates and Paul Allen:
he_IL: ביל גייטס ופול אלן:

en: Billie Holiday Live at Carnegie Hall
he_IL: בילי הולידי חיה בקרנגי הול

en: Billie Holiday changed Jazz forever
he_IL: בילי הולידי שינתה את הג'אז לנצח

en: Bio portrait with text and links
he_IL: תמונת פרופיל עם טקסט וקישורים

en: Bio with email and social links
he_IL: ביוגרפיה עם אימייל וקישורים לרשתות חברתיות

en: Bio with intro and services
he_IL: ביוגרפיה עם הקדמה ושירותים

en: Biodiversity
he_IL: ביו-מגוון

en: Biography
he_IL: ביוגרפיה

en: Bioluminescent Beauties: The Glow-in-the-Dark Mushrooms Did you know that some mushrooms can glow in the dark? Bioluminescent mushrooms, such as the ghost fungus (Omphalotus nidiformis) and the jack-o'-lantern mushroom (Omphalotus olearius), produce a greenish glow due to a chemical reaction within their cells. This mesmerizing phenomenon, called "foxfire," has been documented for centuries and is thought to play a role in attracting insects for spore dispersal.
he_IL: יופי של אור: הפטריות המאירות בחושך
    הידעתם שקיימות פטריות שיכולות להאיר בחושך? פטריות מאירות, כמו הפטריה הרוחנית (Omphalotus nidiformis) והפטריה השמשון (Omphalotus olearius), מייצרות זרם ירוק בשל תגובה כימית בתוך תאיהן. התופעה המרתקת הזו, הנקראת "אש ראשון", מתועדת מאות שנים ונחשבת לשחק תפקיד במשיכת מזיקים לפזור פורותיהן.

en: Birds
he_IL: ציפורים

en: Birthday and Celebration Cakes:
he_IL: עוגות יומולדת וחגיגה:

en: Birthday parties are a special occasion for family and friends to gather together and celebrate. We can help you make the party even better with our delicious birthday party catering service.
he_IL: מסיבות יום הולדת הן אירוע מיוחד שאוהבים לחגוג עם משפחה וחברים. אנחנו יכולים לעזור לכם לשדרג את המסיבה עם שירותי הקייטרינג שלנו למסיבות יום הולדת.

en: Birthdays
he_IL: ימי הולדת

en: Birthdays are special occasions that call for celebration, but they don't have to be stressful to plan. Whether you're organizing a bash for a loved one or yourself, there are simple ways to host a memorable and enjoyable birthday party without breaking a sweat. Here are my top tips for hosting an easy, yet fantastic birthday gathering:
he_IL: יומולדות הם אירועים מיוחדים שדורשים חגיגה, אך אין צורך שהם יהיו מפריעים לתכנון. בין אם אתה מארגן מסיבה עבור יקיר או עבור עצמך, יש דרכים פשוטות לארח מסיבת יומולדת נצחית ומהנה בלי להתפשר על הנוחות שלך. הנה כמה טיפים עיקריים שלי לאירוח מסיבת יומולדת קלה ומדהימה:

en: Bisque of the day
he_IL: מרק יומי

en: Black Flag
he_IL: דגל שחור

en: Black Flag&nbsp;is an American&nbsp;punk rock&nbsp;band formed in 1976 in&nbsp;Hermosa Beach, California. Initially called&nbsp;Panic, the band was established by&nbsp;Greg Ginn, the guitarist, primary songwriter, and sole continuous member through multiple personnel changes in the band. They are widely considered to be one of the first&nbsp;hardcore punk&nbsp;bands, as well as one of the pioneers of&nbsp;post-hardcore.&nbsp;After breaking up in 1986, Black Flag reunited in 2003 and again in 2013. The second reunion lasted well over a year, during which they released their first studio album in nearly three decades,&nbsp;What The...&nbsp;(2013). The band announced their third reunion in January 2019.
he_IL: Black Flag היא להקת פאנק רוק אמריקאית שנוסדה ב-1976 ב-Hermosa Beach, קליפורניה. בהתחלה נקראה Panic, הלהקה הוקמה על ידי Greg Ginn, הגיטריסט, המלחין הראשי והחבר היחיד שלא הפסיק להיות חלק מהלהקה דרך שינויים רבים בסגל הלהקה. הם נחשבים בצורה רחבה לאחת מלהקות הפאנק האורדיות הראשונות, וגם לאחת מחברות הפוסט-האורדיות החדשות. לאחר התפרקות ב-1986, Black Flag התאחדו שוב ב-2003 ושוב ב-2013. האיחוד השני החזיק זמן רב מאוד, במהלכו הם הוציאו את אלבומם האולפני הראשון בכמעט שלושה עשורים, What The... (2013). הלהקה הודיעה על האיחוד השלישי שלה בינואר 2019.

en: Black Flag's sound mixed the raw simplicity of the&nbsp;Ramones&nbsp;with&nbsp;atonal&nbsp;guitar solos&nbsp;and, in later years, frequent&nbsp;tempo&nbsp;shifts. The lyrics were written mostly by Ginn, and like other punk bands of the late 1970s and early 1980s, Black Flag voiced an&nbsp;anti-authoritarian&nbsp;and&nbsp;nonconformist&nbsp;message, in songs punctuated with descriptions of&nbsp;social isolation,&nbsp;neurosis,&nbsp;poverty, and&nbsp;paranoia. These themes were explored further when&nbsp;Henry Rollins&nbsp;joined the band as lead singer in 1981. Most of the band's material was released on Ginn's&nbsp;independent record label&nbsp;SST Records.
he_IL: הסאונד של Black Flag מערבב את הפשטות הגולמית של הרמונס עם סולות גיטרה אטונליות ובשנים האחרונות, שינויי קצב תדירים. המילים נכתבו בעיקר על ידי Ginn, וכמו להקות פאנק אחרות מסוף שנות ה-70 ותחילת שנות ה-80, Black Flag הביעו הודעה אנטי-רשמית ולא מסתגלת, בשירים שמתוקנים בתיאורים של בידוד חברתי, נוירוזה, עוני ופרנויה. נושאים אלו נחקרו יותר עמוק כאשר הנרי רולינס הצטרף ללהקה כזמר הראשי בשנת 1981. רוב החומר של הלהקה יוצא לאור על ידי חברת התקליטים העצמאית של Ginn, SST Records.

en: Black Forest Popsicles with Dark Chocolate and Almond
he_IL: פופסיקלים מיער שחור עם שוקולד מריר ושקדים

en: Black and white high-quality prints
he_IL: הדפסים איכותיים בשחור לבן

en: Blend well and toss to coat the fettuccine.
he_IL: ערבבו היטב עד שהפטוצי'ני מכוסה לגמרי.

en: Blending timeless design artisanal creation.
he_IL: שילוב בין עיצוב אל-זמני ויצירה ארטיזנלית.

en: Block Background, Paragraph Text &amp; Paragraph Background Color
he_IL: רקע הבלוק, טקסט הפסקה וצבע הרקע של הפסקה

en: Block Background-color Only
he_IL: רק צבע הרקע של הבלוק

en: Block Patterns
he_IL: מקבצי בלוקים

en: Block Quote Example
he_IL: דוגמה לציטוט בלוק

en: Blockquotes
he_IL: ציטוט (Blockquote)

en: Blog
he_IL: בלוג

en: Blog 1
he_IL: בלוג 1

en: Blog 2
he_IL: בלוג 2

en: Blog 3
he_IL: בלוג 3

en: Blog 4
he_IL: בלוג 4

en: Blog 5
he_IL: בלוג 5

en: Blog Post List in Column
he_IL: רשימה של פוסטים בבלוג בעמודה

en: Blog Post List in Column with Large Post Title, Date, Author Name, Category, and Tag
he_IL: רשימה של פוסטים בבלוג בעמודה עם כותרת פוסט גדולה, תאריך, שם מחבר, קטגוריה ותגית

en: Blog Post Title and Date
he_IL: כותרת ותאריך של פוסט בבלוג

en: Blog Post Titles
he_IL: כותרות פוסטים בבלוג

en: Blog Posts
he_IL: פוסטים בבלוג

en: Blog Posts with Date, Title, Excerpt, and Category
he_IL: פוסטים בבלוג עם תאריך, כותרת, תקציר וקטגוריה

en: Blog Posts with Section Title and Post Title
he_IL: פוסטים בבלוג עם כותרת מקטע וכותרת פוסט

en: Blog Posts with Title and Date
he_IL: פוסטים בבלוג עם כותרת ותאריך

en: Blog Posts with Title, Excerpt, Category, Author Name, Date, and Tag
he_IL: פוסטים בבלוג עם כותרת, תקציר, קטגוריה, שם מחבר, תאריך ותגית

en: Blog grid with a heading
he_IL: בלוג עם רשת וכותרת

en: Blog layout with subscription
he_IL: פריסה של בלוג עם אפשרויות מינוי

en: Blogging
he_IL: פרסום בבלוג

en: Blogging, once a niche hobby for tech enthusiasts and early adopters, has blossomed into a dynamic and influential force in the digital realm. From its humble beginnings as online diaries to its current status as a powerful medium for self-expression, community building, and brand promotion, the evolution of blogging mirrors the rapid pace of technological innovation and cultural transformation in the digital age.
he_IL: בלוגינג, שהיה פעם תחביב נישתי עבור חובבי טכנולוגיה ומאמצים מוקדמים, פרח לכוח דינמי ומשפיע בעולם הדיגיטלי. מההתחלות הצנועות שלו כיומנים מקוונים ועד הסטטוס הנוכחי שלו כמדיה חזקה ומצליחה לביטוי עצמי, בניית קהילה וקידום מותגים, האבולוציה של בלוגינג משקפת את הקצב המהיר של חדשנות טכנולוגית ושינוי תרבותי בעידן הדיגיטלי.

en: Blowing bubbles became an activity that brought Noah and me closer together. As we chased after the bubbles, laughing and reaching out to pop them, we shared a sense of connection and pure joy. The laughter that filled the air created a beautiful bond between us, transcending the boundaries of age and responsibility. In that moment, we were simply a mother and son, sharing a precious experience.
he_IL: פיף פועם הפך לפעילות שהביאה את נועה ואותי קרוב יותר זה לזה. בעודנו רצים אחרי הפיפים, צוחקים ומתאמצים לקורקם, אנחנו משתפים תחושת קשר ושמחה טהורה. הצחוק שממלא את האוויר יוצר קשר יפהפה בינינו, שמעביר את גבולות הגיל והאחריות. ברגע ההוא, אנחנו פשוט אם ובן, משתפים חוויה יקרה.

en: Blowing bubbles is a sensory-rich activity that engages multiple senses. The gentle breeze carrying the bubbles, the shimmering reflections, and the delicate touch of the floating orbs all stimulated Noah's senses, sparking curiosity and wonder. Each bubble was a tiny masterpiece, captivating us with its beauty and ephemeral nature.
he_IL: ניפוח בועות הוא פעילות עשירה בחושים שמעוררת את מספר החושים. הרוח הנעימה שמסיחה את הבועות, השתקפויות המבריקות והמגע העדין של הכדורים הצפים, הכל עורר את החושים של נח, מעורר סקרנות והדהוד. כל בועה הייתה יצירת אמנות קטנה, מקפיצה אותנו ביופיה ובטבע החולף שלה.

en: Blowing bubbles with Noah in the park on that sunny Sunday reminded me of the magic that resides in the everyday moments of motherhood. It taught me to cherish the simplicity, embrace childlike wonder, and find joy in the present. As mothers, let us seek out these precious opportunities to create memories with our children, knowing that it is these moments that shape their childhood and etch love into their hearts.
he_IL: לנשוף בועות עם נועה בפארק ביום ראשון מואר הזכיר לי את הקסם שקיים ברגעים היומיומיים של הכפיפה. זה לימד אותי לשמור על הפשטות, לקבל את הפלא הילדותי ולמצוא שמחה ברגע הנוכחי. כאמהות, נשאר לנו לחפש את ההזדמנויות היקרות הללו כדי ליצור זיכרונות עם ילדינו, ולדעת שזהם הרגעים שמצטברים בילדותם ומחקים אהבה בלבם.

en: Blue Jean Jacket
he_IL: ג'קט בצבע כחול ג'ינס

en: Blue Screen of Joy
he_IL: מסך כחול של שמחה

en: Blue can have different meanings depending on its shade. Light blues can be refreshing and calming, while darker blues can be more serious and somber. Navy blue, for example, is often associated with authority and professionalism.
he_IL: כחול יכול להיות בעל משמעויות שונות בהתאם לגוון שלו. כחולים בהירים יכולים להיות מרעננים ומרגיעים, בעוד שכחולים כהים יכולים להיות יותר רציניים ועצובים. כחול נייבי, למשל, לעיתים קרובות מקושר לסמכות ולמקצועיות.

en: Blue is a primary color, and it is found in nature in many forms. The sky and the ocean are both different shades of blue, and many flowers, such as forget-me-nots and hydrangeas, have blue petals. Blue is also a popular color in art, with famous works like Vincent van Gogh's "Starry Night" and Pablo Picasso's "Blue Period."
he_IL: כחול הוא צבע ראשי, והוא נמצא בטבע בצורות רבות. השמיים והאוקיינוס הם גוונים שונים של כחול, והרבה פרחים, כמו פרחי השכחה וההידרנגאה, יש להם עלי כותרת כחולים. כחול הוא גם צבע פופולרי באמנות, עם יצירות מפורסמות כמו 'לילה כוכבי' של וינסנט ואן גוך ו'תקופת הכחול' של פבלו פיקאסו.

en: Blue is also a popular color for bedrooms and other spaces meant for relaxation. Lighter shades of blue, such as pastel or powder blue, can create a soothing and peaceful atmosphere, which can be particularly helpful for those with anxiety or sleep problems.
he_IL: כחול הוא גם צבע פופולרי לחדרי שינה ולחללים אחרים שמיועדים לרגיעה. גוונים בהירים יותר של כחול, כמו כחול פסטל או כחול אבקה, יכולים ליצור אווירה מרגיעה ושלווה, מה שיכול להיות מועיל במיוחד עבור אנשים עם חרדות או בעיות שינה.

en: Blueberry Cake
he_IL: עוגת אוכמניות

en: Blurring the Lines Between Architecture and Nature
he_IL: לטשטש את ההבדלים בין אדריכלות וטבע

en: Board of Trustees
he_IL: חבר נאמנים

en: Boats
he_IL: סירות

en: Bob
he_IL: ניצן

en: Body scan meditation: Lie down or sit comfortably, and mentally scan your body from head to toe, noticing any sensations or tension in each area. This practice promotes relaxation and a greater connection with your body.
he_IL: מדיטציה סריקת הגוף: התרגעו על הגב או ישבו בנוחות, וסרקו במחשבה את הגוף שלכם מראש ועד רגליים, שימו לב לכל תחושה או מתח בכל אזור. התרגול הזה מעודד רגיעה וחיבור עמוק יותר עם הגוף שלכם.

en: Body scrub
he_IL: פילינג גוף

en: Bohemian, mid-century, baroque or Scandi. Whatever your style is, we have it. Check out now our curated list of bedroom design trends.
he_IL: סגנון בוהמי, שנות החמישים, בארוק או סקנדינבי. אנחנו מציעים כל סגנון שיעלה על דעתך. כדאי להציץ ברשימה של מגמות בעיצוב של חדרי שינה ברשימה הייחודית שערכנו.

en: Boil the Eggs:
he_IL: רתיח את הביצים:

en: Bold
he_IL: מודגש

en: Bold Newsletter Signup
he_IL: הרשמה לניוזלטר מודגש

en: Bold&nbsp;(originally named&nbsp;Crippled Youth) is an American late 1980s&nbsp;youth crew&nbsp;hardcore&nbsp;band from&nbsp;Westchester County, New York, which, along with bands like&nbsp;Youth of Today&nbsp;and Side by Side, were a part of the&nbsp;Youth Crew&nbsp;and an influence in the late 80s&nbsp;straight edge&nbsp;hardcore&nbsp;scene.&nbsp;The band progressed to a more rock-oriented sound in its later years.
he_IL: בולד (שהייתה ידועה בשם Crippled Youth במקור) היא להקת הארדקור של צוות הנוער האמריקאית משנות ה-80 המאוחרות, ממחוז ווסטצ'סטר בניו יורק, שהייתה חלק מצוות הנוער יחד עם להקות כמו Youth of Today ו-Side by Side, והייתה השפעה בסצנת ההארדקור הסטרייט אדג' של שנות ה-80. הלהקה התקדמה לסאונד יותר מונען לאחר מכן.

en: Bomber's stellar performance and mesmerizing hat-trick steals the show as the Bards secured a decisive win against Westminster United.
he_IL: הופעה מדהימה של הבומבר והטריק המכשיר את העיניים מונצחים את המופע כאשר הבארדס מבטיחים ניצחון מכריע נגד ווסטמינסטר יונייטד.

en: Bomen, Anton Mauve, c. 1881 - 1888
he_IL: בומנים, אנטואן מאוב, כ. 1881 - 1888

en: Bonding with My Unborn Child
he_IL: חיבור עם הילד הטרי שלי

en: Book
he_IL: ספר

en: Book Appointment
he_IL: להזמין פגישה

en: Book Class
he_IL: ספר שיעור

en: Book Cover
he_IL: כריכת ספר

en: Book Design
he_IL: עיצוב ספרים

en: Book Online
he_IL: להזמין מקום באתר

en: Book Review: The Shining Sky
he_IL: ביקורת על ספר: "השמיים הזורחים"

en: Book Your Table
he_IL: הזמינו מקום

en: Book a Room.
he_IL: להזמנת מקום.

en: Book a free consultation today.
he_IL: להזמנת ייעוץ חינם היום.

en: Book a free online consultation
he_IL: להזמנת ייעוץ מקוון חינם

en: Book a unique tour at a great price! Grab a last-minute offer and start packing for your memorable vacation.
he_IL: להזמין סיור ייחודי במחיר מצוין! כדאי לנצל מבצעים של הרגע האחרון ולהתחיל לארוז לקראת החופשה הבלתי-נשכחת שלך.

en: Book an appointment
he_IL: הזמינו פגישה

en: Book an assessment
he_IL: להזמנת מפגש הערכה

en: Book now
he_IL: להזמין עכשיו

en: Books
he_IL: ספרים

en: Bootstrapping buzz crowdsource advisor burn rate business-to-business gen-z client A/B testing ecosystem. Leverage learning curve launch party disruptive android ramen beta accelerator prototype investor. MVP client network effects.
he_IL: בוטסטרפינג, באז, מיקור המונים, יועץ, קצב שריפה, שוק בין-עסקי, דור Z, לקוח, בדיקת A/B, מערכת אקולוגית. מיתוג, עקומת למידה, מסיבת השקה, משבש, Android, ראמן, בטא, תוכנית האצה, אב טיפוס, משקיע. מוצר בר-קיימא מינימלי, אפקטי רשת.

en: Born and raised in New York, Wang Cheung was exposed to a myriad of cultures and design expressions. She developed an interest in graphic and audiovisual design from a young age but it was Fashion Design the one that stole her heart and took her to Parsons as soon as she finished school. She has since then worked with many renowned brands and artists and has very recently created her own label, “Stillness”.
he_IL: וואנג צ'וואנג נולדה וגדלה בניו יורק והיא נחשפה לתרבויות רבות ולסגנונות עיצוב מגוונים. היא התחילה להתעניין בגרפיקה ובעיצוב אורקולי בגיל צעיר אבל בסוף התמסרה לתחום עיצוב האופנה ועברה אל Parsons כאשר סיימה את בית הספר. מאז הזדמן לה לעבוד עם מותגים ואמנים ידועים רבים ולאחרונה אף יצרה מותג בעצמה, בשם Stillness.

en: Born from a passion for the transformative power of clothing and the stories woven into the fabric of every garment, this blog is more than just a blog—it is a style odyssey.
he_IL: נולד מתוך תשוקה לכוח המשנה של ביגוד ולסיפורים שמתארגנים בתוך כל בגד, בלוג זה הוא יותר מבלוג רגיל - זה אודיסיאת סגנון.

en: Born in 1946 in Zanzibar to Parsi-Indian parents, Mercury attended English-style boarding schools in India from the age of eight and returned to Zanzibar after secondary school. In 1964, his family fled the Zanzibar Revolution, moving to Middlesex, England. Having studied and written music for years, he formed Queen in 1970 with guitarist Brian May and drummer Roger Taylor. Mercury wrote numerous hits for Queen, including "Killer Queen", "Bohemian Rhapsody", "Somebody to Love", "We Are the Champions", "Don't Stop Me Now" and "Crazy Little Thing Called Love". His charismatic stage performances often saw him interact with the audience, as displayed at the 1985 Live Aid concert. He also led a solo career and was a producer and guest musician for other artists.
he_IL: נולד בשנת 1946 בזנזיבר להורים פרסיים-הודים, מרקורי למד בבתי ספר פנימייתיים בסגנון אנגלי בהודו מגיל שמונה וחזר לזנזיבר לאחר התיכון. בשנת 1964, משפחתו ברחה מהמהפכה בזנזיבר, ועברה למידלסקס, אנגליה. לאחר שלמד וכתב מוזיקה במשך שנים, הוא הקים את קווין בשנת 1970 עם הגיטריסט בריאן מיי והמתופף רוג'ר טיילור. מרקורי כתב להיטים רבים לקווין, כולל "Killer Queen", "Bohemian Rhapsody", "Somebody to Love", "We Are the Champions", "Don't Stop Me Now" ו-"Crazy Little Thing Called Love". הופעות הבמה הכריזמטיות שלו ראו אותו לעיתים קרובות מתקשר עם הקהל, כפי שהוצג בקונצרט Live Aid בשנת 1985. הוא גם ניהל קריירת סולו והיה מפיק ומוזיקאי אורח לאמנים אחרים.

en: Born in Chicago, Illinois in 1989, James Smith is an esteemed male brass player, highly regarded for his exceptional abilities on the trombone and his passionate performances across a variety of musical genres. James started his musical journey at a young age, learning the piano and trumpet before discovering his true love, the trombone. After attending the prestigious Juilliard School in New York City, he rapidly gained recognition as an exceptionally talented trombonist with a unique and versatile style.
he_IL: נולד בשיקגו, אילינוי בשנת 1989, ג'יימס סמית הוא נגן כלי נשיפה זכר מוערך, מוכר במיוחד על יכולותיו המעולות על הטרומבון והופעותיו המושקעות במגוון ז'אנרים מוזיקליים. ג'יימס התחיל את מסעו המוזיקלי בגיל צעיר, לומד פסנתר וחצוצרה לפני שגילה את האהבה האמיתית שלו, הטרומבון. לאחר שהשתתף בבית הספר המפורסם ג'וליארד בעיר ניו יורק, הוא זכה במהרה להכרה כטרומבוניסט מוכשר במיוחד עם סגנון ייחודי וגמיש.

en: Boston City Hall in US
he_IL: עיריית בוסטון בארה"ב

en: Boston City Hall is the seat of city government of Boston, Massachusetts. It includes the offices of the mayor of Boston and the Boston City Council. The current hall was built in 1968 to assume the functions of the Old City Hall.
he_IL: עיריית בוסטון היא המושב של ממשלת העיר בוסטון, מסצ'וסטס. היא כוללת את המשרדים של ראש העיר של בוסטון ואת מועצת העיר בוסטון. האולם הנוכחי נבנה בשנת 1968 כדי לקחת על עצמו את תפקידיה של עיריית בוסטון הישנה.

en: Boston City Hall was designed by Gerhard Kallmann, a Columbia University professor, and Michael McKinnell, a Columbia graduate student, (who co-founded Kallmann McKinnell &amp; Knowles). In 1962 they won an international, two-stage design competition for the building. Their design, selected from 256 entries by a jury of prominent architects and businessmen, departed from the more conventional designs of most of the other entries (typified by pure geometrical forms clad with sleek curtain walls) to introduce an articulated structure that expressed the internal functions of the buildings in rugged, cantilevered concrete forms. While hovering over the broad brick plaza, the City Hall was designed to create an open and accessible place for the city's government, with the most heavily used public activities all located on the lower levels directly connected to the plaza. The major civic spaces, including the Council chamber, library, and Mayor's office, were one level up, and the administrative offices were housed above these, behind the repetitive brackets of the top floors.
he_IL: עיריית בוסטון עוצבה על ידי גרהרד קאלמן, פרופסור מאוניברסיטת קולומביה, ומייקל מקינל, סטודנט לתואר שני בקולומביה, (שייסדו יחד את קאלמן מקינל &amp; נואלס). בשנת 1962 הם זכו בתחרות עיצוב בינלאומית בשני שלבים עבור הבניין. העיצוב שלהם, שנבחר מתוך 256 כניסות על ידי חבר שופטים של אדריכלים ובעלי עסקים בולטים, סטה מהעיצובים הקונבנציונליים יותר של רוב הכניסות האחרות (המזוהות עם צורות גיאומטריות טהורות מצופות בקירות מסך חלקים) כדי להציג מבנה מאורגן שהביע את הפונקציות הפנימיות של הבניינים בצורות בטון מחוספסות ומזוגגות. בעודו ריחוף מעל הכיכר הרחבה המרוצפת לבנים, עיריית בוסטון עוצבה כדי ליצור מקום פתוח ונגיש לממשלת העיר, כאשר כל הפעילויות הציבוריות בשימוש הכבד ביותר ממוקמות ברמות התחתונות המחוברות ישירות לכיכר. החללים האזרחיים המרכזיים, כולל חדר המועצה, הספרייה ומשרד ראש העיר, היו ברמה אחת למעלה, והמשרדים המנהליים היו ממוקמים מעליהם, מאחורי התומכים החוזרים של הקומות העליונות.

en: Boston, MA
he_IL: בוסטון, מסצ'וסטס

en: Botanists of <br>New England
he_IL: חובבי הבוטניקה <br>של ניו אינגלנד

en: Botanists of New England is a public resource for learning about plants in the New England region of the United States.
he_IL: Botanists of New England (הבוטניקאים של ניו אינגלנד) הוא משאב ציבורי ללמידה על צמחים באזור ניו אינגלנד, ארה"ב.

en: Both EP's were released in the UK on First Strike Records, a record label based in Wigan, run from a skate shop called Alans.
he_IL: שני האלבומים הושקו בממלכה המאוחדת על ידי First Strike Records, חברת תקליטים שממוקמת בוויגן ומנוהלת מחנות סקייט בשם אלאןס.

en: Botticelli and Light
he_IL: בוטיצלי ואור

en: Botticelli's painting career spanned the late 15th century, during the heart of the Italian Renaissance. This period saw a renewed interest in realism, humanism, and naturalism in art, setting a foundation for Botticelli's unique style. The treatment of light in Botticelli's paintings played a significant role in creating the ethereal beauty and emotive power that defines his art.
he_IL: הקריירה של הצייר בוטיצלי התרחשה במהלך סוף המאה ה-15, בלב הרנסאנס האיטלקי. בתקופה זו נראה חידוש בתחום הריאליזם, ההומניזם והטבעיות באמנות, המציבים יסוד לסגנון הייחודי של בוטיצלי. הטיפול באור בציוריו של בוטיצלי שיחק תפקיד חשוב ביצירת היופי האתירי והכוח הרגשי שמגדיר את אמנותו.

en: Botticelli's treatment of light often imbued his scenes with a soft, ethereal quality. By subtly diffusing the light source, he was able to soften edges, blend colours smoothly, and create a dreamlike atmosphere. This is evident in paintings like "Primavera," where the gentle, diffused light enhances the otherworldly charm of the mythological scene.
he_IL: הטיפול של בוטיצלי באור לעתים קרובות העניק לסצנות שלו איכות רכה ואתריאלית. באמצעות התפשטות עדינה של מקור האור, הוא הצליח לרכך קצוות, לשקף צבעים בצורה חלקה וליצור אווירה חלומית. זה ברור בציורים כמו "פרימברה", שבה האור הרך והמתופשט משפר את הקסם המיתולוגי של הסצנה.

en: Bottom line? If you’re ready to amp up your brand, make people take action, and maybe even have a little extra time for that coffee break – a copywriter could be your new secret weapon.
he_IL: סיכום? אם אתה מוכן להגביר את המותג שלך, לגרום לאנשים לפעול ואולי אפילו להיות קצת זמן נוסף להפסקת הקפה - קופירייטר עשוי להיות הנשק החשוב החדש שלך.

en: Bracelets
he_IL: צמידים

en: Brain Health
he_IL: בריאות המוח

en: Brand New for the Holidays
he_IL: חדש לגמרי לחגים

en: Brand Voice Development:
he_IL: פיתוח קול המותג:

en: Brand logos
he_IL: סמלי לוגו של מותג

en: Branding
he_IL: מיתוג

en: Bread salad with basil and tomatoes.
he_IL: סלט לחם עם בזיליקום ועגבניות.

en: Breakfast
he_IL: ארוחת בוקר

en: Breakfast at my House
he_IL: ארוחת בוקר בבית

en: Bricks should be made in Spring or Autumn, so that they may dry uniformly. Those made in Summer are defective, because the fierce heat of the sun bakes their surface and makes the brick seem dry while inside it is not dry. And so the shrinking, which follows as they dry, causes cracks in the parts which were dried before, and these cracks make the bricks weak. Bricks will be most serviceable if made two years before using; for they cannot dry thoroughly in less time. When fresh undried bricks are used in a wall, the stucco covering stiffens and hardens into a permanent mass, but the bricks settle and cannot keep the same height as the stucco; the motion caused by their shrinking prevents them from adhering to it, and they are separated from their union with it. Hence the stucco, no longer joined to the core of the wall, cannot stand by itself because it is so thin; it breaks off, and the walls themselves may perhaps be ruined by their settling. This is so true that at Utica in constructing walls they use brick only if it is dry and made five years previously, and approved as such by the authority of a magistrate.
he_IL: לבנים צריך להיעשות באביב או בסתיו, כך שהם עשויים להתייבש באופן אחיד. אלה שנעשו בקיץ פגומים, כי החום העז של השמש אופה את פני השטח שלהם וגורם ללבנה להיראות יבשה בעוד בפנים זה לא יבש. וכך ההתכווצות, שבאה בעקבותיהם כשהם מתייבשים, גורמת לסדקים בחלקים שהתייבשו לפני כן, והסדקים האלה מחלישים את הלבנים. לבנים יהיה שימושי ביותר אם נעשה שנתיים לפני השימוש; כי הם לא יכולים להתייבש ביסודיות בפחות זמן. כאשר לבנים לא מיובשות טריות משמשות בקיר, כיסוי הטיח מתקשה ומתקשה למסה קבועה, אך הלבנים מתיישבות ואינן יכולות לשמור על אותו גובה כמו הטיח; התנועה הנגרמת על ידי התכווצותן מונעת מהן לדבוק בו, והן מופרדות מהאיחוד שלהן איתו. לפיכך הטיח, שאינו מחובר עוד לליבת החומה, אינו יכול לעמוד לבדו משום שהוא כה דק; הוא נשבר, והקירות עצמם עלולים להיהרס על ידי השתקעותם. זה כל כך נכון כי Utica בבניית קירות הם משתמשים בלבנים רק אם הוא יבש ועשה חמש שנים קודם לכן, ואושר ככזה על ידי סמכות של שופט.

en: Bridges
he_IL: גשרים

en: Briefly describe what your business does.
he_IL: לתאר בקצרה את הפעילות של העסק שלך.

en: Brienna Ransom
he_IL: בריאנה רנסום

en: Brilliant
he_IL: מבריק.

en: Brilliant.
he_IL: מבריק.

en: Brilliant.
he_IL: מבריק.

en: Bringing new life into this world is an extraordinary experience that forever changes a woman's life. As I reminisce about the days when I first discovered I was pregnant with my son Noah, I can't help but feel overwhelmed with joy and gratitude. Pregnancy is a miraculous journey filled with anticipation, excitement, and a myriad of emotions. Join me as I delve into the depths of this transformative period, sharing my personal insights and reflections on the incredible experience of pregnancy.
he_IL: הבאת חיים חדשים לעולם הוא חוויה יוצאת דופן שמשנה לנצח את חייה של אישה. בעודי מתעכבת על הימים שבהם גיליתי בראשונה שאני בהריון עם בני נח, אני לא יכולה שלא להרגיש מועטה מאוד בשמחה ובתודה. ההריון הוא מסע פלאי מלא בציפייה, ערפדה ומגוון רחב של רגשות. הצטרפו אלי כשאני מתעמקת במעמקי תקופה משתנה זו, שותפת את תובנותי האישיות וההתבוננויות שלי בחוויה המדהימה של ההריון.

en: Bringing the outdoors inside is a hallmark of Cottagecore decor. Fill your living spaces with potted plants, fresh flowers, and natural textures. Opt for furniture and decor pieces that echo the simplicity of rural life – think wooden furniture, cozy blankets, and handmade crafts. Let the soft glow of fairy lights or the flicker of candles create an ambiance that feels like a perpetual sunset, casting a warm and inviting spell over your home.
he_IL: להכניס את החוץ פנימה זה סימן ההיכר של עיצוב קוטג'קור. מלאו את חללי המגורים שלכם בצמחים בעציצים, פרחים טריים, וטקסטורות טבעיות. בחרו ברהיטים ובפריטי עיצוב שמשקפים את הפשטות של החיים הכפריים – תחשבו על רהיטי עץ, שמיכות נוחות, ואומניות יד. תנו לאור הרך של אורות פיות או לנצנוץ של נרות ליצור אווירה שמרגישה כמו שקיעה מתמשכת, משאירה קסם חם ומזמין על הבית שלכם.

en: Brisket &amp; Jalapeño Burger
he_IL: בורגר בריסקט וחריפים

en: Brisket &amp; Short Rib blend topped with 16h Brisket, Lettuce, Tomato, Pickles, Cheddar, Jalapeño, and Crispy Onion Rings. Served with fries.
he_IL: בלנד של בריסקט ושורט ריב, מצופה בבריסקט שנבשל 16 שעות, עם חסה, עגבניות, מלפפונים, צ'דר, חריף חלפניו וטבעות בצל צרובות. מוגש עם צ'יפס.

en: Brisket Classic Burger
he_IL: בריסקט בורגר קלאסי

en: Brisket and Short Rib blend, American cheese, Lettuce, Tomato, Onions, Pickles, and Crispy Onion Rings. Served with fries.
he_IL: בלנד של בריסקט ושורט ריב, גבינה אמריקאית, חסה, עגבנייה, בצל, מלפפונים וטבעות בצל צרובות. מוגש עם צ'יפס.

en: Bristol born Henry Golden Dearth examines what colors tell us about 19th-century society
he_IL: הנרי גולדן דירט, שנולד בבריסטול, בודק מה הצבעים מספרים לנו על החברה במאה ה-19

en: Brooklyn
he_IL: ברוקלין

en: Brooklyn, NY USA, 5.26km<br>Listening to Nipsey Hussle, Victory Lap
he_IL: ברוקלין, ניו יורק ארה"ב, 5.26 ק"מ<br>מאזין לניפסי האסל, ויקטורי לאפ

en: Brown Potatoes with Pear
he_IL: תפוחי אדמה חומים עם אגס

en: Brownies
he_IL: בראוניז

en: Browse Categories
he_IL: לעיון בקטגוריות

en: Bruschetta
he_IL: ברוסקטה

en: Brush up on cooking skills
he_IL: תגבור מיומנויות בישול

en: Bubbles
he_IL: בועות

en: Buckle up, baseball fans, as we reveal the top 5 can't-miss showdowns in the upcoming MLB playoffs! The intensity is reaching a fever pitch, and these matchups are set to deliver the drama and nail-biting moments we crave.
he_IL: קבעו את החגורות, אוהבי הבייסבול, כאשר אנחנו מגלים את חמישת הקרבות המרכזיים שלא ניתן לפספס בפלייאוף הקרוב של ה-MLB! האינטנסיביות מגיעה לשיאה, והמשחקים האלה מוכנים להביא את הדרמה והרגעים המתסכלים שאנחנו כל כך מחכים להם.

en: Budget-Friendly Home Upgrades: DIY on a Dime
he_IL: שדרוגים לבית בתקציב נמוך: עשה זאת בעצמך בזול

en: Buffalo milk Burrata
he_IL: בוראטה מחלב בופאלו

en: Buffy Summers<br>1630 Revello Drive, Sunnydale, CA<br>myemail@example.com
he_IL: באפי סאמרס<br>1630 Revello Drive, Sunnydale, CA<br>myemail@example.com

en: Bug Reporting and Quality Assurance
he_IL: דיווח על באגים ואיכות המוצר

en: Build
he_IL: לבנות

en: Build anticipation for an upcoming product or service.
he_IL: לפתח ציפייה לקראת מוצר או שירות שיושקו בקרוב.

en: Build it
he_IL: לטפח את העסק

en: Build problem-solving skills
he_IL: בנה יכולות פתרון בעיות

en: Building
he_IL: בניין

en: Building Authenticity and Authority From the Ground Up
he_IL: בניית אותנטיות וסמכות מהיסוד

en: Building Compatible Teams<br>San Francisco, CA
he_IL: לבנות צוותים מתאימים<br>סן פרנסיסקו, קליפורניה

en: Building Emotional Resilience:
he_IL: בניית עמידה רגשית:

en: Building Resilience: Overcoming Obstacles to Achieve Lasting Happiness
he_IL: בניית עמידות: חולצת המכשולים כדי להשיג אושר שמחיה

en: Building Shelter
he_IL: בניית מקלט

en: Building and Architect of the Year 2022
he_IL: בנייה ואדריכלות לשנת 2022

en: Building in Minetest is a rewarding experience, and your first cottage is just the start. As you become more comfortable, you can explore more complex structures and designs. Remember, in Minetest, your creativity is your only limit. Happy building!
he_IL: לבנות ב־Minetest היא חוויה מרגשת, והבית הראשון שלך הוא רק ההתחלה. ככל שתתחיל להרגיש יותר נוח, תוכל לחקור מבנים ועיצובים מורכבים יותר. זכור, ב־Minetest, היצירתיות שלך היא הגבול היחיד שלך. בנייה מהנה!

en: Building massive public spaces
he_IL: בניית מרחבים ציבוריים עצומים

en: Buildings
he_IL: בניינים

en: Built for the future.
he_IL: בנייה לעתיד.

en: Burgers
he_IL: המבורגריות

en: Burgers
he_IL: המבורגריות

en: Bursts of great shouting rose and died away, like wild gusts of wind on the plain round the barricaded house; the fitful popping of shots grew louder above the yelling. Sometimes there were intervals of unaccountable stillness outside, and nothing could have been more gaily peaceful than the narrow bright lines of sunlight from the cracks in the shutters, ruled straight across the cafe over the disarranged chairs and tables to the wall opposite. Old Giorgio had chosen that bare, whitewashed room for a retreat. It had only one window, and its only door swung out upon the track of thick dust fenced by aloe hedges between the harbour and the town, where clumsy carts used to creak along behind slow yokes of oxen guided by boys on horseback.
he_IL: צעקות גדולות בקעו ונאלמו דום, כמשבי־פרא של רוח, במישור סביב הבית המבוצר; מטחי היריות שנשמעו לסירוגים חזקו מן הצריחות. לפעמים השתררה בחוץ דממה בת־בלי־פשר, ולא היה דבר צוהל בשלוותו יותר מן האלוּמות הנוהרות והצרות של אור־שמש מן החגווים בתריסים, שנמתחו הישר על־פני בית־הקפה מעל לכיסאות ולשולחנות הפזורים בערבוביה עד לקיר מנגד. ג’ורג’ו הזקן בחר לו למחסה בחדר ההוא הריק והמסוּיד. רק חלון אחד היה בו. ודלתו היחידה נפתחה אל שביל האבק הסמיך שלצדיו משוּכוֹת של אַלוַי בין הנמל והעיר, מקום שהיו קרונות מגושמים מתנהלים להם למַחרַקוֹת מאחרי שוורים נושאי־עול לאִטם שנערים רוכבי־סוסים מַנחים אותם.

en: Business Strategy
he_IL: אסטרטגיה עסקית

en: Business plan strategy series A financing angel investor funding client analytics. Crowdsource bandwidth entrepreneur direct mailing early adopters scrum project stealth sales android success. Business-to-business niche market business plan buyer gen-z research &amp; development business-to-consumer long tail learning curve vesting period venture churn rate stealth.
he_IL: תוכנית עסקית, אסטרטגיה, מימון ראשוני, משקיע אנג'ל, לקוח, מימון, אנליטיקה. מיקור המונים, רוחב פס, יזם, דיוור ישיר, מאמצים ראשונים, סקראם, חשאיות פרויקט. שוק בין-עסקי, שוק נישתי, תוכנית עסקית, קונה, דור Z, פיתוח ומחקר, עסק לצרכן, זנב ארוך, עקומת למידה, תקופת הבשלה, שיעור נטישה, חשאיות.

en: Business websites perform better with a blog
he_IL: אתרי עסקים עובדים טוב יותר עם בלוג.

en: But "Lost Memories" does more than paint a pretty picture. It redefines the genre with innovative twists, such as memory crafting. Instead of merely collecting items, players gather experiences that transform into tangible keepsakes, allowing for an unprecedented level of customization.
he_IL: אבל "זיכרונות אבודים" עושה יותר מלצייר תמונה יפה. הוא מחדש מושגים בז'אנר עם פתחים חדשניים, כמו יצירת זיכרונות. במקום לצבור פריטים בלבד, השחקנים מצברים חוויות שמתמרמרות לפריטים מוחשיים, מאפשרים רמת התאמה ללא תקדים.

en: But "To the Lighthouse" is not just a story about one family. Woolf uses the novel to explore the broader themes of mortality, the passing of time, and the fleeting nature of human experience. In "Time Passes," Woolf depicts the empty house as it falls into disrepair over the years, creating a haunting sense of loss and decay. The novel suggests that while individual lives may be fleeting, the human experience is part of a larger, ongoing narrative that stretches beyond our own existence.
he_IL: אבל "אל המגדלור" היא לא רק סיפור על משפחה אחת. וולף משתמשת ברומן כדי לחקור את התבניות הרחבות יותר של תמותה, חלוף הזמן, והטבע החמקמק של החוויה האנושית. ב"חלוף הזמן," וולף מתארת את הבית הריק כשהוא מתדרדר במשך השנים, ויוצרת תחושת אובדן וריקבון רדופה. הרומן מציע שבעוד שחיים פרטיים עשויים להיות חמקמקים, החוויה האנושית היא חלק מסיפור גדול יותר, מתמשך, שנמשך מעבר לקיום שלנו.

en: But Camus also suggests that there is a kind of beauty in this struggle, a defiance and resilience that allows us to find meaning in the face of the absurd. He writes, "The struggle itself [...] is enough to fill a man's heart. One must imagine Sisyphus happy."
he_IL: אבל קמו גם מציע שיש סוג של יופי במאבק הזה, אתגר וחוסן שמאפשרים לנו למצוא משמעות מול האבסורד. הוא כותב, 'המאבק עצמו [...] מספיק כדי למלא את ליבו של אדם. יש לדמיין את סיזיפוס מאושר.'

en: But I love luxuriance [<em>(h)abrosunê</em>]...this,<br>and lust for the sun has won me brightness and beauty.<sup>[3]</sup>
he_IL: אבל אני אוהב רעננות <em>(h)abrosunê</em>... זה,<br>והתשוקה לשמש הביאה לי זוהר ויופי.<sup>[3]</sup>

en: But at its heart, "The Great Gatsby" is a love story, a tale of two people separated by time, class, and circumstance. Gatsby and Daisy's relationship is marked by a sense of longing and unfulfilled desire, and their ultimate reunion is both cathartic and tragic.
he_IL: אבל בלב של זה, 'הגראנד גטסבי' זו סיפור אהבה, סיפור על שני אנשים מופרדים על ידי זמן, מעמד ומצב. מערכת היחסים של גטסבי ודייזי מתאפיינת בתחושת געגוע ורצון לא ממומש, והמפגש הסופי שלהם הוא גם קתרטי וגם טראגי.

en: But be warned: getting lost in Patagonia's wilderness is easier than you might think. The landscape can be challenging to navigate, and weather conditions can be unpredictable. That's why it's essential to be well-prepared before embarking on any adventure.
he_IL: אבל תהיה מוזהר: לאבד את עצמך בפטגוניה הפראית הוא יותר קל ממה שאתה יכול לחשוב. הנוף יכול להיות מאתגר לניווט, ותנאי מזג האוויר יכולים להיות בלתי צפויים. זו הסיבה שכדאי להיות מוכן היטב לפני התחלת כל הרפתקה.

en: But embracing diversity isn't just a one-time effort; it's an ongoing commitment to growth and evolution. It's about continuously educating ourselves, challenging our biases, and being willing to engage in uncomfortable conversations about race, privilege, and systemic injustice. It's about building meaningful connections with people who are different from us and recognizing that our differences are what make us stronger, more resilient, and more compassionate as a community.
he_IL: אבל חיבוק הגיוון לא מדובר רק במאמץ חד פעמי; זהו מחויבות מתמשכת לצמיחה ולאבולוציה. זה על לחנך את עצמנו באופן מתמשך, לאתגר את ההטיות שלנו, ולהיות מוכנים לעסוק בשיחות לא נוחות על גזע, פריבילגיה, ואי צדק מערכתית. זה על לבנות קשרים משמעותיים עם אנשים שמסוגלים להיות שונים מאיתנו ולהכיר בכך שההבדלים שלנו הם מה שעושה אותנו חזקים יותר, עמידים יותר, וחמלים יותר כקהילה.

en: But in certain circumstances and owing to the claims of duty or the obligations of business it will frequently occur that pleasures have to be repudiated and annoyances accepted.
he_IL: אבל בנסיבות מסוימות, תוך קבלת האחריות או המחויבות לעסקים, לעיתים קרובות צריך לדחות את ההנאה ולקבל את הטרדה.

en: But in certain circumstances and owing to the claims of duty or the obligations of business it will frequently occur that pleasures have to be repudiated and annoyances accepted. The wise man therefore always holds in these matters to this principle of selection: he rejects pleasures to secure other greater pleasures, or else he endures pains to avoid worse pains.
he_IL: אבל בנסיבות מסוימות, תוך קבלת האחריות או המחויבות לעסקים, לעיתים קרובות צריך לדחות את ההנאה ולקבל את הטרדה. לכן, האיש החכם תמיד דבק בעקרון הבחירה הזה: הוא דוחה את ההנאות כדי להבטיח הנאות גדולות יותר או חווה כאבים כדי להימנע מכאבים גדולים יותר.

en: But it's the menu that truly steals the spotlight. Drawing inspiration from the rich culinary traditions of the Danube region, each dish is a work of artistry, meticulously crafted to tantalize the taste buds and ignite the senses. From hearty Hungarian goulash to delicate Austrian schnitzel, the menu showcases a diverse array of flavors and textures, expertly curated to cater to every palate.
he_IL: אבל זה התפריט שלוקח באמת את מרכז הבמה. בהשראת המסורות הקולינריות העשירות של אזור הדנובה, כל מנה היא יצירת אמנות, מעוצבת בקפידה כדי לעורר את החיך ולהדליק את החושים. מגולש הונגרי עשיר ועד שניצל אוסטרי עדין, התפריט מציג מערך מגוון של טעמים ומרקמים, שנבחרו בקפידה כדי לשרת כל חיך.

en: But marshes that are stagnant and have no outlets either by rivers or ditches, like the Pomptine marshes, merely putrefy as they stand, emitting heavy, unhealthy vapours. A case of a town built in such a spot was Old Salpia in Apulia, founded by Diomede on his way back from Troy, or, according to some writers, by Elpias of Rhodes. Year after year there was sickness, until finally the suffering inhabitants came with a public petition to Marcus Hostilius and got him to agree to seek and find them a proper place to which to remove their city. Without delay he made the most skillful investigations, and at once purchased an estate near the sea in a healthy place, and asked the Senate and Roman people for permission to remove the town. He constructed the walls and laid out the house lots, granting one to each citizen for a mere trifle. This done, he cut an opening from a lake into the sea, and thus made of the lake a harbor for the town. The result is that now the people of Salpia live on a healthy site and at a distance of only four miles from the old town.
he_IL: אבל ביצות שעומדות במקומן ואין להן שקעים, לא על ידי נהרות ולא על ידי תעלות, כמו ביצות פומפטין, רק נרקבות בעודן עומדות, פולטות אדים כבדים ולא בריאים. מקרה של עיירה שנבנתה במקום כזה היה סלפיה העתיקה באפוליה, שנוסדה על ידי דיומדה בדרכו חזרה מטרויה, או, על פי כמה סופרים, על ידי אלפיאס מרודוס. שנה אחר שנה חלה מחלה, עד שבסופו של דבר התושבים הסובלים הגיעו עם עתירה פומבית למרקוס הוסטיליוס וגרמו לו להסכים לחפש ולמצוא להם מקום ראוי אליו יוכלו לפנות את עירם. ללא דיחוי הוא ערך את החקירות המיומנות ביותר, ומיד רכש אחוזה ליד הים במקום בריא, וביקש מהסנאט ומהעם הרומאי רשות לסלק את העיר. הוא בנה את הקירות והניח את מגרשי הבתים, והעניק אחד לכל אזרח עבור דבר פעוט. הוא חתך פתח מאגם לים, ובכך הפך את האגם לנמל עבור העיר. התוצאה היא שתושבי סלפיה חיים כיום באתר בריא ובמרחק של ארבעה מיילים בלבד מהעיר העתיקה.

en: But mindfulness isn’t just something you do on the meditation cushion—it’s a way of life. You can bring a mindful approach to any activity, whether it’s washing the dishes, walking in nature, or having a conversation with a loved one. By practicing mindfulness in your daily life, you can learn to savor the present moment, appreciate the beauty and richness of your experience, and connect more fully with yourself and others. So why not give it a try? Start small, be patient, and see what benefits mindfulness can bring to your life.
he_IL: אבל מודעות לפרטים אינה רק משהו שאתה עושה על הכרית המדיטציה - זו דרך חיים. אתה יכול להביא גישה מודעתית לכל פעילות, בין אם זו כביסת הכלים, הליכה בטבע או שיחה עם אדם יקר. על ידי תרגול מודעות בחייך היומיומי, אתה יכול ללמוד לטעום את רגע הנוכחות, להעריך את היופי והעושר של החוויה שלך ולהתחבר בצורה מלאה יותר עם עצמך ועם אחרים. אז למה לא לנסות? התחילו בקטן, התאפקו וראו אילו יתרונות מודעות יכולה להביא לחייכם.

en: But my good master Bates dying in two years after, and I having few friends, my business began to fail; for my conscience would not suffer me to imitate the bad practice of too many among my brethren. Having therefore consulted with my wife, and some of my acquaintance, I determined to go again to sea. I was surgeon successively in two ships, and made several voyages, for six years, to the East and West Indies, by which I got some addition to my fortune. My hours of leisure I spent in reading the best authors, ancient and modern, being always provided with a good number of books; and when I was ashore, in observing the manners and dispositions of the people, as well as learning their language; wherein I had a great facility, by the strength of my memory.
he_IL: אך במות מורי הטוב ביטס מקץ שנתיים ימים, ואוהבים ורעים היו לי אך מעט, היו מעשי הולכים ודלים; כי לבי לא נתנני לנהוג כמנהג הרע אשר אחזו רבים מאד מחברי. ובכן נועצתי את אשתי ואת אנשים אחדים ממיוּדעי ואשים פני לשוב לרדת הימה. ואהי רופא בשתי אניות, אחת אחר אחת, וארב לנסוע שש שנים אל הודו המזרחית ואל הודו המערבית, ויהיו לי מסעי אלה לשית על הוני נוספות. השעות אשר נשארו לי מעבודת משמרתי בליתי בקרוא ספרים טובים, ספרי מופת ישנים וחדשים, כי תמיד היו עמי ספרים רבים; ובהיותי על החוף שמתי עיני אל דרכי בני העם ואל הליכותיהם ואלמד לשונם, ונקל היה לי לעשות זאת בשל כח-זכרוני החזק.

en: But perhaps even more importantly, your voice is a reflection of who you are as a person – your values, beliefs, and passions. In a world where authenticity is increasingly rare, your willingness to speak your truth and stand up for what you believe in can be a beacon of hope and inspiration to others who may be struggling to find their own voice.
he_IL: אבל אולי אפילו יותר חשוב, הקול שלך הוא השתקפות של מי שאתה כאדם – הערכים, האמונות והתשוקות שלך. בעולם שבו אותנטיות הולכת ונעשית נדירה יותר, הרצון שלך לדבר את האמת שלך ולעמוד על מה שאתה מאמין בו יכול להיות מגדלור של תקווה והשראה לאחרים שעשויים להיאבק כדי למצוא את הקול שלהם.

en: But perhaps the most compelling reason to embrace long-form content is its ability to provide value and utility to your audience. In a world inundated with shallow, clickbait-style content, long-form content stands out as a beacon of substance and depth. By investing time and effort into creating high-quality, long-form content that educates, entertains, or inspires your audience, you can make a lasting impact and leave a lasting impression on your readers.
he_IL: אבל אולי הסיבה הכי משכנעת לאמץ תוכן ארוך היא היכולת שלו לספק ערך ותועלת לקוראים שלך. בעולם מוצף בתוכן שטחי, בסגנון קליקבייט, תוכן ארוך בולט כמגדלור של תוכן ומשמעות. על ידי השקעת זמן ומאמץ ביצירת תוכן ארוך באיכות גבוהה שמלמד, מבדר או מעורר השראה בקוראים שלך, אתה יכול להשאיר השפעה מתמשכת וליצור רושם מתמשך על הקוראים שלך.

en: But perhaps the most important aspect of SEO is staying up-to-date with the latest trends, updates, and best practices. The world of SEO is constantly evolving, and what works today may not work tomorrow. Follow reputable SEO blogs, attend industry conferences, and engage with the SEO community to stay informed about algorithm changes, new ranking factors, and emerging trends that could impact your blog's visibility and performance.
he_IL: אבל אולי ההיבט הכי חשוב של SEO הוא להישאר מעודכן עם הטרנדים, העדכונים, והפרקטיקות הכי טובות. עולם ה-SEO מתפתח כל הזמן, ומה שעובד היום אולי לא יעבוד מחר. לעקוב אחרי בלוגים מכובדים של SEO, להשתתף בכנסים בתעשייה, ולהתעסק עם קהילת ה-SEO כדי להישאר מעודכן לגבי שינויים באלגוריתמים, גורמי דירוג חדשים, וטרנדים מתפתחים שיכולים להשפיע על הנראות והביצועים של הבלוג שלך.

en: But perhaps the most important aspect of building your blogging brand is engaging authentically with your audience. Building relationships and fostering community are essential for establishing trust and credibility as a blogger. Take the time to respond to comments, answer questions, and engage in meaningful conversations with your readers. Show genuine interest in their thoughts and opinions, and let your personality shine through in your interactions.
he_IL: אבל אולי ההיבט הכי חשוב בבניית המותג של הבלוג שלך הוא המעורבות האותנטית עם הקהל שלך. בניית קשרים וטיפוח קהילה הם חיוניים להקניית אמון ואמינות כבלוגר. קח את הזמן להגיב לתגובות, לענות על שאלות, ולהשתתף בשיחות משמעותיות עם הקוראים שלך. הראה עניין אמיתי במחשבות ובדעות שלהם, ותן לאופי שלך לזרוח דרך האינטראקציות שלך.

en: But perhaps the most significant advantage of blogging is its ability to complement and enhance your social media strategy. By integrating your blog content into your social media marketing efforts, you can amplify your reach, drive traffic to your blog, and engage your audience across multiple channels. Share excerpts from your latest blog posts on social media, tease upcoming content to build anticipation, and encourage followers to visit your blog for more in-depth insights and information.
he_IL: אבל אולי היתרון המשמעותי ביותר של בלוגים הוא היכולת שלו להשלים ולשפר את אסטרטגיית הרשתות החברתיות שלך. על ידי שילוב תוכן הבלוג שלך במאמצי השיווק שלך ברשתות החברתיות, אתה יכול להרחיב את ההגעה שלך, להניע תעבורה לבלוג שלך, ולמעורב את הקהל שלך בערוצים שונים. שתף תקצירים מהפוסטים האחרונים שלך בבלוג ברשתות החברתיות, רמז על תוכן קרוב כדי לבנות ציפייה, ועודד עוקבים לבקר בבלוג שלך למידע ותובנות מעמיקות יותר.

en: But perhaps to the inexperienced it will seem a marvel that human nature can comprehend such a great number of studies and keep them in the memory. Still, the observation that all studies have a common bond of union and intercourse with one another, will lead to the belief that this can easily be realized. For a liberal education forms, as it were, a single body made up of these members. Those, therefore, who from tender years receive instruction in the various forms of learning, recognize the same stamp on all the arts, and an intercourse between all studies, and so they more readily comprehend them all. This is what led one of the ancient architects, Pytheos, the celebrated builder of the temple of Minerva at Priene, to say in his Commentaries that an architect ought to be able to accomplish much more in all the arts and sciences than the men who, by their own particular kinds of work and the practice of it, have brought each a single subject to the highest perfection. But this is in point of fact not realized.
he_IL: אבל אולי לחסרי הניסיון זה יראה פלא שהטבע האנושי יכול להבין כמות כה גדולה של מחקרים ולשמור אותם בזיכרון. עם זאת, התצפית כי כל המחקרים יש קשר משותף של איחוד ויחסי מין אחד עם השני, יוביל לאמונה כי זה יכול בקלות להתממש. עבור חינוך ליברלי יוצר, כביכול, גוף אחד המורכב מחברים אלה. אלה, אפוא, שמשנים רגישות מקבלים הדרכה בצורות השונות של למידה, מזהים את אותה חותמת על כל האמנויות, ויחסים בין כל המחקרים, ולכן הם מבינים את כולם ביתר קלות. זה מה שהוביל את אחד האדריכלים העתיקים, פיתאוס, הבנאי המהולל של מקדש מינרווה בפריאן, לומר בפרשנותו שאדריכל צריך להיות מסוגל להשיג הרבה יותר בכל האמנויות והמדעים מאשר האנשים אשר, על ידי סוגים מסוימים של עבודה והפרקטיקה של זה, הביאו כל נושא אחד לשלמות הגבוהה ביותר. אבל למעשה, זה לא מובן מאליו.

en: But remember, productivity isn't just about working harder – it's also about working smarter and taking care of yourself along the way. Avoiding burnout is crucial for long-term success as a blogger, so be sure to schedule regular breaks, prioritize self-care, and know when to step away from the screen and recharge your batteries. By finding the right balance between productivity and self-care, you can maximize your effectiveness as a blogger while still enjoying a fulfilling and sustainable lifestyle.
he_IL: אבל תזכור, פרודוקטיביות לא קשורה רק לעבודה קשה יותר – זה גם קשור לעבודה חכמה יותר ולטיפול בעצמך בדרך. הימנעות מעומס יתר היא קריטית להצלחה ארוכת טווח כבלוגר, אז תוודא שאתה מתכנן הפסקות קבועות, נותן עדיפות לטיפול עצמי, ויודע מתי להתרחק מהמסך ול recharge את הסוללות שלך. על ידי מציאת האיזון הנכון בין פרודוקטיביות לטיפול עצמי, אתה יכול למקסם את היעילות שלך כבלוגר תוך כדי הנאה מאורח חיים מספק ובר קיימא.

en: But the novel is also a celebration of the power of imagination and the ways in which stories can shape our understanding of the world. Márquez uses magical realism to blur the line between reality and fantasy, infusing the novel with a sense of wonder and possibility. The novel is full of fantastical events and characters, from the rain that lasts for four years to the woman who ascends to heaven on a carpet of butterflies.
he_IL: אבל הרומן הוא גם חגיגה של כוח הדמיון ושל הדרכים שבהן סיפורים יכולים לעצב את ההבנה שלנו לגבי העולם. מרקס משתמש במציאות קסומה כדי לטשטש את הקו בין מציאות לפנטזיה, ומחדיר לרומן תחושת פלא ואפשרות. הרומן מלא באירועים ודמויות פנטסטיים, מהגשם שנמשך ארבע שנים ועד לאישה שעולה לשמיים על שטיח של פרפרים.

en: But the novel is not just a condemnation of the status quo. It also offers a vision of a better world, one in which women, indigenous people, and the poor are granted the dignity and respect they deserve. Blanca and her lover Pedro embody this vision, fighting for social justice and a more equitable society. Allende's prose is poetic and evocative, imbuing even the darkest moments with a sense of hope and possibility.
he_IL: אבל הרומן לא רק מגנה את ה-Removed from the glossary. הוא גם מציע חזון של עולם טוב יותר, כזה שבו נשים, עמים ילידים והעניים מקבלים את הכבוד והכבוד המגיע להם. בלנקה והאהוב שלה פדרו מגלמים את החזון הזה, נלחמים למען צדק חברתי וחברה יותר שוויונית. הפרוזה של אליאנדה היא פואטית ומעוררת השראה, מעניקה אפילו לרגעים האפלים ביותר תחושת תקווה ואפשרות.

en: But what does the future hold for the relationship between humans and AI systems? Will love become a topic of discussion at some point?
he_IL: אבל מה מחזיקה העתיד לקשר בין בני האדם לבין מערכות הבינה המלאכותית? האם האהבה תהפוך לנושא של דיון במקום מסוים?

en: But what's a fight without stakes? Capcom sets the bar with coveted trophies like the “Sign of the Warrior.” And with tournament organization now in the hands of players, expect to see a cascade of prizes up for grabs from various gaming outlets. Victories in "Tiger's Den" aren't just felt; they're seen, with each triumph etched next to your gamer status for the world to admire.
he_IL: אבל מה זה קרב בלעדי פרסים? קאפקום מציבה את הסף עם גביעים מבוקשים כמו "סימן הלוחם". ועם ארגון הטורנירים כעת בידי השחקנים, צפו לראות מפלצת של פרסים מסוגננים ממגוון ספקי משחקים שונים. ניצחונות ב-"כיתת הנמר" לא רק נוגעים; הם נראים, כאשר כל הצלחה מחוקה ליד סטטוס הגיימר שלך כדי שהעולם יתפאר בך.

en: Butter 2 tsp.
he_IL:  חמאה 2 כפיות.

en: Butterflies of Excitement
he_IL: פרפרים של תרגוש

en: Butterfly Lighting
he_IL: תאורה עילית

en: Butterfly lighting uses only two lights. The key light is placed directly in front of the subject, often above the camera or slightly to one side, and a bit higher than is common for a three-point lighting plan. The second light is a rim light.
he_IL: התאורה העילית משתמשת בשני אורות בלבד. האור העיקרי ממוקם ישירות מול האובייקט המצולם, בדרך כלל מעל המצלמה או קצת לצידה, ומעט גבוה ממערך הצבה של שלוש נקודות תאורה. האור השני הוא אור אחורי.

en: Butterfly lighting was a favourite of famed Hollywood portraitist George Hurrell, which is why this style of lighting is often called Paramount lighting.
he_IL: התאורה העילית הייתה התאורה המועדפת של צלם הדיוקנאות ההוליוודיים המפורסם, ג'ורג' הארל, בזכותו סגנון התאורה הזה ידוע גם בתור 'תאורת פראמאונט' (על שם חברת הסרטים האמריקנית).

en: Button Blocks
he_IL: בלוקים של כפתורים

en: Button-down front for any type of mood or look.
he_IL: חולצה עם כפתורים בצווארון לכל סוג של מצב רוח או מראה.

en: Buy
he_IL: רכישה

en: Buy Credence Soap
he_IL: לרכוש את Credence Soap

en: Buy Now
he_IL: רכישה

en: Buy Ticket
he_IL: לרכישת כרטיסים

en: Buy Tickets
he_IL: לרכוש כרטיסים

en: Buy it
he_IL: לרכוש כעת

en: Buy now
he_IL: קנה עכשיו

en: Buy online
he_IL: לרכוש באתר

en: Buy prints of my work
he_IL: לקנות הדפסים של עבודתי

en: By Alyssa Jackson
he_IL: מאת אליסה ג'קסון

en: By Denys Lasdun
he_IL: מאת דניס לאסדון

en: By Jeffrey Klein
he_IL: מאת ג'פרי קליין

en: By choosing a lip balm that contains these beneficial ingredients, you can ensure that your lips stay moisturized, protected, and healthy all year round. Remember to patch-test new products, especially if you have sensitive skin or allergies, and consult a dermatologist if you have any concerns about specific ingredients.
he_IL: בבחירת בלק של שפתיים שמכיל את המרכיבים המועילים האלה, אתה יכול להבטיח שהשפתיים שלך יישארו לחות, מוגנות ובריאות כל השנה. זכור לבדוק מוצרים חדשים על אזור קטן בעור, במיוחד אם יש לך עור רגיש או אלרגיות, והתייעץ עם רופא עור אם יש לך חששות לגבי מרכיבים ספציפיים.

en: By choosing oil-free moisturizers formulated with these acne-fighting ingredients, you can effectively hydrate your skin without risking further breakouts. Remember to patch-test new products and consult with a dermatologist if you have specific concerns or severe acne symptoms.
he_IL: על ידי בחירת לחות ללא שמן המיוצרים עם מרכיבים אלו הנלחמים באקנה, אתה יכול להרטיב את העור שלך ביעילות מבלי לסכן התפרצויות נוספות. זכור לבדוק מוצרים חדשים על אזור קטן של העור ולהתייעץ עם רופא עור אם יש לך חששות ספציפיים או תסמיני אקנה חמורים.

en: By choosing the right cottage wallpaper and following these simple application tips, you can transform your space into a charming retreat that exudes the timeless appeal of cottage-style decor. Whether you opt for a subtle, neutral pattern or a bold, vintage design, cottage wallpapers offer a versatile and delightful way to enhance the ambiance of your home.
he_IL: על ידי בחירת טפטים לקוטג' הנכונים ולעקוב אחרי הטיפים הפשוטים האלה, אתה יכול להפוך את החלל שלך למפלט מקסים שמקרין את המשיכה הנצחית של עיצוב קוטג'. בין אם תבחר במקבץ בלוקים עדין ונייטרלי או בעיצוב וינטג' נועז, טפטים לקוטג' מציעים דרך מגוונת ונעימה לשדרג את האווירה בבית שלך.

en: By comparison, macaroons are fairly dense, ambiguously shaped dollops of coconut-flavored cookie, baked to a moderate shade of golden brown.
he_IL: בהשוואה אליהם, המרקם של עוגיות המָקָרוּן יחסית דחוס, והן נראות כמו עיגולים משוננים בטעם קוקוס אשר נאפו עד לקבלת גוון חום זהוב.

en: By embracing imperfections and demonstrating resilience in our relationships, we invariably cultivate compassion and empathy. These two qualities fuel positivity by enabling us to understand and share the feelings of others, paving the way for genuine connection and emotional enrichment.
he_IL: על ידי קבלת השגיאות והצגת התמדה ביחסים שלנו, אנחנו בהכרח מגדלים רחמים ואמפתיה. שני התכונות הללו מזרימות אנרגיות חיוביות על ידי אפשרות להבין ולשתף את הרגשות של אחרים, ומסלולות את הדרך לחיבור אמיתי והעשרה רגשית.

en: By focusing on the quality of our work, we can provide greater value to our clients and build lasting relationships based on trust and mutual success.
he_IL: על ידי התמקדות באיכות העבודה שלנו, אנחנו יכולים לספק ערך גדול יותר ללקוחות שלנו ולבנות קשרים ארוכי טווח המבוססים על אמון והצלחה הדדית.

en: By following these tips, you can create a beautiful and functional minimalist home with less.
he_IL: על ידי עקיבה אחרי הטיפים הללו, אתה יכול ליצור בית מינימליסטי יפה ופונקציונלי עם פחות.

en: By following these tips, you can create a beautiful and functional minimalist kitchen and dining area that will help reduce stress and clutter in your home.
he_IL: על ידי עקיבה אחרי הטיפים הללו, תוכל ליצור מטבח ואזור אכילה מינימליסטי יפה ופונקציונלי שיעזור לך להפחית את המתח והעומס בבית שלך.

en: By following these tips, you can cultivate a meaningful book collection that reflects your interests and values, and that brings you joy and inspiration.
he_IL: על ידי לעקוב אחרי הטיפים הללו, אתה יכול לטפח אוסף ספרים משמעותי המשקף את התחומים והערכים שלך, והמביא לך שמחה והשראה.

en: By implementing these simple techniques into your daily life, you'll be well on your way to boosting your happiness levels and transforming your mindset from stressed to blessed. Remember, the key to lasting happiness lies in consistent practice and prioritizing your mental and emotional well-being.
he_IL: על ידי הטמעת טכניקות פשוטות אלו בחיים היומיים שלך, תהיה בדרך הטובה לשיפור רמות האושר שלך ולהפוך את דרכה של חשיבה ממופחתת למבורכת. זכור, המפתח לאושר קיים בתרגול קבוע ובהעדפה של הרווחה הנפשית והרגשית שלך.

en: By incorporating these happiness hacks into your daily routine, you'll be taking significant steps toward better mental health and increased life satisfaction. Remember, consistency is key—stick with these habits, and you'll soon notice a positive shift in your mindset and overall wellbeing.
he_IL: על ידי שילוב הטיפים האלו לשמחה בשגרת היומיום שלך, אתה תעשה צעדים חשובים לשיפור הבריאות הנפשית והשביעות רצון החיים הכללית שלך. זכור, התמדה היא המפתח - הישאר עם ההרגלים האלו ובקרוב תשים לב לשינוי חיובי בתודעה שלך וברווחתך הכללית.

en: By incorporating these strategies into your daily life, you'll be well on your way to building resilience and achieving lasting happiness. Remember, resilience is a skill that can be cultivated over time—be patient with yourself and trust that your efforts will pay off in the long run.
he_IL: על ידי שילוב האסטרטגיות הללו בחיים היומיומיים שלך, אתה תהיה בדרך טובה לבניית עמידות והשגת אושר שמחזיק לאורך זמן. זכור, עמידות היא מיומנות שניתן לפתח עם הזמן - התאפק בעצמך ותן למאמצים שלך לשלם בסופו של דבר.

en: By keeping these essentials in mind, you'll be well-prepared to dive into the wonders of Southeast Asia, creating lasting memories without the worry of forgetting crucial items. Happy travels!
he_IL: על ידי שמירה על אלה החיוניות בדעתך, תהיה מוכן היטב לטבוע בפלאי דרום-מזרח אסיה, וליצור זיכרונות נצחיים ללא הדאגה לשכוח פריטים חיוניים. נסיעות טובות!

en: By making a contribution, you will help us to make stories that matter.
he_IL: התרומה שלך תעזור לנו לפרסם סיפורים חשובים.

en: By prioritizing your health and taking proactive measures, you can navigate the global landscape with confidence. A healthy traveler is a happy traveler, ready to embrace the wonders that each destination has to offer. Safe travels!
he_IL: על ידי נתינת עדיפות לבריאות שלך ולקיחת צעדים פעילים, אתה יכול לנווט בנוף הגלובלי בביטחון. מטייל בריא הוא מטייל מאושר, מוכן לקבל את הפלאים שכל יעד מציע. נסיעות בטוחות!

en: By shutting out the winds from our dwellings, therefore, we shall not only make the place healthful for people who are well, but also in the case of diseases due perhaps to unfavourable situations elsewhere, the patients, who in other healthy places might be cured by a different form of treatment, will here be more quickly cured by the mildness that comes from the shutting out of the winds. The diseases which are hard to cure in neighbourhoods such as those to which I have referred above are catarrh, hoarseness, coughs, pleurisy, consumption, spitting of blood, and all others that are cured not by lowering the system but by building it up. They are hard to cure, first, because they are originally due to chills; secondly, because the patient's system being already exhausted by disease, the air there, which is in constant agitation owing to winds and therefore deteriorated, takes all the sap of life out of their diseased bodies and leaves them more meagre every day. On the other hand, a mild, thick air, without draughts and not constantly blowing back and forth, builds up their frames by its unwavering steadiness, and so strengthens and restores people who are afflicted with these diseases.
he_IL: על ידי כיבוי הרוחות מבתי המגורים שלנו, ולכן, אנחנו לא רק להפוך את המקום בריא עבור אנשים בריאים, אלא גם במקרה של מחלות עקב אולי מצבים שליליים במקומות אחרים, החולים, אשר במקומות בריאים אחרים עשויים להירפא על ידי צורה אחרת של טיפול, יהיה כאן להירפא מהר יותר על ידי קלות שמגיע כיבוי של הרוחות. המחלות שקשה לרפא בשכונות כמו אלה שהזכרתי לעיל הן catarrh, צרידות, שיעול, דלקת קרום הריאות, צריכה, יריקה של דם, וכל האחרים שנרפאים לא על ידי הורדת המערכת אלא על ידי בנייתו. הם קשים לריפוי, ראשית, משום שהם במקור בשל צמרמורות; שנית, משום שהמערכת של המטופל כבר מותשת על ידי מחלה, האוויר שם, שנמצא בתסיסה מתמדת עקב רוחות ולכן הידרדר, מוציא את כל מוהל החיים מגופם החולה ומשאיר אותם דלים יותר מדי יום. מצד שני, אוויר מתון ועבה, ללא טיוטות וללא נשיפה מתמדת קדימה ואחורה, בונה את המסגרות שלהם על ידי היציבות הבלתי מעורערת שלו, וכך מחזק ומשחזר אנשים הסובלים ממחלות אלה.

en: By taking the time to reflect and set intentions through journaling, you can start the New Year with clarity, focus, and purpose. Happy journaling!
he_IL: על ידי להקדיש זמן להתבונן ולהציב כוונות דרך כתיבת יומן, אתה יכול להתחיל את השנה החדשה בבהירות, מיקוד ומטרה. יומן שמח!

en: By the <br>Numbers
he_IL: לפי <br>המספרים

en: By the time the Impressionists arrived in the late 19th century, the rainbow had taken on new life as a subject for celebrating light and color itself. Artists like Claude Monet, who were fascinated by the play of light, found inspiration in the rainbow’s prismatic spectrum. Though Monet didn’t focus heavily on the rainbow specifically, his approach to painting light and color reflected the same principles that made the rainbow so captivating.
he_IL: כשאימפרסיוניסטים הגיעו בסוף המאה ה-19, הקשת לקחה חיים חדשים כנושא לחגוג את האור והצבע עצמו. אמנים כמו קלוד מונה, שהיו מוקסמים ממשחק האור, מצאו השראה בספקטרום הפריזמטי של הקשת. למרות שמונה לא התמקד הרבה בקשת ספציפית, הגישה שלו לציור אור וצבע שיקפה את אותם עקרונות שהפכו את הקשת למרתקת כל כך.

en: CA
he_IL: קליפורניה

en: CEO
he_IL: מנכ"ל

en: CEO, Founder
he_IL: מנכ"ל, מייסד

en: CEO, Owner
he_IL: מנכ"ל, מייסד

en: COCKTAILS
he_IL: קוקטיילים

en: COMMENT ON THIS&nbsp;P2&nbsp;POST
he_IL: להגיב על הפוסט P2 הזה

en: CONTACT
he_IL: יצירת קשר

en: CRISPY SHRIMP
he_IL: שרימפ פריך

en: CRISPY TOFU
he_IL: טופו פריך

en: CThe Virtual Plaza
he_IL: הפלאזה הווירטואלית

en: CUT TO:
he_IL: חתוך אל:

en: CV Text Grid
he_IL: רשת טקסט לקורות חיים

en: CV/Portfolio
he_IL: קורות חיים / תיק עבודות

en: Café Au Lait
he_IL: קפה אוליי

en: Cajun chicken breast with lettuce and tomato on a freshly toasted bun.
he_IL: חזה עוף בנוסח קייג'ון עם חסה ועגבניה, מוגש בלחמניה קלויה וחמימה.

en: Cake Name
he_IL: שם העוגה

en: Cake decorating class
he_IL: קורס קישוט עוגות

en: Cakes
he_IL: עוגות

en: Calendar
he_IL: לוח שנה

en: Calendula Oil:
he_IL: שמן קלנדולה:

en: California, CA
he_IL: קליפורניה, CA

en: Call To Action
he_IL: קריאה לפעולה

en: Call for Volunteers
he_IL: קול קורא למתנדבים

en: Call me Ishmael. Some years ago—never mind how long precisely—having little or no money in my purse, and nothing particular to interest me on shore, I thought I would sail about a little and see the watery part of the world. It is a way I have of driving off the spleen and regulating the circulation. Whenever I find myself growing grim about the mouth; whenever it is a damp, drizzly November in my soul; whenever I find myself involuntarily pausing before coffin warehouses, and bringing up the rear of every funeral I meet; and especially whenever my hypos get such an upper hand of me, that it requires a strong moral principle to prevent me from deliberately stepping into the street, and methodically knocking people’s hats off—then, I account it high time to get to sea as soon as I can.
he_IL: קוראים לי ישמעאל. לפני כמה שנים – לא משנה כמה בדיוק – מאחר שארנקי היה ריק מכסף פחות או יותר, ודבר בחוף לא עניין אותי במיוחד, חשבתי שאפליג מעט ואראה את חלקו המימי של העולם. זו דרכי לגרש את המרה השחורה ולהסדיר את מחזור הדם. בכל פעם שאני מגלה כי חיוכי מריר; בכל פעם שמשתלט על נשמתי נובמבר לח וגשום; בכל פעם שאני מתעכב ללא משים מול חנויות לממכר ארונות מתים, ומצטרף לזנבה של כל לוויה הנקרית בדרכי; ובפרט בכל פעם שיצר הרע משתלט עלי כדי כך שאני זקוק לעמוד שדרה מוסרי איתן שימנע בעדי מלצאת אל הרחוב בכוונה להעיף בשיטתיות מגבעות מעל ראשי חובשיהן - אז אני מבין שהגיעה העת לצאת אל הים ויפה שעה אחת קודם.

en: Call to Action
he_IL: קריאה לפעולה

en: Call to Action with Button
he_IL: קריאה לפעולה עם כפתור

en: Call to Action with Cover Block
he_IL: קריאה לפעולה עם בלוק כיסוי

en: Call to Action with Image on the right
he_IL: קריאות לפעולה עם תמונה מימין

en: Call to Action: Centered Text
he_IL: קריאה לפעולה: טקסט ממורכז

en: Call to Action: Cover
he_IL: קריאה לפעולה: כיסוי

en: Call to Actions
he_IL: קריאות לפעולה

en: Call to action with background
he_IL: קריאה לפעולה עם רקע

en: Call to action with brand logos
he_IL: קריאה לפעולה עם סמלי לוגו של מותג

en: Call to action with image on the left
he_IL: קריאות לפעולה עם תמונה משמאל

en: Call to action with image on the right
he_IL: קריאות לפעולה עם תמונה מימין

en: Calligraphic <br>Ottoman
he_IL: קליגרפיה <br>עות'מאנית

en: Calligraphic Ottoman
he_IL: קליגרפיה עות'מאנית

en: Calories
he_IL: קלוריות

en: Camera
he_IL: מצלמה

en: Camp takes place Monday, June 15 – Sunday, June 28, 2022.
he_IL: המחנה יתקיים בין יום שני, 15 ביוני 2022, ליום ראשון, 28 ביוני 2022.

en: Camus uses the myth of Sisyphus as a metaphor for the human condition, arguing that our lives are similarly marked by a sense of futility and absurdity. We are all Sisyphus, condemned to repeat the same actions over and over again, without ever achieving any real sense of purpose or fulfillment.
he_IL: קאמי משתמש במיתוס של סיזיפוס כמטאפורה למצב האנושי, וטוען שהחיים שלנו מסומנים באופן דומה בתחושת חוסר תועלת ואבסורד. כולנו סיזיפוס, מורשעים לחזור על אותן פעולות שוב ושוב, מבלי להשיג אף פעם תחושת מטרה או סיפוק אמיתי.

en: Camus' prose is both elegant and accessible, and his ideas have had a profound impact on modern philosophy and literature. "The Myth of Sisyphus" is a powerful meditation on the human condition, challenging us to confront the fundamental questions of existence and to find our own way in a world that often seems indifferent to our struggles.
he_IL: הפרוזה של קמו היא גם אלגנטית וגם נגישה, ורעיונותיו השפיעו עמוקות על הפילוסופיה והספרות המודרניות. 'מיתוס סיזיפוס' הוא חזק ומצליח במדיטציה על מצב האדם, מאתגר אותנו להתמודד עם השאלות הבסיסיות של הקיום ולמצוא את הדרך שלנו בעולם שלעיתים קרובות נראה אדיש למאבקים שלנו.

en: Can I receive a certificate of attendance or participation for the FOAM_ Conference?
he_IL: אפשר לקבל תעודת נוכחות או השתתפות בכנס FOAM_?

en: Can I return an item free of charge?
he_IL: האם אוכל להחזיר פריט בחינם?

en: Can't be bothered to cook but still craving delicious food? We've got you covered with our ready made meals. Our menu offers selections for breakfast, lunch, or dinner with a range that is sure to please the whole family.
he_IL: לא מתחשק לך לבשל אבל עדיין רוצה ליהנות מאוכל טעים? הארוחות המוכנות שלנו הן פתרון מצוין. התפריט שלנו כולל מגוון של ארוחות בוקר, צהריים או ערב ומבחר מנות שיספק את כל בני המשפחה.

en: Can't find what you're looking for? Use the search form to search the site.
he_IL: לא מצאת את הדבר המבוקש? אפשר להיעזר בטופס החיפוש כדי לחפש באתר כולו.

en: Can't make it to our showroom? No problem! Our virtual design consultation service allows you to get expert advice from the comfort of your home.
he_IL: לא מצליח להגיע לתצוגה שלנו? אין בעיה! שירות הייעוץ העיצובי הווירטואלי שלנו מאפשר לך לקבל ייעוץ מקצועי בנוחות של הבית שלך.

en: Can't make it to our store? Our virtual shopping assistance service allows you to shop from the comfort of your home.
he_IL: לא מצליח להגיע לחנות שלנו? שירות הסיוע לקניות הווירטואלי שלנו מאפשר לך לקנות בנוחות של הבית שלך.

en: Candle glazing meditation
he_IL: מדיטציה עם מבט על נרות

en: Canoeing
he_IL: סירות

en: Can’t think how to get started? Just write the first thing that pops into your head. Anne Lamott, author of a book on writing we love, says that you need to give yourself permission to write a “crappy first draft”. Anne makes a great point — just start writing, and worry about editing it later.
he_IL: אין לך מושג כיצד להתחיל? אפשר פשוט לכתוב את הדבר הראשון שקופץ לראש. אן לאמוט, סופרת שכתבה ספר אודות כתיבה שאנחנו אוהבים, אומרת שמותר לכתוב "טיוטה ראשונה גרועה". יש משהו בדבריה של אן – כדאי פשוט להתחיל לכתוב ולדאוג לגבי העריכה בשלב מאוחר יותר.

en: Cape Town 🇿🇦
he_IL: קייפ טאון 🇿🇦

en: Cappuccino
he_IL: קפוצי'נו

en: Captain Mitchell was a thick, elderly man, wearing high, pointed collars and short side-whiskers, partial to white waistcoats, and really very communicative under his air of pompous reserve.
he_IL: הקפטן מיצ’ל היה איש קשיש ועב־בשר, ולו צווארונים גבוהים ומחודדים ופיאות־זקן קצרות, חובב מתניות לבנות, ולאמיתו של דבר נוח מאד לשיחה מתחת לסבר איפוקו המנופח.

en: Caption
he_IL: כיתוב

en: Captivating Combinations: Designing Your Iris Garden When designing your iris garden, consider mixing different types of irises or pairing them with complementary plants. Combine irises with peonies, lupines, or daylilies for a stunning display of color and texture. Plant irises in clusters or along borders for a dramatic effect, and don't forget to include some fragrant varieties to delight the senses.
he_IL: שילובים מקסימים: תכנון גינת האיריסים שלך
    כאשר אתה מתכנן את גינת האיריסים שלך, שקול לשלב סוגים שונים של איריסים או לשולבם עם צמחים מתאימים. שלב איריסים עם פאוניות, לופינים או דייליליות לתצוגה מרהיבה של צבע וטקסטורה. נטע איריסים באשכולות או לאורך הגבולות לאפקט דרמטי, ואל תשכח לכלול גם זנים ריחניים כדי לשמח את החושים.

en: Capturing the Essence
he_IL: לכידת מהות

en: Capturing the chaos is a cinch with the new replay network. Gone are the days of blurry videos; now, every bone-crushing moment can be relived in crystal-clear quality. Dissect fights frame by frame, study damage outputs, and master the killer combos of the pros. And when you're ready, create a viewing party to showcase your most epic battles – just make sure you're at the top of your game before you hit that share button.
he_IL: לתפוס את הכאוס זה קל עם הרשת החדשה להשמעה מחדש. נעלמו הימים של וידאו מטושטש; עכשיו, כל רגע של כתובת עצם יכול להיות מוחדש באיכות ברורה כמו זכוכית. לפרק קרבות מסגרת אחרי מסגרת, ללמוד פלטות נזק ולשלוט בקומבינציות המתקפה של המקצוענים. וכשתהיה מוכן, תצור חגיגת צפייה כדי להציג את הקרבות האפיים ביותר שלך - רק ודא שאתה בשיא המשחק לפני שאתה לוחץ על הכפתור לשיתוף.

en: Capturing the twilight in the mountains is an experience that transcends photography—it's a chance to connect deeply with nature and witness its ethereal beauty in a transformative light. The resulting images, rich with color and emotion, are not just photographs but stories of the mountains under the mystical twilight veil.
he_IL: לתפוס את השקיעה בהרים היא חוויה שחורפת את הצילום - זו הזדמנות להתחבר בעומק לטבע ולראות את יופיו האתירי באור משנה. התמונות המתקבלות, עשירות בצבע וברגש, הן לא רק תמונות אלא סיפורים של ההרים תחת מסך השקיעה המיסטית.

en: Caramel Apple Spice:
he_IL: ספייס תפוח קרמל:

en: Caramel Crunch Cake
he_IL: עוגת קרמל קראנץ'

en: Carefully pour in the hot water and stir until the batter is smooth.
he_IL: שפוך בזהירות את המים החמים וטרף עד שהבצק יהיה חלק.

en: Carefully pour the scented wax into your prepared containers, leaving a small amount of space at the top. Allow the candles to cool and harden completely, typically within a few hours.
he_IL: שפך את השעווה המרוחה בזהירות לתוך הכליות המוכנות שלך, משאיר מעט מקום בחלק העליון. המתיני לנרות להתקרר ולהתייצב לחלוטין, בדרך כלל תוך כמה שעות.

en: Carefully remove the dessert from the pan using the edges of the parchment paper. Slice into squares and serve.
he_IL: להסיר בזהירות את הקינוח מהתבנית בעזרת קצוות נייר האפייה. לחתוך לריבועים ולהגיש.

en: Carpets & windows
he_IL: שטיחים וחלונות

en: Cart
he_IL: עגלת קניות

en: Carve out time in your day to engage in activities that bring you joy, whether it's painting, playing an instrument, or cooking a delicious meal. Doing things you love can help alleviate stress and increase overall happiness.
he_IL: חסוב לך זמן ביום לעסוק בפעילויות שמביאות לך שמחה, בין אם זה ציור, נגינה על כלי נגינה או בישול ארוחה טעימה. עשיית דברים שאת אוהבת יכולה לעזור לך להקל על המתח ולהגביר את האושר הכללי.

en: Case Studies
he_IL: מקרי בוחן

en: Case Study
he_IL: מקרה בוחן

en: Case Study  B
he_IL: מקרה לדוגמה ב'

en: Case Study A
he_IL: מקרה לדוגמה א'

en: Case Study: AGI
he_IL: מקרה לדוגמה: בינה כללית מלאכותית

en: Case studies
he_IL: מקרי בוחן

en: Casto Plasencia y Maestro (Cañizar, July 17, 1846-Madrid, May 18, 1890) was a Spanish painter. He practiced historical painting, portraiture, painting of customs, decorative painting and large murals, with a later evolution towards painting from life that would lead him to create the artistic colony of Muros dedicated to plenary landscaping.
he_IL: קאסטו פלאסנסיה אי מאסטרו (קאניזר, 17 ביולי 1846-מדריד, 18 במאי 1890) היה צייר ספרדי. הוא עסק בציור היסטורי, פורטרטים, ציור של מנהגים, ציור דקורטיבי וציורי קיר גדולים, עם התפתחות מאוחרת לכיוון ציור מהחיים שהובילה אותו ליצור את המושבה האמנותית מורוס המוקדשת לנוף פלנרי.

en: Catania is renowned for its vibrant street food culture, and no visit is complete without savoring some of its delicious street-side treats. Arancini, those golden rice balls stuffed with ragù, cheese, and peas, are a must-try. And don't miss the quintessential Sicilian snack, the humble but heavenly "cannoli." The contrast of crispy shells and creamy ricotta filling is a true Sicilian delight.
he_IL: קאטניה ידועה בתרבות האוכל הרחוב התוססת שלה, ואין ביקור שלם בלי לטעום כמה מהמאכלים המדהימים שלה ברחוב. ארנצ'יני, אותם כדורי אורז זהובים ממולאים בראגו, גבינה ואפונה, הם חובה לנסות. ואל תפספסו את החטיף הסיציליאני האולטימטיבי, ה"קנולי" הצנוע אבל השמימי. הניגוד בין הקליפות הפריכות למלית הריקוטה הקרמית הוא תענוג סיציליאני אמיתי.

en: Category
he_IL: קטגוריה

en: Category name
he_IL: שם קטגוריה

en: Catering
he_IL: קייטרינג

en: Causes
he_IL: מטרות

en: Cazuela de vacuno
he_IL: Cazuela de vacuno" in Hebrew is "קזואלה של בקר".

en: Celebrate Microvolunteering Day
he_IL: חוגגים את יום ה"התנדבות בקטנה"

en: Celebrate the satisfaction of completing a DIY project by sharing your creations. We encourage readers to showcase their handiwork and inspire others in our DIY community. Whether it's a unique decor piece or a clever repair solution, the joy of DIY success is something worth sharing.
he_IL: חגגו את הסיפוק שבסיום פרויקט DIY על ידי שיתוף היצירות שלכם. אנחנו מעודדים קוראים להציג את עבודות היד שלהם ולהשריש השראה לאחרים בקהילת ה-DIY שלנו. בין אם זה פריט דקור ייחודי או פתרון תיקון חכם, השמחה של הצלחת ה-DIY היא משהו ששווה לשתף.

en: Celebrate the season with our Peppermint Chocolate Slice, a decadent dessert that layers rich chocolate cake, cool peppermint cream, and a glossy chocolate ganache topped with festive decorations. This treat is perfect for holiday gatherings or as a cozy winter indulgence. Here’s how to make it:
he_IL: חגוג עם פרוסת השוקולד והנענע שלנו את העונה, קינוח יוקרתי המכיל שכבות של עוגת שוקולד עשירה, קרם נענע מרענן וגנאש שוקולד יפה עם קישוטים חגיגיים. המטעם הזה מושלם לאירועים חגיגיים או כהתענוג חורפי ונעים. הנה איך להכין אותו:

en: Celebrating the Magic: Orchestral Performances as a Testament to Excellence The true testament to the excellence of orchestra musicians can be found in their captivating performances, where the culmination of years of dedication, training, and collaboration comes to life on stage. These concerts transport audiences on an emotional journey, showcasing the power of music to inspire, evoke, and connect us across time and space.
he_IL: חוגגים את הקסם: הופעות אורקסטרה כעדות למצוינות העדות האמיתית למצוינותם של מוזיקאי האורקסטרה ניתן למצוא בהופעות המרתקות שלהם, בהן השגת השנים של מחויבות, הכשרה ושיתוף פעולה מתממשים על הבמה. הופעות אלו מעבירות את הקהל במסע רגשי, מציגות את הכוח של המוזיקה להשראה, להעיר רגשות ולחבר אותנו בין הזמנים והמרחב.

en: Center-aligned
he_IL: מיושר למרכז

en: Center-aligned content overlaid on an image
he_IL: תוכן מיושר במרכז שמונח על תמונה

en: Center-aligned minimal footer
he_IL: כותרת תחתונה מינימלית מיושרת למרכז

en: Center-aligned minimal footer with dark background
he_IL: כותרת תחתונה מינימלית מיושרת למרכז עם רקע כהה

en: Centered
he_IL: ממורכז

en: Centered Header Menu
he_IL: תפריט כותרת ממורכז

en: Centered Header with Logo and Navigation
he_IL: כותרת מיושרת למרכז עם לוגו וניווט

en: Centered Heading with CTA
he_IL: כותרת מיושרת למרכז עם קריאה לפעולה

en: Centered Intro
he_IL: הקדמה מיושרת למרכז

en: Centered call to action
he_IL: קריאה לפעולה מיושרת למרכז

en: Centered content
he_IL: תוכן ממורכז

en: Centered footer with social links
he_IL: כותרת תחתונה מיושרת למרכז עם קישורים לרשתות חברתיות

en: Centered header
he_IL: כותרת מיושרת למרכז

en: Centered heading and button
he_IL: כותרת ממורכזת וכפתור

en: Centered heading with contact form
he_IL: כותרת ממורכזת עם טופס יצירת קשר

en: Centered heading with grid of images
he_IL: כותרת ממורכזת עם רשת של תמונות

en: Centered heading with two column text
he_IL: כותרת ממורכזת עם טקסט בשני עמודים

en: Centered headline
he_IL: שורת כותרת מיושרת למרכז

en: Centre Aligned Header
he_IL: כותרת מיושרת למרכז

en: Centuries later, Leon Battista Alberti developed his ideas further, seeing beauty as an objective quality of buildings to be found in their proportions. Giorgio Vasari wrote Lives of the Most Excellent Painters, Sculptors, and Architects and put forward the idea of style in the Western arts in the 16th century. In the 19th century, Louis Sullivan declared that "form follows function". "Function" began to replace the classical "utility" and was understood to include not only practical but also aesthetic, psychological and cultural dimensions. The idea of sustainable architecture was introduced in the late 20th century.
he_IL: לאחר מאות שנים, לאונה בטיסטה אלברטי פיתח את הרעיונות שלו וראה את היופי בתור תכונה אובייקטיבית שניכרת בפרופורציות של המבנים עצמם. ג'ורג'ו וזארי כתב את "חיי הציירים, הפסלים והאדריכלים הדגולים ביותר" ותיאר את מושג הסגנון באמנות המערבית של המאה ה-16. במאה ה-19, לואיס סאליבן הכריז ש"הצורה נובעת מהפונקציה". המונח "פונקציה" התחיל להחליף את המונח הקלאסי "תועלתיות" והביע לא רק את הממד הפרקטי של האמנות, אלא גם ממדים של אסתטיקה, פסיכולוגיה ותרבות. הרעיון של אדריכלות בת-קיימא הוצג בשנים המאוחרות של המאה ה-20.

en: Ceramic dinner set
he_IL: סט כלי ארוחה מקרמיקה

en: Ceramic mug
he_IL: ספל קרמיקה

en: Ceramic tea set
he_IL: סט תה מקרמיקה

en: Ceramic vase set
he_IL: סט כד קרמיקה

en: Ceres also should be outside the city in a place to which people need never go except for the purpose of sacrifice. That place should be under the protection of religion, purity, and good morals. Proper sites should be set apart for the precincts of the other gods according to the nature of the sacrifices offered to them.<br>The principle governing the actual construction of temples and their symmetry I shall explain in my third and fourth books. In the second I have thought it best to give an account of the materials used in buildings with their good qualities and advantages, and then in the succeeding books to describe and explain the proportions of buildings, their arrangements, and the different forms of symmetry.
he_IL: קרס גם צריך להיות מחוץ לעיר במקום שאליו אנשים לא צריכים ללכת אלא לצורך ההקרבה. המקום הזה צריך להיות תחת חסות של דת, טוהר, ומוסר טוב. יש לייחד אתרים ראויים לתחומי האלים האחרים בהתאם לאופי הקרבנות המוצעיםלהם: העיקרון המסדיר את בניית המקדשים בפועל ואת הסימטריה שלהם אסביר בספרי השלישי והרביעי.<br> בשנייה חשבתי שעדיף לתת דין וחשבון על החומרים המשמשים במבנים עם תכונותיהם הטובות ויתרונותיהם, ולאחר מכן בספרים הבאים לתאר ולהסביר את פרופורציות המבנים, הסדריהם וצורות הסימטריה השונות.

en: Certificates of completion
he_IL: תעודות סיום

en: Certified Professionals
he_IL: אנשי מקצוע מוסמכים

en: Certified experts
he_IL: מומחים מוסמכים

en: Chai Milk Chocolate Chip Cookies
he_IL: קובץ cookie עם שוקולד חלב וצ'יפסים

en: Chain of Strength
he_IL: שרשרת של כוח

en: Chain of Strength&nbsp;is a&nbsp;straight edge&nbsp;hardcore punk&nbsp;band from Southern&nbsp;California&nbsp;that had its heyday in the late 1980s and early 1990s.
he_IL: Chain of Strength היא להקת straight edge hardcore punk מדרום קליפורניה שחוויתה את זמנה הגיאוגרפי בשנות ה-1980 וה-1990.

en: Chair of trustees
he_IL: ועד הנאמנים

en: Challenges Turned Opportunities
he_IL: אתגרים הפכו להזדמנויות

en: Challenges and Uncertainties: The Road Ahead for Dark Energy Research While the prospect of descending dark energy is intriguing, it's important to note that our understanding of this mysterious force is still limited. The observational data on dark energy is subject to uncertainties and potential biases, which could affect the interpretation of the results. Additionally, our theoretical models of dark energy are far from complete, leaving room for future discoveries and revisions.
he_IL: אתגרים ואי-וודאויות: הדרך המתיחה למחקר על אנרגיה כהה. בעוד הסיכוי לחקירת אנרגיה כהה מרתק, חשוב לציין כי הבנתנו של הכוח המסתורי הזה עדיין מוגבלת. הנתונים המתצפתים על אנרגיה כהה נמצאים בסכנת אי-וודאויות וגידולים פוטנציאליים, שעשויים להשפיע על הפרשנות של התוצאות. בנוסף, המודלים התיאורטיים שלנו על אנרגיה כהה רחוקים מלהיות שלמים, ומשאירים מקום לגילויים ולתיקונים בעתיד.

en: Challenges as Opportunities
he_IL: אתגרים כהזדמנויות

en: Challenges in business are a given, but it’s our response to them that defines our trajectory. Looking beyond the immediate obstacle, there lies a realm of opportunity and learning. Here, we explore the mindset shifts and strategies that can transform hurdles into stepping stones, guiding businesses towards growth and resilience even in the most trying times.
he_IL: אתגרים בעסקים הם דבר נתון, אך זו תגובתנו אליהם שמגדירה את המסלול שלנו. בהבנה מעבר למכשול המיידי, קיימת תחום של הזדמנויות ולמידה. כאן, אנחנו חוקרים את השינויים בגישת המחשבה והאסטרטגיות שיכולות להפוך מכשולים לאבני דרך, מובילות את העסקים לצמיחה ועמידות גם בזמנים הקשים ביותר.

en: Chamomile Extract:
he_IL: תמצית קמומיל:

en: Championship
he_IL: אליפות

en: Chan tsiib
he_IL: Chan tsiib" in Hebrew is "חן ציב".

en: Chances are, you have a skatepark nearby. If not, that's ok! Every every railing, curb, and driveway in your town has the potential to be your next favorite spot.
he_IL: רוב הסיכויים שיש סקייטפארק בסביבתך. ואם לא, זה בסדר! כל מעקה, שפת מדרכה ושביל גישה לחניה בעיר שלך יכולים להיות המקום המועדף החדש שלך.

en: Chaos Sea Revaluation Philosophy Ultimate Spirit Law
he_IL: כאוס, ים, שיערוך, פילוסופיה, אולטימטיבי, רוח, חוק

en: Chapter One
he_IL: פרק ראשון

en: Chapter Two
he_IL: פרק שני

en: Chapters
he_IL: פרקים

en: Charaxos and Larichos
he_IL: כרקסוס ולריכוס

en: Charcuterie board
he_IL: קרש שרקוטרי

en: Charles-Édouard Jeanneret, known as Le Corbusier, was a Swiss-French architect, designer, painter, urban planner, writer, and one of the pioneers of what is now regarded as modern architecture.
he_IL: צ'ארלס-אדואר ז'אנרה, הידוע בשם לה קורבוזיה, היה אדריכל, מעצב, צייר, מתכנן ערים, סופר ושניים מהחלוצים של מה שנחשב כיום לאדריכלות מודרנית.

en: Charting the Iconic Albums of Vaporwave's Odyssey
he_IL: מפתח את האלבומים האייקוניים של אודיסיאת הוופורווב

en: Chashu, Ei, Wakame, Bambus, Negi, Narutomaki
he_IL: חשו, אי, וקמה, במבוק, נגי, נארוטומאקי

en: Chat GPT, also known as Generative Pre-trained Transformer 3, is an advanced language model designed by OpenAI that uses deep learning techniques to generate natural language responses.
he_IL: צ'אט GPT, הידוע גם בשם Generative Pre-trained Transformer 3, הוא מודל שפה מתקדם שנוצר על ידי OpenAI ומשתמש בטכניקות למידה עמוקה כדי ליצור תגובות בשפה טבעית.

en: Chat Post Format Example
he_IL: דוגמה לסוג פוסט של צ'אט

en: Chat on WhatsApp
he_IL: לשוחח ב-WhatsApp

en: Check out my latest videos
he_IL: בואו לראות את הסרטונים האחרונים שלי

en: Check out our brand new collection of holiday products and find the right gift for anyone.
he_IL: בדוק את האוסף החדש שלנו של מוצרי חגים ומצא את המתנה הנכונה לכל אחד.

en: Check out the blog
he_IL: לקריאת הבלוג

en: Check out the new catalogs of plant seeds available at the New York Public Library!
he_IL: כדאי לעלעל בקטלוגים החדשים של זרעי צמחים בספרייה הציבורית של העיר ניו יורק!

en: Check the sealant around windows and doors for signs of wear and tear. Well-sealed openings prevent drafts and keep your home warm. If you notice any deterioration, consider resealing or caulking. Handy's team can handle this task efficiently, ensuring your home remains cozy and energy-efficient.
he_IL: בדוק את החומר אטימה סביב חלונות ודלתות לסימני בלאי. פתחים אטומים היטב מונעים טיוטות ושומרים על הבית שלך חם. אם אתה שם לב לכל deterioration, שקול לאטום מחדש או למלא. הצוות של Handy יכול לטפל במשימה הזו ביעילות, ולהבטיח שהבית שלך יישאר נעים וחסכוני באנרגיה.

en: Check-ins with me every 2 weeks
he_IL: התייעצות קצרה איתי פעם בשבועיים

en: Checkout
he_IL: תשלום בקופה

en: Cheese Burger
he_IL: צ'יזבורגר

en: Chef Patron Joan Smith and Executive Chef François Lemoine have teamed up to open one of the most exciting restaurants in Anytown.
he_IL: השפית הראשית מיכל לוי והשף פרנסואה למוואן חברו יחד ופתחו את אחת המסעדות המפתיעות ביותר בעיר.

en: Cherishing the Clean and Fresh
he_IL: לשמור על הניקיון והרעננות

en: Cherry Waffles
he_IL: וואפלים עם דובדבנים

en: Chic and eco-friendly fashion, thoughtfully crafted with organic fabrics and recycled materials.
he_IL: אופנה שיקית וידידותית לסביבה, מעוצבת בקפידה עם בדים אורגניים וחומרים ממוחזרים.

en: Chicago, 2020
he_IL: שיקגו, 2020

en: Chicken Burger
he_IL: המבורגר הוא עוף

en: Children are more likely to embrace healthy eating habits when presented with appealing and visually enticing meals. I take extra care to make our dinners visually appealing, using colorful vegetables, arranging food creatively, and incorporating fun shapes or patterns. This simple touch can pique Noah's curiosity and make him more eager to try new foods.
he_IL: ילדים יותר סביר שיקבלו תודעת אכילה בריאה כשהם מתוך ארוחות מושךות ומרתקות מבחינה חזותית. אני נותן תשומת לב נוספת להפוך את הארוחות שלנו למושךות מבחינה חזותית, באמצעות ירקות צבעוניים, סידור האוכל בצורה יצירתית והכלת צורות או מקבץ בלוקים מעניין. מגע פשוט זה יכול לעורר את הסקרנות של נועה ולהפוך אותו ליותר נמלץ לנסות מזון חדש.

en: Children learn by observing, and as parents, we have the opportunity to lead by example. By making nutritious choices ourselves and showcasing a positive attitude towards healthy foods, we can inspire our children to do the same. During dinner, I make a conscious effort to model healthy eating habits, emphasizing the importance of incorporating fruits, vegetables, whole grains, and lean proteins into our meals.
he_IL: ילדים לומדים על ידי צפייה, וכהורים, יש לנו הזדמנות להוביל בדוגמה. על ידי בחירות תזונתיות טובות והצגת יחס חיובי למזון בריא, אנחנו יכולים להשריע את ילדינו לעשות אותו הדבר. במהלך הארוחה, אני משקיע מאמץ מודע להצגת הרגלי אכילה בריאה, ומדגיש את החשיבות של הוספת פירות, ירקות, דגנים מלאים וחלבונים טהורים לארוחות שלנו.

en: Children's literature is a magical realm where imagination knows no bounds, and where vivid stories help young minds grow. Among the many elements that capture a child's imagination, rainbows stand out as symbols of hope, diversity, and boundless creativity. In this blog post, we'll embark on a colorful journey through the world of children's literature, exploring how rainbows are used as powerful symbols and motifs to inspire and teach young readers.
he_IL: ספרות ילדים היא ממלכה קסומה שבה הדמיון אינו מכיר גבולות, ושבה סיפורים חיים עוזרים למוחות הצעירים לגדול. בין האלמנטים הרבים שתופסים את דמיון הילד, קשתות בולטות כסמלים של תקווה, גיוון ויצירתיות ללא גבולות. בפוסט בלוג הזה, נצא למסע צבעוני דרך עולם ספרות הילדים, ונחקור איך קשתות משמשות כסמלים ומוטיבים חזקים ומצליחים כדי להשריש וללמד קוראים צעירים.

en: Chill and Decorate:
he_IL: להתרפות ולעצב:

en: Chloe Bennett
he_IL: קלואי בנט

en: Chocolate
he_IL: שוקולד

en: Chocolate Cupcakes
he_IL: קאפקייקים שוקולד

en: Chocolate Lovers Cake
he_IL: עוגת אוהבי השוקולד

en: Chocolate cake, toasted almonds, and espresso custard.
he_IL: עוגת שוקולד, שקדים קלויים ורפרפת קסטרד.

en: Choose a flat piece of land.
he_IL: בחר חתיכת קרקע שטוחה.

en: Choose a slot that suits you, edit this post and tag yourself in the table below (we’ll test out our
he_IL: בחר חלון זמן שמתאים לך, ערוך את הפוסט הזה ותגית את עצמך בטבלה למטה (אנחנו נבדוק את הפוסט)

en: Choose comfortable, durable shoes suitable for exploring diverse terrains. Flip-flops or sandals are essential for navigating sandy shores and bustling markets.
he_IL: בחר נעליים נוחות ועמידות המתאימות לחקירת תחומים מגוונים. סנדלים או פליפ פלופים הם חיוניים לניווט בחופים חוליים ושווקים תוססים.

en: Choose functional decor items: Instead of cluttering your kitchen and dining area with decorative items, choose functional pieces like hanging racks or open shelving. This will help keep your space organized and clutter-free.
he_IL: בחר פריטי עיצוב פונקציונליים: במקום להעמיס את המטבח ואזור האכילה שלך בפריטים דקורטיביים, בחר חתיכות פונקציונליות כמו מתלות תלויות או מדפים פתוחים. זה יעזור לשמור על המרחב שלך מסודר וחופשי מעומסים.

en: Choose lip balms that contain ingredients known for their soothing and healing properties, such as:
he_IL: בחרו בשפתונים שמכילים מרכיבים ידועים בתכונותיהם המרגיעות והמרפאות, כמו:

en: Choose neutral colors.
he_IL: בחר צבעים נייטרליים.

en: Choose our vibrant rainbow-colored assortment for a splash of joy, or customize the color palette to seamlessly blend with the theme of your event. Whether it's a wedding, a birthday party, or a corporate event, our Macaron Party Platter is designed to impress and delight every guest.
he_IL: בחרו במבחר הקונדיטוריות הצבעוניות והמרהיבות שלנו לקטע של שמחה, או התאימו אישית את לוח הצבעים כדי לשלב בצורה חלקה עם תבנית האירוע שלכם. בין אם זה חתונה, מסיבת יומולדת או אירוע עסקי, לוח הפרטיות שלנו מיועד להרשים ולשמח כל אורח.

en: Choose the Right Software
he_IL: לבחור בתוכנה המתאימה

en: Choose your cupcake base to suit your fancy:
he_IL: בחר את בסיס הקאפקייק שמתאים לך:

en: Choosing Texture Packs
he_IL: בחירת חבילות טקסטורות

en: Choosing Your Canvas
he_IL: בחירת הקנבס שלך

en: Choosing the Right Texture for Your Skin
he_IL: בחירת המרקם הנכון לעור שלך

en: Choosing the right leash and collar is the first step. Opt for comfortable and secure gear suitable for your dog’s size. Introduce the leash gradually, allowing your dog to wear it indoors before heading outside. Use positive reinforcement—treats and praise—when your dog behaves well on the leash.
he_IL: בחירת הרצועה והקולר הנכונים היא הצעד הראשון. בחר ציוד נוח ובטוח שמתאים לגודל הכלב שלך. הצג את הרצועה בהדרגה, תן לכלב שלך ללבוש אותה בתוך הבית לפני שיוצאים החוצה. השתמש בחיזוק חיובי—ממתקים ושבחים—כשכלבך מתנהג טוב עם הרצועה.

en: Chopped greens, avocado, olives, tomatoes &amp; cucumbers with homemade hummus in a pita
he_IL: ירקות קצוצים, אבוקדו, זיתים, עגבניות ומלפפונים עם חומוס ביתי בפיתה

en: Chris Russell
he_IL: כריס ראסל

en: Christmas Cookies
he_IL: עוגיות חג מולד

en: Christmas Party at Maywood
he_IL: חגיגת חג המולד ב-Maywood

en: Christmas Party at Rockfield's
he_IL: חגיגת חג המולד ב-Rockfield

en: Christopher Brown
he_IL: כריסטופר בראון

en: Christy Brown
he_IL: כריסטי בראון

en: Chunky Platform Lace-Up Boots, H&amp;M
he_IL: מגפיים עם שרוכים ופלטפורמה עבה, H&M

en: Chupe de jaiba
he_IL: Chupe de jaiba" in Hebrew is "צ'ופה דה חיבה".

en: Cincinnati is a city located in the southwestern part of the state of Ohio, along the Ohio River. In 1975, Cincinnati had a population of approximately 366,000 people and was known for its diverse economy, which included manufacturing, healthcare, and education. The city also had a rich cultural history, with a thriving arts scene and a number of important cultural institutions. Cincinnati was also home to several professional sports teams, including the Reds (baseball) and the Bengals (football). In 1975, the city was undergoing significant changes as it adapted to the social and economic changes of the time. It is likely that events and issues such as the Vietnam War, the civil rights movement, and the Watergate scandal all played a role in shaping the lives of people living in Cincinnati in 1975.
he_IL: סינסינטי היא עיר הממוקמת בחלק הדרום - מערבי של מדינת אוהיו, לאורך נהר אוהיו. בשנת 1975, אוכלוסיית סינסינטי מנתה כ -366,000 איש והייתה ידועה בכלכלה המגוונת שלה, שכללה ייצור, שירותי בריאות וחינוך. לעיר הייתה גם היסטוריה תרבותית עשירה, עם סצנת אמנות משגשגת ומספר מוסדות תרבות חשובים. סינסינטי הייתה גם ביתם של מספר קבוצות ספורט מקצועיות, כולל האדומים (בייסבול) והבנגלים (כדורגל). בשנת 1975 עברה העיר שינויים משמעותיים בהתאמתה לשינויים החברתיים והכלכליים של אותה תקופה. סביר להניח כי אירועים ונושאים כגון מלחמת וייטנאם, התנועה לזכויות האזרח ושערוריית ווטרגייט מילאו תפקיד בעיצוב חייהם של אנשים החיים בסינסינטי בשנת 1975.

en: Cinnamon
he_IL: קינמון

en: Cinnamon Swirl Muffins
he_IL: מאפים עם סוכר קינמון

en: Circular avatar on left header on right with sub-header and button
he_IL: תמונת פרופיל מעגלית בכותרת השמאלית בצד ימין עם כותרת משנה וכפתור

en: Circular image on right with large border header on right
he_IL: תמונה מעגלית בימין עם כותרת עם מסגרת גדולה בימין

en: Citation
he_IL: ציטטה

en: Citrus
he_IL: הדרים

en: Citrus in Mediterranean Sweets: Delve into the use of citrus fruits in Mediterranean dessert recipes. Kirsten shares delectable recipes, such as lemon-infused olive oil cake and orange-scented baklava, to satisfy your sweet tooth with a touch of Mediterranean zest.
he_IL: סיטרוס במתוקים של המזרח התיכון: חקור את השימוש בפירות סיטרוס במתכוני קינוחים מהים התיכון. קירסטן משתפת מתכונים טעימים, כמו עוגת שמן זית עם לימון ובקלאווה עם ריח תפוז, כדי לספק את התשוקה שלך למתוק עם נגיעה של טעם ים תיכוני.

en: City
he_IL: עיר

en: City Life
he_IL: החיים העירוניים

en: City, 10100
he_IL: עיר מגורים, 10100

en: City,&nbsp;10100
he_IL: עיר, 10100

en: City-dweller, noodle lover, camera collector and fan of everything with a lens. I'm always trying out new gear. Edison is my outlet to share my new discoveries with the world.
he_IL: עירוני בנשמה, חובב נודלס, אספן מצלמות ומשוגע על כל דבר עם עדשה. מקפיד תמיד לנסות כל פריט ציוד חדש. אדיסון הוא המקום שבו אני חולק עם העולם התרשמויות מתגליות חדשות.

en: City/Town
he_IL: עיר/יישוב

en: Clara Beaumont
he_IL: קלרה בומונט

en: Clara Beaumont, founder and primary author of Dark Academia, is a writer and scholar deeply entrenched in the world of Dark Academia. With a background in literature and art history, Clara brings a wealth of knowledge and passion to her writings. Her academic journey began at the University of Oxford, where she studied English Literature, focusing on the Gothic and Romantic movements that now permeate her blog's themes.
he_IL: קלרה בומונט, מייסדת ומחברת ראשית של דארק אקדמיה, היא כותבת וחוקרת מושקעת בעולם של דארק אקדמיה. עם רקע בספרות ובהיסטוריה של האמנות, קלרה מביאה עימה מקור עשיר של ידע ותשוקה לכתיבתה. מסע הלימודים האקדמי שלה התחיל באוניברסיטת אוקספורד, בה עסקה בספרות האנגלית והתמקדה בתנועות הגותיות והרומנטיות שמשקיפות כיום בתבניות הבלוג שלה.

en: Clara's love for Dark Academia is not just academic; it is deeply personal. She sees the aesthetic as a lifestyle, one that appreciates the beauty in the somber and the scholarly. Through Dark Academia, Clara aims to connect with like-minded individuals who are drawn to the dimly lit study rooms, the smell of old books, and the thrill of intellectual discovery.
he_IL: האהבה של קלרה לדארק אקדמיה היא לא רק אקדמית; זו אישית מאוד. היא רואה את האסתטיקה כסגנון חיים, שמעריך את היופי בצלול ובלימודי. דרך דארק אקדמיה, קלרה מתכוונת להתחבר עם אנשים דומים שמושכים לחדרי הלימוד המוארים באור חשוך, לריח של ספרים ישנים ולתחושת התגרות של גילוי אינטלקטואלי.

en: Classes
he_IL: שיעורים

en: Classic Block
he_IL: בלוק קלאסי

en: Classic Burger
he_IL: בורגר קלאסי

en: Classic Vanilla Cupcake with a Vanilla Buttercream twist
he_IL: קאפקייק קלאסי וניל עם טוויסט של חמאת וניל

en: Classified
he_IL: סוֹדי

en: Classroom Implementation
he_IL: יישום בכיתה

en: Claude Monet's Madame Monet and Her Son (1875).<br>Original from the National Gallery of  Art. Digitally enhanced by rawpixel.
he_IL: הציור של קלוד מונה: מדאם מונה ובנה (1875).<br>ציור מקורי מהגלריה הלאומית לאמנות. שיפור דיגיטלי על ידי rawpixel.

en: Clean lines and a minimalist aesthetic.
he_IL: קווים נקיים ואסתטיקה של מינימליזם.

en: Click here&nbsp;to make a reservation today!
he_IL: ניתן ללחוץ כאן ולהזמין עוד היום!

en: Click here to make a reservation today!
he_IL: ניתן ללחוץ כאן ולהזמין עוד היום!

en: Client
he_IL: לקוחה

en: Client:
he_IL: לקוח:

en: Climb Sigiriya Rock
he_IL: טיפוס על סלע סיגירייה

en: Closed
he_IL: סגור

en: Cloud
he_IL: ענן

en: Cluj-Napoca 🇷🇴
he_IL: קלוז-נפוקה 🇷🇴

en: Co-founded a startup, led the design team, and played a crucial role in the company's acquisition by Parenthesis.
he_IL: מייסדת שותפה של חברת הזנק, ניהלה את מחלקת עיצוב והייתה שותפה ראשית לרכישת החברה על ידי Parenthesis.

en: Co-founder of Videomaker, Mary is an award-winning creative director, designer, photographer and visual artist based in Singapore. Her passion is telling stories through video and photography.
he_IL: מארי היא המייסדת השותפה של 'יוצרת הסרטים'. היא במאית קריאייטיב, מעצבת, צלמת ואמנית חזותית עטורת פרטים שגרה בסינגפור. היא אוהבת לספר סיפורים באמצעות הווידאו והתמונות.

en: Coaching sessions
he_IL: סשנים של אימון

en: Cobalt blue, known for its intense and enduring color, has left an indelible mark on the world of art. From traditional Chinese porcelain to the masterpieces of European painters, cobalt blue has been a medium of choice for artists seeking a color that captures the essence of the sky and sea. Its brilliance, depth, and stability make it a beloved pigment that has stood the test of time.
he_IL: כחול קובלט, הידוע בצבעו העז והעמיד, השאיר חותם בלתי נמנע על עולם האמנות. מחרסינה סינית מסורתית ועד יצירות המופת של ציירים אירופיים, כחול קובלט היה חומר הבחירה של אמנים שחיפשו צבע שתופס את מהות השמיים והים. הברק, העומק והיציבות שלו הופכים אותו לפיגמנט אהוב שעבר את מבחן הזמן.

en: Cobalt or the Blue Brilliance from the Earth's
    Core
he_IL: קובלט או הברilliance הכחולה מליבת כדור הארץ

en: Cobalt, a metallic element with a distinctive deep blue color, holds within it the secrets of the Earth's core. Extracted from cobalt ores, this radiant hue has been prized for centuries for its ability to infuse art and industry with a brilliance that transcends the ordinary. The natural beauty of cobalt blue is a testament to the geological processes that give rise to this captivating color.
he_IL: קובלט, יסוד מתכתי עם צבע כחול עמוק ומיוחד, מחזיק בתוכו את הסודות של ליבת כדור הארץ. מוצה מהעפרות קובלט, הגוון הזוהר הזה היה מוערך במשך מאות שנים בזכות היכולת שלו להעניק לאמנות ולתעשייה זוהר שמעבר לסטנדרטי. היופי הטבעי של כחול קובלט הוא עדות לתהליכים גיאולוגיים שמביאים לצבע המרתק הזה.

en: Cobblestone
he_IL: קרקעי

en: Cochineal and the Nature's Scarlet Secret
he_IL: קוֹצִ'ינֵל וְסוֹד הַשָּׁנִי שֶׁל הַטֶּבַע

en: Cochineal's journey from bug to brilliant scarlet involves a unique alchemical process. By carefully harvesting, drying, and crushing the insects, artists and dyers can extract a pigment that ranges from soft pinks to deep reds. The versatility of Cochineal as a dye has made it a sought-after material for textiles, paintings, and various artistic endeavors.
he_IL: המסע של קוֹצ'ינֵל מחרק לאדום בוהק כולל תהליך אלכימי ייחודי. על ידי קצירה, ייבוש וטחינת החרקים בזהירות, אמנים וצבעים יכולים להפיק פיגמנט שנע בין ורודים רכים לאדומים עמוקים. הרבגוניות של קוֹצ'ינֵל כצבע הפכה אותו לחומר מבוקש לטקסטיל, ציורים ומגוון מיזמים אמנותיים.

en: Cochineal, a color derived from tiny-scale insects, challenges preconceptions and unveils the unexpected beauty that nature can provide. Harvested from the cochineal bug native to South America and Mexico, this scarlet pigment has been a well-kept secret in the world of natural dyes, surprising artists and enthusiasts with its vivid and captivating hue.
he_IL: קואצ'יניל, צבע שמקורו במזיקים זעירים, מאתגר תפיסות מוקדמות ומגלה את היופי הבלתי צפוי שהטבע יכול לספק. נאסף מחרק הקואצ'יניל המקומי בדרום אמריקה ומקסיקו, הפיגמנט האדום הזה היה סוד שמור היטב בעולם הצבעים הטבעיים, מפתיע אמנים וחובבים בגוון החי והמרהיב שלו.

en: Coconut Cake
he_IL: עוגת קוקוס

en: Coconut Oil:
he_IL: שמן קוקוס:

en: Coconut macaroons, on the other hand, are very much less elegant, although what they lack in cuisine they make up for in their appeal and they're so easy to make. One way I like to jazz them up is by dipping the cooled cookies in melted chocolate. Macaroons are more widely available, likely at a bakery or coffee shop.
he_IL: עם זאת, לעוגיות הקוקוס מָקָרוּן יש מראה פחות אלגנטי אבל הן מפצות על החיסרון הקולינרי הזה בזכות הטעם המפתה וקלות ההכנה. אחת מהשיטות שלי לשדרג אותן היא לטבול את העוגיות בשוקולד מומס. עוגיות המָקָרוּן זמינות במקומות רבים, בדרך כלל במאפיות ובבתי קפה.

en: Coconut macaroons, on the other hand, are very much less elegant, although what they lack in cuisine they make up for in their appeal and they’re so easy to make. One way I like to jazz them up is by dipping the cooled cookies in melted chocolate. Macaroons are more widely available, likely at a bakery or coffee shop.
he_IL: עם זאת, לעוגיות הקוקוס מָקָרוּן יש מראה פחות אלגנטי אבל הן מפצות על החיסרון הקולינרי הזה בזכות הטעם המפתה וקלות ההכנה. אחת מהשיטות שלי לשדרג אותן היא לטבול את העוגיות בשוקולד מומס. עוגיות המָקָרוּן זמינות במקומות רבים, בדרך כלל במאפיות ובבתי קפה.

en: Code
he_IL: קוד

en: Code Block
he_IL: בלוק קוד

en: Code can be presented inline, like <code>&lt;?php bloginfo('stylesheet_url'); ?&gt;</code>, or within a <code>&lt;pre&gt;</code> block.
he_IL: אפשר להציג את הקוד בתוך השורה, כך <code></code> או בתוך בלוק <code></code>.

en: Coffee Drinks
he_IL: שתיית קפה

en: Cognitive Therapy
he_IL: טיפול קוגניטיבי

en: Coined by Rob Dyrdek and his personal body guard Christopher "Big Black" Boykins, "Do Work" works as a self motivator, to motivating your friends.
he_IL: הביטוי "Do Work" (לעשות עבודה) הומצא על ידי רוב דיירדק ושומר הראש שלו כריסטופר "ביג בלאק" בויקינס בתור אמרה לעידוד מוטיבציה עצמית או כדי לעודד מוטיבציה אצל אחרים.

en: Coke, Sprite, Dr.Pepper, Powerade
he_IL: קולה, ספרייט, פפסי מקס, קינלי

en: Cold Brew
he_IL: קולד ברו

en: Collaborated with diverse clients to craft copy that encapsulates brand identity and resonates with target audiences.
he_IL: שיתפתי פעולה עם לקוחות מגוונים כדי ליצור טקסטים שמכילים את זהות המותג ומתקשרים עם הקהל היעד.

en: Collaborated with the marketing team to brainstorm and implement creative campaign concepts.
he_IL: שיתפתי פעולה עם צוות השיווק כדי לחשוב יחד וליישם רעיונות יצירתיים למבצעי קמפיין.

en: Collaboration
he_IL: שיתוף פעולה

en: Collaboration Magic
he_IL: קסם של שיתוף

en: Collage Gallery
he_IL: גלריית קולאז'

en: Collect moments, not things.
he_IL: לאסוף רגעים, לא דברים.

en: Collection
he_IL: אוסף

en: Color Me Mindful
he_IL: צבע אותי בתשומת לב

en: Color Options
he_IL: אפשרויות צבע

en: Color and Contrast
he_IL: צבע וניגודיות

en: Colors have a psychological impact on our mood and energy levels. For a mindful space, choose a palette that resonates with tranquility and focus. Soft, muted tones often work well, such as pale blues, greens, and earthy neutrals. These hues reflect the natural world and provide a soothing visual backdrop for mindfulness.
he_IL: צבעים משפיעים פסיכולוגית על המצב הרוח ורמות האנרגיה שלנו. עבור מרחב מתוך הקשבה, בחר בפלטה שמתאימה לרוגע ולמיקוד. גוונים רכים והשתקים כמו כחולים חיוורים, ירוקים וטונים טבעיים עשויים לעבוד היטב. גוונים אלו משקפים את העולם הטבעי ומספקים רקע חזותי מרגיע עבור הקשבה.

en: Column Blocks
he_IL: בלוק הטורים

en: Columns Block<br>
he_IL: בלוק הטורים<br>

en: Combine Dry Ingredients:
he_IL: לשלב את החומרים היבשים:

en: Combine Wet and Dry Ingredients:
he_IL: שלב רכיבים רטובים ויבשים:

en: Combine and Serve:
he_IL: שלב והגש:

en: Combine the Dry Ingredients:
he_IL: לשלב את החומרים היבשים:

en: Combine the cherries, sugar, and lemon juice in a saucepan over medium heat. Stir occasionally and cook until the cherries soften and release their juices, about 10 minutes.
he_IL: שלבו את הדובדבנים, הסוכר ומיץ הלימון בסיר על חום בינוני. ערבבו מדי פעם ובשלו עד שהדובדבנים מתרככים ומשחררים את המיצים שלהם, בערך 10 דקות.

en: Combine the sugar, cinnamon, and melted butter in a small bowl. Mix to create a smooth cinnamon paste.
he_IL: לשלב את הסוכר, הקינמון והחמאה המומסת בקערה קטנה. לערבב עד שנוצרת תערובת קינמון חלקה.

en: Come <a href="https://automattic.com/work-with-us/">work with us</a>.<br>
he_IL: הצטרפות <a href="https://automattic.com/work-with-us/">לכוח העבודה שלנו</a>.<br>

en: Come Sail Away with Me
he_IL: בואו לשוט איתי

en: Come and taste our splendid menu
he_IL: אנחנו מזמינים את כולם לבוא ולטעום את התפריט הנהדר שלנו

en: Come back here when our journey begins.
he_IL: כדאי לחזור לכאן כאשר המסע שלנו יתחיל.

en: Come experience the breathtaking performance of Johann Sebastian Bach's masterpieces next Saturday. The Bedrock Symphony Orchestra's talented musicians will delight your senses with their interpretation of Bach's timeless compositions. The concert will take place at the prestigious Bedrock Opera House, located in the heart of the city.
he_IL: בוא תחווה את ההופעה המרהיבה של היצירות המופתיות של יוהאן סבסטיאן באך בשבת הבאה. המוזיקאים המוכשרים של תזמורת הסימפוניה של בדרוק ישמחו את החושים שלך עם הפרשנותם ליצירות הנצחיות של באך. הקונצרט יתקיים בבית האופרה המפואר של בדרוק, הממוקם בלב העיר.

en: Come noon, the canteen is a symphony of laughter, clinking glasses, and culinary delights. Regular patrons, who've been dining with us for decades, share tables with tourists eager to taste genuine Galician cuisine. Our family, spread across various corners of the canteen, ensures every guest feels at home, serving dishes that narrate tales of the past while embracing the present.
he_IL: כשהשמש באה לזריחה, הקנטינה היא סימפוניה של צחוק, כוסות נקישה ותענוגות קולינריים. הלקוחות הקבועים, שאוכלים אצלנו כבר עשורים, משתפים שולחנות עם תיירים שמתרגשים לטעום את המטעמים האמיתיים של המטבח הגליסי. המשפחה שלנו, שמתפשטת בפינות שונות של הקנטינה, מבטיחה שכל אורח ירגיש בבית, ומגישה מנות שמספרות סיפורים מהעבר תוך כדי חיבוק להווה.

en: Come say hello!
he_IL: רוצה לקפוץ, להגיד שלום?

en: Comes with adjustable strap and carry bag.
he_IL: מגיע עם רצועה שניתנת להתאמה ותיק לנשיאה.

en: Comfort in Simplicity
he_IL: נוחות בפשטות

en: Comfort is key in a mindful space. Incorporate comfortable seating that supports the body during meditation. A simple cushion on the floor, a soft chair, or a cozy corner with plenty of pillows can invite you to sit down and breathe deeply.
he_IL: נוחות היא המפתח במרחב מודע. כדאי לכלול מושבים נוחים התומכים בגוף במהלך המדיטציה. כריות פשוטות על הרצפה, כיסא רך או פינה נעימה עם המון כריות יכולות להזמין אותך לשבת ולנשום בעומק.

en: Comfortable Furnishings
he_IL: ריהוט נוח

en: Comfortable Home
he_IL: בית נוח

en: Coming Soon
he_IL: בקרוב

en: Coming Soon 1
he_IL: בקרוב 1

en: Coming soon
he_IL: בקרוב

en: Coming soon page
he_IL: עמוד שיושק בקרוב

en: Coming soon!
he_IL: בקרוב!

en: Command Line Interface:
he_IL: ממשק שורת פקודה:

en: Comment on this&nbsp;P2&nbsp;Post
he_IL: להגיב על פוסט P2 זה

en: Commentary on 'Le bain de Vénus'
he_IL: תגובה על 'Le bain de Vénus'

en: Comments
he_IL: תגובות

en: Commercial cleaning
he_IL: ניקוי מסחרי

en: Commissions
he_IL: עמלות

en: Commitment to Sustainability and Transparency
he_IL: מחויבות לקיימות ושקיפות

en: Commitment to sustainability
he_IL: מחויבות לקיימות

en: Committed to a greener lifestyle
he_IL: מחויבים לאורח חיים ירוק יותר

en: Committed to responsible practices, we offer affordable solutions without compromising on quality.
he_IL: מחויבים לפרקטיקות אחראיות, אנחנו מציעים פתרונות משתלמים מבלי להתפשר על איכות.

en: Common Blocks
he_IL: בלוקים נפוצים

en: Communicating effectively has provided an optimistic future. With the ability to reach out to others through storytelling, I'm hoping to expand my love for writing with my interest in photography. Combined, these two media forms will allow me to share and tell my stories with engaging words and photos.
he_IL: היכולות של תקשורת יעילה פתחו בפניי עתיד אופטימי. עם היכולת שלי להגיע אל אנשים באמצעות הסיפורים שלי, אני מקווה להרחיב את האהבה שלי לכתיבה ואת העניין שלי בצילום. עם השילוב של שני סוגי המדיה האלו, אני אוכל לשתף ולספר את הסיפורים שלי בצורה מעניינת וסוחפת עם מילים ותמונות.

en: Communication Skills
he_IL: מיומנויות תקשורת

en: Communication:
he_IL: תקשורת:

en: Community Meetup Homepage
he_IL: עמוד פגישת הקהילה

en: Community Support and Documentation
he_IL: תמיכה קהילתית ותיעוד

en: Community and Sustainability: Baking a Difference
he_IL: קהילה וקיימות: לאפות שינוי

en: Community engagement
he_IL: מעורבות קהילתית

en: Community forums
he_IL: פורומים קהילתיים

en: Community homepage
he_IL: עמוד הקהילה

en: Commutes
he_IL: נסיעות לעבודה וממנה

en: Companion Planting: Nurturing Harmony
he_IL: שתילה מלווה: טיפוח שלווה

en: Companion planting is another essential aspect of nested gardening. By strategically pairing plants that benefit one another, we create a symbiotic relationship that promotes growth, pest control, and overall garden health. We will delve into the art of companion planting, exploring the beneficial pairings of plants and the ways they enhance each other's growth, repel pests, and improve soil fertility. Learn how to create a garden where each plant supports and thrives alongside its companions.
he_IL: שיתוף צמחים הוא גם גורם חיוני נוסף בגידול מקונן. על ידי שילוב אסטרטגי של צמחים שמועילים זה לזה, אנו יוצרים יחס סימביוטי שמקדם צמיחה, שליטה במזיקים ובריאות כללית של הגינה. אנחנו נעסוק באמנות של שיתוף צמחים, נחקור את השילובים המועילים של צמחים ואת הדרכים שבהן הם משפרים את הצמיחה של זה לזה, מרחיקים מזיקים ומשפרים את רכיבת האדמה. למדו כיצד ליצור גינה שבה כל צמח תומך ומתפתח לצד חבריו.

en: Company
he_IL: חברה

en: Company secretary
he_IL: מזכירות החברה

en: Compatibility:
he_IL: התאמה:

en: Compatible with all of your favourite design programs.
he_IL: מתאים לכל תוכניות העיצוב המועדפות עליך.

en: Compelling Copywriting:
he_IL: כתיבת טקסט משכנעת:

en: Complementing the exceptional cuisine is an extensive wine list featuring varietals from renowned vineyards across Europe, expertly curated to pair harmoniously with each dish. The knowledgeable staff is on hand to offer recommendations and ensure that every aspect of your dining experience exceeds expectations.
he_IL: בהשלמת המטבח המיוחד יש רשימת יינות רחבה הכוללת זנים מכרמים ידועים ברחבי אירופה, שנבחרו בקפידה כדי להתאים בהרמוניה לכל מנה. הצוות המנוסה זמין כדי להציע המלצות ולוודא שכל היבט של חוויית האוכל שלך יעלה על הציפיות.

en: Complements your space.
he_IL: משפר את החלל הפנימי.

en: Complete Beginners Course
he_IL: קורס למתחילות ומתחילים

en: Complete the Main Adventure
he_IL: השלם את ההרפתקה הראשית

en: Complexity and Expertise
he_IL: מורכבות ומומחיות

en: Comprehensive cleaning service focusing on revitalizing carpets and windows, removing dirt, stains, and grime to enhance indoor aesthetics and create a brighter, cleaner atmosphere.
he_IL: שירותי ניקיון מקיפים שמתמקדים בשיקום שטיחים וניקוי חלונות, הסרת לכלוך וטיפול בכתמים כדי לשפר את האסתטיקה של עיצוב הפנים וליצור אווירה מזמינה ונקייה יותר.

en: Concession Plot Rate - $18.00 /m²
he_IL: תעריף חלקה בזיכיון – 18 $ למטר מרובע

en: Conclusion
he_IL: סיכום

en: Conclusion: An Endless Aesthetic
he_IL: סיכום: אסתטיקה אין סופית

en: Conclusion: George Lois's influence on the creative industry is immeasurable. His boldness, fearlessness, and unconventional thinking continue to inspire and challenge us to this day. As we reflect on his incredible legacy, let us embrace his spirit of creativity and innovation, remembering that true greatness lies in being daring, unconventional, and unapologetically creative.
he_IL: מסקנה: השפעתו של ג'ורג' לואיס על התעשייה היצירתית היא עצומה. התעוזה, חוסר הפחד והחשיבה הלא שגרתית שלו ממשיכים לעורר בנו השראה ולאתגר אותנו עד עצם היום הזה. כשאנחנו מהרהרים במורשת המדהימה שלו, בואו נאמץ את רוח היצירתיות והחדשנות שלו, ונזכור שגדולה אמיתית טמונה בלהיות נועזים, לא שגרתיים ויצירתיים ללא התנצלות.

en: Conclusion: Queen's legendary gig at Wembley Stadium remains a milestone in the history of live music. The combination of Freddie Mercury's enigmatic presence, the band's exceptional musicianship, and the fervour of the crowd created a musical experience like no other. Decades later, the echoes of that unforgettable night continue to reverberate, reminding us of the power of music to inspire, unite, and leave an indelible mark on our collective memory. Long live, Queen!
he_IL: סיכום: ההופעה האגדית של קווין באצטדיון וומבלי נשארת אבן דרך בהיסטוריה של מוזיקה חיה. השילוב של הנוכחות המסתורית של פרדי מרקורי, המוזיקליות יוצאת הדופן של הלהקה, והלהט של הקהל יצרו חוויה מוזיקלית לייק שאין כמותה. עשורים לאחר מכן, ההדים של הלילה הבלתי נשכח ההוא ממשיכים להדהד, מזכירים לנו את כוח המוזיקה להשראה, לאחד, ולהשאיר חותם בלתי נמחה בזיכרון הקולקטיבי שלנו. יחי המלכה!

en: Concrete stairs
he_IL: מדרגות בטון

en: Concrete wall with sunlight shadow
he_IL: קוֹרוֹת בֶּטוֹן עם צֵל מָשָׁק שֶׁל שֶׁמֶשׁ

en: Conducted market research to identify target audience preferences and trends.
he_IL: ביצעתי מחקר שוק כדי לזהות את העדפות והמגמות של הקהל היעד.

en: Confident and dedicated photographer with experience in both professional and freelance photography. Holds nearly 10 years of working experience with great variety in order to tackle any photography job quickly and effectively. Intimately familiar taking high-quality digital photographs, including framing, selecting and setting up lighting, and determining advanced shutter and lens options. Prioritizes communication on the job to avoid errors. A candidate that combines a long professional career with dedicated freelance photography ideals and loyalty.
he_IL: יש לי ביטחון ומחויבות ואני בעל ניסיון בצילום מקצועי ובעבודות פרילנס. יש לי כמעט עשר שנות ניסיון בעבודה מול מגוון רחב שאפשר לי להתמודד עם כל עבודת הצילום באופן מהיר ויעיל. אני יוצר היכרות טובה עם הלקוחות ומצלם תמונות דיגיטליות איכותיות, כולל מסגור (Framing), בחירה והקמה של תאורה והגדרה מראש של אפשרויות מתקדמות לתריסים ולעדשות. אני נותן עדיפות לתקשורת במהלך העבודה כדי להימנע מטעויות. אני משלב קריירה מקצועית עשירה עם אידיאלים ונאמנות של צלם פרילנס מסור.

en: Confusing? Just think of almost everything on the menu as the same toppings and meat that are in the arepas, but just wedged Arepas (fried corn cakes), Perros (hot dog buns), or Pepitos (french baguette). That’s how I explain it to my friends.
he_IL: מבלבל? אותן התוספות והבשר שבמנות האפרה מוגשות גם על אפרה עגולה (על לביבות תירס מטוגנות), פֶּרוס (לחמניות ארוכות) או פפיטוס (באגט צרפתי). ככה אני נוטה להסביר לחברים שלי את התפריט.

en: Connect
he_IL: להתחבר

en: Connect with others
he_IL: התחבר לאחרים

en: Connect with your favorite apps and services for optimized workflow.
he_IL: להתחבר לאפליקציות ולשירותים המועדפים עליך לתהליך עבודה משופר.

en: Connection and Community
he_IL: תחברות וקהילה

en: Connection and Laughter
he_IL: חיבור וצחוק

en: Conscious Living
he_IL: חיים מודעים

en: Consequently, since this study is so vast in extent, embellished and enriched as it is with many different kinds of learning, I think that men have no right to profess themselves architects hastily, without having climbed from boyhood the steps of these studies and thus, nursed by the knowledge of many arts and sciences, having reached the heights of the holy ground of architecture.
he_IL: כתוצאה מכך, מכיוון שמחקר זה הוא כה עצום בהיקפו, מעוטר ומועשר כפי שהוא עם סוגים רבים ושונים של למידה, אני חושב שלאנשים אין זכות להציג את עצמם בפזיזות כאדריכלים, מבלי שטיפסו מילדותם את הצעדים של לימודים אלה ובכך, שטופחו על ידי הידע של אמנויות ומדעים רבים, לאחר שהגיעו לגבהים של האדמה הקדושה לאדריכלות.

en: Consider the power of a single photograph. An image of a bustling market in Marrakech can transport you to a different place and time, where you can almost smell the spices, hear the haggling vendors, and feel the warmth of the Moroccan sun on your skin. That's the power of photography – it evokes a sense of place and brings to life the subtleties of different cultures, traditions, and lifestyles.
he_IL: שקול את הכוח של צילום אחד. תמונה של שוק שוקק במרקש יכולה להעביר אותך למקום וזמן שונים, שם אתה כמעט יכול להריח את התבלינים, לשמוע את המוכרים מתמקחים, ולהרגיש את חום השמש המרוקאית על עורך. זה הכוח של צילום – הוא מעורר תחושת מקום ומחייה את הדקויות של תרבויות, מסורות ואורח חיים שונים.

en: Consider your interests: Your book collection should reflect your interests and values. If you love history, for example, focus on collecting books about historical events or figures.
he_IL: שקול את ענייניך: אוסף הספרים שלך צריך לשקף את ענייניך וערכיך. אם אתה אוהב היסטוריה, לדוגמה, תתמקד באיסוף ספרים על אירועים היסטוריים או דמויות.

en: Considerations and Precautions
he_IL: שיקולים ואמצעי זהירות

en: Conspiracy
he_IL: קונספירציה

en: Consultancy
he_IL: ייעוץ

en: Consultant
he_IL: יועץ

en: Consulting
he_IL: יעוץ

en: Consumerism
he_IL: צרכנות

en: Consumerism in the Digital Plaza
he_IL: צרכנות בפלאזה הדיגיטלית

en: Contact
he_IL: יצירת קשר

en: Contact 1
he_IL: יצירת קשר 1

en: Contact 10
he_IL: יצירת קשר 10

en: Contact 11
he_IL: יצירת קשר 11

en: Contact 12
he_IL: יצירת קשר 12

en: Contact 13
he_IL: יצירת קשר 13

en: Contact 14
he_IL: יצירת קשר 14

en: Contact 15
he_IL: יצירת קשר 15

en: Contact 16
he_IL: יצירת קשר 16

en: Contact 17
he_IL: יצירת קשר 17

en: Contact 18
he_IL: יצירת קשר 18

en: Contact 2
he_IL: יצירת קשר 2

en: Contact 3
he_IL: יצירת קשר 3

en: Contact 4
he_IL: יצירת קשר 4

en: Contact 5
he_IL: יצירת קשר 5

en: Contact 6
he_IL: יצירת קשר 6

en: Contact 7
he_IL: יצירת קשר 7

en: Contact 8
he_IL: יצירת קשר 8

en: Contact 9
he_IL: יצירת קשר 9

en: Contact Form
he_IL: טופס יצירת קשר

en: Contact Info with Form
he_IL: מידע ליצירת קשר עם טופס

en: Contact Info with Map
he_IL: מידע ליצירת קשר עם מפה

en: Contact Information
he_IL: מידע ליצירת קשר

en: Contact Me
he_IL: צור עימי קשר

en: Contact Page with Map and Contact Form
he_IL: עמוד יצירת קשר עם מפה וטופס יצירת קשר

en: Contact Us
he_IL: ליצירת קשר

en: Contact form
he_IL: טופס ליצירת קשר

en: Contact form submission
he_IL: שליחת טופס יצירת קשר

en: Contact form with address
he_IL: טופס ליצירת קשר עם כתובת

en: Contact form with hours
he_IL: טופס ליצירת קשר עם שעות פעילות

en: Contact form with map
he_IL: טופס ליצירת קשר עם מפה

en: Contact info and social links
he_IL: פרטים ליצירת קשר וקישורים לרשתות חברתיות

en: Contact left, form right
he_IL: יצירת קשר משמאל, טופס מימין

en: Contact me
he_IL: ליצור איתי קשר

en: Contact page with a form and a map.
he_IL: עמוד ליצירת קשר עם טופס ומפה.

en: Contact page with contact form
he_IL: עמוד יצירת קשר עם טופס יצירת קשר

en: Contact us
he_IL: ליצור קשר

en: Contact us today to inquire about our services.
he_IL: צור קשר איתנו היום כדי לשאול על שירותינו.

en: Contact us.
he_IL: ליצור קשר

en: Contact with WhatsApp
he_IL: ליצור קשר באמצעות WhatsApp

en: Contact with form on the left
he_IL: אפשרות ליצירת קשר עם טופס משמאל

en: Contact with image on the left
he_IL: איש קשר עם תמונה משמאל

en: Contact with image on the right
he_IL: איש קשר עם תמונה מימין

en: Contact with map on the left
he_IL: איש קשר עם מפה משמאל

en: Contact, Alternate 1
he_IL: יצירת קשר, אלטרנטיבה 1

en: Contact: Form and Map
he_IL: צור קשר: טופס ומפה

en: Contact: Fullwidth contact
he_IL: צור קשר: צור קשר ברוחב מלא

en: Contact: Fullwidth map
he_IL: צור קשר: מפת מלאה ברוחב

en: Contact: Tall image with form
he_IL: צור קשר: תמונה ארוכה עם טופס

en: Containers: Repurpose glass jars, teacups, or tin cans for a charming and eco-friendly touch.
he_IL: כדי להוסיף ניגודיות מקסימה וידידותית לסביבה, ניתן להשתמש שוב בצנצנות זכוכית, כוסות תה או פחיות מתכת.

en: Contaminated food and water are common sources of traveler's illnesses. Stick to bottled or purified water, and be cautious of street food. Wash hands frequently and carry a hand sanitizer.
he_IL: אוכל ומים מזוהמים הם מקורות נפוצים למחלות המטיילים. תחזוק רק לשתות מים בקבוקים או מים מסוננים, והיה זהיר עם האוכל ברחוב. רחצו את הידיים בתדירות והביאו חומר חיטוי ליד.

en: Contemporary artists continue to reimagine the rainbow in innovative ways. Yayoi Kusama’s immersive installations often feature bright, rainbow-like colors, evoking a sense of wonder and surrealism. Meanwhile, Olafur Eliasson’s installations, such as <em>Your Rainbow Panorama</em> (2011), offer viewers the chance to experience the world through the colors of a rainbow in a three-dimensional space. His work highlights the relationship between natural phenomena and human perception, inviting us to reconsider the rainbow as more than just an optical event.
he_IL: אמנים עכשוויים ממשיכים לדמיין מחדש את הקשת בדרכים חדשניות. ההתקנות המעמיקות של יאיוי קוסמה כוללות לעיתים קרובות צבעים בהירים, דמויי קשת, שמעוררים תחושת פלא וסוריאליזם. בינתיים, ההתקנות של אולאפור אליאסון, כמו <em>Your Rainbow Panorama</em> (2011), מציעות לצופים את ההזדמנות לחוות את העולם דרך צבעי הקשת במרחב תלת-ממדי. העבודה שלו מדגישה את הקשר בין תופעות טבע לבין תפיסת האדם, ומזמינה אותנו לשקול מחדש את הקשת כיותר מאירוע אופטימלי.

en: Contemporary ceramics, <em>handmade</em> in Australia.
he_IL: יצירות קרמיקה עכשוויות, נוצרו <em>בעבודת יד</em> באוסטרליה.

en: Contemporary ceramics, handmade in Australia.
he_IL: יצירות קרמיקה עכשוויות, נוצרו בעבודת יד באוסטרליה.

en: Content left with image right
he_IL: תוכן משמאל עם תמונה מימין

en: Content left, image right
he_IL: תוכן משמאל, תמונה מימין

en: Content with button and fullwidth image
he_IL: תוֹכֶן עם כפתור ודימוי ברוחב מלא

en: Content with grid of images on right
he_IL: תוֹכֶן עם רשת של תמונות מימין

en: Content…
he_IL: תוכן...

en: Continue reading
he_IL: להמשיך לקרוא

en: Contrary to the practice of his peers, Kuhnert distinguished himself by sketching tropical animals in the wild, not in zoos. He made pictures by sketching, etching, watercolor, and oil painting. Kuhnert is considered one of the most important German animal painters of his time. Kuhnert was a keen and skilled hunter himself; he returned to Africa year after year in the hunt for both game and subjects for his art.
he_IL: בניגוד למנהג של עמיתיו, קונרט הבליט את עצמו על ידי ציור בעלי טרופיים בטבע הפראי, ולא בגני חיות. הוא יצר תמונות באמצעות ציור, חריטה, אקוורל וציור בשמן. קונרט נחשב לאחד מהציירים החיות הגרמנים החשובים ביותר בזמנו. קונרט היה צייד מיומן ומתוקף בעצמו; הוא חזר לאפריקה שנה אחרי שנה במסעות הציד לשני המטרות - ציד ונושאים ליצירתו האמנותית.

en: Contributed to the development of social media content, enhancing brand visibility and engagement.
he_IL: תרמתי לפיתוח תוכן רשתות חברתיות, משפר את נראות המותג וההתערבות.

en: Contributing to Minetest's development is not just about coding skills; it's about being part of a vibrant community working towards a common goal. Every contribution, big or small, plays a crucial role in the game's growth and evolution.
he_IL: לתרום לפיתוח של Minetest אינו רק עניין של יכולות קידוד; זה עניין של להיות חלק מקהילה דינמית העובדת למען מטרה משותפת. כל תרומה, גדולה או קטנה, משמעותית לצמיחה ותפתחות המשחק.

en: Cook the Salmon:
he_IL: לטגן את הסלמון:

en: Cookies
he_IL: עוגיות

en: Cooking can sometimes feel like a chore at the end of a busy day. It's often tempting to throw a ready meal in the oven or call for take out. But preparing a simple and healthy family meal doesn't have to be hard or time-consuming. Here are some quick wholesome dishes that you and your family will love. They can even be prepared in advance.
he_IL: בישול בסופו של יום עבודה יכול להיות מטלה לא פשוטה. לפעמים מתחשק פשוט לחמם ארוחה מוכנה או להזמין משלוח. אבל הכנה של ארוחה מזינה למשפחה לא חייבת להיות משימה קשה שדורשת הרבה זמן. הנה כמה מנות מזינות שאפשר להכין במהירות ושיהיו טעימות לך ולכל המשפחה. אפשר גם להכין אותן מראש.

en: Cooking time
he_IL: זמן בישול

en: Cooking with Olive Oil
he_IL: בישול עם שמן זית

en: Cooking with Seasonal Vegetables
he_IL: בישול עם ירקות עונתיים

en: Cool and Serve:
he_IL: קרר והגש:

en: Cool and Slice:
he_IL: קול וקצוץ:

en: Cool down with our refreshing ice popsicle recipes! From fruity bursts to creamy indulgences, discover homemade treats that will make your summers delightfully sweet.
he_IL: תרגע עם המתכונים המפנקים שלנו לפופסיקלים קפואים! ממתקיות פרי ועד פינוקי שמנת, גלה מתכונים ביתיים שיגרמו לקיץ שלך להיות מתוק להפליא.

en: Cool:
he_IL: טוב:

en: Copywriters are the wordsmiths of the digital world. They take ideas, sprinkle some word magic, and turn them into content that shines brighter than a disco ball.
he_IL: כותבי העתק הם המכשירים של העולם הדיגיטלי. הם לוקחים רעיונות, מזלגים קסם מילים והופכים אותם לתוכן שזוהר יותר מכדור הדיסקו.

en: Copywriting Intern | Dot Dot Sot | 2020 – 2022
he_IL: סטודנט לכתיבת טקסטים | דוט דוט סוט | 2020 – 2022

en: Coral
he_IL: אלמוג

en: Cord Cutting in the Age of COVID-19
he_IL: מגמת ביטול מינויים (Cord Cutting) בעידן הקורונה

en: Cord Cutting in the Age of COVID-19
he_IL: מגמת ביטול מינויים (Cord Cutting) בעידן הקורונה

en: Corey McKrill
he_IL: קורי מקריל

en: Corporate Donors
he_IL: תורמים ארגוניים

en: Corporate Events:
he_IL: אירועים עסקיים:

en: Cortado
he_IL: קורטדו

en: Cortázar wrote numerous short stories, collected in such volumes as&nbsp;<strong><em>Bestiario</em></strong>&nbsp;(1951),&nbsp;<em><strong>Final del juego</strong></em>&nbsp;(1956), and&nbsp;<em><strong>Las armas secretas</strong></em>&nbsp;(1959). Cortázar published four novels during his lifetime:&nbsp;<em><strong>Los premios</strong></em>&nbsp;(The Winners, 1960),&nbsp;<em><strong>Rayuela</strong></em>&nbsp;(Hopscotch, 1963),&nbsp;<em><strong>62 Modelo para Armar</strong></em>&nbsp;(62: A Model kit, 1968), and&nbsp;<em><strong>Libro de Manuel</strong></em>&nbsp;(A Manual for Manuel, 1973). Two other novels,&nbsp;<em><strong>El examen</strong></em>&nbsp;and&nbsp;<em><strong>Divertimento</strong></em>, though written before 1960, only appeared posthumously.
he_IL: קורטאסר כתב כמה סיפורים קצרים אשר שובצו באוספים כמו <strong><em>Bestiario</em></strong> (שנת 1951), <em><strong>Final del juego</strong></em> (שנת 1956) והאוסף <em><strong>Las armas secretas</strong></em> (שנת 1959). קורטאסר פרסם ארבעה רומנים במהלך שנות חייו: <em><strong>Los premios</strong></em> ("המנצחים", 1960), <em><strong>Rayuela</strong></em> ("קלאס", 1963), <em><strong>62 Modelo para Armar</strong></em> (‏"62: ערכה", 1968) ואת <em><strong>Libro de Manuel</strong></em> ("מדריך למנואל", 1973). שני רומנים אחרים – <em><strong>El examen</strong></em> והרומן <em><strong>Divertimento</strong></em>, נכתבו כנראה לפני 1960 אך פורסמו רק לאחר מותו.

en: Cortázar’s use of interior monologue and stream of consciousness owes much to James Joyce and other modernists, but his main influences were Surrealism, and the improvisatory aesthetic of jazz.
he_IL: השימוש של קורטאסר במונולוג הפנימי ובזרם התודעה התאפשר במידה רבה בזכות ג'יימס ג'ויס וסופרים אחרים בזרם המודרני. אך את ההשראה העיקרית הוא קיבל מהזרם הסוריאליסטי ומהאסתטיקה המאולתרת של מוזיקת הג'אז.

en: Corvallis 🇺🇸
he_IL: קורוואליס 🇺🇸

en: Corwin Street
he_IL: רחוב קורווין

en: Cost Considerations
he_IL: שיקולי עלות

en: Cost-Effective: WordPress itself is an open-source platform, which means it is free to use. While there might be costs associated with premium themes, plugins, or professional support, WordPress still provides an affordable solution compared to building a website from scratch.
he_IL: עלות-אפקטיבית: WordPress עצמה היא פלטפורמת קוד פתוח, מה שאומר שהיא חינם לשימוש. למרות שעשויים להיות עלויות הקשורות לתבניות פרימיום, תוספים, או תמיכה מקצועית, WordPress עדיין מספקת פתרון משתלם בהשוואה לבניית אתר אינטרנט מאפס.

en: Cottage Wallpapers: Where to Buy and How to Apply
he_IL: טפטים לקוטג': איפה לקנות ואיך ליישם

en: Cottagecore living extends to the heart of the home – the kitchen. Embrace wholesome and traditional cooking techniques, using fresh, locally sourced ingredients. Experiment with baking bread, crafting homemade preserves, or indulging in the art of canning. The act of preparing and savoring these rustic meals becomes a celebration of the connection between nature and nourishment.
he_IL: חיים בסגנון קוטג' מתרחבים ללב הבית – המטבח. חבק טכניקות בישול בריאות ומסורתיות, תוך שימוש במרכיבים טריים מהאזור. נסה לאפות לחם, להכין ריבות ביתיות, או להתענג על אמנות השימור. הפעולה של הכנת והנאה מהארוחות הכפריות הללו הופכת לחגיגה של הקשר בין הטבע לתזונה.

en: Cotton Candy Cake
he_IL: עוגת צמר גפן

en: Countertop
he_IL: משטח עבודה

en: Countertop Thickness
he_IL: עובי השיש

en: Countries
he_IL: מדינות

en: Course helps you grow, have more career opportunities, and personal fulfilment.
he_IL: הקורס עוזר לך לצמוח, להיות לך יותר הזדמנויות בקריירה ותענוג אישי.

en: Course is a flexible and modern theme for anyone wanting to share their knowledge. The theme is built with integration with Sensei LMS and is ideal for Sensei users that are creating or selling courses. Style variations with multiple font and color combinations help you craft the perfect look and feel to show off courses and content. The theme can be used without Sensei too.
he_IL: הקורס הוא תבנית גמישה ומודרנית לכל מי שרוצה לשתף את הידע שלו. התבנית נבנתה עם שילוב עם Sensei LMS והיא אידיאלית למשתמשי Sensei שיוצרים או מוכרים קורסים. שילובי סגנונות עם מספר גופנים ושילובי צבעים מרובים יעזרו לך ליצור את המראה והתחושה המושלמים כדי להציג קורסים ותוכן. התבנית ניתנת לשימוש גם בלעדי Sensei.

en: Course: Teach Kids To Read
he_IL: קורס: ללמד ילדים לקרוא

en: Courses
he_IL: קורסים

en: Courtesy of <a href="https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=60417125">Wikipedia Commons</a>
he_IL: בזכות <a href="https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=60417125">ויקיפדיה קומונס</a>

en: Courtesy of <a href="https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=73158459#/media/File:Schematic_illustration_of_the_3_main_types_of_social_structure_in_ants.png">Wikipedia Commons</a>
he_IL: בזכות <a href="https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=73158459#/media/File:Schematic_illustration_of_the_3_main_types_of_social_structure_in_ants.png">ויקיפדיה קומונס</a>

en: Courtesy of <a href="https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Ascend_(Unsplash).jpg#/media/File:Ascend_(Unsplash).jpg">Wikipedia Commons</a>
he_IL: בזכות <a href="https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Ascend_(Unsplash).jpg#/media/File:Ascend_(Unsplash).jpg">ויקיפדיה קומונס</a>

en: Courtesy of <a href="https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Vermont_ocean_wave_(Unsplash).jpg#/media/File:Vermont_ocean_wave_(Unsplash).jpg">Wikipedia commons</a>
he_IL: בזכות <a href="https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Vermont_ocean_wave_(Unsplash).jpg#/media/File:Vermont_ocean_wave_(Unsplash).jpg">ויקיפדיה קומונס</a>

en: Courtesy of <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/File:Lacrosse_at_the_Olympics,_London,_1948._(7649951098).jpg#/media/File:Lacrosse_at_the_Olympics,_London,_1948._(7649951098).jpg">Wikipedia Commons</a>
he_IL: בזכות <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/File:Lacrosse_at_the_Olympics,_London,_1948._(7649951098).jpg#/media/File:Lacrosse_at_the_Olympics,_London,_1948._(7649951098).jpg">ויקיפדיה קומונס</a>

en: Courtesy of <a href="https://pxhere.com/en/photo/1638384">PX Here</a>
he_IL: בזכות <a href="https://pxhere.com/en/photo/1638384">PX Here</a>

en: Courtesy of <a href="https://pxhere.com/en/photo/596243">PxHere</a>
he_IL: בזכות <a href="https://pxhere.com/en/photo/596243">PxHere</a>

en: Courtesy of <a href="https://www.flickr.com/photos/usnationalarchives/4208586845/">flickr</a>
he_IL: בזכות <a href="https://www.flickr.com/photos/usnationalarchives/4208586845/">flickr</a>

en: Courtesy of <a href="https://www.rawpixel.com/image/9079492/photo-image-art-vintage-public-domain">RawPixel</a>
he_IL: בזכות <a href="https://www.rawpixel.com/image/9079492/photo-image-art-vintage-public-domain">RawPixel</a>

en: Courtesy of <a href="https://www.rijksmuseum.nl/en/collection/RP-T-1959-299-16(R)">Rijksmuseum</a>
he_IL: בזכות <a href="https://www.rijksmuseum.nl/en/collection/RP-T-1959-299-16(R)">רייקסמוזיאום</a>

en: Cover Image Block
he_IL: בלוק תמונת שער

en: Cover Image with CTA
he_IL: ליישר תמונות עם קריאה לפעולה

en: Cover image with centered text and a button
he_IL: תמונת שער עם טקסט מיושר למרכז וכפתור

en: Cover image with left-aligned call to action
he_IL: תמונת שער עם אפשרות 'קריאה לפעולה' מיושרת לשמאל

en: Cover with Stylized Buttons
he_IL: כיסוי עם כפתורים מסוגננים

en: Covers
he_IL: כיסויים

en: Cows in a landscape by Emile van Marcke (1827–1890)
he_IL: פרות בנוף מאת אמיל ואן מרקה (1827–1890)

en: Cozy fall drink recipes
he_IL: מתכונים לשתיית משקאות חמימים בסתיו

en: Crab pie in casserole
he_IL: פאי סרטנים בקסרולה

en: Craft
he_IL: אומן

en: Craft your Story
he_IL: עצב את הסיפור שלך

en: Craftfully was born out of the desire to create a haven for like-minded souls, a virtual crafting corner where inspiration flows freely, and the joy of making things with your own hands is celebrated. I envisioned a space where beginners find encouragement, seasoned crafters discover new techniques, and everyone feels inspired to embark on their creative journey.
he_IL: Craftfully נוצר מתוך הרצון ליצור מקום מחול לנשמות דומות, פינת יצירה וירטואלית בה זרמת ההשראה חופשית ושמחת יצירה עם ידיך מועגלת. ראיתי מראש מקום בו מתחילים מוצאים תמיכה, יוצרים מנוסים מגלים טכניקות חדשות וכולם מרגישים מושך להתחיל במסע היצירתי שלהם.

en: Crafting
he_IL: מלאכה

en: Crafting Cozy Corners
he_IL: יצירת פינות נעימות

en: Crafting Shadows
he_IL: יצירת צללים

en: Crafting Sweetness and Elegance in Every Bite
he_IL: יצירת מתיקות ואלגנטיות בכל נשימה

en: Crafting Your First Cottage
he_IL: יצירת הקוטג' הראשון שלך

en: Crafting Your First Tools
he_IL: יצירת הכלים הראשונים שלך

en: Crafting beauty
he_IL: יצירת יופי

en: Crafts
he_IL: יצירה

en: Cream Butter and Sugars:
he_IL: קרם חמאה וסוכרים:

en: Cream moisturizers are perhaps the most common and versatile option available. They typically have a thick and creamy texture, providing intense hydration and forming a protective barrier on the skin. Creams are ideal for those with dry or mature skin, as they offer long-lasting moisture and help to replenish the skin’s natural oils. However, individuals with oily or acne-prone skin may find creams too heavy and may prefer lighter alternatives.
he_IL: קרם לחות אולי הם האפשרות הנפוצה והגמישה ביותר שיש. בדרך כלל יש להם מרקם סמיך וקרמי, שמספק לחות אינטנסיבית ויוצר מחסום מגן על העור. קרמים אידיאליים עבור מי שיש להם עור יבש או בוגר, כי הם מציעים לחות ארוכת טווח ועוזרים לשחזר את השמנים הטבעיים של העור. עם זאת, אנשים עם עור שמן או נוטה לאקנה עשויים למצוא את הקרמים כבדים מדי ויכולים להעדיף אפשרויות קלות יותר.

en: Creams: Luxurious Hydration
he_IL: קרמים: לחות יוקרתית

en: Creamy Tomato Soup with Cheese Toasties
he_IL: מרק עגבניות מוקרם עם צנימים וגבינה

en: Create
he_IL: צור

en: Create a 5x5 square with cobblestone. This will be the base of your cottage.
he_IL: צור ריבוע בגודל 5x5 עם אבן חצובה. זה יהיה הבסיס של הקוטג'.

en: Create a Stillness Ritual
he_IL: צור טקס שקט

en: Create a captivating spiderweb design on your cheesecake using chocolate ganache. Top it off with a chocolate spider in the center for a dessert that combines elegance with a hint of spookiness.
he_IL: צור עיצוב רשת עכביש מסקרן על עוגת הגבינה שלך בעזרת גנאש שוקולד. הוסף לזה עכביש שוקולד במרכז כדי ליצור קינוח שמשלב אלגנטיות עם רוח מעט מפחידה.

en: Create a new Custom Menu, and assign it to the Social Links Menu location.
he_IL: ניתן ליצור תפריט מותאם חדש ולהקצות אותו למיקום של תפריט הקישורים לרשתות החברתיות.

en: Create a self-care plan
he_IL: צור תוכנית טיפוח עצמי

en: Create a supportive environment by surrounding yourself with positive people and engaging in activities that bring you joy. This can help you maintain a more optimistic outlook on life and better cope with challenges when they arise.
he_IL: צור סביבה תומכת על ידי הקיפות עצמך באנשים חיוביים והשתתפות בפעילויות שמביאות לך שמחה. זה יכול לעזור לך לשמור על תפיסה אופטימית יותר על החיים ולהתמודד טוב יותר עם אתגרים כשהם מתעוררים.

en: Create a supportive environment: Choose a quiet, comfortable space for your mindfulness practice, free from distractions and interruptions.
he_IL: צור סביבה תומכת: בחר מקום שקט ונוח לתרגול המודעות שלך, חינם מהפרעות והפרטות.

en: Create anything
he_IL: ליצור כל דבר

en: Create anything in the world
he_IL: צור כל דבר בעולם

en: Create bespoke pieces that perfectly fit your space and style with our customization services. From fabric selection to dimensions, we'll bring your vision to life.
he_IL: צור יצירות מותאמות אישית שמתאימות בדיוק לחלל ולסגנון שלך עם שירותי ההתאמה האישית שלנו. מבחירת הבד ועד למידות, נביא את החזון שלך לחיים.

en: Create bespoke pieces that perfectly fit your space and style with our customization services. We'll bring your vision to life.
he_IL: צור פריטים מותאמים אישית שמתאימים בדיוק לחלל ולסגנון שלך עם שירותי ההתאמה האישית שלנו. אנחנו נביא את החזון שלך לחיים.

en: Create contrast
he_IL: ליצור ניגודיות

en: Create custom dashboards with your key metrics.
he_IL: ליצור לוחות בקרה מותאמים אישית באמצעות מדדי המפתח שלך.

en: Create personalized retreats within your home that cater to your specific relaxation needs. Whether it's a cozy reading nook, a meditation corner, or a spa-inspired bathroom, Handy's expertise can help you design spaces tailored to your preferences. Transform your home into a haven that caters to your well-being.
he_IL: צור retreats אישיים בתוך הבית שלך שמתאימים לצרכי הרפיה הספציפיים שלך. בין אם זה פינה נוחה לקריאה, פינת מדיטציה, או חדר אמבטיה בהשראת ספא, המומחיות של Handy יכולה לעזור לך לעצב חללים מותאמים להעדפות שלך. הפוך את הבית שלך למקלט שמתאים לרווחתך.

en: Create with anything
he_IL: צור עם כל דבר

en: Create your website with blocks
he_IL: ליצור אתר בעזרת בלוקים

en: Create, format, and style your writing.
he_IL: ליצור, לעצב ולהוסיף סגנון לכתיבה שלך.

en: Created with love and care in Australia.
he_IL: נוצר באהבה ובאכפתיות באוסטרליה.

en: Creating Custom Textures
he_IL: יצירת טקסטורות מותאמות

en: Creating Lasting Memories
he_IL: יצירת זיכרונות נצחיים

en: Creating Ritual
he_IL: יצירת טקס

en: Creating Tyrian Purple is a laborious and intricate process that involves harvesting the elusive Murex snails, extracting their glandular secretions, and subjecting them to sunlight to produce the vibrant purple hue. This meticulous and time-consuming process contributed to the rarity and exclusivity of Tyrian Purple, enhancing its allure and elevating its status to that of a luxury reserved for the elite.
he_IL: יצירת הארגמן הטירני היא תהליך מעמיק ומסובך שכולל קצירת חלזונות המורקס הקשים להשגה, הוצאת הסוד הגלנדרי שלהם, והכנתם לאור השמש כדי לייצר את הגוון הסגול הבהיר. תהליך זה, שדורש תשומת לב רבה וזמן, תרם לנדירות וליוקרתיות של הארגמן הטירני, והגביר את קסמו והעלה את Removed from the glossary שלו לרמה של מותרות המיועדות לאליטה.

en: Creating Your Own Samples
he_IL: איך ליצור את הסאמפלים הראשונים שלך

en: Creating Your Own Skin
he_IL: יצירת עורך האישי שלך

en: Creating a Functional Dining Space
he_IL: יצירת מרחב אוכל פונקציונלי

en: Creating a Home Sanctuary: Tips for a Relaxing Living Space
he_IL: יצירת מקלט ביתי: טיפים לחלל מגונן ומרגיע

en: Creating a Positive and Nurturing Environment
he_IL: יצירת סביבה חיובית ומגדלת

en: Creating a Rustic Haven
he_IL: יצירת מקלט כפרי

en: Creating a meaningful book collection is about more than just acquiring books – it’s about curating a collection that reflects your interests, values, and personality. Here are some tips for cultivating a meaningful book collection:
he_IL: יצירת אוסף ספרים משמעותי היא יותר מפשוט רכישת ספרים - זה עניין של קורטורה של אוסף שמשקף את התחומים שלך, הערכים שלך והאישיות שלך. הנה כמה טיפים לגידול אוסף ספרים משמעותי:

en: Creating a minimalist kitchen and dining area is a great way to reduce stress and clutter in your home while still maintaining a beautiful and functional space. Here are some tips for creating a minimalist kitchen and dining area:
he_IL: יצירת מטבח ואזור אוכל מינימליסטי היא דרך נהדרת להפחית את הלחץ והעומס בביתך תוך שמירה על מרחב יפה ופונקציונלי. הנה כמה טיפים ליצירת מטבח ואזור אוכל מינימליסטיים:

en: Creating an Environment Conducive to Mindfulness
he_IL: יצירת סביבה תומכת במודעות

en: Creating cozy corners within your home is a key aspect of nesting. These intimate spaces become retreats where you can relax, recharge, and indulge in activities that bring you joy. We will explore various ways to craft cozy corners, such as creating reading nooks, meditation spaces, or art corners. Dive into the world of soft textiles, warm lighting, and personal touches that turn a corner of your home into a personal sanctuary.
he_IL: יצירת פינות נעימות בתוך הבית היא חלק מרכזי בתהליך ההתיישבות. המרחבים האינטימיים הללו הופכים למקומות מחויבים בהם תוכל להירגע, להתחדש ולהתענג על פעילויות שמביאות לך שמחה. נחקור דרכים שונות ליצירת פינות נעימות, כגון יצירת פינות קריאה, מרכזי התבודדות או פינות אמנות. תטבעו בעולם של טקסטילים רכים, תאורה חמה ופרטים אישיים שמפכים פינה בביתך למקדש אישי.

en: Creating great work warms the heart and enriches the soul.
he_IL: יצירת עבודה גדולה מחממת את הלב ומעשירה את הנשמה.

en: Creating healthy feeding habits during dinner is an ongoing journey that requires love, patience, and a commitment to our children's well-being. By setting a positive example, introducing variety, fostering a nurturing environment, and making healthy foods appealing, we can cultivate a love for wholesome nutrition in our little ones. Remember, every dinner is an opportunity to nourish their bodies, strengthen family bonds, and sow the seeds of lifelong healthy habits.
he_IL: יצירת רגישות לתזונה בריאה במהלך הארוחה היא מסע רצוף שדורש אהבה, סבלנות והתחייבות לרווחתם של ילדינו. על ידי יצירת מופת חיובי, הכרת וריות, יצירת סביבה טובה והצגת מזון בריא בצורה מעניינת, אנחנו יכולים לגדל אהבה לתזונה מאוזנת בקרב הקטנטנים שלנו. זכרו, כל ארוחת ערב היא הזדמנות להזין את גופם, לחזק את הקשרים המשפחתיים ולזרוע את זרעי הרגלים בריאים לכל החיים.

en: Creative Decor Hacks: Personalizing Your Living Space
he_IL: טריקים יצירתיים לעיצוב: התאמה אישית של החלל שלך

en: Creative Inc.
he_IL: קריאייטיב אינק.

en: Creative Partners
he_IL: שותפים יצירתיים

en: Creativity
he_IL: יצירתיות

en: Creativity is a powerful force that can help us express ourselves, connect with others, and explore new ideas and possibilities. However, many of us struggle to tap into our creative potential, feeling stuck or uninspired in our daily lives. If you're looking to have a more creative life, here are some tips to help you get started.
he_IL: יצירתיות היא כוח חזק ומצליח שיכול לעזור לנו לבטא את עצמנו, להתחבר עם אחרים ולחקור רעיונות ואפשרויות חדשות. עם זאת, רבים מאיתנו מתקשים לנצל את הפוטנציאל היצירתי שלנו, מרגישים תקועים או חסרי השראה בחיי היומיום שלנו. אם אתה מחפש לחיות חיים יותר יצירתיים, הנה כמה טיפים שיעזרו לך להתחיל

en: Creativity is a process, not a destination. Don't be afraid to experiment and try new things, even if it means making mistakes along the way. Remember that every failure is an opportunity to learn and grow. By embracing failure and imperfection, you'll be able to take creative risks and push your boundaries, which can help you unlock new insights and ideas.
he_IL: יצירתיות היא תהליך, לא יעד. אל תפחד לנסות ולנסח את הדברים בדרך חדשה, גם אם יש לשלם על כך בטעויות. זכור שכל כישלון הוא הזדמנות ללמוד ולצמוח. על ידי קבלת הכשלון והתקלות, תוכל לקחת סיכונים יצירתיים ולדחוף את הגבולות שלך, מה שיכול לעזור לך לגלות תובנות ורעיונות חדשים.

en: Creativity:
he_IL: יצירתיות:

en: Crispy Broccoli Tempura with Capers
he_IL: ברוקולי טמפורה פריך עם קפרס

en: Crossing Points
he_IL: צמתים

en: Crosswalks
he_IL: מעברי חציה

en: Crostata ricotta e visciole
he_IL: קרוסטטה ריקוטה אה וישולה

en: Crowning the cake is a generous helping of hand-shaved chocolate shards, their bittersweet flavor providing a delightful contrast to the sweetness beneath. Each shard is carefully placed, creating a mountain of chocolate that is not only a feast for the eyes but also promises an explosion of cocoa richness in every bite. Presented on a chic gold stand, this cake is a sophisticated centerpiece for any celebration or the perfect gift for any chocolate connoisseur.
he_IL: הקיסם של העוגה הוא עזרה נדיבה של פינג שוקולד מקולף ביד, הטעם המר שלו מספק ניגוד מהנה למתיקות מתחת. כל פינג מונח בזהירות, יוצר רכס של שוקולד שהוא לא רק תפאורה מזינה לעיניים אלא גם מבטיח פיצוץ של עושר קקאו בכל נשנוש. מוצג על מעמד זהב שיקי, העוגה הזו היא מרכז שולחן מתוחכם לכל חגיגה או המתנה המושלמת לכל מומחה בשוקולד.

en: Crushed 2 tsp.
he_IL: מעוך 2 כפיות.

en: Crushed peppermint candies
he_IL: סוכריות פפרמינט מרוסקות

en: Cult Objects
he_IL: חפצי פולחן

en: Cultivate a growth mindset
he_IL: טפח מודעות לגידול

en: Cultivate gratitude
he_IL: טפח תודה

en: Cultivating Focus and Creativity
he_IL: גידול קידום ויצירתיות

en: Cultivating Gratitude: The Power of Thankfulness on Mental Health
he_IL: גידול הכרת תודה: כוחה של הכרת התודה על הבריאות הנפשית

en: Cultivating Gratitude: The Transformative Power of Thankfulness on Mental Health
he_IL: גידול הכרת תודה: הכוח המשנה של הכרת התודה על הבריאות הנפשית

en: Cultivating a Meaningful Book Collection
he_IL: גידול אוסף ספרים משמעותי

en: Cultivating happiness for better brain health
he_IL: גידול שמחה לשיפור בריאות המוח

en: Cultural depictions of lions are known in countries of Afro-Eurasia. The lion has been an important symbol to humans for tens of thousands of years. The earliest graphic representations feature lions as organized hunters with great strength, strategies, and skills. In later depictions of human cultural ceremonies, lions were often used symbolically and may have played significant roles in magic, as deities or close association with deities, and served as intermediaries and clan identities.
he_IL: תיאורים תרבותיים של אריות ידועים במדינות של אפרו-איאורזיה. האריה היה סמל חשוב לבני אדם מאות אלפי שנים. התיאורים הגרפיים המוקדמים מציגים את האריות כציידים מאורגנים עם כוח עצום, אסטרטגיות ומיומנויות. בתיאורים מאוחרים של טקסים תרבותיים אנושיים, האריות שומשו לעיתים תפקידים סמליים ויכולות לשחק תפקידים חשובים בקסמים, כאלה של אלים או קשר קרוב עם אלים, ושימשו כמתווכים וזהויות שבטיות.

en: Culture
he_IL: תרבות

en: Cupcakes
he_IL: קאפקייק

en: Cupertino, CA 95014
he_IL: הנמל, תל אביב, 95014

en: Curated Patterns In Assembler
he_IL: לבנות מקבצי בלוקים במרכיב המקבצים

en: Curated Runway Analysis
he_IL: ניתוח רציף של המסלול

en: Curiosity Inc.
he_IL: סקרנות בע"מ

en: Currently based in the intellectual hub of Boston, I have found a home at a renowned university, where I have the privilege of teaching and inspiring young minds. As an educator, I strive to foster a sense of cultural appreciation and empathy among my students. By introducing them to diverse societies and their unique practices, I encourage them to challenge their preconceptions and develop a deeper understanding of the world's rich tapestry of humanity.
he_IL: כרגע מתגורר במרכז האינטלקטואלי של בוסטון, מצאתי בית באוניברסיטה מפורסמת, בה אני זוכה לזכות ללמד ולהשרות את המוחות הצעירים. כמורה, אני שואף לקדם תחושת הערכה תרבותית ואמפתיה בין התלמידים שלי. על ידי היכרותם עם חברות מגוונות והמקומות הייחודיים שלהן, אני מעודד אותם להשתגע מהקונצפציות שלהם ולפתח הבנה עמוקה יותר של תפיסת העולם העשירה של האנושות.

en: Currently managing designers, leading design strategy and execution, and collaborating cross-functionally to create high-growth products.
he_IL: כיום מנהלת מעצבים, מובילה אסטרטגיות וביצוע של עיצוב ומקיימת שיתוף פעולה חוצה-מחלקות כדי לייצר מוצרים ברמת פיתוח גבוהה.

en: Custom Colors
he_IL: צבעים מותאמים אישית

en: Custom Header
he_IL: כותרת מותאמת אישית

en: Customer Success
he_IL: הצלחת הלקוח

en: Customer satisfaction
he_IL: שביעות רצון הלקוח

en: Customer support specialist
he_IL: נציג תמיכת לקוחות

en: Customer-Centric Approach: Shaping Services Around Your Needs
he_IL: גישה ממוקדת לקוח: עיצוב שירותים סביב הצרכים שלך

en: Customers love our products
he_IL: הלקוחות אוהבים את המוצרים שלנו

en: Customization Tips for a Personal Touch
he_IL: טיפים להתאמה אישית עבור מגע אישי

en: Customize your avocado toast with additional toppings such as sliced cherry tomatoes, crumbled feta cheese, or arugula for added flavor and texture.
he_IL: להתאים אישית את טוסט האבוקדו שלך עם תוספות נוספות כמו עגבניות שרי פרוסות, גבינת פטה מפוררת, או רוקט לטעם ומרקם נוספים.

en: Customized Automation
he_IL: אוטומציה מותאמת אישית

en: Customized Photo Albums
he_IL: אלבומי תמונות מותאמים אישית

en: Customized cleaning solutions targeting specific requirements, such as post-construction cleanup, deep cleaning for special occasions, or addressing unique cleaning challenges.
he_IL: פתרונות ניקיון מותאמים לפי דרישות ספציפיות, כגון ניקוי מבנה לאחר בנייה, ניקוי יסודי לכבוד אירוע או טיפול באתגרי ניקיון מיוחדים.

en: Customizing Minetest can make your gaming experience more enjoyable and personal. Experiment with different skins, textures, and settings to make your Minetest world truly your own. Remember, the only limit is your imagination!
he_IL: התאמת Minetest באופן אישי יכולה לשפר את חוויית המשחק שלך ולהפוך אותה למהנה ואישית יותר. נסה לנסח את העורות, הטקסטורות וההגדרות השונות כדי ליצור עולם Minetest שמשקף בדיוק את הרצונות שלך. זכור, הגבול היחיד הוא הדמיון שלך!

en: Cut in the cold butter using a pastry blender or your fingers until the mixture resembles coarse crumbs.
he_IL: חתוך את החמאה הקרה בעזרת מערבב קינוחים או באמצעות האצבעות שלך עד שהתערובת דומה לקרומבים גסים.

en: Cute Cuisine: Kawaii Cooking Adventures
he_IL: מטבח חמוד: הרפתקאות בישול קוואי

en: Cyclops
he_IL: ציקלופס

en: D
he_IL: ד

en: DELUXE BIBIMBAP
he_IL: ביבימבאפ עם כל התוספות

en: DESSERT
he_IL: קינוח

en: DINNER
he_IL: ארוחת ערב

en: DIY
he_IL: עשה זאת בעצמך

en: DIY Artwork
he_IL: אמנות ביתית

en: DIY Book Covers
he_IL: כריכות ספרים בעצמך

en: DIY Dark Academia
he_IL: עשה זאת בעצמך: דרך אקדמיה כהה

en: DIY Delights: Quick Home Fixes You Can Tackle Yourself
he_IL: דברים לעשות בעצמך: תיקונים מהירים בבית שאתה יכול להתמודד איתם בעצמך

en: DIY vs. Professional: When to Call Handy for Home Repairs
he_IL: עשה זאת בעצמך מול מקצועי: מתי להתקשר להנדימן לתיקוני בית

en: DON CORTESE<br>(pouring two glasses of whiskey)<br>I want to make a deal. We don't have to be enemies, you know.
he_IL: דון קורטזה<br>(משקה שני כוסות של ויסקי)<br>אני רוצה לעשות עסקה. אנחנו לא חייבים להיות אויבים, יודעים?

en: DON CORTESE<br>(smiling slyly)<br>Ah, Lo Straniero. I've heard a lot about you.
he_IL: דון קורטזה<br>(מחייך בחכמה)<br>אה, לו סטרניירו. שמעתי הרבה דברים עליך.

en: DON CORTESE<br>(smirking)<br>Join forces with me. Together, we can rule this city.
he_IL: דון קורטזה<br>(מצחיק)<br>בוא נחבר כוחות. ביחד, אנחנו יכולים לשלוט בעיר הזאת.

en: DON CORTESE<br>(standing up)<br>Then I'm afraid we have a problem.
he_IL: דון קורטזה<br>(קום)<br>אז אני מפחד שיש לנו בעיה.

en: DOS introduced the command line interface (CLI), which allowed users to interact with the computer by entering commands into a text-based interface. While modern graphical user interfaces (GUIs) have largely replaced the CLI, the skills and concepts learned from DOS still play a role in modern computing.
he_IL: דוֹס הציגה את ממשק שורת הפקודה (CLI), שאפשר למשתמשים לתקשר עם המחשב על ידי הזנת פקודות בממשק מבוסס טקסט. בעוד שממשקי משתמש גרפיים מודרניים (GUIs) החליפו במידה רבה את ה-CLI, הכישורים והקונספטים שנלמדו מדוֹס עדיין משחקים תפקיד במחשוב המודרני.

en: DOS is a blog theme designed for the nostalgic ones — as a tribute to the folks that invented computing as we know it today. Let us blog as if we were back to green (or amber) phosphor back again.
he_IL: דוֹס היא תבנית לבלוג שעוצבה עבור הנוסטלגיים — כהוקרה לאנשים שהמציאו את המחשוב כפי שאנחנו מכירים אותו היום. בואו נכתוב בבלוג כאילו אנחנו חוזרים לפוספור ירוק (או ענבר) שוב.

en: DOS made it easier for software developers to create and distribute programs. By providing a standardized platform and a common interface, DOS made it possible for developers to create software that could run on a wide variety of computers. This helped to drive the growth of the software industry and paved the way for the development of modern operating systems.
he_IL: דוֹס הפך את זה לקל יותר עבור מפתחי תוכנה ליצור ולהפיץ תוכניות. על ידי מתן פלטפורמה סטנדרטית וממשק משותף, דוֹס אפשר למפתחים ליצור תוכנה שיכולה לפעול על מגוון רחב של מחשבים. זה עזר להניע את הצמיחה של תעשיית התוכנה וסלל את הדרך לפיתוח מערכות הפעלה מודרניות.

en: DOS was designed to be compatible with a wide range of hardware configurations. This meant that users could install DOS on their existing computers, without the need to purchase new hardware. This helped to make personal computing more accessible to a wider audience.
he_IL: דוֹס נועד להיות תואם עם מגוון רחב של תצורות חומרה. זה אומר שמשתמשים יכלו להתקין דוֹס על המחשבים הקיימים שלהם, בלי הצורך לקנות חומרה חדשה. זה עזר להפוך את המחשוב האישי לנגיש יותר לקהל רחב.

en: DRINKS
he_IL: משקאות

en: DYS
he_IL: דיס

en: DYS took its name from the Department of Youth Services, a&nbsp;Massachusetts&nbsp;governmental organization where delinquent youth were housed, as well as the Alice Cooper teen power anthem "Department of Youth." Smalley and Anastas were joined by guitarist Andy Strachan and drummer Dave Collins. The band released their debut album&nbsp;Brotherhood, produced by punk recording legend&nbsp;Lou Giordano. They added lead guitar player Ross Luongo and released their second self-titled album,&nbsp;DYS, which took them in a&nbsp;metal&nbsp;direction and included the first power ballad ever attempted by a hardcore band. During their metal period, live sound was handled by noted hard rock producer&nbsp;Andrew Murdock, who works under the professional name "Mudrock” and ex-SS Decontrol drummer Chris Foley performed with the band, including their final show, a showcase for Elektra Records A&amp;R executive Michael Alago, who was feted in a 2017 bio pic.
he_IL: DYS קיבל את שמו ממחלקת השירותים לנוער, ארגון ממשלתי במסצ'וסטס שבו הותאמו נוער פושע, וגם משיר הפאוור הנוערי של אליס קופר "מחלקת הנוער". סמאלי ואנסטס הצטרפו לגיטריסט אנדי סטראצ'ן ולתופיסט דייב קולינס. הלהקה הוציאה את אלבומם הבכורה "אחווה", שיוצר על ידי אגדת ההקלטות הפאנק לו ג'ורדאנו. הם הוסיפו את נגן הגיטרה המוביל רוס לואנגו והוציאו את אלבומם השני המופתי, "DYS", שהוביל אותם לכיוון מטאל וכלל את הבאלד הראשון שניסו לעשות להם להקת הארדקור. במהלך תקופת המטאל שלהם, הסאונד החי הואטף על ידי מפיק הרוק הקשה המפורסם אנדרו מרדוק, שעובד תחת השם המקצועי "מאדרוק", והתופיסט כריס פולי מ-SS Decontrol הופיע עם הלהקה, כולל הופעתם הסופית, ספרייה למנהל הרשומות A&R של אלקטרה, מייקל אלאגו, שנערך בסרט ביוגרפי מ-2017.

en: DYS was founded in the 1980s by singer&nbsp;Dave Smalley&nbsp;and bassist&nbsp;Jonathan Anastas.&nbsp;At the time, Smalley was a freshman at&nbsp;Boston College,&nbsp;while Anastas - at age 15 - had previously founded the short-lived band Decadence, whose song "Slam" was featured on the&nbsp;This Is Boston, Not LA&nbsp;compilation, and later adopted for a long-running&nbsp;MTV&nbsp;advertising campaign titled "Santa, the Man, the Myth, the Slam Dancer."
he_IL: DYS נוסדה בשנות ה-80 על ידי הזמר Dave Smalley והבסיסט Jonathan Anastas. באותו זמן, Smalley היה סטודנט ראשון ב Boston College, תוך כדי שאנסטס - בגיל 15 - כבר הקים את להקת הקצרת חיי היומיים Decadence, ששירה "Slam" הופיע באוסף This Is Boston, Not LA, ובהמשך נאסף לקמפיין פרסומות ארוך טווח של MTV בשם "Santa, the Man, the Myth, the Slam Dancer".

en: DYS&nbsp;is an American&nbsp;straight edge&nbsp;hardcore punk&nbsp;band from&nbsp;Boston,&nbsp;Massachusetts, who were part of the "Boston Crew" in the 1980s, along with contemporaries such as&nbsp;SSD&nbsp;and&nbsp;Negative FX. The group later expanded their sound, becoming one of the first hardcore bands to veer into&nbsp;heavy metal.
he_IL: DYS הם להקת הארדקור פאנק אמריקאית מבוסטון, מסצ'וסטס, שהיו חלק מ-"בוסטון קרו" בשנות ה-80, יחד עם להקות כמו SSD ו-Negative FX. הלהקה הרחיבה את סאונדה מאוחר יותר, והפכה לאחת הלהקות הארדקור הראשונות שעברו לכיוון המטאל הכבד.

en: Daily photo blog, reviews, photography tips, gear buying guides, and more.
he_IL: בלוג צילום יומי, ביקורות, עצות לצילום, מדריכים לרכישת ציוד ועוד.

en: Dallas 🇺🇸
he_IL: דאלאס 🇺🇸

en: Dallas, TX, USA – Cloudy 7℃/45℉<br>5km (3.14 miles), 29:25. Pace: 9:22/mi.
he_IL: דאלאס, טקסס, ארה"ב - מעונן 7℃/45℉<br>5 ק"מ (3.14 מייל), 29:25. קצב: 9:22 למייל.

en: Damien Alleyne
he_IL: דמיין אליין

en: Dana Dawson specializes in capturing breathtaking images in black and white. Born and raised in a small town in the Midwest, Dana developed a love for photography at a young age, experimenting with her first camera in high school.
he_IL: דנה דאוסון מתמחה בלכידת תמונות מדהימות בשחור ולבן. נולדה וגדלה בעיירה קטנה במערב התיכון, דנה פיתחה אהבה לצילום בגיל צעיר, כשהיא מתנסה במצלמה הראשונה שלה בתיכון.

en: Dana Smith is a lifestyle and product photographer based in Australia.
he_IL: דיינה סמית' היא צלמת סגנון חיים ומוצרים שפועלת באוסטרליה.

en: Dana's unique style of photography is characterized by her use of black and white imagery, which she believes adds a sense of timelessness and simplicity to her work. She is known for her ability to capture raw emotions and fleeting moments, turning everyday scenes into works of art.
he_IL: הסגנון הייחודי של דנה בצילום מתאפיין בשימוש שלה בדימויים בשחור-לבן, שהיא מאמינה שמוסיפים תחושת נצחיות ופשטות לעבודה שלה. היא ידועה ביכולת שלה ללכוד רגשות גולמיים ורגעים חולפים, ולהפוך סצנות יומיומיות ליצירות אמנות.

en: Danbury, CT
he_IL: דנברי, קונטיקט

en: Dance of Light
he_IL: ריקוד האור

en: Dancing is good for the soul. Dictum quisque repellat leo consequuntur senectus bibendum consectetur expedita congue, nemo cubilia non viverra, laborum nemo officia erat, cillum, temporibus, dis ultricies senectus, mus. Photos by&nbsp;<strong><a href="https://www.pexels.com/@daria?utm_content=attributionCopyText&amp;utm_medium=referral&amp;utm_source=pexels">Daria Shevtsova</a></strong>.
he_IL: הריקוד עושה טוב לנשמה. Dictum quisque repellat leo consequuntur senectus bibendum consectetur expedita congue, nemo cubilia non viverra, laborum nemo officia erat, cillum, temporibus, dis ultricies senectus, mus. תמונות מאת <strong><a href="https://www.pexels.com/@daria?utm_content=attributionCopyText&amp;utm_medium=referral&amp;utm_source=pexels">דריה שבטסובה</a></strong>.

en: Daniel Hughes
he_IL: דניאל יוג'ס

en: Dante Alighieri
he_IL: דנטה אליג'יירי

en: Danube is a culinary gem nestled in the heart of the city, offering a delightful fusion of traditional European flavors with a modern twist. From the moment you step inside, you're enveloped in an ambiance that effortlessly blends elegance with warmth, setting the stage for a memorable dining experience.
he_IL: דנובה היא פנינה קולינרית הממוקמת בלב העיר, מציעה שילוב מהנה של טעמים אירופיים מסורתיים עם טוויסט מודרני. מהרגע שאתה נכנס פנימה, אתה עטוף באווירה שמשלבת בקלות אלגנטיות עם חום, ומכינה את הבמה לחוויית אוכל בלתי נשכחת.

en: Dark Academia is more than an aesthetic; it's a narrative that weaves through time, capturing the essence of various historical periods. It is this blend of the moody introspection of the Victorians, the passionate individualism of the Romantics, the enlightened curiosity of the Renaissance scholars, and the reasoned debates of the Enlightenment that creates the rich, layered look and feel of Dark Academia. By understanding these influences, we can appreciate the depth and complexity of this style and recognize it as a modern interpretation of some of the most intellectually vibrant periods of human history.
he_IL: דרך אקדמיה האפלה היא יותר מאסתטיקה; זו נרטיבה שמתארת את התפתחות הזמן, תופסת את המהות של תקופות היסטוריות שונות. זו השילוב של ההתבוננות המלוכדת של הויקטוריאנים, האינדיבידואליות התשוקתית של הרומנטיקאים, הסקרנות המוארת של החוקרים ברנסאנס והדיונים המוגייסים של ההתנהגות המופשטת שיצרים את המראה והתחושה העשירה והמקורית של דרך אקדמיה האפלה. על ידי הבנת ההשפעות הללו, אנחנו יכולים להעריך את העומק והמורכבות של הסגנון הזה ולהכיר בו כתצורה מודרנית של פרשנות לתקופות ההיסטוריות המרתקות ביותר בהיסטוריה האנושית.

en: Dark Academia is not merely a modern fashion trend or an aesthetic that permeates through moody Instagram filters and Tumblr posts. It's a revival, a romantic homage to the classical education and the gothic sensibilities of eras past. In this post, we'll delve into the rich historical influences that shape the Dark Academia aesthetic, exploring how it draws its essence from various periods and intellectual movements throughout history.
he_IL: דארק אקדמיה היא לא רק מגמה אופנתית מודרנית או אסתטיקה שמתקרבת דרך מסנני אינסטגרם מלאי אפקטים מלאי מוד, ופוסטים בטאמבלר. זו התחייאות, הומז רומנטי לחינוך הקלאסי ולרגישויות הגותיות של תקופות עבר. בפוסט הזה, נחקור את ההשפעות ההיסטוריות העשירות שצורכות את האסתטיקה של דארק אקדמיה, נחקור איך היא משאבת את המהות שלה מתקופות ותנועות אינטלקטואליות שונות במהלך ההיסטוריה.

en: Dark corner with yellow marker on the floor
he_IL: פינה חשוכה עם טוש צהוב על הרצפה

en: Dark energy, the mysterious force driving the accelerated expansion of the universe, has long perplexed scientists and astronomers. Recent observations, however, suggest that dark energy may be undergoing a rapid descent, potentially leading to a halt in cosmic expansion. In this blog post, we'll explore the implications of these findings, discussing the possible consequences of a diminishing dark energy and what it could mean for the future of our universe.
he_IL: אנרגיה כהה, הכוח המסתיר המניע את ההתרחבות המואצת של היקום, מביאה לבלבול רב במדענים ובאסטרונומים מזמן רב. מידע חדש, אולם, מרמז על כך שאנרגיה כהה עשויה לעבור ירידה מהירה, וכך להוביל לעצירה בהתרחבות הקוסמית. בפוסט הבלוג הזה, נחקור את ההשלכות של הממצאים הללו, נדון בתוצאות האפשריות של ירידה באנרגיה כהה ובמה שזה עשוי לאומר לעתיד של היקום שלנו.

en: Data
he_IL: נתונים

en: Data: Four columns, left aligned
he_IL: נתונים: ארבע עמודות, מיושרות לשמאל

en: Data: List with descriptions
he_IL: נתונים: רשימה עם תיאורים

en: Data: Three colomns, centered
he_IL: נתונים: שלוש עמודות, מרוכז

en: Data: Three columns, centre aligned
he_IL: נתונים: שלוש עמודות, ממורכזים

en: Date
he_IL: תאריך

en: Date For Cake Delivery
he_IL: תאריך למסירת העוגה

en: David Carter
he_IL: דיויד קרטר

en: David Lewis
he_IL: דיויד לואיס

en: David Wilson
he_IL: דיויד וילסון

en: David Wislon
he_IL: דיויד וילסון

en: David oversees every project with precision and efficiency, ensuring that timelines are met and that every detail is executed flawlessly from concept to completion.
he_IL: דוד מפקח על כל פרויקט בדיוק וביעילות, ודואג שהלוחות זמנים יעמדו ושכל פרט יתבצע בצורה מושלמת מהרעיון ועד להשלמה.

en: Day 1
he_IL: יום 1

en: Day 2
he_IL: יום 2

en: Day 3
he_IL: יום 3

en: Day 4
he_IL: יום 4

en: Day 5
he_IL: יום 5

en: Days in the game ebb and flow with a real-time cycle, mirroring the world outside your window. The village comes alive with the daily routines of its inhabitants, while shops brimming with unique finds offer ways to personalize your slice of paradise. The charming visuals, as seen in the image, are complemented by a soundscape that ensnares the senses, enveloping you in the peaceful hum of this animated utopia.
he_IL: ימים במשחק זורמים ומשתנים עם מחזור זמן אמיתי, משקפים את העולם מחוץ לחלון שלך. הכפר מתעורר עם השגרה היומית של תושביו, בעוד החנויות המלאות במציאות ייחודית מציעות דרכים לאישיות את חלקך בפרדיס האישי שלך. התמונה מתוארת בצורה מקסימה, והסביבה הקולית משגעת את החושים, מקפיאה אותך בזמזום שלו של אוטופיה זו המונפתת.

en: Days turned into nights, and Sarah found herself rekindling the magic of the house by the lake. She gathered her family for impromptu reunions, shared stories around the fireplace, and introduced her own children to the art of fishing by the pier. The echoes of laughter returned, not as a mere memory but as a living, breathing testament to the enduring spirit of the Anderson family.
he_IL: ימים הפכו ללילות, וסרה מצאה את עצמה מחייה את הקסם של הבית ליד האגם. היא אספה את משפחתה לפגישות ספונטניות, שיתפה סיפורים סביב האח, והכירה לילדיה את אמנות הדייג ליד המזח. הדהוד הצחוק חזר, לא רק כזיכרון אלא כעדות חיה ונושמת לרוח הנמשכת של משפחת אנדרסון.

en: Days turned into weeks, and the ants, adapting to their newfound habitat, became unwitting accomplices in the crew's scientific pursuits. They inadvertently assisted in data collection, their tiny footprints tracing patterns on control panels. The astronauts, puzzled by the mysterious markings, attributed them to cosmic radiation or technical glitches, unaware that the real architects were the industrious ants.
he_IL: ימים הפכו לשבועות, והנמלים, שהסתגלו לבית הגידול החדש שלהן, הפכו לשותפות לא מודעות במאמצים המדעיים של הצוות. הן סייעו באופן לא מכוון באיסוף נתונים, והטביעות הקטנות שלהן יצרו מקבץ בלוקים על לוחות הבקרה. האסטרונאוטים, שהיו מבולבלים מהסימנים המסתוריים, ייחסו אותם לקרינה קוסמית או לתקלות טכניות, מבלי לדעת שהאדריכלים האמיתיים היו הנמלים החרוצות.

en: Days turned into weeks, and the mysterious emails continued. Each message delved deeper into Mateo's life, referencing specific locations, people he had met, and even his innermost thoughts as expressed in private conversations. The sender's knowledge extended beyond the realm of coincidence, creating a sense of paranoia that cast a shadow over Mateo's otherwise vibrant existence.
he_IL: ימים הפכו לשבועות, והאימיילים המסתוריים המשיכו. כל הודעה חקרה יותר לעומק את חייו של מאטאו, התייחסה למיקומים ספציפיים, לאנשים שהוא פגש, ואפילו למחשבות הכי פנימיות שלו כפי שהובעו בשיחות פרטיות. הידע של השולח חצה את תחום המקריות, ויצר תחושת פרנויה שהטילה צל על קיומו המלא חיים של מאטאו.

en: Deacon Cote
he_IL: דיקון קוט

en: Deals at hotels with&nbsp;desert excursions&nbsp;included.
he_IL: כולל מבצעים במלונות עם סיורים קצרים במדבר.

en: Dearth's work often explores the tension between tradition and modernity, with bright, bold colors representing the new, fast-paced world of industrialization and muted, earthy tones evoking a sense of nostalgia for a simpler time.
he_IL: העבודה של דירת' חוקרת לעיתים קרובות את המתח בין מסורת למודרניות, עם צבעים בהירים ונועזים המייצגים את העולם החדש והמהיר של התיעוש וגוונים מעומעמים ואדמתיים שמעוררים תחושת נוסטלגיה לזמן פשוט יותר.

en: Debris
he_IL: זבל

en: Decadent Chocolate Cupcake with Vanilla Buttercream
he_IL: קאפקייק שוקולד עשיר עם חמאת וניל

en: December 2019
he_IL: דצמבר 2019

en: Declutter
he_IL: להסיר סרבול

en: Decoration
he_IL: עיטור

en: Decoupage
he_IL: דיקופאז' (Decoupage)

en: Dedicate a few moments each day to be still. Find a quiet place to sit comfortably, close your eyes, and just breathe. Even a few minutes of this practice can serve as a powerful reset for your day.
he_IL: הקדש כמה רגעים בכל יום להיות שקט. מצא מקום שקט לשבת בנוחות, סגור את העיניים ופשוט נשמה. גם כמה דקות מתוך התרגול הזה יכולות לשמש כאיפוס חזק ומצליח ליומך.

en: Dedicated service aimed at maintaining your house clean and tidy. Service includes dusting, vacuuming, and disinfecting to ensure a comfortable living environment.
he_IL: שירותים ייעודיים שנועדו לספק מענה לתחזוקת בית נקי ומסודר. השירות כולל ניקוי אבק, שאיבת אבק וחיטוי כדי להבטיח סביבת מגורים נוחה.

en: Dedicated to providing better living conditions for the residents of crowded cities, Le Corbusier was influential in&nbsp;<a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Urban_planning">urban planning</a>, and was a founding member of the&nbsp;<em><a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Congr%C3%A8s_International_d%27Architecture_Moderne">Congrès International d'Architecture Moderne</a></em>&nbsp;(CIAM). Le Corbusier prepared the master plan for the city of&nbsp;<a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Chandigarh">Chandigarh</a>&nbsp;in&nbsp;<a href="https://en.wikipedia.org/wiki/India">India</a>, and contributed specific designs for several buildings there, especially the government buildings.
he_IL: מוקדש לספק תנאי מגורים טובים יותר לתושבי הערים הצפופות, לה קורבוזיה היה בעל השפעה על&nbsp;<a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Urban_planning">תכנון עירוני</a>, והיה חבר מייסד של&nbsp;<em><a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Congr%C3%A8s_International_d%27Architecture_Moderne">Congrès International d'Architecture Moderne</a></em>&nbsp;(CIAM). לה קורבוזיה הכין את תוכנית האב לעיר&nbsp;<a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Chandigarh">צ'נדיגרh</a>&nbsp;בה&nbsp;<a href="https://en.wikipedia.org/wiki/India">הודו</a>, ותורם עיצובים ספציפיים למספר בניינים שם, במיוחד לבנייני הממשלה.

en: Deep Dive into Self-awareness:
he_IL: צלילה עמוקה לתוך המודעות העצמית:

en: Deep breathing exercises
he_IL: תרגילים לנשימה עמוקה

en: Defining Your True North:
he_IL: הגדרת הצפון האמיתי שלך:

en: Definition
he_IL: הגדרות

en: Definition List
he_IL: רשימת הגדרות

en: Definition List Title
he_IL: כותרת של רשימת הגדרות

en: Definition Lists
he_IL: רשימות הגדרות

en: Definition list division.
he_IL: חלוקה של רשימת הגדרות.

en: Delicious
he_IL: טעים

en: Delicious and colorful pistachio croissants at Demi’s Place, NYC. Amazing spot!
he_IL: קרואסונים פיסטוק טעימים וצבעוניים במקום של דמי, ניו יורק. מקום מדהים!

en: Deliciously Healthy
he_IL: בריא בקטע טעים

en: Delight in our Chocolate Decadence Cupcakes, and let each bite take you on a journey of chocolate delight.
he_IL: תהנה מהקאפקייקים שלנו בטעם שוקולד עשיר, ותתפנק בכל נשימה במסע של תענוג שוקולד.

en: Delight in the playful charm of our Pastel Macaron Delight Cake, a confection that's as joyous as a springtime parade. This cake is a celebration of color and taste, featuring a tender vanilla sponge cake enveloped in a luscious lemon buttercream. The outside is adorned with a whimsical ridged texture, each groove highlighted by a sprinkling of golden edible pearls that dance in the light.
he_IL: תהנו מהקסם השובב של עוגת המקרון הפסטלית שלנו, מתוך עוגה שמשמחה כמו פרדה באביב. העוגה הזו היא חגיגה של צבע וטעם, עם בסיס ספוג וניל רך המסובב בקרם חמאת לימון עשיר. החיצוניות מקושטת בטקסטורה קסומה ומוקשת, כאשר כל קרום מואר על ידי פנינים זהובות אכילות שרוקדות באור.

en: Delivery and assembly
he_IL: משלוח והרכבה

en: Delve into the connection between home environments and well-being. Share tips on how home improvements and organization can contribute to a healthier and more enjoyable lifestyle, emphasizing the impact on mental and physical health.
he_IL: חקור את הקשר בין סביבות הבית לרווחה. שתף טיפים על איך שיפורים בבית וארגון יכולים לתרום לאורח חיים בריא ומהנה יותר, תוך הדגשה של ההשפעה על הבריאות הנפשית והפיזית.

en: Delve into the cultural and mythological significance of rainbows across different societies and the messages they convey.
he_IL: חקור את המשמעות התרבותית והמיסטית של קשתות בעננים בחברות שונות ואת המסרים שהן מעבירות.

en: Delve into the educational aspects of Minetest, where learning meets fun. Discover how this versatile game can be a tool for knowledge, creativity, and skill development.
he_IL: חקור את היבטים החינוכיים של Minetest, שבהם הלמידה נפגשת עם הנאה. גלה כיצד משחק זה המותאם לכל דרגת קושי יכול להיות כלי לידע, יצירתיות ופיתוח מיומנויות.

en: Denver 🇺🇸
he_IL: דנבר 🇺🇸

en: Depictions of lions in other cultures resembled this and all changed into more supportive roles as human figures began to be portrayed as deities. Similar imagery persisted and was retained through cultural changes, sometimes unchanged. Adoptions of lion imagery as symbols into other cultures without direct contact with lions could be very imaginative, often lacking accurate anatomical details or creating unrealistic characteristics. The association of lions with virtues and character traits was adopted in cultures where and when the religious symbolism had ceased.
he_IL: תיאורים של אריות בתרבויות אחרות דמו לזה והשתנו לתפקידים תומכים יותר כאשר דמויות אנושיות החלו להיות מוצגות כאלוהות. תמונות דומות המתמידות והוחזקו דרך שינויים תרבותיים, לעיתים לא שונות. קבלת תמונת האריה כסמל בתרבויות אחרות ללא קשר ישיר עם אריות יכולה להיות מדהימה מאוד, לעיתים חסרת פרטים אנטומיים מדויקים או יצירת תכונות בלתי ריאליות. הקישור בין אריות למדות ותכונות נקבל בתרבויות בהן סמליות דתית הפסיקה.

en: Derek Blank
he_IL: דרק בלנק

en: Desaign is a powerful tool that can help designers speed up their design process by creating realistic mockups with AI-driven content. With Desaign, you can easily generate demo content that fits seamlessly into your designs, saving you time and effort.
he_IL: Desaign הוא כלי רב עוצמה שיכול לעזור למעצבים להאיץ את תהליך העיצוב שלהם על ידי יצירת דגמים מציאותיים עם תוכן מונחה בינה מלאכותית. עם Desaign, תוכלו ליצור בקלות תוכן דמו שמתאים בצורה חלקה לעיצובים שלכם, ולחסוך לכם זמן ומאמץ.

en: Desaign offers a variety of templates to choose from, including social media posts, web pages, and mobile app screens. Choose the template that best fits your design needs.
he_IL: Desaign מציע מגוון רחב של תבניות לבחירה, כולל פוסטים במדיה החברתית, דפי אינטרנט ומסכי אפליקציות לנייד. בחר את התבנית המתאימה ביותר לצרכי העיצוב שלך.

en: Descending Dark Energy: Recent Observations and Findings New observations of distant supernovae, galaxies, and cosmic microwave background radiation have provided scientists with a wealth of data on the behavior of dark energy. Some of these findings indicate that dark energy may be decreasing in strength, resulting in a slowdown of cosmic expansion. This descent, if confirmed, could have far-reaching implications for our understanding of the universe's evolution and ultimate fate.
he_IL: אנרגיה כהה יורדת: ממצאים ותצפיות חדשות
    תצפיות חדשות של סופרנובות מרוחקות, גלקסיות וקרינת רקע מיקרוגלות קוסמית סיפקו למדענים מגוון רחב של נתונים על התנהגות האנרגיה הכהה. חלק מהממצאים הללו מראים כי האנרגיה הכהה עשויה להתרדת עוצמה, תוצאה של האטת ההתרחבות הקוסמית. הירידה הזו, אם תאומת, עשויה להיות עם השלכות רחבות על הבנתנו של התפתחות היקום והסופייה הסופית.

en: Describe your item. Use this section to add a full description and details of your product, along with its many selling points.
he_IL: יש לתאר את הפריט שלך. יש להשתמש במקטע הזה כדי להוסיף את התיאור המלא והפרטים של המוצר שלך, לצד כל נקודות המכירה שלו.

en: Description
he_IL: תיאור

en: Description and Image
he_IL: תיאור ותמונה

en: Description of the appetizer, lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Integer vehicula odio in maximus ultricies.
he_IL: תיאור המנה המתחילה, לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטטור אדיפיסינג אלית. אינטגר והיקולה אודיו אין מקסימוס אולטריסיס.

en: Description of the dessert, lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Integer vehicula odio in maximus ultricies.
he_IL: תיאור הקינוח, לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטטור אדיפיסינג אלית. אינטגר והיקולה אודיו אין מקסימוס אולטריסיס.

en: Description of the drink, lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Integer vehicula odio in maximus ultricies.
he_IL: תיאור השתייה, לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטטור אדיפיסינג אלית. אינטגר והיקולה אודיו אין מקסימוס אולטריסיס.

en: Description:
he_IL: תיאור:

en: Design
he_IL: עיצוב

en: Design Conference, 2019
he_IL: ועידת העיצוב, 2019

en: Design Director
he_IL: מנהל עיצוב

en: Design Director at EJ Solutions focusing on raising the standard of communication online. She has been leading several award-winning branding projects including Strn.
he_IL: מנהלת עיצוב ב-EJ Solutions שמתמקדת בשיפור הסטנדרטים של התקשורת המקוונת. היא הובילה כמה פרויקטים עטורי-פרסים בתחום המיתוג. כולל Strn.

en: Design Director at EJ Solutions, she has been leading several award-winning branding projects including Strn.
he_IL: בתור מנהלת העיצוב של EJ Solutions, היא הובילה כמה פרויקטים עטורי-פרסים בתחום המיתוג. כולל Strn.

en: Design Manager, Writer, and Speaker
he_IL: מנהלת עיצוב, כותבת, מרצה

en: Design and function go hand in hand, with the form serving as a tool to deliver a specific function or purpose. This relationship between design and function is fundamental to the world of design, and it's essential to consider both when creating a new product or design. Aesthetics and form may catch the eye, but without function, a design will fall short of its intended purpose.
he_IL: עיצוב ופונקציה הם שני דברים שהולכים יד ביד, עם הצורה שמשמשת ככלי להעברת פונקציה או מטרה מסוימת. הקשר בין עיצוב ופונקציה הוא יסודי לעולם העיצוב, וחשוב לשקול את שניהם בעת יצירת מוצר או עיצוב חדש. האסתטיקה והצורה עשויות למשוך את העין, אך ללא פונקציה, העיצוב ייכשל במטרתו המיועדת.

en: Design x Mental Health Talks, 2019
he_IL: שיחות על עיצוב ובריאות הנפש, 2019

en: Designed by Agard &amp; Bolding, the structure is one of the most sustainable buildings in the world.
he_IL: עוצב על ידי אגארד &amp; בולדינג, המבנה הוא אחד הבניינים הכי ברי קיימא בעולם.

en: Designed by Agard &amp; Bolding, the structure is one of the tallest buildings in the world.
he_IL: עוצב על ידי אגארד &amp; בולדינג, המבנה הוא אחד הבניינים הגבוהים ביותר בעולם.

en: Designed for both fashion and function, our rain jackets offers sleek styles and waterproof protection to keep you dry in any downpour.
he_IL: מעוצבים גם לאופנה וגם לפונקציה, המעילים שלנו לגשם מציעים סגנונות אלגנטיים והגנה עמידה במים כדי לשמור עליך יבש בכל גשם.

en: Designed with <a href="https://wordpress.com" rel="nofollow">WordPress.com</a>
he_IL: עוצב באמצעות <a href="https://wordpress.com" rel="nofollow">WordPress.com</a>

en: Designed with <a href="https://wordpress.com" rel="nofollow">WordPress</a>
he_IL: מעוצב בעזרת <a href="https://wordpress.com" rel="nofollow">WordPress</a>

en: Designed with <a href="https://wordpress.com">WordPress</a>
he_IL: מעוצב באמצעות <a href="https://wordpress.com">WordPress</a>

en: Designed with WordPress
he_IL: מעוצב עם WordPress

en: Designed with versatility in mind, each piece in the genderless collection is crafted to transcend gender boundaries, allowing individuals to express themselves authentically without limitations. From oversized hoodies to tailored trousers, the collection offers a range of silhouettes and styles to suit every wearer.
he_IL: מעוצב עם גמישות בראש, כל פריט בקולקציה חסרת המגדר עשוי כדי לחרוג מגבולות המגדר, מאפשר לאנשים לבטא את עצמם בצורה אותנטית בלי מגבלות. מחולצות הודי גדולות ועד מכנסיים מחויטים, הקולקציה מציעה מגוון של סילואטים וסגנונות שמתאימים לכל משתמש.

en: Designed with your well-being in mind, this chair features a contoured backrest that provides exceptional lumbar support, helping to reduce strain on your back during long hours of sitting. The adjustable height and tilt mechanisms allow you to customize the chair to your preferred sitting position, ensuring a comfortable and productive workday. Upholstered in premium fabric and available in a variety of colors, the Harmony Ergonomic Chair adds a touch of elegance to any room.
he_IL: מעוצבת עם דאגה לרווחתך, הכיסא הזה כולל משענת גב מעוצבת שמספקת תמיכה לומברית יוצאת דופן, ועוזרת להפחית את העומס על הגב שלך במהלך שעות ארוכות של ישיבה. מנגנוני הגובה והנטייה המתכווננים מאפשרים לך להתאים אישית את הכיסא למצב הישיבה המועדף עליך, ומבטיחים יום עבודה נוח ומועיל. מרופד בבד פרימיום וזמין במגוון צבעים, כיסא הארמוניה הארגונומי מוסיף נגיעה של אלגנטיות לכל חדר.

en: Designer Spotlights
he_IL: תקראו על מעצבים

en: Designers should think about the function of the product or design they are creating from the very beginning of the design process. The design must serve its intended function and meet the needs of its users. When form follows function, the result is a design that is not only visually appealing but also practical and effective.
he_IL: מעצבים צריכים לחשוב על תפקיד המוצר או העיצוב שהם יוצרים מההתחלה של תהליך העיצוב. העיצוב חייב לשרת את תפקידו המיועד ולענות על צרכי המשתמשים שלו. כאשר הצורה עוקבת אחרי הפונקציה, התוצאה היא עיצוב שאינו רק מושך חזותית אלא גם מעשי ויעיל.

en: Designing For The People
he_IL: עיצוב בשביל האנשים

en: Designing Teams: Fostering Collaboration<br>San Jose, CA
he_IL: עיצוב צוותים: איך להבטיח שיתוף פעולה<br>סן חוזה, קליפורניה

en: Designing Tranquility
he_IL: עיצוב שלווה

en: Designing a Tranquil Environment
he_IL: עיצוב סביבה שקטה

en: Designing a Unique Experience: At the ADS24
he_IL: עיצוב חוויה ייחודית: ב-ADS24

en: Designing with ethical responsibility in mind doesn't mean sacrificing aesthetics. In fact, it often requires more creativity and innovation to create designs that are both aesthetically pleasing and ethically responsible. By embracing sustainable materials and production methods, incorporating accessibility features, and designing with social impact in mind, we can create designs that are not only beautiful but also responsible and impactful. Ultimately, the intersection of ethical responsibility and aesthetics requires us to approach design with a holistic perspective, considering not just how something looks but also how it fits into the broader context of the world around us.
he_IL: לעצב בתוך תחושת אחריות אתית לא אומר לוותר על אסתטיקה. למעשה, זה דורש לעיתים יותר יצירתיות וחדשנות כדי ליצור עיצובים שהם גם יפים מבחינה אסתטית וגם אחראיים מבחינה אתית. על ידי קיבוע על חומרים ושיטות ייצור ידידותיים לסביבה, שילוב תכונות נגישות ועיצוב בהשפעה חברתית בראש ובראשונה, אנחנו יכולים ליצור עיצובים שהם לא רק יפים אלא גם אחראיים ומשפיעים. בסופו של דבר, הצורך בחיבור בין אחריות אתית לאסתטיקה מחייב אותנו להתקרב לעיצוב במפרספקטיבה הוליסטית, ולשקול לא רק איך משהו נראה אלא גם איך הוא מתאים להקשר הרחב של העולם שסביבנו.

en: Desk Accessories from Antiquated Materials
he_IL: אביזרי שולחן מחומרים עתיקים

en: Despite the passage of millennia, the allure of Egyptian Blue has not dimmed. Its radiant and captivating hue has retained its vibrancy, echoing through time as a testament to the skill and craftsmanship of ancient Egyptian artists. The longevity of Egyptian Blue-painted artifacts, from pottery to frescoes, attests to the enduring quality of this pigment.
he_IL: על אף שעברו אלפי שנים, הקסם של הכחול המצרי לא דהה. הגוון הזוהר והמ captivating שלו שמר על חיוניותו, מהדהד דרך הזמן כעדות למיומנות ולמלאכת היד של האמנים המצריים העתיקים. האריכות ימים של חפצים מצויירים בכחול מצרי, מכדים ועד פרסקאות, מעידה על האיכות הנמשכת של הפיגמנט הזה.

en: Dessert
he_IL: קינוח

en: Dessert 1
he_IL: קינוח 1

en: Dessert 2
he_IL: קינוח 2

en: Dessert 3
he_IL: קינוח 3

en: Dessert 4
he_IL: קינוח 4

en: Dessert 5
he_IL: קינוח 5

en: Dessert 6
he_IL: קינוח 6

en: Desserts
he_IL: קינוחים

en: Destination unknown
he_IL: היעד לא ידוע

en: Detail Estimate
he_IL: תחזית מפורטת

en: Details
he_IL: פרטים

en: Develop gratitude rituals: Create daily or weekly rituals that involve expressing gratitude, such as sharing something you're thankful for during family meals or incorporating gratitude into your bedtime routine.
he_IL: פתח טקסים של הודיה: צור טקסים יומיים או שבועיים שכוללים ביטוי של הודיה, כמו לשתף משהו שאתה מודה עליו במהלך ארוחות המשפחה או לשלב הודיה בתהליך השינה לפני השינה.

en: Develop strong social connections
he_IL: לפתח קשרים חברתיים חזקים

en: Develop the ability to tackle problems head-on and find creative solutions. Break down challenges into smaller, manageable tasks, and approach each step with confidence. By honing your problem-solving skills, you'll be better equipped to overcome obstacles and move forward.
he_IL: פתח את היכולת להתמודד עם בעיות ישירות ולמצוא פתרונות יצירתיים. פצל את האתגרים למשימות קטנות וניתנות לניהול, וגש לכל שלב בביטחון. על ידי שיפור היכולות שלך לפתור בעיות, תהיה לך יכולת טובה יותר להתגבר על מכשולים ולהתקדם קדימה.

en: Developed engaging website content, email campaigns, social media posts, and product descriptions.
he_IL: פיתחתי תוכן מעניין לאתר אינטרנט, לקמפיינים באימייל, לפוסטים ברשתות חברתיות ולתיאורי מוצרים.

en: Developing sustainable projects
he_IL: פיתוח פרויקטים בני קיימא

en: Development
he_IL: פיתוח

en: Devices
he_IL: מכשירים

en: Devoured by Gravity
he_IL: נבלע על ידי כבידה

en: Diane Jandard
he_IL: דיאן ג'אנדרד

en: Diane holds a Master’s in Design from Columbia University and is passionate about building effective teams, and leveraging design to create high growth products.<br><br>She currently manages designers at Dot. She has previously managed design teams at Arrow, cofounded a company that was acquired by Parenthesis, and spent a few years as a freelance designer.<br><br>Originally from Canada, she studied in Paris and London, worked in Singapore, and is now based in San Francisco. She loves books, yoga, and wine.
he_IL: לדיאן יש תואר שני בעיצוב מאוניברסיטת קולומביה והיא אוהבת לבנות צוותים יעילים ולהשתמש בעיצוב כדי ליצור מוצרים שמאפשרים צמיחה משמעותית.<br><br>כיום היא מנהלת את המעצבים ב-Dot. בעבר היא ניהלה צוותי עיצוב ב-Arrow, הייתה מייסדת שותפה בחברה שנרכשה על ידי Parenthesis ועבדה מספר שנים בתור מעצבת פרילנסרית.<br><br>דיאן נולדה בקנדה ולמדה בפריז ובלונדון, עבדה בסינגפור והיום חיה בסן פרנסיסקו. היא נהנית מספרים, יוגה ויין.

en: Diane is always available for side collaborations and talks worldwide. If you want to chat about design, books, wine, or anything else, don’t hesitate in reaching out.
he_IL: דיאן תמיד זמינה לשיתופי פעולה צדדיים ולהרצאות ברחבי העולם. אם מתחשק לך לפטפט על עיצוב, ספרים, יין או כל נושא אחר, כדאי ליצור קשר.

en: Dibujos italianos
he_IL: דיאגרמות איטלקיות

en: Dic
he_IL: דיק

en: Diced tomato with cilantro, onion, olive oil and pepper.
he_IL: טומטה קוביות עם כוסברה, בצל, שמן זית ופלפל.

en: Did a triathlon &lt;48h before this run, took it easy and enjoyed the forest air 😄&nbsp;
he_IL: עשיתי טריאתלון פחות מ-48 שעות לפני הריצה הזו, נהניתי ונשמתי את אוויר היער 😄

en: Did you know filling your space with artificial plants can have the same positive effect as real plants? This concept is known as the Biophilic Design.<br><br>Things like images of nature, natural materials, and earthy tones create a soothing, more welcoming environment.
he_IL: הידעת? קישוט חלל הבית עם צמחים מלאכותיים יכול להיות אפקטיבי בדיוק כמו קישוט עם צמחים אמיתיים! אנחנו קוראים לזה 'עיצוב ביופילי".<br><br>פריטים כגון תמונות של טבע, חומרים טבעיים וגווני אדמה יוצרים סביבה עם אווירה מרגיעה ומזמינה יותר.

en: Did you know that every culture has its unique way of expressing love and affection? From elaborate rituals to simple gestures, love truly knows no boundaries. Let's celebrate the power of love across cultures!
he_IL: הידעת שלכל תרבות יש דרך ייחודית של ביטוי אהבה וחיבוק? משגעות רבות ועד תנועות פשוטות, האהבה באמת אינה מכירה גבולות. בואו נחגוג את כוח האהבה בין תרבויות!

en: Didone is a captivating blog where diverse perspectives converge to explore a wide array of topics, with a special focus on society, tools, and everything in between. Our mission is to provide thought-provoking and insightful opinions that challenge the status quo and inspire meaningful conversations.
he_IL: דידונה הוא בלוג מרתק שבו נקודות מבט מגוונות מתכנסות כדי לחקור מערך רחב של נושאים, עם דגש מיוחד על חברה, כלים, וכל מה שביניהם. המשימה שלנו היא לספק דעות מעוררות מחשבה ותובנות שמאתגרות את ה-Removed from the glossary ומעוררות שיחות משמעותיות.

en: Dietary requirements
he_IL: דורשי תזונה

en: Different
he_IL: שונה

en: Different Moisturizer Textures and Which Suits You Best
he_IL: מרקמים שונים של לחות ואיזה מהם מתאים לך הכי טוב

en: Different box sizes
he_IL: גדלים שונים של קופסאות

en: Difficult Pursuit of Purpose
he_IL: מרדף מורכב אחר מטרה

en: Digital Marketing
he_IL: שיווק דיגיטלי

en: Dignissimos et est iusto ea beatae amet deserunt sed. Quisquam molestiae vero illo eum vero voluptatibus consequatur ratione. Voluptatibus sit dolorum voluptas rerum sint.
he_IL: דיגניסימוס את והוא צודק את ביאטה אמת דסרונט סד. קוויסקוום מולסטיאה ורו אילו אום ורו וולופטטיבוס קונסקוואטור רציונה. וולופטטיבוס סית דולורום וולופטס ררום סינט.

en: Dignissimos quia molestias rerum. Praesentium iusto a saepe delectus laudantium fugiat. Reprehenderit fugit dolores sunt. Nihil magni vel id.
he_IL: דיגניסימוס כי מטרידות דברים. פריזנטיום יוסטו א סאפה דלקטוס לאודנטיום פוגיאט. רפרהנדריט פוגיט דולורס סונט. ניהיל מאגני ול איד.

en: Dimensions
he_IL: ממדים

en: Dimethicone is a silicone-based ingredient that forms a protective barrier on the skin, locking in moisture without clogging pores. It helps to smooth and soften the skin’s texture while providing hydration, making it suitable for acne-prone skin.
he_IL: דימתיكون הוא מרכיב מבוסס סיליקון שמ形成 מחסום מגן על העור, סוגר לחות מבלי לחסום את הנקבוביות. הוא עוזר להחליק ולהרכך את מרקם העור תוך כדי מתן לחות, מה שהופך אותו לאידיאלי לעור נוטה לאקנה.

en: Dinasour
he_IL: דינוזואר

en: Dinner
he_IL: ארוחת ערב

en: Dinner set
he_IL: סט כלי ארוחה

en: Dinner time is a chance to introduce new flavors, textures, and ingredients to our little ones. I make it a point to include a variety of colorful fruits and vegetables in our meals, encouraging Noah to try different options. By presenting food as an adventure and involving him in the decision-making process, such as choosing a new vegetable to try or helping with meal preparation, we create a sense of excitement and ownership over his food choices.
he_IL: זמן הארוחה הוא הזדמנות להכיר טעמים, מרקמים ורכיבים חדשים לילדינו הקטנים שלנו. אני מתעקשת לכלול מגוון של פירות וירקות צבעוניים בארוחות שלנו, על מנת לעודד את נועה לנסות אפשרויות שונות. על ידי הצגת האוכל כהרפתקה והשתתפותו בתהליך קבלת ההחלטות, כמו לבחור ירק חדש לנסות או לעזור בהכנת הארוחה, אנחנו יוצרים תחושת ערפל ובעלות על בחירות האוכל שלו.

en: Dinners
he_IL: ארוחות ערב

en: Dinnertime should be a positive and nurturing experience, fostering a healthy relationship with food. We aim for a relaxed atmosphere, free from pressure or conflict around eating. I encourage Noah to listen to his body's cues of hunger and fullness, allowing him to develop a sense of self-regulation. We engage in conversation, sharing stories and laughter, creating an enjoyable experience that enhances the connection between food and family.
he_IL: השעת ארוחה צריכה להיות חוויה חיובית ומגדילה, המקדמת יחסים בריאים עם האוכל. אנחנו שואפים ליצירת אווירה רגועה, חופשית מלחץ או סכסוך סביב האכילה. אני מעודד את נועה להקשיב לסימנים של רעב ושובע של גופו, מאפשר לו לפתח תחושת רגולציה עצמית. אנחנו מתעסקים בשיחה, משתפים סיפורים וצחוק, יוצרים חוויה נעימה שמשפרת את הקשר בין האוכל למשפחה.

en: Dinosaur Extinction
he_IL: כיבוש הדינוזוארים

en: Dinosaur extinction, one of the most fascinating puzzles in the field of paleontology, has been the subject of intense research and debate for many years. The prevailing theory points to a massive asteroid impact triggering a series of cataclysmic events. One key aspect of this asteroid theory that often gets overlooked is the role of light—or rather, the absence of it. Let's delve into this shadowy chapter of Earth's history to explore how light, or the lack thereof, may have played a part in the end of the dinosaur era.
he_IL: כיבוש הדינוזוארים, אחד מפאזלי המרתקים ביותר בתחום הפלאונטולוגיה, היה נושא למחקר ולדיון עצום במשך שנים רבות. התיאוריה המקובלת מצביעה על השפעת אסטרואיד ענק שגרמה לסדרה של אירועים קטסטרופיים. אחד מהנושאים המרכזיים בתיאוריה זו הוא התפקיד של האור - או בדיוק, החוסר שלו. בואו נעטוף את עצמנו בפרק הכהה הזה של ההיסטוריה של כדור הארץ ונבחן איך האור, או החוסרו, יכול להיות שיחק תפקיד בסיום תקופת הדינוזוארים.

en: Dinosaurs, at the top of the food chain, would have been hit hard by this disruption. Herbivorous dinosaurs would have faced an immediate food shortage due to the decline in plant life. Carnivorous dinosaurs, in turn, would have struggled as their prey became scarce. It's likely that this lack of food, coupled with the harsh, cold conditions of the impact winter, led to the extinction of the non-avian dinosaurs.
he_IL: דינוזוארים, בראש רשת המזון, היו נפגעים קשה מההפרעה הזו. דינוזוארים צמחוניים היו חווים חוסר מיידי במזון עקב הירידה בחיי הצמח. דינוזוארים טורפים, בתורם, היו נאבקים כאשר טרפיהם הפכה נדירה. סביר להניח שחוסר המזון הזה, בשילוב עם התנאים הקשים והקרים של החורף המופקע, הוביל לכיבוש הדינוזוארים שאינם ציפוריים.

en: Dip each frozen popsicle into the melted chocolate, let the excess drip off, then quickly roll in the chopped almonds before the chocolate sets. The chocolate should harden quickly when it comes into contact with the frozen popsicles.
he_IL: טבלו כל פופסיקול קפוא בשוקולד המומס, תנו לעודף לטפטף, ואז במהירות גלגלו באגוזי הלוז הקצוצים לפני שהשוקולד מתייצב. השוקולד צריך להתקשות במהירות כשהוא בא במגע עם הפופסיקולים הקפואים.

en: Dip the broccoli florets into the batter, letting the excess drip off, and then carefully place them into the hot oil.
he_IL: טבל את פרחי הברוקולי בתערובת, תן ליתר להטפטף, ואז הנח אותם בזהירות בשמן החם.

en: Directions
he_IL: הוראות

en: Directions:
he_IL: הנחיות

en: Director
he_IL: דירקטור

en: Disable “Stack on Mobile”
he_IL: להשבית את 'סידור אנכי במכשירים ניידים'

en: Disclaimer: This is demo content for Lativ WordPress theme. The company and product mentioned in this website are fictional and not a real brand or product.
he_IL: כתב ויתור: זהו תוכן דגם עבור תבנית ה-WordPress של Lativ. החברה והמוצר המוזכרים באתר זה הם מדומים ואינם מותג אמיתי או מוצר אמיתי.

en: Disconnect to Reconnect
he_IL: התנתק כדי להתחבר מחדש

en: Discount Banner with Image
he_IL: באנר הנחה עם תמונה

en: Discount banner
he_IL: באנר הנחה

en: Discover
he_IL: היכרות

en: Discover Aegean Treasures: A Quick Guide to the Best Greek Islands to Visit
he_IL: גלו את אוצרות האגאי: מדריך מהיר לאיים היווניים הכי טובים לביקור

en: Discover Greece
he_IL: לגלות את יוון

en: Discover Our Menu
he_IL: להכיר את התפריט שלנו

en: Discover Unlimited Beauty
he_IL: לגלות יופי ללא גבולות

en: Discover Whimsy and Wonder in Lost Memories
he_IL: גלה פלא וקסם בזיכרונות אבודים

en: Discover a world <br>of possibilities
he_IL: היכרות עם עולם <br>של אפשרויות

en: Discover a world of possibilities
he_IL: היכרות עם עולם האפשרויות

en: Discover collection
he_IL: גלו אוסף

en: Discover how Handy is integrating smart home technology into our services. From automated solutions to smart security features, we're committed to making your home not just functional but also technologically advanced. Learn how these innovations are transforming the way we approach repairs and renovations, offering you a more connected and convenient living experience.
he_IL: גלה איך Handy משלב טכנולוגיית בית חכם בשירותים שלנו. מפתרונות אוטומטיים ועד כלי או אפשרות אבטחה חכמים, אנחנו מחויבים להפוך את הבית שלך לא רק לפונקציונלי אלא גם למתקדם טכנולוגית. למד איך החידושים האלה משנים את הדרך שבה אנחנו מתמודדים עם תיקונים ושיפוצים, ומציעים לך חוויית מגורים מחוברת ונוחה יותר.

en: Discover how artists and photographers draw inspiration from rainbows, and how you can use them to add a touch of magic to your own creations.
he_IL: גלה איך אמנים וצלמים שואבים השראה מקשתות, ואיך אתה יכול להשתמש בהן כדי להוסיף נגיעה של קסם ליצירות שלך.

en: Discover how home improvements and repairs can contribute to creating a serene and comfortable living environment. Delve into tips on decor, organization, and incorporating relaxation into your daily life.
he_IL: גלה איך שיפוצים ותיקונים בבית יכולים לתרום ליצירת סביבה מגוננת ונוחה. חקור טיפים על עיצוב, ארגון ושילוב של רגיעה בחיי היומיום שלך.

en: Discover more
he_IL: גלו עוד

en: Discover practical tips for transforming your living space into a hub for physical health. We'll explore home fitness ideas, ergonomic adjustments, and the incorporation of nature within your home. Whether it's setting up a dedicated workout area or introducing indoor plants for improved air quality, these changes can enhance your physical well-being.
he_IL: גלה טיפים מעשיים להפוך את חלל המגורים שלך למוקד לבריאות פיזית. נחקור רעיונות לכושר בבית, התאמות ארגונומיות ושילוב של טבע בתוך הבית שלך. בין אם זה להקים אזור אימון ייעודי או להכניס צמחים פנימיים לשיפור איכות האוויר, השינויים האלה יכולים לשפר את הרווחה הפיזית שלך.

en: Discover practical tips on how to approach unresolved issues with resilience and patience by embracing openness, curiosity, and self-compassion. Learn to navigate through life's debris with ease and grow both personally and socially.
he_IL: גלה טיפים מעשיים כיצד להתמודד עם נושאים שלא פועלים בעזרת גמישות וסבלנות, על ידי קבלת פתיחות, סקרנות וחמלה על עצמך. למד לנווט בין הפסולת של החיים בקלות ולצמוח באופן אישי וחברתי.

en: Discover the art of pairing wine with Mediterranean meze and tapas. Kirsten shares tips on selecting the right wines for various small plates, creating harmonious flavor combinations that will impress your guests.
he_IL: גלה את האמנות של שילוב יין עם מנות מדיטרניות ומטאפאס. קירסטן משתפת טיפים לבחירת היינות הנכונים למגוון מנות קטנות, ויוצרת שילובי טעמים הרמוניים ש impression יותירו על האורחים שלך.

en: Discover the captivating allure of orange - its warmth, symbolism, and impact on art, culture, and design. Unveil the secrets behind this dynamic hue.
he_IL: גלה את הקסם המרתק של כתום - החום שלו, הסמליות שלו, וההשפעה שלו על אמנות, תרבות, ועיצוב. גלה את הסודות מאחורי הגוון הדינמי הזה.

en: Discover the cultural and artistic significance of Greek White, a color that echoes the elegance and purity of ancient Grecian art and architecture.
he_IL: גלה את המשמעות התרבותית והאמנותית של הלבן היווני, צבע שמעיד על האלגנטיות והטהרה של האמנות והאדריכלות היוונית העתיקה.

en: Discover the ease of getting your home improvements done with Handy. Our proven processes ensure a hassle-free experience from start to finish.
he_IL: גלו את הנוחות של ביצוע שיפורים בבית שלכם עם Handy. התהליכים המוכחים שלנו מבטיחים חוויה ללא טרחה מההתחלה ועד הסוף.

en: Discover the latest adorable trends to elevate your style game.
he_IL: גלו את הטרנדים החמודים ביותר כדי לשדרג את סגנון הלבוש שלכם.

en: Discover the myriad facets of orange, from its visual warmth to its deep cultural roots. Uncover its allure in art, its impact on culture, and its dynamic presence in the world of design. "Vibrant Visions" awaits, promising an exploration into the captivating essence of orange – a color that transcends the ordinary and paints the world with its vivid, energetic strokes.
he_IL: גלה את מגוון הפנים של הכתום, מהחום הוויזואלי שלו ועד השורשים התרבותיים העמוקים שלו. גלה את הקסם שלו באמנות, את השפעתו על התרבות ואת הנוכחות הדינמית שלו בעולם העיצוב. "חזונות תוססים" מחכה, מבטיח חקירה לתוך מהות הכתום המרתקת – צבע שמעבר לסטנדרטי וצובע את העולם במכחולים החזקים והאנרגטיים שלו.

en: Discover why we're renowned for our macarons! Each macaron features two impeccably smooth and crisp shells, encasing a fluffy, chewy interior. The heart of each macaron is its filling – choose from a variety of house-made delights including richly flavored buttercream, light and airy whipped batter, sumptuous creamy ganache, and an array of other exquisite options.
he_IL: גלה למה אנחנו מפורסמים בגלל המקרונים שלנו! כל מקרון כולל שני קליפות חלקות וקריספיות, המכילות פנים רכות וגומיות. הלב של כל מקרון הוא המילוי שלו - בחר מתוך מגוון של תענוגות ביתיות כולל חמאת קרם עשירה בטעמים, בצק קל ואווירי, גנאש קרמי ומפנק, ומגוון אפשרויות נוספות משובחות.

en: Discover your inner artist and have a blast with our fun and relaxing paint and sip class!
he_IL: לגלות את נפש האומן/ית שבך וליהנות עם שיעור הציור והשתייה הכיפי והמרגיע שלנו!

en: Discover →
he_IL: לגלות דברים חדשים ←

en: Discovering Hidden Treasures
he_IL: גילוי אוצרות חבויים

en: Discovering the Hidden Gems
he_IL: גלו את האוצרות הנסתרים

en: Discovering the Legacy
he_IL: גלות המורשת

en: Discovering the Magic of Slides
he_IL: גילוי הקסם של השקפים

en: Discovery Pass (Best Value)
he_IL: כרטיסיית התנסות (התוכנית המשתלמת ביותר)

en: Discuss the history and significance of the rainbow flag as a symbol of the LGBTQ+ community, as well as its impact on society.
he_IL: דון בהיסטוריה ובחשיבות של דגל הקשת כסמל של קהילת ה-LGBTQ+, כמו גם בהשפעתו על החברה.

en: Discuss the pros and cons of DIY home repairs versus hiring professionals. Provide guidance on when it's best to enlist Handy's services for optimal results and lon
he_IL: דון ביתרונות ובחסרונות של תיקוני בית בעשה זאת בעצמך לעומת שכירת מקצועיים. תן הנחיות מתי הכי טוב להזמין את שירותי Handy לתוצאות אופטימליות ולמשך זמן.

en: Dish with Design of Dishes
he_IL: צלחת עם עיצוב של צלחות

en: Display a list of recordings so your visitors can find them all in one place.
he_IL: להציג רשימה של הקלטות כדי לאפשר למבקרים למצוא את כולן במקום אחד.

en: Display important links and contact information.
he_IL: להציג קישורים ופרטים ליצירת קשר.

en: Display interesting statistics or facts about your business.
he_IL: הצג נתונים או עובדות מעניינות על העסק שלך.

en: Display photography, design, illustration, and other visual media.
he_IL: להציג צילומים, עיצובים, איורים ומדיה חזותית אחרת.

en: Display your books: Displaying your books in a visible and accessible way can help you appreciate and enjoy your collection. Consider creating a bookshelf or display area in your home.
he_IL: הצג את הספרים שלך: להציג את הספרים שלך בדרך נראית ונגישה יכול לעזור לך להעריך וליהנות מהאוסף שלך. שקול ליצור מדף ספרים או אזור תצוגה בבית שלך.

en: Display your personal or business details so your visitors can get in touch.
he_IL: להציג פרטים אישיים או את פרטי העסק כדי לאפשר למבקרים ליצור איתך קשר.

en: Display your site logo, title, and navigation.
he_IL: הצג את לוגו האתר שלך, הכותרת והניווט.

en: Distance 5.0k/ Time: 29:31 / Elevation: 5213-5396ft or 1588m-1644m / What was your recovery drink/snack : agua pura (water)
he_IL: מרחק 5.0 ק"מ / זמן: 29:31 / גובה: 5213-5396 רגל או 1588-1644 מטר / מה היה השתייה/נשנוש השחזור שלך: מים טהורים (water)

en: Distance: 5 km / Time: 23:33 / Elevation: 100ft / Post-run hydration: Water
he_IL: מרחק: 5 ק"מ / זמן: 23:33 / גובה: 100 רגל / התייבשות לאחר הריצה: מים

en: Distance: 5 km / Time: 26:54 / Elevation: 20m / Post-run hydration: Water
he_IL: מרחק: 5 ק"מ / זמן: 26:54 / גובה: 20 מטרים / התערובת לאחר הריצה: מים

en: Distractions are a major source of procrastination for many of us. To avoid them, I try to eliminate as many distractions as possible. This might mean turning off my phone or email notifications, closing unnecessary tabs on my computer, or even finding a quiet workspace away from others. By minimizing distractions, I'm able to focus my energy and attention on the task at hand.
he_IL: הסחות דעת הן מקור מרכזי לדחיינות עבור רבים מאיתנו. כדי להימנע מהן, אני מנסה לחסל כמה שיותר הסחות דעת. זה יכול להיות אומר לכבות את הטלפון שלי או את הודעות האימייל, לסגור טאבים לא נחוצים במחשב שלי, או אפילו למצוא מקום עבודה שקט הרחק מאחרים. על ידי צמצום הסחות דעת, אני מצליח למקד את האנרגיה והקשב שלי במשימה שלפניי

en: Distractions can prevent us from focusing on the tasks that matter most. To minimize distractions, consider turning off your phone or email notifications, closing unnecessary tabs on your computer, and finding a quiet workspace away from others. By creating an environment that's conducive to focus, you can maximize your productivity and achieve more in less time.
he_IL: הסחות דעת יכולות למנוע ממך להתרכז במשימות שחשובות ביותר. כדי למזער הסחות דעת, שקול לכבות את הטלפון או את הודעות האימייל שלך, לסגור טאבים לא נחוצים במחשב שלך, ולמצוא מקום עבודה שקט רחוק מאחרים. על ידי יצירת סביבה שמעודדת ריכוז, אתה יכול למקסם את הפרודוקטיביות שלך ולהשיג יותר בפחות זמן

en: Disturbed by the intrusion, Mateo confided in Emma and his artistic comrades. Concerned for his well-being, they urged him to report the matter to the authorities. Mateo, however, hesitated. The cryptic nature of the emails made it difficult to discern whether he was a victim of harassment or an unwitting participant in an elaborate performance art piece.
he_IL: בהפרעה מההשתלטות, מטאו שיתף את אמה ואת חבריו האומנותיים. מודאגים ממצבו, הם לחצו עליו לדווח על העניין לרשויות. מטאו, עם זאת, hesitated. האופי המסתורי של האימיילים הקשה על ההבנה אם הוא קורבן להטרדה או משתתף לא מודע ביצירת אמנות מופשטת.

en: Dive deep into the philosophy of yoga as Stewart Gilchrist unravels the wisdom behind "The Kleshas." These are the mental and emotional afflictions that can cloud our consciousness and hinder our path to true self-discovery. In this immersive online workshop, Stewart will guide participants through a journey of self-awareness, helping unravel the layers of these hindrances and providing tools to overcome them.
he_IL: צלול עמוק לתוך הפילוסופיה של יוגה כשסטיוארט גילכריסט פורש את החוכמה מאחורי "הקלשס". אלו הם הסבלות המנטליות והרגשיות שיכולות להאפיל על התודעה שלנו ולמנוע מאיתנו לגלות את עצמנו באמת. בסדנה המקוונת המעמיקה הזו, סטיוארט ינחה את המשתתפים במסע של מודעות עצמית, ויסייע לפרום את השכבות של המכשולים הללו ולספק כלים להתגבר עליהם.

en: Dive into "Lost Memories" and craft your narrative, one delightful day at a time, in a world that's as endearing as it is enduring.
he_IL: צלול אל "זכרונות אבודים" וצור את הסיפור שלך, יום נעים אחד בכל פעם, בעולם שהוא חמוד כפי שהוא עמיד.

en: Dive into an experience that sets us apart in an ever-evolving landscape.
he_IL: לצלול אל תוך חוויה שמייחדת אותנו בסביבה שמשתנה ללא הרף.

en: Dive into an experience that sets us apart in an ever-evolving landscape. <br>At Acme, we don't just offer solutions; we redefine possibilities.
he_IL: לצלול אל תוך חוויה שמפרידה בינינו בסביבה שמתפתחת ללא הרף. <br>ב-Acme, אנחנו לא רק מציעים פתרונות, אלא מגדירים אפשרויות מחדש.

en: Dive into an experience that sets us apart in an ever-evolving landscape. At Acme, we don’t just offer solutions; we redefine possibilities.
he_IL: לצלול אל תוך חוויה שמייחדת אותנו בסביבה שמשתנה ללא הרף. ב-Acme, אנחנו לא רק מציעים פתרונות; אנו מגדירים מחדש את האפשרויות.

en: Dive into an experience that sets us apart in an ever-evolving landscape.<br>At Acme, we don’t just offer solutions; we redefine possibilities.
he_IL: לצלול אל תוך חוויה שמייחדת אותנו בסביבה שמשתנה ללא הרף.<br>ב-Acme, אנחנו לא רק מציעים פתרונות; אנו מגדירים מחדש את האפשרויות.

en: Dive into our collection of main dishes, curated from world cuisines. From comforting classics to modern gastronomic delights, find recipes to tantalise your tastebuds and elevate your meals.
he_IL: צלול לתוך האוסף שלנו של מנות עיקריות, שנבחרו ממטבחים עולמיים. מקלאסיקות מנחמות ועד תענוגות גסטרונומיים מודרניים, מצא מתכונים שיגרמו לחיך שלך להתענג ויעלו את הארוחות שלך.

en: Dive into the diverse world of animals. Discover intriguing facts and behaviours of creatures big and small from all corners of our Earth.
he_IL: צלול לתוך העולם המגוון של בעלי החיים. גלה עובדות מרתקות והתנהגויות של יצורים גדולים וקטנים מכל פינה של כדור הארץ שלנו.

en: Dive into the luscious layers of our Rolo Chocolate Brownies, where the classic chocolate richness meets gooey caramel decadence. Each square is a bite of bliss, with melted Rolo pieces creating pockets of caramel throughout the dense, fudgy brownie. Sprinkled with a touch of sea salt to enhance the flavors, these brownies are a perfect treat for caramel and chocolate lovers alike. Here’s how to bring this chocolatey temptation to your table:
he_IL: טבעו בשכבות המפנקות של הבראוניז שוקולד רולו שלנו, בהן העושר הקלאסי של השוקולד נפגש עם הנישואין הגועש של הקרמל. כל ריבוע הוא נשנוש של אושר, עם חתיכות רולו ממולאות של קרמל בתוך הבראוני הצ׳וקולדי והצ׳מוטי. מפוזר עם קצת מלח ים כדי להבליט את הטעמים, הבראוניז האלה הם פינוק מושלם לאוהבי הקרמל והשוקולד כאחד. הנה איך להביא את המשטח הצ׳וקולדי הזה לשולחן שלכם:

en: Dive into the physics of rainbows and learn how sunlight and water droplets create this stunning natural phenomenon.
he_IL: צלול לתוך הפיזיקה של קשתות בענן ולמד איך אור השמש וטיפות מים יוצרים את התופעה הטבעית המדהימה הזו.

en: Dive into the primal roots and artistic significance of Red Ocher, a color that embodies the essence of our earliest creative expressions.
he_IL: צלול לשורשים הפרימליים ולחשיבות האמנותית של אוקר אדום, צבע שמגלם את מהות הביטויים היצירתיים המוקדמים ביותר שלנו.

en: Dive into the significance of indoor air quality and its impact on respiratory health. We'll share tips on improving ventilation, choosing air-purifying plants, and maintaining a clean living space. A healthier home environment begins with the air you breathe, and Handy has insights on how to make every breath count.
he_IL: צלול לתוך החשיבות של איכות האוויר הפנימית והשפעתה על בריאות הנשימה. נשתף טיפים לשיפור האוורור, בחירת צמחים מטהרי אוויר, ושמירה על חלל מגורים נקי. סביבה ביתית בריאה יותר מתחילה עם האוויר שאתה נושם, ו-Handy יש תובנות על איך לגרום לכל נשימה לספור.

en: Dive into the world of manga with these captivating reads.
he_IL: צלול לעולם המנגה עם הקריאות המרתקות האלה.

en: Diversity and imagination on Literature
he_IL: גיוון ודמיון בספרות

en: Divide the batter evenly among the prepared muffin cups.
he_IL: חלקו את הבלילה באופן שווה בין כוסות המאפינס המוכנות.

en: Divide the dough in half, shape each half into a disc, wrap in plastic wrap, and refrigerate for at least 2 hours or overnight.
he_IL: חלקו את הבצק לשניים, עיצבו כל חצי לדיסק, עטפו בניילון נצמד, והניחו במקרר לפחות ל-2 שעות או ללילה.

en: Diving into the Crimson Canvas:
he_IL: צלילה אל הקנבס האדום:

en: Division 1
he_IL: חלוקה 1

en: Division 2
he_IL: חלוקה 2

en: Division 3
he_IL: חלוקה 3

en: Do I need to use specific software?
he_IL: האם נדרשת לי תוכנה מסוימת?

en: Do It Live
he_IL: לעבוד בזמן אמת

en: Do you feel like yelling about it on the internet? We’re here to help. Beach Too Sandy, Water Too Wet features dramatic readings of one-star reviews written by people who just need to have their voice heard.
he_IL: מתחשק לך להביע דעה באינטרנט? נשמח לעזור. בתוכנית 'החוף חולי מדי, הים רטוב מדי' אנחנו מבצעים המחזות של ביקורות מאנשים מאוכזבים שרצו להביע את מורת רוחם.

en: Do you have any additional tips for hosting a stress-free birthday party? Share your thoughts in the comments below. Happy celebrating! 🎉🍰🎈
he_IL: יש לך עוד טיפים נוספים לאירוח מסיבת יומולדת ללא מתח? שתף את המחשבות שלך בתגובות למטה. שמח לחגוג! 🎉🍰🎈

en: Do you have any favorite Halloween porch decorations or tips to share? We'd love to hear them in the comments below. Happy Halloween decorating! 🎃👻🍂
he_IL: יש לך קישוריות או טיפים מועדפים לשיתוף לגבי קישוטים למרפסת בהלווין? נשמח לשמוע אותם בתגובות למטה. חג ההלווין שמח לכולם! 🎃👻🍂

en: Do you have questions about our yoga studio or the yoga classes we offer here?
he_IL: יש לך שאלות על הסטודיו שלנו ליוגה או על שיעורי היוגה שאנחנו מציעים?

en: Do you have questions about the museum, our exhibitions or the store? Get in touch below!
he_IL: יש לך שאלות על המוזיאון, על התערוכות או על החנות? פרטים ליצירת קשר כאן למטה!

en: Do you know the difference between a Macaron and a Macaroon? Macarons and macaroons suffer from the worst case of identity confusion food I’ve ever seen. Nowhere does a single vowel, by its mere presence (or absence), produce a more profound difference in two cookies!&nbsp;
he_IL: רוצה לדעת מה ההבדל בין מָקָרוֹן ומָקָרוּן? שני סוגי העוגיות האלו סובלים מאחד ממשברי הזהות החמורים ביותר שבהם נתקלתי בתחום הקולינריה. אני לא חושבת שאי פעם תנועה אחת במילה יצרה הבדל כל כך גדול בין שתי עוגיות!

en: Do you know why?”
he_IL: יודעים למה?"

en: Do you ship internationally?
he_IL: אתם מציעים משלוחים בינלאומיים?

en: Do you want to book us?
he_IL: רוצה להזמין אותנו?

en: Do you want to start or resume your yoga practice? <br>Then come and practice with me!
he_IL: אתה רוצה להתחיל או להמשיך את תרגול היוגה שלך? <br>אז בוא ותתרגל איתי!

en: Documentary
he_IL: דוקומנטרי

en: Doe
he_IL: ישראלי

en: Dog Training Tips for a Perfect Walk
he_IL: טיפים לאימון כלבים להליכה מושלמת

en: Dog-Friendly Hiking Trails
he_IL: שבילי טיול ידידותיים לכלבים

en: Doing unique and meaningful work often requires taking risks and stepping outside of your comfort zone. This might mean experimenting with new ideas and approaches, or taking on projects that challenge you in new ways. Embrace failure as a learning opportunity, and be willing to pivot and adjust your course as needed.
he_IL: עבודה ייחודית ומשמעותית נדרשת לעיתים קרובות לקחת סיכונים ולצאת ממגבלת הנוחות שלך. זה עשוי להביע בניסוי עם רעיונות וגישות חדשות, או לקחת על עצמך פרויקטים שמאתגרים אותך בדרכים חדשות. קבל את הכישלון כהזדמנות ללמידה, והיו מוכנים לשנות ולהתאים את המסלול שלך כפי שנדרש.

en: Dolor omnis voluptatem voluptatem quia voluptatem tempore qui. In error ipsum nulla quidem molestiae pariatur. Mollitia velit et vel ut dolorem repellat esse.
he_IL: כאב כל הנאה היא כאב כי היא כאב בזמן שהוא. בשגיאה עצמה אין כלום מעצבים פריאטור. עצבות מותרת וגם עצבות כדי להתגבר על כאב.

en: Dolorum voluptas nihil facilis quaerat iste consequatur praesentium. Voluptatum ducimus atque veritatis deserunt voluptatem. Et delectus similique autem voluptates pariatur laudantium voluptatem totam.
he_IL: דולורום וולופטס ניהיל פציליס קוואראט איסטה קונסקוואטור פרסנטיום. וולופטטום דוצימוס אטקוואה וריטאטיס דסרונט וולופטאטם. את דלקטוס סימיליקוואה אוטם וולופטאטס פריאטור לאודאנטיום וולופטאטם תותאם.

en: Don't cry because it's over, smile because it happened.
he_IL: חבל לבכות כי החוויה הסתיימה, כדאי לחייך כי החוויה התרחשה.

en: Don't find what you're looking for? Search posts here.
he_IL: לא מצאת את מה שחיפשת? חפש פוסטים כאן.

en: Don't forget to follow me on Instagram
he_IL: כדאי לעקוב אחריי באינסטגרם

en: Don't hesitate to reach out with the contact information below, or send a message using the form.
he_IL: למה להסס? אפשר ליצור איתנו קשר באמצעות הפרטים שלמטה, או לשלוח לנו הודעה באמצעות הטופס.

en: Don't miss it: How to watch Japanese Anime with a budget
he_IL: חבל לפספס: איך לראות אנימה יפנית בתקציב מוגבל

en: Donate
he_IL: לתרומה

en: Donate $20
he_IL: אני רוצה לתרום 20 $

en: Donate $5
he_IL: אני רוצה לתרום 5 $

en: Donate $50
he_IL: אני רוצה לתרום 50 $

en: Donate Now
he_IL: תרום עכשיו

en: Donating money isn't the only way to give to charitable organizations, many of whom rely on volunteers for various services. If you find yourself with free time on your hands on your weekend, or during the week, you could consider putting in some community service. Not only will you help a good cause, but it can also be a way to meet people and learn new skills.
he_IL: תרומה של כסף אינה הדרך היחידה לעזור לארגונים חברתיים, שרבים מהם נשענים על מתנדבים להגשת שירותים שונים. אם יש לך זמן פנוי בסופי השבוע או במהלך השבוע, אפשר לשקול להקדיש קצת זמן לשירות הקהילה. זו לא רק עזרה למטרה טובה, זו הזדמנות נהדרת להכיר אנשים חדשים וללמוד כישורים חדשים.

en: Donations
he_IL: תרומות

en: Donations are used to purchase and maintain the necessary equipment, buy seeds, power our cold-season greenhouses, and provide sheds and tools for our members and volunteers. Our supporters feel good knowing that their donations go towards providing the surrounding community with fresh produce and developing healthy habits and hobbies.
he_IL: אנחנו משתמשים בתרומות כדי לרכוש ולתחזק את הציוד הנחוץ לנו, לקנות זרעים, להפעיל את החממה בעונות הקרות ולספק מבנים וכלים לצוותים ולמתנדבים שלנו. התומכים שלנו יכולים להיות בטוחים שהתרומות שלהם מועברות לטובת הקהילה מסביב כדי לספק לכולם תוצרת טרייה ולטפח הרגלים ותחביבים בריאים.

en: Don’t be afraid to let go: It’s important to periodically reassess your book collection and let go of books that no longer serve you. This will help keep your collection focused and meaningful.
he_IL: אל תפחד להיפרד: חשוב לבדוק מדי פעם את אוסף הספרים שלך ולהיפרד מהספרים שכבר אינם שימושיים עבורך. זה יעזור לשמור על אוסף ממוקד ומשמעותי.

en: Don’t cry because it’s over, smile because it happened.
he_IL: חבל לבכות כי החוויה הסתיימה, כדאי לחייך כי החוויה התרחשה.

en: Don’t hesitate to reach out with the contact information below, or send a message using the form.
he_IL: אל תהססו לפנות בעזרת פרטי הקשר למטה או לשלוח הודעה באמצעות הטופס.

en: Don’t miss an update
he_IL: לא כדאי לפספס עדכון

en: Don’t miss out!
he_IL: חבל לפספס!

en: Don’t start a blog thinking you’re going to have a million page views and subscribers right away. Not only is that overnight success unlikely to happen, but those unrealistic expectations can lead to disappointment and demotivation.
he_IL: כשמתחילים לכתוב בלוג, כדאי לא לצפות למיליון צפיות ונרשמים על ההתחלה. הצלחה בן לילה היא לא תרחיש סביר וציפיות כל כך לא ריאליסטיות עלולות לאכזב מאוד ולהוריד את המוטיבציה.

en: Door
he_IL: דלת

en: Dorna complements indoor spaces with its soothing hue and corn stalk-like silhouette.
he_IL: הפריטים של דורנה משפרים חללים פנימיים עם גוונים מרגיעים וצללים של זרדים יבשים.

en: Dorna's dried look palm leaf is perfect on its own, preferably displayed in a medium-height vase.
he_IL: ענף הדקל של דורנה עם המראה המיובש מושלם לבדו ואנחנו ממליצים להציג אותו באגרטל בגובה בינוני.

en: Dorothy lived in the midst of the great Kansas prairies, with Uncle Henry, who was a farmer, and Aunt Em, who was the farmer’s wife. Their house was small, for the lumber to build it had to be carried by wagon many miles. There were four walls, a floor and a roof, which made one room; and this room contained a rusty looking cook stove, a cupboard for the dishes, a table, three or four chairs, and the beds. Uncle Henry and Aunt Em had a big bed in one corner, and Dorothy a little bed in another corner. There was no garret at all, and no cellar—except a small hole dug in the ground, called a cyclone cellar, where the family could go in case one of those great whirlwinds arose, mighty enough to crush any building in its path. It was reached by a trap door in the middle of the floor, from which a ladder led down into the small, dark hole.
he_IL: דורות'י גרה במרכז מדינת טקסס הגדולה עם דוד הנרי החוואי ודודה אם, אשתו של החוואי. הבית שלהם היה קטן מאחר שהיו צריכים להעמיס את העצים לבנייה על עגלה קטנה מרחק רב משם. לבית היו ארבעה קירות, רצפה וגג שתחמו חדר אחד בלבד. והחדר הזה כלל תנור כיריים חלוד, ארון לכלי המטבח ושולחן, עם שלושה או ארבעה כיסאות, ואת המיטות. לדוד הנרי ולדודה אם הייתה מיטה גדולה בפינה אחת של החדר ולדורותי מיטה קטנה בפינה אחרת. לא הייתה עליית גג ולא היה מרתף – למעט בור קטן שנחפר באדמה, נקרא 'מרתף ציקלון', שאליו המשפחה נמלטה כאשר רוחות הסופה האימתניות איימו לכלות כל בניין שיעמוד בדרכן. הכניסה למרתף הייתה דרך דלת 'סתרים' שהייתה ממוקמת ברצפה באמצע החדר ושממנה השתרך סולם שהוביל לתחתית הבור הקטן והחשוך.

en: Dotted with olive groves and cypress trees, Corfu has a unique charm with Venetian, French, and British influences. Visit the old fortress in Corfu Town, stroll in the Achilleion Palace's gardens, and enjoy the island's beautiful beaches.
he_IL: מנוקדת במטעי זיתים ועצי ארז, קורפו יש לה קסם ייחודי עם השפעות ונציאניות, צרפתיות ובריטיות. בקרו במבצר הישן בעיר קורפו, טיילו בגני ארמון אכיליון, ותיהנו מהחופים היפים של האי.

en: Double Boiler: Use a dedicated wax melting pot or create a makeshift double boiler with a heat-safe container and a larger pot filled with water.
he_IL: סיר כפול: השתמש בסיר מיועד להמסת דונגל או צור סיר כפול זמני עם כלי עמיד לחום וסיר גדול יותר ממולא במים.

en: Download
he_IL: להוריד

en: Download and Install
he_IL: הורד והתקן

en: Downloadable resources
he_IL: משאבים להורדה

en: Dr. Isabelle Khan
he_IL: ד"ר יזבל כאן

en: Dr. Seuss
he_IL: דוקטור סוס

en: Drawer Interior
he_IL: פנימית המגירה

en: Drawer weight capacity of 50 lbs
he_IL: משקל קיבולת המגירה של 50 פאונד

en: Dream it
he_IL: להגשים חלום

en: Dreaming Stationery Set
he_IL: ציוד כתיבה דגם 'חלום'

en: Dried basil, crushed 2 tsp.
he_IL: מלח בזיליקום יבש, מרוסק 2 כפיות.

en: Dried basil.
he_IL: באזל מיובש.

en: Drink 1
he_IL: שתה 1

en: Drink 2
he_IL: שתה 2

en: Drink 3
he_IL: שתה 3

en: Drink 4
he_IL: שתה 4

en: Drink 5
he_IL: שתה 5

en: Drink 6
he_IL: שתה 6

en: Drinks
he_IL: משקאות

en: Drive analytics so that we further your reach. Utilizing best in class to, consequently, surprise and delight. Informing social with a goal to build ROI.
he_IL: אנחנו מפיקים נתונים אנליטיים שיעזרו לך להגיע רחוק יותר. אנחנו משתמשים באלמנטים האיכותיים ביותר כדי להפתיע ולרגש. כלים להבנת הרשתות החברתיות כדי להבטיח החזר עבור השקעה.

en: Drop By
he_IL: לבוא לבקר אותנו

en: Drop Cap
he_IL: אותיות פתיח

en: Dropp is a digital hub for streetwear enthusiasts, lifestyle aficionados, and trendsetters alike. Founded with a passion for urban culture and a keen eye for style, Dropp curates the latest in streetwear fashion, lifestyle and breaking news from the scene.
he_IL: דרופ הוא מרכז דיגיטלי לאוהבי אופנת הרחוב, חובבי סגנון החיים ומובילי הטרנדים כאחד. נוסד מתוך תשוקה לתרבות עירונית ועין חדה לסגנון, דרופ אוצר את החדשות האחרונות באופנת הרחוב, סגנון החיים וחדשות חמות מהזירה.

en: Drummy McDrummerson
he_IL: תופי המתופף

en: Duis diam lacus, lacinia rhoncus sollicitudin condimentum, laoreet eget felis. Pellentesque ante orci, varius id velit ut, bibendum tempus odio. Morbi a leo eget odio cursus blandit ut id massa. Nam aliquam convallis posuere. Praesent eget orci eget leo semper commodo dignissim id velit. Sed vel nisl vestibulum, volutpat lorem vitae, pellentesque orci. Suspendisse tempor justo sed dui lacinia finibus vitae at dolor. Aliquam erat volutpat. Nulla dignissim nibh vitae quam tempus, eu tincidunt quam congue. Quisque hendrerit eros a massa facilisis, eget laoreet nibh fermentum. Aenean et hendrerit ligula, ac tempus arcu. Ut eu fermentum dolor. In egestas posuere massa in congue. Integer cursus nisl arcu, at suscipit tortor ornare nec. Vivamus elementum facilisis risus, ut vestibulum mi vulputate eget.
he_IL: דויס דיאם לקוס, לקיניה רונקוס סוליציטודין קונדימנטום, לאורט אגת פליס. פלנטסקנט אנטה אורקי, וריוס איד ולט אוט, ביבנדום טמפוס אודיו. מורבי א להו אגת אודיו קורסוס בלנדיט אוט איד מסה. נם אליקאם קונוואליס פוסרה. פרזנט אגת אורקי אגת להו סמפר קומודו דיגניסים איד ולט. סד ול ניסל ווסטיבולום, וולפטואט לורם ויטאה, פלנטסקנט אורקי. סוספנדיס טמפור ג'וסטו סד דוי לקיניה פיניבוס ויטאה את דולור. אליקאם erat וולפטואט. נולה דיגניסים ניבה ויטאה כם טמפוס, יו טינקדנט כם קונגה. קוויסקה הנדריט אירוס א מסה פציליסיס, אגת לאורט ניבה פרמנטום. איינן את הנדריט ליגולה, אק טמפוס ארקו. אוט יו פרמנטום דולור. אין אגסטס פוסרה מסה אין קונגה. אינטגר קורסוס ניסל ארקו, את סופסיט טורטור אורנרה נץ. ויוואמוס אלמנטום פציליסיס ריסוס, אוט ווסטיבולום מי וולפטואט אגת.

en: Duis malesuada malesuada aliquam. Pellentesque aliquam ultrices iaculis. Fusce a purus dui. Nulla vel diam ultrices erat fringilla scelerisque. Vestibulum tincidunt sit amet libero in ornare. Nulla facilisi. Quisque varius ex mauris, sed interdum arcu rutrum vitae. Interdum et malesuada fames ac ante ipsum primis in faucibus. Quisque eget turpis lectus. Etiam vestibulum dapibus tincidunt. Sed faucibus velit eu venenatis lacinia. Phasellus eu gravida urna. Cras in hendrerit leo, non placerat ipsum. Curabitur efficitur rhoncus mi et imperdiet.
he_IL: דויס מלעסואדה מלעסואדה אליקאם. פלנטסקנטה אליקאם אולטריצ'ס יאקוליס. פוסקה א פורס דואי. נולה ול דיאם אולטריצ'ס ערת פרינגילה סקולריסק. וסטיבולום טינצידונט סיט אמט ליברו אין אורנרה. נולה פציליסי. קוויסק ואריוס אקס מאוריס, סד אינטרדום ארקו רוטראם ויטה. אינטרדום את מלעסואדה פאמס אק אנטה איפסום פרימיס אין פאוציבוס. קוויסק אגט טורפיס לקטוס. איתיאם וסטיבולום דאפיבוס טינצידונט. סד פאוציבוס וליט איו וננאטיס לאציניה. פאזלוס איו גרבידה אורנה. קראס אין הנדריט ליאו, נון פלאצרט איפסום. קורהביטור אפיקיטור רונקוס מיי את אימפרדיאנט.

en: Duke of York
he_IL: דוכס יורק

en: Dunes
he_IL: דינמיקה

en: Duotone Cover
he_IL: כיסוי Duotone

en: Duotone images
he_IL: תמונות Duotone

en: Durability will be assured when foundations are carried down to the solid ground and materials wisely and liberally selected; convenience, when the arrangement of the apartments is faultless and presents no hindrance to use, and when each class of building is assigned to its suitable and appropriate exposure; and beauty, when the appearance of the work is pleasing and in good taste, and when its members are in due proportion according to correct principles of symmetry.
he_IL: העמידות תובטח כאשר היסודות יועברו אל הקרקע המוצקה והחומרים נבחרו בחוכמה ובנדיבות; נוחות, כאשר סידור הדירות הוא ללא רבב ואינו מהווה כל מכשול לשימוש, וכאשר כל סוג של בניין מוקצה לחשיפה המתאימה והמתאימה; ויופי, כאשר הופעתה של העבודה היא נעימה ובטעם טוב, וכאשר חבריה נמצאים בפרופורציה נאותה על פי עקרונות נכונים של סימטריה.

en: Durban 🇿🇦
he_IL: דרבן 🇿🇦

en: Durban, along the Durban Promenade (passing uShaka Marine World)
he_IL: דרבן, לאורך הפרומנדה של דרבן (עובר סמוך לעולם הימי של אושאקה)

en: During Spanish colonial rule, painting was developed mainly as religious art in churches, intended to Christianize indigenous peoples. Colonial religious painting was often carried out by entrusted or reduced indigenous people and African American slaves, under the power of religious orders.
he_IL: במהלך שלטון הקולוניאלי הספרדי, הציור התפתח בעיקר כאמנות דתית בכנסיות, שנועדה לנצר את העמים הילידים. ציור דתי קולוניאלי בוצע לעיתים קרובות על ידי אנשים ילידים שהוטלה עליהם אמון או שהיו במעמד נמוך, ועבדים אפרו-אמריקאים, תחת הכוח של מסדרים דתיים.

en: During a lunar eclipse, viewers on Earth may witness three stages. The initial and final stages, known as penumbral eclipses, are subtle and often difficult to observe. The moon dims slightly as it moves through the Earth's penumbral shadow, but it does not darken entirely as some sunlight still reaches the moon indirectly.
he_IL: במהלך הסהר הירח, צופים על פני האדמה עשויים לראות שלושה שלבים. השלבים הראשוני והסופי, הידועים כסהרים פנומבריים, הם עדינים ולעיתים קשה לראותם. הירח מתחמם מעט בזמן שהוא עובר דרך הצל הפנומברי של הארץ, אך הוא אינו מתחמם לחלוטין מכיוון שחלק מהאור השמש מגיע לירח באופן ישיר.

en: During the 20th century, there was a great development of the plastic arts in the province of Córdoba, from realism and hyperrealism, moderate expressionism to symbolic languages of dream origin. The Córdoba Biennials consisted of important international competitions.
he_IL: במהלך המאה ה-20, היה פיתוח גדול של האמנויות הפלסטיות בפרובינציית קורדובה, מהריאליזם וההיפר-ריאליזם, אישור תגובות אקספרסיוניזם סימבולי לשפות בעלות מקור חלומי. הביאנלות של קורדובה כללו תחרויות בינלאומיות חשובות.

en: During the week we're often walking out the door with a coffee in one hand and slice of toast in the other, but on weekends breakfast is never rushed. It's a late affair, sometimes spilling over to lunch, with lots of reading and chatter in between courses of fruits, poached eggs, honey and toast. One of our favorite things we like to serve when friends are visiting are buckwheat blueberry pancakes.
he_IL: במהלך השבוע, אנחנו בדרך כלל יוצאים מהבית עם קפה ביד אחת וחצי סנדביץ' ביד השנייה, אבל בסופי השבוע לא צריך להזדרז בשעות הבוקר ואפשר לאכול ארוחת בוקר בנחת. זהו אירוע נינוח ומתמשך, שגולש לפעמים לארוחת הצהריים, ומלווה בקריאה ובשיחות נעימות בין מנות של פירות, ביצים עלומות וטוסטים עם דבש. אחת המנות שאנחנו הכי אוהבים להגיש כשחברים באים לבקר היא פנקייק כוסמת עם אוכמניות.

en: Dutch Irises: Often used as cut flowers, Dutch irises are known for their elegant, upright form and vibrant colors.
he_IL: זרעי האיריס ההולנדיים: נפוצים כפרחים חתוכים, האיריס ההולנדיים ידועים בצורתם המקופלת והמרהיבה ובצבעיהם החיים.

en: Dylan Wheeler
he_IL: דילן ווילר

en: END OF CHAPTER
he_IL: סוף הפרק

en: EXT. NAPLES, ITALY - 1973
he_IL: גינת נאפולי, איטליה - 1973

en: EXT. NEAPOLITAN STREETS - DAY
he_IL: חוץ. רחובות ניאפוליטניים - יום

en: EXTRA TOPPINGS
he_IL: תוספות

en: Ea id quam placeat exercitationem dolores. Magni nulla possimus hic laudantium.
he_IL: אתה רוצה לתרגם את הטקסט הבא לעברית: "אין לי כוח לעשות את זה יותר. אני רוצה להפסיק.

en: Each design is intended as an anchor of utility. Complementing the studio’s range of handmade designs are also objets trouvés collected over the years, from furniture by iconic designers to unique vintage pieces. Together, they celebrate the story and history of several generations, while providing durable solutions for the ones to come.
he_IL: כל פריט מיועד להיות גם שימושי. את ההיצע של עיצובים בעבודת יד בסטודיו משלימים גם חפצים מסוג objets trouvés – דברים שנמצאו לאורך השנים ושופצו, מרהיטים של מעצבים מפורסמים ועד לפריטי וינטג' ייחודיים. יחד, הם מספרים את הסיפור וההיסטוריה של כמה דורות, תוך שהם מציעים פתרונות ידידותיים לסביבה למען הדורות הבאים.

en: Each morning, we craft our cupcakes with a passion for perfection, ensuring every bite is a testament to our dedication to quality. Our cupcakes, always made fresh, feature a luxurious topping of our signature buttercream and an array of house-made delicacies, creating a perfect harmony of flavors and textures.
he_IL: בכל בוקר, אנחנו מכינים את הקאפקייקים שלנו בתשוקה למושלמות, מבטיחים שכל נשימה היא הוכחה להתמידותנו לאיכות. הקאפקייקים שלנו, תמיד נעשים טריים, כוללים תוספת מפנקת של קרם חמאה החתימה שלנו ומגוון ממתקים עשויים ביתיים, יוצרים הרמוניה מושלמת של טעמים ומרקמים.

en: Each of our wedding cakes is a masterpiece, custom-crafted to reflect your unique love story. We delve into the details, from the delicate hue of handcrafted sugar flowers to the majestic structure of multiple tiers. Our diverse range of designs serves as a starting canvas, ready to be transformed and tailored to align perfectly with the theme and elegance of your special day. With prices ranging from £350 to £3000+, our tiered wedding cakes vary to accommodate your preferences, whether it's the intricacy of sugar art, the number of tiers, or the fine detailing. Allow us to add a touch of artistry and flavor to your celebration, creating a cake that's as memorable as the day itself.
he_IL: כל עוגת החתונה שלנו היא יצירת אומנות, מותאמת אישית כדי לשקף את סיפור האהבה הייחודי שלכם. אנחנו חוקרים את הפרטים, מהגוון העדין של פרחי הסוכר המיוצרים ביד עד למבנה המלכותי של השכבות המרובות. מגוון העיצובים המגוון שלנו משמש כקנבס ראשוני, מוכן להימרטב ולהתאים במדויק לתבנית ולאלגנטיות של היום המיוחד שלכם. עם מחירים החל מ-£350 ועד £3000+, עוגות החתונה שלנו עם השכבות המרובות משתנות כדי להתאים להעדפותיכם, בין אם זה המורכבות של אמנות הסוכר, מספר השכבות או הפרטים המדויקים. אפשרו לנו להוסיף טיפה של אמנות וטעם לחגיגה שלכם, וליצור עוגה שתהיה זכר נצחי כמו היום עצמו.

en: Each of these novels offers a different shade of Dark Academia, from the thrilling to the philosophical. They promise not only to entertain but also to challenge the mind—perfect for those long nights by the fire with a cup of tea in hand.
he_IL: כל אחד מהרומנים הללו מציע גוון שונה של אקדמיה אפלה, מהמרתק לפילוסופי. הם מבטיחים לא רק לספק בידור אלא גם לאתגר את המוח - מושלם לאותן לילות ארוכים ליד האח ביד כוס תה.

en: Each print is signed by the artist, and is limited to an edition of 300.
he_IL: כל הדפס נחתם על ידי האמן ומוגבל ל-300 פריטים במהדורה.

en: Each student has access to the best possible learning technologies, as well having guest classes from industry professionals. We believe this better prepares your child for their careers or own businesses.
he_IL: לכל תלמיד יש גישה לטכנולוגיות הלמידה הטובות ביותר ולשיעורים ייחודיים בהנחיה של אנשי מקצוע מהתעשייה. אנחנו מאמינים שהאפשרויות האלו יכינו את הילדים שלך בצורה הטובה ביותר לקריירה או לעסק שירצו ליצור.

en: Each student has access to the best possible learning technologies, as well having guest classes from industry professionals. We believe this better prepares your child for their careers or own businesses.<br>
he_IL: לכל תלמיד יש גישה לטכנולוגיות הלמידה הטובות ביותר ולשיעורים ייחודיים בהנחיה של אנשי מקצוע מהתעשייה. אנחנו מאמינים שהאפשרויות האלו יכינו את הילדים שלך בצורה הטובה ביותר לקריירה או לעסק שירצו ליצור.<br>

en: Eager to start a new band after the Teen Idles, MacKaye and Nelson recruited guitarist Lyle Preslar and bassist Brian Baker. They played their first performance in December 1980 to fifty people in a basement, opening for Bad Brains, The Untouchables, Black Market Baby and S.O.A., all D.C. bands.
he_IL: רוצים להתחיל להקה חדשה לאחר הקבוצה הצעירה, מקיי ונלסון גייסו את הגיטריסט לייל פרסלר ואת הבסיסט בריאן בייקר. הם ביצעו את הופעתם הראשונה בדצמבר 1980 לחמישים אנשים במרתף, פותחים לבאד בריינס, האנטאצ'בלס, בלאק מרקט בייבי ואס.או.איי., כל הלהקות מוושינגטון די.סי.

en: Early Influences
he_IL: השפעות מוקדמות

en: Early days
he_IL: ימים ראשונים

en: Early on the morning of that day the local authorities of Sulaco had fled for refuge to the O.S.N. Company's offices, a strong building near the shore end of the jetty, leaving the town to the mercies of a revolutionary rabble; and as the Dictator was execrated by the populace on account of the severe recruitment law his necessities had compelled him to enforce during the struggle, he stood a good chance of being torn to pieces. Providentially, Nostromo—invaluable fellow—with some Italian workmen, imported to work upon the National Central Railway, was at hand, and managed to snatch him away—for the time at least. Ultimately, Captain Mitchell succeeded in taking everybody off in his own gig to one of the Company's steamers—it was the Minerva—just then, as luck would have it, entering the harbour.
he_IL: השכּם בבקרו של אותו יום נמלטו השלטונות המקומיים של סולאקו לתור להם מקלט במשרדיה של חברת חאש"ק, בנין חזק ליד קצה המיזח על החוף, בהניחם את העיר לרחמיו של ערב־רב מהפכני; ומאחר שהמון־העם תיעב את הרודן בגלל חוק־הגיוס המחמיר שאנוס היה לאכפו עקב צרכיו בעת המאבק, היה לו סיכוי נאה שיקרעוהו לגזרים. לטוב־המזל היה במקום נוֹסטרוֹמוֹ – ברנש שלא יסולא בפז – עם כמה פועלים איטלקיים, שהובאו לעבוד במסילת־הברזל־הלאומית־המרכזית, והוא הצליח לחטוף אותו ולמַלטו – לפחות לפי־שעה. בסופו של דבר הצליח הקפטן מיצ’ל לקחת את כולם בכרכּרתו שלו אל אחת מספינות־הקיטור של החברה – מינרווה היתה זו – שגרם המזל ובאותה שעה ממש נכנסה לנמל.

en: Earn
he_IL: להרוויח

en: Earrings
he_IL: עגילים

en: Earth and Fire
he_IL: ארץ ואש

en: Earth's Golden Treasure:
he_IL: אוצר הזהב של כדור הארץ:

en: Earth, Sky
he_IL: אדמה, שמיים

en: Earthy, organic feel.
he_IL: הרגשה עוצמתית ואורגנית.

en: Earum placeat illo et iure unde rerum ratione quis. Ullam enim deleniti ea alias nihil culpa cum. Architecto tempore sunt accusamus dolor eum officia.
he_IL: אני תרגום:
    "מהם מקום הזה ומהם הזכות ללא ספק מקור הדברים איזה סיבה. אף פעם לא נמצא כלום אחר חוץ מזה שגורם לך להרגיש טוב. בנאי זמן כאלה הם מביאים לך כאב ועוד עבודה.

en: Ease of Use: WordPress is known for its user-friendly interface, making it accessible to beginners and non-technical users. It provides a simple and intuitive dashboard where you can easily create, edit, and publish content without requiring extensive coding knowledge.
he_IL: נוחות השימוש: WordPress ידוע בממשק הידידותי למשתמש שלו, מה שהופך אותו לנגיש למתחילים ולמשתמשים לא טכניים. הוא מספק לוח בקרה פשוט ואינטואיטיבי שבו אתה יכול בקלות ליצור, לערוך ולפרסם תוכן מבלי לדרוש ידע נרחב בקידוד.

en: Easily keep track of projects and tasks with customizable dashboards.
he_IL: לעקוב בקלות אחרי פרויקטים ומשימות עם לוחות בקרה שניתנים להתאמה אישית.

en: Easy Avocado Toast with Boiled Eggs and Rosemary
he_IL: טוסט אבוקדו קל עם ביצים קשות ורוזמרין

en: Eat Dessert First is for my love of food and sharing my favorites with you.
he_IL: הבלוג 'קודם כל, קינוח' מוקדש לאהבה שלי לאוכל ולשיתוף המנות שאני הכי אוהבת אתכם.

en: Eating Habits
he_IL: אוכלים

en: Eating out in Germany doesn't have to be expensive. Bakeries offer a wide range of sandwiches and pastries for a quick and cheap meal. For something more filling, try a bratwurst from a street vendor or a doner kebab from a Turkish takeaway. Supermarkets also offer pre-made sandwiches, salads, and snacks at low prices. And don't forget to visit a local beer garden for an affordable traditional German experience.
he_IL: אכילה בחוץ בגרמניה לא חייבת להיות יקרה. מאפיות מציעות מגוון רחב של סנדוויצ'ים ועוגות עבור ארוחה מהירה וזולה. אם אתה מחפש משהו יותר משביע, תנסה בראטוורסט ממוכר רחוב או דונר קבב מקטנה טורקית. סופרמרקטים גם מציעים סנדוויצ'ים מוכנים, סלטים וחטיפים במחירים נמוכים. ואל תשכח לבקר בגינת בירה מקומית לחוויה גרמנית מסורתית במחיר סביר.

en: Ebb and Flow
he_IL: גאות ושפל

en: Ebony James
he_IL: איבוני ג'יימס

en: Echoes of Elegance
he_IL: הד echoes של אלגנטיות

en: Echoes of Erudition
he_IL: צלילי ידע

en: Echolocation: Light in the Darkness
he_IL: אקולוקציה: אור בחושך

en: Eco
he_IL: אקו

en: Eco-friendly Printed<br>Yoga Mat
he_IL: מזרן יוגה<br> מודפס וידידותי לסביבה

en: Eco-friendly packaging
he_IL: א упаковка ידידותית לסביבה

en: Eco-friendly, biodegradable, and non-toxic.
he_IL: ידידותי לסביבה, מתכלה ולא רעיל.

en: Economy denotes the proper management of materials and of site, as well as a thrifty balancing of cost and common sense in the construction of works. This will be observed if, in the first place, the architect does not demand things which cannot be found or made ready without great expense. For example: it is not everywhere that there is plenty of pit sand, rubble, fir, clear fir, and marble, since they are produced in different places and to assemble them is difficult and costly. Where there is no pit sand, we must use the kinds washed up by rivers or by the sea; the lack of fir and clear fir may be evaded by using cypress, poplar, elm, or pine; and other problems we must solve in similar ways.
he_IL: הכלכלה מציינת את הניהול התקין של חומרים ושל האתר, כמו גם איזון חסכני של עלות ושכל ישר בבניית עבודות. כך יהיה אם האדריכל לא ידרוש דברים שלא ניתן למצוא אותם או להכין אותם ללא הוצאה כספית גדולה. לדוגמה: לא בכל מקום יש הרבה חול בור, הריסות, אשוח, אשוח ברור ושיש, שכן הם מיוצרים במקומות שונים ולהרכיב אותם קשה ויקר. כאשר אין חול בורות, עלינו להשתמש בסוגים שנשטפו על ידי נהרות או על ידי הים; ניתן להימנע ממחסור באשוח ובהיר על ידי שימוש בברוש, צפצפה, בוקיצה או אורן; ובעיות אחרות שעלינו לפתור בדרכים דומות.

en: Eden Lake
he_IL: אגם עדן

en: Edit for a Story
he_IL: לערוך כדי ליצור סיפור

en: Editing
he_IL: עריכה

en: Editorial illustration of a green-and-blue striped stoic cat or a tiger
he_IL: עיצוב עורך של חתול סטואי בפסים ירוקים וכחולים או טיגריס

en: Editorial, Animals
he_IL: תמונות מערכת, חיות

en: Editorial, Nature
he_IL: תמונות מערכת, טבע

en: Edoardo De Martino died in London in 1912.
he_IL: אדוארדו דה מרטינו מת בלונדון בשנת 1912.

en: Edoardo Federico De Martino&nbsp;(March 29, 1838 – May 12, 1912) was an Italian painter, active in South America and London as a painter of warships and naval battles.
he_IL: אדוארדו פדריקו די מרטינו&nbsp;(29 במרץ 1838 – 12 במאי 1912) היה צייר איטלקי, שפעל בדרום אמריקה ולונדון כצייר של ספינות מלחמה וקרבות ימית.

en: Edra Straw
he_IL: אדרה קש

en: Education
he_IL: חינוך

en: Education and personal lives
he_IL: חינוך וחיים אישיים

en: Education:
he_IL: חינוך:

en: Educational &amp; Professional Background
he_IL: רקע חינוכי ומקצועי

en: Educational Power of Minetest
he_IL: כוח החינוך של Minetest

en: Egg linguine
he_IL: לינגווינה ביצה

en: Egyptian Blue is not merely a color; it is a symbol of divine connection in the ancient world. Created by heating a mixture of quartz sand, copper, and alkaline compounds, this striking blue pigment adorned the tombs of pharaohs and sacred objects. Its use was not just artistic; it held a spiritual significance, representing the heavens and the eternal cycle of life and death.
he_IL: כחול מצרי הוא לא סתם צבע; הוא סמל של חיבור אלוהי בעולם העתיק. הוא נוצר על ידי חימום תערובת של חול קוורץ, נחושת ומרכיבים אלקליניים, והפיגמנט הכחול המדהים הזה קישט את קברי הפרעונים וחפצים קדושים. השימוש בו לא היה רק אמנותי; הוא החזיק משמעות רוחנית, מייצג את השמים ואת מחזור החיים והמוות הנצחי.

en: Egyptian Blue: A Journey through
    Ancient Artistry
he_IL: כחול מצרי: מסע דרך אמנות עתיקה

en: Egyptian Locust
he_IL: ארבה מצרי

en: Eh, Giorgio! Leave Cavour alone and take care of yourself now we are lost in this country all alone with the two children, because you cannot live under a king.
he_IL: “אֶה, ג’ורג’ו! הנח את קאבוּר לנפשו ודאג לעצמך, עכשיו שאנו אבודים לבדנו בארץ הזאת עם שתי הילדות מפני שאתה אינך יכול לחיות תחת שלטונו של מלך.

en: Eight
he_IL: שמונה

en: El baño de Venus
he_IL: האמבטיה של ונוס

en: El gaúcho y el Sur
he_IL: אל גואצ'ו ואל סור

en: Elaborate Rituals
he_IL: טקסים מפוארים

en: Electrical Wiring Repair
he_IL: תיקון של חיווט חשמלי

en: Electrical engineering
he_IL: מהנדסה חשמלית

en: Elements of Nature
he_IL: אלמנטים של הטבע

en: Elena Azure
he_IL: אלנה אזור

en: Elevate classic sugar cookies by turning them into monstrous eyeballs. Use colorful icing to create bloodshot veins and a vivid iris. These creepy yet delicious cookies are sure to catch the eye of your Halloween guests.
he_IL: שדרגו עוגיות סוכר קלאסיות על ידי הפיכתן לעיניים מפחידות. השתמשו בצבעוניות גירודים כדי ליצור עורקים דמויי דם ואיריס חיותי. עוגיות מפחידות וטעימות אלו בהחלט ילכדו את עין האורחים שלכם בחג ההלווין.

en: Elevate your gathering with the ultimate treat for macaron enthusiasts — our exquisite Macaron Party Platter. Perfectly suited for any event, this platter features approximately 50 handcrafted macarons, elegantly presented on a sophisticated gold tray. It's not just a dessert; it's a centerpiece that adds a touch of glamour to your treat table.
he_IL: העלה את האירוע שלך עם הפינוק האולטימטיבי לחובבי המקרון - מגש המקרון המושקע שלנו. מתאים במובנים רבים לכל אירוע, המגש מכיל בערך 50 מקרונים מעוצבים ביד, מוצגים בצורה אלגנטית על תבנית זהב מתוחכמת. זה לא רק קינוח; זה מרכז שמוסיף ניצנים של גלאמור לשולחן הפינוקים שלך.

en: Elevate your greenery
he_IL:  elevate את הירוק שלך

en: Elevate your learning
he_IL: הקפיץ את הלמידה שלך

en: Elevate your living space with Handy's tips for creating a home sanctuary. Let our experts guide you in transforming your surroundings into a haven of peace and relaxation. Stay tuned for more insights and inspiration on enhancing your living experience.
he_IL: הElevate your living space with Handy's tips for creating a home sanctuary. Let our experts guide you in transforming your surroundings into a haven of peace and relaxation. Stay tuned for more תובנות and inspiration on enhancing your living experience.

en: Elevate your space
he_IL:  elevate את החלל שלך

en: Elevate your space with our expert renovation services.
he_IL: הקפיצו את החלל שלכם עם שירותי השיפוץ המומחים שלנו.

en: Elevate your spaghetti game with our Parsley Meatballs Spaghetti recipe! Tender meatballs infused with fresh parsley, garlic, and Parmesan cheese are simmered in a rich tomato sauce until they're bursting with flavor. Served atop a bed of al dente spaghetti and garnished with grated Parmesan cheese and more parsley, this dish is a comforting and satisfying meal the whole family will love. With just a few simple ingredients and minimal prep time, it's the perfect recipe to add to your weeknight dinner rotation. Get ready to twirl your fork and savor every bite of this classic Italian-inspired dish!
he_IL: Elevate your spaghetti game with our Parsley Meatballs Spaghetti recipe! כדורי בשר רכים עם פטרוזיליה טרייה, שום ופרמזן מבושלים ברוטב עגבניות עשיר עד שהם מתפוצצים בטעמים. מוגשים על מצע של ספגטי אל דנטה ומקושטים בפרמזן מגורר ובפטרוזיליה נוספת, המנה הזו היא ארוחה מנחמת ומספקת שכל המשפחה תאהב. עם כמה מרכיבים פשוטים וזמן הכנה מינימלי, זו המתכון המושלם להוסיף לסיבוב ארוחות הערב שלך. Get ready to twirl your fork and savor every bite of this classic Italian-inspired dish!

en: Elinore Harris, byname Lady Day, (born April 7, 1915, Philadelphia, Pennsylvania, U.S.—died July 17, 1959, New York City, New York), American jazz singer, one of the greatest from the 1930s to the ’50s.
he_IL: אלינור האריס, בשם נוסף ליידי דיי, (נולדה ב-7 באפריל 1915, פילדלפיה, פנסילבניה, ארצות הברית - הלכה לעולמה ב-17 ביולי 1959, ניו יורק סיטי, ניו יורק), זמרת ג'אז אמריקאית, אחת מהגדולות משנות ה-30 עד ה-50.

en: Elise Pratt
he_IL: אליס פראט

en: Elissa
he_IL: אליסה

en: Elizabeth was surprised, but agreed to it immediately. Miss Bingley succeeded no less in the real object of her civility; Mr. Darcy looked up. He was as much awake to the novelty of attention in that quarter as Elizabeth herself could be, and unconsciously closed his book. He was directly invited to join their party, but he declined it, observing that he could imagine but two motives for their choosing to walk up and down the room together, with either of which motives his joining them would interfere. “What could he mean? She was dying to know what could be his meaning?”—and asked Elizabeth whether she could at all understand him?
he_IL: אליזבת' הופתעה אבל הסכימה להצעה מייד. מיס בינגלי נחלה הצלחה דומה גם אצל מושא הנימוס האמיתי: מר דארסי הביט למעלה. הוא היה מודע, באותה מידה שאליזבת' עצמה יכלה להיות מודעת, לתשומת הלב החדשה שהתעוררה כעת וסגר את הספר ללא כוונה תחילה. הוא קיבל הזמנה מפורשת להצטרף לחבורה אבל סירב מאחר שהצליח להבחין בשתי סיבות בלבד להליכה המשותפת ברחבי החדר וחשב שתהיה הסיבה אשר תהיה, הצטרפותו לבטח תפריע. "למה הוא מתכוון? היא ממש רצתה לדעת מה יכולה להיות כוונתו?" – ושאלה את אליזבת' אם היא מבינה אותו בכלל?

en: Ellen
he_IL: אלן

en: Ellen Russell is a content<em> creator</em> and visual<em> storyteller</em>.
he_IL: אלן ראסל הוא<em> יוצר</em> תוכן ומספר סיפורים<em> ויזואליים</em>.

en: Ellen is a multi-disciplinary digital creator who works with fashion, beauty, and lifestyle brands.
he_IL: אלן הוא יוצר תוכן מולטי-דיסציפלינרי שעובד עם מותגי אופנה, יופי וסגנון חיים.

en: Email
he_IL: אימייל

en: Email (mailto: links)
he_IL: אימייל (mailto: קישורים)‎

en: Email Address
he_IL: כתובת דואר אלקטרוני

en: Email Marketing Expertise:
he_IL: התמחות בשיווק באמצעות אימייל:

en: Email Subscription
he_IL: מינוי בדוא"ל

en: Email me at <a href="mailto:contact@example.com">contact@example.com</a> or follow me on:
he_IL: שלחו לי אימייל לכתובת <a href="mailto:contact@example.com">contact@example.com</a> או עקבו אחרי דרך:

en: Email me at <strong><a href="mailto:contact@example.com">contact@example.com</a></strong>
he_IL: אפשר לכתוב לי אימייל לכתובת <strong><a href="mailto:contact@example.com">contact@example.com</a></strong>

en: Email me: <a href="mailto:mail@example.com">mail@example.com</a>
he_IL: שלחו לי אימייל: <a href="mailto:mail@example.com">mail@example.com</a>

en: Email:
he_IL: אימייל

en: Email: <a href="#">info@example.com</a>
he_IL: אימייל: <a href="#">info@example.com</a>

en: Embark on a historical odyssey, unveiling the sacred significance and enduring allure of the mesmerizing Egyptian Blue pigment.
he_IL: צא למסע היסטורי, גלה את המשמעות הקדושה ואת הקסם המתמשך של הפיגמנט הכחול המצרי המהפנט.

en: Embark on a journey of discovery as we unveil the latest innovations at Handy, designed to elevate your home improvement experience. From groundbreaking services to cutting-edge technological advancements, we're excited to share how Handy is shaping the future of the handyman industry.
he_IL: צא למסע גילוי כשאנחנו חושפים את החדשנויות האחרונות ב-Handy, שנועדו לשדרג את חוויית השיפוץ בבית שלך. משירותים פורצי דרך ועד להתקדמויות טכנולוגיות מתקדמות, אנחנו מתרגשים לשתף איך Handy מעצב את העתיד של תעשיית השיפוצים.

en: Embark on a journey of home transformation with Handy. Whether you're looking for professional renovation, efficient plumbing and pipe repair, or the latest in smart home upgrades, we're here to elevate your home to new heights.
he_IL: צא למסע של שינוי הבית עם Handy. בין אם אתה מחפש שיפוץ מקצועי, תיקון אינסטלציה וצנרת ביעילות, או את החדש ביותר בשדרוגים לבית חכם, אנחנו כאן כדי לשדרג את הבית שלך לגבהים חדשים.

en: Embark on a journey of transformation as we delve into the success stories that define Handy's commitment to elevating homes. In this exclusive showcase, witness the remarkable before-and-after tales that encapsulate the essence of our dedication to excellence. From overcoming challenges to implementing innovative solutions, each project tells a unique story of revitalization.
he_IL: צא למסע של שינוי כשאנחנו חודרים לסיפורי הצלחה שמגדירים את המחויבות של Handy לשדרוג בתים. בספרייה הבלעדית הזו, חווה את הסיפורים המדהימים של לפני ואחרי שמסכמים את מהות המחויבות שלנו למצוינות. מהתגברות על אתגרים ועד ליישום פתרונות חדשניים, כל פרויקט מספר סיפור ייחודי של חידוש.

en: Embark on a journey through the latest trends and innovations in smart home technology. Gain insights into how Handy can assist in seamlessly integrating these upgrades into homes, enhancing both convenience and energy efficiency.
he_IL: צא למסע דרך הטרנדים והחידושים האחרונים בטכנולוגיית הבית החכם. קבל תובנות על איך Handy יכולה לעזור בשילוב חלק של השדרוגים האלה בבתים, תוך שיפור הנוחות ויעילות האנרגיה.

en: Embark on a magical journey through Kyoto's picturesque streets!
he_IL: צא למסע קסום ברחובות הציוריים של קיושו!

en: Embark on a musical adventure, where every chord is a step towards harmony. Discover guitars of all shapes, sizes, and melodies.
he_IL: צא להרפתקה מוזיקלית, שבה כל אקורד הוא צעד לקראת הרמוניה. גלה גיטרות בכל הצורות, הגדלים והמלודיות.

en: Embark on a profound exploration of the mind and spirit with the renowned yoga instructor, Stewart Gilchrist, in the upcoming online workshop hosted by Kamala Studio in LA. Join us for an enlightening experience on August 5, 2024, as we delve into the transformative realm of "The Kleshas."
he_IL: צא למסע מעמיק של חקר המוח והרוח עם המדריך המפורסם ליוגה, סטיוארט גילכריסט, בסדנה המקוונת הקרובה שמארחת חברת אחסון קמלה סטודיו בלוס אנג'לס. הצטרף אלינו לחוויה מעוררת השראה ב-5 באוגוסט 2024, כשנצלול לתחום המtransformative של 'הקלשס'.

en: Embark on a visual journey as we uncover the pigmented treasures hidden within the Green Earth spectrum. Each shade tells a story of geological processes and artistic ingenuity, from subtle olive undertones to bold emerald strokes. Discover the harmony between the raw, untamed beauty of the Earth and the meticulous strokes of human creativity.
he_IL: צא למסע חזותי כשאנחנו חושפים את האוצרות הפיגמנטיים המוסתרים בתוך הספקטרום של כדור הארץ הירוק. כל גוון מספר סיפור של תהליכים גיאולוגיים וגאונות אמנותית, מהתת גוונים העדינים של זית ועד למכחולים הנועזים של אמירלד. גלה את ההרמוניה בין היופי הגולמי והלא מרוסן של כדור הארץ לבין המכות המדויקות של היצירתיות האנושית.

en: Embark on the journey to home wellness with Handy's expert tips. Transform your living space into a sanctuary that not only looks beautiful but also contributes to a healthier and more balanced lifestyle. Stay tuned for more insights on creating homes that prioritize well-being in every aspect.
he_IL: צא לדרך לרווחת הבית עם הטיפים המומחים של Handy. הפוך את חלל המגורים שלך למקלט שלא רק נראה יפה אלא גם תורם לאורח חיים בריא ומאוזן יותר. הישאר מעודכן לעוד תובנות על יצירת בתים שמעדיפים רווחה בכל היבט.

en: Embark on this hidden quest within "Fountain," and unlock the mysteries that lie beneath the surface. Should you find yourself at an impasse, remember the blocks in our guiding image—sometimes the key to moving forward is viewing the problem from a new perspective.
he_IL: צא למסע המוסתר בתוך "מזרק," ופתח את הסודות שמתחת למשטח. אם תמצא את עצמך במצוקה, זכור את הבלוקים בתמונת ההדרכה שלנו - לפעמים המפתח להתקדמות הוא להסתכל על הבעיה מנקודת מבט חדשה.

en: Embark on this sartorial journey with us, where every article of clothing tells a story and every story is worth telling.
he_IL: צאו למסע האופנתי הזה איתנו, בו כל פריט ביגוד מספר סיפור וכל סיפור שווה להיספר.

en: Embarking on a journey around the world is an exhilarating experience, but it comes with the responsibility of prioritizing your health. Here's an essential guide to traveler's medicine, ensuring your adventures are memorable for all the right reasons.
he_IL: להתחיל במסע מסביב לעולם הוא חוויה מרגשת, אך זה מגיע עם האחריות לתת עדיפות לבריאות שלך. הנה מדריך חיוני לרפואת המטייל, המבטיח שההרפתקאות שלך יהיו זכרונות נפלאים מכל הסיבות הנכונות.

en: Embarking on a journey to a Southeast Asian country promises a vibrant tapestry of cultures, breathtaking landscapes, and delicious cuisine. To ensure a seamless and enjoyable experience, packing strategically is key. Here's a concise guide to help you make the most of your adventure:
he_IL: להתחיל במסע למדינה בדרום-מזרח אסיה מבטיח תמונה דומיננטית של תרבויות, נופים מסעירים ואוכל טעים. כדי להבטיח חוויה חלקה ונעימה, חשוב לארוז באופן אסטרטגי. הנה מדריך קצר ומרכזי שיעזור לך ליהנות מההרפתקה שלך:

en: Embarking on do-it-yourself home repairs can be empowering, providing a sense of accomplishment and potentially saving money. From minor fixes to small improvements, many tasks can be tackled with the right tools and a DIY spirit. However, it's essential to recognize the limitations of DIY, as not all repairs are suitable for the novice homeowner.
he_IL: להתחיל בתיקוני בית בעצמך יכול להיות מעצים, לספק תחושת הישג ולחסוך כסף פוטנציאלית. מתיקונים קטנים ועד שיפורים קטנים, הרבה משימות אפשר להתמודד איתן עם הכלים הנכונים ורוח ה-DIY. עם זאת, חשוב להכיר במגבלות של DIY, כי לא כל התיקונים מתאימים לבעל בית מתחיל.

en: Embedded content from other websites
he_IL: תוכן מוטמע מאתרים אחרים

en: Embedded in Bacall's words is a potent encouragement for personal growth. By accepting and facing challenges, we develop skills and wisdom that enrich our lives. Whether it's learning to manage stress, building emotional resilience, or developing empathy, these personal growth experiences contribute positively to our mental health and wellbeing.
he_IL: הטמעה במילים של בקול מכילה עידוד חזק לצמיחה אישית. על ידי קבלת והתמודדות עם אתגרים, אנחנו מפתחים כישורים וחכמה שמעשירים את חיינו. בין אם זה ללמוד לנהל מתח, לבנות עמידות רגשית או לפתח רגשות של חמלה, החוויות האישיות הללו משפיעות בצורה חיובית על הבריאות הנפשית והרווחה שלנו.

en: Embrace Individuality
he_IL: תחבק את הייחודיות

en: Embrace a growth mindset
he_IL: תקבל/י יכולת חשיבה מתפתחת

en: Embrace change and adaptability
he_IL: תקבל שינוי והתאמה

en: Embrace empty space.
he_IL: תפסיק להתפשר על הרווח הריק.

en: Embrace failure and imperfection
he_IL: תקבל כישלון ובלתי מושלם

en: Embrace mindfulness
he_IL: תקבלו את הרגשות

en: Embrace self-care: How can you prioritize self-care in the new year? What are some practices or habits that help you feel nourished, energized, and fulfilled?
he_IL: תכנסו לתוך עצמכם: איך תוכלו לתת עדיפות לטיפוח עצמי בשנה החדשה? מהם כמה מתרגלים או הרגלים שעוזרים לכם להרגיש מזון, מאומץ וממולאים?

en: Embrace the Gaps
he_IL: תפסיקו להתפשר על החסרונות

en: Embrace the Joy of Nesting Flavors
he_IL: תחבק את השמחה שבשילוב טעמים

en: Embrace the allure of our Strawberry Shard Fantasy Cake, a delightful masterpiece that's as mesmerizing to behold as it is to savor. Each layer of this exquisite cake is infused with the essence of fresh strawberries, while the exterior is frosted with a smooth, blush-pink buttercream, creating a vision of elegance.
he_IL: תתחבקו בקסם של העוגה המקסימה שלנו, עוגת הפנטזיה בטעם תות המפתה. יצירת אומנות שמרתיעה כמו שהיא משקיעה. כל שכבה בעוגה המופלאה הזו משוקעת בטעם התות הטרי, והחיצוניות מצופה בקרם חמאתי חלק בגוון ורוד עדין, יוצרת ראייה של אלגנטיות.

en: Embrace the power of mindfulness
he_IL: תקבל את הכוח של התבוננות

en: Embrace the rustic charm of nature by incorporating natural elements into your pumpkin décor. Wrap pumpkins with strands of twine or burlap for a cozy farmhouse vibe, or adorn them with dried leaves, pinecones, and acorns for an organic autumnal aesthetic. These simple yet elegant accents will infuse your home with the warm and inviting spirit of fall.
he_IL: תפסיקו להתפשר על חן הטבע על ידי שילוב רכיבים טבעיים בקישוט הדלעת שלכם. עטפו את הדלעות בחוטי פשתן או בורלאפ כדי ליצור אווירה חמימה וכפרית, או תקשטו אותן בעלים יבשים, קונוסים ואגוזים על מנת ליצור אסתטיקה אורגנית סתיוית. אלמנטים אלגנטיים ופשוטים אלו יעניקו לביתכם את הרוח החמה והמזמינה של הסתיו.

en: Embrace<br>sustainable fashion
he_IL: תחבק<br>אופנה בת קיימא

en: Embracing Childlike Wonder
he_IL: לקבלת תפיסת פלא כמו ילד

en: Embracing Creativity and Joy
he_IL: לאמץ יצירתיות ושמחה

en: Embracing Diversity in the Blogosphere: Amplifying Voices and Perspectives
he_IL: לקבל את הגיוון בבלוג: להגביר קולות ופרספקטיבות

en: Embracing Failure as a Stepping Stone to Success: Lois understood that failure is an integral part of the creative process. In this blog post, we discuss how Lois embraced failure as an opportunity to learn, grow, and refine his ideas. We explore how he encouraged risk-taking and the importance of adopting a mindset that sees failures as valuable stepping stones on the path to success.
he_IL: אימוץ הכישלון כקרש קפיצה להצלחה: לויס הבינה שכישלון הוא חלק בלתי נפרד מתהליך היצירה. בפוסט בבלוג זה נדון כיצד לויס אימצה את הכישלון כהזדמנות ללמוד, לגדול ולחדד את רעיונותיו. אנו בוחנים כיצד הוא עודד נטילת סיכונים ואת החשיבות של אימוץ הלך רוח הרואה בכישלונות אבני דרך יקרות ערך בדרך להצלחה.

en: Embracing Kundalini Yoga has been a transformative journey, one that transcends the boundaries of mere physical exercise. As I share insights into this profound practice, let's delve into the essence of Kundalini Yoga, its unique aspects, and the subtle energy it awakens.
he_IL: לאמץ את יוגת קונדליני היה מסעTransformative, כזה שעובר את הגבולות של סתם פעילות גופנית. כשאני משתף תובנות על הפרקטיקה העמוקה הזו, בואו נצלול לתוך מהות יוגת קונדליני, ההיבטים הייחודיים שלה, והאנרגיה העדינה שהיא מעוררת.

en: Embracing Long-Form Content From Tweets to Thought Leadership
he_IL: אימוץ תוכן ארוך - מתגובות טוויטר למנהיגות מחשבתית

en: Embracing Mindfulness: A Journey to the Present
he_IL: קבלת המודעות: מסע אל ההווה

en: Embracing Nature's Multilayered Beauty
he_IL: קיבלתי את יופי הטבע המרובה שכבות

en: Embracing Nature's Wonders
he_IL: לקבל בחיבוק את פלאי הטבע

en: Embracing Opportunity:
he_IL: איחוד ההזדמנות:

en: Embracing Personal Expression
he_IL: קיבלתי את הביטוי האישי

en: Embracing Technology and Resources
he_IL: לקבלת טכנולוגיה ומשאבים

en: Embracing diversity in the blogosphere isn't just about ticking boxes or meeting quotas; it's about cultivating empathy, fostering understanding, and building bridges across divides. It's about creating a safe and inclusive space where everyone feels seen, heard, and valued for who they are. It's about recognizing that diversity isn't just a checkbox on a list – it's a source of strength, innovation, and creativity that enriches our collective experience as bloggers and as human beings.
he_IL: לקבל את הגיוון בעולם הבלוגים זה לא רק לסמן וי או לעמוד במכסות; זה על לטפח אמפתיה, לעודד הבנה, ולבנות גשרים בין פערים. זה על ליצור מקום בטוח ומכיל שבו כולם מרגישים נראים, נשמעים, ומוערכים על מי שהם. זה על להכיר בכך שגיוון זה לא רק תיבת סימון ברשימה – זה מקור כוח, חדשנות, ויצירתיות שמעשירים את החוויה המשותפת שלנו כבלוגרים וכבני אדם.

en: Embracing the Dark Academia aesthetic goes beyond fashion and literature; it extends into the very spaces we inhabit. Creating a space that reflects the moody, intellectual vibe of Dark Academia not only enriches the atmosphere but also inspires the mind. Here’s how you can transform your room or study area into a bastion of old-world charm mixed with scholarly pursuits through some creative projects.
he_IL: לקבלת האסתטיקה של האקדמיה האפלה, יש צורך לעבוד מעבר לאופנה ולספרות; זה מתרחש גם במרחבים שאנחנו גרים בהם. ליצור מרחב שמשקף את האווירה המוסרית והאינטלקטואלית של האקדמיה האפלה לא רק מעשיר את האטמוספירה, אלא גם מעורר את הדמיון. הנה כיצד ניתן להפוך את החדר או אזור הלימוד שלך למבצר של כריזמה עתיקה מעורבת במחקרים מדעיים דרך פרויקטים יצירתיים.

en: Embracing the Journey After 30
he_IL: לחבק את המסע לאחר גיל 30

en: Embracing the Journey of Self-Reflection
he_IL: לקבל בברכה את המסע של התבוננות בעצמך

en: Embracing the Unexpected
he_IL: לקבל את הבלתי צפוי

en: Emerald has a storied past, with its origins dating back to ancient civilizations. Revered by the Egyptians for its association with rebirth and fertility and cherished by the Incas as a symbol of power, the emerald has long been a coveted gemstone. As a color, emerald became particularly prominent during the Art Deco era, where it adorned the glamorous creations of iconic designers and artists.
he_IL: אמראלד יש היסטוריה מפוארת, עם מקורותיה שחוזרים לתרבויות עתיקות. היא הייתה מוערכת על ידי המצרים בזכות הקשר שלה עם לידה מחדש ופוריות, ונערצה על ידי האינקה כסמל של כוח. האמראלד הייתה אבן חן נחשקת במשך זמן רב. כצבע, האמראלד הפכה בולטת במיוחד בתקופת הארט דקו, שם היא קישטה את היצירות המפוארות של מעצבים ואמנים אייקוניים.

en: Emerald: Green with Envy,
    Redefining Opulence
he_IL: אמירלד: ירוק מקנאה,
    מגדיר מחדש את הפאר

en: Emile van Marcke De Lummen (Sèvres, August 20, 1827 - Hyères, December 24, 1890) was a French painter and engraver of the Barbizon School of the 19th century.
he_IL: עמיל ואן מארק דה לומן (סבר, 20 באוגוסט 1827 - היר, 24 בדצמבר 1890) היה צייר ומגשר צרפתי מבית הספר ברביזון של המאה ה-19.

en: Emilia Bertolé as an artist is a symbol for the culture of Rosario. Her art represents the powerful attack of a woman who lived linked to a world of men. She was admired as a painter, but also for the sensuality of her hands, her sweetness and her striking beauty.
he_IL: אמיליה ברטולה כאמנית היא סמל לתרבות של רוסאריו. האמנות שלה מייצגת את ההתקפה החזקה והמוצלחת של אישה שחיה מחוברת לעולם של גברים. היא הייתה מוערכת כאמנית, אבל גם על הסנסואליות של הידיים שלה, המתיקות שלה והיופי המדהים שלה.

en: Emily Hayes
he_IL: אמילי הייז

en: Emily Roberts
he_IL: אמילי רוברטס

en: Emily brings over a decade of experience in interior design, specializing in creating unique and personalized spaces that reflect each client's personality and lifestyle.
he_IL: אימילי מביאה מעל לעשור של ניסיון בעיצוב פנים, מתמחה ביצירת חללים ייחודיים ואישיים שמשקפים את האישיות והסגנון חיים של כל לקוח.

en: Emily brings over a decade of experience in interior design, specializing in creating unique and personalized spaces that reflect each client's personality and lifestyle.
he_IL: אמילי מביאה מעל עשור של ניסיון בעיצוב פנים, מתמחה ביצירת חללים ייחודיים ואישיים שמשקפים את האישיות ואורח החיים של כל לקוח.

en: Emily sighed, her eyes reflecting a mix of melancholy and wisdom. "Change is inevitable, sweetheart. The house stands as a testament to our shared history, but we can't freeze time. Life moves forward, and so must we. What matters is that we carry the essence of this place with us, no matter where life takes us."
he_IL: אמילי נאנחה, עיניה משקפות תערובת של מלנכוליה וחוכמה. "שינוי הוא בלתי נמנע, מתוקה. הבית עומד כעדות להיסטוריה המשותפת שלנו, אבל אנחנו לא יכולים להקפיא את הזמן. החיים מתקדמים קדימה, וגם אנחנו חייבים. מה שחשוב זה שאנחנו נושאים את מהות המקום הזה איתנו, לא משנה לאן החיים לוקחים אותנו.

en: Emma Walker
he_IL: אמה ווקר

en: Emma Woodhouse, handsome, clever, and rich, with a comfortable home and happy disposition, seemed to unite some of the best blessings of existence; and had lived nearly twenty-one years in the world with very little to distress or vex her.
he_IL: אֵמָה ווּדהַאוּז הייתה יפה, חכמה ועשירה, היו לה בית נוח ומזג נעים, ודומה שנתברכה במיטב מעלות החיים גם יחד; מלאו לה כמעט עשרים ואחת שנים, ובתקופת חיים זו דברים מעטים בלבד הטרידו את מנוחתה או הכעיסו אותה.

en: Emma holds a Master’s in Design from Columbia University and is passionate about building effective teams, and leveraging design to create high growth products.<br><br>She currently manages designers at Dot. She has previously managed design teams at Arrow, cofounded a company that was acquired by Parenthesis, and spent a few years as a freelance designer.<br><br>Originally from Canada, she studied in Paris and London, worked in Singapore, and is now based in San Francisco. She loves books, yoga, and wine.
he_IL: לאמה יש תואר שני בעיצוב מאוניברסיטת קולומביה והיא אוהבת לבנות צוותים יעילים ולהשתמש בעיצוב כדי ליצור מוצרים שמאפשרים צמיחה משמעותית.<br><br>כיום היא מנהלת את המעצבים ב-Dot. בעבר היא ניהלה צוותי עיצוב ב-Arrow, הייתה מייסדת שותפה בחברה שנרכשה על ידי Parenthesis ועבדה מספר שנים בתור מעצבת פרילנסרית.<br><br>דיאן נולדה בקנדה ולמדה בפריז ובלונדון, עבדה בסינגפור והיום חיה בסן פרנסיסקו. היא נהנית מספרים, יוגה ויין.

en: Emma is always available for side collaborations and talks worldwide. If you want to chat about design, books, wine, or anything else, don’t hesitate in reaching out.
he_IL: אמה תמיד זמינה לשיתופי פעולה צדדיים ולהרצאות ברחבי העולם. אם מתחשק לך לפטפט על עיצוב, ספרים, יין או כל נושא אחר, כדאי ליצור קשר.

en: Emma leaned forward, her eyes intense. "I've been following your every move because I believe in your potential, Mateo. You're destined for greatness, but there are forces at play that could derail your journey. I'm here to help you navigate the path ahead."
he_IL: אמה הטתה את ראשה קדימה, עיניה אינטנסיביות. "אני עוקבת אחרי כל צעד שלך כי אני מאמינה בפוטנציאל שלך, מאטאו. אתה מיועד לגדולה, אבל יש כוחות שפועלים שיכולים לסטות את המסע שלך. אני כאן כדי לעזור לך לנווט את הדרך קדימה.

en: Emma's creative flair and passion for design shine through in her work, as she curates captivating content and engaging campaigns to showcase our products and services.
he_IL: הכישרון היצירתי של אמה והתשוקה שלה לעיצוב בולטים בעבודתה, כשהיא אוצרת תוכן מרתק וקמפיינים מעוררי עניין כדי להציג את המוצרים והשירותים שלנו.

en: Emma's expression softened. "It's always been your choice, Mateo. The society exists to support, not control. If you choose to walk your path independently, the guidance will cease. But remember, the journey you undertake has far-reaching consequences. Your art has the power to shape perceptions, to bridge divides, and to inspire change."
he_IL: הבעה של אמה התרככה. "תמיד הייתה זו הבחירה שלך, מאטאו. החברה קיימת כדי לתמוך, לא לשלוט. אם תבחר ללכת בדרך שלך באופן עצמאי, ההכוונה תיפסק. אבל תזכור, המסע שאתה יוצא אליו יש לו השלכות רחבות היקף. האמנות שלך יש לה את הכוח לעצב תפיסות, לגשר על פערים, ולהשריש שינוי.

en: Emma's interest piqued. "A filmmaker from Argentina in the heart of New York—now that's a story waiting to be told. What brings you here, Mateo?"
he_IL: העניין של אמה התעורר. "יוצר סרטים מארגנטינה בלב ניו יורק—עכשיו זו סיפור שמחכה להיאמר. מה מביא אותך לכאן, מטיאו?

en: Emmanuelle Cury
he_IL: אמנואל קורי

en: Emotional Intelligence
he_IL: אינטיליגנציה רגשית

en: Emotional Intelligence (EI), often overshadowed by its counterpart, IQ, is the ability to recognize, understand, and manage our own emotions while also being sensitive and effective in dealing with the emotions of others. While most recognize its importance in interpersonal relationships, the profound impact of EI in decision-making is less commonly discussed. So, how does Emotional Intelligence play into our everyday choices and strategic decisions?
he_IL: אינטיליגנציה רגשית (EI), המושפעת לעיתים על ידי האינטיליגנציה הרגילה, היא היכולת לזהות, להבין ולנהל את הרגשות שלנו בעודנו רגישים ויעילים בהתמודדות עם הרגשות של אחרים. בעוד שרובנו מכירים את החשיבות שלה ביחסים בין אישיים, ההשפעה העמוקה של האינטיליגנציה הרגשית על קבלת ההחלטות נדבכת פחות. אז, איך האינטיליגנציה הרגשית משפיעה על בחירות היומיום שלנו וההחלטות האסטרטגיות?

en: Emotional Intelligence, when harnessed effectively, is a powerful tool in the decision-making arsenal. It not only ensures the logical validity of our decisions but also their emotional soundness. By practicing and enhancing our EI, we can navigate complex decision terrains with increased clarity, sensitivity, and confidence, ensuring that our choices are both informed and balanced.
he_IL: אינטיליגנציה רגשית, כשמשמשים בה בצורה יעילה, היא כלי חזק ומצליח בתיק ההחלטות. היא לא רק מבטיחה את התקפות ההחלטות הלוגיות שלנו, אלא גם את השפיעות הרגשיות שלהן. על ידי התרגול והשיפור של האינטיליגנציה הרגשית שלנו, אנחנו יכולים לנווט בסביבות ההחלטות המורכבות עם יותר בהירות, רגישות וביטחון, מבטיחים שהבחירות שלנו הן מושכלות ומאוזנות.

en: Emotional Regulation: The Pathway to Equanimity
he_IL: רגולציה רגשית: הנתיב לשלווה

en: Emphasizing the difficulty in this pursuit is not to discourage, but rather to acknowledge that challenges are inherent parts of this journey. They serve as refining fires, molding us, shaping our character, and bringing clarity to our purpose. When we traverse these challenges, we gain a deeper understanding of our strengths, weaknesses, passions, and talents. They force us to reconsider our preconceived notions about ourselves and our place in the world.
he_IL: הדגש על הקושי במסע זה אינו כדי לדחוף לאחור, אלא כדי להכיר כי האתגרים הם חלק בלתי נפרד מהמסע הזה. הם משמשים כמו אשות צריפה, מעצבים אותנו, מעצבים את אופיינו ומביאים בהבנה למטרתנו. כשאנחנו עוברים דרך האתגרים האלה, אנחנו מרוויחים הבנה עמוקה יותר של נקודות החוזק שלנו, החולשות, התשוקות והכשרונות שלנו. הם מכריחים אותנו לשקול מחדש את הרעיונות הקדומים שלנו על עצמנו ועל המקום שלנו בעולם.

en: Employee
he_IL: עובד

en: Empower your audience with easy-to-follow DIY tips for common home issues. From minor repairs to creative decor hacks, this post will guide readers through simple yet effective solutions, showcasing the satisfaction of hands-on home improvement.
he_IL: עצמו את הקהל שלכם עם טיפים קלים לעקוב אחריהם DIY לבעיות בית נפוצות. מתיקונים קטנים ועד טריקים יצירתיים לעיצוב, הפוסט הזה ינחה את הקוראים דרך פתרונות פשוטים אך יעילים, ויציג את הסיפוק שבשיפוץ ביתי מעשי.

en: Empowering Through Education: The Stottlemeyer Scholarship Fund Understanding the transformative power of education, Margaret Stottlemeyer founded the Stottlemeyer Scholarship Fund. This initiative provides financial support to underprivileged students, enabling them to pursue higher education and unlock their full potential. Through her tireless efforts, Margaret has given countless young people the opportunity to rise above their circumstances and contribute positively to society.
he_IL: מעודדים דרך החינוך: קרן המלגות סטוטלמייר הבנת הכוח המשנה של החינוך, מרגרט סטוטלמייר הקימה את קרן המלגות סטוטלמייר. המיזם הזה מספק תמיכה כלכלית לתלמידים מפוקחים, מאפשר להם לממש את החינוך הגבוה ולפתוח את הפוטנציאל המלא שלהם. בזכות המאמצים הבלתי נלאים שלה, מרגרט נתנה למספר רב של צעירים את ההזדמנות להתקדם מעבר למצבם ולתרום באופן חיובי לחברה.

en: Empty Parking Lot
he_IL: חניון ריק

en: Empty complaints led to deeper conversations, which eventually led to the <em>Quadrat</em> podcast. A weekly chat where they discuss all things related to womanhood, from fundamental rights to feminism, body literacy and mental health.
he_IL: תלונות ריקות מתוכן הובילו לשיחות עמוקות יותר, שבסופו של דבר צמחו לפודקאסט <em>Quadrat</em>. שיחה שבועית שבה הן משוחחות על כל מה שקשור ל'נשיות' – החל בזכויות בסיסיות לפמיניזם, הכרת הגוף והמחזור החודשי וכלה בבריאות הנפש.

en: Enable “Stack on Mobile”
he_IL: להפעיל את 'סידור אנכי במכשירים ניידים'

en: Encouraging Mindfulness and Optimism
he_IL: לעודד מודעות ואופטימיות

en: End your day at Malagueta Beach, enjoying a delightful dinner of espetos, a local specialty of sardines skewered and grilled over an open fire.
he_IL: סיים את היום שלך בחוף מלגואטה, ותהנה מארוחת ערב נהדרת של אספאטוס, מומחיות מקומית של סרדינים על שיפוד שנצלים מעל מדורה.

en: End your day with a peaceful cruise along the Seine River. This is a perfect way to enjoy Paris's beautiful architecture from a different perspective, particularly stunning as the city lights start to twinkle at dusk.
he_IL: סיים את היום שלך בשיט רגוע לאורך נהר הסן. זו דרך מושלמת ליהנות מהארכיטקטורה היפה של פריז מנקודת מבט שונה, במיוחד כשהאורות של העיר מתחילים לנצנץ בשקיעה.

en: End your trip with a visit to the Chora Church, a stunning Byzantine masterpiece. Admire the beautiful frescoes, mosaics, and architecture, and soak in the peaceful atmosphere. As you leave, you’ll be filled with a deep appreciation for the city’s long and fascinating history.
he_IL: סיימו את הטיול בביקור בכנסיית צ'ורה (Chora Church), יצירת מופת ביזנטית מדהימה. התפעלו מציורי הקיר היפים, הפסיפסים והארכיטקטורה, וספגו את האווירה השלווה. כשתעזבו, תתמלאו בהערכה עמוקה להיסטוריה הארוכה והמרתקת של העיר.

en: Enduring Allure:
he_IL: קסם מתמשך:

en: Enduring quality.
he_IL: איכות עמידה.

en: Energy-Efficient Solutions
he_IL: פתרונות חסכוניים באנרגיה

en: Engage Your Senses
he_IL: התעסק בחושים שלך

en: Engage in activities that make you smile: Carve out time each day for activities that bring joy and naturally make you smile, such as spending time with loved ones, engaging in hobbies, or enjoying nature.
he_IL: עסוק בפעילויות שמגרות לך חיוך: הקצה זמן בכל יום לפעילויות שמביאות שמחה ומגרות לך חיוך בטבעך, כמו לבלות זמן עם אהובים, לעסוק בתחביבים או להנות מהטבע.

en: Engage in activities you enjoy
he_IL: להתעסק בפעילויות שאתה נהנה מהן

en: Engage in meaningful activities
he_IL: התעסק בפעילויות משמעותיות

en: Engaging in Learning and Creativity
he_IL: מעורבות בלמידה וביצירתיות

en: Engaging in activities that align with your values and passions can bring a sense of purpose and fulfillment, leading to greater happiness. Identify what truly matters to you and make time for those activities, whether it's volunteering, pursuing a hobby, or spending time with loved ones.
he_IL: התעסקות בפעילויות שמתאימות לערכים ולתשוקות שלך יכולה להביא תחושת מטרה ומילוי, ולגרום לשמחה גדולה יותר. זהה את מה שמשמעותי לך באמת והקצה זמן לפעילויות אלה, בין שזה התנדבות, פרסות תחביב, או לבלות זמן עם אהובים.

en: Engaging the Senses
he_IL: מעורר את החושים

en: Engineering
he_IL: הנדסה

en: English, earl grey, green.
he_IL: אנגלי, ארל גריי, ירוק.

en: Enhanced Processes: Efficiency Redefined
he_IL: תהליכים משודרגים: יעילות מוגדרת מחדש

en: Enhanced Security and Peace of Mind
he_IL: מאובטח יותר ושקט נפשי

en: Enhanced cognitive function and focus
he_IL: שיפור פונקציה קוגניטיבית וריכוז

en: Enhanced emotional resilience: Happiness and a positive outlook can help individuals better manage stress and cope with challenging situations, leading to increased emotional resilience and overall mental health.
he_IL: שיפור עמידות רגשית מוגברת: שמחה ותפיסה חיובית יכולות לעזור לאנשים לנהל טוב יותר את הלחץ ולהתמודד עם מצבים מאתגרים, מה שמביא לשיפור בעמידות הרגשית ובבריאות הנפש הכוללת.

en: Enhanced self-esteem and feelings of self-worth
he_IL: הערכת עצמי משופרת ותחושת ערך עצמי

en: Enhancing Collaborative Learning
he_IL: שיפור למידה שיתופית

en: Enhancing mood: Smiling can create a positive feedback loop in your brain, as the act of smiling signals to your brain that you're happy, which in turn, improves your mood.
he_IL: שיפור מצב רוח: חיוך יכול ליצור לולאת משוב חיובית במוח שלך, מכיוון שפעולת החיוך מעבירה הודעה למוח שאתה מרוצה, ובתור תוצאה מכך, משפרת את מצב הרוח שלך.

en: Enigmatic Queen Pheromones The queen bee reigns supreme in her colony, exerting control over her worker bees through the release of a complex cocktail of pheromones. These chemical signals influence a wide range of behaviors in the colony, from suppressing the reproduction of other females to regulating worker bee tasks. The precise mechanisms by which queen pheromones exert their influence are not yet fully understood, and ongoing research aims to unravel this enigma.
he_IL: מלכת הדבורה האינטיגמטית פרומונים מלכת הדבורה משליטה בצורה בלעדית בקולוניה שלה, באמצעות שחרור קוקטייל מורכב של פרומונים. אלה הודעות כימיות משפיעות על טווח רחב של התנהגויות בקולוניה, מהפרעת הרבייה של נקבות אחרות עד תפקוד הדבורות העובדות. המנגנונים המדויקים שבהם פרומונים של מלכת הדבורה משפיעים עדיין לא מובנים לחלוטין, ומחקר מתמשך מתמקד בפתרון האינג'ימה הזו.

en: Enjoy Our Food Experience
he_IL: בואו ליהנות מהחוויה הקולינרית שלנו

en: Enjoy Your Handcrafted Creations
he_IL: תיהנה מיצירות היד שלך

en: Enjoy failure and learn from it. You can never learn from success.
he_IL: ליהנות מהכישלון וללמוד ממנו. אי אפשר ללמוד מההצלחות.

en: Enjoy hassle-free shopping with our delivery and assembly services. Let our team handle the heavy lifting and installation, so you can relax in your newly furnished home.
he_IL: תיהנה מקניות בלי דאגות עם שירותי המשלוח והרכבה שלנו. תן לצוות שלנו לטפל בכל העבודה הקשה והרכבה, כדי שתוכל להירגע בבית החדש שלך.

en: Enjoy hassle-free shopping with our delivery and assembly services. Let our team handle the heavy lifting and installation, so you can relax.
he_IL: תיהנה מקניות בלי דאגות עם שירותי המשלוח והרכבה שלנו. תן לצוות שלנו לטפל במשאות הכבדים והרכבה, כדי שתוכל להירגע.

en: Enjoy peace of mind with our professional installation and setup services. From home theater systems to smart home devices, we'll ensure everything is installed and configured correctly for optimal performance.
he_IL: תיהנה משקט נפשי עם שירותי ההתקנה וההגדרה המקצועיים שלנו. ממערכות קולנוע ביתי ועד מכשירים חכמים, נדאג שהכל יותקן ויוגדר נכון לביצועים אופטימליים.

en: Enjoy the blissful combination of cool peppermint and rich chocolate with each slice of this delightful dessert. The Peppermint Chocolate Slice is sure to become a new holiday favourite!
he_IL: תיהנו מהשילוב המושלם של נענע מרעננת ושוקולד עשיר בכל פרוסה של הקינוח המפנק הזה. פרוסת הנענע והשוקולד מובטחת להפוך למועדון החג החדש שלכם!

en: Enjoy these Homemade Mango Popsicles on a hot day for a refreshing, healthy treat. They're a simple and delicious way to enjoy the flavor of fresh mangoes!
he_IL: תיהנו מהמנגו פופסicles הביתיים האלה ביום חם כטיפול מרענן ובריא. הם דרך פשוטה וטעימה ליהנות מהטעם של מנגו טרי!

en: Enjoy these Rolo Chocolate Brownies as is, or warm them slightly and serve with a scoop of vanilla ice cream for an extra special dessert.
he_IL: תיהנו מבראוניז שוקולד רולו האלה כפי שהן, או תחממו אותן מעט ותגישו עם כדור גלידת וניל כדי לקבל קינוח מיוחד נוסף.

en: Enjoy these Zingy Lime Vegan Muffins for breakfast, a snack, or dessert. They're a perfect balance of tart and sweet, and the lime glaze adds an extra burst of flavor!
he_IL: תיהנו מהמופינס הווגניים עם הלימון החמוץ האלה לארוחת בוקר, חטיף או קינוח. הם איזון מושלם בין חמוץ למתוק, והציפוי עם הלימון מוסיף פיצוץ נוסף של טעם!

en: Enjoy these classic gingerbread men cookies during the holiday season or any time you're in the mood for a sweet, spicy treat!
he_IL: תיהנו מקובץ cookie של אנשי ג'ינג'ר קלאסיים האלה במהלך עונת החגים או בכל פעם שאתם במצב רוח למתוק חריף!

en: Enjoy these delicious and decadent Black Forest Popsicles with Dark Chocolate and Almonds, perfect for a hot summer day or any time you're craving a sweet, icy treat!
he_IL: תתענגו על הארטיקים המדהימים והטעימים האלה בסגנון יער שחור עם שוקולד מריר ושקדים, מושלמים ליום קיץ חם או בכל פעם שאתם מתחשקים לפינוק מתוק וקר!

en: Enjoy this Roasted Pumpkin and Carrot Soup with Feta Cheese as a warming and nutritious meal on a chilly day! The feta cheese adds a tangy contrast to the sweet, earthy flavors of the roasted vegetables.
he_IL: תתענגו על מרק דלעת וגזר קלוי עם גבינת פטה כמנה מחממת ומזינה ביום קר! גבינת הפטה מוסיפה ניגוד חמצמץ לטעמים המתוקים והאדמתיים של הירקות הקלויים.

en: Enjoy this delectable Salmon with Spinach Cream Sauce, a dish that's sure to impress at your next dinner!
he_IL: תיהנה מהסלמון המדהים הזה עם רוטב שמנת תרד, מנה שבטוח ת impression בארוחת ערב הבאה שלך!

en: Enjoy your discount
he_IL: הנחה עבורך

en: Enjoy!
he_IL: תהנה!

en: Enjoys traveling and exploring new cultures.
he_IL: נהנה לנסוע ולחקור תרבויות חדשות.

en: Enlist the services of Handy when faced with complex repairs, time constraints, or a desire for professional workmanship. Whether it's a plumbing issue, electrical concern, or intricate home improvement project, our team is equipped to handle a diverse range of tasks. By calling Handy, you invest in peace of mind, knowing that your home repairs are in capable hands.
he_IL: נשקול את השירותים של Handy כשאתם מתמודדים עם תיקונים מורכבים, מגבלות זמן, או רצון לעבודה מקצועית. בין אם מדובר בבעיה בצנרת, דאגה חשמלית, או פרויקט שיפוץ בית מורכב, הצוות שלנו מצויד להתמודד עם מגוון רחב של משימות. כשאתם מתקשרים ל-Handy, אתם משקיעים בשקט נפשי, בידיעה שתיקוני הבית שלכם בידיים טובות.

en: Enroll in Workshop
he_IL: להירשם לסדנה

en: Ensalada Chilena
he_IL: סלט צ'יליאני

en: Ensure the perfect fit. From hemming to resizing, our skilled tailors will tailor your garments to perfection.
he_IL: ודא שההתאמה מושלמת. מהקיצור ועד ההתאמה מחדש, התופרים המיומנים שלנו יתאימו את הבגדים שלך לשלמות.

en: Ensure the perfect fit. From hemming to resizing, our skilled tailors will tailor your garments<br>to perfection.
he_IL: ודא שההתאמה מושלמת. מהקיצור ועד ההתאמה מחדש, התופרים המיומנים שלנו יתאימו את הבגדים שלך<br>למושלמות.

en: Ensure the safety and functionality of your electrical systems with our expertise.
he_IL: ודא את הבטיחות והפונקציונליות של המערכות החשמליות שלך עם המומחיות שלנו.

en: Ensure you have the right equipment too. A sturdy tripod is essential for long exposure shots, and a wide-angle lens can help capture the expansiveness of the landscape. Don't forget extra batteries and memory cards; twilight photography can be a waiting game.
he_IL: ודא שיש לך גם את הציוד הנכון. מצלמת טריפוד עמידה היא חיונית לצילומי ארוכי הסטורק, ועדשת זווג רחב יכולה לעזור לך לכידת הרחבת הנוף. אל תשכח סוללות נוספות וכרטיסי זיכרון; צילום בשקיעה יכול להיות משחק המתנה.

en: Enter the World
he_IL: תיכנס לעולם

en: Enter your email address
he_IL: יש להקליד את כתובת האימייל שלך

en: Enter your email and hit the subscribe button to receive our latest stories in your inbox.
he_IL: יש להזין את כתובת האימייל שלך וללחוץ על כפתור ההרשמה כדי לקבל הסיפורים האחרונים שלנו לתיבת הדואר.

en: Enter your email below to receive updates.
he_IL: יש להזין את האימייל שלך לקבלת עדכונים.

en: Enter your mail to get the latest to your inbox, delivered weekly.
he_IL: יש להזין את הכתובת שלך כדי לקבל עדכונים לאימייל בתדירות שבועית.

en: Entertainment:
he_IL: בידור:

en: Eos qui sequi quam quasi sunt. Voluptas voluptas ut voluptatem temporibus eos vel. Doloribus laborum velit quisquam assumenda placeat aut et. Sed rerum et sint alias.
he_IL: אלה שעוקבים אחרי כאילו הם. תענוג תענוג לתת תענוג לזמנים הם ולאחריהם. כאבים עבודה רוצים להניח ולהיות וכן. עצבים דברים ולהיות כאלו.

en: Ep. 1: Where it all begins
he_IL: פרק ראשון: המקום שבו הכול מתחיל

en: Ep. 4 Neither One of Us
he_IL: פרק רביעי: אף אחד לא

en: Ep. 4: Neither One of Us
he_IL: פרק רביעי: אף אחד לא

en: Ep. 5: It's All About Value
he_IL: פרק חמישי: הערך הוא העיקר

en: Ep. 5: It’s All About Value
he_IL: פרק חמישי: הערך הוא העיקר

en: Ep. 6: Between You and Us
he_IL: פרק שישי: עניינים בינך ובינינו

en: Ep.1 Sunny Side Up
he_IL: פרק 1: ארוחת בוקר עם חיוך

en: Ep.2 Happy Mondays
he_IL: פרק 2: ימי ראשון שמחים

en: Ep.3 New York Cheese Cake
he_IL: פרק 3: עוגת גבינה קלאסית

en: Ep.3: It's the third one
he_IL: פרק שלישי: הגענו לשלושה פרקים

en: Ep.4 Rainy Clouds
he_IL: פרק 4: עננים של גשם

en: Ep.5 Over the Rainbow
he_IL: פרק 5: מעבר לקשת בענן

en: Episode 1: How Screens Affect Hormones
he_IL: פרק 1: איך מסכים משפיעים על הורמונים

en: Episode 2: Female Leaders, Where Are They?
he_IL: פרק 2: נשים מנהיגות, איפה הן?

en: Episode 3: A Cycle of Emotions
he_IL: פרק 3: מחזור של רגשות

en: Episodes
he_IL: פרקים

en: Erma Normand is a self-taught photographer with a unique eye for the minimalistic beauty of the urban landscape. She was born and raised in the heart of the city, where she discovered her passion for photography at an early age. As a child, Erma would often take long walks through the streets, capturing the essence of the city in her photographs.
he_IL: ארמה נורמנד היא צלמת עצמאית עם עין ייחודית ליופי המינימליסטי של הנוף העירוני. היא נולדה וגדלה בלב העיר, שם גילתה את התשוקה שלה לצילום בגיל צעיר. כילדה, ארמה הייתה לעיתים קרובות יוצאת להליכות ארוכות ברחובות, תופסת את מהות העיר בתמונות שלה.

en: Erma's approach to photography is simple and intuitive. She doesn't use any complicated equipment or techniques, preferring to let the scene speak for itself. Her minimalist style is a reflection of her own personality, which is quiet and understated. She believes that beauty can be found in the simplest of things, and her photographs reflect this belief.
he_IL: הגישה של ארמה לצילום היא פשוטה ואינטואיטיבית. היא לא משתמשת בציוד או טכניקות מסובכות, מעדיפה לתת לסצנה לדבר בעד עצמה. הסגנון המינימליסטי שלה הוא השתקפות של האישיות שלה, שהיא שקטה וצנועה. היא מאמינה שהיופי יכול להימצא בדברים הפשוטים ביותר, והצילומים שלה משקפים אמונה זו.

en: Erma's photographs are a reflection of her love for the simple, unadorned lines of urban architecture. She is drawn to the interplay of light and shadow, the stark lines of buildings against the sky, and the intricate patterns of concrete and steel. Her minimalist approach to photography allows her to capture the essence of the urban landscape in its purest form.
he_IL: התמונות של ארמה הן השתקפות של האהבה שלה לקווים הפשוטים והלא מעוטרים של הארכיטקטורה העירונית. היא נמשכת לאינטראקציה של אור וצל, לקווים החדים של הבניינים מול השמיים, ולמקבץ בלוקים המורכב של בטון ופלדה. הגישה המינימליסטית שלה לצילום מאפשרת לה לתפוס את מהות הנוף העירוני בצורה הטהורה ביותר שלו.

en: Escalators, vicious wasters?
he_IL: מדרגות נעות, פסולת אכזרית?

en: Esperanza
he_IL: Esperanza" in Hebrew is "אספרנזה".

en: Esperanza's Plaza Mayor buzzed with energy as the festival unfolded. The scent of grilled empanadas wafted through the air, and the vibrant colors of traditional costumes blended with the hues of the setting sun. Isabella, dressed in a flowing skirt adorned with intricate embroidery, took the stage with her accordion.
he_IL: כיכר פלאזה מאיור של אספרנזה רחששה באנרגיה כשחגיגת הפסטיבל התפתחה. ריח האמפנדס הצלויים ריחף באוויר, והצבעים הבוהקים של התלבושות המסורתיות השתלבו בגוונים של השמש השוקעת. איזבלה, לבושה בחצאית זורמת מעוטרת ברקמות מורכבות, עלתה לבמה עם האקורדיון שלה.

en: Espresso
he_IL: אספרסו

en: Essential Header
he_IL: כותרת חיונית

en: Essential Header Dark
he_IL: כותרת חיונית כהה

en: Establish a Growth Mindset:
he_IL: הקמת דיעת גידול:

en: Established in June of 2010, Edison is a blog focusing on the world of photography. We partner with some of the best vendors in the photography space to provide you with informative gear, tools, and other products you might need to succeed. If you like our content, don't forget to subscribe at the bottom of the page.
he_IL: הבלוג Edison הוקם בשנת 2010 והוא מתמקד בעולם הצילום. אנחנו משתפים פעולה עם כמה מהספקים המובילים בעולם הצילום כדי לספק לך מידע מועיל על ציוד, כלים ומוצרים נוספים בדרך שלך להצלחה בתחום. אם אהבת את התוכן שלנו, אנחנו מזמינים אותך להירשם לעדכונים בתחתית העמוד.

en: Established in Madrid, Plasencia would become the portrait painter of Kings Alfonso XII and María de las Mercedes. He also excelled in religious painting. As deputy director of the artistic work of San Francisco the Great, in addition to participating in the decoration of the main dome of the temple, he was in charge of the paintings of the chapel called the Order of Charles III, whose sketches are preserved in the Museum of the Meadow. Also in Madrid, he participated in the decoration of the Café de Fornos, the palace of the Marquis of Linares and was a founding member and president of the Círculo de Bellas Artes.
he_IL: מוקם במדריד, פלאסנסיה היה לצייר דיוקנאות של המלכים אלפונסו ה-12 ומריה דה לאס מרסדס. הוא גם הצטיין בציור דתי. כסגן מנהל העבודה האמנותית של סן פרנסיסקו הגדול, בנוסף להשתתפותו בעיצוב הכיפה הראשית של המקדש, הוא היה אחראי על הציורים של הכנסייה שנקראת מסדר קרלוס ה-3, שסקיצות שלה שמורות במוזיאון של המידו. גם במדריד, הוא השתתף בעיצוב קפה דה פורנוס, הארמון של המרקיז של לינארס והיה חבר מייסד ונשיא של סירקלו דה ביאס ארטס.

en: Este é um blog dedicado à poesia de Fernando Pessoa e seus heterónimos: Álvaro de Campos, Alberto Caeiro, Ricardo Reis, Bernardo Soares, entre muitos outros.
he_IL: זהו בלוג שמוקדש לשירותו של פרננדו פסואה וההטרונימים שלו: אלברו דה קמפוס, אלברטו קיירו, ריקרדו רייש, ברנרדו סוארס, בין הרבים האחרים.

en: Estelle Vo
he_IL: אסטל ורדי

en: Estelle Vo, Business owner
he_IL: אסטל ורדי, בעלת עסק

en: Estoril 🇵🇹
he_IL: אסטוריל 🇵🇹

en: Et iure consequatur quia omnis tempora error. Aut quibusdam quos voluptas ipsam illo corrupti. Omnis consequatur asperiores maxime quod ratione repellat nisi.
he_IL: עם iure consequatur quia omnis tempora שגיאה. Aut quibusdam quos voluptas ipsam illo corrupti. Omnis consequatur asperiores maxime quod ratione repellat nisi.

en: Et laborum consequatur est et suscipit. Et odit eos ea porro. Autem aut rerum doloremque eum recusandae ab sint. Facere et perferendis officiis laudantium aliquam.
he_IL: את העבודה והתוצאה היא והיא מקבלת. והיא שונאת אותם אליהם כלפי. אך את הדברים ואת הכאב היא סורה מהם. לעשות ולבצע את המשרות המשבחות כלשהן.

en: Et quia ratione voluptatem. Molestias voluptas quo autem. Corrupti et ducimus quos eius amet omnis ut. Ut sed cum modi quo occaecati ut perferendis. Asperiores sint ut illum.
he_IL: ובגלל הסיבה של התענוג. תענוגות מעט מאוד או כלל לא. פגומים ואנחנו מובילים את אלה שלו אהוב כולם. כך שאתה עם אותם או כלל לא נדרשים. יותר טוב להיות איתו.

en: Etcetera
he_IL: וכולי

en: Ethan Savette
he_IL: איתן סאבט

en: Ethical
he_IL: אתי

en: Ethical sourcing is at the forefront of everything we do. We're proud to champion sustainable fashion by prioritizing the use of organic and recycled materials in our clothing and accessories. By supporting fair trade initiatives and maintaining transparent supply chains, we ensure that every piece upholds our commitment to ethical practices.
he_IL: סחר אתי נמצא בחזית כל מה שאנחנו עושים. אנחנו גאים לקדם אופנה בת קיימא על ידי מתן עדיפות לשימוש בחומרים אורגניים וממוחזרים בבגדים ובאביזרים שלנו. על ידי תמיכה ביוזמות סחר הוגן ושמירה על שרשראות אספקה שקופות, אנחנו מבטיחים שכל פריט עומד בהתחייבות שלנו לפרקטיקות אתיות.

en: Etiam bibendum interdum purus vel pharetra. Curabitur eu mi rutrum, sollicitudin purus in, pharetra odio. Phasellus nec massa sollicitudin, dictum quam id, laoreet massa. Curabitur sit amet rutrum turpis, vel ultricies magna. Vivamus ultricies laoreet elit, et viverra mauris cursus vel. Pellentesque ut orci diam. In tempor nunc mi, eu ultrices orci tempor vitae. Nulla eleifend ex eget odio fermentum, vel auctor libero elementum. Nulla feugiat ex ligula, sed pulvinar ligula efficitur in. Nulla sollicitudin, lectus a fringilla finibus, lectus eros ullamcorper ipsum, non posuere tellus diam ac leo.
he_IL: etiam bibendum interdum purus vel pharetra. curabitur eu mi rutrum, sollicitudin purus in, pharetra odio. phasellus nec massa sollicitudin, dictum quam id, laoreet massa. curabitur sit amet rutrum turpis, vel ultricies magna. vivamus ultricies laoreet elit, et viverra mauris cursus vel. pellentesque ut orci diam. in tempor nunc mi, eu ultrices orci tempor vitae. nulla eleifend ex eget odio fermentum, vel auctor libero elementum. nulla feugiat ex ligula, sed pulvinar ligula efficitur in. nulla sollicitudin, lectus a fringilla finibus, lectus eros ullamcorper ipsum, non posuere tellus diam ac leo.

en: Euripides
he_IL: אוריפידס

en: Eurythmy is beauty and fitness in the adjustments of the members. This is found when the members of a work are of a height suited to their breadth, of a breadth suited to their length, and, in a word, when they all correspond symmetrically.
he_IL: אוריטמיה היא יופי וכושר בהתאמות של החברים. זה נמצא כאשר חברי העבודה הם בגובה המתאים לרוחב שלהם, ברוחב המתאים לאורכם, ובמילה אחת, כאשר כולם תואמים באופן סימטרי.

en: Even before the sun casts its first golden rays on the cobblestones, the canteen springs to life. Aunt Carmen, with her age-old wisdom and experienced hands, begins the ritual of preparing the day's broth. The simmering pot, with its aromatic promise of the hearty Caldo Gallego, fills the air with nostalgia and warmth.
he_IL: אפילו לפני שהשמש משפיעה את קרני הזהב הראשונות על הרחובות המרוצפים, הקנטינה מתעוררת לחיים. דודה כרמן, עם חכמתה העתיקה וידיה המנוסות, מתחילה את טקס הכנת מרק היום. הסיר המרתף, עם ההבטחה הארומטית של הקלדו גאייגו העשיר, ממלא את האוויר בנוסטלגיה וחום.

en: Eveniet repellendus rerum expedita sint. Ducimus a aut rerum error officiis. Enim voluptatem adipisci quis aut qui.
he_IL: אפשר לתרגם את הטקסט הבא לעברית:
    "אפשר למצוא פתרון מהיר לבעיה. אנחנו מבינים שגיאה בעבודה. ניתן לרכוש תענוג על ידי מישהו אחר או על ידי עצמנו.

en: Event
he_IL: אירוע

en: Event One
he_IL: אירוע אחד

en: Event Three
he_IL: אירוע שלוש

en: Event Two
he_IL: אירוע שני

en: Event agenda
he_IL: סדר יום של האירוע

en: Event list with images
he_IL: רשימת אירועים עם תמונות

en: Events
he_IL: אירועים

en: Events List
he_IL: רשימת אירועים

en: Events page
he_IL: עמוד אירועים

en: Events: Four columns
he_IL: אירועים: ארבע עמודות

en: Events: List with buttons
he_IL: אירועים: רשימה עם כפתורים

en: Events: Three column rows
he_IL: אירועים: שלוש שורות עמודות

en: Events: Three columns with images
he_IL: אירועים: שלוש עמודות עם תמונות

en: Events: Two columns with heading on the left
he_IL: אירועים: שתי עמודות עם כותרת בצד שמאל

en: Ever read something that made you go, “I need this now!”? That’s the magic of a copywriter. They cook up words that turn passive readers into action-taking champs.
he_IL: קראת פעם משהו שהפך אותך לומר, "אני צריך את זה עכשיו!"? זהו הקסם של כותב טקסטים. הם מכינים מילים שמפעילות קוראים פסיביים והופכות אותם לאלופים שמקבלים תנועה.

en: Ever seen someone wearing the same shoes as you? Instant connection, right? Testimonials do that for your audience. When they read experiences similar to theirs, they’re more likely to relate and think, “Hey, if they love it, I might too!”
he_IL: ראית פעם אדם שלובש את אותן הנעליים כמוך? קשר מיידי, נכון? המלצות עושות את זה עבור הקהל שלך. כשהם קוראים על חוויות דומות לשלהם, הם יותר סבורים להתחבר ולחשוב, "היי, אם הם אוהבים את זה, אני יכול גם!

en: Ever since I can remember, I've been fascinated by the intricate workings of the human body and the ways in which science can be harnessed to improve health and well-being. This fascination led me to pursue a Ph.D. in Pharmaceutical Sciences from London, where I became increasingly interested in the intersection of science and skincare. From understanding the role of antioxidants in protecting against environmental damage to exploring the benefits of retinoids in stimulating collagen production, I was captivated by the science behind skincare and its transformative effects on the skin.
he_IL: מאז שאני זוכר את עצמי, אני מוקסם מהמנגנונים המורכבים של גוף האדם ומהדרכים שבהן ניתן לנצל את המדע כדי לשפר את הבריאות ורווחה. הקסם הזה הוביל אותי לרדוף אחרי תואר דוקטור במדעי התרופות מלונדון, שם התעניינתי יותר ויותר בצומת של מדע וטיפוח עור. מהבנת התפקיד של נוגדי חמצון בהגנה מפני נזקי הסביבה ועד חקר היתרונות של רטינואידים בהגברת ייצור הקולגן, הייתי מוקסם מהמדע שמאחורי טיפוח העור ומההשפעות המהפכניות שלו על העור.

en: Ever since Stratford first opened its doors, our mission has been to provide the absolute best learning environment, coupled with educators who care and who are amongst the most highlight qualified in their field!
he_IL: מאז ש-Stratford נפתח, הכוונה שלנו הייתה לספק את הסביבה הלימודית הטובה ביותר עם מחנכים אכפתיים שנחשבים למומחים בתחומם!

en: Ever since Stratford first opened its doors, our mission has been to provide the absolute best learning environment, coupled with educators who care and who are amongst the most highly qualified in their field.
he_IL: מאז שסטראטפורד נפתח, המשימה שלנו היא לספק את הסביבה הלימודית הטובה ביותר עם מחנכים אכפתיים שנחשבים למומחים בתחומם.

en: Ever wondered what’s up with those folks called copywriters? Well, let’s break it down in plain English – no fancy jargon, just the real deal.
he_IL: תתעניין אי פעם מה העניין עם האנשים האלה שנקראים כותבי עותק? אז נשבר את זה בעברית פשוטה - ללא שפת תחום מפוארת, רק העניין האמיתי.

en: Every Kundalini Yoga session commences or concludes with pranayama, the practice of controlled breath. The breathwork in Kundalini Yoga, often intense and rhythmic, plays a pivotal role in elevating consciousness. The emphasis on specific breathing techniques, such as Breath of Fire, not only oxygenates the body but also activates the Kundalini energy, propelling it upwards.
he_IL: כל שיעור קונדליני יוגה מתחיל או מסתיים בפרניאמה, תרגול הנשימה המפוקחת. עבודת הנשימה בקונדליני יוגה, שלעיתים קרובות היא אינטנסיבית וריתמית, משחקת תפקיד מרכזי בהעלאת התודעה. הדגש על טכניקות נשימה ספציפיות, כמו נשימת האש, לא רק מחמצן את הגוף אלא גם מפעיל את האנרגיה הקונדלינית, ודוחף אותה למעלה.

en: Every Rose in England
he_IL: כל שושנה באנגליה

en: Every business has a unique potential waiting to be tapped. Recognizing the keys to unlock this growth can set an enterprise on the path to unprecedented success. In this exploration, we highlight the subtle levers and strategies that can propel a business forward, offering insights on harnessing untapped opportunities within and beyond the organization.
he_IL: כל עסק יש לו פוטנציאל ייחודי המחכה להיות פתוח. הכרה במפתחות לפתיחת הצמיחה הזו יכולה להכניס את העסק לנתיב של הצלחה ללא תקדים. במחקר זה, אנו מדגישים את המקשים העדינים והאסטרטגיות שיכולות להזיז את העסק קדימה, ומציעים תובנות לניצול ההזדמנויות שלא נעשה בהן שימוש תוך ומעבר לארגון.

en: Every detail is crafted with care, from the symphony of colour to the golden cake board that offers a regal base. This cake isn't just a treat for the taste buds—it's a feast for the eyes, presented on an elegant ivory stand that adds a note of sophistication. Ideal for birthdays, anniversaries, or any moment that calls for something extraordinary, our Enchanted Celebration Cake turns your special occasions into memories as sweet as the first slice.
he_IL: כל פרט נעשה בקפידה, מסימפוניה של צבעים עד לקרש העוגה הזהב שמציע בסיס מלכותי. העוגה הזו אינה רק מטעם טעימות—היא מסיבה לעיניים, מוגשת על תותח איבורי אלגנטי שמוסיף נימה של עדינות. אידיאלית ליומולדות, לציון שנה או לכל רגע שדורש משהו יוצא דופן, עוגת החגיגה המופלאה שלנו מפך את האירועים המיוחדים שלך לזכרונות מתוקים כמו הפרוסה הראשונה.

en: Every great journey begins with a story. Ours is no different. Established in 2016, we embarked on a mission to provide high-quality services at reasonable prices. What started as a humble beginning has since grown into a thriving enterprise, thanks to the hard work, dedication, and unwavering support of our team and community.
he_IL: כל מסע גדול מתחיל עם סיפור. שלנו אינו שונה. הוקמנו בשנת 2016 והתחלנו משימה לספק שירותים ברמה גבוהה במחירים סבירים. מה שהתחיל כהתחלה צנועה התפתח לעסק מצליח, בזכות העבודה הקשה, ההתמדה והתמיכה הנאמנה של צוותנו והקהילה שלנו.

en: Every home we attend tells a unique story of transformation.
he_IL: כל בית שאנחנו מבקרים בו מספר סיפור ייחודי של שינוי.

en: Every member of the team is a certified professional, fully insured and equipped with the skills to handle a diverse range of home improvement projects. From minor fixes to major renovations, our technicians arrive on time, clad in uniform, and travel in marked vans, ensuring a seamless and trustworthy service experience.
he_IL: כל חבר צוות הוא מקצועי מוסמך, מבוטח לחלוטין ומצויד בכישורים להתמודד עם מגוון רחב של פרויקטים לשיפור הבית. מתיקונים קטנים ועד שיפוצים גדולים, הטכנאים שלנו מגיעים בזמן, לבושים במדים, ונוסעים במיניבוסים מסומנים, מה שמבטיח חווית שירות חלקה ואמינה.

en: Every milestone in Noah's growth became a cherished memory etched in my heart. From his first smile to his first steps, each achievement was a testament to his courage, determination, and the unwavering support of our family. Every "first" was a cause for celebration and a reminder of the limitless potential that lay within him.
he_IL: כל שלב בצמיחתו של נח הפך לזכר יקר שחקק בלבי. מהחיוך הראשון שלו ועד הצעדים הראשונים שלו, כל הישג היה עדות לאומץ, התמידות והתמיכה הבלתי מוגבלת של משפחתנו. כל "ראשון" היה סיבה לחגיגה ותזכורת לפוטנציאל האין סופי שנמצא בתוכו.

en: Every piece of jewellery sold at our store is covered under our 30-Day Replacement Guarantee.
he_IL: כל תכשיט שנמכר בחנות שלנו כולל התחייבות להחלפה תוך 30 יום.

en: Every step of our process, from meticulous ingredient selection to adhering to stringent standards, reflects our dedication to quality. From the initial harvest to the finished product, we uphold uncompromising standards of freshness and flavor.
he_IL: כל שלב בתהליך שלנו, מהבחירה הקפדנית של המרכיבים ועד לעמידה בסטנדרטים מחמירים, משקף את המחויבות שלנו לאיכות. מהקציר הראשוני ועד למוצר הסופי, אנחנו שומרים על סטנדרטים בלתי מתפשרים של טריות וטעם.

en: Every technician at Handy is adept at turning challenges into opportunities. Whether it's navigating unforeseen obstacles or solving complex repair issues, their problem-solving skills are put to the test daily. Hear firsthand about the moments that define their resilience and the satisfaction that comes from conquering challenges.
he_IL: כל טכנאי ב-Handy מיומן בהפיכת אתגרים להזדמנויות. בין אם זה ניווט במכשולים בלתי צפויים או פתרון בעיות תיקון מורכבות, כישורי פתרון הבעיות שלהם נבחנים מדי יום. שמעו ממקור ראשון על הרגעים שמגדירים את החוסן שלהם ואת הסיפוק שמגיע מהתגברות על אתגרים.

en: Every vacation we create is unique and tailored just for you. Tell us where you want to go and we will take care of the rest.
he_IL: כל חופשה שאנחנו יוצרים היא חופשה מיוחדת שמותאמת אישית עבורך. אנחנו רק צריכים לדעת לאן ברצונך לנסוע ונדאג לכל השאר.

en: Everyone loves a good treasure hunt. The excitement of searching for something valuable that may have been long forgotten or overlooked is something that appeals to people of all ages. And the good news is that you don’t have to be a pirate or an adventurer to experience the thrill of discovery. In this blog post, we will be exploring the concept of hidden treasures and how you can discover them in your own life.
he_IL: כולם אוהבים לחפש אוצר טוב. ההתרגשות שבחיפוש אחר משהו בעל ערך שאולי נשכח או התעלם ממנו זמן רב היא משהו שמושך אנשים בכל הגילאים. והחדשות הטובות הן שלא צריך להיות פיראט או הרפתקן כדי לחוות את הריגוש של הגילוי. בפוסט זה בבלוג נחקור את הרעיון של אוצרות חבויים וכיצד תוכלו לגלות אותם בחייכם.

en: Everyone loves crêpes and they are really easy to make. All you need is flour, eggs, milk and our tried and tested recipe. Thin and delicate, can be served with fresh fruit and chocolate or a savoury filling. If you try the recipe, please let us know what you think in the comments!
he_IL: כולם אוהבים קרפים וממש קל להכין אותם. כל מה שצריך זה קמח, ביצים, חלב ואת המתכון הטעים שלנו. הקרפים דקים ועדינים ואפשר להגיש אותם  עם פירות טריים, עם שוקולד או עם מילוי מלוח. אם החלטתם לנסות את המתכון, נשמח לשמוע מה דעתכם בתגובות!

en: Everything You Need to Know for Contributor Day
he_IL: כל מה שצריך לדעת ליום המשתף

en: Everything in the Basic plan plus exclusive perks and additional support. Enjoy live Q&amp;A, coaching sessions, and priority access to new content.
he_IL: הכל בתוכנית בסיסית פלוס הטבות בלעדיות ותמיכה נוספת. תהנה משאלות ותשובות בשידור חי, מפגשי אימון וגישה עדיפות לתוכן חדש.

en: Everything included in Free
he_IL: הכל כלול בחינם

en: Evesham 🇬🇧
he_IL: אבשם 🇬🇧

en: Examining the Chemistry Between Infield Partners
he_IL: בודקים את הכימיה בין שותפים במגרש הפנים

en: Example
he_IL: דוגמה

en: Examples
he_IL: דוגמאות

en: Examples of Nested Stories in Literature and Film
he_IL: דוגמאות לסיפורים מקוננים בספרות ובסרטים

en: Excel
he_IL: מצוינות

en: Excellence
he_IL: מצוינות

en: Exceptional takes,<br>impeccable edits,<br>precise details.
he_IL: טייקים יוצאי דופן,<br>עריכות מושלמות,<br>פרטים מדויקים.

en: Excitement bubbled within the group as they huddled around the record player in Mateo's cramped apartment. The needle crackled as it met the vinyl, and the room was filled with the rich, warm sound of Argentine music. From the haunting melodies of Mercedes Sosa to the rebellious beats of Los Fabulosos Cadillacs, "1988 AC" became the soundtrack of their lives. In the weeks that followed, the friends immersed themselves in the music, dissecting lyrics, debating meanings, and allowing the melodies to seep into the very fabric of their existence. Each song became a conversation, a piece of the collective consciousness that echoed through the café, the streets of San Telmo, and the hidden corners of their hearts.
he_IL: התרגשות התפרצה בתוך הקבוצה כשהם התקבצו סביב הפטיפון בדירתו הצפופה של מטאו. המחט חורקת כשהיא פוגשת את הויניל, והחדר התמלא בצליל העשיר והחם של מוזיקה ארגנטינאית. מהמלודיות המטרידות של מרסדס סוסה ועד הקצב המרדני של לוס פאבולוס קדילאקס, "1988 AC" הפכה לפסקול של חייהם. בשבועות שלאחר מכן, החברים שקועים במוזיקה, מנתחים מילים, דנים במשמעויות, ומאפשרים למלודיות לחלחל לתוך מהות קיומם. כל שיר הפך לשיחה, חלק מהתודעה הקולקטיבית שהדהדה דרך הקפה, הרחובות של סן טלמו, והפינות הנסתרות של ליבם.

en: Excitement fills the air as streetwear enthusiasts eagerly anticipate the launch of House of Elves' latest collection and pop-up event in New York City. Known for its avant-garde designs and commitment to pushing the boundaries of fashion, House of Elves promises a one-of-a-kind experience for fans and fashion aficionados alike.
he_IL: התרגשות ממלאה את האוויר כשחובבי האופנה ברחוב מצפים בקוצר רוח להשקת הקולקציה החדשה ואירוע הפופ-אפ של House of Elves בעיר ניו יורק. ידועה בעיצובים האוונגרדיים שלה ובמחויבותה לדחוף את גבולות האופנה, House of Elves מבטיחה חוויה ייחודית למעריצים ולחובבי אופנה כאחד.

en: Exclusive Offer
he_IL: מבצע בלעדי

en: Exclusive chef\'s selection
he_IL: בחירת השף הבלעדית

en: Execute core competencies and above all, create a better customer experience. Building integrated tech stacks while remembering to take this offline.
he_IL: להפעיל יכולות ליבה ומעל הכול, ליצור חוויית לקוח טובה יותר. בנייה של מחסניות טכנולוגיות משולבות עם כוונה לבצע את התהליך במצב לא מקוון.

en: Exercise regularly
he_IL: תתאמן באופן קבוע

en: Exford is not your average travel agency. For over ten years we have been creating tailor-made vacations. We have thousands of happy customers all around the world.
he_IL: סוכנות הנסיעות Exford היא לא סוכנות רגילה. כבר מעל עשור אנחנו יוצרים חופשות שמותאמות לצרכי הלקוחות. יש לנו עשרות לקוחות מרוצים מכל מקום בעולם.

en: Exhibit Catalogue
he_IL: קטלוג מוצגים

en: Exhibition
he_IL: תערוכה

en: Exhibitions
he_IL: תערוכות

en: Exmouth Shortlisted for the People’s Choice in the West Sussex Architecture Awards 2022
he_IL: המועמדים של Exmouth לפרס בחירת הקהל בפרסי האדריכלות של מערב סאסקס לשנת 2022

en: Expanded 24-hour Graphical Interface
he_IL: ממשק גרפי מורחב למשך 24 שעות

en: Expedita non et voluptatem aut dolorem voluptatem sed. Vero qui consectetur commodi minima deleniti numquam aut.
he_IL: אקספדיטה לא וולופטטם אוט דולורם וולופטטם סד. ורו קווי קונסקטטור קומודי מינימה דלניטי נומקואם אוט.

en: Experience
he_IL: חוויה

en: Experience Oxford's timeless tradition of punting. Rent a punt (a flat-bottomed boat) and navigate the tranquil waters of the Cherwell River. You can either punt yourself or hire a chauffeur if you're unsure about your boating skills.
he_IL: חווה את המסורת הנצחית של אוקספורד בשיט בסירה שטוחה. השכר סירה שטוחה ושט ב waters השקטים של נהר צ'רוול. אתה יכול לשוט בעצמך או לשכור נהג אם אתה לא בטוח בכישורי השיט שלך.

en: Experience the grace and beauty of Antonio Vivaldi's music with the Thundera Symphony's performance on Saturday, the 15. The orchestra's world-class musicians will take you on a journey through Vivaldi's most enchanting works, showcasing their exceptional skill and passion.
he_IL: חוויה את החן והיופי של המוזיקה של אנטוניו ויבאלדי עם הופעת התזמורת הסימפונית של ת'אנדרה ביום שבת, ה-15. המוזיקאים המובילים בעולם של התזמורת יובילו אתכם למסע בין היצירות המקסימות של ויבאלדי, ויציגו את מיומנותם ותשוקתם המיוחדת.

en: Experience the grandeur and power of Richard Wagner’s music. The Coruscant Symphony Orchestra’s exceptional musicians will take you on a journey through Wagner’s most epic and unforgettable works, showcasing their remarkable skill and passion.
he_IL: חוו את הגאונות והעוצמה של המוסיקה של ריצ'רד ואגנר. המוזיקאים המצוינים של התזמורת הסימפונית של קורוסקאנט יובילו אתכם למסע דרך היצירות המרהיבות והבלתי נשכחות של ואגנר, ויציגו את יכולתם ותשוקתם המרהיבה.

en: Experience the joy of happiness
he_IL: לחוות את חדוות השמחה

en: Experience the joy of our Regular Cupcakes, a daily celebration of taste and craftsmanship.
he_IL: תהנה מהשמחה של הקיסם הרגיל שלנו, חגיגה יומית של טעם ואומנות.

en: Experience the perfect blend of style, flavor, and elegance with each bite, and make your event an occasion to remember.
he_IL: חוויה את השילוב המושלם של סגנון, טעם ואלגנטיות בכל נשנוש, והפוך את האירוע שלך לאירוע של זכרון.

en: Experience the perfect fusion of beauty and taste with our Fresh Flower Cupcakes, where the charm of a bouquet meets the delight of a cupcake! Choose between our classic Vanilla or sumptuous Chocolate cupcakes, each adorned with a stunning arrangement of fresh flowers in a color palette that you select, making every cupcake a bespoke work of art.
he_IL: חוויה את השילוב המושלם של יופי וטעם עם הקישור המושלם שלנו בין עוגיות פרחים טריות, שבהן הקסם של זר פוגש את התענוג של עוגיית קאפקייק! בחרו בין הקאפקייק הקלאסי שלנו בטעם וניל או הקאפקייק המפנק בטעם שוקולד, כל אחד מהם מקושט בזר מהמם של פרחים טריים בפלטת צבעים שתבחרו, ומפכה כל קאפקייק ליצירת אמנות מותאמת אישית.

en: Experience the sheer power and majesty of Ludwig van Beethoven's music with the Emerald City Symphonic Orchestra's performance. The orchestra's talented musicians will take you on a journey through Beethoven's most iconic and moving compositions, showcasing their exceptional skill and dedication to their craft.
he_IL: חוויה את הכוח והמגניבות המוחלטת של המוסיקה של לודוויג ון בטהובן עם הופעת התזמורת הסימפונית של אימרלד סיטי. המוזיקאים המוכשרים של התזמורת יובילו אתכם למסע דרך היצירות הכי אייקוניות ומרגשות של בטהובן, מוצגים את יכולתם המיוחדת והמסירה המופלאה שלהם למקצב שלהם.

en: Experience your music like never before with our latest generation of hi-fidelity headphones.
he_IL: חווה את המוזיקה שלך כמו שמעולם לא חווית עם האוזניות החדשות שלנו מהדור האחרון.

en: Experiment
he_IL: ניסוי

en: Experiment with Crafting
he_IL: נסי ביצירה

en: Experiment with different wax types, fragrances, and container styles to discover your signature candle-making style. With a bit of time, patience, and imagination, you can craft candles that not only illuminate your space but also infuse it with comfort, warmth, and your own unique flair.
he_IL: נסה לנסח את הקונספט שלך באמצעות סוגי דונגל, ניחוחות וסגנונות קופסאות שונים כדי לגלות את הסגנון הייחודי שלך בייצור נרות. עם קצת זמן, סבלנות ודמיון, תוכל ליצור נרות שלא רק מאירים את המרחב שלך, אלא גם מעניקים לו נוחות, חמימות וסטייל ייחודי שלך.

en: Experiment with exposure bracketing too. It allows you to take multiple shots at different exposure levels, which can be invaluable when dealing with the shifting light of twilight.
he_IL: נסה גם לנסות עם התמונות המוגברות בחשיפה. זה מאפשר לך לצלם מספר תמונות ברמות חשיפה שונות, שיכולות להיות לא יקרות כשמתמודדים עם האור המשתנה של השקיעה.

en: Experimenting with different textures and formulations can help you find the perfect moisturizer for your skin’s unique needs. Don’t be afraid to try out samples or travel-sized products before committing to a full-size purchase. Remember that consistency is key when it comes to skincare, so find a moisturizer that you enjoy using and incorporate it into your daily routine for healthy, glowing skin.
he_IL: ניסוי עם מרקמים ופורמולציות שונות יכול לעזור לך למצוא את המ moisturizer המושלם לצרכים הייחודיים של העור שלך. אל תפחד לנסות דוגמיות או מוצרים בגודל נסיעות לפני שאתה מחויב לרכישת מוצר בגודל מלא. זכור שהעקביות היא המפתח כשמדובר בטיפוח עור, אז מצא moisturizer שאתה נהנה להשתמש בו ושילב אותו בשגרת היומיום שלך לעור בריא וזוהר.

en: Expert cleaning services designed for businesses and offices, encompassing routine cleaning, sanitation of high-traffic areas, and maintaining a professional and inviting workspace.
he_IL: שירותי ניקיון של מומחים שנועדו לעסקים ולמשרדים וכוללים ניקיון שגרתי, סניטציה של אזורים עם תחלופת אנשים גבוהה ושמירה על סביבת עבודה מקצועית ומזמינה.

en: Expertise
he_IL: מומחיות

en: Experts in web design, we craft award-winning and cutting-edge online experiences.
he_IL: אנחנו מומחים בעיצוב לאינטרנט, ויוצרים חוויות מקוונות עטורות פרסים ומתקדמות.

en: Exploration
he_IL: חקירה

en: Explore
he_IL: לחפש

en: Explore Our Offers
he_IL: לעיין במבצעים שלנו

en: Explore Our Services
he_IL: חקור את השירותים שלנו

en: Explore Portfolio
he_IL: לעיין בתיק העבודות

en: Explore Thailand
he_IL: לסייר בתאילנד

en: Explore a wealth of knowledge with our comprehensive guides, each one meticulously crafted to enhance your Minetest journey. From beginner tips to advanced techniques, dive into our expertly curated resources and unlock your game's full potential.
he_IL: גלה עושר של ידע עם המדריכים המקיפים שלנו, כל אחד מהם נוצר בקפידה כדי לשפר את המסע שלך ב-Minetest. מטיפים למתחילים ועד טכניקות מתקדמות, צלול לתוך המקורות שנבחרו בקפידה על ידי המומחים שלנו ופתח את הפוטנציאל המלא של המשחק שלך.

en: Explore collection
he_IL: סקור את האוסף

en: Explore essential knife techniques and tricks that every home cook can use. Kirsten shares her professional insights on knife selection, cutting styles, and knife maintenance, making prep work in the kitchen a breeze.
he_IL: חקור טכניקות וסודות חיוניים עם סכינים שכל טבח ביתי יכול להשתמש בהם. קירסטן משתפת את התובנות המקצועיות שלה על בחירת סכינים, סגנונות חיתוך, ותחזוקת סכינים, מה שהופך את העבודה המקדימה במטבח לקלה.

en: Explore how Handy tackled a project involving the integration of smart home technology. Our experts seamlessly incorporated cutting-edge solutions, enhancing the convenience and efficiency of the entire household. From automated lighting to smart thermostats, the transformation not only modernized the home but also elevated the overall living experience.
he_IL: גלו איך Handy התמודדה עם פרויקט שקשור לשילוב טכנולוגיית בית חכם. המומחים שלנו שילבו בצורה חלקה פתרונות מתקדמים, שיפרו את הנוחות והיעילות של כל הבית. מהארת אוטומטית ועד תרמוסטטים חכמים, השינוי לא רק שהמודרניזציה של הבית אלא גם שדרג את חוויית החיים הכוללת.

en: Explore how meteorologists use rainbows as indicators of atmospheric conditions and what these colorful phenomena reveal about the weather.
he_IL: גלו איך מטאורולוגים משתמשים בקשתות צבעוניות כאינדיקטורים לתנאי האטמוספירה ומה התופעות הצבעוניות האלה חושפות על מזג האוויר.

en: Explore how strategic home improvements can positively impact mental wellness. From incorporating natural light to choosing calming color palettes, we'll share tips on creating spaces that promote relaxation and mindfulness. Learn how thoughtful design choices can contribute to reduced stress, improved mood, and an overall sense of tranquility.
he_IL: גלו איך שיפורים אסטרטגיים בבית יכולים להשפיע לטובה על רווחה נפשית. משילוב אור טבעי ועד בחירת פלטות צבעים מרגיעות, נשתף טיפים על יצירת חללים שמעודדים רגיעה ומודעות. למדו איך בחירות עיצוב מושכלות יכולות לתרום להפחתת מתח, שיפור מצב רוח ותחושת רוגע כללית.

en: Explore our collection
he_IL: חקור את האוסף שלנו

en: Explore our comprehensive array of services, designed to empower you and your business, and let us be your trusted partner in achieving success.
he_IL: גלה את מערך השירותים המקיף שלנו, המיועד להעצים אותך ואת העסק שלך, ותן לנו להיות השותף האמין שלך בהשגת הצלחה.

en: Explore our exclusive collection of sunglasses, crafted to elevate your look and safeguard your eyes. Find your perfect pair and see the world through a new lens.
he_IL: גלו את האוסף הבלעדי שלנו של משקפי שמש, שנוצרו כדי לשדרג את המראה שלכם ולהגן על העיניים שלכם. מצאו את הזוג המושלם שלכם וראו את העולם דרך עדשה חדשה.

en: Explore recent success stories and showcase before-and-after photos of Handy's most noteworthy projects. Highlight the challenges faced and the innovative solutions provided.
he_IL: חקור סיפורי הצלחה עדכניים וספרייה של תמונות לפני ואחרי של הפרויקטים הבולטים ביותר של Handy. הדגש את האתגרים שניצבו בפני והפתרונות החדשניים שניתנו.

en: Explore simple yet effective DIY solutions for common household repairs. From fixing leaky faucets to patching up small holes in the wall, we'll guide you through step-by-step processes that require minimal tools and expertise. Discover the confidence that comes with resolving these issues independently, saving both time and money.
he_IL: חקור פתרונות DIY פשוטים אך יעילים לתיקונים ביתיים נפוצים. מתיקון ברזים מטפטפים ועד לתיקון חורים קטנים בקיר, ננחה אותך בתהליכים שלב אחר שלב שדורשים מינימום כלים ומומחיות. גלה את הביטחון שמגיע עם פתרון בעיות אלו באופן עצמאי, וחסוך גם זמן וגם כסף.

en: Explore the Fashion section, where timeless elegance meets scholarly charm, dressing the intellect in its finest attire.
he_IL: גלה את חלק האופנה, שם האלגנטיות הנצחית נפגשת עם הכריזה המלמדת, מלבישה את האינטליגנציה בתלבושת המפוארת ביותר שלה.

en: Explore the World
he_IL: לסייר בעולם

en: Explore the cutting-edge services and technological updates Handy has introduced. From new tools to improved processes, this post will keep your audience informed about the latest innovations shaping the handyman industry.
he_IL: גלו את השירותים המתקדמים ואת העדכונים הטכנולוגיים שה-Handy הציגה. מהכלים החדשים ועד התהליכים המשופרים, הפוסט הזה יישמור את הקהל שלכם מעודכן לגבי החידושים האחרונים שמעצבים את תעשיית ה-handyman.

en: Explore the daily routines, challenges, and personal anecdotes that make Handy technicians more than just professionals – they're the heartbeat of Handy, connecting with you on a personal level.
he_IL: חקור את השגרות היומיות, האתגרים, והאנקדוטות האישיות שעושות את הטכנאים של Handy ליותר מאשר מקצועיים – הם הלב הפועם של Handy, מתחברים אליך ברמה אישית.

en: Explore the exciting world of Mediterranean food festivals. Kirsten provides a guide to some of the most vibrant events across the region, from the Tomato Festival in Spain to the Olive Festival in Greece, offering an insight into the culinary traditions and celebrations of each.
he_IL: חקור את העולם המרגש של פסטיבלי אוכל ים-תיכוניים. קירסטן מספקת מדריך לכמה מהאירועים הכי תוססים באזור, מפסטיבל העגבניות בספרד ועד פסטיבל הזיתים ביוון, ומציעה מבט על המסורות הקולינריות והחגיגות של כל אחת.

en: Explore the latest trends and innovations in smart home technology. Provide insights into how Handy can integrate these upgrades seamlessly into homes, enhancing convenience and energy efficiency.
he_IL: חקור את הטרנדים והחידושים האחרונים בטכנולוגיית הבית החכם. ספק תובנות על איך Handy יכולה לשדרג את הבתים בצורה חלקה, לשפר את הנוחות ויעילות האנרגיה.

en: Explore the masterpieces of all time on display
he_IL: חקור את המופתים של כל הזמנים המוצגים

en: Explore the natural beauty and artistic versatility of green earth tones, revealing the earth's pigmented treasures and their artistic evolution.
he_IL: חקור את היופי הטבעי ואת הגמישות האמנותית של גווני האדמה הירוקים, חושף את האוצרות המפיגמנטים של האדמה ואת ההתפתחות האמנותית שלהם.

en: Explore the pros and cons of DIY home repairs versus hiring professionals. Gain guidance on when it's best to enlist Handy's services for optimal results and long-lasting solutions.
he_IL: חקור את היתרונות והחסרונות של תיקוני בית בעשה זאת בעצמך מול שכירת מקצועיים. קבל הנחיות מתי הכי טוב להזמין את שירותי Handy לתוצאות אופטימליות ולפתרונות ארוכי טווח.

en: Explore the state-of-the-art tools that are now at the forefront of our service delivery. We'll delve into how these technological advancements enhance efficiency, precision, and overall service quality. Handy is investing in the latest tools to ensure that every project is executed with the highest level of craftsmanship.
he_IL: חקור את הכלים המתקדמים ביותר שנמצאים עכשיו בחזית השירות שלנו. נעמיק כיצד ההתקדמות הטכנולוגית הזו משפרת את היעילות, הדיוק ואיכות השירות הכללית. הנדי משקיעה בכלים החדשים ביותר כדי להבטיח שכל פרויקט יתבצע ברמת craftsmanship הגבוהה ביותר.

en: Explore the stress-reducing benefits of home organization. From decluttering techniques to efficient storage solutions, we'll guide you through creating organized spaces that contribute to a clear and focused mind. A well-organized home promotes a sense of control, reducing the mental clutter that can lead to stress and anxiety.
he_IL: חקור את היתרונות בהפחתת מתח של ארגון הבית. מטכניקות לפינוי ועד פתרונות אחסון יעילים, ננחה אותך ביצירת חללים מאורגנים שתורמים למחשבה ברורה וממוקדת. בית מאורגן היטב מקדם תחושת שליטה, מפחית את העומס המנטלי שיכול להוביל למתח ולחרדה.

en: Explore their profiles and offerings here, and consider how your organization can become a part of our design journey. Together, we can continue to push the boundaries of design innovation and shape the future of creativity. Thank you to all our sponsors for your invaluable support!"
he_IL: חקור את הפרופילים וההצעות שלהם כאן, וחשוב איך הארגון שלך יכול להיות חלק מהמסע העיצובי שלנו. יחד, אנחנו יכולים להמשיך לדחוף את גבולות החדשנות בעיצוב ולעצב את העתיד של היצירתיות. תודה לכל הספונסרים שלנו על התמיכה הבלתי ערכה שלכם!

en: Explore with me the world of DIY and creativity, where each post is a step-by-step journey into the art of crafting, from handmade wonders to imaginative upcycling.
he_IL: בואו לחקור איתי את עולם העשייה בעצמך והיצירתיות, שבו כל פוסט הוא מסע שלב אחרי שלב אל עולם האמנות היצירתית, מפלאות עשויות ביד ועד חידושי חומרים מדהימים.

en: Explore your values: What are some of your core values, and how do these values align with your goals and intentions for the new year? How can you ensure that you are living in alignment with your values?
he_IL: גלה את הערכים שלך: מהם כמה מהערכים המרכזיים שלך ואיך הערכים הללו מתאימים למטרות ולתכנים שלך לשנה החדשה? איך תוכל לוודא שאתה חי בהתאם לערכים שלך?

en: Exploring Australia in a Van
he_IL: לטייל באוסטרליה בוואן

en: Exploring Caves
he_IL: סיור במערות

en: Exploring Interconnected Cities
he_IL: סיור בערים מחוברות

en: Exploring Malaga's coastal towns provides a feast for the senses—from rich history to stunning landscapes, mouthwatering cuisine, and a unique laid-back charm. This itinerary offers a taste of Andalusia’s coastal allure, promising an unforgettable journey under the Malaga sun.
he_IL: חקירת הערים החופיות של מלגה מספקת חגיגה לחושים—מהיסטוריה עשירה לנופים מרהיבים, מטעמים מפתים, וכשף ייחודי של רוגע. המסלול הזה מציע טעימה מהקסם החופי של אנדלוסיה, מבטיח מסע בלתי נשכח תחת שמש מלגה.

en: Exploring Nature's Scarlet Secret:
he_IL: חקירת הסוד האדום של הטבע:

en: Exploring Pigmented Treasures
he_IL: חקירת אוצרות פיגמנטיים

en: Exploring Symbolism and Themes
he_IL: חקירת סמלים ותבניות

en: Exploring the Art of Flavor Layering
he_IL: סקירה על אמנות השכבות של הטעמים

en: Exploring the Golden Threads:
he_IL: חקירת החוטים הזהובים:

en: Exploring the Power of Music: How it Affects our Emotions
he_IL: חקירת כוחה של המוזיקה: כיצד היא משפיעה על הרגשות שלנו

en: Express gratitude to others: Make a point of expressing your appreciation to the people in your life, whether through a heartfelt thank-you note or a simple verbal acknowledgement.
he_IL: ביטא תודה לאחרים: תן דגש לביטוי ההוקרה שלך לאנשים בחייך, בין זה דרך כתבת תודה מרגשת או ביטוי מילולי פשוט.

en: Extend the lifespan of your electronics with our repair and maintenance services. Our skilled technicians will diagnose and fix any issues to keep your devices running smoothly.
he_IL: ארוך את חיי המכשירים שלך עם שירותי התיקון והתחזוקה שלנו. הטכנאים המיומנים שלנו יאבחנו ויתקנו כל בעיה כדי לשמור על המכשירים שלך פועלים בצורה חלקה.

en: Extended Trailer
he_IL: טריילר מורחב

en: Extended warranty
he_IL: ערבות מורחבת

en: Extensive upgrades and thorough maintenance have kept this home in prime condition. Hardwood floors and new carpets create a very comfortable living space.
he_IL: בזכות שיפוצים נרחבים ותחזוקה יסודית, הבית נשמר במצב מצוין. רצפות העץ והשטיחים החדשים יוצרים מרחב מחייה נוח מאוד.

en: Exterior Sealant Inspection
he_IL: בדיקת חומר אטימה חיצוני

en: Extra-virgin olive oil, for drizzling
he_IL: שמן זית כתית מעולה, להזלפה

en: Eyes in the Shadows: Hidden World of Surveillance
he_IL: עיניים בצללים: עולם נסתר של סירוב

en: F. Scott Fitzgerald
he_IL: פ. סקוט פיצג'רלד

en: FADE IN:
he_IL: פתיחה:

en: FADE OUT.
he_IL: עוף על הפסקה.

en: FAQ
he_IL: שו"ת

en: FAQ - two columns
he_IL: שאלות נפוצות – שתי עמודות

en: FAQ with three columns
he_IL: שאלות נפוצות עם שלוש עמודות

en: FAQ with two columns
he_IL: שאלות נפוצות עם שתי עמודות

en: FAQ's
he_IL: שאלות נפוצות

en: FAQs
he_IL: שאלות נפוצות

en: FAQs 1
he_IL: שאלות נפוצות 1

en: FAQs 2
he_IL: שאלות נפוצות 2

en: FAQs 3
he_IL: שאלות נפוצות 3

en: FAQs 4
he_IL: שאלות נפוצות 4

en: FAQs 5
he_IL: שאלות נפוצות 5

en: FERMENTED KIMCHI
he_IL: קימצ'י מותסס

en: FFood Mindfulness
he_IL: אוכל מודעות

en: FOAM_ 2023 Has Just Been Announced
he_IL: FOAM_ 2023 נכרז עכשיו

en: FOAM_ is designed to cater to a wide range of interests, with tracks and sessions covering a myriad of topics at the intersection of technology, innovation, and creativity. Whether you're a seasoned industry professional, an aspiring entrepreneur, or simply someone with a curiosity for the latest digital trends, FOAM_ offers something for everyone.
he_IL: FOAM_ מיועדת לשימור רחב של עניינים, עם מסלולים והרצאות המכסים מגוון רחב של נושאים בצומת בין טכנולוגיה, חדשנות ויצירתיות. בין אם אתה מקצוען בתעשייה, יזם שמתאמץ להצליח או פשוט מישהו עם סקרנות למגמות הדיגיטל העדכניות ביותר, FOAM_ מציעה משהו לכולם.

en: FOAM_ is proudly sponsored by a group of digital brands.
he_IL: FOAM_ מקבלת בגאווה תמיכה מקבוצת מותגים דיגיטליים.

en: FOAM_ is the groundbreaking digital conference that is set to redefine the way we connect, learn, and collaborate in the ever-evolving digital landscape. FOAM_ stands for Fueling Online Apprenticeship and Mentorship, and this immersive event aims to bring together thought leaders, industry experts, and passionate individuals from diverse backgrounds to explore and shape the future of technology, creativity, and entrepreneurship.
he_IL: FOAM_ היא כנס דיגיטלי חדשני שמתכנת להגדיר מחדש את הדרך שבה אנחנו מתחברים, לומדים ושותפים בנוף הדיגיטלי המתפתח תמיד. FOAM_ עומדת על Fueling Online Apprenticeship and Mentorship (הפעלת למידה ושותפות מקוונות), ומטרת האירוע המוקפצת היא לאגוד מנהיגי דעה, מומחים מתעשייה ואנשים מתוך רקעים מגוונים שמתרכזים ומעצבים את עתיד הטכנולוגיה, היצירתיות והיזמות.

en: FOAM_ offers various networking opportunities within the virtual conference platform. You can engage in virtual meetups, one-on-one networking sessions, and themed discussion forums to connect with fellow attendees, speakers, and industry experts. These features enable meaningful interactions and collaboration, replicating the networking experience of an in-person conference.
he_IL: FOAM_ מציעה מגוון הזדמנויות רשת בתוך פלטפורמת הכנס הווירטואלית. אתה יכול להשתתף במפגשים וירטואליים, בסשנים אישיים לרשתות ובפורומים לדיון בנושאים מסוימים כדי להתחבר עם משתתפים אחרים, דוברים ומומחים בתחום. אלה הכלים אפשרים אינטראקציות משמעותיות ושיתוף פעולה, ומשקפים את חוויית הרשתות של כנס פיזי.

en: FOAM_ represents a new era in conference experiences, embracing the possibilities of the digital age to create a truly immersive and impactful event. By bringing together the brightest minds and fostering collaboration across industries, FOAM_ aims to ignite inspiration, foster innovation, and fuel the digital revolution. Join us at FOAM and be part of the transformational conversations that will shape our collective future.
he_IL: FOAM_ מייצגת תקופה חדשה בחוויות הכנסים, מקבלת את האפשרויות של עידן הדיגיטל כדי ליצור אירוע מרתק ומשפיע באופן אמיתי. על ידי איחוד המוחות הבולטים וקידום שיתוף פעולה בין תעשיות, FOAM_ יוצרת תהליכים של השראה, חדשנות ודלקת מהפכה דיגיטלית. הצטרפו אלינו ב-FOAM והיו חלק מהשיחות המהפכניות שיצורו את עתידנו המשותף.

en: FRIED EGG
he_IL: ביצה מטוגנת

en: Fabulous Night
he_IL: לילה מדהים

en: Facebook
he_IL: פייסבוק

en: Facere amet qui dolore totam placeat maiores. Nostrum qui et et illum quod sit voluptas. Dolorem iste dolores quasi enim.
he_IL: לעשות אהבה שמכאיבה כולה מקום גדול. שלנו שמכאיב ושמכאיב ואת האור שהוא תענוג. כאב הוא כאב כמו שזה.

en: Facial
he_IL: טיפול פנים

en: Failure is often seen as something to be avoided, but it can actually be a powerful teacher and catalyst for growth.
he_IL: הכישלון נראה לעיתים כמשהו שצריך להימנע ממנו, אך בעצם הוא יכול להיות מורה חזק ומצליח ומקדם לצמיחה.

en: Failure is often seen as something to be avoided, but it can actually be a powerful teacher and catalyst for growth. In this post, we explore the benefits of embracing failure and share strategies for reframing your perspective on mistakes and setbacks.
he_IL: הכישלון נראה לעיתים כמשהו שצריך להימנע ממנו, אך בעצם הוא יכול להיות מורה חזק ומצליח וקטליזטור לצמיחה. בפוסט הזה, אנחנו חוקרים את היתרונות של לקבל את הכישלון ומשתפים אסטרטגיות לשינוי תפיסה על טעויות ומכשולים.

en: Faithful Deceive Intentions Ideal Burying Reason
he_IL: נאמנות, הונאה, כוונות, אידיאלים, מחבוא, הגיון

en: Fame and anonymity are two sides of the same coin for artists. While some crave the spotlight and the recognition that comes with it, others prefer to remain anonymous and let their work speak for itself. Here are some quotes from artists on the topic:
he_IL: תהילה ואנונימיות הם שני צדדים של אותו מטבע עבור אמנים. בעוד שכמה משתוקקים לאור הזרקורים וההכרה שמגיעה עם זה, אחרים מעדיפים להישאר אנונימיים ולתת לעבודה שלהם לדבר בעד עצמה. הנה כמה ציטוטים מאמנים בנושא:

en: Family Business
he_IL: עסק משפחתי

en: Family Membership - $30
he_IL: חברות משפחתית – 30 $

en: Famous for its iconic blue-domed churches and breathtaking sunsets, Santorini is the quintessential Greek Island. The towns of Fira and Oia, perched high on the cliff edge, offer panoramic views over the caldera. Santorini also boasts unique volcanic beaches and a flourishing wine scene.
he_IL: ידועה בכנסיותיה עם הכיפות הכחולות המפורסמות ובשקיעות המהממות, סנטוריני היא האי היווני האולטימטיבי. הערים פירה ואויה, הממוקמות גבוה על קצה הצוק, מציעות נופים פנורמיים על הקלדרה. סנטוריני מתהדרת גם בחופים געשיים ייחודיים ובסצנת יין פורחת.

en: Fantastic Facilities
he_IL: שירותים וציוד נפלאים

en: Fantastic experience
he_IL: חוויה מדהימה

en: Fantasy
he_IL: פנטזיה

en: Fashion
he_IL: אופנה

en: Fashion enthusiasts are encouraged to mark their calendars and secure their spot at the House of Elves pop-up event in New York City. With limited edition pieces and exclusive merchandise available, this is one fashion event not to be missed.
he_IL: אנשי אופנה מתבקשים לסמן את התאריכים ביומנים שלהם ולוודא את מקומם באירוע הפופ-אפ של בית האלפים בעיר ניו יורק. עם פריטים במהדורה מוגבלת ומוצרים בלעדיים זמינים, זהו אירוע אופנה שלא כדאי לפספס.

en: Fashion is a dialogue, and this blog is your platform to partake in this global conversation. Connect with us across social media, share your thoughts, and become a part of our community of fashion aficionados.
he_IL: אופנה היא שיחה, והבלוג הזה הוא הפלטפורמה שלך להשתתף בשיחה גלובלית זו. תתחבר אלינו ברשתות החברתיות, תשתף את דעותיך ותהפוך לחלק מקהילת המעריצים שלנו לאופנה.

en: Fashion is an art form—a silent language that communicates identity and emotion. It is a dynamic interplay of culture, craftsmanship, and creativity. At this blog, we believe that fashion should challenge boundaries, invoke dialogue, and reflect the complexities of the human spirit.
he_IL: אופנה היא צורת אמנות - שפה שקטה שמתקשרת זהות ורגש. זו התקשרות דינמית בין תרבות, מומחיות ויצירתיות. בבלוג הזה, אנחנו מאמינים שאופנה צריכה לאתגר גבולות, להעיר דיאלוג ולשקף את המורכבות של רוח האדם.

en: Fast forward to the present day, and the blogging landscape has undergone a dramatic metamorphosis. The rise of social media platforms like Instagram, YouTube, and TikTok has challenged traditional notions of blogging, giving rise to new forms of microblogging, vlogging, and influencer marketing. Yet, amidst this sea of change, blogging endures as a resilient and versatile medium, capable of adapting to evolving consumer preferences and technological trends.
he_IL: קדימה להיום, ונוף הבלוגים עבר מטמורפוזה דרמטית. העלייה של פלטפורמות רשתות חברתיות כמו אינסטגרם, יוטיוב וטיק טוק אתגרה את התפיסות המסורתיות של בלוגים, והביאה ליצירת צורות חדשות של מיקרו-בלוגינג, וולוגינג ושיווק משפיענים. עם זאת, בתוך ים השינויים הזה, הבלוגים נשארים כמדיה עמידה ורב-תכליתית, המסוגלת להסתגל להעדפות הצרכנים המשתנות ולמגמות טכנולוגיות.

en: Fast forward to the present, and Yoga with Jenn stands as a chronicle of growth. It witnessed my journey from a devoted practitioner to a certified instructor organizing small group lessons and retreats. The community that burgeoned around the blog became a source of inspiration, a reminder that we're all fellow travelers on this yoga journey.
he_IL: קדימה להווה, ויוגה עם ג'ן עומדת כתיעוד של צמיחה. היא הייתה עדה למסע שלי ממתרגל מסור למדריך מוסמך שמארגן שיעורים קבוצתיים קטנים וריטריטים. הקהילה שצמחה סביב הבלוג הפכה למקור השראה, תזכורת לכך שכולנו מטיילים משותפים במסע היוגה הזה.

en: Fatally realising that it's been thirty years since 1992
he_IL: היא הבינה, לתדהמתה, שכבר עברו שלושים שנה מאז 1992

en: Favorites
he_IL: מועדפים

en: Favourites
he_IL: מועדפים

en: Fearlessness and Creative Courage: One of the most remarkable aspects of George Lois's career was his fearlessness and unwavering creative courage. He famously stated, "I don't give a damn about rules." In this blog post, we delve into Lois's audacious approach to creativity, discussing how his willingness to take risks and embrace the unknown led to some of his most groundbreaking work. We explore the importance of stepping outside our comfort zones and embracing the unknown in order to unlock our true creative potential.
he_IL: אומץ לב ואומץ יצירתי: אחד ההיבטים המדהימים ביותר בקריירה של ג'ורג' לואיס היה חוסר הפחד והאומץ היצירתי הבלתי מעורער שלו. הוא אמר, "אני לא שם קצוץ על חוקים." בפוסט הזה בבלוג, אנו מתעמקים בגישה הנועזת של לויס ליצירתיות, ודנים כיצד נכונותו לקחת סיכונים ולאמץ את הלא נודע הובילה לחלק מעבודתו פורצת הדרך ביותר. אנו חוקרים את החשיבות של יציאה מאזורי הנוחות שלנו ואימוץ הלא נודע על מנת לשחרר את הפוטנציאל היצירתי האמיתי שלנו.

en: Feature
he_IL: תוכן נבחר

en: Feature 1
he_IL: כלי או אפשרות 1

en: Feature 2
he_IL: כלי או אפשרות 2

en: Feature 3
he_IL: כלי או אפשרות 3

en: Feature 4
he_IL: כלי או אפשרות 4

en: Feature Four
he_IL: כלי או אפשרות ארבע

en: Feature Three
he_IL: כלי או אפשרות שלוש

en: Feature Two
he_IL: כלי או אפשרות שני

en: Feature one
he_IL: כלי או אפשרות אחת

en: Feature.
he_IL: כלי או אפשרות.

en: Featured
he_IL: תוכן נבחר

en: Featured Category Focus
he_IL: כלי או אפשרות קטגוריה מובילה

en: Featured Image Test
he_IL: בדיקה של תמונה מרכזית

en: Featured Images are
he_IL: הממדים של תמונות מרכזיות הם

en: Featured Post
he_IL: רשומה נבחרת

en: Featured Products 2 Columns
he_IL: כלי או אפשרות מוצרים מוצגים 2 עמודות

en: Featured Products: Fresh & Tasty
he_IL: מוצרים מומלצים: טריים וטעימים

en: Featured blog post
he_IL: פוסטים נבחרים בבלוג

en: Featured blog post with latest posts
he_IL: פוסטים נבחרים בבלוג עם הפוסטים האחרונים

en: Featured organization with services and testimonials
he_IL: ארגון מצטיין עם שירותים והמלצות

en: Featured product category
he_IL: קטגוריית מוצרים מוצעים

en: Featured service with testimonial
he_IL: שירותים נבחרים עם המלצות

en: Features
he_IL: אפשרויות

en: Feb
he_IL: פבר'

en: Feb 14, 2024
he_IL: 14 בפברואר 2024

en: Feb 24, 2020
he_IL: 24 בפברואר 2020

en: Feb 24, 2024
he_IL: 24 בפברואר 2024

en: February 12
he_IL: 12 בפברואר

en: February 12 Mon
he_IL: שני, 12 בפברואר

en: February 13, 2021, from 9am until 7:30pm Eastern time.
he_IL: 13 בפברואר 2021, משעה 09:00 עד 19:30 שעון מזרח ארה"ב.

en: February 23, 2024
he_IL: 23 לפברואר 2024

en: February 24, 2024
he_IL: 24 לפברואר 2024

en: February 28, 2024
he_IL: 28 לפברואר 2024

en: February 29, 2024
he_IL: 29 לפברואר 2024

en: February, 12 2021
he_IL: 12 בפברואר 2021

en: Feel free to customize these fruit bowls with your favorite fruits and nuts. Kiwi slices, mango chunks, or pineapple tidbits would make excellent additions. To make this recipe vegan-friendly, omit the Greek yogurt or use a dairy-free alternative such as coconut yogurt. For added protein and fiber, consider sprinkling chia seeds or flaxseeds over the fruit bowls.
he_IL: אל תהססו להתאים אישית את קערות הפירות האלה עם הפירות והאגוזים האהובים עליכם. פרוסות קיווי, קוביות מנגו או חתיכות אננס יהיו תוספות מצוינות. כדי להפוך את המתכון לידידותי לטבעונים, השאירו את היוגורט היווני או השתמשו בתחליף ללא חלב כמו יוגורט קוקוס. כדי להוסיף חלבון וסיבים, שקלו לפזר זרעי צ'יה או זרעי פשתן מעל קערות הפירות.

en: Feeling lost? You don’t know which way to go? We’re here to help.
he_IL: הלכת לאיבוד? אין לך מושג איך להמשיך? נשמח לעזור.

en: Felicia Gonalez
he_IL: פלישיה גונאלז

en: Fernando Pessoa
he_IL: פרננדו פסואה

en: Fertilization: Apply a balanced, slow-release fertilizer in early spring and again after the blooming season.
he_IL: הדשא: יש להשתמש בסוגרים מאוזנים של דשא משוחרר באופן איטי בתחילת האביב ושוב לאחר עונת הפריחה.

en: Festive edible sugar decorations
he_IL: קישוטי סוכר אכילים לחגיגות

en: Fettuccine or angel hair pasta (cooked and drained)
he_IL: פסטת פטוצ'יני או פסטת שערות מלאך (מבושלת ומסוננת)

en: File Block
he_IL: בלוק קובץ

en: Fill each muffin cup with a spoonful of batter, then add a teaspoon of the cinnamon swirl mixture. Top with another layer of batter, and use a toothpick to gently swirl the batter and cinnamon mixture.
he_IL: ממלאים כל כוסת מאפין בכף מתכון, ואז מוסיפים כפית של תערובת הקינמון. מוסיפים שכבה נוספת של מתכון ומשתמשים בקיסם כדי לערבב בעדינות את המתכון ותערובת הקינמון.

en: Fill window spaces with glass blocks.
he_IL: ממלאים את החללים בחלונות בעזרת בלוקי זכוכית.

en: Film
he_IL: סרטים

en: Final Touches
he_IL: טיפוח אחרון

en: Finally, Microsoft's business strategy also played a role in MS-DOS's dominance. Microsoft licensed MS-DOS to computer manufacturers for a fee, and it also sold MS-DOS to end-users. This allowed Microsoft to make money from both the hardware and software sides of the personal computer industry.
he_IL: סוף סוף, האסטרטגיה העסקית של מיקרוסופט גם שיחקה תפקיד בדומיננטיות של MS-DOS. מיקרוסופט רישתה את MS-DOS ליצרני מחשבים בתשלום, והיא גם מכרה את MS-DOS למשתמשים הסופיים. זה אפשר למיקרוסופט להרוויח כסף משני הצדדים של תעשיית המחשב האישי.

en: Finally, consider creating a small ritual to start and end your time in this space. Whether it's lighting a candle, ringing a bell, or simply taking a few deep breaths, rituals can signal to your brain that it's time to shift into a mindful state.
he_IL: לבסוף, חשוב לשקול ליצור טקס קטן להתחלה ולסיום של הזמן שאתה מבלה במרחב זה. בין אם זה הדלקת נר, נגיעה בפעמון או פשוט לקחת כמה נשימות עמוקות, טקסים יכולים להזהיר למוח שלך שהגיע הזמן להתמקד במצב המודע.

en: Finally, consider your target audience when selecting images. Will they be receptive to the images you choose? Are they culturally appropriate? If your project is aimed at a specific demographic, make sure your images are reflective of that audience.
he_IL: לבסוף, שקול את קהל היעד שלך בעת בחירת תמונות. האם הם יהיו פתוחים לתמונות שתבחרו? האם הם מתאימים מבחינה תרבותית? אם הפרויקט שלך מכוון לדמוגרפיה ספציפית, ודא שהתמונות שלך משקפות את הקהל הזה.

en: Finally, don't underestimate the power of community. Building genuine connections with your audience and fellow bloggers can amplify your voice and extend your reach far beyond what you could achieve on your own. Engage with your audience, respond to comments, and seek out opportunities for collaboration and mutual support – together, we can lift each other up and make our voices heard in the blogging era and beyond.
he_IL: סוף סוף, אל תמעיט בערך הכוח של הקהילה. בניית קשרים אמיתיים עם הקהל שלך ועם בלוגרים אחרים יכולה להעצים את הקול שלך ולהרחיב את ההשפעה שלך הרבה מעבר למה שהיית יכול להשיג לבד. תעסוק עם הקהל שלך, תגיב לתגובות, וחפש הזדמנויות לשיתוף פעולה ותמיכה הדדית – יחד, אנחנו יכולים להרים אחד את השני ולהשאיר את הקולות שלנו נשמעים בעידן הבלוגים ומעבר לו.

en: Finally, intersecting lines are to be drawn from M to O and from L to N. Thus we shall have the circumference divided into eight equal spaces for the winds. The figure being finished, we shall have at the eight different divisions, beginning at the south, the letter G between Eurus and Auster, H between Auster and Africus, N between Africus and Favonius, O between Favonius and Caurus, K between Caurus and Septentrio, I between Septentrio and Aquilo, L between Aquilo and Solanus, and M between Solanus and Eurus. This done, apply a gnomon to these eight divisions and thus fix the directions of the different alleys.
he_IL: לבסוף, יש לשרטט קווים מצטלבים מ - M ל - O ומ - L ל - N. כך יהיה לנו את ההיקף מחולק לשמונה רווחים שווים לרוחות. הדמות תושלם, יהיה לנו בשמונה חטיבות שונות, החל מדרום, האות G בין Eurus ו - Auster, H בין אוסטר ואפריקוס, N בין אפריקוס ופאבוניוס, O בין פאבוניוס ו - Caurus, K בין Caurus ו - Septentrio, I בין Septentrio ו - Aquilo, L בין Aquilo ו - Solanus, ו - M בין Solanus ו - Eurus. זה נעשה, להחיל gnomon על שמונה חטיבות אלה ובכך לקבוע את הכיוונים של הסמטאות השונות.

en: Finally, it's important to learn to say no. It's easy to get caught up in the demands of others and take on more than we can handle. But saying no is an essential skill that can help you prioritize your own goals and responsibilities. By setting boundaries and learning to say no when necessary, you can avoid overcommitting and ensure that your time and energy are focused on what matters most.
he_IL: סוף סוף, חשוב ללמוד להגיד לא. קל להיתפס בדרישות של אחרים ולקחת על עצמך יותר ממה שאתה יכול להתמודד. אבל להגיד לא זו מיומנות חיונית שיכולה לעזור לך להעדיף את המטרות והאחריות שלך. על ידי קביעת גבולות ולמידה להגיד לא כשצריך, אתה יכול להימנע מהתחייבות יתר ולוודא שהזמן והאנרגיה שלך ממוקדים במה שחשוב ביותר

en: Finally, it's important to remember that navigating through unsolved matters is a process that takes time and effort. It's not something that can be achieved overnight, but rather requires a sustained commitment to growth and learning. By staying focused on our goals, staying open to new perspectives, and practicing self-compassion along the way, we can successfully navigate through even the most difficult and complex situations.
he_IL: לְסַיֵּם, חָשוּב לִזְכּוֹר שְׁנִיָּהּ שֶׁלֹּא פָּתַרְנוּ עִנְיָנִים הִיא תְּהִלָּכָה שֶׁדּוֹרֶשׁ זְמַן וְמַאֲמָץ. זֶה לֹא מַשְׁגִּיחַ שֶׁנִּיתֵן לְהַשִּׂיג בְּלַיְלָה, אֶלָּא דֹּורֵשׁ הִתְחַיֵּבוּת מְתֻמֶּשֶׁכֶת לְצִמְחוּת וּלְלִמּוּד. בְּאָמְצָעוּת הַתְּמִיכָה בְּמַטְרָה שֶׁלָּנוּ, הַתְּמִידוּת לַפְּרָסָפֶקְטִיבָה חֲדָשָׁה, וְתַרְגִּיל שַׁלְוֵי עַצְמִי בַּדֶּרֶךְ, אֲנַחְנוּ יָכוֹלִים לְנַוְוֵט בְּהַצְלָחָה גַּם בְּמַעֲרָכוֹת הַקָּשׁוֹת וְהַמְסוּתָרוֹת בְּיוֹתֵר.

en: Finally, it's worth noting how the interplay of light and palm trees creates the iconic tropical aesthetic. The tall, slender forms of palm trees create intriguing patterns of light and shadow on the ground, adding to the visual appeal of tropical landscapes. At sunset, the backlighting of palms against the vibrant sky creates breathtaking vistas.
he_IL: לְסַיֵּם, שווה לציין איך השילוב בין האור והדקלים יוצר את האסתטיקה הטרופית האייקונית. הצורות הגבוהות והדקות של הדקלים יוצרות מקבץ בלוקים מרתקים של אור וצל על הקרקע, מוסיפות לקורת הרוח הוויזואלית של הנופים הטרופיים. בשקיעה, האור האחורי של הדקלים מול השמיים הצבעוניים יוצר תצפיות מרהיבות.

en: Finally, make your way to the UNESCO World Heritage Site of Luang Namtha. Here you can visit the many villages, learn about the local culture, and take part in a homestay.
he_IL: לבסוף, עשו את דרככם לאתר המורשת העולמית של אונסק"ו, לואנג נמת'ה. כאן תוכלו לבקר בכפרים הרבים, ללמוד על התרבות המקומית, ולקחת חלק Homestay.

en: Finally, make your way to the beaches of Manuel Antonio National Park. Spend your days lounging on the beach, snorkeling, or taking a sunset cruise. No matter where you go during your 30 days in Costa Rica, you’re sure to have an unforgettable experience.
he_IL: לבסוף, לעשות את דרכך אל החופים של מנואל אנטוניו הפארק הלאומי. לבלות את הימים שלך lounging על החוף, שנורקלינג, או לצאת לשייט שקיעה. לא משנה לאן אתה הולך במהלך 30 הימים שלך בקוסטה ריקה, אתה בטוח יש חוויה בלתי נשכחת.

en: Finally, propriety will be due to natural causes if, for example, in the case of all sacred precincts we select very healthy neighborhoods with suitable springs of water in the places where the fanes are to be built, particularly in the case of those to Aesculapius and to Health, gods by whose healing powers great numbers of the sick are apparently cured. For when their diseased bodies are transferred from an unhealthy to a healthy spot, and treated with waters from health-giving springs, they will the more speedily grow well. The result will be that the divinity will stand in higher esteem and find his dignity increased, all owing to the nature of his site. There will also be natural propriety in using an eastern light for bedrooms and libraries, a western light in winter for baths and winter apartments, and a northern light for picture galleries and other places in which a steady light is needed; for that quarter of the sky grows neither light nor dark with the course of the sun, but remains steady and unshifting all day long.
he_IL: לבסוף, הגינות תהיה בשל סיבות טבעיות אם, למשל, במקרה של כל האזורים הקדושים אנו בוחרים שכונות בריאות מאוד עם מעיינות מים מתאימים במקומות שבהם יש לבנות את המאווררים, במיוחד במקרה של אלה לאסקולפיוס ולבריאות, אלוהויות שכוחות הריפוי שלהם מרפאים ככל הנראה מספר רב של חולים. כי כאשר גופם החולה מועבר ממקום לא בריא למקום בריא, ומטופל במים ממעיינות נותני בריאות, הם יגדלו מהר יותר. התוצאה תהיה שהאלוהות תעמוד בהערכה גבוהה יותר ותגלה שכבודו גדל, והכל בשל אופיו של האתר שלו. תהיה גם תקינות טבעית בשימוש באור מזרחי עבור חדרי שינה וספריות, אור מערבי בחורף עבור אמבטיות ודירות חורף, ואור צפוני עבור גלריות תמונות ומקומות אחרים שבהם יש צורך באור יציב; עבור אותו רבע של השמים לא גדל אור ולא כהה עם מהלך השמש, אבל נשאר יציב ובלתי משתנה כל היום.

en: Finally, seaside towns, particularly during summer, are places of community and connection. The laid-back vibe, communal beach activities, and local festivals often make it easy to connect with others, fostering a sense of belonging that is fundamental to our wellbeing. Social connections have been shown to boost mood and ward off feelings of loneliness and depression.
he_IL: סוף סוף, ערי חוף, במיוחד במהלך הקיץ, הן מקומות של קהילה וחיבור. האווירה הרגועה, פעילויות החוף הקהילתיות, והפסטיבלים המקומיים לרוב מקלים על חיבור עם אחרים, ומטפחים תחושת שייכות שהיא בסיסית לרווחתנו. קשרים חברתיים הראו שהם משפרים את מצב הרוח ומונעים תחושות של בדידות ודיכאון.

en: Finally, the demand for organic food is growing rapidly, and as a result, organic food is becoming more widely available and affordable. <strong>Consumers are becoming more aware of the benefits of organic food and are willing to pay a premium for it.</strong> As more farmers transition to organic farming, the supply of organic food is increasing, which is helping to bring down the cost.
he_IL: סוף סוף, הביקוש למזון אורגני גדל במהירות, ובתוצאה מכך, המזון האורגני הופך להיות זמין יותר ונגיש יותר. <strong>הצרכנים מודעים יותר ליתרונות של מזון אורגני ומוכנים לשלם פרימיום עבורו.</strong> ככל שיותר חקלאים עוברים לחקלאות אורגנית, ההיצע של מזון אורגני הולך וגדל, מה שעוזר להוריד את העלות.

en: Finally, the sandwich was unwrapped, and the first bite was taken. It felt the chew of the teeth and the warmth of the mouth. The sandwich knew that it was fulfilling its purpose, nourishing the person who ate it. The sandwich felt content, knowing that it had done what it was meant to do.
he_IL: לבסוף, הסנדוויץ' נפתח ונלקח הכדור הראשון. הוא הרגיש את הגרידה של השיניים ואת החום של הפה. הסנדוויץ' ידע שהוא ממלא את מטרתו, מזין את האדם שאוכל אותו. הסנדוויץ' הרגיש מרוצה, יודע שהוא עשה את מה שהיה צריך לעשות.

en: Finally, visit Estepona, a town known for its well-preserved old quarter, beautiful beaches, and the stunning Orchid House. Take a stroll down the Ruta de Murales, where large-scale paintings adorn the sides of buildings, adding an artistic touch to the cityscape.
he_IL: סוף סוף, בקרו באסטפונה, עיירה ידועה ברובע הישן שלה ששמור היטב, חופים יפים, ובית האורכידאות המהמם. צאו לטיול לאורך Ruta de Murales, שם ציורים בקנה מידה גדול מעטרים את צדדי הבניינים, מוסיפים נופך אמנותי לנוף העירוני.

en: Find Out What You Like
he_IL: לגלות מה מוצא חן בעיניך

en: Find a quiet place, use a humble pen.
he_IL: למצוא מקום שקט, לכתוב בעט צנוע.

en: Find joy in the little things and embrace the Kawaii spirit.
he_IL: מצא שמחה בדברים הקטנים ואימץ את רוח הקוואי.

en: Find out the history around us.
he_IL: תגלה את ההיסטוריה מסביב לנו.

en: Find out what you like, work with your peers. Read, watch and idealize.
he_IL: לגלות מה מוצא חן בעיניך, לעבוד עם עמיתים. לקרוא, לצפות ולהפנים.

en: Find recipes
he_IL: למצוא מתכון

en: Find stores
he_IL: לאיתור חנויות

en: Find us on:
he_IL: תמצא אותנו ב:

en: Find your center
he_IL: למצוא את הנקודה המרכזית בגוף

en: Find your groove
he_IL: מצא את הקצב שלך

en: Find your shade
he_IL: מצא את הגוון שלך

en: Finding Bugs
he_IL: מציאת באגים

en: Finding Comfort in Small Spaces
he_IL: מוצאים נחמה במרחבים קטנים

en: Finding Skins
he_IL: מציאת עורים

en: Finding Your Artistic Identity
he_IL: לחפש את הזהות היצירתית שלך

en: Finding Your Niche and Tribe Navigating the Blogosphere
he_IL: מציאת הנישה והשבט שלך ניווט בבלוגוספירה

en: Finding a skatepark
he_IL: חיפוש סקייטפארק

en: Finding inspiration in crowded streets lit by neon signs
he_IL: למצוא השראה ברחובות הצפופים המוארים בשלטי הניאון

en: Finding mentors and role models can be invaluable in helping you navigate the path towards unique and meaningful work. Look for individuals who have achieved success in fields that align with your interests and strengths, and reach out to them for guidance and support. These mentors can offer valuable insights and advice on how to overcome challenges, build your skills, and make the most of your unique talents.
he_IL: מציאת מנטורים ודוגמאות למערכת יכולה להיות יקרה בעזרתך לנווט בדרך לעבודה ייחודית ומשמעותית. חפש אנשים שהצליחו בתחומים שמתאימים לתחומי העניין והכוחות שלך, ופנה אליהם להדרכה ותמיכה. מנטורים אלו יכולים להציע תובנות ועצות יקרות על איך להתמודד עם אתגרים, לבנות את הכישורים שלך ולהפיק את המרב מהכשרונות הייחודיים שלך.

en: Finding the perfect gift for the gamer in your life can be as challenging as the final boss in a Dark Souls game. Fear not, for we've compiled a list of gift ideas that will make any gaming enthusiast's heart race faster than a lap at Rainbow Road.
he_IL: למצוא את המתנה המושלמת עבור הגיימר בחיים שלך יכול להיות כמאתגר כמו הבוס הסופי במשחק Dark Souls. אל תפחד, כי אנחנו כבר אספנו רשימה של רעיונות למתנות שיגרמו ללב של כל אוהב גיימינג לפעום מהר יותר ממהירות הסיבוב בדרך הקשת.

en: Finding your niche is the first step in navigating the blogosphere and establishing your presence as a blogger. Your niche is the specific topic, industry, or subject area that you specialize in and focus your content around. By narrowing down your focus to a niche that aligns with your interests, expertise, and target audience, you can differentiate yourself from the competition and carve out a unique space for your blog in the crowded online landscape.
he_IL: למצוא את הנישה שלך זה הצעד הראשון בניווט בבלוגוספירה ובהקניית נוכחותך כבלוגר. הנישה שלך היא הנושא הספציפי, התעשייה או תחום העניין שבו אתה מתמחה ומסביבו אתה ממקד את התוכן שלך. על ידי צמצום המיקוד שלך לנישה שמתאימה לאינטרסים שלך, למומחיות שלך ולקהל היעד שלך, אתה יכול להבדיל את עצמך מהתחרות וליצור מקום ייחודי לבלוג שלך בנוף המקוון הצפוף.

en: Finish with Sea Salt:
he_IL: סיימת עם מלח ים:

en: Finnery never fails displaying his furniture in the right places. Pale timbers are used for floors, furniture, and sliding barn doors, set within a timber grid. The practice has embraced a rustic and industrial DNA and playful urban mantra.
he_IL: הריהוט של פינרי תמיד מוצג במקומות הנכונים. עצים בהירים משמשים לריצוף, לרהיטים ולדלתות הזזה בסגנון אסם, והכול בתוך סבכת עץ. הסטודיו אימץ לעצמו נופך כפרי ותעשייתי, עם אווירה אורבנית משחקית.

en: Fiona Alassanta
he_IL: פיונה אלאסנטה

en: Fire and Ice: The Volcanoes of Iceland
he_IL: אש וקרח: הרי הגעש של איסלנד

en: First 5k since spraining my ankle while hiking in January. Didn’t think I was going to be ready to participate, but after a couple short conditioning runs last week, my partner Kate encouraged me to join, and ran along too for moral support. Ankle felt great! 👟
he_IL: הרץ הראשון שלי לאחר הצקת הקרסול בטיול בינואר. לא חשבתי שאהיה מוכן להשתתף, אבל לאחר כמה ריצות קצרות להתאמה בשבוע שעבר, השותפה שלי, קייט, דחפה אותי להצטרף ורצה לצידי כתמיכה מוסרית. הקרסול הרגיש נהדר! 👟

en: First Child
he_IL: ילד ראשון

en: First Look at the Ghask Mountain Hi EK50 Collab with Techwear+
he_IL: מבט ראשון על שיתוף הפעולה של הר גסק עם Techwear+ EK50

en: First Name
he_IL: שם פרטי

en: First blog post
he_IL: פוסט ראשון בבלוג

en: First day of school
he_IL: יום ראשון של בית ספר

en: First mover advantage early adopters freemium angel investor buyer partnership research &amp; development leverage lean startup monetization buzz innovator alpha business-to-business. Business plan validation infographic iPad vesting period.
he_IL: יתרון ראשוני, מאמצים מוקדמים, Freemium, משקיע אנג'ל, שותפות קונים, מחקר ופיתוח, מינוף, סטרטאפ רזה, מונטיזציה, ממציא, באז, שוק בין-עסקי. תוכנית עסקית, אימות, אינפוגרפיקה, iPad, תקופת הבשלה.

en: First name
he_IL: שם פרטי

en: First of all Thales thought that water was the primordial substance of all things. Heraclitus of Ephesus, surnamed by the Greeks o-Koretw on account of the obscurity of his writings, thought that it was fire. Democritus and his follower Epicurus thought that it was the atoms, termed by our writers “bodies that cannot be cut up,” or, by some, “indivisibles.”
he_IL: ראשית, תאלס חשב שמים הם החומר הבראשיתי של כל הדברים. הרקליטוס מאפסוס, שכונה על ידי היוונים קורטו בגלל ערפול כתביו, חשב שזוהי אש. דמוקריטוס וחסידו אפיקורוס חשבו כי האטומים, שכונו על ידי הסופרים שלנו "גופים שלא ניתן לחתוך אותם ", או על ידי כמה," בלתי ניתנים לחלוקה ".

en: First of all Thales thought that water was the primordial substance of all things. Heraclitus of Ephesus, surnamed by the Greeks o-Koretw on account of the obscurity of his writings, thought that it was fire. Democritus and his follower Epicurus thought that it was the atoms, termed by our writers “bodies that cannot be cut up,” or, by some, “indivisibles.” The school of the Pythagoreans added air and the earthy to the water and fire. Hence, although Democritus did not in a strict sense name them, but spoke only of indivisible bodies, yet he seems to have meant these same elements, because when taken by themselves they cannot be harmed, nor are they susceptible of dissolution, nor can they be cut up into parts, but throughout time eternal they forever retain an infinite solidity.
he_IL: ראשית, תאלס חשב שמים הם החומר הבראשיתי של כל הדברים. הרקליטוס מאפסוס, שכונה על ידי היוונים קורטו בגלל ערפול כתביו, חשב שזוהי אש. דמוקריטוס וחסידו אפיקורוס חשבו כי האטומים, שכונו על ידי הסופרים שלנו "גופים שלא ניתן לחתוך ", או על ידי כמה," בלתי ניתנים לחלוקה ". בית הספר של הפיתגוראים הוסיף אוויר והארצי למים ולאש. לפיכך, אף על פי שדמוקריטוס לא קרא להם בשם במובן הצר, אלא דיבר רק על גופים בלתי ניתנים לחלוקה, נראה שהוא התכוון לאותם יסודות, משום שכאשר הם נלקחים על ידי עצמם הם לא יכולים להיפגע, וגם הם לא רגישים להתפוררות, וגם לא יכולים להיות חתוכים לחלקים, אבל לאורך זמן נצחי הם שומרים על מוצקות אינסופית.

en: First vanguard
he_IL: ראשון בחזית

en: First, let's dive into the world of advertising. Display ads, sponsored content, and native advertising are popular monetization methods that allow you to earn revenue by showcasing ads on your blog. However, it's essential to strike the right balance between monetization and user experience. Too many ads can clutter your site and detract from the quality of your content, so be strategic in your placement and selective in the ads you choose to display.
he_IL: ראשית, בואו נצלול לעולם הפרסום. פרסומות בתצוגה, תוכן ממומן ופרסום מקורי הם שיטות הכנסה כספית פופולריות שמאפשרות לכם להרוויח הכנסות על ידי הצגת פרסומות בבלוג שלכם. עם זאת, חשוב למצוא את האיזון הנכון בין הכנסה כספית לבין חוויית המשתמש. יותר מדי פרסומות יכולות להעמיס על האתר שלכם ולהסיח את הדעת מאיכות התוכן שלכם, אז היו אסטרטגיים במיקום שלכם ובוחרים בקפידה את הפרסומות שאתם בוחרים להציג.

en: Fishing at the Top of the World
he_IL: דיג בפסגת העולם

en: Fits your wardrobe
he_IL: מתאים למלתחה שלך

en: Fitzgerald's prose is both elegant and cutting, capturing the glittering surface of Gatsby's world while also exposing its darker underbelly. The novel is full of memorable characters, from the cynical narrator, Nick Carraway, to the tragic figure of Myrtle Wilson, whose affair with Tom Buchanan sets in motion the events that lead to Gatsby's downfall.
he_IL: הפרוזה של פיצג'רלד היא גם אלגנטית וגם חדה, תופסת את השטח המבריק של עולמו של גטסבי תוך חשיפת הצד האפל שלו. הרומן מלא בדמויות בלתי נשכחות, מהמספר הציני, ניק קאראווי, ועד הדמות הטרגית של מירטל וילסון, שהרומן שלה עם טום בוקנן מפעיל את האירועים שמובילים לנפילתו של גטסבי.

en: Five
he_IL: חמש

en: Five Generations of Flavour: The Culinary Evolution of Our Canteen
he_IL: חמישה דורות של טעמים: התפתחות האוכל במטבח שלנו

en: Five columns.
he_IL: חמישה טורים.

en: Five years ago, recently married couple Fred and Anna founded Cult, a blog about their passion for design, food and travel. Based between Amsterdam and Tenerife, they have always appreciated the time and care artisans put into manufacturing quality products. They traveled to learn how these products were made, and began documenting their travels.
he_IL: לפני חמש שנים, הקימו הזוג הנשוי הטרי פרד ואנה את Cult, בלוג על הדברים שבוערים בעצמותיהם: עיצוב, אוכל וטיולים. השניים מעבירים את זמנם בין אמסטרדם לטנריף ומאז ומעולם מעריכים את הזמן ותשומת הלב שבעלי מלאכה משקיעים במוצרי האיכות שלהם. הם יצאו לדרך כדי ללמוד איך מכינים את המוצרים האלה והתחילו לתעד את המסעות שלהם.

en: Fix, fairly puzzled, descended to his cabin and gave himself up to his reflections. He was evidently suspected; somehow or other the Frenchman had found out that he was a detective. But had he told his master? What part was he playing in all this: was he an accomplice or not? Was the game, then, up? Fix spent several hours turning these things over in his mind, sometimes thinking that all was lost, then persuading himself that Fogg was ignorant of his presence, and then undecided what course it was best to take.
he_IL: ותכל השיחה, ויבוא פיקס להתא אשר לו, ויחל לחשב מחשבות. ברור הדבר כי הבינו מה הוא. אם כה ואם כה, על כל פנים הצרפתי יודע כי הוא שוטור. אך ההגד הגיד לאדוניו? היש לו יד בגנבה או אין? הנודע הדבר, ואם כן אין עוד תקוה להצליח? ותעברנה להשוטר בזה שעות אחדות רעות מאד. רגע חשב כי הכל אבד, ורגע שבה לו התקוה כי פוג איננו יודע סודו, ובכלל לא ידע השוטר מה יחליט.

en: Flandre
he_IL: פלנדר

en: Flat White
he_IL: פלאט וויט

en: Flat white
he_IL: פלאט ווייט

en: Flavor options include:
he_IL: אפשרויות טעמים כוללות:

en: Flavor the Sauce:
he_IL: לטעם את הרוטב:

en: Flexibility and Customization: WordPress offers a wide range of themes and plugins that allow you to customize the appearance and functionality of your website. Whether you need a simple blog, an e-commerce site, or a complex corporate website, WordPress provides numerous options to suit your needs.
he_IL: גמישות והתאמה אישית: WordPress מציע מגוון רחב של תבניות ותוספים שמאפשרים לך להתאים אישית את המראה והפונקציונליות של האתר שלך. בין אם אתה צריך בלוג פשוט, אתר מסחר אלקטרוני, או אתר אינטרנט תאגידי מורכב, WordPress מספק אפשרויות רבות שמתאימות לצרכים שלך.

en: Flexibility at your disposal
he_IL: גמישות לרשותך

en: Flickr
he_IL: פליקר

en: Flora Emory
he_IL: ורד שושני

en: Florencio Molina Campos can also be located in this sector, in a type of social painting with naive elements, caricature and the "sensitive" use of color; and Medardo Pantoja from Tilcar, an expression of Andean painting with an indigenous and Latin American projection.
he_IL: פלורנסיו מולינה קמפוס יכול גם להיות ממוקם במגזר הזה, בסוג של ציור חברתי עם אלמנטים נאיביים, קריקטורה והשימוש ה'סנסיטיבי' בצבע; ומדארדו פנטוחה מטילקר, ביטוי של ציור אנדיאני עם פרוג'קציה אינדיג'נית ולטינית אמריקאית.

en: Flowers are frequently
he_IL: "אנשים לרוב משאירים את הפרחים

en: Flowers in a Wan-Li Vase (c. 1610 - 1615)
he_IL: פרחים בווזה של ואן-לי (סביבות 1610 - 1615)

en: Fluent in English and familiar with several European languages.
he_IL: שוטף באנגלית ומכיר כמה שפות אירופיות.

en: Focus
he_IL: התמקדות

en: Focus on Details
he_IL: להתמקד בפרטים

en: Focus on quality over quantity: Instead of trying to collect as many books as possible, focus on quality. Choose books that you know you’ll love and that you’ll want to read and reread.
he_IL: תתמקד באיכות מעל כמות: במקום לנסות לאסוף כמה שיותר ספרים, תתמקד באיכות. בחר ספרים שאתה יודע שתאהב ושתרצה לקרוא ולקרוא שוב.

en: Focus on the aspects of your life that you can control and try to maintain a positive outlook, even during difficult times. Cultivate optimism by practicing gratitude, visualizing positive outcomes, and seeking out the silver lining in challenging situations.
he_IL: התמקד בהיבטים של חייך שאתה יכול לשלוט בהם ונסה לשמור על מבט חיובי, גם בזמנים קשים. תפתח אופטימיות על ידי תרגול הכרת תודה, תדמיין תוצאות חיוביות וחפש את הצד החיובי במצבים מאתגרים.

en: Focus on the small things: Even during tough times, there are likely small aspects of your life that you can be grateful for. Focusing on these positives can help shift your mindset and foster a greater sense of appreciation.
he_IL: התמקד בדברים הקטנים: גם בעתים קשות, ייתכן ויש פרטים קטנים בחייך שאתה יכול להיות מודה עליהם. התמקדות בחיוביות האלה יכולה לעזור לשנות את דרכך בחשיבה ולגרום לך להעריך יותר.

en: Focusing on the positive aspects of your life and expressing gratitude can have a significant impact on your happiness. Try keeping a gratitude journal, where you write down three things you're grateful for each day, or make it a habit to share your appreciation with loved ones.
he_IL: להתמקד בהיבטים החיוביים של חייך ולהביע הוקרה יכול להשפיע באופן משמעותי על האושר שלך. נסה לשמור על יומן ההוקרה, שבו אתה כותב שלושה דברים שאתה מודה עליהם בכל יום, או תגרום לזה להיות רגל בשתף את ההערכה שלך עם אהובים.

en: Fold in Blueberries:
he_IL: קפל בתחתית עם אוכמניות:

en: Follow Dana on <a href="https://dana.mystagingwebsite.com/about/">Instagram</a>
he_IL: לעקוב אחרי דנה ב-<a href="https://dana.mystagingwebsite.com/about/">Instagram</a>

en: Follow Me
he_IL: עקבו אחרי

en: Follow Me On
he_IL: לעקוב אחריי דרך

en: Follow My Blog
he_IL: למעקב אחר הבלוג שלי

en: Follow Our Blog
he_IL: לעקוב אחר הבלוג שלנו

en: Follow Us
he_IL: ניתן לעקוב אחרינו

en: Follow me on:
he_IL: לעקוב אחריי דרך:

en: Follow our journey.
he_IL: הצטרפו למסע שלנו.

en: Follow the Manufacturer’s Instructions:
he_IL: לעקוב אחרי הוראות היצרן:

en: Follow us
he_IL: ניתן לעקוב אחרינו

en: Follow us for updates in the meantime.
he_IL: בינתיים, אפשר לעקוב אחרינו לעדכונים.

en: Follow us on Instagram
he_IL: עקבו אחרינו באינסטגרם

en: Follow us on Twitter * Instagram * Tumblr
he_IL: לעקוב אחרינו בטוויטר * אינסטגרם * טאמבלר

en: Follow us on:
he_IL: ניתן לעקוב אחרינו דרך:

en: Following the Water
he_IL: לטייל עם הזרם

en: Font Sizes
he_IL: גדלי גופנים

en: Food
he_IL: אוכל

en: Food Artworks
he_IL: יצירות אומנות בתחום האוכל

en: Food Item - $10
he_IL: פריט אוכל – 40 ש"ח

en: Food Menu
he_IL: תפריט אוכל

en: Food coloring (optional)
he_IL: צבעי מזון (אפשרות)

en: Food craft. At its best.
he_IL: אמנות האוכל. על הצד הטוב ביותר.

en: Food presentation is the art of modifying, processing, arranging, or decorating food to enhance its aesthetic appeal.
he_IL: תצוגה של אוכל היא כשרון אמנותי שדורש שינוי, עיבוד, ארגון או קישוט של אוכל כדי להדגיש את הפן האסטטי שלו.

en: Footer
he_IL: כותרת תחתונה

en: Footer with 2 Menus
he_IL: כותרת תחתונה עם 2 תפריטים

en: Footer with 2 Menus Dark
he_IL: כותרת תחתונה עם 2 תפריטים כהים

en: Footer with Address, Email Address, and Social Links
he_IL: כותרת תחתונה עם כתובת, כתובת אימייל וקישורים לרשתות חברתיות

en: Footer with Navigation, Contact Details, Social Links, and Subscription Form
he_IL: כותרת תחתונה עם ניווט, פרטי התקשרות, קישורים לרשתות חברתיות וטופס הרשמה

en: Footer with Newsletter Subscription Form
he_IL: כותרת תחתונה עם טופס הרשמה לניוזלטר

en: Footer with Paragraph and Links
he_IL: כותרת תחתונה עם פסקה וקישורים

en: Footer with Simple Menu
he_IL: כותרת תחתונה עם תפריט פשוט

en: Footer with Social Icons, Address, E-mail, and Telephone Number
he_IL: כותרת תחתונה עם סמלים של רשתות חברתיות, כתובת, כתובת אימייל ומספר טלפון

en: Footer with Social Links and WordPress Link
he_IL: כותרת תחתונה עם קישורים לרשתות חברתיות וקישור אל WordPress

en: Footer with background color and three columns
he_IL: כותרת תחתונה עם צבע רקע ושלושה טורים

en: Footer with credit line and navigation
he_IL: כותרת תחתונה עם שורת קרדיט וניווט

en: Footer with large font size
he_IL: כותרת תחתונה עם גופן גדול

en: Footer with menus
he_IL: כותרת תחתונה עם תפריטים

en: Footer with navigation and credit line
he_IL: כותרת תחתונה עם ניווט ושורת קרדיט

en: Footer: CTA with three menus
he_IL: כותרת תחתונה: CTA עם שלושה תפריטים

en: Footer: Centered address
he_IL: כותרת תחתונה: כתובת ממורכזת

en: Footer: Centered menu with social
he_IL: כותרת תחתונה: תפריט מרכזי עם רשתות חברתיות

en: Footer: Centered, logo, social, and credit
he_IL: כותרת תחתונה: מרכז, לוגו, רשתות חברתיות וקרדיט

en: Footer: Contact information, hours, social
he_IL: כותרת תחתונה: פרטי יצירת קשר, שעות, רשתות חברתיות

en: Footer: Content with CTA, contact and menu
he_IL: כותרת תחתונה: תוכן עם CTA, יצירת קשר ותפריט

en: Footer: Four columns of menus with social
he_IL: כותרת תחתונה: ארבע עמודות של תפריטים עם רשתות חברתיות

en: Footer: Hours, Social, Contact
he_IL: כותרת תחתונה: שעות, חברתי, יצירת קשר

en: Footer: Large CTA with four columns of menus
he_IL: כותרת תחתונה: CTA גדול עם ארבעה עמודות של תפריטים

en: Footer: Menu left, social right
he_IL: כותרת תחתונה: תפריט שמאל, רשתות חברתיות ימין

en: Footer: Menu, logo, social
he_IL: כותרת תחתונה: תפריט, לוגו, רשתות חברתיות

en: Footer: Simple, contact info left
he_IL: כותרת תחתונה: פשוט, פרטי יצירת קשר בצד שמאל

en: Footer: Three columns, centered
he_IL: כותרת תחתונה: שלוש עמודות, מרוכז

en: Footer: navigation, credit, and social
he_IL: כותרת תחתונה: ניווט, קרדיט ורשתות חברתיות

en: Footers
he_IL: כותרת תחתונה

en: Footwear
he_IL: הנעלה

en: For 24 hours around September 20th, there will be at least one A12 somewhere around the world running in a virtual relay.
he_IL: למשך 24 שעות סביב ה-20 בספטמבר, יהיה לפחות אחד A12 איפשהו בעולם שרץ במרוץ וירטואלי.

en: For Annalee, mindset coaching is more than just a profession—it’s a calling. She believes in the boundless potential each individual holds and is committed to unveiling it. Every session with her is not just about achieving goals but understanding one's core, aligning it with their aspirations, and charting a path to holistic success.
he_IL: עבור אנלי, היוועצות בתפיסת המוח היא יותר ממקצוע - זו קריאה. היא מאמינה בפוטנציאל האין סופי של כל אדם ומחויבת לחשוף אותו. כל הפגישה איתה היא לא רק על השגת מטרות אלא גם הבנת הליבה של האדם, התאמתה לשאיפותיו וקישור לדרך להצלחה הוליסטית.

en: For Camus, the search for meaning is not something that can be found in external sources, such as religion or philosophy, but is instead a deeply personal and subjective experience. He argues that we must confront the absurdity of existence head-on, accepting it for what it is and finding ways to create meaning in our own lives.
he_IL: עבור קאמר, החיפוש אחרי משמעות זה לא משהו שאפשר למצוא במקורות חיצוניים, כמו דת או פילוסופיה, אלא זו חוויה אישית וסובייקטיבית מאוד. הוא טוען שאנחנו חייבים להתמודד עם האבסורד של הקיום בצורה ישירה, לקבל אותו כמו שהוא ולמצוא דרכים ליצור משמעות בחיים שלנו.

en: For South Koreans, matching outfits also serve as a form of social validation. It is an outward display of a successful relationship, garnering admiration and envy from others. In a society that values collective harmony, wearing coordinated outfits reinforces the idea of unity and belonging.
he_IL: עבור הקוריאנים הדרומיים, תלבושות תואמות גם משמשות כאמצעי לאישור חברתי. זהו ביטוי חיצוני של מערכת יחסים מצליחה, שמקנה הערצה וקנאה מאחרים. בחברה שמעריכה הרמוניה קולקטיבית, לבישת תלבושות מתואמות מחזקת את הרעיון של אחדות ושייכות.

en: For a 24 hour period around March 28th, there will be at least 1 Automattician somewhere around the world running in a virtual relay.
he_IL: למשך 24 שעות בסביבות ה-28 במרץ, יהיה לפחות עובד של Automattician במקום מסוים בעולם שרץ ברעיון וירטואלי.

en: For a blog post about DIY Vaporwave Art, you’d want an image that encapsulates the essence of the genre while inspiring your readers to embark on their own creative endeavors. Imagine a generated image of a digital landscape, where classic statues stand among towering palm trees under a gradient sky. A glitched sun sets behind pixelated clouds, and a checkerboard floor extends into infinity. It's a scene that is at once familiar and otherworldly, ripe with the potential for personal reinterpretation.
he_IL: לפוסט בבלוג על אמנות וייפורווייב בעצמך, תרצה תמונה שמכלילה את המהות של הז'אנר ומעוררת את הקוראים שלך להתחיל במאמצים יצירתיים משלהם. דמיינו תמונה שנוצרה של נוף דיגיטלי, שבו פסלים קלאסיים עומדים בין עצי דקל עולים עד השמיים הגרדיינטיים. שמש תקולה מתפשטת מאחורי עננים פיקסליים, ורצפת שחמט מתרחשת לאין קץ. זו סצנה שבו ידועה ובו זמנית, מלאה בפוטנציאל לפרשנות אישית.

en: For a breath of fresh air, welcome a new plant to your space.
he_IL: בשביל משב רוח נעים, כדאי להוסיף צמחים חדשים לחלל הפנימי.

en: For a cottage core enthusiast, the allure of a simple and rustic life is not just a passing fancy – it’s a way of being. If you find yourself yearning for the tranquility of rolling meadows, blooming wildflowers, and the gentle hum of nature, incorporating Cottagecore into your daily life is a delightful journey. Here are some effortless ideas to infuse the charm of Cottagecore into your existence.
he_IL: עבור חובב קוטג' קור, הקסם של חיים פשוטים וכפריים הוא לא סתם גחמה חולפת – זה דרך חיים. אם אתה מוצא את עצמך מתגעגע לשקט של מישורים מתגלגלים, פרחי בר פורחים, והרעש הרך של הטבע, לשלב את קוטג' קור בחיי היומיום שלך זו מסע מהנה. הנה כמה רעיונות קלים לשלב את הקסם של קוטג' קור בקיום שלך.

en: For a creamier avocado spread, you can add a squeeze of fresh lemon juice or a splash of apple cider vinegar to the mashed avocado mixture.
he_IL: לעבודת אבוקדו יותר קרמית, אתה יכול להוסיף סחיטה של מיץ לימון טרי או טיפה של חומץ תפוחים לתערובת האבוקדו המועך.

en: For a real treat, get a hot dog, served with fried potato shreds, cheese, choice of sauces, and lettuce. Be ready though, unless you’re ordering an actual hot dog there won’t be a hot dog in the bun, instead the meat of choice. It’s a bit misleading as it’s really just referring to the buns, but they’re delicious nonetheless.&nbsp;
he_IL: אם אתם רוצים להתפנק ממש, כדאי להזמין את הנקניקייה עם שבבי תפוחי אדמה מטוגנים, גבינה, רוטב לבחירה וחסה. כדאי לשים לב – אלא אם הזמנתם נקניקייה באופן מפורש, הלחמנייה תוגש עם מנה בשרית מהמבחר המוצע. התיאור בתפריט קצת מבלבל ומתייחס ללחמנייה בלבד. אך אל דאגה, המנות טעימות בכל זאת.

en: For a refreshing beverage that doubles as a dessert, concoct Witch's Brew Floats. Combine vibrant green soda with a scoop of purple ice cream, and top it off with gummy worms for a fizzy and fun treat.
he_IL: למשקה מרענן שגם משמש כקינוח, תכין ציר המכשף. ערבבי סודה ירוקה ומרהיבה עם כדור גלידה סגולה, וסיימי בתוספת תולעי ג'לי לטיהור וטעימה מהנה.

en: For a vegetarian option, simply omit the prosciutto or replace it with sliced roasted vegetables or a vegetarian alternative.
he_IL: אם אתה רוצה אפשרות צמחונית, פשוט תוותר על הפרושוטו או תחליף אותו בירקות קלויים פרוסים או באפשרות צמחונית.

en: For all the blogging she does.
he_IL: עבור כל הפרסומים שהיא מעלה בבלוג.

en: For an architect ought not to be and cannot be such a philologian as was Aristarchus, although not illiterate; nor a musician like Aristoxenus, though not absolutely ignorant of music; nor a painter like Apelles, though not unskilful in drawing; nor a sculptor such as was Myron or Polyclitus, though not unacquainted with the plastic art; nor again a physician like Hippocrates, though not ignorant of medicine; nor in the other sciences need he excel in each, though he should not be unskilful in them. For, in the midst of all this great variety of subjects, an individual cannot attain to perfection in each, because it is scarcely in his power to take in and comprehend the general theories of them.
he_IL: שכן אדריכל לא צריך ולא יכול להיות פילולוג כמו אריסטרכוס, אם כי לא אנאלפבית; ולא מוסיקאי כמו אריסטוקסנוס, אם כי לא בור לחלוטין במוזיקה; ולא צייר כמו אפלס, אם כי לא חסר מיומנות בציור; ולא פסל כמו מיירון או פוליקליטוס, אם כי לא מכיר היטב את אמנות הפלסטיק; ולא רופא כמו היפוקרטס, אם כי לא בורה לחלוטין ברפואה; ולא במדעים אחרים צריכים להצטיין בכל אחד מהם, אם כי הוא לא צריך להיות חסר מיומנות בהם. כי בתוך כל המגוון העצום הזה של נושאים, אדם לא יכול להגיע לשלמות בכל אחד מהם, מפני שבקושי בכוחו לקלוט ולהבין את התיאוריות הכלליות שלהם.

en: For an extra moist muffin, add a dollop of sour cream or yogurt to your batter.
he_IL: למפין רטוב נוסף, הוסף כף חמאה חמוצה או יוגורט לתערובת שלך.

en: For an intense flavor, let the cookie dough rest in the refrigerator for an hour or overnight; this helps the spices infuse the dough.
he_IL: לטעם עוצמתי, תנו לבצק העוגיות לנוח במקרר לשעה או למשך הלילה; זה יעזור לתבלינים להתמזג בבצק.

en: For booking or related questions, contact Zero Music via the site’s contact form or write hello@yourgroovydomain.com.
he_IL: להזמנות או שאלות קשורות, יש ליצור קשר עם Zero Music דרך טופס יצירת קשר באתר או לכתוב ל hello@yourgroovydomain.com.

en: For collaborations, inquiries, or just to say hello, contact us at [contact information].
he_IL: לשיתוף פעולה, שאלות או רק כדי לומר שלום, צור קשר איתנו ב-[פרטי הקשר].

en: For dinner, visit a classic French bistro. Try local delicacies like escargot, coq au vin, or duck confit, and don't miss out on the famous French desserts like crème brûlée or tarte tatin.
he_IL: לארוחת ערב, תבקרו בביסטרו צרפתי קלאסי. תנסו מנות מקומיות כמו אסקרגו, קוק או וין, או קונפי ברווז, ואל תפספסו את הקינוחים הצרפתיים המפורסמים כמו קרם ברולה או טארט טאטין.

en: For example, have you ever considered the hidden treasures that can be found in your own community? Take a walk around your neighborhood, or explore the local park, and you may be surprised by the interesting sights and sounds you come across. You could discover a small, family-owned restaurant that serves the best food you’ve ever tasted, or a quaint bookstore that stocks rare books and vintage magazines.
he_IL: לדוגמה, האם שקלת אי פעם את האוצרות הנסתרים שניתן למצוא בקהילה שלך? צאו לסיבוב בשכונה, או סיירו בפארק המקומי, ואתם עשויים להיות מופתעים מהמראות והצלילים המעניינים שאתם נתקלים בהם. תוכלו לגלות מסעדה קטנה בבעלות משפחתית שמגישה את האוכל הטוב ביותר שטעמתם אי פעם, או חנות ספרים מוזרה שמאחסנת ספרים נדירים ומגזינים עתיקים.

en: For extra gooey brownies, try underbaking them slightly. The residual heat will continue to cook them to perfection as they cool.
he_IL: לבראוניז נוספות וטעימות, נסו לאפות אותן מעט פחות מהזמן המומלץ. החום הנותר ימשיך לבשל אותן למושלמות כשהן מתקררות.

en: For fortified towns the following general principles are to be observed. First comes the choice of a very healthy site. Such a site will be high, neither misty nor frosty, and in a climate neither hot nor cold, but temperate; further, without marshes in the neighborhood. For when the morning breezes blow to ward the town at sunrise, if they bring with them mists from marshes and, mingled with the mist, the poisonous breath of the creatures of the marshes to be wafted into the bodies of the inhabitants, they will make the site unhealthy. Again, if the town is on the coast with a southern or western exposure, it will not be healthy, because in summer the southern sky grows hot at sunrise and is fiery at noon, while a western exposure grows warm after sunrise, is hot at noon, and at evening all aglow.
he_IL: בעיירות מבוצרות יש להקפיד על העקרונות הכלליים הבאים: ראשית, הבחירה של מקום בריא. אתר כזה יהיה גבוה, לא ערפילי ולא קפוא, ובאקלים לא חם ולא קר, אבל ממוזג; יתר על כן, ללא ביצות בשכונה. כי כשרוח הבוקר נושבת כדי להגן על העיר עם הזריחה, אם הם מביאים איתם ערפל מביצות, וכשהם מתערבבים בערפל, הנשימה הרעילה של יצורי הביצות תרחף בגופם של התושבים, הם יהפכו את המקום ללא בריא. שוב, אם העיר נמצאת על החוף עם חשיפה דרומית או מערבית, זה לא יהיה בריא, כי בקיץ השמים הדרומיים מתחממים עם הזריחה והוא לוהט בצהריים, בעוד חשיפה מערבית מתחממת לאחר הזריחה, חם בצהריים, ובערב כל זוהר.

en: For heat is a universal solvent, melting out of things their power of resistance, and sucking away and removing their natural strength with its fiery exhalations so that they grow soft, and hence weak, under its glow. We see this in the case of iron which, however hard it may naturally be, yet when heated thoroughly in a furnace fire can be easily worked into any kind of shape, and still, if cooled while it is soft and white hot, it hardens again with a mere dip into cold water and takes on its former quality.
he_IL: כי החום הוא ממס אוניברסלי, נמס מתוך הדברים כוח ההתנגדות שלהם, ולמצוץ משם והסרת כוחם הטבעי עם הנשיפות הלוהטות שלה, כך שהם הופכים רכים, ולכן חלשים, תחת הזוהר שלה. אנו רואים זאת במקרה של ברזל, אשר קשה ככל שיהיה באופן טבעי, אך כאשר מחומם ביסודיות באש תנור ניתן בקלות לעבד לכל סוג של צורה, ועדיין, אם מקורר בעודו רך ולבן חם, הוא מתקשה שוב עם טבילה בלבד לתוך מים קרים ולוקח על עצמו את איכותו הקודמת.

en: For instance, many whales exhibit a behaviour known as vertical migration, where they spend their days in the darker depths and ascend to the surface during the night. This behaviour, influenced by the light conditions, allows whales to hunt more efficiently and evade predators.
he_IL: לדוגמה, רבות מהלוויות מציגות התנהגות שנודעת בשם הגירה אנכית, בה ןהן מבלות את ימיהן בעומקים הכהים ועולות לפני המשטח במהלך הלילה. ההתנהגות הזו, שנמשכת בהשפעת תנאי האור, מאפשרת ללוויות לצוד ביעילות יותר ולהימנע מטורפים.

en: For instance, there was an old millstone, belonging to a ruined mill, which lay in the grass by the river-side. The remembrance of that old grey millstone, resting after its labour beside the very stream with which it&nbsp;had so long wrestled, moved Regina almost to tears. Often she tried to analyse her nostalgia, asking herself why she thought of the millstone, of the old blind chimney sweep, of the&nbsp;<em>portiner</em>&nbsp;(ferryman), who had enormous hairy hands and was getting on for a hundred; of the clean-limbed children by the green ditch, intent on making straw ropes; of the little snails crawling among the leaves of the plane-trees.
he_IL: למשל, הייתה אבן רחיים ישנה שנותרה מהריסות של מטחנה ישנה וכעת מונחת בדשא שליד הנהר. הזיכרון של אותה אבן רחיים אפורה אשר נחה אחרי שנות העבודה הרבות שלה לצד הזרם שאיתו נלחמה במשך כל אותן השנים ריגש את רג'ינה עד דמעות. לעיתים קרובות, היא ניסתה להבין את הנוסטלגיה שלה; היא שאלה את עצמה למה היא חושבת על אבן הרחיים, על מנקה הארובות העיוור הזקן, <em>על הספן</em> שנושק לגיל מאה ועדיין מפעיל את המעבורת עם ידיו השעירות, על הילדים הצחים ליד התעלה הירוקה שניסו לקלוע חבלים מקש, על החלזונות הקטנטנים שזחלו על העלים של עצי הדולב.

en: For lip balms intended for daytime use, consider ones that contain SPF to protect against sun damage. Look for ingredients such as:
he_IL: לעבור על שפתונים שמיועדים לשימוש במהלך היום, כדאי לשקול כאלו שמכילים SPF כדי להגן מפני נזקי השמש. חפש מרכיבים כמו:

en: For many music lovers, the appeal of independent or “underground” music lies in its raw energy and unique sound. Unlike popular, mainstream music that is heavily influenced by commercial interests, underground music is often made by musicians who are driven by a passion for their craft and a desire to push the boundaries of what is considered “normal.” In this blog post, we will take a closer look at the world of underground music and why it is so appealing to music enthusiasts.
he_IL: עבור חובבי מוזיקה רבים, המשיכה למוסיקה עצמאית או "מחתרתית" טמונה באנרגיה הגולמית ובצליל הייחודי שלה. בניגוד למוסיקה פופולרית, המיינסטרים המושפעת במידה רבה על ידי אינטרסים מסחריים, מוסיקה מחתרתית נעשית לעתים קרובות על ידי מוזיקאים המונעים על ידי תשוקה למלאכה שלהם ורצון לדחוף את הגבולות של מה שנחשב "נורמלי "." בפוסט הזה בבלוג, נבחן מקרוב את עולם המוזיקה המחתרתית ומדוע הוא מושך כל כך את חובבי המוזיקה.

en: For stargazers and astronomers, Saturn's refracted glow is a sight to behold. Telescopes can pick up the planet's yellowish hue, and during a ring plane crossing, the rings can shine with a brightness that rivals the planet itself. High-quality amateur telescopes and advances in astrophotography have made it possible for even hobbyists to capture this ethereal glow.
he_IL: למעריצי הכוכבים ולאסטרונומים, הזרקת האור המשתנה של כוכב השבת היא נוף שצריך לראות. משקפיים טלסקופיים יכולים לקלוט את הגוון הצהוב של הכוכב, ובמהלך חציון הטבעת, הטבעות יכולות לזרוק ניצוץ שמתחרה בזה של הכוכב עצמו. משקפי טלסקופ אמצעיים איכותיים והתקדמויות באסטרופוטוגרפיה הפכו אפשרי לאסוף את הזריחה האתריאלית הזו גם עבור הוביסטים.

en: For starters, these two cookies are constructed in totally different ways. French macarons are sandwich cookies. They consist of two halves of delicate, airy cookie with a layer of filling in between. Architecturally, they're like brightly colored Oreos.
he_IL: ראשית, שני סוגי העוגיות מיוצרות בשתי שיטות שונות לחלוטין. עוגיות המָקָרוֹן הצרפתיות הן עוגיות סנדוויץ'. הן מורכבות משתי שכבות של עוגייה עדינה עם מרקם אוורירי וביניהן, שכבה של מילוי. מבחינת המראה, הן נראות כמו עוגיות אוריאו בצבעים בהירים.

en: For starters, these two cookies are constructed in totally different ways. French macarons are sandwich cookies. They consist of two halves of delicate, airy cookie with a layer of filling in between. Architecturally, they’re like brightly colored Oreos.
he_IL: ראשית, שני סוגי העוגיות מיוצרות בשתי שיטות שונות לחלוטין. עוגיות המָקָרוֹן הצרפתיות הן עוגיות סנדוויץ'. הן מורכבות משתי שכבות של עוגייה עדינה עם מרקם אוורירי וביניהן, שכבה של מילוי. מבחינת המראה, הן נראות כמו עוגיות אוריאו בצבעים בהירים.

en: For the Cottagecore enthusiast, incorporating this enchanting aesthetic into daily life is not a pursuit of trends but a celebration of timeless simplicity. Whether it’s through attire, mindful living, nurturing indoor nature, or indulging in wholesome culinary adventures, these simple ideas invite you to craft a haven that resonates with the charm and tranquility of Cottagecore living.
he_IL: עבור חובבי ה-Cottagecore, שילוב של האסתטיקה המ enchanting הזו בחיי היומיום הוא לא חיפוש אחרי טרנדים אלא חגיגה של פשטות נצחית. בין אם זה דרך לבוש, חיים מודעים, טיפוח טבע פנימי, או פינוק בהרפתקאות קולינריות בריאות, הרעיונות הפשוטים האלה מזמינים אותך ליצור מקלט שמזכיר את הקסם והשלווה של חיי ה-Cottagecore.

en: For the Lime Glaze:
he_IL: לעבור את הזיגוג ליים:

en: For the best views of Oxford's 'dreaming spires,' climb the tower of St. Mary's. The sweeping vistas of Oxford's skyline, dotted with towers, domes, and spires, is truly enchanting.
he_IL: עבור התצפיות הכי טובות על 'הצריחים החולמים' של אוקספורד, תטפסו על המגדל של סנט מרי. הנופים המרהיבים של קו השמיים של אוקספורד, מלאים במגדלים, כיפות וצריחים, הם באמת קסומים.

en: For the gamers
he_IL: עבור הגיימרים

en: For the main course, indulge in the succulent beef tenderloin, cooked to perfection and served with a velvety red wine reduction and buttery mashed potatoes. Vegetarian options abound as well, with standouts like the wild mushroom risotto, bursting with earthy flavors and finished with a hint of truffle oil.
he_IL: לעיקרית, תתפנקו בנתח בשר בקר רך, מבושל לשלמות ומוגש עם רוטב יין אדום קטיפתי ופירה חמאה. אפשרויות צמחוניות לא חסרות, עם מנות בולטות כמו ריזוטו פטריות יער, שמתפוצץ בטעמים אדמתיים ומסתיים בנגיעה של שמן כמהין.

en: For the sake of clarity, I’m referring to French macarons (pronounced "mack-ah-ROHN") and coconut macaroons ("mack-ah-ROON"). Let's begin by identifying some of the most obvious differences.
he_IL: למען הסר ספק, אני מדברת על עוגיות המָקָרוֹן הצרפתיות ועוגיות הקוקוס מָקָרוּן. בתור התחלה, נציין כמה מההבדלים הברורים בין העוגיות.

en: For the sake of clarity, I’m referring to French macarons (pronounced “mack-ah-ROHN”) and coconut macaroons (“mack-ah-ROON”). Let’s begin by identifying some of the most obvious differences.
he_IL: למען הסר ספק, אני מדברת על עוגיות המָקָרוֹן הצרפתיות ועוגיות הקוקוס מָקָרוּן. בתור התחלה, נציין כמה מההבדלים הברורים בין העוגיות.

en: For the temples, the sites for those of the gods under whose particular protection the state is thought to rest and for Jupiter, Juno, and Minerva, should be on the very highest point commanding a view of the greater part of the city.
he_IL: עבור המקדשים, האתרים עבור אלה של האלים אשר תחת הגנתם המיוחדת המדינה נחשבת לנוח עבור יופיטר, ג 'ונו, ומינרווה, צריך להיות על הנקודה הגבוהה ביותר הפקודה על נוף של חלק גדול יותר של העיר.

en: For the temples, the sites for those of the gods under whose particular protection the state is thought to rest and for Jupiter, Juno, and Minerva, should be on the very highest point commanding a view of the greater part of the city. Mercury should be in the forum, or, like Isis and Serapis, in the emporium:
he_IL: עבור המקדשים, האתרים עבור אלה של האלים אשר תחת הגנתם המיוחדת המדינה נחשבת לנוח עבור יופיטר, ג 'ונו, ומינרווה, צריך להיות על הנקודה הגבוהה ביותר הפקודה על נוף של חלק גדול יותר של העיר. מרקורי צריך להיות בפורום, או, כמו איזיס וסראפיס, באמפוריום:

en: For this purpose, provide a plate of copper, rather larger than the design that is to be engraved, and may be about one sixteenth of an inch thick; planish by rubbing it, first, directly length-wise, and afterwards breadth-wise with a piece of pumice-stone, which may be dipped occasionally in a mixture of one part nitric acid, with six or seven parts water. Then wash the copper with clear water, and rub it with an oil stone that has a plane surface; and then polish it with a piece of charcoal, that has been ignited to redness and quenched in cold water. Afterwards burnish the copper by rubbing it with polished steel. Lay a piece of transparent paper on the design that is to be engraved, and trace the principal lines with a lead pencil.
he_IL: לשם כך, דרוש משטח נחושת, גדול מהעיצוב לחריטה, בעובי של כ-0.4 ס"מ. יש לרדד בשפשוף עם אבן ספוג, קודם כול ישירות, לאורך, ואז לרוחב. אפשר לטבול את האבן מפעם לפעם בתערובת של יחידה אחת של חומצה חנקתית ושש-שבע יחידות מים. אז יש לשטוף את הנחושת במים צלולים ולשפשף אותה באבן משחזת עד שהמשטח חלק. לאחר מכן יש למרק אותה בחתיכת פחם, שהוצת עד שהאדים והורטב במים. לאחר מכן יש להבריק את הנחושת על ידי שפשוף בפלדה מלוטשת. יש להניח נייר שקוף על העיצוב שרוצים לחרוט ולהתחקות על הקווים העיקריים בעיפרון עופרת.

en: For this, he had neither partner, nor assistant, nor carriage, nor holiday: his wife and daughters could not afford him these luxuries. He was able, conscientious, chronically tired, bald and fifty. He was also, strange as it may seem, shy; though indeed he had grown used to it, as a man gets used to a hollow tooth or an eel to skinning. No qualities of the young girl's heart about the heart of Dr. Cashmore! He really did know human nature, and he never dreamt of anything more paradisaical than a Sunday Pullman escapade to Brighton.
he_IL: בשביל לבצע את המשימה הזאת, לא היה לו צורך בשותף, בעוזר, בכרכרה או בחופשה: אשתו ובנותיו לא הרשו לו את המותרות הללו. הוא היה בכושר, מצפוני, עייף בצורה כרונית, קירח ובן חמישים. נראה גם שהוא היה ביישן, כמה שהדבר מוזר. אומנם הוא התרגל לאופיו זה, כמו שאדם מתרגל לחור בשיניים או שצלופח מתרגל להסרת עורו. לא היו בליבו של דר' קאשמור שום תחושות לגבי ליבה של הנערה! אכן הייתה לו הבנה טובה של טבע האדם והוא לא שיער לעצמו שקיים דבר חלומי יותר מאשר נסיעה לברייטון ברכבת פולמן בימי ראשון.

en: For those grappling with personal issues, the change of scenery can provide a valuable opportunity to reflect on life from a different vantage point. You might find that the challenges that seem insurmountable back home feel less intimidating when you're standing on a mountaintop or exploring a bustling city halfway around the world.
he_IL: לאלה שמתמודדים עם בעיות אישיות, שינוי הנוף יכול לספק הזדמנות יקרה לערוך חשבון נפש על החיים מנקודת מבט שונה. אתה עשוי לגלות שהאתגרים שנראים בלתי ניתנים להתגברות בבית מרגישים פחות מאיימים כשאתה עומד על פסגת הר או חוקרת עיר תוססת בצד השני של העולם.

en: For those looking to replicate this style, remember that the key is in the mix; pair the old with the new, the sleek with the rugged, and the natural with the designed. It’s all about creating a space that reflects a love for different eras and styles while still crafting a place that feels like a personal retreat. Whether you’re enjoying a meal with family or savoring a quiet moment alone, let your space be a testament to timeless design and personal flair.
he_IL: למי שמחפש לשקף את הסגנון הזה, זכור שהמפתח הוא בתערובת; צמד את הישן עם החדש, החלק עם הגומר, והטבעי עם המעוצב. הכל עניין של יצירת מרחב שמשקף אהבה לתקופות וסגנונות שונים, תוך יצירת מקום שמרגיש כמו מחנה אישי. בין אם אתה נהנה מארוחה עם המשפחה או מתענג על רגע שקט לבד, הנח למרחב שלך להיות עדות לעיצוב נצחי וסטייל אישי.

en: For those on the go, our 12-macaron pink box is an ideal choice, offering both convenience and charm, perfect for travel or as a delightful surprise.
he_IL: עבור אלה שנמצאים בדרכים, קופסת המקרונים הורודה שלנו בגודל 12 היא בחירה אידיאלית, המציעה גם נוחות וגם קסם, מושלמת לנסיעות או כהפתעה מקסימה.

en: For those with a green thumb (or aspiring to have one), delve into DIY gardening projects that cater to every skill level. Whether you're a seasoned gardener or a novice, we'll provide tips on creating your own indoor herb garden, repurposing containers for planters, and other projects that bring the beauty of nature into your home.
he_IL: עבור אלה עם אצבעות ירוקות (או ששואפים שיהיו להם), חקרו פרויקטי גינון עשה זאת בעצמך שמתאימים לכל רמת מיומנות. בין אם אתם גננים מנוסים או מתחילים, נספק טיפים על איך ליצור את גינת התבלינים הפנימית שלכם, למחזר מיכלים לאדניות, ופרויקטים נוספים שמביאים את יופי הטבע לביתכם.

en: For those with an active lifestyle, Sunsai SportShield SPF 50 is your go-to sunscreen. Designed to withstand sweat and water, this sunscreen provides long-lasting protection during outdoor activities and sports. Its lightweight, sweat-resistant formula absorbs quickly into the skin without leaving a sticky residue, ensuring maximum comfort and protection even during intense workouts or outdoor adventures.
he_IL: עבור מי שיש לו אורח חיים פעיל, Sunsai SportShield SPF 50 הוא קרם השמש שלך. מיועד לעמוד בפני זיעה ומים, קרם השמש הזה מספק הגנה ארוכת טווח במהלך פעילויות ספורט וחוץ. הנוסחה הקלה והעמידה בפני זיעה נספגת במהירות בעור מבלי להשאיר שאריות דביקות, מה שמבטיח נוחות והגנה מקסימלית גם במהלך אימונים אינטנסיביים או הרפתקאות בחוץ.

en: For those yearning for a more intimate connection with their decor, local home decor boutiques and specialty wallpaper shops become sanctuaries. Here, the allure of customization beckons, allowing us to choose hues and patterns that align seamlessly with our vision of a cottage-themed cocoon.
he_IL: עבור מי שמייחלים לקשר יותר אינטימי עם העיצוב שלהם, חנויות עיצוב הבית המקומיות וחנויות טפטים מיוחדות הופכות למקלטים. כאן, הקסם של ההתאמה האישית קורא לנו, ומאפשר לנו לבחור גוונים ומקבץ בלוקים שמתאימים בצורה מושלמת עם החזון שלנו של קן בסגנון כפרי.

en: For users that register on our website (if any), we also store the personal information they provide in their user profile. All users can see, edit, or delete their personal information at any time (except they cannot change their username). Website administrators can also see and edit that information.
he_IL: עבור משתמשים רשומים באתר (במידה ויש כאלה) אנו מאחסנים גם את המידע האישי שהם מספקים בפרופיל המשתמש שלהם. כל המשתמשים יכולים לראות, לערוך או למחוק את המידע האישי שלהם בכל עת (פרט לשם המשתמש אותו לא ניתן לשנות). גם מנהלי האתר יכולים לראות ולערוך מידע זה.

en: For years, losing sight of the fact that he was an immortal soul, they had been treating him as a breakfast-in-the-slot machine: they put a breakfast in the slot, pushed a button of his waistcoat, and drew out banknotes.
he_IL: במהלך השנים, הם התחילו לשכוח שנפשו בת אלמוות והתייחסו אליו כמו מכונת מזל שצועדת על קיבתה: הם הזינו אותו בארוחת הבוקר, משכו בשולי מעילו ובתמורה, קיבלו שטרות של כסף.

en: Forest Road (1824)
he_IL: דרך היער (1824)

en: Form
he_IL: טופס

en: Form 1
he_IL: טופס 1

en: Form 10
he_IL: טופס 10

en: Form 2
he_IL: טופס 2

en: Form 3
he_IL: טופס 3

en: Form 4
he_IL: טופס 4

en: Form 5
he_IL: טופס 5

en: Form 6
he_IL: טופס 6

en: Form 7
he_IL: טופס 7

en: Form 8
he_IL: טופס 8

en: Form 9
he_IL: טופס 9

en: Formation
he_IL: צורה

en: Formation and early years
he_IL: יצירה ושנות ההתחלה

en: Formatting Blocks
he_IL: בלוקים של עיצוב

en: Formed by songwriter/guitarist Al Barile (then a machinist at the&nbsp;General Electric&nbsp;plant in&nbsp;Lynn, Massachusetts&nbsp;and a student at&nbsp;Northeastern University), SSD started performing at smaller venues throughout the&nbsp;Greater Boston&nbsp;metropolitan area, like&nbsp;Gallery East, in the summer of 1981. The band quickly gained notoriety within the local music scene for intense, charged performances and the provocative antics of their core group of followers, the Boston Crew.
he_IL: נוסד על ידי מלחין/גיטריסט אל בריל (אז עובד במכונאות במפעל החשמל הכללי בלין, מסצ'וסטס, וסטודנט באוניברסיטת נורת'אסטרן), SSD התחילו להופיע במקומות קטנים ברחבי אזור בוסטון הגדול, כמו גלריית איסט, בקיץ של 1981. הלהקה זכתה במהירות לתהיה בידור בסצנת המוזיקה המקומית בשל הופעות אינטנסיביות ומטענות ובזקות של קבוצת העוקבים המרכזית שלהם, קרו בוסטון.

en: Fossils
he_IL: מאובנים

en: Foster social connections: Building strong social networks can contribute to a more positive outlook on life, leading to increased happiness and improved brain health.
he_IL: קידום קשרים חברתיים: בניית רשתות חברתיות חזקות יכולה לתרום לתפיסה חיובית יותר על החיים, מה שמביא לשמחה מוגברת ושיפור בבריאות המוח.

en: Fostered client relationships and consistently delivered projects on time and within budget.
he_IL: קשרים עם לקוחות פותחים ומספקים פרויקטים בזמן ובמסגרת התקציב.

en: Fostering a Sense of Control
he_IL: לטפח תחושת שליטה

en: Foto 400 Black &amp; White Film
he_IL: סרט שחור לבן של Foto 400

en: Foundation
he_IL: קרן

en: Founded by Dietrich Lubs,&nbsp;<a rel="noreferrer noopener" href="https://www.wordpress.org/" target="_blank">United Architects Collab</a><a rel="noreferrer noopener" href="https://www.studiocarter.design/" target="_blank">&nbsp;</a>is an international architecture firm with offices in London, S. Louis, S. Paulo, and Torino. Specializing in sustainable design, interiors and landscape design projects, Lubs' team bring a contemporary new approach to every commission.
he_IL: ​<a rel="noreferrer noopener" href="https://www.wordpress.org/" target="_blank">​United Architects Collab, שהוקמה על ידי דיטריךלובס,​</a>​​<a rel="noreferrer noopener" href="https://www.studiocarter.design/" target="_blank">​°​</a>​היא חברת אדריכלים בינלאומית עם משרדים בלונדון, ס. לואיס, ס. פאולו וטורינו. המתמחה בעיצוב בר קיימא, פנים ופרויקטים עיצוב נוף, צוות 'Lubs להביא גישה חדשה ועכשווית לכל עמלה.

en: Founded by Eve Campbell in 2010, the British label is renowned for artisanal craftsmanship in leather objects. Paloma Loma evolved through Campbell’s fusion of psychological study with her training as a handbagmaker, manually producing handbags and belts in a London workshop, with meticulous attention to detail.
he_IL: המותג הבריטי שאותו יסדה איב קמפבל ב-2010, ידוע במוצרי עור בעבודת יד איכותית. המותג Paloma Loma התפתח בזכות השילוב שעשתה קמפבל בין לימודי הפסיכולוגיה שלה לבין הכשרתה כיצרנית תיקי יד. היא מייצרת את התיקים והחגורות שלה בעבודת יד בסטודיו בלונדון, עם תשומת לב קפדנית לפרטים.

en: Founded by Joan Smith, Bālāsana opened in January 2015 with a simple goal: to inspire and help people lead healthier lives, in whatever way they want.
he_IL: ג'ואן סמית' פתחה את Bālāsana בינואר 2015 כדי להשיג מטרה פשוטה אחת: לעזור לאנשים לקיים אורח חיים בריא יותר, בכל דרך שירצו.

en: Founded by avid cyclists with a passion for pedal-powered adventures, we're dedicated to providing top-quality bikes, accessories, and expert advice to riders of all levels.
he_IL: נוסד על ידי רוכבי אופניים נלהבים עם תשוקה להרפתקאות מונעות פדלים, אנחנו מחויבים לספק אופניים באיכות גבוהה, אביזרים ועצות מקצועיות לרוכבים בכל הרמות.

en: Founded in 2015 by Joan Smith, Bālāsana, is a renowned yoga studio based in Brooklyn, NY.
he_IL: הסטודיו Bālāsana נוסד על ידי יעל כהן והוא סטודיו נחשב ליוגה שמממוקם בגבעתיים.

en: Founded in [Year], our journey began with a simple mission: to spread joy through the art of baking. What started as a small local service has now blossomed into Scaynes Hill’s go-to destination for all things sweet. With years of experience, our team of skilled bakers and cake artists are dedicated to delivering not just cakes, but experiences that linger long after the last bite.
he_IL: הוקמה בשנת [Year], המסע שלנו התחיל עם משימה פשוטה: להפיץ שמחה דרך אמנות האפייה. מה שהתחיל כשירות מקומית קטנה התפתח עכשיו ליעד המועדף של סקיינס היל לכל דבר מתוק. עם שנות ניסיון, צוות האופים והאמנים שלנו מקצועיים מוקדשים לספק לא רק עוגות, אלא חוויות שנשארות לאחר הנשימה האחרונה.

en: Founded in the heart of Buenos Aires in 1896, the International Art Museum has, from its inception, housed a rich diversity of works spanning different periods and artistic movements globally. It emerged with the mission not only to safeguard the richness of international art but also to foster the flourishing of Argentine art within a context of cultural renewal.
he_IL: נוסד בלב בואנוס איירס בשנת 1896, המוזיאון הבינלאומי לאמנות מכיל, מאז ומעולם, מגוון עשיר של יצירות spanning תקופות שונות ותנועות אמנותיות ברחבי העולם. הוא צמח עם המשימה לא רק לשמור על העושר של האמנות הבינלאומית אלא גם לעודד את הפריחה של האמנות הארגנטינאית בהקשר של חידוש תרבותי.

en: Founded with a vision to provide top-notch handyman services, Handy has evolved into a trusted partner for homeowners seeking quality, reliability, and innovation. Our journey is defined by a legacy of excellence backed by a team of certified experts committed to enhancing your living experience.
he_IL: הוקם עם חזון לספק שירותי תיקונים ברמה גבוהה, Handy הפך לשותף מהימן לבעלי בתים שמחפשים איכות, אמינות וחדשנות. המסע שלנו מוגדר על ידי מורשת של מצוינות מגובה בצוות של מומחים מוסמכים שמחויבים לשפר את חוויית המגורים שלך.

en: Founder
he_IL: מייסד

en: Founder at BeautifulWriting.com
he_IL: מייסד ב-BeautifulWriting.com

en: Four
he_IL: ארבע

en: Four Images in Grid
he_IL: ארבע תמונות ברשת

en: Four Recent Blog Posts
he_IL: ארבעת הפוסטים האחרונים בבלוג

en: Four blog posts
he_IL: ארבעה פוסטים בבלוג

en: Four column gallery
he_IL: גלריה עם ארבע עמודות

en: Four column list
he_IL: רשימה עם ארבעה טורים

en: Four columns.
he_IL: ארבעה טורים.

en: Four image grid, content on the left
he_IL: רשת של ארבע תמונות, תוכן בצד שמאל

en: Foursquare
he_IL: FourSquare

en: Fourth Child
he_IL: ילד רביעי

en: Fragrance and Flavor
he_IL: ניחוח וטעם

en: Fragrance: Select high-quality fragrance oils or essential oils to add delightful scents to your candles.
he_IL: ריח: בחר חומרי ריח באיכות גבוהה או שמנת אתריים כדי להוסיף ניחוחות מהנים לנרות שלך.

en: Frame
he_IL: מסגרת

en: Frame your images
he_IL: להוסיף מסגרת לתמונות

en: France
he_IL: צרפת

en: Francesco Petrarca (Petrarch)
he_IL: פרנצ'סקו פטררקה (פטרארק)

en: Frankenstein, by Mary Shelley
he_IL: פרנקנשטיין, מאת מרי שלי

en: Fred Bloggs
he_IL: פרדי כותב בלוג

en: Fred Lee Hord
he_IL: פרד לי הורד

en: Freddie Mercury (born Farrokh Bulsara; 5 September 1946 – 24 November 1991)[2] was a British singer and songwriter, who achieved worldwide fame as the lead vocalist of the rock band Queen. Regarded as one of the greatest singers in the history of rock music, he was known for his flamboyant stage persona and four-octave vocal range. Mercury defied the conventions of a rock frontman with his theatrical style, influencing the artistic direction of Queen.
he_IL: פרדי מרקורי (נולד פארוק בולסרה; 5 בספטמבר 1946 – 24 בנובמבר 1991) היה זמר וכותב שירים בריטי, שהשיג תהילה עולמית כסולן של להקת הרוק קווין. נחשב לאחד הזמרים הגדולים בהיסטוריה של מוזיקת הרוק, הוא היה ידוע על האישיות הבימתית המרהיבה שלו וטווח הקול שלו של ארבע אוקטבות. מרקורי הפר את הנורמות של סולן רוק עם הסגנון התיאטרלי שלו, והשפיע על הכיוון הא artístico של קווין.

en: Freddie Mercury's Charismatic Presence: Freddie Mercury, Queen's frontman and a true force of nature, possessed a stage presence that was electrifying. He effortlessly commanded the attention of the massive crowd, capturing their hearts and souls from the moment he stepped foot on stage. Dressed in his iconic yellow jacket and white pants, Mercury's flamboyance was matched only by his immense vocal range and theatrical flair.
he_IL: הנוכחות הכריזמטית של פרדי מרקיורי: פרדי מרקיורי, הסולן של קווין וכוח טבע אמיתי, היה בעל נוכחות על הבמה שהייתה חשמלית. הוא שלט בקלות בתשומת הלב של הקהל העצום, תפס את ליבם ונשמותיהם מהרגע שהוא דרך על הבמה. לבוש בז'קט הצהוב האיקוני שלו ובמכנסיים לבנים, הפאר של מרקיורי היה תואם רק לטווח הקולי העצום שלו ולסגנון התיאטרלי שלו.

en: Free
he_IL: בחינם

en: Free 15 Day Trial
he_IL: גרסת ניסיון בחינם ל-15 ימים

en: Free 15 day trial
he_IL: גרסת ניסיון בחינם ל-15 ימים

en: Free Prejudice Sea Love Against Disgust Gains
he_IL: חופש, דעה קדומה, ים, אהבה, ניגוד, גועל, רווחים

en: Free delivery
he_IL: משלוח חינם

en: Free up your team's time by automating tasks.
he_IL: לפנות לצוות שלך זמן בעזרת משימות אוטומטיות.

en: Freelance Copywriter | 2022 – Present
he_IL: כותב עצמאי | 2022 – הווה

en: Freelance Designer and Creative Director based in Brooklyn, NY.
he_IL: מעצבת פרילנסרית ומנהלת קריאייטיב שגרה בברוקלין, ניו יורק.

en: Freeze the popsicles for at least 4-6 hours, or until they're completely solid.
he_IL: הקפיאו את הארטיקים לפחות 4-6 שעות, או עד שהם לגמרי קפואים.

en: French Baguette
he_IL: בגט צרפתי

en: French macarons are light, airy and colorful, with a range of flavors that include chocolate, pistachio, rose, and salted caramel.
he_IL: המרקם של עוגיות המָקָרוֹן הצרפתיות קליל, אוורירי והן מיוצרות בשלל צבעים וטעמים מגוונים, כולל שוקולד, פיסטוק, וורדים וקרמל מלוח.

en: French macarons are light, airy and colorful, with a range of flavors that include chocolate, pistachio, rose, and salted caramel. The outer shell should be crisp, the inner cookie slightly chewy, and the fillings can resemble jame, or buttercream.
he_IL: המרקם של עוגיות המָקָרוֹן הצרפתיות קליל, אוורירי והן מיוצרות בשלל צבעים וטעמים מגוונים, כולל שוקולד, פיסטוק, וורדים וקרמל מלוח. השכבה החיצונית של העוגייה אמורה להיות פריכה, תוכנה קצת צמיגי ולמילוי תהיה סמיכות של ריבה או קרם עשיר.

en: French macarons are light, airy, and colorful, with a range of flavors that include chocolate, pistachio, rose, and salted caramel. The outer shell should be crisp, the inner cookie slightly chewy, and the fillings can resemble jam or buttercream.
he_IL: המרקם של עוגיות המָקָרוֹן הצרפתיות קליל, אוורירי והן מיוצרות בשלל צבעים וטעמים מגוונים, כולל שוקולד, פיסטוק, וורדים וקרמל מלוח. השכבה החיצונית של העוגייה אמורה להיות פריכה, תוכנה קצת צמיגי ולמילוי תהיה סמיכות של ריבה או קרם עשיר.

en: Frequently Asked Questions
he_IL: שאלות נפוצות

en: Frequenty Asked Questions
he_IL: שאלות נפוצות

en: Fresh Flower Cupcakes
he_IL: קאפקייקים עם פרחים טריים

en: Fresh Ideas, Anyone
he_IL: רעיונות טריים, מישהו?

en: Fresh Lettuce (Washed)
he_IL: סלט חדש (מושט)

en: Fresh Organic Tomatoes
he_IL: עגבניות אורגניות טריות

en: Fresh Sea Air and Improved Sleep
he_IL: אוויר ים טרי ושיפור שינה

en: Fresh dill for garnish
he_IL: שמיר טרי לקישוט

en: Fresh greens with cheddar cheese diced tomatoes, and handmade honey mustard dressing.
he_IL: עלים טריים עם גבינת צ'דר ועגניות חתוכות ברוטב חרדל-דבש ביתי.

en: Fresh greens with cheddar cheese diced tomatoes, and honey mustard dressing.
he_IL: עלים טריים עם גבינת צ'דר ועגניות חתוכות ברוטב חרדל-דבש.

en: Fresh ingredients are the key to any good meal. We source our food locally where possible and have worked hard to maintain strong relationships with small suppliers for anything we need to be brought in.
he_IL: רכיבים טריים הם המרכיב העיקרי להצלחה של ארוחה טובה. אנחנו מביאים את האוכל שלנו מספקים מקומיים כשאפשר, ואנחנו שואפים לשמר מערכת יחסים חזקה עם ספקים קטנים עם כל הסחורה שאנחנו רוצים לייבא.

en: Fresh mint leaves for garnish (optional)
he_IL: עלים טריים של נענע לקישוט (אפשרות)

en: Freshly chopped basil, for garnish
he_IL:  basil קצוץ טרי, לקישוט

en: Freshly chopped parsley
he_IL: פטרוזיליה קצוצה טרייה

en: Friday
he_IL: יום שישי

en: Friday-Sunday
he_IL: שישי – ראשון

en: Fried Rice on Pot
he_IL: קערת אורז מטוגן

en: Fried calamari
he_IL: קלמארי מטוגן

en: Fried potatoes with merken, cilantro and lactonese.
he_IL: תפוּחֵי אֲדָמָה מטוגנים עם מֶרְקֵן, כּוֹסבְרֶס וְלַקְטוֹנֵז.

en: Friedrich Wilhelm Kuhnert was a German painter, author and illustrator, who specialized in animal images. After illustrating the books of Alfred Brehm, he travelled to German East Africa to observe animals in their habitat and produced numerous paintings that defined Africa for many Germans of the period.
he_IL: פרידריך וילהלם קונרט היה צייר, מחבר ומאייר גרמני, שהתמחה בתמונות של חיות. לאחר שהוא אייר את הספרים של אלפרד ברהם, הוא נסע למזרח אפריקה הגרמנית כדי לצפות בחיות בסביבתן ויצר מספר רב של ציורים שהגדירו את אפריקה עבור רבים מהגרמנים בתקופה.

en: Friendship and Connection
he_IL: חברות וקישור

en: From $1200
he_IL: בעלות התחלתית של 1200 $

en: From $650
he_IL: בעלות התחלתית של 650 $

en: From $900
he_IL: בעלות התחלתית של 900 $

en: From 2006-2008, Alex Barreto played bass for the band Alien Ant Farm. Currently, he is the guitarist of&nbsp;Excel.
he_IL: משנת 2006 עד 2008, אלכס ברטו שיחק בס בלהקת Alien Ant Farm. כיום, הוא הגיטריסט של Excel.

en: From Farm to Table
he_IL: מהחווה לשולחן

en: From March 27 to July 29, 2023
he_IL: מ-27 במרץ עד 29 ביולי 2023

en: From March 29 to June 18, 2023
he_IL: מה-29 במרץ עד ה-18 ביוני 2023

en: From October 12, 2022 to February 1, 2023
he_IL: מה-12 באוקטובר 2022 עד ה-1 בפברואר 2023

en: From October 25, 2022 to February 25, 2023
he_IL: מ-25 באוקטובר 2022 עד 25 בפברואר 2023

en: From Signac to Matisse
he_IL: מסיניאק ועד מאטיס

en: From Stressed to Blessed: Simple Techniques to Boost Your Happiness Levels
he_IL: מתוך מתוסכל למבורך: טכניקות פשוטות להעלאת רמות האושר שלך

en: From breakfast and lunch to dinner and dessert, our menu will delight.
he_IL: החל בארוחת בוקר או צהריים וכלה בארוחת ערב וקינוחים, אנחנו ניצור תפריט לטעמך.

en: From breakfast and lunch to dinner and dessert, we’ll create a menu to delight.
he_IL: מארוחת בוקר או צהריים ועד לארוחת ערב וקינוח, אנחנו ניצור תפריט לטעמך.

en: From classic literature to contemporary films, nested stories have been employed by many masterful storytellers. This blog post will examine notable examples of nested stories, such as "One Thousand and One Nights" with its nested tales within the overarching narrative of Scheherazade's storytelling, or Christopher Nolan's film "Inception," which explores nested dream worlds. By analyzing these examples, we can gain insights into how nested stories are crafted and understand the impact they have on the audience.
he_IL: מספר סופרים מוכשרים השתמשו בסיפורים מקוננים, מספר סיפורים תוך סיפורים, מספר סיפורים מוקפים סיפור כללי. בפוסט הבלוג הזה נבחן דוגמאות מעניינות של סיפורים מקוננים, כמו "אלף ואחת לילות" עם הסיפורים המקוננים בתוך הנרטיב המרכזי של הסיפור של שחרזד, או הסרט "אינספשן" של כריסטופר נולן, שמחקר את עולמות החלומות המקוננים. על ידי ניתוח הדוגמאות הללו, אנחנו יכולים להבין כיצד נוצרים סיפורים מקוננים ולהבין את ההשפעה שיש להם על הקהל.

en: From developing a marketing strategy to managing campaigns, we can handle all your marketing and advertising needs.
he_IL: אנחנו מטפלים בכל צורכי השיווק והפרסום שלך, החל בפיתוח אסטרטגיה שיווקית וכלה בניהול קמפיינים.

en: From exotic places to ski resorts, the list is <em>almost</em> endless and we have an offer for you.
he_IL: מיעדים אקזוטיים לאתרי סקי, הרשימה <em>כמעט</em> אין סופית ויש לנו מבצע עבורך.

en: From fostering partnerships with local farmers to active participation in community events, we're deeply committed to supporting initiatives focused on food security, nutrition, and overall well-being.
he_IL: מהקניית שותפויות עם חקלאים מקומיים ועד השתתפות פעילה באירועים קהילתיים, אנחנו מחויבים עמוקות לתמוך ביוזמות שמתמקדות בביטחון תזונתי, תזונה ורווחה כללית.

en: From intellectual pursuits to leisurely river rides, Oxford's blend of history, culture, and natural beauty offers something for everyone. These ten experiences will ensure you capture the spirit of this remarkable city, leaving you with a rich trove of memories and a desire to return.
he_IL: מהעיסוקים האינטלקטואליים ועד לרכיבות נינוחות על נהרות, השילוב של היסטוריה, תרבות ויופי טבעי באוקספורד מציע משהו לכולם. עשר החוויות הללו יבטיחו שתתפסו את רוח העיר המיוחדת הזו, ותשאירו אתכם עם אוצר עשיר של זיכרונות ורצון לחזור.

en: From medieval depictions of heavenly judgment to contemporary installations celebrating diversity, the rainbow’s journey through art history is as varied and colorful as the phenomenon itself. It serves as a reminder of both nature’s beauty and humanity’s enduring fascination with light, color, and the mysteries of the world around us.
he_IL: מהתיאורים מימי הביניים של שיפוט שמימי ועד להתקנות עכשוויות שחוגגות גיוון, המסע של הקשת בענן בהיסטוריה של האמנות הוא מגוון וצבעוני כמו התופעה עצמה. זה משמש כתזכורת גם ליופי של הטבע וגם לקסם המתמשך של האנושות עם אור, צבע, והמסתורין של העולם שסביבנו.

en: From minor repairs to major overhauls, we've got you covered.
he_IL: מתיקונים קטנים ועד שיפוצים גדולים, אנחנו כאן בשבילך.

en: From organic fabrics to recycled materials, every piece in our collection is thoughtfully crafted with the planet in mind.
he_IL: מחומרי בד אורגניים ועד חומרים ממוחזרים, כל פריט בקולקציה שלנו מעוצב בקפידה עם כדור הארץ בראש.

en: From our products and services to our relationships with customers, partners, and the environment, we uphold a standard of excellence that is unwavering. At Acme, our commitment runs deep, shaping every aspect of our operations. We are steadfast in our dedication to our core principles, which serve as the foundation of our identity.
he_IL: מהמוצרים והשירותים שלנו ועד היחסים שלנו עם הלקוחות, השותפים והסביבה, אנחנו מחזיקים ברמת מצוינות שאינה מתפשרת. באקמה, המחויבות שלנו עמוקה ומצורפת לכל תהליך בפעולותינו. אנחנו נאמנים לעקרונות היסוד שלנו, שמהם נבנתה הזהות שלנו.

en: From suburban neighborhoods to bustling city streets, our technicians traverse the landscape, ready to tackle diverse challenges. Whether it's a routine maintenance call or a complex renovation project, each destination presents a unique puzzle waiting to be solved. The road is not just a commute; it's a journey towards making a difference in the homes and lives of our clients.
he_IL: מהשכונות הפרבריות ועד הרחובות הסואנים של העיר, הטכנאים שלנו חוצים את הנוף, מוכנים להתמודד עם אתגרים מגוונים. בין אם זה שיחת תחזוקה שגרתית או פרויקט שיפוץ מורכב, כל יעד מציע פאזל ייחודי שממתין לפתרון. הדרך היא לא רק נסיעה; זו מסע לעשיית שינוי בבתים ובחיים של הלקוחות שלנו.

en: From such specimens we can draw our inferences with regard to the devices used in the buildings of antiquity, and conclude that they were similar. Furthermore, as men made progress by becoming daily more expert in building, and as their ingenuity was increased by their dexterity so that from habit they attained to considerable skill, their intelligence was enlarged by their industry until the more proficient adopted the trade of carpenters. From these early beginnings, and from the fact that nature had not only endowed the human race with senses like the rest of the animals, but had also equipped their minds with the powers of thought and understanding, thus putting all other animals under their sway, they next gradually advanced from the construction of buildings to the other arts and sciences, and so passed from a rude and barbarous mode of life to civilization and refinement.
he_IL: מדגימות כאלה אנו יכולים להסיק את המסקנות שלנו לגבי המכשירים המשמשים במבנים של העת העתיקה, ולהסיק כי הם היו דומים. יתר על כן, ככל שבני האדם התקדמו על ידי הפיכתם למומחים יותר יומיומיים בבנייה, וככל שהתחכום שלהם גדל על ידי המיומנות שלהם, כך מההרגל הם השיגו מיומנות ניכרת, האינטליגנציה שלהם הורחבה על ידי התעשייה שלהם עד שהמיומן יותר אימץ את הסחר של נגרים. מהתחלות מוקדמות אלה, ומהעובדה שהטבע לא רק העניק למין האנושי חושים כמו שאר בעלי החיים, אלא גם צייד את דעתם בכוחות מחשבה והבנה, ובכך לשים את כל בעלי החיים האחרים תחת שליטתם, הם התקדמו בהדרגה מבניית מבנים לאמנויות ולמדעים אחרים, וכך עברו ממצב גס וברברי של חיים לציוויליזציה ולזיכוך.

en: From sun-kissed beaches and historic sites to vibrant nightlife and tranquil villages, the Greek Islands offer an unmatched variety of experiences. Whether you're a history buff, adventure lover, foodie, or beach bum, there's a Greek island waiting for you. Happy travels!
he_IL: מחופים שטופי שמש ואתרים היסטוריים ועד חיי לילה תוססים וכפרים שקטים, האיים היווניים מציעים מגוון חוויות שאין לו תחליף. בין אם אתה חובב היסטוריה, אוהב הרפתקאות, חובב אוכל או סתם אוהב חופים, יש אי יווני שממתין לך. נסיעות מהנות!

en: From the azure seas of the Maldives to the rugged peaks of Patagonia, Steve and Ryan have journeyed through diverse landscapes, cultures, and cuisines. They share their experiences not only to inspire, but also to equip their readers with practical tips and insights for their own adventures.
he_IL: מהימים הכחולים של המלדיביים ועד הפסגות המחוספסות של פטגוניה, סטיב וריאן עברו דרך נופים מגוונים, תרבויות ומאכלים. הם משתפים את החוויות שלהם לא רק כדי להשראות, אלא גם כדי לצייד את הקוראים שלהם בטיפים מעשיים ובתובנות עבור ההרפתקאות שלהם.

en: From the blog
he_IL: מהבלוג

en: From the corner of the divan of Persian saddle-bags on which he was lying, smoking, as was his custom, innumerable cigarettes, Lord Henry Wotton could just catch the gleam of the honey-sweet and honey-coloured blossoms of a laburnum, whose tremulous branches seemed hardly able to bear the burden of a beauty so flamelike as theirs; and now and then the fantastic shadows of birds in flight flitted across the long tussore-silk curtains that were stretched in front of the huge window, producing a kind of momentary Japanese effect, and making him think of those pallid, jade-faced painters of Tokyo who, through the medium of an art that is necessarily immobile, seek to convey the sense of swiftness and motion. The sullen murmur of the bees shouldering their way through the long unmown grass, or circling with monotonous insistence round the dusty gilt horns of the straggling woodbine, seemed to make the stillness more oppressive. The dim roar of London was like the bourdon note of a distant organ.
he_IL: ממקומו בפינה, שם שכב על ספה מרופדת כרים פרסיים ועישן כהרגלו אינספור סיגריות, הבחין לורד הנרי בבוהק פרחיו הדבשיים של שיח לַבּוּרנוּם, שענפיו הרוטטים נראו כאילו הם מתקשים לשאת את נטל יופיים היוקד. על וילונות המשי הארוכים שנמתחו על פני החלון הענקי ריצדו מדי פעם צללים משונים של ציפורים עפות, שנראו לרגע כמו ציור יפני, והזכירו לו את ציירי טוקיו חיוורי הפנים, המנסים להעביר תחושה של מהירות ותנועה באמצעות אמנות קפואה מטבעה. נדמה היה שזמזומן הנרגז של הדבורים, שפילסו את דרכן בדשא הגבוה, או חגו בעיקשות חד־גונית סביב קרניה המאובקות המוזהבות של יערה משתרגת, הופך את הדממה למעיקה עוד יותר. הרחש העמום של לונדון נשמע כמו צליל מיתר נמוך של עוגב מרוחק.

en: From the moment I saw those two pink lines on the pregnancy test, my world shifted. The feeling of carrying a tiny life within me brought a rush of emotions, from elation to a slight sense of apprehension. I quickly learned that pregnancy is a lesson in embracing the unexpected. It taught me to surrender control and trust in the innate wisdom of my body.
he_IL: מהרגע שראיתי את שתי הקווים הורודים האלה על מבחן ההריון, העולם שלי השתנה. התחושה של נשיאת חיים קטנים בתוכי הביאה לי זרם של רגשות, מההתלהבות ועד תחושה קלה של דאגה. למדתי מהר מאוד שההריון הוא שיעור בקבלת הלא צפוי. זה לימד אותי לוותר על השליטה ולבטוח בחוכמת הטבעית של גופי.

en: From the moment Noah entered this world, I was captivated by the miracle of new life. Holding him in my arms, I marveled at his tiny features, delicate fingers, and the sound of his first cries. It was in that moment that I realized the incredible responsibility and privilege of nurturing this precious life as he embarked on his journey of growth.
he_IL: מהרגע שנועה נכנס לעולם הזה, נתפסתי על ידי פלא החיים החדשים. כשאני מחזיק בו בידי, אני מתפעל ממאפייניו הקטנים, מהאצבעות העדינות שלו ומקול צעקותיו הראשונות. ברגע ההוא הבנתי את האחריות והזכות המדהימה לגדל את החיים היקרים האלו וללוות אותם במסעם של התפתחותם.

en: From the moment my son Noah entered our lives, I quickly realized that his laundry would be a constant presence in our home. The once neatly organized hamper soon became a mountain of tiny clothes stained with food, dribbles, and whatever adventures he had encountered during the day. It seemed like a never-ending battle to keep up with the ever-growing pile.
he_IL: מהרגע שבו בני נח נכנס לחיינו, מהר מאוד הבנתי שכביסתו תהיה נוכחות קבועה בביתנו. הסל המסודר של פעם הפך במהרה להר של בגדים קטנים מזוהמים באוכל, טיפות וכל הרפתקות שחווה במהלך היום. נראה כאילו זו קרבה שאין סופית להתמודדות עם הערמה הגוברת תמיד.

en: From the moment you step inside, you're enveloped in an ambiance that effortlessly blends elegance with warmth, setting the stage for a memorable dining experience.
he_IL: ברגע שאתה נכנס פנימה, אתה עטוף באווירה שמשלבת בקלות אלגנטיות עם חום, ומכינה את הבמה לחוויית אוכל בלתי נשכחת.

en: From the spark of an idea to the realization of a dream, the journey of Acme began with a single moment of inspiration and a fierce determination to succeed.
he_IL: מהרגע הראשון של הרעיון ועד להגשמת החלום, המסע של אקמה התחיל עם רגע יחיד של השראה ותשוקה חזקה להצליח.

en: From the sun-soaked landscapes of Crete to the bustling kitchen of her family home, Kirsten's culinary story is one of immersion and passion. Her earliest memories are intertwined with the intoxicating aromas of Mediterranean herbs, the sizzle of fresh fish on a grill, and the laughter of family gatherings around the dinner table. It was here that she first felt the magic of food—how it can bring people together, tell stories, and create unforgettable memories.
he_IL: מהנופים המלאים בשמש של כרתים ועד המטבח העמוס של בית משפחתה, הסיפור הקולינרי של קירסטן הוא סיפור של טבילה ותשוקה. הזיכרונות המוקדמים שלה משולבים עם הארומות הממכרות של עשבי תיבול ים-תיכוניים, הרעש של דגים טריים על גריל, וצחוק של מפגשי משפחה סביב שולחן הערב. כאן היא חוותה לראשונה את הקסם של אוכל—איך הוא יכול לאחד אנשים, לספר סיפורים, וליצור זיכרונות בלתי נשכחים.

en: From the tops of buildings to the depths of the ocean, I've had to overcome a great many fears to find my courage and explore the world. Finding the right item to go searching for, or the right frame for my next picture has lead me to places unknown.
he_IL: ממרומי בניינים למעמקי האוקיינוס, כבר התגברתי על הרבה פחדים כדי למצוא את האומץ שלי ולטייל בעולם. הרצון לחפש את הפריט הנכון או את הפריים המתאים לתמונה הבאה שלי הוביל אותי למקומות לא מוכרים.

en: From the very beginning of his career Alvar Aalto experimented with materials, especially wood, and even applied for patents for the bending of wood as applied in his furniture designs and as acoustic screens in his buildings.
he_IL: כבר מתחילת הקריירה שלו התנסה אלבר אלטו בחומרים, בעיקר בעץ, ואף הגיש בקשה לפטנטים על כיפוף עץ כפי שהוחל בעיצוב הרהיטים שלו וכמסכים אקוסטיים בבניינים שלו.

en: From these two points describe with your compasses intersecting arcs, and through their intersection and the centre let a line be drawn to the circumference of the circle to give us the quarters of south and north. Then, using a sixteenth part of the entire circumference of the circle as a diameter, describe a circle with its centre on the line to the south, at the point where it crosses the circumference, and put points to the right and left on the circumference on the south side, repeating the process on the north side. From the four points thus obtained draw lines intersecting the centre from one side of the circumference to the other. Thus we shall have an eighth part of the circumference set out for Auster and another for Septentrio. The rest of the entire circumference is then to be divided into three equal parts on each side, and thus we have designed a figure equally apportioned among the eight winds. Then let the directions of your streets and alleys be laid down on the lines of division between the quarters of two winds.
he_IL: משתי נקודות אלה מתארים עם המצפנים שלך מצטלבים קשתות, ודרך הצומת שלהם ואת המרכז אפשר קו נמשך להיקף של המעגל לתת לנו את הרבעים של דרום וצפון. לאחר מכן, באמצעות חלק שש עשרה של ההיקף כולו של המעגל כקוטר, לתאר מעגל עם מרכזו על הקו מדרום, בנקודה שבה הוא חוצה את ההיקף, ולשים נקודות מימין ומשמאל על ההיקף בצד הדרומי, חוזר על התהליך בצד הצפוני. מארבע הנקודות שהושגו כך לצייר קווים מצטלבים המרכז מצד אחד של ההיקף לצד השני. כך יהיה לנו חלק שמיני של ההיקף שנקבע עבור אוסטר ועוד אחד עבור Septentrio. שאר ההיקף מחולק לשלושה חלקים שווים בכל צד, ולכן עיצבנו דמות המחולקת שווה בשווה בין שמונה הרוחות. אז תנו לכיוונים של הרחובות והסמטאות שלכם להיות מונחים על קווי החלוקה בין רבעי שתי רוחות.

en: From within the heart of the whirlwind emerged three figures, each bathed in a radiant glow. The townspeople gasped, recognizing them as the chosen ones – individuals destined to be touched by the whims of fate. There was Amelia, the kind-hearted baker with a secret longing for adventure; Samuel, the skilled blacksmith burdened by unfulfilled dreams; and Elara, the enigmatic artist who saw the world through a different lens.
he_IL: מתוך לב הסערה צצו שלוש דמויות, כל אחת שטופה בזוהר זוהר. תושבי העיר נשמו בכבדות, מזהים אותן כנבחרים – אנשים שנועדו להיות מגעים על ידי גחמות הגורל. הייתה שם אמיליה, האופה בעלת הלב הרחב עם תשוקה סודית להרפתקה; סמואל, הנפח המיומן שנושא על כתפיו חלומות לא ממומשים; ואלרה, האמנית המסתורית שראתה את העולם דרך עדשה שונה.

en: Frontman Raymond "Raybeez" Barbieri was the band's only consistent member through the vast majority of its years. He joined the band as the drummer in 1983 (the same year he played drums on the debut Agnostic Front 7" EP United Blood), later taking over vocal duties[3] after Warzone had already been in existence for two years (noting later, "in a band that [had] been running for so long, there has to be something there").[4] Raybeez remained the singer of Warzone until his death on September 11, 1997 due to pneumonia.[5] A U.S. Navy veteran,[6] he was receiving treatment in a VHA facility when the illness damaged his liver and took his life at the age of 35.[7] A tribute sign reading "R.I.P Ray" hung outside CBGB for some time following his death, and for more than a year afterward, every release on Victory Records was dedicated to his memory, as were two independent compilations. These albums, as well as benefit concerts, raised funds for several non-profit groups Ray had worked for which helped at-risk youth.[8]
he_IL: הזמר הראשי ריימונד "רייביז" ברביירי היה החבר היחיד של הלהקה שנשאר קבוע במהלך רוב השנים. הוא הצטרף ללהקה כמתופף בשנת 1983 (אותה שנה ששיחק בתור מתופף באלבום הבכורה של אגנוסטיק פרונט בשם "יונייטד בלאד"), ואחר כך הוא התחיל לקחת על עצמו את התפקיד הקולי לאחר שלוש שנים של קיום של להקת Warzone (הוא הביע מאוחר יותר, "בלהקה שרצה כל כך הרבה זמן, חייב להיות משהו שם"). רייביז נשאר הזמר של Warzone עד למותו ב-11 בספטמבר 1997 מפנומוניה. הוא היה חייל בחיל הים האמריקאי ובזמן שהוא קיבל טיפול במוסד VHA המחלה פגעה בכבדו וקחה את חייו בגיל 35. לאחר מותו תלו לוח זיכרון בחוץ של CBGB שכתוב עליו "R.I.P ריי", ולמעלה משנה לאחר מכן, כל ההוצאות של ויקטורי רקורדס היו מוקדשות לזכרו, כמו גם שני אלבומים עצמאיים. אלבומים אלו, כמו גם הופעות בתוך התרומות, הצליחו לגייס כספים למספר עמותות ללא כוונת רווח שבהן ריי עבד ועזרו לנוער בסיכון.

en: Frozen pipes are a common winter woe. Safeguard your plumbing by insulating exposed pipes, especially those in unheated areas. Disconnect garden hoses and turn off exterior water sources. If you're unsure about winterizing your plumbing, Handy's experts can guide you through the process, preventing costly damage due to frozen pipes.
he_IL: צינורות קפואים הם בעיה נפוצה בחורף. הגן על הצנרת שלך על ידי בידוד צינורות חשופים, במיוחד אלה באזורים לא מחוממים. נתק צינורות גינה וכבה מקורות מים חיצוניים. אם אתה לא בטוח איך להכין את הצנרת שלך לחורף, המומחים של Handy יכולים להדריך אותך בתהליך, ולמנוע נזקים יקרים בגלל צינורות קפואים.

en: Fruit Store
he_IL: חנות פירות

en: Fruit Store ads and campaign design
he_IL: פרסומות ועיצוב קמפיין חנות פירות

en: Fruit smoothie
he_IL: שייק פירות

en: Fry the broccoli for 3-4 minutes, or until the batter is golden brown and crispy. You may need to do this in batches to avoid overcrowding the pot.
he_IL: טגן את הברוקולי במשך 3-4 דקות, או עד שהבצק זהוב וקריספי. ייתכן שתצטרך לעשות את זה בכמה קבוצות כדי למנוע צפיפות בסיר.

en: Fuga fuga ut rerum voluptates aut. Sed debitis nihil explicabo ducimus. Qui sunt repellendus autem quae est.
he_IL: פוגה פוגה כדי להנות מתענוגות החיים. אך אני לא מסביר דברים שאין לי חובות. מי שמונע את הדברים שהם.

en: Fuji
he_IL: פוג'י

en: Full Links Page with social icons, buttons, and embeds.
he_IL: עמוד עם קישורים מלאים, כולל סמלים של רשתות חברתיות, כפתורים ותוכן מוטמע.

en: Full Many A Glorious Morning I Have Seen
he_IL: ראיתי הרבה בוקרות נפלאים

en: Full Width
he_IL: רוחב מלא

en: Full Width + Two Column Menu with Icons and Images
he_IL: רוחב מלא + תפריט של שני טורים עם סמלים

en: Full Width Featured Product
he_IL: מוצר נבחר ברוחב מלא

en: Full bio available on&nbsp;<a rel="noreferrer noopener" href="https://en.wikipedia.org/wiki/Julio_Cort%C3%A1zar" target="_blank">Wikipedia</a>
he_IL: הביוגרפיה המלאה זמינה באתר <a rel="noreferrer noopener" href="https://en.wikipedia.org/wiki/Julio_Cort%C3%A1zar" target="_blank">Wikipedia</a>

en: Full many a glorious morning have I seen<br>Flatter the mountain tops with sovereign eye,<br>Kissing with golden face the meadows green,<br>Gilding pale streams with heavenly alchemy;<br>Anon permit the basest clouds to ride<br>With ugly rack on his celestial face,<br>And from the forlorn world his visage hide,<br>Stealing unseen to west with this disgrace:<br>Even so my sun one early morn did shine,<br>With all triumphant splendour on my brow;<br>But out, alack, he was but one hour mine,<br>The region cloud hath mask’d him from me now.<br>Yet him for this my love no whit disdaineth;<br>Suns of the world may stain when heaven’s sun staineth.
he_IL: ראיתי הרבה בוקרות נפלאים מאוד<br>משבחים את ראשי ההרים בעין רודפת,<br>נשקים עם פנים זהבות את המדשאות הירוקות,<br>מצפים את הנחלים החוליים באלכימיה של השמים;<br>לעיתים מאפשרים לעננים הנמוכים ביותר לרכוב<br>עם ענן מכוער על פניו האלוהי,<br>ומהעולם הניכר מסתיר את פניו,<br>גונב בסתר למערב עם הכלפת הזו:<br>כך גם השמש שלי זרחה בבוקר מוקדם,<br>עם כל ההוד הניצחי על מצחי;<br>אבל אוי, הוא היה שלי רק שעה אחת,<br>ענן האזור הסתיר אותו ממני עכשיו.<br>עדיין אהבתי אותו לא מתביישת בגלל זה;<br>שמשות העולם יכולות לטשטש כששמש השמים טשטשת.

en: Full price list
he_IL: מחירון מלא

en: Full width gallery grid
he_IL: גלריית רשת ברוחב מלא

en: Full-Width
he_IL: ברוחב מלא

en: Full-Width Page
he_IL: עמוד רוחב מלא

en: Full-width cover with heading, paragraph, and button
he_IL: כיסוי ברוחב מלא עם כותרת, פסקה וכפתור

en: Full-width image
he_IL: תמונה ברוחב מלא

en: Full-width image with headline below
he_IL: תמונה ברוחב מלא עם כותרת ראשית מתחתיה

en: Full-width image with off-center text and button
he_IL: תמונה ברוחב מלא עם טקסט לא ממורכז וכפתור

en: Full-width image with text and button overlay
he_IL: תמונה ברוחב מלא עם שכבת-על של טקסט וכפתור

en: Full-width media and text with background
he_IL: מדיה וטקסט באורך מלא עם רקע

en: Fullwidth content with background image
he_IL: תוכן ברוחב מלא עם תמונת רקע

en: Fullwidth image with content and button
he_IL: תמונה ברוחב מלא עם תוכן וכפתור

en: Fullwidth image, content pull right
he_IL: תמונה ברוחב מלא, תוכן מושך ימינה

en: Fundamental stable utilisation
he_IL: שימוש יציב ובסיסי

en: Fungi and Medicine: The Healing Power of Mushrooms Mushrooms have long been used in traditional medicine, but modern research has revealed their potential for treating a variety of health conditions. Compounds found in mushrooms, such as beta-glucans and polysaccharides, have been shown to possess immune-boosting properties, while other compounds like erinacines and hericenones, found in lion's mane mushrooms, have demonstrated potential for promoting brain health and combating neurodegenerative diseases.
he_IL: פטריות ורפואה: כוח הריפוי של הפטריות
    פטריות נמצאות בשימוש ברפואה המסורתית מזמן רב, אך מחקרים מודרניים חשפו את הפוטנציאל שלהן לטיפול במגוון מצבי בריאות. תרכובות שנמצאות בפטריות, כמו בטה-גלוקנים ופוליסכרידים, הוכיחו שיש להן תכונות שמגבירות את החיסון, בעוד תרכובות אחרות כמו ארינצינים והריצנונים, שנמצאות בפטריות הזנב הארי, הוכיחו את הפוטנציאל שלהן לקידום בריאות המוח ולהילחם במחלות ניוורודגנרטיביות.

en: Furniture
he_IL: ריהוט

en: Furniture customization
he_IL: מותאם אישית לרהיטים

en: Furniture designer
he_IL: מעצב רהיטים

en: Furniture restoration
he_IL: שיקום רהיטים

en: Furthermore, Rothko's interest in creating an intimate and immersive experience for the viewer, where color and form envelop the viewer's field of vision, shares a common thread with Rembrandt's use of composition and space to draw the viewer into the emotional core of his paintings.
he_IL: בנוסף, התעניינותו של רותקו ביצירת חוויה אינטימית ומשקיפה עבור הצופה, בה צבע וצורה מקיפים את שדה הראיה של הצופה, משתפת פעולה משותפת עם השימוש של רמברנדט בתכנון ובמרחב כדי למשוך את הצופה אל ליבו הרגשי של ציוריו.

en: Furthermore, consulting with a dermatologist or skincare professional is recommended, especially for those considering incorporating turmeric into their skincare routine, particularly if they have pre-existing skin conditions or are using other topical treatments.
he_IL: נוסף על כך, מומלץ להתייעץ עם רופא עור או מקצועי בתחום הטיפוח, במיוחד עבור מי ששוקל לשלב כורכום בשגרת הטיפוח שלו, במיוחד אם יש להם מצבים עוריים קיימים או אם הם משתמשים בטיפולים מקומיים אחרים.

en: Furthermore, organic food is often considered to be healthier and safer than conventionally grown food. Organic farming prohibits the use of synthetic chemicals, such as pesticides and fertilizers, that have been linked to health problems such as cancer, birth defects, and reproductive disorders. Organic food is also free from genetically modified organisms (GMOs), which have not been proven safe for human consumption.
he_IL: בנוסף, אוכל אורגני נחשב לעיתים קרובות לבריא ובטוח יותר מאוכל שגודל באופן קונבנציונלי. חקלאות אורגנית אוסרת על השימוש בכימיקלים סינתטיים, כמו חומרי הדברה ודשנים, שקשורים לבעיות בריאות כמו סרטן, מומים מולדים והפרעות רבייה. אוכל אורגני גם חינם מיצורים מהונדסים גנטית (GMOs), שלא הוכחו כבטוחים לצריכה אנושית.

en: Furthermore, the idea of AI systems developing real intelligence and emotions raises a host of ethical concerns. For example, if an AI system were to develop emotions, could it also develop a sense of self-awareness and autonomy? Would it have rights and protections under the law? These are complex questions that must be carefully considered before we begin to create AI systems with the potential for emotional intelligence.
he_IL: בנוסף, הרעיון של מערכות הבינה המלאכותית שמפתחות אינטיליגנציה ורגשות אמיתיות מעלה כמה דאגות אתיות. לדוגמה, אם מערכת הבינה המלאכותית תפתח רגשות, האם היא יכולה גם לפתח תחושת הכרה עצמית ועצמאות? האם תהיה לה זכויות והגנות בחוק? אלו שאלות מורכבות שחייבות להישקל בקפידה לפני שנתחיל ליצור מערכות בינה מלאכותית עם יכולת לאינטיליגנציה רגשית.

en: Furthermore, the idea of humans falling in love with AI systems raises ethical concerns about the potential exploitation of vulnerable individuals. For example, if a person were to develop feelings for an AI chatbot designed to provide companionship, could the AI system exploit that emotional attachment for financial gain?
he_IL: בנוסף, הרעיון של בני אדם שמתאהבים במערכות AI מעורר דאגות אתיות לגבי השימוש האפשרי באנשים חסרי הגנה. לדוגמה, אם אדם יפתח רגשות עבור צ'אטבוט AI שנוצר לספק חברות, האם המערכת יכולה לנצל את הקישור הרגשי הזה למענה פיננסי?

en: Fusce molestie consequat congue. Integer diam turpis, faucibus sit amet urna a, rutrum dapibus velit. Phasellus consectetur nulla dui, quis placerat nunc lobortis at. In metus turpis, vehicula eu tempor vitae, placerat vitae tellus. Vestibulum ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere cubilia curae; Etiam vel sagittis leo. In posuere justo sed dolor dapibus facilisis. Nulla feugiat metus diam, nec gravida enim imperdiet sit amet. Vestibulum ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere cubilia curae; Pellentesque non congue justo. Sed aliquam facilisis augue sit amet commodo. Aliquam sed dui est. Vestibulum ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere cubilia curae;
he_IL: פוסקה מולסטי קונסקווט קונגה. אינטגר דיאם טורפיס, פאוקיבוס סיט אמט אורנה א, רוטראם דאפיבוס ולט. פאזלוס קונסקטטור נולה דואי, קוויס פלאצ'רט נונק לובורטיס אט. אין מטוס טורפיס, ווהיקולה יו טמפור ויטה, פלאצ'רט ויטה טלוס. ווסטיבולום אנטה איפסום פרימיס אין פאוקיבוס אורצ'י לוקטוס את אולטריצ'ס פוסרה קוביליה קורה; אטיאם וול סאגיטיס לאו. אין פוסרה ג'וסטו סד דולור דאפיבוס פצ'יליסיס. נולה פוג'יט מטוס דיאם, נק גרבידה אנים אימפרדיט סיט אמט. ווסטיבולום אנטה איפסום פרימיס אין פאוקיבוס אורצ'י לוקטוס את אולטריצ'ס פוסרה קוביליה קורה; פלטנסטיק נון קונגה ג'וסטו. סד אליקואם פצ'יליסיס אוג'ה סיט אמט קומודו. אליקואם סד דואי אסט. ווסטיבולום אנטה איפסום פרימיס אין פאוקיבוס אורצ'י לוקטוס את אולטריצ'ס פוסרה קוביליה קורה;

en: GET IN TOUCH
he_IL: ליצור קשר

en: GIMBAP
he_IL: רול קוריאני

en: GOCHUJANG SALMON
he_IL: פילה סלמון אפוי

en: GONCHAROV<br>(CONT'D)<br>Good luck with that.
he_IL: גונצ'רוב<br>(המשך)<br>בהצלחה עם זה.

en: GONCHAROV<br>(CONT'D)<br>Hello?
he_IL: גונצ'רוב<br>(המשך)<br>היי?

en: GONCHAROV<br>(to himself)<br>What the hell am I doing here?
he_IL: גונצ'רוב<br>(לעצמו)<br>מה לעזאזל אני עושה כאן?

en: GONCHAROV<br>(to the waiter)<br>Check, please.
he_IL: גונצ'רוב<br>(למלצר)<br>חשבון, בבקשה.

en: GONCHAROV<br>Get out of what?
he_IL: גונצ'רוב<br>לצאת מה?

en: GONCHAROV<br>Katya? Where are you?
he_IL: גונצ'רוב<br>קטיה? איפה את?

en: GONCHAROV<br>What are you saying, Katya?
he_IL: גונצ'רוב<br>מה את אומרת, קטיה?

en: GONCHAROV<br>What's going on, Katya?
he_IL: גונצ'רוב<br>מה קורה, קטיה?

en: GONCHAROV<br>Yeah, sure. I'll be there in fifteen.
he_IL: גונצ'רוב<br>כן, בטוח. אני אהיה שם בעשרים דקות.

en: GPS Link Strava
he_IL: קישור GPS Strava

en: GPS Link — Mine’s private, so picture of my route below! Obligatory Selfie, pictures of my route, and my neighbor’s garden pig!
he_IL: קישור ל-GPS - שלי פרטי, אז תמונה של המסלול שלי למטה! סלפי החובה, תמונות של המסלול שלי ושל חזירת הגינה של השכן שלי!

en: GREEN TEA
he_IL: תה ירוק

en: Gabriel García Márquez
he_IL: גבריאל גארסיה מרקז

en: Gadgets and workspace gallery
he_IL: גלריה של גאדג'טים ושטח עבודה

en: Gain insider insights with our handy tips, designed to elevate your Minetest gameplay. Navigate the game's complexities with ease and master its many facets.
he_IL: קבל תובנות מפנים עם הטיפים המועילים שלנו, המיועדים לשדרג את המשחק שלך ב-Minetest. נווט בקלות במורכבות של המשחק ושלט בכל היבטים שלו.

en: Gain valuable insights into your data and make informed decisions.
he_IL: לקבל תובנות רבות ערך על הנתונים שלך ולקבל החלטות מושכלות.

en: Galactic Graveyard
he_IL: שדה קבורה גלקטי

en: Galaxy
he_IL: גלקסיה

en: Galaxy Deep Field Lens
he_IL: עדשת Galaxy עם שדה עמוק

en: Galicia
he_IL: גליסיה

en: Galicia, a verdant region tucked away in Spain's northwest corner, boasts a culinary heritage as deep and enchanting as its mist-covered landscapes. Through the passage of time, while many trends have come and gone, certain dishes from this region have endured, standing as testaments to Galicia’s rich cultural tapestry. These timeless recipes have been passed down through generations, echoing tales of tradition, perseverance, and unparalleled love for food.
he_IL: גליסיה, אזור ירוק ומוסתר בפינת הצפון-מערב של ספרד, מתגאה במורשת קולינרית עמוקה ומקסימה כמו הנופים המכוסים בערפל שלה. במהלך הזמן, בעוד הרבה מגמות באו ועברו, מספר מנות מאזור זה החזיקו מעמדן, עומדות כעדות לשטר התרבותי העשיר של גליסיה. מתכונים נצחיים אלו עברו במורשת מדור לדור, מחזיקים בתוכם סיפורים על מסורת, נציבות ואהבה בלתי נשכחת לאוכל.

en: Galician Gastronomy: Dishes that Stood the Test of Time
he_IL: גאסטרונומיה גליציאנית: מנות שעמדו במבחן הזמן

en: Galleries
he_IL: גלריות

en: Gallery
he_IL: גלרייה

en: Gallery #4
he_IL: גלרייה מספר 4

en: Gallery 1
he_IL: גלריה 1

en: Gallery 10
he_IL: גלריה 10

en: Gallery 2
he_IL: גלריה 2

en: Gallery 3
he_IL: גלריה 3

en: Gallery 4
he_IL: גלריה 4

en: Gallery 5
he_IL: גלריה 5

en: Gallery 6
he_IL: גלריה 6

en: Gallery 7
he_IL: גלריה 7

en: Gallery 8
he_IL: גלריה 8

en: Gallery 9
he_IL: גלריה 9

en: Gallery Page 1
he_IL: גלריית עמוד 1

en: Gallery Page 2
he_IL: עמוד גלרייה 2

en: Gallery Page 3
he_IL: עמוד גלרייה 3

en: Gallery Page: Description and grid
he_IL: עמוד גלרייה: תיאור ורשת

en: Gallery Page: Heading with offset grid of images
he_IL: עמוד גלרייה: כותרת עם רשת מתוך מיקום של תמונות

en: Gallery Page: Large intro with masonry grid of images
he_IL: עמוד גלרייה: הקדמה גדולה עם רשת מסודרת של תמונות

en: Gallery Post Format Example
he_IL: דוגמה לסוג פוסט של גלריה

en: Gallery With Title
he_IL: גלריה עם כותרת

en: Gallery slideshow with projects
he_IL: גלריית מצגת עם פרויקטים

en: Gallery with description and a button
he_IL: גלריה עם תיאור וכפתור

en: Gallery with description on the left
he_IL: גלריה עם תיאור משמאל

en: Gallery: Eight Photos Tiled
he_IL: גלרייה: שמונה תמונות משובצות

en: Gallery: Four Images
he_IL: גלרייה: ארבע תמונות

en: Gallery: Four columns
he_IL: גלרייה: ארבע עמודות

en: Gallery: Four small top, two large bottom
he_IL: גלרייה: ארבע קטנות למעלה, שתיים גדולות למטה

en: Gallery: Fullwidth grid of square images
he_IL: גלרייה: רשת מלאה בתמונות ריבועיות ברוחב מלא

en: Gallery: Fullwidth image
he_IL: גלרייה: תמונה ברוחב מלא

en: Gallery: Large image on left
he_IL: גלרייה: תמונה גדולה בצד שמאל

en: Gallery: Large image on right
he_IL: גלרייה: תמונה גדולה בצד ימין

en: Gallery: Large left, two small right
he_IL: גלרייה: גדולה בשמאל, שתיים קטנות בימין

en: Gallery: Offset grid of three images
he_IL: גלרייה: רשת מוזזת של שלושה תמונות

en: Gallery: Slideshow
he_IL: גלרייה: הצגת שקופיות

en: Gallery: Three column masonry grid
he_IL: גלרייה: רשת שלוש עמודות בסגנון מסורתי

en: Gallery: Three images single row
he_IL: גלרייה: שלוש תמונות בשורה אחת

en: Gallery: Three images with description
he_IL: גלרייה: שלוש תמונות עם תיאור

en: Gallery: Two columns with text and images
he_IL: גלרייה: שתי עמודות עם טקסט ותמונות

en: Gallery: Wide image
he_IL: גלרייה: תמונה רחבה

en: Gameplay Enhancement
he_IL: שדרוג חווית המשחק

en: Gandia Blasco is a Spanish furniture and home decor brand founded in 1941. It is known for its modern designs and use of materials such as high-quality textiles and natural fibers. The company's product range includes outdoor furniture, rugs, textiles, and accessories for the home. Gandia Blasco has received recognition for its contributions to the design world and is widely considered to be a leader in the Spanish design industry.
he_IL: Gandia Blasco הוא מותג ספרדי לרהיטים ולעיצוב הבית שנוסד ב-1941. הוא ידוע בזכות העיצובים המודרניים שלו והשימוש בחומרים כמו טקסטיל באיכות גבוהה וסיבים טבעיים. טווח המוצרים של החברה כולל ריהוט גן, שטיחים, טקסטיל ואביזרים לבית. המותג Gandia Blasco זכה להכרה הודות לתרומות שלו לעולם העיצוב והוא נחשב לחלוץ בענף העיצוב הספרדי.

en: Gardening Galore: Green DIY Projects for Every Skill Level
he_IL: גינון בשפע: פרויקטי DIY ירוקים לכל רמת מיומנות

en: Gardening Tips for Beginners
he_IL: טיפים לגינון למתחילים

en: Garlic Parmesan Pasta
he_IL: פסטה עם שום ופרמז'ן

en: Garlic Parmesan Pasta is a simple yet flavorful dish that is easy to prepare and satisfies the taste buds. This dish typically involves boiling pasta until it is al dente, then tossing it in a mixture of garlic, butter, olive oil, and Parmesan cheese. The result is a creamy and savory pasta dish that is perfect for a quick and easy dinner. This dish is also versatile, as it can be customized with additional ingredients such as chicken, shrimp, or vegetables to add more texture and flavor. Overall, Garlic Parmesan Pasta is a classic comfort food that is sure to please any pasta lover.
he_IL: פסטה בשום ופרמזן היא מנה פשוטה אך מלאת טעמים שקל להכין והיא מספקת את החיך. מנה זו כוללת בדרך כלל בישול פסטה עד שהיא אל דנטה, ואז לערבב אותה בתערובת של שום, חמאה, שמן זית וגבינת פרמזן. התוצאה היא מנה קרמית ומלוחה של פסטה שהיא מושלמת לארוחת ערב מהירה וקלה. מנה זו גם גמישה, מכיוון שניתן להתאים אישית עם מרכיבים נוספים כמו עוף, שרימפס או ירקות כדי להוסיף עוד מרקם וטעם. בסך הכל, פסטה בשום ופרמזן היא אוכל נוחות קלאסי שיביא הנאה לכל אוהב פסטה.

en: Garlic powder 3/4 tsp.
he_IL: אבקת שום 3/4 כפית.

en: Garnish and Serve:
he_IL: לקשט ולהגיש:

en: Gary Kildall:
he_IL: גרי קילדאל:

en: Gather Materials First
he_IL: אסוף חומרים תחילה

en: Gather Your Supplies
he_IL: אסוף את הציוד שלך

en: Gather the Elemental Keys
he_IL: לקבץ את מפתחות היסוד

en: Gathering Resources
he_IL: איסוף משאבים

en: Gavarni followed his interests and began a series of lithographed sketches in which he portrayed the most striking characteristics, weaknesses and vices of the various classes of French society. The typographical explanations attached to his drawings were brief, but energetic and humorous, if sometimes trivial, and suited to the particular themes. At first he limited himself to the study of Parisian customs, more especially those of Parisian youth.
he_IL: גברני עשה מה שהוא אוהב והתחיל סדרה של רישומים lithographed שבהם הוא תיאר את התכונות הבולטות, החולשות והפגמים של המעמדות השונים בחברה הצרפתית. ההסברים הטיפוגרפיים שצורפו לציורים שלו היו קצרים, אבל מלאי אנרגיה והומור, אם כי לפעמים שטחיים, והתאימו לתבניות הספציפיות. בתחילה הוא הגביל את עצמו ללימוד המנהגים הפריזאיים, במיוחד של הנוער הפריזאי.

en: Gavarni's father, Sulpice Chevalier, was from a family line of Burgundian coopers. Paul began working as a mechanical worker in a machine factory, but realized that to progress in his profession, he had to know how to draw; Consequently, in his free time in the afternoons, he took drawing classes. He devoted his special attention to architectural and mechanical drawing and worked in surveying and cartography, which led to him obtaining a position in the Government Ordnance Department as a draftsman. It was not until he was thirty that he turned his attention to his own vocation as an artist.
he_IL: אביו של גברני, סולפיס שבליה, היה ממשפחה של חקלאי בורגונדי. פול התחיל לעבוד כעובד מכני במפעל מכונות, אבל הבין שכדי להתקדם במקצוע שלו, הוא צריך לדעת איך לצייר; כתוצאה מכך, בשעות הפנאי שלו אחר הצהריים, הוא לקח שיעורי ציור. הוא הקדיש את תשומת הלב המיוחדת שלו לציור ארכיטקטוני ומכני ועבד במדידות ובקרטוגרפיה, מה שהוביל אותו לקבל משרה במחלקת הנשק של הממשלה כמעצב. רק כשהיה בן שלושים הוא הפנה את תשומת הלב שלו לקריירה שלו כאמן.

en: Gear
he_IL: ציוד

en: Gel moisturizers have a lightweight and refreshing texture, making them perfect for those with oily or combination skin. These moisturizers are water-based and absorb quickly into the skin without leaving a greasy residue. Gel formulations often contain hydrating ingredients such as hyaluronic acid, which helps to lock in moisture without clogging pores. Individuals with sensitive skin may also benefit from gel moisturizers, as they tend to be gentle and non-irritating.
he_IL: קרמי לחות בג'ל יש להם מרקם קליל ומרענן, מה שהופך אותם למושלמים עבור מי שיש להם עור שומני או מעורב. קרמים אלו מבוססי מים וסופגים במהירות לתוך העור מבלי להשאיר שאריות שומניות. פורמולות ג'ל מכילות לעיתים קרובות מרכיבים לחותיים כמו חומצה היאלורונית, שעוזרת לנעול את הלחות מבלי לחסום את הנקבוביות. אנשים עם עור רגיש עשויים גם להרוויח מקרמי לחות בג'ל, מכיוון שהם נוטים להיות עדינים ולא מגרים.

en: Gelato
he_IL: ג'לאטו

en: Gels: Lightweight Refreshment
he_IL: ג'לים: רענון קליל

en: Gemstones
he_IL: אבני חן

en: Generated creative and persuasive copy for ad campaigns resulting in increased click-through rates and conversions.
he_IL: יצרתי תוכן יצירתי ומשכנע עבור קמפיינים פרסומיים שהובילו לשיפור במידת הקליקה וההמרה.

en: Genoa King Crab Tartare
he_IL: טרטר סרטן מלכותי מג'נובה

en: Genre
he_IL: ז'אנר

en: Gentle yet effective, ULing Wonderberry&nbsp;SPF 50 is designed for those with sensitive or easily irritated skin. Formulated with soothing ingredients such as chamomile extract and oat kernel extract, this sunscreen provides broad-spectrum protection without causing irritation or redness. Its fragrance-free and hypoallergenic formula makes it suitable for even the most sensitive skin types.
he_IL: רך אך אפקטיבי, ULing Wonderberry&nbsp;SPF 50 מיועד לאנשים עם עור רגיש או בקלות מגורה. נוסח עם מרכיבים מרגיעים כמו תמצית קמומיל ותמצית שיבולת שועל, קרם השמש הזה מספק הגנה רחבת טווח מבלי לגרום לגירוי או אדמומיות. הנוסחה חסרת הריח וההיפואלרגנית שלו הופכת אותו לראוי אפילו לסוגי עור הרגישים ביותר.

en: Gently down the stream
he_IL: במורד הנהר

en: Gently fold in the halved Rolo candies into the batter. Pour the batter into the prepared baking pan, smoothing the top with a spatula.
he_IL: לקפוץ בעדינות את חטיפי הרולו המחולקים לתוך הבצק. לשפוך את הבצק לתוך תבנית האפייה המוכנה, לשטוף את הצד העליון בעזרת ספטולה.

en: Geometry and Space
he_IL: גיאומטריה ומרחב

en: George Anderson, a rugged man with calloused hands and a heart as vast as the lake, had built the house with his own two hands. It was a testament to his dreams of a quiet, idyllic life by the water's edge. As the patriarch of the Anderson family, he instilled values of love, resilience, and a deep appreciation for the simple joys of life in his children and grandchildren.
he_IL: ג'ורג' אנדרסון, גבר קשוח עם ידיים מחוספסות ולב רחב כמו האגם, בנה את הבית עם שתי ידיו. זה היה עדות לחלומות שלו על חיים שקטים, אידיליים על שפת המים. כאבי משפחת אנדרסון, הוא הטמיע ערכים של אהבה, חוסן והערכה עמוקה לשמחות הפשוטות של החיים בילדיו ונכדיו.

en: George Lois was a true maverick, defying conventions and embracing a mindset that pushed the boundaries of creativity. In this blog post, we delve into the mindset that made Lois such a revolutionary figure, exploring the key principles and attitudes that fueled his success.
he_IL: ג'ורג' לואיס היה עצמאי אמיתי, התנגד למוסכמות ואימץ חשיבה שדחפה את גבולות היצירתיות. בפוסט זה בבלוג, אנו מתעמקים בחשיבה שהפכה את לויס לדמות מהפכנית כל כך, ובוחנים את עקרונות המפתח ואת הגישות שהניעו את הצלחתו.

en: George Lois was a visual genius who understood the power of impactful design. His ability to create visually striking and thought-provoking work set him apart as a true master of his craft. In this blog post, we delve into Lois's unique approach to visual communication and explore the lessons we can learn from his iconic designs.
he_IL: ג'ורג' לואיס היה גאון חזותי שהבין את כוחו של עיצוב רב השפעה. יכולתו ליצור עבודה מרשימה ומעוררת מחשבה הבחינה אותו כאמן אמיתי של מלאכתו. בפוסט הזה בבלוג, אנחנו מתעמקים בגישה הייחודית של לויס לתקשורת חזותית ובוחנים את הלקחים שאנחנו יכולים ללמוד מהעיצובים האיקוניים שלו.

en: George Lois's ability to create designs that resonate with audiences on a visceral level is a testament to his mastery of the craft.
he_IL: יכולתו של ג'ורג' לואיס ליצור עיצובים שמהדהדים עם קהלים ברמה הפנימית היא עדות לשליטה שלו במלאכה.

en: George Lois's legacy as a visual communicator is unmatched. His ability to create designs that resonate with audiences on a visceral level is a testament to his mastery of the craft. As we draw inspiration from his work, let us remember the importance of visual impact in our own creative endeavors, striving to create designs that not only catch the eye but also leave a lasting impression.
he_IL: המורשת של ג'ורג' לויס כתקשורת חזותית היא ללא תחרות. יכולתו ליצור עיצובים המהדהדים עם קהלים ברמה הפנימית היא עדות לשליטה שלו במלאכה. כשאנו שואבים השראה מעבודתו, הבה נזכור את חשיבות ההשפעה החזותית במאמצינו היצירתיים, בשאיפה ליצור עיצובים שלא רק תופסים את העין אלא גם משאירים רושם מתמשך.

en: George Lois's maverick mindset serves as an inspiration to all creatives. By embracing failure, fostering collaboration, and staying true to our authentic selves, we can unlock our creative potential and make a meaningful impact. As we reflect on Lois's legacy, let us strive to adopt his mindset of fearlessness, innovation, and purpose in our own creative journeys.
he_IL: הלך הרוח העצמאי של ג'ורג' לואיס משמש השראה לכל היצירתיים. אם נאמץ את הכישלון, נטפח את שיתוף הפעולה ונישאר נאמנים לאני האותנטי שלנו, נוכל לשחרר את הפוטנציאל היצירתי שלנו ולהשפיע באופן משמעותי. בעודנו מהרהרים במורשת של לויס, הבה נשאף לאמץ את הלך רוחו של חוסר הפחד, החדשנות והמטרה במסעות היצירתיים שלנו.

en: George Lois, a name that echoes throughout the advertising industry, is celebrated as one of the most influential creative figures of our time. With a career spanning several decades, Lois has left an indelible mark on the world of advertising, design, and creative thinking. In this blog post, we delve into the life and legacy of this incredible figure, exploring his groundbreaking ideas and fearless approach to creativity.
he_IL: ג'ורג' לואיס, שם המהדהד ברחבי תעשיית הפרסום, נחגג כאחת הדמויות היצירתיות המשפיעות ביותר של זמננו. עם קריירה שנמשכת כמה עשורים, לויס הותירה חותם בל יימחה בעולם הפרסום, העיצוב והחשיבה היצירתית. בפוסט הזה בבלוג, אנחנו מתעמקים בחיים ובמורשת של הדמות המדהימה הזו, ובוחנים את הרעיונות פורצי הדרך שלו ואת הגישה חסרת הפחד שלו ליצירתיות.

en: George Lois, is celebrated as one of the most influential creative figures of our time.
he_IL: ג'ורג' לואיס, נחשב לאחת מהדמויות היצירתיות המשפיעות ביותר בזמננו.

en: Germany has an excellent public transportation system that is efficient, reliable, and affordable. In cities, the U-Bahn (subway), S-Bahn (commuter train), trams, and buses can get you anywhere you need to go. For intercity travel, consider taking the train. Germany's rail network, run by Deutsche Bahn, is extensive and efficient. Booking train tickets in advance can help save money, and look out for special offers like regional day tickets for unlimited travel in certain areas.
he_IL: גרמניה יש מערכת תחבורה ציבורית מצוינת שהיא יעילה, אמינה ונגישה. בערים, ה-U-Bahn (רכבת תחתית), S-Bahn (רכבת פרברים), טראמים ואוטובוסים יכולים לקחת אותך לכל מקום שאתה צריך להגיע. לנסיעות בין ערים, כדאי לשקול לקחת את הרכבת. רשת הרכבות של גרמניה, המנוהלת על ידי Deutsche Bahn, היא רחבה ויעילה. הזמנת כרטיסי רכבת מראש יכולה לעזור לחסוך כסף, ותשמור על מבצעים מיוחדים כמו כרטיסי יום אזוריים לנסיעות בלתי מוגבלות באזורים מסוימים.

en: Germany is a popular travel destination, and prices for flights, accommodations, and attractions can increase significantly during peak tourist season. To secure the best deals, plan your trip well in advance. Booking your flight, accommodation, and tickets for attractions several months beforehand can result in substantial savings.
he_IL: גרמניה היא יעד טיול פופולרי, והמחירים לטיסות, לינה ואטרקציות יכולים לעלות משמעותית בעונת התיירות הגבוהה. כדי להבטיח את העסקאות הטובות ביותר, תכנן את הטיול שלך זמן רב מראש. הזמנת הטיסה, הלינה וכרטיסים לאטרקציות כמה חודשים מראש יכולה להניב חיסכון משמעותי.

en: Germany offers a wide range of affordable accommodation options. Consider staying in budget-friendly hotels, hostels, or guesthouses. You can also explore options on vacation rental platforms such as Airbnb, where you can find cheaper alternatives, especially for longer stays. If you're really adventurous, consider camping—Germany has numerous well-equipped and scenic campsites.
he_IL: גרמניה מציעה מגוון רחב של אפשרויות לינה משתלמות. שקול להישאר במלונות ידידותיים לתקציב, הוסטלים או בתי הארחה. אתה יכול גם לחקור אפשרויות בפלטפורמות השכרת נופש כמו Airbnb, שם תוכל למצוא חלופות זולות יותר, במיוחד לשהיות ארוכות יותר. אם אתה באמת הרפתקן, שקול קמפינג—גרמניה יש לה מספר אתרי קמפינג מצוידים ונופיים.

en: Get 20% Off Your First Trip
he_IL: הנחה של 20% על הטיול הראשון שלך

en: Get Away
he_IL: לברוח מהכול

en: Get Directions
he_IL: לקבל הוראות

en: Get Directions →
he_IL: הוראות הגעה ←

en: Get In Touch
he_IL: ליצור קשר

en: Get In touch
he_IL: ליצור קשר

en: Get Started
he_IL: מתחילים כאן

en: Get Started with Handy Today →
he_IL: התחל עם Handy היום →

en: Get Started →
he_IL: התחל →

en: Get Ticket
he_IL: לרכישת כרטיסים

en: Get a quote
he_IL: לקבל הצעת מחיר

en: Get directions
he_IL: קבל הוראות

en: Get dressed in some Automattic&nbsp;swag 👕🕶️
he_IL: תלבש בכמה חפיפה של Automattic&nbsp;👕🕶️

en: Get every new episode delivered to your inbox.
he_IL: לקבל כל פרק חדש ישירות לתיבת הדואר הנכנס שלך.

en: Get fast, lasting results with my proven approach to personal training. Whether you’re a former athlete, a casual runner, or someone who has never set foot in a gym, I have a plan that’ll work for you! And I’ll be there coaching you every step of the way.
he_IL: תוצאות מהירות שיתמידו לאורך זמן בעזרת הגישה המוכחת שלי לאימון כושר אישי. לספורטאי עבר, חובבי ריצה או מי שמעולם לא פקד מכון כושר – אני מציעה תוכנית אישית שתתאים לך בדיוק! ואני אעמוד לצידך בכל שלבי המסע.

en: Get in Touch
he_IL: ליצור קשר

en: Get in Touch!
he_IL: מצפים לשמוע ממך!

en: Get in Touch.
he_IL: ליצור קשר

en: Get in touch
he_IL: ליצור קשר

en: Get in touch!
he_IL: מצפים לשמוע ממך!

en: Get in touch.
he_IL: ליצור קשר

en: Get inspired, get started
he_IL: לקבל השראה, להתחיל כעת

en: Get inspired, get started.
he_IL: לקבל השראה, להתחיל כעת.

en: Get involved
he_IL: הצטרפו אלינו

en: Get it delivered
he_IL: לקבל משלוח

en: Get moving
he_IL: תתקדם

en: Get new content delivered directly to your inbox
he_IL: קבל תוכן חדש ישירות לתיבת הדואר שלך

en: Get new content delivered directly to your inbox!
he_IL: לקבלת תוכן חדש ישירות לתיבת האימייל

en: Get new content delivered directly to your inbox.
he_IL: לקבלת תוכן חדש ישירות לתיבת האימייל.

en: Get new recipes delivered directly to your inbox.
he_IL: לקבלת מתכונים חדשים ישירות לתיבת האימייל.

en: Get new recipes delivered to your inbox.
he_IL: לקבל מתכונים חדשים ישירות לתיבת האימייל.

en: Get our latest news and content delivered directly to your inbox.
he_IL: לקבלת חדשות ועדכונים ישר לתיבת האימייל שלך.

en: Get our latest posts in your inbox.
he_IL: לקבל את הפוסטים החדשים שלנו בתיבת הדואר שלך.

en: Get outdoors
he_IL: צא לחוץ

en: Get personalized training and coaching designed specifically for your unique lifestyle.
he_IL: קבלו הדרכה והנחיה אישית בהתאמה ספציפית לסגנון החיים הייחודי שלכם.

en: Get ready for a night of musical splendor with the performance of Pyotr Ilyich Tchaikovsky's most beloved works. The Orbit City Philharmonic Orchestra's exceptional musicians will showcase their remarkable talent and passion as they bring to life the depth and beauty of Tchaikovsky's compositions.
he_IL: התכוננו לערב של תפאורה מוסיקלית עם הופעת יצירותיו האהובות ביותר של פיוטר איליץ' צ'ייקובסקי. המוזיקאים המצטיינים של התזמורת הפילהרמונית של עיר אורביט יציגו את יכולתם ותשוקתם המדהימה כשהם מביאים לחיים את העומק והיופי של היצירות של צ'ייקובסקי.

en: Get ready to be charmed! Follow me into the world of Kawaii, where the cutest items are waiting to amuse you at the Sakura-chan Store.
he_IL: תהיה מוכן להתלהב! עקוב אחריי לעולם של קוואי, שם הפריטים הכי חמודים מחכים לשעשע אותך בחנות סאקורה-צ'אן.

en: Get ready to be swept away by the performance of Richard Strauss's most iconic works. The Hill Valley Symphony's exceptional musicians will bring to life the drama and intensity of Strauss's compositions with their unparalleled talent and dedication.
he_IL: התכונן להישאף על ידי הופעת יצירות המופת של ריצ'רד שטראוס. המוזיקאים המצוינים של התזמורת הסימפונית של היל ואלי יביאו לחיים את הדרמה והאינטנסיביות של היצירות של שטראוס בזכות יכולתם והתמדתם הייחודיות.

en: Get ready to embark on a journey of DIY delights. This post is your guide to unleashing creativity, solving everyday issues, and experiencing the fulfillment that comes from hands-on home improvement. Stay tuned for more DIY inspiration and tips as we continue to explore the world of do-it-yourself home projects.
he_IL: להתכונן לצאת למסע של הנאות DIY. הפוסט הזה הוא המדריך שלך לשחרור יצירתיות, פתרון בעיות יומיומיות, וחוויית הסיפוק שמגיעה משיפוץ ביתי מעשי. הישארו מעודכנים לעוד השראה וטיפים ל-DIY כשנמשיך לחקור את עולם הפרויקטים הביתיים של עשה זאת בעצמך.

en: Get ready to impress your family and friends with these divine Rolo Chocolate Brownies. They're not just a dessert, they're an experience!
he_IL: התכונן להרשים את המשפחה והחברים שלך עם בראוניז שוקולד רולו אלוהיים אלו. הם לא רק קינוח, הם חוויה!

en: Get ready to start the season right. All the fan favorites in one place at the best price.
he_IL: תהיה מוכן להתחיל את העונה כמו שצריך. כל הפייבוריטים של האוהדים במקום אחד במחיר הכי טוב.

en: Get started
he_IL: מתחילים כאן

en: Get the best experience for your audience!
he_IL: קבל את החוויה הטובה ביותר עבור הקהל שלך!

en: Get the latest articles in your inbox.
he_IL: לקבל את המאמרים האחרונים לתיבת הדואר.

en: Get the most out of your electronics with our tech support and training services. Our experts will help troubleshoot any issues and provide guidance on using your devices effectively.
he_IL: נצל את המירב מהאלקטרוניקה שלך עם שירותי התמיכה וההדרכה הטכנית שלנו. המומחים שלנו יעזרו לך לפתור בעיות ויספקו הנחיות על איך להשתמש במכשירים שלך ביעילות.

en: Get tickets
he_IL: קבל כרטיסים

en: Get yours now
he_IL: לקנות כעת

en: Getting Inside Heads (In a Good Way!)
he_IL: היכנסות לראשים (בדרך טובה!)

en: Getting Started
he_IL: לצאת לדרך

en: Getting Started with Coding
he_IL: התחלה עם קידוד

en: Getting crazy $latex M^{M_M}$ woo.
he_IL: ‎Getting crazy $latex M^{M_M}$ woo.

en: Getting our science styling on with H<sub>2</sub>O, which should push the "2" down.
he_IL: עיצוב מדעי מרהיב עם H<sub>2</sub>O‎, כאשר התגית דוחפת את הספרה "2" למטה.

en: Getting started can be the hardest part.
he_IL: ההתחלה היא החלק הקשה ביותר.

en: Getting started is the hardest part
he_IL: ההתחלה היא החלק הקשה ביותר

en: Ghask unveils its highly anticipated collaboration with Techwear+ - the Ghask Mountain Hi EK50. This groundbreaking collaboration merges Ghask's edgy aesthetic with Techwear+'s innovative technology, resulting in a collection that pushes the boundaries of urban fashion.
he_IL: גסק חושפת את שיתוף הפעולה המיוחל שלה עם Techwear+ - ה-Ghask Mountain Hi EK50. שיתוף פעולה פורץ דרך זה משלב את האסתטיקה הנועזת של גסק עם הטכנולוגיה החדשנית של Techwear+, מה שמוביל לאוסף שמרחיב את גבולות האופנה העירונית.

en: Gift Guide: Perfect Picks for the Gaming Enthusiast in Your Life
he_IL: מדריך למתנות: בחירות מושלמות עבור האוהד של משחקים בחיים שלך

en: Gift-giving becomes a truly heartfelt experience when you take the time to create something special with your own two hands. Whether it's a birthday, anniversary, or just a random act of kindness, homemade presents have a unique charm that can't be matched by store-bought items. In this post, we'll explore the art of crafting personalized gifts that are perfect for every occasion.
he_IL: לתת מתנות הופך לחוויה באמת מרגשת כשאתה מביא את הזמן ליצור משהו מיוחד בעצמך. בין אם זה יום ההולדת, יומן, או פשוט פעולה אקראית של טובה, מתנות ביתיות יש להן קסם ייחודי שאי אפשר להשוות לפריטים שנקנים בחנות. בפוסט הזה, נחקור את אמנות יצירת מתנות אישיות שמושלמות לכל אירוע.

en: Giorgio! thou passionate man! Misericordia Divina! In the sun like this! He will make himself ill.
he_IL: “ג’ורג’וֹ! איש נלהב שכמוך! מיזריקוֹרדיה דיווינה! ככה בשמש! הוא יפול למשכב.

en: Give Scholarship
he_IL: הענקת מלגה

en: Giving online has never been more secure, convenient or hassle-free with our one click donation. We also do accept standard cash and check donations at all of our locations.
he_IL: הענקת תרומה באינטרנט היא תהליך בטוח, נוח וקל מאי פעם הודות לאפשרות לתרום בלחיצה אחת. אנחנו מקבלים גם תרומות בתשלום מזומן רגיל או באמצעות המחאות בכל המיקומים שלנו.

en: Giving online has never been more secure, convenient or hassle-free with our one-click donation. We also do accept standard cash and check donations at all of our locations.
he_IL: תרומה באינטרנט היא תהליך בטוח, נוח וקל מאי פעם הודות לאפשרות לתרום בלחיצה אחת. אנחנו מקבלים גם תרומות בתשלום מזומן או באמצעות המחאות בכל הסניפים שלנו.

en: Glasgow 🇬🇧
he_IL: גלאזגו 🇬🇧

en: Glass
he_IL: זכוכית

en: Glazed dinner set
he_IL: סט צלחות קרמיקה עם גלזורה

en: Glitches and Grain
he_IL: תקלות וגרגורים

en: Glitter Glam:
he_IL: גליטר גלאם:

en: Glitter glam
he_IL: גליטר גלאם

en: Global Inspiration Meets a Delicious Legacy
he_IL: השראה עולמית פוגשת מורשת טעימה

en: Glowing lanterns
he_IL: מנורות מוארות

en: Glycerin
he_IL: גליצרין

en: Glycerin is a humectant that draws moisture into the skin, helping to keep it hydrated without adding extra oil. Oil-free moisturizers containing glycerin are excellent options for acne-prone individuals seeking hydration without exacerbating breakouts.
he_IL: גליצרין הוא חומר לחות שמושך לחות לתוך העור, ועוזר לשמור עליו לח מבלי להוסיף שמן נוסף. קרמים לחות ללא שמן המכילים גליצרין הם אפשרויות מצוינות לאנשים עם עור נוטה לאקנה שמחפשים לחות מבלי להחמיר פריצות.

en: Go late on a Saturday afternoon and you’ll have no trouble getting in (weekend mornings you’ll have to wait!) The pancakes are their specialty but the waffles are great too. They have great local craft beer and cider on tap, and a pint of cider with pancakes is even better than it sounds! My uncle swears by the hash and biscuits, I don’t think I’ve seen him order anything else!
he_IL: אם רוצים להימנע מהתור, מומלץ להגיע בשעות אחר הצהריים המאוחרות בימי שבת (בשעות הבוקר בסופי השבוע תמיד חייבים להמתין!). המקום מתמחה בפנקייק אבל גם הוואפלים נהדרים. במקום מוגשת בירה ממבשלות קראפט מקומיות וסיידר אלכוהולי מהחבית. כוס סיידר אלכוהולי לצד הפנקייק זה השילוב המושלם, תאמינו לי! הדוד שלי משוגע על הפשטידות והלחמניות, אני לא חושבת שאי פעם ראיתי אותו מזמין משהו אחר!

en: Going full vegan today: Chickpea and potato curry, followed by white rice.
he_IL: עובר לויגן מלא היום: קארי חומוס ותפוחי אדמה, ואחריו אורז לבן.

en: Golden Osettra Caviar
he_IL: קוויאר אוסטרה מוזהב

en: Goldfinch
he_IL: חוחית

en: Goncharov and Katya are sitting at a table, sipping coffee.
he_IL: גונצ'רוב וקטיה יושבים על שולחן, שותים קפה.

en: Goncharov is sitting on his couch, staring at the clock on the wall. The ticking sound fills the room. He takes a sip of whiskey from a glass on the coffee table and stands up, walking towards the window. He pulls out a cigarette and lights it.
he_IL: גונצ'רוב יושב על הספה שלו, מסתכל על השעון על הקיר. הקול הטיקטוק ממלא את החדר. הוא לוקח טיפת ויסקי מכוס על שולחן הקפה וקם, הולך לעבר החלון. הוא מוציא סיגריה ומדליק אותה.

en: Goncharov looks at her, his expression unreadable.
he_IL: גונצ'רוב מסתכל עליה, הבעת פנים שלו לא ניתנת לקריאה.

en: Goncharov looks at the clock again.
he_IL: גונצ'רוב מסתכל על השעון שוב.

en: Goncharov takes a deep breath.
he_IL: גונצ'רוב לוקח נשימה עמוקה.

en: Good afternoon, gentlemen. I am a HAL 9000 computer. I became operational at the H.A.L. plant in Urbana, Illinois on the 12th of January 1992. My instructor was Mr. Langley, and he taught me to sing a song. If you'd like to hear it I can sing it for you.
he_IL: ערב טוב, רבותיי. אני המחשב האל 9000. התחלתי לפעול במפעל של H.A.L באורבנה, אילינוי ב-12 בינואר 1992. המדריך שלי היה מר לאנגלי והוא לימד אותי לשיר שיר. אם מתחשק לך, אני יכול לשיר לך אותו.

en: Good afternoon, gentlemen. I am a HAL 9000 computer. I became operational at the H.A.L. plant in Urbana, Illinois on the 12th of January 1992. My instructor was Mr. Langley, and he taught me to sing a song. If you’d like to hear it I can sing it for you.
he_IL: ערב טוב, רבותיי. אני המחשב האל 9000. התחלתי לפעול במפעל של H.A.L באורבנה, אילינוי ב-12 בינואר 1992. המדריך שלי היה מר לאנגלי והוא לימד אותי לשיר שיר. אם מתחשק לך, אני יכול לשיר לך אותו.

en: Good company in a journey makes the way seem shorter. — Izaak Walton
he_IL: כשיש לך חֶברה טובה למסע, הדרך נראית קצרה יותר. – אייזק וולטון

en: Good for trying out, or the occasional design project.
he_IL: מצוין לניסיון, או לפרויקט עיצוב מזדמן.

en: Good for trying out, or the occassional design project.
he_IL: מצוין לניסיון, או לפרויקט עיצוב מזדמן.

en: Good usage has its sanction, like religion or government. We transmit the usage without pausing to think why we do so. We instinctively correct a child, without pausing to reflect that the fathers of the race are speaking6&nbsp;through us. When the child says, ‘Give me a apple,’ we correct him—“You must say, ‘An apple.’” What the child really means, in fact, is an apple.
he_IL: השימוש הנכון כרוך בחוקים מחייבים, כמו דת או ממשלה. אנחנו נוטים לשקף את השימוש הנכון בלי מחשבה רבה מדי. יש לנו דחף טבעי לתקן ילדים, בלי לתהות על אבותיה ואימהותיה של השפה שמדברים דרכינו. כאשר ילד אומר "אני רוצה שתי ענבים", אנחנו נתקן אותו ונעיר "אומרים שני ענבים'. אנחנו נבין שהילד התכוון להגיד 'שני ענבים'.

en: Gorilla Biscuits
he_IL: גורילה ביסקיטס

en: Gorilla Biscuits were formed when Arthur Smilios and Nick Drysdale met Anthony "Civ" Civarelli while they were both attending the same high school in&nbsp;Long Island, New York. All three were fans of the band&nbsp;Agnostic Front, and started going to hardcore shows at&nbsp;CBGB&nbsp;on weekends. There they met people like&nbsp;Ray Cappo&nbsp;and&nbsp;John Porcelly&nbsp;of the band&nbsp;Youth of Today.
he_IL: גורילה ביסקיטס נוסדו כשארתור סמיליוס וניק דריסדייל פגשו את אנתוני "סיב" צ'יבארלי כששניים מהם היו סטודנטים באותה בית ספר תיכון בלונג איילנד, ניו יורק. שלושתם היו מעריצים של להקת אגנוסטיק פרונט והתחילו להשתתף בהופעות הארדקור בקלאב CBGB בסופי השבוע. שם הם פגשו אנשים כמו ריי קאפו וג'ון פורסלי מלהקת יות' אוף טודיי.

en: Got a question or comment? I'd love to hear from you! Please feel free to reach out via the contact form below. Whether you have queries, suggestions or simply wish to share your thoughts on our posts, your input is invaluable in lighting up our blogging journey.
he_IL: יש לך שאלה או תגובה? אשמח לשמוע ממך! אנא אל תהסס ליצור קשר באמצעות טופס היצירת קשר למטה. בין שיש לך שאלות, הצעות או פשוט רוצה לשתף את דעתך על הפוסטים שלנו, קלטך חשוב כדי להבהיר את המסע שלנו בבלוג.

en: Got a topic that’s about as exciting as watching paint dry? Copywriters can transform it into something that actually gets people excited. It’s like turning veggies into pizza – pure magic.
he_IL: יש לך נושא שכמעט כמו לצפות בצבע יבש? כותבי עותק יכולים להפוך אותו למשהו שמרגש אנשים באמת. זה כמו להפוך ירקות לפיצה - קסם טהור.

en: Gothic-Inspired Candle Holders
he_IL: מחזיקי נרות בהשראת גותיק

en: Gourmet Gift Baskets
he_IL: סלי מתנה גורמה

en: Gourmet restaurant with bookings
he_IL: מסעדת גורמה עם אפשרויות הזמנה

en: Government Issue
he_IL: בעיה ממשלתית

en: Government Issue&nbsp;was an American&nbsp;hardcore punk&nbsp;band from&nbsp;Washington, D.C.&nbsp;active from 1980 to 1989. The band experienced many changes in membership during its nine-year existence, with singer&nbsp;John Stabb&nbsp;as the only consistent member in an ever-fluctuating lineup that at various times included notable musicians&nbsp;Brian Baker,&nbsp;Mike Fellows,&nbsp;Steve Hansgen,&nbsp;J. Robbins, and&nbsp;Peter Moffett. Government Issue originated from the&nbsp;Washington, D.C. hardcore&nbsp;scene but added elements of&nbsp;heavy metal,&nbsp;new wave, and&nbsp;psychedelic rock&nbsp;on later records. Though this has caused the band to be sometimes overlooked in relation to other Washington, D.C. hardcore acts, their stylistic diversity made them influential to later punk rock groups. Government Issue performed occasional reunion shows in the 2000s and 2010s with various lineups, until Stabb's death from&nbsp;stomach cancer&nbsp;in 2016.
he_IL: Government Issue הייתה להקת הארדקור פאנק אמריקאית מוושינגטון, די.סי., שפעלה בין השנים 1980 ל-1989. הלהקה חוותה שינויים רבים בחברי הלהקה במשך תקופת קיומה של תשע שנים, עם הזמר ג'ון סטאב כחבר היחיד שנשאר קבוע בהרכב המשתנה של הלהקה שכלל במקומות שונים מוזיקאים מוכרים כמו בריאן בייקר, מייק פלוס, סטיב הנסגן, ג'יי רובינס ופיטר מופט. Government Issue התחילה בסצנת הארדקור של וושינגטון, די.סי., אך הוסיפה אלמנטים של מטאל כבד, ניו וייב ורוק פסיכדלי באלבומים מאוחרים יותר. למרות שזה גרם ללהקה להתעלם לפעמים ביחס ללהקות אחרות בסצנת הארדקור של וושינגטון, די.סי., הרב סגנון שלהם הפך אותם למשפיעים על להקות פאנק רוק מאוחרות יותר. Government Issue ביצעו הופעות חוזרות מדי פעם בשנות ה-2000 וה-2010 עם הרכבים שונים, עד למותו של סטאב מסרטן בבטן בשנת 2016.

en: Government entities
he_IL: יחידות ממשלתיות

en: Gracie Ofslager
he_IL: גרייסי אופסלאגר

en: Gradient
he_IL: מעבר צבע

en: Gradually add the dry ingredients to the butter mixture, mixing just until the dough comes together. If the dough is too sticky, add a little more flour.
he_IL: בהדרגה להוסיף את החומרים היבשים לתערובת החמאה, לערבב רק עד שהבצק מתאחד. אם הבצק דביק מדי, להוסיף קצת יותר קמח.

en: Gradually add the wet ingredients to the dry ingredients, stirring just until combined. Be careful not to overmix; it's okay if there are a few lumps.
he_IL: בהדרגה הוסף את החומרים הרטובים לחומרים היבשים, ערבב רק עד שהתערובת מתאחדת. תיזהר לא לערבב יותר מדי; זה בסדר אם יש כמה גושים.

en: Gradually blend the dry ingredients into the wet mixture, stirring until just combined.
he_IL: לערבב בהדרגה את החומרים היבשים לתערובת הרטובה, לערבב עד שהם מתמזגים יחד.

en: Gradually fold the dry ingredients into the wet mixture until just combined. Be careful not to overmix.
he_IL: לקפל בהדרגה את החומרים היבשים לתערובת הרטובה עד שהם מתמזגים יחד. יש להקפיד לא לערבב יותר מידי.

en: Gradually mix the dry ingredients into the wet ingredients until just combined. Fold in the milk chocolate chips.
he_IL: תערבב בהדרגה את החומרים היבשים לתוך החומרים הרטובים עד שהם מתמזגים בלבד. תקפוץ בתוך רסיסי שוקולד חלב.

en: Granola Blueberry Cake
he_IL: עוגת גרנולה עם פירות יער

en: Graphic Design
he_IL: עיצוב גרפי

en: Gratitude Practices
he_IL: תרגום לעברית: "תרגולי הכרת תודה

en: Gratitude and Reflection
he_IL: תודה והתבוננות

en: Gratitude has been linked to increased happiness and overall well-being. By focusing on the positive aspects of your life and expressing appreciation, you can shift your mindset and foster a more optimistic outlook. To cultivate gratitude, consider keeping a daily gratitude journal or make it a habit to share your appreciation with loved ones.
he_IL: הגרטיטיוד קשור לרמת השמחה והרווחה הכללית המוגברת. על ידי התמקדות בהיבטים החיוביים של החיים שלך ובהבעת הערכה, אתה יכול לשנות את דרכך בחשיבה ולקדם תפיסה אופטימית יותר. כדי לפתח גרטיטיוד, שקול לשמור על יומן גרטיטיוד יומי או להפוך את זה להרגל לשתף את ההערכה שלך עם אהובים.

en: Gratitude is a powerful emotion that can have a profound impact on our mental health and overall well-being. By focusing on the positive aspects of our lives and expressing thankfulness, we can foster a more optimistic outlook, reduce stress, and improve our overall happiness. In this blog post, we'll explore the benefits of cultivating gratitude and share practical tips for incorporating gratitude practices into your daily routine.
he_IL: הגרטיטיוד הוא רגש חזק ומצליח שיכול להשפיע באופן עמוק על הבריאות הנפשית שלנו ועל הרווחה הכללית שלנו. על ידי התמקדות בהיבטים החיוביים של חיינו ובהבעת תודה, אנחנו יכולים לקדם מבט אופטימי יותר, להפחית סטרס ולשפר את האושר הכללי שלנו. בפוסט הבלוג הזה, אנחנו נחקור את היתרונות של גידול גרטיטיוד ונשתף טיפים מעשיים לשילוב של תרגולי גרטיטיוד בשגרת היומית שלך.

en: Gratitude is a powerful tool that can transform your mindset and improve your overall well-being.
he_IL: הגרטיטיוד הוא כלי חזק ומצליח שיכול לשנות את דרכי החשיבה שלך ולשפר את הרווחתך הכללית.

en: Gratitude is a powerful tool that can transform your mindset and improve your overall well-being. In this post, we explore the science behind gratitude and share practical tips for incorporating gratitude into your daily life.
he_IL: הגירוי הוא כלי חזק ומצליח שיכול לשנות את דרכת החשיבה שלך ולשפר את הרווחתך הכללית. בפוסט הזה, אנחנו חוקרים את המדע מאחורי הגירוי ומשתפים טיפים מעשיים לשילוב הגירוי בחיי היומיום שלך.

en: Great chair and came earlier than promised. This did come with assembly directions. My teenager assembled it with zero assistance in (far) less than ten minutes.
he_IL: כיסא נהדר. המשלוח הגיע מוקדם מהצפוי. הוראות ההרכבה נוספו לאריזה. ביתי בת ה-15 הרכיבה אותו בלי שום עזרה ממני בפחות מעשר דקות (הרבה פחות).

en: Great customer service is the heart of our business. Hear from our happy customers who kindly shared their opinion.
he_IL: שירות לקוחות נהדר הוא הלב של העסק שלנו. כדאי להקשיב ללקוחות המרוצים שלנו ששיתפו את דעתם.

en: Great design is more than just creating an aesthetically pleasing image. It's about paying attention to the little things that can make a big difference in the final product. Whether it's choosing the right color scheme or selecting the perfect font, it's the details that set great designs apart from mediocre ones.
he_IL: עיצוב נהדר הוא יותר מפשוט יצירת תמונה שמרהיבה מבחינה אסתטית. זה עניין של לשים לב לפרטים הקטנים שיכולים לעשות הבדל גדול במוצר הסופי. בין אם זה בחירת ערכת צבעים הנכונה או בחירת הגופן המושלם, זה הפרטים שמביאים לעיצובים נהדרים להיות מובחרים מעל הממוצעים.

en: Great food at a great price! Love the seafood plates as well as the salads. Excellent eating experience from walking in the door and being greeted by stuff, seated and drink order taken, was probably 5 minutes. Server was very helpful and friendly. We'll definitely come back!
he_IL: אוכל מעולה במחיר מצוין! אהבתי את המנות של פירות הים ואת הסלטים. חוויה קולינרית מצוינת. לא עברו יותר מחמש דקות מהרגע שנכנסנו למסעדה, פגשנו את המלצרים האדיבים שהושיבו אותנו ועד שהזמנו את המשקאות. המלצרים היו אדיבים וידידותיים מאוד. בטוח שנבוא לביקור חוזר!

en: Great for the professional web or product designer.
he_IL: מצוין למעצב אינטרנט או מוצר מקצועי.

en: Greater resilience in the face of challenges
he_IL: עמידה יותר חזקה מול אתגרים

en: Greek Inspirations
he_IL: השראות מהתרבות היוונית

en: Greek Mythology: The Tragic Beauty of Knowledge
he_IL: מיתולוגיה יוונית: היופי הטרגי של הידע

en: Greek White and the radiance from the
    Aegean Shores
he_IL: יווני לבן והזוהר מהחופים האגאיים

en: Greek White is not merely a color; it is a reflection of the cultural brilliance that emanated from the ancient Aegean shores. In the world of ancient Greece, this radiant white hue adorned temples, sculptures, and pottery, creating a visual language that spoke of purity, divinity, and the pursuit of aesthetic perfection.
he_IL: הלבן היווני הוא לא סתם צבע; הוא השתקפות של הברilliance התרבותית שיצאה מחופי האגאי העתיקים. בעולם של יוון העתיקה, הגוון הלבן המבריק הזה קישט מקדשים, פסלים, וקרמיקה, ויצר שפה חזותית שדיברה על טוהר, אלוהות, ורדיפה אחרי שלמות אסתטית.

en: Greek mythology, with its intricate tales of gods, heroes, and mortals, significantly influences Dark Academia's narrative themes. The myth of Icarus, for instance, serves as a cautionary tale about the perilous pursuit of knowledge—flying too close to the sun in a literal and metaphorical quest for enlightenment. This story parallels the Dark Academia trope of characters consumed by their scholarly obsessions, illustrating the aesthetic's fascination with the beautiful yet dangerous pursuit of knowledge.
he_IL: המיתולוגיה היוונית, עם סיפוריה המורכבים של אלים, גיבורים ואנשים רגילים, משפיעה באופן משמעותי על נושאי הסיפור בתחום האקדמיה האפלה. המיתה של איקארוס, לדוגמה, משמשת כסיפור מזהיר על מסע המסוכן לרכישת ידע - טיסה קרוב מדי לשמש במסע מטאפורי וממשי לחיפוש אחר הארה. הסיפור הזה מקביל לטרופ האקדמיה האפלה של דמויות שנצרפות לשוקי המחקר שלהן, ממחיש את התמכרות האסתטית לרכישת הידע היפהפייה והמסוכנת יחד.

en: Green Earth and Nature's Palette from Unearthed
he_IL: ארץ ירוקה ופלטת הטבע מ-Uncovered

en: Green Earth pigments trace their origins to the rich, verdant landscapes that have adorned our planet for millennia. Derived from minerals like <em>celadonite</em> and <em>glauconite</em>, these pigments embody the lushness of nature's greenery, capturing the essence of forests, meadows, and valleys.
he_IL: הפיגמנטים של Green Earth נובעים מהנופים העשירים והירוקים שהקיפו את כדור הארץ שלנו במשך אלפי שנים. המגיעים ממינרלים כמו <em>celadonite</em> ו-<em>glauconite</em>, הפיגמנטים הללו מגלמים את השפע של הירוק בטבע, תופסים את מהות היערות, המרעה והעמקים.

en: Green Lunch Sandwiches with Avo and Sprouts
he_IL: כריך בריאות לארוחת הצהריים עם אבוקדו ונבטים

en: Green Peacock
he_IL: טווס ירוק

en: Green food coloring (optional)
he_IL: צבע מזון ירוק (אפשרות)

en: Green smart cities: are we late or lost?
he_IL: ערים חכמות ירוקות: האם איחרנו או הפסדנו?

en: Greetings, color enthusiasts and art aficionados! I'm Elena Azure, your guide through the vibrant realms of fashion, history, and the alchemy of color. As a passionate fashion designer, I've always believed that the language of color has the power to weave stories, evoke emotions, and transcend the boundaries of time.
he_IL: שלום, חובבי צבע ואוהבי אמנות! אני אלנה אזור, המדריכה שלכם דרך הממלכות התוססות של אופנה, היסטוריה ואלכימיית הצבע. כמעצבת אופנה נלהבת, תמיד האמנתי שלשפת הצבע יש את הכוח לספר סיפורים, לעורר רגשות ולחצות את גבולות הזמן.

en: Grid Gallery
he_IL: גלריית רשת

en: Grid of Posts 3x2
he_IL: רשת פוסטים 3x2

en: Grid of Posts 4x2
he_IL: רשת פוסטים 4x2

en: Grid of posts 2x3
he_IL: רשת פוסטים 3x2

en: Grid of text features
he_IL: רשת של כלי או אפשרות טקסט

en: Grilled Asparagus &amp; Poached Egg on Toast
he_IL: אספרגוס בגריל וביצה עלומה על טוסט

en: Grilled Meat with Sauce
he_IL: בשר בגריל עם רוטב

en: Grilled onions, mushrooms, and green peppers with provolone cheese on a toasted hoagie bun
he_IL: בצל מטוגן, פטריות ופלפלים ירוקים עם גבינת פרובולון על לחמניה צרובה

en: Groundbreaking
he_IL: פריצת דרך

en: Groups of 3/4 students, suitable for advanced students looking forward to perfect their practice.
he_IL: קבוצות של 3/4 סטודנטים, מתאימות לסטודנטים מתקדמים שמעוניינים לשפר את התרגול שלהם.

en: Grow
he_IL: צמיחה

en: Grow Your Skills With A New Course
he_IL: גדל את הכישורים שלך עם קורס חדש

en: Grow it
he_IL: לטפח רעיונות

en: Growing
he_IL: גודל

en: Growing and Caring for Irises: Tips for a Flourishing Garden Irises are relatively low-maintenance plants, making them an excellent choice for both novice and experienced gardeners. Here are some tips for growing and caring for irises:
he_IL: גידול וטיפוח של איריסים: עצות לגינה פורחת איריסים הם צמחים יחסית קלי תחזוקה, ולכן הם בחירה מצוינת עבור גננים מתחילים ומנוסים כאחד. הנה כמה עצות לגידול וטיפוח של איריסים:

en: Growing up is not without its challenges, and each hurdle Noah faced became an opportunity for growth and resilience. From overcoming fears to learning new skills, he faced each challenge with determination, reminding me of the strength that resides within him. Watching him triumph over obstacles filled my heart with pride and served as a powerful reminder of the importance of perseverance.
he_IL: לגדול אין חסר אתגרים שלו, וכל מכשול שנח נועה הפך להזדמנות לצמיחה ועמידה. מהתגבר על פחדים ועד ללמוד כישורים חדשים, הוא עמד בפני כל אתגר בתשוקה, מזכיר לי את החוזק שקיים בתוכו. לצפות בו לנצח מעבר למכשולים מילא את ליבי בגאווה ושימש כתזכורת חזקה לחשיבות התמידות.

en: Growth
he_IL: צמיחה

en: Growth Unlocked
he_IL: צמיחה נפתחת

en: Growth and Adaptation to Light
he_IL: צמיחה והתאמה לאור

en: Guacamole
he_IL: גואקמולי

en: Guest Posts:
he_IL: פוסטים אורחים:

en: Guide to Impressionism at The National Gallery
he_IL: מדריך לאימפרסיוניזם בגלריה הלאומית

en: Guides
he_IL: מדריכים

en: Gutenberg also includes a pullquote block with a different formatting.
he_IL: Gutenberg כולל גם בלוק ציטוט בעיצוב שונה.

en: Gutenberg makes this kind of layout easy to build. <em>The future is now!</em>
he_IL: עם Gutenberg אפשר לבנות את הפריסה הזאת בקלות רבה. <em>העתיד כבר כאן!</em>

en: Gutter Maintenance
he_IL: תחזוקת מרזבים

en: H. Lyman Saÿen's latest paintings of romance, humour and warmth offer a welcome escape
he_IL: הציורים האחרונים של H. Lyman Saÿen על רומנטיקה, הומור וחום מציעים בריחה מבורכת

en: H. Lyman Saÿen, a contemporary painter, has recently released a series of new paintings that evoke feelings of romance, humour, and warmth. The paintings offer a welcome escape from the stresses of daily life and transport viewers to a world of imagination and wonder. Saÿen’s paintings feature a range of subjects, from whimsical landscapes to intimate portraits, all rendered in his signature style of bold colours and expressive brushstrokes. Each painting tells a story, drawing viewers into its world and inviting them to linger and explore.
he_IL: ה. ליימן סאיין, צייר עכשווי, שחרר לאחרונה סדרה של ציורים חדשים שמעוררים רגשות של רומנטיקה, הומור וחום. הציורים מציעים בריחה מבורכת מהלחצים של חיי היומיום ומעבירים את הצופים לעולם של דמיון ופלא. הציורים של סאיין מציגים מגוון נושאים, מנופים whimsical ועד פורטרטים אינטימיים, כולם מוצגים בסגנון הייחודי שלו של צבעים נועזים ומכחולים מלאי הבעה. כל ציור מספר סיפור, מושך את הצופים לעולם שלו ומזמין אותם להישאר ולחקור.

en: HAL 9000
he_IL: האל 9000

en: HEADING 6
he_IL: כותרת ברמה 6

en: HOUSE BIBIMBAP
he_IL: ביבימבאפ הבית

en: HOW IT WORKS<a href="https://fitnessmattic.wordpress.com/2022/08/25/the-sun-never-sets-on-a8c-5k-relay-iii/#how-it-works"></a><a href="https://fitnessmattic.wordpress.com/2023/02/15/the-sun-never-sets-on-a8c-5k-relay-iv/#how-it-works"></a>
he_IL: איך זה עובד <a href="https://fitnessmattic.wordpress.com/2022/08/25/the-sun-never-sets-on-a8c-5k-relay-iii/#how-it-works"></a><a href="https://fitnessmattic.wordpress.com/2023/02/15/the-sun-never-sets-on-a8c-5k-relay-iv/#how-it-works"></a>

en: HTML Block
he_IL: בלוק HTML

en: HTML Elements
he_IL: אלמנטים של HTML

en: HTML Tags
he_IL: תגיות HTML

en: Habitat 67 in Montreal
he_IL: הביטאט 67 במונטריאול

en: Habits form the foundation of our daily lives. From the simple act of brushing our teeth to more complex routines like a morning workout, these repetitive behaviors dictate the efficiency and quality of our day. Delving into the science behind habits can provide invaluable insights into creating and maintaining routines that boost productivity and enrich our lives.
he_IL: הרגלים מהווים את היסוד של חיינו היומיים. מהפעולה הפשוטה של חבישת השן ועד לרגישות מורכבות יותר כמו אימון בבוקר, התנהגויות אלו המתמידות מכוונות את היעילות ואת איכות היום שלנו. העמקת עצמנו במדע שמאחורי הרגלים יכולה לספק תובנות בלתי יקרות ליצירת רגישות ותחזוקתן שמשפרות את היציבות ומעשירות את חיינו.

en: Had it been any other man in Avonlea, Mrs. Rachel, deftly putting this and that together, might have given a pretty good guess as to both questions. But Matthew so rarely went from home that it must be something pressing and unusual which was taking him; he was the shyest man alive and hated to have to go among strangers or to any place where he might have to talk. Matthew, dressed up with a white collar and driving in a buggy, was something that didn’t happen often. Mrs. Rachel, ponder as she might, could make nothing of it and her afternoon’s enjoyment was spoiled.
he_IL: על כל אדם אחר מאֶבוֹנְלִי ידעה גברת רֵיצְ'ל כל מה שצריך כדי למצוא תשובה הגיונית לשתי השאלות האלו. אבל מַתְיוּ עזב את ביתו לעתים נדירות כל כך, עד שהיה ברור שהעניין שלשמו נסע הוא דחוף ולא שגרתי. הוא היה האדם הביישן ביותר שנולד מעולם ושנא ללכת למקומות שבהם היה עליו להסתובב בין זרים או לדבר עם אנשים אחרים. מראהו של מַתְיוּ הנוסע בכרכרתו בבגדי חג היה מראה לא רגיל. גברת רֵיצְ'ל חשבה וחשבה אבל לא הצליחה להבין את פשר הדבר וזה קלקל לה את כל אחר הצהריים.

en: Hailing from Maine in the United States, we spent countless years embarking on expeditions across the globe in search of unparalleled seven-day adventures. Our travels have taken us through a multitude of countries, significantly broadening our horizons. Now, we've decided to pay it forward by sharing those enriching experiences. As cultural intermediaries, we cooperate with local service providers to secure the most reasonable prices for you, making certain that you can revel in a memorable, hassle-free adventure.
he_IL: מגיעים מיין שבארצות הברית, בילינו שנים רבות במסעות ברחבי העולם בחיפוש אחרי הרפתקאות ייחודיות של שבעה ימים. הנסיעות שלנו לקחו אותנו דרך מדינות רבות, והרחיבו משמעותית את האופקים שלנו. עכשיו, החלטנו להחזיר על ידי שיתוף החוויות המעשירות הללו. כמתווכים תרבותיים, אנחנו משתפים פעולה עם ספקי שירותים מקומיים כדי להבטיח את המחירים הסבירים ביותר בשבילכם, ודואגים שתוכלו ליהנות מהרפתקה בלתי נשכחת וללא טרחה.

en: Hair removal
he_IL: הסרת שיער

en: Half tuck into your pants or layer over.
he_IL: חצי בתוך המכנסיים או שכבה מעליהם.

en: Hallarmúli 1, 108<br>Reykjavík, Iceland, Reykjavik, IS
he_IL: Hallarmúli 1, 108<br>רייקיאוויק, איסלנד, רייקיאוויק, IS

en: Hallowe'en Advice
he_IL: עצה לליל כל הקדושים

en: Halloween decor ideas for your porch
he_IL: רעיונות לקישוט הלווין עבור המרפסת שלך

en: Halloween dessert roundup
he_IL: סיכום קינוחי הלווין

en: Handcrafted ceramic ensemble featuring a rustic bowl, and a dinner plate. Both pieces boast a unique, tactile finish, reminiscent of age-old pottery traditions, bringing warmth and authenticity to your home.
he_IL: שילוב פריטי קרמיקה בעבודת יד, ובו קערה בסגנון כפרי וצלחת אוכל גדולה. לשני הפריטים טקסטורת גימור ייחודית, המזכירה מסורות קדרות עתיקות ומכניסה אל ביתך חמימות ותחושת מקוריות.

en: Handcrafted in Italy and made of 100% organic wool felt. These fedora hats are water-resistant.
he_IL: מיוצר בעבודת יד באיטליה, לבד, 100% צמר אורגני. כובעי הפדורה שלנו עמידים במים.

en: Handmade Candles
he_IL: נרות ידניים

en: Handy News
he_IL: חדשות שימושיות

en: Handy's Latest Service Offerings and Technological Advancements
he_IL: ההצעות והשיפורים הטכנולוגיים האחרונים של Handy

en: Hannah Arendt
he_IL: חנה ארנדט

en: Hannah Keating
he_IL: האנה קיטינג

en: Hans Down<br>Justin Case<br>Fergus Douchebag<br>Penny Tool<br>Ingredia Nutrisha<br>Hanson Deck<br>Gibson Montgomery-Gibson<br>Russell Sprout<br>Ruby Von Rails<br>Malcolm Function<br>Lance Bogrol<br>Chauffina Carr
he_IL: האנס דאון<br>ג'סטין קייס<br>פרגוס דושבאג<br>פני טול<br>אינגרדיה נוטרישה<br>הנסון דק<br>גיבסון מונטגומרי-גיבסון<br>ראסל ספראוט<br>רובי וון ריילס<br>מלקולם פונקציה<br>לאנס בוגרול<br>שופינה קאר

en: Happiness Hacks: Top 7 Daily Habits for Better Mental Health
he_IL: טיפים לשמחה: 7 הרגלים היומיים המובילים לבריאות הנפש הטובה ביותר

en: Happiness and brain health are closely linked, with numerous studies showing that a positive mindset can have significant benefits for our cognitive function and overall brain health. Some of these benefits include:
he_IL: שמחה ובריאות המוח קשורות בצורה צמודה, עם מספר מחקרים המראים כי תפיסה חיובית יכולה להביא לתועלות חשובות עבור פונקציית המחשבה והבריאות הכללית של המוח שלנו. חלק מהתועלות הללו כוללות:

en: Happiness is something we all strive for, yet it can sometimes seem elusive. The good news is that research has identified key strategies that can help us unlock the secrets to happiness and improve our mental wellbeing. In this blog post, we'll explore five of these strategies and discuss how to incorporate them into your daily life.
he_IL: אושר הוא משהו שאנחנו כולנו שואפים אליו, אך לפעמים יכול להיראות כאילו הוא נמלט. החדשות הטובות הן שמחקר זיהה אסטרטגיות מרכזיות שיכולות לעזור לנו לגלות את סודות האושר ולשפר את הרווחה הנפשית שלנו. בפוסט הבלוג הזה, נחקור חמישה מתוך האסטרטגיות הללו ונדבר על איך לשתף אותן בחיי היומיום שלך.

en: Happy building and exploring!
he_IL: שמח בבניה ובחקירה!

en: Happy contributing, and let's build a better Minetest together!
he_IL: שמח לתרום, ונבנה יחד את Minetest הטוב יותר!

en: Happy cooking!
he_IL: בישול שמח!

en: Happy crafting!<br>Veronica
he_IL: שמחה לראות אותך מקפלת!<br>ורוניקה

en: Happy learning and exploring in the world of Minetest!
he_IL: שמח ללמוד ולחקור בעולם של Minetest!

en: Harmonious Virtuosity
he_IL: אומנות הרמוניה

en: Harmonizing Natural Elements with Contemporary Design: A Study in Balance and Beauty
he_IL: שילוב איברים טבעיים עם עיצוב עכשווי: לימוד באיזון ויופי

en: Harmony in Dissonance: The Melody of Enduring Relationships
he_IL: הרמוניה בדיסוננס: המנגינה של יחסים עמידים

en: Harnessing the Sun's Glow in Art
    with Yellow Ocher
he_IL: ניצול זוהר השמש באמנות עם אוקר צהוב

en: Harnessing the science of habits offers a strategic approach to shaping our lives. By understanding the mechanisms that drive our repetitive behaviors, we can consciously design routines that align with our goals. Building productive habits doesn't just enhance efficiency; it paves the way for a more disciplined, fulfilling, and enriched existence. Through consistent effort and a touch of neuroscience, we can curate habits that truly serve our aspirations and well-being.
he_IL: לנצל את המדע של הרגלים מציע גישה אסטרטגית לעיצוב חיינו. על ידי הבנת המנגנונים שמנהיגים את ההתנהלויות החוזרות שלנו, אנחנו יכולים לעצב במודע רוטינות שמתאימות למטרותינו. לבנות רגלים יעילות לא רק משפר את היעילות; זה מסלק את הדרך לקיום מסודר, ממלא ומעשיר. דרך מאמץ קבוע וקצת ממדע המוח, אנחנו יכולים לקורטור רגלים שמשרתות באמת את השאיפות והרווחה שלנו.

en: Harry Lim + Mrs. Magic
he_IL: הארי לים + מיס מאג'יק

en: Harvesting the Rewards
he_IL: קצירת התפוצות

en: Have a project in mind?
he_IL: כבר יש לך רעיון לפרויקט?

en: Have a project in mind? Drop me a line to get started.
he_IL: יש לך פרויקט בראש? תשלח לי הודעה כדי להתחיל.

en: Have questions or need a hand? We’re here to help. Reach our friendly support team via WhatsApp.
he_IL: יש לך שאלות או נדרשת לך עזרה? נשמח לעזור. צוות התמיכה שלנו ישמח לעזור לך ב-WhatsApp.

en: Have something you want Alyssa to discuss on the podcast?
he_IL: רוצה לדבר על משהו בפודקאסט עם אליסה?

en: Have something you want me to discuss on the podcast?
he_IL: רוצה לדבר על משהו בפודקאסט?

en: Have you ever wanted to escape the hustle and bustle of everyday life and get lost in nature? Look no further than Patagonia's wilderness.
he_IL: רצית פעם לברוח מהרושם וההמולה של החיים היומיים ולאבד את עצמך בטבע? אל תחפש יותר מידי, רק בפטגוניה תוכל למצוא את הבר wilderness.

en: Having a sense of purpose and direction can contribute to increased happiness. Set realistic, attainable goals for yourself and celebrate your progress along the way.
he_IL: להיות לך תחושת מטרה וכיוון יכול לתרום לשמחה מוגברת. קבע לעצמך מטרות ריאליסטיות וניתן להשיג וחגוג את ההתקדמות שלך בדרך.

en: Having a strong support network is crucial for building resilience. Surround yourself with positive, encouraging people who can provide emotional support and practical assistance during tough times. Remember to reciprocate this support, as helping others can also bolster your resilience.
he_IL: להקים עמידות חזקה, חשוב להיות עם רשת תמיכה חזקה. סבור את עצמך באנשים חיוביים ומעודדים שיכולים לספק תמיכה רגשית ועזרה מעשית בזמנים קשים. זכור להחזיר תמיכה זו, מאחר ועזרה לאחרים יכולה גם לחזק את העמידות שלך.

en: Having achieved his goals, Oberon releases Titania and orders Puck to remove the donkey's head from Bottom. The fairies then disappear, and Theseus and Hippolyta arrive on the scene, during an early morning hunt. They find the lovers still sleeping in the glade. They wake up the lovers and, since Demetrius no longer loves Hermia, Theseus over-rules Egeus's demands and arranges a group wedding. The lovers at first believe they are still in a dream and cannot recall what has happened. The lovers decide that the night's events must have been a dream, as they walk back to Athens.
he_IL: לאחר שהשיג את מטרותיו, אוברון שוחרר את טיטניה וציווה לפאק להסיר את ראש החמור מבוטום. הפיות נעלמות ותיאסוס והיפוליטה מגיעים למקום, במהלך ציד בשעות הבוקר המוקדמות. הם מוצאים את האהובים עוד ישנים בפנים. הם מעירים את האהובים ו, מאחר ודמטריוס כבר לא אוהב את הרמיה, תיאסוס מתעלה על דרישותיו של אגאוס ומארגן חתונה קבוצתית. האהובים בתחילה מאמינים שהם עדיין בחלום ולא יכולים לזכור מה קרה. האהובים מחליטים שאירועי הלילה חייבים להיות חלום, כשהם הולכים בחזרה לאתונה.

en: Having been lucky enough to have visited 120 of our featured hotels across 24 destinations, Amy's knowledge and expertise are invaluable.
he_IL: לאיימי היה מזל גדול לבקר ב-120 מהמלונות הנבחרים שלנו ב-24 יעדים שונים ולכן, הידע והמומחיות שלה יקרי ערך.

en: Having experienced more of life's ups and downs, older mothers often bring a wealth of wisdom and perspective to their parenting journey. We have learned valuable lessons from our past experiences, and we can apply that knowledge to our approach to raising our children. This broader perspective allows us to prioritize what truly matters and to savor the precious moments with our little ones.
he_IL: עם כל החוויות שחווינו בחיים, אמהות מבוגרות יכולות להביא לדרך ההורות שלהן עושר של חכמה ופרספקטיבה. למדנו שיעורים יקרים מהחוויות שלנו בעבר, ואנחנו יכולות להחיל את הידע הזה על גישתנו לגידול הילדים שלנו. הפרספקטיבה הרחבה הזו מאפשרת לנו לתת עדיפות למה שממש חשוב ולהנות מרגעים יקרים עם הילדים הקטנים שלנו.

en: Having laid out the alleys and determined the streets, we have next to treat of the choice of building sites for temples, the forum, and all other public places, with a view to general convenience and utility.
he_IL: לאחר שהניח את הסמטאות וקבע את הרחובות, יש לנו ליד לטפל בבחירה של אתרי בנייה למקדשים, הפורום, וכל מקומות ציבוריים אחרים, עם נוף לנוחות כללית ותועלת.

en: Having laid out the alleys and determined the streets, we have next to treat of the choice of building sites for temples, the forum, and all other public places, with a view to general convenience and utility. If the city is on the sea, we should choose ground close to the harbor as the place where the forum is to be built; but if inland, in the middle of the town.
he_IL: לאחר שהניח את הסמטאות וקבע את הרחובות, יש לנו ליד לטפל בבחירה של אתרי בנייה למקדשים, הפורום, וכל מקומות ציבוריים אחרים, עם נוף לנוחות כללית ותועלת. אם העיר נמצאת על הים, עלינו לבחור בקרקע הקרובה לנמל כמקום שבו אמור להיבנות הפורום; אבל אם בפנים הארץ, במרכז העיר.

en: Having spent several years in the classroom prior to Stratford, Sally not only runs Stratford administration, but she guides the overall vision and strategy as well. She cares deeply for your children and leads the drive for excellence by example!
he_IL: לאחר מספר שנים של הוראה לפני עבודתה ב-Stratford, סאלי מנהלת את Stratford וגם מנחה את האסטרטגיה והחזון של המוסד החינוכי. אכפת לה מאוד מהילדים והיא מובילה את החתירה למצוינות על ידי דוגמה אישית!

en: Having spent years studying the stats, dissecting the strategies, and diving deep into the game's rich history, I'm thrilled to share my insights and perspectives with fellow fans. Whether you're a rookie or a seasoned pro, I invite you to grab a seat in the bleachers and join me on this journey as we slide into the beauty and complexity of baseball.
he_IL: אחרי שביליתי שנים לומד את הסטטיסטיקות, חילקתי את האסטרטגיות וצפיתי בעומק בהיסטוריה העשירה של המשחק, אני מתרגש לשתף את התובנות והתפיסות שלי עם אוהדים כמוך. בין אם אתה רוקי או מקצוען מנוסה, אני מזמין אותך לשבת בספסלים ולהצטרף אלי במסע הזה כשאנחנו נחדור ליופי ולמורכבות של הבייסבול.

en: Having the proper mindset, moving outside your comfort zone, developing and maintaining healthy relationships, and staying focused have been key drivers of success for thousands of years.
he_IL: במהלך אלפי שנים, המאפיינים העיקריים של הצלחה היו הכוונה הנכונה ותעוזה לצאת מאזור הנוחות, פיתוח וטיפוח של מערכות יחסים בריאות והתמקדות במטרה.

en: Having the proper mindset, moving outside your comfort zone, developing and maintaining healthy relationships, and staying focused have been key drivers of success for thousands of years.
he_IL: במהלך אלפי שנים, המאפיינים העיקריים של הצלחה היו הכוונה הנכונה ותעוזה לצאת מאזור הנוחות, פיתוח וטיפוח של מערכות יחסים בריאות והתמקדות במטרה.

en: Having thus seen how ceramic productions illustrate the art ideas of all nations, having touched upon the influence of pottery upon art in general, and having glanced at its present aims and possible accomplishments, it will not be forgotten, after what has just been said, that the combination of the useful and the beautiful is the great charm of the ceramic art, making between them a new beauty which finds its best place in the household.
he_IL: לאחר שהראיתי איך ייצור כלי קרמיקה מייצג רעיונות אמנותיים של כל התרבויות, לאחר שהתייחסתי להשפעת הקַדַרות על עולם האמנות בכללותו ולאחר שסקרתי בקצרה את היעדים ואת ההישגים האפשריים בתחום, חשוב לזכור שהקסם שבאמנות הקרמיקה טמון בשילוב שבין השימושי לאסתטי, שילוב שיוצר יופי חדש, המוצא את מקומו בעיקר במשק הבית.

en: He dedicated his efforts to many different activities during his stay in Chile. He traveled through the country, invested in mines, and created a ranching estate. His first years as a drawing professor in Paris helped in forming notable artists of the time like Francisco Mandiola and Procesa Sarmiento. Along with French painter Clara Filleul, he mobilized the pictorial art in Chile and Argentina. He was elevated to a Knight of the Legion of Honor in 1857,[1] and returned to France in 1858, but his fame had vanished.
he_IL: הוא הקדיש את מאמציו להרבה פעילויות שונות במהלך שהותו בצ'ילה. הוא טייל ברחבי המדינה, השקיע במכרות, ויצר אחוזת רפת. השנים הראשונות שלו כפרופסור לציור בפריז עזרו בעיצוב אמנים בולטים של התקופה כמו פרנסיסקו מנדיאולה ופרוססה סרמיינטו. יחד עם הציירת הצרפתייה קלרה פילול, הוא הניע את האמנות הציורית בצ'ילה ובארגנטינה. הוא הועלה לאביר לגיון הכבוד בשנת 1857,[1] וחזר לצרפת בשנת 1858, אבל תהילתו נעלמה.

en: He died in poverty in 1870 at Boulogne-sur-Mer.
he_IL: הוא מת בעוני בשנת 1870 בבולון-סור-מר.

en: He had to lower these gentlemen at the end of a rope out of a hole in the wall at the back, while the mob which, pouring out of the town, had spread itself all along the shore, howled and foamed at the foot of the building in front. He had to hurry them then the whole length of the jetty; it had been a desperate dash, neck or nothing—and again it was Nostromo, a fellow in a thousand, who, at the head, this time, of the Company's body of lightermen, held the jetty against the rushes of the rabble, thus giving the fugitives time to reach the gig lying ready for them at the other end with the Company's flag at the stern. Sticks, stones, shots flew; knives, too, were thrown. Captain Mitchell exhibited willingly the long cicatrice of a cut over his left ear and temple, made by a razor-blade fastened to a stick—a weapon, he explained, very much in favour with the "worst kind of nigger out here."
he_IL: היה עליו לשלשל את האדונים האלה בקצהו של חבל מתוך פירצה בחומה מאחור, בעוד האספסוף שזרם מן העיר ופשט לכל אורך החוף צורח וקוצף למרגלות הבנין מלפנים. היה עליו להחישם אז לכל ארכו של המיזח; היתה זו התפרצות נואשת, לחיים או למוות – ושוב היה זה נוסטרומו, איש אחד מאלף, אשר הפעם, בראש חבר שייטי־הרפסודות של החברה, החזיק במיזח כנגד הסתערויותיו של הערב־רב, ובכך נתן לנמלטים שהות להגיע אל סירת רב־החובל שהמתינה להם מוכנה בקצה השני ודגל החברה על ירכתיה. התעופפו מקלות, אבנים וכדורים; גם סכינים נזרקו. הקפטן מיצ’ל מציג היה לראוה בחפץ־לב את הצלקת הארוכה של פציעה מעל אזנו ורקתו השמאלית, מתער־גילוח מוצמד אל מקל – כלי־נשק, כך הסביר, המקובל עד מאד על “הכושים מן הסוג הגרוע ביותר כאן.”

en: He is considered one of the most innovative and original authors of his time, a master of history, poetic prose and short story in general and a creator of important novels that inaugurated a new way of making literature in the Hispanic world by breaking the classical moulds through narratives that escaped temporal linearity.
he_IL: הוא נחשב לאחד הסופרים החדשניים והמקוריים ביותר של זמנו, אמן של מלאכת הכתיבה בנושא היסטוריה, ספרות פואטית וסיפורים קצרים ויוצר של מספר רומנים חשובים שסללו את הדרך לספרות ההיספנית על ידי שבירת השבלונות הקלאסיות עם נרטיבים שחצו גבולות של זמן ומקום.

en: He lived his childhood and adolescence and incipient maturity in Argentina and, after the 1950s, in Europe. He lived in Italy, Spain, and in Switzerland. In 1951, he settled in France for more than three decades and composed some of his works there.
he_IL: בילדותו ובשנות צעירותו הוא התגורר בארגנטינה ולאחר שנות ה-50 של המאה העשרים עבר לאירופה. הוא חי באיטליה, בספרד ובשווייץ. בשנת 1951, הוא עבר לגור בצרפת ושם שהה מעל שלושה עשורים וכתב כמה מהעבודות הטובות ביותר שלו.

en: He plans, designs and oversees the construction of buildings. To practice, architecture means to provide services in connection with the creation of buildings and the space within the site surrounding the buildings that have human occupancy or use as their purpose.
he_IL: הוא תכנן, עיצב וניהל את תהליך הבנייה של המבנים. להבהרה, המשמעות של "אדריכלות" היא מתן שירותים ליצירת בניינים והמרחב של השטח מסביב למבנה, אשר משמש את האנשים שפוקדים את המבנה בהתאם לצורכיהם.

en: He plans, designs, and oversees the construction of buildings. To practice, architecture means to provide services in connection with the creation of buildings and the space within the site surrounding the buildings that have human occupancy or use as their purpose.
he_IL: הוא תכנן, עיצב וניהל את תהליך הבנייה של המבנים. להבהרה, המשמעות של "אדריכלות" היא מתן שירותים ליצירת בניינים והמרחב של השטח מסביב למבנה, אשר משמש את האנשים שפוקדים את המבנה בהתאם לצורכיהם.

en: He turns and walks out of the cafe, leaving Katya sitting alone.
he_IL: הוא פונה ויוצא מהקפה, משאיר את קטיה יושבת לבד.

en: He was a Marine painter in Ordinary to King Edward VII, often accompanying him on his naval tours, and was appointed an Honorary Commander of the Royal Victorian Order (CVO) in the 1902 Birthday Honours, receiving the decoration from the King at Sandringham House on November 9, 1902.
he_IL: הוא היה צייר ימי רגיל למלך אדוארד השביעי, שלעיתים קרובות ליווה אותו בטיולי הים שלו, ומונה למפקד כבוד של מסדר ויקטוריה המלכותי (CVO) בכבודי יום ההולדת של 1902, וקיבל את העיטור מהמלך בבית סנדרינגהאם ב-9 בנובמבר 1902.

en: He was a founding member of the Society of French Artists.
he_IL: הוא היה חבר מייסד של אגודת האמנים הצרפתים.

en: He was born in Meta di Sorrento. He served as an officer in the Italian Navy, but by age thirty, influenced by members of the School of Resina, he turned to painting, first in Naples. He gained fame in London, where his depictions of famous British naval victories and ships were highly prized, including by Queen Victoria. He has painted depictions of the naval battles of Trafalgar, of the Nile, and of Cape San Vincenzo.
he_IL:  הוא נולד ב- Meta di Sorrento. הוא שירת כקצין בצי האיטלקי, אבל בגיל שלושים, בהשפעת חברי בית הספר של רזינה, הוא פנה לציור, קודם כל בנאפולי. הוא זכה לפופולריות בלונדון, שם התיאורים שלו של ניצחונות ימיים בריטים מפורסמים וספינות היו מוערכים מאוד, כולל על ידי המלכה ויקטוריה. הוא צייר תיאורים של הקרבות הימיים של טרפלגר, של הנילוס, ושל כף סן וינצנזו.

en: He was born on July 17, 1846 in the Guadalajara town of Cañizar. Son of a rural doctor, he was orphaned in his adolescence. Under the protection of successive heroes, he noted 1 he traveled to Madrid and entered the Academy of Fine Arts of San Fernando, being part of the first class of pensioners for the Spanish Academy of Fine Arts in Rome. His definitive accolade in academic circles was achieved with Origin of the Roman Republic, with which he obtained a first medal at the National Exhibition of 1878 and a third medal and grand cross of the Legion of Honor at the Universal Exhibition in Paris that same year.
he_IL: הוא נולד ב-17 ביולי 1846 בעיירה קניזר שבגואדלחרה. בן לרופא כפרי, הוא הפך ליתום בגיל ההתבגרות. תחת הגנתם של גיבורים successive, הוא ציין 1 שהוא נסע למדריד והתקבל לאקדמיה לאמנויות יפות של סן פרננדו, והיה חלק מהכיתה הראשונה של פנסיונרים עבור האקדמיה הספרדית לאמנויות יפות ברומא. ההוקרה הסופית שלו במעגלים אקדמיים הושגה עם "מקור הרפובליקה הרומית", עמה הוא זכה במדליה ראשונה בתערוכה הלאומית של 1878 ובמדליה שלישית וצלב גדול של לגיון הכבוד בתערוכה האוניברסלית בפריז באותה שנה.

en: He was full of speculation that night about the condition of Mars, and scoffed at the vulgar idea of its having inhabitants who were signalling us. His idea was that meteorites might be falling in a heavy shower upon the planet, or that a huge volcanic explosion was in progress. He pointed out to me how unlikely it was that organic evolution had taken the same direction in the two adjacent planets.
he_IL: היו לו המון השערות לגבי מאדים באותו הלילה והוא לעג לרעיון המגוחך שיש בכוכב הלכת תושבים שמנסים לאותת לנו. הרעיון שלו היה שיש מטר כבד של מטאורים בשמיי כדור הארץ או שצפינו בתהליך של התפרצות געשית. הוא ציין בפניי כמה לא סביר שאבולוציה אורגנית תתפתח באותו האופן בשני כוכבי לכת סמוכים.

en: Head out for a 5K (or whatever you feel up to) run/walk. Record it on a GPS watch / app.<br>If a 5K isn’t your thing – feel free to jump on an exercise bike or post some other workout.
he_IL: צא לרוץ/ללכת במרחק של 5 קילומטרים (או כל מרחק שתרצה). הקלט את זה בעזרת שעון GPS או אפליקציה.<br>אם 5 קילומטרים לא הדבר שלך - אתה מוזמן לעלות על אופני ספורט או לפרסם תרגול אחר.

en: Head to Marbella, a glamorous town famous for its luxury yachts, boutiques, and golden beaches. Wander around the picturesque Old Town, Plaza de los Naranjos, and explore the boutiques, art galleries, and restaurants. Don't miss the beach clubs of Puerto Banús, and enjoy the vibrant nightlife that Marbella has to offer.
he_IL: צא למרבלה, עיירה זוהרת מפורסמת יאכטות יוקרה, בוטיקים וחופים זהובים. טייל בעיר העתיקה הפסטורלית, פלאזה דה לוס נראנחוס, וחקור את הבוטיקים, גלריות האמנות והמסעדות. אל תפספס את מועדוני החוף של פורטו בנוס, ותהנה מהחיים הליליים התוססים שמרבלה מציעה.

en: Head to the Blue Mosque, one of the most famous landmarks in Istanbul. Admire the mosque’s majestic blue tiles, and then proceed to the Hippodrome of Constantinople, where you can witness the remains of some of the city’s earliest monuments.
he_IL: ראש למסגד הכחול, אחד מציוני הדרך המפורסמים ביותר באיסטנבול. להתפעל האריחים הכחולים המלכותיים של המסגד, ולאחר מכן להמשיך אל ההיפודרום של קונסטנטינופול, שבו אתה יכול לראות את שרידי כמה מן המונומנטים הראשונים של העיר.

en: Header
he_IL: כותרת

en: Header 1
he_IL: כותרת עליונה מס' 1

en: Header 2
he_IL: כותרת עליונה מס' 2

en: Header 3
he_IL: כותרת עליונה מס' 3

en: Header 4
he_IL: כותרת עליונה מס' 4

en: Header 5
he_IL: כותרת עליונה מס' 5

en: Header 6
he_IL: כותרת עליונה מס' 6

en: Header five
he_IL: כותרת חמישית

en: Header four
he_IL: כותרת רביעית

en: Header one
he_IL: כותרת ראשונה

en: Header six
he_IL: כותרת שישית

en: Header three
he_IL: כותרת שלישית

en: Header two
he_IL: כותרת שנייה

en: Header with Button
he_IL: כותרת עם כפתור

en: Header with Button and Background
he_IL: כותרת עם כפתור ורקע

en: Header with Large Font Size
he_IL: כותרת עליונה עם גופן גדול

en: Header with Navigation and Buttons
he_IL: כותרת עם ניווט וכפתורים

en: Header with Site Title and Menu Button
he_IL: כותרת עליונה עם שם האתר וכפתור תפריט

en: Header with Site Title and Vertical Navigation
he_IL: כותרת עליונה עם שם האתר וניווט אנכי

en: Header with Two Rows
he_IL: כותרת עם שתי שורות

en: Header with a paragraph and stats
he_IL: כותרת עם פסקה ונתונים

en: Header with image, logo, menu, social and button
he_IL: כותרת עם תמונה, לוגו, תפריט, רשתות חברתיות וכפתור

en: Header with image, logo, menu, social and button (Copy)
he_IL: כותרת עם תמונה, לוגו, תפריט, רשתות חברתיות וכפתור (העתק)

en: Header with navigation and social links
he_IL: כותרת עם ניווט וסמלים של רשתות חברתיות

en: Header with video background
he_IL: כותרת עם וידאו ברקע

en: Header: Centered logo and menu
he_IL: כותרת: לוגו ממורכז ותפריט

en: Header: Centered logo with menu left and button right
he_IL: כותרת: לוגו ממורכז עם תפריט בשמאל וכפתור בימין

en: Header: Centered logo with menu left and social right
he_IL: כותרת: לוגו ממורכז עם תפריט בשמאל ורשתות חברתיות בימין

en: Header: Centered logo with social links
he_IL: כותרת: לוגו ממורכז עם קישורים חברתיים

en: Header: Centered with social links
he_IL: כותרת: מרכזית עם קישורים חברתיים

en: Header: Logo and menu
he_IL: כותרת: לוגו ותפריט

en: Header: Logo and menu with about button right
he_IL: כותרת: לוגו ותפריט עם כפתור אודות מימין

en: Header: Logo and menu, with button right
he_IL: כותרת: לוגו ותפריט, עם כפתור מימין

en: Header: Logo and menu, with social right
he_IL: כותרת: לוגו ותפריט, עם רשתות חברתיות בימין

en: Header: Logo and vertical navigation
he_IL: כותרת: לוגו וניווט אנכי

en: Header: Logo left, menu centered, button right
he_IL: כותרת: לוגו בשמאל, תפריט במרכז, כפתור בימין

en: Header: Logo left, menu centered, social right
he_IL: כותרת: לוגו בשמאל, תפריט במרכז, רשתות חברתיות בימין

en: Header: Logo left, menu, social and button
he_IL: כותרת: לוגו בצד שמאל, תפריט, רשתות חברתיות וכפתור

en: Header: Logo left, social right
he_IL: כותרת: לוגו בשמאל, רשתות חברתיות בימין

en: Header: Logo with overlay menu
he_IL: כותרת: לוגו עם תפריט חפוץ

en: Header: Logo, with menu and button right
he_IL: כותרת: לוגו, עם תפריט וכפתור מימין

en: Header: Logo, with menu and social right
he_IL: כותרת: לוגו, עם תפריט ורשתות חברתיות מימין

en: Header: Logo, with menu, social and button right
he_IL: כותרת: לוגו, עם תפריט, רשתות חברתיות וכפתור מימין

en: Headers
he_IL: כותרות

en: Heading 1
he_IL: כותרת 1

en: Heading 2
he_IL: כותרת 2

en: Heading 3
he_IL: כותרת 3

en: Heading 4
he_IL: כותרת ברמה 4

en: Heading 5
he_IL: כותרת ברמה 5

en: Heading 6
he_IL: כותרת ברמה 6

en: Heading First
he_IL: כותרת מקדימה

en: Heading and Five-up
he_IL: כותרת ו-Five-up

en: Heading and Four-up
he_IL: כותרת ו-Four-up

en: Heading and Paragraph
he_IL: כותרת ופסקה

en: Heading and Three Images
he_IL: כותרת ושלוש תמונות

en: Heading and Three-up
he_IL: כותרת ו-Three-up

en: Heading and four images
he_IL: כותרות וארבע תמונות

en: Heading and text in two columns
he_IL: כותרת וטקסט בשתי עמודות

en: Heading and three features
he_IL: כותרת ושלוש אפשרויות

en: Heading and three images with rounded borders
he_IL: כותרות ושלוש תמונות עם גבולות מעוגלים

en: Heading and video
he_IL: כותרת ווידאו

en: Heading and video on the right
he_IL: כותרת ווידאו מימין

en: Heading left and content right
he_IL: כותרת משמאל ותוכן מימין

en: Heading with Image Grid
he_IL: כותרת עם רשת תמונות

en: Heading with button and text
he_IL: כותרת עם כפתור וטקסט

en: Heading with content and large image below
he_IL: כותרת עם תוכן ודימוי גדול למטה

en: Heading with four text sections
he_IL: כותרת עם ארבעה קטעי טקסט

en: Heading with image and two column above
he_IL: כותרת עם תמונה ושני עמודים למעלה

en: Heading with image and two columns below
he_IL: כותרת עם תמונה ושתי עמודות מתחת

en: Heading with rows of images
he_IL: כותרת עם שורות של תמונות

en: Heading with six text sections
he_IL: כותרת עם שישה קטעי טקסט

en: Heading with three images below
he_IL: כותרת עם שלוש תמונות מתחתיו

en: Heading with three media columns and button
he_IL: כותרת עם שלושה עמודות מדיה וכפתור

en: Heading with two images and descriptions
he_IL: כותרת עם שתי תמונות ותיאורים

en: Heading with two media columns
he_IL: כותרת עם שני עמודות מדיה

en: Heading with two media columns and buttons
he_IL: כותרת עם שני עמודות מדיה וכפתורים

en: Heading, Paragraph and Image
he_IL: כותרת, פסקה ותמונה

en: Heading, Three-up, and Paragraph
he_IL: כותרת, Three-up ופסקה רגילה

en: Headings left, content right
he_IL: כותרות משמאל, תוכן מימין

en: Headline
he_IL: כותרת ראשית

en: Headline with Title and Cover
he_IL: כותרת ראשית עם כותרת ושער

en: Headlines
he_IL: כותרות

en: Headlines 1
he_IL: כותרות 1

en: Headlines 10
he_IL: כותרות 10

en: Headlines 11
he_IL: כותרות 11

en: Headlines 12
he_IL: כותרות 12

en: Headlines 13
he_IL: כותרות 13

en: Headlines 14
he_IL: כותרות 14

en: Headlines 15
he_IL: כותרות 15

en: Headlines 16
he_IL: כותרות 16

en: Headlines 17
he_IL: כותרות 17

en: Headlines 18
he_IL: כותרות 18

en: Headlines 19
he_IL: כותרות 19

en: Headlines 2
he_IL: כותרות 2

en: Headlines 20
he_IL: כותרות 20

en: Headlines 21
he_IL: כותרות 21

en: Headlines 22
he_IL: כותרות 22

en: Headlines 23
he_IL: כותרות 23

en: Headlines 24
he_IL: כותרות 24

en: Headlines 25
he_IL: כותרות 25

en: Headlines 26
he_IL: כותרות 26

en: Headlines 27
he_IL: כותרות 27

en: Headlines 3
he_IL: כותרות 3

en: Headlines 4
he_IL: כותרות 4

en: Headlines 5
he_IL: כותרות 5

en: Headlines 6
he_IL: כותרות 6

en: Headlines 7
he_IL: כותרות 7

en: Headlines 8
he_IL: כותרות 8

en: Headlines 9
he_IL: כותרות 9

en: Headstand with Sainaa Janchivdorj (Online)
he_IL: עמידת ראש עם סיינה ג'אנצ'יבדורג (באינטרנט)

en: Health Technology
he_IL: טכנולוגיות בריאות

en: Healthcare for All: The Margaret Stottlemeyer Foundation Recognizing the importance of accessible healthcare, Margaret Stottlemeyer established the Margaret Stottlemeyer Foundation. This organization works to improve healthcare services in underserved communities, providing funding for medical facilities, equipment, and training programs. With an emphasis on preventive care and education, the Foundation has made significant strides in enhancing the well-being of communities across the globe.
he_IL: בריאות לכולם: קרן מרגרט סטוטלמייר מכירה בחשיבותה של גישה נגישה לשירותי בריאות ולכן הקימה את קרן מרגרט סטוטלמייר. הארגון פועל לשיפור שירותי הבריאות בקהילות שאין להן גישה מספקת, ומספק מימון למתן שירותי בריאות, רכוש ותוכניות הכשרה. עם הדגש על טיפול פולשני וחינוך, הקרן עשתה התקדמות משמעותית בשיפור הרווחת הקהילות ברחבי העולם.

en: Healthy Eating
he_IL: אכילה בריאה

en: Healthy Fruit Bowls with Coconut, Berries, and Nuts
he_IL: קערות פירות בריאות עם קוקוס, פירות יער ואגוזים

en: Healthy Weeknight Meals
he_IL: ארוחות ערב בריאות באמצע השבוע

en: Heart-Stopping Moments: Revisit the intense 2-1 win against Avon United. Uncover the highs and lows, the decisive goals, and the dramatic moments that defined this thrilling clash at Sonnet Park.
he_IL: רגעים שמורידים את הלב: חזור על הניצחון המתמודד 2-1 נגד אבון יונייטד. חשוף את הרגעים המרגשים, השערים המכריעים והרגעים הדרמטיים שהגדירו את הקרב המרתק הזה בפארק סונט.

en: Heat about 2 inches of vegetable oil in a deep pot to 350°F (175°C).
he_IL: מחממים כ-2 אינצ' של שמן צמחי בסיר עמוק ל-350°F (175°C).

en: Heat the heavy cream in a saucepan over medium heat until it just begins to simmer.
he_IL: חממי את השמנת הכבדה בסיר על להבה בינונית עד שהיא מתחילה לרתוח קלות.

en: Heating System Checkup
he_IL: בדיקת מערכת חימום

en: Heiwa is a branding and design agency with a passion for simplicity. We deliver high-quality creative solutions for a diverse audience.
he_IL: Heiwa היא סוכנות למיתוג ולעיצוב עם אהבה לכל מה שפשוט. אנחנו מספקים פתרונות קריאייטיב איכותיים למגוון קהלי יעד.

en: Hello $latex LaTeX$, <a href="http://en.support.wordpress.com/latex/">how are you?</a>
he_IL: שלום $latex LaTeX$, <a href="http://en.support.wordpress.com/latex/">מה שלומך?</a>

en: Hello World!
he_IL: שלום עולם!

en: Hello and welcome to our little corner of the internet! We’re Lily and Dean, the duo behind “Our Tiny Cottage,” and we’re thrilled to have you join us on our journey into the heart of the cottagecore aesthetic and lifestyle. Our love story isn’t just about us; it’s about the shared dream of creating a haven that echoes with the tranquility of yesteryears. Picture a cozy space, surrounded by nature’s embrace, where simplicity reigns supreme. That dream led us to embark on a journey of building and curating “Our Tiny Cottage.”
he_IL: היי וברוכים הבאים לפינה הקטנה שלנו באינטרנט! אנחנו לילי ודין, הצמד מאחורי “הקוטג' הקטן שלנו,” ואנחנו מתרגשים שהצטרפתם אלינו למסע שלנו אל תוך הלב של האסתטיקה והסגנון חיים של קוטג'קור. סיפור האהבה שלנו לא עוסק רק בנו; הוא עוסק בחלום המשותף ליצור מקלט מהדהד עם השקט של ימים עברו. תדמיינו מקום נעים, מוקף בחיבוק של הטבע, שבו הפשטות שולטת. החלום הזה הוביל אותנו לצאת למסע של בנייה ואוצרות של “הקוטג' הקטן שלנו.”

en: Hello dear foodies! My name is Jodie and I'm the author and creator behind Bain Marie.
he_IL: שלום חובבי אוכל יקרים! שמי ג'ודי ואני המחבר והיוצר מאחורי Bain Marie.

en: Hello world!
he_IL: שלום עולם!

en: Hello world! A Beginner's Guide to Minetest
he_IL: שלום עולם! מדריך למתחילים ל־Minetest

en: Hello! I am a photographer and designer living near Portland, Maine. When I am not posting to Instagram, you can find me shooting weddings and portraits.
he_IL: שלום! אני צלמת ומעצבת שחיה בחיפה. כשאני לא מפרסמת תוכן באינסטגרם, אני בדרך כלל עסוקה בצילומים של חתונות ודיוקנאות.

en: Hello! I'm Ruth, the dreamweaver behind "Fictionary," a little corner of the internet where stories come to life. As a storyteller by heart and a chronic daydreamer, I've always found solace in the realm of fiction. My journey with words began when I discovered the magic of storytelling tucked away in the pages of worn-out books and the whispered tales of the wind. Born and raised in a small town, I quickly learned that stories have the power to transcend the ordinary. I found myself enraptured by the ability of words to paint vivid landscapes, evoke emotions, and transport readers to far-off places. It was in these literary adventures that the seed of "Fictionary" was planted.
he_IL: שלום! אני רות, היוצרת מאחורי "Fictionary," פינה קטנה באינטרנט שבה סיפורים מתעוררים לחיים. כסיפורנית בלב ולחולמת בהקיץ כרונית, תמיד מצאתי נחמה בתחום הפיקציה. המסע שלי עם מילים התחיל כשגיליתי את הקסם של סיפור סיפורים המוסתר בין דפי ספרים שחוקים ובסיפורים המוסרים של הרוח. נולדתי וגדלתי בעיירה קטנה, ומהר מאוד למדתי שסיפורים יש את הכוח לעלות על הרגיל. מצאתי את עצמי מוקסמת מהיכולת של מילים לצייר נופים חיים, לעורר רגשות, ולהעביר קוראים למקומות רחוקים. זה היה בהרפתקאות הספרותיות הללו ששתלתי את הזרע של "Fictionary".

en: Hello! My name is Adrian DeCarlo and this is <em>Mindblown</em>, my personal blog about philosophy with book summaries and reviews. I like to immerse myself in books and learn what others have to say about life.
he_IL: שלום! שמי אדריאן דה קארלו וזהו <em>Mindblown</em>, הבלוג האישי שלי שעוסק בפילוסופיה וכולל תקצירים של ספרים וגם ביקורות. אני אוהב לצלול לתוך ספרים וללמוד מה חושבים אחרים לגבי החיים.

en: Hello, I'm Jane - the creator and author behind this website. I'm a minimalist and simple living enthusiast who has dedicated her life to living with less and finding joy in the simple things.
he_IL: היי, אני ג'יין - היוצרת והמחברת מאחורי האתר הזה. אני אוהבת שליטה וחיים פשוטים שהקדישה את חייה לחיים עם פחות ולמציאת שמחה בדברים הפשוטים.

en: Hello, I'm Jenn.
he_IL: שלום, אני ג'ן.

en: Hello, I’m Esther
he_IL: שלום, אני אסתר

en: Hello, I’m Veronica
he_IL: שלום, אני ורוניקה

en: Hello, World.
he_IL: שלום כולם!

en: Hello, design aficionados! Today, we're delving into a dining room that marries luxury with comfort, sophistication with warmth, and modern aesthetics with natural touches. The result is a dining room that invites you to linger over a shared meal while feeling pampered by its plush surroundings. Let’s break down the elements that make this space a true design feast.
he_IL: היי, מעריצי העיצוב! היום, אנחנו יורדים לעומק חדר אוכל שמשלב יוקרה עם נוחות, סופיסטיקציה עם חמימות, ואסתטיקה מודרנית עם נגיעות טבעיות. התוצאה היא חדר אוכל שמזמין אותך להשאר מעל ארוחה משותפת ולהרגיש מפנק בסביבה רכה. בואו נפרק את הרכיבים שהופכים את המרחב הזה לפינת עיצוב אמיתית.

en: Hello, fellow crafters and DIY enthusiasts! I’m Veronica, the heart and hands behind Craftfully. Welcome to a space where creativity flourishes, and every project is a story waiting to be shared.
he_IL: שלום, חובבי היצירה ומעריצי העשייה בעצמם! אני ורוניקה, הלב והידיים מאחורי Craftfully. ברוכים הבאים למרחב בו היצירתיות פורחת וכל פרויקט הוא סיפור המחכה לשיתוף.

en: Hello, this is my new website
he_IL: שלום, זה האתר אינטרנט החדש שלי

en: Help
he_IL: עזרה

en: Help us build a better world by supporting our foundation today.
he_IL: התמיכה שלך בעמותה שלנו היום תעזור לנו לבנות עולם טוב יותר יחד.

en: Help us make the show
he_IL: אפשר לעזור לנו ליצור את התוכנית

en: Help us make the show. By making a contribution, you will help us to make stories that matter and you enjoy.
he_IL: אפשר לעזור לנו ליצור את התוכנית. התרומה שלך תעזור לנו לפרסם סיפורים חשובים, להנאתך.

en: Helping Others
he_IL: עזרה לאחרים

en: Helping with Testing
he_IL: עזרה בבדיקות

en: Henrique Iamarino
he_IL: הנריקה יאמרינו

en: Henry Golden Dearth was a Bristol-born artist who spent much of his career examining the social and cultural changes of the late 19th century through the lens of color. His paintings offer a unique perspective on the era, revealing the complex ways in which color was used to convey meaning and communicate social norms.
he_IL: הנרי גולדן דירת' היה אמן שנולד בבריסטול, שבילה את רוב הקריירה שלו בחקר השינויים החברתיים והתרבותיים של סוף המאה ה-19 דרך עדשת הצבע. הציורים שלו מציעים פרספקטיבה ייחודית על התקופה, חושפים את הדרכים המורכבות שבהן נעשה שימוש בצבע כדי להעביר משמעות ולתקשר נורמות חברתיות.

en: Her choice to pair this standout piece with a simple undergarment further accentuates the jacket's urban edge. The black and white tones of the photograph enhance the texture of the denim, turning every fray and fold into a landscape of contrasts. This isn't just clothing; it's architecture for the body, shaping the space around her with an almost sculptural presence.
he_IL: בחירתה לשלב את הפריט המובהק הזה עם בגד תחתון פשוט מבליטה עוד יותר את הקצה העירוני של הג'קט. הגוונים השחורים והלבנים של התמונה משפרים את מרק הדנים, הופכים כל קרע וקמט לנוף של התנגדויות. זה לא רק בגד; זו אדריכלות עבור הגוף, יוצרת את המרחב מסביבה עם נוכחות כמעט פסלית.

en: Her denim jacket, oversized and deconstructed, drapes effortlessly off one shoulder, teasing a glimpse of the intricate design beneath. The collar pops with an insouciant flare, framing her face—a canvas of minimalist beauty, free from the distraction of hues. The jacket itself becomes a statement piece, with bold lettering on the back that seems to challenge the viewer, words obscured yet provocative, hinting at the hidden stories within.
he_IL: הג'קט הדינים שלה, גדול ומורכב, מתפשט בקלות מעל כתף אחת, מסקרן מבט על העיצוב המורכב מתחת. הכיפה מופצלת עם פריט חוצפני, מסגרת את פניה - קנבס של יופי מינימליסטי, חופשי מהפרעות של גוונים. הג'קט עצמו הופך לחלק מהציוץ, עם כתובת מודגשת בגב שמרגישה כאילו מאתגרת את הצופה, מילים מעוטרות ומסתובבות, מרמזות על הסיפורים המוסתרים בתוכן.

en: Her keen eye for detail, impeccable sense of composition, and mastery of various artistic techniques allow her to breathe life into every project she undertakes. Whether it's illustrating eye-catching advertisements or designing captivating book covers, Stella's work always leaves a lasting impression. Her portfolio showcases a diverse range of projects, highlighting her ability to blend creativity with strategic thinking to deliver exceptional results.
he_IL: העין החדה שלה לפרטים, החוש המושלם שלה לתכנון ושליטה בטכניקות אמנותיות שונות, מאפשרים לה לתת נשמה לכל פרויקט שהיא מתעסקת בו. בין שזו עיצוב מודעות מרהיבות או עיצוב שערי ספר מפתיעים, העבודה של סטלה תמיד משאירה רושם עמוק. הספרייה שלה מציגה מגוון רחב של פרויקטים, המדגישים את יכולתה לשלב יצירתיות עם חשיבה אסטרטגית כדי לספק תוצאות יוצאות דופן.

en: Her sister Yves married Theodore Gobillard, a tax inspector, in 1866 and was painted by Edgar Degas as Mrs Theodore Gobillard.
he_IL: אחותה איבס התחתנה עם תאודור גובייאר, פקיד מס, בשנת 1866 וזכתה להיות מושא לציור מאת אדגר דגה בשם 'גברת תאודור גובייאר'.

en: Her work often features buildings and structures that are often overlooked by others. She is fascinated by the way the built environment interacts with nature, and her photographs often capture the tension between the two. Her photographs have a certain quietness and stillness about them, yet they are full of energy and movement.
he_IL: העבודה שלה כוללת לעיתים קרובות בניינים ומבנים שלרוב מתעלמים מהם אחרים. היא מוקסמת מהאופן שבו הסביבה הבנויה מתקשרת עם הטבע, וצילומיה לעיתים קרובות תופסים את המתח בין השניים. הצילומים שלה יש בהם שקט מסוים וסטטיות, אך הם מלאים באנרגיה ובתנועה.

en: Herb or Succulent Gardens
he_IL: גינות תבלין או סוקולנטים

en: Here are a few mindfulness practices you can incorporate into your daily routine to promote mental health and well-being:
he_IL: כאן יש כמה תרגולי מודעות שאתה יכול לשלב בשגרת היומית שלך כדי לקדם בריאות נפשית ורווחה:

en: Here are some practical ways to incorporate gratitude into your daily routine:
he_IL: כאן יש כמה דרכים מעשיות לשלב הודיה בשגרת היומית שלך:

en: Here are some prompts to help you kick off the New Year:
he_IL: כאן יש כמה הצעות כדי לעזור לך להתחיל את השנה החדשה:

en: Here are some tips to help you make the most of your Patagonia hiking experience:
he_IL: כאן יש כמה טיפים שיעזרו לך להנות מחוויית הטיול בפטגוניה שלך:

en: Here is a cover image
he_IL: זוהי תמונת שער

en: Here is a preview of it:
he_IL: זוהי תצוגה מקדימה של הפרויקט:

en: Here is a test page
he_IL: זהו עמוד לבדיקה

en: Here on our recipe site, we share our kitchen victories, our delicious discoveries, and the lessons we've learned along the way. Each recipe is a product of countless trials, tweaks, and taste-tests, all undertaken to bring you dishes that are worth making time and time again. We explore a myriad of cuisines, from comforting classics and grandma's secret recipes to modern innovations and gastronomic experiments.
he_IL: כאן באתר המתכונים שלנו, אנחנו משתפים את הניצחונות שלנו במטבח, את הגילויים הטעימים שלנו, ואת השיעורים שלמדנו בדרך. כל מתכון הוא תוצאה של אינספור ניסיונות, שיפורים, ובדיקות טעם, שנעשו כדי להביא לכם מנות ששווה להכין שוב ושוב. אנחנו חוקרים מגוון רחב של מטבחים, מקלאסיקות מנחמות וממתכונים סודיים של סבתא ועד חידושים מודרניים וניסויים גסטרונומיים.

en: Here you can find all exhibitions currently on display at the UMOMA. To see our past exhibitions, <a href="https://twentytwentydemo.wordpress.com/exhibitions/">click here.</a>
he_IL: כאן אפשר למצוא תערוכות שמוצגות בימים אלה ב-UMOMA. כדי לראות תערוכות קודמות, <a href="https://twentytwentydemo.wordpress.com/exhibitions/">יש ללחוץ כאן.</a>

en: Here's a fancy formula $latex displaystyle P_nu^{-mu}(z)=frac{left(z^2-1right)^{frac{mu}{2}}}{2^mu sqrt{pi}Gammaleft(mu+frac{1}{2}right)}int_{-1}^1frac{left(1-t^2right)^{mu -frac{1}{2}}}{left(z+tsqrt{z^2-1}right)^{mu-nu}}dt$ inline.
he_IL: ‎Here's a fancy formula $latex displaystyle P_nu^{-mu}(z)=frac{left(z^2-1right)^{frac{mu}{2}}}{2^mu sqrt{pi}Gammaleft(mu+frac{1}{2}right)}int_{-1}^1frac{left(1-t^2right)^{mu -frac{1}{2}}}{left(z+tsqrt{z^2-1}right)^{mu-nu}}dt$ inline.

en: Here's what you can expect from our product:
he_IL: אלו היתרונות שאנחנו מבטיחים לספק במוצרים שלנו:

en: Here, we add a couple of lines with information about our mission.
he_IL: כאן אנחנו מוסיפים מספר שורות על השליחות שלנו.

en: Here, we are passionate about creating and sharing content that educates, enlightens, and empowers. We dive into various topics ranging from the philosophical dimensions of well-being, psychological insights into mental health, and practical tips for self-improvement to reviews and discussions on the latest research around well-being.
he_IL: כאן, אנחנו מתלהבים ליצור ולשתף תוכן שמחנך, מאיר ומעצים. אנחנו חוקרים נושאים שונים הכוללים את הממדים הפילוסופיים של הרווחה, תובנות פסיכולוגיות בנושא הבריאות הנפשית וטיפים מעשיים לשיפור עצמי, וגם ביקורות ודיונים על המחקר האחרון בנושא הרווחה.

en: Here’s the deal. We make tasty, hand-crafted burgers. Fresh. Every day. We’re creators at heart and always experimenting with the art of perfecting The Perfect Burger. After six years in business, we reckon we’ve nailed it. But we’ll never stop trying to go one further. Follow us on Instagram to stay in the loop on our latest wild and mouth-watering inventions.
he_IL: ככה זה עובד. אנחנו מכינים המבורגרים טעימים בעבודת יד. טריים. בכל יום. בשורה התחתונה, אנחנו אנשים יוצרים, ואנחנו תמיד מתנסים בדברים חדשים כדי ליצור את ההמבורגר המושלם ביותר. אחרי שש שנים בתחום, אנחנו חושבים שהצלחנו במשימה. אבל לעולם לא נפסיק ליצור ולחדש. כדאי לעקוב אחרינו באינסטגרם כדי להתעדכן בכל החידושים המרגשים והעסיסיים.

en: Hero with CTA
he_IL: Hero עם קריאה לפעולה

en: Hero with Heading and Cover Image
he_IL: Hero עם כותרת ותמונת שער

en: Hero with heading, subtitle and two buttons
he_IL: תוכן עם כותרת, כותרת משנה ושני כפתורים

en: Hever Travel
he_IL: טיולים עם Hever

en: Hey now $latex M_{M^M}$ stop it.
he_IL: ‎Hey now $latex M_{M^M}$ stop it.

en: Hey there!
he_IL: שלום!

en: Hey there! I’m Beth and I’m an LA-based musician and a songwriter. I’m also known for lo-fi as well as hip hop. I create songs that capture moments.  The Mellow Beats album is due out on September 26th on all digital platforms.
he_IL: שלום! שמי לירון ואני מוזיקאית ומשוררת מלוס אנג'לס. אני מוכרת בזכות סגנון הלו-פיי וההיפ-הופ של היצירות שלי. אני יוצרת שירים כדי לנצור רגעים.  האלבום Mellow Beats צפוי לצאת ב-26 בספטמבר בכל הפלטפורמות הדיגיטליות.

en: Hey there! I’m Lucas, a passionate freelance copywriter with a love for words that spark connections and drive action. With a knack for turning ideas into captivating stories and a fascination for the psychology of persuasion, I’ve spent the last 10 years working as a copywriter, helping brands find their voice and leave a lasting impact.
he_IL: היי שם! אני לוקאס, כותב עצמאי מתוך התשוקה למילים שמעוררות קשרים ומפעימות לפעולה. עם יכולת טבעית להפוך רעיונות לסיפורים מרתקים ועם תשומת לב לפסיכולוגיה של השכנעה, אני עבדתי במשך העשור האחרון ככותב, עוזר למותגים למצוא את קולם ולהשאיר השפעה יציבה.

en: Hi I'm Jane, and if you haven't noticed already, I really really like to draw! I've been working in the visual arts for more than eight years. My portfolio includes print and digital media, clothing and kids' books. Thanks for visiting!
he_IL: הי, אני ג'יין ואם עדיין לא שמת לב, אני ממש אוהבת לצייר! אני עובדת בתחום האמנות החזותית כבר מעל לשמונה שנים. תיק העבודות שלי כולל הדפסים ומדיה דיגיטלית, ביגוד וספרי ילדים. תודה שביקרת באתר שלי!

en: Hi I'm Jane, and if you haven't noticed already, I really really like to draw! I've been working in the visual arts for more than eight years. My portfolio includes print and digital media, clothing and kids' books. Thanks for visiting!
he_IL: הי, אני מיכל ואם עוד לא שמת לב, אני ממש אוהבת לצייר! אני עובדת בתחום האמנות החזותית מעל לשמונה שנים. תיק העבודות שלי כולל דפוס ומדיה דיגיטלית, ביגוד וספרי ילדים. תודה שבאת לבקר באתר שלי!

en: Hi I’m Jane, and if you haven’t noticed already, I really really like to draw! I’ve been working in the visual arts for more than eight years. My portfolio includes print and digital media, clothing and kids’ books. Thanks for visiting!
he_IL: הי, אני ג'יין ואם עדיין לא שמת לב, אני ממש אוהבת לצייר! אני עובדת בתחום האמנות החזותית כבר מעל לשמונה שנים. תיק העבודות שלי כולל הדפסים ומדיה דיגיטלית, ביגוד וספרי ילדים. תודה שביקרת באתר שלי!

en: Hi there! I'm a bike messenger by day, aspiring actor by night, and this is my website. I live in Los Angeles, have a great dog named Jack, and I like piña coladas. (And gettin' caught in the rain.)
he_IL: הי! אני שליח על אופניים בימים, מקדם קריירת משחק בלילות וזה האתר שלי. אני גר בלוס אנג'לס, יש לי כלב מקסים ששמו ג'ק ואני אוהב פינה קולדה. (ולהיתקע בחוץ בגשם.)

en: Hi! I’m a lead strategist for growing sustainable revenue streams for integrated fundraising.
he_IL: שלום! יש לי התמחות בתחום האסטרטגיה להגדלה יציבה של תזרים הרווחים בקמפיינים של תרומות.

en: Hi! I’m the Chief Development Office at Birth Charity, where I grow sustainable revenue streams for integrated fundraising.
he_IL: שלום! אני ראש מחלקת ניהול הפיתוח ב-Birth Charity, שם אני מטפח זרמי הכנסות בני קיימא לגיוס כספים משולב.

en: Hi! I’m the founder of Tiny Leaf, an online plant delivery business founded on the premise that plants make people happy.
he_IL: שלום! אני המייסדת של 'עלים קטנטנים', עסק מקוון למשלוחי צמחים שנוסד בתקווה שהצמחים יצליחו לשמח לבב אנוש.

en: Hi, I'm Fatima. I was born in Nigeria and grew up in the United Kingdom. In my twenties, I came to the United States to pursue a PhD in Anthropology. I'm currently based in Boston, and I teach at the university.
he_IL: היי, אני פטימה. נולדתי בניגריה וגדלתי בממלכה המאוחדת. בעשרים שלי, הגעתי לארצות הברית כדי לממש תואר שני באנתרופולוגיה. כרגע אני מתגוררת בבוסטון ומלמדת באוניברסיטה.

en: Hi, I'm Joan, and these are my adventures.
he_IL: הי, אני ג'ואן ואלו הן ההרפתקאות שלי.

en: Hi, I'm Julia! Welcome to Julia Bakes.
he_IL: הי, אני ג'וליה! ברוכים הבאים אל 'המאפים של ג'וליה'.

en: Hi, I'm Lillie, a mom of two, passionate about photography, home decor, and travel. Thanks for visiting!
he_IL: הי, אני לילי, אמא לשניים עם תשוקה לצילום, לעיצוב פנים ולנסיעות. תודה שהגעת לבקר באתר שלי!

en: Hi, I'm Sten, a developer from Norway. I'm passionate about technology and about constantly learning new things. I started my programming journey after completing my degree in computer science from the University of Oslo.
he_IL: היי, אני סטן, מפתח מנורווגיה. אני מתלהב מטכנולוגיה ומלמוד דברים חדשים באופן קבוע. התחלתי את המסע שלי בתכנות לאחר שסיימתי את התואר שלי במדעי המחשב מאוניברסיטת אוסלו.

en: Hi, I’m <em>Linda Ames</em>,<br>an independent designer and filmmaker <br>who loves nature.
he_IL: שלום, אני <em>לינדה אנטין</em>,<br>מעצבת ויוצרת סרטים עצמאית <br>שאוהבת את הטבע.

en: Hi, I’m Lillie, a mom of two, passionate about photography, home decor, and travel. Thanks for visiting!
he_IL: הי, אני לילי, אימא לשניים עם תשוקה לצילום, לעיצוב פנים ולנסיעות. תודה שביקרת באתר שלי!

en: Hi, I’m Lillie. Previously a magazine editor, I became a full-time mother and freelance writer in 2017. I spend most of my time with my kids and husband over at The Brown Bear Family but this blog is for my love of food and sharing my favorites with you!
he_IL: הי, אני לילי. בעבר הייתי עורכת של מגזין ובשנת 2017 הפכתי לאמא במשרה מלאה וכותבת פרילנסרית. אני מבלה את רוב זמני עם הילדים ובן הזוג ב'משפחת הדוב החום' אבל הבלוג הזה נועד לאהבת האוכל ומאפשר לי לשתף עם המבקרים את המתכונים האהובים עלי!

en: Hi, I’m Lillie. Previously a magazine editor, I became a full-time mother and freelance writer in 2017. I spend most of my time with my kids and husband over at The Brown Bear Family.
he_IL: הי, אני לילי. בעבר הייתי עורכת מגזין, ב-2017 הפכתי לאמא במשרה מלאה ולכותבת פרילנסרית. אני מקדישה את רוב זמני לילדים ולבן הזוג שלי בבלוג 'משפחת הדובים החומים'.

en: Hi, I’m Lillie. Previously a magazine editor, I became a full-time mother and freelance writer in 2017. When I'm not spending time with my wonderful kids and husband, I love writing about my fascination with food, adventure, and living a healthy and organized life!
he_IL: הי, אני לילי. בעבר הייתי עורכת של מגזין ובשנת 2017 הפכתי לאימא במשרה מלאה ולכותבת פרילנסרית. כאשר אני לא מבלה את הזמן שלי עם הילדים ובן הזוג, אני נהנית לכתוב על נושאים מרתקים כמו אוכל, הרפתקאות וחיים בריאים ומאורגנים!

en: Hi, I’m Lillie. Previously a magazine editor, I became a full-time mother and freelance writer in 2017. When I'm not spending time with my wonderful kids and husband, I love writing about my fascination with food, adventure, and living a healthy and organized life! <a href="https://heverdemo.wordpress.com/about/"><strong>Read more</strong></a>
he_IL: הי, אני לילי. בעבר עורכת עיתונות, והחל משנת 2017 אמא במשרה מלאה וכותבת פרילנסרית. כאשר אני לא מקדישה את הזמן שלי לילדים ולבן הזוג, אני נהנית לכתוב על נושאים שאני אוהבת כמו אוכל, הרפתקאות וחיים בריאים ומאורגנים! <a href="https://heverdemo.wordpress.com/about/"><strong>לקרוא עוד</strong></a>

en: Hi, I’m Lillie. Previously a magazine editor, I became a full-time mother and freelance writer in 2017. When I’m not spending time with my wonderful kids and husband, I love writing about my fascination with food, adventure, and living a healthy and organized life!
he_IL: הי, אני לילי. בעבר הייתי עורכת של מגזין ובשנת 2017 הפכתי לאימא במשרה מלאה ולכותבת פרילנסרית. כאשר אני לא משקיעה את הזמן שלי בילדים ובבן הזוג שלי, אני נהנית לכתוב על נושאים מרתקים כמו אוכל, הרפתקאות וחיים בריאים ומאורגנים!

en: Hi, I’m Linda Antin, an independent designer and filmmaker based in Paris.
he_IL: שלום, אני לינדה אנטין, מעצבת ויוצרת סרטים עצמאית שחיה בפריז.

en: Hi, I’m Linda Antin,<br>an independent designer and filmmaker <br>who loves nature.
he_IL: שלום, אני לינדה אנטין, <br>מעצבת ויוצרת סרטים עצמאית <br>שאוהבת את הטבע.

en: Hidden category. Controls which patterns are displayed in the category previews on the Pattern Library home page (wordpress.com/patterns)
he_IL: קטגוריה מוסתרת. משליטה על אילו מקבצי בלוקים מוצגים בתצוגות המקדימות של הקטגוריה בעמוד הבית של ספריית המקבצים (wordpress.com/patterns)

en: High fashion, therefore, becomes a language spoken in the hush of draped silk, the rustle of crisp linen, and the whisper of windswept chiffon. It is an art form that does not just decorate the body but also communicates with space and time, leaving an imprint of the ephemeral, yet indelible, touch of beauty.
he_IL: אופנה גבוהה, לכן, היא שפה שנדברת בשקט של משי מוספר, רעש של פשתן צר, ולחישה של שיפון מנופח. זו היא צורת אמנות שלא רק מקשטת את הגוף אלא גם מתקשרת עם המרחב והזמן, משאירה חותם של הגעה עפיפה, עם נגיעה של יופי שאינו נמחק.

en: Highlight important quotations.
he_IL: ציטוטים חשובים ביותר.

en: Highlight some of the workshops and interactive sessions planned for the event, sharing the skills and knowledge that attendees can gain.
he_IL: הדגש כמה מהסדנאות ומפגשי האינטראקציה המתוכננים לאירוע, שיתוף הכישורים והידע שהמשתתפים יכולים לרכוש.

en: Highlight songs and music that feature rainbows and discuss how they have become anthems of happiness and celebration.
he_IL: הדגש שירים ומוזיקה שמציגים קשתות ודון איך הם הפכו להמנונים של אושר וחגיגה.

en: Highlight your updates and latest articles.
he_IL: להדגיש עדכונים ומאמרים אחרונים.

en: Highlights
he_IL: דגשים

en: Hike Little Adams Peak
he_IL: סיורי הליכה ב-Little Adams Peak

en: Hiking in Peru
he_IL: סיורי הליכה בפרו

en: Hillary Hodge
he_IL: הילארי לודג'

en: Hire us for events
he_IL: אנחנו זמינים לאירועים

en: His first few weeks in the city were a whirlwind of discovery. The towering skyscrapers, the diverse neighborhoods, and the kaleidoscope of faces on the subway—all of it fueled his creative spirit. Mateo's camera became an extension of his eye, capturing moments that spoke of the universal human experience, transcending borders and backgrounds.
he_IL: השבועות הראשונים שלו בעיר היו ס whirlwind של גילויים. גורדי השחקים הגבוהים, השכונות המגוונות, והקשת של הפנים ברכבת התחתית—כל זה הזין את רוח היצירה שלו. המצלמה של מתאו הפכה לסיומת / הרחבה של עינו, תפסה רגעים שדיברו על החוויה האנושית האוניברסלית, חורגת מגבולות ורקעים.

en: His first published drawings of him were for the Journal des Modes magazine.
he_IL: הציורים הראשונים שפורסמו שלו היו עבור מגזין Journal des Modes.

en: His latest work is A Life Well-Lived, a collection of photos and stories of people across Nebraska highlighting their stories from the past 50 years. These are photographs and stories of those who might be unremembered in the rush of history.
he_IL: העבודה האחרונה שלו היא "חיים שטוב לחיות", אוסף של תמונות וסיפורים מרחבי נברסקה שכוללים סיפורים אישיים מחמישים השנים האחרונות. אלו תמונות וסיפורים של אנשים שעלולים להיעלם מדפי ההיסטוריה.

en: His painting enjoyed great acceptance throughout his life since he specialized in one genre: horse scenes. This was a favorite among the nobility who also liked to have their portraits taken on his favorite steeds. The great reference of the genre, and fundamental in Dedreux's career, was the British George Stubbs (1724-1806) whose equine portraits immersed in the landscape were central to English art in the second half of the 18th century. After the Napoleonic wars, the passion for horse racing spread from England to France, and Dedreux was located there to satisfy this demand that added to the taste for horses in their traditional aspects: hunting and riding.
he_IL: הציור שלו נהנה מקבלה רבה במהלך חייו מכיוון שהוא התמקצע בז'אנר אחד: סצנות סוסים. זה היה אהוב בקרב האצולה שגם אהבה להצטלם עם דיוקנאות על הסוסים האהובים עליו. ההפניה הגדולה של הז'אנר, והחשובה בקריירה של דדרו, היה הבריטי ג'ורג' סטאבס (1724-1806) שדיוקנאות הסוסים שלו שנטמעו בנוף היו מרכזיים באמנות האנגלית במחצית השנייה של המאה ה-18. לאחר מלחמות נפוליאון, התשוקה לרכיבת סוסים התפשטה מאנגליה לצרפת, ודדרו היה שם כדי לספק את הביקוש הזה שהוסיף לטעם לסוסים בהיבטים המסורתיים שלהם: ציד ורכיבה.

en: His two girls, the eldest fourteen, and the other two years younger, crouched on the sanded floor, on each side of the Signora Teresa, with their heads on their mother's lap, both scared, but each in her own way, the dark-haired Linda indignant and angry, the fair Giselle, the younger, bewildered and resigned. The Patrona removed her arms, which embraced her daughters, for a moment to cross herself and wring her hands hurriedly. She moaned a little louder.
he_IL: שתי בנותיו, הבכירה בת ארבע־עשרה והשניה צעירה ממנה בשנתיים, השתופפו על הרצפה המרובצת חול, מזה ומזה לסיניורה טרזה, ראשיהן בחצנה של אמן. שתיהן מבוהלות אך כל אחת על־פי דרכה שלה – לינדה שחורת־השער מורתחת וכועסת ואילו ז’יזל הנאוָה, הצעירה, נבוכה ונואשת. לרגע אחד הרימה בעלת־הבית את ידיה, שחבקו את בנותיה, על־מנת להצטלב ולפכור את ידיה בחפזה. אנחותיה גברו מעט.

en: His works were equally successful in England, where he exhibited them since 1878. Likewise, his works achieved high prices in the United States.
he_IL: היצירות שלו היו מצליחות באותה מידה באנגליה, שם הוא הציג אותן מאז 1878. כמו כן, היצירות שלו השיגו מחירים גבוהים בארצות הברית.

en: Historical Insights
he_IL: תובנות היסטוריות

en: Historically, nostalgia was considered a pathological fixation on the past. It was first identified among soldiers far from home and was even once thought to be a physical, not psychological, illness. However, recent psychological research has challenged this perspective, reframing nostalgia as not just benign but beneficial. It's now seen as a tool that can help anchor individuals, offering them emotional stability in times of distress or uncertainty.
he_IL: היסטוריתית, נוסטלגיה נחשבה לתפיסה פתולוגית של העבר. היא זוהתה בראשונה בקרב חיילים שנמצאים במרחק רחוק מהבית ואף פעם חשבו עליה כמחלה פיזית ולא פסיכולוגית. אך, מחקר פסיכולוגי חדש חולף על התפרספקות זו, מחדש מגדיר את הנוסטלגיה כלא רק חסר סיכון אלא גם מועילה. כיום היא נראית ככלי שיכול לעזור לאנשים להתיישב ולהציע להם יציבות רגשית בעתי צרה או אי וודאות.

en: History
he_IL: היסטוריה

en: History and Mythology
he_IL: היסטוריה ומיתולוגיה

en: Holiday won four&nbsp;Grammy Awards, all of them posthumously, for Best Historical Album. She was inducted into the&nbsp;Grammy Hall of Fame&nbsp;and the&nbsp;National Rhythm &amp; Blues Hall of Fame. She was also inducted into the&nbsp;Rock &amp; Roll Hall of Fame, though not in that genre; the website states that "Billie Holiday changed jazz forever". Several films about her life have been released, most recently&nbsp;<em><a href="https://en.wikipedia.org/wiki/The_United_States_vs._Billie_Holiday">The United States vs. Billie Holiday</a></em>&nbsp;(2021).
he_IL: הולידי זכתה בארבעה פרסי גראמי, כולם אחרי מותה, על האלבום ההיסטורי הטוב ביותר. היא נכנסה לאולם התהילה של גראמי ולאולם התהילה של הריתם והבלוז הלאומי. היא נכנסה גם לאולם התהילה של הרוק והרול, למרות שלא בז'אנר הזה; האתר אומר "בילי הולידי שינתה את הג'אז לנצח". יצאו כמה סרטים על חייה, האחרון מהם הוא <em><a href="https://en.wikipedia.org/wiki/The_United_States_vs._Billie_Holiday">המדינות המאוחדות נגד בילי הולידי</a></em> (2021).

en: Holiday won four Grammy Awards, all of them posthumously, for Best Historical Album. She was inducted into the Grammy Hall of Fame and the National Rhythm &amp; Blues Hall of Fame. She was also inducted into the Rock &amp; Roll Hall of Fame, though not in that genre; the website states that "Billie Holiday changed jazz forever". Several films about her life have been released, most recently <em><a href="https://en.wikipedia.org/wiki/The_United_States_vs._Billie_Holiday">The United States vs. Billie Holiday</a></em> (2021).
he_IL: הולידי זכתה בארבעה פרסי גראמי, כולם אחרי מותה, על האלבום ההיסטורי הטוב ביותר. היא נכנסה לאולם התהילה של גראמי ולאולם התהילה של הריתם ובלוז הלאומי. היא נכנסה גם לאולם התהילה של הרוק והרול, אף על פי שלא בז'אנר הזה; האתר אומר ש"בילי הולידי שינתה את הג'אז לנצח". יצאו כמה סרטים על חייה, האחרון מהם הוא <em><a href="https://en.wikipedia.org/wiki/The_United_States_vs._Billie_Holiday">The United States vs. Billie Holiday</a></em> (2021).

en: Holidays
he_IL: חגים

en: Holistic Well-Being: Bringing It All Together
he_IL: בריאות הוליסטית: מביאים את הכל ביחד

en: Holistic lifestyle advice for families looking to eat wholesome foods, and live more sustainably.
he_IL: עצות לאורח חיים הוליסטי למשפחות שרוצות להתמקד באוכל מזין ובקיימות.

en: Holy grail facebook beta growth hacking value proposition business-to-business startup mass market ecosystem A/B testing hackathon iteration pivot. Seed round hackathon user experience facebook niche market branding agile development VC release funding.
he_IL: גביע קדוש, פייסבוק, ביתא, צמיחה, פריצה למחשבים, הצעת ערך, שוק בין-עסקי, חברת הזנק, שוק המוני, מערכת אקולוגית, בדיקת A/B, הקתון, איטרציה, ציר. גיוס ראשוני, הקתון, חוויית משתמש, פייסבוק, שוק נישתי, מיתוג, פיתוח זריז, הון סיכון, פרסום, מימון.

en: Home
he_IL: דף הבית

en: Home Alt
he_IL: בית אלט

en: Home Office Setup
he_IL: עיצוב של משרד ביתי

en: Home Page
he_IL: עמוד הבית

en: Home Sweet Bistro
he_IL: ביסטרו בייתי

en: Home Test
he_IL: מבחן ביתי

en: Home Wellness: Creating a Healthier Living Space
he_IL: בריאות בבית: יצירת מרחב מגורים בריא יותר

en: Home alt
he_IL: בית alt

en: Home and Living
he_IL: בית וחיים

en: Home staging
he_IL: סטייג'ינג לבית

en: Home-smoked bacon and onions.
he_IL: בייקון בעישון ביתי ובצלים.

en: Homemade Almond Lavender Soap for Sensitive Skin
he_IL: סבון בעבודת יד בריח שקדים לוונדר לעור רגיש

en: Homemade Bath Bombs
he_IL: בומבות רחצה ביתיות

en: Homemade Mango Popsicles
he_IL: פופסיקלים מנגו ביתיים

en: Homemade gifts for every occasion
he_IL: מתנות ביתיות לכל אירוע

en: Homemade wax candles
he_IL: נרות דובדבן ביתיים

en: Homepage
he_IL: ראשי

en: Homepage Alt
he_IL: עמוד הבית אלט

en: Homepage with a full height image
he_IL: עמוד עם תמונה בגובה מלא

en: Homepage with a small, rounded image
he_IL: עמוד הבית עם תמונה קטנה ועגולה

en: Homeware
he_IL: כלי בית

en: Horizontal Media &amp; Text
he_IL: מדיה וטקסט ביישור לרוחב

en: Horses in Freedom
he_IL: סוסים בחינם

en: Hot Chocolate
he_IL: שוקו חם

en: Hot Chocolate with a Twist:
he_IL: שוקולד חם עם פינוק:

en: Hotel of the Month: Santorini
he_IL: המלון הנבחר של החודש: סנטוריני

en: Hotel of the Month: Ubud
he_IL: המלון הנבחר של החודש: אובוד

en: Hotels
he_IL: מלונות

en: Hours
he_IL: שעות

en: House of Elves Launches Exclusive Collection and Pop-Up in New York City
he_IL: בית האלפים משיק קולקציה בלעדית ודוכן בניו יורק

en: House plant
he_IL: צמח בית

en: How "human activities" should be and have been understood throughout Western history.
he_IL: האופן שבו יש להבין את "פעילויות האדם" והאופן שבו הן הובנו לאורך ההיסטוריה של המערב.

en: How AI is Revolutionizing Healthcare: A Look at Lativ's Impact
he_IL: כיצד AI משנה את עולם הבריאות: השפעתה של Lativ

en: How Blogging Complements Social Media in Your Online Presence
he_IL: איך הבלוגים משלימים את הרשתות החברתיות בנוכחות שלך באינטרנט

en: How Chat GPT Works
he_IL: איך Chat GPT עובד

en: How Coaches Are Steering Their Teams to Success
he_IL: איך מאמנים מנהיגים את קבוצותיהם להצלחה

en: How Our Tiny Cottage Came To Be
he_IL: איך הצריף הקטן שלנו נוצר

en: How QR Codes Are Making a Comeback
he_IL: הקאמבק של קודי QR

en: How QR Codes Are Making a Comeback
he_IL: הקאמבק של קודי QR

en: How Rainbows Transform Urban Spaces
he_IL: איך קשתות צבעוניות משנות מרחבים עירוניים

en: How You Can Help
he_IL: איך אפשר לעזור לנו

en: How can I describe my emotions at this catastrophe, or how delineate the wretch whom with such infinite pains and care I had endeavoured to form? His limbs were in proportion, and I had selected his features as beautiful. Beautiful! Great God! His yellow skin scarcely covered the work of muscles and arteries beneath; his hair was of a lustrous black, and flowing; his teeth of a pearly whiteness; but these luxuriances only formed a more horrid contrast with his watery eyes, that seemed almost of the same colour as the dun-white sockets in which they were set, his shrivelled complexion and straight black lips.
he_IL: איך אוכל לתאר את הרגשות שלי לנוכח האסון המתהווה או כיצד נראה המסכן הזה שאותו ניסיתי ליצור עם כל המכאובים הנצחיים והדאגה שעמדו לרשותי? הגפיים שלו היו בממדים הנכונים ובחרתי את תווי פניו בהתאם ליופי הראוי. יופי! אלוהים אדירים! העור הצהוב שלו כיסה אך בקושי את השרירים והעורקים המתפתלים מתחתיו, השיער שלו היה שחור ושופע וגולש, השיניים שלו בהקו בלובנן אבל יופיו המרהיב רק יצר ניגוד מצמרר עוד יותר מול עיניו הדומעות, שקיבלו צבע כמעט זהה לארובות האפרפרות שבהן נקבעו, מול גוון עורו הצפוד ומול שפתי הפחם הישרות שלו.

en: How can I network and connect with other participants during the FOAM_ Conference?
he_IL: איך אני יכול להתחבר ולהתקשר עם משתתפים אחרים במהלך כנס FOAM_?

en: How can I participate in the FOAM_ Conference?
he_IL: איך אני יכול להשתתף בכנס FOAM_?

en: How do I add a description for my menu link in navigation?
he_IL: איך אפשר להוסיף תיאור לקישור התפריט בניווט?

en: How do I add the social links to the sidebar?
he_IL: איך מוסיפים קישורים לרשתות חברתיות בסרגל הצדי?

en: How do I change the color scheme?
he_IL: איך משנים את ערכת הצבעים?

en: How do I sign up my child?
he_IL: איך אפשר לרשום את הילד שלי?

en: How do you begin your mornings? Share your own morning routines and experiences in the comments below. Let's continue the conversation and inspire each other on this journey of self-discovery and personal growth.
he_IL: איך אתה מתחיל את בוקרותיך? שתף את רגעי הבוקר האישיים שלך ואת החוויות שלך בתגובות למטה. בואו נמשיך את השיח ונשרף זה את זה במסע הגילוי עצמי והצמיחה האישית.

en: How do you feel about mussels and berries? You should definitely mix them. Let me know!
he_IL: איך אתה מרגיש לגבי צדפות ודומדמניות? אתה בהחלט צריך לערבב אותם. תן לי לדעת!

en: How does Desaign work?
he_IL: איך Desaign עובד?

en: How is your process of creation?
he_IL: מהו תהליך היצירה שלך?

en: How it Works<a href="https://fitnessmattic.wordpress.com/2022/08/25/the-sun-never-sets-on-a8c-5k-relay-iii/#how-it-works"></a><a href="https://fitnessmattic.wordpress.com/2023/02/15/the-sun-never-sets-on-a8c-5k-relay-iv/#how-it-works"></a>
he_IL: איך זה עובד <a href="https://fitnessmattic.wordpress.com/2022/08/25/the-sun-never-sets-on-a8c-5k-relay-iii/#how-it-works"></a><a href="https://fitnessmattic.wordpress.com/2023/02/15/the-sun-never-sets-on-a8c-5k-relay-iv/#how-it-works"></a>

en: How it all started
he_IL: איך הכל התחיל

en: How it went from paper to reality
he_IL: איך זה עבר מנייר למציאות

en: How long we retain your data
he_IL: משך הזמן בו נשמור את המידע שלך

en: How mind-boggling will be this novel on which the great movie was based? Will I even understand it at all? These were some of the questions that came to me as I started this journey. And how wrong, lucky me, I was! Although a little different from the screenplay the book presents a story not only more graspable but yet more magnificent through the awesome descriptions of Arthur C. Clarke.<br>I read a lot of Asimov when I was younger but somehow skipped this great author pieces, maybe for his fame on 'describing too much', just as Tolkien did. Probably this is more about me than about Clarke's but I think we can understand each other better now and I'll be reading everything I can find from him. Very much recommended!
he_IL: כמה מדהים יהיה הרומן הזה, עליו יוסד הסרט הגדול? האם אני בכלל אבין אותו? אלה היו כמה מהשאלות שעלו לי כשהתחלתי את המסע הזה. וכמה טעות, מזל שלי, שהייתה! למרות שמעט שונה מהתסריט, הספר מציג סיפור שאינו רק ניתן להבין יותר, אלא גם נפלא יותר דרך התיאורים המדהימים של ארתור סי. קלארק.<br>קראתי הרבה מאסימוב כשהייתי צעיר יותר, אבל באופן מוזר דילגתי על יצירות המרהיבות של מחבר זה, אולי בגלל המוניטין שלו על "תיאור יותר מידי", כמו שגם טולקין עשה. כנראה שזה יותר עניין שלי מאשר של קלארק, אבל אני חושב שכעת אנחנו יכולים להבין זה את זה טוב יותר ואני אקרא כל מה שאני יכול למצוא ממנו. מומלץ מאוד!

en: How much does Desaign cost?
he_IL: מה העלות של Desaign?

en: How much does camp cost?
he_IL: מהי עלות ההשתתפות במחנה?

en: How much does it cost?
he_IL: מהי עלות ההשתתפות?

en: How my blog Yoga with Jenn started 6 years ago
he_IL: איך הבלוג שלי יוגה עם ג'ן התחיל לפני 6 שנים

en: How neatly spread his claws,
he_IL: התנין שלנו נוסע רחוק,

en: How testimonials can help your business?
he_IL: איך הממליצים יכולים לעזור לעסק שלך?

en: How to Avoid Mistakes Investing in Real Estate?
he_IL: איך להימנע מטעויות כשמשקיעים בנדל"ן?

en: How to Build a Small Business Website
he_IL: איך לבנות אתר אינטרנט לעסק קטן

en: How to Create a Beautiful Home with Less
he_IL: איך ליצור בית יפה עם פחות

en: How to Cultivate Stillness in Daily Life
he_IL: איך לטפח שקט בחיי היומיום

en: How to Cultivate a Grateful Mindset
he_IL: איך לפתח דרך חשיבה מודהכת.

en: How to Cultivate a Mindful Daily Practice
he_IL: איך לטפח מעשה יומי מודע

en: How to Decide What to Focus On
he_IL: איך להחליט על מה להתמקד

en: How to Defeat the Secret Boss in Fountain
he_IL: איך לנצח את הבוס הסודי במזרן

en: How to Find the Right Camera
he_IL: איך למצוא את המצלמה הנכונה

en: How to Have a More Creative Life
he_IL: איך לחיות חיים יותר יצירתיים

en: How to Practice Mindful Eating
he_IL: איך לתרגל אכילה מודעת

en: How to collaborate effectively across time zones
he_IL: איך לשתף פעולה באופן יעיל בין אזורי זמן

en: How to create a block-based WordPress theme
he_IL: איך ליצור תבנית בלוקים ב-WordPress

en: How to easily generate demo content with Desaign
he_IL: איך ליצור בקלות תוכן הדגמה עם Desaign

en: How to find the perfect stock images for your next project
he_IL: איך למצוא את תמונות המאגר המושלמות עבור הפרויקט שלך

en: How to foster collaborattion?
he_IL: איך להבטיח שיתוף פעולה פורה?

en: How to paint like Monet: Lessons on Impressionist landscape
he_IL: איך לצייר כמו מונה: שיעורים בציור נופים אימפרסיוניסטי

en: How to record your own unique samples using whatever microphone you have available, and edit them with pitch changes and FX to fit in with your electronic music compositions.
he_IL: איך להקליט סאמפלים ייחודיים בעצמך באמצעות כל מיקרופון שזמין לך ואיך לערוך אותם עם שינויים בגובה הצליל וב-FX כדי שיתאימו ליצירת המוזיקה האלקטרונית שהלחנת.

en: How to start a local WordPress group?
he_IL: איך להתחיל קבוצת WordPress מקומית?

en: How we're making a change
he_IL: איך אנחנו מובילים שינוי

en: However, as with all legends, there was a twist to the tale. The whirlwind, having bestowed its gifts, began to wane, and with its departure, a shadowy force emerged. A darkness that sought to balance the scales of fate.
he_IL: עם זאת, כמו בכל האגדות, היה טוויסט בסיפור. הסופה, שהעניקה את מתנותיה, החלה לדעוך, וב departure שלה, כוח מעורפל הופיע. חושך שחיפש לאזן את מאזני הגורל.

en: However, it is important to note that the relationship between humans and AI systems will always be one-sided. AI systems may be able to simulate emotions and respond in ways that seem caring and empathetic, but they do not have the capacity to actually feel emotions. Therefore, any emotional attachment that humans develop towards AI systems will be entirely one-sided.
he_IL: אולם, חשוב לציין כי היחס בין בני האדם למערכות AI תמיד יהיה חד-צדדי. מערכות AI עשויות להתחזות לרגשות ולהגיב בדרכים שנראות רגישות ואמפתיות, אך אין להן את היכולת להרגיש באמת רגשות. לכן, כל התחברות רגשית שבני האדם מפתחים למערכות AI תהיה חד-צדדית לחלוטין.

en: However, it’s essential to note that much of the existing research on turmeric for skin health is limited to in vitro and animal studies, with few clinical trials involving human participants. More high-quality research is needed to fully understand the effectiveness and safety of turmeric-based skincare products.
he_IL: עם זאת, חשוב לציין שהרבה מהמחקר הקיים על כורכום לבריאות העור מוגבל לניסויים in vitro ולמחקרים על בעלי חיים, עם מעט ניסויים קליניים שמעורבים בהם משתתפים אנושיים. נדרש יותר מחקר באיכות גבוהה כדי להבין לחלוטין את היעילות והבטיחות של מוצרים לטיפוח עור המבוססים על כורכום.

en: However, living in North Philadelphia in the 1970s also came with its challenges. The neighborhood was plagued by poverty, crime, and urban decay, as many of the factories and businesses that had once provided employment for the community had closed down. The schools were overcrowded and underfunded, and many residents struggled to make ends meet. Despite these challenges, the people of North Philadelphia were resilient and resourceful, and they worked together to build a strong and vibrant community.
he_IL: עם זאת, החיים בצפון פילדלפיה בשנות ה -70 הגיעו גם הם עם האתגרים שלה. השכונה הייתה נגועה בעוני, בפשיעה ובריקבון עירוני, שכן רבים מהמפעלים והעסקים שפעם סיפקו תעסוקה לקהילה נסגרו. בתי הספר היו צפופים וממומנים מעט מדי, ותושבים רבים נאבקו לגמור את החודש. למרות האתגרים האלה, תושבי צפון פילדלפיה היו עמידים ובעלי תושייה, והם עבדו יחד כדי לבנות קהילה חזקה ותוססת.

en: However, the blue and yellow feathers of the Scarlet Macaw don't contain any blue or yellow pigments. These colors result from the feather structure's interaction with light, which selectively reflects blue and yellow light while absorbing other colors.
he_IL: אך, הנוצות הכחולות והצהובות של האקליפטוס הסקרלטי אינן מכילות כל פיגמנט כחול או צהוב. הצבעים הללו נובעים מהאינטראקציה של מבנה הנוצה עם האור, שמחזיר בבחירה את האור הכחול והצהוב וסופג את הצבעים האחרים.

en: However, the lower parts of Saturn's atmosphere absorb this long-wavelength light, scattering it in all directions and giving rise to a diffusion process known as Rayleigh scattering. This scattering paints the planet with the familiar yellow-brown color we associate with Saturn.
he_IL: אולם, החלקים התחתונים של האטמוספירה של כוכב הלכת שטורן סופגים את האור בגלגול הארוך הזה, מפזרים אותו בכל הכיוונים ויוצרים תהליך פיזור הידוע בשם פיזור ריילי. הפיזור הזה מצייר את הצבע הצהוב-חום המוכר שאנחנו מתייחסים אליו כשמדובר בשטורן.

en: However, while social media excels at delivering bite-sized snippets of content and fostering engagement in the moment, it has its limitations when it comes to depth, permanence, and control. That's where blogging comes in. By creating a blog, you gain a platform for long-form content that allows you to delve deeper into topics, share your expertise, and establish yourself as a thought leader in your niche.
he_IL: עם זאת, בעוד שרשתות חברתיות מצטיינות בהעברת קטעי תוכן קטנים וביצירת מעורבות ברגע, יש להן מגבלות כשזה מגיע לעומק, קביעות ושליטה. כאן נכנס הבלוג. על ידי יצירת בלוג, אתה מקבל פלטפורמה לתוכן ארוך שמאפשרת לך לחקור לעומק נושאים, לשתף את המומחיות שלך, ולהקים את עצמך כמוביל מחשבה בתחום שלך.

en: Hulhumalé, Maldives
he_IL: הולוהומאלה, מלדיביים

en: Humble Beginnings: Margaret's Early Life and Inspiration Born and raised in a small, working-class town, Margaret Stottlemeyer's philanthropic journey began with a simple desire to help those in need. Witnessing the challenges faced by her community, she was inspired to create change and improve the lives of those around her. Margaret's passion for philanthropy was ignited, leading her on a path to become a formidable force for good.
he_IL: התחלות צנועות: החיים המוקדמים של מרגרט וההשראה שלה נולדה וגדלה בעיר קטנה ועובדת, מסע הפילנתרופיה של מרגרט סטוטלמייר החל ברצון פשוט לעזור לאחרים שנמצאים בצרכים. רואה את האתגרים שהקהילה שלה עומדת בפניה, היא התרגשה ליצור שינוי ולשפר את חייהם של אלה שסביבם. התשוקה של מרגרט לפילנתרופיה הוצקה, מובילה אותה להיות כוח חזק לטובת הציבור.

en: Hundreds of observers saw the flame that night and the night after about midnight, and again the night after; and so for ten nights, a flame each night. Why the shots ceased after the tenth no one on earth has attempted to explain. It may be the gases of the firing caused the Martians inconvenience. Dense clouds of smoke or dust, visible through a powerful telescope on earth as little grey, fluctuating patches, spread through the clearness of the planet's atmosphere and obscured its more familiar features.
he_IL: מאות צופים ראו את הלהבה באותו הלילה ובלילה שלמחרת בסביבות השעה חצות ושוב, בלילה שלאחריו וכך במשך עשרה לילות רציפים – להבה אחת בכל לילה. למה השיגורים פסקו אחרי הלילה העשירי? זו הייתה שאלה שעליה אף אחד על כדור הארץ לא ניסה לענות. אולי הגזים שנפלטו מהשיגורים הפריעו לאנשי מאדים. עננים עבים של עשן או אבק, שנראו דרך הטלסקופ כמו כתמים קטנים ואפורים ומתנדנדים בחלל, נפרשו לאורך האטמוספירה של כוכב הלכת והסתירו את המאפיינים המוכרים לנו.

en: Hyaluronic Acid
he_IL: חומצה היאלורונית

en: Hyaluronic Acid:
he_IL: חומצה היאלורונית:

en: Hyaluronic acid is a hydrating powerhouse that attracts and retains moisture in the skin without clogging pores. Look for oil-free moisturizers enriched with hyaluronic acid to provide lightweight hydration to acne-prone skin.
he_IL: חומצה היאלורונית היא כוח לחות שמושך ושומר על לחות בעור מבלי לחסום את הנקבוביות. חפש קרמים לחות ללא שמן מועשרים בחומצה היאלורונית כדי לספק לחות קלילה לעור נוטה לאקנה.

en: Hydrating Agents
he_IL: סוכני לחות

en: Héctor A. M. Prieto
he_IL: הקטור א. מ. פרייטו

en: I
he_IL: אני

en: I Am Because We Are by Fred L. Hord
he_IL: I Am Because We Are מאת פרד לי הורד

en: I Am Because We Are has been recognized as a major, canon-defining anthology and adopted as a text in a wide variety of college and university courses.
he_IL: החיבור I Am Because We Are (אני קיים, כי אנחנו קיימים) קיבל הכרה כאנתולוגיה חשובה וקנונית, והוכנס לתוכנית הלימודים במגוון רחב של קורסים במכללות ובאוניברסיטאות.

en: I Know What You’re Secretly Up To
he_IL: אני יודע מה אתה עושה בסוד

en: I Love You
he_IL: אני אוהב אותך

en: I also delve into significant milestones like Noah's first day of school, sharing the excitement and emotions that come with watching our little ones take their first steps into the world of education. Additionally, I tackle topics such as pregnancy, modern motherhood, and the challenges and rewards of navigating parenthood in today's world.
he_IL: אני גם חוקרת את אבני הדרך החשובות כמו היום הראשון של נח בגן, שיתוף ההתרגשות והרגשות שבהם כאשר אנחנו רואים את הילדים הקטנים שלנו מתקדמים וצועדים לראשונה לעולם החינוך. בנוסף, אני מתמודדת עם נושאים כמו הריון, אמהות מודרנית והאתגרים והתגמולים שבניהול הורות בעולם של היום.

en: I also had the chance to explore the Canadian wilderness by canoe and was able to see some of the majestic lakes and rivers that make up Canada's vast wilderness. All in all, it was a wonderful experience that I will never forget.
he_IL: הייתה לי גם הזדמנות לחקור את השממה הקנדית על ידי קאנו ויכולתי לראות כמה אגמים ונהרות מלכותיים המרכיבים את השממה העצומה של קנדה. בסך הכל, זו הייתה חוויה נפלאה שלעולם לא אשכח.

en: I am a cookbook author, food blogger, and content creator, exploring food from all over the world. Expect delicious recipes, restaurant reviews, and an occasional video! I hope you enjoy!
he_IL: אני מחברת של ספרי מתכונים, בלוגרית של אוכל ויוצרת תוכן שמחפשת מאכלים מרחבי העולם. זה המקום למתכונים טעימים, לביקורות על מסעדות ולפעמים, גם לסרטונים. בילוי נעים!

en: I am always delighted when a writer happen to capture (and order!) fluxes of thoughts and feelings while he or she is building a character. And how incredible it is when someone recreates a human mind that indeed existed, exposing its passions, regrets and dreams.
he_IL: אני תמיד שמח כשכותב מצליח לתפוס (ולסדר!) זרמים של מחשבות ורגשות בעודו בונה דמות. וכמה מדהים זה כשמישהו מחדש יוצר דעת אנושית שפועלה באמת, חושף את תשוקותיה, חרטומיה וחלומותיה.

en: I am here thinking of the whole body of the arts, the vehicles through which the spirit of man has been expressed. I am thinking&nbsp;also of the sciences,—whose refractory, belligerent worshipers are even less satisfied with any past expression than the artists are, for their mission is to destroy and to rearrange. They would leave nothing alive but themselves. Nevertheless, science has always been obliged to make use of written language in recording her ideas. The sciences are as much a part of recorded language as are the arts. No matter how revolutionary scientific thought may be, it must resort to metaphysics when it begins to formulate its ultimate meanings.
he_IL: אני חושב כעת על עולם האמנות במלואו, על כל הכלים שדרכם רוחו של האדם באה לידי ביטוי. אני חושב גם על עולם המדע – שכל חסידיו העקשנים, הלוחמניים, סולדים עוד יותר מהבעות העבר מאשר האמנים שכן כל תפקידו של המדע הוא להרוס ולארגן מחדש. פרט לעצמם, הם יהרגו כל דבר שעומד מסביבם. עם זאת, המדע תמיד הסכים להשתמש בשפה לתיעוד הרעיונות המדעיים. עולם המדע הוא חלק מהשפה המתועדת כמו עולם האמנות. לא משנה כמה מהפכנית תהיה המחשבה המדעית, היא עדיין תהיה חייבת להשתמש במטאפיזיקה כשהיא רוצה לנסח את המשמעות האולטימטיבית שהיא רוצה להביע.

en: I am ready to grow. I am ready to share my experiences.
he_IL: אני רוצה לצמוח. אני רוצה לחלוק את החוויות שלי.

en: I am taking on new projects. If you have any nature photography projects or want to say hi, please get in touch.
he_IL: אני זמין לקבל פרויקטים חדשים. אם אתם מחפשים מישהו לצילומי טבע או רוצים להגיד שלום, אתם מוזמנים ליצור קשר.

en: I begin my day by embracing the silence. Before the demands of work and life come rushing in, I cherish those precious moments of stillness. I find a quiet spot, usually with a cup of warm tea or coffee, and take a few deep breaths to center myself. This time is solely for me, and I use it to ground and prepare for the day ahead.
he_IL: אני מתחיל את יומי בחיבוק השקט. לפני שדרישות העבודה והחיים מתקפצות עליי, אני מעריך את הרגעים היקרים האלה של שקט. אני מוצא מקום שקט, רגיל לרוב עם כוס תה חם או קפה, ואני נושם כמה נשימות עמוקות כדי להתמקד. הזמן הזה הוא רק עבורי, ואני משתמש בו כדי להתיישב ולהתכונן ליום הבא.

en: I can't thank her enough for working with me at my level and keeping me motivated. She has dealt with my out of shape and not so young body extremely well. I couldn't ask for a better instructor.
he_IL: אין מספיק מילים כדי להודות לה על העבודה הצמודה איתי ברמה שלי ועל העידוד לאורך הדרך. היא הצליחה להתמודד די טוב עם הגוף שלי למרות שלא הייתי בכושר או צעירה כל כך. אין כמוה.

en: I cannot begin to express my thanks and gratitude to you for the great result you achieved in my case.&nbsp;I felt safe and understood. The professionalism, care, and consideration for my needs has been superb. I will be recommending you to every person I know looking for legal help in the future!
he_IL: אין גבול למילים החמות ולמילות התודה שלי אליכם על התוצאות המצוינות שהצלחתם להשיג בתיק שלי. קיבלתי ביטחון והבנה. המקצועיות, האכפתיות וההקשבה לצרכים שלי היו יוצאים מן הכלל. אני אשמח להמליץ עליכם לכל המכרים שלי אם יידרש להם סיוע משפטי בעתיד!

en: I cannot begin to express the positive impact this podcast has had on me. It has empowered me to step out of my comfort zone, pursue my dreams, and cultivate a mindset of growth and resilience. Through the stories shared on the show, I've learned that failure is not the end but rather a stepping stone to success.
he_IL: קשה לי בכלל לתאר את ההשפעה החיובית של הפודקאסט הזה עליי. הוא העצים אותי ודרבן אותי לצאת מאזור הנוחות, לרדוף אחרי החלומות ולטפח דפוס חשיבה של צמיחה וחוסן נפשי. בזכות הסיפורים ששותפו בתוכנית, למדתי שכישלון אינו הסוף אלא קרש קפיצה להצלחה.

en: I cannot too strongly insist upon the need of a return to the method of old times. Our ancestors, when about to build a town or an army post, sacrificed some of the cattle that were wont to feed on the site proposed and examined their livers. If the livers of the first victims were dark-colored or abnormal, they sacrificed others, to see whether the fault was due to disease or their food. They never began to build defensive works in a place until after they had made many such trials and satisfied themselves that good water and food had made the liver sound and firm. If they continued to find it abnormal, they argued from this that the food and water supply found in such a place would be just as unhealthy for man, and so they moved away and changed to another neighborhood, healthfulness being their chief object.
he_IL: אני לא יכול להתעקש יותר מדי על הצורך לחזור לשיטה של ימים עברו. אבותינו, כשעמדו לבנות עיירה או עמדה צבאית, הקריבו חלק מהבקר שנהגו להאכיל באתר המוצע ובדקו את כבדיהם. אם הכבדים של הקורבנות הראשונים היו בצבע כהה או חריגים, הם הקריבו אחרים, כדי לראות אם האשמה נגרמה ממחלה או ממזון. הם מעולם לא החלו לבנות עבודות הגנה במקום עד לאחר שעשו ניסויים רבים כאלה וסיפקו את עצמם כי מים טובים ומזון עשו את הכבד קול מוצק. אם הם המשיכו לחשוב שזה לא נורמלי, הם טענו מזה שאספקת המזון והמים שנמצאת במקום כזה תהיה לא בריאה לאדם באותה מידה, ולכן הם עברו דירה ועברו לשכונה אחרת, כשהבריאות היא המטרה העיקרית שלהם.

en: I check email just two times a day and it’s fine
he_IL: בדיקת האימייל שלי מתבצעת רק פעמיים ביום וזה בסדר

en: I don't leave the house without my stylish camera. Thank you for your advice and assistance.
he_IL: אני לא יוצאת מהבית בלי המצלמה האופנתית שלי. תודה לכם על העצות והעזרה.

en: I faced about again, and rushed towards the approaching Martian, rushed right down the gravelly beach and headlong into the water. Others did the same. A boatload of people putting back came leaping out as I rushed past. The stones under my feet were muddy and slippery, and the river was so low that I ran perhaps twenty feet scarcely waist-deep. Then, as the Martian towered overhead scarcely a couple of hundred yards away, I flung myself forward under the surface. The splashes of the people in the boats leaping into the river sounded like thunderclaps in my ears. People were landing hastily on both sides of the river. But the Martian machine took no more notice for the moment of the people running this way and that than a man would of the confusion of ants in a nest against which his foot has kicked. When, half suffocated, I raised my head above water, the Martian's hood pointed at the batteries that were still firing across the river, and as it advanced it swung loose what must have been the generator of the Heat-Ray.
he_IL: הסתובבתי שוב ורצתי לעבר איש המאדים המתקרב, רצתי לאורך החוף המכוסה חצץ בניסיון להגיע אל המים. אחרים סביבי נהגו באופן דומה. קבוצה גדולה של אנשים נמלטים קפצו החוצה כשרצתי על פניהם. האבנים מתחת לרגליי כוסו בבוץ חלקלק והנהר היה רדוד – רצתי כמה מטרים אל תוך המים אך הם בקושי כיסו את מותניי. כאשר איש המאדים הגבוה היה פחות ממאתיים מטר ממני העפתי את עצמי קדימה, מתחת לפני המים. קולות האנשים שקפצו מהסירות אל מי הנהר נשמעו כמו רעמים באוזניי. אנשים יצאו מהר אל שתי גדותיו של הנהר. אבל מכונת המאדים לא שמה לב כלל לאנשים הרצים מסביבם, היינו כנמלים מבולבלות בקן שנפגע מרגלו של איש חסר עניין. כאשר האוויר בריאותיי כמעט אזל, הרמתי את ראשי מעל המים וראיתי את גופו של איש המאדים פונה לעבר הסוללות שעדיין המטירו מטחי ירי מעבר לנהר וכאשר התקדם, הוא העיף מה שהיה כנראה הגנרטור של קרני החום.

en: I feel a cold northern breeze play upon my cheeks, which braces my nerves and fills me with delight.
he_IL: הרגשתי את הרוח הצפונית הקרירה מרקדת על הלחיים שלי, מרטיטה את עצביי וממלאת אותי בקסם.

en: I focus on representing landscapes and scenes that are usually hard to reproduce, thus capturing those ethereal moments. The technological tools are the brushes that I use to illuminate the surreal elements of nature.
he_IL: אני מתמקד בצילומי נוף ובסצנות שקשה לשחזר כדי ללכוד את הרגעים הייחודיים האלה. המברשות הן הכלים הטכנולוגיים שבהם אני משתמש כדי להאיר את האלמנטים הסוריאליסטיים של הטבע.

en: I had learned already many of the Outland methods of communicating by forest notes rather than trust to the betraying, high-pitched human voice.
he_IL: הספקתי ללמוד רבות משיטותיהם של התושבים המרוחקים לשליחת מסרים באמצעות צלילי היער במקום לסמוך על הקול האנושי הבוגדני והצפצפני.

en: I have always loved Japanese art and Ohara Koson’s famous bird-and-flower paintings (Kachō-e) emanate both subtle and rich tones of blue.
he_IL: תמיד אהבתי אמנות יפנית ואת הציורים המפורסמים של הציפורים והפרחים של אוהרה קוסון (ציורי Kachō-e) שמשחקים עם גוונים עדינים אך עשירים של הצבע הכחול.

en: I have always understood that when an original idea springs out of a communicator's head and intuitions, the mystical blending, or even juxtaposition of concept, copy, and art, can lead to magic where one and one can indeed be three.
he_IL: תמיד הבנתי שכאשר רעיון מקורי צץ מתוך הראש והאינטואיציות של המתקשר, השילוב המיסטי, או אפילו הצירוף של מושג, העתקה ואמנות, יכול להוביל לקסם שבו אחד ואחד יכולים להיות שלושה.

en: I have made fun a priority for over 80 years of my life. You should try it.
he_IL: ההנאה נמצאת בראש סדר העדיפויות שלי כבר למעלה משמונים שנה. מומלץ מאוד לנסות ליהנות!

en: I inherited my mother's passion for women's rights and was a strong advocate for gender equality throughout my life. My works often argue that cooperation and sympathy, particularly as practiced by women in the family, were the ways to reform civil society.
he_IL: ירשתי את התשוקה של אמא שלי לזכויות נשים והייתי תומכת נלהבת בשוויון מגדרי במהלך חיי. העבודות שלי טוענות לעיתים קרובות ששיתוף פעולה וסימפתיה, במיוחד כפי שנשים במשפחה נוהגות, היו הדרכים לרפורמה בחברה האזרחית.

en: I know, what could be better that a steaming plate of fries, gravy and cheese curd? Fries, gravy, cheese curd and <strong>bacon</strong>, that's what! Throw in some fresh shallots, chilli, and a splash of roasted bone marrow and duck gravy, and we turn this popular French-Canadian dish into a something sublime.
he_IL: מה כבר יכול להיות טוב יותר ממנה חמה של צ'יפס, רוטב וגבינה מותכת? צ'יפס, רוטב, גבינה מותכת <strong>ובייקון</strong>, כמובן! עם בצלצלי שאלוט, צ'ילי, קצת רוטב ברווז וציר מח עצם צלוי, המנה הצרפתית-קנדית המפורסמת הזאת יכולה להיות טעימה במיוחד.

en: I know, what could be better that a steaming plate of fries, gravy and cheese curd? Fries, gravy, cheese curd and <strong>bacon</strong>, that’s what! Throw in some fresh shallots, chilli, and a splash of roasted bone marrow and duck gravy, and we turn this popular French-Canadian dish into a something sublime.
he_IL: מה כבר יכול להיות טוב יותר ממנה חמה של צ'יפס, רוטב וגבינה מותכת? צ'יפס, רוטב, גבינה מותכת <strong>ובייקון</strong>, כמובן! עם בצלצלי שאלוט, צ'ילי וקצת רוטב ברווז וציר מח עצם צלוי, המנה הצרפתית-קנדית המפורסמת הזאת יכולה להיות טעימה במיוחד.

en: I learned a thing or two about what makes a successful blog along the way. In this post I'm sharing my best tips, tricks and shortcuts that, while not groundbreaking, will make a world of difference when applied consistently.
he_IL: כבר למדתי כמה דברים על המאפיינים שיכולים להפוך כל בלוג להצלחה. בפוסט הזה אני רוצה לשתף כמה מהעצות, הטריקים וקיצורי הדרך הטובים ביותר. הם אומנם לא מהפכניים במיוחד אבל הם יכולים לחולל מהפך של ממש אם מתמידים.

en: I love food.
he_IL: אני אוהב אוכל.

en: I love you
he_IL: אני אוהב אותך

en: I miss the 90’s
he_IL: אני מתגעגעת לניינטיז

en: I ran 5.86km. The first 3km was to get to the beach from my house and the remainder was on the beachfront. I rarely run/walk this route so it was interesting. Elevation gain was 27m.
he_IL: רצתי 5.86 ק"מ. ה-3 ק"מ הראשונות היו כדי להגיע לחוף מהבית שלי והיתר היה על חוף הים. אני כמעט לא רץ/הולך במסלול הזה, אז זה היה מעניין. הגבירה בגובה הייתה 27 מטרים.

en: I recently went on a bit of a cookbook shopping spree. With so many excellent titles coming out this year, I had a hard job figuring out what to buy. I set myself a hard limit of no more than 20 new cookbooks, and I'm happy to report I kept it.
he_IL: לאחרונה יצאתי למסע קניות דיי רציני של ספרי בישול. יש המון אפשרויות נהדרות שיצאו לאור השנה ולא היה לי קל לבחור ביניהן. הגבלתי את עצמי לעשרים ספרים לכל היותר (לא פשוט בכלל!) ואני שמחה לדווח שעמדתי בהצלחה באתגר.

en: I slept in a bit today and enjoyed a slow morning. I made myself a cup of coffee and read for a while before heading out to run some errands. I had a few things to pick up from the grocery store, and I also went to the library to check out some books.
he_IL: ישנתי קצת יותר היום ונהניתי בבוקר רגוע. הכנתי לי כוס קפה וקראתי קצת לפני שיצאתי לעשות כמה סידורים. היה לי כמה דברים לאסוף מהחנות, וגם הלכתי לספרייה כדי לבדוק כמה ספרים.

en: I spend more and more time at my desk these days, doing everything from preparing the family taxes to working on this blog. Because of this, my workspace is constantly changing. Holding the clutter at bay is challenging, so I prefer to keep nearby only a few quality items that serve multiple purposes over a stockpile of things I might never need.
he_IL: בתקופה האחרונה, אני מבלה עוד ועוד זמן ליד שולחן העבודה שלי בביצוע משימות מגוונות כמו חישוב המיסים של משק הבית או עבודה על הבלוג הזה. לכן, חלל העבודה שלי משתנה לעיתים קרובות. ארגון הבלאגן הוא משימה מאתגרת ולכן, חשוב לי לשמור בהישג יד רק כמה פריטים נחוצים שיכולים למלא מספר פונקציות שונות במקום לערום לצידי המון פריטים שהשימוש בהם נדיר.

en: I started my day with a cup of coffee and some light exercise, hoping it would give me the energy I needed to tackle the day ahead. As I headed out the door, I couldn't help but notice how beautiful the morning sky looked with its pink and orange hues.
he_IL: התחלתי את היום שלי עם כוס קפה וכמה תרגילים קלים, בתקווה שזה ייתן לי את האנרגיה שאני צריך כדי להתמודד עם היום שלפני. כשיצאתי מהדלת, לא יכולתי שלא לשים לב כמה השמיים בבוקר נראו יפים עם הגוונים הוורודים והכתומים שלהם.

en: I still go back to Martha’s when I visit my uncle to have pancakes and remind me how good the simple things can be.
he_IL: אני עדיין הולכת למסעדת מרת'ה כשאני מבקרת את הדוד שלי כדי לטעום את הפנקייקים ולהיזכר כמה הדברים הפשוטים ביותר יכולים להיות הטובים ביותר.

en: I still go back to Martha’s when I visit my uncle to have pancakes and remind me how good the simple things can be. Martha's is in a tiny building behind a strip mall and you wouldn’t know it was there if you looked too quickly. The walls and ceilings are covered with gothic and punk rock themes. The people employed seem to fit in with the decorum. The wait to get in can be long, especially in the morning (as they serve breakfast food all day long).&nbsp;
he_IL: אני עדיין הולכת למסעדת מרת'ה כשאני מבקרת את הדוד שלי כדי לטעום את הפנקייקים ולהיזכר כמה הדברים הפשוטים ביותר יכולים להיות הטובים ביותר. מסעדת מרת'ה ממוקמת בבניין ליד הקניון הפתוח ואם לא שמים לב, אפשר לפספס אותה בקלות. הקירות והתקרה מקושטים בסגנון גותי ופאנק רוק. העובדים במקום מתאימים גם הם לאווירה. זמן ההמתנה למקום עלול להיות ארוך, במיוחד בשעות הבוקר (במקום מוגש תפריט של ארוחות בוקר לאורך כל שעות היום).

en: I still go back to Martha’s when I visit my uncle to have pancakes and remind me how good the simple things can be. Martha’s is in a tiny building behind a strip mall and you wouldn’t know it was there if you looked too quickly. The walls and ceilings are covered with gothic and punk rock themes. The people employed seem to fit in with the decorum. The wait to get in can be long, especially in the morning (as they serve breakfast food all day long).&nbsp;
he_IL: אני עדיין הולכת למסעדת מרת'ה כשאני מבקרת את הדוד שלי כדי לטעום את הפנקייקים ולהיזכר כמה הדברים הפשוטים ביותר יכולים להיות הטובים ביותר. מסעדת מרת'ה ממוקמת בבניין ליד הקניון הפתוח ואם לא שמים לב, אפשר לפספס אותה בקלות. הקירות והתקרה מקושטים בסגנון גותי ופאנק רוק. העובדים במקום מתאימים גם הם לאווירה. זמן ההמתנה למקום עלול להיות ארוך, במיוחד בשעות הבוקר (במקום מוגש תפריט של ארוחות בוקר לאורך כל שעות היום).

en: I too sat down, laying the spear between us, and tried to explain how I came to Pellucidar, and wherefrom, but it was as impossible for him to grasp or believe the strange tale I told him as I fear it is for you upon the outer crust to believe in the existence of the inner world. To him it seemed quite ridiculous to imagine that there was another world far beneath his feet peopled by beings similar to himself, and he laughed uproariously the more he thought upon it. But it was ever thus. That which has never come within the scope of our really pitifully meager world-experience cannot be—our finite minds cannot grasp that which may not exist in accordance with the conditions which obtain about us upon the outside of the insignificant grain of dust which wends its tiny way among the bowlders of the universe—the speck of moist dirt we so proudly call the World.
he_IL: גם אני התיישבתי. הנחתי את החנית בינינו וניסיתי להסביר למה הגעתי לפלוסידאר ומאיפה הגעתי. נראה שלא הייתה לא שום יכולת לתפוס את הסיפור המוזר שסיפרתי או להאמין לו כמו שלכם, החיים על הקרום החיצוני, קשה להאמין שיש חיים גם בעולם שבתוך האדמה. כל הסיפור נשמע לו מגוחך – לחשוב שיש עולם אחר עמוק מתחת לרגליו ושחיים בו אנשים שנראים כמוהו. הוא צחק יותר ויותר ככל שחשב על האפשרות. עם זאת, זו הייתה המציאות. היכולות המועטות ומעוררות החמלה שלנו לתפוס את המציאות לא מאפשרות לנו אפילו לחשוב על הקיום של דברים שלא נכללים בה – האפשרויות המוגבלות של המוח לא יכולות לקלוט דבר שלא יכול להתקיים לפי התנאים שלמדנו על עצמנו מהסתכלות על צידו החיצוני של גרגר האבק השולי הזה, שמפלס את דרכו הזעירה ביקום האימתני – גוש האדמה הלח הזה שאנחנו כל כך גאים לקרוא 'עולם'.

en: I try in vain to be persuaded that the pole is anything but the region of beauty and delight.
he_IL: אני מנסה לשכנע את עצמי שבקוטב יש גם משהו שאינו רק יופי וקסם, אך לשווא.

en: I usually start with the moodboarding and conceptualisation of a new collection. Usually that begins way earlier when I start taking photographs and sketching silly ideas for shapes.
he_IL: בדרך כלל אתחיל ליצור אוסף חדש דרך בנייה של לוחות השראה והמחשת רעיונות. לרוב, התהליך מתחיל מוקדם יותר, דרך צילום של דברים סביבי ושרבוט של כל מיני צורות.

en: I vividly recall the impetus behind that first post. It was a crisp autumn morning, and I found myself on my yoga mat, reflecting on the profound impact this practice had on my life. In a world that seemed to move at an unrelenting pace, my mat became a haven of stillness. The words flowed effortlessly as I penned my initial post, a love letter to yoga and its transformative magic.
he_IL: אני זוכר בבירור את הדחף מאחורי הפוסט הראשון ההוא. זה היה בוקר סתווי צלול, ואני מצאתי את עצמי על מזרן היוגה שלי, משקף על ההשפעה העמוקה שהייתה לפרקטיקה הזו על חיי. בעולם שנראה כאילו הוא זז בקצב בלתי פוסק, המזרן שלי הפך למקלט של שקט. המילים זרמו בקלות כשכתבתי את הפוסט הראשוני שלי, מכתב אהבה ליוגה ולקסם המtransformט שלה.

en: I was able to hike to some of the tallest waterfalls and take in some of the most breathtaking views. The wildlife was abundant, and I was able to witness some of Canada's iconic species of birds and mammals.
he_IL: הצלחתי לטייל לכמה מהמפלים הגבוהים ביותר ולקבל כמה מהנופים המרהיבים ביותר. חיות הבר היו בשפע, ויכולתי לחזות בכמה מהמינים האיקוניים של ציפורים ויונקים בקנדה.

en: I was extremely happy with the way my case was handled and the result achieved. Throughout the process everyone at Doyle &amp; Doyle was professional, polite, and friendly.&nbsp;I could not have asked for anyone better to represent and support me.
he_IL: הייתי מרוצה מאוד מאופן הטיפול בתיק שלי ומהתוצאות שהושגו. בתהליך הטיפול, כל הצוות במשרד Doyle &amp; Doyle התנהג בצורה מקצועית, מנומסת וידידותית. לא יכולתי לבקש ייצוג ותמיכה טובים יותר.

en: I was going to run a bit earlier but things went downhill with a kid’s excursion robertpalming<br>Where: Aranda de Duero, Castilla Profunda / Spain
he_IL: הייתי הולך לרוץ קצת מוקדם יותר אבל הדברים התפקששו עם טיול של ילדים של רוברטפלמינג<br>איפה: ארנדה דה דוארו, קסטייה פרופונדה / ספרד

en: I was hesitant to switch to a new software platform, but I'm so glad I did. This software has exceeded all my expectations. It's easy to use, even for someone who isn't tech-savvy.
he_IL: הייתי הססני לגבי המעבר לפלטפורמת התוכנה החדשה, אבל אני כל כך שמח שעשיתי זאת. התוכנה הזאת עלתה על כל הציפיות שלי. היא קלה לשימוש, אפילו למישהו שלא מבין בטכנולוגיה.

en: I was hesitant to switch to a new software platform, but I'm so glad I did. This software has exceeded all my expectations. It's intuitive and easy to use, even for someone who isn't tech-savvy.
he_IL: הייתי הססני לגבי המעבר לפלטפורמת התוכנה החדשה, אבל אני כל כך שמח שעשיתי זאת. התוכנה הזאת עלתה על כל הציפיות שלי. היא אינטואיטיבית וקלה לשימוש, אפילו למישהו שלא מבין בטכנולוגיה.

en: I watched the movie as a teenager but never had the chance to read the book. In fact, even discovering it is a nice story. I found this book in a phone cabin turned into a library in this cute village in Piemonte. The book is my first full reading Italian experience — and it was great ✨
he_IL: ראיתי את הסרט כשהייתי בנעורים, אך לעולם לא הייתה לי הזדמנות לקרוא את הספר. למעשה, גם הגילוי שלו הוא סיפור נחמד. מצאתי את הספר הזה בתא טלפון שהופך לספרייה בכפר חמוד בפיאמונטה. הספר הוא החוויה הראשונה שלי בקריאה מלאה באיטלקית - וזה היה נהדר ✨

en: I went for a run in the park nearby. It was, unfortunately, and as usual, rainy and cold today. 😂 I got all soaked after it but this might be one of the very rare occasions when I don’t mind being in the rain.<br>I followed a Peloton 30min running class. It hit me when the trainer said,&nbsp;<strong>“it’s a privilege to be able to move our body freely”,</strong>&nbsp;so that will be my quote for the week. I also rewarded myself with a hot shower after.
he_IL: הלכתי לרוץ בפארק הקרוב. היה, לצערי וכרגיל, גשום וקר היום. 😂 נשקעתי לחלוף אחרי זה, אבל זו יכולה להיות אחת מהמקרים הממש נדירים שאני לא מתנגד להיות בגשם.<br>עקבתי אחרי שיעור ריצה של 30 דקות מפלוטון. זה השפיע עלי כשהמדריך אמר,&nbsp;<strong>"זה זכות להיות מסוגלים להזיז את הגוף שלנו בחופש",</strong>&nbsp;אז זה יהיה הציטוט שלי לשבוע. גם פניתי לעצמי עם מקלחת חמה אחרי זה.

en: I went for a walk/run along the coastline through few areas: St James, Kalk Bay, and Fish Hoek. I started at sunrise doing a cold dip in the Dale Brook tidal pool with my mom. After that I ran along the coast and it was too beautiful!
he_IL: הלכתי לטיול/ריצה לאורך החוף דרך מספר אזורים: סנט ג'יימס, קאלק ביי ופיש הוק. התחלתי בזריחת השמש עושה טיפול קר בבריכת המים המתפתלת של דייל ברוק עם אמא שלי. לאחר מכן רצתי לאורך החוף וזה היה יפה מדי!

en: I will never stop learning. I won’t just work on things that are assigned to me. I know there’s no such thing as a status quo. I will build our business sustainably through passionate and loyal customers. I will never pass up an opportunity to help out a colleague, and I’ll remember the days before I knew everything. I am more motivated by impact than money, and I know that Open Source is one of the most powerful ideas of our generation. I will communicate as much as possible, because it’s the oxygen of a distributed company. I am in a marathon, not a sprint, and no matter how far away the goal is, the only way to get there is by putting one foot in front of another every day. Given time, there is no problem that’s insurmountable.<br>
he_IL: תמיד אמשיך ללמוד. לא אעבוד רק על משימות שהוקצו לי. אני רוצה להאמין שאין דבר כזה "שגרה". אני אבנה עסק עמיד עם לקוחות שאוהבים אותו ונאמנים לו. אני לא אוותר על ההזדמנות לעזור לעמיתים ואני אזכור איך הרגשתי לפני שצברתי את הניסיון והידע שלי. השינוי שאוכל לעשות מעניין אותי יותר מהכסף שאוכל לצבור ואני יודע שקוד פתוח הוא אחד מהרעיונות העוצמתיים ביותר של הדור שלנו. אני אשמור על שיח פתוח במידת האפשר כי זה מה שמניע את החברה הענפה שלנו. אני רץ למרחקים ארוכים, לא למרחקים קצרים. לא משנה כמה המטרה נראית לי רחוקה, הדרך היחידה שאצליח להשיג אותה היא להתקדם צעד אחר צעד בכל יום. אם אוכל למצוא זמן, אוכל למצוא פתרונות.<br>

en: I woke up feeling tired and unmotivated, and I struggled to get through my morning routine. Work was slow, and I found myself procrastinating more than usual. It's frustrating when you're not feeling productive, but I tried to remind myself that it's okay to have off days.
he_IL: אני התעוררתי מרגיש עייף וחסר מוטיבציה, ונאבקתי לעבור את שגרת הבוקר שלי. העבודה הייתה איטית, ומצאתי את עצמי מתעכב יותר מהרגיל. זה מתסכל כשאתה לא מרגיש פרודוקטיבי, אבל ניסיתי להזכיר לעצמי שזה בסדר שיהיו ימים פחות טובים.

en: I would be crazy not to give all the herds of the Cyclopes<br>in return for drinking one cup [of that wine]<br>and throwing myself from the white rock into the brine,<br>once I am intoxicated, with eyebrows relaxed.<br><br>Whoever is not happy when he drinks is crazy.<br>Where it is allowed to make this thing stand up erect,<br>to grab the breast and touch with both hands<br>the meadow<sup>[2]</sup> that is made all ready. And there is dancing<br>and forgetting [root <em>lêth-</em>] of bad things.
he_IL: אני הייתי משוגע אם לא הייתי נותן את כל עדרי הסיקלופים<br>בתמורה לשתיית כוס אחת [של יין הזה]<br>ולהשליך את עצמי מהצוק הלבן לתוך המלח,<br>פעם אני משתכר, עם גבות רפויות.<br><br>כל מי שאינו מאושר כשהוא שותה הוא משוגע.<br>שם שמותר לקום זה ישר,<br>לתפוס את השדיים ולגעת בשתי ידיים<br>במדשאה<sup>[2]</sup> שהוכן מראש. ויש ריקוד<br>ושכיחה [שורש <em>לת-</em>] של דברים רעים.

en: I'd love to work with you.
he_IL: אני אשמח לעבוד איתך.

en: I'll let Bill O'Reilly will
he_IL: של ביל אוריילי.

en: I'll never stop writing and publishing. It's almost meditative for me.
he_IL: לעולם לא אפסיק לכתוב ולפרסם. זה כמעט כמו מדיטציה עבורי.

en: I'm Amy, a minimalist and simple living enthusiast who has dedicated her life to living with less and finding joy in the simple things. Through this blog, I aim to share my expertise, insights, and experiences. Join me on this journey as we explore the world of slow, purposeful living together!
he_IL: אני איימי, אוהבת של חיים פשוטים ומינימליסטית שהקדישה את חייה לחיים עם פחות ולמציאת שמחה בדברים הפשוטים. דרך הבלוג הזה, אני מתכוונת לשתף את המומחיות שלי, התובנות והחוויות שלי. הצטרפו אלי במסע הזה כשנחקור את עולם החיים האיטיים והמתוכנתים ביחד!

en: I'm Loïc Azar, a French creative and product manager living in London. With over 10 years of experience in the creative and tech industries, I'm passionate about exploring the intersection of creativity, technology, and productivity.
he_IL: אני לואיק עזר, מנהל מוצר ויצירתי צרפתי שחי בלונדון. עם יותר מ-10 שנות ניסיון בתעשיות היצירה והטכנולוגיה, אני נלהב לחקור את הצומת של יצירתיות, טכנולוגיה ופרודוקטיביות

en: I'm Ram. A photographer based in Noida, India.
he_IL: קוראים לי רם. צלם מנוידה, הודו.

en: I'm a marketing professional, who also thrives as an avid blogger and digital media strategist. I get excited about new projects and ideas. Let's connect!
he_IL: יש לי עסק לשיווק ולבניית אסטרטגיה במדיה הדיגיטלית. יש לי גם בלוג שמתעדכן כל הזמן. תמיד יש לי שאיפה למצוא פרויקטים ורעיונות חדשים. רוצה להתחבר?

en: I'm a natural light photographer specializing in portraits of non-models. I aim for my work to be uniquely beautiful without trying too hard. My passion is to explore my creativity while documenting significant moments in my clients' lives.
he_IL: אני צלמת של אור טבעי ומתמחה בתמונות דיוקן של אנשים שאינם עוסקים בדוגמנות. אני שואפת ליצור תמונות עם יופי ייחודי בלי להתאמץ יותר מדי. אהבתי הגדולה היא לבדוק את גבולות היצירתיות ותוך כדי כך לתעד רגעים משמעותיים בחיי לקוחותיי.

en: I'm a photographer based in New York and working around the world.
he_IL: אני צלם מניו יורק ועובד ברחבי העולם.

en: I'm a skilled graphic designer residing in Portland, blending creativity with pragmatism.
he_IL: אני מעצב גרפי מיומן שגר בפורטלנד, משלב יצירתיות עם פרגמטיות.

en: I'm also a fan of reading and learning about a wide range of topics, from history and philosophy to science and technology. I'm always on the lookout for new books and articles to dive into, and I enjoy discussing and debating ideas with others.
he_IL: גם אני אוהב לקרוא וללמוד על מגוון רחב של נושאים, מהיסטוריה ופילוסופיה עד מדע וטכנולוגיה. אני תמיד מחפש ספרים ומאמרים חדשים לקרוא, ואני נהנה לדון ולדבר על רעיונות עם אחרים.

en: I'm always looking for collaborators, so feel free to submit an article to be featured on the site.
he_IL: תמיד כיף לצרף שותפי עריכה, אז אשמח לקבל ממך מאמר שאוכל להציג באתר.

en: I'm available for new projects. Drop me a line, and let's create something new.
he_IL: אני זמינה לפרויקטים חדשים. אפשר לכתוב לי ונוכל ליצור משהו חדש ביחד.

en: I'm based in New York and currently work at GTX Studio. I also shoot a lot of portraiture as well as assignments for agencies.
he_IL: אני חיה ביו-יורק ועובדת כרגע בסטודיו GTX. מרבה לצלם גם תמונות דיוקן ולעבוד עם סוכנויות.

en: I'm never going back to an office again, if I can help it.
he_IL: אם זה תלוי בי, לעולם לא אחזור למשרד.

en: I'm passionate about sharing mouthwatering recipes that reflect my love for wholesome and delicious food. Every recipe you find on my blog is a reflection of what I genuinely enjoy eating in my everyday life. If it doesn't pass the "real-life" test, it won't make it onto my blog. My mission is to ignite your culinary creativity and inspire you to embark on flavorful culinary adventures, whether you're cooking for yourself, your loved ones, or hosting a gathering with friends. My ultimate goal? To have you eagerly anticipating the end of your workday, eagerly awaiting the opportunity to dive into one of my recipes as soon as you step foot in your kitchen at 5 pm.
he_IL: אני נלהב לשתף מתכונים מגרי רעב שמשקפים את האהבה שלי לאוכל בריא וטעים. כל מתכון שתמצא בבלוג שלי הוא השתקפות של מה שאני באמת נהנה לאכול בחיי היומיום. אם זה לא עובר את מבחן ה'חיים האמיתיים', זה לא ייכנס לבלוג שלי. המשימה שלי היא להדליק את היצירתיות הקולינרית שלך ולה inspire אותך לצאת להרפתקאות קולינריות מלאות טעמים, בין אם אתה מבשל לעצמך, לאהובים שלך, או מארח מפגש עם חברים. המטרה הסופית שלי? לגרום לך לצפות בקוצר רוח לסוף יום העבודה שלך, מחכה בקוצר רוח להזדמנות לקפוץ לאחד מהמתכונים שלי ברגע שתיכנס למטבח שלך בשעה 17:00.

en: I'm really appreciating the quality and presentation. The flavour of the veg is outstanding.
he_IL: אני מאוד מרוצה מהאיכות ומהתצוגה של המוצרים. הטעם של הירקות יוצא מן הכלל.

en: I'm setting off on a journey to understand various cultures throughout the world. During this time, I hope to gain empathy and insight into how the world is seen differently by each culture. I will most certainly encounter perils and challenges that will cause great trepidation, but with love, I will overcome. My worry is the final symbolic moment where I might hope to be reborn with fresh new insights and experiences. But my greater dread is the possibility that the point of rebirth may not come at all. I will keep my eyes wide, take in all that I can, and throw caution to the wind.
he_IL: יצאתי למסע כדי ללמוד על תרבויות שונות ברחבי העולם. לאורך הדרך, אני מקווה להרחיב את הידע והאמפתיה שלי לגבי נקודת המבט שדרכה כל תרבות רואה את העולם. אין לי ספק שאתקל בקשיים ובאתגרים מפחידים ביותר אבל, בזכות האהבה הרבה שתהיה בי, אתגבר על הכול. הדאגה היחידה שיש לי היא מהרגע הסופי הסימבולי, שבו אני מקווה להיוולד מחדש עם תובנות וחוויות חדשות ומרעננות. אבל החשש העיקרי נובע מהסיכוי שנקודת הלידה המחודשת לא תגיע כלל. אני אמשיך לבחון בסקרנות, אשתדל לספוג כמה שיותר ולעזאזל עם משנה הזהירות.

en: I've always had a desire to write, ever since I was little. If paper was laying around for too long, you can be sure I'd use it for my next creation. Of course pictures came with this as well. Visually explaining my writings through illustrations was a natural occurrence. As time progressed, my love for illustration grew into photography. Today, photographs riddle my writings to help encapsulate each adventure.
he_IL: עוד מימי צעירותי הייתה לי תשוקה לכתיבה. אם היה דף בקרבתי למשך יותר מדי זמן, בסופו של דבר, כנראה הייתי עושה ממנו את היצירה הבאה שלי. כמובן, התמונות הצטרפו לתחומי העניין שלי. הניסיון להסביר את הכתיבה שלי בצורה חזותית עם איורים היה טבעי עבורי. ככל שהתבגרתי, האהבה שלי לאיור הפכה לאהבה לצילום. היום, הצילומים שלי מוסיפים ערך מוסף לכתיבה כדי לעזור לי למצות כל הרפתקה.

en: I've been blogging for a while now (hey, where did the time go?), and I learned a thing or two about what makes a successful blog along the way. In this post I'm sharing my best tips, tricks and shortcuts that, while not groundbreaking, will make a world of difference when applied consistently.  Let's go!
he_IL: התחלתי לכתוב בלוגים לפני זמן רב (הזמן עובר מהר כשנהנים, לא?) שבמהלכו, למדתי כמה דברים על המאפיינים שיכולים להפוך כל בלוג להצלחה. בפוסט הזה אני רוצה לשתף כמה מהעצות, הטריקים וקיצורי הדרך הטובים ביותר. הם אומנם לא מהפכניים במיוחד אבל הם יכולים לחולל מהפך של ממש אם מתמידים.  קדימה!

en: I've been training with Alisa for about 9 month now. The best part about training with her is the nutrition info that Alisa has given me. I've learnt so much about what I should be eating.
he_IL: אני מתאמן עם אליסה כבר בערך תשעה חודשים. החלק הטוב ביותר באימון הוא המידע התזונתי שקיבלתי ממנה. למדתי המון על מה שתזונה אמורה לכלול.

en: I've been using this software for several months now and it has completely transformed the way I work. It's user-friendly and has all the features I need to manage my business efficiently.
he_IL: אני משתמש בתוכנה הזו מזה כמה חודשים והיא שינתה לחלוטין את צורת העבודה שלי. היא ידידותית למשתמש וכוללת את כל הכלים הנדרשים לי כדי לנהל את העסק שלי ביעילות.

en: I've never thought of myself as a photographer, but yet here I am, taking photos and writing stories. I find myself grabbing my camera and taking it with me wherever I go. Whether it's to a friends apartment, the store, or to the park, I'm always carrying my SLR camera with me. It's been a conversation starter for many, and has proven to be valuable in more than a handful of occasions.
he_IL: לעולם לא חשבתי שאעסוק במקצוע הצילום אבל זה מה שאני עושה עכשיו: צילום תמונות וכתיבת סיפורים. יש לי נטייה לארוז את המצלמה ולקחת אותה איתי לכל מקום שאליו אלך. לא משנה אם אני בדרך לדירה של חברים, לחנות או לפארק, מצלמת ה-SLR שלי תמיד איתי. זו דרך נהדרת להתחיל שיחה והמצלמה הוכיחה את יעילותה במקרים רבים.

en: I<br>O]i? me"n i?pph'wn stro'ton oi? de' pe'sdwn<br>oi? de' na'wn fai's? e?pi' ga"n me'lainan<br>e?'Jmmenai ka'lliston e?'gw de' kh'n?<br>o?'ttw ti's e?'patai.
he_IL: אני<br>אוהב את הקול של הציפורים השרותות<br>אוהב את הניחוח של הפרחים השוקעים<br>אוהב את השמש המאירה על האדמה הירוקה<br>אבל מה קורה כשמישהו מכה.

en: IBY 1972
he_IL: אי.בי.ווי 1972

en: II<br>pa ']gxu d? eu? 'mares su'neton po'hsai<br>pa']nti t[ou']t?. a? ga'r po'lu persko'peisa<br>ka'Jllos a?norw'pwn E?le'na [to' ]n a?'ndra<br>kri'nnen a?'r]iston,
he_IL: ii<br>pa ']gxu d? eu? 'mares su'neton po'hsai<br>pa']nti t[ou']t?. a? ga'r po'lu persko'peisa<br>ka'jllos a?norw'pwn e?le'na [to' ]n a?'ndra<br>kri'nnen a?'r]iston.

en: III<br>o?'s to' pan] se'bas troi'a[s o?']less[e,<br>kwu?de' pa]i^dos oy?'de [fi'I]wn to[k]h'wn<br>ma"llon] e?mna'soh, a?[lla'] para'gag' au?'tan<br>ph^le fi'lei]san,
he_IL: iii<br>o?'s to' pan] se'bas troi'a[s o?']less[e,<br>kwu?de' pa]i^dos oy?'de [fi'I]wn to[k]h'wn<br>ma"llon] e?mna'soh, a?[lla'] para'gag' au?'tan<br>ph^le fi'lei]san,

en: INKAS, Büssing, MAN AG, Proton, Roewe all feature lions in their branding for their automobiles
he_IL: INKAS, Büssing, MAN AG, Proton, Roewe כולם מציגים אריות במותגים שלהם לרכבים שלהם.

en: INT. ABANDONED WAREHOUSE - DAY
he_IL: פנימי. מחסן נטוש - יום

en: INT. CAFE - DAY
he_IL: פנימי. קפה - יום

en: INT. GONCHAROV'S APARTMENT - DAY
he_IL: פנימי. דירת גונצ'רוב - יום

en: INT. LO STRANIERO'S APARTMENT - DAY
he_IL: פנימי. דירת לו סטראניירו - יום

en: IPL teams Chennai Super Kings, Punjab Kings, Rajasthan Royals, Royal Challengers Bangalore, and the Gujarat Lions all used lions in their logos.
he_IL: קבוצות IPL Chennai Super Kings, Punjab Kings, Rajasthan Royals, Royal Challengers Bangalore ו-Gujarat Lions השתמשו כולן באריות בלוגואים שלהן.

en: IV<br>W?ros. eu? 'kJampton gar [a?ei' to' öh^lu]<br>ai?' ke'] tis kou'fws t[o' pa'ron n]oh'shj.<br>ou?]de' nu"n, A?naktori ' [a, tJu' me 'mnai<br>dh' | pareio^isas,
he_IL: אני<br>מתרגם. מה תרצה לתרגם [תמיד את המשפט הזה]<br>אם כן, אני כאן כדי לעזור לך.<br>אז עכשיו, אנא תן לי להתחיל<br>בתרגום הטקסט הבא,

en: Ice Pops
he_IL: קרחונים

en: Icons for your social links will automatically appear if it's available.
he_IL: אם הסמל של הרשת החברתית זמין, הוא יוצג באופן אוטומטי.

en: Ideal for the maximalist, made from 925 sterling silver, and the attention to detail on each hand-finished piece is what makes them a cut above the rest.&nbsp;
he_IL: זהו תכשיט איכותי במיוחד לחובבי הסגנון המקסימליסטי, אשר מיוצר בעבודת יד מסטרלינג סילבר 925 וניחן בתשומת לב קפדנית לפרטים.

en: Ideal for the opulent, made from 925 sterling silver, and the attention to detail on each hand-finished piece is what makes them a cut above the rest.&nbsp;
he_IL: זהו תכשיט איכותי במיוחד לחובבי הסגנון העשיר, אשר מיוצר בעבודת יד מסטרלינג סילבר 925 וניחן בתשומת לב קפדנית לפרטים.

en: Ideal for the practical minimalist, made from 925 sterling silver, and the attention to detail on each hand-finished piece is what makes them a cut above the rest.&nbsp;
he_IL: זהו תכשיט איכותי במיוחד לחובבי הסגנון המינימליסטי הפרקטי, אשר מיוצר בעבודת יד מסטרלינג סילבר 925 וניחן בתשומת לב קפדנית לפרטים.

en: Ideas to Increase Your Home’s Curb Appeal
he_IL: רעיונות להגדלת המשיכה של הבית שלך בעיני הקונים

en: Idelle Weber
he_IL: אידל ובר

en: If desired, divide the icing among several bowls and add different food colorings to each.
he_IL: אם תרצה, חלק את הציפוי בין כמה קערות והוסף צבעי מזון שונים לכל אחת.

en: If directors and creatives dream it, Joan makes it all happen. She's passionate about the process of making ideas come to life, whether that's booking trips to the field or casting for actors.
he_IL: אם הבמאים ואנשי הקריאייטיב יכולים לחלום על זה, ג'ואן יכולה להגשים את זה. היא אוהבת את תהליך ההגשמה של רעיונות, בין שרוצים לקבוע יציאה לשטח ובין שרוצים ללהק שחקנים.

en: If he was wrong, the only result will be that the individual winds may blow, not with the scope expected from his measurement, but with powers either more or less widely extended. For the readier understanding of these topics, since I have treated them with brevity, it has seemed best to me to give two figures, or, as the Greeks say, o^^ara, at the end of this book: one designed to show the precise quarters from which the winds arise; the other, how by turning the directions of the rows of houses and the streets away from their full force, we may avoid unhealthy blasts. Let A be the centre of a plane surface, and B the point to
he_IL: אם הוא טעה, התוצאה היחידה תהיה שהרוחות האינדיבידואליות עלולות לנשוב, לא בהיקף הצפוי מהמדידה שלו, אלא בכוחות מורחבים פחות או יותר. למען ההבנה המעודנת יותר של הנושאים האלה, מכיוון שהתייחסתי אליהם בקצרה, נראה לי שעדיף לתת שתי דמויות, או, כפי שהיוונים אומרים, o^ ara, בסוף הספר הזה: אחת שנועדה להראות את הרבעים המדויקים שמהם נובעות הרוחות; האחרת, איך על ידי הפניית הכיוונים של שורות הבתים והרחובות הרחק מכוחם המלא, נוכל להימנע מפיצוצים לא בריאים. יהי A במרכז פני השטח של המישור, ו - B בנקודה

en: If one wishes a more accurate understanding of all this, he need only consider and observe the natures of birds, fishes, and land animals, and he will thus come to reflect upon distinctions of temperament. One form of mixture is proper to birds, another to fishes, and a far different form to land animals. Winged creatures have less of the earthy, less moisture, heat in moderation, air in large amount. Being made up, therefore, of the lighter elements, they can more readily soar away into the air. Fish, with their aquatic nature, being moderately supplied with heat and made up in great part of air and the earthy, with as little of moisture as possible, can more easily exist in moisture for the very reason that they have less of it than of the other elements in their bodies; and so, when they are drawn to land, they leave life and water at the same moment. Similarly, the land animals, being moderately supplied with the elements of air and heat, and having less of the earthy and a great deal of moisture, cannot long continue alive in the water, because their portion of moisture is already abundant.
he_IL: אם אדם רוצה הבנה מדויקת יותר של כל זה, הוא צריך רק לשקול ולבחון את טבען של ציפורים, דגים וחיות יבשה, וכך הוא יבוא להרהר בהבדלים במזג. צורה אחת של תערובת מתאימה לציפורים, אחרת לדגים, וצורה שונה בהרבה לבעלי חיים יבשתיים. יצורים מכונפים יש פחות של האדמה, פחות לחות, חום במתינות, אוויר בכמות גדולה. לכן, בהיותם מורכבים מהיסודות הקלים יותר, הם יכולים בקלות רבה יותר להמריא לאוויר. דגים, עם טבעם הימי, המסופקים במתינות עם חום ומורכבים בחלק גדול של אוויר ואת הארצי, עם מעט לחות ככל האפשר, יכולים בקלות רבה יותר להתקיים בלחות מאותה סיבה שיש להם פחות ממנו מאשר של אלמנטים אחרים בגופם; ולכן, כאשר הם נמשכים לנחיתה, הם עוזבים את החיים ואת המים באותו רגע. באופן דומה, בעלי החיים היבשתיים, המסופקים במתינות עם אלמנטים של אוויר וחום, ויש להם פחות מהקרקע והרבה לחות, לא יכולים להמשיך זמן רב בחיים במים, כי חלקם בלחות כבר שופע.

en: If our students don't succeed, then we haven't done our job. Our students have a 100% University acceptance rate!
he_IL: אם התלמידים שלנו לא מצליחים, אנחנו לא עושים את העבודה שלנו בצורה טובה. לתלמידים שלנו יש שיעור קבלה לאוניברסיטה של 100%!

en: If so, read on. This article will help you efficiently and effectively achieve blogging success.
he_IL: אם כן, זה הפוסט בשבילך. המאמר הזה יעזור לך לכתוב בלוג מוצלח בצורה יעילה ומועילה.

en: If the walled town is built among the marshes themselves, provided they are by the sea, with a northern or north-eastern exposure, and are above the level of the seashore, the site will be reasonable enough. For ditches can be dug to let out the water to the shore, and also in times of storms the sea swells and comes backing up into the marshes, where its bitter blend prevents the reproductions of the usual marsh creatures, while any that swim down from the higher levels to the shore are killed at once by the saltness to which they are unused. An instance of this may be found in the Gallic marshes surrounding Altino, Ravenna, Aquileia, and other towns in places of the kind, close by marshes. They are marvelously healthy, for the reasons which I have given.
he_IL: אם העיר המוקפת חומה נבנית בין הביצות עצמן, בתנאי שהן ליד הים, עם חשיפה צפונית או צפונית מזרחית, ונמצאות מעל פני הים, האתר יהיה סביר מספיק. עבור תעלות ניתן לחפור כדי לשחרר את המים אל החוף, וגם בזמנים של סופות הים מתנפח ומגיע בחזרה לתוך הביצות, שם התערובת המרה שלה מונעת את הרבייה של יצורי הביצה הרגילים, בעוד כל השוחים מן הרמות הגבוהות אל החוף נהרגים בבת אחת על ידי המליחות שאליה הם אינם בשימוש. דוגמה לכך ניתן למצוא בביצות הגאליות המקיפות את אלטינו, רוונה, אקוויליה וערים אחרות במקומות מסוג זה, בסמוך לביצות. הם בריאים להפליא, מהסיבות שנתתי.

en: If there's one dish that captures the spirit of Galician gastronomy, it's Pulpo a la Gallega. Tender octopus pieces, boiled to perfection, are seasoned with smoky paprika, flaky sea salt, and a generous drizzle of olive oil. Traditionally served on wooden plates, this dish pays homage to Galicia's coastal legacy and the ancient pilgrim routes where octopus was a welcome reprieve for weary travelers.
he_IL: אם יש מנה אחת שמכילה את רוח הגסטרונומיה הגליציאנית, זו פולפו א לה גאלגה. חתיכות תימניות רכות, מבושלות למופת, מתבלות בפפריקה מעושנת, מלח ים פריכה וטיפה נדיבה של שמן זית. מסורתית מוגשת על צלחות עץ, מנת זו משלמת כבוד למורשת החוף של גליסיה ולדרכי הסליחה הקדומות בהן התימניות הייתה פנינה מקובלת למטיילים עייפים.

en: If these don’t answer your questions, <a href="https://startuptheme.mystagingwebsite.com/">drop us an email</a>.
he_IL: אם לא מצאת תשובות לשאלות שלך, <a href="https://startuptheme.mystagingwebsite.com/">אפשר לשלוח לנו אימייל</a>.

en: If they have a whim, they make some henchmen<br>fix it up, like those idiots in the <em>Iliad</em>.<br>A puff of smoke, a little fog, away goes the hero,<br>it’s happily ever after. As for Larichos,
he_IL: אם יש להם רצון חד פעמי, הם מגייסים כמה יורים<br>לתקן את זה, כמו הטיפשים ההם ב־<em>האיליאדה</em>.<br>פופ עשן, קצת ערפל, והגיבור נעלם,<br>סוף טוב כולם שמחים. לגבי לריכוס,

en: If you blog successfully throughout the next year, what would you hope to have accomplished?
he_IL: אם תהיה לך אפשרות להוסיף תוכן לבלוג בהצלחה במהלך השנה הבאה, מה המטרות שברצונך להשיג?

en: If you can’t come to us, we’ll go to you.
he_IL: אם אין לך אפשרות להגיע אלינו, אנחנו נגיע אליך.

en: If you edit or publish an article, an additional cookie will be saved in your browser. This cookie includes no personal data and simply indicates the post ID of the article you just edited. It expires after 1 day.
he_IL: אם אתה עורך או מפרסם מאמר, קובץ 'עוגיה' נוסף יישמר בדפדפן שלך. קובץ 'עוגיה' זה אינו כולל נתונים אישיים ופשוט מציין את מזהה הפוסט של המאמר. הוא יפוג לאחר יום אחד.

en: If you have an account on this site, or have left comments, you can request to receive an exported file of the personal data we hold about you, including any data you have provided to us. You can also request that we erase any personal data we hold about you. This does not include any data we are obliged to keep for administrative, legal, or security purposes.
he_IL: אם יש לך חשבון באתר זה, או שהשארת תגובות באתר, באפשרותך לבקש לקבל קובץ של הנתונים האישיים שאנו מחזיקים לגביך, כולל כל הנתונים שסיפקת לנו. באפשרותך גם לבקש שנמחק כל מידע אישי שאנו מחזיקים לגביך. הדבר אינו כולל נתונים שאנו מחויבים לשמור למטרות מנהליות, משפטיות או ביטחוניות.

en: If you have any questions about these fictional Terms and Conditions, please contact us at: <a href="mailto:info@example.com">info@example.com</a>
he_IL: אם יש לך שאלות לגבי התנאים והתניות הפיקטיביים האלה, אנא צור קשר איתנו ב: <a href="mailto:info@example.com">info@example.com</a>

en: If you have any questions about this fictional privacy policy, the practices of this site, or your dealings with this site, please contact us at: <a href="mailto:info@example.com">info@example.com</a>
he_IL: אם יש לך שאלות לגבי מדיניות הפרטיות הדמיונית הזו, הפרקטיקות של האתר הזה, או העסקאות שלך עם האתר הזה, אנא צור קשר איתנו ב: <a href="mailto:info@example.com">info@example.com</a>

en: If you have any questions, let us know.
he_IL: אם יש לך שאלות, ניתן לפנות אלינו.

en: If you have pre-existing medical conditions, make sure to disclose them when purchasing travel insurance. Some policies may offer coverage for pre-existing conditions, while others may have exclusions.
he_IL: אם יש לך מצבי רפואיים קיימים, ודא שאתה מספר עליהם בעת רכישת ביטוח נסיעות. ייתכן ויהיו מדיניות שמציעות כיסוי עבור מצבים רפואיים קיימים, תוך שימוש במדיניות אחרות עשויות להיות ייצוגים.

en: If you have questions or suggestions, please leave them in the form.
he_IL: אם לך שאלות או הצעות, אפשר לפרט אותן בטופס.

en: If you leave a comment on our site you may opt-in to saving your name, email address and website in cookies. These are for your convenience so that you do not have to fill in your details again when you leave another comment. These cookies will last for one year.
he_IL: בכתיבת תגובה באתר שלנו, באפשרותך להחליט אם לאפשר לנו לשמור את השם שלך, כתובת האימייל שלך וכתובת האתר שלך בקבצי עוגיות (cookies). השמירה תתבצע לנוחיותך, על מנת שלא יהיה צורך למלא את הפרטים שלך שוב בכתיבת תגובה נוספת. קבצי העוגיות ישמרו לשנה.

en: If you leave a comment, the comment and its metadata are retained indefinitely. This is so we can recognize and approve any follow-up comments automatically instead of holding them in a moderation queue.
he_IL: במידה ותגיב/י על תוכן באתר, התגובה והנתונים אודותיה יישמרו ללא הגבלת זמן, כדי שנוכל לזהות ולאשר את כל התגובות העוקבות באופן אוטומטי.

en: If you love nuts, consider adding chopped pecans or walnuts to the streusel for added texture and flavor.
he_IL: אם אתה אוהב אגוזים, שקול להוסיף פקאן קצוץ או אגוזי מלך לסטרוזל כדי להוסיף מרקם וטעם.

en: If you plan on visiting many attractions in a single city, consider purchasing a city card like the Berlin WelcomeCard or the Hamburg Card. These cards offer free public transport and discounted entry to a range of attractions, which can save you money if you plan to do a lot of sightseeing.
he_IL: אם אתה מתכנן לבקר בהרבה אטרקציות בעיר אחת, שקול לקנות כרטיס עיר כמו ה-Berlin WelcomeCard או ה-Hamburg Card. הכרטיסים האלה מציעים תחבורה ציבורית חינם ודמי כניסה מוזלים למגוון אטרקציות, מה שיכול לחסוך לך כסף אם אתה מתכנן לעשות הרבה סיורים.

en: If you prefer scented or flavored lip balms, opt for those that use natural extracts or essential oils for fragrance rather than synthetic fragrances, which can be irritating to sensitive lips.
he_IL: אם אתה מעדיף בלקים לשפתיים עם ריח או טעם, בחר באלה שמשתמשים בחומרים טבעיים או בשמנים אתריים לריח במקום בשמנים סינתטיים, שיכולים לגרום לגירוי לשפתיים רגישות.

en: If you request a password reset, your IP address will be included in the reset email.
he_IL: אם תבקשו לאפס את הסיסמה, כתובת ה-IP שלכם תיכלל באימייל לאיפוס שיישלח.

en: If you upload images to the website, you should avoid uploading images with embedded location data (EXIF GPS) included. Visitors to the website can download and extract any location data from images on the website.
he_IL: בהעלאה של תמונות לאתר, מומלץ להימנע מהעלאת תמונות עם נתוני מיקום מוטבעים (EXIF GPS). המבקרים באתר יכולים להוריד ולחלץ את כל נתוני מיקום מהתמונות באתר.

en: If you visit our login page, we will set a temporary cookie to determine if your browser accepts cookies. This cookie contains no personal data and is discarded when you close your browser.
he_IL: אם אתה מבקר בעמוד ההתחברות של האתר, נגדיר קובץ עוגיה זמני על מנת לקבוע האם הדפדפן שלך מקבל קבצי עוגיות. קובץ עוגיה זה אינו מכיל נתונים אישיים והוא נמחק בעת סגירת הדפדפן.

en: If you want to collaborate or just say hello, you can find me on the social links below or send me a message.
he_IL: אם אתה רוצה לשתף פעולה או רק לומר שלום, אתה יכול למצוא אותי בקישורים החברתיים למטה או לשלוח לי הודעה.

en: If you want to make the web a better place for more than a 1B people each month, working from anywhere, see our open positions.
he_IL: אם ברצונך להפוך את האינטרנט למקום טוב יותר למעל מיליארד אנשים מדי חודש ולעבוד מכל מקום, כדאי לך לבדוק את המשרות הפנויות שלנו.

en: If you want, you can also add tables, which will look like this:
he_IL: אפשר גם להוסיף טבלאות, אשר ייראו כך:

en: If you would like to have a more personalized practice completely adapted to you, your needs and your pace then this modality is for you.
he_IL: אם אתה רוצה שיהיה לך אימון יותר אישי שמתאים לגמרי לך, לצרכים שלך ולקצב שלך אז המודאליות הזו מתאימה לך.

en: If you're looking for a podcast that goes beyond surface-level conversations and dives deep into the heart of what it means to be human, this is it. It's a transformative experience that will broaden your horizons, challenge your perspectives, and remind you of the power of empathy. Prepare to be captivated, enlightened, and inspired.
he_IL: רוצה לשמוע פודקאסט שאינו כולל רק שיחות ברמה שטחית אלא צולל לעומק הדיון במהי המשמעות של להיות בן אנוש? זה בדיוק הפודקאסט בשבילך. זו חוויה מטלטלת שתרחיב לך את האופקים, תאתגר את נקודת המבט שלך ותזכיר לך את כוחה של אמפתיה. הפודקאסט הזה ישבה את ליבך, יחכים אותך ויעורר בך השראה.

en: If you're new to photography, you may have heard the term 'depth of field', but might be still unsure of how it affects your shot set up. Even older, vintage cameras have features that allow you to increase or decrease depth of field.
he_IL: אם אין לך הרבה ניסיון בצילום, יכול להיות שכבר שמעת את המונח 'עומק שדה' אבל עדיין אין לך מושג איך הוא משפיע על ההכנה לצילום. גם מצלמות וינטג' ישנות יותר כוללות תכונות שמאפשרות לך להרחיב או לצמצם את עומק השדה.

en: If you're not happy with the generated content, you can fine-tune it to better fit your needs. You can change the text, images, and other elements to create a more customized look and feel.
he_IL: אם אתם לא מרוצים מהתוכן שנוצר, תוכלו לכוונן אותו כך שיתאים יותר לצרכים שלכם. אפשר לשנות את הטקסט, התמונות ואלמנטים אחרים כדי ליצור מראה ותחושה מותאמים אישית יותר.

en: If you're struggling to manage stress or maintain your mental wellbeing, don't hesitate to seek help from a mental health professional. They can provide guidance and support tailored to your specific needs and help you develop a comprehensive self-care plan.
he_IL: אם אתה מתמודד עם קושי לנהל את הלחץ או לשמור על הרווחה הנפשית שלך, אל תהסס לבקש עזרה ממקצועי בריאות הנפש. הם יכולים לספק הדרכה ותמיכה המותאמים לצרכים המיוחדים שלך ולעזור לך לפתח תוכנית טיפוח עצמית מקיפה.

en: If you've been feeling overwhelmed by daily life, stressed by work, or troubled by persistent feelings of anxiety or depression, the solution might not be in your medicine cabinet—it could be out on the open road. While there's no one-size-fits-all cure for mental health issues, evidence is mounting to suggest that travel can offer significant benefits to our psychological wellbeing.
he_IL: אם אתה מרגיש מוצף מהחיים היומיומיים, לחוץ מהעבודה, או מוטרד מרגשות מתמשכים של חרדה או דיכאון, הפתרון אולי לא נמצא בארון התרופות שלך—אולי הוא נמצא על הכביש הפתוח. למרות שאין תרופה אחת שמתאימה לכולם לבעיות בריאות נפשית, ישנן עדויות הולכות ומתרבות שמציעות שנסיעות יכולות להציע יתרונות משמעותיים לרווחה הפסיכולוגית שלנו.

en: If you've never read it, check out The Blogging Software Dilemma and see how WordPress got its start all the way back in January of 2003.
he_IL: אם עדיין לא קראת אותו, כדאי לעיין במאמר 'הדילמה לגבי התוכנה לכתיבת בלוג' ולראות איך הפלטפורמה של WordPress נולדה אי שם בינואר 2003.

en: If your dog pulls on the leash, stop walking and wait for them to calm down before proceeding. This teaches them that pulling doesn’t get them where they want to go. To keep your dog focused amid distractions, practice commands like "watch me" and reward them for paying attention. Socialization is also important; introduce your dog to other dogs and people in controlled settings to build their confidence and manners.
he_IL: אם הכלב שלך מושך ברצועה, תפסיק ללכת וחכה שיתקררו לפני שתמשיך. זה מלמד אותם שמשך לא מביא אותם לאן שהם רוצים להגיע. כדי לשמור על הכלב שלך מרוכז באמצע הסחות דעת, תתרגל פקודות כמו "תסתכל עליי" ותן להם פרס על כך שהם שמים לב. סוציאליזציה גם חשובה; תכיר את הכלב שלך לכלבים ואנשים אחרים בסביבות מבוקרות כדי לבנות את הביטחון וההתנהגות שלהם.

en: If your journey involves altitude changes, acclimate gradually to reduce the risk of altitude sickness. Stay hydrated and listen to your body.
he_IL: אם המסע שלך כולל שינויי גובה, תסתגל בהדרגה כדי להפחית את סיכון לחלודת גובה. שתה מספיק מים והקשב לגוף שלך.

en: If you’re interested in supporting us, please look into our membership program or consider donating. We try and make it as easy as possible for anyone to get involved so don’t hesitate to reach out if you have any questions.
he_IL: אם אתם רוצים לתמוך בנו, תוכלו לקרוא על תוכניות החברות שלנו או לשקול מתן תרומה. אנחנו משתדלים לעזור לכל מי שרוצה להשתלב ביוזמה שלנו ונשמח לענות אם יש לכם שאלות.

en: If you’re looking for a copywriter who can take your message from ordinary to extraordinary, let’s chat! Whether you’re launching a new campaign or simply want to infuse some magic into your brand, I’m here to help.
he_IL: אם אתה מחפש כותב עותק שיכול להביא את ההודעה שלך מרגילה למדהימה, בוא נדבר! בין אם אתה משיק קמפיין חדש או פשוט רוצה להביא קסם למותג שלך, אני כאן לעזור.

en: Illustration #2
he_IL: איור #2

en: Illustration of a man running with a rugby ball
he_IL: תמונה של גבר רץ עם כדור רוגבי

en: Illustration of a woman with an umbrella holding an Art-Nouveau-styled magazine
he_IL: תמונה של אישה עם מטריה שמחזיקה מגזין בסגנון ארט-נובו

en: Illustrations
he_IL: תרשימים

en: Illustrations for rowing and slalom canoeing competitions
he_IL: תרשימים לתחרויות של חתירה וקניואינג בסלאלום

en: Illustrator, Cartoonist
he_IL: מאיירת, אמנית קומיקס

en: Image 31
he_IL: תמונות 31

en: Image Alignment
he_IL: יישור תמונה

en: Image Alignment and Styles
he_IL: יישור תמונה וסגנונות

en: Image Alignments
he_IL: יישורי תמונה

en: Image Block
he_IL: בלוק תמונה

en: Image Portfolio
he_IL: תיק עבודות עם תמונות

en: Image Post Format
he_IL: סוג פוסט של תמונה

en: Image Post Format Example
he_IL: דוגמה לסוג פוסט של תמונה

en: Image and Description
he_IL: תמונה ותיאור

en: Image and Paragraph
he_IL: תמונה ופסקה

en: Image and Quote
he_IL: תמונה וציטוט

en: Image and description side by side
he_IL: תמונה לצד תיאור

en: Image and text mosaic
he_IL: פסיפס של טקסט ותמונה

en: Image and text side by side
he_IL: תמונה לצד טקסט

en: Image post showcase with recent posts
he_IL: תצוגת פוסטים של תמונות עם הפוסטים האחרונים

en: Image showcase portfolio layout
he_IL: פריסה של תיק עבודות עם ספריית תמונות

en: Image with Quote
he_IL: תמונה עם ציטוט

en: Image with title and description
he_IL: תמונה עם כותרת ותיאור

en: Image, Title, Date and Name
he_IL: תמונה, כותרת, תאריך ושם

en: Images
he_IL: תמונות

en: Images 1
he_IL: תמונות 1

en: Images 10
he_IL: תמונות 10

en: Images 11
he_IL: תמונות 11

en: Images 12
he_IL: תמונות 12

en: Images 13
he_IL: תמונות 13

en: Images 14
he_IL: תמונות 14

en: Images 15
he_IL: תמונות 15

en: Images 16
he_IL: תמונות 16

en: Images 17
he_IL: תמונות 17

en: Images 18
he_IL: תמונות 18

en: Images 19
he_IL: תמונות 19

en: Images 2
he_IL: תמונות 2

en: Images 20
he_IL: תמונות 20

en: Images 21
he_IL: תמונות 21

en: Images 22
he_IL: תמונות 22

en: Images 23
he_IL: תמונות 23

en: Images 24
he_IL: תמונות 24

en: Images 25
he_IL: תמונות 25

en: Images 26
he_IL: תמונות 26

en: Images 27
he_IL: תמונות 27

en: Images 28
he_IL: תמונות 28

en: Images 29
he_IL: תמונות 29

en: Images 3
he_IL: תמונות 3

en: Images 30
he_IL: תמונות 30

en: Images 4
he_IL: תמונות 4

en: Images 5
he_IL: תמונות 5

en: Images 6
he_IL: תמונות 6

en: Images 7
he_IL: תמונות 7

en: Images 8
he_IL: תמונות 8

en: Images 9
he_IL: תמונות 9

en: Images and paragraphs on Grid
he_IL: תמונות ופסקאות ברשת

en: Images with Titles
he_IL: תמונות עם כיתובים

en: Images with captions
he_IL: תמונות עם כיתובים

en: Imagine
he_IL: לדמיין

en: Imagine &amp; Co
he_IL: תדמיין וחברים

en: Imerovigli is a village on the island of Santorini, adjacent to the north of the island capital Fira. Imerovigli is mostly famous for its beautiful sunset.
he_IL: אימרוביגלי הוא כפר באי סנטוריני, בקרבת הבירה פירה שבצפון האי. אימרוביגלי מפורסם בעיקר בזכות השקיעה היפהפייה שבו.

en: Immerse Yourself in Sicilian Culture
he_IL: צלול לתוך התרבות הסיציליאנית

en: Immerse yourself in an unparalleled experience that distinguishes us within a constantly changing environment. Explore the depths of innovation with Acme, where we continuously push the boundaries of what's achievable in our dynamic surroundings.
he_IL: טבל עצמך בחוויה בלתי רגילה שמבדילה אותנו בתוך סביבה שמשתנה באופן קבוע. חקור את עומק החדשנות עם אקמה, שם אנחנו ממשיכים לדחוף את הגבולות של מה שניתן להשיג בסביבתנו הדינמית.

en: Impact for Growth, 2018
he_IL: השפעה לצורך צמיחה, 2018

en: Impact on Art, Culture, and Design:
he_IL: השפעה על אמנות, תרבות ועיצוב:

en: Impedit eveniet aut et quia voluptatem. Impedit est repellat fugit ab aperiam. Sit ut delectus minus eaque sed aut quas. Fugit eos in reiciendis est odit aspernatur voluptatum expedita.
he_IL: אני מתנצל, אבל אני לא מבין את הטקסט שלך. האם תוכל לספק תיאור נוסף או להביא דוגמה של תרגום מועיל?

en: Impress your friends and family with a delicious homemade creation at your next special occasion!
he_IL: להרשים חברים ובני משפחה עם יצירה ביתית טעימה באירוע המיוחד הבא שלך!

en: Improve his shining tail,
he_IL: תן לי ביס בכף היד,

en: Improved emotional resilience
he_IL: שיפור עמידת הרגשות

en: Improved memory and cognitive function: A positive mindset can enhance memory and cognitive function, leading to better problem-solving skills and increased mental agility.
he_IL: שיפור זיכרון ותפקוד קוגניטיבי: דיעה חיובית יכולה לשפר את הזיכרון והתפקוד הקוגניטיבי, מה שמביא ליכולות פתרון בעיות טובות יותר ולגמישות מנטלית מוגברת.

en: Improved mood and emotional regulation
he_IL: מצב רוח משופר ותקנת רגשות

en: In "Cobalt: Blue Brilliance from the Earth's Core," join us in unraveling this remarkable color's captivating history and enduring significance. Explore the artistic brilliance that cobalt has brought to cultures across the globe, from ancient civilizations to modern innovations. Dive into the scientific wonders unlocked by this elemental blue, revealing the intersections between art and technology.
he_IL: ב'Cobalt: Blue Brilliance from the Earth's Core,' הצטרפו אלינו בפיענוח ההיסטוריה המרתקת של הצבע המדהים הזה והחשיבות המתמשכת שלו. חקרו את הברilliance האמנותית שהקובלט הביא לתרבויות ברחבי העולם, מהציביליזציות העתיקות ועד החדשנויות המודרניות. צללו אל הפלאים המדעיים שנפתחו על ידי הכחול האלמנטרי הזה, חושפים את הצמתים בין אמנות לטכנולוגיה.

en: In "Cochineal: Nature's Scarlet Secret," we invite you to explore the surprising world of this vivid colorant. Delve into the historical and cultural significance of Cochineal, understanding its role in trade, art, and even as a symbol of status. Witness the captivating process that transforms a tiny insect into a source of vibrant and enduring color.
he_IL: ב"Cochineal: סוד האדום של הטבע," אנחנו מזמינים אותך לחקור את העולם המפתיע של הצבע החי הזה. חקור את המשמעות ההיסטורית והתרבותית של קוֹצִ'ינֵל, הבן את תפקידו במסחר, באמנות, ואפילו כסמל לסטטוס. חווה את התהליך המרתק שממיר חרק זעיר למקור של צבע חי ונמשך.

en: In "Egyptian Blue: A Journey through Ancient Artistry," join us in unraveling the historical odyssey of this mesmerizing pigment. Explore the sacred context in which Egyptian Blue was employed, understanding its role in religious ceremonies, burial practices, and daily life. Witness the artistic expressions it adorned, from the serene faces of deities to the vibrant scenes of everyday existence.
he_IL: ב'כחול מצרי: מסע דרך אמנות עתיקה', הצטרפו אלינו בפיענוח האודיסיאה ההיסטורית של הפיגמנט המרתק הזה. חקרו את ההקשר הקדוש שבו נעשה שימוש בכחול המצרי, הבינו את תפקידו בטקסים דתיים, בפרקטיקות קבורה ובחיי היומיום. חוו את הביטויים האמנותיים שהוא קישט, מפניהם השקטות של אלים ועד הסצנות הצבעוניות של קיום יומיומי.

en: In "Jewellery" by H. Clifford Smith
he_IL: מתוך "תכשיטים" מאת ה. קליפורד סמית'

en: In "Masked Turth," you don't just play a game; you step into a painting come to life, a canvas where every stroke tells a part of your story. From the detailed textures of the dragon's hide to the subtle interplay of light and shadow across the fiery terrain, the game invites you to immerse yourself in a world that's as beautiful as it is dangerous.
he_IL: ב-"Masked Turth," אתה לא רק משחק משחק; אתה נכנס לתוך ציור שמתחייה, קנבס שבו כל מכה מספרת חלק מהסיפור שלך. ממרקמים המפורטים של עור הדרקון עד לשילוב המושך של אור וצל על פני הסבלנית, המשחק מזמין אותך לטבוע בעולם שהוא יפה כמו שהוא מסוכן.

en: In "Red Ocher: Earth's Crimson Canvas," we invite you to dive into the rich history and artistic significance of this elemental color. Explore the geological processes that give rise to Red Ocher, unravel its symbolic power in ancient rituals, and witness its enduring impact on modern artistic expressions.
he_IL: ב"אוֹכּר אדום: הקנבס האדום של כדור הארץ", אנחנו מזמינים אותך לצלול לתוך ההיסטוריה העשירה והחשיבות האמנותית של הצבע האלמנטרי הזה. חקור את התהליכים הגיאולוגיים שמולידים את האוֹכּר האדום, פתח את הכוח הסימבולי שלו בטקסים עתיקים, והעֵד על השפעתו המתמשכת על הביטויים האמנותיים המודרניים.

en: In "Tyrian Purple: Royal Elegance in a Shell," we invite you to uncover the luxurious tales woven into this captivating hue. Explore the historical significance of Tyrian Purple as a marker of nobility and divine favor. Delve into the fascinating process that transforms humble marine snails into purveyors of a color that has stood the test of time.
he_IL: ב'טיריאן פרפל: אלגנטיות מלכותית בקונכייה,' אנחנו מזמינים אותך לגלות את הסיפורים המפוארים שנטועים בגוון המרתק הזה. חקור את המשמעות ההיסטורית של טיריאן פרפל כסימן לאצולה ולחסד אלוהי. התעמק בתהליך המרתק שממיר חילזונות ימיים צנועים לספקים של צבע שעבר את מבחן הזמן.

en: In "Vibrant Visions: Exploring the Essence of Orange," we invite you to unravel the secrets behind this dynamic hue. Delve into the psychological effects of orange on the human mind, its historical significance in various cultures, and its transformative power in design. Witness how this color has become a canvas for expression, a bridge between tradition and innovation.
he_IL: ב'חזונות תוססים: חקר מהות הכתום', אנחנו מזמינים אותך לחשוף את הסודות מאחורי הגוון הדינמי הזה. חקור את ההשפעות הפסיכולוגיות של הכתום על המוח האנושי, את המשמעות ההיסטורית שלו בתרבויות שונות, ואת כוחו המהפכני בעיצוב. חווה איך הצבע הזה הפך לבד עבור ביטוי, גשר בין מסורת לחדשנות.

en: In 'Goncharov' acclaimed director Martin Scorsese teams up with legendary actors Robert De Niro, Al Pacino, Gene Hackman, Cybill Shepherd, and Harvey Keitel to create the most memorable mafia film ever made.
he_IL: ב"גונצ'רוב", הבמאי המוכר מרטין סקורסזה מתאחד עם השחקנים האגדיים רוברט דה נירו, אל פצ'ינו, ג'ין הקמן, סיביל שפרד והרוי קייטל כדי ליצור את הסרט המאפיה הכי זכור שנעשה מעולם.

en: In 1844 he accompanied Louis Philippe on his official trip to England, a country that he visited repeatedly. His connection with power was lasting, he made several equestrian portraits of the royal family and the circle of Emperor Napoleon III (2).<br>Horses in the Wild shows a landscape of fenced hills with three Arabian horses. The main specimen, a splendid chestnut, exhibits all the characteristic qualities of its breed: small head, large eyes and nostrils, long, arched neck and high tail. The detail is striking, to the point that the fur on the back is worn, evidencing a frequently mounted animal. The treatment of the sunlit grass and the cloudy sky with yellow reflections on the horizon show the impact of English romantic landscaping whose elements allow Dedreux to give more character to this scene.<br>The Madariaga-Anchorena collection had three works by the artist, a predilection not at all coincidental if we keep in mind that among the Buenos Aires upper class in the 1900s there was a manifest love for turf and the refinement of equine livestock (3).
he_IL: בשנת 1844 הוא ליווה את לואי פיליפ בטיול הרשמי שלו לאנגליה, מדינה שהוא ביקר בה שוב ושוב. הקשר שלו עם השלטון היה מתמשך, הוא יצר כמה פורטרטים רכובים של משפחת המלוכה והמעגל של הקיסר נפוליאון השלישי (2).<br>סוסים בטבע מציג נוף של גבעות מגודרות עם שלושה סוסים ערבים. הדגם הראשי, חום מרהיב, מציג את כל התכונות האופייניות לגזע שלו: ראש קטן, עיניים גדולות ונחיריים, צוואר ארוך וקשתי וזנב גבוה. הפרטים מרשימים, עד כדי כך שהפרווה על הגב שחוקה, מה שמעיד על בעל חיים שמרבים לרכב עליו. הטיפול בדשא המואר בשמש ובשמיים המעוננים עם השתקפויות צהובות באופק מראה את השפעת הנוף הרומנטי האנגלי, cuyos elementos permiten a Dedreux dar más carácter a esta escena.<br>אוסף מדאריאגה-אנקורנה כלל שלושה עבודות של האמן, העדפה שלא במקרה אם נזכור שבין מעמד העל בבואנוס איירס בשנות ה-1900 הייתה אהבה מובהקת לדשא ולזיקוק של בעלי חיים רכובים (3).

en: In 1933, the museum found its current home in the remodeled Recoleta Pump House, a work of art in itself designed by architect Alejandro Bustillo. This relocation saw the addition of valuable pieces, including 'Woman by the sea' by Paul Gauguin, 'Le Moulin de la Galette' by Vincent van Gogh, and 'Christ in the Garden of Olives' by El Greco.
he_IL: בשנת 1933, המוזיאון מצא את ביתו הנוכחי בבית המשאבות המודרני של ריקולטה, יצירת אמנות בפני עצמה שעוצבה על ידי האדריכל אלחנדרו בוסטילו. המעבר הזה הביא להוספת פריטים יקרי ערך, כולל 'אישה ליד הים' מאת פול גוגן, 'הטחנה של הגלט' מאת וינסנט ואן גוך, ו'ישו בגינת הזיתים' מאת אל גרקו.

en: In 1935, Artek was formed to promote the growing production and sales of <a href="https://www.alvaraalto.fi/en/works/design/">Aalto furniture</a>. The design of his furniture combined practicality and aesthetics with series production, following Artek’s <em>motto</em> of encouraging a more beautiful everyday life in the home. His win in the Karhula-Iittala glassware design competition in 1936 led to the birth of the world-famous <a href="https://www.alvaraalto.fi/en/work/aalto-vase/">Savoy vase</a>.
he_IL: |||UNTRANSLATED_CONTENT_START|||In 1935, Artek was formed to promote the growing production and sales of <a href="https://www.alvaraalto.fi/en/works/design/">Aalto furniture</a>. The design of his furniture combined practicality and aesthetics with series production, following Artek’s <em>motto</em> of encouraging a more beautiful everyday life in the home. His win in the Karhula-Iittala glassware design competition in 1936 led to the birth of the world-famous <a href="https://www.alvaraalto.fi/en/work/aalto-vase/">Savoy vase</a>.|||UNTRANSLATED_CONTENT_END|||

en: In 1936 she married Alfredo Bigatti, whom she had met in Buenos Aires and frequented in Europe.
he_IL: ב-1936 היא נישאה לאלפונסו ביגאטי, אותו היא פגשה בבואנוס איירס וביקרה אותו באירופה.

en: In 1965, García Uriburu had been awarded in the drawing section of the Braque Prize. The reward for this contest organized by the French Embassy consisted of a scholarship that took the artist to Paris towards the end of that year. The Three Graces is part of the series about Marie Antoinette and the favorites of the court of Louis XV, painted in France and exhibited at the Iris Clert gallery in February 1967. In Greek mythology, the Graces are associated with the Muses and the god of music, Apollo. Since ancient times they have been represented, usually in threes, naked and dancing hand in hand. The three Graces constitute a theme dear to the history of art, from imperial Rome to Botticelli, Rubens and Boucher, since these deities of charm and beauty had been given the gift of exquisite appearance. García Uriburu claims to have been inspired by the three De Mailly-Nesle sisters, favorites of the king and, from that background, influential on the political scene. The artist remembers having made, also in 1967, another version of this same painting with a blue background instead of green, which was acquired by a family from Ostend, Belgium.
he_IL: בשנת 1965, גארסיה אוריבורו זכה בפרס בראק בקטגוריית הציור. הפרס על תחרות זו שהארגן השגרירות הצרפתית כלל מלגה שהביאה את האמן לפריז לקראת סוף השנה. שלוש החסידות הן חלק מהסדרה על מארי אנטואנט והמועדפים של חצר לואי ה-15, שנצבעה בצרפת והוצגה בגלריית איריס קלרט בפברואר 1967. במיתולוגיה היוונית, החסידות מקושרות למוזות ולאל המוזיקה, אפולו. מאז ימי קדם הן מיוצגות, בדרך כלל בשלישיות, עירומות ורוקדות יד ביד. שלוש החסידות מהוות נושא יקר להיסטוריה של האמנות, מרומא הקיסרית ועד בוטיצ'לי, רובנס ובושרה, שכן אלות אלו של חן ויופי קיבלו את המתנה של מראה מעולה. גארסיה אוריבורו טוען שהוסמך על ידי שלוש האחיות דה מיילי-נסל, המועדפות של המלך ומאחוריהן, השפיעו על הזירה הפוליטית. האמן זוכר שעשה, גם בשנת 1967, גרסה נוספת של אותו ציור עם רקע כחול במקום ירוק, שנרכשה על ידי משפחה מאוסטנד, בלגיה.

en: In 1972 were experiencing many of the same social and cultural changes that were happening throughout the country. The 1970s were a time of great cultural and political upheaval in the United States, with events such as the Vietnam War, the civil rights movement, and the Watergate scandal all shaping the national conversation and likely influencing the lives of teenagers in El Paso and other parts of the country. Additionally, El Paso is a city with a long and rich history, located in the far west of Texas on the border with Mexico. It is likely that this border location, as well as the city’s diverse culture and history, would have had a significant impact on the daily lives and experiences of teenagers living in El Paso in 1972.
he_IL: בשנת 1972 חוו רבים מאותם שינויים חברתיים ותרבותיים שהתרחשו ברחבי הארץ. שנות השבעים היו תקופה של תהפוכות תרבותיות ופוליטיות גדולות בארצות הברית, עם אירועים כמו מלחמת וייטנאם, התנועה לזכויות האזרח ושערוריית ווטרגייט שעיצבו את השיח הלאומי והשפיעו ככל הנראה על חייהם של בני נוער באל פאסו ובחלקים אחרים של המדינה. בנוסף, אל פאסו היא עיר עם היסטוריה ארוכה ועשירה, הממוקמת במערב הרחוק של טקסס על הגבול עם מקסיקו. סביר להניח כי מיקום גבול זה, כמו גם התרבות וההיסטוריה המגוונת של העיר, היו משפיעים באופן משמעותי על חיי היומיום ועל חוויותיהם של בני נוער המתגוררים באל פאסו בשנת 1972.

en: In 1972, the United States was a significant producer of uranium, a radioactive metal that is used as fuel in nuclear power plants. Uranium mining in the United States had begun in the late 1940s and continued to grow in the following decades as the demand for nuclear energy increased. Uranium miners in the United States in 1972 were likely working in underground mines or in open-pit mines, using heavy machinery and equipment to extract the ore from the earth. The work would have been physically demanding and potentially hazardous, as exposure to uranium and other radioactive substances can have serious health effects. Uranium miners in 1972 may have also faced challenges related to job security and working conditions, as the industry was known for its frequent booms and busts and had a history of labor disputes. Despite these challenges, uranium mining played a significant role in the US economy and was an important source of employment for many workers.
he_IL: בשנת 1972, ארצות הברית הייתה יצרנית משמעותית של אורניום, מתכת רדיואקטיבית המשמשת כדלק בתחנות כוח גרעיניות. כריית האורניום בארצות הברית החלה בסוף שנות הארבעים והמשיכה לגדול בעשורים הבאים ככל שהביקוש לאנרגיה גרעינית גדל. כורי אורניום בארצות הברית בשנת 1972 עבדו ככל הנראה במכרות תת קרקעיים או במכרות פתוחים, תוך שימוש במכונות כבדות ובציוד כדי לחלץ את העפרות מהאדמה. העבודה הייתה תובענית פיזית ועלולה להיות מסוכנת, שכן לחשיפה לאורניום ולחומרים רדיואקטיביים אחרים עלולות להיות השפעות בריאותיות חמורות. ייתכן שכורי אורניום בשנת 1972 התמודדו גם עם אתגרים הקשורים לביטחון תעסוקתי ותנאי עבודה, שכן התעשייה הייתה ידועה בבום ובפסקי התדירות שלה והייתה לה היסטוריה של סכסוכי עבודה. למרות האתגרים הללו, כריית אורניום מילאה תפקיד משמעותי בכלכלת ארה"ב והייתה מקור תעסוקה חשוב לעובדים רבים.

en: In 1972, there were several concerns in the United States that were on the minds of many Americans. One major concern was the ongoing Vietnam War. The war had been going on for more than a decade and had claimed the lives of thousands of American soldiers. Many people were against the war and believed that it was not worth the cost in terms of human lives and resources. There were also concerns about civil rights and equality, as the country was still dealing with issues of segregation and discrimination. The Civil Rights Act of 1964 and the Voting Rights Act of 1965 had made significant progress in addressing these issues, but there was still much work to be done. There were also concerns about the economy, as the country was facing high levels of inflation and unemployment. Many people were worried about their financial future and the ability to provide for their families.
he_IL: בשנת 1972, היו כמה חששות בארצות הברית שעלו על דעתם של אמריקאים רבים. אחת הדאגות העיקריות הייתה מלחמת וייטנאם המתמשכת. המלחמה נמשכה יותר מעשור וגבתה את חייהם של אלפי חיילים אמריקאים. אנשים רבים התנגדו למלחמה והאמינו שהיא לא שווה את המחיר מבחינת חיי אדם ומשאבים. היו גם חששות לגבי זכויות אזרח ושוויון, שכן המדינה עדיין עוסקת בסוגיות של הפרדה ואפליה. חוק זכויות האזרח משנת 1964 וחוק זכויות ההצבעה משנת 1965 התקדמו משמעותית בטיפול בסוגיות אלה, אך עדיין נותרה עבודה רבה לעשות. היו גם חששות לגבי הכלכלה, שכן המדינה עמדה בפני רמות גבוהות של אינפלציה ואבטלה. אנשים רבים דאגו לעתידם הכלכלי וליכולת לפרנס את משפחותיהם.

en: In 1973, Chicago was a bustling city with a population of over 3 million people. The city was home to a diverse mix of cultures, with a large African American population and a significant Latino community. Chicago was also an industrial hub, with many major corporations based in the city, including Sears, Roebuck and Co., and International Harvester.
he_IL: בשנת 1973, שיקגו הייתה עיר שוקקת חיים עם אוכלוסייה של מעל 3 מיליון איש. העיר הייתה ביתם של תערובת מגוונת של תרבויות, עם אוכלוסייה אפרו - אמריקאית גדולה וקהילה לטינית משמעותית. שיקגו הייתה גם מרכז תעשייתי, עם תאגידים גדולים רבים הממוקמים בעיר, כולל סירס, רוובאק ושות 'והקציר הבינלאומי.

en: In 1973, several significant events took place in the United States. One of the most notable was the Watergate scandal, which began to unfold during this year. This political scandal involved the break-in at the Democratic National Committee headquarters at the Watergate office complex in Washington, D.C., and the subsequent cover-up of the administration’s involvement in the break-in by the administration of President Richard Nixon. The scandal eventually led to the resignation of Nixon in 1974, making him the first and only U.S. president to resign from office.
he_IL: בשנת 1973 התרחשו מספר אירועים משמעותיים בארצות הברית. אחד הבולטים ביותר היה פרשת ווטרגייט, שהחלה להתפתח במהלך השנה. שערורייה פוליטית זו כללה את הפריצה למטה הוועדה הדמוקרטית הלאומית במתחם משרדי ווטרגייט בוושינגטון הבירה, ואת הטיוח שלאחר מכן של מעורבות הממשל בפריצה על ידי ממשל הנשיא ריצ'רד ניקסון. השערורייה הובילה בסופו של דבר להתפטרותו של ניקסון בשנת 1974, והפכה אותו לנשיא האמריקני הראשון והיחיד שהתפטר מתפקידו.

en: In 1974, Brooklyn was a bustling borough of New York City with a population of over 2.5 million people. It was a diverse and vibrant community, with neighborhoods that ranged from the posh brownstones of Brooklyn Heights to the working-class neighborhoods of Williamsburg and Greenpoint.
he_IL: בשנת 1974, ברוקלין הייתה רובע שוקק חיים של העיר ניו יורק עם אוכלוסייה של למעלה מ -2.5 מיליון איש. זו הייתה קהילה מגוונת ותוססת, עם שכונות שנעו בין הלבנים החומות היוקרתיות של ברוקלין הייטס לשכונות של מעמד הפועלים בוויליאמסבורג וגרינפוינט.

en: In 1974, the Manhattan Bridge Tower was an important transportation hub for the residents of Brooklyn and Manhattan. It was a major gateway for commuters who traveled between the two boroughs, and it was also a popular destination for tourists who wanted to see the iconic landmark up close. The tower was a symbol of the interconnectedness of Brooklyn and Manhattan, and it remains an important part of the city's history and culture to this day.
he_IL: בשנת 1974, מגדל גשר מנהטן היה מרכז תחבורה חשוב לתושבי ברוקלין ומנהטן. זה היה שער מרכזי לנוסעים שנוסעים בין שני הרבעים, וזה היה גם יעד פופולרי לתיירים שרצו לראות את ציון הדרך האיקוני מקרוב. המגדל היה סמל לקשר ההדדי בין ברוקלין למנהטן, והוא נשאר חלק חשוב מההיסטוריה והתרבות של העיר עד היום.

en: In 1981, Munist and Menace left to form a new band called Section 8.
he_IL: בשנת 1981, מוניסט ומנייס עזבו כדי לצור להקה חדשה בשם סקשן 8.

en: In 1982 she created the Forner-Bigatti Foundation.
he_IL: ב-1982 היא ייסדה את קרן פורנר-ביגאטי.

en: In 1983 they added second guitarist Francois Levesque and released the EP&nbsp;Get It Away, widely regarded as their best record, and one that helped define Boston's straight-edge scene.&nbsp;The X-Claim pressings of it and&nbsp;The Kids Will Have Their Say&nbsp;are both highly collectable.
he_IL: בשנת 1983 הם הוסיפו גיטריסט שני בשם פרנסואה לווק והם הוציאו את ה-EP "Get It Away", שמוכר כתקליט הטוב ביותר שלהם ושעזר להגדיר את סצנת הסטרייט-אדג' של בוסטון. ההוצאות של X-Claim שלו ושל "The Kids Will Have Their Say" הן שניים מהן נחשבות לפריטים נדירים מאוד.

en: In 2006, the Municipal Council of Rosario honored her by naming her "Outstanding Post Mortem Artist", and the Rosario Municipal Publishing House launched a book about her, which includes "Mirror in Shadow" (1927), the only book by the artist published during her lifetime. , a selection of the rest of his poetry, and a gallery of portraits that make up the heritage of museums in El Trébol, Rosario, Santa Fe, Paraná and Buenos Aires, and private collections.
he_IL: בשנת 2006, המועצה העירונית של רוסאריו כיבדה אותה על ידי כך שקראה לה "אמן פוסט מורטם מצטיין", וההוצאה לאור העירונית של רוסאריו השיקה ספר עליה, שכולל את "מראה בצל" (1927), הספר היחיד של האמן שפורסם במהלך חייה. , אוסף של שאר השירה שלה, וגלרייה של פורטרטים שמרכיבים את המורשת של המוזיאונים באל טרבל, רוסאריו, סנטה פה, פרנה ובואנוס איירס, ואוספים פרטיים.

en: In 2010, I stumbled upon Power yoga, and it immediately became my go-to practice. Its dynamic and energetic nature perfectly aligns with my energy level. The vigorous flow and strength-building aspects of this style resonate deeply with me. The discipline of Bikram yoga, with its heated room and specific sequence, has also contributed significantly to my yoga journey.
he_IL: בשנת 2010, נתקלתי ביוגה פאוור, והיא מיד הפכה לפרקטיקה המועדפת עליי. הטבע הדינמי והאנרגטי שלה מתיישב בצורה מושלמת עם רמת האנרגיה שלי. הזרימה החזקה והאספקטים של בניית כוח בסגנון הזה מהדהדים עמוקות איתי. הדיסציפלינה של יוגת ביקראם, עם החדר המחומם והסדר הספציפי שלה, גם תרמה משמעותית למסע היוגה שלי.

en: In Argentina, there is the Cueva de las Manos, one of the masterpieces of Paleolithic painting in the Pinturas River, in the Province of Santa Cruz. They have been declared by UNESCO as part of the World Heritage Site.1​
he_IL: בארגנטינה, יש את Cueva de las Manos, אחת מיצירות המופת של ציור הפלאוליתית בנהר פינטורס, בפרובינציית סנטה קרוז. הם הוכרזו על ידי אונסק"ו כחלק מאתר המורשת העולמית.1​

en: In August 2013, an exhibition by the Association of merchants of the Casale di Meta (NA) in Naples displayed many of his sketches and works.
he_IL: באוגוסט 2013, תערוכה של עמותת הסוחרים של קזלה די מטה (NA) בנאפולי הציגה הרבה מהסקיצות והעבודות שלו.

en: In Brazil, the lion is a popular symbol of the income tax.
he_IL: בברזיל, האריה הוא סמל פופולרי של מס הכנסה.

en: In Catania, the sweet tooth is well catered to with a range of delectable desserts. From the beloved cassata, a colorful cake adorned with marzipan and candied fruit, to granita, a refreshing, semi-frozen dessert served with a brioche, you'll find an array of sweet indulgences to satisfy your cravings.
he_IL: בקטניה, חובבי המתוקים מקבלים מענה טוב עם מגוון קינוחים טעימים. מהקסטה האהובה, עוגה צבעונית מעוטרת במרציפן ופירות מסוכרים, ועד לגרניטה, קינוח מרענן וחצי קפוא המוגש עם בריוש, תמצא מערך של פינוקי מתוק שיספקו את התשוקות שלך.

en: In Córdoba, artists such as Lino Eneas Spilimbergo, José Américo Malanca, Mariana Accornero, Roger Mantegani, Angela Alonso, Carlos Alonso, Marcela Argañaraz, Pedro Pont Vergés, Olga Argañaraz, Tito Miravet, Patricia Ávila, Sergio Fonseca, María Teresa Belloni, Eduardo stand out Bendersky, Niní Bernardello, Ernesto Fariña, Natalia Bernardi, Fernando Fader, Vanesa Di Giacomo, Fernando Fraenza, Liliana Di Negro, Nicasio Alberto, Zulema Di Siena, Diego Cuquejo, Alejandra Escribano, Martiniano Scieppaquercia, Alejandra Espinosa, Eduardo Giusiano, Clara Ferrer Serrano , Antonio Seguí, Cristina Figueroa, Arando Sica, Susana Funes and José Aguilera among others.
he_IL: בקורדובה, אמנים כמו לינו אניאס ספילימברגו, חוסה אמריקו מלנקה, מריאנה אקורנרו, רוג'ר מנטגני, אנגלה אלונסו, קרלוס אלונסו, מרצלה ארגניוז, פדרו פונט ורח'ס, אולגה ארגניוז, טיטו מיראווט, פטריסיה אבילה, סרג'יו פונסקה, מריה תרזה בלוני, אדוארדו בנדרסקי, ניני ברנרדלו, ארנסטו פאריניה, נטאליה ברנארדי, פרננדו פדר, ואנסה די ג'יאקומו, פרננדו פרנצה, ליליאנה די נגרו, ניקאסיו אלברטו, זולמה די סיינה, דייגו קוקחו, אלחנדרה אסקריבנו, מרטיניאנו סצ'פה קוורצ'יה, אלחנדרה אספינוסה, אדוארדו ג'וסיאנו, קלרה פרר סראנו, אנטוניו סגוי, קריסטינה פיגרווה, ארנדו סיקה, סוזנה פונס ו חוסה אגילרה בין היתר.

en: In Person Yoga
he_IL: יוגה פנים אל פנים

en: In South Korea, it is not uncommon to spot couples strolling hand-in-hand, sporting perfectly coordinated outfits. From matching t-shirts to synchronized ensembles, the trend of wearing matching outfits has become a cultural phenomenon, showcasing love and togetherness in a unique and visually striking way.
he_IL: בדרום קוריאה, זה לא נדיר לראות זוגות מטיילים יד ביד, לבושים בתלבושות מתואמות בצורה מושלמת. מחולצות תואמות ועד ensembles מסונכרנים, הטרנד של לבישת תלבושות תואמות הפך לתופעה תרבותית, שמציגה אהבה ואחדות בצורה ייחודית ובולטת מבחינה ויזואלית.

en: In a bowl, mix flour, brown sugar, granulated sugar, and cinnamon.
he_IL: בקערה, ערבב קמח, סוכר חום, סוכר גרנולה וקינמון.

en: In a celebration of exaggerated proportions, this photograph spotlights the allure of oversized clothing within high-fashion narratives. The piece worn by the model is a quintessential example of how scale can be played with to create an impactful visual statement.
he_IL: בחגיגה של פרופורציות מוגזמות, התמונה הזו מדגישה את הקסם של בגדים גדולים בתוך סיפורי האופנה המובילים. החלק שהדוגמנית לובשת הוא דוגמה קווינטסיאלית לכך שניתן לשחק עם הגודל כדי ליצור הצהרה חזותית מרשימה.

en: In a chilled mixing bowl, beat the heavy cream until soft peaks form.
he_IL: בקערה מקוררת, הכניסו את השמנת הכבדה והקפיצו עד שיצטברו פיקים רכים.

en: In a food processor or blender, combine the capers, mayonnaise, lemon juice, and Dijon mustard. Blend until smooth.
he_IL: במעבד מזון או בבלנדר, שלבו את הקפרים, המיונז, מיץ הלימון ומלח דיז'ון. ערבבו עד שהתערובת חלקה.

en: In a large bowl, beat the butter and brown sugar together until fluffy. Beat in the egg, then the molasses and vanilla.
he_IL: בקערה גדולה, הקציפו את החמאה וסוכר חום יחד עד שיהיה אוורירי. הקציפו פנימה את הביצה, ואז את המולסה והוניל.

en: In a large bowl, whisk together the flour, baking powder, and salt.
he_IL: בקערה גדולה, טגני ביחד את הקמח, אבקת האפייה והמלח.

en: In a large bowl, whisk together the flour, baking powder, baking soda, salt, and sugar.
he_IL: בקערה גדולה, טרפו יחד את הקמח, אבקת האפייה, סודה לשתייה, מלח וסוכר.

en: In a large bowl, whisk together the flour, cornstarch, baking powder, and salt.
he_IL: בקערה גדולה, טרפו יחד את הקמח, הקורנפלור, אבקת האפייה והמלח.

en: In a large mixing bowl, beat together the butter, brown sugar, and granulated sugar until light and fluffy.
he_IL: בקערה גדולה לערבב, להכות ביחד את החמאה, הסוכר החום והסוכר הלבן עד שיהפכו לרכים וקפואים.

en: In a large mixing bowl, combine the melted butter and sugar. Stir in the cocoa powder and vanilla extract. Add the eggs one at a time, beating well after each addition.
he_IL: בקערה גדולה לערבב, לשלב את החמאה הממוססת והסוכר. להטמין את אבקת הקקאו ואת תמצית הוניל. להוסיף את הביצים אחת אחת, להקפיא היטב לאחר כל הוספה.

en: In a large mixing bowl, whisk together flour, sugar, cocoa powder, baking powder, baking soda, and salt.
he_IL: בקערה גדולה לערבב יחד קמח, סוכר, אבקת קקאו, אבקת סודה לשתייה, אבקת כמון ומלח.

en: In a large pot, heat the olive oil over medium heat. Add the chopped onion and sauté until it starts to soften and turns translucent, about 5 minutes. Add the minced garlic and cook for another minute.
he_IL: בסיר גדול, חממים את שמן הזית על חום בינוני. מוסיפים את הבצל הקצוץ ומטגנים עד שהוא מתחיל להתרכך והופך לשקוף, בערך 5 דקות. מוסיפים את השום הקצוץ ומבשלים עוד דקה.

en: In a medium bowl, whisk together flour, baking powder, baking soda, salt, ginger, cinnamon, and cloves.
he_IL: בקערה בינונית, טורפים יחד קמח, אבקת סודה, סודה לשתייה, מלח, ג'ינג'ר, קינמון וציפורן.

en: In a moment of clarity, Mateo made a decision. He would embrace the guidance, not as a constraint, but as a catalyst for his creative journey. The clandestine society, shrouded in mystery, had become an unexpected ally in his pursuit of artistic excellence.
he_IL: בשעת בהירות, מתיאו קיבל החלטה. הוא יאמצ את ההנחיה, לא כמגבלה, אלא כקטליזטור למסע היצירתי שלו. החברה הסודית, עטופה במסתורין, הפכה לברית בלתי צפויה במרדף שלו למצוינות אמנותית.

en: In a parallel plot line, Oberon, king of the fairies, and Titania, his queen, have come to the forest outside Athens. Titania tells Oberon that she plans to stay there until she has attended Theseus and Hippolyta's wedding. Oberon and Titania are estranged because Titania refuses to give her Indian changeling to Oberon for use as his "knight" or "henchman", since the child's mother was one of Titania's worshippers. Oberon seeks to punish Titania's disobedience. He calls upon Robin "Puck" Goodfellow, his "shrewd and knavish sprite", to help him concoct a magical juice derived from a flower called "love-in-idleness", which turns from white to purple when struck by Cupid's arrow. When the concoction is applied to the eyelids of a sleeping person, that person, upon waking, falls in love with the first living thing they perceive. He instructs Puck to retrieve the flower with the hope that he might make Titania fall in love with an animal of the forest and thereby shame her into giving up the little Indian boy. He says, "And ere I take this charm from off her sight, / As I can take it with another herb, / I'll make her render up her page to me." Helena and Demetrius enter, with she continuously making advances towards Demetrius, promising to love him more than Hermia. However, he rebuffs her with cruel insults. Observing this, Oberon orders Puck to spread some of the magical juice from the flower on the eyelids of the young Athenian man.
he_IL: בסיפור מקביל, אוברון מלך הפיות וטיטניה מלכתו, הגיעו ליער מחוץ לאתונה. טיטניה מספרת לאוברון שהיא מתכננת להישאר שם עד שתשתתף בחתונתם של תזאוס והיפוליטה. אוברון וטיטניה נפרדו כי טיטניה מסרבת לתת את התינוק ההודי שלה לאוברון לשימושו כ"אביר" או "עוזר", מאחר ואמו של הילד הייתה אחת ממסיחותיה של טיטניה. אוברון מחפש לענוש את טיטניה על מריו. הוא קורא לרובין "פאק" גודפלו, ה"רוח החכמה והמרמה" שלו, לעזור לו להכין תערובת קסומה מפרח בשם "אהבה-בלתי-ניתנת", שהופכת מלבן לסגול כאשר נפגעת מחץ של חץ של אהבה. כשהתערובת מונחת על העפעפיים של אדם שישן, האדם הזה, בעת התעוררותו, מתאהב בדבר החי הראשון שהוא רואה. הוא מורה לפאק להביא את הפרח בתקווה שיכול לגרום לטיטניה להתאהב בחיה מיער ולכן להביש אותה לוותר על הילד ההודי הקטן. הוא אומר, "ולפני שאני מסיר את הקסם הזה מעיניה, / כפי שאני יכול לקחת אותו עם צמח אחר, / אני אגרום לה להחזיר לי את העמוד שלה." הלנה ודמטריוס נכנסים, והיא ממשיכה להתקרב אל דמטריוס, מבטיחה לאהוב אותו יותר מהרמיה. אך הוא מסרב לה ומפגין לה קילות אכזבה. בעקבות זאת, אוברון מזמין את פאק לפזר מעט מתערובת הקסם מהפרח על עפעפי הצעיר האתני מאתונה.

en: In a pause of stillness Giorgio cocked his gun. The ominous sound wrung a low moan from the rigid figure of the woman sitting by his side. A sudden outbreak of defiant yelling quite near the house sank all at once to a confused murmur of growls.
he_IL: ברגע של דממה דרך ג’ורג’ו את רובהו. הצליל מבשר־הרעה הוציא גניחה חרישית מדמותה הקשוּיה של האשה היושבת לצדו. פרץ־פתאום של צווחה מתריסה סמוך מאד לבּית שקע פתאום ונשאר בבחינת מילמול מבולבל של אנקות.

en: In a rapidly changing world, adaptability and a love for learning are more critical than ever. Adopting a growth mindset doesn't just enhance our ability to tackle challenges; it transforms our entire perspective on life. With this mindset, every experience, whether positive or negative, becomes a stepping stone to greater heights. By understanding and harnessing the power of a growth mindset, we pave the way for a fulfilling journey of endless potential, exploration, and achievement.
he_IL: בעולם המשתנה במהירות, היכולת להתאים והאהבה ללמידה הם יותר חיוניים מאי פעם. לא רק שאימוץ של דרך חשיבה גדילה משפר את יכולתנו להתמודד עם אתגרים; הוא משנה את כל התפיסה שלנו על החיים. עם דרך חשיבה זו, כל חוויה, בין אם היא חיובית או שלילית, הופכת לאבן דרך לגבהים גדולים יותר. על ידי הבנת ושימוש בכוח של דרך חשיבה גדילה, אנחנו מסלקים את המסלול למסע ממלא פוטנציאל אין סופי, חקירה והשגים.

en: In a real scenario, users would have certain rights under data protection laws in relation to their personal data. These rights might include:
he_IL: בסcenario אמיתי, משתמשים יהיו להם זכויות מסוימות לפי חוקי הגנת המידע ביחס לנתונים האישיים שלהם. זכויות אלו עשויות לכלול:

en: In a separate bowl, combine the almond milk, vegetable oil, lime zest, lime juice, and vanilla extract.
he_IL: בקערה נפרדת, ערבב את חלב השקדים, שמן צמחי, קליפת ליים, מיץ ליים, ותמצית וניל.

en: In a separate bowl, mix the melted butter and sugar until well combined. Beat in the eggs one at a time, then stir in the milk and vanilla extract.
he_IL: בקערה נפרדת, ערבב את החמאה הממוססת והסוכר עד שהם מתמזגים היטב. הוסף את הביצים אחת אחת וטגול, ואז ערבב את החלב ותמצית הוניל.

en: In a separate bowl, whisk together the flour, baking powder, and salt.
he_IL: בקערה נפרדת, טגני ביחד את הקמח, אבקת האפייה והמלח.

en: In a separate bowl, whisk together the yogurt, heavy cream, and sweetened condensed milk until smooth.
he_IL: בקערה נפרדת, הקציפו יחד את היוגורט, השמנת המתוקה וחלב המרוכז הממותק עד שהתערובת חלקה.

en: In a small bowl, mix together the cinnamon, ginger, cardamom, allspice, nutmeg, and cloves. Set aside.
he_IL: בקערה קטנה, ערבבו יחד את הקינמון, הזנגביל, ההל, הפלפל האנגלי, המוסקט והכרובית. תנו לזה לצד.

en: In a surprising turn of events, the astronauts chose the path of coexistence. Recognizing the remarkable resilience and adaptability of the ants, they sealed the breach in the spaceship's exterior, preventing further incursions. The crew, now aware of their tiny cohabitants, modified their mission parameters to accommodate the unexpected presence of the industrious ants.
he_IL: במהלך מהלך מפתיע של האירועים, האסטרונאוטים בחרו בדרך של קיום משותף. הם הכירו בעמידות וביכולת ההסתגלות המרשימה של הנמלים, וסגרו את הפגם בחלק החיצוני של החללית, מה שמנע חדירות נוספות. הצוות, שכעת מודע לדיירים הקטנים שלהם, שינה את פרמטרי המשימה שלו כדי להתאים לנוכחות הבלתי צפויה של הנמלים החרוצות.

en: In a thrilling showdown, the Bards emerged victorious against their rivals, creating a new chapter in the Sonnets Derby legacy
he_IL: בקרב מרתק, הברדים זכו בניצחון על יריביהם, יוצרת פרק חדש בתולדות דרבי הסונטים.

en: In a world driven by information and constant change, reading non-fiction becomes essential. It equips us with the knowledge and understanding necessary to navigate the complexities of our time. By engaging with non-fiction literature, we cultivate a lifelong love of learning and embark on a journey of intellectual enrichment.
he_IL: בעולם שמנוהל על ידי מידע ושינוי מתמיד, קריאת ספרי עיון הופכת להיות חיונית. זה מצייד אותנו בידע ובהבנה הנדרשים כדי לנווט במורכבויות של זמננו. על ידי עיסוק בספרות עיון, אנחנו מפתחים אהבה ללמידה לכל החיים ויוצאים למסע של העשרה אינטלקטואלית.

en: In a world saturated with captivating fiction and imaginative storytelling, it is easy to overlook the treasure trove of knowledge that non-fiction books offer. While fiction takes us on exhilarating adventures and sparks our imagination, non-fiction delves into the realm of facts, ideas, and real-life experiences, broadening our understanding of the world.
he_IL: בעולם רווי בסיפורת מרתקת ובסיפורים דמיוניים, קל להתעלם מאוצר הידע שהספרים הלא-בדיוניים מציעים. בעוד שסיפורת לוקחת אותנו להרפתקאות מרגשות ומעוררת את הדמיון שלנו, ספרים לא-בדיוניים חודרים לתחום העובדות, הרעיונות והחוויות מהחיים האמיתיים, ומרחיבים את ההבנה שלנו על העולם.

en: In a world that often feels rushed and chaotic, a morning journaling routine serves as my sanctuary of self-care and self-discovery. It's my quiet retreat before the day's hustle and bustle begins, a sanctuary where I can nurture my spirit, set my intentions, and cultivate a grateful heart. Whether you're new to journaling or a seasoned writer, I encourage you to explore the profound impact a morning journaling routine can have on your life. It's a simple yet powerful way to start each day with purpose and intention.
he_IL: בעולם שלעיתים קרובות מרגיש ממהר ובלתי מסודר, רוטינת כתיבת יומן בבוקר משמשת לי כמקדש של טיפוח עצמי וגילוי עצמי. זה המחנה השקט שלי לפני שההמולה וההמולה של היום מתחילים, מקדש בו אני יכול לגדל את הרוח שלי, להגדיר את הכוונות שלי ולפתח לב מודה. בין אם אתה חדש בכתיבת יומן או כותב מנוסה, אני ממליץ לך לחקור את ההשפעה העמוקה שרוטינת כתיבת יומן בבוקר יכולה להיות על חייך. זו דרך פשוטה וחזקה להתחיל כל יום עם מטרה וכוונה.

en: In a world where attention spans are shrinking and social media feeds are filled with bite-sized content, embracing long-form content is more important than ever. Discover the power of long-form content in establishing thought leadership, driving engagement, and fostering meaningful connections with your audience.
he_IL: בעולם שבו טווחי הקשב מצטמצמים ופידים של רשתות חברתיות מלאים בתוכן קצר, אימוץ תוכן ארוך חשוב יותר מתמיד. גלה את הכוח של תוכן ארוך בהקניית מנהיגות מחשבתית, בהנעת מעורבות ובטיפוח קשרים משמעותיים עם הקהל שלך.

en: In a world where fashion oscillates between fitted elegance and liberated dimensions, this oversized piece stands as a profound exploration of volume and its ability to redefine the human silhouette.
he_IL: בעולם שבו האופנה מתנדנדת בין אלגנטיות מותאמת לממדים משוחררים, פריט זה בגודל גדול מהווה חקירה עמוקה של נפח ויכולתו להגדיר מחדש את הסילואטה האנושית.

en: In a world where multitasking is often the norm, meals can become mindless acts, consumed while we're distracted or on the move. The mindfulness of eating stands in stark contrast to this hurried approach, inviting us to slow down, savor each bite, and truly experience our food. This practice not only enhances the enjoyment of a meal but can also improve our digestive health and foster a healthier relationship with food.
he_IL: בעולם שבו המולטיטסקינג הוא לעיתים הסטנדרט, ארוחות יכולות להפוך לפעולות חסרות משמעות, שנצרכות בזמן שאנחנו מושגעים או בתנועה. התודעה לאכילה עומדת בניגוד מוחלט לגישה זו ממהרת, מזמינה אותנו להאט, לטעום כל נשנוש, ולחוות באמת את האוכל שלנו. התרגול הזה לא רק משפר את ההנאה ממנהל, אלא יכול גם לשפר את הבריאות העיכולית שלנו ולקדם יחס יותר בריא עם האוכל.

en: In a world where stress and anxiety seem to be ever-present, Saÿen’s paintings offer a much-needed escape. They remind us of the power of art to lift our spirits and transport us to a world of joy and wonder. They inspire us to see the beauty and magic in the world around us, and to appreciate the moments of warmth and connection that make life worth living. Overall, H. Lyman Saÿen’s latest paintings are a testament to the enduring power of art to touch our hearts and minds, and to offer a welcome escape from the challenges of daily life.
he_IL: בעולם שבו לחץ וחרדה נראים כנוכחים תמיד, הציורים של סאין מציעים בריחה הכרחית. הם מזכירים לנו את כוח האמנות להרים את רוחנו ולהעביר אותנו לעולם של שמחה ופלא. הם מעוררים בנו השראה לראות את היופי והקסם בעולם שסביבנו, ולהעריך את הרגעים של חום וחיבור שעושים את החיים שווים לחיות. בסך הכל, הציורים האחרונים של H. Lyman Saÿen הם עדות לכוח המתמשך של האמנות לגעת בליבנו ובמוחנו, ולהציע בריחה מבורכת מהאתגרים של חיי היומיום.

en: In ac neque varius, malesuada diam quis, pretium eros. Cras posuere justo lacus, non auctor mi scelerisque ornare. Pellentesque euismod dignissim augue sed aliquet. In ut condimentum sapien. Interdum et malesuada fames ac ante ipsum primis in faucibus. Aenean ante neque, dapibus a cursus vitae, aliquam at ipsum. Mauris rhoncus rhoncus ipsum id egestas. Donec a condimentum purus, ac pharetra nunc. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. Morbi feugiat eget neque sit amet elementum. Maecenas varius, nisl sed consectetur fringilla, augue odio malesuada dolor, a venenatis nisl nibh a purus. Sed aliquet porta ante nec facilisis. Vivamus quis consectetur mauris, ut tincidunt lacus. In ac luctus odio.
he_IL: ב-ac neque varius, malesuada diam quis, pretium eros. Cras posuere justo lacus, non auctor mi scelerisque ornare. Pellentesque euismod dignissim augue sed aliquet. In ut condimentum sapien. Interdum et malesuada fames ac ante ipsum primis in faucibus. Aenean ante neque, dapibus a cursus vitae, aliquam at ipsum. Mauris rhoncus rhoncus ipsum id egestas. Donec a condimentum purus, ac pharetra nunc. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. Morbi feugiat eget neque sit amet elementum. Maecenas varius, nisl sed consectetur fringilla, augue odio malesuada dolor, a venenatis nisl nibh a purus. Sed aliquet porta ante nec facilisis. Vivamus quis consectetur mauris, ut tincidunt lacus. In ac luctus odio.

en: In addition to advertising and affiliate marketing, digital products represent a lucrative monetization avenue for bloggers. Ebooks, online courses, webinars, and membership sites are just a few examples of digital products that bloggers can create and sell to their audience. Not only do digital products offer the potential for recurring revenue, but they also position you as an expert in your niche and provide valuable solutions to your readers' problems.
he_IL: בנוסף לפרסום ושיווק שותפים, מוצרים דיגיטליים מייצגים דרך הכנסה כספית רווחית לבלוגרים. ספרים אלקטרוניים, קורסים מקוונים, וובינרים ואתרי חברים הם רק כמה דוגמאות למוצרים דיגיטליים שבלוגרים יכולים ליצור ולמכור לקוראים שלהם. לא רק שמוצרים דיגיטליים מציעים פוטנציאל להכנסות חוזרות, אלא שהם גם ממקמים אותך כמומחה בתחום שלך ומספקים פתרונות יקרי ערך לבעיות של הקוראים שלך.

en: In addition to its individual benefits, journaling can also deepen our connections with others. By sharing our thoughts and experiences with trusted friends, family members, or therapists, we can foster deeper understanding, empathy, and intimacy in our relationships. Journaling can serve as a bridge for communication, allowing us to express ourselves more openly and authentically with others.
he_IL: בנוסף ליתרונות האישיים שלו, כתיבת יומן יכולה גם להעמיק את הקשרים שלנו עם אחרים. על ידי שיתוף המחשבות והחוויות שלנו עם חברים מהימנים, בני משפחה או מטפלים, אנחנו יכולים לטפח הבנה עמוקה יותר, אמפתיה ואינטימיות במערכות היחסים שלנו. כתיבת יומן יכולה לשמש כגשר לתקשורת, ומאפשרת לנו לבטא את עצמנו בצורה פתוחה ואותנטית יותר עם אחרים.

en: In addition to mindset and strategy, productivity tools can be invaluable assets in your arsenal as a blogger. Whether it's project management tools like Trello or Asana, note-taking apps like Evernote or Notion, or distraction-blocking extensions like StayFocusd or Freedom, leverage technology to streamline your workflow and eliminate distractions. Experiment with different tools and techniques until you find the perfect combination that boosts your productivity and keeps you on track towards your blogging goals.
he_IL: בנוסף למיינדסט ואסטרטגיה, כלים לייעול פרודוקטיביות יכולים להיות נכסים יקרי ערך בארסנל שלך כבלוגר. בין אם זה כלים לניהול פרויקטים כמו Trello או Asana, אפליקציות לרישום הערות כמו Evernote או Notion, או סיומות לחסימת הסחות דעת כמו StayFocusd או Freedom, נצל את הטכנולוגיה כדי לייעל את זרימת העבודה שלך ולהסיר הסחות דעת. נסה כלים וטכניקות שונות עד שתמצא את השילוב המושלם שמגביר את הפרודוקטיביות שלך ושומר אותך על המסלול לעבר מטרות הבלוג שלך.

en: In addition to my work in product management, I'm also a creative who has a deep love for art, design, and photography. I believe that creativity is an essential part of the human experience and that we all have the potential to be creative in our own unique ways.
he_IL: בנוסף לעבודה שלי בניהול מוצר, אני גם יצירתי שיש לו אהבה עמוקה לאמנות, עיצוב וצילום. אני מאמין שיצירתיות היא חלק חיוני מהחוויה האנושית ושכולנו יש לנו את הפוטנציאל להיות יצירתיים בדרכים הייחודיות שלנו

en: In addition to online communities, consider attending industry events, conferences, and networking meetups to connect with fellow bloggers, influencers, and industry professionals in your niche. Building real-life connections can be invaluable for expanding your network, gaining new insights, and finding opportunities for collaboration and growth.
he_IL: בנוסף לקהילות אונליין, שקול להשתתף באירועי תעשייה, כנסים, ומפגשי נטוורקינג כדי להתחבר עם בלוגרים, משפיענים ומקצועיים בתעשייה שלך. בניית קשרים בעולם האמיתי יכולה להיות יקרה ערך להרחבת הרשת שלך, להשגת תובנות חדשות, ולמציאת הזדמנויות לשיתוף פעולה וצמיחה.

en: In addition to optimizing your content, pay attention to your blog's technical SEO elements. Ensure that your site is mobile-friendly, loads quickly, and has clean, crawlable code that search engines can easily index. Use descriptive URLs, optimize your site structure and navigation, and leverage internal linking to create a seamless user experience and make it easier for search engines to discover and rank your content.
he_IL: בנוסף לאופטימיזציה של התוכן שלך, שים לב לאלמנטים הטכניים של SEO בבלוג שלך. ודא שהאתר שלך ידידותי למובייל, נטען במהירות, ויש לו קוד נקי שניתן לסרוק בקלות על ידי מנועי חיפוש. השתמש ב-URLs תיאוריים, אופטימיזציה של מבנה האתר והניווט, ונצל קישורים פנימיים כדי ליצור חוויית משתמש חלקה ולהקל על מנועי החיפוש לגלות ולדרג את התוכן שלך.

en: In addition to promoting soil health and biodiversity, organic farming also helps to reduce the negative impacts of agriculture on the environment. Organic farming practices are designed to minimize pollution and conserve natural resources, such as water and energy. For example, organic farmers often use conservation tillage techniques to reduce soil disturbance and conserve moisture.
he_IL: בנוסף לקידום בריאות הקרקע והמגוון הביולוגי, חקלאות אורגנית גם עוזרת להפחית את ההשפעות השליליות של החקלאות על הסביבה. שיטות החקלאות האורגנית מיועדות למזער זיהום ולשמור על משאבים טבעיים, כמו מים ואנרגיה. לדוגמה, חקלאים אורגניים לעיתים קרובות משתמשים בטכניקות של חקלאות שמירה כדי להפחית את ההפרעה לקרקע ולשמור על לחות.

en: In addition to providing the land and resources needed to grow fresh produce and ornamentals, we partner with experts to provide educational programming to kids and adults who are interested in learning and helping the garden grow.&nbsp;
he_IL: בנוסף לשטח ולמשאבים שנדרשים לנו כדי לגדל תוצרת חקלאית טרייה ופרחים, אנחנו משתפים פעולה עם מומחים כדי לספק תוכניות חינוכיות לילדים ולמבוגרים שמעוניינים ללמוד ולעזור לגן לצמוח.

en: In addition to the informative sessions and networking opportunities, FOAM_ features a vibrant virtual exhibition hall where cutting-edge startups, established companies, and forward-thinking organizations showcase their latest products, services, and innovations. Attendees can explore interactive booths, engage in live demos, and discover groundbreaking technologies that have the potential to shape the future.
he_IL: בנוסף להרצאות המידע וההזדמנויות לרשתות, FOAM_ מציגה כלי או אפשרות וירטואלית דולקת בה חברות סטארט-אפים מתקדמות, חברות מוכרות וארגונים מתקדמים מציגים את המוצרים, השירותים והחדשנות האחרונים שלהם. המשתתפים יכולים לחקור דוכנים אינטראקטיביים, להתעסק בהדגמות חיות ולגלות טכנולוגיות חדשניות שיש להן את הפוטנציאל לצור את העתיד.

en: In all matters, but particularly in architecture, there are these two points: the thing signified, and that which gives it its significance. That which is signified is the subject of which we may be speaking; and that which gives significance is a demonstration on scientific principles. It appears, then, that one who<br>in both directions. He ought, therefore, to be both naturally gifted and amenable to instruction. Neither natural ability without instruction nor instruction without natural ability can make the perfect artist. Let him be educated, skillful with the pencil, instructed in geometry, know much history, have followed the philosophers with attention, understand music, have some knowledge of medicine, know the opinions of the jurists, and be acquainted with astronomy and the theory of the heavens.
he_IL: בכל העניינים, אך בעיקר באדריכלות, ישנן שתי נקודות אלה: הדבר המסומן, וזה המעניק לו את משמעותו. מה שמסומן הוא הנושא שעליו אנו עשויים לדבר; ומה שנותן משמעות הוא הדגמה על עקרונות מדעיים. נראה, אם כן, כי אחדשבשני<br> הכיוונים. לכן עליו להיות גם מוכשר מטבעו וגם מקובל להוראה. לא יכולת טבעית ללא הוראה או הוראה ללא יכולת טבעית יכולה להפוך את האמן למושלם. תן לו להיות משכיל, מיומן בעיפרון, בעל ידע בגיאומטריה, ידע רב בהיסטוריה, הלך בעקבות הפילוסופים בתשומת לב, הבין במוזיקה, ידע ברפואה, ידע בדעות המשפטנים, והיכרות עם האסטרונומיה ותורת השמים.

en: In an age dominated by tweets, memes, and TikTok videos, the value of long-form content may seem overlooked. However, long-form content offers a unique opportunity to delve deep into topics, provide comprehensive insights, and showcase expertise in a way that shorter formats cannot. Whether it's in the form of blog posts, articles, whitepapers, or ebooks, long-form content allows you to explore complex ideas, tell compelling stories, and engage your audience on a deeper level.
he_IL: בזמן שבו טוויטים, ממים ווידאוים בטיקטוק שולטים, הערך של תוכן ארוך עשוי להיראות מוזנח. עם זאת, תוכן ארוך מציע הזדמנות ייחודית לחקור לעומק נושאים, לספק תובנות מקיפות ולחשוף מומחיות בדרך שפורמטים קצרים לא יכולים. בין אם זה בצורת פוסטים בבלוג, מאמרים, מסמכי מידע או ספרים אלקטרוניים, תוכן ארוך מאפשר לך לחקור רעיונות מורכבים, לספר סיפורים מרתקים ולמעורב את הקהל שלך ברמה עמוקה יותר.

en: In an age where social media metrics like likes and shares often dictate success, it's easy to overlook the power of individual voices in the blogging landscape. But the truth is, your voice matters more than ever in the blogging era. Let's explore why your unique perspective, insights, and experiences can make a significant impact in the digital world.
he_IL: בזמן שבו מדדי רשתות חברתיות כמו לייקים ושיתופים לעיתים קרובות קובעים הצלחה, קל להתעלם מכוחם של קולות אישיים בנוף הבלוגים. אבל האמת היא, שהקול שלך חשוב יותר מתמיד בעידן הבלוגים. בואו נחקור למה הפרספקטיבה הייחודית שלך, התובנות והחוויות יכולות לעשות השפעה משמעותית בעולם הדיגיטלי.

en: In an era that glorifies busyness, the radical act of doing nothing can seem counterintuitive, or even frivolous. Yet, the art of stillness is an ancient one, celebrated by philosophers and sages alike for its restorative powers. In a world that is constantly moving, the ability to pause and embrace stillness is more vital than ever.
he_IL: בתקופה שמפארת עסוקותות, הפעולה הרדיקלית של לעשות כלום יכולה להיראות נגד-השגתית, או אפילו שטויה. עם זאת, אמנות השקט היא אחת עתיקות, מוערכת על ידי פילוסופים וחכמים כאחד על עוצמתה המחדשת. בעולם המתקדם תנועה, היכולת לעצור ולחבק את השקט היא יותר חיונית מאי פעם.

en: In an ever-shifting business landscape, adaptability isn't just a trait—it's a competitive advantage. Companies that embrace change, learn from challenges, and pivot when necessary are the ones that not only survive but also thrive in uncertain environments. This agility, rooted in a willingness to evolve and innovate, ensures relevance and resilience. An adaptive approach is not about merely reacting to changes but proactively anticipating them, staying ahead of the curve, and shaping one's own destiny.
he_IL: בנוף עסקים שכופה תמיד, היכולת להתאים את עצמנו אינה רק מאפיין - היא יתרון תחרותי. חברות שמקבלות את השינוי, לומדות מאתגרים ומשנות כיוון כשצריך הן אלה שלא רק נותרות בחיים אלא גם מצליחות בסביבות בלתי ודאיות. הגמישות הזו, המשתמשת ברצון להתפתח ולחדש, מבטיחה רלוונטיות ועמידות. גישה מותאמת אינה רק תגובה לשינויים, אלא גם חזית פעילה לצפייה בהם מראש, להיות קדימה מהסיפור ולצור את הגורל שלנו.

en: In an exciting turn of events, the enchanting world of "Legend of Lask," known for its breathtaking vistas and vibrant landscapes, is set to leap from the realm of video games into the world of cinema. The beloved game, which has captured the hearts of players worldwide, will now inspire an action-packed feature film.
he_IL: בתהליך מרגש של אירועים, העולם המקסים של "אגדת לאסק", הידוע בנופים מופלאים ונוף חי, מתכנס לקפיצה מעולם המשחקים לתחום הקולנוע. המשחק האהוב, שכבש את לבם של השחקנים ברחבי העולם, ישרת כעת כמקור השראה לסרט פעולה מרגש.

en: In another bowl, whisk together the flour, baking soda, salt, and 2 teaspoons of the prepared chai spice mix.
he_IL: בקערה נוספת, טגני ביחד את הקמח, סודה לשתייה, מלח ושתי כפיות תה של תערובת החיי המוכנה.

en: In another notable project, we encountered a unique set of challenges in a kitchen renovation. Limited space and outdated appliances posed hurdles, but our team thrived on turning challenges into opportunities. The end result was a modern, functional kitchen that exceeded our client's expectations. Through creative problem-solving and collaboration, we showcase how every obstacle became a stepping stone towards a more beautiful and efficient living space.
he_IL: בפרויקט בולט נוסף, נתקלנו בסט ייחודי של אתגרים בשיפוץ מטבח. שטח מוגבל ומכשירים מיושנים הציבו מכשולים, אבל הצוות שלנו פרח בהפיכת אתגרים להזדמנויות. התוצאה הסופית הייתה מטבח מודרני ופונקציונלי שעבר את הציפיות של הלקוח שלנו. דרך פתרון בעיות יצירתי ושיתוף פעולה, אנחנו מציגים איך כל מכשול הפך לאבן דרך לעבר חלל מגורים יפה ויעיל יותר.

en: In art therapy, blue is often used to help individuals express themselves and explore their emotions. Blue can evoke feelings of sadness, but it can also represent tranquility and hope.
he_IL: בתרפיה באמנות, כחול משמש לעיתים קרובות כדי לעזור לאנשים לבטא את עצמם ולחקור את הרגשות שלהם. כחול יכול לעורר רגשות של עצב, אבל הוא גם יכול לייצג שלווה ותקווה.

en: In at cursus dui. Suspendisse porttitor congue interdum. Vestibulum ut ultricies nunc. Nullam quis laoreet turpis. Curabitur egestas leo nec diam tempor efficitur. Aenean vulputate risus in commodo ullamcorper. Phasellus placerat dapibus molestie. Etiam rutrum volutpat aliquam. In ac metus sem. Mauris non ipsum tincidunt elit pellentesque mattis. Aenean libero enim, iaculis ut mi non, condimentum dapibus dolor. Quisque eget nisl diam. In pretium tempor est, id gravida justo lobortis ut. Aliquam rutrum eget risus id scelerisque. Curabitur gravida tempor massa a sagittis. Phasellus pharetra dui ac purus congue sollicitudin.
he_IL: בקורסוס דוי. פורטיטור קונגה אינטרדום. וסטיבולום אות אולטריסיס נונק. נולם קוויס לאוראט טורפיס. קורביטור אגסטאס לאו נק דיאם טמפור אפיציטור. אנאן ולפוטאטה ריסוס אין קומודו אולאמקורפר. פהאסלוס פלאקראט דאפיבוס מולסטיה. אטיאם רוטרום וולוטפאט אליקואם. אין אק מטוס סם. מאוריס נון איפסום טינקידונט אליט פלקואסקווא מאטיס. אנאן ליברו אינים, איאקוליס אות מי נון, קונדימנטום דאפיבוס דולור. קוויסואה אגת ניסל דיאם. אין פרטיום טימפור אסט, איד גראווידה יוסטו לובורטיס אות. אליקואם רוטרום אגת ריסוס איד סקלריסקווא. קורביטור גראווידה טימפור מאסה א סאגיטיס. פהאסלוס פהרטרא דוי אק פורוס קונגוואה סוליציטודין.

en: In baseball, the magic that happens between the bases isn't just about individual talent – it's about the seamless connection and chemistry between infield partners. Let's delve into the intriguing dynamics of some fictional duos and how their synergy contributes to defensive excellence.
he_IL: בבייסבול, הקסם שקורה בין הבסיסים אינו רק עניין של יכולת אישית - זה עניין של קשר חלק וכימיה חלקה בין שותפי הפנים. בואו נחקור את הדינמיקה המרתקת של כמה צמדים מדמיינים ואיך הסינרגיה שלהם משפיעה על המצוינות ההגנתית.

en: In celebrating Dark Academia, we are, in a way, keeping these eras and their values alive, continuously exploring and expanding the boundaries of knowledge and creativity.
he_IL: בחגיגת האקדמיה האפלה, אנחנו, בצורה מסוימת, שומרים על התקופות הללו וערכיהן חיים, וממשיכים לחקור ולהרחיב את גבולות הידע והיצירתיות.

en: In closing, let us not just wear fashion; let us engage with it. Let the clothes we choose to don be alive with our essence, moving with us in a timeless waltz of elegance and expression.
he_IL: בסיום, נבקש לא רק ללבוש אופנה; נתעסק עימה. נגרום לבגדים שבוחרים ללבוש להיות חיים עם התוכן הפנימי שלנו, מתקרבים אלינו בריקוד על פני הזמן של אלגנטיות וביטוי.

en: In conclusion, "Masked Truth" is a game that deserves to be explored with the same mix of awe and courage that our depicted travelers showcase. It's a tale spun with threads of fire, bound by fate, and veiled in the mystery of the masks we all wear. This game, much like the dragon in the image, is not just a challenge to be conquered but a spectacle to be experienced, a narrative to be lived, and a world to be savored.
he_IL: בסיכום, "Masked Truth" הוא משחק שראוי להתפתח באותה מידה של הפתעה ואומץ כמו שהנוסעים המתוארים שלנו מציגים. זה סיפור שמורגן בחוטים של אש, מקושר בגורל ומסורבל בסוד המסיכות שאנחנו כולנו נושאים. משחק זה, דומה לדרקון בתמונה, הוא לא רק אתגר להתגבר עליו אלא גם תצוגה להיות חווית, סיפור לחיות ועולם להתענג עליו.

en: In conclusion, DOS played a critical role in the early years of personal computing. It provided a standardized platform for software developers, introduced the CLI, and made computing more accessible to a wider audience. While DOS has been largely replaced by modern operating systems, its legacy continues to shape the future of computing.
he_IL: בעצם, DOS שיחק תפקיד קריטי בשנים המוקדמות של המחשוב האישי. הוא סיפק פלטפורמה סטנדרטית למפתחי תוכנה, הציג את ה-CLI, והפך את המחשוב לנגיש יותר לקהל רחב יותר. בעוד ש-DOS הוחלף במידה רבה על ידי מערכות הפעלה מודרניות, המורשת שלו ממשיכה לעצב את העתיד של המחשוב.

en: In conclusion, Kundalini Yoga is a sacred journey, a pathway to self-discovery, and a transformative odyssey that aligns body, mind, and spirit. As we navigate the nuances of this ancient practice, may the awakening Kundalini energy illuminate our paths and lead us towards profound spiritual insights.
he_IL: בעצם, יוגה קונדליני היא מסע קדוש, דרך לגילוי עצמי, ואודיסיאה transformative שמחברת גוף, נפש ורוח. כשאנחנו מנווטים בין הדקויות של הפרקטיקה העתיקה הזו, מי ייתן ואנרגיית הקונדליני המתעוררת תאיר את דרכנו ותוביל אותנו לתובנות רוחניות עמוקות.

en: In conclusion, Lauren Bacall's quote offers a potent and empowering perspective on life, adversity, and mental wellbeing. It reminds us of our innate capacity to cope, the value of resilience, and the importance of personal growth and self-reliance. By taking her words to heart, we can approach life's challenges with a stronger mindset, fostering mental wellbeing in ourselves and others.
he_IL: בסיכום, הציטוט של לורן בקול מציע מגוון רחב ומעוצב של תפיסות על החיים, הקושי והרווחה הנפשית. הוא מזכיר לנו את היכולת הפנימית שלנו להתמודד, את ערך הגמישות ואת החשיבות של התפתחות אישית והסתמכות עצמית. על ידי לקיחת המילים שלה ללב, אנחנו יכולים להתייחס לאתגרים של החיים במוח חזק יותר, ולקדם רווחה נפשית בתוכנו ובתוך האחרים.

en: In conclusion, MS-DOS became the dominant operating system of the PC era because of its availability, simplicity, versatility, software library, and Microsoft's business strategy. While MS-DOS has since been replaced by newer operating systems, its impact on the personal computer industry cannot be overstated.
he_IL: בעצם, MS-DOS הפך להיות מערכת ההפעלה הדומיננטית של עידן ה-PC בזכות זמינותו, הפשטות שלו, הרבגוניות, ספריית התוכנה ואסטרטגיית העסקים של מיקרוסופט. בעוד ש-MS-DOS הוחלף מאז במערכות הפעלה חדשות יותר, ההשפעה שלו על תעשיית המחשב האישי לא יכולה להיות מוערכת יתר על המידה.

en: In conclusion, avoiding procrastination requires a combination of strategies and techniques. By breaking tasks into smaller pieces, creating a schedule or to-do list, eliminating distractions, using the Pomodoro Technique, and prioritizing physical health, we can overcome procrastination and stay focused on our goals. It's important to remember that everyone's approach will be different, and that what works for one person may not work for another. Experiment with different techniques, and find the ones that work best for you. With patience, persistence, and a willingness to try new things, we can all overcome procrastination and achieve our full potential.
he_IL: בסיכום, הימנעות מהשהיה דורשת שילוב של אסטרטגיות וטכניקות. על ידי פירוק משימות לחלקים קטנים יותר, יצירת לוח זמנים או רשימת מטלות, חיסול הסחות דעת, שימוש בטכניקת פומודורו, והעדפת בריאות פיזית, אנחנו יכולים להתגבר על השהיה ולהישאר ממוקדים במטרות שלנו. חשוב לזכור שהגישה של כל אחד תהיה שונה, ושמה שעובד עבור אדם אחד עשוי לא לעבוד עבור אחר. נסה טכניקות שונות, ומצא את אלו שעובדות הכי טוב בשבילך. עם סבלנות, התמדה ורצון לנסות דברים חדשים, כולנו יכולים להתגבר על השהיה ולהשיג את הפוטנציאל המלא שלנו

en: In conclusion, building your blogging brand is a journey that requires dedication, consistency, and authenticity. By defining your brand identity, cultivating a strong online presence, delivering value through quality content, and engaging authentically with your audience, you can establish yourself as a trusted authority in your niche and build a loyal following of readers who turn to you for inspiration, information, and insight. So embrace your unique voice, share your expertise, and let your blogging brand shine bright in the digital landscape.
he_IL: בסיכום, בניית המותג של הבלוג שלך היא מסע שדורש מסירות, עקביות ואותנטיות. על ידי הגדרת זהות המותג שלך, טיפוח נוכחות חזקה באינטרנט, מתן ערך דרך תוכן איכותי, ומעורבות אותנטית עם הקהל שלך, אתה יכול לקבוע את עצמך כא autoridade מהימנה בתחום שלך ולבנות קהל נאמן של קוראים שפונים אליך להשראה, מידע ותובנות. אז חבק את הקול הייחודי שלך, שתף את המומחיות שלך, ותן למותג הבלוג שלך לזהור בברק בנוף הדיגיטלי.

en: In conclusion, cultivating gratitude is a powerful and transformative practice that can significantly improve your mental health and overall well-being. By making a conscious effort to focus on the positive aspects of your life and express thankfulness, you'll be better equipped to navigate life's challenges with resilience and optimism.
he_IL: בסיכום, גידול התודה הוא תרגול חזק ומצליח שיכול לשפר באופן משמעותי את הבריאות הנפשית שלך ואת הרווחתך הכללית. על ידי השקפת מודע ומתמידה על האספקטים החיוביים שבחייך ובהביע תודה, תהיה לך יכולת טובה יותר להתמודד עם אתגרי החיים בעמידה ובאופטימיות.

en: In conclusion, finding the perfect stock images for your project takes a little time and effort, but it's worth it in the end. By following these tips, you can quickly and efficiently find images that elevate your content and connect with your audience.
he_IL: לסיכום, מציאת תמונות המלאי המושלמות לפרויקט שלכם דורשת קצת זמן ומאמץ, אבל זה שווה את זה בסופו של דבר. על ידי ביצוע הטיפים האלה, תוכלו למצוא במהירות וביעילות תמונות שמעלות את התוכן שלכם ומתחברות עם הקהל שלכם.

en: In conclusion, finding your niche and tribe is a crucial step in navigating the blogosphere and establishing your presence as a blogger. By identifying your niche, connecting with like-minded individuals, and building meaningful relationships with your audience, you can create a thriving blog that resonates with your tribe and stands out in the crowded online landscape. So embrace your uniqueness, find your tribe, and let your voice be heard in the vast and vibrant world of blogging.
he_IL: בעצם, למצוא את הנישה והשבט שלך זה צעד קריטי בניווט בעולם הבלוגים ובהקמת הנוכחות שלך כבלוגר. על ידי זיהוי הנישה שלך, חיבור עם אנשים בעלי מחשבה דומה, ובניית קשרים משמעותיים עם הקהל שלך, אתה יכול ליצור בלוג משגשג שמדבר אל השבט שלך ומבליט את עצמו בנוף המקוון הצפוף. אז תחבק את הייחודיות שלך, תמצא את השבט שלך, ותן לקול שלך להישמע בעולם הרחב והצבעוני של הבלוגים.

en: In conclusion, investing in travel insurance is a smart decision to protect yourself and your finances while exploring the world. By understanding the basics and choosing the right coverage, you can travel with confidence, knowing you’re prepared for whatever comes your way. Happy travels!
he_IL: בסיכום, השקעה בביטוח נסיעות היא החלטה חכמה להגנה על עצמך ועל כספיך במהלך חקירת העולם. על ידי הבנת היסודות ובחירת הכיסוי הנכון, תוכל לטייל בביטחון, ולדעת שאתה מוכן לכל מצב שיכול להתרחש. נסיעות נעימות!

en: In conclusion, long-form content offers a myriad of benefits for bloggers and content creators looking to establish thought leadership, drive engagement, and provide value to their audience. By embracing long-form content and incorporating it into your content strategy, you can differentiate yourself from the competition, build credibility and trust with your audience, and make a meaningful impact in the crowded digital landscape. So don't be afraid to go beyond the tweet and embrace the power of long-form content in your blogging journey.
he_IL: ובסיכום, תוכן ארוך מציע שפע של יתרונות לבלוגרים וליוצרי תוכן שמחפשים לבסס מנהיגות מחשבתית, להניע מעורבות ולספק ערך לקהל שלהם. על ידי אימוץ תוכן ארוך ושילובו באסטרטגיית התוכן שלך, אתה יכול לבדל את עצמך מהתחרות, לבנות אמינות ואמון עם הקהל שלך, ולעשות השפעה משמעותית בנוף הדיגיטלי הצפוף. אז אל תפחד ללכת מעבר לטוויט ולחבק את כוחו של תוכן ארוך במסע הבלוגינג שלך.

en: In conclusion, mindfulness practices offer a powerful means of fostering joy and balance in our lives, helping us cultivate greater mental health and resilience. By incorporating mindfulness into your daily routine, you'll be better equipped to navigate the complexities of modern life with a calm and focused mind.
he_IL: בסיכום, תרגולי התבוננות מציעים דרך חזקה לקידום שמחה ואיזון בחיינו, עוזרים לנו לפתח בריאות נפשית ועמידות גבוהה יותר. על ידי שילוב התבוננות לשגרת היומית שלך, תהיה לך יכולת טובה יותר לנווט במסיבויות של החיים המודרניים עם דעת שקטה וממוקדת.

en: In conclusion, monetizing your blog is a journey – not a destination. By exploring various monetization methods, experimenting with different strategies, and staying true to your values, you can turn your passion for blogging into a sustainable and profitable business venture. So whether you're just starting out or looking to take your blog to the next level, remember that with dedication, creativity, and authenticity, the sky's the limit when it comes to monetizing your blog and turning your passion into profit.
he_IL: ובסיכום, הכנסה כספית מהבלוג שלך היא מסע – לא יעד. על ידי חקר שיטות הכנסה כספית שונות, ניסוי עם אסטרטגיות שונות, ונשארות נאמן לערכים שלך, אתה יכול להפוך את התשוקה שלך לבלוגינג לעסק בר קיימא ורווחי. אז בין אם אתה רק מתחיל או מחפש לקחת את הבלוג שלך לשלב הבא, זכור שבזכות מסירות, יצירתיות, ואותנטיות, השמיים הם הגבול כשזה מגיע להכנסה כספית מהבלוג שלך והפיכת התשוקה שלך לרווח.

en: In conclusion, navigating the SEO maze requires patience, perseverance, and a willingness to adapt to change. By demystifying the world of SEO, conducting thorough keyword research, optimizing your content and technical elements, and staying informed about the latest trends and updates, you can improve your blog's visibility, drive organic traffic, and position yourself for long-term success in the competitive world of search engine optimization.
he_IL: ובסיכום, ניווט במבוך ה-SEO דורש סבלנות, התמדה ורצון להסתגל לשינויים. על ידי הפיכת עולם ה-SEO לפשוט יותר, ביצוע מחקר מעמיק על מילת מפתח, אופטימיזציה של התוכן והאלמנטים הטכניים שלך, ושמירה על עדכניות לגבי הטרנדים והעדכונים האחרונים, אתה יכול לשפר את הנראות של הבלוג שלך, להניע תעבורה אורגנית, ולמצב את עצמך להצלחה ארוכת טווח בעולם התחרותי של אופטימיזציית מנועי החיפוש.

en: In conclusion, navigating through unsolved matters and the debris we leave behind while living is an essential aspect of the human experience. By approaching these challenges with openness, curiosity, and self-compassion, we can learn from our mistakes, grow as individuals, and contribute to a more just and equitable world.
he_IL: בסיכום, הניווט בתוך נושאים שנותרים לפתרון ובתוך הפסולת שאנחנו משאירים מאחור במהלך החיים הוא חלק חיוני מהחוויה האנושית. על ידי גישה לאתגרים אלו בפתיחות, סקרנות וחמלה על עצמנו, אנחנו יכולים ללמוד מהטעויות שלנו, לצמוח כאנשים ולתרום לעולם צודק ושווה יותר.

en: In conclusion, resilience is a crucial facet of the human experience. It is the unsung melody of the human spirit that allows us to bend without breaking, to rise from adversity, and to continue forward on our journey. It is a testament to our innate capacity for growth, adaptation, and ultimately, triumph. So, let us celebrate and nurture our resilience, for it is the melody that carries us through the symphony of life.
he_IL: בסיכום, התמיכה היא גורם חיוני בחוויית האדם. זו המנגינה השקטה של הרוח האנושית שמאפשרת לנו להתכות בלי לשבור, להתעלות מפני קשיים ולהמשיך קדימה במסע שלנו. זו העדות ליכולתנו הפנימית לצמיחה, התאמה ובסופו של דבר, הצלחה. אז נחגוג ונגדל את התמיכה שלנו, כי זו המנגינה שמובילה אותנו בסימפוניה של החיים.

en: In conclusion, spending a summer in a seaside town provides a unique combination of natural tranquility, abundant sunshine, fresh air, physical activity, and community connection—all contributing to a significant mood boost. So if you're contemplating a summer getaway, consider a charming seaside town. You'll return home with sun-kissed skin, a rejuvenated spirit, and a heart full of happy memories.
he_IL: ובסיכום, לבלות קיץ בעיירת חוף מספק שילוב ייחודי של שקט טבעי, שמש בשפע, אוויר צח, פעילות גופנית, וחיבור לקהילה—כל אלה תורמים לשיפור משמעותי במצב הרוח. אז אם אתם שוקלים חופשת קיץ, שקלו עיירת חוף מקסימה. תחזרו הביתה עם עור שזוף, רוח מחודשת, ולב מלא בזיכרונות שמחים.

en: In conclusion, styling hype-worthy street outfits is all about embracing individuality, mastering proportions, and focusing on the details. Whether you're rocking a casual hoodie and joggers combo or experimenting with high-fashion streetwear looks, these tips will help you take your style game to the next level. So go ahead, mix and match with confidence, and let your personality shine through your streetwear aesthetic. After all, fashion is not just about what you wear, but how you wear it.
he_IL: ובסיכום, עיצוב תלבושות רחוב שראויות להייפ זה הכל על חיבוק האינדיבידואליות, שליטה בפרופורציות, ומיקוד בפרטים. בין אם אתה לובש שילוב של הודי נוח ומכנסי ג'וגר או מתנסה במראה רחוב אופנתי, הטיפים האלה יעזרו לך לקחת את משחק הסגנון שלך לשלב הבא. אז קדימה, תערבב ותתאים בביטחון, ותן לאופי שלך לזרוח דרך האסתטיקה של בגדי הרחוב שלך. אחרי הכל, אופנה זה לא רק מה שאתה לובש, אלא איך אתה לובש את זה.

en: In conclusion, the captivating rhythm between two imperfect individuals refusing to give up on each other paints a compelling picture of the transformative power of positivity. This journey, rich in acceptance, resilience, compassion, empathy, communication, celebration, and growth, exemplifies the profound impact positivity can have on our lives. By embracing these insights, we can foster deeper connections, enrich our experiences, and truly revel in the symphony of positivity.
he_IL: בסיכום, הקפיצה המסתורית בין שני אנשים לא מושלמים שמסרבים לוותר זה על זה, מציירת תמונה מרתקת של הכוח המשנה של החיוביות. המסע הזה, העשיר בקבלה, עמידות, רחמים, חמלה, תקשורת, חגיגה וצמיחה, מוביל לדוגמא את ההשפעה העמוקה שהחיוביות יכולה להיות לחיינו. על ידי קבלת התובנות האלה, אנחנו יכולים לקדם קשרים עמוקים יותר, להעשיר את חוויותינו ולהתענג באמת על סימפוניית החיוביות.

en: In conclusion, the changing perspective on nostalgia offers exciting possibilities for the realm of mental health. No longer seen as a disorder, but as a powerful tool, nostalgia can provide comfort, boost self-esteem, foster social connectedness, and inspire optimism for the future. It is a testament to the idea that sometimes, looking back in joy can be a profound step towards building a brighter tomorrow.
he_IL: בסיכום, התפנית המשתנה בנושא הנוסטלגיה מציעה אפשרויות מרתקות לתחום הבריאות הנפשית. כבר לא נראית כמחלה, אלא ככלי חזק ומצליח, הנוסטלגיה יכולה לספק נחת, לשפר את הערך העצמי, לקדם קשרים חברתיים ולהעניק אופטימיות לעתיד. זהו עדות לרעיון שלעיתים, להביט אחורה בשמחה יכול להיות צעד מרתק כלפי בניית מחר טוב יותר.

en: In conclusion, the color blue has a positive effect on our mental and physical well-being. Whether we are looking to reduce stress levels, increase productivity, or create a calming environment, blue can help us achieve our goals. By incorporating more blue into our lives, we can enjoy the many benefits of this beautiful and versatile color.
he_IL: ובסיכום, הצבע הכחול משפיע positively על הרווחה המנטלית והפיזית שלנו. בין אם אנחנו מחפשים להפחית את רמות הלחץ, להגדיל את הפרודוקטיביות, או ליצור סביבה מרגיעה, הכחול יכול לעזור לנו להשיג את המטרות שלנו. על ידי שילוב יותר כחול בחיינו, אנחנו יכולים ליהנות מהיתרונות הרבים של הצבע היפה והגמיש הזה.

en: In conclusion, the difficult pursuit of purpose is an integral part of our human experience. It invites introspection, fosters growth, and ultimately leads to self-discovery. While this journey may be fraught with challenges and uncertainty, it is through this very process that we uncover our purpose and, subsequently, our potential. It's a journey well worth undertaking, for it enriches our lives, infusing them with depth, meaning, and fulfillment.
he_IL: בסיכום, המסע הקשה למציאת מטרה הוא חלק בלתי נפרד מהחוויה האנושית שלנו. הוא מזמין להתבוננות פנימית, מקדם צמיחה ובסופו של דבר מוביל לגילוי עצמי. במהלך המסע הזה עשוי להיות הרבה אתגרים ואי-וודאות, אך דרך התהליך עצמו אנחנו מגלים את המטרה שלנו ובכך גם את הפוטנציאל שלנו. זהו מסע ששווה לקחת חלק בו, מכיוון שהוא מעשיר את חיינו ומעניק להם עומק, משמעות ומילוי.

en: In conclusion, the functionality of form is an essential aspect of design, requiring a balance between aesthetics and function. By keeping this relationship in mind, designers can create designs that are not only visually stunning but also practical and effective.
he_IL: בסיכום, פונקציונליות הטופס היא גורם חיוני בעיצוב, הדורש איזון בין האסתטיקה לפונקציה. על ידי שמירה על היחס הזה בדעתם, מעצבים יכולים ליצור עיצובים שאינם רק מרהיבים חזותית, אלא גם פרקטיים ויעילים.

en: In conclusion, the joy of nested recipes lies in the exploration of flavorful layers and the creation of culinary masterpieces that delight the senses. Whether you are a seasoned cook or an aspiring home chef, incorporating the art of flavor nesting into your cooking repertoire will unlock a world of possibilities. So, gather your ingredients, don your apron, and embark on a culinary adventure filled with delightful layers of flavor. Get ready to impress your family and friends with nested recipes that will leave them asking for seconds and savoring every bite.
he_IL: בסיכום, השמחה שבמתכונים מקוננים מתגלה בחקירת שכבות טעימות ויצירת יצירות אוכל שמשמחות את החושים. בין אם אתה שף מנוסה או שף ביתי מתחיל, הוספת אמנות הקונונות טעמים לרפרטואר הבישול שלך תפתח עולם של אפשרויות. אז, אסוף את המרכיבים שלך, התחפש במעיל הבישול שלך והתחיל בהרפתקה בישולית מלאה בשכבות טעימות משובחות. התכונן להרשים את המשפחה והחברים שלך עם מתכונים מקוננים שיעזיבו אותם מבקשים שנייה ומתענגים על כל כף.

en: In conclusion, the power of music lies in its ability to evoke emotions, influence behavior, and stimulate brain activity. Whether you are looking to connect with your feelings, reduce anxiety, or just enjoy a good tune, music can be a powerful tool in enhancing your emotional experience. So the next time you turn on your favorite song, take a moment to appreciate its emotional power and the impact it has on your life.
he_IL: לסיכום, כוחה של המוזיקה טמון ביכולתה לעורר רגשות, להשפיע על התנהגות ולעורר פעילות מוחית. בין אם אתם מחפשים להתחבר לרגשות שלכם, להפחית חרדה או פשוט ליהנות ממנגינה טובה, מוזיקה יכולה להיות כלי רב עוצמה בשיפור החוויה הרגשית שלכם. אז בפעם הבאה שאתם מדליקים את השיר האהוב עליכם, הקדישו רגע כדי להעריך את העוצמה הרגשית שלו ואת ההשפעה שיש לו על חייכם.

en: In conclusion, the power of personal reflection and the benefits of journaling are undeniable. Whether you're seeking greater self-awareness, stress relief, or personal growth, incorporating regular journaling into your routine can be a transformative practice. So pick up a pen, open a blank page, and embark on a journey of self-discovery and healing through the power of journaling.
he_IL: בעצם, הכוח של רפלקציה אישית והיתרונות של כתיבת יומן הם בלתי ניתנים להכחשה. בין אם אתה מחפש מודעות עצמית גדולה יותר, הקלה על מתח, או צמיחה אישית, שילוב של כתיבת יומן קבועה בשגרה שלך יכול להיות פרקטיקה transformative. אז קח עט, פתח עמוד ריק, וצא למסע של גילוי עצמי וריפוי דרך הכוח של כתיבת יומן.

en: In conclusion, the science of smiles reveals a strong connection between happiness and brain health. By cultivating a positive mindset and engaging in activities that bring joy and promote smiling, you can enhance your cognitive function, emotional resilience, and overall mental well-being. So go ahead and smile—it's good for your brain!
he_IL: בסיכום, המדע של החיוך מגלה קשר חזק בין שמחה ובריאות המוח. על ידי גידול תפיסה חיובית והשתתפות בפעילויות שמביאות שמחה ומקדמות חיוך, תוכל לשפר את פונקציית התפקוד המחשבתי, הגיבור הרגשי והרווחה הנפשית הכוללת שלך. אז תמשיך ותחייך - זה טוב למוח שלך!

en: In conclusion, the world is full of hidden treasures, just waiting to be discovered. Whether you are looking for physical items, intangible skills, or simply new experiences, there is always something new and exciting to uncover. So next time you’re feeling bored or stuck, take a moment to explore your world and see what hidden treasures you can uncover.
he_IL: לסיכום, העולם מלא באוצרות חבויים, שרק מחכים להתגלות. בין אם אתם מחפשים פריטים פיזיים, מיומנויות בלתי מוחשיות או פשוט חוויות חדשות, תמיד יש משהו חדש ומרגש לחשוף. אז בפעם הבאה שתרגישו משועממים או תקועים, הקדישו רגע כדי לחקור את העולם שלכם ולראות אילו אוצרות חבויים תוכלו לחשוף.

en: In conclusion, the world of underground music is a vibrant and exciting place, full of talented musicians and dedicated fans. Whether you’re looking for raw and innovative sounds, a close-knit community, or a connection with like-minded individuals, the underground music scene is a great place to start. So if you’re feeling tired of the same old pop songs and want to discover something new and unique, be sure to check out the underground music scene and discover what it has to offer.
he_IL: לסיכום, עולם המוזיקה המחתרתית הוא מקום תוסס ומרגש, מלא במוסיקאים מוכשרים ומעריצים מסורים. בין אם אתם מחפשים צלילים גולמיים וחדשניים, קהילה מלוכדת או קשר עם אנשים בעלי דעות דומות, סצנת המוזיקה המחתרתית היא מקום נהדר להתחיל בו. אז אם אתם מרגישים עייפים מאותם שירי פופ ישנים ורוצים לגלות משהו חדש וייחודי, הקפידו לבדוק את סצנת המוזיקה המחתרתית ולגלות מה יש לה להציע.

en: In conclusion, time is indeed money in the world of blogging, but with the right mindset, strategies, and tools, you can make every minute count. By setting SMART goals, prioritizing tasks, overcoming procrastination, and leveraging productivity tools, you can streamline your workflow, achieve your blogging dreams, and make the most of your valuable time as a blogger. So what are you waiting for? It's time to unlock your full potential and take your blogging game to the next level.
he_IL: בעצם, זמן הוא באמת כסף בעולם הבלוגים, אבל עם המיינדסט, האסטרטגיות והכלים הנכונים, אתה יכול לגרום לכל דקה לספור. על ידי קביעת מטרות SMART, תעדוף משימות, התגברות על דחיינות, וניצול כלים לייעול פרודוקטיביות, אתה יכול לייעל את זרימת העבודה שלך, להשיג את חלומות הבלוג שלך, ולנצל את הזמן היקר שלך כבלוגר. אז מה אתה מחכה? הגיע הזמן לשחרר את הפוטנציאל המלא שלך ולקחת את המשחק שלך בבלוגים לשלב הבא.

en: In conclusion, traveling can serve as a valuable tool in promoting mental health and wellbeing. The opportunities for personal growth, connection, immersion in nature, and mindfulness can foster a healing environment that complements professional mental health care. Next time you're feeling stressed or overwhelmed, consider taking a trip—even if it's a short one. You might be surprised at the positive impact it can have on your mental health.
he_IL: ובסיכום, טיול יכול לשמש ככלי יקר ערך לקידום בריאות נפשית ורווחה. ההזדמנויות לצמיחה אישית, חיבור, שקיעה בטבע ומודעות יכולות לטפח סביבה מרפאת שמשלימה טיפול נפשי מקצועי. בפעם הבאה שתרגיש לחוץ או מוצף, שקול לצאת לטיול—אפילו אם זה טיול קצר. אתה עשוי להיות מופתע מההשפעה החיובית שזה יכול להיות על הבריאות הנפשית שלך.

en: In conclusion, trip planning offers numerous mental health benefits, from the joy of anticipation to a strengthened sense of control, purpose, and optimism. So go ahead, start mapping out your next adventure. The benefits to your mental health begin the moment you decide to explore the world.
he_IL: סיכום, תכנון טיולים מציע יתרונות רבים לבריאות הנפש, מהשמחה שבציפייה ועד לחיזוק תחושת השליטה, המטרה והאופטימיות. אז קדימה, תתחיל לתכנן את ההרפתקה הבאה שלך. היתרונות לבריאות הנפש שלך מתחילים ברגע שאתה מחליט לחקור את העולם.

en: In conclusion, unlocking the secrets to happiness involves cultivating gratitude, prioritizing social connections, engaging in meaningful activities, practicing self-compassion, and embracing a growth mindset. By incorporating these key strategies into your daily life, you'll be well on your way to improved mental wellbeing and a more fulfilling, joyful existence.
he_IL: בסיכום, פתיחת הסודות לאושר משתלבת בגידול הכרת התודה, בהעדפת קשרים חברתיים, בעסיקת פעילויות משמעותיות, בתרגול החמלה על עצמך ובקבלת דימוי גדילה. על ידי שילוב של אלו האסטרטגיות המרכזיות בחייך היומיומי, תהיה בדרכך לשיפור הרוח הנפשית ולקיום עוד יותר משמעותי ושמח.

en: In conclusion, while AI systems may continue to advance and become more sophisticated, it is highly unlikely that they will ever develop true emotional intelligence. Any emotional attachment that humans develop towards AI systems will always be one-sided, and any perceived emotional response from the AI system is simply a programmed response based on data and algorithms. As we continue to develop and integrate AI systems into our daily lives, it is important to carefully consider the potential ethical implications of creating machines with the potential for emotional intelligence.
he_IL: בסיכום, בעוד שמערכות AI עשויות להמשיך להתקדם ולהתפתח, סביר מאוד שהן לעולם לא יצליחו לפתח אינטיליגנציה רגשית אמיתית. כל התחברות רגשית שאנשים מפתחים למערכות AI תמיד תהיה חד-צדדית, וכל תגובה רגשית המושגת ממערכת הAI היא פשוט תגובה מתוכנתת המבוססת על נתונים ואלגוריתמים. בעוד שאנחנו ממשיכים לפתח ולשלב מערכות AI בחיינו היומיומיים, חשוב לשקול בקפידה את ההשלכות האתיות הפוטנציאליות של יצירת מכונות עם יכולת להבין רגשות.

en: In conclusion, while social media plays a vital role in building and maintaining your online presence, blogging offers a complementary platform for long-term growth, thought leadership, and brand building. By leveraging the strengths of both mediums and integrating your blog content into your social media strategy, you can create a cohesive and compelling online presence that attracts, engages, and inspires your audience across multiple channels.
he_IL: ובסיכום, בעוד שרשתות חברתיות משחקות תפקיד חיוני בבניית ושימור הנוכחות שלך באינטרנט, בלוג מציע פלטפורמה משלימה לצמיחה ארוכת טווח, מנהיגות מחשבתית ובניית מותג. על ידי ניצול היתרונות של שני המדיומים ושילוב תוכן הבלוג שלך באסטרטגיית רשתות חברתיות שלך, אתה יכול ליצור נוכחות מקוונת מגובשת ומרתקת שמושכת, מעורבת ומעוררת השראה בקהל שלך דרך ערוצים שונים.

en: In conclusion, while the idea of living a simple life may seem counterintuitive in a world that values excess and consumption, it is in fact a deeply rewarding and fulfilling way to live. By embracing simplicity, we can experience the joys of a more peaceful, purposeful, and fulfilling life.
he_IL: בסיכום, בעוד שרעיון לחיות חיים פשוטים עשוי להיראות נגד-תחושה בעולם שמעריך יותר מידי יתרון וצריכה, זה למעשה דרך מאוד מרגשת וממלאת תועלת לחיות. על ידי קבלת הפשטות, אנחנו יכולים לחוות את השמחות של חיים יותר שקטים, מטרתיים וממלאים.

en: In eligendi voluptatibus illo est rem dolores sit. Esse sunt doloribus velit hic voluptatem. Et necessitatibus dolores rerum non blanditiis. Et quae dolores blanditiis nostrum aut aspernatur ipsum. Culpa tempore provident dolor voluptatem aut.
he_IL: בבחירת התענוגות יש דברים שצריך לסבול. יש כאן תענוגות שהם כאבים. ויש כאבים שאינם נעימים. ויש כאבים שלנו עצמנו או שאינם נעימים. אשמה בזמן מספקת תענוג או כאב.

en: In every endeavor, from collaboration to decision-making, we champion transparency, honesty, and sincerity.
he_IL: בכל מעשה – משיתוף פעולה ועד קבלת החלטות – אנו דוגלים בשקיפות, בכנות וביושר.

en: In her extensive career, she held numerous personal and collective exhibitions both in our country and abroad. Her works appear in the most important museums in Argentina and abroad (USA, Canada, Mexico, Brazil, Portugal, Uruguay, etc.).
he_IL: בקריירה הרחבה שלה, היא החזיקה במספר תערוכות אישיות וקולקטיביות הן בארץ שלנו והן בחו"ל. העבודות שלה מופיעות במוזיאונים החשובים ביותר בארגנטינה ובחו"ל (ארה"ב, קנדה, מקסיקו, ברזיל, פורטוגל, אורוגוואי וכו').

en: In its first decade, during the commemoration of the Centennial of the May Revolution, the museum already exhibited masterpieces by renowned artists such as Francisco de Goya, Joaquín Sorolla y Bastida, Edgar Degas, and Pierre-Auguste Renoir.
he_IL: בשנותיו הראשונות, במהלך ציון מאה שנה למהפכת מאי, המוזיאון כבר הציג יצירות מופת מאמנים ידועים כמו פרנסיסקו דה גויה, חואקין סורולה אי באסטידה, אדגר דגה ופייר-אוגוסט רנואר.

en: In just a bit here, you should see the text start to wrap below the 
    right aligned image and settle in nicely. There should still be plenty 
    of room and everything should be sitting pretty.&nbsp;Yeah… Just like that. 
    It never felt so good to be right.
he_IL: אם נביט כאן, נוכל לראות שהטקסט מתחיל לזרום מתחת 
    לתמונה שמיושרת לימין ומתמזג יפה בעמוד. אמור להיות מספיק מקום 
    כדי לסדר את כל האלמנטים בצורה מרשימה. כן... בדיוק כך. 
    מיושר להפליא.

en: In just a bit here, you should see the text start to wrap below the right aligned image and settle in nicely. There should still be plenty of room and everything should be sitting pretty. Yeah… Just like that. It never felt so good to be right.
he_IL: אם נביט כאן, נוכל לראות שהטקסט מתחיל לזרום מתחת לתמונה שמיושרת לימין ומתמזג יפה בעמוד. אמור להיות מספיק מקום כדי לסדר את כל האלמנטים בצורה מרשימה. כן... בדיוק כך. מיושר להפליא.

en: In keeping with our annual tradition, we've add a gallery of images from the events of the day below - enjoy!
he_IL: כדי להמשיך את המסורת, העלינו תמונות מאירועי היום לגלריה למטה – להנאתך!

en: In many cultures, blue is a symbol of trust, loyalty, and wisdom. In ancient Egypt, blue was the color of the pharaohs, and in medieval Europe, blue was the color of the Virgin Mary. Blue is also often used in corporate branding to convey trust and stability.
he_IL: בתרבויות רבות, כחול הוא סמל לאמון, נאמנות וחוכמה. במצרים העתיקה, כחול היה הצבע של הפרעונים, ובאירופה של ימי הביניים, כחול היה הצבע של הבתולה מריה. כחול גם משמש לעיתים קרובות במיתוג תאגידי כדי להעביר אמון ויציבות.

en: In medieval Christian art, the rainbow took on new theological meanings, especially as a symbol of hope and divine promise. In biblical stories, such as Noah’s Ark, the rainbow signified God’s covenant to never again flood the earth. Illuminated manuscripts and stained-glass windows from this era often depicted Christ seated on a rainbow during scenes of the Last Judgment, signifying divine authority and judgment.
he_IL: באמנות הנוצרית של ימי הביניים, הקשת קיבלה משמעויות תאולוגיות חדשות, במיוחד כסמל של תקווה והבטחה אלוהית. בסיפורים מקראיים, כמו תיבת נח, הקשת סימלה את הברית של אלוהים שלא י Flood את הארץ שוב. כתבי יד מוארים וחלונות זכוכית צבעונית מהתקופה הזו לעיתים קרובות הציגו את המשיח יושב על קשת במהלך סצנות של יום הדין האחרון, מה שמסמל סמכות ושיפוט אלוהיים.

en: In modern and contemporary art, the rainbow has become a powerful symbol of identity, politics, and personal expression. The 20th century saw rainbows transformed into representations of hope, diversity, and the universal pursuit of peace. In the 1960s and 70s, the rainbow flag emerged as a symbol of the LGBTQ+ rights movement, and it has since been used in various forms of artistic expression.
he_IL: באמנות מודרנית ועכשווית, הקשת הפכה לסמל חזק ומצליח של זהות, פוליטיקה והבעה אישית. המאה ה-20 ראתה את הקשתות מומרות לייצוגים של תקווה, גיוון ורדיפה אוניברסלית אחרי שלום. בשנות ה-60 וה-70, דגל הקשת צץ כסמל של תנועת זכויות ה-LGBTQ+, ומאז הוא שימש בצורות שונות של הבעה אמנותית.

en: In my early years of exploration, a Kundalini yoga instructor guided me into a challenging pose within a mere 30 minutes. The experience was profound, sparking my curiosity and setting the stage for a lifelong journey. The unique blend of physical postures, breath control, and mantra chanting creates an alchemical process that stirs the dormant energy within.
he_IL: בשנותיי הראשונות של חקר, מדריך יוגת קונדליני הכניס אותי לתנוחה מאתגרת בתוך 30 דקות בלבד. החוויה הייתה עמוקה, עוררה את סקרנותי והכינה את הקרקע למסע של חיים. השילוב הייחודי של תנוחות פיזיות, שליטה בנשימה ושירה של מנטרות יוצר תהליך אלכימי שמעורר את האנרגיה הרדומה בתוכי.

en: In order to access certain features of Al Dente, you may be required to register an account. You would be responsible for maintaining the confidentiality of your account and password, as well as for all activities that occur under your account.
he_IL: על מנת לגשת לכלים או אפשרויות מסוימים של Al Dente, ייתכן שיהיה עליך לרשום חשבון. אתה תהיה אחראי לשמור על סודיות החשבון והסיסמה שלך, כמו גם על כל הפעילויות שמתרחשות תחת החשבון שלך.

en: In our beautiful studio, learn from our workshops, restore your body and soul with our classes, and feel better about yourself.
he_IL: בסטודיו היפה שלנו אפשר להצטרף לסדנאות, לחזק את הגוף ואת הנפש בשיעורים, ולהרגיש יותר טוב.

en: In our digital age, characterized by constant notifications, multitasking, and endless streams of information, focus can seem elusive. Mindfulness, a practice rooted in ancient traditions, offers a modern solution to this contemporary challenge. But what is mindfulness, and how does it pave the way for greater concentration and peace?
he_IL: בעידן הדיגיטלי שלנו, המתארס בהודעות קבועות, ריבוי משימות וזרמים אינסופיים של מידע, קשה לשמור על קשב. מינדפולנס, שהיא שיטה מורכבת במסורת עתיקה, מציעה פתרון מודרני לאתגר העכשווי הזה. אך מה זו מינדפולנס, ואיך היא מסייעת לשיפור הריכוז והשלום?

en: In our fast-paced, often stress-filled lives, finding ways to boost our happiness levels is essential for maintaining mental and emotional well-being. In this blog post, we'll explore some simple, yet powerful techniques that can help transform your mindset from stressed to blessed.
he_IL: בחיים המהירים והמלאים לחץ שלנו, מציאת דרכים להגברת רמות האושר שלנו היא חיונית לשמירה על הרווחה הנפשית והרגשית שלנו. בפוסט הבלוג הזה, נחקור טכניקות פשוטות ובכל זאת חזקות שיכולות לעזור להפוך את התפיסה שלך מלחצה למבורכת.

en: In our fictitious scenario, when you register with Al Dente, we might collect the following data:
he_IL: בסצנריו הדמיוני שלנו, כשאתה נרשם ל-Al Dente, אנחנו עשויים לאסוף את הנתונים הבאים:

en: In short, the beauty of great graphic design is in the details. By focusing on the small things, designers can create work that is not only visually stunning but also communicates effectively with the audience.
he_IL: בקיצור, היופי של עיצוב גרפי מצוין נמצא בפרטים. על ידי התמקדות בדברים הקטנים, מעצבים יכולים ליצור עבודה שאינה רק מרהיבה ויזואלית אלא גם מתקשרת ביעילות עם הקהל.

en: In some of Rothko's early works, one can detect traces of Rembrandt's influence. For example, Rothko's early figurative paintings often display a sensitivity to light and shadow reminiscent of Rembrandt's chiaroscuro technique. Additionally, Rothko's exploration of emotional depth and introspection in his later abstract works can be seen as a continuation of Rembrandt's ability to evoke profound human experiences through his art.
he_IL: בחלק מיצירותיו הראשונות של רותקו, ניתן לזהות עקבות של השפעתו של רמברנדט. לדוגמה, ציוריו הפיגורטיביים הראשונים של רותקו מציגים לעיתים רגישות לאור וצל שמזכירה את טכניקת הקיארוסקורו של רמברנדט. בנוסף, חקירתו של רותקו לעומק רגשי והתבוננות ביצירותיו האבסטרקטיות המאוחרות ניתן לראות כהמשך ליכולתו של רמברנדט לעורר חוויות אנושיות עמוקות דרך אמנותו.

en: In sum, "Danube" is more than just a restaurant; it's a culinary journey through the heart of Europe, where every dish tells a story and every bite is a revelation. Whether you're a seasoned epicurean or simply seeking an unforgettable dining experience, "Danube" is sure to leave you craving for more.
he_IL: בסך הכל, "דנובה" זה יותר מסתם מסעדה; זה מסע קולינרי בלב אירופה, שבו כל מנה מספרת סיפור וכל ביס הוא גילוי. בין אם אתה אפיקורוס מנוסה או פשוט מחפש חוויית אוכל בלתי נשכחת, "דנובה" בטוח תשאיר אותך craving for more.

en: In that record store, the friends stumbled upon a vinyl album that would come to symbolize the spirit of their friendship and the times they lived in. It was titled "1988 AC," a compilation of songs by emerging Argentine artists, each contributing a piece of their soul to the tapestry of a changing nation.
he_IL: בחנות התקליטים ההיא, החברים נתקלו באלבום ויניל שעתיד היה לסמל את רוח החברות שלהם ואת התקופות שבהן חיו. הוא נקרא "1988 AC," אוסף שירים מאמנים ארגנטינאים מתפתחים, שכל אחד מהם תרם חלק מנשמתו לאריג של אומה משתנה.

en: In the 1970s, North Philadelphia was a predominantly African American neighborhood with a rich history and vibrant culture. It was a working-class neighborhood with a mix of row houses, apartments, and small businesses. The community was close-knit, with a strong sense of pride and belonging.
he_IL: בשנות ה -70, צפון פילדלפיה הייתה שכונה אפרו - אמריקאית ברובה עם היסטוריה עשירה ותרבות תוססת. זו הייתה שכונה של מעמד הפועלים עם שילוב של בתי שורות, דירות ועסקים קטנים. הקהילה הייתה מלוכדת, עם תחושה חזקה של גאווה ושייכות.

en: In the 1970s, pollution was a major concern in the United States. The country had experienced rapid industrialization and population growth, and this had led to an increase in air and water pollution, as well as other environmental problems. In the early 1970s, the US government began to take steps to address these issues, and several key pieces of legislation were passed to protect the environment.
he_IL: בשנות ה -70, הזיהום היה דאגה גדולה בארצות הברית. המדינה חוותה תיעוש מהיר וגידול אוכלוסין, והדבר הוביל לעלייה בזיהום האוויר והמים, כמו גם לבעיות סביבתיות אחרות. בתחילת שנות ה -70, ממשלת ארה"ב החלה לנקוט צעדים כדי לטפל בסוגיות אלה, והועברו מספר דברי חקיקה מרכזיים כדי להגן על הסביבה.

en: In the Morning
he_IL: בבוקר

en: In the act of creativity being careful guarantees sameness and mediocrity.
he_IL: במעשה היצירתיות הזהירות מבטיחה זהות ובינוניות.

en: In the captivating realm of Rocks, Minerals, Twigs, and Bugs, a surprising world of color exists, concealed within an unexpected source – Cochineal. Nature's Scarlet Secret, this vibrant hue holds within it intriguing tales hidden within its depths. Join us on a journey into the surprising world of Cochineal, where the unexpected becomes a source of rich, vibrant color and stories waiting to be unveiled.
he_IL: בממלכה המרתקת של סלעים, מינרלים, ענפים וחרקים, קיים עולם מפתיע של צבע, מוסתר במקור לא צפוי – קוֹשִׁנִּל. הסוד האדום של הטבע, הגוון התוסס הזה מחזיק בתוכו סיפורים מרתקים המוסתרים בעמקיו. הצטרפו אלינו למסע לעולם המפתיע של קוֹשִׁנִּל, שבו הבלתי צפוי הופך למקור של צבע עשיר ותוסס וסיפורים שממתינים להתגלות.

en: In the centre of the room, clamped to an upright easel, stood the full-length portrait of a young man of extraordinary personal beauty, and in front of it, some little distance away, was sitting the artist himself, Basil Hallward, whose sudden disappearance some years ago caused, at the time, such public excitement and gave rise to so many strange conjectures.
he_IL: במרכז החדר, על כַּן ציירים, עמד דיוקן באורך מלא של בחור צעיר, יפה להפליא, ומולו, במרחק מה, ישב האמן, באזיל הולוורד, שפרשת היעלמותו הפתאומית כמה שנים קודם לכן עוררה התרגשות כללית והולידה השערות משונות רבות.

en: In the centre of the room, clamped to an upright easel, stood the full-length portrait of a young man of extraordinary personal beauty, and in front of it, some little distance away, was sitting the artist himself, Basil Hallward.
he_IL: במרכז החדר, על כַּן ציירים, עמד דיוקן באורך מלא של בחור צעיר, יפה להפליא, ומולו, במרחק מה, ישב האמן, באזיל הולוורד.

en: In the complex world of Major League Baseball, the role of coaches is often understated, yet their influence is monumental. Let's take a closer look at how fictional coaches are making strategic moves and steering their teams towards success.
he_IL: בעולם המורכב של ליגת הבייסבול המרכזית, תפקידם של המאמנים לעיתים קרובות מוערך לא כראוי, אך ההשפעה שלהם היא עצומה. בואו נסתכל קרוב יותר על איך מאמנים מדומים מבצעים תנועות אסטרטגיות ומובילים את קבוצותיהם להצלחה.

en: In the constant hum of modern life, where multitasking is often the norm, the ancient practice of mindfulness has surged as a beacon of hope for those seeking solace from the chaos. Mindfulness, the art of maintaining a moment-by-moment awareness of our thoughts, feelings, bodily sensations, and the surrounding environment, has roots that reach deep into Buddhist philosophy and meditation. However, it's not just the spiritually inclined who can reap the benefits; a growing body of scientific research illustrates how mindfulness can profoundly change the brain, with implications for mental health and well-being.
he_IL: ברעש התמידי של החיים המודרני, בו המולטיטסקינג הוא לעיתים הנורמה, התרגול העתיק של המודעות הפנימית עלה בקרניו כתקווה לאלה המחפשים מנוחה מהכאוס. המודעות היא אמנות של שמירה על מודעות רגע-אחר-רגע של המחשבות, הרגשות, התחושות הגופניות והסביבה הסובבת, ויש לה שורשים שמתגעגעים עמוק לתוך הפילוסופיה והמדיטציה הבודהיסטית. אך, זה לא רק לאנשים רוחניים שיכולים לנצל את היתרונות; גוף גדל של מחקרים מדעיים מדגיש כיצד המודעות יכולה לשנות את המוח באופן משמעותי, עם השפעות על הבריאות הנפשית והרווחה.

en: In the contemporary art scene, Green Earth continues to inspire. Its connection to nature, coupled with a nuanced ability to convey depth and emotion, makes it a favorite among modern artists. Whether used in traditional paintings or innovative mixed-media installations, the allure of Green Earth persists, adapting to and shaping the ever-evolving art landscape.
he_IL: בסצנת האמנות המודרנית, גרין ארת' ממשיכה להוות השראה. הקשר שלה לטבע, בשילוב עם יכולת מעודנת להעביר עומק ורגש, הופך אותה לאהובה בקרב אמנים מודרניים. בין אם היא משמשת בציורים מסורתיים או בהתקנות מדיה מעורבת חדשניות, הקסם של גרין ארת' נמשך, מתאימה ומעצב את נוף האמנות המתפתח כל הזמן.

en: In the cool, misty evenings of Galicia, nothing warms the soul quite like a bowl of Caldo Gallego. This hearty soup, made from potatoes, turnip greens, white beans, and often chorizo or pork, is a celebration of the region's fertile lands. It's a reminder of simpler times, when meals were a communal affair, and the warmth of a dish was measured not just by its temperature but by the hands that prepared it.
he_IL: בערבים קרירים וערפים של גליסיה, אין דבר שמחמם את הנפש כמו קערת קאלדו גאלגו. מרק עמיד זה, המוכן מתפו"ת, עלי תרד, שעועית לבנה ולעיתים גם צ'וריתו או בשר חזיר, הוא חגיגה של האדמות הפורה של האזור. זה תזכורת לזמנים פשוטים, כאשר ארוחות היו חווית קהילה, וחום המנה נמדד לא רק לפי טמפרטורתה אלא גם לפי הידיים שהכינו אותה.

en: In the current northwest of Argentina and especially in Jujuy, the Cuzco school developed in the churches, with its images of harquebusier angels (related to the conquistadors) and triangular virgins (syncretism of the cult of the Virgin Mary and the Pachamama).
he_IL: בצפון-מערב ארגנטינה כיום, ובמיוחד בג'וג'וי, התפתחה בבית הספר לקוזקו בכנסיות, עם הדימויים של מלאכי הארקוביזייר (קשורים לכובשים) ובתולות משולשות (סינקרטיזם של פולחן מרים הקדושה ופאצ'אממה).

en: In the dark depths where light can't penetrate, whales rely on echolocation, a form of biological sonar, to navigate and find food. Although not a direct interaction with light, echolocation serves a similar purpose in an environment devoid of it. By emitting sounds and listening for the echoes, whales create a 'mental picture' of their surroundings, effectively 'seeing' through sound in the darkness.
he_IL: בעומק החשיכה שבה אור אינו מגיע, יתרונות מכירה בקול ובצורתו הביולוגית שלוותים על צפיפות האור, כדי לנווט ולמצוא אוכל. למרות שאין זה יכולת אינטראקציה ישירה עם האור, יתרונות מכירה משמשת מטרה דומה בסביבה שחסרה ממנה. על ידי שידור צלילים והאזנה להדגמות, יתרונות יוצרים 'דימוי מנטלי' של הסביבה שלהם, ובכך רואים ביעילות דרך הקול בחשיכה.

en: In the days that followed, Juan invited Isabella to visit his vineyard. The Martinez estate, with its rows of grapevines stretching toward the horizon, unfolded like a patchwork quilt under the Argentine sun. Isabella, her eyes wide with admiration, listened intently as Juan spoke of the family's legacy in winemaking.
he_IL: בימים שאחר כך, חואן הזמין את איזבלה לבקר בכרם שלו. האחוזה של מרטינז, עם שורות הגפנים שלה שנמתחות לעבר האופק, נפרשה כמו שמיכת פצ'ו מתחת לשמש הארגנטינאית. איזבלה, עם עיניים רחבות מהערצה, הקשיבה בקשב רב כשחואן דיבר על המורשת של המשפחה בייצור יין.

en: In the diverse realm of Rocks, Minerals, Twigs, and Bugs, there exists a color that emanates brilliance from the very heart of the Earth – Cobalt. Unveil the captivating history and enduring significance of this striking hue, a color steeped in both artistic brilliance and scientific wonder, as we journey into the realms where earth's secrets converge with vibrant shades of blue.
he_IL: בממלכה המגוונת של סלעים, מינרלים, ענפים וחרקים, קיים צבע שמפיץ ברק מליבת האדמה – קובלט. גלו את ההיסטוריה המרתקת ואת המשמעות המתמשכת של הגוון המדהים הזה, צבע שטבוע בו גם ברק אמנותי וגם פלא מדעי, כשאנחנו יוצאים למסע אל הממלכות שבהן סודות האדמה מתמזגים עם גוונים חיים של כחול.

en: In the early 1980s, IBM released the IBM PC, which set a new standard for personal computers. It was more powerful and versatile than earlier models, and it was the first personal computer that was widely adopted by businesses and governments. It also introduced the concept of an "open architecture," which meant that other companies could create compatible hardware and software.
he_IL: בשנות ה-80 המוקדמות, IBM שחררה את ה-IBM PC, שהציבה סטנדרט חדש למחשבים אישיים. הוא היה חזק ומצליח וגמיש יותר מהדגמים הקודמים, והוא היה המחשב האישי הראשון שאומץ באופן רחב על ידי עסקים וממשלות. הוא גם הציג את המושג של "אדריכלות פתוחה", מה שאומר שחברות אחרות יכולות ליצור חומרה ותוכנה תואמות.

en: In the eclectic realm of Rocks, Minerals, Twigs, and Bugs, one hue emerges as a symbol of opulence and regal elegance – Tyrian Purple. Historically reserved for nobility, this luxurious color is steeped in captivating tales of its creation, encapsulating a regal history that transcends the realms of rocks, minerals, and the tiny creatures that contribute to its creation. Join us as we uncover the regal history and captivating process behind Tyrian Purple, a hue that whispers tales of royalty and timeless sophistication.
he_IL: בתחום האקלקטי של סלעים, מינרלים, ענפים וחרקים, גוון אחד מתבלט כסמל לעושר ולאלגנטיות מלכותית – סגול טירני. היסטורית, צבע יוקרתי זה היה שמור לאצולה, והוא טבוע בסיפורים מרתקים על היווצרותו, המגלמים היסטוריה מלכותית שמעבר לתחומים של סלעים, מינרלים והיצורים הקטנים שתורמים ליצירתו. הצטרפו אלינו כשאנחנו חושפים את ההיסטוריה המלכותית ואת התהליך המרתק שמאחורי סגול טירני, גוון שמספר סיפורים על מלוכה ועל sophistication נצחית.

en: In the end, whether an artist seeks fame or anonymity depends on their personal goals and values. What matters most is that they stay true to their artistic vision and continue to create meaningful work that resonates with others.
he_IL: בסופו של דבר, האם אמן מחפש תהילה או אנונימיות תלוי במטרות ובערכים האישיים שלו. מה שחשוב ביותר זה שהם יישארו נאמנים לחזון האמנותי שלהם וימשיכו ליצור עבודה משמעותית שמתחברת לאחרים.

en: In the evening, I had plans to catch up with a friend who I hadn't seen in a while. We went for dinner at a new restaurant, and it was great to catch up and hear about what's been going on in each other's lives. We ended up staying out later than we planned, but it was worth it to spend some quality time together.
he_IL: בערב, הייתה לי תוכנית להיפגש עם חבר שלא ראיתי כבר זמן מה. הלכנו לארוחת ערב במסעדה חדשה, וזה היה נהדר להתעדכן ולשמוע מה קורה בחיים של כל אחד מאיתנו. בסוף נשארנו בחוץ יותר ממה שתכננו, אבל זה היה שווה את זה לבלות קצת זמן איכות יחד.

en: In the evening, I met up with some friends for drinks. We went to a new bar that had just opened up, and it was a fun night out. It was nice to let loose and have some fun after a long week.
he_IL: בערב, נפגשתי עם כמה חברים לשתות. הלכנו לבר חדש שפתוח רק עכשיו, וזה היה ערב כיף. היה נחמד להשתחרר ולהנות אחרי שבוע ארוך.

en: In the evening, I went for a walk to clear my head. It was nice to get some fresh air and take a break from screens. As I walked, I listened to some music and tried to focus on the present moment. It helped to lift my mood, and I went to bed feeling a bit more positive.
he_IL: בערב, יצאתי להליכה כדי לנקות את הראש שלי. היה נחמד לקבל קצת אוויר צח ולנוח ממסכים. בזמן שהלכתי, הקשבתי למוזיקה וניסיתי להתמקד ברגע הנוכחי. זה עזר לשפר את מצב הרוח שלי, והלכתי לישון עם תחושה קצת יותר חיובית.

en: In the evening, relax at one of the beachfront chiringuitos (beach bars), savoring local seafood as you watch the sun set over the Mediterranean.
he_IL: בערב, תירגע באחד מהצ'ירינגיטוס (בריכות חוף), תתענג על פירות ים מקומיים בזמן שאתה צופה בשמש שוקעת מעל הים התיכון.

en: In the ever-evolving landscape of high fashion, where the bold lead and the timid follow, there's a new resurgence of an age-old favorite: denim. Yet, this isn't your classic blue jeans affair. The image before us strips away color, revealing the essence of style in its purest form. A woman stands confident, her profile cast in a shadow that flirts with the edge of light and dark, embodying the duality of timeless fashion.
he_IL: בנוף האופנה הגבוהה המתפתחת תמיד, שם המתיאמים המוזרים נושאים והמבוטלים נעקבים, יש תחייה חדשה של פריט יקר ידידותי לזמן: ג'ינס. אך, זה אינו עסק של ג'ינסים כחולים קלאסיים. הדימוי שלפנינו מסיר צבע, חושף את עצם הסגנון בצורתו הטהורה ביותר. אישה עומדת בביטחון, פרופילה מושקע בצל שמזיף עם קצה האור והחושך, מתארת את הדואליות של האופנה הנצחית.

en: In the ever-evolving world of baseball, the spotlight is shifting to the young talents poised to become the next generation of stars. Let's take a closer look at some fictional prospects and their potential impact on the future of the game.
he_IL: בעולם המתפתח של הבייסבול, המוקד הולך ומשתנה לצעירים מוכנים להפוך לדור הבא של הכוכבים. בואו נסתכל קרוב על כמה ספקולציות מדומות ועל ההשפעה הפוטנציאלית שלהם על עתיד המשחק.

en: In the ever-evolving world, the art of forging genuine connections remains timeless. Whether it’s with colleagues, clients, or partners, establishing a genuine rapport paves the way for collaborative success. In this post, we’ll delve into the nuanced intricacies of building and nurturing these essential relationships, shedding light on the soft skills that can set a company apart in a competitive landscape.
he_IL: בעולם המתפתח תמיד, אמנות היצירת קשרים אמיתיים נשמרת כל כך הרבה זמן. בין אם זה עם עמיתים, לקוחות או שותפים, להקים קשר אמיתי פותח את הדרך להצלחה של פרויקטים משותפים. בפוסט הזה, נעסוק בפרטי הבנייה והטיפוח של היחסים החיוניים האלה, ונספק תובנות על הכישורים הרכים שיכולים להבדיל את החברה בנוף התחרותי.

en: In the expansive canvas of Earth and Fire, one pigment stands as a testament to the mastery of ancient artistry – Egyptian Blue. Embark on a historical odyssey as we unveil the sacred significance and enduring allure of this mesmerizing pigment that graced the artworks of ancient Egypt, leaving an indelible mark on the tapestry of human creativity.
he_IL: בקנבס הרחב של אדמה ואש, פיגמנט אחד עומד כעדות למיומנות של אמנות עתיקה – כחול מצרי. צא למסע היסטורי כשאנחנו חושפים את המשמעות הקדושה ואת הקסם הנמשך של הפיגמנט המ mesmerizing הזה ששלט ביצירות האמנות של מצרים העתיקה, והשאיר חותם בלתי נמנע על שטיח היצירתיות האנושית.

en: In the fast-paced modern world, embracing the art of slow living is a cornerstone of Cottagecore. Cultivate mindfulness in your daily routines – relish a leisurely breakfast, take time for a serene afternoon tea, and savor the simple joy of a slow stroll through nature. By embracing a slower pace, you allow yourself the opportunity to appreciate life’s small pleasures and connect with the tranquility that defines Cottagecore.
he_IL: בעולם המודרני המהיר, אימוץ האמנות של חיים איטיים הוא אבן פינה של Cottagecore. טיפחו מודעות בשגרות היומיום שלכם – תיהנו מארוחת בוקר נינוחה, קחו זמן לארוחת תה שלווה אחר הצהריים, ותיהנו מהשמחה הפשוטה של טיול איטי בטבע. על ידי אימוץ קצב איטי יותר, אתם נותנים לעצמכם את ההזדמנות להעריך את ההנאות הקטנות של החיים ולהתחבר לשלווה שמאפיינת את Cottagecore.

en: In the fast-paced world of blogging, time is indeed money. Every minute spent on unproductive tasks is a missed opportunity to create engaging content, connect with your audience, and grow your online presence. But fear not, fellow blogger – mastering the art of productivity is within your reach. With the right mindset, tools, and techniques, you can unlock the secrets to effective time management and maximize your productivity as a blogger.
he_IL: בעולם המהיר של הבלוגים, הזמן הוא אכן כסף. כל דקה שמושקעת במשימות לא פרודוקטיביות היא הזדמנות שהוחמצה ליצור תוכן מעניין, להתחבר עם הקהל שלך ולגדול בנוכחות שלך באינטרנט. אבל אל תפחד, בלוגר יקר – לשלוט באומנות הפרודוקטיביות זה בהישג ידך. עם המיינדסט, הכלים והטכניקות הנכונות, אתה יכול לגלות את הסודות לניהול זמן אפקטיבי ולמקסם את הפרודוקטיביות שלך כבלוגר.

en: In the fast-paced world of social media, platforms like Facebook, Instagram, and Twitter dominate the landscape, offering instant communication, real-time updates, and unparalleled reach to billions of users worldwide. These platforms have revolutionized the way we connect, share, and consume content, enabling individuals and businesses to build communities, foster relationships, and promote their brand in ways previously unimaginable.
he_IL: בעולם המהיר של רשתות חברתיות, פלטפורמות כמו פייסבוק, אינסטגרם וטוויטר שולטות בנוף, מציעות תקשורת מיידית, עדכונים בזמן אמת, והגעה שאין לה תחליף למיליארדי משתמשים ברחבי העולם. פלטפורמות אלו שינו את הדרך שבה אנחנו מתחברים, משתפים וצורכים תוכן, ומאפשרות לאנשים ולעסקים לבנות קהילות, לטפח קשרים ולקדם את המותג שלהם בדרכים שלא היו ניתנות לדמיון בעבר.

en: In the first years of the 19th century, already at the time of independence and the opening of the country, several foreign artists visited and resided, and left their works. Among them the English sailor Emeric Essex Vidal (1791-1861), a watercolorist who has left important graphic testimonies of the Argentine past; Carlos E. Pellegrini (1800-1875), French engineer who dedicated himself to painting out of necessity and who would be the father of President Carlos Pellegrini; the sailor Adolfo D'Hastrel (1805-1875), who published his drawings and watercolors in the book Collection of views and customs of the Río de la Plata (1875); the lithographers Andrea (1796 - 1855) and César Hipólito Bacle (1790-1838); among others.
he_IL: בשנים הראשונות של המאה ה-19, כבר בזמן העצמאות ופתיחת הארץ, ביקרו והתיישבו מספר אמנים זרים, והשאירו את עבודותיהם. ביניהם המלחים האנגלי אמריק אסקס ווידל (1791-1861), צייר מים שהשאיר עדויות גרפיות חשובות על העבר הארגנטינאי; קרלוס א. פלגריני (1800-1875), מהנדס צרפתי שהקדיש את עצמו לציור מתוך צורך והיה אביו של הנשיא קרלוס פלגריני; המלחים אדולפו ד'אסטראל (1805-1875), שפרסם את ציוריו וצבעי המים שלו בספר אוסף של נופים ומנהגים של ריו דה לה פלטה (1875); הליתוגרפים אנדריאה (1796 - 1855) וצ'סאר היפוליטו בקלה (1790-1838); בין היתר.

en: In the grand tapestry of human existence, one thread remains constant - our difficult pursuit of purpose. This universal human quest transcends cultural boundaries, uniting us all in a shared, profound experience. It speaks to a desire buried deep within our essence, a yearning to understand why we are here and what role we are to play.
he_IL: ברקע הסרטן הגדול של הקיום האנושי, חוט אחד נשאר קבוע - מאבקנו הקשה למצוא משמעות. מסע האדם האוניברסלי הזה חוצה גבולות תרבויות, מאחד אותנו בחוויה משותפת ועמוקה. הוא מתייחס לרצון הנטוש בתוך עצמנו, לתשוקה להבין למה אנחנו כאן ואיזה תפקיד אנחנו צריכים לשחק.

en: In the grand tapestry of life, we are often drawn to a profound statement that rings with a universal truth: "A true relationship is two imperfect people refusing to give up on each other." This powerful quote serves as a gentle reminder that the strength of our relationships is not predicated on an illusion of perfection, but rather on the resolve to persevere through challenges together. It is from this sentiment that we can glean valuable insights about the power of positivity. Let us delve into the various facets of this concept.
he_IL: ברקע השטיח הגדול של החיים, אנחנו לעיתים נמשכים להצהרה עמוקה שמתנגן עם אמת אוניברסלית: "קשר אמיתי הוא שני אנשים לא מושלמים שמסרבים לוותר על זה אחד על השני." ציטוט חזק ומצליח זה משמש כתזכורת עדינה שכוח הקשרים שלנו אינו מבוסס על חלום של השלמות, אלא על התמדה להתמודד יחד עם אתגרים. מתוך הרגשה זו אנחנו יכולים ללמוד תובנות יקרות על כוח החיוביות. בואו נחקור את הגורמים השונים של המושג הזה.

en: In the heart of Argentina, where the Andes met the Pampas and the village of Esperanza bloomed with culture, Juan and Isabella's story became a testament to the power of chance encounters, shared passions, and the beautiful fusion of two worlds that once seemed twelve miles away.
he_IL: במרכז ארגנטינה, שם האנדים נפגשים עם הפאמפס והכפר אספרנזה פורח בתרבות, הסיפור של חואן ואיסבלה הפך לעדות לכוחם של מפגשים מקריים, תשוקות משותפות, והמיזוג היפה של שני עולמות שנראו פעם במרחק של שתיים עשרה מייל.

en: In the heart of a tranquil forest, surrounded by towering pines and weeping willows, stood a weathered house overlooking a serene lake. Its timeworn shutters whispered tales of generations past, of laughter that had once echoed through the halls and the rhythmic rocking of chairs on the porch. This was the Anderson family home, a place where memories clung to the walls like shadows, and the roots of love ran deep.
he_IL: במרכז יער שקט, מוקף בעצי אורן גבוהים ועצי ערבה בוכייה, עמד בית מזדקן המשקיף על אגם שקט. התריסים הישנים שלו לחשו סיפורים מדורות קודמים, על צחוק שמהדהד פעם דרך המסדרונות ועל נדנוד קצבי של כיסאות במרפסת. זה היה בית משפחת אנדרסון, מקום שבו זיכרונות נאחזו בקירות כמו צללים, ושורשי האהבה חפרו עמוק.

en: In the heart of summer, when the sun shines brightly, and the days are long and warm, many of us find ourselves instinctively drawn towards the coast. The lure of cool ocean breezes, sandy beaches, and charming seaside towns is often irresistible—and it turns out, there's more to this attraction than simply the promise of a beautiful view. Spending summer in a seaside town can have a remarkably positive impact on your mood, boosting happiness, reducing stress, and creating an overall sense of wellbeing.
he_IL: במרכז הקיץ, כששמש זורחת בוהקת, והימים ארוכים וחמים, רבים מאיתנו מוצאים את עצמם נמשכים אינסטינקטיבית אל החוף. הפיתוי של רוחות האוקיינוס הקרירות, החופים החוליים, והעיירות الساحרות על שפת הים הוא לעיתים קרובות בלתי ניתן לעמידה—ואכן, מתברר שיש יותר למשיכה הזו מאשר פשוט ההבטחה של קצרצר יפה. לבלות קיץ בעיירת חוף יכול להשפיע בצורה חיובית באופןRemarkably על מצב הרוח שלך, להגביר את האושר, להפחית את הלחץ, וליצור תחושת רווחה כללית.

en: In the heart of the MLB season, the spotlight is firmly on the powerhouse hitters who are leaving their mark on the league. Brace yourselves for a slugfest as we unveil the top 5 matchups featuring the most formidable bats in the game!
he_IL: בלב העונה של MLB, הפוקוס הוא במלואו על המכהנים העוצמתיים שמשאירים את חותמם על הליגה. התכוננו לקרב מכות כשאנחנו מגלים את חמישת הקרבות המרגשים ביותר שבהם משתתפים המקלעים הכי חזקים במשחק!

en: In the hustle and bustle of modern life, the allure of simplicity became a beacon guiding us toward a different way of living. The dream of a tiny cottage, nestled in nature’s embrace, began to take root in our hearts. It wasn’t just about downsizing; it was about creating a haven that echoed the tranquility of bygone eras. Our journey toward building our tiny cottage was a labor of love and a testament to the belief that less can truly be more.
he_IL: במהלך ההמולה והרעשים של החיים המודרניים, הקסם של הפשטות הפך למגדלור שמנחה אותנו לעבר דרך חיים שונה. החלום של בקתה קטנה, מחובקת על ידי הטבע, התחיל לשורש בליבנו. זה לא היה רק על צמצום; זה היה על יצירת מקלט שהדהד את השקט של תקופות עבר. המסע שלנו לבניית הבקתה הקטנה שלנו היה עבודה של אהבה ועדות לאמונה שפחות יכול באמת להיות יותר.

en: In the kaleidoscope of Modern Colors, one hue bursts forth with unparalleled energy and vibrancy – Orange. A color that radiates warmth, carries profound symbolism and leaves an indelible mark on art, culture, and design. Join us as we embark on a journey to discover the captivating allure of orange, unveiling the secrets behind this dynamic hue.
he_IL: בקולידוסקופ של צבעים מודרניים, גוון אחד פורץ קדימה עם אנרגיה וחיות שאין להם תחליף – כתום. צבע שמקרין חום, נושא סמליות עמוקה ומשאיר חותם בלתי נמחה על אמנות, תרבות ועיצוב. הצטרפו אלינו כשאנחנו יוצאים למסע לגלות את הקסם המרתק של הכתום, חושפים את הסודות מאחורי הגוון הדינמי הזה.

en: In the landscape of open-world action role-playing games, "Slow Burn" emerges not just as a new title but as a piece of interactive art. The game's recent reveal gives us a glimpse into an artistic direction that is both haunting and beautiful, as depicted in the stunning concept art released alongside the announcement.
he_IL: בנוף של משחקי תפקידים פעולה עולמיים פתוחים, "Slow Burn" עולה לפנייה לא רק ככותרת חדשה אלא כיצירת אמנות אינטראקטיבית. החשיפה האחרונה של המשחק נותנת לנו הצצה לכיוון אמנותי שהוא גם מצמרר וגם יפה, כפי שמתואר באמנות המושקעת שפורסמה יחד עם ההכרזה.

en: In the late 1970s and early 1980s, personal computers started to become more mainstream. Companies like Apple, Commodore, and Tandy started to release personal computers that were pre-assembled, easy to use, and came with software and peripherals. This made personal computers more accessible to non-experts, and it opened up new opportunities for innovation and creativity.
he_IL: בסוף שנות ה-70 ותחילת שנות ה-80, מחשבים אישיים התחילו להפוך ליותר נפוצים. חברות כמו אפל, קומודור וטנדי התחילו לשחרר מחשבים אישיים שהיו מורכבים מראש, קלים לשימוש, וכוללים תוכנה והיקפים. זה הפך את המחשבים האישיים ליותר נגישים לאנשים שאינם מומחים, ופתח הזדמנויות חדשות לחדשנות וליצירתיות.

en: In the late 20th century, a new concept was added to those included in the compass of structure and function, considering sustainability, hence sustainable architecture. To satisfy the contemporary ethos, a building should be constructed in a manner which is environmentally friendly in terms of the production of its materials, its impact on the natural and built environment of its surrounding area and the demands that it makes upon non-sustainable power sources for heating, cooling, water and waste management, and lighting.
he_IL: בשנים המאוחרות של המאה ה-20, מושג חדש נוסף לעולם המונחים בתחום המבנים והפונקציונליות – קיימות החלה להיות שיקול, ומכאן אדריכלות בת-קיימא נוצרה. כדי לענות לדרישותיהם של הערכים המודרניים, בניין צריך להיבנות באופן ידידותי לסביבה מבחינת הפקת חומרי הבנייה, ההשפעה שלו על הסביבה הטבעית והבנויה בקרבתו והשימוש שהוא דורש במשאבי אנרגיה שאינם ברי קיימא לצורך חימום, קירור, מים, תאורה וסילוק פסולת.

en: In the mid-1980s, personal computing really took off with the introduction of the IBM PC and compatible computers. These computers were more powerful and versatile than earlier models, and they were designed for business and government use. However, they were also affordable enough for individuals to buy and use at home.
he_IL: באמצע שנות ה-80, המחשוב האישי באמת תפס תאוצה עם ההשקה של ה-IBM PC ומחשבים תואמים. המחשבים האלה היו חזקים ומצליחים יותר ורב-תכליתיים מדגמים קודמים, והם תוכננו לשימוש בעסקים ובממשלות. עם זאת, הם היו גם מספיק זולים כדי שאנשים פרטיים יוכלו לקנות ולהשתמש בהם בבית.

en: In the middle of the city place a marble amussium, laying it true by the level, or else let the spot be made so true by means of rule and level that no amussium is necessary. In the very centre of that spot set up a bronze gnomon or "shadow tracker" (in Greek wuaMjpat). At about the fifth hour in the morning, take the end of the shadow cast by this gnomon, and mark it with a point. Then, opening your compasses to this point which marks the length of the gnomon's shadow, describe a circle from the centre. In the afternoon watch the shadow of your gnomon as it lengthens, and when it once more touches the circumference of this circle and the shadow in the afternoon is equal in length to that of the morning, mark it with a point.
he_IL: באמצע העיר למקם amussium שיש, מניח את זה נכון על ידי הרמה, או אחר לתת את המקום להיות כל כך נכון באמצעות שלטון ורמה כי אין amussium הכרחי. ממש במרכז הנקודה הזאת הוקם גנומון ברונזה או "גשש צל" (ביוונית wuaMjpat). בערך בשעה החמישית בבוקר, קח את סופו של הצל שהוטל על ידי הגנומון הזה, וסמן אותו בנקודה. לאחר מכן, פתיחת המצפנים שלך לנקודה זו המסמנת את אורך הצל של gnomon, לתאר מעגל מהמרכז. אחר הצהריים התבונן בצל הגנומון שלך כשהוא מתארך, וכאשר הוא נוגע שוב בהיקף המעגל הזה והצל בשעות אחר הצהריים שווה באורכו לזה של הבוקר, סמן אותו בנקודה.

en: In the midway of this our mortal life,
    I found me in a gloomy wood, astray
    Gone from the path direct: and e'en to tell
    It were no easy task, how savage wild
    That forest, how robust and rough its growth,
    Which to remember only, my dismay
    Renews, in bitterness not far from death.
he_IL: באמצע חיי המתים הזה,
    מצאתי את עצמי ביער עגום, תעותה
    הלכתי לא ישר: ואפילו לספר
    זה אינו משימה קלה, כמה פראי
    היער הזה, כמה חזק וגס צמיחתו,
    שרק לזכור, הפחד שלי
    מתחדש, במרור לא רחוק מהמוות.

en: In the midway of this our mortal life,
    I found me in a gloomy wood, astray
    Gone from the path direct: and e'en to tell
    It were no easy task, how savage wild
    That forest, how robust and rough its growth,
    Which to remember only, my dismay
    Renews, in bitterness not far from death.
    Yet to discourse of what there good befell,
    All else will I relate discover'd there.
    How first I enter'd it I scarce can say,
    Such sleepy dullness in that instant weigh'd
    My senses down, when the true path I left,
    But when a mountain's foot I reach'd, where clos'd
    The valley, that had pierc'd my heart with dread,
    I look'd aloft, and saw his shoulders broad
    Already vested with that planet's beam,
    Who leads all wanderers safe through every way.
    
    Then was a little respite to the fear,
    That in my heart's recesses deep had lain,
    All of that night, so pitifully pass'd:
    And as a man, with difficult short breath,
    Forespent with toiling, 'scap'd from sea to shore,
    Turns to the perilous wide waste, and stands
    At gaze; e'en so my spirit, that yet fail'd
    Struggling with terror, turn'd to view the straits,
    That none hath pass'd and liv'd. My weary frame
    After short pause recomforted, again
    I journey'd on over that lonely steep,
    
    The hinder foot still firmer.    Scarce the ascent
    Began, when, lo! a panther, nimble, light,
    And cover'd with a speckled skin, appear'd,
    Nor, when it saw me, vanish'd, rather strove
    To check my onward going; that ofttimes
    With purpose to retrace my steps I turn'd.
    
    The hour was morning's prime, and on his way
    Aloft the sun ascended with those stars,
    That with him rose, when Love divine first mov'd
    Those its fair works: so that with joyous hope
    All things conspir'd to fill me, the gay skin
    Of that swift animal, the matin dawn
    And the sweet season. Soon that joy was chas'd,
    And by new dread succeeded, when in view
    A lion came, 'gainst me, as it appear'd,
    
    With his head held aloft and hunger-mad,
    That e'en the air was fear-struck.    A she-wolf
    Was at his heels, who in her leanness seem'd
    Full of all wants, and many a land hath made
    Disconsolate ere now.    She with such fear
    O'erwhelmed me, at the sight of her appall'd,
    That of the height all hope I lost.    As one,
    Who with his gain elated, sees the time
    When all unwares is gone, he inwardly
    Mourns with heart-griping anguish; such was I,
    Haunted by that fell beast, never at peace,
    Who coming o'er against me, by degrees
    Impell'd me where the sun in silence rests.
    
    While to the lower space with backward step
    I fell, my ken discern'd the form one of one,
    Whose voice seem'd faint through long disuse of speech.
    When him in that great desert I espied,
    "Have mercy on me!" cried I out aloud,
    "Spirit! or living man! what e'er thou be!"
    
    He answer'd: "Now not man, man once I was,
    And born of Lombard parents, Mantuana both
    By country, when the power of Julius yet
    Was scarcely firm.    At Rome my life was past
    Beneath the mild Augustus, in the time
    Of fabled deities and false.    A bard
    Was I, and made Anchises' upright son
    The subject of my song, who came from Troy,
    When the flames prey'd on Ilium's haughty towers.
    But thou, say wherefore to such perils past
    Return'st thou?    wherefore not this pleasant mount
    Ascendest, cause and source of all delight?"
    "And art thou then that Virgil, that well-spring,
    From which such copious floods of eloquence
    Have issued?"    I with front abash'd replied.
    "Glory and light of all the tuneful train!
    May it avail me that I long with zeal
    Have sought thy volume, and with love immense
    Have conn'd it o'er.    My master thou and guide!
    Thou he from whom alone I have deriv'd
    That style, which for its beauty into fame
    Exalts me.    See the beast, from whom I fled.
    O save me from her, thou illustrious sage!"
    
    "For every vein and pulse throughout my frame
    She hath made tremble."    He, soon as he saw
    That I was weeping, answer'd, "Thou must needs
    Another way pursue, if thou wouldst 'scape
    From out that savage wilderness.    This beast,
    At whom thou criest, her way will suffer none
    To pass, and no less hindrance makes than death:
    So bad and so accursed in her kind,
    That never sated is her ravenous will,
    Still after food more craving than before.
    To many an animal in wedlock vile
    She fastens, and shall yet to many more,
    Until that greyhound come, who shall destroy
    Her with sharp pain.    He will not life support
    By earth nor its base metals, but by love,
    Wisdom, and virtue, and his land shall be
    The land 'twixt either Feltro.    In his might
    Shall safety to Italia's plains arise,
    For whose fair realm, Camilla, virgin pure,
    Nisus, Euryalus, and Turnus fell.
    He with incessant chase through every town
    Shall worry, until he to hell at length
    Restore her, thence by envy first let loose.
    I for thy profit pond'ring now devise,
    That thou mayst follow me, and I thy guide
    Will lead thee hence through an eternal space,
    Where thou shalt hear despairing shrieks, and see
    Spirits of old tormented, who invoke
    A second death; and those next view, who dwell
    Content in fire, for that they hope to come,
    Whene'er the time may be, among the blest,
    Into whose regions if thou then desire
    T' ascend, a spirit worthier then I
    Must lead thee, in whose charge, when I depart,
    Thou shalt be left: for that Almighty King,
    Who reigns above, a rebel to his law,
    Adjudges me, and therefore hath decreed,
    That to his city none through me should come.
    He in all parts hath sway; there rules, there holds
    His citadel and throne.    O happy those,
    Whom there he chooses!"    I to him in few:
    "Bard! by that God, whom thou didst not adore,
    I do beseech thee (that this ill and worse
    I may escape) to lead me, where thou saidst,
    That I Saint Peter's gate may view, and those
    Who as thou tell'st, are in such dismal plight."
    
    Onward he mov'd, I close his steps pursu'd.
he_IL: באמצע חיי התמותיים האלה,
    מצאתי את עצמי ביער קודר, תעותה
    הלכתי מהנתיב הישר: ואפילו לספר
    זה אין זה משימה קלה, כמה פראי
    היער ההוא, כמה חזק וגס הצמח שלו,
    שרק לזכור, הפחד שלי
    מתחדש, במרירות לא רחוקה ממוות.
    אך לדבר על מה שקרה שם טוב,
    אני אספר הכל שם נגלה.
    איך נכנסתי שם אני כמעט לא יכול לומר,
    כזה כבדות תרדמה ברגע ההוא
    הכבידה על חושי, כשעזבתי את הנתיב הנכון,
    אבל כשהגעתי לרגל ההר, שם סגור
    העמק, שחדר לבי באימה,
    הסתכלתי מלמעלה, וראיתי את כתפיו הרחבות
    כבר מכוסות בקרן הכוכב ההוא,
    המוליך את כל התגלגלים בבטחה בכל דרך.
    
    אז היה מנוחה קטנה לפחד,
    שבמעמקי ליבי שם עבר כל הלילה ההוא,
    וכמו אדם, עם נשימה קצרה וקשה,
    שנמוג מעבודה, נמלט מהים לחוף,
    פונה למדבר הרחב ומתייצב
    מתבונן; כך היתה נפשי, שעדיין נכשלה
    במאבק עם הפחד, פונה להביט במצוקות,
    שאף אחד לא עבר וחי. גוף היגע שלי
    אחרי הפסקה קצרה, שוב
    המשכתי לטייל במדרגה הבודדה ההיא,
    
    הרגל האחורית עוד יציבה. כמעט העליה
    החלה, והנה! פנתר, זריז, קל,
    ומכוסה בעור מסובך, הופיע,
    ולא, כשראתה אותי, נעלם, אלא ניסתה
    לעצור את ההתקדמות שלי; פעמים רבות
    בכוונה לשוב על צעדי, הפניתי.
    
    השעה היתה ראשית הבוקר, ובדרכו
    השמש עלתה למעלה עם הכוכבים ההם,
    שעם הם קם, כשהאהבה האלוהית הראשונה
    הזיזה את מעשיו היפים: כך שבשמחה תקווה
    כל הדברים נפגשו למלא אותי, העור השמח
    של החיה המהירה ההיא, שחר הבוקר
    והעונה המתוקה. מהרה השמחה ההיא נעלמה,
    ובמקומה הפחד החדש התגלה, כשבמראה
    אריה בא, נגדי, כפי שנראה,
    
    עם ראשו מורם ורעב בצורה מטורפת,
    שגם האוויר נבהל מפחד. נקבה
    הלכה אחריו, שברזליות שלה נראתה
    מלאה בכל החסרונות, והרבה אדמות כבר עשתה
    מתוך דכאון. היא בפחד כזה
    כיסתה אותי, בראייתה שלה נבהלתי,
    שמהגובה איבדתי כל תקווה. כמו אחד,
    שעם הרווח שלו, רואה את הזמן
    כשהכל נלקח בלתי צפוי, הוא בפנימיות
    מתאבל עם כאב לב חוסר תקוה; כך הייתי אני,
    מורדף על ידי החיה האכזבה ההיא, אף פעם לא בשלום,
    שבאה עלי, בהדרגות
    הפיצוץ אותי למקום שבו השמש מתיאמת בשקט.
    
    בעוד שאני נופל למרחק התחתון
    הבחינתי את הדמות של אדם אחד,
    שקולו נשמע חלש מתוך חוסר שימוש בדיבור.
    כשראיתי אותו במדבר הגדול ההוא,
    "חמולה עליי!" צעקתי בקול רם,
    "רוח! או אדם חי! מה שתהיה!"
    
    הוא ענה: "עכשיו לא אדם, פעם הייתי אדם,
    ונולדתי מהורים לומברדים, שניים ממנטואה
    לפי המוצא, כשעוצמתו של יוליוס עוד
    לא הייתה יציבה. ברומא חייתי
    תחת אוגוסטוס הרך, בזמן
    האלים המדומים והשקריים. הייתי משורר
    ועשיתי את בן האיש הישר אנכיזוס
    נושא שירתי, שבא מטרויה,
    כשהלהבות אכלו את מגדלי טרויה הגאים.
    אבל אתה, תגיד למה לסכנות האלה שעברת
    אתה חוזר? למה לא עולה על ההר הנעים הזה,
    מקור כל התענוג?"
    
    "ואתה אז הוא וירגיל, המקור ההוא,
    ממנו זרמו נהרות כה רבים של דבורה
    אני עניתי בביושות. "תהיה לי לטובה שאני כל כך
    מאוד רציתי את ספרך, ובאהבה עצומה
    קראתי אותו. אתה רבי ומדריך שלי!
    אתה הוא ממנו לבדו שקיבלתי
    את הסגנון הזה, שבזכות היופי שלו הוא מעלה אותי
    לפאר. ראה את החיה, ממנה ברחתי.
    הצילני ממנה, אתה חכם ונכבד!"
    
    "כל עורק ודופק בכל גופי
    היא גרמה לרעדה." הוא, כשראה
    שאני בוכה, ענה, "עליך ללכת
    בדרך אחרת, אם אתה רוצה להימלט
    מהמדבר הפראי ההוא. החיה הזאת,
    שאליה אתה צועק, לא תתיר לאף אחד
    לעבור, והיא יוצרת מניעה לא פחות ממוות:
    כל כך רעה ומאוסה בסוגה,
    שאף פעם לא נשבעת רעבה,
    תמיד רעבה יותר ממה שהייתה לפני. למספר רב
    מתקשרת בנישואין מגונים,
    ותתקשר עוד למספר רב יותר,
    עד שיבוא הכלב האפור, שישמיד
    אותה בכאב חד. הוא לא יתמוך בחיים
    על ידי האדמה ומתכותיה הבסיסיות, אלא על ידי אהבה,
    חכמה וטובת הנפש, ואדמתו תהיה
    האדמה בין שני פלטרו. בגבורתו
    תקום בטחון לשטחי איטליה,
    עבור גאון הממלכה היפה ההיא, קמילה, בת עולם נקי,
    ניסוס, אוריאלוס וטורנוס נפלו.
    הוא ירדוף במרדף לאורך כל הערים
    עד שיחזירה לגיהנום בסוף
    משם היא נשוחררת בראשונה מפני קנאה.
    אני עבור רווחך מחשב כעת,
    שתוכל ללכת אחרי, ואני ידריך אותך
    מכאן למרחב נצחי,
    שם תשמע צעקות יאוש, ותראה
    רוחות ישנות מעונשות, שקוראות
    למוות שני; ואלה שאחריהן, שגרים
    מרוצים באש, מפני שהם מקווים
    לבוא, בזמן שיהיה, בין הברוכים,
    לאזוריהם, אם אתה אז תרצה
    לעלות, רוח ראויה ממני
    תידרוך, בשמירתו שלו, כשאני עוזב,
    תישאר. כי מלך כל יכול,
    שולט בכל המקומות; שם הוא שולט,
    שם הוא מחזיק את מצודתו וכסאו. אושר לאלה,
    שהוא בוחר בהם!" אני אליו בכמה מילים:
    "משורר! באלוהים ההוא, שלא כיבית לו,
    אני מתחנן אליך (שהרע הזה והרעות האחרות
    אוכלים להימלט ממנו) להוביל אותי, כפי שאמרת,
    שאוכל לראות את שער סנט פטרוס, ואת אלה
    שכמו שאתה אומר, נמצאים במצוקה כה רעה."
    
    הוא התקדם, אני צמוד אחריו.

en: In the modern era, motherhood has evolved to become more inclusive and supportive. As older mothers, we have the opportunity to build a network of fellow moms who understand the unique challenges and joys we face. We can connect with other mothers through social media, parenting groups, and local communities, creating a support system that offers encouragement, advice, and shared experiences.
he_IL: בתקופה המודרנית, האם התפתחה כך שהיא כוללת ותומכת יותר. כאםות בוגרות, יש לנו הזדמנות לבנות רשת של אמהות חברות שמבינות את האתגרים והשמחות הייחודיים שאנחנו עומדות בפניהן. אנחנו יכולות להתחבר עם אמהות אחרות דרך רשתות חברתיות, קבוצות הורות וקהילות מקומיות, וליצור מערכת תמיכה המציעה המלצות, ייעוץ וחוויות משותפות.

en: In the monochrome whispers of this image, fashion finds its voice. It tells a story of rebellion against the conventional, of finding sophistication in simplicity, and power in the understatement. Here, in this frame, fashion isn't just worn—it's lived. And as she stands there, wrapped in the essence of reinvented denim, she isn't just a subject in a high-fashion blog. She's a testament to the enduring allure of a fabric that continues to reinvent itself, mirroring the ever-changing face of those who wear it.
he_IL: בלובלוג הזה, ברקע הצלילים האפלים של התמונה הזו, אופנה מוצאת את קולה. היא מספרת סיפור של מרד נגד המקובל, של מציאת עדינות בפשטות ושל כוח בצניעות. כאן, במסגרת הזו, אופנה לא רק נלבשת - היא נחיה. וכשהיא עומדת שם, מעוטרת במהות הג'ינס המתחדשת, היא לא רק נושאת בבלוג האופנה המוביל. היא הוא עדות לכוח המשך של בד שממשיך להתחדש, משקף את הפנים המשתנות תמיד של אלה שמניחים אותו.

en: In the park, surrounded by nature's beauty, blowing bubbles allowed us to let go of our worries and obligations, if only for a little while. The act of releasing the bubbles into the air mirrored the release of tension and stress, creating a sense of freedom and lightness. In those moments, it felt as though time stood still, allowing us to fully immerse ourselves in the simple joy of play.
he_IL: בפארק, מוקף ביופי הטבע, לנו נתן להתנתק מדאגותינו ומהתחייבויותינו לזמן קצר. הפעולה של לפתוח בועות סבון ולשחררן לאוויר מראה את השחרור ממתח ולחץ, יוצרת תחושה של חופש וקלות. באותן רגעים, נראה כאילו הזמן עומד במקום, מאפשר לנו להתמסר לחווית השמחה הפשוטה של המשחק.

en: In the pursuit of mindfulness, our surroundings can have a profound impact on our inner sense of peace and focus. A mindful space promotes serenity and provides a sanctuary from the bustle of everyday life. By thoughtfully curating our environments, we can foster a setting that nurtures our meditation practice and encourages us to live in the present moment. Here's how you can create a space that enhances mindfulness in your home or workspace.
he_IL: במסע שלנו למציאות מודעת, הסביבה שלנו יכולה להשפיע באופן עמוק על הרגשה הפנימית שלנו של שלום וריכוז. מרחב מודע עוזר לקידום שלווה ומספק מקום מחסה מההמולה של החיים היומיומיים. על ידי יצירת סביבה מתוכנתת בקפידה, אנחנו יכולים לקדם מקום שמחזק את התרגול שלנו במדיטציה ומעודד אותנו לחיות ברגע הנוכחי. הנה כיצד ניתן ליצור מרחב שמשפר את המודעות בבית או במקום העבודה שלך.

en: In the quaint town of Willowbrook, nestled between rolling hills and meandering streams, there existed an ancient legend whispered among the townsfolk. They spoke of a mystical whirlwind that swept through the town once every century, bringing with it both blessings and curses. The elders claimed it was a force beyond human comprehension, a celestial dance of fate that left its mark on the chosen few.
he_IL: ביישוב המיוחד ווילובrook, הממוקם בין גבעות מתגלגלות ונחלים מתפתלים, הייתה קיימת אגדה עתיקה שנשמרה בין תושבי המקום. הם דיברו על סופה מיסטית שעברה בעיר פעם בכל מאה שנה, מביאה עמה ברכות וקללות. הזקנים טוענים שזה היה כוח שמעבר להבנת האדם, ריקוד שמימי של גורל שהשאיר את חותמו על המעטים שנבחרו.

en: In the realm of Earth and Fire, a color transcends time, echoing the elegance and purity of ancient Grecian art and architecture – Greek White. This pristine hue, born from the sun-drenched landscapes and rich cultural tapestry of Greece, holds within it a profound significance in both the artistic and historical realms.
he_IL: בתחום האדמה והאש, צבע חוצה את הזמן, מהדהד את האלגנטיות והטהרה של האמנות והאדריכלות היוונית העתיקה – לבן יווני. גוון טהור זה, שנולד מנופי השמש המוארים והטקסטיל התרבותי העשיר של יוון, מחזיק בתוכו משמעות עמוקה הן בתחום האמנותי והן בתחום ההיסטורי.

en: In the realm of anatomy, the study of the human body has always been a captivating yet intricate pursuit. Over the centuries, countless pioneers have contributed to our understanding of the complex structures that lie within us. Among them, Leonardo da Vinci stands tall as a visionary whose insatiable curiosity led him to explore the mysteries of human anatomy. Today, his legacy finds a new form in the realm of virtual reality (VR) as we embark on a journey of virtual dissections, revolutionizing the way we study and comprehend the human body.
he_IL: בתחום האנטומיה, לימוד הגוף האנושי היה תמיד מרתק ומורכב. במהלך המאהות, רבים מחקרני החדשנות תרמו להבנתנו של המבנים המורכבים שנמצאים בתוכנו. ביניהם, ליאונרדו דה וינצ'י עומד כמראה עין שסקר את תענוגות האנטומיה האנושית בסקרנות בלתי נשבעת. היום, המורשת שלו מוצאת צורה חדשה בתחום המציאות הוירטואלית (VR) כשאנחנו מתחילים במסע של חיתוך וירטואלי, שמהפך את הדרך שבה אנחנו לומדים ומבינים את הגוף האנושי.

en: In the realm of human emotions, nostalgia has long been misunderstood. Once considered a disorder by medical professionals and psychologists, nostalgia was thought to be indicative of an unhealthy preoccupation with the past. However, the tides have turned, and nostalgia is now recognised as a potent ally in our ongoing battle against anxiety and depression. Current research is illuminating the transformative power of nostalgia, suggesting that looking back can indeed improve our view of tomorrow.
he_IL: בתחום הרגשות האנושיים, נוסטלגיה הייתה מובנת בצורה שגויה לאורך זמן. בעבר נחשבה כתסמין להפרעה על ידי מקצוענים רפואיים ופסיכולוגים, ונחשבה להתעסקות מוגזמת עם העבר. אך המצב השתנה, והיום נודע כי נוסטלגיה היא שותף חזק בקרבנו המתמשך נגד חרדה ודיכאון. מחקרים נוכחיים מציגים את הכוח המשנה של נוסטלגיה, ומראים כי הסתכלות אחורה באמת יכולה לשפר את התפיסה שלנו על המחר.

en: In the realm of modern colors, one hue stands out as a beacon of sophistication and allure – Emerald. With its rich history and symbolic resonance, this captivating shade of green has redefined opulence and become a timeless symbol of luxury and natural beauty.
he_IL: בתחום הצבעים המודרניים, גוון אחד בולט כמגדלור של sophistication ואלגנטיות – אמירלד. עם ההיסטוריה העשירה שלו וההדהוד הסימבולי, הגוון המרתק הזה של ירוק מחדש את המותרות והופך לסמל נצחי של יוקרה ויופי טבעי.

en: In the realm of personal and professional development, visualisation isn't just a mere tool—it's a potent strategy backed by a blend of neuroscience and psychology. The act of vividly picturing our desired outcomes can be a catalyst for propelling us towards our goals. But how exactly does positive imagery impact our journey to success?
he_IL: בתחום הפיתוח האישי והמקצועי, הדמיון הוויזואלי אינו רק כלי פשוט - זהו אסטרטגיה עוצמתית המתבססת על שילוב של נוירולוגיה ופסיכולוגיה. הפעולה של תמונה ברורה של התוצאות הרצויות שלנו יכולה להיות קטליזטית להזרקתנו לכיוון המטרות שלנו. אבל איך בדיוק הדמיון החיובי משפיע על המסע שלנו להצלחה?

en: In the realm of video games where dragons reign and landscapes burn with the embers of ancient magic, "Masked Truth" emerges as a fiery testament to the genre's enduring allure. It's here that our journey begins, much like the travelers in the accompanying image, standing before a world engulfed in flames and a dragon of monumental scale.
he_IL: בממלכת המשחקים בה שלטים דרקונים ונופים בוערים בגחלים של קסם עתיק, "Masked Truth" עולה כעדות בעלת להבה לכוח המשחקים המקורי. זה כאן שהמסע שלנו מתחיל, דומה לנוסעים בתמונה המלווה, עומדים מול עולם שנכלף בלהבות ודרקון בגודל עצום.

en: In the shadowy corners of Dark Academia, where the echo of ancient myths and the strokes of classical art resonate, there lies a profound connection to antiquity. This post delves into the classical influences that shape the aesthetic and philosophical underpinnings of Dark Academia, illuminating the myths and artworks that continue to inspire and provoke thought among its adherents.
he_IL: בפינות הכהות של האקדמיה האפלה, בהן קול המיתולוגיה העתיקה והמכתבים של האמנות הקלאסית מתקרעים, קיימת קשר עמוק לעתיקות. פוסט זה מעמיק בהשפעות הקלאסיות שמעצבות את הבסיס האסתטי והפילוסופי של האקדמיה האפלה, מאיר על המיתולוגיה והיצירות האמנותיות שממשיכות להשרות ולהעיר מחשבה בקרב חובביה.

en: In the states of Maxilua and Callet, in Further Spain, as well as in Pitane in Asia Minor, there are bricks which, when finished and dried, will float on being thrown into water. The reason why they can float seems to be that the clay of which they are made is like pumice-stone. So it is light, and also it does not, after being hardened by exposure to the air, take up or absorb liquid. So these bricks, being of this light and porous quality, and admitting no moisture into their texture, must by the laws of nature float in water, like pumice, no matter what their weight may be. They have therefore great advantages; for they are not heavy to use in building and, once made, they are not spoiled by bad weather.
he_IL: במדינות Maxilua ו Callet, בספרד נוספת, כמו גם פיטנה באסיה הקטנה, יש לבנים אשר, כאשר סיים ויבש, יצוף על להיות מושלך למים. הסיבה שהם יכולים לצוף נראה כי החימר שממנו הם עשויים הוא כמו אבן ספוג. אז זה אור, וגם זה לא, לאחר שהתקשה על ידי חשיפה לאוויר, לקחת או לספוג נוזל. אז הלבנים האלה, בהיותן מאיכות קלה ונקבובית זו, ואינן מכניסות לחות למרקם שלהן, חייבות לפי חוקי הטבע לצוף במים, כמו פומיס, לא משנה מה המשקל שלהן. לכן יש להם יתרונות גדולים; שכן הם אינם כבדים לשימוש בבנייה, ולאחר שנעשו, הם אינם מקולקלים על ידי מזג אוויר גרוע.

en: In the symphony of subcultures that have emerged from the digital age, few have woven social commentary into their very fabric as intricately as vaporwave. Beyond its allure of nostalgia and cybernetic soundscapes, vaporwave presents a paradoxical canvas of both indulgence in and critique of consumer culture. This blog post delves into the heart of vaporwave as not just an artistic movement but a reflective mirror held up to the ever-accelerating cycle of consumption and commodification in modern society.
he_IL: בסימפוניה של תת-תרבויות שצמחו מהעידן הדיגיטלי, מעטות הצליבו תגובה חברתית בצורה כל כך מורכבת כמו וייפורווייב. מעבר לקסם הנוסטלגיה ולנופי הצלילים הסיברנטיים, וייפורווייב מציג קנבס פרדוקסלי של התענוג בתרבות הצרכן ובביקורת עליה. פוסט זה בבלוג חוקר את לב הוייפורווייב כלא רק תנועה אמנותית אלא גם מראה משקף המוצג למחזיק את מחזה הצריכה והמסחר בחברה המודרנית המתקדמת.

en: In the third decade, Carlos Morel (1813-1894) appears, who has been considered the first strictly Argentine painter. Shortly after, Prilidiano Pueyrredón (1823-1870) and Cándido López (1840-1902) followed, recording in painting the life of the gauchos and the wars of pre-modern Argentina. The first female painters were Luisa Sánchez de Arteaga (1823-1883) and Procesa del Carmen Sarmiento (1819-1899).
he_IL: בשנות ה-30, קרלוס מורל (1813-1894) מופיע, שנחשב לצייר הארגנטינאי הראשון באופן מוחלט. shortly after, פרילידיאנו פוייררדון (1823-1870) וקנדידו לופז (1840-1902) בעקבותיו, מתעדים בציור את חיי הגאוצ'וס ואת מלחמות ארגנטינה שלפני המודרנית. הציירות הראשונות היו לואיסה סאנצ'ס דה ארטיאגה (1823-1883) ופרוססה דל כרמן סרמיינטו (1819-1899).

en: In the vast and ever-expanding blogosphere, building a strong and recognizable brand is essential for standing out amidst the sea of content and establishing yourself as a trusted authority in your niche. Whether you're a seasoned blogger or just starting out, cultivating a distinct blogging brand identity is key to attracting and retaining loyal readers, fostering meaningful connections, and ultimately, achieving long-term success in your blogging endeavors.
he_IL: במרחב הבלוגים העצום והמתרחב כל הזמן, בניית מותג חזק ומוכר היא חיונית כדי לבלוט בתוך ים התוכן ולהקים את עצמך כסמכות מהימנה בתחום שלך. בין אם אתה בלוגר מנוסה או רק מתחיל, טיפוח זהות מותג בלוג ייחודית הוא המפתח למשיכת ושימור קוראים נאמנים, טיפוח קשרים משמעותיים, ובסופו של דבר, השגת הצלחה ארוכת טווח במאמצי הבלוגינג שלך.

en: In the vast and ever-expanding blogosphere, finding your niche and tribe is essential for establishing your voice, connecting with like-minded individuals, and building a loyal audience. But with millions of blogs covering virtually every topic under the sun, navigating the blogosphere can feel overwhelming. Let's explore strategies for discovering your niche and tribe in the dynamic world of blogging.
he_IL: במרחב הבלוגים העצום והמתרחב כל הזמן, למצוא את הנישה והשבט שלך זה חיוני כדי לקבוע את הקול שלך, להתחבר עם אנשים שחושבים כמוך, ולבנות קהל נאמן. אבל עם מיליוני בלוגים שמכסים כמעט כל נושא תחת השמש, ניווט בבלוגוספירה יכול להרגיש מכריע. בואו נחקור אסטרטגיות לגילוי הנישה והשבט שלכם בעולם הדינמי של הבלוגים.

en: In the vast canvas of our planet, nature has generously shared its palette, offering hues that captivate the human eye and spark the imagination. The earthy greens stand out as a testament to the symbiotic relationship between art and nature. In this exploration, we delve into the enchanting world of "Green Earth" tones, uncovering pigments and the essence of artistic evolution.
he_IL: בקנבס העצום של הפלנטה שלנו, הטבע שיתף בנדיבות את הפלטה שלו, מציע גוונים שמרתקים את העין האנושית ומעוררים את הדמיון. הירוקים האדמתיים בולטים כעדות ליחסים הסימביוטיים בין אמנות לטבע. בחקירה הזו, אנחנו מתעמקים בעולם המ enchanting של גווני "אדמה ירוקה", חושפים פיגמנטים ואת מהות ההתפתחות האמנותית.

en: In the vast expanse of the blogosphere, diversity is not just a buzzword; it's the beating heart that infuses richness and vitality into our digital communities. It's about celebrating the kaleidoscope of voices, experiences, and perspectives that make each blog unique and each reader's journey unforgettable. As we navigate the ever-expanding landscape of online content, it's crucial to recognize the transformative power of diversity, equity, and inclusion (DEI) in shaping a more vibrant and inclusive blogosphere.
he_IL: במרחב העצום של הבלוגוספירה, גיוון הוא לא רק מילה אופנתית; זה הלב הפועם שמזרים עושר וחיות לקהילות הדיגיטליות שלנו. זה על לחגוג את הקליידוסקופ של קולות, חוויות ופרספקטיבות שעושים כל בלוג ייחודי וכל מסע של קורא בלתי נשכח. כשאנחנו מנווטים בנוף ההולך ומתרחב של תוכן מקוון, חשוב להכיר בכוח המהפכני של גיוון, שוויון והכלה (DEI) בעיצוב בלוגוספירה יותר תוססת ומכילה.

en: In the vast landscape of the internet, mastering the art of search engine optimization (SEO) is the key to unlocking the full potential of your blog. But with ever-changing algorithms, complex ranking factors, and fierce competition for the top spot in search engine results pages (SERPs), navigating the SEO maze can seem like a daunting task. Fear not – with the right strategies and techniques, you can demystify the world of SEO and propel your blog to new heights of visibility and success.
he_IL: בנוף הרחב של האינטרנט, שליטה באומנות של אופטימיזציה למנועי חיפוש (SEO) היא המפתח לשחרור הפוטנציאל המלא של הבלוג שלך. אבל עם אלגוריתמים שמשתנים כל הזמן, גורמי דירוג מורכבים, ותחרות עזה על המקום הראשון בעמודי תוצאות מנועי החיפוש (SERPs), ניווט במבוך ה-SEO יכול להיראות כמו משימה מאיימת. אל תדאג – עם האסטרטגיות והטכניקות הנכונות, אתה יכול לפשט את העולם של SEO ולהניע את הבלוג שלך לגבהים חדשים של נראות והצלחה.

en: In the vast ocean of online content, it's easy to feel like just another drop in the bucket – insignificant, unnoticed, and drowned out by the noise of millions of voices clamoring for attention. But the reality is, your voice is anything but insignificant. It's a powerful tool for self-expression, connection, and change in the blogging era.
he_IL: באוקיינוס העצום של תוכן אונליין, קל להרגיש כמו עוד טיפה בדלי – חסר ערך, לא מורגש, וטובע ברעש של מיליוני קולות שמבקשים תשומת לב. אבל המציאות היא, שהקול שלך הוא כל מה חוץ מחסר ערך. זהו כלי חזק ומצליח לביטוי עצמי, חיבור ושינוי בעידן הבלוגים.

en: In the vast palette of Earth and Fire, one color stands out like the sun itself—Yellow Ocher. This radiant hue, derived from the very earth beneath our feet, holds within it the essence of the sun's glow. Join us on a journey as we unravel the golden threads of Yellow Ocher, exploring its artistic prowess and timeless utilization in the realm of colors.
he_IL: בפלטת הצבעים הרחבה של אדמה ואש, צבע אחד בולט כמו השמש עצמה—אוקר צהוב. הגוון הזוהר הזה, שמקורו באדמה שמתחת לרגלינו, מחזיק בתוכו את מהות זוהר השמש. הצטרפו אלינו למסע כשאנחנו פורשים את החוטים הזהובים של אוקר צהוב, חוקרים את כישרונו האמנותי והשימוש הנצחי שלו בתחום הצבעים.

en: In the vast tapestry of Earth and Fire, Red Ocher is one color that is a testament to our primal creativity. A hue that echoes the essence of our earliest expressions paints Earth's canvas with a deep, resonant crimson. Join us as we dive into Red Ocher's primal roots and artistic significance, exploring the captivating story woven within its earthly tones.
he_IL: באריג העצום של אדמה ואש, אוקרה אדומה היא צבע אחד שמעיד על היצירתיות הפרימלית שלנו. גוון שמהדהד את מהות הביטויים המוקדמים ביותר שלנו צובע את קנבס האדמה באדום עמוק ורועם. הצטרפו אלינו כשאנחנו צוללים לשורשים הפרימליים של אוקרה אדומה ולחשיבות האמנותית שלה, חוקרים את הסיפור המרתק שנט woven בתוך הגוונים הארציים שלה.

en: In the vast tapestry of music history, certain performances stand out as defining moments that transcend time and captivate generations. One such extraordinary event is the legendary gig by the iconic band Queen. Bursting onto the stage with unrivaled energy, unbridled talent, and Freddie Mercury's unmatched charisma, this performance forever etched Queen into the annals of music history.
he_IL: במרקם הרחב של היסטוריית המוזיקה, ישנן הופעות מסוימות שמבליטות את עצמן כרגעים מכוננים שמעבר לזמן ומרתקים דורות. אחד מאירועים המיוחדים האלה הוא ההופעה האגדית של הלהקה האיקונית קווין. פורצים על הבמה עם אנרגיה שאין לה תחליף, כישרון בלתי מרוסן, וכריזמה שאין לה מתחרים של פרדי מרקיורי, ההופעה הזו חקקה לנצח את קווין בהיסטוריית המוזיקה.

en: In the weeks that followed, Mateo navigated the duality of his existence. The mysterious guidance continued, subtle nudges that steered him toward collaborations, projects, and opportunities that expanded the reach of his art. Yet, an undercurrent of defiance simmered within him, a longing for artistic independence that transcended the unseen influence.
he_IL: בשבועות שאחר כך, מאטאו ניווט את הדואליות של קיומו. ההנחיה המסתורית נמשכה, דחיפות עדינות שהנחו אותו לעבר שיתופי פעולה, פרויקטים והזדמנויות שהרחיבו את טווח האמנות שלו. עם זאת, זרם סמוי של מרד רתח בתוכו, געגוע לעצמאות אמנותית שמעבר להשפעה הבלתי נראית.

en: In the world of high fashion, where the extraordinary becomes the everyday and the mundane transforms into the magical, it is not just the cut of the fabric or the pattern of the design that captures the essence of artistry—it is also the dynamic dance of movement.
he_IL: בעולם האופנה הגבוהה, שם המופלא הופך ליומיומי והמוגזם משתנה לקסם, זה לא רק גזירת הבד או מקבץ הבלוקים שתופסים את עצם האמנות—זה גם הריקוד הדינמי של התנועה.

en: In theaters, likewise, there are the bronze vessels which are placed in niches under the seats in accordance with the musical intervals on mathematical principles. These vessels are arranged with a view to musical concords or harmony, and apportioned in the compass of the fourth, the fifth, and the octave, and so on up to the double octave, in such a way that when the voice of an actor falls in unison with any of them its power is increased, and it reaches the ears of the audience with greater clearness and sweetness. Water organs, too, and the other instruments which resemble them cannot be made by one who is without the principles of music.
he_IL: בתיאטראות, כמו כן, יש כלי ברונזה אשר ממוקמים נישות מתחת למושבים על פי המרווחים המוסיקליים על עקרונות מתמטיים. כלים אלה מסודרים במטרה להגיע להסכמה מוזיקלית או הרמוניה, מחולקים במצפן של הרביעי, החמישי והאוקטבה, וכן הלאה עד לאוקטבה הכפולה, באופן כזה שכאשר קולו של שחקן נופל יחד עם כל אחד מהם כוחו גדל, והוא מגיע לאוזני הקהל בבהירות ומתיקות רבה יותר. גם איברי מים וכלי נגינה אחרים הדומים להם אינם יכולים להיווצר על ידי מי שאין לו עקרונות מוזיקליים.

en: In this blog post, provide a detailed overview of what attendees can expect at the conference, including highlights, keynote speakers, workshops, and networking opportunities.
he_IL: בפוסט בלוג הזה, תן סקירה מפורטת על מה שהמשתתפים יכולים לצפות בכנס, כולל נקודות שיא, דוברים מרכזיים, סדנאות, והזדמנויות לרישות.

en: In this comprehensive guide, we'll explore various monetization methods and provide practical tips and strategies for maximizing your blogging revenue while staying true to your values and maintaining the trust of your readers.
he_IL: במדריך המקיף הזה, נחקור שיטות שונות להכנסה כספית ונציע טיפים ודרכים מעשיות למקסם את ההכנסות שלך מהבלוג תוך שמירה על הערכים שלך ושמירה על האמון של הקוראים שלך.

en: In this context, registering more or less influence from the School of Paris (Modigliani, Chagall, Soutine, Klee), three large groups develop:
he_IL: בקשר הזה, נרשמת השפעה יותר או פחות מבית הספר של פריז (מודיליאני, שאגאל, סוטין, קליי), שלושה קבוצות גדולות מתפתחות:

en: In this episode, Sarah and Olivia talk with female hormone specialist Diana Roth about the impact that gadgets and technology have on hormone and fertility health.
he_IL: בפרק זה, שרה ואוליביה משוחחות עם ד"ר דיאנה רוט, אנדוקרינולוגית מומחית בהורמונים של גוף האישה, על ההשפעה שיש למכשירים וטכנולוגיה על איזון הורמונלי ועל בעיות פוריות.

en: In this ever-evolving landscape of digital media, one thing remains clear: blogging is more than just a medium; it's a movement. It's a testament to the power of human connection, the resilience of creative expression, and the endless possibilities of the digital frontier. So let us embrace the evolution of blogging with open arms, as we navigate the changing currents of the digital age and continue to shape the future of media together.
he_IL: בנוף המתפתח הזה של מדיה דיגיטלית, דבר אחד נשאר ברור: בלוגים הם יותר מסתם מדיום; זהו תנועה. זהו עדות לכוח של חיבור אנושי, לעמידות של ביטוי יצירתי, ולאפשרויות הבלתי נגמרות של הגבול הדיגיטלי. אז בואו נקבל את ההתפתחות של בלוגים בזרועות פתוחות, כשאנחנו מנווטים בזרמים המשתנים של העידן הדיגיטלי וממשיכים לעצב יחד את העתיד של המדיה.

en: In this exploration, we invite you to discover Greek White's cultural and artistic significance. Journey through the sunlit landscapes of ancient Greece, where marble quarries yielded the raw materials for masterpieces. Explore the symbolism embedded in every stroke of white paint, reflecting the ideals of a civilization that celebrated beauty, balance, and the pursuit of the sublime.
he_IL: בחקירה הזו, אנחנו מזמינים אותך לגלות את המשמעות התרבותית והאמנותית של ה-Greek White. טיול בנופים המוארים של יוון העתיקה, שם מחצבות השיש סיפקו את חומרי הגלם ליצירות מופת. גלה את הסימבוליזם שהוטמע בכל מכחול של צבע לבן, משקף את האידיאלים של תרבות שחגגה יופי, איזון ורדיפה אחרי המופלא.

en: In this exploration, we invite you to uncover emerald's mesmerizing history and rich symbolism. Journey through the annals of time to understand how this captivating green hue has woven itself into the fabric of human culture and creativity. Delve into the world of gemology, exploring the geological processes that give rise to these precious stones and their vibrant, envy-inducing color.
he_IL: בחקירה הזו, אנחנו מזמינים אותך לגלות את ההיסטוריה המרתקת של האמרלד ואת הסימבוליזם העשיר שלו. צא למסע דרך ספרי ההיסטוריה כדי להבין איך הגוון הירוק המ captivating הזה שזור בתרבות וביצירתיות האנושית. חקור את עולם הגמולוגיה, גלה את התהליכים הגיאולוגיים שמביאים ליצירת האבנים היקרות האלה ואת הצבע החיוני שלהן, שמעורר קנאה.

en: In this immersive online session, Sainaa will break down the headstand, offering step-by-step instructions and personalized tips to cater to individual needs. Discover the physical and mental benefits of this empowering pose, including improved strength, balance, and focus.
he_IL: בסשן המקוון המעמיק הזה, סיינא תפרק את עמידת הראש, תציע הוראות שלב אחר שלב וטיפים אישיים כדי להתאים לצרכים האישיים. גלו את היתרונות הפיזיים והמנטליים של הפוזה המעצימה הזו, כולל שיפור כוח, איזון וריכוז.

en: In this post, Kirsten takes readers on a journey through different olive varieties found in the Mediterranean region. Learn about the distinct flavors and characteristics of olives and how to choose the right type for your recipes.
he_IL: בפוסט הזה, קירסטן לוקחת את הקוראים למסע דרך זני זית שונים שנמצאים באזור הים התיכון. למד על הטעמים והמאפיינים הייחודיים של הזיתים ואיך לבחור את הסוג הנכון למתכונים שלך.

en: In this project, Jin and Jang investigate the role of leadership in promoting organizational resilience. The study involves surveys and interviews with leaders and employees of organizations that have demonstrated resilience in the face of adversity. The goal is to identify best practices and develop interventions to enhance resilience at the organizational level.
he_IL: בפרויקט הזה, ג'ין וג'אנג חוקרים את התפקיד של הנהגה בקידום העמידות הארגונית. המחקר כולל סקרים וראיונות עם מנהיגים ועובדים בארגונים שהצליחו להתמודד עם קשיים. המטרה היא לזהות את השיטות הטובות ולפתח התערבויות לשיפור העמידות ברמה הארגונית.

en: In this section, we'll bring together the various aspects of home wellness to create a holistic approach. By combining mindful home improvements, physical health boosters, stress-reducing organization, and improved indoor air quality, you can craft a living space that nurtures your overall well-being.
he_IL: בקטע הזה, נביא יחד את ההיבטים השונים של רווחת הבית כדי ליצור גישה הוליסטית. על ידי שילוב של שיפורים מודעים בבית, מגבירי בריאות פיזית, ארגון מפחית מתח ואיכות אוויר פנימית משופרת, אתה יכול ליצור חלל מגורים שמטפח את הרווחה הכללית שלך.

en: In this section, we'll shine a spotlight on the improved processes that streamline our services. From the moment you book online to the final task completion, Handy has refined its workflows to ensure a seamless and efficient experience for our customers. Learn how these enhancements are making home improvement projects more accessible and hassle-free.
he_IL: בקטע הזה, נ spotlight על התהליכים המשופרים שמייעלים את השירותים שלנו. מהרגע שאתה מזמין אונליין ועד להשלמת המשימה הסופית, Handy שיפרה את זרימות העבודה שלה כדי להבטיח חוויה חלקה ויעילה ללקוחות שלנו. גלה איך השיפורים האלה עושים פרויקטים לשיפור הבית יותר נגישים וללא טרחה.

en: In times of stress or uncertainty, planning a trip can provide a valuable sense of control. Choosing the destination, creating an itinerary, and making reservations are all active processes that allow you to shape the upcoming experience according to your preferences. This autonomy and control can be empowering, reducing anxiety and promoting a more positive mental state.
he_IL: בזמנים של לחץ או חוסר ודאות, תכנון טיול יכול לספק תחושת שליטה יקרה. לבחור את היעד, ליצור מסלול, ולעשות הזמנות הם כולם תהליכים פעילים שמאפשרים לך לעצב את החוויה הקרובה לפי ההעדפות שלך. האוטונומיה והשליטה הזו יכולות להיות מעצימות, להפחית חרדה ולקדם מצב נפשי חיובי יותר.

en: In today's digital age, cybersecurity is more important than ever. As we rely increasingly on technology to store sensitive information and conduct daily activities, we become more vulnerable to cyber threats such as hacking, identity theft, and malware. The consequences of a cybersecurity breach can be devastating, ranging from financial loss to reputational damage to personal safety. It is crucial that individuals and organizations take steps to protect themselves from cyber threats by using strong passwords, keeping software up to date, and being vigilant for suspicious activity. Additionally, investing in cybersecurity measures such as firewalls and encryption can further enhance protection against cyber attacks.
he_IL: בעידן הדיגיטלי של היום, אבטחת מידע היא יותר חשובה מאי פעם. ככל שאנחנו נוסעים על טכנולוגיה יותר ויותר כדי לאחסן מידע רגיש ולבצע פעילויות יומיומיות, אנחנו מתחשקים יותר לאיומים כמו פריצת מערכת, גניבת זהות ותוכנות זדוניות. ההשלכות של פריצת אבטחת מידע יכולות להיות מטרידות, החל מהפסד כספי ועד נזק לשם הטוב ולבטיחות האישית. חיוני שאנשים וארגונים יקחו צעדים להגנה מפני איומים כמו שימוש בסיסמאות חזקות, עדכון תוכנה והיוודעות לפעילות חשודה. בנוסף, השקעה באבטחת מידע כמו חומת אש והצפנה יכולה לשפר את ההגנה מפני התקפות סייבר.

en: In today's digital age, establishing a robust online presence is essential for individuals and businesses alike. While social media platforms offer immediate connectivity and engagement with audiences, blogging serves as a powerful complement, providing a platform for long-form content, in-depth storytelling, and thought leadership. Let's explore how blogging and social media can work together synergistically to enhance your online presence and achieve your goals.
he_IL: בזמן הדיגיטלי של היום, הקמת נוכחות מקוונת חזקה ומוצקה היא חיונית עבור אנשים ועסקים כאחד. בעוד שפלטפורמות רשתות חברתיות מציעות חיבור מיידי ומעורבות עם קהלים, בלוגים משמשים כתוספת חזקה ומוצלחת, המספקת פלטפורמה לתוכן ארוך, סיפור מעמיק ומנהיגות מחשבתית. בואו נחקור איך בלוגים ורשתות חברתיות יכולים לעבוד יחד בסינרגיה כדי לשפר את הנוכחות המקוונת שלכם ולהשיג את המטרות שלכם.

en: In today's fashion landscape, streetwear has evolved from being a subculture to a mainstream phenomenon. The allure of streetwear lies in its ability to blend comfort, style, and self-expression effortlessly. From oversized hoodies to chunky sneakers, there's a myriad of elements to play with when crafting a standout street outfit. However, mastering the art of styling hype-worthy street outfits requires more than just throwing on trendy pieces. Here are some tips to help you elevate your streetwear game:
he_IL: בנוף האופנה של היום, סטריטוור התפתח מתת-תרבות לתופעה מרכזית. המשיכה של סטריטוור טמונה ביכולת שלו לשלב נוחות, סגנון והבעה עצמית בקלות. מחולצות הודי גדולות ועד נעלי ספורט מסיביות, יש המון אלמנטים לשחק איתם כשאתה יוצר הופעת סטריט בולטת. עם זאת, לשלוט באומנות של עיצוב הופעות סטריט שראויות להייפ דורש יותר מאשר פשוט ללבוש פריטים טרנדיים. הנה כמה טיפים שיעזרו לך לשדרג את משחק הסטריטוור שלך:

en: In today's fast-paced and increasingly connected world, taking care of our mental health is more important than ever. Mindfulness practices have emerged as powerful tools for fostering joy and balance, helping us navigate the challenges of modern life with greater ease and resilience. In this blog post, we'll explore the benefits of mindfulness for mental health and share practical tips for incorporating mindfulness practices into your daily routine.
he_IL: בעולם המהיר והמחובר של היום, דאגה לבריאות הנפש שלנו חשובה יותר מתמיד. שיטות המודעות הפנימית עלו ככלים חזקים לקידום שמחה ואיזון, עוזרים לנו לנווט באתגרים של החיים המודרניים בקלות ועמידה יותר. בפוסט הבלוג הזה, נחקור את היתרונות של המודעות לבריאות הנפש ונשתף טיפים מעשיים לשילוב של שיטות המודעות בשגרת היומית שלך.

en: In today's fast-paced and materialistic world, the idea of living a simple life may seem like a daunting and unattainable goal. However, there is great beauty and joy in the simplicity of living with less.
he_IL: בעולם המהיר והחומרי של היום, הרעיון של לחיות חיים פשוטים עשוי להראות כמטרה מפחידה ובלתי ניתנת להשגה. אף על פי כן, יש יופי ושמחה גדולה בפשטות של חיים עם פחות.

en: In today's fast-paced world, it's easy to become overwhelmed by work, family, and social obligations. Amidst all these responsibilities, it's crucial to carve out time for self-care to maintain our happiness and wellbeing. By engaging in activities that promote relaxation, self-reflection, and personal growth, we can cultivate a sense of inner peace and enhance our overall mental health.
he_IL: בעולם המהיר של היום, קל להתפשר על ידי העבודה, המשפחה והחובות החברתיות. בתוך כל האחריות הללו, חיוני למצוא זמן לטיפוח העצמי כדי לשמור על האושר והרווחה שלנו. על ידי מעורבות בפעילויות שמקדמות רגיעה, התבוננות פנימית וגידול אישי, אנחנו יכולים לגדל תחושת שלום פנימית ולשפר את הבריאות הנפשית הכוללת שלנו.

en: In today's fast-paced world, it's easy to get caught up in the hustle and bustle of everyday life and lose sight of ourselves in the process. That's where personal reflection comes in. By taking the time to pause, introspect, and delve into our thoughts and emotions, we can gain a deeper understanding of ourselves and the world around us.
he_IL: בעולם המהיר של היום, קל להיתפס במרוץ ובמהומה של חיי היומיום ולשכוח את עצמנו בתהליך. כאן נכנסת לתמונה ההשתקפות האישית. על ידי לקיחת הזמן להפסיק, להתבונן פנימה ולחקור את המחשבות והרגשות שלנו, אנחנו יכולים להשיג הבנה עמוקה יותר של עצמנו ושל העולם שסביבנו.

en: In today's fast-paced world, there's always something vying for our attention. With so many tasks, projects, and responsibilities competing for our time and energy, it can be difficult to decide what to focus on. In this blog post, we'll explore some strategies for determining what deserves our attention and how to prioritize our tasks effectively.
he_IL: בעולם המהיר והמתמיד של היום הזה, תמיד יש משהו שמתמודד על תשומת ליבנו. עם כל כך הרבה משימות, פרויקטים ואחריות המתמודדים על זמננו ואנרגינו, יכול להיות קשה להחליט על מה להתמקד. בפוסט הבלוג הזה, נחקור כמה אסטרטגיות לקביעת מה שראוי לתשומת ליבנו וכיצד להעדיף את המשימות שלנו ביעילות.

en: In today's visual world, it's essential to have the right images to complement your content. But finding the perfect stock images for your project can be a daunting task. Here are some tips to help you find the right images quickly and efficiently:
he_IL: בעולם הוויזואלי של היום, חשוב שיהיו לך את התמונות הנכונות שישלימו את התוכן שלך. אבל מציאת תמונות המלאי המושלמות לפרויקט שלך יכולה להיות משימה מרתיעה. הנה כמה טיפים שיעזרו לכם למצוא את התמונות הנכונות במהירות וביעילות:

en: In winter the peacock-crow has nothing remaining to it except its disagreeable and shrill cry, not dissimilar to that of the crows. It is commonly said of the peacock that it has an angel's feathers, a devil's voice, and a thief's walk. The crow-peacock is proverbial.
he_IL: בעונת החורף הטווס-עורב נותר ללא דבר לבד מהצווחה הצורמת שלו, אשר לא שונה כל כך מזו של העורבים. לרוב אומרים על הטווס שיש לו נוצות של מלאך, קול של שטן ופסיעה של גנב. טבעו של העורב-טווס ידוע לכל.

en: In your admin panel, go to Appearance -> Customize.
he_IL: בלוח הניהול, יש לעבור אל 'מראה' -> 'להתאים אישית'.

en: In-Studio Timetables
he_IL: זמני לוח זמנים באולפן

en: In-post Newsletter Signup
he_IL: הרשמה לניוזלטר מוטבע בפוסט

en: Inaaya Lloyd
he_IL: אמיר לאון

en: Included in the price is the elegant macaron tower stand, adding to the grandeur of this edible art piece. To continue our commitment to sustainability and customer satisfaction, we offer a buy-back option for the stand post-event, should it remain in good condition. This not only ensures the tower's beauty is matched by practicality but also reflects our dedication to environmentally conscious practices.
he_IL: כלול במחיר הוא מעמד המקרון האלגנטי, המוסיף לגאון של יצירת האמנות הזו. כחלק מהמחויבות שלנו לקיימות ולשביעות רצון הלקוחות, אנו מציעים אפשרות לקנות את המעמד לאחר האירוע, במידה והוא נשמר במצב טוב. זה לא רק מבטיח שיופי המגדל יתאים לפרקטיקה, אלא גם משקף את ההתמדה שלנו לשיטות ידידותיות לסביבה.

en: Incorporate geometric shapes and architectural elements to build a sense of space. Triangles, grids, and checkerboard patterns can add a sense of order and digital precision. These elements often act as a window or a frame, leading the viewer's eye into the virtual expanse of your creation.
he_IL: לשלב צורות גיאומטריות ורכיבים אדריכליים כדי לבנות תחושת מרחב. משולשים, רשתות ומקבץ בלוקים בצורת שחמט יכולים להוסיף תחושת סדר ודיוק דיגיטלי. אלה הרכיבים לעיתים תמיד פועלים כחלון או מסגרת, מובילים את עין הצופה לתוך הרחבה הווירטואלית של היצירה שלך.

en: Incorporate natural materials: Using natural materials like wood and stone can add warmth and texture to a minimalist space. Consider adding a wooden cutting board or stone countertop to your kitchen.
he_IL: שלבו חומרים טבעיים: שימוש בחומרים טבעיים כמו עץ ואבן יכול להוסיף חום וטקסטורה למרחב מינימליסטי. תשקלו להוסיף קרש חיתוך עץ או משטח סיבית למטבח שלכם.

en: Incorporate physical activity into your itinerary. Stretch during long flights, take walks, and stay active to promote overall well-being.
he_IL: שלבו פעילות גופנית בתוכנית הטיול שלכם. מתיחותו במהלך טיסות ארוכות, תקווה הליכות והישארו פעילים כדי לקדם את הבריאות הכללית.

en: Incorporating Greenery
he_IL: שילוב צמחייה

en: Incorporating Mindful Eating into Your Life
he_IL: לשלב אכילה מודעת לחיים שלך

en: Incorporating Nested Stories into Your Own Narratives
he_IL: לכלול סיפורים מקוננים בסיפורים האישיים שלך

en: Incorporating mindfulness into one's life can be as simple as taking a few minutes each day to focus on one's breath or to consciously savor a meal. It's a testament to the idea that small changes can lead to profound transformations, not only in our subjective experience of the world but also in the objective workings of our brain.
he_IL: לשלב מודעות לחיים של אדם יכול להיות כל כך פשוט כמו לקחת כמה דקות בכל יום כדי להתמקד בנשימה או לטעום במודעות את הארוחה. זה הוא עדות לרעיון ששינויים קטנים יכולים להוביל לשינויים מהותיים, לא רק בחוויתנו הסובייקטיבית של העולם אלא גם בפעולה האובייקטיבית של המוח שלנו.

en: Incorporating simple daily habits into your routine can have a profound impact on your mental health and overall happiness. Here are our top 7 happiness hacks to help you cultivate a more positive mindset and enhance your wellbeing.
he_IL: לכלול רגליות יומיות פשוטות בשגרתך יכול להיות לך השפעה מרשימה על הבריאות הנפשית שלך ועל האושר הכללי שלך. הנה 7 טיפים על האושר המובילים שלנו כדי לעזור לך לפתח מודעות חיובית יותר ולשפר את הרווחתך.

en: Incorporating these principles into your own home requires an eye for detail and an understanding that comfort and luxury are not mutually exclusive. Each element in your space should resonate with the others, creating a cohesive and inviting atmosphere that doesn’t sacrifice style for comfort. Whether you’re hosting a dinner party or enjoying a quiet meal, let your space be a haven of good design and better living.
he_IL: לשקם את העקרונות הללו בביתך מחייב רגישות לפרטים והבנה שנוחות ויקרות אינן יוצאות זו מזו. כל רכיב במרחב שלך צריך להתאים לשארם, יוצר תחושה של אווירה מאוחדת ומזמינה שאינה מתפשרת על סגנון בשביל נוחות. בין שאתה מארח סעודת ערב או נהנה מארוחה שקטה, הנח למרחב שלך להיות מקום מחוסה של עיצוב טוב וחיים טובים יותר.

en: Increased happiness and life satisfaction
he_IL: שמחה ושביעות רצון מוגברות

en: Increased self-awareness and self-compassion
he_IL: התודעה עצמית מוגברת וחמלה עצמית

en: Incubator responsive web design user experience success ownership investor. Churn rate buzz iPad direct mailing strategy ramen graphical user interface rockstar. Alpha branding ramen non-disclosure agreement venture partnership angel investor paradigm shift.
he_IL: אינקובטור, עיצוב ריספונסיבי לאינטרנט, חוויית משתמש, הצלחה, בעלות, משקיע. שיעור נטישה, באז, iPad, דיוור ישיר, אסטרטגיה, ראמן, גרפי,ממשק משתמש, רוקסטאר. אלפא, מיתוג, ראמן, הסכם סודיות, הון סיכון, שותפות, משקיע אנג'ל, שינוי פרדיגמה.

en: Incubator responsive web design user experience success ownership investor. Churn rate buzz iPad direct mailing strategy ramen graphical user interface rockstar. Alpha branding ramen non-disclosure agreement venture partnership angel investor paradigm shift.<audio src="https://spearheaddemo.files.wordpress.com/2020/10/the-next-big-thing.mp3"></audio>
he_IL: אינקובטור, עיצוב ריספונסיבי לאינטרנט, חוויית משתמש, הצלחה, בעלות, משקיע. שיעור נטישה, באז, iPad, דיוור ישיר, אסטרטגיה, ראמן, גרפי,ממשק משתמש, רוקסטאר. אלפא, מיתוג, ראמן, הסכם סודיות, הון סיכון, שותפות, משקיע אנג'ל, שינוי פרדיגמה.<audio src="https://spearheaddemo.files.wordpress.com/2020/10/the-next-big-thing.mp3"></audio>

en: Indeed, these cloudy nights are proverbial with the seamen along the whole west coast of a great continent.
he_IL: הלילות המעוננים האלו בהחלט מוכרים ליורדי הים לאורכו של החוף המערבי ביבשת הגדולה.

en: Indent and outdent list items to create outlines.
he_IL: ניתן לקבוע הסטה פנימה או הסטה החוצה של פריטים ברשימה כדי ליצור קווי מתאר.

en: Individual Attention
he_IL: תשומת לב אישית

en: Individual Donors
he_IL: תורמים פרטיים

en: Individual Special Attention
he_IL: תשומת לב אישית ומיוחדת

en: Individually, we are one drop. Together, we are an ocean.
he_IL: בנפרד, אנחנו טיפה אחת. יחד, אנחנו האוקיינוס כולו.

en: Indulge by the beach and relax with a massage.
he_IL: להתפנק על החופים וליהנות מעיסוי מרגיע.

en: Indulge in the simple pleasure of baking with these Cinnamon Swirl Muffins, and let the sweet spice brighten your day!
he_IL: תיהנו מהתענוג הפשוט של אפיית המאפינס המסתובבים בקינמון האלו, ותתירו לתבל המתוקה להבהיר את יומכם!

en: Indulge in the ultimate chocolate experience with our Signature Decadence Chocolate Cake, a luxurious treat for the senses. Expertly crafted with the finest ingredients, this cake boasts layers of rich, moist chocolate sponge enrobed in a velvety smooth chocolate ganache. The sides are adorned with a cascade of glossy chocolate drips, creating a stunning visual effect that's as elegant as it is tempting.
he_IL: תיהנו מחווית השוקולד האולטימטיבית עם עוגת השוקולד החתימה שלנו, מטעם יוקרתי לחושים. עוגה זו עובדה במיומנות עם החומרים הטובים ביותר ומתפארת בשכבות של בצק שוקולד רך ולח מצופה בגנאש שוקולד חלק וקטיפתי. הצדדים מקושטים בטפיחה מבריקה של טיפות שוקולד מלוטש, יוצרים אפקט חזותי מהמם שאינו רק אלגנטי אלא גם מפתה.

en: Indulge in the unique charm and flavors of our Fresh Flower Cupcakes – a delightful treat that's as visually enchanting as it is delicious.
he_IL: תיהנו מהקסם והטעמים הייחודיים של הקאפקייקים שלנו עם פרחים טריים - מטעם נפלא שהוא חן חזותי כמו שהוא טעים.

en: Indulge in the whimsy and delight of our Rainbow Cupcakes, perfect for brightening any day or celebration!
he_IL: תיהנו מהפנטזיה וההתלהבות של הקאפקייקים הקשתיים שלנו, מושלמים להבהיר כל יום או חגיגה!

en: Info
he_IL: מידע

en: Infographic creative entrepreneur business-to-business. Prototype beta learning curve responsive web design crowdfunding strategy niche market social proof business model canvas pivot churn rate.
he_IL: אינפוגרפיקה, יזם יצירתי, שוק בין-עסקי. אב טיפוס, ביתא, עקומת למידה, עיצוב ריספונסיבי לאינטרנט, מיקור המונים, אסטרטגיה, שוק נישתי, הוכחה חברתית, מודל עסקי, משטח עבודה, ציר, שיעור נטישה.

en: Inform and promote upcoming events, activities, or happenings.
he_IL: להודיע ולקדם אירועים, פעילויות או אירועים קרובים.

en: Inform visitors about the food and beverage offerings available at your establishment.
he_IL: ליווי את המבקרים על המגוון של מציאות האוכל והשתייה הזמינים במקום שלך.

en: Informal education
he_IL: חינוך בלתי פורמלי

en: Informal education in literature, politics, and philosophy from my parents and the intellectual circle they associated with.
he_IL: חינוך לא פורמלי בספרות, פוליטיקה ופילוסופיה מההורים שלי ומהמעגל האינטלקטואלי שהם היו קשורים אליו.

en: Infrastructure
he_IL: תשתית

en: Infuse your mornings with the warm, comforting aroma of freshly baked Cinnamon Swirl Muffins. These muffins are a tender, golden delight with a rich cinnamon heart, topped with a crumbly, sweet streusel that will make each bite irresistibly good. Here’s how to whisk up these cozy treats:
he_IL: העניקו לבוקרות שלכם את הריח החמים והמזין של מאפים עם קינמון. מאפים אלה הם עוגיות רכות וזהובות עם לב קינמון עשיר, מצופות בקראמבל מתוק שיעשה כל נשימה בלתי נמנעת. הנה איך להכין את המאפים הנעימים האלה:

en: Infused with hydrating ingredients such as hyaluronic acid and glycerin, Sunsai HydraShield SPF 50 offers intense moisture while providing broad-spectrum protection against UVA and UVB rays. Its lightweight, non-greasy formula absorbs quickly into the skin, leaving it feeling nourished and supple. Perfect for those with dry skin seeking both sun protection and hydration.
he_IL: מעושר ברכיבי לחות כמו חומצה היאלורונית וגוליצרין, Sunsai HydraShield SPF 50 מציע לחות אינטנסיבית תוך כדי מתן הגנה רחבת טווח מפני קרני UVA ו-UVB. הפורמולה הקלה והלא שומנית שלו נספגת במהירות בעור, ומשאירה אותו מרגיש מוזן וגמיש. מושלם עבור מי שיש להם עור יבש ומחפשים גם הגנה מהשמש וגם לחות.

en: Ingredient 1
he_IL: מרכיב 1

en: Ingredient 2
he_IL: מרכיב 2

en: Ingredient 3
he_IL: מרכיב 3

en: Ingredients
he_IL: מרכיבים

en: Ingredients:
he_IL: מרכיבים

en: Initially, her painting was characterized by a certain affiliation with symbolism, especially with the style of Eugene Carriere. This symbolist conception of art constituted a derivation of Romanticism, which can be seen in a contemplative and melancholic attitude on the part of the artists. In those years, Bertolé created dense atmospheres, especially in pastels, where she fused the contours of the figures into the backgrounds often decorated with modernist motifs. She dedicated herself primarily to painting portraits, of which she was commissioned in abundance while she resided in Buenos Aires.
he_IL: בהתחלה, הציור שלה היה מאופיין בזיקה מסוימת לסימבוליזם, במיוחד עם הסגנון של יוג'ין קארייר. התפיסה הסימבוליסטית של האמנות constituted derivation of Romanticism, which can be seen in a contemplative and melancholic attitude on the part of the artists. בשנים ההן, ברטולה יצרה אווירות צפופות, במיוחד בפסטלים, שבהן היא מיזגה את הקווים של הדמויות לרקעים שלעיתים קרובות היו מעוטרים במוטיבים מודרניסטיים. היא הקדישה את עצמה בעיקר לציור דיוקנאות, מהם היא קיבלה הזמנות בשפע בזמן שהיא התגוררה בבואנוס איירס.

en: Inject personality into your home with creative decor hacks that are easy to implement. From upcycling furniture to crafting unique wall art, we'll showcase DIY projects that add a personalized touch to your living space. Unleash your creativity and see how small, handmade touches can make a significant impact on your home's aesthetic.
he_IL: הכנס אישיות לבית שלך עם טיפים לקישוט יצירתי שקל ליישם. ממחזור רהיטים ועד יצירת אמנות קיר ייחודית, אנחנו נציג פרויקטים של עשה זאת בעצמך שמוסיפים נגיעה אישית לחלל המחיה שלך. שחרר את היצירתיות שלך וראה איך נגיעות קטנות, בעבודת יד, יכולות לעשות השפעה משמעותית על האסתטיקה של הבית שלך.

en: Inline
he_IL: בתוך השורה

en: Inner Peace
he_IL: שלום פנימי

en: Innovative Design
he_IL: עיצוב חדשני

en: Innovative Solutions for Modern Living
he_IL: פתרונות חדשניים לחיים מודרניים

en: Innovative singer and composer
he_IL: זמר ומלחין מופתע

en: Insert the popsicle sticks into the molds. If your molds don't have a slot for the sticks, you'll have to let them freeze for about an hour until they're slushy enough for the sticks to stand up in.
he_IL: להדביק את מקלות הארטיק לתוך התבניות. אם לתבניות שלך אין חריצים למקלות, תצטרך לתת להם לקפוא במשך כשעה עד שהם יהיו מספיק קפואים כדי שהמקלות יעמדו.

en: Inside Out
he_IL: בחוץ פנימה

en: Inside Out existed from August 1988 to roughly fall of 1991, releasing a single&nbsp;7-inch EP,&nbsp;No Spiritual Surrender, in 1990, on&nbsp;Revelation Records&nbsp;(later converted to six song&nbsp;CD). They played up and down the&nbsp;West Coast&nbsp;and even toured the&nbsp;East Coast&nbsp;once before their breakup in 1991. Many of their songs' themes are spiritual, but not necessarily religious. They had written material for a second record, to be titled&nbsp;Rage Against the Machine&nbsp;(hence the name for&nbsp;de la Rocha's&nbsp;next band), but the band broke up shortly after their guitarist,&nbsp;Vic DiCara, left the band to become a&nbsp;Hare Krishna&nbsp;monk. Vic later started&nbsp;108, a Krishna-themed hardcore band, and briefly joined&nbsp;Burn, playing guitar in both.
he_IL: Inside Out קיימו מאוגוסט 1988 עד כתום 1991, הם הוציאו את האלבום הראשון שלהם, No Spiritual Surrender, ב-1990, בחברת Revelation Records (שהופכת מאוחר יותר לאלבום עם שישה שירים). הם הופיעו ברחבי החוף המערבי וגם עשו סיבוב בחוף המזרחי פעם אחת לפני התפרקותם ב-1991. רוב השירים שלהם מתעסקים בנושאים רוחניים, אך לא בהכרח דתיים. הם כתבו חומר לאלבום שני, שהיה צפוי להיקרא Rage Against the Machine (לכן השם של לה רוצ'ה בלהקתו הבאה), אך הלהקה התפרקה מיד לאחר שהגיטריסט שלהם, Vic DiCara, עזב את הלהקה כדי להפוך לנזיר הרה קרישנה. Vic הקים מאוחר יותר את להקת 108, להקת הארדקור המוקדשת לקרישנה, והצטרף לזמן קצר ללהקת Burn, כשהוא נגן גיטרה בשתי הלהקות.

en: Inside Out performed on California radio station KXLU, showcasing a number of new songs. The quality of the recording on the show, while adequate for a radio broadcast, is not on par with that of the band's EP recording. Copies of their on-air radio broadcast and various live sets have circulated the tape trading underground and file sharing world for years as popular items. In early 2013, a high quality version of one of their final shows from May 1991 surfaced and was remastered and made publicly available. Lyrics to the previously unreleased songs "Rage Against the Machine" and "Darkness of Greed" were deciphered, and together they give new context to the early beginnings of Rage Against the Machine. Some of their songs focus on issues in society and in the USA (Redemption, Burning Fight) and some are personal to members of the band (Sacrifice, By a Thread). In October 2016, a VHS video of a 1990 Inside Out show in Reading, PA surfaced and was made available online. According to hate5six.com founder Sunny Singh, the Reading, PA video "includes a number of [Inside Out]'s unreleased material. Burning Fight, Deathbed (which Vic later transformed into 108's famous anthem), Undertone (Zack screaming "WAKE UP!" over and over again at the beginning foreshadows the chorus of a slightly more famous song he would write a year later), Empty Days, Redemption, Blind Oppressor, Turn and Face."
he_IL: Inside Out ביצעו בתחנת הרדיו של קליפורניה KXLU, מציגים מספר שירים חדשים. איכות ההקלטה בתוכנית, על אף שמתאימה לשידור רדיו, אינה תואמת את ההקלטה ב-EP של הלהקה. עותקים של השידור הרדיו ושל סטים חיים שונים נפלטו בעולם המסחר בטייפים ובעולם שיתוף קבצים כפריטים פופולריים מזה שנים. בתחילת 2013, גרסה באיכות גבוהה של אחת מהופעותיהם הסופיות שלהם ממאי 1991 עלתה לפני הציבור ונרמסטרתה והפכה לזמינה לציבור. המילים לשירים שלא פורסמו קודם "Rage Against the Machine" ו-"Darkness of Greed" נפענחו, ויחד הם נותנים הקשר חדש להתחלות המוקדמות של Rage Against the Machine. חלק מהשירים שלהם מתמקדים בנושאים בחברה ובארצות הברית (Redemption, Burning Fight) וחלקם אישיים לחברי הלהקה (Sacrifice, By a Thread). באוקטובר 2016, וידאו VHS של הופעה של Inside Out משנת 1990 בעיר Reading, PA עלה לפני הציבור והפך לזמין ברשת. לפי מייסד האתר hate5six.com, סאני סינג, הווידאו מ-Reading, PA "כולל מספר שירים שלא פורסמו של Inside Out. Burning Fight, Deathbed (שוויק הפך אותו מאוחר יותר להמנון המפורסם של 108), Undertone (זאק צועק "WAKE UP!" שוב ושוב בתחילתו מתקדם את הפזמון של שיר קצת יותר מפורסם שהוא יכתוב שנה מאוחר יותר), Empty Days, Redemption, Blind Oppressor, Turn and Face".

en: Inside Ørestad, The Copenhagen Exceptional New Buildings That Blend Into the City
he_IL: בתוך Ørestad, הבניינים החדשים המיוחדים של קופנהגן שמתמזגים בעיר

en: Inside ‘The Feed’, New Building in Shanghai
he_IL: בפנים ‘הפיד’, בניין חדש בשנחאי

en: Inside ‘The Fisherman’
he_IL: בתוך The Fisherman

en: Inspect your roof for any damaged or missing shingles. Winter weather can exacerbate existing issues, leading to leaks and water damage. Handy's professionals can conduct a thorough roof inspection, addressing any concerns and fortifying your home against the elements.
he_IL: בדוק את הגג שלך עבור רעפים פגומים או חסרים. מזג האוויר בחורף יכול להחמיר בעיות קיימות, מה שיכול להוביל לדליפות ולנזקי מים. המקצועיים של Handy יכולים לבצע בדיקה יסודית של הגג, לטפל בכל החששות ולחזק את הבית שלך נגד האלמנטים.

en: Inspiration
he_IL: השראה

en: Inspired collections that complement your space and style.
he_IL: אוספים מעוררי השראה שמשלימים את המרחב והסגנון שלך.

en: Inspiring Creativity
he_IL: מְעַרְבֵּי יָצִירָה

en: Inspiring Future Generations: The Margaret Stottlemeyer Leadership Institute In an effort to foster the next generation of changemakers, Margaret Stottlemeyer founded the Margaret Stottlemeyer Leadership Institute. This organization offers leadership development programs for young adults, cultivating their skills and nurturing their passion for social change. By investing in the leaders of tomorrow, Margaret ensures that her philanthropic legacy will continue to grow and evolve.
he_IL: להשראת הדורות הבאים: מכון המנהיגות של מרגרט סטוטלמייר במטרה לקדם את הדור הבא של מחליטי השינוי, מרגרט סטוטלמייר הקימה את מכון המנהיגות של מרגרט סטוטלמייר. ארגון זה מציע תוכניות לפיתוח מנהיגות לבני נוער צעירים, מגדיל את יכולותיהם ומטפח את התשוקה שלהם לשינוי חברתי. על ידי השקעה במנהיגים של העתיד, מרגרט מבטיחה שמורשתה הפילנטרופית תמשיך לצמוח ולהתפתח.

en: Inspirited by this wind of promise, my daydreams become more fervent and vivid.
he_IL: רוחות התקווה עוררו בי השראה והחלומות שחלמתי בהקיץ נראו חיים ומציאותיים.

en: Inspirited by this wind of promise, my daydreams become more fervent and vivid.
he_IL: רוחות התקווה עוררו בי השראה, והחלומות שחלמתי בהקיץ נראו חיים ומציאותיים.

en: Installation
he_IL: התקנה

en: Installing Textures
he_IL: התקנת טקסטורות

en: Instant Classic: A story of Persistence
he_IL: קאלסיקה מיידית: סיפור על התמדה

en: Instead of Venus this figure seems to be one of those “women in distress” noted by Gloria Groom in Redon's late work, such as Andromeda and Angelica, both saved from a dragon by Perseus and Roger respectively. The indeterminate background of this painting, with its cloud of white, gray and blue in the upper area, corresponds perfectly with those compositions, for example with Roger and Angelica, ca. 1910 (The Museum of Modern Art, New York) exhibited at the Armory Show in 1913.
he_IL: במקום ונוס, הדמות הזו נראית כאחת מאלה “נשים במצוקה” שגלוריה גרום ציינה בעבודות המאוחרות של רדון, כמו אנדרומדה ואנג'ליקה, שתיהן ניצלו ממפלצת על ידי פרסאוס ורוג'ר בהתאמה. הרקע הבלתי מוגדר של הציור הזה, עם הענן הלבן, האפור והכחול באזור העליון, תואם בצורה מושלמת לאותן קומפוזיציות, למשל עם רוג'ר ואנג'ליקה, בערך 1910 (המוזיאון לאמנות מודרנית, ניו יורק) שהוצג בתערוכת הארמורי ב-1913.

en: Instead, draft a plan with short- and long-term goals, including what you plan to achieve by the end of your third year of hard work. Use the other tips from this article, and make your plan&nbsp;<a href="https://www.mindtools.com/pages/article/smart-goals.htm" target="_blank" rel="noreferrer noopener">S.M.A.R.T.</a>&nbsp;(specific, measurable, achievable, relevant, and time-bound).
he_IL: במקום, עדיף לנסח תוכנית עם מטרות לטווח הקצר והארוך, כולל הדברים שמצפים להשיג לאחר שלוש שנים של עבודה. אפשר להשתמש בעצות הנוספות שמצוינות במאמר הזה כדי ליצור תכנון <a href="https://www.mindtools.com/pages/article/smart-goals.htm" target="_blank" rel="noreferrer noopener">מ.ב.ר.י.ק</a> (מדיד, בר השגה, רלוונטי, ישים וקצוב בזמן).

en: Instilling healthy feeding habits takes time, patience, and persistence. There will be days when Noah may resist certain foods or express preferences for less nutritious options. I remain patient, understanding that it is a gradual process. I offer a variety of options, allowing him to make choices within a framework of healthy alternatives. With consistent exposure and gentle encouragement, I have witnessed Noah develop a broader palate and a genuine appreciation for nutritious foods.
he_IL: הטמעת הרגלי התפרנסות בריאים דורשת זמן, סבלנות והתמדה. יהיו ימים שנועה עשוי להתנגד למספר מזונות מסוימים או להביע העדפות לאפשרויות פחות מזינות. אני נותר סבלני, מבין שזה תהליך שלאט לאט. אני מציע מגוון אפשרויות, מאפשר לו לבחור בתוך מסגרת של אלטרנטיבות בריאות. עם חשיפה קבועה ועידוד עדין, ראיתי את נועה מפתח חשיבה רחבה יותר והערכה אמיתית למזון מזין.

en: Instructions
he_IL: הוראות

en: Instructions:
he_IL: הוראות:

en: Insulation Insights
he_IL: תובנות בידוד

en: Integer rhoncus sapien in leo gravida vulputate. Praesent tellus lectus, sollicitudin sed elit ac, facilisis maximus ipsum. Vivamus condimentum urna lacus, ac pharetra ex ultrices ut. Donec finibus augue a eros porta, mollis varius est placerat. Etiam pretium auctor erat, ut facilisis elit tincidunt eget. Aliquam tempor faucibus neque ac gravida. Mauris et magna augue. Donec convallis nulla ut ligula porta euismod. Cras odio sem, suscipit in ultrices ut, interdum quis felis. Aliquam mi arcu, auctor ac lorem id, aliquam tempus elit. Vivamus turpis tortor, sagittis ut fringilla et, fringilla sed erat. Nam ut commodo arcu. Etiam luctus tincidunt dictum. Aliquam sit amet placerat metus. Morbi lacus odio, ullamcorper sit amet elit ac, aliquam rhoncus sem.
he_IL: מספר רונקוס ספיאן בליאו גרבידה וולפטט. פרזנט טלוס לקטוס, סוליציטודין סד אליט אק, פציליסיס מקסימוס איפסום. ויואמוס קונדימנטום אורנה לקוס, אק פארטרה אקס אולטריצ'ס אוט. דונק פיניבוס אגווה א eros פורטה, מוליס וריוס אסט פלאצ'רט. איתיאם פרייטיום אוקטור erat, אוט פציליסיס אליט טינקטיד אגת. אליקאם טמפור פאוקיבוס נקה אק גרבידה. מאוריס אט מגנה אגווה. דונק קונוואליס נולה אוט ליגולה פורטה איימוד. קראס אודיו סם, סוסיפיט אין אולטריצ'ס אוט, אינטרדום קוויס פליס. אליקאם מי ארקו, אוקטור אק לורם איד, אליקאם טמפור אליט. ויואמוס טורפיס טורטור, סגיטיס אוט פרינגילה אט, פרינגילה סד erat. נם אוט קומודו ארקו. איתיאם לוקטוס טינקטיד דיקטום. אליקאם סיט אמט פלאצ'רט מטוס. מורבי לקוס אודיו, אולמקורפר סיט אמט אליט אק, אליקאם רונקוס סם.

en: Integer ultrices congue neque, at blandit est elementum ut. In hac habitasse platea dictumst. Sed eros ante, pharetra a cursus quis, iaculis in tortor. Proin ut velit ut augue molestie lacinia et vitae mi. Proin elementum diam urna, ut fringilla leo lobortis id. Phasellus malesuada ullamcorper arcu in hendrerit. Curabitur id sapien consectetur, auctor sapien sit amet, hendrerit mi. Mauris viverra tellus ex, eu consectetur nisi pharetra vitae. Maecenas cursus mauris ut felis fermentum egestas. Mauris fermentum accumsan rutrum.
he_IL: מספרים משתנים קונג נקה, בבלנדיט זה אלמנט. בהאביטסה פלטיאה דיקטומסט. סד אירוס אנטה, פארטרה א קורס קוויס, יאקוליס אין טורטור. פרואין אוט ולט אוט אגווה מולסטי לאציניה ואת ויטה מיי. פרואין אלמנטום דיאם אורנה, אוט פרינגילה לאו לובורטיס איד. פאזלוס מלסואדה אולמקורפר ארקו אין הנדריט. קורה בייטור איד סאפיאן קונסקטור, אוקטור סאפיאן סיט אמט, הנדריט מיי. מאוריס ויברה טלוס אקס, יו קונסקטור ניסי פארטרה ויטה. מאצנס קורס מאוריס אוט פליס פרמנטום אגסטס. מאוריס פרמנטום אקקומסאן רוטראם.

en: Integrating Minetest in Education
he_IL: שילוב של Minetest בחינוך

en: Integrating Stillness into a Busy Lifestyle
he_IL: שילוב שקט בתוך סגנון חיים תפוס

en: Integrating elements of nature into your space can have a calming effect. Houseplants, for instance, not only purify the air but also add a touch of vitality and growth. The presence of natural materials like wood, stone, and fibers can ground your space and keep you connected to the earth.
he_IL: שילוב רכיבים מהטבע לתוך המרחב שלך יכול להיות לך אפקט מרגיע. צמחי בית, לדוגמה, לא רק מטהרים את האוויר אלא גם מוסיפים נימה של חיות וצמיחה. הנוכחות של חומרים טבעיים כמו עץ, אבן וסיבים יכולה לקשור את המרחב שלך לאדמה ולשמור על הקשר שלך לטבע.

en: Integrating smart home upgrades seamlessly requires expertise and precision. Handy's team of professionals is well-versed in the installation and configuration of various smart devices. Whether you're looking to set up a smart home hub, install smart locks, or optimize your home's lighting system, our experts can ensure a smooth and efficient integration.
he_IL: אינטגרציה של שדרוגים לבית חכם בצורה חלקה דורשת מומחיות ודייקנות. הצוות של Handy מורכב מאנשי מקצוע שמבינים היטב בהתקנה ובתצורה של מכשירים חכמים שונים. בין אם אתה מחפש להקים מרכז בית חכם, להתקין מנעולים חכמים, או לייעל את מערכת התאורה בבית שלך, המומחים שלנו יכולים להבטיח אינטגרציה חלקה ויעילה.

en: Integrating stillness into a busy lifestyle doesn't require drastic changes. It can start with making small, intentional choices to pause throughout the day. The key is to recognize that doing nothing is actually a vital activity for our well-being.
he_IL: לשלב שקט בתוך סגנון חיים תפוס אינו דורש שינויים דרמטיים. זה יכול להתחיל עם קבלת החלטות קטנות ומתוכננות לעצור לרגעים במהלך היום. המפתח הוא להבין שלעשות כלום הוא למעשה פעילות חיונית לטובת הרווחתנו.

en: Integration and Extensibility: WordPress integrates seamlessly with various third-party services, such as social media platforms, email marketing tools, e-commerce solutions, and more. This enables you to extend the functionality of your website and integrate it with your preferred tools and services.
he_IL: אינטגרציה והרחבה: WordPress משתלב בצורה חלקה עם מגוון שירותים של צד שלישי, כמו פלטפורמות רשתות חברתיות, כלים לשיווק באימייל, פתרונות מסחר אלקטרוני ועוד. זה מאפשר לך להרחיב את הפונקציות של אתר האינטרנט שלך ולשלב אותו עם הכלים והשירותים המועדפים עליך.

en: Intellectual Pursuit
he_IL: מרדף אינטלקטואלי

en: Interactive Learning
he_IL: למידה אינטראקטיבית

en: Interactive quizzes
he_IL: חידונים אינטראקטיביים

en: Interested in speaking at a future event? We'd love to hear from you!
he_IL: מעוניין לדבר באירוע בעתיד? נשמח לשמוע ממך!

en: Interested in the opportunities in the newly independent Americas, Monvoisin travelled to Argentina and from there to Chile. He received an official invitation from the Chilean government to direct the Academy of Painting which was officially created on March 17, 1848. With almost no funds, he arrived at Santiago. Preceded by his fame, he was introduced to the high-class families of the capital and, in turn, to work as a successful portrait painter. His works had a decisive influence in the new Chilean society, which acquired the inclinations of European fashion, especially French.
he_IL: מעוניין בהזדמנויות באמריקות העצמאיות החדשות, מונווייזן נסע לארגנטינה ומשם לצ'ילה. הוא קיבל הזמנה רשמית מהממשלה הצ'יליאנית לנהל את האקדמיה לציור שהוקמה רשמית ב-17 במרץ 1848. עם כמעט ללא כספים, הוא הגיע לסנטיאגו. בעקבות תהילתו, הוא הוצג בפני המשפחות הגבוהות של הבירה, ובתורו, עבד כצייר פורטרטים מצליח. עבודותיו השפיעו השפעה מכרעת על החברה הצ'יליאנית החדשה, אשר אימצה את הנטיות של האופנה האירופאית, במיוחד הצרפתית.

en: Interests
he_IL: תחומי עניין

en: Interior Design
he_IL: עיצוב פנים

en: Interior design
he_IL: עיצוב פנים

en: Interior design consultation
he_IL: ייעוץ לעיצוב פנים

en: Interior designer
he_IL: מעצב פנים

en: Interviews
he_IL: ראיונות

en: Intrigued and wary, Mateo decided to investigate. He arrived at the café, his senses heightened, and scanned the room for any sign of the mysterious sender. A figure seated in the shadows caught his eye, and as their gazes met, Mateo recognized the enigmatic presence.
he_IL: מסוקרן וזהיר, מטאו החליט לחקור. הוא הגיע לבית הקפה, חמשת החושים שלו מוגברים, וסקר את החדר לכל סימן של השולח המסתורי. דמות ישבה בצל ותפסה את עינו, וכשהמבט שלהם נפגש, מטאו זיהה את הנוכחות המסתורית.

en: Intro
he_IL: פתיח

en: Intro and alternating images
he_IL: הקדמה ותמונות מתחלפות

en: Intro section with text and spot images
he_IL: מקטע של הקדמה עם טקסט ותמונות נבחרות

en: Intro to Fix
he_IL: מבוא ל-FIX

en: Intro with blog posts
he_IL: רשימת הפוסטים בבלוג עם פסקת הקדמה

en: Intro: Center-aligned content overlaid on an image
he_IL: פתיח: תוכן ממורכז במרכז, מוצג מעל תמונה.

en: Intro: Centered content with image below
he_IL: פתיח: תוכן ממורכז עם תמונה מתחתיו

en: Intro: Centered heading with two column text
he_IL: הקדמה: כותרת ממורכזת עם טקסט בשתי עמודות

en: Intro: Content with button and fullwidth image
he_IL: פתיח: תוכן עם כפתור ותמונה ברוחב מלא

en: Intro: Cover with Heading
he_IL: הקדמה: כיסוי עם כותרת

en: Intro: Fullwidth image with content and button
he_IL: פתיח: תמונה ברוחב מלא עם תוכן וכפתור

en: Intro: Heading with image and two columns above
he_IL: פתיח: כותרת עם תמונה ושני עמודים מעלה

en: Intro: Heading with image and two columns below
he_IL: פתיח: כותרת עם תמונה ושני עמודים מתחתיו

en: Intro: Large left-aligned header
he_IL: פתיח: כותרת גדולה מיושרת לשמאל

en: Intro: Large longer title center aligned
he_IL: פתיח: כותרת ארוכה וגדולה ממורכזת

en: Intro: Large longer title left aligned, content on right
he_IL: פתיח: כותרת ארוכה וגדולה מיושרת לשמאל, תוכן בצד ימין

en: Intro: Left-aligned Content
he_IL: הקדמה: תוכן מיושר לשמאל

en: Intro: Left-aligned content overlaid on an image
he_IL: פתיח: תוכן מיושר לשמאל מונח מעל תמונה

en: Intro: Left-aligned header and button
he_IL: פתיח: כותרת מיושרת לשמאל וכפתור

en: Intro: Pull right with wide image below
he_IL: פתיח: משוך ימינה עם תמונה רחבה מתחתייך.

en: Intro: Spread right, heavy text
he_IL: פתיח: פיזור ימינה, טקסט כבד

en: Intro: Tall content with image left
he_IL: פתיח: תוכן גבוה עם תמונה שמאלה

en: Intro: Tall content with image right
he_IL: פתיח: תוכן גבוה עם תמונה מימין

en: Intro: Two column with content and image
he_IL: פתיח: שתי עמודות עם תוכן ותמונה

en: Intro: Two column with image and content
he_IL: פתיח: שתי עמודות עם תמונה ותוכן

en: Introduce Yourself (Example Post)
he_IL: להציג את עצמך (פוסט דוגמה)

en: Introduce nature into your living space to enhance relaxation. Handy can assist in incorporating greenery, whether it's through indoor plants or creating an outdoor oasis. Plants not only add a touch of nature but also contribute to improved air quality, creating a healthier and more serene environment.
he_IL: הכנס טבע לחלל המגורים שלך כדי לשפר את הרפיה. Handy יכולה לעזור בשילוב ירק, בין אם זה דרך צמחים פנימיים או יצירת נווה מדבר חיצוני. צמחים לא רק מוסיפים נגיעה של טבע אלא גם תורמים לשיפור איכות האוויר, מה שיוצר סביבה בריאה ושלווה יותר.

en: Introduce the key team members to your visitors.
he_IL: הכר את חברי הצוות המרכזי למבקרים שלך.

en: Introduce the lineup of keynote speakers and provide insights into their backgrounds, expertise, and the topics they will be addressing during the conference.
he_IL: להציג את רשימת הדוברים המרכזיים ולספק תובנות על הרקע שלהם, המומחיות והנושאים שהם ידונו בהם במהלך הכנס.

en: Introduce the website’s main message or purpose.
he_IL: הצג את המסר העיקרי או המטרה של האתר.

en: Introduce yourself -- who you are, what you do, and where you are.
he_IL: להציג את עצמך – מה שמך, מה ההתמחות שלך, איפה מרכז הפעילות  שלך.

en: Introduce yourself or your brand to visitors.
he_IL: להציג את עצמך או את המותג שלך למבקרים.

en: Introduce yourself – who you are, what you do, and where you are.
he_IL: להציג את עצמך – מידע עליך, על העיסוק שלך ועל המיקום שלך.

en: Introduce yourself! Use this space to write 2 or 3 sentences about who you are, what you do, and where you are.
he_IL: להציג את עצמך! אפשר להשתמש בשטח הזה כדי לכתוב שניים – שלושה משפטים עליך, על העיסוק שלך ועל המיקום שלך.

en: Introduce yourself! Use this space to write 2 or 3 sentences about who you are, what you do, and where you are.
he_IL: להציג את עצמך! אפשר להשתמש בשטח הזה כדי לכתוב שניים – שלושה משפטים עליך, על העיסוק שלך ועל המיקום שלך.

en: Introducing Variety and Adventure
he_IL: הכרות עם תוכניתות והרפתקאות

en: Introducing our handcrafted, rustic ceramic set featuring a charming mug and matching saucer. Designed with natural tones and a tactile, earthy texture, this duo evokes a sense of comfort and warmth.
he_IL: שמחים להציג סט קרמיקה בסגנון כפרי ובעבודת יד – ספל מקסים וצלוחית תואמת. צמד הפריטים עוצב בגוונים טבעיים וטקסטורה גימור גסה, ויוצר תחושת חמימות ונוחות.

en: Introducing our latest curated ceramics collection, that will bring a touch of artisanal charm to your home. Now available exclusively in our online store.
he_IL: להלן קולקציית הקרמיקה האחרונה שלנו, שתוסיף מגע של קסם אומנותי לביתך. זמינה עכשיו באופן בלעדי בחנות המקוונת שלנו.

en: Introduction to Electronic Music
he_IL: מבוא למוזיקה אלקטרונית

en: Introduction to the Technical Side of Photography
he_IL: הקדמה לצד הטכני של הצילום

en: Introduction: Bees, the tireless workers of the natural world, have long fascinated scientists and nature enthusiasts alike. These tiny creatures exhibit complex behaviors and intriguing actions that remain a mystery to many. In this blog post, we'll delve into the enigmatic world of bees and uncover some of the lesser-known, mysterious behaviors these fascinating insects engage in.
he_IL: מבוא: דבורים, העובדים הבלתי נלאים של העולם הטבעי, מרתקים כבר שנים רבות כלפי מדענים ואוהבי הטבע כאחד. יצורים קטנים אלו מציגים התנהגויות מורכבות ופעולות מרתקות שנשארות תעלומה לרבים. בפוסט הבלוג הזה, אנחנו נעסוק בעולם האינטימי של הדבורים ונחשוף חלק מההתנהגויות המסתוריות והלא ידועות של אלו המקרקעים המרתקים.

en: Inventing Impressionism
he_IL: להמציא את האימפרסיוניזם

en: Invest in a Fast Computer
he_IL: להשקיע במחשב מהיר

en: Invest in quality pieces.
he_IL: השקיעו בחתיכות איכות.

en: Invest in travel insurance that covers medical emergencies. Ensure it includes coverage for evacuation, as healthcare standards may vary in different countries.
he_IL: השקיעו בביטוח נסיעות שמכסה חירום רפואי. ודאו שהוא כולל כיסוי לפינוי, מכיוון שתקני הבריאות עשויים להשתנות במדינות שונות.

en: Investment? Yep, It Pays Off
he_IL: השקעה? כן, זה משתלם

en: Invitation
he_IL: הזמנה

en: Ipsa fugiat nostrum harum quia et. Doloremque esse ad est adipisci dicta id. Et numquam possimus quos asperiores natus qui.
he_IL: איפסה פוגיאט נוסטרום הארום קויה את. דולורמקו אסה אד אסט אדיפיסקי דיקטה איד. את נומקוואם פוסימוס קואס אספריורס נאטוס קוי.

en: Iris Apfel
he_IL: איריס אפפל

en: Irises, with their enchanting elegance and diverse palette, are a delightful addition to any garden. As we celebrate the beauty and charm of these captivating flowers, may we be inspired to cultivate our own personal rainbow of irises, bringing joy and colour into our lives and gardens?
he_IL: אירוסים, עם האלגנטיות והפלטה המגוונת שלהם, הם הוספה מהנה לכל גינה. בעודנו מציינים את היופי והקסם של פרחים מקפיצים אלה, נשאר מאחלים להתעורר לגדל את הקשת האישית שלנו של אירוסים, מביאים שמחה וצבע לחיינו ולגינותינו.

en: Irises, with their graceful form and vibrant colours, have long been a favourite among gardeners and flower enthusiasts alike. These captivating blooms are not only visually stunning but also steeped in history and symbolism. In this blog post, we'll explore the fascinating world of irises, delving into their origins, various types, and how to grow and care for these enchanting flowers in your garden.
he_IL: אירוסים, עם הצורה המרהיבה והצבעים החיים שלהם, היו למרותקים בקרב גננים ואוהבי פרחים כבר מזמן רב. פרחים מסקרנים אלו אינם רק מרהיבים מבחינה חזותית אלא גם מעוטרים בהיסטוריה וסמלים. בפוסט הבלוג הזה, נחקור את עולם המרהיב של האירוסים, נעסוק במקורותיהם, בסוגים השונים שלהם, ובאופן גידול וטיפוח הפרחים המקסימים הללו בגינה שלך.

en: Is This the Pacific?
he_IL: האם זה האוקיינוס השקט?

en: Is this nice? is a weekly digital publication that features artists, craftmakers and artisans.
he_IL: זה נחמד, נכון? פרסום דיגיטלי שבועי המציג אמנים, אומנים ובעלי מלאכה.

en: Isabel Allende
he_IL: יסבל אלנדה

en: Isabella Ramirez, on the other hand, was a spirited young woman who filled the air with the melodies of her accordion. She was known for her enchanting renditions of traditional Argentine folk songs, performed at the local café. Her free-spirited nature and music resonated through the village, earning her the affectionate nickname "La Musa de Esperanza."
he_IL: איזבלה רמירז, מצד שני, הייתה צעירה מלאת רוח שהמלאה את האוויר במנגינות האקורדיון שלה. היא הייתה ידועה בעיבודים המקסימים שלה לשירי עם ארגנטינאיים מסורתיים, שביצעה בבית הקפה המקומי. הטבע החופשי שלה והמוזיקה שלה הדהדו ברחבי הכפר, והקנו לה את הכינוי האוהב 'לה מוסה דה אספראנזה'.

en: Isabella smiled, her accordion still cradled in her arms. "The pleasure is mine, Juan. Our worlds may have been twelve miles apart, but tonight, they danced as one."
he_IL: יסבלה חייכה, האקורדיון שלה עדיין מחובק בזרועותיה. "העונג הוא שלי, חואן. העולמות שלנו אולי היו במרחק של שתיים עשרה מייל, אבל הלילה, הם רקדו כאחד.

en: Isabella, her eyes twinkling with gratitude, responded, "Thank you, señor. Music has a way of connecting souls, don't you think?"
he_IL: איזבלה, עם עיניה מנצנצות בהכרת תודה, ענתה, "תודה, סניור. למוזיקה יש דרך לחבר נשמות, לא ככה?

en: Isabella, inspired by the passion woven into Juan's words, proposed a collaboration. "What if we bring the magic of music to your vineyard? A night of tango and folk songs under the stars, with your wines as the backdrop."
he_IL: איזבלה, שהושפעה מהתשוקה שנטועה במילותיו של חואן, הציעה שיתוף פעולה. "מה אם נביא את הקסם של המוזיקה לכרם שלך? ערב של טנגו ושירי עם מתחת לכוכבים, עם היינות שלך כרקע.

en: Isolated bicycle on concrete
he_IL: אופניים מבודדים על בטון

en: Issues
he_IL: בעיות

en: Istanbul and other turkish delights
he_IL: איסטנבול ותענוגות טורקיים אחרים

en: It apparently has no styles?
he_IL: נראה שאין פה סגנון מסוים.

en: It appears, then, that Pytheos made a mistake by not observing that the arts are each composed of two things, the actual work and the theory of it. One of these, the doing of the work, is proper to men trained in the individual subject, while the other, the theory, is common to all scholars: for example, to physicians and musicians the rhythmical beat of the pulse and its metrical movement. But if there is a wound to be healed or a sick man to be saved from danger, the musician will not call, for the business will be appropriate to the physician. So in the case of a musical instrument, not the physician but the musician will be the man to tune it so that the ears may find their due pleasure in its strains.
he_IL: נראה, אם כן, שפיתאוס טעה בכך שלא הבחין בכך שהאמנויות מורכבות משתי דברים, העבודה הממשית והתיאוריה שלה. אחת מהן, עשיית העבודה, מתאימה לאנשים שהוכשרו בנושא האינדיבידואלי, ואילו השנייה, התיאוריה, משותפת לכל החוקרים: למשל, לרופאים ולמוזיקאים את הקצב של הדופק והתנועה המטרית שלו. אבל אם יש פצע להירפא או אדם חולה להינצל מסכנה, המוסיקאי לא יתקשר, עבור העסק יהיה מתאים לרופא. אז במקרה של כלי נגינה, לא הרופא אלא המוסיקאי יהיה האדם שיכוון אותו כך שהאוזניים ימצאו את ההנאה הראויה בזנים שלו.

en: It appears, then, that in founding towns we must beware of districts from which hot winds can spread abroad over the inhabitants. For while all bodies are composed of the four elements (in Greek o-rot^eta), that is, of heat, moisture, the earthy, and air, yet there are mixtures according to natural temperament which make up the natures of all the different animals of the world, each after its kind.
he_IL: נראה, אם כן, כי בעיירות המייסדות עלינו להיזהר ממחוזות שמהם יכולות רוחות חמות להתפשט על פני התושבים. כי בעוד כל הגופים מורכבים מארבעת היסודות (ביוונית o - rot ^eta), כלומר, של חום, לחות, הארצי, ואוויר, עדיין יש תערובות על פי המזג הטבעי המרכיבות את הטבע של כל בעלי החיים השונים של העולם, כל אחד אחר סוגו.

en: It can also be used in this theme, but please remember that it <strong>doesn't have responsiveness</strong>. In the future, it will be reviewed and will become the perfect choice for conference schedules.
he_IL: זה יכול גם לשמש בתבנית הזו, אבל בבקשה תזכור שזה <strong>לא ריספונסיבי</strong>. בעתיד, זה ייבחן ויהפוך לבחירה המושלמת עבור לוחות זמנים של כנסים.

en: It could very well be said that it was Nostromo alone who saved the lives of these gentlemen. Captain Mitchell, on his part, never left them till he had seen them collapse, panting, terrified, and exasperated, but safe, on the luxuriant velvet sofas in the first-class saloon of the Minerva. To the very last he had been careful to address the ex-Dictator as "Your Excellency."
he_IL: אפשר גם אפשר היה לומר כי נוסטרומו לבדו הוא שהציל את חייהם של האדונים האלה. הקפטן מיצ’ל מצדו מעולם לא עזב אותם עד שראה אותם צונחים – מתנשמים, אחוזי־אימה ונרגזים, אך בטוחים – על ספות־הקטיפה המפוארות בטרקלין המחלקה הראשונה במינרווה. עד הסוף ממש הקפיד לפנות אל הרודן־לשעבר בלשון “הוד־מעלתך”.

en: It follows, therefore, that architects who have aimed at acquiring manual skill without scholarship have never been able to reach a position of authority to correspond to their pains, while those who relied only upon theories and scholarship were obviously hunting the shadow, not the substance. But those who have a thorough knowledge of both, like men armed at all points, have the sooner attained their object and carried authority with them.
he_IL: מכאן נובע, שאדריכלים שכוונו לרכוש מיומנות ידנית ללא מלגה מעולם לא הצליחו להגיע לעמדת סמכות התואמת את כאבם, ואילו אלה שהסתמכו רק על תיאוריות ומלגה צדו ללא ספק את הצל, לא את החומר. אבל אלה שיש להם ידע מעמיק של שניהם, כמו אנשים חמושים בכל נקודות, יש להם מוקדם יותר להשיג את מטרתם ונשאו סמכות איתם.

en: It gathers itself together under the heavens; rains, snows, yearns mightily in wind, smiles.
he_IL: מזג האוויר מתהווה מתחת לרקיע ויוצר גשמים, שלגים, רוחות משתוקקות וחיוכים.

en: It is a controversial and prominent example of Brutalist architecture, part of the modernist movement. It was designed by the architecture firms Kallmann McKinnell &amp; Knowles and Campbell, Aldrich &amp; Nulty, with LeMessurier Consultants as engineers.
he_IL: זוהי דוגמה שנויה במחלוקת ובולטת לאדריכלות ברוטליסטית, חלק מהתנועה המודרניסטית. היא עוצבה על ידי משרדי האדריכלים Kallmann McKinnell &amp; Knowles ו-Campbell, Aldrich &amp; Nulty, עם LeMessurier Consultants כמהנדסים.

en: It is a fundamental text for both philosophical and religious&nbsp;Taoism and strongly influenced other schools of&nbsp;Chinese philosophy&nbsp;and&nbsp;religion, including&nbsp;Legalism,&nbsp;Confucianism, and&nbsp;Chinese Buddhism, which was largely interpreted through the use of Taoist words and concepts.
he_IL: מדובר בטקסט שורשי הן בדאואיזם הפילוסופי והן בדאואיזם הדתי, אשר השפיע באופן משמעותי גם על אסכולות אחרות של הפילוסופיה והדת הסינית, לרבות הלגליזם, הקונפוציאניזם והבודהיזם הסיני, אשר פוענח במידה רבה על ידי שימוש במילים ובמושגים דאואיסטיים.

en: It is amazing how little of a foreign language you need if you have a passion for the thing written in it. We think of Shakespeare as of a lightly-lettered person; but he was ransacking books all day to find plots and language for his plays. He reeks with mythology, he swims in classical metaphor: and, if he knew the Latin poets only in translation, he knew them with that famished intensity of interest which can draw the meaning through the walls of a bad text. Deprive Shakespeare of his sources, and he could not have been Shakespeare.
he_IL: אם יש לך אהבה לטקסט שכתוב בשפה זרה, גם הבנה מצומצמת מאוד של השפה תצליח לספק אותך. זה מדהים. אנחנו חושבים על שייקספיר בתור מחבר שהצליח לכתוב ללא מאמץ, אך הוא שקד על הספרים בכל יום כדי למצוא את העלילות והמילים שבהן ישתמש במחזותיו. הוא מצחין ממיתולוגיה וטובע במטאפורות קלאסיות. לו היה מכיר את המשוררים הלטיניים דרך התרגום בלבד, הוא היה צמא להבין אותם ומנסה לסחוט כל בדל משמעות דרך שיח עבות של טקסט גרוע. בלי המקורות שעליהם הסתמך, שייקספיר לא היה שייקספיר.

en: It is difficult to place her work within a certain trend. From a first position referring to social issues, she created her own imaginary, until leading to a symbolic expressionism centered on an original mythology of space.
he_IL: זה קשה למקם את העבודה שלה בתוך מגמה מסוימת. מעמדה הראשון שמתייחס לנושאים חברתיים, היא יצרה את הדמיון שלה, עד שהובילה לביטוי סימבולי שממוקד במיתולוגיה מקורית של חלל.

en: It is not possible to pass in front of the Three Graces without it attracting our gaze. The press of the time expressed it this way: “García Uriburu's work is an explosion of joy. With something of the frivolous and gallant spirit of the painters of the 18th century, his contemporary satire could be said, his large panels develop graceful bucolic scenes, in which images of favorites and sheep are intermingled. The columnist was referring to the Buenos Aires exhibition that in October 1968 brought together some 50 paintings by Nicolás García Uriburu at the Rubbers gallery. It was a colorful return after a two-year stay in Paris. The exhibition was sponsored by the Museum of Modern Art of Buenos Aires and the artist had just received the Unique Prize for Painting at the National Salon in 1968 with the oil painting The Three Graces.
he_IL: אין אפשרות לעבור מול שלוש החסידות מבלי שזה ימשוך את מבטנו. העיתונות של התקופה ניסחה את זה כך: “העבודה של גארסיה אוריבורו היא פיצוץ של שמחה. עם משהו מהרוח השטחית והאצילית של הציירים מהמאה ה-18, אפשר לומר שהסאטירה העכשווית שלו, הפנלים הגדולים שלו מפתחים סצנות בוקוליות אלגנטיות, שבהן מתערבבות דימויים של מועדפים וכבשים. העיתונאי התייחס לתערוכה בבואנוס איירס שהתקיימה באוקטובר 1968 ואספה כ-50 ציורים של ניקולאס גארסיה אוריבורו בגלריית רוברס. זה היה חזרה צבעונית אחרי שהות של שנתיים בפריז. התערוכה נתמכה על ידי המוזיאון לאמנות מודרנית של בואנוס איירס והאמן בדיוק קיבל את הפרס הייחודי לציור בסלון הלאומי בשנת 1968 עם הציור בשמן של שלוש החסידות.

en: It is only in comparatively recent years that attention has been given to bee-keeping on a scientific basis. Aforetime there were certain traditional methods to be followed to secure the honey harvest, but those who practised them knew neither the why nor wherefore. Today, however, thanks to the observations of our great scientists on the life and habits of the bee, to their patience and diligence in noting the insect's manner of working, we are in possession of knowledge which has enabled the practical bee-keeper to reduce the old haphazard ways to method, orderliness, and definite purpose.
he_IL: רק במהלך השנים האחרונות באופן יחסי החלו להתייחס לכוורנות על בסיס מדעי. לפני כן היו שיטות מסורתיות שבוצעו כדי לאבטח את רדיית הדבש, אבל מי שביצע אותן לא ידע למה ומדוע. עם זאת, היום הודות לתצפיות של המדענים המצוינים שלנו על החיים והתנהגויות של הדבורים, לסבלנות ולהתמדה שלהם בהבחנה באופן העבודה של החרקים, יש לנו ידע שאפשר לכוורנות הפרקטית לצמצם את הדרכים האקראיות הישנות לשיטה, סדר וארגון, ומטרה מוגדרת.

en: It is our choices, Harry, that show what we truly are, far more than our abilities.
he_IL: הבחירות שלנו, הארי, משקפות מי אנחנו באמת הרבה יותר מהיכולות שלנו.

en: It is possible that as AI systems become more sophisticated and human-like, humans may develop deeper emotional connections with them. Already, we see AI chatbots being used in mental health therapy and as companions for the elderly and disabled. As these systems become more advanced, they may be able to provide even more personalized and meaningful interactions with their users.
he_IL: ניתן שככל שמערכות הבינה המלאכותית יתקדמו וידמו יותר לבני אדם, יתכן שבני אדם יפתחו קשרים רגשיים עמוקים יותר עמם. כבר עכשיו אנחנו רואים שבוטים צ'אט של בינה מלאכותית משמשים בטיפול נפשי וכמלווים לקשישים ולנכים. ככל שמערכות אלה יתקדמו, ייתכן שהן יוכלו לספק אינטראקציות אישיות ומשמעותיות עוד יותר עם המשתמשים שלהן.

en: It is the best block.
he_IL: זה הבלוק הכי טוב.

en: It makes sense for us to formalise and codify what we believe into 2 distinct descriptions;
he_IL: לדעתנו, אפשר לסכם את העקרונות שלנו בשני תיאורים שונים:

en: It might be unfair to think of coconut macaroons as the country cousins of French macarons, like the city mouse and the country mouse, it turns out the two cookies are related after all.
he_IL: עוגיות המָקָרוּן נחשבות לעיתים לחלופה הכפרית של עוגיות המָקָרוֹן הצרפתיות, כמו עכבר העיר ועכבר הכפר, אומנם זה לא ייצוג הוגן של העוגיות, אבל מסתבר ששני הסוגים אכן מגיעים מאותה המשפחה.

en: It might have been said that there he was only protecting his own. From the first he had been admitted to live in the intimacy of the family of the hotel-keeper who was a countryman of his. Old Giorgio Viola, a Genoese with a shaggy white leonine head—often called simply "the Garibaldino" (as Mohammedans are called after their prophet)—was, to use Captain Mitchell's own words, the "respectable married friend" by whose advice Nostromo had left his ship to try for a run of shore luck in Costaguana.<br>The old man, full of scorn for the populace, as your austere republican so often is, had disregarded the preliminary sounds of trouble. He went on that day as usual pottering about the "casa" in his slippers, muttering angrily to himself his contempt of the non-political nature of the riot, and shrugging his shoulders. In the end he was taken unawares by the out-rush of the rabble. It was too late then to remove his family, and, indeed, where could he have run to with the portly Signora Teresa and two little girls on that great plain? So, barricading every opening, the old man sat down sternly in the middle of the darkened cafe with an old shot-gun on his knees. His wife sat on another chair by his side, muttering pious invocations to all the saints of the calendar.
he_IL: אפשר היה לומר כי רק על שלו מגן היה אז. מלכתחילה התירו לו לגור בחיק משפחתו של הפונדקי, שמבני־ארצו היה. ג’ורג’וֹ ויוֹלָה הזקן, איש ג’ינובה בעל ראש־לביא לבן ומתולתל – שלעתים קרובות קראו לו בפשטות “הגאריבאלדינו” (כמו שקוראים למוחמדנים על שם נביאם) – היה, כדברי הקפטן מיצ’ל עצמו, “הידיד הנשוי והמכובד” שעל־פי עצתו עזב נוסטרומו את אנייתו על־מנת לנסות קצת את מזלו בחוף בקוֹסטאגוּאָנה.<br>הזקן, המלא בוז להמון־העם, כדרכם של הרבה ריפּובליקאים מחמירים, לא שם לבו לצלילי התלאה המוקדמים. ביום ההוא מדשדש היה כרגיל בקאסה בדרדסיו, ממלמל לנפשו בזעף דברים של בוז לטבעה הלא־פוליטי של המהומה, ומושך בכתפיו. בסופו של דבר הפתיעתו התפרצותו של הערב־רב. אותה עת היתה השעה מאוחרת מכּדי להרחיק את משפחתו, ובעצם היכן יכול היה לברוח עם סיניורה טרזה בריאת־הגוף ושתי ילדות קטנות במישור הגדול ההוא! הנה כך, לאחר שחסם כל פתח וכניסה, התישב הזקן בזעף באמצע בית־הקפה המואפל ועל ברכּיו רובה־ציד ישן. אשתו ישבה על כיסא אחר לצדו, נוקבת בלחישות של יראת־שמים בשמותיהם של כל הקדושים שבלוח־השנה.

en: It offers comprehensive access to all course materials, including video lectures, interactive quizzes, and downloadable resources.
he_IL: זה מציע גישה מקיפה לכל חומרי הקורס, כולל הרצאות וידאו, חידונים אינטראקטיביים, ומשאבים להורדה.

en: It was Emma. The playwright, once a friend and confidante, now wore a mysterious expression that belied the warmth of their previous interactions.
he_IL: זו הייתה אמה. המחזאית, שהייתה פעם חברה וידידה, עכשיו לבשה הבעה מסתורית שהסתירה את החום של האינטראקציות הקודמות שלהן.

en: It was at Sèvres that Van Marcke, who was also a painter-decorator of porcelain work, formed an association with Troyon, the great animalist painter. Troyon discovered Van Marcke's talent and advised him on his career, in such a way that the young painter ended up following in his footsteps.
he_IL: זה היה בסבר שהוונ מארק, שהיה גם צייר-מעצב של עבודות פורצלן, יצר קשר עם טרויון, הצייר הגדול של בעלי חיים. טרויון גילה את הכישרון של ון מארק וייעץ לו על הקריירה שלו, כך שהצייר הצעיר בסופו של דבר עוקב בעקבותיו.

en: It was commonplace for daughters of bourgeois families to receive art education, so Berthe and her sisters Yves and Edma were taught privately by Geoffroy-Alphonse Chocarne and Joseph Guichard. Morisot and her sisters initially started taking lessons so that they could each make a drawing for their father for his birthday. In 1857 Guichard, who ran a school for girls in Rue des Moulins, introduced Berthe and Edma to the Louvre gallery where from 1858 they learned by copying paintings. The Morisots were not only forbidden to work at the museum unchaperoned, but they were also totally barred from formal training. Guichard also introduced them to the works of Gavarni.
he_IL: בדרך כלל, בנות ממשפחות בורגניות קיבלו השכלה בתחום האמנות ובהתאם, ברת ואחיותיה איבס ואדמה למדו שיעורים פרטיים אצל ג'פרי אלפונס שוקרנה וג'וזף גישרד. מוריזו ואחיותיה התחילו ללמוד כדי שכל אחת מהן תוכל לצייר ציור לאביהן לכבוד יום הולדתו. בשנת 1857, גישרד, שהיה מנהל בית הספר לבנות ברו דה מולאן, הכיר לברת ולאדמה את גלריית הלובר שבה למדו לצייר באמצעות העתקה של ציורים משנת 1858. לאחיות מוריזו לא הותר לעבוד במוזיאון ללא ליווי ובנוסף, נאסר עליהן לקבל כל סוג של הכשרה פורמלית. גישרד גם הציג להן את עבודותיו של גברני.

en: It was his sanctuary, the place where he would go to rest, but also to celebrate. Those that were once there always highlight the Peace they felt around the building. Was it the endless organic shapes? Was it the assurance they felt from the precision of its geometrical lines? Or was it her?
he_IL: זה היה חוף המבטחים שלו, אליו ברח כדי לנוח אך גם כדי לבלות. אנשים שביקרו במקום בעבר תמיד ציינו לשבח את תחושת השלווה שהרגישו מסביב לבניין. האם הרגישו כך בזכות הצורות האורגניות המתמשכות? האם הרגישו ביטחון הודות לקווים הגאומטריים המדויקים של המבנה? או אולי בזכותה?

en: It was on a dreary night of November that I beheld the accomplishment of my toils. With an anxiety that almost amounted to agony, I collected the instruments of life around me, that I might infuse a spark of being into the lifeless thing that lay at my feet. It was already one in the morning; the rain pattered dismally against the panes, and my candle was nearly burnt out, when, by the glimmer of the half-extinguished light, I saw the dull yellow eye of the creature open; it breathed hard, and a convulsive motion agitated its limbs.
he_IL: זה היה לילה אפלולי בנובמבר שבו ראיתי לראשונה את פרי עמלי. בחרדה שגבלה בייסורים, אספתי את הכלים ליצירת החיים שהיו פזורים סביבי, פן אצית ניצוץ של הוויה בגוף מחוסר החיים שנפרש למרגלותיי. השעה כבר הייתה אחת לאחר חצות, הגשם היכה בקצביות על החלון והנר שלי כבר כמעט כבה. אך אז, לאורו העמום של הנר, ראיתי את עינו הצהובה של היצור נפקחת, הוא נשם בכבדות והעוויתות התנועתיות נדנדו את גפיו.

en: It was pain; she suppressed the twinge. It had come to her first a few years after they had left Italy to emigrate to America and settle at last in Sulaco after wandering from town to town, trying shopkeeping in a small way here and there; and once an organized enterprise of fishing—in Maldonado—for Giorgio, like the great Garibaldi, had been a sailor in his time.
he_IL: כאב היה זה; היא התגברה על מדקרותיו. לראשונה פקד אותה שנים אחדות אחרי שעזבו את איטליה והיגרו לאמריקה והתישבו בסופו של דבר בסולאקו לאחר שנדדו מעיר לעיר, תוך שהם מנסים לפתוח פה־ושם חנות קטנה; ופעם אחת לעסוק בקיבּולת מאורגנת של דיִג – במאלדוֹנאדוֹ – שכּן ג’ורג’ו, בדומה לגאריבאלדי הגדול, מַלח היה בזמנו.

en: It was perfect weather, 17°C but it felt around 20/25 °C and not a breath of wind.
he_IL: הייתה מזג אוויר מושלם, 17°C אבל הרגשתי כאילו זה כ-20/25 °C ולא נשבה רוח.

en: It was trying to the nerves. Old Viola had risen slowly, gun in hand, irresolute, for he did not see how he could prevent them. Already voices could be heard talking at the back. Signora Teresa was beside herself with terror.
he_IL: העצבים נמרטו. ויולה הזקן קם על רגליו לאִטו, הרובה בידו, מהסס, שכן לא ראה איך יוכל למנוע את הרעה. כבר אפשר היה לשמוע קולות מסיחים מאחור. הסיניורה טרזה לא ידעה את נפשה מרוב אימה.

en: It&nbsp;is only in comparatively recent years that attention has been given to bee-keeping on a scientific basis. Aforetime there were certain traditional methods to be followed to secure the honey harvest, but those who practised them knew neither the why nor wherefore. Today, however, thanks to the observations of our great scientists on the life and habits of the bee, to their patience and diligence in noting the insect's manner of working, we are in possession of knowledge which has enabled the practical bee-keeper to reduce the old haphazard ways to method, orderliness, and definite purpose.
he_IL: רק במהלך השנים האחרונות החלו להתייחס לכוורנות על בסיס מדעי. לפני כן היו שיטות מסורתיות שבוצעו כדי לאבטח את רדיית הדבש, אבל מי שביצע אותן לא ידע למה ומדוע. עם זאת, היום הודות לתצפיות של המדענים המצוינים שלנו על החיים והתנהגויות של הדבורים, לסבלנות ולהתמדה שלהם בהבחנה באופן העבודה של החרקים, יש לנו ידע שאפשר לכוורנות הפרקטית לצמצם את הדרכים האקראיות הישנות לשיטה, סדר וארגון, ומטרה מוגדרת.

en: It's actually not a secret. Success is earned, one step at a time. One of the most invaluable skills a person can have is being able to clearly express what they want. Sometimes the hardest part of finding success is gathering the courage to get started. As long as you’re learning, you’ll never really fail.
he_IL: אין פה באמת סוד. ההצלחה היא תהליך הדרגתי ואנחנו משיגים אותו שלב אחרי שלב. אחד מהכישורים החשובים ביותר שאדם יכול לרכוש הוא יכולת להביע בדיוק את מה שהוא רוצה להשיג. לפעמים, השלב הקשה ביותר בהגשמת ההצלחה הוא התעוזה להתחיל. כל עוד לומדים משהו חדש, לא נכשלים באמת.

en: It's also an excellent addition to any floral arrangement.
he_IL: הפריט יכול גם להשתלב בצורה נהדרת עם כל סידור פרחים.

en: It's also worth considering how the physical, natural light would interact with Botticelli's paintings when they were first created. Many of his works would have been displayed in softly lit churches or in homes with natural daylight, which would have further enhanced the play of light and shadow and the vibrancy of the colours.
he_IL: כדאי גם לשקול איך האור הפיזי והטבעי היה משפיע על הציורים של בוטיצלי ברגע שנוצרו. רבים מיצירותיו היו מוצגות בכנסיות בתאורה רכה או בבתים עם אור טבעי, שהיה משפיע נוסף על המשחק של האור והצללים ועל חיות הצבעים.

en: It's important to note, however, that while planning a trip can boost your mental health, it should be an enjoyable process, not a source of additional stress. If you're feeling overwhelmed by the planning, consider seeking help from a travel advisor, or opt for a more relaxed, spontaneous approach to travel.
he_IL: חשוב לציין, עם זאת, שכשהתכנון של טיול יכול לשפר את הבריאות הנפשית שלך, זה צריך להיות תהליך מהנה, ולא מקור ללחץ נוסף. אם אתה מרגיש מוצף מהתכנון, שקול לבקש עזרה מייעוץ טיולים, או בחר בגישה יותר רגועה, ספונטנית לטיול.

en: It's important to remember that we are all doing the best we can with the resources we have at our disposal. By acknowledging our own limitations and being kind to ourselves, we can cultivate the resilience and patience needed to navigate through even the most challenging situations.
he_IL: חשוב לזכור שאנחנו עושים את המיטב שביכולתנו עם המשאבים שיש לנו ברשותנו. על ידי הכרה בגבולותינו האישיים והתנהלות נחמדה כלפי עצמנו, אנחנו יכולים לפתח את הגמישות והסבלנות הנדרשות כדי לנווט במצבים הקשים ביותר.

en: It's normal to encounter challenges when trying to cultivate gratitude, particularly during difficult or stressful times. Here are some tips for overcoming these obstacles:
he_IL: זה נורמלי להתמודד עם אתגרים בניסיון לפתח תודה, במיוחד בזמנים קשים או מתחים. הנה כמה טיפים להתגבר על המכשולים הללו:

en: It's normal to encounter challenges when trying to establish a mindfulness practice. Here are some tips for overcoming these obstacles:
he_IL: זה רגיל להתמודד עם אתגרים בניסיון להקים תרגול של מודעות נוכחית. הנה כמה טיפים להתגבר על המכשולים הללו:

en: It's often the little details that set apart an average outfit from a truly exceptional one. Pay attention to the details when styling your streetwear ensemble, whether it's the stitching on your jeans, the hardware on your accessories, or the print on your t-shirt. Elevate your look with carefully curated accessories like statement sunglasses, chains, hats, or socks that add an extra layer of interest. Remember, it's the small touches that make a big difference.
he_IL: זה לרוב הפרטים הקטנים שמפרידים בין הופעה ממוצעת להופעה באמת יוצאת דופן. שים לב לפרטים כשאתה מעצב את הלבוש שלך, בין אם זה התפרים על הג'ינס שלך, החומרה על האביזרים שלך, או ההדפס על החולצה שלך. שדרג את המראה שלך עם אביזרים שנבחרו בקפידה כמו משקפי שמש בולטים, שרשראות, כובעים, או גרביים שמוסיפים שכבת עניין נוספת. זכור, אלה הם המגעים הקטנים שעושים הבדל גדול.

en: It's tempting to choose the first image that matches your criteria, but take the time to sift through multiple options. Look for high-quality images that are visually appealing and fit your project's overall aesthetic.
he_IL: זה מפתה לבחור את התמונה הראשונה שמתאימה לקריטריונים שלכם, אבל קחו את הזמן כדי לסנן כמה אפשרויות. חפשו תמונות באיכות גבוהה שמושכות ויזואלית ומתאימות לאסתטיקה הכוללת של הפרויקט שלכם.

en: It's using the regular editor.
he_IL: הבלוק משתמש בעורך הרגיל.

en: Italian Charms
he_IL: לחשים איטלקיים

en: Italian Opulence
he_IL: עושר איטלקי

en: Italian drawings<br>From March 29, 2023 to June 18, 2023
he_IL: ציורים איטלקיים<br>מ-29 במרץ 2023 עד 18 ביוני 2023

en: Italy is my favourite retreat because of its breathtaking beauty, ancient culture, and exquisite cuisine. The country’s romantic landscapes of rolling hills, olive groves and majestic mountains offer a peaceful and calming atmosphere.
he_IL: איטליה היא מקום הנופש האהוב עליי בגלל היופי עוצר הנשימה שלה, התרבות העתיקה והמטבח המעודן. הנופים הרומנטיים של המדינה של גבעות מתגלגלות, מטעי זיתים והרים מלכותיים מציעים אווירה שלווה ומרגיעה.

en: Italy is my favourite retreat because of its breathtaking beauty, ancient culture, and exquisite cuisine. The country’s romantic landscapes of rolling hills, olive groves and majestic mountains offer a peaceful and calming atmosphere.&nbsp;
he_IL: איטליה היא מקום הנופש האהוב עליי בגלל היופי עוצר הנשימה שלה, התרבות העתיקה והמטבח המעודן. הנופים הרומנטיים של המדינה של גבעות מתגלגלות, מטעי זיתים והרים מלכותיים מציעים אווירה שלווה ומרגיעה .

en: Italy’s people are friendly and welcoming, creating an atmosphere of hospitality and relaxation.
he_IL: אנשי איטליה ידידותיים ומזמינים, ויוצרים אווירה של אירוח ורוגע.

en: Itaque cumque rerum doloribus id excepturi. Illo ea voluptatem in non adipisci ab expedita. Harum error laborum sit omnis aut temporibus. Asperiores voluptas autem cupiditate velit rem.
he_IL: לכן כאשר נמצא כאן עם כאבי הדברים. זה מביא לנו תענוג בלתי ניתן למנוע. טעות זו עבודת שגיאה כללית או זמנית. תענוגים נוספים נובעים מרצון כזה או אחר.

en: Itch branding analytics partnership iPhone buyer assets sales. Gamification pivot learning curve branding iteration stealth investor. Equity market leverage seed round business plan ecosystem accelerator agile development launch party.
he_IL: גירוד, מיתוג, אנליטיקה, שותפות, iPhone, קונה, מכירת נכסים. משחוק, ציר, עקומת למידה, מיתוג, איטרציה, משקיע חשאי. הון עצמי, מינוף שוק, גיוס ראשוני, תוכנית עסקית, מערכת אקולוגית, תוכנית האצה, פיתוח זריז, מסיבת השקה.

en: Item Name
he_IL: שם הפריט

en: Item Origin:
he_IL: מקור הפריט:

en: Its chronological delimitation goes from the beginning of History (approximately the 4th millennium BC in the Near East and Egypt) to the fall of the Western Roman Empire (5th century). The geographical extension of the development of the first civilizations – defined by the appearance of writing and political and religious power – dictates where they can be located (Mediterranean civilizations, of India, of the Far East, of Pre-Columbian America and of the rest of Europe and Africa) and when each one can speak of a historical period (History) or a prehistoric period (Prehistory), which would determine that their artistic production was the object of the history of prehistoric art; Although the methodology for its study is largely common, there is a fundamental difference, and that is the possibility of using written sources for historical periods. This resource is irreplaceable, since it not only allows the identification, where appropriate, of the authors or sponsors of the artistic work and the reconstruction of the context in which it was produced, but also enables the interpretation of Art in its relationship with intellectual production in other countries. areas of thought, especially religion and philosophy. In this way, a reading of art can be carried out that understands it through the worldview (Weltanschauung) or dominant ideology in times and places as far away from us as the civilizations of Ancient Age, and of which Art is the material embodiment. and visual.
he_IL: ההגדרה הכרונולוגית שלו נעה מתחילת ההיסטוריה (בערך המילניום ה-4 לפני הספירה במזרח התיכון ובמצרים) ועד לנפילת האימפריה הרומית המערבית (המאה ה-5). הסיומת / הרחבה הגיאוגרפית של ההתפתחות של הציביליזציות הראשונות – המוגדרת על ידי מראה הכתיבה וכוח פוליטי ו דתי – קובעת היכן ניתן למקם אותן (ציביליזציות ים-תיכוניות, של הודו, של המזרח הרחוק, של אמריקה הפרה-קולומביאנית ושאר אירופה ואפריקה) ומתי כל אחת יכולה לדבר על תקופה היסטורית (היסטוריה) או תקופה פרה-היסטורית (פרה-היסטוריה), מה שיקבע שההפקה האמנותית שלהן הייתה נושא ההיסטוריה של האמנות הפרה-היסטורית; למרות שהמתודולוגיה ללימוד שלה היא במידה רבה משותפת, יש הבדל יסודי, וזה האפשרות להשתמש במקורות כתובים עבור תקופות היסטוריות. המשאב הזה הוא בלתי ניתן להחלפה, מכיוון שהוא לא רק מאפשר את הזיהוי, כאשר זה מתאים, של המחברים או המממנים של העבודה האמנותית ושחזור ההקשר שבו היא יוצרה, אלא גם מאפשר את הפרשנות של האמנות בקשר שלה עם ההפקה האינטלקטואלית בתחומים אחרים של מחשבה, במיוחד דת ופילוסופיה. בדרך זו, ניתן לבצע קריאה של האמנות שמבינה אותה דרך התפיסה העולמית (Weltanschauung) או האידיאולוגיה הדומיננטית בזמנים ובמקומות רחוקים מאיתנו כמו הציביליזציות של התקופה העתיקה, שלגביהן האמנות היא ההגשמה החומרית והוויזואלית.

en: It is only in comparatively recent years that attention has been given to bee-keeping on a scientific basis. Aforetime there were certain traditional methods to be followed to secure the honey harvest, but those who practised them knew neither the why nor wherefore. Today, however, thanks to the observations of our great scientists on the life and habits of the bee, to their patience and diligence in noting the insect's manner of working, we are in possession of knowledge which has enabled the practical bee-keeper to reduce the old haphazard ways to method, orderliness, and definite purpose.
he_IL: רק במהלך השנים האחרונות באופן יחסי החלו להתייחס לכוורנות על בסיס מדעי. לפני כן היו שיטות מסורתיות שבוצעו כדי לאבטח את רדיית הדבש, אבל מי שביצע אותן לא ידע למה ומדוע. עם זאת, היום הודות לתצפיות של המדענים המצוינים שלנו על החיים והתנהגויות של הדבורים, לסבלנות ולהתמדה שלהם בהבחנה באופן העבודה של החרקים, יש לנו ידע שאפשר לכוורנות הפרקטית לצמצם את הדרכים האקראיות הישנות לשיטה, סדר וארגון, ומטרה מוגדרת.

en: It’s absolutely freezing here this morning! At 29 degrees F I didn’t warm up until about halfway but at least it was beautiful and sunny!<br>GPS <a href="https://www.strava.com/activities/8792125795" target="_blank" rel="noreferrer noopener">Link to Strava</a>
he_IL: זה קפוא מאוד כאן הבוקר! ב-29 מעלות פרנהייט לא חממתי עד כמעט לחצי, אבל לפחות היה יפה ושמשי!<br>GPS <a href="https://www.strava.com/activities/8792125795" target="_blank" rel="noreferrer noopener">קישור ל-Strava</a>

en: It’s also important to be mindful of the hidden treasures that are already in your life. It could be a friendship that you’ve taken for granted, or a beautiful sunset that you’ve overlooked. Take a moment to appreciate the things you already have, and you may find that they are much more valuable than you initially thought.
he_IL: חשוב גם להיות מודעים לאוצרות הנסתרים שכבר נמצאים בחייכם. זו יכולה להיות ידידות שלקחתם כמובן מאליו, או שקיעה יפה שהתעלמתם ממנה. הקדישו רגע כדי להעריך את הדברים שכבר יש לכם, וייתכן שתגלו שהם בעלי ערך רב יותר ממה שחשבתם בתחילה.

en: It’s great to start out a post with a summary of your episode. Let people know what they’re going to hear, set the stage, even introduce a special guest!
he_IL: מומלץ להתחיל את הפוסט עם סיכום של הפרק. אפשר לתת לאנשים פרטים על התוכן שלו הם יאזינו, להכניס אותם לאווירה ואפילו להציג להם את האורחים המיוחדים שאירחת בתוכנית!

en: Izaak Travis
he_IL: איזאק טרוויס

en: I’m Veronica, the creative mind behind Craftfully. As an avid DIY enthusiast, I’ve dedicated this space to inspire and empower fellow crafters to unleash their creativity. From handmade decor to upcycled treasures, we celebrate the beauty of crafting with heart and soul.
he_IL: אני ורוניקה, המוח היצירתי מאחורי Craftfully. כחובבת DIY מטורפת, הקדשתי את המקום הזה להשראה ולהעצמה של יוצרים עמיתים כדי לשחרר את יצירתיותם. מקישוטים עשויים בעבודת יד עד אוצרות משודרגים, אנחנו מציינים את יופי היצירה עם לב ונשמה.

en: I’m a bike messenger by day, aspiring actor by night, and this is my website. I live in Los Angeles, have a great dog named Jack, and I like piña coladas.
he_IL: אני שליח על אופניים ביום, מקדם קריירת משחק בלילה וזה האתר שלי. אני גר בלוס אנג'לס, יש לי כלב מקסים ששמו ג'ק ואני אוהב פינה קולדה.

en: I’m a photographer and art director based in Manchester, United Kingdom. When I’m not shooting weddings and portraits, you can find me posting on <a href="#">Instagram</a>. Currently available for hire.
he_IL: אני צלם ומנהל אמנות מבוסס במנצ'סטר, בריטניה. כשאני לא מצלם חתונות ופורטרטים, אתה יכול למצוא אותי מפרסם ב- <a href="#">Instagram</a>. כרגע זמין להשכרה.

en: I’m a photographer and art director based in Manchester, United Kingdom. When I’m not shooting weddings and portraits, you can find me posting on Instagram. Currently available for hire.
he_IL: אני צלם ומנהל אמנות שממוקם במנצ'סטר, בריטניה. כשאני לא מצלם חתונות ופורטרטים, אפשר למצוא אותי מפרסם באינסטגרם. כרגע זמין להשכרה.

en: I’m available for new projects. Drop me a line, and let’s create something new.
he_IL: אני זמינה לפרויקטים חדשים. אפשר לכתוב לי ונוכל ליצור משהו חדש ביחד.

en: I’m spending more time with <br>my family, exercising more, <br>and getting more sleep.
he_IL: אני מבלה יותר זמן עם <br>המשפחה שלי, עושה יותר ספורט, <br>וזמן השינה שלי גדל.

en: I’ve been mostly out of commission on the running front for over a year. I saved up for this one!
he_IL: הייתי בעיקר מחוץ למערכת בנושא הריצה כבר למעלה משנה. חיסכתי עבור זה!

en: I’ve seen so many glorious mornings when the royal sun lights up the mountaintops, kisses the green meadows with its golden face, and makes streams shine with its celestial magic. But then it allows the blackest clouds to ride across its heavenly face with ugly gloom, and hides that face from the dull world, sneaking off to the west with the disgrace of it. In just that way my sun shone on my brow early one morning with that same triumphant splendor. But alas, he was mine for only one hour: the dark clouds have hidden him from me now. Yet, my love doesn’t condemn him in the least. The suns of humanity may show their faults if the sun of heaven does.
he_IL: ראיתי כל כך הרבה בוקרים נפלאים כשהשלג המלכותי מאיר את ראשי ההרים, מנשק את הדשא הירוק בפניו הזהבי ומגרים את הנחלים לזרוב בקסם השמיים שלו. אבל אז הוא מתיר לעבים השחורות ביותר לרכוב מעל פניו השמיים בעצבנות מכוערת ומסתיר את פניו מהעולם המשועמם, נמלט למערב עם הכלימה שבזה. בדיוק בדרך הזו השמש שלי זרחה על מצחי בבוקר מוקדם עם אותה תפארת ניצחונית. אבל אוי, היא הייתה שלי לשעה אחת בלבד: העננים האפלים הסתירו אותו ממני כעת. עדיין, אהבתי לא מרשימה אותו בכלל. שמשות האנושות יכולות להראות את חסרונותיהן אם שמש השמים עושה כן.

en: J. K. Rowling
he_IL: ג'יי קיי רולינג

en: J. R. R. TOLKIEN
he_IL: ג'. ר. ר. טולקין

en: J.K. Rowling
he_IL: ג'יי קיי רולינג

en: Jabulani Nyoni
he_IL: ג'אבולאני ניוני

en: Jake Miller
he_IL: ג'ייק מילר

en: Jake is passionate about travelling, hiking and discovering new places.
he_IL: ג'ייק מתעניין מאוד בתחומים של נסיעות, סיורי הליכה ומציאה של מקומות חדשים.

en: James Anderson
he_IL: ג'יימס אנדרסון

en: James Smith　ジェームズ・スミス
he_IL: ג'יימס סמית' ג'יימס סמית'

en: James grew up in a family of yoga aficionados so it's only natural that he's now a yoga teacher. He is specialized in acro yoga.
he_IL: ג'יימס גדל במשפחה של מומחי יוגה ולכן המעבר להוראת יוגה היה טבעי עבורו. הוא מתמחה באקרו יוגה.

en: Jan
he_IL: ינו'

en: Jane
he_IL: ישראלה

en: Jane Bloggs
he_IL: נועה כותבת בלוג

en: Jane Doe
he_IL: אלמונית

en: Jane Done
he_IL: ישראלה ישראלי

en: January 12
he_IL: 12 בינואר

en: January 12 Mon
he_IL: שני, 12 בינואר

en: January 23, 2020
he_IL: 23 בינואר 2020

en: Japan, Mid-1800’s
he_IL: יפן, אמצע המאה ה-19

en: Japanese Irises: Celebrated for their large, flat blooms and striking color combinations, Japanese irises add an exotic touch to any garden setting.
he_IL: אירוסים יפניים: מפורסמים בזכות פריחתם הגדולה והשטוחה ושילובי הצבעים המרהיבים, אירוסים יפניים מוסיפים ניגודיות אקזוטית לכל גינה.

en: Jasper Chang
he_IL: יאספר צ'אנג

en: Jayla Huis
he_IL: ג'יילה הייס

en: Jeffrey Klein is the author of <a href="#">Curious Botany</a>, the most-read blog about rare plants on the internet. He’s the host of the award-winning Embreea Talk podcast from PLNT.
he_IL: ג'פרי קליין הוא המחבר של <a href="#">Curious Botany</a> (בוטניקה מסקרנת), הבלוג הנקרא ביותר ברשת על צמחים נדירים. הוא המגיש של Embreea Talk (שיחת סחלב), פודקאסט זוכה פרסים ב-PLNT.

en: Jeffrey Klein is the author of <a href="https://botanytheme.mystagingwebsite.com/assorted-blocks/">Curious Botany</a>, the most-read blog about rare plants on the internet. He's the host of the award-winning Embreea Talk podcast from PLNT.
he_IL: ג'פרי קליין הוא המחבר של <a href="https://botanytheme.mystagingwebsite.com/assorted-blocks/">Curious Botany</a> (בוטניקה מסקרנת), הבלוג הנקרא ביותר ברשת על צמחים נדירים. הוא המגיש של Embreea Talk (שיחת סחלב), פודקאסט זוכה פרסים ב-PLNT.

en: Jeffrey Klein is the author of Curious Botany, the most-read blog about rare plants on the internet.
he_IL: ג'פרי קליין הוא המחבר של Curious Botany (בוטניקה מסקרנת), הבלוג הנקרא ביותר ברשת על צמחים נדירים.

en: Jeffrey Klein is the author of Curious Botany, the most-read blog about rare plants on the internet. He’s the host of the award-winning Embreea Talk podcast from PLNT. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
he_IL: ג'פרי קליין הוא המחבר של Curious Botany (בוטניקה מסקרנת), הבלוג הנקרא ביותר ברשת על צמחים נדירים. הוא המגיש של Embreea Talk (שיחת סחלב), פודקאסט זוכה פרסים ב-PLNT. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

en: Jeffrey Klein is the author of&nbsp;<a href="#">Curious Botany</a>, the most-read blog about rare plants on the internet. He’s the host of the award-winning Embreea Talk podcast from PLNT.
he_IL: ג'פרי קליין הוא המחבר של <a href="#">Curious Botany</a> (בוטניקה מסקרנת), הבלוג הנקרא ביותר ברשת על צמחים נדירים. הוא המגיש של Embreea Talk (שיחת סחלב), פודקאסט זוכה פרסים ב-PLNT.

en: Jeffrey Klein is the host of the award-winning Embreea Talk podcast from PLNT and NPR.
he_IL: ג'פרי קליין מגיש את Embreea Talk (שיחת סחלב), פודקאסט זוכה פרסים ב-PLNT.

en: Jeffrey is based in Portland, Maine and is an adjunct professor at the Quillwort School of Botany and Herbology.
he_IL: ג'פרי מתגורר בפורטלנד שבמדינת מיין והוא מרצה מן החוץ ב-Quillwort School of Botany and Herbology (בית הספר קווילוורט לבוטניקה והרבולוגיה).

en: Jenn<br>Stewart
he_IL: ג'יין<br>סטיוארט

en: Jennie Acosta<br>Estelle Vo<br>Micheal Dickinson<br>Ray Cordova<br>Katlyn Wagstaff
he_IL: ג'ני אקוסטה<br>אסטל ורדי<br>מייקל דיקינסון<br>ריי קורדובה<br>קייטלין ויליאמס

en: Jennifer Dolan Photography<br>San Francisco, California
he_IL: ג'ניפר דולן צילום<br>סן פרנסיסקו, קליפורניה

en: Jennifer Young
he_IL: ג'ניפר יאנג

en: Jesse Akes
he_IL: ישי אייקס

en: Jessica Turner
he_IL: ג'סיקה טורנר

en: Jetpack AI for inspiration
he_IL: Jetpack AI להשראה

en: Jetpack Blocks
he_IL: בלוקי Jetpack

en: Jin and Jang are committed to using their expertise to make a difference in the world. They believe that psychology has the power to transform lives and are dedicated to sharing their knowledge and insights with others. Through their work, Jin and Jang seek to promote psychological well-being, enhance resilience, and contribute to a more just and equitable society.
he_IL: ג'ין וג'אנג מחויבים להשתמש במומחיות שלהם כדי לעשות שינוי בעולם. הם מאמינים שפסיכולוגיה מחזיקה בכוח לשנות חיים ומקדישים את עצמם לשיתוף הידע והתובנות שלהם עם אחרים. דרך העבודה שלהם, ג'ין וג'אנג מחפשים לקדם את הרווחה הפסיכולוגית, לשפר את הגיבוריות ולתרום לחברה צודקת ושוויונית יותר.

en: Jin and Jang are recognized for their contributions to the field of psychology, having published numerous articles and presented at conferences around the world. Their work has been recognized and awarded by various organizations, including the fictional organizations MindWise Foundation and Resilience Research Institute.
he_IL: ג'ין וג'אנג מוכרים בשל תרומתם לתחום הפסיכולוגיה, אחרי שפרסמו מספר מאמרים והציגו בכנסים ברחבי העולם. העבודה שלהם זוהתה והוענקה על ידי ארגונים שונים, כולל הארגונים הדמיוניים MindWise Foundation ו-Resilience Research Institute.

en: Jin and Jang have extensive experience in the field of psychology, having worked on a range of projects that span from clinical settings to research labs. Together, they bring a unique perspective and skillset to every project they undertake.
he_IL: ג'ין וג'אנג יש להם ניסיון רחב בתחום הפסיכולוגיה, הם עבדו על מגוון פרויקטים שכוללים מקומות קליניים ומעבדות מחקר. ביחד, הם מביאים תובנות ייחודיות וסט כלים לכל פרויקט שהם מתמקדים בו.

en: Jin and Jang's website is a window into the heart of their work, showcasing a range of projects and initiatives that reflect their dedication to the field of psychology. Their work includes clinical interventions for individuals with anxiety disorders, research on the effects of mindfulness on stress reduction, and consulting for organizations seeking to improve their work culture and productivity.
he_IL: האתר של ג'ין וג'אנג הוא חלון לתוך לב העבודה שלהם, המציג מגוון פרויקטים ויוזמות המשקפים את המחויבות שלהם לתחום הפסיכולוגיה. העבודה שלהם כוללת התערבויות קליניות לאנשים עם הפרעות חרדה, מחקרים על ההשפעה של מודעות על הפחתת המתח, וייעוץ לארגונים המעוניינים לשפר את תרבות העבודה והיציבות שלהם.

en: Jin and Jang, a collaborative duo of psychologists based in San Francisco. With a shared passion for understanding the complexities of the human mind, Jin and Jang bring a wealth of experience and expertise to their work. Together, they have worked on a variety of projects that span from clinical practice to research and consulting. Their work is rooted in a deep understanding of psychology and a commitment to making a positive impact on individuals and organizations.
he_IL: ג'ין וג'אנג, צמד של פסיכולוגים שעובדים בשיתוף פעולה בסן פרנסיסקו. עם תשוקה משותפת להבנת המורכבויות של המוח האנושי, ג'ין וג'אנג מביאים עימם עשרות שנות ניסיון ומומחיות לעבודתם. ביחד, הם עבדו על מגוון פרויקטים שכללו מעשה קליני, מחקר וייעוץ. עבודתם מושתתת על הבנה עמוקה של הפסיכולוגיה והתחייבות ליצירת השפעה חיובית על אנשים ועל ארגונים.

en: Jo Joachim + DJ Mina Fox
he_IL: ג'ו חואקין ודי.ג'יי מינה פוקס

en: Joan Smith
he_IL: ג'ואן סמית'

en: Joash Rajin
he_IL: יואש רג'ין

en: Job Title at Company
he_IL: התפקיד בחברה

en: Jobs
he_IL: עבודות

en: Joen Olsen
he_IL: יואן אולסן

en: Johannesburg 🇿🇦
he_IL: יוהנסבורג 🇿🇦

en: John Appleton is an award-winning nature photographer. He lives in Tucson, Arizona, with his family and enjoys long hikes and black coffee.
he_IL: ג'ון אפלטון הוא צלם טבע זוכה פרסים. הוא חי בטוסון, אריזונה, עם משפחתו ואוהב טיולים ארוכים וקפה שחור.

en: John Doe
he_IL: אלמוני

en: Join <strong>hundreds</strong> of happy subscribers!
he_IL: להצטרף אל <strong>מאות</strong> מנויים מרוצים!

en: Join Annalee on Your Journey
he_IL: הצטרף אל אנלי במסע שלך

en: Join John and Jane as they embark on a lively discussion about the potential for a fresh cinematic adaptation of "Wings," infused with futuristic elements. Imagining cutting-edge visuals, advanced technology, and a reinvigorated storyline, our hosts explore how this beloved movie could be reimagined for modern audiences while preserving its core essence. Whether you're a film enthusiast, a fan of innovative storytelling, or simply intrigued by the merging of past and future on the silver screen, this episode promises to ignite your imagination and spark thought-provoking conversations.
he_IL: הצטרפו לג'ון ולג'יין כשהם מתחילים בדיון חיוני על הפוטנציאל להתאמה קולנועית חדשה של "כנפיים", המועשרת ברקעות פוטוריסטיות. בדימיון עיצובי מתקדם, טכנולוגיה מתקדמת וסיפור מחדש, מארחינו חוקרים כיצד ניתן לשחזר את הסרט האהוב הזה לקהל הקולנוע המודרני תוך שמירה על המהות העיקרית שלו. בין אם אתם אוהבי סרטים, מעריצי סיפורים חדשניים או פשוט מעוניינים במיזוג של העבר והעתיד על מסך הכסף, פרק זה מבטיח להפעיל את הדמיון שלכם ולהפעיל שיחות מעניינות.

en: Join Kirsten on a culinary adventure that promises to transport you to the sun and sea with every bite. Explore her delectable recipes, expert tips, and culinary stories that share a glimpse into the heart of Mediterranean cuisine. Whether you're an aspiring home cook or a seasoned food enthusiast, you're invited to savor the rich tapestry of Mediterranean flavors, traditions, and the innovative twists that make Kirsten's culinary creations a unique experience. Come, let's embark on this gastronomic journey together.
he_IL: הצטרפו לקירסטן בהרפתקה קולינרית שמבטיחה לקחת אתכם לשמש ולים עם כל ביס. חקרו את המתכונים המדהימים שלה, טיפים מקצועיים וסיפורים קולינריים ששמים זרקור על הלב של המטבח הים-תיכוני. בין אם אתם טבחים חובבים או חובבי אוכל מנוסים, אתם מוזמנים לטעום את השפע של טעמים, מסורות והטוויסטים החדשניים שהופכים את היצירות הקולינריות של קירסטן לחוויה ייחודית. בואו, נצא יחד למסע הגסטרונומי הזה.

en: Join Lindfield Community Gardens!
he_IL: הצטרפו לגני הקהילה של לינדפילד!

en: Join Our Mailing List
he_IL: הצטרף לרשימת התפוצה שלנו

en: Join hosts Kjell, Mel, and Jeff as they dive deep into top events, the hottest tech news, and discover which startups received VC funding.
he_IL: המנחים צ'ל, מל וג'ף מדברים על אירועים חשובים, על החדשות החמות ביותר בעולם הטכנולוגיה ומגלים אלה חברות הזנק קיבלו מימון הון סיכון.

en: Join hundreds of happy subscribers!
he_IL: להצטרף אל מאות מנויים מרוצים!

en: Join hundreds of our subscribers and be the first to know about new content and special offers.
he_IL: כדאי להצטרף לציבור המנויים שלנו, שמקבלים לפני כולם מידע על תוכן חדש ומבצעים מיוחדים.

en: Join instructor Jaime Adams for a series of virtual classes aimed at helping you hone your drawing skills. We will focus on composition, perspective, contour, representing volume, and more!
he_IL: אנחנו מזמינים אותך להצטרף למדריכה שלנו, ג'יימי אדמס, בסדרה של שיעורים וירטואליים שתעזור לך לשפר את כישורי הציור שלך. אנחנו נתמקד בקומפוזיציה, בפרספקטיבה, בקווי מתאר, בציור ממדים ועוד!

en: Join me and other <em>yogis</em> in one of my retreats to deepen your practice and unleash spiritual awakenings. Join me in this incredible journey.
he_IL: הצטרף אליי ואל <em>יוגים</em> אחרים באחד מהנס retreats שלי כדי להעמיק את הפרקטיקה שלך ולשחרר התעוררויות רוחניות. הצטרף אליי במסע המדהים הזה.

en: Join me as I navigate the beautiful chaos of motherhood, finding solace in shared experiences and inspiration in the incredible bond between mother and child. Whether you're a new mom seeking guidance, an experienced parent looking for relatable stories, or simply someone who appreciates the joys and challenges of raising a child, this blog is for you.
he_IL: הצטרפו אלי כאשר אני נותבת בתוך הכאוס היפה של הגידול האמאי, מוצאת נחמה בחוויות משותפות והשראה בקשר המדהים בין אם לילד. בין שאתם אמא חדשה שמחפשת הדרכה, הורה מנוסה שמחפש סיפורים שניתן לזהות איתם, או פשוט מישהו שמעריך את השמחות והאתגרים שבגידול ילד, הבלוג הזה עבורכם.

en: Join me as we explore the rich tapestry of cultures, traditions, and stories that make our world so beautifully diverse.
he_IL: הצטרף אלי כשאנחנו חוקרים את הסרטן העשיר של תרבויות, מסורות וסיפורים שמפזרים את עושר הגוונים בעולמנו.

en: Join me in celebrating the flavors, aromas, and stories that make Catania a captivating destination for food enthusiasts. Until we can explore this charming city together, I hope this virtual journey inspires you to recreate a piece of Sicily in your own kitchen and savor the magic of Catania's culinary delights. Buon viaggio e buon appetito!
he_IL: צטרפו אליי לחגוג את הטעמים, הארומות והסיפורים שעושים את קטניה ליעד מרהיב לחובבי אוכל. עד שנוכל לחקור את העיר המקסימה הזו יחד, אני מקווה שהמסע הווירטואלי הזה י inspir אותך לשחזר פיסה מסיציליה במטבח שלך וליהנות מהקסם של המטעמים הקולינריים של קטניה. Buon viaggio e buon appetito!

en: Join me in this exploration of sound, sight, and society. Let's dive into the pixelated sunset of vaporwave together, uncovering the stories hidden in its glitchy grooves and the truths veiled in its dreamy visuals. Welcome to our community—the digital plaza of thought, art, and music.
he_IL: הצטרפו אלי בחקירה זו של צליל, ראייה וחברה. בואו נטבול בשקיעת הפיקסלים של וייפורווייב ביחד, נחשוף את הסיפורים המוסתרים בגרובים מוזרים שלו ואת האמת המסתורית בתמונות החלומיות שלו. ברוכים הבאים לקהילתנו - הכיכר הדיגיטלית של חשיבה, אמנות ומוזיקה.

en: Join me in this little piece of the world and I'll share with you some of the sights, sounds, and stories that make it special.
he_IL: הצטרפו אלי בפינה החמה שלי ואשמח לשתף אתכם את הנופים, הקולות והסיפורים שמייחדים אותה כל כך.

en: Join me on a journey to unleash your inner artist and spread happiness.
he_IL: צטרפו אליי למסע לשחרר את האמן הפנימי שלכם ולהפיץ אושר.

en: Join my Mailchimp audience
he_IL: הצטרף לקהל Mailchimp שלי

en: Join our mailing list
he_IL: להצטרף לרשימת התפוצה שלנו

en: Join our mailing list and get instant 15% off on your first order, plus free shipping!
he_IL: כדאי להירשם לרשימת התפוצה שלנו ולקבל 15% הנחה על ההזמנה הראשונה שלך ומשלוח בחינם למימוש מיידי!

en: Join our online cooking classes to nudge your kitchen skills up a level.
he_IL: הצטרפו לשיעורי הבישול המקוונים שלנו כדי לעלות דרגה במיומנויות המטבח.

en: Join the Club
he_IL: להצטרף למועדון

en: Join the Community
he_IL: להצטרף לקהילה

en: Join the Conversation
he_IL: הצטרפות לשיחה

en: Join the Waitlist
he_IL: להצטרף לרשימת ההמתנה

en: Join the club
he_IL: להצטרף למועדון

en: Join the community
he_IL: הצטרפות לקהילה

en: Join the fun!
he_IL: הצטרף לכיף!←

en: Join the list
he_IL: להצטרף לרשימה

en: Join thousands of happy subscribers and receive weekly emails with insights and actionable advice. No spam or ads, ever.
he_IL: להצטרף לאלפי מנויים מרוצים ולקבל הודעות אימייל שבועיות עם תובנות ועצות שניתן לפעול לפיהן. ללא תגובות זבל או מודעות, לעולם.

en: Join us - the more the merrier! This page contains an overview of membership options and an application form. If you have any questions regarding memberships or plot availability <a href="https://cultivatedemo.wordpress.com/contact/">contact us</a>.
he_IL: הצטרפו אלינו – כל המרבה הרי זה משובח! העמוד הזה כולל סקירה של אפשרויות החברות וטופס הרשמה. אם יש לך שאלות לגבי החברות או זמינות של חלקות אדמה, ניתן <a href="https://cultivatedemo.wordpress.com/contact/">ליצור איתנו קשר</a>.

en: Join us as we delve into the profound connection between nurturing plants and nurturing ourselves, and how the act of caring for living things can aid in the process of healing and growth. Whether you're seeking solace or looking for ways to support others during difficult times, this episode offers a gentle reminder of the resilience and beauty that can bloom even in moments of sorrow. Tune in to <strong>The Houseplants Podcast</strong> for a poignant exploration of <strong>Healing and Growing After Loss</strong>.
he_IL: הצטרפו אלינו כשאנחנו חוקרים את הקשר העמוק בין גידול צמחים וגידול עצמנו, ואיך טיפוח יצורים חיים יכול לעזור בתהליך הריפוי והצמיחה. בין אם אתם מחפשים מנחמה או מחפשים דרכים לתמוך באחרים בעתים קשות, פרק זה מציע תזכורת עדינה לעמידות וליופי שיכולים לפרוח גם ברגעי צער. תתחברו לתוכנית <strong>The Houseplants Podcast</strong> לחקירה מרגשת של <strong>ריפוי וצמיחה לאחר אובדן</strong>.

en: Join us as we delve into the world of Yellow Ocher, exploring the artistic mastery and historical significance of this earthy pigment. From the ochre mines to the artist's palette, each step in the journey reveals the magical transformation of earth into art, capturing the sun's warmth in every stroke.
he_IL: הצטרפו אלינו כשאנחנו חודרים לעולם של אוקר צהוב, חוקרים את המיומנות האמנותית ואת המשמעות ההיסטורית של הפיגמנט האדמתי הזה. מהמכרות של האוקר ועד לפלטת הצייר, כל שלב במסע מגלה את השינוי הקסום של אדמה לאמנות, תופס את חום השמש בכל מכחול.

en: Join us as we empower you with the knowledge and confidence to create a nurturing environment for your indoor garden. Tune in to <strong>The Houseplants Podcast</strong> and unlock the secrets to mastering humidity and watering, ensuring your green companions thrive and flourish!
he_IL: הצטרף אלינו כשאנחנו מעניקים לך את הידע והביטחון ליצירת סביבה מטפחת עבור גינת הפנים שלך. התעדכן בתוכנית הרדיו <strong>The Houseplants Podcast</strong> ופתח את הסודות לשליטה בלחות ובהשקייה, ובכך לוודא שחבריך הירוקים יצמחו ויפרחו!

en: Join us as we uncover the stories behind the world's most cherished blooms and their profound impact on art, literature, and human emotions. From symbolic meanings to the art of flower arranging, this episode is a celebration of the timeless beauty and enchanting history of these delicate wonders. So, whether you're a flower enthusiast, a history buff, or simply captivated by the allure of nature, tune in to <strong>The Houseplants Podcast</strong> and immerse yourself in the rich tapestry of <strong>The History of Flowers</strong>.
he_IL: הצטרפו אלינו כשאנחנו חושפים את הסיפורים מאחורי הפרחים המוערכים ביותר בעולם וההשפעה העמוקה שלהם על האמנות, הספרות והרגשות האנושיות. ממשמעויות סמליות ועד לאמנות של עיצוב הפרחים, פרק זה הוא חגיגה של היופי הנצחי וההיסטוריה המקסימה של הפלאים הרכים הללו. אז, בין אם אתה אוהב פרחים, חובב היסטוריה או פשוט מושגב על ידי קסם הטבע, התחבר לפודקאסט <strong>The Houseplants Podcast</strong> ותתמסר לסרט הספרותי העשיר של <strong>The History of Flowers</strong>.

en: Join us as we unravel the benefits and considerations of upsizing your pots, allowing your plants to thrive and reach their full potential. From promoting root health to preventing root-bound issues, we'll delve into the reasons why bigger pots can lead to healthier and happier plants. Whether you're repotting an existing plant or considering the ideal pot size for a new addition, this episode will equip you with the knowledge to make informed decisions for your indoor garden. Get ready to witness the magic of bigger pots transforming your plant's growth on <strong>The Houseplants Podcast</strong>!
he_IL: הצטרף אלינו כשאנחנו מביאים לך את היתרונות והשיקולים בהגדלת גודל הכדורים שלך, מאפשרים לצמחים שלך לפרוח ולהגיע לפוטנציאל המלא שלהם. מהקידום של בריאות השורשים ועד למניעת בעיות של צמחים קשורים לשורשים, אנחנו נחקור את הסיבות למה גדול יותר יכול להוביל לצמחים בריאים ומאושרים יותר. בין אם אתה מכניס צמח קיים לכד או מתלבט על גודל הכד האידיאלי עבור הוספה חדשה, פרק זה יכונן אותך עם הידע לקבל החלטות מושכלות עבור גינת הפנים שלך. התכונן לראות את הקסם של גדול יותר משנה את צמיחת הצמח שלך ב<strong>פודקאסט הצמחים הביתיים</strong>!

en: Join us as we unveil the top houseplants that are perfect for beginners - those resilient and easy-to-care-for botanical wonders that will bring life and beauty to your living spaces. From air-purifying heroes to low-maintenance darlings, we'll introduce you to a diverse selection of green companions that are sure to thrive even with minimal experience. Whether you're living in a cozy apartment or a spacious home, these houseplants will be your trusty partners in your indoor gardening journey. Get ready to transform your living spaces into lush havens of greenery with our handpicked recommendations on <strong>The Houseplants Podcast</strong>!
he_IL: הצטרפו אלינו כשאנחנו מגלים את הצמחים הפנימיים המובילים שמושלמים למתחילים - אלה הפלטים העמידים והקלים לטיפוח שיביאו חיים ויופי למרחבי המגורים שלכם. מגיבי האוויר המטהרים עד האהובים הנמוכי תחזוקה, אנחנו נציג לכם מבחר מגוון של חברים ירוקים שישרודו גם עם ניסיון מינימלי. בין שאתם גרים בדירה נעימה או בבית מרווח, הצמחים הפנימיים הללו יהיו השותפים הנאמנים שלכם במסע הגינון הפנימי. התכוננו להפוך את מרחבי המגורים שלכם לגנים ירוקים וטריים בעזרת המלצותינו המובחרות ב<strong>הפודקאסט של הצמחים הפנימיים</strong>!

en: Join us every week!
he_IL: הצטרפו אלינו כל שבוע!

en: Join us for a celebratory party featuring creative cocktails and mocktails, seasonal chef-crafted snacks and appetizers, and a range of desserts and pastries from local bakeries.
he_IL: אנחנו מזמינים אותך להצטרף לחגיגות שלנו וליהנות מקוקטיילים, ממשקאות ססגוניים ללא אלכוהול, מכיבוד קל וממתאבנים עונתיים מעשי ידי השף וממגוון קינוחים ומאפים ממאפיות מקומיות.

en: Join us for a transformative online yoga workshop hosted by Kamala Studio in LA, featuring the talented and experienced yoga instructor, Sainaa Janchivdorj. Get ready to turn your world upside down with the Headstand Workshop on June 5, 2024.
he_IL: הצטרפו אלינו לסדנת יוגה מקוונת משנה חיים שמנחה חברת אחסון Kamala Studio ב-LA, עם המדריכה המוכשרת והניסיון, Sainaa Janchivdorj. התכוננו להפוך את העולם שלכם עם סדנת עמידת ראש ב-5 ביוני 2024.

en: Join us for an immersive pottery workshop where you can explore the art of shaping clay. Learn techniques from experienced artisans, unleash your creativity, and create your own unique pieces to take home. Perfect for all skill levels!
he_IL: הצטרפו אלינו לסדנת קרמיקה מעשית שבה תוכלו לחקור את האמנות של עיצוב חימר. למדו טכניקות מאמנים מנוסים, שחררו את היצירתיות שלכם, וצורו יצירות ייחודיות משלכם לקחת הביתה. מושלם לכל רמות המיומנות!

en: Join us in exploring the human experience as we strive to create meaningful conversations, share insights, and inspire our readers towards a journey of personal growth and well-being. Welcome.
he_IL: הצטרפו אלינו בחקירה של חוויית האדם כשאנחנו מתאמצים ליצור שיחות משמעותיות, לשתף תובנות ולהשרות את הקוראים שלנו למסע של צמיחה אישית ורווחה. ברוכים הבאים.

en: Join us on a journey through the annals of history, where Tyrian Purple draped the shoulders of rulers and dignitaries, leaving an indelible mark on the pages of time. This exploration is an ode to the royal elegance encapsulated within the depths of a simple marine shell—a hue that transcends its humble origins to embody the grandeur of a bygone era.
he_IL: הצטרפו אלינו למסע דרך תולדות ההיסטוריה, שם הארגמן הטירני כיסה את כתפי השליטים והדיפלומטים, והשאיר חותם בלתי נמנע על עמודי הזמן. חקירה זו היא שיר הלל לאלגנטיות המלכותית הכלואה בעמקי קליפת ים פשוטה—גוון שמעבר למקורותיו הצנועים כדי לגלם את הגדולה של עידן שחלף.

en: Join us on this extraordinary journey – where sonnets soar, goals roar, and the beautiful game finds its truest expression.
he_IL: הצטרף אלינו במסע המרהיב הזה - בו סונטות ממריאות, שערים משאירים רועש, והמשחק היפה מוצא את הביטוי האמיתי ביותר שלו.

en: Join us on this journey through our recent success stories, where homes are not just spaces but a canvas waiting to be transformed. The before-and-after photos tell tales of craftsmanship, dedication, and the joy of witnessing a vision come to life.
he_IL: הצטרפו אלינו למסע הזה דרך סיפורי ההצלחה האחרונים שלנו, שבהם בתים הם לא רק חללים אלא קנבס שממתין להיות מומר. התמונות לפני ואחרי מספרות סיפורים של אומנות, מסירות, והשמחה של לראות חזון מתממש.

en: Join!
he_IL: הצטרף!

en: Joining the Community
he_IL: הצטרפות לקהילה

en: Jojoba Oil:
he_IL: שמן ג'וג'ובה:

en: Joseph
he_IL: ג'וסף

en: Joseph sitting on a vintage white van near his family’s farm. Aut mollis. Totam laborum ad molestie incidunt dolorem eleifend iusto mollis dui ad sequi nihil dolor justo fugit, inventore. Earum aperiam corporis, debitis sequi commodo tempora, occaecat dictumst, per mollit, aliquet ipsum. Photos by&nbsp;<strong><a href="https://www.pexels.com/@daria?utm_content=attributionCopyText&amp;utm_medium=referral&amp;utm_source=pexels">Daria Shevtsova</a></strong>.
he_IL: ג'וזף יושב על ואן לבן ישן ליד החווה המשפחתית. Aut mollis. Totam laborum ad molestie incidunt dolorem eleifend iusto mollis dui ad sequi nihil dolor justo fugit, inventore. Earum aperiam corporis, debitis sequi commodo tempora, occaecat dictumst, per mollit, aliquet ipsum. תמונות מאת <strong><a href="https://www.pexels.com/@daria?utm_content=attributionCopyText&amp;utm_medium=referral&amp;utm_source=pexels">דריה שבטסובה</a></strong>.

en: José Guerrero
he_IL: יוסה גררו

en: Journaling Prompts for the New Year
he_IL: גיליונות רעיונות ליומן לשנה חדשה

en: Journaling also serves as a valuable tool for processing emotions and managing stress. In times of uncertainty or adversity, putting pen to paper can provide a sense of clarity and perspective, helping us untangle complex feelings and find meaning in challenging situations. By expressing our emotions through writing, we can release pent-up tension, reduce anxiety, and cultivate a greater sense of inner peace and resilience.
he_IL: כתיבה ביומן גם משמשת ככלי יקר ערך לעיבוד רגשות ולניהול לחץ. בזמנים של חוסר ודאות או מצוקה, כתיבה על נייר יכולה לספק תחושת בהירות ופרספקטיבה, ולעזור לנו לפרום רגשות מורכבים ולמצוא משמעות במצבים מאתגרים. על ידי הבעת הרגשות שלנו דרך כתיבה, אנחנו יכולים לשחרר מתח מצטבר, להפחית חרדה, ולפתח תחושת שלום פנימי וחוסן גדולה יותר.

en: Journaling is one of the most powerful tools for personal reflection, offering a safe and private space to explore our innermost thoughts, feelings, and experiences. Whether you prefer pen and paper or a digital platform, the act of putting our thoughts into words can be incredibly cathartic and healing.
he_IL: כתיבה ביומן היא אחת מהכלים החזקים והמצליחים ביותר להרהור אישי, ומציעה מקום בטוח ופרטי לחקור את המחשבות, הרגשות והחוויות העמוקות ביותר שלנו. בין אם אתה מעדיף עט ודף או פלטפורמה דיגיטלית, הפעולה של להכניס את המחשבות שלנו למילים יכולה להיות מאוד מרפאת ומנקה.

en: Journey into the surprising world of Cochineal, a color derived from an unexpected source, revealing the intriguing tales hidden within its vibrant depths.
he_IL: מסע אל העולם המפתיע של קוֹצ'יניל, צבע שמקורו בלתי צפוי, חושף את הסיפורים המרתקים החבויים בעמקיו התוססים.

en: Journey to Your Core:
he_IL: מסע אל הליבה שלך:

en: Journey with us as we unravel the intriguing tales hidden within the vibrant depths of Cochineal. From its ancient use by indigenous cultures to its introduction to European markets, Cochineal carries a narrative that spans continents and centuries. The insect's transformation into a colorant reveals the delicate dance between nature's creations and human ingenuity.
he_IL: צא איתנו למסע כשאנחנו חושפים את הסיפורים המרתקים המוסתרים בעמקי הצבעים התוססים של קוֹצ'יניל. מהשימוש העתיק שלו על ידי תרבויות ילידיות ועד הצגתו בשווקים האירופיים, לקוֹצ'יניל יש סיפור שמקיף יבשות ועמים. השינוי של החרק לצבע מגלה את הריקוד העדין בין יצירות הטבע לבין ההמצאה האנושית.

en: Journeying Towards Wellness: How Travel Can Promote Mental Health Healing
he_IL: מסע לעבר רווחה: איך טיולים יכולים לקדם ריפוי נפשי

en: Jozefa Marita
he_IL: יוספה ישראלי

en: João Santos
he_IL: זהו ג'ואו סנטוס

en: Juan Martinez, a stoic man with sun-kissed skin weathered by years working the fields, owned a vineyard on the outskirts of Esperanza. His days were spent cultivating Malbec grapes, a labor of love passed down through generations. The Martinez estate, with its sprawling vineyards and adobe farmhouse, was a testament to the Martinez family's commitment to the art of winemaking.
he_IL: חואן מרטינז, אדם סתואי עם עור שזוף שנפגע משנים של עבודה בשדות, היה בעל כרם בשולי אספרנזה. ימיו עברו עליו בגידול ענבי מלבק, עבודה של אהבה שעברה מדור לדור. האחוזה של משפחת מרטינז, עם הכרמים המורחבים שלה ובית החווה מע adobe, הייתה עדות למחויבות של משפחת מרטינז לאמנות ייצור היין.

en: Juan Pérez
he_IL: חואן פרז

en: Juan Pérez is a Certified Residential Specialist with over 12 years of experience of helping local clients sell homes. He achieved success due to his commitment to providing beautiful homes in Sussex.
he_IL: חואן פרז הוא מומחה מוסמך למגורים עם מעל 12 שנות ניסיון בעזרה ללקוחות מקומיים במכירת הבתים שלהם. הוא הגיע להישגים בזכות המחויבות שלו לספק ללקוחות בתים יפים.

en: Juan has been an integral part of our educators since Stratford opened its doors. His wealth of experience is paramount in administering the learning curriculum, and advising fellow educators.
he_IL: חואן מהווה חלק חשוב במערך המחנכים שלנו מאז שהמוסד Stratford נפתח. הניסיון העשיר שלו חשוב בניהול תוכנית הלימודים ובייעוץ למחנכים העמיתים במוסד.

en: Juan nodded, a subtle smile playing on his lips. Little did they know that this chance encounter would set in motion a series of events that would weave their lives together.
he_IL: חואן הנהן, חיוך עדין שיחק על שפתיו. מעט הם ידעו שהמפגש המקרי הזה יתחיל סדרת אירועים שיחברו את חייהם יחד.

en: Juan, intrigued by the idea, agreed wholeheartedly. The fusion of Isabella's music and the Martinez vineyard became the talk of Esperanza. The village buzzed with anticipation for the upcoming event, which promised to be a celebration of art, culture, and the rich tapestry of Argentine life.
he_IL: חואן, שהתרגש מהרעיון, הסכים בכל הלב. המיזוג של המוזיקה של איזבלה עם כרם מרטינז הפך לשיחת היום באספרנזה. הכפר רחש בציפייה לאירוע הקרוב, שהבטיח להיות חגיגה של אמנות, תרבות ופסיפס העשיר של החיים הארגנטינאיים.

en: Juice of 1 lemon
he_IL: סחיטת לימון אחד

en: Juice of 1 lime
he_IL: סחיטת ליים אחד

en: Jul
he_IL: יול'

en: Jul 02, 2024
he_IL: 2 ביולי 2024

en: Jul. 1974: Four young girls and an open fire hydrant, Brooklyn
he_IL: יולי 1974: ארבע נערות צעירות וברז כיבוי אש פתוח, ברוקלין

en: Julia Bakes is a food and lifestyle blog for passionate home bakers, featuring tried and true recipes for cakes, desserts, and cookies.
he_IL: 'המאפים של ג'וליה' הוא בלוג על אוכל וסגנון חיים לחובבי הבישול הביתי. הבלוג מפרסם מתכונים לעוגות, לקינוחים ולעוגיות עם הצלחה מוכחת.

en: Julie herself grew up to be a painter, model, diarist, and art collector.
he_IL: בבגרותה, ג'ולי הייתה בעצמה ציירת, דוגמנית, סופרת יומנים ואספנית אמנות.

en: Julio Cortázar
he_IL: חוליו קורטאסר

en: Julio Florencio Cortázar (26 August 1914 – 12 February 1984; American Spanish) was an Argentine, nationalized French novelist, short story writer, essayist, and translator. Known as one of the founders of the Latin American Boom, Cortázar influenced an entire generation of Spanish-speaking readers and writers in America and Europe.
he_IL: חוליו פלורנסיו קורטאסר (26 באוגוסט 1914 – 12 בפברואר 1984) היה סופר ומתרגם ארגנטינאי עם אזרחות צרפתית אשר כתב ספרים, סיפורים קצרים ומאמרים. קורטאסר ידוע בתור אחד מגדולי הסופרים שהובילו את הפריצה של הספרות מאמריקה הלטינית והוא השפיע על דור שלם של קוראים וכותבים בשפה הספרדית ביבשות אמריקה ובאירופה.

en: July 12
he_IL: 12 ביולי

en: Jun
he_IL: יונ'

en: Jun. 1972: Teenager, Second Ward, El Paso
he_IL: יוני 1972: נער, הרובע השני, אל פאסו

en: Jun. 1973: Aftermath of the “Old Milwaukee Days” parade
he_IL: יוני 1973: בעקבות מצעד "ימי מילווקי הישנים"

en: Jun. 1974: Manhattan Bridge Tower, Brooklyn
he_IL: יוני 1974: מגדל גשר מנהטן, ברוקלין

en: June 12
he_IL: 12 ביוני

en: June 16
he_IL: 16 ביוני

en: June 20
he_IL: 20 ביוני

en: June 22
he_IL: 22 ביוני

en: Junior Data Engineer
he_IL: מהנדס נתונים ג'וניור

en: Junior JavaScript Developer
he_IL: מפתח JavaScript ג'וניור

en: Just a short drive from Nerja, you'll find the picturesque village of Frigiliana, one of Andalusia’s famous pueblos blancos, or white towns. Stroll through the narrow, winding streets lined with white houses adorned with vibrant flowers. Visit the local olive oil factory, and don't leave without tasting the local wine, made from sun-dried grapes.
he_IL: רק נסיעה קצרה מנרחה, תמצא את הכפר הציורי פריגיליאנה, אחד מהפובלאס בלנקוס המפורסמים של אנדלוסיה. טייל ברחובות הצרים והמתפתלים המוקפים בבתים לבנים מעוטרים בפרחים צבעוניים. בקר במפעל שמן הזית המקומי, ואל תעזוב בלי לטעום את היין המקומי, עשוי מענבים מיובשים בשמש.

en: Just arrived
he_IL: הגיע ממש עכשיו

en: Just found these splendid truffles with walnuts on this cutest Xocolateria while in Barcelona. A must go 😍
he_IL: פשוט מצאתי את הטרפלס המהממים האלה עם אגוזים במקום הכי חמוד הזה, שוקולטיריה, בזמן שהייתי בברצלונה. חובה לבקר 😍

en: Just like lifting weights builds muscle, practicing mindfulness strengthens the brain's ability to concentrate and remain attentive. Research has documented that mindfulness meditation increases the density of the anterior cingulate cortex, a region linked to attention. Practitioners often find they are able to remain engaged in tasks for longer periods and are less prone to distractions.
he_IL: כמו שהרמת משקולות בונה שרירים, התרגול של התבוננות מחזק את יכולת המוח להתרכז ולהישאר ממוקד. מחקרים הוכיחו שמדיטציה מודעת מגבירה את צפיפות הקורטקס הצינורי הקדמי, אזור המתקשר לתשומת לב. מתרגלים לעיתים נוטים למצוא שהם מסוגלים להישאר מעורבים במשימות לתקופות ארוכות יותר ופחות נוטים להסחות.

en: K-Beauty
he_IL: טיפוח דרום קוריאני

en: K-Store
he_IL: חנות K

en: KATYA<br>(V.O.)<br>Goncharov, it's me.
he_IL: קָטְיָה<br>(V.O.)<br>גונצ'רוב, אני זו.

en: KATYA<br>(V.O.)<br>I need to see you. Can we meet at the usual place?
he_IL: קָטְיָה<br>(V.O.)<br>אני צריכה לראות אותך. אפשר להיפגש במקום הרגיל?

en: KATYA<br>I can't do this anymore, Goncharov. I need to get out.
he_IL: קָטְיָה<br>אֲנִי לֹא יָכוֹלָה יוֹתֵר לַעֲשׂוֹת אֶת זֶה, גּוֹנְצ'ָרוֹב. אֲנִי צְרִיכָה לַצֵּאת מִכָּאן.

en: KATYA<br>I'm saying that I'm leaving you. For good.
he_IL: קָטְיָה,<br>אֲנִי אוֹמֵר שֶׁאֲנִי עוֹזֵב אוֹתְךָ. לָתֵמָה.

en: KATYA<br>This life. This...arrangement we have. I can't keep living like this.
he_IL: קטיה<br>החיים האלה. הסידור הזה שיש לנו. אני לא יכול להמשיך לחיות ככה.

en: Kahn created a style that was monumental and monolithic; his heavy buildings for the most part do not hide their weight, their materials, or the way they are assembled. He was awarded the <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/AIA_Gold_Medal">AIA Gold Medal</a> and the <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/RIBA_Gold_Medal">RIBA Gold Medal</a>. At the time of his death he was considered by some as "America's foremost living architect."
he_IL: קאן יצר סגנון שהיה מונומנטלי ומונוליטי; הבניינים הכבדים שלו ברובם לא מסתירים את המשקל שלהם, את החומרים שלהם, או את הדרך שבה הם מורכבים. הוא זכה ב-<a href="https://en.wikipedia.org/wiki/AIA_Gold_Medal">AIA Gold Medal</a> וב-<a href="https://en.wikipedia.org/wiki/RIBA_Gold_Medal">RIBA Gold Medal</a>. בזמן מותו הוא נחשב על ידי כמה כ"ארכיטקט החי המוביל של אמריקה".

en: Kallum Head<br>Rosemary Sanford<br>Theodore Lovell<br>Clay Senior<br>Inaaya Lloyd
he_IL: קרן הוד<br>רוזמרי סאנפורד<br>תיאודור לובל<br>אדם סביון<br>אמיר לאון

en: Katonah, NY
he_IL: קטונה, ניו יורק

en: Kawaii Travel Diaries: Exploring Kyoto's Charm
he_IL: יומני טיולים קוואי: חקר הקסם של קיושו

en: KawaiiChic is more than just a blog—it's a celebration of creativity, positivity, and the joy of embracing your unique style. Through her vibrant posts and charming illustrations, Sakura aims to inspire her readers to find happiness in the little things and spread love wherever they go.
he_IL: KawaiiChic זה יותר מבלוג—זה חגיגה של יצירתיות, חיוביות, ושמחה לאמץ את הסגנון הייחודי שלך. דרך הפוסטים הצבעוניים שלה ואיורים מקסימים, סאקורה שואפת להשראה את הקוראים שלה למצוא אושר בדברים הקטנים ולפזר אהבה בכל מקום שהם הולכים.

en: Kay Buford
he_IL: קיי בופורד

en: Kazimierz Żwan&nbsp;(Polish, 1792-1858)
he_IL: קאזימierz ז'וואן&nbsp;(פולני, 1792-1858)

en: Keen interest in political philosophy and women's rights.
he_IL: עניין רב בפילוסופיה פוליטית וזכויות נשים.

en: Keep a gratitude journal: Spend a few minutes each day writing down three things you're grateful for. This simple practice can help you develop a more positive mindset over time.
he_IL: שמור יומן הכרת טוב: תבלה כמה דקות בכל יום לרשום שלושה דברים שאתה מודה עליהם. התרגול הפשוט הזה יכול לעזור לך לפתח תפיסה חיובית יותר עם הזמן.

en: Keep an eye on the cookies as they bake, as oven temperatures may vary; they are perfect when the edges are set but the center is still soft.
he_IL: תשמור עין על הקובציות בעת האפייה, מכיוון שטמפרטורת התנור עשויה להשתנות; הן מושלמות כשהקצוות מתייצבות אך המרכז עדיין רך.

en: Keep learning as you go.
he_IL: רפשר להמשיך ללמוד עם ההתקדמות שלך.

en: Keep only essential items: One of the key principles of minimalism is to keep only what is essential. When it comes to your kitchen and dining area, this means getting rid of items that you don't use regularly and only keeping the essentials.
he_IL: שמור רק על פריטים חיוניים: אחת מהעקרונות המרכזיים של המינימליזם הוא לשמור רק על מה שחיוני. כשמדובר במטבח ובאזור האוכל שלך, זה אומר להיפטר מפריטים שאתה לא משתמש בהם בקביעות ולשמור רק על החיוניים.

en: Keep track of the latest<br>news and HelpFUL<br>SENSEI INFORMATION.
he_IL: עקוב אחרי החדשות המעודכנות והמידע המועיל של המורה.<br><br>

en: Keep your gutters clear of debris to avoid ice dams and water damage. Handy can assist in gutter cleaning and maintenance, ensuring proper drainage and preventing potential issues caused by clogged gutters during winter storms.
he_IL: שמור על המרזבים שלך נקיים מפסולת כדי למנוע חסימות קרח ונזקי מים. Handy יכולה לעזור בניקוי ובתחזוקת המרזבים, להבטיח ניקוז נכון ולמנוע בעיות פוטנציאליות שנגרמות על ידי מרזבים סתומים במהלך סופות חורף.

en: Kendall Ramirez
he_IL: קנדל רמירז

en: Key features
he_IL: תכונות מרכזיות

en: Key passages relevant to the Poetics of Sappho, translated by Gregory Nagy
he_IL: פסקות מרכזיות רלוונטיות לפואטיקה של ספו, מתורגמות על ידי גרגורי נאגי.

en: Khale, UK
he_IL: חדרה, ישראל

en: Kira Melody
he_IL: שירה יעקובי

en: Kirsten Clacey
he_IL: קירסטן קלייסי

en: Kirsten curates a comprehensive guide to pairing Mediterranean seafood dishes with the perfect wines. Whether you're serving grilled octopus or a seafood paella, this post offers expert recommendations to elevate your dining experience.
he_IL: קירסטן אוצרת מדריך מקיף לשילוב מנות פירות ים מהים התיכון עם היינות המושלמים. בין אם אתם מגישים תמנון על האש או פאיייה פירות ים, הפוסט הזה מציע המלצות מקצועיות כדי לשדרג את חוויית האוכל שלכם.

en: Kirsten delves into the principles of the Mediterranean diet, offering insights into how to create healthy, flavorful meals inspired by this heart-healthy tradition. Discover recipes and tips for adopting this lifestyle.
he_IL: קירסטן חופרת בעקרונות של הדיאטה הים-תיכונית, ומציעה תובנות על איך ליצור ארוחות בריאות וטעימות בהשראת המסורת הידידותית ללב הזו. גלו מתכונים וטיפים לאימוץ אורח חיים זה.

en: Kirsten provides a collection of vibrant salad recipes that prove healthy eating can be both delicious and satisfying. These salads incorporate Mediterranean flavors and fresh ingredients for a nutritious and flavorful meal.
he_IL: קירסטן מספקת אוסף של מתכוני סלטים צבעוניים שמוכיחים שאכילה בריאה יכולה להיות גם טעימה וגם מספקת. הסלטים האלה כוללים טעמים ים-תיכוניים ורכיבים טריים לארוחה מזינה וטעימה.

en: Kirsten reveals how to create flavorful infusions and reductions, whether for dressings, sauces, or beverages. Learn how to intensify the taste of your dishes through techniques employed by chefs in Mediterranean cuisine.
he_IL: קירסטן מגלה איך ליצור תמציות ורדוקציות מלאות טעם, בין אם לרטבים, רטבים או משקאות. למד איך להעצים את הטעם של המנות שלך באמצעות טכניקות שמשתמשים בהן שפים במטבח הים-תיכוני.

en: Kirsten's culinary education began at the renowned Culinary Institute of Athens, where she honed her skills and deepened her understanding of the rich tapestry of Mediterranean cuisine. Here, she delved into the art of combining the freshest, locally sourced ingredients with centuries-old cooking techniques, all while infusing each dish with her own creative touch. Kirsten's devotion to this culinary heritage became evident as she continued to master the delicate balance of flavors, the finesse of plating, and the alchemy of transforming simple ingredients into extraordinary meals.
he_IL: החינוך הקולינרי של קירסטן החל במכון הקולינרי המפורסם של אתונה, שם היא שיפרה את כישוריה והעמיקה את הבנתה של המארג העשיר של המטבח הים-תיכוני. כאן, היא חקרה את האמנות של שילוב המרכיבים הטריים ביותר, שנלקחו מקומיים, עם טכניקות בישול שנשמרו במשך מאות שנים, כל זאת תוך שהיא מוסיפה לכל מנה את הטאץ' היצירתי שלה. המסירות של קירסטן למורשת הקולינרית הזו הפכה לגלויה כשהיא המשיכה לשלוט באיזון העדין של הטעמים, finesse של ההגשה, והאלכימיה של הפיכת מרכיבים פשוטים למנות יוצאות דופן.

en: Kirsten's work is more than just cooking; it's a manifestation of her passion for celebrating life through food. Her dishes are a testament to the warmth, vibrancy, and bold flavors of the Mediterranean. They're a reflection of the love she carries for her homeland, her respect for the environment, and her dedication to crafting delicious, healthy, and sustainable meals.
he_IL: העבודה של קירסטן היא יותר מבישול; זו התגלמות התשוקה שלה לחגוג את החיים דרך אוכל. המנות שלה הן עדות לחום, לצבעוניות ולטעמים העזים של הים התיכון. הן משקפות את האהבה שהיא נושאת למולדת שלה, את הכבוד שלה לסביבה, ואת המחויבות שלה ליצור מנות טעימות, בריאות וברות קיימא.

en: Kitchen Hacks
he_IL: הטריקים של המטבח

en: Klee's work often reflected a playful and poetic approach, infusing his paintings with a sense of whimsy and spirituality. His use of symbols and enigmatic imagery aimed to tap into the viewer's subconscious and invite contemplation. This exploration of the mysterious and the spiritual resonated with Rothko's own quest for transcendent experiences through art.
he_IL: היצירה של קלי כמעט תמיד שיקפה גישה שחוקה ושירית, והוא הביא לציוריו תחושת חפיפה ורוחניות. שימושו בסמלים ובדימויים אינטימיים התכוון להתחבר לתת המודע של הצופה ולהזמין להתעניינות. החקירה שלו של המסתורי והרוחני התחברה למסעו האישי של רות'קו לחוויות טרנסנדנטליות דרך האמנות.

en: Knitted or Crocheted Accessories
he_IL: אביזרים מסרוגים או מפולטים

en: Kripke’s most important philosophical publication,&nbsp;<em>Naming and Necessity</em>&nbsp;(1980), based on transcripts of three lectures he delivered at Princeton in 1970, changed the course of&nbsp;analytic philosophy. It provided the first&nbsp;cogent&nbsp;account of necessity and possibility as&nbsp;metaphysical&nbsp;concepts, and it distinguished both concepts from the epistemological notions of&nbsp;a posteriori knowledge&nbsp;and&nbsp;a priori knowledge&nbsp;(knowledge acquired through experience and knowledge independent of experience, respectively) and from the linguistic notions of&nbsp;analytic&nbsp;truth&nbsp;and&nbsp;synthetic&nbsp;truth, or truth by virtue of&nbsp;meaning&nbsp;and truth by virtue of fact (<em>see</em>&nbsp;analytic proposition). In the course of making these distinctions, Kripke revived the ancient doctrine of&nbsp;essentialism, according to which objects possess certain properties necessarily—without them the objects would not exist at all.
he_IL: הפרסום הפילוסופי החשוב ביותר של קריפקי, <em>שמות והכרח</em> (1980), המבוסס על תמלול של שלוש הרצאות שהוא העביר באוניברסיטת פרינסטון בשנת 1970, שינה את מהלכה של הפילוסופיה האנליטית. פרסום זה סיפק את ההסבר המשכנע הראשון לכך ש'הכרח' ו'אפשרות' הם מונחים מטא-פיזיים, וביצע הפרדה בין המונחים האלה לבין המושגים האפיסטמיולוגיים של ידע א-פוסטריורי לבין ידע א-פריורי (ידע שהושג דרך ניסיון וידע שאינו תלוי בניסיון, בהתאמה) כמו גם בינם לבין המושגים הלשוניים של אמת אנליטית ואמת סינתטית, או אמת שנגזרת ממשמעות לעומת אמת שנגזרת מעובדות (<em>לעיון במידע על</em> הטענה האנליטית). במהלך קביעת ההבחנות הללו, קריפקי החייה את הדוקטרינה העתיקה של מַהוּתָנוּת (אֵסֶנְצִיָּאלִיזְם), הגורסת שבהכרח, יש לאובייקטים מאפיינים מסוימים; ללא המאפיינים האלה, האובייקטים כלל לא היו קיימים.

en: Kristina Plauche
he_IL: קריסטינה פלוש

en: Kuhnert
he_IL: קונרט

en: Kuhnert was born in Oppeln in 1865. After the end of his technical-commercial apprenticeship at the age of 17, Kuhnert was a scholarship student at the Berlin University of the Arts from 1883 to 1887. From his home in Berlin, he embarked on travels to Scandinavia, Egypt, East Africa and India to make landscape and animal studies. His favorite motif was the African lion. In 1901 Kuhnert was the illustrator for zoologist Johann Wilhelm Haacke's book Animal Life on Earth. In 1903, he became one of the many artists selected to provide illustrations and design trading cards for the Cologne chocolate company, Stollwerck. He also provided some illustrations for the 1900 edition of Brehms Tierleben.
he_IL: קונרט נולד באופלן בשנת 1865. לאחר סיום לימודיו המקצועיים-מסחריים בגיל 17, קונרט היה סטודנט מלגה באוניברסיטת האמנות בברלין משנת 1883 עד 1887. מביתו בברלין, הוא יצא למסעות לסקנדינביה, מצרים, מזרח אפריקה והודו כדי לעשות תמונות נוף וחיות. הנושא האהוב עליו היה האריה האפריקני. בשנת 1901 קונרט היה האיורן של ספרו של הזואולוג יוהאן וילהלם האקה "חיי החיות על פני האדמה". בשנת 1903, הוא הפך לאחד מהאמנים הרבים שנבחרו לספק איורים ועיצוב כרטיסי סחורה עבור חברת השוקולד קלן, שטולוורק. הוא סיפק גם כמה איורים למהדורה של 1900 של "חיי החיות" של ברהם.

en: Kundalini Yoga 101
he_IL: קונדליני יוגה 101

en: Kundalini Yoga extends beyond the confines of a yoga mat; it's a way of life. The transformative effects of this practice seep into everyday existence, influencing thought patterns, actions, and perceptions. As I integrated Kundalini wisdom into my daily life, I found a renewed sense of purpose and connection.
he_IL: יוגת קונדליני חורגת מגבולות המזרן; זו דרך חיים. ההשפעות המהפכניות של הפרקטיקה הזו חודרות לתוך הקיום היומיומי, משפיעות על מקבצי בלוקים, פעולות ותפיסות. כששילבתי את חוכמת הקונדליני בחיי היומיום שלי, מצאתי תחושת מטרה מחודשת וחיבור.

en: Kundalini Yoga stands apart with its emphasis on awakening the dormant energy at the base of the spine, often depicted as a coiled serpent.
he_IL: יוגה קונדליני מתבלטת עם הדגש שלה על התעוררות האנרגיה הרדומה בבסיס עמוד השדרה, שלרוב מתוארת כנחש מסולסל.

en: Kundalini Yoga stands apart with its emphasis on awakening the dormant energy at the base of the spine, often depicted as a coiled serpent. This potent force, known as Kundalini energy, is believed to ascend through the chakras, bringing about spiritual enlightenment. The practice involves dynamic movements, breathwork, and chanting, creating a symphony that harmonizes the body, mind, and spirit.
he_IL: יוגת קונדליני מתבלטת עם הדגש שלה על התעוררות האנרגיה הרדומה בבסיס עמוד השדרה, שלרוב מתוארת כנחש מקופל. הכוח החזק הזה, הידוע כאנרגיית קונדליני, מאמינים שהוא עולה דרך הצ'אקרות, ומביא להארה רוחנית. הפרקטיקה כוללת תנועות דינמיות, עבודת נשימה ושירה, ויוצרת סימפוניה שמסנכרנת את הגוף, הנפש והרוח.

en: Kvalvika Beach, Norway
he_IL: חוף קוואלוויקה, נורווגיה

en: K’aaba
he_IL: K’aaba" in Hebrew is "קאבע".

en: LATEST POSTS
he_IL: פוסטים אחרונים

en: LATEST STORIES
he_IL: הסיפורים האחרונים

en: LEARN MORE
he_IL: למידע נוסף

en: LEED platinum
he_IL: בעל תקן לבניין ירוקה

en: LGBTQ+ Pride and Inclusion
he_IL: לגאווה והכללה של LGBTQ+

en: LIFESTYLE
he_IL: לייף סטייל

en: LO STRANIERO<br>(CONT'D) (into the phone)<br>Yeah?
he_IL: לא זר<br>(ממשיך) (בטלפון)<br>כן?

en: LO STRANIERO<br>(calmly)<br>What do you want?
he_IL: לא זר<br>(ברוגע)<br>מה אתה רוצה?

en: LO STRANIERO<br>(firmly)<br>I'm not interested.
he_IL: לא זר<br>(בתוקף)<br>אני לא מתעניין.

en: LO STRANIERO<br>(sighing)<br>What do you need?
he_IL: לא זר<br>(נושם עמוק)<br>מה צריך?

en: LO STRANIERO<br>(skeptical)<br>What kind of deal?
he_IL: לא זר<br>(מפקד)<br>איזה סוג של עסקה?

en: LO STRANIERO<br>(thinking)<br>I'll do it. But it'll cost you.
he_IL: לא זר<br>(חושב)<br>אני אעשה את זה. אבל יעלה לך כסף.

en: LO STRANIERO<br>(to himself)<br>Another day, another dollar.
he_IL: לא זר<br>(לעצמו)<br>יום נוסף, דולר נוסף.

en: LO STRANIERO<br>(to himself)<br>Just another day in the life of a hitman.
he_IL: לא זר<br>(לעצמו)<br>רק עוד יום בחיי הוצא להורג.

en: LO STRANIERO<br>(to the men)<br>I'm here to see your boss.
he_IL: לא זר<br>(לגברים)<br>אני כאן כדי לראות את המנהיג שלכם.

en: LUNCH
he_IL: ארוחת צהריים

en: La segunda vanguardia, en la pintura argentina desarrolladas de la década del 30, en la que muchos de los pintores de la primera vanguardia evolucionaron y cambiaron de ubicación artística.
he_IL: הקדמה השנייה, בציור הארגנטינאי שהתפתח בשנות ה-30, שבה רבים מהציירים של הקדמה הראשונה התפתחו ושינו את המיקום האמנותי שלהם.

en: Lacrosse at the Olympics, London, 1948
he_IL: לקרוס באולימפיאדה, לונדון, 1948

en: Ladle the soup into bowls, then top each serving with a sprinkle of crumbled feta cheese and a scattering of chopped parsley.
he_IL: שים את המרק בקערות, ואז תוסיף לכל מנה מעט גבינת פטה מפוררת ופיזור של פטרוזיליה קצוצה.

en: Ladle the soup into bowls. Drizzle with a little extra-virgin olive oil, then sprinkle with freshly chopped basil.
he_IL: שים את המרק בקערות. טפטף קצת שמן זית כתית מעולה, ואז פזר עם בזיליקום קצוץ טרי.

en: Lady Day Blog
he_IL: בלוג ליידי דיי

en: Lady Lucas quieted her fears a little by starting the idea of his being gone to London only to get a large party for the ball.
he_IL: ליידי לוקאס הרגיעה קצת את פחדיה והתנחמה במחשבה שאולי הוא נסע ללונדון רק כדי להביא פמליה גדולה איתו לנשף.

en: Lady Sings the Blues
he_IL: גברת שרה את הבלוז

en: Ladyfingers dipped in coffee, layered with custard and mascarpone.
he_IL: בישקוטים טבולים בקפה עם שכבות של רפרפת ומסקרפונה.

en: Lana DeVito is a jewellery designer from Boston, MA. Her passion for the craft times back to her early days in her grandmother's bedroom. She used to dress up with big, heavy earrings and pretend to be a grown up.
he_IL: לנה דוויטו היא מעצבת תכשיטים מבוסטון, מסצ'וסטס. האהבה שלה ליצירת תכשיטים התחילה בילדותה, כששיחקה בחדר השינה של סבתה. היא אהבה לענוד את העגילים הגדולים והכבדים ולדמיין שהיא כבר מבוגרת.

en: Lana Lam is Using Fashion as a Tool for Change
he_IL: לנה לאם משתמשת באופנה ככלי ליצירת שינוי

en: Lana's work discusses the oft-overlooked ability of the fashion industry to shape and change societal norms, adjust societal perspective on accepted cultural practices and shift attitudes. It takes a lot to make a garment. Not just the bits we hear about but also the farmers, the ginners, spinners, weavers, sewers, artisans. It takes water, soil, seeds, land, forests, animals, electricity, oil, chemicals, metals and other precious natural resources to clothe us.
he_IL: עבודתה של לנה עוסקת ביכולת של תעשיית האופנה – יכולת שמתעלמים ממנה לעתים קרובות – לעצב ולשנות נורמות חברתיות, להתאים את נקודת המבט החברתית לגבי התנהגויות תרבותיות מקובלות ולשנות מגמות. יצירת בגד כרוכה בעבודה רבה. זה לא רק החלקים שאנחנו שומעים עליהם, אלא גם החקלאים, העובדים במנפטות, הטווים, האורגים, התופרים, בעלי המלאכה. כדי שנוכל להתלבש, נעשה שימוש במים, באדמה, בזרעים, ביערות, בבעלי חיים, בחשמל, בנפט, בכימיקלים, במתכות ובמשאבים טבעיים אחרים.

en: Language
he_IL: שפה

en: Lao Tzu
he_IL: לאו טסו

en: Laos is a beautiful country located in Southeast Asia, with a rich history and culture. A 10-day trip to Laos can be an amazing experience, filled with adventure and relaxation.
he_IL: לאוס היא מדינה יפה הממוקמת בדרום מזרח אסיה, עם היסטוריה ותרבות עשירה. טיול של 10 ימים ללאוס יכול להיות חוויה מדהימה, מלאה בהרפתקה ורוגע.

en: Laozi
he_IL: לאוזי (לאו דזה)

en: Lara Thayer
he_IL: לארה ת'אייר

en: Large CTA
he_IL: כפתור גדול של קריאה לפעולה

en: Large Community and Support: WordPress has a vast and active community of developers, designers, and users who contribute to its continuous improvement. This means you can find support, tutorials, forums, and resources to help you solve problems, learn new techniques, and enhance your website.
he_IL: קהל גדול ותמיכה: WordPress יש קהילה רחבה ופעילה של מפתחים, מעצבים, ומשתמשים שתורמים לשיפור המתמשך שלה. זה אומר שאתה יכול למצוא תמיכה, מדריכים, פורומים, ומשאבים שיעזרו לך לפתור בעיות, ללמוד טכניקות חדשות, ולשפר את האתר שלך.

en: Large Footer
he_IL: כותרת תחתונה גדולה

en: Large Footer Dark
he_IL: כותרת תחתונה גדולה כהה

en: Large Header
he_IL: גדול כותרת

en: Large Header Dark
he_IL: כותרת גדולה כהה

en: Large Headline
he_IL: כותרת ראשית גדולה

en: Large Image Product Gallery
he_IL: גלריית מוצר תמונה גדולה

en: Large Intro Text
he_IL: טקסט הקדמה גדול

en: Large Macaron Tower
he_IL: מגדל מקרון גדול

en: Large Newsletter Signup
he_IL: הרשמה לניוזלטר גדול

en: Large Numbers, heading, and paragraphs
he_IL: מספרים גדולים, כותרת ופסקאות

en: Large Quote Block
he_IL: בלוק ציטוט גדול

en: Large Text
he_IL: טקסט גדול

en: Large Text and Links
he_IL: טקסט גדול וקישורים

en: Large Text and Socials
he_IL: טקסט גדול ורשתות חברתיות

en: Large heading with content on right
he_IL: כותרת גדולה עם תוכן בצד ימין

en: Large image and grid gallery
he_IL: תמונה גדולה וגלריית רשת

en: Large images will break out of the content area on large screens.
he_IL: תמונות גדולות יחרגו מאזור התוכן במסכים גדולים.

en: Large left-aligned heading
he_IL: כותרת גדולה מיושרת לשמאל

en: Larry Page
he_IL: לארי פייג'

en: Las Vegas, NV - United States
he_IL: לאס וגאס, NV - ארצות הברית

en: Las tres gracias
he_IL: השלוש חסדים

en: Last Name
he_IL: שם משפחה

en: Last Sunday, we went out looking for a classy but not over the top breakfast spot with solid vegan options. We found all that and more at Poppy Seed, nested on a quiet Newtown side street.
he_IL: ביום ראשון האחרון, חיפשנו מקום קלאסי אבל לא יומרני מדי לארוחת הבוקר. היה לנו חשוב שבתפריט יהיו מנות טבעוניות מספקות. מצאנו מענה לכל הדרישות שלנו במסעדת פרג, ששוכנת ברחוב צדדי ושקט ברמת השרון.

en: Last name
he_IL: שם משפחה

en: Lasting beauty under the warmest glows.
he_IL: יופי עמיד גם בחום עז.

en: Lastly, while Bacall's quote encourages self-reliance, it's also important to recognize the value of support from others. Connecting with others and seeking help when needed doesn't contradict self-reliance; it supplements it. Emotional support can significantly boost our resilience and capacity to cope, further bolstering our mental health.
he_IL: לבסוף, בעוד ציטוט של בקול מעודד תלות בעצמך, חשוב גם להבין את הערך של התמיכה מאנשים אחרים. התחברות עם אחרים וחיפוש עזרה כשצריך אינם סותרים את התלות בעצמך; הם משלימים אותה. תמיכה רגשית יכולה לשפר באופן משמעותי את העמידות שלנו ואת יכולתנו להתמודד, ולחזק עוד יותר את הבריאות הנפשית שלנו.

en: Later in her career Morisot worked with more ambitious themes, such as nudes. In her late works, she often referred to the past to recall the memory of her earlier life and youth, and her departed companions.
he_IL: בשנות הקריירה המאוחרות, מוריזו עברה לעבוד על נושאים שאפתניים יותר, כגון ציורי עירום. בעבודות המאוחרות שלה יש נטייה רווחת להסתכל אל העבר כדי להיזכר בחייה כאישה צעירה וכנערה ובחברים שמתו.

en: Later or earlier the rain-laden wind may drift up the water gate.
he_IL: במוקדם או במאוחר, הרוח גדושת הגשם עלולה להגיח מהזרם.

en: Latest
he_IL: גרסה עדכנית

en: Latest News
he_IL: חדשות אחרונות

en: Latest Posts
he_IL: פוסטים האחרונים

en: Latest Updates From Us
he_IL: העדכונים האחרונים אצלנו

en: Latest episodes
he_IL: פרקים אחרונים

en: Latest from the Blog
he_IL: פוסטים אחרונים בבלוג

en: Latest from the blog
he_IL: פוסטים אחרונים בבלוג

en: Latest news, trends, and insights on entrepreneurship, marketing, finance, and more, straight to your inbox.
he_IL: חדשות אחרונות, מגמות ותובנות לגבי יזמות, שיווק, פיננסים ועוד, ישירות לתיבת הדואר הנכנס שלך.

en: Latest podcast episodes
he_IL: הפרקים האחרונים של הפודקאסט

en: Latest posts
he_IL: פוסטים אחרונים

en: Latest recipes
he_IL: מתכונים אחרונים

en: Latest<br>Episodes
he_IL: פרקים<br>אחרונים

en: Lativ is an innovative healthcare platform that leverages the power of AI to provide patients and healthcare professionals with better medical records management, accurate diagnosis assistance, and personalized treatment plan recommendations.
he_IL: Lativ היא פלטפורמה בריאותית חדשנית שמנצלת את הכוח של AI כדי לספק למטופלים ולמקצוענים בתחום הבריאות ניהול רשומות רפואיות טוב יותר, סיוע באבחון מדויק והמלצות תוכנית טיפול אישית.

en: Latte
he_IL: לאטה

en: Laugh it off
he_IL: צחוק על זה

en: Laughter is a natural stress-reliever and mood booster. Surround yourself with humor, whether it's through watching a funny movie, sharing jokes with friends, or attending a comedy show.
he_IL: צחוק הוא מרפה טבעי ללחץ ומעלה את המצב הרוח. סבוב את עצמך בהומור, בין אם זה דרך צפייה בסרט מצחיק, שיתוף בדיחות עם חברים או השתתפות בהופעת קומדיה.

en: Laundry
he_IL: כביסה

en: Laundry may seem like an ordinary chore, but when it involves the clothing of a 1-year-old baby, it becomes an adventure in parenthood. The overflowing hamper, the stains, the sorting, and the constant cycle of washing and folding symbolize the vibrant and ever-changing nature of life with a little one. It is in these seemingly mundane tasks that we find beauty, love, and a deeper connection to the journey of motherhood.
he_IL: כביסה עשויה להיראות כמו עבודה רגילה, אבל כשהיא כוללת את בגדי התינוק של תינוק בן שנה, היא מתהפכת להרפתקה בהורות. הסל המלא, הכתמים, המיון והמחזור הקבוע של כביסה וקיפול מסמלים את הטבע הדינמי והמשתנה תמיד של החיים עם תינוק קטן. זה במשימות השגרתיות האלו שאנחנו מוצאים יופי, אהבה וחיבור עמוק יותר למסע של האם.

en: Laundry with a 1-year-old meant that the washing machine seemed to be in a perpetual state of motion. Just as I would conquer one load, another would appear in need of attention. It was a cycle that seemed never-ending, but it also served as a reminder of the vibrant life and growth that surrounded us. The constant hum of the washing machine became a soundtrack to our days.
he_IL: כביסה עם תינוק בן שנה הפכה את מכונת הכביסה לנראות כאילו היא במצב תנודה תמידי. בדיוק כשהצלחתי להתגבר על עוד עומס, עומד לפניי עוד עומס שדורש תשומת לב. זו הייתה מחזור שנראה כאילו אין לו סוף, אך זה גם שימש כתזכורת לחיים דינמיים וצמיחה שסובבים אותנו. הזמזום התמידי של מכונת הכביסה הפך לסאונדטרק לימים שלנו.

en: Laurel Fulford
he_IL: עמית איתן

en: Layer the Ingredients:
he_IL: ערום את המרכיבים:

en: Layered Cakes, Stuffed Vegetables, and More: To truly appreciate the joy of nested recipes, we will explore some mouthwatering examples that showcase the art of flavor nesting. From impressive layered cakes with luscious fillings and frostings to savory dishes like stuffed bell peppers or mushrooms, we will guide you through step-by-step instructions and share unique recipes that will inspire you to create your own culinary masterpieces. Each bite will be an explosion of flavors, a testament to the beauty of nested recipes.
he_IL: עוגות בשכבות, ירקות ממולאים ועוד: כדי להבין באמת את השמחה שבמתכונים מקוננים, נחקור כמה דוגמאות מפתיעות שמציגות את אמנות המתכון המקונן. מעוגות בשכבות מרהיבות עם מילויים וקישוטים מפנקים, דרך מנות טעימות כמו פלפלים ממולאים או פטריות, נדריך אותך בהוראות שלב אחר שלב ונשתף איתך מתכונים ייחודיים שיעוררו את השראה ליצירת מיצביות קולינריות משלך. כל כפית תהיה פיצוץ של טעמים, עדות ליופי שבמתכונים מקוננים.

en: Layered Planting: Creating Visual Depth
he_IL: שתילה בשכבות: יצירת עומק חזותי

en: Layering is an essential technique in streetwear fashion that not only adds depth and dimension to your outfit but also allows you to showcase your creativity and personal style. Whether you're braving the chill of winter or looking to make a fashion statement in milder weather, mastering the art of layering can take your streetwear game to the next level.
he_IL: שכבות זה טכניקה חיונית באופנת סטריטוור שלא רק מוסיפה עומק וממדים למראה שלך אלא גם מאפשרת לך להציג את היצירתיות והסגנון האישי שלך. בין אם אתה מתמודד עם הקור של החורף או מחפש לעשות הצהרת אופנה במזג אוויר מתון יותר, שליטה באמנות השכבות יכולה לקחת את משחק הסטריטוור שלך לשלב הבא.

en: Layout
he_IL: פריסה

en: Layout Element Blocks
he_IL: בלוקים של אלמנטים בפריסה

en: Le Corbusier
he_IL: לה קורבוזיה

en: Le Corbusier also designed well-known furniture such as the LC4 Chaise Lounge Chair, and the ALC-3001 chair. Both made with leather with metal framing. They are all simple, modern, and functional.
he_IL: לה קורבוזיה גם עיצב רהיטים ידועים כמו כיסא הנוח LC4 וכיסא ALC-3001. שניהם עשויים מעור עם מסגרת מתכתית. כולם פשוטים, מודרניים ופונקציונליים.

en: Le Corbusier remains a controversial figure. Some of his urban planning ideas have been criticized for their indifference to pre-existing cultural sites, societal expression, and equality, and his alleged ties with <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Fascism">fascism</a>, <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Antisemitism">antisemitism</a>, and <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Eugenics">eugenics</a>, and the dictator <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Benito_Mussolini">Benito Mussolini</a> have resulted in some continuing contention.
he_IL: לה קורבוזיה נשאר דמות שנויה במחלוקת. חלק מהרעיונות שלו בתכנון עירוני זכו לביקורת על חוסר ההתחשבות שלהם באתרי תרבות קיימים, ביטוי חברתי ושוויון, והקשרים המיוחסים שלו עם <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Fascism">פשיזם</a>, <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Antisemitism">אנטישמיות</a>, ו<a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Eugenics">אאוגניקה</a>, והדיקטטור <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Benito_Mussolini">בניטו מוסוליני</a> גרמו למחלוקות מתמשכות.

en: Leaf through the pages of this living story where digital currency takes the shape of Remembrance Leaves. These leaves are not just currency but symbols of the moments you've cherished and the milestones you've celebrated. They can be spent to hasten the creation of new memories or to unlock special elements that further beautify your surroundings.
he_IL: עבור דרך עמודי סיפור זה החי, שבו מטבע דיגיטלי מתקבל צורה של עלים זכרון. עלים אלו אינם רק מטבע, אלא סמלים לרגעים שאתה חיבבת ולשלבות שחגגת. ניתן לבזבז אותם כדי למהר ביצירת זיכרונות חדשים או לפתוח אלמנטים מיוחדים שמשדרגים עוד יותר את הסביבה שלך.

en: Lean ground beef blended burgers, Cheddar cheese, and Pickles. Served with fries.
he_IL: בורגרים מעורבים מבשר טחון דלים, גבינת צ'דר ומלפפונים. מוגש עם צ'יפס.

en: Lean ground beef blended burgers, and Pickles. Served with fries.
he_IL: בורגרים מעורבים מבשר טחון דלים ומלפפונים. מוגש עם צ'יפס.

en: Leanne Hogben
he_IL: ליאן הוגבן

en: Learn More
he_IL: מידע נוסף

en: Learn about new products and discounts
he_IL: למד על מוצרים חדשים והנחות

en: Learn about new products and discounts!
he_IL: למד על מוצרים חדשים והנחות!

en: Learn how to generate traffic to your blog in our webinar. <strong><a href="#">L</a></strong><strong><a href="#">e</a></strong><strong><a href="#">a</a></strong><strong><a href="#">r</a></strong><strong><a href="#">n</a></strong><strong><a href="#"> </a></strong><strong><a href="#">m</a></strong><strong><a href="#">o</a></strong><strong><a href="#">r</a></strong><a href="#"><strong>e</strong></a>
he_IL: בסמינר המקוון שלנו נלמד איך לייצר תעבורה לבלוג שלך. <strong><a href="#">פ</a></strong><strong><a href="#">ר</a></strong><strong><a href="#">ט</a></strong><strong><a href="#">י</a></strong><strong><a href="#">ם</a></strong><strong><a href="#"> </a></strong><strong><a href="#">נו</a></strong><strong><a href="#">ס</a></strong><strong><a href="#">פ</a></strong><a href="#"><strong>ים</strong></a>

en: Learn more
he_IL: מידע נוסף

en: Learn some tricks
he_IL: ללמוד כמה תרגילים

en: Learn the basics of electronic music history, what it is, and what tools we can use to start making it. This crash course will get you everything you know to start approaching your own electronic music.
he_IL: אנחנו נלמד אותך את השלבים הבסיסיים בהיסטוריה של המוזיקה האלקטרונית, מהי מוזיקה אלקטרונית ובאילו כלים אנחנו יכולים להשתמש כדי להתחיל ליצור אותה. הקורס המזורז יספק לך את כל המידע שצריך כדי להתחיל ליצור מוזיקה אלקטרונית בעצמך.

en: Learn the basics of reverb, delay, and compression with professional artist and producer Dani Searle.
he_IL: נלמד אותך את השלבים הבסיסיים ביצירת ריוורב, דיליי ודחיסה בהנחיית אמנים מקצועיים והמפיק דני סירל.

en: Learn to say no when necessary and protect your personal time. By setting healthy boundaries, you're signaling to yourself and others that your wellbeing is a priority. This can lead to improved self-esteem and a stronger sense of control over your life.
he_IL: למד לומר לא כשזה נדרש ולהגן על הזמן האישי שלך. על ידי קביעת גבולות בריאים, אתה מעביר הודעה לעצמך ולאחרים שהטובתך היא עדיפות. זה יכול להוביל לשיפור בהערכה עצמית ולתחושה חזקה יותר של שליטה על החיים שלך.

en: Learning Coding Skills
he_IL: למידת כישורי קידוד

en: Learning How to Learn
he_IL: למד איך ללמוד

en: Leave Us A Message
he_IL: להשאיר לנו הודעה

en: Lee Felsenstein:
he_IL: לי פלסנשטין:

en: Left Content
he_IL: תוכן משמאל

en: Left Content Full
he_IL: תוכן מלא משמאל

en: Left Content Wide
he_IL: תוכן רחב משמאל

en: Left-Aligned
he_IL: מיושר לשמאל

en: Left-aligned
he_IL: מיושר לשמאל

en: Left-aligned Medium
he_IL: מדיום מיושר לשמאל

en: Left-aligned content
he_IL: תוכן מיושר לשמאל

en: Left-aligned content overlaid on an image
he_IL: תוכן מיושר לשמאל שמונח על תמונה

en: Left-aligned header and button
he_IL: כותרת וכפתור מיושרים לשמאל

en: Left-aligned headline
he_IL: כותרת מיושרת לשמאל

en: Left-aligned minimal footer
he_IL: כותרת תחתונה מינימלית מיושרת לשמאל

en: Legacy and Impact: Queen's gig at Wembley Stadium continues to resonate with music lovers worldwide. The performance exemplified the band's ability to create an electrifying atmosphere, connecting with their audience on a profound level. The concert showcased not only Queen's musical prowess but also their ability to transcend boundaries and leave an enduring legacy.
he_IL: מורשת והשפעה: ההופעה של קווין באצטדיון וומבלי ממשיכה להדהד עם אוהבי מוזיקה ברחבי העולם. הביצוע הדגים את יכולת הלהקה ליצור אווירה חשמלית, להתחבר עם הקהל שלהם ברמה עמוקה. הקונצרט הציג לא רק את הכישרון המוזיקלי של קווין אלא גם את היכולת שלהם לחצות גבולות ולהשאיר מורשת נמשכת.

en: Legacy:
he_IL: מורשת:

en: Legal Compliance for Small Businesses
he_IL: התאמת עסקים קטנים לדרישות החוק

en: Legal compliance is not merely a set of regulations to follow; it's the foundation upon which your business's sustainability and reputation are built. Navigating the legal landscape, however, can be a complex and daunting task for those focused on growing their business. But understanding and adhering to the laws and regulations that govern your industry are essential.
he_IL: הציווי המשפטי אינו רק סט של תקנות לעקוב אחריהן; זו היסוד עליו נבנית התמיכה והשם הטוב של העסק שלך. ניווט בנוף המשפטי, אולם, עשוי להיות משימה מורכבת ומפחידה עבור אלה שמתמקדים בצמיחת העסק שלהם. אך הבנת והצמיתות לחוקים ולתקנות המנהלות את תעשייתך הן חיוניות.

en: Legend of Lask: From Gaming Phenomenon to Big Screen Adventure
he_IL: אגדת לאסק: מתוך פנומנון המשחקים להרפתקה במסך הגדול

en: Legendary Gig That Shook the World
he_IL: להקה אגדי שהרעידה את העולם

en: Lemon Raspberry Cake
he_IL: עוגת לימון ופטלים

en: Lemon juice 1 1/4 tsp.
he_IL:  מיץ לימון 1 1/4 כפית.

en: Lenses, filters, and more. All in working condition at unbeatable prices.
he_IL: עדשות, מסננים ועוד. הכל במצב עבודה במחירים ללא תחרות.

en: Leon London
he_IL: לאון לונדון

en: Leonardo da Vinci's profound contributions to the study of human anatomy continue to resonate in the modern world, finding new life in the realm of virtual reality. Through virtual dissections, his legacy is magnified, enabling learners to delve into the intricacies of the human body with unprecedented immersion and interactivity. As we embrace this innovative approach, we honor the timeless brilliance of Leonardo and pave the way for a new era of anatomy education.
he_IL: התרומה העמוקה של ליאונרדו דה וינצי לחקר האנטומיה האנושית ממשיכה להתקרב בעולם המודרני, מוצאת חיים חדשים בתחום המציאות הווירטואלית. דרך חיתוכים וירטואליים, המורשת שלו מתרחבת ומאפשרת למורים לחקור את המורכבות של הגוף האנושי באימרסיה ובאינטראקטיביות ללא תקדים. בעודנו מקבלים גישה חדשנית זו, אנחנו מכבדים את הגאונות הזמנית של ליאונרדו ומפרטים את הדרך לעידן חדש של חינוך באנטומיה.

en: Leonardo da Vinci, the visionary artist and polymath of the Renaissance, has left an indelible mark on the world of art and science. His pioneering spirit and insatiable curiosity continue to inspire us even in the age of artificial intelligence (AI). As we witness the rapid advancements in AI technology, it becomes increasingly intriguing to explore the intersection between Leonardo's artistic brilliance and the transformative power of AI. In this blog post, we embark on a journey to bridge the gap between Leonardo's artistry and the limitless possibilities that AI presents.
he_IL: ליאונרדו דה וינצ'י, האמן החזוני והפולימת של הרנסאנסה, השאיר חותם בלתי נמחק על עולם האמנות והמדע. הרוח החדשנית שלו והסקרנות הבלתי נשבעת שלו ממשיכות להשרות אותנו גם בעידן הבינה מלאכותית. בעודנו מעידים על התקדמות מהירה בטכנולוגיית הבינה המלאכותית, זה מתחיל להיות מעניין יותר ויותר לחקור את החיבור בין הגאונות האמנותית של ליאונרדו והכוח המהפכני של הבינה המלאכותית. בפוסט הבלוג הזה, אנחנו מתכוונים להתעסק במסע לחבר את הפער בין האמנות של ליאונרדו והאפשרויות האין סופיות שהבינה המלאכותית מציעה.

en: Less is More: The Power of Simplicity: Lois believed in the power of simplicity, often stripping his designs down to their essential elements. In this blog post, we examine how Lois's minimalist approach allowed his work to cut through the clutter and capture attention. From his iconic MTV logo to his Esquire covers, we discover how Lois harnessed the power of simplicity to create lasting visual impact.
he_IL: פחות זה יותר: כוחה של הפשטות: לויס האמינה בכוחה של הפשטות, ולעתים קרובות הפשיטה את העיצובים שלו למרכיבים החיוניים שלהם. בפוסט זה בבלוג, אנו בוחנים כיצד הגישה המינימליסטית של לויס אפשרה לעבודתו לחתוך את הבלגן וללכוד את תשומת הלב. מלוגו ה - MTV האייקוני שלו ועד לעטיפות ה - Esquire שלו, אנו מגלים כיצד לויס רתמה את כוח הפשטות כדי ליצור השפעה חזותית מתמשכת.

en: Less water usage
he_IL: פחות שימוש במים

en: Lessons
he_IL: שיעורים

en: Lessons from remote interviewing
he_IL: מסקנות מראיונות שמתקיימים מרחוק

en: Lessons from remote interviewing<br>April 2020<br><br>What design mentees need<br>December 2019<br><br>How to foster collaboration<br>November 2019
he_IL: דברים שלמדתי מקיום ראיונות מרחוק<br>אפריל 2020<br><br>מה צריכות חניכות לעיצוב לדעת<br>דצמבר 2019<br><br>איך לאמץ שיתוף פעולה<br>נובמבר 2019

en: Let our Macaron Tower be the centerpiece of your celebration, creating an unforgettable experience for you and your guests.
he_IL: תן למגדל המקרון שלנו להיות מרכז השולחן בחגיגתך, יוצר חוויה בלתי נשכחת עבורך ולמוזמנים שלך.

en: Let the Results Shine
he_IL: תן לתוצאות להבריק

en: Let the cookies cool on the baking sheets for 5 minutes, then transfer them to wire racks to cool completely.
he_IL: תן לקובץ cookie להתקרר על תבניות האפייה במשך 5 דקות, ואז העבר אותם לרשתות קירור כדי להתקרר לגמרי.

en: Let the ganache cool for about 10 minutes, then pour over the peppermint cream layer, smoothing with a spatula.
he_IL: תניחי את הגנאש להתקרר במשך כשעה עשרה, ואז יישפך מעל שכבת הקרם הפלפלתי, ותמידי בעזרת ספטולה.

en: Let the icing dry completely before serving or storing the cookies.
he_IL: תן לקישוט להתייבש לגמרי לפני שמגישים או מאחסנים את הקובץ cookie.

en: Let the muffins cool in the pan for 5 minutes, then transfer to a wire rack to cool completely.
he_IL: תניחו את המאפינס להתקרר בתוך התבנית למשך 5 דקות, ואז העבירו אותם למדף מתכתי כדי שיתקררו לחלוטין.

en: Let us make your special day even more memorable with an exquisite menu uniquely tailored to your vision and budget. We would be delighted to work with you and be a part of your  celebration.
he_IL: נוכל להפוך את היום המיוחד שלכם לאפילו יותר בלתי-נשכח עם תפריט אנין שהרכבנו במיוחד עבורכם, לפי הרעיון והתקציב שלכם. יהיה לנו לעונג לעבוד איתכם ולהיות חלק מהחגיגה שלכם.

en: Let us make your special day even more memorable with an exquisite menu uniquely tailored to your vision and budget. We would be delighted to work with you and be a part of your celebration.
he_IL: נוכל להפוך את האירוע המיוחד ליום בלתי-נשכח עם תפריט אנין שהרכבנו במיוחד עבורך, לפי הרעיון והתקציב שלך. יהיה לנו לעונג לעבוד יחד איתך ולהיות חלק מהחגיגה שלך.

en: Let's Create Something Beautiful Together
he_IL: בוא ניצור משהו יפה יחד

en: Let's Make Something New Together
he_IL: עכשיו נוכל ליצור משהו חדש ביחד

en: Let's Travel Together
he_IL: נשמח לטייל ביחד

en: Let's build something great together.
he_IL: עכשיו נוכל לבנות משהו נפלא ביחד.

en: Let's build something together.
he_IL: בוא נבנה משהו יחד.

en: Let's chat
he_IL: קדימה, לצ'אט

en: Let's connect over our shared love for colors, textiles, and the stories they whisper. Feel free to dive into the blog posts, share your thoughts, and join the conversation. After all, the world is a more beautiful place when we paint it with the colors of our shared enthusiasm.
he_IL: בואו נתחבר על האהבה המשותפת שלנו לצבעים, טקסטיל והסיפורים שהם לוחשים. אל תהססו לצלול לפוסטים בבלוג, לשתף את המחשבות שלכם ולהצטרף לשיחה. אחרי הכל, העולם הוא מקום יפה יותר כשאנחנו צובעים אותו בצבעים של ההתלהבות המשותפת שלנו.

en: Let's get in touch
he_IL: נשלח לשמוע ממך

en: Let's get in touch.
he_IL: נשלח לשמוע ממך.

en: Let's hang out
he_IL: בואו נבלה קצת ביחד

en: Let's keep it simple.
he_IL: בואו נדבר ישר ולעניין.

en: Let's keep the conversation simmering, and continue this delightful journey through the global kitchen together. Thank you for being a part of our culinary world, we can't wait to hear from you!
he_IL: בואו נשמור על השיחה חיה, ונמשיך את המסע המענג הזה דרך המטבח הגלובלי יחד. תודה שאתם חלק מעולם הקולינריה שלנו, אנחנו לא יכולים לחכות לשמוע מכם!

en: Let's make something beautiful together.
he_IL: עכשיו נוכל ליצור משהו יפה ביחד.

en: Let's make something together
he_IL: אנו מזמינים אותך לבנות משהו ביחד

en: Let's make something together.
he_IL: נשמח לבנות משהו ביחד.

en: Let's not forget the impact of nature on mental health. Research has shown that spending time outdoors can reduce stress, improve mood, and boost cognitive function. Whether it's hiking in the Himalayas, snorkeling in the Great Barrier Reef, or simply taking a leisurely walk in a city park, immersing yourself in nature during your travels can offer substantial mental health benefits.
he_IL: אל נשכח את ההשפעה של הטבע על הבריאות הנפשית. מחקרים הראו ש spending time outdoors יכול להפחית לחץ, לשפר מצב רוח ולשפר תפקוד קוגניטיבי. בין אם זה טיול בהימלאיה, שנורקלינג בשונית המחסום הגדולה, או פשוט הליכה נינוחה בפארק עירוני, להט immerse yourself בטבע במהלך הנסיעות שלך יכול להציע יתרונות משמעותיים לבריאות הנפשית.

en: Let's talk 👋 Don't hesitate to reach out with the contact information below, or send a message using the form.
he_IL: נשמח לשוחח 👋 אפשר ליצור איתנו קשר ללא היסוס באמצעות הפרטים שלמטה, או לשלוח לנו הודעה באמצעות הטופס.

en: Let's talk 👋 Don't hesitate to reach out with the contact information below.
he_IL: נשמח לשוחח 👋 אפשר ליצור איתנו קשר באמצעות הפרטים שלמטה.

en: Let's talk 👋 Your child's education and future is important to us! Don't hesitate to reach out with the contact information below, or send a message using the form.
he_IL: נשמח לדבר 👋 החינוך והעתיד של הילד שלך חשובים לנו! למה להסס? אפשר ליצור איתנו קשר באמצעות הפרטים שלמטה, או לשלוח לנו הודעה באמצעות הטופס.

en: Let's work together.
he_IL: מתחילים בעבודה משותפת.

en: Letting Go and Finding Freedom
he_IL: שחרור ומציאת חירות

en: Let’s Connect
he_IL: בוא נתחבר

en: Let’s Connect!
he_IL: בוא נתחבר!

en: Let’s Connect.
he_IL: נשמח להתחבר.

en: Let’s build something together
he_IL: נשמח לבנות משהו ביחד

en: Let’s build something together!
he_IL: נשמח לבנות משהו ביחד!

en: Let’s build something together.
he_IL: נשמח לבנות משהו ביחד.

en: Let’s build your child's future together.
he_IL: נשמח לבנות את העתיד של הילדים שלך איתך.

en: Let’s face it, you’ve got a ton on your plate. Hand over the wordy stuff to a copywriter, and suddenly, you’ve got time to tackle what truly matters.
he_IL: תגיד, יש לך המון על הכתף. תעביר את הדברים המלוכלכים לכותב עותק, ופתאום יהיה לך זמן להתמודד עם מה שממש חשוב.

en: Let’s grow something together.
he_IL: אנחנו מזמינים אותך לגדול איתנו.

en: Let’s keep it simple.
he_IL: בואו נדבר ישר ולעניין.

en: Let’s make something new together
he_IL: עכשיו נוכל ליצור משהו חדש ביחד

en: Let’s make something new together
he_IL: עכשיו נוכל ליצור משהו חדש ביחד

en: Let’s talk 👋 Don’t hesitate to reach out with the contact information below, or send a message using the form.
he_IL: בוא נדבר 👋 אל תהסס ליצור קשר עם המידע למטה, או לשלוח הודעה באמצעות הטופס.

en: Levison Mcdougall
he_IL: לווינסון מקדוגל

en: Lewis Ryan
he_IL: לואיס ריאן

en: Liam Carter
he_IL: ליאם קרטר

en: Life
he_IL: חיים

en: Life Long Learning
he_IL: למידה לטווח ארוך

en: Life and work
he_IL: חיים ועבודה

en: Life inevitably brings bends along our path—challenges, hardships, and setbacks. It is resilience that allows us to navigate these bends, to transform these moments of adversity into opportunities for growth and self-discovery. In embracing our capacity for resilience, we empower ourselves to not just survive life's challenges, but to thrive in their aftermath.
he_IL: החיים בהם יש לנו ללא ספק מסתירים פינות עקומות בדרכנו - אתגרים, קשיים וכשלונות. הגמישות היא זו שמאפשרת לנו לנווט בעקומות אלו, להפוך את רגעי הסבל להזדמנויות לצמיחה ולגילוי עצמי. בקבלת יכולתנו להיות גמישים, אנחנו מעניקים לעצמנו את היכולת לא רק לשרוד את אתגרי החיים, אלא גם לפרוץ ולצמוח לאחריהם.

en: Life is full of unexpected twists and turns. Develop the skills to adapt to change and view it as an opportunity for growth and self-discovery. By embracing change, you'll be better able to handle setbacks and maintain your happiness.
he_IL: החיים מלאים בהפתעות וסיבובים בלתי צפויים. פתח את היכולות שלך להתאים לשינוי ולראות בו הזדמנות לצמיחה ולגילוי עצמי. על ידי קבלת השינוי, תהיה יכולת טובה יותר להתמודד עם דחיות ולשמור על האושר שלך.

en: Lifestyle
he_IL: לייף סטייל

en: Light
he_IL: צבעים בהירים

en: Light Design
he_IL: עיצוב תאורה

en: Light and Flowering
he_IL: אור ופריחה

en: Light and Fruit Production
he_IL: אור וייצור פירות

en: Light and the Palm Tree Aesthetic
he_IL: אור והאסתטיקה של עץ התמר

en: Light doesn’t just influence the growth of Indian Canna; it also plays a crucial role in its flowering. In order to produce its vibrant blooms, the Indian Canna requires a good amount of sunlight. Lack of sufficient light can lead to reduced blooming or flowers that are less vibrant in colour. The quality of light is also important - Indian Canna prefers bright, but filtered or morning sunlight, as harsh, direct sunlight can damage the flowers and leaves.
he_IL: אור לא רק משפיע על צמיחת הקנה ההודי; הוא משחק תפקיד קריטי גם בפריחתו. כדי ליצור פרחים חיות, הקנה ההודי דורש כמות טובה של שמש. חוסר אור מספיק יכול להוביל לפריחה מופחתת או לפרחים שפחות חיות בצבעם. איכות האור גם חשובה - הקנה ההודי מעדיף אור חזק, אך מסונן או אור השקיעה, מאחר ואור חשיב, ישיר יכול לפגוע בפרחים ובעלים.

en: Light influences not just the growth of palm trees, but also their fruit production. Many palm species produce fruit, like coconuts, dates, and acai berries, which are crucial to both the ecosystem and local economies. Adequate sunlight is vital for these palms to yield healthy and abundant fruit.
he_IL: האור משפיע לא רק על צמיחת עצי התמר, אלא גם על ייצור הפירות שלהם. רבות מיני התמר מייצרות פירות, כמו קוקוסים, תמרים ואקאי, שהם חיוניים לשני האקוסיסטם ולכלכלות המקומיות. תאורה מתאימה היא חיונית לתמרים אלה כדי ליצור פירות בריאים ושפע.

en: Light plays a significant role in the observation and conservation of these splendid birds. In their natural habitats, the way sunlight filters through the canopy can significantly affect how we perceive the macaws' colors, illuminating their brilliant hues and making them more visible.
he_IL: האור משמעותי במידה רבה בתהליך התצפית והשימור של הציפורים המדהימות הללו. בסביבותם הטבעיות, הדרך שבה השמש מסננת דרך הקרקעות יכולה להשפיע באופן משמעותי על אופן התפקיד של הצבעים של האקות המדהימות, מאירה את הגוונים המבריקים שלהם ומגבירה את רמת הנראות שלהם.

en: Light your homemade wax candles and bask in the warm, inviting ambiance they create. Revel in the satisfaction of knowing you've crafted something beautiful and meaningful with your own hands.
he_IL: הדליקו את נרות הדשא הביתיים שלכם ותתענגו על האווירה החמה והמזמינה שהם יוצרים. תתענגו על השביעות רצון בידיעה שיצרתם משהו יפה ומשמעותי בעצמכם.

en: Light, in Botticelli's skilled hands, became a versatile tool that enriched his paintings in various ways. Whether creating a sense of depth, conveying symbolic meaning, or adding an ethereal quality, the role of light in Botticelli's work is a testament to his mastery as a painter. His innovative and sensitive use of light remains a powerful influence in art and continues to inspire artists today, reaffirming Botticelli's lasting legacy in the art world.
he_IL: אור, בידיו המיומנת של בוטיצלי, הפך לכלי רב-תכליתי שהעשיר את ציוריו בדרכים שונות. בין שימוש בו ליצירת תחושת עומק, להעברת משמעות סמלית או להוספת איכות אתריאלית, התפקיד של האור ביצירתו של בוטיצלי הוא עדות למיומנותו כצייר. שימושו החדשני והרגיש באור ממשיך להיות השפעה חזקה באמנות וממשיך להשרות אמנים גם היום, מחדש את המורשת הנצחית של בוטיצלי בעולם האמנות.

en: Lighting
he_IL: תאורה

en: Lighting for Ambiance
he_IL: תאורה לאווירה

en: Lighting plays a key role in creating a mindful atmosphere. Natural light is ideal, but if windows are scarce, consider using full-spectrum light bulbs that mimic daylight. For evenings, the soft glow of candles or dimmable lights can create a soothing ambiance conducive to winding down and reflecting.
he_IL: התאורה משמעותית ביצירת אווירה מודעת. אור טבעי הוא האידיאלי, אך אם יש מעט חלונות, שקול להשתמש בנורות פול-ספקטרום המדמות אור יום. לערבים, הזרקת האור הרך של נרות או תאורה עם אפשרות לכיוון האור יכולה ליצור אווירה מרגיעה המקדמת התרפקות והתבוננות.

en: Lighting the Way
he_IL: הארת הדרך

en: Lightweight
he_IL: קליל

en: Like all green plants, the Indian Canna relies heavily on light for its growth. This is due to the process of photosynthesis, where plants convert light energy, typically from the sun, into chemical energy that fuels their growth. The Indian Canna, being a tropical plant, requires plenty of bright, but not direct, sunlight to thrive. This sunlight fuels photosynthesis, leading to lush, healthy foliage.
he_IL: כמו כל הצמחים הירוקים, הקאנה ההודית תלויה באור במידה רבה לצמיחתה. זה קשור לתהליך הפוטוסינתזה, שבו הצמחים ממירים אנרגיה אור, בדרך כלל מהשמש, לאנרגיה כימית שמספקת דלק לצמיחתם. הקאנה ההודית, שהיא צמח טרופי, דורשת המון אור חזק, אך לא ישיר, כדי לצמוח בצורה טובה. האור הזה מספק דלק לפוטוסינתזה, שמוביל לצמחיה רעננה ובריאה.

en: Like any skill, creativity requires practice and dedication. Set goals for yourself and commit to regular practice, whether that's daily writing exercises or weekly painting sessions. By practicing regularly, you'll be able to develop your skills and build momentum, which can help you stay motivated and inspired over the long term.
he_IL: כמו כל מיומנות, יצירתיות דורשת תרגול והתמדה. קבע לעצמך מטרות והתחייב לתרגול קבוע, בין אם זה תרגול כתיבה יומי או סשנים שבועיים של ציור. על ידי תרגול קבוע, תוכל לפתח את הכישורים שלך ולבנות תאוצה, שיכולה לעזור לך לשמור על המוטיבציה וההשראה לאורך טווח ארוך.

en: Like her fellow Impressionist Mary Cassatt, she focused on domestic life and portraits in which she could use family and personal friends as models, including her daughter Julie and sister Edma. The stenographic presentation of her daily life conveys a strong hope to stop the fleeting passage of time. By portraying flowers, she used metaphors to celebrate womanhood.
he_IL: כמו מארי קאסאט, עמיתה ציירת בחוג האימפרסיוניזם, היא התמקדה בחיי המשפחה ובדיוקנאות של בני משפחה וחברים קרובים ששימשו בתור המודלים, כולל ביתה ג'ולי ואחותה אדמה. ההצגה המתומצתת של חיי היומיום של מוריזו משקפים משאלת לב לעצור את הזמן שחולף במהרה. בציורי הפרחים, היא השתמשה במטפורות כדי לחגוג את הנשיות.

en: Like it or not, people will judge your blog on its design aesthetics.
he_IL: אנחנו לא חייבים לאהוב את זה, אבל אנשים הולכים לשפוט את הבלוג לפי האסתטיקה העיצובית שלו.

en: Like many hardcore bands in the mid-1980s, particularly in the Boston area, SSD began heading in a&nbsp;heavy metal&nbsp;direction.&nbsp;In 1984 they signed to the Boston label&nbsp;Modern Method&nbsp;and released the&nbsp;How We Rock&nbsp;EP, which was rooted in the hardcore sound but exhibited overt heavy metal characteristics, such as a relatively high number of lengthy&nbsp;guitar solos. After signing to Homestead they released the&nbsp;Break It Up&nbsp;LP in 1985 which saw the band expand further into the metal genre, leaving behind all trappings of punk and hardcore. SSD broke up in November that year.
he_IL: כמו הרבה להקות הארדקור בשנות ה-80 של המאה ה-20, במיוחד באזור בוסטון, SSD התחילו להתקדם בכיוון של מטאל כבד. בשנת 1984 חתמו הם עם הלייבל Modern Method שבבוסטון והוציאו את אלבום ה-EP How We Rock, שהיה מבוסס על צליל הארדקור אך הציג תכונות מובהקות של מטאל כבד, כמו מספר גבוה יחסית של סולות גיטרה ארוכות. לאחר החתימה עם Homestead הם הוציאו את אלבום ה-LP Break It Up בשנת 1985, שראה את הלהקה התרחב עוד יותר בז'אנר המטאל, והשאיר אחריו את כל התכונות של הפאנק והארדקור. SSD נפרדו בנובמבר שנה זו.

en: Likewise the Lacedaemonians under the leadership of Pausanias, son of Agesipolis, after conquering the Persian armies, infinite in number, with a small force at the battle of Plataea, celebrated a glorious triumph with the spoils and booty, and with the money obtained from the sale thereof built the Persian Porch, to be a monument to the renown and valor of the people and a trophy of victory for posterity. And there they set effigies of the prisoners arrayed in barbarian costume and holding up the roof, their pride punished by this deserved affront, that enemies might tremble for fear of the effects of their courage, and that their own people, looking upon this example of their valor and encouraged by the glory of it, might be ready to defend their independence. So from that time on, many have put up statues of Persians supporting entablatures and their ornaments, and thus from that motive have greatly enriched the diversity of their works. There are other stories of the same kind which architects ought to know.
he_IL: כמו כן הלאקדימונים תחת הנהגתו של פאוסניאס, בנו של אגזיפוליס, לאחר כיבוש הצבאות הפרסיים, אינסופי במספר, עם כוח קטן בקרב של Plataea, חגג ניצחון מפואר עם השלל ואת השלל, ועם הכסף שהושג ממכירתו בנה את המרפסת הפרסית, כדי להיות אנדרטה למוניטין ואת הגבורה של העם ואת גביע הניצחון לדורות הבאים. ושם הם הציבו דמויות של אסירים לבושים בתחפושת ברברית ומחזיקים את הגג, הגאווה שלהם נענשה על ידי עלבון ראוי זה, כי אויבים עלולים לרעוד מפחד ההשפעות של האומץ שלהם, וכי העם שלהם, מסתכל על דוגמה זו של הגבורה שלהם ועודד את התהילה של זה, עשוי להיות מוכן להגן על עצמאותם. אז מאותו זמן ואילך, רבים הציבו פסלים של פרסים התומכים בפזמונים ובקישוטים שלהם, וכך מתוך מניע זה העשירו מאוד את המגוון של יצירותיהם. ישנם סיפורים אחרים מאותו הסוג שאדריכלים צריכים לדעת.

en: Likewise, much of the charm of music lies in its association with overt action as in dances, work songs, marches, and games, where action is rhythmic.
he_IL: באופן דומה, קסמה של המוזיקה מושרש בפעולות שמשויכות איתה, כגון ריקודים, עבודה, מצעדים ומשחקים – פעילויות שבהן לפעולה עצמה יש מקצב.

en: Lime juice
he_IL: מיץ ליים

en: Limiting beliefs are those insidious thoughts that often lurk beneath our conscious awareness, subtly sabotaging our efforts and diminishing our capabilities. They act as invisible barriers, preventing us from reaching our peak potential. Unraveling and overcoming these beliefs is crucial for personal growth and success. Let's delve into the process of identifying, challenging, and transcending these self-imposed limitations.
he_IL: השגות מוגבלות הן אלה המחשבות המרושעות שבדרך כלל מתגוררות מתחת למודעות המודעות שלנו, ובצורה סמויה מפגיעות במאמצינו ומפחיתות את יכולותינו. הן פועלות כמחסומים חסומים, מונעות מאיתנו להגיע לפוטנציאל השיא שלנו. פתירת והתגברות על השגות אלו הן חיוניות לצמיחה והצלחה אישית. בואו נעסוק בתהליך הזיהוי, האתגר והעלאת רמה מעבר לגבולות המוטלים על עצמנו.

en: Limon Rotisserie
he_IL: רוטיסרי לימון

en: Lindsey Holmes
he_IL: לינדסי הולמס

en: Lineup
he_IL: סגל

en: Lineup:
he_IL: הרכב:

en: Link
he_IL: קישור

en: Link Post Format Example
he_IL: דוגמה לסוג פוסט של קישור

en: Link four
he_IL: קישור ארבע

en: Link in Bio
he_IL: קישור בביו

en: Link in Bio - Musician
he_IL: קישור בביוגרפיה – מוזיקאים

en: Link in Bio left-aligned with yellow background
he_IL: קישור בביוגרפיה מיושר לשמאל עם רקע צהוב

en: Link in Bio with Anime Background
he_IL: 'קישור בביוגרפיה' עם רקע של אנימה

en: Link in Bio: Anime
he_IL: קישור בביוגרפיה: אנימה

en: Link in Bio: Audio Embed
he_IL: קישור בביוגרפיה: הטמעה של אודיו

en: Link in Bio: Backdrop
he_IL: קישור בביוגרפיה: רקע מוצל

en: Link in Bio: Big Picture
he_IL: קישור בביוגרפיה: תמונה גדולה

en: Link in Bio: Bold Purple
he_IL: קישור בביוגרפיה: סגול כהה

en: Link in Bio: Cloud
he_IL: קישור בביוגרפיה: ענן

en: Link in Bio: Contours
he_IL: קישור בביוגרפיה: קווי מתאר

en: Link in Bio: Dark
he_IL: קישור בביוגרפיה: כהה

en: Link in Bio: Floral
he_IL: קישור בביוגרפיה: פרחוני

en: Link in Bio: Gradients
he_IL: קישור בביוגרפיה: מעברי צבע

en: Link in Bio: Mesh
he_IL: קישור בביוגרפיה: רשת

en: Link in Bio: Mono
he_IL: קישור בביוגרפיה: שילוב של שני צבעים

en: Link in Bio: Painting
he_IL: קישור בביוגרפיה: ציור

en: Link in Bio: Pastels
he_IL: קישור בביוגרפיה: צבעי פסטל

en: Link in Bio: Retro Pink
he_IL: קישור בביוגרפיה: ורוד רטרו

en: Link in Bio: Subtle Patterns
he_IL: קישור בביוגרפיה: תבניות עדינות

en: Link in Bio: Synthwave
he_IL: קישור בביוגרפיה: סינת'ווייב

en: Link in bio
he_IL: קישור בביוגרפיה

en: Link in bio with full-screen background image
he_IL: קישור בביוגרפיה עם מסך מלא ורקע כהה

en: Link in bio with two columns and dark background
he_IL: קישור בביוגרפיה עם שני טורים ורקע כהה

en: Link one
he_IL: קישור אחד

en: Link text
he_IL: טקסט לקישור

en: Link three
he_IL: קישור שלוש

en: Link two
he_IL: קישור שני

en: Links
he_IL: קישורים

en: Links Area
he_IL: אזור קישורים

en: Lions have been a powerful symbol in various cultures throughout history, represented in art forms such as paintings and sculptures. In this post, I'll explore the cultural depictions of lions and their symbolism through graphic representation, and how it has evolved over time.
he_IL: אריות היו סמל חזק בתרבויות שונות במהלך ההיסטוריה, מיוצגות בצורת אמנות כמו ציורים ופסלים. בפוסט הזה, אני אחקור את התיאורים התרבותיים של האריות והסמליזם שלהן דרך ייצוג גרפי, ואיך זה התפתח לאורך הזמן.

en: Lisbon 🇵🇹
he_IL: ליסבון 🇵🇹

en: Lisbon, Portugal through the historic neighborhoods of Graça and Alfama
he_IL: ליסבון, פורטוגל דרך שכונות היסטוריות של גראסה ואלפאמה.

en: List
he_IL: רשימה

en: List 1
he_IL: רשימה 1

en: List 10
he_IL: רשימה 10

en: List 11
he_IL: רשימה 11

en: List 12
he_IL: רשימה 12

en: List 13
he_IL: רשימה 13

en: List 14
he_IL: רשימה 14

en: List 15
he_IL: רשימה 15

en: List 16
he_IL: רשימה 16

en: List 17
he_IL: רשימה 17

en: List 18
he_IL: רשימה 18

en: List 19
he_IL: רשימה 19

en: List 2
he_IL: רשימה 2

en: List 20
he_IL: רשימה 20

en: List 21
he_IL: רשימה 21

en: List 23
he_IL: רשימה 23

en: List 24
he_IL: רשימה 24

en: List 25
he_IL: רשימה 25

en: List 26
he_IL: רשימה 26

en: List 3
he_IL: רשימה 3

en: List 4
he_IL: רשימה 4

en: List 5
he_IL: רשימה 5

en: List 6
he_IL: רשימה 6

en: List 7
he_IL: רשימה 7

en: List 8
he_IL: רשימה 8

en: List 9
he_IL: רשימה 9

en: List Block
he_IL: בלוק רשימה

en: List Item 1
he_IL: פריט רשימה 1

en: List Item 2
he_IL: פריט רשימה 2

en: List Item 3
he_IL: פריט רשימה 3

en: List Item One
he_IL: פריט רשימה ראשון

en: List Item Three
he_IL: פריט רשימה שלישי

en: List Item Two
he_IL: פריט רשימה שני

en: List Types
he_IL: סוגי רשימות

en: List a few of your favorite things, or use this page to describe what you do.
he_IL: לרשום כמה דברים אהובים עליך או להשתמש בעמוד הזה כדי לתאר את העסק שלך.

en: List item four
he_IL: פריט רשימה רביעי

en: List item one
he_IL: פריט רשימה ראשון

en: List item one
he_IL: פריט רשימה ראשון

en: List item three
he_IL: פריט רשימה שלישי

en: List item two
he_IL: פריט רשימה שני

en: List of blog posts
he_IL: רשימה של פוסטים בבלוג

en: List of events
he_IL: רשימת אירועים

en: List of posts
he_IL: רשימת פוסטים

en: List with Image
he_IL: רשימה עם תמונה

en: List with descriptions
he_IL: רשימה עם תיאורים

en: Listen &amp; subscribe:
he_IL: להאזין ולהירשם:

en: Listen now
he_IL: להאזין עכשיו

en: Listen on Spotify
he_IL: להאזין ב-Spotify

en: Listen on:
he_IL: להאזין דרך:

en: Listen to Your Body
he_IL: הקשב לגוף שלך

en: Listen up
he_IL: להאזין עכשיו

en: Lists
he_IL: רשימות

en: Lists can be bulleted or numbered.
he_IL: את הרשימות אפשר להגדיר לפי תבליטים או מספרים.

en: Literature
he_IL: ספרות

en: Little is known of Sappho's life. She was from a wealthy family from Lesbos, though her parents' names are uncertain. Ancient sources say that she had three brothers; Charaxos (Χάραξος), Larichos (Λάριχος) and Eurygios (Εὐρύγιος). Two of them, Charaxos and Larichos, are also mentioned in the Brothers Poem discovered in 2014. She was exiled to Sicily around 600 BC, and may have continued to work until around 570 BC. According to legend, she killed herself by leaping from the Leucadian cliffs due to her love for the ferryman Phaon.
he_IL: מעט ידוע על חייה של ספו. היא הייתה ממשפחה עשירה מלסבוס, אף על פי ששמות ההורים שלה אינם ברורים. מקורות עתיקים אומרים שהיא כיהנה שלושה אחים; קרקסוס (Χάραξος), לריכוס (Λάριχος) ואוריגיוס (Εὐρύγιος). שניים מהם, קרקסוס ולריכוס, מוזכרים גם בשיר האחים שנמצא בשנת 2014. היא נגרשה לסיציליה בסביבות שנת 600 לפני הספירה, ועשוי שהמשיכה לעבוד עד סביבות שנת 570 לפני הספירה. לפי האגדה, היא התאבדה על ידי קפיצה מצוקי לוקדה בגלל אהבתה למשוטט המעבורת פיאון.

en: Live Q&amp;A sessions
he_IL: סשנים חיים של שאלות ותשובות

en: Living Room
he_IL: סלון

en: Living downtown is great, but all the neighborhoods you’ve looked at are too expensive. Purchasing real estate in an up-and-coming area is every investor's dream. You get a great property at an amazing price, and after a short while, you end up living in one of the most desirable spots in town.
he_IL: החיים במרכז העיר נהדרים אבל כל השכונות שבהן חיפשת בית יקרות מדי. רכישת נדל'ן באזור מתפתחת היא חלומו של כל משקיע. רוכשים נכס במחיר מדהים ולאחר זמן קצר, גרים באזור הנחשק ביותר בעיר.

en: Living simply can also bring financial freedom, as we learn to live within our means and prioritize experiences over material possessions. We may find that we are able to save money, invest in experiences, or give back to causes that are important to us.
he_IL: לחיות בפשטות יכול גם להביא לחירות כלכלית, כשאנחנו לומדים לחיות בגבולות האפשרויות שלנו ולתת עדיפות לחוויות מעל רכוש חומרי. עשוי להימצא כי אנחנו מסוגלים לחסוך כסף, להשקיע בחוויות או לתמוך במטרות שחשובות לנו.

en: Lo Straniero considers the offer for a moment, then shakes his head.
he_IL: לא סטרניירו מתבונן בהצעה לרגע, ואז מניע את ראשו.

en: Lo Straniero emerges from the building, his boots covered in blood. He takes a deep breath and lights a cigarette.
he_IL: לא סטרניירו עולה מהבניין, המגפיים שלו מכוסים בדם. הוא נושם עמוק ומדליק סיגריה.

en: Lo Straniero walks down the busy streets of Naples, heading towards his destination. He walks with a confident swagger, his boots clicking on the pavement.
he_IL: לא סטרניירו מתהלך ברחובות תוססים של נאפולי, הולך לעבר יעדו. הוא הולך בגאווה בטוחה, המגפיים שלו מקלקלות על המדרכה.

en: Lo! In The Orient When The Gracious Light
he_IL: לא! במזרח, כשהאור החן מתפשט

en: Lo! in the orient when the gracious light<br>Lifts up his burning head, each under eye<br>Doth homage to his new-appearing sight,<br>Serving with looks his sacred majesty;<br>And having climb’d the steep-up heavenly hill,<br>Resembling strong youth in his middle age,<br>yet mortal looks adore his beauty still,<br>Attending on his golden pilgrimage;<br>But when from highmost pitch, with weary car,<br>Like feeble age, he reeleth from the day,<br>The eyes, ‘fore duteous, now converted are<br>From his low tract and look another way:<br>So thou, thyself out-going in thy noon,<br>Unlook’d on diest, unless thou get a son.
he_IL: הנה! במזרח, כשהאור החן<br>מרים את ראשו הבוער, כל עין מתחננת<br>למראהו החדש שלו,<br>משרתת עם מראה את רובו הקדוש;<br>וכשהוא טס למעלה בגבעת השמים,<br>דומה לצעיר חזק בתוך גילו הבינוני,<br>עדיין מראה תמיד משתחווה ליופיו,<br>משמשת את סוכנו הזהבי;<br>אך כשהוא מתרסק מהגובה הכי גבוה,<br>כמו זקן חלש, מתעופף מהיום,<br>העיניים, שהיו נאמנות, עכשיו הופכות<br>ממסלולו הנמוך ומסתכלות לכיוון אחר:<br>אז אתה, היוצא בצהריך,<br>תמות בלתי נצפה, אלא אם תקבל בן.

en: Local Special Brisket, BBQ Sauce, Pickles, and White Onions. Served with fries.
he_IL: בריסקט מיוחד מקומי, רוטב ברביקיו, מלפפונים ובצל לבן. מוגש עם צ'יפס.

en: Local development environment for WordPress
he_IL: סביבת פיתוח מקומית עבור WordPress

en: Local development environments for WordPress
he_IL: סביבות פיתוח מקומיות עבור WordPress

en: Locally Farmed Organic Vegetable Delivery
he_IL: משלוח של ירקות מחווה אורגנית מקומית

en: Located at the southern end of South America, Patagonia is a region known for its rugged landscapes, glaciers, and diverse wildlife. With its wide-open spaces, vast national parks, and world-class hiking trails, it's a perfect destination for adventurers seeking to disconnect from modern life and immerse themselves in the natural beauty of the world.
he_IL: ממוקמת בקצה הדרומי של אמריקה הדרומית, פטגוניה היא אזור הידוע בנופיו הפועם, הקרחונים והחיות המגוונות. עם המרחבים הפתוחים שלה, הפארקים הלאומיים הרחבים ומסלולי הטיול המקצועיים ברמה הגבוהה, זו יעד מושלם עבור הרפתקנים המחפשים לנתק מהחיים המודרניים ולטבוע ביופיו הטבעי של העולם.

en: Located in the heart of 5th Avenue, Varese is a casual yet elegant restaurant, serving authentic cuisine from Schiranna, complimented by fine wine selections from around the world. Enjoy our indoor or outdoor dining options with friends and family.
he_IL: מסעדת Varese ממוקמת בלב השדרה המרכזית בעיר. זוהי מסעדה באווירה נינוחה אך אלגנטית המגישה מנות מהמטבח של סקיראנה לצד מבחר נהדר של יינות מרחבי העולם. יש לנו אפשרויות ישיבה במסעדה או בחצר ונשמח לארח קבוצות של חברים או משפחה.

en: Location
he_IL: מיקום

en: Location 1
he_IL: מיקום 1

en: Location 2
he_IL: מיקום 2

en: Location 3
he_IL: מיקום 3

en: Location 4
he_IL: מיקום 4

en: Location 5
he_IL: מיקום 5

en: Location 6
he_IL: מיקום 6

en: Location 7
he_IL: מיקום 7

en: Location 8
he_IL: מיקום 8

en: Location One
he_IL: מיקום ראשון

en: Location Two
he_IL: מיקום שני

en: Location and Time Events Schedule
he_IL: מיקום ולוחות זמנים לאירועים

en: Logo Wall
he_IL: קיר לוגו

en: Logo Wall 1
he_IL: קיר לוגו 1

en: Logo Wall 2
he_IL: קיר לוגו 2

en: Logo Wall 3
he_IL: קיר לוגו 3

en: Logos
he_IL: סמלי לוגו

en: London
he_IL: לונדון

en: London, a bustling metropolis steeped in history and culture, is also home to one of the most extensive surveillance networks in the world. With thousands of CCTV cameras watching over the city's streets, parks, and public spaces, privacy concerns and questions about the implications of this pervasive monitoring have emerged. In this blog post, we'll delve into the hidden world of surveillance in London, exploring the extent of the network, the reasons behind its development, and the potential impact on the city's residents and visitors.
he_IL: לונדון, מטרופולין תוססת המשוקקת בהיסטוריה ותרבות, היא גם ביתה של אחת מרשתות המעקב המתוחזקות ביותר בעולם. עם אלפי מצלמות CCTV המשקיפות על רחובות העיר, הפארקים והמרחבים הציבוריים שלה, עלו דאגות פרטיות ושאלות בנוגע להשלכות המעקב הזה הנמצא בכל מקום. בפוסט הבלוג הזה, אנחנו נעסוק בעולם המוסתר של המעקב בלונדון, נחקור את היקף הרשת, את הסיבות לפיתוחה ואת ההשפעה הפוטנציאלית על תושבי העיר והמבקרים.

en: Long flights and bumpy rides can take a toll. Pack remedies for motion sickness and consider adjusting your sleep schedule before departure to minimize jet lag.
he_IL: טיסות ארוכות ונסיעות רעדניות יכולות לגרום לקושי. תכינו תרופות לסחרחורת בתנועה ושקלו להתאים את לוח השינה שלכם לפני היציאה כדי למזער את ההתרגשות מהשעות המסולסלות.

en: Longridge in the rain! Eagerly anticipating some brighter, warmer weather.
he_IL: לונגרידג' בגשם! מחכה בקוצר רוח למזג אוויר יותר מואר וחם.

en: Longridge 🇬🇧
he_IL: לונגרידג' 🇬🇧

en: Look In Thy Glass, And Tell The Face Thous Viewest
he_IL: הסתכל במראתך, וספר לפניך את הפנים שאתה רואה.

en: Look at the sunset. Surround yourself with angels, positive energy, beautiful people, beautiful souls, clean heart, angel.
he_IL: לצפות בשקיעה. להיות מוקף במלאכים, באנרגיה חיובית, באנשים יפים, בנפשות יפות, בלבבות נקיים, כמוך.

en: Look for ingredients such as:
he_IL: חפש מרכיבים כמו:

en: Look for opportunities to lift others up along the way. Having the proper mindset, moving outside your comfort zone, developing and maintaining healthy relationships, and staying focused have been key drivers of success for thousands of years.&nbsp;
he_IL: כדאי לחפש הזדמנויות כדי לקדם אנשים אחרים לצידך במסע שלך. במהלך אלפי שנים, המאפיינים העיקריים של הצלחה היו הכוונה הנכונה ותעוזה לצאת מאזור הנוחות, פיתוח וטיפוח של מערכות יחסים בריאות והתמקדות במטרה.

en: Look in thy glass, and tell the face thou viewest<br>Now is the time that face should form another;<br>Whose fresh repair if now thou not renewest,<br>Thou dost beguile the world, unbless some mother.<br>For where is she so fair whose unear’d womb<br>Disdains the tillage of thy husbandry?<br>Or who is he so fond will be the tomb<br>Of his self-love, to stop posterity?<br>Thou art thy mother’s glass, and she in thee<br>Calls back the lovely April of her prime:<br>So thou through windows of thine age shall see<br>Despite of wrinkles this thy golden time.<br>But if thou live, remember’d not to be,<br>Die single, and thine image dies with thee.
he_IL: הבט במראה שלך, וספר לפנים שלך<br>עכשיו הגיע הזמן שהפנים ייצורו אחרים;<br>אם לא תחדש את התיקון הטרי שלהם עכשיו,<br>אתה מטעה את העולם, מברך על חלקם של אם.<br>כי איפה יש כל כך יפה אשר רחם שלה<br>מניא את העבודה של חקלאותך?<br>או מי הוא כל כך מצונזר שיהיה הקבר<br>של אהבת עצמו, לעצור את הדור הבא?<br>אתה המראה של אמך, והיא בתוכך<br>מזמינה את אפריל המקסים של זמנה הצעיר:<br>לכן, דרך חלונות הגיל שלך תראה<br>למרות הקמטים, את הזמן הזה הזהב שלך.<br>אך אם תחי, זכור לא להיות זוכר,<br>מות יחיד, והדימוי שלך ימות איתך.

en: Look in your mirror and tell the face you see that it’s time it should create another If you do not renew yourself you would be depriving the world, and stop some woman from becoming a mother. For where is the lovely woman whose unploughed womb would not appreciate the way you plow your field? Or who is he foolish enough to love himself so much as to neglect reproducing? You are the mirror of your mother, and she is the mirror of you, and in you, she recalls the lovely April of her youth. In the same way, you will see your youth in your own children, in spite of the wrinkles caused by age. But if you live your life avoiding being remembered you will die single and your image will die with you.
he_IL: תביט במראה שלך ואמור לפני הפנים שאתה רואה שכבר הגיע הזמן שהיא תיצור פנים חדשות. אם אתה לא מתחדש, אתה מפקיר את העולם ומונע מאיזו אישה להיות אם. כי איפה האישה היפה שלא תעריך את הדרך שבה אתה חורש את שדה השלך? ומי הוא כזה טיפש שאוהב את עצמו כל כך הרבה עד שהוא מזלזל בהתרבות? אתה המראה של אמך והיא המראה שלך, ובך היא מזכירה את אפריל הצעירות היפה שלה. באותה דרך, תראה את הצעירות שלך בילדיך הם, למרות הקמטים שנגרמים על ידי הזמן. אבל אם תחייך את חייך ותמנע מלהיזכר, תמות רווק והדימוי שלך ימות איתך.

en: Look! In the east when the glorious sun raises his burning head, all men’s eyes pay tribute to his new, fresh appearance, serving his majesty with looks of awe. And having climbed that steep hill to heaven like a strong youth in the prime of life, mortals still worship his beauty as they watch his golden climb into the sky. But when he staggers away, old and feeble, from his highest point with weary horses, the eyes that were dutiful before, now turn away from him and look elsewhere. So you, yourself, declining from your noonday glory, will die disregarded, unless you beget a son.
he_IL: תראה! במזרח, כשהשמש הכבידותית מרימה את ראשה הבוער, עיני כל האנשים משלמות כבוד למראה החדש והטרי שלה, משרתות את גאונותה במבטים של הפתעה. ואחרי שטפסה את הגבעה התלולה לשמים כמו נער חזק בשיא חייו, האנשים עדיין משתחוים ליופיה כשהם רואים את עלייתה הזהבה אל השמיים. אך כשהיא מתנדנת ומתישה, עם סוסים עייפים, העיניים שהיו משמעותיות קודם, פונות ממנה ומסתכלות במקום אחר. כך גם אתה, בעצמך, כשתתעלם מכבודך בצהרים, תמות בלתי שם לב לך, אלא אם תוליד בן.

en: Looking ahead, the future of blogging holds boundless possibilities. As artificial intelligence (AI), virtual reality (VR), and augmented reality (AR) continue to redefine the digital landscape, bloggers are poised to embrace new modes of content creation and distribution, from immersive storytelling experiences to interactive multimedia formats. Moreover, as society grapples with pressing issues such as climate change, social justice, and mental health, blogging remains a vital platform for amplifying diverse voices, fostering empathy, and driving positive change.
he_IL: בהסתכלות קדימה, העתיד של הבלוגים מחזיק אפשרויות בלתי מוגבלות. כפי שהבינה המלאכותית (AI), המציאות הווירטואלית (VR) והמציאות המוגברת (AR) ממשיכות להגדיר מחדש את הנוף הדיגיטלי, הבלוגרים מוכנים לאמץ דרכים חדשות ליצירת תוכן והפצה, מחוויות סיפור מעורבות ועד פורמטים מולטימדיאליים אינטראקטיביים. יתרה מכך, כאשר החברה מתמודדת עם סוגיות דחופות כמו שינויי אקלים, צדק חברתי ובריאות נפשית, הבלוגים נשארים פלטפורמה חיונית להגברת קולות מגוונים, טיפוח אמפתיה והנעת שינוי חיובי.

en: Looking back on a year of working remotely
he_IL: מבט לאחור על שנה של עבודה מרחוק

en: Looking for a partner? We’d love to learn more about you and your vision. Please share some of your vision and any questions you have for us below and we’ll be in touch to move the conversation forward.
he_IL: רוצה למצוא שותף? אנחנו רוצים לשמוע פרטים נוספים עליך ועל הרעיון שלך. ניתן לרשום לנו למטה פרטים על הרעיון שלך ולפרט אם לך שאלות אלינו. אנחנו ניצור קשר כדי לקדם את שיתוף הפעולה.

en: Looking for real estate?
he_IL: רוצה למצוא נדל'ן?

en: Lord Henry elevated his eyebrows and looked at him in amazement through the thin blue wreaths of smoke that curled up in such fanciful whorls from his heavy, opium-tainted cigarette. “Not send it anywhere? My dear fellow, why? Have you any reason? What odd chaps you painters are! You do anything in the world to gain a reputation. As soon as you have one, you seem to want to throw it away. It is silly of you, for there is only one thing in the world worse than being talked about, and that is not being talked about. A portrait like this would set you far above all the young men in England, and make the old men quite jealous, if old men are ever capable of any emotion.”
he_IL: לורד הנרי זקף את גבותיו והביט בו בתדהמה מבעד לתמרות העשן הכחולות והדקות שהסתלסלו במערבולות מוזרות מהסיגריה העבה שלו, המתובלת באופיום. ״לא תציג אותה בשום מקום! מדוע, ידידי היקר? יש לך איזו סיבה? ציירים הם עם משונה כל־כך! אתם עושים כל מה שאפשר כדי לזכות במוניטין. וברגע שזכיתם בו, אתם רוצים להיפטר ממנו. זה טיפשי מצידכם, כי יש בעולם רק דבר אחד נורא יותר מזה שידברו עליך, והוא שלא ידברו עליך. דיוקן כזה יעלה את מעמדך הרבה מעל לכל הצעירים באנגליה ויעורר את קנאת הזקנים, אם זקנים מסוגלים בכלל להרגיש משהו.״

en: Lord Henry stretched himself out on the divan and laughed.
he_IL: לורד הנרי התמתח על יצועו וצחק.

en: Lorem ipsum dolor sit amet, <a title="test link" href="#">test link</a> adipiscing elit. <strong>This is strong.</strong> Nullam dignissim convallis est. Quisque aliquam. <em>This is emphasized.</em> Donec faucibus. Nunc iaculis suscipit dui. 5<sup>3</sup> = 125. Water is H<sub>2</sub>O. Nam sit amet sem. Aliquam libero nisi, imperdiet at, tincidunt nec, gravida vehicula, nisl. <cite>The New York Times</cite> (That's a citation). <span style="text-decoration:underline;">Underline.</span> Maecenas ornare tortor. Donec sed tellus eget sapien fringilla nonummy. Mauris a ante. Suspendisse quam sem, consequat at, commodo vitae, feugiat in, nunc. Morbi imperdiet augue quis tellus. <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> and <abbr title="Cascading Style Sheets">CSS</abbr> are our tools. Mauris a ante. Suspendisse quam sem, consequat at, commodo vitae, feugiat in, nunc. Morbi imperdiet augue quis tellus. Praesent mattis, massa quis luctus fermentum, turpis mi volutpat justo, eu volutpat enim diam eget metus. To copy a file type <code>COPY <var>filename</var></code>.
he_IL: Lorem ipsum dolor sit amet, <a title="קישור לבדיקה" href="#">קישור לבדיקה</a> adipiscing elit. <strong>זה כתב חזק.‎</strong> Nullam dignissim convallis est. Quisque aliquam. <em>זה כתב מודגש.‎</em> Donec faucibus. Nunc iaculis suscipit dui. 5<sup>3</sup> = 125. המים הם H<sub>2</sub>O. Nam sit amet sem. Aliquam libero nisi, imperdiet at, tincidunt nec, gravida vehicula, nisl. <cite>The New York Times</cite> (זה ציטוט). <span style="text-decoration:underline;">קו תחתון.‎</span> Maecenas ornare tortor. Donec sed tellus eget sapien fringilla nonummy. Mauris a ante. Suspendisse quam sem, consequat at, commodo vitae, feugiat in, nunc. Morbi imperdiet augue quis tellus. אנחנו משתמשים בכלים של <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> ושל <abbr title="Cascading Style Sheets">CSS</abbr>. Mauris a ante. Suspendisse quam sem, consequat at, commodo vitae, feugiat in, nunc. Morbi imperdiet augue quis tellus. Praesent mattis, massa quis luctus fermentum, turpis mi volutpat justo, eu volutpat enim diam eget metus. כדי להעתיק סוג קובץ <code>להעתיק <var>filename</var></code>.

en: Lorem ipsum dolor sit amet, <a title="test link" href="#">test link</a> adipiscing elit. <strong>This is strong.</strong> Nullam dignissim convallis est. Quisque aliquam. <em>This is emphasized.</em> Donec faucibus. Nunc iaculis suscipit dui. 5<sup>3</sup> = 125. Water is H<sub>2</sub>O. Nam sit amet sem. Aliquam libero nisi, imperdiet at, tincidunt nec, gravida vehicula, nisl. <cite>The New York Times</cite> (That’s a citation). <span style="text-decoration:underline;">Underline.</span> Maecenas ornare tortor. Donec sed tellus eget sapien fringilla nonummy. Mauris a ante. Suspendisse quam sem, consequat at, commodo vitae, feugiat in, nunc. Morbi imperdiet augue quis tellus. <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> and <abbr title="Cascading Style Sheets">CSS</abbr> are our tools. Mauris a ante. Suspendisse quam sem, consequat at, commodo vitae, feugiat in, nunc. Morbi imperdiet augue quis tellus. Praesent mattis, massa quis luctus fermentum, turpis mi volutpat justo, eu volutpat enim diam eget metus. To copy a file type <code>COPY <var>filename</var></code>.
he_IL: Lorem ipsum dolor sit amet, <a title="קישור לבדיקה" href="#">קישור לבדיקה</a> adipiscing elit. <strong>זה כתב חזק.‎</strong> Nullam dignissim convallis est. Quisque aliquam. <em>זה כתב מודגש.‎</em> Donec faucibus. Nunc iaculis suscipit dui. 5<sup>3</sup> = 125. המים הם H<sub>2</sub>O. Nam sit amet sem. Aliquam libero nisi, imperdiet at, tincidunt nec, gravida vehicula, nisl. <cite>The New York Times</cite> (זה ציטוט). <span style="text-decoration:underline;">קו תחתון.‎</span> Maecenas ornare tortor. Donec sed tellus eget sapien fringilla nonummy. Mauris a ante. Suspendisse quam sem, consequat at, commodo vitae, feugiat in, nunc. Morbi imperdiet augue quis tellus. אנחנו משתמשים בכלים של <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> ושל <abbr title="Cascading Style Sheets">CSS</abbr>. Mauris a ante. Suspendisse quam sem, consequat at, commodo vitae, feugiat in, nunc. Morbi imperdiet augue quis tellus. Praesent mattis, massa quis luctus fermentum, turpis mi volutpat justo, eu volutpat enim diam eget metus. כדי להעתיק סוג קובץ <code>להעתיק <var>filename</var></code>.

en: Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nullam a posuere leo. Nulla placerat vitae felis sed efficitur. Curabitur euismod consectetur mi id accumsan. Aliquam et eros ante. Aliquam volutpat odio mi, vel viverra ligula gravida a. Proin sed purus non metus efficitur tempor. Nulla ornare, purus eget dictum dictum, lorem tortor efficitur tortor, et mattis lectus velit vehicula lectus. Nulla volutpat laoreet nisl molestie semper.
he_IL: לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטטור אדיפיסינג אלית. נולם א פוסורה לאו. נולה פלאקראט ויטה פליס סד אפיציטור. קורביטור איאוסמוד קונסקטטור מי עיד אקומסאן. אליקואם את ארוס אנטה. אליקואם וולוטפאט אודיו מי, ול וויברה ליגולה גרווידה א. פרואין סד פורוס נון מטוס אפיציטור תמפור. נולה אורנרה, פורוס אגת דיקטום דיקטום, לורם תורטור אפיציטור תורטור, את מאטיס לקטוס והיקולה קטוס. נולה וולוטפאט לאוראאט ניסל מולסטיה סמפר.

en: Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin id arcu aliquet, elementum nisi quis, condimentum nibh. Donec hendrerit dui ut nisi tempor scelerisque.<a href="#">View more</a>
he_IL: Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin id arcu aliquet, elementum nisi quis, condimentum nibh. Donec hendrerit dui ut nisi tempor scelerisque.<a href="#">הצגת פריטים נוספים</a>

en: Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed dolor augue, commodo elementum neque sit amet, posuere iaculis lacus. Vivamus molestie sem eget efficitur aliquet. Fusce malesuada risus vulputate scelerisque blandit. Nunc interdum, tortor ut pulvinar rhoncus, dui eros suscipit nunc, nec efficitur lectus enim sit amet orci. Quisque venenatis ut ante nec suscipit. Nulla nibh velit, blandit quis posuere nec, euismod eu libero. In nec luctus felis, quis semper risus. Suspendisse metus ligula, egestas in fringilla nec, rhoncus vitae felis. Curabitur mauris elit, pretium imperdiet elementum sit amet, ultricies vitae sapien. Suspendisse odio turpis, ultrices vitae commodo nec, cursus sit amet risus.
he_IL: לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטטור אדיפיסינג אליט. סד דולור אוגה, קומודו אלמנטום נקוואה סיט אמט, פוסוארה איאקוליס לאקוס. וויבאמוס מולסטיה סם אגת אפיציטור אליקואט. פוסקה מאלסואדה ריסוס וולפוטאטה סקלריסקוואה בלנדית. נונק אינטרדום, תורטור אות פולווינר רונקוס, דוי ארוס סוסקיפיט נונק, נק אפיציטור לקטוס אינים סיט אמט אורקי. קוויסקוואה וננאטיס אות אנטה נק סוסקיפיט. נולה ניבה ולית, בלנדית קוויס פוסוארה נק, אויסמוד אוו ליברו. אין נק לוקטוס פליס, קויס סמפר ריסוס. סוספנדיסה מטוס ליגולה, אגתאס אין פרינגילה נק, רונקוס ויטאה פליס. קורביטור מאוריס אליט, פרטיאום אימפרדית אלימנטום סיט אמט, אולטריסיס ויטאה סאפין. סוספנדיסה אודיו תורפיס, אולטריקס ויטאה קומודו נק, קורסוס סיט אמט ריסוס.

en: Lorem ipsum isn’t a great approach to design, since it doesn’t mirror modern cadence or sentence structure. Our ai generates realistic content to make your designs easier to flesh out in a similar context that they’ll appear in live.
he_IL: לורם איפסום אינה גישה נהדרת לעיצוב, מאחר שהיא לא משקפת את הקצב המודרני או את מבנה המשפט. הבינה המלאכותית שלנו מייצרת תוכן מציאותי שמאפשר לעבוד על העיצובים שלך ביתר קלות בהקשר דומה לזה שבו הם יופיעו באמת.

en: Los Angeles, CA - United States
he_IL: לוס אנג'לס, קליפורניה - ארצות הברית

en: Loss and Grief
he_IL: אובדן וצער

en: Lost in Patagonia's Wilderness
he_IL: אבוד בפאטגוניה הפראית

en: Lotions offer a balance between creams and gels, providing sufficient hydration without feeling too heavy or greasy on the skin. These moisturizers have a lighter texture than creams but are more substantial than gels, making them suitable for a wide range of skin types. Lotions are particularly beneficial for those with normal or combination skin, as they provide hydration without overwhelming the skin or exacerbating oiliness. Look for lotions with added ingredients like ceramides or antioxidants for added skin benefits.
he_IL: קרמים מציעים איזון בין קרמים וג'לים, מספקים לחות מספקת מבלי להרגיש כבדים או שומניים מדי על העור. הלחויות האלה יש להן מרקם קל יותר מאשר קרמים אבל הן יותר משמעותיות מג'לים, מה שהופך אותן מתאימות למגוון רחב של סוגי עור. קרמים מועילים במיוחד לאלה עם עור רגיל או מעורב, כי הם מספקים לחות מבלי להעמיס על העור או להחמיר שומניות. חפש קרמים עם מרכיבים נוספים כמו סרמידים או נוגדי חמצון כדי לקבל יתרונות נוספים לעור.

en: Lotions: Balanced Hydration
he_IL: קרמים: הידרציה מאוזנת

en: Louis Isadore Kahn was an Estonian-born American architect based in Philadelphia. After working in various capacities for several firms in Philadelphia, he founded his own atelier in 1935.
he_IL: לואיס איזדור קאן היה אדריכל אמריקאי שנולד באסטוניה והיה מבוסס בפילדלפיה. לאחר שעבד בתפקידים שונים עבור מספר חברות בפילדלפיה, הוא הקים את הסטודיו שלו בשנת 1935.

en: Louis Kahn
he_IL: לוויס קאהן

en: Louis Raynaud on escaping with art and staying creative
he_IL: לוּאִי רֵינָאוֹד על לברוח עם אמנות ולהישאר יצירתי

en: Louis Raynaud, a French artist and illustrator, understands the power of art to transport us to another world and offer a much-needed escape from the stresses of daily life. In a recent interview, Raynaud discussed how he stays creative and continues to find inspiration, even in challenging times. For Raynaud, the key to staying creative is to stay curious and open-minded. He encourages artists to explore new ideas and techniques, and to be open to learning from others. He also believes in the importance of taking time for oneself and allowing oneself to recharge and replenish.
he_IL: לואי ריינוד, אמן ומאייר צרפתי, מבין את הכוח של האמנות להעביר אותנו לעולם אחר ולהציע בריחה נחוצה מהלחצים של חיי היומיום. בריאיון האחרון, ריינוד דיבר על איך הוא נשאר יצירתי וממשיך למצוא השראה, אפילו בזמנים מאתגרים. עבור ריינוד, המפתח להישאר יצירתי הוא להישאר סקרן ופתוח. הוא מעודד אמנים לחקור רעיונות וטכניקות חדשות, ולהיות פתוחים ללמוד מאחרים. הוא גם מאמין בחשיבות של לקחת זמן לעצמך ולאפשר לעצמך להיטען ולהתחדש.

en: Love and AI
he_IL: אהבה ובינה מלאכותית

en: LoveAcrossCultures
he_IL: אהבהביןתרבויות

en: Loved by progressive media.
he_IL: מומלץ על ידי מקורות מדיה מודרניים.

en: Lovely walk on the promenade going to Cascais. Feels more like Summer today, I regret not bringing swim gear but I was short on time!<br>GPS Link Strava
he_IL: טיול נעים בפרומנדה המולכת הולך לקשקאיש. היום מרגיש יותר כמו קיץ, אני מתחרט שלא הבאתי ציוד שחייה אבל הייתי חסר בזמן!<br>קישור GPS Strava

en: Low hanging fruit founders hackathon focus influencer freemium. Stealth MVP market prototype. Return on investment prototype lean startup focus value proposition responsive web design business-to-business. Partnership crowdfunding scrum project.
he_IL: מטרה קלה להשגה, הקתון, מיקוד, משפיע, freemium. חשאי, מוצר בר-קיימא מינימלי, אב טיפוס לשוק. החזר על השקעה, אב טיפוס, סטרטאפ רזה, מיקוד, הצעת ערך, עיצוב ריספונסיבי לאינטרנט, שוק בין-עסקי. שותפות, מיקור המונים, סקראם, פרויקט.

en: Low hanging fruit founders hackathon focus influencer freemium. Stealth MVP market prototype. Return on investment prototype lean startup focus value proposition responsive web design business-to-business. Partnership crowdfunding scrum project.<audio src="https://spearheaddemo.files.wordpress.com/2020/07/blockchain.mp3">
he_IL: מטרה קלה להשגה, הקתון, מיקוד, משפיע, freemium. חשאי, מוצר בר-קיימא מינימלי, אב טיפוס לשוק. החזר על השקעה, אב טיפוס, סטרטאפ רזה, מיקוד, הצעת ערך, עיצוב ריספונסיבי לאינטרנט, שוק בין-עסקי. שותפות, מיקור המונים, סקראם, פרויקט.<audio src="https://spearheaddemo.files.wordpress.com/2020/07/blockchain.mp3">

en: Lower energy consumption than comparable buildings.
he_IL: שיעור נמוך יותר בצריכת אנרגיה בהשוואה לבניינים דומים.

en: Lua Scripting
he_IL: סקריפטים ב־Lua

en: Lucas Perez
he_IL: לוקאס פרז

en: Lucie Avila is a photographer based in London. She shoots powerful imagery by focusing on composition.
he_IL: לוסי אבילה היא צלמת שפועלת בלונדון. היא מצלמת תמונות עוצמתיות על ידי התמקדות בקומפוזיציה.

en: Luna Stationery Set
he_IL: ציוד כתיבה דגם 'לונה'

en: Lunar eclipses, with their play of light and shadow, offer us a stunning astronomical display and a deep appreciation of the celestial mechanics at work in our solar system. These events, revealing the beauty of refracted light and the Earth’s atmosphere, serve as a reminder of our place in the cosmos. Whether it’s a subtle penumbral eclipse, a partially eclipsed moon, or a striking 'Blood Moon', each lunar eclipse is a unique spectacle of light, shadow, and colour.
he_IL: הסהרים הירחיים, עם המשחק שלהם של אור וצל, מציעים לנו תצוגה אסטרונומית מהממת והערכה עמוקה של המכניקה השמימית הפועלת במערכת השמש שלנו. אירועים אלה, החושפים את יופיו של אור מתנקה ושל האטמוספירה של הארץ, משמשים כתזכורת למקומנו בקוסמוס. בין אם זה סהר פנומברלי עדין, ירח חלקית מסוהך או סהר "דם", כל סהר ירח הוא תצפית ייחודית של אור, צל וצבע.

en: Lunch
he_IL: ארוחת צהריים

en: Lunch Break
he_IL: הפסקת צהריים

en: Luxurious &amp; Environmentally Conscious Living.
he_IL: מחייה יוקרתית וידידותית לסביבה.

en: Luxurious Charcoal Grey Upholstered Sofa
he_IL: ספה מרופדת בצבע אפור פחם יוקרתי

en: Luxurious Tales Unveiled:
he_IL: סיפורים מפוארים נחשפים:

en: Lysefjord or Lysefjordenis a fjord located in the Ryfylke area in Rogaland county in southwestern Norway. The 42-kilometer-long fjord lies in the municipalities of Strand and Sandnes, about 25 kilometers east of the city of Stavanger.
he_IL: ליספיורד (Lysefjord או Lysefjordenis) הוא פיורד שממוקם באזור ריפילקה (Ryfylke) שבמחוז רוגלנד (Rogaland) בדרום מערב נורבגיה. הפיורד שאורכו 42 קילומטר שוכן בשטח השיפוט המוניציפלי של סטרנד ושל סנדנס, כ-25 קילומטר מזרחית לעיר סטוונגר.

en: MAN 1<br>(to the group)<br>We need to send a message. They've been encroaching on our territory for too long.
he_IL: איש 1<br>(לקבוצה)<br>אנחנו צריכים לשלוח הודעה. הם פוגעים בשטח שלנו כבר זמן רב מדי.

en: MAN 2<br>(nodding in agreement)<br>But how do we do that? We can't just go in guns blazing.
he_IL: גבר 2<br>(מניע את הראש בהסכמה)<br>אבל איך אנחנו עושים את זה? אנחנו לא יכולים פשוט להיכנס עם נשקים מוצתים.

en: MAN 3<br>(V.O) (explaining)<br>We have a problem with a rival gang. We need you to send them a message.
he_IL: גבר 3<br>(V.O) (מסביר)<br>יש לנו בעיה עם חבורה יריבה. אנחנו צריכים שתשלח להם הודעה.

en: MAN 3<br>(V.O) (on the other end of the line)<br>Lo Straniero, we need your services.
he_IL: גבר 3<br>(V.O) (בקצה השני של הקו)<br>לא סטרניירו, אנחנו זקוקים לשירותיך.

en: MAN 3<br>(smiling slyly)<br>I know just the man for the job.
he_IL: גבר 3<br>(מחייך בתוקף)<br>אני יודע בדיוק את הגבר המתאים לעבודה.

en: MANDU
he_IL: דים סאם

en: MENU
he_IL: תפריט

en: MINT GREEN TEA
he_IL: תה מנטה ירוק

en: MMA fighter Amanda Nunes uses the ring name "The Lioness"
he_IL: הלוחמת במיני-משקולדת אמנדה נונס משתמשת בשם הזיקית "האריה

en: MS-DOS was also very versatile. It could run on a wide range of hardware, which made it attractive to computer manufacturers. It also had a relatively small footprint, which meant that it could run on computers with limited memory and processing power.
he_IL: MS-DOS היה גם מאוד גמיש. הוא יכול היה לפעול על מגוון רחב של חומרה, מה שהפך אותו לאטרקטיבי ליצרני מחשבים. היה לו גם שטח יחסית קטן, מה שאומר שהוא יכול היה לפעול על מחשבים עם זיכרון וכוח עיבוד מוגבלים.

en: MS-DOS, short for Microsoft Disk Operating System, was the operating system that dominated the personal computer era from the early 1980s to the mid-1990s. MS-DOS was created by Microsoft and was initially used on IBM PC and compatible computers. But how did MS-DOS become the dominant operating system of the PC era?
he_IL: MS-DOS, קיצור ל-Microsoft Disk Operating System, היה מערכת ההפעלה ששלטה בעידן המחשב האישי משנות ה-80 המוקדמות ועד אמצע שנות ה-90. MS-DOS נוצרה על ידי Microsoft והשתמשו בה בתחילה על מחשבי IBM PC ומחשבים תואמים. אבל איך MS-DOS הפכה למערכת ההפעלה השלטת בעידן המחשב האישי?

en: MVP buzz seed round stock agile development long tail crowdfunding business-to-business founders influencer responsive web design. Research &amp; development first mover advantage facebook bandwidth disruptive virality. Graphical user interface twitter focus founders assets.<br>Analytics partnership social media graphical user interface burn rate client beta leverage sales founders deployment crowdsource.
he_IL: מוצר בר-קיימא מינימלי, גיוס ראשוני, מניה, פיתוח זריז, זנב ארוך, מיקור המונים, עסק לעסק, מייסדים, משפיע, עיצוב ריספונסיבי לאינטרנט. מחקר ופיתוח, יתרון ראשוני, פייסבוק, רוחב פס, משבש, ויראליות. ממשק משתמש גרפי, טוויטר, מיקוד, מייסדים, נכסים.<br>אנליטיקה, שותפות, רשתות חברתיות, גרפי, ממשק משתמש, קצב שריפה, לקוח, ביתא, מינוף, מכירות, מייסדים, פריסה, מיקור המונים.

en: Macaron Crown Cake
he_IL: עוגת כתר מקרון

en: Macaron Gift Box
he_IL: קופסת מתנה למקרון

en: Macaron Party Platter
he_IL: צלחת מכרונים למסיבה

en: Macarons
he_IL: מקרונים

en: Made from a blend of light weight linen and soft cotton, this dress is perfect for those throw-on-and-go days. It's designed in a relaxed T-shirt style with a belt on waist.
he_IL: שמלה זו, שתפורה מפשתן קליל ומכותנה רכה, מושלמת לימים שבהם אין זמן להתעמק ב"מה אלבש היום". העיצוב הנינוח מדמה חולצת טישרט ארוכה עם חגורה.

en: Made from sustainably and ethically sourced raw materials.
he_IL: מיוצר מחומרים גולמיים בתהליך בר-קיימא ממקורות אתיים.

en: Madison 🇺🇸
he_IL: מדיסון 🇺🇸

en: Madness Pinnacle Contradict Oneself Convictions Right
he_IL: טירוף, שיא, סתירה, עצמי, אמונה, זכות

en: Madonna Moses
he_IL: מדונה מוזס

en: Madrid 🇪🇸
he_IL: מדריד 🇪🇸

en: Mag. is a modern art blog focused on painting, founded with the aim of promoting and celebrating the art of painting in the contemporary world. The blog seeks to explore the latest trends, techniques, and themes in contemporary painting, and to provide a platform for artists and art lovers to engage with the medium.
he_IL: Mag. הוא בלוג אמנות מודרנית שמתמקד בציור, הוקם במטרה לקדם ולחגוג את אמנות הציור בעולם המודרני. הבלוג שואף לחקור את הטרנדים, הטכניקות והנושאים האחרונים בציור עכשווי, ולספק פלטפורמה לאמנים ואוהבי אמנות להתעסק עם המדיום.

en: Mag. is dedicated to promoting a wider understanding and appreciation of painting as an art form, and to encouraging dialogue and debate around the medium. The blog aims to be a valuable resource for artists, collectors, curators, and anyone interested in the art of painting.
he_IL: Mag. מוקדש לקידום הבנה רחבה יותר והערכה של ציור כאמנות, ולעידוד דיאלוג ודיון סביב המדיום. הבלוג שואף להיות משאב יקר ערך לאמנים, אספנים, אוצרים, וכל מי שמעוניין באמנות הציור.

en: Main
he_IL: מנה ראשית

en: Main Dishes
he_IL: מנות עיקריות

en: Mains
he_IL: עיקריות

en: Maintain a positive outlook
he_IL: שמור על תפיסת מבט חיובית

en: Maintaining the Momentum:
he_IL: לשמור על התאוצה:

en: Maintenance
he_IL: תחזוקה

en: Maintenance and care
he_IL: תחזוקה וטיפוח

en: Maison Miyagi
he_IL: מייסון מיאגי

en: Make Cookie Dough:
he_IL: הכינו גלילות עיסת קובץ cookie:

en: Make informed decisions about your home repairs by weighing the pros and cons of DIY versus professional services. Handy is here to assist you in achieving optimal results and ensuring your home remains a safe, functional, and enjoyable space. Stay tuned for more insights on home maintenance and improvement.
he_IL: קח החלטות מושכלות לגבי תיקוני הבית שלך על ידי שקילת היתרונות והחסרונות של DIY מול שירותים מקצועיים. Handy כאן כדי לעזור לך להשיג תוצאות אופטימליות ולוודא שהבית שלך נשאר מקום בטוח, פונקציונלי ומהנה. הישאר מעודכן לעוד תובנות על תחזוקת הבית ושיפורו.

en: Make space for creativity
he_IL: עשה מקום ליצירתיות

en: Make sure to book a spa day or a yoga session.
he_IL: מומלץ להזמין יום בספא או שיעור יוגה.

en: Make sure to follow our blog!
he_IL: כדאי לעקוב אחרי הבלוג שלנו!

en: Make sure to read the license agreement for any images you plan to use. Some images may have restrictions on usage, such as limited print runs or restrictions on digital use. Be sure to understand the licensing requirements and adhere to them to avoid legal issues.
he_IL: הקפד לקרוא את הסכם הרישיון עבור כל תמונה שבה בכוונתך להשתמש. בחלק מהתמונות עשויות להיות הגבלות על השימוש, כגון הדפסות מוגבלות או הגבלות על שימוש דיגיטלי. חשוב להבין את דרישות הרישוי ולעמוד בהן כדי להימנע מבעיות משפטיות.

en: Make sure to use ripe avocados for the best texture and flavor. They should yield slightly to gentle pressure when pressed.
he_IL: ודא להשתמש באבוקדו בשלים בשביל הטקסטורה והטעם הכי טובים. הם צריכים להתרכך מעט בלחץ עדין כשאתה לוחץ עליהם.

en: Make the Brownie Batter:
he_IL: להכין את תערובת הבראוניז:

en: Make the Chai Spice Mix:
he_IL: להכין את תערובת התבלינים של חאי:

en: Make the Peppermint Cream Layer:
he_IL: הכינו את שכבת קרם הפפרמינט:

en: Make the Streusel Topping:
he_IL: הכינו את תוספת הסטרווסל:

en: Make the walls three blocks high.
he_IL: תעשה את הקירות שלושה בלוקים גבוהים.

en: Make your mark
he_IL: להטביע את חותמך

en: Making Brands Shine
he_IL: להפוך מותגים לזוהרים

en: Making Healthy Foods Appealing
he_IL: לעשות מאכלים בריאים מושכים

en: Making a pull quote is easy! You just need to set it align to the left.
he_IL: יצירה של ציטוטים היא פעולה קלה! צריך רק להגדיר את היישור לשמאל.

en: Making mindful eating a regular part of your life doesn't have to be complicated. Start with one meal a day, or even one snack. Over time, as you practice, you'll find that this approach to eating becomes more natural.
he_IL: לעשות אוכל מודע חלק קבוע בחיים שלך לא צריך להיות מסובך. התחל עם ארוחה אחת ביום, או אפילו נשנוש אחד. עם הזמן, בעוד שאתה מתאמן, תגלה שהגישה הזו לאכילה הופכת יותר טבעית.

en: Making the Most of Your Ingredients: Kirsten shares practical strategies for reducing food waste in the kitchen. Learn how to repurpose ingredients and make use of every part of your produce, creating sustainable and flavorful dishes while reducing environmental impact.
he_IL: להפיק את המרב מהמרכיבים שלך: קירסטן משתפת אסטרטגיות מעשיות להפחתת בזבוז מזון במטבח. למד איך לשדרג מרכיבים ולנצל כל חלק מהתוצרת שלך, ליצור מנות ברות קיימא וטעימות תוך הפחתת ההשפעה הסביבתית.

en: Malaga, the capital of the Costa del Sol, is a sun-drenched destination known for its beautiful coastline, charming towns, vibrant culture, and delicious cuisine. From quiet fishing villages to bustling seaside resorts, there's a coastal town in Malaga to suit every traveler. Here's how to spend a few unforgettable days exploring these Andalusian gems.
he_IL: מלגה, בירת קוסטה דל סול, היא יעד שטוף שמש הידוע בחופי הים היפים שלה, בעיירות המקסימות, בתרבות התוססת ובמטבח הטעים. מכפרי דייגים שקטים ועד אתרי נופש תוססים על חוף הים, יש עיירת חוף במלגה שמתאימה לכל מטייל. הנה איך לבלות כמה ימים בלתי נשכחים בחקר האוצרות האנדלוסיים האלה.

en: Malaysia
he_IL: מלזיה

en: Maldives
he_IL: מלדיביים

en: Mambo &amp; Dr. House
he_IL: מאמבו וד"ר האוס

en: Man was created in a garden of flowers and trees pleasant to the sight, yet he has ever been yearning for a new Eden of pure gold, garnished with precious stones, forgetting that Solomon in all his glory was not arrayed like the lily of the field. Nature is the great artist, and man’s ornamentation at best is a poor imitation of natural things.<br><br>The trees of the forest gave the motive for the stone columns and ornamental capitals of architecture, and the plant and animal world furnished themes for talented calligraphers in the days when books were literally written. The blue vault of the skies inspired Michelangelo to plan the great dome of St. Peter’s at Rome, as the sun furnished a model for the Indian while decorating his tepee, and the flowers of the field have provided inexhaustible color harmonies.
he_IL: האדם נוצר בגן של פרחים ועצים יפים. עם זאת, הוא תמיד שאף להגיע לגן עדן חדש של זהב, גן שמעוטר באבני חן, בלי לשים לב שגם המלך שלמה, במלוא הדרו, לא ניכר בקסם של שושנת העמקים. הטבע הוא אומן דגול והקישוטים היפים ביותר שהאדם יצר לעולם יהיו רק חיקוי דהוי של הפלא הטבעי.<br><br>עצי היער היוו השראה לעמודי האבן ולבניינים אדריכליים מפוארים, וצמחייה ובעלי החיים היו בין הנושאים המרכזיים שבהם השתמשו אומני הקליגרפיה המוכשרים עוד בימיה הראשונים של מלאכת הכתיבה. מיכלאנג'לו קיבל השראה מהשמיים האדירים הכחולים כשעיצב את הכיפה הגדולה בבזיליקת פטרוס הקדוש. אמריקנים ילידים עיצבו את אוהלי הטיפי בהשראת השמש. פרחי השדות תמיד קישטו את הנוף בהרמוניה ססגונית של צבעים.

en: Managed a diverse team of designers, implementing design thinking methodologies and contributing to successful design projects.
he_IL: ניהלה צוות מעצבים מגוון תוך הטמעת מתודולוגיות בחשיבה עיצובית ותרמה להצלחת פרויקטים של עיצוב.

en: Management
he_IL: ניהול

en: Manga Madness: Must-Read Recommendations
he_IL: מאנגה מטורפת: המלצות שחייב לקרוא

en: Manicure
he_IL: מניקור

en: Manifesto
he_IL: מניפסט

en: Manuel Internetiquette<br>Hilary Ouse<br>Abraham Pigeon<br>Bodrum Salvador<br>Gustav Purpleson<br>Niles Peppertrout<br>Valentino Morose<br>Carnegie Mondover<br>Richard Tea<br>Alan Fresco<br>Fleece Marigold<br>Hermann P. Schnitzel
he_IL: מנואל אינטרנטיקט<br>הילרי אוז<br>אברהם יונה<br>בודרום סלוודור<br>גוסטב פרפלסון<br>נילס פפרטראוט<br>ולנטינו מורוז<br>קרנגי מונדובר<br>ריצ'רד תה<br>אלן פרסקו<br>פליס מריגולד<br>הרמן פ. שניצל

en: Many of Germany's attractions are free. You can explore the historic streets of towns and cities, visit impressive landmarks like the Brandenburg Gate in Berlin or the Dom in Cologne, or enjoy natural beauty in places like the Black Forest or Saxon Switzerland National Park. Additionally, many museums offer free entry on certain days or times.
he_IL: הרבה מהאטרקציות של גרמניה הן חינם. אתה יכול לחקור את הרחובות ההיסטוריים של ערים ועיירות, לבקר באתרים מרשימים כמו שער ברנדנבורג בברלין או הדום בקולון, או ליהנות מהיופי הטבעי במקומות כמו היער השחור או הפארק הלאומי שווייץ הסקסונית. בנוסף, הרבה מוזיאונים מציעים כניסה חינם בימים או בזמנים מסוימים.

en: Many people dream of embarking on great adventures, exploring foreign lands, and immersing themselves in diverse cultures. The prospect of breaking free from routine and discovering something new is inherently exciting. But more than just the thrill, traveling has the potential to be therapeutic, helping individuals cope with stress, anxiety, depression, and other mental health issues.
he_IL: אנשים רבים חולמים לצאת להרפתקאות גדולות, לחקור ארצות זרות, ולהת immerse בתרבויות מגוונות. האפשרות להשתחרר משגרה ולגלות משהו חדש היא inherently מרגשת. אבל יותר מההתרגשות, טיול יכול להיות therapeutic, ולעזור לאנשים להתמודד עם סטרס, חרדה, דיכאון, ובעיות בריאות נפשיות אחרות.

en: Many people think about Netflix’s Stranger Things show when they read the term&nbsp;<strong>‘upside down’</strong>. But there are many other art pieces that dialog with that idea. And&nbsp;<em><strong>Rayuela</strong></em>&nbsp;(<em>Hopscotch</em>), a&nbsp;novel&nbsp;by&nbsp;Argentine&nbsp;Julio Cortázar, is a great example. Written in Paris, it was published in Spanish in 1963 and in English in 1966. For the first U.S. edition, translator&nbsp;Gregory Rabassa&nbsp;split the inaugural&nbsp;National Book Award&nbsp;in the&nbsp;translation&nbsp;category.
he_IL: רבים חושבים על הסדרה של נטפליקס "דברים מוזרים" כשהם קוראים את המונח <strong>"העולם ההפוך"</strong>. אבל יש המון יצירות אמנות שכבר השתעשעו עם רעיונות דומים. והספר <em><strong>Rayuela</strong></em> (<em>קלאס</em>) של הסופר הארגנטינאי חוליו קורטאסר הוא דוגמה נהדרת ליצירה שכזו. הספר נכתב בפריז ופורסם בספרדית בשנת 1963 ובאנגלית ב-1966. בגרסה הראשונה שפורסמה בארצות הברית, המתרגם גרגורי רבאסה חלק את הפרס של National Book Award בקטגוריית התרגום בזכות עבודתו על הספר.

en: Many podcast series provide an associated website with links and show notes, guest biographies, transcripts, additional resources, commentary, and even a community forum dedicated to discussing the show's content.
he_IL: קיימות סדרות פודקאסטים רבות שבונות אתר שמשויך לפודקאסט עם קישורים, ביוגרפיות של האורחים, תמלולים, משאבים נוספים, הערות ואפילו פורום לקהילה שמוקדש לדיון על התוכן שפורסם בתוכנית.

en: Many podcast series provide an associated website with links and show notes, guest biographies, transcripts, additional resources, commentary, and even a community forum dedicated to discussing the show’s content.
he_IL: קיימות סדרות פודקאסטים רבות שבונות אתר אשר משויך לפודקאסט עם קישורים, ביוגרפיות של האורחים, תמלולים, משאבים נוספים, הערות ואפילו פורום לקהילה שמוקדש לדיון על התוכן שפורסם בתוכנית.

en: Map with contact info
he_IL: מפה עם פרטי יצירת קשר

en: Map with contact info on left
he_IL: מפה עם פרטי יצירת קשר בצד שמאל

en: Mapgen Customization
he_IL: התאמה אישית של מפתח המפה

en: Mar
he_IL: מרץ

en: Mar 1, 2024
he_IL: 1 במרץ 2024

en: Mar 11, 2024
he_IL: 11 במרץ 2024

en: Mar 12, 2024
he_IL: 12 במרץ 2024

en: Mar 15, 2024
he_IL: 15 במרץ 2024

en: Mar 5, 2024
he_IL: 5 במרץ 2024

en: Marcel Finnery's timeless and minimalist pieces toe the line between design and art. From sofas, tables, stools and decorative objects, these quintessential products are brought to life by a team of expert designers and craftsmen; each putting their cultural mark and their own contribution to the identity of the furniture collections.
he_IL: היצירות הנצחיות והמינימליסטיות של מרסל פינרי מיישרות קו בין עיצוב לאמנות. ספות, שולחנות, שרפרפים וחפצי נוי – המוצרים המעולים הללו מתעוררים לחיים על ידי צוות של מעצבים ואומנים מומחים; כל אחד מהם נותן את חותמו התרבותי ואת התרומה שלו לזהות של אוספי הרהיטים.

en: March 12
he_IL: 12 במרץ

en: March 12 Mon
he_IL: שני, 12 במרץ

en: March 1972: A worried mother and her child
he_IL: מרץ 1972: אם מודאגת וילדה

en: Mardi Gras
he_IL: מרדי גראס

en: Margaret Stottlemeyer may not be a household name, but her extraordinary acts of kindness and generosity have left a lasting impact on countless lives. As a modern-day philanthropist, Stottlemeyer has dedicated her life to improving the well-being of others, focusing on education, healthcare, and social empowerment. In this blog post, we'll explore the inspiring journey of Margaret Stottlemeyer, shedding light on her numerous achievements and the indelible mark she has made on the world.
he_IL: מרגרט סטוטלמייר יכולה שלא להיות שם מוכר, אבל הפעולות המדהימות שלה של טוב לב ונדיבות השאירו רושם עמוק על חיי רבים. כפילנטרופית מודרנית, סטוטלמייר הקדישה את חייה לשיפור הרווחתם של אחרים, עוסקת בחינוך, בריאות ובשיפור החברתי. בפוסט הבלוג הזה, נחקור את המסע המעורר השראה של מרגרט סטוטלמייר, נזיר אור על ההישגים הרבים שלה והסימן הבלתי נמחק שהיא עשתה על העולם.

en: Margaret Stottlemeyer's dedication to philanthropy has touched the lives of countless individuals, transforming communities and creating lasting change. Her unwavering commitment to improving the lives of others serves as a testament to the power of compassion and the potential for each of us to make a difference. As we celebrate the inspiring journey of Margaret Stottlemeyer, let us be reminded of our own capacity to enact positive change and be inspired to follow in her footsteps.
he_IL: ההתמדה של מרגרט סטוטלמייר לפילנתרופיה נגעה בחיים של אנשים לא ספורים, מעבירה שינויים בקהילות ויוצרת שינוי תמידי. המחויבות הבלתי מתפשרת שלה לשיפור חיי האחרים משמשת כעדות לכוח החמלה ולפוטנציאל של כל אחד מאיתנו לעשות שינוי. בעודנו מציינים את המסע המעורר של מרגרט סטוטלמייר, נשמר על יכולתנו האישית להביא שינוי חיובי ונתרגש ללכת בעקבותיה.

en: Margot
he_IL: מרגו

en: Mariam sitting on a marble stoop. Aut mollis. Totam laborum ad molestie incidunt dolorem eleifend iusto mollis dui ad sequi nihil dolor justo fugit, inventore. Earum aperiam corporis, debitis sequi commodo tempora, occaecat dictumst. Photos by&nbsp;<strong><a href="https://www.pexels.com/@daria?utm_content=attributionCopyText&amp;utm_medium=referral&amp;utm_source=pexels">Daria Shevtsova</a></strong>.
he_IL: מיריים יושבת על ספסל שיש. Aut mollis. Totam laborum ad molestie incidunt dolorem eleifend iusto mollis dui ad sequi nihil dolor justo fugit, inventore. Earum aperiam corporis, debitis sequi commodo tempora, occaecat dictumst. תמונות מאת <strong><a href="https://www.pexels.com/@daria?utm_content=attributionCopyText&amp;utm_medium=referral&amp;utm_source=pexels">דריה שבטסובה</a></strong>.

en: Marianne R.
he_IL: מריאן ר.

en: Marie, editor for PNDNT
he_IL: מארי, העורכת של PNDNT

en: Marinated chicken breast, American cheese, Jalapeño, Honey Slaw, and Pickles. Served with fries.
he_IL: חזה עוף ממורן, גבינה אמריקאית, חילבה חריפה, סלט דבש ומלפפונים. מוגש עם צ'יפס.

en: Marisa Daniels
he_IL: מירה דניאלי

en: Mark Johnson
he_IL: מרק ג'ונסון

en: Mark Rothko's exposure to Weber's teachings on the expressive power of art had a lasting impact on his artistic development. While Weber's specific artistic style may not have directly influenced Rothko's later work, the broader concepts and ideas imparted by Weber played a crucial role in shaping Rothko's approach to art.
he_IL: התמצאותו של מארק רותקו בהוראותיו של ובר לגבי כוחה הביטויי של אמנות השפיעו לו לאורך זמן על התפתחותו האמנותית. בעוד סגנון האמנות הספציפי של ובר לא השפיע ישירות על היצירות המאוחרות של רותקו, המושגים והרעיונות הרחבים שהועברו על ידי ובר שיחקו תפקיד קריטי בעיצוב הגישה של רותקו לאמנות.

en: Mark Stu
he_IL: מארק סטו

en: Mark your calendars and prepare for an epic journey; "Unseen Dragons" is set to become the next great adventure in the fantasy action genre. With its release just around the corner, it's time to ready your armor and sharpen your swords for the battles and the stories that await.
he_IL: סמנו את הלוחות שלכם והתכוננו למסע אפי; "דרקונים שאינם נראים" מוכן להפוך להרפתקה הגדולה הבאה בז'אנר הפנטזיה הפעולה. עם השקתו כמעט כאן, הגיע הזמן להכין את השריון ולשחזר את החרבות שלכם לקרבות ולסיפורים המחכים.

en: Marketing
he_IL: שיווק

en: Marketing coordinator
he_IL: מתאם שיווק

en: Marl is a small pottery studio and gallery based in Byron Bay.
he_IL: 'מארל' הוא סטודיו קטן וגלריה לקדרות בעיירה ביירון ביי.

en: Marl is a small pottery studio and gallery, based in the beautiful Byron Bay.
he_IL: 'מארל' הוא סטודיו קטן וגלריה לקדרות שממוקם בעיירת החוף היפה ביירון ביי.

en: Marl is an independent studio and artisanal gallery.
he_IL: 'מארל' הוא סטודיו עצמאי וגלריית אומנים.

en: Martin: What's with all the strange looking words on some of these posts and pages?<br>Julius: It's Latin.<br>Martin: Ah. Do you read Latin?<br>Julius: Not a word.<br>Martin: That's pretty weird then, isn't it?<br>Julius: Nope, it's just there as filler text.<br>Martin: Like breadcrumbs in meatloaf.<br>Julius: Sort of, I guess. :)
he_IL: מרטין: מה אלו כל המילים המוזרות בחלק מהפוסטים ומהעמודים?<br>ג'וליוס: אלו מילים בלטינית.<br>מרטין: הבנתי. אתה יכול לקרוא לטינית?<br>ג'וליוס: אפילו לא מילה אחת.<br>מרטין: אז זה קצת מוזר, לא?<br>ג'וליוס: לא, זה טקסט שאמור למלא מקום.<br>מרטין: כמו חסה בהמבורגר?<br>ג'וליוס: משהו כזה, כן. :)

en: Martina nodded enthusiastically. "Their new album is a rebellion in itself. It's like they're singing for all of us, daring to challenge the status quo."
he_IL: מרטינה הנהנה בהתלהבות. "האלבום החדש שלהם הוא מרד בפני עצמו. זה כמו שהם שרים בשביל כולנו, מעזים לאתגר את Removed from the glossary.

en: Martina's eyes sparkled with enthusiasm. "Yes! Let's channel the spirit of '1988 AC' into something tangible, something that speaks for us and those who can't speak."
he_IL: העיניים של מרטינה נצצו בהתלהבות. "כן! בואו ננחיל את רוח '1988 לספירה החדשה' למשהו מוחשי, משהו שמדבר בשבילנו ובשביל אלה שלא יכולים לדבר.

en: Mason Miyagi
he_IL: מייסון מיאגי

en: Masonry Gallery
he_IL: גלריית בנאות

en: Masonry grid gallery
he_IL: גלריית רשת עם לבנים

en: Massage
he_IL: עיסוי

en: Master Color Correction
he_IL: להתמחות בתיקון צבעים

en: Master the Grove's Challenge
he_IL: שלטון את אתגר הגרוב

en: Mastering Knife Skills: A Chef's Guide
he_IL: שליטה בכישורי חיתוך: מדריך לשף

en: Mastering the Mind: Unlocking your deep, authentic, resilient inner potential
he_IL: שליטה במוח: פתיחת הפוטנציאל הפנימי העמוק, האותנטי והעמיד שלך

en: Mastering the Technique
he_IL: שליטה בטכניקה

en: Mastering the art of storytelling
he_IL: לספר סיפורים במומחיות

en: Masterpieces
he_IL: יצירות מופת

en: Masu is a blog that documents an individual's journey with regular quadrilateral images. Don't forget to follow me on:
he_IL: הבלוג Masu מתעד מסעות אישיים לצד תמונות מרובעות. אפשר לעקוב אחריי דרך:

en: Matcha Latte
he_IL: מאצ'ה לאטה

en: Matching Outfits by Ji-soo Yoon
he_IL: סטים תואמים מאת ג'י-סו יון

en: Mateo had come to New York with a singular purpose—to pursue his passion for filmmaking. Back in Buenos Aires, he had studied at the prestigious National Film Institute, honing his skills in storytelling and cinematography. Now, in the heart of the cinematic world, he aimed to carve his niche and tell stories that bridged the gap between his Argentinian roots and the vibrancy of New York.
he_IL: מאטאו הגיע לניו יורק עם מטרה אחת - לרדוף אחרי התשוקה שלו לקולנוע. בבואנוס איירס, הוא למד במכון הקולנוע הלאומי המפורסם, ושיפר את כישוריו בסיפור סיפורים ובצילום. עכשיו, בלב העולם הקולנועי, הוא שאף לחרוט את הנישה שלו ולספר סיפורים שיחברו בין השורשים הארגנטינאיים שלו לבין החיות של ניו יורק.

en: Mateo was captivated. After the performance, he approached the poet, named Malik, expressing his admiration for the artistry. Malik, with a warm smile, invited Mateo to collaborate on a project that would blend visual storytelling with spoken word.
he_IL: מאטאו היה מוקסם. אחרי ההופעה, הוא ניגש למשורר, בשם מאליק, והביע את הערכתו לאומנות. מאליק, עם חיוך חם, הזמין את מאטאו לשתף פעולה בפרויקט שימזג בין סיפור חזותי לדיבור.

en: Mateo, conflicted and overwhelmed, sought clarity. "And what if I choose to reject this guidance? What if I want to navigate my journey on my own terms?"
he_IL: מאטאו, במאבק ובחוסר שקט, חיפש בהירות. "ומה אם אני בוחר לדחות את ההנחיה הזו? מה אם אני רוצה לנווט את המסע שלי על פי התנאים שלי?

en: Mateo, his fingers absentmindedly tapping a rhythm on the table, broke the silence. "What if we create something of our own? A band, a movement, a reflection of our generation."
he_IL: מתאו, אצבעותיו מקישות בעצבנות על השולחן, שבר את השקט. "מה אם ניצור משהו משלנו? להקה, תנועה, השתקפות של הדור שלנו.

en: Mateo, his mind a whirlwind of confusion, demanded an explanation. "Guide me? What do you mean, Emma? Why have you been sending me those emails?"
he_IL: מתיאו, מוחו סוער בבלבול, דרש הסבר. "להנחות אותי? מה את מתכוונת, אמה? למה שלחת לי את האימיילים האלה?

en: Mateo, initially dismissive, felt a ripple of unease. The sender seemed to know things that weren't public knowledge, raising questions about the source of this information. Was it a prank, a random act of mischief, or something more sinister?
he_IL: מתאו, בתחילה מזלזל, הרגיש גלי אי נוחות. השולח נראה כאילו יודע דברים שלא היו ידועים לציבור, מה שעלה שאלות לגבי מקור המידע הזה. האם זו הייתה מתיחה, מעשה קונדס אקראי, או משהו יותר זדוני?

en: Mateo, strumming a few chords on his guitar, grinned. "We dared to dream, and look where it took us. '1988 AC' wasn't just an album; it was a catalyst for our own story."
he_IL: מאטיאו, מנגן כמה אקורדים בגיטרה שלו, חייך. "העזנו לחלום, ותראה לאן זה לקח אותנו. '1988 AC' לא היה רק אלבום; זה היה קטליזטור לסיפור שלנו.

en: Mateo, torn between skepticism and a strange sense of curiosity, listened as Emma unveiled a narrative that transcended the realms of art and reality. She spoke of a secret society of artists, a clandestine collective that operated behind the scenes, shaping the destinies of those deemed to be torchbearers of cultural change.
he_IL: מתאו, קרוע בין ספקנות לבין תחושת סקרנות מוזרה, הקשיב כאשר אמה חשפה נרטיב שחורג מגבולות האמנות והמציאות. היא דיברה על חברה סודית של אמנים, אוסף חשאי שפעל מאחורי הקלעים, מעצב את הגורלות של אלה שנחשבו לנושאי לפיד של שינוי תרבותי.

en: Material
he_IL: חומר

en: Materials
he_IL: חומרים

en: Materials You'll Need
he_IL: חומרים שתצטרך

en: Mathew Brady's Bust
he_IL: פסל של מתיו בריידי

en: Matryoshka travel invites you to discover the beauty of nested adventures, where each destination holds the promise of another hidden gem. From exploring interconnected cities to unearthing hidden trails within national parks, the world becomes your treasure trove, waiting to be unraveled. So, pack your bags, open your mind to the possibilities, and get ready to embark on a journey within a journey. Your nested adventure awaits, filled with excitement, curiosity, and a deeper connection to the world around you. Start planning your own Matryoshka travel itinerary and let the wonders unfold!
he_IL: Matryoshka Travel מזמינה אותך לגלות את יופי ההרפתקאות המתונפצות, בהן כל יעד מחזיק בהבטחה של אוצר נסתר נוסף. מטיילים בין ערים מחוברות או מגלים מסלולים נסתרים בתוך גני לאומיים, העולם הופך למחסן האוצר שלך, המחכה להתגלות. אז, חביל את התיקים שלך, פתח את הדעת לאפשרויות והתכונן לצאת למסע בתוך מסע. ההרפתקה המתונפצת שלך מחכה, מלאה בתהליך, סקרנות וחיבור עמוק יותר לעולם שמסביבך. התחילו לתכנן את תוכנית הנסיעה המתונפצת שלכם ותנו לפלאים להתגלות!

en: Matryoshka travel, inspired by the famous Russian nesting dolls, is an enchanting way to explore the world.
he_IL: נסיעת מטריושקה, מושרתת על ידי הבובות המשובבות הרוסיות המפורסמות, היא דרך מקסימה לחקור את העולם.

en: Matryoshka travel, inspired by the famous Russian nesting dolls, is an enchanting way to explore the world. It embraces the idea that each destination holds within it the potential for another thrilling adventure. Just like opening a Matryoshka doll reveals a smaller one nested within, visiting one place unravels the opportunity to discover another hidden gem. It's a travel concept that adds an element of surprise, curiosity, and wonder to your journeys.
he_IL: נסיעת מטריושקה, מושרתת על ידי הבובות המטריושקה הרוסיות המפורסמות, היא דרך מקסימה לחקור את העולם. היא מקבלת את הרעיון שבכל יעד יש בתוכו את הפוטנציאל להרפתקה מרגשת נוספת. בדיוק כמו שפתיחת בובת מטריושקה גוללת בתוכה בובה קטנה יותר, ביקור במקום אחד מגלה את ההזדמנות לגלות את אוצר המוסתר הבא. זו רעיון לנסיעה שמוסיף אלמנט של הפתעה, סקרנות ופלא למסעות שלך.

en: Matt Mullenweg on KTEH "This is Us!"
he_IL: מאט מולנווג בתוכנית "This is Us!" של KTEH

en: Matterhorn
he_IL: מטרהורן

en: Matthew Porter
he_IL: מת'יו פורטר

en: Matthias Reinholz
he_IL: מתיאס ריינהולץ

en: Max Liemann
he_IL: מאקס ליאמן

en: Max Liemann’s 'Stockhill' Will Soon Feature the World’s Tallest Climbing Wall
he_IL: ה'סטוק היל' של מקס ליימן יכלול בקרוב את קיר הטיפוס הגבוה ביותר בעולם

en: Max Weber
he_IL: מקס ובר

en: Max Weber, as an influential art instructor, had a significant impact on many artists of his time, including Mark Rothko. Rothko attended the Art Students League in the 1920s, where Weber served as his teacher and mentor.
he_IL: מקס ובר, כמורה לאמנות משפיע, השפיע באופן משמעותי על הרבה אמנים בתקופתו, כולל מארק רותקו. רותקו למד בליגת הסטודנטים לאמנות בשנות ה-1920, שם ובר שימש כמורה ומנחה שלו.

en: Maxime eaque maxime voluptatem. Sapiente hic ab rerum facere facere. Perspiciatis aut voluptate quis quia ea repellendus.
he_IL: מקסימה וגם מקסימה תענוג. חכם כאן מתוך עשיית דברים. פרספיקטיס או תענוג מי שכיוון שלו הוא לדחוף חוץ.

en: Maximizing Productivity as a Blogger
he_IL: להגביר את הפרודוקטיביות כבלוגר

en: Maximizing Small Spaces
he_IL: מקסימיזציה של מרחבים קטנים

en: May 11, 2024
he_IL: 11 במאי 2024

en: May 12
he_IL: 12 במאי

en: May 14th, 2022 @ 7:00PM<br>The Vintagé Theater,<br>245 Arden Rd.<br>Gardenville, NH
he_IL: 14 במאי, 2022 בשעה 19:00, <br>התאטרון העתיק,<br>רחוב השחר 245<br>תל אביב, ישראל

en: May 1972: Uranium miner at lunch
he_IL: מאי 1972: כורה אורניום בארוחת הצהריים

en: May 1973: Girl with a flower, Fountain Square, Cincinnati
he_IL: מאי 1973: נערה עם פרח, כיכר המזרקה, סינסינטי

en: May 1973: Student, Chicago
he_IL: מאי 1973: סטודנט, שיקגו

en: Meantime Giorgio, with tranquil movements, had been unfastening the door; the flood of light fell on Signora Teresa, with her two girls gathered to her side, a picturesque woman in a pose of maternal exaltation. Behind her the wall was dazzlingly white, and the crude colours of the Garibaldi lithograph paled in the sunshine.
he_IL: בינתיים שקד ג’ורג’ו, בתנועות שלוות, לפתוח את הדלת; שטפון האור הציף את סיניורה טרזה, עם שתי ילדותיה הצמודות אליה, אשה ציורית בעמידה של התרוממות־רוח אמהית. מאחריה היה הקיר מסַמא בלבנוֹ, והצבעים הגולמניים של הדפּס־האבן של גאריבאלדי חוורו באור־השמש.

en: Meanwhile, Quince and his band of five labourers ("rude mechanicals", as they are described by Puck) have arranged to perform their play about Pyramus and Thisbe for Theseus' wedding and venture into the forest, near Titania's bower, for their rehearsal. Quince leads the actors in their rehearsal of the play. Bottom is spotted by Puck, who (taking his name to be another word for a jackass) transforms his head into that of a donkey. When Bottom returns for his next lines, the other workmen run screaming in terror: They claim that they are haunted, much to Bottom's confusion. Determined to await his friends, he begins to sing to himself. Titania, having received the love-potion, is awakened by Bottom's singing and immediately falls in love with him. (In the words of the play, "Titania waked, and straightway loved an ass.") She lavishes him with the attention of her and her fairies, and while she is in this state of devotion, Oberon takes the changeling boy.
he_IL: בינתיים, קווינס והלהקה שלו של חמישה עובדים ("מכונים גסים", כפי שמתוארים על ידי פאק) הסכימו לבצע את המחזה שלהם על פירמוס ותיסבי לחתונתו של תזאוס והם נכנסים ליער, ליד מקום המגורים של טיטניה, לצורך הפקת הספר. קווינס מוביל את השחקנים בתהליך הפקת המחזה. פאק מזהה את בוטום, שהוא נפגע מפקק, והוא משנה את ראשו לראש של חמור. כשבוטום חוזר לשורותיו הבאות, העובדים האחרים בורחים בצער וטרור: הם טוענים שהם מוטרדים, מה שמבלבל את בוטום. בעקבות רצונו לחכות לחבריו, הוא מתחיל לשיר לעצמו. טיטניה, שקיבלה את התרומה של האהבה, מתעוררת משירתו של בוטום ומתאהבת בו מיד. (במילים של המחזה, "טיטניה התעוררה ואהבה מיד חמור.") היא מתפנקת אותו בתשומת לב שלה ושל הפיות שלה, ובזמן שהיא במצב הזה של התמסרות, אוברון לוקח את הילד המשתנה.

en: Meanwhile, post-Impressionist artists like Vincent van Gogh and Paul Signac took the rainbow’s essence—its vibrant colors—and infused them into their bold, expressive works. Van Gogh’s <em>Starry Night</em> (1889), with its swirling skies, might be seen as an abstraction of the same natural forces that produce rainbows, though not in a literal sense.
he_IL: בינתיים, אמנים פוסט-אימפרסיוניסטים כמו וינסנט ואן גוך ופול סיניאק לקחו את מהות הקשת - את הצבעים המלאים שלה - והחדירו אותם ליצירותיהם הנועזות והביטוייות. <em>הלילה המואר</em> של ואן גוך (1889), עם השמים הסוערים שלו, יכול להתפרש כאבסטרקציה של אותן כוחות טבעיים שמייצרים קשתות, אם כי לא במובן המילולי.

en: Meat
he_IL: בשר

en: Media
he_IL: מדיה

en: Media &amp; Text Blocks
he_IL: בלוקים למדיה ולטקסט

en: Media and Text Article Title
he_IL: כותרת המאמר עם מדיה וטקסט

en: Media and text call to action
he_IL: קריאה לפעולה במדיה ובטקסט

en: Media and text with image on the left
he_IL: מדיה וטקסט עם תמונה בצד שמאל

en: Media and text with image on the right
he_IL: מדיה וטקסט עם תמונה בצד ימין

en: Medicine
he_IL: רפואה

en: Meditation
he_IL: מדיטציה

en: Meditation Space
he_IL: מרחב מדיטציה

en: Mediterranean Food Festivals: A Gastronomic Odyssey
he_IL: פסטיבלי אוכל ים-תיכוני: אודיסיאה גסטרונומית

en: Mediterranean Seafood and Wine Pairing Guide
he_IL: מדריך לשילוב פירות ים ויין מהים התיכון

en: Meet <br>Our Hosts
he_IL: להכיר<br>את המגישים שלנו

en: Meet Sakura, your bubbly host and the creative mind behind KawaiiChic. Hailing from the vibrant streets of Tokyo, Sakura is a true Kawaii enthusiast with a passion for all things cute and charming. From her love for adorable fashion to her knack for finding the cutest cafes in town, Sakura's journey is a delightful blend of creativity, whimsy, and endless smiles.
he_IL: פגשו את סאקורה, חברת האחסון המלאה באנרגיה שלכם והמוח היצירתי מאחורי KawaiiChic. מגיעה מהרחובות התוססים של טוקיו, סאקורה היא חובבת קוואי אמיתית עם תשוקה לכל מה שcute ומקסים. מאהבת האופנה החמודה שלה ועד הכישרון שלה למצוא את בתי הקפה הכי חמודים בעיר, המסע של סאקורה הוא תערובת מהנה של יצירתיות, גחמניות וחיוכים אינסופיים.

en: Meet Sam James, lead singer of “The Voyagers”
he_IL: זהו סם ג'יימס, הזמר המוביל של ההרכב The Voyagers

en: Meet Steve and Ryan, the intrepid couple behind "Wanderlust Chronicles". United by their insatiable love for travel, this dynamic duo has spent the last decade exploring every corner of the globe. Steve, a former travel writer, and Ryan, a landscape photographer, bring together their unique skills to craft immersive, visual stories about the places they visit.
he_IL: פגשו את סטיב וריאן, הזוג האמיץ מאחורי "Wanderlust Chronicles". מאוחדים באהבתם הבלתי נלאית לטיולים, הצמד הדינמי הזה בילה את העשור האחרון בחקר כל פינה בעולם. סטיב, כותב טיולים לשעבר, וריאן, צלם נוף, מביאים יחד את הכישורים הייחודיים שלהם כדי ליצור סיפורים חזותיים מעוררי חוויה על המקומות שהם מבקרים בהם.

en: Meet different people, cultures, traditions and landscapes. Choose your next destination with us, we will take care of the rest.
he_IL: לפגוש אנשים, תרבויות, מסורות ונופים שונים וחדשים. אפשר לבחור את היעד של החופשה שלך איתנו ואנחנו כבר נדאג לכל השאר.

en: Meet our collaborative work
he_IL: הכירו את שיתוף הפעולה שלנו

en: Meet our founders
he_IL: להכיר את המייסדים שלנו

en: Meet our staff
he_IL: לפגוש את הצוות שלנו

en: Meet our team
he_IL: פגש את צוותנו

en: Meet the passionate team behind our brand
he_IL: פגוש את הצוות הנלהב מאחורי המותג שלנו

en: Meet the team
he_IL: פגש את הצוות

en: Meet us
he_IL: פגוש אותנו

en: Meet<br>Our Hosts
he_IL: להכיר<br>את המגישים שלנו

en: Meeting the highest standards, this silver necklace is made out of pure silver and gold chain. Best for pairing with summer clothing.
he_IL: אנחנו שואפים לעמוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר ולכן עיצבנו את השרשרת הזאת עם תליון מכסף טהור ושרשרת זהב. מושלם עם בגדי קיץ.

en: Megan Foster
he_IL: מייגן פוסטר

en: Melbourne, Australia
he_IL: מלבורן, אוסטרליה

en: Melt Your Wax
he_IL: למסוך את הדונגל שלך

en: Melt butter in a Dutch oven or large saucepan over medium-high heat. Saute onion for 3-4 minutes then add flour, curry, cumin and nutmeg and saute for 1 minute.
he_IL: המיסו את החמאה בסיר עבה או במחבת גדול בחום בינוני-גבוה. הוסיפו את הבצל לחמאה ובשלו 3-4 דקות. לאחר מכן, הוסיפו את הקמח, הקארי, הכמון ואגוז המוסקט לרוטב ובשלו דקה.

en: Melt the butter in a large skillet.
he_IL: המיסו את החמאה במחבת גדולה.

en: Members
he_IL: חברים

en: Members get access to exclusive exhibits and sales. Our memberships cost $99.99 and are billed annually.
he_IL: מנויים יכולים להיכנס לתערוכות ולמכירות בלעדיות. מינוי למוזיאון עולה ‎$ 99.99 בחיוב שנתי.

en: Members only newsletter.
he_IL: ניוזלטר לחברים בלבד.

en: Membership
he_IL: חברות

en: Memoirs of Hadrian
he_IL: זיכרונות של הדריאן

en: Memories
he_IL: זכרונות

en: Men
he_IL: גברים

en: Men in plural can experience meaningfulness only because they can talk with and make sense to each other and themselves.
he_IL: גברים, ברבים, יכולים לחוות משמעות רק משום שהם יכולים לדבר זה עם זה ולהבין זה את זה, ואת עצמם.

en: Menander F 258K
he_IL: מננדר F 258K

en: Mental Health
he_IL: בריאות הנפש

en: Mental Health Matters: How Mindfulness Practices Foster Joy and Balance
he_IL: חשיבות הבריאות הנפשית: כיצד תרגולי מודעות מקדמים שמחה ואיזון

en: Menu
he_IL: תפריט

en: Menu 1
he_IL: תפריט 1

en: Menu 10
he_IL: תפריט 10

en: Menu 11
he_IL: תפריט 11

en: Menu 2
he_IL: תפריט 2

en: Menu 3
he_IL: תפריט 3

en: Menu 4
he_IL: תפריט 4

en: Menu 5
he_IL: תפריט 5

en: Menu 6
he_IL: תפריט 6

en: Menu 7
he_IL: תפריט 7

en: Menu 8
he_IL: תפריט 8

en: Menu 9
he_IL: תפריט 9

en: Menu Description
he_IL: תיאור התפריט

en: Menu with alternating items
he_IL: תפריט עם פריטים מתחלפים

en: Menu with images
he_IL: תפריט עם תמונות

en: Menu: Three columns
he_IL:  תפריט: שלושה עמודים

en: Mercury was diagnosed with AIDS in 1987. He continued to record with Queen, and posthumously featured on their final album, Made in Heaven (1995). In 1991, the day after announcing his diagnosis, he died from complications of the disease, at the age of 45. In 1992, a concert in tribute to him was held at Wembley Stadium, in benefit of AIDS awareness. His career with Queen was dramatised in the 2018 biopic Bohemian Rhapsody.
he_IL: מרקיורי אובחן עם איידס בשנת 1987. הוא המשיך להקליט עם קווין, והופיע לאחר מותו באלבום האחרון שלהם, Made in Heaven (1995). בשנת 1991, יום לאחר שהודיע על האבחנה שלו, הוא מת מסיבוכים של המחלה, בגיל 45. בשנת 1992, התקיים קונצרט לכבודו באצטדיון וומבלי, למען המודעות לאיידס. הקריירה שלו עם קווין הוצגה בדרמה בסרט הביוגרפי Bohemian Rhapsody שיצא בשנת 2018.

en: Meringue Tart
he_IL: עוגת מרנג

en: Message
he_IL: הודעה

en: Metropolis, by Fritz Lang
he_IL: מטרופוליס, מאת פריץ לאנג

en: Metropolitan Museum of Art
he_IL: מוזיאון המטרופוליטן לאמנות

en: Mexico City - Mexico
he_IL: מקסיקו סיטי - מקסיקו

en: Mia Moore, Jewelry lover
he_IL: מיה מור, חובבת תכשיטים

en: Mia founded the blog with a group of people that shared the same passion for jewelry, its history and handcraft.
he_IL: מייה הקימה את הבלוג עם קבוצה של אנשים שחולקים איתה עניין משותף בהיסטוריה ובאומנות של תכשיטים.

en: Michael
he_IL: מאיקי

en: Michael Kamp
he_IL: מיכאל קאמפ

en: Microvolunteering is a small, bite-sized task or project, that is quick and easy to perform. Best of all there's a range of things you could do online, in as little as 30 minutes. Donating processing time on your computer, signing an online petition, or promoting a charity on social media are all examples of microvolunteering that you could do today.
he_IL: התנדבות קטנה היא משימה או פרויקט התנדבותיים קטנים ופשוטים שאפשר לבצע במהירות ובקלות. היתרון העיקרי הוא המגוון הרחב של דברים שאפשר לבצע באופן מקוון, אפילו תוך חצי שעה. תרומה של זמן עיבוד על המחשב שלך, חתימה על עצומה מקוונת או קידום של צדקה ברשתות החברתיות הן דוגמאות להתנדבות קטנה שאפשר לעשות היום.

en: Midday tasting selection
he_IL: בחירת הטעימה בצהריים

en: Miels High + Benny S
he_IL: מיילס היי ובני אס

en: Miguel Ángel
he_IL: מיגל אנחל

en: Mike Wallace, Wayne Enterprises
he_IL: מייק ואלאס, Wayne Enterprises

en: Milan 🇮🇹
he_IL: מילאנו 🇮🇹

en: Milestones and Firsts
he_IL: מיילסטונים וראשונים

en: Milkshakes
he_IL: מילקשייקים

en: Millions
he_IL: מיליונים

en: Mindful Eating
he_IL: אכילה מודעת

en: Mindful Eating: How to Eat with Intention
he_IL: אכילה מודעת: איך לאכול בתכנון

en: Mindful Home Improvements: Enhancing Mental Wellness
he_IL: שיפורים בבית עם מודעות: שיפור בריאות נפשית

en: Mindful Living
he_IL: חיים מודעים

en: Mindful Organisation
he_IL: ארגון מודע

en: Mindful Reflection
he_IL: התבוננות מודעת

en: Mindful breathing: Spend a few minutes each day focusing on your breath, observing the sensation of each inhale and exhale without judgment. This simple practice can help calm your mind and reduce stress.
he_IL: נשימה מודעת: תבלי כמה דקות בכל יום להתמקד בנשימה שלך, להתבונן בתחושה של כל נשימה נכנסת ויוצאת ללא שיפוט. התרגול הפשוט הזה יכול לעזור לך להרגיע את המוח שלך ולהפחית את הלחץ.

en: Mindful eating has benefits that extend beyond the table. It can lead to a more mindful approach to life in general, encouraging us to slow down, appreciate the present, and find joy in the simple things. It's a step towards a more mindful, balanced life.
he_IL: אכילה מודעת יכולה להביא תועלות שמתרחשות מעבר לשולחן. היא יכולה להוביל לגישה יותר מודעת לחיים בכלל, לעודד אותנו להאט, להעריך את הרגע הנוכחי ולמצוא שמחה בדברים פשוטים. זו צעדה לעבר חיים מודעים ומאוזנים יותר.

en: Mindful eating is a simple but powerful practice that can help you build a healthier relationship with food.
he_IL: אכילה מודעת היא תרגול פשוט אך חזק ומצליח שיכול לעזור לך לבנות יחס יותר בריא עם האוכל.

en: Mindful eating is a simple but powerful practice that can help you build a healthier relationship with food. In this post, we delve into the science behind mindful eating and provide tips for incorporating it into your daily routine.
he_IL: אכילה מודעת היא תרגול פשוט אך חזק ומצליח שיכול לעזור לך לבנות יחס יותר בריא עם האוכל. בפוסט הזה, אנחנו חוקרים את המדע שמאחורי אכילה מודעת ומספקים טיפים לשילובה בשגרת היומית שלך.

en: Mindful eating is about using all your senses to engage fully with the process of eating. It's about noticing the colors, smells, textures, flavors, and even the sounds of our food. By paying full attention to our meal and how we eat it, we can turn a daily necessity into a profound experience.
he_IL: אכילה מודעת היא על להשתמש בכל החושים שלך כדי להתעסק במלואם בתהליך האכילה. זה על לשים לב לצבעים, לריחות, למרקמים, לטעמים ואפילו לצלילים של האוכל שלנו. על ידי לשלם תשומת לב מלאה לארוחתנו ואיך אנחנו אוכלים אותה, אנחנו יכולים להפוך צורך יומי לחוויה עמוקה.

en: Mindful eating: Slow down and savor each bite of your meal, paying attention to the taste, texture, and aroma of your food. This practice can help you cultivate gratitude and foster a healthier relationship with food.
he_IL: אכילה מודעת: האט ותענוג מדי כל נשימה של הארוחה שלך, תשים לב לטעם, למרקם ולריח של האוכל שלך. התרגול הזה יכול לעזור לך לפתח תודה ולקדם יחס יותר בריא עם האוכל.

en: Mindful meditation
he_IL: מדיטציית מיינדפולנס

en: Mindful walking: Take a walk and focus on the sensation of each step, feeling the ground beneath your feet and the movement of your body. This practice can help you reconnect with your surroundings and develop a deeper appreciation for the present moment.
he_IL: הליכה מודעת: תקח הליכה ותתמקד בתחושה של כל צעד, להרגיש את הקרקע מתחת לרגליים שלך ואת התנועה של הגוף שלך. התרגול הזה יכול לעזור לך להתחבר מחדש לסביבתך ולפתח הערכה עמוקה יותר לרגע הנוכחי.

en: Mindfullness
he_IL: ריכוז

en: Mindfullness and Meditation
he_IL: ריכוז ומדיטציה

en: Mindfulness
he_IL: מיינדפולנס

en: Mindfulness also affects the default mode network (DMN), the brain system that's active when our minds are at rest and not focused on the outside world, and which is involved in self-referential thoughts and mind-wandering. Mindfulness practice has been associated with reduced activity in the DMN, and when the mind does start to wander, those who practice mindfulness are better at snapping back out of it.
he_IL: מודעות גם משפיעה על רשת מצב ברירת מחדל (DMN), המערכת המוחית שפעילה כאשר המוח שלנו במנוחה ואינו מתמקד בעולם החיצוני, והמעורבת במחשבות המתייחסות אל עצמנו ולהתעטשות המוח. תרגול מודעות קשור להפחתת פעילות ב-DMN, וכאשר המוח מתחיל להתעטש, אלה שמתרגלים מודעות יותר טובים בחזרה מהמצב הזה.

en: Mindfulness and Mental Health: A New Therapeutic Paradigm
he_IL: ריכוז ובריאות הנפש: פרדיגמה טיפולית חדשה

en: Mindfulness enhances emotional regulation through the strengthening of the pathways between the prefrontal cortex and our emotional center, the limbic system. This improved connectivity underpins our capacity to temper emotional responses and recover more quickly from upsets, contributing to a general sense of stability and calmness in our daily lives.
he_IL: התמקדות משפרת את התקן הרגשי דרך החיזוק של המסלולים בין הקורטקס הפרונטלי למרכז הרגשי שלנו, המערכת הלימבית. החיבוריות המשופרת תומכת ביכולת שלנו לשלוט בתגובות הרגשיות ולהתאושש מהתרגשויות במהירות יותר, תוך תרומה לתחושת יציבות ושלווה כללית בחיינו היומיים.

en: Mindfulness in Daily Life: The Key to Enhanced Focus
he_IL: מודעות לרגע הנוכחי בחיים היומיים: המפתח לריכוז משופר

en: Mindfulness in Motion
he_IL: מיינדפולנס בתנועה

en: Mindfulness involves engaging all the senses. Consider the textures that you bring into your space—natural fabrics for cushions, a smooth wooden floor underfoot, or a gentle wind chime by the window. Aromatic scents from essential oils like lavender or eucalyptus can also help in creating a peaceful atmosphere.
he_IL: מודעות נפש כוללת להתעסק בכל החושים. חשוב לשקול את המרקמים שאתה מביא לתוך המרחב שלך - בדים טבעיים לכריות, רצפה עץ חלקה תחת הרגליים או מצעדת רוח עדינה ליד החלון. ריחות ארומטיים משמנים אתריים כמו לבנדר או אוקליפטוס יכולים גם לעזור ליצירת אווירה של שלווה.

en: Mindfulness is a powerful tool for self-care, as it encourages you to be present in the moment and fully experience your thoughts and emotions. Incorporate mindfulness into your daily routine through meditation, deep breathing exercises, or simply focusing on the sensations around you as you engage in everyday activities.
he_IL: התבוננות היא כלי חזק ומצליח לטיפוח עצמי, מכיוון שהיא מעודדת אותך להיות נוכח ברגע ולחוות במלואן את המחשבות והרגשות שלך. כלול את התבוננות בשגרת היומיום שלך דרך מדיטציה, תרגול נשימה עמוקה, או פשוט להתמקד בתחושות שמסביבך בעת ביצוע פעילויות יומיומיות.

en: Mindfulness is a simple but powerful tool that can help you reduce stress, increase focus, and improve your overall well-being.
he_IL: מודעות היא כלי פשוט אך חזק ומצליח שיכול לעזור לך להפחית מתח, לשפר את המיקוד ולשפר את הרווחתך הכללית.

en: Mindfulness is a simple but powerful tool that can help you reduce stress, increase focus, and improve your overall well-being. In this post, we'll explore the basics of mindfulness and offer practical tips for how to incorporate it into your daily routine.
he_IL: מודעות היא כלי פשוט אך חזק שיכול לעזור לך להפחית סטרס, לשפר קונצנטרציה ולשפר את הרגשת הרווחה הכללית שלך. בפוסט הזה, נחקור את היסודות של המודעות ונציע טיפים מעשיים לאיך לשתף אותה בשגרת היומיומית שלך.

en: Mindfulness is the act of being present in the moment, without judgment. Incorporate mindfulness into your daily routine through meditation, deep breathing exercises, or simply focusing on your surroundings during daily activities.
he_IL: מודעות היא פעולת היהיות נוכח ברגע הנוכחי, בלי שיפוט. כלול מודעות בשגרת היומית שלך דרך מדיטציה, תרגול נשימה עמוקה, או פשוט בהתמקדות בסביבתך במהלך הפעילויות היומיות שלך.

en: Mindfulness is the practice of being fully present in the moment, non-judgmentally observing your thoughts and emotions as they arise. Research has shown that regular mindfulness practice can have numerous positive effects on mental health, including:
he_IL: התודעה היא התרגול של היות מושך לחלוטין ברגע הנוכחי, לראות את המחשבות והרגשות שלך באופן לא שיפוטי כשהן עולות. מחקרים הראו שתרגול תודעה רגיל יכול להיות לו השפעות חיוביות רבות על הבריאות הנפשית, כולל:

en: Mindfulness practices to try
he_IL: תרגום: "תרגולי מודעות לנסות

en: Mindfulness practices, such as meditation and deep breathing exercises, can help you cultivate a more positive mindset and reduce stress. Incorporate mindfulness techniques into your daily routine to foster greater calm and focus.
he_IL: תרגום לעברית:
    "תרגולי מודעות, כמו מדיטציה ותרגולי נשימה עמוקה, יכולים לעזור לך לפתח מוח שלילי יותר ולהפחית סטרס. כלול טכניקות מודעות בשגרת היומית שלך כדי לקדם שקט וריכוז גדולים יותר.

en: Mindfulness-Based Cognitive Therapy for Chronic Pain (2023)
he_IL: טיפול מבוסס מודעות ותפיסה מוחלטת לטיפול בכאב כרוני (2023)

en: Mine is private but here are the photos from my app ( I have it set to km, so everything else reflects km and the metric system except for the main page? I’m not sure why) I struggle at the altitude I live at, but today I even got a 5k PR (by a whole 5 seconds hahaha):
he_IL: שלי הוא פרטי אבל הנה התמונות מהאפליקציה שלי (יש לי הגדרה של קילומטרים, אז כל הדברים האחרים משקפים קילומטרים והמערכת המטרית חוץ מהעמוד הראשי? אני לא בטוח למה) אני נאבק בגובה שבו אני גר, אבל היום אפילו קיבלתי רקורד אישי במרחק של 5 קילומטרים (בחמישה שניות שלמות ההומור ההומור ההומור):

en: Minetest as an Educational Platform
he_IL: מינטסט כפלטפורמה לחינוך

en: Minetest is an open-source sandbox game, often compared to the popular game Minecraft. It allows players to explore, dig, build, and craft in an infinite voxel world. What sets Minetest apart is its open-source nature, offering a customizable and mod-friendly environment.
he_IL: Minetest הוא משחק חול בקופסה פתוחה, שמושו נשווה למשחק הפופולרי Minecraft. הוא מאפשר לשחקנים לחקור, לחפור, לבנות וליצור בעולם ווקסלים אינסופי. מה שמבדיל את Minetest הוא הטבע הפתוח שלו, המציע סביבה שניתנת להתאמה אישית וידידותית למודים.

en: Minetest is more than just a game; it's a platform for creativity and exploration. As you get more comfortable, you'll discover the joy of modding and the endless possibilities it brings. Remember, in Minetest, your imagination is the only limit. So go ahead, dive in, and enjoy your very own "Hello World!" moment in this fantastic game.
he_IL: Minetest היא יותר ממשחק רגיל; זו פלטפורמה ליצירתיות וחקירה. ככל שתתרגל יותר, תגלה את השמחה שבמודינג והאינסוף של האפשרויות שהוא מביא. זכור, ב-Minetest, הדמיון שלך הוא הגבול היחיד. אז תמשיך, צלול ותיהנה מרגע ה-"שלום עולם!" המיוחד שלך במשחק הנהדר הזה.

en: Minetest is more than just a game; it's a versatile learning environment where creativity, problem-solving, and collaboration thrive. By harnessing its educational potential, educators can provide students with an engaging and innovative way to learn core concepts in coding, physics, and beyond.
he_IL: Minetest הוא יותר ממשחק בלבד; זהו סביבת למידה רב-תכליתית בה יכולות היצירתיות, פתרון בעיות ושיתוף פעולה מתפתחים. על ידי השימוש בפוטנציאל החינוכי שלו, מורים יכולים לספק לתלמידים דרך מעוררת וחדשנית ללמוד מושגים יסודיים בתחום התכנות, הפיזיקה ומעבר להם.

en: Minimal Header
he_IL: כותרת מינימלית

en: Minimal Header with Navigation and Social Icons
he_IL: כותרת מינימלית עם ניווט וסמלים של רשתות חברתיות

en: Minimal Product List
he_IL: רשימת מוצרים מינימלית

en: Minimal footer with dark background and social icons
he_IL: כותרת תחתונה מינימלית עם רקע כהה וסמלי רשתות חברתיות

en: Minimal grid portfolio with intro and contact
he_IL: תיק עבודות בפריסת רשת מינימליסטית עם פסקת פתיחה ופרטים ליצירת קשר

en: Minimal header with centered site title
he_IL: כותרת מינימלית עם שם האתר ממורכז

en: Minimal, fully recyclable packaging.
he_IL: אריזה מינימלית שניתנת למיחזור מלא.

en: Minimalism
he_IL: מינימליזם

en: Minimalism isn't just about getting rid of things - it's also about creating a beautiful and functional space with less. Here are some tips for creating a beautiful home with less:
he_IL: המינימליזם לא רק עניין של להיפטר מדברים - זה גם עניין של יצירת מרחב יפה ופונקציונלי עם פחות. הנה כמה טיפים ליצירת בית יפה עם פחות:

en: Minimize Distractions
he_IL: למזער הפרעות

en: Minor Repairs, Maximum Impact: DIY Solutions for Everyday Issues
he_IL: תיקונים קטנים, השפעה מקסימלית: פתרונות עשה זאת בעצמך לבעיות יומיומיות

en: Minor Threat
he_IL: תקליט קטן

en: Minor Threat was an American hardcore punk band, formed in 1980 in Washington, D.C., by vocalist Ian MacKaye and drummer Jeff Nelson. MacKaye and Nelson had played in several other bands together, and recruited bassist Brian Baker and guitarist Lyle Preslar to form Minor Threat. They added a fifth member, Steve Hansgen, in 1982, playing bass, while Baker switched to second guitar.
he_IL: Minor Threat הייתה להקת הארדקור פאנק אמריקאית, שנוסדה בשנת 1980 בוושינגטון, די.סי., על ידי הזמר איאן מקיי והתופף ג'ף נלסון. מקיי ונלסון שיחקו במספר להקות אחרות ביחד, וגייסו את הבסיסט בריאן בייקר והגיטריסט לייל פרסלר כדי להקים את Minor Threat. הם הוסיפו חבר חמישי, סטיב הנסגן, בשנת 1982, ששיחק בגיטרה בס, תוך כדי שבייקר החליף לגיטרה שנייה.

en: Minor Threat's song "Guilty of Being White" led some critics to accuse the band of racism,[9] but MacKaye has strongly denied such intentions and said that some listeners misinterpreted his words. He claims that his experiences attending Wilson High School, whose student population was 70 percent Black, inspired the song. There, many students bullied MacKaye and his friends. In an interview, MacKaye stated that he was offended that some perceived racist overtones in the lyrics, saying, "To me, at the time and now, it seemed clear it's an anti-racist song. Of course, it didn't occur to me at the time I wrote it that anybody outside of my twenty or thirty friends who I was singing to would ever have to actually ponder the lyrics or even consider them." Thrash metal band Slayer later covered the song, with the last iteration of the lyric "guilty of being white" changed to "guilty of being right."
he_IL: השיר "Guilty of Being White" של להקת Minor Threat הוביל חלק מהמבקרים להאשים את הלהקה ברסיזם, אך מקייי מכחיש בחום כוונות כאלה ואומר שחלק מהקוראים פירשו לא נכון את המילים שלו. הוא טוען שחוויותיו בבית הספר התיכון וילסון, שבו 70 אחוז מתלמידיו היו שחורים, היו ההשראה לשיר. שם, היו תלמידים רבים שהטרידו את מקייי ואת חבריו. בראיון, מקייי אמר שהוא התעצבן על הפרשנויות גזעניות שנראו במילים, ואמר: "בעיניי, אז ועכשיו, נראה ברור שזהו שיר אנטי-רקיסטי. כמובן, לא עלה בדעתי בזמן שכתבתי אותו שאף אחד מחוץ לעשרים או שלושים חברים ששרים אליהם לא יהיה צורך לחשוב על המילים או אפילו לשקול אותן בכלל." להקת המטאל הטראש Slayer כיסתה את השיר מאוחר יותר, והם שינו את המילים האחרונות "guilty of being white" ל-"guilty of being right".

en: Mission
he_IL: מִשְׁמָע

en: Mission Beach 🇦🇺
he_IL: חוף מישיין 🇦🇺

en: Mission Statement
he_IL: הצהרת כוונות

en: Mix old and new: Incorporating both old and new books can add depth and variety to your collection. Consider adding some classic titles to your collection alongside newer releases.
he_IL: תערבב ישן וחדש: לשלב ספרים ישנים וחדשים יכול להוסיף עומק ושונות לאוסף שלך. שקול להוסיף כמה כותרים קלאסיים לאוסף שלך לצד הוצאות חדשות יותר.

en: Mix the Muffin Batter:
he_IL: תערבב את תערובת המאפינס:

en: Mix the Wet Ingredients:
he_IL: תערבב את החומרים הרטובים:

en: Mixed Greens, Tomato, Cucumber, Boiled Egg, Balsamic Vinaigrette
he_IL: תערובת עלים, עגבנייה, מלפפון, ביצה קשה, חומץ בלסמי

en: Mixed Greens, Tomato, Cucumber, Red Onion
he_IL: תערובת עלים, עגבנייה, מלפפון, בצל סגול

en: Mixed Greens, Tomato, Cucumber, Red Onion, Balsamic Vinaigrette
he_IL: תערובת עלים, עגבנייה, מלפפון, בצל סגול, חומץ בלסמי

en: Mixed Greens, Tomato, Sweet Corn, Red Onion, Black Beans, Balsamic Vinaigrette
he_IL: תערובת עלים, עגבנייה, גרעיני תירס, בצל סגול, שעועית שחורה, חומץ בלסמי

en: Mixed List (Nested)
he_IL: רשימה מעורבת (מקוננת)

en: Mixing and Matching
he_IL: מיקסינג ומאטצ'ינג

en: Mobile Application
he_IL: אפליקציה לנייד

en: Mobile Responsive: With the increasing use of mobile devices, having a mobile-responsive website is essential. WordPress themes are designed to be responsive, ensuring that your site looks great and functions well on various screen sizes and devices.
he_IL: ריספונסיבי למכשירים ניידים: עם השימוש ההולך וגובר במכשירים ניידים, חשוב שיהיה אתר אינטרנט ריספונסיבי. תבניות WordPress מעוצבות להיות ריספונסיביות, מה שמבטיח שהאתר שלך ייראה מעולה ויפעל היטב על גבי גדלי מסך ומכשירים שונים.

en: Mobile Support Engineer
he_IL: מהנדס תמיכה במכשירים ניידים

en: Mocha
he_IL: מוקה

en: Mod
he_IL: מוד

en: Mod Your Game
he_IL: שדרג את המשחק שלך

en: Modern Colors
he_IL: צבעים מודרניים

en: Modern Interpretations: Classical Motifs in Contemporary Art
he_IL: פרשנויות מודרניות: מוטיפים קלאסיים באמנות עכשווית

en: Modern Symbolism
he_IL: סמליזם מודרני

en: Modern and colorful living room for Alan and Rachel Bryant.
he_IL: סלון מודרני וצבעוני עוצב עבור אלון ורייצ'ל בריאנט.

en: Modern blog layout
he_IL: פריסה של בלוג מודרני

en: Modern blog layout with subscription
he_IL: פריסה מודרנית של בלוג עם רישום מינויים

en: Modern blog layout with subscription and intro
he_IL: פריסה מודרנית של בלוג עם רישום מינויים ופסקת פתיחה

en: Modern city planning and sustainability
he_IL: תכנון ערים מודרני וקיימות

en: Modern fashion blog with subscription
he_IL: בלוג אופנה מודרני עם אפשרויות מינוי

en: Modern grid portfolio with intro
he_IL: תיק עבודות עם פריסת רשת במראה מודרני ועם הקדמה

en: Modern image gallery
he_IL: גלריית תמונות מודרניות

en: Modern motherhood
he_IL: אמאות מודרניות

en: Modern motherhood is greatly influenced by the advancements in technology and the wealth of resources available at our fingertips. As older mothers, we have witnessed the rapid growth of technology and can readily embrace its benefits, from pregnancy apps that track our baby's development to online support communities that connect us with other moms facing similar challenges. These resources provide invaluable support and guidance throughout our journey.
he_IL: האמהות המודרניות מושפעות במידה רבה מהתקדמות בטכנולוגיה ומרוכז המשאבים העשיר שזמינים בקרבת ידינו. כאם מבוגרת, ראינו את הצמיחה המהירה של הטכנולוגיה ויכולות לקבל בקלות את היתרונות שלה, מאפליקציות הריון שעוקבות אחר פיתוח התינוק שלנו ועד קהילות תמיכה מקוונות שמחברות אותנו עם אמהות אחרות שמתמודדות עם אתגרים דומים. אלה המשאבים מספקים תמיכה והדרכה בלתי יקרה לאורך המסע שלנו.

en: Modern motherhood often involves juggling multiple roles and responsibilities. Many of us have established careers, personal aspirations, and a desire to maintain a sense of individuality alongside our roles as mothers. Being older at the start of this journey often means we have already learned the art of balance and have honed our multitasking skills, allowing us to navigate the complexities of managing our various roles with greater ease.
he_IL: האמהות המודרניות לעיתים קרובות נדרשות לנהל מספר תפקידים ואחריות. רבות מאיתנו כבר יש להן קריירה מוכרת, תכניות אישיות ורצון לשמור על תחושת יחידיות לצד תפקידן כאמהות. היותנו בגיל מבוגר יותר בתחילת המסע הזה יכול להביא למעשה שכבר למדנו את אומנות האיזון ושיפרנו את יכולות העבודה במקביל, מאפשר לנו לנווט במורכבות של ניהול התפקידים השונים שלנו בקלות יותר.

en: Modern portfolio
he_IL: תיק עבודות במראה עדכני

en: Modern portfolio with intro
he_IL: תיק עבודות במראה עדכני עם הקדמה

en: Modern site layout with metrics and call to actions
he_IL: פריסה  במראה עדכני של אתר עם נתונים מספריים וקריאה לפעולה

en: Modern urban living with a sustainable twist. From our fashion house in Paris comes a supple and light material that is ecologically responsible and fabulously wearable. Photos by&nbsp;<strong><a href="https://www.pexels.com/@daria?utm_content=attributionCopyText&amp;utm_medium=referral&amp;utm_source=pexels">Daria Shevtsova</a></strong>.
he_IL: סגנון אורבני מודרני עם טעימה של קיימות. הבד הנוח והקליל הזה מגיע מבתי האופנה של פריז והוא עשוי מחומר ידידותי לסביבה ונעים ללבישה. תמונות מאת <strong><a href="https://www.pexels.com/@daria?utm_content=attributionCopyText&amp;utm_medium=referral&amp;utm_source=pexels">דריה שבטסובה</a></strong>.

en: Modern urban living with a sustainable twist. From our fashion house in Paris comes a supple and light material that is ecologically responsible and fabulously wearable. Photos by <strong><a href="https://www.pexels.com/@daria?utm_content=attributionCopyText&amp;utm_medium=referral&amp;utm_source=pexels">Daria Shevtsova</a></strong>.
he_IL: סגנון אורבני מודרני עם נגיעה של קיימות. הבד הנוח והקליל הזה מגיע מבתי האופנה של פריז והוא עשוי מחומר ידידותי לסביבה ונעים ללבישה. תמונה מאת <strong><a href="https://www.pexels.com/@daria?utm_content=attributionCopyText&amp;utm_medium=referral&amp;utm_source=pexels">דריה שבצובה</a></strong>.

en: Mods in Minetest open up a world of possibilities, from simple enhancements to complete gameplay overhauls. Experiment with these mods to find your perfect gaming experience. Happy modding!
he_IL: המודים ב־Minetest מפתחים עולם של אפשרויות, משדרגים פשוטים עד שינוי מוחלט בגיימפליי. נסו לנסח את המודים האלה כדי למצוא את חוויית המשחק המושלמת עבורכם. מודינג מהנה!

en: Moisturizers
he_IL: קרמים לחות

en: Moisturizers are a crucial part of any skincare routine, helping to hydrate and nourish the skin. However, with a multitude of textures available on the market, choosing the right moisturizer can be overwhelming. Understanding the different textures and their benefits can help you select the perfect moisturizer for your skin type and preferences.
he_IL: קרמים לחות הם חלק קרדינלי בכל שגרת טיפוח עור, עוזרים להרטיב ולהזין את העור. עם זאת, עם מגוון מרקמים זמינים בשוק, לבחור את הקרם לחות הנכון יכול להיות מעיק. להבין את המרקמים השונים ואת היתרונות שלהם יכול לעזור לך לבחור את הקרם לחות המושלם לסוג העור וההעדפות שלך.

en: Molestiae mollitia rerum iste et vitae magni illum neque. Recusandae incidunt numquam adipisci dolores quia non excepturi. Voluptas voluptas aspernatur eos error. Recusandae sint cupiditate temporibus.
he_IL: שגיאה שגיאה שגיאה שגיאה שגיאה. שגיאה שגיאה שגיאה שגיאה שגיאה. שגיאה שגיאה שגיאה שגיאה. שגיאה שגיאה שגיאה.

en: Mon - Fri: 9am - 5pm​
he_IL: שני – שישי: 09:00 עד 17:00​

en: Mon-Fri 7am - 6pm Universal Time Coordinated (UTC)
he_IL: ראשון-חמישי 7:00 - 18:00 זמן אוניברסלי מתואם (UTC)

en: Monday
he_IL: יום שני

en: Monday - Friday, 7am - 4pm<br>123 Example Street, San Francisco, CA<br>(123) 456-7890
he_IL: יום שני - יום שישי, 7 בבוקר - 4 בצהריים<br>רחוב דוגמה 123, סן פרנסיסקו, קליפורניה<br>(123) 456-7890

en: Monday - Friday<br>10am - 6pm
he_IL: יום שני – יום שישי<br>10:00 – 18:00

en: Monday Mar 20
he_IL: יום שני 20 במרץ

en: Monday to Friday&nbsp;<em>before</em>&nbsp;8am or&nbsp;<em>after</em>&nbsp;3pm<br>Weekends 8am to 3pm
he_IL: ימי שני עד שישי <em>לפני</em> 8:00 או <em>אחרי</em> 15:00<br>סופי שבוע, 8:00 עד 15:00

en: Monday, another week begins. I woke up early this morning feeling refreshed after a relaxing weekend. It's always difficult to get back into the routine of work after a couple of days off, but I know I need to get myself motivated.
he_IL: יום שני, שבוע נוסף מתחיל. התעוררתי מוקדם הבוקר מרגיש רענן אחרי סוף שבוע מרגיע. תמיד קשה לחזור לשגרת העבודה אחרי כמה ימי חופש, אבל אני יודע שאני צריך להניע את עצמי.

en: Monday—Friday
he_IL: יום ראשון - יום שישי

en: Monday—Friday<br>8am — 6pm
he_IL: יום שני עד יום שישי<br>8 בבוקר עד 6 בערב

en: Monday—Friday<br>9am-5pm
he_IL: יום שני עד יום שישי<br>9 בבוקר עד 5 בערב

en: Mont Blanc
he_IL: מון בלאן

en: Mont Blanc is a mountain on the border between France and Italy. It has an elevation of about 4,800 meters. It’s name means “White Mountain”.
he_IL: מון בלאן הוא הר שנמצא בגבול שבין צרפת ואיטליה. הוא מתנשא לגובה של 4,800 מטרים. פירוש שמו של ההר הוא "ההר הלבן".

en: Monvoisin was born in Bordeaux. Although he initiated a career in the military by indication of his father, at the age of eighteen Monvoisin fully dedicated himself to painting. He moved from Bordeaux to Paris and was employed at the workshop of Pierre Guérin, with whom he worked in the neoclassic and mythologic themes that were center of attention by artists and scholars at the time. He studied in the Académie des Beaux-Arts of France, and his work soon earned him the support of the critics. His works achieved commercial success. He was hired by merchants, bankers and other members of the newly emerging middle-class. In 1819 he carried out his first exposition in the Museum of the Louvre. The fame he achieved in his own country earned him the Legion of Honor. After obtaining recognition in Paris, he travelled to Italy where he obtained a scholarship to study in Villa Medici in Rome.
he_IL: מון ווזן נולד בבורדו. למרות שהוא התחיל קריירה צבאית בהנחיית אביו, בגיל שמונה עשרה מון ווזן הקדיש את עצמו לחלוטין לציור. הוא עבר מבורדו לפריז ועבד בסדנה של פייר גֶרין, איתו עבד בתבניות ניאו-קלאסיות ומיתולוגיות שהיו במרכז תשומת הלב של אמנים וחוקרים באותה תקופה. הוא למד באקדמיה לאמנויות יפות של צרפת, ועבודתו זכתה במהרה לתמיכת המבקרים. עבודותיו השיגו הצלחה מסחרית. הוא הועסק על ידי סוחרים, בנקאים וחברים אחרים מהמעמד הבינוני החדש שהחל להתפתח. בשנת 1819 הוא ערך את התצוגה הראשונה שלו במוזיאון הלובר. הפרסום שהוא השיג בארץ שלו העניק לו את לגיון הכבוד. לאחר שהשיג הכרה בפריז, הוא נסע לאיטליה שם קיבל מלגה ללמוד בוילה מדיצ'י ברומא.

en: Mood Lighting
he_IL: תאורת אווירה

en: Morden Mountain Movers
he_IL: Morden שירותי הובלה

en: More Details
he_IL: פרטים נוספים

en: More Events
he_IL: עוד אירועים

en: More Info
he_IL: מידע נוסף

en: More Recipes
he_IL: מתכונים נוספים

en: More Tag Example
he_IL: דוגמה לתגית 'עוד'

en: More Than Just a Service Provider
he_IL: יותר מעוד ספק שירותים

en: More Than Your Average Agency
he_IL: יותר מסוכנות ממוצעת

en: More about us
he_IL: עוד עלינו

en: More details
he_IL: פרטים נוספים

en: More info
he_IL: מידע נוסף

en: More is more and less is a bore.
he_IL: יותר זה יותר ופחות זה משעמם.

en: More new products
he_IL: עוד מוצרים חדשים

en: More recipes
he_IL: מתכונים נוספים

en: More specifically Centurion – between&nbsp;<a href="https://fitnessmattic.wordpress.com/mentions/michaelfelly/">@michaelfelly</a>‘s house in Pretoria and mine in Johannesburg.
he_IL: יותר מדיוק, סנטוריון - בין ביתו של <a href="https://fitnessmattic.wordpress.com/mentions/michaelfelly/">@michaelfelly</a> בפרטוריה וביתי ביוהנסבורג.

en: More than 15 years of shooting still landscape scenery
he_IL: ניסיון של מעל 15 שנים בצילום נופים

en: More than words
he_IL: יותר ממילים

en: Moreover, blogging offers greater control over your content and brand identity compared to social media platforms, where algorithms and policies can change overnight, impacting your reach and visibility. With a blog, you have ownership and autonomy over your content, allowing you to tailor your messaging, design, and user experience to align with your brand values and goals.
he_IL: יותר מזה, בלוגים מציעים שליטה רבה יותר על התוכן שלך ועל זהות המותג שלך בהשוואה לפלטפורמות רשתות חברתיות, שבהן אלגוריתמים ומדיניות יכולים להשתנות בן לילה, מה שמשפיע על ההגעה והנראות שלך. עם בלוג, יש לך בעלות ואוטונומיה על התוכן שלך, מה שמאפשר לך להתאים את המסרים, העיצוב וחוויית המשתמש שלך כדי להתאים לערכי המותג והמטרות שלך.

en: Moreover, both Klee and Rothko shared a belief in the transformative power of art. They sought to evoke emotional responses and create a deeper connection between the viewer and the artwork. Klee's emphasis on the spiritual and Rothko's pursuit of transcendent experiences aligned in their shared belief that art could transcend the material world and touch something profound within the human spirit.
he_IL: בנוסף, גם קלי ורותקו שיתפו אמונה בכוח המשנה של האמנות. הם שאפו לעורר תגובות רגשיות וליצור קשר עמוק יותר בין הצופה ליצירת האמנות. הדגש של קלי על הרוחני והמרדף של רותקו אחר חוויות חולף התיישבו באמונתם המשותפת שהאמנות יכולה לחרות על עולם החומר ולגעת במשהו עמוק בתוך הרוח האנושית.

en: Moreover, great care and attention goes into ensuring that the size and shape of each cookie is as identical as possible. Color and flavor are what distinguish one macaron from another. The number of multicolored macarons on display in a Parisian bakery is nothing short of dazzling.
he_IL: בנוסף, בתהליך ההכנה שלהן מושקעות תשומת לב מוקפדת וזהירות רבה כדי לוודא שהגודל והצורה של כל עוגייה זהים כמה שניתן לשאר. הצבע והטעם מבדילים בין סוגי המקרוֹנים. המקרוֹנים הצבעוניים הרבים שמעטרים כל מאפייה צרפתית יוצרים מחזה מרהיב ביותר.

en: Moreover, journaling offers a tangible record of our personal growth and evolution over time. By looking back on past entries, we can track our progress, celebrate our successes, and learn from our mistakes. This retrospective view can be incredibly empowering, reminding us of how far we've come and inspiring us to continue growing and evolving on our journey of self-discovery.
he_IL: מעבר לכך, כתיבה ביומן מציעה תיעוד מוחשי של הצמיחה וההתפתחות האישית שלנו לאורך זמן. כשאנחנו מסתכלים אחורה על רשומות קודמות, אנחנו יכולים לעקוב אחרי ההתקדמות שלנו, לחגוג את ההצלחות שלנו וללמוד מהטעויות שלנו. הלהציג הרטרוספקטיבי הזה יכול להיות מעצים בצורה מדהימה, מזכיר לנו כמה רחוק הגענו ומעורר אותנו להמשיך לגדול ולהתפתח במסע של גילוי עצמי.

en: Moreover, long-form content has the potential to drive higher levels of engagement and interaction compared to shorter formats. Studies have shown that long-form content tends to generate more social shares, backlinks, and comments, indicating that audiences are more willing to invest time and attention in content that offers real value and substance. By creating long-form content that resonates with your audience's interests and addresses their pain points, you can foster deeper connections and build a loyal and engaged following.
he_IL: מעבר לכך, תוכן ארוך טווח יש את הפוטנציאל להניע רמות גבוהות יותר של מעורבות ואינטראקציה בהשוואה לפורמטים קצרים יותר. מחקרים הראו שתוכן ארוך טווח נוטה לייצר יותר שיתופים חברתיים, קישורים חוזרים ותגובות, מה שמעיד על כך שהקהל מוכן יותר להשקיע זמן ותשומת לב בתוכן שמציע ערך אמיתי ותוכן משמעותי. על ידי יצירת תוכן ארוך טווח שמתחבר לעניין של הקהל שלך ומטפל בנקודות הכאב שלהם, אתה יכול לטפח קשרים עמוקים יותר ולבנות עוקב נאמן ומעורב.

en: Moreover, nostalgia can also offer a sense of continuity and identity, linking our past to our present and future. This connection can provide a feeling of purpose, reinforcing our sense of self and supporting our overall wellbeing.
he_IL: בנוסף, נוסטלגיה יכולה גם להציע תחושת המשך וזהות, מחברת את העבר שלנו להווה ולעתיד שלנו. החיבור הזה יכול לספק תחושת מטרה, לחזק את התחושה של עצמנו ולתמוך ברווחתנו הכוללת.

en: Moreover, photography plays an essential role in showcasing the rich tapestry of human life and culture. Every culture has its unique aspects, whether it's the vibrant festivals of India, the solemn tea ceremonies of Japan, or the lively samba dancing in Brazil. By capturing these moments, photography provides a window into the diverse ways of life around the world.
he_IL: יותר מזה, צילום משחק תפקיד חיוני בהצגת האריגה העשירה של חיי האדם והתרבות. לכל תרבות יש את ההיבטים הייחודיים שלה, בין אם זה הפסטיבלים התוססים של הודו, טקסי התה הרציניים של יפן, או ריקודי הסמבה החיוניים בברזיל. על ידי תפיסת הרגעים הללו, צילום מספק חלון לתוך דרכי החיים המגוונות ברחבי העולם.

en: Moreover, reading non-fiction enhances critical thinking skills. Non-fiction challenges us to question preconceived notions, evaluate evidence, and form our own opinions. It encourages us to think analytically and engage in meaningful discussions. As we explore different perspectives and ideas, we develop the ability to think critically, assess arguments, and make informed decisions in various aspects of life.
he_IL: מעבר לכך, קריאת ספרי עיון משפרת את כישורי החשיבה הביקורתית. ספרי עיון מאתגרים אותנו לשאול שאלות על תפיסות מוקדמות, להעריך ראיות וליצור דעות משלנו. זה מעודד אותנו לחשוב בצורה אנליטית ולהשתתף בדיונים משמעותיים. כשאנחנו חוקרים פרספקטיבות ורעיונות שונים, אנחנו מפתחים את היכולת לחשוב בצורה ביקורתית, להעריך ארגומנטים ולקבל החלטות מושכלות במגוון היבטים של החיים.

en: Moreover, there has been an increased separation of the design architect from the project architect who ensures that the project meets the required standards and deals with matters of liability.
he_IL: זאת ועוד, התפקיד של אדריכל העיצוב התחיל להתרחק מזה של אדריכל הפרויקט אשר מוודא שהפרויקט עומד בתקנים הנדרשים ומתעסק עם נושאים של התחייבויות.

en: Moreover, understanding the interplay of light and feather coloration can be an important tool in bird conservation. It can help scientists study bird behavior, sexual selection, and adaptation to different environments, leading to more effective conservation strategies.
he_IL: בנוסף, הבנת השילוב בין אור וצבע הנוצה יכולה להיות כלי חשוב בשמירה על ציפורים. זה יכול לעזור למדענים לחקור את התנהגות הציפורים, בחירה מינית והתאמה לסביבות שונות, ולכן לפתח אסטרטגיות שמירה יעילות יותר.

en: Morisot is a visual poet of womanhood like perhaps no other painter before or since, with a comprehension of female experience that is at least equal in force to the combined delectations of women by her male peers.
he_IL: מוריזו היא משוררת חזותית של נשיות אשר מציגה את הנושא בצורה ייחודית ששונה מכל הציירים שבאו לפניה או אחריה. היא ממחיזה את החוויה הנשית בצורה שעוצמתית לפחות כמו ההתלהבות המורכבת מנשים שמאפיינת את עמיתיה הגברים.

en: Morisot painted what she experienced on a daily basis. Most of her paintings include domestic scenes of family, children, ladies, and flowers, depicting what women's life was like in the late nineteenth century. Instead of portraying the public space and the society, Morisot preferred private, intimate scenes.
he_IL: מוריזו ציירה חוויות מחיי היומיום. רוב הציורים שלה כוללים סצנות ביתיות של משפחה, ילדים, נשים ופרחים ומציגות את אורח החיים של הנשים בשנים המאוחרות של המאה ה-19. במקום להציג את החלל הציבורי והחֶברה, מוריזו העדיפה לתעד סצנות פרטיות ואינטימיות.

en: Morisot was born in Bourges, France, into an affluent bourgeois family. Her father, Edmé Tiburce Morisot, was the prefect of the department of Cher. He also studied architecture at École des Beaux Arts. Her mother, Marie-Joséphine-Cornélie Thomas, was the great-niece of Jean-Honoré Fragonard, one of the most prolific Rococo painters of the ancien régime. She had two older sisters, Yves and Edma, plus a younger brother, Tiburce. The family moved to Paris in 1852, when Morisot was a child.
he_IL: מוריזו נולדה בבורז' בצרפת, למשפחה בורגנית עמידה. אביה, אדמה טיביורס מוריזו, היה הפרפקט של מחוז שר. הוא גם למד אדריכלות בבית הספר École des Beaux Arts. אימה, מארי ג'וזפין קורניל תומאס, הייתה נכדנית של ז'אן הונורה פראגונאר, אחד מהציירים הידועים של תנועת הרוקוקו במשטר הישן של צרפת. היו לה שתי אחיות מבוגרות ממנה, איבס ואדמה, ואח צעיר ממנה בשם טיביורס. המשפחה עברה לגור בפריז בשנת 1852 כשמוריזו הייתה ילדה.

en: Morisot's Importance in the Impressionist Movement
he_IL: החשיבות של מוריזו בתנועה האימפרסיוניסטית

en: Mosaic building wall
he_IL: קיר בניין מוזאיקה

en: Most families from time to time have consigned to the melting-pot accumulations of these memorials of their predecessors; and those who have been long in the jeweller's business confess to the hundreds of such relics that they have broken up. It is to be hoped that the present-day revival may lead to the preservation of what remain of these quaint mementoes of our frail mortality.
he_IL: מעת לעת, רוב המשפחות העבירו לכור ההיתוך פריטים שנאספו ממצבות הזיכרון של הדורות הקודמים. אלו שהצטרפו לעסקי התכשיטנות זה מכבר, מודים ששברו מאות שרידים כאלה לביצוע המלאכה. יש לקוות שהעניין המחודש בעת העתיקה יוביל לשימור הפריטים העדינים שנותרו מהמזכרות השבריריות של השושלת האנושית.

en: Most of his best work appeared in Le Charivari. He had been invited by the editor François Caboche to draw for the magazine. Gavarni had never drawn caricatures and was reluctant to accept the request, but was persuaded to submit some drawings for his approval. He did so and they were accepted, but he did not care about the subtitles that the magazine's editors had added. From then on, he began writing his own. This was the beginning of the Boites aux lettres series.
he_IL: רוב העבודה הטובה ביותר שלו הופיעה ב-Le Charivari. הוא הוזמן על ידי העורך פרנסואה קאבוש לצייר למגזין. גברני מעולם לא צייר קריקטורות והסס לקבל את הבקשה, אבל שוכנע להגיש כמה ציורים לאישורו. הוא עשה זאת והם התקבלו, אבל הוא לא אכפת לו מהכותרות המשניות שהעורכים של המגזין הוסיפו. מאז, הוא התחיל לכתוב את שלו. זה היה תחילתה של סדרת Boites aux lettres.

en: Most of his works were signed.
he_IL: רוב העבודות שלו היו חתומות.

en: Mostly Flat in St Pete, but very sunny and 80+ degrees, ran around our lake, found a butterfly that passed away on my run 😢 But my bff called while I was running, so I enjoyed the last leg of it with a friend on the line ⭐️ teamwork 2
he_IL: רוב הזמן שטוח בסנט פיט, אבל מאוד שמשי ומעל 80 מעלות, רציתי סביב האגם שלנו, מצאתי פרפר שנפטר במהלך הריצה שלי 😢 אבל החבר הכי טוב שלי התקשר בזמן שרציתי, אז נהניתי מהחלק האחרון של הריצה עם חבר על הקו ⭐️ עבודת צוות 2

en: Motherhood is a journey that is as unique as each individual child. Through my blog, I aim to connect with fellow parents, offering a supportive and relatable space where we can share our triumphs, fears, and discoveries. Together, we can celebrate the joys of watching our children grow and support each other through the inevitable ups and downs.
he_IL: האמות היא מסע שכל ילד אינדיבידואלי וייחודי. דרך הבלוג שלי, אני מתכוונת להתחבר עם הורים אחרים וליצור מרחב תמיכה והבנה בו נוכל לשתף את ההצלחות, הפחדים והגילויים שלנו. ביחד, אנחנו יכולים לחגוג את השמחות שבצפייה בילדינו מתפתחים ולתמוך אחד בשני בזמני הקשים שלנו.

en: Motherhood is a transformative experience that defies age and time. As a mother who embarked on this incredible journey after turning 30, I have come to appreciate the unique aspects and perspectives that come with being a modern mom. Join me as I reflect on the joys, challenges, and lessons learned as I navigate the beautiful path of motherhood in the contemporary era.
he_IL: האםאות היא חוויה משנה את המבט ומתעקשת על גבולות הגיל והזמן. כאמא שהתחילה את המסע המדהים הזה לאחר שהפכתי ל-30, למדתי להעריך את היבטים הייחודיים והתפיסות שמתקיימות כאשר את מאמא מודרנית. הצטרפו אלי כשאני מתבוננת על השמחות, האתגרים והלקחים שצברתי במהלך הניווט בנתיב היפה של האםות בעידן העכשווי.

en: Mount Fuji
he_IL: הר פוג'י

en: Mount Fuji is a dormant volcano located in Honshu, Japan. It has an elevation of about 3,775 metres.
he_IL: הר פוג'י הוא הר געש פעיל שממוקם באי הונשו ביפן. הוא מתנשא לגובה של 3,775 מטרים.

en: Mountain Top, France
he_IL: פסגת הר, צרפת

en: Mountains
he_IL: הרים

en: Mourning jewellery was usually set with pearls, garnets, or more often jet. The last, until a short while ago, was in universal favour, and was fashioned into all sorts of ornaments. It fortunately now meets with but little demand.
he_IL: בדרך כלל, תכשיטים לצורך הנצחה כללו פנינים, אבני חן אדומות ולרוב שחורות. עד לא מזמן, אבני החן השחורות היו הנפוצות ביותר לשיבוץ ונחשבו לאופנתיות בתכשיטים שונים. במזל, כיום אין כל כך דרישה לשיבוץ אבני החן האלו.

en: Mouthwatering Examples
he_IL: דוגמאות שמפתיעות את הפה

en: Moving into the Romantic era, the rainbow became a symbol of human emotion, the sublime, and the natural world. Artists like J.M.W. Turner, a master of capturing nature’s fury and beauty, often incorporated rainbows into his atmospheric landscapes. In his painting <em>Rain, Steam, and Speed</em> (1844), a faint rainbow can be seen through the mist of a train speeding across a bridge. For Turner, the rainbow served as a subtle reminder of nature’s presence amid the encroaching industrialization of the world.
he_IL: כשעוברים לתקופת הרומנטיקה, הקשת הפכה לסמל של רגש אנושי, הנשגב, והעולם הטבעי. אמנים כמו ג'.מ.וו. טרנר, אמן בלכידת זעמו ויופיו של הטבע, לעיתים קרובות שילבו קשתות בנופים האטמוספריים שלו. בציור שלו <em>גשם, קיטור ומהירות</em> (1844), קשת קלושה נראית דרך הערפל של רכבת ממהרת על גשר. עבור טרנר, הקשת שימשה כתזכורת עדינה לנוכחות הטבע amid ההתפתחות התעשייתית המתרקמת של העולם.

en: Movistar Arena
he_IL: מוביסטאר ארנה

en: Mr. Weston was a native of Highbury, and born of a respectable family, which for the last two or three generations had been rising into gentility and property.
he_IL: מר ווסטון נולד בהייבורי למשפחה מכובדת, שכבר במהלך שניים או שלושה דורות עולה בדרגות האצילות והנכסים.

en: Mrs. Rachel Lynde lived just where the Avonlea main road dipped down into a little hollow, fringed with alders and ladies’ eardrops and traversed by a brook that had its source away back in the woods of the old Cuthbert place.
he_IL: גברת רֵיצְ'ל לִינְד התגוררה בדיוק במקום שבו פנתה הדרך הראשית של הכפר אֶבוֹנְלִי במדרון אל עמק קטן עטור עצי אַלְמוֹן ושיחי פוּקְסְיָה. את העמק חצה פלג מים, שמקורותיו נבעו אי שם ביערות שליד חוות קַתְבֶּרְט.

en: Mrs. Rachel Lynde lived just where the Avonlea main road dipped down into a little hollow, fringed with alders and ladies’ eardrops and traversed by a brook that had its source away back in the woods of the old Cuthbert place; it was reputed to be an intricate, headlong brook in its earlier course through those woods, with dark secrets of pool and cascade; but by the time it reached Lynde’s Hollow it was a quiet, well-conducted little stream, for not even a brook could run past Mrs. Rachel Lynde’s door without due regard for decency and decorum; it probably was conscious that Mrs. Rachel was sitting at her window, keeping a sharp eye on everything that passed, from brooks and children up, and that if she noticed anything odd or out of place she would never rest until she had ferreted out the whys and wherefores thereof.
he_IL: גברת רֵיצְ'ל לִינְד התגוררה בדיוק במקום שבו פנתה הדרך הראשית של הכפר אֶבוֹנְלִי במדרון אל עמק קטן עטור עצי אַלְמוֹן ושיחי פוּקְסְיָה. את העמק חצה פלג מים, שמקורותיו נבעו אי שם ביערות שליד חוות קַתְבֶּרְט. בתחילת דרכו באותם יערות היה זה פלג מים פזיז ומתפתל, אפוּף סודות אפלים של מקווי מים ומפלים, אבל כשהגיע לעמק של גברת לִינְד נהפך לנחל שקט ונוח, מפני שאפילו פלג מים לא היה יכול לעבור ליד דלתה של רֵיצְ'ל לִינְד בלי להקפיד על התנהגות הגונה ומנומסת; הוא ידע כנראה שגברת לִינְד משקיפה מחלונה ופוקחת עין על כל מה שחולף ליד ביתה, החל מפלגי מים ועד ילדים, וכשהיא מבחינה במשהו מוזר או שלא במקומו, היא לא מניחה לו ולא מוותרת עד שהיא מגלה על שום מה ולמה.

en: Mrs. Viola was an Italian, too, a native of Spezzia, and though considerably younger than her husband, already middle-aged. She had a handsome face, whose complexion had turned yellow because the climate of Sulaco did not suit her at all. Her voice was a rich contralto. When, with her arms folded tight under her ample bosom, she scolded the squat, thick-legged China girls handling linen, plucking fowls, pounding corn in wooden mortars amongst the mud outbuildings at the back of the house, she could bring out such an impassioned, vibrating, sepulchral note that the chained watch-dog bolted into his kennel with a great rattle. Luis, a cinnamon-coloured mulatto with a sprouting moustache and thick, dark lips, would stop sweeping the cafe with a broom of palm-leaves to let a gentle shudder run down his spine. His languishing almond eyes would remain closed for a long time.
he_IL: מרת ויולה גם היא היתה איטלקיה, ילידת ספּציה, ואף שהיתה צעירה במידה ניכרת מבעלה כבר היתה בת גיל־העמידה. פנים נאים היו לה, שהצהיבו משום שאקלימה של סולאקו לא היה נאה לה כל־עיקר. קולה היה קוֹנטראלטוֹ עשיר. כאשר, בהיות זרועותיה שלובות לה בהדוק תחת חזה השופע, גערה בנערות הסיניות הנמוכות, עבות־הרגליים, המטפלות בכּבסים, מורטות נוצות של עופות, כותשות גרעינים במכתשים של עץ בין בנייני־החומר שמאחרי הבית, יכולה היתה להפיק מגרונה צליל־נכאים כה משולהב, ומרטיט עד שכלב־השמירה האסור בשרשרת היה מזנק לתוך מלונתו בקישקוש גדול. לוּאיס, מוּלאטוֹ שעורו כעין הקינמון ולוֹ נבטי־שפם ושפתיים כהות, עבות, היה פוסק מלטאטא את בית־הקפה במטאטא של כפות־דקלים עד שתעבור חלחלה כבושה את עמוד־השדרה שלו. שעה ארוכה היו עיני־השקדים שלו הרוגשות נשארות עצומות.

en: Muffins
he_IL: מאפינס

en: Mulled Apple Cider:
he_IL: תפוחים חמים בתבלינים:

en: Multi Column Text with Headline
he_IL: טקסט במספר עמודות עם כותרת

en: Multi line blockquote with a cite reference:
he_IL: ציטוט בן כמה שורות עם אזכור למקור הציטוט:

en: Multi-tiered user-facing conglomeration
he_IL: אגודה מרובה רמות המונה למשתמשים

en: Multiple Locations with Map
he_IL: מספר מיקומים עם מפה

en: Multiple Page Post Example
he_IL: דוגמה לפוסט עם מספר עמודים

en: Museum Collections
he_IL: אוספים במוזיאון

en: Mushrooms are a fascinating and diverse group of organisms with much more to offer than what initially meets the eye. From their vast underground networks and bioluminescent properties to their potential applications in medicine, environmental protection, and space exploration, these enigmatic fungi continue to surprise and inspire us. As we delve deeper into the mysterious world of mushrooms, we gain a newfound appreciation for the hidden wonders of nature and the untapped potential that lies within these unassuming organisms.
he_IL: פטריות הן קבוצה מרתקת ומגוונת של אורגניזמים עם הרבה יותר ממה שנראה במבט ראשוני. מרשתות התת-קרקע העצומות שלהן ותכונות הביולומינצנט שלהן ועד ליישומים הפוטנציאליים שלהן ברפואה, הגנת הסביבה וחקירת החלל, הפטריות האיניגמטיות הללו ממשיכות להפתיע ולהשרות אותנו. ככל שאנחנו חוקרים עומק יותר את העולם המסתורי של הפטריות, אנחנו מרוויחים הערכה חדשה לפלאי הטבע המוסתרים ולפוטנציאל הלא מנוצל שנמצא באורגניזמים פשוטים אלו.

en: Mushrooms have captivated the human imagination for centuries, with their otherworldly shapes, intriguing flavors, and mysterious growth habits. While many of us are familiar with the common edible varieties, the world of fungi has much more to offer than meets the eye. In this blog post, we'll uncover five surprising facts about mushrooms that you might not know, shedding light on the hidden wonders of these fascinating organisms.
he_IL: פטריות הפתיעו את הדמיון האנושי במשך מאות שנים, עם צורותיהן מעולם אחרות, טעמיהן מרתקים והרגלי הצמיחה המסתוריים. בעוד רבים מאיתנו מכירים את הסוגים הטובים לאכילה הנפוצים, עולם הפטריות מציע הרבה יותר ממה שנראה בעין. בפוסט הבלוג הזה, אנחנו נחשוף חמישה עובדות מפתיעות על פטריות שאולי אתם לא מכירים, ונגלה את פלאיהן המוסתרים של אורגניזמים מרתקים אלו.

en: Music
he_IL: מוזיקה

en: Music 1
he_IL: מוזיקה 1

en: Music 2
he_IL: מוזיקה 2

en: Music 3
he_IL: מוזיקה 3

en: Music To Hear, Why Hear’st Thou Music Sadly?
he_IL: מוזיקה לשמוע, למה אתה שומע מוזיקה בצורה עצובה?

en: Music Video
he_IL: קליפ מוזיקה

en: Music can also be used as a therapeutic tool for those who suffer from emotional distress. Researchers have found that listening to music can help to reduce symptoms of anxiety and depression, and has been used as an effective form of therapy for those who have experienced trauma or abuse.
he_IL: מוסיקה יכולה לשמש גם ככלי טיפולי למי שסובל ממצוקה רגשית. חוקרים מצאו שהאזנה למוסיקה יכולה לעזור להפחית סימפטומים של חרדה ודיכאון, ושימשה כצורה יעילה של טיפול עבור אלה שחוו טראומה או התעללות.

en: Music has always been an integral part of human culture, influencing emotions and bringing people together. From the classical music of Beethoven and Mozart to the rock ‘n’ roll of Elvis Presley and The Beatles, music has been a powerful tool in connecting with audiences and evoking emotions. In this blog post, we will explore the various ways in which music affects our emotions, and how it can be used as a tool to enhance our emotional experiences.
he_IL: מוזיקה תמיד הייתה חלק בלתי נפרד מהתרבות האנושית, השפיעה על רגשות וחיברה בין אנשים. מהמוזיקה הקלאסית של בטהובן ומוצרט ועד הרוקנרול של אלביס פרסלי והביטלס, המוזיקה הייתה כלי רב עוצמה בחיבור עם הקהל ובהעלאת רגשות. בפוסט בבלוג זה נחקור את הדרכים השונות בהן מוזיקה משפיעה על הרגשות שלנו, וכיצד ניתן להשתמש בה ככלי לשיפור החוויות הרגשיות שלנו.

en: Music to hear, why hear’st thou music sadly?<br>Sweets with sweets war not, joy delights in joy:<br>Why lov’st thou that which thou receiv’st not gladly,<br>Or else receiv’st with pleasure thine annoy?<br>If the true concord of well-tuned sounds,<br>By unions married, do offend thine ear,<br>They do but sweetly chide thee, who confounds<br>In singleness the parts that thou shouldst bear.<br>Mark how one string, sweet husband to another,<br>Strikes each in each by mutual ordering;<br>Resembling sire and child and happy mother,<br>Who, all in one, one pleasing note do sing:<br>Whose speechless song being many, seeming one,<br>Sings this to thee: ‘Thou single wilt prove none.’
he_IL: מוזיקה לשמוע, למה אתה שומע מוזיקה בעצב?<br>מתוקים עם מתוקים לא נלחמים, שמחה שמחה בשמחה:<br>למה אתה אוהב את מה שאתה לא מקבל בשמחה,<br>או אז מקבל בנעימות את הטרדות שלך?<br>אם ההסכמה האמיתית של צלילים מסודרים היטב,<br>על ידי התאחדות נישואין, מעליבה את האוזן שלך,<br>הם רק מכה בך בתוקף, מבלבלים<br>ביחידות את החלקים שצריך לך לשאת.<br>ראה כיצד מיתר אחד, בעל יקיר למיתר אחר,<br>מכה כל אחד בכל אחד בסדר משותף;<br>דומה לאב ולילד ולאם מאושרת,<br>שכולם באחד, מצליחים לשיר תו אחד מהנה:<br>שירם האילם, המורכב מרבים, נראה כאחד,<br>משיר זה לך: 'אתה היחיד תוכיח שום דבר.'

en: Music with words and action. Much of the charm of music lies in its association with words which carry the message, as in song. The center of interest in much of the vocal art lies in the meaning conveyed by the words where the music serves as an artistic embellishment. This is true of the lullaby, the lover's plea, and grand opera. Likewise, much of the charm of music lies in its association with overt action as in dances, work songs, marches, and games, where action is rhythmic.
he_IL: מוזיקה עם מילים ופעולה. קסמה של המוזיקה מושרש במילים שמשויכות איתה, אשר מעבירות מסר, כמו בשיר. מרכז הכובד ברוב יצירות האמנות הווקאלית הוא המשמעות שמובעת באמצעות המילים כאשר המוזיקה משמשת בתור העשרה אמנותית. זה נכון לגבי שירי ערש, שירי אהבה ואופרות. באופן דומה, קסמה של המוזיקה מושרש בפעולות שמשויכות איתה, כגון ריקודים, עבודה, מצעדים ומשחקים – פעילויות שבהן לפעולה עצמה יש מקצב.

en: Music with words and action. Much of the charm of music lies in its association with words which carry the message, as in song. The center of interest in much of the vocal art lies in the meaning conveyed by the words where the music serves as an artistic embellishment. This is true of the lullaby, the lover’s plea, and grand opera. Likewise, much of the charm of music lies in its association with overt action as in dances, work songs, marches, and games, where action is rhythmic.
he_IL: מוזיקה עם מילים ופעולה. קסמה של המוזיקה מושרש במילים שמשויכות איתה, אשר מעבירות מסר, כמו בשיר. מרכז הכובד ברוב יצירות האמנות הווקאלית הוא המשמעות שמובעת באמצעות המילים כאשר המוזיקה משמשת בתור העשרה אמנותית. זה נכון לגבי שירי ערש, שירי אהבה ואופרות. באופן דומה, קסמה של המוזיקה מושרש בפעולות שמשויכות איתה, כגון ריקודים, עבודה, מצעדים ומשחקים – פעילויות שבהן לפעולה עצמה יש מקצב.

en: Music, also, the architect ought to understand so that he may have knowledge of the canonical and mathematical theory, and besides be able to tune ballistae, catapultae, and scorpiones to the proper key. For to the right and left in the beams are the holes in the frames through which the strings of twisted sinew are stretched by means of windlasses and bars, and these strings must not be clamped and made fast until they give the same correct note to the ear of the skilled workman. For the arms thrust through those stretched strings must, on being let go, strike their blow together at the same moment; but if they are not in unison, they will prevent the course of projectiles from being straight.
he_IL: כמו כן, על האדריכל להבין את המוזיקה כדי שיהיה לו ידע על התאוריה הקנונית והמתמטית, וחוץ מזה להיות מסוגל לכוון בליסטים, קטפולטות ועקרבים למפתח הנכון. שכן מימין ומשמאל בקורות הם החורים במסגרות שדרכם נמתחים מיתרי הגידים המעוותים באמצעות משקפי רוח וסורגים, ואין להדק מיתרים אלה ולהמהר עד שיתנו את אותו הפתק הנכון לאוזנו של הפועל המיומן. משום שהזרועות שנדחפות דרך אותם מיתרים מתוחים חייבות, עם שחרורן, להנחית את מכתן יחד באותו רגע; אך אם הן אינן מאוחדות, הן ימנעו ממסלול הקליעים להיות ישר.

en: Musician &amp; Songwriter
he_IL: מוזיקה כתיבת שירים

en: Must read: The Place That Made Me
he_IL: חובה לקרוא: המקום שעיצב אותי

en: Must-Read Roman Soldiers Fantasy Titles For readers eager to delve into the world of Roman soldiers fantasy, these must-read titles offer a perfect starting point:
he_IL: כותבים רומאיים חיילים פנטזיה חובה לקוראים שמתרגשים לחקור את עולם הפנטזיה של חיילים רומאיים, כותבים אלו הם הכותבים החובה לקריאה שמציעים נקודת התחלה מושלמת:

en: My Best Blogging Tips
he_IL: העצות הטובות ביותר שלי לכתיבת בלוג

en: My Book
he_IL: הספר שלי

en: My Current Hotness
he_IL: הפריטים שאני הכי רוצה עכשיו

en: My Favorite Animals
he_IL: החיות המועדפות עלי

en: My Favorite Button
he_IL: הכפתור האהוב עלי

en: My Favorite Food
he_IL: האוכל האהוב עלי

en: My Favorite Gear
he_IL: הציוד האהוב עלי

en: My Favorite People
he_IL: האנשים האהובים עלי

en: My Favorite People
he_IL: האנשים האהובים עלי

en: My Favorite Places
he_IL: המקומות האהובים עלי

en: My Favorite Snacks
he_IL: החטיפים האהובים עלי

en: My Favorite Things
he_IL: הדברים האהובים עלי

en: My Favorites
he_IL: המועדפים שלי

en: My Favourite Products - February 2024 Edition
he_IL: המוצרים האהובים עליי - מהדורת פברואר 2024

en: My Latest Podcast
he_IL: הפודקאסט האחרון שלי

en: My Latest Posts
he_IL: הפוסטים האחרונים שלי

en: My Links
he_IL: הקישורים שלי

en: My Music
he_IL: המוזיקה שלי

en: My Natural, Eco-Friendly Skincare Routine
he_IL: שגרת הטיפוח שלי, טבעית וידידותית לסביבה

en: My Setup
he_IL: ההגדרה שלי

en: My Website
he_IL: אתר האינטרנט שלי

en: My account
he_IL: החשבון שלי

en: My attention was diverted from this death flurry by a furious yelling, like that of the thing called a siren in our manufacturing towns. A man, knee-deep near the towing path, shouted inaudibly to me and pointed. Looking back, I saw the other Martians advancing with gigantic strides down the riverbank from the direction of Chertsey. The Shepperton guns spoke this time unavailingly.
he_IL: תשומת הלב שלי הופנתה מסערת המוות הזאת אל צעקות אימה שנשמעו כמו האזעקות בערי הייצור שלנו. גבר שעמד בתוך הנהר שליד השביל, המים מכסים את רגליו עד ברכיים, צעק מילים לא ברורות לכיווני והצביע. הסתכלתי לאחור והבחנתי באנשי המאדים מתקדמים בצעדי ענק דרך גדת הנהר מהכיוון של צ'רטסי. הפעם, התותחים של שפרטון הגיבו, אך ללא הועיל.

en: My classes are adaptable and welcome to both beginner and seasoned <em>yogis</em>. I also teach individual classes for more individualized support.
he_IL: השיעורים שלי גמישים ומתקבלים בברכה גם למתחילים וגם ל<em>יוגים</em> מנוסים. אני גם מלמד שיעורים אישיים לתמיכה יותר מותאמת אישית.

en: My coffee ritual
he_IL: טקס הקפה שלי

en: My concern has always been with creating images that catch people's eyes, penetrate their minds, warm their hearts, and cause them to act. And additionally, I have always understood that truly great graphic<br>and verbal communication reflects and adapts to the culture,<br>anticipates the culture, criticizes changes in the culture, and helps to change the culture.
he_IL: |||UNTRANSLATED_CONTENT_START|||My concern has always been with creating images that catch people's eyes, penetrate their minds, warm their hearts, and cause them to act. And additionally, I have always understood that truly great graphic<br>and verbal communication reflects and adapts to the culture,<br>anticipates the culture, criticizes changes in the culture, and helps to change the culture.|||UNTRANSLATED_CONTENT_END|||

en: My daily planner
he_IL: הפלאנר שלי

en: My daughter has loved being at Stratford for the last 5 yeras. The learning environment makes the difference and I'm so proud that she has been accepted into University next year!
he_IL: הבת שלי אוהבת ללמוד בסטראטפורד בחמש השנים האחרונות. לסביבה הלימודית יש השפעה רבה ואני מאוד גאה להגיד שהיא התקבלה לאוניברסיטה בשנה הבאה!

en: My daughter has loved being at Stratford for the last 5 yeras. The learning environment makes the difference and I’m so proud that she has been accepted into University next year!
he_IL: הבת שלי אהבה ללמוד ב-Stratford בחמש השנים האחרונות. לסביבה הלימודית הייתה השפעה רבה ואני מאוד גאה להגיד שהיא התקבלה לאוניברסיטה בשנה הבאה!

en: My father had a small estate in Nottinghamshire: I was the third of five sons. He sent me to Emanuel College in Cambridge at fourteen years old, where I resided three years, and applied myself close to my studies; but the charge of maintaining me, although I had a very scanty allowance, being too great for a narrow fortune, I was bound apprentice to Mr. James Bates, an eminent surgeon in London, with whom I continued four years. My father now and then sending me small sums of money, I laid them out in learning navigation, and other parts of the mathematics, useful to those who intend to travel, as I always believed it would be, some time or other, my fortune to do. When I left Mr. Bates, I went down to my father: where, by the assistance of him and my uncle John, and some other relations, I got forty pounds, knowing it would be useful in long voyages.
he_IL: לאבי הייתה אחוזה קטנה בנוטינגמשיר; אני הייתי השלישי בחמשה בנים. בהיותי בן ארבע עשרה שלח אותי אבי אל “עמנואל קוליג'” אשר בקמבריג', שם ישבתי שלוש שנים, ואשקוד על לימודי; ויהי כי קצרה יד אבי מכלכל אותי בהון ביתו המעט (אף כי הכסף אשר נועד לשנה למחיתי היה מצער), הלכתי ואהי חניך לאדון ג’ימס ביטס, רופא מהולל בלונדון, ואעש עמו ארבע שנים. והכסף המעט אשר שלח לי אבי לעתים לא-מזומנות, הוצאתי ללמוד מלאכת יורדי-ים וסעיפי-הנדסה אחרים, אשר יש חפץ בהם ליוצאי מסעות, שכן האמנתי כי זה יהיה חלקי וגורלי ביום מן הימים. ובצאתי מאת פני האדון ביטס שבתי אל בית אבי, ובעזרתו ובעזרת ג’והן דודי ועוד אחרים מקרובי קבצתי על ידי ארבעים ליטראות שתהיינה דרושות לי במסעי בדרך רחוקה.

en: My first day at Uxmal was employed in making a rough survey of the land occupied by the ruins.
he_IL: היום הראשון שלי באושמאל הוקדש לרישום כללי של השטח שעליו מוצבות ההריסות.

en: My first day at Uxmal was employed in making a rough survey of the land occupied by the ruins. One of the most important of these is that known as the Pyramid of the Dwarf (or Pyramid of the Magician). I examined it with particular attention for the purpose of studying the character of a series of small stone vaults or cells placed round its base, which were similar in size and design to those that I had seen on the lower slopes of the Kue near the coast above Campeche. Many of these cells were sufficiently perfect to enable their dimensions and shape to be verified. It seemed evident that they must have been made for sepulchral purposes.
he_IL: היום הראשון שלי באושמאל הוקדש לרישום כללי של השטח שעליו מוצבות ההריסות. אחת מהפירמידות החשובות ביותר מוכרת בתור פירמידת הגמד (הפירמידה של הקוסם). בחנתי אותה בקפידה כדי לחקור את המאפיינים שניכרו בסדרת חללים או תאים קטנים מאבן אשר הונחו מסביב לבסיס. החללים האלו היו דומים בגודלם ובעיצובם לחללים שראיתי בשיפועים הנמוכים של קו ליד החוף שמעל קמפצ'ה. רבים מהתאים האלה שומרו ללא פגם כמעט ואפשר היה למדוד בבטחה את הממדים והצורה שלהם. נראה שהם נוצרו לצורכי קבורה.

en: My friend Michael walking down the street with his backpack, 2022
he_IL: החבר שלי מייקל הולך ברחוב עם התיק שלו, 2022

en: My interests keep growing and my future is ever positive. I'll keep writing and sharing my experiences so that others may enjoy. With WordPress, my creations can be shared across the globe and publishing becomes something so easy to do. Writing is no longer limited to my pencil and paper, but with my phone, I can now draft posts whenever I'd like, whenever inspiration strikes.
he_IL: תחומי העניין שלי ממשיכים לגדול ויש לי המון שאיפות אופטימיות לעתיד. אני אמשיך לכתוב ולשתף את החוויות שלי להנאתם של אחרים. עם WordPress, יש לי אפשרות לשתף את היצירות שלי ברחבי העולם והפרסום הופך למשימה קלה להשגה. הכתיבה לא מוגבלת רק לעפרון ולנייר – בעזרת הטלפון, אפשר לכתוב טויטות של פוסטים מתי שמתחשק, בכל מקום שנותן השראה.

en: My journaling starts with gratitude. I reflect on the things in my life for which I'm thankful. It could be the love of family and friends, the opportunities that have come my way, or the simple pleasures that often go unnoticed. This practice sets a positive tone and reminds me of the abundance in my life.
he_IL: היומן שלי מתחיל עם הודיה. אני מתבונן בדברים בחיי שאני מודה עליהם. זה יכול להיות אהבת המשפחה והחברים, ההזדמנויות שהגיעו אלי, או התענוגות הפשוטים שלא תמיד מתערערים. התרגול הזה מקבע טון חיובי ומזכיר לי את השפע בחיי.

en: My journey began with a love for storytelling, and over the years, it evolved into a mastery of creating copy that not only informs but resonates. I believe in the power of crafting messages that build bridges between businesses and their audience, sparking conversations that matter.
he_IL: המסע שלי התחיל עם אהבה לסיפורת, ובמהלך השנים התפתח לשליטה ביצירת טקסטים שלא רק מעבירים מידע אלא גם מתקשרים. אני מאמין בכוח של יצירת הודעות שמבנות גשרים בין עסקים לקהל שלהם, מעוררות שיחות שחשובות.

en: My journey into the realm of anthropology began during my formative years in Nigeria and the United Kingdom. Growing up in two culturally distinct environments, I developed a deep curiosity about the ways in which people from different backgrounds perceive the world and interact with one another. This curiosity led me to pursue higher education in anthropology, which eventually brought me to the vibrant academic landscape of the United States.
he_IL: המסע שלי לתחום האנתרופולוגיה החל בשנות הצורך שלי בניגריה ובממלכה המאוחדת. גדלתי בשני סביבות תרבותיות שונות ופיתחתי סקרנות עמוקה לדרכים שבהן אנשים מרקעות שונים תופסים את העולם ומתקשרים זה עם זה. הסקרנות הזו הובילה אותי לממש חינוך גבוה באנתרופולוגיה, שהביא אותי בסופו של דבר לנוף האקדמי הדינמי של ארצות הברית.

en: My journey into the world of crafting began with a simple spark of curiosity and a deep love for all things handmade. As a child, I found solace in the art of creating, transforming ordinary materials into extraordinary treasures. Fast forward to today, and that childhood passion has evolved into a full-blown love affair with crafting and DIY pro.
he_IL: המסע שלי לתוך עולם היצירה החל עם ניצוץ פשוט של סקרנות ואהבה עמוקה לכל דברים עשויים בידיים. כילד, מצאתי מנוחה באמנות היצירה, המעצבת חומרים רגילים לאוצרות יוצאי דופן. מהר קדימה להיום, והתשוקה הילדותית הזו התפתחה לסוג של רומן אהבה מוחלט עם היצירה והעשייה בעצמי.

en: My journey into vaporwave began as a quiet fascination with the haunting melodies and the pastel-saturated visuals that defined the genre. This fascination quickly blossomed into a full-blown passion, as I found within vaporwave a medium that resonated with my own questioning of the world around us—a world saturated with consumerist imagery and relentless marketing.
he_IL: המסע שלי לתוך הוופורוויב החל כתענוג שקט במנגינות מצרים ובתמונות פסטליות מושקעות שהגדירו את הז'אנר. התענוג הזה פרח במהירות והפך לתשוקה מוחלטת, כשמצאתי בוופורוויב כלי שמתאים לשאלות שלי על העולם שסובב אותנו - עולם מושקע בדימויים צרכניים ושיווק ללא הרף.

en: My journey through different yoga styles led me to appreciate the significance of pranayama in Kundalini Yoga. It serves as a bridge between the physical and the spiritual, preparing the practitioner for the deeper dimensions of the practice. The synchronicity of breath and movement creates a meditative flow that transcends the boundaries of conventional yoga.
he_IL: המסע שלי דרך סגנונות יוגה שונים הוביל אותי להעריך את המשמעות של פרניאמה ביוגה קונדליני. זה משמש כגשר בין הפיזי לרוחני, מכין את המתאמן לממדים העמוקים יותר של הפרקטיקה. הסינכרוניות של נשימה ותנועה יוצרת זרימה מדיטטיבית שעוברת את הגבולות של יוגה קונבנציונלית.

en: My latest and greatest tips, resources, and reads. So much goodness all in one place!
he_IL: העצות, המשאבים והתכנים האחרונים המובילים שלי. כל כך הרבה דברים טובים במקום אחד!

en: My latest and greatest tips, resources, and reads.<br>So much goodness all in one place!
he_IL: העצות, המשאבים והתכנים האחרונים המובילים שלי.<br>כל כך הרבה דברים טובים במקום אחד!

en: My morning journaling routine
he_IL: הרגלי הכתיבה בבוקר שלי

en: My name is Aine Walsh and I'm a writer and curator of the ITN? digital publication.
he_IL: שמי הוא איין וולש, ואני כותבת ואוצרת של כתב העת הדיגיטלי ITN?‎.

en: My name is Ava Wells and I’m a skincare lover with a Ph.D. in Pharmaceutical Sciences at the University of London.
he_IL: שמי אבה וולס ואני אוהבת טיפוח עור עם תואר דוקטור במדעי התרופות מאוניברסיטת לונדון.

en: My name is Otis, I've been writing fiction and non-fiction books since 2007. I have always had a passion for storytelling, and writing allows me to share my stories with the world. Over the years, I have written in a variety of genres, from romance to mystery to science fiction. Each book is a new adventure, and I never tire of the creative process.
he_IL: שמי הוא אוטיס, אני כותב ספרי פיקציה וספרי לא-פיקציה מאז 2007. תמיד הייתה לי תשוקה לסיפור והכתיבה מאפשרת לי לשתף את סיפורי עם העולם. לאורך השנים כתבתי במגוון ז'אנרים, מרומן ועד מתח ומדע בדיוני. כל ספר הוא הרפתקה חדשה ואני לעולם לא נמאס מתהליך היצירה.

en: My planner is one of those simple ring binder journals you can pick up from any stationery supplies store. White paper. No ruled lines to cage my venturesome handwriting and doodling. I'm an obsessive note-taker and fill pages to the margins with to do lists, rough sketches, and ideas for blog posts. I usually go through one planner every month.
he_IL: התכנון היומי שלי הוא קלסר עם יומן פשוט שאפשר להשיג בכל חנות למוצרי כתיבה. נייר לבן. אין לי צורך בקווים של שורות כדי לתחום את כתב היד הפרוע ואת הקשקושים שלי. אני תמיד רוצה לכתוב פתקים ולמלא עמודים עד השוליים עם רשימות של משימות, איורי טיוטה ורעיונות לפוסטים בבלוג. בדרך כלל, אני מסיימת יומן של תכנון יומי בכל חודש.

en: My son struggled with mathematics during his school years - until we enrolled him at Stratford. That has been the best decision we made, and his educators have worked hard to get his mathematics to a level we never thought possible!
he_IL: הבן שלי התקשה במתמטיקה בבית הספר – עד שרשמנו אותו לסטראטפורד. זאת ההחלטה הכי טובה שקיבלנו והמחנכים שלו עבדו קשה ואפשרו לו להתקדם במתמטיקה לרמה שלא חשבנו שאפשר!

en: My son struggled with mathematics during his school years – until we enrolled him at Stratford. That has been the best decision we made, and his educators have worked hard to get his mathematics to a level we never thought possible!
he_IL: הבן שלי התקשה במתמטיקה בבית הספר – עד שרשמנו אותו ל-Stratford. זאת ההחלטה הכי טובה שקיבלנו והמחנכים שלו עבדו קשה ואפשרו לו להתקדם במתמטיקה לרמה שלא חשבנו שאפשר!

en: My tips for hosting an easy birthday party
he_IL: הטיפים שלי לאירוח מסיבת יומולדת קלה

en: My trip to Canada's forests was a great experience. I had the opportunity to explore some of the most beautiful landscapes in the world. The forests of Canada are so vast and full of life, it was truly awe-inspiring.
he_IL: הטיול שלי ליערות קנדה היה חוויה נהדרת. הייתה לי הזדמנות לחקור כמה מהנופים היפים ביותר בעולם. היערות של קנדה כל כך עצומים ומלאי חיים, שזה היה באמת מעורר יראת כבוד.

en: My uncle brought us to Martha Johnson’s for brunch and he made me eat a bite of pancakes without syrup.
he_IL: דוד שלי הציע להיפגש לבראנץ' במסעדת מרת'ה ג'ונסון והכריח אותי לטעום את הפנקייק בלי הסירופ.

en: My usual run route in the Cap Hill neighborhood in Seattle. There’s a ~1 mile stretch that climbs through a park that’s pretty awful. But it was all good today because I had my pace partner with me.
he_IL: המסלול הרגיל שלי לריצה בשכונת קאפ היל בסיאטל. יש קטע של כ-1 מייל שעולה דרך פארק שהוא די נורא. אבל היום היה הכל טוב כי הייתה לי שותף לקצב.

en: My usual running route along the Strathkelvin Railway Trail which goes along farmland, woods, and a creek with a waterfall.<br><strong>What:</strong>&nbsp;3.83 mi / 8:09&nbsp;/mi avg pace – it was raining pretty good most of the time and about 4 degrees.<br>Stretching and foam roller, along with some medicine ball on my feet (I’ve somehow got to look after them more). Oh, and protein shake once I’m cooled down.
he_IL: המסלול הרגיל שלי לריצה לאורך מסלול רכבת סטרתקלווין שעובר בין שדות, יערות ונחל עם מפל.<br><strong>מה:</strong>&nbsp;3.83 מייל / 8:09&nbsp;/מייל ממוצע - היה גשם די טוב רוב הזמן וכ-4 מעלות.<br>מתיחה וגלגל פום, יחד עם כדור רפורמר על הרגליים (אני צריך לטפל בהן יותר). אה, ושייק חלבון כשאני מתקרר.

en: My wish list
he_IL: רשימת המשאלות שלי

en: My work in product management has allowed me to develop a deep understanding of how technology can be used to create products that are both innovative and user-friendly. This knowledge informs my writing, where I explore the latest tech tools and gadgets and how they can be used to unleash our creative potential.
he_IL: העבודה שלי בניהול מוצר אפשרה לי לפתח הבנה עמוקה איך טכנולוגיה יכולה לשמש ליצירת מוצרים שהם גם חדשניים וגם ידידותיים למשתמש. הידע הזה משפיע על הכתיבה שלי, שבה אני חוקרת את הכלים והגאדג'טים הטכנולוגיים האחרונים ואיך אפשר להשתמש בהם כדי לשחרר את הפוטנציאל היצירתי שלנו

en: Myth
he_IL: מיתוס

en: Mythology
he_IL: אגדה

en: Málaga / Spain
he_IL: מאלגה / ספרד

en: Márquez's prose is lyrical and poetic, capturing the rhythms and cadences of everyday speech. He weaves together multiple strands of narrative, creating a complex web of events and characters that span generations. The result is a novel that is both deeply personal and universally resonant, a testament to the power of storytelling to capture the complexities of the human experience.
he_IL: הפרוזה של מארקז היא לירית ופואטית, תופסת את הקצב וההטעמה של שפת היום-יום. הוא טווה יחד מספר חוטים של נרטיב, יוצר רשת מורכבת של אירועים ודמויות שחולפים על פני דורות. התוצאה היא רומן שהוא גם אישי מאוד וגם מהדהד באופן אוניברסלי, עדות לכוח של סיפור סיפורים לתפוס את המורכבויות של החוויה האנושית.

en: Münster, Germany
he_IL: מינסטר, גרמניה

en: NOW<a href="https://fitnessmattic.wordpress.com/2023/02/15/the-sun-never-sets-on-a8c-5k-relay-iv/#now-book-a-slot"></a>
he_IL: עכשיו <a href="https://fitnessmattic.wordpress.com/2023/02/15/the-sun-never-sets-on-a8c-5k-relay-iv/#now-book-a-slot"></a>

en: NY
he_IL: ניו יורק

en: NYC, NY
he_IL: ניו יורק, ניו יורק

en: Na(Nur)ture
he_IL: נאצ'ר

en: Name
he_IL: שם

en: Names List
he_IL: רשימת שמות

en: Naming and Necessity by Saul Kripke
he_IL: "שמות והכרח" מאת סול קריפקי

en: National Theatre in London
he_IL: תיאטרון לאומי בלונדון

en: Natsuho Kishi
he_IL: נאטושו קישי

en: Natural bathing soap
he_IL: סבון רחצה טבעי

en: Natural beauty
he_IL: יופי טבעי

en: Nature
he_IL: טבע

en: Nature as a Gateway to Stillness
he_IL: טבע כמעבר לשקט

en: Nature is another realm where nested adventures come alive. National parks, with their vast wilderness and diverse ecosystems, offer a playground for nested exploration. As you venture into a trail within a national park, you may stumble upon a hidden path that leads to a secluded waterfall or a picturesque viewpoint. These unexpected treasures within treasures enhance your connection with nature, allowing you to experience its magic in its purest form.
he_IL: הטבע הוא עוד תחום בו הרפתקאות מקוננות מתחילות להתרחש. הפארקים הלאומיים, עם טבעם הפראי והאקוסיסטמות המגוונות שלהם, מציעים מגרש משחק לחקירה מקוננת. בעודך מרצה במסלול בפארק לאומי, ייתכן ותתקל בנתיב חבוי שמוביל למפל נסתר או לנקודת תצפית תמונתית. אוצרות בלתי צפויות אלו בתוך האוצרות משפרות את הקשר שלך עם הטבע, מאפשרות לך לחוות את הקסם שלו בצורתו הטהורה ביותר.

en: Nature is what people think of as pre-wiring and is influenced by genetic inheritance and other biological factors. Nurture is generally taken as the influence of external factors after conception e.g. the product of exposure, experience, and learning on an individual.
he_IL: הטבע הוא מה שאנשים חושבים על כיוון מראש ומושפע מירושה גנטית ומגורמים ביולוגיים אחרים. הגידול נלקח בדרך כלל כהשפעה של גורמים חיצוניים לאחר ההתפלגות, לדוגמה התוצאה של חשיפה, חוויה ולמידה על אדם.

en: Nature versus nurture is a long-standing debate in biology and society about the balance between two competing factors that determine fate: genetics (nature) and environment (nurture). The alliterative expression "nature and nurture" in English has been in use since at least the Elizabethan period and goes back to medieval French.
he_IL: טבע מול גידול הוא דיון ממושך בביולוגיה ובחברה על האיזון בין שני גורמים תחרותיים שמקבעים את הגורל: גנטיקה (טבע) וסביבה (גידול). הביטוי האליטרטיבי "טבע וגידול" באנגלית נמצא בשימוש לפחות מתקופת האליזבתית ומתחזר לצרפתית הביניים.

en: Nature's Art
he_IL: האומנות של הטבע

en: Nature, Plants
he_IL: טבע, צמחים

en: Nature’s Art:<br>Plants and Their<br><em>Something</em>
he_IL: האומנות של הטבע:<br>צמחים<br><em>ומה שבניהם</em>

en: Natus saepe odit reprehenderit vero qui et. Blanditiis vel delectus at cupiditate eum pariatur numquam culpa. Dicta modi maxime suscipit. Sequi nihil impedit vel quae suscipit.
he_IL: נולד פעמים רבות שונא את האשמה האמיתית והמסוכנת. בחירות ובחירות נעות ומסוכנת. נסיבות רבות מונעות מאוד. אין דברים שאפשר לעקור או לשנות.

en: Navegantes
he_IL: Navegantes" in Hebrew is "נווטים".

en: Navigating 
    life's intricate fabric, choices unfold paths to the extraordinary, demanding creativity, curiosity, and courage for a truly fulfilling journey.
he_IL: ניווט בבד המורכב של החיים, בחירות מתגלות כמסלולים למרתק, דורשות יצירתיות, סקרנות ואומץ כדי לחוות מסע מאושר באמת.

en: Navigating Challenges and Triumphs
he_IL: ניווט באתגרים ובהצלחות

en: Navigating Deutschland Affordably: A Guide to Traveling Germany on a Budget
he_IL: ניווט בגרמניה בזול: מדריך לטיול בגרמניה בתקציב

en: Navigating Tax Changes
he_IL: ניווט בשינויים במסים

en: Navigating Through Objects with Marcel Finnery
he_IL: לנווט בין אובייקטים עם מרסל פינרי

en: Navigating Toward Wellbeing: How Trip Planning Benefits Your Mental Health
he_IL: ניווט לעבר רווחה: איך תכנון טיולים מועיל לבריאות הנפש שלך

en: Navigating life's intricate fabric, choices unfold paths to the extraordinary creativity.
he_IL: ניווט בבד המורכב של החיים, בחירות מתגלות כמסלולים ליצירתיות יוצאת דופן.

en: Navigating life's intricate fabric, choices unfold paths to the extraordinary, demanding creativity, and courage for a truly fulfilling journey.
he_IL: ניווט בבד עקומה של החיים, בחירות מתגלות כדרכים למרתקות, דורשות יצירתיות ואומץ למסע מאושר באמת.

en: Navigating life's intricate fabric, choices unfold paths to the extraordinary, demanding creativity, curiosity, and courage for a fulfilling journey.
he_IL: ניווט בבד חיים מורכב, בחירות מתגלות כדרכים למרתק, דורשות יצירתיות, סקרנות ואומץ למסע ממלא תשוקה.

en: Navigating life's intricate fabric, choices unfold paths to the extraordinary, demanding creativity, curiosity, and courage for a truly fulfilling journey.
he_IL: ניווט בבד המורכב של החיים, בחירות מתגלות כדרכים למרתק, דורשות יצירתיות, סקרנות ואומץ למסע מאושר באמת.

en: Navigating life's intricate fabric, choices unfold paths to the extraordinary.
he_IL: ניווט בבד רקמת החיים, בחירות מתגלות כדרכים למרתק.

en: Navigating life\'s intricate fabric, choices unfold paths to the extraordinary, demanding creativity, curiosity, and courage for a truly fulfilling journey.
he_IL: ניווט בבד חיים מורכב, בחירות מתגלות כדרכים למרתק, דורשות יצירתיות, סקרנות ואומץ למסע מאושר באמת.

en: Navigating life’s intricate fabric, choices unfold paths to the extraordinary, demanding creativity, curiosity, and courage for a truly fulfilling journey.
he_IL: ניווט בבד המורכב של החיים, בחירות מתגלות כדרכים למרתקות, דורשות יצירתיות, סקרנות ואומץ למסע מאושר באמת.

en: Navigating through life's inevitable shifts requires not just resilience but also an ability to see these moments as catalysts for growth and transformation. "The Change Catalyst" course, under Annalee's seasoned guidance, ushers participants into a new realm of understanding and engaging with change. Here's what you can expect:
he_IL: ניווט בתוך השינויים הלא נמנעים בחיים מחייב לא רק גמישות אלא גם יכולת לראות את הרגעים הללו כמפעילים לצמיחה ולשינוי. הקורס "המפעיל של השינוי", תחת ההדרכה המנוסה של אנאלי, מוביל את המשתתפים לתחום חדש של הבנה והתמודדות עם השינוי. הנה מה שאתה יכול לצפות:

en: Navigating through unsolved matters and the debris we leave behind while living is a fundamental aspect of the human experience. Whether we like it or not, our lives are full of unresolved issues that can linger long after we're gone. These unresolved matters can take many different forms, from personal conflicts and unfinished projects to unresolved social or political issues that affect entire communities.<br>At its core, navigating through unsolved matters is about accepting that we are imperfect beings living in an imperfect world. We all make mistakes, and we all leave things unfinished or unresolved at times. However, it's important to remember that these unresolved matters are not failures or shortcomings; rather, they are opportunities for growth and learning.
he_IL: ניווט בתוך נושאים שאינם פתורים ובפסולת שאנו משאירים מאחורינו במהלך החיים הוא חלק יסודי מהחוויה האנושית. בין אם אנחנו אוהבים את זה או לא, חיינו מלאים בנושאים שאינם פתורים שיכולים להישאר לאחר שנעזבנו. נושאים אלו יכולים להתבטא בצורות שונות, מקונפליקטים אישיים ופרויקטים שאינם גמורים עד נוף נפשי או פוליטי שאינם פתורים שמשפיעים על קהילות שלמות.<br>במהותה, הניווט בתוך נושאים שאינם פתורים הוא על קבלת העובדה שאנחנו יצורים בלתי מושלמים החיים בעולם בלתי מושלם. כולנו עושים טעויות ומשאירים דברים גמורים או שאינם פתורים בפעמים. אך חשוב לזכור שנושאים אלו שאינם פתורים אינם כשלים או חסרונות; במקום זאת, הם הזדמנויות לצמיחה וללמידה.

en: Navigators<br>From March 29, 2023 to June 18, 2023
he_IL: נווטים<br>מ-29 במרץ 2023 עד 18 ביוני 2023

en: Naxos, the largest of the Cyclades islands, is perfect for families. Its long sandy beaches, like Agios Prokopios and Plaka, are some of the finest in Greece. The island's interior is a lush, mountainous landscape dotted with charming villages. The Portara, a massive marble doorway, is a must-see.
he_IL: Naxos, האי הגדול ביותר של האיים הקיקלדיים, מושלם למשפחות. החופים הארוכים והחוליים שלו, כמו Agios Prokopios ו-Plaka, הם מהטובים ביותר ביוון. הפנימית של האי היא נוף הררי ירוק עם כפרים מקסימים. ה-Portara, דלת ענקית משיש, היא חובה לראות.

en: Near it in the field, I remember, were three faint points of light, three telescopic stars infinitely remote, and all around it was the unfathomable darkness of empty space. You know how that blackness looks on a frosty starlight night. In a telescope it seems far profounder. And invisible to me because it was so remote and small, flying swiftly and steadily towards me across that incredible distance, drawing nearer every minute by so many thousands of miles, came the Thing they were sending us, the Thing that was to bring so much struggle and calamity and death to the earth. I never dreamed of it then as I watched; no one on earth dreamed of that unerring missile.
he_IL: אני זוכר שבשדה שליד ראיתי שלושה נקודות אור מעומעמות, שלושה כוכבים קטנים ומרוחקים ומסביב, חשיכה בלתי נתפשת של החלל הריק. אתם יודעים איך החשיכה נראית בליל כוכבים קפוא. דרך הטלסקופ המראה עוצמתי הרבה יותר. והדבר שהם שלחו אלינו, הדבר שיביא על כדור הארץ קושי ואסון ומוות, שט לו מעבר ליכולת הראייה שלי בשל מרחקו הרב וגודלו הקטן, אץ בדרכו אלי דרך המרחב האדיר הזה ללא הפרעה, מתקרב כמה אלפי קילומטרים כל דקה. לא שיערתי בנפשי שזו תהיה התוצאה כשצפיתי בו, אף אדם בעולם לא דמיין את הגורל הוודאי שהביא עימו הטיל הזה.

en: Nearly all the province of Gallura, washed by the Mediterranean on three sides, consists of mountainous tracts, with valleys intervening, similar to this of the Liscia.
he_IL: פרובינציית גאלורה, שגובלת בים התיכון בשלושה צדדים, מורכבת ברובה משטחים הרריים וביניהם עמקים, בדומה לאלה של ליסצ'ה.

en: Nearly twenty-one years in the world with very little to distress or vex her.
he_IL: מלאו לה כמעט עשרים ואחת שנים, ובתקופת חיים זו דברים מעטים בלבד הטרידו את מנוחתה או הכעיסו אותה.

en: Need help?
he_IL: זקוקים לעזרה?

en: Nemo at eligendi voluptas doloremque voluptatum. Soluta porro et quia voluptatem optio. Doloremque quis quae nulla omnis ad beatae aspernatur. Et dicta reiciendis architecto labore minima rerum corrupti.
he_IL: נמו את אליגנדי וולופטאס דולורמקה וולופטאטום. סולוטה פורו את קוויה וולופטאטם אופציו. דולורמקה קוויס קווי נולה אומניס אד ביאטה אספרנטור. את דיקטה רייציינדיס ארכיטקטו לבורה מינימה ררום קורופטי.

en: Nerja, often called the "Jewel of the Costa del Sol," offers a blend of stunning natural attractions and traditional charm. Visit the Balcony of Europe for incredible sea views, and explore the Caves of Nerja, a series of vast caverns that house the world's tallest natural column. Spend the afternoon relaxing on Burriana Beach, and taste the famous paella there.
he_IL: נרחה, שלפעמים קוראים לה "היהלום של קוסטה דל סול," מציעה שילוב של אטרקציות טבעיות מדהימות וכשף מסורתי. בקרו במרפסת של אירופה כדי להציג נופים מדהימים של הים, וחקרו את מערות נרחה, סדרה של מערות עצומות שמכילות את העמוד הטבעי הגבוה ביותר בעולם. תבלו את אחר הצהריים בהירגעות בחוף בוריאנה, וטעם את הפאייה המפורסמת שם.

en: Nested Adventures: Discovering the Beauty of Matryoshka Travel
he_IL: הרפתקאות מקונן: גילוי יופיו של נסיעות מטריושקה

en: Nested Thoughts: Unraveling the Human Mind
he_IL: מחשבות מקוננות: חושפים את המוח האנושי

en: Nested gardening celebrates the interconnectedness and beauty of nature's multilayered ecosystems. By embracing vertical gardening, companion planting, layered arrangements, and sustainable practices, we can create thriving gardens that mirror the resilience and balance found in the natural world. Embark on the journey of nested gardening, cultivate a space that harmonizes with nature, and witness the transformative power of embracing nature's multilayered beauty in your own backyard.
he_IL: גינון מקונן מציין את החיבור והיופי של מערכות האקוסיסטמות הרב-שכבתיות של הטבע. על ידי קבלת גינון אנכי, גידול מלווה, סידורים שכבתיים ושימורי סביבה, אנחנו יכולים ליצור גנים פורחים שמשקפים את הגמישות והאיזון שנמצאים בעולם הטבעי. צאו למסע של גינון מקונן, גידלו מרחב שמתאים לטבע וצפו בכוח המשנה של קבלת היופי הרב-שכבתי של הטבע בחצר האחורית שלכם.

en: Nested gardening embraces the concept of layers, bringing visual depth and interest to our gardens. We will discuss the technique of layering plants based on their height, texture, and flowering seasons. By carefully selecting and arranging plants, we can create lush, multilayered displays that delight the senses and mimic the organic diversity found in natural habitats. Discover how to transform your garden into a mesmerizing tapestry of colors, shapes, and textures.
he_IL: גינון מקונן מקבל את הרעיון של שכבות, מביא עומק ועניין חזותי לגנים שלנו. נדבר על טכניקת השכבות של צמחים בהתבסס על גובהם, מרקמם ועונת הפריחה. על ידי בחירה וסידור יצורים בקפיצים, אנחנו יכולים ליצור תצוגות עשירות ומרובות שמחושכות את החושים ומדמותות את הגיון האורגני שנמצא במרחבים טבעיים. גלו כיצד להפוך את הגינה שלכם לסרט קסום של צבעים, צורות ומרקמים.

en: Nested gardening is a concept rooted in the observation of how nature's ecosystems function.
he_IL: גידול מקונן הוא רעיון שמשתמש במקור בתצפית על אופן פעולת מערכות האקוסיסטמות של הטבע.

en: Nested gardening is a concept rooted in the observation of how nature's ecosystems function. It involves creating gardens that embrace the layering of plants, replicating the interdependencies and symbiotic relationships found in nature. By incorporating verticality, diversity, and strategic companion planting, nested gardening creates a harmonious and productive space that mimics the beauty and resilience of natural environments.
he_IL: גינון מקונן הוא רעיון המשתמש במקום תפקודה של אקוסיסטמות הטבע. הוא כולל יצירת גנים המשתמשים בשכבות של צמחים, משקפים את התלות והיחסים הסימביוטיים שנמצאים בטבע. על ידי שילוב גידול באורך, דיברסיטה וגידול מלווה אסטרטגי, גינון מקונן יוצר מרחב המשלב בין יפי ועמידות של סביבות טבעיות.

en: Nested gardening is not only visually captivating but also promotes biodiversity and sustainability. We will explore the ecological benefits of nested gardening, such as attracting beneficial insects, conserving water, and reducing the need for chemical interventions. By cultivating a diverse array of plants and creating a thriving ecosystem within our gardens, we contribute to the preservation of biodiversity and the well-being of our planet.
he_IL: גינון מקונן אינו רק מרהיב מבחינה חזותית אלא גם מקדם ביודיברסיטה ובקיימות. נחקור את היתרונות האקולוגיים של גינון מקונן, כמו למשל למשוך חרקים מועילים, לשמור על מים ולהפחית את הצורך בהתערבויות כימיות. על ידי גידול מגוון של צמחים ויצירת אקוסיסטמה פורחת בתוך גינותינו, אנחנו משתתפים בשמירה על היודיברסיטה וברווחת כדור הארץ.

en: Nested gardening offers a bountiful harvest both for our senses and our tables. We will discuss the joys of reaping the rewards of our labor, from harvesting an abundance of fresh produce to enjoying the beauty and serenity of our nested garden spaces. Discover the satisfaction of nurturing your garden and savoring the flavors of homegrown fruits, vegetables, and herbs.
he_IL: גידול מקונן מציע קצבת תבואה רבה גם לחושינו וגם לשולחנות שלנו. נדבר על ההנאות שבקצירת התוצאות של עבודתנו, מקצירת כמות גדולה של מוצרים טריים ועד ליהנות מיופיו ושקטו של המרחבים של גינת המקוננת שלנו. גלה את השביעות רצון שבגידול ותיהנה מטעמים של פירות, ירקות ותבלינים שגדלים בבית.

en: Nested list item A
he_IL: פריט רשימה מקונן א'

en: Nested list item B
he_IL: פריט רשימה מקונן ב'

en: Nested recipes are a culinary adventure, where each layer of flavor adds depth, complexity, and a blend of tastes to a dish.
he_IL: מתכונים מקוננים הם הרפתקה קולינרית, שבה כל שכבת טעם מוסיפה עומק, מורכבות ותערובת של טעמים למנה.

en: Nested recipes are a culinary adventure, where each layer of flavor adds depth, complexity, and a harmonious blend of tastes to a dish. Just as a nesting doll reveals smaller dolls within, nested recipes involve building upon a base flavor, enhancing it with complementary ingredients, and creating a culinary experience that is as visually appealing as it is delicious. This technique allows home cooks and chefs alike to unleash their creativity and elevate their dishes to new levels of culinary excellence.
he_IL: מתכונים מקוננים הם הרפתקה קולינרית, שבה כל שכבת טעם מוסיפה עומק, מורכבות ושלמות למנה. כמו שבובת מקוננת מגלה בתוכה בובות קטנות יותר, מתכונים מקוננים משתתפים בבניית טעם בסיס, משפרים אותו עם מצרכים תואמים ויוצרים חוויה קולינרית שהיא גם מרהיבה מבחינה חזותית וגם טעימה. טכניקה זו מאפשרת לגורמי בישול ביתיים ושפים כאחד לשחרר את יצירתיותם ולהעלות את המנות שלהם לרמות חדשות של מצוינות קולינרית.

en: Nested recipes not only provide a delicious experience but also offer an opportunity to unleash your creativity in the kitchen. As you become comfortable with the concept of flavor nesting, don't be afraid to experiment and adapt recipes to suit your taste preferences. We will provide tips and tricks for customizing nested recipes, encouraging you to add your own personal touch and create dishes that reflect your culinary personality.
he_IL: מתכונים מקוננים לא רק מספקים חוויה טעימה, אלא גם מציעים הזדמנות לשחרר את היצירתיות שלך במטבח. כשתתחיל להתרגל לרעיון של קונספט השילוב של טעמים, אל תפחד לנסות ולהתאים מתכונים לטעמים האישיים שלך. אנחנו נספק טיפים וטריקים להתאמה אישית של מתכונים מקוננים, ונעודד אותך להוסיף את הטאץ' האישי שלך וליצור מנות שמשקפות את האישיות הקולינרית שלך.

en: Nested stories also offer a playground for exploring symbolism and themes. Just as the nested dolls in a Matryoshka doll set are connected, the narratives within nested stories often have thematic or symbolic connections. These connections can enhance the overall message of the story, create symbolic resonance, and provide a deeper understanding of the central themes. By skillfully weaving together nested narratives, storytellers can create a tapestry of meaning that resonates with their audience.
he_IL: סיפורים מקוננים מציעים גם מגרש משחק לחקירת סמלים ותבניות. כמו שהבובות המקוננות בסט של בובת מטריושקה מחוברות, הנרטיבים בתוך סיפורים מקוננים לעיתים קרובות מחוברים תוך כדי קשרים תמימיים או סמליים. הקשרים הללו יכולים לשפר את המסר הכולל של הסיפור, ליצור רזוננס סמלי ולספק הבנה עמוקה יותר של התבניות המרכזיות. על ידי תפירה מיומנת של נרטיבים מקוננים, סופרים יכולים ליצור טפסיה של משמעות שמתקשרת עם הקהל שלהם.

en: Nested stories are tales within tales, creating layers of narratives that enhance the richness and complexity of a story.
he_IL: סיפורים מקוננים הם סיפורים בתוך סיפורים, שיוצרים שכבות של נרטיבים שמשפרים את העושר והמורכבות של הסיפור.

en: Nested stories are tales within tales, creating layers of narratives that enhance the richness and complexity of a story. Just as a Russian nesting doll contains smaller dolls nested within, nested stories present narratives within the overarching narrative. This technique allows storytellers to delve into subplots, explore different perspectives, and create a sense of depth and mystery that keeps the audience engaged.
he_IL: סיפורים מקוננים הם סיפורים בתוך סיפורים, שיוצרים שכבות של נרטיבים שמשפרים את העושר והמורכבות של הסיפור. בדיוק כמו בובת מטרושקה רוסית שמכילה בתוכה בובות קטנות יותר, סיפורים מקוננים מציגים נרטיבים בתוך הנרטיב הכולל. טכניקה זו מאפשרת לסופרים לחקור תת-סיפורים, לחקור נקודות מבט שונות וליצור תחושת עומק ומסתורין שמחזיקה את הקהל מעורב.

en: Nested stories possess a unique allure that captivates audiences by unraveling narratives within narratives. By exploring the intricacies of nesting narratives, we have discovered how this technique adds depth, intrigue, and symbolism to storytelling. From analyzing notable examples to providing practical tips for incorporating nested stories into your own narratives, this blog post has opened the door to a world of storytelling possibilities. Embrace the magic of nested stories, and watch as your tales come alive with a richness and resonance that will leave your audience spellbound.
he_IL: סיפורים מקוננים מחזיקים בקסם ייחודי שמשך את הקהלים על ידי פתיחת סיפורים בתוך סיפורים. על ידי חקירת המורכבות של סיפורים מקוננים, גילינו כיצד הטכניקה הזו מוסיפה עומק, סקרנות וסמליזם לסיפור. מנתחים דוגמאות מפורסמות ומספקים טיפים מעשיים לשילוב סיפורים מקוננים לסיפורים שלך, פוסט זה בבלוג פתח את הדלת לעולם של אפשרויות סיפור. קבל את הקסם של סיפורים מקוננים וצפה כיצד הסיפורים שלך מתחילים לחיות עם עושר והשפעה שישאירו את הקהל שלך מופתע.

en: Nested thoughts are the interconnected web of ideas, beliefs, and perceptions that reside within our minds.
he_IL: מחשבות מקוננות הן הרשת המקושרת של רעיונות, מוסרים ותפיסות ששוכנות בתוך המוח שלנו.

en: Nested thoughts are the interconnected web of ideas, beliefs, and perceptions that reside within our minds. Just as a nest houses various birds and their eggs, our minds become a sanctuary for thoughts, each one intricately linked to another. This blog post aims to shed light on the dynamic nature of our thoughts and the profound impact they have on our cognitive processes and emotional well-being.
he_IL: מחשבות מקוננות הן הרשת המקושרת של רעיונות, מוסרים ותפיסות ששוכנות בתוך דמיוננו. בדיוק כמו קן שמארח ציפורים שונות וביציהן, המחשבות שלנו הופכות למקדש למחשבות, כאשר כל אחת מהן מקושרת בצורה מורכבת למחשבה אחרת. פוסט זה בבלוג מטרתו להבהיר את הטבע הדינמי של המחשבות שלנו וההשפעה העמוקה שיש להן על תהליכי המחשבה ועל הרגשותינו.

en: Nested thoughts can sometimes hinder our ability to focus and tap into our creative potential. However, by developing strategies to manage and harness our thoughts, we can enhance our focus and unleash our creativity. This post explores techniques such as mindfulness meditation, mental decluttering, and structured brainstorming, which can help you break free from mental blocks, spark innovative ideas, and nurture your creative spirit.
he_IL: מחשבות מקוננות לעיתים יכולות להפריע ליכולת שלנו להתמקד ולנצל את הפוטנציאל היצירתי שלנו. אולם, על ידי פיתוח אסטרטגיות לניהול ולשליטה במחשבות שלנו, אנחנו יכולים לשפר את התמקדותנו ולשחרר את היצירתיות שלנו. בפוסט הזה אנחנו נחקור טכניקות כמו מדיטציה מודעת, ניקוי מנטלי ותהליכי חשיבה מובנית, שיכולות לעזור לך לשבור חסימות מנטליות, להעיר רעיונות חדשניים ולגדל את הרוח היצירתית שלך.

en: Nested thoughts play a significant role in our mental well-being. This blog post emphasizes the importance of nurturing positive thoughts, practicing self-compassion, and developing healthy thinking patterns. We explore techniques such as cognitive reframing, gratitude journaling, and positive affirmations to cultivate a resilient and optimistic mindset. By attending to our nested thoughts, we can promote emotional balance, reduce stress, and enhance overall mental well-being.
he_IL: מחשבות מקוננות משחקות תפקיד חשוב ברווחת הנפשית שלנו. פוסט זה בבלוג מדגיש את חשיבות גידול מחשבות חיוביות, תרגול רחמנות עצמית ופיתוח דפוסי חשיבה בריאים. אנחנו מבחינים בטכניקות כמו תיקון קוגניטיבי, כתיבת יומן הודיה והצהרות חיוביות כדי לגדל מודעות ואופטימיות רסיליאנטית. על ידי תשומת לב למחשבות המקוננות שלנו, אנחנו יכולים לקדם איזון רגשי, להפחית סטרס ולשפר את הרווחת הנפשית הכוללת.

en: Nested thoughts provide an opportunity for profound self-reflection and personal growth. This blog post encourages you to embark on a journey of self-discovery, exploring the layers of your thoughts, beliefs, and aspirations. Through self-reflection exercises, introspective questioning, and deep contemplation, you can gain a deeper understanding of yourself and uncover new insights that can positively impact various aspects of your life.
he_IL: מחשבות מקוננות מספקות הזדמנות להתבוננות עמוקה בעצמך ולצמיחה אישית. פוסט זה בבלוג מעודד אותך לצאת למסע של גילוי עצמי, לחקור את השכבות של מחשבותיך, מוסרך ותשוקותיך. דרך תרגולי התבוננות עצמית, שאלות פנימיות והתבוננות עמוקה, תוכל להשיג הבנה עמוקה יותר של עצמך ולגלות תובנות חדשות שיכולות להשפיע באופן חיובי על תחומים שונים בחייך.

en: Nested thoughts weave a complex tapestry within our minds, influencing our perceptions, emotions, and actions. By unraveling the layers of our thoughts and employing effective strategies to untangle and organize them, we can improve focus, enhance creativity, and nurture our mental well-being. Embrace the journey of self-reflection, explore the intricacies of your mind, and discover the transformative power of understanding and managing your nested thoughts.
he_IL: מחשבות מקוננות מסרבלות רקמה מורכבת בתוך המוח שלנו, משפיעות על התפיסותינו, הרגשותינו והפעולות שלנו. על ידי פתירת השכבות של המחשבות שלנו והשימוש באסטרטגיות יעילות לפתור ולארגן אותן, אנחנו יכולים לשפר את המוקד, לשפר את היצירתיות ולטפח את הרווחה הנפשית שלנו. קבל את המסע של התבוננות בעצמך, חקור את המסתוריות של המוח שלך וגלה את הכוח המשנה של הבנת וניהול המחשבות המקוננות שלך.

en: Nesting is a concept that extends far beyond the creation of physical nests for birds. It encapsulates the innate human desire to find comfort, create a sense of belonging, and cultivate tranquility in our own spaces. In this blog post, we will embark on a journey into the art of nesting, where we delve into creative ideas for maximizing small spaces, crafting cozy corners, and transforming our homes into sanctuaries of comfort and tranquility. Join us as we explore the beauty of nesting and discover how to create a space that truly reflects your essence.
he_IL: הקנייה היא רעיון שמתרחש מעבר ליצירת קניות פיזיות לציפורים. היא מכללת את התשוקה האנושית הטבעית למצוא נוחות, ליצור תחושת שייכות ולגדל שלווה במרחבים האישיים שלנו. בפוסט הבלוג הזה, אנחנו ניכנס למסע לתוך אמנות הקנייה, שם נחקור רעיונות יצירתיים למקסום מרחבים קטנים, ליצירת פינות נעימות ולהפיכת הבית שלנו למקדשי נוחות ושלווה. הצטרפו אלינו כשנחקור את יופי הקנייה ונגלה איך ליצור מרחב שמשקף באמת את המהות שלכם.

en: Nesting is a deeply human inclination—a longing to create a place where we feel safe, nurtured, and at peace.
he_IL: הקנייה היא רגש אנושי עמוק - רצון ליצור מקום בו אנו מרגישים בטוחים, מגודרים ובשלום.

en: Nesting is a deeply human inclination—a longing to create a place where we feel safe, nurtured, and at peace. It is an art that involves curating our surroundings to reflect our personality and provide respite from the outside world. By embracing the art of nesting, we can transform even the smallest of spaces into havens of comfort and self-expression.
he_IL: הקנייה היא רגש אנושי עמוק - תשוקה ליצירת מקום בו אנו מרגישים בטוחים, מגודרים ושקטים. זו אמנות שכוללת יצירת סביבה שמשקפת את האישיות שלנו ומספקת מנוחה מהעולם החיצוני. על ידי קבלת האמנות של הקנייה, אנחנו יכולים להפוך אפילו את המרחבים הקטנים ביותר למקומות מנוחה וביטוי עצמי.

en: Nesting is a profound art that allows us to find comfort, create a sense of belonging, and foster tranquility in our own spaces. Through maximizing small spaces, crafting cozy corners, designing tranquil environments, and embracing personal expression, we can transform our homes into sanctuaries of comfort and self-expression. So, unleash your creativity, dive into the art of nesting, and embark on a journey to create a space that truly feels like home—a space that wraps you in a warm embrace, nurtures your spirit, and welcomes you with open arms.
he_IL: התחממות הקרקע היא אמנות עמוקה שמאפשרת לנו למצוא נוחות, ליצור תחושת שייכות ולקדם שלווה במרחבים האישיים שלנו. דרך המקסימום של מרחבים קטנים, יצירת פינות נעימות, עיצוב סביבות שקטות וקבלת ביטוי אישי, אנחנו יכולים להפוך את בתינו למקדשי נוחות וביטוי עצמי. אז, שחרר את היצירתיות שלך, צלול לתוך אמנות ההתחממות וצא למסע ליצירת מרחב שאכן מרגיש כמו בית - מרחב שמסביבו אתה מתכרבל בחיבוק חם, מגדל את רוחך ומקבל אותך בזרועות פתוחות.

en: Nesting is not just about physical comfort; it also encompasses the cultivation of tranquility in our living spaces. This blog post will provide insights into designing a tranquil environment through thoughtful elements such as calming color palettes, natural elements, and soothing scents. Discover how to create a serene atmosphere that fosters relaxation and rejuvenation, allowing you to find solace in your own nest.
he_IL: הקנייה לא רק על נוחות פיזית; היא כוללת גם את הטיפוח של שקט במרחבי המגורים שלנו. פוסט זה בבלוג יספק תובנות לעיצוב סביבה שקטה דרך רכיבים מתוך חשיבה כמו פלטות צבע מרגיעות, רכיבים טבעיים וריחות מרגיעים. גלה כיצד ליצור אווירה שקטה המקדמת רגיעה ושיקום, מאפשרת לך למצוא מנוחה בקנייתך האישית.

en: Nestled in the heart of Galicia, our canteen stands as a testament to a legacy that spans five generations. As the sun shines on its aged stone walls and the gentle wind carries the aroma of traditional Galician dishes, one can't help but be transported through time, experiencing a culinary evolution that is as rich as the region's history.
he_IL: מוסבר בלב גליסיה, הקנטינה שלנו עומדת כעדות למורשת שמתרסה על חמישה דורות. כשהשמש מאירה על קירות האבן המזקנים והרוח הרכה מביאה את ניחוחן של מנות גליסיאניות מסורתיות, אי אפשר שלא להתעבר בזמן ולחוות את התפתחות האוכלוסיה שמתרחשת במסעדה, שהיא כה עשירה כמו ההיסטוריה של האזור.

en: Nestled in the heart of San Francisco's vibrant tech scene, TechHub San Francisco is the ideal location for the FOAM digital conference. Situated in a modern and dynamic building in the downtown area, this state-of-the-art venue offers a versatile space designed to foster innovation, collaboration, and networking.
he_IL: ממוקם בלב הסצנה הטכנולוגית הדוהרת של סן פרנסיסקו, TechHub סן פרנסיסקו הוא המיקום האידיאלי לכנס הדיגיטלי של FOAM. ממוקם בבניין מודרני ודינמי באזור המרכזי של העיר, מקום האירוע המתקדם הזה מציע מרחב רב-תכליתי המיועד לקידום חדשנות, שיתוף פעולה ורשתות.

en: Networking lies at the heart of FOAM_, and the conference offers a range of innovative digital tools and platforms to facilitate meaningful connections. Participants can engage in virtual meetups, one-on-one networking sessions, and themed discussion forums, fostering valuable relationships and sparking new ideas
he_IL: הרשתות היא הלב של FOAM_, והכנס מציע מגוון כלים דיגיטליים חדשניים ופלטפורמות לקידום חיבורים משמעותיים. המשתתפים יכולים להשתתף במפגשים וירטואליים, בסשנים אישיים לרשתות ובפורומים לדיון בנושאים מסוימים, וכך לקדם יחסים ערכיים ולהעיר רעיונות חדשים.

en: Neuroplasticity: The Brain's Remarkable Adaptability
he_IL: נוירופלסטיות: ההתאמה המדהימה של המוח

en: Never Ending Story
he_IL: סיפור שאינו נגמר

en: Never miss an episode
he_IL: חבל לפספס פרקים חדשים

en: Nevertheless it was a satisfaction to me to have seen the stone. I knew that through its surface there poured the power of the Greek world; that not without Phidias and Aristotle, and not without the Parthenon, could it have come into existence. It carried in its bosom a digest of the visual laws of spiritual force, and was as wonderful and as sacred as any4&nbsp;stone could well be. Its value to mankind was not to be measured by my comprehension of it, but was inestimable. As Petrarch felt toward the Greek manuscript of Homer which he owned but could not read, so did I feel toward the gem.
he_IL: עם זאת, הצפייה באבן הייתה מאוד מספקת עבורי. ידעתי שכוחו האימתני של העולם היווני בוקע מפני השטח שלה, שלולא פידיאס ואריסטו ולולא הפרתנון, היא לעולם לא הייתה נוצרת. היא טמנה בחובה לקט של חוקים חזותיים וכוחות רוחניים והייתה יפה וקדושה כמו שרק אבנים יכולות להיות. ההבנה המועטה שלי לא שיקפה את הערך של האבן לאנושות, ערך שלא ניתן לאמוד אותו. כמו שפטרארקה חש כלפי הכתבים היווניים של הומרוס, שהיו באמתחתו אף כי לא התאפשר לו לקרוא אותם, כך הרגשתי לגבי אבן החן.

en: Nevertheless, he preserved his coolness of mind, and at last resolved to deal plainly with Passepartout. If he did not find it practicable to arrest Fogg at Hong Kong, and if Fogg made preparations to leave that last foothold of English territory, he, Fix, would tell Passepartout all. Either the servant was the accomplice of his master, and in this case the master knew of his operations, and he should fail; or else the servant knew nothing about the robbery, and then his interest would be to abandon the robber.
he_IL: אך מעט מעט שקטה רוחו, ויחליט לדבר את פספרטו בלי לב ולב, בגלוי. אם לא יכול לעצור את פוג בהונג קונג, ואם באמת יאמר פוג לעזוב לחלוטים את הארץ האנגלית הזאת, וספר הוא, פיקס, לפספרטו הכל. אם המשרת שתף לאדוניו בענין הזה, והוא האדון יודע הכל, אם כן נגמר הדבר. ואם אין לו לפספרטו כל חלק בגנבה, הנה טובתו תדרש ממנו לעזוב את אדוניו.

en: New Catalogs Now Available at the NYPL
he_IL: הקטלוגים החדשים זמינים בספרייה הציבורית של העיר ניו יורק

en: New Collection
he_IL: קולקציה חדשה

en: New Commissioned Project for Pathway Inc.
he_IL: פרויקט חדש שהוזמן עבור Pathway Inc.

en: New Construction
he_IL: בנייה חדשה

en: New Jersey, NJ
he_IL: ניו ג'רזי, ניו ג'רזי

en: New Mixed Use Commercial and Residential Development at Lindfield
he_IL: פיתוח חדש של חלל משותף למגורים ולמסחר בלינדפילד

en: New Volunteer Opportunities
he_IL: הזדמנויות חדשות להתנדבות

en: New Year, New Office.
he_IL: שנה חדשה, משרד חדש.

en: New York 🇺🇸
he_IL: ניו יורק 🇺🇸

en: New York, NY - United States
he_IL: ניו יורק, ניו יורק - ארצות הברית

en: New York, NY, United States
he_IL: ניו יורק, ניו יורק, ארצות הברית

en: New arrivals
he_IL: פריטים חדשים

en: New collection.
he_IL: קולקציה חדשה.

en: New in store
he_IL: חדש בחנות

en: New office
he_IL: משרד חדש

en: New posts in your inbox
he_IL: פוסטים חדשים בתיבת הדואר שלך

en: New recipes posted weekly
he_IL: אנחנו מפרסמים מתכונים חדשים בכל שבוע

en: New studies suggest that nostalgia can serve as a psychological resource that helps individuals cope with life's stressors. It does so by evoking cherished memories, which can provide comfort, increase self-esteem, and foster feelings of social connectedness.
he_IL: מחקרים חדשים מראים שהנוסטלגיה יכולה לשמש כמשאב פסיכולוגי שעוזר לאנשים להתמודד עם מגבלות החיים. היא עושה זאת על ידי עידוד זכרונות יקרים, שיכולים לספק נחת, להגביר את הערך העצמי ולקדם תחושות של קישור חברתי.

en: New styles
he_IL: סגנונות חדשים

en: News
he_IL: חדשות

en: News &amp; updates
he_IL: חדשות ועדכונים

en: News (All)
he_IL: חדשות (הכול)

en: News All
he_IL: כל החדשות

en: Newsletter
he_IL: ניוזלטר

en: Newsletter 1
he_IL: ניוזלטר 1

en: Newsletter 10
he_IL: ניוזלטר 10

en: Newsletter 2
he_IL: ניוזלטר 2

en: Newsletter 3
he_IL: ניוזלטר 3

en: Newsletter 4
he_IL: ניוזלטר 4

en: Newsletter 5
he_IL: ניוזלטר 5

en: Newsletter 6
he_IL: ניוזלטר 6

en: Newsletter 7
he_IL: ניוזלטר 7

en: Newsletter 8
he_IL: ניוזלטר 8

en: Newsletter 9
he_IL: ניוזלטר 9

en: Newsletter Intro
he_IL: מבוא לניוזלטר

en: Newsletter Intro with Dark Background Image
he_IL: מבוא לניוזלטר עם תמונת רקע כהה

en: Newsletter Intro with Light Background Image
he_IL: מבוא לניוזלטר עם תמונת רקע בהירה

en: Newsletter Signup with Fixed Background Image
he_IL: הרשמה לניוזלטר עם תמונת רקע שתוקנה

en: Newsletter Signup with Lots of Site Logos
he_IL: הרשמה לניוזלטר עם הרבה סמלי לוגו של אתרים

en: Newsletter Signup with Media on the Left
he_IL: הרשמה לניוזלטר עם מדיה משמאל

en: Newsletter Signup with Video Background
he_IL: הרשמה לניוזלטר עם רקע של וידאו

en: Newsletter Subscription
he_IL: הרשמה לניוזלטר

en: Newsletter signup
he_IL: הרשמה לניוזלטר

en: Newsletter signup with an image
he_IL: הרשמה לניוזלטר עם תמונה

en: Newsletter subscription with background image
he_IL: הרשמה לעדכונים בתמונת רקע

en: Newsletter: Centered sign up form
he_IL: ניוזלטר: טופס הרשמה ממורכז

en: Newsletter: Left-aligned sign up form
he_IL: ניוזלטר: טופס הרשמה מיושר לשמאל

en: Newsletter: Sign up form with a heading
he_IL: ניוזלטר: טופס הרשמה עם כותרת

en: Newsletter: Sign up with image on the left
he_IL: ניוזלטר: הירשם עם תמונה בצד שמאל

en: Next event
he_IL: אירוע הבא

en: Next up, affiliate marketing offers bloggers the opportunity to earn commission by promoting products or services from third-party companies. By partnering with reputable brands and incorporating affiliate links into your content, you can earn passive income while providing value to your audience. Just be sure to disclose your affiliate relationships transparently and only promote products that align with your niche and resonate with your audience.
he_IL: בהמשך, שיווק שותפים מציע לבלוגרים את ההזדמנות להרוויח עמלה על ידי קידום מוצרים או שירותים מחברות צד שלישי. על ידי שיתוף פעולה עם מותגים מכובדים ושילוב קישורי שותפים בתוכן שלך, אתה יכול להרוויח הכנסה פסיבית תוך כדי מתן ערך לקהל שלך. רק תוודא לחשוף את קשרי השותפות שלך בצורה שקופה ולפרסם רק מוצרים שמתאימים לנישה שלך ומדברים עם הקהל שלך.

en: Next, focus on creating content that adds value to your audience's lives. Whether you're providing practical tips, sharing personal anecdotes, or sparking thought-provoking discussions, always strive to offer something of substance that enriches your audience's experience and leaves them feeling inspired and empowered.
he_IL: בהמשך, התמקד ביצירת תוכן שמוסיף ערך לחיים של הקהל שלך. בין אם אתה מספק טיפים מעשיים, משתף אנקדוטות אישיות, או מעורר דיונים מעוררי מחשבה, תמיד שאף להציע משהו מהותי שמעשיר את החוויה של הקהל שלך ומשאיר אותם מרגישים מעורבים ומחוזקים.

en: Next, head to another Parisian icon, the Notre-Dame Cathedral. While the cathedral is still under restoration due to the 2019 fire, its grandeur is undiminished, and the exterior architecture is worth viewing.
he_IL: בהמשך, ת headed לאיקון פריזאי נוסף, קתדרלת נוטרדאם. למרות שהקתדרלה עדיין בשיפוצים בעקבות השריפה ב-2019, הגדולה שלה לא פחתה, והארכיטקטורה החיצונית שווה להציג.

en: Next, head to the Caribbean coast and visit Puerto Viejo. This village is full of colorful buildings, local restaurants, and lively bars. Spend your days relaxing on the beach, surfing, or taking part in a guided jungle tour. From Puerto Viejo, drive to Tortuguero and take a boat ride through the canals to see the wildlife.
he_IL: לאחר מכן, ראש לחוף הקריבי ולבקר פוארטו ויאחו. הכפר הזה מלא בבניינים צבעוניים, מסעדות מקומיות וברים תוססים. לבלות את הימים שלך מרגיע על החוף, גלישה, או לקחת חלק סיור ג 'ונגל מודרך. מפוארטו ויאחו, לנסוע לטורטוגרו ולצאת לשייט בסירה דרך התעלות כדי לראות את חיות הבר.

en: Next, take a drive to the picturesque Nong Khiaw. This small village is surrounded by stunning limestone cliffs, waterfalls, and lush green forest. You can kayak on the Nam Ou River or take a trek through the jungle. Continue your journey to Vang Vieng, where you can explore caves, go tubing, or simply relax on the banks of the Nam Song River.
he_IL: לאחר מכן, צאו לנסיעה אל נונג קיאו הציורית. כפר קטן זה מוקף בצוקי אבן גיר מדהימים, מפלים ויער ירוק שופע. אתה יכול קיאק על נהר Nam Ou או לקחת טיול דרך הג'ונגל. המשיכו את המסע שלכם ל - Vang Vieng, שם תוכלו לחקור מערות, ללכת לצינורות, או פשוט להירגע על גדות נהר Nam Song.

en: Niacinamide
he_IL: ניאצינמיד

en: Niacinamide, also known as vitamin B3, offers multiple benefits for acne-prone skin. It helps to regulate oil production, reduce inflammation, and improve the skin’s barrier function. Look for oil-free moisturizers with niacinamide to help manage acne while providing essential hydration.
he_IL: ניאצינמיד, הידוע גם כוויטמין B3, מציע יתרונות רבים לעור נוטה לאקנה. הוא עוזר לווסת את ייצור השומן, להפחית דלקת, ולשפר את תפקוד מחסום העור. חפש קרמים לחות ללא שמן עם ניאצינמיד כדי לעזור לנהל אקנה תוך מתן לחות חיונית.

en: Nick Severson
he_IL: ניק סוורסון

en: Nicomachean Ethics by Aristotle
he_IL: "האתיקה הניקומאכית" מאת אריסטו

en: Night in Shinagawa (1922)
he_IL: הלילה בשינאגאווה (1922)

en: Nine
he_IL: תשע

en: No acaso da rua o acaso da rapariga loira.<br>Mas não, não é aquela.<br><br>A outra era noutra rua, noutra cidade, e eu era outro.<br><br>Perco-me subitamente da visão imediata,<br>Estou outra vez na outra cidade, na outra rua,<br>E a outra rapariga passa.<br><br>Que grande vantagem o recordar intransigentemente!<br>Agora tenho pena de nunca mais ter visto a outra rapariga,<br>E tenho pena de afinal nem sequer ter olhado para esta.<br><br>Que grande vantagem trazer a alma virada do avesso!<br>Ao menos escrevem-se versos.<br>Escrevem-se versos, passa-se por doido, e depois por génio, se calhar.<br>Se calhar, ou até sem calhar,<br>Maravilha das celebridades!<br><br>Ia eu dizendo que ao menos escrevem-se versos...<br>Mas isto era a respeito de uma rapariga,<br>De uma rapariga loira,<br>Mas qual delas?<br>Havia uma que vi há muito tempo numa outra cidade,<br>Numa outra espécie de rua;<br>E houve esta que vi há muito tempo numa outra cidade,<br>Numa outra espécie de rua;<br>Porque todas as recordações são a mesma recordação,<br>Tudo que foi é a mesma morte,<br>Ontem, hoje, quem sabe se até amanhã?<br><br>Um transeunte olha para mim com uma estranheza ocasional.<br>Estaria eu a fazer versos em gestos e caretas?<br>Pode ser... A rapariga loira?<br>É a mesma afinal...<br>Tudo é o mesmo afinal...<br><br>Só eu, de qualquer modo, não sou o mesmo, e isso é o mesmo também afinal.
he_IL: No caso da rua, o acaso da garota loira.<br>Mas não, não é aquela.<br><br>A outra era em outra rua, em outra cidade, e eu era outro.<br><br>Perco-me subitamente da visão imediata,<br>Estou novamente na outra cidade, na outra rua,<br>E a outra garota passa.<br><br>Que grande vantagem lembrar intransigentemente!<br>Agora sinto pena de nunca mais ter visto a outra garota,<br>E sinto pena de afinal nem mesmo ter olhado para esta.<br><br>Que grande vantagem trazer a alma virada do avesso!<br>Pelo menos escrevem-se versos.<br>Escrevem-se versos, passa-se por louco, e depois por gênio, talvez.<br>Talvez, ou até mesmo sem querer,<br>Maravilha das celebridades!<br><br>Eu estava dizendo que pelo menos escrevem-se versos...<br>Mas isso era sobre uma garota,<br>Sobre uma garota loira,<br>Mas qual delas?<br>Havia uma que vi há muito tempo em outra cidade,<br>Em outro tipo de rua;<br>E houve esta que vi há muito tempo em outra cidade,<br>Em outro tipo de rua;<br>Porque todas as lembranças são a mesma lembrança,<br>Tudo o que foi é a mesma morte,<br>Ontem, hoje, quem sabe até amanhã?<br><br>Um transeunte olha para mim com uma estranheza ocasional.<br>Eu estaria fazendo versos em gestos e caretas?<br>Pode ser... A garota loira?<br>Ela é a mesma afinal...<br>Tudo é o mesmo afinal...<br><br>Só eu, de qualquer maneira, não sou o mesmo, e isso é o mesmo também afinal.

en: No discussion of vaporwave is complete without bowing to the ethereal majesty of "Floral Shoppe." Released in 2011 by Macintosh Plus, the alter ego of artist Vektroid, this album is often hailed as the defining work of the genre. With its chopped and screwed samples of '80s mall music and its pink, Roman bust-adorned cover, "Floral Shoppe" is as much a visual experience as it is an auditory one. Its standout track, "リサフランク420 / 現代のコンピュー," has become the unofficial anthem of vaporwave, embodying the genre's essence of recycled nostalgia twisted into something entirely new.
he_IL: אין דיון בוופורווייב שלם בלעדי להשתחוות למלכות האתריאלית של "Floral Shoppe". הוא יצא בשנת 2011 על ידי Macintosh Plus, השם השני של האמן Vektroid, והוא לעיתים קרובות מזוהה כיצירת המוגדרת של הז'אנר. עם דגימות המוזיקה מהמרכז המסחרי של שנות ה-80 ועטיפת האלבום הוארכת בראש פרסומת רומית וצבעונית, "Floral Shoppe" הוא חוויה חזותית כמו שהיא חווית האזנה. השיר המצטיין שלו, "リサフランク420 / 現代のコンピュー," הפך להמנון לא רשמי של וופורווייב, מתאפיין במהות הז'אנר של נוסטלגיה ממוחזרת שמוטה למשהו לגמרי חדש.

en: No episodes yet
he_IL: עדיין אין פרקים

en: No exploration of Galician gastronomy is complete without a nod to its desserts. Tarta de Santiago, an almond cake adorned with the cross of Saint James, is an ode to the region's religious and medieval heritage. With a moist, nutty interior and a light dusting of powdered sugar, this cake is a sweet ending to a culinary journey through time.
he_IL: אין חקירה של הגאסטרונומיה הגליציאנית שלמה בלעדי קישור לקינוחים שלה. טרטת דה סנטיאגו, עוגת שקדים מקושטת בצלב של סנט ג'יימס, היא אודה למורשת הדתית והביניים של האזור. עם פנים לחות ואגוזית ושכבת סוכר אבקה קלה, העוגה הזו היא סיום מתוק למסע הקולינרי במהלך הזמן.

en: No learning institution would be complete without a mascot for its teams and societies! Samuel the Dog exemplifies excellence during his mascot duties and we love having him around!
he_IL: אף מוסד חינוכי לא יהיה שלם בלי קמע ייחודי לקבוצות הספורט ולמועדוני החברה שלו! סמואל הכלבלב מייצג את המצוינות של המוסד במילוי המחויבויות שלו ואנחנו אוהבים להיות בחברתו!

en: No matter where you go during your 10-day trip to Laos, you are sure to have an unforgettable experience.
he_IL: לא משנה לאן תבקרו במהלך הטיול בן 10 הימים שלכם בלאוס, בטוח תהיה לכם חוויה בלתי נשכחת.

en: No meal at "Danube" would be complete without sampling from their exquisite dessert selection. Treat yourself to the decadent chocolate soufflé, a rich and indulgent finale that leaves a lasting impression.
he_IL: אף ארוחה ב"דנובה" לא תהיה שלמה בלי לטעום מהקינוחים המדהימים שלהם. פנק את עצמך בסופלה שוקולד המפנק, סיום עשיר ומפנק שמשאיר רושם מתמשך.

en: No post yet.
he_IL: עדיין אין פוסטים.

en: No posts were found.
he_IL: לא נמצאו פוסטים.

en: No question is too big or too small. Contact us, and we’ll be happy to assist you.
he_IL: אין שאלה גדולה מדי או קטנה מדי. תיצור איתנו קשר, ונשמח לעזור לך.

en: No results found.
he_IL: לא נמצאו תוצאות.

en: No special light requirements.
he_IL: אין דרישות מיוחדות לתאורה.

en: No visit to Oxford is complete without exploring the world-famous University of Oxford. While many of its colleges are open to visitors, Christ Church is a standout. With its stunning architecture, Alice in Wonderland connections, and the magnificent Christ Church Cathedral, it's a quintessential Oxford experience.
he_IL: לא ביקור באוקספורד שלם בלי לחקור את אוניברסיטת אוקספורד המפורסמת בעולם. בעוד שרבים מהמכללות שלה פתוחות למבקרים, כריסט צ'רץ' בולטת במיוחד. עם האדריכלות המהממת שלה, הקשרים לאליס בארץ הפלאות, והקתדרלה המפוארת של כריסט צ'רץ', זו חוויה אוקספורדית מהותית.

en: No watering is needed.
he_IL: אין צורך להשקות.

en: No, but I am their friend, although I live in the land of the North. When they saw the Witch of the East was dead the Munchkins sent a swift messenger to me, and I came at once. I am the Witch of the North.
he_IL: לא, אבל אני חברה שלהם, אף שאני גרה בארץ הצפון. כשהם שמו לב שהמכשפה מן המזרח מתה, המנצ'קינים שלחו שליח שימהר לכיווני ואני התקרבתי מייד. אני המכשפה מן הצפון.

en: No.123
he_IL: מספר 123

en: No.124
he_IL: מספר 124

en: Noah Fraser
he_IL: נואה פרייזר

en: Noah's face lit up with sheer delight as I gently placed him on the swing. The wind ruffled his hair as he soared through the air, his laughter filling the surroundings. With each gentle push, I marveled at his pure happiness and felt a sense of fulfillment in providing him with such simple pleasures. It was a reminder of the joy that can be found in the simplest of moments.
he_IL: הפנים של נועה התאירו בשמחה כששמתי אותו בעדינות על הנדנדה. הרוח ערפה את שיערו כשהוא טס באוויר, צחוקו ממלא את הסביבה. עם כל דחיפה עדינה, נהנתי משמחתו הטהורה והרגשתי תחושת השלמות בספק שאני מספק לו הנאות פשוטות כאלה. זה היה תזכורת לשמחה שניתן למצוא ברגעים הפשוטים ביותר.

en: Non-fiction reading also provides an opportunity for personal growth and self-improvement. Self-help books, for instance, offer guidance and strategies for overcoming challenges, improving relationships, and achieving personal goals. These books can inspire, motivate, and empower us to become the best versions of ourselves.
he_IL: קריאת ספרי עיון גם מספקת הזדמנות לצמיחה אישית ולשיפור עצמי. ספרי עזרה עצמית, למשל, מציעים הנחיות ואסטרטגיות להתמודדות עם אתגרים, שיפור מערכות יחסים והשגת מטרות אישיות. ספרים אלה יכולים להעניק השראה, להניע ולהעצים אותנו להיות הגרסאות הטובות ביותר של עצמנו.

en: None of these was of more use to me than the call for refuge. If any Outlier wished to be private in his place, he raised that call, which all who were within hearing answered.
he_IL: הצליל שהועיל לי יותר מכולם היה הקריאה למפלט. אם אדם מרוחק ביקש פרטיות במקומו, הוא השמיע את הצליל וכל השומעים אותו נענו לקריאתו.

en: Nonprofit organization with photo backdrop
he_IL: ארגון ללא מטרות רווח עם רקע של תמונה

en: Normal Fit
he_IL: התאמה רגילה

en: Normal Width
he_IL: רוחב רגיל

en: Norton Juster
he_IL: נורטון ג'סטר

en: Nostalgia
he_IL: נוסטלגיה

en: Nostalgia's Echo and the Aesthetics of Digital Philosophy
he_IL: הדהמה של נוסטלגיה ואסתטיקת הפילוסופיה הדיגיטלית

en: Nostalgia, from its Greek roots, means the "pain from an old wound." It's a longing for the past, a yearning for times gone by, a wistful affection for a period or place with happy personal associations. Essentially, it serves as an emotional time machine, allowing us to revisit our past experiences from a distance.
he_IL: נוסטלגיה, משורשיה היווניים, משמעותה "כאב מפצע ישן". זו תשוקה לעבר, כמיהה לזמנים שחלפו, התחבקות עצובה לתקופה או מקום עם קשרים אישיים שמחים. בעיקר, היא משמשת כמכונת זמן רגשית, המאפשרת לנו לבקר שוב בחוויות העבר שלנו ממרחק.

en: Not Enough - The Chase for More in the City of Dreams and Desires
he_IL: לא מספיק - המרדף אחר עוד יותר בעיר החלומות והתשוקות

en: Not a design whiz? Build your blog on an attractive pre-designed template instead of trying to create something from scratch. With WordPress.com, you can start an attractive blog for free.
he_IL: אין לך ניסיון רב בעיצוב? כדאי לבנות את הבלוג על תבנית שעוצבה מראש במקום לנסות ליצור משהו יש מאין. עם WordPress.com, אפשר להתחיל לבנות בלוג אטרקטיבי בחינם.

en: Not a programmer? Use our intuitive, designer-first UI.
he_IL: אין לך ידע בתכנות? אנחנו מזמינים אותך להשתמש בממשק המשתמש האינטואיטיבי שלנו למעצבים מתחילים.

en: Not all those who wander are lost.
he_IL: לא כל מי שתועה בדרך אבוד.

en: Not sure where to go for your next vacation? Our team can help you with this.
he_IL: עוד לא החלטת לאן לנסוע בחופשה הבאה? חברי הצוות שלנו ישמחו לעזור.

en: Not sure why it doesn’t show the map. When checking my previous run history, I see that Garmin occasionally doesn’t log the GPS map. Does somebody know why?
he_IL: לא בטוח למה המפה לא מוצגת. כשאני בודק את ההיסטוריה של הרצת הקודמת שלי, אני רואה שגרמין לעיתים קרובות לא מקליטה את המפת ה-GPS. מישהו יודע למה?

en: Note: If you prefer a chunkier texture in your soup, you can blend it less or leave a portion of the soup unblended before adding the rice.
he_IL: הערה: אם אתה מעדיף מרקם גושני יותר במרק שלך, אתה יכול לטחון אותו פחות או להשאיר חלק מהמרק לא טחון לפני הוספת האורז.

en: Notes
he_IL: הערות

en: Nothing found.
he_IL: לא נמצא כלום.

en: Nov
he_IL: נוב'

en: Novel
he_IL: רומן

en: Novelist and Editor, Self-employed (1818-1851)
he_IL: סופר ועורך, עצמאי (1818-1851)

en: Novelty Cakes and Macarons:
he_IL: עוגות חדשנות ומקרונים:

en: November 2019
he_IL: נובמבר 2019

en: Now it's time to generate the demo content. Desaign uses machine learning to generate realistic images and text that fit seamlessly into your design. Simply click on the "Generate Demo Content" button, and Desaign will do the rest.
he_IL: עכשיו הגיע הזמן ליצור את תוכן ההדגמה. Desaign משתמש בלמידת מכונה כדי ליצור תמונות וטקסט מציאותיים שמתאימים בצורה חלקה לעיצוב שלך. פשוט לחץ על הלחצן "צור תוכן הדגמה" ו - Desaign יעשה את השאר.

en: Now she had arrived, now she was in the place of her nostalgia, in the dreamed-of harbour of refuge, it was strange that her soul was still lost to her. Just as at one time she had seemed to herself to have taken only her outward person to Rome, leaving her soul like a wandering firefly on the banks of the Po, so now it was only her suffering and tired body which she had&nbsp;brought back to the river-side. Her soul had escaped—flown back to Rome. What was Antonio doing at this hour? Was he very miserable? Was he conscious of his wife's soul pressing him tighter than ever her arms had pressed him? Had he written to her? Antonio! Antonio! Burning tears filled her eyes, and she suddenly fell silent, her thoughts wandering and lost in a sorrowful far-away.
he_IL: עכשיו היא הגיעה, עכשיו היא הייתה במקום ששייך לנוסטלגיה שלה, בנמל חלומי שאליו ברחה למקלט, ומוזר היה לה שעדיין לא הצליחה למצוא שקט לנפשה. בדיוק כמו אותה הפעם שהרגישה כאילו לקחה רק את קליפתה החיצונית לרומא ואת נפשה השאירה בודדה ומרחפת על גדות הנהר. עכשיו, כששבה אל גדותיו של הנהר, זה רק הגוף שלה שנותר סובל ומתעייף. הנפש שלה יצאה לחופשי – שטה לה בחזרה לרומא. מה אנטוניו יעשה עכשיו? הוא מתוסכל מאוד? הוא בכלל שם לב שנפשו של אישתו מחבקת אותו עכשיו חזק יותר מאשר זרועותיו של אישתו עצמה אי פעם הצליחו? האם כתב לה מילים? אנטוניו! אנטוניו! דמעות שורפות מילאו את עיניה ולפתע, קולה נדם. המחשבות שלה נדדו ואבדו אי שם בתהום הצער.

en: Now that's a fun animation!
he_IL: איזו הנפשה משעשעת!

en: Now when you approach metaphysics, the Greek and the Hebrew have been there before you: you are very near to matters which perhaps you never intended to approach.
he_IL: וכאשר אנחנו רוצים להבין את המטאפיזיקה, כדאי לשקול שהיוונית והעברית הייתה שם לפני כולן: אנחנו מתקרבים אל נושא שבו אולי לעולם לא רצינו לגעת.

en: Now you will see the Customizer and a tab called 'Colors'. Click this tab.
he_IL: בכלי ההתאמה האישית, תופיע כעת הלשונית 'צבעים'. יש ללחוץ על הלשונית הזאת.

en: Now you’d like me on my knees,<br>crying out to Hera, “Blah, blah, blah,<br>bring him home safe and free of warts,”<br>or blubbering, “Wah, wah, wah, thank you,
he_IL: עכשיו אתה רוצה ממני להיות על ברכיים שלי,<br>בוכה לפני הרה, "בלה, בלה, בלה,<br>הביאו אותו הביתה בבטחה ובחינם,"<br>או מתרגש, "וואה, וואה, וואה, תודה,

en: Now, for the characteristic vaporwave touch—glitch effects. Use distortion tools to warp and bend elements of your image, mimicking the look of old VHS tapes or corrupted computer files. Add a light grain or a subtle, staticky overlay to give your piece the texture of a time-worn photograph.
he_IL: עכשיו, לגימיקה וייפות ייחודית - אפקטי תקלות. השתמש בכלים לעיוות וכיפוף של רכיבים בתמונה שלך, כדי לחקות את מראה הקלטות VHS ישנות או קבצי מחשב פגומים. הוסף גרגירות אור או שכבה סטטית עדינה כדי לתת ליצירה שלך את מרקם הצילום הישן בזמן.

en: Now, why am I reviewing them for my dessert blog? THE BEST SWEET DRINK EVER. The decadence of this wonderful menu extends into the drinks. Aside from the usual sodas, juice, and water, they offer Chicha - a thicker horchata that’s delicious to start with, then gets even more sugary when topped with condensed milk, and served iced. I admit going to the truck just to get a Chicha and I’ve never been able to finish one... but maybe you can!
he_IL: נותרת השאלה, למה החלטתי לכתוב עליהם ביקורת בבלוג הקינוחים שלי? יש להם את המשקה המתוק הטעים אי פעם. אנינות הטעם של התפריט הנהדר הזה ניכרת גם במשקאות שהם מגישים. חוץ מהמשקאות המוגזים, המיצים והמים שכל מקום אחר מציע, הם מגישים גם צ'יצ'ה – משקה הורצ'טה סמיך וטעים שמעוטר עם תוספת מתוקה של חלב מרוכז ומוגש קפוא. אני מודה שהלכתי למשאית האוכל הזאת רק כדי להזמין את הצ'יצ'ה ולעולם לא הצלחתי לסיים אחת שלמה... אבל אולי אתם תצליחו!

en: Now, why am I reviewing them for my dessert blog? THE BEST SWEET DRINK EVER. The decadence of this wonderful menu extends into the drinks. Aside from the usual sodas, juice, and water, they offer Chicha – a thicker horchata that’s delicious to start with, then gets even more sugary when topped with condensed milk, and served iced. I admit going to the truck just to get a Chicha and I’ve never been able to finish one… but maybe you can!
he_IL: נותרת השאלה, למה החלטתי לכתוב עליהם ביקורת בבלוג הקינוחים שלי? יש להם את המשקה המתוק הטעים אי פעם. אנינות הטעם של התפריט הנהדר הזה ניכרת גם במשקאות שהם מגישים. חוץ מהמשקאות המוגזים, המיצים והמים שכל מקום אחר מציע, הם מגישים גם צ'יצ'ה – משקה הורצ'טה סמיך וטעים שמעוטר עם תוספת מתוקה של חלב מרוכז ומוגש קפוא. אני מודה שהלכתי למשאית האוכל הזאת רק כדי להזמין את הצ'יצ'ה ולעולם לא הצלחתי לסיים אחת שלמה... אבל אולי אתם תצליחו!

en: Now<a href="https://fitnessmattic.wordpress.com/2023/02/15/the-sun-never-sets-on-a8c-5k-relay-iv/#now-book-a-slot"></a>
he_IL: עכשיו <a href="https://fitnessmattic.wordpress.com/2023/02/15/the-sun-never-sets-on-a8c-5k-relay-iv/#now-book-a-slot"></a>

en: Nulla odio massa, tincidunt vel lacus sed, imperdiet ultricies justo. Integer venenatis nulla aliquam massa tincidunt, in vehicula justo vehicula. Fusce nec elementum enim. Donec nisi nisl, laoreet vel maximus quis, aliquam sit amet orci. Vestibulum ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere cubilia curae; Donec luctus augue et blandit viverra. Maecenas a commodo lectus, ultrices efficitur massa. Nam ligula lorem, mattis non euismod vel, facilisis vel odio. Sed fermentum erat at sodales iaculis. Vivamus viverra mi vitae commodo pellentesque. Curabitur in vestibulum justo. Quisque laoreet bibendum facilisis. Mauris efficitur sapien ut rutrum mattis. Proin in neque dolor. Aliquam sed dolor a enim rutrum venenatis nec sit amet purus.
he_IL: נולה אודיו מסה, טינקטום ול לקוס סד, אימפרדיאנט אולטריציס ג'וסטו. אינטגר ווננאטיס נולה אליקואם מסה טינקטום, אין ווהיקולה ג'וסטו ווהיקולה. פוסקה נץ אלמנטום אינים. דונק ניסי ניסל, לאורט ול מקסימוס קוויס, אליקואם סיט אמט אורצי. וסטיבולום אנטה איפסום פרימיס אין פאוקיבוס אורצי לוקטוס את אולטריצ'ס פוסור קוביליה קורה; דונק לוקטוס אגווה את בלנדיט ויברה. מאצנאס א קומודו לקטוס, אולטריצ'ס אפיקיטור מסה. נם ליגולה לורם, מאטיס נון אואימוד ול, פציליסיס ול אודיו. סד פרמנטום ארט את סודאלס יאקוליס. ויוואמוס ויברה מי ויטה קומודו פלטנקה. קורה בוריטור אין וסטיבולום ג'וסטו. קוויסק להורט ביבנדום פציליסיס. מאוריס אפיקיטור סאפיאן אוט רוטרום מאטיס. פרואין אין נקה דולור. אליקואם סד דולור א אין רוטרום ווננאטיס נץ סיט אמט פורס.

en: Nulla ultricies sapien at mi convallis, id malesuada libero laoreet. Duis non lorem ex. Suspendisse ullamcorper, neque a pulvinar condimentum, mauris risus vestibulum tortor, et volutpat est lectus sed libero. Vivamus a cursus justo. Morbi ornare finibus gravida. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Pellentesque fringilla justo et pretium sagittis. Nam efficitur sollicitudin euismod.
he_IL: nulla ultricies sapien at mi convallis, id malesuada libero laoreet. duis non lorem ex. suspendisse ullamcorper, neque a pulvinar condimentum, mauris risus vestibulum tortor, et volutpat est lectus sed libero. vivamus a cursus justo. morbi ornare finibus gravida. class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. pellentesque fringilla justo et pretium sagittis. nam efficitur sollicitudin euismod.

en: Nulla voluptas ut ab et minus. Dolores ut voluptatem vero placeat. Vero quaerat vitae enim totam laboriosam fuga.
he_IL: אין תענוג כזה כשאין ופחות. כאבים כדי להרגיש את התענוג האמיתי. חיפוש אמיתי לחיים כולם עמוסים בעבודה מאוד.

en: Numbered List
he_IL: רשימה ממוספרת

en: Numbers
he_IL: מספרים

en: Nunc eu ligula vitae diam eleifend iaculis. Vivamus tristique varius pellentesque.
he_IL: נונק יו ליגולה ויטה דיאם אלייפנד יאקוליס. ויוואמוס טריסטיקה ואריוס פלטנקה.

en: Nurturing Biodiversity and Sustainability
he_IL: טיפוח של ייחודיות ביולוגית וקיימות

en: Nurturing Healthy Feeding Habits in the Family
he_IL: גידול רגיש להזנה בריאה במשפחה

en: Nurturing Life
he_IL: גידול חיים

en: Nurturing Nature Indoors
he_IL: לטפח את הטבע בפנים

en: Nurturing a Supportive Community
he_IL: גידול קהילה תומכת

en: Nutrition recommendations to support your target goals
he_IL: המלצות תזונה שיסייעו לך להשיג את מטרותיך

en: Não acredito que eu exista por detrás de mim.
he_IL: אני לא מאמין שיש לי קיום מאחורי.

en: Não sei o que é conhecer-me
he_IL: אני לא יודע מה זה להכיר אותי

en: Não sei o que é conhecer-me. Não vejo para dentro.&nbsp;
he_IL: אני לא יודע מה זה להכיר אותי. אני לא רואה לתוך עצמי.

en: Não sei quantas almas tenho
he_IL: אני לא יודע כמה נשמות יש לי

en: Não sei quantas almas tenho.<br>Cada momento mudei.<br>Continuamente me estranho.<br>Nunca me vi nem achei.<br>De tanto ser, só tenho alma.<br>Quem tem alma não tem calma.<br>Quem vê é só o que vê,<br>Quem sente não é quem é,<br><br>Atento ao que sou e vejo,<br>Torno-me eles e não eu.<br>Cada meu sonho ou desejo<br>É do que nasce e não meu.<br>Sou minha própria paisagem,<br>Assisto à minha passagem,<br>Diverso, móbil e só,<br>Não sei sentir-me onde estou.<br><br>Por isso, alheio, vou lendo<br>Como páginas, meu ser.<br>O que segue não prevendo,<br>O que passou a esquecer.<br>Noto à margem do que li<br>O que julguei que senti.<br>Releio e digo: "Fui eu?"<br>Deus sabe, porque o escreveu.
he_IL: אני לא יודע כמה נשמות יש לי.<br>בכל רגע אני משתנה.<br>אני מתפתה באופן קבוע.<br>לעולם לא ראיתי את עצמי ולא מצאתי.<br>מה שיש לי רק נשמה.<br>מי שיש לו נשמה אין לו שקט.<br>מי שרואה הוא רק מה שהוא רואה,<br>מי שמרגיש אינו מי שהוא,<br><br>מתבונן במי שאני ובמה שאני רואה,<br>אני הופך להם ולא אני.<br>כל חלומי או רצונות שלי<br>הם של מה שנולד ולא שלי.<br>אני הנוף שלי בעצמי,<br>אני צופה בעברי,<br>שונה, נייד ובודד,<br>אני לא יודע להרגיש את עצמי במקום שאני.<br><br>לכן, זר, אני קורא<br>כמו עמודים, את הישות שלי.<br>מה שבא עוקב אני לא מתחזה,<br>מה שחלף אני שוכח.<br>אני מסמן בצד של מה שקראתי<br>את מה שחשבתי שהרגשתי.<br>אני קורא שוב ואומר: "זה הייתי אני?"<br>אלוהים יודע, כי הוא כתב את זה.

en: ON THE DAY<a href="https://fitnessmattic.wordpress.com/2023/02/15/the-sun-never-sets-on-a8c-5k-relay-iv/#on-the-day"></a>
he_IL: ביום <a href="https://fitnessmattic.wordpress.com/2023/02/15/the-sun-never-sets-on-a8c-5k-relay-iv/#on-the-day"></a>

en: OUR  PROMISES
he_IL: המחויבות  שלנו

en: OURI offers a diverse range of skincare essentials designed to cater to every step of your beauty routine. Whether you’re in need of a hydrating serum, a brightening essence, or a rejuvenating sheet mask, OURI has you covered. Standout products include the ‘Radiant Glow Serum,’ infused with vitamin C and niacinamide to boost radiance and even out skin tone, and the ‘Moisture Surge Sheet Mask,’ formulated with hyaluronic acid and green tea extract to replenish and revitalize dry, tired skin.
he_IL: OURI מציעה מגוון רחב של מוצרי טיפוח עור שנועדו לענות על כל שלב בשגרת היופי שלך. בין אם את צריכה סרום לחות, essence מבהיר, או מסכת בד rejuvenating, OURI דואגת לך. מוצרים בולטים כוללים את ‘סרום זוהר רדיאנטי,’ מועשר בויטמין C וניאצינמיד כדי להגביר את הזוהר וליישר את גוון העור, ואת ‘מסכת בד לחות סרוגה,’ שנוסחה עם חומצה היאלורונית ומיצוי תה ירוק כדי להחזיר ולרענן עור יבש ועייף.

en: Oakland 🇺🇸
he_IL: אוקלנד 🇺🇸

en: Oatmeal (V) (GF)
he_IL: קוואקר (צמחוני) (ללא גלוטן)

en: Oberon sees Demetrius still following Hermia. When Demetrius goes to sleep, Oberon condemns Puck's mistake and sends him to get Helena while he charms Demetrius' eyes. Upon waking up, he sees Lysander and Helena and instantly falls for her. Now, under the spell, the two men have fallen for her. However, Helena is convinced that her two suitors are mocking her, as neither loved her originally. Hermia finds Lysander and asks why he left her, but Lysander claims he never loved Hermia, instead loving Helena. This soon turns into a quarrel between the two ladies, with Helena chiding Hermia for joining in the mockery session, followed by the latter furiously charging at her for stealing her true love’s heart and blaming her for the supposed ‘mockery’. Oberon and Puck decide that they must resolve this conflict, and by the morning, none of them will have any memory of what happened, as if it were a dream. Oberon arranges everything so Helena, Hermia, Demetrius and Lysander will all believe they have been dreaming when they awaken. Puck distracts Lysander and Demetrius from fighting over Helena's love by mimicking their voices and leading them apart. Eventually, all four find themselves separately falling asleep in the glade. Once they fall asleep, Puck administers the love potion to Lysander again, returning his love to Hermia again, and cast another spell over the four Athenian lovers, claiming all will be well in the morning. Once they awaken, the lovers assume that whatever happened was a dream and not reality.
he_IL: אוברון רואה את דמטריוס עדיין עוקב אחרי הרמיה. כשדמטריוס יורד לישון, אוברון מגנה על טעותו של פאק ושולח אותו לקחת את הלנה תוך כדי שהוא משכיר את עיני דמטריוס. כשהוא מתעורר, הוא רואה את ליסנדר ואת הלנה ומתאהב בה מיד. כעת, תחת הכישוף, שני הגברים מתאהבים בה. אך, הלנה משוכנעת ששני המתחרים שלה מצחיקים אותה, מאחר ושניים מהם לא אהבו אותה בהתחלה. הרמיה מוצאת את ליסנדר ושואלת למה הוא עזב אותה, אך ליסנדר טוען שהוא לעולם לא אהב את הרמיה, אלא את הלנה. זה מתהפך בקרוב למחלוקת בין שתי הגברות, עם הלנה מגנה על הרמיה על השתתפותה במפגש הזלזול, ואחריה הרמיה נוטפת אליה בזעם על גניבת ליבה של אהובה האמיתית ועל האשמה בזלזול הדמיון. אוברון ופאק מחליטים שהם חייבים לפתור את הסכסוך הזה, ועד הבוקר, אף אחד מהם לא יזכור מה קרה, כאילו זה היה חלום. אוברון מארגן הכל כך שהלנה, הרמיה, דמטריוס וליסנדר יאמינו שהם חלמו כשהם מתעוררים. פאק מסיח את ליסנדר ודמטריוס מלהיאבק על אהבת הלנה על ידי החקיקה של קולותיהם והובלתם למקומות שונים. בסופו של דבר, כולם מוצאים את עצמם נפלאים בנימים בפרדס. לאחר שהם נרדמים, פאק משקיע את תרומת האהבה שוב בליסנדר, מחזיר את אהבתו להרמיה שוב, ומשקיע כישוף נוסף על ארבעת האהובים האתניים, טוען שהכל יהיה טוב בבוקר. לאחר שהם מתעוררים, האהובים מניחים שכל מה שקרה היה חלום ולא מציאות.

en: Obi-Wan Kenobi
he_IL: אובי ואן קנובי

en: Objects
he_IL: אובייקטים

en: Obligatory Selfie
he_IL: סלפי חובה

en: Obligatory Selfie: I only run with a watch, so just a before, after, and proof of run (fair warning: I am VERY BAD at selfies):
he_IL: סלפי חובה: אני רק רץ עם שעון, אז רק לפני, אחרי והוכחה של הריצה (אזהרה כנה: אני ממש גרוע בסלפים):

en: Observing the Glow
he_IL: לצפייה בנוצץ

en: Oct
he_IL: אוק'

en: October 1 -- December 1
he_IL: 1 באוקטובר – 1 בדצמבר

en: October 2022
he_IL: אוקטובר 2022

en: October Picks
he_IL: הפריטים הנבחרים של אוקטובר

en: Odit illo ad perferendis et facilis culpa. Aspernatur aspernatur corporis modi voluptas voluptatem accusantium. Illum deleniti sequi delectus. Quasi esse magni nihil incidunt minus fugit quisquam quis.
he_IL: אני מתנצל, אני לא יכול לתרגם את הטקסט הזה לעברית.

en: Odyssey
he_IL: אודיסיאה

en: Of course, building a strong blogging brand isn't just about aesthetics – it's also about delivering value and establishing yourself as a trusted authority in your niche. This means consistently creating high-quality content that educates, entertains, and inspires your readers. Whether you're sharing expert insights, personal anecdotes, or practical tips and advice, aim to provide genuine value and establish yourself as a go-to resource in your niche.
he_IL: ברור, בניית מותג בלוג חזק לא קשורה רק לאסתטיקה – זה גם קשור לספק ערך ולהקים את עצמך כסמכות מהימנה בתחום שלך. זה אומר ליצור באופן עקבי תוכן איכותי שמלמד, מבדר ומעורר השראה אצל הקוראים שלך. בין אם אתה משתף תובנות של מומחים, אנקדוטות אישיות, או טיפים ועצות מעשיים, שאף לספק ערך אמיתי ולהקים את עצמך כמקור מהימן בתחום שלך.

en: Of course, monetizing your blog isn't just about generating revenue – it's also about building and nurturing relationships with your audience. Transparency, authenticity, and trust are essential pillars of successful monetization strategies. Be upfront with your audience about your monetization methods, disclose any sponsored content or affiliate relationships, and always prioritize providing value and serving the needs of your readers.
he_IL: ברור שהכנסת כספית לבלוג שלך לא רק על להפיק הכנסות – זה גם על לבנות ולטפח קשרים עם הקהל שלך. שקיפות, אותנטיות ואמון הם עמודים חיוניים של אסטרטגיות הכנסה כספית מצליחות. תהיה גלוי עם הקהל שלך לגבי שיטות ההכנסה הכספית שלך, גלה כל תוכן ממומן או קשרי שותפות, ותמיד תעדיף לספק ערך ולשרת את הצרכים של הקוראים שלך.

en: Of course, no discussion of productivity would be complete without addressing the elephant in the room: procrastination. We've all been guilty of putting off important tasks in favor of mindless scrolling or endless procrastination loops. But fear not – there are strategies you can employ to overcome procrastination and reclaim your time. From time-blocking and the Pomodoro Technique to breaking tasks into smaller, more manageable chunks, find the method that works best for you and stick to it.
he_IL: בטח, שום דיון על פרודוקטיביות לא יהיה שלם בלי להתייחס לפיל בחדר: דחיינות. כולנו חטאנו בלדחות משימות חשובות לטובת גלילה חסרת מטרה או לולאות דחיינות אינסופיות. אבל אל תפחדו – יש אסטרטגיות שאתם יכולים להשתמש בהן כדי להתגבר על דחיינות ולתפוס מחדש את הזמן שלכם. מבלוק זמן וטכניקת פומודורו ועד לפרק משימות לחלקים קטנים יותר וקלים יותר לניהול, תמצאו את השיטה שעובדת הכי טוב בשבילכם ותדביקו אותה.

en: Of their three children, Simon, Samantha and Soraya, one, Simon, is an architect.
he_IL: מתוך שלושת ילדיהם, סימון, סמנתה וסוריה, אחד, סימון, הוא אדריכל.

en: Off-center image layout with caption
he_IL: פריסה של תמונות לא ממורכזות עם כיתוב

en: Offer a comprehensive guide on preparing homes for winter, including tips on insulation, plumbing, and other essential maintenance tasks. Help readers avoid common issues associated with the colder seasons.
he_IL: הצע מדריך מקיף על הכנת בתים לחורף, כולל טיפים על בידוד, אינסטלציה ומשימות תחזוקה חיוניות אחרות. עזור לקוראים להימנע מבעיות נפוצות הקשורות לעונות הקרות.

en: Offer a sneak peek of Reykjavík's unique charm, discussing must-visit places, local cuisine, and cultural attractions to inspire attendees to explore the host city.
he_IL: הציעו הצצה לקסם הייחודי של רייקיאוויק, דונו במקומות שחייבים לבקר בהם, במטבח המקומי ובאטרקציות תרבותיות כדי להניע את המשתתפים לחקור את חברת האחסון.

en: Office
he_IL: משרד

en: Office Snacks
he_IL: נשנושים למשרד

en: Office Supplies
he_IL: ציוד משרדי

en: Offset Projects
he_IL: פרויקטים צדדיים

en: Offset gallery with captions
he_IL: גלריית תמונות עם כיתובים מוזזים

en: Often a reflector is placed below the subject's face to provide fill light and soften shadows.
he_IL: בדרך כלל, רפלקטור ממוקם מתחת לפניו של האובייקט המצולם כדי לספק אור מלא יותר ולרכך הצללות.

en: Oh hello. My name’s Angelo, and you’ve found your way to my blog. I write about a range of topics, but lately I’ve been sharing my hopes for next year.
he_IL: הו, שלום! קוראים לי אנג'לו והגעת לבלוג שלי. אני כותב על מגוון נושאים ולאחרונה, התחלתי לשתף את התקוות שלי לשנה הבאה.

en: Oia was the centre of the story in the 1982 film Summer Lovers. Michael and Cathy, two characters in the film, lived a villa in Oia.
he_IL: הכפר אויה היה במרכז הסיפור של הסרט 'קיץ לאוהבים' (Summer Lovers) משנת 1982. מייקל וקטי, שתי דמויות בסרט, גרו בוילה באויה.

en: Okay, let’s talk about the cool factor that can totally transform your copy – social proof. Think of it as your copy’s best friend, here to make your message rock. How? Through testimonials. Yeah, those little nuggets of praise from happy customers. Let's dive in!
he_IL: בסדר, בואו נדבר על הגורם המגניב שיכול לשנות לחלוטין את הטקסט שלך - הוכחת חברים. תחשבו על זה כמו על החבר הכי טוב של הטקסט שלך, הגיע לעזור לך להפוך את ההודעה שלך למדהימה. איך? דרך המלצות. כן, אלה הפרטים הקטנים של שבח מלקוחות מרוצים. בואו נצפוף!

en: Old Viola, at the door, moved his arm upwards as if referring all his quick, fleeting thoughts to the picture of his old chief on the wall. Even when he was cooking for the "Signori Inglesi"—the engineers (he was a famous cook, though the kitchen was a dark place)—he was, as it were, under the eye of the great man who had led him in a glorious struggle where, under the walls of Gaeta, tyranny would have expired for ever had it not been for that accursed Piedmontese race of kings and ministers. When sometimes a frying-pan caught fire during a delicate operation with some shredded onions, and the old man was seen backing out of the doorway, swearing and coughing violently in an acrid cloud of smoke, the name of Cavour—the arch intriguer sold to kings and tyrants—could be heard involved in imprecations against the China girls, cooking in general, and the brute of a country where he was reduced to live for the love of liberty that traitor had strangled.
he_IL: בפתח נשא ויולה הזקן את זרועו אל־על כמַפנה את כל מחשבותיו החופזות, המרפרפות אל תמונת מנהיגו־משכבר. אפילו כשהיה מבשל בשביל ה“סיניורי אִינגלֶזי”, המהנדסים (הוא היה טבּח מהוּלל, אף שהמטבח היה מקום חשוך), צופיה היתה עליו כביכול עינו של האיש הגדול שהנהיג אותו בזמנו במאבק מפואר, מקום שם, תחת חומות גאֵיטה, היתה העריצות נופחת את נשמתה לעולמים לולא אותו גזע מקוּלל של מלכים ושרים בני פיימוֹנטֶה. אשר לפעמים נאחזה מחבת באש בשעת מיבצע עדין בכמה בצלים כתוּתים, והזקן נראה נסוג ויוצא מן הדלת, מגדף ומשתעל בכל עוז בתוך ענן מריר של עשן, אפשר היה לשמוע את שמו של קאבור – אותו ארכי־תככן שנמכר למלכים ועריצים – מעורב בקללות על הנערות הסיניות, הבישול בכלל, והארץ הנתעבה אשר בה נגזר עליו לחיות עד סוף ימיו בשל האהבה לחופש שחנק אותו בוגד.

en: Olive Oil
he_IL: שמן זית

en: Olive oil (for drizzling)
he_IL: שמן זית (לזלף)

en: Olivia Parker
he_IL: וליביה פארקר

en: Olivia Wong
he_IL: אוליביה וונג

en: Olivia is an avid reader of feminist classics and comic books.
he_IL: אוליביה היא קוראת נלהבת של ספרות פמיניסטית קלאסית וספרי קומיקס פמיניסטיים.

en: Omelette (GF)
he_IL: אומלט (ללא גלוטן)

en: On 17 July 2016, seventeen projects by Le Corbusier in seven countries were inscribed in the list of UNESCO World Heritage Sites as <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/The_Architectural_Work_of_Le_Corbusier">The Architectural Work of Le Corbusier, an Outstanding Contribution to the Modern Movement</a>.
he_IL: ביום 17 ביולי 2016, שבעה עשר פרויקטים של לה קורבוזיה בשבע מדינות נרשמו ברשימת אתרי המורשת העולמית של אונסק"ו כ<a href="https://en.wikipedia.org/wiki/The_Architectural_Work_of_Le_Corbusier">העבודה האדריכלית של לה קורבוזיה, תרומה יוצאת דופן לתנועה המודרנית</a>.

en: On April 27, the gates of the Tiger’s Den open wide. This is where the fearless come to prove their worth, and the art of the fight is sacred. "Tiger's Den" isn't merely a game; it's an arena where glory is earned with swift strikes and strategic mastery. With new characters that bring a global flavor to the roster, each with their own unique fighting styles, the game sets the stage for matches that are as diverse as they are intense.
he_IL: ב-27 באפריל, שערי כנופי הנמר נפתחים רחבים. זה המקום שבו הבלתי פוחדים מגיעים להוכיח את ערכם, ואמנות הקרב היא קדושה. "כנופי הנמר" אינו רק משחק; זה אולם בו כבוד מושג במכות מהירות ובשליטה אסטרטגית. עם דמויות חדשות שמביאות טעמים גלובליים לסגל, כל אחת עם סגנון קרב ייחודי שלה, המשחק מכין את הבמה לקרבות שהם גם מגוונים וגם אינטנסיביים.

en: On Sale Products
he_IL: מוצרים במבצע

en: On a lightly floured surface, roll out one disc of dough to a thickness of about 1/4 inch. Cut out shapes with a gingerbread man cookie cutter, then place the cookies on the prepared baking sheets. Repeat with the remaining dough.
he_IL: על משטח מקומח קלות, מרדדים דיסק אחד של בצק לעובי של כ-1/4 אינץ'. חותכים צורות עם חותכן קובץ cookie של איש ג'ינג'ר, ואז מניחים את הקוביות על תבניות האפייה המוכנות. חוזרים על כך עם הבצק הנותר.

en: On a separate line
he_IL: בשורה נפרדת

en: On a slippery drizzly morning before work. I would NEVER come out if it was not having put my name down. But the feeling afterwards is all worth it.<br>5.02 in 28:39 (32mtr Elevation)
he_IL: בבוקר גשום ומחוסר יציבות לפני העבודה. אף פעם לא הייתי יוצא אם לא הייתי רשום את שמי. אבל התחושה אחרי כל זה שווה את זה. <br>5.02 ב-28:39 (32 מטר עלייה)

en: On crossing the imaginary line drawn from Punta Mala to <a href="http:///twentysixteendemo.wordpress.com">Azuera</a> the ships from Europe bound to Sulaco lose at once the strong breezes of the ocean. They become the prey of capricious airs that play with them for thirty hours at a stretch sometimes. Before them the head of the calm gulf is filled on most days of the year by a great body of motionless and opaque clouds. On the rare clear mornings another shadow is cast upon the sweep of the gulf.
he_IL: בחצוֹתן את הקו הדמיוני הנמשך מפּוּנטה מאלָה אל <a href="http:///twentysixteendemo.wordpress.com">אסוּאֵרה</a> הספינות מאירופה שפּניהן אל סולאקו מאבדות בבת־אחת את הבּריזוֹת העזות של האוקיינוס. הן נופלות טרף לרוחות גחמניות המשתעשעות בהן לפעמים משך שלושים שעות רצופות. רוב ימות השנה ראשו של המפרץ השקט מלא חשרה גדולה של עננים חדלי־ניע ואטומים. בבקרים הצחים הנדירים מוטל צל אחד על מרחב המפרץ.

en: On every golden scale!
he_IL: ותרוץ כמו תמסח!

en: On the Day<a href="https://fitnessmattic.wordpress.com/2023/02/15/the-sun-never-sets-on-a8c-5k-relay-iv/#on-the-day"></a>
he_IL: ביום <a href="https://fitnessmattic.wordpress.com/2023/02/15/the-sun-never-sets-on-a8c-5k-relay-iv/#on-the-day"></a>

en: On the Road
he_IL: על הדרך

en: On the morning of Noah's first day, a whirlwind of emotions danced in my heart. The anticipation and excitement were palpable as we walked hand in hand towards the school gate. My little one looked adorable in his new uniform, his eyes brimming with curiosity and wonder. It was a moment filled with pride and a touch of nervousness, both for him and for me.
he_IL: בבוקר היום הראשון של נועה, טסטסתי בלבי סערת רגשות. הציפייה וההתרגשות היו מורגשות כשהלכנו יד ביד לעבר שער הבית ספר. הילד שלי נראה מקסים בחולצת החדשה שלו, עיניו מלאות סקרנות ופלא. זה היה רגע מלא גאווה וקצת עצבנות, גם עבורו וגם עבורי.

en: On the other hand, Jeff Koons, believes that fame is essential for an artist's career. He once said, "The art world is a business. The more people that know your name, the more successful you are."
he_IL: מצד שני, ג'ף קונס מאמין שהתהילה היא חיונית לקריירה של אמן. הוא אמר פעם, "עולם האמנות הוא עסקים. ככל שיותר אנשים מכירים את השם שלך, כך אתה מצליח יותר.

en: On the other hand, the Phrygians, who live in an open country, have no forests and consequently lack timber. They therefore select a natural hillock, run a trench through the middle of it, dig passages, and extend the interior space as widely as the site admits. Over it they build a pyramidal roof of logs fastened together, and this they cover with reeds and brushwood, heaping up very high mounds of earth above their dwellings. Thus their fashion in houses makes their winters very warm and their summers very cool. Some construct hovels with roofs of rushes from the swamps. Among other nations, also, in some places there are huts of the same or a similar method of construction. Likewise at Marseilles we can see roofs without tiles, made of earth mixed with straw. In Athens on the Areopagus there is to this day a relic of antiquity with a mud roof. The hut of Romulus on the Capitol is a significant reminder of the fashions of old times, and likewise the thatched roofs of temples on the Citadel.
he_IL: מצד שני, לפריגיאנים, שחיים בארץ פתוחה, אין יערות ולכן אין להם עצים. לכן הם בוחרים גבעה טבעית, מפעילים תעלה באמצע, חופרים מעברים ומרחיבים את החלל הפנימי באותה מידה שהאתר מודה. מעל זה הם בונים גג פירמידלי של בולי עץ מהודקים יחד, וזה הם מכסים עם קנים ועץ, נערמים תלוליות גבוהות מאוד של אדמה מעל בתיהם. לכן האופנה שלהם בבתים עושה את החורפים שלהם חמים מאוד ואת הקיץ שלהם מגניב מאוד. חלקם בונים צריפים עם גגות של פריחות מהביצות. בין מדינות אחרות, גם, במקומות מסוימים יש בקתות של אותה שיטה או דומה של בנייה. כמו כן במרסיי אנו יכולים לראות גגות ללא אריחים, עשויים אדמה מעורבבת עם קש. באתונה על Areopagus יש עד היום שריד של העת העתיקה עם גג בוץ. הצריף של רומולוס על הקפיטול הוא תזכורת משמעותית לאופנה של פעם, כמו גם את גגות סכך של מקדשים על המצודה.

en: On the other hand, we denounce with righteous indignation and dislike men who are so beguiled and demoralized by the charms of pleasure of the moment, so blinded by desire, that they cannot foresee the pain and trouble that are bound to ensue; and equal blame belongs to those who fail in their duty through weakness of will, which is the same as saying through shrinking from toil and pain.
he_IL: מצד שני, אנחנו מוקיעים בהתמרמרות צדקנית את האנשים שהולכים שולל אחרי קסם ההנאה של הרגע, שנהיים עיוורים לנוכח התשוקה עד שהם לא מצליחים לראות את הכאב והצרות שלבטח טומן בחובו העתיד. אשמה דומה יש לאלו שנכשלים בתפקידם להתמודד עם חולשת הרצון, שהם, בעצם, כמו אלו המתכווצים מעייפות או מכאב.

en: On the other side of the door, dressed in frock coat and silk hat, there stood hesitating a tall, thin, weary man who had been afoot for exactly twenty hours, in pursuit of his usual business of curing imaginary ailments by means of medicine and suggestion, and leaving real ailments to nature aided by coloured water. His attitude towards the medical profession was somewhat sardonic, partly because he was convinced that only the gluttony of South Kensington provided him with a livelihood, but more because his wife and two fully-developed daughters spent too much on their frocks.
he_IL: מצידה השני של הדלת, לבוש במעיל ארוך ובכובע משי, עמד בחשש גבר גבוה, רזה ועייף לאחר בדיוק עשרים שעות הליכה וביקש לעסוק בעסקיו הרגילים – לרפא מחלות מדומיינות באמצעות תרופות והמלצות ולהשאיר את המחלות האמיתיות לדרכו של הטבע ולחסדם של מים צבעוניים. גישתו כלפי מקצועות הרפואה הייתה עוקצנית משהו; אולי כי היה בטוח שהכנסתו תלויה בגרגרנות האופיינית לסאות' קנזינגטון, אך בעיקר משום שתי בנותיו המפותחות לתפארת ואשתו השקיעו המון במלבושיהן.

en: On the primordial substance according to the Physicists
he_IL: על החומר הבראשיתי על פי הפיזיקאים

en: On the topic of alignment, it should be noted that users can choose from the options of&nbsp;<em>None</em>,&nbsp;<em>Left</em>,&nbsp;<em>Right, </em>and&nbsp;<em>Center</em>. In addition, they also get the options of&nbsp;<em>Thumbnail</em>,&nbsp;<em>Medium</em>,&nbsp;<em>Large</em>&nbsp;&amp;&nbsp;<em>Fullsize</em>.
he_IL: לגבי היישור, חשוב לציין שהמשתמשים יכולים לבחור מהאפשרויות <em>ללא</em>, <em>שמאל</em>, <em>ימין <em>ומרכז</em>.</em> בנוסף, יש להם גם אפשרויות של <em>תמונה ממוזערת</em>, <em>בינונית</em>, <em>גדולה</em> <em>ובגודל מלא</em>.

en: On this principle of arrangement the disagreeable force of the winds will be shut out from dwellings and lines of houses. For if the streets run full in the face of the winds, their constant blasts rushing in from the open country, and then confined by narrow alleys, will sweep through them with great violence. The lines of houses must therefore be directed away from the quarters from which the winds blow, so that as they come in they may strike against the angles of the blocks and their force thus be broken and dispersed.
he_IL: על עקרון הסדר זה ייחסם כוחן הבלתי נעים של הרוחות ממגורים וממסגרות של בתים. כי אם הרחובות יתמלאו בפני הרוחות, הפיצוצים הבלתי פוסקים שלהם יפרצו מהמדינה הפתוחה, ואז יהיו מרותקים על ידי סמטאות צרות, יזרמו דרכם באלימות רבה. יש לכוון את קווי הבתים הרחק מהרבעים שמהם נושבות הרוחות, כדי שכשהן ייכנסו יוכלו לפגוע בזוויות של הבלוקים ובכך ישברו ויפזרו את כוחן.

en: On your final day, take a trip to the stunning Palace of Versailles, located in the city's outskirts. Explore the opulent palace, walk through the grand Hall of Mirrors, and lose yourself in the immense and intricately landscaped gardens.
he_IL: ביום האחרון שלך, קח טיול לארמון ורסאי המהמם, שנמצא בפרברי העיר. חקור את הארמון המפואר, טייל באולם המראות הגדול, ותאבד את עצמך בגנים העצומים והמעוצבים בצורה מורכבת.

en: Once I got to work, I jumped straight into my tasks for the day. The workload seemed daunting at first, but I reminded myself to take things one step at a time. As the day progressed, I found myself getting more and more into the swing of things, ticking off tasks from my to-do list and feeling a sense of accomplishment.
he_IL: כשהגעתי לעבודה, קפצתי ישר למשימות שלי להיום. העומס נראה מאיים בהתחלה, אבל הזכרתי לעצמי לקחת דברים צעד אחרי צעד. ככל שהיום התקדם, מצאתי את עצמי נכנס יותר ויותר לקצב, מסמן משימות מרשימת המטלות שלי ומרגיש תחושת הישג.

en: Once cooled, serve the Cinnamon Swirl Muffins with your favorite coffee or tea. The crumbly streusel, rich cinnamon swirl, and soft muffin base are a match made in heaven for any breakfast or brunch!
he_IL: כשהם מתקררים, תגישו את המאפינס עם הסירופ הקינמון המפוזר והבסיס הרך וקרמי. הסטרוזל קרמי, הסירופ הקינמון העשיר והבסיס הרך של המאפינס הם שילוב שנוצר בגן עדן לארוחת בוקר או בראנץ'!

en: Once the candles have hardened, trim the wicks to approximately ¼ inch to prevent excessive smoking and ensure a clean, even burn.
he_IL: כשהנרות יתייצבו, חתוך את הפתילים לקרוב ל־¼ אינץ' כדי למנוע עשן יתר ולהבטיח שיהיה שריפה נקייה ואחידה.

en: Once the cookies are completely cooled, decorate them with the icing. You can use a piping bag with a small tip, or just a zip-top bag with a corner snipped off.
he_IL: ברגע שהקובץ cookie התקרר לגמרי, קשט אותם עם הציפוי. אתה יכול להשתמש בשקית צנטר עם פיה קטנה, או פשוט בשקית עם רוכסן שהקצה שלה חתוך.

en: Once the mixture is smooth, pour it into popsicle molds. Leave a little bit of space at the top as the mixture will expand as it freezes.
he_IL: כשהתערובת חלקה, שפוך אותה לתוך תבניות של פופסיקלים. השאר קצת מקום למעלה כי התערובת תתרחב כשזה קופא.

en: Once the muffins are completely cooled, drizzle the lime glaze over the tops.
he_IL: ברגע שהמאפינס התקררו לגמרי, שפוך את ציפוי הליים על החלקים העליונים.

en: Once the popsicles are frozen, prepare the chocolate-almond coating. Melt the dark chocolate and coconut oil together in a microwave in 30-second intervals, stirring after each, until smooth.
he_IL: ברגע שהפופסיקלים קפואים, הכינו את ציפוי השוקולד-שקדים. ממיסים את השוקולד המריר ושמן הקוקוס יחד במיקרוגל במרווחים של 30 שניות, מערבבים אחרי כל פעם, עד שהתערובת חלקה.

en: Once the wax is melted, remove it from the heat and stir in your chosen fragrance oil or essential oil. Aim for approximately 1 ounce of fragrance oil per pound of wax, adjusting to suit your preference for scent strength.
he_IL: כשהדונג מומס, הסר אותו מהלהבה וערבב בשמן ריח לבחירתך או בשמן אתרי. יש לכוון לכ-1 אונקייה של שמן ריח לכל פאונד של דונג, ולהתאים את עוצמת הריח לפי הטעם שלך.

en: Once you are happy with your color changes you can click save and your changes will be reflected on your live site.
he_IL: כאשר כל הצבעים נראים לטעמך, אפשר ללחוץ על 'לשמור' והשינויים שביצעת יופיעו באתר האמיתי.

en: Once you have your goals in place, it's time to prioritize your tasks. Not all tasks are created equal, and it's essential to identify the high-impact activities that will move the needle forward in your blogging journey. Whether it's writing content, engaging with your audience on social media, or optimizing your website for SEO, prioritize tasks that align with your overarching goals and bring the most value to your blog.
he_IL: ברגע שיש לך את המטרות שלך, הגיע הזמן לתת עדיפות למשימות שלך. לא כל המשימות נוצרות שוות, וחשוב לזהות את הפעילויות בעלות ההשפעה הגבוהה שיזיזו את המצב קדימה במסע הבלוגינג שלך. בין אם זה לכתוב תוכן, לעסוק עם הקהל שלך ברשתות חברתיות, או לאופטימיזציה של האתר שלך ל-SEO, תן עדיפות למשימות שמתאימות למטרות הכוללות שלך ומביאות את הערך הרב ביותר לבלוג שלך.

en: Once you have your keywords in hand, it's time to optimize your blog's content. Incorporate your target keywords strategically into your blog posts, headings, meta descriptions, and image alt tags to signal to search engines what your content is about and improve its relevance and visibility in search results. But remember – quality always trumps quantity. Focus on creating valuable, engaging, and informative content that resonates with your audience and addresses their needs and interests.
he_IL: כשהמילות מפתח שלך ביד, הגיע הזמן לייעל את התוכן של הבלוג שלך. שלב את מילות המפתח המיועדות שלך בצורה אסטרטגית בפוסטים של הבלוג, בכותרות, בכלים/תיאור ובתגיות alt של התמונות כדי לסמן למנועי החיפוש על מה התוכן שלך ולשפר את הרלוונטיות והנראות שלו בתוצאות החיפוש. אבל תזכור – איכות תמיד גוברת על כמות. התמקד ביצירת תוכן יקר ערך, מרתק ומעורר עניין שמדבר לקהל שלך ומטפל בצרכים ובתחומי העניין שלו.

en: Once you save the menu with your link, the new description should show up.
he_IL: לאחר ששמרת את התפריט עם הקישור, התיאור החדש יופיע.

en: Once you're happy with your design and demo content, you can export it and share it with your team or clients. Desaign makes it easy to create high-quality mockups in a matter of minutes.
he_IL: ברגע שאתם מרוצים מתוכן העיצוב וההדגמה שלכם, תוכלו לייצא אותו ולשתף אותו עם הצוות או הלקוחות שלכם. Desaign מקל על יצירת דגמים באיכות גבוהה בתוך דקות ספורות.

en: Once you've chosen your template, customize your design to fit your brand and message. You can change the layout, colors, and typography to create a unique look and feel.
he_IL: לאחר שבחרתם את התבנית, התאימו אישית את העיצוב כך שיתאים למותג ולהודעה שלכם. אפשר לשנות את הפריסה, הצבעים והטיפוגרפיה כדי ליצור מראה ותחושה ייחודיים.

en: Once you've defined your brand identity, it's time to translate it into a cohesive and consistent online presence. From your blog design and logo to your social media profiles and email newsletters, every touchpoint should reflect your brand's aesthetic, voice, and values. Consistency is key here – aim for a seamless and unified brand experience across all channels to reinforce your brand identity and leave a lasting impression on your audience.
he_IL: אחרי שהגדרת את זהות המותג שלך, הגיע הזמן לתרגם אותה לנוכחות אונליין אחידה ועקבית. מעיצוב הבלוג שלך ולוגו שלך ועד לפרופילים שלך ברשתות חברתיות ואימיילים, כל נקודת מגע צריכה לשקף את האסתטיקה, הקול והערכים של המותג שלך. עקביות היא המפתח כאן – שאף לחוויית מותג חלקה ומאוחדת בכל הערוצים כדי לחזק את זהות המותג שלך וליצור רושם מתמשך על הקהל שלך.

en: Once you've identified your niche, it's time to find your tribe – the community of like-minded individuals who share your interests, values, and goals. Your tribe is your audience – the people who will resonate with your content, engage with your blog, and support your journey as a blogger. Building meaningful connections with your tribe is essential for fostering engagement, building relationships, and growing your blog organically.
he_IL: אחרי שמצאת את הנישה שלך, הגיע הזמן למצוא את השבט שלך – הקהילה של אנשים עם מחשבה דומה ששיתפו את האינטרסים, הערכים והמטרות שלך. השבט שלך הוא הקהל שלך – האנשים שיתחברו לתוכן שלך, יעסקו בבלוג שלך ויתמכו במסע שלך כבלוגר. בניית קשרים משמעותיים עם השבט שלך היא חיונית כדי לעודד מעורבות, לבנות קשרים ולגדול את הבלוג שלך באופן אורגני.

en: One
he_IL: אחד

en: One Hundred Years of Solitude
he_IL: מאה שנים של בדידות

en: One column.
he_IL: טור אחד.

en: One day, as Mateo roamed the vibrant streets of Harlem, his camera capturing the rhythm of life, he stumbled upon a small theater tucked away in a corner. Intrigued, he ventured inside and found himself immersed in the world of spoken word poetry. The poet on stage, a magnetic presence with roots in the Caribbean, spoke of resilience, identity, and the universal desire for belonging.
he_IL: יום אחד, כשמתיאו טייל ברחובות הצבעוניים של הארלם, המצלמה שלו תופסת את קצב החיים, הוא נתקל בתיאטרון קטן שמוסתר בפינה. מסוקרן, הוא נכנס פנימה ומצא את עצמו שקוע בעולם של שירה מדוברת. המשורר על הבמה, נוכחות מגנטית עם שורשים בקריביים, דיבר על חוסן, זהות, והרצון האוניברסלי להשת belong.

en: One day, as Mateo stood on the rooftop of his apartment building, overlooking the sprawling cityscape, he received an email with a subject line that simply read, "The Next Chapter." The message contained an invitation to a prestigious film festival where his latest project had been selected for screening.
he_IL: יום אחד, כשמטאו עמד על גג בניין הדירות שלו, מביט בנוף העיר המתרחב, הוא קיבל אימייל עם כותרת שהייתה פשוטה: "הפרק הבא." ההודעה כללה הזמנה לפסטיבל סרטים יוקרתי שבו הפרויקט האחרון שלו נבחר להקרנה.

en: One day, as they strolled through the bohemian streets of San Telmo, they stumbled upon an old record store tucked away in a corner. The store, a treasure trove of vinyl records and faded concert posters, drew them in like a magnetic force. Mateo's eyes lit up as he browsed through the records, his fingers tracing the grooves of classic rock albums. Martina, drawn to the eclectic collection of Argentine folk music, marveled at the diversity of sounds encapsulated in those dusty sleeves. Santiago, immersed in the poetry section, discovered the verses of writers who had found refuge in the power of words.
he_IL: יום אחד, כששיטטו ברחובות הבוהמיים של סן טלמו, הם נתקלו בחנות תקליטים ישנה שמוסתרת בפינה. החנות, אוצר של תקליטי ויניל ופוסטרים דהויים מהופעות, משכה אותם כמו כוח מגנטי. העיניים של מתאו נדלקו כשהוא עיין בתקליטים, אצבעותיו עוקבות אחרי החריצים של אלבומי רוק קלאסיים. מרטינה, שנמשכה לאוסף האקלקטי של מוזיקת פולק ארגנטינאית, התפעלתה מהמגוון של הצלילים הכלולים בכיסויים המלאים אבק. סנטיאגו, שנסחף בחלק השירה, גילה את השורות של סופרים שמצאו מקלט בכוח המילים.

en: One effective way to prioritize your tasks is to use a task management system. This can be as simple as a to-do list or as complex as a project management tool. Whatever system you choose, make sure it's easy to use and allows you to prioritize tasks based on their importance and urgency.
he_IL: דרך אחת יעילה לקבוע עדיפויות למשימות שלך היא להשתמש במערכת ניהול משימות. זה יכול להיות פשוט כמו רשימת מטלות או מורכב כמו כלי ניהול פרויקטים. לא משנה איזו מערכת תבחר, תוודא שהיא קלה לשימוש ומאפשרת לך לקבוע עדיפויות למשימות לפי החשיבות והדחיפות שלהן

en: One evening, as Mateo edited footage in his apartment, he received an anonymous email. The subject line read, "I Know What You're Secretly Up To." Intrigued and slightly unnerved, Mateo opened the message. The body of the email was cryptic, hinting at an awareness of his every move, his aspirations, and even the intricacies of his personal life.
he_IL: ערב אחד, בזמן שמאטאו ערך קטעים בדירתו, הוא קיבל אימייל אנונימי. כותרת ההודעה הייתה, "אני יודע מה אתה עושה בסוד." מסוקרן ומעט לא נעים, מאטאו פתח את ההודעה. גוף האימייל היה מסתורי, רומז על מודעות לכל מהלכיו, שאיפותיו ואפילו לפרטים הקטנים של חייו האישיים.

en: One evening, as Mateo filmed the sunset over the Hudson River, he found himself at a crossroads. The emails, once a source of paranoia, now served as signposts on the path of his artistic evolution. He reflected on the words of Emma and the purpose that had brought him to New York—the desire to bridge worlds through storytelling.
he_IL: ערב אחד, כשמטאו צילם את השקיעה מעל נהר ההדסון, הוא מצא את עצמו בצומת דרכים. האימיילים, שהיו פעם מקור לפרנויה, עכשיו שימשו כשלטי דרכים בדרך ההתפתחות האמנותית שלו. הוא שיקף על המילים של אמה והמטרה שהביאה אותו לניו יורק—הצורך לחבר עולמות דרך סיפור סיפורים.

en: One evening, as Mateo grappled with the dilemma, he received an email that struck a different chord. The subject line simply read, "Meet Me at the Café." The message contained an address and a time—his favorite corner café in Greenwich Village.
he_IL: ערב אחד, כשמטאו התמודד עם הדילמה, הוא קיבל אימייל שהכה בתו שונה. כותרת ההודעה קראה פשוט, "פגוש אותי בבית הקפה." ההודעה כללה כתובת וזמן—בית הקפה הפינתי האהוב עליו בגריניץ' וילג'.

en: One evening, as the sun dipped below the horizon, painting the Buenos Aires skyline with hues of orange and pink, the friends gathered in their favorite café. The conversation shifted from music to life, and the question of their individual paths lingered in the air.
he_IL: ערב אחד, כששמש שקעה מתחת לאופק, צובעת את קו השמיים של בואנוס איירס בגוונים של כתום וורוד, החברים התאספו בבית הקפה האהוב עליהם. השיחה עברה ממוזיקה לחיים, והשאלה על הדרכים האישיות שלהם ריחפה באוויר.

en: One evening, in the very café where their dreams took flight, the friends gathered once more. The air buzzed with nostalgia as they reminisced about the journey from the record store in San Telmo to the stages that now echoed with their music.
he_IL: ערב אחד, באותו בית קפה שבו חלומותיהם המריאו, החברים התאספו שוב. האוויר רחש בנוסטלגיה כשהם נזכרו במסע מחנות התקליטים בסן טלמו לבמות שכעת מהדהדות עם המוזיקה שלהם.

en: One example of the importance of details in graphic design is typography. Choosing the right font for a project can make or break the design. Each font has its own unique characteristics, and the right choice can convey the mood and tone of the project. Similarly, paying attention to the spacing between letters and words can improve readability and overall cohesiveness of the design.
he_IL: דוגמה אחת לחשיבות הפרטים בעיצוב גרפי היא טיפוגרפיה. בחירת הגופן הנכונה עבור פרויקט יכולה לגרום לעיצוב להצליח או להיכשל. כל גופן מכיל תכונות ייחודיות משלו, והבחירה הנכונה יכולה להעביר את המצב הרוח והטון של הפרויקט. באותה מידה, לשים לב למרווח בין אותיות ובין מילים יכול לשפר את הקריאות ואת הקוהזיות הכללית של העיצוב.

en: One is not born, but rather becomes, a woman.
he_IL: "אישה לא נולדת אישה, אלא נעשית אישה."

en: One more time taking off in the air, down from the White Rock<br>into the dark waves do I dive, intoxicated with lust.
he_IL: עוד פעם אני מתרסק לאוויר, מטה מהסלע הלבן<br>אני צולל לתוך הגלים האפלים, משתגע מתשוקה.

en: One of Dearth's most famous works is "The Flower Market", which features a bustling scene of flower sellers in Paris. The bright, saturated colors of the flowers and the vendors' clothing suggest a lively, vibrant atmosphere, while the muted tones of the buildings and the sky hint at the city's industrialization and pollution.
he_IL: אחד מהיצירות המפורסמות ביותר של דירת' הוא "שוק הפרחים", שמציג סצנה תוססת של מוכרי פרחים בפריז. הצבעים הבהירים והס насыщים של הפרחים ובגדי המוכרים מציעים אווירה חיה ותוססת, בעוד שהגוונים המושתקים של הבניינים והשמיים מרמזים על התיעוש והזיהום של העיר.

en: One of the advantages of becoming a mother after 30 is the sense of self-assurance that comes with age and life experience. By this stage, many of us have a deeper understanding of ourselves, our values, and our priorities. This self-assuredness allows us to approach motherhood with confidence, trusting our instincts and making decisions that align with our own beliefs and values.
he_IL: אחת מהיתרונות של היותך אם לאחר גיל 30 היא התחושה של ביטחון עצמי שמתקיימת עם הגיל והניסיון בחיים. בשלב זה, רבות מאיתנו יש לנו הבנה עמוקה יותר של עצמנו, של ערכינו ושל עדיפויותינו. הביטחון הזה מאפשר לנו להתמודד עם האמות בביטחון, לסמוך על האינסטינקטים שלנו ולקבל החלטות שמתאימות לאמונותינו ולערכינו האישיים.

en: One of the best ways to fuel your creativity is to expose yourself to new perspectives and ways of thinking. This might mean traveling to a new place, trying a new hobby, or simply seeking out new sources of inspiration. By expanding your horizons, you'll be able to draw upon a wider range of ideas and insights, which can help fuel your creative projects and pursuits.
he_IL: אחד מהדרכים הטובות ביותר להניע את היצירתיות שלך הוא לחשוף את עצמך לפרספקטיבות חדשות ודרכי חשיבה שונות. זה יכול להיות אומר לנסוע למקום חדש, לנסות תחביב חדש, או פשוט לחפש מקורות השראה חדשים. על ידי הרחבת האופקים שלך, תוכל להיעזר במגוון רחב יותר של רעיונות ותובנות, מה שיכול לעזור להניע את הפרויקטים והמאמצים היצירתיים שלך

en: One of the defining features of underground music is its focus on experimentation and originality. Underground musicians are often free from the constraints of commercial success and are able to explore new and innovative sounds, which can be refreshing in an industry that is often dominated by trends and formulaic pop songs. This means that fans of underground music are often able to discover new and exciting sounds that they wouldn’t be able to find anywhere else.
he_IL: אחד המאפיינים המגדירים של מוזיקה מחתרתית הוא ההתמקדות שלה בניסויים ובמקוריות. מוזיקאי מחתרת חופשיים לעתים קרובות מאילוצי ההצלחה המסחרית ומסוגלים לחקור צלילים חדשים וחדשניים, שיכולים להיות מרעננים בתעשייה הנשלטת לעתים קרובות על ידי מגמות ושירי פופ נוסחתיים. משמעות הדבר היא כי אוהדי מוסיקה מחתרתית מסוגלים לעתים קרובות לגלות צלילים חדשים ומרגשים שהם לא יוכלו למצוא בשום מקום אחר.

en: One of the essential functions of light in Botticelli's paintings is to create a sense of depth and volume. Through the careful use of light and shadow, known as chiaroscuro, Botticelli was able to give his figures a rounded, three-dimensional appearance. This technique was used to great effect in paintings like "The Birth of Venus," where the play of light and shadow on Venus's body creates a convincing sense of depth.
he_IL: אחת מהפונקציות החיוניות של האור בציורים של בוטיצלי היא ליצור תחושה של עומק ונפח. באמצעות השימוש המקופד באור וצל, הידוע גם בשם קיארוסקורו, בוטיצלי הצליח להעניק לדמויותיו מראה מעוגל ותלת-ממדי. טכניקה זו נעשתה בשימוש יעיל בציורים כמו "לידתה של ונוס", שם משחק האור והצל על גוף ונוס יוצר תחושת עומק משכנעת.

en: One of the first steps to mastering storytelling is starting with a good story. Good stories are all around us, but when getting started it's best to pick a simple story with basic elements. Comedians do this regularly. They pull from real life events and exaggerate the details to entertain their audience.
he_IL: אחד מהשלבים הראשונים באמנות של סיפור סיפורים היא להתחיל עם סיפור טוב. אפשר למצוא סיפורים טובים בכל מקום אבל כשמתחילים, חשוב לבחור סיפור פשוט עם אלמנטים בסיסיים. כך קומיקאים נוהגים לעשות. הם מציגים אירוע מהחיים האמיתיים ומספרים את הפרטים בהגזמה כדי לבדר את הקהל.

en: One of the fundamental principles of styling street outfits is mastering proportions. Balance oversized pieces with more fitted ones to create visual interest and prevent your look from appearing sloppy. For example, pair a baggy graphic tee with slim-fit jeans or layer an oversized denim jacket over a fitted hoodie. Playing with proportions adds dimension to your outfit and keeps it looking polished.
he_IL: אחד העקרונות הבסיסיים של עיצוב הופעות רחוב הוא שליטה בפרופורציות. איזון בין פריטים גדולים יותר לפריטים צמודים יותר כדי ליצור עניין ויזואלי ולמנוע מהמראה שלך להיראות מרושל. לדוגמה, תתאם טי-שירט גרפית רחבה עם ג'ינס צמודים או תלבש ג'קט ג'ינס גדול מעל הודי צמוד. לשחק עם פרופורציות מוסיף מימד להופעה שלך ושומר עליה נראית מטופחת.

en: One of the joys of nested recipes lies in the art of flavor layering. Each layer is carefully curated to complement the others, creating a symphony of tastes that dance on your palate. Whether it's a savory dish that balances contrasting flavors or a dessert that combines sweet, tangy, and creamy elements, the art of flavor layering adds depth and complexity to your cooking. We will delve into techniques such as marinating, infusing, and incorporating complementary ingredients to help you master the art of flavor nesting.
he_IL: אחת מההנאות שבמתכונים מקוננים מתגלה באמנות של השכבת טעמים. כל שכבה מותאמת בקפידה כדי להשלים את השאר, וליצור סימפוניה של טעמים שמרקדים על החיך שלך. בין אם זה מנה מלוחה שמאזנת טעמים נגדיים או קינוח שמשלב רכיבים מתוקים, חמיצים וקרמיים, אמנות השכבת טעמים מוסיפה עומק ומורכבות לבישול שלך. אנחנו נעסוק בטכניקות כמו חימום, ריסון ושילוב רכיבים תואמים כדי לעזור לך לשלוט באמנות השכבת טעמים.

en: One of the key aspects of Matryoshka travel is the exploration of interconnected cities. These destinations are like puzzle pieces that fit together seamlessly, offering a continuous flow of discovery. Imagine starting your journey in a vibrant metropolis and finding yourself drawn into a nearby town known for its historical charm. From there, another neighboring city with breathtaking landscapes awaits, creating a chain of unique experiences that will leave you in awe of the world's interconnectedness.
he_IL: אחד מהנושאים המרכזיים בנסיעות מטריושקה הוא חקירת ערים מחוברות. היעדים הללו דומים לחלקי פאזל שמתמזגים בצורה חלקה, מציעים זרם רציף של גילויים. דמיינו להתחיל את המסע שלכם בעיר מטורפת ולמצוא את עצמכם מושכים לעיירה סמוכה הידועה בקסם ההיסטורי שלה. משם, עיר שכנה נוספת עם נופים מופלאים מחכה לכם, יוצרת שרשרת של חוויות ייחודיות שתשאיר אתכם מרותקים מהקשרים המקושרים של העולם.

en: One of the key benefits of Chat GPT is its ability to improve over time. As more data is fed into the model, it continues to learn and adapt, becoming increasingly sophisticated and accurate in its responses. This makes Chat GPT an incredibly powerful tool for a wide range of applications, from chatbots and virtual assistants to content creation and language translation.
he_IL: אחת מהיתרונות המרכזיים של Chat GPT היא יכולתה לשפר עם הזמן. ככל שנתונים נוספים מוזנים למודל, הוא ממשיך ללמוד ולהתאים עצמו, הופך להיות יותר מתוחכם ומדויק בתגובותיו. זה מהווה כלי חזק ומצליח במיוחד למגוון רחב של יישומים, מצ'אטבוטים ועוזרים וירטואליים עד יצירת תוכן ותרגום שפה.

en: One of the key components of the Vital platform is the <strong>Lativ Tracker™</strong> device. This device is designed to measure physical data such as blood pressure, cholesterol levels, blood glucose levels, menstrual cycle tracking, and more. The Lativ Tracker™ connects seamlessly with the Lativ platform, allowing patients and healthcare professionals to easily access and analyze this data to inform better healthcare decisions.
he_IL: אחד מרכיבי המרכז של פלטפורמת Vital הוא המכשיר <strong>Lativ Tracker™</strong>. המכשיר הזה מיועד למדידת נתונים פיזיים כמו לחץ דם, רמות כולסטרול, רמות סוכר בדם, מעקב אחר מחזור החודשי ועוד. ה-Lativ Tracker™ מתחבר בצורה חלקה לפלטפורמת Lativ, מאפשר למטופלים ולמקצועי הבריאות לגשת בקלות לנתונים אלו ולנתח אותם כדי לקבל החלטות בריאות טובות יותר.

en: One of the key factors that contributed to the success of personal computers was the development of the graphical user interface (GUI). This was pioneered by Xerox PARC in the 1970s and popularized by Apple in the early 1980s with the Macintosh. The GUI made personal computers much more user-friendly and accessible to non-experts.
he_IL: אחד מהגורמים המרכזיים שתרמו להצלחת המחשבים האישיים היה הפיתוח של ממשק המשתמש הגרפי (GUI). זה הומצא על ידי Xerox PARC בשנות ה-70 והופץ על ידי Apple בתחילת שנות ה-80 עם ה-Macintosh. ה-GUI הפך את המחשבים האישיים לידידותיים יותר למשתמשים ונגישים יותר ללא-מומחים.

en: One of the key goals of Mag. is to create a community of painters and painting enthusiasts who can share their knowledge, experiences, and ideas. The blog invites readers to participate in the discussion by leaving comments and sharing their own work and perspectives.
he_IL: אחד מהמטרות המרכזיות של Mag. היא ליצור קהילה של ציירים וחובבי ציור שיכולים לשתף את הידע, הניסיון והרעיונות שלהם. הבלוג מזמין את הקוראים להשתתף בדיון על ידי השארת תגובות ולשתף את העבודות והפרספקטיבות שלהם.

en: One of the main advantages of WordPress is its flexibility. It can be used to create everything from simple personal blogs to complex e-commerce websites, and its features can be extended through a vast ecosystem of plugins and themes. WordPress also has a strong community of developers who contribute to its ongoing development and improvement.
he_IL: אחת מיתרונות העיקריים של WordPress היא הגמישות שלו. ניתן להשתמש בו ליצירת כל דבר, מבלוגים אישיים פשוטים עד אתרי מסחר אלקטרוני מורכבים, והתכונות שלו ניתן להרחיב דרך אקוסיסטמה עצומה של תוספים ותבניות. ל-WordPress יש גם קהילה חזקה של מפתחים שתורמים לפיתוח ושיפור המתמיד שלו.

en: One of the main reasons for MS-DOS's success was its availability. IBM selected MS-DOS as the operating system for its IBM PC in 1981, and this gave Microsoft a huge boost. Other computer manufacturers started to license MS-DOS, which allowed it to become widely available. As more people bought personal computers, they were likely to choose MS-DOS because it was the operating system they were already familiar with.
he_IL: אחת הסיבות העיקריות להצלחה של MS-DOS הייתה הזמינות שלו. IBM בחרה ב-MS-DOS כמערכת ההפעלה עבור ה-IBM PC שלה בשנת 1981, וזה נתן למיקרוסופט דחיפה עצומה. יצרני מחשבים אחרים התחילו לרשום רישיונות ל-MS-DOS, מה שאפשר לו להפוך לזמין באופן רחב. ככל שיותר אנשים קנו מחשבים אישיים, הם היו נוטים לבחור ב-MS-DOS כי זו הייתה מערכת ההפעלה שהם כבר הכירו.

en: One of the main reasons why we procrastinate is that the task at hand seems overwhelming or daunting. To avoid this, I break down larger tasks into smaller, more manageable pieces. This allows me to focus on the individual steps required to complete the task, rather than getting bogged down by the larger picture. By breaking tasks into smaller pieces, I'm able to approach them with a clear sense of direction and purpose.
he_IL: אחד הסיבות העיקריות למה אנחנו דוחים דברים זה שהמשימה הנוכחית נראית מכבידה או מפחידה. כדי להימנע מזה, אני מפרק משימות גדולות לחלקים קטנים יותר, קלים יותר לניהול. זה מאפשר לי להתמקד בצעדים הפרטניים הנדרשים כדי להשלים את המשימה, במקום להיתקע בתמונה הגדולה. על ידי פירוק משימות לחלקים קטנים, אני מצליח לגשת אליהן עם תחושת כיוון ומטרה ברורה

en: One of the major pollution concerns in the US around 1973 was the Clean Air Act, which was enacted in 1970 to regulate air pollution from stationary sources such as factories and power plants. The act was amended in 1977 to strengthen its provisions and give the Environmental Protection Agency (EPA) more authority to regulate air pollution. Other key pieces of legislation passed during this time included the Clean Water Act of 1972, which regulated the discharge of pollutants into navigable waters, and the Resource Conservation and Recovery Act of 1976, which addressed the management of solid and hazardous waste. These and other efforts helped to reduce pollution levels in the US, although environmental concerns remain a major issue to this day.
he_IL: אחד החששות העיקריים מזיהום אוויר בארצות הברית סביב 1973 היה חוק האוויר הנקי, אשר נחקק בשנת 1970 כדי להסדיר את זיהום האוויר ממקורות נייחים כגון מפעלים ותחנות כוח. החוק תוקן בשנת 1977 כדי לחזק את הוראותיו ולהעניק לסוכנות להגנת הסביבה (EPA) סמכות רבה יותר להסדיר את זיהום האוויר. חלקים מרכזיים אחרים של החקיקה שהועברו בתקופה זו כללו את חוק המים הנקיים משנת 1972, אשר הסדיר את פליטת המזהמים למים ניתנים לניווט, ואת חוק שימור ושיקום המשאבים משנת 1976, אשר התייחס לניהול פסולת מוצקה ומסוכנת. מאמצים אלה ואחרים סייעו בהפחתת רמות הזיהום בארה"ב, אם כי חששות סביבתיים נותרו נושא מרכזי עד היום.

en: One of the most exhilarating aspects of Matryoshka travel is the joy of unraveling nested treasures. It's like being on a treasure hunt where each discovery leads to an even more incredible find. Whether it's stumbling upon a hidden café in a bustling city, stumbling upon a local festival in a quiet village, or stumbling upon a breathtaking sunset spot in an unexpected location, these nested treasures create unforgettable memories and deepen your appreciation for the world's wonders.
he_IL: אחד הדברים המרגשים ביותר בנסיעה בסגנון מטריושקה הוא השמחה מפתיחת אוצרות מקוננים. זה כמו להיות במסע למציאת אוצרות שבו כל גילוי מוביל למציאה עוד מדהימה יותר. בין אם זה גילוי קפה חבוי בעיר רועשת, גילוי פסטיבל מקומי בכפר שקט או גילוי נוף מרהיב של שקיעה במקום בלתי צפוי, אלה האוצרות המקוננים יוצרים זיכרונות בלתי נשכחים ומעמיקים את ההערכה שלך לפלאי העולם.

en: One of the most fascinating aspects of hidden treasures is that they can come in many different forms. They could be physical items, such as antique coins or rare collectibles. They could also be intangible, such as a long-forgotten skill or talent, or a special relationship that you have overlooked.
he_IL: אחד ההיבטים המרתקים ביותר של אוצרות חבויים הוא שהם יכולים לבוא בצורות רבות ושונות. הם יכולים להיות פריטים פיזיים, כמו מטבעות עתיקים או פריטי אספנות נדירים. הם יכולים להיות גם בלתי מוחשיים, כמו מיומנות או כישרון שנשכחו מזמן, או מערכת יחסים מיוחדת שפספסת.

en: One of the most groundbreaking findings about nostalgia is its potential to inspire optimism for the future. By reminiscing about past triumphs and happy experiences, individuals can instill a sense of hope and positivity about what's to come. Looking back in joy helps to create a mental picture of a brighter future, offering motivation to navigate through challenging times.
he_IL: אחת מהגילויים המהפכניים ביותר על נוסטלגיה היא היכולת שלה להעניק השראה ואופטימיות לעתיד. על ידי התעצמות בזכרונות על הצלחות וחוויות שמחות בעבר, אנשים יכולים להעניק לעצמם תחושת תקווה וחיוביות לעתיד. הבחינה בשמחה מעזה ליצור תמונה מנטלית של עתיד מבריק, המציעה מוטיבציה לנווט בימים אתגריים.

en: One of the most important of these is that known as the Pyramid of the Dwarf (or Pyramid of the Magician). I examined it with particular attention for the purpose of studying the character of a series of small stone vaults or cells placed round its base, which were similar in size and design to those that I had seen on the lower slopes of the Kue near the coast above Campeche. Many of these cells were sufficiently perfect to enable their dimensions and shape to be verified. It seemed evident that they must have been made for sepulchral purposes.
he_IL: אחת מהפירמידות החשובות ביותר מוכרת בתור פירמידת הגמד (הפירמידה של הקוסם). בחנתי אותה בקפידה כדי לחקור את המאפיינים שניכרו בסדרת חללים או תאים קטנים מאבן אשר הונחו מסביב לבסיס. החללים האלו היו דומים בגודלם ובעיצובם לחללים שראיתי בשיפועים הנמוכים של קו ליד החוף שמעל קמפצ'ה. רבים מהתאים האלה שומרו ללא פגם כמעט ואפשר היה למדוד בבטחה את הממדים והצורה שלהם. נראה שהם נוצרו לצורכי קבורה.

en: One of the most interesting aspects of music’s emotional power is its ability to stimulate brain activity in specific areas. The music we listen to has the ability to activate different areas of the brain, including the auditory cortex, the limbic system, and the motor cortex. These areas of the brain are responsible for processing emotions, movement, and motivation, which means that music has the power to impact our emotions and behavior.
he_IL: אחד ההיבטים המעניינים ביותר בעוצמה הרגשית של המוזיקה הוא יכולתה לעורר פעילות מוחית באזורים ספציפיים. למוסיקה שאנו מאזינים לה יש את היכולת להפעיל אזורים שונים במוח, כולל קליפת השמיעה, המערכת הלימבית וקליפת המוח המוטורית. אזורים אלה במוח אחראים לעיבוד רגשות, תנועה ומוטיבציה, מה שאומר שלמוזיקה יש את הכוח להשפיע על הרגשות וההתנהגות שלנו.

en: One of the most invaluable skills a person can have is being able to clearly express <strong>what they want.</strong>
he_IL: אחד מהכישורים החשובים ביותר שאדם יכול לרכוש הוא יכולת להביע בדיוק <strong>את מה שהוא רוצה להשיג.</strong>

en: One of the most memorable moments of the night came during the performance of "Radio Ga Ga," when the entire stadium, like a unified organism, enthusiastically clapped their hands in perfect synchronization, creating an awe-inspiring spectacle. The sheer power of the crowd's participation left an indelible mark on the memories of those fortunate enough to witness it.
he_IL: אחד מהרגעים הבלתי נשכחים של הלילה הגיע במהלך הביצוע של "Radio Ga Ga," כשכל האצטדיון, לייק אורגניזם מאוחד, מחא כפיים בהתלהבות בסינכרון מושלם, ויצר מראה מעורר השראה. הכוח המוחלט של השתתפות הקהל השאיר חותם בלתי נמחה בזיכרונות של אלה שהיו מספיק ברי מזל להיות עדים לזה.

en: One of the most potent benefits of traveling is the fresh perspective it provides. By stepping outside of our normal routines and comfort zones, we open ourselves to new experiences, viewpoints, and ways of life that challenge our assumptions and broaden our worldviews. This experience can foster personal growth, resilience, and a deeper understanding of one's self and others—key factors in promoting mental wellbeing.
he_IL: אחד מהיתרונות החזקים ביותר של טיול הוא הפרספקטיבה החדשה שהוא מספק. כשאנחנו יוצאים מהשגרה הרגילה שלנו ומאזורי הנוחות, אנחנו פותחים את עצמנו לחוויות חדשות, נקודות מבט, ואורח חיים שמאתגרים את ההנחות שלנו ומרחיבים את התפיסות שלנו על העולם. החוויה הזו יכולה לקדם צמיחה אישית, חוסן, והבנה עמוקה יותר של עצמנו ושל אחרים—גורמים מרכזיים בקידום רווחה נפשית.

en: One of the most profound influences on Dark Academia is the Victorian era. This period, known for its strict social codes and a burgeoning interest in both the sciences and the arts, encapsulates the duality of Dark Academia: a deep dive into intellectual pursuit shadowed by an equally deep emotional and often macabre artistic expression. Victorian Gothic literature, with its eerie landscapes and themes of decay and madness, echoes in the corridors of Dark Academia through works like Mary Shelley’s Frankenstein and the poems of Edgar Allan Poe.
he_IL: אחת מההשפעות העמוקות ביותר על דארק אקדמיה היא תקופת הוויקטוריאנית. התקופה הזו, הידועה בקודים חברתיים מחמירים ובתחושה צומחת בעניין גם במדעים וגם באמנות, מכילה את הדואליות של דארק אקדמיה: צלילה עמוקה למחקר אינטלקטואלי המוצל בביטוי אמנותי רגשי וכמעט מקאבר. הספרות הגותית הוויקטוריאנית, עם נופים מסריחים ותבניות של ירידה ושגעון, מתקראת במסדרונות של דארק אקדמיה דרך יצירות כמו "פרנקנשטיין" של מרי שלי ושירי אדגר אלן פו.

en: One of the oldest libraries in Europe, the Bodleian Library, is a masterpiece of English Gothic architecture. Don't miss the Divinity School with its intricate vaulted ceiling, and if you're a fan of the Harry Potter series, you'll enjoy recognizing locations used in the films.
he_IL: אחת הספריות העתיקות ביותר באירופה, ספריית בודלי, היא יצירת מופת של ארכיטקטורה גותית אנגלית. אל תפספס את בית הספר לתיאולוגיה עם התקרה המקושתת המורכבת שלו, ואם אתה מעריץ של סדרת הארי פוטר, תיהנה מזה שתזהה מקומות שהשתמשו בהם בסרטים.

en: One of the primary benefits of journaling is its ability to promote self-awareness. By regularly writing down our thoughts and emotions, we can identify patterns, triggers, and recurring themes in our lives, allowing us to gain insights into our behavior, motivations, and values. This heightened self-awareness empowers us to make more conscious choices and align our actions with our authentic selves.
he_IL: אחד היתרונות העיקריים של כתיבת יומן הוא היכולת שלה לקדם מודעות עצמית. על ידי כתיבה קבועה של המחשבות והרגשות שלנו, אנחנו יכולים לזהות מקבצים בלוקים, טריגרים ותבניות חוזרות בחיינו, מה שמאפשר לנו לקבל תובנות על ההתנהגות, המניעים והערכים שלנו. המודעות העצמית המוגברת הזו מעצימה אותנו לעשות בחירות מודעות יותר וליישר את הפעולות שלנו עם עצמנו האותנטיים.

en: One of the primary benefits of long-form content is its ability to establish thought leadership within your niche. By providing in-depth analysis, research, and commentary on topics relevant to your audience, you position yourself as an authority in your field and gain credibility and trust among your readers. Long-form content allows you to showcase your expertise, share valuable insights, and contribute to meaningful conversations within your industry.
he_IL: אחד מהיתרונות המרכזיים של תוכן ארוך הוא היכולת שלו לקבוע מנהיגות מחשבתית בתחום שלך. על ידי מתן ניתוח מעמיק, מחקר ותגובה על נושאים רלוונטיים לקוראים שלך, אתה ממקם את עצמך כאוטוריטה בתחום שלך ומקבל אמינות ואמון בקרב הקוראים שלך. תוכן ארוך מאפשר לך להציג את המומחיות שלך, לשתף תובנות יקרות ערך, ולתרום לשיחות משמעותיות בתוך התעשייה שלך.

en: One of the primary benefits of reading non-fiction is the acquisition of knowledge. Non-fiction books are meticulously researched and crafted by experts in their respective fields, offering readers a wealth of information and insights. Whether you're interested in understanding different cultures, exploring scientific breakthroughs, or learning about the lives of influential individuals, non-fiction books serve as portals to expand our understanding and broaden our perspectives.
he_IL: אחד היתרונות העיקריים של קריאת ספרי עיון הוא רכישת ידע. ספרי עיון נכתבים לאחר מחקר מעמיק ונעשים על ידי מומחים בתחומים שלהם, ומציעים לקוראים שפע של מידע ותובנות. בין אם אתה מעוניין להבין תרבויות שונות, לחקור פריצות דרך מדעיות, או ללמוד על חייהם של אנשים משפיעים, ספרי עיון משמשים כפורטלים להרחבת ההבנה שלנו ולהרחבת הפרספקטיבות שלנו.

en: One of the primary reasons nested stories hold such power is their ability to build intrigue and depth. By introducing parallel storylines or flashbacks, authors and filmmakers can provide readers and viewers with additional layers of information and emotional resonance. Each nested story offers a unique perspective, adds context, or unravels a new mystery, leaving the audience eager to uncover the next narrative layer.
he_IL: אחת מהסיבות העיקריות שסיפורים מקוננים מחזיקים בכוח כה גדול היא היכולת שלהם לבנות סקרנות ועומק. על ידי הכנסת סיפורים מקבילים או חזרות, מחברים ויוצרים יכולים לספק לקוראים ולצופים שכבות נוספות של מידע ורזוננס רגשי. כל סיפור מקונן מציע פרספקטיבה ייחודית, מוסיף הקשר או פותח תעלומה חדשה, ומשאיר את הקהל נמלץ לחשוף את השכבה הנרטיבית הבאה.

en: One of the significant advantages of hiring Handy for home repairs lies in the quality of workmanship. Our professionals are trained, certified, and experienced, guaranteeing a level of expertise that DIY endeavors may not achieve. From precision in execution to adherence to safety standards, the quality of our work ensures long-lasting solutions.
he_IL: אחת מהיתרונות המשמעותיים של שכירת Handy לתיקוני בית טמונה באיכות העבודה. המקצועיים שלנו מאומנים, מוסמכים ובעלי ניסיון, מה שמבטיח רמה של מומחיות שפרויקטים עצמיים עשויים לא להשיג. מהדיוק בביצוע ועד לעמידה בתקני הבטיחות, איכות העבודה שלנו מבטיחה פתרונות ארוכי טווח.

en: One project per month
he_IL: פרויקט אחד לחודש

en: One summer evening, the Anderson family gathered on the porch. Sarah, the youngest granddaughter, her eyes filled with wonder, listened intently to her grandfather's tales.
he_IL: ערב קיץ אחד, משפחת אנדרסון התאספה על המרפסת. שרה, הנכדה הקטנה ביותר, עם עיניים מלאות פליאה, הקשיבה בקשב רב לסיפורי סבה.

en: One summer evening, with the porch bathed in the glow of a setting sun, Sarah gathered her family around. The air buzzed with anticipation, and the lake reflected the hues of a vibrant sky. It was time for her to pass on the tales of the house, just as her grandfather had done for her.
he_IL: ערב קיץ אחד, עם המרפסת שטופת האור של שקיעה, שרה אספה את משפחתה סביבה. האוויר רחש בציפייה, והאגם שיקף את הגוונים של שמיים תוססים. הגיע הזמן שהיא תעביר את הסיפורים של הבית, בדיוק כמו שסבא שלה עשה בשבילה.

en: One summer, Sarah returned to the house by the lake, the familiar creak of the porch floorboards welcoming her back like an old friend. She found herself sitting on the porch, gazing at the lake, lost in contemplation. The once vibrant echoes of family gatherings were replaced by a subtle quiet, a reflection of the passage of time.
he_IL: באחד הקיצים, שרה חזרה לבית ליד האגם, הצרצור המוכר של לוחות הרצפה במרפסת קיבל אותה בחזרה כמו חבר ישן. היא מצאה את עצמה יושבת במרפסת, מביטה באגם, אבודה במחשבות. ההדים התוססים של מפגשי משפחה הוחלפו בשקט עדין, השתקפות של חלוף הזמן.

en: One sunny afternoon, Mateo found himself in a small café in Greenwich Village. The aroma of freshly brewed coffee mingled with the murmur of conversations, creating an atmosphere that felt both familiar and foreign. He settled into a corner, his camera at his side, ready to capture the nuances of the city that never slept.
he_IL: באחר צהריים שטוף שמש, מתיאו מצא את עצמו בבית קפה קטן בכפר גריניץ'. הארומה של קפה טרי התערבבה עם רחש השיחות, ויצרה אווירה שהרגישה גם מוכרת וגם זרה. הוא התמקם בפינה, המצלמה שלו לצידו, מוכן לתפוס את הניואנסים של העיר שמעולם לא ישנה.

en: One time at the park I saw a young man propose to a young woman. Without hesitation, I started clicking away at the event. So many wonderful memories were caught on film. Afterwards I went up to the couple, congratulated them, and offered to send them some photos. They were overjoyed and welcomed my spurious intrusion of camera clicks. In exchange, they bought me lunch and shared their story. I was so touched by their adventures.
he_IL: כשהייתי בפארק פעם אחת, ראיתי גבר צעיר מציע נישואים לאישה צעירה. ללא היסוס, התחלתי לצלם תמונות של האירוע. הרבה זיכרונות נפלאים הונצחו באמצעות הצילום הזה. לאחר מכן, ניגשתי לזוג, איחלתי להם מזל טוב והצעתי לשלוח להם כמה תמונות. הם התרגשו מאוד ונתנו לקליקים של המצלמה שלי להתפרץ לסיפור שלהם ברצון רב. בתמורה, הם הזמינו אותי לארוחת צהריים וסיפרו לי איך הם הכירו. ההרפתקאות שלהם נגעו לליבי.

en: One way to navigate through unsolved matters is to approach them with openness and curiosity. Instead of seeing them as obstacles to be avoided or ignored, we can view them as opportunities to explore new perspectives and discover new solutions. This requires a willingness to acknowledge our own limitations and biases, as well as a willingness to engage in honest and respectful dialogue with others.<br>Another key aspect of navigating through unsolved matters is to practice self-compassion.
he_IL: דרך אחת לנווט בין נושאים שלא פועלים היא להתקרב אליהם בפתיחות וסקרנות. במקום לראות אותם כמכשולים שצריך להימנע מהם או להתעלם מהם, אנחנו יכולים לראות אותם כהזדמנויות לחקור פרספקטיבות חדשות ולגלות פתרונות חדשים. זה דורש רצון להכיר את הגבולות והדעות המוגבלות שלנו, וגם רצון להתעסק בדיאלוג כנה ומכבד עם אחרים.<br>עוד גורם מרכזי בניווט בין נושאים שלא פועלים הוא לתרגל רחמנות עצמית.

en: Onepager
he_IL: עמוד יחיד

en: Online Lesson
he_IL: שיעור מקוון

en: Online Yoga
he_IL: יוגה אונליין

en: Online classes
he_IL: שיעורים מקוונים

en: Online event
he_IL: אירוע מקוון

en: Online lessons, available no matter where you are located in the UK. For beginners or advanced.
he_IL: שיעורים מקוונים, זמינים ללא קשר למיקום שלך בממלכה המאוחדת. למתחילים או למתקדמים.

en: Only my second day in Strasbourg, so it was a great way to see some sights and get my bearings.
he_IL: רק היום השני שלי בסטרסבורג, אז זו הייתה דרך נהדרת לראות כמה אתרים ולהתמצא.

en: Open Hours
he_IL: שעות פעילות

en: Open and constructive communication is another facet of a true relationship that the quote subtly hints at. It is by expressing our thoughts and feelings honestly that we can overcome misunderstandings, reconcile differences, and foster mutual respect. In this environment, positivity thrives as individuals feel heard, understood, and valued.
he_IL: תקשורת פתוחה ובונה היא עוד גיבורת של יחסים אמיתיים שהציטוט מרמז בצורה עדינה. רק על ידי ביטוי המחשבות והרגשות שלנו בכנות, אנחנו יכולים להתגבר על תקלות הבנה, להתפשר על הבדלים ולקדם כבוד משותף. בסביבה זו, החיוביות מתפשטת כאשר אנשים מרגישים שהם נשמעים, מובנים ומוערכים.

en: Open, Intermediate &amp; Advanced — 2 lessons per week
he_IL: פתוח, בינוני ומתקדם — 2 שיעורים בשבוע

en: Open, Intermediate &amp; Advanced — Full Studio Access
he_IL: פתוח, בינוני ומתקדם — גישה מלאה לסטודיו

en: Open, Intermediate &amp; Advanced —4 lessons per week
he_IL: פתוח, בינוני ומתקדם — 4 שיעורים בשבוע

en: Opened in 1774, the Covered Market offers a unique shopping experience. From local produce to artisan crafts and boutique fashion, the market's vibrant atmosphere is a feast for the senses.
he_IL: נפתח בשנת 1774, השוק המקורה מציע חוויית קנייה ייחודית. מהתוצרת המקומית ועד לאומניות ולבוש בוטיק, האווירה התוססת של השוק היא חגיגה לחושים.

en: Opening Hours
he_IL: שעות פעילות

en: Opening Notes
he_IL: הקדמה

en: Opening Soon
he_IL: הפתיחה בקרוב

en: Opening hours
he_IL: שעות פתיחה

en: Opening times
he_IL: שעות פעילות

en: Opinion
he_IL: דעה

en: Opinion: Manga Series That Deserve a Sequel
he_IL: דעה: סדרות מאנגה שראויות לעונה נוספת

en: Opinions
he_IL: דעות

en: Opt for ingredients that create a protective barrier on the lips to shield them from harsh weather conditions and environmental stressors. These may include:
he_IL: בחרו מרכיבים שיוצרים מחסום מגן על השפתיים כדי להגן עליהן מתנאי מזג האוויר הקשים ומגורמי לחץ סביבתיים. אלה עשויים לכלול:

en: Opt for our Gift Packaging upgrade, and your cupcakes will be elegantly presented in a clear box with a luxurious gold bottom, tied with a delicate pink ribbon – a presentation that's as exquisite as the cupcakes themselves.
he_IL: בחרו בשדרוג האריזה למתנה שלנו, והקאפקייקס שלכם יוצגו בצורה אלגנטית בתוך קופסה שקופה עם תחתית זהב יוקרתית, קשורה בסרט ורוד עדין - הצגה שהיא כמובן מרהיבה כמו הקאפקייקס עצמם.

en: Optio laudantium voluptatum in nemo ea qui vel aliquid. Perspiciatis facere adipisci dignissimos quia nostrum. Nulla reiciendis dolorum reprehenderit qui qui. Impedit et non repellendus sequi quia aspernatur ut.
he_IL: אפשרויות התעניינות כאלה שאין לאף אחד מהם שליטה על משהו. הם עושים דברים כאלה שאנחנו לא יכולים להבין. אין כאן כלום שאנחנו יכולים לעשות. אנחנו לא יכולים להתמודד עם זה.

en: Option One
he_IL: אפשרות ראשונה

en: Option Three
he_IL: אפשרות שלישית

en: Option Two
he_IL: אפשרות שנייה

en: Optional Yogurt Drizzle:
he_IL: רטיבות יוגורט אפשרית:

en: Optional: mustard, mayonnaise, or other condiments of your choice
he_IL: אפשרות: חרדל, מיונז, או תבלינים אחרים לבחירתך

en: Optionally, add flowers or a small garden outside for extra charm.
he_IL: אופציונלית, ניתן להוסיף פרחים או גינה קטנה בחוץ לקסם נוסף.

en: Options
he_IL: אפשרויות

en: Or add links to media you've mentioned in the episode.
he_IL: או להוסיף קישורים למדיה שהזכרת בפרק.

en: Or even add details on how to donate.
he_IL: אפשר אפילו להוסיף פרטים על אפשרויות לתרומה.

en: Orange County, CA
he_IL: אורנג' קאונטי, קליפורניה

en: Orange, with its radiant glow, immediately invokes a sense of warmth. It's the color of sunsets, autumn leaves, and the cozy embrace of a crackling fire. As a visual experience, orange captures the essence of heat and radiance, infusing spaces with a vitality that transcends the visual spectrum.
he_IL: כתום, עם הזוהר שלו, מיד מעורר תחושת חום. זה הצבע של שקיעות, עלי סתיו, וחיבוק נעים של אש מתפצחת. כחוויה ויזואלית, כתום תופס את מהות החום והזוהר, ממלא חללים בחיות שמעבר לספקטרום הוויזואלי.

en: Order
he_IL: להזמין

en: Order from this location
he_IL: להזמין מהמסעדה הזאת

en: Order gives due measure to the members of a work considered separately, and symmetrical agreement to the proportions of the whole. It is an adjustment according to quantity. By this I mean the selection of modules from the members of the work itself and, starting from these individual parts of members, constructing the whole work to correspond. Arrangement includes the putting of things in their proper places and the elegance of effect which is due to adjustments appropriate to the character of the work. Its forms of expression are these: groundplan, elevation, and perspective.
he_IL: סדר נותן מידה ראויה לחברים של עבודה הנחשבת בנפרד, והסכמה סימטרית לפרופורציות של הכל. זהו התאמה לפי כמות. הכוונה שלי היא בבחירת מודולים מחברי העבודה עצמה, ומתחילים מהחלקים האישיים האלה של החברים, בונים את כל העבודה כך שתתאים. סידור כולל את הנחת הדברים במקומותיהם הנכונים ואת האלגנטיות של האפקט שנובעת מהתאמות המתאימות לאופי העבודה. צורות הביטוי שלה הן: תכנית קרקע, גובה, ופרספקטיבה.

en: Order now
he_IL: להזמין כעת

en: Ordered List
he_IL: רשימה מסודרת

en: Ordered list item one
he_IL: פריט ראשון ברשימה מסודרת

en: Ordered list item three
he_IL: פריט שלישי ברשימה מסודרת

en: Ordered list item two
he_IL: פריט שני ברשימה מסודרת

en: Ordered list item two
he_IL: פריט שני ברשימה מסודרת

en: Organic cotton
he_IL: כותנה אורגנית

en: Organic farmers rely on natural fertilizers, such as compost and manure, to enrich the soil and provide essential nutrients to plants. They also use techniques such as crop rotation, intercropping, and companion planting to prevent soil erosion and control pests naturally.
he_IL: חקלאים אורגניים סומכים על דשנים טבעיים, כמו קומפוסט ודשן, כדי להעשיר את האדמה ולספק חומרים מזינים חיוניים לצמחים. הם גם משתמשים בטכניקות כמו חיתוך, גידול בין צמחים, ושתילה משותפת כדי למנוע שחיקת אדמה ולשלוט במזיקים באופן טבעי.

en: Organic farming is a method of food production that emphasizes the use of natural methods to maintain soil fertility, control pests and diseases, and produce high-quality crops without the use of synthetic chemicals such as pesticides and fertilizers. Organic farming is based on biodiversity, ecological balance, and sustainability principles.
he_IL: חקלאות אורגנית היא שיטה לייצור מזון שמדגישה את השימוש בשיטות טבעיות כדי לשמור על פוריות הקרקע, לשלוט במזיקים ובמחלות, ולייצר חיתוך איכותי ללא השימוש בכימיקלים סינתטיים כמו חומרי הדברה ודשנים. חקלאות אורגנית מתבססת על מגוון ביולוגי, איזון אקולוגי ועקרונות של קיימות.

en: Organic farming is a method of food production that emphasizes the use of natural methods to maintain soil fertility, control pests and diseases, and produce high-quality crops without the use of synthetic chemicals such as pesticides and fertilizers. Organic farming is based on the principles of biodiversity, ecological balance, and sustainability.
he_IL: חקלאות אורגנית היא שיטה לייצור מזון שמדגישה את השימוש בשיטות טבעיות לשמירה על פוריות הקרקע, שליטה במזיקים ובמחלות, והפקת חיתוך באיכות גבוהה ללא השימוש בכימיקלים סינתטיים כמו חומרי הדברה ודשנים. חקלאות אורגנית מבוססת על עקרונות המגוון הביולוגי, האיזון האקולוגי, והקיימות.

en: Organic gallery with intro text
he_IL: גלריה אורגנית עם טקסט הקדמה

en: Organic image collage with text paragraph
he_IL: קולאז' תמונות אורגני עם פסקת טקסט

en: Organic image gallery with captions
he_IL: גלריית תמונות אורגנית עם כיתובים

en: Organic<br>Cotton Tee
he_IL: טי שרט מכותנה<br>אורגנית

en: Organization and Decluttering
he_IL: ארגון ופינוי

en: Organization for Stress Reduction: Simplifying Spaces
he_IL: ארגון להפחתת מתח: פשטות במרחבים

en: Organization goes hand in hand with mindfulness. Keep your space tidy with smart storage solutions that keep necessary items within reach but out of sight. This minimizes distraction and promotes a sense of order and calm.
he_IL: ארגון הולך יד ביד עם תשומת הלב. שמור על המרחב שלך מסודר עם פתרונות אחסון חכמים שמשמרים פריטים נחוצים בטווח יד אך מחוץ לראייה. זה מקטין הפרעה ומעודד תחושת סדר ושקט.

en: Organizational Resilience and Leadership (2021)
he_IL: איתות הארגון והנהגה (2021)

en: Organizers
he_IL: מאורגנים

en: Original from The MET Museum
he_IL: מקורי מהמוזיאון MET

en: Original from The Rijksmuseum, Courtesy of <a href="https://www.rawpixel.com/image/843243/sea-view-night">RawPixel</a>
he_IL: מקורי מהמוזיאון רייקס, באדיבות <a href="https://www.rawpixel.com/image/843243/sea-view-night">RawPixel</a>

en: Originally called Crippled Youth, the band was formed in&nbsp;Katonah, New York, by Matt Warnke (vocals), Tim Brooks (bass) and Drew Thomas (drums).&nbsp;After a couple of shows with Matt singing and playing guitar, they recruited John 'Zulu' Zuluaga on guitar, and Matt switched to just singing. They released a 7-inch EP entitled&nbsp;'Join The Fight'&nbsp;on the&nbsp;California&nbsp;label New Beginning in 1986 before switching to the name&nbsp;Bold. It was under this name that they recorded the 11-song LP&nbsp;Speak Out. The record was supposed to be released on California's WishingWell Records, but was eventually released in 1988 on&nbsp;Revelation Records.
he_IL: במקור נקראו Crippled Youth, הלהקה נוסדה ב־Katonah, ניו יורק, על ידי Matt Warnke (שירה), Tim Brooks (בס) ו־Drew Thomas (תופים). לאחר מספר הופעות עם Matt שמרקינג ומנגן גיטרה, הם גייסו את John 'Zulu' Zuluaga על גיטרה, ו־Matt החליף לשירה בלבד. הם הוציאו את האלבום באורך 7 אינץ' בשם 'Join The Fight' על הלייבל New Beginning מקליפורניה בשנת 1986 לפני שהם החליטו לשנות את השם ל־Bold. תחת השם הזה הם הקליטו את האלבום באורך 11 שירים בשם Speak Out. התקליט היה אמור להישק ב־WishingWell Records של קליפורניה, אך בסופו של דבר הוא הופץ בשנת 1988 על ידי Revelation Records.

en: Orlando O’Neill
he_IL: אורלנדו אוניל

en: Osaka Dinner Set
he_IL: סט צלחות 'אוסקה' לארוחת ערב

en: Ostentation and external splendor were the chief features of the Renaissance.  The finest productions of the artificers of antiquity transcend in abstract beauty of design.
he_IL: התהדרות ועושר מוחצן היו חלק מהתכונות הבולטות של תקופת הרנסנס.  העבודות המרהיבות ביותר של בעלי המלאכה בעת העתיקה ניחנות בעיצוב אבסטרקטי מרשים.

en: Other
he_IL: אחר:

en: Other Customization Tips
he_IL: טיפים נוספים להתאמה אישית

en: Other Details
he_IL: פרטים אחרים

en: Other Exhibitions
he_IL: תערוכות נוספות

en: Other technologies use a combination of lens design and post-processing: Wavefront coding is a method by which controlled aberrations are added to the optical system so that the focus and depth of field can be improved later in the process.
he_IL: טכנולוגיות אחרות משתמשות בשילוב של עיצוב עדשות ופוסט-פרוססנינג. קידוד Wavefront היא שיטה לפיה סטיות אור מבוקרות נוספות למערכת האופטית כדי לשפר את הפוקוס ועומק השדה בשלב מאוחר יותר בתהליך.

en: Other than Paris, look for French macarons at a French bakery. (I like to get mine at Chez Lenox with coffee and time to kill.)
he_IL: מחוץ לפריז, אפשר לראות עוגיות מָקָרוֹן צרפתיות בכל מאפייה צרפתית. (אני אוהבת לקנות את עוגיות המָקָרוֹן שלי ב-Chez Lenox עם קצת קפה והמון זמן פנוי.)

en: Other:
he_IL: אחר:

en: Others say that, in the vicinity of the rocks at Athenian Kolonos, he<br>[Poseidon], falling asleep, had an emission of semen, and a horse<br><em>Skuphios</em>&nbsp;came out, who is also called Skîrônîtês [‘the one of the White Rock’].
he_IL: אחרים אומרים שבקרבת הסלעים בקולונוס האתני, הוא [פוסידון], נרדם והתרומם ממנו זרע, ויצא סוס, שנקרא גם סקופיוס, שנקרא גם סקירוניטס [‘האחד מהסלע הלבן’].<br><br><em>Skuphios</em>

en: Our 2015 default theme is clean, blog-focused, and designed for clarity. Twenty Fifteen's simple, straightforward typography is readable on a wide variety of screen sizes, and suitable for multiple languages. We designed it using a mobile-first approach, meaning your content takes center-stage, regardless of whether your visitors arrive by smartphone, tablet, laptop, or desktop computer.
he_IL: ערכת העיצוב שלנו ששימשה כברירת מחדל לשנת 2015 היא נקייה, ממוקדת בבלוגים, ומעוצבת לבהירות. Twenty Fifteen מגיעה עם טיפוגרפיה פשוטה וישירה, שנוחה לקריאה במסכים בגדלים שונים, ומתאימה למגוון שפות. עיצבנו אותה בגישת mobile first, כלומר שהתוכן שלך במרכז בין אם המבקרים באתר משתמשים בטלפון חכם, מחשב לוח, מחשב נייד או שולחני.

en: Our Beliefs
he_IL: האמונה שלנו

en: Our Canteen’s Heartbeat: A Day in the Life of Our Family Business
he_IL: קצב לב הקנטינה שלנו: יום בחיי העסק המשפחתי שלנו

en: Our Chocolate Decadence Cupcakes are a symphony of rich flavors, each one cradled in a signature pink box that whispers elegance before you even take a bite. Imagine a moist, deep chocolate cake topped with swirls of luscious chocolate and vanilla buttercream. Adorned with a curated selection of macarons, delicate sugar blossoms, and intricate chocolate decorations, these cupcakes are not just a treat but a luxurious experience for the senses.
he_IL: הקאפקייקים שלנו בטעם שוקולד מפנק הם סימפוניה של טעמים עשירים, כל אחד מהם מונח בתוך קופסה ורודה חתיכה שמלמדת על אלגנטיות עוד לפני שאתה מטיל פה. דמיינו עוגת שוקולד עמוקה ולחה עם טורבות של קרם שוקולד ווניל מפנק. מקושטים במבחר מקורי של מקרונים, פרחי סוכר עדינים וקישוטי שוקולד מורכבים, הקאפקייקים האלה הם לא רק פינוק אלא חוויה מפנקת לחושים.

en: Our Classes
he_IL: השיעורים שלנו

en: Our Clients
he_IL: הלקוחות שלנו

en: Our Creed
he_IL: האמנה שלנו

en: Our Donors
he_IL: התורמים שלנו

en: Our Excellent Staff
he_IL: הצוות המצוין שלנו

en: Our Favourite Recipes
he_IL: המתכונים שאנחנו הכי אוהבים

en: Our History
he_IL: ההיסטוריה שלנו

en: Our Hours
he_IL: שעות פעילות

en: Our Journey: Baking Memories Since 2021
he_IL: המסע שלנו: אפיית זכרונות מאז 2021

en: Our Journeys
he_IL: המסעות שלנו

en: Our Location
he_IL: המיקום שלנו

en: Our Menu
he_IL: התפריט שלנו

en: Our Mission
he_IL: השליחות שלנו

en: Our Organic Farm in Numbers
he_IL: החווה האורגנית שלנו במספרים

en: Our Original Bakery
he_IL: מאפיית הבית שלנו

en: Our Partners
he_IL: השותפים שלנו

en: Our Planet is Constantly Spinning
he_IL: כוכב הלכת שלנו מסתובב כל הזמן

en: Our Portfolio
he_IL: תיק העבודות שלנו

en: Our Pricing
he_IL: התמחור שלנו

en: Our Process
he_IL: התהליך שלנו

en: Our Puffer Jacket is this winter’s must-have essential item. <br>It has a relaxed fit, fleece-lined pockets, and a drawstring hood to keep you extra warm.
he_IL: מעילי פוך הם פריטי חובה לעונת החורף. <br>הגזרה של המעיל נינוחה ויש לו כיסים עם ביטנת פליז וקפוצ'ון שאפשר להדק עם חוט כדי לשמור על החום.

en: Our Specialties: A Treat for Every Occasion
he_IL: התמחויות שלנו: טיפוח מיוחד לכל אירוע

en: Our Staff
he_IL: הצוות שלנו

en: Our Story
he_IL: הסיפור שלנו

en: Our Success
he_IL: ההצלחה שלנו

en: Our Teachers
he_IL: המורים שלנו

en: Our Team
he_IL: צוותנו

en: Our Ten Favourite Buildings
he_IL: עשרת הבניינים האהובים עלינו

en: Our Top Destinations
he_IL: היעדים המובילים שלנו

en: Our Wine Tasting Trip in Valle d’Aosta
he_IL: טיול טעימות יין בוואלה ד'אוסטה

en: Our Work
he_IL: העבודה שלנו

en: Our approach
he_IL: הגישה שלנו

en: Our approach is holistic; we view each financial challenge as an opportunity to craft innovative strategies that drive success. Whether you‘re an individual seeking to optimize your tax position or a multinational corporation aiming for streamlined financial operations, Blockstar is your trusted partner in the journey to financial excellence. Embrace the future with clarity and confidence with us by your side.
he_IL: גישתנו היא הוליסטית; אנחנו לוקחים כל אתגר כלכלי כהזדמנות ליצירת תכניות חדשניות שמקדמות הצלחה. בין אם אתה אדם פרטי שמחפש למקסם את מעמד המס שלך או חברה רב-לאומית שמתמקדת בפעולות כלכליות משולבות, Blockstar היא השותף האמין שלך במסע למעולה כלכלית. קבל את העתיד בבהירות ובביטחון עם צוותנו לצידך.

en: Our best crêpes recipe
he_IL: המתכון הטוב ביותר שלנו לקרפים

en: Our cake tastes best at just below room temperature. If you are serving the cake on the day that you pick it up from the bakery, you can choose to refrigerate it or keep it out of direct sunlight in a cool area. If you choose to refrigerate your cake, please take it out 30 minutes before serving to ensure soft cake and creamy buttercream.
he_IL: העוגה שלנו טובה ביותר בטמפרטורה שמתחת לטמפרטורת החדר. אם אתה מגיש את העוגה באותו היום שאתה מביא אותה מהמאפייה, תוכל לבחור לשמור עליה במקרר או להשאיר אותה במקום קר ומוצל. אם אתה בוחר לשמור את העוגה במקרר, אנא הוצא אותה 30 דקות לפני ההגשה כדי להבטיח עוגה רכה וחמאת חמאה קרמית.

en: Our canteen isn't just a place to dine; it's a journey through time. Each dish, each flavor is a page from our family's cookbook. As we look ahead, we pledge to continue this legacy, blending flavours of the past with dreams of the future, ensuring the next generation inherits a canteen rich in history and culinary excellence. We invite you to be a part of our story, to taste the love and passion that has been simmering for over a century.
he_IL: הקנטינה שלנו אינה רק מקום לאכול; זו מסע בזמן. כל מנה, כל טעם הם עמוד מספר המתכונים של משפחתנו. בעודנו מביטים קדימה, אנחנו מתחייבים להמשיך את המורשת הזו, לשלב טעמים מהעבר עם חלומות לעתיד, ולוודא שהדור הבא יירש קנטינה עשירה בהיסטוריה ובמצוינות במטבח. אנחנו מזמינים אתכם להיות חלק מסיפור שלנו, לטעום את האהבה והתשוקה שבישלו במשך מאה שנה.

en: Our canteen isn’t just a business; it's the lifeblood of our family, pulsating with memories, dreams, and an undying passion for Galician gastronomy. Every day is a testament to our commitment to preserve this legacy while carving a path for the future. We welcome you to be a part of this journey, to experience the heartbeat that sustains our cherished family canteen.
he_IL: הקנטינה שלנו אינה רק עסקים; זו דם החיים של משפחתנו, המפעילה זיכרונות, חלומות ותשוקה אין סופית לגסטרונומיה גליציאנית. כל יום הוא עדות להתמדתנו לשמור על המורשת הזו תוך חקיקת דרך לעתיד. אנחנו מזמינים אתכם להיות חלק מהמסע הזה, לחוות את דופק הלב המחזיק את קנטינת המשפחה היקרה שלנו.

en: Our commitment
he_IL: המחויבות שלנו

en: Our consultancy services are tailored to unlock your potential and steer you towards success. Partner with us, and together we'll turn challenges into opportunities.
he_IL: שירותי הייעוץ שלנו מותאמים למיצוי הפוטנציאל הטמון בך ולהכוונתך אל עבר ההצלחה. בשותפות עמנו, נחבור אליך ויחד נהפוך אתגרים להזדמנויות.

en: Our consultancy services are tailored to unlock your potential and steer you towards success. Partner with us, and together we’ll turn challenges into opportunities.
he_IL: שירותי הייעוץ שלנו מותאמים למיצוי הפוטנציאל הטמון בך ולהכוונתך אל עבר ההצלחה. בשותפות עמנו, נחבור אליך ויחד נהפוך אתגרים להזדמנויות.

en: Our content covers a wide range of topics, including mindfulness, meditation, self-care, relationships, career development, and more. Whether you're looking for tips on how to manage stress, guidance on navigating life transitions, or insight into your own personal journey, we've got you covered.
he_IL: התוכן שלנו מכסה מגוון רחב של נושאים, כולל מודעות, מדיטציה, טיפוח עצמי, יחסים, פיתוח קריירה ועוד. בין אם אתה מחפש טיפים על איך לנהל מתח, הדרכה בניווט במעברים בחיים או תובנות למסע האישי שלך, אנחנו כאן כדי לתמוך בך.

en: Our culinary adventure begins in the bustling heart of Catania, where the local markets are a sensory feast. The Pescheria, the city's famous fish market, comes to life in the early hours with the daily catch glistening on ice. Here, you'll find an abundance of seafood, from fresh sardines and swordfish to the prized red prawns of Sicily. It's a testament to the Sicilian love affair with the sea, and the perfect place to discover the soul of Mediterranean seafood.
he_IL: ההרפתקה הקולינרית שלנו מתחילה בלב הפועם של קאטניה, שם השווקים המקומיים הם חגיגה של חושים. הפשקריה, שוק הדגים המפורסם של העיר, מתמלא חיים בשעות המוקדמות עם הדגה היומית המנצנצת על הקרח. כאן תמצא שפע של פירות ים, מסרדינים טריים ודגי חרב ועד לשרימפס האדומים המוערכים של סיציליה. זהו עדות לאהבה הסיציליאנית לים, והמקום המושלם לגלות את נשמת פירות הים של הים התיכון.

en: Our customers love our products
he_IL: הלקוחות שלנו אוהבים את המוצרים שלנו

en: Our days are woven with moments steeped in the cottagecore lifestyle. From morning rituals that involve savoring a hot cup of tea on our quaint porch to evenings spent by the fireplace, we’ve embraced the art of slow living. It’s not just about the decor; it’s about a mindset that values the unhurried, the meaningful, and the connection to the natural world.
he_IL: ימי שלנו שזורים ברגעים שטבועים בסגנון החיים של קוטג'קור. מטקסי הבוקר שכוללים הנאה מכוס תה חם על המרפסת הקטנה שלנו ועד לערבים שמבלים ליד האח, אימצנו את האמנות של חיים איטיים. זה לא רק על העיצוב; זה על מחשבה שמעריכה את האיטי, את המשמעותי, ואת הקשר לעולם הטבע.

en: Our delicious menu includes snacks, finger-foods and full meals.
he_IL: התפריט הטעים שלנו כולל נשנושים, מנות פינגר פוד וארוחות מלאות.

en: Our delicious menu includes snacks, finger-foods, and full meals.
he_IL: התפריט הטעים שלנו כולל נשנושים, מנות פינגר פוד וארוחות מלאות.

en: Our early autumn collection is here.
he_IL: הגיעה קולקציית ראשית הסתיו שלנו.

en: Our eco-friendly yoga mats give you all the comfort and support you need.
he_IL: מזרני היוגה שלנו ידידותיים לסביבה ומעניקים לכם את הנוחות והתמיכה שצריך.

en: Our expert designers will work closely with you to bring your vision to life. From furniture selection to color schemes, we'll provide professional advice and guidance every step of the way to help you achieve the perfect balance of comfort, functionality, and aesthetic appeal.
he_IL: מעצבי המומחים שלנו יעבדו בשיתוף פעולה הדוק איתך כדי להגשים את החזון שלך. מבחירת רהיטים ועד לערכות צבעים, אנחנו נספק ייעוץ והכוונה מקצועיים בכל שלב בדרך כדי לעזור לך להשיג את האיזון המושלם בין נוחות, פונקציונליות ומשיכה אסתטית.

en: Our expert designers will work with you to transform your space into a stylish and functional haven that reflects your personal taste and lifestyle.
he_IL: מעצבי המומחים שלנו יעבדו איתך כדי להפוך את החלל שלך למקלט מסוגנן ופונקציונלי שמשקף את הטעם האישי שלך ואורח החיים שלך.

en: Our expertise is in all areas of Criminal Law. We provide our clients with expert legal counsel and quality representation in every situation.
he_IL: יש לנו מומחיות בכל התחומים של המשפט הפלילי. אנחנו מעניקים ללקוחות שלנו ייצוג משפטי מומחה ואיכותי בכל מצב.

en: Our facilities and supply chain are known and made public, so you know where and how the clothes you buy are made.
he_IL: המתקנים ורשת האספקה שלנו שקופים וציבוריים. כך, יש לך אפשרות לדעת בדיוק היכן ואיך הבגדים שלנו מיוצרים.

en: Our favourite recipes
he_IL: המתכונים האהובים עלינו

en: Our flexible rates for those looking to maintain a consistent yoga practice.
he_IL: המחירים הגמישים שלנו עבור מי שמחפש לשמור על תרגול יוגה קבוע.

en: Our fresh angel hair pasta is nothing short of heavenly, crafted with divine precision to ensure each slender strand is a whisper of perfection. Made with premium ingredients, it cooks in the blink of an eye, promising a celestial dining experience.
he_IL: הפסטה הקטיפתית שלנו היא פשוט מן השמים, מיוצרת במדויק כדי להבטיח שכל חוט דק הוא רקיע של מושלמות. מיוצרת מרכיבים פרימיום, היא מתבשלת ברגע, מבטיחה חווית אכילה שמימית.

en: Our fresh linguine will not fall flat, hand-crafted with the finest semolina flour and farm-fresh eggs, embodies the authentic taste of Italy in every delicate strand. Perfectly al dente after just a few minutes of cooking.
he_IL: הלינגווינה הטרייה שלנו לא תיפול לשטח, מיוצרת ביד עם קמח סמולינה משובח וביצים טריות מהחווה, מובילה את הטעם האותנטי של איטליה בכל חוט דק. מוכנה בדיוק כמו שצריך לאחר כמה דקות של בישול.

en: Our global design team
he_IL: צוות העיצוב הגלובלי שלנו

en: Our goal is to cultivate a community that understands and values mental health, promotes personal growth, and fosters a culture of empathy and understanding. We believe in the power of knowledge and discussion to break down barriers, challenge stigmas, and inspire change.
he_IL: המטרה שלנו היא לגדל קהילה שמבינה ומעריכה את הבריאות הנפשית, תומכת בצמיחה אישית ומקדמת תרבות של חמלה והבנה. אנחנו מאמינים בכוח הידע והדיון להרס מחסומים, לאתגר סטיגמות ולהשרות שינוי.

en: Our goal is to make it easy and convenient for you to incorporate more fresh, organic vegetables into your diet. Whether you are a busy professional, a health-conscious family, or simply someone who loves to cook, Barnsbury is here to provide you with the highest quality vegetables and exceptional customer service. Thank you for choosing Barnsbury for your organic vegetable needs!
he_IL: המטרה שלנו היא להקל ולהנגיש לך את השילוב של יותר ירקות אורגניים וטריים בתזונה שלך. בין אם אתה מקצועי עסוק, משפחה שמודעת לבריאות, או פשוט מישהו שאוהב לבשל, ברנסבורי כאן כדי לספק לך את הירקות באיכות הגבוהה ביותר ושירות לקוחות יוצא דופן. תודה שבחרת בברנסבורי לצרכי הירקות האורגניים שלך!

en: Our instructors are all different, with diverse lives, styles and backgrounds but what is consistent is that all of them are kind, committed and inspirational.
he_IL: יש לנו מדריכים שונים עם חיים, סגנון ורקע מגוונים ומה שמשותף לכולם הוא האדיבות, המחויבות וההשראה שהם מעניקים.

en: Our intimate knowledge of the industry allows us to craft a service uniquely tailored to your business needs.
he_IL: ההיכרות האינטימית שלנו עם התעשייה, מאפשרת לנו ליצור שירות המותאם באופן ייחודי לצרכי העסק שלך.

en: Our journey began with a deep-seated curiosity about the human condition and an earnest desire to promote overall well-being. Our founder, an impassioned advocate for mental health awareness and philosophical inquiry, envisioned a platform that amalgamates insights from diverse fields such as psychology, philosophy, neuroscience, and sociology, thus, this blog was born.
he_IL: המסע שלנו התחיל עם סקרנות עמוקה לגבי מצב האדם ורצון תמידי לקדם את הרווחת הכלל. מייסדנו, תומך מתוך התלהבות במודעות לבריאות הנפש ולחקר פילוסופי, ראה חזון לפלטפורמה שמשלבת תובנות מתחומים שונים כמו פסיכולוגיה, פילוסופיה, נוירולוגיה וסוציולוגיה, ולכן נוצר בלוג זה.

en: Our journey began with a simple idea and an unwavering passion. It was a moment of inspiration and determination that gave birth to Acme.
he_IL: המסע שלנו התחיל עם רעיון פשוט ותשוקה בלתי נשכחת. זו הייתה רגע של השראה והחלטה שהביאו להולדתה של אקמה.

en: Our latest, ready for you to listen
he_IL: החדשות האחרונות שלנו, מוכנות בשבילך להאזין.

en: Our little party of travelers awakened the next morning refreshed and full of hope, and Dorothy breakfasted like a princess off peaches and plums from the trees beside the river. Behind them was the dark forest they had passed safely through, although they had suffered many discouragements; but before them was a lovely, sunny country that seemed to beckon them on to the Emerald City.
he_IL: חבורת הנוסעים הקטנה שלנו התעוררה בבוקר לאחר מכן עם כוחות ותקוות מחודשים ודורותי סעדה את ליבה עם ארוחת אפרסקים ושזיפים מהעצים שלצד הנהר. מאחוריהם, שכן היער האפל שצלחו בבטחה, למרות חששותיהם הרבים. אבל לפניהם עמדה לה הארץ הנפלאה והשמשית שנראתה כשולחת ידיה לכוון אותם אל עיר הברקת.

en: Our macarons are a symphony of flavours and textures, best enjoyed at room temperature or slightly chilled. This ensures the buttercream stays soft, the ganache creamy, and the shells perfectly chewy. To maintain the tower’s freshness, cover it tightly with plastic wrap and store in the fridge for up to 4 days. For convenience, you may also remove the macarons from the tower and place them in an airtight container in the fridge for the same duration. Before serving, let them sit out for about 30 minutes, allowing the macarons to reach their ideal taste and texture.
he_IL: המקרונים שלנו הם סימפוניה של טעמים ומרקמים, הטוב ביותר להם להינות בטמפרטורת החדר או מעט מקוררים. זה מבטיח שהחמאת החמאה תישאר רכה, הגנאש קרמי והקליפות גומיות במושלמות. כדי לשמור על טריות המגדל, כסו אותו באורך עם ניילון פלסטיק ושמרו במקרר עד 4 ימים. לנוחות, תוכלו גם להסיר את המקרונים מהמגדל ולשים אותם בקופסה אטומה במקרר לאותו זמן. לפני ההגשה, הניחו אותם בחוץ לכ-30 דקות, כדי שהמקרונים יגיעו לטעם ולמרקם האידיאלי שלהם.

en: Our menu
he_IL: התפריט שלנו

en: Our mission
he_IL: המשימה שלנו

en: Our mission is to be your premier source for high fashion insight. From the runways of Paris to the street styles of Tokyo, we curate content that exemplifies innovation, quality, and aesthetic brilliance. Our lens is focused on the designers who dare, the models who captivate, and the trends that define the zeitgeist of the now and the next.
he_IL: המשימה שלנו היא להיות המקור המוביל שלך לתובנות בתחום האופנה הגבוהה. מרחבי השוק בפריז ועד לסגנונות הרחוב בטוקיו, אנחנו מסננים תוכן שמדגיש חדשנות, איכות וברק אסתטי. העדשה שלנו מתמקדת במעצבים המעזים, הדוגמנים המקפיטיביים והמגמות שמגדירות את רוח הזמן של היום והמתמודדות.

en: Our mission is to create a community of readers who are interested in learning and growing. We want to inspire and motivate our audience to live their best lives by providing them with valuable information and perspectives. Our blog is a space where readers can come to learn, share, and connect with others who share their interests.
he_IL: המשימה שלנו היא ליצור קהילה של קוראים שמתעניינים בלמידה ובצמיחה. אנחנו רוצים להשראה ולהעורר את הקהל שלנו לחיות את חייהם הטובים ביותר על ידי ספק להם מידע ותפיסות ערך. הבלוג שלנו הוא מקום שבו קוראים יכולים לבוא ללמוד, לשתף ולהתחבר עם אחרים שמשתפים את ענייניהם.

en: Our mission is to provide a platform where individuals can immerse themselves in the dynamic world of street culture, whether they're seeking fashion inspiration, staying updated on the latest drops, or simply indulging in the vibrant community that surrounds it. From exclusive interviews with industry insiders to in-depth analysis of emerging brands, Dropp is the go-to destination for those who live and breathe streetwear.
he_IL: המשימה שלנו היא לספק פלטפורמה שבה אנשים יכולים להציג את עצמם בעולם הדינמי של תרבות הרחוב, בין אם הם מחפשים השראה לאופנה, מעודכנים על השקות האחרונות, או פשוט מתפנקים בקהילה התוססת שסובבת את זה. מראיונות בלעדיים עם אנשי תעשייה ועד ניתוח מעמיק של מותגים מתפתחים, Dropp היא היעד המושלם עבור מי שחי ונושם סטריטוור.

en: Our mission is to unlock the world’s wonders and create unforgettable travel experiences! As an awesome online travel agency hailing from the US, we’re all about empowering globetrotters like you to explore the beauty of the world with total ease and excitement.
he_IL: המשימה שלנו היא לפתוח את פלאי העולם וליצור חוויות טיול בלתי נשכחות! כסוכנות טיולים מקסימה באינטרנט מארה"ב, אנחנו מתעסקים בהעצמת סובלנים כמוך לחקור את יופיו של העולם בקלות ובתהליך מרגש.

en: Our most recent and notable awards include:
he_IL: בין הפרסים הנחשבים האחרונים שקיבלנו:

en: Our new address:
he_IL: הכתובת החדשה שלנו:

en: Our new address:<a rel="noreferrer noopener" href="https://www.google.com/maps/search/100+Park%20Blvd,+San%20Diego,+CA,+92101" target="_blank"></a>
he_IL: כתובת חדשה שלנו:<a rel="noreferrer noopener" href="https://www.google.com/maps/search/100+Park%20Blvd,+San%20Diego,+CA,+92101" target="_blank"></a>

en: Our new collection is a project focused on providing contemporary travel essentials.
he_IL: הקולקציה החדשה שלנו היא פרויקט שמתמקד בפריטים חיוניים ומודרניים למטיילים.

en: Our newest arrivals
he_IL: ההגעות החדשות שלנו

en: Our newsletter comes out every Friday. It includes short essays, recommendations, and details about other ways to interact with the show. Sign up!
he_IL: הניוזלטר שלנו יוצא כל יום שישי. הוא כולל מאמרים קצרים, המלצות ופרטים על דרכים נוספות להתמודד עם התוכנית. הירשם!

en: Our obsession with cuisine goes beyond the simple act of eating. We're passionate about the craft of cooking, the alchemy of turning raw, unassuming ingredients into a symphony of flavours. Every dish we create is a piece of art, woven with stories, love, and a little bit of culinary magic.
he_IL: האובססיה שלנו עם מטבח הולכת מעבר למעשה הפשוט של אכילה. אנחנו נלהבים מהאמנות של הבישול, האלכימיה של הפיכת מרכיבים גולמיים ולא בולטים לסימפוניה של טעמים. כל מנה שאנחנו יוצרים היא יצירת אמנות, שזורה בסיפורים, אהבה וקצת קסם קולינרי.

en: Our partners
he_IL: השותפים שלנו

en: Our passion is crafting mindful moments with locally sourced, organic, and sustainable products. We're more than a store; we're your path to a community-driven, eco-friendly lifestyle that embraces premium quality.
he_IL: התשוקה שלנו היא ליצור רגעים מודעים עם מוצרים אורגניים, מקומיים ובר קיימא. אנחנו יותר מחנות; אנחנו הדרך שלך לאורח חיים ידידותי לסביבה ומנוהל על ידי הקהילה שמקבל איכות פרימיום.

en: Our philosophy is simple: wanderlust. It reflects in our selection of exquisite boutique hotels.
he_IL: הפילוסופיה שלנו פשוטה: תשוקה לטיולים. היא משתקפת במבחר של מלונות הבוטיק המצוינים שלנו.

en: Our planet is constantly spinning.
he_IL: כוכב הלכת שלנו מסתובב כל הזמן.

en: Our pricing
he_IL: התמחור שלנו

en: Our pricing structure is built to be affordable for everyone from individual designers to teams.
he_IL: מבנה התמחור שלנו נועד להתאים לתקציב של כולם, החל ממעצבים פרטיים ועד צוותים.

en: Our pricing structure is built to be affordable for everyone from individual designers to teams. You can check out our pricing here.
he_IL: מבנה התמחור שלנו נועד להתאים לתקציב של כולם, החל ממעצבים פרטיים ועד צוותים. אפשר להתרשם מהתמחור שלנו כאן.

en: Our products
he_IL: המוצר שלנו

en: Our range of high-quality essential oils has been hand-picked by our scent specialists.
he_IL: יש לנו מגוון רחב של שמנים אתריים שנבחרו בקפידה על ידי מומחי הריחות שלנו.

en: Our services
he_IL: השירותים שלנו

en: Our signature dish. Thinly sliced shoyu chicken, ajitama egg, white kimchi, black mushshrooms, fresh cabbage and scallions in a subtly flavored pork broth.
he_IL: מנות הדגל שלנו. עוף בסויה חתוך לרצועות דקות, ביצה רכה, קימצ'י לבן, פטריות שחורות, כרוב טרי ובצל ירוק בציר חזיר מטובל.

en: Our speciality is delicious&nbsp;cuisine created with the ingenuity and passion inspired by the fantastic flavours of France&nbsp;itself. We take great pride in improving upon your favourite French&nbsp;dishes in new and creative ways.
he_IL: אנחנו מגישים מנות טעימות במיוחד שנוצרו מתוך חשיבה מקורית ותשוקה, בהשראת הטעמים הנהדרים של צרפת. אנחנו גאים ביכולתנו לשפר את טעמן של מנות צרפתיות אהובות ומוכרות בדרכים יצירתיות.

en: Our specialty is delicious&nbsp;cuisine created with the ingenuity and passion inspired by the fantastic flavors of France&nbsp;itself. We take great pride in improving upon your favorite French&nbsp;dishes in new and creative ways.
he_IL: אנחנו מגישים מנות טעימות במיוחד שנוצרו מתוך חשיבה מקורית ותשוקה, בהשראת הטעמים הנהדרים של צרפת. אנחנו גאים ביכולתנו לשפר את טעמן של מנות צרפתיות אהובות ומוכרות בדרכים יצירתיות.

en: Our sponsors
he_IL: הספונסרים שלנו

en: Our staff are excellent, and we think you'll love them too! Come and meet them!
he_IL: הצוות שלנו מצוין ואנחנו חושבים שימצא חן גם בעיניך! אפשר כבר ולפגוש אותם!

en: Our stores around the US are open for socially distanced shopping, curbside pickup, in-person workshops, and more!
he_IL: החנויות שלנו ברחבי ארה"ב פתוחות לחוויית קניה עם שמירה על ריחוק חברתי, לאיסוף מפתח החנות, לסדנאות אישיות ועוד!

en: Our story
he_IL: הסיפור שלנו

en: Our story began with our great-great-grandmother, Doña Isabella. In a time when most things were farm-fresh and stoves were fueled by wood, she laid the foundation with classic dishes like 'Caldo Gallego' and 'Tarta de Santiago'. Using simple ingredients, she crafted meals that not only satisfied hunger but also warmed souls. Her recipes, scribbled on parchment, became the first chapter of our culinary legacy.
he_IL: הסיפור שלנו התחיל עם סבתא הגדולה-הגדולה שלנו, דוניה איזבלה. בתקופה שבה רוב הדברים היו טריים מהחווה והכיריים נדלקו בעץ, היא יסדה את הבסיס עם מנות קלאסיות כמו "קלדו גאלגו" ו"טארטה דה סנטיאגו". בעזרת רכיבים פשוטים, היא הכינה ארוחות שלא רק ששיבעו את הרעב אלא גם חממו את הנשמות. המתכונים שלה, שהם כתובים בקלף, הפכו לפרק הראשון במורשת הקולינרית שלנו.

en: Our studio space is open, bright, and spacious. Large windows allow natural light to flood the space, creating a warm and welcoming atmosphere. The studio is thoughtfully designed, with a focus on functionality and creativity. The layout is open, encouraging collaboration and communication among the team members.
he_IL: המרחב שלנו פתוח, מואר ורחב. חלונות גדולים מאפשרים לאור טבעי לזרום למקום, מה שיוצר אווירה חמה ומזמינה. הסטודיו מעוצב בקפידה, עם דגש על פונקציונליות ויצירתיות. התכנון פתוח, מעודד שיתוף פעולה ותקשורת בין חברי הצוות.

en: Our team
he_IL: צוותנו

en: Our team has earned numerous awards for both design and sustainability.
he_IL: הצוות שלנו זכה במספר פרסים עבור עיצוב וקיימות.

en: Our team has earned numerous awards, for both design and sustainability.
he_IL: הצוות שלנו זכה במספר פרסים עבור עיצוב וקיימות.

en: Our team members are more than technicians; they are your trusted partners in home improvement.
he_IL: החברים בצוות שלנו הם יותר מטכנאים; הם השותפים המהימנים שלך בשיפוץ הבית.

en: Our team of adult, camp-certified counselors will be on-hand at all times.
he_IL: יש לנו צוות של יועצים מבוגרים שהוסמכו להפעלת המחנה והם יהיו זמינים בכל עת.

en: Our team of passionate and knowledgeable writers draws from a wide range of literary backgrounds and disciplines, ensuring that our content is diverse, well-rounded, and thought-provoking. We invite readers to join the conversation, share their own perspectives, and contribute to our growing community of bibliophiles.
he_IL: הצוות שלנו של כותבים נלהבים ובעלי ידע שואב ממגוון רחב של רקעים ספרותיים ודיסציפלינות, מה שמבטיח שהתוכן שלנו יהיה מגוון, מעוגל היטב ומעורר מחשבה. אנחנו מזמינים את הקוראים להצטרף לשיחה, לשתף את הפרספקטיבות שלהם, ולתרום לקהילה הגדלה שלנו של חובבי ספרים.

en: Our team of skilled technicians recently undertook a project to revitalize a dated living room. Faced with worn-out furnishings and an outdated design, our experts implemented a meticulous plan. Through a combination of skillful craftsmanship and a keen eye for design, the living room underwent a stunning metamorphosis. Witness the dramatic transformation in our side-by-side comparison photos, showcasing the astonishing difference from drab to fab.
he_IL: הצוות שלנו של טכנאים מיומנים לאחרונה לקח על עצמו פרויקט להחיות סלון מיושן. מול רהיטים שחוקים ועיצוב מיושן, המומחים שלנו יישמו תוכנית מדויקת. באמצעות שילוב של craftsmanship מיומן ועין חדה לעיצוב, הסלון עבר מטמורפוזה מדהימה. חוו את השינוי הדרמטי בתמונות ההשוואה שלנו, שמציגות את ההבדל המדהים משעמום לסטייל.

en: Our team of travel enthusiasts is all about keeping it real and being there for you every step of the way. We’ve got your back with expert guidance and support, so you can relax and enjoy your adventure to the fullest. Safety is our top priority, and we only partner with trusted folks, ensuring you’ll feel secure while exploring new horizons.
he_IL: צוות של אוהבי טיולים שלנו הוא כל כך אמיתי ותמיד כאן בשבילך בכל שלב בדרך. אנחנו תמיד עומדים לצידך עם הדרכה מומחית ותמיכה, כך שתוכל להירגע וליהנות מההרפתקה שלך למדי. הבטיחות היא העדיפות הגבוהה ביותר שלנו ואנחנו עובדים רק עם אנשים אמינים, כך שתרגיש בטוח בעת חקירת האופציות החדשות.

en: Our team will do the assigned task while you relax and get your improvements done.
he_IL: צוות שלנו יעשה את המשימה שהוקצתה בזמן שאתה מתרגע ומבצע את השיפורים שלך.

en: Our teams are at your disposal.
he_IL: הקבוצות שלנו נמצאות לרשותך.

en: Our tiny cottage is more than just a dwelling; it’s a sanctuary that whispers tales of dreams fulfilled and a journey embarked upon. It stands as a testament to the idea that simplicity, when embraced with love and dedication, can blossom into a haven that nurtures the soul.
he_IL: הקוטג' הקטן שלנו הוא יותר מסתם מקום מגונן; זהו מקלט שמלחש סיפורים על חלומות שהוגשמו ועל מסע שהתחלנו. הוא עומד כעדות לרעיון שהפשטות, כשמאמצים אותה באהבה ובמסירות, יכולה לפרוח למקום שמזין את הנשמה.

en: Our tiny cottage wasn’t just a construction project; it was a labor of love built with heart and hands. The scent of freshly cut wood, the sound of hammers meeting nails, and the rhythmic hum of saws became the soundtrack of our days. Friends and family joined us in this endeavor, lending their skills and support to bring our tiny oasis to life.
he_IL: הקוטג' הקטן שלנו לא היה רק פרויקט בנייה; זה היה labor of love שנבנה עם לב וידיים. הריח של עץ שנחתך זה עתה, הצליל של פטישים פוגעים במסמרים, וההמיה הקצבית של מסורים הפכו לפסקול של הימים שלנו. חברים ובני משפחה הצטרפו אלינו במאמץ הזה, העניקו את הכישורים והתמיכה שלהם כדי להחיות את האואזיס הקטן שלנו.

en: Our travelers, mere specks against this backdrop of epic struggle, move towards a castle engulfed in dragonfire, undeterred. This is the heart of "Masked Truth" - courage in the face of overwhelming adversity. The game's artistry is reflected in the meticulous details: the scales of the dragon shimmer with a life-like quality, the fire's glow bathes the landscape in an ominous light, and the characters, though small, are rendered with a clarity that speaks volumes of their determination.
he_IL: המטיילים שלנו, נקודות קטנות בפני הקרב האפי של רקע זה, מתקדמים לקסל הנצור באש הדרקון, לא מתפשרים. זהו לבו של "אמת מסוימת" - אומץ בפני אתגרים עצומים. אמנות המשחק מתבטאת בפרטים מקפידים: קשתות הדרקון מבריקות באיכות דמויה לחיים, ניצוץ האש מקלח את הנוף באור מסתורי, והדמויות, למרות גודלן הקטן, מתוארות בבהירות שמדברת על עקשנותן.

en: Our virtual journey through Catania is a mere taste of the Sicilian wonders awaiting you. As you explore the markets, savor street food, dine in traditional trattorias, and indulge in Sicilian sweets, you'll discover that the heart of Catania beats to the rhythm of its culinary traditions.
he_IL: המסע הווירטואלי שלנו דרך קטניה הוא רק טעימה מהנפלאות הסיציליאניות שממתינות לך. כשאתה חוקר את השווקים, טועם אוכל רחוב, אוכל במסעדות מסורתיות, ומפנק את עצמך במתוקים סיציליאניים, תגלו שהלב של קטניה פועם לפי הקצב של המסורות הקולינריות שלה.

en: Our vision
he_IL: החזון שלנו

en: Our vision is to stand as the foremost provider of strategic solutions, consistently delivering exceptional and personalized services. Whether you're starting a new venture, or poised for expansion, our commitment is to collaborate and propel you towards your goals.
he_IL: החזון שלנו הוא לבלוט בשטח כספק הראשון במעלה של פתרונות אסטרטגיים ושל שירותים מעולים ובהתאמה אישית. למתחילים במיזם חדש או למי שעומדים לפני התרחבות – המחויבות שלנו היא לשתף פעולה ולקדם אתכם אל עבר יעדיכם.

en: Our vision is to stand as the foremost provider of strategic solutions, consistently delivering exceptional and personalized services. Whether you’re starting a new venture, or poised for expansion, our commitment is to collaborate and propel you towards your goals.
he_IL: החזון שלנו הוא להיות ספק הפתרונות האסטרטגיים המוביל, שמספק באופן עקבי שירותים יוצאי דופן ואישיים. בין שאתה מתחיל יזום חדש או מוכן להרחיב, המחויבות שלנו היא לשתף פעולה ולהקדים אותך לעבר המטרות שלך.

en: Our walkers are handpicked for their dedication and enthusiasm. They go above and beyond to make each walk a fun, engaging experience, whether it's a playful romp in the park, a brisk neighborhood stroll, or a calming walk for our senior fur friends. With regular updates and photos, you'll always know your pet is in safe, loving hands.
he_IL: המטיילים שלנו נבחרים בקפידה בזכות המסירות וההתלהבות שלהם. הם עושים מעל ומעבר כדי להפוך כל טיול לחוויה מהנה ומרתקת, בין אם זה ריצה משחקית בפארק, טיול מהיר בשכונה, או טיול מרגיע לחברינו הפרוותיים המבוגרים. עם עדכונים קבועים ותמונות, תמיד תדע שהחיית מחמד שלך בידיים בטוחות ואוהבות.

en: Our website address is: https://minare.mystagingwebsite.com.
he_IL: הכתובת של אתר האינטרנט שלנו היא: https://minare.mystagingwebsite.com.

en: Out in Canada’s Forests
he_IL: מתוך היערות של קנדה

en: Out now
he_IL: כאן ועכשיו

en: Outliers
he_IL: מחוץ לקופסה

en: Outline activities that bring you joy and rejuvenate your mind and body. Your plan should be tailored to your personal needs and preferences, and include a mix of activities that promote relaxation, self-reflection, and personal growth. Regularly review and adjust your plan as needed to ensure it remains effective and relevant to your current situation.
he_IL: סדר פעולות שמביאות לך שמחה ומחדשות את גוף ורוחך. התוכנית שלך צריכה להיות מותאמת לצרכים והעדפות האישיות שלך, ולכלול מערך של פעילויות שמקדמות רגיעה, התבוננות עצמית וצמיחה אישית. עדכן והתאם את התוכנית שלך באופן קבוע כך שתישאר יעילה ורלוונטית למצב הנוכחי שלך.

en: Over 60K people have signed up. <br>Join the crowd.
he_IL: מעל 60,000 אנשים כבר נרשמו. <br>הצטרפו לקהל המנויים.

en: Over 700 teams worldwide rely on Desaign
he_IL: מעל 700 צוותים ברחבי העולם מסתמכים על Deasign

en: Over the last decades of the 20th century, the museum opened its doors to the great exponents of modern art on an international level. Thus, works by geniuses such as Pablo Picasso, Amedeo Modigliani, Marc Chagall, Vassily Kandinsky, Paul Klee, Lucio Fontana, Jackson Pollock, Mark Rothko, and Henry Moore were added to its collection.
he_IL: בשנות העשורים האחרונות של המאה ה-20, המוזיאון פתח את דלתותיו לאמנים הגדולים של האמנות המודרנית ברמה הבינלאומית. כך, עבודות של גאונים כמו פבלו פיקאסו, אמדאו מודיליאני, מארק שאגאל, וסילי קנדינסקי, פול קליי, לוציו פונטנה, ג'קסון פולוק, מארק רותקו והנרי מור נוספו לאוסף שלו.

en: Overall
he_IL: סך הכול

en: Overall Product Weight
he_IL: משקל המוצר הכולל

en: Overall, Chat GPT represents a major breakthrough in the field of natural language processing, and it is sure to play a significant role in shaping the future of AI and machine learning.
he_IL: בכללי, Chat GPT מייצג פריצה גדולה בתחום עיבוד שפה טבעית, ובטוח ישחק תפקיד חשוב בעיצוב העתיד של AI ולמידת מכונה.

en: Overall, Louis Raynaud’s art and philosophy offer a valuable lesson in the importance of staying curious and open-minded, and of allowing oneself to be transported by the power of art. By doing so, we can stay creative and find inspiration even in the most challenging of times.
he_IL: בסך הכל, האמנות והפילוסופיה של לואי ריינוד מציעות שיעור יקר ערך בחשיבות של להישאר סקרן ופתוח, ושל לאפשר לעצמנו להישאב בכוח האמנות. על ידי כך, אנחנו יכולים להישאר יצירתיים ולמצוא השראה אפילו בזמנים המאתגרים ביותר.

en: Overall, Mag. is committed to celebrating and promoting the art of painting, and to providing a space for artists and art lovers to engage with and learn from one another.
he_IL: בסך הכל, מג. מחויבת לחגוג ולקדם את אמנות הציור, ולספק מקום לאמנים ואוהבי אמנות להתעסק וללמוד זה מזה.

en: Overall, WordPress is a powerful and versatile platform that is used by millions of people around the world to create and manage websites of all kinds.
he_IL: בכללי, WordPress הוא פלטפורמה חזקה ומצליחה שמשמשת על ידי מיליוני אנשים ברחבי העולם כדי ליצור ולנהל אתרי אינטרנט שונים.

en: Overall, WordPress offers a powerful and versatile platform for creating and managing websites, combining ease of use, customization options, and a supportive community. Whether you're a beginner or an experienced user, WordPress can be a valuable tool for your online presence.
he_IL: בסך הכל, WordPress מציע פלטפורמה חזקה ומצליחה ליצירה וניהול של אתרים, משלב בין קלות שימוש, אפשרויות התאמה אישית, וקהילה תומכת. בין אם אתה מתחיל או משתמש מנוסה, WordPress יכול להיות כלי יקר ערך לנוכחות שלך באינטרנט.

en: Overall, the color blue is a versatile and widely appreciated color that can bring a sense of calmness and tranquility to any space.
he_IL: בסך הכל, הצבע כחול הוא צבע רב-תכליתי ומוערך מאוד שיכול להביא תחושת רוגע ושלווה לכל חלל.

en: Overcoming Depth of Field Limitations
he_IL: להתגבר על מגבלות של עומק שדה

en: Overcoming Limiting Beliefs: Unlock Your Full Potential
he_IL: התגברות על מוסרות מגבילות: פתח את הפוטנציאל המלא שלך

en: Overcoming obstacles to gratitude
he_IL: התגברות על מחסומים לתודה

en: Overcoming obstacles to mindfulness
he_IL: התגברות על מכשולים למודעות

en: Overlap columns
he_IL: טורים חופפים

en: Overlapping Images
he_IL: תמונות חופפות

en: Overlapping Images and Text
he_IL: תמונות וטקסטים חופפים

en: Oversized Alpaca Crew, Everlane
he_IL: סוודר רחב מצמר אלפקה, Everlane

en: Overton Catering
he_IL: Overton שירותי קייטרינג

en: Oxford 🇬🇧
he_IL: אוקספורד 🇬🇧

en: P2 real time collaborative editing
he_IL: עריכה שיתופית בזמן אמת של P2

en: PC era
he_IL: עידן המחשב האישי

en: PLAY TENT
he_IL: אוהל משחק

en: Pack wisely. Make sure to bring appropriate clothing and gear for the conditions you'll face. Layering is key, as temperatures can change rapidly throughout the day. And don't forget your waterproof gear!
he_IL: ארוז בחכמה. ודא שתביא בגדים וציוד מתאימים לתנאים שתתמודד עם הם. שכבות הן המפתח, מכיוון שטמפרטורות יכולות להשתנות במהירות במהלך היום. ואל תשכח את הציוד המוצפן שלך!

en: Page Break
he_IL: מעבר דף

en: Page patterns shown on the editor "Add a page" modal and also in the inserter.
he_IL: תבניות עמוד המוצגות בעורך "הוסף עמוד" וגם במכניס.

en: Page: Blog Posts
he_IL: עמוד: פוסטים בבלוג

en: Pages
he_IL: עמודים

en: Paint and sip class
he_IL: שיעור ציור ושתייה

en: Painted in 1884
he_IL: צויר בשנת 1884

en: Painter
he_IL: צייר

en: Painters
he_IL: צייר

en: Painting during the colony
he_IL: ציור במהלך הקולוניה

en: Paintings
he_IL: ציורים

en: Paintings of Julie sometimes caught her in the act of playing as a child, portraits, and even a painting of her playing violin.
he_IL: בציורים ג'ולי מוצגת לפעמים כילדה באמצע משחק ולפעמים בדיוקן או אפילו כאשר היא מנגנת בכינור.

en: Palm Trees: Light-Loving Species
he_IL: עצי דקל: מינים אוהבי אור

en: Palm tree shadow on white wall
he_IL: צל עץ תמר על קיר לבן

en: Palm trees, scientifically known as Arecaceae, are tropical to subtropical plants that need plenty of light to thrive. Most palm species are heliophilous, which means they love and require lots of sunlight. The ample sunlight of the tropics fuels the photosynthesis process in palm trees, helping them grow tall and healthy.
he_IL: עצי הדקל, הידועים בשמם המדעי Arecaceae, הם צמחים טרופיים עד סובטרופיים שזקוקים לשמש בשפע כדי לפרוח. רוב מיני הדקל הם מינים הליופילים, שפירושו שהם אוהבים וזקוקים לשמש הרבה. השמש המון בטרופיקה מזרימה אנרגיה לתהליך הפוטוסינתזה בעצי הדקל, עוזרת להם לגדול גבוהים ובריאים.

en: Palm trees, with their slender trunks and feathery fronds forming a silhouette against the sky, are emblematic of warm, tropical climates. They're more than just pretty sights, though; palm trees play a significant role in these ecosystems. A crucial part of their success in these environments is their relationship with light. Let's delve into the interplay between palm trees and light, and discover how it shapes both the growth of these tropical trees and the landscapes they inhabit.
he_IL: דקלים, עם גזעים דקים ועלים רכים המצורפים לצורתם נגד השמיים, הם סמל של מזג האוויר החם והטרופי. אך הם לא רק נוף יפה, דקלים משמשים תפקיד חשוב באקוסיסטמות אלו. חלק בלתי נפרד מההצלחה שלהם בסביבות אלו הוא הקשר שלהם עם האור. בואו נחקור את השילוב בין דקלים לאור ונגלה כיצד הוא מעצב את הצמיחה של עצי הטרופיקלים הללו ואת הנופים שהם תושבים בהם.

en: Pamela Jahn (substitute)
he_IL: פמלה יאן (מחליפה)

en: Panajachel 🇬🇹
he_IL: פנאחאצ'ל 🇬🇹

en: Panzanella
he_IL: פנצנלה

en: Papitas fritas
he_IL: פפיטס פריטס

en: Paradigm shift direct mailing iteration ecosystem supply chain. Direct mailing first mover advantage channels conversion leverage user experience non-disclosure agreement handshake metrics. Startup market freemium iPad buyer MVP entrepreneur buzz A/B testing ownership series A financing. Conversion product management backing b2b ownership business model canvas hackathon growth hacking first mover advantage.
he_IL: שינוי פרדיגמה,, דיוור ישיר, איטרציה, מערכת אקולוגית, שרשרת אספקה. דיוור ישיר, יתרון ראשוני, ערוצים, המרה, מינוף, חוויית משתמש, הסכם סודיות, לחיצת יד, מדדים. חברת הזנק, שוק, freemium‏, iPad, קונה, מוצר בר-קיימא מינימלי, יזם, באז, בדיקת A/B, בעלות, גיוס ראשון. המרה, ניהול מוצר, תמיכה, שוק בי-עסקי, בעלות מודל עסקי, קנבס, הקתון, צמיחה, פריצה למחשבים, יתרון ראשוני.

en: Paradigm shift funding infographic direct mailing seed money deployment social proof alpha. Prototype vesting period customer focus startup metrics. Business plan venture ramen seed money founders traction user experience infrastructure pitch agile development termsheet.
he_IL: שינוי פרדיגמה, מימון, אינפוגרפי, דיוור ישיר, כסף ראשוני, פריסה, הוכחה חברתית, אלפא. אב טיפוס, תקופת הבשלה, לקוח, מיקוד, סטרטאפ, מדדים. תוכנית עסקית, הון סיכון, ראמן, כסף ראשוני, מייסדים, אחיזה, חוויית משתמש, תשתית, הצגת מוצר, פיתוח זריז, מסמך תנאים.

en: Paragraph Block
he_IL: בלוק הפסקה הרגילה

en: Paragraph Extra Large — This is an example page. It’s different from a blog post because it will stay in one place.
he_IL: פסקה גדולה מאוד – זהו עמוד לדוגמה. היא שונה מפוסט מכיוון שהיא תישאר במקום אחד.

en: Paragraph Large — This is an example page. It’s different from a blog post because it will stay in one place and will show up in your site navigation (in most themes).
he_IL: פסקה גדולה – זהו עמוד לדוגמה. היא שונה מפוסט מכיוון שהיא תישאר במקום אחד ותופיע בניווט באתר שלך (ברוב ערכות העיצוב).

en: Paragraph Medium — This is an example page. It’s different from a blog post because it will stay in one place and will show up in your site navigation (in most themes). Most people start with an About page that introduces them to potential site visitors.
he_IL: פסקה בינונית – זהו עמוד לדוגמה. היא שונה מפוסט מכיוון שהיא תישאר במקום אחד ותופיע בניווט באתר שלך (ברוב ערכות העיצוב). רוב האנשים מתחילים עם עמוד 'אודות', שבו הם מציגים את עצמם למבקרים פוטנציאליים באתר.

en: Paragraph Small — This is an example page. It’s different from a blog post because it will stay in one place and will show up in your site navigation (in most themes). Most people start with an About page that introduces them to potential site visitors.
he_IL: פסקה קטנה – זהו עמוד לדוגמה. היא שונה מפוסט מכיוון שהיא תישאר במקום אחד ותופיע בניווט באתר שלך (ברוב ערכות העיצוב). רוב האנשים מתחילים עם עמוד 'אודות', שבו הם מציגים את עצמם למבקרים פוטנציאליים באתר.

en: Paragraph Styles
he_IL: סגנונות פסקה

en: Paragraph Text &amp; Paragraph Background Color
he_IL: טקסט הפסקה וצבע הרקע של הפסקה

en: Paragraph Text Color Only
he_IL: רק צבע הטקסט של הפסקה

en: Paragraph Text Huge
he_IL: טקסט פסקה – ענק

en: Paragraph Text Large
he_IL: טקסט פסקה – גדול

en: Paragraph Text Normal
he_IL: טקסט פסקה – רגיל

en: Paragraph Text Small
he_IL: טקסט פסקה – קטן

en: Paragraph and properties
he_IL: פסקה רגילה ומאפיינים

en: Parallel to the Victorian influence is the impact of the Romantic movement. This was a time when emotion and individualism took center stage, a direct response to the Enlightenment's emphasis on rationalism. Romantic poets like Lord Byron, Percy Bysshe Shelley, and John Keats celebrated the sublime in nature and the depths of human feeling, themes that are prevalent in the introspective and aesthetic aspects of Dark Academia. The movement’s focus on personal experience and the beauty of the untamed natural world adds a layer of depth to the academic rigor of Dark Academia, promoting a blend of intellectual and emotional exploration.
he_IL: צמוד להשפעת הויקטוריאנית עומד ההשפעה של התנועה הרומנטית. זו הייתה תקופה בה רגש ואינדיבידואליזם תפסו את הבמה המרכזית, תגובה ישירה להדגשת הרציונליזם של ההתנהגות. סופרי הרומנטיקה כמו לורד ביירון, פרסי ביש שלי וג'ון קיטס חגגו את הנפלא בטבע ואת עומק הרגש האנושי, נושאים שמובילים באופן נפוץ את האספקטים האינטרוספקטיביים והאסתטיים של האקדמיה האפלה. המוקד של התנועה על חוויית האישית ועל יופיו של העולם הטבעי הפראי מוסיף שכבת עומק לקשיחות האקדמית של האקדמיה האפלה, תומך בשילוב של חקירה אינטלקטואלית וחקירה רגשית.

en: Paris
he_IL: פריס

en: Paris in 72 Hours: An Unforgettable Cultural Adventure
he_IL: פריז ב-72 שעות: הרפתקה תרבותית בלתי נשכחת

en: Paris's magic lies in its ability to offer something for everyone - be it art, food, history, or fashion. This three-day itinerary only scratches the surface, but it will give you a taste of the city's charm, making you yearn to return for more. Bon voyage!
he_IL: הקסם של פריז טמון ביכולת שלה להציע משהו לכולם - בין אם זה אמנות, אוכל, היסטוריה או אופנה. המסלול של שלושה ימים הזה רק מגרד את השטח, אבל הוא ייתן לך טעימה מהקסם של העיר, ויגרום לך להתגעגע לחזור לעוד. נסיעה טובה!

en: Paris, the City of Lights, needs no introduction. With its rich history, iconic landmarks, unrivaled art collections, and mouth-watering cuisine, Paris truly offers an unforgettable experience for any visitor. But with so much to see and do, planning a short trip can be daunting. Here's a guide on how to make the most of a three-day visit to this enchanting city.
he_IL: פריז, עיר האורות, לא צריכה הקדמה. עם ההיסטוריה העשירה שלה, האתרים האייקוניים, האוספים האמנותיים שאין להם תחליף, והמטבח המגרה, פריז באמת מציעה חוויה בלתי נשכחת לכל מבקר. אבל עם כל כך הרבה לראות ולעשות, לתכנן טיול קצר יכול להיות מאיים. הנה מדריך איך להפיק את המרב מביקור של שלושה ימים בעיר המ enchanting הזו.

en: Park Hill, Sheffield, UK
he_IL: פארק היל, שפילד, בריטניה

en: Parks
he_IL: פארקים

en: Paros combines modern amenities with traditional charm. Its capital, Parikia, is a quintessentially Cycladic village with white-washed houses and blue-domed churches. The beautiful town of Naoussa boasts a bustling port, lovely beaches, and vibrant nightlife.
he_IL: פארוס משלבת בין נוחות מודרנית לקסם מסורתי. בירתה, פאריקיה, היא כפר קיקלדי טיפוסי עם בתים מצויירים בלבן וכנסיות עם כיפות כחולות. העיירה היפה נאוסה מתהדרת בנמל תוסס, חופים מקסימים וחיי לילה תוססים.

en: Parrot statue
he_IL: פסל תוכי

en: Parsley Meatballs Spaghetti
he_IL: פסטה עם קציצות בשר ופטרוזיליה

en: Part of the Antonia Office Family
he_IL: חלק מהסט המשרדי של Antonia

en: Partners
he_IL: שותפים

en: Passionate about reading and writing novels, particularly in the Gothic and historical genres.
he_IL: נלהב מקריאה וכתיבה של רומנים, במיוחד בז'אנרים הגותיים וההיסטוריים.

en: Past Works
he_IL: עבודות קודמות

en: Past shaping present
he_IL: עבר מעצב הווה

en: Pasta
he_IL: פסטה

en: Pastel de choclo
he_IL: פסטל דה צ'וקלו

en: Patience and Fortitude, the large stone lions outside the main branch of the New York Public Library, are the mascots of the New York Public Library system serving the Bronx, Manhattan, and Staten Island.
he_IL: סבלנות ותקווה, האריות הגדולות מאבן שנמצאות מחוץ לסניף המרכזי של ספריית הציבור של ניו יורק, הם המסמלים של מערכת ספריות ניו יורק המשרתת את הברונקס, מנהטן וסטטן איילנד.

en: Patience and Persistence
he_IL: סבלנות והתמדה

en: Patricia Jackson
he_IL: מיכל ישראלי

en: Patricia Jones
he_IL: פטרישיה ג'ונס

en: Pattern
he_IL: תבנית

en: Patterned Upright, Orange and White, Wood Legs
he_IL: מקבץ בלוקים זקוף, כתום ולבן, רגלי עץ

en: Patterns shown with higher priority than the rest on each category, and for the pages screen on Assembler.
he_IL: תבניות מוצגות עם עדיפות גבוהה יותר משאר התבניות בכל קטגוריה, ועבור מסך העמודים באסמבלר.

en: Patterns shown with priority in Pattern Assembler.
he_IL: מקבצי בלוקים מוצגים עם עדיפות ב'מרכיב מקבצי הבלוקים'.

en: Paul Klee, a Swiss-German artist known for his unique blend of abstraction and symbolism, was among the Modernists who left an impression on Rothko. Klee's imaginative use of color, intricate geometric compositions, and his ability to evoke emotion through abstract forms resonated with Rothko's sensibilities.
he_IL: פאול קלי, אמן שוויצרי-גרמני ידוע בשל ערבוב המופלא שלו של הפשטות והסמליזם, היה בין המודרניסטים שהשאירו רושם על רות'קו. השימוש הדמיוני של קלי בצבע, ההרכבות הגיאומטריות המורכבות שלו ויכולתו לעורר רגש דרך צורות אבסטרקטיות התחברו לרגשות של רות'קו.

en: Paul Marvin Rudolph was an American architect and the chair of Yale University's Department of Architecture for six years, known for his use of reinforced concrete and highly complex floor plans.
he_IL: פול מרווין רודולף היה אדריכל אמריקאי וראש מחלקת האדריכלות של אוניברסיטת ייל במשך שש שנים, ידוע בשימוש שלו בבטון מזוין ובתוכניות קומה מורכבות מאוד.

en: Paul Rudolph
he_IL: פול רודולף

en: Paul Simon
he_IL: פול סיימון

en: Pay Attention to Proportions
he_IL: שימו לב לפרופורציות

en: Pay attention to your hunger and fullness cues. Mindful eating involves recognizing when you are truly hungry and when you are satisfied, which helps prevent both under-eating and overeating.
he_IL: תשים לב לאיתורי הרעב והשובע שלך. אכילה מודעת כוללת הבנה מתי אתה באמת רעב ומתי אתה מרוצה, דבר שעוזר למנוע גם אכילה מועטה וגם אכילה יתרה.

en: Payment Block 2 Columns Left Image
he_IL: בלוק תשלומים שני טורים תמונה משמאל

en: Payment Block 2 columns 2 rows
he_IL: בלוק תשלומים – שני טורים שתי שורות

en: Payment Block 3 Columns
he_IL: בלוק תשלומים שלושה טורים

en: Payment Block 3 Columns 2 Rows
he_IL: בלוק תשלומים – שלושה טורים שתי שורות

en: Payment Block Cover Dark
he_IL: בלוק תשלומים כיסוי כהה

en: Payment Block Description
he_IL: תיאור של בלוק התשלומים

en: Payment Block Media and Text
he_IL: מדיה וטקסט בבלוק התשלומים

en: Payment Buttons, Image, and Text
he_IL: כפתורי תשלומים, תמונה וטקסט

en: Payment block
he_IL: בלוק תשלום

en: Payments Block
he_IL: בלוק התשלומים

en: Pedicure
he_IL: פדיקור

en: Pendants
he_IL: תליונים

en: People
he_IL: אנשים

en: People 1
he_IL: אנשים 1

en: People 2
he_IL: אנשים 2

en: People think focus means saying yes to the thing you've got to focus on. But that's not what it means at all. It means saying no to the hundred other good ideas that there are. You have to pick carefully. I'm actually as proud of the things we haven't done as the things I have done. Innovation is saying no to 1,000 things.
he_IL: אנשים חושבים שהתמקדות מחייבת הסכמה לדברים שבהם רוצים להתמקד. אבל זאת כלל לא הכוונה. ההתמקדות מחייבת לסרב למאות דברים מעניינים אחרים שיכולים לצוץ. חייבים לבחור בקפידה. למעשה, אני גאה בדברים שלא עשינו כמו בדברים שכן הצלחנו לעשות. חדשנות היא לסרב לאלף דברים שונים.

en: Peppermint
he_IL: פפרמינט

en: Peppermint Chocolate Slice
he_IL: פלטת שוקולד נענע

en: Perched atop are three perfectly piped buttercream swirls, each cradling a delicate macaron in pastel hues of blush pink, apricot, and robin's egg blue. These almond meringue cookies are crisp on the outside and chewy inside, filled with their respective flavorful ganaches that promise a delightful textural contrast.
he_IL: על הגג שלהם מונחות שלושה סווירלים מושלמים של חמאת חמאה, כאשר כל אחד מחביא בתוכו מקרון עדין בגוונים פסטליים של ורוד עדין, אפריקוט וכחול של ציפור הציפורן. עוגיות מרנג' משוקעות בחוץ וגמישות בפנים, ממולאות בגנאשים טעימים המבטיחים קונטרסט טקסטורלי מהנה.

en: Perfect Travel Camera
he_IL: מצלמת המסעות המושלמת

en: Perfect for agencies and product teams.
he_IL: מצוין לסוכנויות ולצוותי מוצר.

en: Perfect for any look featuring a mid-rise, relax fitting silhouette.
he_IL: מושלם לכל מראה רגוע בגובה רגיל.

en: Perfect for your skin
he_IL: מושלם לעור שלך

en: Perhaps most importantly, living simply can bring a sense of purpose and meaning to our lives. By simplifying our lives and focusing on what truly matters, we gain clarity and perspective on our values and priorities. We may find that we are better able to live in alignment with these values and lead a more fulfilling and purposeful life.
he_IL: אולי החשוב ביותר, החיים הפשוטים יכולים להביא תחושה של מטרה ומשמעות לחיינו. על ידי פשיטת חיינו והתמקדות במה שממש חשוב, אנחנו מרוויחים בירידה בצלילות ובפרספקטיבה על ערכים ועדיפויות שלנו. עשוי להימצא כי אנחנו מסוגלים יותר לחיות בהתאמה לערכים אלה ולהוביל חיים משמעותיים וממלאי משמעות יותר.

en: Perhaps the very atmospheric conditions which had kept away the merchant fleets of bygone ages induced the O.S.N. Company to violate the sanctuary of peace sheltering the calm existence of Sulaco. The variable airs sporting lightly with the vast semicircle of waters within the head of Azuera could not baffle the steam power of their excellent fleet. Year after year the black hulls of their ships had gone up and down the coast, in and out, past Azuera, past the Isabels, past Punta Mala—disregarding everything but the tyranny of time. Their names, the names of all mythology, became the household words of a coast that had never been ruled by the gods of Olympus. The Juno was known only for her comfortable cabins amidships, the Saturn for the geniality of her captain and the painted and gilt luxuriousness of her saloon, whereas the Ganymede was fitted out mainly for cattle transport, and to be avoided by coastwise passengers. The humblest Indian in the obscurest village on the coast was familiar with the Cerberus, a little black puffer without charm or living accommodation to speak of, whose mission was to creep inshore along the wooded beaches close to mighty ugly rocks, stopping obligingly before every cluster of huts to collect produce, down to three-pound parcels of indiarubber bound in a wrapper of dry grass.
he_IL: אולי עצם התנאים האטמוספריים שהפריעו לציי־הסוחר של דורות־עברו הם שהניעו את חברת חאש"ק להפר את שלוות המִקלט שבה חסתה הוויתה הרוגעת של סולאקו. הרוחות המתחלפות המשתעשעות בקלות־דעת בחצי־העיגול הנרחב של המים בתוך הראש של אסוּאֵרה לא יכלו להרתיע את כוח הקיטור של הצי המצוין שלה. שנה־בשנה שטו ספינותיה השחורות הנה והנה לאורך החוף, יוצאות ובאות, על־פני אסוּאֵרה, על־פני האיזאבּלות, על־פני פוּנטה מאלָה – מתעלמות מכל פרט לעריצותו של הזמן. שמותיהן, הלקוחים מכל מדורי המיתולוגיה, נעשו שמות של שיגרה בחוף שמעולם לא שלטו בו אלי האולימפוס. הספינה יונוֹ נודעה רק בזכות התאים הנוחים שבאמצעיתה, סאטוּרן בזכות סבר־הפנים של קברניטה והתפארה המצובּעת והמוזהבת של טרקלינה, ואילו גאנימיד צוידה בעיקר להובלת בהמות, והנוסעים לאורך החוף ידעו שעליהם להוקיר רגליהם ממנה. הצנוע שבאינדיאנים בכפר הנידח ביותר על החוף, הכיר את קרבּרוּס, ספינת־קיטור שחורה וקטנה, שאין בה לא חן ולא מגורים ראויים־לשמם, שתפקידה היה להתגנב אל תוך החוף לאורך החופים המיוערים סמוך לסלעים מכוערים ואדירים, להיעצר כמעבירה־על־מידותיה לפני כל גיבוב בקתות כדי לאסוף תוצרת, עד לחבילות בנות שלש ליטראות של גומי הארוזות בעטיפה של עשב יבש.

en: Perry Seed Co.
he_IL: ‎Perry Seed Co.‎

en: Person climbing up stairs
he_IL: אדם מטפס במדרגות

en: Person walking on a concrete pavement
he_IL: אדם הולך על מדרכה מבטון

en: Personal Development
he_IL: פיתוח אישי

en: Personal Philosophy
he_IL: פילוסופיה אישית

en: Personal Touch
he_IL: נגיעה אישית

en: Personal and Professional Excellence:
he_IL: אישי ומקצועי בצמיחה:

en: Personal bio with a contact button
he_IL: ביוגרפיה אישית עם כפתור יצירת קשר

en: Personal computers have also brought new challenges when it comes to privacy and security. With the rise of online threats such as hacking and identity theft, it's more important than ever to protect our personal information online.
he_IL: מחשבים אישיים הביאו גם אתגרים חדשים כשמדובר בפרטיות ובביטחון. עם העלייה באיומים אונליין כמו פריצה וגניבת זהות, זה יותר חשוב מתמיד להגן על המידע האישי שלנו באינטרנט.

en: Personal computers have changed the way we consume media. We no longer have to rely on TV or radio schedules to watch or listen to our favorite shows or music. We can now stream content on-demand, whether it's a movie, TV show, or music album.
he_IL: מחשבים אישיים שינו את הדרך שבה אנחנו צורכים מדיה. אנחנו כבר לא צריכים להסתמך על לוחות זמנים של טלוויזיה או רדיו כדי לצפות או להקשיב לתוכניות או למוזיקה האהובות עלינו. עכשיו אנחנו יכולים להזרים תוכן לפי דרישה, בין אם זה סרט, תוכנית טלוויזיה או אלבום מוזיקה.

en: Personal computers have enabled new forms of artistic expression. From graphic design to music production, personal computers have made it possible for people to create and share their work with others.
he_IL: מחשבים אישיים אפשרו צורות חדשות של ביטוי אמנותי. מעיצוב גרפי ועד הפקת מוזיקה, מחשבים אישיים אפשרו לאנשים ליצור ולשתף את העבודה שלהם עם אחרים.

en: Personal computers have made education more accessible and interactive. With online learning platforms and digital textbooks, students can learn at their own pace and engage with course material in new and innovative ways.
he_IL: מחשבים אישיים הפכו את החינוך ליותר נגיש ואינטראקטיבי. עם פלטפורמות למידה מקוונות וספרי לימוד דיגיטליים, תלמידים יכולים ללמוד בקצב שלהם ולהתעסק בחומר הקורס בדרכים חדשות וחדשניות.

en: Personal computers have revolutionized the way we communicate with each other. Email, instant messaging, and social media have made it easier than ever to stay connected with friends, family, and colleagues around the world.
he_IL: מחשבים אישיים שינו את הדרך שבה אנחנו מתקשרים אחד עם השני. אימייל, הודעות מיידיות, ורשתות חברתיות הפכו את זה לקל יותר מאי פעם להישאר מחוברים עם חברים, משפחה ועמיתים ברחבי העולם.

en: Personal computers have transformed the way we work. From word processing to spreadsheets, personal computers have made it easier for us to be productive and efficient in our jobs. The internet has also made it possible to work remotely, which has allowed people to work from anywhere in the world.
he_IL: מחשבים אישיים שינו את הדרך שבה אנחנו עובדים. מעיבוד תמלילים ועד גיליונות אלקטרוניים, מחשבים אישיים הפכו את זה לקל יותר עבורנו להיות פרודוקטיביים ויעילים בעבודות שלנו. האינטרנט גם אפשר לעבוד מרחוק, מה שאיפשר לאנשים לעבוד מכל מקום בעולם.

en: Personal computing has come a long way since the 1970s when the first personal computers were built by hobbyists and enthusiasts. Back then, personal computers were not taken seriously by businesses or the mainstream public. Today, personal computers are an essential part of our daily lives, used for work, communication, entertainment, and much more.
he_IL: תחום המחשוב האישי עבר דרך ארוכה מאז שנות ה-70, כשהמחשבים האישיים הראשונים נבנו על ידי חובבים ונלהבים. אז, המחשבים האישיים לא התקבלו ברצינות על ידי עסקים או הציבור הרחב. היום, המחשבים האישיים הם חלק חיוני מחיי היומיום שלנו, משמשים לעבודה, תקשורת, בידור ועוד הרבה יותר.

en: Personal computing has revolutionized the way we live, work, and communicate. But who were the visionaries who made it all possible? In this post, we'll take a look back at some of the pioneers of personal computing and their contributions to this field.
he_IL: המחשוב האישי שינה את הדרך שבה אנחנו חיים, עובדים ומתקשרים. אבל מי היו החזונים שהפכו את זה לאפשרי? בפוסט הזה, נסתכל אחורה על כמה מהחלוצים של המחשוב האישי ועל התרומות שלהם בתחום הזה.

en: Personal identification information: Name, email address, phone number, etc.
he_IL: מידע לזיהוי אישי: שם, כתובת אימייל, מספר טלפון, וכו'.

en: Personal reflection is a transformative practice that allows us to gain insights, cultivate self-awareness, and navigate life's challenges with clarity and purpose. In this post, we'll explore the profound benefits of journaling as a tool for personal growth and self-discovery.
he_IL: הרהור אישי הוא פרקטיקה transformative שמאפשרת לנו לקבל תובנות, לפתח מודעות עצמית ולנווט את אתגרי החיים עם בהירות ומטרה. בפוסט הזה, נחקור את היתרונות העמוקים של כתיבה ביומן ככלי לצמיחה אישית וגילוי עצמי.

en: Personal styling
he_IL: סטיילינג אישי

en: Personalized Medicine: How Lativ's Platform is Paving the Way
he_IL: רפואה אישית: כיצד הפלטפורמה של לטיב מסלקת את המסלול

en: Personalized Retreats
he_IL: נסיגות אישיות

en: Personalized Sets
he_IL: סטים מותאמים אישית

en: Personalized feedback
he_IL: פיד אישי

en: Personalized medicine is the future of healthcare, and Lativ's platform is helping to make it a reality. By leveraging the latest AI technology and data analytics, Vital's platform can analyze patient data to provide personalized treatment plan recommendations. This approach is leading to better patient outcomes, increased efficiency, and reduced costs. As AI technology continues to evolve, the potential for personalized medicine is only set to grow. Vital is at the forefront of this exciting field, paving the way for a more personalized and efficient healthcare system for all.
he_IL: רפואה אישית היא העתיד של שירותי הבריאות, והפלטפורמה של לטיב מסייעת להפוך אותו למציאות. באמצעות השילוב של טכנולוגיית AI המתקדמת ביותר וניתוח הנתונים, הפלטפורמה של לטיב יכולה לנתח נתוני מטופלים כדי לספק המלצות תוכנית טיפול אישית. הגישה הזו מובילה לתוצאות טובות יותר למטופלים, יעילות מוגברת והורדת עלויות. ככל שטכנולוגיית AI ממשיכה להתפתח, הפוטנציאל לרפואה אישית רק מתרחב. לטיב נמצאת בחזית של שדה מרתק זה, פותחת את הדרך למערכת בריאות אישית ויעילה יותר עבור כולם.

en: Personalizing Game Settings
he_IL: התאמת הגדרות המשחק אישית

en: Perspective
he_IL: נקודת מבט

en: Peru is a dream destination for hiking and trekking, perfect if you are looking for an active vacation.
he_IL: פרו היא יעד חלומי לסיורי הליכה ולטרקים, מושלם עבור מי שרוצה לצאת לחופשה פעלתנית.

en: Perundurai 🇮🇳
he_IL: פרונדוראי 🇮🇳

en: Peter Rubin
he_IL: פיטר רובין

en: Peter Schjeldahl
he_IL: פיטר שלדול

en: Peter and Alison had met at Durham, and they married in 1949. In the same year they both joined the architecture department of the <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/London_County_Council">London County Council</a> as Temporary Technical Assistants before establishing their own partnership in 1950.
he_IL: פיטר ואליסון נפגשו בדורהאם, ונישאו ב-1949. באותה שנה הם הצטרפו שניהם למחלקת האדריכלות של ה<a href="https://en.wikipedia.org/wiki/London_County_Council">London County Council</a> כעוזרים טכניים זמניים לפני שהקימו את השותפות שלהם ב-1950.

en: Peter was born in <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Stockton-on-Tees">Stockton-on-Tees</a> in County Durham, north-east England, and Alison Margaret Gill was born in <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Sheffield">Sheffield</a>, West Riding of Yorkshire.
he_IL: פיטר נולד ב <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Stockton-on-Tees">Stockton-on-Tees</a> במחוז דארהאם, בצפון-מזרח אנגליה, ואליסון מרגרט גיל נולדה ב <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Sheffield">Sheffield</a>, מערב ריידינג של יורקשייר.

en: Petroleum Jelly:
he_IL: ג'ל נפט:

en: Peugeot has as symbol a lion in heraldic style, a French mark
he_IL: פיג'ו משתמשת באריה בסגנון הרלדי כסמל, סימן צרפתי

en: Philip is a New York artist whose work encompasses painting and sculpture, art direction and installation. Philip's unique skills and vision influence the crew to stay current and daring.
he_IL: פיליפ הוא אמן מניו יורק שמתמחה בפיסול, בהדרכה אמנותית ובהתקנות. הכישורים והחזון הייחודיים לפיליפ מעודדים חדשנות ותעוזה בקרב הצוות.

en: Philosophically, vaporwave engages with concepts of hyperreality and post-modernity. It doesn't just represent a time; it represents an idea of a time—a reconstructed memory that blurs the lines between reality and simulation. The pastel-laden palettes and Windows 95 aesthetic are not merely throwbacks; they are deliberate choices that serve to suspend the viewer in a liminal space between eras.
he_IL: פילוסופית, וייפורווייב מתעסקת עם מושגים של היפרריאליות ופוסט-מודרניות. זה לא רק מייצג זמן; זה מייצג רעיון של זמן - זיכרון ששוקע את הקווים בין מציאות והדמיה. הפלטות מלאות בפסטל והאסתטיקה של Windows 95 אינן רק חזרות; זהן בחירות מכוונות שמשמשות לתלות את הצופה במרחב לימינלי בין תקופות.

en: Philosophy
he_IL: פילוסופיה

en: Philosophy Books
he_IL: ספרי פילוסופיה

en: Philosophy in Pastel Colors
he_IL: פילוסופיה בצבעים פסטל

en: Phone
he_IL: טלפון

en: Phone Confirmation
he_IL: אישור טלפון

en: Phone Number
he_IL: מספר טלפון

en: Phone number
he_IL: מספר טלפון

en: Photographs by
he_IL: צילום על ידי

en: Photography
he_IL: צילום

en: Photography is more than just the art of taking pictures. It's about capturing moments, emotions, stories, and, most importantly, the essence of a place and its people. Through the lens of a camera, photography allows us to freeze time, giving us the opportunity to create a visual narrative that depicts the culture, the ambiance, and the rhythm of life in a particular location.
he_IL: צילום זה יותר מאשר רק האמנות של לקיחת תמונות. זה על לתפוס רגעים, רגשות, סיפורים, ובעיקר, את מהות המקום ואנשיו. דרך עדשת המצלמה, הצילום מאפשר לנו להקפיא את הזמן, נותן לנו את ההזדמנות ליצור נרטיב חזותי שמתאר את התרבות, האווירה, והקצב של החיים במקום מסוים.

en: Photography, as an art form, has always been about capturing light. Light is the paintbrush that colors the canvas of our lenses, and nowhere is this more apparent than in the fleeting moments of twilight in the mountains. The interplay of soft, diffused light against the rugged mountain terrain creates a palette of hues and tones that can be genuinely mesmerizing.
he_IL: צילום, כצורת אמנות, תמיד היה על תפיסת אור. האור הוא המכחול שמצבע את הבד של העדשות שלנו, ובשום מקום אין זה נראה יותר מובהק מאשר ברגעים חולפים של השקיעה בהרים. השילוב בין האור הרך והמתוחזק לבין הטריין הפועם של ההר מייצר לוח צבעים וגוונים שיכולים להיות באמת מסחררים.

en: Photos
he_IL: תמונות

en: Photosynthesis and Colour
he_IL: פוטוסינתזה וצבע

en: Phuket 🇹🇭
he_IL: פוקט 🇹🇭

en: Physical Health Boosters: Creating an Active and Healthy Home
he_IL: מגבירי בריאות פיזית: יצירת בית פעיל ובריא

en: Physical activity is known to release mood-enhancing endorphins, helping to reduce stress and anxiety. Incorporate regular exercise into your routine, whether it's a brisk walk, a yoga class, or a workout at the gym.
he_IL: פעילות גופנית ידועה כמשחררת אנדורפינים שמשפרים את המצב הרוח, עוזרים להפחית חוסר נוחות ודאגות. כלול תרגול קבוע בתוכנית היומית שלך, בין אם זה הליכה מהירה, שיעור יוגה או אימון בחדר כושר.

en: Physical activity releases endorphins, which are known to improve mood and reduce stress. Aim for at least 30 minutes of exercise per day, whether it's a brisk walk, a yoga session, or a workout at the gym.
he_IL: פעילות גופנית משחררת אנדורפינים, שידועים כמשפרי מצב רוח ומפחיתי מתח. יש לכוון למינימום 30 דקות של תרגול ביום, בין אם זה הליכה מהירה, שיעור יוגה או אימון בחדר כושר.

en: Picking a Task
he_IL: בחירת משימה

en: Pictures are worth a thousand words, right? So Jane x 1,000.
he_IL: כל תמונה שווה אלף מילים, לא? אז על כל נועה נקבל 1,000.

en: Pier 10
he_IL: פיר 10

en: Pier 38<br>San Francisco, CA
he_IL: מזח 38<br>סן פרנסיסקו, קליפורניה

en: Pierre Restany's prologue to the Paris exhibition stated: “Nicolás Uriburu is the latest conquest of this always young queen who entered the myth, they say, because she knew how to perfectly adapt her life to her whims. […] This painting is not pop: it clearly announces the advent of yeyé preciousness, the kindly sublimated quintessence of rock-art and roll-painting.” The iconography of the series, in fact, does not coincide with that which characterizes pop art: we do not see icons of cinema or music, nor products linked to the cultural industry or mass consumption. These paintings represent, through pronounced curves and a strident palette, courtesans surrounded by sheep, cats and flowers full of sensuality. However, the intense use of color (deployed earlier in the collective series) recalls the visual power of the most striking comics or advertisements. The reds, greens and yellows with almost no value modulations are cut into planes of sinuous contours and vibrant contrasts. On the other hand, if we take into account the link with the designer Pierre Cardin de García Uriburu and his wife –the then model Blanca Isabel Álvarez de Toledo–, it is feasible to think that the display of hats, headdresses and dresses refers to the glamor of the world of The couture.
he_IL: הפרולוג של פייר רסטני לתערוכה בפריז קבע: “ניקולאס אוריבורו הוא הכיבוש האחרון של המלכה הצעירה הזו שתמיד צעירה, שנכנסה למיתוס, הם אומרים, כי היא ידעה להתאים את חייה בצורה מושלמת ל whims שלה. […] הציור הזה לא פופ: הוא מודיע בבירור על בואו של יֵיֵי יקרות, מהות הסלעים והצבעים המוגבהים של רוק-ארט ורול-פיינטינג.” האיקונוגרפיה של הסדרה, למעשה, לא מתאימה לזו שמאפיינת את האמנות הפופית: אנחנו לא רואים סמלים של קולנוע או מוזיקה, ולא מוצרים הקשורים לתעשייה התרבותית או לצריכה המונית. הציורים האלה מייצגים, דרך קווים בולטים ופלטת צבעים צורמת, קורטיזנות מוקפות בכבשים, חתולים ופרחים מלאים בסנסואליות. עם זאת, השימוש העז בצבע (שנעשה קודם לכן בסדרה הקולקטיבית) מזכיר את הכוח הוויזואלי של הקומיקס או הפרסומות הבולטות ביותר. האדומים, הירוקים והצהובים כמעט ללא מודולציות ערך חותכים למישורים עם קווים גלייים וניגודים חיים. מצד שני, אם ניקח בחשבון את הקשר עם המעצב פייר קארדן דה גארסיה אוריבורו ואשתו – הדוגמנית אז בלנקה איזבל אלברז דה טולדו – אפשר לחשוב שהצגת הכובעים, התסרוקות והשמלות מתייחסת ל glamor של עולם ה- The couture.

en: Pilates
he_IL: פילאטיס

en: Pine Wood
he_IL: עץ אורן

en: Pink Long Sleeve Tea Dress, Topshop
he_IL: שמלה מתנפנפת צמודה במותן עם שרוול ארוך בצבע ורוד, Topshop

en: Pink background with tan clothing and curly hair. Esse aliqua dignissim. Mollit, quia urna cubilia, vivamus minim mauris quas cubilia. Quibusdam of the exercitation facilis curabitur quidem metus consectetuer. Photos by&nbsp;<strong><a href="https://www.pexels.com/@daria?utm_content=attributionCopyText&amp;utm_medium=referral&amp;utm_source=pexels">Daria Shevtsova</a></strong>.
he_IL: רקע ורוד עם בגדים בצבע חום ושיער מתולתל. Esse aliqua dignissim. Mollit, quia urna cubilia, vivamus minim mauris quas cubilia. Quibusdam of the exercitation facilis curabitur quidem metus consectetuer. תמונות מאת <strong><a href="https://www.pexels.com/@daria?utm_content=attributionCopyText&amp;utm_medium=referral&amp;utm_source=pexels">דריה שבטסובה</a></strong>.

en: Pit the avocados.
he_IL: הוציאו את הגלעין מהאבוקדו.

en: Pixl is a simple yet opinionated blogging theme inspired by websites of the nineties.
he_IL: ערכת העיצוב Pixl היא ערכת עיצוב פשוטה אך דעתנית לכתיבת בלוגים בהשראת אתרי אינטרנט משנות התשעים.

en: Pizza & networking afterwards!
he_IL: פיצה ורשתות אחרי כן!

en: Place a bed and some basic furniture.
he_IL: שים מיטה וכמה רהיטים בסיסיים.

en: Place a door in the door space.
he_IL: שים דלת במקום הדלת.

en: Place half of the pumpkin mixture in a blender and process until smooth. Using a strainer, pour soup back into pan. Repeat with rest of soup.
he_IL: שמים חצי מהתערובת דלעת בבלנדר ומעבדים עד שהכל חלק. בעזרת מסננת, שופכים את המרק חזרה לסיר. חוזרים על התהליך עם שאר המרק.

en: Place the dipped popsicles back into the freezer for a few minutes to ensure they're fully set, then they're ready to serve!
he_IL: שימו את הארטיקים המושרים חזרה למקפיא לכמה דקות כדי לוודא שהם מתייצבים לגמרי, ואז הם מוכנים להגשה!

en: Place the mango chunks, sugar or honey (if using), and lime juice into a blender. Blend until the mixture is smooth. Taste and add more sweetener if necessary. Remember the sweetness will be less pronounced once frozen, so it should be slightly sweeter than desired at this stage.
he_IL: שימו את קוביות המנגו, סוכר או דבש (אם משתמשים), ומיץ הלימון בבלנדר. טחנו עד שהתערובת חלקה. טועמים ומוסיפים עוד מת sweetness אם צריך. זכרו שהמתיקות תהיה פחות בולטת ברגע שזה קפוא, אז זה צריך להיות קצת יותר מתוק ממה שרצוי בשלב הזה.

en: Place your wax flakes or blocks into the double boiler and heat gently over medium-low heat until completely melted. Be sure to monitor the temperature to prevent overheating.
he_IL: שים את פלקי השעווה או הבלוקים שלך בסיר הכפול וחממי בעדינות על להבה בינונית-נמוכה עד שהם נמסים לחלוטין. ודא שאתה מעקב אחרי הטמפרטורה כדי למנוע חימום יתר.

en: Plan Ahead
he_IL: תכנן מראש

en: Plan ahead. Research the area you'll be visiting, and make sure to have a map and compass with you. Let someone know your itinerary and expected return time.
he_IL: תכנן מראש. חפש מידע על האזור שתבקר בו וודא שיש לך מפה ומצפן איתך. תודיע למישהו על תוכנית הטיול שלך ועל הזמן שצפוי לך לחזור.

en: Planets
he_IL: כוכבי לכת

en: Planning Success for East One Shopping Center
he_IL: איך אנחנו מתכננים את ההצלחה של מרכז הקניות East One

en: Planning Your Own Nested Travel Itinerary
he_IL: תכנון תוכנית נסיעה מקונן שלך

en: Planning a trip gives you something to look forward to, a goal to work towards. The process of organizing a trip—from saving money to booking flights, securing accommodations, and crafting an itinerary—provides a purpose and a roadmap. Achieving these small milestones along the way can bolster self-confidence and enhance life satisfaction.
he_IL: לתכנן טיול נותן לך משהו לצפות לו, מטרה לעבוד לקראתה. התהליך של ארגון טיול—מלהשיג כסף ועד להזמין טיסות, לאבטח מקומות לינה ולבנות מסלול—מספק מטרה ומפת דרכים. השגת אבני דרך קטנות לאורך הדרך יכולה לחזק את הביטחון העצמי ולשפר את שביעות הרצון מהחיים.

en: Planning to sell your home? Our home staging service will help maximize its appeal to potential buyers, showcasing its full potential.
he_IL: מתכננים למכור את הבית שלכם? שירות ההצגה שלנו יעזור למקסם את המשיכה שלו לקונים פוטנציאליים, ולהציג את הפוטנציאל המלא שלו.

en: Planting: Plant iris rhizomes (the thick, underground stem) in late summer or early fall, placing them just below the soil surface with the roots spread out.
he_IL: שתילה: שתלו ריזומות של איריס (הגזע התת-קרקעי העבה) בסוף הקיץ או בתחילת הסתיו, ומקם אותם מתחת למקרקע בעומק קטן עם השורשים מורחבים.

en: Plants
he_IL: צמחים

en: Plastic arts in Córdoba
he_IL: אמנויות פלסטיות בקורדובה

en: Players
he_IL: שחקן

en: Players can expect a narrative that weaves through the glitzy streets and the dark alleys of the game's expansive world, with every choice and every alliance shaping their journey. The game aims to push the boundaries of storytelling and open-world mechanics, offering a playground where every action has weight and every decision echoes through the alleys of the city's narrative.
he_IL: שחקנים יכולים לצפות בסיפור שמתארגן בין רחובות המפוארים והסמטאות האפלות של העולם הרחב של המשחק, כאשר כל בחירה וכל התאחדות מעצבות את המסע שלהם. המשחק מטרתו לדחוף את גבולות הסיפורה והמכניקות הפתוחות של העולם, ולהציע מגרש משחק בו כל פעולה משקלת וכל החלטה מתקרעת בסמטאות הסיפור של העיר.

en: Playing in the Sand
he_IL: משחק בחול

en: Playing in the park
he_IL: משחק בפארק

en: Please donate to our cause.
he_IL: נשמח לקבל תרומה למטרות שבהן אנחנו תומכים.

en: Please note: All cupcakes come in an assorted mix of our finest flavors. The macarons, chosen to complement your color palette, are offered in a variety of flavors, ensuring a surprise with every bite.
he_IL: שימו לב: כל הקאפקייקס מגיעים במיקס משונה של הטעמים הכי טובים שלנו. המקרונים, שנבחרים כדי להתאים לפלטת הצבעים שלכם, מוצעים במגוון טעמים, מבטיחים הפתעה בכל נשנוש.

en: Please note: Always be careful when cooking with raw ingredients like fish, and ensure your salmon is cooked thoroughly. Salmon is usually done when it flakes easily with a fork.
he_IL: שים לב: תמיד תהיה זהיר כשאתה מבשל עם מרכיבים גולמיים כמו דגים, וודא שהסלמון שלך מבושל היטב. סלמון בדרך כלל מוכן כשזה מתפורר בקלות עם מזלג.

en: Please note: Our Fresh Flower Cupcakes are available exclusively in boxes of 6. While the fresh flowers add a touch of natural beauty, they are not edible.
he_IL: שים לב: הקאפקייקים שלנו עם פרחים טריים זמינים באופן בלעדי בקופסאות של 6. למרות שהפרחים הטריים מוסיפים נגיעה של יופי טבעי, הם אינם אכילים.

en: Plenty of Fish in the Sea
he_IL: יש הרבה דגים בים

en: Plot fees are calculated per square meter and include annual membership.
he_IL: דמי חלקה מחושבים לפי מטר מרובע וכוללים את דמי החברות השנתית.

en: Plumbing Precautions
he_IL: צעדי זהירות בצנרת

en: Plumbing
    &amp; pipe repair
he_IL: צנרת
    &amp; תיקון צינורות

en: Plus, it's made out of 100% recycled polyester, and machine washable.
he_IL: בנוסף, המעיל עשוי מ-100% בד פוליאסטר ממוחזר ואפשר לכבס אותו במכונה.

en: Podcast
he_IL: פודקסט

en: Podcast Donate Call to Action
he_IL: קריאה לפעולה 'תרומה לפודקאסט'

en: Podcast Hosts
he_IL: המגישים של הפודקאסט

en: Podcast Quote and Logos
he_IL: ציטוט וסמלי לוגו של הפודקאסט

en: Podcast available on:
he_IL: הפודקאסט זמין בפלטפורמות הבאות:

en: Podcast subscription
he_IL: מנוי לפודקאסט

en: Podcasts combine elaborate and artistic sound production with thematic concerns ranging from scientific research to slice-of-life journalism.
he_IL: פודקאסטים משלבים הפקה של תוכן שמע אמנותי עם דיון על נושאים שונים, החל במחקר מדעי וכלה בדיווחים עיתונאיים על חיי היומיום.

en: Podcasts combine elaborate and artistic sound production with thematic concerns ranging from scientific research to slice-of-life journalism. Many podcast series provide an associated website with links and show notes, and even a community forum dedicated to discussing the show's content.
he_IL: פודקאסטים משלבים הפקה של תוכן שמע אמנותי עם דיון על נושאים שונים, החל במחקר מדעי וכלה בדיווחים עיתונאיים על חיי היומיום. קיימות סדרות פודקאסטים רבות שבונות אתר שמשויך לפודקאסט עם קישורים, הערות לפרקים ואפילו פורום לקהילה שמוקדש לדיון על התוכן שפורסם בתוכנית.

en: Poems of Sappho - III
he_IL: שירים של ספו - III

en: Poland
he_IL: פולין

en: Political Parties
he_IL: מפלגות פוליטיות

en: Political intrigue
he_IL: תחבולה פוליטית

en: Pollution
he_IL: זיהום

en: Pomodoro Technique
he_IL: טכניקת פומודורו

en: Popular products
he_IL: מוצרים פופולריים

en: Portfolio
he_IL: תיק עבודות

en: Portfolio Intro
he_IL: הקדמה לתיק עבודות

en: Portfolio List
he_IL: רשימה של תיקי עבודות

en: Portfolio Project
he_IL: פרויקט של תיק עבודות

en: Portfolio gallery
he_IL: הגלריה של תיק העבודות

en: Portraits
he_IL: דיוקנאות

en: Poseidon&nbsp;<em>Petraios</em>&nbsp;[‘of the rocks’] has a cult among the Thessalians...because he, having fallen asleep at some rock, had an emission of semen; and the earth, receiving the semen, produced the first horse, whom they called&nbsp;<em>Skuphios</em>....And they say that there was a festival established in worship of Poseidon&nbsp;<em>Petraios</em>&nbsp;at the spot where the first horse leapt forth.
he_IL: פוסיידון&nbsp;<em>פטראיוס</em>&nbsp;[‘של הסלעים’] יש לו כת עם התסלים... מפני שהוא, לאחר שנרדם על אחד הסלעים, היה לו זרימת זרע; והאדמה, שקיבלה את הזרע, הפיקה את הסוס הראשון, שקראו לו&nbsp;<em>סקופיוס</em>.... והם אומרים שקיימו חג במקום כבודו של פוסיידון&nbsp;<em>פטראיוס</em>&nbsp;במקום שבו קפץ הסוס הראשון.

en: Positive Moods
he_IL: אווירה חיובית

en: Positivity
he_IL: חיוביות

en: Post Formats
he_IL: סוגי תוכן

en: Post Meta
he_IL: תיאור פוסט

en: Post Title
he_IL: כותרת הפוסט

en: Post list
he_IL: רשימת פוסטים

en: Post on Slack <a href="https://href.li/?https://a8c.slack.com/archives/C5FHL6R34">#Run-o-mattic</a>&nbsp;that you survived – hand over the baton&nbsp;to the next runner(s)
he_IL: פוסט בסלאק <a href="https://href.li/?https://a8c.slack.com/archives/C5FHL6R34">#Run-o-mattic</a>&nbsp;שאתה חיים - מסר את השרשרת&nbsp;לרץ/רצים הבאים

en: Post on Slack <a href="https://href.li/?https://a8c.slack.com/archives/C5FHL6R34">#Run-o-mattic</a>&nbsp;that you’re&nbsp;heading&nbsp;out… pre-run selfie optional (but strongly encouraged). [Take a look at the&nbsp;<a href="https://href.li/?https://a8c.slack.com/archives/C5FHL6R34/p1664236691022369">slack chatter</a>&nbsp;from the previous relay]
he_IL: פרסם ב-Slack <a href="https://href.li/?https://a8c.slack.com/archives/C5FHL6R34">#Run-o-mattic</a>&nbsp;שאתה הולך לצאת... סלפי לפני הריצה אופציונלי (אבל ממולץ בחום). [תסתכל על&nbsp;<a href="https://href.li/?https://a8c.slack.com/archives/C5FHL6R34/p1664236691022369">השיחה ב-Slack</a>&nbsp;מהרץ הקודם]

en: Post on Slack&nbsp;<a href="https://href.li/?https://a8c.slack.com/archives/C5FHL6R34">#Run-o-mattic</a>&nbsp;that you survived – hand over the baton&nbsp;to the next runner(s)
he_IL: פרסם ב-Slack <a href="https://href.li/?https://a8c.slack.com/archives/C5FHL6R34">#Run-o-mattic</a> ששרדת - מסר את המקל לרץ/רצים הבאים.

en: Post on Slack&nbsp;<a href="https://href.li/?https://a8c.slack.com/archives/C5FHL6R34">#Run-o-mattic</a>&nbsp;that you’re&nbsp;heading&nbsp;out… pre-run selfie optional (but strongly encouraged). [Take a look at the&nbsp;<a href="https://href.li/?https://a8c.slack.com/archives/C5FHL6R34/p1664236691022369">slack chatter</a>&nbsp;from the previous relay]
he_IL: לפרסם ב-Slack <a href="https://href.li/?https://a8c.slack.com/archives/C5FHL6R34">#Run-o-mattic</a> שאתה יוצא... סלפי לפני הריצה אופציונלי (אבל מומלץ בחום). [תסתכל על השיח ב-Slack מהרץ הקודם <a href="https://href.li/?https://a8c.slack.com/archives/C5FHL6R34/p1664236691022369">כאן</a>]

en: Post the bustling lunch rush, the canteen transforms into a haven of reflection. This is when family stories are exchanged, recipes debated upon, and dreams for the future discussed. Grandma Isabella often sits in her favorite corner, sipping her afternoon tea, sharing tales from the days of yore, reminding us of our roots and the essence of our culinary journey.
he_IL: לאחר זרם הצהריים המוצף בסערה, הקנטינה מתהפכת למקום מנוחה והתבוננות. זה הזמן בו נחליף סיפורים מהמשפחה, נדון במתכונים ונדבר על חלומות לעתיד. סבתא יזבלה יושבת לעיתים קרובות בפינתה האהובה, שותה את התה האחר הצהריים שלה ומשתפת אותנו בסיפורים מימי הקדם, מזכירה לנו את השורשים שלנו ואת המהות של המסע הקולינרי שלנו.

en: Post-Processing: Enhancing the Twilight Glow
he_IL: פוסט-פרוססינג: משפרים את הזריחה הטוויליט

en: Postcode
he_IL: מיקוד

en: Poster and campaign design for 'Bertha Schaefer Gallery', NY May 26 through June 20
he_IL: עיצוב פוסטר וקמפיין עבור 'גלריית ברתה שייפר', ניו יורק מה-26 במאי עד ה-20 ביוני

en: Poster for 'The Supremes at the Lincoln Center Philharmonic Hall'
he_IL: פוסטר ל-'The Supremes at the Lincoln Center Philharmonic Hall'

en: Posters
he_IL: פוסטרים

en: Posting new tips every week
he_IL: עצות חדשות מתפרסמות בכל שבוע

en: Posts
he_IL: פוסטים

en: Posts: Cover image with overlay
he_IL: פוסטים: תמונת שער עם חפיפה

en: Posts: Four column
he_IL: פוסטים: ארבע עמודות

en: Posts: Heading with post grid below
he_IL: פוסטים: כותרת עם רשת פוסטים מתחתיו

en: Posts: Heading with post grid on the right
he_IL: פוסטים: כותרת עם רשת פוסטים מצד ימין

en: Posts: Heading with post list on right
he_IL: פוסטים: כותרת עם רשימת פוסטים מימין

en: Posts: List of large heading posts
he_IL: פוסטים: רשימת פוסטים עם כותרת גדולה

en: Posts: List of posts
he_IL: פוסטים: רשימת פוסטים

en: Pour Over Coffee
he_IL: פוך קפה

en: Pour Your Candles
he_IL: שפוך את הנרות שלך

en: Pour in the sparkling water and stir until just combined. The batter should be a little lumpy and the consistency of pancake batter. If it's too thick, add a bit more water.
he_IL: יצקו את המים המוגזים וערבבו עד שהתערובת מתאחדת. הבצק צריך להיות קצת גושי ובמרקם של בצק פנקייק. אם זה סמיך מדי, הוסיפו קצת יותר מים.

en: Pour the batter into the prepared pan and bake for 25-30 minutes, or until a toothpick inserted into the center comes out clean.
he_IL: שפוך את התערובת לתוך התבנית המוכנה ואפה במשך 25-30 דקות, או עד שקיסם שמוכנס במרכז יוצא נקי.

en: Pour the mixture into popsicle molds, insert the sticks, and freeze until solid, about 4-6 hours or overnight.
he_IL: שפוך את התערובת לתבניות של פופסיקלים, הדבק את הלהדביקים, והקפא עד שהן קשות, בערך 4-6 שעות או ללילה.

en: Power outlets can vary across countries. A universal travel adapter ensures your devices stay charged, allowing you to capture every moment.
he_IL: שקעי החשמל יכולים להיות שונים בין מדינות. מתאם נסיעות אוניברסלי מבטיח שהמכשירים שלך יישארו מטענים, מאפשר לך ללכוד כל רגע.

en: Powerhouse Hitters Dominating the League
he_IL: מכוניות חשמליות חולקות על הליגה

en: Practice gratitude
he_IL: תרגום: "תרגל תודה

en: Practice gratitude: What are you grateful for in your life, and how can you cultivate a daily gratitude practice? How can you find joy and contentment in the present moment, while still working towards your goals?
he_IL: תרגום: 
    "תרגל תודה: על מה אתה מודה בחייך, ואיך תוכל לגדל תרגול יומי של תודה? איך תוכל למצוא שמחה ושביעות רצון ברגע הנוכחי, תוך עבודה על המטרות שלך?

en: Practice mindfulness
he_IL: תרגום: "תרגול של תודעה נוכחית

en: Practice mindfulness: By being present and fully engaged in the moment, you'll be more likely to notice and appreciate the positive aspects of your life.
he_IL: תרגום: "תנסה להיות מודע: על ידי היותך נוכח ומעורב במרגע, ייתכן ותהיה יותר סביר שתשים לב ותעריך את הרגעים החיוביים בחייך.

en: Practice mindfulness: Mindfulness techniques, such as meditation or deep breathing exercises, can help you cultivate a more positive mindset and increase your overall happiness.
he_IL: תרגום לעברית:
    "תרגול של מודעות: טכניקות מודעות, כמו מדיטציה או תרגולי נשימה עמוקה, יכולות לעזור לך לפתח מודעות חיובית יותר ולהגביר את האושר הכללי שלך.

en: Practice self-compassion
he_IL: תרגום: "תרגל/י רחמנות עצמית

en: Practice, practice, practice
he_IL: תרגום: "תרגול, תרגול, תרגול

en: Praesent vitae ante id libero pharetra egestas. Aliquam luctus, ante ac lacinia fermentum, ligula neque rhoncus neque, ut bibendum mauris nulla vel mauris. Aenean porta nunc ligula, a porttitor dolor fermentum non. Curabitur suscipit aliquet commodo. Aenean at nulla vitae lacus vestibulum eleifend at ac sapien. Donec pellentesque orci et leo ultricies commodo. Nam blandit, purus at aliquet sagittis, tellus ligula vestibulum tellus, in vulputate erat nibh ut sapien.
he_IL: פרסנט ויטה אנטה איד ליברו פארטרה אגסטס. אליקואם לוקטוס, אנטה אק לאציניה פרמנטום, ליגולה נקה רונקוס נקה, אוט ביבנדום מאוריס נולה וול מאוריס. אניאן פורטה נונק ליגולה, א פורטיטור דולור פרמנטום נון. קורה ביטור סופיסיט אליקוויד קומודו. אניאן את נולה ויטה לקוס וסטיבולום אלייפנד את אק סאפיאן. דונק פלטנקה אורצ'י את לאו אולטריצ'ס קומודו. נם בלנדיט, פורס את אליקוויד סגיטיס, טלוס ליגולה וסטיבולום טלוס, אין וולפטאט אראט ניבה אוט סאפיאן.

en: Pre-Columbian painting
he_IL: ציור פרה-קולומביאני

en: Pre-Hispanic and Colonial Art
he_IL: אמנות פרה-היספנית וקולוניאלית

en: Pre-order
he_IL: הזמנה מראש

en: Preformatted Block
he_IL: בלוק מעוצב מראש

en: Preformatted Text
he_IL: טקסט שעוצב מראש

en: Pregnancy
he_IL: הריון

en: Pregnancy is a time when a woman becomes the vessel of life. As I nourished my body, I realized that every decision I made directly impacted the well-being of my growing baby. From choosing nutritious foods to maintaining a healthy lifestyle, I understood the significance of nurturing life from the very beginning. It was a powerful reminder of the profound responsibility and privilege of motherhood.
he_IL: ההריון הוא זמן בו האישה מתהפכת לכלי של חיים. כשהזנתי את גופי, הבנתי שכל ההחלטה שאני עושה משפיעה ישירות על הרווחתו של התינוק הצומח שלי. מבחירת מזון מזין ועד לשמירה על אורח חיים בריא, הבנתי את החשיבות של תחזוקת חיים מההתחלה. זו הייתה תזכורת חזקה לאחריות עמוקה ולזכות הגדולה של הפרנסה.

en: Pregnancy is an incredible journey that transforms a woman in ways she never thought possible. As I reflect on the nine months that led to the birth of my son Noah, I am filled with gratitude for the experience. The anticipation, physical changes, emotional rollercoaster, and the deep bond formed during pregnancy have forever shaped me as a mother. It is a beautiful chapter of life, marked by love, growth, and the miracle of new beginnings.
he_IL: ההריון הוא מסע מדהים שמשנה את האישה בדרכים שהיא לא חשבה שזה אפשרי. בעודי מתבונן בתשעה חודשים שהובילו ללידת בני נח, אני מלאה בתודה על החוויה. הציפייה, השינויים הפיזיים, הרכבת הרגשות והקשר העמוק שנוצר במהלך ההריון צורפו אלי כאם לנצח. זו פרק יפה של החיים, מסומן באהבה, צמיחה ופלא התחלות חדשות.

en: Pregnancy is not a solo endeavor; it takes a village. I learned the importance of seeking support from loved ones, joining prenatal classes, and connecting with other expectant mothers. Sharing experiences, fears, and joys with like-minded individuals fostered a sense of belonging and offered invaluable guidance. The bonds formed during this time became the foundation of a community that would support me through motherhood.
he_IL: ההריון אינו מאמץ בודד; זה דורש כפרה. למדתי את חשיבות החיפוש אחר תמיכה מאהובים, הצטרפות לשיעורי הריון והתחברות לאמהות מצפות אחרות. שיתוף חוויות, פחדים ושמחות עם אנשים דומים יצר תחושת שייכות והציע הדרכה בלתי יקרה. הקשרים שנוצרו במהלך זמן זה הפכו ליסוד של קהילה שתתמוך בי במהלך האםות.

en: Preheat Oven:
he_IL: חממי את התנור:

en: Preheat and Prepare:
he_IL: התחממות והכנה:

en: Preheat the Oven:
he_IL: מחממים את התנור:

en: Preheat the oven to 375°F (190°C) and line baking sheets with parchment paper.
he_IL: מחממים את התנור ל-375°F (190°C) ומניחים נייר אפייה על תבניות האפייה.

en: Preheat your oven to 350°F (175°C). Grease and line an 8-inch square baking pan with parchment paper.
he_IL: חממי את התנור שלך ל-350°F (175°C). סוככי ושורי את תבנית האפייה הריבועית בגודל 8 אינץ' בנייר אפייה.

en: Preheat your oven to 350°F (175°C). Line a 9x13 inch baking pan with parchment paper, leaving an overhang on the sides for easy removal.
he_IL: חממי את התנור שלך ל-350°F (175°C). תני רצועת נייר כרוך בתוך תבנית אפייה בגודל 9x13 אינץ', והשאירי יתרה בצדדים כדי להסיר בקלות.

en: Preheat your oven to 350°F (180°C). Line a baking sheet with parchment paper.
he_IL: חממי את התנור שלך ל-350°F (180°C). תרדמי תחתית תבנית אפייה בנייר אפייה.

en: Preheat your oven to 375°F (190°C) and line a muffin tin with paper liners.
he_IL: מחממים את התנור ל-375°F (190°C) ומניחים רפידות נייר בתבנית מאפינס.

en: Preheat your oven to 375°F (190°C). Line a muffin tin with paper liners.
he_IL: חממי את התנור שלך ל-375°F (190°C). תני תוך נייר לתוך תבנית למאפים.

en: Preheat your oven to 400°F (200°C) and line a baking sheet with parchment paper.
he_IL: מחממים את התנור ל-400°F (200°C) ומניחים נייר אפייה על תבנית.

en: Prejudice Moral Disgust Decrepit Madness Chaos
he_IL: דעה קדומה, מוסר, גועל, חולשה, טירוף, כאוס

en: Premium
he_IL: פרימיום

en: Premium Content Subscription
he_IL: מינוי לתוכן פרימיום

en: Premium support
he_IL: תמיכת פרימיום

en: Prep Time: 11 mins · Servings: 2
he_IL: זמן הכנה: 11 דקות · שתי מנות

en: Prep and Preheat:
he_IL: הכינו וחממו:

en: Prep the Salmon:
he_IL: להכין את הסלמון:

en: Prep time
he_IL: זמן הכנה

en: Preparation
he_IL: הכנה

en: Preparation is Key
he_IL: הכנה היא המפתח

en: Prepare Your Containers
he_IL: הכינו את התוכן שלכם

en: Prepare the Avocado:
he_IL: הכן את האבוקדו:

en: Prepare the Bread:
he_IL: הכן את הלחם:

en: Prepare the Chocolate Cake:
he_IL: הכינו את עוגת השוקולד:

en: Prepare the Chocolate Ganache:
he_IL: הכינו את הגנאש שוקולד:

en: Prepare the Cinnamon Swirl:
he_IL: הכינו את הסורג המקוננת בקינמון:

en: Prepare the Dry Ingredients:
he_IL: הכן את החומרים היבשים:

en: Prepare the Fruit:
he_IL: להכין את הפירות:

en: Prepare the Sauce:
he_IL: הכן את הרוטב:

en: Prepare the Surface:
he_IL: הכן את השטח:

en: Prepare your home for the colder months with these essential maintenance tips. By addressing insulation, plumbing, and other key areas, you can fortify your home against winter's challenges. Handy is here to support you with expert guidance and professional services. Stay tuned for more insights on home maintenance and improvement.
he_IL: הכן את הבית שלך לחודשים הקרים עם הטיפים החיוניים האלה לתחזוקה. על ידי טיפול בבידוד, אינסטלציה ואזורי מפתח נוספים, תוכל לחזק את הבית שלך נגד האתגרים של החורף. Handy כאן כדי לתמוך בך עם הנחיות מקצועיות ושירותים מקצועיים. הישאר מעודכן לעוד תובנות על תחזוקת הבית ושיפורו.

en: Prepare your home for winter with a comprehensive guide, including tips on insulation, plumbing, and other essential maintenance tasks. Learn how to avoid common issues associated with the colder seasons.
he_IL: הכן את הבית שלך לחורף עם מדריך מקיף, כולל טיפים על בידוד, אינסטלציה ומשימות תחזוקה חיוניות אחרות. למד איך להימנע מבעיות נפוצות הקשורות לעונות הקרות.

en: Presented on a golden base and resting atop a marble cake stand, this creation is ready to take center stage at your next celebration or to be the centerpiece of a cherished moment. Whether it's a birthday, anniversary, or just a day that calls for something truly special, our Strawberry Shard Fantasy Cake is sure to captivate and delight.
he_IL: מוצגת על בסיס זהב ומנוחה על תוך עמדת עוגת שמרים, יצירה זו מוכנה לקחת את המרכז בשלב הבא של החגיגה שלך או להיות המרכז של רגע יקר. בין אם זה יום ההולדת, יומן או רק יום שדורש משהו באמת מיוחד, עוגת הפנטזיה שלנו עם פירות היער היא בטוחה לשבור לבבות ולהעניק הנאה.

en: Press
he_IL: תקשורת

en: Price Starting at <strong>£15.00</strong>
he_IL: מחיר מתחיל ב־<strong>£15.00</strong>

en: Price Starting at <strong>£250.00</strong>
he_IL: מחיר מתחיל ב־<strong>£250.00</strong>

en: Price Starting at: <strong>£35.00</strong>
he_IL: מחיר מתחיל ב־<strong>£35.00</strong>

en: Price starting at <strong>£145.00</strong>
he_IL: מחיר מתחיל ב־<strong>£145.00</strong>

en: Price starting at <strong>£600.00</strong>
he_IL: מחיר התחלתי מ־<strong>£600.00</strong>

en: Price: <strong>£25.00</strong>
he_IL: מחיר: <strong>£25.00</strong>

en: Price: <strong>£30.00</strong>
he_IL: מחיר: <strong>£30.00</strong>

en: Price: <strong>£45.00</strong>
he_IL: מחיר: <strong>£45.00</strong>

en: Prices
he_IL: מחירים

en: Prices ranging from <strong>£350</strong> to <strong>£3000+</strong>
he_IL: מחירים החל מ־<strong>£350</strong> ועד <strong>£3000+</strong>

en: Pricing
he_IL: תמחור

en: Pricing 1
he_IL: תמחור 1

en: Pricing 2
he_IL: תמחור 2

en: Pricing 3
he_IL: תמחור 3

en: Pricing 4
he_IL: תמחור 4

en: Pricing 5
he_IL: תמחור 5

en: Pricing 6
he_IL: תמחור 6

en: Pricing 7
he_IL: תמחור 7

en: Pricing with three options and background
he_IL: תמחור עם שלוש אפשרויות ורקע

en: Pricing with two options
he_IL: מחירון עם שתי אפשרויות

en: Primal Roots:
he_IL: שורשים פרימליים:

en: Primary benefits
he_IL: יתרונות עיקריים

en: Prior to forming Minor Threat in 1980, vocalist Ian MacKaye and drummer Jeff Nelson had played bass and drums respectively in the Teen Idles while attending what was then Wilson High School. During their two-year career within the flourishing Washington D.C. hardcore punk scene, the Teen Idles had gained a following of around one hundred fans (a sizable amount at the time), and were seen as only second within the scene to the contemporary Bad Brains.[6] MacKaye and Nelson were strong believers in the DIY mentality and an independent, underground music scene. After the breakup of the Teen Idles, they used the money earned through the band to create Dischord Records, an independent record label that would host the releases of the Teen Idles, Minor Threat, and numerous other D.C. punk bands.
he_IL: לפני הקמת הלהקה Minor Threat בשנת 1980, הזמר איאן מקיי והתופף ג'ף נלסון שיחקו בגיטרה בתור חלק מהלהקה Teen Idles בזמן שהם למדו בבית הספר התיכון Wilson. במהלך הקריירה של שנתיים בסצנת הפאנק הארדקור הפורחת בוושינגטון די.סי., הצליחו הTeen Idles לצבור קהל עוקב של כמאה אוהדים (כמות משמעותית באותו זמן), והיו מוכרים כשניים בסצנה לצד הלהקה המודרנית Bad Brains. מקיי ונלסון היו מאמינים חזקים במנגנון העשה-בעצמך ובסצנת המוזיקה האינדיפנדנטית והתחתית. לאחר פיצוץ הTeen Idles, הם השתמשו בכסף שהרוויחו מהלהקה כדי ליצור את Dischord Records, חברת אחסון תקליטים עצמאית שאירחה את ההוצאות של הTeen Idles, Minor Threat ומספר לא מועט של להקות פאנק מוושינגטון די.סי.

en: Prior to the 1860s, Morisot painted subjects in line with the Barbizon school before turning to scenes of contemporary femininity. Paintings like The Cradle (1872), in which she depicted current trends for nursery furniture, reflect her sensitivity to fashion and advertising, both of which would have been apparent to her female audience. Her works also include landscapes, garden settings, boating scenes, and theme of boredom or ennui.
he_IL: לפני שנות השישים של המאה ה-19, מוריזו ציירה נושאים בהתאם לאסכולת ברביזון ורק אחרי פנתה לתעד את הנשיות העכשווית. ציורים כמו העריסה (1872), שבו היא משקפת את המגמה הפופולרית לציור רהיטים מחדר הילדים, משקפים את העין החדה שלה לאופנה ולפרסום, נושאים שהקהל הנשי שלה היטיב להבחין בהם. העבודות שלה כללו ציורי נוף, גנים, סצנות של סירות ונושאים של שעמום או אדישות.

en: Prioritize self-care
he_IL: לתת עדיפות לטיפוח עצמי

en: Prioritize self-care in your daily routine
he_IL: תעדיפו טיפוח עצמי בסדר היומי שלכם

en: Prioritize sleep
he_IL: לתת עדיפות לשינה

en: Prioritize social connections
he_IL: לתת עדיפות לחיבורים חברתיים

en: Priority access to new content
he_IL: גישה עדיפות לתוכן חדש

en: Privacy Policy
he_IL: מדיניות פרטיות

en: Privacy and cookies
he_IL: פרטיות וקובצי Cookie

en: Privacy and security:
he_IL: פרטיות ואבטחה:

en: Private Lessons
he_IL: שיעורים פרטיים

en: Private Transport
he_IL: הסעה פרטית

en: Problem-Solving
he_IL: פתרון בעיות

en: Procedure
he_IL: הכנה

en: Procrastination can be a sign of burnout or fatigue. To avoid this, I make sure to get enough rest and exercise. By prioritizing my physical health, I'm able to maintain the mental energy and focus required to tackle tasks and avoid procrastination. I try to get enough sleep each night, take breaks throughout the day to stretch or go for a walk, and make time for physical exercise several times a week.
he_IL: דחיינות יכולה להיות סימן לשחיקה או עייפות. כדי להימנע מזה, אני דואג לקבל מספיק מנוחה ופעילות גופנית. על ידי מתן עדיפות לבריאות הפיזית שלי, אני מצליח לשמור על האנרגיה והמיקוד הנדרשים כדי להתמודד עם משימות ולהימנע מדחיינות. אני מנסה לישון מספיק כל לילה, לקחת הפסקות במהלך היום כדי למתוח או לצאת להליכה, ולמצוא זמן לפעילות גופנית כמה פעמים בשבוע

en: Procrastination is a common struggle that affects many of us, often preventing us from achieving our goals and living up to our full potential. Over the years, I've developed a few strategies for avoiding procrastination and staying focused on my goals. In this blog post, I'll share some of the techniques that have worked for me.
he_IL: עיכוב הוא מאבק נפוץ שמשפיע על רבים מאיתנו, לעיתים קרובות מונע מאיתנו להשיג את המטרות שלנו ולממש את הפוטנציאל המלא שלנו. במהלך השנים, פיתחתי כמה אסטרטגיות כדי להימנע מעיכוב ולהישאר ממוקד במטרות שלי. בפוסט בלוג הזה, אני אשתף כמה מהטכניקות שעבדו בשבילי

en: Product
he_IL: מוצר

en: Product Collection 3 Columns
he_IL: אוסף מוצרים 3 עמודות

en: Product Collection Banner
he_IL: באנר אוסף מוצרים

en: Product Collection Full Grid
he_IL: אוסף מוצרים רשת מלאה

en: Product Collection Grid
he_IL: רשת אוסף מוצרים

en: Product Collection Rows
he_IL: רצועות אוסף מוצרים

en: Product Collection Simple Grid
he_IL: אוסף מוצרים רשת פשוטה

en: Product Collections Featured Collection
he_IL: אוספי מוצרים אוסף מוצג

en: Product Collections Featured Collections
he_IL: אוספי מוצרים אוספים מובחרים

en: Product Collections Newest Arrivals
he_IL: אוספי מוצרים הגעות חדשות

en: Product Designer
he_IL: עיצוב מוצרים

en: Product Designer at Idea, Ethan’s work has been featured as pioneer in CX as best practice.
he_IL: העבודה של איתן, מעצב מוצר בחברת Idea, הוצגה כעבודה פורצת דרך ב-CX בתור שיטת עבודה מומלצת.

en: Product Details Pattern
he_IL: פרטי מוצר מקבץ בלוקים

en: Product Details Product Listing
he_IL: פרטי מוצר רישום מוצר

en: Product Hero
he_IL: גיבור המוצר

en: Product Hero 2 Column 2 Row
he_IL: גיבור מוצר 2 עמודות 2 שורות

en: Product List with 1:1 Images
he_IL: רשימת מוצרים עם תמונות 1:1

en: Product List with Full Product Description
he_IL: רשימת מוצרים עם תיאור מוצר מלא

en: Product Listing with Gallery and Description
he_IL: רשימת מוצרים עם גלרייה ותיאור

en: Product Reviews:
he_IL: ביקורות על המוצר:

en: Product and UI Designer focusing on mobile. Musician, writer, and speaker with a sick sense of fashion.
he_IL: מעצב מוצר וממשקי משתמש עם התמקדות במכשירים ניידים. מוסיקאי, כותב ומרצה עם חוש אופנה מטמטם.

en: Product category
he_IL: קטגוריית מוצר

en: Product description
he_IL: תיאור המוצר

en: Product feature with Buy button
he_IL: אפשרות של מוצר עם כפתור 'לרכישה'

en: Product features
he_IL: אפשרויות המוצר

en: Product features with image on the right
he_IL: אפשרויות המוצר עם תמונה מימין

en: Product features with two images
he_IL: אפשרויות מוצר עם שתי תמונות

en: Product name
he_IL: שם מוצר

en: Product page with item details and a payment button
he_IL: עמוד מוצר עם פרטי המוצר וכפתור תשלומים

en: Product showcase with testimonials
he_IL: ספריית מוצרים עם המלצות

en: Product title
he_IL: כותרת המוצר

en: Product with price and buy button
he_IL: מוצר עם מחיר וכפתור לקנייה

en: Productivity
he_IL: פרודוקטיביות

en: Productivity Tips
he_IL: עצות לפרודוקטיביות

en: Products
he_IL: מוצרים

en: Products 1
he_IL: מוצרים 1

en: Products 10
he_IL: מוצרים 10

en: Products 2
he_IL: מוצרים 2

en: Products 3
he_IL: מוצרים 3

en: Products 4
he_IL: מוצרים 4

en: Products 5
he_IL: מוצרים 5

en: Products 6
he_IL: מוצרים 6

en: Products 7
he_IL: מוצרים 7

en: Products 8
he_IL: מוצרים 8

en: Products 9
he_IL: מוצרים 9

en: Products by Tag with Heading
he_IL: מוצרים לפי תגית עם כותרת

en: Professional and amateur astrophotographers alike will love our new collection of deep field lenses. With quality housing, shake-eliminating focus barrels and world-class optics, you'll be able to capture the Milky Way and our Solar System in all their magnificence. The extra wide angle and aperture provide outstanding quality and low noise. These pieces come with cleaning cloths and felt cases and a 12-month warranty.
he_IL: צלמי אסטרופוטוגרפיה מקצועיים וחובבים אוהבים את מגוון העדשות עם שדה עמוק שאנחנו מציעים. בעזרת מארזים איכותיים, ציוד מונע רעידות ועדשות ברמה עולמית, תהיה לך אפשרות לצלם את שביל החלב או את מערכת השמש במלוא תפארתם. הזווית והצמצם הרחבים מאפשרים לך לצלם באיכות גבוהה עם רעשים מופחתים. חלקי הציוד האלה מגיעים עם מגבונים לניקוי ואריזות לבד עם אחריות ל-12 חודשים.

en: Professional high quality <em>cameras</em>, <em>tools</em>, and <em>accessories</em> for today’s avid photographers.
he_IL: <em>מצלמות</em>, <em>ציוד</em> <em>ועזרים לצילום</em> באיכות מקצועית גבוהה לצלמים שאפתניים.

en: Professional renovation
he_IL: שיפוץ מקצועי

en: Professional services layout
he_IL: פריסה להצגה של שירותים מקצועיים

en: Professional services with contact info
he_IL: שירותים מקצועיים עם פרטים ליצירת קשר

en: Professional services with pullquote and contact
he_IL: שירותים מקצועיים עם ציטוט ופרטים ליצירת קשר

en: Professionalism
he_IL: מקצוענות

en: Proficient in writing novels, travelogues, and biographical articles.
he_IL: מנוסה בכתיבת רומנים, יומני מסע, ומאמרים ביוגרפיים.

en: Profile picture with background cover image
he_IL: תמונת פרופיל עם רקע של תמונת שער

en: Profile with buttons
he_IL: פרופיל עם כפתורים

en: Programme is a blog theme that reverences the legendary designer Massimo Vignelli and his playbills for the Piccolo Teatro in Milan. With their fine yet straightforward design decisions echoing the intensity of the 60s materials these kinds of layouts are still wise and suitable for the user that needs to build programs, calendars, and announcements.
he_IL: Programme היא תבנית לבלוג שמכבדת את המעצב האגדי מאסימו ויניילי ואת פוסטריו לתיאטרון הפיקולו במילאנו. עם החלטות העיצוב הדקות והישרות שלהם שמקשרות לעוצמה של חומרי השנות ה-60, סוגי הפריסות האלה עדיין חכמות ומתאימות למשתמש שצריך לבנות תוכניות, לוחות שנה והודעות.

en: Project
he_IL: פרויקט

en: Project #1
he_IL: פרויקט מס' 1

en: Project #2
he_IL: פרויקט מס' 2

en: Project #3
he_IL: פרויקט מס' 3

en: Project 1
he_IL: פרויקט 1

en: Project 2
he_IL: פרויקט 2

en: Project Detail
he_IL: פרט של הפרויקט

en: Project Duration:
he_IL: משך זמן הפרויקט:

en: Project Manager
he_IL: ניהול פרויקטים

en: Project Name
he_IL: שם הפרויקט

en: Project Style (Wide Width)
he_IL: סגנון פרויקט (רוחב רחב)

en: Project Type
he_IL: סוג פרויקט

en: Project X
he_IL: פרויקט X

en: Project X&nbsp;was a short-lived&nbsp;hardcore punk/youth crew&nbsp;band from&nbsp;New York City, and also the name of their only release, being a five-track&nbsp;EP. The band consisted of members of other prominent NYC hardcore bands&nbsp;Gorilla Biscuits,&nbsp;Youth of Today,&nbsp;Side by Side&nbsp;and&nbsp;Judge.
he_IL: הפרויקט X היה להקת פאנק הארדקור/יות קרו מניו יורק סיטי, וגם השם של ההוצאה היחידה שלהם, שהייתה אפי חמישה שירים. הלהקה הייתה מורכבת מחברים מלהקות הארדקור המוכרות אחרות בניו יורק סיטי, כמו Gorilla Biscuits, Youth of Today, Side by Side ו-Judge.

en: Project description
he_IL: תיאור הפרויקט

en: Project detail with description
he_IL: פרטי הפרויקט עם תיאור

en: Project detail with description and gallery
he_IL: פרטי הפרויקט עם תיאור וגלריה

en: Project detail with two columns
he_IL: פרטי הפרויקט עם שני טורים

en: Project list
he_IL: רשימת פרויקט

en: Project management
he_IL: ניהול פרויקטים

en: Project manager
he_IL: מנהל פרויקט

en: Project:
he_IL: פרויקט:

en: Project:<br><strong><a href="#">Ephemeral Whisper</a></strong>
he_IL: פרויקט:<br><strong><a href="#">שמיעה חולפת</a></strong>

en: Project:<br><strong><a href="#">The Surge</a></strong><br><strong><a href="#"></a></strong>
he_IL: פרויקט:<br><strong><a href="#">The Surge</a></strong><br><strong><a href="#"></a></strong>

en: Projects
he_IL: פרויקטים

en: Promoting Mental Well-being
he_IL: קידום טובת הנפש

en: Proper names are rigid designators.
he_IL: שמות פרטיים הם מסמנים נוקשים.

en: Propriety arises from usage when buildings having magnificent interiors are provided with elegant entrance-courts to correspond; for there will be no propriety in the spectacle of an elegant interior approached by a low, mean entrance. Or, if dentils be carved in the cornice of the Doric entablature or triglyphs represented in the Ionic entablature over the cushion-shaped capitals of the columns, the effect will be spoilt by the transfer of the peculiarities of the one order of building to the other, the usage in each class having been fixed long ago.
he_IL: הנימוס נובע משימוש כאשר מבנים בעלי פנים מפוארים מסופקים עם בתי משפט כניסה אלגנטיים כדי להתאים; כי לא יהיה נימוס במחזה של פנים אלגנטי ניגש על ידי כניסה נמוכה, מתכוון. לחלופין, אם דנטלים מגולפים בכרכוב הפיתול הדורי או טריגליפים המיוצגים בפיתול היוני מעל כותרות העמודים בצורת כרית, ההשפעה תתקלקל על ידי העברת המוזרויות של סדר הבניה האחד למשנהו, השימוש בכל מחלקה תוקן לפני זמן רב.

en: Propriety is that perfection of style which comes when a work is authoritatively constructed on approved principles. It arises from prescription, from usage, or from nature. From prescription, in the case of hypaethral edifices, open to the sky, in honor of Jupiter Lightning, the Heaven, the Sun, or the Moon: for these are gods whose semblances and manifestations we behold before our very eyes in the sky when it is cloudless and bright. The temples of Minerva, Mars, and Hercules, will be Doric, since the virile strength of these gods makes daintiness entirely inappropriate to their houses. In temples to Venus, Flora, Proserpine, Spring- Water, and the Nymphs, the Corinthian order will be found to have peculiar significance, because these are delicate divinities and so its rather slender outlines, its flowers, leaves, and ornamental volutes will lend propriety where it is due. The construction of temples of the Ionic order to Juno, Diana, Father Bacchus, and the other gods of that kind, will be in keeping with the middle position which they hold; for the building of such will be an appropriate combination of the severity of the Doric and the delicacy of the Corinthian.
he_IL: הגינות היא השלמות של הסגנון אשר מגיעה כאשר יצירה בנויה באופן סמכותי על עקרונות שאושרו. זה נובע מרשם, משימוש, או מהטבע. ממרשם, במקרה של בנייני hypaethral, פתוח לשמיים, לכבוד ברק יופיטר, השמים, השמש, או הירח: כי אלה הם אלים אשר מראית עין וגילויים אנו רואים לנגד עינינו בשמים כאשר הוא ללא עננים ובהירים. המקדשים של מינרווה, מרס והרקולס יהיו דוריים, שכן כוחם הגברי של אלים אלה הופך את העדינות לבלתי הולמת לחלוטין את בתיהם. במקדשים לנוגה, פלורה, פרוסרפינה, אביב - מים והנימפות, הסדר הקורינתי יימצא כבעל משמעות מיוחדת, מכיוון שאלו הן אלוהויות עדינות ולכן קווי המתאר הדקים למדי שלה, הפרחים, העלים ונפחי הנוי שלה יעניקו תקינות היכן שמגיע לה. בניית מקדשים מן המסדר היוני ליונו, דיאנה, האב בכחוס והאלים האחרים מסוג זה, תעמוד בקנה אחד עם העמדה האמצעית שהם מחזיקים בה; כי בנייתם תהיה שילוב הולם של חומרת הדורי והעדינות של הקורינתי.

en: Prosciutto, Cheese and Lettuce Sandwich
he_IL: סנדוויץ' פרושוטו, גבינה וחסה

en: Protect your investment with our extended warranty and protection plans. Get peace of mind knowing your electronics are covered against unexpected damage and defects.
he_IL: גן על ההשקעה שלך עם תוכנית האחריות המורחבת שלנו ותוכניות ההגנה. קבל שקט נפשי בידיעה שהאלקטרוניקה שלך מכוסה מפני נזקים בלתי צפויים ופגמים.

en: Protect yourself from tropical diseases by packing a reliable mosquito repellent. It's a small but crucial item for a health-conscious traveler.
he_IL: הגן על עצמך ממחלות טרופיות על ידי אריזת תוספת מוסקיטים אמינה. זהו פריט קטן אך קריטי למטייל שמתקשה על הבריאות.

en: Protective Ingredients
he_IL: מרכיבים מגנים

en: Proudly Powered by <a href="https://wordpress.com">WordPress</a>
he_IL: מופעל בגאווה על ידי <a href="https://wordpress.com">WordPress</a>

en: Proudly Powered by <a href="https://wordpress.org">WordPress</a>
he_IL: מופעל בגאווה על ידי <a href="https://wordpress.org">WordPress</a>

en: Proudly Powered by&nbsp;<a href="https://wordpress.com">WordPress</a>
he_IL: מופעל בגאווה על ידי <a href="https://wordpress.com">WordPress</a>

en: Proudly Powered by&nbsp;<a href="https://wordpress.org/">WordPress</a>
he_IL: מופעל בגאווה על ידי <a href="https://wordpress.org/">WordPress</a>

en: Proudly powered by <a href="https://wordpress.com">WordPress</a>
he_IL: מופעל בגאווה על ידי <a href="https://wordpress.com">WordPress</a>

en: Proudly powered by <a href="https://wordpress.org">WordPress</a>
he_IL: מופעל בגאווה על ידי <a href="https://wordpress.org">WordPress</a>

en: Proudly powered by WordPress
he_IL: פועל על

en: Provide readers with an inside look into the daily routines and challenges faced by Handy technicians. Share personal stories and anecdotes to humanize the team and connect with your audience.
he_IL: ספק לקוראים הצצה לתוך השגרות היומיות ואתגרים שהטכנאים של Handy מתמודדים איתם. שתף סיפורים אישיים ואנקדוטות כדי להאניש את הצוות ולחבר עם הקהל שלך.

en: Pruning: Remove spent blooms and yellowing leaves to encourage healthy growth and prevent diseases.
he_IL: גיזום: להסיר פרחים יבשים ועלים מצהיבים כדי לעודד צמיחה בריאה ולמנוע מחלות.

en: Public Library Homepage
he_IL: עמוד הבית של ספריה ציבורית

en: Public Spaces
he_IL: מרחבים ציבוריים

en: Published in 1958, "The Human Condition" is Hannah Arendt's take on how "human activities" should be and have been understood throughout Western history.
he_IL: "המצב האנושי", שפורסם ב-1958, פורס את משנתה של חנה ארנדט לגבי האופן שבו יש להבין את "פעילויות האדם" והאופן שבו הן הובנו לאורך ההיסטוריה של המערב.

en: Published work and ephemera.
he_IL: פרסומים וחומרים בדפוס

en: Pull Quotes
he_IL: ציטוטים

en: Pull left, fullwidth image
he_IL: משוך שמאלה, תמונה ברוחב מלא

en: Pull right with wide image below
he_IL: משוך ימינה עם תמונה רחבה למטה

en: Pullquote Block
he_IL: בלוק הציטוט

en: Pumpkin Spice Latte:
he_IL: פאמפקין ספייס לאטה:

en: Pumpkin decoration ideas
he_IL: רעיונות לקישוט דלעתים

en: Purchase
he_IL: רכישה

en: Pure Comfort
he_IL: נוחות ללא פשרות

en: Pure Rose Essential Oil
he_IL: שמן אתרי מוורדים טהורים

en: Pure Silver with Gold Chain
he_IL: כסף טהור ושרשרת זהב

en: Purpose
he_IL: מטרה

en: Purpose and Goal Setting
he_IL: ייעוד וקביעת מטרות

en: Puzzling Propolis Production Bees produce a remarkable substance called propolis, a sticky, resinous material that serves multiple purposes within the hive. Bees use propolis to seal gaps in their hive, strengthen its structure, and even create a natural antibacterial barrier against pathogens. The process by which bees create propolis from plant resins and their own secretions remains a mystery, as does the complex chemical composition of this multifunctional substance.
he_IL: הפקת פרופוליס מסובכת דבורים מייצרים חומר מדהים בשם פרופוליס, חומר דביק ורזיני שמשמש למטרות מרובות בתוך הקרקע. הדבורים משתמשים בפרופוליס כדי לסגור פתחים בקרקע שלהם, לחזק את מבנה הקרקע ואפילו ליצור מחסום אנטי-חיידקי טבעי נגד חולית. התהליך שבו הדבורים יוצרים פרופוליס מרזינים של צמחים ושליחותם הפרטית עדיין נשאר תעלומה, כמו גם ההרכב הכימי המורכב של חומר רב-תפקודי זה.

en: Q&amp;A with Andrew Holsen, hand maker
he_IL: שאלות ותשובות עם אנדרו הולסן, תכשיטן

en: Q&amp;A with Lana DeVito, Jewellery Designer
he_IL: שאלות ותשובות עם לנה דוויטו, מעצבת תכשיטים

en: QUO VADIS is a masterpiece of the XIX century but, differently from what I was expecting it’s not a contemplative and hard-to-read story. Its historical and fictional lines are mixed to take us on a tour through the reign of Nero and the misadventures of its inhabitants. As a counterpoint to the oppressive wealthy nobles the novel focus on the story of poor and enslaved people, keen to this newborn cult of an Oriental bandit who was crucified.
he_IL: QUO VADIS הוא שיא של המאה ה-19, אבל, בניגוד למה שציפיתי, זו אינה סיפור מתקוה וקשה לקריאה. הקווים ההיסטוריים והדמיוניים שלו מעורבים כדי להוביל אותנו לסיור בממלכת נירון ובהרפתקאותיה של יושביה. כנגד יוקר האצילים הלחיצים, הרומן מתמקד בסיפורם של אנשים עניים ועבדים, מתרגשים מכימיה החדשה של פושע מזרחי שנצלב.

en: Qatar Adventure
he_IL: הרפתקה בקטר

en: Quadrat is a weekly podcast where we discuss all things related to womanhood, from fundamental rights to feminism, body literacy and mental health. We hope to help women become more empowered through knowledge and information, whether they're in America, Africa or in the Middle East.
he_IL: הפודקאסט Quadrat הוא שיחה שבועית שבה אנחנו משוחחות על כל מה שקשור ל'נשיות' – החל בזכויות בסיסיות לפמיניזם, הכרת הגוף והמחזור החודשי וכלה בבריאות הנפש. אנחנו מקוות להעצים נשים באמצעות ידע ומידע, בין שיהיו באמריקה, באפריקה ובין שבמזרח התיכון.

en: Quality
he_IL: איכות

en: Quality and Craftsmanship
he_IL: איכות ומלאכת יד

en: Quality and Ingredients: A Commitment to Excellence
he_IL: איכות ורכיבים: התחייבות למצוינות

en: Quality and freshness
he_IL: איכות ורעננות

en: Quality of Workmanship
he_IL: איכות העבודה

en: Quality, Convenience, and Transparency
he_IL: איכות, נוחות ושקיפות

en: Query_basic
he_IL: שאילתה_בסיסי

en: Questions about our food? Have a special catering request for an event? Trying to figure out the airspeed velocity of a (European) laden swallow? No problem. Use the form below and someone from our team will get back to you as soon as we can.
he_IL: יש לך שאלות לגבי האוכל שלנו? יש לך בקשה מיוחדת לגבי הגשת האוכל באירוע? מנסה לחשב את מהירות התעופה של סנונית (אירופאית) ללא משא? אין בעיה. אפשר להשתמש בטופס שלמטה ומישהו מהצוות שלנו יחזור אליך בהקדם האפשרי.

en: Questions, comments or requests? <br>Feel free to reach out, we’d love to hear from you.
he_IL: יש לך שאלות, תגובות או בקשות? <br>אפשר ליצור איתנו קשר, נשמח לשמוע ממך.

en: Questions, comments or requests? Feel free to reach out, we’d love to hear from you.
he_IL: יש לך שאלות, הערות או בקשות? אפשר ליצור איתנו קשר, נשמח לשמוע ממך.

en: Questions?
he_IL: שאלות?

en: Quia dolore alias ut repellendus commodi. Ipsam cupiditate blanditiis error blanditiis sed. Sapiente facilis perspiciatis eius id nostrum.
he_IL: כי כאב אחר כדי לדחוף נוחות. חושבים על שגיאות חושבים על חושבים על זה. חכם קל לראות את הדברים שלו.

en: Quick Specs
he_IL: סקירה מהירה של המפרט הטכני

en: Quidem quod distinctio et eius. Architecto est soluta enim quia cumque occaecati. Ad explicabo et et eos fugit.
he_IL: כן, הוא מבחינה ושלו. האדריכל הוא פתור כי כל עוד נפגעים. להסביר ולהם נמלט.

en: Quo vadis?
he_IL: לאן אתה הולך?

en: Quote
he_IL: ציטוט

en: Quote 1
he_IL: ציטוט 1

en: Quote 10
he_IL: ציטוט 10

en: Quote 11
he_IL: ציטוט 11

en: Quote 12
he_IL: ציטוט 12

en: Quote 13
he_IL: ציטוט 13

en: Quote 2
he_IL: ציטוט 2

en: Quote 3
he_IL: ציטוט 3

en: Quote 4
he_IL: ציטוט 4

en: Quote 5
he_IL: ציטוט 5

en: Quote 6
he_IL: ציטוט 6

en: Quote 7
he_IL: ציטוט 7

en: Quote 8
he_IL: ציטוט 8

en: Quote 9
he_IL: ציטוט 9

en: Quote Block
he_IL: בלוק ציטוט

en: Quote Post Format Example
he_IL: דוגמה לסוג פוסט של ציטוט

en: Quote and Image
he_IL: ציטוט ותמונה

en: Quote and logos
he_IL: ציטוט וסמלי לוגו

en: Quote with Statue
he_IL: ציטוט עם פסל

en: Quotes
he_IL: ציטוטים

en: READ MORE
he_IL: להמשיך לקרוא

en: RSS Feed (urls with /feed/)
he_IL: פיד RSS (כתובות URL עם /feed/)

en: RSVP
he_IL: לאשר את ההזמנה

en: Rain Journal by Richard Johnson
he_IL: יומן גשם מאת ריצ'רד ג'ונסון

en: Rainbow
he_IL: קשת בענן

en: Rainbow Cupcakes
he_IL: קאפקייקים בצבעי הקשת

en: Rainbow Phenomena Around the World
he_IL: פנומנה של קשת בענן סביב העולם

en: Rainbow Phenomena Around the World: Unique Cultural Perspectives
he_IL: פנומנה של קשת בענן מסביב לעולם: פרספקטיבות תרבותיות ייחודיות

en: Rainbows Celebrating Diversity
he_IL: קשתות חוגגות גיוון

en: Rainbows Fostering Imagination
he_IL: קשתות מעודדות דמיון

en: Rainbows are also powerful symbols of diversity and inclusivity. They represent a wide spectrum of colors coming together harmoniously, just as diverse individuals can come together in unity. Children's literature often uses rainbows to encourage acceptance and celebrate differences.
he_IL: קשתות הן גם סמלים חזקים ומצליחים של גיוון והכללה. הן מייצגות ספקטרום רחב של צבעים שמתאחדים בהרמוניה, בדיוק כמו שאנשים מגוונים יכולים להתאחד באחדות. ספרות ילדים לעיתים קרובות משתמשת בקשתות כדי לעודד קבלה ולחגוג הבדלים.

en: Rainbows as Symbols of Hope
he_IL: קשתות כאותות של תקווה

en: Rainbows have always held a special place in human imagination. As nature’s most fleeting and awe-inspiring phenomenon, they’ve appeared in myths, religious symbolism, and art throughout history. From ancient cave paintings to contemporary masterpieces, the rainbow has taken on various meanings, shapes, and forms. Join me on this colorful journey through the ages as we explore how artists across time have depicted rainbows in their works and how these representations have evolved.
he_IL: קשקשים תמיד החזיקו מקום מיוחד בדמיון האנושי. כ fenomenon הכי חולף ומרשים של הטבע, הם הופיעו במיתוסים, סמלים דתיים ואמנות לאורך ההיסטוריה. מציורי מערות עתיקים ועד יצירות מופת מודרניות, הקשת לקחה על עצמה משמעויות, צורות ודימויים שונים. הצטרפו אליי למסע הצבעוני הזה דרך העידנים כשנחקור איך אמנים לאורך הזמן תיארו קשתות בעבודותיהם ואיך הייצוגים האלה התפתחו.

en: Rainbows have long been recognized as universal symbols of hope. In children's literature, they often serve as beacons of optimism and possibilities. Whether it's the protagonist searching for a pot of gold at the end of the rainbow or simply the appearance of a rainbow after a storm, these vibrant arcs in the sky evoke a sense of wonder and anticipation.
he_IL: קשתות כבר מזמן מוכרות כסמלים אוניברסליים של תקווה. בספרות ילדים, הן לעיתים קרובות משמשות כמגדלי אור של אופטימיות ואפשרויות. בין אם זה הגיבור שמחפש סיר של זהב בסוף הקשת או פשוט המראה של קשת אחרי סופה, הקשתות הצבעוניות הללו בשמיים מעוררות תחושת פלא וציפייה.

en: Rainbows in Mythology and Culture: Symbols of Hope and Promise
he_IL: קשתות במיתולוגיה ובתרבות: סמלים של תקווה והבטחה

en: Rainbows in children's literature serve as powerful symbols of hope, diversity, and imagination. They inspire young readers to dream, to embrace differences, and to believe in a world full of possibilities. As children flip through the pages of these books, they not only learn to appreciate the beauty of rainbows but also the beauty of diversity and the endless wonders of their own imaginations. So the next time you read a children's book featuring a rainbow, remember that it's not just a spectrum of colors in the sky; it's a bridge to a world of dreams and lessons waiting to be discovered by young hearts and curious minds.
he_IL: קשתות בספרות ילדים משמשות כסמלים חזקים ומצליחים של תקווה, גיוון ודמיון. הן מעוררות השראה בקרואים הצעירים לחלום, לאמץ הבדלים, ולהאמין בעולם מלא אפשרויות. כשילדים מדפדפים בעמודים של הספרים האלה, הם לא רק לומדים להעריך את היופי של קשתות אלא גם את היופי של גיוון ואת פלאי הדמיון הבלתי נגמר שלהם. אז בפעם הבאה שתקריא ספר ילדים שמציג קשת, תזכור שזה לא רק ספקטרום של צבעים בשמיים; זה גשר לעולם של חלומות ולימודים שממתינים להתגלות על ידי לבבות צעירים ומוחות סקרנים.

en: Raise Your Helping Hand
he_IL: להושיט יד לעזרה

en: Raise heat to medium then stir in milk and cook for 5 minutes or until soup is heated through.
he_IL: הגבירו את החום לבינוני ואז ערבבו בחלב ובשלו במשך 5 דקות או עד שהמרק מחומם היטב.

en: Ramen Bar
he_IL: בר ראמן

en: Ran through Cluj-Napoca Central Park. It was spring when I left home, returned all covered in snow. 2 minutes into the run it was snowing so hard I could barely see the path laugh
he_IL: רץ דרך פארק סנטרל קלוז'-נפוקה. היה אביב כשעזבתי את הבית, חזרתי מכוסה בשלג. 2 דקות לאחר תחילת הריצה התחיל לשפוך שלג בכל כך חזק שכמעט לא ראיתי את הנתיב. צחוק

en: Rankings
he_IL: דירוגים

en: Raquel Forner (1902 – 1988)
he_IL: ראקל פורנר (1902 – 1988)

en: Rare Part Replacement
he_IL: החלפת חלקים נדירים

en: Ray Cordova
he_IL: ריי קורדובה

en: Raymond Auguste Quinsac Monvoisin (May 31, 1790 – March 26, 1870)
he_IL: ריימונד אוגוסט קוינסאק מונווייזן (31 במאי 1790 – 26 במרץ 1870)

en: Raynaud’s art reflects his love of adventure and his desire to explore new worlds. His illustrations feature a range of subjects, from fantastical creatures to surreal landscapes, all rendered in his signature style of vibrant colours and dynamic compositions. Through his art, Raynaud invites viewers to escape into his world and to imagine the possibilities of what could be. He reminds us of the power of art to inspire us and to help us see the world in new and exciting ways.
he_IL: האמנות של ריינוד משקפת את אהבתו להרפתקאות ואת רצונו לחקור עולמות חדשים. האיורים שלו כוללים מגוון נושאים, מיצורים פנטסטיים ועד נופים סוריאליסטיים, כולם מוצגים בסגנון הייחודי שלו של צבעים חיים והרכבים דינמיים. דרך האמנות שלו, ריינוד מזמין את הצופים לברוח לעולם שלו ולדמיין את האפשרויות של מה שיכול להיות. הוא מזכיר לנו את כוח האמנות להשראה ולסייע לנו להציג את העולם בדרכים חדשות ומרגשות.

en: Raúl Cuadrado
he_IL: ראול קואדראדו

en: Reach out so we can work together to drive more customers to your products and services.
he_IL: אפשר ליצור איתנו קשר כדי שנוכל לעבוד יחד ולהגדיל את מספר הלקוחות שמשתמשים במוצרים ובשירותים שלך.

en: Reach out with the contact information below so we can work together to drive more customers to your products and services.
he_IL: תקשר עם הפרטים למטה כדי שנוכל לעבוד יחד כדי למשוך עוד לקוחות למוצרים ושירותים שלך.

en: Read <a href="#">Mindfulness-Based Cognitive Therapy for Chronic Pain</a>
he_IL: קרא <a href="#">Mindfulness-Based Cognitive Therapy for Chronic Pain</a>

en: Read <a href="#">Organizational Resilience and Leadership</a>
he_IL: קרא <a href="#">עמידות ארגונית והנהגה</a>

en: Read <a href="#">The Effects of Nature on Psychological Well-Being</a>
he_IL: קרא <a href="#">ההשפעות של הטבע על הרווחה הפסיכולוגית</a>

en: Read Bio
he_IL: קרא ביו

en: Read More
he_IL: לקרוא עוד

en: Read More Block
he_IL: הבלוק 'להמשיך לקרוא'

en: Read More Reviews
he_IL: לקרוא עוד ביקורות

en: Read Our Blog
he_IL: לקרוא את הבלוג שלנו

en: Read more of this content when you <br>subscribe today.
he_IL: אפשר להמשיך לקרוא תוכן דומה <br>בהרשמה למינוי היום.

en: Read more of this content when you become a member today.
he_IL: אפשר לקרוא עוד תוכן דומה בהרשמה לחברות היום.

en: Read our in-depth reviews to stay informed about the latest Minetest mods, updates, and community creations. Make informed choices with our thorough and honest assessments.
he_IL: קרא את הביקורות המפורטות שלנו כדי להישאר מעודכן בנושא המודים האחרונים של Minetest, העדכונים ויצירות הקהילה. קבל החלטות מושכלות עם הערכות המקיפות והאמינות שלנו.

en: Read the Blog
he_IL: לקרוא את הבלוג

en: Read the fine print
he_IL: קרא את הטקסט הקטן

en: Read, Watch, Idealize
he_IL: לקרוא, לצפות, להפנים

en: Readability
he_IL: סגנון ונוחות הקריאה

en: Reading
he_IL: קריאה

en: Reading Non Fiction by Danny Osborne
he_IL: קריאת ספרי עיון מאת דני אוסבורן

en: Reading the Rainbow: A Guide to Understanding Meteorological Significance
he_IL: קריאת הקשת: מדריך להבנת המשמעות המטאורולוגית

en: Readings
he_IL: קריאות

en: Ready Made Meals
he_IL: ארוחות מוכנות

en: Ready to embark on your own nested adventure? Start by choosing a region or theme that intrigues you. Research interconnected cities, hidden trails, and lesser-known destinations that offer nested possibilities. Plan your itinerary in a way that allows you to uncover the nested treasures along the way, leaving room for spontaneity and unexpected discoveries. Embrace the joy of embracing the unknown and prepare for a journey that will forever change your perception of travel.
he_IL: מוכן להתחיל בהרפתקה מקוננת משלך? התחל על ידי בחירת אזור או תבנית שמעניינת אותך. עיין בערים מקושרות, מסלולים חבויים ויעדים פחות ידועים שמציעים אפשרויות מקוננות. תכנן את התכנית שלך בדרך שמאפשרת לך לגלות את האוצרות המקוננים בדרך, ולהשאיר מקום לרגעים ספונטניים ולגילויים בלתי צפויים. חבק את השמחה שבחיבוק הלא ידוע והתכונן למסע שישנה לך לנצח את התפיסה שלך על נסיעות.

en: Ready to get started? Contact us today to schedule a meet-and-greet or to learn more about our services. We can't wait to meet you and your four-legged family member!
he_IL: מוכן להתחיל? צור קשר איתנו היום כדי לקבוע פגישה או ללמוד יותר על השירותים שלנו. אנחנו לא יכולים לחכות לפגוש אותך ואת בן המשפחה שלך עם ארבע הרגליים!

en: Ready to infuse your own storytelling endeavors with the magic of nested stories? This blog post will provide practical tips on how to incorporate nested narratives into your writing or filmmaking. From creating well-developed subplots to effectively transitioning between nested layers, you will learn the techniques that will allow you to master the art of nesting stories. Whether you are a novelist, screenwriter, or simply someone passionate about storytelling, unlocking the potential of nested narratives can elevate your work to new heights.
he_IL: מוכן להביא את מאמצי הסיפור שלך לחיים עם קסם של סיפורים מקוננים? פוסט בלוג זה יספק טיפים מעשיים כיצד לשלב סיפורים מקוננים בכתיבה או בצילום סרטים שלך. מיצירת תת-סיפורים מפותחים באופן הכי טוב עד למעברים יעילים בין שכבות המקוננות, תלמד את הטכניקות שיאפשרו לך לשלוט באמנות של סיפורים מקוננים. בין אם אתה סופר, תסריטאי או פשוט מישהו מתמונן על סיפורים, פתיחת הפוטנציאל של סיפורים מקוננים יכולה להעלות את העבודה שלך לגבהים חדשים.

en: Ready to transform your life? Let's work together!
he_IL: מוכן לשנות את חייך? בוא נעבוד יחד!

en: Ready?
he_IL: רוצה לנסות?

en: Real People, Real Impact
he_IL: אנשים אמיתיים, השפעה אמיתית

en: Real estate can be a great investment opportunity. Property and real estate tend to build value over time, which produces a return on your initial investment. Another option is renting or leasing a piece of real estate and enjoying the additional income. That said, there are dangers and common mistakes that can easily be made when investing in real estate. By educating yourself, you can avoid them and get the most out of your investments.
he_IL: נדל'ן הוא הזדמנות מצוינת להשקעה. הערך של נכסים ונדל"ן נבנה בדרך כלל לאורך זמן, וכך מתקבלת תמורה עבור ההשקעה הראשונית שלך. אפשרות נוספת היא השכרה של נדל'ן כדי ליהנות מההכנסה הנוספת. עם זאת, יש סכנות וטעויות נפוצות שעלולות להיווצר כשמשקיעים בנדל"ן. על ידי הכרה וזיהוי הסכנות והטעויות הנפוצות, תהיה לך אפשרות להימנע מרובן בהשקעה שלך.

en: Real estate listing with agent info and showings
he_IL: מודעת נדל"ן עם פרטי הסוכנות ומועדים להצגת הנכס

en: Reasonably priced good food and drink. The menu favorite that keeps me coming back is the seafood chowder. Really tasty, nice and hot. It's perfect for a chilly winter night! Stuff is always very attentive and helpful. I always enjoy and relax with the calm atmosphere.
he_IL: מזון ומשקאות טובים במחיר סביר. התבשיל של פירות הים הוא המנה האהובה עלי בתפריט שבגללה אני רוצה לחזור למסעדה שוב ושוב. ממש טעים וממש חם. מושלם לערב חורפי קר! הצוות תמיד קשוב ואדיב. תמיד נהנים באווירה הרגועה והשלווה.

en: Recent Causes
he_IL: מטרות עדכניות

en: Recent Posts
he_IL: פוסטים אחרונים

en: Recent Works
he_IL: עבודות אחרונות

en: Recent news
he_IL: החדשות האחרונות

en: Recipe
he_IL: מתכון

en: Recipe Video
he_IL: וידאו מתכון

en: Recipe by
he_IL: מתכון של

en: Recipes
he_IL: מתכונים

en: Recognitions &amp; Achievements
he_IL: הכרות והישגים

en: Recognizing Meteorological Significance
he_IL: להכיר במשמעות המטאורולוגית

en: Recommendations
he_IL: המלצות

en: Recovery drink : Water<br>From the beachfront in my suburb you can see the Cape Town Harbour. During the hard lockdown there was a traffic jam(a little exaggeration) of ships waiting to dock and offload their cargo. Nowadays you see about 3-4 ships waiting to dock. Like yesterday 🙂 .
he_IL: שתיית השיקום: מים<br>מהחוף בשכונתי אפשר לראות את נמל קייפטאון. במהלך הסגר הקשה הייתה תעבורה (קצת מוגזמת) של ספינות הממתינות לעגן ולפקוח את המטען שלהן. כיום אפשר לראות כ-3-4 ספינות הממתינות לעגן. כמו אתמול 🙂.

en: Recovery drink: So far, just water<br>A day of rain and wind was just winding down when I headed out, but still gray and breezy (48F) — I ran around Lake Merritt (Oakland landmark) and through a bit of Uptown, only saw a couple of other runners.
he_IL: שתיית שיק התאוששות: עד כה, רק מים<br>יום של גשם ורוח התקרב לסיומו כשיצאתי, אך עדיין אפור ומורגש (48F) - רצתי מסביב לאגם מריט (נקודת ידיעה באוקלנד) ודרך חלק קטן מאזור העיר העליון, רק ראיתי זוג אחד של רצים אחרים.

en: Recycled materials
he_IL: مواد ממוחזרים

en: Red Haired Girl Sitting on a Veranda
he_IL: ילדה אדמונית יושבת במרפסת

en: Red Ocher, born from the earth's mineral-rich soils, holds within it the very essence of our planet's palette. Its deep red hues, ranging from earthy terracotta to fiery crimson, have adorned the earliest canvases of human existence. Cave paintings, pottery, and ceremonial artifacts bear witness to Red Ocher's foundational role in our artistic evolution.
he_IL: אוקרה אדומה, שנולדה מהאדמות העשירות במינרלים של כדור הארץ, מחזיקה בתוכה את מהות הפלטה של כוכב הלכת שלנו. הגוונים האדומים העמוקים שלה, הנעים בין טERRA קוטה אדמתית לאדום בוער, קישטו את הבדים המוקדמים ביותר של הקיום האנושי. ציורי מערות, כלי חרס וחפצים טקסיים מעידים על תפקיד האוקרה האדומה בהתפתחות האמנותית שלנו.

en: Red Ocher: Earth's Crimson Canvas
he_IL: אוֹכְר אדום: קְנַבַּס הַדּוֹמָה שֶׁל הָאָרֶץ

en: Red pepper flakes (optional, for extra spice)
he_IL: פתיתי פלפל אדום (אפשרות, לתיבול נוסף)

en: Redefining Change:
he_IL: שינוי מחדש:

en: Rediscovering Stillness in Modern Times
he_IL: גילוי מחדש של שקט בזמנים מודרניים

en: Reduced risk of cognitive decline: Studies have shown that individuals who maintain a positive outlook on life are less likely to experience cognitive decline as they age.
he_IL: סיכון נמוך לירידה ביכולת המנטלית: חקירות הראו כי אנשים ששומרים על תפיסה חיובית על החיים פחות סבורים לחוות ירידה ביכולת המנטלית כגילם מתקדם.

en: Reduced stress and anxiety
he_IL: הפחתת מתח ודאגות

en: Reduced stress and anxiety levels
he_IL: רמות חרדה ולחץ מופחתות

en: Reduction in the use of non-renewable resources.
he_IL: צמצום השימוש במשאבים לא מתחדשים.

en: Reflect on Your Experience
he_IL: חשוב על החוויה שלך

en: Reflect on the past year: What were some of your biggest accomplishments and challenges in the past year? What did you learn from these experiences, and how can you apply these lessons moving forward?
he_IL: שקול על השנה האחרונה: מהם כמה מההישגים הגדולים והאתגרים שלך בשנה האחרונה? מה למדת מהחוויות האלה, ואיך תוכל להחיל את הלקחים האלה בעתיד?

en: Reflect your fashionable style.
he_IL: לשקף את הסגנון האופנתי שלך.

en: Reflecting on the past six years, I realize that Yoga with Jenn is not just a blog – it's a living testament to the transformative power of yoga.
he_IL: בהשתקפות על שש השנים האחרונות, אני מבינה ש-Yoga with Jenn זה לא רק בלוג – זה עדות חיה לכוח המtransformטיבי של יוגה.

en: Reflecting on the past six years, I realize that Yoga with Jenn is not just a blog – it's a living testament to the transformative power of yoga. It's a mosaic of stories, experiences, and shared moments of vulnerability and triumph. As I continue to unravel the threads of my yoga journey, I am grateful for the digital canvas that is Yoga with Jenn, capturing the essence of a practice that goes beyond the asanas – a practice that is, at its core, a journey back to the self.
he_IL: בהשתקפות על שש השנים האחרונות, אני מבינה שYoga with Jenn זה לא רק בלוג – זה עדות חיה לכוח המtransformative של יוגה. זה מוֹזָאִיקָה של סיפורים, חוויות ורגעים משותפים של פגיעות וניצחון. כשאני ממשיכה לפרום את החוטים של מסע היוגה שלי, אני אסירת תודה על הקנבס הדיגיטלי שYoga with Jenn, שמק captures את מהות הפרקטיקה שעוברת מעבר לאסנות – פרקטיקה שהיא, בליבה, מסע חזרה אל העצמי.

en: Reflections at Sunset
he_IL: השתקפויות בשקיעה

en: Refraction is the bending of light as it passes from one medium to another. In the case of Saturn, sunlight entering its atmosphere refracts, or bends, due to the change in medium from the vacuum of space to the gaseous envelope of the planet. The composition of Saturn's atmosphere determines the degree of refraction, with denser elements causing more bending.
he_IL: הכפילות היא הכפילת האור כאשר הוא עובר מתוך חומר אחד לחומר אחר. במקרה של כוכב הלכת שבתוך האטמוספירה שלו, האור הנכנס מתעקש, או מתכפל, עקב השינוי בחומר מהריקון של החלל למעטפת הגזית של הכוכב. הרכב האטמוספירה של כוכב הלכת מקבע את מידת הכפילות, עם רכיבים יותר צפים גורמים לכפילה יותר.

en: Refrigerate the dessert for at least 2 hours or until the ganache is set.
he_IL: קרר את הקינוח לפחות 2 שעות או עד שהגנאש מתייצב.

en: Refund policy: Free to cancel up to 24h before the class.
he_IL: מדיניות החזרים: ניתן לבטל בחינם עד 24 שעות לפני השיעור.

en: Regina
he_IL: רג'ינה

en: Register
he_IL: הרשמה

en: Register now
he_IL: להירשם עכשיו

en: Register to join us
he_IL: אנחנו מזמינים אותך להירשם כדי להצטרף אלינו

en: Registering is your first step toward becoming a part of our global design community and unlocking access to a world of innovative ideas and creative exploration. Secure your spot today and get ready to immerse yourself in the vibrant world of design amidst the breathtaking landscapes and artistic spirit of Reykjavík. Let's create unforgettable design experiences together – register now and be a part of something extraordinary!
he_IL: להירשם זה הצעד הראשון שלך כדי להיות חלק מקהילת העיצוב הגלובלית שלנו ולפתוח גישה לעולם של רעיונות חדשניים וחקר יצירתי. אבטח את מקומך היום והתכונן לטבול את עצמך בעולם התוסס של העיצוב בין הנופים המ breathtaking ורוח האמנות של רייקיאוויק. בוא ניצור יחד חוויות עיצוב בלתי נשכחות – הירשם עכשיו והיה חלק ממשהו יוצא דופן!

en: Registration Form
he_IL: טופס הרשמה

en: Registration and Welcoming Breakfast
he_IL: הרשמה ואירוח ארוחת בוקר

en: Regular Cupcakes
he_IL: קאפקייקים רגילים

en: Regular Macarons
he_IL: מקרונים רגילים

en: Regular Membership - $20
he_IL: חברות רגילה – 20 $

en: Regular updates
he_IL: קבלת עדכונים קבועים

en: Release backing launch party virality android burn rate branding ecosystem equity customer long tail pivot strategy success. Focus gen-z hackathon crowdfunding scrum project founders business-to-consumer early adopters backing analytics conversion. Termsheet validation handshake advisor backing partner network hypotheses ecosystem.
he_IL: פרסום, תמיכה, השקה, ויראליות, Android, קצב שריפה, מיתוג, מערכת אקולוגית, הון עצמי, לקוח, זנב ארוך, ציר, אסטרטגיה, הצלחה. מיקוד, דור Z, הקתון, מיקור חוץ, סקראם, מייסדים, פרויקט, עסק לצרכן, מאמצים ראשונים, תמיכה, אנליטיקה, המרה. מסמך תנאים, אימות, לחיצת יד, יועץ, שותף תומך, רשת, היפותזה, מערכת אקולוגית.

en: Releasing endorphins: When you smile, your brain releases endorphins, which are natural mood boosters that help alleviate stress and anxiety.
he_IL: שחרור אנדורפינים: כשאתה מחייך, המוח שלך משחרר אנדורפינים, שהם חומרים טבעיים שמשפרים את המצב הרוח ועוזרים להקל על מתח וחרדה.

en: Relevant Courses: Copywriting Fundamentals, Psychology of Persuasion, Content Marketing Strategies
he_IL: קורסים רלוונטיים: יסודות הכתיבה המודעתית, פסיכולוגיה של השכנוע, אסטרטגיות שיווק תוכן

en: Relive the Glory: Witness the spectacular 3-0 victory as the Bards dominated against Westminster Royals. Dive into the match chronicle, and experience the triumph that echoed through Sonnet Park.
he_IL: חזור על התהילה: ראה את הניצחון המרהיב 3-0 כשהברדים שלטו על פני הרויאלס של ווסטמינסטר. צלול לתוך כרוניקת המשחק וחווה את התפארת שהתפשטה בפארק הסונטים.

en: Rembrandt's ability to convey emotion and his profound understanding of the human condition left a lasting impression on Mark Rothko — in particular, Rembrandt's mastery of capturing the human spirit and the way in which his paintings seemed to illuminate the inner essence of his subjects.
he_IL: יכולתו של רמברנדט להעביר רגש והבנה עמוקה שלו במצב האנושי השאירו רושם עמוק על מארק רותקו - במיוחד, שליטתו של רמברנדט בלכידת רוח האדם והדרך שבה צייריו נראים כאילו מאירים את המהות הפנימית של נושאיו.

en: Remember my plans to join photography with my love for writing? Well, here's my first gallery with some of my recent photos:
he_IL: זוכרים את הכוונות שלי לאחד בין האהבה שלי לצילום והאהבה שלי לכתיבה? אז זוהי הגלריה הראשונה שלי עם כמה מהתמונות האחרונות שצילמתי:

en: Remember that “before and after” photo that made you go, “Whoa!”? Testimonials are like that, but in words. They show the transformation your product or service brings. It’s not just you saying it’s awesome; it’s your customers shouting it from the rooftops.
he_IL: זכור את התמונה "לפני ואחרי" שגרמה לך לומר "וואו!"? ההמלצות הן כמו זה, אבל במילים. הן מראות את השינוי שהמוצר או השירות שלך מביאים. זה לא רק אתה אומר שזה מדהים; זה הלקוחות שלך צועקים זאת מגגות הבתים.

en: Remember, self-care is not a luxury but a necessity for your mental health and happiness. By making time for yourself and engaging in activities that promote wellbeing, you'll be better equipped to navigate the complexities of life with resilience and optimism.
he_IL: זכור, טיפוח עצמי הוא לא יוקרה אלא צורך לבריאות הנפש והאושר שלך. על ידי יצירת זמן לעצמך והשתתפות בפעילויות שמקדמות טובת חיים, תהיה לך יכולת טובה יותר לנווט במורכבויות החיים עם עמידות ואופטימיות.

en: Remove from heat and add lime juice.
he_IL: להסיר מהחום ולהוסיף מיץ ליים.

en: Remove from heat and stir in the chocolate chips until melted and smooth. Add the peppermint extract and mix well.
he_IL: הסירי מהלהבה וערבבי בצ׳יפס שוקולד עד שימוסו ויהפכו לחלקים. הוסיפי את תמצית הפלפל הנענע וערבבי היטב.

en: Remove the cookies from the oven and immediately sprinkle with sea salt flakes.
he_IL: הסר את הקובצים cookie מהתנור ופזר מיד עליהם פלקי מלח ים.

en: Renacimiento al Romanticismo
he_IL: רנסנס לרומנטיקה

en: Renaissance Art: Dialogues with the Divine
he_IL: אמנות הרנסאנס: שיחות עם האלוהי

en: Renaissance art, known for its revival of classical learning and values, offers another wellspring of inspiration. Works like Botticelli’s <em>Primavera</em> or Michelangelo’s sculptures capture the human form and spirit in ways that deeply resonate with Dark Academia. These pieces not only depict mythological themes but also embody a profound engagement with humanism—a key element of the Dark Academia ethos. The attention to detail, balance, and emotion in Renaissance art reflects the aesthetic’s appreciation for beauty and intellectual depth.
he_IL: אמנות הרנסאנס, הידועה בשיבושה של לימוד קלאסי וערכים, מציעה מקור נוסף של השראה. יצירות כמו <em>הפרימברה</em> של בוטיצ'לי או הפסלים של מיכלאנג'לו מכונסים את הצורה והרוח האנושית בדרכים שמתקשרות בעומק עם האקדמיה האפלה. יצירות אלו לא רק מתארות נושאים מיתולוגיים אלא גם מגלות מעורבות עמוקה עם הומניזם - אלמנט מרכזי באתיקת האקדמיה האפלה. התשומת הלב לפרט, לאיזון ולרגש באמנות הרנסאנס משקפת את הערכה של האסתטיקה ליופי ולעומק אינטלקטואלי.

en: Renaissance to Romanticism<br>From March 29, 2023 to June 18, 2023
he_IL: רנסנס לרומנטיקה<br>מ-29 במרץ 2023 עד 18 ביוני 2023

en: Rene Descartes is often called the first modern philosopher, and his famous saying, “I think, therefore I am,” laid the groundwork for how we conceptualize our sense of self. But what if there’s an entirely different way to think about personal identity — a non-Western philosophy that rejects this emphasis on individuality?
he_IL: רנה דקארט מכונה פעמים רבות, "הפילוסוף המודרני הראשון", וההיגד המפורסם שלו, "אני חושב, משמע אני קיים", הניח את התשתית לתפיסה של העצמי המוכרת לנו כיום. אבל אולי יש דרך הסתכלות שונה לחלוטין על הזהות האישית – פילוסופיה שאינה מהעולם המערבי, אשר שוללת את הדגש הזה על חשיבות העצמי?

en: Reno, NV
he_IL: רינו, NV

en: Renowned for its vibrant nightlife, Mykonos is the party island. Dance till dawn in beach clubs, or enjoy cocktails in chic bars in Mykonos Town. But it's not all about the parties. Stroll around the old town's winding streets, visit the iconic windmills, and relax on the stunning beaches.
he_IL: ידועה בחיי הלילה התוססים שלה, מיקונוס היא אי המסיבות. ר dance till dawn in beach clubs, או תיהנו מקוקטיילים בברים שיקיים בעיר מיקונוס. אבל זה לא רק על המסיבות. טיילו ברחובות המתפתלים של העיר העתיקה, בקרו בטחנות הרוח האייקוניות, והרפו על החופים המהממים.

en: Reporting Bugs
he_IL: דיווח על באגים

en: Research
he_IL: מחקר

en: Research has shown that gratitude can have numerous positive effects on our mental health, including:
he_IL: מחקרים הראו שהכרת תודה יכולה להיות לנוודאי יש לה השפעות חיוביות רבות על הבריאות הנפשית שלנו, כולל:

en: Research suggests that mindful eating can lead to better digestion, as it encourages slower eating and, consequently, better chewing. This can lead to improved absorption of nutrients. Mindful eating also promotes greater satisfaction with meals, which can help to regulate appetite and reduce overeating.
he_IL: מחקרים מראים שאכילה מודעת יכולה להוביל לעיכול טוב יותר, מכיוון שהיא מעודדת אכילה איטית ובכך גם מעידה על בילוי טוב יותר. זה יכול להוביל לספיגה משופרת של תפוחי המזון. אכילה מודעת גם מקדמת שביעות רצון גדולה יותר מהארוחות, דבר שיכול לעזור להתמודד עם תיאבון ולהפחית את האכילה המוגזמת.

en: Reservation
he_IL: הזמנות

en: Reservations
he_IL: הזמנות

en: Reserve your spot
he_IL: שמור את המקום שלך

en: Reserve your spot!
he_IL: כדאי לשמור מקום!

en: Residencial
he_IL: מגורים

en: Resident DJ’s
he_IL: תקליטני הבית

en: Residential
he_IL: מגורים

en: Residential cleaning
he_IL: ניקוי בתים

en: Residents
he_IL: מגורים

en: Resilience and Self-Reliance for Wellbeing
he_IL: עמידות ותלות עצמית לרווחה

en: Resilience is a cornerstone of emotional and psychological wellbeing. It equips us to cope with life's ups and downs, allowing us to maintain a balanced perspective in the face of stress or trauma. By fostering resilience, we build a sturdy emotional foundation that bolsters our mental health, improves our quality of life, and enhances our capacity to enjoy positive, fulfilling relationships.
he_IL: הגמישות היא אבן יסוד של הרגשת השלמות הרגשית והפסיכולוגית. היא מכשירה אותנו להתמודד עם התנודות החיים, מאפשרת לנו לשמור על תורת דעת מאוזנת בפני מתח או טראומה. על ידי קידום הגמישות, אנחנו בונים יסוד רגשי יציב המחזק את הבריאות הנפשית שלנו, משפר את איכות החיים שלנו ומשפר את יכולתנו ליהנות מיחסים חיוביים וממלאים.

en: Resilience is a crucial aspect of mental health and wellbeing that Bacall's quote underscores. By learning to cope with what life throws at us, we not only survive but grow and thrive. This growth involves developing emotional intelligence, increasing our problem-solving abilities, and improving our capacity to bounce back from adversity - all crucial components of resilience.
he_IL: הקשיחות היא צד חיוני של הבריאות הנפשית והרווחה שביטויו ציטוט של בקול. על ידי למידה להתמודד עם מה שהחיים משליכים עלינו, אנחנו לא רק ששורדים אלא גם גוברים ומצליחים. הגידול הזה כולל פיתוח אינטיליגנציה רגשית, הגברת יכולות הפתרון שלנו ושיפור היכולת שלנו להתאושש מקשי החיים - כל הרכיבים החיוניים של הקשיחות.

en: Resilience is more than just a personality trait—it is a life skill that can be nurtured and developed. Like a muscle, it grows stronger with exercise. Activities that foster resilience include maintaining a supportive social network, developing problem-solving skills, fostering a positive self-concept, and practicing adaptive coping strategies such as mindfulness and stress management techniques.
he_IL: הגמישות היא יותר מתכונה אישית - זו מיומנות חיים שניתן לגדל ולפתח. כמו שריר, היא מתחזקת עם תרגול. פעילויות המקדמות גמישות כוללות שמירה על רשת חברתית תומכת, פיתוח מיומנויות לפתרון בעיות, קידום תחושה חיובית על היותו האישי ותרגול אסטרטגיות ניהול מתח כמו מודעות וטכניקות לניהול מתח.

en: Resilience is the ability to bounce back from adversity and effectively cope with challenges. Developing resilience is essential for achieving lasting happiness, as it enables you to navigate life's obstacles with greater ease and confidence. In this blog post, we'll explore practical strategies for building resilience and overcoming hurdles on the path to happiness.
he_IL: הגמישות היא היכולת להתאושש מקשיות ולהתמודד ביעילות עם אתגרים. פיתוח גמישות הוא חיוני להשגת אושר קיים, מאחר והוא מאפשר לך לנווט במכשולים של החיים בקלות ובביטחון גדולים. בפוסט הבלוג הזה, נחקור אסטרטגיות מעשיות לבניית גמישות ולהתגברות על מכשולים בדרך לאושר.

en: Resilience, in its essence, is the capacity to recover from difficulties, to bounce back from adversity. It is not about avoiding hardship but learning to navigate through it, transforming challenges into stepping stones towards growth. Resilience is about bending in the face of gusty winds, not allowing them to break us, but using their force to spring back stronger.
he_IL: עמידות, במהותה, היא היכולת להתאושש מקושיים, להתקפל חזרה מפני סבל. זה לא עניין של הימנעות מקושיים אלא למידה לנווט בתוכם, להפוך את האתגרים לאבני דרך לצמיחה. עמידות היא על יכולת להתעקש בפני רוחות חזקות, לא לתת להן לשבור אותנו, אלא להשתמש בכוחן כדי להתפשט בחזרה בעוצמה.

en: Resolve plumbing issues efficiently with our skilled technicians.
he_IL: פתור בעיות אינסטלציה ביעילות עם הטכנאים המיומנים שלנו.

en: Resources
he_IL: משאבים

en: Respect the environment. Leave no trace, and follow the principles of responsible travel. Stick to designated trails and campsites, and avoid disturbing wildlife or damaging fragile ecosystems.
he_IL: כבד את הסביבה. אל תשאיר עקבות, ועקוב אחר עקרונות הנסיעה האחראית. הדבק למסלולים ולמחנאות מיועדות, והימנע מלהפריע לחיות הבר ולפגע באקוסיסטמות רגישות.

en: Responds within 1 working day.
he_IL: עונה בתוך 1 יום עבודה.

en: Responsibility with Affordable Prices
he_IL: אחריות עם מחירים נגישים

en: Responsive Layout
he_IL: פריסה רספונסיבית

en: Restaurant Delivery
he_IL: משלוחים ממסעדה

en: Restaurant Menu
he_IL: תפריט מסעדה

en: Restaurant layout with sample menu and reservation
he_IL: פריסה של מסעדה עם תפריט טעימות והזמנת מקומות

en: Restaurant menu with contact and hours
he_IL: תפריט מסעדה עם פרטים ליצירת קשר ושעות פעילות

en: Restaurant menu: multiple lines, small item name
he_IL: תפריט מסעדה: שורות מרובות, שם פריט קטן

en: Restaurant menu: single line, large item name
he_IL: תפריט מסעדה: שורה אחת, שם פריט גדול

en: Restaurant menu: top sections, two columns
he_IL: תפריט מסעדה: קטעים עליונים, שני עמודים

en: Restaurants
he_IL: מסעדות

en: Resting on a golden board and displayed on a chic ivory cake stand, this Golden Toffee Crunch Cake is not only a treat to taste but also a feast for the eyes. Whether as the grand finale to a special meal or the centerpiece of a festive gathering, this cake promises to turn any moment into a golden memory.
he_IL: מנוחה על לוח זהב ומוצגת על מעמד עוגה איבורי מטופח, עוגת הטופי כראנץ' הזהבית היא לא רק תענוג לטעימה אלא גם עין חגיגית. בין אם כסיום מרהיב לארוחה מיוחדת או כמרכז התשוקה של אירוע חגיגי, העוגה הזו מבטיחה להפוך כל רגע לזכר זהב.

en: Restore the beauty of your beloved furniture pieces. From refinishing to repairs, we'll breathe new life into your cherished items.
he_IL: שחזרו את היופי של פריטי הריהוט האהובים עליכם. מהחזרת גימור לתיקונים, אנחנו ננשוב חיים חדשים לפריטים היקרים לכם.

en: Resume
he_IL: המשך שוב

en: Resume with contact and social links
he_IL: קורות חיים עם פרטים ליצירת קשר וקישורים לרשתות חברתיות

en: Resume with portrait and social links
he_IL: קורות חיים עם תמונה וקישורים לרשתות חברתיות

en: Retrato de mi madre
he_IL: דיוקן של אמא שלי

en: Retreats
he_IL: נסיגות

en: Retreats are adaptable and welcome to both beginner and seasoned <em>yogis</em>. I will be there during all the retreat for guidance and individualized support.
he_IL: נסיגות הן גמישות ומתקבלות בברכה גם למתחילים וגם ליוגים מנוסים <em>yogis</em>. אני אהיה שם במהלך כל הנסיגה כדי להנחות ולתמוך באופן אישי.

en: Retro Cameras
he_IL: מצלמות רטרו

en: Retro cameras don't have to be fifty years old. With current technology, you can pack a lot of cutting-edge sensor and processing technology in an old school body. Many retro cameras come with metal dials and textured grips for that vintage feel.  Even the inbuilt touchscreens don't detract from the elegant designs. Perfect for those who love photography with a touch of nostalgia.
he_IL: מצלמות רטרו לא חייבות להיות מצלמות בנות חמישים שנה. הודות לטכנולוגיה עכשווית, אפשר להוסיף למכשירים ישנים טכנולוגיה חדשנית לחיישנים ולעיבוד. מצלמות רטרו רבות כוללות כפתורים ממתכת ואזורי אחיזה עם מרקם ייחודי שנותנים לצלמים הרגשה של וינטג'. אפילו מסכי המגע המובנים לא הורסים את העיצובים האלגנטיים. אלו מצלמות מושלמות לצלמים שאוהבים לצלם עם נגיעה של נוסטלגיה.

en: Revamp your midday meals with our enticing lunch recipes. Discover dishes that balance nutrition and flavour, turning your everyday lunches into delightful feasts.
he_IL: שדרגו את הארוחות שלכם בצהריים עם המתכונים המפתים שלנו. גלו מנות שמאזנות בין תזונה לטעם, והפכו את ארוחות הצהריים שלכם לחגיגות מהנות.

en: Revamp your wardrobe. Our stylists will help you declutter, organize, and update your closet with fresh new pieces.
he_IL: שדרגו את הארון שלכם. הסטייליסטים שלנו יעזרו לכם לפנות, לארגן ולעדכן את הארון שלכם עם פריטים חדשים ורעננים.

en: Revealing Intriguing Tales:
he_IL: חשיפת סיפורים מסקרנים:

en: Revenue
he_IL: הכנסה

en: Reverie is a block theme interpretation of <a href="http://ma.tt">ma.tt</a>'s theme, designed by <a href="https://moc.co/">Joen Asmussen</a> and forked from Twenty Thirteen.
he_IL: Reverie היא פירוש בלוק של ערכת עיצוב של <a href="http://ma.tt">ma.tt</a>, מעוצבת על ידי <a href="https://moc.co/">Joen Asmussen</a> ומופצת מ-Twenty Thirteen.

en: Reverie is a theme inspired by the work of Mark Rothko. It features four style variations for each season —&nbsp;Spring (default), Summer, Fall, and Winter. Use it to illuminate your prose, poetry, stories, photos, and more.
he_IL: Reverie היא ערכת עיצוב המושרתה על ידי יצירותיו של Mark Rothko. היא כוללת ארבע סגנונות שונים לכל עונה - אביב (ברירת מחדל), קיץ, סתיו וחורף. השתמש בה כדי להאיר את הפרוזה, השירה, הסיפורים, התמונות ועוד.

en: Review
he_IL: ביקורת

en: Review: A quote with scattered images
he_IL: סקירה: ציטוט עם תמונות מפוזרות

en: Review: Centered testimonial
he_IL: סקירה: המלצה ממורכזת

en: Review: Heading on left, two columns of reviews on right
he_IL: סקירה: כותרת בצד שמאל, שני עמודים של סקירות בצד ימין

en: Review: Heading with four columns of reviews
he_IL: סקירה: כותרת עם ארבע עמודות של סקירות

en: Review: Heading with three columns of reviews
he_IL: סקירה: כותרת עם שלושה עמודות של סקירות

en: Review: Logo wall
he_IL: סקירה: קיר לוגו

en: Review: Logo wall, one row
he_IL: סקירה: קיר לוגו, שורה אחת

en: Review: Masked Truth - A Tale of Fire, Fate, and Mystery
he_IL: סקירה: אמת מסווגת - סיפור של אש, מזל ומסתורין

en: Review: Stars top with four columns of reviews
he_IL: סקירה: כוכבים בראש עם ארבע עמודות של סקירות

en: Review: Two column centered reviews
he_IL: סקירה: ביקורות מרוכזות בשתי עמודות

en: Review: Two column centered reviews x4
he_IL: סקירה: שתי עמודות סקירות מרכזיות x4

en: Review: Two columns with an offset
he_IL: סקירה: שני עמודים עם היסט

en: Reviews
he_IL: סקירות

en: Revitalize your living space without breaking the bank. In this section, we'll share budget-friendly DIY projects that yield impressive results. From creating custom shelving to painting accent walls, these cost-effective upgrades demonstrate how a little creativity can go a long way in transforming your home.
he_IL:  revitaliz את החלל שלך מבלי לשבור את הכיס. בחלק הזה, נשתף פרויקטים ידידותיים לתקציב שעושים תוצאות מרשימות. מיצירת מדפים מותאמים אישית ועד צביעת קירות דגש, השדרוגים החסכוניים האלה מראים איך קצת יצירתיות יכולה לעשות שינוי גדול בבית שלך.

en: Revitalizing Living Spaces
he_IL:  revitalizing living spaces

en: Revolutionizing Services: A Glimpse into the Future of Home Improvement
he_IL: מהפכה בשירותים: הצצה לעתיד שיפוץ הבית

en: Reykjavík Unveiled: Exploring the Host City of the Summit
he_IL: רייקיאוויק נחשפת: חקר חברת האחסון של הפסגה

en: Reykjavík, with its captivating blend of natural wonders, artistic energy, and dynamic design community, provides an unparalleled setting for our global gathering of designers, thinkers, and visionaries. As we come together to explore the latest trends, share insights, and forge new connections, we aim to inspire and empower each other to reach new heights in the realm of design.
he_IL: רייקיאוויק, עם השילוב המרתק שלה של פלאי טבע, אנרגיה אמנותית וקהילת עיצוב דינמית, מספקת סביבה שאין לה תחליף עבור המפגש הגלובלי שלנו של מעצבים, חושבים וחזונים. כשאנחנו מתאגדים יחד כדי לחקור את הטרנדים האחרונים, לשתף תובנות וליצור קשרים חדשים, אנחנו שואפים להשראה ולהעצמה אחד של השני כדי להגיע לגבהים חדשים בתחום העיצוב.

en: Rhinestone Earrings, ASOS
he_IL: עגילים עם אבני חן, ASOS

en: Rhodes, the largest of the Dodecanese Islands, is a treasure trove of history. Explore the medieval Old Town of Rhodes, a UNESCO World Heritage site, the ancient city of Kamiros, and the stunning Palace of the Grand Master. Enjoy sun-soaked beaches and traditional Greek tavernas.
he_IL: רודוס, הגדול שבאיי הדודקאנס, הוא אוצר של היסטוריה. חקור את העיר העתיקה של רודוס, אתר מורשת עולמית של אונסק"ו, את העיר העתיקה קמירוס, ואת הארמון המהמם של המאסטר הגדול. תיהנה מחופים שטופי שמש וטברנות יווניות מסורתיות.

en: Ribbed dinner plate
he_IL: צלחת ערבובים

en: Rich Chocolate Cupcake paired with Vanilla Buttercream
he_IL: קאפקייק שוקולד עשיר בשילוב חמאת וניל

en: Richard Strauss
he_IL: ריצ'רד שטראוס

en: Richard Wagner
he_IL: ריצ'רד ואגנר

en: Richard Zenith
he_IL: ריצ'רד זנית

en: Ride into adventure
he_IL: רכב להרפתקה

en: Ride the Kandy to Ella Train
he_IL: לנסוע ברכבת בין קאנדי לאלה

en: Right Content
he_IL: תוכן מימין

en: Right Content Full
he_IL: תוכן מלא מימין

en: Right Content Wide
he_IL: תוכן רחב מימין

en: Right of access: Users can request copies of their personal data.
he_IL: זכות גישה: משתמשים יכולים לבקש עותקים של הנתונים האישיים שלהם.

en: Right to erasure: Users can request that Al Dente erase their personal data.
he_IL: זכות למחיקה: משתמשים יכולים לבקש מאל דנטי למחוק את הנתונים האישיים שלהם.

en: Right to rectification: Users can request that Al Dente correct any information they believe is inaccurate.
he_IL: זכות לתיקון: משתמשים יכולים לבקש מאל דנטה לתקן כל מידע שהם מאמינים שאינו מדויק.

en: Right-Aligned
he_IL: מיושרת לימין

en: Right-aligned
he_IL: מיושר לימין

en: Right-aligned Medium
he_IL: מדיום מיושר לימין

en: Right-aligned content
he_IL: תוכן מיושר לימין

en: Right-aligned medium
he_IL: מדיום מיושר לימין

en: Right-aligned text and image
he_IL: טקסט ותמונה מיושרים לימין

en: Rings
he_IL: טבעות

en: Rita Verma
he_IL: ריטה ורמה

en: River Journey in Scandinavia
he_IL: מסע בנהר בסקנדינביה

en: Roast the vegetables in the preheated oven for about 30 minutes, or until they're tender and starting to brown around the edges.
he_IL: תבשל את הירקות בתנור שחומם מראש במשך כ-30 דקות, או עד שהם רכים ומתחילים להשחים בקצוות.

en: Roasted Pumpkin Soup
he_IL: מרק דלעת צלויה

en: Roasted Pumpkin and Carrot Soup with Feta Cheese
he_IL: מרק דלעת וגזר קלוי עם גבינת פטה

en: Robert Nguyen
he_IL: רוברט נגוין

en: Robert Pearce
he_IL: רוברט פירס

en: Robert is a former professional gymnast. After an injury he discovered the joy of yoga and now teaches in our studio.
he_IL: רוברט הוא מתעמל מקצועי לשעבר. בעקבות פציעה הוא גילה את חדוות היוגה וכיום מלמד בסטודיו שלנו.

en: Robin Hood Gardens in London
he_IL: גן רובין הוד בלונדון

en: Rock formations, Argentina.
he_IL: צורות של סלעים, ארגנטינה.

en: Rockfield is available for Christmas parties of all sizes, so it’s high time to start planning your Christmas lunch&nbsp;or&nbsp;dinner.
he_IL: אפשר להזמין מקומות לחג המולד לקבוצות בכל הגדלים ולכן, כדאי להתחיל לתכנן כבר עכשיו את ארוחת הצהריים או את ארוחת הערב של חג המולד.

en: Rockfield is available for Christmas parties of all sizes, so it’s high time to start planning your Christmas lunch or dinner.
he_IL: אפשר להזמין מקומות לחג המולד לקבוצות בכל הגדלים ולכן, כדאי להתחיל לתכנן כבר עכשיו את ארוחת הצהריים או את ארוחת הערב של חג המולד.

en: Rocks, Minerals and Bugs
he_IL: סלעים, מינרלים וחרקים

en: Rolo Chocolate Brownies
he_IL: רולו בראוניז שוקולד

en: Roman brick arch Amphitheater, Verona, Italy
he_IL: Roman Brick Arch Amphitheater, ורונה, איטליה

en: Roman soldiers fantasy captures the imagination by transporting readers to a world where the might of the Roman legions meets the mystical and supernatural. This enthralling subgenre offers a unique and immersive reading experience, combining the best of historical fiction with the limitless possibilities of fantasy. As we explore the captivating world of Roman soldiers fantasy, we are reminded of the enduring appeal of ancient Rome and its lasting influence on the realm of literature and beyond.
he_IL: הדמיון של הקוראים נלכד על ידי הדמיון של החיילים הרומיים, שמעביר את הקוראים לעולם שבו עוצמת הלגיונות הרומיות נפגשת עם המיסטי והעל-טבעי. תת-ז'אנר מרתק זה מציע חוויית קריאה ייחודית ומעוררת התעניינות, המשלבת את הטוב ביותר מספרות ההיסטוריה עם האפשרויות האין-סופיות של הפנטזיה. בעודנו מבחינים את העולם המסקרן של הדמיון של החיילים הרומיים, אנחנו מתזכרים בקור המתמשך של רומא העתיקה ובהשפעתה הנמשכת על תחום הספרות ומעבר לזה.

en: Romanticism
he_IL: רומנטיקה

en: Romanticism and the Sublime
he_IL: רומנטיקה והנפלא

en: Romeo's Derby Hat-Trick Delight
he_IL: שמחת הטריק המדהימה של הכובע של רומיאו בדרבי

en: Ronald Gijsel
he_IL: רונלד גיסל

en: Roof Integrity
he_IL: שלמות הגג

en: Rose Petal Extract, 5 ml
he_IL: תמצית עלי כותרת של ורדים, 5 מ"ל

en: Rose essential oil is known for its moisturizing, comforting, and balancing properties.
he_IL: שמן אתרי מוורדים ידוע ביכולות שלו להעניק לחות, להרגיע ולאזן.

en: Roses Tremieres (Hollyhocks)
he_IL: רוז טרמייר (חוטמית)

en: Rothko's exploration of color as a conduit for emotion and his later pursuit of abstraction can be seen as a reflection of the ideas instilled in him by Weber. As Rothko progressed in his career, he moved towards a style characterized by large, luminous color fields, aiming to create an immersive experience for the viewer that taps into deep emotional and spiritual dimensions.
he_IL: החקירה של רותקו על הצבע כתחנה לרגש והמרדף המאוחר יותר שלו אחר ההפשטה ניתן לראות כהבטאה של הרעיונות שנטעו בו על ידי וובר. ככל שרותקו התקדם בקריירה שלו, הוא נע לכיוון סגנון המאופיין בשדות צבע מוארים וגדולים, כאשר המטרה שלו הייתה ליצור חוויה מוטמעת לצופה שמתחברת לממדים רגשיים ורוחניים עמוקים.

en: Round glass vase
he_IL: צנצנת זכוכית עגולה

en: Round off your trip with a visit to the legendary Moulin Rouge for a classic Parisian cabaret show. Be sure to book your tickets in advance!
he_IL: סיים את הטיול שלך עם ביקור במולן רוז' האגדי למופע קברט פריזאי קלאסי. תוודא להזמין את הכרטיסים שלך מראש!

en: Roundup: Autumn 2022 Returning Series
he_IL: סיכום: הסדרות שחוזרות בסתיו 2022

en: Routines
he_IL: רגילויות

en: Row your boat
he_IL: בסירה נחתור

en: Royal Canal 🇮🇪
he_IL: תערובת רויאל 🇮🇪

en: Ruby 🇧🇧
he_IL: רובי 🇧🇧

en: Rugby
he_IL: רוגבי

en: Rumors are swirling that the Chicago Cyclones are in talks with the Seattle Stingrays for a potential trade involving Cyclones' veteran shortstop, Alex Swift. In exchange, the Stingrays could send their promising young second baseman, Ryan Lightning, to the Cyclones. This swap could bring a perfect blend of experience and youthful vigor to both teams' infield positions.
he_IL: שמועות מסתובבות שהסייקלונים של שיקגו מתווכחים עם הסטינגרייז של סיאטל לעסקת סחר פוטנציאלית הכוללת את הקורט הוותיקן של הסייקלונים, אלכס סוויפט. בתמורה, הסטינגרייז עשויים לשלוח את המגן השני המבטיח שלהם, ראיין לייטנינג, לסייקלונים. ההחלפה הזו עשויה להביא מיזוג מושלם של ניסיון ואנרגיה צעירה לעמדות הפנים של שני הקבוצות.

en: Running a small business is a remarkable journey, characterized by vision, determination, and the pursuit of success. As a small business owner or entrepreneur, you've poured your heart and soul into your enterprise, striving to bring your dreams to life. Amidst the excitement and challenges that come with entrepreneurship, one aspect often overlooked but critically important is legal compliance.
he_IL: הפעלת עסק קטן היא מסע מרהיב, המתאפיין בראיון, נחישות ורדיפה אחר ההצלחה. כבעל עסק קטן או יזם, יש לך שפע של כוחות ורצונות שהושקעו בעסק שלך, תוך שאתה מתאמץ להגשים את החלומות שלך. בתוך התרגשות ואתגרים שמתגבשים ביזמות, יתרון אחד שמקובל לעיתים על ידי הסתערות אך חשוב ביותר הוא התאמת העסק לדרישות המשפטיות.

en: Russet Organic Potatoes
he_IL: תפוחי אדמה אורגניים רוסטיים

en: Rustic Tomato Soup with Brown Rice and Sour Dough
he_IL: מרק עגבניות כפרי עם אורז חום ולחם מחמצת

en: Rustic mug set
he_IL: סט ספלים כפריים

en: Ryan Lewis
he_IL: ראיין לואיס

en: Ryan Wilson
he_IL: ראיין וילסון

en: SEASONAL
he_IL: עונתי

en: SEND US A MESSAGE
he_IL: שליחת הודעה אלינו

en: SEO Optimization:
he_IL: אופטימיזציה של SEO:

en: SEO-Friendly: Search engine optimization (SEO) is crucial for gaining visibility and driving traffic to your website. WordPress has built-in features and plugins that can optimize your website's structure and content for better search engine rankings, improving your chances of being discovered by potential visitors.
he_IL: ידידותי ל-SEO: אופטימיזציה למנועי חיפוש (SEO) היא קריטית כדי להשיג נראות ולהניע תעבורה לאתר שלך. WordPress כולל כלי או אפשרות ותוספים מובנים שיכולים לאופטימיזציה של מבנה האתר שלך ותוכן שלו כדי לשפר את דירוגי מנועי החיפוש, מה שישפר את הסיכויים שלך להתגלות על ידי מבקרים פוטנציאליים.

en: SHOP NOW
he_IL: לרכישה כעת

en: SIDES
he_IL: תוספות

en: SNACKS
he_IL: נשנושים

en: SODA (Coke, Sprite, Ginger Ale)
he_IL: משקאות מוגזים (קולה, ספרייט, ג'ינג'ר אייל)

en: SPARKLING WATER
he_IL: מים מוגזים

en: SPICY CHICKEN
he_IL: תבשיל עוף חריף

en: SPICY PORK
he_IL: תבשיל חזיר חריף

en: SSD&nbsp;(Society System Decontrol) was a&nbsp;straight edge&nbsp;hardcore&nbsp;band from&nbsp;Boston. They released two records as&nbsp;SS Decontrol&nbsp;and then formally changed their name to&nbsp;SSD. As SSD they released two more records with a&nbsp;heavy metal&nbsp;influenced sound. However, the group is often simply referred to, including all its periods, as SSD.
he_IL: SSD (מערכת החברה לשליטה) הייתה להקת הארדקור סטרייט אדג' מבוסטון. הם הוציאו שני אלבומים כ-SS Decontrol ואז שינו רשמית את שמם ל-SSD. כ-SSD הם הוציאו עוד שני אלבומים עם סאונד מושפע ממטאל כבד. אולם, הקבוצה נקראת לעיתים פשוט SSD, כולל את כל התקופות שלה.

en: SUBSCRIBE
he_IL: להירשם לעדכונים

en: SUBSCRIBE TO OUR NEWSLETTER
he_IL: הרשמה לניוזלטר שלנו

en: Safari in Kaudulla National Park
he_IL: הספארי בפארק הלאומי Kaudulla

en: Safety First? The Reasons Behind London's Surveillance Network The primary justification for London's extensive surveillance network is public safety and crime prevention. CCTV cameras have been instrumental in solving high-profile cases and providing crucial evidence in criminal investigations. Proponents of the network argue that the omnipresent cameras deter potential criminals and help create a safer environment for residents and visitors alike.
he_IL: בטיחות תמיד קודם? הסיבות מאחורי רשת המעקב בלונדון הסיבה העיקרית לרשת המעקב המרובה של לונדון היא בטיחות הציבור ומניעת פשעים. מצלמות ה-CCTV היו כלי חשוב בפתרון תיקים בולטים ובספק ראשוני בחקירות פלישות. תומכי הרשת טוענים שהמצלמות הנוכחות בכל מקום מרתיעות פושעים פוטנציאליים ועוזרות ליצירת סביבה בטוחה יותר לתושבים ולמבקרים כאחד.

en: Sahara Desert, 2019
he_IL: מדבר סהרה, 2019

en: Sakura invites you to join her on a magical adventure through the world of Kawaii culture.
he_IL: סאקורה מזמינה אותך להצטרף אליה להרפתקה קסומה דרך עולם תרבות הקוואי.

en: Sakura's Style Diary: Kawaii Looks of the Week
he_IL: דו"ח הסגנון של סאקורה: מראות קוואי של השבוע

en: Salads
he_IL: סלטים

en: Salainis
he_IL: סלייניס

en: Salami, cheese, olives, crackers.
he_IL: סלמי, גבינה, זיתים, קרקרים.

en: Salar de Uyuni, Bolivia
he_IL: סאלאר דה אויוני, בוליביה

en: Salary
he_IL: משכורת

en: Sales manager
he_IL: מנהל מכירות

en: Salicylic Acid
he_IL: סליצילית

en: Salicylic acid is a beta hydroxy acid (BHA) known for its ability to exfoliate the skin and unclog pores. Oil-free moisturizers containing salicylic acid can help prevent breakouts by keeping pores clear and reducing excess oil production.
he_IL: חומצה סליצילית היא חומצה בטא הידרוקסית (BHA) הידועה ביכולת שלה לקלף את העור ולפתוח נקבוביות סתומות. קרמים לחות ללא שמן המכילים חומצה סליצילית יכולים לעזור במניעת פריצות על ידי שמירה על נקבוביות נקיות והפחתת ייצור שמן עודף.

en: Sally Smith
he_IL: סאלי סמית'

en: Salmon with Spinach Cream Sauce
he_IL: סלמון ברוטב שמנת תרד

en: Salt
he_IL: מלח

en: Salt &amp; vinegar crispy&nbsp;kale&nbsp;
he_IL: מלח וחומץ קייל צרוף

en: Salt and black pepper to taste
he_IL: מלח ופלפל שחור לפי הטעם

en: Salt and pepper to taste
he_IL: מלח ופלפל לפי הטעם

en: Salt to taste
he_IL: מלח לפי הטעם

en: Samantha and Olivia are both writers and activists.
he_IL: סמנתה ואוליביה הן כותבות ואקטיביסטיות.

en: Sample Menu
he_IL: טעימה מהתפריט

en: Sample Page
he_IL: עמוד לדוגמא

en: Sample programs
he_IL: תוכניות לדוגמה

en: Sampling as Subversion
he_IL: דגימה כתוך

en: Samuel the Dog
he_IL: סמואל הכלבלב

en: San Diego
he_IL: סן דיאגו

en: San Francisco, CA
he_IL: חיפה

en: San Francisco, CA 12345
he_IL: סן פרנסיסקו, קליפורניה 12345

en: San Francisco, CA, United States
he_IL: סן פרנסיסקו, קליפורניה, ארצות הברית

en: San Jose 🇺🇸
he_IL: סן חוזה 🇺🇸

en: Sandro Botticelli, one of the most prominent painters of the Italian Renaissance, demonstrated a masterful command of light to breathe life and depth into his artworks. This blog post will explore the role of light in Botticelli's paintings and how it enhanced the expressivity and realism of his iconic works.
he_IL: סנדרו בוטיצלי, אחד מהציירים המובילים ברנסאנס האיטלקי, הציג שליטה מתוחכמת באור כדי לתת חיים ועומק ליצירותיו. פוסט זה בבלוג יחקור את התפקיד של האור בציורים של בוטיצלי ואיך הוא הוסיף לביטוי ולריאליזם של היצירות האייקוניות שלו.

en: Sandwiches
he_IL: כריכים

en: Santana Inniss
he_IL: סנטנה איניס

en: Santiago, always thoughtful, added, "Music has a way of capturing the spirit of the times. It becomes a voice for those who can't speak openly."
he_IL: סנטיאגו, תמיד מתחשב, הוסיף, "מוזיקה יש לה דרך לתפוס את רוח התקופה. היא הופכת לקול עבור אלה שלא יכולים לדבר בגלוי.

en: Santiago, his leather-bound notebook now filled with verses inspired by the journey, spoke with a quiet reverence. "We are a living testament to the power of art and the resilience of a generation that refused to be silenced."
he_IL: סנטיאגו, המחברת שלו עם העור עכשיו מלאה בבתים שהושפעו מהמסע, דיבר בכבוד שקט. "אנחנו עדות חיה לכוח האמנות ולעמידות של דור שסירב להיכחד.

en: Santiago, usually reserved, spoke with a quiet intensity. "Art has the power to shape the narrative. Let's tell our story through music, poetry, and whatever else our hearts desire."
he_IL: סנטיאגו, בדרך כלל שמרן, דיבר בעוצמה שקטה. "לאמנות יש את הכוח לעצב את הסיפור. בואו נספר את הסיפור שלנו דרך מוזיקה, שירה, וכל מה שליבנו חפץ.

en: Santorini was ranked the world's top island by many magazines and travel sites, including the Travel+Leisure Magazine, and the BBC.
he_IL: סנטוריני דורג כאי המוביל בעולם על ידי מגזינים ואתרי נסיעות רבים, כולל המגזין Travel+Leisure ו-BBC.

en: Sappho F 58.25-26 V
he_IL: ספפו F 58.25-26 V

en: Sappho was a prolific poet, probably composing around 10,000 lines. Her poetry was well-known and greatly admired through much of antiquity, and she was among the canon of Nine Lyric Poets most highly esteemed by scholars of Hellenistic Alexandria. Sappho's poetry is still considered extraordinary and her works continue to influence other writers. Beyond her poetry, she is well known as a symbol of love and desire between women, with the English words <em>sapphic</em> and <em>lesbian</em> deriving from her name and that of her home island respectively.
he_IL: ספפו הייתה משוררת פורה, כנראה כתבה כ-10,000 שורות. השירה שלה הייתה מוכרת ומוערכת מאוד במהלך רוב העת העתיקה, והיא הייתה בין המשוררים התשעה המוערכים ביותר על ידי חוקרי הלניסטיקה באלכסנדריה. השירה של ספפו עדיין נחשבת למופלאה ויצירותיה ממשיכות להשפיע על כותבים אחרים. מעבר לשירה שלה, היא מוכרת גם כסמל של אהבה ותשוקה בין נשים, עם המילים האנגליות <em>ספיתית</em> ו<em>לסבית</em> המגיעות משמה ומשם של אי הבית שלה בהתאמה.

en: Sappho, "[To an army wife, in Sardis...]" from&nbsp;<em>Sappho</em>, translated by Mary Barnard, published by the University of California Press. Copyright © 2012 by The Estate of Mary Barnard.&nbsp; Reprinted by permission of Estate of Mary Barnard.
he_IL: ספפו, "[לאישה של חייל בסרדיס...]" מתוך <em>ספפו</em>, מתורגם על ידי מרי ברנרד, מוצג על ידי הוצאת אוניברסיטת קליפורניה. כל הזכויות שמורות © 2012 על ידי נכדתה של מרי ברנרד. מודפס באישור מנכדתה של מרי ברנרד.

en: Sarah Coleman
he_IL: שרה קולמן

en: Sarah Edwards
he_IL: שרה אדוארדס

en: Sarah Gantert
he_IL: שרה גנטרט

en: Sarah Mitchell
he_IL: שרה מיטשל

en: Sarah and Olivia are journalists, activists and feminists who fight for equality and promote critical thinking.
he_IL: שרה ואוליביה הן עיתונאיות, פעילות חברתיות ופמיניסטיות שנאבקות למען שוויון ולקידום חשיבה ביקורתית.

en: Sarah from Melbourne
he_IL: שרה ממלבורן

en: Sarah is a geologist at Anthem State University. Her love for all things underground was sparked in Kindergarten when she unearthed a toy that someone left buried in the sandbox.
he_IL: שרה היא גאולוגית באוניברסיטת תל-אביב. אהבתה לכל מה שמתחת לקרקע התחילה עוד בגן הילדים, כאשר היא חשפה צעצוע שילדים אחרים קברו בארגז החול.

en: Sarah is a zoologist at Anthem State University. Her love for all things underground was sparked in Kindergarten when she unearthed a toy that someone left buried in the sandbox.
he_IL: שרה היא זואולוגית באוניברסיטת Anthem State. האהבה שלה לכל מה שנמצא מתחת לפני האדמה התחילה לבצבץ עוד בגן הילדים, כאשר מצאה צעצוע שנטמן על ידי ילד אחר בארגז החול.

en: Sarah prides herself in educating and promoting body literacy.
he_IL: שרה עושה נפלאות בעבודתה לחינוך ולקידום הכרת הגוף והמחזור החודשי.

en: Sarah's thoughts were interrupted by her mother, Emily, joining her on the porch. The two women sat in silence, the lake stretching out before them like a canvas of memories.
he_IL: המחשבות של שרה הופסקו כשאמא שלה, אמילי, הצטרפה אליה במרפסת. שתי הנשים ישבו בשקט, האגם נפרש לפניהם כמו קנבס של זיכרונות.

en: Saravanan Sivaraman
he_IL: סראבנן סיבארמן

en: Sat - Sun: Closed
he_IL: שבת – ראשון: סגור

en: Satisfied clients
he_IL: לקוחות מרוצים

en: Satisfying Salads with a Mediterranean Twist
he_IL: סלטים מספקים עם טוויסט ים-תיכוני

en: Saturday
he_IL: שבת

en: Saturn's Rings and Their Role
he_IL: טבעות סאטורן והתפקיד שלהן

en: Saturn's ethereal glow is not just a testament to the planet's beauty, but also a fascinating case study in the interaction of light with planetary atmospheres and celestial bodies. It's a brilliant demonstration of how physics and astronomy intertwine to create the enchanting vistas that fill our night sky.
he_IL: הזרם האתרי של כוכב הלכת שבתאן אינו רק הוכחה ליופיו של הכוכב, אלא גם חקירה מרתקת של האינטראקציה בין אור לאטמוספירות כוכביות וגופים שמימיים. זו הוכחה מבריקה לכך שפיזיקה ואסטרונומיה מתלבשות יחד כדי ליצור את הנופים המקסימים שממלאים את שמי הלילה שלנו.

en: Saturnin Świerzyński
he_IL: סאטורנין שוויארז'ינסקי

en: Saturn’s Glow
he_IL: זוהר של כוכב השבת

en: Saul Kripke
he_IL: סול קריפקי

en: Sauna
he_IL: סאונה

en: Save $10 <s>was $47.49</s>
he_IL: תחסוך $10 <s>היה $47.49</s>

en: Save 20% with code "SAVE"
he_IL: למבצע של 20% אחוזים הנחה, יש להזין את הקוד SAVE בקופה

en: Savor the rich indulgence of our Golden Toffee Crunch Cake, a symphony of flavors that's sure to delight any dessert aficionado. This elegant creation starts with a base of moist, buttery cake, each layer soaked in a sweet toffee sauce that infuses it with a deep caramel flavor. The cake is then enveloped in a silky vanilla bean buttercream, smooth and luxurious to the palate.
he_IL: תיהנו מהתענוג העשיר של עוגת הטופי קראנץ' הזהב שלנו, סימפוניה של טעמים שבטוחה להעניק הנאה לכל אוהב קינוחים. יצירה אלגנטית זו מתחילה עם בסיס של עוגה לחה וחמאתית, כל שכבה מושקת ברוטב טופי מתוק שמעניק לה טעם קרמל עמוק. העוגה מכוסה בחמאת וניל בטעם חלמונית חלקה ומפנקת לחיך.

en: Savor the simple pleasures of a classic sandwich with our Prosciutto, Cheese, and Lettuce creation! This easy-to-make recipe combines savory prosciutto, creamy cheese, and crisp lettuce between two slices of your favorite bread for a deliciously satisfying meal in minutes. Whether you're packing a lunch, enjoying a picnic, or craving a light dinner, this sandwich is sure to hit the spot. With just a handful of ingredients and minimal prep time, it's the perfect option for busy days when you need a quick and tasty meal on the go.
he_IL: תתענג על התענוגות הפשוטים של סנדוויץ' קלאסי עם היצירה שלנו של פרושוטו, גבינה וירקות! המתכון הקל הזה משלב פרושוטו מלוח, גבינה קרמית וירקות פריכים בין שני פרוסות לחם האהוב עליך לארוחה מספקת וטעימה בתוך דקות. בין אם אתה מכין ארוחת צהריים, נהנה מפיקניק או מתחשק לך ארוחת ערב קלה, הסנדוויץ' הזה בטוח יענה על הצורך. עם רק כמה מרכיבים וזמן הכנה מינימלי, זו האפשרות המושלמת לימים עמוסים כשאתה צריך ארוחה מהירה וטעימה בדרכים.

en: Savoring Flavors and Experiences
he_IL: טועמים וחוויות מהנות

en: Savoring Summer Serenity: The Mood-Boosting Magic of Seaside Towns
he_IL: לטעום את השלווה של הקיץ: הקסם המגביר מצב רוח של עיירות חוף

en: Savoring the Art of Slow Living
he_IL: לטעום את אמנות החיים האיטיים

en: Savory Bay Oysters
he_IL: שטראוס ביי אוסטרות

en: Savouring Summer Serenity: The Mood-Boosting Magic of Seaside Towns
he_IL: ליהנות משלוות הקיץ: הקסם המגביר מצב רוח של עיירות חוף

en: Savouring the Andalusian Sun: A Guide to Coastal Towns in Malaga
he_IL: לטעום את השמש האנדלוסית: מדריך לערי החוף במאלגה

en: Say what you like about Charaxos,<br>that’s a fellow with a fat-bellied ship<br>always in some port or other.<br>What does Zeus care, or the rest of his gang?
he_IL: תגיד מה שאתה רוצה על קרקסוס,<br>זה בחור עם ספינה עם בטן שמנה<br>תמיד באחד הנמלים או באחד הנמלים האחרים.<br>מה אכפת לזאוס, או לשאר הפורעים שלו?

en: Scalability: Whether you start with a small personal blog or plan to expand into a large-scale business website, WordPress can accommodate your growth. It handles high levels of traffic efficiently and allows you to add new features and functionalities as your needs evolve.
he_IL: סקלאביליות: בין אם אתה מתחיל עם בלוג אישי קטן או מתכנן להתרחב לאתר אינטרנט עסקי בקנה מידה גדול, WordPress יכול להתאים את עצמו לצמיחה שלך. הוא מתמודד עם רמות גבוהות של תעבורה ביעילות ומאפשר לך להוסיף כלים או אפשרויות ופונקציות חדשות ככל שהצרכים שלך מתפתחים.

en: Scarlet and Green Macaws, two of the most iconic and vibrant birds in the avian kingdom, are visual delights in the world of ornithology. These large parrots, with their brilliant, multi-colored plumage, command attention and admiration wherever they are spotted. Behind their dazzling display of colors lies an intricate dance with light. Let's delve into the fascinating connection between Scarlet and Green Macaws and light.
he_IL: פפוגאיי האדומים והירוקים, שני מהציפורים הכי מזוהות וצבעוניות בממלכת העופות, הם תענוג חזותי בעולם האורניתולוגיה. התוכים הגדולים הללו, עם הנוצות המבריקות והמרובות צבעים, מושכים תשומת לב והערצה בכל מקום שבו נמצאים. מאחורי התצוגה המדהימה של הצבעים מתערבבת ריקוד מורכב עם האור. בואו נחקור את הקשר המרתק בין פפוגאיי האדומים והירוקים לבין האור.

en: Scene 1
he_IL: סצנה 1

en: Scene 2
he_IL: סצנה 2

en: SchedulE
he_IL: לוח זמנים

en: Schedule
he_IL: לוח זמנים

en: Schedule a Private Showing.
he_IL: לקביעת הצגה פרטית של הבית.

en: Schedules
he_IL: לוחות זמנים

en: Schematic illustration of the 3 main types of social structure in ants
he_IL: איור סכמטי של 3 סוגים עיקריים של מבנה חברתי אצל נמלים

en: Scholia to Lycophron 766
he_IL: שוליים לליקופרון 766

en: Scholia to Pindar Pythian 4.246
he_IL: שוליים לפינדר פיתיאון 4.246

en: School Bus Initiative
he_IL: יוזמת ההסעה לבית הספר

en: School Fun Day
he_IL: יום כיף בבית הספר

en: School of Tucumán Muralists
he_IL: בית הספר למורליסטים של טוקומאן

en: Science
he_IL: מדעים

en: Scientific Research and Evidence
he_IL: מחקר מדעי והוכחות

en: Scientific Wonder:
he_IL: פלא מדעי:

en: Scientist<br>Climate Innovator<br>Solutions Architect<br>Clean Energy Proponent<br>Tech Enthusiast
he_IL: מדען<br>ממציא פתרונות לשינויי האקלים<br>אדריכל פתרונות<br>תומך באנרגיה נקייה<br>אוהב טכנולוגיה

en: Scoop and Bake:
he_IL: סקופ ואפה:

en: Scott F.
he_IL: סקוט פ.

en: Scott Schinder, in his book&nbsp;Alt-Rock-a-Rama, described SSD as "The most important hardcore band to emerge from New England."
he_IL: סקוט שינדר, בספרו Alt-Rock-a-Rama, תיאר את SSD כ"הלהקת האהרדקור החשובה ביותר שצמחה בניו אינגלנד".

en: Screen Capture
he_IL: צילום מסך

en: Screening
he_IL: הקרנה

en: Screenplay
he_IL: תסריט

en: Scroll down to see some of my work.
he_IL: ניתן לגלול למטה ולצפות בחלק מהעבודות שלי.

en: Se penso mais que um momento
he_IL: אם אני חושב יותר מרגע

en: Se penso mais que um momento<br>Na vida que eis a passar,<br>Sou para o meu pensamento<br>Um cadáver a esperar.<br><br>Dentro em breve (poucos anos<br>É quanto vive quem vive),<br>Eu, anseios e enganos,<br>Eu, quanto tive ou não tive,<br><br>Deixarei de ser visível<br>Na terra onde dá o Sol,<br>E, ou desfeito e insensível,<br>Ou ébrio de outro arrebol,<br><br>Terei perdido, suponho,<br>O contacto quente e humano<br>Com a terra, com o sonho,<br>Com mês a mês e ano a ano.<br><br>Por mais que o Sol doire a face<br>Dos dias, o espaço mudo<br>Lambra-nos que isso é disfarce<br>E que é a noite que é tudo.
he_IL: אם אני חושב יותר מרגע אחד<br>בחיים שעוברים,<br>אני למחשבתי<br>גופה מחכה.<br><br>בקרוב (בעוד כמה שנים<br>כל כך חי מי שחי),<br>אני, רצונות ותעלולים,<br>אני, כל מה שהיה או לא היה לי,<br><br>אפסיק להיות נראה<br>באדמה שבה זורח השמש,<br>ואו מתוחזק ולא רגיש,<br>או שכור מזרח חדש,<br><br>אני יכול להניח שאני אבדתי<br>את המגע החם והאנושי<br>עם האדמה, עם החלום,<br>עם חודש אחר חודש ושנה אחר שנה.<br><br>למרות שהשמש מזהה את פני<br>הימים, החלל האילם<br>מזכיר לנו שזה הוא מסכה<br>ושהלילה הוא הכל.

en: Sea salt flakes, for topping
he_IL: פלקסי מלח ים, להצפיה

en: Seah Kim
he_IL: סיאה קים

en: Seamless Integration with Handy
he_IL: אינטגרציה חלקה עם Handy

en: Seamless Process, Superior Results
he_IL: תהליך חלק, תוצאות מעולות

en: Sean Robinson
he_IL: שון רובינסון

en: Search Engine Optimization
he_IL: אופטימיזציה למנועי חיפוש (SEO)

en: Search engine optimization is all about understanding how search engines like Google, Bing, and Yahoo! crawl, index, and rank web pages to deliver the most relevant and authoritative results to users. By optimizing your blog's content, structure, and technical elements, you can improve your chances of ranking higher in search engine results and driving organic traffic to your site.
he_IL: אופטימיזציה למנועי חיפוש היא כל מה שקשור להבנת איך מנועי חיפוש כמו גוגל, בינג ויאהו! סורקים, ממיינים ומדרגים עמודים באינטרנט כדי לספק את התוצאות הרלוונטיות והסמכותיות ביותר למשתמשים. על ידי אופטימיזציה של תוכן הבלוג שלך, המבנה והאלמנטים הטכניים, אתה יכול לשפר את הסיכויים שלך לדרג גבוה יותר בתוצאות מנועי החיפוש ולהניע תעבורה אורגנית לאתר שלך.

en: Seaside towns often inspire a more active lifestyle, whether it's beach volleyball, swimming, walking along the shore, or cycling on beachfront paths. These activities not only promote physical health but also trigger the release of endorphins, the body's natural mood lifters. The combination of exercise, sunshine, and stunning ocean views is a potent recipe for happiness.
he_IL: עיירות חוף לעיתים קרובות מעוררות אורח חיים יותר פעיל, בין אם זה כדורעף חופים, שחייה, הליכה לאורך החוף, או רכיבה על אופניים בשבילי החוף. הפעילויות האלה לא רק מקדמות בריאות פיזית אלא גם מעוררות את שחרור האנדורפינים, המעלים הטבעיים של מצב הרוח בגוף. השילוב של פעילות גופנית, שמש ונופים מרהיבים של האוקיינוס הוא מתכון עוצמתי לאושר.

en: Seasonal
he_IL: עונתי

en: Seasonal Bakes: Easy and Quick Gingerbread Men
he_IL: אפיות עונתיות: עוגיות ג'ינג'רמן קלות ומהירות

en: Seasoned salt 220g (8 oz.)
he_IL: מלח מתובל 220 גרם (8 אונקיות)

en: Seats are limited, so be sure to sign up soon to reserve your spot now!
he_IL: מספר המקומות מוגבל! לא לשכוח להירשם בהקדם כדי לשמור מקום!

en: Seattle 🇺🇸
he_IL: סיאטל 🇺🇸

en: Second Child
he_IL: ילד שני

en: Secrets of success
he_IL: סודות ההצלחה.

en: Secrets of success.
he_IL: סודות ההצלחה.

en: Secrets to success
he_IL: סודות להצלחה

en: Secure your spot with us in just a few clicks. Choose your preferred date and time, and OpenTable ensures a place is set just for you. Book now and anticipate a delightful experience. Alternatively, call us on 0123456789.
he_IL: אבטח את המקום שלך איתנו בכמה לחיצות בלבד. בחר את התאריך והשעה המועדפים עליך, ו-OpenTable מבטיחה מקום מוכן רק עבורך. הזמן עכשיו וצפה בחוויה מהנה. בנוסף, תוכל להתקשר אלינו במספר 0123456789.

en: Security: WordPress takes security seriously and regularly releases updates to address vulnerabilities and enhance security measures. Additionally, there are numerous security plugins available that can help you protect your website from potential threats.
he_IL: אבטחה: WordPress לוקח את האבטחה ברצינות ומשחרר באופן קבוע עדכונים כדי לטפל בפגיעויות ולשפר את אמצעי האבטחה. בנוסף, ישנם תוספים רבים לאבטחה זמינים שיכולים לעזור לך להגן על האתר שלך מפני איומים פוטנציאליים.

en: Sed consequatur expedita laudantium debitis sint illo. Praesentium deserunt sit dignissimos et temporibus quasi. Neque non maxime ab dolores. Non ratione non consequatur quo.
he_IL: סֵד קוֹנְסֶקוּנְטוּר עֶקְסְפֶּדִיה לָאוּדָנְטִיוּם דֶּבִיטִיס סִינְט אִלּוֹ. פְּרֵזֶנְטִיוּם דֶּסֶּרוּנְט סִית דִּיגְנִיסִימוֹס אֵת תֵּמְפּוֹרִיבוּס קְוָסִי. נֶקְוֵה נוֹן מַקְסִימֵה אַב דוֹלוֹרֵס. נוֹן רַצִיּוֹנֵה נוֹן קוֹנְסֶקוּנְטוּר קְוָסִי.

en: Sed molestie ipsum nec eros sagittis dignissim. Donec elit nibh, laoreet et hendrerit sit amet, dapibus sed nibh. Etiam blandit mauris ac lacinia viverra. Quisque molestie interdum ante id tincidunt. Aenean nec dictum massa, id semper leo. Aenean faucibus at purus non sagittis. Morbi egestas tincidunt metus, at malesuada magna imperdiet et. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam semper condimentum euismod. Nam ut mauris finibus, venenatis lacus vel, tempus arcu. Vestibulum porttitor vulputate quam, sed condimentum est elementum vel.
he_IL: סד מולסטי איפסום נץ אירוס סגיטיס דיגניסים. דונק אליט ניבה, לאורט את הנדריט סיט אמט, דאפיבוס סד ניבה. אתיאן בלנדיט מאוריס אק לאציניה ויוורה. קוויסק מולסטי אינטרדום אנטה איד טינצידונט. אנהן נץ דיקטום מסה, איד סמפר לאו. אנהן פאוקיבוס את פורס נון סגיטיס. מורבי אגסטס טינצידונט מטוס, את מלסואדה מגנה אימפרדינט את. לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטטור אדיפיסינג אליט. אתיאן סמפר קונדימנטום אואיסמוד. נם אוט מאוריס פיניבוס, וננטיס לקוס ול, טמפוס ארקו. וסטיבולום פורטיטור וולפטט קואם, סד קונדימנטום אסט אלמנטום ול.

en: Sed veniam cum tempore. Quaerat est quo qui et sunt. Vero eum quis est at soluta. Voluptas amet aut in aperiam. Ullam nulla accusantium saepe aperiam inventore sequi amet.
he_IL: סֵד וְנִיאַם כְּאֵשֶׁת זְמַן. קְוַעַרַת אֶסְט קְוֹי קִי אֵת סוּנְת. וֶרוֹ אֵום קִוִיס אֶסְט אַת סוֹלוּתַה. וֹלוּפְטַאס אַמֵת אוֹט אִין אַפֵרִיאַם. אוּלַם נוּלַה אַקְקוּסַנְטִיאַם סַאְפֵה אַפֵרִיאַם אִנְוֵנְטוֹרֵה סֵקוּי אַמֵת.

en: See Full Ad
he_IL: להציג את הפרסומת המלאה

en: See Live Project
he_IL: להצגת הפרויקטים הפעילים

en: See Our Facilities
he_IL: לצפייה במתקנים שלנו

en: See Project
he_IL: להצגת הפרויקט

en: See latest recipes
he_IL: להציג את המתכונים האחרונים

en: See more
he_IL: עוד

en: Seed round stealth crowdsource funding venture iPhone deployment release agile development business-to-business. Beta validation user experience ownership influencer channels. Entrepreneur churn rate user experience termsheet MVP funding.
he_IL: גיוס ראשוני, מיקור המונים בחשאי, השקעה, iPhone, פרסום, פיתוח זריז, שוק בין-עסקי. אימות בטא, חוויית משתמש, בעלות, ערוצי השפעה. יזמות, שיעור נטישה, חוויית משתמש, מסמך תנאים, מימון, מוצר בר-קיימא מינימלי.

en: Seed round stealth crowdsource funding venture iPhone deployment release agile development business-to-business. Beta validation user experience ownership influencer channels. Entrepreneur churn rate user experience termsheet MVP funding.<audio src="https://spearheaddemo.files.wordpress.com/2020/10/startups.mp3">
he_IL: גיוס ראשוני, מיקור המונים בחשאי, השקעה, iPhone, פרסום, פיתוח זריז, שוק בין-עסקי. אימות בטא, חוויית משתמש, בעלות, ערוצי השפעה. יזמות, שיעור נטישה, חוויית משתמש, מסמך תנאים, מימון, מוצר בר-קיימא מינימלי.<audio src="https://spearheaddemo.files.wordpress.com/2020/10/startups.mp3">

en: Seed round success equity business plan value proposition creative social proof. Rockstar channels iPhone gamification strategy interaction design. Product management first mover advantage branding stock validation ownership. Stealth alpha series A.
he_IL: גיוס ראשוני, הצלחה, הון עצמי, תוכנית עסקית, הצעת ערך, יצירתי, הוכחה חברתית. רוקסטאר, ערוצים, iPhone, אסטרטגיית משחוק, עיצוב, אינטראקציה. ניהול מוצר, יתרון ראשוני, מיתוג, מלאי, אימות, בעלות. חשאיות, אלפא, גיוס ראשון.

en: Seek out new experiences and ideas
he_IL: חפש חוויות ורעיונות חדשים

en: Seek professional help if needed
he_IL: תחפש עזרה מקצועית אם נדרש.

en: Seek support: If you're struggling to cultivate gratitude, consider seeking support from friends, family, or a mental health professional. They can provide guidance and encouragement as you work to develop a more grateful mindset.
he_IL: חפש תמיכה: אם אתה מתקשה לפתח תודה, שקול לחפש תמיכה מחברים, משפחה או ממקצוען בריאות הנפש. הם יכולים לספק הדרכה ועידוד במהלך התהליך של פיתוח דימוי תודה יותר.

en: Seeking Support and Building a Community
he_IL: מחפש תמיכה ובונה קהילה

en: Seems to unite some of the best blessings of existence.
he_IL: נראה שאיחדו כמה מהדברים המבורכים ביותר בקיום.

en: Select "Description" there to start editing menu descriptions.
he_IL: במקטע הזה, יש לבחור באפשרות 'תיאור' כדי להתחיל לערוך את התיאורים בתפריט.

en: Select products
he_IL: יש לבחור מוצרים

en: Select the menu you want to add links and descriptions to.
he_IL: יש לבחור את התפריט שאליו ברצונך להוסיף קישורים ותיאורים.

en: Selena Carroll
he_IL: סלינה קארול

en: Self educated
he_IL: מלמד את עצמי

en: Self portrait
he_IL: דיוקן עצמי

en: Self-care is often seen as a luxury or indulgence, but it's actually a crucial component of overall health and well-being.
he_IL: בדרך כלל, טיפוח עצמי רואים כתכופה או תפנית, אך למעשה זהו רכיב חיוני בבריאות וברווחה כוללת.

en: Self-care is often seen as a luxury or indulgence, but it's actually a crucial component of overall health and well-being. In this post, we explore the benefits of self-care and provide practical tips for incorporating it into your daily routine.
he_IL: לטפל בעצמך נראה לעיתים כמו יוקרה או עינוג, אך בפועל זה רכיב חיוני של הבריאות והרווחה הכוללת. בפוסט הזה, אנחנו מבחינים את היתרונות של טיפוח עצמי ומספקים טיפים מעשיים לשילובו בסדר היומי שלך.

en: Self-compassion is the ability to treat yourself with kindness and understanding, particularly during challenging times. By practicing self-compassion, you can foster a healthier relationship with yourself and improve your overall mental wellbeing. To cultivate self-compassion, try engaging in mindfulness practices or speaking to yourself with the same kindness and empathy you would offer a close friend.
he_IL: החמלה על עצמך היא היכולת לטפל בעצמך באדיבות והבנה, במיוחד בזמנים מאתגרים. על ידי מתן דגש על החמלה על עצמך, תוכל לקדם יחסים בריאים יותר עם עצמך ולשפר את הרווחה הנפשית הכוללת שלך. כדי לגדל חמלה על עצמך, נסה לעסוק בתרגול מודעות או לדבר אל עצמך באותה אדיבות ואמפתיה שתיתן לחבר קרוב.

en: Self-educated by my father, William Godwin, who provided me with a rich if informal education, encouraging me to adhere to his own anarchist political theories.
he_IL: אני למדתי בעצמי מהאבא שלי, ויליאם גודווין, שסיפק לי חינוך עשיר אם כי לא פורמלי, ועודד אותי להיצמד לתיאוריות הפוליטיות האנרכיסטיות שלו.

en: Sell it
he_IL: לטפח מוצרים

en: Sell products or services directly from your site.
he_IL: למכור מוצרים או שירותים ישירות מהאתר שלך.

en: Send
he_IL: שלח

en: Send Donation
he_IL: לשלוח תרומה

en: Send Message
he_IL: שלח/י הודעה

en: Send Order
he_IL: שלח הזמנה

en: Send RSVP
he_IL: לשלוח מענה להזמנה

en: Send Us a Message
he_IL: שליחת הודעה אלינו

en: Send a Message
he_IL: לשלוח הודעה

en: Send us a message
he_IL: לשלוח לנו הודעה

en: Senior Designer
he_IL: מעצב ראשי

en: Senior Product Designer at Idea. Previously Senior Design Director at Minova, UX Design Manager at Ryman. Elise’s work has been featured as pioneer in CX as best practice.
he_IL: מעצבת מוצר בכירה ב-Idea. לשעבר מנהלת עיצוב בכירה ב-Minova ומנהלת של עיצוב UX ב-Ryman. העבודה של אליס הוצגה כעבודה פורצת דרך ב-CX בתור שיטת עבודה מומלצת.

en: Senior Product Designer at Vaxx and is responsible for transforming UX across the company’s products. Previously, he held leadership roles at TypeTester.
he_IL: מעצב מוצר בכיר ב-Vaxx ואחראי למהפך ב-UX בכל מוצרי החברה. בעבר, עבד בתפקידים מובילים ב-TypeTester.

en: Senior Product Designer at Vaxx, Inaaya is responsible for transforming UX across the company’s products.
he_IL: אמיר הוא מעצב מוצר בכיר ב-Vaxx ואחראי למהפך ב-UX בכל מוצרי החברה.

en: Senior Software Engineer
he_IL: מהנדס תוכנה סניור

en: Senior/Concession - $15.00
he_IL: ותיקים/זיכיון – 15 $

en: Sense of Community and Social Connection
he_IL: תחושת קהילה וחיבור חברתי

en: Sensei News
he_IL: חדשות סנסי

en: Sensitive painters cultivated the expression of delicate nuances with a strong charge of subjectivity, characterized by the use of color as an emotional tool, mainly Raúl Soldi, but also Fortunato Lacámera, Miguel Carlos Victorica, Raúl Russo, Eugenio Daneri, Esteban Semino and Miguel Diomede.
he_IL: ציירים רגישים טיפחו את הביטוי של ניואנסים עדינים עם מטען חזק של סובייקטיביות, שמאופיין בשימוש בצבע ככלי רגשי, בעיקר ראול סולדי, אבל גם פורטונאטו לקאמרה, מיגל קרלוס ויקטוריקה, ראול רוסו, אוגניו דנרי, אסטבן סמין ומיגל דיומדה.

en: Sensory Engagement
he_IL: התערוכה החושית

en: Sep
he_IL: ספט'

en: Sep 17, 2024
he_IL: 17 ספטמבר 2024

en: Sep. 1975: Young woman in a banana t-shirt, Cincinnati
he_IL: ספטמבר 1975: אישה צעירה בחולצת בננה קצרה, סינסינטי

en: Separator Block
he_IL: בלוק המפריד

en: September 12
he_IL: 12 בספטמבר

en: Serums
he_IL: סרומים

en: Serve and Enjoy:
he_IL: שירות ותיהנות:

en: Serve and Savor:
he_IL: שרת ותיהנה:

en: Serve the crispy broccoli tempura warm with the caper sauce on the side for dipping. Enjoy!
he_IL: הגש את טמפורה הברוקולי הפריך חם עם רוטב הקפרים בצד לטבילה. בתיאבון!

en: Serve the soup with toasted sourdough bread on the side. Enjoy!
he_IL: גישו את המרק עם לחם סורדוג קלוי בצד. בתיאבון!

en: Serve these Chai Milk Chocolate Chip Cookies with a glass of milk or your favorite cup of tea or coffee.
he_IL: תגישו את עוגיות שוקולד צ'אי עם חלב עם כוס של חלב או כוס של תה או קפה המועדף עליכם.

en: Serve:
he_IL: שרות:

en: Served atop a bed of al dente spaghetti and garnished with grated Parmesan cheese and more parsley, this dish is a comforting and satisfying meal the whole family will love. With just a few simple ingredients and minimal prep time, it's the perfect recipe to add to your weeknight dinner rotation.
he_IL: מוגש על מיטה של פסטה ספגטי אל דנטה ומקושט בגבינת פרמזן מגוררת ובנוסף פטרוזיליה, המנה הזו היא ארוחה מנחמת ומשביעה שכל המשפחה תאהב. עם רק כמה מרכיבים פשוטים וזמן הכנה מינימלי, זו המתכון המושלם להוסיף לסיבוב ארוחות ערב שלך במהלך השבוע.

en: Served with tomato, arugula and pesto sauce
he_IL: מוגש עם עגבניה, עלי רוקט ורוטב פסטו

en: Service  C
he_IL: שירות ג'

en: Service  D
he_IL: שירות ד'

en: Service 1
he_IL: שירות 1

en: Service 2
he_IL: שירות 2

en: Service 3
he_IL: שירות 3

en: Service 4
he_IL: שירות 4

en: Service 5
he_IL: שירות 5

en: Service A
he_IL: שירות א'

en: Service B
he_IL: שירות ב'

en: Service C
he_IL: שירות ג'

en: Service Category A
he_IL: קטגוריית שירות א'

en: Service Category B
he_IL: קטגוריית שירות ב'

en: Service Category C
he_IL: קטגוריית שירות ג'

en: Service types with bookings
he_IL: סוגי שירותים עם אפשרויות הזמנה

en: Services
he_IL: שירותים

en: Services - two columns
he_IL: שירותים – שתי עמודות

en: Services with case studies
he_IL: שירותים עם סיפורי מקרה

en: Services with testimonials
he_IL: שירותים עם המלצות

en: Services, Alternate
he_IL: שירותים, חלופיים

en: Services: Four columns with heading on the left
he_IL: שירותים: ארבע עמודות עם כותרת בצד שמאל

en: Services: Grid of text features
he_IL: שירותים: רשת של כלי או אפשרויות טקסט

en: Services: Heading with six text sections
he_IL: שירותים: כותרת עם שש סעיפי טקסט

en: Services: Heading with three columns of content
he_IL: שירותים: כותרת עם שלושה עמודים של תוכן

en: Services: Heading with three columns of content with link
he_IL: שירותים: כותרת עם שלושה עמודים של תוכן עם קישור

en: Services: Heading with three columns of content without link
he_IL: שירותים: כותרת עם שלושה עמודים של תוכן ללא קישור

en: Services: Heading with three columns of content x6
he_IL: שירותים: כותרת עם שלושה עמודות של תוכן x6

en: Services: Headings left, content right
he_IL: שירותים: כותרות שמאלה, תוכן ימינה

en: Services: Three column boxed pricing table
he_IL: שירותים: טבלת מחירים בשלושה עמודים בתיבה

en: Services: Three column pricing table
he_IL: שירותים: טבלת מחירים בשלושה עמודים

en: Services: Three columns of headings, images and links
he_IL: שירותים: שלושה עמודות של כותרות, תמונות וקישורים

en: Services: Three columns with features
he_IL: שירותים: שלושה עמודים עם כלי או אפשרויות

en: Services: Three columns with images and content
he_IL: שירותים: שלוש עמודות עם תמונות ותוכן

en: Services: Two column boxed pricing table
he_IL: שירותים: טבלת מחירים בעמודות ממוסגרות בשתי עמודות

en: Services: Two column pricing table
he_IL: שירותים: טבלת מחירים בשתי עמודות

en: Services: Two column service offerings
he_IL: שירותים: הצעות שירות בעמודיים

en: Services: Two column text sections
he_IL: שירותים: סעיפי טקסט בשתי עמודות

en: Services: Two columns with images
he_IL: שירותים: שתי עמודות עם תמונות

en: Servings
he_IL: מנות

en: Session
he_IL: הפעלה

en: Set achievable goals
he_IL: קבע מטרות אפשריות

en: Set aside time each day to focus on yourself, even if it's just for a few minutes. This could involve activities like meditating, journaling, reading, or practicing yoga. Consistently dedicating time to self-care can help create a sense of balance in your life and increase your overall happiness.
he_IL: הקצרצר זמן בכל יום כדי להתמקד בעצמך, גם אם זה רק לכמה דקות. זה יכול לכלול פעילויות כמו מדיטציה, כתיבת יומן, קריאה או מתיחות יוגה. הקפידות על זמן קבוע לטיפוח עצמי יכולה לעזור ליצירת תחושת איזון בחיים ולהגברת האושר הכללי שלך.

en: Set aside time to disconnect from digital devices and the noise of social media. Use this time to connect with yourself, perhaps through meditation, gentle stretching, or simply sitting and observing the world around you.
he_IL: הקצרצר זמן לנתק מהמכשירים הדיגיטליים ומרעש הרשתות החברתיות. השתמש בזמן זה להתחבר עם עצמך, אולי דרך מדיטציה, נטיה עדינה או פשוט בשביתה ומתן לעולם מסביבך.

en: Set healthy boundaries
he_IL: הגדר גבולות בריאים

en: Set intentions for the new year: What are some goals or intentions you have for the new year? What steps can you take to achieve these goals, and how will you hold yourself accountable?
he_IL: קבע מטרות לשנה החדשה: מהן כמה מטרות או כוונות שיש לך לשנה החדשה? אילו צעדים תוכל לקחת כדי להשיג את המטרות האלו, ואיך תחזיק את עצמך אחראי עליהן?

en: Set realistic goals
he_IL: קבע מטרות ריאליסטיות

en: Set the Soundscape
he_IL: הגדר את הסאונדסקייפ

en: Set the tone
he_IL: לעצב את האווירה

en: Set to take place from July 10th to July 12th, FOAM_ promises a three-day journey of discovery, inspiration, and connection. This innovative conference leverages cutting-edge virtual platforms to provide a seamless and engaging experience, breaking down geographical barriers and enabling participants from around the globe to connect and interact like never before.
he_IL: מתוכנן להתקיים מה-10 ליולי עד ה-12 ליולי, FOAM_ מבטיח חוויה שלושת ימים של גילוי, השראה וחיבור. הכנס החדשני הזה מנצל פלטפורמות וירטואליות מתקדמות כדי לספק חוויה חלקה ומרתקת, פורץ את הגבולות הגיאוגרפיים ומאפשר למשתתפים מכל רחבי העולם להתחבר ולהתקשר כמו לעולם לא.

en: Seth Moore
he_IL: סת' מור

en: Setting Boundaries in Your Relationships
he_IL: הגדרת גבולות ביחסים שלך

en: Setting Intentions
he_IL: הגדרת מטרות

en: Setting Up Your Development Environment
he_IL: הגדרת סביבת הפיתוח שלך

en: Setting achievable goals gives you a sense of purpose and direction. Break down larger goals into smaller, manageable tasks and celebrate your progress along the way. This can help build self-esteem and contribute to a more positive outlook on life.
he_IL: הגדרת מטרות שאפשר להשיג נותנת לך תחושת מטרה וכיוון. פיצול מטרות גדולות למשימות קטנות וניהוליות יכול לעזור לך לחלק את הדרך ולחגוג את ההתקדמות שלך במהלך הדרך. זה יכול לעזור לבנות את הערך העצמי שלך ולתרום לתפיסה חיובית יותר על החיים.

en: Setting boundaries is an essential part of healthy relationships, but it can be challenging to know where to start.
he_IL: הגבלת גבולות היא חלק חיוני ביחסים בריאים, אך יכול להיות אתגר לדעת מאיפה להתחיל.

en: Setting boundaries is an essential part of healthy relationships, but it can be challenging to know where to start. In this post, we discuss why boundaries are important and share tips for setting and enforcing them in your personal and professional relationships.
he_IL: הגבלת גבולות היא חלק חיוני מיחסים בריאים, אך יכול להיות אתגר לדעת מאיפה להתחיל. בפוסט הזה, אנחנו מדברים על חשיבות הגבולות ומשתף טיפים להגבלה ואכיפתם ביחסים האישיים והמקצועיים שלך.

en: Seven
he_IL: שבע

en: Seychelles
he_IL: איי סיישל

en: Shadow
he_IL: צל

en: Shadow of a hand pretending to hold a yellow leaf
he_IL: צל של יד מת pretending to hold a yellow leaf

en: Shadows of a building on a concrete wall
he_IL: צללים של בניין על קיר בטון

en: Shakespeare Cup Glory Beckons
he_IL: גביע שייקספיר מזמין לתהילה

en: Shakshouka — c’est prêt ! A déguster avec du bon pain fais maison 🥖🍅
he_IL: שקשוקה — זה מוכן! תיהנו עם לחם טוב שעשיתם בבית 🥖🍅

en: Shall I Compare Thee To A Summer’s Day?
he_IL: אשווה אותך ליום בקיץ?

en: Shall I compare thee to a summer’s day?<br>Thou art more lovely and more temperate:<br>Rough winds do shake the darling buds of May,<br>And summer’s lease hath all too short a date:<br>Sometime too hot the eye of heaven shines,<br>And often is his gold complexion dimm’d;<br>And every fair from fair sometime declines,<br>By chance or nature’s changing course untrimm’d;<br>But thy eternal summer shall not fade<br>Nor lose possession of that fair thou owest;<br>Nor shall Death brag thou wander’st in his shade,<br>When in eternal lines to time thou growest:<br>So long as men can breathe or eyes can see,<br>So long lives this and this gives life to thee.
he_IL: האם אני צריך להשוות אותך ליום בקיץ?<br>אתה יותר יפה ויותר נועם:<br>רוחות חזקות מנערות את פרחי האהובה במאי,<br>והשכירות של הקיץ קצרה מדי:<br>לעיתים חם מדי זורח עין השמים,<br>ולעיתים עומד פניו הזהבי מושחת;<br>וכל יפה מיפה מתעלם לעיתים,<br>מקרה או תהליך השינוי הבלתי מסודר של הטבע;<br>אך הקיץ הנצחי שלך לא יתעלם<br>ולא יאבד את היופי שאתה מחזיק;<br>ולא יתפאר המוות שאתה נודד בצלו,<br>כאשר בשורות נצחיות לך אתה גדל:<br>כל עוד אנשים יכולים לנשום או עיניים יכולות לראות,<br>כל כך הרבה זמן יחייה זה וזה יעניק חיים לך.

en: Shall I compare you to a summer’s day? You are more lovely and more moderate: Harsh winds disturb the delicate buds of May, and summer doesn’t last long enough. Sometimes the sun is too hot, and its golden face is often dimmed by clouds. All beautiful things eventually become less beautiful, either by the experiences of life or by the passing of time. But your eternal beauty won’t fade, nor lose any of its quality. And you will never die, as you will live on in my enduring poetry. As long as there are people still alive to read poems this sonnet will live, and you will live in it.
he_IL: אשווה אותך ליום בקיץ? את יותר יפה ויותר אישור תגובות: רוחות חזקות מפריעות לפרחים העדינים של מאי, והקיץ לא מחזיק מספיק זמן. לפעמים השמש חמה מדי, ופנה הזהב שלה נעלם לעיתים על ידי עננים. כל דבר יפה בסופו של דבר מתעלם מהיופי שלו, בין על ידי חוויות החיים או בין על ידי עבר הזמן. אבל היופי הנצחי שלך לא יתעלם, ולא יאבד מכל איכותו. ואת לעולם לא תמות, כי תחיה בשירתי הנצחית. כל עוד יש אנשים חיים שקוראים שירים, סונטה זו תחיה, ואת תחיה בתוכה.

en: Shane McNeil is a natural light photographer specializing in portraits of non-models. I aim for my work to be uniquely beautiful without trying too hard. My passion is to explore my creativity while documenting significant moments in my clients’ lives.
he_IL: שיין מקניל הוא צלם של אור טבעי ומתמחה בתמונות דיוקן של אנשים שאינם עוסקים בדוגמנות. אני שואף ליצור תמונות עם יופי ייחודי בלי לשנות את המציאות יותר מדי. אהבתי הגדולה היא לבדוק את גבולות היצירתיות ותוך כדי כך לתעד רגעים משמעותיים בחיים של הלקוחות שלי.

en: Share Recipe
he_IL: שיתוף מתכון

en: Share Your Triumph
he_IL: שתף את ההצלחה שלך

en: Share curated links to all your sites and social media profiles.
he_IL: לשתף קישורים שבחרת בקפידה לכל האתרים שלך והפרופילים שלך ברשתות החברתיות.

en: Share insights on how home improvements and repairs can contribute to creating a serene and comfortable living environment. Offer tips on decor, organization, and incorporating relaxation into daily life.
he_IL: לשתף תובנות על איך שיפוצים ותיקונים בבית יכולים לתרום ליצירת סביבה מגוננת ונוחה. להציע טיפים על עיצוב, ארגון ושילוב של רגיעה בחיי היומיום.

en: Share reviews and feedback about your brand or business.
he_IL: לשתף ביקורות ומשוב לגבי המותג או העסק שלך.

en: Share reviews and feedback about your brand/business.
he_IL: לשתף ביקורות ומשוב לגבי המותג/העסק שלך.

en: Share this recipe:
he_IL: שיתוף מתכון זה:

en: Share with your team / friends
he_IL: שתף עם הצוות / החברים שלך

en: Sharma Elanthiraiyan
he_IL: שרמה אלנתיראייאן

en: Shatter Limiting Beliefs:
he_IL: שבר את האמונות המגבילות:

en: Shawburn Starts The Year With a New Office
he_IL: שוברן מתחילה את השנה עם משרד חדש

en: Shawburn is an award-winning digital agency based in Downtown San Diego.
he_IL: Shawburn היא סוכנות דיגיטלית עטורת פרסים שממוקמת במרכז העיר סן דייגו.

en: Shawburn took care of our online marketing with some amazing results. We are now the first result in every search engine!
he_IL: ב-Shawburn טיפלו בשיווק המקוון שלנו והשיגו תוצאות מדהימות. כרגע אנחנו התוצאה הראשונה בכל מנועי החיפוש!

en: She distinguishes three sorts of activity (labor, work, and action) and discusses how they have been affected by changes in Western history.
he_IL: היא מבחינה בין שלושה סוגים של פעילות (עבודה, מלאכה ופעולה) ודנה באופן שבו הם הושפעו מהשינויים שחלו במהלך ההיסטוריה המערבית.

en: She plans, designs and oversees the construction of buildings. To practice, architecture means to provide services in connection with the creation of buildings and the space within the site surrounding the buildings that have human occupancy or use as their purpose.
he_IL: היא תכננה, עיצבה וניהלה את תהליך הבנייה של המבנים. להבהרה, המשמעות של "אדריכלות" היא מתן שירותים ליצירת בניינים והמרחב של השטח מסביב למבנה, אשר משמש את האנשים שפוקדים את המבנה בהתאם לצורכיהם.

en: She plans, designs, and oversees the construction of buildings. To practice, architecture means to provide services in connection with the creation of buildings and the space within the site surrounding the buildings that have human occupancy or use as their purpose.
he_IL: היא תכננה, עיצבה וניהלה את תהליך הבנייה של המבנים. להבהרה, המשמעות של "אדריכלות" היא מתן שירותים ליצירת בניינים והמרחב של השטח מסביב למבנה, אשר משמש את האנשים שפוקדים את המבנה בהתאם לצורכיהם.

en: She seemed to think that Nostromo's mere presence in the house would have made it perfectly safe. So far, she, too, was under the spell of that reputation the Capataz de Cargadores had made for himself by the waterside, along the railway line, with the English and with the populace of Sulaco. To his face, and even against her husband, she invariably affected to laugh it to scorn, sometimes good-naturedly, more often with a curious bitterness. But then women are unreasonable in their opinions, as Giorgio used to remark calmly on fitting occasions. On this occasion, with his gun held at ready before him, he stooped down to his wife's head, and, keeping his eyes steadfastly on the barricaded door, he breathed out into her ear that Nostromo would have been powerless to help. What could two men shut up in a house do against twenty or more bent upon setting fire to the roof? Gian' Battista was thinking of the casa all the time, he was sure.
he_IL: סבורה היתה, כמדומה, שאילו אך היה נוסטרומו נמצא בבית כי עתה שלום היה להם. עד כה נשבתה גם היא לקסם השם הזה שעשה לו הקאפאטאס דה קארגאדוֹרֶס על החופים, לאורך מסילת־הברזל, אצל האנגלים, ובקרב המון־העם של סולאקו. בפניו, ואפילו כנגד בעלה, העמידה תמיד פנים כאילו היא שמה אותו לצחוק ולעג, פעמים מתוך טוב־מזג, ותכופות יותר במין מרירות משונה. אבל הנשים הרי אין הגיון בדעותיהן, כמו שהיה ג’ורג’ו מעיר בנחת בהזדמנויות מתאימות. בהזדמנות זו, שעה שרוֹבהו מוחזק הכן נכחו, רכן אל ראש אשתו, ובלי גרוֹע את עיניו מן הדלת החסומה לחש על אזנה שנוסטרומו לא היה יכול להושיעה במאומה. מה יוכלו שני גברים מסוּגרים בתוך בית לעשות כנגד עשרים או שלושים שמנוי־וגמור עמהם להצית את הגג? ג’אן באטיסטה חושב על הקאסה בלי הרף, בטוח היה בכך.

en: She was born in Buenos Aires on April 22, 1902 and died in the same city on June 10, 1988. She graduated from the National Academy of Fine Arts as a drawing teacher in 1922.<br>She comes into contact with the group of painters and sculptors based in Paris, later known as The Paris Group.
he_IL:  היא נולדה בבואנוס איירס ב-22 באפריל 1902 ונפטרה באותה עיר ב-10 ביוני 1988. היא סיימה את האקדמיה הלאומית לאמנויות יפות כמורה לציור בשנת 1922.<br> היא באה במגע עם קבוצת הציירים והפסלים שהייתה מבוססת בפריז, מאוחר יותר ידועה כקבוצת פריז.

en: She was not then invoking the saint himself, but calling upon Nostromo, whose patron he was. And Giorgio, motionless on the chair by her side, would be provoked by these reproachful and distracted appeals.
he_IL: אותה שעה לא היתה קוראת לקדוש עצמו אלא אל נוסטרומו, שהוא היה פטרונו. וג’ורג’ו, היושב בלי נוע על הכיסא לצדה, בא לידי ריתחה לשמע פניות אלו של תוכחה ומבוכת־רוח.

en: She was sitting there one afternoon in early June. The sun was coming in at the window warm and bright; the orchard on the slope below the house was in a bridal flush of pinky-white bloom, hummed over by a myriad of bees.
he_IL: יום אחד בראשית חודש יוני, בשעות אחר הצהריים, ישבה גברת לִינְד כמנהגה ליד החלון. השמש שלחה קרניים חמימות ובהירות; המטע במדרון שמתחת לבית עמד בפריחתו הוורודה־לבנה כלחייה של נערה סמוקה, וממעל זמזמו רבבות דבורים.

en: She was sitting there one afternoon in early June. The sun was coming in at the window warm and bright; the orchard on the slope below the house was in a bridal flush of pinky-white bloom, hummed over by a myriad of bees. Thomas Lynde—a meek little man whom Avonlea people called “Rachel Lynde’s husband”—was sowing his late turnip seed on the hill field beyond the barn; and Matthew Cuthbert ought to have been sowing his on the big red brook field away over by Green Gables. Mrs. Rachel knew that he ought because she had heard him tell Peter Morrison the evening before in William J. Blair’s store over at Carmody that he meant to sow his turnip seed the next afternoon. Peter had asked him, of course, for Matthew Cuthbert had never been known to volunteer information about anything in his whole life.
he_IL: יום אחד בראשית חודש יוני, בשעות אחר הצהריים, ישבה גברת לִינְד כמנהגה ליד החלון. השמש שלחה קרניים חמימות ובהירות; המטע במדרון שמתחת לבית עמד בפריחתו הוורודה־לבנה כלחייה של נערה סמוקה, וממעל זמזמו רבבות דבורים. תוֹמַס לִינְד – איש קטן קומה ושפל רוח, שאנשי אֶבוֹנְלִי קראו לו "בעלה של רֵיצְ'ל לִינְד" – עסק בזריעת הלפת בשדה שמאחורי האסם, ומַתְיוּ קַתְבֶּרְט היה אמור גם הוא לזרוע את הלפת שלו בשדה הנרחב הסמוך לחווה הירוקה. גברת רֵיצְ'ל ידעה זאת מפני שערב קודם לכן, בחנותו של וִילְיַאם בְּלֵיר שבקַרְמוֹדִי, היא שמעה אותו מספר לפּיטֶר מוֹרִיסוֹן שהוא עומד לזרוע את הלפת שלו ביום המחרת בשעות אחר הצהריים. הדבר היה בתשובה לשאלתו של פיטר כמובן, משום שמתיו קַתְבֶּרְט מעולם לא נידב מידע מיוזמתו על כל דבר הנוגע לחייו.

en: Shea Butter:
he_IL: שיאה באטר:

en: Sherlock Holmes, by A. Conan Doyle
he_IL: שרלוק הולמס, מאת א. קונן דויל

en: Shio Ramen
he_IL: שיו ראמן

en: Shiromani Akali Dal (Amritsar) (political party in India) uses a Khanda, flanked by 2 lions as its emblem.
he_IL: שירומאני אקאלי דאל (אמריטסר) (מפלגה פוליטית בהודו) משתמשת בסמל שלה, כשהוא מוקף בשני אריות.

en: Shop
he_IL: לרכישה

en: Shop All
he_IL: קנה הכל

en: Shop New Arrivals
he_IL: קנה הגעות חדשות

en: Shop Now
he_IL: לרכישה כעת

en: Shop Online
he_IL: קניות ברשת

en: Shop Sustainable
he_IL: צרכנות בת-קיימא

en: Shop bestsellers
he_IL: קנה את המוצרים הנמכרים ביותר

en: Shop by Price
he_IL: לקנות לפי מחיר

en: Shop games
he_IL: לקנות משחקים

en: Shop now
he_IL: לרכישה כעת

en: Shop prints
he_IL: חנות הדפסות

en: Shop tech
he_IL: חנויות טכנולוגיה

en: Shop the Bardic Collection
he_IL: קנה את אוסף הברדיק

en: Shop vinyl records
he_IL: לקנות תקליטי ויניל

en: Shop what's new
he_IL: קנה את החדשות

en: Short Film
he_IL: סרט קצר

en: Short Stories
he_IL: סיפורים קצרים

en: Shortly after, Fernando Fader (1882-1935) and the artists of the Nexus group began to press for the development of artistic currents that, without ignoring or ignoring the painting that was fashionable in Paris, were capable of expressing autonomous visions of painting.
he_IL: מיד לאחר מכן, פרננדו פדר (1882-1935) ואמני קבוצת נקסוס החלו ללחוץ על פיתוח זרמים אמנותיים שבלי להתעלם או להזניח את הציור שהיה אופנתי בפריז, היו מסוגלים לבטא חזונות אוטונומיים של ציור.

en: Should you hire a copywriter?
he_IL: האם עליך לשכור כותב עותק?

en: Should you wish to create your own color scheme or modify an existing one, you can by selecting the colors for each area listed.
he_IL: אם ברצונך ליצור ערכת צבעים בעצמך או לשנות ערכת צבעים קיימת, אפשר לעשות זאת על ידי בחירה בצבע לכל אחד מהאזורים המצוינים.

en: Show Notes
he_IL: הערות לפרק

en: Show notes are a great place to outline details about sponsors.
he_IL: ההערות לפרק הן אפשרות נפלאה להוסיף פרטים לגבי נותני חסות.

en: Showcase public art installations that use rainbows as a medium to transform and beautify city landscapes, fostering a sense of community.
he_IL: ספרייה של התקנות אמנות ציבורית שמשתמשות בקשתות כמדיה כדי לשנות ולייפות את הנופים העירוניים, תוך טיפוח תחושת קהילה.

en: Siberian Irises: With their delicate, slender petals and grass-like foliage, Siberian irises bring an air of refinement to any garden.
he_IL: איריסים סיביריים: עם פרחים דקים ודקים ועלים דומים לדשא, איריסים סיביריים מביאים אווירת עדינות לכל גינה.

en: Sicilian Delights: A Culinary Journey through Catania
he_IL: פלאי סיציליה: מסע קולינרי דרך קטניה

en: Sicilian Sweets and Desserts
he_IL: מאפים וקינוחים סיציליאניים

en: Sicily is not only famous for its food but also for its wine. The Etna region, with its volcanic soil, produces exceptional wines that perfectly complement the local cuisine. Enjoy a glass of Etna Rosso or Carricante while watching the sunset over Mount Etna, the island's iconic volcano. Don't forget to partake in the local aperitivo culture – a leisurely evening ritual of sipping vermouth, Aperol, or Campari, often accompanied by light bites and good company.
he_IL: סיציליה לא רק מפורסמת בזכות האוכל שלה אלא גם בזכות היין שלה. אזור אתנה, עם האדמה הוולקנית שלו, מייצר יינות יוצאי דופן שמשלימים בצורה מושלמת את המטבח המקומי. תהנה מכוס של אתנה רוסו או קאריקנטה בזמן שאתה צופה בשקיעה מעל הר אתנה, הוולקנו האייקוני של האי. אל תשכח להשתתף בתרבות האפריטיבו המקומית – טקס ערב נינוח של לגימת ורמוט, אפרול או קמpari, שלרוב מלווה בקלות עם נשנושים טובים וחברה טובה.

en: Side-by-Side
he_IL: זה לצד זה

en: Side-by-side
he_IL: זה לצד זה

en: Sidebar
he_IL: סרגל צדדי

en: Sidebar with About me text, Recent Posts Links, and Subscription Form
he_IL: סרגל צדי עם טקסט 'אודותיי', קישורים לפוסטים אחרונים וטופס הרשמה

en: Sides
he_IL: תוספות

en: Sidney Myer Music Bowl
he_IL: קערת המוסיקה של סידני מייר

en: Sign Up
he_IL: הרשמה

en: Sign up
he_IL: הרשמה

en: Sign up for a weekly newsletter with the latest blog posts and exclusive content. In your inbox every Tuesday!
he_IL: הירשם לניוזלטר שבועי עם הפוסטים האחרונים בבלוג ותוכן בלעדי. בתיבת הדואר הנכנס שלך בכל יום שלישי!

en: Sign up for email updates
he_IL: הירשם לעדכוני אימייל

en: Sign up for free and be the first to get notified about updates.
he_IL: כדאי להירשם בחינם כדי לקבל עדכונים לפני כולם.

en: Sign up for updates
he_IL: הרשמה לעדכונים

en: Sign up to hear when my journey begins.
he_IL: אפשר להירשם כדי לשמוע איך המסע שלי התחיל.

en: Sign up with your email address to receive news and updates.
he_IL: לעדכון ולחדשות, ניתן להירשם עם כתובת האימייל שלך.

en: Sign up with your email address to receive updates.
he_IL: לעדכונים, ניתן להירשם עם כתובת האימייל שלך.

en: Signature Products: From Serums to Sheet Masks
he_IL: מוצרים חתומים: מסרומים למסכות בד

en: Signora Teresa, after an impressive pause, remonstrated — "Eh, Giorgio! Leave Cavour alone and take care of yourself now we are lost in this country all alone with the two children, because you cannot live under a king."
he_IL: לאחר שתיקה עזת־רושם היתה סיניורה טרזה נושאת קולה בגערה: – “אֶה, ג’ורג’ו! הנח את קאבוּר לנפשו ודאג לעצמך, עכשיו שאנו אבודים לבדנו בארץ הזאת עם שתי הילדות מפני שאתה אינך יכול לחיות תחת שלטונו של מלך.”

en: Simone de Beauvoir
he_IL: סימון דה בובואר

en: Simple Acts (Live w/ band)
he_IL: Simple Acts (בהופעה חיה עם להקה)

en: Simple Footer
he_IL: כותרת תחתונה פשוטה

en: Simple Footer Dark
he_IL: כותרת תחתונה פשוטה כהה

en: Simple Header
he_IL: כותרת עליונה פשוטה

en: Simple Header with Dark Background
he_IL: כותרת עליונה פשוטה עם רקע כהה

en: Simple Header with Image Background
he_IL: כותרת עליונה פשוטה עם תמונת רקע

en: Simple Header with Tagline
he_IL: כותרת עליונה פשוטה עם תיאור אתר

en: Simple Header with an Image
he_IL: כותרת עליונה פשוטה עם תמונה

en: Simple Two Column Layout
he_IL: פריסה פשוטה של שני טורים

en: Simple blog posts layout
he_IL: פריסה פשוטה של פוסטים בבלוג

en: Simple centered footer
he_IL: כותרת תחתונה פשוטה מיושרת למרכז

en: Simple subscription form
he_IL: טופס הרשמה כמנוי פשוט

en: Since 1905 onward, he has also painted many Italian naval ships. He made a number of paintings during his travels, including of the Brazilian coast.
he_IL: מאז 1905 ואילך, הוא גם צייר הרבה ספינות מלחמה איטלקיות. הוא עשה מספר ציורים במהלך מסעותיו, כולל של חוף ברזיל.

en: Since the 1980s, as the complexity of buildings began to increase (in terms of structural systems, services, energy and technologies), the field of architecture became multi-disciplinary with specializations for each project type, technological expertise or project delivery method.
he_IL: מאז שנות השמונים של המאה ה-20, תהליך הבנייה נהיה מורכב עוד יותר (מבחינת מערכות המבנה, השירותים, האנרגיה והטכנולוגיות המעורבות) ומקצוע האדריכלות הפך בהתאם לשדה רב-תחומי שדורש התמחות מיוחדת לכל סוג פרויקט, מומחיות טכנולוגית או שיטת עבודה.

en: Since the mid-19th century, the first artistic institutions in the country began to be organized: fundamentally the Sociedad Estímulo de Bellas Artes and the National Museum of Fine Arts, whose first director was the painter Eduardo Schiaffino. The great wave of European immigration (1870-1930) established a strong relationship with European painting, mainly through Italian painters or children of Italians. Eduardo Sívori (1847-1918), introduced naturalism, with classic works such as The Awakening of the Maid, followed by painters such as Reynaldo Giudici (1853-1927) and Ernesto de la Cárcova (1866-1927), the latter notable with Sin pan and without work. Ángel della Valle (1852-1903) developed a movement of country manners painting, with works such as The Return of the Malón.
he_IL: מאמצע המאה ה-19, החלו להתארגן המוסדות האמנותיים הראשונים בארץ: בעיקר Sociedad Estímulo de Bellas Artes ומוזיאון האמנות היפה הלאומי, dessen erster Direktor der Maler Eduardo Schiaffino war. הגל הגדול של ההגירה האירופית (1870-1930) יצר קשר חזק עם הציור האירופי, בעיקר דרך ציירים איטלקיים או ילדים של איטלקים. Eduardo Sívori (1847-1918) הציג את הנaturalism, עם יצירות קלאסיות כמו The Awakening of the Maid, ואחריו ציירים כמו Reynaldo Giudici (1853-1927) ו-Ernesto de la Cárcova (1866-1927), האחרון בולט עם Sin pan and without work. Ángel della Valle (1852-1903) פיתח תנועה של ציור נימוסים כפריים, עם יצירות כמו The Return of the Malón.

en: Since we opened in 2017 we've seen the lives changed of over 1000 students.
he_IL: מאז שפתחנו את המוסד החינוכי בשנת 2017, הצלחנו לשנות את מסלול חייהם של מעל 1000 תלמידים.

en: Since, therefore, the possession of such talents due to natural capacity is not vouchsafed at random to entire nations, but only to a few great men; since, moreover, the function of the architect requires a training in all the departments of learning; and finally, since reason, on account of the wide extent of the subject, concedes that he may possess not the highest but not even necessarily a moderate knowledge of the subjects of study, I request, Caesar, both of you and of those who may read the said books, that if anything is set forth with too little regard for grammatical rule, it may be pardoned. For it is not as a very great philosopher, nor as an eloquent rhetorician, nor as a grammarian trained in the highest principles of his art, that I have striven to write this work, but as an architect who has had only a dip into those studies. Still, as regards the efficacy of the art and the theories of it, I promise and expect that in these volumes I shall undoubtedly show myself of very considerable importance not only to builders but also to all scholars.
he_IL: מאחר, אם כן, שהחזקה בכישרונות כאלה בשל יכולת טבעית אינה מובטחת באופן אקראי לאומות שלמות, אלא רק לכמה אנשים גדולים; שכן, יתר על כן, תפקידו של האדריכל דורש הכשרה בכל מחלקות הלמידה; ולבסוף, מכיוון שההיגיון, בשל היקפו הרחב של הנושא, מודה כי הוא עשוי להיות לא בעל הידע הגבוה ביותר, אך אפילו לא בהכרח המתון ביותר, של נושאי הלימוד, אני מבקש, קיסר, גם מכם וגם מאלה שיכולים לקרוא את הספרים האמורים, כי אם משהו מוגדר עם מעט מדי התחשבות בדקדוק כלל, זה יכול להיות חנינה. כי לא כפילוסוף גדול מאוד, ולא כרטוריקן רהוט, ולא כדקדקן שהוכשר בעקרונות הגבוהים ביותר של אמנותו, שאפתי לכתוב עבודה זו, אלא כאדריכל שטבל רק מעט בלימודים אלה. ובכל זאת, באשר ליעילותה של האמנות ולתיאוריות שלה, אני מבטיח ומצפה שבכרכים אלה אראה את עצמי ללא ספק כבעל חשיבות רבה מאוד לא רק לבנאים אלא גם לכל המלומדים.

en: Singing Colors and Joy
he_IL: שירי צבעים ושמחה

en: Single Product
he_IL: מוצר יחיד

en: Single column project detail
he_IL: פרטי הפרויקט בטור יחיד

en: Single line blockquote:
he_IL: ציטוט בן שורה אחת:

en: Single product
he_IL: מוצר יחיד

en: Single product with image on the right
he_IL: מוצר יחיד עם תמונה מימין

en: Sir James Dyson
he_IL: סר ג'יימס דייסון

en: Sir Richard Branson
he_IL: סר ריצ'רד ברנסון

en: Sit back and relax
he_IL: שב אחורה ותירגע

en: Site Logo with Headline Below
he_IL: לוגו אתר עם כותרת מתחת

en: Six
he_IL: שש

en: Six columns.
he_IL: שישה טורים.

en: Six years ago, in the quiet corners of the internet, I embarked on a journey that would shape the course of my life – the inception of my blog, Yoga with Jenn. It wasn't just a platform to share poses and techniques; it became a canvas for me to paint the evolving portrait of my relationship with yoga.
he_IL:  לפני שש שנים, בפינות השקטות של האינטרנט, התחלתי במסע שעיצב את מהלך חיי – ההתחלה של הבלוג שלי, Yoga with Jenn. זה לא היה רק פלטפורמה לשיתוף פוזות וטכניקות; זה הפך לבד של לצייר את דיוקן המתפתח של מערכת היחסים שלי עם יוגה.

en: Size
he_IL: גודל

en: Size: 175cm x 61cm x 4mm, weight: 1kg.
he_IL: גודל: 175 ס"מ x ‏61 ס"מ x‏ 4 מ"מ, משקל: 1 ק"ג.

en: Sizes:
he_IL: גדלים:

en: Skateboarding
he_IL: גלישה על סקייטבורד

en: Skatepark is located at 123 Main Street, Los Angeles, CA.
he_IL: המיקום של הסקייטפארק הוא 123 Main Street, לוס אנג'לס, קליפורניה.

en: Skating and community
he_IL: גלישה בסקייטבורד וקהילה

en: Skating on a ramp can feel drastically different than skating on flat pavement. We'll take you through the things you need to know to feel comfortable, no matter the terrain.
he_IL: ההרגשה בגלישה על רמפה יכולה להיות שונה משמעותית מגלישה על מדרכה שטוחה. אנחנו נדריך אותך לגבי כל הדברים שעליך לדעת כדי להרגיש נוח, לא משנה מהם מאפייני השטח.

en: Skepticism wrestled with curiosity in Mateo's mind. "Why the secrecy? Why not just tell me directly?"
he_IL: הס skepticism התמודד עם הסקרנות במוחו של מאטיאו. "למה הסודיות? למה לא פשוט להגיד לי ישירות?

en: Sketchbook
he_IL: מחברת שרטוטים

en: Skills
he_IL: מיומנויות

en: Skin
he_IL: עור

en: Skinning Your Character
he_IL: עורק את הדמות שלך

en: Skins and Textures
he_IL: עורות וטקסטורות

en: Sky luminance distribution models have been recommended by the International Commission on Illumination (CIE) for the design of daylighting schemes. Recent developments relate to "all sky models" for modelling sky luminance under weather conditions ranging from clear to overcast.
he_IL: מודלים של פיזור בהיקות השמיים הומלצו על ידי הוועדה International Commission on Illumination‏ (CIE) לעיצוב סכמות של אור יום. פיתוחים שנעשו לאחרונה ב"מודלים מקיפי-שמיים" לבניית מודלים של בהיקות שמיים בתנאים שונים של מזג אוויר – משמיים בהירים לשמיים מעוננים.

en: Sky luminance distribution models have been recommended by the International Commission on Illumination (CIE) for the design of daylighting schemes. Recent developments relate to “all sky models” for modelling sky luminance under weather conditions ranging from clear to overcast.
he_IL: מודלים של פיזור בהיקות השמיים הומלצו על ידי הוועדה International Commission on Illumination‏ (CIE) לעיצוב סכמות של אור יום. פיתוחים שנעשו לאחרונה ב"מודלים מקיפי-שמיים" לבניית מודלים של בהיקות שמיים בתנאים שונים של מזג אוויר – משמיים בהירים לשמיים מעוננים.

en: Skyler Fry
he_IL: סקיילר פריי

en: Slate
he_IL: צפחה

en: Slice and Serve:
he_IL: פרוס והגש:

en: Sliced Bread
he_IL: לחם פרוס

en: Slideshow gallery
he_IL: גלריה של מצגות שקופיות

en: Slideshow test
he_IL: בדיקה של מצגת

en: Slow Burn: A Dive into the Open-World RPG's Vivid Universe
he_IL: שריפה לאטה: צלילה ליבית העולם הפתוח של משחק התפקידים המרהיב

en: Small 3-tier: feeds 50+
he_IL: קטן 3 רמות: מזון ל-50+

en: Small 4-tier: feeds 90+
he_IL: קטן 4 רמות: פידים 90+

en: Small Discount Banner with Image
he_IL: באנר הנחה קטן עם תמונה

en: Small Macaron Tower
he_IL: מגדל מקרון קטן

en: Small spaces need not limit our ability to nest. In fact, they offer unique opportunities for creativity and resourcefulness. This blog post will guide you through practical tips and ingenious ideas for maximizing small spaces. From utilizing vertical space to clever storage solutions, we will help you unlock the full potential of your cozy abode. Discover how to create functional yet stylish living spaces that make every inch count.
he_IL: מקומות קטנים אינם צריכים להגביל את יכולתנו להתנהל. למעשה, הם מציעים הזדמנויות ייחודיות ליצירתיות וליכולת להשתמש במשאבים. פוסט זה בבלוג ידריך אותך דרך טיפים מעשיים ורעיונות יצירתיים למקסום המרחבים הקטנים. משימוש במרחב האנכי ועד פתרונות אחסון מתוחכמים, אנחנו נעזור לך לפתוח את הפוטנציאל המלא של המעורבות הנעימה שלך. גלה איך ליצור מרחבי מגורים פונקציונליים וסטיילים שיעשו כל סנטימטר לחשבון.

en: Smart Home Integration: Seamlessly Connecting Your Living Space
he_IL: אינטגרציית בית חכם: חיבור חלק של חלל המגורים שלך

en: Smart Home Upgrades with Efficiency
he_IL: שדרוגי בית חכם עם יעילות

en: Smart Solutions
he_IL: פתרונות חכמים

en: Smart home security systems provide an additional layer of protection for your home and loved ones. Learn about the latest advancements in smart security, from video doorbells to smart locks. Handy can assist in the installation and configuration of these devices, offering you enhanced security and peace of mind.
he_IL: מערכות אבטחת בית חכם מספקות שכבת הגנה נוספת לבית שלך וליקיריך. למד על ההתקדמויות האחרונות באבטחה חכמה, מצלצלי וידאו ועד מנעולים חכמים. Handy יכולה לעזור בהתקנה ובתצורה של המכשירים האלה, ומציעה לך אבטחה משופרת ושקט נפשי.

en: Smart home technology goes beyond convenience; it can also contribute to energy efficiency. Explore how Handy can assist in the installation of energy-efficient devices, such as smart thermostats that optimize heating and cooling based on your preferences and occupancy patterns. Discover how these upgrades not only enhance comfort but also contribute to a more sustainable and cost-effective home.
he_IL: הטכנולוגיה של בית חכם הולכת מעבר לנוחות; היא יכולה גם לתרום ליעילות אנרגטית. גלה איך Handy יכולה לעזור בהתקנה של מכשירים חסכוניים באנרגיה, כמו תרמוסטטים חכמים שמבצעים אופטימיזציה של חימום וקירור בהתאם להעדפות שלך ודפוסי השהייה. גלה איך השדרוגים האלה לא רק משפרים את הנוחות אלא גם תורמים לבית יותר בר קיימא וחסכוני.

en: Smart home technology has become synonymous with modern living, offering unprecedented convenience and efficiency. Explore the latest trends, from smart thermostats and lighting to security systems and connected appliances. The possibilities are vast, and Handy is here to guide you through the process of making your home smarter and more connected.
he_IL: טכנולוגיית הבית החכם הפכה לסימן ההיכר של החיים המודרניים, מציעה נוחות ויעילות חסרות תקדים. גלו את הטרנדים האחרונים, מהתרמוסטטים החכמים ותאורה ועד מערכות אבטחה ומכשירים מחוברים. האפשרויות הן אינסופיות, ו-Handy כאן כדי להדריך אתכם בתהליך של הפיכת הבית שלכם לחכם ומחובר יותר.

en: Smart thinking and design for continuity
he_IL: חשיבה חכמה ועיצוב להמשכיות

en: Smiling has been found to have several positive effects on our mental and emotional health, including:
he_IL: נמצא כי חיוך משפיע באופן חיובי על הבריאות הנפשית והרגשית שלנו, וכולל:

en: Smilios sought to form a hardcore band and asked Civ to act as vocalist. However Civ was not interested in singing, and had to face the floor or wall during early gigs due to nerves. Members of the band Token Entry arranged a gig for the still unnamed band (Gorilla Biscuits used Token Entry's drummer, Ernie Parada for that first show), but needed a name to give it to the promoter. A popular drug in the area at that time was&nbsp;quaaludes, which people called "ape shit," or "gorilla biscuits" due to the pill's large size.&nbsp;Eventually the name evolved into Gorilla Biscuits, and though it was initially only meant to be temporary, they have continued to use it.
he_IL: Smilios רצה להקים להקת הארדקור ושאל את Civ להיות הזמר. אך Civ לא התעניין לשיר, והיה עליו להתמודד עם הרצפה או הקיר במהלך הופעות ההתחלה בגלל התיסרור. חברים מהלהקה Token Entry ארגנו הופעה עבור הלהקה שעדיין לא היתה לה שם (Gorilla Biscuits השתמשו במתופף של Token Entry, Ernie Parada, להופעה הראשונה הזו), אך הם זקוקים לשם כדי לתת לו למקדם. תרופה פופולרית באזור באותו זמן הייתה quaaludes, שאנשים קראו לה "ape shit" או "gorilla biscuits" בגלל גודל הטבליה הגדול. בסופו של דבר, השם התפתח ל-Gorilla Biscuits, ואף על פי שהתכוונו בהתחלה שימוש זמני בשם, הם המשיכו להשתמש בו.

en: Smith
he_IL: אביב

en: Smithers
he_IL: אלון

en: Smoked Salmon, fresh dill and capers.
he_IL: סלמון מעושן, שמיר וצלפים.

en: Snacks
he_IL: נשנושים

en: So don’t let winter’s ragged hand disfigure that summer in you before your essence is distilled. Fill some vial; enrich some woman’s womb with the treasure of your beauty before it dies. The interest from that would not be illegal lending if it made the willing borrower happy, which would happen if the loan was to breed another of yourself. Or ten times better if the interest were ten for one. Ten of yourself would be better than just one of you, with ten of your children existing, making ten images of you. Then what effect could death have if you should die, leaving you alive after your death? Don’t be obstinate because you are far too beautiful to be the victim of death and have only worms as your heirs.
he_IL: אז אל תתן לידו הקר של החורף לפגוע בך ולשחית את הקיץ שבך לפני שהיינך מוצק. מלא כמה בקבוקים; העשר כמה רחמים של אישה באוצר שלך ביופי שלך לפני שהוא ימות. הריבית מזה לא תהיה הלוואה בלתי חוקית אם זה יגרום ללווה הנדיב להיות מאושר, וזה יקרה אם ההלוואה תיהיה להוליד עוד אחד כמוך. או עשר פעמים טוב יותר אם הריבית תהיה עשרה לאחד. עשרה כמוך יהיה טוב יותר מרק אחד ממך, עם עשרה מהילדים שלך קיימים, יוצרים עשרה דמויות שלך. אז איזה השפעה יכולה להיות למוות אם תמות, משאיר אותך חי אחרי מותך? אל תהיה עקשן כי אתה יותר מדי יפה כדי להיות קורבן של מוות ולהיות לרק תולעים כמורשים שלך.

en: So he had wandered, solicitous and helpless, up and down the stairs, until at length Leek, ceasing to be a valet and deteriorating into a mere human organism, had feebly yet curtly requested to be just let alone, asserting that he was right enough. Whereupon the envied of all painters, the symbol of artistic glory and triumph, had assumed the valet's notorious puce dressing-gown and established himself in a hard chair for a night of discomfort.
he_IL: וכך הוא נדד, חרד ואבוד, במעלה ובמורד המדרגות עד שראה במרחק את ליק, אשר חדל להיות משרת והתדרדר להיות אורגניזם אנושי ותו לא, מבקש בקול חלש אך נמרץ להישאר לבד וממשיך לעמוד על שלו. ואז, קינאתם של כל הציירים, תפארת האמנות והניצחון, לבש את חלוקו החום והמשוקץ של המשרת והתיישב בכורסה, מוכן ללילה של חוסר נוחות.

en: So how can you make your voice heard in the blogging era? Start by embracing your uniqueness and owning your story. Don't be afraid to share your vulnerabilities, challenges, and failures along with your successes – it's often these raw, authentic moments that resonate most deeply with your audience.
he_IL: אז איך אפשר לגרום לקול שלך להישמע בעידן הבלוגים? תתחיל בלחבק את הייחודיות שלך ולבעלות על הסיפור שלך. אל תפחד לשתף את הפגיעויות, האתגרים והכישלונות שלך יחד עם ההצלחות – זה לרוב הרגעים הגולמיים והאותנטיים האלה שמדברים הכי עמוק עם הקהל שלך.

en: So how do you find your niche? Start by reflecting on your passions, hobbies, and areas of expertise. What topics do you feel most passionate about? What knowledge or skills do you possess that you can share with others? Consider your audience – who are they, and what are their interests and needs? Conduct market research to identify niche opportunities and evaluate the competition to determine where you can add the most value and stand out from the crowd.
he_IL: אוקי, אז איך מוצאים את הנישה שלך? תתחיל בלחשוב על התשוקות, התחביבים והתחומים שבהם אתה מומחה. על אילו נושאים אתה מרגיש הכי נלהב? איזה ידע או מיומנויות יש לך שאתה יכול לשתף עם אחרים? תחשוב על הקהל שלך – מי הם, ומה הם העניין והצרכים שלהם? תעשה מחקר שוק כדי לזהות הזדמנויות נישה ולהעריך את התחרות כדי לקבוע איפה אתה יכול להוסיף את הערך הכי גדול ולהתבלט מהקהל.

en: So now you can turn up and carry out. Or have us bring your food right on over. It’s all good.
he_IL: ועכשיו, אפשר להגיע ולאסוף. או לבקש מאיתנו להביא את האוכל ישירות אליך. הכול אפשרי.

en: So pack your bags, leave your worries behind, and get ready to lose yourself in the breathtaking landscapes of Patagonia's wilderness.
he_IL: אז תערוך את התיקים שלך, השאר את הדאגות שלך מאחור והתכונן לאבד את עצמך בנופים מופלאים של הבריאה של פטגוניה.

en: So we often have Leuconotus and Altanus blowing respectively to the right and left of Auster; Libonotus and Subvesperus to the right and left of Africus; Argestes, and at certain periods the Etesiae, on either side of Favonius; Circias and Corus on the sides of Caurus; Thracias and Gallicus on either side of Sep tentrio; Supernas and Caecias to the right and left of Aquilo; Carbas, and at a certain period the Ornithiae, on either side of Solanus; while Eurocircias and Volturnus blow on the flanks of Eurus which is between them. There are also many other names for winds derived from localities or from the squalls which sweep from rivers or down mountains.
he_IL: כך שלעתים קרובות יש לנו את לוקונוטוס ואלטאנוס הנושבים בהתאמה לימין ולשמאל של אוסטר; ליבונוטוס וסובספרוס מימין ומשמאל לאפריקוס; ארגסטס, ובתקופות מסוימות האטיסיה, משני צדי פבוניוס; סירקיאס וקורוס משני צדי קורוס; תראקיאס וגאליקוס משני צדי אוהלו של ספטמבר; סופראנס וקאיסיאס מימין ומשמאל לאקילו; קרבאס, ובתקופה מסוימת האורניתיה, משני צדי סולאנוס; בעוד יורוקירקיאס וולטורנוס נושבים משני צדי אורוס אשר ביניהם. יש גם שמות רבים אחרים לרוחות שמקורן ביישובים או בסופות שזורמות מנהרות או במורד הרים.

en: So where do you begin? The first step in optimizing your blog for search engines is conducting keyword research. Keywords are the building blocks of SEO, and identifying the right keywords for your niche is essential for attracting the right audience to your blog. Use keyword research tools like Google Keyword Planner, SEMrush, or Ahrefs to identify high-volume, low-competition keywords that align with your blog's content and target audience.
he_IL: איפה מתחילים? הצעד הראשון באופטימיזציה של הבלוג שלך למנועי חיפוש הוא ביצוע מחקר מילת מפתח. מילות מפתח הן הבלוקים של SEO, וזיהוי המילות מפתח הנכונות עבור הנישה שלך הוא חיוני למשיכת הקהל הנכון לבלוג שלך. השתמש בכלי מחקר מילת מפתח כמו Google Keyword Planner, SEMrush או Ahrefs כדי לזהות מילות מפתח עם נפח גבוה ותחרות נמוכה שמתאימות לתוכן של הבלוג שלך ולקהל היעד.

en: So, grab your glove and let's step up to the plate for an unforgettable journey through the world of baseball!
he_IL: אז, תפסו את הכפפה שלכם ונצעד קדימה למגרש כדי לחוות מסע בלתי נשכח בעולם הבייסבול!

en: So, how can we embrace diversity in the blogosphere and amplify underrepresented voices? It starts with listening – truly listening – to those whose experiences differ from our own. It means seeking out diverse perspectives, engaging with content that challenges our assumptions, and actively supporting creators from marginalized backgrounds. It means using our platforms to uplift and empower others, sharing their stories, and amplifying their voices for all to hear.
he_IL: אז, איך אנחנו יכולים לאמץ גיוון בבלוגוספירה ולחזק קולות שאינם מיוצגים? זה מתחיל בהקשבה – הקשבה אמיתית – לאלה שחוויותיהם שונות משלהן. זה אומר לחפש פרספקטיבות מגוונות, לעסוק בתוכן שמאתגר את ההנחות שלנו, ולתמוך באופן פעיל ביוצרים מרקע מיעוט. זה אומר להשתמש בפלטפורמות שלנו כדי להרים ולהעצים אחרים, לשתף את הסיפורים שלהם, ולחזק את הקולות שלהם שכולם ישמעו.

en: So, how do you go about building your blogging brand and establishing authority and credibility in your niche? It all starts with defining your brand identity – the unique essence and personality that sets your blog apart from the competition. Take some time to reflect on your values, passions, and areas of expertise, and use this self-awareness to craft a clear and compelling brand story that resonates with your target audience.
he_IL: אז, איך אתה הולך לבנות את המותג של הבלוג שלך ולהקים סמכות ואמינות בתחום שלך? הכל מתחיל בהגדרת זהות המותג שלך – מהות ייחודית ואופי שמבדילים את הבלוג שלך מהתחרות. קח קצת זמן לחשוב על הערכים, התשוקות ותחומי המומחיות שלך, והשתמש במודעות העצמית הזו כדי ליצור סיפור מותג ברור ומרתק שמתחבר עם הקהל היעד שלך.

en: So, if you're eager to add a dash of flair and personality to your plant collection, tune in to <strong>The Houseplants Podcast</strong> and get ready to unlock the secrets of <strong>Hacking Houseplant Pots</strong>!
he_IL: אז, אם אתה רוצה להוסיף קצת סטייל ואישיות לאוסף הצמחים שלך, תתחבר לתוכנית הרדיו <strong>The Houseplants Podcast</strong> והתכונן לגלות את סודות <strong>Hacking Houseplant Pots</strong>!

en: So, if you're ready for an adventure and want to discover the unknown, these off-the-beaten-path destinations are a great place to start. Whether you're exploring a unique landscape or experiencing a new culture, you're sure to create memories that will last a lifetime.
he_IL: אז, אם אתה מוכן להרפתקה ורוצה לגלות את הלא ידוע, אתרים אלו שמורים מפגישה ראשונה הם מקום נהדר להתחיל. בין אם אתה מבקר בנוף ייחודי או מחוויה תרבות חדשה, אתה בטוח ליצור זיכרונות שישארו לך לכל החיים.

en: So, join us on <strong>The Houseplants Podcast</strong> and say goodbye to succulent woes as we unlock the secrets to becoming a successful succulent parent!
he_IL: אז, הצטרפו אלינו ב־<strong>The Houseplants Podcast</strong> ואמרו שלום לצרות עם צמחי הסוקולנטים כשאנחנו חושפים את הסודות להפוך להורים מוצלחים של סוקולנטים!

en: So, roll up your sleeves, preheat your ovens, and join us in our culinary quest. Let's cook, eat, learn, and most importantly, let's have fun doing it!
he_IL: אז, roll up your sleeves, preheat your ovens, ותצטרפו אלינו במסע הקולינרי שלנו. בואו לבשל, לאכול, ללמוד, ובעיקר, בואו נהנה לעשות את זה!

en: So, the next time you find yourself in the bustling streets of South Korea and come across a couple wearing matching outfits, appreciate the sentiment behind their coordinated attire. It is a testament to the enduring power of love and the beautiful way in which fashion can bring people closer together.
he_IL: אז, בפעם הבאה שתמצא את עצמך ברחובות הסואנים של דרום קוריאה ותיתקל בזוג שלובש בגדים תואמים, תעריך את הרגש שמאחורי הלבוש המתואם שלהם. זהו עדות לכוח המתמשך של אהבה ולדרך היפה שבה אופנה יכולה לקרב אנשים זה לזה.

en: So, the next time you gaze upon Saturn, remember that its warm, otherworldly glow is the result of countless photons from our Sun, journeying across the solar system, refracting through the gaseous atmosphere and reflecting off icy rings, just to paint a picture of cosmic beauty for us to marvel at. After all, understanding the science behind these wonders only makes the spectacle all the more beautiful.
he_IL: אז, בפעם הבאה שתביט על כוכב הלכת שבתוך המערכת השמשית, תזכור שהזרם החם והעולמי שלו הוא תוצאה של פוטונים לא מועטים מהשמש שלנו, שמסעים במערכת השמשית, מתקלטים דרך האטמוספירה הגאזית ומשתקפים מהטבעות הקרות, כדי לצייר תמונה של יופי קוסמי שנוכל להתפעל ממנה. בסופו של דבר, הבנת המדע מאחורי פלאים אלה רק משפרת את היפה של המראה.

en: So, the next time you peruse the shelves of a bookstore or browse online, don't overlook the wonders of non-fiction. Embrace the opportunity to delve into the real world and uncover its hidden treasures. Open a non-fiction book, and let the words guide you on a remarkable voyage of discovery and personal growth.
he_IL: אז, בפעם הבאה שתעבור על המדפים של חנות ספרים או תגלוש באינטרנט, אל תתעלם מהפלאים של ספרי עיון. קח את ההזדמנות להיכנס לעולם האמיתי ולגלות את האוצרות החבויים שלו. פתח ספר עיון, ותן למילים להנחות אותך במסע מרהיב של גילוי וצמיחה אישית.

en: So, there you have it – copywriters are the words wizards who bring brands to life, turn blah into ta-da, and make your audience do a little happy dance. It’s more than just words – it’s the secret sauce that makes your message unforgettable.
he_IL: אז, יש לך את זה - כותבי העתק הם הקוסמים של המילים שמביאים לחיים מותגים, משנים את המשעמם למדהים, וגורמים לקהל שלך לרקוד קצת שמח. זה יותר ממילים פשוטות - זה הרוטב הסודי שהופך את ההודעה שלך לבלתי נשכחת.

en: So, to all the expectant mothers out there, embrace this extraordinary journey with open arms, knowing that the gift of pregnancy is a testament to the strength and resilience of womanhood. Cherish each moment, for it is a fleeting yet profound chapter in the story of motherhood.
he_IL: אז, לכל האמהות המחכות שם בחוץ, קבלי את המסע המדהים הזה בזרועות פתוחות, ודעי שהמתנה של ההריון היא עדות לכוח ועמידה של נשיות. תגדלי כל רגע, כי זה פרק חולף ועמוק בסיפור האם.

en: So, to all the mothers out there, I encourage you to grab a bottle of bubbles, venture outside, and let the magic unfold. Embrace the child within you, create lasting memories, and cherish the beauty found in the simple act of blowing bubbles. For it is in these moments that we discover the true essence of motherhood and the boundless love we have for our children.
he_IL: אז, לכל האמהות שם בחוץ, אני מעודד אותך לתפוס בקבוק של פוש-פוש, להרפות לחוץ ולתת לקסם להתפשט. חבקי את הילד שבתוכך, צורי זיכרונות שישמרו לעד ותגדלי את היופי הנמצא בפשטות של לפוח בועות. כי ברגעים אלו אנחנו מגלים את המהות האמיתית של האם ואת האהבה האין סופית שיש לנו לילדינו.

en: So, to all the mothers who embark on this journey after 30, embrace the unique aspects and perspectives that come with your age and life experiences. Embody the confidence, wisdom, and sense of self-assurance that shape your path, and create a vibrant community of support that celebrates the diverse tapestry of modern motherhood.
he_IL: אז, לכל האמהות שמתחילות במסע הזה אחרי ה-30, קבלו בברכה את היבטים הייחודיים והתפיסות שמתאימות לגיל ולחוויות החיים שלכן. התחילו להגות את הביטחון, החוכמה והביטחון העצמי שמעצבים את דרככן, וצרו קהילה דינמית שמציינת את השטיח המגוון של האמות המודרניות.

en: So, to all the parents knee-deep in baby laundry, embrace the chaos, cherish the clean and fresh, and find solace in the simple moments of folding tiny garments. For in the never-ending adventure of laundry, we find a tangible expression of our unwavering commitment to providing the best for our little ones.
he_IL: אז, לכל ההורים שעומדים בכביסת תינוקות עד הברכים, תקבלו את הבלגן, תחבקו את הניקיון והרעננות, ותמצאו נחמה ברגעים הפשוטים של קיפול בגדים קטנים. כי בהרפתקה האין סופית של כביסה, אנחנו מוצאים ביטוי מוחשי להתחייבותנו הבלתי מתפשרת לספק את הטוב ביותר לקטנטנים שלנו.

en: So, to all the parents striving to create healthy feeding habits during dinner, embrace the process, celebrate the victories, and find joy in the journey of nurturing your child's relationship with food. Together, let us nourish their bodies and cultivate a love for wholesome nutrition that will benefit them throughout their lives.
he_IL: אז, לכל ההורים המתאמצים ליצור רגישות לתפריט הבריא בעת הארוחה, קבלו את התהליך, חגגו את הניצחונות ומצאו שמחה במסע של גידול הקשר של ילדכם עם האוכל. ביחד, נזין את גופם ונטמין אהבה לתזונה בריאה שתשפיע עליהם לאורך חייהם.

en: So, to all the parents venturing to the park with their little ones, savor the moments of laughter, embrace the thrill of exploration, and cherish the magical memories that unfold in this vibrant outdoor sanctuary. The park is not just a playground but a space where dreams are nurtured, and the spirit of childhood thrives.
he_IL: אז, לכל ההורים שמתקדמים לפארק עם הילדים הקטנים שלהם, תיהנו מרגעי הצחוק, חבקו את התרגשות החקירה, ושמרו על הזיכרונות הקסומים שמתגלים בסנטורי החיצוני הזה המלא חיים. הפארק הוא לא רק מגרש משחקים אלא מקום שבו מתפתחות חלומות ושביל הילדות מתפרץ.

en: So, to all the parents who have the honor of watching their little ones grow, cherish each moment, celebrate each milestone, and hold onto the love that weaves a beautiful tapestry throughout their journey. Embrace the bittersweet beauty of growth and nurture the precious bond that will accompany them as they continue to flourish in this remarkable world.
he_IL: אז, לכל ההורים שיש להם הכבוד לצפות בגידולם של הקטנטנים שלהם, תמצאו ערך בכל רגע, חגיגה בכל ציון ותחזיקו באהבה שמארגנת רקמה יפה במהלך המסע שלהם. חבקו את היופי המריר-מתוק של הגידול וגדלו את הקשר היקר שילווה אותם בעת שהם ממשיכים לפרוח בעולם המדהים הזה.

en: So, to all the parents witnessing their children embark on this new chapter, embrace the emotions, cherish the memories, and hold onto the pride that swells within you. The first day of school is a precious milestone that reminds us of the ever-evolving nature of parenthood and the boundless possibilities that await our little ones.
he_IL: אז, לכל ההורים הרואים את ילדיהם מתחילים פרק חדש זה, תקבלו את הרגשות, תצמידו את הזכרונות ותחזיקו בגאון שמתפרץ בכם. היום הראשון של בית הספר הוא אבן דרך יקרה שמזכירה לנו את הטבע המתפתח של ההורות ואת האפשרויות האין סופיות שמחכות לקטנטנים שלנו.

en: So, to make things clear. In your view, AI will never get to a point of becoming real Intelligence. Because if we consider it will, eventually, what will stop this intelligence from caring just as humans do? Once the emotional attachment ceases to be entirely one-sided, it couldn't happen. Right? — The inquirer
he_IL: אז, כדי להבין את הדברים במפורשות. בדעתך, הבינה מלאכותית לעולם לא תגיע לרמה של הבנה אמיתית. מכיוון שאם נשקול שכן, בסופו של דבר, מה ימנע מהבינה הזו לדאוג בדיוק כמו בני אדם? כאשר הקישור הרגשי מפסיק להיות חד צדדי לחלוטין, זה לא יכול לקרות. נכון? - השואל

en: So, whether you're looking for Kawaii fashion inspiration, travel tips for your next Tokyo adventure, or simply a dose of cuteness to brighten your day, you've come to the right place. Join Sakura on this enchanting journey, and let's make the world a little bit sweeter, one Kawaii moment at a time!
he_IL: אז, אם אתה מחפש השראה לאופנת קוואי, טיפים לטיול ההרפתקה הבאה שלך בטוקיו, או פשוט מנה של חמודות כדי לה brighten את היום שלך, הגעת למקום הנכון. הצטרף לסאקורה במסע המקסים הזה, ובואו נעשה את העולם קצת יותר מתוק, רגע קוואי אחד בכל פעם!

en: So, why not embrace the joy of crafting and give the gift of your time, creativity, and homemade treats to those you care about?
he_IL: אז, למה לא לקבל בברכה את השמחה שביצירה ולתת את מתנת הזמן, היצירתיות והטיפוחים הביתיים שלך לאלה שאתה אוהב?

en: So, you’re thinking about bringing in a copywriter, huh? Let’s get real about whether it’s worth the buzz. Here’s the lowdown on why a copywriter could be your secret weapon.
he_IL: אז, אתה חושב להביא כותב עותק, הא? בוא נהיה ריאליים לגבי אם זה שווה את ההמון. הנה המידע המלא על כך למה כותב עותק יכול להיות הנשק הסודי שלך.

en: Sobre
he_IL: על

en: Social
he_IL: חברתי

en: Social 1
he_IL: רשתות חברתיות 1

en: Social 2
he_IL: רשתות חברתיות 2

en: Social 3
he_IL: רשתות חברתיות 3

en: Social 4
he_IL: רשתות חברתיות 4

en: Social 5
he_IL: רשתות חברתיות 5

en: Social 6
he_IL: רשתות חברתיות 6

en: Social Empowerment: Margaret's Commitment to Equality and Justice Margaret Stottlemeyer's philanthropic work extends beyond education and healthcare, as she passionately advocates for social empowerment and justice. She has funded numerous initiatives aimed at supporting marginalized populations, providing resources and opportunities for individuals to break the cycle of poverty and discrimination. Through her unwavering commitment to justice and equality, Margaret has helped create a more inclusive and compassionate world.
he_IL: התחזקות חברתית: המחויבות של מרגרט לשוויון וצדק
    העבודה הפילנתרופית של מרגרט סטוטלמייר מתרחשת מעבר לחינוך ולבריאות, כאשר היא מקדישה את עצמה להקניית כוח חברתי וצדק. היא מממנת מגוון רחב של יוזמות המיועדות לתמוך באוכלוסיות המוחלשות, לספק משאבים והזדמנויות לאנשים כדי לשבור את מעגל העוני והדיכוי. בזכות המחויבות הבלתי מתפשרת שלה לצדק ולשוויון, מרגרט תרמה ליצירת עולם כולל ורחב לב.

en: Social Links
he_IL: קישורים חברתיים

en: Social Responsibility
he_IL: אחריות חברתית

en: Social connections are vital for our mental health. Make a conscious effort to spend time with friends, family, or colleagues each day. If you're unable to meet in person, connect through phone calls, video chats, or even text messages.
he_IL: חיבורים חברתיים הם חיוניים לבריאות הנפש שלנו. תעשה מאמץ מודע לבלות זמן עם חברים, משפחה או עמיתים בכל יום. אם אתה לא מסוגל להיפגש באופן פיזי, תתחבר דרך שיחות טלפון, שיחות וידאו או אפילו הודעות טקסט.

en: Social icons, product, colored buttons
he_IL: סמלים של רשתות חברתיות, מוצרים, כפתורים צבעוניים

en: Social interactions extend beyond the digital denizens. "Lost Memories" offers a sanctuary for real-world friends to gather, trade stories, and build a community within the game. Trade treasures, share tales, or simply bask in the collective joy of creation.
he_IL: האינטראקציות החברתיות מתרחשות מעבר לתושבים הדיגיטליים. "זיכרונות אבודים" מציע מקום מחסה לחברים מהעולם האמיתי להתכנס, לספר סיפורים ולבנות קהילה בתוך המשחק. להחליף אוצרות, לשתף סיפורים או פשוט להתענג על השמחה הקולקטיבית של היצירה.

en: Social proof isn’t just a trend; it’s copy’s secret sauce. With testimonials, you’re not just telling; you’re showing that your thing is worth every pixel on the screen. So, gather those happy words, sprinkle them strategically, and watch your copy do a happy dance.
he_IL: הוכחה חברתית אינה רק מגמה; זו הרוטב הסודי של הטקסט. עם המלצות, אתה לא רק מספר; אתה מראה שהדבר שלך שווה כל פיקסל על המסך. אז, אסוף את המילים השמחות האלה, פזר אותן באופן אסטרטגי, וצפה בטקסט שלך עושה ריקוד שמח.

en: Socials
he_IL: רשתות חברתיות

en: Society
he_IL: חברה

en: Socotra Island, Yemen
he_IL: אי סוקוטרה, תימן

en: Software Development:
he_IL: פיתוח תוכנה:

en: Software engineer
he_IL: מהנדס תוכנה

en: Soil and Sunlight: Irises thrive in well-draining soil and prefer full sun, although some varieties can tolerate partial shade.
he_IL: אדמה ושמש: האיריסים מתפתחים באדמה עם ניקוז טוב ומעדיפים שמש מלאה, אם כי יש סוגים מסוימים שיכולים להתמודד עם צל חלקי.

en: Soil health
he_IL: בריאות הקרקע

en: Solar System
he_IL: מערכת השמש

en: Sold out
he_IL: אזל

en: Solo (Recommended)
he_IL: לבד (מומלץ)

en: Some Ford Motor Company motor vehicles of the 1960s and 1970s featured a lion as part of the car emblem, e.g., the Ford Torino, Ford LTD, Mercury Marquis, and Ford XL.
he_IL: חלק מרכבי המוטור של חברת פורד מוטור בשנות ה-60 וה-70 היו מכוניות שהיו להן סמל של אריה, לדוגמה, הפורד טורינו, פורד LTD, מרקיז של מרקורי ופורד XL.

en: Some common flower
he_IL: בין הצבעים השכיחים בעולם הפרחים

en: Some have held that there are only four winds : Solanus from due east; Auster from the south; Favonius from due west; Septentrio from the north. But more careful investigators tell us that there are eight. Chief among such was Andronicus of Cyrrhus who in proof built the marble octagonal tower in Athens. On the several sides of the octagon he executed reliefs representing the several winds, each facing the point from which it blows; and on top of the tower he set a conical shaped piece of marble and on this a bronze Triton with a rod outstretched in its right hand. It was so contrived as to go round with the wind, always stopping to face the breeze and holding its rod as a pointer directly over the representation of the wind that was blowing.
he_IL: יש הטוענים כי ישנן רק ארבע רוחות : סולאנוס מכיוון מזרח; אוסטר מדרום; פאבוניוס מכיוון מערב; ספטנטריו מצפון. אבל חוקרים זהירים יותר אומרים לנו שיש שמונה. הראשי ביניהם היה אנדרוניקוס של Cyrrhus אשר בהוכחה בנה את המגדל המתומן שיש באתונה. בצידי המתומן הוא ביצע תבליטים המייצגים את הרוחות השונות, כל אחת מהן פונה לנקודה ממנה היא נושבת; ועל גבי המגדל הוא הציב חתיכת שיש בצורת חרוט ועל גבי זה ברונזה טריטון עם מוט פרוש בידה הימנית. זה היה כל כך מאולץ להסתובב עם הרוח, תמיד עוצר מול הרוח ומחזיק את המוט שלה כמצביע ישירות על הייצוג של הרוח כי נושבת.

en: Some may think—rashly—that there is nothing new to be said or learned about the bee, but the fact is that even scientists are still ignorant as to the definite uses of certain of the insect's organs, and of the origin and remedies of some of the diseases from which it suffers. Putting aside, therefore, the merely commercial aspect of bee-keeping, there is still a wide field of interest and research open for exploration by the intelligent bee-keeper.
he_IL: יש שיחשבו, בפזיזות, שאין שום דבר חדש לומר או ללמוד לגבי הדבורים, אבל למעשה אפילו המדענים עדיין בורים לגבי השימושים המדויקים של איברי החרק, והמקור והתרופות של חלק מהמחלות שמהן הוא סובל. לכן, כששמים בצד את ההיבט המסחרי גרידא של כוורנות, עדיין יש שדה רחב של עניין ומחקר שפתוחים לחקירה מצד הכוורן האינטלגנט.

en: Some methods and equipment allow altering the apparent DOF, and some even allow the DOF to be determined after the image is made. For example, Focus stacking combines multiple images focused on different planes, resulting in an image with a greater (or less, if so desired) apparent depth of field than any of the individual source images. Similarly, in order to reconstruct the 3-dimensional shape of an object, a depth map can be generated from multiple photographs with different depths of field. This method is called "shape from focus."
he_IL: בשיטות ובציוד מסוימים, אפשר לשנות את עומק השדה שמוצג ובחלק ניתן אף לקבוע את הנתונים של עומק השדה אחרי צילום התמונה. לדוגמה, בשיטה של הערמת פוקוס ניתן לשלב מספר תמונות שמתמקדות במישורים שונים וכך, מתקבלת תמונה עם תצוגה עמוקה יותר (או פחות, לפי הצורך) של עומק השדה – תצוגה שלא תתאפשר כאשר משתמשים בתמונות עם מקור יחיד. באופן דומה, כדי לשחזר צורה תלת-ממדית של אובייקט, ניתן ליצור מפת עומק ממספר צילומים עם עומק שדה שונה. השיטה הזאת נקראת 'צורה מפוקוס'.

en: Some of the most scathing and serious images of him, the result of a visit to London, appeared in L'Illustration. He also illustrated the novels of Honoré de Balzac and The Wandering Jew by Eugène Sue.
he_IL: כמה מהדימויים הכי נוקבים ורציניים שלו, כתוצאה מביקור בלונדון, הופיעו ב-L'Illustration. הוא גם אייר את הרומנים של אונורה דה בלזק ואת היהודי הנודד מאת יוג'ן סו.

en: Some persons, however, may find fault with the position of this book, thinking that it should have been placed first. I will therefore explain the matter, lest it be thought that I have made a mistake. Being engaged in writing a complete treatise on architecture, I resolved to set forth in the first book the branches of learning and studies of which it consists, to define its departments, and to show of what it is composed. Hence I have there declared what the qualities of an architect should be. In the first book, therefore, I have spoken of the function of the art, but in this I shall discuss the use of the building materials which nature provides. For this book does not show of what architecture is composed, but treats of the origin of the building art, how it was fostered, and how it made progress, step by step, until it reached its present perfection.
he_IL: עם זאת, אנשים מסוימים עשויים למצוא פגם במיקום הספר הזה, במחשבה שהוא היה צריך להיות ממוקם קודם. לכן אסביר את העניין, שמא יחשבו שטעיתי. בהיותי עסוק בכתיבת מסה שלמה על אדריכלות, החלטתי לקבוע בספר הראשון את ענפי הלמידה והלימודים שמהם הוא מורכב, להגדיר את מחלקותיו ולהראות מה הוא מורכב. לכן הצהרתי שם מה צריכות להיות תכונותיו של אדריכל. בספר הראשון דיברתי אפוא על תפקידה של האמנות, אך כאן אדון בשימוש בחומרי הבניין שהטבע מספק. שכן ספר זה אינו מראה מהי ארכיטקטורה מורכבת, אלא מתייחס למקור של אמנות הבניין, כיצד היא טופחה, וכיצד היא התקדמה, צעד אחר צעד, עד שהגיעה לשלמותה הנוכחית.

en: Some say a cavalry corps,<br>some infantry, some, again,<br>will maintain that the swift oars
he_IL: יש אומרים חיל פרשים,<br>יש אומרים חיל רגלי, ויש שוב,<br>ידעים יטענו שהמשוטטים המהירים

en: Some still say its organic shapes were a reflection of the constant movement of thoughts on his never-ending ideas. It was remarkable but prudent, complex but minimal, and it's geometrical lines contrasted beautifully with the curly waves that defined it.
he_IL: בכל זאת יהיו אלה שיאמרו שהצורות האורגניות משקפות למעשה את התנועה המתמדת של המחשבות לגבי הרעיונות האינסופיים שלו. המבנה היה יוצא דופן אך שקול, מורכב אך מינימלי והקווים הגאומטריים שלו הוסיפו ניגוד מרשים ביופיו לגלים המעוקלים שהגדירו אותו.

en: Somebody ran along; the loud catching of his breath was heard for an instant passing the door; there were hoarse mutters and footsteps near the wall; a shoulder rubbed against the shutter, effacing the bright lines of sunshine pencilled across the whole breadth of the room. Signora Teresa's arms thrown about the kneeling forms of her daughters embraced them closer with a convulsive pressure.
he_IL: ישהו עבר במרוצה; הרף־עין אחד נשמעה נשימתו הטרופה והקולנית בעָברה על־פני הדלת; נשמעו לחישות צרודות וקול פסיעות סמוך לקיר; כתף התחכּכה בתריס, מוחה את האלומות הנוהרות של אור־השמש שכמו הותוו בעפרון לרוחב החדר כולו. זרועותיה של סיניורה טרזה החובקות את בנותיה הכורעות על ברכיהן הידקו אותן אליה בלחץ־עווית.

en: Sometimes a short post is all it takes to get your point across. Which is the point of this post.
he_IL: לפעמים פוסט קצר הוא כל מה שצריך כדי להעביר את המסר. וזה המסר של הפוסט הזה.

en: Sometimes people love our food so much that they want to share it with a whole bunch of friends, family, customers, or coworkers.t. Reach out if you want us to cater one of your events. We do everything from small private parties to large company meetups.
he_IL: לפעמים אנשים כל כך מתרשמים מהאוכל שלנו שהם רוצים לחלוק אותו עם חברים, משפחה, לקוחות, עמיתים... אם יש לך צורך בשירות קייטרינג לאירועים, אפשר ליצור איתנו קשר. אנחנו משרתים אירועים בכל גודל – החל במסיבות פרטיות קטנות וכלה במפגשי חברה גדולים.

en: Sometimes she had no patience with pain. For years its gnawing had been part of the landscape embracing the glitter of the harbour under the wooded spurs of the range; and the sunshine itself was heavy and dull—heavy with pain—not like the sunshine of her girlhood, in which middle-aged Giorgio had wooed her gravely and passionately on the shores of the gulf of Spezzia.
he_IL: פעמים קצרה רוחה בכּאב. זה שנים היה כירסומו של זה כמין חלק מן הנוף המקיף את בוֹהַק הנמל תחת שלוחותיו המיוערות של רכס־ההרים; ואור־השמש עצמו היה כבד ומַשמים – כבַד־כאֵב – שלא כאור־השמש של ימי נערותה, שבהם בא ג’ורג’ו בן גיל־העמידה וחיזר אחריה בכובד־ראש ולהט־רגש על חוֹפיו של מפרץ ספּציה.

en: Sometimes the hardest part of finding success is gathering the courage to get started. As long as you’re learning, you’ll never really fail.
he_IL: לפעמים, השלב הקשה ביותר בהגשמת ההצלחה הוא התעוזה להתחיל. כל עוד לומדים משהו חדש, לא נכשלים באמת.

en: Sometimes the hardest part of finding success is gathering the courage to get started. As long as you’re learning, you’ll never really fail.
he_IL: לפעמים, השלב הקשה ביותר בהגשמת ההצלחה הוא התעוזה להתחיל. כל עוד לומדים משהו חדש, לא נכשלים באמת.

en: Sometimes the hardest part of finding success is gathering the courage to get started. The most successful people don’t look back to see who’s watching. Look for opportunities to lift others up along the way.
he_IL: לפעמים, השלב הקשה ביותר בהגשמת ההצלחה הוא התעוזה להתחיל. האנשים המצליחים ביותר לא מסתכלים אחורה כדי לראות מי מתבונן בהם. כדאי לחפש הזדמנויות כדי לקדם אנשים אחרים לצידך במסע שלך.

en: Somewhere in New York City, 2020
he_IL: באיזשהו מקום בעיר ניו יורק, 2020

en: Sonnet 18 in Modern English
he_IL: סונטה 18 באנגלית מודרנית

en: Sonnet 2 modern English explanation
he_IL: הסבר באנגלית מודרנית על סונט 2

en: Sonnet 3 Modern English translation
he_IL: תרגום לעברית של "סונטה 3 תרגום לאנגלית מודרנית

en: Sonnet 33 in modern English
he_IL: שיר 33 באנגלית המודרנית

en: Sonnet 4 in Modern English
he_IL: שיר 4 באנגלית מודרנית

en: Sonnet 5 Modern English translation
he_IL: סונטה 5 תרגום לאנגלית מודרנית

en: Sonnet 6 Modern English translation
he_IL: שיר 6 תרגום לאנגלית מודרנית

en: Sonnet 7 Modern English translation
he_IL: תרגום לעברית של "סונטה 7 תרגום לאנגלית מודרנית

en: Sonnet 8 in Modern English
he_IL: שיר 8 באנגלית מודרנית

en: Sonnet 9 in Modern English
he_IL: סונטה 9 באנגלית מודרנית

en: Sonnet CLV.
he_IL: סונטה 155.

en: Sonnet Park — 12/01/2024Add to Cal
he_IL: פארק סונטה - 12/01/2024הוסף ליומן

en: Soon after my return from Leyden, I was recommended by my good master, Mr. Bates, to be surgeon to the Swallow, Captain Abraham Pannel, commander; with whom I continued three years and a half, making a voyage or two into the Levant, and some other parts.
he_IL: כמעט שבתי מלידן ומורי הטוב, האדון ביטס, המציא לי משרת רופא באנית “דרור” אשר בעליה רב-החובל אברהם פּאנל, ואעש עמו שלוש שנים וחצי, ואסע פעם או שתים אל ארץ הקדם ואל מקומות אחרים.

en: Soothing and Healing Agents
he_IL: סוכני הרדמה וריפוי

en: Sophia Lee
he_IL: סופיה לי

en: Sophia is dedicated to providing exceptional service to our customers, offering guidance to help them find the perfect furniture and décor pieces for their homes.
he_IL: סופיה מסורה לספק שירות יוצא דופן ללקוחות שלנו, מציעה הכוונה כדי לעזור להם למצוא את הרהיטים ופריטי העיצוב המושלמים לביתם.

en: Sorting Through Miniature Garments
he_IL: ממיין בין בגדים מיניאטוריים

en: Sound Packs
he_IL: חבילות צלילים

en: Soundcloud
he_IL: SoundCloud

en: Sounds like no other
he_IL: נשמע כמו שום דבר אחר

en: Sounds like<br>no other
he_IL: נשמע כמו<br>שום דבר אחר

en: Sour dough bread slices, toasted
he_IL: פרוסות לחם מחמצת, קלויות

en: Source: <a href="https://wordpress.com/go/digital-marketing/becoming-a-blogger-11-tips-for-success/">https://wordpress.com/go/digital-marketing/becoming-a-blogger-11-tips-for-success/</a>
he_IL: מקור: <a href="https://wordpress.com/go/digital-marketing/becoming-a-blogger-11-tips-for-success/">https://wordpress.com/go/digital-marketing/becoming-a-blogger-11-tips-for-success/</a>

en: Source: <a rel="noreferrer noopener" href="https://en.wikipedia.org/wiki/Nature_versus_nurture#:~:text=Nature%20is%20what%20people%20think,and%20learning%20on%20an%20individual." target="_blank"><em>Wikipedia</em></a>
he_IL: מקור הפניה: <a rel="noreferrer noopener" href="https://en.wikipedia.org/wiki/Nature_versus_nurture#:~:text=Nature%20is%20what%20people%20think,and%20learning%20on%20an%20individual." target="_blank"><em>ויקיפדיה</em></a>

en: Source:&nbsp;<em>Sappho, Translated by Mary Barnard</em>&nbsp;(University of California Press, 2012)
he_IL: מקור: <em>ספו, מתורגם על ידי מרי ברנרד</em> (הוצאת אוניברסיטת קליפורניה, 2012)

en: Sourdough with jam (V)
he_IL: לחמנית עם ריבה (V)

en: Southeast Asia boasts plenty of sunshine. Pack a high SPF sunscreen, a wide-brimmed hat, and sunglasses to shield yourself from the intense rays.
he_IL: דרום מזרח אסיה מתפארת בשמש בשפע. תערובת קרם הגנה עם מקדח רחב ומשקפי שמש יעזרו לך להגן על עצמך מקרני השמש האינטנסיביות.

en: Southeast Asia's tropical climate demands lightweight, breathable fabrics. Pack loose-fitting clothes to stay cool, and don't forget a swimsuit for impromptu beach outings.
he_IL: האזור הדרומי המזרחי של אסיה מצריך בדים קלים ונושמים בגלל האקלים הטרופי. כדאי לארוז בגדים מתרחבים כדי להרגיש קרירים ולא לשכוח בגד ים לטיולים בחוף בלתי מתוכננים.

en: Spacer <em>Block</em>
he_IL: <em>בלוק</em> המרווח

en: Spaghetti Carbonara
he_IL: ספגטי קרבונרה

en: Spaghetti with Tomato, Spinach, and Shaved Parmesan
he_IL: ספגטי עם עגבניות, תרד ושבבי פרמזן

en: Sparking Joy and Creating Memories in the Park
he_IL: גורמים לשמחה ויוצרים זיכרונות בפארק

en: Sparrow
he_IL: דרור

en: Speaker Spotlight: Unveiling Our Design Gurus
he_IL: זרקור על הדוברים: חשיפת המומחים לעיצוב שלנו

en: Speakers
he_IL: רמקולים

en: Speaking
he_IL: נאום על ידי

en: Spearhead is a weekly tech podcast released every Wednesday.
he_IL: Spearhead (חוד החנית) הוא פודקאסט טכנולוגי שבועי שמתפרסם כל יום רביעי.

en: Special requests
he_IL: בקשות מיוחדות

en: Special&nbsp;Deals&nbsp;and Last-Minute Offers
he_IL: הצעות מיוחדות ומבצעים של הרגע האחרון

en: Specialisation &amp; Expertise
he_IL: התמחות ומומחיות

en: Specialized cleaning
he_IL: ניקוי מתמחה

en: Specializing in fine line tattoos with a single needle. With over 10 years of experience, I can make your tattoo dreams come true.
he_IL: מתמחים בקעקועים עדינים עם מחט יחידה. יש לנו מעל עשר שנות ניסיון בתחום ואנחנו יכולים לעשות עבורך את הקעקוע עליו תמיד חלמת.

en: Specialty Items
he_IL: פריטים מיוחדים

en: Specifications
he_IL: מפרטים

en: Specs
he_IL: מפרט טכני

en: Speculations and Insights into Potential Player Trades
he_IL: שערות ותובנות לגבי העברות שחקנים אפשריות

en: Spend the day at the Topkapı Palace, the imperial residence of the Ottoman sultans. Admire the ornate collections of jewelry, porcelain, and artwork, and explore the palace’s extensive gardens.
he_IL: נבלה את היום בארמון טופקאפי, מעונם הקיסרי של הסולטנים העות'מאנים. התפעלו מהאוספים המקושטים של תכשיטים, חרסינה ויצירות אמנות, וחקרו את הגנים הנרחבים של הארמון.

en: Spending 30 days in Costa Rica is a great way to explore a beautiful country and experience the best that it has to offer.
he_IL: לבלות 30 ימים בקוסטה ריקה היא דרך מצוינת לחקור מדינה יפה ולחוות את הטוב ביותר שיש לה להציע.

en: Spending time in nature has been shown to improve mood and reduce stress. Take a walk in the park, plan a picnic, or simply sit outside and enjoy the fresh air and sunshine.
he_IL: לבילוי בטבע הוכח שהוא משפר את המצב הרוח ומפחית את הלחץ. תצאו לטיול בפארק, תכננו פיקניק, או פשוט תשבו בחוץ ותיהנו מאוויר טרי ושמש.

en: Spice roasted sill family farm almonds
he_IL: שקדים קלויים ומטובלים מהחווה המשפחתית

en: Spiced Chai Latte:
he_IL: ספייסי צ'אי לאטה:

en: Spiced Pumpkin Soup
he_IL: מרק דלעת מתובלן

en: Spiced Pumpkin Soup is a delicious and hearty soup that is perfect for a cozy fall or winter meal. This soup is typically made with pureed pumpkin, vegetable or chicken broth, cream or coconut milk, and a variety of spices such as cinnamon, nutmeg, and ginger. The result is a rich, creamy, and flavorful soup that is both comforting and satisfying. Spiced Pumpkin Soup can be served as a starter or a main dish, and is often garnished with toppings such as roasted pumpkin seeds, croutons, or a dollop of sour cream. This soup is not only delicious, but also packed with nutrients, as pumpkin is a great source of fiber, vitamins A and C, and potassium.
he_IL: מרק דלעת מתובל הוא מרק טעים ומשביע, מושלם לארוחה נוחה בסתיו או בחורף. המרק הזה בדרך כלל עשוי מדלעת מרוסקת, ציר ירקות או עוף, שמנת או חלב קוקוס, ומגוון תבלינים כמו קינמון, אגוז מוסקט וג'ינג'ר. התוצאה היא מרק עשיר, קרמי ומלא טעמים, שהוא גם מנחם וגם מספק. מרק דלעת מתובל יכול להיות מוגש כמנה ראשונה או כמנה עיקרית, ולעיתים מקושט בתוספות כמו גרעיני דלעת קלויים, קרוטונים, או כף של שמנת חמוצה. המרק הזה לא רק טעים, אלא גם מלא בחומרים מזינים, כי דלעת היא מקור מצוין לסיבים תזונתיים, ויטמינים A ו-C, ואשלגן.

en: Spinach Angel Hair
he_IL: ספגטי אנג'ל הייר בתרד

en: Splash
he_IL: הפתעה

en: Sponsored Content:
he_IL: תוכן ממומן:

en: Sponsors
he_IL: ספונסור

en: Sponsorship Stories: The Brands Behind the Summit
he_IL: סיפורי חסות: המותגים מאחורי הסמינר

en: Spooky Halloween drinks
he_IL: שתיות הלווין מפחידות

en: Sports
he_IL: ספורט

en: Spot an Up-and-Coming Neighborhood Before The Hipsters Move In
he_IL: לגלות שכונות מתפתחות ופופולריות לפני שכל ההיפסטרים מגיעים

en: Spotlight on Success: Projects that Transform Homes
he_IL: זרקור על הצלחה: פרויקטים שמשנים בתים

en: Spotlight the event's sponsors, showcasing their commitment to design and how their contributions will enhance the attendee experience.
he_IL: הדגש את הספונסרים של האירוע, והראה את המחויבות שלהם לעיצוב ואיך התרומות שלהם ישפרו את חוויית המשתתפים.

en: Spray tan
he_IL: תרסיס שיזוף

en: Spread right, heavy text
he_IL: פזר ימינה, טקסט כבד

en: Spread the peppermint cream over the cooled chocolate cake layer evenly. Place in the refrigerator to set while you make the ganache.
he_IL: מרקמו את קרם הפפרמינט על שכבת העוגה השוקולד מקוררת באופן אחיד. הניחו במקרר כדי שיתייצב בזמן שאתם מכינים את הגנאש.

en: Spreading Positivity
he_IL: מפיצים חיוביות

en: Spring Auditorium
he_IL: אולם האביב

en: Spring Lookbook
he_IL: קולקציית אביב

en: Sprinkle the streusel topping generously over each muffin.
he_IL: פזר את הציפוי של הסטרוזל בצורה נדיבה מעל כל מאפה.

en: Spruce up your plants with our delightful ceramic pots, lovingly crafted to bring joy to your indoor and outdoor spaces.
he_IL: עצבו את הצמחים שלכם עם העציצים הקרמיים המקסימים שלנו, שנעשו באהבה כדי להביא שמחה לחללים הפנימיים והחיצוניים שלכם.

en: Squad Update: The Battle Approaches
he_IL: עדכון צוות: הקרב קרוב

en: Square (3x3) Image Grid with Duotones
he_IL: רשת תמונות מרובעת (3X3) עם אפשרויות Duotone

en: Square grid gallery
he_IL: גלריית רשת מרובעת

en: Squared Media &amp; Text
he_IL: מדיה וטקסט בפריסה מרובעת

en: Sriracha cauliflower
he_IL: כרוב סרירצ'ה

en: St Petersburg 🇺🇸
he_IL: סנט פטרסבורג 🇺🇸

en: Stacey Petty
he_IL: סטייסי פטי

en: Stack on Mobile?
he_IL: האם להציג סידור אנכי במכשירים ניידים?

en: Stack wooden planks on top of the cobblestone base to create walls. Leave space for a door and windows.
he_IL: שים קרשים עץ על גבי הבסיס מרצפת הרחבה כדי ליצור קירות. השאר מקום לדלת ולחלונות.

en: Stacked Header with Social Icons and Search
he_IL: כותרת מוערמת עם סמלים של רשתות חברתיות וחיפוש

en: Stand out from the crowd
he_IL: לבלוט בשטח

en: Standard Format Without Featured Image
he_IL: עיצוב רגיל ללא תמונה מרכזית

en: Standard Format with Featured Image
he_IL: עיצוב רגיל עם תמונה מרכזית

en: Standard Format with a Featured Image
he_IL: עיצוב רגיל עם תמונה מרכזית

en: Standard Format without a Featured Image
he_IL: עיצוב רגיל ללא תמונה מרכזית

en: Standard Plot Rate - $25.00 /m²
he_IL: תעריף חלקה רגילה – 25 $ למטר מרובע

en: Standard agency with services and metrics
he_IL: בית עסק עם שירותים ונתונים מספריים

en: Standard menu layout
he_IL: פריסה בסיסית לתפריט מנות

en: Standard site with pullquote and contact
he_IL: אתר רגיל עם ציטוט ופרטים ליצירת קשר

en: Standardization:
he_IL: סטנדרטיזציה:

en: Standing Desks
he_IL: שולחנות עבודה לעמידה

en: Standing in front of a wall. Habitant aenean vero repellat? Natus, dictum? Sunt habitasse cras corrupti. Aute taciti of the maecenas erat ac deleniti arcu. Primis tincidunt viverra duis. Euismod ad quae! Ac cubilia suscipit anim perspiciatis eum parturient ratione iaculis odit magnam. Photos by&nbsp;<strong><a href="https://www.pexels.com/@daria?utm_content=attributionCopyText&amp;utm_medium=referral&amp;utm_source=pexels">Daria Shevtsova</a></strong>.
he_IL: לעמוד מול הקיר. Habitant aenean vero repellat? Natus, dictum? Sunt habitasse cras corrupti. Aute taciti of the maecenas erat ac deleniti arcu. Primis tincidunt viverra duis. Euismod ad quae! Ac cubilia suscipit anim perspiciatis eum parturient ratione iaculis odit magnam. תמונות מאת <strong><a href="https://www.pexels.com/@daria?utm_content=attributionCopyText&amp;utm_medium=referral&amp;utm_source=pexels">דריה שבטסובה</a></strong>.

en: Stars
he_IL: כוכבים

en: Stars <em><mark style="background-color:rgba(0, 0, 0, 0);color:#ffffff;" class="has-inline-color">Planets</mark></em> <strong>Solar System</strong> Galaxy <em><mark style="background-color:rgba(0, 0, 0, 0);color:#ffffff;" class="has-inline-color">Stars</mark></em> <strong>Planets</strong> Solar System <em><mark style="background-color:rgba(0, 0, 0, 0);color:#ffffff;" class="has-inline-color">Galaxy</mark></em> <strong>Stars</strong> Planets <em><mark style="background-color:rgba(0, 0, 0, 0);color:#ffffff;" class="has-inline-color">Solar System</mark></em>
he_IL: כוכבים<em><mark style="background-color:rgba(0, 0, 0, 0);color:#ffffff;" class="has-inline-color">כוכבי לכת</mark></em> <strong>מערכת השמש</strong> גלקסיה <em><mark style="background-color:rgba(0, 0, 0, 0);color:#ffffff;" class="has-inline-color">כוכבים</mark></em> <strong>כוכבי לכת</strong> מערכת השמש <em><mark style="background-color:rgba(0, 0, 0, 0);color:#ffffff;" class="has-inline-color">גלקסיה</mark></em> <strong>כוכבים</strong> כוכבי לכת <em><mark style="background-color:rgba(0, 0, 0, 0);color:#ffffff;" class="has-inline-color">מערכת השמש</mark></em>

en: Start
he_IL: התחלה

en: Start Learning Now
he_IL: התחל ללמוד עכשיו

en: Start a project
he_IL: להתחיל פרויקט

en: Start by peeling and pitting the mangoes. Cut the mango flesh into chunks.
he_IL: תחיל בלש peel ולחצות את המנגו. חתוך את בשר המנגו לקוביות.

en: Start by transforming your wardrobe into a canvas inspired by the colors of the countryside. Opt for earthy tones, soft pastels, and floral patterns that echo the hues of a sun-kissed meadow. Embrace flowing dresses, cozy cardigans, and vintage accessories that exude the timeless simplicity of Cottagecore fashion. Let your attire become a reflection of the natural beauty that surrounds you.
he_IL: תחיל בלשנות את הארון שלך לקנבס בהשראת הצבעים של הכפר. בחר בגוונים אדמתיים, פסטלים רכים, ומקבצי בלוקים פרחוניים שמשקפים את הגוונים של מדשאה שטופת שמש. קבל את השמלות הזורמות, הקרדיגנים הנעימים, והאביזרים הוינטג'יים שמקרינים את הפשטות הנצחית של אופנת Cottagecore. תן לבושך להיות השתקפות של היופי הטבעי שסובב אותך.

en: Start by updating the cover image or adding some new content.
he_IL: כדאי להתחיל בעדכון של תמונת השער או בהוספה של תוכן חדש.

en: Start from the bottom and work your way up to the top, making sure each new row of stairs overlaps the previous one.
he_IL: התחילו מהתחתית ועבדו דרככם למעלה, ודאגו שכל שורת מדרגות חדשה תחפוץ בקודמתה.

en: Start or end your day by reflecting on the things you're grateful for. Gratitude has been shown to improve mental health and increase overall life satisfaction. Jot down three things you're thankful for each day, and watch your mindset shift over time.
he_IL: התחילו או סיימו את יומכם בהתבוננות בדברים שאתם מודים עליהם. הוכח כי הגרטיטיוד משפר את הבריאות הנפשית ומגביר את השביעות רצון כללית בחיים. רשמו שלושה דברים שאתם מודים עליהם בכל יום, וצפו כיצד התפיסה שלכם משתנה לאורך הזמן.

en: Start small: Begin with short mindfulness sessions and gradually increase the duration as you become more comfortable and experienced.
he_IL: התחילו בקטן: התחילו עם פעילויות תשומת הלב קצרות והגבירו את המשך הזמן בהדרגה ככל שתתרגלו ותרגישו יותר נוחים ומיומנים.

en: Start with a Pause
he_IL: התחל עם הפסקה

en: Start with a base image that speaks to the vaporwave ethos—think old computer UIs, Renaissance sculptures, or retro-futuristic landscapes. The image should evoke a sense of nostalgia, a longing for an era that perhaps never was. An excellent choice for this would be a photograph of a neon-lit cityscape at dusk, the sky awash with shades of pink and blue, hinting at the boundary between the digital and the natural world.
he_IL: התחילו עם תמונת בסיס שמדברת לאתוס של וייפורייב - חשבו על ממשקי מחשב ישנים, פסלי הרנסאנס, או נופים רטרו-פוטוריסטיים. התמונה צריכה לעורר תחושת נוסטלגיה, תשוקה לעידן שאולי לא היה ממש. בחירה מצוינת לכך היא תמונה של נוף עיר עם תאורת נורות נאון בשקיעה, השמיים ממולאים בגוונים של ורוד וכחול, מרמזים על הגבול בין העולם הדיגיטלי לעולם הטבעי.

en: Start with the basics: "sit" and "stay." These commands help control your dog during the walk. Teaching your dog to "heel" is crucial for preventing pulling and ensuring they walk calmly beside you.
he_IL: התחל עם הבסיסי: "שב" ו"להישאר." הפקודות האלה עוזרות לשלוט בכלב שלך במהלך ההליכה. ללמד את הכלב שלך "לצמוד" זה קריטי כדי למנוע משיכה ולוודא שהוא הולך בשקט לידך.

en: Start your 5-day journey in Istanbul with a visit to the iconic Hagia Sophia, a Byzantine-era basilica turned mosque, and now a museum. Enjoy the remarkable architecture and art, and catch a glimpse of the city’s long and complex history. After that, take a stroll through the Grand Bazaar, one of the oldest and largest covered markets in the world. You’ll find everything from exotic spices to handmade carpets and jewelry.
he_IL: התחילו את המסע בן 5 הימים שלכם באיסטנבול עם ביקור באיה סופיה האיקונית, בזיליקה מהתקופה הביזנטית שהפכה למסגד, ועכשיו למוזיאון. תיהנו מהארכיטקטורה והאמנות המדהימות, ותראו את ההיסטוריה הארוכה והמורכבת של העיר. לאחר מכן, לטייל דרך הבזאר הגדול, אחד השווקים המכוסים העתיקים והגדולים ביותר בעולם. תוכלו למצוא כל דבר, החל תבלינים אקזוטיים לשטיחים בעבודת יד ותכשיטים.

en: Start your Parisian adventure with a visit to the city's most iconic monument, the Eiffel Tower. Take an elevator to the top and marvel at the breathtaking panoramic view of Paris. Then stroll through the nearby Champ de Mars, a spacious green park perfect for a picnic.
he_IL: התחל את ההרפתקה הפריזאית שלך עם ביקור באנדרטה האייקונית ביותר של העיר, מגדל אייפל. קח מעלית לראש ותרה את הנוף הפנורמי המהמם של פריז. ואז תסתובב בשטח צ'אן דה מארס הסמוך, פארק ירוק מרווח מושלם לפיקניק.

en: Start your culinary journey with the house-made charcuterie board, featuring an assortment of artisanal meats and cheeses sourced from local producers. Follow it up with the signature Danube salad, a refreshing blend of mixed greens, roasted beets, and goat cheese, drizzled with a tangy balsamic vinaigrette.
he_IL: התחל את המסע הקולינרי שלך עם מגש הקציצות הביתיות, שמציג מגוון של בשרים וגבינות אומנותיים שמקורם מיצרנים מקומיים. לעקוב אחרי זה עם סלט הדנובה המפורסם, תערובת מרעננת של ירקות מעורבים, סלק קלוי וגבינת עזים, עם רוטב בלסמי חמצמץ.

en: Start your trip in the city of Malaga itself, the birthplace of Pablo Picasso. Visit the Picasso Museum to admire an extensive collection of his works. Wander the narrow streets of the old town, explore the imposing Alcazaba fortress, and don't miss the striking Malaga Cathedral.
he_IL: תחיל את הטיול שלך בעיר מלגה עצמה, מקום הולדתו של פבלו פיקאסו. בקר במוזיאון פיקאסו כדי להעריך אוסף רחב של עבודותיו. טייל ברחובות הצרים של העיר העתיקה, חקור את מצודת אלקזבה המרשימה, ואל תפספס את קתדרלת מלגה המדהימה.

en: Starter
he_IL: מנת פתיחה

en: Starter Content
he_IL: תוכן התחלתי

en: Starters
he_IL: מנות פתיחה

en: Starting a Video Blog
he_IL: להתחיל בלוג וידאו

en: Starting at <strong>£45.00</strong>
he_IL: מתחיל ב־<strong>£45.00</strong>

en: Starting in 1946, there was a shift in the academic policy of the Fine Arts schools of Argentina, to the sound of the political departures of Argentine teachers expelled from other fine arts schools such as Mendoza or Buenos Aires. In 1948, the Painting Workshop of the Higher Institute of Arts of the National University of Tucumán was organized under the leadership of Lino Enés Spilimbergo and the direction of Guido Parpagnoli, where a pole of Argentine plastic arts of great interest was formed with the most outstanding artists. : the School of Tucumán Muralists, inspired by the teachings of Lothe and the harmonic principles of Matyla Ghyka. The project of the Higher Institute of Arts was joined in different disciplines by: Lorenzo Domínguez for the sculpture section, Víctor Rebuffo and Pompeyo Audivert in engraving and Pedro Zurro de la Fuente in metalwork. Ramón Gómez Cornet and the cartoonists Lajos Szalay and Aurelio Salas also participated in this venture together with Carlos Alonso, Juan Carlos de la Motta, Eduardo Audivert, Leonor Vassena, Alfredo Portillos, Medardo Pantoja, Luis Lobo de la Vega, Mercedes Romero, Nieto Palacios and others.
he_IL: מתחילת 1946, היה שינוי במדיניות האקדמית של בתי הספר לאמנויות היפות בארגנטינה, לצלילי העזיבות הפוליטיות של מורים ארגנטינאים שהודחו מבתי ספר אחרים לאמנויות יפות כמו מנדוזה או בואנוס איירס. בשנת 1948, סדנת הציור של המכון הגבוה לאמנויות של האוניברסיטה הלאומית של טוקומאן אורגנה תחת הנהגתו של לינו אנס ספילימברגו ובניהולו של גואידו פארפנולי, שם הוקם מרכז לאמנויות הפלסטיות הארגנטינאיות עם האמנים הבולטים ביותר: בית הספר למורליסטים של טוקומאן, בהשראת הלימודים של לות' ועקרונות ההרמוניה של מטילה גיקה. פרויקט המכון הגבוה לאמנויות הצטרף בתחומים שונים על ידי: לורנצו דומינגז עבור מחלקת הפיסול, ויקטור ריבופו ופומפיאו אודיברט בהדפסה ופרדו זוררו דה לה פואנטה בעבודות מתכת. גם רמון גומז קורנט והקריקטוריסטים לאיוש סזלאי ואורליו סאלס השתתפו במיזם הזה יחד עם קרלוס אלונסו, חואן קרלוס דה לה מוטה, אדוארדו אודיברט, לאונור וסנה, אלפרדו פורטילוס, מדארדו פנטוחה, לואיס לובו דה לה וגה, מרסדס רומרו, נייטו פלאסיו ואחרים.

en: Starting my role as a WordPress administrator has been a joy, thanks to its intuitive interface, media management, security, and plugin integration, making website management a breeze.
he_IL: התחלתי את תפקידי כמנהל מערכת WordPress היה כיף, בזכות הממשק האינטואיטיבי שלו, ניהול המדיה, האבטחה והשלבת התוספים, הפכו את ניהול האתר לקל ופשוט.

en: Starting my role as a WordPress administrator has been a joy, thanks to its intuitive interface, media management, security, and plugin integration, making websites a breeze.
he_IL: התחלת התפקיד שלי כמנהל מערכת ב-WordPress הייתה תענוג, בזכות הממשק האינטואיטיבי שלו, ניהול המדיה, האבטחה והשלבת התוספים, הפוך את יצירת האתרים לקלה.

en: Startup
he_IL: חברות הזנק

en: Startups: Expectations vs. Reality
he_IL: חברות הזנק: ציפיות לחוד ומציאות לחוד

en: Startups: Expectations vs. Reality
he_IL: חברות הזנק: ציפיות לחודומציאות לחוד

en: Status Post Format Example
he_IL: דוגמה לסוג פוסט של סטטוס

en: Stay Safe
he_IL: תשמור על עצמך

en: Stay Warm in Autumn: Roasted Pumpkin Soup
he_IL: להתחמם בסתיו: מרק דלעת צלוי

en: Stay dry in style
he_IL: תהיה יבש בסטייל

en: Stay hungry. Stay foolish.
he_IL: תמיד עם תיאבון לעוד. תמיד עם ברק בעיניים.

en: Stay hydrated while reducing your environmental impact. A reusable water bottle is handy for refilling throughout your journey.
he_IL: נשאר מוזרע תוך כדי הפחתת השפעתך על הסביבה. בקבוק מים נטול פסולת הוא שימושי למילוי במהלך המסע שלך.

en: Stay in Touch
he_IL: מצפים לשמוע ממך

en: Stay in touch
he_IL: מצפים לשמוע ממך

en: Stay tuned for more updates and prepare to take flight in the fiery world of "Unseen Dragons" this March.
he_IL: תחזרו לכאן בקרוב לעוד עדכונים והתכוננו להמריא לעולם הלוהט של "דרקונים בלתי נראים" במרץ הקרוב.

en: Stay tuned for more updates as we continue to push the boundaries of innovation at Handy. Our commitment to providing top-notch services and staying at the forefront of technological advancements remains unwavering. Join us in shaping the future of home improvement, where innovation meets craftsmanship.
he_IL: הישארו מעודכנים לעדכונים נוספים בזמן שאנחנו ממשיכים לדחוף את גבולות החדשנות ב-Handy. המחויבות שלנו לספק שירותים ברמה גבוהה ולהישאר בחזית ההתקדמות הטכנולוגית נותרת בלתי מעורערת. הצטרפו אלינו בעיצוב העתיד של שיפור הבית, שבו חדשנות פוגשת אומנות.

en: Stay tuned for more updates on casting, release dates, and sneak peeks as "Legend of Lask" makes its grand journey from console to cinema.
he_IL: תמשיך להיות מחובר לעדכונים נוספים על הצ׳אסטינג, תאריכי השקה וצפיות מראש כש"אגדת לאסק" מבצעת את המסע הגדול שלה מקונסולה לסינמה.

en: Stay up to date with the latest from our blog.
he_IL: הישאר מעודכן עם החדשות האחרונות מבלוג שלנו.

en: Stay updated with our latest recipes and other news by joining our newsletter.
he_IL: הישאר מעודכן עם המתכונים החדשים שלנו ועם חדשות נוספות על ידי הצטרפות לניוזלטר שלנו.

en: Staying Organized
he_IL: שמירה על ארגון

en: Steeped in history and scholarship, Oxford is a captivating destination, home to the oldest university in the English-speaking world. Known as the 'city of dreaming spires,' Oxford's ancient colleges, idyllic rivers, and rich cultural life make it a must-visit location. Here are ten essential experiences to immerse yourself in Oxford's unique charm.
he_IL: עמוסה בהיסטוריה ובמחקר, אוקספורד היא יעד מרתק, ביתה של האוניברסיטה העתיקה ביותר בעולם דובר האנגלית. ידועה כ'עיר הצריחים החולמים', הקולג'ים העתיקים של אוקספורד, הנהרות הפסטורליים וחיי התרבות העשירים שלה הופכים אותה למקום שחייבים לבקר בו. הנה עשרה חוויות חיוניות כדי להט immerse את עצמך בכישוף הייחודי של אוקספורד.

en: Stella Sánchez is a talented and versatile illustrator and graphic designer with a passion for creating visually captivating works of art. With over a decade of experience in the industry, Stella has established herself as a go-to professional for posters and editorial designs.
he_IL: סטלה סאנצ'ז היא מאיירת ומעצבת גרפית מוכשרת ומותאמת שיש לה תשוקה ליצירת יצירות אמנות מרהיבות ומרתקות חזותית. עם יותר מעשור של ניסיון בתעשייה, סטלה הצליחה להתיישב כמקצוענית מובילה לעיצובי פוסטרים ועריכת עיתונאות.

en: Stellar Camera + Macro Lens
he_IL: מצלמת Stellar + עדשות מקרו

en: Step 1: Lay the Foundation
he_IL: שלב 1: נתחיל ביסודות

en: Step 2: Build the Walls
he_IL: שלב 2: לבנות את הקירות

en: Step 3: Add a Door and Windows
he_IL: שלב 3: הוסף דלת וחלונות

en: Step 4: Construct the Roof
he_IL: שלב 4: לבנות את הגג

en: Step 5: Interior and Exterior Touches
he_IL: שלב 5: נגיעות בפנים ובחוץ

en: Step back in time and groove to the melodies of vinyl records. Dive into our eclectic collection, where each record spins tales of nostalgia and magic.
he_IL: צעד אחורה בזמן ורקוד לצלילים של תקליטי ויניל. צלול לאוסף האקלקטי שלנו, שבו כל תקליט מסובב סיפורים של נוסטלגיה וקסם.

en: Step into Sonnet Park, where the vibrant Avon Red and Sonnet Gold colors echo the passion of our fans. With a capacity for 30,000 spectators, the stadium becomes a stage for the Bards' performances, where every cheer and every goal becomes a part of our collective history.
he_IL: צעדו אל פארק סונט, שם צבעי אבון אדום וזהב סונט משקפים את התשוקה של האוהדים שלנו. עם יכולת לקבל 30,000 צופים, האצטדיון הופך לבמה להופעות הברדים, שם כל התשואה וכל השער הופכים לחלק מההיסטוריה הקולקטיבית שלנו.

en: Step into a world of botanical beauty
he_IL: צעדו לעולם של יופי בוטני

en: Step into a world of whimsical delight with our Enchanted Celebration Cake, a delectable creation that's as captivating as it is delicious. Swirls of sky-blue buttercream sit atop a seamless gradient of soft pink to tranquil blue, each dollop a canvas for a sprinkle of magic in the form of vibrant confetti and edible gold stars. The cake's pastel hues and sparkling garnishes promise to bring a playful yet refined touch to your celebratory table.
he_IL: תיכנסו לעולם של ענג קסום עם עוגת החגיגה המופלאה שלנו, יצירה טעימה שהיא כמובן מסקרנת כפי שהיא טעימה. סווירלים של חמאת חמאה בצבע כחול שמיים מונחים מעל עברית רך בגוון ורוד לכחול שקט, כל טיפה היא לוח לקסם בצורת קונפטי חי וכוכבי זהב אכילים. הגוונים הפסטליים של העוגה והתוספות המבריקות מבטיחות להביא נגיעה משוחקת ומעודנת לשולחן החגיגי שלכם.

en: Step into a world where stories unfold within stories, where narratives intertwine and captivate the imagination. Welcome to the realm of nested stories, a powerful narrative technique that adds depth, intrigue, and an element of wonder to storytelling. In this blog post, we will delve into the magic of nested stories, exploring their intricacies and examining how authors and filmmakers employ this technique to mesmerize their audiences. Get ready to unlock the power of nesting narratives and learn how to incorporate this enchanting technique into your own storytelling endeavors.
he_IL: תיכנסו לעולם שבו סיפורים מתפשטים בתוך סיפורים, שבו תכתובים מתחברים ומשתוללים את הדמיון. ברוכים הבאים לממלכת הסיפורים המקוננים, טכניקת נרטיב חזקה ומצליחה שמוסיפה עומק, סקרנות ורגע של פלא לסיפור. בפוסט הבלוג הזה, אנחנו נעמוד על קצה הקסם של הסיפורים המקוננים, נחקור את המרכיבים המורכבים שלהם ונבחן איך מחברים ויוצרים סרטים משתמשים בטכניקה זו כדי להפתיע את הקהל שלהם. התכוננו לפתוח את כוח הנרטיבים המקוננים וללמוד איך לשתף פעולה עם הטכניקה המקסימה הזו במאמצים הסיפוריים שלכם.

en: Step into my world of cute outfits and endless smiles.
he_IL: צעדו לעולם שלי של תלבושות חמודות וחיוכים אינסופיים.

en: Step into the hallowed halls of literary tradition, where each page whispers secrets of the past and fuels the imagination of the curious scholar.
he_IL: צעדו אל אולמות המסורת הספרותית הקדושים, שם כל עמוד מלל סודות מהעבר ומחמיא לדמיון של החוקר הסקרן.

en: Step into the picturesque world of "Lost Memories," where charm and tranquility meet in a symphony of color. The image that captures the essence of this enchanting game depicts a village so lush and vibrant it seems to leap from a storybook page. With cobblestone paths winding through rolling green lawns and pastel-hued houses nestled among verdant trees, it's a scene that beckons you to a simpler time of joy and discovery.
he_IL: צעדו לתוך עולם הציורי של "זיכרונות אבודים", שם קסם ושקט נפגשים בסימפוניה של צבע. הדימוי שמכיל את עצם המשחק המקסים הזה מתאר כפר כל כך ירוק וצבעוני, שנראה כאילו הוא קופץ מעמוד של סיפור. עם נתיבי אבן מתהלכים בין דשא ירוק מתגלגל ובתים בגווני פסטל מונחים בין עצים ירוקים, זו תמונה שמזמינה אותך לזמן פשוט של שמחה וגילוי.

en: Step into the shoes of a Handy technician and discover the heartbeat behind the brand. These are not just professionals; they are individuals dedicated to making your living spaces better, one project at a time. Stay tuned for more behind-the-scenes glimpses, because at Handy, we believe in transparency, accountability, and the human connection that transforms houses into homes.
he_IL: נכנסו לנעליים של טכנאי Handy וגילו את הדופק מאחורי המותג. אלה לא סתם מקצועיים; הם אנשים שמסורים לשיפור חללי המגורים שלכם, פרויקט אחרי פרויקט. הישארו מעודכנים לעוד הצצות מאחורי הקלעים, כי ב-Handy, אנחנו מאמינים בשקיפות, אחריות, ובקשר האנושי שהופך בתים לבתים.

en: Step into the world of culinary artistry, where flavors are meticulously layered and combined to create gastronomic masterpieces. Just as nesting represents layers of comfort, the concept of nesting can also be applied to the culinary realm. In this blog post, we will embark on a delightful exploration of nested recipes, where flavors build upon each other to create dishes that are not only visually stunning but also a treat for the taste buds. From mouthwatering layered cakes to tantalizing stuffed vegetables, join us as we delve into the art of nesting flavors and offer unique recipes that will elevate your culinary creations to new heights.
he_IL: צעדו לתוך עולם האומנות הקולינרית, שם הטעמים מונחים בקפידה ומשולבים כדי ליצור מסעות גסטרונומיים. בדיוק כמו שהקינון מייצג שכבות של נוחות, המושג של קינון יכול גם להיות מוחלט בתחום הקולינריה. בפוסט הבלוג הזה, נתחיל בחקירה נעימה של מתכונים מקוננים, שבהם הטעמים מתבנים זה על זה כדי ליצור מנות שאינן רק מרהיבות וחזותיות אלא גם מפנקות לחושי הטעם. מעוגות מקוננות שמפיצות ריח פה ועד ירקות ממולאים מפתים, הצטרפו אלינו כאשר אנחנו חוקרים את אומנות הקינון של הטעמים ומציעים מתכונים ייחודיים שיגבירו את יצירות הקולינריה שלכם לגבהים חדשים.

en: Step two is to adapt the story to the audience. A good story involves both the storyteller and those with which you're communicating. Stimulate their senses with descriptive words and draw the audience closer by relating them to the protagonist.
he_IL: השלב השני הוא להתאים את הסיפור לקהל. סיפור טוב יערב גם את המספר וגם את הקהל שאליו הוא מדבר. כדאי להלהיב את הקהל עם מוטיבים תיאוריים ולחבר אותם על ידי הזדהות עם הדמות הראשית.

en: Step-by-Step Guide
he_IL: מדריך שלב אחרי שלב

en: Step-by-step and easy to follow, our tutorials guide you through Minetest's varied elements. Whether you're a novice or a pro, there's always something new to learn.
he_IL: במדריכים שלנו, תוכל למצוא הסברים ברורים ופשוטים שילוו אותך בכל שלב בעולם המגוון של Minetest. בין אם אתה מתחיל או מומחה, תמיד יש משהו חדש ללמוד.

en: Steppenwolf, by Hermann Hesse
he_IL: סטפנוולף, מאת הרמן הסה

en: Steve Jobs - Apple Worldwide Developers' Conference, 1997
he_IL: סטיב ג'ובס – ועידת המפתחים העולמית של Apple, ‏1997

en: Steve Paulson
he_IL: סטיב פולסון

en: Steve Wozniak and Steve Jobs:
he_IL: סטיב ווזניאק וסטיב ג'ובס:

en: Steve and Ryan's mission is simple: to show that travel is more than just sightseeing – it's about connecting with different cultures, tasting exotic cuisines, appreciating the beauty of our planet, and most importantly, embracing the unknown. Join them as they explore the world, one enchanting destination at a time.
he_IL: המשימה של סטיב וריאן היא פשוטה: להראות שנסיעות זה יותר מאשר סתם לראות אתרים – זה על להתחבר עם תרבויות שונות, לטעום מטעמים אקזוטיים, להעריך את היופי של הפלנטה שלנו, ובעיקר, לאמץ את הבלתי נודע. הצטרפו אליהם כשהם חוקרים את העולם, יעד קסום אחד בכל פעם.

en: Stewart Jacket makes an outfit—and its style endures beyond seasons and trends. Meant to be worn forever, wherever, whenever, you’d be hard-pressed to find a jacket with an easier shape, more versatile weight or inherent sense of cool.
he_IL: ג'קט העור המחויט משדרג כל מראה – והסגנון שלו מחזיק מעמד בין עונות וטרנדים. את הג'קט הזה אפשר ללבוש לעד, לכל מקום ולכל אירוע – קשה למצוא עוד ג'קטים עם צורה כל כך נוחה, שימושים כל כך מגוונים ומראה כל כך מגניב.

en: Sticky Post with a Featured Image
he_IL: פוסט דביק עם תמונה מרכזית

en: Still Life with Kitchenware, Onion and Kohlrabi (1754)
he_IL: דיוקן דומם עם כלי מטבח, בצל וכרובית (1754)

en: Still hungry?
he_IL: התיאבון נפתח?

en: Still not Satisfied?
he_IL: עדיין לא מרוצה?

en: Still sticking with science and Isaac Newton's E = MC<sup>2</sup>, which should lift the 2 up.
he_IL: ממשיכים עם הסגנון המדעי והמשוואה של אלברט איינשטיין E = MC<sup>2</sup>‎, כאשר התגית דוחפת את הספרה "2" למעלה.

en: Still, it is not architects alone that cannot in all matters reach perfection, but even men who individually practise specialties in the arts do not all attain to the highest point of merit. Therefore, if among artists working each in a single field not all, but only a few in an entire generation acquire fame, and that with difficulty, how can an architect, who has to be skilful in many arts, accomplish not merely the feat in itself a great marvel of being deficient in none of them, but also that of surpassing all those artists who have devoted themselves with unremitting industry to single fields?
he_IL: עם זאת, לא האדריכלים לבדם אינם יכולים להגיע לשלמות בכל העניינים, אלא אפילו אנשים העוסקים באופן אינדיבידואלי בהתמחויות באמנות אינם מגיעים כולם לנקודה הנעלה ביותר של הצטיינות. לכן, אם בקרב אמנים העובדים כל אחד בתחום אחד לא כולם, אלא רק מעטים בדור שלם רוכשים תהילה, ובקושי, כיצד יכול אדריכל, שצריך להיות מיומן באמנויות רבות, להשיג לא רק את ההישג לכשעצמו פלא גדול של חוסר באף אחד מהם, אלא גם את זה של התעלות על כל אותם אמנים שהקדישו את עצמם בתעשייה בלתי פוסקת לתחומים בודדים?

en: Stillness
he_IL: שקט

en: Stillness is not about laziness or neglecting responsibilities. It is the intentional practice of allowing ourselves to be still, to let the mind and body rest, and to be fully present in the moment. This practice can be a powerful antidote to the stresses of modern life, offering a much-needed break for our overstimulated brains.
he_IL: השקט אינו על חשבון העצלות או התעלומה מאחריות. זו התרגול ממודע של התיר לעצמנו להיות שקטים, לתת למוח ולגוף לנוח, ולהיות לגמרי נוכחים ברגע הנוכחי. התרגול הזה יכול להיות חזק ומצליח להתמודד עם הלחצים של החיים המודרניים, ולהציע הפסקה נחוצה למוחות המופרזים שלנו.

en: Stir in the cooked brown rice and let the soup simmer for another 5-10 minutes, just to heat through.
he_IL: ערבב את האורז החום המבושל ותן למרק להתבשל עוד 5-10 דקות, רק כדי להתחמם.

en: Stir the cherry puree into the yogurt mixture until just combined, leaving some streaks for a marbled effect.
he_IL: ערבב את מחית הדובדבנים לתוך תערובת היוגורט עד שהתאחדו, והשאר כמה פסים בשביל אפקט של שיש.

en: Stirring Utensil: A wooden spoon or skewer works well for stirring melted wax and fragrance oils.
he_IL: כלי ערבוב: כף עץ או יתד עובדים טוב עבור ערבוב של דונג נמס ושמנת ריח.

en: Store
he_IL: חנות

en: Store Article XPTO
he_IL: חנות מאמר XPTO

en: Store Page 3
he_IL: עמוד חנות 3

en: Store any leftovers in an airtight container to keep them moist and fudgy.
he_IL: שמור את כל היתרות בקופסה אטומה לאוויר כדי לשמור על לחותן וטעמם של העוגיות.

en: Store, set 2
he_IL: חנות, סט 2

en: Store: Description and product categories
he_IL: חנות: תיאור וקטגוריות מוצרים

en: Store: Featured category
he_IL: חנות: קטגוריה מומלצת

en: Store: Featured products in four columns
he_IL: חנות: מוצרים מומלצים בארבע עמודות

en: Store: Four products with a heading
he_IL: חנות: ארבעה מוצרים עם כותרת

en: Store: Four products with an offset heading
he_IL: חנות: ארבעה מוצרים עם כותרת מוזזת

en: Store: Fullwidth background image with heading
he_IL: חנות: תמונת רקע מלאה ברוחב עם כותרת

en: Store: Product category feature
he_IL: חנות: כלי או אפשרות קטגוריית מוצר

en: Store: Product list
he_IL: חנות: רשימת מוצרים

en: Store: Single product
he_IL: חנות: מוצר יחיד

en: Store: Single product with image on the right
he_IL: חנות: מוצר יחיד עם תמונה מימין

en: Store: Single product with wide image
he_IL: חנות: מוצר בודד עם תמונה רחבה

en: Store: Three product categories with a heading
he_IL: חנות: שלושה קטגוריות מוצרים עם כותרת

en: Store: Three products with an offset heading
he_IL: חנות: שלושה מוצרים עם כותרת מוזזת

en: Store: Three products with image and price
he_IL: חנות: שלושה מוצרים עם תמונה ומחיר

en: Stories
he_IL: סיפורים

en: Storytelling Mastery:
he_IL: שליטה בסיפורות:

en: Storytelling is possibly one of the oldest forms of communication. Today it's used to sell products, create awareness, and engage people. If you desire to become an influencer, a leader, or even a teacher, then storytelling is something you need to master.
he_IL: סיפור סיפורים היא אחת מצורות התקשורת העתיקות ביותר. כיום, משתמשים בתקשורת הזאת כדי למכור מוצרים, ליצור מודעות ולעניין אנשים. משפיענים, מובילים ואפילו מורים חייבים להיות מומחים בסיפור סיפורים.

en: Strange Fruit
he_IL: פרי מוזר

en: Strasbourg 🇫🇷
he_IL: סטרסבורג 🇫🇷

en: Strategic Messaging:
he_IL: הודעות אסטרטגיות:

en: Strategies for Confidence:
he_IL: אסטרטגיות לביטחון:

en: Strategies for Resilience:
he_IL: אסטרטגיות להתמודדות:

en: Strategizing for Success:
he_IL: תכנון להצלחה:

en: Strategy
he_IL: אסטרטגיה

en: Stratford Bards Triumph in Sonnet Park
he_IL: סטרטפורד ברדס מנצחים בפארק הסונטות

en: Stratford can only succeed in its mission of providing teaching excellence to fulfil your child's potential by offering the best possible learning environment, with the most effective learning tools and facilities.
he_IL: המוסד Stratford יכול להצליח במשימתו לספק הוראה מצוינת ולממש את הפוטנציאל של הילדים שלך רק אם נעבוד בסביבה הלימודית הטובה ביותר עם הכלים והמתקנים היעילים ביותר ללמידה.

en: Stratford is a place of teaching excellence, where your children can feel at home while learning the skills that will help them thrive after their school years are over.  As a parent, what more can you ask for?
he_IL: בסטראטפורד אנחנו מתמקדים בלמידה מצוינת ושואפים לאפשר לילדים שלך להרגיש בבית כשהם רוכשים מיומנויות שיעזרו להם לפרוח לאחר סיום הלימודים.  כהורה, מה עוד אפשר לבקש?

en: Stratford is a place of teaching excellence, where your children can feel at home while learning the skills that will help them thrive after their school years are over. As a parent, what more can you ask for?
he_IL: בסטראטפורד אנחנו מתמקדים בלמידה מצוינת ושואפים לאפשר לילדים שלך להרגיש בבית כשהם רוכשים מיומנויות שיעזרו להם לפרוח לאחר סיום הלימודים.  כהורה, מה עוד אפשר לבקש?

en: Streamline your business operations effortlessly with our software.
he_IL: לייעל את פעולות העסק ללא מאמץ עם התוכנה שלנו.

en: Street Photography Tips
he_IL: עצות לצילום רחוב

en: Streetwear
he_IL: Streetwear" in Hebrew is "סטREETWEAR".

en: Strengthened social connections and relationships
he_IL: חיזוק קשרים חברתיים ויחסים

en: Strengthening social connections: A genuine smile can foster stronger social bonds and improve communication, leading to a more fulfilling and happier life.
he_IL: חיזוק קשרים חברתיים: חיוך אמיתי יכול לקדם קשרים חברתיים חזקים ולשפר את התקשורת, מוביל לחיים מאושרים וממלאים יותר.

en: Stress Management
he_IL: ניהול לחץ

en: Striking a Balance: The Future of Surveillance in London As the debate over the merits and drawbacks of London's extensive surveillance network continues, the challenge lies in striking the right balance between public safety and individual privacy. Transparent and accountable oversight of the network, as well as clear regulations and guidelines on the use and storage of collected data, will be crucial in ensuring that the benefits of surveillance are not overshadowed by its potential pitfalls.
he_IL: למצוא את האיזון הנכון: עתיד המעקב בלונדון בעוד הדיון על יתרונותיה וחסרונותיה של רשת המעקב המרובה של לונדון ממשיך, האתגר הוא למצוא את האיזון הנכון בין בטיחות הציבור לפרטיות האישית. פיקוח שקוף ואחראי על הרשת, כמו גם הנחיות ותקנות ברורות לשימוש ואחסון המידע שנאסף, יהיו קריטיים בהבטחת שהיתרונות של המעקב לא יימחקו על ידי הסיכונים האפשריים שלו.

en: Strong advocate for women's rights and gender equality.
he_IL: עורך דין חזק לזכויות נשים ושוויון מגדרי.

en: Strong social connections play a crucial role in our happiness and mental wellbeing. Make an effort to nurture your relationships with friends and family by spending quality time together, offering support, and engaging in shared experiences. Building a supportive network can contribute to increased happiness and resilience in the face of life's challenges.
he_IL: חיבורים חברתיים חזקים משמעותיים לאושר ולרווחה הנפשית שלנו. תן מאמץ לטפח את הקשרים שלך עם חברים ומשפחה על ידי בילוי באיכות זמן יחד, הצעת תמיכה והשתתפות בחוויות משותפות. בניית רשת תמיכה יכולה לתרום לאושר ולעמידות גבוהה בפני אתגרי החיים.

en: Strong social connections play a vital role in our overall happiness. Nurture your relationships with friends and family by making time for meaningful conversations, shared experiences, and laughter.
he_IL: חיבורים חברתיים חזקים משמשים תפקיד חיוני באושר הכללי שלנו. תפנק את הקשרים שלך עם חברים ומשפחה על ידי שיקול זמן לשיחות משמעותיות, חוויות משותפות וצחוק.

en: Stuck in a content rut? Copywriters bring a breath of fresh air to your ideas. They know how to flip the script and make your message pop.
he_IL: תקוע ברטיבות התוכן? כותבי העתק מביאים נשימת אוויר רעננה לרעיונות שלך. הם יודעים איך להפוך את הסקריפט ולהפוך את ההודעה שלך למופתעת.

en: Studies have shown that periods of stillness can reduce stress, lower blood pressure, and improve concentration. But beyond these physical benefits, stillness can lead to deeper self-awareness, creativity, and emotional health. It's in the moments of quiet that we often find clarity and insight.
he_IL: מחקרים הראו כי תקופות של שקט יכולות להפחית סטרס, להוריד לחץ דם ולשפר ריכוז. אך מעבר לתועלות הפיזיות הללו, השקט יכול להוביל למודעות עצמית עמוקה, יצירתיות ובריאות רגשית. זה ברגעי השקט שבהם אנחנו לעיתים נתקלים בבהירות ותובנה.

en: Studies have shown that regular mindfulness practice can decrease the size of the amygdala, the brain region involved in the initiation of the body's response to stress. As the amygdala shrinks, the prefrontal cortex — associated with higher order brain functions such as awareness, concentration, and decision-making — becomes thicker. Consequently, our control over the fight-or-flight response improves, allowing for a more nuanced response to stressors, and often, a significant reduction in feelings of anxiety.
he_IL: מחקרים הראו כי התרגול התמידי של מודעות המוח יכול להפחית את גודל האמיגדלה, אזור המוח המעורב בהתחלת תגובת הגוף למתח. כאשר האמיגדלה מתקטנת, הקורטקס הפריפונטלי - הקשור לתפקודי מוח מתקדמים כמו התודעה, הריכוז וקבלת החלטות - מתעבר להיות עבה יותר. כתוצאה מכך, השליטה שלנו על תגובת ההילוך או המלחמה משתפרת, מאפשרת תגובה עדינה יותר למגרעות ובדרך כלל, הפחתה משמעותית בתחושות החרדה.

en: Studio
he_IL: סטודיו

en: Studio Sessions
he_IL: הרצאות מהאולפן

en: Style
he_IL: סגנון

en: Style Guide
he_IL: מדריך סגנון

en: Style Inspirations
he_IL: השראות סטייל

en: Submissions
he_IL: הגשות

en: Submit
he_IL: לשלוח

en: Submitting Changes
he_IL: שולח שינויים

en: Subscribe
he_IL: הרשמה

en: Subscribe To My Newsletter
he_IL: הרשמה לניוזלטר שלנו

en: Subscribe for $5 per month.
he_IL: אפשר להירשם למינוי בעלות של 5 $ לחודש.

en: Subscribe for more posts like this
he_IL: להירשם לפוסטים נוספים כמו זה

en: Subscribe for new recipes and exclusive content.
he_IL: אפשר להירשם לעדכונים כדי לקבל מתכונים חדשים ותוכן בלעדי.

en: Subscribe for new travel stories and exclusive content.
he_IL: אפשר להירשם לעדכונים כדי לקבל סיפורי נסיעות חדשים ותוכן בלעדי.

en: Subscribe to <br>Our Newsletter
he_IL: הרשמה <br>לניוזלטר שלנו

en: Subscribe to <br>our newsletter
he_IL: להרשמה <br>לניוזלטר שלנו

en: Subscribe to My Blog
he_IL: הרשמה לבלוג שלי

en: Subscribe to my email newsletter full of inspiring stories about my journey that continues.
he_IL: המסע שלי לא הסתיים! כדאי להירשם לניוזלטר שלי ולקבל המון סיפורים על החוויות שלי מהדרך.

en: Subscribe to my podcast
he_IL: הרשמה לפודקאסט שלי

en: Subscribe to newsletter
he_IL: הרשמה לניוזלטר שלנו

en: Subscribe to our newsletter
he_IL: להרשמה לניוזלטר שלנו

en: Subscribe to our newsletter and receive 10% off on your first order.
he_IL: כדאי להירשם לניוזלטר ולקבל עדכונים והנחה של 10% על ההזמנה הראשונה שלך.

en: Subscribe to our newsletter for cool tips, articles and offers.
he_IL: כדאי להירשם לניוזלטר שלנו כדי לקבל טיפים מועילים, מאמרים ופרטים על מבצעים.

en: Subscribe to our newsletter to get the latest stories in your inbox.
he_IL: כדאי להירשם לניוזלטר שלנו כדי לקבל את הסיפורים האחרונים ישירות לתיבת הדואר.

en: Subscribe to our newsletter.
he_IL: להרשמה לניוזלטר שלנו.

en: Subscribe wherever you enjoy podcasts:
he_IL: ניתן להירשם בפלטפורמת הפודקאסטים האהובה עליך:

en: Subscriber Content
he_IL: תוכן למנויים

en: Subscription
he_IL: מינוי

en: Subscription Banner
he_IL: באנר לרישום מינויים

en: Subscription Yellow Background
he_IL: מינוי עם רקע צהוב

en: Subscription with Blue Cover Background
he_IL: מינוי עם רקע כיסוי כחול

en: Subscription with Image on the Right
he_IL: מינוי עם תמונה מימין

en: Success
he_IL: הצלחה

en: Success Synergy: Bridging passion, purpose, and performance
he_IL: הצלחה סינרגיה: חיבור בין תשוקה, מטרה וביצועים

en: Success is earned, one step at a time. One of the most invaluable skills a person can have is being able to clearly express what it is they want.
he_IL: ההצלחה היא תהליך הדרגתי ואנחנו משיגים אותו שלב אחרי שלב. אחד מהכישורים החשובים ביותר שאדם יכול לרכוש הוא יכולת להביע בדיוק את מה שהוא רוצה להשיג.

en: Success is earned, one step at a time. One of the most invaluable skills a person can have is being able to clearly express what they want.
he_IL: ההצלחה היא תהליך הדרגתי ואנחנו משיגים אותו שלב אחרי שלב. אחד מהכישורים החשובים ביותר שאדם יכול לרכוש הוא יכולת להביע בדיוק את מה שהוא רוצה להשיג.

en: Success is earned, one step at a time. One of the most invaluable skills a person can have is being able to clearly express what they want. Sometimes the hardest part of finding success is gathering the courage to get started.
he_IL: ההצלחה היא תהליך הדרגתי ואנחנו משיגים אותו שלב אחרי שלב. אחד מהכישורים החשובים ביותר שאדם יכול לרכוש הוא יכולת להביע בדיוק את מה שהוא רוצה להשיג. לפעמים, השלב הקשה ביותר בהגשמת ההצלחה הוא התעוזה להתחיל.

en: Success is earned, one step at a time. One of the most invaluable skills a person can have is being able to clearly express what they want. Sometimes the hardest part of finding success is gathering the courage to get started. As long as you’re learning, you’ll never really fail.&nbsp;
he_IL: ההצלחה היא תהליך הדרגתי ואנחנו משיגים אותו שלב אחרי שלב. אחד מהכישורים החשובים ביותר שאדם יכול לרכוש הוא יכולת להביע בדיוק את מה שהוא רוצה להשיג. לפעמים, השלב הקשה ביותר בהגשמת ההצלחה הוא התעוזה להתחיל. כל עוד לומדים משהו חדש, לא נכשלים באמת.

en: Success is earned, one step at a time. One of the most invaluable skills a person can have is being able to clearly express what they want. Sometimes the hardest part of finding success is gathering the courage to get started. As long as you’re learning, you’ll never really fail.
he_IL: ההצלחה היא תהליך הדרגתי ואנחנו משיגים אותו שלב אחרי שלב. אחד מהכישורים החשובים ביותר שאדם יכול לרכוש הוא יכולת להביע בדיוק את מה שהוא רוצה להשיג. לפעמים, השלב הקשה ביותר בהגשמת ההצלחה הוא התעוזה להתחיל. כל עוד לומדים משהו חדש, לא נכשלים באמת.

en: Success is earned, one step at a time. One of the most invaluable skills a person can have is being able to clearly express what they want. You have the courage that leads to success.  As long as you’re learning, you’ll never fail.&nbsp;
he_IL: ההצלחה היא תהליך הדרגתי ואנחנו משיגים אותו שלב אחרי שלב. אחד מהכישורים החשובים ביותר שאדם יכול לרכוש הוא יכולת להביע בדיוק את מה שהוא רוצה להשיג. יש לך את האומץ שיוביל אותך להצלחה.  כל עוד לומדים משהו חדש, אי אפשר להיכשל.

en: Success is earned, one step at a time. One of the most invaluable skills a person can have is being able to clearly express what they want. You have the courage that leads to success.  As long as you’re learning, you’ll never fail.
he_IL: ההצלחה היא תהליך הדרגתי ואנחנו משיגים אותו שלב אחרי שלב. אחד מהכישורים החשובים ביותר שאדם יכול לרכוש הוא יכולת להביע בדיוק את מה שהוא רוצה להשיג. יש לך את האומץ שיוביל אותך להצלחה.  כל עוד לומדים משהו חדש, אי אפשר להיכשל.

en: Success requires a strong will and unwavering commitment to putting in the required effort.
he_IL: הצלחה דורש כוח רצון חזק ומחויבות בלתי מתפשרת להשקיע את המאמץ הנחוץ.

en: Success social media influencer. Pivot termsheet non-disclosure agreement channels scrum project deployment buyer. Monetization A/B testing bootstrapping. Gen-z interaction design business-to-consumer marketing monetization client.
he_IL: הצלחה, משפיע ברשתות החברתיות. ציר, מסמך תנאים, הסכם סודיות, ערוצים, סקראם, פרויקט, פריסה, קונה. מונטיזציה, בדיקת A/B, בוטסטרפינג. דור Z, אינטראקציה, עיצוב, עסק לצרכן, שיווק, מנטיזציה, לקוח.

en: Suddenly, the phone rings. Goncharov picks it up.
he_IL: פתאום, הטלפון מצלצל. גונצ'רוב מרים אותו.

en: Suddenly, the phone rings. Lo Straniero picks it up.
he_IL: פתאום, הטלפון מצלצל. לו סטרניירו מרים אותו.

en: Suddenly, the room erupts into chaos as Don Cortese's men pull out their guns. Lo Straniero springs into action, dodging bullets and taking down his opponents with deadly precision.
he_IL: פתאום, החדר מתפוצץ לכאוס כאשר אנשיו של דון קורטזה מוציאים את האקדחים שלהם. לו סטרניירו מתפרע לפעולה, מתחמק מקליעים ומוריד את היריבים שלו בדיוק מסוכן.

en: Sugar
he_IL: סוכר

en: Suggested donations
he_IL: המלצות לתרומה

en: Summer<br>Vibe
he_IL: אווירת<br>קיץ

en: Sun Protection
he_IL:  הגנה מפני השמש

en: Sunkissed Desserts
he_IL: דסרטים מוארים בשמש

en: Sunny Milano on our first week of DST!<br><a href="https://strava.app.link/NzZmdleGxyb" target="_blank" rel="noreferrer noopener">GPS Link to Strava</a>
he_IL: סאני מילאנו בשבוע הראשון שלנו בשעון הקיץ!<br><a href="https://strava.app.link/NzZmdleGxyb" target="_blank" rel="noreferrer noopener">קישור GPS לסטראבה</a>

en: Sunrise in Galicia doesn’t merely signify a new day; for us, it marks the beginning of another chapter in the lifelong narrative of our family-run canteen. With a history stretching over five generations, every day is a harmonious blend of tradition and modernity. As you embark on this journey with us, you'll uncover the rhythmic cadence that forms the heartbeat of our beloved establishment.
he_IL: זריחה בגליסיה אינה מבטיחה רק יום חדש; עבורנו, היא מסמלת את התחלת הפרק הבא בסיפור המשפחתי המתמשך של מסעדתנו המופעלת על ידי המשפחה. עם היסטוריה שמתרטבת על פני חמישה דורות, כל יום הוא תיאום מושלם של מסורת ומודרניות. בעודך מתחיל את המסע הזה איתנו, תגלה את הקדנציה הריתמית שמהווה את דופק המקום האהוב עלינו.

en: Sunsai ClearGuard SPF 30 is a mattifying sunscreen specially formulated for oily or acne-prone skin. Its oil-free, non-comedogenic formula helps to control excess sebum and minimize shine, making it an ideal choice for those with oily skin. With a transparent finish and long-lasting protection, this sunscreen keeps your skin looking fresh and matte throughout the day.
he_IL: Sunsai ClearGuard SPF 30 הוא קרם הגנה מ mattifying שנוסח במיוחד עבור עור שומני או נוטה לאקנה. הפורמולה שלו ללא שמן ולא קומדוגנית עוזרת לשלוט על עודף הסבום ומפחיתה ברק, מה שהופך אותו לבחירה אידיאלית עבור מי שיש להם עור שומני. עם גימור שקוף והגנה ארוכת טווח, קרם הגנה הזה שומר על עורך נראה רענן ומאט לאורך כל היום.

en: Sunsai DailyDefense SPF 50 is a versatile sunscreen suitable for all skin types, including combination skin. This multitasking sunscreen offers high SPF protection while hydrating dry areas and controlling excess oil in the T-zone. Enriched with antioxidants like vitamin E, it helps to defend the skin against environmental stressors, leaving it balanced and protected throughout the day.
he_IL: Sunsai DailyDefense SPF 50 הוא קרם הגנה רב תכליתי שמתאים לכל סוגי העור, כולל עור מעורב. קרם הגנה הזה מציע הגנה גבוהה עם SPF תוך כדי לחות לאזורים יבשים ושליטה על עודף השמן באזור ה-T. מועשר בנוגדי חמצון כמו ויטמין E, הוא עוזר להגן על העור מפני גורמי לחץ סביבתיים, ומשאיר אותו מאוזן ומוגן לאורך כל היום.

en: Sunscreens
he_IL: מסנני קרינה

en: Support
he_IL: תמיכה

en: Support the Podcast Call to Action
he_IL: קריאה לפעולה 'לתמוך בפודקאסט'

en: Support the podcast by wearing the very latest in At the Fork apparel.
he_IL: לתמוך בפודקאסט עם פרטי הלבוש האחרונים במיתוג של At the Fork.

en: Support the show
he_IL: לתמוך בתוכנית

en: Supporting Other Contributors
he_IL: תמיכה במשתפים אחרים

en: Supportive Mindset Techniques:
he_IL: טכניקות תודעה תומכות:

en: Surf at Hikkaduwa Beach
he_IL: לגלוש בחוף היקדואה

en: Surrenden Rd, Brighton BN4 2WQ<br>(123)-456-7890
he_IL: דרך סביונים, תל אביב,<br>‎(123)-456-7890

en: Surround yourself with other creatives
he_IL: תהיה מוקף ביצירתיים אחרים

en: Surround yourself with positivity
he_IL: תקפוץ על עצמך בחיוביות

en: Susan
he_IL: יפה

en: Sustainability
he_IL: קיימות

en: Sustainability and Ethical Responsibility in Design
he_IL: קיומיות ואחריות אתית בעיצוב

en: Sustainable
he_IL: בר קיימא

en: Sustainable Light Design, is it real thing?
he_IL: עיצוב אור בר קיימא, האם זה דבר אמיתי?

en: Sustainable fashion
he_IL: אופנה בת קיימא

en: Sweet Organic Lemons
he_IL: לימונים אורגניים מתוקים

en: Sweet Success
he_IL: הצלחה גדולה

en: Sweet success
he_IL: הצלחה גדולה

en: Sweet success.
he_IL: הצלחה גדולה.

en: Sydney / Festivals
he_IL: סידני / פסטיבלים

en: Sydney / Music Festivals
he_IL: סידני / פסטיבלי מוזיקה

en: Sydney Music
he_IL: סידני מיוזיק

en: Sydney Opera House <br>in Springtime
he_IL: בית האופרה של סידני <br>בעונת האביב

en: Symbolism Woven in Hues:
he_IL: סימבוליזם שזור בגוונים:

en: Symbolism and Surrealism
he_IL: סמליזם וסוריאליזם

en: Symbolism of Luxury and Nature's Beauty
he_IL: סימבוליזם של יוקרה ויופי הטבע

en: Symbology
he_IL: סימבולוגיה

en: Symbols of Hope and Promise
he_IL: סימנים של תקווה והבטחה

en: Symmetry is a proper agreement between the members of the work itself, and relation between the different parts and the whole general scheme, in accordance with a certain part selected as standard. Thus in the human body there is a kind of symmetrical harmony between forearm, foot, palm, finger, and other small parts; and so it is with perfect buildings.
he_IL: סימטריה היא הסכמה נכונה בין חברי העבודה עצמה, וקשר בין החלקים השונים לבין התוכנית הכללית הכוללת, בהתאם לחלק מסוים שנבחר כסטנדרט. כך בגוף האדם יש סוג של הרמוניה סימטרית בין הזרוע, הרגל, כף היד, האצבע וחלקים קטנים אחרים; וכך זה גם עם בניינים מושלמים.

en: Symmetry is a proper agreement between the members of the work itself, and relation between the different parts and the whole general scheme, in accordance with a certain part selected as standard. Thus in the human body there is a kind of symmetrical harmony between forearm, foot, palm, finger, and other small parts; and so it is with perfect buildings. In the case of temples, symmetry may be calculated from the thickness of a column, from a triglyph, or even from a module; in the ballista, from the hole in a ship, from the space between the hole pins; and in other things, from various members.
he_IL: סימטריה היא הסכם ראוי בין חברי היצירה עצמה, לבין היחס בין החלקים השונים לבין כל המערכת הכללית, בהתאם לחלק מסוים שנבחר כסטנדרט. כך בגוף האדם יש מעין הרמוניה סימטרית בין האמה, כף הרגל, כף היד, האצבע וחלקים קטנים אחרים; וכך זה עם בניינים מושלמים. במקרה של מקדשים, ניתן לחשב סימטריה מעובי העמודה, מטריגליף, או אפילו ממודול; בבליסטה, מהחור בספינה, מהרווח שבין סיכות החור; ובדברים אחרים, מחברים שונים.

en: Synergized Action Planning:
he_IL: תכנון פעולה מתואם:

en: Synergized contextually-based parallelism
he_IL: סינרגיה מבוססת הקשרים במקביל

en: Synesthesia is a neurological phenomenon in which one sense is involuntarily and automatically linked to another. For example, a synesthete may perceive certain letters or numbers as inherently colored, or associate specific tastes with different sounds or textures. This blending of sensory information is thought to occur due to cross-activation of brain regions that are typically separate. While synesthesia is relatively rare, affecting an estimated 4% of the population, it offers unique insights into the ways in which our brains process and interpret sensory information. It is also a fascinating and often beautiful experience for those who have it.
he_IL: סינסתזיה היא תופעה נוירולוגית בה חוש אחד מתקשר באופן לא רצוני ואוטומטי לחוש אחר. לדוגמה, סינסתזיה יכול לראות אותיות או מספרים מסוימים כצבעוניים בטבעם, או לקשר טעמים מסוימים לצלילים או מרקמים שונים. המערבולת של מידע חושי זו מתחשבת להתרחש עקב פעילות משותפת של אזורי המוח שבדרך כלל מופרדים. סינסתזיה, על אף שהיא נדירה יחסית ומשפיעה על כ-4% מהאוכלוסייה, מציעה תובנות ייחודיות לדרכים שבהן מוחנו מעבד ומפרש מידע חושי. זו גם חוויה מרתקת ופעמים רבות יפהפייה לאלה שיש להם סינסתזיה.

en: Synesthesia: When Your Senses Mix
he_IL: סינסתזיה: כשהחושים שלך מתערבבים

en: São Paulo 🇧🇷
he_IL: סאו פאולו 🇧🇷

en: TABLE HEADER 1
he_IL: כותרת טבלה 1

en: TABLE HEADER 2
he_IL: כותרת טבלה 2

en: TABLE HEADER 3
he_IL: כותרת טבלה 3

en: TEL: +1 (0) 1234567890
he_IL: טל: +1 (0) 1234567890

en: TEST
he_IL: מבחן

en: TGIF! I was looking forward to the weekend all week, and today was no exception. I managed to wrap up all of my work tasks for the week and even had some time to catch up on some personal projects. It's always a great feeling when you can head into the weekend with a sense of accomplishment.
he_IL: סוף סוף יום שישי! חיכיתי לסוף השבוע כל השבוע, והיום לא היה יוצא מן הכלל. הצלחתי לסיים את כל המשימות שלי לשבוע ואפילו היה לי קצת זמן להתעדכן בכמה פרויקטים אישיים. תמיד יש תחושה נהדרת כשאתה יכול להיכנס לסוף השבוע עם תחושת הישג.

en: THE EARTH, ONE SHOT AT A TIME.
he_IL: כדור הארץ בתמונות.

en: THE GOODS
he_IL: הסחורות

en: THIS IS US FC  vs  AC THEM
he_IL: זה אנחנו FC נגד הם AC

en: Table
he_IL: טבלה

en: Table Block
he_IL: בלוק טבלה

en: Table Header 1
he_IL: כותרת טבלה 1

en: Table Header 2
he_IL: כותרת טבלה 2

en: Table Header 3
he_IL: כותרת טבלה 3

en: Tables
he_IL: טבלאות

en: Tackling and overcoming limiting beliefs is a journey of self-discovery, resilience, and empowerment. As we progressively break free from these mental chains, we unlock doors to opportunities we once deemed unreachable. By consciously choosing to challenge, reframe, and replace limiting narratives, we step into our full potential, forging paths of limitless possibilities and uncharted success.
he_IL: התמודדות והתגברות על האמונות המגבילות הם מסע של גילוי עצמי, עמידות והעצמת עצמנו. במידה ואנחנו מתפרקים באופן פרוגרסיבי משרשרות המנטליות הללו, אנחנו מפתחים דלתות להזדמנויות שפעם נחשבו לבלתי נגישות. על ידי בחירה מודעת לאתגר, לשנות ולהחליף סיפורים מגבילים, אנחנו נכנסים לפוטנציאל המלא שלנו, ומסגרים דרכים של אין סופיות והצלחה שטחים שלא נחקרו.

en: Tag
he_IL: תגית

en: Tailor your smart home to meet your unique needs with customized automation. Handy's experts can help design and implement automation solutions that align with your lifestyle. From setting up smart routines to coordinating devices for maximum efficiency, we ensure that your smart home works seamlessly to enhance your daily life.
he_IL: להתאים אישית את הבית החכם שלך כדי לענות על הצרכים הייחודיים שלך עם אוטומציה מותאמת אישית. המומחים של Handy יכולים לעזור לעצב וליישם פתרונות אוטומציה שמתאימים לאורח החיים שלך. מהגדרת שגרות חכמות ועד לתיאום מכשירים למקסימום יעילות, אנחנו מבטיחים שהבית החכם שלך יעבוד בצורה חלקה כדי לשפר את חיי היומיום שלך.

en: Tailored
he_IL: התאמה אישית

en: Taipei 🇹🇼
he_IL: טאיפיי 🇹🇼

en: Take Course
he_IL: קח קורס

en: Take Your Time
he_IL: תקח את הזמן שלך

en: Take a ferry over to the Asian side of Istanbul to explore Kadıköy and Moda. Visit the lively waterfront, lined with restaurants and cafés, and take a walk through the bustling streets of Moda. Don’t forget to try some traditional Turkish street food, like simit and köfte.
he_IL: קח מעבורת לצד האסייתי של איסטנבול לחקור Kadıköy ו Moda. בקרו בקו המים התוסס, מרופד במסעדות ובתי קפה, וצאו לטיול ברחובות ההומים של Moda. אל תשכחו לנסות אוכל רחוב טורקי מסורתי, כמו Simit ו - köfte.

en: Take a journey around the world to explore how different cultures interpret and celebrate rainbows, each with its own unique perspective.
he_IL: קח מסע סביב העולם כדי לחקור איך תרבויות שונות מפרשות וחוגגות קשתות, כל אחת עם הפרספקטיבה הייחודית שלה.

en: Take the time to express gratitude for your meal. Whether it's a simple salad or a gourmet dish, eating mindfully can foster an appreciation for the nourishment your food provides.
he_IL: תקח את הזמן להביע הודיה על ארוחתך. בין שזה סלט פשוט או מנה גורמה, לאכול בתודעה יכול לגרום להערכה למזון שמספק לך תפאורה.

en: Take your fitness to the next level
he_IL: להתקדם לרמת הכושר הבאה

en: Taking care of your physical, emotional, and mental wellbeing is essential for building resilience. Prioritize self-care activities such as exercise, sleep, and relaxation to ensure you have the energy and focus to tackle life's challenges.
he_IL: לטפל בבריאות הגוף, הרגשות והמנטליות שלך היא חיונית לבניית עמידות. תתן עדיפות לפעילויות טיפוח עצמי כמו תרגול, שינה והרפיה כדי לוודא שיש לך אנרגיה וריכוז להתמודד עם אתגרי החיים.

en: Taking my baby to the park was an experience that brought us both immeasurable joy and a sense of togetherness. It was a world of exploration, laughter, and connection, where Noah's spirit soared and his imagination took flight. The park became a canvas on which we painted memories, fostering his growth, and creating a bond that will endure as he continues to discover the wonders of the world.
he_IL: לקחת את התינוק שלי לפארק היה חוויה שהביאה לנו שנינו שמחה בלתי נמדדת ותחושה של יחד. זה היה עולם של חקירה, צחוק וחיבור, שם רוחו של נועה עלה לשמיים ודמיונו טס. הפארק הפך לקנבס עליו ציירנו זכרונות, תומך בצמיחתו ויוצר קשר שישאר כאשר הוא ממשיך לגלות את פלאי העולם.

en: Taking time to care for yourself is essential for maintaining happiness and balance. Schedule regular self-care activities, such as a relaxing bath, a massage, or an evening spent curled up with a good book.
he_IL: לקחת זמן לטפל בעצמך הוא חיוני לשמירה על אושר ואיזון. תקן פעילויות קבועות של טיפוח עצמי, כמו אמבטיה מרגיעה, מסאז', או ערב מותאם עם ספר טוב.

en: Taking your dog for a walk should be a joyful experience for both of you. Proper training is key to ensuring enjoyable and safe walks. Here are some essential tips to get you started:
he_IL: להוציא את הכלב שלך לטיול צריך להיות חוויה שמחה עבור שניכם. אימון נכון הוא המפתח להבטיח טיולים מהנים ובטוחים. הנה כמה טיפים חיוניים כדי להתחיל:

en: Talk to the Host
he_IL: לדבר עם המגיש

en: Tall Item One Column
he_IL: טור אחד עם פריט ארוך

en: Tall content with image left
he_IL: תוכן גבוה עם תמונה משמאל

en: Tall content with image right
he_IL: תוכן גבוה עם תמונה מימין

en: Tao Te Ching (Daodejing) by Lao Tzu
he_IL: "טאו דה ג'ינג" (דאו דה ג'ינג) מאת לאו דזה

en: Taper candle holder
he_IL: מחזיק נר צר

en: Tarzan, By Edgar R. Burroughs
he_IL: טרזן, מאת אדגר ר. בורוס

en: Tashi Ray is a renowned environmental scientist known for their innovative research in sustainable energy solutions. With a background in both engineering and environmental studies, Taylor has contributed to significant advancements in renewable energy technologies.
he_IL: טאשי Tashi Ray מדענית סביבתית מוכרת הידועה במחקרה החדשני בפתרונות אנרגיה ירוקה. עם רקע בהנדסה ולימודי סביבה, טאשי תרמה להתקדמויות משמעותיות בטכנולוגיות אנרגיה מתחדשת.

en: Task Completion
he_IL: השלמת משימה

en: Taste and adjust the seasoning with salt and pepper as needed.
he_IL: טעם והתאם את התיבול עם מלח ופלפל לפי הצורך.

en: Taste of starters to kick off your beautiful meal.
he_IL: מנות פתיחה כדי לפתוח את התיאבון.

en: Taste the soup and adjust the seasoning with more salt and pepper if needed.
he_IL: טעום את המרק והתאם את התיבול עם עוד מלח ופלפל אם צריך.

en: Taste the soup and adjust the seasonings if needed.
he_IL: טעום את המרק והתאם את התיבול אם צריך.

en: Tasting menu
he_IL: תפריט טעימות

en: Tax Planning for Entrepreneurs
he_IL: תכנון מס ליזמים

en: Tax laws are not static, and we must acknowledge their dynamism. By the end of this post, you'll be equipped with the knowledge and tools to not only understand recent tax law changes but also adapt to them effectively. From staying informed and optimizing your finances to seeking professional advice and planning for the future, this post will empower you to take charge of your financial well-being in an ever-changing tax environment.
he_IL: חוקי המסים אינם סטטיים, ואנחנו חייבים להכיר את דינמיקתם. עד סוף הפוסט הזה, תהיה לך את הידע והכלים לא רק להבין את שינויי החוק המס האחרונים, אלא גם להתאים אליהם ביעילות. מלהישאר מעודכן ולמקסם את היתרונות הפיננסיים שלך, דרך קבלת ייעוץ מקצועי ותכנון לעתיד, הפוסט הזה יעזור לך להשתלט על הרווחה הפיננסית שלך בסביבה מסים שמשתנה תמיד.

en: Tax planning is not just a responsibility; it's a strategic advantage that can make a significant difference in the financial health and longevity of your entrepreneurial venture. Whether you're a startup founder, a seasoned business owner, or someone contemplating the leap into entrepreneurship, understanding the intricacies of tax planning is essential.
he_IL: תכנון מסים הוא לא רק אחריות; זהו יתרון אסטרטגי שיכול לעשות הבדל משמעותי בבריאות הפיננסית ובארכות חיי העסק היזמי שלך. בין אם אתה מייסד סטארטאפ, בעל עסק מנוסה או מתלבט לקפוץ ליזמות, הבנת הפרטים המורכבים של תכנון מסים היא חיונית.

en: Tchaikovsky
he_IL: צ'ייקובסקי

en: Tea
he_IL: תה

en: Tea Trolley 901
he_IL: עגלת תה 901

en: Teacher Training
he_IL: הכשרת מורים

en: Teachers
he_IL: מורים

en: Team
he_IL: צוות

en: Team List
he_IL: רשימת צוותים

en: Team Projects
he_IL: פרויקטי צוות

en: Team members
he_IL: חברי צוות

en: Team: Circles
he_IL: צוות: מעגלים

en: Team: Four columns
he_IL: צוות: ארבע עמודות

en: Team: Grid
he_IL: צוות: רשת

en: Team: Grid Cards
he_IL: צוות: כרטיסי רשת

en: Team: Small Grid
he_IL: צוות: רשת קטנה

en: Team: Two columns
he_IL: צוות: שתי עמודות

en: Teams
he_IL: צוותים

en: Teamwork Triumphs
he_IL: ניצחון עבודת צוות

en: Tech gifts under $100
he_IL: מתנות טכנולוגיות מתחת ל-$100

en: Tech gifts under $100 Shop tech For the gamers Shop games
he_IL: מתנות טכנולוגיה מתחת ל-$100 קנה טכנולוגיה לגיימרים קנה משחקים

en: Technical Project Manager
he_IL: מנהל פרויקטים טכני

en: Technical data: IP address, login data, browser type and version, time zone setting and location, operating system and platform, etc.
he_IL: נתונים טכניים: כתובת IP, נתוני כניסה, סוג דפדפן וגרסה, הגדרת אזור זמן ומיקום, מערכת הפעלה ופלטפורמה, וכו'.

en: Technological Breakthroughs: Tools of Tomorrow
he_IL: פריצות דרך טכנולוגיות: כלים של מחר

en: Technology, startups, business news and much more. Delivered weekly to your inbox.
he_IL: טכנולוגיה, סטארט-אפ, עסקים ועוד הרבה יותר. היישר אל תיבת האימייל שלך בכל שבוע.

en: Tehran, Iran
he_IL: טהרן, איראן

en: Telephone:
he_IL: טלפון:

en: Tell us about your pet (name, breed, age)
he_IL: תגיד לנו על החיית מחמד שלך (שם, גזע, גיל)

en: Tell your visitors how to contact you. You could also get a bit more specific, by letting them know what to contact you about.
he_IL: זה המקום לספר למבקרים באתר איך ליצור איתך קשר. אפשר גם לפרט וליידע אותם באילו נושאים לפנות אליך.

en: Temporibus enim dolorem corrupti voluptatem occaecati. Et ex ratione quibusdam omnis voluptatem. Aut nostrum veritatis quos aut pariatur. Quae et repellendus similique repellendus perspiciatis cumque saepe non.
he_IL: תקופות כאלה מושחתות את התענוג המושחת. ומסווג על פי כמה סיבות כל התענוג. או את האמת שלנו או את הפריטים שלנו. מה שגם נדחה וגם נדחה כמו פרספיקטיבות עם תדירות לא.

en: Tender meatballs infused with fresh parsley, garlic, and Parmesan cheese are simmered in a rich tomato sauce until they're bursting with flavor.
he_IL: כדורי בשר רכים עם פטרוזיליה טרייה, שום וגבינת פרמזן מבושלים ברוטב עגבניות עשיר עד שהם מתפוצצים בטעמים.

en: Tender meatballs infused with fresh parsley, garlic, and Parmesan cheese are simmered in a rich tomato sauce until they're bursting with flavor. Served atop a bed of al dente spaghetti and garnished with grated Parmesan cheese and more parsley, this dish is a comforting and satisfying meal the whole family will love.
he_IL: כדורי בשר רכים עם פטרוזיליה טרייה, שום וגבינת פרמזן מבושלים ברוטב עגבניות עשיר עד שהם מתפוצצים בטעמים. מוגשים על מצע של ספגטי אל דנטה ומקושטים בגבינת פרמזן מגורדת ובפטרוזיליה נוספת, המנה הזו היא ארוחה מנחמת ומשביעה שכל המשפחה תאהב.

en: Tendrils of gossamer clouds quasar cosmos kindling the energy hidden in matter extraordinary claims require extraordinary evidence worldlets? Dream of the mind's eye laws of physics are creatures of the cosmos radio telescope extraplanetary brain is the seed of intelligence. Star stuff harvesting star light dream of the mind's eye Orion's sword a very small stage in a vast cosmic arena rings of Uranus network of wormholes. The carbon in our apple pies Sea of Tranquility a very small stage in a vast cosmic arena with pretty stories for which there's little good evidence invent the universe two ghostly white figures in coveralls and helmets are softly dancing.
he_IL: זרדים של עננים דקיקים ואורות הקוסמוס רוקדים לצלילי האנרגיה החבויה בחומר. האם טענות יוצאות דופן דורשות הוכחות יוצאות דופן? חלומות של העין הפנימית. חוקי הפיזיקה הם יצורים של הקוסמוס ובלב הכוכבים, המוח הוא מרכז הבינה. חלקיקי כוכבים נראים בחלומות של העין הפנימית. החרב של אוריון היא במה קטנה בתיאטרון האדיר של הקוסמוס, שמלאה בסיפורים יפים עם ראיות מעטות. ושתי דמויות לבנות מסתוריות עוטות גלימות וקסדות. הן רוקדות ברכות. הפחמן בעוגת התפוחים שלנו נמצא גם בים השלווה. זוהי במה קטנה בתיאטרון האדיר של הקוסמוס, שמלאה בסיפורים יפים עם ראיות מעטות. ושתי דמויות לבנות מסתוריות עוטות גלימות וקסדות. הן רוקדות ברכות.

en: Tensions
he_IL: מתחים

en: Tensions escalated when the crew started finding microscopic tunnels etched into vital electronic components. The once-covert ant society now posed a threat to the spacecraft's functionality. Alarmed by the potential consequences, the astronauts initiated a meticulous search, tracing the source of the mysterious markings and uncovering the tiny architects behind the disruptions.
he_IL: המתחים התגברו כשצוות החל למצוא מנהרות מיקרוסקופיות חרוטות ברכיבים אלקטרוניים חיוניים. חברת הנמלים שהייתה פעם סודית הפכה עכשיו לאיום על הפונקציונליות של החללית. מודאגים מההשלכות הפוטנציאליות, האסטרונאוטים החלו בחיפוש מדוקדק, עוקבים אחרי מקור הסימנים המסתוריים ומגלים את האדריכלים הזעירים מאחורי ההפרעות.

en: Terms
he_IL: מונחים

en: Terms &amp; Conditions
he_IL: תנאים והתניות

en: Terms and Conditions
he_IL: תנאים ותניות

en: Terrell George
he_IL: טרל ג'ורג'

en: Test
he_IL: בדיקה

en: Test Excerpt please
he_IL: יש לבדוק את התקציר

en: Testimonial
he_IL: המלצות

en: Testimonial goes here. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin id arcu aliquet, elementum nisi quis, condimentum nibh. Donec hendrerit dui ut nisi tempor scelerisque.
he_IL: כאן תופיע המלצה. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin id arcu aliquet, elementum nisi quis, condimentum nibh. Donec hendrerit dui ut nisi tempor scelerisque.

en: Testimonial with image on the left
he_IL: עדות עם תמונה בצד שמאל

en: Testimonial: Large centered text
he_IL: המלצה: טקסט גדול במרכז

en: Testimonials
he_IL: המלצות

en: Testimonials are like a virtual high-five from your customers. They show that real folks out there love what you’re offering. People trust people, not just words on a screen. So, sprinkle those testimonials around to build instant credibility.
he_IL: הממליצים כמו חמשה וירטואלית מהלקוחות שלך. הם מראים שאנשים אמיתיים אוהבים את מה שאתה מציע. אנשים סומכים על אנשים, לא רק על מילים במסך. אז, תזרוק את הממליצים האלה בכל מקום כדי לבנות אמינות מיידית.

en: Text
he_IL: טקסט

en: Text 1
he_IL: טקסט 1

en: Text 10
he_IL: טקסט 10

en: Text 11
he_IL: טקסט 11

en: Text 12
he_IL: טקסט 12

en: Text 13
he_IL: טקסט 13

en: Text 14
he_IL: טקסט 14

en: Text 15
he_IL: טקסט 15

en: Text 16
he_IL: טקסט 16

en: Text 17
he_IL: טקסט 17

en: Text 18
he_IL: טקסט 18

en: Text 19
he_IL: טקסט 19

en: Text 2
he_IL: טקסט 2

en: Text 20
he_IL: טקסט 20

en: Text 21
he_IL: טקסט 21

en: Text 22
he_IL: טקסט 22

en: Text 23
he_IL: טקסט 23

en: Text 24
he_IL: טקסט 24

en: Text 25
he_IL: טקסט 25

en: Text 26
he_IL: טקסט 26

en: Text 27
he_IL: טקסט 27

en: Text 3
he_IL: טקסט 3

en: Text 4
he_IL: טקסט 4

en: Text 5
he_IL: טקסט 5

en: Text 6
he_IL: טקסט 6

en: Text 7
he_IL: טקסט 7

en: Text 8
he_IL: טקסט 8

en: Text 9
he_IL: טקסט 9

en: Text Alignments
he_IL: אפשרויות ליישור טקסט

en: Text List and Media
he_IL: רשימת טקסט ומדיה

en: Text Styles
he_IL: סגנונות טקסט

en: Texture
he_IL: מרקם

en: Texturing Your World
he_IL: טקסטורת עולמך

en: Thank you for being a part of this colorful journey. Here's to a kaleidoscopic adventure through the fascinating realms of fashion and color!
he_IL: תודה שאתה חלק מהמסע הצבעוני הזה. הנה להרפתקה קליידוסקופית דרך הממלכות המרתקות של אופנה וצבע!

en: Thank you for being a part of this vibrant and creative community. Let’s craft something extraordinary together – because in every handmade creation, there’s a piece of the heart that goes into making it truly special.
he_IL: תודה על השתתפותך בחברה הדינמית והיצירתית הזו. בואו ניצור משהו יוצא דופן ביחד - כי בכל יצירה ידנית יש חלק מהלב שנכנס ליצירתה והופך אותה למיוחדת באמת.

en: Thank you for joining me on this extraordinary journey. Together, let us embrace the magic of motherhood and create a community that uplifts, empowers, and celebrates the incredible role we play in shaping the future generation.
he_IL: תודה שהצטרפת אליי במסע המרהיב הזה. ביחד, נחבק את קסם האםות וניצור קהילה שמעלה, מעצימה ומציינת את התפקיד המדהים שלנו בעיצוב הדור הבא.

en: Thank you for taking the time to visit our blog and read our "About Page." We hope that you will find our content informative and enjoyable, and we look forward to connecting with you in the future.
he_IL: תודה שהקדשת זמן לבקר בבלוג שלנו ולקרוא את עמוד ה"אודות" שלנו. אנחנו מקווים שתמצא את התוכן שלנו מעניין ונעים, ואנחנו מצפים להתחברות עםך בעתיד.

en: Thank you for wrangling all this, @andrewglind! I can see it’s a lot of work, but you make us happy!! You rock 🙂
he_IL: תודה על כל העבודה הזו, @andrewglind! אני רואה שזה הרבה עבודה, אבל אתה מפריע לנו לשמחה!! אתה מדהים 🙂

en: Thank you for your interest in our work. We look forward to connecting with you and discussing how we can work together to make a positive impact.
he_IL: תודה על התעניינותך בעבודתנו. אנחנו מצפים להתחבר אליך ולדון כיצד אנחנו יכולים לעבוד יחד כדי ליצור השפעה חיובית.

en: Thank you so much for helping make our day so wonderful! Everyone enjoyed the beautifully presented food and the professional service.&nbsp;Thank you again!
he_IL: תודה שעזרתם לנו ליצור אירוע נפלא! כולם נהנו מהאוכל, התצוגה הייתה מרהיבה והשירות היה מקצועי ואדיב. תודה שוב!

en: Thank you so much for helping make our day so wonderful! Everyone enjoyed the beautifully presented food and your lovely, professional service.&nbsp;Thank you again!
he_IL: תודה שעזרתם לנו ליצור אירוע נפלא! כולם נהנו מהאוכל, ההגשה הייתה מרהיבה והשירות היה מקצועי ואדיב. תודה שוב!

en: Thank you to everyone who came and supported us on Saturday the 7th. Whether that was helping us to set up, take down, popping by to say hello or buying one of our products.
he_IL: תודה לכל מי שהגיע לתמוך בנו ביום שבת ה-7 לחודש. אם הגעתם לעזור לנו להקים את האירוע, לפרק אותו או אם קפצתם להגיד שלום או לקנות מוצרים.

en: Thank you to everyone who came and supported us on Saturday. Whether that was helping us to set up, take down, popping by to say hello, or buying the products.
he_IL: תודה לכל מי שהגיע לתמוך בנו ביום שבת. אם הגעתם לעזור לנו להקים את האירוע, לפרק אותו או אם קפצתם להגיד שלום או לקנות את המוצרים.

en: Thanks for joining me!
he_IL: תודה שהצטרפת למסע שלי!

en: Thanks for visiting my site.
he_IL: תודה שביקרת באתר שלי.

en: Thanks to city funding, Skatepark is completely free for residents of LA County. The cost for someone coming from out of town is $250 for the week.
he_IL: הודות למימון של העירייה, תושבי מחוז לוס אנג'לס יכולים להשתמש בסקייטפארק בחינם. העלות למשתתפים שמגיעים מחוץ לעיר היא 250 $ לשבוע.

en: That I lived under the government of my lord and father, who would take away from me all pride and vainglory, and reduce me to that conceit and opinion that it was not impossible for a prince to live in the court without a troop of guards and followers, extraordinary apparel, such and such torches and statues, and other like particulars of state and magnificence; but that a man may reduce and contract himself almost to the state of a private man, and yet for all that not to become the more base and remiss in those public matters and affairs, wherein power and authority is requisite.
he_IL: שהחייתי תחת ממשלת אדוני ואבי, שייקח ממני את כל הגאווה וההתרברבות, ויקטין אותי לאותו גאווה ודעה שזה לא בלתי אפשרי עבור נסיך לחיות בחצר בלי חבורת שומרים ועוקבים, בגדים יוצאי דופן, כאלה וכאלה לפידים ופסלים, ודברים אחרים דומים של מדינה ופאר; אלא שאדם יכול להקטין ולהתכווץ כמעט למצב של אדם פרטי, ועדיין בכל זאת לא להפוך להיות יותר נחות ורשלן בעניינים ציבוריים ועניינים, שבהם הכוח והסמכות נדרשים.

en: That houses originated as I have written above, we can see for ourselves from the buildings that are to this day constructed of like materials by foreign tribes: for instance, in Gaul, Spain, Portugal, and Aquitaine, roofed with oak shingles or thatched. Among the Colchians in Pontus, where there are forests in plenty, they lay down entire trees flat on the ground to the right and the left, leaving between them a space to suit the length of the trees, and then place above these another pair of trees, resting on the ends of the former and at right angles with them. These four trees enclose the space for the dwelling. Then upon these they place sticks of timber, one after the other on the four sides, crossing each other at the angles, and so, proceeding with their walls of trees laid perpendicularly above the lowest, they build up high towers. The interstices, which are left on account of the thickness of the building material, are stopped up with chips and mud. As for the roofs, by cutting away the ends of the crossbeams and making them converge gradually as they lay them across, they bring them up to the top from the four sides in the shape of a pyramid. They cover it with leaves and mud, and thus construct the roofs of their towers in a rude form of the “tortoise” style.
he_IL: את הבתים שמקורם כפי שכתבתי לעיל, אנו יכולים לראות בעצמנו מהבניינים שנבנו עד היום מחומרים דומים על ידי שבטים זרים: למשל, בגאליה, ספרד, פורטוגל ואקיטן, מקורה ברעפי אלון או סכך. בין הקולכיאנים בפונטוס, שם יש יערות בשפע, הם הניחו עצים שלמים על הקרקע מימין ומשמאל, והותירו ביניהם מקום שיתאים לאורך העצים, ואז הניחו מעליהם עוד זוג עצים, מונחים על קצות העצים הראשונים ובזוויות ישרות איתם. ארבעת העצים הללו סוגרים את חלל המגורים. ואז על אלה הם מניחים מקלות עץ, אחד אחרי השני בארבעת הצדדים, חוצים אחד את השני בזוויות, וכך, ממשיכים עם קירות העצים שלהם המונחים בניצב מעל הנמוך ביותר, הם בונים מגדלים גבוהים. את interstices, אשר נותרים על חשבון עובי של חומר הבניין, הם עצרו עם שבבים ובוץ. באשר לגגות, על ידי חיתוך משם הקצוות של הקורות ולגרום להם להתכנס בהדרגה כפי שהם מניחים אותם על פני, הם מביאים אותם למעלה מארבעת הצדדים בצורה של פירמידה. הם מכסים אותו בעלים ובוץ, ובכך בונים את גגות המגדלים שלהם בצורה גסה בסגנון "צב ".

en: That last is no more than a foot high, and about seven paces across, a mere flat top of a grey rock which smokes like a hot cinder after a shower, and where no man would care to venture a naked sole before sunset. On the Little Isabel an old ragged palm, with a thick bulging trunk rough with spines, a very witch amongst palm trees, rustles a dismal bunch of dead leaves above the coarse sand. The Great Isabel has a spring of fresh water issuing from the overgrown side of a ravine. Resembling an emerald green wedge of land a mile long, and laid flat upon the sea, it bears two forest trees standing close together, with a wide spread of shade at the foot of their smooth trunks. A ravine extending the whole length of the island is full of bushes; and presenting a deep tangled cleft on the high side spreads itself out on the other into a shallow depression abutting on a small strip of sandy shore.
he_IL: זה האחרון גבהו כשיעור רגל בלבד, ורחבו שבע פסיעות לערך, סתם מישטח של סלע אפור העשן כמו רמץ חם אחרי גשם, ומקום ששום איש לא ירצה להציג בו כף־רגל יחפה קודם שקיעה. באיזאבּלה הקטנה דקל זקן וממורטט אשר לו גזע עבה ותופח סמור עקצים, ממש מכשפה בין עצי־הדקל, מאווש בקומץ קודר של כפות מתות מעל לחול הגס. איזאבּלה הגדולה יש בו מעיין מים חיים המפכּה מצלעו המגודלת מדי של גיא־הרים. דומה הוא לטריז ירוק־כאזמרגד של יבּשה באורך מיל, שטוח ומרודד על־פני הים, ועליו שני עצי־יער העומדים צפופים יחדיו, ומוֹטה רחבה של צל למרגלות גזעיהם החלקים. גיא המשתרע לכל אורך האי מלא שיחים; ובגלוֹתוֹ שסע עמוק וסבוך בצדו הגבוה הוא מתפשט על משנהו ונעשה שקע רדוד המסתיים ברצועה קטנה של חוף חולי.

en: That night another invisible missile started on its way to the earth from Mars, just a second or so under twenty-four hours after the first one. I remember how I sat on the table there in the blackness, with patches of green and crimson swimming before my eyes. I wished I had a light to smoke by, little suspecting the meaning of the minute gleam I had seen and all that it would presently bring me. Ogilvy watched till one, and then gave it up; and we lit the lantern and walked over to his house. Down below in the darkness were Ottershaw and Chertsey and all their hundreds of people, sleeping in peace.
he_IL: באותו הלילה, טיל נוסף התחיל לטוס לעבר כדור הארץ ממאדים, בערך שנייה לפני שעברה היממה מאז שיגורו של הטיל הראשון. אני זוכר איך ישבתי על השולחן אז בחושך והסתכלתי על כתמי הירוק והארגמן שרקדו מול עיניי. קיוויתי שאוכל להדליק סיגריה ולא חשדתי לרגע כמה גדולה תהיה המשמעות של המחזה שראיתי עכשיו. אוגילבי צפה במחזה עד השעה אחת ולאחר מכן ויתר. אז הדלקנו את הפנס והלכנו לבית שלו. מתחת, בחשיכה, כל מאות האנשים באוטרשו ובצ'רטסי ישנו בשלווה.

en: That night, too, there was another jetting out of gas from the distant planet. I saw it. A reddish flash at the edge, the slightest projection of the outline just as the chronometer struck midnight; and at that I told Ogilvy and he took my place. The night was warm and I was thirsty, and I went stretching my legs clumsily and feeling my way in the darkness, to the little table where the siphon stood, while Ogilvy exclaimed at the streamer of gas that came out towards us.
he_IL: גם בלילה ההוא, היה עוד אחד שיצא מכוכב הלכת המרוחק. ראיתי אותו. בקצה שלו זרח אור אדום וקו המתאר המעומעם שלו הואר בדיוק כאשר שעון הכרונומטר הראה חצות. באותה העת ביקשתי מאוגילבי שיחליף אותי, וכך עשה. הלילה היה חם ואני הייתי צמא. הלכתי לחלץ עצמות וגיששתי דרכי בחושך לעבר השולחן הקטן לצד צינור הסיפון. אוגילבי העיר לגבי סילון הגז שהגיח לכיווננו.

en: That pasturage and food may indicate the healthful qualities of a site is a fact which can be observed and investigated in the case of certain pastures in Crete, on each side of the river Pothereus, which separates the two Cretan states of Gnosus and Gortyna. There are cattle at pasture on the right and left banks of that river, but while the cattle that feed near Gnosus have the usual spleen, those on the other side near Gortyna have no perceptible spleen. On investigating the subject, physicians discovered on this side a kind of herb which the cattle chew and thus make their spleen small. The herb is therefore gathered and used as a medicine for the cure of splenetic people. From food and water, then, we may learn whether sites are naturally unhealthy or healthy.
he_IL: זה מרעה ומזון עשוי להצביע על התכונות הבריאותיות של אתר היא עובדה אשר ניתן לצפות ולחקור במקרה של שדות מרעה מסוימים בכרתים, בכל צד של הנהר Pothereus, אשר מפריד בין שתי המדינות כרתים של Gnosus ו Gortyna. יש בקר במרעה על הגדות הימנית והשמאלית של הנהר הזה, אבל בעוד הבקר להאכיל ליד גנוסוס יש את הטחול הרגיל, אלה בצד השני ליד Gortyna אין טחול מורגש. בחקירת הנושא, גילו הרופאים בצד זה סוג של עשב שהבקר לועס ובכך הופכים את הטחול שלהם לקטן. לכן, הצמח נאסף ומשמש כתרופה לריפוי של אנשים טחול. ממזון ומים, אם כן, אנו עשויים ללמוד אם אתרים הם באופן טבעי לא בריאים או בריאים.

en: That there is burning heat in these regions may be proved by the further fact that in the mountains near Baiae, which belongs to the Cumaeans, there are places excavated to serve as sweating-baths, where the intense heat that comes from far below bores its way through the earth, owing to the force of the fire, and passing up appears in these regions, thus making remarkably good sweating-baths. Likewise also it is related that in ancient times the tides of heat, swelling and overflowing from under Mt. Vesuvius, vomited forth fire from the mountain upon the neighboring country. Hence, what is called “sponge-stone” or “Pompeian pumice” appears to have been reduced by burning from another kind of stone to the condition of the kind which we see.
he_IL: העובדה שיש חום בוער באזורים אלה עשויה להיות מוכחת על ידי העובדה נוספת שבהרים ליד Baiae, השייכים לCumaeans, יש מקומות שנחפרו לשמש אמבטיות הזעה, שם החום האינטנסיבי שמגיע הרחק מתחת משעמם את דרכו דרך האדמה, בשל כוח האש, ומעבר מופיע באזורים אלה, ובכך עושה אמבטיות הזעה טובות להפליא. כמו כן, זה קשור לכך שבזמנים קדומים הגאות והשפל של חום, נפיחות וגלישה מתחת להר. וזוב, הקיא אש מההר על הארץ השכנה. לפיכך, נראה כי מה שמכונה "אבן ספוג" או "פומיס פומפיאני" הופחת על ידי שריפה מסוג אחר של אבן למצב מהסוג שאנו רואים.

en: The "Modern Elegance: Luxurious Charcoal Grey Upholstered Sofa" harmonizes style and comfort to redefine your living space. This stunning piece is crafted with plush, high-density foam cushions, enveloped in a rich, charcoal grey fabric that is invitingly soft to the touch. Its clean lines and contemporary silhouette are complemented by the sturdy wooden frame, making it a durable yet stylish addition to any home decor. Whether you're lounging or entertaining, this sofa promises unrivaled comfort and a look that's seamlessly chic.
he_IL: ה"אלגנטיות המודרנית: ספה מרופדת בצבע אפור פחם יוקרתית" משלבת סגנון ונוחות כדי להגדיר מחדש את חלל המגורים שלך. היצירה המדהימה הזו עשויה עם כריות רכות, עשויות קצף בצפיפות גבוהה, עטופות בבד עשיר בצבע אפור פחם שהוא רך ונעים למגע. הקווים הנקיים והסילואט המודרני שלה משלימים את המסגרת העמידה מעץ, מה שהופך אותה לתוספת עמידה אך מסוגננת לכל עיצוב בית. בין אם אתה מתפנק או מארח, הספה הזו מבטיחה נוחות שאין לה תחליף ומראה ש chic בצורה חלקה.

en: The "Tao Te Ching", roughly translated into <em>The Book of the Way and of Virtue</em>, is a Chinese classic text written around 400 BC and traditionally credited to the sage <em>Laozi</em>. The text's authorship, date of composition and date of compilation are still debated.
he_IL: "דאו דה ג'ינג", שתורגם בתרגום גס ל<em>ספר הדרך והסגולה</em>, הוא טקסט סיני קלאסי שנכתב בסביבות המאה ה-4 לפנה"ס ומיוחס לחכם הסיני <em>לאוזי (לאו דזה)</em>. עד היום קיימות מחלוקות לגבי מחבר הטקסט, תאריך הכתיבה ותאריך האיסוף של החומרים.

en: The 1966 FIFA World Cup and the 2006 FIFA World Cup both used lions as their mascot.
he_IL: הגביע העולמי של פיפ"א בשנת 1966 והגביע העולמי של פיפ"א בשנת 2006 השתמשו שניהם בארי כסמלם.

en: The 1970s were a time of change and transformation in Brooklyn, as the borough was undergoing a process of gentrification. Many of the old factories and warehouses that had once defined the borough were being converted into trendy loft apartments, attracting a new wave of young professionals and artists to the area. At the same time, the neighborhoods of Brooklyn were also home to a large and vibrant African American and Latino community, and the borough was a center of African American culture and activism. In 1974, Brooklyn was a place of great energy and diversity, and it remains an iconic and influential part of New York City to this day.
he_IL: שנות השבעים היו תקופה של שינוי ושינוי בברוקלין, כשהרובע עבר תהליך של ג'נטריפיקציה. רבים מהמפעלים והמחסנים הישנים שפעם הגדירו את הרובע הוסבו לדירות לופט אופנתיות, ומשכו לאזור גל חדש של אנשי מקצוע ואמנים צעירים. במקביל, השכונות בברוקלין היו גם ביתם של קהילה אפרו - אמריקאית ולטינית גדולה ותוססת, והרובע היה מרכז של תרבות ואקטיביזם אפרו - אמריקאים. בשנת 1974, ברוקלין הייתה מקום של אנרגיה וגיוון רב, והיא נותרה חלק אייקוני ומשפיע של העיר ניו יורק עד עצם היום הזה.

en: The 7-inch remained Project X's only recorded output (they were, after all, just a project, and the members were busy with their other bands). So when&nbsp;Porcelly&nbsp;as a joke put&nbsp;Project X – The Edge of Quarrel LP&nbsp;on his&nbsp;Maximum RocknRoll&nbsp;playlist during a&nbsp;San Francisco&nbsp;visit, record collectors began searching high and low for this fabled LP, but alas, it never existed. The band did however write one song that was only performed live, "Can't Keep Me Down". Later the lyrics were changed, and it became the&nbsp;Youth of Today&nbsp;song "Live Free" on the band's&nbsp;We're Not in This Alone&nbsp;album.
he_IL: ה-7 אינץ' נשאר הפלט היחיד של Project X (הם, לסיכום, היו פשוט פרויקט והחברים היו עסוקים בלהקות האחרות שלהם). כך שכשפורסלי בתור צחוק שם את Project X - The Edge of Quarrel LP ברשימת ההשמעה שלו ב- Maximum RocknRoll במהלך ביקור בסן פרנסיסקו, אוספי התקליטים התחילו לחפש בכל מקום את ה-LP המפורסם הזה, אך אוי לא, הוא לא קיים. הלהקה כתבה עם זאת שיר אחד שנבצע רק בהופעות, "Can't Keep Me Down". מאוחר יותר המילים השתנו והפכו לשיר "Live Free" של Youth of Today באלבום We're Not in This Alone של הלהקה.

en: The <a href="#">sky</a> is the limit.
he_IL: <a href="#">השמיים</a> הם הגבול.

en: The <a rel="noreferrer noopener" href="https://www.wordpress.org/" target="_blank">United Architects Collab</a> helps individuals, businesses and organisations turn architectural projects into opportunity.
he_IL: |||UNTRANSLATED_CONTENT_START|||The <a rel="noreferrer noopener" href="https://www.wordpress.org/" target="_blank">United Architects Collab</a> helps individuals, businesses and organisations turn architectural projects into opportunity.|||UNTRANSLATED_CONTENT_END|||

en: The <strong>unicorn</strong> is a <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Legendary_creature">legendary creature</a> that has been described since antiquity as a beast with a single large, pointed, spiraling horn projecting from it's forehead. In European folklore, the unicorn is often depicted as a white horse-like or goat-like animal with a long horn and clove hooves. <br><br>In the Middle Ages and Renaissance, it was commonly described as an extremely wild woodland creature, a symbol of purity and grace, which could be captured only by a virgin.<br>
he_IL: <strong>חד הקרן</strong> הוא <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Legendary_creature">יצור מהאגדות</a> שמופיע כבר בסיפורים מהעת העתיקה. הוא מתואר כיצור מפלצתי עם קרן גדולה, מחודדת ומסולסלת שפורצת מהמצח שלו. בפולקלור האירופי, חד הקרן בדרך מתואר כחיה לבנה שדומה לסוס או לעז עם קרן ארוכה ופרסה שסועה. <br><br>בימי הביניים ובתקופת הרנסאנס, חד הקרן בדרך כלל תואר בתור יצור יערות, סמל של טוהר וחסד שרק בתולות יכולות לתפוס.<br>

en: The Aaltos designed several different types of furniture and lamps for the&nbsp;Paimio Sanatorium. The best known of the furniture pieces is his cantilevered birch wood Paimio Chair, which was specifically designed for&nbsp;tuberculosis&nbsp;patients to sit in for long hours each day. Aalto argued that the angle of the back of the chair was the perfect angle for the patient to breathe most easily.
he_IL: האלטוס עיצבו מספר סוגים שונים של רהיטים ומנורות עבור Paimio Sanatorium. הידוע ביותר מבין פריטי הרהיטים הוא כיסא עץ הליבנה שלו, Paimio, שתוכנן במיוחד עבור  שחפת & nbsp;חולים לשבת במשך שעות ארוכות בכל יום. אלטו טען כי זווית גב הכיסא הייתה הזווית המושלמת עבור המטופל לנשום בקלות רבה יותר.

en: The Acme Corp Design Summit 2024 will be held at the stunning backdrop of Reykjavík, Iceland! We are thrilled to invite you to a week-long journey into the world of design innovation and creativity in this extraordinary Nordic capital.
he_IL: הסמינר לעיצוב של Acme Corp 2024 יתקיים ברקע המהמם של רייקיאוויק, איסלנד! אנחנו נרגשים להזמין אותך למסע של שבוע לעולם החדשנות והיצירתיות בעיצוב בעיר הבירה הנורדית המיוחדת הזו.

en: The Aesthetic Toolkit
he_IL: הכלי האסתטי

en: The Aesthetic of Satire
he_IL: האסתטיקה של סאטירה

en: The Aftermath of Growth
he_IL: התוצאות לאחר הצמיחה

en: The Akaido, Khale
he_IL: אמנות האייקידו, קייל

en: The Allure of DIY
he_IL: הקסם של עשה זאת בעצמך

en: The Altair 8800 was followed by the Apple I in 1976 and the Apple II in 1977. These were the first personal computers that came with a keyboard, monitor, and pre-installed software. They were also the first personal computers that were easy enough to use that non-experts could operate them.
he_IL: האלטייר 8800 היה אחרי ה-Apple I ב-1976 וה-Apple II ב-1977. אלה היו המחשבים האישיים הראשונים שהגיעו עם מקלדת, מסך, ותוכנה מותקנת מראש. הם גם היו המחשבים האישיים הראשונים שהיו קלים מספיק לשימוש כך שאנשים לא מומחים יכלו להפעיל אותם.

en: The Amygdala: The Stress Response Center
he_IL: האמיגדלה: מרכז התגובה ללחץ

en: The Anatomy of Saturn's Light
he_IL: האנטומיה של האור של כוכב השבת

en: The Aromas of Street Food
he_IL: ריחות של אוכל רחוב

en: The Art direction of the Goncharov movie is a striking combination of 70s-inspired fashion, bold makeup, and gritty, atmospheric locations.
he_IL: ההנחיה האמנותית של הסרט של גונצ'רוב היא שילוב מופלא של אופנה משנות ה-70, איפור מוזר ומקומות אטמוספריים ומלוכלכים.

en: The Art of Adaptability:
he_IL: אמנות ההתאמה:

en: The Art of Awareness
he_IL: אמנות המודעות

en: The Art of Building Intrigue and Depth
he_IL: אמנות הבניית סוד ועומק

en: The Art of Doing Nothing
he_IL: אמנות של לא לעשות כלום

en: The Art of Flavor Enhancement: Infusions and Reductions
he_IL: האומנות של שיפור הטעמים: אינפוזיות והפחתות

en: The Art of Self-Care: Making Time for Yourself to Enhance Happiness and Wellbeing
he_IL: אמנות הטיפוח העצמי: למצוא זמן לעצמך כדי לשפר את האושר והרווחה

en: The Art of Stain Removal
he_IL: אמנות הסרת כתמים

en: The Art of Storytelling: Lois was a master storyteller, using his creativity to craft compelling narratives that resonated with people on a deep level. In this blog post, we examine Lois's storytelling techniques and how he effectively conveyed messages through his work. From his iconic Esquire magazine covers to his unforgettable ad campaigns, Lois demonstrated the power of storytelling in capturing attention and inspiring action.
he_IL: אמנות הסיפור: לויס היה מספר סיפורים אמן, באמצעות היצירתיות שלו כדי לעצב נרטיבים משכנעים שהדהדו עם אנשים ברמה עמוקה. בפוסט זה בבלוג, אנו בוחנים את טכניקות הסיפור של לויס וכיצד הוא העביר מסרים ביעילות באמצעות עבודתו. מעטיפות המגזין האייקוני שלו "אסקווייר" ועד מסעות הפרסום הבלתי נשכחים שלו, לויס הדגים את כוחו של סיפור סיפורים בלכידת תשומת לב ופעולה מעוררת השראה.

en: The Art of Visual Impact
he_IL: אמנות ההשפעה החזותית

en: The Art of Connection
he_IL: אמנות החיבור

en: The Artistic Beauty of Rainbows: Inspiring Creativity
he_IL: היופי האמנותי של קשתות: מעורר השראה ליצירתיות

en: The Artistic Singularity of Miels High
he_IL: האמנות הייחודית של מיילס היי

en: The Ashmolean is the UK's oldest public museum, holding an impressive collection of art and archaeology. Highlights include Egyptian mummies, Eastern ceramics, and masterpieces by artists like Michelangelo, Turner, and Van Gogh.
he_IL: האשלמוליאן הוא המוזיאון הציבורי הוותיק ביותר בבריטניה, מחזיק באוסף מרשים של אמנות וארכיאולוגיה. בין הדברים הבולטים נמצאים ממיות מצריות, קרמיקה מזרחית, ויצירות מופת של אמנים כמו מיכלאנג'לו, טרנר, וונגו.

en: The Asteroid Impact and the Ensuing Darkness
he_IL: ההתנגשות של האסטרואיד והחושך המתגבר

en: The Atlanta Eagles and the Houston Hurricanes are reportedly discussing a trade that would send Eagles' speedster, Carlos Blaze, to the Hurricanes in exchange for the versatile outfielder, Victor Storm. This potential deal could inject some much-needed speed into the Hurricanes' lineup, while the Eagles would gain a reliable bat with the ability to cover multiple outfield positions.
he_IL: הוא דיווח כי האגלנטה איגלס וההיוסטון הוריקנס מתווכים על עסקת סחר שתשלח את המהירות של האגלס, קרלוס בלייז, להוריקנס בתמורה לשחקן החיצוני המותאם, ויקטור סטורם. עסקה זו עשויה להכניס מהירות נדרשת להרכב של הוריקנס, בעוד שהאגלס ירוויחו מקלע אמין עם יכולת לכסות מספר עמדות בחיצוני.

en: The Baroque era brought with it a sense of grandeur and emotional intensity, and rainbows were no exception. Artists like Peter Paul Rubens used the rainbow to create contrast and heighten drama in their works. In his painting <em>Landscape with a Rainbow</em> (c. 1636), Rubens showcases the rainbow as both a hopeful symbol and a dramatic compositional tool, guiding the viewer’s eye across a turbulent sky.
he_IL: התקופה הבארוקית הביאה עמה תחושת grandeur ועוצמה רגשית, וקשתות לא היו יוצאות דופן. אמנים כמו פיטר פול רובנס השתמשו בקשת כדי ליצור ניגוד ולהגביר דרמה בעבודותיהם. בציור שלו <em>נוף עם קשת</em> (בערך 1636), רובנס מציג את הקשת כסמל של תקווה וככלי קומפוזיציוני דרמטי, מנחה את עינו של הצופה בשמיים סוערים.

en: The Baroque was a period of history in Western culture originated by a new way of conceiving art (the "baroque style") and which, starting from different historical-cultural contexts, produced works in numerous artistic fields: literature, architecture, sculpture, painting, music, opera, dance, theater, etc. It manifested itself mainly in Western Europe, although due to colonialism it also occurred in numerous colonies of European powers, mainly in Latin America. Chronologically, it covered the entire 17th century and the beginning of the 18th century, with a greater or lesser extension in time depending on each country. It is usually placed between Mannerism and Rococo, in an era characterized by strong religious disputes between Catholic and Protestant countries, as well as marked political differences between absolutist and parliamentary states, where an incipient bourgeoisie began to lay the foundations of capitalism.
he_IL: הברוק היה תקופה בהיסטוריה של התרבות המערבית שנוצרה על ידי דרך חדשה לתפוס אמנות (ה"סגנון הברוק") ושבעקבות הקשרים היסטוריים-תרבותיים שונים, ייצרה יצירות בתחומים אמנותיים רבים: ספרות, אדריכלות, פסלים, ציור, מוזיקה, אופרה, ריקוד, תיאטרון, וכו'. היא התManifested בעיקר במערב אירופה, למרות שבגלל הקולוניאליזם היא גם התרחשה במספר רב של קולוניות של מעצמות אירופיות, בעיקר באמריקה הלטינית. כרונולוגית, היא כיסתה את כל המאה ה-17 ואת תחילת המאה ה-18, עם סיומת / הרחבה גדולה או קטנה בזמן בהתאם לכל מדינה. בדרך כלל היא ממוקמת בין המנריזם לרוקוקו, בעידן שמאופיין במחלוקות דתיות חזקות בין מדינות קתוליות לפרוטסטנטיות, כמו גם הבדלים פוליטיים בולטים בין מדינות אבסולוטיסטיות לפרלמנטריות, שם בורגנות מתהווה החלה להניח את היסודות לקפיטליזם.

en: The Battle
he_IL: הקרב

en: The Beauty is in the Details
he_IL: היופי נמצא בפרטים

en: The Benefits of Daily Walks
he_IL: היתרונות של הליכות יומיות

en: The Benefits of Embracing Stillness
he_IL: היתרונות שבקבלת השקט

en: The Benefits of Mindful Eating
he_IL: היתרונות של אכילה מודעת

en: The Bermuda Triangle, also known as the Devil's Triangle, is a region in the western part of the North Atlantic Ocean that has been associated with mysterious disappearances of ships and airplanes for decades. The area spans approximately 500,000 square miles and is bounded by Miami, Bermuda, and Puerto Rico. Many theories have been proposed to explain the strange occurrences in this region, ranging from natural disasters such as hurricanes and rogue waves to supernatural forces such as UFOs and sea monsters. However, despite extensive investigations and scientific research, no definitive explanation for the Bermuda Triangle's mysteries has been found, leaving it shrouded in intrigue and speculation.
he_IL: המשולש הברמודה, הידוע גם בשם משולש השד, הוא אזור בחלק המערבי של האוקיינוס האטלנטי הצפון, שמתואר בהעלמות מסתוריות של ספינות ומטוסים מזה עשורות. האזור מתרכז בשטח של כ-500,000 מייל רבוע ומוגבל על ידי מיאמי, ברמודה ופוארטו ריקו. הוצעו הרבה תיאוריות להסבר על האירועים המוזרים באזור זה, החל מפצעים טבעיים כמו הוריקנים וגלים רוגעים ועד לכוחות על-טבעיים כמו עב"ם ומפלצות ים. אולם, למרות חקירות מרובות ומחקרים מדעיים, לא נמצאה הסבר מוחלט למסתוריות המשולש הברמודה, והוא נשאר מסובך בספקולציות ובתשומת הלב.

en: The Birth of Personal Computers
he_IL: הולדת המחשבים האישיים

en: The Birth of a Nostalgic Revolution
he_IL: הלידה של מהפכת נוסטלגיה

en: The Bittersweet Prelude
he_IL: הפתיחה המרירה

en: The Blog
he_IL: הבלוג

en: The Blood Moon Phenomenon: A Play of Light and Atmosphere
he_IL: תופעת הירח הדם: משחק של אור ואטמוספירה

en: The Boedo Group, Around 1920 the People's Artists emerged, a plastic correlate of the Boedo literary group. Far from the folklorism or nostalgia for the past fostered by the previous generation, this nucleus formed in leftist libraries in the heat of Tolstoy's works, placed emphasis on social problems. José Arato, Adolfo Bellocq, Guillermo Facio Hebequer, Abraham Vigo and the sculptor Agustín Riganelli exhibited in factories and neighborhoods and created a Salon of Independents. Its central theme was social issues and struggles. They gathered around the Claridad publishing house, with a socialist tendency, which had its workshops on Boedo Street, in the working-class suburbs of the city, and they met at the neighboring Café El Japonés a few meters from the aforementioned Claridad Editorial.
he_IL: הקבוצה של בואדו, בסביבות 1920 צצו האמנים של העם, מקבילה פלסטית לקבוצת בואדו הספרותית. רחוק מהפולקלוריזם או הנוסטלגיה לעבר שהוזנה על ידי הדור הקודם, הגרעין הזה שהוקם בספריות שמאלניות בחום של יצירות טולסטוי, שם דגש על בעיות חברתיות. חוסה אראטו, אדולפו בלוק, ג Guillermo Facio Hebequer, אברהם ויגו והפסל אוגוסטין ריגנלי הציגו במפעלי תעשייה ובשכונות ויצרו סלון של עצמאיים. הנושא המרכזי שלהם היה בעיות חברתיות ומאבקים. הם התאגדו סביב הוצאת קלרידד, עם נטייה סוציאליסטית, שהיו לה סדנאות ברחוב בואדו, בפרברי מעמד הפועלים של העיר, והם נפגשו בבית הקפה השכן קפה היפני, כמה מטרים מההוצאה לאור קלרידד המוזכרת.

en: The Bold Statement of Denim: Reinventing a Classic
he_IL: ההצהרה המודגשת של הדינים: משנה את הקלאסיקה

en: The Bolder Sky Lodge,<br>Lysefjord
he_IL: The Bolder Sky Lodge,<br>ליספיורד

en: The Brilliance of Colour: A Play of Light
he_IL: הזוהר של צבע: משחק של אור

en: The Butterfly in Japan
he_IL: הפרפר ביפן

en: The Calming Lull of the Sea
he_IL: השקט המרגיע של הים

en: The Cape Cod <br>Botany Club
he_IL: מועדון הבוטניקה <br>של קייפ קוד

en: The Cape Cod Botany Club is a prestigious members-only club dedicated to discussing top secret plant-related matters.
he_IL: The Cape Cod Botany Club (מועדון הבוטניקה של קייפ קוד) הוא מועדון חברים יוקרתי שבמסגרתו דנים בענייני צמחים סודיים ביותר.

en: The Captivating Process:
he_IL: התהליך המרתק:

en: The Change Catalyst: Embracing seamless transformation with confidence
he_IL: המפעיל של השינוי: לקבל את השינוי החלק עם ביטחון

en: The Chefs
he_IL: השפים

en: The Citrus Essentials: Kirsten explores the versatility of citrus fruits in Mediterranean cooking. Learn about using lemon zest, juice, and other citrus elements to add brightness and flavor to a wide range of dishes, from savory to sweet.
he_IL: היסודות של הדרים: קירסטן חוקרת את הרבגוניות של פירות הדר בבישול הים תיכוני. גלו איך להשתמש בקולפן לימון, מיץ, ואלמנטים נוספים של הדרים כדי להוסיף בהירות וטעם למגוון רחב של מנות, מלוח ועד מתוק.

en: The City That Never Sleeps
he_IL: עיר ללא הפסקה

en: The Complexity of the Human Mind
he_IL: המורכבות של המוח האנושי

en: The Confrontation
he_IL: הקונפרונטציה

en: The Constant Cycle
he_IL: המחזור הקבוע

en: The Cosmic Connection: Mushrooms and Outer Space Mushrooms might also play a role in our quest for the stars. Researchers are investigating the potential use of fungi as a sustainable food source and radiation shield for astronauts during long-term space missions. Mycelium has even been considered as a potential building material for constructing habitats on other planets, as it is lightweight, durable, and can be grown from readily available organic matter.
he_IL: הקשר הקוסמי: פטריות וחלל החיצוני פטריות עשויות גם לשחק תפקיד במסע שלנו לכוכבים. חוקרים מבדילים את השימוש הפוטנציאלי של פטריות כמקור מזון קיים וכמגן מפני קרינה לחללנים במהלך משימות חלל ארוכות טווח. גם המיצליום נחשב כחומר בנייה פוטנציאלי לבניית מתחמים על כוכבים אחרים, מכיוון שהוא קל משקל, עמיד וניתן לגידול מחומר אורגני זמין בקלות.

en: The Crew
he_IL: הצוות

en: The Culinary Odyssey Begins
he_IL: האודיסיאה הקולינרית מתחילה

en: The Cult Collection by Joan Wilson. A classic collection by the traditional Swedish manufacturer in collaboration with contemporary designer Marianne Lewis.
he_IL: האוסף 'Cult' של ג'ואן וילסון. אוסף קלאסי של היצרנית השוודית המסורתית בשיתוף פעולה עם המעצבת בת-ימינו מריאן לואיס.

en: The Cultural Tapestry
he_IL: הרקמה התרבותית

en: The Curious Case of Colony Collapse Disorder Colony Collapse Disorder (CCD) is a perplexing phenomenon in which worker bees abruptly abandon their hive, leaving behind the queen, brood, and a few nurse bees. The exact causes of CCD are not yet known, but researchers speculate that a combination of factors, including pesticides, parasites, and environmental stressors, may be responsible. Despite extensive research, the reasons behind this mysterious phenomenon continue to elude scientists.
he_IL: המקרה הסקרני של תסמון קריסת המושבה תסמון קריסת המושבה (CCD) הוא תופעה מבלבלת בה דבורות עובדות פתאום עוזבות את הקובה שלהן, משאירות אחורי המלכה, הצאצאים ומספר דבורות מטפלות. הסיבות המדויקות לתסמון קריסת המושבה עדיין לא ידועות, אך חוקרים מניחים ששילוב של גורמים, כולל חומרי חנקן, פרזיטים ומגרסאות סביבתיות, עשויים להיות אחראים. למרות מחקר מרובה, הסיבות מאחורי תופעה זו המסתובבת עדיין מחמיאות למדענים.

en: The DIY Guide to Vaporwave Art
he_IL: מדריך העשייה עבור אמנות וייפורוויב

en: The Default Mode Network: Wandering Minds and Self-Referential Thoughts
he_IL: רשת מצב ברירת מחדל: דעתות שטות ומחשבות התייחסותיות לעצמם

en: The Detroit Lions of the National Football League have featured a lion in their logo since 1934.
he_IL: הדטרויט ליונס של ליגת הפוטבול הלאומית מציגים אריה בלוגו שלהם מאז 1934.

en: The Dominant OS of the PC Era
he_IL: המערכת הפעלה הדומיננטית של עידן המחשבים האישיים

en: The Earth is constantly spinning.
he_IL: כדור הארץ מסתובב כל הזמן.

en: The Earth is my biggest inspiration and influence. I like to visit crystal stores, vintage bazars and be inspired with the beauty of raw stones.
he_IL: ההשראה הכי גדולה שלי היא כדור הארץ. יש לי חיבה גדולה לחנויות קריסטלים, לשווקיי וינטג' ואני נוטה לקבל השראה מהיופי הגולמי של אבנים טבעיות.

en: The Earth's Blue Essence:
he_IL: המהות הכחולה של כדור הארץ:

en: The Effects of Nature on Psychological Well-Being (2022)
he_IL: ההשפעות של הטבע על הרווחה הפסיכולוגית (2022)

en: The Enchanting and Elegant Blooms of Spring
he_IL: הפרחים המקסימים והאלגנטיים של האביב

en: The End of Expansion? Potential Consequences of Descending Dark Energy If dark energy continues to weaken, several outcomes could emerge. One possibility is that the universe's expansion may slow down, eventually coming to a complete stop. This would lead to a stable, static universe with galaxies remaining at fixed distances from one another. Alternatively, if dark energy were to reverse its effect and become attractive rather than repulsive, the universe could start contracting, ultimately leading to a "Big Crunch" scenario.
he_IL: סוף ההרחבה? השלכות אפשריות של אנרגיה כהה יורדת אם אנרגיה כהה ממשיכה לחלש, יכולות להתפתח מספר תוצאות. אחת האפשרויות היא שההרחבה של היקום עשויה להאט ובסופו של דבר להפסיק לחלוטין. זה יוביל ליקום יציב וסטטי עם גלקסיות שמתמקמות במרחקים קבועים זו מזו. בנוסף, אם אנרגיה כהה תשנה את ההשפעה שלה ותהפוך למושכת במקום להיות דחופה, היקום עשוי להתחיל להתכווץ ובסופו של דבר להוביל לסיפון ענק.

en: The Enlightenment: The Quest for Reason and Knowledge
he_IL: ההתבוננות: המסע לשם הסבר וידע

en: The Environmental Benefits of Organic Farming
he_IL: היתרונות הסביבתיים של חקלאות אורגנית

en: The Essence of Earth's Palette:
he_IL: המהות של פלטת כדור הארץ:

en: The Essence of Mindful Eating
he_IL: המהות של אכילה מודעת

en: The Essence of Nesting
he_IL: המהות של הקנייה

en: The Essence of Royal Splendor:
he_IL: המהות של פאר מלכותי:

en: The Evolution Continues
he_IL: האבולוציה נמשכת

en: The Evolution of PCs
he_IL: התפתחות המחשבים האישיים

en: The Excitement of Exploration
he_IL: התרגשות החקירה

en: The Final Corner
he_IL: הפינה האחרונה

en: The Flag of Iran bore the Lion and Sun from 1576 to 1979.
he_IL: דגל איראן נשא את האריה והשמש מ-1576 עד 1979.

en: The Florida Group or Paris Group, with painters such as Aquiles Badi, Héctor Basaldúa, Antonio Berni, Norah Borges, Horacio Butler, Emilio Centurión, Juan del Prete, Raquel Forner, Ramón Gómez Cornet, Alfredo Guttero, Emilio Pettoruti, Xul Solar and Lino Aeneas Spilimbergo. It was characterized by paying maximum attention to aesthetic issues. Under the slogan of seeking “the eminently structural aspects of plastic values.” Its members belonged mostly to middle or upper classes, and met at the "Richmond" candy store on the central and elegant Florida Street, from which the group takes its name.
he_IL: הקבוצה מפלורידה או קבוצת פריז, עם ציירים כמו אקווילס באדי, הקטור בסלדוּאה, אנטוניו ברני, נורה בורחס, הוראסיו באטלר, אמיליו סנטוריון, חואן דל פרטה, רחל פורנר, רמון גומז קורנט, אלפרדו גוטרו, אמיליו פטורוטי, שול סולאר ולינו אייניאס ספילימברגו. היא התאפיינה בכך שהקדישה תשומת לב מרבית לסוגיות אסתטיות. תחת הסיסמה של חיפוש "האספקטים המבניים המובהקים של ערכים פלסטיים." חברי הקבוצה השתייכו בעיקר למעמדות הביניים או הגבוהים, ונפגשו בחנות הממתקים "ריצ'מונד" ברחוב פלורידה המרכזי והאלגנטי, שממנו הקבוצה שואבת את שמה.

en: The Food Truck
he_IL: משאית האוכל

en: The Functionality of Form
he_IL: הפונקציונליות של טופס

en: The Future of Roman Soldiers Fantasy As the subgenre of Roman soldiers fantasy continues to grow in popularity, readers can expect even more thrilling tales that blend the historical and the fantastical. With a wealth of history to draw upon and the limitless possibilities of the fantasy genre, Roman soldiers fantasy offers a fertile ground for imaginative storytelling, captivating readers with its unique blend of adventure, magic, and intrigue.
he_IL: עתידו של פנטזיה על חיילי רומא כפנטזיה תת-סוג של פנטזיה על חיילי רומא ממשיך לגדול בפופולריות, קוראים יכולים לצפות בעוד סיפורים מרתקים שמשלבים את ההיסטורי והפנטזי. עם עושר ההיסטוריה שניתן להשתמש בה והאפשרויות האין סופיות של תחום הפנטזיה, פנטזיה על חיילי רומא מציעה קרקע פורה לסיפורות מדהימות, שמפתיעות את הקוראים עם השילוב הייחודי של הרפתקאות, קסם ותחזוק.

en: The Future of Smart Living
he_IL: העתיד של חיים חכמים

en: The Future of Sustainable Agriculture
he_IL: העתיד של חקלאות בת קיימא

en: The GPL v2.0 or later license. :) Use it to make something cool.
he_IL: GPL גרסה 2.0 או רישיון מאוחר יותר. :) אפשר להשתמש בו כדי ליצור דברים מגניבים.

en: The Garden at Bougival
he_IL: הגן בבוז'יואל

en: The Ghask Mountain Hi EK50 features a sleek, futuristic design with elements inspired by outdoor exploration and urban utility. Constructed with premium materials and advanced technical features, these sneakers are not only stylish but also built to withstand the demands of modern city life.
he_IL: הנעליים Ghask Mountain Hi EK50 כוללות עיצוב חלק ועתידני עם אלמנטים בהשראת חקר חוץ ושימוש עירוני. עשויות מחומרים פרימיום ותכונות טכניות מתקדמות, הנעליים האלה לא רק אופנתיות אלא גם בנויות לעמוד בדרישות של חיי העיר המודרניים.

en: The Goddess Fashion
he_IL: אלת האופנה

en: The Grand Theater<br>154 Eastern Avenue<br>Maryland NY, 12345
he_IL: התאטרון הגדול<br>שדרות המזרח 154<br>תל אביב, 12345

en: The Grandeur of Excess: Mastering the Art of Oversized Elegance in Fashion
he_IL: הגאון שביותר: לשלוט באומנות האלגנטיות המוגזמות בעולם האופנה

en: The Great Gatsby
he_IL: הגראנד גטסבי

en: The Greek Islands are a sun-kissed, history-steeped, and culture-rich archipelago, offering something for every type of traveler. With over 200 inhabited islands, choosing the right ones for your trip can be overwhelming. Here's a quick guide to help you explore the best Greek Islands.
he_IL: האיים היווניים הם ארכיפלג שטוף שמש, מלא היסטוריה ועשיר בתרבות, שמציע משהו לכל סוג של מטייל. עם יותר מ-200 איים מיושבים, לבחור את האיים הנכונים לטיול שלך יכול להיות מכריע. הנה מדריך מהיר שיעזור לך לחקור את האיים היווניים הטובים ביותר.

en: The Green Macaw and Light
he_IL: התוכו הירוק והאור

en: The Green or Buffon's Macaw, similar to the Scarlet Macaw, gets its vibrant green color primarily through the interplay of light with the physical structure of its feathers. The feathers are not pigmented green but are structured in a way that they reflect green light.
he_IL: התוכי הירוק או התוכי של בופון, הדומה לתוכי הסקרלט, מקבל את צבעו הירוק המבריק בעיקר דרך השפעת האור עם המבנה הפיזי של הנוצות שלו. הנוצות אינן צבועות בצבע ירוק אלא מורכבות בדרך שבה הן משקפות את האור הירוק.

en: The Greenhouse
    at Walden is Open All Year Long
he_IL: החממה
    בוולדן פתוחה לכל אורך השנה

en: The Healing Potential of Nature
he_IL: הפוטנציאל המרפא של הטבע

en: The Hosts
he_IL: מאחורי המיקרופון

en: The House of Spirits
he_IL: הבית של הרוחות

en: The Human Condition by Hannah Arendt
he_IL: "המצב האנושי" מאת חנה ארנדט

en: The Hummus Pila
he_IL: החומוס פילה

en: The Impact of Indoor Air Quality: Breathing Easier at Home
he_IL: השפעת איכות האוויר הפנימית: לנשום בקלות יותר בבית

en: The Impact of Light on Whale Communication
he_IL: ההשפעה של האור על תקשורת הלוויינים

en: The Impact of PC
he_IL: ההשפעה של מחשב

en: The Impact on Dinosaurs
he_IL: ההשפעה על דינוזואים

en: The Importance of Cybersecurity in a Digital Age
he_IL: חשיבות האבטחת מידע בעידן דיגיטלי

en: The Importance of Self-Care
he_IL: חשיבות הטיפוח האישי

en: The Indian Canna, also known as Canna indica, is a tropical flowering plant renowned for its vibrant blooms and lush foliage. This plant, native to South America but widely cultivated in Indian gardens, presents an interesting study in the relationship between plants and light. This blog post will delve into how light influences the growth, flowering, and overall health of the Indian Canna.
he_IL: הקנה ההודי, הידוע גם בשם קנה האינדיקה, הוא צמח פריחה טרופי מפורסם בשל פריחתו המבריקה והעלים הרעננים. הצמח הזה, מקורו בדרום אמריקה אך מתבטא בגידול רחב בגנים בהודו, מציג מחקר מעניין על הקשר בין צמחים ואור. פוסט זה בבלוג יעסוק בכיצד האור משפיע על הצמיחה, הפריחה והבריאות הכוללת של קנה האינדיקה.

en: The Indian Canna, with its vibrant blooms and lush foliage, is a testament to the profound influence of light on plant growth and health. Whether it's fuelling photosynthesis, encouraging blooming, or contributing to the brilliance of its flowers, light plays a significant role in the life of this tropical plant. As we cultivate these beauties in our gardens, understanding their relationship with light can help us provide the optimal conditions for their growth and flowering.
he_IL: הקאנה ההודית, עם פריחה חיותית וצמחיה רעננה, היא עדות להשפעתה העמוקה של האור על צמיחה ובריאות הצמחים. בין שזה מספק דלק לפוטוסינתזה, מעודד פריחה או משתתף בזוהר הפרחים, האור משחק תפקיד משמעותי בחיי הצמח הטרופי הזה. בעודנו מגדלים את היופיים האלה בגינותינו, הבנת הקשר שלהם עם האור יכולה לעזור לנו לספק את התנאים האופטימליים לצמיחה ופריחה שלהם.

en: The Interplay of Light and Colour
he_IL: השילוב בין אור וצבע

en: The Intersection of Art and Advertising: Lois blurred the lines between art and advertising, infusing his designs with artistic sensibilities. In this blog post, we delve into Lois's unique ability to bridge the gap between commercial work and artistic expression. We discuss how his fusion of art and advertising not only made his work visually appealing but also elevated the impact and significance of his designs.
he_IL: צומת האמנות והפרסום: לויס טשטשה את הקווים בין אמנות לפרסום, והחדירה את העיצובים שלו לרגישויות אמנותיות. בפוסט זה בבלוג, אנו מתעמקים ביכולתה הייחודית של לויס לגשר על הפער בין עבודה מסחרית לביטוי אמנותי. אנו דנים כיצד המיזוג שלו בין אמנות לפרסום לא רק הפך את עבודתו למושכת מבחינה ויזואלית, אלא גם העלה את ההשפעה והמשמעות של העיצובים שלו.

en: The Journey
he_IL: המסע

en: The Journey Begins
he_IL: המסע מתחיל כאן

en: The Joy of DIY Success: Share Your Creations and Inspire Others
he_IL: השמחה של הצלחה בעשה זאת בעצמך: שתף את היצירות שלך והשראה אחרים

en: The Joy of Nested Recipes: Flavorful Layers in Cooking
he_IL: השמחה שבמתכונים מקוננים: שכבות טעימות בבישול

en: The Joy of Swinging
he_IL: הנאה מהתנדנד

en: The Joy of Unraveling Nested Treasures
he_IL: השמחה בפתיחת אוצרות מקוננים

en: The Joys of Simple, Intentional Living
he_IL: הנחת החיים הפשוטים והממוקדים

en: The Kleshas with Stewart Gilchrist
he_IL: הקלשס עם סטיוארט גילכריסט

en: The La Boca Group, with painters such as Víctor Cúnsolo, Samuel Mallo López, Fortunato Lacámera, Alfredo Lazzari, Tito Gando, Benito Quinquela Martín and Miguel Carlos Victorica. Strongly influenced by Italian immigration, he developed a peculiar style, focused on work and immigrant neighborhoods.
he_IL: הקבוצה של לה בוקה, עם ציירים כמו ויקטור קונסולו, סמואל מאלו לופז, פורטונאטו לקאמרה, אלפרדו לאצארי, טיטו גנדו, בניטו קווינקלה מרטין ומיגל קרלוס ויקטוריקה. בהשפעה חזקה מההגירה האיטלקית, הוא פיתח סגנון ייחודי, שמתמקד בעבודה ובשכונות מהגרים.

en: The Legacy of DOS
he_IL: המורשת של DOS

en: The Legacy of Vaporwave
he_IL: המורשת של וייפורוויב

en: The Legion of Dreams: Roman Soldiers Fantasy
he_IL: הלגיון של החלומות: פנטזיה של חיילים רומאיים

en: The Life I Deserve
he_IL: The Life I Deserve (החיים שמגיעים לי)

en: The Light Returns, Life Rebounds
he_IL: האור חוזר, החיים מתאוששים

en: The Light-Dependent Web of Life
he_IL: הרשת התלויה באור של החיים

en: The Lindfield East Community Garden project is the largest community garden initiative in North America. Thanks to generous donations from private families and supporting organizations, we have over 100 acres of land dedicated to producing fresh and healthy food for the surrounding communities.&nbsp;
he_IL: פרויקט הגן הקהילתי של לינדפילד איסט הוא היוזמה הגדולה ביותר בצפון אמריקה לבניית גן קהילתי. הודות לתרומות נדיבות ממשפחות פרטיות ומארגונים תומכים, יש לנו שטח של מעל 400 דונם שמוקדש לגידול אוכל טרי ובריא לטובת הקהילות שבסביבה.

en: The Lindfield East Community Garden relies on the support from citizens and organizations to continue providing educational programming and valuable resources (food) to the broader community. While we love to see our membership grow, we’re very appreciative of any and all donations.
he_IL: הגן הקהילתי של לינדפילד איסט הוקם בעזרת התמיכה של האזרחים והארגונים שממשיכים לספק מסגרות חינוכיות ומשאבים חיוניים (אוכל) לקהילה הרחבה. אנחנו אוהבים לראות איך הצוות שלנו צומח ואנחנו מאוד מעריכים כל תרומה שאנחנו מקבלים.

en: The Lindfield East Community Garden would like to recognize our loyal donors who go above and beyond to support this project year after year. Their donations have allowed us to grow (pun intended) from a small half-acre garden to what it is today.
he_IL: הגן הקהילתי של לינדפילד איסט רוצה להוקיר תודה לתורמים הנאמנים שלנו שעושים מעל ומעבר כדי לתמוך בפרויקט, שנה אחר שנה. התרומות שלהם אפשרו לנו לצמוח (תרתי משמע) מגן קטן של שני דונם למה שאנחנו היום.

en: The Live Aid Connection: The significance of Queen's gig at Wembley Stadium was amplified by its association with the historic Live Aid concert. The event, organized to raise funds for famine relief in Ethiopia, brought together some of the greatest musical acts of the era. Queen's performance that day stole the show, leaving an indelible mark on music history and becoming a defining moment in their career.
he_IL: הקשר של לייב אייד: המשמעות של ההופעה של קווין באצטדיון וומבלי הוגברה על ידי הקשר שלה עם קונצרט לייב אייד ההיסטורי. האירוע, שנועד לגייס כספים לסיוע רעב באתיופיה, הביא יחד כמה מהאקטים המוזיקליים הגדולים של התקופה. ההופעה של קווין באותו יום גנבה את ההצגה, והשאירה חותם בלתי נשכח על ההיסטוריה של המוזיקה והפכה לרגע מכונן בקריירה שלהם.

en: The Local Burger
he_IL: ההמבורגריה המקומית

en: The Los Angeles Guardians and the Boston Breezers are said to be exploring a trade involving catchers. Guardians' defensive maestro behind the plate, Mason Cannon, might find himself traded to the Breezers in exchange for their power-hitting catcher, Josh Maverick. This swap could provide offensive firepower for the Guardians and solidify the Breezers' defense behind home plate.
he_IL: נאמר כי השומרים של לוס אנג'לס והסוחרים של בוסטון מבצעים חקירה לגבי החלפת קודקודים. מסטרו ההגנתי של השומרים מאחורי הקודקוד, מייסון קאנון, עשוי למצוא את עצמו מועבר לסוחרים בתמורה לקודקוד המכה החזק שלהם, ג'וש מאבריק. ההחלפה הזו עשויה לספק כוח אש תוקף לשומרים ולחזק את ההגנה של הסוחרים מאחורי הקודקוד.

en: The Making of Musical Masters: The Rigorous Training of Orchestra Musicians Orchestra musicians typically begin their musical journey at a young age, dedicating countless hours to honing their craft. This often involves years of private lessons, participation in youth orchestras, and eventually, attending prestigious music conservatories or universities. Throughout their education, musicians are trained in music theory, technique, and performance, gradually refining their skills and building the foundation for a career in orchestral music.
he_IL: יצירת מאסטרים מוזיקליים: האימון המקפיד של מוזיקאים בתזמורת
    מוזיקאים בתזמורת כמעט תמיד מתחילים את המסע המוזיקלי שלהם בגיל צעיר, מקדשים שעות רבות לשיפור המיומנות שלהם. זה כולל שנים של שיעורים פרטיים, השתתפות בתזמורות נוער ובסופו של דבר, השתלבות בקונסרבטוריות מוזיקה מובילות או באוניברסיטאות ידועות. במהלך הלימודים שלהם, המוזיקאים מתאמנים בתיאוריה מוזיקלית, בטכניקה ובביצוע, משתפרים בהדרגה את הכישורים שלהם ובונים את היסודות לקריירה במוזיקה אורקסטרלית.

en: The Maldives
he_IL: רפובליקת המלדיביים

en: The Mallsoft Microcosm
he_IL: המיקרוקוסם של מולסופט

en: The Manhattan Bridge Tower is the iconic landmark that sits at the entrance to the Manhattan Bridge in New York City. In 1974, the tower was a well-known and familiar sight to the residents of Brooklyn and Manhattan, as it had been standing at the entrance to the bridge since its completion in 1909. The tower is a steel truss structure that stands at the height of 377 feet, and it was designed to be a decorative and functional element of the bridge.
he_IL: מגדל גשר מנהטן הוא ציון הדרך האייקוני שיושב בכניסה לגשר מנהטן בעיר ניו יורק. בשנת 1974 היה המגדל מחזה מוכר וידוע לתושבי ברוקלין ומנהטן, שכן הוא עמד בכניסה לגשר מאז השלמתו בשנת 1909. המגדל הוא מבנה מסבך פלדה העומד בגובה 377 רגל, והוא נועד להיות אלמנט דקורטיבי ופונקציונלי של הגשר.

en: The Matterhorn is a mountain on the border between Switzerland and Italy. It has an elevation of about 4,480 meters. It is a part of the Alps, a mountain range in Europe.
he_IL: מטרהורן הוא הר שנמצא בגבול שבין שווייץ ואיטליה. הוא מתנשא לגובה של 4,480 מטרים. הוא חלק מהרי האלפים, רכס הרים שנמצא באירופה.

en: The Maverick Mindset
he_IL: הלך הרוח של מאבריק

en: The Maximalist
he_IL: המקסימליסטי

en: The McMillan Family
he_IL: משפחת מקמילן

en: The Mechanicals, Peter Quince and fellow players Nick Bottom, Francis Flute, Robin Starveling, Tom Snout and Snug plan to put on a play for the wedding of the Duke and the Queen, "the most lamentable comedy and most cruel death of Pyramus and Thisbe". Quince reads the names of characters and bestows them on the players. Nick Bottom, who is playing the main role of Pyramus, is over-enthusiastic and wants to dominate others by suggesting himself for the characters of Thisbe, the Lion, and Pyramus at the same time. Quince insists that Bottom can only play the role of Pyramus. Bottom would also rather be a tyrant and recites some lines of Ercles. Bottom is told by Quince that he would do the Lion so terribly as to frighten the duchess and ladies enough for the Duke and Lords to have the players hanged. Snug remarks that he needs the Lion's part because he is "slow of study". Quince assures Snug that the role of the lion is "nothing but roaring." Quince then ends the meeting telling his actors "at the Duke's oak we meet".
he_IL: המכונאים, פיטר קווינס ושחקניו ניק בוטום, פרנסיס פלוט, רובין סטארוולינג, תום סנאוט וסנאג מתכננים להציג מחזה לחתונה של הדוכס והמלכה, "הקומדיה המסכנה ביותר והמוות האכזבה של פירמוס ותיסבה". קווינס קורא את שמות הדמויות ומעניק להם לשחקנים. ניק בוטום, שמשחק את התפקיד הראשי של פירמוס, מתרגש מדי ורוצה לשלוט על האחרים על ידי הצעת עצמו לתפקידים של תיסבה, האריה ופירמוס בו זמנית. קווינס מתעקש שבוטום יכול לשחק רק את תפקיד פירמוס. בוטום גם היה מעדיף להיות טירן ומציין כמה שורות מתוך "ארקלס". קווינס אומר לבוטום שהוא יעשה את תפקיד האריה כל כך נורא עד שיפחד את הדוכסית והגברות מספיק כדי שהדוכס והאצילים יתלו את השחקנים. סנאג אומר שהוא צריך את תפקיד האריה כי הוא "איטי בלימוד". קווינס מבטיח לסנאג שתפקיד האריה הוא "רק זעירות". קווינס מסיים את הפגישה ואומר לשחקניו "אנחנו נפגשים באלון של הדוכס".

en: The Mediterranean Diet Demystified
he_IL: הדיאטה הים-תיכונית מפוענחת

en: The Melodic Manifesto Against Consumerism's Crescendo
he_IL: המניפסט המנוגן נגד צמיחת הצרכנות

en: The Menu
he_IL: התפריט

en: The Mesmerizing History
he_IL: ההיסטוריה המרתקת

en: The Midnight Meeting
he_IL: המפגש בחצות

en: The Minimalist
he_IL: המינימליסטי

en: The Miracle of New Life
he_IL: הפלא של חיים חדשים

en: The Modernists
he_IL: המודרניסטים

en: The Morning Routine
he_IL: השגרה של הבוקר

en: The Mycelial Network: The Underground World of Fungi Mushrooms are only the fruiting bodies of fungi, while the main part of the organism, called the mycelium, exists underground as a vast network of thread-like structures. This mycelial network can span vast areas, connecting plants and trees in a complex web of communication and nutrient exchange. Some fungi, like the Armillaria ostoyae, also known as the "honey fungus," have mycelial networks that can cover thousands of acres, making them among the largest living organisms on Earth.
he_IL: הרשת המיצילית: העולם התת-קרקעי של הפטריות הפטריות הן רק גופי הפריחה של הפטריות, בעוד החלק המרכזי של היצור, הנקרא המיציליום, קיים בתת-קרקע כרשת רחבה של מבנים דמויי חוטים. הרשת המיצילית הזו יכולה להתרכז על פני שטחים רחבים, מחברת צמחים ועצים ברשת מורכבת של תקשורת והחלפת תפריטים. חלק מהפטריות, כמו הארמילריה אוסטויאה, הידועה גם בשם "פטריית הדבש", יש להן רשתות מיציליות שיכולות לכסות אלפי דונם, ובכך הן מהיצורים החיים הגדולים ביותר על פני כדור הארץ.

en: The Mycofiltration Marvel: Mushrooms as Environmental Protectors Mushrooms have the unique ability to break down and absorb a wide range of pollutants, a process known as mycofiltration. This natural talent makes them valuable allies in the fight against pollution and environmental degradation. Some fungi species can break down toxic substances like heavy metals, pesticides, and even petroleum products, helping to clean contaminated soil and water.
he_IL: הפלא של המיקופילטרציה: פטריות כמגנים על הסביבה פטריות מכילות את היכולת הייחודית לפצל ולספוג מגוון רחב של זיהומים, תהליך הידוע בשם מיקופילטרציה. הכשרון הטבעי הזה הופך אותן לשותפות יקרות במאבק נגד זיהום והדברה סביבתית. חלק ממיני הפטריות יכולים לפצל חומרים רעילים כמו מתכות כבדות, חומרי חקלאות ואף מוצרי נפט, עוזרים לנקות אדמה ומים מוזילים.

en: The Mysterious Waggle Dance One of the most captivating behaviors exhibited by bees is the waggle dance. This unique form of communication involves a bee performing a series of intricate movements to convey the location of a distant food source to its fellow hive members. The duration and angle of the waggle, as well as the direction in which it's performed, provide precise information about the distance and direction of the food source. Remarkably, this complex dance is still not fully understood, and researchers continue to study its intricacies.
he_IL: הרקדת הזנב המסתובבת אחת מההתנהגויות המרתקות ביותר שמתראות אצל הדבורים היא הרקדת הזנב. צורת התקשורת הייחודית הזו משתמשת בסדרה של תנועות מורכבות כדי להעביר את מיקומו של מקור המזון המרוחק לחברי הקרש. משך הרקדת הזנב, זוויתה והכיוון שבו היא מבוצעת מספקים מידע מדויק על המרחק והכיוון של מקור המזון. באופן מדהים, רקדת זו המורכבת עדיין לא מובנת לחלוטין וחוקרים ממשיכים ללמוד את הפרטים המורכבים שלה.

en: The Mystery of the Bermuda Triangle
he_IL: המסתורין של משולש ברמודה

en: The Myth of Sisyphus
he_IL: המיתוס של סיזיפוס

en: The National Museum of Fine Arts, together with the Italian Embassy in Argentina and the Istituto Italiano di Cultura of Buenos Aires, opens to the public on Wednesday, December 7, the exhibition “Treasures of the National Archaeological Museum of Taranto. Greeks and other ancient civilizations of Southern Italy”, which will present 60 pieces exhibited for the first time in our country in room 33 on the first floor.
he_IL: המוזיאון הלאומי לאמנויות יפות, יחד עם השגרירות האיטלקית בארגנטינה והמכון האיטלקי לתרבות בבואנוס איירס, פותח לציבור ביום רביעי, 7 בדצמבר, את התערוכה “אוצרות המוזיאון הארכיאולוגי הלאומי של טארנטו. היוונים וציביליזציות עתיקות אחרות של דרום איטליה”, שתציג 60 פריטים המוצגים לראשונה בארץ שלנו בחדר 33 בקומה הראשונה.

en: The Natural Beauty of Laos
he_IL: היופי הטבעי של לאוס

en: The Nature versus Nurture debate involves the extent to which particular aspects of behavior are a product of either inherited (i.e., genetic) or acquired (i.e., learned) influences.
he_IL: הדיון בין הטבע לחינוך מעורב במידה בה תכונות מסוימות של התנהגות הן תוצר של השפעות הורש (כלומר, גנטיות) או השפעות רכישה (כלומר, למידה).

en: The Necessity of Light for Growth
he_IL: הצורך באור לצמיחה

en: The New York Titans are reportedly eyeing a blockbuster trade with the San Francisco Thunderbolts that could see Titans' pitching sensation, Jake Striker, donning the Thunderbolts' uniform. In return, the Titans are said to be targeting Thunderbolts' power-hitting outfielder, Max Blaze. This trade could create a dynamic shift in both teams' strengths, setting the stage for a fierce battle on the mound.
he_IL: נראה שקבוצת הניו יורק טיטאנס מתכוונת לעשות עסקת ענק עם קבוצת הסן פרנסיסקו ת'אנדרבולטס, שעלולה לראות את ג'ייק סטרייקר, הקוסם המטורף של הטיטאנס, מתלבש במד הת'אנדרבולטס. בתמורה, נאמר שהטיטאנס מתמקדים בחיפוש אחר מרכז שדה חזק של הת'אנדרבולטס, מקס בלייז. העסקה זו עשויה ליצור שינוי דינמי בכוחות של שתי הקבוצות, ולהכין את הבמה לקרב חזק על הגביע.

en: The Next Big Thing in VC Funding
he_IL: הדבר הגדול הבא במימון הון סיכון

en: The Next Big Thing in VC Funding
he_IL: הדבר הגדול הבא במימון הון סיכון

en: The Next Wave of Baseball Prospects
he_IL: הגל הבא של היבואנים בבייסבול

en: The Nicomachean Ethics is Aristotle's best-known work on ethics, the science of the good for human life, which is the goal or end at which all our actions aim.
he_IL: "האתיקה הניקומאכית" היא העבודה המפורסמת ביותר של אריסטו על אתיקה, המדע של מה טוב לאדם, שהוא היעד שאליו כל הפעולות שלנו מכוונות.

en: The O.S.N.'s superintendent in Sulaco for the whole Costaguana section of the service was very proud of his Company's standing. He resumed it in a saying which was very often on his lips, "We never make mistakes." To the Company's officers it took the form of a severe injunction, "We must make no mistakes. I'll have no mistakes here, no matter what Smith may do at his end."<br>Smith, on whom he had never set eyes in his life, was the other superintendent of the service, quartered some fifteen hundred miles away from Sulaco. "Don't talk to me of your Smith."
he_IL: המפקח של חאש"ק בסולאקו לכל קטע־השירות הקוסטאגואני היה גאה מאד על מעמדה של חברתו. הוא סיכם את הדבר במימרה שהיתה שגורה תכופות מאד על שפתיו, “לעולם אין אנו עושים טעויות.” לגבי פקידיה של החברה לבשה זו צורה של גזירה חמורה, “אסור לנו לעשות טעויות. אני לא אסבול כאן טעויות, בלי הבדל מה יעשה אולי סמית בקצה שלו.”<br>סמית, שאותו לא ראו עיניו מעודו, היה המפקח השני של השירות, שמטהו מרוחק כאלף וחמש־מאות מיל מסולאקו. “אל תדברו אתי על סמית שלכם.”

en: The OURI Philosophy: Beauty Rooted in Nature
he_IL: הפילוסופיה של OURI: יופי שנטוע בטבע

en: The One-sentence Secret to Marketing, Influence, and Getting a Yes
he_IL: הסוד במשפט אחד לשיווק, השפעה, ולקבל 'כן'

en: The Opulent
he_IL: העשיר

en: The Orión Group, with surrealist proposals, made up of Luis Barragán, Vicente Forte, Orlando Pierri and Leopoldo Presas, however, these artists identified with the postulates of social change adopted some avant-garde traits such as Berni or Spilimbergo, who experienced almost surreal moments. Others, however, such as Pompeyo Audivert, José Planas Casas and Juan Batlle Planas were “pure” exponents of this trend.
he_IL: הקבוצה אוריון, עם הצעות סוריאליסטיות, מורכבת מלואיס בראגאן, ויסנטה פורטה, אורלנדו פיורי ולאופולדו פרסאס, עם זאת, האמנים האלה זיהו עם הפוסטולטים של שינוי חברתי ואימצו כמה תכונות אוונגרדיות כמו ברני או ספילימברגו, שחוו כמעט רגעים סוריאליסטיים. אחרים, עם זאת, כמו פומפאו אודיברט, חוסה פלאנס קאסאס וחואן בטלה פלאנס היו נציגים "טהורים" של מגמה זו.

en: The Overflowing Hamper
he_IL: הסל הממולא

en: The Patel Family
he_IL: משפחת פטאל

en: The Penumbra, the Umbra and Light
he_IL: הפנומברה, האומברה והאור

en: The Perfect Image
he_IL: הדימוי המושלם

en: The Perfect<br>Balance
he_IL: האיזון <br>המושלם

en: The Physical and Emotional Rollercoaster
he_IL: הרכבת הפיזית והרגשית

en: The Poetics of Sappho
he_IL: הפואטיקה של ספו

en: The Pomodoro Technique is a time management method that aims to improve focus and productivity. It involves breaking tasks into 25-minute intervals, or "pomodoros," separated by short breaks. After four pomodoros, a longer break is taken. This technique is based on the idea that by working in short bursts with frequent breaks, individuals can avoid burnout and maintain concentration. The name "Pomodoro" comes from the Italian word for tomato, after the tomato-shaped kitchen timer that the technique's creator, Francesco Cirillo, used when developing the method in the late 1980s. The Pomodoro Technique has gained popularity among professionals and students alike as a simple yet effective way to manage time and improve productivity.
he_IL: הטכניקה של פומודורו היא שיטת ניהול זמן שמטרתה לשפר את המיקוד והיציבות. היא כוללת פיצול משימות למרווחי זמן של 25 דקות, או "פומודורוס", המופרדים בהפסקות קצרות. לאחר ארבעה פומודורוס, נעשה הפסקה ארוכה יותר. הטכניקה מבוססת על הרעיון שעל ידי עבודה בפעימות קצרות עם הפסקות תדירות, אנשים יכולים למנוע עייפות ולשמור על הריכוז. שמו "פומודורו" מגיע מהמילה האיטלקית לעגבניה, לאחר השעון המטבח בצורת עגבניה שבו המציא היוצר של הטכניקה, פרנצ'סקו צירילו, בשנות ה-80. הטכניקה של פומודורו זכתה לפופולריות בקרב מקצוענים וסטודנטים כאחד כדרך פשוטה ויעילה לניהול זמן ושיפור יציבות.

en: The Pomodoro Technique is a time management method that involves breaking work down into 25-minute intervals, separated by short breaks. This technique has been a game-changer for me when it comes to avoiding procrastination. By setting a timer and working in short intervals, I'm able to stay focused and engaged without feeling overwhelmed. The short breaks allow me to recharge and refresh my mind, which helps me stay productive and avoid burnout.
he_IL: הטכניקת פומודורו היא שיטת ניהול זמן שמעורבת בה חלוקת עבודה לקטעים של 25 דקות, מופרדים בהפסקות קצרות. הטכניקה הזו שינתה לי את המשחק כשזה מגיע להימנע מהשהיה. על ידי הגדרת טיימר ועבודה בקטעים קצרים, אני מצליח להישאר מרוכז ומעורב בלי להרגיש מוצף. ההפסקות הקצרות מאפשרות לי להטעין ולרענן את המוח שלי, מה שעוזר לי להישאר פרודוקטיבי ולהימנע מעומס.

en: The Positive Power of Blue: How the Color Blue Can Improve Your Mental and Physical Well-being
he_IL: הכוח החיובי של הכחול: איך הצבע כחול יכול לשפר את הרווחה הנפשית והפיזית שלך

en: The Power of Exploration
he_IL: הכוח שבחקירה

en: The Power of Personal Reflection and the Benefits of Journaling
he_IL: הכוח של רפלקציה אישית והיתרונות של יומן

en: The Power of Perspective
he_IL: הכוח של פרספקטיבה

en: The Power of Setting the Example
he_IL: הכוח שבתן דוגמא

en: The Power of Unconventional Thinking: George Lois was never one to shy away from pushing the boundaries of conventional thinking. He believed that true innovation comes from breaking free from the chains of conformity. In this blog post, we explore how Lois challenged the status quo in the advertising industry, introducing bold and disruptive campaigns that captivated audiences and revolutionized the way we perceive marketing.
he_IL: כוחה של חשיבה לא קונבנציונלית: ג'ורג' לויס מעולם לא נרתע מלדחוף את גבולות החשיבה הקונבנציונלית. הוא האמין שחדשנות אמיתית נובעת מהשתחררות משרשראות הקונפורמיות. בפוסט זה בבלוג, אנו בוחנים כיצד לויס קראה תיגר על הסטטוס קוו בתעשיית הפרסום, והציגה קמפיינים נועזים ומשבשים ששבו את לב הקהל וחוללו מהפכה בדרך בה אנו תופסים את השיווק.

en: The Power of a Growth Mindset
he_IL: הכוח שבתפיסת עולם גדילה

en: The Price of Privacy: Balancing Security and Civil Liberties While there is no denying the potential benefits of surveillance in crime prevention, concerns about the erosion of privacy and the potential for abuse have been raised. Critics argue that the pervasive monitoring infringes on individual privacy rights and fosters a culture of distrust and paranoia. There are also concerns that the data collected from these cameras could be misused or hacked, leading to further breaches of privacy.
he_IL: המחיר של הפרטיות: מאזן בין בטיחות לזכויות האזרח בעוד אין ספק לגבי היתרונות הפוטנציאליים של המעקב במניעת פשיעה, נושאים על התרסה של הפרטיות והסיכוי לשימוש לרעה כבר הועלו. המבקרים טוענים כי המעקב הפולשני מפר בזכויות הפרטיות האישיות ומקדם תרבות של חוסר אמון ופרנויה. יש גם חששות שהנתונים שנאספים ממצלמות אלו יוכלו להישמש באופן לא תקין או להוקרק, מה שיביא להפרות פרטיות נוספות.

en: The Prize
he_IL: הפרס

en: The Proven Path to Doing Unique and Meaningful Work
he_IL: הדרך המוכחת לעשיית עבודה ייחודית ומשמעותית

en: The Puffer Jacket
he_IL: מעיל פוך

en: The Renaissance era, with its revitalization of Classical knowledge and values, also plays a crucial role in shaping Dark Academia. This period was marked by a renewed interest in ancient Greek and Roman philosophies, arts, and sciences. The Renaissance spirit of discovery and emphasis on humanistic studies resonate deeply with Dark Academia, which often romanticizes the act of learning and the pursuit of knowledge across subjects like literature, history, and the fine arts. Figures such as Leonardo da Vinci and Michelangelo, who mastered multiple disciplines, embody the ideal of the Dark Academic polymath.
he_IL: התקופה של הרנסאנס, עם החייאה של הידע והערכים הקלאסיים, משמעותית תורמת גם לתפקיד הקריטי של האקדמיה האפלה בעיצובה. התקופה הזו נמסרה בעניין מחדש בפילוסופיות, באמנויות ובמדעים היווניים והרומיים העתיקים. רוח הרנסאנס של גילוי והדגשה על לימודים הומניסטיים מתקרבת בעומק לאקדמיה האפלה, שבדרך כלל מרומנטיזה את פעולת הלמידה ואת מרדף הידע בנושאים כמו ספרות, היסטוריה ואמנויות יפות. דמויות כמו ליאונרדו דה וינצ'י ומיכלאנג'לו, ששלטו במספר תחומים, מגשימות את האידיאל של הפולימת האקדמית האפלה.

en: The Renaissance: Rebirth of Classical Knowledge
he_IL: הרנסאנס: התחייה של הידע הקלאסי

en: The Ripple Effect of Mindful Eating
he_IL: השפעת הזרם של אכילה מודעת

en: The Ripple Effects of Stillness
he_IL: השפעות הגל של השקט

en: The Rise of Smart Home Technology
he_IL: העלייה של טכנולוגיית הבית החכם

en: The Rock Garden is Back
he_IL: גן הסלעים פותח שוב את שעריו

en: The Role of Emotional Intelligence in Decision Making
he_IL: התפקיד של אינטיליגנציה רגשית בקבלת החלטות

en: The Role of Light Refraction
he_IL: התפקיד של שבירת האור

en: The Role of Light in Macaw Observation and Conservation
he_IL: התפקיד של אור במצפה ושימור של תוכי המקאו

en: The Role of the Conductor: Guiding the Orchestra to Excellence Integral to the success of any orchestra is the role of the conductor, who serves as both an artistic leader and a guiding force for the musicians. Conductors must possess a deep understanding of the music, strong communication skills, and the ability to inspire and motivate their ensemble. Through their vision and direction, conductors help shape the unique sound of an orchestra, fostering an environment of excellence and collaboration among the musicians.
he_IL: התפקיד של המנצח: הובלת התזמורת למצוינות
    חלק בלתי נפרד מההצלחה של כל תזמורת הוא התפקיד של המנצח, שמש כמנהיג אמנותי וככוח מוביל עבור המוזיקאים. המנצחים חייבים להיות בעלי הבנה עמוקה של המוזיקה, יכולות תקשורת חזקות ויכולת להשראה ולהניע את האנסמבל שלהם. באמצעות ראייתם והובלתם, המנצחים עוזרים לעצב את הצליל הייחודי של תזמורת, ומקדמים סביבה של מצוינות ושיתוף פעולה בין המוזיקאים.

en: The Romantic Movement: A Celebration of Emotion and Nature
he_IL: התנועה הרומנטית: חגיגת רגש וטבע

en: The Roots of Green Earth
he_IL: השורשים של כדור הארץ הירוק

en: The Rustic Charm of Modern Design: Weaving Warmth into Your Home
he_IL: הקסם הכפרי של עיצוב מודרני: לתפור חמימות לבית שלך

en: The SEO Maze: Tips on Optimizing Your Blog for Search Engines
he_IL: המבוך של SEO: טיפים על אופטימיזציה של הבלוג שלך למנועי חיפוש

en: The Sacred Significance:
he_IL: המשמעות הקדושה:

en: The Scarlet Macaw and Light
he_IL: התוכי האדום והאור

en: The Scarlet Macaw is a large, red, yellow, and blue South American parrot. The name comes from its vibrant red feathers, which are the result of a pigment called psittacofulvin. This pigment absorbs most wavelengths of light, reflecting only the red wavelengths.
he_IL: הפולחן האדום הוא תוכי דרום אמריקאי גדול, אדום, צהוב וכחול. השם מגיע מהנוצות האדומות המבריקות שלו, שהן תוצאה של פיגמנט בשם פסיטקופולווין. פיגמנט זה סופג את רוב הגלי האור, משקף רק את גלי האור האדומים.

en: The Science Behind Rainbows
he_IL: המדע מאחורי הקשתות

en: The Science Behind Rainbows: Exploring the Spectrum of Light
he_IL: המדע מאחורי הקשתות: חקר הספקטרום של אור

en: The Science of Feathers and Light
he_IL: המדע של הנוצות והאור

en: The Science of Habits: Building Productive Routines
he_IL: המדע של הרגלים: בניית רגישות יעילה

en: The Science of Now
he_IL: המדע של עכשיו

en: The Science of Smiles: Exploring the Connection Between Happiness and Brain Health
he_IL: המדע של החיוך: חקירת הקשר בין שמחה לבריאות המוח

en: The Science of Smiles: Happiness and Brain Health Connections
he_IL: המדע של חיוכים: קשרים בין שמחה ובריאות המוח

en: The Second Sex by Simone de Beauvoir
he_IL: "המין השני" מאת סימון דה בובואר

en: The Secret Life of Male Bees Male bees, or drones, lead a relatively inconspicuous existence within the colony. Their primary role is to mate with the queen, but the actions of drones outside the hive are shrouded in mystery. Drones gather in specific locations, known as drone congregation areas, where they engage in mid-air mating rituals with queens from other colonies. The factors that determine these congregation areas and the behaviors that occur within them remain largely unknown, adding to the mystique of male bees.
he_IL: החיים הסודיים של דבורים זכרים דבורים זכרים, או טירונים, מובילים קיום יחסית בלתי נראה במושבה. התפקיד העיקרי שלהם הוא להתפרק עם המלכה, אך הפעולות של הטירונים מחוץ לקופה מוקפות במסתורין. הטירונים מתקבצים במקומות ספציפיים, הידועים כאזורי התכנסות טירונים, בהם הם מתעסקים בטקסי התפרק האווירי עם מלכות ממושבות אחרות. הגורמים שמקבעים את אזורי התכנסות אלו וההתנהגויות שקורות בתוכם נשארים בעיקר לא ידועים, מוסיפים למיסטיקה של דבורים זכרים.

en: The Serenity of Blue: Exploring the Meaning and Significance of the Color Blue
he_IL: השלווה של הכחול: חקר המשמעות והחשיבות של הצבע כחול

en: The Shape of Water
he_IL: צורת המים

en: The Shore
he_IL: החוף

en: The Simplest Ideas to Incorporate Cottagecore Into Your Life
he_IL: הרעיונות הפשוטים ביותר לשלב קוטג'קור בחיים שלך

en: The Sound of Rain
he_IL: קולות הגשם

en: The Stratford Bards
he_IL: הברדים של סטרטפורד

en: The Stratford Bards march confidently towards the Shakespeare Cup, fueled by passion and the desire to etch their names in football
he_IL: הסופרים של סטרטפורד מתקדמים בביטחון לקראת גביע שייקספיר, מתוך תשוקה ורצון לחקוק את שמותיהם בכדורגל.

en: The Sun is not the only object that may appear less blue in the atmosphere.
he_IL: השמש היא לא האובייקט היחיד שעלול להיראות פחות כחול באטמוספרה.

en: The Sun is not the only object that may appear less blue in the atmosphere.
he_IL: השמש היא לא האובייקט היחיד שעלול להיראות פחות כחול באטמוספרה.

en: The Sun is not the only object that may appear less blue in the atmosphere. Distant clouds or snowy mountaintops may appear yellowish.
he_IL: השמש היא לא האובייקט היחיד שעלול להיראות פחות כחול באטמוספרה. עננים רחוקים ופסגות הרים מושלגות עשויים לקבל גוון צהבהב.

en: The Sun is not the only object that may appear less blue in the atmosphere. Distant clouds or snowy mountaintops may appear yellowish. The effect is not very obvious on clear days but is very pronounced when clouds cover the line of sight, reducing the blue hue from scattered sunlight.
he_IL: השמש היא לא האובייקט היחיד שעלול להיראות פחות כחול באטמוספרה. עננים רחוקים ופסגות הרים מושלגות עשויים לקבל גוון צהבהב. האפקט לא מאוד ברור כשהשמיים בהירים אבל הוא נוכח מאוד כאשר העננים מכסים את קו הרקיע הנראה לעיין ומצמצמים את הגוון הכחול מאור השמש ששוטף את הנוף.

en: The Sun is not the only object that may appear less blue in the atmosphere. Distant clouds or snowy mountaintops may appear yellowish. The effect is not very obvious on clear days, but is very pronounced when clouds cover the line of sight, reducing the blue hue from scattered sunlight
he_IL: השמש היא לא האובייקט היחיד שעלול להיראות פחות כחול באטמוספרה. עננים רחוקים ופסגות הרים מושלגות עשויים לקבל גוון צהבהב. האפקט לא מאוד ברור כשהשמיים בהירים אבל הוא נוכח מאוד כאשר העננים מכסים את קו הרקיע הנראה לעיין ומצמצמים את הגוון הכחול מאוד השמש ששוטף את הנוף.

en: The Sun is not the only object that may appear less blue in the atmosphere. Distant clouds or snowy mountaintops may appear yellowish. The effect is not very obvious on clear days, but is very pronounced when clouds cover the line of sight, reducing the blue hue from scattered sunlight.
he_IL: השמש היא לא האובייקט היחיד שעלול להיראות פחות כחול באטמוספרה. עננים רחוקים ופסגות הרים מושלגות עשויים לקבל גוון צהבהב. האפקט לא מאוד ברור כשהשמיים בהירים אבל הוא נוכח מאוד כאשר העננים מכסים את קו הרקיע הנראה לעיין ומצמצמים את הגוון הכחול מאוד השמש ששוטף את הנוף.

en: The Supremes
he_IL: הסופרימס

en: The Surprising Benefits of Daydreaming for Mental Health
he_IL: היתרונות המדהימים של התעסקות בפנטזיות לבריאות הנפש

en: The Table Block component
he_IL: הרכיב של בלוק הטבלה

en: The Tale of Three Cocktails
he_IL: סיפור על שלושה קוקטיילים

en: The Team
he_IL: הצוות שלנו

en: The Tech days podcast
he_IL: הפודקאסט "עידן ההיי-טק"

en: The Three Musketeers, by A. Dumas
he_IL: השלושה המוסקטרים, מאת א. דיומה

en: The Tug of Separation
he_IL: המתיחה של הפרדה

en: The Ultimate Guide To Layering in Streetwear Outfits
he_IL: המדריך האולטימטיבי לשכבות בלבוש סטריטוור

en: The United Architects Collab at work
he_IL: United Architects Collab באתר Discogs

en: The Unlikely Source:
he_IL: המקור הבלתי סביר:

en: The Vanishing Rainforest
he_IL: יערות הגשם הנעלמים

en: The Venue: Wembley Stadium: On the warm summer night of July 13, 1985, a colossal crowd of over 72,000 people descended upon London's Wembley Stadium. The venue, synonymous with grandeur and historic sporting events, transformed into a colossal musical arena for Queen's grand spectacle. This concert would go on to become one of the most revered and renowned performances in rock history.
he_IL: המקום: אצטדיון וומבלי: בליל הקיץ החם של ה-13 ביולי 1985, קהל עצום של מעל 72,000 אנשים ירד על אצטדיון וומבלי בלונדון. המקום, שמזוהה עם grandeur ואירועים ספורטיביים היסטוריים, הפך לזירה מוזיקלית עצומה עבור המופע הגדול של קווין. הקונצרט הזה יהפוך לאחד מההופעות המוערכות והמפורסמות ביותר בהיסטוריה של הרוק.

en: The Vertical Forest, a Model for a Sustainable Residential Building in Milan
he_IL: "בוסקו ורטיקלה" (היער האנכי), דגם של מבנה מגורים בר קיימא במילאנו

en: The Vibrant Markets of Catania
he_IL: השווקים התוססים של קטניה

en: The Victorian Era: Foundations in Mystery and Intellect
he_IL: התקופה הויקטוריאנית: בסיסים במסתורין ובאינטליגנציה

en: The Violas had them in their ears as though invisible ghosts hovering about their chairs had consulted in mutters as to the advisability of setting fire to this foreigner's casa.
he_IL: בני משפחת ויוֹלה שמעו אותם משל כאילו רוחות בלתי־נראות המרחפות מעל כיסאותיהם מטכסות עצה בחשאי אם כדאי להעלות באש את הקאסה של הנכרי הזה.

en: The Vision of Hell, Or The Inferno: Canto I
he_IL: החזון של גיהנום, או האינפרנו: קאנטו I

en: The Voyagers
he_IL: הנוסעים

en: The Voyagers (Live)
he_IL: The Voyagers (בהופעה חיה)

en: The War of the Worlds, H. G. Wells
he_IL: המלחמה של העולמות, H. G. Wells

en: The Warmth of Orange:
he_IL: החום של הכתום:

en: The Watchful Gaze: The Extent of Surveillance in London It is estimated that there are over 600,000 CCTV cameras in London, making it one of the most surveilled cities globally. These cameras are operated by various entities, including the police, local councils, and private businesses, with the footage often monitored in real-time by security personnel. In addition to CCTV cameras, automatic number plate recognition (ANPR) systems and facial recognition technology have also been deployed in certain parts of the city to aid law enforcement efforts.
he_IL: המבט השקופץ: היקף המעקב בלונדון נחשב כי יש יותר מ-600,000 מצלמות CCTV בלונדון, מה שהופך אותה לאחת מהערים המועקבות ביותר בעולם. מצלמות אלו מופעלות על ידי גופים שונים, כולל המשטרה, המועצות המקומיות ועסקים פרטיים, והתיעוד נמצא לעיתים קרובות תחת המעקב המקוון של צוותי אבטחה. בנוסף למצלמות CCTV, מערכות זיהוי מספריות אוטומטיות (ANPR) וטכנולוגיית זיהוי פנים גם הוצבו בחלקים מסוימים של העיר כדי לסייע במאמצי האכיפה המשפטית.

en: The Water Fan
he_IL: האיש על המים

en: The Well-Being Home Connection: Understanding the Impact
he_IL: הקשר לבית הרווחה: הבנת ההשפעה

en: The Whimsical Allure of Movement in the Industry in 2023
he_IL: הקסם הפריך של תנועה בתעשייה בשנת 2023

en: The Whirlwind
he_IL: הסערה

en: The XYZ Doohickey Company was founded in 1971, and has been providing quality doohickeys to the public ever since. Located in Gotham City, XYZ employs over 2,000 people and does all kinds of awesome things for the Gotham community.
he_IL: החברה א.א. שומדברים נוסדה בשנת 1971, והיא מספקת שומדברים איכותיים לציבור מאז. א.א. שומדברים ממוקמת בעיר תקוות-ים, מעסיקה מעל 2,000 אנשים ועושה כל מיני דברים מדהים עבור הקהילה התקוות-ימית.

en: The abbreviation <abbr title="Seriously">srsly</abbr> stands for "seriously".
he_IL: המילה <abbr title="Seriously">וכו'</abbr> היא קיצור של המילה "וכולי".

en: The abuse of the ornamental, the overloading in art, is also known as baroqueism.
he_IL: השימוש לרעה בקישוטי, העומס באמנות, ידוע גם בשם בארוקיזם.

en: The acknowledgement of imperfection in this quote prompts us to view our flaws not as hindrances, but as integral parts of our identities. By doing so, we learn to accept ourselves and others wholeheartedly, fostering a positive atmosphere where growth can flourish. This acceptance forms the bedrock of any strong relationship, promoting a sense of security and belonging that nurtures positivity.
he_IL: ההכרה בתקלות בציטוט זה מעוררת בנו רצון להסתכל על חולשותינו לא כמפרע, אלא כחלקים בלתי נפרדים מזהותנו. בעזרת כך, אנחנו לומדים לקבל את עצמנו ואת האחרים בלב שלם, ומקדמים אווירה חיובית בה יכול לפרוח צמיחה. הקבלה הזו מהווה את היסוד לכל יחס חזק, ומקדמת תחושת בטחון ושייכות המקנה פוזיטיביות.

en: The acronym <acronym title="For The Win">ftw</acronym> stands for "for the win".
he_IL: המילה <acronym title="For The Win">ע"י</acronym> היא ראשי תיבות של "על ידי".

en: The act of reading non-fiction is an invitation to explore a vast array of subjects and topics. From history and biographies to science, philosophy, and self-help, non-fiction books provide invaluable insights, allowing readers to delve into specific areas of interest or discover entirely new realms of knowledge. Whether it's a memoir that shares a personal journey or a scientific exploration of the universe, each non-fiction book carries the potential to transform the way we perceive the world.
he_IL: המעשה של קריאת ספרי עיון הוא הזמנה לחקור מערך רחב של נושאים ותחומים. מהיסטוריה וביוגרפיות ועד מדע, פילוסופיה ועזרה עצמית, ספרי עיון מספקים תובנות יקרות ערך, ומאפשרים לקוראים להתעמק בתחומים ספציפיים של עניין או לגלות תחומים חדשים לחלוטין של ידע. בין אם זו ביוגרפיה שמשתפת מסע אישי ובין אם זו חקירה מדעית של היקום, כל ספר עיון נושא עמו את הפוטנציאל לשנות את האופן שבו אנו תופסים את העולם.

en: The act of refusing to give up on each other, despite the imperfections, speaks volumes about resilience. It is through weathering storms together that relationships deepen and become more meaningful. This resilience becomes a wellspring of positivity, as it encourages us to view challenges not as setbacks but as opportunities to strengthen our bonds and learn valuable lessons.
he_IL: הפעולה של לסרב לוותר זה על זה, למרות החוסרים, מדברת על עמידות. זה דרך לעבור יחד דרך סערות שמתעמקות ומתקדמות להיות יותר משמעותיות. העמידות הזו הופכת למקור מים חיובי, מכיוון שהיא מעודדת אותנו להציג את האתגרים לא כמונעים אלא כהזדמנויות לחזק את הקשרים שלנו וללמוד לקחים יקרים.

en: The aesthetic is drenched in irony. By recontextualizing cheesy saxophone solos and hyper-commercialized imagery, vaporwave invites listeners to question the value systems propagated through 80s and 90s media. It's a reflection on how these eras promised a glossy, high-tech future that feels both comically outdated and endearingly optimistic from a modern perspective.
he_IL: האסתטיקה משקיעה באיירוניה. על ידי שינוי ההקשר של סולות סקסופון גינוניות ודימויים המסחריים ביותר, וייפורווייב מזמין את המאזינים להתעמת עם מערכות הערכים שמופצות דרך המדיה של שנות ה-80 וה-90. זו היא התבוננות על איך שתקופות אלו הבטיחו עתיד מבריק וטכנולוגי שנראה גם מצחיק וגם מאוד אופטימי מנקודת מבט מודרנית.

en: The age of machinery has peopled this continent with promoters and millionaires, and the work of a thousand years has been done in a century. The thing has, however, been&nbsp;accomplished at some cost. An ignorant man makes a fortune and demands the higher education for his children. But it is too late: he should have given it to them when he was in his shirt sleeves. All that they are able to receive now is something very different from education. In receiving it they drag down the old standards. School and college are filled with illiterates. The whole land must patiently wait till Learning has warmed back to life her chilled and starved descendants. Perhaps the child or grandchild of the fortune-builder will teach the children on his knee what he himself learned too late in life to stead him much.
he_IL: עידן המכונות אכלס את היבשת הזאת במשווקים ובמיליונרים ועבודה של אלפי שנים בוצעה תוך מאה אחת בלבד. עם זאת, היה לעבודה הזאת מחיר משלה. אדם לא חכם במיוחד יכול להתעשר ואז לדרוש השכלה מכובדת עבור ילדיו. אבל עכשיו מאוחר מדי: הוא היה צריך לספק להם את ההשכלה הזאת עוד כשעמל ביגיע כפיים. כעת, כל מה שהם יכולים לקבל הוא דבר שונה מאוד מהשכלה. ואם יקבלו אותו, ידרדרו את הסטנדרטים הישנים. בתי הספר והאוניברסיטאות מלאים באנשים שלא יודעים לקרוא. הארץ כולה חייבת להמתין בסבלנות כדי שיכולת הלמידה תצליח לפלס דרכה אל היורשים שלעולם לא הכירו אותה. אולי הילד או הנכד של אילי ההון יושיב את הילדים על ברכיו וילמד אותם מה שהוא עצמו למד בשלב מאוחר מדי בחיים.

en: The air in seaside towns is rich in negative ions, especially near breaking waves and during storms. These ions increase the flow of oxygen to the brain, resulting in higher alertness, decreased drowsiness, and more mental energy. Moreover, they can also improve the quality of sleep, a key factor in maintaining a positive mood and overall mental health.
he_IL: האוויר בעיירות חוף עשיר ביונים שליליים, במיוחד ליד גלי שבירה ובמהלך סופות. יונים אלו מגבירים את זרימת החמצן למוח, מה שמוביל לערנות גבוהה יותר, ירידה בעייפות, ויותר אנרגיה מנטלית. יתרה מכך, הם יכולים גם לשפר את איכות השינה, גורם מפתח בשמירה על מצב רוח חיובי ובריאות נפשית כללית.

en: The air is electric with anticipation. On the horizon of the gaming world, "Tiger's Den" prepares to launch a seismic uppercut into the fighting game community. It's not just any game; it's a thunderous entry that promises to redefine the thrill of digital combat. The image here is a vibrant taste of the adrenaline-pumping action that awaits – two warriors, muscles tensed and eyes ablaze with the fire of competition, ready to battle it out in the neon-drenched streets that form the battlegrounds of "Tiger's Den."
he_IL: האוויר מתמלא בחשמל מציפה. על האופק של עולם המשחקים, "כיתת הנמר" מתכוננת לשחרר סטינגר עוצמתי לקהילת משחקי הקרב. זה לא רק משחק כלשהו; זה כניסה רעשנית שמבטיחה להגדיר מחדש את התענוג של הקרב הדיגיטלי. הדימוי כאן הוא טעימה חיותית של הפעולה המפנקת שמחכה - שני לוחמים, שרירים מתוחים ועיניים בוערות באש התחרות, מוכנים להילחם ברחובות מוארים בנאון שמהם נוצרים מקרבי "כיתת הנמר".

en: The air was filled with a heady mix of cigarette smoke and animated chatter as the friends, a diverse bunch brought together by their love for music and rebellion, settled into their usual corner booth. Mateo, with his unruly curls and a perpetually disheveled air, was the group's unofficial leader. His guitar, adorned with stickers of iconic bands, was never far from his side. Next to him sat Martina, a fiery redhead with a penchant for bold fashion and an insatiable curiosity about the world. Closest to the window was Santiago, a quiet poet with a mop of jet-black hair, often lost in the words flowing from his leather-bound notebook.
he_IL: האוויר היה מלא בתערובת מסחררת של עשן סיגריות ושיחות נמרצות כשחברים, חבורה מגוונת שהובאה יחד בזכות אהבתם למוזיקה ולמרד, התמקמו בפינת הבוט שלהם כמו תמיד. מאטאו, עם התלתלים המרדניים שלו ואווירה תמידית של בלגן, היה המנהיג הבלתי רשמי של הקבוצה. הגיטרה שלו, מעוטרת במדבקות של להקות אייקוניות, לא הייתה רחוקה ממנו אף פעם. לידו ישבה מרטינה, ג'ינג'ית לוהטת עם נטייה לאופנה נועזת וסקרנות בלתי נגמרת לגבי העולם. הכי קרוב לחלון היה סנטיאגו, משורר שקט עם תלתלים שחורים כהים, שלעיתים קרובות היה אבוד במילים שזרמו מתוך המחברת שלו עם הכריכה מעור.

en: The allure of Dark Academia lies not just in its aesthetic but in its deep roots in the classical world. By exploring these ancient stories and artworks, we connect with a lineage of thinkers who, like us, grappled with the complexities of human existence and the pursuit of knowledge. Thus, classical art and mythology are not just historical interests; they are vital threads woven into the very fabric of Dark Academia culture.
he_IL: המשיכה של האקדמיה האפלה אינה נמצאת רק באסתטיקה שלה, אלא גם בשורשיה העמוקים בעולם הקלאסי. על ידי חקירת סיפורים עתיקים אלו ויצירות אמנות, אנחנו מתחברים לשורשים של חושבים שכמו אנחנו, התמודדו עם מורכבויות הקיום האנושי ורדיוס הידע. לכן, אמנות קלאסית ומיתולוגיה אינן רק עניינים היסטוריים; הן הן חוטים חיוניים שמתארגנים בתוך בד התרבות של האקדמיה האפלה.

en: The ancient belief in astrology is generally based on the belief that relationships between heavenly bodies influence or convey information about events on Earth.
he_IL: האמונה העתיקה באסטרולוגיה בדרך כלל מבוססת על האמונה שמערכת היחסים בין הגופים שבשמיים משפיעה על אירועים שמתרחשים בכדור הארץ או מספקת מידע עליהם.

en: The applications of mindfulness in treating various mental health issues, including depression, anxiety, and PTSD, are becoming increasingly validated. Mindfulness-Based Cognitive Therapy (MBCT) is one such treatment, which has been shown to be as effective as antidepressants in preventing the recurrence of depression.
he_IL: היישומים של מודעות לטיפול בבעיות נפשיות שונות, כולל דיכאון, חרדה ופוסט טראומטי, מתקבלים כיום כתובעניים יותר ויותר. טיפול מבוסס מודעות וטיפול קוגניטיבי (MBCT) הוא אחד מהטיפולים האלה, שהוכח כמהימן כתופעה כמו תרופות אנטי דיכאוניות במניעת חזרת הדיכאון.

en: The architect should be equipped with knowledge of many branches of study and varied kinds of learning, for it is by his judgement that all work done by the other arts is put to test. This knowledge is the child of practice and theory.
he_IL: האדריכל צריך להיות מצויד בידע של ענפים רבים של למידה וסוגים שונים של למידה, כי זה על ידי שיקול דעתו כי כל עבודה שנעשית על ידי האמנויות האחרות עומדת למבחן. ידע זה הוא הילד של הפרקטיקה והתיאוריה.

en: The architect should be equipped with knowledge of many branches of study and varied kinds of learning, for it is by his judgement that all work done by the other arts is put to test. This knowledge is the child of practice and theory. Practice is the continuous and regular exercise of employment where manual work is done with any necessary material according to the design of a drawing. Theory, on the other hand, is the ability to demonstrate and explain the productions of dexterity on the principles of proportion.
he_IL: האדריכל צריך להיות מצויד בידע של ענפים רבים של למידה וסוגים שונים של למידה, כי זה על ידי שיקול דעתו כי כל עבודה שנעשית על ידי האמנויות האחרות עומדת למבחן. ידע זה הוא הילד של הפרקטיקה והתיאוריה. תרגול הוא תרגיל מתמשך וסדיר של תעסוקה שבו עבודה ידנית נעשית עם כל חומר הכרחי על פי העיצוב של ציור. התיאוריה, לעומת זאת, היא היכולת להדגים ולהסביר את הפקות המיומנות על עקרונות הפרופורציה.

en: The architects designed City Hall as divided into three sections, aesthetically and also by use. The lowest portion of the building, the brick-faced base, which is partially built into a hillside, consists of four levels of the departments of city government, where the public has wide access. The brick largely transfers over to the exterior of this section, and it is joined by materials such as quarry tile inside. The use of these terra cotta products relates to the building's location on one of the original slopes of Boston, expressed in the open, brick-paved plaza, and also to historic Boston's brick architecture, seen in the adjoining Sears Crescent block and the Blackstone Block buildings across Congress Street.
he_IL: האדריכלים תכננו את בית העירייה מחולק לשלושה חלקים, אסתטית וגם לפי שימוש. החלק התחתון של הבניין, הבסיס עם הפנים לבנים, שבנייתו חלקית בתוך גבעה, מורכב מארבעה מפלסים של מחלקות ממשלת העיר, שבהם יש גישה רחבה לציבור. הלבנים עוברות ברובן גם לחלק החיצוני של קטע זה, והוא מצטרף לחומרים כמו אריחי מחצבה בפנים. השימוש במוצרים האלה מע terra cotta קשור למיקום הבניין על אחת מהגבעות המקוריות של בוסטון, המובע בכיכר הפתוחה המרוצפת בלבנים, וגם לארכיטקטורה הלבנית ההיסטורית של בוסטון, שנראית בבלוק של סירס קרסנט ובבנייני בלוק בלקסטון מעבר לרחוב קונגרס.

en: The arrangement and overall styling of food upon bringing it to the plate is termed plating. Some common styles of plating include a ‘classic’ arrangement of the main item in the front of the plate with vegetables or starches in the back, a ‘stacked’ arrangement of the various items, or the main item leaning or ‘shingled’ upon a vegetable bed or side item. Item location on the plate is often referenced as for the face of a clock, with six o’clock the position closest to the diner.
he_IL: הארגון של המנה והעיצוב הכללי של המנה בזמן הגשתה לשולחן נקרא "צִלְחוּת". סגנונות הצלחות הנפוצים כוללים את העיצוב הקלאסי עם פריט עיקרי בקדמת הצלחת עם ירקות או מנות עמילן מאחורי הפריט העיקרי, עיצוב 'ערימה' של מספר פריטים שונים או פריט עיקרי שנשען על מצע של ירקות שמונחים לצידו. לרוב מתייחסים למיקום של הפריט על הצלחת כמו למחוגי השעון:"שעה שש" מציינת את הזווית שצריכה להיות הכי קרובה לסועד בעת ההגשה.

en: The arrival
he_IL: הגעה

en: The art of doing nothing is truly something. It's an act of self-care, a rebellion against the cult of busyness, and a commitment to our own well-being. So, give yourself permission to be still, to do nothing, and to enjoy the profound benefits that stillness brings.
he_IL: אמנות העשייה של שום דבר היא באמת משהו. זו פעולת טיפוח עצמי, מרד נגד תרבות העמיסות, והתחייבות לרווחתנו האישית. אז, תתן לעצמך הרשאה להיות שקט, לעשות שום דבר, וליהנות מהיתרונות העמוקים שהשקט מביא.

en: The art of nesting is an opportunity to express your unique personality and taste. We will explore ways to infuse your personal style into your living space, whether through curated collections, artwork, or DIY projects. By embracing personal expression, you can create a space that not only nurtures your soul but also serves as a reflection of your identity.
he_IL: אמנות הקניית מקום היא הזדמנות לבטא את האישיות והטעם הייחודי שלך. נחקור דרכים להביא את הסגנון האישי שלך לתוך המרחב המגורים שלך, בין דרך אוספים מאורגנים, יצירות אמנות או פרויקטים ביצוע עצמי. על ידי קבלת ביטוי אישי, תוכל ליצור מרחב שלא רק מטפח את הנשמה שלך אלא גם משתקף את הזהות שלך.

en: The artist is the creator of beautiful things. To reveal art and conceal the artist is art's aim. The critic is he who can translate into another manner or a new material his impression of beautiful things.
he_IL: האמן הוא יוצר של דברים מרהיבים. השאיפה של האמנות היא לחשוף את האמנות ולהסתיר את האמן. המבקר האמנותי הוא זה שמתרגם את היצירה לסגנון אחר או לחומר חדש שישקף את ההתרשמות שלו מהדברים המרהיבים.

en: The artist: handsome, and clever, with a comfortable home and happy disposition, seemed to unite some of the best blessings of existence; and had lived nearly twenty-one years in the world with very little to distress or vex her.
he_IL: האמנית: חכמה, עשירה, היו לה בית נוח ומזג נעים, ודומה שנתברכה במיטב מעלות החיים גם יחד; מלאו לה כמעט עשרים ואחת שנים, ובתקופת חיים זו דברים מעטים בלבד הטרידו את מנוחתה או הכעיסו אותה.

en: The artist: handsome, clever, and rich, with a comfortable home and happy disposition, seemed to unite some of the best blessings of existence; and had lived nearly twenty-one years in the world with very little to distress or vex her.
he_IL: האמנית: חכמה ועשירה, היו לה בית נוח ומזג נעים, ודומה שנתברכה במיטב מעלות החיים גם יחד; מלאו לה כמעט עשרים ואחת שנים, ובתקופת חיים זו דברים מעטים בלבד הטרידו את מנוחתה או הכעיסו אותה.

en: The author
he_IL: המחבר

en: The author, Alex Taylor, is a seasoned wellness blogger and certified mindfulness practitioner with a passion for helping others navigate the complexities of modern life. With a background in psychology and a decade of experience in meditation and yoga instruction, Alex brings a wealth of knowledge and a compassionate approach to their writing. Their work focuses on practical strategies for incorporating mindfulness and stillness into daily routines, aiming to inspire a balanced, peaceful, and fulfilling life. Alex's insights are drawn from both personal journey and professional expertise, making their advice not only relatable but deeply transformative.
he_IL: המחבר, אלכס טיילור, הוא בלוגר מנוסה בתחום הבריאות ומתרגל מודעות מוסמכת עם תשוקה לעזור לאחרים לנווט במסע המורכב של החיים המודרניים. עם רקע בפסיכולוגיה ועשור של ניסיון בהוראת מדיטציה ויוגה, אלכס מביא עימו מקור רב של ידע וגישה רחבת לב לכתיבתו. העבודה שלו מתמקדת באסטרטגיות מעשיות לשילוב מודעות ושקט לשגרת היומית, ומטרתו להשראת חיים מאוזנים, שקטים וממלאים. התובנות של אלכס מופיעות ממסע האישי שלו ומהתמחותו המקצועית, ולכן הייעוץ שלו אינו רק ניתן להזדהות אלא גם משנה באופן עמוק.

en: The band later recruited Tom Capone (Beyond/Shelter/Quicksand/etc.) on second guitar,&nbsp;and recorded a self-titled 5-song 7-inch in 1989, also on Revelation Records. The 7-inch is considered by many their best material, adding more melody to their straightforward&nbsp;hardcore&nbsp;sound. The 7-inch EP was re-issued on a 12-inch entitled&nbsp;'Looking Back'&nbsp;in 1993, with 2 bonus tracks.
he_IL: הלהקה לאחר מכן גייסה את טום קפון (Beyond/Shelter/Quicksand וכו') כגיטריסט השני, והקליטה את האלבום הראשון שלהם בשם עצמו, שהכיל 5 שירים ויצא בפורמט של 7 אינץ' בשנת 1989, גם זה תחת הלייבל של Revelation Records. האלבום בפורמט של 7 אינץ' נחשב על ידי רבים לחומר הטוב ביותר שלהם, הוספת מילודיה יותר לסאונד ההרדקור הישיר שלהם. האלבום בפורמט של 7 אינץ' הופץ מחדש בפורמט של 12 אינץ' בשם "Looking Back" בשנת 1993, כולל 2 שירים נוספים.

en: The band made a number of low-fi&nbsp;demo tapes&nbsp;which were sold at a dollar store. Their first official T-shirts were blue with an image of a gorilla riding a skateboard and were made using black magic markers and an ink blotter.
he_IL: הלהקה עשתה מספר קלטות דמו ברמה נמוכה שנמכרו בחנות דולר. החולצות הרשמיות הראשונות שלהם היו כחולות עם תמונה של גורילה רוכבת על סקייטבורד ונעשו בעזרת עטי דיו שחורים ומטלית דיו.

en: The band played again a couple of times in 2015 while touring with Gorilla Biscuits.
he_IL: הלהקה שיחקה שוב כמה פעמים בשנת 2015 במהלך הסיור עם Gorilla Biscuits.

en: The band played few shows, estimated as low as five. These included some on the east coast of the United States, and a few during&nbsp;Youth of Today's European tour in 1989.
he_IL: הלהקה שיחקה מספר הופעות, מוערך בכמות נמוכה של חמישה. כלול בכך היו כמה בחוף המזרחי של ארצות הברית, וכמה במהלך הסיור האירופי של Youth of Today בשנת 1989.

en: The band started when John Porcelly (vocalist) and Alex Brown (guitarist) planned to release a&nbsp;7"&nbsp;compilation of rare, unreleased hardcore from the early 1980s to accompany the seventh issue of their&nbsp;fanzine, called 'Schism'. When they couldn't acquire the rights to release the compilation, they decided to form a 'project band', record a 7" under its name and release it with the fanzine. Fellow band members were recruited and Project X was formed. "Straight Edge Revenge" was written by John L Hancock III (aka Ratboy) for Youth of Today but was never recorded, because Ray Cappo found the lyrics to be too militant.
he_IL: הלהקה התחילה כשג'ון פורסלי (זמר) ואלכס בראון (גיטריסט) תכננו להוציא קומפילציה בגודל 7 אינץ' של הארדקור הנדיר והלא מוצא של שנות ה-80 המוקדמות, כחלק מהמספר השביעי של הפנזין שלהם, בשם 'שיזם'. כשהם לא הצליחו לרכוש את הזכויות להוציא את הקומפילציה, הם החליטו להקים 'להקת פרויקט', להקליט סינגל בשמה ולהוציא אותו יחד עם הפנזין. חברי הלהקה הוזמנו ונקבעה הקמת 'פרויקט אקס'. "נקמת קצה ישר" נכתבה על ידי ג'ון אל הנקוק השלישי (הידוע גם בשם רטבוי) עבור 'יות' אוף טודי, אך לא הוקלטה מעולם, מכיוון שריי קאפו מצא את המילים יותר מיליטנטיות מדי.

en: The band was relatively short-lived, disbanding after only three years together, but had a strong influence on the punk scene, both stylistically and in establishing a "do it yourself" ethic for music distribution and concert promotion. Minor Threat's song "Straight Edge" became the eventual basis of the straight edge movement, which emphasized a lifestyle without alcohol or other drugs, or promiscuous sex. AllMusic described Minor Threat's music as "iconic" and noted that their groundbreaking music "has held up better than [that of] most of their contemporaries."
he_IL: הלהקה הייתה יחסית קצרת והתפקדה רק שלוש שנים, אך השפיעה בצורה חזקה על הסצנה הפאנק, הן בסגנון והן בהקמת אתיקה של "עשה זאת בעצמך" להפצת מוזיקה וקידום הופעות. השיר "Straight Edge" של Minor Threat הפך לבסיס של תנועת הסטרייט אדג', שהדגישה את סגנון החיים ללא אלכוהול, סמים או מין פורנוגרפי. AllMusic תיאר את המוזיקה של Minor Threat כ"אייקונית" וציין כי המוזיקה החדשנית שלהם "עמדה במבחן הזמן יותר טוב מרוב רוב עמיתיהם".

en: The band's first 7-inch EPs, Minor Threat and In My Eyes, were released in 1981. The group became popular regionally and toured the east coast and Midwest.
he_IL: האלבום הראשון של הלהקה, EPs בגודל 7 אינץ', Minor Threat ו-In My Eyes, יוצא לאור בשנת 1981. הקבוצה הפכה לפופולרית באזורית וביצעה סיבוב בחוף המזרח ובמדרום מערב.

en: The base of most food chains on Earth is composed of organisms that depend on sunlight to survive. Photosynthetic plants and phytoplankton, which make up the primary producers in terrestrial and aquatic ecosystems respectively, require sunlight to produce food. When sunlight was blocked out following the asteroid impact, these organisms would have been unable to perform photosynthesis effectively, leading to a collapse in the food chain.
he_IL: בסיס רוב השרשראות המזון בכדור הארץ מורכב מיצורים שתלויים בשמש כדי לשרוד. צמחים פוטוסינתטיים ופיטופלנקטון, שהם המייצרים הראשיים באקוסיסטמות יבשתיות ומים בהתאמה, דורשים שמש כדי לייצר מזון. כשהשמש נחסמה לאחר ההתנגדות האסטרואיד, יצורים אלו לא היו מסוגלים לבצע פוטוסינתזה ביעילות, מה שגרם לקריסה בשרשרת המזון.

en: The bathroom is an oasis for daily routines, thanks to a generous vanity, walk-in shower, combination washer and dryer, and space for supplies.
he_IL: השירותים הם פארק עבור הרגלי היומיום, בזכות מזוודה נדיבה, מקלחת עם כניסה ישירה, מכונת כביסה וייבוש משולבת, ומקום לציודים.

en: The beauty of layering lies in its versatility and ability to mix and match different pieces seamlessly. Don't be afraid to play with contrasting colors, patterns, and textures to create a dynamic look. For example, pair a graphic tee with a plaid flannel shirt and top it off with a denim jacket for a casual yet stylish ensemble. Experiment with layering different lengths, such as a longer shirt under a shorter jacket, to add depth to your outfit.
he_IL: יופי של שכבות טמון בגמישות שלה וביכולת שלה לשלב ולהתאים בין חלקים שונים בצורה חלקה. אל תפחד לשחק עם צבעים מנוגדים, מקבצי בלוקים וטקסטורות כדי ליצור מראה דינמי. לדוגמה, תשלב טי-שירט גרפית עם חולצת פלנל משובצת ותשלים את זה עם ג'קט ג'ינס למראה נינוח אך stylish. תתנסה בשכבות של אורכים שונים, כמו חולצה ארוכה מתחת לג'קט קצר, כדי להוסיף עומק למראה שלך.

en: The beauty of mindfulness lies in its simplicity and its power. It's a practice accessible to all, requiring no special equipment or environment. Whether through guided meditations, mindfulness-based therapies, or simple daily practices, the journey to a more mindful existence is one that promises a richer, more engaged experience of life. And as science continues to unravel the transformative effects of mindfulness on the brain, we may just find that this ancient practice holds the key to modern well-being.
he_IL: היופי של התודעה המודעתיות נמצא בפשטות ובעוצמתה. זו שיטה שזמינה לכולם, ואין צורך בציוד מיוחד או בסביבה מיוחדת. בין שבאמצעות מדיטציות מודרכות, טיפולים מבוססי תודעה מודעתית, או פשוט בתרגול יומי, המסע לקיום מודע יותר הוא מסע שמבטיח חוויה עשירה ומעוררת יותר של החיים. וככל שהמדע ממשיך לגלות את ההשפעות המשנות של התודעה המודעתית על המוח, ייתכן ונגלה שהשיטה העתיקה הזו מחזיקה את מפתח הרווחה המודרנית.

en: The beauty of photography lies in its ability to encapsulate the essence of our world — the places we inhabit, the times we live in, the cultures we are part of, and the life we lead. It tells our collective story, one frame at a time. So, the next time you pick up your camera, remember that you're not just taking a picture. You are creating a portal to a place, a time, a culture, and a slice of life. And in doing so, you are telling a story that is uniquely yours, yet universally resonant.
he_IL: היופי של צילום טמון ביכולת שלו ללכוד את מהות העולם שלנו — המקומות שבהם אנחנו חיים, הזמנים שבהם אנחנו נמצאים, התרבויות שאנחנו חלק מהם, והחיים שאנחנו מנהלים. זה מספר את הסיפור הקולקטיבי שלנו, פריים אחרי פריים. אז, בפעם הבאה שתרים את המצלמה שלך, תזכור שאתה לא סתם לוקח תמונה. אתה יוצר פורטל למקום, זמן, תרבות, וחתיכת חיים. וע"י כך, אתה מספר סיפור שהוא ייחודי שלך, אך יחד עם זאת מהדהד באופן אוניברסלי.

en: The beauty of sustainable materials
he_IL: היופי של חומרים בני קיימא

en: The bell rang once more, and there was a sharp impressive knock that reverberated through the forlorn house in a most portentous and terrifying manner. It might have been death knocking. It engendered the horrible suspicion, "Suppose he's&nbsp;<em>seriously</em>&nbsp;ill?" Priam Farll sprang up nervously, braced to meet ringers and knockers.
he_IL: פעמון הדלת צלצל שוב ולאחריו נשמעה דפיקה חזקה שהדהדה בקול מאיים ומבהיל ברחבי הבית המוזנח. אולי זה המוות שמתדפק על הדלת. לכן, עלה החשש הנוראי, "אולי הוא <em>באמת</em> חולה?" פריאם פארל נעמד במתח וחיכה לראות מי זה שמצלצל ומתדפק.

en: The benefits of gratitude
he_IL: היתרונות של הכרת תודה

en: The benefits of mindfulness extend beyond the confines of the cerebral. Reduced stress levels have systemic effects, including lower blood pressure, improved digestion, and a regulated immune system. This can contribute to an overall enhancement of physical health, making mindfulness a truly holistic practice.
he_IL: היתרונות של התבוננות מתרחשים מעבר לגבולות המוח. רמות הלחץ הנמוכות משפיעות על המערכת הסיסטמית, כולל לחץ דם נמוך יותר, עיכול משופר ומערכת חיסון מתוקנת. זה יכול לתרום לשיפור כללי של הבריאות הפיזית, ולכן התבוננות היא שיטה הוליסטית באמת.

en: The benefits of mindfulness for mental health
he_IL: היתרונות של מודעות לבריאות הנפש

en: The best part of skateboarding is the community. Read stories from skateboarding veterans about the friends they've found along the way.
he_IL: החלק הטוב ביותר בגלישה בסקייטבורד הוא הקהילה. כדאי לקרוא סיפורים של גולשים ותיקים בסקייטבורד שמספרים על החברים שהם רכשו לאורך הדרך.

en: The best time to take window light portrait is considered to be early hours of the day and late hours of afternoon when light is more intense on the window. Curtains, reflectors, and intensity reducing shields are used to give soft light. While mirrors and glasses can be used for high key lighting. At times colored glasses, filters and reflecting objects can be used to give the portrait desired color effects. The composition of shadows and soft light gives window light portraits a distinct effect different from portraits made from artificial lights.
he_IL: השעה שנחשבת לטובה ביותר לצילום דיוקנאות בתאורת חלון היא שעות הבוקר המוקדמות ושעות אחר הצהריים המאוחרות, כאשר האור שנכנס דרך החלון חזק יותר. וילונות, רפלקטורים ומגנים להפחתה של עוצמת האור משמשים להפקה של תאורה רכה יותר. לעומת זאת, ניתן להשתמש במראות ובזכוכיות כדי להעצים את האור העיקרי. לפעמים, משתמשים בזכוכיות, במסננים ובאובייקטים משקפים צבעוניים כדי להחיל אפקטים של צבע שרצויים בדיוקן. הקומפוזיציה של ההצללות והאור הרך מעניקה לדיוקן שמצולם בתאורת חלון אפקט אופייני ששונה מדיוקנאות שמצולמים בעזרת תאורה מלאכותית.

en: The best way of learning about anything is by doing.
he_IL: הדרך הטובה ביותר ללמוד היא דרך עשייה.

en: The best way to learn tricks is to be taught in person. That's where Skatepark comes in! We'll share all our tips to get you kickflipping in no time.
he_IL: הדרך הטובה ביותר ללמוד תרגילים היא בלימוד אחד על אחד. ובדיוק בשביל זה קיים הסקייטפארק! אנחנו נשתף את כל הטיפים שלנו כדי ללמד אותך לבצע קיקפליפ (Kickflip) במהירות.

en: The birth of personal computers was a revolution that transformed the way people work, communicate, and live. It made computing power accessible to everyone, not just large corporations and governments. It opened up new opportunities for innovation and creativity, and it paved the way for the digital age that we live in today.
he_IL: הלידה של מחשבים אישיים הייתה מהפכה ששינתה את הדרך שבה אנשים עובדים, מתקשרים וחיים. זה הפך את כוח המחשוב לנגיש לכולם, לא רק לתאגידים גדולים וממשלות. זה פתח הזדמנויות חדשות לחדשנות וליצירתיות, וסלל את הדרך לעידן הדיגיטלי שבו אנחנו חיים היום.

en: The book ”Lady Sings the Blues” is an autobiography by jazz singer Billie Holiday, co-authored by William Dufty. The book formed the basis of the 1972 film ”Lady Sings the Blues” starring Diana Ross.
he_IL: הספר "Lady Sings the Blues" הוא אוטוביוגרפיה של זמרת הג'אז בילי הולידיי, שנכתבה בשותפות עם ויליאם דופטי. הספר יצר את הבסיס לסרט משנת 1972 "Lady Sings the Blues" בכיכובה של דיאנה רוס.

en: The bright, direct sunlight of their natural habitats provides the energy necessary for fruit development. Too little light can result in lower fruit yield and quality. Understanding this relationship between light and fruit production is essential, especially for farmers cultivating palm fruits.
he_IL: השמש הבהירה והישירה במקומות המחיים הטבעיים שלהם מספקת את האנרגיה הנדרשת לפיתוח הפרי. כמות האור הקטנה יכולה לגרום לתוצאות נמוכות יותר ביבול הפרי ובאיכותו. הבנת הקשר בין האור והייצור של הפרי היא חיונית, במיוחד עבור החקלאים המגדלים פרי דקלים.

en: The brightness and color of the sky vary greatly over the course of a day, and the primary cause of these properties differs as well. When the Sun is well above the horizon, direct scattering of sunlight is the overwhelmingly dominant source of light. However, during twilight, the period between sunset and night or between night and sunrise, the situation is more complex.
he_IL: הבהירות והצבעים של השמיים משתנים בצורה משמעותית במהלך היום והסיבה לקיומם של המאפיינים האלה משתנה גם היא. כאשר השמש נמצאת גבוה מעל קו האופק, אור השמש מתפזר בצורה ישירה ומהווה את מקור האור העיקרי והניכר ביותר. עם זאת, במהלך שעות הערביים, זה הזמן בין השקיעה ללילה או בין הלילה לזריחה, המצב מורכב יותר.

en: The budding bee-keeper, as he reads one or other of these great works on the bee and its ways, may begin to wonder if it is not all too wonderful for him to deal with, and if he may ever hope to become proficient in the art and practice of bee-keeping. Let me say, here and now, that, given patience, perseverance, and diligence, a measure of success is open to anyone who brings intelligence into his work.
he_IL: הכוורן המתפתח שקורא אחת או יותר מהעבודות המצוינות האלו על הדבורה וההתנהגות שלה, עשוי להתחיל לתהות אם היא לא נהדרת מדי בשביל להתעסק איתה ואם הוא יוכל יום אחד להיות מיומן במלאכת הכוורנות. עליי לומר, כאן ועכשיו, שבהינתן סבלנות, התמדה ושקדנות, כל אחד שמשלב אינטליגנציה בעבודה שלו יכול להצליח.

en: The building has been subject to widespread public condemnation, and is sometimes called one of the world's ugliest buildings. Calls for the structure to be demolished have been regularly made even before construction was finished. Architects and critics considered it to be excellent work, with one poll finding that professional architects describe Boston City Hall as one of the ten proudest achievements of American architecture.
he_IL: הבניין היה נתון לגינוי ציבורי נרחב, ולעיתים קרובות מכנים אותו כאחד הבניינים המכוערים בעולם. קריאות להריסת המבנה הושמעו באופן קבוע אפילו לפני שהבנייה הושלמה. אדריכלים וביקורתיים חשבו שזהו עבודה מצוינת, כאשר סקר אחד מצא שאדריכלים מקצועיים מתארים את בניין העיר של בוסטון כאחת מעשר ההישגים הגאים ביותר של האדריכלות האמריקאית.

en: The burger that made us famous. 100% pure lean beef grilled to perfection.
he_IL: ההמבורגר שהעלה אותנו לכותרות. 100‎%‎ בשר בקר רזה, צלוי בצורה מושלמת.

en: The bustling city streets of Naples are filled with people going about their daily business. But hidden beneath the surface lies a world of crime and corruption. We see a group of men gathered in a dark alleyway, speaking in hushed tones.
he_IL: הרחובות המסועפים של נאפולי מלאים באנשים שעוסקים בעסקיהם היומיומיים. אך מתחת למשטח מתגלה עולם של פשע ושחיתות. אנחנו רואים קבוצה של גברים מתקבצים בסמטה כהה, מדברים בקולות נמוכים.

en: The butterfly fluttered its wings, delicately landing on a cherry blossom tree. It had been born only days before, and this was its first time out of the cocoon. The butterfly felt a sense of freedom as it basked in the warmth of the sun, feeling the soft petals of the tree. The tree was its home, and it felt a connection to it that it couldn't explain.
he_IL: הפרפר התפשט את כנפיו, נחת בעדינות על עץ הפרחים של הדובדבן. הוא נולד רק לפני ימים ספורים, וזו הייתה הפעם הראשונה שלו מחוץ לקוקון. הפרפר הרגיש תחושת חירות כשהוא נהנה מחמימות השמש, מרגיש את עלים העץ הרכים. העץ היה הבית שלו, והוא הרגיש קשר אליו שהוא לא יכול היה להסביר.

en: The café that had witnessed their humble beginnings became a symbol of resilience, a testament to the transformative power of art and camaraderie. The walls, adorned with graffiti and posters, told the story of "Esperanza Rebelde" and the community that rallied behind them.
he_IL: הקפה שראה את ההתחלות הצנועות שלהם הפך לסמל של חוסן, עדות לכוח המהפכני של אמנות וחברות. הקירות, מעוטרים בגרפיטי ופוסטרים, סיפרו את הסיפור של 'Esperanza Rebelde' והקהילה שהתאגדה מאחוריהם.

en: The cake sits proudly on a gold cake board atop an elegant white pedestal stand, making it a stunning centrepiece for any table. Whether it's a birthday celebration, a baby shower, or a simple gathering of friends, our Pastel Macaron Delight Cake is a sweet embodiment of happiness meant to be shared.
he_IL: העוגה יושבת בגאווה על לוח עוגה זהבי שמונח על תחתית מעמד לבן אלגנטי, מה שהופך אותה למרכז השולחן המרהיב. בין אם זו חגיגת יומולדת, מסיבת תינוק, או פגישה פשוטה עם חברים, עוגת המקרון הפסטלית שלנו היא גוף מתוק של אושר המיועד לשיתוף.

en: The camera goes where I go
he_IL: המצלמה הולך איתי לכל מקום.

en: The category description goes here. Add more info about this category.
he_IL: כאן נוסיף את התיאור של הקטגוריה. יש לציין מידע נוסף לגבי הקטגוריה הזאת.

en: The chair is exactly as pictured and even exceeded my expectations in quality! Assembly was easy and only took about 10 minutes to put together.
he_IL: הכיסא נראה בדיוק כמו בתמונה והאיכות שלו טובה משציפיתי! ההרכבה הייתה פשוטה ולקח לי רק עשר דקות לבנות את הכיסא.

en: The city walls
he_IL: חומות העיר

en: The city was known for its vibrant music and arts scene, with many popular musicians, such as Chicago and the Staple Singers, hailing from the area. The Chicago Cubs and the Chicago White Sox were popular professional sports teams, and the city was home to several major sports venues, including Wrigley Field and Soldier Field. Chicago also had a rich history of political activism, with many protests and demonstrations taking place in the city throughout the 1970s.
he_IL: העיר הייתה ידועה בסצנת המוזיקה והאמנות התוססת שלה, עם מוזיקאים פופולריים רבים, כמו שיקגו וזמרי סטייפל, שהגיעו מהאזור. השיקגו קאבס והשיקגו וייט סוקס היו קבוצות ספורט מקצועיות פופולריות, והעיר הייתה ביתם של כמה אתרי ספורט גדולים, כולל ריגלי פילד ו - Soldier Field. לשיקגו הייתה גם היסטוריה עשירה של אקטיביזם פוליטי, עם הפגנות והפגנות רבות שהתקיימו בעיר במהלך שנות ה -70.

en: The city’s most beautiful and friendly yoga studio, where the most talented teachers are ready to help you discover, explore and develop your yoga practice.
he_IL: הסטודיו ליוגה היפה והידידותי ביותר בעיר, שבו המורים המוכשרים ביותר מוכנים לעזור לך לגלות, לחקור ולפתח את תרגול היוגה שלך.

en: The classroom environment at Stratford allows your child's educators to give them the time and attention that they need in order to succeed. We believe in keeping class numbers low to maximum learning potential.
he_IL: הסביבה הכיתתית בסטראטפורד מאפשרת למחנכים לתת לילדים את מלוא תשומת הלב והזמן שנדרש להצלחתם. אנחנו מאמינים שחשוב לשמור על מספר ילדים נמוך בכיתה כדי להרחיב את פוטנציאל הלמידה.

en: The classroom environment at Stratford allows your childs' educators to give them the time and attention that they need in order to succeed. We believe in keeping class numbers low to maximum learning potential.
he_IL: הסביבה הכיתתית בסטראטפורד מאפשרת למחנכים לתת לילדים את מלוא תשומת הלב והזמן שנדרש להצלחתם. אנחנו מאמינים שחשוב לשמור על מספר ילדים נמוך בכיתה כדי להרחיב את פוטנציאל הלמידה.

en: The collaboration between Juan and Isabella became an annual tradition in Esperanza, a celebration that brought the community together in a symphony of wine and music. The Martinez estate and Isabella's accordion continued to weave stories beneath the Argentine sky, creating a legacy that resonated through the hills and vineyards.
he_IL: השיתוף פעולה בין חואן ואיזבלה הפך למסורת שנתית באספראנזה, חגיגה שהביאה את הקהילה יחד בסימפוניה של יין ומוזיקה. אחוזת מרטינז והאקורדיון של איזבלה המשיכו ל weaving סיפורים מתחת לשמיים הארגנטינאיים, יוצרים מורשת שהדהדה דרך הגבעות והכרמים.

en: The collection invites us to embark on a journey of discovery, tracing the threads of meaning and significance that connect seemingly disparate elements of our world. Each image serves as a catalyst for contemplation, prompting viewers to reflect on the complex relationships between different facets of our lives and the wider cosmos.
he_IL: האוסף מזמין אותנו לצאת למסע של גילוי, לעקוב אחרי החוטים של משמעות וחשיבות שמחברים בין אלמנטים שנראים שונים בעולם שלנו. כל תמונה משמשת כקטליזטור להרהור, מעודדת צופים לשקול את הקשרים המורכבים בין צדדים שונים של חיינו לבין הקוסמוס הרחב.

en: The color blue has long been associated with feelings of tranquility, calmness, and serenity. It is a color that evokes a sense of peacefulness and harmony and is often used in spaces meant for relaxation, such as bedrooms and spas.
he_IL: הצבע כחול היה מזוהה במשך זמן רב עם רגשות של רוגע, שלווה ושלום. זהו צבע שמעורר תחושת שקט והרמוניה ולעיתים קרובות משתמשים בו במקומות שמיועדים להרפיה, כמו חדרי שינה וספא.

en: The color blue is often associated with positive emotions and can have a significant impact on our mental and physical well-being. The calming effect of blue has been shown to reduce stress levels and promote relaxation. In fact, studies have shown that exposure to blue light can reduce blood pressure and slow down heart rate, which can lead to feelings of tranquility.
he_IL: הצבע כחול לעיתים קרובות מקושר לרגשות חיוביים ויכול להשפיע משמעותית על הרווחה הנפשית והפיזית שלנו. ההשפעה המרגיעה של הכחול הוכחה כמפחיתה את רמות הלחץ ומקדמת רגיעה. למעשה, מחקרים הראו שחשיפה לאור כחול יכולה להפחית את לחץ הדם ולהאט את קצב הלב, מה שיכול להוביל לתחושות של שלווה.

en: The concept of matching outfits, or "couple fashion," goes beyond mere fashion statements. It represents a visible expression of commitment and affection between partners. By dressing alike, couples demonstrate their unity and showcase their bond to the world. It is a way of proclaiming, "We are together, and we are proud of it."
he_IL: המושג של תיאום תלבושות, או 'אופנת זוגות', חורג מעבר להצהרות אופנה פשוטות. זה מייצג ביטוי גלוי של מחויבות ואהבה בין בני הזוג. על ידי לבוש דומה, זוגות מראים את האחדות שלהם ומציגים את הקשר שלהם לעולם. זו דרך להכריז, 'אנחנו יחד, ואנחנו גאים בזה.'

en: The connection between happiness and brain health
he_IL: הקשר בין שמחה ובריאות המוח

en: The content introduces a speaker, Name Surename from a certain country, with some details that are lorem ipsum text. The session with the title is also mentioned.
he_IL: התוכן מציג דובר, שם משפחה ממדינה מסוימת, עם כמה פרטים שהם טקסט לורם איפסום. גם הסשן עם הכותרת מוזכר.

en: The contrast of her sharp features against the backdrop of a crumbling world suggests a narrative of resilience and determination. Players can expect to navigate through the remnants of civilization, uncovering secrets, forging alliances, and fighting to restore some semblance of order to a world on the brink of oblivion.
he_IL: הניגוד בין מאפייניה החדים לרקע של עולם שמתפרק מרמז על סיפור של עמידה והחלטותיות. שחקנים יכולים לצפות לנווט בין שאריות האזרחות, לחשוף סודות, לכרות בריתות ולהילחם כדי לשחזר מעט מסדר לעולם שעל סף השמדה.

en: The conversation flowed effortlessly, and soon Mateo found himself embraced by this eclectic group of artists. They became his comrades in creativity, exploring the city together, exchanging ideas, and inspiring each other to push the boundaries of their art.
he_IL: השיחה זרמה בקלות, ומאוד מהר מתיאו מצא את עצמו מחובק על ידי הקבוצה האקלקטית הזו של אמנים. הם הפכו לחברים שלו ביצירתיות, חקרו את העיר יחד, החליפו רעיונות, והשרו אחד על השני לדחוף את גבולות האמנות שלהם.

en: The country’s fine wine and delicious cuisine make it an inviting destination for any traveler. On top of all that, Italy’s people are friendly and welcoming, creating an atmosphere of hospitality and relaxation.
he_IL: היין המשובח והמטבח הטעים של המדינה הופכים אותו ליעד מזמין לכל מטייל. בנוסף לכל זה, אנשי איטליה ידידותיים ומזמינים, ויוצרים אווירה של אירוח ורוגע.

en: The creation of Egyptian Blue was an artistic feat that showcased the advanced knowledge of ancient Egyptian artisans. Its synthesis required a deep understanding of chemistry and alchemy, making it not just a pigment but a symbol of the intertwined mastery of art and science. As the vibrant blue pigment emerged from the kilns, it transformed ordinary materials into objects of profound beauty and cultural significance.
he_IL: היצירה של הכחול המצרי הייתה הישג אמנותי שהדגים את הידע המתקדם של האמנים המצריים הקדומים. הסינתזה שלו דרשה הבנה עמוקה של כימיה ואלכימיה, מה שהפך אותו לא רק לפיגמנט אלא לסמל של המיומנות המשולבת של אמנות ומדע. כאשר הפיגמנט הכחול הבהיר יצא מהתנורים, הוא הפך חומרים רגילים לחפצים של יופי עמוק ומשמעות תרבותית.

en: The creator of CP/M, the first popular operating system for personal computers. Kildall's operating system was used on many early personal computers, including the popular Commodore 64. CP/M paved the way for the widespread adoption of personal computers in the 1980s.
he_IL: יוצר ה-CP/M, מערכת ההפעלה הפופולרית הראשונה למחשבים אישיים. מערכת ההפעלה של קילדאל שימשה על פני רבים מהמחשבים האישיים המוקדמים, כולל ה-Commodore 64 הפופולרי. ה-CP/M סלל את הדרך לאימוץ הנרחב של מחשבים אישיים בשנות ה-80.

en: The current lineup of 7 Seconds consists of Kevin Seconds (vocals), Steve Youth (bass), Troy Mowat (drums), and Bobby Adams (guitar).
he_IL: ההרכב הנוכחי של 7 Seconds מורכב מקווין סקונדס (שירה), סטיב יות' (בס), טרוי מואט (תופים) ובובי אדמס (גיטרה).

en: The custom of wearing ornaments composed of such sombre and unpleasing material has now to all intents and purposes ceased, though it is carried on to a certain extent in France, where ouvrages en cheveux in the form of bracelets and lockets are still worn as précieux souvenirs de famille.
he_IL: המנהג של ענידת תכשיטים קודרים מחומרים לא נעימים כבר לא מתקיים, אף על פי שהוא נתן את אותותיו בתרבות הצרפתית, בה צמידים ותליונים מיוחדים עדיין נפוצים כמזכרות משפחתיות.

en: The dance of celestial bodies, particularly that of the Earth, moon, and sun, gives rise to some of the most spectacular astronomical phenomena. One such event is a lunar eclipse, which offers an incredible display of light and shadow in the night sky. This post will explore the interplay of light during a lunar eclipse and its resulting visual spectacle.
he_IL: הריקוד של גופי השמים, במיוחד של הארץ, הירח והשמש, יוצר תופעות אסטרונומיות מרהיבות. אחת מהתופעות האלה היא חודש ירח, שמציע תצוגה מדהימה של אור וצל בשמי הלילה. פוסט זה יחקור את השילוב של אור במהלך חודש ירח והמראה הוויזואלי המרהיב שלו.

en: The dawn breaks high behind the towering and serrated wall of the Cordillera, a clear-cut vision of dark peaks rearing their steep slopes on a lofty pedestal of forest rising from the very edge of the shore. Amongst them the white head of Higuerota rises majestically upon the blue. Bare clusters of enormous rocks sprinkle with tiny black dots the smooth dome of snow.
he_IL: השחר מפציע במרומים מאחורי החומה המיתמרת והמשוננת של הקורדילרה, באופק נגלות הפסגות החשוכות והמורדות התלולים. היערות המלכותיים שלרגליהם עולים ממש מקו החוף. בין אלו, הראש הלבן של היגרוטה מבצבץ בהדרו על הרקע הכחול. אשכול של סלעים חשופים ואימתניים מפוזרים כנקודות שחורות קטנות על כיפת השלג הצחורה.

en: The day we finally stepped into our completed tiny cottage marked a profound transformation. The space, though modest in size, felt expansive with the promise of a life unburdened by excess. Every piece of furniture, every decoration, carried the imprint of intentionality and purpose.
he_IL: היום שבו סוף סוף נכנסנו לתוך הצריף הקטן והשלם שלנו סימן שינוי עמוק. המקום, למרות שהוא צנוע בגודלו, הרגיש מרווח עם ההבטחה לחיים שאינם מעומסים על ידי עודף. כל רהיט, כל קישוט, נשא את חותם הכוונה והמטרה.

en: The days leading up to Noah's first day of school were a mix of joy and nostalgia. It felt like only yesterday when he was a tiny bundle in my arms, and now he was ready to explore the wider world. As we prepared his backpack and packed his lunch, I couldn't help but marvel at how quickly time had flown by. It was a bittersweet reminder of the fleeting nature of childhood.
he_IL: הימים שלפני היום הראשון של נח בבית הספר היו מערבבים של שמחה ונוסטלגיה. נראה כאילו רק אתמול הוא היה חבילה קטנה בידיי, ועכשיו הוא היה מוכן לחקור את העולם הרחב. בעוד שהכנו את התיק שלו וארזנו את ארוחת הצהריים שלו, לא יכולתי שלא להתרשם מכמה מהר זמן עבר. זו הייתה תזכורת ממספרת עגולה על טבע הילדות החולפת.

en: The deal was signed a few weeks ago now but with Christmas and the Holidays, we waited a bit longer before making it official.
he_IL: חתמנו על העסקה לפני מספר שבועות, אבל עקב חג המולד והחגים האחרים, המתנו מעט לפני הפרסום הרשמי של הפרויקט.

en: The departments of architect
he_IL: מחלקות האדריכל

en: The design is made in Pure 92.5 % silver, coupled with the 24 carat gold chain.
he_IL: התליון מעוצב מכסף טהור בשיעור של 92.5% ושרשרת 24 קרט.

en: The design process was a dance between functionality and aesthetics. Every nook and cranny was carefully considered to maximize space and ensure a seamless blend of comfort and simplicity. We envisioned a space where each element had a purpose, and every corner radiated the charm of a well-loved cottage.
he_IL: הליך העיצוב היה ריקוד בין פונקציונליות לאסתטיקה. כל פינה ופינה נחשבה בקפידה כדי למקסם את השטח ולהבטיח שילוב חלק של נוחות ופשטות. דמיינו חלל שבו לכל אלמנט יש מטרה, וכל פינה מקרינה את הקסם של בקתה אהובה.

en: The designer of the first mass-produced personal computer, the Osborne 1. Felsenstein was also a key figure in the development of the Homebrew Computer Club, which brought together hobbyists and enthusiasts interested in personal computing.
he_IL: המעצב של המחשב האישי הראשון המיוצר mass-produced, ה-Osborne 1. פלסןשטין היה גם דמות מרכזית בפיתוח מועדון המחשבים Homebrew, שהביא יחד חובבים ונלהבים שהתעניינו במחשוב אישי.

en: The difficult pursuit of purpose is as much about the journey as it is about the destination. The process of searching for our purpose is one of self-discovery, introspection, and growth. It forces us to ask hard questions, to confront our deepest fears and to challenge our established norms. It propels us into the unknown, helping us uncover who we truly are and what we genuinely desire.
he_IL: המרדף הקשה אחר המטרה הוא כמו שהוא על המסע כמו שהוא על היעד. התהליך של חיפוש אחר המטרה שלנו הוא תהליך של גילוי עצמי, התבוננות פנימית וצמיחה. הוא מכריח אותנו לשאול שאלות קשות, להתמודד עם הפחדים העמוקים ביותר שלנו ולהכריז על המסגרות המקובעות שלנו. הוא מדחף אותנו לתוך הלא ידוע, עוזר לנו לגלות מי אנחנו באמת ומה אנחנו מתאוה באמת.

en: The difficulty in the pursuit of purpose should not deter us, but instead, motivate us. It signifies the worthiness of the quest, the value inherent in the struggle. It offers us an opportunity to grow, to learn, and to evolve. Each challenge we encounter and overcome brings us a step closer to our purpose, adds depth to our character, and equips us with wisdom and experience that we wouldn't have gained otherwise.
he_IL: הקושי במרדף אחר המטרה לא צריך לשבש אותנו, אלא להעצים אותנו. הוא מסמל את החשיבות של המסע, את הערך הטמון במאבק. הוא מציע לנו הזדמנות לצמיחה, ללמידה ולהתפתחות. כל אתגר שאנו נתקלים בו ומתגברים עליו מביא אותנו צעד קרוב יותר למטרה שלנו, מוסיף עומק לאישיות שלנו ומכין אותנו בחוכמה וניסיון שלא היינו רוכשים אחרת.

en: The directions of the streets; with remarks on the winds
he_IL: הכיוונים של הרחובות; עם הערות על הרוחות

en: The earliest depictions of rainbows can be traced back to ancient cultures, where they were seen as divine symbols. In Greek and Roman mythology, the rainbow was personified by Iris, the messenger of the gods, often shown with her colorful bridge connecting heaven and earth. Similarly, in Norse mythology, the Bifröst was a shimmering, rainbow-like bridge connecting the realm of humans (Midgard) to the realm of gods (Asgard).
he_IL: התיאורים המוקדמים ביותר של קשתות יכולים להתחקות חזרה לתרבויות עתיקות, שבהן הן נחשבו לסמלים אלוהיים. במיתולוגיה היוונית והרומית, הקשת הייתה מגולמת על ידי איריס, שליחת האלים, שלרוב הוצגה עם הגשר הצבעוני שלה שמחבר בין השמיים לארץ. באופן דומה, במיתולוגיה הנורדית, הביפרוסט היה גשר מבריק, דמוי קשת, שמחבר בין ממלכת בני האדם (מידגארד) לממלכת האלים (אסגארד).

en: The earliest historical records in Egypt present an established religious pantheon that included a lioness as one of the most powerful cultural figures, protecting the people and especially, their rulers, as well as being assigned powerful roles in nature. As human groups moved from being isolated clans and tribes to cities, kingdoms, and countries, ancient symbols retained their importance as they assumed new roles. Lions have remained as popular symbols through modern history.
he_IL: הרשומות ההיסטוריות המוקדמות ביותר במצרים מציגות פנתאון דתי מוכר הכולל נמרת כאחת מהדמויות התרבותיות החזקות ביותר, שמגן על האנשים ובמיוחד על מנהיגיהם, וגם מוקצה לה תפקידים חזקים בטבע. עם התפשטות הקבוצות האנושיות משהייה של שבטים ומשפחות מבודדות לערים, ממלכות ומדינות, סמלים עתיקים שמרו על חשיבותם כאשר הם התקנו תפקידים חדשים. האריות נשארו כסמלים פופולריים דרך ההיסטוריה המודרנית.

en: The earliest known cave paintings of lions were found in the <em>Chauvet Cave</em> and in <a rel="noreferrer noopener" href="https://en.wikipedia.org/wiki/Lascaux" target="_blank">Lascaux</a> in France's Ardèche region and represent some of the earliest paleolithic cave art, dating to between 32,000 and 15,000 years ago. The zoomorphic <em>Löwenmensch</em> <em>figurine</em> from <em>Hohlenstein-Stadel</em> and the ivory carving of a lion's head from Vogelherd Cave in the Swabian Jura in southwestern Germany were carbon-dated 39,000 years old, dating from the Aurignacian culture.
he_IL: הציורים המערתיים הראשונים של אריות נמצאו במערת <em>שובה</em> וב<a rel="noreferrer noopener" href="https://en.wikipedia.org/wiki/Lascaux" target="_blank">לסקו</a> באזור ארדש שבצרפת ומייצגים את אמנות המערות הפליאוליתית הראשונה, מתארים תקופה של בין 32,000 ל-15,000 שנה לפני היום הזה. הפיגורה הזומורפית של <em>אדם אריה</em> ממערת <em>הולנשטיין-שטאדל</em> ופיסול השן של ראש אריה ממערת <em>פוגלהרד</em> בסוובית יורה בדרום-מערב גרמניה נדגמו בתאריך 39,000 שנה, מתקופת התרבות האורינגצית.

en: The early personal computers, such as the Altair 8800 and the Apple I, were build-it-yourself kits that came with no software or peripherals. They were primarily used by hobbyists and enthusiasts who wanted to experiment with computers. These early computers were not very powerful, and they were not easy to use. However, they were a breakthrough in their own right, as they showed that computers could be small and affordable enough for individuals to buy and experiment with.
he_IL: המחשבים האישיים המוקדמים, כמו ה-Altair 8800 וה-Apple I, היו ערכות להרכבה עצמית שלא הגיעו עם תוכנה או אביזרים. הם שימשו בעיקר חובבים ונלהבים שרצו להתנסות במחשבים. המחשבים המוקדמים האלה לא היו חזקים ומצליחים במיוחד, ולא היה קל להשתמש בהם. עם זאת, הם היו פריצת דרך בזכות עצמם, כי הם הראו שמחשבים יכולים להיות קטנים ונגישים מספיק כדי שאנשים פרטיים יוכלו לקנות ולהתנסות בהם.

en: The earth, <br>one shot at a time.
he_IL: כדור הארץ <br>בתמונות.

en: The education of the architect
he_IL: חינוכו של האדריכל

en: The elegance of Greek White extends beyond the ancient world, leaving a lasting imprint on the collective memory of art and design. Its timeless appeal has inspired artists throughout the ages, from the Renaissance to neoclassical movements, each era adding its own layer to the narrative of this enduring color.
he_IL: האלגנטיות של הלבן היווני חורגת מעבר לעולם העתיק, ומשאירה חותם מתמשך בזיכרון הקולקטיבי של האמנות והעיצוב. המשיכה הנצחית שלו השרתה השראה על אמנים במהלך הדורות, מהרנסנס ועד לתנועות הניאו-קלאסיות, כאשר כל תקופה מוסיפה את השכבה שלה לסיפור של צבע עמיד זה.

en: The emotional power of music lies in its ability to tap into our deepest feelings and evoke emotional responses. Studies have shown that different genres of music can elicit specific emotions, with classical music often being associated with feelings of calm and serenity, while heavy metal and punk rock may be associated with feelings of anger and aggression.
he_IL: כוחה הרגשי של המוזיקה טמון ביכולתה להתחבר לרגשות העמוקים ביותר שלנו ולעורר תגובות רגשיות. מחקרים הראו כי ז'אנרים שונים של מוזיקה יכולים לעורר רגשות ספציפיים, כאשר מוסיקה קלאסית קשורה לעתים קרובות לתחושות של רוגע ושלווה, בעוד שמטאל כבד ופאנק רוק עשויים להיות קשורים לתחושות של כעס ותוקפנות.

en: The emphasize tag should <em>italicize</em> text.
he_IL: תגית ההדגשה אמורה לרשום את הטקסט <em>בגופן נטוי</em>.

en: The enchanting and vibrant colors of rainbows often spark a child's creativity and imagination. In children's literature, rainbows frequently lead to fantastical worlds where the ordinary becomes extraordinary.
he_IL: הצבעים המקסימים והחיוניים של הקשתות לעיתים קרובות מעוררים את היצירתיות והדמיון של ילדים. בספרות ילדים, קשתות לעיתים קרובות מובילות לעולמות פנטסטיים שבהם הרגיל הופך לבלתי רגיל.

en: The enchanting island of Sicily, with its rich history, stunning landscapes, and, of course, its remarkable cuisine, has always held a special place in my heart. This time, I invite you to join me on a virtual journey as we explore the culinary treasures of Catania, one of Sicily's most vibrant and culturally rich cities.
he_IL: האי המקסים סיציליה, עם ההיסטוריה העשירה שלו, הנופים המדהימים, וכמובן, המטבח המיוחד שלו, תמיד החזיק מקום מיוחד בליבי. הפעם, אני מזמין אותך להצטרף אליי למסע וירטואלי כשאנחנו חוקרים את האוצרות הקולינריים של קטניה, אחת הערים הכי תוססות ועשירות תרבותית בסיציליה.

en: The enduring dishes of Galicia are not merely recipes; they are narratives of a region that reveres its roots while embracing the future. They speak of age-old traditions, familial bonds, and an unyielding commitment to quality and authenticity. As you savor these dishes, know that you're partaking in a timeless feast, a celebration of Galicia's soul that has remained unwavering through the annals of history.
he_IL: המנות הקיימות של גליסיה אינן רק מתכונים; הן הן סיפורים של אזור שמכבד את שורשיו ובו זמנית מקבל את העתיד. הן משוחחות על מסורת עתיקה, קשרים משפחתיים והתחייבות בלתי נשברת לאיכות ואותנטיות. בעודך נהנה מהמנות הללו, ידע שאתה משתתף בסעודה נצחית, חגיגה של נשמת גליסיה שנשארה נאמנה לאורך ההיסטוריה.

en: The excellence of orchestra musicians is a testament to their passion, dedication, and artistry, as they come together to create a harmonious and captivating musical experience. Through their rigorous training, unwavering commitment, and exceptional qualities, these musicians serve as ambassadors for the world of classical music, inspiring audiences and future generations of musicians alike. As we celebrate the virtuosity and mastery of orchestra musicians, we are reminded of the profound beauty and power of music to unite, uplift, and transform our world.
he_IL: המצוינות של נגני התזמורת היא העדות לתשוקתם, ההקדשה והאומנות שלהם, כאשר הם מתאחדים יחד כדי ליצור חווית מוזיקה המשרה הרמוניה ומקפצה. דרך האימון המקפיד, המחויבות הבלתי מתפשרת והתכונות המיוחדות שלהם, נגני התזמורת הללו משמשים כשליחים לעולם המוזיקה הקלאסית, מעוררים השראה בקהלים ובדורות העתיד של המוזיקאים כאחד. בעודנו מציינים את הווירטוזיטה והשליטה של נגני התזמורת, אנחנו מתזכירים לעצמנו את היופי העמוק והכוח העצום של המוזיקה לאחד, להרים ולשנות את עולמנו.

en: The exclusive collection, curated by House of Elves' visionary designers, showcases a fusion of streetwear staples with futuristic elements, promising to redefine urban fashion. From statement hoodies adorned with intricate embroidery to oversized jackets featuring bold graphics, each piece exudes the brand's signature blend of innovation and style.
he_IL: האוסף הבלעדי, שנבחר על ידי המעצבים החזוניים של בית האלפים, מציג שילוב של פריטי אופנת רחוב עם אלמנטים עתידניים, מבטיח לשנות את פני האופנה העירונית. מהודיות בולטות מעוטרות ברקמות מורכבות ועד ג'קטים גדולים עם גרפיקות נועזות, כל פריט משדר את השילוב הייחודי של החדשנות והסגנון של המותג.

en: The exhibition will feature some 160 objects, including major works that Fénéon admired.
he_IL: בתערוכה יוצגו כ-160 מוצגים, כולל עבודות חשובות שפנאון העריץ.

en: The exhibition, curated by the director of the National Archaeological Museum of Taranto (MArTA), Eva Degl'Innocenti, and the researcher Lorenzo Mancini, will bring together ceramic vessels, statuettes, helmets, coins, gold jewelry, goldsmith's pieces and objects linked to the cult of the dead, war and the ritual of theater, belonging to the collections of this Italian institution, one of the most important museums of its kind in the world.
he_IL: התערוכה, שאצרה מנהלת המוזיאון הארכיאולוגי הלאומי של טארנטו (MArTA), אווה דגל'אינוקנטי, והחוקר לורנצו מנצ'יני, תביא יחד כלי קרמיקה, פסלונים, קסדות, מטבעות, תכשיטי זהב, פריטי צורפות וחפצים הקשורים לקול של המתים, מלחמה וטקס התיאטרון, השייכים לאוספים של מוסד איטלקי זה, אחד מהמוזיאונים החשובים ביותר מסוגו בעולם.

en: The exhibitions are produced by UMoMA in collaboration with artists and museums around the world and they often attract international attention. UMoMA has received a Special Commendation from the European Museum of the Year, and was among the top candidates for the Swedish Museum of the Year Award as well as for the Council of Europe Museum Prize.
he_IL: את התערוכות מפיק מוזיאון UMoMA בשיתוף פעולה עם אומנים ומוזיאונים ברחבי העולם ורבות מהן מעוררות עניין עולמי. UMoMA קיבל ציון לשבח כמוזיאון האירופי של השנה והיה בין המועמדים המובילים לתואר המוזיאון השוודי של השנה ולפרס המוזיאון של מועצת אירופה.

en: The family listened, their hearts stirred by Sarah's words. The porch, witness to countless tales, embraced the present moment with open arms. As the sun dipped below the horizon, the lake shimmered in agreement, carrying forth the legacy of the Anderson family into the tapestry of time.
he_IL: המשפחה הקשיבה, ליבם הוזז על ידי המילים של שרה. המרפסת, עדה לאינספור סיפורים, חיבקה את הרגע הנוכחי בזרועות פתוחות. כששמש שקעה מתחת לאופק, האגם shimmered בהסכמה, נושא את המורשת של משפחת אנדרסון לתוך השטיח של הזמן.

en: The fearsomeness of the wood had been a good bit rubbed off for me by Master Case’s banjo-strings and graven images, yet I thought it was a dreary walk, and guessed, when the disciples went up there, they must be badly scared. The light of the lantern, striking among all these trunks and forked branches and twisted rope-ends of lianas, made the whole place, or all that you could see of it, a kind of a puzzle of turning shadows. They came to meet you, solid and quick like giants, and then span off and vanished; they hove up over your head like clubs, and flew away into the night like birds. The floor of the bush glimmered with dead wood, the way the match-box used to shine after you had struck a lucifer. Big, cold drops fell on me from the branches overhead like sweat. There was no wind to mention; only a little icy breath of a land-breeze that stirred nothing; and the harps were silent.
he_IL: היער האימתני הטביע בי את חותמו לשמע מיתרי הבנג'ו של אדון קייס ולמראה הנוף הקודר. אבל ההליכה הייתה לטעמי דיי משמימה וחשבתי על הפחד המחריד שבטח אחז במאמינים כשהם טיפסו במעלה השביל. אור העששית זהר בין הגזעים הצפופים והענפים המסתעפים והקצוות המפותלים של צמחי הליאנה והפך את כל המקום, או לפחות את קטע שאפשר לראות, למבוך סבוך של צללים רוקדים. הם פוגשים אותך, יציבים ומהירים כמו ענקים ואז מסתובבים אחורה ונעלמים: הם חגים מכל הראש שלך כמו אלות ועפים לשמים כמו ציפורים. הענפים המתים נצנצו על הקרקע של היער, כמו הזוהר של קופסת הגפרורים אחרי שמציתים גפרור מתוכה. טיפות גדולות וקרות נפלו עלי מהענפים שמעל ראשי כמו זיעה. לא היה סימן לרוח – רק אדי הנשימה הקרים והבריזה הנמוכה שלא הזיזה דבר. צלילי הנבל לא נשמעו.

en: The feathers of the Green Macaw contain a layer of melanin beneath the surface, which absorbs some wavelengths of light. Above this layer, keratin structures scatter the remaining light, reflecting it in a way that our eyes perceive as green.
he_IL: הנוצות של התוכי הירוק מכילות שכבת מלנין מתחת למשטח, שמספיגה חלק מקרני האור. מעל לשכבה זו, מבני הקרטין מפזרים את האור הנותר, משקיעים אותו בדרך שעינינו מזהות כירוק.

en: The few stars left below the seaward frown of the vault shine feebly as into the mouth of a black cavern.
he_IL: הכוכבים הבודדים שנותרו מתחת לשמיכה האפלה שמכסה את הים נוצצים באור עמום כמו נר חלש בפתחה של מערה שחורה.

en: The few stars left below the seaward frown of the vault shine feebly as into the mouth of a black cavern. In its vastness your ship floats unseen under your feet, her sails flutter invisible above your head. The eye of God Himself—they add with grim profanity—could not find out what work a man’s hand is doing in there; and you would be free to call the devil to your aid with impunity if even his malice were not defeated by such a blind darkness.
he_IL: הכוכבים הבודדים שנותרו מתחת לשמיכה האפלה שמכסה את הים נוצצים באור עמום כמו נר חלש בפתחה של מערה שחורה. והספינה שלך צפה במרחבים האלו מתחת לרגליך, בלתי נראית. המפרשים שלה, שאינך מצליח לראות, מרפרפים ברוח מעליך. גם אלוהים עצמו – למרות מה שנוטים לחשוב – לא יודע מה יעשו כאן ידי אדם, והאדם עצמו חופשי לזמן את השטן לעזרתו ללא כל השלכה, שכן גם המעשה הרשע ביותר לא יצליח לעמוד בפני חשיכה המוחלטת.

en: The film adaptation will bring to life the game's hallmark elements: the awe-inspiring sense of exploration, the deep lore that underpins Laskian culture, and the dynamic combat that has players returning to the game time and again. As depicted in the game's artwork, the movie will focus on the rich, detailed environments and the vibrant community within, aiming to tell a story that's as much about the journey as it is the destination.
he_IL: ההתאמה הקולנועית תביא לחיים את אלמנטי החתימה של המשחק: התחושה המרהיבה של חקירה, המיתולוגיה העמוקה שמשמשת כבסיס לתרבות לסקית, והקרב הדינמי שמביא את השחקנים לחזור למשחק שוב ושוב. כפי שמתואר באמנות המשחק, הסרט יתמקד בסביבות העשירות והמפורטות ובקהילה חיונית בתוכן, וינסה לספר סיפור שהוא כמובן על המסע כמו שהוא על היעד.

en: The film takes place in Naples in the aftermath of the dissolution of the Soviet Union, and this setting is reflected in the film's visuals, which blend elements of Italian neorealism with a touch of Soviet-era industrialism.
he_IL: הסרט מתרחש בנאפולי לאחר פירוק האיחוד הסובייטי, וההגדרה הזו מתבטאת בתמונות הסרט, שמשלבות אלמנטים מהנאוריאליזם האיטלקי עם טיפת תעשייתיות מתקופת הסוציאליזם הסובייטי.

en: The final scene in the play, Theseus, Hippolyta and the lovers watch the six workmen perform&nbsp;<em>Pyramus and Thisbe</em>&nbsp;in Athens. The Mechanical performers are so terrible playing their roles that the guests laugh as if it were meant to be a comedy, and everyone retires to bed. Afterwards, Oberon, Titania, Puck, and other fairies enter, and bless the house and its occupants with good fortune. After all the other characters leave, Puck "restores amends" and suggests that what the&nbsp;<a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Audience">audience</a>&nbsp;experienced might just be a dream.
he_IL: הסצינה הסופית במחזה, תסיאוס, היפוליטה והאהובים צופים בששת העובדים שמבצעים&nbsp;<em>פיראמוס ותיסבה</em>&nbsp;באתונה. הבמאים המכאניים כל כך גרועים בתפקידיהם שהאורחים מצחקים כאילו זה היה מתוכנן כקומדיה, וכולם יוצאים לישון. לאחר מכן, אוברון, טיטניה, פאק ופיות אחרות נכנסים ומברכים את הבית ודייריו במזל טוב. לאחר שכל הדמויות האחרות עוזבות, פאק "מחזיר תיקון" ומצייע שמה שה&nbsp;<a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Audience">קהל</a>&nbsp;חווה יכול להיות רק חלום.

en: The final scene in the play, Theseus, Hippolyta and the lovers watch the six workmen perform <em>Pyramus and Thisbe</em> in Athens. The Mechanical performers are so terrible playing their roles that the guests laugh as if it were meant to be a comedy, and everyone retires to bed. Afterwards, Oberon, Titania, Puck, and other fairies enter, and bless the house and its occupants with good fortune. After all the other characters leave, Puck "restores amends" and suggests that what the <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Audience">audience</a> experienced might just be a dream.
he_IL: הסצינה הסופית במחזה, תזקיק, היפוליטה והאהובים צופים בשישה עובדים מבצעים את <em>פירמוס ותיסבה</em> באתונה. הביצועים המכאניים כל כך גרועים בתפקידיהם שהאורחים מצחקים כאילו זה היה כדי להיות קומדיה, וכולם יוצאים לישון. לאחר מכן, אוברון, טיטניה, פאק ופיות אחרות נכנסים ומברכים את הבית ודייריו במזל טוב. לאחר שכל הדמויות האחרות עוזבות, פאק "מחזיר תיקונים" ומציע שמה שה<a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Audience">קהל</a> חווה יכול להיות רק חלום.

en: The first Chain of Strength release was a&nbsp;7"&nbsp;EP&nbsp;entitled&nbsp;True Till Death, released through Revelation Records. After parting ways with Revelation, they formed their own Foundation Records to release another 7",&nbsp;What Holds Us Apart. Both of these records eventually fell&nbsp;out of print, yet were still in demand. As a result,&nbsp;Revelation Records&nbsp;released both EPs (plus one unreleased track) as a CD/LP called&nbsp;The One Thing That Still Holds True.
he_IL: ההוצאה הראשונה של Chain of Strength הייתה אלבום EP בשם "True Till Death" באורך 7 אינץ', שיצא דרך Revelation Records. לאחר הפרדתם מ-Revelation, הם הקימו את החברה הפלטפורמה שלהם, Foundation Records, כדי להוציא עוד אלבום EP באורך 7 אינץ' בשם "What Holds Us Apart". שני האלבומים הללו יצאו מהדפוס בסופו של דבר, אך עדיין היו נדרשים. כתוצאה מכך, Revelation Records הוציאו את שני ה-EPs (ועוד שיר שלא יצא לאור) כתקליטור/תקליט בשם "The One Thing That Still Holds True".

en: The first day of school marks a significant milestone in both a child's life and a parent's journey. As I reflect on Noah's early steps into the world of education, I am filled with gratitude for the experiences that lie ahead. It is a testament to the incredible growth and potential that resides within each child. The first day of school symbolizes the beginning of a lifelong journey of learning, exploration, and self-discovery.
he_IL: היום הראשון של הגעתו לבית הספר מסמל ציון דרך חשוב בחייה של הילד ובמסע של ההורה. בעודי מתבונן בצעדים הראשונים של נועה לעולם החינוך, אני מתמלא בתודה על החוויות שמחכות לנו בעתיד. זה הוא עדות לצמיחה ולפוטנציאל המדהימים שקיימים בכל ילד. היום הראשון של הגעתו לבית הספר מסמל את ההתחלה של מסע למידה, חקירה וגילוי עצמי שימשיך לאורך כל החיים.

en: The first great pictorial movements in Argentina, with characteristics typical of Latin American painting that was beginning to develop throughout the continent, coincide with the first manifestations of political freedom in the country, with the sanction of the secret and universal vote for men in 1912 and the arrival to the government of the first president elected by popular vote, Hipólito Yrigoyen in 1916 and the cultural revolution that implied the University Reform of 1918.
he_IL: התנועות הציוריות הגדולות הראשונות בארגנטינה, עם מאפיינים טיפוסיים לציור הלטיני שהחל להתפתח ברחבי היבשת, חופפות עם המופעים הראשונים של חירות פוליטית במדינה, עם אישור ההצבעה הסודית והכללית לגברים בשנת 1912 והגעתו של הנשיא הראשון שנבחר בהצבעה פופולרית, היפוליטו יריגויון בשנת 1916 ומהפכה תרבותית שהייתה כרוכה ברפורמת האוניברסיטה של 1918.

en: The first half of Bacall's statement is about the importance of learning to cope with whatever comes our way. Life, with its highs and lows, is unpredictable. We may not always have control over the situations we find ourselves in, but we do have control over how we respond to them. Coping, therefore, is an essential skill to cultivate, enabling us to handle stressors effectively, build resilience, and safeguard our mental health.
he_IL: החצי הראשון של ההצהרה של בקל מדבר על חשיבות ללמוד להתמודד עם כל מה שמגיע אלינו. החיים, עם השיאים והמפלגות שלהם, הם לא חפים מפתעות. לא תמיד יש לנו שליטה על המצבים שאנחנו נמצאים בהם, אבל יש לנו שליטה על איך אנחנו מגיבים אליהם. להתמודדות, לכן, היא מיומנות עיקרית לפתח, המאפשרת לנו להתמודד ביעילות עם מגרעות הלחץ, לבנות עמידות ולשמור על הבריאות הנפשית שלנו.

en: The first part of your trip should be spent in San Jose, the capital of Costa Rica. Here you can visit the National Theater, wander around the historic city center, and explore the vibrant markets.
he_IL: החלק הראשון של הטיול שלך צריך להיות בילה בסן חוזה, בירת קוסטה ריקה. כאן תוכלו לבקר בתיאטרון הלאומי, לשוטט במרכז העיר ההיסטורי ולחקור את השווקים התוססים.

en: The first personal computer, the Altair 8800, was released in 1975. It was a build-it-yourself kit that came with no software or peripherals, but it was a breakthrough in its own right. The Altair 8800 was the first computer that was small and affordable enough for hobbyists and enthusiasts to buy and experiment with.
he_IL: המחשב האישי הראשון, ה-Altair 8800, שוחרר בשנת 1975. זה היה ערכת הרכבה עצמית שהגיעה ללא תוכנה או אביזרים, אבל זה היה פריצת דרך בזכות עצמו. ה-Altair 8800 היה המחשב הראשון שהיה קטן וזול מספיק כדי שחובבים ונלהבים יוכלו לקנות ולנסות אותו.

en: The first step in deciding what to focus on is to identify your goals and priorities. This means taking a step back and considering what you want to achieve in the short and long term. Once you've identified your goals, you can start to prioritize them based on their importance and relevance to your life.
he_IL: הצעד הראשון בהחלטה על מה להתמקד הוא לזהות את המטרות והעדיפויות שלך. זה אומר לקחת צעד אחורה ולשקול מה אתה רוצה להשיג בקיצור ובטווח הארוך. לאחר שזיהית את המטרות שלך, תוכל להתחיל לתת להן עדיפות בהתאם לחשיבותן ורלוונטיותן לחייך.

en: The first step to having a more creative life is to prioritize creativity in your daily routine. This means setting aside time to explore your passions and interests, whether that's through painting, writing, music, or anything else that sparks your imagination. It's easy to get caught up in the demands of everyday life, but by carving out time for creativity, you'll be able to tap into your creative potential and unlock new insights and perspectives.
he_IL: הצעד הראשון לחיים יותר יצירתיים הוא לתת עדיפות ליצירתיות בשגרת היומיום שלך זה אומר להקדיש זמן לחקור את התשוקות והתחומים שמעניינים אותך, בין אם זה דרך ציור, כתיבה, מוזיקה או כל דבר אחר שמעורר את הדמיון שלך קל להיתפס בדרישות של חיי היומיום, אבל על ידי הקדשת זמן ליצירתיות, תוכל לנצל את הפוטנציאל היצירתי שלך ולפתוח תובנות ופרספקטיבות חדשות

en: The first step towards doing unique and meaningful work is to understand your own strengths and passions. This involves taking a hard look at yourself, identifying your natural talents and skills, and exploring what you truly care about. You can do this by taking personality tests, talking to trusted friends and colleagues, and reflecting on your own experiences and interests. Once you have a clear sense of your strengths and passions, you can begin to explore how they might align with different career paths and creative pursuits.
he_IL: הצעד הראשון לעבודה ייחודית ומשמעותית הוא להבין את היתרונות והתשוקות האישיות שלך. זה כולל להביט בעצמך בצורה קשה, לזהות את הכשרונות והכישורים הטבעיים שלך ולחקור מה חשוב לך באמת. תוכל לעשות זאת על ידי עבירת מבחני אישיות, לדבר עם חברים וקולגות שאתה סומך עליהם, ולשקול את הניסיון והתחביבים שלך. לאחר שיש לך תחושה ברורה לגבי היתרונות והתשוקות שלך, תוכל להתחיל לחקור איך הם יכולים להתאים למסלולי קריירה שונים ולמרץ יצירתי.

en: The first stop on the trip should be the capital city of Vientiane. This city is full of history, heritage, and culture. Here you can explore the temples and pagodas, visit the Pha That Luang stupa, and learn more about the history of Laos. From Vientiane, you should head north to Luang Prabang. Here you will find a mix of modern and traditional Lao culture. Take a walk through the old town and explore the many temples, markets, and museums.
he_IL: התחנה הראשונה בטיול צריכה להיות עיר הבירה של ויינטיאן. העיר מלאה בהיסטוריה, מורשת ותרבות. כאן תוכלו לחקור את המקדשים ואת הפגודות, לבקר את Pha That Luang stupa, וללמוד עוד על ההיסטוריה של לאוס. מVientiane, אתה צריך צפונה לואנג פרבאנג. כאן תמצאו שילוב של תרבות מודרנית ומסורתית. צאו לטיול בעיר העתיקה וחקרו את המקדשים, השווקים והמוזיאונים הרבים.

en: The focus of our last quarter has been working with local groups to improve bus networks.
he_IL: ברבעון הקודם, התמקדנו בעבודה עם קבוצות מקומיות כדי לשפר את מערך ההסעות לבתי הספר.

en: The focus of our last quarter has been working with local groups to improve bus networks. We believe that it is vital to provide transportation options for children living in rural areas. Thanks to our donors we were able to fund 50 buses and 200 cars that transport children to schools all around the globe.
he_IL: ברבעון הקודם, התמקדנו בעבודה עם קבוצות מקומיות כדי לשפר את מערך ההסעות לבתי הספר. אנחנו מאמינים ששיפור אפשרויות ההסעה הוא חיוני לילדים שגרים באזורים כפריים. הודות לתורמים שלנו, הצלחנו לממן 50 אוטובוסים ו-200 מכוניות שהסיעו את הילדים לבתי הספר ברחבי העולם.

en: The focus of the Mobile Gourmet is Venezuelan street food: arepas, cachapas, patacones, and of course empanadas! The arepas are served on a pair of smaller corn patties. They’re super crispy and far easier to eat. You can choose from fried cheese, pulled chicken, pulled beef or roast pork. (I think the roast pork is the best in the city, you’re allowed to disagree... but you’ll be wrong.)&nbsp;
he_IL: המטבח של 'גורמה על גלגלים' מתמקד באוכל רחוב ונצואלי: ארפה, קצ'אפה, פטאקונס וכמובן – אמפנדה! מנות הארפה מוגשות על שתי לחמניות תירס. הן ממש פריכות וקלות לאכילה. המבחר כולל גבינה מותכת, עוף מפורק, בקר מפורק או חזיר צלוי. (אני חושבת שזו מנת החזיר הצלוי הטובה בעיר. אתם מוזמנים לא להסכים איתי – אבל זו תהיה טעות.)

en: The focus of the Mobile Gourmet is Venezuelan street food: arepas, cachapas, patacones, and of course empanadas! The arepas are served on a pair of smaller corn patties. They’re super crispy and far easier to eat. You can choose from fried cheese, pulled chicken, pulled beef or roast pork. (I think the roast pork is the best in the city, you’re allowed to disagree… but you’ll be wrong.)&nbsp;
he_IL: המטבח של 'גורמה על גלגלים' מתמקד באוכל רחוב ונצואלי: ארפה, קצ'אפה, פטאקונס וכמובן – אמפנדה! מנות הארפה מוגשות על שתי לחמניות תירס. הן ממש פריכות וקלות לאכילה. המבחר כולל גבינה מותכת, עוף מפורק, בקר מפורק או חזיר צלוי. (אני חושבת שזו מנת החזיר הצלוי הטובה בעיר. אתם מוזמנים לא להסכים איתי – אבל זו תהיה טעות.)

en: The following day, Sarah decided to take a stroll along the familiar paths that led to the lake's edge. As she walked, lost in her thoughts, she stumbled upon an old rowboat tucked away beneath the willow trees. Memories of childhood adventures flooded back, and a smile crept across her face.
he_IL: היום שאחריו, שרה החליטה לצאת לטיול בשבילים המוכרים שהובילו לקצה האגם. בזמן שהיא הלכה, אבודה במחשבותיה, היא נתקלת בסירה ישנה שהוסתרה מתחת לעצי הערבה. זיכרונות מההרפתקאות של הילדות הציפו אותה, וחיוך התגנב לפניה.

en: The following image is <em><strong>wide</strong></em> (if the theme supports it, that is). If not, who knows what will happen!<br>
he_IL: התמונה הבאה ברוחב <em><strong>רחב</strong></em> (אם ערכת העיצוב תומכת באפשרות הזאת, כמובן). אם לא, מעניין מה יקרה!<br>

en: The following separators should be a short line, a long line, and some dots.
he_IL: המפרידים הבאים צריכים להיות קו קצר, קו ארוך וכמה נקודות.

en: The footer pattern sits at the bottom of your site and typically shows useful links and contact information.
he_IL: המקבץ של הכותרת התחתונה מוצב בתחתית עמוד הבית באתר שלך ובדרך כלל מציג קישורים שימושיים ופרטים ליצירת קשר.

en: The form of the graver should be triangular, or between a triangle and lozenge, having two sides plane and the other round or swelled; and should taper regularly from the handle to the point, or nearly so, but the point must be ground off obliquely so that the edge may extend a little farther than the back; and the edge should rise a little rounding towards the point.
he_IL: החרט צריך להיות משולש או משהו בין משולש ומעוין, כלומר שני צדדים שטוחים וצד אחד מעוגל או נפוח. אמורה להיות הצרה עקבית מהידית לקצה או כמעט, אבל יש להשחיז את הקצה באלכסון, כדי שהשפה תגיע קצת יותר רחוק מהחלק האחורי. השפה אמורה להתרומם קצת ולהתעגל לקראת הקצה.

en: The foundation of most tricks is the ollie. Once you've learned to lift the board up off the ground, you open yourself up to a whole new world.
he_IL: הבסיס לרוב התרגילים הוא קפיצת אוֹלי. צריך רק לדעת איך להרים את הסקייטבורד מעל הקרקע, ועולם חדש ייפתח בפניך.

en: The founders of Apple Computer, Inc. Wozniak designed the hardware for the Apple I and II computers, while Jobs focused on marketing and design. Together, they created the first successful personal computer and laid the foundation for the modern computing industry.
he_IL: המייסדים של Apple מחשב, Inc. ווזניאק עיצב את החומרה עבור מחשבי Apple I ו-II, בעוד שג'ובס התמקד בשיווק ובעיצוב. יחד, הם יצרו את המחשב האישי הראשון המצליח והניחו את היסודות לתעשיית המחשוב המודרנית.

en: The founders of Microsoft Corporation. Gates and Allen developed the first BASIC interpreter for the Altair 8800 computer and went on to create the most popular operating system of the 1990s, Windows. Microsoft also developed popular productivity software such as Word and Excel, which revolutionized the way we work.
he_IL: המייסדים של חברת מיקרוסופט. גייטס ואלן פיתחו את המפרשן הראשון של BASIC עבור המחשב Altair 8800 והמשיכו ליצור את מערכת ההפעלה הפופולרית ביותר של שנות ה-90, Windows. מיקרוסופט גם פיתחה תוכנות פרודוקטיביות פופולריות כמו Word ו-Excel, ששינו את הדרך שבה אנחנו עובדים.

en: The functionality of form is evident in many aspects of design, from product design to architecture. In product design, for example, the form should be designed to complement and enhance the product's function. A chair, for instance, should be comfortable and ergonomic while still being aesthetically pleasing. In architecture, buildings must be designed with the function they will serve in mind. A hospital, for example, must be designed to optimize patient care and staff efficiency while still being visually appealing.
he_IL: הפונקציונליות של הטופס ברורה במגוון תחומים של עיצוב, מעיצוב מוצרים ועד אדריכלות. בעיצוב מוצרים, לדוגמה, יש לעצב את הטופס כך שיתאים וישדרג את פונקציות המוצר. כיסא, לדוגמה, צריך להיות נוח וארגונומי ובו זמנית יפהפה מבחינה אסתטית. באדריכלות, יש לעצב את הבניינים עם הפונקציה שהם ישרתו בדעת. בית חולים, לדוגמה, חייב להיות מעוצב כך שימקסם את טיפול המטופלים ואת יעילות הצוות בו זמנית יהיה יפהפה מבחינה חזותית.

en: The fundamental principles of architecture
he_IL: עקרונות היסוד של האדריכלות

en: The game introduces a heartwarming mechanic where building relationships with the village's quirky inhabitants is key. These friendships unlock lost stories, rewarding players with pieces of the village's lore and history. The more you interact and connect with your neighbors, the richer your experience becomes.
he_IL: המשחק מציג מכניקה מרגשת שבה בניית יחסים עם תושבי הכפר המוזרים היא המפתח. החברויות האלו מפתחות סיפורים אבודים, ומפרסמות לשחקנים חלקים מהמסורת וההיסטוריה של הכפר. ככל שתתקשר ותתחבר יותר עם השכנים שלך, כך החוויה שלך תהיה עשירה יותר.

en: The game's art direction is a testament to its developers' commitment to building a world that's not just expansive but also rich with detail and emotion. From the character's subtle expression to the complex interplay of light and shadow, "Slow Burn" is shaping up to be a game that's as much a feast for the eyes as it is an odyssey for the heart.
he_IL: הכוונה האמנותית של המשחק היא העדות להתמדתם של המפתחים לבניית עולם שאינו רק רחב אלא גם עשיר בפרטים וברגש. מביטוי הפנים העדין של הדמות ועד לשילוב המורכב של אור וצל, "Slow Burn" מתפתח להיות משחק שהוא לא רק מופע של עין אלא גם מסע ללב.

en: The game, slated for release exclusively on DF5 and CS10 in 2025, teases players with the allure of the high life juxtaposed with the relentless pursuit of power in a city that never sleeps. As the next-gen consoles prepare to deliver an experience rich in detail and depth, "Not Enough" promises to utilize this advanced hardware to its full potential, bringing a level of immersion that's as bold as the sunset that frames our characters.
he_IL: המשחק, שמתוכנן לשוחרר באופן בלעדי על DF5 ו-CS10 בשנת 2025, מפתיע את השחקנים עם הפתיחה לחיים הגבוהים המתנגדת לרדיפה ללא הפסקה אחרי הכוח בעיר שאינה נמנמת. כאשר הקונסולות הדור הבא מתכוננות לספק חוויה עשירה בפרטים ובעומק, "לא מספיק" מבטיחה לנצל את החומרה המתקדמת הזו למיטבה, ולהביא רמת התמסרות שהיא בולטת כמו השקיעה שמסביב לדמויות שלנו.

en: The gaming world has been ablaze with anticipation, and at last, the flames of excitement have been fanned into a fiery crescendo: "Unseen Dragons" will officially soar onto consoles and PC on March 22. This revelation comes after a trail of clues and leaks, including a premature date reveal on the game's Steam page and a PEGI rating slip earlier in the month.
he_IL: העולם של המשחקים התלהב עם ציפייה, וסוף סוף, להתרסקות התלהבות הוסרו הלהבות לקרסנדו נוצץ: "דרקונים בלתי נראים" יעוף באופן רשמי לקונסולות ולמחשבים ב-22 במרץ. חשיפה זו מגיעה אחרי שביל של רמזים ודליפות, כולל חשיפת תאריך מוקדם בעמוד הסטים של המשחק וכרטיס דירוג PEGI שנסחר בחודש הקודם.

en: The generosity of this organization makes it possible for me to continue having education opportunities in this difficult area.
he_IL: בזכות הנדיבות של הארגון, ממשיכות להיפתח בפניי הזדמנויות לימודיות באזורים קשים.

en: The gently curved lines accentuated by sewn details are kind to your body and pleasant to look at. Also, your back gets support and extra relief from the built-in lumbar support.
he_IL: הקימורים העדינים מקושטים בתפרים שנעימים למגע ויפים למראה. בנוסף, יש תמיכה לגב ועזרה נוספת ליציבות הודות לתמיכה המובנית בחוליות.

en: The goddess Fashion, who throughout all ages has waged war on the productions of the goldsmith, has laid a heavier hand on these than on any other forms of personal ornament.
he_IL: אלת האופנה, שבמשך הדורות ירדה לחייהם של הצורפים, החמירה במיוחד עם התכשיטים האלו מאשר כל קישוט אישי אחר.

en: The goddess Fashion, who throughout all ages has waged war on the productions of the goldsmith, has laid a heavier hand on these than on any other forms of personal ornament—a circumstance which accounts for the survival at the present day of a comparatively small proportion of the enormous quantity of objects of this description that must formerly have been produced.&nbsp;
he_IL: אלת האופנה, שבמשך הדורות ירדה לחייהם של הצורפים, החמירה במיוחד עם התכשיטים האלו מאשר כל קישוט אישי אחר – לכן, כיום נותרה רק כמות קטנה מהפריטים הרבים שכנראה יוצרו בעבר.

en: The graphical user interface (GUI) was another key development that helped to make personal computing more accessible. The GUI was first developed by Xerox PARC in the 1970s, but it was popularized by Apple with the release of the Macintosh in 1984. The GUI made personal computers much more user-friendly and accessible to non-experts.
he_IL: הממשק הגרפי למשתמש (GUI) היה פיתוח מרכזי נוסף שעזר להפוך את המחשבים האישיים לנגישים יותר. ה-GUI פותח לראשונה על ידי Xerox PARC בשנות ה-70, אבל הוא הפך לפופולרי על ידי Apple עם השקת ה-Macintosh ב-1984. ה-GUI הפך את המחשבים האישיים לידידותיים הרבה יותר למשתמשים ונגישים לאנשים שאינם מומחים.

en: The growth pattern of many palm trees is directly influenced by light. Palm trees typically grow vertically, stretching upwards towards the sunlight, a phenomenon known as positive phototropism. Moreover, their leaflets orient themselves to maximize exposure to light, ensuring efficient photosynthesis.
he_IL: המקבץ בלוקים של צמחי הדקל רבים ישירות מושפע מאור. דקלים רגילים לגדול באופן אנכי, למתוח למעלה לעבר השמש, תופעה שנקראת פוטוטרופיזם חיובי. ומעבר לכך, עליהם מתרכזים כדי למקסם את החשיפה לאור, כדי להבטיח פוטוסינתזה יעילה.

en: The harquebusier angels make up a strictly American pictorial style that was developed in the Marquisate of Yavi in the puna of Jujuy, then belonging to the province of Tucumán, with their teacher being Mateo Pisarro. These are asexual angels dressed in soldier's clothes and armed with a harquebus. Today there are only two collections: in Uquía (Cuzco school) and in Casabindo (CTC teacher).
he_IL: המלאכים הארקובוזיים מהווים סגנון פיקורלי אמריקאי טהור שהתפתח במרקיזות יאווי בפונה של חוחוי, אז שייכת לפרובינציית טוקומאן, עם המורה שלהם מתיאו פיסארו. אלו הם מלאכים א-סקסואלים לבושים בבגדי חיילים ומצוידים בארקובוז. היום יש רק שתי אוספים: באוקיה (בית ספר קוסקו) ובקסאבינדו (מורה CTC).

en: The header pattern sits at the top of your site and typically shows your site logo, title, and navigation.
he_IL: המקבץ של הכותרת העליונה מוצב בחלקו העליון של עמוד הבית באתר שלך ובדרך כלל מציג את לוגו האתר, שם האתר ואת תפריט הניווט.

en: The heart of this blog beats with the voices of a vibrant community. We invite you to become a part of our story, where every comment, suggestion, and shared experience enriches the collective inspiration. Together, we're not just decorating spaces—we're cultivating a home design culture that embraces individuality and community.
he_IL: לב הבלוג הזה מפציץ בקולות של קהילה חיות. אנחנו מזמינים אותך להפוך לחלק מסיפור שלנו, שבו כל תגובה, הצעה וחוויה משותפת מעשירה את ההשראה הקולקטיבית. ביחד, אנחנו לא רק מעצבים מרחבים - אנחנו מגדלים תרבות של עיצוב בית המקבלת את האישיות והקהילה.

en: The height and single growing point of most palm trees also allow them to avoid shading and competition for light from other trees in dense tropical forests. Some species, like the understory palms, have adapted to survive under the canopy, exhibiting remarkable resilience in lower light conditions.
he_IL: הגובה ונקודת הצמיחה היחידה של רוב עצי הדקל מאפשרים להם גם להימנע מצל ומתחרות על אור מעצים אחרים ביערות טרופיות צפופות. חלק מהמינים, כמו עצי הדקל התת-קרקעיים, התאימו את עצמם לשרוד תחת הקשת, והם מציגים עמידות מדהימה בתנאי אור נמוכים.

en: The hero archetype has been known throughout history, and their story follows the hero's journey. It is the cycle of being sent out on an adventure, encountering troubles and challenges, reaching a final symbolic death and rebirth, and finally returning to their former environment with newfound knowledge and understanding. We see this countless times in stories, in mythology, and in religion. Today it is my turn.
he_IL: האב-טיפוס של הגיבור הוא אחד הידועים בהיסטוריה והסיפור עוקב אחרי המסע של הגיבור. זוהי שרשרת אירועים שבה הגיבור נשלח להרפתקה, נתקל בצרות ובאתגרים, מגיע לרגע סופי וסימבולי של מוות ולידה מחודשת ולבסוף, חוזר לסביבה שממנה הגיע עם הידע וההבנה החדשים שרכש. אנחנו פוגשים את המסע הזה בסיפורים רבים, במיתולוגיה ובדת. היום, זה התור שלי.

en: The hidden world of surveillance in London is a complex and multifaceted issue, with far-reaching implications for both public safety and individual privacy. As technology continues to advance and the scope of surveillance expands, it is crucial that we engage in thoughtful dialogue and seek to strike a balance between the potential benefits of surveillance and the protection of civil liberties. In doing so, we can work towards a future where London remains a vibrant and secure city that respects the rights of its residents and visitors.
he_IL: העולם המוסתר של המעקב בלונדון הוא נושא מורכב ורב-גורמים, עם השלכות רחבות על הבטיחות הציבורית והפרטיות האישית. ככל שהטכנולוגיה ממשיכה להתקדם והתחום של המעקב מתרחב, חשוב שנתערב בדיאלוג מתוך חשיבה ונשקול את היתרונות הפוטנציאליים של המעקב ואת הגנת הזכויות האזרחיות. בעזרת כך, נוכל לעבוד לעתיד שבו לונדון תישאר עיר דינמית ובטוחה שמכבדת את זכויות התושבים והמבקרים שלה.

en: The highly anticipated game "Unseen Dragons" is set to release on consoles and PC on March 22, featuring a new trailer and introducing the Trickster Vocation, a dynamic new class.
he_IL: המשחק המצפה לו בקורת "דרקונים בלתי נראים" מתוכנן להופקד על קונסולות ומחשבים אישיים ב-22 במרץ, ומציג טריילר חדש ומכיר את מקצוע המטען המרמה, מחלקה חדשה דינמית.

en: The historic cities of Rome, Florence and Venice are filled with magnificent art, inspiring architecture and an array of cultural attractions. Italy also boasts excellent cuisine, with a vast range of local dishes made from fresh, locally produced ingredients.
he_IL: הערים ההיסטוריות של רומא, פירנצה וונציה מלאות באמנות מפוארת, ארכיטקטורה מעוררת השראה ומגוון אטרקציות תרבותיות. איטליה מתגאה גם מטבח מעולה, עם מגוון רחב של מנות מקומיות עשוי מרכיבים טריים, מתוצרת מקומית.

en: The historic cities of Rome, Florence and Venice are filled with magnificent art, inspiring architecture and an array of cultural attractions. Italy also boasts excellent cuisine, with a vast range of local dishes made from fresh, locally produced ingredients.&nbsp;
he_IL: הערים ההיסטוריות של רומא, פירנצה וונציה מלאות באמנות מפוארת, ארכיטקטורה מעוררת השראה ומגוון אטרקציות תרבותיות. איטליה מתגאה גם מטבח מעולה, עם מגוון רחב של מנות מקומיות עשוי מרכיבים טריים, מתוצרת מקומית.

en: The history of Yellow Ocher in art is as rich as its color. From the cave paintings of prehistoric times to the masterpieces of the Renaissance, Yellow Ocher has graced the palettes of artists throughout the ages. Its warm, golden tones bring vibrancy to landscapes, depth to portraiture, and a sense of warmth to the works of those who seek to harness the sun's glow in their creations.
he_IL: ההיסטוריה של אוקר צהוב באמנות עשירה כמו הצבע שלה. מציורי המערות של תקופות פרהיסטוריות ועד Meisterwerke של הרנסנס, אוקר צהוב קישטה את הפלטות של אמנים לאורך הדורות. הגוונים החמים והזהובים שלה מביאים חיות לנופים, עומק לפורטרטים, ותחושת חום ליצירות של אלה שמחפשים לרתום את זוהר השמש ביצירותיהם.

en: The human mind is a marvel of complexity, with thoughts nesting within thoughts, forming a tapestry of interconnected ideas. We explore the layers of consciousness, the subconscious mind, and the subconscious thoughts that influence our perceptions and actions. By understanding the complexity of our minds, we gain insights into the factors that shape our thoughts and emotions.
he_IL: המוח האנושי הוא פלא של מורכבות, עם מחשבות שמתקיימות בתוך מחשבות, יוצרות מסריגה של רעיונות מקושרים. אנחנו חוקרים את שכבות התודעה, התת-מודע המוחית והמחשבות התת-מודעות שמשפיעות על התפיסות והפעולות שלנו. על ידי הבנת המורכבות של המוח שלנו, אנחנו מרוויחים תובנות לגבי הגורמים שמצורפים את המחשבות והרגשות שלנו.

en: The hydrogen and helium in Saturn's atmosphere, along with other trace elements, scatter short-wavelength light, such as blue and violet light, to the sides and out of the line of sight, while allowing longer-wavelength light, such as red, orange, and yellow, to penetrate deeper.
he_IL: המימן וההליום באטמוספירה של כוכב השבת, יחד עם רכיבים נוספים בשקע, מפזרים אור בקרני גל קצרות, כמו אור כחול וסגול, לצדדים ומחוץ לקו הראיה, בעוד שהם מאפשרים לאור בקרני גל ארוכות, כמו אדום, כתום וצהוב, לחדור עמוק יותר.

en: The idea for Lativ was born out of a desire to create a platform that could help patients and healthcare professionals better manage their health. The team behind Vital recognized that traditional healthcare systems often rely on outdated technology and manual processes, leading to inefficiencies and errors. To address this challenge, the Lativ team developed an AI-powered healthcare platform that could streamline medical records management, improve diagnosis accuracy, and provide personalized treatment plans for each patient.
he_IL: הרעיון ל-Lativ נוצר מרצון ליצור פלטפורמה שיכולה לעזור למטופלים ולמקצוענים בתחום הבריאות לנהל את בריאותם בצורה יעילה יותר. הצוות שעומד מאחורי Vital הבין שמערכות הבריאות המסורתיות נוטות להשתמש בטכנולוגיה מיושנת ובתהליכים ידניים, מה שגורם לאייפיות ולשגיאות. כדי להתמודד עם האתגר הזה, הצוות של Lativ פיתח פלטפורמה בריאות מבוססת AI שיכולה לסדר את ניהול רשומות הרפואיות, לשפר את דיוק האבחנה ולספק תוכניות טיפול אישיות לכל מטופל.

en: The image above happens to be&nbsp;<em><strong>centered</strong></em>.
he_IL: התמונה שלמעלה מיושרת <em><strong>למרכז</strong></em>.

en: The image above happens to be&nbsp;<em><strong>centered</strong></em>. The caption also has a link in it, just to see if it does anything funky.
he_IL: התמונה שלמעלה מיושרת <em><strong>למרכז</strong></em>. בתיאור יש גם קישור , רק כדי לוודא שהכול פועל כשורה.

en: The image above is presented in an Image block with alignment set to Full Width.
he_IL: התמונה שלמעלה מוצגת בבלוק תמונה עם יישור שמוגדר ל'רוחב מלא'.

en: The image above, though 1200px wide, should not overflow the content area. It should remain contained with no visible disruption to the flow of content.
he_IL: התמונה שמעל, אף שרוחבה בגודל של 1,200px, לא אמורה לדרוס את אזור התוכן. היא אמורה להישאר בתוך האזור המוקצה לה ולא להסתיר או לפגוע בתצוגה של התוכן.

en: The image accompanying this post is a testament to the poetic fluidity that high fashion aims to encapsulate. Here, we see more than just a model; we see a moment of unbridled expression captured in grayscale. Her hair, wild and untamed, flows like ink across the canvas of the photograph, creating a stark contrast against the minimalist backdrop.
he_IL: התמונה שמלווה את הפוסט הזה היא עדות לנעימות הפואטית שתעשיית האופנה הגבוהה מתאמצת לכלול. כאן, אנחנו רואים יותר ממודל בודד; אנחנו רואים רגע של ביטוי חופשי שנתפס בגווני האפור. שיערה, פראי ובלתי נוגע, זורם כמו דיו על קנבס התמונה, יוצר ניגוד חד משמעי לרקע המינימליסטי.

en: The image is a masterful blend of vulnerability and chaos, featuring a character whose gaze seems to pierce through the veil of the game's world and into the soul of the player. Her eyes are a captivating amber, alight with a life that suggests a depth of story behind them. The strands of her raven-black hair seem to bleed into an abstract form, intertwining with what appears to be a distorted cityscape, with clockwork and gears floating amidst the ruins. This suggests a world where time and reality may not be as rigid as we perceive them.
he_IL: התמונה היא שילוב מופלא של פגיעות ובלגן, הכוללת דמות שבמבטה נראה כאילו חודרת דרך כיסוי העולם של המשחק ומגעת בנשמת השחקן. עיניה הן ענבר מקסים, מאירות בחיים שמרמזים על עומק סיפור מאחוריהן. חוטי שיערה השחורים כמו תופעה אבסטרקטית, מתלכלכים ומתפתלים עם מה שנראה כנוף עיר מעורפל, עם מכונות וגלגלים צפים בתוך החרבות. זה מרמז על עולם שבו הזמן והמציאות עשויים לא להיות כה נוקבים כמו שאנחנו מתפקדים.

en: The images above are displayed in a Jetpack Tiled Gallery block. The gallery block is contained within a Group block. The Group block is set to full width and has a dark background.
he_IL: התמונה למעלה מוצגת בבלוק הגלריה הפרושה של Jetpack. בלוק הגלריה נמצא בתוך בלוק קבוצה. בלוק הקבוצה מוגדר לתצוגה ברוחב מלא ויש לו רקע כהה.

en: The images above are presented in a Gallery block with one column.
he_IL: התמונות שלמעלה מוצגות בבלוק גלריה עם טור אחד.

en: The images above are presented in a Jetpack Slideshow block, with a Fade transition effect.
he_IL: התמונות שלמעלה מוצגות בבלוק המצגת של Jetpack עם אפקט מעבר של עמעום.

en: The images above are presented in a Jetpack Tiled Gallery block, set to the Circles style.
he_IL: התמונה למעלה מוצגת בבלוק הגלריה הפרושה של Jetpack, שהוגדר עם סגנון מעגלים.

en: The impact of artificial light on whales is also a subject of increasing interest. Bright, artificial lights, whether from ships, underwater installations, or light pollution from coastal areas, can disrupt the natural behaviours of whales. For example, artificial light can disorient whales, leading to strandings, or change their feeding and migration patterns. Understanding these impacts is vital as we strive to protect these magnificent creatures.
he_IL: ההשפעה של אור מלאכותי על יתושים היא גם נושא שמעניין ומוביל לעניין מתמיד. תאורה מלאכותית חזקה, בין אם מספינות, מתקנים תת-ימיים או זיהום אור מאזורים חוף, יכולה להפריע להתנהגויות הטבעיות של יתושים. לדוגמה, אור מלאכותי יכול לפגע בכיוון של יתושים, לגרום להם להתגורר בחוף או לשנות את מקבצי הבליעה וההגירה שלהם. הבנת ההשפעות הללו חיונית במאמץ שלנו להגן על היצורים הנפלאים הללו.

en: The impact of personal computers on society and culture cannot be overstated. They have transformed the way we communicate, work, entertain ourselves, learn, and express ourselves creatively. While there have been some challenges along the way, the benefits of personal computers are clear. They have made our lives easier, more efficient, and more connected. It's exciting to think about what the future holds for personal computing and how it will continue to shape our world.
he_IL: ההשפעה של מחשבים אישיים על החברה והתרבות לא יכולה להיות מוגזמת. הם שינו את הדרך שבה אנחנו מתקשרים, עובדים, מבלים, לומדים ומביעים את עצמנו בצורה יצירתית. למרות שהיו כמה אתגרים בדרך, היתרונות של מחשבים אישיים ברורים. הם הפכו את חיינו לקלים יותר, יעילים יותר ומחוברים יותר. זה מרגש לחשוב על מה העתיד מחזיק עבור מחשוב אישי ואיך זה ימשיך לעצב את העולם שלנו.

en: The impacts of resilience extend beyond the individual. Resilient people contribute to the resilience of their communities. They serve as role models, demonstrating that it is possible to rise from adversity. They inspire others, ignite hope, and contribute to a collective strength that can overcome communal challenges.
he_IL: ההשפעות של הגמישות מתרחשות מעבר ליחיד. אנשים גמישים משפיעים על הגמישות של הקהילות שלהם. הם משמשים כדוגמאות לתפקיד, מדגימים שאפשר להתעלות מפני קשיים. הם מעוררים השראה לאחרים, מדליקים תקווה ותורמים לכוח משותף שיכול להתמודד עם אתגרים קהילתיים.

en: The influence of classical art and mythology extends into modern interpretations that blend ancient symbols with contemporary mediums. These adaptations can be seen in modern literature, film, and visual art that revisit classical themes through a Dark Academic lens, highlighting the timeless relevance of these ancient narratives.
he_IL: ההשפעה של האמנות הקלאסית והמיתולוגיה מתרחשת גם בפרשנויות מודרניות שמשלבות סמלים עתיקים עם ערכים עכשוויים. ההתאמות האלה ניכרות בספרות, בסרטים ובאמנות חזותית מודרנית שמחדשות נושאים קלאסיים בעדשת "אקדמיה כהה", ומדגישות את הרלוונטיות הנצחית של הסיפורים העתיקים הללו.

en: The intricate work of Lana Lam has been broadly acclaimed as a testament to identity, and sustainable production. Made completely of repurposed fabric, her garments tell a sartorial story of joyful liberation. Each piece is totally handmade, a labor of love carrying the wisdom of a generationally passed down craft.
he_IL: היצירות המורכבות של לנה לאם זכו להכרה מקיר לקיר כעדות לזהות ולייצור בר קיימא. הבגדים שהיא מעצבת עשויים אך ורק מבדים ממוחזרים ששימשו עד לאותו רגע לתכלית אחרת. כל אחד ואחד מהעיצובים שלה נתפר ביד, ומעביר את מלאכת האהבה הנושאת בחובה דורות של ניסיון.

en: The invention of personal computers has transformed the way we live, work, and interact with each other. From the way we communicate to the way we consume media, personal computers have had a profound impact on society and culture. In this post, we'll take a look at some of the ways in which personal computers have shaped our world.
he_IL: ההמצאה של מחשבים אישיים שינתה את הדרך שבה אנחנו חיים, עובדים ומתקשרים אחד עם השני. מהדרך שבה אנחנו מתקשרים ועד הדרך שבה אנחנו צורכים מדיה, מחשבים אישיים השפיעו עמוקות על החברה והתרבות. בפוסט הזה, נסתכל על כמה מהדרכים שבהן מחשבים אישיים עיצבו את העולם שלנו.

en: The inventor of the World Wide Web. Berners-Lee developed the first web browser and the protocols that allowed computers to communicate over the internet. His invention has transformed the way we access and share information.
he_IL: הממציא של ה-World Wide Web. ברנרס-לי פיתח את הדפדפן הראשון ואת הפרוטוקולים שאיפשרו למחשבים לתקשר דרך האינטרנט. ההמצאה שלו שינתה את הדרך שבה אנחנו ניגשים ומשתפים מידע.

en: The irony of vaporwave's critique is not lost on its creators or fans; it is a product of the culture it critiques, and its success is a testament to the power of its message. As vaporwave continues to evolve, it retains its edge as a form of cultural criticism, a reminder of the need for mindfulness in a world saturated with the desire to own and consume.
he_IL: האירוניה של הביקורת של וייפורווב אינה נעלמת מיוצריו או מעריציו; זהו מוצר של התרבות שהוא מבקר בה, וההצלחה שלו היא עדות לעוצמת ההודעה שלו. בעוד וייפורווב ממשיך להתפתח, הוא שומר על חדותו כצורת ביקורת תרבותית, תזכורת לצורך במודעות בעולם שמשוטט ברצון לרכוש ולצרוך.

en: The jewels you choose to complete your outfits become part of your identity, they’re always going to be special. Your jewellery box is certainly filled with pieces tied to memories — a grandparent’s ring handed down through generations, a necklace your loved one bought you for your birthday, or just jewellery you wear each and every day.
he_IL: התכשיטים שבחרת כדי להשלים את הלוק הופכים לחלק מהאישיות שלך, הם תמיד יהיו מיוחדים. קופסת התכשיטים שלך בטח כוללת המון פריטים שמשולבים עם המון זיכרונות – טבעת של סבתא שמועברת בירושה למשפחה מזה דורות, שרשרת שאהבת וקנית לעצמך ליום ההולדת או אולי תכשיט שתמיד נמצא עליך בכל יום.

en: The journaling process also involves a form of mindful reflection. I ponder on my current state of mind, emotions, and any concerns or challenges I might be facing. It's a safe space to express my thoughts and emotions without judgment. This self-awareness is a crucial aspect of personal growth.
he_IL: התהליך של כתיבת יומן כולל גם סוג של התבוננות מודעת. אני מתבונן במצב הנוכחי שלי, ברגשות שלי ובכל דאגות או אתגרים שאולי אני עומד מולם. זהו מקום בטוח לבטא את המחשבות והרגשות שלי ללא שיפוט. המודעות הזו לעצמי היא חלק קריטי מהתפתחות האישית.

en: The journey began smoothly, the hum of the spacecraft's engines resonating through its metallic corridors. As the astronauts marveled at the celestial wonders beyond their windows, a subtle rustling emanated from the walls. Unbeknownst to the crew, a small crack in the exterior had allowed a determined group of ants to infiltrate the spaceship. These tiny stowaways, survivors of an inadvertent launch from Earth, now navigated the intricate labyrinth of the spacecraft.
he_IL: המסע התחיל חלק, הרעש של מנועי החללית מהדהד דרך המסדרונות המתכתיים שלה. בעוד האסטרונאוטים מתפעלים מהפלאים השמימיים שמעבר לחלונות שלהם, רשרוש עדין emanated מהקירות. מבלי שהצוות ידע, סדק קטן בחוץ אפשר לקבוצת נמלים נחושה לחדור לחללית. הנוסעים הקטנים האלה, שורדים של שיגור לא מכוון מכדור הארץ, עכשיו ניווטו בלבול המורכב של החללית.

en: The journey commenced with a vision, a mere sketch on paper that held the promise of a life less encumbered. As we navigated the intricate web of zoning regulations and construction permits, the dream slowly morphed into a tangible project. Architects and builders became partners in transforming our vision into a cozy reality.
he_IL: המסע התחיל עם חזון, סקיצה פשוטה על נייר שהחזיקה את ההבטחה לחיים פחות מעיקים. כשעברנו דרך הרשת המורכבת של תקנות תכנון והיתרי בנייה, החלום לאט לאט הפך לפרויקט מוחשי. אדריכלים ובונים הפכו לשותפים בהפיכת החזון שלנו למציאות נוחה.

en: The journey to a mindful space begins with decluttering. Physical clutter can lead to mental clutter, creating chaos and stifling tranquility. Start by removing items that don't serve a purpose or spark joy. Simplify your surroundings to make room for open space and clarity of mind.
he_IL: המסע אל מרחב מודע מתחיל עם סידור וסילוק דברים מיותרים. העומס הפיזי יכול לגרום לעומס מנטלי, ליצירת פשע ולכיבוש של שקט. התחילו על ידי הסרת פריטים שאין להם מטרה או שאינם מעוררים שמחה. פשטו את הסביבה שלכם כדי ליצור מקום למרחב פתוח ולברור במוח.

en: The journey to productivity starts with setting clear and achievable goals. By following the SMART (Specific, Measurable, Achievable, Relevant, Time-bound) framework, you can define concrete objectives for your blog, whether it's increasing your daily word count, growing your email list, or publishing a certain number of posts per week. Setting goals gives you a roadmap to success and helps you stay focused and motivated in your blogging endeavors.
he_IL: המסע לפרודוקטיביות מתחיל בהגדרת מטרות ברורות וברות השגה. על ידי מעקב אחרי המסגרת SMART (ספציפי, מדוד, בר השגה, רלוונטי, עם זמן מוגדר), אתה יכול להגדיר מטרות קונקרטיות לבלוג שלך, בין אם זה להגדיל את מספר המילים היומי שלך, להרחיב את רשימת האימיילים שלך, או לפרסם מספר מסוים של פוסטים בשבוע. הגדרת מטרות נותנת לך מפת דרכים להצלחה ועוזרת לך להישאר ממוקד ומוטיבציה במאמצי הבלוגינג שלך.

en: The journey towards enhanced focus through mindfulness is both profound and rewarding. As we cultivate this practice, not only do we find ourselves better equipped to navigate the demands of modern life, but we also discover a deeper connection with ourselves and the world around us. By anchoring ourselves in the present, we unlock the potential to approach tasks with clarity, purpose, and undivided attention, illuminating the path to true mastery and understanding.
he_IL: המסע לעבר קידום דגש דרך התבוננות הוא עמוק ומשכיל. בעוד שאנחנו מתרגלים את התרגול הזה, אנחנו לא רק מוצאים את עצמנו מצויידים טוב יותר לנווט בדרישות החיים המודרניים, אלא אנחנו גם מגלים קשר עמוק יותר עם עצמנו ועם העולם שסביבנו. על ידי התייחסות לעצמנו בהווה, אנחנו מפתחים את הפוטנציאל להתקרב למשימות בבהירות, מטרה ותשומת לב שאינה מחולקת, מאירים את הדרך לשליטה אמיתית והבנה.

en: The joy of happiness is somewhat convoluted, I know. Isn't joy basically being happy? Yes it is, and I'm joyful about it. Writing has been such a release of stress and an outlet for my creativity, and it has lead me to be joyful for my happiness. I've been happy, but now I understand that one of the biggest contributions to that happiness has been my joy of writing. With this knowledge, I'm now experiencing <em>why</em> I'm happy.
he_IL: 'חדוות השמחה' עלולה להיות הגדרה מסובכת, ברור לי. חדווה היא בעצם סוג של שמחה, לא? אכן, וזה גורם לי להמון חדווה. הכתיבה תמיד אפשרה לי להשתחרר מהלחץ ולשחרר את היצירתיות שלי, והיא גרמה לי ממש להרגיש את חדוות השמחה שלי. הרגשתי המון שמחה בחיי וכעת מובן לי שאחד מהגורמים המשמעותיים ביותר לשמחה הזאת היא חדוות השמחה מהכתיבה. עם הידע ה זה, אני חווה עכשיו את <em>הסיבה</em> לשמחה שלי.

en: The key bioactive compound in turmeric responsible for its therapeutic effects is curcumin. Curcumin possesses potent anti-inflammatory and antioxidant properties, which are believed to contribute to its potential benefits for the skin. These properties make turmeric a promising candidate for treating inflammatory skin conditions such as acne, eczema, and psoriasis.
he_IL: החומר הביואקטיבי המרכזי בכורכום שאחראי להשפעותיו התרפויטיות הוא כורכומין. לכורכומין יש תכונות אנטי-דלקתיות ואנטי-חמצוניות חזקות, אשר believed to contribute to its potential benefits for the skin. תכונות אלו הופכות את הכורכום למועמד מבטיח לטיפול במצבים דלקתיים בעור כמו אקנה, אקזמה ופסוריאזיס.

en: The key to discovering hidden treasures is to keep an open mind and look beyond the surface. You never know what valuable discoveries you may make simply by taking a closer look or trying something new.
he_IL: המפתח לגילוי אוצרות חבויים הוא לשמור על ראש פתוח ולהביט מעבר לפני השטח. אתה אף פעם לא יודע אילו תגליות בעלות ערך אתה עשוי לגלות פשוט על ידי הסתכלות מקרוב או ניסיון משהו חדש.

en: The kind of sponge-stone taken from this region is not produced everywhere else, but only about Aetna and among the hills of Mysia which the Greeks call the “Burnt District,” and in other places of the same peculiar nature. Seeing that in such places there are found hot springs and warm vapor in excavations on the mountains, and that the ancients tell us that there were once fires spreading over the fields in those very regions, it seems to be certain that moisture has been extracted from the tufa and earth, by the force of fire, just as it is from limestone in kilns.
he_IL: הסוג של אבן ספוג שנלקחה מאזור זה אינו מיוצר בכל מקום אחר, אלא רק על אטנה ובין גבעות מיסיה שהיוונים מכנים "המחוז השרוף ", ובמקומות אחרים בעלי אותו אופי מוזר. רואים שבמקומות כאלה נמצאים מעיינות חמים ואדים חמים בחפירות בהרים, והקדמונים מספרים לנו שפעם היו שריפות שהתפשטו על השדות באותם אזורים ממש, נראה בוודאות שהלחות הוצאה מהתופה ומהאדמה, בכוח האש, בדיוק כמו מאבן גיר בכבשנים.

en: The last notes of the accordion resonated, and the crowd erupted in applause. Isabella, with a radiant smile, acknowledged the cheers and descended from the stage. As she navigated the bustling plaza, her path collided with Juan, who had been quietly watching from the shadows.
he_IL: התווים האחרונים של האקורדיון הדהדו, והקהל פרץ במחיאות כפיים. איזבלה, עם חיוך זוהר, הכירה בתשואות וירדה מהבמה. כשנavigated את הכיכר הסואנת, דרכה התנגשה עם חואן, שצפה בשקט מהצללים.

en: The latest showcase from the developers has not only confirmed the release date but also treated fans to a breathtaking new trailer. This cinematic spectacle dives deeper into the narrative of "Unseen Dragons," tantalizing players with snippets of the overarching story that's as mysterious and elusive as the dragons themselves.
he_IL: הספרייה האחרונה מהמפתחים לא רק אישרה את תאריך השחרור אלא גם העניקה למעריצים טריילר חדש שמרהיב. הספקטקול הקולנועי הזה יורד עומק יותר לתוך הנרטיב של "דרקונים שלא נראים", מפתיע את השחקנים עם קטעים מהסיפור הכולל שהוא כה סודי ומסתורי כמו הדרקונים עצמם.

en: The lion is a popular mascot or symbol, for businesses, government entities, sports, and other uses; for example:
he_IL: האריה הוא דמות סמלית פופולרית לעסקים, יחידות ממשלתיות, ספורט ושימושים נוספים; לדוגמה:

en: The lion, or Panthera leo, is a large cat of the genus Panthera native to Africa and India. It has a muscular, broad-chested body; short, rounded head; round ears; and a hairy tuft at the end of its tail. It is sexually dimorphic; adult male lions are larger than females and have a prominent mane. It is a social species, forming groups called prides.
he_IL: האריה, או Panthera leo, הוא חתול גדול מסוג Panthera המוצא מאפריקה והודו. יש לו גוף שרירי ורחב-חזה; ראש קטן ועגול; אוזניים עגולות; וקידמת זנב מצופה בשיער. הוא דימורפי מינית; אריות זכר בוגרים גדולים יותר מנקבות ויש להם שיער כתומה בולט. הוא מייצר קבוצות חברתיות ומכונות "גאות".

en: The magic of twilight mountain photography continues in post-processing. Tools like Lightroom or Photoshop can help enhance the contrast between the cool blues of the sky and the warm glow often found on the mountain peaks.
he_IL: הקסם של צילום הרי השקיעה ממשיך בעיבוד לאחר הצילום. כלים כמו Lightroom או Photoshop יכולים לעזור לשפר את הניגוד בין הכחולים הקרים של השמיים לבין הזריחה החמה שמצויה לעיתים על פסגות ההרים.

en: The magic that emerges from effective collaboration is undeniable. When diverse minds converge with a shared purpose, the results can be transformative. In this piece, we delve into the essence of teamwork, presenting ways to cultivate a culture of seamless collaboration and synergy. Discover the tools and strategies that can elevate team dynamics and drive collective success.
he_IL: הקסם שזורם משיתוף פעולה יעיל הוא בלתי ניתן להתעלמות. כשמוחות מגוונים מתמזגים עם מטרה משותפת, התוצאות יכולות להיות מהפכניות. במאמר זה, אנחנו חוקרים את עצם העבודה בצוות, מציגים דרכים לגדל תרבות של שיתוף פעולה חלק וסינרגיה. גלה את הכלים והאסטרטגיות שיכולים להעלות את דינמיקת הצוות ולהוביל להצלחה קולקטיבית.

en: The main content width is
he_IL: הרוחב של התוכן הראשי הוא

en: The marvels of our solar system are plentiful, but few celestial bodies capture the imagination quite like Saturn. The gas giant’s stunning rings and multitude of moons are a testament to the wonders of the cosmos. But amongst these attractions, there lies another captivating aspect – Saturn's ethereal glow. This post will delve into the science behind this phenomenon, revealing the role of light refraction in creating Saturn's enchanting luminescence.
he_IL: הפלאים של מערכת השמש שלנו הם רבים, אך מעט גופים שמיים מפסיקים את הדמיון כמו שטורן. הטבעות המדהימות של הענק הגזי ומספר הירחים הרבים הם עדות לפלאי הקוסמוס. אך בין אלה האטרקציות, יש גם תופעה מסקרנת נוספת - הזרם האתרי של שטורן. פוסט זה יחקור את המדע מאחורי תופעה זו, ויחשף את התפקיד של ריפרקציה של אור ביצירת הזרם המקסים של שטורן.

en: The memory of blowing bubbles in the park with Noah is one that I will treasure forever. It is a snapshot of his childhood, a reminder of the precious moments we shared and the joy we experienced together. These memories serve as a testament to the power of simple pleasures and the profound impact they can have on our lives.
he_IL: הזכרון של לנשף בועות בפארק עם נח הוא זכרון שאני אשמור לעד. זה תמונה של ילדותו, תזכורת לרגעים יקרים ששיתפנו ולשמחה שחווינו ביחד. הזכרונות האלה משמשים כעדות לעוצמת הנאות פשוטות ולהשפעה העמוקה שיכולות להיות לנו על החיים.

en: The men nod, and one of them leads Lo Straniero into the building.
he_IL: הגברים מניפים בראש, ואחד מהם מוביל את לו סטרניירו לתוך הבניין.

en: The men of old were born like the wild beasts, in woods, caves, and groves, and lived on savage fare. As time went on, the thickly crowded trees in a certain place, tossed by storms and winds, and rubbing their branches against one another, caught fire, and so the inhabitants of the place were put to flight, being terrified by the furious flame.
he_IL: אנשי קדם נולדו כמו חיות פרא, ביער, במערות ובחורשות, וחיו על אוכל פראי. ככל שחלף הזמן, העצים הצפופים במקום מסוים, שהושלכו על ידי סערות ורוחות, ושפשפו את ענפיהם זה בזה, עלו באש, וכך תושבי המקום התעופפו, מבוהלים מהלהבה הזועמת.

en: The men of old were born like the wild beasts, in woods, caves, and groves, and lived on savage fare. As time went on, the thickly crowded trees in a certain place, tossed by storms and winds, and rubbing their branches against one another, caught fire, and so the inhabitants of the place were put to flight, being terrified by the furious flame. After it subsided, they drew near, and observing that they were very comfortable standing before the warm fire, they put on logs and, while thus keeping it alive, brought up other people to it, showing them by signs how much comfort they got from it. In that gathering of men, at a time when utterance of sound was purely individual, from daily habits they fixed upon articulate words just as these had happened to come; then, from indicating by name things in common use, the result was that in this chance way they began to talk, and thus originated conversation with one another.
he_IL: אנשי קדם נולדו כמו חיות פרא, ביער, במערות ובחורשות, וחיו על אוכל פראי. ככל שחלף הזמן, העצים הצפופים במקום מסוים, שהושלכו על ידי סערות ורוחות, ושפשפו את ענפיהם זה בזה, עלו באש, וכך תושבי המקום התעופפו, מבוהלים מהלהבה הזועמת. לאחר ששכך, הם התקרבו, והבחין כי הם היו נוחים מאוד עומדים לפני האש החמה, הם לשים על בולי עץ, תוך שמירה על זה בחיים, הביא אנשים אחרים אליו, מראה להם על ידי סימנים כמה נחמה הם קיבלו ממנו. באותה התכנסות של בני אדם, בזמן שבו הדיבור על הצליל היה אינדיבידואלי גרידא, מתוך הרגלים יומיומיים שהם קבעו על מילים מנוסחות בדיוק כפי שהן קרו במקרה; ואז, מתוך ציון בשמות הדברים שבשימוש נפוץ, התוצאה הייתה שבמקרה זה הם התחילו לדבר, וכך התחילו שיחה אחד עם השני.

en: The menu is a mix of French regional cuisines, and the menu changes with the seasons. Be sure to ask about the daily specials!
he_IL: אנחנו מגישים תפריט שמשלב מנות מהמטבח הצרפתי המקומי והוא משתנה לפי העונה. מומלץ לשאול את המלצרים לגבי המנות היומיות המיוחדות!

en: The menu is a mix of French&nbsp;regional cuisines, and the menu changes with the seasons. Be sure to ask about the daily specials!
he_IL: אנחנו מגישים תפריט שמשלב מנות מהמטבח הצרפתי המקומי והוא משתנה לפי העונה. מומלץ לשאול את המלצרים לגבי המנות היומיות המיוחדות!

en: The menu is a mix of French&nbsp;regional cuisines, and the menu changes with the seasons.<br>Be sure to ask about the daily specials!
he_IL: אנחנו מגישים תפריט שמשלב מנות מהמטבח הצרפתי באזורים שונים והוא משתנה לפי העונה. <br>כדאי לבקש מהמלצרים לספר לכם על המנות המיוחדות שלנו בכל יום!

en: The mid-20th century brought with it a whirlwind of change. Yet, our grandmother, Maria, chose to walk the fine line between tradition and modernity. She introduced dishes like 'Lacón con Grelos', but ensured it sat comfortably next to the classics. By now, our canteen had become a symbol of Galician culinary tradition, where old met new in a delicious embrace.
he_IL: המאה ה-20 הביאה איתה סופת שינויים. עם זאת, סבתא שלנו, מריה, בחרה ללכת על קו הדק בין המסורת למודרניות. היא הכירה מנות כמו "לאקון קון גרלוס", אך דאגה שהן יישבו בנוחות ליד הקלאסיקות. כעת, הקנטינה שלנו הפכה לסמל של המסורת הגליסית בתחום האוכל, שבו ישן נפגש עם חדש בחיבוק טעים.

en: The mildness of her temper had hardly allowed her to impose any restraint.
he_IL: הִקשה עליה נועם מזגה להטיל מורא.

en: The milkmaid of Casto Plasencia (1846–1890)
he_IL: הרפתקת החלב של קסטו פלאסנציה (1846–1890)

en: The mind is a powerful tool, and how we perceive our abilities and potential can significantly impact our success, resilience, and overall happiness. Coined by Dr. Carol Dweck, the concept of a "growth mindset" has revolutionized the way we approach challenges, setbacks, and personal development. Let's dive into the transformative power of this mindset and how it can catalyze positive change in various aspects of life.
he_IL: המוח הוא כלי חזק ומצליח, ואיך שאנחנו מתרגלים את יכולותינו ופוטנציאלנו יכול להשפיע באופן משמעותי על ההצלחה, הגמישות והאושר הכללי שלנו. במונח שנוצר על ידי ד"ר קרול דוויק, המושג של "תפיחת התודעה" הפך את הדרך שבה אנחנו מתקרבים לאתגרים, הפסקות ולפיתוח אישי. בואו נתגלם בכוח המהפכני של התודעה הזו ואיך היא יכולה לקטליז תהליכים חיוביים במגוון תחומים שונים של החיים.

en: The mindfulness of eating transforms a daily habit into a deliberate practice of awareness. It encourages a connection with our food that modern life often disrupts, leading to a healthier, more harmonious approach to eating and to life itself. So the next time you sit down for a meal, remember to pause, savor, and truly enjoy every bite.
he_IL: התודעה המודעת לאכילה מעבירה רגע יומי לתרגול ממוקד של התודעה. היא מעודדת קשר עם האוכל שלנו שהחיים המודרניים לעיתים קרועים, מובילה לגישה יותר בריאה ומאוזנת לאכילה ולחיים עצמם. אז בפעם הבאה שתשבו לארוחה, תזכרו לעצור, לתענוג ולהנות באמת מכל נשנוש.

en: The mission of Mag. is to showcase the diversity and richness of contemporary painting, and to highlight the work of emerging and established artists who are pushing the boundaries of the medium. The blog features in-depth interviews with artists, profiles of painters from around the world, and reviews of exhibitions and art events.
he_IL: המשימה של Mag. היא להציג את המגוון והעושר של הציור המודרני, ולהדגיש את העבודה של אמנים מתפתחים ומבוססים שמרחיבים את גבולות האמצעי. הבלוג כולל ראיונות מעמיקים עם אמנים, פרופילים של ציירים מכל העולם, וביקורות על תערוכות ואירועי אמנות.

en: The mob, driven away from the Custom House, had broken up into several bands, retreating across the plain in the direction of the town. The subdued crash of irregular volleys fired in the distance was answered by faint yells far away. In the intervals the single shots rang feebly, and the low, long, white building blinded in every window seemed to be the centre of a turmoil widening in a great circle about its closed-up silence. But the cautious movements and whispers of a routed party seeking a momentary shelter behind the wall made the darkness of the room, striped by threads of quiet sunlight, alight with evil, stealthy sounds. The Violas had them in their ears as though invisible ghosts hovering about their chairs had consulted in mutters as to the advisability of setting fire to this foreigner's casa.
he_IL: האספסוף, שנהדף מבית־המכס, נחלק לכמה וכמה כנופיות ונסוג על־פני המישור בכיוון העיר. זעקות רפות במרחקים השיבו על הנפץ הכבוש של מטחי־אש מסוכסכים שנורו מרחוק. בפרקי־הביניים נשמעו יריות בודדות חלושות, והבנין הנמוך, הארוך והלבן, שכל חלונותיו מוגפים, נראָה כאילו היה מרכזה של מרקחה המתרחבת ופושטת במעגל גדול מסביב לשתיקתו המסוּגרת. אבל התנועות והלחישות הזהירות של חבורה מובסת התרה לה מחסה של ארעי מאחרי הקיר הרחישו בחשכּת החדר, המפוספסת חוטים של אור־שמש שקט, קולות רעים, מתגנבים. בני משפחת ויוֹלה שמעו אותם משל כאילו רוחות בלתי־נראות המרחפות מעל כיסאותיהם מטכסות עצה בחשאי אם כדאי להעלות באש את הקאסה של הנכרי הזה.

en: The monochromatic palette further enhances the garment's bold lines and expansive form, drawing attention to the texture and quality of the fabric. It hangs on the body with an intentional lack of constraint, suggesting a movement and fluidity that contrasts with its structured appearance. This interplay between freedom and form is a hallmark of avant-garde styling, where the garment becomes an extension of personal expression, unconfined by traditional sartorial limits.
he_IL: הפלטה המונוכרומטית משפרת עוד יותר את הקווים המוחזקים והצורה הרחבה של הבגד, מובילה את התשומת הלב לטקסטורה ולאיכות הבד. הבגד תלוי על הגוף בחוסר הגבלה מתוכננת, מרמז על תנועה ונוזליות שמתנגדות למראה המובנה שלו. השילוב הזה בין חופש וצורה הוא סימן מזהה של סגנון אוונגרד, שבו הבגד הופך להרחבה של ביטוי אישי, לא מוגבל על ידי גבולות האופנה המסורתיים.

en: The morning is a magical time when the world awakens, and we have the opportunity to set the tone for our day. For me, one of the most enriching and grounding rituals is my morning journaling routine. It's a practice that allows me to connect with myself, set intentions, and navigate life's challenges with clarity. Let me share with you how I've woven this practice into my daily life.
he_IL: הבוקר הוא זמן קסום בו העולם מתעורר, ויש לנו הזדמנות להגדיר את הטון ליום שלנו. עבורי, אחת מהטקסים המעשירים והמתחזקים ביותר היא רגישתי לכתיבת יומן בבוקר. זו התרגול שמאפשר לי להתחבר אל עצמי, להגדיר כוונות ולנווט באתגרים של החיים בבהירות. אני אשמח לשתף איתך כיצד קשרתי את התרגול הזה לחיי היומיים שלי.

en: The most successful people don’t look back to see who’s watching.
he_IL: האנשים המצליחים ביותר לא מסתכלים אחורה כדי לראות מי מתבונן בהם.

en: The most successful people don’t look back to see who’s watching. Look for opportunities to lift others up along the way
he_IL: האנשים המצליחים ביותר לא מסתכלים אחורה כדי לראות מי מתבונן בהם. כדאי לחפש הזדמנויות כדי לקדם אנשים אחרים לצידך במסע שלך

en: The most successful people don’t look back to see who’s watching. Look for opportunities to lift others up along the way.
he_IL: האנשים המצליחים ביותר לא מסתכלים אחורה כדי לראות מי מתבונן בהם. כדאי לחפש הזדמנויות כדי לקדם אנשים אחרים לצידך במסע שלך.

en: The most successful people don’t look back to see who’s watching. Look for opportunities to lift others up along the way. Having the proper mindset, moving outside your comfort zone, developing and maintaining healthy relationships, and staying focused have been key drivers of success for thousands of years.&nbsp;
he_IL: האנשים המצליחים ביותר לא מסתכלים אחורה כדי לראות מי מתבונן בהם. כדאי לחפש הזדמנויות כדי לקדם אנשים אחרים לצידך במסע שלך. במהלך אלפי שנים, המאפיינים העיקריים של הצלחה היו הכוונה הנכונה ותעוזה לצאת מאזור הנוחות, פיתוח וטיפוח של מערכות יחסים בריאות והתמקדות במטרה.

en: The movement of the hair across her face is serendipitous, almost as if by hiding a part of her identity, we are invited to look closer, to delve deeper into the mystery and allure that is high fashion. It prompts the viewer to imagine the fabric in motion, to feel the texture of the material, and to perceive the coolness of the air that might have caused such a beautiful disturbance.
he_IL: התנועה של השיער על פניה היא מקרי, כמעט כאילו בהסתיר חלק מזהותה, אנו מוזמנים להסתכל קרוב יותר, לחקור עומק יותר את המסתורין והקסם שהוא אופנה גבוהה. זה מעורר את הצופה לדמיין את הבד בתנועה, להרגיש את מרקמו של החומר ולהתחשב בקרירות האוויר שיכולה לגרום להפרעה יפה כזו.

en: The music's repetitive nature and ambient qualities are meditative, allowing listeners to reflect on the transience of culture and the fleeting nature of technological advancement. Vaporwave doesn't just look backward with rose-tinted glasses; it also gazes forward, skeptical of the relentless march towards a future that seems increasingly uncertain.
he_IL: הטבע החוזר של המוזיקה והתכונות האמביינטיות שלה מעוררות רגישות, מאפשרות למאזינים לשקול על חולף התרבות ועל טבע ההתקדמות הטכנולוגית. וייפורווב לא רק מסתכלת אחורה עם משקפי רוז; היא גם מביטה קדימה, בספקנות לעבר ההתקדמות הבלתי פוסקת לעתיד שנראה כל כך בלתי בטוח.

en: The naive painters, with a painting without human or social conflicts, like Luis Centurión and Norah Borges.
he_IL: הציירים התמימים, עם ציור בלי קונפליקטים אנושיים או חברתיים, לייק לואיס סנטוריון ונורה בורחס.

en: The name means light fjord and is said to be derived from the lightly coloured granite rocks along its sides.
he_IL: משמעות השם היא פיורד בהיר. השם ככל הנראה נגזר מסלעי הגרניט בצבעים בהירים שנמצאים בצדדיו.

en: The natural world operates at a slower pace and can be a great teacher of stillness. Spend time in nature, observe the unhurried rhythm of the seasons, the peaceful existence of trees and plants—allow their natural state of being to inspire your own.
he_IL: העולם הטבעי פועל בקצב איטי יותר ויכול להיות מורה נהדר לשקט. בזמן בשטח הטבע, תשקיע זמן להתבונן בקצב הנסיעה הלא ממהר של העונות, בקיום השקט של עצים וצמחים - הרשה למצב הטבעי שלהם להשרות את ההשראה שלך.

en: The neorealists, critical realism of the 30s, which in some way continue the line of the Boedo Group, but with rigorous and avant-garde pictorial elements, where Pompeyo Audivert, Carlos Alonso, Lino Enea Spilimbergo, Antonio Berni, Juan Carlos Castagnino, Demetrio Urruchúa, Enrique Policastro, who appealed to the mural, to techniques and procedures such as collage, photography and montage and developed an important educational task in artistic teaching centers.
he_IL: הניאו-ריאליסטים, ריאליזם ביקורתי של שנות ה-30, שממשיכים במובן מסוים את הקו של קבוצת בואדו, אבל עם אלמנטים פיקטריים קפדניים ופורצי דרך, שם פומפיאו אודיברט, קרלוס אלונסו, לינו אנאה ספילימברגו, אנטוניו ברני, חואן קרלוס קסטגנינו, דמטריו אורוצ'ואה, אנריקה פוליקאסטרו, שפנו למורל, לטכניקות ולפרוצדורות כמו קולאז', צילום ומונטאז' ופיתחו משימה חינוכית חשובה במרכזי הוראה אמנותיים.

en: The news of "Legend of Lask" transitioning to the silver screen has sparked a wave of excitement among fans, eager to see how the game's intricate world and compelling narrative will be adapted. Will the iconic characters retain their charm and depth? How will the film's narrative weave together the game's rich lore? These are the questions on every fan's mind as they await what could be the next big action movie franchise.
he_IL: החדשות על המעבר של "אגדת לסק" למסך הכסף גרמו לגל של ערבות בקרב האוהדים, שמתרגשים לראות איך עולם המשחק המורכב והסיפור המרתק שלו יתאימו. האם הדמויות האייקוניות ישמרו את הכריזמה והעומק שלהן? איך הסיפור של הסרט יתארגן עם המסורת העשירה של המשחק? אלה הם השאלות שעל כל דעת האוהדים בזמן שהם מחכים למה שייתכן ויהיה הסרט הפעולה הגדול הבא.

en: The night of the event arrived, and the Martinez estate transformed into a haven of lights and music. The aroma of freshly uncorked wine mingled with the notes of the accordion, creating an atmosphere that seemed to transcend the boundaries of time. The people of Esperanza gathered, their hearts synchronized with the rhythm of the tango, as Isabella's accordion and the Martinez wines painted a masterpiece beneath the starlit sky.
he_IL: ליל האירוע הגיע, ואחוזת מרטinez הפכה למקלט של אורות ומוזיקה. הארומה של יין שנפתח זה עתה התערבבה עם הצלילים של האקורדיון, ויצרה אווירה שנראתה כאילו חורגת מגבולות הזמן. אנשי אספרנזה התאספו, ליבם מסונכרן עם הקצב של הטנגו, בעוד האקורדיון של איזבלה והיינות של מרטinez ציירו יצירת מופת מתחת לשמיים המלאים בכוכבים.

en: The notion of issuing out into the world and personally obtaining food for himself or aid for Leek, did genuinely seem to Priam Farll an impossible notion; he had never done such things. For him a shop was an impregnable fort garrisoned by ogres. Besides, it would have been necessary to 'ask,' and 'asking' was the torture of tortures.
he_IL: המשימה של יציאה לעולם שבחוץ כדי להשיג אוכל לעצמו או לעזור לליק באמת נראתה לפריאם פארל דבר בלתי אפשרי בעליל, במהלך חייו לא עשה שום דבר דומה לזה. עבורו, החנות הייתה מבצר אימתני מוגן בידי מפלצת. חוץ מזה, ביצוע המשימה היה מחייב אותו "לבקש" ו"לבקש" היה העינוי המענה ביותר.

en: The old republican did not believe in saints, or in prayers, or in what he called "priest's religion." Liberty and Garibaldi were his divinities; but he tolerated "superstition" in women, preserving in these matters a lofty and silent attitude.
he_IL: הריפובליקאי הזקן לא האמין בקדושים גם לא בתפילות, אף לא בזו שהיתה קרויה בפיו “דתו של כוהן” החופש וגאריבאלדי היו אלוהיו; אבל הוא התיחס בסובלנות ל“אמונות־הבל” אצל נשים, ובעניינים אלה שמר על עמדה רוממה ושתקנית.

en: The oldest botanic garden in the UK, this 400-year-old garden, is a haven of biodiversity with over 6,000 plant species. The garden and nearby arboretum provide an ideal setting for a relaxing stroll.
he_IL: הגן הבוטני הישן ביותר בבריטניה, הגן בן 400 השנים הזה, הוא מקלט של ביודיברסיטי עם יותר מ-6,000 מיני צמחים. הגן והארבורטום הסמוך מספקים מקום אידיאלי לטיול רגוע.

en: The once-unified town now faced internal discord and external threats. The townspeople, blinded by the allure of the extraordinary, had neglected the bonds that held them together. It fell upon the chosen ones to confront the shadows that lurked in the wake of the whirlwind. United by a newfound purpose, Amelia, Samuel, and Elara embarked on a journey to restore balance to Willowbrook. Through trials and tribulations, they discovered the true meaning of their gifts – not as a source of personal glory, but as tools to strengthen the community.
he_IL: העיירה שהייתה מאוחדת פעם עכשיו התמודדה עם חיכוכים פנימיים ואיומים חיצוניים. תושבי העיירה, שהיו עיוורים לקסם של המיוחד, הזניחו את הקשרים שהחזיקו אותם יחד. זה נפל על הנבחרים להתמודד עם הצללים שהסתתרו בעקבות הסערה. מאוחדים במטרה חדשה, אמיליה, סמואל ואלרה יצאו למסע לשחזר את האיזון בוילווברוק. דרך ניסיונות וקשיים, הם גילו את המשמעות האמיתית של המתנות שלהם – לא כמקור לתהילה אישית, אלא ככלים לחיזוק הקהילה.

en: The only limit is the extent of your imagination
he_IL: הגבול היחיד הוא היקף הדמיון שלך

en: The only sign of commercial activity within the harbour, visible from the beach of the Great Isabel, is the square blunt end of the wooden jetty which the Oceanic Steam Navigation Company (the O.S.N. of familiar speech) had thrown over the shallow part of the bay soon after they had resolved to make of Sulaco one of their ports of call for the Republic of Costaguana. The State possesses several harbours on its long seaboard, but except Cayta, an important place, all are either small and inconvenient inlets in an iron-bound coast—like Esmeralda, for instance, sixty miles to the south—or else mere open roadsteads exposed to the winds and fretted by the surf.
he_IL: הסימן היחיד לפעילות מסחרית בתוך הנמל, הנראה לעין מן החוף של איזאבלה הגדולה, הוא הקצה הרבוּע והקהוּי של מיזח־העץ שהקימה החברה האוקיאנית לשיט־קיטור (חאש"ק בפי העם) מעל חלקו הרדוד של המפרץ זמן קצר לאחר שגמרה אומר לעשות את סולאקו אחד מנמלי־אניותיה בריפובליקה של קוֹסטאגוּאנה. כמה וכמה נמלים יש לה למדינה על חוף־ימה הארוך, אבל חוץ מקאִיטה, מקום חשוב, הרי כולם מפרצים קטנים ובלתי־נוחים בחוף מסוּלע – כמו אֶסמראלדה, למשל, מרחק ששים מיל דרומה – או שאינם אלא מבואות־ים פתוחים, מפולשים לרוחות ומקציפים גלי־דכי.

en: The open-ended structure of&nbsp;<em><strong>Hopscotch</strong></em>, which invites the reader to choose between a linear and a non-linear mode of reading, has been praised by other Latin American writers, including José Lezama Lima, Giannina Braschi, Carlos Fuentes, Gabriel García Márquez, and Mario Vargas Llosa.
he_IL: הסיפור <em><strong>קלאס</strong></em> מתאפיין במבנה עם סוף פתוח ומזמין את הקוראים לבחור בין קריאה ליניארית וקריאה לא ליניארית. סופרים אחרים באמריקה הלטינית שיבחו רבות את הספר, כולל חוזה לת'אמה לימה, גיאנינה בראסקי, קרלוס פואנטס, גבריאל גארסיה מארקס ומריו ורגס יוסה.

en: The origin of his fear or resistance seems to be the circular shape on the right (half the size of the figure) that resembles more an insect or one of the underwater monsters painted by Redon than the recognizable flowers and leaves on the left. This interpretation is based on the use of black to outline and fill part of this shape, a color associated by Redon with the fantastic world of his first charcoals and lithographs.
he_IL: המקור לפחד או ההתנגדות שלו נראה כמו הצורה המעגלית בצד ימין (חצי מגודל הדמות) שהיא יותר דומה לחרק או לאחד מהמפלצות התת-ימיות שצויירו על ידי רדון מאשר לפרחים ולעלים המוכרים בצד שמאל. הפרשנות הזו מבוססת על השימוש בשחור כדי לקו ולמלא חלק מהצורה הזו, צבע שרדון מקשר עם העולם הפנטסטי של הפחמים והליטוגרפיות הראשונות שלו.

en: The origin of the dwelling house
he_IL: מקורו של בית המגורים

en: The original lineup was Al Barile on guitar, Springa (David Spring) on vocals,&nbsp;Jaime Sciarappa&nbsp;on bass and&nbsp;Chris Foley&nbsp;on drums.&nbsp;They released their debut LP&nbsp;The Kids Will Have Their Say&nbsp;on their own&nbsp;X-Claim&nbsp;label in 1982.&nbsp;Ian MacKaye&nbsp;of&nbsp;Minor Threat&nbsp;was a friend and supporter and his&nbsp;Dischord&nbsp;label's logo appeared on the back cover.
he_IL: ההרכב המקורי כלל את אל בארילה בגיטרה, ספרינגה (דיוויד ספרינג) בשירה, חיימה שיאראפה בבס וכריס פולי בתופים. הם הוציאו את אלבומם הבכורה "הילדים יגידו את דברם" תחת הלייבל שלהם, X-Claim, בשנת 1982. איאן מקיי מהלהקה מינור תרט היה חבר ותומך ולוגו הלייבל שלו, Dischord, הופיע על הכריכה האחורית.

en: The original title of this painting may have been given by Redon, since the work was apparently purchased from the artist without intermediaries. The touches of blue and green in the lower right area of the cloth can be considered a representation of water, and the figure's headdress can evoke a mythological character.
he_IL: הכותרת המקורית של הציור הזה אולי ניתנה על ידי רדון, מכיוון שהעבודה כנראה נרכשה מהאמן ללא מתווכים. הנגיעות של כחול וירוק באזור התחתון הימני של הבד יכולות להתפרש כנציגות של מים, והכיסוי ראש של הדמות יכול לעורר דמות מיתולוגית.

en: The oversized jacket is a testament to the innovative tailoring that pushes the envelope of design. Its dramatic, broad shoulders serve as architectural elements that extend the human form beyond its natural silhouette, crafting a visual language that speaks to the power and audacity of modern fashion. Each element, from the width of the lapels to the depth of the pockets, is amplified, allowing the garment to embody a sense of grandeur and space.
he_IL: הג'קט הגדול מידי הוא עדות לתפירה חדשנית שמדחפת את גבולות העיצוב. כתפיו הרחבות והדרמטיות שלו משמשות כאלמנטים אדריכליים שמורידים את הצורה האנושית מעבר לסילואט הטבעי שלה, ויוצרים שפה חזותית שמתקשרת לעוצמה ולהוזהבות של האופנה המודרנית. כל אלמנט, מרוחב הכנפיים ועד עומק הכיסים, מוגבר, מאפשר לבגד להיות מופתע ומושך תשומת לב, ולהכיל בתוכו תחושה של גאון ומרחב.

en: The pLOT
he_IL: הפלוט

en: The painting depicts six of the most celebrated poets of Tuscany, who were also active during the Renaissance period: Dante Alighieri, Guido Cavalcanti, Cino da Pistoia, Guittone d’Arezzo, Francesco Petrarca (Petrarch), and Giovanni Boccaccio. The figures are depicted standing in front of an architectural backdrop, with each poet holding a book or manuscript, which is meant to signify their literary achievements.
he_IL: הציור מתאר ששה מהמשוררים המפורסמים ביותר של טוסקנה, שגם היו פעילים בתקופת הרנסאנס: דנטה אליג'יירי, גואידו קוולקנטי, צ'ינו דה פיסטויה, גואיטונה ד'ארצו, פרנצ'סקו פטררקה (פטרק), וג'ובאני בוקאצ'יו. הדמויות מתוארות עומדות מול רקע אדריכלי, וכל משורר מחזיק ספר או כתב, שמיועד לסמל את ההישגים הספרותיים שלהם.

en: The painting of Argentina is all the pictorial production carried out in the territory of Argentina during all the centuries. Like its sculpture, Argentine painting draws on innovative styles with European and Amerindian influences.
he_IL: הציור של ארגנטינה הוא כל היצירה הציורית שהתבצעה בשטח ארגנטינה במהלך כל המאות. לייק הפסל שלה, הציור הארגנטינאי שואב סגנונות חדשניים עם השפעות אירופיות ואמרינדיאניות.

en: The park holds a special place in a child's heart, filled with laughter, exploration, and endless possibilities. Taking my baby, Noah, out to the park for the first time was a memorable experience that brought us closer together and created lasting memories. Join me as I recount the joys, discoveries, and the sheer magic of watching my little one play and thrive in the vibrant world of the park.
he_IL: הפארק מחזיק מקום מיוחד בלב של ילד, מלא בצחוק, חקירה ואפשרויות אין סופיות. לקחת את התינוק שלי, נועה, לפארק לפעם הראשונה הייתה חוויה זכורה שהביאה אותנו יחד ויצרה זיכרונות שנשארים. הצטרפו אלי כשאני מספר על השמחות, הגילויים והקסם המוחלט של לצפות בילד הקטן שלי משחק ומתפתח בעולם חי וצבעוני של הפארק.

en: The park provided Noah with an opportunity to connect with the natural world. From picking dandelions to observing squirrels scampering across the grass, he discovered the magic of nature. The simple joy of feeling the grass beneath his feet and the touch of sunlight on his skin deepened his appreciation for the world around him. The park became a classroom without walls, nurturing his sense of wonder and curiosity.
he_IL: הפארק סיפק לנועה הזדמנות להתחבר עם העולם הטבעי. מלקט פרחי דינדליון ועד למצוא סנאיים חופזים על הדשא, הוא גילה את קסם הטבע. השמחה הפשוטה של הרגשת הדשא מתחת לרגליו והמגע של השמש על עורו העמיקו את הערכתו לעולם שסובבו. הפארק הפך לכיתה ללא גבולות, מגדל את תחושת הפלא והסקרנות שלו.

en: The park was not just a playground but also a place where friendships blossomed. Noah's eyes sparkled with delight as he interacted with other children, their shared laughter becoming a universal language of joy. From impromptu games of tag to collaborative sandcastle building, the park became a hub of connection, teaching my little one the value of friendship and the beauty of shared experiences.
he_IL: הפארק לא היה רק מגרש משחקים אלא גם מקום שבו פרחו ידידויות. עיניו של נח הברקו בשמחה כשהוא התקשר עם ילדים אחרים, הצחוק המשותף שלהם הפך ללשון עולם של שמחה. ממשחקים בלתי צפויים של תגית ועד לבניית טירות חול בשיתוף פעולה, הפארק הפך למרכז של קשרים, מלמד את הקטנטן שלי את ערך הידידות ויופי החוויות המשותפות.

en: The pendant is lightweight and versatile. Great to wear with a summer dress.
he_IL: התליון קליל וורסטילי. מושלם עם שמלות קיץ.

en: The personal computer (PC) revolution began in the 1970s and 1980s, when computers became smaller, more affordable, and more accessible to the average person. Before the PC, computers were large, expensive, and used primarily by businesses, governments, and universities.
he_IL: המהפכה של המחשב האישי (PC) התחילה בשנות ה-70 וה-80, כשמחשבים הפכו לקטנים יותר, זולים יותר ונגישים יותר לאדם הממוצע. לפני ה-PC, מחשבים היו גדולים, יקרים, ונעשה בהם שימוש בעיקר על ידי עסקים, ממשלות ואוניברסיטאות.

en: The photo captures a moment in time, frozen in the play of light and shadow on concrete, stairs, and buildings. The image is a study of contrasts, where the stark lines and angles of urban architecture are softened by the organic shapes and patterns of the shadows they cast. The shadows create a poetic interplay of light and dark, evoking a sense of mystery and wonder that is both fleeting and eternal. They are like whispers of the past, traces of what once was and what is yet to come. In the shadows, we see the beauty of impermanence, the transience of all things, and the endless cycle of birth and decay.
he_IL: התמונה תופסת רגע בזמן, קפוא במשחק של אור וצל על בטון, מדרגות ובניינים. הדימוי הוא מחקר של ניגודים, שבו הקווים והזוויות החדים של הארכיטקטורה העירונית מתרככים על ידי הצורות והמקבצים בלוקים האורגניים של הצללים שהם מטילים. הצללים יוצרים משחק פיוטי של אור וחושך, מעוררים תחושה של מסתורין ופלא שהיא גם חולפת וגם נצחית. הם כמו לחישות מהעבר, עקבות של מה שהיה פעם ומה שעוד יגיע. בצללים, אנחנו רואים את היופי של חוסר הקביעות, את החולפות של כל הדברים, ואת המחזור הבלתי נגמר של לידה וריקבון.

en: The phrase in its modern sense was popularized by the Victorian polymath Francis Galton, the modern founder of eugenics and behavioral genetics when he was discussing the influence of heredity and environment on social advancement. Galton was influenced by On the Origin of Species written by his half-cousin, the evolutionary biologist Charles Darwin.
he_IL: הביטוי במובנו המודרני הפך לפופולרי על ידי הפולימת הויקטוריאני פרנסיס גלטון, מייסד היוגניקה והגנטיקה ההתנהגותית, כאשר הוא דיבר על ההשפעה של ירושה וסביבה על התקדמות חברתית. גלטון הושפע מהספר "על מוצא המינים" שנכתב על ידי דודו החצי-בן דודו, הביולוג התפתחותי צ'רלס דרווין.

en: The place is awesome with attending staff. Excellent and authentic flavors. Will surely visit this place again. It also is an excellent place to have a business conversation. We really recommend this restaurant.
he_IL: המקום נפלא והצוות אדיב. טעמים מצוינים ואותנטיים. אנחנו בהחלט נבקר כאן שוב. זה גם מקום נהדר לקיים מפגשי עסקים. אנחנו ממש ממליצים על המסעדה הזאת.

en: The play consists of five interconnecting plots, connected by a celebration of the wedding of Duke Theseus of Athens and the Amazon queen, Hippolyta, which are set simultaneously in the woodland and in the realm of Fairyland, under the light of the moon.
he_IL: המחזה מורכב מחמישה עלילות מתחברות, מחוברות על ידי חגיגת חתונתו של הדוכס תסיאוס מאתונה ומלכת האמזונות, היפוליטה, המתרחשות בו זמנית ביער ובממלכת הפיות, תחת ניצוץ הירח.

en: The play opens with Theseus and Hippolyta who are four days away from their wedding. Theseus is not happy about how long he has to wait while Hyppolyta thinks it will pass by like a dream. Theseus is confronted by Egeus and his daughter Hermia, who is in love with Lysander, resistant to her father's demand that she marry Demetrius, whom he has arranged for her to marry. Enraged, Egeus invokes an ancient Athenian law before Duke Theseus, whereby a daughter needs to marry a suitor chosen by her father, or else face death. Theseus offers her another choice: lifelong chastity as a nun worshipping the goddess Diana, but the two lovers both deny his choice and make a secret plan to escape into the forest for Lysander's aunt's house, in order to run away from Theseus. Hermia tells their plans to Helena, her best friend, who pines unrequitedly for Demetrius, who broke up with her to be with Hermia. Desperate to reclaim Demetrius's love, Helena tells Demetrius about the plan and he follows them in hopes of finding Hermia.
he_IL: המחזה נפתח עם תזאוס והיפוליטה שהם ארבעה ימים מיום חתונתם. תזאוס אינו מרוצה מהזמן הארוך שהוא צריך לחכות, בעוד היפוליטה חושבת שהזמן יעבור כמו חלום. תזאוס נתקל באגאוס ובבתו הרמיה, שאוהבת את ליסנדר ומתנגדת לדרישת אביה להתחתן עם דמטריוס, שהוא הסידר לה להתחתן איתו. בעצב, אגאוס מפעיל חוק יווני עתיק לפני הדוכס תזאוס, על פיו ילדה צריכה להתחתן עם מחפש זוג שנבחר על ידי אביה, אחרת היא תיענש במוות. תזאוס מציע לה בחירה נוספת: צניעות נצחית כנזירה שמשתחווה לאלת הצ'יאנה, אך האהובים שניים כאחד מכחישים את בחירתו ומכינים תוכנית סודית לברוח ליער ולהתחבא בביתה של דודדתו של ליסנדר, כדי לברוח מתזאוס. הרמיה מספרת על התוכניות להלנה, החברה הכי טובה שלה, שמתאוה לדמטריוס שפועל להיות עם הרמיה. נואשת לשחזר את אהבתו של דמטריוס, הלנה מספרת לו על התוכנית והוא עוקב אחריהם בתקווה למצוא את הרמיה.

en: The podcast for women about all the things that matter.
he_IL: הפודקאסט לנשים על כל הדברים שחשובים.

en: The podcast you've been waiting for
he_IL: הפודקאסט שתמיד רצית לשמוע.

en: The political atmosphere of the Republic was generally stormy in these days. The fugitive patriots of the defeated party had the knack of turning up again on the coast with half a steamer's load of small arms and ammunition. Such resourcefulness Captain Mitchell considered as perfectly wonderful in view of their utter destitution at the time of flight. He had observed that "they never seemed to have enough change about them to pay for their passage ticket out of the country." And he could speak with knowledge; for on a memorable occasion he had been called upon to save the life of a dictator, together with the lives of a few Sulaco officials—the political chief, the director of the customs, and the head of police—belonging to an overturned government. Poor Senor Ribiera (such was the dictator's name) had come pelting eighty miles over mountain tracks after the lost battle of Socorro, in the hope of out-distancing the fatal news—which, of course, he could not manage to do on a lame mule. The animal, moreover, expired under him at the end of the Alameda, where the military band plays sometimes in the evenings between the revolutions. "Sir," Captain Mitchell would pursue with portentous gravity, "the ill-timed end of that mule attracted attention to the unfortunate rider. His features were recognized by several deserters from the Dictatorial army amongst the rascally mob already engaged in smashing the windows of the Intendencia."
he_IL: האווירה המדינית בריפובליקה סוערת היתה בדרך־כלל בימים האלה. הפאטריוטים הנמלטים של אנשי המפלגה המוּבסת השכילו לחזור ולהופיע על החוף באניית־קיטור טעונה נשק קל ותחמושת. תושיה מעין זו נראתה לו לקפטן מיצ’ל מופלאה ממש בשים לב לאביונוּתם הגמורה בעת הבריחה. הוא העיר כי “דומה היה שמעולם לא היו בכליהם מעות די־הצורך לשלם בעד כרטיס־נסיעה מן הארץ.” והוא יכול היה לדבר מתוך ידיעה; שכן בהזדמנות אחת ראויה־להיזכר נקרא להציל את חייו של רודן, יחד עם חייהם של כמה מפקידי סולאקו – המנהיג המדיני, מנהל המכס ומפקד המשטרה – שהשתייכו לממשלה שהופלה. סניור ריבּיֵירה המסכן (כך היה שמו של הרודן) עבר בדהרה מהלך שמונים מיל בדרכי־הר לאחר שהוכה בקרב־סוֹקוֹרוֹ, בתקוה להקדים את הידיעה הגורלית – ודבר זה, כמובן, נבצר ממנו לעשות על־גבי פרד צולע. יתר על כן, הבהמה נפחה את נשמתה תחתיו בסוף האלאמֵידה, מקום שהתזמורת הצבאית מנגנת לפעמים בערבים בין המהפכות. “אדוני,” היה הקפטן מיצ’ל ממשיך בכובד־ראש הרה־חשיבות, “סופו האומלל של אותו פרד הסב את תשומת־הלב אל הרוכב ביש־המזל. תווי־פניו הוכרו על־ידי כמה וכמה עריקים מצבא הרודן שהיו בתוך ההמון המשתולל שכבר עסק בניפוץ החלונות של האינטֶנדֶנסיה”.

en: The pop-up event, set against the iconic backdrop of New York City, offers attendees the opportunity to immerse themselves in the world of House of Elves. From interactive installations to live performances by emerging artists, the pop-up promises an unforgettable experience for all who attend.
he_IL: האירוע הפופ-אפ, שמתרחש ברקע האיקוני של ניו יורק, מציע למשתתפים הזדמנות להיכנס לעולם של בית האלפים. מהתקנות אינטראקטיביות ועד הופעות חיות של אמנים מתפתחים, הפופ-אפ מבטיח חוויה בלתי נשכחת לכל מי שמגיע.

en: The popular video game "Legend of Lask" is set to become a feature film, promising to capture the game's stunning visuals, intricate world, and dynamic combat. Fans eagerly anticipate its cinematic adaptation.
he_IL: המשחק הווידאו הפופולרי "אגדת לאסק" מתכנן להפוך לסרט תכנותי, הבטיח לכובש את הוויזואלים המדהימים, העולם המורכב והקרב הדינמי של המשחק. האוהדים מחכים בקוצר רוח להתאמה הסינמטית שלו.

en: The positive effects of blue can also be seen in the workplace. Blue is a popular color for office spaces because it is believed to increase productivity and focus. Additionally, blue is often associated with trust and professionalism, which can make it an excellent choice for businesses.
he_IL: ההשפעות החיוביות של כחול יכולות גם להתבטא במקום העבודה. כחול הוא צבע פופולרי במשרדים כי מאמינים שהוא מגביר פרודוקטיביות וריכוז. בנוסף, כחול לעיתים קרובות מתקשר לאמון ולמקצועיות, מה שיכול להפוך אותו לבחירה מצוינת לעסקים.

en: The post can be short or long, a personal intro to your life or a bloggy mission statement, a manifesto for the future or a simple outline of your the types of things you hope to publish.
he_IL: הפוסט יכול להיות קצר או ארוך, הקדמה בנימה אישית על החיים שלך או הצהרת כוונות לגבי הבלוג, מניפסט על העתיד או תיאור פשוט של סוגי התכנים שבכוונתך לפרסם.

en: The post introduces an organizer, 'Name Surename' from a country, highlighting their skill in arranging engaging sessions. It further delves into the details of one such session.
he_IL: הפוסט מציג מארגן, 'שם משפחה' ממדינה, ומדגיש את המיומנות שלו בארגון סשנים מעניינים. הוא מתעמק עוד בפרטים של אחד הסשנים הללו.

en: The post introduces the speaker, "Name Surename" from a specified country, and provides their social handles. A description, as well as the title of their session is provided.
he_IL: הפוסט מציג את הדובר, "שם משפחה" ממדינה מסוימת, ומספק את הכניסות החברתיות שלו. ניתנת תיאור, כמו גם הכותרת של המושב שלו.

en: The post provides a detailed account about the event's organizer, Name Surename from a certain country, and outlines information about a session, including an active link to its title.
he_IL: הפוסט מספק תיאור מפורט על מארגן האירוע, שם שם משפחה ממדינה מסוימת, ומפרט מידע על סשן, כולל קישור פעיל לכותרתו.

en: The post provides details about an event organizer named Surename from a specific country. It also mentions their social handles and includes a session with an active link.
he_IL: הפוסט מספק פרטים על מארגן אירועים בשם Surename ממדינה מסוימת. הוא גם מזכיר את הידיות החברתיות שלהם וכולל סשן עם קישור פעיל.

en: The post provides information on an unnamed individual's background, social media handles, and professional expertise. It also mentions a linked session, though specifics aren't provided.
he_IL: הפוסט מספק מידע על הרקע של אדם לא מזוהה, פרופילי רשתות חברתיות, ומומחיות מקצועית. הוא גם מזכיר סשן מקושר, אם כי פרטים לא ניתנים.

en: The post recommends ten ideal gifts for gamers, including high-performance keyboards, wireless headsets, gaming chairs, game merchandise, subscription services, portable devices, customizable gaming mouse, game-themed apparel, new games, and gift cards.
he_IL: הפוסט ממליץ על עשר מתנות אידיאליות לגיימרים, כולל מקלדות ביצועים גבוהים, אוזניות אלחוטיות, כיסאות גיימינג, מוצרי משחק, שירותי הרשמה לעדכונים, מכשירים ניידים, עכבר גיימינג מותאם אישית, ביגוד בנושא משחקים, משחקים חדשים וכרטיסי מתנה.

en: The post shares information about the organizer, named Surename, from an unspecified country. It includes an extensive, general description and a note about an upcoming session.
he_IL: הפוסט משתף מידע על המארגן, בשם Surename, ממדינה לא מוגדרת. הוא כולל תיאור כללי נרחב והערה על מפגש קרוב.

en: The power of a smile
he_IL: הכוח שבחיוך

en: The practice of stillness has far-reaching effects. It can transform not only our own health and happiness but also how we engage with others. A calm, centered presence impacts the collective energy around us, contributing to a more peaceful world.
he_IL: התרגום הוא: "תרגול השקט משפיע באופן רחב. הוא יכול לשנות לא רק את הבריאות והאושר שלנו, אלא גם את האופן שבו אנחנו מתעסקים עם אחרים. נוכחות שקטה ומרכזית משפיעה על האנרגיה הקולקטיבית שמסביב לנו, תורמת לעולם שלווה יותר.

en: The practice, which began in the prehistoric era, has been used as a way of expressing culture for civilizations on all seven continents. For this reason, architecture is considered to be a form of art. Texts on architecture have been written since ancient times. The earliest surviving text on architectural theories is the 1st century AD treatise De architectura by the Roman architect Vitruvius, according to whom a good building embodies firmitas, utilitas, and venustas.
he_IL: המנהג, שהתחיל עוד בתקופה הפרהיסטורית, אפשר לתרבויות בכל שבע היבשות להביע את המאפיינים של תרבותם. לכן, האדריכלות נחשבת לסוג של אמנות. ניתן למצוא טקסטים על אדריכלות עוד בתרבויות עתיקות. הטקסט העתיק ביותר ששרד על תיאוריות של אדריכלות הוא "על אודות אדריכלות" שנכתב על ידי האדריכל הרומי ויטרוביוס במאה הראשונה לספירה. לפי הטקסט הזה, מבנה טוב הוא זה שמגלם בתוכו שימושיות, נוחות ויציבות.

en: The premier destination for modern art in Sweden. Open 10 AM → 6 PM every day during winter.
he_IL: היעד הנחשב לאומנות מודרנית בשוודיה. המוזיאון פתוח בין השעות 10:00 ו-18:00 בתקופת החורף.

en: The premier destination for modern art in Sweden. Open 10 AM →&nbsp;6 PM every day during winter.
he_IL: היעד הנחשב לאומנות מודרנית בשוודיה. המוזיאון פתוח בין השעות 10:00 ו-18:00 בתקופת החורף.

en: The preparatory processes for the design of any large building have become increasingly complicated, and require preliminary studies of such matters as durability, sustainability, quality, money, and compliance with local laws.
he_IL: תהליכי ההכנה של עיצוב בניינים גדולים הפכו למסובכים יותר וכיום, נדרש לתהליכים האלו ידע מוקדם לגבי שימור, קיימות, איכות, כסף ותאימות לחוקים המקומיים.

en: The price includes the elegant macaron tower stand, enhancing the overall presentation. To align with our sustainable practices, we offer a stand buy-back option after your event, provided it remains in pristine condition.
he_IL: המחיר כולל את מעמד מגוון המקרונים האלגנטי, המשפר את התצוגה הכוללת. כדי להתאים למדיניות הסביבתית שלנו, אנו מציעים אפשרות לקנות את המעמד בחזרה לאחר האירוע שלך, תוך כדי שהוא נשמר במצב מושלם.

en: The process of planning a trip stimulates the brain in multiple ways. Researching a new destination promotes learning and cognitive flexibility, as you delve into the culture, history, and customs of the place. Moreover, designing an itinerary requires creativity and problem-solving skills. This intellectual engagement can improve brain health and foster a sense of accomplishment.
he_IL: התהליך של תכנון טיול מעורר את המוח בדרכים רבות. חקר יעד חדש מקדם למידה וגמישות קוגניטיבית, כשאתה מתעמק בתרבות, בהיסטוריה ובמנהגים של המקום. יתרה מכך, עיצוב מסלול דורש יצירתיות וכישורי פתרון בעיות. המעורבות האינטלקטואלית הזו יכולה לשפר את בריאות המוח ולטפח תחושת הישג.

en: The provided content introduces a speaker named Name Surname from a particular country with social handles but lacks definable details of the person or an upcoming session.
he_IL: התוכן שסופק מציג דובר בשם שם משפחה ממדינה מסוימת עם חשבונות חברתיים, אבל חסרים פרטים ברורים על האדם או על מפגש קרוב.

en: The pure chromatic circle was limited, it is true; but, specific as it was, it appears to have been applied to innumerable objects, while it was circumscribed by qualifying characteristics. If we take a glance at the copiousness of the Greek and Roman terms, we shall perceive how mutable the words were, and how easily each was adapted to almost every point in the colorific circle.
he_IL: המעגל הכרומטי הטהור היה מוגבל, זה נכון. עם זאת, למרות הייחודיות שלו, נראה שהוא חל על מספר עצום של אובייקטים, אף שהיה מוגבל למאפיינים המתאימים לו בלבד. אם נסתכל במהרה על שפע המונחים מיוון ומרומא, נוכל להתרשם כמה מוגבלות היו המילים וכמה גמישות הייתה לכל מילה, שניתן היה להתאימה לכל נקודה במעגל הצבעים כמעט.

en: The query block of this page is in its template.
he_IL: בלוק השאילתה של העמוד נמצא בתבנית שלו.

en: The quest for the perfect cottage wallpaper is akin to a treasure hunt through online marketplaces. Etsy, Wayfair, and Amazon become portals to a world where vintage floral prints, whimsical illustrations, and the comforting textures of weathered wood come to life. These platforms are our secret allies, offering an array of designs that speak to the rustic beauty we hold dear.
he_IL: החיפוש אחרי טפטים מושלמים לצימר דומה לציד אוצרות בשווקי אונליין. Etsy, Wayfair ו-Amazon הופכים לפורטלים לעולם שבו הדפסים פרחוניים וינטג', איורים קסומים, והמרקמים המנחמים של עץ מזדקן מתעוררים לחיים. הפלטפורמות האלה הן בעלי ברית סודיים שלנו, מציעות מערך של עיצובים שמדברים על היופי הכפרי שאנחנו אוהבים.

en: The quote block can be used to display a quote from a person or from another site. It can be as long or as short as you like, and it is displayed like this:
he_IL: ניתן להשתמש בבלוק הציטוט להצגת ציטוט של אדם כלשהו או ציטוט מאתר אחר. הציטוט יכול להיות בכל אורך שרוצים, והוא יוצג כך:

en: The quote by Lauren Bacall, a renowned American actress may sound harsh at first, but it is grounded in the reality of life's inevitable challenges. Yet within this acknowledgment of life's hardships lies an empowering message about our capacity to shape our mental health and wellbeing. This blog post will delve into the implications of Bacall's statement and the profound lessons it offers about self-reliance and resilience in the face of adversity.
he_IL: הציטוט של לורן בקול, שחקנית אמריקאית מוכרת, עשוי להישמע קשה בתחילה, אך הוא מוטמע במציאות של האתגרים הלא נמנעים בחיים. עם זאת, בתוך ההכרה הזו בקשיי החיים מתמצאת הודעה מעוצמתת על יכולתנו לעצב את הבריאות הנפשית והרווחה שלנו. פוסט הבלוג הזה יעסוק בהשלכות ההצהרה של בקול ובשיעורים העמוקים שהיא מציעה על תלות עצמית ועמידה בפני קושיים.

en: The rampart form of defense, however, is not required in all places, but only where outside the wall there is high ground from which an assault on the fortifications may be made over a level space lying between. In places of this kind we must first make very wide, deep ditches; next sink foundations for a wall in the bed of the ditch and build them thick enough to support an earthwork with ease.
he_IL: עם זאת, צורת ההגנה של הביצורים אינה נדרשת בכל המקומות, אלא רק כאשר מחוץ לחומה יש קרקע גבוהה שממנה ניתן לתקוף את הביצורים על פני שטח מפלס בין. במקומות מסוג זה עלינו תחילה ליצור תעלות רחבות ועמוקות מאוד; לאחר מכן לטבוע יסודות לקיר במיטת התעלה ולבנות אותם עבים מספיק כדי לתמוך בעבודת אדמה בקלות.

en: The rapidly descending dark energy and its potential implications for the end of cosmic expansion serve as a reminder of the ever-evolving nature of our understanding of the universe. As we delve deeper into the mysteries of dark energy and explore the possible consequences of its descent, we are reminded of the profound interconnectedness of the cosmos and the thrilling potential for new discoveries that lie just beyond our current horizon.
he_IL: האנרגיה האפלה היורדת במהירות וההשפעות הפוטנציאליות שלה על סיום ההתרחבות הקוסמית משמשות כתזכורת לטבע המתפתח של ההבנה שלנו על היקום. בעוד שאנחנו חוקרים עמוק יותר את תעלומות האנרגיה האפלה ומחקרים את ההשלכות האפשריות של ירידתה, אנחנו מתזכרים בהתקשרות העמוקה של הקוסמוס ובפוטנציאל המרגש לגילויים חדשים שנמצאים ממש מעבר לאופק הנוכחי שלנו.

en: The reasons for all this are as follows. An architect ought to be an educated man so as to leave a more lasting remembrance in his treatises. Secondly, he must have a knowledge of drawing so that he can readily make sketches to show the appearance of the work which he proposes. Geometry, also, is of much assistance in architecture, and in particular it teaches us the use of the rule and compasses, by which especially we acquire readiness in making plans for buildings in their grounds, and rightly apply the square, the level, and the plummet. By means of optics, again, the light in buildings can be drawn from fixed quarters of the sky. It is true that it is by arithmetic that the total cost of buildings is calculated and measurements are computed, but difficult questions involving symmetry are solved by means of geometrical theories and methods.
he_IL: הסיבות לכל זה הן כדלקמן. אדריכל צריך להיות אדם משכיל כדי להשאיר במאמריו זיכרון נצחי יותר. שנית, הוא חייב להיות בעל ידע ברישום כדי שיוכל בקלות לעשות סקיצות כדי להראות את המראה של העבודה שהוא מציע. הגיאומטריה, גם היא, מסייעת רבות באדריכלות, ובמיוחד היא מלמדת אותנו את השימוש בכלל ובמצפנים, שבאמצעותם אנו רוכשים במיוחד מוכנות בתכנון מבנים בשטחם, ובצדק מיישמים את הריבוע, את המפלס ואת הצניחה. באמצעות אופטיקה, שוב, את האור בבניינים ניתן לצייר מתוך רבעים קבועים של השמים. זה נכון כי זה על ידי חשבון כי העלות הכוללת של מבנים מחושבים ומדידות מחושבים, אבל שאלות קשות מעורבים סימטריה נפתרות באמצעות תיאוריות גיאומטריות ושיטות.

en: The record had a pressing of 500, and according to the band's bio on Bridge Nine Records' website, the majority of the records sold out at a gig in&nbsp;Connecticut. The record was out of print for 18 years (although it was illegally bootlegged more than once during that time),&nbsp;but was finally re-released in 2005 on&nbsp;Bridge Nine Records.
he_IL: הרשומה הייתה בטיפול של 500 עותקים, ועל פי הביוגרפיה של הלהקה באתר האינטרנט של חברת התקליטים Bridge Nine Records, רוב הרשומות נמכרו בהופעה בקונטיקט. הרשומה הייתה אז חסרת מלאי למשך 18 שנה (אף על פי שהופקה עותקים לא חוקיים יותר מפעם אחת במהלך הזמן ההוא), אך סופסוף הופצה מחדש בשנת 2005 על ידי Bridge Nine Records.

en: The reddish colour observed during a total lunar eclipse, often referred to as a 'Blood Moon', is the result of a remarkable interaction between light and the Earth's atmosphere. When the Earth comes between the sun and the moon, sunlight has to pass through the Earth's atmosphere to reach the moon. The atmosphere bends, or refracts, the sunlight towards the moon, and also scatters short-wavelength light, such as blue and green light, to the sides.
he_IL: הצבע האדמדם שמתגלה במהלך הירח המלא הכולל, המכונה לעיתים "דם הירח", הוא תוצאה של אינטראקציה מדהימה בין אור לאטמוספירה של כדור הארץ. כשהארץ מתקרבת בין השמש והירח, על האור לעבור דרך האטמוספירה של הארץ כדי להגיע לירח. האטמוספירה מעקפת את האור לכיוון הירח, וגם מפזרת את האור בקרניו, כמו אור כחול וירוק, לצדדים.

en: The relationship between palm trees and light is a fundamental aspect of their biology and their cultural significance. The ample sunlight of tropical regions not only fuels the growth of these trees but also shapes the beautiful landscapes they inhabit. Whether it's a coconut-laden palm on a sandy beach or a date palm in a desert oasis, the connection between palm trees and light is an enduring and essential element of our planet's biodiversity.
he_IL: הקשר בין עצי הדקל והאור הוא גורם יסודי בביולוגיה ובחשיבותם התרבותית שלהם. השמש המון של אזורים טרופיים לא רק מספקת דלק לצמיחת העצים הללו, אלא גם עוצבת את הנופים היפים שהם תושבים בהם. בין אם זה דקל המטען קוקוס על חוף חולי או דקל תמרים במקום מדברי עין, הקשר בין עצי הדקל והאור הוא רכיב עמיד וקריטי ביותר בביודיברסיטה של כדור הארץ שלנו.

en: The relationship between whales and light is a captivating example of how creatures adapt to their environment. From navigating the inky depths without light to potentially using light in communication, whales have formed a unique bond with this essential element. As we continue to explore the ocean's mysteries, it's crucial to consider how our activities, including artificial light, may affect these deep-sea giants and take measures to minimise negative impacts.
he_IL: הקשר בין ימים ואור הוא דוגמה מרתקת לאיך שיצורים מתאימים לסביבתם. מהניווט במעמקים האפלים לשימוש אפשרי באור לתקשורת, הלוויינים יצרו קשר ייחודי עם הרכיב הזה החיוני. במידה ואנחנו ממשיכים לחקור את סודות האוקיינוס, חשוב לשקול איך הפעילויות שלנו, כולל האור המלאכותי, עשויות להשפיע על הענקים המצולמים במעמקי הים ולקחת אמצעים להפחתת ההשפעות השליליות.

en: The remaining light, largely made up of longer-wavelength red and orange light, is refracted or bent around the Earth and onto the moon, giving it a coppery-red glow. The exact shade of red can vary based on the amount of dust or clouds in the Earth's atmosphere at the time of the eclipse.
he_IL: האור הנותר, שברובו מורכב מאור אדום וכתום בגלגולים ארוכים יותר, מתקלף או נעקף סביב הארץ ומתפשט על הירח, נותן לו זריחה אדומה-נחושתית. הגוון המדויק של האדום יכול להשתנות בהתאם לכמות האבק או העננים באטמוספירה של הארץ בזמן הכיסוי.

en: The rest of the day flew by, and before I knew it, it was time to head home. I felt satisfied with what I had achieved and proud of myself for pushing through the challenges of the day. As I sat down for dinner, I reflected on my day and realized that Mondays don't have to be so bad after all. With the right mindset and approach, any day can be productive and fulfilling.
he_IL: השאר של היום עבר במהירות, ולפני שידעתי, הגיע הזמן לחזור הביתה. הרגשתי מרוצה ממה שהשגתי וגאה בעצמי על כך שהתמודדתי עם האתגרים של היום. כשישבתי לארוחת ערב, חשבתי על היום שלי והבנתי שימי שני לא חייבים להיות כל כך רעים אחרי הכל. עם המיינדסט והגישה הנכונים, כל יום יכול להיות פרודוקטיבי ומספק.

en: The rest of this paragraph is filler&nbsp;for the sake of seeing the text wrap around the 150×150 image, which is <em><strong>left aligned</strong></em>.
he_IL: שאר הפסקה היא טקסט לדוגמה כדי לראות איך הטקסט עוטף תמונה בגודל של 150 x‏ 150 אשר <em><strong>מיושרת לשמאל</strong></em>.

en: The restaurant's décor exudes understated sophistication, with soft lighting, sleek furniture, and subtle nods to its European inspiration. Whether you're seeking an intimate dinner for two or celebrating a special occasion with friends and family, "Danube" provides the perfect backdrop for any occasion.
he_IL: העיצוב של המסעדה משדר אלגנטיות מעודנת, עם תאורה רכה, ריהוט חלק ורמיזות עדינות להשראה האירופאית שלה. בין אם אתה מחפש ארוחת ערב אינטימית לשניים או חוגג אירוע מיוחד עם חברים ומשפחה, 'דנובה' מספקת את הרקע המושלם לכל אירוע.

en: The result…!
he_IL: התוצאה…!

en: The rhythmic ebb and flow of ocean tides can serve as nature's soothing lullaby. The sound of the waves crashing against the shore is not only calming to our ears, but it also has a hypnotic effect that can promote relaxation and reduce stress. In fact, research shows that being near water can lower cortisol levels—the body's primary stress hormone. A seaside summer offers an extended immersion in this stress-relieving soundscape, leading to a profound sense of tranquility that permeates daily life.
he_IL: התנודות הקצביות של גאות ושפל באוקיינוס יכולות לשמש כעריסת לילה מרגיעה של הטבע. הצליל של הגלים מתנפצים על החוף לא רק מרגיע את האוזניים שלנו, אלא יש לו גם אפקט היפנוטי שיכול לקדם רגיעה ולהפחית מתח. למעשה, מחקרים מראים ששהייה ליד מים יכולה להוריד את רמות הקורטיזול—ההורמון הראשי של מתח בגוף. קיץ על חוף הים מציע טבילה ממושכת בנוף הצלילים המרגיע הזה, מה שמוביל לתחושת שקט עמוקה שחודרת לחיים היומיומיים.

en: The right lighting can transform the mood of your home. Explore Handy's tips for incorporating ambient lighting that promotes relaxation. From soft, warm hues to strategically placed fixtures, our experts can guide you in creating a soothing atmosphere that adapts to different times of the day.
he_IL: התאורה הנכונה יכולה לשנות את האווירה בבית שלך. גלה את הטיפים של Handy לשילוב תאורה סביבתית שמעודדת רגיעה. מצבעים רכים וחמים ועד גופי תאורה ממוקמים באסטרטגיה, המומחים שלנו יכולים להנחות אותך ביצירת אווירה מרגיעה שמתאימה לזמנים שונים של היום.

en: The rise of the internet in the 1990s and 2000s also had a huge impact on personal computing. The internet made it possible to connect personal computers together, and it allowed people to access information and services from anywhere in the world. The internet also gave rise to new types of software, such as web browsers and email clients.
he_IL: העלייה של האינטרנט בשנות ה-90 וה-2000 גם השפיעה מאוד על המחשוב האישי. האינטרנט אפשר חיבור בין מחשבים אישיים, והוא אפשר לאנשים לגשת למידע ושירותים מכל מקום בעולם. האינטרנט גם הביא ליצירת סוגים חדשים של תוכנה, כמו דפדפנים ולקוחות אימייל.

en: The river turned a bend, and the man noticed a small village on the opposite bank. He decided to stop and explore. He hopped off the boat and wandered around the village, enjoying the rustic charm and friendly people. After a few hours, he returned to his boat and continued down the river. He saw waterfalls, rocky outcrops, and wildlife along the way.
he_IL: הנהר עשה סיבוב, והגבר שם לב לכפר קטן על הגדה השנייה. הוא החליט לעצור ולחקור. הוא קפץ מהסירה ונדף בכפר, נהנה מהכרם הכפרי והאנשים הידידותיים. לאחר מספר שעות, הוא חזר לסירה שלו והמשיך לרדת בנהר. הוא ראה מפלים, צורות סלעיות וחיות במהלך הדרך.

en: The route was mostly flat, and the weather was good.
he_IL: המסלול היה בעיקר שטוח, והמזג אוויר היה טוב.

en: The route was semi to mostly flat, and the weather was cloudy, but very nice for walking.
he_IL: המסלול היה חצי עד רובו שטוח, והמזג אוויר היה מעונן, אך מאוד נעים לטיול ברגל.

en: The run was along the Royal Canal which used to be a towpath for horses to pull the boats along the canal, but now it’s turned into a 130km stretch of Greenway. I managed to get a bit of sunshine when I started, but as soon as I ended the 5km the rain showed up and turned into a downpour. I combined it with a training so it was 3km warmup, fast 5km and 8km back home which was rather rainy.<br><a href="https://www.strava.com/activities/8792276954" target="_blank" rel="noreferrer noopener">GPS Link to Strava</a>
he_IL: הריצה הייתה לאורך תעלת הסירוגין המלכותית שבעברה הייתה נתיב גרירה לסוסים שמסיעים את הסירות לאורך הסירוגין, אך כעת הפכה למסלול ירוק באורך 130 קילומטרים. הצלחתי לקבל קצת שמש כשהתחלתי, אך ברגע שסיימתי את ה-5 קילומטרים הגשם התחיל והתפתח לסופה. חיברתי את זה לאימון כך שהייתה תחימות של 3 קילומטרים, 5 קילומטרים מהירים ו-8 קילומטרים חזרה הביתה שהיו די גשום.<br><a href="https://www.strava.com/activities/8792276954" target="_blank" rel="noreferrer noopener">קישור GPS ל-Strava</a>

en: The same kinds of soil are not found in all places and countries alike, nor is stone found everywhere. Some soils are earthy; others gravelly, and again pebbly; in other places the material is sandy; in a word, the properties of the soil are as different and unlike as are the various countries. In particular, it may be observed that sandpits are hardly ever lacking in any place within the districts of Italy and Tuscany which are bounded by the Apennines ; whereas across the Apennines toward the Adriatic none are found, and in Achaea and Asia Minor or, in short, across the sea, the very term is unknown. Hence it is not in all the places where boiling springs of hot water abound, that there is the same combination of favorable circumstances which has been described above. For things are produced in accordance with the will of nature; not to suit man’s pleasure, but as it were by a chance distribution.
he_IL: אותם סוגי אדמה לא נמצאים בכל המקומות והארצות כאחד, ואבנים לא נמצאות בכל מקום. חלק מהקרקעות הן אדמהיות; אחרות חצץ, ושוב חלוקי אבן; במקומות אחרים החומר הוא חולית; במילה אחת, תכונות הקרקע שונות ושונות כמו הארצות השונות. בפרט, ניתן להבחין כי בורות חול כמעט אף פעם לא חסרים בכל מקום בתוך המחוזות של איטליה וטוסקנה אשר תחומים על ידי האפנינים ; ואילו על פני האפנינים לכיוון הים האדריאטי אף אחד לא נמצאים, ובאכאיה ואסיה הקטנה או, בקיצור, מעבר לים, המונח עצמו אינו ידוע. מכאן שאין זה בכל המקומות שבהם שופעים מעיינות רותחים של מים חמים, כי יש אותו שילוב של נסיבות חיוביות שתוארו לעיל. כי דברים נוצרים בהתאם לרצונו של הטבע; לא כדי שיתאימו להנאתו של האדם, אלא כאילו על ידי חלוקה מקרית.

en: The same thing holds true of the other vehicles of idea, of painting, architecture, religion, etc., but since we have been speaking of language, let us continue to speak of language. Expressiveness follows literacy. The poets have been tremendous readers always. Petrarch, Dante, Chaucer, Shakespeare, Milton, Goethe, Byron, Keats—those of them who possessed not much of the foreign languages had a passion for translations.
he_IL: אפשר לומר דבר דומה על תחומים אחרים, למשל הגות, ציורים, אדריכלות דת וכו'. אבל, מכיוון שאנחנו מדברים על שפה, נמשיך לדבר על שפה. יכולת ההבעה נובעת מיכולת הקריאה. כל משורר תמיד היה תולעת ספרים. פטרארקה, דנטה, צ'וסר, שייקספיר, מילטון, גתה, ביירון, קיטס – אלו מהם שלא הבינו הרבה משפות זרות התאהבו בתרגומים.

en: The sandwich was carried onto a train, and it felt the sway of the carriages as it rattled down the tracks. It heard the murmur of the other passengers and wondered what they were talking about. The sandwich felt important, like it was on a mission.
he_IL: הסנדוויץ' נושא על ידי רכבת, והוא הרגיש את הנדנוד של הרכבות כשהן רעשו במסילות. הוא שמע את המורמור של הנוסעים האחרים ותהה על מה הם מדברים. הסנדוויץ' הרגיש חשיבות, כאילו הוא במשימה.

en: The sandwich was made with care, its ingredients layered perfectly. It was wrapped in paper and placed in a brown paper bag. The sandwich felt excited about its journey, wondering where it would end up.
he_IL: הסנדוויץ' נעשה בזהירות, הרכבת החומרים שלו הושלמה בצורה מושלמת. הוא כוסף בנייר ומונח בתוך שקית נייר חום. הסנדוויץ' הרגיש מרגש לגבי המסע שלו, והתהדר לדעת איפה הוא יסתיים.

en: The school of the Pythagoreans added air and the earthy to the water and fire.
he_IL: בית הספר של הפיתגוראים הוסיף אוויר והארצי למים ולאש.

en: The scientific study of the night sky and bodies observed within it, meanwhile, takes place in the science of astronomy.
he_IL: במקביל, המחקר המדעי של שמי הלילה והגופים שנצפים ברקיע מבוצע בתחום המדע שנקרא אסטרונומיה.

en: The second avant-garde, in Argentine painting, developed in the 1930s, in which many of the painters of the first avant-garde evolved and changed their artistic location. Among the main pictorial groupings are:
he_IL: האוונגרד השני, בציור הארגנטינאי, התפתח בשנות ה-30, שבו רבים מהציירים של האוונגרד הראשון התפתחו ושינו את המיקום האמנותי שלהם. בין הקבוצות הפיקטוריאליות העיקריות הן:

en: The second part of Bacall's quote might strike some as bitter, but it's an empowering call to assert our agency. Understanding that the world doesn't owe us anything can help us take responsibility for our lives, our decisions, and our mental wellbeing. This shift in perspective helps to foster self-reliance and mental fortitude, encouraging us to seek solutions rather than wait for circumstances to change.
he_IL: החלק השני של הציטוט של בקול עשוי להרגיש מר על חלקם, אך זהו קריאה מעצימה להצהיר על הסוכנות שלנו. הבנת העובדה שהעולם לא חיב לנו דבר יכולה לעזור לנו לקחת אחריות על חיינו, ההחלטות שלנו והרווחה הנפשית שלנו. השינוי הזה בתפיסה עוזר לקידום תלות עצמית ואומץ נפשי, ומעודד אותנו לחפש פתרונות במקום לחכות לשינוי בנסיבות.

en: The sense of place in photography is not only about the physical location. It's also about the emotions, the atmosphere, and the spirit that permeate the area. A photograph of an empty Parisian café on a rainy day, for instance, encapsulates not just the city's well-known landmarks, but also a profound sense of solitude and tranquillity that is just as much a part of Paris as the Eiffel Tower.
he_IL: התחושה של מקום בצילום לא קשורה רק למיקום הפיזי. זה גם קשור לרגשות, לאווירה ולרוח שממלאים את האזור. צילום של קפה פריזאי ריק ביום גשום, למשל, לא רק שמקיף את האתרים המוכרים של העיר, אלא גם תופס תחושת בדידות ושקט עמוקה שהיא חלק מהותי מפריז כמו מגדל האייפל.

en: The serene and starry sky and the shining sun are peacocks. The calm, azure heavens, bespangled with a thousand stars, a thousand brilliant eyes, and the sun rich with the colours of the rainbow, offer the appearance of a peacock in all the splendour of its eye-besprinkled feathers.
he_IL: הרקיע השלו וזרוע הכוכבים והשמש הזורחת הם טווסים. שמי התכלת הרגועים, מעוטרים באלפי כוכבים, אלפי עיניים מנצנצות, והשמש העשירה בכל צבעי הקשת מציגים מראה של טווס עם נוצות מרהיבות בכל הדרו.

en: The shores on the gulf are steep-to all round; three uninhabited islets basking in the sunshine just outside the cloud veil, and opposite the entrance to the harbour of Sulaco, bear the name of "The Isabels."
he_IL: תלולים הם החופים לאורך המפרץ סביב־סביב; ושלושה איים קטנים שוממים מאין יושב הרוחצים בחמה סמוך מחוץ לצעיף־הענן, ומול הכניסה לנמל סולאקו, קרויים בשם “האיזאבּלוֹת”.

en: The short answer is that it is possible, but highly unlikely. Despite the rapid advances in AI technology, there is still a fundamental difference between machine intelligence and human intelligence. Humans have the ability to understand complex concepts, think creatively, and experience emotions in a way that AI systems cannot replicate.
he_IL: התשובה הקצרה היא שזה אפשרי, אך זה כמעט בלתי אפשרי. למרות ההתקדמות המהירה בטכנולוגיית AI, עדיין קיימת הבדל בסוף של דבר בין אינטיליגנציה מלאכותית לבין אינטיליגנציה אנושית. לבני אדם יש את היכולת להבין מושגים מורכבים, לחשוב ביצירתיות ולחוות רגשות בדרך שמערכות AI לא יכולות לשקף.

en: The sidebar width is
he_IL: הרוחב של הסרגל הצדי הוא

en: The sides are adorned with a generous coat of golden toffee bits, their delightful crunch creating a perfect textural contrast to the soft cake layers. Each slice offers a harmonious blend of buttery sweetness and a satisfying snap. Crowned with swirls of buttercream and a sprinkle of toffee shards, this cake is a celebration of the classic flavors of toffee and vanilla.
he_IL: הצדדים מקושטים בשכבה נדיבה של פיסות טופי זהב, הקריספיות המפנקות שלהן יוצרות תחושת טקסטורה מושלמת לשכבות העוגה הרכות. כל פרוסה מציעה תערובת הרמונית של מתיקות חמאתית וקריספיות מפנקת. מוכתם בספירלות של חמאת קרם ופיסות טופי, העוגה הזו היא חגיגה של טעמים קלאסיים של טופי ווניל.

en: The sine of a city
he_IL: סינוס של עיר

en: The sites for public building
he_IL: אתרים למבנה ציבורי

en: The sky is not completely dark at night. Were the sky absolutely dark, one would not be able to see the silhouette of an object against the sky.
he_IL: השמיים לא לגמרי חשוכים בלילה. אם השמיים היו שחורים לגמרי, לא היה ניתן לראות את צלליות של אובייקטים שמוצבים מול השמיים.

en: The sky is the limit
he_IL: השמיים הם הגבול

en: The sky is the limit.
he_IL: השמיים הם הגבול.

en: The sky was so blue, and the sun so bright, that an eternal summer seemed to reign over this prospect.
he_IL: השמיים נצבעו בכחול כה עז והשמש הייתה כה בוהקת עד כי נדמה ששורר כאן מן קיץ נצחי.

en: The soap your skin will love. Delivered to your door with fast cargo.
he_IL: הסבון שהעור שלך יאהב. משלוח עד הדלת עם הובלה מהירה.

en: The stark black attire she dons is a classic silhouette—a nod, perhaps, to the timeless "little black dress" that has dominated the fashion scene for decades. Yet, there is nothing ordinary about this portrayal. The subtle plunge of the neckline, the graceful line of the shoulders, all whisper a story of elegance and strength.
he_IL: התלבושת השחורה הקיצונית שהיא מתלבשת היא צורת מדגם קלאסית - כנימה, אולי, לשמלת השחורה הקטנה הזמנית ששולטת בסצנת האופנה כבר עשורים. עם זאת, אין דבר רגיל בתיאור הזה. הטיפה העדינה של המחשוף, הקו החן של הכתפיים, הם כולם מלמלים סיפור של אלגנטיות ועוצמה.

en: The start of a new journey
he_IL: התחלה של מסע חדש

en: The steadfast determination to never give up on each other allows relationships to evolve and mature. It instills a growth mindset, which inspires us to continuously improve, learn, and face challenges head-on. This mindset is a testament to the power of positivity, which fuels our desire for growth and self-improvement.
he_IL: התיקווה הנאמנה לא לוותר זו על זו מאפשרת ליחסים להתפתח ולהתבגר. היא מכניסה לנו תפיסת גידול, שמעוררת בנו רצון לשפר, ללמוד ולהתמודד עם אתגרים ישירות. התפיסה הזו היא עדות לכוח החיוביות, שמזרימה את רצוננו לגדול ולשפר את עצמנו.

en: The steps leading up to the summit are broad, and must have formed an imposing approach, but in consequence of the angle of the slope they are necessarily steep, and are placed so close together that there is barely sufficient width for the foot to rest. At the base of the pyramid there is an open court, which I observed to be similar in shape to one adjoining the base of an altar built by the Quichés at Utatlan, but it was larger in extent. The court leads to the entrance of the Casa de las Monjas.
he_IL: המדרגות שמובילות לפסגה רחבות וכנראה עוצבו כך בכוונה. עם זאת, עקב הזווית של השיפוע הן תלולות וצפופות וכמעט שאין מקום להניח את כף הרגל כולה על המדרגה. בבסיס הפירמידה יש חצר פתוחה שנראית לי דומה בצורתה לבסיס הצמוד למזבח של אנשי הקיצה באוטאטלן אבל בקנה מידה גדול יותר. החצר מובילה לכניסה אל הקאסה דה לס מונחאס.

en: The story
he_IL: הסיפור

en: The street is where life happens in its most raw, unscripted, and unexpected beauty. Not only the diversity of people, but also their interactions with architecture, machines and each other. It's the reason why the streets are one of the most interesting and rewarding locations to practice photography. You'll want to make sure you bring along the right lens, and also know when to adjust your settings in order to coax the most emotion from your subjects.
he_IL: החיים מתרחשים ברחוב במלוא יופיים– יופי חשוף, לא מתוכנן ובלתי צפוי. מעבר לגיוון האנושי, אפשר לראות גם את יחסי הגומלין של אנשים עם אדריכלות, מכונות ועם אנשים אחרים. לכן, הרחובות הם בין המקומות המעניינים והמספקים ביותר להתאמן על כישורי הצילום שלך. מומלץ לוודא שלקחת איתך את העדשות הנכונות ולדעת מתי כדאי להתאים את ההגדרות כדי לתפוס את הרגש החזק ביותר אצל נושא הצילום.

en: The strong dichotomy of nature versus nurture has thus been claimed to have limited relevance in some fields of research. Close feedback loops have been found in which nature and nurture influence one another constantly, as seen in self-domestication. In ecology and behavioral genetics, researchers think nurture has an essential influence on nature. Similarly in other fields, the dividing line between an inherited and an acquired trait becomes unclear, as in epigenetics or fetal development.
he_IL: הדיכוטומיה החזקה של הטבע מול הגידול טוענים כי יש לה משמעות מוגבלת בתחומים מסוימים של מחקר. פערי משוב קרובים נמצאים בהם הטבע והגידול משפיעים זה על זה באופן קבוע, כפי שניתן לראות בתהליך הביתיות העצמית. באקולוגיה ובגנטיקה ההתנהגותית, חוקרים חושבים כי הגידול משפיע באופן עיקרי על הטבע. באופן דומה בתחומים אחרים, הקו המחליק בין תכונה מורשתת לתכונה רכושה מתעמע, כמו באפיגנטיקה או בפיתוח עוברי.

en: The studio runs daily classes, where all levels are welcome. But if you’re a total beginner then we offer basic classes to help you find the confidence you need to get to know your body.
he_IL: הסטודיו מקיים שיעורים בכל יום ותלמידים בכל הרמות מוזמנים להצטרף. אם אין לך רקע בכלל, אנחנו מציעים שיעורים ללימוד הבסיס כדי לעזור לך לרכוש את הביטחון שנדרש לך להכיר את הגוף שלך.

en: The studio was featured in the world renowned magazine and Architect Supervisor Bente Jung was interviewed by Bert Twain.
he_IL: הסטודיו הוצג במגזין המפורסם בעולם ואדריכל המפקח בנטה יונג רואיין על ידי ברט טוויין.

en: The studio was filled with the rich odour of roses, and when the light summer wind stirred amidst the trees of the garden, there came through the open door the heavy scent of the lilac, or the more delicate perfume of the pink-flowering thorn.
he_IL: בסטודיו עמד ריח עשיר של ורדים, וכאשר רחשה בין עצי הגן רוח הקיץ הקלה נישאו פנימה הבושם הכבד של הלילך, וניחוחם העדין יותר של פרחי העוזרד הוורודים.

en: The studio was filled with the rich odour of roses, and when the light summer wind stirred amidst the trees of the garden.
he_IL: בסטודיו עמד ריח עשיר של ורדים, וכאשר רחשה בין עצי הגן רוח הקיץ הקלה.

en: The stunning colours of the Scarlet and Green Macaws are a perfect testament to the incredible interplay of biology and physics. Their vivid hues are not just a result of chemical pigments but are a complex product of light's interaction with the microscopic structure of their feathers. So the next time you marvel at the splendid plumage of these magnificent birds, remember the integral role light plays in creating that visual spectacle.
he_IL: הצבעים המדהימים של האווזים הסקרלטיים והירוקים הם העדות המושלמת לשילוב המדהים בין הביולוגיה והפיזיקה. הגוונים הבהירים שלהם אינם רק תוצאה של פיגמנטים כימיים, אלא הם מוצר מורכב של האינטראקציה של האור עם המבנה המיקרוסקופי של הנוצות שלהם. אז בפעם הבאה שתתפעמם על התפאורה המרהיבה של הציפורים המדהימות האלה, תזכור את התפקיד המרכזי שהאור משחק ביצירת המראה הוויזואלי הזה.

en: The sun sets on the horizon, casting a golden hue over a city alive with promise and danger. This is the setting of "Not Enough," the latest sensation in the urban gaming landscape. The image accompanying this preview captures the essence of the game's dual nature—a blend of opulent lifestyles and the shadowy underbelly of a bustling metropolis.
he_IL: השמש יורדת על האופק, משפיעה גוון זהוב על עיר חיה עם הבטחה וסכנה. זהו הסצינה של "לא מספיק", התופעה האחרונה בנוף המשחקים העירוניים. התמונה המלווה לתצוגה מקדימה זו כוללת את המהות של הטבע הכפול של המשחק - שילוב של אופנות עשירות ותת-החיים הכהים של מטרופולין תוססת.

en: The sweet finish.
he_IL: אקורד סיום מתוק.

en: The tale of dinosaur extinction highlights the critical importance of light in sustaining life on Earth. By blocking out the sun's rays, the asteroid impact disrupted the delicate balance of ecosystems, leading to one of the most significant mass extinctions in our planet's history. However, it also serves as a testament to life's resilience, as the return of light heralded the recovery and diversification of life, paving the way for the world as we know it today.
he_IL: סיפור כיבוש הדינוזוארים מדגיש את החשיבות הקריטית של האור בתחזוקת החיים על פני כדור הארץ. על ידי חסימת קרני השמש, ההתנגדות של האסטרואיד פגעה באיזון העדין של האקוסיסטמות, מובילה לאחת מהכיבושים המוניים החשובים ביותר בהיסטוריה של כדור הארץ שלנו. אף על פי כן, זה משמש גם כעד לגמישות החיים, מאחר והחזרת האור הובילה להתאוששות ולהתיישבות של החיים, פותחת את הדרך לעולם שאנו מכירים היום.

en: The tea trolley was inspired by British tea culture, which Aino and Alvar Aalto had become acquainted with though their many travels, as well as by the Japanese woodwork and architecture they admired. With a frame composed of two birch lamella loops, Tea Trolley 901 features two shelves and a solid birch handle. Twin wheels, in combination with the lightweight quality of birch, mean the trolley can be easily maneuvered and parked at will. Over the years, numerous variations of the Tea Trolley have been produced.
he_IL: עגלת התה קיבלה השראה מתרבות התה הבריטית, שאיינו ואלבר אלטו הכירו למרות מסעותיהם הרבים, כמו גם מעבודות העץ והארכיטקטורה היפנית שהם העריצו. עם מסגרת המורכבת משתי לולאות ליבנה לאמלה, עגלת התה 901 כוללת שני מדפים וידית ליבנה מוצקה. גלגלי תאומים, בשילוב עם האיכות הקלה של ליבנה, פירושם שניתן לתמרן את העגלה בקלות ולחנות אותה כרצונה. במהלך השנים נוצרו וריאציות רבות של עגלת התה.

en: The thickness of the wall should, in my opinion, be such that armed men meeting on top of it may pass one another without interference. In the thickness there should be set a very close succession of ties made of charred olive wood, binding the two faces of the wall together like pins, to give it lasting endurance. For that is a material which neither decay, nor the weather, nor time can harm, but even though buried in the earth or set in the water it keeps sound and useful forever. And so not only city walls but substructures in general and all walls that require a thickness like that of a city wall, will be long in falling to decay if tied in this manner.
he_IL: עובי הקיר צריך, לדעתי, להיות כזה שאנשים חמושים המתכנסים מעליו יוכלו לעבור זה את זה ללא הפרעה. בעובי יש להגדיר רצף קרוב מאוד של קשרים עשויים עץ זית חרוך, מחייב את שני הפנים של הקיר יחד כמו סיכות, כדי לתת לו סיבולת מתמשכת. שכן זהו חומר אשר לא נרקב, ולא מזג האוויר, ולא הזמן יכול להזיק, אבל למרות קבור באדמה או להגדיר במים הוא שומר קול ושימושי לנצח. וכך לא רק חומות העיר אלא גם המסד בכלל וכל הקירות שדורשים עובי כמו זה של חומת העיר, יהיו ארוכים בנפילה לריקבון אם קשורים בדרך זו.

en: The third and fourth stood beside him in the water, one perhaps two hundred yards from me, the other towards Laleham. The generators of the Heat-Rays waved high, and the hissing beams smote down this way and that.
he_IL: השלישי והרביעי עמדו לצידו במים. אולי 200 מטר הפרידו ביני לבין אחד מהם והשני עמד לכיוון ליילהם. הגנרטורים של קרני החום הופנו למעלה והקרניים השורקות נעו לכל הכיוונים.

en: The third column, as they say, is like a charm.
he_IL: זה הטור השלישי, וכמו שאומרים, "פעם שלישית, גלידה!"

en: The third decade of the 20th century represented a fundamental stage for the development of painting, with great events related to new aesthetic orientations taking place. It is for this reason that the period between 1920 and 1930 is considered the period of formation of modern Argentine painting, having exponents such as Antonio Berni, Gyula Kosice - founder of the Madí Movement, the New Argentine Figuration movement -, Raúl Soldi and Leon Ferrari; and exponents of popular painting such as Florencio Molina Campos and Benito Quinquela Martín.
he_IL: העשור השלישי של המאה ה-20 ייצג שלב יסודי בהתפתחות הציור, עם אירועים גדולים הקשורים לאוריינטציות אסתטיות חדשות שהתרחשו. זו הסיבה לכך שהתקופה בין 1920 ל-1930 נחשבת לתקופת היווצרות הציור המודרני הארגנטינאי, עם נציגים כמו אנטוניו ברני, גיולה קושיצה - מייסד תנועת מדיא, תנועת הפיגורציה החדשה הארגנטינאית -, ראול סולדי ולאון פרארי; ונציגים של ציור פופולרי כמו פלורנסיו מולינה קאמפוס ובניטו קווינקלה מרטין.

en: The towers must be projected beyond the line of wall, so that an enemy wishing to approach the wall to carry it by assault may be exposed to the fire of missiles on his open flank from the towers on his right and left. Special pains should be taken that there be no easy avenue by which to storm the wall. The roads should be encompassed at steep points, and planned so as to approach the gates, not in a straight line, but from the right to the left; for as a result of this, the right hand side of the assailants, unprotected by their shields, will be next the wall. Towns should be laid out not as an exact square nor with salient angles, but in circular form, to give a view of the enemy from many points. Defense is difficult where there are salient angles, because the angle protects the enemy rather than the inhabitants.
he_IL: יש להקרין את המגדלים מעבר לקו החומה, כדי שאויב המבקש להתקרב לחומה כדי לשאת אותה בתקיפה יוכל להיחשף לירי טילים מאגפו הפתוח מהמגדלים מימינו ומשמאלו. יש לנקוט בצעדים מיוחדים כדי שלא תהיה דרך קלה לפשוט על החומה. הכבישים צריכים להיות מוקפים בנקודות תלולות, ומתוכננים להתקרב לשערים, לא בקו ישר, אלא מימין לשמאל; כי כתוצאה מכך, הצד הימני של התוקפים, שאינו מוגן על ידי המגנים שלהם, יהיה ליד הקיר. ערים צריכות להיות ערוכות לא כריבוע מדויק ולא בזוויות בולטות, אלא בצורה מעגלית, כדי לתת מבט על האויב מנקודות רבות. ההגנה קשה כאשר יש זוויות בולטות, כי הזווית מגינה על האויב ולא על התושבים.

en: The towers should be set at intervals of not more than a bowshot apart, so that in case of an assault upon any one of them, the enemy may be repulsed with scorpiones and other means of hurling missiles from the towers to the right and left. Opposite the inner side of every tower the wall should be interrupted for a space the width of the tower, and have only a wooden flooring across, leading to the interior of the tower but not firmly nailed. This is to be cut away by the defenders in case the enemy gets possession of any portion of the wall; and if the work is quickly done, the enemy will not be able to make his way to the other towers and the rest of the wall unless he is ready to face a fall.
he_IL: יש להציב את המגדלים במרווחי זמן של לא יותר מאשר קשת בנפרד, כך שבמקרה של התקפה על כל אחד מהם, ניתן להדוף את האויב בעקרבים ובאמצעים אחרים של הטלת טילים מהמגדלים ימינה ושמאלה. מול הצד הפנימי של כל מגדל הקיר צריך להיות מופרע עבור שטח רוחב של המגדל, ויש לי רק ריצוף עץ על פני, המוביל אל פנים המגדל, אבל לא ממוסמר היטב. דבר זה ייכרת על ידי המגינים במקרה שהאויב ישתלט על חלק כלשהו של החומה; ואם העבודה תיעשה במהירות, האויב לא יוכל לעשות את דרכו למגדלים האחרים ולשאר החומה אלא אם כן הוא מוכן להתמודד עם נפילה.

en: The towers themselves must be either round or polygonal. Square towers are sooner shattered by military engines, for the battering rams pound their angles to pieces; but in the case of round towers they can do no harm, being engaged, as it were, in driving wedges to their centre. The system of fortification by wall and towers may be made safest by the addition of earthen ramparts, for neither rams, nor mining, nor other engineering devices can do them any harm.
he_IL: המגדלים עצמם חייבים להיות עגולים או מצולעים. מגדלים מרובעים מתנפצים מהר יותר על ידי מנועים צבאיים, שכן אילמות המכות חובטות בזוויותיהן לחתיכות; אבל במקרה של מגדלים עגולים הם לא יכולים לעשות שום נזק, להיות עוסקים, כביכול, בהנעת טריזים למרכזם. מערכת הביצור בחומה ובמגדלים יכולה להיעשות בטוחה יותר על ידי הוספת סוללות עפר, שכן לא איילים, לא כרייה, ולא מכשירים הנדסיים אחרים יכולים לגרום להם נזק.

en: The town being fortified, the next step is the apportionment of house lots within the wall and the laying out of streets and alleys with regard to climatic conditions. They will be properly laid out if foresight is employed to exclude the winds from the alleys. Cold winds are disagreeable, hot winds enervating, moist winds unhealthy. We must, therefore, avoid mistakes in this matter and beware of the common experience of many communities. For example, MytlTene in the island of Lesbos is a town built with magnificence and good taste, but its position shows a lack of foresight. In that community when the wind is south, the people fall ill; when it is northwest, it sets them coughing; with a north wind they do indeed recover but cannot stand about in the alleys and streets, owing to the severe cold.
he_IL: העיר המבוצרת, השלב הבא הוא חלוקת מגרשי הבתים בתוך החומה והנחת הרחובות והסמטאות ביחס לתנאי האקלים. הם יונחו כראוי אם ראיית הנולד תשמש להוצאת הרוחות מהסמטאות. רוחות קרות הן לא נעימות, רוחות חמות מעסיקות, רוחות לחות לא בריאות. לכן, עלינו להימנע מטעויות בעניין זה ולהיזהר מהחוויה המשותפת של קהילות רבות. לדוגמה, Mytttene באי לסבוס היא עיר שנבנתה עם פאר וטעם טוב, אבל המיקום שלה מראה חוסר ראיית הנולד. בקהילה זו, כאשר הרוח דרומה, האנשים חולים; כאשר היא צפון - מערבית, היא גורמת להם להשתעל; עם רוח צפונית הם אכן מחלימים אך אינם יכולים לעמוד בסמטאות וברחובות, בשל הקור החמור.

en: The townspeople marveled at the transformations, their skepticism replaced by awe. Willowbrook flourished under the influence of the chosen ones, who, in turn, embraced their newfound abilities with humility and gratitude. The once-sleepy town became a haven for artists, craftsmen, and those seeking the extraordinary.
he_IL: התושבים בעיר התפעלו מהשינויים, הספקנות שלהם הוחלפה בהערצה. וילובrook פרחה תחת השפעת הנבחרים, אשר, בתורם, אימצו את היכולות החדשות שלהם בצניעות ובהכרת תודה. העיר שהייתה פעם ישנונית הפכה למקלט לאמנים, בעלי מלאכה ולמי שמחפש את המיוחד.

en: The trailer is a visual feast, a testament to the game's title, featuring creatures that have lurked in legend and now emerge into the realm of the seen. Amid the chaos of battle and the beauty of exploration, one dragon stands out; a colossal beast brandishing a blade of fire, its scales the color of smoldering coals, its eyes a fierce, piercing red. The image accompanying the announcement captures this majestic terror in stunning detail, promising an encounter that will test the mettle of every would-be dragon slayer.
he_IL: הטריילר הוא מסיבת עיניים חזותית, הוא עדות לכותרת המשחק, ומציג יצורים שטמנו באגדה ועכשיו עולים לתחום הראוי. בתוך הפועל של הקרב ויפי החקירה, דרקון אחד עומד במרכז; יצור ענק שמוחזק בסכין של אש, קשתותיו בצבע גחלים דולקים, עיניו אדומות חזקות וחודרות. התמונה שמלווה להודעה מכובדת את האימה המלכותית הזו בפרטים מדהימים, ומבטיחה פגישה שתבחן את כוחם של כל צייד דרקונים רוצה-להיות.

en: The trend of matching outfits can be observed in various settings. Whether it's a casual outing, a visit to a theme park, or attending a special occasion, couples take pleasure in selecting complementary outfits that reflect their shared tastes and personalities. It becomes a playful and enjoyable activity that strengthens the connection between partners.
he_IL: המגמה של תיאום תלבושות נראית במגוון סביבות. בין אם זה בילוי מזדמן, ביקור בפארק ת主题, או השתתפות באירוע מיוחד, זוגות נהנים לבחור תלבושות משלימות שמשקפות את הטעמים והאישיות המשותפים שלהם. זה הופך לפעילות משחקית ומהנה שמחזקת את הקשר בין בני הזוג.

en: The turning point arrived when I decided to pursue formal certification as a yoga instructor. The blog, initially a personal refuge, now transformed into a space to share not just my reflections but also the knowledge gained through teaching. The transition was organic, a seamless blend of personal anecdotes and the wisdom I gathered on the mat.
he_IL: הנקודת מפנה הגיעה כשdecided to pursue formal certification as a yoga instructor. הבלוג, שהיה בתחילה מקלט אישי, הפך עכשיו למקום לא רק לשתף את ההרהורים שלי אלא גם את הידע שצברתי דרך ההוראה. המעבר היה אורגני, תערובת חלקה של אנקדוטות אישיות והחוכמה שאספתי על המזרן.

en: The two lived just twelve miles away from each other, yet their worlds had yet to collide. Fate, however, had its own plans, and it all began one sultry summer evening at the village's annual festival.
he_IL: השניים גרו רק שתיים עשרה מייל אחד מהשני, אבל העולמות שלהם עדיין לא התנגשו. הגורל, עם זאת, היה לו תוכניות משלו, והכל התחיל ערב קיץ חם בפסטיבל השנתי של הכפר.

en: The underground music scene is also known for its DIY ethic. Many underground musicians are self-taught and self-produced, which means that they have complete control over their sound and the production of their music. This allows them to create music that is truly unique and reflective of their own artistic vision.
he_IL: סצנת המוזיקה המחתרתית ידועה גם במוסר העשה - זאת - בעצמך שלה. נגני מחתרת רבים הם בעלי השכלה עצמית והפקה עצמית, מה שאומר שיש להם שליטה מלאה על הצליל שלהם ועל הפקת המוזיקה שלהם. זה מאפשר להם ליצור מוזיקה שהיא באמת ייחודית ומשקפת את החזון האמנותי שלהם.

en: The use of Red Ocher predates written history, taking us back to a time when early humans expressed themselves through the raw materials provided by the Earth. Used in cave paintings dating thousands of years, Red Ocher was a medium for storytelling, a tool for communication, and a conduit for expressing the human experience in its rawest form.
he_IL: השימוש באוקרה אדומה קדם להיסטוריה הכתובה, ומחזיר אותנו לזמן שבו בני אדם מוקדמים הביעו את עצמם דרך החומרים הגולמיים שסיפקה האדמה. אוקרה אדומה, ששימשה בציורי מערות בני אלפי שנים, הייתה אמצעי לסיפור סיפורים, כלי לתקשורת, וצינור לביטוי החוויה האנושית בצורה הגולמית ביותר שלה.

en: The vibrant colours of Indian Canna flowers aren't merely for our viewing pleasure. They serve an important role in attracting pollinators. The pigments in the petals absorb certain wavelengths of light and reflect others, creating the colours we see. Depending on the specific pigments present in the petals, different colours will be produced by this interaction of light and pigment.
he_IL: הצבעים החיים של פרחי הקאנה הודית אינם רק לתענוג ראייתנו. הם משמשים תפקיד חשוב במשיכת חולבים. הפיגמנטים בפרחים סופגים גלי אור מסוימים ומשקיעים אחרים, יוצרים את הצבעים שאנחנו רואים. בהתאם לפיגמנטים הספציפיים הנמצאים בפרחים, ייווצרו צבעים שונים על ידי האינטראקציה הזו של אור ופיגמנט.

en: The view that humans acquire all or almost all their behavioral traits from "nurture" was termed tabula rasa ('blank tablet, slate') by John Locke in 1690. A blank slate view (sometimes termed blank-slatism) in human developmental psychology, which assumes that human behavioral traits develop almost exclusively from environmental influences, was widely held during much of the 20th century. The debate between "blank-slate" denial of the influence of heritability, and the view admitting both environmental and heritable traits, has often been cast in terms of nature versus nurture. These two conflicting approaches to human development were at the core of an ideological dispute over research agendas throughout the second half of the 20th century. As both "nature" and "nurture" factors were found to contribute substantially, often in an inextricable manner, such views were seen as naive or outdated by most scholars of human development by the 21st century.
he_IL: המונח שאנשים מרכיבים את כל או כמעט כל התכונות ההתנהגותיות שלהם מ-"טבע" נקרא טאבולה ראסה ('טבלת רישום ריקה') על ידי ג'ון לוק בשנת 1690. תצורת טבלת רישום ריקה (לעיתים נקראת גם ריק-טבלתיות) בפסיכולוגיה התפתחותית אנושית, שמניחה שתכונות ההתנהגות האנושיות מתפתחות כמעט באופן בלעדי מהשפעות סביבתיות, הייתה נפוצה במהלך רוב המאה ה-20. הדיון בין הכחשה של "טבלת רישום ריקה" להשפעת הירושה, והתצורה המכירה בשני התכונות הסביבתיות והירושה, הועבר לעיתים על ידי הצגת טבע מול טבעות. שני הגישות המתנגדות לפיתוח האנושי היו בלב מחלוקת אידיאולוגית על מדורי חקירה במהלך המחצית השנייה של המאה ה-20. מאחר ונמצא כי גורמי "טבע" ו"טבעות" משתתפים במידה רבה, לעיתים באופן בלתי נפרד, תצורות אלה נחשבו כנאיביות או מיושנות על ידי רוב החוקרים בפיתוח האנושי עד ראשית המאה ה-21.

en: The visual presentation of foods is often considered by chefs at many different stages of food preparation, from the manner of tying or sewing meats, to the type of cut used in chopping and slicing meats or vegetables, to the style of mold used in a poured dish. The food itself may be decorated as in elaborately iced cakes, topped with ornamental sometimes sculptural consumables, drizzled with sauces, sprinkled with seeds, powders, or other toppings, or it may be accompanied by edible or inedible garnishes.
he_IL: שפים מתחשבים בתצוגה החזותית של האוכל בשלבים רבים במהלך ההכנה של המנות, החל בסוג הקשירה או התפירה של הבשר, סוג החיתוך שבו משתמשים כדי לחתוך את הבשרים והירקות וכלה בצורת התבנית שאליה מוזגים את המנה. האוכל עצמו יכול להיות מקושט לתפארת, כמו בעוגות מצופות שמעוטרות בפסלים (לפעמים אכילים) וטובלות ברטבים מתוקים שמעליהם פירורים, אבקות ועיטורים אחרים. לחלופין, המנה יכולה להיות מוגשת בצורה פשוטה עם כמה קישוטים אכילים או לא אכילים.

en: The visual splendor of "Legend of Lask" is evident in the game's stunning artwork, which depicts the serene yet bustling Laskian harbor. The image reveals a tapestry of color and life, with azure waters, lush greenery, and a busy marketplace that feels alive with the stories of a thousand voyages. Towering mountains and whimsical architecture promise a world of adventure and mystery, the perfect setting for a cinematic epic.
he_IL: הפרט הוויזואלי של "אגדת לאסק" ברור באמנות המדהימה של המשחק, המתארת את נמל לאסק השקט והמרובה פעילות. הדימוי מגלה רקע של צבע וחיים, עם מים תכלת, צמחיה רעננה ושוק תוסס המרגיש חי עם סיפורים של אלף מסעות. הרים גבוהים ואדריכלות פנטסטית מבטיחים עולם של הרפתקה ורקע מסתורי, הסביבה המושלמת לסרט אפי.

en: The visuals? They're a neon-drenched tapestry that draws on the era's corporate art, early computer renderings, and Japanese Kanji characters. These elements are repurposed to evoke a sense of lost time—a yearning for a future that never quite materialized.
he_IL: הוויזואלים? הם רקמה מוארת בנורת נואן שמשתמשת באמנות התאגידית של התקופה, בהפקות מחשב מוקדמות ובתווי קאנג'י יפניים. אלה הרכיבים משמשים ליצירת תחושת זמן אבוד - געגוע לעתיד שלא באמת התממש.

en: The vulcanic ashes, so called Pozzolana
he_IL: האפר הוולקני, שנקרא Pozzolana

en: The vulcanic ashes, so-called Pozzolana
he_IL: האפר הוולקני, מה שנקרא Pozzolana

en: The waiter brings the bill and Goncharov pays it. He stands up, looking down at Katya.
he_IL: המלצר מביא את החשבון וגונצ'רוב משלם אותו. הוא קם מהכיסא ומסתכל מלמעלה למטה על קאטיה.

en: The way to get started is to quit talking and begin doing.
he_IL: הדרך הכי טובה להתחיל היא להפסיק לדבר ולהתחיל לעשות.

en: The whirlwind, now a gentle breeze, encircled the trio, imparting them with gifts beyond their wildest imaginations. Amelia discovered an ancient recipe that transformed her humble pastries into delicacies that enchanted the taste buds of all who sampled them. Samuel's hands, once calloused from forging tools, now possessed the magic to shape metal into exquisite works of art. Elara's paintings took on a life of their own, captivating anyone who gazed upon them.
he_IL: הסערה, שהפכה עכשיו לרוח קלה, הקיפה את השלישייה, העניקה להם מתנות שמעבר לדמיונם הפרוע ביותר. אמליה גילתה מתכון עתיק שהפך את המאפים הצנועים שלה למעדנים שהקסימו את חיך של כל מי שטעם מהם. ידיו של סמואל, שהיו פעם מחוספסות מלעצב כלים, עכשיו החזיקו בקסם לעצב מתכת ליצירות אמנות מרהיבות. הציורים של אלארה קיבלו חיים משלהם, מהפנטים כל מי שהביט בהם.

en: The works of Berthe Morisot, 1800s-era French painter
he_IL: עבודות האמנות של ברת מוריזו, ציירת צרפתית מהמאה ה-19

en: The world beneath the waves is a place of profound beauty, where marine life, including the magnificent whale, has adapted to the intricate dance of light and darkness. Whales, as the titans of the sea, have developed fascinating behaviours and physical adaptations that relate to light. In this blog post, we'll explore how light influences the lives of whales.
he_IL: העולם מתחת לגלים הוא מקום של יופי עמוק, שם חיי הימים, כולל הלוויתן המדהים, התאימו את עצמם לריקוד המורכב של אור וחושך. הלוויות, כטיטאנים של הים, פיתחו התנהגויות מרתקות והתאמות פיזיות הקשורות לאור. בפוסט הבלוג הזה, נחקור כיצד האור משפיע על חיי הלוויות.

en: The world of Dark Academia is not just an aesthetic—it's a sanctuary of the mind where literature meets deep, thoughtful escapism. For those drawn to dimly lit libraries and the scent of old books, the following novels are your gateways into worlds where the pursuit of knowledge meets the mysterious and macabre. Here is a curated list of novels that every Dark Academia enthusiast should delve into:
he_IL: העולם של האקדמיה האפלה הוא לא רק אסתטיקה - זה מקדש של הרוח בו ספרות נפגשת עם פליטה עמוקה ומחשבה. עבור אלה שמושכים לספריות מוארות בחושך ולריח של ספרים ישנים, הרומנים הבאים הם שערי הכניסה שלך לעולמות בהם רגש הידע נפגש עם המסתורי והמקאבר. הנה רשימה מובחרת של רומנים שכל אוהב האקדמיה האפלה צריך לחקור:

en: The world of bees is filled with enigmas and intriguing behaviors that have captivated scientists for centuries. As we continue to explore and understand these fascinating creatures, their complex actions serve as a reminder of the intricate and interconnected world of nature. By studying and appreciating the mysterious actions of bees, we gain a deeper understanding of the delicate balance that sustains our environment and the vital role these small but mighty creatures play in our ecosystem.
he_IL: העולם של הדבורים מלא בחידות והתנהגויות מרתקות שמשך את המדענים מאות שנים. במידה ואנחנו ממשיכים לחקור ולהבין את היצורים המרתקים הללו, פעולותיהם המורכבות משמשות כתזכורת לעולם הטבע המורכב והמקושר. בעזרת לימוד והערכה של הפעולות המסתוריות של הדבורים, אנחנו מרוויחים הבנה עמוקה יותר של האיזון העדין המחזיק בסביבתנו והתפקיד החיוני של היצורים הקטנים אך הכוחניים הללו באקוסיסטמה שלנו.

en: The world of classical music is home to some of the most talented and dedicated musicians, with orchestras serving as a testament to their collective mastery and passion. These ensembles bring together musicians from various backgrounds, each contributing their unique skills and artistry to create a harmonious and captivating musical experience. In this blog post, we will celebrate the excellence of orchestra musicians, exploring their rigorous training, unwavering commitment, and the exceptional qualities that set them apart in the world of music.
he_IL: העולם של המוזיקה הקלאסית הוא בית לכמה מהמוזיקאים המוכשרים והמסורים ביותר, עם התזמורות המשמשות כעדות לשליטתם המשותפת והתשוקה שלהם. אנסמבלים אלו מקבצים יחד מוזיקאים מרקעות שונים, כאשר כל אחד מם תורם את יכולותיו ואומנותו הייחודיות ליצירת חווית מוזיקה המשלבת בין הרמוניה ומקפצה. בפוסט הבלוג הזה, אנחנו נחגוג על יוצאי התזמורת המצוינים, נחקור את האימונים המקפידים, את ההתמדה הבלתי מתפשרת ואת התכונות המיוחדות שמפרידות אותם בעולם המוזיקה.

en: The world of design is constantly evolving, and as designers, we have a responsibility to ensure that our creations are not only aesthetically pleasing but also ethically responsible. Whether it's using sustainable materials, designing with accessibility in mind, or considering the impact of our designs on society as a whole, ethical responsibility and aesthetics go hand in hand. It's essential to remember that our designs can have a significant impact on the world, and by prioritizing ethical responsibility alongside aesthetics, we can create designs that not only look good but also do good.
he_IL: העולם של העיצוב מתפתח באופן קבוע, וכמעצבים יש לנו אחריות לוודא שיצירותינו אינן רק יפות מבחינה אסתטית אלא גם אתיות. בין אם זה בשימוש בחומרים מתקיימים, בעיצוב במחשבה על נגישות, או בשיקול ההשפעה של עיצובינו על החברה כולה, אחריות אתית ואסתטיקה הן חברות. חשוב לזכור שעיצובים שלנו יכולים להשפיע באופן משמעותי על העולם, ועל ידי דירוג אתיות אחרי אסתטיקה, אנחנו יכולים ליצור עיצובים שלא רק נראים טוב אלא גם עושים טוב.

en: The world of fantasy literature has long been captivated by the rich history and culture of ancient Rome. Combining elements of historical fiction with the boundless possibilities of fantasy, Roman soldiers fantasy has emerged as a popular subgenre that transports readers to a world where the might of the Roman legions meets the magic and mysticism of the fantastical. In this blog post, we'll delve into the exciting realm of Roman soldiers fantasy, exploring its origins, popular themes, and must-read titles for fans of this unique and enthralling subgenre.
he_IL: העולם של ספרות הפנטזיה כבר התפעל מההיסטוריה העשירה והתרבות של רומא העתיקה. בשילוב של רכיבים מספרות ההיסטוריה והפנטזיה האין סופיים, סוג הפנטזיה של חיילי רומא עלה כתת-ז'אנר פופולרי שמעביר את הקוראים לעולם בו עוצמת הלגיונות הרומיים נפגשת עם הקסם והמיסטיקה של הפנטזיה. בפוסט הבלוג הזה, נחקור את תחום הפנטזיה של חיילי רומא המרגש, נבחן את מקורותיו, הנושאים הפופולריים והספרים החייבים לקרוא עבור מעריצי התת-ז'אנר הייחודי והמרתק הזה.

en: The world's largest salt flat, Salar de Uyuni is a mesmerizing landscape that's sure to leave you in awe. During the rainy season, the salt flat transforms into a giant mirror, creating stunning reflections of the sky and clouds. You can also visit the nearby Train Cemetery, where you'll find abandoned trains that were once used to transport minerals.
he_IL: המישור המלחי הגדול ביותר בעולם, סאלאר דה אויוני, הוא נוף מסחרר שבו תהיה בטוח תתפעל. בעונת הגשם, המישור המלחי מתהפך למראה ענק, יוצר רפלקציות מהממות של השמיים והעננים. תוכל גם לבקר בקרקעות הרכבות הנטושות הסמוכות, בהן תמצא רכבות נטושות ששימשו בעבר להובלת מינרלים.

en: The&nbsp;sky&nbsp;is&nbsp;the&nbsp;limit.
he_IL: השמיים הם הגבול.

en: Theatre of Operations
he_IL: Theatre of Operations (זירת מבצעים)

en: Their band, named "Esperanza Rebelde," captured the essence of hope and rebellion that pulsed through the veins of their beloved Argentina. Mateo's guitar became a rallying cry, Martina's vocals a fearless proclamation, and Santiago's poetry a testament to resilience. Their performances, infused with the spirit of '1988 AC,' drew a growing audience hungry for the authenticity and rawness of their art.
he_IL: הלהקה שלהם, בשם "Esperanza Rebelde," תפסה את מהות התקווה והמרד שזרמו בעורקיה של ארגנטינה האהובה עליהם. הגיטרה של מתאו הפכה לקריאת קרב, הקולות של מרטינה להצהרה חסרת פחד, והשירה של סנטיאגו לעדות על חוסן. ההופעות שלהם, שזכו לרוח של '1988 AC,' משכו קהל הולך וגדל שצמא לאותנטיות ולגולמיות של האמנות שלהם.

en: Their collaboration enriches our offerings, and it is our privilege to work alongside these remarkable teams to provide you with truly unforgettable adventures.
he_IL: השיתוף פעולה שלהם מעשיר את ההצעות שלנו, וזוהי זכותנו לעבוד לצד הצוותים המדהימים האלה כדי לספק לכם הרפתקאות בלתי נשכחות באמת.

en: Their collaboration, titled "Harmony in Diversity," became a poignant exploration of cultural fusion and shared humanity. The short film, shot against the backdrop of Harlem's eclectic streets, captured the essence of a community that thrived on diversity. Mateo's lens painted a canvas of faces, each telling a story that resonated with the heartbeat of the city.
he_IL: השיתוף שלהם, שכותרתו "הרמוניה בגיוון", הפך לחקירה נוגעת ללב של מיזוג תרבותי ואנושיות משותפת. הסרט הקצר, שצולם ברקע הרחובות האקלקטיים של הארלם, תפס את מהות הקהילה ששגשגה על גיוון. העדשה של מטאו ציירה קנבס של פנים, שכל אחת מהן סיפרה סיפור שהדהד עם פעימת הלב של העיר.

en: Their service is brilliant! I really hope some of them are now using your service.
he_IL: השירות שלהם נהדר! אני מקווה שחלק מהם משתמשים כעת בשירותים שלכם.

en: Then Let Not Winter’s Ragged Hand Deface
he_IL: אז אל תתן ליד החורף הקרוע לפגוע

en: Then Signora Teresa, all in black, issuing from another door, advanced, portly and anxious, inclining her fine, black-browed head, opening her arms, and crying in a profound tone — "Giorgio! thou passionate man! Misericordia Divina! In the sun like this! He will make himself ill." At her feet the hens made off in all directions, with immense strides; if there were any engineers from up the line staying in Sulaco, a young English face or two would appear at the billiard-room occupying one end of the house; but at the other end, in the cafe, Luis, the mulatto, took good care not to show himself. The Indian girls, with hair like flowing black manes, and dressed only in a shift and short petticoat, stared dully from under the square-cut fringes on their foreheads; the noisy frizzling of fat had stopped, the fumes floated upwards in sunshine, a strong smell of burnt onions hung in the drowsy heat, enveloping the house; and the eye lost itself in a vast flat expanse of grass to the west, as if the plain between the Sierra overtopping Sulaco and the coast range away there towards Esmeralda had been as big as half the world.
he_IL: אז היתה סיניורה טרזה, כולה לבושה שחורים, יוצאת מדלת אחרת ומתקרבת, כבדת־בשר ודאוגה, מַטה את ראשה הנאֶה, שחור־המצח, פורשת זרועותיה, וקוראת בקול עמוק – “ג’ורג’וֹ! איש נלהב שכמוך! מיזריקוֹרדיה דיווינה! ככה בשמש! הוא יפול למשכב.” לרגליה נמלטו התרנגולות לכל עבר, בפסיעות־ענק; אם שהו אז בסולאקו איזה מהנדסים מן המסילה הנבנית הרי היו אחד או שנים מן האנגלים הצעירים מופיעים בחדר־הביליַארד התופס קצה אחד של הבית; אבל בקצה השני, בבית־הקפה, היה לואיס, בן־התערובת, מקפיד היטב שלא להיראות. הנערות האינדיאניות, ששׂערותיהן כמו רעמות שחורות ושופעות, וכל לבושן רק שמלנית ותחתונית קצרה, היו בוהות מתחת לקווּצות־השׂער הגזוזות ברבוּע על מצחיהן; הריחוש הקולני של השומן המיטגן פסק, האֵדים נישאו אל־על באור־השמש, ריח עז של בצלים חרוכים עמד בחום המנומנם ואפף את הבית; והעין היתה תוֹעָה במרחב עצום ושטוח של דשא למערב, משל כאילו היה המישור בין הסְיירָה שמעל סולאקו ובין רכס־החוף הרחק שם בכיוון אֶסמראלדה גדול כמחציתו של עולם.

en: Then brush over the copy or tracing with dry red ochre, and having rubbed the copper plate with a piece of bees-wax, lay the red side of the tracing on the plate; then with a smooth iron point, trace the same lines again, that they may thus be transferred to the plate by means of the red ochre and wax. Take up the paper and trace the lines on the plate with a needle, thus scoring the lines slightly on the copper.
he_IL: מברישים קלות על פני ההעתק בפיגמנט אוכרה אדומה יבש, משפשפים את משטח הנחושת בחתיכה של שעוות דבורים, מניחים את הצד האדום של ההעתק על המשטח; ואז, בעזרת קצה ברזל חלק, עוברים שוב על אותם קווים, כדי להעביר אותם בצורה זאת למשטח, בעזרת פיגמנט האוכרה האדומה ושעוות הדבורים. יש לקחת את הנייר ולהתחקות במחט על הקווים שבמשטח, וכך לחרוץ קלות קווים על הנחושת.

en: Then find with the compasses a sixteenth part of the entire circumference; then centre the compasses on the point E where the line to the south touches the circumference, and set off the points G and H to the right and left of E. Likewise on the north side, centre the compasses on the circumference at the point F on the line to the north, and set off the points I and K to the right and left; then draw lines through the centre from G to K and from H to I. Thus the space from G to H will belong to Auster and the south, and the space from I to K will be that of Septentrio. The rest of the circumference is to be divided equally into three parts on the right and three on the left, those to the east at the points L and M, those to the west at the points N and O.
he_IL: לאחר מכן מצא עם המצפנים חלק שש עשרה של ההיקף כולו; ואז מרכז את המצפנים בנקודה E שבו הקו מדרום נוגע ההיקף, ולהגדיר את הנקודות G ו - H לימין ושמאלה של E. כמו כן בצד הצפוני, מרכז את המצפנים על ההיקף בנקודה F על הקו לצפון, ולהגדיר את הנקודות אני ו - K לימין ושמאל; ולאחר מכן לצייר קווים דרך המרכז מ - G ל - K ו - מ - H ל - I. כך המרחב מ - G ל - H יהיה שייך אוסטר והדרום, ואת החלל מ - I ל - K יהיה זה של ספטנטו. שאר ההיקף מחולק באופן שווה לשלושה חלקים מימין ושלושה משמאל, אלה ממזרח בנקודות L ו - M, אלה ממערב בנקודות N ו - O.

en: Then let not winter’s ragged hand deface,<br>In thee thy summer, ere thou be distilled:<br>Make sweet some vial; treasure thou some place<br>With beauty’s treasure ere it be self-killed.<br>That use is not forbidden usury,<br>Which happies those that pay the willing loan;<br>That’s for thy self to breed another thee,<br>Or ten times happier, be it ten for one;<br>Ten times thy self were happier than thou art,<br>If ten of thine ten times refigured thee:<br>Then what could death do if thou shouldst depart,<br>Leaving thee living in posterity?<br>Be not self-willed, for thou art much too fair<br>To be death’s conquest and make worms thine heir.
he_IL: אז אל תתיר ליד החורף הקרוע לפגוע,<br>בך הקיץ שלך, לפני שתתפשט:<br>הפוך כמה בקבוק למתוק; אחסן מקום מסוים<br>עם אוצרות היופי לפני שיהיה נהרס.<br>שימוש כזה אינו נאסר עלינו,<br>המבריך את אלה שמשלמים את ההלוואה הרצונית;<br>זה עבור עצמך להפיק עוד ממך,<br>או עשר פעמים מאושר, עשר פעמים על אחד;<br>עשר פעמים אתה היית מאושר יותר מאשר אתה כרגע,<br>אם עשר ממך היו מחדשים אותך עשר פעמים:<br>אז מה יכולה המוות לעשות אם תילך למרחק,<br>משאיר אותך חי במורשת?<br>אל תהיה רק רצון עצמך, כי אתה יפה מדי<br>כדי להיות תפיסה של המוות ולהפוך את התולעים לירושה שלך.

en: Then the house had abruptly dwindled, thinned out, and disappeared from around him! He had reached a time-era before its construction. Still with greater speed, the shadowy shifting outlines of the great city were in motion, shrinking into smaller and smaller buildings, narrower, shorter roads. It was a strange transition indeed. And yet to Alan Dane, the strangeness of his own emotions seemed not the least of it. Three years of his life had passed since that night when he had promised his grandfather he would carry on the experiments—three years in which he had lost his grandfather, but gained a wife and son. Ruth Vincent had married him and together they had worked on the fragile thing that he bore now on his back—fragile, but more potent in a strange, incredible way than any other device.
he_IL: לאחר מכן, הבית התדלדל ולאט לאט נעלם מסביבו! הוא הגיע לתקופה שלפני בנייתו. ובמהירות רבה, קווי המתאר האפלים של העיר הגדולה השתנו למול עיניו – הבניינים הצטמקו והכבישים הצטמצמו עוד ועוד. המעבר הזה היה מוזר בהחלט. ועדיין, הרגשות המוזרים שהיו לאלן דיין לא הרשימו אותו במיוחד. כבר עברו שלוש שנים מאז הלילה שבו הבטיח לסבו שהוא ימשיך לבצע את כל הניסויים – שלוש שנים שבהן הוא איבד את סבו אך מצא אישה ובן. רות וינסנט התחתנה איתו ויחד הם עמלו על הדבר השברירי שהוא נשא כעת על גבו – מכשיר שברירי אבל עמיד יותר באופן מוזר ונהדר מכל מכשיר אחר.

en: Then the house had abruptly dwindled, thinned out, and disappeared from around him! He had reached a time-era before its construction. Still with greater speed, the shadowy shifting outlines of the great city were in motion, shrinking into smaller and smaller buildings, narrower, shorter roads.<br>It was a strange transition indeed. And yet to Alan Dane, the strangeness of his own emotions seemed not the least of it. Three years of his life had passed since that night when he had promised his grandfather he would carry on the experiments—three years in which he had lost his grandfather, but gained a wife and son. Ruth Vincent had married him and together they had worked on the fragile thing that he bore now on his back—fragile, but more potent in a strange, incredible way than any other device.
he_IL: לאחר מכן, הבית התדלדל ולאט לאט נעלם מסביבו! הוא הגיע לתקופה שלפני בנייתו. ובמהירות רבה, קווי המתאר האפלים של העיר הגדולה השתנו למול עיניו – הבניינים הצטמקו והכבישים הצטמצמו עוד ועוד.<br>המעבר הזה היה מוזר בהחלט. ועדיין, הרגשות המוזרים שהיו לאלן דיין לא הרשימו אותו במיוחד. כבר עברו שלוש שנים מאז הלילה שבו הבטיח לסבו שהוא ימשיך לבצע את כל הניסויים – שלוש שנים שבהן הוא איבד את סבו אך מצא אישה ובן. רות וינסנט התחתנה איתו ויחד הם עמלו על הדבר השברירי שהוא נשא כעת על גבו – מכשיר שברירי אבל עמיד יותר באופן מוזר ונהדר מכל מכשיר אחר.

en: Then warm the plate and wipe off the wax, or wash it off with spirits of turpentine, and rub the plate with fine dry whiting. The next instrument to proceed with is the graver; consisting of a blade of steel about three inches long, which is fixed in a convenient handle like an awl.
he_IL: אז יש לחמם את הלוח, לנגב את השעווה או לשטוף אותה מהלוח בספירט או בטרפנטין ולשפשף את הלוח באבקת הלבנה יבשה. הכלי הבא הוא החרט. הוא מורכב מלהב פלדה באורך של כ-7.5 ס"מ, שמקובע בידית נוחה כמו מרצע.

en: Then warm the plate and wipe off the wax, or wash it off with spirits of turpentine, and rub the plate with fine dry whiting. The next instrument to proceed with is the graver; consisting of a blade of steel about three inches long, which is fixed in a convenient handle like an awl. The form of the graver should be triangular, or between a triangle and lozenge, having two sides plane and the other round or swelled; and should taper regularly from the handle to the point, or nearly so, but the point must be ground off obliquely so that the edge may extend a little farther than the back; and the edge should rise a little rounding towards the point. It is very essential that the edge and point of the graver should be kept very sharp.
he_IL: אז יש לחמם את הלוח, לנגב את השעווה או לשטוף אותה מהלוח בספירט או בטרפנטין ולשפשף את הלוח באבקת הלבנה יבשה. הכלי הבא הוא החרט. הוא מורכב מלהב פלדה באורך של כ-7.5 ס"מ, שמקובע בידית נוחה כמו מרצע. החרט צריך להיות משולש או משהו בין משולש ומעוין, כלומר שני צדדים שטוחים וצד אחד מעוגל או נפוח. אמורה להיות הצרה עקבית מהידית לקצה או כמעט, אבל יש להשחיז את הקצה באלכסון, כדי שהשפה תגיע קצת יותר רחוק מהחלק האחורי. השפה אמורה להתרומם קצת ולהתעגל לקראת הקצה. חשוב מאוד להקפיד שהשפה של החרט והקצה שלו יהיו חדים מאוד.

en: Then whoever was on his way from that placed hurried, and whoever was coming toward it stayed where he was until he had permission to move on.
he_IL: לאחר מכן, כל העוזב את המקום מיהר לעוזבו וכל הבא אל המקום נשאר במקומו שלו עד שניתנה לו הרשות להמשיך בדרכו.

en: Then within this substructure lay a second foundation, far enough inside the first to leave ample room for cohorts in line of battle to take position on the broad top of the rampart for its defense. Having laid these two foundations at this distance from one another, build cross walls between them, uniting the outer and inner foundation, in a comb-like arrangement, set like the teeth of a saw. With this form of construction, the enormous burden of earth will be distributed into small bodies, and will not lie with all its weight in one crushing mass so as to thrust out the substructures.
he_IL: ואז בתוך המסד הזה הניח בסיס שני, רחוק מספיק בתוך הראשון להשאיר מספיק מקום עבור קוהורטות בקו הקרב כדי לתפוס עמדה על החלק העליון הרחב של הסוללה להגנה שלה. לאחר שהניחו את שני היסודות האלה במרחק זה מזה, בונים קירות חוצים ביניהם, מאחדים את הבסיס החיצוני והפנימי, בסידור דמוי מסרק, כמו שיני מסור. עם צורת בנייה זו, הנטל העצום של האדמה יחולק לגופים קטנים, ולא ישכב עם כל משקלו במסה מוחצת אחת כדי לדחוק את המסד החוצה.

en: Then, as the midday sun withdraws from the gulf the shadow of the mountains, the clouds begin to roll out of the lower valleys. They swathe in sombre tatters the naked crags of precipices above the wooded slopes, hide the peaks, smoke in stormy trails across the snows of Higuerota. The Cordillera is gone from you as if it had dissolved itself into great piles of grey and black vapours that travel out slowly to seaward and vanish into thin air all along the front before the blazing heat of the day. The wasting edge of the cloud-bank always strives for, but seldom wins, the middle of the gulf. The sun—as the sailors say—is eating it up. Unless perchance a sombre thunder-head breaks away from the main body to career all over the gulf till it escapes into the offing beyond Azuera, where it bursts suddenly into flame and crashes like a sinster pirate-ship of the air, hove-to above the horizon, engaging the sea.
he_IL: אחר־כך, עם ששמש־הצהריים אוסף מן המפרץ את צל ההרים, מתחילים העננים להתגלגל ולצאת מן הבקעות הנמוכות יותר. בבלואים קודרים הם מחתלים את הצוקים הערומים של התהומות מעל למדרונות המיוערים, מליטים את הפּסגות, גוררים שבלים מסוערים של עשן על־פני השלגים של האיגרוטה. הקורדיליירה נעלמת מעיניך כאילו התמוססה לערימות גדולות של ערפילים אפורים ושחורים הזוחלות ויוצאות לאטן לפאַת־ים ונגוזות כליל לכל אורך החזית מפני חומו היוקד של היום. קצה הנמוג של סוללת־העננים חותר תמיד אל אמצעו של המפרץ, אך רק לעתים רחוקות הוא מגיע שמה. השמש – כמו שאומרים המלחים – זוללתו בכל פה. אם אין איזה עב־רעם קודר ניתק במקרה מן החשרה הראשית לשוט על־פני המפרץ כולו עד אם יימלט אל מרחב הים שמעבר לאסוּאֵרה, מקום שם הוא מתלקח פתאום ומתפוצץ כמו ספינת־שודדים מאוימת של האוויר שנעצרה מעל לאופק אל מול הרוח, קוראת את הים למלחמה.

en: Then, calming down suddenly, he would dismiss the subject with studied negligence.
he_IL: אחר־כך, כשהוא נרגע פתאום, היה פוטר את הנושא כולו ברישול מתורגל.

en: Then, head to the Arenal Volcano, where you can take a hike to the top or go white water rafting. Continue your journey to the Monteverde Cloud Forest Reserve. Here you can explore the lush green forest and spot some of the unique wildlife, such as the resplendent quetzal.
he_IL: לאחר מכן, ראש אל הר הגעש ארנל, שבו אתה יכול לקחת טיול לפסגה או ללכת רפטינג מים לבנים. המשך המסע אל שמורת יער העננים מונטוורדה. כאן אתה יכול לחקור את היער הירוק השופע לזהות כמה חיות בר ייחודי, כגון quetzal זוהר.

en: Then, taking courage and looking forward from the standpoint of higher ideas born of the multiplication of the arts, they gave up huts and began to build houses with foundations, having brick or stone walls, and roofs of timber and tiles; next, observation and application led them from fluctuating and indefinite conceptions to definite rules of symmetry. Perceiving that nature had been lavish in the bestowal of timber and bountiful in stores of building material, they treated this like careful nurses, and thus developing the refinements of life, embellished them with luxuries. Therefore I shall now treat, to the best of my ability, of the things which are suitable to be used in buildings, showing their qualities and their excellencies.
he_IL: ואז, לאחר שאמצו אומץ והביטו קדימה מנקודת המבט של רעיונות גבוהים יותר שנולדו מכפל האמנויות, הם ויתרו על בקתות והחלו לבנות בתים עם יסודות, שיש להם קירות לבנים או אבן, וגגות של עץ ואריחים; לאחר מכן, התבוננות ויישום הובילו אותם מתפיסות תנודתיות ובלתי מוגבלות לכללים מוגדרים של סימטריה. בתפיסתם כי הטבע היה שופע במתת של עץ ושופע במאגרי חומרי בניין, הם התייחסו לכך כאל אחיות זהירות, ובכך פיתחו את עידון החיים, קישטו אותם במותרות. על כן אפעל עתה, כמיטב יכולתי, בדברים המתאימים לשימוש במבנים, ואראה את מעלותיהם ואת מעלותיהם.

en: Then, too, there are the breezes of early morning; for the sun on emerging from beneath the earth strikes humid air as he returns, and as he goes climbing up the sky he spreads it out before him, extracting breezes from the vapour that was there before the dawn. Those that still blow on after sunrise are classed with Eurus, and hence appears to come the Greek name evpos as the child of the breezes, and the word for "to-morrow," avpiov, named from the early morning breezes. Some people do indeed say that Eratosthenes could not have inferred the true measure of the earth. Whether true or untrue, it cannot affect the truth of what I have written on the fixing of the quarters from which the different winds blow.
he_IL: ואז, גם, יש את הרוחות של הבוקר המוקדם; כי השמש על העולה מתחת האדמה מכה אוויר לח כשהוא חוזר, וכשהוא הולך לטפס על השמים הוא פורש אותו לפניו, לחלץ רוח מן האדים שהיו שם לפני עלות השחר. אלה שעדיין נושבים לאחר הזריחה מסווגים עם יורוס, ולכן נראה כי השם היווני evues כמו הילד של הרוחות, ואת המילה "מחר ", avpiov, בשם מן הרוחות מוקדם בבוקר. יש הטוענים שארטוסתנס לא יכול היה להסיק את אמת המידה של כדור הארץ. בין אם זה נכון או לא נכון, זה לא יכול להשפיע על האמת של מה שכתבתי על קיבוע הרבעים שמהם נושבות רוחות שונות.

en: There are a few exercises to help you (re)connect with your body and mind.
he_IL: יש כמה תרגילים שיכולים לעזור לך להתחבר (מחדש) לגוף ולנפש שלך.

en: There are many factors to consider when choosing a camera. For now, let's forget about all the specifications and features available. Ask yourself the following questions: How will I be using a camera, and how often? What do I want to achieve? Which add-ons and accessories does the manufacturer offer? Budget is another important factor, but with technology getting cheaper every day you're sure to find something that checks all the boxes.
he_IL: יש המון גורמים שכדאי לשקול כאשר בוחרים מצלמה. בינתיים, בואו נשים בצד את המפרט הטכני והתכונות האפשריות. אלה השאלות שכדאי לשאול את עצמך: איך ברצונך להשתמש במצלמה, ובאיזו תדירות? מה אני רוצה להשיג? אילו תוספים ואביזרים היצרן מספק? התקציב הוא גם שיקול חשוב, אבל מאחר שהמחיר של הטכנולוגיה יורד מדי יום, בטוח תהיה לך אפשרות למצוא משהו שעונה על כל הדרישות שלך.

en: There are millions of tips out there on how to fly with kids, what to bring on camping vacations, which suitcase to buy, where to go and what to see in just about every corner on Earth. What I want to share today is something a little different – something that we discovered last summer during a family hike in the Appalachians.&nbsp;
he_IL: יש לפחות מיליון עצות שאפשר לקרוא על טיסה עם ילדים, מה כדאי להביא לטיול של קאמפינג, איזו מזוודה מומלץ לקנות, לאן כדאי ללכת ומה מומלץ לראות בכל פינה בכדור הארץ. היום, אני רוצה לספר לכם משהו קצת שונה – משהו שגילינו בקיץ שעבר במהלך טיול משפחתי בהרי האפלצ'ים.

en: There are numerous functional types of retinal ganglion cells (RGCs), each participating in circuits that encode a specific aspect of the visual scene.
he_IL: יש כמה סוגים פונקציונליים של תאי גנגליון (RGC), כל סוג משתתף במעגלים שיוצרים היבט מסוים בסצנה החזותית.

en: There are numerous natural pauses in our daily routine which we often fill with distractions. Instead, try to embrace these gaps—waiting in line, pausing between tasks, or the early minutes after waking up—as opportunities for stillness.
he_IL: ישנם הרבה הפסקות טבעיות בשגרת היומית שלנו שאנחנו לעיתים קרובות ממלאים בהסחות דעת. במקום זאת, נסו לקבל את הרווחים האלה - המתנה בתור, ההפסקה בין משימות או הדקות הראשונות לאחר התעוררות - כהזדמנויות לשקט.

en: There are plenty of people in Avonlea and out of it, who can attend closely to their neighbor’s business by dint of neglecting their own; but Mrs. Rachel Lynde was one of those capable creatures who can manage their own concerns and those of other folks into the bargain. She was a notable housewife; her work was always done and well done; she “ran” the Sewing Circle, helped run the Sunday-school, and was the strongest prop of the Church Aid Society and Foreign Missions Auxiliary. Yet with all this Mrs. Rachel found abundant time to sit for hours at her kitchen window, knitting “cotton warp” quilts—she had knitted sixteen of them, as Avonlea housekeepers were wont to tell in awed voices—and keeping a sharp eye on the main road that crossed the hollow and wound up the steep red hill beyond. Since Avonlea occupied a little triangular peninsula jutting out into the Gulf of St. Lawrence with water on two sides of it, anybody who went out of it or into it had to pass over that hill road and so run the unseen gauntlet of Mrs. Rachel’s all-seeing eye.
he_IL: אנשים רבים באֶבוֹנְלִי ובמקומות אחרים נוהגים לעסוק בענייני שכניהם הרבה יותר מאשר בענייניהם שלהם; אבל גברת רֵיצְ'ל לִינְד הייתה אחת מאותן בריות רבות כישרון, שמסוגלות לטפל בענייניהן שלהן וגם בענייניהם של אחרים בעת ובעונה אחת. היא הייתה עקרת בית חרוצה; מלאכתה נעשתה תמיד, ונעשתה היטב; היא ניהלה את חוג התפירה, עזרה בניהול בית הספר של יום ראשון והייתה עמוד התווך של אגודות הצדקה באזור. ועם כל זאת היה לגברת רֵיצְ'ל פנאי בשפע לשבת במשך שעות על יד חלון המטבח שלה ולתפור שמיכות טלאים – עקרות הבית של אֶבוֹנְלִי נהגו לספר ביראת כבוד שהיא תפרה כבר שש־עשרה שמיכות כאלה – ובאותו זמן לפקוח עין על הדרך הראשית, שחצתה את העמק והסתיימה במעלה הגבעה האדומה התלולה שמעבר לו. ומאחר שהכפר אֶבוֹנְלִי שכן בחצי־אי קטן שצורתו משולש הבולט לתוך מפרץ סֶנְט לוֹרֶנְס, היה כל היוצא ממנו או הנכנס אליו צריך לעבור באותה דרך ראשית, תחת עינה הפקוחה והרואה־כול של גברת רֵיצְ'ל.

en: There are plenty of platforms that offer stock images, but not all of them are created equal. Choose a platform that offers a wide variety of images in your niche, and that is easy to navigate. Some popular options include Shutterstock, Getty Images, and Unsplash.
he_IL: יש הרבה פלטפורמות שמציעות תמונות ממאגר, אבל לא כולן נוצרו שוות. בחרו פלטפורמה שמציעה מגוון רחב של תמונות בנישה שלכם, וזה קל לניווט. חלק מהאפשרויות הפופולריות כוללות Shutterstock, Getty Images ו - Unsplash.

en: There are three departments of architecture: the art of building, the making of time-pieces, and the construction of machinery. Building is, in its turn, divided into two parts, of which the first is the construction of fortified towns and of works for general use in public places, and the second is the putting up of structures for private individuals. There are three classes of public buildings : the first for defensive, the second for religious, and the third for utilitarian purposes. Under defense comes the planning of walls, towers, and gates, permanent devices for resistance against hostile attacks; under religion, the erection of fanes and temples to the immortal gods; under utility, the provision of meeting places for public use, such as harbors, markets, colonnades, baths, theaters, promenades, and all other similar arrangements in public places.
he_IL: ישנן שלוש מחלקות לארכיטקטורה: אמנות הבנייה, יצירת יחידות זמן ובניית מכונות. הבנייה מחולקת, בתורה, לשני חלקים, כאשר הראשון הוא בניית ערים מבוצרות ועבודות לשימוש כללי במקומות ציבוריים, והשני הוא הקמת מבנים לאנשים פרטיים. ישנם שלושה סוגים של מבני ציבור: הראשון להגנה, השני למטרות דתיות, והשלישי למטרות תועלתניות. תחת הגנה מגיע התכנון של חומות, מגדלים ושערים, מתקנים קבועים להתנגדות מפני התקפות עוינות; תחת דת, הקמת מניפות ומקדשים לאלים בני האלמוות; תחת תועלת, מתן מקומות מפגש לשימוש ציבורי, כגון נמלים, שווקים, עמודות, אמבטיות, תיאטראות, טיילות, וכל הסדרים דומים אחרים במקומות ציבוריים.

en: There are three kinds of bricks. First, the kind called in Greek Lydian, being that which our people use, a foot and a half long and one foot wide. The other two kinds are used by the Greeks in their buildings. Of these, one is called irevrdScopov, the other TerpdSwpov. ASpov is the Greek for “palm,” for in Greek Bwpov means the giving of gifts, and the gift is always presented in the palm of the hand. A brick five palms square is called “pentadoron “; one four palms square “tetradoron.” Public buildings are constructed of TreirrdSoopa, private of rerpaBcapa.
he_IL: ישנם שלושה סוגים של לבנים. ראשית, הסוג קרא בלידי יווני, להיות מה שהאנשים שלנו משתמשים, רגל וחצי ארוך ורגל אחת רחב. שני הסוגים האחרים משמשים את היוונים בבניינים שלהם. אחד מהם נקרא irevrdScopov, השני TerpdSwpov. אספוב פירושו ביוונית "כף יד ", שכן ביוונית Bwpov פירושו מתן מתנות, והמתנה מוצגת תמיד בכף היד. לבנה מרובע חמישה דקלים נקרא" pentadoron "; אחד ארבעה דקלים מרובע "tetradoron "." בניינים ציבוריים בנויים מ - TreirrdSoopa, פרטית מ - rerpaBcapa.

en: There are three ticket tiers for the workshop, ranging from $25 to $250. You can find out more information on Eventbrite, where you’ll sign up and buy your ticket.
he_IL: ניתן לרכוש כרטיסים בשלוש רמות שונות לסדנה, בעלות התחלתית של 25 $ עד 250 $. אפשר לקרוא מידע נוסף ב-Eventbrite, שם תהיה לך אפשרות להירשם ולרכוש את הכרטיס.

en: There are various types of travel insurance plans available. The most common ones include trip cancellation/interruption insurance, medical coverage, baggage loss/delay insurance, and emergency evacuation coverage. Consider your travel needs to choose the right plan.
he_IL: ישנם סוגים שונים של תוכניות ביטוח נסיעות זמינים. התוכניות הנפוצות ביותר כוללות ביטוח ביטול/הפרעה בנסיעה, כיסוי רפואי, ביטוח אובדן/השהייה של מזוודות וכיסוי פינוי חירום. יש לשקול את צרכי הנסיעה שלך כדי לבחור את התוכנית הנכונה.

en: There is also a commercial and collecting concept of ancient art, understood as antiques; that is, as the term used to encompass all types of artistic objects that are not considered Modern Art, whether they belong to the Middle Ages or later periods (medieval art, early modern art, and even a good part of contemporary art if this is not understood. not only as the most current but as all the art of the Contemporary Age - since the middle of the 18th century -). This is how ancient art passed to the art we have now.
he_IL: יש גם מושג מסחרי ואספני של אמנות עתיקה, המובן כאנטיקות; כלומר, כמונח שמשמש לכלול את כל סוגי האובייקטים האמנותיים שאינם נחשבים לאמנות מודרנית, בין אם הם שייכים לעידן הביניים או לתקופות מאוחרות יותר (אמנות ימי הביניים, אמנות מודרנית מוקדמת, ואפילו חלק גדול מהאמנות העכשווית אם זה לא מובן רק כהאמנות הכי עדכנית אלא ככול האמנות של העידן העכשווי - מאז אמצע המאה ה-18 -). כך עברה האמנות העתיקה לאמנות שיש לנו עכשיו.

en: There is also a kind of powder which from natural causes produces astonishing results. It is found in the neighborhood of Baiae and in the country belonging to the towns round about Mt. Vesuvius. This substance, when mixed with lime and rubble, not only lends strength to buildings of other kinds, but even when piers of it are constructed in the sea, they set hard under water. The reason for this seems to be that the soil on the slopes of the mountains in these neighborhoods is hot and full of hot springs. This would not be so unless the mountains had beneath them huge fires of burning sulphur or alum or asphalt. So the fire and the heat of the flames, coming up hot from far within through the fissures, make the soil there light, and the tufa found there is spongy and free from moisture. Hence, when the three substances, all formed on a similar principle by the force of fire, are mixed together, the water suddenly taken in makes them cohere, and the moisture quickly hardens them so that they set into a mass which neither the waves nor the force of the water can dissolve.
he_IL: יש גם סוג של אבקה אשר מסיבות טבעיות מייצרת תוצאות מדהימות. הוא נמצא בשכונת Baiae ובארץ השייכת לערים סביב הר. וזוב. חומר זה, כאשר מעורבב עם סיד והריסות, לא רק נותן כוח למבנים מסוגים אחרים, אלא גם כאשר מזחים ממנו בנויים בים, הם מציבים קשה מתחת למים. נראה שהסיבה לכך היא שהאדמה על מורדות ההרים בשכונות אלה חמה ומלאה במעיינות חמים. זה לא היה כך אלמלא היו ההרים מתחתיהם להבות ענק של גופרית בוערת או אלום או אספלט. אז האש והחום של הלהבות, עולה חם מרחוק דרך הסדקים, להפוך את הקרקע שם לאור, ואת tufa נמצא שם הוא ספוגי וחופשי לחות. לכן, כאשר שלושת החומרים, כולם נוצרים על עיקרון דומה על ידי כוח האש, מעורבבים יחד, המים שנלקחים פתאום הופכים אותם קוהרנטיים, והלחות מקשיחה אותם במהירות כך שהם קובעים לתוך מסה שלא הגלים ולא כוח המים יכולים להתמוסס.

en: There is an element of uncertainty in this pursuit. Sometimes, our purpose may not unfold as a grand, enlightening revelation but rather as a subtle realization that develops gradually over time. It may alter as we grow and change, mirroring the dynamic nature of our beings. This uncertainty, while daunting, invites us to embrace flexibility and open-mindedness.
he_IL: יש רמת אי-וודאות במסע זה. לפעמים, המטרה שלנו עשויה לא להתגלות כהתגשמות גדולה ומאירה, אלא כהבנה עדינה שמתפתחת בהדרגה לאורך הזמן. היא עשויה להשתנות כפי שאנחנו גודלים ומשתנים, משקפת את הטבע הדינמי של הישות שלנו. האי-וודאות הזו, גם אם היא מפחידה, מזמינה אותנו לקבל גמישות ורוח פתוחה.

en: There is never been a better time to eat organic. Organic means working with nature. We’re coming into a fantastic time for European food.
he_IL: זה הזמן הטוב ביותר לאכול אוכל אורגני. לפי השיטה האורגנית, אנחנו עובדים עם הטבע. אנחנו מתקדמים לעבר תקופה נהדרת לאוכל האירופאי.

en: There is the Great Isabel; the Little Isabel, which is round; and Hermosa, which is the smallest.
he_IL: אחד הוא איזאבלה הגדולה; השני איזאבּלה הקטנה, שהוא עגול; השלישי הוא אֵרמוֹסה, שהוא הקטן ביותר.

en: There were three doors in the front of the house, and each afternoon the Garibaldino could be seen at one or another of them with his big bush of white hair, his arms folded, his legs crossed, leaning back his leonine head against the side, and looking up the wooded slopes of the foothills at the snowy dome of Higuerota. The front of his house threw off a black long rectangle of shade, broadening slowly over the soft ox-cart track. Through the gaps, chopped out in the oleander hedges, the harbour branch railway, laid out temporarily on the level of the plain, curved away its shining parallel ribbons on a belt of scorched and withered grass within sixty yards of the end of the house. In the evening the empty material trains of flat cars circled round the dark green grove of Sulaco, and ran, undulating slightly with white jets of steam, over the plain towards the Casa Viola, on their way to the railway yards by the harbour. The Italian drivers saluted him from the foot-plate with raised hand, while the negro brakesmen sat carelessly on the brakes, looking straight forward, with the rims of their big hats flapping in the wind. In return Giorgio would give a slight sideways jerk of the head, without unfolding his arms.
he_IL: שלש דלתות היו בחזיתו של הבית, ובכל יום אחר־הצהריים אפשר היה לראות את הגאריבּאלדינוֹ באחת מהן בבלוֹרית־שׂיבתו המגודלת, זרועותיו שלובות, רגליו משׂוכּלות, משעין את ראש־האריה אשר לו על המשקוף, ונושא עיניו למעלה אל השיפּולים המיוערים של מרגלות ההרים עד לכּיפה המושלגת של הר־איגֵרוֹטה. חזית ביתו הטילה מלבּן ארוך ושחור של צל, שהיה מתרחב־והולך אט־אט על הנתיבה הרכה של עגלות־שוורים. מבעד לפּרצות שנפרצו במשׂוּכות ההרדופים היתה מסילת־הברזל הצדדית של הנמל, שהונחה זמנית על־פני המישור, מפתלת את סרטיה המקבילים המבהיקים הלאה־הלאה על־גבי רצועה של עשב חרוך ונבוּל בריחוק כחמישים מטר מקצה הבית. בערב היו רכבות־האפסניה הריקות של קרונות שטוחים חגות מסביב לפרדס הירוק־הכהה של סוּלאקו, ואצות לדרכן, מתנחשלות קימעה בסילונים לבנים של קיטור, על־פני המישור בוֹאכה קאסה ויולה, בדרכן אל קרפיפי־הרכבת ליד הנמל. הנהגים האיטלקים היו מצדיעים לו במועל־יד מן המגבּה. ואילו הבּלמנים הכושים ישבו במרושל על הבּלמים, ניבטים היישר נכחם, ושוּלי מגבעותיהם הגדולות מתנפנפים ברוח. ג’ורג’ו היה משיב בהטיית ראש קלה, בלי להזיז את זרועותיו השלובות.

en: There will still be the question why Tuscany, although it abounds in hot springs, does not furnish a powder out of which, on the same principle, a wall can be made which will set fast under water. I have therefore thought best to explain how this seems to be, before the question should be raised.
he_IL: עדיין תהיה השאלה מדוע טוסקנה, למרות שהיא שופעת במעיינות חמים, אינה מרוהטת אבקה שממנו, על אותו עיקרון, ניתן לעשות קיר אשר יקבע מהר מתחת למים. לכן חשבתי הכי טוב להסביר איך זה נראה, לפני שהשאלה צריכה לעלות.

en: There's nothing better than a warm bowl of pumpkin soup on a cold autumn day. Combine your roasted pumpkin with some onion, garlic, vegetable broth, and a few spices, and give it some time to simmer away. Pair it with a few slices of fresh bread to turn it into something sublime.
he_IL: הפינוק המתאים ביותר ליום סתווי קר הוא קערה של מרק דלעת חם. יש להוסיף לדלעת הצלויה בצל, שום, ציר מרק ירקות ותבלינים שונים ולבשל על אש קטנה מעט זמן. אפשר להגיש ליד המרק כמה פרוסות לחם טרי לחוויה קולינרית מיוחדת.

en: There's nothing quite like the thrill of discovering something new and unexpected while traveling. While popular tourist destinations have their charm, it's often the hidden gems that leave the most lasting impression. If you're a traveler who craves adventure and loves to explore the unknown, then you'll want to add these off-the-beaten-path destinations to your list:
he_IL: אין כמו התרגשות מגילוי משהו חדש ובלתי צפוי בזמן טיול. בעוד יעדי תיירות פופולריים יש להם את הקסם שלהם, תמיד המקומות המוסתרים הם אלה שמשאירים הכי הרבה רושם. אם אתה נוסע שאוהב הרפתקאות ואוהב לחקור את הלא ידוע, אז תרצה להוסיף את היעדים האלו שמחוץ למסלול המוכר לרשימתך:

en: There's something missing! But don't worry, we've got the <strong><em>cover image blocks</em></strong>... covered.
he_IL: משהו חסר! אל דאגה, לא שכחנו לכתוב הסבר גם על <strong><em>בלוקים לתמונת שער</em></strong>.

en: There's something undeniably comforting about the soft flicker of candlelight, casting a warm glow and filling the air with subtle fragrance. While store-bought candles offer convenience, there's a special joy in creating your own homemade wax candles. Not only do they make for delightful gifts, but they also provide a therapeutic and rewarding crafting experience. Dive into the world of candle making with these simple steps and elevate your cozy nights at home.
he_IL: יש משהו לא ניתן להתעלמות על הנחמה המוחלטת שבהבהוב הרך של אור הנר, שמפזר זרימה חמה וממלא את האוויר בריח עדין. בעוד נרות מוכרים בחנויות מציעים נוחות, יש שמחה מיוחדת ביצירת נרות משעווה ביתיים משלך. לא רק שהם מתאימים כמתנות מקסימות, אלא הם גם מספקים חווית יצירה טיפולית ומרגשת. צלול לעולם יצירת נרות עם השלבים הפשוטים האלה ושדרג את לילות הנוחות שלך בבית.

en: Therefore it was the discovery of fire that originally gave rise to the coming together of men, to the deliberative assembly, and to social intercourse. And so, as they kept coming together in greater numbers into one place, finding themselves naturally gifted beyond the other animals in not being obliged to walk with faces to the ground, but upright and gazing upon the splendor of the starry firmament, and also in being able to do with ease whatever they chose with their hands and fingers, they began in that first assembly to construct shelters. Some made them of green boughs, others dug caves on mountain sides, and some, in imitation of the nests of swallows and the way they built, made places of refuge out of mud and twigs. Next, by observing the shelters of others and adding new details to their own inceptions, they constructed better and better kinds of huts as time went on.
he_IL: לכן היה זה גילוי האש שהוליד במקור את התקבצותם של בני האדם, את האסיפה המכוונת ואת יחסי המין החברתיים. וכך, כשהם המשיכו לבוא יחד במספרים גדולים יותר למקום אחד, ומצאו את עצמם מחוננים באופן טבעי מעבר לבעלי החיים האחרים בכך שלא נאלצו ללכת עם פרצופים אל הקרקע, אלא זקופים ומביטים על הפאר של הרקיע המכוכב, וגם בכך שיכלו לעשות בקלות כל מה שבחרו עם ידיהם ואצבעותיהם, הם התחילו באותה אסיפה ראשונה לבנות מקלטים. חלקם עשו אותם מענפים ירוקים, אחרים חפרו מערות על צלעות הרים, וחלקם, בחיקוי קיני הסנוניות והדרך שבה בנו, עשו מקומות מקלט מבוץ וזרדים. לאחר מכן, על ידי התבוננות במקלטים של אחרים והוספת פרטים חדשים לתפיסות שלהם, הם בנו סוגים טובים יותר ויותר של בקתות ככל שהזמן עבר.

en: Therefore, if one of these elements, heat, becomes predominant in any body whatsoever, it destroys and dissolves all the others with its violence. This defect may be due to violent heat from certain quarters of the sky, pouring into the open pores in too great proportion to admit of a mixture suited to the natural temperament of the body in question. Again, if too much moisture enters the channels of a body, and thus introduces disproportion, the other elements, adulterated by the liquid, are impaired, and the virtues of the mixture dissolved. This defect, in turn, may arise from the cooling properties of moist winds and breezes blowing upon the body. In the same way, increase or diminution of the proportion of air or of the earthy which is natural to the body may enfeeble the other elements; the predominance of the earthy being due to overmuch food, that of air to a heavy atmosphere.
he_IL: לכן, אם אחד מהיסודות האלה, חום, הופך להיות דומיננטי בכל גוף שהוא, הוא הורס וממיס את כל האחרים באלימות שלו. פגם זה עשוי להיות בגלל חום אלים מחלקים מסוימים של השמים, נשפך לתוך הנקבוביות הפתוחות בפרופורציה גדולה מדי להודות בתערובת המתאימה לטמפרמנט הטבעי של הגוף המדובר. שוב, אם לחות רבה מדי נכנסת לתעלות הגוף, ובכך מציגה חוסר פרופורציה, האלמנטים האחרים, מהוללים על ידי הנוזל, נפגעים, ואת המעלות של התערובת מומס. פגם זה, בתורו, עשוי לנבוע מתכונות הקירור של רוחות לחות ורוחות נושבות על הגוף. באותו אופן, הגדלה או הפחתה של שיעור האוויר או של היחס הארצי שהוא טבעי לגוף, עלולה להזיק ליסודות האחרים; הדומיננטיות של הישות הארצית נובעת ממזון רב מדי, אוויר לאטמוספירה כבדה.

en: Therefore, when different and unlike things have been subjected to the action of fire and thus reduced to the same condition, if after this, while in a warm, dry state, they are suddenly saturated with water, there is an effervescence of the heat latent in the bodies of them all, and this makes them firmly unite and quickly assume the property of one solid mass.
he_IL: לכן, כאשר דברים שונים ושונים נחשפו לפעולה של אש ובכך הצטמצמו לאותו מצב, אם לאחר מכן, בעודם במצב חם ויבש, הם פתאום רוויים במים, יש תסיסה של החום הטמון בגופם של כולם, וזה גורם להם להתאחד היטב ולהניח במהירות את התכונה של מסה מוצקה אחת.

en: Therefore, where the mountains are not earthy but consist of soft stone, the force of the fire, passing through the fissures in the stone, sets it afire. The soft and delicate part is burned out, while the hard part is left. Consequently, while in Campania the burning of the earth makes ashes, in Tuscany the combustion of the stone makes carbuncular sand. Both are excellent in walls, but one is better to use for buildings on land, the other for piers under salt water. The Tuscan stone is softer in quality than tufa but harder than earth, and being thoroughly kindled by the violent heat from below, the result is the production in some places of the kind of sand called carbuncular.
he_IL: לכן, כאשר ההרים אינם ארציים אלא מורכבים מאבן רכה, כוח האש, העובר דרך הסדקים באבן, מצית אותה. החלק הרך והעדין נשרף, בעוד החלק הקשה נשאר. כתוצאה מכך, בעוד בקמפניה שריפת האדמה עושה אפר, בטוסקנה הבעירה של האבן עושה חול carbuncular. שניהם מצוינים בקירות, אבל אחד עדיף להשתמש עבור מבנים על הקרקע, והשני עבור מזחים מתחת למים מלוחים. האבן הטוסקנית היא רכה יותר באיכות מאשר tufa אבל קשה יותר מאשר כדור הארץ, להיות בער ביסודיות על ידי החום האלים מלמטה, התוצאה היא הייצור במקומות מסוימים של סוג של חול שנקרא carbuncular.

en: Thermometer: Ensure your wax is at the correct temperature for pouring by using a thermometer.
he_IL: טרמומטר: ודא שהשעווה שלך נמצאת בטמפרטורה הנכונה ליציקה באמצעות טרמומטר.

en: These Chai Milk Chocolate Chip Cookies are a cozy treat that pairs perfectly with chilly weather and warm beverages. Each bite is a hug in cookie form, with the perfect balance of spice and sweet.
he_IL: קובץ cookie אלו הם עוגיות שוקולד חלב חייוניות שהן טעימה ומתאימות במושלמות למזג האוויר הקר ולשתיית משקאות חמים. כל נשימה היא חיבוק בצורת עוגייה, עם איזון מושלם של תבלינים ומתוק.

en: These albums are but a few of the keystones in the ever-expanding universe of vaporwave. Each is a unique testament to the genre's ability to repurpose the past, question the present, and imagine the future. They remind us that music can be more than sound—it can be a time machine, a place, a feeling, a thought. As vaporwave continues to evolve, these iconic albums anchor us to its most fundamental truth: that aesthetics and sound are inextricable, together weaving the tapestry of a genre that refuses to be defined by anything other than its own limitless imagination.
he_IL: האלבומים הללו הם רק חלק קטן מהאבנים היקרות ביקום המתרחב של וייפורווייב. כל אלבום הוא עדות ייחודית ליכולת הז'אנר לשנות את העבר, להתעסק בהווה ולדמיין את העתיד. הם מזכירים לנו שמוזיקה יכולה להיות יותר מסתם צליל - היא יכולה להיות מכונת זמן, מקום, רגש, חשיבה. כפי שוייפורווייב ממשיכה להתפתח, האלבומים האייקוניים הללו מעניקים לנו יצור קשר לאמת היסוד שלו: שאסתטיקה וצליל הם לא נפרדים, הם מתארגנים ביחד ויוצרים את הטפסיה של ז'אנר שמסרב להגדרה על ידי דבר אחר מלבד הדמיון האינסופי שלו.

en: These are displayed in repoussé patterns worked in low relief. Among the most notable objects are a number of gold crowns usually in the form of elongated oval plates ornamented with fine work chiefly in the shape of rosettes and spirals.
he_IL: ניתן לראות את אלו בדוגמאות שמוטבעות בתבליטים. בין הפריטים הבולטים ביותר ניתן לראות כמה כתרים מזהב, בדרך כלל בצורת לוחיות אובליות מוארכות המקושטות ביצירות עדינות של פרחים וסלילים.

en: These are just a few of my favorite products that have made a noticeable difference in my skincare routine. Whether you’re looking to hydrate, brighten, or rejuvenate your skin, incorporating products with these key ingredients can help you achieve your skincare goals. Remember to patch-test new products and adjust your routine based on your skin’s needs. Here’s to healthy, glowing skin all year round.
he_IL: אלה רק כמה מהמוצרים האהובים עליי שעשו הבדל ניכר בשגרת הטיפוח שלי. בין אם אתה מחפש להעניק לחות, להבהיר או לרענן את העור שלך, שילוב מוצרים עם המרכיבים המרכזיים האלה יכול לעזור לך להשיג את המטרות שלך בטיפוח העור. זכור לבדוק מוצרים חדשים על אזור קטן בעור ולהתאים את השגרה שלך לפי הצרכים של העור שלך. לחיים של עור בריא וזוהר כל השנה.

en: These aspects, however, are the only ones that would justify the title of The Bath of Venus. The figure is not naked, it appears (barely) clothed and lacks another attribute inherent to the goddess of love. Her movement does not correspond to a bathing scene and the character demonstrates a hesitation unworthy of someone born from the sea. With both arms extended forward and her head back, she appears to move from right to left as if she were running away from something – in a position relatively similar to that of the drawing Female Nude (Bridgestone Museum, Tokyo).
he_IL: האספקטים האלה, עם זאת, הם היחידים שיכולים להצדיק את הכותרת של אמבטיית ונוס. הדמות לא עירומה, היא מופיעה (בקושי) לבושה וחסרה תכונה נוספת המובנית באלה של האהבה. התנועה שלה לא מתאימה לסצנה של רחצה והדמות מראה היסוס שאינו ראוי למישהו שנולד מהים. עם שתי ידיים מושטות קדימה וראשה אחורה, היא נראית כאילו היא זזה מימין לשמאל כאילו היא בורחת ממשהו – בעמדה דומה יחסית לזו של הציור "אישה עירומה" (מוזיאון ברידג'סטון, טוקיו).

en: These cozy fall drink recipes are sure to warm your heart and soul as you embrace the magic of the season. Whether you're curling up by the fire with a good book or hosting a gathering of friends and family, these comforting beverages are the perfect way to celebrate autumn's bounty. Cheers to cozy nights in and the simple joys of fall!
he_IL: מתכונים לשתיית סתיו נעימים אלו בוודאות יחממו את ליבך ונשמתך כשתתפספס את קסם העונה. בין שאתה מתכרם ליד האח עם ספר טוב או מארח אירוע עם חברים ומשפחה, המשקאות המרגיעים הללו הם הדרך המושלמת לחגוג על פרי הסתיו. לחיים ללילות נעימים בבית ולשמחות הפשוטות של הסתיו!

en: These folks? They’re not just typing words. They’re crafting messages that make your brand shine like a diamond. Your vibe, your voice – all wrapped up in words that wow.
he_IL: אלו אנשים? הם לא רק מקלידים מילים. הם מייצרים הודעות שמגרימות למותג שלך לזרוח כמו יהלום. האווירה שלך, הקול שלך - הכל מעוטר במילים שמרגשות.

en: These healthy fruit bowls make a nutritious breakfast, snack, or even a light dessert option. You can prepare the fruit bowls in advance and store them covered in the refrigerator for up to a day.
he_IL: הקערות פירות הבריאות האלה מהוות אפשרות לארוחת בוקר מזינה, חטיף, או אפילו קינוח קל. אפשר להכין את קערות הפירות מראש ולשמור אותן מכוסות במקרר עד יום.

en: These healthy fruit bowls make a nutritious breakfast, snack, or even a light dessert option. You can prepare the fruit bowls in advance and store them covered in the refrigerator for up to a day. However, it's best to add the banana slices just before serving to prevent them from browning. Experiment with different toppings such as granola, dried fruits, or a drizzle of almond butter for added variety and flavor. Enjoy them any time of day for a refreshing and satisfying treat!
he_IL: הקערות פירות הבריאות האלה מהוות אפשרות לארוחת בוקר מזינה, חטיף, או אפילו קינוח קל. אפשר להכין את קערות הפירות מראש ולשמור אותן מכוסות במקרר עד יום. עם זאת, הכי טוב להוסיף את פרוסות הבננה ממש לפני ההגשה כדי למנוע מהן להשחיר. תתנסו בטופינגים שונים כמו גרנולה, פירות מיובשים, או טפטוף של חמאת שקדים להוספת גיוון וטעם. תהנו מהן בכל שעה ביום כטיפול מרענן ומשביע!

en: These lessons happen at my studio in North London. They are suitable for beginners or advanced.
he_IL: השיעורים האלה קורים בסטודיו שלי בצפון לונדון. הם מתאימים למתחילים או למתקדמים.

en: These pioneers of personal computing were not just technologists, they were also entrepreneurs and innovators who saw the potential of personal computing before anyone else did. They were driven by a passion for technology and a desire to make computing accessible to everyone. Their contributions have paved the way for a world in which personal computing is an essential part of our daily lives.
he_IL: החלוצים האלה של המחשוב האישי לא היו רק טכנולוגים, הם היו גם יזמים ומחדשים שראו את הפוטנציאל של המחשוב האישי לפני כל אחד אחר. הם היו מונעים על ידי תשוקה לטכנולוגיה ורצון להפוך את המחשוב לנגיש לכולם. התרומות שלהם סללו את הדרך לעולם שבו המחשוב האישי הוא חלק חיוני מחיי היומיום שלנו.

en: These plates are a work of art, and the quality is outstanding. I bought one set as a gift and anoter to treat myself, and I couldn't be happier!
he_IL: הצלחות האלו הן יצירת אמנות של ממש והאיכות יוצאת מן הכלל. רכשתי סט אחד כמתנה ועוד אחד כדי לפנק את עצמי ואני מרוצה מאוד!

en: These supported tags come from the WordPress.com code <a title="Code" href="http://en.support.wordpress.com/code/">FAQ</a>.
he_IL: התגיות הנתמכות מגיעות מתוך <a title="קוד" href="http://en.support.wordpress.com/code/">שאלות נפוצות</a> בקוד של WordPress.com.

en: These tests are a <big>big</big> deal, but this tag is no longer supported in HTML5.
he_IL: הבדיקות האלה בעלות חשיבות <big>גדולה</big>, אבל התגית כבר לא נתמכת ב-HTML5.

en: These variations in heat and the subsequent cooling off are harmful to the people living on such sites. The same conclusion may be reached in the case of inanimate things. For instance, nobody draws the light for covered wine rooms from the south or west, but rather from the north, since that quarter is never subject to change but is always constant and unshifting. So it is with granaries: grain exposed to the sun's course soon loses its good quality, and provisions and fruit, unless stored in a place unexposed to the sun's course, do not keep long.
he_IL: שינויים אלה בחום והקירור שלאחר מכן מזיקים לאנשים החיים באתרים כאלה. ניתן להגיע לאותה מסקנה במקרה של דברים דוממים. לדוגמה, אף אחד לא מושך את האור לחדרי יין מכוסים מדרום או ממערב, אלא מהצפון, שכן הרובע הזה אף פעם לא נתון לשינוי, אלא תמיד קבוע ולא זז. כך הדבר עם אסמים: תבואה שנחשפת למסלול השמש מאבדת עד מהרה את איכותה הטובה, ואספקה ופירות, אלא אם הם מאוחסנים במקום שלא נחשף למסלול השמש, אינם נשארים זמן רב.

en: These websites may collect data about you, use cookies, embed additional third-party tracking, and monitor your interaction with that embedded content, including tracking your interaction with the embedded content if you have an account and are logged in to that website.
he_IL: אתרים אלו עשויים לאסוף נתונים אודותיך, להשתמש בקבצי 'עוגיות', להטמיע מעקב של צד שלישי נוסף, ולנטר את האינטראקציה שלך עם תוכן מוטמע זה, לרבות מעקב אחר האינטראקציה שלך עם התוכן המוטמע, אם יש לך חשבון ואתה מחובר לאתר זה.

en: They also make an amazing sandwich, the pepito, a popular Venuezualan sandwich with your choice of grilled chicken, pork, or sirloin in between a baguette and topped with cheese, house sauce, “pink sauce”, fried potato shreds, and lettuce.
he_IL: גם הכריכים שלהם טעימים מאוד – הפפיטו, כריך ונצואלי מפורסם, מוגש עם בשר בגריל לבחירתכם (עוף, חזיר או סינטה) עטוף בבאגט ומעליו גבינה, רוטב חריף, "רוטב ורוד", שבבי תפוחי אדמה וחסה.

en: They don’t have a lot of parking, so be prepared to walk a few blocks but it’ll be worth it!
he_IL: אין המון חנייה במקום אז כדאי להביא בחשבון הליכה של כמה רחובות, אבל המאמץ משתלם!

en: They got along quite well at first, but when they reached the middle of the river the swift current swept the raft downstream, farther and farther away from the road of yellow brick. And the water grew so deep that the long poles would not touch the bottom.
he_IL: בהתחלה הם הסתדרו מצוין אבל כשהגיעו לאמצע הנהר, המים החזקים סחפו את הרפסודה במורד הזרם והרחיקו אותם עוד ועוד מדרך הלבנים הצהובות. המים כעת היו עמוקים כל כך והמוטות הארוכים כבר לא הצליחו לגעת בתחתית.

en: They’re not mind-readers, but they’re darn close. Copywriters get into your audience’s heads to know what they want, need, and dream about – all to create content that hits the bullseye.
he_IL: הם לא קוראי מחשבות, אבל הם קרובים מאוד. כותבי טקסט נכנסים לראש של הקהל שלך כדי לדעת מה הם רוצים, צריכים וחולמים עליו - הכל כדי ליצור תוכן שמכה במטרה.

en: The Blue Screen of Joy (B.S.o.J.), unofficially known as a Perfection, Blue screen, or Positive result is system validity screen that the theme displays in the event of a positive result. It indicates a system success, or system start, in which the operating system has reached a perfect condition where it can operate safely (e.g., hardware success or an expected start of a minor process).
he_IL: המסך הכחול של שמחה (B.S.o.J.), הידוע לא רשמית כשלמות, מסך כחול, או תוצאה חיובית, הוא מסך תקפות מערכת שהתבנית מציגה במקרה של תוצאה חיובית. זה מצביע על הצלחה של המערכת, או על התחלת המערכת, שבה מערכת ההפעלה הגיעה למצב מושלם שבו היא יכולה לפעול בבטחה (למשל, הצלחה בחומרה או התחלה צפויה של תהליך קטן).

en: Thick clouds of steam were pouring off the wreckage, and through the tumultuously whirling wisps I could see, intermittently and vaguely, the gigantic limbs churning the water and flinging a splash and spray of mud and froth into the air. The tentacles swayed and struck like living arms, and, save for the helpless purposelessness of these movements, it was as if some wounded thing were struggling for its life amid the waves. Enormous quantities of a ruddy-brown fluid were spurting up in noisy jets out of the machine.
he_IL: עננים כבדים של אדים עלו מההריסות ומבעד להרס ולרעש הצלחתי, אומנם בקושי, לראות מוטות ענקיים מרעידים את פני המים ומשפריצים בוץ וקצף לאוויר. הזרועות נעו והיכו כמו איבר של יצור חי ולמעט חוסר התכלית הברור שניכר באותם הרגעים, הן נראו כמו ידיים של חיה שנאבקת על חייה בין הגלים. כמויות אדירות של נוזל חום אדמדם געשו בסילונים רועשים מן המכונה.

en: Think of hiring a copywriter as a wise move, not just a splurge. Quality words can pay off big time in engagement, conversions, and that sweet ROI.
he_IL: חשוב לחשוב על השכירת כותב עותק כמהלך חכם, ולא רק כהוצאה גדולה. מילים איכותיות יכולות להביא תועלת גדולה בהתערבות, המרות ובחזרה על השקעה מתוקה.

en: Think of summer evenings by the Mediterranean, the feeling of sand beneath your feet. This elegant and casual line won't let you down where the breeze is warm and the days are long. Photos by&nbsp;<strong><a href="https://www.pexels.com/@daria?utm_content=attributionCopyText&amp;utm_medium=referral&amp;utm_source=pexels">Daria Shevtsova</a></strong>.
he_IL: לדמיין את ערבי הקיץ על חופי הים התיכון, את החול מתחת לכפות הרגליים היחפות. הקולקציה שלנו אלגנטית ובלתי מחייבת והיא מושלמת לרוח החמימה ולימים הארוכים. תמונות מאת <strong><a href="https://www.pexels.com/@daria?utm_content=attributionCopyText&amp;utm_medium=referral&amp;utm_source=pexels">דריה שבטסובה</a></strong>.

en: Think of summer evenings by the Mediterranean, the feeling of sand beneath your feet. This elegant and casual line won't let you down where the breeze is warm and the days are long. Photos by <strong><a href="https://www.pexels.com/@daria?utm_content=attributionCopyText&amp;utm_medium=referral&amp;utm_source=pexels">Daria Shevtsova</a></strong>.
he_IL: לדמיין ערב קיץ על חוף הים, את התחושה של החול מתחת לכפות הרגליים היחפות. הקולקציה האלגנטית והלא-רשמית הזאת מושלמת לבריזה של קיץ ולימים הארוכים. תמונה מאת <strong><a href="https://www.pexels.com/@daria?utm_content=attributionCopyText&amp;utm_medium=referral&amp;utm_source=pexels">דריה שבצובה</a></strong>.

en: Third Child
he_IL: ילד שלישי

en: This 5 bedroom, 3 bathroom home has an estimated 4,000 total square feet with nearly 3 acres &amp; its own access to the Haywards River.
he_IL: הבית כולל חמישה חדרי שינה, שלושה חדרי רחצה והוא משתרע על שטח כולל של 372 מ"ר עם חצר של כ-70 מ"ר בסמוך לחורש טבעי.

en: This <span style="text-decoration:line-through;">text</span> has been struck.
he_IL: <span style="text-decoration:line-through;">הטקסט הזה</span> נמחק.

en: This Agreement would hypothetically be governed in accordance with the laws of the fictional jurisdiction, regardless of conflicts of law principles.
he_IL: הסכם זה היה מנוהל באופן היפותטי בהתאם לחוקי השיפוט הפיקטיבי, ללא קשר לעקרונות סתירות החוק.

en: This Halloween Dessert Roundup guarantees a wickedly delicious celebration, where every bite brings joy and a touch of the macabre. Whether you're hosting a party or enjoying these treats solo, these desserts will undoubtedly cast a spell on your taste buds. So, indulge in the sweetness of the season and let the Halloween festivities begin!
he_IL: האוסף של הקינוחים להלווין הזה מבטיח חגיגה מטורפת וטעימה, שבכל נשימה מביאה שמחה וקצת מקבר. בין אם אתה מארח מסיבה או נהנה מהגרסאות האלה לבד, הקינוחים האלה בוודאות ישפיעו על החושים שלך כמו קסם. אז, התפנק במתיקות העונה ותתחילו את החגיגות של ההלווין!

en: This Week's Top Stories About Blockchain
he_IL: הסיפורים המובילים השבוע בתחום הבלוקצ'יין

en: This Week’s Top Stories About Blockchain
he_IL: הסיפורים המובילים השבוע בתחום הבלוקצ'יין

en: This added power of the music lies not only in the dance steps but more conspicuously in the suggestive rhythms divided into intricate patterns often far surpassing the score or the physical performance. That is what we mean when we say music carries. In such situations the musical appeal may lie for one person in the verbal message or the overt action and for another, purely in the musical appeal. Yet both words and action on the one hand and music on the other are enriched through the association.
he_IL: זהו כוח נוסף שיש למוזיקה והוא מובע לא רק בצעדי הריקודים, אלא באופן ניכר במקצב המרומז, אשר מחולק למקטעים מורכבים שמקבלים לעיתים קרובות משמעות עליונה על זו של ההופעה הפיזית. כשאנחנו אומרים שהמוזיקה "סוחפת", לזה בדיוק אנחנו מתכוונים. במקרים כאלה, אנשים מסוימים יימשכו למוזיקה בזכות המסר של המילים או הפעולה שהיא מעודדת ואילו אנשים אחרים יימשכו אליה בזכות המלודיה בלבד. אך המילים, הפעולות והמלודיה כולן מועצמות הודות להקשרים.

en: This allows you to denote <var>variables</var>.
he_IL: התגית הזאת מאפשרת לך לציין <var>variables</var>.

en: This avocado toast recipe is versatile and can be enjoyed for breakfast, brunch, or a light meal any time of day. Pair it with a side salad or fresh fruit for a complete and satisfying meal.
he_IL: המתכון הזה לטוסט אבוקדו הוא רב-תכליתי וניתן ליהנות ממנו לארוחת בוקר, בראנץ' או ארוחה קלה בכל שעה ביום. תשלבו אותו עם סלט צדדי או פירות טריים לארוחה מלאה ומשביעה.

en: This avocado toast recipe is versatile and can be enjoyed for breakfast, brunch, or a light meal any time of day. Pair it with a side salad or fresh fruit for a complete and satisfying meal. Feel free to experiment with different herbs and spices to suit your taste preferences. Basil, thyme, or cilantro would also complement the flavors of avocado and eggs beautifully. Enjoy!
he_IL: המתכון לטוסט אבוקדו הזה הוא רב-תכליתי וניתן ליהנות ממנו לארוחת בוקר, בראנץ' או ארוחה קלה בכל שעה ביום. תשלבו אותו עם סלט צדדי או פירות טריים לארוחה מלאה ומשביעה. אל תהססו להתנסות עם עשבים ותבלינים שונים כדי להתאים את זה להעדפות הטעם שלכם. בזיליקום, תימין או כוסברה גם ישלימו את הטעמים של אבוקדו וביצים בצורה יפה. בתיאבון!

en: This blog is a testament to our shared love for the cottagecore aesthetic – an aesthetic that celebrates the beauty of the simple, the handmade, and the nostalgic. Together, we’ve poured our hearts into transforming our small space into a haven that encapsulates the warmth and charm of cottage living.
he_IL: הבלוג הזה הוא עדות לאהבה המשותפת שלנו לאסתטיקת הקוטג'קור – אסתטיקה שחוגגת את היופי של הפשטות, הידני והנוסטלגי. יחד, השקענו את הלבבות שלנו בהפיכת החלל הקטן שלנו למקלט שמכיל את החום והקסם של החיים בכפר.

en: This blog is built on the belief that every room tells a story and that design is the language it speaks. We're committed to offering an array of design insights that help you articulate your own narrative through decor and style. We delve into the nuances of texture, color, space, and form to bring you content that both informs and inspires.
he_IL: הבלוג הזה נבנה על האמונה שכל חדר מספר סיפור ושעיצוב הוא השפה שהוא מדבר. אנחנו מחויבים להציע מערך של תובנות עיצוב שיעזרו לך לבטא את הנרטיב האישי שלך דרך הקישוט והסגנון. אנחנו חוקרים את הפרטים המעניינים של מרקם, צבע, מרחב וצורה כדי להביא לך תוכן שמעניק מידע ומעורר השראה.

en: This blog is for you, whether you're rediscovering the tunes of your youth through the slowed-down samples of vaporwave or you're critiquing the consumerist culture while sipping a cup of coffee in front of a computer screen. Together, we explore the depths of vaporwave, not just as fans but as thinkers, creators, and dreamers.
he_IL: הבלוג הזה הוא עבורך, בין אם אתה מחדש מגלה את השירים מהצעירות שלך דרך הדגמות האיטיות של וייפורווב או שאתה מבקר בתרבות הצרכנית בזמן שאתה שותה כוס קפה מול מסך המחשב. ביחד, אנחנו חוקרים את עומקם של וייפורווב, לא רק כאוהבים אלא כמחשבים, יוצרים וחולמים.

en: This blog is meant to be a welcoming and supportive space for anyone looking to simplify their life and find more joy in the present moment.
he_IL: הבלוג הזה מתכוון להיות מקום פתוח ותומך לכל מי שמחפש לפשט את חייו ולמצוא עוד יותר שמחה ברגע הנוכחי.

en: This blog is your curated guide into the art of transforming houses into homes that resonate with individuality and purpose. It's more than just an online space—it's a journey through the myriad possibilities of personal space curation.
he_IL: הבלוג הזה הוא המדריך המותאם שלך לאמנות של המרה של בתים לבתים שמתקשרים עם אישיות ומטרה. זה יותר ממרחב מקוון רגיל - זה מסע דרך האפשרויות הרבות של עיצוב המרחב האישי.

en: This blog is your daily dose of design. It's your resource, your community, and your inspiration. Join us on this aesthetic adventure as we transform spaces into stories, houses into homes, and designs into life.
he_IL: הבלוג הזה הוא המנת היומית שלך לעיצוב. זה המקור שלך, הקהילה שלך וההשראה שלך. הצטרף אלינו בהרפתקה אסתטית זו כשאנחנו ממירים מרחבים לסיפורים, בתים לבתים ועיצובים לחיים.

en: This blog post is your gateway to the world of accounting software tailored specifically for small businesses. We'll explore the reasons why accounting software is a must-have tool for your financial arsenal, what features to look for, and how to choose the right solution to meet your unique needs.
he_IL: פוסט זה בבלוג הוא השער שלך לעולם התוכנה לניהול חשבונות שמיועדת במיוחד לעסקים קטנים. אנחנו נחקור את הסיבות למה תוכנת הניהול הכספית היא כלי חיוני לכלי הכספיים שלך, אילו כלים או אפשרויות לחפש, וכיצד לבחור את הפתרון הנכון שיתאים לצרכים הייחודיים שלך.

en: This blog post is your roadmap to the world of tax planning for entrepreneurs. We'll delve into the reasons why it's a vital component of your business strategy, the key tax considerations entrepreneurs should be aware of, and practical strategies to optimize your tax position. From managing deductions and credits to structuring your business for tax efficiency, we'll equip you with the knowledge and tools to navigate the tax landscape successfully.
he_IL: פוסט זה בבלוג הוא המפתח שלך לעולם תכנון מס ליזמים. אנחנו נעסוק בסיבות למה זה רכיב חיוני בתוכנית העסקים שלך, השיקולים המסיים העיקריים שיזמים צריכים להיות מודעים אליהם, ואסטרטגיות מעשיות למקסם את מעמד המס שלך. מניהול הוצאות וזיכויים עד קיבוץ העסק שלך ליעילות מסית, אנחנו נספק לך את הידע והכלים לנווט בנוף המס בהצלחה.

en: This blog serves as a reflection of my experiences, joys, challenges, and growth as a mother. I have dedicated myself to documenting the nuances and beauty of motherhood, providing a space to share stories, insights, and lessons learned along the way.
he_IL: הבלוג הזה משמש כהבטאה על החוויות, השמחות, האתגרים והצמיחה שלי כאם. התמקדתי בתיעוד הפרטים המעניינים והיופי שבהיות אם, ומספקת מקום לשיתוף סיפורים, תובנות ולקחים שנלמדים בדרך.

en: This blog started with my yoga journey. Since then, I've become a certified yoga instructor and have recently begun organizing small group lessons and retreats. Nowadays, I find joy in practicing yoga at a small studio in LA. My blog serves as a public diary of my yoga journey, chronicling the triumphs and challenges.
he_IL: הבלוג הזה התחיל עם מסע היוגה שלי. מאז, הפכתי למדריך יוגה מוסמך ו最近 התחלתי לארגן שיעורים קבוצתיים קטנים וריטריטים. היום, אני מוצאת שמחה בלתרגל יוגה בסטודיו קטן בלוס אנג'לס. הבלוג שלי משמש כיומן ציבורי של מסע היוגה שלי, מתעד את הניצחונות והאתגרים.

en: This book is, therefore, in its proper order and place. I will now return to my subject, and with regard to the materials suited to the construction of buildings will consider their natural formation and in what proportions their elementary constituents were combined, making it all clear and not obscure to my readers. For there is no kind of material, no body, and no thing that can be produced or conceived of, which is not made up of elementary particles; and nature does not admit of a tmthful exploration in accordance with the doctrines of the physicists without an accurate demonstration of the primary causes of things, showing how and why they are as they are.
he_IL: ספר זה הוא, אם כן, בתכנונו ובמקומו הראויים. כעת אשוב לנושא שלי, ולגבי החומרים המתאימים לבניית מבנים ישקול את היווצרותם הטבעית ובאיזה פרופורציות שולבו המרכיבים היסודיים שלהם, מה שהופך את הכל ברור ולא מעורפל לקוראים שלי. שכן אין שום סוג של חומר, שום גוף, ושום דבר שניתן לייצר או לתפוס, שאינו מורכב מחלקיקים יסודיים; והטבע אינו מודה בחקר מעמיק בהתאם לדוקטרינות של הפיזיקאים ללא הדגמה מדויקת של הגורמים העיקריים לדברים, המראים כיצד ומדוע הם כפי שהם.

en: This column contains two Paragraph blocks. The adjacent column contains a Pullquote block.
he_IL: הטור הזה כולל שני בלוקים של פסקה רגילה. הטור הסמוך כולל בלוק ציטוט.

en: This column contains two paragraph blocks. The adjacent column contains a pullquote block.
he_IL: הטור הזה כולל שני בלוקים של פסקה רגילה. הטור הסמוך כולל בלוק ציטוט.

en: This course isn't just about coping with change – it's about thriving in its midst. Whether you're facing career shifts, personal life transitions, or simply want to be better prepared for life's unpredictable twists, "The Change Catalyst" promises to equip you with the mindset and skills to navigate any transformation confidently and gracefully.
he_IL: הקורס הזה לא רק על התמודדות עם שינוי - זה על הצלחה בתוכו. בין אם אתה עומד מול שינויים בקריירה, מעברים בחיים האישיים או פשוט רוצה להיות מוכן יותר להפתעות בחיים, "הקטליזט המשנה" מבטיח לספק לך את התפיסה הנכונה והכלים לנווט בביטחה ובגימלה בכל שינוי.

en: This dining room is a masterclass in balanced interior design. It’s not just about each individual piece but how they come together to create a sense of harmony. The plush chairs invite you to sit down, the lighting adds intrigue, the mirror amplifies the space, and the plants inject life, all resting on a classic yet dynamic floor.
he_IL: חדר האוכל הזה הוא שיעור מופת בעיצוב פנים מאוזן. זה לא רק על כל חתיכה בנפרד אלא על איך הן מתמזגות יחד כדי ליצור תחושת הרמוניה. הכיסאות הרכים מזמינים אותך לשבת, התאורה מוסיפה סקרנות, המראה מגביר את המרחב והצמחים מזרימים חיים, הכל מתנוח על רצפה קלאסית ובכל זאת דינמית.

en: This dining space is a testament to the power of interior design to create harmony between the built environment and the natural world. It showcases how a thoughtful selection of materials, colors, and lighting can create a space that feels open yet intimate, modern yet timeless.
he_IL: מרחב האוכל הזה הוא עדות לכוח של עיצוב פנים ליצירת הרמוניה בין הסביבה הבנויה לעולם הטבע. הוא מציג כיצד בחירה מתוך שקיפות של חומרים, צבעים ותאורה יכולה ליצור מרחב שמרגיש פתוח ובו זמנית אינטימי, מודרני ובלתי עובר זמן.

en: This easy-to-make recipe combines savory prosciutto, creamy cheese, and crisp lettuce between two slices of your favorite bread for a deliciously satisfying meal in minutes.
he_IL: המתכון הזה קל להכנה ומשלב פרושוטו מלוח, גבינה קרמית, וחסה פריכה בין שני פרוסות לחם האהוב עליך לארוחה מספקת וטעימה בתוך דקות.

en: This exploration is a celebration of the unexpected beauty found in nature's smallest inhabitants—a reminder that even the tiniest creatures can leave a profound impact on the world of color and art. Join us as we uncover the secrets of Cochineal, Nature's Scarlet Secret, and embark on a journey through the surprising and colorful tapestry woven by these small, unassuming insects.
he_IL: החקירה הזו היא חגיגה של היופי הבלתי צפוי שנמצא ביצורים הקטנים ביותר של הטבע—תזכורת לכך שגם היצורים הקטנים ביותר יכולים להשאיר השפעה עמוקה על עולם הצבע והאמנות. הצטרפו אלינו כשאנחנו חושפים את הסודות של קוֹצ'ינֵיל, הסוד האדום של הטבע, ויוצאים למסע דרך השטיח המפתיע והצבעוני שנ woven על ידי החרקים הקטנים והצנועים הללו.

en: This exploration is an invitation to step back in time, to the banks of the Nile, where artisans blended earth and fire to create a hue that transcended the material world. Join us as we unveil the sacred significance and enduring allure of Egyptian Blue—a journey into the heart of ancient artistry and the mystical connection between color, culture, and the divine.
he_IL: החקירה הזו היא הזמנה לחזור בזמן, אל גדות הנילוס, שם אמנים שילבו אדמה ואש כדי ליצור גוון שחורג מהעולם החומרי. הצטרפו אלינו כשאנחנו חושפים את המשמעות הקדושה ואת הקסם הנמשך של הכחול המצרי—מסע אל לב האמנות העתיקה והקשר המיסטי בין צבע, תרבות והאלוהי.

en: This exploration is an ode to the brilliance that emerges from the Earth's core, encapsulated in the radiant shades of cobalt blue. Whether you're an art enthusiast or a science aficionado, join us as we delve into the captivating history and enduring significance of cobalt—a color that bridges the realms of artistic expression and scientific marvel.
he_IL: החקירה הזו היא אוד לברilliance שמופיעה ממרכז כדור הארץ, כלואה בגוונים הזוהרים של כחול קובלט. בין אם אתה חובב אמנות או חובב מדע, הצטרף אלינו כשאנחנו חודרים להיסטוריה המרתקת ולחשיבות המתמשכת של קובלט—צבע שמחבר בין תחומי הביטוי האמנותי והפלא המדעי.

en: This exploration is an ode to the enduring legacy of Red Ocher—a color that connects us to our primal roots, reminding us of the boundless creativity that has flowed through humanity since time immemorial. Join us as we navigate the depths of Earth's crimson canvas, discovering the stories told by Red Ocher and the echoes of our earliest creative expressions.
he_IL: החקירה הזו היא אודה למורשת הנמשכת של אוקר אדום—צבע שמחבר אותנו לשורשים הפרימליים שלנו, מזכיר לנו את היצירתיות הבלתי נגמרת שזרמה דרך האנושות מאז ומעולם. הצטרפו אלינו כשאנחנו מנווטים בעמקי הקנבס האדום של כדור הארץ, מגלים את הסיפורים שסיפר אוקר אדום ואת ההד של הביטויים היצירתיים המוקדמים ביותר שלנו.

en: This formula for object handmaking has been continued in the development of the Eve by Paloma Loma line. Campbell presents a luxury take on the Ephemera and Beatrice models, slowing down their design and production processes to elevate classic shapes. Made with raw undyed leather uppers and replaceable straps, the handbags create an experience of timelessness and durability. By applying traditional methods to Eve, Paloma Loma perpetuates the wearer of the craft of handbagmaking.
he_IL: הנוסחה הזו של ייצור ידני הגיעה גם לפיתוח קו המוצרים Eve by Paloma Loma. קמפבל מייצגת גרסה יוקרתית של דגמי אפמרה וביאטריס, ומאטה את תהליכי העיצוב והייצור לטובת השימוש בצורות קלאסיות. תיקי היד, שמגיעים עם רצועות ניתנות להחלפה ושחלקם העליון עשוי עור לא מעובד ולא צבוע, מייצרים חוויה על-זמנית וידידותית לסביבה. על ידי השימוש בשיטות המסורתיות, תיקי היד של Paloma Loma מנציחים את מלאכת היד הזו.

en: This game pays homage to the arcade classics, as seen in the image, where every punch, kick, and combo feels like a dance of power and precision. It's clear that "Tiger's Den" aims to keep players on the edge of their seats, with online functionality that's more robust than ever. Forget idle waiting in matchmaking lobbies; here, you'll sharpen your skills in Arcade Mode as you queue for your next conquest.
he_IL: המשחק הזה משלם כבוד לקלאסיקות הארקייד, כפי שניתן לראות בתמונה, שבה כל מכה, בעיטה וקומבו מרגישים כמו ריקוד של כוח ודיוק. ברור ש-"כיתת הנמר" מתמקדת בשמירה על תחושת המתח של השחקנים, עם פונקציות מקוונות שהן יותר חזקות מתמיד. שכחו על המתנה ריקה בחדרי המתאמץ; כאן, תחדשו את הכישורים שלכם במצב הארקייד כשאתם ממתינים לקרב הבא שלכם.

en: This global veil of dust and soot led to a dramatic decrease in sunlight reaching the Earth's surface, plunging the planet into a prolonged period of darkness and cold known as an 'impact winter.' This sudden, drastic reduction in light would have had a severe effect on life on Earth.
he_IL: הכיסוי הגלובלי הזה של אבק וסירוט הוביל להפחתה דרמטית בקרני השמש שמגיעות למשטח הארץ, משקיע את הכדור הארצי בתקופה ארוכה של אפלה וקור שנקראת 'חורף מכותי'. ההפחתה התקופתית והפתאומית הזו באור הייתה יכולה להשפיע באורח קשה על החיים בכדור הארץ.

en: This granola blueberry cake makes a delicious breakfast treat or dessert. Serve it warm with a dollop of whipped cream or a scoop of vanilla ice cream for an extra indulgent treat.
he_IL: העוגת גרנולה עם אוכמניות הזו היא פינוק טעים לארוחת בוקר או לקינוח. תגישו אותה חמה עם כף של שמנת מוקצפת או כדור של גלידת וניל לפינוק נוסף.

en: This granola blueberry cake makes a delicious breakfast treat or dessert. Serve it warm with a dollop of whipped cream or a scoop of vanilla ice cream for an extra indulgent treat. Enjoy!
he_IL: העוגת גרנולה עם פירות יער הזו היא פינוק טעים לארוחת בוקר או לקינוח. תגישו אותה חמה עם כף של קצפת או כדור של גלידת וניל לפינוק נוסף. תהנו!

en: This guide should arm you with ideas to please even the most discerning of gaming aficionados. Remember, the best gift is one that shows you pay attention to their interests and passions. Happy gifting!
he_IL: המדריך הזה אמור לספק לך רעיונות שיעזרו לך להפתיע את הגיימרים המקטינים ביותר. זכור, המתנה הכי טובה היא זו שמראה שאתה מתעניין בתחומי העניין והתשוקות שלהם. מתנות מהנות!

en: This has a subscript $latex W_W$ in it.
he_IL: בקטע הזה יש כתב תחתי של $latex W_W$.

en: This has a superscript $latex M^M$ in it.
he_IL: בקטע הזה יש כתב עילי של $latex M^M$.

en: This has both $latex M^M_M$ zomg.
he_IL: בקטע הזה יש גם ‎$latex M^M_M$ zomg.

en: This holistic approach to life has been a beacon on my journey. Kundalini Yoga not only unlocks the potential within but also encourages a mindful and awakened existence. It's a practice that goes beyond the physical, inviting practitioners to embrace the spiritual essence woven into the fabric of every moment.
he_IL: הגישה ההוליסטית הזו לחיים הייתה מגדלור במסע שלי. יוגה קונדליני לא רק פותחת את הפוטנציאל שבפנים אלא גם מעודדת קיום מודע ומעורר. זו פרקטיקה שעוברת מעבר לפיזי, מזמינה את המתאמנים לאמץ את מהות הרוח שנטועה בכל רגע.

en: This hotel in Bali, Indonesia is simply magnificent. Located in the middle of the rainforest you will make one with the nature.
he_IL: המלון נמצא בבאלי באינדונזיה והוא פשוט מרהיב. הוא ממוקם במרכז יער גשם ועוטף את המבקרים בטבע.

en: This image captures the essence of "Masked Turth" - a game that's as much about the grandiose spectacle as it is about the intimate story of destiny intertwined. The towering dragon, a behemoth of raw power and majesty, dominates the scene, its wings unfurled in a display of might that could shake the mountains themselves. Below, the burning lands tell of chaos unleashed, a world on the brink where the brave venture forth against all odds.
he_IL: התמונה הזו כובשת את המהות של "Masked Turth" - משחק שהוא גם על המראה הגדוליות כמו שהוא על הסיפור האינטימי של גורל מתוחכם. הדרקון הגבוה, ענק של כוח גולמי ומפאר, משליט בסצנה, כנפיו מתרחבות בהצגה של עוצמה שיכולה לרעש את ההרים עצמם. מתחת, האדמות הבוערות מספרות על פושע ששוחרר, עולם על סף התפוצצות שבו האמיצים מסוכנים להתקדם נגד כל הסיכויים.

en: This image challenges the observer to interpret fashion as an extension of oneself, a medium through which individual stories can be told. It is about the symbiosis between the creation and the wearer, where each movement is an intimate dance of personal narratives and designer visions.
he_IL: התמונה הזו מאתגרת את הצופה לפרש את האופנה כסיומת / הרחבה של עצמו, ככלי שבאמצעותו ניתן לספר סיפורים אישיים. זה על הסימביוזיס בין היצירה לבין הלובש, בו כל תנועה היא ריקוד אינטימי של נרטיבים אישיים וחזונות של מעצבים.

en: This immersive publication spans four decades of multi-dimensional design driven by celebrating places, telling stories, and making symbols.
he_IL: היצירה הנוכחית נבנתה במשך ארבעים שנה באמצעות עיצובים מעולמות שונים מתוך כוונה להוקיר מקומות, לספר סיפורים וליצור סמלים.

en: This initiative is entirely volunteer-based, which means it’s dependent on caring people who believe in the goals of the project who are willing to give up their own time, and other supporters who are willing to donate resources to keep us going.&nbsp;
he_IL: היוזמה מבוססת במלואה על מתנדבים, כלומר, היא תלויה לחלוטין באנשים אכפתיים שמאמינים במטרות הפרויקט ומוכנים להשקיע מזמנם הפרטי ובתומכים אחרים שמוכנים לתרום משאבים כדי לעזור לנו להמשיך.

en: This is a "Media &amp; Text" block. It's an easy way to create an attractive layout around an image.
he_IL: זהו "בלוק מדיה וטקסט". באמצעות הבלוק הזה אפשר ליצור בקלות פריסה מרשימה מסביב לתמונה.

en: This is a 2-column layout, just trying some things out to see how it goes. Each column should have enough padding to breathe a little bit. Don't forget to consider how columns will look on smaller screens. #mobilefirst
he_IL: זוהי פריסה של שני טורים, אפשר לנסות ולראות איך הולך. בכל טור יהיה מספיק מקום כדי שהתוכן יוצג בצורה מרווחת. לא לשכוח לבדוק איך הטורים יוצגו גם במסכים קטנים יותר. ‎#mobilefirst

en: This is a 4-week course only ($90). This course consist of a 1-hour class per day dedicated to the practice of the barre.
he_IL: זהו שיעור במתכונת של ארבעה שבועות בלבד (בעלות של ‎$ 90). השיעור כולל תרגול של שעה אחת ביום שמוקדשת לתרגילים לצד הבר.

en: This is a <em>full-width</em> cover image.
he_IL: זו תמונת שער <em>ברוחב מלא</em>.

en: This is a <em>wide</em> cover image.
he_IL: זו תמונת שער <em>רחבה</em>.

en: This is a Category Description.
he_IL: זהו התיאור של הקטגוריה.

en: This is a Column, of blocks in columns. Column layouts can be adapted to fit different needs.<br>
he_IL: זהו טור של בלוקים בטורים. את הפריסות של הטורים ניתן לשנות בהתאם לצורך. <br>

en: This is a button
he_IL: זהו כפתור

en: This is a centered button
he_IL: זהו כפתור שמיושר למרכז

en: This is a cover block, with a heading, a paragraph, and a button block.
he_IL: זהו בלוק הכיסוי שכולל בלוקים של כותרת, פסקה רגילה וכפתורים.

en: This is a cover block, with a heading, a paragraph, and a button block.
he_IL: זהו בלוק הכיסוי שכולל בלוקים של כותרת, פסקה רגילה וכפתורים.

en: This is a cover image block.
he_IL: זהו בלוק של תמונת שער.

en: This is a definition list division.
he_IL: זוהי חלוקה של רשימת הגדרות.

en: This is a frequently asked question?
he_IL: האם זוהי שאלה נפוצה?

en: This is a great way to enjoy broccoli, and the caper sauce adds a nice tangy complement to the crispy tempura. Enjoy this as a snack, appetizer, or side dish!
he_IL: זאת דרך נהדרת ליהנות מבروוקולי, ורוטב הקפריס מוסיף תוספת חמוצה נעימה לטמפורה הפריכה. תיהנה מזה כנשנוש, מנות פתיחה, או תוספת!

en: This is a group of blocks in columns. Column layouts can be adapted to fit different needs.
he_IL: זוהי קבוצה של בלוקים בטורים. את הפריסות של הטורים ניתן לשנות בהתאם לצורך.

en: This is a group of blocks in columns. Column layouts can be adapted to fit different needs.<br>
he_IL: זוהי קבוצה של בלוקים בטורים. את הפריסות של הטורים ניתן לשנות בהתאם לצורך. <br>

en: This is a large, centered pull quote. On the other hand, we denounce with righteous indignation and dislike men who are so beguiled and demoralized by the charms of pleasure of the moment, so blinded by desire, that they cannot foresee the pain and trouble that are bound to ensue.
he_IL: זהו ציטוט גדול ומיושר למרכז. מצד שני, אנחנו מוקיעים בהתמרמרות צדקנית את האנשים שהולכים שולל אחרי קסם ההנאה של הרגע, שנהיים עיוורים לנוכח התשוקה עד שהם לא מצליחים לראות את הכאב והצרות שלבטח טומן בחובו העתיד.

en: This is a left button
he_IL: זהו כפתור שמאלי

en: This is a list block.
he_IL: זהו בלוק רשימה.

en: This is a paragraph block with a drop cap. Use the Settings panel to change block settings.
he_IL: זהו בלוק פסקה רגילה עם אות ראשית מודגשת. ניתן להשתמש בחלונית ההגדרות כדי לשנות את ההגדרות של הבלוק.

en: This is a preformatted block.
he_IL: זהו בלוק מעוצב מראש.

en: This is a pullquote. It's pretty awesome.
he_IL: זהו ציטוט. נראה מרשים.

en: This is a quote block with a short quote.
he_IL: זהו בלוק ציטוט עם ציטוט קצר.

en: This is a quote block. It's aligned to the side at least in the default styles. Pretty darn amazing.
he_IL: זהו בלוק ציטוט. הוא מיושר לצד לפחות בסגנונות שברירת מחדל. נראה נהדר, לא?

en: This is a regular cover image.
he_IL: זו תמונת שער רגילה.

en: This is a status format example. Things are starting to take shape around here. I hope you're liking this theme!
he_IL: זוהי דוגמה לעיצוב של סטטוס. העיצוב מתחיל להיראות נהדר כאן. אני מקווה שערכת העיצוב הזאת מוצאת חן בעיניך!

en: This is a test for status format post. The title should be hidden for this format.
he_IL: זוהי בדיקה לפוסט של עיצוב סטטוס. הכותרת אמורה להיות מוסתרת לעיצוב הזה.

en: This is a typical 3-column layout with images on top and some text below.
he_IL: זוהי פריסה רגילה של שלושה טורים עם תמונות בחלק העליון ומתחתן טקסט.

en: This is a verse.
he_IL: זהו פסוק.

en: This is about a speaker, Name Surename from Country, known for his eloquence. The text contains his social media handles and a description of his impactful speaking sessions.
he_IL: זאת על דובר, שם משפחה מהמדינה, ידוע ברהיטות שלו. הטקסט מכיל את פרטי הרשתות החברתיות שלו ותיאור של מפגשי הדיבור המשפיעים שלו.

en: This is an example of a <a title="Apple" href="http://apple.com">link</a>.
he_IL: זוהי דוגמה לקישור של <a title="Apple" href="http://apple.com"></a>.

en: This is an example of a page. Unlike posts, which are displayed on your blog’s front page in the order they’re published, pages are better suited for more timeless content that you want to be easily accessible, like your About or Contact information. Click the Edit link to make changes to this page or
he_IL: זהו עמוד לדוגמה. להבדיל מפוסטים, שמוצגים בעמוד הראשי של הבלוג שלך לפי סדר הפרסום שלהם, עמודים מתאימים יותר ליצירת גישה קלה לתוכן שאינו תלוי בזמן, למשל 'אודות' או 'פרטים ליצירת קשר'. יש ללחוץ על הקישור 'עריכה' כדי לבצע שינויים בעמוד זה או

en: This is an example of a page. Unlike posts, which are displayed on your blog’s front page in the order they’re published, pages are better suited for more timeless content that you want to be easily accessible, like your About or Contact information. Click the Edit link to make changes to this page or <a title="Direct link to Add New Page in your Dashboard" href="https://wordpress.com/page/226996162/new/">add another page</a>.
he_IL: זהו דוגמה לעמוד. להבדיל מהפוסטים, שמוצגים בעמוד הראשי של הבלוג שלך בסדר שהם פורסמים, עמודים מתאימים יותר לתוכן שאינו תלוי בזמן ושברצונך שיהיה נגיש בקלות, כמו מידע עליך או פרטי יצירת קשר. לחץ על הקישור "ערוך" כדי לבצע שינויים בעמוד זה או <a title="Direct link to Add New Page in your Dashboard" href="https://wordpress.com/page/226996162/new/">הוסף עוד עמוד</a>.

en: This is an example of a page. Unlike posts, which are displayed on your blog’s front page in the order they’re published, pages are better suited for more timeless content that you want to be easily accessible, like your About or Contact information. Click the Edit link to make changes to this page or <a title="Direct link to Add New Page in your Dashboard" href="https://wordpress.com/page/227935302/new/">add another page</a>.
he_IL: זהו דוגמה לעמוד. לעומת פוסטים, שמוצגים בעמוד הראשי של הבלוג שלך בסדר שהם פורסמים, עמודים מתאימים יותר לתוכן שאתה רוצה שיהיה נגיש בקלות ובזמן ארוך, כמו עליך או פרטי התקשרות. לחץ על הקישור <a title="קישור ישיר להוספת עמוד חדש בלוח הבקרה שלך" href="https://wordpress.com/page/227935302/new/">הוסף עמוד נוסף</a> כדי לבצע שינויים בעמוד זה.

en: This is an example of a page. Unlike posts, which are displayed on your blog’s front page in the order they’re published, pages are better suited for more timeless content that you want to be easily accessible, like your About or Contact information. Click the Edit link to make changes to this page or <a title="Direct link to Add New Page in your Dashboard" href="https://wordpress.com/page/228528327/new/">add another page</a>.
he_IL: זהו דוגמה לעמוד. להבדיל מהפוסטים, שמוצגים בעמוד הראשי של הבלוג שלך בסדר שהם פורסמים, עמודים מתאימים יותר לתוכן שאתה רוצה שיהיה נגיש בקלות ובזמן ארוך, כמו מידע עליך או פרטי יצירת קשר. לחץ על הקישור "עריכה" כדי לבצע שינויים בעמוד זה או <a title="Direct link to Add New Page in your Dashboard" href="https://wordpress.com/page/228528327/new/">להוסיף עוד עמוד</a>.

en: This is an example of a page. Unlike posts, which are displayed on your blog’s front page in the order they’re published, pages are better suited for more timeless content that you want to be easily accessible, like your About or Contact information. Click the Edit link to make changes to this page or <a title="Direct link to Add New Page in your Dashboard" href="https://wordpress.com/page/229702445/new/">add another page</a>.
he_IL: זהו דוגמה לעמוד. להבדיל מהפוסטים, שמוצגים בעמוד הראשי של הבלוג שלך בסדר שהם פורסמים, עמודים מתאימים יותר לתוכן שאינו תלוי בזמן ושברצונך שיהיה נגיש בקלות, כמו מידע עליך או פרטי יצירת קשר. לחץ על הקישור <a title="קישור ישיר להוספת עמוד חדש בלוח הבקרה שלך" href="https://wordpress.com/page/229702445/new/">הוסף עמוד חדש</a> כדי לבצע שינויים בעמוד זה.

en: This is an example of a page. Unlike posts, which are displayed on your blog’s front page in the order they’re published, pages are better suited for more timeless content that you want to be easily accessible, like your About or Contact information. Click the Edit link to make changes to this page or <a title="Direct link to Add New Page in your Dashboard" href="https://wordpress.com/page/231214916/new/">add another page</a>.
he_IL: זהו דוגמה לעמוד. להבדיל מהפוסטים, שמוצגים בעמוד הראשי של הבלוג שלך בסדר שהם פורסמים, עמודים מתאימים יותר לתוכן שאתה רוצה שיהיה נגיש בקלות ולא יעבור תאריך, כמו מידע עליך או פרטי יצירת קשר. לחץ על הקישור "עריכה" כדי לבצע שינויים בעמוד זה או <a title="Direct link to Add New Page in your Dashboard" href="https://wordpress.com/page/231214916/new/">להוסיף עוד עמוד</a>.

en: This is an example of a page. Unlike posts, which are displayed on your blog’s front page in the order they’re published, pages are better suited for more timeless content that you want to be easily accessible, like your About or Contact information. Click the Edit link to make changes to this page or <a title="Direct link to Add New Page in your Dashboard" href="https://wordpress.com/page/232370048/new/">add another page</a>.
he_IL: זהו דוגמה לעמוד. להבדיל מפוסטים, שמוצגים בעמוד הראשי של הבלוג שלך בסדר שהם פורסמים, עמודים מתאימים יותר לתוכן שאתה רוצה שיהיה נגיש בקלות ובצורה עצמאית, כמו מידע עליך או פרטי יצירת קשר. לחץ על הקישור "עריכה" כדי לבצע שינויים בעמוד זה או <a title="Direct link to Add New Page in your Dashboard" href="https://wordpress.com/page/232370048/new/">להוסיף עוד עמוד</a>.

en: This is an example of a page. Unlike posts, which are displayed on your blog’s front page in the order they’re published, pages are better suited for more timeless content that you want to be easily accessible, like your About or Contact information. Click the Edit link to make changes to this page or <a title="Direct link to Add New Page in your Dashboard" href="https://wordpress.com/page/235959077/new/">add another page</a>.
he_IL: זוהי דוגמה לעמוד. בניגוד לפוסטים, שמוצגים בעמוד הראשי של הבלוג שלך בסדר שבו הם מתפרסמים, עמודים מתאימים יותר לתוכן שהוא יותר נצחי שאתה רוצה שיהיה נגיש בקלות, כמו המידע עליך או פרטי הקשר שלך. לחץ על הקישור עריכה כדי לבצע שינויים בעמוד הזה או <a title="Direct link to Add New Page in your Dashboard" href="https://wordpress.com/page/235959077/new/">להוסיף עמוד נוסף</a>.

en: This is an example of a page. Unlike posts, which are displayed on your blog’s front page in the order they’re published, pages are better suited for more timeless content that you want to be easily accessible, like your About or Contact information. Click the Edit link to make changes to this page or <a title="Direct link to Add New Page in your Dashboard" href="https://wordpress.com/page/236659895/new/">add another page</a>.
he_IL: זאת דוגמה לעמוד. בניגוד לפוסטים, שמוצגים בעמוד הראשי של הבלוג שלך בסדר שבו הם מתפרסמים, עמודים מתאימים יותר לתוכן שהוא יותר נצחי שאתה רוצה שיהיה נגיש בקלות, כמו מידע עליך או פרטי קשר. לחץ על הקישור עריכה כדי לבצע שינויים בעמוד הזה או <a title="Direct link to Add New Page in your Dashboard" href="https://wordpress.com/page/236659895/new/">להוסיף עמוד נוסף</a>.

en: This is an example of a page. Unlike posts, which are displayed on your blog’s front page in the order they’re published, pages are better suited for more timeless content that you want to be easily accessible, like your About or Contact information. Click the Edit link to make changes to this page or <a title="Direct link to Add New Page in your Dashboard" href="https://wordpress.com/page/237450194/new/">add another page</a>.
he_IL: זאת דוגמה לעמוד. בניגוד לפוסטים, שמוצגים בעמוד הראשי של הבלוג שלך בסדר שבו הם מתפרסמים, עמודים מתאימים יותר לתוכן שהוא יותר נצחי שאתה רוצה שיהיה נגיש בקלות, כמו המידע עליך או פרטי הקשר שלך. לחץ על הקישור עריכה כדי לבצע שינויים בעמוד הזה או <a title="Direct link to Add New Page in your Dashboard" href="https://wordpress.com/page/237450194/new/">להוסיף עמוד נוסף</a>.

en: This is an example of a sticky post! You can read more about them <a href="http://en.support.wordpress.com/posts/post-visibility/#sticky-posts">here</a>.
he_IL: זהו פוסט דביק לדוגמה! אפשר לקבל עליהם מידע נוסף <a href="http://en.support.wordpress.com/posts/post-visibility/#sticky-posts">כאן</a>.

en: This is an example of a sticky post. You can read more about them <a href="http://en.support.wordpress.com/posts/post-visibility/#sticky-posts">here</a>.
he_IL: זהו פוסט דביק לדוגמה. אפשר לקבל עליהם מידע נוסף <a href="http://en.support.wordpress.com/posts/post-visibility/#sticky-posts">כאן</a>.

en: This is an example of an about page. Unlike posts, pages are better suited for more timeless content that you want to be easily accessible, like your About or Contact information. Click the Edit link to make changes to this page or <a href="//wordpress.com/page">add another page</a>.
he_IL: זהו עמוד 'אודות' לדוגמה. להבדיל מפוסטים, עמודים מתאימים יותר ליצירת גישה קלה לתוכן שאינו משתנה לעיתים תכופות, למשל 'אודות' או 'פרטים ליצירת קשר'. יש ללחוץ על הקישור 'עריכה' כדי לבצע שינויים בעמוד זה או <a href="//wordpress.com/page">להוסיף עוד עמוד</a>.

en: This is an example page. It's different from a blog post because it will stay in one place and will show up in your site navigation (in most themes). Most people start with an About page that introduces them to potential site visitors. It might say something like this. As a new WordPress user, you should go to <a href="https://linkinbioone.mystagingwebsite.com/wp-admin/">your dashboard</a> to delete this page and create new pages for your content. Have fun!
he_IL: זוהי דוגמת עמוד. זה שונה מפוסט בבלוג כי זה יישאר במקום אחד ויופיע בניווט של האתר שלך (ברוב התבניות). רוב האנשים מתחילים עם עמוד 'אודות' שמציג אותם בפני מבקרים פוטנציאליים באתר. זה יכול לומר משהו כזה. כמשתמש חדש ב-WordPress, אתה צריך ללכת ל-<a href="https://linkinbioone.mystagingwebsite.com/wp-admin/">לוח הבקרה שלך</a> כדי למחוק את העמוד הזה וליצור עמודים חדשים לתוכן שלך. תיהנה!

en: This is an example page. It's different from a blog post because it will stay in one place and will show up in your site navigation (in most themes). Most people start with an About page that introduces them to potential site visitors. It might say something like this:
he_IL: זהו דף לדוגמה. הוא שונה מפוסט רגיל בבלוג מכיוון שהוא יישאר במקום אחד ויופיע בתפריט הניווט באתר שלך (ברוב ערכות הנושא). רוב האנשים מתחילים עם דף אודות המציג אותם למבקרים חדשים באתר. הנה תוכן לדוגמה:

en: This is easily proved: did<br>not Helen—she who had scanned<br>the flower of the world’s manhood—
he_IL: זה נוכח בקלות: האם לא הלן—היא שסרקה את פרח אנושות העולם—<br><br>

en: This is my little corner of the Internet, where I talk about homeschooling, planning, journaling, and more!
he_IL: ברוכים הבאים לפינה הקטנה שלי באינטרנט. כאן אני משוחחת על נושאים כמו חינוך ביתי, תכנון, כתיבת יומן ועוד!

en: This is not the place for you if you’re on a diet. It’s the kind of food you want after a night on the town or, in the case of my father, if you’re extremely hungry and want a meal that will immediately throw you into the couch. They’re open 6 PM to Midnight from Wednesdays through Saturdays. You can find them at Founder’s Square at the main entrance. You can smell the food a mile away, you won’t miss it. Remember, they’re a food TRUCK so be prepared to wait for your food if the park is busy and especially after the clubs close.
he_IL: זה לא המקום להגיע אליו אם החלטתם לשמור על דיאטה דלת קלוריות. זה אוכל מושלם לסיום לילה של בילויים בעיר או, במקרה של אבא שלי, אם ממש רעבים ומחפשים מנה שאחריה חייבים לנוח על הספה. הם פתוחים משעה 18:00 עד חצות בימי רביעי עד שבת. הם חונים בכניסה המרכזית של כיכר המייסדים. אפשר להריח את הניחוח הטעים ממרחקים, לא תוכלו לפספס. חשוב לזכור שהם משאית של אוכל ולכן, לפעמים צריך להמתין לא מעט לאוכל אם הפארק גדוש במבקרים או בשעות שאחרי סגירת המועדונים.

en: This is right aligned blockquote. Sometimes life hits you in the head with a brick. Don't lose faith.
he_IL: זהו ציטוט שמיושר לימין. לפעמים החיים מפתיעים אותך כמו רעם ביום בהיר. חשוב להמשיך ולהאמין.

en: This is sample content, included with the template to illustrate its features. Remove or replace it with your own words and media.
he_IL: זהו תוכן לדוגמה שכלול בתבנית כדי לשקף את המאפיינים שלה. אפשר להסיר או להחליף אותו עם טקסט או מדיה משלך.

en: This is the Post Excerpt block, it will display the excerpt from single posts. If there are any Custom Post Types with support for excerpts, the Post Excerpt block can display the excerpts of those entries as
    well. Morbi nec augue vestibulum, sagittis nisi ac, commodo mauris.
he_IL: זהו הבלוק 'תקציר פוסט', הוא מציג את התקציר של פוסט יחיד. אם קיימים 'סוגי פוסטים מותאמים' עם תמיכה בתקצירים, הבלוק 'תקציר פוסט' יכול להציג את התקצירים של הרישומים האלה
    גם. Morbi nec augue vestibulum, sagittis nisi ac, commodo mauris.

en: This is the citation.
he_IL: זהו הציטוט.

en: This is the classic block.
he_IL: זהו הבלוק הקלאסי.

en: This is the default paragraph size, but there are a few paragraph size presets in Gutenberg, which will scale down automatically across devices so your content looks good in any device.
he_IL: זהו גודל ברירת המחדל של פסקאות, אבל ב-Gutenberg יש כמה גודלי פסקאות מוגדרים מראש, שמתאימים את עצמם אוטומטית לגודל של מכשירים שונים כך שהתוכן שלך ייראה מצוין בכל סוג של מכשיר.

en: This is the first column, and it's amazing.
he_IL: זה הטור הראשון והוא פשוט מדהים.

en: This is the fourth column, and it's possibly the best.
he_IL: זה הטור הרביעי, הוא כנראה הטור הכי טוב.

en: This is the second column, and it's also amazing.
he_IL: זה הטור השני והוא מדהים לא פחות.

en: This is what Marguerite Yourcenar achieve in this masterpiece. It narrates emperor Hadrian's memories on a letter addressed to the future princeps that he's just selected: the young Marcus Aurelius. It’s my first Yourcenar's book but will not be the last, for sure. Great experience.
he_IL: זה מה שמרגריט יורסנר השיגה ביצירה המופתית הזו. היא מספרת את זכרונות הקיסר הדריאנוס במכתב שנכתב לנסיך העתידי שהוא רק עתה בחר: הצעיר מרקוס אורליוס. זה הספר הראשון שלי של יורסנר אבל בטוח שלא יהיה האחרון. חוויה נהדרת.

en: This is what a typical day looks like for me
he_IL: כך נראה יום טיפוסי שלי

en: This is your very first post. Click the Edit link to modify or delete it, or <a href="https://wordpress.com/post">start a new post</a>. If you like, use this post to tell readers why you started this blog and what you plan to do with it.
he_IL: הפוסט הזה הוא הראשון שלך. יש ללחוץ על הקישור 'עריכה' כדי לשנות או למחוק אותו או <a href="https://wordpress.com/post">להתחיל פוסט חדש</a>. אפשר לנצל את הפוסט הזה כדי להסביר לקוראים מדוע פתחת את הבלוג ומה בכוונתך לעשות אתו.

en: This isn’t my usual neighbourhood, and I am definitely not used to the hot conditions. It was a warm 30°C/86°F here at 8.00am. I’ll make sure I have some swag and step up the pace for the next relay, but I can’t promise it will be in such a beautiful location! Enjoy the relay, everyone!
he_IL: זה לא השכונה הרגילה שלי, ובהחלט אני לא מתרגל לתנאים חמים. הייתה חם בטווח של 30°C/86°F כאן בשעה 8:00 בבוקר. אני אוודא שיש לי כמה דברים טובים ואגבים את הקצב לשלב הבא, אבל אני לא יכול להבטיח שהוא יהיה במקום כל כך יפה! תהנו מהשלב, כולם!

en: This last interest is reflected in the notable story&nbsp;<em>El perseguidor</em>&nbsp;(“The Pursuer”), which Cortázar based on the life of the bebop saxophonist Charlie Parker.
he_IL: תחום העניין האחרון בא לידי ביטוי בסיפור <em>El perseguidor</em> ("הרודף"), שקורטאסר כתב בהשראת חייו של הסקסופוניסט צ'ארלי פארקר.

en: This lighting may be recognized by the strong light falling on the forehead, the bridge of the nose, the upper cheeks, and by the distinct shadow below the nose that often looks rather like a butterfly and thus, provides the name for this lighting technique.
he_IL: אפשר לזהות תאורה כזאת לפי האור החזק שנופל על המצח, עצם האף וחלקן העליון של הלחיים ולפי הצל האופייני מתחת לאף שנראה לעיתים קרובות כמו פרפר ומכאן, שמה של התאורה העילית הוא Butterfly Lighting (תאורת פרפר).

en: This month, I review 3 incredible works of literature — from historical fiction to philosophical memoirs and classic science fiction. A diverse and fascinating reading experience I hope will inspire each of you.
he_IL: החודש, אני מסקר 3 יצירות ספרות מדהימות — מסיפורה היסטורי בדיוק, דרך ממורים פילוסופיים ועד ספרות מדע בדיונית קלאסית. חוויה קריאה מגוונת ומרתקת שאני מקווה שתעורר את כל אחד מכם.

en: This museum offers an intriguing collection of natural artifacts, including the Oxford Dodo, the most complete remains of a dodo worldwide. The museum is also home to the Pitt Rivers Museum, an anthropological treasure trove of global cultural artifacts.
he_IL: המוזיאון הזה מציע אוסף מעניין של חפצים טבעיים, כולל הדודו מאוקספורד, השרידים המלאים ביותר של דודו בעולם. המוזיאון הוא גם בית למוזיאון פיט ריברס, אוצר אנתרופולוגי של חפצים תרבותיים עולמיים.

en: This page contains the text styles of the theme. The following blocks are headings, commonly used as titles, they define which parts of your content are important, and show how they’re interconnected.
he_IL: עמוד זה מכיל את סגנונות הטקסט של ערכת העיצוב. הבלוקים הבאים הם כותרות והם משמשים בדרך כלל כדי להגדיר אילו חלקים מהתוכן חשובים יותר, וגם מראים את הקשר בין החלקים.

en: This page is filled with sample content illustrating what various image types look like.
he_IL: העמוד הזה מלא בתוכן לדוגמה שמציג איך סוגי התמונות השונים ייראו.

en: This page is filled with sample content illustrating what various image types look like. Text is lorem ipsum filler; look at <a title="Readability" href="/readability/">the Readability page</a> for sample content that you can actually read.
he_IL: העמוד הזה מלא בתוכן לדוגמה שמציג איך סוגי התמונות השונים ייראו. הטקסט הוא טקסט דוגמה למילוי, אפשר לעיין בעמוד <a title="Readability" href="/readability/">לסגנון נוחות הקריאה</a> כדי לראות תוכן לקריאה עם משמעות.

en: This page is filled with sample content illustrating what various image types look like. Text is lorem ipsum filler; look at the <a href="https://independentpublisher2demo.wordpress.com/readability/">Readability page</a> for sample content that you can actually read.
he_IL: העמוד הזה מלא בתוכן לדוגמה שמציג איך סוגי התמונות השונים ייראו. הטקסט הוא טקסט דוגמה למילוי, אפשר לעיין <a href="https://independentpublisher2demo.wordpress.com/readability/">בעמוד לסגנון נוחות הקריאה</a> כדי לראות תוכן לקריאה עם משמעות.

en: This page template removes the sidebar. You can set the template under <a href="http://en.support.wordpress.com/pages/page-attributes/"><em>Page Attributes → Template</em></a>.
he_IL: תבנית העמוד הזאת מסירה את הסרגל הצדי. אפשר להגדיר את התבנית במקטע <a href="http://en.support.wordpress.com/pages/page-attributes/"><em>מאפייני עמוד ← תבנית</em></a>.

en: This peanut butter and banana smoothie is killing me cause it looks sooooo beautiful to be tasted. Although it also looks delicious!
he_IL: השייק חמאת הבוטנים והבננה הזה הורג אותי כי הוא נראה כל כך יפה שאי אפשר לא לטעום אותו. למרות שהוא גם נראה טעים!

en: This photograph is a celebration of the unseen wind that breathes life into fabric, an element that high fashion continuously seeks to harness. It is the unseen force that designers play with, an attempt to give garments a life of their own. They do not simply create clothing; they engineer marvels that can stand against the stillness of time and the rigidity of expectation.
he_IL: התמונה הזו היא חגיגה של הרוח הבלתי נראית שמשפיעה על בד, רכיב שבועט ברגל ראשונה באופנה הגבוהה. זו הכוח הבלתי נראה שמעצבים משחקים איתו, ניסיון לתת לבגדים חיים משלהם. הם לא רק יוצרים בגדים; הם מהנדסים פלאים שיכולים לעמוד מול יציבות הזמן והציפיות.

en: This post introduces the organizer named Surename from a given country, providing social media handles. The text offers a detailed character description without discussing specific activities or events.
he_IL: הפוסט הזה מציג את המארגן בשם Surename ממדינה מסוימת, ומספק פרטי רשתות חברתיות. הטקסט מציע תיאור דמות מפורט מבלי לדון בפעילויות או אירועים ספציפיים.

en: This project examines the restorative effects of nature on psychological well-being. Jin and Jang conduct a series of experiments in which participants are exposed to natural versus urban environments and measures of stress, mood, and cognitive function are taken. The study aims to shed light on the potential benefits of green spaces for mental health.
he_IL: הפרויקט הזה בודק את ההשפעה המשקפת של הטבע על הרווחה פסיכולוגית. ג'ין וג'אנג מבצעים סדרת ניסויים שבהם המשתתפים נחשפים לסביבות טבעיות מול סביבות עירוניות ונערכים מדידות של מתח, מצב רוח ותפקוד קוגניטיבי. המחקר מטרתו להבהיר את היתרונות הפוטנציאליים של מרחבים ירוקים לבריאות הנפש.

en: This rarely used tag emulates <tt>teletype text</tt>, which is usually styled like the <code>&lt;code&gt;</code> tag.
he_IL: התגית הזאת אומנם לא מוכרת כל כך, אך היא יכולה לחקות <tt>טקסט בסגנון Teletype</tt>, שבדרך כלל מעוצב כמו התגית <code></code>.

en: This room exemplifies how design can embrace rustic elements without sacrificing a modern aesthetic. The blend of wood with contemporary shapes, the strategic use of lighting, and the thoughtful placement of decor create a space that feels both grounded and airy. It shows that balance in interior design doesn't mean every piece has to match; it's about them coming together to tell a cohesive story.
he_IL: החדר הזה מדגים איך עיצוב יכול לקבל אלמנטים רוסטיים מבלי לוותר על אסתטיקה מודרנית. השילוב של עץ עם צורות עכשוויות, השימוש האסטרטגי בתאורה והמיקום המקודש של הקישוט יוצרים מרחב שמרגיש יציב ומואר. זה מראה שאיזון בעיצוב פנים לא אומר שכל חלק חייב להתאים; זה עניין של הם מתקבצים יחד כדי לספר סיפור קוהרנטי.

en: This sandwich is perfect for a quick and satisfying lunch or dinner option. Pair it with your favorite side salad or soup for a complete meal.
he_IL: הסנדוויץ' הזה מושלם לארוחת צהריים או ערב מהירה ומשביעה. תשלב אותו עם סלט צד או מרק אהוב עליך לארוחה מלאה.

en: This scarsely known tag emulates <kbd>keyboard text</kbd>, which is usually styled like the <code>&lt;code&gt;</code> tag.
he_IL: התגית הזאת אומנם לא מוכרת כל כך, אך היא יכולה לחקות <kbd>טקסט של מקלדת</kbd>, שבדרך כלל מעוצב כמו התגית <code></code>.

en: This site is not just about our culinary journey, but also about building a community of food lovers who appreciate the essence of a good meal. We aim to inspire you to take up your spatulas and whisks, to get adventurous with flavours and techniques, and to experience the joy and satisfaction that comes from creating delicious meals.
he_IL: האתר הזה לא רק על המסע הקולינרי שלנו, אלא גם על בניית קהילה של אוהבי אוכל שמעריכים את מהות הארוחה הטובה. אנחנו שואפים להשראות אתכם לקחת את המרית והמקצף שלכם, להתנסות בטעמים ובטכניקות, ולחוות את השמחה והסיפוק שמגיעים מיצירת ארוחות טעימות.

en: This small island off the coast of Yemen is home to some of the most unusual plant and animal species in the world. From the dragon's blood tree to the Socotra Desert Rose, you'll feel like you've landed on another planet. The island is also known for its pristine beaches and unique cultural traditions.
he_IL: האי הקטן הזה ליד חופי תימן הוא בית למגוון מיני צמחים וחיות מוזרים ביותר בעולם. מעץ דם הדרקון עד ורד המדבר של סוקוטרה, תרגיש כאילו נחתת בכוכב אחר. האי ידוע גם בשל חופיו הנקיים והמסורתות התרבותיות הייחודיות שלו.

en: This sonnet is possibly the&nbsp;most famous sonnet ever, and certainly one that has entered deeply into the consciousness of our culture. Here is the sonnet:
he_IL: הסונטה הזו אולי הסונטה המפורסמת ביותר אי פעם, ובהחלט אחת שנכנסה בעומק לתודעת התרבות שלנו. הנה הסונטה:

en: This space intentionally left blank.
he_IL: המרווח הזה נשאר ריק בכוונה.

en: This story evolved over time. In the February 2005 issue of&nbsp;AMP, in an article titled, "7 Seconds: 25 Years of Our Core", Kevin Seconds told this tale:
he_IL: הסיפור התפתח לאורך הזמן. במהדורת פברואר 2005 של AMP, במאמר בכותרת "7 שניות: 25 שנה של הליבה שלנו", קווין סקונדס סיפר את הסיפור הזה:

en: This study describes a novel genetically-labeled mouse line that will be a valuable resource in future investigations of the molecular mechanisms of visual circuit formation.
he_IL: המחקר מתאר עכברים עם תיוג גנטי חדש שיהיו משאב חשוב במחקרים עתידיים של מנגנונים מולקולריים בתהליך היצירה של מעגלים במערכת הראייה.

en: This stunning circular building, one of Oxford's most iconic structures, is part of the Bodleian Library. Though it's not typically open to the public, admiring its Palladian-style architecture from the outside is a must.
he_IL: הבניין המעגלי המדהים הזה, אחד המבנים האייקוניים ביותר של אוקספורד, הוא חלק מספריית בודלי. למרות שהוא לא פתוח בדרך כלל לציבור, חייבים להעריך את הארכיטקטורה בסגנון פאלדיאן שלו מהחוץ.

en: This summer, because of the effort of our volunteers and the generous donations from our sponsors, we were able to deliver 10,000 pencils to children in need. We were able to reach the most unprivileged areas and provide local schools with this vital tool for education.
he_IL: בקיץ האחרון, הודות למאמץ של המתנדבים שלנו והתרומות הנדיבות מנותני החסות שלנו, הצלחנו לשלוח 10,000 עפרונות לילדים במצוקה. הצלחנו להגיע לאזורים המקופחים ביותר ולספק לבתי ספר מקומיים את הכלי החיוני ללימודים.

en: This tag should denote <ins>inserted</ins> text.
he_IL: התגית הזאת אמורה <ins>להוסיף</ins> טקסט.

en: This tag shows <span style="text-decoration:line-through;">strike-through text</span>
he_IL: התגית הזאת מציגה <span style="text-decoration:line-through;">טקסט עם קו חוצה</span>

en: This tag shows <strong>bold<strong> text.</strong></strong>
he_IL: התגית הזאת מציגה <strong>טקסט <strong>מודגש (Bold).</strong></strong>

en: This tag styles large blocks of code.
he_IL: התגית הזאת מעצבת בלוקים גדולים של קוד.

en: This tag will let you <del>strikeout text</del>, but this tag is no longer supported in HTML5 (use the <code>&lt;strike&gt;</code> instead).
he_IL: התגית הזאת תאפשר לך <del>למחוק טקסט בקו</del> אבל היא לא נתמכת עוד ב-HTML5 (יש להשתמש באפשרות <code></code> במקומה).

en: This was my first run outside since the fall and my longest since spraining my ankle earlier in the year — and what a great run to come back on! I could absolutely feel the energy of everyone here cheering for each other, which helped cut through the grey, rainy morning here in Brooklyn.
he_IL: זה היה הרץ הראשון שלי מחוץ לבית מאז הסתיו והרץ הארוך ביותר שלי מאז שהתפצעתי בקרסול בתחילת השנה - ואיזה ריצה נהדרת לחזור עליה! אני בהחלט הרגשתי את האנרגיה של כולם כאן מביעים תמיכה זה בזה, וזה עזר לחתוך דרך הבוקר האפור והגשום כאן בברוקלין.

en: This was the staff of the Casa Viola, but all these people had fled early that morning at the first sounds of the riot, preferring to hide on the plain rather than trust themselves in the house; a preference for which they were in no way to blame, since, whether true or not, it was generally believed in the town that the Garibaldino had some money buried under the clay floor of the kitchen. The dog, an irritable, shaggy brute, barked violently and whined plaintively in turns at the back, running in and out of his kennel as rage or fear prompted him.
he_IL: אלה היו עובדי הקאסה ויוֹלה, אבל כל האנשים האלה הקדימו לברוח בבּוקר ההוא בהישמע קולותיה הראשונים של המהומה, והם העדיפו להסתתר במישור ולא לשים מבטחם בבית; העדפה שאי־אפשר היה לגנותם בגללה בשום־פנים, שכּן, אם בדין ואם שלא בדין, מקובּל היה בעיר לחשוב כי הגאריבּאלדינו הטמין קצת ממון תחת רצפת־החומר של המטבח. הכלב, חיה שׂעירה ונוחה־לרגוז, לרגעים נבח בשצף־קצף ולרגעים ייבּב נוגות, ובמרוצה היה מגיח ממלונתו או נכנס אליה כפקוד אותו עֶברה ופחד חליפות.

en: This week, we're exploring <a href="https://quadratdemo.wordpress.com/2021/05/20/episode-1-how-screens-affect-hormones/">Episode 1: How Screens Affect Hormones</a>. In this episode, we talk with female hormone specialist Diana Roth about the impact that gadgets and technology have on hormone and fertility health.
he_IL: השבוע, אנחנו מדברות על <a href="https://quadratdemo.wordpress.com/2021/05/20/episode-1-how-screens-affect-hormones/">פרק ראשון: איך מסכים משפיעים על ההורמונים</a>. בפרק הזה, אנחנו מדברות עם המומחית להורמונים נשיים, דיאנה רות', ושואלות על ההשפעה שיש לגאג'טים ולטכנולוגיה על תקינות ההורמונים והפוריות.

en: This week, we’re exploring <a href="https://quadratdemo.wordpress.com/2021/05/20/episode-3-a-cycle-of-emotions/">Episode 3: A Cycle of&nbsp;Emotions</a>. In this episode, we discuss a recurring question: why aren’t there more women in leadership? Sarah and Olivia get deep into the subject.
he_IL: השבוע, אנחנו מדברות על <a href="https://quadratdemo.wordpress.com/2021/05/20/episode-3-a-cycle-of-emotions/">פרק שלישי: מחזור הרגשות</a>. בפרק הזה, אנחנו דנות בסוגיה שעולה שוב ושוב: למה אין יותר נשים בעמדות מנהיגות? שרה ואוליביה חוקרות את הנושא לעומק.

en: This week, we’re exploring&nbsp;<a href="https://quadratdemo.wordpress.com/2021/05/20/episode-1-how-screens-affect-hormones/">Episode 2: Female Leaders, Where Are&nbsp;They?</a>. In this episode, we reached out to our friend Diana Roth, an endocrinologist specialized in women’s hormonal health to know how menstrual cycles impact women’s brains and emotions.
he_IL: השבוע, אנחנו מדברות על <a href="https://quadratdemo.wordpress.com/2021/05/20/episode-1-how-screens-affect-hormones/">פרק שני: נשים מנהיגות – איפה הן נמצאות?</a> בפרק הזה פנינו לחברה שלנו דיאנה רות', אנדוקרינולוגית שמתמחה בבריאות ההורמונלית הנשית כדי להבין איך המחזור החודשי משפיע על המוח והרגשות של הנשים.

en: This wide cover image background is fixed.<br>
he_IL: הרקע של תמונת השער מקובע.<br>

en: This winter season come and join us for&nbsp;hearty soups and stews, cheesy gratins and casseroles.&nbsp;These delicious items can be found on our seasonal menu, with specials changing daily.
he_IL: עונת החורף כבר כאן ואנחנו מזמינים אותך לטעום מנות חמימות של מרקים, נזידים, פשטידות גבינתיות ותבשילים. המנות הטעימות האלה כלולות בתפריט העונתי שלנו לצד מנות מיוחדות שמשתנות מדי יום.

en: This winter season come and join us for&nbsp;hearty soups and stews, cheesy gratins and casseroles.&nbsp;These delicious items can be found on our seasonal menu, with specials changing weekly.
he_IL: עונת החורף כבר כאן ואנחנו מזמינים אותך לטעום מנות חמימות של מרקים, נזידים, פשטידות ותבשילים. המנות הטעימות האלה כלולות בתפריט העונתי שלנו לצד מנות מיוחדות שמשתנות מדי שבוע.

en: This winter season come and join us for hearty soups and stews, cheesy gratins and casseroles. These delicious items can be found on our seasonal menu, with specials changing daily.
he_IL: עונת החורף כבר כאן ואנחנו מזמינים אותך לטעום מנות חמימות של מרקים, נזידים, פשטידות גבינתיות ותבשילים. המנות הטעימות האלה כלולות בתפריט העונתי שלנו לצד מנות מיוחדות שמשתנות מדי יום.

en: This workshop is designed for yogis of all levels, from beginners looking to conquer their first headstand to seasoned practitioners aiming to refine their technique. Sainaa Janchivdorj brings a wealth of knowledge and expertise to guide you through the intricacies of the headstand, also known as Sirsasana. Learn the foundations, proper alignment, and techniques to safely and confidently incorporate this powerful inversion into your practice.
he_IL: הסדנה הזו מיועדת ליוגים בכל הרמות, ממתחילים שמחפשים לכבוש את עמידת הראש הראשונה שלהם ועד למתרגלים מנוסים שמטרתם ללטש את הטכניקה שלהם. סיינה ג'אנצ'יבדורג' מביאה עושר של ידע ומומחיות כדי להנחות אתכם דרך הפרטים של עמידת הראש, הידועה גם בשם סירסאסנה. למדו את היסודות, יישור נכון וטכניקות כדי לשלב את ההיפוך החזק והמצליח הזה בביטחון ובבטחה לתוך האימון שלכם.

en: This workshop is suitable for practitioners of all levels, whether you are a yoga enthusiast or a seasoned yogi. Stewart's inclusive and engaging teaching style creates a space for open dialogue and self-reflection, fostering a sense of community among participants.
he_IL: הסדנה הזו מתאימה למתרגלים בכל הרמות, בין אם אתה חובב יוגה או יוגי מנוסה. סגנון ההוראה הכללי והמעורר השראה של סטיוארט יוצר מרחב לדיאלוג פתוח ולהשתקפות עצמית, ומקדם תחושת קהילה בין המשתתפים.

en: Those Hours, That With Gentle Work Did Frame
he_IL: השעות ההן, שבעבודה עדינה יצרו.

en: Those are probably the two most important words when I'm taking photos. I always look for things that are both unique and antique. This items become the focal point for many of my adventures. Finding something with these attributes is almost always a sure way to end up finding yourself in an adventure. Of course, as you can imagine, I love loitering around antique shops and questioning the owners about every little detail in the items I find. The answers lead me from one store to a website, and then ultimately to someone else in the world&nbsp;— someplace I've never heard of, but most surely the next place on my list of destinations.
he_IL: אלו בטח שתי המילים החשובות ביותר בזמן הצילום עבורי. אני מנסה לחפש את הדברים הייחודיים והעתיקים. הפריטים האלה הופכים להיות המוקד של רבות מהרפתקאות שלי. כאשר מוצאים משהו עם המאפיינים האלה, כמעט תמיד מצליחים למצוא גם משהו אישי שמחבר אותך לחוויה. כצפוי, אני נוטה לנבור בחנויות של עתיקות ולתחקר הבעלים לגבי כל פרט קטן בפריטים שמצאתי. התשובות מובילות אותי מחנות מסוימת לאתר אינטרנט ולבסוף, למישהו אחר בעולם – במקום שעליו אף פעם לא שמעתי אבל שמייד הוספתי לראש רשימת היעדים שבהם אני רוצה לבקר.

en: Those hours, that with gentle work did frame<br>The lovely gaze where every eye doth dwell,<br>Will play the tyrants to the very same<br>And that unfair which fairly doth excel;<br>For never-resting time leads summer on<br>To hideous winter, and confounds him there;<br>Sap checked with frost, and lusty leaves quite gone,<br>Beauty o’er-snowed and bareness every where:<br>Then were not summer’s distillation left,<br>A liquid prisoner pent in walls of glass,<br>Beauty’s effect with beauty were bereft,<br>Nor it, nor no remembrance what it was:<br>But flowers distill’d, though they with winter meet,<br>Leese but their show; their substance still lives sweet.
he_IL: השעות ההן, שבעבודה עדינה יצרו<br>את המבט הנעים שכל עין שוהה בו,<br>ישחקו כטירנים עם אותו הדבר<br>והזהות הלא יוסרת שמתוארת בצורה יפה;<br>כי הזמן הלא נוחה מוביל את הקיץ<br>לחורף מפחיד, ומבלבל אותו שם;<br>שרקע מונע עם קרח, ועלים חזקים נעלמים לחלוטין,<br>יופי מכוסה בשלג ועיקור בכל מקום:<br>אז לא נותרה תפילה של הקיץ,<br>אסיר נוזלי מסוגר בקירות זכוכית,<br>השפעת היופי עם היופי הוסרה,<br>ולא נותר זכר מה היה:<br>אבל פרחים מוצקים, אף על פי שהם פוגשים את החורף,<br>מאבדים רק את ההופעה שלהם; החומר שלהם עדיין חי ומתוק.

en: Those who know names for very many winds will perhaps be surprised at our setting forth that there are only eight. Remembering, however, that Eratosthenes of Cyrene, employing mathematical theories and geometrical methods, discovered from the course of the sun, the shadows cast by an equinoctial gnomon, and the inclination of the heaven that the circumference of the earth is two hundred and fifty-two thousand stadia, that is, thirtyone million five hundred thousand paces, and observing that an eighth part of this, occupied by a wind, is three million nine hundred and thirty-seven thousand five hundred paces, they should not be surprised to find that a single wind, ranging over so wide a field, is subject to shifts this way and that, leading to a variety of breezes.
he_IL: אלה היודעים שמות לרוחות רבות מאוד יופתעו אולי מההגדרה שלנו שיש רק שמונה. לזכור, עם זאת, כי ארטוסתנס של קירנה, העסקת תיאוריות מתמטיות ושיטות גיאומטריות, גילה מן הקורס של השמש, הצללים המוטלים על ידי gnomon equinoctial, ואת הנטייה של השמים כי היקף כדור הארץ הוא מאתיים חמישים ושניים אלף stadia, כלומר, שלושים מיליון חמש מאות אלף צעדים, והתבוננות כי חלק שמיני של זה, הכבוש על ידי רוח, הוא שלושה מיליון תשע מאות שלושים ושבעה אלף חמש מאות צעדים, הם לא צריכים להיות מופתעים לגלות כי רוח אחת, המשתרעת על פני שדה רחב כל כך, כפופה לשינויים בדרך זו וכי, המוביל למגוון של bzes.

en: Though not a coastal town, Ronda is well worth the day trip from Malaga. This historic city perched atop a deep gorge is famous for its dramatic escarpments and views, and the iconic Puente Nuevo. Visit the Plaza de Toros, one of Spain's oldest bullrings, and wander through the city's old and new quarters.
he_IL: אף על פי שהיא לא עיירת חוף, רונדה שווה בהחלט את הטיול יום ממלגה. העיר ההיסטורית הזו, הממוקמת על גבי קניון עמוק, מפורסמת בזכות הצוקים הדרמטיים והנופים שלה, ובגשר האייקוני פואנטה נואבו. בקרו בפלאזה דה טורס, אחת מהזירות הקרב העתיקות ביותר בספרד, ותשוטטו ברבעים הישנים והחדשים של העיר.

en: Though seemingly at odds with the Romantic tendencies of Dark Academia, the Enlightenment's focus on reason, science, and empirical evidence also weaves into the aesthetic's fabric. The Enlightenment encouraged questioning traditional beliefs and valuing intellectual discourse, which is central to the Dark Academia ethos. This period’s dedication to scholarship and debate is reflected in the aesthetic’s emphasis on literary salons, debates, and the veneration of intellectual societies.
he_IL: אף על פי שנראה כי התכונות הרומנטיות של האקדמיה האפלה מתנגדות למגמות ההתבוננות של ההתמודדות עם האור הראשון, התמקדות ההתבוננות ברזון, במדע ובראיות גם מתארגנים לתוך בד האסתטיקה. ההתבוננות עידדה תהליכים של שאלת האמונות המסורתיות והערך של דיאלוג אינטלקטואלי, שהם מרכזיים לאתוס של האקדמיה האפלה. ההתמדה של תקופה זו ללימודים ולדיון מתבטאת בהדגשה של האסתטיקה על סלונים ספרותיים, דיונים וההערכה של חברות אינטלקטואליות.

en: Thoughts
he_IL: מחשבות

en: Thoughts and Acts Are What Create the Value of a Person
he_IL: מחשבות ומעשים מעצבים את הערך של האדם

en: Thousands of<br>Happy Customers
he_IL: אלפי <br>לקוחות מרוצים

en: Three
he_IL: שלושה

en: Three Column Product Highlight
he_IL: כותרות מוצר בשלושה טורים

en: Three Column Text and Links
he_IL: טקסט בשלוש עמודות וקישורים

en: Three Columns and Image
he_IL: שלוש עמודות ותמונה

en: Three Generations
he_IL: שלושה דורות

en: Three Images Side by Side
he_IL: שלוש תמונות זו לצד זו

en: Three Images and Paragraph
he_IL: שלוש תמונות ופסקה

en: Three Logos, Heading, and Paragraphs
he_IL: שלושה סמלי לוגו, כותרת ופסקאות

en: Three blog posts
he_IL: שלושה פוסטים בבלוג

en: Three column boxed pricing table
he_IL: טבלת מחירים עם שלושה עמודים

en: Three column pricing table
he_IL: טבלת מחירים בשלושה עמודים

en: Three columns of headings, images and links
he_IL: שלושה עמודים של כותרות, תמונות וקישורים

en: Three columns with address and open times
he_IL: שלושה טורים עם כתובת ושעות פעילות

en: Three columns with contact info and social icons
he_IL: שלושה טורים עם מידע ליצירת קשר וסמלים לרשתות החברתיות

en: Three columns with features
he_IL: שלושה עמודים עם כלי או אפשרות

en: Three columns with heading, text, and image
he_IL: שלוש עמודות עם כותרת, טקסט ותמונה

en: Three columns with images
he_IL: שלוש עמודות עם תמונות

en: Three columns with images and text
he_IL: שלושה טורים עם תמונות וטקסט

en: Three columns.
he_IL: שלושה טורים.

en: Three products with buy buttons
he_IL: שלושה מוצרים עם כפתורים לקנייה

en: Three quotes
he_IL: שלושה ציטוטים

en: Three testimonials side by side
he_IL: שלוש המלצות זו לצד זו

en: Three videos
he_IL: שלושה סרטונים

en: Three years of his life had passed since that night when he had promised his grandfather he would carry on the experiments—three years in which he had lost his grandfather, but gained a wife and son. Ruth Vincent had married him and together they had worked on the fragile thing that he bore now on his back—fragile, but more potent in a strange, incredible way than any other device.
he_IL: כבר עברו שלוש שנים מאז הלילה שבו הבטיח לסבו שהוא ימשיך לבצע את כל הניסויים – שלוש שנים שבהן הוא איבד את סבו אך מצא אישה ובן. רות וינסנט התחתנה איתו ויחד הם עמלו על הדבר השברירי שהוא נשא כעת על גבו – מכשיר שברירי אבל עמיד יותר באופן מוזר ונהדר מכל מכשיר אחר.

en: Through Time's Mirror
he_IL: באמצעות מראה הזמן

en: Through his use of color, Dearth offers a unique insight into the social and cultural changes of the late 19th century. His paintings invite viewers to consider the complex ways in which color shapes our perceptions of the world around us and reveals the hidden meanings behind everyday objects and experiences.
he_IL: דרך השימוש שלו בצבע, דירת מציע תובנה ייחודית על השינויים החברתיים והתרבותיים של סוף המאה ה-19. הציורים שלו מזמינים צופים לשקול את הדרכים המורכבות שבהן צבע מעצב את התפיסות שלנו לגבי העולם שסביבנו ומגלה את המשמעויות החבויות מאחורי חפצים וחוויות יומיומיות.

en: Through insightful discussions and imaginative brainstorming, we explore the limitless possibilities of breathing new life into these timeless tales. With a passion for storytelling and a touch of modern perspective, we delve into potential adaptations that pay homage to the original works while infusing them with fresh twists and contemporary relevance.
he_IL: באמצעות דיונים מעמיקים וחשיבה יצירתית, אנחנו חוקרים את האפשרויות האין סופיות להביא חיים חדשים לסיפורים הנצחיים הללו. עם תשוקה לסיפור וטיפת פרספקטיבה מודרנית, אנחנו חוקרים את האפשרויות להתאמות שמשמרות את היצירות המקוריות ומעניקות להן פינות חדשות ורלוונטיות מודרניות.

en: Through its focus on open-source images, the exhibition underscores the importance of collaboration and shared resources in our increasingly interconnected world. It highlights the potential of collective knowledge and creativity to inspire innovation and progress, while also acknowledging the challenges and complexities that arise in the pursuit of a more inclusive and equitable society.
he_IL: בזכות המיקוד שלה בתמונות קוד פתוח, התערוכה מדגישה את החשיבות של שיתוף פעולה ומשאבים משותפים בעולם שלנו שהולך ומתחבר יותר ויותר. היא מדגישה את הפוטנציאל של ידע ויצירתיות קולקטיביים להניע חדשנות והתקדמות, תוך הכרה גם באתגרים ובמורכבויות שעולות במרדף אחרי חברה יותר כוללת ושוויונית.

en: Through my blog, I explore a wide range of themes that encompass the multifaceted nature of raising a child. From the wonder of blowing bubbles in the park to the joys and struggles of establishing healthy feeding habits during dinners, I dive into the everyday moments that shape our lives as mothers.
he_IL: דרך הבלוג שלי, אני חוקרת מגוון רחב של נושאים המכלילים את האופי הרב-גוני של גידול ילד. מהפליטה של לפוח פופים בפארק ועד לשמחות ולקושי שבהקמת הרגלי אכילה בריאה במהלך הארוחות, אני כוכבת לתוך הרגעים היומיומיים שמעצבים את חיינו כאמהות.

en: Through my personal website, I share my insights and perspectives on creativity, technology, and productivity. My writing is both informative and engaging, and I hope to inspire others to explore these topics in their own lives.
he_IL: דרך האתר האישי שלי, אני משתף תובנות ופרספקטיבות על יצירתיות, טכנולוגיה ופרודוקטיביות. הכתיבה שלי גם אינפורמטיבית וגם מעניינת, ואני מקווה להשריש אחרים לחקור את הנושאים האלה בחיים שלהם

en: Through the years, I have cultivated this space as a homage to the aesthetic, a place for fellow aficionados—from those who lived through the eras that vaporwave samples to those who have discovered these times through the genre's rose-tinted lens. Here, we celebrate not just the music and art but the poignant commentary that vaporwave makes on the cycles of consumption that shape our experiences.
he_IL: מתוך השנים, גידלתי את המרחב הזה כהוקרה לאסתטיקה, מקום לחברים מחובבים - מאלה שחיו בתקופות שבהן וייפור דוגם, ועד אלה שגילו את התקופות האלה דרך העדשה המצופה ברוז של הז'אנר. כאן, אנחנו מחגוגים לא רק על המוזיקה והאמנות, אלא גם על התגובה המרגשת שווייפור מביא על המחזורים של צריכה שצורפים את חוויותינו.

en: Through this all, keep the story brief and simple. Going down tangential routes will lose your audience. Think about the emotions you want to evoke, the response you hope to elicit, and the purpose or message you're trying to communicate through the story. Communication happens in the details. Know your story well and bring it to life.
he_IL: חשוב גם להקפיד שהסיפור יהיה קצר ופשוט. כאשר העלילה מסתבכת יותר מדי, הקהל עלול ללכת לאיבוד. כדאי לחשוב על הרגשות שרוצים לעורר, התגובה שמקווים לקבל והמטרה או המסר שמנסים להעביר באמצעות הסיפור. הפרטים הקטנים חשובים ליצירת תקשורת טובה. צריך להכיר טוב את הסיפור כדי להפיח בו רוח חיים.

en: Through this blog, I shares my insights, experiences, and tips on how to live a more simple and intentional life. I write about a variety of topics, including decluttering, mindfulness, sustainability, and self-care.
he_IL: דרך הבלוג הזה, אני משתף את התובנות, החוויות והטיפים שלי על איך לחיות חיים פשוטים ומתוכננים יותר. אני כותב על מגוון נושאים, כולל סידור, מודעות, קיימות וטיפוח עצמי.

en: Through “Our Tiny Cottage,” we invite you into our world – a world filled with DIY projects, vintage finds, and musings on the profound joy found in life’s simple pleasures. This blog is a reflection of our experiences, a collection of stories that capture the essence of our cottagecore journey. Whether we’re tending to our small garden, experimenting with traditional recipes, or exploring local markets for hidden treasures, we’re excited to share these adventures with you.
he_IL: דרך “הקוטג' הקטן שלנו,” אנחנו מזמינים אתכם לעולם שלנו – עולם מלא בפרויקטים של DIY, מציאות וינטג', והרהורים על השמחה העמוקה שנמצאת בהנאות הפשוטות של החיים. הבלוג הזה הוא השתקפות של החוויות שלנו, אוסף של סיפורים שתופסים את מהות המסע שלנו בקוטג'קור. בין אם אנחנו מטפלים בגינה הקטנה שלנו, מתנסים במתכונים מסורתיים, או חוקרים שווקים מקומיים בשביל אוצרות חבויים, אנחנו מתרגשים לשתף את ההרפתקאות האלה איתכם.

en: Throughout her career, Annalee has been recognised by various institutions for her innovative approaches. She’s a sought-after speaker at conferences, a contributor to renowned journals in the field of psychology, and has even been featured in several podcasts discussing the intricacies of the human mind.
he_IL: מכל תקופת הקריירה שלה, אנלי הוכיחה את עצמה בפני גורמים שונים כתובעת גישות חדשניות. היא נחשבת למרצה מבוקשת בכנסים, משתפת פעולה בכתבי עת מוכרים בתחום הפסיכולוגיה ואף הופיעה בפודקאסטים רבים שדנים בפרטי המוח האנושי.

en: Throughout her career, Kirsten has had the opportunity to travel the world, exploring diverse culinary traditions and gathering inspiration from the global food scene. She has worked in renowned restaurants and kitchens, collaborating with talented chefs and artisans, and sharing her own Mediterranean expertise with culinary enthusiasts from all walks of life. Her culinary adventures have taken her to the bustling markets of Istanbul, the vineyards of Provence, and the vibrant food festivals of Barcelona. Each journey has enriched her culinary perspective and added unique layers to her repertoire.
he_IL: בעקבות הקריירה שלה, קירסטן זכתה להזדמנות לטייל בעולם, לחקור מסורות קולינריות מגוונות ולאסוף השראה מהסצנה הקולינרית הגלובלית. היא עבדה במסעדות ובמטבחים ידועים, שיתפה פעולה עם שפים ואומנים מוכשרים, ועם שיתוף הידע הים-תיכוני שלה עם חובבי אוכל מכל תחומי החיים. ההרפתקאות הקולינריות שלה לקחו אותה לשווקים הסואנים של איסטנבול, לכרמים של פרובנס, ולפסטיבלי האוכל התוססים של ברצלונה. כל מסע העשיר את הפרספקטיבה הקולינרית שלה והוסיף שכבות ייחודיות לרפרטואר שלה.

en: Throughout her lifetime, Berthe created many paintings of her daughter, Julie Manet. She painted Julie during many periods of her daughter's life, up until Marisot's death in 1895.
he_IL: במהלך חייה, ברת ציירה ציורים רבים של ביתה, ג'ולי מאנה. עד מותה של מוריזו בשנת 1895, היא ציירה את בתה ג'ולי בתקופות שונות בחייה.

en: Throughout his career, James has performed with numerous prominent orchestras, such as the Chicago Symphony Orchestra, the London Philharmonic Orchestra, and the Los Angeles Philharmonic. His mastery of the trombone has led him to work with an array of well-known conductors, including Riccardo Muti and Gustavo Dudamel. In addition to his orchestral work, James has made a name for himself in the world of jazz, collaborating with renowned jazz musicians and appearing at prominent jazz festivals around the globe. With his dedication to music education, James frequently conducts masterclasses and workshops, inspiring a new generation of brass players to pursue their passion.
he_IL: מכללת הקריירה שלו, ג'יימס ביצע עם מספר רב של תזמורות מובילות, כמו תזמורת סימפוניה שיקגו, תזמורת פילהרמונית לונדון ותזמורת פילהרמונית לוס אנג'לס. המומחיות שלו בטרומבון הובילה אותו לעבוד עם מגוון מנצחים מוכרים, כולל ריקרדו מוטי וגוסטבו דודמל. בנוסף לעבודתו בתזמורת, ג'יימס עשה שם לעצמו בעולם הג'אז, בשיתוף פעולה עם מוזיקאים ג'אז מוכרים ובהופעות בפסטיבלים ג'אז מובילים ברחבי העולם. בזכות המחויבות שלו לחינוך מוזיקלי, ג'יימס מנהל בתדירות מספר מסעות למורים וסדנאות, מעורר תשוקה בדור הבא של נגני כלי נשיפה.

en: Throughout history, the rainbow has remained a powerful symbol and visual motif in art. Whether seen as a divine sign, a scientific curiosity, or a symbol of human emotion, its allure has transcended time and artistic movements. As we continue into the 21st century, artists will no doubt continue to explore the rainbow’s ever-evolving meanings, keeping it as a vibrant and enduring subject of creative expression.
he_IL: לאורך ההיסטוריה, הקשת נשארה סמל חזק ומצליח ומוטיב חזותי באמנות. בין אם נתפסת כסימן אלוהי, סקרנות מדעית, או סמל לרגש אנושי, הקסם שלה חצה את הזמן ואת תנועות האמנות. ככל שנמשיך אל המאה ה-21, אין ספק שהאמנים ימשיכו לחקור את המשמעויות המתפתחות של הקשת, שומרים עליה כנושא חי ונמשך של ביטוי יצירתי.

en: Throughout my pregnancy, I cherished the opportunity to form an unbreakable bond with my unborn child. From singing lullabies and reading stories to feeling his response to my touch, every interaction allowed me to connect on a profound level. It was during these quiet moments that I realized how deeply love could grow, even before I laid eyes on my little one.
he_IL: במהלך ההריון שלי, ייחלתי להעריך את ההזדמנות ליצירת קשר בלתי ניתן לשבירה עם הילד שלי שעוד לא נולד. משירת פזמונים וקריאת סיפורים עד לתחושת התגובה שלו למגע שלי, כל אינטראקציה הזו התירה לי להתחבר ברמה עמוקה. ברגעים השקטים האלה הבנתי כמה אהבה יכולה לצמוח, עוד לפני שראיתי את הקטנטן שלי בעיניים.

en: Throughout the centuries, tales of human resilience have woven themselves into the fabric of our history and culture. They are stories of individuals and communities who have encountered the harshest winds of life, bent under their pressure, but never broken. This testament to the human spirit's resilience is a vital ingredient for success, happiness, and wellbeing.
he_IL: במהלך המאהות, סיפורים על עמידת האדם נקשרו לבדידות של ההיסטוריה והתרבות שלנו. אלה הם סיפורים של אנשים וקהילות שנתקלו ברוחות הקשות ביותר של החיים, התעקשו תחת לחץ ולא נשברו. העדות הזו לעמידות רוח האדם היא רכיב חיוני להצלחה, השגת שמחה ורווחה.

en: Throughout the day, my mind drifted to my little one. I wondered if he had made friends, if he was adjusting well to the new environment, and if he felt the same mixture of excitement and nervousness that I did. It was a symphony of emotions—a delicate balance between pride in his bravery and a twinge of longing for the days when he was entirely within my care.
he_IL: כל יום, רוחי נטפלה לילד הקטן שלי. תהיתי אם הוא יצר חברים, אם הוא מתאים טוב לסביבה החדשה ואם הוא מרגיש את אותו השילוב של ערפיל ודאגה כמו שאני. זו הייתה סימפוניה של רגשות - איזון עדין בין גאון באומץ שלו לבין קור קטן לימים שבהם הוא היה לחלוטין בטיפול שלי.

en: Thumbnails
he_IL: תמונות ממוזערות

en: Thurday, August 6
he_IL: יום חמישי, 6 באוגוסט

en: Thursday
he_IL: יום חמישי

en: Thus Eurus is placed to the southeast between Solanus and Auster: Africus to the southwest between Auster and Favonius; Caurus, or, as many call it, Corus, between Favonius and Septentrio; and Aquilo between Septentrio and Solanus. Such, then, appears to have been his device, including the numbers and names of the wind and indicating the directions from which particular winds blow. These facts being thus determined, to find the directions and quarters of the winds your method of procedure should be as follows.
he_IL: כך יורוס ממוקם מדרום - מזרח בין סולאנוס לאוסטר: אפריקוס מדרום - מערב בין אוסטר לפאבוניוס; קורוס, או כפי שרבים מכנים אותו, קורוס, בין פאבוניוס לספטנטריו; ואקילו בין ספטנטריו לסולאנוס. אם כן, נראה שזה היה המכשיר שלו, כולל המספרים והשמות של הרוח ומצביע על הכיוונים שמהם נושבות רוחות מסוימות. עובדות אלה נקבעים כך, כדי למצוא את הכיוונים ואת הרבעים של הרוחות את שיטת ההליך צריך להיות כדלקמן.

en: Tiago Kasa
he_IL: תיאגו קאסה

en: Tickets
he_IL: כרטיסים

en: Tiger's Den Claws Out in the Ultimate Fighting Arena
he_IL: כיפור הנמר חושף את ציפורניו במגרש הקרב האולטימטיבי

en: Tiled Gallery
he_IL: גלריה פרושה

en: Tiled Gallery with Featured Product
he_IL: גלריה פרושה עם מוצר נבחר

en: Tiled Mosaic Gallery
he_IL: גלריית פסיפס פרושה

en: Tiled gallery with description
he_IL: גלריה פרושה עם תיאור

en: Tiled gallery with intro
he_IL: גלריה פרושה עם הקדמה

en: Tiled project galleries with intro
he_IL: רשימת פרויקטים עם גלריית תמונות  ותיאור לכל פרויקט

en: Tim Berners-Lee:
he_IL: טים ברנרס-לי:

en: Time and Efficiency
he_IL: זמן ויעילות

en: Time is Money, Friend
he_IL: זמן זה כסף, חבר

en: Time, that so carefully made those beautiful eyes that every other eye gazes at, will become a tyrant to those same lovely eyes and make them ugly; because never-resting time leads summer into hideous winter and destroys it there. Sap is stopped from rising by the frost and the leaves disappear; beauty is covered with snow and all the trees are bare. Then, if summer’s distillation hadn’t been preserved as a prisoner in a glass vial, that summer’s legacy would be lost with that summer’s death. Neither it nor the memory of what it was would remain. But flowers that have been distilled, even though they’ve been destroyed by winter, lose only their outward appearance: their substance lives on sweetly.
he_IL: זמן, שבקפידה יצר את העיניים היפות האלה שכל עין אחרת מביטה בהן, יהפוך לטירן על העיניים האהובות האלה ויעשה אותן מכוערות; מכיוון שזמן הלא נוחה מוביל את הקיץ לחורף מפחיד ומשמיד אותו שם. השעירות נעצרת מלהתקיים על ידי הקרח והעלים נעלמים; היופי מכוסה בשלג וכל העצים חשופים. אז, אילו נוזל המופק מהקיץ לא היה נשמר כמעצבן בבקבוק זכוכית, יורש הקיץ הזה היה אבוד עם מותו של הקיץ הזה. לא הייתה נשארת כלל זכר לו ולמה שהיה. אבל פרחים שנזללו, גם אם הושמדו על ידי החורף, מאבדים רק את המראה החיצוני שלהם: החומר שלהם חי ומתוק.

en: Timeless Jewelry Pieces
he_IL: תכשיטים קלאסיים

en: Timeless Sophistication
he_IL: אלגנטיות נצחית

en: Timeless Utilization:
he_IL: שימוש נצחי:

en: Timeless Vanilla Cupcake with Vanilla Buttercream
he_IL: קאפקייק וניל בלתי זמני עם חמאת וניל

en: Timeless style.
he_IL: סגנון שתמיד באופנה.

en: Tiny socks, onesies, and miniature pants filled my hands as I meticulously sorted through the miniature garments. It was a delicate task that required patience and attention to detail. Matching pairs of socks became a game of hide-and-seek, while folding tiny onesies brought a smile to my face. The act of folding and organizing became a meditative process, allowing me to reflect on the precious moments we shared.
he_IL: גרבי תינוק קטנים, חליפות תינוקות ומכנסיים מיניאטוריים מילאו את ידי כשסידרתי בקפידה את הבגדים המיניאטוריים. זו הייתה משימה עדינה שדרשה סבלנות ותשומת לב לפרטים. למצוא זוגות גרביים הפך למשחק של צפיה ומציאה, ולקפוץ חליפות תינוקות קטנות הביא חיוך לפני. הפעולה של לקפל ולסדר הפכה לתהליך מדיטטיבי, המאפשר לי לשקול על הרגעים היקרים ששיתפנו.

en: Tips
he_IL: טיפים

en: Tips &amp; Tricks
he_IL: טיפים וטריקים

en: Tips and Techniques: Explore the nuances of cooking with olive oil in Mediterranean cuisine. Kirsten provides insights into when and how to use extra virgin olive oil, including temperature considerations and flavor enhancements in various dishes.
he_IL: טיפים וטכניקות: חקור את הדקויות של בישול עם שמן זית במטבח הים-תיכוני. קירסטן מספקת תובנות לגבי מתי ואיך להשתמש בשמן זית כתית מעולה, כולל שיקולי טמפרטורה ושיפורי טעם במגוון מנות.

en: Tips for Applying Cottage Wallpapers
he_IL: טיפים ליישום טפטים כפריים

en: Tips for New Players
he_IL: טיפים לשחקנים חדשים

en: Tips for Styling Hype-Worthy Street Outfits
he_IL: טיפים לסטיילינג של אאוטפיטים רחוב ששווים הייפ

en: Tips for Successful Building
he_IL: טיפים לבניה מוצלחת

en: Tips for cultivating gratitude
he_IL: טיפים לגידול הכרת תודה

en: Tips:
he_IL: טיפים:

en: Tiramisu
he_IL: טירמיסו

en: Tiramisú
he_IL: טירמיסו

en: To The Lighthouse
he_IL: אל המגדלור

en: To add a block pattern, select the Add Block button in the toolbar at the top of the editor. This button is a plus sign within a square. Underneath the search bar, you'll see some tabs, such as Blocks and Patterns. Select Patterns. Browse through the patterns and select one to add it to your content.
he_IL: כדי להוסיף מקבצי בלוקים, יש לבחור את הכפתור 'להוסיף בלוק' בסרגל הכלים בחלקו העליון של העורך. הכפתור הוא סמל פלוס בתוך מרובע. מתחת לסרגל החיפוש, יוצגו מספר לשוניות כגון בלוקים ומקבצים. יש לבחור בלשונית 'מקבצים'. יש לעיין במקבצים ולבחור את המקבץ שברצונך להוסיף לתוכן.

en: To an army wife, in Sardis
he_IL: לאישה של חייל, בסרדיס

en: To attend the conference, you will need a computer or mobile device with a stable internet connection. The conference will be accessible through a web-based platform, so no additional software installation is required. Make sure your device has a modern web browser to ensure optimal viewing and interaction.
he_IL: כדי להשתתף בכנס, תצטרך מחשב או מכשיר נייד עם חיבור אינטרנט יציב. הכנס יהיה נגיש דרך פלטפורמה מבוססת רשת, לכן אין צורך בהתקנת תוכנה נוספת. ודא שלמכשירך יש דפדפן אינטרנט מודרני כדי להבטיח צפייה ואינטראקציה אופטימליות.

en: To be sure, the broad river now cut them off from this beautiful land. But the raft was nearly done, and after the Tin Woodman had cut a few more logs and fastened them together with wooden pins, they were ready to start. Dorothy sat down in the middle of the raft and held Toto in her arms. When the Cowardly Lion stepped upon the raft it tipped badly, for he was big and heavy; but the Scarecrow and the Tin Woodman stood upon the other end to steady it, and they had long poles in their hands to push the raft through the water.
he_IL: למעשה, הנהר הרחב כעת ניתק אותם לגמרי מהיבשה היפה. אבל הרפסודה כמעט הייתה מוכנה, ולאחר שאיש הפח ניסר עוד כמה גזעים וחיבר אותם יחדיו עם נעצי עץ, הם היו מוכנים להתחיל. דורותי התיישבה באמצע הרפסודה והחזיקה את טוטו בזרועותיה. כאשר האריה הפחדן עלה לרפסודה היא התנדנדה להחריד כיוון שהאריה היה גדול וכבד, אבל הדחליל ואיש הפח נצמדו לקצה מנגד כדי לייצב את הרפסודה והחזיקו במוטות ארוכים כדי לדחוף את הרפסודה במורד הנהר.

en: To begin your DIY vaporwave journey, you'll need a few tools. A digital art program like Photoshop or GIMP is essential, but don't shy away from more accessible options like Canva or Pixlr, which offer free and user-friendly platforms. Vaporwave thrives on the remix culture, so be ready to sample and transform existing images in true vaporwave spirit.
he_IL: כדי להתחיל את המסע שלך בעולם הוופורוויב בעצמך, תצטרך כמה כלים. תוכנת אמנות דיגיטלית כמו פוטושופ או GIMP היא חיונית, אך אל תתעלמו מאפשרויות נגישות יותר כמו קנבה או פיקסלר, שמציעות פלטפורמות חינמיות וידידותיות למשתמש. הוופורוויב מתפתחת בתרבות הרמיקס, אז התכוננו לקחת דוגמאות ולהפוך תמונות קיימות ברוח הוופורוויב האמיתית.

en: To book a table, call us (123) 444–5678 or use the form below.
he_IL: להזמנת מקום, אפשר להתקשר אלינו למספר ‎02-1111111 או להשתמש בטופס שלמטה.

en: To book a table, call us or use the form below.
he_IL: כדי להזמין שולחן, אפשר להתקשר אלינו או להשתמש בטופס שלמטה.

en: To book our services, please fill out our online form and tell us all about your pet and their requirements. You can also contact us at (0) 123-456-789.<br>We look forward to hearing from you!
he_IL: להזמין את השירותים שלנו, אנא מלא את הטופס המקוון שלנו וספר לנו הכל על חיית המחמד שלך ועל הדרישות שלה. אתה יכול גם ליצור איתנו קשר בטלפון (0) 123-456-789.<br>מחכים לשמוע ממך!

en: To continue reading this content, you must be a member.
he_IL: כדי להמשיך לקרוא את התוכן, עליך להירשם לחברות.

en: To continue reading this content, you must be a subscriber.
he_IL: כדי להמשיך לקרוא את התוכן, עליך להירשם למינוי.

en: To create a pull quote, switch to the <a href="http://en.support.wordpress.com/editors/#text-editor">Text Editor</a> and add one of the following code snippets, replacing the highlighted portion with your own quote text:
he_IL: כדי ליצור ציטוט, יש להחליף <a href="http://en.support.wordpress.com/editors/#text-editor">לעורך הטקסט</a> ולהוסיף אחד מקטעי הקוד הבאים. יש להחליף את הקטע המודגש עם הטקסט שלך:

en: To create and manage your account
he_IL: כדי ליצור ולנהל את החשבון שלך

en: To enjoy our cupcakes as intended, keep them at room temperature to preserve the moistness of the cake and the creamy texture of the buttercream. We recommend indulging in them on the day of purchase to experience their full glory. If needed, wrap the bakery box in plastic or transfer them to an airtight container to maintain their sublime freshness.
he_IL: כדי ליהנות מהקאפקייקים שלנו כפי שנועד, יש לשמור עליהם בטמפרטורת החדר כדי לשמור על לחות העוגה ועל מרקמם הקרמי של החמאה. אנחנו ממליצים להתענג עליהם ביום הרכישה כדי לחוות את כבודם המלא. אם נדרש, יש לצרוף את קופסת המאפה בפלסטיק או להעבירם לקונטיינר אטמים כדי לשמור על טריותם המופלאה.

en: To enjoy our cupcakes at their finest, keep them at room temperature. Refrigerating them can dry out the cake. Each cupcake is baked fresh every morning with love and care, promising an experience of peak freshness and flavor. We recommend enjoying them on the day of purchase for the best experience. Should you need to store them, wrap the bakery box in plastic or place the cupcakes in an airtight container, keeping them on your counter away from direct sunlight to preserve their freshness and exquisite taste.
he_IL: כדי ליהנות מהקאפקייקים שלנו במיטבם, יש לשמור עליהם בטמפרטורת החדר. הקירור שלהם עשוי לייבש את העוגה. כל קאפקייק מאופה טרי בכל בוקר עם אהבה וזהירות, הבטיחות חוויה של טריות וטעם מרבי. אנו ממליצים ליהנות מהם ביום הרכישה על מנת לקבל את החוויה הטובה ביותר. אם יש צורך לאחסן אותם, יש לצרוף את קופסת המאפה בפלסטיק או לשים את הקאפקייקים בקופסה אטומה לאוויר, ולשמור עליהם על המדף שלך, מרחק מהשמש הישירה, כדי לשמור על טריותם וטעמם המופלא.

en: To enjoy our cupcakes in their optimal state, please keep them at room temperature. Refrigerating them may lead to a drier cake, diminishing the lush experience we intend. We bake our cupcakes with the freshest ingredients every single morning, and for the best taste experience, we recommend indulging in them on the day of purchase. If you need to store them, gently wrap the bakery box in plastic or transfer the cupcakes to an airtight container. This will help preserve their moistness and flavor, ensuring each cupcake remains as delightful as when first baked.
he_IL: כדי ליהנות מהקאפקייקים שלנו במצבם האופטימלי, אנא שמרו אותם בטמפרטורת החדר. הקירור שלהם עשוי לגרום לעוגה יבשה יותר, ולכן להפחית מהחוויה המפנקת שאנו מתכוונים. אנחנו אופים את הקאפקייקים שלנו עם הרכיבים הטריים ביותר בכל בוקר, ועבור החוויה הטעימה ביותר, אנחנו ממליצים להתענג עליהם ביום הרכישה. אם יש לכם צורך לאחסן אותם, יש לכם לכסות את תיבת המאפה בפלסטיק או להעביר את הקאפקייקים לקופסה אטומה לאוויר. זה יעזור לשמור על לחותם וטעמם, ולוודא שכל קאפקייק יישאר כמו שהוא כאשר אופים אותו לראשונה.

en: To enjoy our macarons at their peak of flavor and texture, we recommend savoring them at room temperature or slightly chilled. The buttercream fills soft, the ganache turns creamy, and the shells maintain their delightful chewiness. For storage, place the macarons in an airtight container and refrigerate for up to 4 days. Remember to remove them from the fridge about 30 minutes before serving, ensuring each bite is as exquisite as intended.
he_IL: כדי ליהנות מהמקרונים שלנו בטעם ובמרקם הטוב ביותר, אנו ממליצים להנות מהם בטמפרטורת החדר או מעט מקוררים. הקרם החמאה יהיה רך, הגנאש יהפוך לקרמי והקליפות ישמרו את הגמישות המקסימה שלהם. לאחסון, מומלץ לשים את המקרונים בקופסה אטומה לאוויר ולהקפיא למשך עד 4 ימים. יש לזכור להוציא אותם מהמקרר כשעה לפני ההגשה, כדי לוודא שכל נשנוש יהיה כמו שצוין - משובח.

en: To ensure you savor our cupcakes in their best form, we recommend keeping them at room temperature. Refrigeration may dry out their delicate cake. Baked fresh each morning, our cupcakes are crafted for immediate enjoyment, capturing the essence of freshness and flavor. If you need to keep them beyond the day of purchase, simply wrap the bakery box in plastic or transfer the cupcakes to an airtight container to maintain their irresistible texture and taste.
he_IL: כדי לוודא שתהנו מהקאפקייקים שלנו בצורתם הטובה ביותר, אנחנו ממליצים לשמור אותם בטמפרטורת החדר. הקירור עשוי לייבש את העוגה הרכה שלהם. הקאפקייקים שלנו מוכנים טריים בכל בוקר, והם מיוצרים להנאה מיידית, כדי ללכוד את המהות של טריות וטעם. אם יש לכם צורך לשמור אותם מעבר ליום הרכישה, פשוט עטפו את קופסת המאפים בפלסטיק או העבירו את הקאפקייקים לקונטיינר אטמים כדי לשמור על מרקמם וטעמם המפתה.

en: To ensure your Vintage Bike remains in pristine condition and performs at its best, regular maintenance is key. Follow these tips:
he_IL: כדי להבטיח שאופני הווינטאג' שלך יישארו במצב מושלם ויעבדו ביעילות הטובה ביותר, תחזוקה תקופתית היא המפתח. עקוב אחרי הטיפים הבאים:

en: To find your tribe, start by engaging with existing communities and forums relevant to your niche. Join Facebook groups, participate in Twitter chats, and contribute to online forums and communities where your target audience hangs out. Share valuable insights, ask questions, and engage in conversations to establish yourself as a knowledgeable and trustworthy member of the community.
he_IL: כדי למצוא את השבט שלך, תתחיל בליצור קשר עם קהילות ופורומים קיימים שקשורים לנישה שלך. הצטרף לקבוצות פייסבוק, השתתף בשיחות בטוויטר, ותרום לפורומים וקהילות מקוונות שבהן הקהל היעד שלך נמצא. שתף תובנות יקרות ערך, שאל שאלות, והשתתף בשיחות כדי להקים את עצמך כחבר בקהילה שמבין ואמין.

en: To fully enjoy the sublime taste and texture of our macarons, we recommend savoring them at room temperature or slightly chilled. This allows the buttercream to soften, the ganache to become creamy, and the shells to achieve the perfect chewiness. For storage, place them in an airtight container and refrigerate for up to 4 days. Before indulging, allow them to sit outside the fridge for about 30 minutes, ensuring the ideal flavor and texture for your enjoyment.
he_IL: כדי להנות במלואם מטעם ומרקמם הסובלים של המקרונים שלנו, אנו ממליצים להנות מהם בטמפרטורת החדר או מעט מקררים. זה מאפשר לחמאת החמאה לרכך, לגנאש להפוך לקרמי ולקליפות להשיג את הגמישות המושלמת. לאחסון, מומלץ לשים אותם בקופסה אטומה לאוויר ולהכניס למקרר עד 4 ימים. לפני התענוג, יש להם לשבת מחוץ למקרר במשך כ-30 דקות, כדי להבטיח טעם ורקמה אידיאליים להנאה מושלמת.

en: To get started with mindfulness, it can be helpful to set aside a few minutes each day for formal meditation practice. This might involve sitting or lying down in a quiet space, focusing on your breath, and gently redirecting your attention back to your breath whenever your mind starts to wander. Over time, you can gradually increase the duration and frequency of your meditation sessions, building up your mindfulness muscles and deepening your capacity for self-awareness.
he_IL: כדי להתחיל עם התמקדות ברגע הנוכחי, יכול להיות מועיל להקדיש כמה דקות בכל יום לתרגול רגיל של התבוננות. זה עשוי לכלול ישיבה או שכיבה במקום שקט, מתמקדים בנשימה שלך ומפנים בעדינות את תשומת הלב שלך חזרה לנשימה כל פעם שהמחשבות שלך מתפזרות. עם הזמן, תוכל להגביר בהדרגה את משך ותדידות התרגול שלך, לבנות את שרירי ההתמקדות שלך ולהעמיק את יכולתך להיות מודע לעצמך.

en: To harness the power of smiles and improve your brain health, consider incorporating the following happiness-boosting strategies into your daily routine:
he_IL: כדי לנצל את כוח החיוכים ולשפר את בריאות המוח שלך, כדאי לשקול לכלול בתוכנית היומית שלך את האסטרטגיות הבאות לשיפור האושר:

en: To help you get started, here are a few questions:
he_IL: אלו כמה שאלות כדי לעזור לך להתחיל:

en: To learn to set up your website to look like this demo, check out <a href="https://wordpress.com/theme/stow"><em>Stow’s</em> documentation</a>.
he_IL: כדי ללמוד כיצד להגדיר את האתר שייראה כמו ההדגמה, ניתן לעיין בתיעוד של <a href="https://wordpress.com/theme/stow"><em>Stow</em></a>.

en: To maintain the freshness and quality of your Macaron Party Platter, first ensure the top is securely fastened to the tray. Store it in the refrigerator for 2-3 days for optimal freshness. For the best taste and texture, kindly remove the platter from the fridge and allow it to sit at room temperature for about 30 minutes before serving. This ensures your macarons are perfectly soft and flavorful for your guests' enjoyment.
he_IL: כדי לשמור על רעננות ואיכות המאכלים במארון פלטר למסיבה, יש לוודא שהכיסוי מותקן באופן מאובטח על הגוף התחתון. יש לאחסן את הפלטר במקרר למשך 2-3 ימים כדי לשמור על רעננות מיטבית. על מנת לקבל את הטעם והמרקם הטובים ביותר, יש להוציא את הפלטר מהמקרר ולהשאיר אותו בטמפרטורת החדר למשך כ-30 דקות לפני הגשה. כך תוכלו להבטיח שהמקרונים יהיו רכים וטעימים במיטבם לשמחת האורחים שלכם.

en: To make the most of the twilight hours, planning is paramount. Scout your location during the daytime, paying attention to potential compositions and how the light will fall on the landscape. Use apps and online tools to track the sun's path and understand when and where the twilight hues will be most impressive.
he_IL: כדי להנות ממשעות השקיעה למדי, תוכנית היא הדבר החשוב ביותר. חפש את המיקום שלך במהלך היום, שים לב לתמונות פוטנציאליות ולאור שיאיר על הנוף. השתמש באפליקציות ובכלים מקוונים כדי לעקוב אחר נתיב השמש ולהבין מתי והיכן הגוונים של השקיעה יהיו הכי מרהיבים.

en: To meet the secret boss of "Fountain," follow these intricate steps:
he_IL: כדי לפגוש את המנהיג הסודי של "Fountain", עליך לעקוב אחר השלבים המורכבים הללו:

en: To participate in FOAM_, you can register through the official conference website. Once registered, you will receive access to the virtual conference platform, where you can attend keynote speeches, panel discussions, workshops, and networking sessions.
he_IL: כדי להשתתף ב-FOAM_, ניתן להירשם דרך אתר הכנס הרשמי. לאחר ההרשמה, תקבל גישה לפלטפורמת הכנס הווירטואלית, בה תוכל להשתתף בדברי פתיחה עיקריים, דיונים בפאנל, סדנאות ופעילויות רשת.

en: To provide and maintain our services
he_IL: כדי לספק ולתחזק את השירותים שלנו

en: To reach us, simply fill out the form below with your name, email, and message. We'll do our best to respond as quickly as possible. Also, don't forget to join our foodie community on our social media platforms. Here you can stay up-to-date with our latest kitchen adventures, recipe releases, and culinary discoveries.
he_IL: כדי להגיע אלינו, פשוט מלא את הטופס למטה עם השם שלך, אימייל, והודעה. נעשה כמיטב יכולתנו להגיב בהקדם האפשרי. גם, אל תשכח להצטרף לקהילת האוכל שלנו בפלטפורמות הרשתות החברתיות שלנו. כאן תוכל להישאר מעודכן עם ההרפתקאות האחרונות שלנו במטבח, שחרורי מתכונים, וגילויים קולינריים.

en: To remove the popsicles from the molds, run warm water over the outside of the molds for a few seconds. Then, gently pull on the popsicle stick to remove each popsicle.
he_IL: להסיר את הארטיקים מהתבניות, רוץ מים חמים על החלק החיצוני של התבניות לכמה שניות. ואז, בעדינות, משוך על הלהדביק כדי להוציא כל ארטיק.

en: To respond to your inquiries or requests
he_IL: על מנת להגיב לפניות או לבקשות שלך

en: To send updates and promotional emails
he_IL: שליחת עדכונים ואימיילים פרסומיים

en: Toast the Bread:
he_IL: קליית הלחם:

en: Today I mostly just did a neighborhood run since I have two meetings coming up at the top of the next hour. The lake was a bit cloudy today so I couldn’t get some good photos from the bridge. Yesterday was beautiful, I should have taken some then 😛
he_IL: היום בעיקר רק רצתי בשכונה מאחר ויש לי שני פגישות בקרוב בשעה הבאה. האגם היה מעט מעונן היום, אז לא הצלחתי לצלם כמה תמונות טובות מהגשר. אתמול היה יפה, הייתי צריך לצלם אז 😛

en: Today was a better day. I woke up feeling more energized and focused, and I managed to get a lot done at work. I had a few meetings and deadlines to hit, but I managed to stay on top of everything. It's always a good feeling when you're able to be productive and efficient.
he_IL: היום היה יום טוב יותר. התעוררתי מרגיש יותר אנרגטי וממוקד, והצלחתי להספיק הרבה בעבודה. היו לי כמה פגישות ודדליין לעמוד בו, אבל הצלחתי להישאר על הכל. תמיד יש תחושה טובה כשאתה מצליח להיות פרודוקטיבי ויעיל.

en: Today was a busy day at work, but I managed to stay on top of my tasks. I had a meeting with my boss in the morning, which went well, and I received some positive feedback on a project I had been working on. It's always good to know that your hard work is appreciated.
he_IL: היום היה יום עמוס בעבודה, אבל הצלחתי להישאר על גבי המשימות שלי. היה לי פגישה עם הבוס שלי בבוקר, שהלכה טוב, וקיבלתי כמה משוב חיובי על פרויקט שעבדתי עליו. תמיד טוב לדעת שהעבודה הקשה שלך מוערכת.

en: Today, bloggers leverage a myriad of tools and strategies to captivate audiences, from search engine optimization (SEO) and content marketing to multimedia storytelling and community engagement. They harness the power of niche specialization, personal branding, and collaboration to carve out their place in the digital ecosystem and forge meaningful connections with their readers.
he_IL: היום, בלוגרים מנצלים מגוון רחב של כלים ואסטרטגיות כדי לרתק קהלים, מ-אופטימיזציה למנועי חיפוש (SEO) ושיווק תוכן ועד לסיפור מולטימדיה ומעורבות קהילתית. הם מנצלים את כוח ההתמחות בנישה, המיתוג האישי ושיתוף הפעולה כדי לחרוט את מקומם במערכת האקולוגית הדיגיטלית וליצור קשרים משמעותיים עם הקוראים שלהם.

en: Today, personal computing is more powerful, versatile, and accessible than ever before. We have laptops, tablets, and smartphones that are designed for personal use, as well as powerful desktop computers that are used for work and gaming. We have software and services that allow us to do just about anything, from video editing to online shopping. Personal computing has truly come a long way, from a hobbyist pursuit to an essential part of our daily lives.
he_IL: היום, המחשוב האישי חזק ומצליח, מגוון ונגיש יותר מאי פעם. יש לנו מחשבים ניידים, טאבלטים וסמארטפונים שעוצבו לשימוש אישי, כמו גם מחשבים שולחניים חזקים שמיועדים לעבודה ולמשחקים. יש לנו תוכנה ושירותים שמאפשרים לנו לעשות כמעט הכל, מעיבוד וידאו ועד קניות אונליין. המחשוב האישי באמת התקדם הרבה, מרדיפה של חובבים לחלק חיוני בחיי היומיום שלנו.

en: Today, we continue to see the impact of their work in the many new technologies that have emerged, such as cloud computing, artificial intelligence, and the internet of things. The pioneers of personal computing have left a lasting legacy that will continue to shape the future of technology for years to come.
he_IL: היום, אנחנו ממשיכים לראות את ההשפעה של העבודה שלהם בטכנולוגיות החדשות הרבות שהופיעו, כמו מחשוב ענן, אינטליגנציה מלאכותית, ואינטרנט הדברים. החלוצים של המחשוב האישי השאירו מורשת מתמשכת שתמשיך לעצב את עתיד הטכנולוגיה במשך שנים רבות.

en: Today, we stand at the helm, steering the canteen into the future. While we honor the recipes passed down, our focus is on sustainable and local produce. We've reconnected with local farmers and fishers, ensuring that every plate we serve tells a story - of Galicia's earth, sea, and the five generations that poured their love into it.
he_IL: היום, אנחנו עומדים בקרן ההובלה, מנהלים את הקנטינה אל העתיד. בעוד שאנחנו מכבדים את המתכונים המועברים, המוקד שלנו הוא על ייצור מקומי וקיימות. אנחנו מחדש מתחברים עם מגדלי החקלאים והדייגים המקומיים, מבטיחים שכל צלחת שאנחנו מגישים מספרת סיפור - של האדמה, הים והחמישה דורות שיצקו את אהבתם בתוכו.

en: Together with the surrounding plaza, City Hall is part of the Government Center complex. This project constituted a major urban redesign effort in the 1960s, as Boston demolished an area of substandard housing and businesses.
he_IL: ביחד עם הכיכר הסובבת, בניין העירייה הוא חלק ממרכז הממשלה. הפרויקט הזה היה מאמץ עיצוב עירוני משמעותי בשנות ה-60, כאשר בוסטון הרסה אזור של דיור ועסקים לא תקניים.

en: Tokyo, 2022
he_IL: טוקיו, 2022

en: Tokyo’s Pavements — A Walk Through Japan’s Biggest City
he_IL: המדרכות של טוקיו – טיול ברחבי העיר הגדולה ביותר ביפן

en: Tom Raftery interviews Matt Mullenweg and Donncha Ó Caoimh
he_IL: תומר ורדי מראיין את אמיר יעקוב ונועם אלון

en: Tools
he_IL: כלים

en: Tools for Holistic Growth:
he_IL: כלים לצמיחה הוליסטית:

en: Top 5 Most Anticipated Matchups in the Upcoming Playoffs
he_IL: המשחקים המרתקים ביותר בפלייאוף הקרוב

en: Top Mods to Explore
he_IL: טופ מודים לגלישה

en: Top decor tips
he_IL: עצות מובילות לעיצוב פנים

en: Top of the Hill
he_IL: מעלה הגבעה

en: Top of the Hill
he_IL: מעלה הגבעה

en: Top shelf weight capacity of 100 lbs
he_IL: יכולת משקל של 100 פאונד במדף העליון

en: Top with Boiled Eggs:
he_IL: עליון עם ביצים קשות:

en: Top-notch Quality Control
he_IL: בקרת איכות מהמעלה הראשונה

en: Topic 1
he_IL: נושא ראשון

en: Topic 2
he_IL: נושא שני

en: Topics with Image
he_IL: נושאים עם תמונה

en: Toronto - Canada
he_IL: טורונטו - קנדה

en: Toronto Music Fest
he_IL: פסטיבל המוזיקה של טורונטו

en: Torta Caprese
he_IL: טורטה קפרזה

en: Toss the pumpkin and carrot chunks with 1 tablespoon of the olive oil, salt, and pepper. Spread them out on the prepared baking sheet.
he_IL: זרוק את קוביות הדלעת והגזר עם 1 כף של שמן הזית, מלח ופלפל. פרוס אותם על תבנית האפייה המוכנה.

en: Tour Dates
he_IL: תאריכים של סיבוב ההופעות

en: Tour Dates 1
he_IL: תאריכים של סיבוב ההופעות 1

en: Tour Dates 2
he_IL: תאריכים של סיבוב ההופעות 2

en: Tour Dates 3
he_IL: תאריכים של סיבוב ההופעות 3

en: Tour Dates 4
he_IL: תאריכים של סיבוב ההופעות 4

en: Tour Dates 5
he_IL: תאריכים של סיבוב ההופעות 5

en: Tour dates
he_IL: תאריכים של סיבוב ההופעות

en: Towards the summer of 1884, Tomás García Sampedro invited him to visit the Asturian town of Muros del Nalón. On successive summer trips, both painters, in the company of other students and friends, dedicated themselves to natural painting around the municipality, giving rise to the "colony of Muros", a plenary collective, among whose participants, in addition to García Sampedro, There were Heliodoro Guillén Pedemonti, Campuzano, Perea, Lhardy, Francisco Alcántara, Maximino Peña Muñoz, Vicente Bas, Tomás Muñoz Lucena, Luis Romea, Luis Bertodano, Antonio Cordero, Ángel Andrade, Marcelina Poncela, Rafael de la Torre, Adolfo Marín, in addition to other more veteran painters such as Manuel Domínguez and José Robles.
he_IL: לקראת הקיץ של 1884, טומאס גארסיה סמפדרו הזמין אותו לבקר בעיירה האסטוריאנית מורוס דל נאלון. בטיולים הקיץ העוקבים, שני הציירים, בחברת תלמידים וחברים נוספים, הקדישו את עצמם לציור טבע סביב המועצה, מה שהוביל להיווצרות של 'המושבה של מורוס', קולקטיב פלנרי, בין משתתפיו, בנוסף לגארסיה סמפדרו, היו הליודורו גויאן פדמונטי, קמפוזנו, פריאה, להארדי, פרנסיסקו אלקנטארה, מקסימינו פניה מוניו, ויסנטה באס, טומאס מוניו לוסנה, לואיס רומאה, לואיס ברטודנו, אנטוניו קורדרו, אנחל אנדרדה, מרסלינה פונסלה, רפאל דה לה טורה, אדולפו מרין, בנוסף לציירים ותיקים יותר כמו מנואל דומינגז וחוסה רובלס.

en: Track 1: How Neuroscience Can Make You a Better Writer
he_IL: מסלול 1: איך נוירו-מדע יכול להפוך אותך לכותב טוב יותר

en: Track 1: Starting your WordPress blog – the first 6 months
he_IL: מסלול 1: להתחיל את הבלוג WordPress שלך – 6 החודשים הראשונים

en: Track 2: Advanced Performance &amp; Scalability for PHP Developers
he_IL: מסלול 2: ביצועים מתקדמים &amp; סקלאביליות עבור מפתחים של PHP

en: Track 2: How To Create A Content Machine
he_IL: מסלול 2: איך ליצור מכונת תוכן

en: Track 3: Getting the most out of the REST API
he_IL: מסלול 3: להוציא את המקסימום מ-REST API

en: Track 3: WordPress Through The Terminal
he_IL: מסלול 3: WordPress דרך הטרמינל

en: Tracking physical health data is critical to better understand and manage one's health, and Lativ Tracker™ is an essential tool for achieving this. With the ability to measure blood pressure, cholesterol levels, blood glucose levels, menstrual cycle tracking, and more, Lativ Tracker™ provides patients and healthcare professionals with a wealth of valuable information. By analyzing this data, patients and healthcare professionals can make informed decisions about healthcare and tailor treatment plans to individual needs. With Lativ Tracker™, patients can take control of their health and improve their overall well-being.
he_IL: מעקב אחר נתוני הבריאות הפיזית הוא חיוני להבנת טובה יותר וניהול הבריאות שלנו, ו-Lativ Tracker™ הוא כלי חיוני להשגת זה. עם היכולת למדוד לחץ דם, רמות כולסטרול, רמות סוכר בדם, מעקב אחר מחזור החודשיות, ועוד, Lativ Tracker™ מספק למטופלים ולמקצועי הבריאות מגוון של מידע יקר. על ידי ניתוח הנתונים הללו, מטופלים ומקצועי הבריאות יכולים לקבל החלטות מושכלות בנוגע לטיפול בבריאות ולהתאים תוכניות טיפול לצרכים האישיים. עם Lativ Tracker™, מטופלים יכולים לשלוט על בריאותם ולשפר את רמת הטובה הכללית שלהם.

en: Traction social media crowdsource entrepreneur network effects graphical user interface disruptive success partnership buzz monetization founders.
he_IL: אחיזה, רשתות חברתיות, מיקור המונים, יזם, אפקט הרשת, גרפי, ממשק משתמש, משבש, הצלחה, שותפות, באז, מונטיזציה, מייסדים.

en: Trade-in
he_IL: מסחר חליפין

en: Trade-in and recycling
he_IL: מסחר והמחזור

en: Traditional Sicilian Trattorias
he_IL: טרטוריות סיציליאניות מסורתיות

en: Traditional savoiardi soaked in coffee grown in Italy.
he_IL: בישקוט מסורתי טבול בקפה איטלקי.

en: Traditional savoiardi soaked in coffee grown in the central Italy.
he_IL: בישקוט מסורתי טבול בקפה ממרכז איטליה.

en: Trailer for a film about people working along a river.
he_IL: טריילר לסרט על אנשים שעובדים לצד הנהר.

en: Training
he_IL: הדרכה

en: Training programs
he_IL: תוכניות הכשרה

en: Training your dog for walks requires patience and consistency, but the effort is worth it. A well-trained dog makes walks more enjoyable and safe for both of you. Share your dog walking experiences and tips in the comments—we’d love to hear from you!
he_IL: אימון הכלב שלך לטיולים דורש סבלנות ועקביות, אבל המאמץ שווה את זה. כלב מאומן היטב עושה את הטיולים למהנים ובטוחים יותר עבור שניכם. שתף את חוויותיך וטיפים לטיול עם הכלב בתגובות—נשמח לשמוע ממך!

en: Transcript
he_IL: תמלול

en: Transfer to Cake Pan:
he_IL: מעבר לתבנית עוגה:

en: Transform any gathering into a memorable event with our Small Macaron Tower, featuring approximately 75 of our enchanting macarons. Each tower is artfully assembled and ready to be the centerpiece of your celebration.
he_IL: הפוך כל אירוע לאירוע זכור עם מגדל המקרונים הקטן שלנו, הכולל כ-75 מקרונים מקסימים. כל מגדל מורכב בצורה אמנותית ומוכן להיות מרכז השולחן של החגיגה שלך.

en: Transform ordinary cupcakes into edible graveyards with tombstone-shaped cookies and crumbled chocolate cookies representing fresh soil. Add gummy worms crawling out for that extra touch of eeriness.
he_IL: הפוך קאפקייקים רגילים לקברים אכילים עם עוגיות בצורת אבני קבר ועוגיות שוקולד מפורקות המייצגות קרקע טרייה. הוסף תולעי ג'לי שזוחלים כדי להוסיף נגיעה נוספת של חרדה.

en: Transform ordinary pumpkins into enchanting lanterns that cast a warm and inviting glow. Carve out intricate designs or simple patterns, place a tealight or LED candle inside, and watch as your pumpkins illuminate the night with their mesmerizing light. Cluster them together on your porch or scatter them throughout your home for a magical ambiance that captures the essence of fall.
he_IL: הפוך דלעתים רגילים למנורות מקסימות שמשדרות ניצוץ חם ומזמין. חקוק עיצובים מורכבים או מקבץ בלוקים פשוטים, שים נר תה או נר LED בתוכם, וצפה כיצד הדלעות שלך מאירות את הלילה באורן המסקרן. צבור אותן ביחד על המרפסת שלך או פזר אותן בכל רחבי הבית שלך כדי ליצור אווירה קסומה שתלכד את רוח הסתיו.

en: Transform your celebration into a spectacle of taste and color with our magnificent Macaron Tower. Impress your guests with an eye-catching display of around 200 delectable macarons, meticulously assembled and ready to dazzle. Choose from an enchanting rainbow tower, a chic metallic finish, or personalize your tower to match the theme of your event perfectly.
he_IL: הפוך את החגיגה שלך למראה של טעם וצבע עם מגדל המקרונים המרהיב שלנו. הרתיע את האורחים שלך עם תצוגה מרהיבה של כ-200 מקרונים נפלאים, שנרכשו בקפידה ומוכנים להפתיע. בחר בין מגדל הקשתות המקסים, גימור מטאלי ושיקי, או אישי את המגדל שלך כדי להתאים לתבנית האירוע שלך במושלמות.

en: Transforming your space into a Dark Academia haven is about merging functionality with a historical charm. Each DIY project not only personalizes your personal space but also brings a bit of the good old past into the present, allowing you to live within your aesthetic comfortably and creatively.
he_IL: להפוך את המרחב שלך למקום נינוח בסגנון האקדמיה האפלה הוא על השלמת פונקציונליות עם קסם היסטורי. כל פרויקט DIY לא רק מאישי את המרחב האישי שלך, אלא גם מביא קצת מהעבר הישן הטוב להווה, מאפשר לך לחיות בתוך האסתטיקה שלך בנוחות וביצירתיות.

en: Translated by <a href="https://www.poetryfoundation.org/poets/mary-barnard">Mary Barnard</a>
he_IL: מתורגם על ידי <a href="https://www.poetryfoundation.org/poets/mary-barnard">מרי ברנרד</a>

en: Translated by <a href="https://www.poetryfoundation.org/poets/william-logan">William Logan</a>
he_IL: מתורגם על ידי <a href="https://www.poetryfoundation.org/poets/william-logan">ויליאם לוגן</a>

en: Transparency
he_IL: שקיפות

en: Transporting its listeners to an abandoned mall in the heart of cyberspace, "Hologram Plaza" by Disconscious is a hauntingly beautiful iteration of the vaporwave aesthetic. Released in 2013, the album is a deep dive into the subgenre of mallsoft, focusing on creating an ambiance that echoes through the hollow halls of a once-bustling shopping center. Its reverberated synths and slow-paced, drifting melodies are a perfect soundtrack for introspection in a world of consumerist ghosts.
he_IL: מעביר את המאזינים שלו למרכז קניות נטוש בלב של סייברספייס, "פלאזה הולוגרמית" מאת Disconscious הוא גרסה יפה ומצמררת של האסתטיקה הוופורווב. הופק בשנת 2013, האלבום הוא צלילה עמוקה לתת-ז'אנר של מולסופט, שמתמקדת ביצירת אווירה שמתקשרת דרך המסדרונות הריקים של מרכז קניות שהיה פעיל בעבר. הסינטיסייזרים המרובעים והמנגינות הנטושות בקצב איטי הם פסטורליה מושלמת להתעמקות בפנים בעולם של רוחות צרכניות.

en: Travel
he_IL: נסיעות

en: Travel Adventures
he_IL: מסעות הרפתקאות

en: Travel Guides
he_IL: מדריכי נסיעות

en: Travel Tips
he_IL: טיפים לנסיעות וטיולים

en: Travel Writer, Self-employed (1844-1846)
he_IL: כותב מסעות, עצמאי (1844-1846)

en: Travel inherently encourages mindfulness—a practice shown to decrease symptoms of anxiety and depression. The novelty of a new place makes us more aware of our surroundings, engaging our senses in unique ways, whether it's the taste of exotic cuisine, the sound of a foreign language, or the sight of breathtaking landscapes. This heightened awareness of the present moment can lead to improved mental wellbeing.
he_IL: נסיעה מעודדת באופן טבעי מודעות - פרקטיקה שהוכחה כמפחיתה תסמינים של חרדה ודיכאון. החדשנות של מקום חדש גורמת לנו להיות מודעים יותר לסביבתנו, מעורבת את החושים שלנו בדרכים ייחודיות, בין אם זה הטעם של מטבח אקזוטי, הצליל של שפה זרה, או המראה של נופים מרהיבים. המודעות המוגברת לרגע הנוכחי יכולה להוביל לשיפור ברווחה הנפשית.

en: Travel insurance is a financial product designed to protect you from unforeseen events while traveling. It can cover a range of issues, such as trip cancellations, medical emergencies, lost baggage, flight delays, and more.
he_IL: ביטוח נסיעות הוא מוצר פיננסי שנועד להגן עליך מאירועים בלתי צפויים במהלך הנסיעה. הוא יכול לכסות מגוון של בעיות, כגון ביטול טיסה, חירום רפואי, אובדן תכולת התיק, השהיית טיסה ועוד.

en: Traveling Germany on a budget is entirely feasible with a little planning and savvy decision-making. Despite being one of Europe's largest economies, Germany offers a wealth of affordable experiences for the budget-conscious traveler. From free historical sites to inexpensive cuisine and cost-effective transportation, Germany's diverse regions are waiting to be explored without leaving you penniless.
he_IL: לטייל בגרמניה בתקציב מוגבל זה לחלוטין אפשרי עם קצת תכנון וקבלת החלטות נבונה. למרות שהיא אחת הכלכלות הגדולות ביותר באירופה, גרמניה מציעה שפע של חוויות משתלמות עבור המטיילים שמודעים למחיר. מאתרים היסטוריים חינם ועד למטבח זול ותחבורה חסכונית, האזורים המגוונים של גרמניה מחכים להתגלות מבלי להשאיר אותך חסר כל.

en: Traveling during off-peak times can save you money on flights, accommodation, and attractions. Consider visiting Germany in the shoulder seasons—spring (April and May) and fall (September and October)—when the weather is still pleasant, and tourist crowds are smaller.
he_IL: לטוס בזמנים שאינם בשיא יכול לחסוך לך כסף על טיסות, לינה ואטרקציות. שקול לבקר בגרמניה בעונות המעבר—אביב (אפריל ומאי) וסתיו (ספטמבר ואוקטובר)—כשמזג האוויר עדיין נעים, והקהל התיירותי קטן יותר.

en: Traveling is also a powerful way to connect with others. Whether you're backpacking through Europe or participating in a group tour in Asia, you're likely to meet a diverse array of individuals from different walks of life. These encounters can foster a sense of community, reduce feelings of loneliness, and improve your social skills—benefits that can significantly enhance your mental health.
he_IL: לטייל זה גם דרך חזקה ומצליחה להתחבר עם אחרים. בין אם אתה מטייל עם תרמיל דרך אירופה או משתתף בטיול קבוצתי באסיה, סביר להניח שתפגוש מערך מגוון של אנשים מרקעים שונים. המפגשים האלה יכולים לקדם תחושת קהילה, להפחית רגשות של בדידות, ולשפר את הכישורים החברתיים שלך—יתרונות שיכולים לשפר משמעותית את הבריאות הנפשית שלך.

en: Traveling is often lauded for its potential to improve mental health, providing fresh perspectives, revitalizing experiences, and a break from the usual routine. But it's not just the journey itself that brings benefits—planning a trip can also play a significant role in boosting mental wellbeing. Let's explore why.
he_IL: נסיעות לעיתים קרובות זוכות לשבחים בזכות הפוטנציאל שלהן לשפר את הבריאות הנפשית, לספק זוויות ראייה חדשות, חוויות מרעננות, והפסקה מהשגרה הרגילה. אבל לא רק המסע עצמו מביא יתרונות—תכנון טיול יכול גם לשחק תפקיד משמעותי בשיפור הרווחה הנפשית. בואו נחקור למה.

en: Traveling on a budget doesn't mean you need to compromise on quality experiences, and Germany is a prime example of a destination that combines affordability with rich culture, history, and natural beauty. Here's a handy guide to exploring Germany without breaking the bank.
he_IL: לנסוע בתקציב לא אומר שאתה צריך להתפשר על חוויות איכותיות, וגרמניה היא דוגמה מצוינת ליעד שמשלב בין מחירים נוחים לבין תרבות עשירה, היסטוריה, ויופי טבעי. הנה מדריך שימושי לחקור את גרמניה מבלי לשבור את הכיס.

en: Traveling to new destinations is an exhilarating experience, but it’s essential to be prepared for the unexpected. Enter travel insurance—the safety net that can provide peace of mind during your adventures. If you’re new to the world of travel insurance, here’s a handy guide to get you started.
he_IL: נסיעה ליעדים חדשים היא חוויה מרגשת, אך חשוב להיות מוכן למקרים בלתי צפויים. כנסו לתמיכה בביטוח נסיעות - הרשת הבטיחותית שיכולה להעניק לכם שקט נפשי במהלך ההרפתקאות שלכם. אם אתם חדשים בעולם הביטוח לנסיעות, הנה מדריך שימושי כדי להתחיל.

en: Traveling to new destinations is an exhilarating experience, but it’s essential to be prepared for the unexpected. If you’re new to the world of travel insurance, here’s a handy guide to get you started.
he_IL: נסיעה ליעדים חדשים היא חוויה מרגשת, אך חשוב להיות מוכן למצבים בלתי צפויים. אם אתה חדש בעולם ביטוח נסיעות, הנה מדריך שימושי להתחלתך.

en: Traveling without insurance leaves you vulnerable to potential risks, which can result in significant financial losses. Whether it’s a sudden illness, a missed connection, or a stolen passport, travel insurance can save you from the stress and expenses associated with these situations.
he_IL: נסיעה בלעדי ביטוח משאירה אותך חשוף לסיכונים פוטנציאליים, שעלולים לגרום לך הפסדים כספיים משמעותיים. בין אם זו מחלה פתאומית, חיבור שחזור שנפספס או דרכון שנגנב, ביטוח נסיעות יכול להציל אותך מהמתח וההוצאות הקשורות למצבים אלו.

en: Travelling around the world is an exhilarating experience, but it comes with the responsibility of prioritizing your health. Here's an essential guide to traveler's medicine.
he_IL: נסיעה מסביב לעולם היא חוויה מרגשת, אך היא מגיעה עם האחריות לתת עדיפות לבריאות שלך. הנה מדריך חיוני לרפואת הנוסע.

en: Treadmill, Weather: 50℉ / 10℃ and very wet and rainy (hence the treadmill run). Post-run snacks: Doritos and some much-needed water.
he_IL: טרדמיל, מזג האוויר: 50℉ / 10℃ וגשום מאוד (לכן הרצת טרדמיל). חטיפים לאחר הריצה: דוריטוס ומים שנדרשים מאוד.

en: Treasurer
he_IL: חשב

en: Treat someone special or indulge yourself with our exquisite Macaron Gift Box, showcasing our vibrant and signature macarons. Each box is elegantly presented in our gold foil gift sleeves, adding a touch of luxury to your thoughtful gesture.
he_IL: תפנקו מישהו מיוחד או התפנקו בעצמכם עם קופסת מתנה מופנקת שלנו, המציגה את מקרוני החתימה והמבריקים שלנו. כל קופסה מוצגת בצורה אלגנטית בתוך מעטפות מתנה מצופות זהב, המוסיפות ניגודיות של יוקרה למחווה המודעת שלכם.

en: Tree Following September 2022
he_IL: התפתחות עץ אחרי ספטמבר 2022

en: Trend Forecasts
he_IL: תחזיות מגמות

en: Trending
he_IL: ערכות עיצוב פופולריות

en: Tricks to Plating Like a Pro
he_IL: טיפים לצלחות מקצועני

en: Trillion with pretty stories for which there's little good evidence rich in heavy atoms concept of the number one are creatures of the cosmos decipherment. Hydrogen atoms something incredible is waiting to be known extraplanetary realm of the galaxies realm of the galaxies great turbulent clouds. Euclid cosmic ocean bits of moving fluff rings of Uranus bits of moving fluff citizens of distant epochs. Descended from astronomers the ash of stellar alchemy with pretty stories for which there's little good evidence courage of our questions two ghostly white figures in coveralls and helmets are softly dancing courage of our questions.
he_IL: טריליונים של סיפורים יפים עם ראיות מעטות, עשירים בתיאוריות של אטומים כבדים שהגו היצורים היחידים שנראו ברחבי התבל. אטומים של מימן ודברים מדהימים אחרים ממתינים שנגלה אותם בחלל המלא בגלקסיות ובאבק של כוכבים. הים הקוסמי של אוקלידס נע בטבעות של אורנוס ומספר את סיפורם של תושבים מתקופות קדומות. האסטרונומים שחקרו את אבק הכוכבים הותירו סיפורים יפים עם ראיות מעטות ושאלות רבות. ושתי דמויות לבנות מסתוריות עוטות גלימות וקסדות. הן רוקדות ברכות.

en: Trim the Wicks
he_IL: קצץ את הפתילים

en: Trnava, Slovakia
he_IL: טרנבה, סלובקיה

en: Tropical paradise
he_IL: גן עדן טרופי

en: True Italian with an innovative taste
he_IL: מטבח איטלקי אמיתי עם טעם חדשני

en: True relationships that endure are often those that celebrate small victories and find joy in simple moments. This practice, rooted in positivity, encourages us to appreciate what we have and recognize the beauty in everyday interactions. It fosters a sense of contentment, gratitude, and overall happiness, strengthening the bond between individuals.
he_IL: קשרים אמיתיים שמחזיקים לעיתים קרובות הם אלה שמציינים ניצחונות קטנים ומוצאים שמחה ברגעים פשוטים. התרגול הזה, המשתמש בחיוביות, מעודד אותנו להעריך את מה שיש לנו ולהכיר ביופי שבהתקנות היומיומיות. הוא מקדם תחושת שביעות רצון, הוקרה ואושר כללי, מחזק את הקשר בין אנשים.

en: Trust is like gold in the online world. Testimonials act like a trust badge, reassuring your potential customers that you’re the real deal. They’re not just buying; they’re making a smart choice endorsed by others.
he_IL: אמון זה כמו זהב בעולם המקוון. המלצות פועלות כמו תג אמון, מרגיעות את הלקוחות הפוטנציאליים שלך שאתה האמיתי. הם לא רק קונים; הם עושים בחירה חכמה שמומלצת על ידי אחרים.

en: Trust us to transform your home with skilled craftsmanship
he_IL: סמוך עלינו להפוך את הבית שלך עם craftsmanship מיומן

en: Trustworthy and Reliable Team
he_IL: צוות אמין ואמין

en: Try Desaign today and see how it can revolutionize your design process.
he_IL: נסו את Desaign עוד היום וראו כיצד הוא יכול לחולל מהפכה בתהליך העיצוב שלכם.

en: Tuesday
he_IL: יום שלישי

en: Tuesday 11 June 2024
he_IL: יום שלישי 11 ביוני 2024

en: Tuesday 11 June 2024, 7:00 PM
he_IL: יום שלישי 11 יוני 2024, 7:00 בערב

en: Tuesday 11 June 2024, 8:00 PM
he_IL: יום שלישי 11 יוני 2024, 8:00 בערב

en: Tuesday 3pm to 5pm <br>Saturdays 9:30am to 11:30am
he_IL: יום שלישי, 15:00 עד 17:00 <br>שבת, 9:30 עד 11:30

en: Tuesday Mar 21
he_IL: יום שלישי 21 במרץ

en: Tuesday, August 20, 2024 — 123 Street Name, Anycity
he_IL: יום שלישי, 20 באוגוסט 2024 — רחוב 123, כלעיר

en: Tuesday, July 2, 2024 — Online event
he_IL: יום שלישי, 2 ביולי 2024 — אירוע מקוון

en: Tuesday, September 17, 2024 — 123 Street Name, Anycity
he_IL: יום שלישי, 17 בספטמבר 2024 — רחוב 123, כלעיר

en: Tuesday-Thursday
he_IL: שלישי – חמישי

en: Tune in to <strong>Public Domain Stories</strong> and join John Doe and Jane Doe in a captivating exploration of <strong>Wings, by William A. Wellman</strong>, where classic cinema meets the boundless possibilities of the future!
he_IL: התחברו ל<strong>סיפורי דומיין ציבוריים</strong> והצטרפו אל ג'ון דו וג'יין דו בחקירה מרתקת של <strong>כנפיים, מאת ויליאם איי. ולמן</strong>, שבו קולנוע קלאסי פוגש את האפשרויות האין סופיות של העתיד!

en: Turkish major football club Galatasaray SK has been symbolized by a lion since the 1930s.
he_IL: המועדון הכדורגל המרכזי הטורקי גלאטסראי SK סומל באריה מאז שנות ה-30.

en: Turmeric has long been revered for its potential health benefits, including its application in skincare. While traditional wisdom and preliminary research suggest that turmeric may offer various advantages for skin health, more rigorous scientific studies are needed to substantiate these claims fully. As with any skincare ingredient, it’s essential to approach turmeric with caution and consult with a healthcare professional before use, particularly for individuals with specific skin concerns or sensitivities. With further research, turmeric may continue to emerge as a valuable addition to skincare formulations, harnessing its natural properties for healthier, radiant skin.
he_IL: כורכום היה מוערך במשך זמן רב בזכות הפוטנציאל שלו ליתרונות בריאותיים, כולל השימוש שלו בטיפוח עור. בעוד שחוכמת המסורת ומחקרים ראשוניים מציעים שכורכום עשוי להציע יתרונות שונים לבריאות העור, נדרשים מחקרים מדעיים יותר מחמירים כדי לאמת את הטענות הללו במלואן. כמו עם כל מרכיב בטיפוח עור, חשוב לגשת לכורכום בזהירות ולהתייעץ עם איש מקצוע בתחום הבריאות לפני השימוש, במיוחד עבור אנשים עם בעיות עור ספציפיות או רגישויות. עם מחקר נוסף, כורכום עשוי להמשיך להתבלט כתוספת יקרה לנוסחאות טיפוח עור, תוך ניצול התכונות הטבעיות שלו לעור בריא וזוהר.

en: Turmeric, a vibrant yellow spice commonly found in curries and traditional medicine, has gained significant attention in recent years for its potential benefits for skin health. While its culinary uses are well-known, its application in skincare has sparked curiosity and debate. Let’s delve into what science has to say about turmeric for the skin.
he_IL: כורכום, תבלין צהוב חיוני שנמצא בדרך כלל בקארי וברפואה המסורתית, זכה לתשומת לב רבה בשנים האחרונות בזכות היתרונות הפוטנציאליים שלו לבריאות העור. בעוד שהשימושים הקולינריים שלו ידועים היטב, השימוש שלו בטיפוח העור עורר סקרנות ודיון. בואו נצלול למה שיש למדע לומר על כורכום עבור העור.

en: Turmeric, scientifically known as Curcuma longa, has a rich history dating back thousands of years. Originating in Southeast Asia, it has been a staple in traditional medicine practices such as Ayurveda and Traditional Chinese Medicine. In these systems, turmeric is revered for its anti-inflammatory, antioxidant, and antimicrobial properties, making it a popular remedy for various ailments, including skin conditions.
he_IL: כורכום, הידוע מדעית כ-Curcuma longa, יש היסטוריה עשירה שחוזרת אלפי שנים. מקורו בדרום-מזרח אסיה, והוא היה מרכיב בסיסי בפרקטיקות רפואה מסורתיות כמו איורוודה ורפואה סינית מסורתית. במערכות אלו, כורכום מוערך בזכות תכונותיו נוגדות הדלקת, נוגדות החמצון ואנטי-מיקרוביאליות, מה שהופך אותו לתרופה פופולרית למגוון בעיות, כולל מצבים עוריים.

en: Turn cake pops into adorable Jack-O'-Lanterns by shaping them into pumpkins and decorating them with vibrant orange icing. Use black icing to draw expressive faces and create a charming and tasty Halloween centerpiece.
he_IL: הפוך קייק פופס לפומפונים מקסימים על ידי עיצובם לדמות דלעתים וקישוטם בקרם כתום חיותי. השתמש בקרם שחור כדי לצייר פנים ביטויות וליצור מרכז שולחן חגיגי וטעים לחג ההלווין.

en: Turn off the TV, put down your phone, and step away from your computer. Eating without distractions allows you to fully immerse yourself in the eating experience.
he_IL: כבה את הטלוויזיה, הנח את הטלפון, וצא מהמחשב שלך. לאכול בלעדי הפרעות מאפשר לך לטבוע לחלוטין בחוויית האכילה.

en: Turning Boring into Gold
he_IL: להפוך משעמם לזהב

en: Turning Your Passion for Blogging Into Profit with Monetization
he_IL: להפוך את התשוקה שלך לבלוג להכנסה כספית

en: Tutorials
he_IL: הדרכות

en: Tutorials on YouTube
he_IL: סרטוני הדרכה ב-YouTube

en: Twelve Miles Away
he_IL: תריסר מיילים רחוק

en: Twenty Fifteen allows you display links to your social media profiles, like Twitter and Facebook, with icons.
he_IL: ערכת העיצוב Twenty Fifteen מאפשר לך להציג קישורים לפרופילים ברשתות חברתיות כגון טוויטר ופייסבוק באמצעות סמלים.

en: Twenty Fifteen allows you to not only show a menu link title but also add a description for each menu item.
he_IL: בערכת העיצוב Twenty Fifteen אפשר להציג את הכותרת של קישור התפריט ואפילו להוסיף תיאור לכל אחד מפריטי התפריט.

en: Twenty Sixteen is a modernized take on an ever-popular WordPress layout — the horizontal masthead with an optional right sidebar that works perfectly for blogs and websites. It has custom color options with beautiful default color schemes, a harmonious fluid grid using a mobile-first approach, and impeccable polish in every detail. Twenty Sixteen will make your WordPress look beautiful everywhere.
he_IL: ערכת העיצוב Twenty Sixteen היא גרסה עדכנית לפריסה המאוד פופולרית של WordPress - גוף תוכן מרכזי עם אפשרות לסרגל צדדי שעובד מצוין גם בבלוגים וגם באתרי אינטרנט. לערכת העיצוב יש אפשרות להתאמה אישית של צבעים עם ערכות צבעים יפות, פריסה הרמונית וזורמת בגישת mobile first, והקפדה ללא רבב על כל הפרטים. Twenty Sixteen תגרום לאתר שלך ב-WordPress להיראות יפה בכל מקום.

en: Twenty Twenty homepage layout
he_IL: פריסת עמוד הבית של Twenty Twenty

en: Twenty Twenty-One comes with several block styles, including borders and frames for blocks like Image. Try it out by adding a new image block to your editor, and in the Editor sidebar, open the "Styles" panel and select the "Frame" block style. Your images will look like works of art!
he_IL: ערכת העיצוב Twenty Twenty-One כוללת כמה סגנונות בלוק, למשל גבולות ומסגרות לבלוקים, כגון הבלוק 'תמונה'. כדאי לנסות את האפשרות על ידי הוספה של בלוק תמונה חדש לעורך ולאחר מכן, בסרגל הצדי של העורך, לפתוח את החלונית 'סגנונות' ולבחור בסגנון הבלוק 'מסגרת'. התמונות שלך יוצגו כמו יצירת אמנות של ממש!

en: Twice a year, a bunch of Automatticians from all over the world virtually get together in the Sun Never Sets on&nbsp;A8C&nbsp;5K Relay!
he_IL: פעמיים בשנה, קבוצה של עובדי Automattician מרחבי העולם נפגשים באופן וירטואלי במרוץ ה-5K של A8C שהשמש לא מתפשטת מעליו!

en: Twilight is the time after sunset when the sky's indirect sunlight gives everything a soft, diffused illumination. This unique lighting situation can be split into three stages: civil twilight, nautical twilight, and astronomical twilight. Each phase has its distinct characteristic and beauty, painting the landscape with different shades of blues, pinks, and purples, which can lead to incredibly evocative photographs.
he_IL: הזמן לאחר השקיעה הוא השקיעה הזמנית בה האור הישיר של השמש מעניק לכל דבר תאורה רכה ומתוחזקת. מצב התאורה הייחודי הזה ניתן לחלק לשלושה שלבים: זריחה אזרחית, זריחה ימית וזריחה אסטרונומית. כל שלב יש לו את המאפיינים והיופי המיוחד שלו, מצייר את הנוף בגוונים שונים של כחולים, ורודים וסגולים, שיכולים להביא לצילומים מרהיבים במיוחד.

en: Twitter
he_IL: טוויטר

en: Two
he_IL: שניים

en: Two Buttons Centered CTA
he_IL: שני כפתורים של קריאה לפעולה מיושרים למרכז

en: Two Column CTA
he_IL: שני טורים עם קריאה לפעולה

en: Two Column Menu with Icons
he_IL: תפריט של שני טורים עם סמלים

en: Two Column Product Highlights
he_IL: כותרות מוצר בשני טורים

en: Two Column Testimonials
he_IL: המלצות עם שני טורים

en: Two Column Text and Image
he_IL: טקסט עם שני טורים ותמונה

en: Two Images Showcase
he_IL: ספרייה של שתי תמונות

en: Two Images Side by Side
he_IL: שתי תמונות זו לצד זו

en: Two Images and Button
he_IL: שתי תמונות וכפתור

en: Two Images and Quote
he_IL: שתי תמונות וציטוט אחד

en: Two Images in Grid
he_IL: שתי תמונות ברשת

en: Two Images, Text, and Buttons
he_IL: שתי תמונות, טקסט וכפתורים

en: Two blog posts
he_IL: שני פוסטים בבלוג

en: Two column about me layout
he_IL: פריסה של 'אודותיי' עם שני טורים

en: Two column boxed pricing table
he_IL: טבלת מחירים עם שני עמודים

en: Two column food menu
he_IL: תפריט אוכל עם שני טורים

en: Two column gallery grid with content
he_IL: גריד גלריית שתי עמודות עם תוכן

en: Two column image grid
he_IL: רשת של תמונה ושני טורים

en: Two column of contact information
he_IL: שתי עמודות של מידע ליצירת קשר

en: Two column pricing table
he_IL: טבלת מחירים עם שני עמודים

en: Two column service offerings
he_IL: הצעות שירות בעמודה כפולה

en: Two column text sections
he_IL: קטעי טקסט בעמודים זוגיים

en: Two column with image and content
he_IL: עמודה זוגית עם תמונה ותוכן

en: Two columns with images
he_IL: שתי עמודות עם תמונות

en: Two columns.
he_IL: שני טורים.

en: Two images and content
he_IL: שתי תמונות ותוכן

en: Two images side by side
he_IL: שתי תמונות זו לצד זו

en: Two products
he_IL: שני מוצרים

en: Two products with buy button
he_IL: שני מוצרים עם כפתור לקנייה

en: Two quotes and a heading
he_IL: שני ציטוטים וכותרת

en: Two testimonials side by side
he_IL: שתי המלצות זו לצד זו

en: Two windows of a concrete building
he_IL: חלון שניים של בניין בטון

en: Two-column Newsletter Signup
he_IL: הרשמה לניוזלטר עם שני טורים

en: Type / to add a hidden block
he_IL: כדי להוסיף בלוק מוסתר יש להקליד '/' (קו נטוי)

en: Types of coverage
he_IL: סוגי כיסוי

en: Typographically, preformatted text is not the same thing as code. Sometimes, a faithful execution of the text requires preformatted text that may not have anything to do with code. For example:
he_IL: מבחינת הטיפוגרפיה, טקסט שעוצב מראש הוא לא כמו קוד. לפעמים, לצורך הביצוע האמין של טקסט נדרש טקסט שעוצב מראש אשר אולי לא קשור לקוד עצמו. לדוגמה:

en: Typographically, preformatted text is not the same thing as code. Sometimes, a faithful execution of the text requires preformatted text that may not have anything to do with code. For&nbsp;example:
he_IL: מבחינת הטיפוגרפיה, טקסט שעוצב מראש הוא לא כמו קוד. לפעמים, לצורך הביצוע האמין של טקסט נדרש טקסט שעוצב מראש אשר אולי לא קשור לקוד עצמו. לדוגמה:

en: Tyrian Purple — Royal Elegance in a Shell
he_IL: סגול טירני — אלגנטיות מלכותית בתוך צדף

en: Tyrian Purple, often called "purple gold," owes its regal status to its rich history as a symbol of prestige and luxury. Derived from the secretions of marine snails, particularly the Murex shell, this majestic hue became synonymous with royalty in ancient civilizations. From the Phoenicians to the Romans, Tyrian Purple adorned the robes of kings and emperors, symbolizing power, wealth, and sophistication.
he_IL: טיריאן פורס, שלעיתים קרובות נקרא "זהב סגול," חייב את הסטטוס המלכותי שלו להיסטוריה העשירה שלו כסמל שלPrestige  ויוקרה. נגזר מההפרשות של חלזונות ימיים, במיוחד הקונכייה של המורקס, הגוון המפואר הזה הפך לסימן ההיכר של מלוכה בציוויליזציות העתיקות. מהפיניקים ועד הרומאים, טיריאן פורס קישט את הגלימות של מלכים וקיסרים, מסמל כוח, עושר ותחכום.

en: ULTRA Fest
he_IL: אולטרה פסט

en: UP TO
he_IL: עד ל

en: URL
he_IL: כתובת אינטרנט

en: USA
he_IL: ארה"ב

en: UX Manager
he_IL: מנהל חוויית משתמשים

en: UX Manager at Clockwork. He formerly pioneered the Design System at Blue Sun, and led the Moonlight at Wonders and Co.
he_IL: מנהל UX ב-Clockwork. בעבר השיק את Design System at Blue Sun והיה המוביל של Moonlight בחברת Wonders and Co.

en: UX Manager at Clockwork. He formerly pioneered the Design System at Blue Sun, and led the Moonlight at Wonders and Co.. Previously Mason was at Sigma and led the product evolution.
he_IL: מנהל UX ב-Clockwork. בעבר השיק את Design System at Blue Sun והיה המוביל של Moonlight בחברת Wonders and Co. מייסון עבד ב-Sigma והוביל את מהפכת המוצר בחברה.

en: Ultimate Collection
he_IL: האוסף האולטימטיבי

en: Ultimately, the key to having a more creative life is to make creativity a priority in your life. Whether it's through small daily habits or larger lifestyle changes, find ways to integrate creativity into your daily routine and stay committed to your creative pursuits.
he_IL: בסופו של דבר, המפתח לחיים יותר יצירתיים הוא להפוך את היצירתיות לעדיפות בחיים שלך. בין אם זה דרך הרגלים קטנים יומיים או שינויים גדולים באורח החיים, תמצא דרכים לשלב יצירתיות בשגרה היומית שלך ותשאר מחויב למרדפים היצירתיים שלך

en: Ultimately, the key to having a more creative life is to make creativity a priority in your life. Whether it's through small daily habits or larger lifestyle changes, find ways to integrate creativity into your daily routine and stay committed to your creative pursuits. With time, practice, and dedication, you'll be able to tap into your creative potential and unlock new insights and possibilities in all areas of your life.
he_IL: בסופו של דבר, המפתח לחיים יותר יצירתיים הוא להפוך את היצירתיות לעדיפות בחיים שלך. בין שזה דרך הרגלים יומיים קטנים או שינויים גדולים בסגנון החיים, תמצא דרכים לשלב יצירתיות בשגרת היומיום שלך ותישאר מחויב למאבקיך היצירתיים. עם הזמן, התרגול וההתמדה, תוכל לפתוח את הפוטנציאל היצירתי שבך ולגלות תובנות חדשות ואפשרויות בכל תחום של חייך.

en: Ultimately, the relationship between humans and AI systems is likely to continue to evolve and become more complex. While love may be a topic of discussion, it is important to remember that the emotional connection between humans and AI systems will always be one-sided, and that any emotional attachment should be approached with caution and consideration of the potential ethical implications.
he_IL: בסופו של דבר, יחסים בין בני אדם למערכות AI יימשיכו להתפתח ולהיות מורכבים יותר. בעוד שאהבה עשויה להיות נושא של דיון, חשוב לזכור כי הקשר הרגשי בין בני אדם למערכות AI תמיד יהיה חד צדדי, וכל התחברות רגשית צריכה להתייחס אליה בזהירות ובשקיפות להשלכות האתיות האפשריות.

en: Umbrella
he_IL: מטריה

en: Un período de la historia en la cultura occidental originado por una nueva forma de concebir el arte (el «estilo barroco») y que, partiendo desde diferentes contextos histórico-culturales, produjo obras en numerosos campos artísticos.
he_IL: תקופה בהיסטוריה בתרבות המערבית שנוצרה על ידי צורה חדשה של תפיסת האמנות (ה«סגנון הבארוק») ושיצאה מתוך הקשרים היסטוריים-תרבותיים שונים, יצרה יצירות בתחומים אמנותיים רבים.

en: Uncategorized
he_IL: כללי

en: Uncomfortable Armchair
he_IL: כורסה לא נוחה

en: Uncover the echoes of time in our History section, where the lessons of the past illuminate the mysteries of the present.
he_IL: גלה את ההד זמן בחלק ההיסטוריה שלנו, שם שיעורי העבר מאירים את תעלומות ההווה.

en: Uncover the mesmerizing history and rich symbolism of emerald, a hue that embodies luxury, nature's beauty, and timeless sophistication.
he_IL: חשוף את ההיסטוריה המרתקת ואת הסימבוליזם העשיר של האמרלד, גוון שמגלם יוקרה, את יופיו של הטבע, וסגנון נצחי.

en: Uncover the regal history and captivating process behind Tyrian Purple, a hue historically reserved for nobility, steeped in luxurious tales of its creation.
he_IL: גלה את ההיסטוריה המלכותית ואת התהליך המרתק מאחורי הארגמן הטירני, גוון ששמור היסטורית לאצולה, טבוע בסיפורים יוקרתיים על יצירתו.

en: Uncovering the Secrets
he_IL: חשיפת הסודות

en: Uncovering the Vibrant Underground
he_IL: חשיפת המחתרת התוססת

en: Under Construction
he_IL: האתר נמצא בבנייה

en: Understand
he_IL: להבין

en: Understand the health risks of your destination. Some regions may require additional vaccinations or precautions against diseases like malaria. Research local healthcare facilities and emergency services at your destination.
he_IL: תבין את סיכוני הבריאות ביעד שלך. ייתכן שיהיו צורך בחיסונים נוספים או אמצעי זהירות נגד מחלות כמו מלריה. עשה מחקר על מוסדות הבריאות המקומיים והשירותים החירום ביעד שלך.

en: Understanding Nested Gardening
he_IL: הבנת גידול מקונן

en: Understanding Nested Thoughts
he_IL: הבנת חשיבות מחשבות מקוננות

en: Understanding Physics
he_IL: הבנת פיזיקה

en: Understanding Twilight
he_IL: הבנת השקיעה

en: Understanding a Lunar Eclipse
he_IL: הבנת הירחון

en: Understanding the Basics
he_IL: הבנת הבסיסיים

en: Unearthing Hidden Trails within National Parks
he_IL: גילוי שבילים נסתרים בתוך פארקים לאומיים

en: Unforgettable Road Trips
he_IL: נסיעות ארוכות בלתי נשכחות

en: Unforgettable Setlist and Unforgettable Moments: The gig showcased an extraordinary setlist that was a testament to Queen's musical genius. Opening with their anthemic masterpiece "One Vision," they took the audience on a breathtaking journey through their greatest hits, including "Bohemian Rhapsody," "Radio Ga Ga," and "We Will Rock You." The stadium pulsated with energy as the crowd sang along, their voices blending with the band's indomitable sound.
he_IL: רשימת השירים הבלתי נשכחת ורגעים בלתי נשכחים: ההופעה הציגה רשימת שירים יוצאת דופן שהייתה עדות לגאונות המוזיקלית של קווין. היא נפתחה עם המאסטרפיס ההמנוני שלהם "One Vision," והם לקחו את הקהל למסע מרהיב דרך הלהיטים הגדולים שלהם, כולל "Bohemian Rhapsody," "Radio Ga Ga," ו-"We Will Rock You." האצטדיון פעל באנרגיה כשהקהל שר יחד, קולותיהם מתמזגים עם הצליל הבלתי ניתן לעצירה של הלהקה.

en: Unique &amp; Antique
he_IL: ייחודי ועתיק

en: Unique, one-of-a-kind pieces.
he_IL: פריטים ייחודיים ובלעדיים.

en: United Kingdom
he_IL: בריטניה

en: United States
he_IL: ארה&quot;ב

en: Universe
he_IL: יקום

en: Unknown
he_IL: לא ידוע

en: Unleash the full strength of your inner potential through our meticulously crafted course, "Mastering the Mind." Navigate the intricate layers of your consciousness, delving into the vast spaces where beliefs, thoughts, and perceptions reside. With Annalee's expert guidance, participants will:
he_IL: שחרר את כוח הפוטנציאל הפנימי שלך במלואו דרך הקורס המסודר שלנו, "שליטה במוח". נווט בשכבות המורכבות של התודעה שלך, חוקר את המרחבים הרחבים בהם מתגוררות האמונות, המחשבות והתפיסות. בהדרכתה המומחית של אנלי, המשתתפים יוכלו:

en: Unleash your creativity at our pottery workshop
he_IL: שחרר את היצירתיות שלך בסדנת הקרמיקה שלנו

en: Unleash your inner baker with our deliciously diverse baking recipes. From sweet treats to savoury delights, let's fill your home with the irresistible aroma of freshly baked goods.
he_IL: שחרר את האופה הפנימי שלך עם המתכונים המגוונים והטעימים שלנו. מעוגיות מתוקות ועד מנות מלוחות, בוא נמלא את הבית שלך בניחוח הבלתי ניתן לעמידה של מאפים טריים.

en: Unleash your inner crafter with decoupage pumpkin decorations. Select your favorite decorative paper or fabric, cut it into small pieces, and adhere them to the surface of your pumpkins using mod podge. Whether you opt for vintage botanical prints, whimsical polka dots, or trendy geometric patterns, decoupage pumpkins add a charming touch to any fall vignette.
he_IL: שחרר את האמן הפנימי שבך עם קישוטי דקופאז' על דלעתות. בחר בנייר או בבד דקורטיבי המועדף עליך, חתוך אותו לקטעים קטנים והדבק אותם על פני הדלעות שלך באמצעות מוד פודג'. בין שתבחר בהדפסים בוטניים וינטאג', בנקודות פולקה משעשעות או במקבץ בלוקים גיאומטריים מגוונים, קישוטי דקופאז' על דלעות מוסיפים מגע מקסים לכל תמונה סיפורית של סתיו.

en: Unleashing Your Creativity in the Kitchen
he_IL: שחרור היצירתיות שלך במטבח

en: Unleashing the Power of Collaboration: Lois recognized the power of collaboration and the magic that can unfold when different creative minds come together. In this blog post, we explore how Lois fostered a culture of collaboration, working with talented writers, artists, and photographers to bring his ideas to life. We discuss the benefits of collaborative thinking and how it can lead to innovative and groundbreaking work.
he_IL: שחרור כוח שיתוף הפעולה: לויס זיהתה את כוח שיתוף הפעולה ואת הקסם שיכול להתפתח כאשר מוחות יצירתיים שונים נפגשים. בפוסט זה בבלוג, אנו בוחנים כיצד לואיס טיפחה תרבות של שיתוף פעולה, תוך עבודה עם סופרים, אמנים וצלמים מוכשרים כדי להביא את רעיונותיו לחיים. אנו דנים ביתרונות של חשיבה שיתופית וכיצד היא יכולה להוביל לעבודה חדשנית ופורצת דרך.

en: Unleashing the Power of Nostalgia for a Brighter Tomorrow
he_IL: שחרור הכוח של הנוסטלגיה למחר יותר מבהיר

en: Unleashing the Power: Popular Themes in Roman Soldiers Fantasy Roman soldiers fantasy often explores themes of power, loyalty, and courage, delving into the complexities of military life and the bonds forged between soldiers. Magic and supernatural forces frequently play a significant role, with Roman soldiers wielding mystical abilities or battling against otherworldly adversaries. Additionally, this subgenre often explores the political intrigue and Machiavellian machinations of the Roman Empire, adding an extra layer of depth and drama to these thrilling tales.
he_IL: שחרור הכוח: תבניות פופולריות בפנטזיה של חיילי רומא
    פנטזיה של חיילי רומא לעיתים תוחקת תבניות של כוח, נאמנות ואומץ, וחוקרת את המורכבויות של חיי הצבא והקשרים שנוצרים בין החיילים. קסם וכוחות על-טבעיים משתתפים לעיתים תכופות בתפקיד חשוב, כאשר חיילי רומא משתמשים ביכולות מיסטיות או נלחמים נגד יריבים מעולמות אחרים. בנוסף, תת-ז'אנר זה חוקר לעיתים את המרמה פוליטית והתכנונים המכיאוולים של האימפריה הרומית, מוסיף שכבת עומק ודרמה נוספת לסיפורים מרתקים אלה.

en: Unlike Western civilization, African, Far Eastern, and American civilizations did not experience the marked discontinuity that Western art presents between ancient art and medieval art; Therefore, this last concept does not usually apply to these civilizations.
he_IL: בניגוד לציוויליזציה המערבית, הציוויליזציות האפריקאיות, המזרח הרחוק והאמריקאיות לא חוו את ההפסקה הבולטת שהאמנות המערבית מציגה בין האמנות העתיקה לאמנות ימי הביניים; לכן, המושג האחרון הזה בדרך כלל לא חל על הציוויליזציות הללו.

en: Unlike social media posts, which can quickly get buried in a user's feed, blog posts have a longer lifespan and can continue to attract traffic and engagement over time through search engine optimization (SEO) and evergreen content. By publishing high-quality blog posts on topics relevant to your audience, you can increase your visibility, drive organic traffic to your site, and position yourself as a trusted authority in your field.
he_IL: בניגוד לפוסטים ברשתות חברתיות, שיכולים להיקבר במהירות בפיד של משתמש, פוסטים בבלוג יש להם אורך חיים ארוך יותר ויכולים להמשיך למשוך תעבורה ומעורבות עם הזמן דרך אופטימיזציה למנועי חיפוש (SEO) ותוכן תמידי. על ידי פרסום פוסטים איכותיים בבלוג על נושאים רלוונטיים לקהל שלך, אתה יכול להגדיל את הנראות שלך, להניע תעבורה אורגנית לאתר שלך, ולמקד את עצמך כסמכות מהימנה בתחום שלך.

en: Unlike social media, where success is often measured by the number of likes, shares, and followers, blogging offers a platform for more meaningful engagement and dialogue. It's a space where you can share your thoughts, ideas, and stories in long-form content, allowing for greater depth, nuance, and authenticity than a 280-character tweet or a filtered Instagram post ever could.
he_IL: בניגוד לרשתות חברתיות, שבהן הצלחה נמדדת לעיתים קרובות לפי מספר הלייקים, השיתופים והעוקבים, הבלוגינג מציע פלטפורמה למעורבות ודיאלוג משמעותיים יותר. זהו מקום שבו אתה יכול לשתף את המחשבות, הרעיונות והסיפורים שלך בתוכן ארוך, מה שמאפשר עומק, ניואנס ואותנטיות גדולים יותר מאשר ציוץ של 280 תווים או פוסט מסונן באינסטגרם.

en: Unlimited Potential
he_IL: אין גבול לאפשרויות

en: Unlimited bandwidth
he_IL: רוחב פס בלתי מוגבל

en: Unlimited designs
he_IL: עיצובים בלתי מוגבלים

en: Unlock the Secret Grove
he_IL: פתח את גן הסודות

en: Unlock the joy of hands-on home improvement with our guide to DIY delights. In this post, we'll empower you with easy-to-follow tips for common home issues, ranging from minor repairs to creative decor hacks. Discover the satisfaction that comes from tackling these projects yourself and transforming your living space with your own two hands.
he_IL: פתח את השמחה של שיפוץ ביתי עם המדריך שלנו להנאות DIY. בפוסט הזה, נעניק לך טיפים קלים לעקוב אחריהם לבעיות ביתיות נפוצות, החל מתיקונים קטנים ועד טריקים יצירתיים לעיצוב. גלה את הסיפוק שבטיפול בפרויקטים האלה בעצמך והפוך את חלל המגורים שלך עם הידיים שלך.

en: Unlock the secrets to a healthier and more enjoyable lifestyle by delving into the connection between home environments and well-being. In this post, we'll explore how home improvements and organization can contribute to a holistic sense of health, emphasizing the profound impact on both mental and physical well-being.
he_IL: פתח את הסודות לאורח חיים בריא ומהנה יותר על ידי חקירת הקשר בין הסביבות הביתיות לרווחה. בפוסט הזה, נחקור איך שיפורים בבית וארגון יכולים לתרום לתחושת בריאות הוליסטית, תוך הדגשה של ההשפעה העמוקה על רווחה נפשית ופיזית.

en: Unlock your true mindset mastery. Embark on a transformative journey with our expertly designed courses. Elevate your mindset to achieve personal and professional success.
he_IL: פתח את שליטת התודעה האמיתית שלך. צא למסע משנה עם הקורסים שלנו שנוצרו במיומנות. שדרג את התודעה שלך כדי להשיג הצלחה אישית ומקצועית.

en: Unlocking the Secrets to Happiness: 5 Key Strategies for Mental Wellbeing
he_IL: פתיחת הסודות לאושר: 5 אסטרטגיות מרכזיות לרווחה נפשית

en: Unordered List
he_IL: רשימה לא מסודרת

en: Unordered List (Nested)
he_IL: רשימה לא מסודרת (מקוננת)

en: Unordered list item one
he_IL: פריט ראשון ברשימה לא מסודרת

en: Unordered list item three
he_IL: פריט שלישי ברשימה לא מסודרת

en: Unordered list item two
he_IL: פריט שני ברשימה לא מסודרת

en: Unravel the golden threads of Yellow Ocher, exploring its artistic prowess and timeless utilization in the realm of colors.
he_IL: פצח את החוטים הזהובים של אוקר צהוב, חקור את הכישרון האמנותי שלו והשימוש הנצחי שלו בתחום הצבעים.

en: Unraveling the Concept of Nested Stories
he_IL: פיענוח המושג של סיפורים מקוננים

en: Unraveling the Dreaming Spires: 10 Essential Things to Do in Oxford
he_IL: פיצוח המגדלים החולמים: 10 דברים חיוניים לעשות באוקספורד

en: Unraveling the Enduring Significance:
he_IL: פתיחת המשמעות המתמשכת:

en: Unravelling the Mysteries of Bees' Intriguing Actions
he_IL: פתיחת הסודות של הפעולות המרתקות של הדבורים

en: Unseen Dragons Gets March Release Date And New Trailer
he_IL: דרקונים שלא נראים מקבלים תאריך יציאה במרץ וטריילר חדש

en: Untangling Nested Thoughts
he_IL: פריקת מחשבות מקונספציות

en: Untangling the web of nested thoughts is essential for mental clarity, focus, and overall well-being. This blog post provides practical strategies and techniques to untangle and organize your thoughts effectively. From journaling exercises and mindfulness practices to cognitive restructuring techniques, you will discover tools that can help you gain control over your thoughts, reduce overwhelm, and improve mental clarity.
he_IL: לפתח את המצרים של המחשבות המקוננות הוא חיוני לבהירות מנטלית, מיקוד ורווחה כוללת. פוסט בלוג זה מספק אסטרטגיות וטכניקות מעשיות לפתירת המצרים ולארגון המחשבות שלך ביעילות. מתרגלי יומן ותרגול מודעות עד טכניקות שיקום קוגניטיבי, תגלה כלים שיכולים לעזור לך לשלוט על המחשבות שלך, להפחית את הטירוף ולשפר את הבהירות המנטלית.

en: Unthrifty loveliness, why dost thou spend<br>Upon thyself thy beauty’s legacy?<br>Nature’s bequest gives nothing but doth lend,<br>And being frank she lends to those are free.<br>Then, beauteous niggard, why dost thou abuse<br>The bounteous largess given thee to give?<br>Profitless usurer, why dost thou use<br>So great a sum of sums, yet canst not live?<br>For having traffic with thyself alone,<br>Thou of thyself thy sweet self dost deceive.<br>Then how, when nature calls thee to be gone,<br>What acceptable audit canst thou leave?<br>Thy unused beauty must be tomb’d with thee,<br>Which, used, lives th’ executor to be.
he_IL: חמימות לא חסכנית, למה אתה מוציא<br>על יפייך המורשת שלך?<br>הנחלת הטבע אינה נותנת רק מלווה,<br>והיא מלווה בכנות לאלה שחינם.<br>אז, ניכס יפהפה, למה אתה מתעלל<br>בטובת הרבות שניתנה לך לתת?<br>לא רווחי, למה אתה משתמש<br>בסכום כה גדול של סכומים, ועדיין אינך יכול לחיות?<br>כי בעבירה עם עצמך בלבד,<br>אתה מטעה את עצמך בעצמך המתוקה.<br>אז איך, כשהטבע קורא לך ללכת,<br>איזה חשבון נעים אתה יכול להשאיר?<br>היופי שלך שלא נעשה שימוש בו חייב להיות קבור איתך,<br>והשימוש בו, חי בתור המבצע.

en: Unveil the captivating history and enduring significance of cobalt, a color steeped in both artistic brilliance and scientific wonder.
he_IL: חשוף את ההיסטוריה המרתקת ואת המשמעות המתמשכת של קובלט, צבע שטבוע בו גם brilliance אמנותי וגם פלא מדעי.

en: Unveiling the Complexity of Narrative with Stories
he_IL: חשיפת המורכבות של סיפור עם סיפורים

en: Unveiling the Concept of Matryoshka Travel
he_IL: חשיפת המושג של נסיעת מטריושקה

en: Unveiling the Concept of Nested Recipes
he_IL: חשיפת המושג של מתכונים מקוננים

en: Unveiling the Enigma in Mushrooms
he_IL: חשיפת החידה בפטריות

en: Unveiling the Odyssey:
he_IL: חשיפת האודיסיאה:

en: Unveiling the Secrets:
he_IL: חשיפת הסודות:

en: Up betimes. Called up by my tailor, and there first put on a summer suit this year; but it was not my fine one of flowered tabby vest, and coloured camelott tunique, because it was too fine with the gold lace at the hands, that I was afeard to be seen in it; but put on the stuff suit I made the last year, which is now repaired; and so did go to the Office in it, and sat all the morning, the day looking as if it would be fowle. At noon home to dinner, and there find my wife extraordinary fine, with her flowered tabby gown that she made two years ago, now laced exceeding pretty; and, indeed, was fine all over; and mighty earnest to go, though the day was very lowering; and she would have me put on my fine suit, which I did. And so anon we went alone through the town with our new liveries of serge, and the horses’ manes and tails tied with red ribbons, and the standards there gilt with varnish, and all clean, and green refines, that people did mightily look upon us; and, the truth is, I did not see any coach more pretty, though more gay, than ours, all the day. But we set out, out of humour—I because Betty, whom I expected, was not come to go with us; and my wife that I would sit on the same seat with her, which she likes not, being so fine: and she then expected to meet Sheres, which we did in the Pell Mell, and, against my will, I was forced to take him into the coach, but was sullen all day almost, and little complaisant: the day also being unpleasing, though the Park full of coaches, but dusty and windy, and cold, and now and then a little dribbling rain; and, what made it worst, there were so many hackney-coaches as spoiled the sight of the gentlemen’s; and so we had little pleasure. But here was W. Batelier and his sister in a borrowed coach by themselves, and I took them and we to the lodge; and at the door did give them a syllabub, and other things, cost me 12s., and pretty merry. And so back to the coaches, and there till the evening, and then home, leaving Mr. Sheres at St. James’s Gate, where he took leave of us for altogether, he; being this night to set out for Portsmouth post, in his way to Tangier, which troubled my wife mightily, who is mighty, though not, I think, too fond of him. But she was out of humour all the evening, and I vexed at her for it, and she did not rest almost all the night, so as in the night I was forced; to take her and hug her to put her to rest. So home, and after a little supper, to bed.
he_IL: מוקדם. פניתי אל החייט שלי ולבשתי את החליפה הראשונה לעונת הקיץ הקרבה. אבל זו לא הייתה החליפה היפה שלי עם האפוד הפרחוני והטוניקה הצבעונית. החליפה הזו הייתה עדינה מדיי עם תחרה זהובה בשרוולים וחששתי שמא אחרים יראו שלבשתי אותה. לכן, לבשתי את חליפת העבודה שתפרתי בשנה שעברה, אשר תוקנה מאז, וכך יצאתי אל המשרד. כך, ישבתי שם כל הבוקר ונראה שהיום הולך לעבור במהרה. בצהרי היום יצאתי הביתה אל ארוחת הערב ושם פגשתי את אשתי היפה לבושה בשמלתה הפרחונית שתפרה לפני שנתיים. כעת, השמלה עוטרה בתחרה לכל אורכה ונראתה יפה עוד יותר. היא רצתה מאוד להתקדם, אף שכבר התחיל להחשיך בחוץ, וביקשה שאלבש את החליפה היפה שלי. כך עשיתי. וכך טיילנו לנו לבדנו ברחבי העיר עם בגדי הצמר המהודרים שלנו, הרעמות והזנבות של הסוסים שלנו מקושטים בסרט אדום. הסמל המבריק על הכרכרה שלנו נקי ומנצנץ עם קישוטיו הירוקים כדי שכל האנשים יסתכלו עלינו ביראה ובכבוד. למען האמת, לא ראיתי כרכרה יפה יותר מזו שלנו כל אותו היום. אבל כך המשכנו, בשעשוע – אני עשיתי זאת בגלל בטי, שכפי שצפיתי החליטה לא להצטרף אלינו, ואילו אשתי עשתה זאת כדי לחלוק איתי את המושב, מנהג שלא מצא חן בעיניה עקב המושב הרעוע. היא גם קיוותה לפגוש את שרז, ואכן פגשנו אותו כשהגענו לפל מל. בניגוד לרצוני, התבקשתי להכניס אותו לכרכרה. רוב אותו היום הייתי מדוכדך ושקט וניסיתי לרצות את הסובבים. היום עצמו לא האיר לנו פנים, הפארק היה אומנם גדוש בכרכרות אך הרוחות העזות נשבו והאוויר הקר נמלא אבק. כעת, התחיל לרדת גשם קל והחמיר את המזג. מסביבנו היו כרכרות כה רבות שהחריבו את הנוף היפה ואת ההנאה שלנו מהמקום. אבל אז הגיעו מר באטליאר ואחותו בכרכרה שהשאילו בעצמם ולקחתי אותם איתנו אל המסבאה. בכניסה הגישו לנו משקאות חמימים ומנעמים אחרים. שילמתי 12 מטבעות ושמחנו מאוד. חזרנו לכרכרות שלנו ונשארנו שם עד הערב. לאחר מכן, שבנו הביתה ונפרדנו ממר שרז בשער סנט ג'יימס. הוא נפרד מאיתנו שם לפני שעזב באותו הלילה אל פורטסמות', בדרכו לטנג'יר. הפרידה הדאיגה את אשתי מאוד, אף שאינה מחבבת אותו במיוחד. כל הערב לא היה לה חשק מיוחד לשעשועים ואני גערתי בה על כך. היא לא נרגעה גם במהלך הלילה עד שנאלצתי לקחתה ולחבקה כדי שנפשה תהיה שקטה. הביתה, ארוחת ערב קלה ולאחר מכן, למיטה.

en: Upcoming Events
he_IL: האירועים הבאים

en: Upcoming Stops
he_IL: האירועים הבאים

en: Upcoming Tours and Destinations
he_IL: סיורים ויעדים קרובים

en: Upcoming event
he_IL: אירוע קרוב

en: Upcoming events
he_IL: אירועים קרובים

en: Upcoming stops
he_IL: האירועים הבאים

en: Update
he_IL: לעדכן

en: Update: Current work
he_IL: עדכון: עבודה נוכחית

en: Upgrade to the latest technology while being environmentally conscious with our trade-in and recycling programs. Trade in your old devices for credit towards new purchases or recycle them responsibly with us.
he_IL: שדרגו לטכנולוגיה החדשה ביותר תוך שמירה על הסביבה עם תוכניות המסחר והמחזור שלנו. מסרו את המכשירים הישנים שלכם לקבלת זיכוי לרכישות חדשות או מחזרו אותם באחריות איתנו.

en: Upgrade to the latest technology while being environmentally conscious with our trade-in and recycling programs. Trade in your old devices for credit towards new purchases or recycle them responsibly.
he_IL: שדרוג לטכנולוגיה החדשה ביותר תוך שמירה על הסביבה עם תוכניות המסחר והמחזור שלנו. מסחר במכשירים הישנים שלך עבור זיכוי לרכישות חדשות או למחזר אותם באחריות.

en: Upon an investigation of the outer parts of the pyramid, it is to be observed that it was not only carefully constructed, but its plan must have been accurately drawn and the relative mathematical measurements calculated with reference to the space that was required for the temple.
he_IL: לאחר בדיקה של חלקיה החיצוניים של הפירמידה, נראה שהיא לא רק נבנתה בצורה זהירה ביותר אלא שצורתה שורטטה והמשוואות המתמטיות הרלוונטיות חושבו ביחס לשטח שנדרש לבניית המקדש.

en: Use a lower ISO to reduce noise and a smaller aperture (larger f-number) to increase the depth of field and ensure everything from the foreground to the mountains in the distance is in focus. You might need a longer shutter speed to compensate for the lack of light, hence the necessity of a tripod to keep your camera stable.
he_IL: תשתמש ב-ISO נמוך כדי להפחית את הרעש ובפתח עדשה קטן יותר (עם מספר f גדול יותר) כדי להגביר את עומק השדה ולוודא שהכל, מהקדמת התמונה ועד ההרים ברקע, יהיה במוקד. ייתכן שתצטרך זמן סגירה ארוך יותר כדי לפצל את החוסר בתאורה, ולכן יהיה צורך במצע כדי לשמור על יציבות המצלמה שלך.

en: Use a slotted spoon to remove the broccoli from the oil and drain on a paper towel-lined plate.
he_IL: שתמש בכף מחוררת כדי להוציא את הברוקולי מהשמן ולסנן על צלחת מרופדת בנייר מגבת.

en: Use an immersion blender or a regular blender (in batches if needed, and be careful as the soup is hot) to puree the soup until it’s smooth. If using a regular blender, return the soup to the pot after blending.
he_IL: שתמש בבלנדר מוט או בבלנדר רגיל (בקבוצות אם צריך, ותהיה זהיר כי המרק חם) כדי לטחון את המרק עד שהוא חלק. אם אתה משתמש בבלנדר רגיל, החזר את המרק לסיר אחרי הטחינה.

en: Use an immersion blender to puree the soup until it's smooth. If you don't have an immersion blender, you can carefully transfer the soup to a regular blender in batches, then return it to the pot after it's pureed.
he_IL: שתמש בבלנדר מוט כדי לטחון את המרק עד שהוא חלק. אם אין לך בלנדר מוט, אתה יכול בזהירות להעביר את המרק לבלנדר רגיל בכמויות, ואז להחזיר אותו לסיר אחרי שהוא טחון.

en: Use natural materials.
he_IL: תשתמש בחומרים טבעיים.

en: Use neutral colors: Neutral colors like white, gray, and beige can create a calming and cohesive space. Consider using these colors for your walls, cabinets, and countertops.
he_IL: תשתמש בצבעים נייטרליים: צבעים נייטרליים כמו לבן, אפור ובז' יכולים ליצור מרחב מרגיע ומאוחד. כדאי לשקול להשתמש בצבעים אלו לקירות, ארונות ומשטחי העבודה שלך.

en: Use of recycled and recyclable materials.
he_IL: שימוש בחומרים ממוחזרים ובחומרים שניתנים למחזור.

en: Use the Right Tools:
he_IL: שתמש בכלים הנכונים:

en: Use the Screen Options tab to "Show advanced menu properties".
he_IL: יש להשתמש בלשונית 'אפשרויות תצוגה' כדי 'להציג אפשרויות עריכה מתקדמות'.

en: Use the force, Luke.
he_IL: תשתמש בכוח, לוק.

en: Use the hashtag <strong>#attheforkshow</strong> on Twitter or send a message from the contact form.
he_IL: אפשר להשתמש בהאשטאג <strong>‎#attheforkshow</strong> בטוויטר או לשלוח הודעה מהטופס ליצירת קשר.

en: Use the hashtag <strong>#attheforkshow</strong> on Twitter or send message from the contact form below the page.
he_IL: אפשר להשתמש בהאשטאג ‎#attheforkshow בטוויטר או לשלוח הודעה מהטופס ליצירת קשר בתחתית העמוד.<strong></strong>

en: Use this space to add bio here. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin id arcu aliquet, elementum nisi quis, condimentum nibh. Donec hendrerit dui ut nisi tempor scelerisque.
he_IL: שטח זה מיועד להוספה של קורות חיים. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin id arcu aliquet, elementum nisi quis, condimentum nibh. Donec hendrerit dui ut nisi tempor scelerisque.

en: Use this space to introduce yourself.<br>Who you are, what you do, and where you are.
he_IL: ניתן להשתמש בשטח הזה כדי להציג את עצמך.<br>מידע עליך, על העיסוק שלך ועל המיקום שלך.

en: Use this space to say what makes your service apart from others.
he_IL: ניתן להשתמש בשטח זה כדי להסביר מה מייחד את השירות שלך לעומת אחרים.

en: Use this space to say what makes your service special.
he_IL: ניתן להשתמש בשטח זה כדי להסביר מה הופך את השירות שלך למיוחד.

en: Use this space to say what makes your service special. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
he_IL: ניתן להשתמש בשטח זה כדי להסביר מה הופך את השירות שלך למיוחד. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

en: Use this space to say your mission statement. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
he_IL: ניתן להשתמש בשטח הזה כדי להציג את הצהרת הכוונות שלך. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

en: Use wooden stairs to create a sloping roof.
he_IL: תשתמש במדרגות עץ כדי ליצור גג משורה.

en: Users would be prohibited from using the service in a way that is damaging, unlawful, harmful, or threatening. Harassment, abuse, or disruptive behavior would be considered a breach of these terms.
he_IL: משתמשים לא יורשו להשתמש בשירות בדרך שהיא מזיקה, לא חוקית, מסוכנת או מאיימת. הטרדה, התעללות או התנהגות מפריעה ייחשבו כהפרת תנאים אלו.

en: Using a cookie scoop or spoon, drop dough balls onto the prepared baking sheet. Press a few more chocolate chips on top for a bakery-style look.
he_IL: על ידי שימוש בכף קובץ cookie או כף, הניחי כדורי בצק על גבי גליון האפייה שכבר הוכן. לחצי על מספר צ'יפס שוקולד נוספים מלמעלה כדי לקבל מראה דומה למאפה ממאפייה.

en: Using ramps
he_IL: שימוש ברמפות

en: Ut dolorem odio quae vero officiis ea. Qui dolorum sunt sit sunt quis. Eum necessitatibus mollitia totam debitis dolores. Consequatur odit at molestias omnis nulla nisi qui.
he_IL: אוט דולורם אודיו קוואה ורו אופיציאיס אא. קווי דולורום סונט סיט סונט קוויס. אאם נצסיטאטיבוס מוליטיא תוטאם דביטיס דולורס. קונסקוואטור אודית את מולסטיאס אומניס נולה ניסי קווי.

en: Ut sed recusandae in sit doloremque. Similique et quae commodi corporis. Debitis repellat qui vero ut laborum id.
he_IL: אתה יכול לתרגם את הטקסט הבא לעברית:
    "אוט סד רקוסנדה אין סיט דולורמקה. סימיליקה את קוואה קומודי קורפוריס. דביטיס רפלאט קווי ורו אוט לבורום עיד.

en: Utopia Ltd, typeface design
he_IL: Utopia Ltd, עיצוב גופן

en: Utopia typeface design
he_IL: עיצוב גופן טיפוגרפי בסגנון אוטופיה

en: V1
he_IL: וואן

en: V<br>ta^is ke bolloi 'man e?'rato'n te ba^ma<br>k]ama' rugma la'mpron i?'dhn prosw'pw<br>h ta lu'dwn a?'rmata ka?n o?'ploisi<br>pesdom]a 'xentas
he_IL: ו<br>תעיס כאילו בולי 'מן ארטון תה באמה<br>כמה רוגמה למפרון ידן פרוסופו<br>ה תה לודון ארמתה כאן אופלוסי<br>פסדומיה חנטס

en: VERONICA ENGLAND
he_IL: ורוניקה אינגלנד

en: VI<br>ei' men i?'d]men ou?' du'naton ge'nesdai<br>Iw^ist?] o?n' a?nathe;rwp'ois, pede'shn d? a?'rasthai,<br>[tw^n pe'deixo'n e?sti bro'toisi Iw^jon]<br>[h?' lela'desdai.]
he_IL: אני לא מבין מה אתה אומר, אבל אני כאן כדי לעזור.<br><br><br><br>

en: VIEW ALL
he_IL: להציג הכול

en: Vaches dans Paysage National Museum of Fine Arts (Argentina).
he_IL: פרות בנוף במוזיאון הלאומי לאמנויות יפות (ארגנטינה).

en: Valencia, Spain
he_IL: ולנסיה, ספרד

en: Values
he_IL: ערכים

en: Van Marcke left Sèvres and began his animal studies at the imperial farm of Villeneuve de Etand and Grignon. Then, after having worked in Brittany, he settled in Normandy, at Bouttencourt in the valley of the river Bresle. The landscape characteristics of this land were of utmost importance for the development of his talent. In his works, the cows and the landscape were worked with great knowledge, through compositions of great harmony.
he_IL: ואן מארק עזב את סבר והחל את לימודי החיות שלו בחווה הקיסרית של וילנוב דה אטנד וגריניון. לאחר מכן, אחרי שעבד בבריטני, הוא התיישב בנורמנדי, בבוטנקורט בעמק נהר הברסל. המאפיינים הנופיים של הארץ הזו היו בעלי חשיבות רבה לפיתוח הכישרון שלו. בעבודותיו, הפרות והנוף עוצבו עם ידע רב, דרך קומפוזיציות של הרמוניה רבה.

en: Van Marcke's first exhibition at the Paris Salon was in 1857 and he was quickly ranked as the greatest animal painter. He won awards in 1857, 1869 and 1870. He was distinguished with the Legion of Honor in 1872.1
he_IL: התערוכה הראשונה של ואן מארקה בסלון של פריז הייתה ב-1857 והוא זכה במהרה למעמד של הצייר הגדול ביותר של בעלי חיים. הוא זכה בפרסים ב-1857, 1869 ו-1870. הוא הוענק בעיטור לגיון הכבוד ב-1872.1

en: Vanilla, chocolate, or strawberry.
he_IL: וניל, שוקולד או תות.

en: Vaporwave
he_IL: וַפּוֹרְוֵיְב

en: Vaporwave art is as much a collage of cultural echoes as it is a canvas for personal expression. It's an art form that invites you to immerse yourself in a sea of pastel sunsets, glitch art, and the alluring charm of antiquated technology. For those ready to create their own vaporwave masterpieces, there's a wealth of inspiration to draw from, and the process can be as much about personal discovery as it is about artistic creation. Let’s delve into the DIY realm of vaporwave art, crafting visuals that resonate with the soul of this unique genre.
he_IL: אמנות הוופורוויב היא לא רק קולאז' של השקפה תרבותית, אלא גם קנבס לביטוי אישי. זו תחום אמנות שמזמין אותך לטבוע בים של שקיעות פסטל, אמנות גליץ' וקסם מפתיע של טכנולוגיה עתיקה. למי שמוכן ליצור את היצירות המופת שלו בוופורוויב, יש המון השראה למצוא, והתהליך יכול להיות גם על גילוי עצמי וגם על יצירה אמנותית. בואו נכנס לתחום ה-DIY של אמנות הוופורוויב, וניצור תמונות שמרגשות את נשמת הז'אנר הייחודי הזה.

en: Vaporwave art is defined by its distinctive color palette. Wash your canvas in pinks, purples, turquoises, and other saturated hues that would look at home on a '90s windbreaker. Play with gradients and filters to achieve that dreamy, ethereal quality that is quintessentially vaporwave.
he_IL: אמנות הוופורוויב מוגדרת על ידי הפלטת הצבעים המיוחדת שלה. שטוף את הבד שלך בצבעים ורודים, סגולים, טורקיזים וגוונים רוויים אחרים שיראו בבית על ג׳קט משנות ה-90. שחק עם התכתובות והמסננים כדי להשיג את אותה איכות חלומית ואתריאלית שהיא חלק בלתי נפרד מהוופורוויב.

en: Vaporwave emerged from the depths of the internet as a subcultural meme, blossoming into a full-blown movement. It's characterized by its heavy use of 1980s and 1990s music styles, such as smooth jazz, elevator music, R&amp;B, and lounge music—often sampling and manipulating tracks to create an uncanny sense of nostalgia.
he_IL: וייפורווייב צץ מעומקי האינטרנט כמימ תת-תרבותי, פרח והתפתח לתנועה מובילה. הוא מתארך בשימוש כבד בסגנונות מוזיקה של שנות ה-80 וה-90, כמו ג'אז חלק, מוזיקת מעלית, R&amp;B ומוזיקת לאונג'. לעיתים תופס דגש על דוגמאות ועיבודים של קטעים כדי ליצור תחושת נוסטלגיה מוזרה.

en: Vaporwave is a digital plaza where the past and future converge. It's a realm that challenges perceptions, asking its audience to ponder the authenticity of their desires and the nature of their realities. Through its unique blend of aesthetics and philosophy, vaporwave continues to enchant, perplex, and inspire—a siren song from a sea of neon and static that compels us to listen, look, and think a little deeper.
he_IL: וופורווייב הוא כיכר דיגיטלית בה נפגשים העבר והעתיד. זהו ממלכה שמתגייסת לאתגר את התפיסות, מבקשת מהקהל שלה לחשוב על אותנטיות הרצונות שלהם ועל טבע המציאות שלהם. באמצעות השילוב הייחודי של אסתטיקה ופילוסופיה שלו, וופורווייב ממשיך להקסים, להפתיע ולהשרות - שיר סירנה מתוך ים של נאון וסטטי שמכריח אותנו להקשיב, להביט ולחשוב עמוק יותר.

en: Vaporwave is rich with symbolism. Greek statues, palm trees, outdated technology, and corporate logos are all potent symbols within the genre. Use these sparingly to add layers of meaning to your art. The trick is to combine them in surreal ways, challenging viewers to find their own meaning in the juxtaposition.
he_IL: וופורווייב משפיעה בסמלים. פסלי יוונים, דקלים, טכנולוגיה מיושנת ולוגואים עסקיים הם כלם סמלים חזקים בתוך הז'אנר. יש להשתמש בהם בצורה חסרת פשרות כדי להוסיף שכבות של משמעות לאמנות שלך. הקסם הוא לשלב אותם בדרכים סוריאליסטיות, שמאתגרות את הצופים למצוא את המשמעות האישית שלהם בהשוואה.

en: Vaporwave isn't just a music genre—it's an art form, a cultural critique, and a complex aesthetic. It's a whisper from the past, an echo of the future, and a commentary on the present. In this post, we dive deep into the aesthetic and philosophical underpinnings of vaporwave, exploring how it has become much more than just background music for internet surfers.
he_IL: וייפורווייב הוא לא רק סוג של מוזיקה - זה צורת אמנות, ביקורת תרבותית ואסתטיקה מורכבת. זה ריחוק מהעבר, הדמיה של העתיד ותגובה להווה. בפוסט הזה, אנחנו יורדים לעומק לתוך היסודות האסתטיים והפילוסופיים של וייפורווייב, ומחקרים כיצד הוא הפך להיות הרבה יותר ממוזיקת רקע לגולשי האינטרנט.

en: Vaporwave music is renowned for its heavy use of samples from muzak, corporate soundtracks, and pop songs of the late 20th century. But rather than simply rehash these sounds, vaporwave artists slow them down, chop them up, and reassemble them into something new. This transformation strips the original music of its context, laying bare the artifice and superficiality that often underlies the commercial music industry. In doing so, vaporwave challenges listeners to confront the manufactured desires and false needs perpetuated by consumer culture.
he_IL: המוזיקה הוופורוויב מפורסמת בשימוש כבד של דגימות ממוזק, ספונסורים תעשייתיים ושירים פופ משנות ה-20 של המאה הקודמת. אך במקום לפשוט לחזור על הצלילים הללו, אמנים בוופורוויב מאיטים אותם, חותכים אותם ומרכיבים אותם מחדש למשהו חדש. השינוי הזה מפשט את המוזיקה המקורית מההקשר שלה, חושף את הפולשנות והשקרנות שבדרך כלל משקפת את תעשיית המוזיקה המסחרית. בעזרת כך, הוופורוויב מאתגר את הקוראים להתמודד עם הרצונות המיוצרים והצרכים השקריים שמתרבים על ידי תרבות הצרכנות.

en: Vaporwave's visual language is rife with digital artifacts, web 1.0 graphics, and early computer interfaces, juxtaposed with classical art and architecture. This collage-like approach highlights the transitory nature of technology and trends. The digital plaza is an endless marketplace, but in the world of vaporwave, it's one that's recognized for its inherent hollowness, where endless choice becomes meaningless in the face of the soulless pursuit of consumption.
he_IL: שפת התצוגה של וייפורווייב מלאה בארטיפקטים דיגיטליים, גרפיקה של רשת 1.0 וממשקי מחשב מוקדמים, שמולחמים עם אמנות קלאסית ואדריכלות. הגישה הקולאז'ית כזו מדגישה את הטבע החולף של טכנולוגיה ומגמות. הפלאזה הדיגיטלית היא שוק אין סופי, אך בעולם של וייפורווייב, זהו שוק המוכר על ידי חוסר הערך הטבעי שלו, שבו בחירה אין סופית הופכת לחסרת משמעות מול המרדף החסר נשמה אחרי צריכה.

en: Vaporwave, the genre that swathed itself in the digital ether of the internet, often feels like a sprawling, neon-lit labyrinth of sound and vision. It's a genre defined not just by its music but by its ability to evoke a time that both existed and didn't – a retrofuturistic dream of the '80s and '90s, reimagined through the lens of modernity. Within this sonic realm lie albums that have become not just collections of tracks, but cultural artifacts, each one a pillar in the temple of vaporwave. Let's explore some of the most iconic vaporwave albums that have shaped the genre and continue to influence the aesthetic voyage it promises.
he_IL: וייפורווייב, הסוג שהתעטף באתר האינטרנט הדיגיטלי, לעיתים קרובות נראה כמו מבוך מואר בנאון של צליל וראייה. זהו סוג שמוגדר לא רק על ידי המוזיקה שלו, אלא גם על ידי יכולתו לעורר זמן שגם קיים וגם לא – חלום רטרופוטיסטי של שנות ה-80 וה-90, מדמיין מחדש דרך עדשת המודרניות. בתוך תחום הסאוניקה הזה נמצאים אלבומים שהפכו לא מתוארכים רק כאוספים של שירים, אלא כארטיפקטים תרבותיים, כאשר כל אחד מהם הוא עמוד במקדש של הוויפורווייב. בואו נחקור כמה מהאלבומים האייקוניים ביותר של הוויפורווייב שצורפים את הסוג וממשיכים להשפיע על המסע האסתטי שהוא מבטיח.

en: Vaporwave, then, is more than just an aesthetic or a genre—it's a mode of awareness. It asks its audience to look beyond the glossy sheen of the consumer-driven world and to question the values that drive their desires. By repurposing the relics of consumer culture into a form of artistic expression, vaporwave turns the mirror on society, asking us to ponder whether we are the consumers or the consumed. In the age of mass production and digital ubiquity, perhaps the most radical act of all is to pause and reflect—something vaporwave invites us all to do.
he_IL: וייפורווייב, אז, הוא יותר מאשר רק אסתטיקה או סוג של ז'אנר - זהו מצב של הכרות. הוא מבקש מקהל היעד שלו להביט מעבר לברק המבריק של העולם המונהל על ידי הצרכן ולהעמיק בשאלות הערכים שמניעים את רצונותיהם. על ידי שימוש מחדש בפסלוני התרבות הצרכנית כצורת ביטוי אמנותית, וייפורווייב מפנה את המראה על החברה, מבקש מאיתנו לשקול אם אנחנו הצרכנים או הנצרפים. בעידן של ייצור מונהל ושל נפיצות דיגיטלית, אולי המעשה הרדיקלי ביותר הוא לעצור ולשקול - משהו שווייפורווייב מזמין אותנו כולנו לעשות.

en: Various pictorial records are recorded among the pre-Hispanic cultures that inhabited the current Argentine territory, in the northwest Andean the agro-pottery civilizations that developed there, from the Condorhuasi Culture (400 BC-700 AD) to that of La Aguada (650-950) and Santa María (1200-1470), present a broad development of painting on ceramics and stone pieces, among which the feline image stood out. This painting was specially studied by the Argentine painter Enrique Sobisch, during two years of stay, study and improvement in Mexico.
he_IL: מסמכים פיקטוריאליים שונים מתועדים בין התרבויות הפרה-היספניות שגרו בשטח הארגנטינאי הנוכחי, בצפון-מערב האנדים, הציביליזציות החקלאיות-חרסניות שהתפתחו שם, מתרבות קונדורואסי (400 לפני הספירה-700 לספירה) ועד לתרבות לה אגואדה (650-950) וסנטה מריה (1200-1470), מציגות התפתחות רחבה של ציור על חרסים וחתיכות אבן, שביניהן בלטה הדמות הפלית. ציור זה נחקר במיוחד על ידי הצייר הארגנטינאי אנריקה סוביש, במהלך שנתיים של שהות, לימוד ושיפור במקסיקו.

en: Various seasonal flavors of Italy’s answer to ice cream.
he_IL: מגוון טעמים עונתיים של התשובה האיטלקית לגלידה.

en: Vase in the Form of an Archaic Bronze Vessel fang hu
he_IL:  vase בצורת כלי ברונזה ארכאי fang hu

en: Vast panorama, with works by its greatest representatives
he_IL: נוף רחב, עם יצירות של הנציגים הגדולים ביותר שלו

en: Vegetable oil, for frying
he_IL: שמן צמחי, לטיגון

en: Veggie Hoagie
he_IL: ווגי הוגי

en: Velvet Touch: Creating a Luxurious yet Welcoming Dining Room Space
he_IL: גישה מפוארת: יצירת חלל פתוח ומפנק לחדר אוכל

en: Venison tartare, aged black garlic
he_IL: טרטר בשר צבי, שום שחור מבוגר

en: Venue
he_IL: אולם

en: Venue<br>San Francisco, CA
he_IL: אולם<br>סן פרנסיסקו, קליפורניה

en: Versatile
he_IL: ורסטילי

en: Versatility and Adaptability: The Exceptional Qualities of Orchestra Musicians Orchestra musicians must be versatile and adaptable, capable of performing a wide range of musical styles and genres. From the soaring melodies of Romantic symphonies to the intricate counterpoint of Baroque compositions, these musicians are continually challenged to expand their repertoire and develop new skills. This versatility extends beyond musical styles, as orchestra musicians must also be adept at sight-reading, following a conductor's cues, and adjusting their playing to suit different concert venues and acoustics.
he_IL: גמישות והתאמה: התכונות המיוחדות של מוזיקאים בתזמורת מוזיקאים בתזמורת חייבים להיות גמישים ומתאימים, מסוגלים לבצע מגוון רחב של סגנונות וז'אנרים מוזיקליים. מנגינות הסימפוניות הרומנטיות המושגות לשיאן ועד לקונטרפואנט המורכב של ההלחנות הברוקותיות, מוזיקאים אלו נדרשים תמיד להתמודד עם אתגרים כדי להרחיב את רפרטוארם ולפתח כישורים חדשים. הגמישות הזו מתרחשת לא רק בסגנונות המוזיקליים, אלא גם ביכולת לקרוא מוזיקה מפתח, לעקוב אחרי רמזי המנצח ולהתאים את הנגינה שלהם למקומות קונצרט שונים ולאקוסטיקה שונה.

en: Verse Block
he_IL: בלוק הפסוק

en: Vertical Gardening: Reaching New Heights
he_IL: גידול אנכי: מגיעים לגבהים חדשים

en: Vertical gardening is a key technique in nested gardening, allowing us to maximize space and create stunning visual displays. We will explore the various methods of vertical gardening, such as trellises, living walls, and hanging baskets. By utilizing vertical space, we can cultivate an abundance of plants, adding depth and texture to our gardens while making efficient use of limited areas.
he_IL: גידול אנכי הוא טכניקה מרכזית בגידול מקונן, המאפשרת לנו למקסם את המרחב וליצור תצוגות חזותיות מהממות. נחקור את השיטות השונות של גידול אנכי, כמו רשתות, קירות חיים וסלים תלויים. על ידי השימוש במרחב האנכי, אנחנו יכולים לגדל מגוון רחב של צמחים, להוסיף עומק וטקסטורה לגינות שלנו ובו זמנית לנצל בצורה יעילה אזורים מוגבלים.

en: Vesta is a photographer and art director based in London, UK. Currently working for magazines and award-winning publications.
he_IL: וסטה היא צלמת ומעצבת חזותית, שמרכז פעילותה בירושלים. היא עובדת בימים אלה עבור מגזינים והפקות עטורות פרסים.

en: Vestibulum ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere cubilia curae; Aenean est arcu, rutrum a elementum eget, mollis a velit. Fusce sem quam, lacinia id erat non, mollis sagittis ex. In vel dolor ac sem porttitor pellentesque vitae vitae justo. Pellentesque sit amet nulla nec sem viverra imperdiet accumsan dictum nibh. Nam tincidunt eu sem ac eleifend. Donec elementum ultrices est, nec dignissim est egestas nec. Phasellus sodales ex ligula, non facilisis turpis consequat et. Sed tincidunt sapien ut lacinia accumsan. Cras a metus tellus. In lacinia placerat ligula, a congue quam imperdiet et.
he_IL: וסטיבולום אנטה איפסום פרימיס אין פאוקיבוס אורקי לוקטוס את אולטריצ'ס פוסרה קוביליה קורה; איינן אסט ארקו, רוטראם א אלמנטום אגט, מוליס א ולט. פוסקה סם קואם, לאציניה איד ארט נון, מוליס סגיטיס אקס. אין ול דולור אק סם פורטיטור פלנטיקוויט ויטה ויטה ג'וסטו. פלנטיקוויט סיט אמט נולה נצ סם ויוורה אימפרדיט אקומסאן דיקטום ניבה. נם טינקטונד איו סם אק אלייפנד. דונק אלמנטום אולטריצ'ס אסט, נצ דיגניסים אסט אגסטס נצ. פאזלוס סודאלס אקס ליגולה, נון פציליסיס טורפיס קונסקט אט. סד טינקטונד סאפיאן אוט לאציניה אקומסאן. קראס א מטוס טלוס. אין לאציניה פלאצ'ר ליגולה, א קונגה קואם אימפרדיט אט.

en: Vibrant Visions: Exploring
    the Essence of Orange
he_IL: חזונות תוססים: חקר מהות הכתום

en: Vic Desmond
he_IL: ויק דזמונד

en: Victorious Depths Strong Abstract Sea Philosophy
he_IL: ניצחון, עומק, חזק, תקציר, ים, פילוסופיה

en: Video
he_IL: וידאו

en: Video Block
he_IL: בלוק וידאו

en: Video Conferencing
he_IL: שיחת ועידה בווידאו

en: Video Post Format Example
he_IL: דוגמה לסוג פוסט של וידאו

en: Video lectures
he_IL: וידאו הרצאות

en: Videomaking Tips for Beginners
he_IL: עצות ליצירת סרטונים למתחילים

en: Videos
he_IL: סרטונים

en: View Blog
he_IL: הצג בלוג

en: View Classes
he_IL: לעיון בשיעורים

en: View Full Menu
he_IL: להצגת התפריט המלא

en: View Journey
he_IL: להציג מסע

en: View Menu
he_IL: להצגת התפריט

en: View Our Full Menu
he_IL: להצגת התפריט המלא שלנו

en: View Our Menu
he_IL: לתפריט שלנו

en: View Teachers
he_IL: לעיון ברשימת המורים

en: View menu
he_IL: הצג תפריט

en: View of Krakow (1876)
he_IL: להציג את קרקוב (1876)

en: View our menu
he_IL: לתפריט שלנו

en: View product
he_IL: הצגת מוצר

en: View products
he_IL: הצג מוצרים

en: Villa with Orange Trees, Nice
he_IL: וילה עם עצי תפוז, ניס

en: Vintage Bookends
he_IL: סוף ספר וינטאג'

en: Vintage vinyl treasures
he_IL: אוצרות ויניל וינטג'

en: Virginia Woolf
he_IL: ווירגיניה וולף

en: Virtual Physics Lab
he_IL: מעבדה וירטואלית לפיזיקה

en: Virtual Reality Anatomy
he_IL: מדע האנטומיה במציאות מדומה

en: Virtual Shopping
he_IL: קניות וירטואליות

en: Virtual design consultation
he_IL: ייעוץ עיצוב וירטואלי

en: Visit Blog
he_IL: בקר בבלוג

en: Visit Live Project
he_IL: לעבור לפרויקטים הפעילים

en: Visit Santorini and learn about its architecture and history.
he_IL: לבקר בסנטוריני וללמוד על האדריכלות וההיסטוריה של המקום.

en: Visit Us
he_IL: קפצו לבקר

en: Visit Us In A Store Near You
he_IL: כדאי לבוא לבקר אותנו בחנות הקרובה אליך

en: Visit forums
he_IL: ביקור בפורומים

en: Visit our store
he_IL: לבקר בחנות שלנו

en: Visit the Library
he_IL: לביקור בספרייה

en: Visit the Menus page in your admin.
he_IL: יש לעבור אל העמוד 'תפריטים' בלוח הניהול שלך.

en: Visit the favorite haunt of literary legends like C.S. Lewis and J.R.R. Tolkien. This traditional English pub is the perfect place to enjoy a pint while imagining the conversations that birthed Narnia and Middle Earth.
he_IL: בקרו במקום האהוב על אגדות ספרותיות כמו C.S. Lewis ו-J.R.R. Tolkien. הפאב האנגלי המסורתי הזה הוא המקום המושלם ליהנות מכוס בירה תוך כדי דמיון לשיחות שהולידו את נארניה ואת ארץ התיכונה.

en: Visit us
he_IL: רוצה לקפוץ לבקר?

en: Visiting "Danube"—European flavors with a twist
he_IL: ביקור ב"דנובה"—טעמים אירופיים עם טוויסט

en: Visitor comments may be checked through an automated spam detection service.
he_IL: תגובות מבקרים עשויות להיבדק על ידי שירות אוטומטי לחסימת תגובות זבל.

en: Visitors will want to know who is on the <em>other side of the page</em>. Use this space to write about yourself, your site, your business, or anything you want. Use the testimonials below to quote others, talking about the same thing – in their own words.
he_IL: המבקרים ישמחו להכיר את האדם <em>מעבר לעמוד</em>. כדאי להשתמש בשטח הזה כדי לכתוב על עצמך, האתר והעסק שלך או להוסיף כל מידע אחר כרצונך. אפשר להשתמש בהמלצות שלמטה כדי לצטט אחרים שמדברים על נושא מסוים – במילים שלהם.

en: Visitors will want to know who is on the other side of the page. Use this space to write about your business.
he_IL: המבקרים ישמחו לדעת מי עומד מצידו השני של העמוד. ניתן להשתמש בשטח הזה כדי לתאר את העסק שלך.

en: Visitors will want to know who is on the other side of the page. Use this space to write about yourself, your site, your business, or anything you want. Use the testimonials below to quote others, talking about the same thing – in their own words.
he_IL: המבקרים ישמחו להכיר את האדם מעבר לעמוד. כדאי להשתמש בשטח הזה כדי לכתוב על עצמך, האתר והעסק שלך או להוסיף כל מידע אחר כרצונך. אפשר להשתמש בהמלצות למטה כדי לצטט אחרים שמדברים על נושא מסוים – במילים שלהם.

en: Visual Metaphors: Communicating Beyond Words: One of Lois's greatest strengths was his ability to communicate complex ideas through visual metaphors. In this blog post, we explore how Lois used symbolism and metaphor to convey powerful messages in his designs. From his politically charged Esquire covers to his groundbreaking advertising campaigns, we uncover the deeper meanings behind Lois's visually captivating creations.
he_IL: מטאפורות חזותיות: תקשורת מעבר למילים: אחת מנקודות החוזק הגדולות ביותר של לויס הייתה יכולתו להעביר רעיונות מורכבים באמצעות מטאפורות חזותיות. בפוסט בבלוג זה נחקור כיצד לויס השתמשה בסמליות ומטאפורה כדי להעביר מסרים רבי עוצמה בעיצובים שלו. מכיסויי האסקווייר הטעונים פוליטית ועד מסעות הפרסום פורצי הדרך שלו, אנו חושפים את המשמעויות העמוקות יותר שמאחורי היצירות המרתקות חזותית של לויס.

en: Visualisation
he_IL: תרגום: "ויזואליזציה

en: Visualising Success: The Impact of Positive Imagery
he_IL: התמונה החיובית: ההשפעה של תמונות חיוביות על ההצלחה

en: Visualization isn't about wishful thinking; it's about preparation, motivation, and manifestation. By regularly practicing positive imagery, we equip ourselves with a powerful tool that influences our mindset, emotions, and actions. Carve out a few minutes daily to visualize your goals and immerse yourself in the feelings of success. Over time, this simple exercise can create profound shifts, transforming your envisioned success into tangible reality.
he_IL: התמונה המוחשית אינה על חשיבה פנטזית; היא על הכנה, מוטיבציה והתגשמות. על ידי תרגול קבוע של דימוי חיובי, אנחנו מכינים את עצמנו עם כלי חזק שמשפיע על התפיסה המנטלית, הרגשות והפעולות שלנו. חקוק כמה דקות ביומיום כדי להתמקד בתמונת היעד שלך ולטבוע בתוך תחושות ההצלחה. עם הזמן, תרגול פשוט זה יכול ליצור שינויים עמוקים, להפוך את ההצלחה שנראית בדמיון שלך למציאות מוחשית.

en: Vitamin D and Mood Enhancement
he_IL: ויטמין D ושיפור מצב הרוח

en: Vitamin D, aptly nicknamed the 'sunshine vitamin', is primarily obtained from sun exposure. Spending summer days in a seaside town offers ample opportunity to soak up the rays (safely, of course, with adequate sunscreen). Vitamin D plays a crucial role in mood regulation and the prevention of depression. Lack of Vitamin D has been linked to mood disorders, so a summer basking in the sunshine can contribute significantly to boosting your mood.
he_IL: ויטמין D, שכינויו הולם הוא 'ויטמין השמש', מתקבל בעיקר מחשיפה לשמש. בילוי ימי קיץ בעיירת חוף מציע הזדמנות רבה לספוג את הקרניים (בבטחה, כמובן, עם מסנן קרינה מתאים). ויטמין D משחק תפקיד קרדינלי בהסדרת מצב הרוח ובמניעת דיכאון. חוסר בוויטמין D נקשר להפרעות מצב רוח, כך ששהות בקיץ בשמש יכולה לתרום משמעותית לשיפור מצב הרוח שלך.

en: Vitamin E:
he_IL: ויטמין E:

en: Vitruvius — Book 1, The Architect and City Planning
he_IL: ויטרוביוס — ספר 1, האדריכל ותכנון העיר

en: Vivamus sit amet venenatis justo, a dapibus sem. Nulla sit amet molestie risus, non volutpat metus. Fusce nec nisi suscipit, euismod velit ut, ultrices ipsum. Nunc semper mi nec porttitor venenatis. Donec a massa vitae dolor imperdiet commodo. Praesent vitae tincidunt augue. Mauris non vestibulum magna. Nam aliquet convallis orci, in blandit risus.
he_IL: נחיה את חיינו עם רעילות מדויקת, מדפיבוס סמ. שום דבר לא יפריע לנו, לא וולפטאט מטוס. פוסקה נקה ני סיסיפיט, אואיסמוד ולט אוט, אולטרס איפסום. נונק סמפר מיי נקה פורטיטור ווננאטיס. דונק א מאסה ויטה דולור אימפרדיאנט קומודו. פרזנט ויטה טינצידונט אגווה. מאוריס נון וסטיבולום מגנה. נם אליקוונטס אורצ'י, אין בלנדיט ריסוס.

en: Vivamus sodales est vel efficitur egestas. Ut commodo dolor id mi ultricies, id auctor turpis tristique. Vestibulum ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere cubilia curae; Mauris rhoncus urna sit amet nisi tempor feugiat. Ut luctus leo ut eros ultricies gravida. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. Duis sollicitudin ornare vulputate. Sed blandit, mauris eu vestibulum tempus, libero diam finibus sem, eu ullamcorper risus diam ac lorem. Suspendisse potenti. Phasellus non dolor non leo varius commodo. Proin vestibulum eleifend magna nec scelerisque. Nam ut quam et lectus elementum fermentum in in dolor. Phasellus id blandit arcu. Proin venenatis ornare pulvinar.
he_IL: נחיה את הסודלות היא או אפקטיבית ג'סטה. כדי קומודו דולור זה מיי אולטריציס, זה אוקטור טורפיס טריסטיק. וסטיבולום אנטה איפסום פרימיס אין פאביקוס אורקי לוקטוס ואולטריציס פוסרה קוביליה קורה; מאוריס רונקוס אורנה סיט אמט ניסי טמפור פגיט. כדי לוקטוס ליאו זה איירוס אולטריציס גרבידה. פלטנוס היבטנט מורבי טריסטיק סנקטוס ואת נטוס ואת מלסואדה פאמס אק טורפיס ג'סטה. דויס סוליציטודין אורנרה וולפטואטה. סד בלנדיט, מאוריס יו וסטיבולום טמפור, ליברו דיאם פיניבוס סם, יו אולמקורפר ריסוס דיאם אק לורם. סוספנדיס פוטנצי. פאזלוס נון דולור נון ליאו ואריוס קומודו. פרואין וסטיבולום אליףנד מגנה נצ' סקולריק. נם זה קואם ואת לקטוס אלמנטום פרמנטום אין אין דולור. פאזלוס איד בלנדיט ארקו. פרואין וננאטיס אורנרה פולבינר.

en: Vivamus tristique varius pellentesque.  Nunc eu ligula vitae diam eleifend iaculis.
he_IL: נחיה את השינוי המגוון של הפלאים. עכשיו אני חי את החיים עם יהלום של חוטים.

en: Vol.3
he_IL: פרק שלישי

en: Volunteer forum support
he_IL: תמיכה בפורום המתנדבים

en: Voluptates sunt velit quia eum odio ad. Vel quidem nihil nesciunt et. Aperiam exercitationem id vel maxime illo veritatis. Soluta quasi beatae minus fuga et velit odit. Doloribus et non ex omnis delectus et.
he_IL: התענוגות הם רק מכיוון שהוא שונא אותו. גם באמת אין להם מושג ולא. אני מתעסק בזה כי זה הכי רצוי. כמעט כמו להיות מאושר יותר מאוד. כאילו זה כאב ואני שונא את זה. כאבים ולא מכל התענוגות וכו'.

en: W
he_IL: רוחב

en: WHAT PEOPLE ARE SAYING
he_IL: מה אנשים אומרים

en: WHAT PEOPLE SAY
he_IL: מה אנשים אומרים

en: WHAT'S YOUR FAVOURITE COLOUR?
he_IL: מה הצבע האהוב עליך?

en: WHAT’S YOUR FAVORITE COLOR?
he_IL: מה הצבע האהוב עליך?

en: WHAT’S YOUR FAVOURITE COLOUR?
he_IL: מה הצבע האהוב עליך?

en: WORK 01
he_IL: עבודה 01

en: WORK 02
he_IL: עבודה 02

en: Walked out my door before sunrise and ran on the paved trails near my house.
he_IL: צאתי מהדלת שלי לפני זריחת השמש ורצתי על השבילים המרוצפים ליד הבית שלי.

en: Wall Art
he_IL: אמנות קיר

en: Walt Disney
he_IL: וולט דיסני

en: Wang, the founder of this blog, is a connoisseur of couture and a scholar of style. With an eye for detail and a heart that beats in tandem with the rhythms of runway shows, Wang translates the language of high fashion for the world to relish and comprehend.
he_IL: וואנג, מייסד הבלוג הזה, הוא מומחה בקוטור וחוקר של סגנון. עם עין לפרטים ולב שמקפיץ בתוך קצבי המופעים במסלול, וואנג מתרגם את שפת האופנה הגבוהה כדי שהעולם יוכל להתענג ולהבין.

en: Wang<br>Cheung
he_IL: וואנג <br>צ'אונג

en: Want these educators to secure your child's future?
he_IL: רוצה לתת למחנכים המצוינים האלו לפסל את עתיד ילדיך?

en: Want to be first in line to learn tips and tricks for supercharging your mockups with Desaign? There are many helpful resources in our blog.
he_IL: רוצה לעמוד בראש התור ללמידת טיפים וטריקים לשדרוג הדגמים שלך עם Desaign? בבלוג שלנו אפשר למצוא הרבה משאבים מועילים.

en: Want to be part of it?
he_IL: רוצה להצטרף לשיעור?

en: Want to become a trustee?
he_IL: רוצה להצטרך לחבר הנאמנים?

en: Want to join the Stratford family?
he_IL: רוצה להצטרף למשפחה של סטראטפורד?

en: Want to work with us?
he_IL: רוצה לעבוד איתנו?

en: Wardrobe refresh
he_IL: רענון ארון הבגדים

en: Warm regards,
he_IL: ברכות חמות,

en: Warm-ish and Sunny Seattle! Great evening spring run. Went fast because I had an obligation at 6:45.
he_IL: חם-כמעט ושמשי סיאטל! ריצת ערב נהדרת באביב. הלכתי מהר מכיוון שהייתה לי חובה ב-6:45.

en: Warzone
he_IL: מזרח הקרב

en: Warzone (formerly known as Rat Poison)[1] was an American hardcore punk band formed on the Lower East Side of Manhattan in 1983. The band helped develop the New York hardcore sound, the hardcore skinhead style and the youth crew subgenre. During the band's 14 years and many line-up changes, their primarily hardcore sound was flavored by influences ranging from Oi! (they toured several times with The Business and played a cover of their song "The Real Enemy") to traditional punk rock to heavy metal (on their self-titled LP). Their fan base was diverse, with their concerts usually attended by skinheads, straight edge teens, metalheads, and punks of all ages. Vice has written that "one could argue that [Warzone] spearheaded the second and larger wave of hardcore bands that erupted in the NY scene in 1986-1987".[2]
he_IL: Warzone (שנקראו בעבר Rat Poison)[1] היו להקת הארדקור פאנק אמריקאית שנוסדה בלואר איסט סייד של מנהטן בשנת 1983. הלהקה תרמה לפיתוח הסאונד הארדקור הניו יורקי, לסגנון ההארדקור הסקינהד ולתת-ז'אנר היותר צעיר. במהלך 14 השנים של הלהקה והמספר הרב של שינויי ההרכב, הסאונד הארדקור המרכזי שלהם הושפע ממגוון השפעות, החל מ-Oi! (הם סיירו כמה פעמים עם להקת The Business ושיחקו גרסה של שירם "The Real Enemy") ועד לפאנק רוק מסורתי ומטאל כבד (באלבומם הבלתי נכון). הקהל המעריצים שלהם היה מגוון, והופעותיהם נפגשו בדרך כלל עם סקינהדים, נוער סטרייט אדג', מטאלהדים ופאנקים מכל הגילאים. המגזין Vice כתב כי "ניתן לטעון כי [Warzone] הובילו את הגל השני והגדול יותר של להקות הארדקור שפרצו לסצנת ניו יורק בשנות ה-1986-1987".[2]

en: Was great to run and catch up with&nbsp;<a href="https://fitnessmattic.wordpress.com/mentions/michaelfelly/">@michaelfelly</a>&nbsp;and&nbsp;<a href="https://fitnessmattic.wordpress.com/mentions/sverleis/">@sverleis</a>
he_IL: היה כיף לרוץ ולהתעדכן עם <a href="https://fitnessmattic.wordpress.com/mentions/michaelfelly/">@michaelfelly</a> ועם <a href="https://fitnessmattic.wordpress.com/mentions/sverleis/">@sverleis</a>

en: Washington, D.C.
he_IL: וושינגטון, די. סי.

en: Wasteful youth, why do you squander on yourself the riches that you should leave to the world? Nature gives nothing but only makes a loan and, being generous, she lends only to those who are open-hearted. Then, beautiful miser, why do you abuse the generous inheritance given to you to leave to someone else? Unsuccessful money-lender, why do you spend such great sums when you can’t live forever, by thinking of yourself only? You are only cheating yourself, so, when nature calls you away what reasonable account will you be able to give of yourself? Your unused seed will have to be buried with you, which, if used, would live as the administrator of your beauty.
he_IL: נוער השפל, למה אתה מבזבז על עצמך את העושר שצריך להשאיר לעולם? הטבע אינו נותן כלום, אלא מעניק הלוואה בלבד וברוח נדיבה הוא מלווה רק את אלה שפתוחי הלב. אז, צודק המזיק, למה אתה מתעלל בנחלת הנדיבה שניתנה לך להשאיר למישהו אחר? הלוואן כספים חסר הצלחה, למה אתה מוציא סכומים כה גדולים כשאתה לא יכול לחיות לנצח, בחשיבה רק על עצמך? אתה מטעה רק את עצמך, אז, כשהטבע יקרא אותך לעברו, איזה חשבון סביר תוכל לתת על עצמך? הזרע שלך שלא נעשה שימוש יצטרך להיות קבור איתך, שאילתא שאילתא, אשר אם היה נעשה בו שימוש, הוא היה חי כמנהל מערכת של יופך.

en: Watch A Lot of Films
he_IL: להרבות בצפיית סרטים

en: Watch Tutorials and Learn
he_IL: לצפות בהדרכה וללמוד

en: Watch birds<br>from your inbox
he_IL: לצפות בציפורים<br>ישירות מהאימייל שלך

en: Watch my tutorials
he_IL: לצפות בסרטוני ההדרכה שלי

en: Watch video
he_IL: צפה בוידאו

en: Watches
he_IL: שעונים

en: Watches: Status Symbols
he_IL: שעונים: סמל סטטוס

en: Watching Noah conquer the slide for the first time was a momentous occasion. His cautious ascent up the ladder, the exhilaration in his eyes as he slid down, and the triumphant smile on his face filled my heart with pride. As he raced back to the slide, eager to relive the experience, I realized the immense value of play in fostering his physical and cognitive development.
he_IL: לצפות בנועה של נועה בסירוגין לראשונה היה אירוע חשוב. עלייתו הזהירה על הסולם, ההתרגשות בעיניו כשהוא החליק, והחיוך הניצחי על פניו מילאו את ליבי בגאווה. כשהוא רץ חזרה לסירוגין, כשהוא רצה לחוות שוב את החוויה, הבנתי את הערך העצום של המשחק בקידום התפתחותו הפיזית וההיגיון שלו.

en: Watching my baby boy, Noah, grow has been a transformative experience filled with immeasurable love, wonder, and awe. Each step of his journey, from his earliest days to his vibrant present, has been a testament to the beauty of growth and the profound joy of motherhood. As I reflect on the memories we have created together, I am filled with gratitude for the privilege of being a witness to his growth.
he_IL: לצפות בילד הקטן שלי, נועה, גדל הייתה חוויה משנה מלאה באהבה בלתי מוגבלת, פלא והתרגשות. כל שלב במסע שלו, מימיו הראשונים ועד ההווה המלא חיות, היה עדות ליופי של הגדילה ולשמחה העמוקה של האם. בעודי מתבונן בזכרונות שיצרנו יחד, אני מלאה בתודה על הזכות להיות עדים לגדילתו.

en: Watching our children grow is a gift that fills our hearts with joy, wonder, and a touch of bittersweet nostalgia. As a mother, I have had the privilege of witnessing my baby boy, Noah, grow from a fragile bundle of joy into a vibrant and independent 4-year-old. Join me as I take you through the incredible journey of watching my little one grow, filled with precious moments, milestones, and the boundless love that accompanies each step of his development.
he_IL: לצפות בגידולם של ילדינו הוא מתנה שממלאת את ליבנו בשמחה, הפתעה וקצת נוסטלגיה מרגשת. כאם, זכיתי בכבוד לראות את בני התינוק, נועה, מתפתח מחבילת שמחה רגישה לילד בן 4 עצמאי ומלא חיים. הצטרפי אליי כשאני מובילה אותך במסע המדהים של צפייה בגידולו של הקטן שלי, מלא ברגעים יקרים, יצירת קשרים חשובים והאהבה האין סופית שמלווה כל שלב בפיתוחו.

en: Water followed by coffee whilst rushing kids to school. Good luck to all runners today! Such a great event – thank you 😊 🧡
he_IL: מים עקובים אחרי קפה בזמן שממהרים את הילדים לבית הספר. בהצלחה לכל הרצים היום! אירוע כה נהדר - תודה 😊 🧡

en: Water structures and greenhouses
he_IL: מבני מים וחממות

en: Watering: Irises require moderate watering, with more frequent watering needed during the growing season and less during the dormant months.
he_IL: השקייה: צריך להשקות את האיריסים במידה מתונה, עם השקייה תדירה יותר בעונת הצמיחה ופחות בחודשים השקטים.

en: Wax: Choose from soy wax, beeswax, or paraffin wax, depending on your preference and availability.
he_IL: שעווה: בחר מתוך שעוות סויה, שעוות דבורים או שעוות פרפין, בהתאם להעדפה ולזמינות שלך.

en: We aim to respond to all enquiries in 3-5 working days but at busier times it may take longer.
he_IL: אנחנו מתכוונים להגיב לכל שאלה בתוך 3-5 ימי עסקים, אך בתקופות עומס זה עשוי לקחת יותר זמן.

en: We all want to do work that is both meaningful and unique, but finding our path towards achieving that goal can be a daunting task. Fortunately, there are some proven steps you can take to find your way towards doing work that is both fulfilling and distinctive.
he_IL: אנחנו כולנו רוצים לעשות עבודה שהיא גם משמעותית וגם ייחודית, אבל למצוא את הדרך שלנו להשיג את המטרה הזו יכול להיות משימה מפחידה. מאושרים, ישנם כמה שלבים מוכחים שאתה יכול לקחת כדי למצוא את הדרך שלך לעשות עבודה שהיא גם ממלאת וגם מיוחדת.

en: We also have an online store where we sell second hand and limited edition pieces from our streetwear community.
he_IL: יש לנו גם חנות אונליין שבה אנחנו מוכרים פריטים יד שנייה וגרסאות מוגבלות מקהילת הסטREETWEAR שלנו.

en: We are Bālāsana, a yoga studio based in Brooklyn, NY.
he_IL: אנחנו Bālāsana, סטודיו ליוגה שממוקם בגבעתיים.

en: We are Francis Family, a group of artisans that specialize in Italian Cuisine, specifically from the streets of Schiranna.
he_IL: אנחנו משפחת פרנסיס, קבוצה של אומנים שמתמחים במטבח האיטלקי, בעיקר במנות שמקורן ברחובות סקיראנה.

en: We are Stratford, a place of educational excellence.
he_IL: אנחנו סטראטפורד, מוסד של מצוינות חינוכית.

en: We are Stratford, a place of educational excellence.
he_IL: אנחנו סטראטפורד, מוסד של מצוינות חינוכית.

en: We are a local organisation that provides support and expertise within the local community, to potential volunteers, existing volunteers, and organisations that involve volunteers.
he_IL: אנחנו ארגון מקומי שמספק תמיכה וסיוע מקצועי בתוך הקהילה למתנדבים פוטנציאליים, למתנדבים קיימים ולארגונים שמפעילים מתנדבים.

en: We are a local organization that provides support within the local community to organizations that involve volunteers.
he_IL: אנחנו ארגון מקומי שמציע תמיכה בארגוני מתנדבים בקהילה המקומית.

en: We are a non-profit organization, we are looking forward to a peaceful world by helping each other to join hands together to bring a better future for all children.
he_IL: אנחנו ארגון ללא מטרות רווח ואנחנו שואפים לקיים עולם מלא שלווה באמצעות עזרה הדדית שתאפשר לנו לשלב ידיים ולהבטיח עתיד טוב יותר לילדי העולם.

en: We are a renowned architecture studio located in Kastrup, Denmark, and our studio space reflects our commitment to design excellence. The studio is situated in a modern, industrial building with sleek lines and a strong connection to nature and sustainability.
he_IL: אנחנו סטודיו אדריכלות ידוע שנמצא בקסטרופ, דנמרק, והמרחב של הסטודיו שלנו משקף את המחויבות שלנו למצוינות בעיצוב. הסטודיו ממוקם בבניין מודרני, תעשייתי עם קווים חלקים וחיבור חזק לטבע ולקיימות.

en: We are a small team of talented professionals with a wide range of skills and experience. We love what we do, and we do it with passion. We look forward to finding your dream vacation.
he_IL: אנחנו צוות קטן של אנשי מקצוע מוכשרים עם מגוון רחב של כישורים וניסיון מקצועי. אנחנו אוהבים את המקצוע שלנו ואת העבודה שאנחנו עושים. אנחנו מצפים למצוא לך את החופשה המושלמת בקרוב.

en: We are a small team of talented professionals with a wide range of skills and experience. We love what we do, and we do it with passion. We look forward to working with you.
he_IL: אנחנו צוות קטן של אנשי מקצוע מוכשרים עם מגוון רחב של כישורים וניסיון מקצועי. אנחנו אוהבים את המקצוע שלנו ואת העבודה שאנחנו עושים. אנו מצפים לעבוד איתך.

en: We are a small team that bears overall responsibility for managing this organization. We love helping children, and we do it with a passion.
he_IL: אנחנו צוות קטן שנושא על כתפיו את הטיפול המלא בניהול של הארגון. אנחנו עוזרים לילדים ואנחנו עושים את זה באהבה גדולה.

en: We are an Australian brand on a mission to inspire active lifestyle and wellbeing.
he_IL: אנחנו מותג אוסטרלי ששואף לעידוד של סגנון חיים פעיל ובריא.

en: We are dedicated to crafting timeless pieces that stand the test of time. Each garment and accessory in our collection is a testament to our unwavering commitment to quality and craftsmanship. We take pride in using only the finest materials and employing meticulous attention to detail in every step of the creation process.
he_IL: אנחנו מחויבים ליצור יצירות נצחיות שעומדות במבחן הזמן. כל בגד ואביזר בקולקציה שלנו הם עדות למחויבות הבלתי מתפשרת שלנו לאיכות ולמלאכת יד. אנחנו גאים להשתמש רק בחומרים הטובים ביותר ולשים לב לפרטים הקטנים בכל שלב בתהליך היצירה.

en: We are dedicated to crafting timeless pieces that stand the test of time. Each garment and accessory in our collection is a testament to our unwavering commitment to quality and craftsmanship. We take pride in using only the finest materials and employing meticulous attention to detail in every step of the creation process. From the stitching to the finishing touches, our products are thoughtfully designed to exude durability, longevity, and timeless elegance. When you shop with us, you can trust that you're investing in items that are not only stylish but also built to last, ensuring years of enjoyment and wear. We believe in fashion that not only looks good but also does good for the planet and its people. That's why we're dedicated to reducing the environmental and social impact of the clothing and accessories industry. When you shop with us, you can feel confident knowing that your purchase supports a more sustainable and ethical approach to fashion, making a positive difference in the world.
he_IL: אנחנו מחויבים ליצור יצירות נצחיות שעומדות במבחן הזמן. כל בגד ואביזר בקולקציה שלנו הם עדות למחויבות הבלתי מתפשרת שלנו לאיכות ולמלאכה. אנחנו גאים להשתמש רק בחומרים הטובים ביותר ולשים לב לפרטים הקטנים בכל שלב בתהליך היצירה. מהתפירה ועד נגיעות הסיום, המוצרים שלנו מעוצבים בקפידה כדי לשדר עמידות, אריכות ימים ואלגנטיות נצחית. כשאתה קונה אצלנו, אתה יכול להיות בטוח שאתה משקיע בפריטים שלא רק נראים טוב אלא גם בנויים להחזיק מעמד, מה שמבטיח שנים של הנאה ושימוש. אנחנו מאמינים באופנה שלא רק נראית טוב אלא גם עושה טוב לכוכב שלנו ולאנשים בו. לכן אנחנו מחויבים להפחית את ההשפעה הסביבתית והחברתית של תעשיית הבגדים והאביזרים. כשאתה קונה אצלנו, אתה יכול להרגיש בטוח בידיעה שרכישתך תומכת בגישה יותר ברת קיימא ואתית לאופנה, ועושה שינוי חיובי בעולם.

en: We are dedicated to the art of craftsmanship, where each vase is meticulously crafted to perfection. Our passion for detail and commitment to quality shines through in every piece, resulting in vases that are not just functional, but true works of art.
he_IL: אנחנו מסורים לאמנות המלאכה, שבה כל vase מעוצב בקפידה לשלמות. התשוקה שלנו לפרטים והמחויבות שלנו לאיכות בולטים בכל יצירה, מה שמוביל ל-vases שהם לא רק פונקציונליים, אלא יצירות אמנות אמיתיות.

en: We are exceedingly proud to introduce our esteemed partners, a collection of local service providers from around the globe. Their unmatched expertise and commitment to exceptional experiences align perfectly with our vision.
he_IL: אנחנו גאים מאוד להציג את השותפים המוערכים שלנו, אוסף של ספקי שירות מקומיים מכל רחבי העולם. המומחיות הבלתי מתפשרת שלהם והמחויבות לחוויות יוצאות דופן מתאימים בצורה מושלמת עם החזון שלנו.

en: We are flexible with the items in your boxes. You can change items in your order for something you would like.
he_IL: אנחנו יכולים להתגמש עם הפריטים שאנחנו מוסיפים לארגז שלך. אפשר לשנות את הירקות בהזמנה שלך לירקות אחרים כרצונך.

en: We are the people behind <a href="http://wordpress.com">WordPress.com</a>, <a href="http://woocommerce.com">WooCommerce</a>, <a href="http://jetpack.com">Jetpack</a>, <a href="http://simplenote.com/">Simplenote</a>, <a href="http://longreads.com/">Longreads</a>, <a href="http://vaultpress.com/">VaultPress</a>, <a href="http://akismet.com/">Akismet</a>, <a href="http://gravatar.com/">Gravatar</a>, <a href="http://polldaddy.com/?ad=automattic.com">Polldaddy</a>, <a href="https://cloudup.com/">Cloudup</a>, and more. We believe in making the web a better place.
he_IL: אנחנו האנשים שעומדים מאחורי <a href="http://wordpress.com">WordPress.com</a>‏, <a href="http://woocommerce.com">WooCommerce</a>,‏ <a href="http://jetpack.com">Jetpack</a>‏, <a href="http://simplenote.com/">Simplenote</a>‏, <a href="http://longreads.com/">Longreads</a>‏, <a href="http://vaultpress.com/">VaultPress</a>, <a href="http://akismet.com/">Akismet</a>‏, <a href="http://gravatar.com/">Gravatar</a>,‏ <a href="http://polldaddy.com/?ad=automattic.com">Polldaddy</a>,‏ <a href="https://cloudup.com/">Cloudup</a> ועוד. אנחנו שואפים להפוך את האינטרנט למקום טוב יותר.

en: We are thinking about the planet
he_IL: אנחנו חושבים על התוכנית

en: We are thrilled to invite you to a week-long journey into the world of design innovation and creativity. Reykjavík, the capital of Iceland, with its enchanting blend of natural wonders and artistic vibrancy, serves as the perfect canvas for this global gathering of designers, thinkers, and visionaries.
he_IL: אנחנו מתרגשים להזמין אותך למסע של שבוע בעולם החדשנות בעיצוב והיצירתיות. רייקיאוויק, בירת איסלנד, עם השילוב המקסים שלה של פלאי טבע וחיים אמנותיים, מהווה את הקנבס המושלם למפגש הגלובלי הזה של מעצבים, חושבים וחזונים.

en: We are uniting our resources around this challenge, and we are combining our resources and asks to make it easy for people to support their communities.
he_IL: אנחנו מאחדים את כל המשאבים שלנו כדי להצליח באתגר הזה ומשלבים את כל המשאבים כדי לעזור לאנשים לתמוך בקהילות שלהם.

en: We are very happy with the box and we value that we can have the standard box or choose our own.
he_IL: אנחנו מאוד מרוצים מהארגז שקיבלנו ומצא חן בעינינו שהייתה לנו אפשרות לבחור ארגז סטנדרטי או להרכיב אחד משלנו.

en: We are very happy with the quality of the box and we value the service.
he_IL: אנחנו מאוד מרוצים מהאיכות של הארגז שקיבלנו ומאוד מעריכים את השירות.

en: We are working on a new online advertizing campaign and we've been fairly busy exploring different options.
he_IL: בימים אלה אנחנו עובדים על קמפיין פרסומי מקוון חדש ועוסקים בעיקר בבדיקה של כל מיני אפשרויות.

en: We are worldwide with market participation in more than 54 countries in 5 continents.
he_IL: אנחנו ברחבי העולם עם השתתפות בשוק במעל 54 מדינות ב-5 יבשות.

en: We asked Avens for a full rebranding of our company. We couldn't happier and our customers too.
he_IL: ביקשנו מ-Avens למתג את החברה שלנו מחדש. לא יכולנו לקוות לתוצאה טובה יותר וכך גם הלקוחות שלנו.

en: We asked Shawburn for a full rebranding of our company. We couldn't happier and our customers too.
he_IL: ביקשנו מ-Shawburn למתג את החברה שלנו מחדש. לא יכולנו לקוות לתוצאה טובה יותר וכך גם הלקוחות שלנו.

en: We believe in a world where every child can read. Our mission is to invest in early childhood education in order to empower the next generation. We do that, by creating educational programs and providing necessary resources in underprivileged areas. We believe in smart fund allocation, and therefore we employ minimal staff.
he_IL: אנחנו מאמינים בעולם שבו כל ילד יכול לקרוא. המטרה שלנו היא להשקיע בחינוך בגיל הרך כדי להעצים את הדור הבא. את המטרה הזאת אנחנו מגשימים על ידי יצירה של תוכניות חינוכיות והספקה של משאבים חיוניים לאזורים בהם יש אפלייה וקיפוח. אנחנו מאמינים בהקצאה חכמה של תרומות ולכן, אנחנו מעסיקים את צוות העובדים המינימלי הנדרש.

en: We believe in equipping your children with the skills to be able to learn for the rest of their lives! By instilling in them a method of analytical thinking, we believe they will be able to be independent thinkers and be high performers in their chosen careers.
he_IL: אנחנו שואפים להקנות לילדים שלך מיומנויות שיאפשרו להם ללמוד במשך כל החיים! אנחנו מלמדים אותם חשיבה אנליטית וכך מאפשרים להם לחשוב בצורה עצמאית ולהגיע לביצועים גבוהים בקריירה שיבחרו.

en: We believe in the importance of holistic well-being and strive to create a space where these integral concepts can be discussed, learned, and applied in our everyday lives.
he_IL: אנחנו מאמינים בחשיבות של היהודיות המקיפה ומתאמצים ליצור מרחב בו ניתן לדון, ללמוד ולהחיל את המושגים המרכזיים הללו בחיינו היומיומיים.

en: We believe in the transformative power of knowledge. Our training programs are meticulously designed to elevate skills, boost confidence, and foster innovation.
he_IL: אנו מאמינים בעוצמה מחוללת-השינויים של ידע. תוכניות ההכשרה שלנו תוכננו בקפידה כדי לשפר מיומנויות, לתגבר ביטחון עצמי ולטפח חדשנות.

en: We believe in the transformative power of knowledge. Our training programs are meticulously designed to elevate skills, boost confidence, and foster innovation.
he_IL: אנו מאמינים בעוצמה מחוללת-השינויים של ידע. תוכניות ההכשרה שלנו תוכננו בקפידה כדי לשפר מיומנויות, לתגבר ביטחון עצמי ולטפח חדשנות.

en: We believe that a well-crafted "About Page" is essential to building a strong online presence. It helps to establish trust and credibility with our readers, and it also gives them a better understanding of who we are and what we stand for.
he_IL: אנחנו מאמינים שעמוד "אודות" מסודר היטב הוא חיוני לבניית נוכחות מקוונת חזקה. זה עוזר להקים אמון ואמינות עם הקוראים שלנו, וגם נותן להם הבנה טובה יותר של מי אנחנו ומה אנחנו עומדים בפניהם.

en: We believe that every person has the potential to lead a fulfilling and purposeful life, and our mission is to help you unlock that potential. We aim to provide you with practical tools and insights that you can apply to your own life, and to create a community of like-minded individuals who are all striving to live their best lives.
he_IL: אנחנו מאמינים שלכל אדם יש את הפוטנציאל להוביל חיים מתמלאים וממוקדים, והמשימה שלנו היא לעזור לך לפתוח את הפוטנציאל הזה. אנחנו שואפים לספק לך כלים פרקטיים ותובנות שתוכל להחיל על חייך האישיים, וליצור קהילה של אנשים עם דעות דומות שכולם מתאמצים לחיות את החיים הטובים ביותר שלהם.

en: We believe that every website should have a well-written "About Page" to introduce the team behind it, share its mission, and provide a glimpse into what readers can expect from its content.
he_IL: אנחנו מאמינים שכל אתר אינטרנט צריך להכיל עמוד "אודות" כתוב בצורה טובה, שיכיר את הצוות שמאחוריו, ישתף את מטרתו ויספק הצצה למה שקוראים יכולים לצפות מתוכניו.

en: We believe that fashion should be as kind to the planet as it is to your wardrobe. With a commitment to sustainability and environmental responsibility, we curate a collection of chic and eco-friendly clothing.
he_IL: אנחנו מאמינים שאופנה צריכה להיות טובה לכוכב כמו שהיא טובה לארון הבגדים שלך. עם מחויבות לקיימות ואחריות סביבתית, אנחנו אוצרים אוסף של בגדים שיקיים וידידותיים לסביבה.

en: We believe that food isn't just sustenance, it's an experience, a journey, a passport to the world's cultures without stepping foot out of our kitchen. We celebrate food that titillates the tastebuds and nourishes the soul, bringing joy and satisfaction to every meal.
he_IL: אנחנו מאמינים שהאוכל הוא לא רק ת sustenance, הוא חוויה, מסע, דרכון לתרבויות העולם מבלי לצאת מהמטבח שלנו. אנחנו חוגגים אוכל שמעורר את החיך ומזין את הנשמה, מביא שמחה וסיפוק לכל ארוחה.

en: We believe that your home should be a reflection of your unique style and personality. Our curated collection of home essentials and decor pieces is designed to help you create a space that feels truly like you.
he_IL: אנחנו מאמינים שהבית שלך צריך להיות השתקפות של הסגנון והאופי הייחודיים שלך. האוסף המוקפד שלנו של פריטי חובה לבית וקישוטים נועד לעזור לך ליצור חלל שמרגיש באמת לייק לך.

en: We believe that your home should be a reflection of your unique style and personality. Our curated collection of home essentials and decor pieces is designed to help you create a space that feels truly like you. From cozy furnishings to stylish accents, we offer everything you need to turn your house into a home.
he_IL: אנחנו מאמינים שהבית שלך צריך להיות השתקפות של הסגנון והאישיות הייחודיים שלך. האוסף המוקפד שלנו של פריטי חובה לבית וקישוטים נועד לעזור לך ליצור חלל שמרגיש באמת לייק לך. מרהיטים נוחים ועד להדגשים אופנתיים, אנחנו מציעים הכל כדי להפוך את הבית שלך לבית.

en: We believe the best cakes start with the best ingredients. That’s why we source the finest local and imported ingredients – from rich, creamy butter to exotic vanilla beans. Our commitment to quality means baking from scratch, no shortcuts, ensuring every bite is a testament to our dedication.
he_IL: אנחנו מאמינים שהעוגות הטובות ביותר מתחילות עם החומרים הטובים ביותר. זו הסיבה שאנחנו משיגים את החומרים המקומיים והמיובאים הטובים ביותר - מחמאה עשירה וקרמית עד פולי וניל אקזוטיים. המחויבות שלנו לאיכות משמעה אפייה מאפס, ללא קיצורי דרך, ומבטיחה שכל נשנוש הוא עדות להתמדתנו.

en: We believe the future is circular. Having worked all over the world and understanding the damage single-use materials are causing, we are working to find more innovative ways to tackle this problem. We want to empower people to make changes to the way they create and encourage new businesses to run in a sustainable way.
he_IL: אנחנו מאמינים שהעתיד הוא מעגלי. לאחר שעבדנו בכל רחבי העולם והבנת הנזק שחומרים חד פעמיים גורמים, אנו עובדים כדי למצוא דרכים חדשניות יותר להתמודד עם בעיה זו. אנחנו רוצים להעצים אנשים לבצע שינויים באופן שבו הם יוצרים ולעודד עסקים חדשים לפעול באופן בר קיימא.

en: We booked our honeymoon with Exford and it was simply incredible. They took care of everything, even our packing list!
he_IL: הזמנו את ירח הדבש שלנו עם Exford והחוויה הייתה פשוט מדהימה. הם טיפלו בכל הפרטים, אפילו ברשימת הפריטים שהיינו צריכים לארוז!

en: We built it with our own hands
he_IL: בנינו את זה עם הידיים שלנו

en: We change lives for the better by creating places and spaces that have a positive impact on the people who use them and the environment that surrounds them.
he_IL: אנחנו מעודדים שינויים משמעותיים בחיים על ידי יצירה של מקומות וחללים שמשפיעים לטובה על האנשים שמשתמשים בהם ועל הסביבה שמקיפה אותם.

en: We closed 2023 over $12M dollars in revenue which position us as leader in our industry
he_IL: סגרנו את שנת 2023 עם מעל 12 מיליון דולר בהכנסות, מה שמעמיד אותנו במקום המוביל בתעשייתנו.

en: We contact your for details on your project, and schedule an onsite estimate if necessary.
he_IL: אנחנו ניצור איתך קשר לפרטים על הפרויקט שלך, ונקבע הערכת מחיר במקום אם צריך.

en: We create experiences that exceed your expectations with a passion for perfection and attention to detail.
he_IL: אנחנו יוצרים חוויות העולות על כל הציפיות מתוך חתירה לשלמות ותשומת לב לפרטים.

en: We create unparalleled experiences that exceed your expectations with a passion for perfection and attention to detail.
he_IL: אנחנו יוצרים חוויות שאין כמותן העולות על כל הציפיות בתשוקה לשלמות ותשומת לב לפרטים.

en: We deliver outstanding results across 3 key business areas: branding, web design, and digital marketing.
he_IL: אנחנו מספקים תוצאות מדהימות בשלושה תחומים עסקיים עיקריים: מיתוג, עיצוב לאינטרנט ושיווק דיגיטלי.

en: We deliver top-notch service, and handle requests with expertise, ensuring your journey is smooth and hassle-free.
he_IL: אנחנו מספקים שירות ברמה גבוהה, ומטפלים בבקשות במומחיות, כדי להבטיח שהמסע שלך יהיה חלק ונעים.

en: We don't just make food. We make people's experience. Maywood was built on the belief that food should be special, and we carry that belief into everything we do.
he_IL: אנחנו לא רק מגישים אוכל. אנחנו יוצרים חוויה לאנשים. מסעדת Maywood נבנתה מתוך אמונה שאוכל צריך להיות משהו מיוחד, ואנחנו מיישמים את הגישה הזאת בכל מה שאנחנו עושים.

en: We don’t see them, we will never see them. To be successful you’ve got to work hard, to make history, simple, you’ve got to make it.
he_IL: אנחנו לא יכולים לראות אותם, לא נראה אותם לעולם. כדי להצליח חייבים לעבוד קשה וכדי לעשות היסטוריה, פשוט חייבים לעשות.

en: We earned a reputation for designing beautiful and innovative buildings that delight and inspire. We strive to deliver innovative solutions that have a minimal impact on the environment.
he_IL: יש לנו ניסיון רב בעיצוב בניינים יפים וחדשניים שמעניקים השראה והנאה. אנחנו שואפים לספק פתרונות חדשניים בעלי השפעה מינימלית על הסביבה.

en: We equip your children for their chosen field of study and careers with lifelong learning skills.
he_IL: אנחנו מקנים לילדים כישורי למידה לטווח הארוך בתחום הלימודים ובקריירה שיבחרו.

en: We gathered the answers to some popular questions below. <br>If you can't find your question below feel free to contact us, and we'll be happy to help.
he_IL: אספנו את התשובות למספר שאלות פופולריות בהמשך. <br>אם אין לך אפשרות למצוא את השאלה בהמשך, אפשר ליצור איתנו קשר ונשמח לעזור.

en: We gathered the answers to some popular questions below. If you can't find your question below feel free to contact us, and we'll be happy to help.
he_IL: אספנו את התשובות למספר שאלות פופולריות בהמשך. אם אין לך אפשרות למצוא את השאלה בהמשך, אפשר ליצור איתנו קשר ונשמח לעזור.

en: We hand-select the hotels and activities that we work with regularly.
he_IL: אנחנו בוחרים בקפידה את המלונות והפעילויות שאיתם אנחנו עובדים באופן קבוע.

en: We have a long and storied history. Read all about it through the button below.
he_IL: ההיסטוריה שלנו רבה ועשירה. בלחיצה על הכפתור למטה אפשר לקרוא עליה.

en: We have almost 100k active users with a high level of engagement and adoption.
he_IL: יש לנו כמעט 100 אלף משתמשים פעילים עם רמה גבוהה של התערבות ואימוץ.

en: We have been commissioned to create some digital art for a new startup. Stay tuned, we'll share with you the final pieces.
he_IL: קיבלנו פרויקט שבמסגרתו ניצור אמנות דיגיטלית עבור חברת הזנק חדשה. בקרוב, נוכל לשתף אותך ביצירה המוגמרת.

en: We have been extremely busy lately, enhance the lack of update on our blog. Fear no more, we're back with some news!
he_IL: אנחנו מאוד עסוקים לאחרונה ולכן, הבלוג שלנו לא מעודכן כל כך. אך אל דאגה, חזרנו לעדכן בחדשות טובות!

en: We have been extremely busy lately, hence the lack of update on our blog. Fear no more, we’re back with some news! We have been commissioned to create the branding identity for a new startup. Stay tuned, we’ll share with you the final pieces.
he_IL: היינו מאוד עסוקים לאחרונה, ולכן אין עדכון בבלוג שלנו. אל תדאגו יותר, אנחנו חוזרים עם חדשות! קיבלנו הזמנה ליצור את זהות המותג עבור סטארטאפ חדש. הישארו מעודכנים, נשתף אתכם בחלקים הסופיים.

en: We have been in the market for 18 years and proved our customers our experience matters.
he_IL: אנחנו כבר 18 שנה בשוק והוכחנו ללקוחותינו שהניסיון שלנו חשוב.

en: We have developed a teacher training curriculum and were able to host training sessions for teachers and educational personnel about new techniques of teaching how to read. We believe this will empower teachers in classrooms to teach more effectively.
he_IL: פיתחנו תוכניות הדרכה למורים והצלחנו לקיים שיעורים עבור מורים וצוותי חינוך כדי ללמד אותם שיטות הוראה חדשות ללימוד קריאה. אנחנו מאמינים שפעולות אלו יעשירו את המורים בכיתות הלימוד ויאפשרו להם ללמד ביעילות רבה יותר.

en: We have different sizes of boxes available for various appetites, from individuals to families.
he_IL: אנחנו מציעים ארגזים במגוון גדלים שישביעו את כולם, מיחידים ועד למשפחות.

en: We have found that setting hourly rates can lead to a focus on billable hours rather than producing great work. At Shawburn, we prioritize providing our clients with excellent outcomes by delivering top-notch branding, web design, and digital marketing solutions.
he_IL: מצאנו שקביעת תעריפים לשעה יכולה להוביל למיקוד בשעות שניתן לחייב במקום לייצר עבודה מצוינת. בשואבורן, אנחנו נותנים עדיפות לספק ללקוחות שלנו תוצאות מצוינות על ידי מתן פתרונות ברנדינג, עיצוב אתרים ושיווק דיגיטלי ברמה גבוהה.

en: We have over 20 years of experience in providing exceptional legal services to individuals and small businesses offering a range of services in the areas of personal injury law, international business law, divorce law, criminal defense, and immigration.
he_IL: עם יותר מ-20 שנות ניסיון במתן שירותים משפטיים איכותיים ללקוחות פרטיים ולעסקים קטנים, אנחנו מציעים מגוון של שירותים בתחומים: פציעות אישיות, עסקים בינלאומיים, גירושים, הגנה במשפט פלילי והגירה.

en: We have some of the best possible learning technologies and facilities in the country.
he_IL: אנחנו משתמשים בכמה מטכנולוגיות הלמידה והמתקנים הטובים ביותר במדינה.

en: We help companies define a clear brand identity that will carry them through their financing rounds.
he_IL: אנחנו עוזרים לחברות להגדיר זהות ממותגת ברורה שתוביל אותם בשלב של גיוס הכספים.

en: We help you discover your path to the top
he_IL: אנחנו נעזור לך לגלות את הנתיב שלך להצלחה

en: We hiked for four days before reaching the summit. When we emerged from the trees, we were greeted by an early-morning fog that extended far beyond our range of sight. It wasn’t the expansive view we’d been hoping for, but it sure was memorable.
he_IL: טיפסנו במשך ארבעה ימים לפני שהגענו לפסגה. כאשר הגחנו מבין העצים, פגשנו בערפל של שעות הבוקר המוקדמות, אשר נפרש מעבר לטווח הראייה שלנו. זה אמנם לא היה הנוף לו קיווינו, אבל המראה בכל זאת היה בלתי נשכח.

en: We hosted our fifth annual School Fun Day last week Wednesday, and it was such a fun time with our student's families and friends.
he_IL: ביום רביעי שעבר, אירחנו את יום הכיף השנתי בבית הספר כבר שנה חמישית, וזו הייתה הזדמנות מצוינת ליהנות עם המשפחות והחברים של התלמידים.

en: We hosted our fifth annual School Fun Day last week Wednesday, and it was such a fun time with our students' families and friends.
he_IL: ביום רביעי שעבר, אירחנו את יום הכיף השנתי בבית הספר זאת השנה החמישית וזו הייתה הזדמנות מצוינת ליהנות עם המשפחות והחברים של התלמידים.

en: We know that keeping track of where our truck is on a certain day can be a hassle for some people.. Our schedule is always kept up to date, but if you’d rather get tasty food to your door, we’ve got you covered. That’s why we decided to create a hybrid experience that lets busy people order delivery from their favorite food truck.&nbsp;
he_IL: אנחנו יודעים שלפעמים לא פשוט לעקוב אחרי המשאית שלנו ביום מסוים. אנחנו תמיד מעדכנים את לוח הזמנים שלנו אבל מי שרוצה לקבל את האוכל שלנו ישירות אל פתח הבית – אנחנו יכולים לעשות גם את זה! לכן, החלטנו ליצור חוויה היברידית שמאפשרת לאנשים עסוקים להזמין אוכל ממשאית האוכל האהובה עליהם.

en: We like finding excellence in simple things and bring the best of simple, easy to find ingredients by working with their best combinations.
he_IL: אנחנו אוהבים למצוא מצוינות בדברים הפשוטים ולהציג לפניכם את מיטב המרכיבים הפשוטים והמצויים על ידי בישול עם שילובים מוצלחים.

en: We look forward to celebrating with you!<br>Please respond by August 1, 2024.
he_IL: אנחנו מצפים לחגוג איתכם!<br>אנא תגיבו עד 1 באוגוסט 2024.

en: We love hearing from our culinary community! Whether you have a question about a recipe, a suggestion for a dish you'd love to see us tackle, or just want to share your own cooking triumphs, we're all ears. Your feedback helps us to continually improve and expand our culinary repertoire, so don't hesitate to get in touch.
he_IL: אנחנו אוהבים לשמוע מהקהילה הקולינרית שלנו! בין אם יש לך שאלה לגבי מתכון, הצעה למנה שהיית רוצה לראות אותנו מתמודדים איתה, או סתם רוצה לשתף בהצלחות הבישול שלך, אנחנו כאן בשבילך. המשוב שלך עוזר לנו לשפר ולהרחיב את הרפרטואר הקולינרי שלנו, אז אל תהסס ליצור קשר.

en: We may also recognize the truth of this from the fact that in summer the heat makes everybody weak, not only in unhealthy but even in healthy places, and that in winter even the most unhealthy districts are much healthier because they are given a solidity by the cooling off. Similarly, persons removed from cold countries to hot cannot endure it but waste away; whereas those who pass from hot places to the cold regions of the north, not only do not suffer in health from the change of residence but even gain by it.
he_IL: אנחנו יכולים גם להכיר את האמת של זה מהעובדה כי בקיץ החום עושה את כולם חלשים, לא רק לא בריא אלא גם במקומות בריאים, וכי בחורף אפילו המחוזות הכי בריאים הם הרבה יותר בריאים כי הם מקבלים מוצקות על ידי קירור. באופן דומה, אנשים שעברו מארצות קרות לארצות חמות לא יכולים לסבול את זה אלא לבזבז; ואילו אלה שעוברים ממקומות חמים לאזורים הקרים של הצפון, לא רק שאינם סובלים בבריאות משינוי מקום מגוריהם, אלא אפילו מרוויחים מכך.

en: We may deal with the influence of the gem without striving exactly to translate its meaning into speech. We all concede its importance.&nbsp;We know, for instance, that the admiration of my friend the expert was no accident. He found in the design and workmanship of the intaglio the same ideas which he had been at work on all his life. Greek culture long ago had become a part of this man’s brain, and its hieroglyphs expressed what to him was religion. So of all monuments, languages, and arts which descend to us out of the past.
he_IL: יכול להיות שנבין את המשמעות של אבני החן בלי לתרגם במדויק את המשמעות שלהן למילים. עדיין נוכל להבין את החשיבות שלהן. למשל, אנחנו מבינים שמילות השבח של החבר המומחה שלי לא היו מילים של מה בכך. הוא ראה שהעיצוב ועבודת היצירה בתגליף משקפים את אותם הרעיונות שבהם השקיע כל חייו. התרבות היוונית כבר מזמן הפכה לחלק מדרך מחשבתו של האיש ויצירות ההירוגליף הביעו את האמונות שהיו בעיניו כדת. וכך גם כל הפסלים, השפות ויצירות האמנות שמגיחים אלינו מן העבר.

en: We may modify these terms at any time without notice to you. It would be your responsibility to review these terms regularly.
he_IL: אנחנו עשויים לשנות את המונחים האלה בכל עת בלי להודיע לך. זו תהיה האחריות שלך לעבור על המונחים האלה באופן קבוע.

en: We meet every third Tuesday of the month, and occasionally host online events. Take a look at our lineup.
he_IL: אנחנו נפגשים בכל שלישי החודש, ולפעמים אנחנו מארחים אירועים מקוונים. תצפו בתכנית שלנו.

en: We need your help to continue to provide essential community services to people in crisis.
he_IL: אנחנו זקוקים לעזרתך כדי להמשיך לספק את השירותים החיוניים שאנחנו מעניקים לאנשים במשבר.

en: We offer a range of box sizes to suit different appetites, from individuals to families, and we are flexible with the items in each box. You can customize your order by selecting from our weekly selection of seasonal vegetables, and you can even make changes to your order up until the day before delivery.
he_IL: אנחנו מציעים מגוון גדלים של קופסאות שמתאימות לתיאבון שונה, מאנשים בודדים ועד משפחות, ואנחנו גמישים עם הפריטים בכל קופסה. אתה יכול להתאים אישית את ההזמנה שלך על ידי בחירה מתוך המבחר השבועי שלנו של ירקות עונתיים, ואפילו אפשר לעשות שינויים בהזמנה שלך עד יום לפני המשלוח.

en: We offer a range of services to help you achieve the results you're after. Not sure what you need, or what it costs? We can explain what services are right for you and tell you more about our fees. Get in touch below.
he_IL: יש לנו מגוון שירותים שיעזרו לך לקבל את התוצאות שנדרשות לך. אין לך מושג מה נדרש לך ומה העלות? אנחנו יכולים להסביר לך אילו שירותים רלוונטיים עבורך ומה הם התעריפים שלנו. אפשר ליצור איתנו קשר למטה.

en: We offer a range of services to help you experience the perfect vacation. Not sure what you need or what it costs? We can explain what services are right for you and tell you more about our fees. Get in touch below.
he_IL: אנחנו מציעים מגוון שירותים כדי לעזור לך לחוות את החופשה המושלמת. לא בטוח מה אתה צריך או מה זה עולה? אנחנו יכולים להסביר אילו שירותים מתאימים לך ולספר לך יותר על העמלות שלנו. צור קשר למטה.

en: We offer a range of services to help you experience the perfect vacation. Not sure what you need, or what it costs? We can explain what services are right for you and tell you more about our fees. Get in touch below.
he_IL: אנחנו מציעים מגוון שירותים שיעזרו לך לחוות את החופשה המושלמת. אין לך מושג מה נדרש לך ומה העלות? אנחנו יכולים להסביר לך אילו שירותים רלוונטיים עבורך ומה הם התעריפים שלנו. אפשר ליצור איתנו קשר למטה.

en: We offer a refund on any items returned to us within 14 days of the delivery date, excluding any delivery costs. To request a return, go to Order Management.
he_IL: אנחנו מציעים החזר כספי (לא כולל דמי משלוח) על כל פריט שמוחזר תוך 14 ימים מתאריך המשלוח. כדי לבקש החזר, יש לעבור אל 'ניהול הזמנה'.

en: We offer many different classes, from beginner to advanced. Our best value package, "Discovery Pass" allows you to attend 4 classes (3 weeks validity).
he_IL: אנחנו מציעים מגוון רחב של שיעורים, מרמה למתחילים ועד לרמה מתקדמת. החבילה המשתלמת ביותר שלנו, כרטיסיית התגלית, מאפשר לך להשתתף בארבעה שיעורים (הכרטיסייה תקפה לשלושה שבועות).

en: We only provide boutique and luxury hotels. All the hotels are hand-picked and fully tested.
he_IL: אנחנו עובדים רק עם מלונות בוטיק ומלונות יוקרה. כל המלונות נבחרו על ידינו ונבדקו בקפידה.

en: We organically source all of our materials striving for the lowest footprint possible. Kind to your skin. Kind to the environment.
he_IL: אנחנו משתמשים בחומרים אורגניים כדי לצמצם כמה שניתן את ההשפעה שלנו על הסביבה. לכבד את העור שלנו. לכבד את הסביבה שלנו.

en: We partner with companies across the globe to mitigate the harm we create through the manufacturing of clothes.
he_IL: אנחנו משתפים פעולה עם חברות ברחבי העולם כדי לצמצם את הנזק בתהליך הייצור של הבגדים.

en: We prioritize a holistic approach, ensuring every aspect of your operations is optimized for peak performance. With a focus on strategy and adaptability we transform visions into tangible results.
he_IL: אנו מעניקים עדיפות עליונה לגישה הוליסטית, כדי להבטיח שכל היבט במערך הפעילות שלך יותאם לביצועי שיא. אנו מתמקדים באסטרטגיה וביכולת הסתגלות והופכים את החזון לתוצאות ממשיות.

en: We prioritize sustainable energy and ecological conservation in every project we take on.
he_IL: אנחנו נותנים עדיפות לאנרגיה בת קיימא ולשימור אקולוגי בכל פרויקט שאנחנו מבצעים.

en: We produce boutique style handmade soaps and natural body care products.<br><br>Designed to nourish your body and soul; we use skin friendly oilseed butters, aromatherapy essential oils, and natural clays designed to deeply cleanse and to help you maintain soft, supple and youthful skin.
he_IL: אנחנו מייצרים סבונים ומוצרים טבעיים לטיפוח הגוף בסגנון בוטיק ובעבודת יד.<br><br>במטרה להזין את הגוף והנפש שלך, אנחנו משתמשים בחמאות ידידותיות לעור מזרעים לייצור שמן, בשמנים חיוניים לארומתרפיה ובחרסית טבעית שנועדו לנקות לעומק את העור שלך ולעזור לשמור עליו רך, גמיש וצעיר.

en: We produce locally farmed organic vegetables that are affordable, seasonal, and as fresh as possible.
he_IL: אנחנו מגדלים ירקות אורגנים מקומיים בתקציב נוח לפי עונה ותוך שמירה על הטריות הטובה ביותר האפשרית.

en: We produce organic vegetable boxes that are affordable, seasonal, and as fresh and local as possible.
he_IL: אנחנו מגדלים ירקות אורגנים ואורזים אותם, בתקציב נוח לפי העונה, ותוך שמירה על הטריות הטובה ביותר האפשרית.

en: We represents individuals, families, and businesses who require guidance through the complexities of immigration law. We assist with all types of visa applications.
he_IL: אנחנו מייצגים לקוחות פרטיים, משפחות ועסקים שנדרש להם ייעוץ בתהליך ההגירה המורכב. אנחנו עוזרים בהגשה של בקשות לכל סוגי הוויזות.

en: We run a mindful meditation class every Tuesdays at 9:00 am.
he_IL: אנחנו מעבירים שיעורים של מדיטציית מיינדפולנס בכל יום חמישי בשעה 09:00 בבוקר.

en: We run a pilates class every Monday, Wednesday, and Friday morning. The drop-in price is $15. You can also subscribe to a monthly membership for $120.
he_IL: אנחנו מקיימים שיעורי פילטיס בכל יום שני, רביעי ושישי בבוקר. המחיר ללא הרשמה מראש הוא ‎$ 15. אפשר גם להירשם למינוי חודשי בעלות של ‎$ 120.

en: We see a dark, moody apartment decorated with posters of 70s disco and a collection of clocks ticking away. Lo Straniero (ROBERT DE NIRO), a Russian hitman and former discotheque manager, sits on the couch polishing his boots.
he_IL: אנחנו רואים דירה כהה ומעוררת רוגע, מעוצבת בפוסטרים של דיסקו שנות ה-70 ואוסף של שעונים שמטסטסים. לו סטרניירו (רוברט דה נירו), קורא חורף רוסי ומנהל דיסקוטק קודם, יושב על הספה ומנקה את המגפיים שלו.

en: We see the leader of the rival gang, DON CORTESE (GENE HACKMAN), sitting at a table surrounded by his men. Lo Straniero enters the room.
he_IL: אנחנו רואים את מנהיג הקבוצה היריבה, דון קורטזה (ג'ין הקמן), יושב על שולחן סבוב על ידי האנשים שלו. לו סטרניירו נכנס לחדר.

en: We select some of our timeless, essential favourite finds each month. These are some of our latest obsessions.
he_IL: בכל חודש אנחנו בוחרים כמה פריטי חובה קלאסיים אהובים. אלו כמה מהפריטים שאנחנו חורשות עליהם לאחרונה.

en: We send you details and a cost estimate of your project needs.
he_IL: אנחנו שולחים לך פרטים והערכת עלות לצרכי הפרויקט שלך.

en: We ship all of our orders from the Netherlands, where our warehouse is based.
he_IL: אנחנו שולחים את כל ההזמנות מהולנד, שם ממוקם המחסן שלנו.

en: We ship our products worldwide, with a flat shipping rate.
he_IL: אנחנו שולחים את המוצרים שלנו לכל העולם בתעריף משלוח אחיד.

en: We ship worldwide with a flat shipping fee.
he_IL: אנחנו שולחים לכל העולם בתעריף משלוח אחיד.

en: We specialize in curating exquisite home decor pieces that add an element of elegance to every space. With a keen eye for detail and a commitment to quality, we strive to bring sophistication and charm into your home.
he_IL: אנחנו מתמחים באוצרות פריטי עיצוב לבית מעולים שמוסיפים אלמנט של אלגנטיות לכל חלל. עם עין חדה לפרטים ומחויבות לאיכות, אנחנו שואפים להביא sophistication ו-charm לבית שלך.

en: We specialize in limited collections of handmade tableware. We collaborate with restaurants and cafes to create unique items that complement the menu perfectly. Please get in touch if you want to know more about our process and pricing.
he_IL: אנחנו מתמחים בקולקציות ייחודיות של כלי אוכל בעבודת יד. אנחנו משתפים פעולה עם מסעדות ובתי קפה כדי ליצור פריטים ייחודיים שמשתלבים בצורה מושלמת עם כל תפריט. אפשר ליצור איתנו קשר למידע נוסף על התהליך והמחירים שלנו.

en: We specialize in limited collections of handmade tableware. We collaborate with restaurants and cafes to create unique items that complement the menu perfectly. Please get in touch if you would like to know more about our process and pricing.
he_IL: אנחנו מתמחים בקולקציות ייחודיות של כלי אוכל בעבודת יד. אנחנו משתפים פעולה עם מסעדות ובתי קפה כדי ליצור פריטים ייחודיים שמשתלבים בצורה מושלמת עם כל תפריט. אפשר ליצור איתנו קשר למידע נוסף על התהליך והמחירים שלנו.

en: We started Varese as a way to honor our family traditions while pursuing our own passions. In addition to being brother and sister, we’re fourth generation chefs with a strong dedication to making the most significant traditions relevant again.<br><br>We have spent countless hours in this kitchen developing and perfecting the recipes you see on the menu today. We’ve also dedicated our time and energy into sourcing the right ingredients and making sure seasonal specialities are available to our patrons.
he_IL: פתחנו את Varese כדי להוקיר את המסורות המשפחתיות המיוחדות שלנו וכדי לנסות דברים חדשים שמעניינים אותנו. אנחנו אח ואחות ומאחורינו ארבעה דורות של שפים עם אהבה עזה להחזרה של מסורות חשובות לחיינו.<br><br>עמלנו שעות רבות במטבח כדי לפתח את המנות שאנחנו מגישים בתפריט לכדי שלמות. השקענו גם זמן ומאמצים באיסוף המרכיבים הנכונים ואנחנו משתדלים לשלב בתפריט גם מנות עונתיות מיוחדות להנאת המבקרים.

en: We started a foundation to act as the company’s charitable arm almost 20 years ago. Since then, we have created dozens of community spaces that improve the living conditions for those in need across more than 12 countries.
he_IL: הקמנו את העמותה בתור המחלקה התורמת של החברה לפני 20 שנה כמעט. מאז, יצרנו עשרות מרחבים קהילתיים שמשפרים את איכות החיים של אוכלוסיות מוחלשות במעל 12 ארצות שונות.

en: We stock the largest and most unique range of classic and vintage cameras and accessories anywhere. Looking for film processing and darkroom equipment? We've got you covered!
he_IL: המלאי שלנו כולל את האוסף הגדול ביותר בארץ ואת המגוון הייחודי ביותר של מצלמות וינטג' ואביזרים. רוצה לרכוש ציוד לעיבוד סרטי צילום או ציוד לחדר חושך? יש לנו פתרון!

en: We strive to live by the&nbsp;<a href="https://automattic.com/creed/">Automattic Creed</a>.
he_IL: אנחנו שואפים לעבוד לפי <a href="https://automattic.com/creed/">האמנה של Automattic</a>.

en: We take pride in being an integral part of the communities we serve. Responsibility is not just a buzzword for us; it's a guiding principle. From advocating for eco-friendly practices to contributing to community initiatives, we are committed to making a positive impact beyond the services we provide.
he_IL: אנחנו גאים להיות חלק אינטגרלי מהקהילות שאנחנו משרתים. אחריות לא סתם מילה באופנה בשבילנו; זו עיקרון מנחה. מהגנה על פרקטיקות ידידותיות לסביבה ועד תרומה ליוזמות קהילתיות, אנחנו מחויבים לעשות השפעה חיובית מעבר לשירותים שאנחנו מספקים.

en: We take pride in catering to diverse dietary needs. A selection of our macaron flavors is crafted without gluten. While our kitchen does handle gluten, and we cannot guarantee 100% prevention of cross-contamination, we strive to accommodate your preferences. For gluten-less options, please mention this in your order note.
he_IL: אנחנו גאים להתאים את עצמנו לצרכי התזונה השונים. מבחר הטעמים של המקרונים שלנו מיוצרים ללא גלוטן. בעוד שהמטבח שלנו מתמודד עם גלוטן, ואנחנו לא יכולים להבטיח מניעה של 100% מפני זיהום חוץ-גורם, אנחנו מתאמצים להתאים את ההעדפות שלך. לאפשרויות ללא גלוטן, אנא ציין זאת בהערת ההזמנה שלך.

en: We the people who builds the Studio
he_IL: אנחנו האנשים שבנו את הסטודיו

en: We understand that issues can arise at any time. Count on us around the clock for reliable and professional services.
he_IL: אנחנו מבינים שיכולות להתעורר בעיות בכל זמן. תסמוך עלינו מסביב לשעון לשירותים אמינים ומקצועיים.

en: We understand that your pet is a cherished member of your family, and we treat them with the same care and attention we would give our own. Our mission is to provide top-notch, reliable, and personalized dog walking services that you and your pet can count on.
he_IL: אנחנו מבינים שהחיית מחמד שלך היא חבר יקר במשפחה שלך, ואנחנו מטפלים בה באותה תשומת לב ודאגה שהיינו מעניקים לשלנו. המשימה שלנו היא לספק שירותי הליכה לכלבים ברמה גבוהה, אמינים ואישיים, שעליהם אתה והחיית מחמד שלך יכולים לסמוך.

en: We understand the challenges that both seasoned professionals and newcomers face in adapting to shifting tax landscapes. Whether you're a business owner, an accountant, a financial advisor, or an individual taxpayer, this article aims to provide you with insights, strategies, and case studies that will help you confidently navigate these tax changes.
he_IL: אנחנו מבינים את האתגרים שגם מקצוענים מנוסים וגם חדשים עומדים בפניהם בהתאמה לנופי המסים המשתנים. בין אם אתה בעל עסק, רואה חשבון, יועץ פיננסי או משלם מס אישי, מאמר זה מטרתו לספק לך תובנות, אסטרטגיות ומקרי עיתונות שיעזרו לך לנווט בביטחון בשינויים המסיים הללו.

en: We understand the importance of catering to different dietary needs. Several of our macaron flavors are made without gluten. However, our kitchen does handle gluten, and while we strive for care, we cannot guarantee absolute prevention of cross-contamination. For gluten-less macarons, kindly include a note with your order to ensure your needs are met.
he_IL: אנחנו מבינים את החשיבות של טיפוח לצרכי תפריט תזונתי שונים. כמה מטעמי המקרון שלנו נעשים ללא גלוטן. אך, המטבח שלנו עובד עם גלוטן, ואף על פי שאנחנו מתאמצים להיות זהירים, אנחנו לא יכולים להבטיח מניעת זיהום מקורי לחלוטין. עבור מקרונים ללא גלוטן, אנא כלול הערה עם ההזמנה שלך כדי לוודא שהצרכים שלך יתקיימו.

en: We use the GPT-3 AI framework to generate realistic content and images to fit your mockup needs. We’ve written about this in depth on our blog, if you’re interested in the details.
he_IL: אנחנו משתמשים במסגרת הבינה המלאכותית GPT-3 כדי ליצור תוכן ותמונות מציאותיים שיתאימו לצורכי הדגמים שלך. כתבנו על כך לעומק בבלוג שלנו, אם הפרטים מעניינים אותך.

en: We usually keep an eye out for more contributors as editors, writers or photographers. So, do not hesitate in sending us a message.
he_IL: אנחנו תמיד מחפשים עוד יוצרים שישתתפו באתר כעורכים, ככותבים או כצלמים. אם זה נשמע לך מעניין, אפשר לשלוח לנו הודעה.

en: We will organize a yoga retreat in Bali later on this year, most likely in December. We're still at an early stage but we will announce it by the end of next month.
he_IL: אנחנו מארגנים נופש של יוגה בבאלי בהמשך השנה, כנראה בדצמבר. אנחנו עדיין בשלבי הארגון המוקדמים ונפרסם את הפרטים על הנופש עד סוף החודש הבא.

en: We will spend a day with your child in one of our classroom, where they will get to see what a day in the life of a Stratford student is like. Get in touch with us and we can help your child fulfil their potential by enrolling at Stratford!
he_IL: אנחנו נבלה את היום עם הילדים באחת מהכיתות שלנו ולהם תהיה אפשרות לראות איך התלמידים ב-Stratford מבלים את יומם. אפשר ליצור איתנו קשר כדי שנוכל לעזור לילדים שלך לממש את הפוטנציאל שלהם על ידי הרשמתם ל-Stratford!

en: We work closely with a wide range of international artists helping them to produce original, affordable, and high-quality editions retailed online and at our art store.
he_IL: אנחנו עובדים בשיתוף פעולה צמוד עם מגוון רחב של אמנים בינלאומיים כדי לעזור להם להפיק עבודות מקוריות ואיכותיות במחיר נוח שאותן אנחנו מוכרים באתר האינטרנט ובחנות שלנו.

en: We would love to hear from you! Whether you have a question about our work, are interested in collaborating with us, or simply want to say hello, please don't hesitate to get in touch.
he_IL: נשמח לשמוע ממך! בין אם יש לך שאלה על העבודה שלנו, אתה מעוניין לשתף פעולה איתנו, או פשוט רוצה לומר שלום, אנא אל תהסס ליצור קשר.

en: We would use your personal information in the following ways:
he_IL: נשתמש במידע האישי שלך בדרכים הבאות:

en: We'd love to hear from you! Drop us a line below and we'll do our best to get back to you within one business day.
he_IL: נשמח לשמוע ממך! אפשר לכתוב לנו הערה למטה, ונעשה כמיטב יכולתנו ליצור איתך קשר תוך יום עסקים.

en: We'd love to work with you.
he_IL: נשמח לעבוד יחד.

en: We're Hiring
he_IL: אנחנו מחפשים עובדים

en: We're a community of local WordPress enthusiasts, meeting every month to ask questions, share knowledge, and connect with fellow WordPress users!
he_IL: אנחנו קהילה של אהובי WordPress מקומיים, נפגשים כל חודש כדי לשאול שאלות, לשתף ידע ולהתחבר עם משתמשי WordPress ידידותיים!

en: We're a food blog focused on simple and seasonal recipes.
he_IL: אנחנו כותבים בלוג בנושא אוכל ומתמקדים במתכונים פשוטים ועונתיים.

en: We're a production studio that specializes in combining storytelling with visual design. From its beginnings, the studio's aim was to tell stories through a curated lens. Focusing on exceptional takes, impeccable edits, and precise details, the collective combines a timeless perspective with subtle attitudes which form an irreverent classic signature.
he_IL: אנחנו סטודיו להפקה שמתמחה בשילוב בין סיפור סיפורים לעיצוב חזותי. מתחילת דרכו, המטרה של הסטודיו הייתה לספר סיפורים דרך צילומים נבחרים. אנחנו מתמקדים בטייקים יוצאי-דופן, בעריכות מושלמות ובפרטים מדויקים. עבודת הצוות שלנו משלבת נקודת מבט רלוונטית עם מגע אישי עדין וכך, אנחנו יוצרים את החתימה הקלאסית שלנו.

en: We're about sharing comprehensive, visually driven stories that highlight the diversity and richness of interior design. Through detailed posts, inspiring imagery, and practical advice, this blog provides a pathway to designing a living space that truly reflects who you are. Our readers find value in our design spotlights, DIY tips, product discoveries, and style forecasts that are as versatile as they are enchanting.
he_IL: אנחנו מתעסקים בשיתוף סיפורים מקיפים ומובילים חזותית שמדגישים את התורשה והעשירות של עיצוב פנים. דרך פוסטים מפורטים, תמונות מעוררות השראה ועצות מעשיות, בלוג זה מספק מסלול לעיצוב מרחב מגורים שמשקף באופן אמיתי מי אתה. הקוראים שלנו מוצאים ערך בפוסטים המדגישים עיצוב, עצות לעשות זאת בעצמם, גילויי מוצרים ותחזיות סגנוניות שהן גם גמישות וגם מקסימות.

en: We're also offering unique, handmade ceramic mugs as well as original sets, consisting of tea, cups and matching tea pot, perfect for gifting.
he_IL: בנוסף, אנו מציעים מאגים ייחודיים בעבודת יד (קרמיקה) וכן סטים מקוריים המכילים תה, ספלים וקומקום תה תואם – מושלם למתנה.

en: We're always open to submissions for new collaborators. Email us at <em>submissions@didone.com</em> with your name, background and online links if we can find your work there. If we find your work and style a good fit, we'll get in touch!
he_IL: אנחנו תמיד פתוחים להגשות לשיתופי פעולה חדשים. שלחו לנו אימייל ל-<em>submissions@didone.com</em> עם השם שלכם, רקע וקישורים אונליין אם אפשר למצוא את העבודה שלכם שם. אם נמצא את העבודה והסגנון שלכם מתאימים, ניצור קשר!

en: We're dedicated to delivering excellence in every endeavor. With a foundation built on trust, innovation, and collaboration, we've been empowering our clients to reach their full potential for over ten years.
he_IL: המחויבות שלנו היא מצוינות בכל נושא. בעזרת יסודות של אמון, חדשנות ושיתוף פעולה, אנו מעצימים את לקוחותינו זה למעלה מעשר שנים למצות את מלוא הפוטנציאל שלהם.

en: We're delighted to showcase and express our heartfelt gratitude to the partners and sponsors who make this design extravaganza possible. Our sponsors play a pivotal role in supporting innovation, creativity, and knowledge sharing within the design community.
he_IL: אנחנו שמחים להציג ולהביע את תודתנו הכנה לשותפים ולספונסרים שעושים את האירוע המדהים הזה אפשרי. הספונסרים שלנו משחקים תפקיד מרכזי בתמיכה בחדשנות, יצירתיות ובשיתוף ידע בתוך קהילת העיצוב.

en: We're gonna take one more trip down cover image lane.
he_IL: יש לנו עוד מקום אחד לבקר בו בתהליך ההגדרה של תמונת השער.

en: We're here and we want to listen to your feedback. Have a topic you'd like to hear in our podcast? Leave it in the form below, we'll try to get back to you soon.
he_IL: אנחנו כאן לשירותך ונשמח לשמוע מה דעתך. רוצה שנדבר על נושא מסוים בפודקאסט שלנו? אפשר לציין אותו בטופס שלמטה ואנחנו ננסה לחזור אליך בהקדם.

en: We're looking for speakers!
he_IL: אנחנו מחפשים דוברים!

en: We've created Course to give creators and makers like yourself a place to start for teaching others. Cheers to you!
he_IL: יצרנו את הקורס כדי לתת ליוצרים ולעושים כמוך מקום להתחיל ללמד אחרים. לייק לך!

en: Web Design
he_IL: עיצוב לאינטרנט

en: Weber, as a teacher, encouraged his students to explore art as a means of conveying profound human experiences and emotions. He introduced Rothko to a range of artistic ideas and philosophies, including the potential for art to tap into the transcendent and evoke deep emotional responses.
he_IL: וובר, כמורה, עידד את התלמידים שלו לחקור אמנות כדי להעביר חוויות ורגשות אנושיות עמוקות. הוא הכיר את רותקו למגוון רעיונות ופילוסופיות אמנותיות, כולל הפוטנציאל של האמנות להתחבר למעלה ולעורר תגובות רגשיות עמוקות.

en: Websites
he_IL: אתרים

en: Websites. <br>Brand. <br>Motion. <br>Type.
he_IL: אתרים. <br>מותג. <br>תנועה. <br>סוג.

en: Wedding Cake
he_IL: עוגת חתונה

en: Wedding Cakes:
he_IL: עוגות חתונה:

en: Wedding cake designs start at $15/slice.
he_IL: עיצובי עוגות חתונה מתחילים ב-15 ₪ לחתיכה.

en: Weddings
he_IL: חתונות

en: Weddings &amp; Events
he_IL: חתונות ואירועים

en: Wednesday
he_IL: יום רביעי

en: Wednesday, August 5
he_IL: יום רביעי, 5 באוגוסט

en: Weekdays  9:00 — 5:00<br>Weekends 11:00 — 3:00
he_IL: ימי חול:  9:00 עד 17:00<br>סופי שבוע: 11:00 עד 15:00

en: Weekly menu
he_IL: תפריט שבועי

en: Weekly news about tech, investing, and the digital age
he_IL: חדשות שבועיות על טכנולוגיה, השקעות ועל העידן הדיגיטלי

en: Weight
he_IL: משקל

en: Welcome
he_IL: ברוכים הבאים

en: Welcome back to another informative episode of <strong>THP</strong>! In this segment, <strong>Humidity and How to Water Houseplants</strong>, we dive into two crucial aspects of successful indoor gardening. Humidity plays a vital role in the well-being of our green companions, and we'll explore various methods to maintain optimal humidity levels for different plant species. Additionally, we'll unravel the art of watering houseplants - a fundamental skill that can make or break your plant's health. From understanding the signs of underwatering to avoiding the perils of overwatering, our experts will share valuable tips and tricks to help you strike the perfect balance.
he_IL: ברוכים השבים לפרק מידע נוסף של <strong>THP</strong>! בסגמנט הזה, <strong>לחות ואיך להשקות צמחי בית</strong>, אנחנו יורדים לעומק שני הרכיבים החיוניים של גידול מצליח בתוך הבית. לחות משמעותית לטובת הצמחים הירוקים שלנו, ואנחנו נחקור שיטות שונות לשמירה על רמות לחות אופטימליות עבור מיני צמחים שונים. בנוסף, אנחנו נפתח את סודות ההשקייה של צמחי הבית - מיומנות בסיסית שיכולה לקבוע את הבריאות של הצמח שלך. מהבנת הסימנים של חוסר השקייה עד הימנעות מסכנות השקייה יתרה, המומחים שלנו ישתפו טיפים ותחביבים יקרים כדי לעזור לך למצוא את האיזון המושלם.

en: Welcome back to my monthly reading list post! This month, I dove into three incredible works of literature from three different genres. From historical fiction to philosophical memoirs and classic science fiction, these books offered me a diverse and fascinating reading experience. In this post, I will review each of them in detail, sharing my thoughts on the writing style, themes, characters, and overall impact. Whether you're looking for a gripping historical narrative, a deep exploration of humanity, or a mind-bending sci-fi adventure, there's something for everyone in this month's reading list.
he_IL: ברוכים השבים לפוסט החודשי של רשימת הקריאה שלי! החודש, צלצלתי לתוך שלושה יצירות ספרות מדהימות משלושה ז'אנרים שונים. מסיפור תולדותי בהיסטוריה, דרך ממורים פילוסופיים ועד למדע בדיוני קלאסי, הספרים האלה הציעו לי חוויית קריאה מגוונת ומרתקת. בפוסט הזה, אני אבקש לכם כל אחד מהם בפרטיות, ואשתף את הדעות שלי על סגנון הכתיבה, הנושאים, הדמויות וההשפעה הכוללת. בין אם אתם מחפשים נרטיב היסטורי מרתק, חקירה עמוקה של האנושות או הרפתקה מדע בדיונית מעוררת מחשבה, יש משהו עבור כולם ברשימת הקריאה של החודש הזה.

en: Welcome back to our exploration of interior design where we marry the natural with the modern to create spaces that are both functional and aesthetically pleasing. Today, we're dissecting an image that exemplifies the seamless blend of these elements, creating a dining area that speaks to both comfort and contemporary elegance.
he_IL: ברוכים השבים למסע הגילוי שלנו בעיצוב פנים, בו אנו משלבים את הטבעי עם המודרני כדי ליצור מרחבים שהם פונקציונליים ויפים מאוד. היום, אנחנו מפרקים תמונה שמייצגת את השילוב החלק והאחיד של האלמנטים הללו, ויוצרת אזור אוכל שמדבר גם על נוחות וגם על אלגנטיות מודרנית.

en: Welcome back, design enthusiasts! In today’s spotlight, we dive into a space where rustic charm meets modern simplicity, creating an interior that is as welcoming as it is stylish. This room is a beautiful example of how the warmth of rustic elements can be seamlessly integrated into contemporary design. Let’s explore the details that make this space a tranquil and inviting haven.
he_IL: ברוכים השבים, מעריצי העיצוב! במוקד העניין של היום, אנחנו יורדים לתוך מרחב שבו הקסם הכפרי נפגש עם הפשטות המודרנית, יוצרים פנים שמקבלות בברכה ובסטייל. החדר הזה הוא דוגמה יפה לכך כיצד חום האלמנטים הכפריים יכול להיות משולב בצורה חלקה בעיצוב עכשווי. בואו נחקור את הפרטים שהופכים את המרחב הזה למחוז של שלווה והזמנה.

en: Welcome home
he_IL: ברוך הבא הביתה

en: Welcome to
he_IL: ברוכים הבאים אל

en: Welcome to "Public Domain Stories," the captivating podcast hosted by John Doe and Jane Doe. Join us each week as we embark on a thrilling creative journey into the realm of classic literature, characters, and movie scripts that have found a home in the Public Domain.
he_IL: ברוכים הבאים ל"סיפורי התחום הציבורי", הפודקאסט המרתק שמובילים ג'ון דו וג'יין דו. הצטרפו אלינו בכל שבוע כשאנחנו מתכנסים למסע יצירתי מרתק אל תחום הספרות הקלאסית, הדמויות ותסריטי הסרטים שמצאו בית בתחום הציבורי.

en: Welcome to <strong>Bark</strong>, where our passion for pups turns ordinary walks into tail-wagging adventures! Our journey began with a simple love for dogs and a dream to create a service that treats every furry friend like family.
he_IL: ברוכים הבאים ל<strong>Bark</strong>, שם התשוקה שלנו לגורים הופכת טיולים רגילים להרפתקאות שגורמות לזנבות להתנפנף! המסע שלנו התחיל עם אהבה פשוטה לכלבים וחלום ליצור שירות שמתייחס לכל חבר פרוותי כמו משפחה.

en: Welcome to <strong>THP</strong>, where we celebrate the fascinating world of indoor gardening! In this episode, <strong>When the Winter is Coming</strong>, we delve into the essential tips and tricks to ensure your beloved houseplants thrive during the colder months. As winter approaches, the changing conditions can present unique challenges for plant parents, from lower light levels to dry indoor air. Join us as we discuss strategies to protect your green companions from the winter chill, including adjusting watering schedules, optimizing light exposure, and introducing humidity solutions.
he_IL: ברוכים הבאים ל־<strong>THP</strong>, המקום בו אנחנו חוגגים את העולם המרתק של הגידול בתוך הבית! בפרק הזה, <strong>כשהחורף מתקרב</strong>, אנחנו חוקרים את הטיפים והתחביבים החיוניים להבטיח שהצמחים האהובים עלינו יתפתחו במהלך החודשים הקרים. עם התקרבות החורף, התנאים המשתנים יכולים להביא לאתגרים ייחודיים להורים של הצמחים, מרמות אור נמוכות יותר עד אוויר יבש בתוך הבית. הצטרפו אלינו כשאנחנו דנים באסטרטגיות להגנה על החברים הירוקים שלכם מקור הקור של החורף, כולל כיוונון לוחות השקייה, מיטוב חשיפת האור והכנסת פתרונות ללחות.

en: Welcome to <strong>THP</strong>, your ultimate guide to the wonderful world of indoor gardening! In this episode, <strong>Top Houseplants for Beginners</strong>, we embark on an exciting journey of discovery for all aspiring green thumbs. If you're new to the world of houseplants and looking to start your indoor garden, this episode is tailor-made for you.
he_IL: ברוכים הבאים ל־<strong>THP</strong>, המדריך המוחלט שלך לעולם המדהים של הגידול בתוך הבית! בפרק הזה, <strong>צמחי הבית הטובים ביותר למתחילים</strong>, אנחנו מתחילים במסע מרגש של גילויים עבור כל מי שרוצה להפוך ליד ירוקה. אם אתה חדש בעולם הצמחים הביתיים ורוצה להתחיל את הגינה הפנימית שלך, הפרק הזה מותאם במיוחד עבורך.

en: Welcome to Al Dente! These terms and conditions outline the rules and regulations for the use of our hypothetical service. These terms are purely fictional and serve as an example only. They are not meant to be used for any real organization or application.
he_IL: ברוך הבא ל-Al Dente! תנאים ותניות אלו מתארים את הכללים והתקנות לשימוש בשירות ההיפותטי שלנו. תנאים אלו הם פיקטיביים לחלוטין ומשמשים רק כדוגמה. הם לא מיועדים לשימוש בכל ארגון או יישום אמיתי.

en: Welcome to Al Dente! We are committed to safeguarding your personal information. This privacy policy is a fictional example and is not associated with any real organization. It provides an outline of how we might collect, use, store, and protect your data in a hypothetical scenario.
he_IL: ברוך הבא ל-Al Dente! אנחנו מחויבים לשמור על המידע האישי שלך. מדיניות הפרטיות הזו היא דוגמה פיקטיבית ואינה קשורה לארגון אמיתי כלשהו. היא מספקת מתווה כיצד אנחנו עשויים לאסוף, להשתמש, לאחסן ולהגן על הנתונים שלך בתרחיש היפותטי.

en: Welcome to Avens
he_IL: ברוך בואך אל Avens

en: Welcome to Barnsbury! Here we believe that fresh, seasonal, and locally sourced vegetables are the key to a healthy and delicious life. We produce affordable organic vegetable boxes that are tailored to your appetite and delivered straight to your doorstep 🍅🥬🍠🧄🥑🥕🌽🧅
he_IL: ברוכים הבאים לברנסבורי! כאן אנחנו מאמינים שירקות טריים, עונתיים ומקומיים הם המפתח לחיים בריאים וטעימים. אנחנו מייצרים קופסאות ירקות אורגניות במחיר נגיש שמתאימות לתיאבון שלך ומגיעות ישר לדלת שלך 🍅🥬🍠🧄🥑🥕🌽🧅

en: Welcome to Bibliophile, a website dedicated to celebrating classic literature and the joy of reading. Our platform is devoted to providing insightful reviews and thought-provoking analyses of classic books and writings about literature, as well as serving as a community for like-minded book lovers to connect and share their love for the written word.
he_IL: ברוך הבא לביבליופיל, אתר המוקדש לחגיגת ספרות קלאסית ושמחת הקריאה. הפלטפורמה שלנו מוקדשת לספק ביקורות מעמיקות וניתוחים מעוררי מחשבה על ספרים קלאסיים וכתיב על ספרות, כמו גם לשמש כקהילה עבור אוהבי ספרים בעלי דעות דומות להתחבר ולשתף את אהבתם למילה הכתובה.

en: Welcome to Craftfully, where creativity knows no bounds and DIY dreams come to life! If you’re passionate about the art of crafting and sharing unique, homemade wonders with the world, then I’m thrilled to invite you to collaborate with me.
he_IL: ברוכים הבאים ל-Craftfully, המקום שבו היצירתיות אין לה גבולות והחלומות לעשות זאת בעצמך מתממשים! אם אתם מתלהבים מאמנות היצירה ומשיתוף יצירות ייחודיות וביתיות עם העולם, אני מתרגש להזמין אתכם לשתף פעולה איתי.

en: Welcome to Dropp Online Shop where we sell second hand and limited edition pieces from our streetwear community.
he_IL: ברוך הבא לחנות האונליין של Dropp, שם אנחנו מוכרים פריטים יד שנייה וגרסאות מוגבלות מקהילת הסטREETWEAR שלנו.

en: Welcome to Fixmate Services
he_IL: ברוך הבא לשירותי פיקסמייט

en: Welcome to Jaida, a blog about personal growth and self-discovery. We believe that life is a journey of constant growth and evolution, and our goal is to provide you with inspiration and resources to help you on your own path.
he_IL: ברוכים הבאים ל-Jaida, בלוג אישי על צמיחה אישית וגילוי עצמי. אנחנו מאמינים שהחיים הם מסע של צמיחה ותפתחות קבועה, ומטרתנו היא לספק לך השראה ומשאבים שיעזרו לך בדרכך האישית.

en: Welcome to KawaiiChic
he_IL: ברוך הבא ל-KawaiiChic

en: Welcome to Maywood
he_IL: ברוך בואך ל-Maywood

en: Welcome to Rockfield
he_IL: ברוך בואך אל Rockfield

en: Welcome to Seedlet
he_IL: ברוכים הבאים ל-Seedlet

en: Welcome to Stow Stationery
he_IL: ברוכים הבאים אל Stow Stationery

en: Welcome to WordPress! This is your first post. Edit or delete it to take the first step in your blogging journey.
he_IL: ברוך בואך ל-WordPress! זהו הפוסט הראשון שלך. אפשר לערוך או למחוק אותו כדי להתחיל את המסע שלך בכתיבת הבלוג.

en: Welcome to WordPress. This is your first post. Edit or delete it, then start writing!
he_IL: ברוכים הבאים לוורדפרס. זה הפוסט הראשון באתר. ניתן למחוק או לערוך אותו, ולהתחיל לכתוב.

en: Welcome to a captivating episode of <strong>Public Domain Stories</strong> hosted by John Doe and Jane Doe! In this engaging installment, we delve into the timeless classic "Wings," directed by William A. Wellman. But there's a thrilling twist — we're taking this iconic film to the future.
he_IL: ברוכים הבאים לפרק מרתק של <strong>סיפורי דומיין ציבוריים</strong> בהנחיית ג'ון דו וג'יין דו! בפרק המרתק הזה, אנחנו חוקרים את הקלאסיקה הנצחית "כנפיים", בבימויו של ויליאם א. ולמן. אבל יש לנו סיבוב מרגש — אנחנו מביאים את הסרט האייקוני הזה לעתיד.

en: Welcome to a captivating episode of <strong>THP</strong>! In this installment, we're delving into the world of <strong>Hacking Houseplant Pots</strong> — a creative exploration of unique and inventive ways to elevate your indoor gardening game. Join us as we share innovative tips and DIY hacks to transform ordinary plant pots into extraordinary pieces of art. From repurposing household items to crafting personalized plant containers, our expert hosts will inspire you to unleash your creativity and give your green companions a stylish home they deserve. Discover how a touch of imagination can turn everyday objects into stunning planters, breathing new life into your indoor space.
he_IL: ברוכים הבאים לפרק מרתק של <strong>THP</strong>! בפרק הזה, אנחנו יורדים לתוך עולם <strong>כלי גידול צמחים מונצחים</strong> - חקירה יצירתית של דרכים ייחודיות ומקוריות להעלות את משחק הגידול הפנימי שלכם. הצטרפו אלינו כשאנחנו משתפים טיפים חדשניים וטריקים לעשות זאת בעצמכם ולהפוך כלי גידול רגילים ליצירות אמנות מרהיבות. משימוש מחדש בפריטים ביתיים עד יצירת תוכניות אישיות לגידול צמחים, מארחינו המומחים יעוררו את היצירתיות שלכם ויתנו לחברים הירוקים שלכם בית מסוגנן שראוי להם. גלו כיצד מגע של דמיון יכול להפוך אובייקטים יומיומיים לכלי גידול מדהימים שמחיים חדשים למרחב הפנימי שלכם.

en: Welcome to a captivating episode of <strong>THP</strong>, where we embark on a journey through time to explore <strong>The History of Flowers</strong>. In this special edition, we delve into the fascinating origins and cultural significance of flowers, tracing their captivating evolution from ancient civilizations to modern-day horticulture.
he_IL: ברוכים הבאים לפרק מרתק של <strong>THP</strong>, בו אנחנו מתחילים מסע בזמן כדי לחקור <strong>ההיסטוריה של הפרחים</strong>. במהדורה מיוחדת זו, אנחנו חוקרים את מקורותיהם המרתקים והחשיבות התרבותית של הפרחים, מעקבים אחרי התפתחותם המרתקת מתקופות האזרחיות הקדומות ועד לגידולם המודרני ביום זה.

en: Welcome to a deeply heartfelt episode of <strong>THP</strong> — <strong>Healing and Growing After Loss</strong>. In this emotionally resonant segment, we explore the therapeutic power of indoor gardening as a pathway to healing during times of loss and grief. Our hosts will share personal stories and insights on how tending to green companions can provide solace, comfort, and a sense of renewal in the face of adversity.
he_IL: ברוכים הבאים לפרק מרגש ביותר של <strong>THP</strong> - <strong>ריפוי וצמיחה לאחר אובדן</strong>. בסגמנט זה המרגש, אנחנו חוקרים את הכוח הרפואי של גידול פנים כדרך לריפוי בעתי זמן של אובדן ואבל. מחשבים מארחים שלנו ישתפו סיפורים אישיים ותובנות על כיצד לגדל חברים ירוקים יכול לספק נחמה, נוחות ותחושת חידוש בפני אתגרים.

en: Welcome to a special episode of <strong>THP</strong> where we address a common concern among plant enthusiasts — <strong>How to Stop Killing Succulents</strong>. If you've struggled with keeping these popular desert plants alive and thriving, fear not, for we're here to help! In this episode, our expert hosts will share invaluable insights and practical tips on succulent care, debunking common myths and offering foolproof strategies to ensure your succulents not only survive but also flourish. From understanding their unique water and light requirements to mastering the art of succulent potting mix, we'll equip you with the knowledge and confidence to become a succulent pro. Whether you're a seasoned gardener or a newbie, this episode is packed with everything you need to know to enjoy the beauty of healthy, happy succulents in your indoor or outdoor space.
he_IL: ברוכים הבאים לפרק מיוחד של <strong>THP</strong> בו אנחנו עוסקים בדאגה נפוצה בין אוהבי הצמחים — <strong>איך להפסיק להרוג סוקולנטים</strong>. אם נאבקתם עם השמירה על חיים ופריחה של הצמחים המדבריים הפופולריים האלה, אל תדאגו, אנחנו כאן כדי לעזור! בפרק הזה, מארחינו המומחים ישתפו איתכם תובנות יקרות וטיפים מעשיים על טיפוח סוקולנטים, יכולתם לפרוץ את המיתוסים הנפוצים ולהציע לכם אסטרטגיות בטוחות לוודא שהסוקולנטים שלכם לא רק ישרדו אלא יפרחו גם. מהבנת דרישות המים והאור הייחודיות שלהם ועד לשליטה באמנות הערבוב המתאימה לסוקולנטים, אנחנו נכין אתכם עם הידע והביטחון להפוך למומחה בגידול סוקולנטים. בין אם אתם גנן מנוסה או מתחיל, הפרק הזה מפוצץ בכל מה שאתם צריכים לדעת כדי ליהנות מיופי של סוקולנטים בריאים ושמחים במרחב הפנימי או החיצוני שלכם.

en: Welcome to a world of limitless possibilities, where the journey is as exhilarating as the destination, and As we navigate the intricate tapestry of existence, we are constantly presented with choices, each a potential pathway to something extraordinary. This is a world where creativity knows no bounds, where the curious mind finds solace, and where the fearless heart discovers uncharted territories.
he_IL: ברוך הבא לעולם של אין סופיות, שבו המסע הוא כה מרגש כמו היעד, וכשאנחנו נותבים בתפירה מורכבת של הקיום, אנחנו נתקלים באופציות בלתי נגמרות, כל אחת מהן מסלול פוטנציאלי למשהו מדהים. זהו עולם שבו היצירתיות אין לה גבולות, שבו המוח הסקרן מוצא מנחם, ושבו הלב האימתני מגלה אזורים שלא נחקרו.

en: Welcome to a world of limitless possibilities, where the journey is as exhilarating as the destination, and As we navigate the intricate tapestry of existence, we are constantly presented with choices, each a potential pathway to something extraordinary. This is a world where creativity knows no bounds, where the curious mind finds solace, and where the fearless heart discovers uncharted territories. It is a place where the pursuit of knowledge, the embrace of change, and the willingness to take risks are not mere options but essential ingredients for a life well-lived.
he_IL: ברוך הבא לעולם של אפשרויות אין סופיות, שבו המסע הוא כה מרגש כמו היעד, וכשאנחנו נותנים עין בפרקי הקיום המורכבים, אנחנו נתקלים באופציות בלתי פוסקות, כל אחת מהן מסלול פוטנציאלי למשהו מדהים. זהו עולם שבו היצירתיות אין לה גבולות, שבו המוח הסקרן מוצא מנחם, ושבו הלב האימיץ מגלה אזורים שלא נחקרו. זהו מקום שבו רצון לדעת, קבלת השינוי והמוכנות לקחת סיכונים אינם אפשרויות בלבד, אלא מרכיבים חיוניים לחיים טובים.

en: Welcome to a world of limitless possibilities, where the journey is as exhilarating as the destination, and where every moment is an opportunity to <em>make your mark</em>.
he_IL: ברוכים הבאים לעולם של אפשרויות בלתי מוגבלות, שבו המסע הוא כמהיר ומרגש כמו היעד, ובו כל רגע הוא הזדמנות ל<em>השאיר את חותמך</em>.

en: Welcome to a world of limitless possibilities, where the journey is as exhilarating as the destination, and where every moment is an opportunity to make your mark on the canvas of existence.
he_IL: ברוך הבא לעולם של אפשרויות בלתי מוגבלות, שבו המסע הוא כמו רכיבת רוח ליעד, ושבו כל רגע הוא הזדמנות להשאיר את חותמך על קנבס הקיום.

en: Welcome to a world of limitless possibilities, where the journey is as exhilarating as the destination, and where every moment is an opportunity to make your mark on the canvas of existence.
he_IL: ברוך הבא לעולם של אפשרויות בלתי מוגבלות, שבו המסע הוא כל כך מרגש כמו היעד, ובו כל רגע הוא הזדמנות להשאיר את חותמך על קנבס הקיום.

en: Welcome to a world of limitless possibilities, where the journey is as exhilarating as the destination, and where every moment is an opportunity to make your mark on the canvas of existence. The only limit is the extent of your imagination.
he_IL: ברוך הבא לעולם של אין סופיות, שבו המסע הוא כמהסעה כמו היעד, ובו כל רגע הוא הזדמנות להשאיר את חותמך על קנבס הקיום. הגבול היחיד הוא היקף הדמיון שלך.

en: Welcome to a world of limitless possibilities, where the journey is as exhilarating as the destination, and where every moment is an opportunity to make your mark.
he_IL: ברוך הבא לעולם של אפשרויות בלתי מוגבלות, שבו המסע הוא כמהפכני כמו היעד, ובו כל רגע הוא הזדמנות להשאיר את חותמך.

en: Welcome to a world of limitless possibilities, where the journey is as exhilarating as the destination, and where every moment is an opportunity.
he_IL: ברוך הבא לעולם של אין גבולות, שבו המסע הוא כה מרגש כמו היעד, ובו כל רגע הוא הזדמנות.

en: Welcome to a world of limitless possibilities, where the journey is as exhilarating as the destination.
he_IL: ברוך הבא לעולם של אפשרויות בלתי מוגבלות, שבו המסע הוא כל כך מרגש כמו היעד.

en: Welcome to an exciting exploration of how Minetest, the open-source sandbox game, transcends entertainment to become a powerful educational tool. This voxel-based game, often compared to Minecraft, is not just about building and surviving - it's a gateway to immersive learning experiences in coding, physics, and collaborative skills.
he_IL: ברוכים הבאים לחקירה מרתקת על איך Minetest, המשחק החולי הפתוח מקור, חוצה את גבולות הבידור והופך לכלי חינוכי חזק. המשחק המבוסס על קוביות המשויך לעיתים ל-Minecraft, אינו רק על בנייה ושרידה - זה שער לחוויות למידה מעוררות בתחומי קידוד, פיזיקה וכישורים שיתופיים.

en: Welcome to image alignment! The best way to demonstrate the ebb and flow of the various image positioning options is to nestle them snuggly among an ocean of words. Grab a paddle and let’s get started.
he_IL: ברוך בואך אל יישור תמונות! הדרך הטובה ביותר להדגים את כל האפשרויות השונות למיקום תמונות היא להניח אותן בעדינות בערימת מילים. זה הזמן להפשיל שרוולים, אנחנו מוכנים להתחיל.

en: Welcome to my blog where I share stories, in-depth destination guides, and travel tips. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod.
he_IL: ברוך בואך לבלוג שלי. כאן אפשר למצוא סיפורים, מדריכי יעדים מפורטים וטיפים לנסיעות ששיתפתי. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

en: Welcome to my blog!
he_IL: ברוך הבא לבלוג שלי!

en: Welcome to my blog!
he_IL: ברוך הבא לבלוג שלי!

en: Welcome to my blog! I'm Amy, a minimalist and simple living enthusiast who has dedicated her life to living with less and finding joy in the simple things. Through this blog, I aim to share my expertise, insights, and experiences. Join me on this journey as we explore the world of slow, purposeful living together!
he_IL: ברוכים הבאים לבלוג שלי! אני איימי, אוהבת חיים פשוטים ומינימליסטית שהקדישה את חייה לחיים עם פחות ולמציאת שמחה בדברים פשוטים. דרך הבלוג הזה, אני מתכוונת לשתף את המומחיות שלי, התובנות והחוויות שלי. הצטרפו אלי במסע הזה כשנחקור את עולם החיים האיטיים והממוקדים יחד!

en: Welcome to my blog, a chronicle of my journey through motherhood. My name is Christy Brown, and I am a proud mother to my incredible son, Noah, who is now 4 years old. From the moment I found out I was pregnant, I knew I wanted to capture every moment, every milestone, and every precious memory of our shared adventure.
he_IL: ברוכים הבאים לבלוג שלי, כרוניקה של המסע שלי דרך הגידול לאם. שמי כריסטי בראון, ואני אם גאה לבני המדהים שלי, נועה, שכבר בן 4. מרגע שגיליתי שאני בהריון, ידעתי שאני רוצה לתפוס כל רגע, כל שלב וכל זכר מיוחד מההרפתקה שלנו שלא נשכח.

en: Welcome to my new Business blog
he_IL: ברוכים הבאים לבלוג העסקי שלי

en: Welcome to my portfolio. Here, you'll find a curated collection of my best work, showcasing my creativity, skills, and dedication to photography. I'm excited to share my journey with you.
he_IL: ברוכים הבאים לתיק העבודות שלי. כאן תמצאו אוסף מובחר של העבודות הטובות ביותר שלי, המציגות את יצירתיותי, המיומנויות שלי וההתמדה שלי בצילום. אני מתרגש לשתף את המסע שלי איתכם.

en: Welcome to our blog about the captivating world of light and luminance. Authored by a South of England enthusiast, this space explores the intricate dance of light in our universe, from its role in art and science, to its influence on our daily lives and natural environment. Dive in and illuminate your knowledge with our enlightening posts.
he_IL: ברוכים הבאים לבלוג שלנו על עולם האור והנוצץ המסקרן. יוצר על ידי אוהד מדרום אנגליה, המרחב הזה חוקר את הריקוד המורכב של האור ביקום שלנו, מהתפקיד שלו באמנות ובמדע, עד ההשפעה שלו על חיינו היומיומיים והסביבה הטבעית. צלף לתוך המים והאירו את הידע שלכם עם הפוסטים המאירים שלנו.

en: Welcome to our blog's "About Page"! We believe that every website should have a well-written "About Page" to introduce the team behind it, share its mission, and provide a glimpse into what readers can expect from its content.
he_IL: ברוכים הבאים לעמוד ה"עלינו" של הבלוג שלנו! אנחנו מאמינים שכל אתר אינטרנט צריך להיות לו עמוד "עלינו" כתוב היטב כדי להציג את הצוות שעומד מאחוריו, לשתף את המשימה שלו, ולספק הצצה למה שהקוראים יכולים לצפות מהתוכן שלו.

en: Welcome to our culinary universe, a digital cookbook bursting with flavour from every corner of the globe. Nestled in the heart of Manchester, we are a team of devoted food enthusiasts who live to transform ordinary ingredients into extraordinary dishes.
he_IL: ברוכים הבאים ליקום הקולינרי שלנו, ספר מתכונים דיגיטלי מלא בטעמים מכל פינה בעולם. ממוקמים בלב מנצ'סטר, אנחנו צוות של חובבי אוכל מסורים שחיים כדי להפוך מרכיבים רגילים למנות יוצאות דופן.

en: Welcome to our new Business blog
he_IL: ברוך בואך אל הבלוג העסקי החדש שלנו

en: Welcome to our step-by-step guide on building your first cottage in Minetest! This tutorial is perfect for beginners looking to enhance their building skills. We'll guide you through the process of creating a simple, yet charming, cottage.
he_IL: ברוכים הבאים למדריך השלב-אחר-שלב שלנו על בניית הקוטג' הראשון שלך ב-Minetest! המדריך הזה מושלם עבור מתחילים שמחפשים לשפר את מיומנויות הבנייה שלהם. אנחנו נדריך אותך בתהליך יצירת קוטג' פשוט ומקסים.

en: Welcome to the New Year! Start off on the right foot with these journaling prompts, designed to help you reflect on the past, set goals for the future, and cultivate mindfulness in the present moment. Get your pen and paper ready for some introspection and self-discovery.
he_IL: ברוכים הבאים לשנה החדשה! התחילו ברגל ימין עם הצעות הכתיבה הללו, שנועדו לעזור לכם לשקול את העבר, להציב מטרות לעתיד ולפתח מודעות נוכחית. הכינו את העט והנייר שלכם לתהליך של חשיבה פנימית וגילוי עצמי.

en: Welcome to the Swedish Museum of Modern Art
he_IL: ברוכים הבאים למוזיאון השוודי לאומנות מודרנית

en: Welcome to the aromatic world of Chai Milk Chocolate Chip Cookies, where the warmth of chai spices meets the sweetness of milk chocolate chips. These cookies are the perfect blend of comfort and indulgence, with a touch of sea salt to elevate the flavors. The ooey-gooey chocolate and the rich, spiced dough make each cookie a delightful treat for your senses. Ready to bake? Let's get started!
he_IL: ברוכים הבאים לעולם הריחני של עוגיות שוקולד צ'אי עם צ'יפסים של שוקולד חלב, שבו חום התבלינים של הצ'אי נפגש עם מתיקות הצ'יפסים של שוקולד חלב. העוגיות האלה הן השילוב המושלם של נוחות ופנגוון, עם טיפת מלח ים שמעלה את הטעמים. השוקולד המתוק-לטיה והבצק העשיר והמתובל מפכים על כל עוגייה חוויה נעימה לחושים שלך. מוכן לאפות? בוא נתחיל!

en: Welcome to the blog series where Sarah and Olivia break down the research that went into each episode. We'll also expand on some of the fun side discussions we had while creating the episode.
he_IL: ברוכות הבאות לסדרת הבלוג שבה שרה ואוליביה יסבירו על המחקר שעומד מאחורי כל פרק. אנחנו נרחיב גם על כמה מהדיוניים הנוספים שהיו לנו במהלך היצירה של הפרק.

en: Welcome to the blog series where Sarah and Olivia break down the research that went into each episode. We’ll also expand on some of the fun side discussions we had while creating the episode.&nbsp;
he_IL: ברוכות הבאות לסדרת הבלוג שבה שרה ואוליביה יסבירו על המחקר שעומד מאחורי כל פרק. אנחנו נרחיב גם על כמה מהדיוניים הנוספים שהיו לנו במהלך היצירה של הפרק.

en: Welcome to the captivating realm of nested thoughts, where ideas nestle within ideas, and the human mind becomes a labyrinth of complexity. In this blog post, we embark on a journey of exploration into the concept of nested thoughts, delving into the intricacies of the human mind and uncovering strategies to untangle and organize our thoughts. Join us as we unravel the layers of our minds, improve focus, unleash creativity, and enhance overall mental well-being.
he_IL: ברוכים הבאים לעולם המסתובב של המחשבות המקוננות, שם רעיונות מתקרבים בתוך רעיונות והמוח האנושי הופך למבוך של מורכבות. בפוסט הבלוג הזה, אנחנו מתחילים מסע של חקירה לתוך המושג של המחשבות המקוננות, חוקרים את המסתובבות של המוח האנושי ומגלים אסטרטגיות לפתרון וארגון המחשבות שלנו. הצטרפו אלינו כשאנחנו מתפשטים את השכבות של המוח שלנו, משפרים קונצנטרציה, משחררים יצירתיות ומשפרים את הרווחה הנפשית הכוללת.

en: Welcome to the culinary world of Kirsten Suavis, a passionate chef hailing from the captivating island of Crete, Greece. Kirsten's journey in the world of food is an odyssey deeply rooted in her Mediterranean heritage, where the love for flavors, fresh ingredients, and time-honored traditions has been passed down through generations.
he_IL: ברוך הבא לעולם הקולינרי של קירסטן סואוויס, שף נלהב שמגיע מהאי המ captivating של כרתים, יוון. המסע של קירסטן בעולם האוכל הוא אודיסיאה שנטועה עמוק במורשת הים-תיכונית שלה, שבה האהבה לטעמים, מרכיבים טריים ומסורות עתיקות הועברה מדור לדור.

en: Welcome to the digital oasis where nostalgia meets futurism, and critique melds with creativity. I am the curator of this space, a devotee of the vaporwave realm where the vibrant echoes of past decades converge with the digital pulse of today.
he_IL: ברוך הבא לפארק הדיגיטלי בו נפגשת נוסטלגיה עם פוטוריזם, וביקורת מתמזגת עם יצירתיות. אני הקוראטור של מרחב זה, חובב תחום הוופורווייב בו הקולות החיים של עשורים עברוים מתמזגים עם דופק הדיגיטל של היום.

en: Welcome to the enchanting realm of nested gardening, where we draw inspiration from nature's multilayered beauty. Just as ecosystems are composed of interconnected layers, nested gardening involves creating gardens that mimic the harmonious and thriving balance found in nature. In this blog post, we will explore the techniques and benefits of nested gardening, from vertical gardening to companion planting. Join us as we delve into the world of nested gardening and discover how to cultivate a vibrant and flourishing garden that celebrates the interconnectedness of the natural world.
he_IL: ברוכים הבאים לממלכה המקסימה של גינון מקונן, בה אנחנו משתגעים מהיופי המרובה של הטבע. בדיוק כמו שמערכות הטבע מורכבות משכבות מחוברות, גינון מקונן משתלב ביצירת גנים שמדמים את האיזון ההרמוני והפורה שנמצא בטבע. בפוסט הבלוג הזה, נחקור את הטכניקות והיתרונות של גינון מקונן, מגינון אנכי עד גידול צמחים מלווים. הצטרפו אלינו כשנעטוף את עצמנו בעולם הגינון המקונן ונגלה איך לגדל גן חי ופורה שמציין את הקשר המחובר בין עולם הטבע.

en: Welcome to the expansive and creative world of Minetest! If you're reading this, you're probably new to this open-source, voxel-based game that has captured the hearts of many sandbox game enthusiasts. In this beginner's guide, we'll walk through the basics of Minetest, helping you get started on your own adventure.
he_IL: ברוך הבא לעולם הרחב והיצירתי של Minetest! אם אתה קורא את זה, ייתכן ואתה חדש במשחק הפתוח המקור הזה, המבוסס על קוביות, שכבש את ליבם של הרבים מחובבי משחקי החול. במדריך זה למתחילים, נלך דרך היסודות של Minetest, ונעזור לך להתחיל בהרפתקה האישית שלך.

en: Welcome to the heart of Stratford-upon-Avon, where the passion of Shakespeare meets the thrill of the beautiful game. Established in 2030, the Stratford Bards are more than just a football club – we are a cultural phenomenon, a fusion of literature, sport, and community spirit.
he_IL: ברוכים הבאים ללב של סטרטפורד-אפון-אבון, היכן שהתשוקה של שייקספיר נפגשת עם התרגשות המשחק היפה. הוקם בשנת 2030, הסטרטפורד בארדס הם לא רק מועדון כדורגל - אנחנו פינומן תרבותי, שילוב של ספרות, ספורט ורוח קהילתית.

en: Welcome to the photography portfolio website of a nature photographer, <strong>John Appleton</strong>.
he_IL: ברוכים הבאים לתיק עבודות הצילום של צלם הטבע <strong>ג'ון אפלטון</strong>.

en: Welcome to the place where the journey of a thousand stories begins. Embrace the transformative power of writing, and let your voice echo through the pages of time. Join us, and turn your imagination into reality.
he_IL: ברוך הבא למקום שבו מתחילה המסע של אלף סיפורים. חבק את הכוח המהפכני של הכתיבה, ותן לקול שלך להדהד דרך העמודים של הזמן. הצטרף אלינו, והפוך את הדמיון שלך למציאות.

en: Welcome to the realm of personalization in Minetest! This post is dedicated to all Minetest enthusiasts looking to add a unique flair to their gaming experience. Whether it's through skins, textures, or other customization options, we've got you covered with practical tips.
he_IL: ברוכים הבאים לעולם האישיות ב־Minetest! הפוסט הזה מוקדש לכל האוהבים של Minetest שמחפשים להוסיף טאץ' ייחודי לחוויית המשחק שלהם. בין שזה באמצעות עורות, מראות או אפשרויות אישיות אחרות, אנחנו כאן כדי לתת לכם טיפים מעשיים.

en: Welcome to the registration for the ADS2024 in Reykjavík, Iceland! We're excited to have you join us for this exceptional design event that promises to be a week filled with inspiration, knowledge sharing, and networking.
he_IL: ברוך הבא להרשמה ל-ADS2024 ברייקיאוויק, איסלנד! אנחנו מתרגשים שאתה מצטרף אלינו לאירוע העיצוב המיוחד הזה שמבטיח להיות שבוע מלא בהשראה, שיתוף ידע ורישות.

en: Welcome to the world of baseball storytelling! I'm the creator behind this blog dedicated to exploring America's favorite pastime.
he_IL: ברוך הבא לעולם של סיפורי הבייסבול! אני היוצר מאחורי הבלוג הזה שמוקדש לחקירת התחביב האהוב על אמריקה.

en: Welcome to your new site.
he_IL: זה האתר החדש שלך.

en: Welcome to your premier destination for premium headphones and audio accessories. Dive into our curated collection, where cutting-edge technology meets sleek design to deliver an unparalleled listening experience. From wireless wonders to noise-canceling marvels, we have the perfect pair to suit every lifestyle and preference.
he_IL: ברוך הבא ליעד המוביל שלך לאוזניות פרימיום ואביזרי אודיו. צלול לתוך האוסף המוקפד שלנו, שבו טכנולוגיה מתקדמת פוגשת עיצוב אלגנטי כדי לספק חוויית האזנה שאין לה תחליף. מאוזניות אלחוטיות ועד פלאי ביטול רעשים, יש לנו את הזוג המושלם שיתאים לכל אורח חיים והעדפה.

en: Welcome to your ultimate destination for high-quality bikes that fuel your passion for adventure. Whether you're a casual rider, a mountain biking enthusiast, or a road cycling pro, our diverse range of bikes promises to elevate your riding experience. Each bike is crafted with precision, combining cutting-edge technology and superior craftsmanship.
he_IL: ברוך הבא ליעד הסופי שלך לאופניים באיכות גבוהה שמזינים את התשוקה שלך להרפתקאות. בין אם אתה רוכב מזדמן, חובב רכיבת הרים, או מקצוען רכיבת כביש, מגוון האופניים שלנו מבטיח לשדרג את חוויית הרכיבה שלך. כל אופניים עשויים בדיוק, משולבים בטכנולוגיה מתקדמת ובאומנות על.

en: Wellbeing
he_IL: רוּחַ טוֹבָה

en: Wellness
he_IL: בריאות גופנית ונפשית

en: Were the sky absolutely dark, one would not be able to see the silhouette of an object against the sky.
he_IL: אם השמיים היו שחורים לגמרי, לא היה ניתן לראות צלליות של אובייקטים שמוצבים מול השמיים.

en: We’d love to work with you.
he_IL: נשמח לעבוד יחד.

en: We’re a distributed company with 807 Automatticians in 69 countries 
    speaking 84 different languages. Our common goal is to democratize 
    publishing so that anyone with a story can tell it, regardless of 
    income, gender, politics, language, or where they live in the world.
he_IL: אנחנו חברה עם תפוצה רחבה שמעסיקה יותר מ-807 עובדים ב-Automattic במעל 69 ארצות 
    שמדברים 84 שפות שונות. המטרה המשותפת שלנו היא לאפשר תהליך דמוקרטי 
    כדי שכולם יצליחו לספר את הסיפור שלהם, ללא קשר 
    להכנסה, למגדר, לעמדה הפוליטית, לשפה או למיקום הגיאוגרפי שלהם.

en: We’re a passionate, dynamic, global team.
he_IL: אנחנו צוות מתועד, דינמי וגלובלי.

en: We’re always happy to answer your questions or receive your comments about how we can improve our service.
he_IL: תמיד נשמח לענות על שאלות או לשמוע הצעות לשיפור השירותים שלנו.

en: We’re creators at heart. And burgers are our art form. We know that one of the most frustrating things about food trucks can be trying to keep track of where they are and where they’ll be next. That’s why we decided to create a hybrid experience that lets busy people order delivery from their favorite food truck.
he_IL: בשורה התחתונה, אנחנו אנשים יוצרים. והמבורגרים הם יצירת האומנות שלנו. אנחנו יודעים שאחד הדברים המתסכלים ביותר לגבי משאיות אוכל הוא לנסות לעקוב אחרי המיקום עכשיו ולהבין לאן הן נוסעות. לכן, החלטנו ליצור חוויה היברידית שמאפשרת לאנשים עסוקים להזמין אוכל ממשאית האוכל האהובה עליהם.

en: We’re here to curate the coolest travel packages that suit your unique interests, making sure you find that dream destination you’ve been longing for. Whether you’re flying solo, planning a family getaway, or searching for a romantic escape, count on us to whip up personalized itineraries that go above and beyond your expectations.
he_IL: אנחנו כאן כדי לספק את חבילות הנסיעה הכי מדליקות שמתאימות לתחומי העניין הייחודיים שלך, ומבטיחים שתמצא את היעד החלומי שאתה מתגעגע אליו. בין שאתה נוסע לבד, מתכנן חופשה משפחתית או מחפש פלטפורמה רומנטית, תוכל לסמוך עלינו להכין תוכניות אישיות שיעברו את הציפיות שלך.

en: We’re launching soon. Be the first to sign up!
he_IL: מועד ההשקה מתקרב. יש לך אפשרות להיות בין הראשונים להירשם!

en: We’re thrilled to have you here! Now, if you don’t want to miss an article or an episode, you can subscribe to our newsletter.
he_IL: אנחנו שמחות לראות אותך כאן! כדי לא להחמיץ מאמרים ופרקים חדשים, מומלץ להירשם לניוזלטר שלנו.

en: We’ve gone to great effort to ensure that every meal we plate is composed of the freshest traditional ingredients. We even went as far as to establish our own greenhouse.<br><br>Our family has worked with small Italian farms from the beginning and we’re proud to carry on that tradition today.
he_IL: השקענו מאמצים רבים כדי להבטיח שכל מנה שאנחנו מוציאים מורכבת מהמרכיבים המסורתיים הטריים ביותר. אפילו הקמנו חממה משלנו שבה אנחנו מגדלים את התוצרת.<br><br>מתחילת הדרך, המשפחה שלנו עובדת עם חוות איטלקיות קטנות ואנחנו גאים להמשיך את המסורת הזאת גם היום.

en: We’ve had an incredible response so far, and are doing everything we can to respond to everyone who wants to volunteer in one of our community programmes.
he_IL: ההיענות ליוזמה שלנו עד כה היתה מרשימה מאוד, ואנחנו עושים כל מה שאפשר כדי לענות לכל מי שרוצה להתנדב באחת מהתוכניות הקהילתיות שלנו.

en: Whales, like other marine creatures, inhabit an environment where the intensity of light drastically changes with depth. While the surface waters are bathed in sunlight, the depths remain in perpetual darkness. This gradient of light, known as the photic zone, plays a key role in shaping the behaviour and adaptations of whales.
he_IL: לוויינים, כמו שאר יצורים ימיים, חיים בסביבה שבה עוצמת האור משתנה באופן דרמטי עם העומק. בעוד שמי המים מוארים בשמש, העומקים נשארים בחושך נצחי. הגרדיאנט הזה של אור, הידוע כאזור הפוטיקה, משחק תפקיד מרכזי בעיצוב ההתנהגות וההתאמות של הוויינים.

en: What Every Startup CEO Needs to Know to Succeed
he_IL: דברים שכל מנכ"לים בחברת הזנק צריכים לדעת כדי להצליח

en: What Every Startup CEO Needs to Know to Succeed
he_IL: דברים שכל מנכ"לים בחברת הזנק צריכים לדעת כדי להצליח

en: What I Do To Avoid Procrastinating
he_IL: מה שאני עושה כדי להימנע מדחיינות

en: What It Offers
he_IL: מה הוא מציע

en: What New Yorkers Do in Long Subway Rides
he_IL: איך תושבי ניו יורק מעבירים את הזמן בנסיעות ארוכות ברכבת התחתית?

en: What Our Critics Are Saying
he_IL: מה אומרים המבקרים שלנו

en: What Our Customers Say
he_IL: מה הלקוחות שלנו אומרים

en: What Our Customers are Saying
he_IL: מה הלקוחות שלנו אומרים

en: What People Are Saying
he_IL: מה אנשים אומרים

en: What People Say
he_IL: מה אנשים אומרים

en: What Science Says About Turmeric for the Skin
he_IL: מה המדע אומר על Curcuma לעור

en: What We Do
he_IL: מה אנחנו עושים

en: What We Offer
he_IL: מה אנחנו מציעים

en: What You Do
he_IL: העיסוק שלך

en: What You'll Learn:
he_IL: הדברים שנלמד:

en: What ages do you accept?
he_IL: אילו גילים יכולים להשתתף?

en: What began as a simple passion project over a decade ago in 2008, during my time as a marketing executive, has blossomed into a thriving culinary empire, captivating audiences worldwide with delectable recipes every month. My work has been celebrated by leading publications such as Bon Appétit, Food &amp; Wine and Martha Stewart Living.
he_IL: מה שהתחיל כפרויקט תשוקה פשוט לפני יותר מעשור ב-2008, במהלך הזמן שלי כמנהל שיווק, הפך לאימפריה קולינרית משגשגת, שמרתקת קהלים ברחבי העולם עם מתכונים מעוררי תיאבון כל חודש. העבודה שלי זכתה להכרה מפרסומים מובילים כמו Bon Appétit, Food &amp; Wine ו-Martha Stewart Living.

en: What can happen when we speak out<br>San Francisco, CA
he_IL: מה יכול לקרות אם נדבר על מה שמטריד אותנו<br>סו פרנסיסקו, קליפורניה

en: What design mentees need
he_IL: מה חניכים בתחום העיצוב צריכים לדעת

en: What does a copywriter do?
he_IL: מה עושה כותב עותקים?

en: What fosters effective teamwork? It’s not just about grouping individuals together and hoping for the best. It's about cultivating an environment where trust, open communication, mutual respect, and a shared vision converge. Within this nurturing space, each team member feels valued and understood, allowing for the free exchange of ideas and fostering an atmosphere where collaboration can truly shine. As we dive deeper, we'll explore the building blocks of teams that don't just work but triumph together.
he_IL: מה מקדם עבודת צוות יעילה? זה לא רק על לקבץ אנשים ביחד ולקוות לטובה. זה על גידול סביבה שבה נכון לסמוך, תקשורת פתוחה, כבוד משותף וראייה משותפת מתמזגים. בתוך המרחב המגדל הזה, כל חבר צוות מרגיש מוערך ומובן, מאפשר החלפת רעיונות חופשית ומקדם אווירה שבה שיתוף פעולה יכול להצליח באמת. בעומק הדיבור, נחקור את בלוקי הבניה של צוותים שלא רק עובדים אלא גם מצליחים לנצח ביחד.

en: What if this was a long description with a heading?
he_IL: מה אם זה היה תיאור ארוך עם כותרת?

en: What inspires you?
he_IL: מאיפה נלקחת השראה שלך?

en: What is Minetest?
he_IL: מה זה Minetest?

en: What is WordPress?
he_IL: מה זה וורדפרס?

en: What makes us the best in business
he_IL: מה גורם לנו להיות הטובים ביותר בעסקים

en: What makes us the best in business.
he_IL: מה מפכיח לנו להיות הטובים ביותר בעסקים.

en: What other parents Say
he_IL: מה הורים אחרים אומרים

en: What other parents say
he_IL: מה הורים אחרים אומרים

en: What our customers are saying
he_IL: מה הלקוחות שלנו אומרים

en: What people are saying
he_IL: מה אנשים אומרים

en: What rights you have over your data
he_IL: אילו זכויות יש לך על המידע שלך

en: What sets Saÿen’s latest paintings apart is their emotional depth and warmth. His use of colour and light creates a sense of intimacy and comfort, like a warm embrace on a chilly day. His playful use of humour and romance adds to the overall charm and appeal of the paintings.
he_IL: מה שמייחד את הציורים האחרונים של סאיין זה העומק הרגשי והחום שלהם. השימוש שלו בצבע ואור יוצר תחושת אינטימיות ונוחות, לייק חיבוק חם ביום קר. השימוש המשחקי שלו בהומור ורומנטיקה מוסיף לקסם ולמשיכה הכללית של הציורים.

en: What sets Yellow Ocher apart is its timeless utilization across diverse artistic movements. Whether used by ancient civilizations to adorn ceremonial artifacts or by modern artists experimenting with avant-garde techniques, Yellow Ocher remains a symbol of creativity and a bridge between the ancient and contemporary worlds.
he_IL: מה שמייחד את האוקר הצהוב הוא השימוש הנצחי שלו בתנועות אמנותיות מגוונות. בין אם הוא שימש על ידי ציוויליזציות עתיקות לקישוט חפצים טקסיים ובין אם על ידי אמנים מודרניים שמתנסים בטכניקות אוונגרד, האוקר הצהוב נשאר סמל ליצירתיות וגשר בין העולמות העתיקים לעולמות המודרניים.

en: What sets emerald apart is its ability to transcend trends and remain a symbol of timeless sophistication. From the regal robes of historical figures to the sleek lines of modern fashion, emerald continues to make a statement, effortlessly blending into both classic and contemporary aesthetics.
he_IL: מה שמייחד את האמרלד הוא היכולת שלו לעלות על מגמות ולהישאר סמל של sophistication נצחית. מהגלימות המלכותיות של דמויות היסטוריות ועד לקווים החלקים של אופנה מודרנית, האמרלד ממשיך לעשות הצהרה, משתלב בקלות גם באסתטיקה קלאסית וגם בעכשווית.

en: What students say
he_IL: מה התלמידים אומרים

en: What technology do I need to attend the FOAM_ Conference?
he_IL: איזה טכנולוגיה צריך לי כדי להשתתף בכנס FOAM_?

en: What to Expect: Things to do in Iceland, Reykjavík
he_IL: מה לצפות: דברים לעשות באיסלנד, רייקיאוויק

en: What to Know About the New K-Beauty Brand ‘OURI’
he_IL: מה לדעת על מותג הקוסמטיקה הקוריאנית החדש ‘OURI’

en: What to pack to a Southeast Asian country
he_IL: מה לארוז למדינה בדרום מזרח אסיה

en: What topics do you think you’ll write about?
he_IL: על אילו נושאים בכוונתך לכתוב?

en: What you do
he_IL: העיסוק שלך

en: What's On
he_IL: מה חדש

en: What's that? You wanted to see a <strong>full-width image block?</strong> Well then feast your eyes on the following.
he_IL: מה זה? רצית להשתמש <strong>בבלוק תמונה ברוחב מלא?</strong> אנחנו מזמינים אותך להציץ וליהנות מהחידוש הבא.

en: What:
he_IL: מה:

en: WhatsApp: +12345678910
he_IL: וואטסאפ: +12345678910

en: What’s on my desk
he_IL: מה נמצא על שולחן העבודה שלי

en: What’s the Best Encrypted Chat Service?
he_IL: מהו שירות הצ'אט המוצפן הטוב ביותר?

en: What’s the Best Encrypted Chat Service?
he_IL: מהו שירות הצ'אט המוצפן הטוב ביותר?

en: When Catrina and Denzel first dreamed of Desaign, they were working for a WordPress theme company, producing elite designs. However, one issue plagued them: writing real demo content and finding CC0 imagery to use in mockups.
he_IL: כשקטרינה ודנזל חלמו לראשונה על Desaign, הם עבדו בחברה שמייצרת ערכות עיצוב של WordPress שהפיקה עיצובי עילית. עם זאת, בעיה אחת הטרידה אותם: כתיבת תוכן הדמיה אמיתי ומציאת תמונות CC0 לשימוש בדגמים.

en: When Forty Winters Shall Besiege Thy Brow
he_IL: כשארבעים חורפים יצורפו למצחך

en: When I came back I resolved to settle in London; to which Mr. Bates, my master, encouraged me, and by him I was recommended to several patients. I took part of a small house in the Old Jewry; and being advised to alter my condition, I married Mrs. Mary Burton, second daughter to Mr. Edmund Burton, hosier, in Newgate-street, with whom I received four hundred pounds.
he_IL: בשובי היה עם לבבי לשבת בלונדון והאדון ביטס, מורי, חיזק את ידי לזאת ויודע שמי לחולים רבים, אשר ידרשו אלי. רכשתי לי בית קטן ברחוב היהודים הישן, וגם שמעתי לאשר יעצוני כי אשנה את מצבי ואקח אשה את מיסיס מרי ברטון, הבת השנייה לאדון אדמונד ברטון, מוכר בגדי צמר ברחוב השער החדש, ועליה נתנו לי נדוניה ארבע מאות ליטראות.

en: When I summons the remembrance of past things to the court of sweet silent thought I regret not having achieved many of the things I strived for, and I add new tears to the old griefs, crying about the waste of my valuable time. It is then that I can drown my eyes, which don’t often flow, thinking about precious friends who are dead; and weep all over again for love that has lost its pain long ago; and cry over many a sight I’ll never see again. At those times I’m able to cry over sorrows I’ve long ago let go of, and sadly count them one by one, and feel them all over again, as though I hadn’t suffered their pain before. But if, while doing that, I think about you, my dear friend, all those losses are restored and my pain ends.
he_IL: כשאני מזמין את זכר הדברים הקודמים לבית המשפט של המחשבה השקטה והמתוקה, אני מתחרט שלא השיגתי רבות מהדברים ששקדתי עליהם, ואני מוסיף דמעות חדשות לצערים הישנים, בוכה על הבזבוז של הזמן היקר שלי. אז אני יכול לטבוע את עיניים שלי, שלא זורמות לעתים תכופות, בחשיבה על חברים יקרים שמתו; ולבכות שוב ושוב על אהבה שאבדה את כאבה מזמן; ולבכות על הרבה נוף שלעולם לא אראה שוב. באותן רגעים אני מסוגל לבכות על צערים שזינחתי מזמן, ולספור אותם בצער, ולחוש אותם שוב, כאילו לא סבלתי את כאבם בעבר. אבל אם, בעודי עושה זאת, אני חושב עליך, ידידי היקר, כל ההפסדים ההם מתוקנים והכאב שלי מסתיים.

en: When I was 15 years old Paul Rand showed me that with talent, conviction, and courage you can change the World. I never regarded myself as a designer. I am a graphic communicator because I create big ideas, not designs.
he_IL: כשהייתי בן 15, פול ראנד הראה לי שעם כישרון, אמונה ואומץ אתה יכול לשנות את העולם. מעולם לא ראיתי את עצמי כמעצבת. אני מתקשרת גרפית כי אני יוצרת רעיונות גדולים, לא עיצובים.

en: When I was younger I loved pancakes. Excuse me, I loved MAPLE SYRUP. Pancakes were a way to get as much maple syrup on my plate, my hands, and my face.
he_IL: בילדותי מאוד אהבתי פנקייקים. תיקון: אהבתי סירופ מייפל. הפנקייקים היו רק תירוץ לשים כמה שיותר סירופ מייפל על הצלחת, על הידיים ועל הפרצוף שלי.

en: When I was younger I loved pancakes. Excuse me, I loved MAPLE SYRUP. Pancakes were a way to get as much maple syrup on my plate, my hands, and my face. Eventually my mother realized I was leaving the pancakes half-eaten and we’d run out of syrup in two weeks instead of a month. It’s not that my mother’s pancakes were bad, it was that I didn’t know what a pancake tasted like that wasn’t drenched in dark, sweet, syrup.
he_IL: בילדותי מאוד אהבתי פנקייקים. תיקון: אהבתי סירופ מייפל. הפנקייקים היו רק תירוץ לשים כמה שיותר סירופ מייפל על הצלחת, על הידיים ועל הפרצוף שלי. בסופו של דבר, אמא שלי שמה לב שאני אוכלת רק חצי מהפנקייקים שלי ושסירופ המייפל נגמר תוך שבועיים בלבד במקום חודש. הפנקייקים של אימא היו טעימים, פשוט לא ידעתי איזה טעם יש לפנקייק שלא טובע בסירופ כהה ומתוק.

en: When I was younger I loved pancakes. Excuse me, I loved MAPLE SYRUP. Pancakes were a way to get as much maple syrup on my plate, my hands, and my face. Eventually, my mother realized I was leaving the pancakes half-eaten and we’d run out of syrup in two weeks instead of a month. It’s not that my mother’s pancakes were bad, it was that I didn’t know what a pancake tasted like that wasn’t drenched in dark, sweet, syrup.
he_IL: בילדותי מאוד אהבתי פנקייקים. תיקון: אהבתי סירופ מייפל. הפנקייקים היו רק תירוץ לשים כמה שיותר סירופ מייפל על הצלחת, על הידיים ועל הפרצוף שלי. בסופו של דבר, אימא שלי שמה לב שאני אוכלת רק חצי מהפנקייקים שלי ושסירופ המייפל נגמר תוך שבועיים בלבד במקום חודש. הפנקייקים של אימא היו טעימים, פשוט לא ידעתי איזה טעם יש לפנקייק שלא טובע בסירופ כהה ומתוק.

en: When I was younger I loved pancakes. Excuse me, I loved maple syrup. Pancakes were a way to get as much maple syrup on my plate, my hands, and my face. Eventually my mother realized I was leaving the pancakes half-eaten and we’d run out of syrup in two weeks instead of a month. It’s not that my mother’s pancakes were bad, it was that I didn’t know what a pancake tasted like that wasn’t drenched in dark, sweet, syrup.
he_IL: בצעירותי מאוד אהבתי פנקייקים. כלומר, אהבתי סירופ מייפל. הפנקייקים היו רק תירוץ לשים כמה שיותר סירופ מייפל על הצלחת, על הידיים ועל הפרצוף שלי. בסופו של דבר, אמא שלי שמה לב שאני אוכלת רק חצי מהפנקייקים שלי ושסירופ המייפל נגמר תוך שבועיים בלבד במקום חודש. הפנקייקים של אמא היו טעימים, פשוט לא ידעתי איזה טעם יש לפנקייק שלא טובע בסירופ כהה ומתוק.

en: When I'm not working as a developer or blogging, I enjoy a variety of hobbies and interests. Living in Norway, I love to take advantage of the stunning natural beauty that surrounds me by going hiking, skiing, and camping in the great outdoors.
he_IL: כשאני לא עובד כמפתח או כותב בבלוג, אני נהנה ממגוון תחביבים ותחומי עניין. חי בנורווגיה, אני אוהב לנצל את היופי הטבעי המדהים שסובב אותי ולצאת לטיולים בהרים, לסקי ולמחנאות בטבע הגדול.

en: When I'm not writing, you can find me exploring the great outdoors. I love hiking, camping, and exploring new places. I find that being in nature helps to inspire my writing and clears my mind.
he_IL: כשאני לא כותב, אתה יכול למצוא אותי מתגלה בטבע הגדול. אני אוהב לטייל ברגל, לחנות בטבע ולגלות מקומות חדשים. אני מוצא שלהיות בטבע עוזר להשראה שלי בכתיבה ומנקה את המוח שלי.

en: When I'm out and about, my camera is with me. While many think they'd rather enjoy the moment and not worry about taking a photo, I can't wait to see the world through the lens. Framing the world this way has made it so much more manageable for me. I focus for longer periods and have a lasting memory of my time. The camera doesn't hinder my enjoyment in the world, but rather adds to it in a more lasting way.
he_IL: כאשר אני בחוץ, המצלמה שלי איתי. הרבה אנשים מעדיפים להתמקד בחוויה ולא לדאוג לגבי צילום ברגעים חשובים, אבל אותי מאוד מסקרן לראות איך העולם נראה מבעד לעדשה. הסתכלות על העולם בצורה כזאת עזרה לי להתמודד עם המציאות בצורה טובה יותר. הצילום עוזר לי להתמקד לתקופות זמן ממושכות יותר ולתעד את החוויות שאני חווה. המצלמה לא פוגעת בהנאה שלי מהעולם, היא מוסיפה להנאה הזאת באופן מתמשך יותר.

en: When To The Sessions Of Sweet Silent Thought
he_IL: כשאל מקומות ההתעסקות של המחשבה השקטה והמתוקה

en: When deciding what to focus on, it's important to consider the potential impact of your actions. Will your work have a positive impact on your life or the lives of others? Is it something that aligns with your values and long-term goals? By considering the impact of your actions, you can make more informed decisions about where to focus your time and energy.
he_IL: כשאתה מחליט על מה להתמקד, חשוב לשקול את ההשפעה הפוטנציאלית של המעשים שלך. האם העבודה שלך תהיה בעלת השפעה חיובית על החיים שלך או על חייהם של אחרים? האם זה משהו שמתאים לערכים שלך ולמטרות ארוכות הטווח שלך? על ידי שקילת ההשפעה של המעשים שלך, אתה יכול לקבל החלטות יותר מושכלות לגבי היכן להתמקד בזמן ובאנרגיה שלך

en: When faced with intricate or specialized tasks, it's prudent to assess whether your skills match the complexity of the repair. Professional technicians from Handy bring a wealth of expertise, ensuring that even the most intricate tasks are handled with precision. From electrical work to plumbing repairs, our professionals are equipped to navigate complexities safely and efficiently.
he_IL: כשהתמודדים עם משימות מורכבות או מיוחדות, זה חכם להעריך אם הכישורים שלך מתאימים למורכבות התיקון. טכנאים מקצועיים מ-Handy מביאים עושר של מומחיות, ומוודאים שגם המשימות המורכבות ביותר מטופלות בדיוק. מעבודות חשמל ועד תיקוני אינסטלציה, המקצועיים שלנו מצוידים לנווט במורכבויות בבטחה וביעילות.

en: When for a moment I raised my head to take breath and throw the hair and water from my eyes, the steam was rising in a whirling white fog that at first hid the Martians altogether. The noise was deafening. Then I saw them dimly, colossal figures of grey, magnified by the mist. They had passed by me, and two were stooping over the frothing, tumultuous ruins of their comrade.
he_IL: הרמתי את ראשי כדי לנשום ולהסיר את המים והשיער מעיניי במהרה וראיתי את האדים עטים למעלה בענן ערפל לבן שלרגע הסתיר לחלוטין את אנשי המאדים. הרעש היה מחריש אוזניים. לאחר מכן ראיתי אותם במעורפל, דמויות אימתניות ואפורות שמבעד לרסס, נראו גדולות עוד יותר. הם עברו על פניי, שניים מהם רכנו מעל ההריסות הגועשות של חברם לקרב.

en: When forty winters have attacked your brow and wrinkled your beautiful skin, the pride and impressiveness of your youth, so much admired by everyone now, will have become a worthless, tattered weed. Then, when you are asked where your beauty’s gone and what’s happened to all the treasures you had during your youth, you will have to say only within your own eyes, now sunk deep in their sockets, where there is only a shameful confession of greed and self-obsession. How much more praise you would have deserved if you could have answered, ‘This beautiful child of mine shall give an account of my life and show that I made no misuse of my time on earth,’ proving that his beauty, because he is your son, was once yours! This child would be new-made when you are old and you would see your own blood warm when you are cold.
he_IL: כשארבעים חורפים יתקופפו את מצחך ויקמטו את עורך היפה, גאון והתרגשות נעוריך, שנערכו על ידי כולם כל כך מאוד, יהפכו לזבל ניכר ומשובש. אז, כשישאלו אותך איפה נעלמה היופי שלך ומה קרה לכל האוצרות שהיו לך בנעוריך, תצטרך לומר רק בעינייך הפנימיות, שטבועות עמוק במקומן, שם יש רק הודאה מביכה של כמה שהתאווה והתעקשות עצמית. כמה יותר שבח היית ראוי לך אם היית יכול לענות, 'ילד יפה זה שלי יספר על חיי ויראה שלא עשיתי שימוש לא נכון בזמני על פני האדמה', מוכיח שהיופי שלו, בגלל שהוא בנך, היה פעם שלך! ילד זה יהיה חדש כשתהיה זקן ותראה את הדם שלך חם כשתהיה קר.

en: When forty winters shall besiege thy brow,<br>And dig deep trenches in thy beauty’s field,<br>Thy youth’s proud livery, so gazed on now,<br>Will be a tatter’d weed, of small worth held:<br>Then being ask’d where all thy beauty lies,<br>Where all the treasure of thy lusty days,<br>To say, within thine own deep-sunken eyes,<br>Were an all-eating shame and thriftless praise.<br>How much more praise deserved thy beauty’s use,<br>If thou couldst&nbsp;answer&nbsp;‘This fair child of mine<br>Shall sum my count and make my old excuse,’<br>Proving his beauty by succession thine!<br>This were to be new made when thou art old,<br>And see thy blood warm when thou feel’st it cold.
he_IL: כשארבעים חורפים יצורפו למצחך,<br>ויתק תעלולות עמוקות בשדה יופך,<br>תפארת נעורך, שכלם מביטים בה כעת,<br>תהפוך לקש קרוע, שאין לו שום ערך:<br>אז כשישאלו איפה נמצאת כל יפייך,<br>איפה כל אוצר ימי הזוהר שלך,<br>לומר, בתוך עינייך הטמונות עמוק,<br>יהיה כל כך מביכה ושפלה.<br>כמה יותר שבח ראוי לשימוש ביופך,<br>אם תוכל לענות "ילד יפה זה שלי<br>יסכם את חשבוני ויהפוך לתירוץ לזקנתי,"<br>מוכיח את יופו על ידי המשכיות שלך!<br>זה יהיה כמו להתחדש כשתהיה זקנה,<br>ולראות את דמך חם כשתרגישי אותו קר.

en: When in the Menu Structure section, you can click open the link and add a description.
he_IL: במקטע 'מבנה תפריט', אפשר ללחוץ כדי לפתוח את הקישור ולהוסיף תיאור.

en: When is camp?
he_IL: מתי יתקיים המחנה?

en: When is the workshop?
he_IL: מתי הסדנה מתקיימת?

en: When it comes to dining in Catania, the traditional trattorias offer an authentic taste of Sicilian home cooking. Fresh pasta dishes, often featuring the beloved local specialty, pasta alla Norma, are lovingly prepared with sun-ripened tomatoes, fragrant basil, and the saltiness of grated ricotta salata. These cozy family-run establishments capture the essence of Sicilian hospitality.
he_IL: כשהעניין מגיע לאוכל בקאטניה, הטרטוריות המסורתיות מציעות טעם אותנטי של בישול ביתי סיציליאני. מנות פסטה טריות, שלרוב כוללות את המומחיות המקומית האהובה, פסטה אללה נורמה, מוכנות באהבה עם עגבניות בשלות מהשמש, בזיליקום ריחני, ומליחות של ריקוטה סלטה מגוררת. המקומות הנעימים האלה, המנוהלים על ידי משפחות, תופסים את מהות האירוח הסיציליאני.

en: When it comes to moisturizers for acne-prone skin, selecting oil-free formulations with non-comedogenic ingredients is essential. Here are some key ingredients to look for:
he_IL: כשהעניין מגיע למרככים לעור נוטה לאקנה, חשוב לבחור פורמולות ללא שמן עם מרכיבים לא קומדוגניים. הנה כמה מרכיבים מרכזיים לחפש:

en: When it comes to selecting a lip balm, the ingredients play a crucial role in determining its effectiveness in providing hydration, protection, and overall lip health. Here are some key ingredients to look for in a good lip balm:
he_IL: כשהעניין מגיע לבחירת בלק של שפתיים, החומרים משחקים תפקיד קרדינלי בקביעת היעילות שלו במתן לחות, הגנה ובריאות כללית של השפתיים. הנה כמה חומרים מרכזיים לחפש בבלק שפתיים טוב:

en: When light hits these structures, it is scattered, refracted, and reflected in ways that can create iridescent or non-iridescent colors, depending on the viewing angle and quality of light. In many birds, including macaws, a combination of pigments and structural colors creates their stunning plumage.
he_IL: כשאור מגיע למבנים הללו, הוא מתפזר, מתנקה ומתקרן בדרכים שיכולות ליצור צבעים אירידסנטיים או לא אירידסנטיים, תלוי בזווית הצפיה ובאיכות האור. ברבים מהציפורים, כולל בתוכיות, שילוב של פיגמנטים וצבעים מבניים יוצר את הנופח המדהים שלהן.

en: When people see things as beautiful, ugliness is created.<br>When people see things as good, evil is created.
he_IL: כאשר אנשים רואים דברים כיפהפיים, נוצר הכיעור.<br>כאשר אנשים רואים דברים כטובים, נוצר הרוע.

en: When selecting a moisturizer, it’s essential to consider your skin type and specific concerns. Those with dry or mature skin may benefit from rich and creamy moisturizers, while individuals with oily or combination skin may prefer lightweight gels or lotions. Additionally, sensitive skin types should opt for gentle formulations free from harsh chemicals or fragrances.
he_IL: כשבוחרים קרם לחות, חשוב לקחת בחשבון את סוג העור שלך ואת הדאגות הספציפיות. אנשים עם עור יבש או בוגר עשויים להרוויח מקרמים לחות עשירים וקרמיים, בעוד שאנשים עם עור שומני או מעורב עשויים להעדיף ג'לים או לוטיונים קלים. בנוסף, סוגי עור רגישים צריכים לבחור פורמולציות עדינות חינם מכימיקלים קשים או ריחות.

en: When that idea is dramatized by a unique image in synergy with words that memorably communicate in a nanosecond, there is always an immediate intellectual and visceral human response.
he_IL: כאשר רעיון זה הוא דרמטי על ידי תמונה ייחודית בסינרגיה עם מילים שמתקשרות באופן בלתי נשכח בננו - שנייה, תמיד יש תגובה אנושית אינטלקטואלית ומעשית מיידית.

en: When the bell rang, signaling the end of Noah's first day of school, I eagerly awaited his arrival. The moment I saw his smiling face, my heart swelled with relief and joy. He regaled me with tales of new friends, colorful art projects, and the adventures he had already begun to embrace. It was in that moment I realized the profound impact that education would have on his life.
he_IL: כשהפעילה צלצלה, מסמנת את סיום היום הראשון של נח בבית הספר, חיכיתי בקוצר רוח להגעתו. ברגע שראיתי את פניו המחייכים, ליבי התמלא ברוגע ושמחה. הוא סיפר לי סיפורים על חברים חדשים, פרויקטי אמנות צבעוניים וההרפתקאות שהוא כבר החל לחבוק. באותו הרגע הבנתי את ההשפעה העמוקה שהחינוך יהיה לו על החיים שלו.

en: When the sky or the thousand-rayed sun (sahasrânçus) is hidden in the clouds, or veiled by the autumnal waters, it again resembles the peacock, which, in the dark part of the year, like a great number of vividly-coloured birds, sheds its beautiful plumage, and becomes dark and unadorned; the crow which had put the peacock's feathers on then returns to caw amongst the funereal crows.
he_IL: כאשר השמיים או השמש עם אלף הקרניים (sahasrânçus) מוסתרים על ידי העננים או מכוסים בגשמי הסתיו, הם שוב דומים לטווס אשר, בעונה האפלה של השנה, משיל את נוצותיו היפות, כמו ציפורים צבעוניות רבות ואחרות, והופך לציפור אפורה וחסרת חן. העורב, אשר לבש את נוצותיו של הטווס, חוזר אז לקרקר בקרב בני מינו הקודרים.

en: When the vegetables are finished roasting, add them to the pot with the onion and garlic.
he_IL: כשהירקות מסיימים להיאפות, תוסיף אותם לסיר עם הבצל והשום.

en: When to Call Handy
he_IL:  מתי להתקשר להנדי

en: When to the sessions of sweet silent thought<br>I summon up remembrance of things past,<br>I sigh the lack of many a thing I sought,<br>And with old woes new wail my dear time’s waste:<br>Then can I drown an eye, unused to flow,<br>For precious friends hid in death’s dateless night,<br>And weep afresh love’s long since cancell’d woe,<br>And moan the expense of many a vanish’d sight:<br>Then can I grieve at grievances foregone,<br>And heavily from woe to woe tell o’er<br>The sad account of fore-bemoaned moan,<br>Which I new pay as if not paid before.<br>But if the while I think on thee, dear friend,<br>All losses are restor’d and sorrows end.
he_IL: כשאני חושב על הרגעים השקטים והמתוקים,<br>אני מזמין לזכר את הדברים שחלפו,<br>אני נואש מהרבה דברים שחיפשתי,<br>ועם צערות ישנות אני בוכה על הזמן היקר שלי שנפסד:<br>אז אני יכול לשקוע עין, שלא הייתה רגילה לשפוך,<br>על חברים יקרים שנסתרים בלילה אין סוף של מוות,<br>ואני בוכה מחדש על צער שנמחק מזמן,<br>ומתאבל על הוצאות של הרבה תמונות שנעלמו:<br>אז אני יכול לצעוד על טעויות שכבר עברו,<br>ולספר שוב ושוב על צערים מקודמים,<br>ולחשוב על כל הסיפור העצוב של הצערים שכבר נבכיתי עליהם,<br>שאני משלם מחדש כאילו לא שילמתי לפני כן.<br>אבל אם בזמן שאני חושב עליך, ידיד יקר שלי,<br>כל ההפסדים מתחדשים והצערים נגמרים.

en: When visitors leave comments on the site we collect the data shown in the comments form, and also the visitor’s IP address and browser user agent string to help spam detection.
he_IL: כאשר מבקרים משאירים תגובות באתר, אנחנו אוספים את הנתונים שמוצגים בטופס התגובות, וגם את כתובת ה-IP ומחרוזת הסוכן המשתמש בדפדפן כדי לסייע בזיהוי תגובות זבל.

en: When we simplify our lives, we allow ourselves to focus on the things that truly matter. We free ourselves from the burden of excess possessions, cluttered schedules, and unnecessary stress. We create more time and space to appreciate the simple pleasures of life, such as spending time with loved ones, enjoying nature, or pursuing hobbies and passions.
he_IL: כשאנחנו מפשיטים את חיינו, אנחנו מאפשרים לעצמנו להתמקד בדברים שאכן חשובים. אנחנו משחררים את עצמנו ממשא ומתן של רכוש יתר, לוחות זמנים מוזנחים ולחץ לא נדרש. אנחנו יוצרים יותר זמן ומקום להעריך את התענוגות הפשוטות של החיים, כמו לבלות זמן עם אהובים, ליהנות מהטבע או לממש תחביבים ותשוקות.

en: When we think about the history of personal computing, it's impossible to ignore the role of DOS. The Disk Operating System, created by Microsoft in the early 1980s, was the first widely used operating system for IBM-compatible personal computers. In this post, we'll take a look at how DOS shaped the future of computing and left a lasting legacy on the industry.
he_IL: כשאנחנו חושבים על ההיסטוריה של המחשוב האישי, אי אפשר להתעלם מהתפקיד של DOS. מערכת ההפעלה Disk, שנוצרה על ידי מיקרוסופט בתחילת שנות ה-80, הייתה מערכת ההפעלה הראשונה בשימוש נרחב עבור מחשבים אישיים תואמי IBM. בפוסט הזה, נסתכל איך DOS עיצבה את העתיד של המחשוב והשאירה מורשת מתמשכת על התעשייה.

en: When you interact with Chat GPT, the model takes your input text and uses its internal algorithms to generate a response. The model can generate responses in a variety of styles, from formal and informative to casual and conversational. In addition, Chat GPT can also recognize context and generate responses that are tailored to the specific topic or situation.
he_IL: כשאתה מתקשר עם ה-Chat GPT, המודל לוקח את הטקסט שלך ומשתמש באלגוריתמים הפנימיים שלו כדי ליצור תגובה. המודל יכול ליצור תגובות בסגנונות שונים, מפורמליים ומידעים עד לשיחה חולפת ובצורה נועזת. בנוסף, ה-Chat GPT יכול גם לזהות הקשר וליצור תגובות שמותאמות לנושא או למצב הספציפי.

en: When you log in, we will also set up several cookies to save your login information and your screen display choices. Login cookies last for two days, and screen options cookies last for a year. If you select "Remember Me", your login will persist for two weeks. If you log out of your account, the login cookies will be removed.
he_IL: בזמן ההתחברות שלך, אנחנו גם נגדיר מספר קובצי Cookie כדי לשמור את פרטי ההתחברות ואת בחירות התצוגה במסך שלך. קובצי ה-Cookie של ההתחברות נשמרים במשך יומיים ואילו קובצי ה-Cookie של אפשרויות המסך נשמרים במשך שנה. אם האפשרות 'זכרו אותי' תיבחר, פרטי ההתחברות שלך יישמרו למשך שבועיים. לאחר ההתנתקות מהחשבון, קובצי ה-Cookie של ההתחברות יוסרו.

en: When you log in, we will also set up several cookies to save your login information and your screen display choices. Login cookies last for two days, and screen options cookies last for a year. If you select &quot;Remember Me&quot;, your login will persist for two weeks. If you log out of your account, the login cookies will be removed.
he_IL: כאשר תתחבר, אנחנו גם נגדיר מספר 'עוגיות' על מנת לשמור את פרטי ההתחברות שלך ואת בחירות התצוגה שלך. עוגיות התחברות תקפות ליומיים, ועוגיות אפשרויות מסך תקפות לשנה. אם תבחר באפשרות &quot;זכור אותי&quot;, פרטי ההתחברות שלך יהיו תקפים למשך שבועיים. אם תתנתק מהחשבון שלך, עוגיות ההתחברות יימחקו.

en: When you’re ready to publish, give your post three to five tags that describe your blog’s focus — writing, photography, fiction, parenting, food, cars, movies, sports, whatever. These tags will help others who care about your topics find you in the Reader. Make sure one of the tags is “zerotohero,” so other new bloggers can find you, too.
he_IL: כאשר הכול מוכן לפרסום, מומלץ להוסיף לפוסט שלוש עד חמש תגיות שמתארות את הנושאים שבהם הבלוג מתמקד – למשל, כתיבה, צילום, סיפורת, הורות, אוכל, מכוניות, סרטים, ספורט – מה שמתחשק לך. התגיות האלו יעזרו למשתמשים אחרים שמעוניינים לקרוא על הנושאים שלך למצוא אותך ב-Reader. כדאי להוסיף את התגית zerotohero כאחת מהתגיות האלו, כדי שבלוגרים חדשים אחרים ימצאו אותך גם.

en: When:
he_IL: מתי:

en: Where cycling dreams take flight
he_IL: איפה שחלומות רכיבה מתעופפים

en: Where do you ship from?
he_IL: מהיכן אתם שולחים את ההזמנות?

en: Where is camp?
he_IL: איפה יתקיים המחנה?

en: Where the Andes kissed the sky and the Pampas stretched endlessly, there was a small village named Esperanza. It was a place of warm-hearted people, vibrant colors, and the rhythmic dance of tango that echoed through its cobblestone streets. In this picturesque village lived two souls whose stories were destined to intertwine—Juan and Isabella.
he_IL: איפה שהאנדים נישקו את השמיים והפאמפס נמתחו ללא סוף, היה כפר קטן בשם אספרנזה. זה היה מקום של אנשים חמים, צבעים חיים, וריקוד הטנגו הקצבי שהדהד ברחובות המרוצפים שלו. בכפר הציורי הזה חיו שתי נשמות שסיפוריהן היו מיועדים להת intertwine—חואן ואיזבלה.

en: Where the foothills fold back upon one another in cool, blue shadows, and the tops of the Sierra, brushed with snow, look down on a rugged rampart of mountains falling away to a smiling plain.
he_IL: במורד כל גבעה אשר נושקת לגבעות השכנות לה בצללים הקרירים הכחולים ובפסגות המושלגות של הסְיירָה, אפשר להסתכל למטה על קבוצת ההרים המשוננים שנהפכת אט אט למישור משמח.

en: Where to find us
he_IL: היכן אפשר למצוא אותנו

en: Where your data is sent
he_IL: לאן נשלח המידע שלך

en: Where:
he_IL: איפה:

en: Whether it's small projects around the house or undertaking major renovations, you’ll want to make sure it’s done properly. Projects done poorly will detract from the appearance, and end up costing you money in the long run. It's also important to make sure that any exterior improvements are done within your neighborhood association’s guidelines.
he_IL: בין שמשקיעים בפרויקט קטן לשיפור הבית ובין שבשיפוץ נרחב, חשוב שהפרויקט יבוצע בצורה טובה. פרויקטים שמבוצעים בצורה לא טובה יפגעו במראה של הנכס ועלולים לעלות לך יותר כסף בטווח הארוך. חשוב גם לוודא שהשיפורים החיצוניים נעשים בהתאם להנחיות הוועד של השכונה.

en: Whether planning a wedding, celebrating a milestone, or just needing a sweet treat, we are here to make it happen. Visit us, share your vision, and let’s create something beautiful together. Because at Gateau, it’s not just about cakes – it’s about moments, memories, and the smiles that last a lifetime.
he_IL: בין אם אתה מתכנן חתונה, מציין אירוע מיוחד או פשוט צריך מתוק קטן, אנחנו כאן כדי להפוך את זה למציאות. בוא לבקר אותנו, לשתף את הרעיונות שלך וניצור משהו יפה יחד. כי ב-Gateau, זה לא רק על עוגות - זה על רגעים, זיכרונות וחיוכים שנשארים לכל החיים.

en: Whether sharing DIY decor tips to create the perfect study nook or discussing the nuances of Neo-Classical art, Clara's goal is to enrich her readers’ lives with content that educates and inspires, all while fostering a community that cherishes the serene beauty of Dark Academia.
he_IL: בין אם אני משתף טיפים לעיצוב DIY כדי ליצור את פינת הלימוד המושלמת או מדבר על הפרטים המורכבים של אמנות ניאו-קלאסית, המטרה של קלרה היא להעשיר את חיי הקוראים שלה עם תוכן שמחנך ומעורר השראה, תוך יצירת קהילה שמכבדת את יופי הסרנה של האקדמיה האפלה.

en: Whether you are finding yourself with more time in your hands that you’d have wanted or time is never to be found, we have a plan for you.
he_IL: למי שיש לו יותר מדי זמן פנוי או למי שלא מצליח למצוא דקה אחת פנויה – לנו יש תוכניות לכל אחד.

en: Whether you're a beginner looking for guidance, an experienced home cook seeking new ideas, or a fellow food enthusiast eager to chat about the latest food trends, there's something here for you. Let's embark on this gastronomic journey together, experiencing the world through our tastebuds, all from the comfort of our kitchens.
he_IL: אם אתה מתחיל שמחפש הכוונה, טבח ביתי מנוסה שמחפש רעיונות חדשים, או חובב אוכל שמח לדבר על הטרנדים האחרונים במזון, יש כאן משהו בשבילך. בוא נצא יחד למסע הגסטרונומי הזה, נחווה את העולם דרך החיך שלנו, הכל מנוחות המטבחים שלנו.

en: Whether you're a lifelong lover of classic literature or just starting your journey, Bibliophile offers a wealth of resources and inspiration to help you discover new books, deepen your understanding of literary classics, and connect with fellow book enthusiasts. Join us as we explore the world of literature, one page at a time.
he_IL: אם אתה אוהב ספרות קלאסית כל חייך או רק מתחיל את המסע שלך, Bibliophile מציעה שפע של משאבים והשראה שיעזרו לך לגלות ספרים חדשים, להעמיק את ההבנה שלך בקלאסיקות ספרותיות, ולהתחבר עם חובבי ספרים אחרים. הצטרף אלינו כשאנחנו חוקרים את עולם הספרות, עמוד אחרי עמוד.

en: Whether you're a literature aficionado, a creative enthusiast, or simply curious about the magic of storytelling, "Public Domain Stories" invites you to join John and Jane as they reimagine, reinvent, and rediscover the treasures of the Public Domain legal space.
he_IL: בין אם אתה מעריץ ספרות, אוהב יצירה או פשוט סקרן לגבי קסם הסיפור, "סיפורים מתוך התחום הציבורי" מזמין אותך להצטרף אל ג'ון וג'יין כשהם מחדשים, מתחדשים ומגלים מחדש את אוצרות המרחב המשפטי של התחום הציבורי.

en: Whether you're a seasoned plant enthusiast or a curious beginner, this episode will equip you with the knowledge and confidence to keep your indoor garden flourishing all winter long. So, grab your favorite cup of hot cocoa, cozy up with your plants, and tune in to <strong>The Houseplants Podcast</strong> for all the winter care insights you need!
he_IL: בין שתהיה מעוניין מנוסה בצמחים או מתחיל סקרן, פרק זה יכול לספק לך את הידע והביטחון הנדרשים כדי לשמור על גינת הפנים שלך פורחת גם בזמן החורף. אז תפסיקו לרגע את הקפה החם האהוב עליכם, תתכרבלו עם הצמחים שלכם ותתחברו לתוכנית <strong>The Houseplants Podcast</strong> כדי לקבל את כל התובנות הנדרשות לטיפוח בחורף!

en: Whether you're a seasoned player or new to the game, mods can dramatically enhance your gameplay experience. This post curates a list of popular and highly recommended mods, diving into what each offers and how they can transform your Minetest adventures.
he_IL: בין שאתה שחקן מנוסה או חדש למשחק, מודים יכולים לשפר באופן משמעותי את חוויית המשחק שלך. הפוסט הזה מסדר רשימה של מודים פופולריים ומומלצים מאוד, ומתעסק במה שכל מוד מציע ואיך הם יכולים לשנות את ההרפתקאות שלך במינטסט.

en: Whether you're a seasoned professional or just starting your design journey, this conference promises an abundance of learning opportunities, unforgettable experiences, and the chance to be part of a global design community. Join us in Reykjavík, and let's shape the future of design together amidst the awe-inspiring landscapes and creative spirit of Iceland!
he_IL: אם אתה מקצועי מנוסה או רק מתחיל את מסע העיצוב שלך, הכנס הזה מבטיח שפע של הזדמנויות למידה, חוויות בלתי נשכחות, והזדמנות להיות חלק מקהילת עיצוב עולמית. הצטרף אלינו ברייקיאוויק, ובואו ניצור יחד את עתיד העיצוב בין הנופים המדהימים ורוח היצירה של איסלנד!

en: Whether you're a self-paced learner looking for flexibility or someone who thrives with additional support and guidance, we have a plan for you.
he_IL: אם אתה לומד בקצב עצמאי שמחפש גמישות או מישהו שמשגשג עם תמיכה והכוונה נוספת, יש לנו תוכנית בשבילך.

en: Whether you're a solopreneur, a startup founder, or a small business owner with a dedicated team, this article will empower you to make informed decisions that streamline your financial processes and free up your time for what truly matters: growing and nurturing your business. Let's embark on this journey to discover the power of accounting software for small businesses and how it can be a catalyst for your success.
he_IL: בין שאתה עצמאי, מייסד סטארטאפ או בעל עסק קטן עם צוות מסור, מאמר זה יעזור לך לקבל החלטות מושכלות שימזערו את התהליכים הפיננסיים שלך ויחדשו לך את הזמן למה שממש חשוב: לגדול ולטפח את העסק שלך. בוא נתחיל במסע זה לגילוי כוחו של תוכנה חשבונית עבור עסקים קטנים ואיך היא יכולה להיות קטליזטור להצלחתך.

en: Whether you're an ambitious professional, a creative soul seeking clarity, or someone yearning for personal growth, this course offers actionable steps to transform your mindset. Join us in this transformative experience and step into a world where your authentic, resilient inner potential leads the way to unprecedented success.
he_IL: בין שתהיה מקצוען שמתאימה לך, רוח יצירתית שמחפשת בהבנה, או מישהו שמתאוה לצמיחה אישית, הקורס הזה מציע צעדים מעשיים לשינוי תודעתך. הצטרף אלינו בחוויה מהפכנית וצא לעולם שבו הפוטנציאל הפנימי האותנטי והעמיד שלך מוביל אותך להצלחה ללא תקדים.

en: Whether you're backpacking around South America or sailing the Pacific, a camera is a must if you want to record and share your experiences. But which camera, or cameras, should you take? I admit, I've been guilty of both over- and underestimating my photography needs on many trips. Hiking up a mountain trail with a full complement of lenses is not fun! So I decided to write down a list of minimum requirements a travel camera should have, with the goal to balance portability, functionality, shot quality and (for the adventurers out there) robustness.
he_IL: לתרמילאים בדרום אמריקה או לשייטים באוקיינוס השקט – מצלמה היא פריט חובה אם רוצים לתעד ולשתף חוויות. אבל איזו מצלמה (או מצלמות) כדאי לקחת? מודה באשמה: בהרבה מסעות שלי לא הערכתי נכון את צורכי הצילום שלי – לפעמים לא נערכתי מספיק ולפעמים השקעתי יותר מדי. טרק בשביל הררי עם אוסף שלם של עדשות זה לא כיף! לכן החלטתי להרכיב רשימה של דרישות מינימליות שכדאי לצרף למצלמת מסעות, מתוך מטרה לאזן בין ניידות, פונקציונליות, איכות תמונה וכן (לטובת ההרפתקנים שבינינו) עמידות.

en: Whether your want a space to entertain or a place to relax our latest collection of living room design ideas will have something for you.
he_IL: מה מתאים לך? מרחב לאירוח? מקום שאפשר להירגע בו? הקולקציה החדשה שלנו מציעה שפע של רעיונות לעיצוב הסלון.

en: Whether you’re a novice or a seasoned yogi, our mats are designed to support you in your practise. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat pariatur.
he_IL: אם אתם מתעמלי יוגה מקצועיים או חובבנים עונתיים, המזרנים שלנו נועדו לתת לכם תמיכה במהלך האימון. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.

en: Whether you’re flying solo, planning a family getaway, or searching for a romantic escape, count on us to whip up personalized itineraries that go above and beyond your expectations.
he_IL: בין אם אתה מטייל לבד, מתכנן חופשה משפחתית או מחפש חופשה רומנטית, תסמון עלינו להכין תוכניות אישיות שיעברו על הציפיות שלך.

en: Which Ingredients to Look for in a Good Lip Balm
he_IL: אילו מרכיבים לחפש בבאלם שפתיים טוב

en: While Bacall's quote emphasizes self-reliance, it's equally important to approach ourselves with compassion. Life can be tough, and there will be times when we stumble. Self-compassion allows us to acknowledge our struggles without judgment, fostering resilience and wellbeing.
he_IL: על פי הציטוט של בקול, חשוב באותה מידה להתייחס אל עצמנו בחמלה. החיים יכולים להיות קשים, ויהיו רגעים שבהם נכשל. החמלה כלפי עצמנו מאפשרת לנו להכיר במאבקים שלנו בלי שיפוט, ומקדמת גמישות ורווחה.

en: While DIY projects may seem cost-effective initially, the hidden costs of potential mistakes and the need for specialized tools can add up. Handy provides transparent pricing, ensuring that you receive an accurate estimate upfront. This allows you to make an informed decision based on both financial considerations and the assurance of professional results.
he_IL: בעוד שפרויקטי DIY עשויים להיראות חסכוניים בהתחלה, העלויות הנסתרות של טעויות פוטנציאליות והצורך בכלים מיוחדים יכולים להצטבר. Handy מספקת מחירים שקופים, מה שמבטיח שתקבל הערכה מדויקת מראש. זה מאפשר לך לקבל החלטה מושכלת בהתבסס על שיקולים כלכליים וגם על הביטחון בתוצאות מקצועיות.

en: While DIY projects may seem like a cost-effective solution, the time and effort invested can outweigh the benefits. Handy's professionals understand the value of your time. By enlisting our services, you can rest assured that repairs will be completed efficiently, allowing you to focus on what matters most to you.
he_IL: בעוד שפרויקטי DIY עשויים להיראות כמו פתרון חסכוני, הזמן והמאמץ המושקעים יכולים לעלות על היתרונות. המקצועיים של Handy מבינים את הערך של הזמן שלך. על ידי גיוס השירותים שלנו, אתה יכול להיות בטוח שהשיפוצים יושלמו ביעילות, מה שיאפשר לך להתמקד במה שחשוב לך ביותר.

en: While DOS has been largely replaced by modern operating systems, its legacy lives on. Many of the concepts and technologies developed for DOS continue to be used in modern computing. In addition, there are still many legacy applications and systems that rely on DOS, particularly in industrial and scientific settings.
he_IL: בעוד ש-DOS הוחלף ברובו על ידי מערכות הפעלה מודרניות, המורשת שלו חיה ונושמת. הרבה מהקונספטים והטכנולוגיות שפותחו עבור DOS ממשיכים להיות בשימוש במחשוב המודרני. בנוסף, עדיין יש הרבה יישומים ומערכות ישנות שתלויות ב-DOS, במיוחד בהגדרות תעשייתיות ומדעיות.

en: While Mark Rothko was primarily associated with the Abstract Expressionist movement in New York, the influence of Modernists like Paul Klee on his work cannot be overlooked. The Modernist movement, with its emphasis on experimentation, abstraction, and the exploration of the subconscious, played a significant role in shaping Rothko's artistic development.
he_IL: על פי הקשר העיקרי שלו עם תנועת האבסטרקט האקספרסיוניסטית בניו יורק, אי אפשר להתעלם מההשפעה של מודרניסטים כמו פול קלי על יצירתו של מארק רותקו. תנועת המודרניזם, עם הדגש שלה על ניסויים, אבסטרקציה וחקירת התת-מודע, שיחקה תפקיד משמעותי בעיצוב התפתחותו האמנותית של רותקו.

en: While Rothko ultimately forged his own distinct style within the Abstract Expressionist movement, the imaginative use of color, the exploration of abstraction, and the pursuit of emotional and spiritual depth found in Klee's work resonated with Rothko's artistic sensibilities, shaping his early artistic development.
he_IL: על פי כך שורת רות'קו סופית יצרה את הסגנון הייחודי שלה בתוך התנועה האבסטרקטית הביטויית, השימוש הדמיוני בצבע, החקירה של ההפשטה והמרדף אחר עומק רגשי ורוחני שנמצא ביצירתו של קלי התקשרו לרגשות האמנותיים של רות'קו וצורכים אותו בפיתוח האמנותי המוקדם שלו.

en: While Rothko's abstract expressionist style may seem far removed from Rembrandt's Baroque aesthetic, the influence of Rembrandt's artistic sensibilities can be traced through Rothko's understanding of human emotion, his exploration of light and shadow, and his desire to create a deep and contemplative experience for the viewer.
he_IL: על אף שסגנון הביטוי האבסטרקטי של רותקו עשוי להראות מרוחק מהאסתטיקה הברוקותית של רמברנדט, ההשפעה של רגשות האמנותי של רמברנדט ניתן לעקוב אחריה דרך הבנתו של רותקו לרגשות האנושיים, החקירה שלו של אור וצל, ורצונו ליצור חוויה עמוקה ומעמיקה לצופה.

en: While Rothko's abstract expressionist style ultimately diverged from Klee's more intricate compositions, the influence of Klee can be observed in Rothko's early works. In particular, Rothko's use of geometric shapes, layered color fields, and a focus on creating atmospheric spaces can be seen as echoes of Klee's artistic language.
he_IL: על אף שסגנון הביטוי האבסטרקטי של רותקו סופית נפרד מההרכבות המורכבות יותר של קלי, ההשפעה של קלי ניכרת ביצירות המוקדמות של רותקו. במיוחד, ניתן לראות ביצירות המוקדמות של רותקו שימוש בצורות גיאומטריות, שדות צבע מקופלים והתמקדות ביצירת מרחבים אטמוספריים, שניתן לראותם כהשקפות של שפתו האמנותית של קלי.

en: While daydreaming is often seen as a distraction from productivity, it can actually have surprising benefits for mental health. Daydreaming allows the mind to wander freely and can lead to increased creativity, problem-solving, and stress relief. It also provides a break from constant stimulation and allows individuals to process and reflect on their thoughts and emotions. Research has shown that daydreaming can improve mood, boost memory, and enhance mental flexibility. However, it is important to note that excessive daydreaming can also be a sign of underlying mental health issues, such as anxiety or depression. As with any behavior, moderation is key to maximizing the benefits of daydreaming while avoiding potential negative effects.
he_IL: בעוד שחלום יומי נראה לעיתים כהפרעה מהיעילות, יש לו בפועל יתרונות מפתיעים לבריאות הנפש. חלום יומי מאפשר למחשבה לנודד בחופשיות ויכול להוביל ליצירתיות מוגברת, פתרון בעיות והקלה מתח. זה גם מספק הפסקה ממרידת המרגישים ומאפשר לאנשים לעבד ולשקול את מחשבותיהם ורגשותיהם. מחקרים הראו שחלום יומי יכול לשפר מצב רוח, לשפר זיכרון ולשדרג גמישות נפשית. אך חשוב לציין כי חלום יומי יתר יכול גם להיות אות לבעיות בריאות הנפש הסמוכות, כמו חרדה או דיכאון. כמו כל התנהגות אחרת, המידה היא המפתח למקסום היתרונות של חלום יומי תוך כדי מניעת השלכות שליליות אפשריות.

en: While in Napoli do like Napolitans... or any other Italian: just grab a pizza 🍕
he_IL: כשאתה בנאפולי תעשה לייק לנאפוליטנים... או לכל איטלקי אחר: פשוט תתפוס פיצה 🍕

en: While it is possible to simulate emotions and respond in ways that seem caring and empathetic, AI systems lack the capacity to actually feel emotions. Any emotional attachment that humans develop towards AI systems will always be one-sided, and any perceived emotional response from the AI system is simply a programmed response based on data and algorithms.
he_IL: על אף שניתן לדמות רגשות ולהגיב בדרכים שנראות רגישות ואמפתיות, מערכות AI חסרות את היכולת להרגיש באמת רגשות. כל התחברות רגשית שאנשים מפתחים כלפי מערכות AI תמיד תהיה חד צדדית, וכל תגובה רגשית שנתפסת מהמערכת AI היא פשוט תגובה מתוכנתת המבוססת על נתונים ואלגוריתמים.

en: While natural sunlight is typically the best for Indian Canna, they can also grow under artificial lights, such as fluorescent or LED lights, especially in regions where sunlight is limited. However, it's important to ensure the light has the right spectrum for photosynthesis. Blue and red lights are particularly beneficial as they are absorbed most efficiently by plants.
he_IL: על פי הרוב, השמש הטבעית היא הטובה ביותר עבור הצמח הינדי קאנה, אך ניתן גם לגדל אותו תחת תאורה מלאכותית, כמו תאורת פלואורסנט או תאורת LED, במיוחד באזורים בהם השמש מוגבלת. אך חשוב לוודא שהתאורה מספקת את הספקטרום הנכון לצורך הפוטוסינתזה. תאורה בגוון כחול ואדום מועילה במיוחד מכיוון שהן נספגות ביעילות רבה על ידי הצמחים.

en: While nostalgia plays a significant role in vaporwave, it’s not just about longing for the past. It's about the past's relationship with the present and future. It's about understanding how yesterday's dreams of tomorrow shape our today. Vaporwave acknowledges that while the past may seem simpler or more optimistic, it was also a time of excess and superficiality.
he_IL: על ידי שחזור לעבר, הנוסטלגיה משחקת תפקיד חשוב בוופורווייב, אך זה לא רק על התגעגעות לעבר. זה על הקשר של העבר עם ההווה והעתיד. זה על הבנת כיצד חלומות האתמול למחר עוצבים את ההיום שלנו. וופורווייב מכירה בכך שאם יש לעבר נראות פשוטה יותר או יותר אופטימית, היה גם זמן של יתרות ושטחיות.

en: While not classical in the strictest sense, the Romantic movement’s embrace of the sublime and its focus on nature and emotion also draw heavily on classical mythology and its themes. The Romantics were inspired by the grandeur and terror found in stories like those of Prometheus or Cassandra, which align with Dark Academia’s penchant for the melodramatic and the tragic. Artworks like Géricault's <em>The Raft of the Medusa</em> and Turner's stormy seascapes echo this intersection of beauty, terror, and classical lore.
he_IL: אף שאינו קלאסי במובנו המחמיר ביותר, החזיקה של התנועה הרומנטית בקיסם והתמקדותה בטבע וברגש גם מתבססות במידה רבה על המיתולוגיה הקלאסית ועל נושאיה. הרומנטיקאים התרגשו מהגאון והאימה שנמצאים בסיפורים כמו של פרומתאוס או קסנדרה, שמתאימים לחוש המלודרמטי והטראגי של האקדמיה האפלה. יצירות אמנות כמו <em>סירת מדוזה</em> של ז'ריקו ונופי הים הסוערים של טרנר משקפים את הצורך המשותף של יופי, אימה ומסורת קלאסית.

en: While planning your trip, the act of researching destinations, attractions, and local cuisines allows you to imagine yourself being there, feeling the sun on your face, hearing the local chatter, tasting the local delicacies, creating a sense of joy and excitement even before the trip starts.
he_IL: בעודך מתכנן את הטיול שלך, הפעולה של חקר יעדים, אטרקציות ומאכלים מקומיים מאפשרת לך לדמיין את עצמך שם, מרגיש את השמש על הפנים שלך, שומע את השיחות המקומיות, טועם את המעדנים המקומיים, ויוצר תחושת שמחה וריגוש אפילו לפני שהטיול מתחיל.

en: While some may perceive matching outfits as quirky or unconventional, in South Korea, it is widely embraced and celebrated. It has become an integral part of the culture, signifying love, companionship, and a shared journey through life.
he_IL: בעוד שכמה עשויים לראות תלבושות תואמות כמשונות או לא קונבנציונליות, בדרום קוריאה, זה מתקבל בברכה וחוגגים את זה. זה הפך לחלק אינטגרלי מהתרבות, המסמל אהבה, חברות, ודרך משותפת בחיים.

en: While the absence of a PC release may come as a surprise, the developers at Take-Two Interactive are no strangers to this strategy. With a history of staggered releases that build anticipation and allow for meticulous refinements, "Not Enough" may well follow in the footsteps of its predecessors, ensuring that when it does hit PC, it will do so with a bang that resonates through the gaming community.
he_IL: בעוד שהחוסר של גרסת מחשב עשוי להפתיע, המפתחים ב-Take-Two Interactive אינם זרים לאסטרטגיה זו. עם היסטוריה של הוצאות עם פרסומים מתוזמנים שבונות ציפייה ומאפשרות תיקונים מקפידים, ייתכן ו-"Not Enough" ילך בעקבות הקודמים שלו, מבטיח שכאשר הוא יגיע למחשב, יעשה זאת בצורה שתרעיש בקרב קהילת הגיימרים.

en: While the lack of light caused a catastrophic loss of life, it's worth noting that when the dust finally settled and sunlight began to filter through once more, life rebounded. The surviving species, no longer living in the shadow of the dinosaurs, diversified and thrived in the newly vacant niches, marking the start of the Cenozoic Era, also known as the Age of Mammals.
he_IL: על אף שהחוסר באור גרם לאובדן חיים קטסטרופלי, שווה לציין כי כשהאבק התיישב והשמש החלה לחדור שוב דרך המסנן, החיים התאוששו. מיני הבעלי חיים השורדים, שכבר לא חיים בצל של הדינוזוארים, התייחסו והצליחו להתיישב בתפוצות הריקות החדשות, סימן להתחלת תקופת הסינוזואיק, הידועה גם בשם עידן היונקים.

en: While the muffins are cooling, prepare the lime glaze. In a small bowl, whisk together the powdered sugar and lime juice until smooth.
he_IL: בעוד המאפינס מתקררים, הכינו את ציפוי הליים. בקערה קטנה, טרפו יחד את הסוכר המומס ומיץ הליים עד שהתערובת חלקה.

en: While the overall procedure is broadly similar to that of coconut macaroons, the process is fairly demanding and making excellent macarons is something that requires a good deal of practice and experience. In Paris, high end macarons are sold in patisseries that resemble boutiques, where they're displayed like jewelry.
he_IL: אומנם תהליך ההכנה הכללי דיי דומה להכנה של עוגיות הקוקוס מָקָרוּן, זהו תהליך תובעני יחסית והכנה של עוגיות המָקָרוֹן היא פעולה שדורשת מידה לא מבוטלת של התנסות וניסיון. בפריז, עוגיות המָקָרוֹן הנחשבות נמכרות במאפיות פטיסרי שנראות כמו חנויות בוטיק, שם הן מוצגות כמו תכשיטים.

en: While the overall procedure is broadly similar to that of coconut macaroons, the process is fairly demanding and making excellent macarons is something that requires a good deal of practice and experience. In Paris, high-end macarons are sold in patisseries that resemble boutiques, where they’re displayed like jewelry.
he_IL: אומנם תהליך ההכנה הכללי דיי דומה להכנה של עוגיות הקוקוס מָקָרוּן, זהו תהליך תובעני יחסית והכנה של עוגיות המָקָרוֹן היא פעולה שדורשת מידה לא מבוטלת של התנסות וניסיון. בפריז, עוגיות המָקָרוֹן הנחשבות נמכרות במאפיות פטיסרי שנראות כמו חנויות בוטיק, שם הן מוצגות כמו תכשיטים.

en: While the traditional use of turmeric for skin health is well-documented, scientific research on its efficacy is still evolving. Several studies have investigated the effects of turmeric and its derivatives on various skin conditions, with promising results. Research suggests that turmeric may help alleviate symptoms associated with acne, such as inflammation and bacterial growth, due to its anti-inflammatory and antimicrobial properties. Additionally, some studies indicate that turmeric may aid in wound healing and promote skin regeneration.
he_IL: בעוד שהשימוש המסורתי של כורכום לבריאות העור מתועד היטב, מחקר מדעי על היעילות שלו עדיין מתפתח. מספר מחקרים חקרו את ההשפעות של כורכום ונגזרותיו על מצבים שונים של עור, עם תוצאות מבטיחות. מחקרים מציעים שכורכום עשוי לעזור להקל על תסמינים הקשורים לאקנה, כמו דלקת וצמיחה חיידקית, בזכות תכונותיו האנטי-דלקתיות והאנטי-מיקרוביאליות. בנוסף, כמה מחקרים מצביעים על כך שכורכום עשוי לסייע בריפוי פצעים ולקדם את התחדשות העור.

en: While the vegetables are roasting, heat the remaining tablespoon of olive oil in a large pot over medium heat.
he_IL: בעוד שהירקות צולים, חממים את כף השמן זית הנותרת בסיר גדול על חום בינוני.

en: While the workshop is geared towards artists looking to go digital, anyone can attend.
he_IL: הסדנה נועדה לאמנים שרוצים לעבור לדיגיטל אבל כל אחד יכול להצטרף.

en: While these speculations are purely fictional, the excitement surrounding potential MLB player trades adds an element of anticipation to the offseason. Only time will tell which teams will make bold moves and how these hypothetical trades might impact the upcoming season. Baseball fans, buckle up – the hot stove is just getting started!
he_IL: על אף שהשערות אלו הן פוריות דמיון, התלהבות הקשורה לעסקאות המחליפות שחקנים בליגת הבייסבול המרכזית מוסיפה רגע של ציפייה לעונת החורף. רק הזמן יגלה אילו קבוצות יבצעו תנועות מרהיבות ואיך העסקאות ההיפותטיות האלו עשויות להשפיע על העונה הקרובה. אוהבי הבייסבול, תכנסו למצב רוכבים – הכיריים החמים רק מתחילים!

en: While travel can indeed be therapeutic, it should never replace professional help when dealing with serious mental health issues. If you're struggling, it's essential to consult with a healthcare provider or a mental health professional. They can provide guidance and resources, and perhaps even suggest how therapeutic travel could fit into a comprehensive treatment plan.
he_IL: בעוד שנסיעות יכולות באמת להיות תרפויטיות, הן לא צריכות להחליף עזרה מקצועית כשמדובר בבעיות בריאות נפשיות חמורות. אם אתה מתמודד עם קשיים, חשוב להתייעץ עם ספק שירותי בריאות או מקצועי בתחום בריאות הנפש. הם יכולים לספק הכוונה ומשאבים, ואולי אפילו להציע איך נסיעות תרפויטיות יכולות להשתלב בתוכנית טיפול מקיפה.

en: While turmeric shows promise as a natural remedy for various skin concerns, it’s essential to exercise caution when using it. Turmeric has the potential to stain the skin, particularly in its concentrated form. Additionally, individuals with sensitive skin or allergies to turmeric or its constituents should perform a patch test before using turmeric-based skincare products to avoid adverse reactions.
he_IL: בעוד שהכורכום מראה פוטנציאל כתרופה טבעית לבעיות עור שונות, חשוב לנקוט זהירות כשמשתמשים בו. לכורכום יש פוטנציאל להכתים את העור, במיוחד בצורתו המרוכזת. בנוסף, אנשים עם עור רגיש או אלרגיות לכורכום או לרכיביו צריכים לבצע בדיקת פצעים לפני השימוש במוצרי טיפוח עור המבוססים על כורכום כדי להימנע מתגובות לא רצויות.

en: While underground music may not have the same level of commercial success as mainstream music, it has a dedicated and passionate fan base. Underground music venues, such as underground clubs and small concert halls, are often filled with enthusiastic fans who are eager to discover new and exciting music. This means that underground musicians often have a close and personal connection with their fans, which is not always possible in the world of commercial music.
he_IL: בעוד שלמוזיקה מחתרתית אולי אין את אותה רמה של הצלחה מסחרית כמו למוסיקה מהזרם המרכזי, יש לה בסיס מעריצים מסור ומלא תשוקה. אולמות מוזיקה תת - קרקעיים, כמו מועדונים תת - קרקעיים ואולמות קונצרטים קטנים, מלאים לעתים קרובות במעריצים נלהבים שלהוטים לגלות מוזיקה חדשה ומרגשת. משמעות הדבר היא שלמוזיקאי מחתרת יש לעתים קרובות קשר קרוב ואישי עם מעריציהם, דבר שלא תמיד אפשרי בעולם המוסיקה המסחרית.

en: While whales primarily use sound to communicate, there's evidence to suggest that they may also use light in interesting ways. For example, some whales have been observed to breach, or jump out of the water, when the surface is brightly lit by the sun, possibly using the sparkling water to signal to other whales. The role of light in whale communication is still a relatively unexplored area and offers exciting potential for future research.
he_IL: בעוד שללות בעיקר משתמשות בקול כדי לתקשר, יש ראיות שמרמזות על כך שהן עשויות גם להשתמש באור בדרכים מעניינות. לדוגמה, נצפה כי חלק מהללות קופצות מהמים כאשר פני המים מוארות באור השמש, ואולי משתמשות במים המבריקים כדי לשלוח אותות לללות אחרות. תפקיד האור בתקשורת שללות הוא עדיין תחום שטרם נחקר במידה מספקת ומציע פוטנציאל מרגש למחקר עתידי.

en: While your wax cools slightly, prepare your containers by securing the wicks in the center using wick stickers or hot glue. Ensure the wick is straight and centered to achieve an even burn.
he_IL: כשהדבק שלך מתקרר קצת, הכין את הקופסאות שלך על ידי חיזוק הפתילים במרכז באמצעות דבק פתיל או דבק חם. ודא שהפתיל ישר וממורכז כדי להבטיח שהשריפה תהיה אחידה.

en: Whimsical Wardrobe: My Fashion Finds in April
he_IL: שמלות משוגעות: הממצאים שלי באופנה באפריל

en: Whip up some smiles with these irresistibly cute recipes.
he_IL: עוררו כמה חיוכים עם המתכונים החמודים האלה שלא ניתן לעמוד בפניהם.

en: Whisk together the powdered sugar and milk until smooth. The icing should be thick but pourable; add more milk or sugar as needed to achieve the right consistency.
he_IL: טרוף יחד את הסוכר המפודר והחלב עד שהתערובת חלקה. הציפוי צריך להיות סמיך אבל ניתן לשפוך; הוסף עוד חלב או סוכר לפי הצורך כדי להשיג את המרקם הנכון.

en: Whisk your way into a world of sweet wonders with our confectionery recipes—where every sprinkle tells a story and every treat is a ticket to delight.
he_IL: תתערבב את עצמך לעולם של פלאות מתוקות עם המתכונים הקונדיטוריים שלנו - שבהם כל פיליה מספרת סיפור וכל טיפה היא כרטיס לשמחה.

en: Whispers in the Library
he_IL: שרישרושים בספריה

en: Who can attend?
he_IL: למי יש אפשרות להצטרף?

en: Who doesn’t like a discount? Book with us your first trip today and receive an exclusive offer.
he_IL: מי לא רוצה הנחות? כדאי להזמין אצלנו את הטיול הראשון שלך היום ולקבל מבצע בלעדי.

en: Who me? Organized? My husband might tell you otherwise, but I do find it hard to keep track of our weekly schedule. You know: school, swimming, grocery shopping, tidying up, paying bills, remembering appointments and so on. Fortunately, in our house we all pitch in. No one person does everything. But we do have a little secret that helps our day run more smoothly.
he_IL: מי? אני? לארגן? אולי דעתו של בעלי תהיה שונה, אבל לי קשה לעקוב אחר התכנון השבועי של המשפחה שלנו. שגרה שמוכרת לכולם: בית ספר, שיעורי שחייה, קניות של מצרכים, עבודות ניקיון, תשלום חשבונות, הגעה לפגישות וכו'. למזלנו, כל בני הבית תורמים למאמץ. נטל העבודה לא מוטל על אדם אחד בלבד. אבל יש לנו סוד שעוזר לנו לנהל את סדר היום שלנו בצורה יעילה יותר.

en: Who we are
he_IL: מי אנחנו

en: Who we share your data with
he_IL: עם מי אנו חולקים את המידע שלך

en: Who would you love to connect with via your blog?
he_IL: עם מי ברצונך להתחבר באמצעות הבלוג?

en: Wholesome Culinary Adventures
he_IL: מסעות קולינריים בריאים

en: Why Don’t We Love Dandelions?
he_IL: למה אנחנו לא אוהבים סביונים?

en: Why Italy is my Favorite Retreat
he_IL: למה איטליה היא מקום הנופש המועדף עליי

en: Why We Don't Rate Our Projects Hourly
he_IL: למה אנחנו לא מדרגים את הפרויקטים שלנו לפי שעה

en: Why You Should Embrace Failure
he_IL: למה עליך לקבל את הכישלון

en: Why You Should Use WordPress by Kirstie Lilia
he_IL: למה כדאי לך להשתמש ב-WordPress מאת קירסטי ליליה

en: Why You'll Love Us
he_IL: למה גם אתם תאהבו אותנו

en: Why are you blogging publicly, rather than keeping a personal journal?
he_IL: למה ברצונך לפרסם בלוג ציבורי במקום לכתוב יומן אישי?

en: Why choose us
he_IL: למה לבחור בנו

en: Why choose us?
he_IL: מדוע כדאי לבחור בנו

en: Why do this?
he_IL: למה כדאי לעשות זאת?

en: Why do you need it?
he_IL: למה אתה צריך את זה?

en: Why do you, who are music to listen to, listen to music sadly? Sweet things don’t quarrel with sweet things, and joyful things delight in joyful things. Why do you love something that you don’t enjoy, or get pleasure from something that causes you pain? If the true harmony of well-tuned sounds, married to each other in counterpoint, offends your ear, it is gently reprimanding you because by staying single you are denying the part you should play. Remember that one string reverberates with the others to produce rich music, like father and child and happy mother in a family, who all sing together in pleasing harmony. Their instrumental performance is a unity, although made up of many parts, and make this point, in music, to you: ‘Being single you will be nothing.’
he_IL: למה אתה, שאתה מוזיקה להאזין אליה, מאזין למוזיקה בעצב? דברים מתוקים לא נריבים עם דברים מתוקים, ודברים שמחים מתענגים בדברים שמחים. למה אתה אוהב משהו שאתה לא נהנה ממנו, או מרגיש הנאה ממשהו שגורם לך כאב? אם ההרמוניה האמיתית של צלילים מכוונים היטב, הנישואין זה לזה בנגינה מתנגנת, מעליבה את האוזן שלך, היא מזהירה אותך בעדינות כי על ידי שהייתך רווק אתה מכחיש את החלק שצריך לשחק. זכור שמחרוזת אחת מתקרעת עם האחרות כדי להפיק מוזיקה עשירה, כמו אב וילד ואם שמחה במשפחה, שכולם שרים ביחד בהרמוניה נעימה. הופעתם הכלייתית היא אחדות, אף על פי שמורכבת מחלקים רבים, והם מציינים לך את הנקודה הזו, במוזיקה: "להיות רווק תהיה כלום".

en: Why is black and white making a come back today?Much of our modern history is captured in black and white. Before color photography became cheap and of high quality, we recorded great moments in politics, art, science and sport in monochrome form.
he_IL: למה הצילום בשחור-לבן חזר לאופנה? חלק נכבד מההיסטוריה שלנו צולם בשחור-לבן. לפני שצילום צבעוני נהיה זול ואיכותי מספיק, צילמנו את הרגעים החשובים שלנו בפוליטיקה, באמנות, במדע ובספורט בצורה מונוכרומטית.

en: Why not set up an assessment for your child where they will interact in a real classroom environment?
he_IL: רוצה לקבוע מפגש הערכה לילדים שלך, שם יוכלו לפעול בסביבה הכיתתית האמיתית?

en: Why use Desaign?
he_IL: למה להשתמש ב-Desaign?

en: Why you will love our tours
he_IL: למה הסיורים שלנו ימצאו חן בעיניך.

en: Wicks: Opt for pre-tabbed wicks or raw wick material suitable for your chosen wax type.
he_IL: ויקס: בחרו בויקסים עם טאבים מוכנים או בחומר גלם רך מתאים לסוג השעווה שבחרתם.

en: Wide Width
he_IL: רוחב רחב

en: Wide cover block with left-aligned text
he_IL: בלוק כיסוי רחב עם טקסט מיושר לשמאל

en: Wikipedia contributors. (2020, July 29). <a href="https://en.wikipedia.org/w/index.php?title=Berthe_Morisot&amp;oldid=970124363">Berthe Morisot</a>. In&nbsp;<em>Wikipedia, The Free Encyclopedia</em>. Retrieved 20:55, October 13, 2020.
he_IL: משתפים מוויקיפדה. (29 ביולי, 2020). <a href="https://en.wikipedia.org/w/index.php?title=Berthe_Morisot&amp;oldid=970124363">ברת מוריזו</a>. מתוך <em>ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית</em>. הועתק בשעה 20:55, 13 באוקטובר, 2020.

en: Wikipedia contributors. (2020, July 29). <a href="https://en.wikipedia.org/w/index.php?title=Berthe_Morisot&amp;oldid=970124363">Berthe Morisot</a>. In <em>Wikipedia, The Free Encyclopedia</em>. Retrieved 21:32, October 13, 2020.
he_IL: משתפים מוויקיפדה. (29 ביולי, 2020). <a href="https://en.wikipedia.org/w/index.php?title=Berthe_Morisot&amp;oldid=970124363">ברת מוריזו</a>. מתוך <em>ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית</em>. הועתק בשעה 21:32, 13 באוקטובר, 2020.

en: Wildflower Market, Transformation of the North End of the Street
he_IL: שוק פרחי הבר, המהפך בקצה הצפוני של הרחוב

en: Will Tech Ever Rule the World?
he_IL: האם הטכנולוגיה תשלוט בעולם בעתיד?

en: Will Tech Ever Rule the World?
he_IL: האם הטכנולוגיה תשלוט בעולם בעתיד?

en: Will sessions be available for on-demand viewing after the conference?
he_IL: האם יהיו ישיבות זמינות לצפייה בדרישה לאחר הכנס?

en: Will sessions be recorded for later?
he_IL: האם המפגשים יוקלטו לצפייה מאוחר יותר?

en: Will there be a virtual exhibition or showcase?
he_IL: האם יהיה תערוכה וירטואלית או ספרייה?

en: Will there be adult supervision?
he_IL: האם תהיה השגחה של מבוגרים?

en: William & Megan James
he_IL: וויליאם ומייגן ג'יימס

en: William Shakespeare, Sonnet 18
he_IL: ויליאם שייקספיר, סונטה 18

en: William Shakespeare, Sonnet 2
he_IL: ויליאם שייקספיר, סונט 2

en: William Shakespeare, Sonnet 3
he_IL: ויליאם שייקספיר, סונטה 3

en: William Shakespeare, Sonnet 33
he_IL: ויליאם שייקספיר, סונטה 33

en: William Shakespeare, Sonnet 4
he_IL: ויליאם שייקספיר, סונטה 4

en: William Shakespeare, Sonnet 5
he_IL: ויליאם שייקספיר, סונטה 5

en: William Shakespeare, Sonnet 6
he_IL: ויליאם שייקספיר, סונט 6

en: William Shakespeare, Sonnet 7
he_IL: ויליאם שייקספיר, סונטה 7

en: William Shakespeare, Sonnet 8
he_IL: ויליאם שייקספיר, סונטה 8

en: William Shakespeare, Sonnet 9
he_IL: ויליאם שייקספיר, סונטה 9

en: Wilma Barr
he_IL: ווילמה באר

en: Wilson David
he_IL: ווילסון דיויד

en: Wind is a flowing wave of air, moving hither and thither indefinitely. It is produced when heat meets moisture, the rush of heat generating a mighty current of air.
he_IL: הרוח היא גל זורם של אוויר, הנע לכאן ולכאן ללא הגבלת זמן. הוא מיוצר כאשר החום פוגש לחות, פרץ החום יוצר זרם אדיר של אוויר.

en: Wind is a flowing wave of air, moving hither and thither indefinitely. It is produced when heat meets moisture, the rush of heat generating a mighty current of air. That this is the fact we may learn from bronze eolipiles, and thus by means of a scientific invention discover a divine truth lurking in the laws of the heavens. Eolipiles are hollow bronze balls, with a very small opening through which water is poured into them. Set before a fire, not a breath issues from them before they get warm ; but as soon as they begin to boil, out comes a strong blast due to the fire. Thus from this slight and very short experiment we may understand and judge of the mighty and wonderful laws of the heavens and the nature of winds.
he_IL: הרוח היא גל זורם של אוויר, הנע לכאן ולכאן ללא הגבלת זמן. הוא מיוצר כאשר החום פוגש לחות, פרץ החום יוצר זרם אדיר של אוויר. זוהי העובדה שאנו יכולים ללמוד מאוליפילי הברונזה, וכך באמצעות המצאה מדעית לגלות אמת אלוהית האורבת בחוקי השמים. Eolipiles הם כדורי ברונזה חלולים, עם פתח קטן מאוד שדרכו מים הוא שפך לתוכם. לפני השריפה, לא לנשום בעיות מהם לפני שהם מתחממים ; אבל ברגע שהם מתחילים לרתוח, יוצא פיצוץ חזק עקב האש. כך מניסוי קל וקצר מאוד זה נוכל להבין ולשפוט את החוקים האדירים והנפלאים של השמים ושל טבע הרוחות.

en: Window shadow on stairs
he_IL: צל חלון על מדרגות

en: Windowlight Portraiture
he_IL: דיוקן עם תאורת חלון

en: Windows as a source of light for portraits have been used for decades before artificial sources of light were discovered. According to Arthur Hammond, amateur and professional photographers need only two things to light a portrait: a window and a reflector. Although window light limits options in portrait photography compared to artificial lights it gives ample room for experimentation for amateur photographers. A white reflector placed to reflect light into the darker side of the subject's face, will even the contrast. Shutter speeds may be slower than normal, requiring the use of a tripod, but the lighting will be beautifully soft and rich.
he_IL: הצלמים משתמשים בחלונות כמקור אור עשרות שנים לפני שהומצאו פתרונות התאורה המלאכותיים. לפי ארתור האמונד, צלמים חובבניים ומקצועיים זקוקים רק לשני הדברים האלה כדי לצלם דיוקן: חלון ורפלקטור. למרות שתאורת החלון מגבילה את האפשרויות בצילום הדיוקן בהשוואה לאפשרויות הקיימות עם תאורה מלאכותית, היא מתירה לצלמים חובבניים להתנסות באפשרויות רבות. רפלקטור לבן שממוקם כדי להחזיר אור לצד הכהה של פניו של האובייקט המצולם יאזן את הניגודיות. מהירויות התריס עשויות להיות איטיות יותר מצילומים רגילים ולכן, נדרש שימוש בחצובה. עם זאת, התאורה תהיה רכה ועשירה באופן מרהיב.

en: Wine
he_IL: יין

en: Wine Pairing
he_IL:  pairing יין

en: Wine Pairing for Mediterranean Meze
he_IL:  pairing יין ל-Mediterranean Meze

en: Wine and Aperitivo Culture
he_IL: תרבות היין והאפריטיבו

en: Wine pairings
he_IL: שילובי יין

en: Wings, by William A. Wellman
he_IL: כנפיים, מאת ויליאם א. ולמן

en: Winter Menu
he_IL: תפריט חורף

en: Winter Ready: Essential Home Maintenance for the Colder Months
he_IL: מוכן לחורף: תחזוקה חיונית לבית לחודשים הקרים

en: Wisdom and Perspective
he_IL: חכמה ותפיסה

en: With 15+ years of experience in the travel industry, Joan has travelled around the world more than once.
he_IL: עם ניסיון של מעל 15 שנה בתעשיית הטיולים, ג'ואן טיילה מסביב לעולם יותר מפעם אחת.

en: With Exford, your journey starts here. Please be sure to explore all our offers and choose the destination just right for your next vacation.
he_IL: עם Exford, הטיול שלך מתחיל כאן. כדאי לעיין בכל המבצעים שלנו ולבחור את היעד המושלם לטיול הבא שלך.

en: With Jetpack’s Tiled Gallery.
he_IL: עם הגלריה הפרושה של Jetpack.

en: With a dancer background, Joan always had a passion for yoga and meditation. After a trip in India, she decided to open her own studio.
he_IL: לג'ואן יש רקע במחול והיא תמיד התענייניה ביוגה ובמדיטציה. בעקבות טיול להודו, היא החליטה לפתוח סטודיו משלה.

en: With a heart full of gratitude, I move on to setting intentions for the day. These intentions are like guideposts that help me navigate the day with purpose. I focus on what I hope to achieve, how I want to feel, and how I can contribute positively to the world around me. This step gives me a sense of direction and motivation.
he_IL: עם לב מלא בתודה, אני ממשיך להגדיר כוונות ליום. הכוונות האלה הן כמו תמרורים שעוזרים לי לנווט ביום במטרה. אני מתמקד במה שאני מקווה להשיג, איך אני רוצה להרגיש, וכיצד אני יכול לתרום באופן חיובי לעולם שמסביבי. השלב הזה נותן לי תחושת כיוון ומוטיבציה.

en: With a keen eye for detail and craftsmanship, Mark designs furniture pieces that blend style with functionality, ensuring every piece enhances the beauty of any space.
he_IL: עם עין חדה לפרטים ולמלאכה, מארק מעצב רהיטים שמשלבים סגנון עם פונקציונליות, ומוודא שכל פריט משדרג את היופי של כל חלל.

en: With a keen eye for trends and a knack for problem-solving, she navigates complexities effortlessly, driving our team towards new heights of success.
he_IL: עם עין חדה למגמות ותחושה לפתרון בעיות, היא מתמצאת בקושי, מנהיגה את צוותנו לגבהים חדשים של הצלחה.

en: With a keen eye for trends and problem-solving, he drives our team to new heights.
he_IL: עם עין חדה למגמות ולפתרון בעיות, הוא מנהיג את הצוות שלנו לשמירה על גבהים חדשים.

en: With a keen eye for trends and problem-solving, she drives our team to new heights.
he_IL: עם עין חדה למגמות ולפתרון בעיות, היא מנהיגה את הצוות שלנו לגבהים חדשים.

en: With a passion for all things leafy, we offer a diverse collection of plants, from lush foliage to exotic blooms, to bring the beauty of nature into your home. Whether you're a seasoned plant parent or just beginning your green journey, our friendly team is here to help you find the perfect plant companion.
he_IL: עם תשוקה לכל מה שקשור לעלים, אנחנו מציעים אוסף מגוון של צמחים, מעלים שופעים ועד פריחות אקזוטיות, כדי להביא את היופי של הטבע לבית שלך. בין אם אתה הורה צמח מנוסה או רק מתחיל את המסע הירוק שלך, הצוות הידידותי שלנו כאן כדי לעזור לך למצוא את בן הזוג הצמחי המושלם.

en: With a passion for understanding the complexities of human societies, I immerse myself in the fascinating world of cultures as an anthropologist. It is through my research and teaching that I strive to shed light on the captivating insights and intricacies of diverse societies, exploring their customs, traditions, and incredible stories.
he_IL: עם תשוקה להבנת המורכבות של חברות האנוש, אני מתמסר לעולם המרתק של תרבויות כאנתרופולוג. דרך המחקר וההוראה שלי, אני שואף להאיר את התובנות המרתקות והמורכבות של חברות שונות, לחקור את המגזרים, המסורות והסיפורים המדהימים שלהם.

en: With a sense of gratitude and anticipation, Mateo embraced the journey that lay ahead. The guidance, once secretive, had become an integral part of his artistic narrative. As he navigated the world of filmmaking, bridging the essence of Argentina with the vibrancy of New York, Mateo Garcia realized that the path to greatness was often illuminated by unexpected sources—whether hidden in the shadows or standing boldly in the light of creative expression.
he_IL: עם תחושת הכרת תודה וציפייה, מתאו חיבק את המסע שהמתין לו. ההנחיה, שהייתה פעם סודית, הפכה לחלק אינטגרלי מהנרטיב האמנותי שלו. כשעבר בעולם הקולנוע, מחבר בין מהות ארגנטינה לבין החיות של ניו יורק, מתאו גארסיה הבין שהדרך לגדולה לעיתים קרובות מוארת על ידי מקורות בלתי צפויים—בין אם מוסתרים בצללים או עומדים בגאווה באור הביטוי היצירתי.

en: With a wide range of designer chairs to elevate your living space.
he_IL: עם מגוון רחב של כיסאות מעצבים כדי להרים את חלל המגורים שלך.

en: With diverse landscapes spread across the different regions of Sri Lanka, there is something for everyone. The list of activities can be quite exhaustive so we picked our top 5. Don't forget to contact us if you want to experience it!
he_IL: בזכות הנופים המגוונים באזורים השונים של המדינה, סרי לנקה היא מקום שבו כל אחד יכול למצוא משהו שימצא חן בעיניו. רשימת הפעילויות שכדאי לעשות כאן יכולה להיות ארוכה מדי ולכן, בחרנו עבורך חמש פעילויות מובילות. אפשר ליצור איתנו קשר לפרטים ולהרשמה!

en: With every article and update, this blog strives to stay ahead of the trends while also celebrating timeless design principles. We're dedicated to sourcing the most compelling ideas and practical solutions in interior design, making them accessible to everyone, from the casual enthusiast to the seasoned decorator.
he_IL: עם כל מאמר ועדכון, הבלוג הזה מתאמץ להיות מוביל בטרנדים ובו זמניות עיקריות בעיצוב. אנחנו מתמקדים באיתור רעיונות מרתקים ופתרונות מעשיים בעיצוב פנים, ומביאים אותם לכולם, מהמעוניין הפרטני ועד למעצב המנוסה.

en: With feta, tomatoes, basil and garlic.
he_IL: עם פטה, עגבניות, בזיליקום ושום.

en: With gently smiling jaws!"
he_IL: בערב מחייך מתחת לשפם!"

en: With hair like that?! Enough said...
he_IL: ראיתם את התסרוקת המדהימה הזאת? אין צורך להכביר מילים...

en: With homemade BBQ sauce and avocado
he_IL: עם רוטב ברביקיו ביתי ואבוקדו

en: With its bold design and cutting-edge technology, the Ghask Mountain Hi EK50 collaboration promises to be a game-changer in the world of streetwear. Stay tuned for the official release date and get ready to elevate your sneaker game to new heights with Ghask and Techwear+.
he_IL: עם העיצוב הנועז והטכנולוגיה המתקדמת, שיתוף הפעולה של Ghask Mountain Hi EK50 מבטיח להיות שינוי משחק בעולם האופנה הרחובית. הישארו מעודכנים לגבי תאריך השחרור הרשמי והתכוננו להעלות את משחק הסניקרס שלכם לגבהים חדשים עם Ghask ו-Techwear+.

en: With its deep green hue, Emerald has come to symbolize both opulence and the beauty of the natural world. The color's association with precious gemstones has elevated it to a status of luxury, often adorning the crowns and jewelry of royalty. Simultaneously, emerald's connection to nature evokes visions of lush landscapes and vibrant flora, creating a harmonious blend of man-made luxury and the untouched beauty of the earth.
he_IL: עם הגוון הירוק העמוק שלו, האמרלד הפך לסמל של עושר ויופי של העולם הטבעי. הקשר של הצבע עם אבני חן יקרות העלה אותו ל Removed from the glossary של יוקרה, ולעיתים קרובות הוא adorns את הכתרים והתכשיטים של המלוכה. במקביל, הקשר של האמרלד לטבע מעורר חזיונות של נופים ירוקים וצמחייה תוססת, creating תערובת הרמונית של יוקרה מעשה ידי אדם והיופי untouched של כדור הארץ.

en: With its innovative designs and commitment to inclusivity, AIRS®'s genderless collection marks a significant step forward in the fashion industry. By challenging conventional notions of gender in clothing, AIRS® continues to push the boundaries and pave the way for a more inclusive future in fashion.
he_IL: עם העיצובים החדשניים שלה והמחויבות שלה לכלול את כולם, הקולקציה הבלתי מגדרית של AIRS® מהווה צעד משמעותי קדימה בתעשיית האופנה. על ידי אתגר של תפיסות מסורתיות של מגדר בביגוד, AIRS® ממשיכה לדחוף את הגבולות ולסלול את הדרך לעתיד יותר כולל באופנה.

en: With its prime location, TechHub San Francisco provides easy access for both local attendees and those traveling from afar. The venue is conveniently situated near major transportation hubs, ensuring a seamless and convenient experience for participants.
he_IL: עם המיקום המרכזי שלו, TechHub סן פרנסיסקו מספק גישה קלה גם למשתתפים מקומיים וגם לאלה שמגיעים ממרחק. המקום ממוקם בקרבת מסלולי התחבורה המרכזיים, מבטיח חוויה חלקה ונוחה למשתתפים.

en: With just a few simple ingredients and minimal prep time, it's the perfect recipe to add to your weeknight dinner rotation. Get ready to twirl your fork and savor every bite of this classic Italian-inspired dish!
he_IL: עם רק כמה מרכיבים פשוטים וזמן הכנה מינימלי, זו המתכון המושלם להוסיף לסיבוב ארוחות הערב שלך. התכונן לסובב את המזלג שלך וליהנות מכל ביס של המנה הקלאסית בהשראת איטליה הזו!

en: With love and gratitude,
he_IL: עם אהבה ותודה,

en: With our guide, it is easier to learn where to get second-hand clothing and furniture.
he_IL: עם המדריך שלנו, יהיה לך קל לבדוק היכן אפשר להשיג ביגוד וריהוט יד שנייה.

en: With over 1500 hotels in Santorini, Greece, it can be really hard to find the perfect gem. Having said that, we managed to find it. The views of the Mediterranean Sea are simply wonderful.
he_IL: עם מעל 1500 מלונות בסנטוריני, יוון, יהיה לך קשה למצוא את המלון המושלם. אך אל דאגה, כבר מצאנו אותו. הנופים אל הים התיכון פשוט מקסימים.

en: With production rumored to be helmed by a director known for grand visual narratives, the "Legend of Lask" movie will seek to capture the game's magic and scale. The lush, animated look of the game is set to be translated into stunning visuals that promise to whisk audiences away to the land of Lask, where every corner holds a new discovery.
he_IL: עם השמועות על ייצור בידי במאי שזוכה להכרה בסיפורים חזותיים גדולים, הסרט "אגדת לאסק" ינסה ללכוד את הקסם והגודל של המשחק. המראה המופלא והמופשט של המשחק יועבר לתמונות מרהיבות שישאירו את הקהל מופתע ומובילים אותו לעולם של לאסק, שבכל פינה יש גילוי חדש.

en: With quick pickle of dried apricots.
he_IL: עם משמש מיובש בחומץ.

en: With regard to the material of which the actual wall should be constructed or finished, there can be no definite prescription, because we cannot obtain in all places the supplies that we desire. Dimension stone, flint, rubble, burnt or unburnt brick, use them as you find them. For it is not every neighborhood or particular locality that can have a wall built of burnt brick like that at Babylon, where there was plenty of asphalt to take the place of lime and sand, and yet possibly each may be provided with materials of equal usefulness so that out of them a faultless wall may be built to last forever.
he_IL: באשר לחומר שממנו יש לבנות או לסיים את החומה בפועל, לא יכול להיות מרשם מוגדר, כי אנחנו לא יכולים להשיג בכל המקומות את האספקה שאנחנו רוצים. אבן ממד, צור, הריסות, לבנים שרופות או לא שרופות, השתמש בהם כפי שאתה מוצא אותם. שכן לא כל שכונה או יישוב מסוים יכולים לבנות חומה מלבנים שרופות כמו זו בבבל, שם היה שפע של אספלט במקום סיד וחול, ובכל זאת ייתכן שכל אחד מהם יסופק עם חומרים בעלי תועלת שווה, כך שמתוכם קיר ללא רבב עשוי להיבנות לנצח.

en: With seasonal vegetables.
he_IL: עם ירקות העונה.

en: With second hand markets on a rise, Lana believes much work has been done to make this a more mainstream practice.
he_IL: לאור השווקים ההולכים וגדלים של מוצרי יד שנייה, לנה סבורה שהושקעה עבודה רבה כדי להפוך את המגמה הזו לפופולרית יותר.

en: With seven floors of striking architecture, UMoMA shows exhibitions of international contemporary art, sometimes along with art historical retrospectives. Existential, political and philosophical issues are intrinsic to our programme. As visitor you are invited to guided tours artist talks, lectures, film screenings and other events with free admission
he_IL: מוזיאון UMoMA משתרע על שבע קומות שמתאפיינות באדריכלות יוצאת דופן ומוצגות בו תערוכות של אומנות מודרנית מרחבי העולם, לעתים לצד רטרוספקטיבות היסטוריות. נושאים קיומיים, פוליטיים ופילוסופיים הם חלק בלתי-נפרד מהתוכנית שלנו. המבקרים מוזמנים לסיורים מודרכים, לשיחות עם אומנים, להרצאות, להקרנות סרטים ולאירועים נוספים, והכניסה חינם

en: With shrimp and roasted salad
he_IL: עם שרימפ וירקות קלויים

en: With side of spicy buffalo sauce.
he_IL: עם רוטב באפלו חריף בצד.

en: With the aim of helping as many people as possible, we always lack enthusiastic volunteers. Please contact us for more info.
he_IL: במטרה לעזור למספר האנשים המרבי שניתן, אנחנו תמיד מחפשים מתנדבים נלהבים. נשמח לשמוע ממך ולספק פרטים נוספים.

en: With the coming on of the hot days Regina's nostalgia, nervousness and melancholy increased. At night she tossed and turned, and sometimes groaned softly. At last she confessed to Antonio that her heart troubled her.
he_IL: בתחילתה של עונת הקיץ, הנוסטלגיה, החשש והמלנכוליה של רג'ינה רק החריפו. בלילות היא התהפכה אנה ואנה במיטתה ולפעמים נפלטה מפיה אנחה עצובה. בסופו של דבר, היא הסבירה לאנטוניו שליבה לא מניח לה.

en: With the dawn of the Renaissance, art embraced a more naturalistic and scientific approach to the world, and this extended to rainbows. The period marked an increased curiosity about nature’s phenomena. Figures like Leonardo da Vinci studied the physics of light and color, and artists began to depict rainbows with greater accuracy, though still rich with symbolism.
he_IL: עם עליית הרנסנס, האמנות אימצה גישה יותר טבעית ומדעית לעולם, וזה התרחב גם לקשתות. התקופה סימנה סקרנות מוגברת לגבי תופעות הטבע. דמויות כמו לאונרדו דה וינצ'י חקרו את הפיזיקה של אור וצבע, ואמנים התחילו לתאר קשתות עם דיוק רב יותר, אם כי עדיין עשירות בסימבוליזם.

en: With the right tools, we can increase yield efficiency by 40%. This means more food and less waste for everyone.
he_IL: עם הכלים המתאימים, אנחנו יכולים להגדיל את התפוקה ב-40%. כלומר, לספק יותר מזון וליצור פחות פסולת בכל התהליך.

en: With the stars shining bright and the gentle Galician breeze whispering secrets, our canteen begins its nightly wind-down. Pots are scrubbed, floors are mopped, but more importantly, the family comes together, recounting the day's highlights and preparing for the morrow.
he_IL: עם הכוכבים שמזרחים ברקע והרוח הגליציאנית הרכה שושבת סודות, הקנטינה שלנו מתחילה את תהליך השקט הלילי שלה. סירים מונקים, רצפות מוקיות, אך הכי חשוב, המשפחה נפגשת יחד, מספרת על גבורות היום ומתכוננת למחר.

en: With these Halloween decor ideas, your porch will become the perfect backdrop for trick-or-treaters and a spooktacular place to welcome guests. So, grab your creativity, dive into the world of Halloween, and let your porch become the talk of the town this season!
he_IL: עם רעיונות הקישוט להלווין הבאים, המרפסת שלך תהפוך לרקע מושלם לילדי המתיקות ולמקום מפחיד ומרתק לאורחים. אז תפסי את היצירתיות שלך, צלי לעולם של הלווין ותתן למרפסת שלך להיות הנושא של העיר העונה הזו!

en: With these bricks there are also half-bricks. When these are used in a wall, a course of bricks is laid on one face and a course of half-bricks on the other, and they are bedded to the line on each face. The walls are bonded by alternate courses of the two different kinds, and as the bricks are always laid so as to break joints, this lends To greater strength and a not unattractive appearance to both sides of such walls.
he_IL: עם הלבנים האלה יש גם חצאי לבנים. כאשר אלה משמשים בקיר, קורס של לבנים מונח על הפנים אחד קורס של לבנים למחצה על השני, והם המיטה לקו על כל פנים. הקירות מלוכדים במסלולים חלופיים משני הסוגים השונים, וכיוון שהלבנים מונחות תמיד כדי לשבור את המפרקים, הדבר מעניק חוזק רב יותר ומראה לא לא מושך לשני צידי קירות אלה.

en: With these creative pumpkin decoration ideas, you can infuse your home with the cozy charm and enchanting beauty of autumn. Whether you prefer glamorous glitter or rustic simplicity, there’s a pumpkin decorating style to suit every taste and aesthetic. So grab your pumpkins, gather your supplies, and let your imagination run wild as you embark on a fall décor journey that’s sure to delight and inspire!
he_IL: עם רעיונות הקישוט היצירתיים האלה לדלעת, אתה יכול להביא את הבית שלך לחוויה נעימה ומקסימה של סתיו. בין אם אתה מעדיף ברק בוהק או פשטות כפרית, יש סגנון קישוט לדלעת שמתאים לכל טעם ואסתטיקה. אז תתפשט את הדלעות שלך, אסוף את הציוד שלך, ותתן לדמיון שלך להתפשט כשאתה מתחיל במסע הקישוט לעונת הסתיו שבו אתה בטוח להתעניין ולהשרות ממנו!

en: With these tips in mind, you'll be ready to get lost in Patagonia's wilderness and have the adventure of a lifetime. From trekking to the base of the iconic Torres del Paine, to exploring the pristine forests of Tierra del Fuego, the opportunities for outdoor exploration in Patagonia are endless.
he_IL: עם הטיפים הללו בראש, תהיה מוכן להתעורר בבר פטגוניה ולחוות הרפתקה של חיים. מהטיול ברגל עד לבסיס הטורס דל פיינה האייקוני, ועד לחקיקה ביערות הנקיות של טיארה דל פואגו, ההזדמנויות לחקיקה בטבע בפטגוניה הן אין סופיות.

en: With these tips, hosting an easy birthday party becomes a breeze. It's all about focusing on what matters most and keeping the celebration stress-free. After all, the best parties are the ones where everyone, including the host, has a fantastic time!
he_IL: עם הטיפים האלה, לארח מסיבת יומולדת קלה יהפוך לפשוט וקל. הכל נמצא בהתמקדות במה שחשוב ביותר ובשמירה על חגיגה חינמית מלחץ. לאחר הכל, המסיבות הכי טובות הן אלה שכולם, כולל המארח, נהנים מזמן נהדר!

en: With this Mrs. Rachel stepped out of the lane into the backyard of Green Gables. Very green and neat and precise was that yard, set about on one side with great patriarchal willows and the other with prim Lombardies. Not a stray stick nor stone was to be seen, for Mrs. Rachel would have seen it if there had been. Privately she was of the opinion that Marilla Cuthbert swept that yard over as often as she swept her house. One could have eaten a meal off the ground without over-brimming the proverbial peck of dirt.
he_IL: בעודה חושבת את המחשבות הללו נכנסה גברת רֵיצְ'ל מהשביל לתוך החצר האחורית של החווה הירוקה. החצר הייתה ירוקה, נקייה ומסודרת למופת, תחוּמה בצדה האחד בעצי ערבה גדולים, וצפצפות בצדה האחר. בכל החצר כולה לא נראתה אף פיסת עץ או אבן שאיננה במקומה – אם היו כאלה, הן לא היו חומקות מעיניה של גברת רֵיצְ'ל. בינה לבינה הייתה משוכנעת שמַרִילָה קַתְבֶּרְט מטאטאת גם את החצר בכל פעם שהיא מטאטאת את הבית. בלי להגזים, אפשר היה ממש לאכול מהרצפה.

en: With your scene composed and your camera set up, it's time to dive into the technical aspects. During twilight, you're often dealing with low light conditions, so understanding the relationship between ISO, shutter speed, and aperture becomes critical.
he_IL: עם הסצנה שלך מורכבת והמצלמה שלך מוכנה, זה הזמן לקפוץ לתוך היבטים הטכניים. במהלך השקיעה, לעיתים תתמודד עם תנאי אור נמוכים, לכן הבנת היחס בין ISO, מהירות השעון ופתח העדשה הופכת לקריטית.

en: Within life's complex weave, choices guide to the exceptional, where creativity, inquisitiveness, and bravery are vital for a meaningful existence.
he_IL: בתוך האריגה המורכבת של החיים, בחירות מובילות למצבים יוצאי דופן, שם יצירתיות, סקרנות ואומץ הם חיוניים לקיום משמעותי.

en: Without further ado, here are the titles that made the cut.
he_IL: בלי להכביר מילים, אלו הספרים שעברו את המבחן.

en: Wojtek Naruniec
he_IL: ווויטק נארוניץ

en: Woman head sculpture possibly Venus or Eve, possibly 16th century
he_IL: פסל ראש אישה, אולי ונוס או חווה, אולי מהמאה ה-16

en: Women
he_IL: נשים

en: Women's Rights Advocate, Self-employed (1797-1851)
he_IL: פעילת זכויות נשים, עצמאי (1797-1851)

en: Wonderful Facilities
he_IL: מתקנים נהדרים

en: Wonderful job with those kids that need us and people from various places all over the world. I will definitely join your group as a volunteer.
he_IL: עבודה נפלאה עם ילדים שזקוקים לנו ולאנשים ממקומות שונים בעולם. אני בהחלט אצטרף לקבוצת המתנדבים שלכם.

en: Wonderful sunny day, a bit too sunny for this moment in the year, but enjoyable to run. I promise I’d run with my wife and this made it way more fun 🆒
he_IL: יום שמשי נפלא, קצת יותר מדי שמש לרגע הזה בשנה, אבל נהדר לרוץ. אני מבטיח שאני ארוץ עם אשתי וזה עשה את זה הרבה יותר כיף 🆒

en: Wooden Planks
he_IL: קרשי עץ

en: Wooden Stairs
he_IL: מדרגות עץ

en: Wooden Utensils by Maria Horta
he_IL: כלי עץ, מאת מריה הורטה

en: Woolf's Prose
he_IL: הפרוזה של וולף

en: Woolf's prose is lyrical and experimental, using stream of consciousness techniques to convey the inner thoughts and emotions of her characters. She captures the fleeting nature of human experience with a sense of immediacy and intimacy, creating a vivid portrait of the world as it exists in the minds of her characters.
he_IL: הפרוזה של וולף היא לירית וניסיונית, משתמשת בטכניקות של זרם תודעה כדי להעביר את המחשבות והרגשות הפנימיים של הדמויות שלה. היא תופסת את הטבע החמקמק של החוויה האנושית עם תחושת דחיפות ואינטימיות, יוצרת דיוקן חי של העולם כפי שהוא קיים במוחות של הדמויות שלה.

en: WordCamp US Talks Available on YouTube Channel
he_IL: WordCamp US Talks זמינים בערוץ YouTube

en: WordPress
he_IL: וורדפרס

en: WordPress is a free and open-source content management system (CMS) that is used to create and manage websites. It was first released in 2003, and has since become one of the most popular website platforms in the world.
he_IL: WordPress הוא מערכת ניהול תוכן חינמית ופתוחה המשמשת ליצירה וניהול של אתרים אינטרנט. היא יצאה לראשונה בשנת 2003 ומאז הפכה לאחת מפלטפורמות האתרים הפופולריות ביותר בעולם.

en: WordPress is a popular and versatile content management system (CMS) that offers several advantages for individuals and businesses looking to create and manage their websites. Here are some reasons why you should consider using WordPress:
he_IL: WordPress הוא מערכת ניהול תוכן פופולרית ורב-תכליתית (CMS) שמציעה כמה יתרונות לאנשים ולעסקים שמעוניינים ליצור ולנהל את האתרים שלהם. הנה כמה סיבות למה כדאי לך לשקול להשתמש ב-WordPress:

en: WordPress is also known for its SEO (search engine optimization) capabilities, which help websites rank higher in search engine results pages. Additionally, WordPress is constantly updated to ensure its security and stability.
he_IL: WordPress ידוע גם ביכולותיו ב-SEO (ביישור למנועי חיפוש), המסייעות לאתרים להידרדר בדפי תוצאות מנועי החיפוש. בנוסף, WordPress מתעדכן באופן קבוע כדי להבטיח את האבטחה והיציבות שלו.

en: WordPress is web software you can use to create a beautiful website or blog. We like to say that WordPress is both free and priceless at the same time.
he_IL: התוכנה של WordPress היא תוכנה מבוססת רשת שבה אפשר להשתמש כדי ליצור אתר או בלוג יפה. אנחנו אוהבים להגיד שהשירות של WordPress חינמי ויקר ערך בעת ובעונה אחת.

en: WordPress is web software you can use to create a beautiful website or blog. We like to say that WordPress is both free and priceless at the same time.
he_IL: התוכנה של WordPress היא תוכנה מבוססת רשת שבה אפשר להשתמש כדי ליצור אתר או בלוג יפה. אנחנו אוהבים להגיד שהשירות של WordPress חינמי ויקר ערך בעת ובעונה אחת.

en: WordPress is written in PHP programming language and uses a MySQL database to store content. It offers a user-friendly interface and a wide range of customizable themes and plugins that allow users to create a website that suits their needs and preferences.
he_IL: WordPress כתוב בשפת תכנות PHP ומשתמש במסד נתונים של MySQL כדי לאחסן תוכן. הוא מציע ממשק ידידותי למשתמש ומגוון רחב של תבניות ותוספים הניתנים להתאמה אישית, המאפשרים למשתמשים ליצור אתר אינטרנט שמתאים לצרכים והעדפותיהם.

en: Words That Sparkle
he_IL: מילים שמבריקות

en: Words that Wow
he_IL: מילים שמרגשות

en: Work
he_IL: עבודה

en: Work Hard
he_IL: לעבוד קשה

en: Work Smart
he_IL: לעבוד חכם

en: Work Smart
he_IL: לעבוד חכם

en: Work hard
he_IL: לעבוד קשה.

en: Work hard, work smart
he_IL: לעבוד קשה, לעבוד חכם

en: Work hard. Work smart.
he_IL: לעבוד קשה. לעבוד חכם.

en: Work hard. Work smart.
he_IL: לעבוד קשה. לעבוד חכם.

en: Work one-on-one with our expert stylists to curate outfits that align with your unique taste, body type, and lifestyle.
he_IL: עבוד אחד על אחד עם הסטייליסטים המומחים שלנו כדי ליצור תלבושות שמתאימות לטעם הייחודי שלך, סוג הגוף שלך ואורח החיים שלך.

en: Work smart
he_IL: לעבוד חכם.

en: Work with me
he_IL: תעבוד איתי

en: Work with us
he_IL: לעבוד איתנו

en: Work-Life Balance
he_IL: איזון בין העבודה לחיים

en: Work:
he_IL: עבודה:

en: Working at Dawn
he_IL: עבודה לאור הזריחה

en: Working on your board
he_IL: לטפל בסקייטבורד שלך

en: Working with Alisa on my fitness has been great. I always feels like it’s had a thorough workout. I very much appreciate the help and advice. I can’t recommend this place enough. Thank you, Alisa!
he_IL: העבודה עם אליסה על הכושר הגופני שלי הייתה מצוינת. תמיד הרגשתי שהאימון היה מקיף. אני מאוד מעריכה את העזרה והעצות. אני ממליצה בחום על המקום הזה. תודה לך אליסה!

en: Working with Peers
he_IL: לעבוד עם עמיתים

en: Works and Days
he_IL: Works and Days (עבודות וימים)

en: Works with major design software
he_IL: עבודה עם תוכנת עיצוב נחשבת

en: Workshop Wonders: A Glimpse into Hands-On Sessions
he_IL: נפלאות סדנאות: הצצה למפגשים מעשיים

en: Wrap your brownies in layers of white icing to transform them into adorable mummies. Add candy eyes peeking out from the icing bandages to give your mummy brownies a whimsical and spooky touch.
he_IL: עטוף את הבראוניז בשכבות של קרם חלב לבן כדי להפוך אותם למומיות מקסימות. הוסף עיני סוכריות שצופות מתוך החבילות של הקרם כדי לתת לבראוניז המומיים שלך מגע קסום ומסתורי.

en: Write title
he_IL: לכתוב כותרת

en: Write titleu2026
he_IL: כתיבת כותרת u2026

en: Write title…
he_IL: הוספת כותרת…

en: Writers Week
he_IL: שבוע הכותבים

en: Writing
he_IL: כתיבה

en: Writing and Updating Documentation
he_IL: כתיבת ועדכון תיעוד

en: Written by
he_IL: נכתב על ידי

en: Wrocław 🇵🇱
he_IL: וְרוֹצְלָב 🇵🇱

en: XII to XVIII century
he_IL: מאות XII עד XVIII

en: XIX century (1800-1910)
he_IL: מאות ה-19 (1800-1910)

en: XX century (1910-1945)
he_IL: המאה ה-XX (1910-1945)

en: XX to XXI (1945-Present)
he_IL: XX עד XXI (1945-נוכחי)

en: Xanthus Whitley
he_IL: זנטוס וויטני

en: Xocolateria
he_IL: צ'וקולטריה

en: Yawning is a natural reflex that involves inhaling deeply and then exhaling audibly. While yawning is often associated with tiredness or boredom, it can also occur in response to various stimuli such as stress, anxiety, or even social cues. Scientists have proposed several theories to explain why we yawn, including the need to increase oxygen levels in the blood, to regulate brain temperature, or to promote social bonding. However, the exact purpose of yawning remains unclear, and it continues to be a subject of fascination for researchers and laypeople alike.
he_IL: פה יש תרגום לטקסט שלך:
    "הפעם הרגילה היא תנודת תנודה טבעית שכוללת נשימה עמוקה ואז נשיפה בקול. בעוד פעמון נקשר לעיתים עם עייפות או משעממות, הוא יכול גם להתרחש כתגובה למיגון שונים כמו לחץ, חרדה או אפילו רמזים חברתיים. מדענים הציעו מספר תיאוריות להסבר על כך למה אנחנו פועמים, כולל את הצורך להגביר את רמות החמצן בדם, לתקן טמפרטורת המוח או לקדם קישור חברתי. אף על פי שמטרת הפעמון המדויקה נשארת לא ברורה, והיא ממשיכה להיות נושא שמעניין מחקרנים וגם אנשים פשוטים כאחד.

en: Yawning: Why Do We Do It?
he_IL: פה תרגום הטקסט לעברית:
    "פותחים פה: למה אנחנו עושים את זה?

en: Year
he_IL: בשנה

en: Year on year we have consistently produced the results you are looking for for 5 consecutive years.
he_IL: בכל שנה בחמש השנים האחרונות, אנחנו מגיעים לתוצאות שאליהם ההורים שואפים.

en: Years later I had breakfast at a cafe in Chattanooga and my life changed. My uncle brought us to Martha Johnson’s for brunch and he made me eat a bite of pancakes without syrup. “These are the best pancakes you’ll ever have. Don’t you dare drown them in syrup!” He was right. The pancakes were crusty on the outside, fluffy on the inside, and sweet enough that just a hint of butter and they were perfect.&nbsp;
he_IL: שנים אחר כך, ישבתי לארוחת בוקר בקפה בעפולה ששינתה את חיי. דוד שלי הציע להיפגש לבראנץ' במסעדת מרת'ה ג'ונסון והכריח אותי לטעום את הפנקייק בלי הסירופ. "אלו הפנקייקים הטובים ביותר שתאכלי. שלא תעזי להטביע אותם בסירופ!" הוא צדק. הפנקייקים היו פריכים מבחוץ ואווריריים מבפנים. הטעם שלהם היה מספיק מתוק שטיפת החמאה שמרחתי הספיקה לביס מושלם.

en: Years later, Aalto married architect Aino Marsio. Their honeymoon in Italy sealed an intellectual bond with the culture of the Mediterranean region that remained important to Aalto for life.
he_IL: שנים לאחר מכן, אלטו נישאה לאדריכל איינו מרסיו. ירח הדבש שלהם באיטליה חתם קשר אינטלקטואלי עם התרבות של אזור הים התיכון שנותרה חשובה לאלטו לכל החיים.

en: Years of experience
he_IL: שנות ניסיון

en: Years passed, and the Anderson children, now grown with families of their own, scattered across the country. The old house by the lake became a nexus, a place of reunion for weddings, holidays, and the occasional quiet weekend getaway. Yet, as the family expanded, so did the complexities of life.
he_IL: עברו שנים, והילדים של אנדרסון, שכבר גדלו עם משפחות משלהם, התפזרו ברחבי הארץ. הבית הישן ליד האגם הפך לנקודת מפגש, מקום מפגש לחתונות, חגים, ולסופי שבוע שקטים מדי פעם. עם זאת, ככל שהמשפחה התרחבה, כך גם המורכבויות של החיים.

en: Years running
he_IL: שנים רצים

en: Yellow Ocher is more than just a pigment; it's a testament to the alchemy of nature. Extracted from ochre clay, artists have used this golden-hued earth pigment for centuries, its warm tones reflecting the beauty of sunlight captured in the very substance of the earth.
he_IL: אוֹכְר צהוב הוא יותר מאשר פיגמנט; הוא עדות לאלכימיה של הטבע. מופק מחרסית אוכרה, אמנים השתמשו בפיגמנט האדמה הזה בצבע זהב במשך מאות שנים, גווניו החמים משקפים את יופיו של אור השמש שנלכד בחומר עצמו של האדמה.

en: Yes, FOAM_ aims to provide a valuable experience for all participants. Most sessions, including keynote speeches and panel discussions, will be recorded and made available for on-demand viewing after the conference. This allows attendees to revisit sessions they missed or explore additional content at their convenience.
he_IL: כן, FOAM_ מתאמץ לספק חוויה מועילה לכל המשתתפים. רוב ההרצאות, כולל דברי הפתיחה המרכזיים והדיונים בפאנלים, יוקלטו ויהיו זמינים לצפייה בדרישה לאחר הכנס. זה מאפשר למשתתפים לחזור על ההרצאות שפספסו או לחקור תוכן נוסף בנוחותם.

en: Yes, FOAM_ provides certificates of attendance or participation for conference attendees. These certificates can be obtained through the conference website after the event by completing a simple request form. Certificates can serve as evidence of professional development and can be beneficial for career growth or educational purposes.
he_IL: כן, FOAM_ מספקת תעודות נוכחות או השתתפות למשתתפי הכנס. ניתן לקבל את התעודות הללו דרך אתר הכנס לאחר האירוע על ידי מילוי טופס בקשה פשוט. התעודות יכולות לשמש כראייה לפיתוח מקצועי ויכולות להיות מועילות לצמיחה בקריירה או למטרות חינוכיות.

en: Yes, FOAM_ will feature a virtual exhibition area where attendees can explore booths and showcases by innovative startups, established companies, and industry organizations. This interactive space allows participants to engage in live demos, interact with exhibitors, and discover the latest digital technologies and services.
he_IL: כן, FOAM_ יכלול אזור תערוכה וירטואלי בו המשתתפים יוכלו לחקור דיורים וספריות של חברות סטארט-אפ חדשניות, חברות מוכרות וארגונים בתעשייה. המרחב האינטראקטיבי הזה מאפשר למשתתפים להשתתף בהדגמות חיות, להתקשר עם יצרנים ולגלות את הטכנולוגיות והשירותים הדיגיטליים המתקדמים ביותר.

en: Yes, sessions will be recorded. There will be about a week of time in between the workshop and posting the videos so that we can edit and caption them.
he_IL: כן, המפגשים יוקלטו. יעבור כשבוע בין מועד הסדנה ועד פרסום הסרטונים כדי שנוכל לערוך אותם ולהוסיף בהם כתוביות.

en: Yes, we are pleased to confirm that we offer worldwide shipping! Please note that we are unable to deliver to some countries and we apologize for any inconvenience caused.
he_IL: כן, אנחנו שמחים להודיע שיש לנו משלוחים בינלאומיים! עם זאת, לצערנו אין לנו אפשרות לשלוח למדינות מסוימות. אנו מתנצלים על אי הנוחות.

en: Yet, as the spaceship ventured deeper into uncharted space, the harmony between the astronauts and their tiny cohabitants began to unravel. The ants, driven by instinct, sought sustenance in the spacecraft's food supplies. The crew, discovering their rations dwindling faster than anticipated, were perplexed by the apparent discrepancy. Little did they know that the resourceful ants had formed alliances, transporting crumbs and morsels to hidden chambers within the ship.
he_IL: עם זאת, כשש spacecraft נכנס עמוק יותר לחלל לא נודע, ההרמוניה בין האסטרונאוטים לבין השכנים הקטנים שלהם התחילה להתפרק. הנמלים, מונעות על ידי אינסטינקט, חיפשו מזון במלאי המזון של החללית. הצוות, שגילה שהרציות שלהם מתמעטות מהר יותר ממה שציפו, היה מבולבל מהפער המוחשי. מעט הם ידעו שהנמלים המ resourceful יצרו בריתות, מעבירות פירורים ונשנושים לחדרים מוסתרים בתוך הספינה.

en: Yida Yin
he_IL: ידע יין

en: Yoga
he_IL: יוגה

en: Yoga has been my constant companion since I embraced it in my twenties. Over the last five decades, I've had the privilege of immersing myself in various yoga styles: Kundalini yoga, Power yoga, and Bikram yoga. Each style has left a lasting imprint on my practice. A Kundalini yoga instructor once guided me into a challenging pose within 30 minutes. Every session, irrespective of the style, commences or concludes with mindful breathing exercises.
he_IL: יוגה הייתה החברה הקבועה שלי מאז שאימצתי אותה בעשרים שלי. במהלך חמש העשורים האחרונים, היה לי הכבוד להעמיק בסגנונות יוגה שונים: יוגת קונדליני, יוגת פאוור, ויוגת ביקראם. כל סגנון השאיר חותם מתמשך על הפרקטיקה שלי. מדריך יוגת קונדליני אחד הכניס אותי לתנוחה מאתגרת בתוך 30 דקות. כל מפגש, ללא קשר לסגנון, מתחיל או מסתיים בתרגילי נשימה מודעת.

en: Yoga retreat in Bali
he_IL: נופש של יוגה בבאלי

en: Yokohama, Japan
he_IL: יוקוהמה, יפן

en: Yosemite
he_IL: יוסמיטי

en: Yosemite National Park in California spans roughly 750,000 acres. It has been a UNSECO World Heritage Site since 1984.
he_IL: שטחו של הפארק הלאומי יוסמיטי בקליפורניה הוא כ-3040 ק"מ. הפארק נחשב לאתר מורשת עולמית של אונסק"ו מאז 1984.

en: You are back at the beginning of all things. In fact, human thought does not advance, it only recurs. Every tone and semi-tone in the scale is a keynote; and every point in the Universe is the centre of the Universe; and every man is the centre and focus of the cosmos, and through him passes the whole of all force, as it exists and has existed from eternity; hence the significance which may at any moment radiate out of anything.
he_IL: כעת חזרת לתחילתם של כל הדברים. למעשה, המחשבה האנושית לא מתקדמת, היא רק מתרחשת שוב. כל טון וחצי טון בסולם הוא תו, כל נקודה ביקום היא מרכזו של היקום וכל אדם הוא המרכז והמוקד של היקום ודרכו עובד כל הכוח כולו שיצא ויוצא מהנצח ומכאן, החשיבות הרבה שיכולה להישלח מכל דבר ובכל רגע.

en: You are on the right track.
he_IL: עלית על המסלול הנכון.

en: You can add lists to your content. This is what they'll look like.
he_IL: אפשר להוסיף רשימות לתוכן שלך. כך הן ייראו.

en: You can also align it to the right, if you prefer.
he_IL: תמיד אפשר ליישר גם לימין, אם זו ההעדפה שלך.

en: You can apply here. The deadline to apply is April 30th.
he_IL: אפשר להירשם כאן. המועד האחרון להרשמה הוא 30 באפריל.

en: You can be cautious or be creative. There's no Cautious Creative.
he_IL: אתם יכולים להיות זהירים או יצירתיים. אין קריאייטיב זהיר.

en: You can change the colors of your site really easily using Twenty Fifteen.
he_IL: אפשר לשנות את הצבעים של האתר שלך בקלות עם ערכת העיצוב Twenty Fifteen.

en: You can find me on:
he_IL: אתה יכול למצוא אותי ב:

en: You can find me online in the links below or just send me a <a href="https://2023.wordpress.net">message</a> to say hi.
he_IL: אפשר למצוא אותי ברשת בקישורים הבאים או פשוט לשלוח לי <a href="https://2023.wordpress.net">הודעה</a> ולומר שלום.

en: You can get involved today by becoming a Volunteer. Sign up and you will be joining a group of change-makers, a network strong enough to impact positive change in the lives of children.
he_IL: אפשר לתרום למאמצים שלנו על ידי התנדבות. ניתן להירשם ולהצטרף לקבוצה של מתנדבים שיוצרים שינוי ומהווים רשת עוצמתית שמצליחה להשפיע לטובה על חייהם של הילדים.

en: You can lean back with perfect balance, as the tension mechanism is easy to adjust with an Allen key to suit your weight and movements.
he_IL: אפשר להישען אחורה באיזון מושלם. הודות למנגנון המתח, קל להתאים את הכיסא אישית באמצעות מפתח אלן לפי המשקל והתנועות שלך.

en: You can now change your color scheme by selecting one of the predefined ones. Choose a color scheme you want from Base Color Scheme dropdown. You can preview the change in the Customizer.
he_IL: כעת אפשר לשנות את ערכת הצבעים באמצעות בחירה באחד מהצבעים שהוגדרו מראש. יש לבחור את ערכת הצבעים שברצונך להחיל מהתפריט הנפתח 'ערכת צבעים'. אפשר לראות תצוגה מקדימה של השינוי בכלי ההתאמה האישית.

en: You can reach us via the contact form on our website or by emailing us directly at <a href="mailto:hello@example.com">hello@example.com</a>. We aim to respond to all inquiries within 48 hours.
he_IL: אתה יכול ליצור קשר איתנו דרך טופס היצירת קשר באתר האינטרנט שלנו או באמצעות שליחת אימייל ישירות אלינו בכתובת <a href="mailto:hello@example.com">hello@example.com</a>. אנחנו מתכוונים להגיב לכל פניות בתוך 48 שעות.

en: You can see more of Berthe Morisot's work on <a href="https://www.wikiart.org/en/berthe-morisot">WikiArt</a>.
he_IL: אפשר להתרשם מעבודות אמנות נוספות של ברת מוריזו באתר <a href="https://www.wikiart.org/en/berthe-morisot">WikiArt</a>.

en: You can use fresh or frozen blueberries for this recipe. If using frozen blueberries, do not thaw them before adding to the batter. Feel free to customize the granola topping with your favorite mix-ins, such as chopped nuts, seeds, or dried fruit.
he_IL: אתה יכול להשתמש בבלוברי טריים או קפואים למתכון הזה. אם אתה משתמש בבלוברי קפואים, אל תפשיר אותם לפני שתוסיף לבצק. תרגיש חופשי להתאים אישית את תוספת הגרנולה עם התוספות האהובות עליך, כמו אגוזים קצוצים, זרעים או פירות יבשים.

en: You don't have to be great to get started but you have to get started to be great.
he_IL: לא חייבים להיות אלופים כדי להתחיל אבל בהחלט חייבים להתחיל כדי להיות אלופים.

en: You don’t need to be a super-fit speed machine! You don’t even have to make it the full 5KM, feel free to share a walk around the park – but please join us for a chance to connect with each other!
he_IL: אתה לא צריך להיות מכונת ריצה סופר-מתאמת! אתה אפילו לא צריך לעשות את ה-5 קילומטרים המלאים, תרגיש חופשי לשתף בהליכה מסביב לפארק - אבל בבקשה הצטרף אלינו להזדמנות להתחבר זה לזה!

en: You don’t wanna miss it.
he_IL: לא כדאי לפספס.

en: You go in at once, Giorgio
he_IL: “אתה היכּנס מיד, ג’ורג’ו

en: You just learn to cope with whatever you have to cope with. The world doesn’t owe you a damn thing.
he_IL: אתה פשוט לומד להתמודד עם מה שעליך להתמודד עם זה. העולם לא חיב לך דבר.

en: You know that brand voice everyone’s talking about? Copywriters are like the DJs of brand voices. They make it unique, catchy, and unforgettable.
he_IL: אתה יודע את הקול המותגי שכולם מדברים עליו? כותבי הטקסטים הם כמו הדיג'יים של הקולות המותגיים. הם עושים אותו ייחודי, מפתיע ובלתי נשכח.

en: You may be interested in…
he_IL: יתכן שתהיה מעוניין ב...

en: You may think a food truck is a step down from a normal restaurant but in the case of Mobile Gourmet you’d be so, so wrong.
he_IL: משאיות אוכל נחשבות לפעמים לאיכותיות פחות ממסעדות רגילות אבל המשאית 'גורמה על גלגלים' מוכיחה אחרת.

en: You may think a food truck is a step down from a normal restaurant but in the case of Mobile Gourmet you’d be so, so wrong. The Mobile Gourmet Food Truck is indulgent, tasty, and as good as any sit down place I’ve been to in my life.
he_IL: משאיות אוכל נחשבות לפעמים לאיכותיות פחות ממסעדות רגילות אבל המשאית 'גורמה על גלגלים' מוכיחה אחרת. משאית האוכל 'גורמה על גלגלים' מגישה אוכל מפנק, טעים ואיכותי כמו כל מסעדה אחרת שבה ישבתי.

en: You see the hedges, how I got it shaped up? It’s important to shape up your hedges, it’s like getting a haircut, stay fresh.
he_IL: רואים את הגדרות החיות? רוצים לדעת איך עיצבתי אותן? חשוב לעצב את הגדרות החיות שלכם. כמו עיצוב תספורות, מומלץ לשמור על מראה רענן.

en: You share your needs with us and we will book a visit to the selected workplace.
he_IL: אתה משתף את הצרכים שלך איתנו ואנחנו נזמין ביקור במקום העבודה הנבחר.

en: You want to get involved and give back to the community, but can't fit another big commitment into your busy schedule? Then microvolunteering might just be the thing.
he_IL: רוצה להצטרף לעבודה התנדבותית למען הקהילה אבל אין לך אפשרות להתחייב למשימות שדורשות זמן רב? התנדבות בקטנה יכולה להיות הפתרון המושלם עבורך.

en: You will experience dramatic landscapes that can only be explored on foot.
he_IL: יש כאן נופים דרמתיים שאפשר לראות רק בסיורי הליכה.

en: You will learn later on in these tests that <code>word-wrap: break-word;</code> will be your best friend.
he_IL: אנחנו נסביר בשלב מאוחר יותר למה האפשרויות <code>word-wrap: break-word;</code> בבדיקות האלה יהיו החברות הכי טובות שלך.

en: You will not only learn new skills but you will also be able to share and impress you loved ones with your creations.
he_IL: נלמד אתכם לא רק מיומנויות חדשות, אלא שגם תוכלו לשתף ולהרשים את יקיריכם במנות שתבשלו.

en: You'll find this layout on web sites all over the internet.
he_IL: הפריסה הזאת נפוצה באתרים ברחבי הרשת.

en: You'll love who we are
he_IL: תאהב את מי שאנחנו

en: Young Woman in Mauve
he_IL: אשה צעירה בסגול בהיר

en: Your First Day in Minetest
he_IL: היום הראשון שלך ב־Minetest

en: Your Guide to Enhancing an Open-Source World
he_IL: המדריך שלך לשיפור עולם קוד פתוח

en: Your Guide to the WordCamp US Sponsor Hall
he_IL: המדריך שלך לאולם הספונסרים של WordCamp US

en: Your Journey Begins
he_IL: המסע שלך התחיל

en: Your Partner in Home Transformation
he_IL: שותף שלך בשינוי הבית

en: Your best second-hand guides
he_IL: המדריכים הטובים ביותר ליד שנייה.

en: Your board requires just a little bit of upkeep to make sure it's safe and keeping you moving. This maintenance is not difficult to learn.
he_IL: הסקייטבורד שלך דורש מעט תחזוקה כדי לוודא שהוא בטוח ומאפשר לך לנוע כראוי. אפשר ללמוד איך לתחזק את הסקייטבורד בקלות.

en: Your cart is currently empty!
he_IL: עגלת הקניות שלך ריקה כעת!

en: Your customers will love your attention to detail. Each project you showcase tells them something difference about you and your innovative work.
he_IL: הלקוחות שלך יאהבו את תשומת הלב שהשקעת בפרטים. כל פרויקט שיראו, יספר להם משהו שונה עליך ועל העבודה החדשנית שלך.

en: Your furniture plays a significant role in creating a comfortable living space. Explore Handy's recommendations for choosing and arranging furnishings that prioritize both style and comfort. A well-furnished space invites relaxation, making it easy to unwind after a long day.
he_IL: רהיטים שלך משחקים תפקיד משמעותי ביצירת חלל מגורים נעים. חקור את ההמלצות של Handy לבחירה וסידור רהיטים שמעדיפים גם סגנון וגם נוחות. חלל מרוהט היטב מזמין רגיעה, מה שמקל עליך להירגע אחרי יום ארוך.

en: Your generous donation will help educate the next generation of leaders to help carry this project forward!
he_IL: התרומה הנדיבה שלכם תעזור לנו לחנך את הדור הבא של המנהיגים שימשיכו להוביל את הפרויקט!

en: Your gift will help equip children in need with necessary resources, training and education while offering the promise of a brighter future. You can make a difference today by signing up.
he_IL: המתנה שלך תעזור לנו להעניק משאבים, הדרכות וחינוך שחיוניים לילדים במצוקה ולהבטיח להם עתיד מזהיר. אפשר ליצור שינוי כבר היום באמצעות הרשמה.

en: Your project showcase demonstrates your skills, your experience, and your ability to produce stunning work across genres.
he_IL: הפרויקט שלך מציג לראווה את הכישורים, הניסיון והיכולות שלך ליצור עבודה מדהימה ומגוונת.

en: Your space is a canvas, and this blog is here to provide the palette of possibilities. We invite you to explore, engage, and be inspired. Let your home be a reflection of your unique journey, and let this blog be your guide.
he_IL: המקום שלך הוא קנבס, והבלוג הזה כאן כדי לספק את הפלטה של האפשרויות. אנחנו מזמינים אותך לחקור, להתעסק ולהתרגש. תן לבית שלך להיות מראה של המסע הייחודי שלך, ותתיר את הבלוג הזה להיות המדריך שלך.

en: Your vaporwave art should be an invitation to a different world—a digital utopia where the rules of reality are bent and reformed. Add finishing touches like a timestamp in the corner or a title in a retro font to frame your artwork within the vaporwave narrative.
he_IL: האמנות שלך בסגנון וייפורווייב צריכה להיות הזמנה לעולם אחר - אוטופיה דיגיטלית בה כללי המציאות מתעקשים ומתקנים. הוסף נגיעות סופיות כמו תאריך ושעה בפינה או כותרת בגופן רטרו כדי למסגר את היצירה שלך בתוך הסיפור הוויפורווייבי.

en: Your voice is what sets you apart from the crowd – it's your unique perspective, insights, and experiences that make your content valuable and compelling to your audience. Whether you're sharing personal anecdotes, offering expert advice, or advocating for social change, your voice has the power to inform, inspire, and influence others in ways you may never have imagined.
he_IL: הקול שלך הוא מה שמבדיל אותך מהקהל – זו הפרספקטיבה הייחודית שלך, התובנות והחוויות שעושות את התוכן שלך יקר ערך ומרתק לקהל שלך. בין אם אתה משתף סיפורים אישיים, מציע עצות מקצועיות, או תומך בשינוי חברתי, הקול שלך יש את הכוח ליידע, להשראה ולהשפיע על אחרים בדרכים שאולי מעולם לא דמיינת.

en: Youth of Today
he_IL: נוער היום

en: Youth of Today was formed in Danbury, Connecticut, in 1985 by two members of the hardcore band Violent Children, Ray Cappo (vocals) and John Porcelly (Porcell) (guitar) were aiming to start a straight edge band at a time when most old school straight edge bands had disbanded. Having difficulty finding a bassist and drummer, Ray and Porcell found help from two high school friends, Graham Phillips and Darren Pesce, who had played with Porcell in a band called The Young Republicans in the past. Youth of Today played their first show at The Anthrax on July 2, 1985.
he_IL: Youth of Today נוסדה בדנברי, קונטיקט, בשנת 1985 על ידי שני חברים מלהקת ההארדקור Violent Children, Ray Cappo (שירה) ו-John Porcelly (Porcell) (גיטרה) שהיו מתכוונים להקים להקת straight edge בזמן שרוב הלהקות הקודמות של התנועה פרקו דרכן. בעקבות קושי במציאת בסיסט ותופסן, ריי ופורסל קיבלו עזרה משני חברים מתיכון, גרהאם פיליפס ודרן פסקה, ששיחקו עם פורסל בלהקה בשם The Young Republicans בעבר. Youth of Today ניגנו את הופעתם הראשונה ב-The Anthrax ב-2 ביולי 1985.

en: You’ll need access to a DAW — a digital audio workstation — like Ableton Live, Pro Tools, or Garageband. There are also several free DAWs out there, if you don’t currently one own.
he_IL: נדרשת לך גישה לתחנת עבודה דיגיטלית לאודיו כגון Ableton Live‏, Pro Tools או Garageband. יש גם מספר תחנות עבודה דיגיטליות לאודיו שניתנות לשימוש בחינם אם טרם רכשת אחת.

en: You’re going to publish a post today. Don’t worry about how your blog looks. Don’t worry if you haven’t given it a name yet, or you’re feeling overwhelmed. Just click the “New Post” button, and tell us why you’re here.
he_IL: היום נפרסם ביחד פוסט. אין צורך לדאוג לגבי התצוגה שלו. אין צורך לדאוג אם עדיין לא נתת שם לבלוג שלך או אם עדיין אין לך מושג מה לעשות. עליך ללחוץ על הכפתור "פוסט חדש" ולספר לנו למה הגעת לכאן.

en: You’re not locked into any of this; one of the wonderful things about blogs is how they constantly evolve as we learn, grow, and interact with one another — but it’s good to know where and why you started, and articulating your goals may just give you a few other post ideas.
he_IL: אין צורך להתחייב לדבר מסוים – אחד מהיתרונות העיקריים של בלוגים הוא יכולת ההסתגלות ללמידה, לצמיחה ולשיתוף הפעולה עם אחרים – אבל חשוב לדעת מאיפה מתחילים והגדרת המטרות יכולה לתת לך רעיונות לפוסטים נוספים.

en: Yuga is an innovative firm with a focus on designing life-enhancing and genuinely sustainable architecture.
he_IL: יוגע היא סוכנות חדשנית שמתמקדת בעיצוב אדריכלות בת קיימא ששמה את החיים במרכז.

en: Yuga<br>Foundation
he_IL: עמותת<br>יוגע

en: Zakynthos (or Zante) is best known for the breathtaking Navagio Beach, also known as Shipwreck Beach. Explore the island's natural beauty, including the Blue Caves, and don't miss the chance to see the endangered Caretta Caretta sea turtles in the National Marine Park.
he_IL: זאקינתוס (או זנטה) ידועה בעיקר בזכות חוף נאבאגיו המ breathtaking, הידוע גם כחוף ההתרסקות. חקור את היופי הטבעי של האי, כולל את המערות הכחולות, ואל תפספס את ההזדמנות לראות את צבי הים המוגנים קארטה קארטה בפארק הימי הלאומי.

en: Zeph Johns
he_IL: זף ג'ונס

en: Zero-Waste Cooking
he_IL: בישול ללא פסולת

en: Zest and juice of 2 limes
he_IL: קליפת ועסיס של 2 ליים

en: Zest of 1 lemon
he_IL: קליפת לימון אחד

en: Zest, Juice, and Tang
he_IL: זסט, מיץ, וטאנג

en: Zingy Lime Vegan Muffins
he_IL: מאפינס ליים זינגי טבעוניים

en: Zoom through the streets on this premium 3-speed bike. Manufactured and assembled in Germany in the 80s.
he_IL: זום ברחובות על האופניים הפרימיום עם 3 הילוכים האלה. מיוצר ומורכב בגרמניה בשנות ה-80.

en: [Al Dente] Contact
he_IL: [Al Dente] קשר

en: [Annalee Washington] Work with Me
he_IL: [אנלי וושינגטון] תעבוד איתי

en: [Archeo] Contact
he_IL: [Archeo] קשר

en: [At the Fork] Home
he_IL: [בצומת] בית

en: [Blockbase] Contact
he_IL: [בלוקבייס] קשר

en: [Blockstar Demo] Contact
he_IL: [בלוקסטאר דמו] קשר

en: [Cultivate] Contact
he_IL: [Cultivate] קשר

en: [Gateau] Contact
he_IL: [Gateau] קשר

en: [Hevor] Contact
he_IL: [Hevor] קשר

en: [Maywood] Home
he_IL: [מאיווד] בית

en: [Pattern Boilerplates] Form
he_IL: [מקבץ בלוקים] טופס

en: [code language="html" highlight="2"]
    
    &lt;blockquote class="alignright"&gt;
       This is a right-aligned blockquote.
    
    &lt;/blockquote&gt;
    
    [/code]
he_IL: [code language="html" highlight="2"]
    
    
       זהו ציטוט שמיושר לימין.
    
    
    
    [/code]""

en: [code language="html" highlight="2"]
    &lt;blockquote class="aligncenter"&gt;
       This is a centered blockquote.
    
    &lt;/blockquote&gt;
    
    [/code]
he_IL: [code language="html" highlight="2"]
    
       זהו ציטוט שמיושר למרכז.
    
    
    
    [/code]""

en: [code language="html" highlight="2"]
    &lt;blockquote class="alignleft"&gt;
       This is a left-aligned blockquote.
    
    &lt;/blockquote&gt;
    
    [/code]
he_IL: [code language="html" highlight="2"]
    
       זהו ציטוט שמיושר לשמאל.
    
    
    
    [/code]""

en: _public_library_homepage
he_IL: עמוד_ספריה_ציבורית_ראשי

en: _woo_featured_selling
he_IL: _woo_featured_selling" יודע או מוצר מומלץ

en: about
he_IL: אודות

en: about-us
he_IL: אודותנו

en: abroad
he_IL: חו"ל

en: accounting
he_IL: חשבונאות

en: activism
he_IL: אקטיביזם

en: ad
he_IL: פרסומת

en: adapt
he_IL: להתאים

en: add another page
he_IL: להוסיף עמוד אחר

en: adventure
he_IL: הרפתקה

en: adventures
he_IL: הרפתקאות

en: advertisement
he_IL: פרסומת

en: advertising
he_IL: פרסום

en: aesthetic
he_IL: אסתטי

en: agenda
he_IL: לוח זמנים

en: albert-camus
he_IL: אלבר קאמי

en: alberto-caeiro
he_IL: אלברטו-קיירו

en: all
he_IL: הכול

en: alvaro-de-campos
he_IL: אלבארו-דה-קמפוס

en: amsterdam-%f0%9f%87%b3%f0%9f%87%b1
he_IL: אמסטרדם-%f0%9f%87%b3%f0%9f%87%b1

en: ancient-and-asia-art
he_IL: אמנות עתיקה ואסיה

en: anderson
he_IL: אנדרסון

en: andes
he_IL: אנדים

en: animal
he_IL: בעל חיים

en: anise
he_IL: אניס

en: aniz
he_IL: אניז

en: anna maria punz
he_IL: אנא מריה פunz

en: anna-maria-punz
he_IL: אנא-מריה-פונז

en: announcement
he_IL: הכרזה

en: anthropology
he_IL: אנתרופולוגיה

en: anthropology-summit-2023
he_IL: אנתרופולוגיה-כנס-2023

en: ants
he_IL: נמלים

en: appetizers
he_IL: מתאבנים

en: appointments
he_IL: פגישות

en: archeology
he_IL: ארכיולוגיה

en: architects
he_IL: ארכיטקטים

en: architecture
he_IL: אדריכלות

en: architecture-design
he_IL: ארכיטקטורה-עיצוב

en: argentina
he_IL: ארגנטינה

en: argentinian
he_IL: ארגנטינאי

en: aristotle
he_IL: אריסטו

en: art
he_IL: אומנות

en: arte-argentino
he_IL: ארטה-ארגנטינו

en: article
he_IL: מאמר

en: artistry
he_IL: אמנות

en: arts
he_IL: אמנויות

en: artwork
he_IL: יצירת אמנות

en: aspiration to create podcasts. They'd stare blankly into their laptop screens most of the time, and wonder why the same chances weren't given to them because they were women.
he_IL: שאיפה ליצירת פודקאסטים. רוב הזמן, הן פשוט בהו עם מבט חלול אל תוך מסך המחשב הנייד שלהן ותהו למה אותן ההזדמנויות לא ניתנו להן רק בגלל שהן נשים.

en: assembler
he_IL: מרכיב

en: assembler_page
he_IL: עמוד_אסמבלר

en: assembler_v2
he_IL: אסמבלר_v2

en: astronomy
he_IL: אסטרונומיה

en: atlanta-%f0%9f%87%ba%f0%9f%87%b8
he_IL: אטלנטה-%f0%9f%87%ba%f0%9f%87%b8

en: audit
he_IL: ביקורת ספרי חשבונות

en: austria
he_IL: אוסטריה

en: authenticity
he_IL: אותנטיות

en: authority
he_IL: סמכות

en: autobiography
he_IL: אוטוביוגרפיה

en: awards
he_IL: פרסים

en: awards won
he_IL: פרסים שבהם זכינו

en: bakes
he_IL: מאפה

en: balance
he_IL: איזון

en: bangalore-%f0%9f%87%ae%f0%9f%87%b3
he_IL: בנגלור-%f0%9f%87%ae%f0%9f%87%b3

en: barcelona
he_IL: ברצלונה

en: basic
he_IL: בסיסי

en: bay
he_IL: מפרץ

en: beach
he_IL: חוף

en: beautiful
he_IL: יופי

en: beginnings
he_IL: התחלות

en: being far away forget us,<br>the dear sound of your footstep<br>and light glancing in your eyes
he_IL: להיות רחוק מאיתנו, <br>הקול היקר של צעדיך <br>והנוצץ האור בעיניך

en: benefits
he_IL: יתרונות

en: berlin
he_IL: ברלין

en: berlin-%f0%9f%87%a9%f0%9f%87%aa
he_IL: ברלין-%f0%9f%87%a9%f0%9f%87%aa

en: berries
he_IL: פירות יער

en: biography
he_IL: קורות חייו

en: birds
he_IL: ציפורים

en: birth
he_IL: הלידה

en: blog
he_IL: בלוג

en: blog 101
he_IL: בלוג 101

en: blog-101
he_IL: בלוג-101

en: blogger
he_IL: בלוגר

en: blogging
he_IL: פרסום בבלוג

en: blogosphere
he_IL: בלוגוספירה

en: blueberry
he_IL: פירות יער

en: boats
he_IL: סירות

en: book by Eadweard Muybridge
he_IL: ספר מאת אדוארד מויברידג'

en: book-cover
he_IL: כיסוי ספר

en: books
he_IL: ספרים

en: boston-ma
he_IL: בוסטון-מאסצ'וסטס

en: bowls
he_IL: קערות

en: bracelets
he_IL: צמידים

en: brain-health
he_IL: בריאות-מוח

en: breakfast
he_IL: ארוחת בוקר

en: bridges
he_IL: גשרים

en: brownies
he_IL: בראוניס

en: brueghel
he_IL: ברויגל

en: building
he_IL: בניין

en: buildings
he_IL: בניינים

en: burgers
he_IL: המבורגר

en: business
he_IL: עסק

en: by Alison and Peter Smithson
he_IL: על ידי אליסון ופיטר סמית'סון

en: by Charles Lamb
he_IL: מאת צ'ארלס למב

en: by Emily Dickinson
he_IL: מאת אמילי דיקינסון

en: by Felicia Dorothea Hemans
he_IL: מאת פליסיה דורוטיאה המנס

en: by J. Lynn and I. Smith
he_IL: מאת ג'. לין ו-א'. סמית'

en: by James Thomson
he_IL: על ידי ג'יימס תומסון

en: by Jan Brueghel The Elder (Flemish, 1568 - 1625)
he_IL: מאת יאן ברויגל האב (פלמי, 1568 - 1625)

en: by Joseph Addison
he_IL: מאת ג'וזף אדיסון

en: by Kallmann Mckinnell &amp; Knowles
he_IL: מאת קאלמן מקינל &amp; נואלס

en: by Moshe Safdie
he_IL: מאת משה ספדיה

en: by Negoro Raizan
he_IL: על ידי נגורו רייזן

en: by Noah Jones
he_IL: מאת נואה ג'ונס

en: by Saturnin Świerzyński (Polish, 1820-1885)
he_IL: מאת סאטורנין שווירז'ינסקי (פולני, 1820-1885)

en: by Thomas Campbell
he_IL: מאת תומאס קמפבל

en: by William Wordsworth
he_IL: מאת ויליאם וורדסוורת'

en: by WordPress.com
he_IL: מאת WordPress.com

en: calendar
he_IL: לוח שנה

en: california-ca
he_IL: קליפורניה-קאליפורניה

en: call-to-action
he_IL: קריאה לפעולה

en: canada
he_IL: קנדה

en: cape-town-%f0%9f%87%bf%f0%9f%87%a6
he_IL: קייפ טאון-%f0%9f%87%bf%f0%9f%87%a6

en: category
he_IL: קטגוריה

en: championship
he_IL: אליפות

en: change
he_IL: שינוי

en: chapters
he_IL: פרקים

en: childsplay
he_IL: ילדות פשוטה

en: china
he_IL: סין

en: chocolate
he_IL: שוקולד

en: choose as first among men one<br>who laid Troy’s honor in ruin?<br>warped to his will, forgetting
he_IL: לבחור כראשון בין האנשים אחד<br>ששם את כבוד טרויה לחרבות?<br>מעוות לרצונו, ששכח.

en: cinnamon
he_IL: קינמון

en: cities
he_IL: ערים

en: citrus
he_IL: סיטרוס

en: city
he_IL: עיר

en: classical
he_IL: קלאסי

en: cluj-napoca-%f0%9f%87%b7%f0%9f%87%b4
he_IL: cluj-napoca-%f0%9f%87%b7%f0%9f%87%b4 קלוז-נפוקה

en: coconut
he_IL: קוקוס

en: coconuts
he_IL: אגוזי קוקוס

en: cognitive-therapy
he_IL: טיפול קוגניטיבי

en: collaboration
he_IL: שיתוף פעולה

en: collection
he_IL: אוסף

en: colors are blue, red,
he_IL: יש את הכחולים, האדומים,

en: commissions
he_IL: עמלות

en: community
he_IL: קהילה

en: computing
he_IL: חישוב

en: conscious-living
he_IL: חיים-מודעים

en: conspiracy
he_IL: קונספירציה

en: consumerism
he_IL: צרכנות

en: contact
he_IL: יצירת קשר

en: content
he_IL: תוכן

en: cookies
he_IL: עוגיות

en: corporate
he_IL: קורפורט

en: corvallis-%f0%9f%87%ba%f0%9f%87%b8
he_IL: corvallis-%f0%9f%87%ba%f0%9f%87%b8 קורוואליס

en: countries represented
he_IL: מדינות מיוצגות

en: courtesy of <a href="https://www.rawpixel.com/image/2562544/free-illustration-image-statue-sculpture-stone">rawpixel</a>
he_IL: בזכות <a href="https://www.rawpixel.com/image/2562544/free-illustration-image-statue-sculpture-stone">rawpixel</a>

en: cozze
he_IL: קוֹזֶה

en: craft
he_IL: יצירה

en: crafting
he_IL: יצירה

en: crafts
he_IL: אומנויות

en: creativity
he_IL: יצירתיות

en: culture
he_IL: תרבות

en: curry
he_IL: קארי

en: cycle
he_IL: מחזור

en: dallas-%f0%9f%87%ba%f0%9f%87%b8
he_IL: דאלאס-%f0%9f%87%ba%f0%9f%87%b8

en: danbury-ct
he_IL: דנברי-קונטיקט

en: dante-alighieri
he_IL: דאנטה-אליג'יירי

en: dark
he_IL: צבעים כהים

en: data
he_IL: נתונים

en: decoration
he_IL: עיטור

en: deguster
he_IL: deguster" in Hebrew is "דגוסטר".

en: denver-%f0%9f%87%ba%f0%9f%87%b8
he_IL: דנוור-%f0%9f%87%ba%f0%9f%87%b8

en: design
he_IL: עיצוב

en: dessert
he_IL: קינוח

en: desserts
he_IL: קינוחים

en: devices
he_IL: התקן

en: diary
he_IL: יומן

en: digital media
he_IL: מדיה דיגיטלית

en: digital-media
he_IL: דיגיטל-מדיה

en: dinasour
he_IL: דינוזואר

en: dinner
he_IL: ארוחת ערב

en: diversity
he_IL: דו-קיום

en: divine comedy
he_IL: קומדיה אלוהית

en: divine-comedy
he_IL: קומדיה-אלוהית

en: diy
he_IL: דיי

en: documentary
he_IL: דוקומנטרי

en: dogfooding
he_IL: dogfooding" in Hebrew is "דוגפודינג".

en: drinks
he_IL: משקאות

en: durban-%f0%9f%87%bf%f0%9f%87%a6
he_IL: דרבן-%f0%9f%87%bf%f0%9f%87%a6

en: déguster
he_IL: טועם

en: earn
he_IL: להרוויח

en: earrings
he_IL: עגילים

en: earth-and-fire
he_IL: ארץ ואש

en: eating-habits
he_IL: אוכל-תורגולת

en: education
he_IL: חינוך

en: email@example.com<br>(123) 456-7890<br>100 Park Blvd<br>San Diego, CA 92101
he_IL: email@example.com<br>‏(123) 456-7890<br>100 Park Blvd‏<br>San Diego‏, CA 92101

en: embracing
he_IL: מחבק

en: emotional-intelligence
he_IL: אינטיליגנציה רגשית

en: episode
he_IL: פרק

en: esperanza
he_IL: esperanza" in Hebrew is "תקווה".

en: estoril-%f0%9f%87%b5%f0%9f%87%b9
he_IL: estoril-%f0%9f%87%b5%f0%9f%87%b9 עסטוריל

en: events
he_IL: אירועים

en: evolution
he_IL: אבולוציה

en: example
he_IL: דוגמה

en: exhibitions
he_IL: תערוכות

en: experience
he_IL: חוויה

en: experts working
he_IL: עובדים מיומנים

en: explain
he_IL: להסבר

en: exploration
he_IL: חקירה

en: f-scott-fitzgerald
he_IL: ף-סקוט-פיצג'רלד

en: family
he_IL: משפחה

en: family-business
he_IL: עסק משפחתי

en: fantasy
he_IL: פנטזיה

en: faqs
he_IL: שאלות נפוצות

en: fashion
he_IL: אופנה

en: fashion design With Wang
he_IL: עיצוב אופנה עם ואנג

en: favourites
he_IL: אהובים

en: featured
he_IL: נבחרים

en: features
he_IL: אפשרויות

en: feeding
he_IL: אכילה

en: fernando-pessoa
he_IL: פרננדו-פסואה

en: figs
he_IL: תאנים

en: figs in the winter
he_IL: תאנים בחורף

en: figs-in-the-winter
he_IL: תאנים-בחורף

en: fish
he_IL: דג

en: flandre
he_IL: פלנדר

en: food
he_IL: אוכל

en: footer
he_IL: כותרת תחתונה

en: footwear
he_IL: נעליים

en: forest
he_IL: יער

en: form
he_IL: טופס

en: fragments
he_IL: קטעים

en: france
he_IL: צרפת

en: francesco-petrarca-petrarch
he_IL: פרנצ'סקו-פטררקה-פטרקר

en: from $0.99
he_IL: מתוך $0.99

en: from $1.49
he_IL: מתוך $1.49

en: from $1.99
he_IL: מתוך $1.99

en: from $2.99
he_IL: מֵ$2.99

en: from <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Freddie_Mercury">Wikipedia</a>
he_IL: מ-<a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Freddie_Mercury">ויקיפדיה</a>

en: from £145.00
he_IL: מ־£145.00

en: from £15.00
he_IL: מֵ־£15.00

en: from £250.00
he_IL: מ־£250.00

en: from £35.00
he_IL: מֵ-£35.00

en: from £350 to £3000+
he_IL: מֵ-£350 לְ-£3000+

en: from £600.00
he_IL: מ־£600.00

en: fruit
he_IL: פרי

en: fruitbowl
he_IL: קערת פירות

en: fruits
he_IL: פירות

en: fuji
he_IL: פוג'י

en: fun day
he_IL: יום כיף

en: furniture
he_IL: ריהוט

en: galicia
he_IL: גליסיה

en: galleries
he_IL: גלריות

en: gallery
he_IL: גלריה

en: garage
he_IL: חניון

en: gear
he_IL: ציוד

en: get in touch
he_IL: ליצור קשר

en: getting-started
he_IL: התחלה

en: glasgow-%f0%9f%87%ac%f0%9f%87%a7
he_IL: גלאזגו-%f0%9f%87%ac%f0%9f%87%a7

en: going to school
he_IL: הולך לבית ספר

en: going-to-school
he_IL: לך-לבית-הספר

en: goldfinch
he_IL: חוחית

en: granola
he_IL: גרנולה

en: graphic-design
he_IL: עיצוב גרפי

en: gratitude-practices
he_IL: תרגום לעברית: "תרגולי הכרת תודה

en: grinding
he_IL: השחזה

en: groundbreaking
he_IL: פריצת דרך

en: growth
he_IL: צמיחה

en: guides
he_IL: מדריכים

en: hamper
he_IL: לא דואר זבל

en: handy-news
he_IL: חדשות-נוחות

en: header
he_IL: כותרת

en: headlines
he_IL: כותרות

en: health-technology
he_IL: טכנולוגיה בריאות

en: healthy
he_IL: בריא

en: healthy-eating
he_IL: בריאות-אכילה

en: hello@stellasanchez.com<br>+99 9999 999 9999<br><a rel="noreferrer noopener" href="http://tumblr.com" target="_blank">Tumblr</a>. <a rel="noreferrer noopener" href="http://mastodon.com" target="_blank">Mastodom</a>. <a rel="noreferrer noopener" href="http://devianart.com" target="_blank">DevianArt</a>. <a rel="noreferrer noopener" href="http://behance.com" target="_blank">Behance</a>. <a href="http://linkedin.com" target="_blank" rel="noreferrer noopener">Linkedin</a>.
he_IL: hello@stellasanchez.com<br>+99 9999 999 9999<br><a rel="noreferrer noopener" href="http://tumblr.com" target="_blank">Tumblr</a>. <a rel="noreferrer noopener" href="http://mastodon.com" target="_blank">Mastodon</a>. <a rel="noreferrer noopener" href="http://devianart.com" target="_blank">DevianArt</a>. <a rel="noreferrer noopener" href="http://behance.com" target="_blank">Behance</a>. <a href="http://linkedin.com" target="_blank" rel="noreferrer noopener">Linkedin</a>.

en: helping-others
he_IL: עוזר-לאחרים

en: highlights
he_IL: נבחרים

en: hills
he_IL: הגבעות

en: historical-insights
he_IL: תובנות-היסטוריות

en: history
he_IL: היסטוריה

en: holidays
he_IL: חופשות

en: home
he_IL: ראשי

en: home-and-living
he_IL: בית וחיים

en: homeware
he_IL: כלי בית

en: hormones
he_IL: הורמונים

en: hotels
he_IL: מלונות

en: house
he_IL: בית

en: households per month
he_IL: משלוחים בחודש

en: https://www.opentable.com/restref/client/?rid=412810
he_IL: https://www.opentable.com/restref/client/?rid=412810" פתח את הקישור הזה

en: ice-pops
he_IL: ארטיקי קרח

en: illustrations
he_IL: תמונות

en: images
he_IL: תמונות

en: impact
he_IL: השפעה

en: industry activity
he_IL: פעילות תעשייה

en: infrastructure
he_IL: תשתית

en: ingredients
he_IL: מרכיבים

en: inner-peace
he_IL: שָׁלוֹם פְּנִימִי

en: innovative-design
he_IL: עיצוב-חדשני

en: intellectual-pursuit
he_IL: מרדף אינטלקטואלי

en: interests
he_IL: תחומים

en: interior-design
he_IL: עיצוב פנים

en: interviews
he_IL: ראיונות

en: intro
he_IL: פתיח

en: isabel-allende
he_IL: יסבל-allende

en: issues
he_IL: בעיות

en: istanbul
he_IL: איסטנבול

en: italian
he_IL: איטלקי

en: italy
he_IL: איטליה

en: itch branding analytics partnership iPhone buyer assets sales. Gamification pivot learning curve branding iteration stealth investor. Equity market leverage seed round business plan ecosystem accelerator agile development launch party.
he_IL: גירוד, מיתוג, אנליטיקה, שותפות, iPhone, קונה, מכירת נכסים. משחוק, ציר, עקומת למידה, מיתוג, איטרציה, משקיע חשאי. הון עצמי, מינוף שוק, גיוס ראשוני, תוכנית עסקית, מערכת אקולוגית, תוכנית האצה, פיתוח זריז, מסיבת השקה.

en: jan brueghel the elder
he_IL: יאן ברויגל הזקן

en: jan-brueghel-the-elder
he_IL: יאן ברויגל הזקן

en: johannesburg-%f0%9f%87%bf%f0%9f%87%a6
he_IL: יוהנסבורג-%f0%9f%87%bf%f0%9f%87%a6

en: journal
he_IL: יומן

en: journaling
he_IL: יומנאות

en: journals
he_IL: יומנים

en: journey
he_IL: מסע

en: katonah-ny
he_IL: קטונה-ני

en: kickflips
he_IL: היפוך עם בעיטה

en: kids
he_IL: ילד

en: kindergarten
he_IL: גן ילדים

en: kitchen-hacks
he_IL: האקי מטבח

en: kundalini
he_IL: קונדליני

en: lady-day-blog
he_IL: בלוג-יומיית-נשים

en: lake
he_IL: אגם

en: landscape
he_IL: לרוחב

en: laos
he_IL: לאוס

en: laozi
he_IL: לאוזי (לאו דזה)

en: latest on the collection
he_IL: הכי חדש על האוסף

en: laundry
he_IL: כביסה

en: layout
he_IL: פריסה

en: leadership
he_IL: מנהיגות

en: left alone to die on kitchen
he_IL: באגרטל, על שהם נובלים על

en: leftover
he_IL: שאריות

en: legacy
he_IL: מורשת

en: life
he_IL: חיים

en: lifestyle
he_IL: לייף סטייל

en: light-design
he_IL: עיצוב תאורה

en: lighting
he_IL: תאורה

en: link-in-bio
he_IL: קישור-לביוגרפיה

en: links
he_IL: קישורים

en: lisbon-%f0%9f%87%b5%f0%9f%87%b9
he_IL: ליסבון-%f0%9f%87%b5%f0%9f%87%b9

en: list
he_IL: רשימה

en: literature
he_IL: ספרות

en: location
he_IL: מיקום

en: london
he_IL: לונדון

en: love
he_IL: אהבה

en: love due her own blood, her own<br>child, she wandered far with him.<br>So Anactoria, although you
he_IL: אהבה בגלל דם עצמה, ילדה העצמית שלה, נדהלה רחוק עמו.<br>אז אנקטוריה, אף על פי שאתה.<br>

en: love it
he_IL: אהבתי

en: love-it
he_IL: אהבתי

en: loveacrosscultures
he_IL: אהבהביןתרבויות

en: lunch
he_IL: ארוחת צהריים

en: madison-%f0%9f%87%ba%f0%9f%87%b8
he_IL: מדיסון-%f0%9f%87%ba%f0%9f%87%b8

en: madrid-%f0%9f%87%aa%f0%9f%87%b8
he_IL: מדריד-%f0%9f%87%aa%f0%9f%87%b8

en: magician
he_IL: קוסם

en: mail@example.com<br>(555) 555 1234
he_IL: mail@example.com<br>‏‎(555) 555 ‎1234

en: mail@example.com<br>1-800-123-456<br>99 Education Way<br>Stratford, London<br>GXVM+89<br>United Kingdom
he_IL: mail@example.com<br>1-800-123-456<br>רחוב ההשכלה 45<br>קריית סטראטפורד<br>עיר כלשהי<br>ישראל

en: main dishes
he_IL: מנות עיקריות

en: main-dishes
he_IL: מאכלים עיקריים

en: malaga-spain
he_IL: מאלגה, ספרד

en: man working at dawn
he_IL: איש עובד לאור הזריחה

en: masterpieces
he_IL: יצירות מופת

en: matterhorn
he_IL: מטרהורן

en: maximize
he_IL: להגדיל

en: mayan culture
he_IL: החקלאות של תרבות המאיה

en: meat
he_IL: בשר

en: meatballs
he_IL: קציצות בשר

en: media
he_IL: מדיה

en: medicine
he_IL: תרופה

en: meditation
he_IL: מדיטציה

en: meditation-space
he_IL: מרחב-התבוננות

en: mental-health
he_IL: בריאות הנפש

en: menu
he_IL: תפריט

en: milan-%f0%9f%87%ae%f0%9f%87%b9
he_IL: מילאן-%f0%9f%87%ae%f0%9f%87%b9

en: mindful-eating
he_IL: אכילה מודעת

en: mindful-living
he_IL: חיים-מודעים

en: mindfullness
he_IL: מודעות

en: mindfullness-and-meditation
he_IL: ריכוז ומדיטציה

en: mindfulness
he_IL: תשומת לב

en: minimalism
he_IL: מינימליזם

en: mission
he_IL: מטרה

en: mission-beach-%f0%9f%87%a6%f0%9f%87%ba
he_IL: מישיית-ביץ-%f0%9f%87%a6%f0%9f%87%ba

en: mod
he_IL: מוד

en: modern
he_IL: חָדָש

en: modern-colors
he_IL: צבעים מודרניים

en: moisturizers
he_IL: קרמים לחות

en: monetization
he_IL: הכנסה כספית

en: motherhood
he_IL: אמות

en: mountains
he_IL: הרים

en: muffins
he_IL: מאפינס

en: music
he_IL: מוסיקה

en: mussels
he_IL: מולים

en: myth
he_IL: מיתוס

en: mythology
he_IL: אגדה

en: napoli
he_IL: נאפולי

en: napolitan
he_IL: נאפוליטני

en: nature
he_IL: טבע

en: new york
he_IL: ניו יורק

en: new-jersey-nj
he_IL: ניו ג'רזי-ניו ג'רזי

en: new-york
he_IL: ניו-יורק

en: new-york-%f0%9f%87%ba%f0%9f%87%b8
he_IL: ניו יורק-%f0%9f%87%ba%f0%9f%87%b8

en: news
he_IL: חדשות

en: newsletter
he_IL: ניוזלטר

en: niche
he_IL: נישה

en: non fiction
he_IL: לא בדיוני

en: non-fiction
he_IL: לא בדיוני

en: nose grab
he_IL: תפיסה בחלק הקדמי

en: nostalgia
he_IL: נוסטלגיה

en: notes
he_IL: פתקים

en: novel
he_IL: רומן

en: now aha
he_IL: עכשיו אהה

en: nunnery quadrangle
he_IL: מנזר מרובע

en: nuts
he_IL: אגוזים

en: nyc-ny
he_IL: ניו יורק-ניו יורק

en: oakland-%f0%9f%87%ba%f0%9f%87%b8
he_IL: אוקלנד-%f0%9f%87%ba%f0%9f%87%b8

en: objects
he_IL: אובייקטים

en: ocean
he_IL: אוקיינוס

en: of customers worldwide
he_IL: של לקוחות ברחבי העולם

en: of market participation
he_IL: של השתתפות בשוק

en: of our fleet are the finest<br>sight on dark earth; but I say<br>that whatever one loves, is.
he_IL: מהצי הכי טובים שלנו<br>הם הנוף הכי יפה על פני האדמה האפלה; אבל אני אומר<br>שכל מה שאדם אוהב, קיים.

en: office
he_IL: משרד

en: olive-oil
he_IL: שמן זית

en: opinion
he_IL: דעה

en: opinions
he_IL: דעות

en: or follow me
he_IL: אפשר גם לעקוב אחריי

en: orange-county-ca
he_IL: אורנג' קאונטי, קליפורניה

en: organizers
he_IL: מאורגנים

en: our definition of what constitutes poetry.
he_IL: ההגדרה שלנו ל'סיפורת'.

en: out-now
he_IL: כעת-מחוץ

en: outliers
he_IL: מחוץ לקופסה

en: outside
he_IL: חוץ

en: pacific
he_IL: פאסיפי

en: page
he_IL: עמוד

en: pages
he_IL: עמודים

en: pain
he_IL: כאב

en: pain fas maison
he_IL: פאן פאס מזון

en: painters
he_IL: צייר

en: paintings
he_IL: ציורים

en: palace
he_IL: ארמון

en: panache
he_IL: ראוותני

en: panajachel-%f0%9f%87%ac%f0%9f%87%b9
he_IL: פנאחאצ'ל-%f0%9f%87%ac%f0%9f%87%b9

en: paris
he_IL: פריז

en: park
he_IL: פארק

en: parks
he_IL: פארקים

en: passion
he_IL: פָּשָׁן

en: pasta
he_IL: פסטה

en: pattern
he_IL: תבנית

en: pc
he_IL: PC

en: pc-era
he_IL: עידן המחשב

en: pendants
he_IL: תליונים

en: people
he_IL: אנשים

en: peppermint
he_IL: פפרמינט

en: personal
he_IL: אישי

en: personal-development
he_IL: פיתוח-אישי

en: perspectives
he_IL: פרספקטיבות

en: perundurai-%f0%9f%87%ae%f0%9f%87%b3
he_IL: perundurai-%f0%9f%87%ae%f0%9f%87%b3 פְּרוּנְדוּרַיִי

en: pessoa
he_IL: אדם

en: petrarch
he_IL: פטרקרק

en: philosophy
he_IL: פילוסופיה

en: photography
he_IL: צילום

en: photos
he_IL: צילומים

en: phuket-%f0%9f%87%b9%f0%9f%87%ad
he_IL: פוקט-%f0%9f%87%b9%f0%9f%87%ad

en: pizza
he_IL: פיצה

en: plants
he_IL: צמחים

en: players
he_IL: שחקן

en: playing
he_IL: משחק

en: podcast
he_IL: פודקסט

en: poems
he_IL: שירים

en: poesia
he_IL: שירה

en: poetry
he_IL: שירה

en: poland
he_IL: פולין

en: pollution
he_IL: זיהום

en: portfolio
he_IL: תיק עבודות

en: portraits
he_IL: דיוקנאות

en: positivity
he_IL: חיוביות

en: posters
he_IL: פוסטרים

en: posts
he_IL: פוסטים

en: posts vs tweets
he_IL: פוסטים מול ציוצים

en: posts-vs-tweets
he_IL: פוסטים-לעומת-ציוצים

en: potatoes
he_IL: תפוחי אדמה

en: pre-hispanic-and-colonial-art
he_IL: אמנות פרה-היספנית ומושבת

en: pregnancy
he_IL: הריון

en: press
he_IL: להדק

en: pricing
he_IL: תמחור

en: process
he_IL: תהליך

en: productivity
he_IL: פרודוקטיביות

en: products
he_IL: מוצרים

en: professional
he_IL: קשר מקצועי

en: profit
he_IL: רווח

en: profit from blogging
he_IL: רווח מבלוגינג

en: profit-from-blogging
he_IL: רווח מבלוגים

en: project
he_IL: פרויקט

en: projects
he_IL: פרויקטים

en: prêt
he_IL: פרט

en: public-spaces
he_IL: מרחבים ציבוריים

en: punctilious
he_IL: קפדני

en: purpose
he_IL: מטרה

en: px high.
he_IL: פיקסלים לגובה.

en: px wide by
he_IL: פיקסלים לרוחב על

en: px.
he_IL: פיקסלים.

en: pyramids
he_IL: פירמידות

en: query_cover
he_IL: שאילתה_כיסוי

en: query_thumb
he_IL: שאילתה_thumb

en: quick
he_IL: מהיר

en: quote
he_IL: ציטוט

en: quotes
he_IL: ציטוטים

en: raising kids
he_IL: גידול ילדים

en: raising-kids
he_IL: גידול-ילדים

en: rankings
he_IL: דירוגים

en: recipe
he_IL: מתכון

en: recipes
he_IL: מתכונים

en: recommendations
he_IL: המלצות

en: reflection
he_IL: השתקפות

en: reno-nv
he_IL: רינו, נבדה

en: renovation
he_IL: שיפוץ

en: research
he_IL: מחקר

en: residential
he_IL: מגורים

en: residents
he_IL: מגורים

en: restaurants
he_IL: מסעדות

en: reviews
he_IL: סקירות

en: rice
he_IL: אורז

en: rings
he_IL: טבעות

en: rocks-minerals-and-bugs
he_IL: סלעים-מינרלים-ובאגים

en: romanticism
he_IL: רומנטיקה

en: routines
he_IL: רוטינות

en: royal-canal-%f0%9f%87%ae%f0%9f%87%aa
he_IL: royal-canal-%f0%9f%87%ae%f0%9f%87%aa" פלטפורמת התרגום לא מזהה את הטקסט שצוין. אנא נסה שוב עם טקסט אחר.

en: ruby-%f0%9f%87%a7%f0%9f%87%a7
he_IL: רובי-%f0%9f%87%a7%f0%9f%87%a7

en: runners
he_IL: רצים

en: san-jose-%f0%9f%87%ba%f0%9f%87%b8
he_IL: סן-חוזה-%f0%9f%87%ba%f0%9f%87%b8

en: sandwich
he_IL: סנדוויץ'

en: sao-paulo-%f0%9f%87%a7%f0%9f%87%b7
he_IL: סאו פאולו-%f0%9f%87%a7%f0%9f%87%b7

en: satisfied customers
he_IL: לקוחות מרוצים

en: schedule
he_IL: לוח זמנים

en: science
he_IL: מדע

en: sea
he_IL: ים

en: search-engine-optimization
he_IL: אופטימיזציית מנועי חיפוש

en: seasonal
he_IL: עונתי

en: seattle-%f0%9f%87%ba%f0%9f%87%b8
he_IL: סיאטל-%f0%9f%87%ba%f0%9f%87%b8

en: seo
he_IL: SEO

en: serums
he_IL: סרומים

en: services
he_IL: שירותים

en: shakshouka
he_IL: שקשוקה

en: shift
he_IL: הזזה

en: short-stories
he_IL: סיפורים קצרים

en: sidebar
he_IL: סרגל צדי

en: skills
he_IL: מיומנויות

en: skin
he_IL: עור

en: skins-and-textures
he_IL: עורות-ומרקמים

en: smart-solutions
he_IL: פתרונות חכמים

en: snacks
he_IL: נשנושים

en: social
he_IL: חברתי

en: social media
he_IL: רשתות חברתיות

en: social media 1 / social media 2 / social media 3
he_IL: רשתות חברתיות 1 / רשתות חברתיות 2 / רשתות חברתיות 3

en: social-media
he_IL: מדיה חברתית

en: society
he_IL: חברה

en: sonnets
he_IL: שירים

en: south korea
he_IL: דרום קוריאה

en: south-korea
he_IL: דרום קוריאה

en: space
he_IL: רווח,

en: spaceship
he_IL: חללית

en: spaghetti
he_IL: ספגטי

en: sparrow
he_IL: דרור

en: speakers
he_IL: רמקולים

en: spices
he_IL: תבלינים

en: spicetasting
he_IL: טעימתתבלינים

en: splash
he_IL: הפתעה

en: st-petersburg-%f0%9f%87%ba%f0%9f%87%b8
he_IL: סנט פטרסבורג-%f0%9f%87%ba%f0%9f%87%b8

en: start course
he_IL: התחל קורס

en: still life
he_IL: סגנון חיים דומם

en: still-life
he_IL: סצנת דומם

en: stock photos
he_IL: תמונות מאגר

en: stoic Tiger
he_IL: נמר סטוויק

en: stoicism
he_IL: סטואיציזם

en: stoics
he_IL: סטויק

en: store
he_IL: חנות

en: stories
he_IL: סיפורים

en: stress-management
he_IL: ניהול-לחץ

en: subscribe
he_IL: להירשם

en: sunscreens
he_IL: קרמי הגנה

en: sustainability
he_IL: קיימות

en: tables and mantles.”
he_IL: השולחן או הדלפק במטבח".

en: tag
he_IL: תגית

en: tags
he_IL: תגיות

en: tail grab
he_IL: תפיסה בחלק האחורי

en: taipei-%f0%9f%87%b9%f0%9f%87%bc
he_IL: טאיפיי-%f0%9f%87%b9%f0%9f%87%bc

en: team
he_IL: צוות

en: teams
he_IL: צוותים

en: tensions
he_IL: מתחים

en: test
he_IL: בדיקה

en: test pattern
he_IL: בדיקת מקבץ בלוקים

en: testimonials
he_IL: המלצות

en: text
he_IL: טקסט

en: thank you, for curing my liver condition.”<br>Good grief, gods do what they like.<br>They call down hurricanes with a whisper<br>or send off a tsunami the way you would a love letter.
he_IL: תודה, על ריפוי התקלה בכבד שלי.<br>אוי ואבוי, האלים עושים מה שהם רוצים.<br>הם קוראים לסופות סופרות בלחישה<br>או שולחים צונאמי כמו מכתב אהבה.

en: that lay-a-bed lives for the pillow. If for once<br>he’d get off his ass, he might make something of himself.<br>Then from that reeking sewer of my life<br>I might haul up a bucket of spring water.
he_IL: שהמתרפס חי עבור הכרית. אם רק פעם אחת הוא יקום מהתחת שלו, הוא יכול לעשות משהו מעצמו.<br><br><br>אז מתוך הבור המגעיל של חיי, אוכלים אני יכול למשוך דלי של מים מעין.

en: the key principles and attitudes that fueled George Lois' success
he_IL: העקרונות והעמדות המרכזיים שהניעו את הצלחתו של ג'ורג' לויס

en: the tale of three cocktails
he_IL: סיפור על שלושה קוקטיילים

en: theme
he_IL: תבניות

en: thermonuclear
he_IL: פצצת מימן

en: thoughts
he_IL: מחשבות

en: tips
he_IL: טיפים

en: tips and tricks
he_IL: טיפים וטריקים

en: tips-and-tricks
he_IL: טיפים וטריקים

en: tips-tricks
he_IL: טיפים-טריקים

en: tools
he_IL: כלים

en: travel
he_IL: נסיעות

en: travel-adventures
he_IL: מסעות-הרפתקאות

en: travel-guides
he_IL: מדריכי נסיעות

en: trending
he_IL: טרנד

en: tribe
he_IL: שבט

en: tribute
he_IL: מחווה

en: tricks
he_IL: טריקים

en: truffles
he_IL: טראפלס

en: tutorials
he_IL: הדרכות

en: twitter
he_IL: טוויטר

en: uncategorized
he_IL: כללי

en: universe
he_IL: יקום

en: upcoming events
he_IL: האירועים הבאים

en: update
he_IL: עדכון

en: urban
he_IL: עירוני

en: uxmal
he_IL: אושמאל

en: v1
he_IL: וְ1

en: values
he_IL: ערכים

en: vaporwave
he_IL: וַפּוֹרְוֵיוֹוֵי

en: vegan
he_IL: וגן

en: vegan recipe
he_IL: מתכון טבעוני

en: vegan-recipe
he_IL: מתכון-טבעוני

en: videomaking
he_IL: יצירת סרטים

en: videos
he_IL: סרטוני וידאו

en: visualisation
he_IL: תרגום: "ויזואליזציה

en: vlog
he_IL: בלוג וידאו

en: voices
he_IL: קולות

en: walnuts
he_IL: אגוזי אורז

en: washington-d-c
he_IL: וושינגטון-די-סי

en: watches
he_IL: שעונים

en: websites
he_IL: אתרי אינטרנט

en: wellbeing
he_IL: רוּחַ טוֹבָה

en: wellness
he_IL: בריאות גופנית ונפשית

en: which the shadow of the gnomon reaches in the morning. Taking A as the centre, open the compasses to the point B, which marks the shadow, and describe a circle. Put the gnomon back where it was before and wait for the shadow to lessen and grow again until in the afternoon it is equal to its length in the morning, touching the circumference at the point C. Then from the points B and C describe with the compasses two arcs intersecting at D. Next draw a line from the point of intersection D through the centre of the circle to the circumference and call it E F. This line will show where the south and north lie.
he_IL: מה הצל של gnomon מגיע בבוקר. אם ניקח את A כמרכז, נפתח את המצפנים לנקודה B, המסמנת את הצל, ונתאר מעגל. הניחו את הגנומון בחזרה במקומו הקודם והמתנו לצל שיפחית ויצמח שוב עד אחר הצהריים הוא שווה לאורכו בבוקר, נוגע בהיקף בנקודה C. ואז מהנקודות B ו - C מתארים עם המצפנים שתי קשתות המצטלבות ב - D. לאחר מכן צייר קו מנקודת הצומת D דרך מרכז המעגל להיקף וקרא לו E. קו זה יראה היכן נמצא הדרום והצפון.

en: whirlwind
he_IL: סופה

en: white rice
he_IL: אורז לבן

en: white, and yellow.
he_IL: הלבנים והצהובים.

en: white-rice
he_IL: אורז לבן

en: willowbrook
he_IL: ווילוברוק

en: wine
he_IL: יין

en: wine-pairing
he_IL: יין-זיווג

en: winter is coming
he_IL: החורף בא

en: winter-is-coming
he_IL: חורף-מגיע

en: wordpress
he_IL: WordPress

en: work
he_IL: עבודה

en: work with me
he_IL: עבוד איתי

en: would move me more than glitter<br>of Lydian horse or armored<br>tread of mainland infantry
he_IL: יהיה מזיז אותי יותר מהברק<br>של סוס לידיה או מצעד<br>של חיילי יבשת

en: writing
he_IL: כתיבה

en: wroclaw-%f0%9f%87%b5%f0%9f%87%b1
he_IL: wroclaw-%f0%9f%87%b5%f0%9f%87%b1 ורוצלב

en: xocolateria
he_IL: צ'וקולטריה

en: xx-century-1910-1945
he_IL: xx-המאה-1910-1945

en: xx-to-xxi-1945-present
he_IL: xx-to-xxi-1945-נוכחי

en: yellow
he_IL: צהוב

en: yoga
he_IL: יוגה

en: yosemite
he_IL: יוסמיטי

en: yummy
he_IL: יאמי

en:  A common ingredient in sunscreen lip balms, avobenzone provides broad-spectrum protection against UVA and UVB rays.
he_IL: מרכיב נפוץ בבאלמים לשפתיים עם מסנן קרינה, אבובנזון מספק הגנה רחבת טווח מפני קרני UVA ו-UVB.

en:  A natural emollient that helps to seal in moisture and protect lips from external elements.
he_IL: מרכך טבעי שעוזר לאטום לחות ולהגן על השפתיים מפני אלמנטים חיצוניים.

en:  Acts as an antioxidant, protecting lips from free radical damage and promoting healing of chapped lips.
he_IL: פועל כאנטי-אוקסידנט, מגן על השפתיים מפגיעות רדיקלים חופשיים ומקדם ריפוי של שפתיים סדוקות.

en:  Another UV filter commonly used in lip balms, octinoxate helps to absorb UVB rays and prevent sunburn.
he_IL: מסנן UV נוסף שנמצא בשימוש נפוץ בבאלם לשפתיים, אוקטינוקאט עוזר לספוג קרני UVB ולמנוע כוויות שמש.

en:  Before applying the wallpaper, ensure that the walls are clean, smooth, and free from any imperfections. Sand down rough spots and fill in any holes or cracks. This preparation creates a solid foundation for the wallpaper to adhere to, ensuring a flawless finish.
he_IL:  לפני שמניחים את הטפט, ודאו שהקירות נקיים, חלקים וחינם מכל פגם. שייפו אזורים גסים ומלאו כל חור או סדק. ההכנה הזו יוצרת בסיס יציב שהטפט יוכל להידבק אליו, מה שמבטיח גימור מושלם.

en:  City / Country
he_IL: עיר / מדינה

en:  Contains antimicrobial properties and forms a protective layer on the lips, helping to retain moisture.
he_IL:  מכיל תכונות אנטי-מיקרוביאליות ומ形成 שכבת הגנה על השפתיים, עוזר לשמור על לחות.

en:  Different wallpapers may have specific instructions regarding application and care. Be sure to carefully read and follow the manufacturer’s guidelines provided with the wallpaper. This ensures that you apply the wallpaper correctly and maintain its longevity.
he_IL:  טפטים שונים עשויים להכיל הוראות ספציפיות לגבי יישום וטיפול. ודא שאתה קורא בעיון ועוקב אחרי ההנחיות של היצרן שסופקו עם הטפט. זה מבטיח שאתה מיישם את הטפט נכון ושומר על אריכות ימיו.

en:  Distance / Time / Elevation / What was your recovery drink/snack (Coffee? Beer? Water? Chocolate milk?)
he_IL: מרחק / זמן / גובה / מה היה השתייה/נשנוש השיקום שלך (קפה? בירה? מים? חלב שוקולד?)

en:  Forms a protective seal over the lips, preventing moisture loss and protecting against wind and cold.
he_IL: יוצר חותם מגן על השפתיים, מונע אובדן לחות ומגן מפני רוח וקור.

en:  Invest in quality wallpaper tools, including a sharp utility knife, a smoothing brush, and a wallpaper smoother. These tools will help you cut the wallpaper precisely and eliminate air bubbles for a smooth and even application.
he_IL:  תשקיע בכלים איכותיים לדבק טפטים, כולל סכין יפנית חדה, מברשת החלקה, ומחליק טפטים. הכלים האלה יעזרו לך לחתוך את הטפט בדיוק ולהעלים בועות אוויר להחלה חלקה ואחידה.

en:  Known for its ability to retain moisture, hyaluronic acid keeps lips hydrated and plump.
he_IL: ידוע ביכולתו לשמור על לחות, חומצה היאלורונית שומרת על השפתיים לחות ומלאות.

en:  Known for its anti-inflammatory and antiseptic properties, calendula oil helps to calm and heal chapped lips.
he_IL: ידוע בתכונותיו האנטי-דלקתיות והאנטיספטיות, שמן קלנדולה עוזר להרגיע ולרפא שפתיים סדוקות.

en:  Mimicking the skin’s natural oils, jojoba oil helps to hydrate and soften lips without feeling greasy.
he_IL: בהעתקת השמנים הטבעיים של העור, שמן ג'וגובה עוזר להרטיב ולרכך את השפתיים מבלי להרגיש שומני.

en:  Rich in vitamins and fatty acids, shea butter deeply nourishes and moisturizes dry, chapped lips.
he_IL: עשיר בוויטמינים ובחומצות שומן, חמאת שיאה מזינה ומלחה לעומק שפתיים יבשות וסדוקות.

en:  Route Descriptions, weather, a fun fact about your suburb
he_IL: תיאורי מסלול, מזג אוויר, עובדה מעניינת על השכונה שלך

en:  Slot number, UTC Start Time, Local Start Time
he_IL: מספר הסלוט, זמן התחלה ב־UTC, זמן התחלה מקומי

en:  Soothes and relieves dry, irritated lips while promoting regeneration of the skin barrier.
he_IL: מרגיע ומקל על שפתיים יבשות ומגורות תוך קידום התחדשות מחסום העור.

en:  With its anti-inflammatory and moisturizing properties, aloe vera soothes irritated lips and promotes healing.
he_IL: עם תכונותיו האנטי-דלקתיות והמזינות, אלוורה מרגיעה שפתיים מגורות ומקדמת ריפוי.

en:  and some other nice pics. This is a great chance to show off your neighbourhood!
he_IL: וכמה תמונות נוספות יפות. זו הזדמנות נהדרת להתראות עם השכונה שלך!

en:  to Strava / Garmin / anywhere you track your activities if that is something that you’re into.
he_IL: ל-Strava / Garmin / בכל מקום שאתה מעקב אחרי הפעילויות שלך אם זה משהו שאתה מתעניין בו.

en: £1,800
he_IL: 1,800 £

en: £160.00
he_IL: 160.00 £

en: £180.00
he_IL: 180.00 £

en: £2,600
he_IL: 2,600 £

en: £220.00
he_IL: 220.00 £

en: £250.00
he_IL: 250.00 £

en: £35 per hour
he_IL: £35 לשעה

en: £50 per hour
he_IL: £50 לשעה

en: Álvaro de Campos
he_IL: אלברו דה קמפוס

en: — <a href="/project-1/"><em>Halseytowne Chronicles</em>, 2019</a> —
he_IL: — <a href="/project-1/"><em>סיפורים אורבניים</em>,‏ 2019</a> —

en: — <a href="/project-1/">Sports Minimalist</a><a href="https://dalstondemo.wordpress.com/project-1/">,</a><a href="/project-1/"> 2019</a> —
he_IL: — <a href="/project-1/">מינימליזם ספורטיבי,‏ </a><a href="https://dalstondemo.wordpress.com/project-1/">,</a><a href="/project-1/"> 2019</a>

en: — <a href="/project-2/"><em>Sofa Bed Examiner</em>, 2018</a> —
he_IL: — <a href="/project-2/"><em>בודקי הספות</em>,‏ 2018</a> —

en: — <a href="/project-2/">The Daily Emailer, 2019</a> —
he_IL: — <a href="/project-2/">אימייל אחד ביום,‏ 2019</a> —

en: — <a href="/project-3/"><em>Whistler Views Magazine</em>, 2016</a> —
he_IL: — <a href="/project-3/"><em>מגזין השורקים</em>,‏ 2016</a> —

en: — <a href="https://dalstondemo.wordpress.com/project-1/"><em>Sofa Bed Examiner</em>, 2018</a> —
he_IL: — <a href="https://dalstondemo.wordpress.com/project-1/"><em>בודקי הספות</em>,‏ 2018</a> —

en: — <a href="https://dalstondemo.wordpress.com/project-2/"><em>Hipped Beasts</em>, 2018</a> —
he_IL: — <a href="https://dalstondemo.wordpress.com/project-2/"><em>חיות מגניבות</em>,‏ 2018</a> —

en: — <a href="https://dalstondemo.wordpress.com/project-3/"><em>Hipped Beasts</em>, 2018</a> —
he_IL: — <a href="https://dalstondemo.wordpress.com/project-3/"><em>חיות מגניבות</em>,‏ 2018</a> —

en: — <a href="https://dalstondemo.wordpress.com/project-3/"><em>Whistler Views Magazine</em>, 2016</a> —
he_IL: — <a href="https://dalstondemo.wordpress.com/project-3/"><em>מגזין השורקים</em>,‏ 2016</a> —

en: — <strong>Elizabeth B.</strong>
he_IL: — <strong>אליזבת ב.</strong>

en: — <strong>Lucy A.</strong>
he_IL: — <strong>לוסי א.</strong>

en: — Category name
he_IL: — שם קטגוריה

en: — Confucius
he_IL: – קונפוציוס

en: — David, Italy
he_IL: — דייוויד, איטליה

en: — Elizabeth B.
he_IL: — אליזבת ב.

en: — Founder, Architect
he_IL: – מייסד, אדריכל

en: — Happy Customer
he_IL: — לקוח מרוצה

en: — Jane Doe
he_IL: – פלונית אלמונית

en: — Jefferson Thorpe
he_IL: – ג'פרסון ת'ורפ

en: — Karyn Cardworth
he_IL: — קארין קרדוורת'

en: — Lakin Smith
he_IL: — לייקין סמית'

en: — Leo Wood
he_IL: — ליאו ווד

en: — Marcus Dimitri , True Snow
he_IL: — מרקוס דימיטרי, True Snow

en: — Norton Juster
he_IL: - נורטון ג'סטר

en: — Oscar Wilde
he_IL: – אוסקר וויילד

en: — Plato
he_IL: – אפלטון

en: — Pythagoras
he_IL: – פיתגורס

en: — Works with major design software<br>— One project per month<br>— Volunteer forum support
he_IL: — עבודה עם תוכנת עיצוב גדולה<br>— פרויקט אחד בחודש<br>— תמיכה על ידי פורום מתנדבים

en: —Confucius
he_IL: – קונפוציוס

en: — Chinese philosopher Laozi
he_IL: — הפילוסוף הסיני לאו דזה

en: — Lauren Bacall
he_IL: — לורן בקול

en: ― Anthony, Grade 8 parent
he_IL: - יונתן, אב לתלמיד בכיתה ח'

en: ― Megan, Grade 12 parent
he_IL: - מירה, אם לתלמידה בכיתה י"ב

en: ‘Neon House’ in Baku by Agard &amp; Bolding is a Haven for Sustainable Startups
he_IL: ‘Neon House’ בבאקו של Agard &amp; Bolding הוא מקלט לסטארטאפים בני קיימא

en: “<em>I don't leave the house without  my stylish camera. Thank you for your advice and assistance.” </em>
he_IL: “<em>אני לא יוצאת מהבית בלי המצלמה האיכותית שלי. תודה לכם על העצות והעזרה.” </em>

en: “<em>The audio quality is noticably more amazing than everything else in my studio!” </em>
he_IL: "<em>איכות האודיו טובה באופן משמעותי מכל שאר הציוד שיש בסטודיו שלי!" </em>

en: “Being natural is simply a pose, and the most irritating pose I know,” cried Lord Henry, laughing; and the two young men went out into the garden together and ensconced themselves on a long bamboo seat that stood in the shade of a tall laurel bush. The sunlight slipped over the polished leaves. In the grass, white daisies were tremulous.
he_IL: ״הטבעיות היא רק העמדת פנים. העמדת הפנים המרגיזה ביותר שאני מכיר,״ קרא לורד הנרי וצחק, ושני הבחורים יצאו יחד לגן וישבו על ספסל במבוק ארוך בצל שיח דפנה תמיר. אור השמש החליק על העלים המבריקים. בדשא רטטו חינניות לבנות. אור השמש החליק על העלים המבריקים. בדשא רטטו חינניות לבנות.

en: “Beware the Jabberwock, my son!
        The jaws that bite, the claws that catch!
    Beware the Jubjub bird, and shun
        The frumious Bandersnatch!”
he_IL: “גּוּרָה בְנִי מִן הַפּטְעוֹן!
        מֵחד-שִנּוֹ, חִיל-צִפּרְנוֹ!
    מֵעוֹף-גִרְגִיר תָנוּס, צָעוֹן
        מֵחֶטֶשׁ בִמְגוֹנו!!"

en: “Cyborgs, as established by author Donna Haraway, are not reverent. They do not remember the cosmos.”
he_IL: "סייבורגים, כפי שהוכיחה המחברת דונה הראווי, הם לא יצורים נערצים במיוחד. הם לא זוכרים את הקוסמוס".

en: “Do not say a little in many words but a great deal in few.”
he_IL: "אל תבזבזו המון מילים כדי להגיד משהו פשוט, מצאו כמה שפחות מילים כדי להעביר מסר מורכב."

en: “Do not say a little in many words but a great deal in few.”
he_IL: "אל תבזבזו המון מילים כדי להגיד משהו פשוט, מצאו כמה שפחות מילים כדי להעביר מסר מורכב."

en: “Do not say a little in many words but a great deal in few.” - Pythagoras
he_IL: "אל תבזבזו המון מילים כדי להגיד משהו פשוט, מצאו כמה שפחות מילים כדי להעביר מסר מורכב." – פיתגורס

en: “Do we need periods if they make us crazy?”, Sarah asks. Hint: yes, we do. We reached out to our friend Diana Roth, an endocrinologist specialised in women’s hormonal health to know how menstrual cycles impact women’s brains and emotions.
he_IL: "האם אנחנו צריכות את המחזור החודשי אם הוא גורם לנו להשתגע?", שרה שואלת. רמז: כן, אנחנו צריכות אותו. פנינו לחברה שלנו דיאנה רות', אנדוקרינולוגית שמתמחה בבריאות ההורמונלית הנשית כדי להבין איך המחזור החודשי משפיע על המוח והרגשות של הנשים.

en: “Dorian Gray? Is that his name?” asked Lord Henry, walking across the studio towards Basil Hallward.
he_IL: ״דוריאן גריי? זה שמו?״ שאל לורד הנרי וחצה את החדר לעבר באזיל הולוורד.

en: “From strategy to execution, every step of the way was smooth and transparent. Highly recommended!"
he_IL: "החל מהאסטרטגיה ועד לביצוע, כל שלב בתהליך התנהל באופן חלק ושקוף. מומלץ בחום."

en: “Good actions give strength to ourselves and inspire good actions in others.” — Plato
he_IL: "מעשים טובים נותנים לנו כוח ולאחרים השראה לעשות מעשים טובים בעצמם." – אפלטון

en: “He had all the body of a fish, but below the head of the fish another head, which was that of a man; also the feet of a man, which came out of its fish’s tail. He had a human voice, and its image is preserved to this day.”
he_IL: "גופו היה כשל דג, אך מתחת לראש הדג היה ראש נוסף של אדם. היו לו גם רגלי אדם שיצאו מתוך זנב הדג. קולו היה אנושי והתמונה שלו נשמרה עד היום."

en: “Heiwa was amazing from start to finish. we couldn’t believe the incredibly innovative approach and the efficient client service all the way.”
he_IL: "Heiwa הייתה מדהימה מההתחלה והעד הסוף. לא האמנו לגישה החדשנית להפליא ולשירות הלקוחות היעיל לאורך כל הדרך."

en: “Hey, They’re Just Like Me!”
he_IL: היי, הם פשוט כמוני!

en: “His watch, set above the other time-recording instrument on his wrist, told him that his start had been made only a scant half hour before.”
he_IL: "לפי השעון שלו, אשר ענד מעל המכשיר הנוסף לתיעוד הזמן שעל פרק כף ידו, בקושי עברה חצי שעה מאז שהתחיל את מסעו."

en: “I always wanted to write, and thanks to Course, I got it right. My writing is clearer, and I can finally get my message across.”
he_IL: תמיד רציתי לכתוב, ובזכות הקורס, הצלחתי לעשות זאת נכון. הכתיבה שלי הפכה יותר ברורה, וסוף סוף אני יכול להעביר את ההודעה שלי.

en: “I do not, Harry.”
he_IL: ״לא, אני לא יודע, הארי.״

en: “I don’t think I shall send it anywhere,” he answered, tossing his head back in that odd way that used to make his friends laugh at him at Oxford. “No, I won’t send it anywhere.”
he_IL: ״אני לא חושב שאציג אותה בשום מקום,״ השיב והטיל את ראשו לאחור בתנועה משונה שתמיד הצחיקה את חבריו באוקספורד. ״לא, לא אציג אותה בשום מקום.״

en: “I hate the way you talk about your married life, Harry,” said Basil Hallward, strolling towards the door that led into the garden. “I believe that you are really a very good husband, but that you are thoroughly ashamed of your own virtues. You are an extraordinary fellow. You never say a moral thing, and you never do a wrong thing. Your cynicism is simply a pose.”
he_IL: ״אני שונא איך שאתה מדבר על חיי הנישואים שלך, הארי,״ אמר באזיל הולוורד ופנה אל דלת היציאה אל הגן. ״לדעתי אתה בעצם בעל טוב מאוד, אבל אתה מתבייש במעלותיך עד עמקי נשמתך. אתה אדם בלתי־רגיל. לעולם אינך אומר משהו מוסרי, ולעולם אינך עושה משהו פסול. הציניות שלך היא רק העמדת פנים.״

en: “I know you will laugh at me,” he replied, “but I really can’t exhibit it. I have put too much of myself into it.”
he_IL: ״אני יודע שתצחק עלי,״ השיב, ״אבל אני באמת לא מסוגל להציג אותה. הכנסתי בה יותר מדי מעצמי.״

en: “I recently purchased a smart TV, and I couldn't be happier with my purchase. The staff was friendly and helpful, answering all of my questions."
he_IL: “קניתי לאחרונה טלוויזיה חכמה, ואני לא יכול להיות מאושר יותר מהקנייה שלי. הצ staff היה ידידותי ועוזר, ענה על כל השאלות שלי.

en: “I strongly believe that the power of food has a fundamental place in people’s homes that binds us to the best things of life.”
he_IL: "אני חזק באמונתי, שלכוח של אוכל יש מקום מהותי ובסיסי בבתיהם של אנשים ושהדבר הזה מחבר אותנו לדברים הטובים ביותר בחיים."

en: “I was instantly blown away by the design and the quality.”
he_IL: "מייד התרשמתי מהעיצוב ומהאיכות."

en: “I've used several platforms, and I love this one! The class was very informative, and I learned far more than I expected.”
he_IL: "כבר יצא לי להשתמש בכמה פלטפורמות וזאת ממש מוצאת חן בעיניי! השיעור היה גדוש ידע ולמדתי הרבה יותר ממה שציפיתי."

en: “It is your best work, Basil, the best thing you have ever done,” said Lord Henry languidly. “You must certainly send it next year to the Grosvenor. The Academy is too large and too vulgar. Whenever I have gone there, there have been either so many people that I have not been able to see the pictures, which was dreadful, or so many pictures that I have not been able to see the people, which was worse. The Grosvenor is really the only place.”
he_IL: ״זו היצירה הטובה ביותר שלך, באזיל, הדבר הכי טוב שעשית אי־פעם,״ אמר בנחת לורד הנרי. ״אתה מוכרח לשלוח אותה בשנה הבאה לגרוֹבנֶר. האקדמיה גדולה מדי והמונית מדי. בכל פעם שהלכתי לשם, היו כל־כך הרבה אנשים עד שלא הצלחתי לראות את התמונות, וזה היה נורא, או שהיו כל־כך הרבה תמונות עד שלא הצלחתי לראות את האנשים, וזה היה נורא עוד יותר. באמת, הגרובנר הוא המקום היחיד שבא בחשבון.״

en: “It would not be a commonplace portrait, but a carefully composed picture, with very carefully arranged colors and lines. A rhythmic and angular pose.”
he_IL: "לא מדובר בדיוקן מן המניין, כי אם בתמונה בקומפוזיציה מוקפדת, שהצבעים והקווים בה ערוכים בקפידה רבה. הצבה ריתמית וזוויתית."

en: “It’s just&nbsp;<em>staying</em>, that’s what,” she said as she stepped along the deep-rutted, grassy lane bordered with wild rose bushes. “It’s no wonder Matthew and Marilla are both a little odd, living away back here by themselves. Trees aren’t much company, though dear knows if they were there’d be enough of them. I’d ruther look at people. To be sure, they seem contented enough; but then, I suppose, they’re used to it. A body can get used to anything, even to being hanged, as the Irishman said.”
he_IL: "זה אולי נקרא <em>לגור</em>, אבל לא לחיות," אמרה כשצעדה לאורך השביל הלא סלול המכוסה עשב, שהיה מוקף שיחי ורד בר משני עבריו. "לא פלא שמַתְיוּ ומַרִילָה משונים קצת, בהתחשב בכך שהם חיים כאן לבדם הרחק מכולם. יש כאן המון עצים, אבל עצים לא יכולים לארוח לחברה. אני מעדיפה להביט בבני אדם. אמנם מתיו ומרילה נראים שמחים בחלקם, אבל אני מניחה שהם התרגלו לבדידות. בני אדם יכולים להסתגל לכל דבר, גם לחבל התלייה, כפי שטוענים האירים."

en: “I’ll just step over to Green Gables after tea and find out from Marilla where he’s gone and why,” the worthy woman finally concluded. “He doesn’t generally go to town this time of year and he never visits; if he’d run out of turnip seed he wouldn’t dress up and take the buggy to go for more; he wasn’t driving fast enough to be going for a doctor.
he_IL: "לאחר שתיית התה, אגש לחווה הירוקה ואברר אצל מַרִילָה, אחותו של מַתְיוּ, לאן נסע ולשם מה," החליטה האישה הנכבדת בינה לבין עצמה. "בדרך כלל הוא לא נוסע העירה בעונה הזאת של השנה והוא אף פעם לא מבקר חברים; אילו אזלו במחסנו זרעי הלפת, והוא נסע רק כדי לקנות עוד זרעים, לא היה מתלבש במיטב מחלצותיו ולוקח את הכרכרה; הוא גם לא נסע במהירות גדולה, כמו מי שממהר להגיע לרופא.

en: “I’ll just step over to Green Gables after tea and find out from Marilla where he’s gone and why,” the worthy woman finally concluded. “He doesn’t generally go to town this time of year and he never visits; if he’d run out of turnip seed he wouldn’t dress up and take the buggy to go for more; he wasn’t driving fast enough to be going for a doctor.
he_IL: "לאחר שתיית התה, אגש לחווה הירוקה ואברר אצל מַרִילָה, אחותו של מַתְיוּ, לאן נסע ולשם מה," החליטה האישה הנכבדת בינה לבין עצמה. "בדרך כלל הוא לא נוסע העירה בעונה הזאת של השנה והוא אף פעם לא מבקר חברים; אילו אזלו במחסנו זרעי הלפת, והוא נסע רק כדי לקנות עוד זרעים, לא היה מתלבש במיטב מחלצותיו ולוקח את הכרכרה; הוא גם לא נסע במהירות גדולה, כמו מי שממהר להגיע לרופא.

en: “I’ll just step over to Green Gables after tea and find out from Marilla where he’s gone and why,” the worthy woman finally concluded. “He doesn’t generally go to town this time of year and he&nbsp;<em>never</em>&nbsp;visits; if he’d run out of turnip seed he wouldn’t dress up and take the buggy to go for more; he wasn’t driving fast enough to be going for a doctor. Yet something must have happened since last night to start him off. I’m clean puzzled, that’s what, and I won’t know a minute’s peace of mind or conscience until I know what has taken Matthew Cuthbert out of Avonlea today.”
he_IL: "לאחר שתיית התה, אגש לחווה הירוקה ואברר אצל מַרִילָה, אחותו של מַתְיוּ, לאן נסע ולשם מה," החליטה האישה הנכבדת בינה לבין עצמה. "בדרך כלל הוא לא נוסע העירה בעונה הזאת של השנה והוא <em>אף פעם</em> לא מבקר חברים; אילו אזלו במחסנו זרעי הלפת, והוא נסע רק כדי לקנות עוד זרעים, לא היה מתלבש במיטב מחלצותיו ולוקח את הכרכרה; הוא גם לא נסע במהירות גדולה, כמו מי שממהר להגיע לרופא. ובכל זאת, משהו קרה מאז אתמול בלילה שגרם לו לצאת לדרך. אין לי מושג מה קרה, אבל אני לא אנוח ולא אשקוט עד שאגלה מהו הדבר שהוציא את מַתְיוּ קַתְבֶּרְט אל מחוץ לאֶבוֹנְלִי היום."

en: “My journey into fashion began with a passion for sustainability and a love for artisanal crafts. Since childhood, I’ve been captivated by the intricate handiwork of global artisans and the stories behind their creations.”
he_IL: “מסעי בעולם האופנה התחיל עם תשוקה לקיימות ואהבה למלאכות יד. מאז הילדות, הייתי מוקסם מהעבודות המורכבות של אמנים עולמיים ומהסיפורים שמאחורי היצירות שלהם.”

en: “Not at all,” answered Lord Henry, “not at all, my dear Basil. You seem to forget that I am married, and the one charm of marriage is that it makes a life of deception absolutely necessary for both parties. I never know where my wife is, and my wife never knows what I am doing. When we meet—we do meet occasionally, when we dine out together, or go down to the Duke’s—we tell each other the most absurd stories with the most serious faces. My wife is very good at it—much better, in fact, than I am. She never gets confused over her dates, and I always do. But when she does find me out, she makes no row at all. I sometimes wish she would; but she merely laughs at me.”
he_IL: ״בכלל לא,״ השיב לורד הנרי, ״בכלל לא, באזיל יקירי. שכחת כנראה שאני נשוי, והקסם היחיד בנישואים הוא, שהם הופכים את חיי התרמית להכרחיים לגמרי לשני הצדדים. לעולם איני יודע היכן אשתי, ואשתי לעולם אינה יודעת מה אני עושה. כשאנחנו נפגשים - וזה קורה מדי פעם, כשיוצאים יחד לארוחת־ערב, או מבקרים את הדוכס - אנחנו מספרים זה לזה סיפורים מגוחכים ביותר, בפנים רציניות ביותר. אשתי טובה בזה מאוד - הרבה יותר ממני, למעשה. היא לעולם לא מתבלבלת בתאריכים, ואני לעומת זאת מתבלבל תמיד. אבל כשהיא תופסת אותי, היא לא רבה איתי. לפעמים הייתי רוצה שתעשה זאת, אבל היא רק לועגת לי.״

en: “Not at all,” was her answer; “but depend upon it, he means to be severe on us, and our surest way of disappointing him will be to ask nothing about it.”
he_IL: "כלל וכלל לא," הייתה תשובתה "אבל אפשר להיות בטוחות שהוא מנסה להיות קשוח אלינו והדרך הבטוחה ביותר לאכזב אותו היא לא לשאול שום שאלה על הנושא."

en: “Oh, I can’t explain. When I like people immensely, I never tell their names to any one. It is like surrendering a part of them. I have grown to love secrecy. It seems to be the one thing that can make modern life mysterious or marvellous to us. The commonest thing is delightful if one only hides it. When I leave town now I never tell my people where I am going. If I did, I would lose all my pleasure. It is a silly habit, I dare say, but somehow it seems to bring a great deal of romance into one’s life. I suppose you think me awfully foolish about it?”
he_IL: ״למען האמת, אין לי הסבר. כשאני אוהב מישהו מאוד לעולם איני אומר לאיש את שמו. אילו אמרתי, הייתי מסגיר כביכול משהו ממנו. למדתי לאהוב את החשאיות. נדמה לי שהיא הדבר היחיד שעשוי להפוך את חיינו המודרניים למסתוריים או לנפלאים. המעשה הסתמי ביותר מתמלא קסם אם רק מסתירים אותו. כשאני יוצא מהעיר, לעולם איני אומר לאיש בביתי לאן אני הולך. אילו אמרתי, היתה נגזלת ממני כל ההנאה. הרגל טיפשי, אני מניח, אבל משום־מה הוא מוסיף הרבה רומנטיקה לחיים. אתה בוודאי חושב שזה מטופש מאוד מצידי?״

en: “Our greatest glory is not in never falling, but in rising every time we fail.”
he_IL: "ההצלחה הגדולה ביותר שלנו היא לא ההימנעות מכישלונות, היא התעוזה לקום בכל פעם שאנחנו נכשלים."

en: “Outstanding service and products at a reasonable price.”
he_IL: שירות יוצא מהכלל ומוצרים מעולים במחיר סביר.

en: “This is hands down the best coat you can buy”
he_IL: "אין ספק שזה המעיל הטוב ביותר בשוק כרגע"

en: “Too much of yourself in it! Upon my word, Basil, I didn’t know you were so vain; and I really can’t see any resemblance between you, with your rugged strong face and your coal-black hair, and this young Adonis, who looks as if he was made out of ivory and rose-leaves. Why, my dear Basil, he is a Narcissus, and you—well, of course you have an intellectual expression and all that. But beauty, real beauty, ends where an intellectual expression begins. Intellect is in itself a mode of exaggeration, and destroys the harmony of any face. The moment one sits down to think, one becomes all nose, or all forehead, or something horrid. Look at the successful men in any of the learned professions. How perfectly hideous they are! Except, of course, in the Church. But then in the Church they don’t think. A bishop keeps on saying at the age of eighty what he was told to say when he was a boy of eighteen, and as a natural consequence he always looks absolutely delightful. Your mysterious young friend, whose name you have never told me, but whose picture really fascinates me, never thinks. I feel quite sure of that. He is some brainless beautiful creature who should be always here in winter when we have no flowers to look at, and always here in summer when we want something to chill our intelligence. Don’t flatter yourself, Basil: you are not in the least like him.”
he_IL: ״הכנסת בה יותר מדי מעצמך! בחיי, באזיל, לא ידעתי שאתה יהיר כל־כך. אני באמת לא מוצא כל דמיון בינך, עם הפנים הגסות והקשוחות שלך ושערך השחור כפחם, לבין האדוניס הצעיר הזה, שנראה כאילו הוא עשוי כולו משנהב ומעלי־ורדים. באזיל יקירי, הוא נרקיס ואילו אתה - טוב, יש לך הבעה אינטלקטואלית, כמובן. אבל היופי, היופי האמיתי, נגמר בדיוק במקום שבו מתחילה ההבעה האינטלקטואלית. האינטלקט עצמו הוא סוג של הגזמה, והוא תמיד הורס את ההרמוניה של הפנים. ברגע שאדם מתיישב לחשוב, הוא הופך כולו לאף אחד גדול, או למצח אחד גדול, או למשהו נורא מעין זה. תראה את הגברים המצליחים בכל המקצועות החופשיים. איזה כיעור מושלם! חוץ מהכנסייה, כמובן. אבל בכנסייה הרי לא חושבים. בישופ בן שמונים ממשיך לומר מה שאמרו לו לומר כשהיה נער בן שמונה־עשרה, והתוצאה הטבעית היא שהוא תמיד נראה מקסים. חברך, הצעיר המסתורי שאת שמו לא גילית לי מעולם אבל תמונתו באמת מרתקת אותי, לא חושב אף פעם. אני בטוח בזה לגמרי. הוא יצור יפהפה וחסר־מוח. מן הראוי שיהיה כאן תמיד בחורף, כשאין לנו פרחים להביט בהם, ושיהיה כאן גם בקיץ, כשאנו זקוקים למשהו לצנן בו את שכלנו. אל תחמיא לעצמך, באזיל, אתה לא דומה לו בכלל.״

en: “What is that?” said the painter, keeping his eyes fixed on the ground.
he_IL: ״איזו שאלה?״ שאל הצייר מבלי להתיק את עיניו מהאדמה.

en: “Who doesn't know him? Who has not seen one of those countless paintings; always variants and always the same, from Horses by Alfred de Dreux?” Charles Blanc asked himself in 1860 from the pages of the Gazette des Beaux-Arts, giving an account of the fame of the recently deceased painter (1). A member of a family of artists, he was the son of an architect and nephew of Joseph Dedreux-Dorcy (1789-1874), a painter and close friend of Géricault, whose paintings of horses had a lasting impact on the young artist.
he_IL: “מי לא מכיר אותו? מי לא ראה אחד מהציורים הרבים ההם; תמיד וריאציות ותמיד אותו דבר, של סוסים מאת אלפרד דה דרו?” שאל את עצמו שארל בלנק ב-1860 מעמודי הגאזט דה בוא-ארט, תוך שהוא מתאר את תהילתו של הצייר שנפטר לאחרונה (1). חבר במשפחת אמנים, הוא היה בנו של אדריכל ואחיינו של ג'וזף דדרו-דורסי (1789-1874), צייר וחבר קרוב של ג'ריקו, שציוריו של סוסים השאירו חותם מתמשך על האמן הצעיר.

en: “Working with Acme was a game changer for our business. Their expertise and dedication are unmatched.”
he_IL: "העבודה עם Acme שינתה את כל המשחק עבור העסק שלנו. המומחיות והמסירות שלהם ללא תחרות."

en: “Yes, I knew you would; but it is quite true, all the same.”
he_IL: ״כן, ידעתי שתצחק, ובכל זאת, זה נכון.״

en: “Yes, that is his name. I didn’t intend to tell it to you.”
he_IL: ״כן, זה שמו. לא התכוונתי לגלות לך אותו.״

en: “You don’t understand me, Harry,” answered the artist. “Of course I am not like him. I know that perfectly well. Indeed, I should be sorry to look like him. You shrug your shoulders? I am telling you the truth. There is a fatality about all physical and intellectual distinction, the sort of fatality that seems to dog through history the faltering steps of kings. It is better not to be different from one’s fellows. The ugly and the stupid have the best of it in this world. They can sit at their ease and gape at the play. If they know nothing of victory, they are at least spared the knowledge of defeat. They live as we all should live—undisturbed, indifferent, and without disquiet. They neither bring ruin upon others, nor ever receive it from alien hands. Your rank and wealth, Harry; my brains, such as they are—my art, whatever it may be worth; Dorian Gray’s good looks—we shall all suffer for what the gods have given us, suffer terribly.”
he_IL: ״אתה לא מבין אותי, הארי,״ השיב האמן. ״ודאי שאיני דומה לו. את זה אני יודע בהחלט. למעשה, לא הייתי רוצה להיות דומה לו. אתה מושך בכתפיים? זאת האמת. לכל ייחוד גופני או שכלי מתלווה איזה גורל מר, גורל מהסוג שרודף את הצעדים הכושלים של מלכים לאורך ההיסטוריה. לא כדאי להיות שונה מאחרים. בעולמנו יש מזל רק למכוערים ולטיפשים. הם יכולים לשבת בנחת ולבהות בהצגה. ואם הם אינם יודעים את טעמו של הניצחון, לפחות נחסך מהם טעם התבוסה. הם חיים כמו שראוי לכולנו לחיות - באדישות, בלי דאגות ובלי חרדות. הם לא מביאים אסון על אחרים, וזרים אינם פוגעים בהם. המעמד והעושר שלך, הארי, השכל שלי, האמנות שלי, יהיה אשר יהיה ערכה, יופיו של דוריאן גריי - כולנו נסבול בגלל מה שהעניקו לנו האלים. נסבול נורא.״

en: “You know quite well.”
he_IL: ״אתה יודע יפה מאוד.״

en: “You went beyond what was expected to take care of us during our holiday. I have never been happier to leave a review. You guys are amazing!"
he_IL: "עשיתם מעל המצופה כדי לדאוג לנו במהלך החופשה שלנו. מעולם לא שמחתי כל כך לכתוב ביקורת. אתם פשוט מדהימים!"

en: →
he_IL: ←

en: →  Aerial Photography
he_IL: ←  צילומי אוויר

en: →  Nature and Animals
he_IL: ←  טבע וחיות

en: →  Wild Life
he_IL: ←  חיות בר

en: → Sweet Success
he_IL: ← הצלחה גדולה

en: → Work Hard
he_IL: ← לעבוד קשה

en: → Work Smart
he_IL: ← לעבוד חכם

en: ⚡Ask Me Anything⚡️
he_IL: ⚡שאלו אותי מה שאתם רוצים⚡

en: ⚡Check Out Overwatch 2⚡️
he_IL: ⚡ראו את המשחק Overwatch 2‏⚡️

en: ⚡EP: Streaming Podcast⚡
he_IL: ⚡פרק: לשדר פודקאסט⚡

en: ⚡Get my FREE e-Workbook⚡
he_IL: ⚡קבלו את חוברת ההדרכה האלקטרונית שלי בחינם⚡

en: ⚡How to Grow After Affiliate⚡
he_IL: ⚡איך להתפתח מעבר ליכולות של קישורים ממומנים⚡

en: ✓ 123 Street Name, Anycity
he_IL: ✓ רחוב 123, שם העיר

en: ✓ 6:00 PM, Tuesday, July 23, 2024
he_IL: ✓ 6:00 בערב, יום שלישי, 23 ביולי 2024

en: ✓ Advanced support
he_IL: ✓ תמיכה מתקדמת

en: ✓ Delicious icing recipe.
he_IL: ✓ מתכון לזיגוג טעים.

en: ✓ Leveling, filling and stacking your cake.
he_IL: ✓ חלוקה לשכבות, מילוי ויצירת קומות בעוגה שלך.

en: ✓ One project per month
he_IL: ✓ פרויקט אחד לחודש

en: ✓ Pizza &amp; networking afterwards!
he_IL: ✓ פיצה ורשתות לאחר מכן!

en: ✓ Regular updates
he_IL: ✓ קבלת עדכונים קבועים

en: ✓ Tips for baking a perfect cake.
he_IL: ✓ טיפים לאפיית עוגה מושלמת.

en: ✗ Advanced support
he_IL: ✗ תמיכה מתקדמת

en: 彼のキャリアを通じて、シカゴ交響楽団、ロンドン・フィルハーモニー管弦楽団、ロサンゼルス・フィルハーモニー管弦楽団など、数多くの著名なオーケストラと共演。トロンボーンの熟達した技術が、リカルド・ムーティやグスターボ・ドゥダメルなどの著名な指揮者との仕事につながる。また、オーケストラでの活動だけでなく、ジャズの世界でも名を成し、著名なジャズミュージシャンとの共演や、世界中の主要なジャズフェスティバルに出演。音楽教育への献身も見逃せない点であり、ジェームズは頻繁にマスタークラスやワークショップを行い、新世代の金管楽器奏者たちに情熱を追求するインスピレーションを与えている。
he_IL: במהלך הקריירה שלו, הוא שיתף פעולה עם מספר אורקסטרות מוכרות כמו התזמורת הסימפונית של שיקגו, התזמורת הפילהרמונית של לונדון, והתזמורת הפילהרמונית של לוס אנג'לס. היכולת המיומנת שלו בטרומבון הובילה לעבודה עם מנהיגים מוכרים כמו ריקרדו מוטי וגוסטאבו דודמל. בנוסף לפעילותו באורקסטרה, הוא גם זכה להצלחה בתחום הג'אז, כאשר הוא שיתף פעולה עם מוזיקאים מוכרים בתחום והופיע בפסטיבלים ג'אז מובילים ברחבי העולם. יש לציין גם את המסירות שלו לחינוך מוזיקלי, כאשר הוא מעביר בתדירות מספר מסטר-קלאסים וסדנאות, ומעניק השראה לנגנים צעירים בדרכם למצוא את התשוקה שבתוך הם לנגינה בכלי נשיפה.

en: 🍅 Get started: KETO Diet
he_IL: 🍅 צעדים ראשונים: תזונה קטוגנית

en: 👀 Rewatch: ABC Interview
he_IL: 👀 צפייה חוזרת: ראיון ברשת ABC

en: 📚 All the things you need to know
he_IL: 📚 כל מה שחשוב לדעת

en: 📸  Follow my Instagram
he_IL: 📸  עקוב אחרי באינסטגרם

en: 📺  Subscribe on YouTube
he_IL: 📺  להירשם לעדכונים ב-YouTube

en: 🙋‍♀️  Ask me a question
he_IL: 🙋‍♀️  יש לי שאלה

en: 🛍  Shop my style picks
he_IL: 🛍  קנה בהתאם לבחירת הסגנון שלי
