WordPress.com - Block Patterns - en to hr translation catalogue (394 entries)

en: ...or something like this:
hr: ...ili nešto poput ovoga:

en: 100% Woolen
hr: 100% vuna

en: 15 minutes
hr: 15 Minuta

en: 42% Cupro 34% Linen 24% Viscose
hr: 42% Cupro 34% Lan 24% Viskoza

en: A set of high quality curated patterns.
hr: Grupa odabranih uzoraka visoke kvalitete.

en: ABOUT US
hr: O NAMA

en: About
hr: Info

en: About Us
hr: O Nama

en: About me
hr: O meni

en: About us
hr: O nama

en: Activism
hr: Aktivizam

en: Add text or blocks that will display when a query returns no results.
hr: Dodaj tekst ili blokove koji će se prikazati kada upit ne vrati rezultate.

en: Add text or blocks that will display when the query returns no results.
hr: Dodaj tekst ili blokove koji će se prikazati kada upit ne vrati rezultate.

en: Add to cart
hr: Dodaj u košaricu

en: Address
hr: Adresa

en: Address:
hr: Adresa:

en: Adventure
hr: Avantura

en: Advertising
hr: Oglašavanje

en: All
hr: Sve

en: All items are 100% hand-made, using the potter’s wheel or traditional techniques.
hr: Svi proizvodi su 100% ručno izrađeni, koristeći lončarsko kolo ili tradicionalne tehnike izrade.

en: America
hr: Amerika

en: An anonymized string created from your email address (also called a hash) may be provided to the Gravatar service to see if you are using it. The Gravatar service privacy policy is available here: https://automattic.com/privacy/. After approval of your comment, your profile picture is visible to the public in the context of your comment.
hr: Moguće je da je anonimiziran string kreiran iz vaše adrese e-pošte (koji se također zove hash) dostavljen Gravatar servisu kako bismo provjerili koristite li ga. Pravila privatnosti Gravatar servisa dostupna su ovdje: https://automattic.com/privacy/. Nakon odobrenja vašeg komentara, vaša profilna slika je javno vidljiva u kontekstu vašeg komentara.

en: Apr
hr: Tra

en: Architecture
hr: Arhitektura

en: Archive
hr: Arhiva

en: Art
hr: Umjetnost

en: Article
hr: Članak

en: Articles on this site may include embedded content (e.g. videos, images, articles, etc.). Embedded content from other websites behaves in the exact same way as if the visitor has visited the other website.
hr: Članci na ovoj web-stranici mogu sadržavati ugrađeni sadržaj (npr. video, slike, članke, itd.). Ugrađeni sadržaj sa drugih web-stranica ponaša se istovjetno kao da je posjetitelj posjetio tu drugu web-stranicu.

en: Astronomy
hr: Astronomija

en: Aug
hr: Kol

en: August 1 -- December 1
hr: 1. kolovoz -- 1. prosinac

en: Austria
hr: Austrija

en: Become a Member and Get Exclusive Offers!
hr: Postanite član i ostvarite ekskluzivne ponude!

en: Block Patterns
hr: Uzorci blokova

en: Blog Posts
hr: Blog objave

en: Bold
hr: Podebljano

en: Book
hr: Knjiga

en: Books
hr: Knjige

en: Browse Categories
hr: Pregledajte kategorije

en: Building
hr: Zgrada

en: Business
hr: Posao

en: Button-down front for any type of mood or look.
hr: Skockano prednjica za bilo koje raspoloženje ili izgled.

en: Buy
hr: Kupi

en: Buy now
hr: Kupi Sad

en: Calendar
hr: Kalendar

en: Call to Action
hr: Poziv na akciju

en: Camera
hr: Kamera

en: Caption
hr: Natpis

en: Cart
hr: Košarica

en: Category
hr: Kategorija

en: Category name
hr: Naziv kategorije

en: Chapters
hr: Poglavlja

en: Checkout
hr: Plaćanje

en: Citation
hr: Citat

en: City
hr: grad

en: Closed
hr: Zatvoreno

en: Code
hr: Kod

en: Coming Soon
hr: Stiže uskoro

en: Coming Soon 1
hr: Stiže uskoro

en: Coming soon
hr: Stiže uskoro

en: Comments
hr: Komentari

en: Company
hr: Kompanija

en: Connect
hr: Spojite se

en: Contact
hr: kontakt

en: Contact 10
hr: Kontaktirajte nas

en: Contact 11
hr: Kontaktirajte nas

en: Contact 12
hr: Kontaktirajte nas

en: Contact 13
hr: Kontaktirajte nas

en: Contact 14
hr: Kontaktirajte nas

en: Contact 15
hr: Kontaktirajte nas

en: Contact 16
hr: Kontaktirajte nas

en: Contact 17
hr: Kontaktirajte nas

en: Contact 18
hr: Kontaktirajte nas

en: Contact Form
hr: Kontakt obrazac

en: Contact Us
hr: Kontaktirajte nas

en: Contact form
hr: Kontakt obrazac

en: Contact us
hr: Kontaktirajte nas

en: Contact us.
hr: Kontaktirajte nas

en: Content…
hr: Sadržaj...

en: Continue reading
hr: Nastavi čitati

en: Cookies
hr: Kolačići

en: Countries
hr: Države

en: Covers
hr: Naslovne slike

en: Crafts
hr: Rukotvorine

en: Create
hr: Kreiraj

en: Created with love and care in Australia.
hr: Napravljeno s ljubavlju i brigom u Australiji.

en: Culture
hr: Kultura

en: Custom Colors
hr: Prilagođene boje

en: Custom Header
hr: Prilagodljivo zaglavlje

en: Date
hr: Datum

en: Decoration
hr: Dekoracija

en: Description
hr: Opis

en: Design
hr: Dizajn

en: Details
hr: Detalji

en: Digital Marketing
hr: Digitalni marketing

en: Dimensions
hr: Dimenzije

en: Director
hr: Direktor

en: Discover
hr: Otkrij

en: Download
hr: Preuzmi

en: Earthy, organic feel.
hr: Zemaljski, organski osjećaj.

en: Education
hr: Obrazovanje

en: Email
hr: E-pošta

en: Email Address
hr: Adresa e-pošte

en: Email:
hr: E-pošta

en: Embedded content from other websites
hr: Ugrađeni sadržaj s drugih web-stranica

en: Enduring quality.
hr: Trajna kvaliteta.

en: Enter your email address
hr: Upišite adresu vaše e-pošte

en: Example
hr: Primjer

en: Fashion
hr: Moda

en: Favorites
hr: Favoriti

en: Feature
hr: Istaknuto

en: Featured
hr: Istaknuto

en: Featured Post
hr: Istaknuti Post

en: Features
hr: Mogućnosti

en: Feb
hr: Velj

en: First Name
hr: Ime

en: First name
hr: Ime

en: Fits your wardrobe
hr: Pristaje vašem ormaru

en: Five
hr: Pet

en: Follow Us
hr: Pratite nas

en: Font Sizes
hr: Veličine fontova

en: Food
hr: Hrana

en: Footer
hr: Podnožje

en: Footers
hr: Podnožja

en: For users that register on our website (if any), we also store the personal information they provide in their user profile. All users can see, edit, or delete their personal information at any time (except they cannot change their username). Website administrators can also see and edit that information.
hr: Za korisnike koji se registriraju na našoj web-stranici (ako ih ima), mi također pohranjujemo osobne podatke koje navedu u njihovim korisničkim profilima, Svi korisnici mogu vidjeti, urediti, ili obrisati svoje osobne podatke u bilo koje vrijeme ( osim što ne mogu promijeniti svoje korisničko ime). Administratori web-stranice također mogu vidjeti i urediti te informacije.

en: Four
hr: Četiri

en: France
hr: Francuska

en: Free
hr: Besplatno

en: Friday
hr: Petak

en: From Signac to Matisse
hr: Od Signac do Matisse

en: Full-Width Page
hr: Stranica pune širine

en: Galleries
hr: Galerije

en: Gallery
hr: Galerija

en: Genre
hr: Žanr

en: Get Started
hr: Započnite

en: Get in touch
hr: Stupite u kontakt

en: Get started
hr: Započnite

en: Gradient
hr: Prijelaz

en: Half tuck into your pants or layer over.
hr: Napola uvučeno u hlače ili sloj preko.

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Headers
hr: zaglavlja

en: Heading 1
hr: Naslov 1

en: Heading 2
hr: Naslov 2

en: Heading 3
hr: Naslov 3

en: Heading 4
hr: Naslov 4

en: Heading 5
hr: Naslov 5

en: Heading 6
hr: Naslov 6

en: Hello World!
hr: Dobar dan svijete!

en: Hello world!
hr: Dobar dan, svijete!

en: Help
hr: Pomoć

en: Highlights
hr: Istaknuto

en: History
hr: Povijest

en: Home
hr: Početna stranica

en: Home Page
hr: Početna stranica

en: Homepage
hr: Početna stranica

en: Hours
hr: Sati

en: How long we retain your data
hr: Koliko dugo čuvamo vaše podatke

en: If you edit or publish an article, an additional cookie will be saved in your browser. This cookie includes no personal data and simply indicates the post ID of the article you just edited. It expires after 1 day.
hr: Ako uredite ili objavite članak, dodatni kolačić će biti spremljen u vašem pregledniku. Ovaj kolačić ne sadrži osobne podatke i samo ukazuje na ID objave članka koji ste upravo uredili. Kolačić istječe nakon jednog dana.

en: If you have an account on this site, or have left comments, you can request to receive an exported file of the personal data we hold about you, including any data you have provided to us. You can also request that we erase any personal data we hold about you. This does not include any data we are obliged to keep for administrative, legal, or security purposes.
hr: Ako imate račun na ovoj web-stranici, ili ste pisali komentare, možete zatražiti primanje izvozne datoteke osobnih podataka koje imamo o vama, uključujući sve podatke koje ste nam dostavili. Također možete zatražiti brisanje svih osobnih podataka koje imamo o vama. Ovo ne uključuje bilo koje podatke koje smo obavezni držati za administrativne, pravne ili sigurnosne namjene.

en: If you leave a comment on our site you may opt-in to saving your name, email address and website in cookies. These are for your convenience so that you do not have to fill in your details again when you leave another comment. These cookies will last for one year.
hr: Ako napišete komentar na našoj web-stranici, možete odabrati spremanje imena, adrese e-pošte i web-stranice u kolačiće. To vam olakšava ponovno komentiranje, da ne morate ponovno unositi te informacije. Ovi kolačići traju godinu dana.

en: If you leave a comment, the comment and its metadata are retained indefinitely. This is so we can recognize and approve any follow-up comments automatically instead of holding them in a moderation queue.
hr: Ako napišete komentar, komentar i njegovi meta podaci su sačuvani zauvijek. To je zato da možemo automatski prepoznati i odobriti buduće komentare, umjesto da ih držimo na čekanju za odobrenje.

en: If you request a password reset, your IP address will be included in the reset email.
hr: Ako zatražite ponovno postavljanje lozinke, vaša IP adresa bit će uključena u poruku e-pošte za ponovno postavljanje.

en: If you upload images to the website, you should avoid uploading images with embedded location data (EXIF GPS) included. Visitors to the website can download and extract any location data from images on the website.
hr: Ako prenesete sliku na web-stranicu, trebali biste izbjegavati prijenos slika koje imaju ugrađene podatke o lokaciji (EXIF GPS). Posjetitelji web-stranice mogu ih preuzeti i izdvojiti bilo koje podatke o lokaciji iz slika s web-stranice.

en: If you visit our login page, we will set a temporary cookie to determine if your browser accepts cookies. This cookie contains no personal data and is discarded when you close your browser.
hr: Ako posjetite našu stranicu za prijavu, postavit ćemo privremeni kolačić kako bismo utvrdili prihvaća li vaš preglednik kolačiće. Ovaj kolačić ne sadrži osobne podatke i briše se kada ugasite preglednik.

en: Image Alignment
hr: Smještaj slike

en: Images
hr: Slike

en: Instructions
hr: Upute

en: Interests
hr: Interesi

en: Intro
hr: Uvod

en: Jan
hr: Sij

en: Join the Club
hr: Pridružite se klubu

en: Join the Conversation
hr: Pridružite se diskusiji

en: Jul
hr: Srp

en: Jun
hr: Lip

en: Just arrived
hr: Upravo stiglo

en: LEARN MORE
hr: SAZNAJ VIŠE

en: Language
hr: Jezik

en: Last Name
hr: Prezime

en: Last name
hr: Prezime

en: Latest
hr: Najnoviji

en: Latest Posts
hr: Najnovije objave

en: Layout
hr: Razmještaj

en: Learn More
hr: Saznaj Više

en: Learn more
hr: Saznaj Više

en: Light
hr: Svijetla

en: Link
hr: Poveznica

en: Link text
hr: Tekst poveznice

en: Links
hr: Poveznice

en: List
hr: Popis

en: Lists
hr: Liste

en: Location
hr: Lokacija

en: Mailchimp
hr: MailChimp

en: Main
hr: Glavna

en: Maintenance
hr: Održavanje

en: Malaysia
hr: Malezija

en: Maldives
hr: Maldivi

en: Mar
hr: Ožu

en: Marl is an independent studio and artisanal gallery.
hr: Marl je nezavinsi studio i zanatska galerija.

en: Media
hr: Medij

en: Members get access to exclusive exhibits and sales. Our memberships cost $99.99 and are billed annually.
hr: Članovi imaju pristup ekskluzivnim izložbama i prodajama. Cijena članstva je $99.99 i naplaćuje se jednom godišnje.

en: Membership
hr: Članstvo

en: Menu
hr: Izbornik

en: Message
hr: Poruka

en: Monday
hr: Ponedjeljak

en: More Details
hr: Više detalja

en: More Info
hr: Više Informacija

en: More details
hr: Više detalja

en: More info
hr: Više informacija

en: Music
hr: Audio

en: My account
hr: Moj račun

en: Name
hr: Naziv

en: Nature
hr: Priroda

en: New in store
hr: Novo u trgovini

en: News
hr: Vijesti

en: Newsletter
hr: Pismo novosti

en: No results found.
hr: Nije pronađen nijedan rezultat.

en: Normal Fit
hr: Normalna širina

en: Notes
hr: Bilješke

en: Nov
hr: Stu

en: Numbers
hr: Brojevi

en: Oct
hr: Lis

en: October 1 -- December 1
hr: 1. listopad -- 1. prosinac

en: On Sale Products
hr: Proizvodi na akciji

en: One
hr: Jedan

en: Options
hr: Opcije

en: Order
hr: Redoslijed

en: Other
hr: Drugo

en: Our 2015 default theme is clean, blog-focused, and designed for clarity. Twenty Fifteen's simple, straightforward typography is readable on a wide variety of screen sizes, and suitable for multiple languages. We designed it using a mobile-first approach, meaning your content takes center-stage, regardless of whether your visitors arrive by smartphone, tablet, laptop, or desktop computer.
hr: Naša 2015 izvorna tema je čista, blog fokusirana i dizajnirana za jasnoću. Jednostavna, izravna tipografija teme Twenty Fifteen, čitljiva je na širokom spektru ekrana različitih veličina, i prigodna za sve jezike. Dizajnirali smo ju koristeći &#8216;mobile-first&#8217; pristup, što znači da je fokus na vašem sadržaju, bez obzira da li posjetitelji dolaze s pametnim telefonima, tabletima, prijenosnima ili stolnim računalima.

en: Our early autumn collection is here.
hr: Naša rano jesenja kolekcija je ovdje.

en: Overall
hr: Ukupno

en: Pages
hr: Stranice

en: Paris
hr: Pariz

en: Pattern
hr: Uzorak

en: People
hr: Ljudi

en: Perfect for any look featuring a mid-rise, relax fitting silhouette.
hr: Savršeno za svaki izgled sa srednjom visinom, opušteno pripijenom siluetom.

en: Personal
hr: Osobno

en: Phone
hr: Telefon

en: Phone Number
hr: Broj telefona

en: Photography
hr: Fotografija

en: Photos
hr: Slike

en: Poland
hr: Poljska

en: Post Formats
hr: Post formati

en: Post Meta
hr: Meta podaci objave

en: Post Title
hr: Naslov Objave

en: Postcode
hr: Poštanski broj

en: Posts
hr: Objave

en: Premium support
hr: Plaćena podrška

en: Prices
hr: Cijene

en: Pricing
hr: Cijene

en: Privacy Policy
hr: Polica Privatnosti

en: Product
hr: Proizvod

en: Product name
hr: Naziv proizvoda

en: Product title
hr: Naslov proizvoda

en: Products
hr: Proizvodi

en: Project
hr: Projekt

en: Project Type
hr: Vrste projekta

en: Projects
hr: Projekti

en: Proudly powered by WordPress
hr: Ponosno pokreće WordPress

en: Purchase
hr: Kupnja

en: Questions?
hr: Pitanja

en: Quote
hr: Citat

en: Quotes
hr: Citati

en: Read More
hr: Opširnije

en: Reading
hr: Čitanje

en: Recent Posts
hr: Nove objave

en: Reflect your fashionable style.
hr: Odrazite svoj moderan stil.

en: Register
hr: Registriraj se

en: Registration Form
hr: Registracijski obrazac

en: Resources
hr: Izvori

en: Responsive Layout
hr: Prilagodljivi razmještaj

en: Resume
hr: Nastavi

en: Revenue
hr: Prihod

en: Review
hr: Recenzija

en: Reviews
hr: Recenzije

en: Sample Page
hr: Primjer stranice

en: Saturday
hr: Subota

en: Schedule
hr: Tempiraj

en: Schedules
hr: Raspored

en: Seasonal
hr: Sezonski

en: See more
hr: Saznaj više

en: Select products
hr: Odaberi proizvode

en: Send
hr: Pošalji

en: Sep
hr: Ruj

en: Services
hr: Usluge

en: Seychelles
hr: Sejšeli

en: Shadow
hr: Sjena

en: Share reviews and feedback about your brand/business.
hr: Podijeli recenzije i povratne informacije o svom brendu/poslu.

en: Shop
hr: Trgovina

en: Shop Now
hr: Kupite sada

en: Shop now
hr: Kupite sada

en: Sidebar
hr: Bočna traka

en: Sign Up
hr: Registracija

en: Sign up
hr: Prijavi se

en: Single Product
hr: Pojedinačni proizvod

en: Size
hr: Veličina

en: Social
hr: Društvene mreže

en: Sports
hr: Sport

en: Start
hr: Početak

en: Store
hr: Trgovina

en: Style
hr: Stil

en: Submit
hr: Pošalji

en: Subscribe
hr: Pretplati se

en: Subscription
hr: Pretplata

en: Support
hr: Podrška

en: THE GOODS
hr: ROBA

en: Table
hr: Tablica

en: Tag
hr: Oznaka

en: Terms
hr: Pojmovi

en: Testimonial
hr: Preporuke

en: Testimonials
hr: Preporuke

en: Text
hr: Tekst

en: The Eden Jacket
hr: Eden jakna

en: The Life I Deserve
hr: Život koji zaslužujem

en: The XYZ Doohickey Company was founded in 1971, and has been providing quality doohickeys to the public ever since. Located in Gotham City, XYZ employs over 2,000 people and does all kinds of awesome things for the Gotham community.
hr: Tvrtka XYZ Doohickey osnovana je 1971. godine i od tada pruža kvalitetne doohickejeve javnosti. Smješten u gradu Gotham, XYZ zapošljava više od 2.000 ljudi i čini sve vrste fenomenalnih stvari za Gotham zajednicu.

en: The exhibitions are produced by UMoMA in collaboration with artists and museums around the world and they often attract international attention. UMoMA has received a Special Commendation from the European Museum of the Year, and was among the top candidates for the Swedish Museum of the Year Award as well as for the Council of Europe Museum Prize.
hr: Izložbe producira UMoMA u suradnji s umjetnicima i muzejima diljem svijeta što često privlači međunarodnu pažnju. UMoMA je primila Izvanrednu pohvalu Europskog muzeja godine, i bila je među finalnim kandidatima za nagradu Švedskog muzeja godine, kao i muzejsku nagradu Vijeća Europe.

en: Theatre of Operations
hr: Teatar operacija

en: These websites may collect data about you, use cookies, embed additional third-party tracking, and monitor your interaction with that embedded content, including tracking your interaction with the embedded content if you have an account and are logged in to that website.
hr: Ove web-stranice možda prikupljaju podatke o vama, koriste kolačiće, imaju ugrađeno dodatno praćenje od trećih strana, i nadgledaju vašu interakciju s tim ugrađenim sadržajem, uključujući praćenje vaše interakcije s ugrađenim sadržajem ako imate račun i prijavljeni ste na web-stranici.

en: This is an example page. It's different from a blog post because it will stay in one place and will show up in your site navigation (in most themes). Most people start with an About page that introduces them to potential site visitors. It might say something like this:
hr: Ovo je primjer stranice. Razlikuje se od blog objave jer se stalno nalazi na istom mjestu i prikazati će se u izborniku vaše web-stranice (u većini tema). Većina ljudi započinje s "O meni" stranicom koja ih predstavlja potencijalnim posjetiteljima web stranice. Na primjer može sadržavati:

en: Three
hr: Tri

en: Thursday
hr: Četvrtak

en: Timeless style.
hr: Bezvremenski stil.

en: Tools
hr: Alati

en: Travel
hr: Putovanja

en: Trending
hr: Popularno

en: Tuesday
hr: Utorak

en: Twenty Sixteen is a modernized take on an ever-popular WordPress layout — the horizontal masthead with an optional right sidebar that works perfectly for blogs and websites. It has custom color options with beautiful default color schemes, a harmonious fluid grid using a mobile-first approach, and impeccable polish in every detail. Twenty Sixteen will make your WordPress look beautiful everywhere.
hr: Tema Twenty Sixteen je unaprijeđeni pristup popularnom WordPress rasporedu sadržaja — horizontalno zaglavlje sa opcionalnom desnom bočnom trakom koja je savršeni dodatak blogovima i web stranicama. Posjeduje mogućnost prilagođavanja boja sa prekrasnim zadanim bojama shema, harmoničnu  i tečnu rešetku koristeći mobile-first pristup, besprijekorna tema u svakom pogledu. Twenty Sixteen će uljepšati vaš WordPress na zaslonu bilo kojeg uređaja.

en: Two
hr: Dva

en: Type / to add a hidden block
hr: Upišite / za dodavanje skrivenog bloka

en: Uncategorized
hr: Nekategorizirano

en: Unique, one-of-a-kind pieces.
hr: Unikatni, i jedinstveni proizvodi.

en: United Kingdom
hr: Ujedinjeno Kraljevstvo

en: United States
hr: Sjedinjene Američke Države

en: Unknown
hr: Nepoznato

en: Upcoming Events
hr: Nadolazeći događaji

en: Update
hr: Ažuriranje

en: Versatile
hr: Svestrano

en: Videos
hr: Video

en: View Blog
hr: Pogledaj blog

en: View product
hr: Pogledaj proizvod

en: View products
hr: Pogledaj proizvode

en: Visitor comments may be checked through an automated spam detection service.
hr: Komentari posjetitelja mogu se provjeriti putem automatske usluge za otkrivanje neželjene pošte.

en: We specialize in limited collections of handmade tableware. We collaborate with restaurants and cafes to create unique items that complement the menu perfectly. Please get in touch if you want to know more about our process and pricing.
hr: Naša specijalnost je limitirane kolekcije určno napravljenog stolnog posuđa. Surađujemo s restoranima i kafićima kako bi kreirali unikatne proizvode koji perfektno kompletiraju menije.

en: Websites
hr: Web stranice

en: Wednesday
hr: Srijeda

en: Weight
hr: Težina

en: Welcome
hr: Dobrodošli

en: Welcome to
hr: Dobro došli u

en: Welcome to WordPress. This is your first post. Edit or delete it, then start writing!
hr: Dobro došli u WordPress. Ovo je vaša prva objava. Uredite ju ili izbrišite, a potom krenite s bloganjem!

en: What rights you have over your data
hr: Koja prava imate nad svojim podacima

en: When you log in, we will also set up several cookies to save your login information and your screen display choices. Login cookies last for two days, and screen options cookies last for a year. If you select &quot;Remember Me&quot;, your login will persist for two weeks. If you log out of your account, the login cookies will be removed.
hr: Kada se prijavite, postavit ćemo nekoliko kolačića kako bismo sačuvali vaše podatke o prijavi i vaše postavke zaslona. Kolačići prijave traju dva dana, a kolačići postavki zaslona traju godinu dana. Ako odaberete &quot;Zapamti me&quot;, vaša prijava će trajati dva tjedna. Ako se odjavite s računa, kolačići prijave bit će uklonjeni.

en: Where your data is sent
hr: Kamo se šalju vaši podaci

en: Who we share your data with
hr: S kime dijelimo vaše podatke

en: With seven floors of striking architecture, UMoMA shows exhibitions of international contemporary art, sometimes along with art historical retrospectives. Existential, political and philosophical issues are intrinsic to our programme. As visitor you are invited to guided tours artist talks, lectures, film screenings and other events with free admission
hr: Na sedam katova upadljive arhitekture, UMoMA prikazuje izložbe međunarodne suvremene umjetnosti, ponekad uz umjetnine povijesne retrospektive. Egzistencijalna, politička i filozofska pitanja su intrinzična za naš program. Kao posjetitelj pozvani ste na vođene obilaske, predavanja umjetnika, tribine, prikazivanja filmova i druge događaje uz besplatan ulaz.

en: Works and Days
hr: Radovi i dani

en: Write title…
hr: Napišite naslov

en: Writing
hr: Pisanje

en: Year
hr: Godina

en: You may be interested in…
hr: Moglo bi vas zanimati...

en: Your cart is currently empty!
hr: Vaša košarica je trenutno prazna!

en: all
hr: sve

en: building
hr: Zgrada

en: category
hr: Kategorija

en: contact
hr: kontakt

en: cookies
hr: Kolačići

en: dark
hr: Tamna

en: design
hr: Dizajn

en: education
hr: Obrazovanje

en: family
hr: obitelj

en: features
hr: Mogućnosti

en: home
hr: Početna

en: images
hr: Slike

en: links
hr: poveznice

en: location
hr: Lokacija

en: london
hr: London

en: media
hr: medij

en: menu
hr: Izbornik

en: music
hr: glazba

en: pages
hr: Stranice

en: poetry
hr: poeziju

en: portfolio
hr: Portfolio

en: posts
hr: postova

en: professional
hr: profesionalno

en: projects
hr: Projekti

en: quote
hr: Citat

en: seasonal
hr: Sezonski

en: services
hr: usluge

en: social
hr: Društvene mreže

en: space
hr: razmak,

en: subscribe
hr: Pretplati se

en: testimonials
hr: Preporuke

en: text
hr: tekst

en: uncategorized
hr: Nekategorizirano

en: upcoming events
hr: Nadolazeći događaji

en: update
hr: Ažuriranje
