WordPress.com - Block Patterns - en to hu translation catalogue (409 entries)

en: ...or something like this:
hu: ...vagy valami egészen más:

en: 2 columns
hu: 2 oszlop

en: A set of high quality curated patterns.
hu: Magasminőségű válogatott minta gyűjtemény.

en: About
hu: Névjegy

en: About Me
hu: Rólam

en: About Us
hu: Névjegy

en: About me
hu: Rólam

en: Activism
hu: Aktivizmus

en: Add text or blocks that will display when a query returns no results.
hu: Adjunk hozzá szöveget vagy blokkokat, amik akkor jelennek meg, ha egy lekérdezés nem hoz eredményt.

en: Add to cart
hu: Kosárba teszem

en: Address
hu: Cím

en: Address Line 2
hu: Lakcim második sor

en: Address:
hu: Cím változtatás

en: Adventure
hu: Kaland

en: Advertisement
hu: Hírdetés

en: Advertising
hu: Hirdető

en: All
hu: Összes

en: America
hu: AMERIKA

en: An anonymized string created from your email address (also called a hash) may be provided to the Gravatar service to see if you are using it. The Gravatar service privacy policy is available here: https://automattic.com/privacy/. After approval of your comment, your profile picture is visible to the public in the context of your comment.
hu: Egy személytelenített, az e-mail címből előállított karakterlánc (hashnek szokás nevezni) kerül továbbításra a Gravatar szolgáltatás felé, ha ez az oldalon használatban van. A Gravatar szolgáltatás feltételei az alábbi címen tekinthetőek meg: https://automattic.com/privacy/. A hozzászólás elfogadása után, a hozzászólásunk tartalma és a profil képünk is megjelenik nyilvánosan.

en: Apr
hu: Ápr

en: Archive
hu: Archívum

en: Art
hu: Művészet

en: Article
hu: Cikk

en: Articles
hu: Cikkek

en: Articles on this site may include embedded content (e.g. videos, images, articles, etc.). Embedded content from other websites behaves in the exact same way as if the visitor has visited the other website.
hu: A honlapon elérhető bejegyzések külső forrásból származó beágyazott tartalmakat (pl. videók, képek, cikkek stb.) használhatnak. A külső forrásból származó beágyazott tartalmak pontosan úgy viselkednek, mintha meglátogattunk volna egy másik honlapot.

en: Audio
hu: Hang

en: August 1 -- December 1
hu: Augusztus 1. -- December 1.

en: Austria
hu: Ausztria

en: Basic
hu: Alap

en: Beginner
hu: Kezdő

en: Birds
hu: Madarak

en: Block Patterns
hu: Blokk mintázatok

en: Blog Posts
hu: Blog bejegyzései

en: Bold
hu: Félkövér

en: Book
hu: Könyv

en: Books
hu: Könyvek

en: Browse Categories
hu: Kategóriák böngészése

en: Bubbles
hu: Buborékok

en: Business
hu: Üzleti

en: Buy
hu: Vásárlás

en: Buy now
hu: Vásárlás most

en: Calendar
hu: Naptár

en: Call to Action
hu: Felhívás cselekvésre

en: Camera
hu: Kamera

en: Caption
hu: Felirat

en: Cart
hu: Kosár

en: Category
hu: KATEGÓRIA

en: Category name
hu: Kategória neve

en: Centered
hu: Középre igazított

en: Chapters
hu: Fejezetek

en: Checkout
hu: Fizetés

en: Chocolate
hu: Csokoládé

en: Citation
hu: Idézet

en: City
hu: Város

en: Classes
hu: Osztályok

en: Closed
hu: Lezárt

en: Code
hu: Kód

en: Coming Soon
hu: Hamarosan indulunk

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: Company
hu: Cég

en: Connect
hu: Kapcsolódás

en: Contact
hu: kapcsolat

en: Contact Form
hu: Kapcsolatfelvételi űrlap

en: Contact Information
hu: Elérhetőségek

en: Contact Me
hu: Kapcsolat felvétel

en: Contact Us
hu: Kapcsolat

en: Contact form
hu: Kapcsolatfelvételi űrlap

en: Contact us
hu: Kapcsolat

en: Contact us.
hu: Kapcsolat

en: Content…
hu: Tartalom…

en: Continue reading
hu: Olvasás folytatása

en: Cookies
hu: Sütik

en: Corporate
hu: Társasági

en: Countries
hu: Országok

en: Courses
hu: Tanfolyamok

en: Crafts
hu: Iparművészet

en: Create
hu: Létrehozás

en: Culture
hu: Kultúra

en: Custom Colors
hu: Saját színek

en: Custom Header
hu: Fejrész testreszabása

en: Date
hu: Dátum

en: Decoration
hu: Díszítés

en: Description
hu: Leírás

en: Description:
hu: Leírás:

en: Design
hu: Megjelenés

en: Details
hu: Részletek

en: Digital Marketing
hu: Digitális marketing

en: Dimensions
hu: Méretek

en: Director
hu: Rendező

en: Discover
hu: Felfedezés

en: Donate
hu: Adományoz

en: Download
hu: Letöltés

en: Earn
hu: Pénzkereset

en: Education
hu: Oktatás

en: Email
hu: E-mail

en: Email Address
hu: E-mail cím

en: Email:
hu: E-mail

en: Embedded content from other websites
hu: Más honlapokról származó beágyazott tartalmak

en: Engineering
hu: Mérnöki

en: Enter your email address
hu: Adja meg email címét

en: Event
hu: Esemény

en: Events
hu: Események

en: Example
hu: Példa

en: Examples
hu: Példák

en: Explore
hu: Böngészés

en: FAQ
hu: GYIK

en: Fashion
hu: Divat

en: Favorites
hu: Kedvencek

en: Featured
hu: Kiemelt

en: Featured Post
hu: Kiemelt bejegyzés

en: Features
hu: Tulajdonságok

en: First Name
hu: Keresztnév

en: First name
hu: Keresztnév

en: Five
hu: Öt

en: Focus
hu: Fókusz

en: Follow Me
hu: Követés

en: Follow Us
hu: Követés

en: Font Sizes
hu: Betűméret

en: Food
hu: Étel

en: Footer
hu: Lábléc

en: For users that register on our website (if any), we also store the personal information they provide in their user profile. All users can see, edit, or delete their personal information at any time (except they cannot change their username). Website administrators can also see and edit that information.
hu: A honlapon regisztrált felhasználók (ha vannak ilyenek) személyes adatai a saját felhasználói profiljukban is tárolásra kerülnek. Minden felhasználó megtekintheti, szerkesztheti vagy törölheti a személyes adatait bármikor (kivéve, hogy nem változtathatja meg a saját felhasználói nevét). A honlap rendszergazdái ezen információkat szintén megtekinthetik és szerkeszthetik.

en: Form
hu: Űrlapok

en: Four
hu: Négy

en: France
hu: Franciaország

en: Free
hu: Ingyenes

en: Frequently Asked Questions
hu: Gyakran Ismételt Kérdések

en: Friday
hu: péntek

en: From Signac to Matisse
hu: Signac-tól Matisse-ig

en: Full Width
hu: Teljes szélességű

en: Full-Width Page
hu: Teljes szélességű oldal

en: Galleries
hu: Galériák

en: Gallery
hu: Galéria

en: Genre
hu: Műfaj

en: Get In Touch
hu: Vegye fel a kapcsolatot velünk

en: Get Started
hu: Kezdjük el

en: Get in Touch
hu: Vegye fel a kapcsolatot velünk

en: Get in Touch.
hu: Vegye fel a kapcsolatot velünk

en: Get in touch
hu: Vegye fel a kapcsolatot velünk

en: Get in touch.
hu: Vegye fel a kapcsolatot velünk

en: Get started
hu: Kezdjük el

en: Getting Started
hu: Első lépések

en: Gradient
hu: Színátmenet

en: Header
hu: Fejrész

en: Headers
hu: fejlécek

en: Heading 1
hu: Címsor 1

en: Heading 2
hu: Címsor 2

en: Heading 3
hu: Címsor 3

en: Heading 4
hu: Címsor 4

en: Heading 5
hu: Címsor 5

en: Heading 6
hu: Címsor 6

en: Headline
hu: Címsor

en: Hello World!
hu: Helló világ!

en: Hello world!
hu: Helló Világ!

en: Help
hu: Segítség

en: Highlights
hu: Kiemelések

en: History
hu: Történet

en: Home
hu: Kezdőlap

en: Home Page
hu: Kezdőlap

en: Homepage
hu: Kezdőoldal

en: Hotels
hu: Hotelek

en: Hours
hu: Óra

en: How long we retain your data
hu: Mennyi ideig őrizzük a személyes adatot

en: If you edit or publish an article, an additional cookie will be saved in your browser. This cookie includes no personal data and simply indicates the post ID of the article you just edited. It expires after 1 day.
hu: Amennyiben bejegyzést vagy oldalt szerkesztünk, egy újabb sütit tárol el a böngészőnk. Ez a süti nem tartalmaz személyes adatot, egyszerűen csak a bejegyzés azonosító számát tárolja, amelyet szerkesztettünk. Egy nap múlva jár le az érvényessége.

en: If you have an account on this site, or have left comments, you can request to receive an exported file of the personal data we hold about you, including any data you have provided to us. You can also request that we erase any personal data we hold about you. This does not include any data we are obliged to keep for administrative, legal, or security purposes.
hu: A weboldalon regisztrált fiók vagy hozzászólás írása esetén kérhető a személyes adatok export fájlban történő megküldése, amely bármilyen adatot tartalmaz, amit korábban a felhasználó rendelkezésünkre bocsátott. Kérhető továbbá, hogy bármilyen korábban megadott személyes adatot töröljük. Ez nem vonatkozik azokra az adatokra, amelyeket adminisztrációs, jogi vagy biztonsági okokból kötelező megőriznünk.

en: If you leave a comment on our site you may opt-in to saving your name, email address and website in cookies. These are for your convenience so that you do not have to fill in your details again when you leave another comment. These cookies will last for one year.
hu: Ha hozzászólást írunk a honlapon, a megadott nevet, e-mail és honlap címet sütikben eltároljuk. A tárolás a kényelmi célokat szolgál azért, így a következő hozzászóláskor ezeket a mező adatokat nem kell kitölteni. A sütik lejárati ideje egy év.

en: If you leave a comment, the comment and its metadata are retained indefinitely. This is so we can recognize and approve any follow-up comments automatically instead of holding them in a moderation queue.
hu: Ha hozzászólunk, a hozzászólás és annak metaadatai nem meghatározható ideig a rendszerben maradnak. Ennek célja, hogy az összes ezt követő bármely hozzászólás általunk megismertté és jóváhagyottá váljon, azaz ne kerüljön fel a moderálandó hozzászólások listájára.

en: If you request a password reset, your IP address will be included in the reset email.
hu: Ha jelszó-visszaállítást kér, akkor az IP-címet a visszaállító e-mail tartalmazza.

en: If you upload images to the website, you should avoid uploading images with embedded location data (EXIF GPS) included. Visitors to the website can download and extract any location data from images on the website.
hu: Amennyiben regisztrált felhasználó által kerül kép feltöltésre a honlapra, kerülni kell az az olyan EXIF-eket, amelyekben GPS pozíció adatok is szerepelnek. A honlap látogatói ezeket letölthetik és kinyerhetik a helyadatokat a honlapon található képekből.

en: If you visit our login page, we will set a temporary cookie to determine if your browser accepts cookies. This cookie contains no personal data and is discarded when you close your browser.
hu: Ha ellátogatunk a bejelentkezési oldalra, akkor átmeneti sütiket állítunk be annak érdekében, hogy megállapítsuk, hogy a böngésző elfogadja-e a sütiket. Ezek a sütik nem tartalmaznak személyes információt, és törlődnek, ahogy bezárjuk a böngészőt.

en: Image Alignment
hu: Kép illesztése

en: Images
hu: Képek

en: Info
hu: Információ

en: Inline
hu: Beágyazó

en: Instructions
hu: Instrukciók

en: Interests
hu: Érdeklődési kör

en: Join the Club
hu: Csatlakozás a Klubba

en: Join the Conversation
hu: Csatlakozás a beszélgetéshez

en: Join the community
hu: Csatlakozz a közösséghez

en: Jul
hu: Júl

en: Jun
hu: Jún

en: Language
hu: Nyelv

en: Last Name
hu: Vezetéknév

en: Last name
hu: Vezetéknév

en: Latest
hu: Legfrissebb

en: Latest News
hu: Friss hírek

en: Latest Posts
hu: Legutóbbi bejegyzések

en: Layout
hu: Elrendezés

en: Learn More
hu: További információk

en: Learn about new products and discounts
hu: Értesülj új termékekről és kedvezményekről

en: Learn about new products and discounts!
hu: Értesülj új termékekről és kedvezményekről!

en: Learn more
hu: További információk

en: Light
hu: Világos

en: Link text
hu: Hivatkozás szövege

en: Links
hu: Hivatkozások

en: List
hu: Lista

en: Lists
hu: Listák

en: Location
hu: Helyszín

en: Main
hu: Fő-

en: Maintenance
hu: Karbantartás

en: Malaysia
hu: Malajzia

en: Mar
hu: Márc

en: Marketing
hu: Értékesítés

en: Media
hu: Média

en: Membership
hu: Tagság

en: Menu
hu: Menü

en: Message
hu: Üzenet

en: Monday
hu: hétfő

en: More Details
hu: További részletek

en: More Info
hu: további infó

en: More details
hu: További részletek

en: More info
hu: További információ

en: Mountains
hu: Hegyek

en: Music
hu: Zene

en: My Links
hu: Hivatkozásaim

en: My account
hu: Felhasználói fiókom

en: Name
hu: Név

en: Nature
hu: Természet

en: Need help?
hu: Segítségre van szükség?

en: New in store
hu: Újdonságok

en: News
hu: Hírek

en: Newsletter
hu: Hírlevél

en: No results found.
hu: Nincs ilyen adat.

en: Notes
hu: Jegyzetek

en: Numbers
hu: Számok

en: Oct
hu: Okt

en: October 1 -- December 1
hu: Október 1. -- December 1.

en: On Sale Products
hu: Akciós termékek

en: One
hu: Egy

en: Options
hu: Beállítások

en: Order
hu: Sorrend

en: Other
hu: Egyéb:

en: Other:
hu: Egyéb:

en: Our 2015 default theme is clean, blog-focused, and designed for clarity. Twenty Fifteen's simple, straightforward typography is readable on a wide variety of screen sizes, and suitable for multiple languages. We designed it using a mobile-first approach, meaning your content takes center-stage, regardless of whether your visitors arrive by smartphone, tablet, laptop, or desktop computer.
hu: Az alapértelmezett Twenty Fiften (2015) sablonunk áttekinthető, a blogolást helyezi a középpontba, és a megjelenésében fontos figyelmet kapott a jól láthatóság. A Twenty Fiften egyszerű, tiszta tipográfiája biztosítja a kiváló olvashatóságot bármilyen méretű képernyőn, és többnyelvű megjelenéssel rendelkezik. Elsődleges megközelítésünk az, hogy kiváló megjelenítést biztosítsunk mobil eszközökön, a tartalmat helyezzük a középpontba, függetlenül attól, hogy a látogató okostelefonon, tableten, laptopon vagy asztali számítógépen érkezik a honlapra.

en: Our Story
hu: Névjegy

en: Overall
hu: Összesítve

en: Pages
hu: Oldalak

en: Painter
hu: Festő

en: Paris
hu: Párizs

en: Pattern
hu: Minta

en: People
hu: Felhasználók

en: Personal
hu: Személyes

en: Phone
hu: Telefon

en: Phone Number
hu: telefonszám

en: Phone number
hu: Telefonszám

en: Photography
hu: Fotózás

en: Photos
hu: kép

en: Podcast
hu: Poadcast

en: Poland
hu: Lengyelország

en: Portfolio
hu: Portfólió

en: Post Formats
hu: Bejegyzés formátumok

en: Post Meta
hu: Bejegyzés meta

en: Post Title
hu: Bejegyzés címe

en: Postcode
hu: Irányítószám

en: Posts
hu: Bejegyzések

en: Premium
hu: Prémium

en: Premium support
hu: Prémium Támogatás

en: Pricing
hu: Árazás

en: Privacy Policy
hu: Adatvédelmi irányelvek

en: Product
hu: Termék

en: Product name
hu: Termék neve

en: Product title
hu: Termék név

en: Products
hu: Termékek

en: Project
hu: Feladat

en: Project Type
hu: Feladat típusa

en: Projects
hu: Feladatok

en: Proudly powered by WordPress
hu: WordPress Magyar Közösség

en: Purchase
hu: Vásárlás

en: Questions?
hu: Kérdések

en: Quote
hu: Idézet

en: Quotes
hu: Idézetek

en: Read More
hu: Tovább

en: Reading
hu: Olvasás

en: Recent Posts
hu: Legutóbbi bejegyzések

en: Register
hu: Regisztráció

en: Registration Form
hu: Regisztrációs űrlap

en: Research
hu: Kutatás

en: Responsive Layout
hu: Reszponzív elrendezés

en: Resume
hu: Újraindítás

en: Revenue
hu: Bevétel

en: Review
hu: Vélemény

en: Reviews
hu: Értékelések

en: Sample Page
hu: Ez egy minta oldal

en: Samuel the Dog
hu: Sámuel a kutya

en: Saturday
hu: szombat

en: Schedule
hu: Időzítés

en: Search Engine Optimization
hu: Keresőmotor optimalizáció

en: Seasonal
hu: Időszakos

en: See more
hu: Láss többet

en: Send
hu: Küldés

en: Send Message
hu:  Üzenet küldése

en: Sep
hu: Szept

en: Services
hu: Szolgáltatások

en: Servings
hu: Adag

en: Shadow
hu: Árnyék

en: Share reviews and feedback about your brand/business.
hu: Ossza meg véleményét és visszajelzését márkájáról/vállalkozásáról.

en: Shop
hu: Bolt

en: Shop All
hu: Összes termék

en: Shop Now
hu: Vásárlás most

en: Shop now
hu: Vásárlás most

en: Sidebar
hu: Oldalsáv

en: Sign Up
hu: Regisztráció

en: Sign up
hu: Regisztráció

en: Single Product
hu: Egyszerű termék

en: Size
hu: Méret

en: Slate
hu: Pala

en: Social
hu: Közösségi

en: Social Links
hu: Közösségi oldal hivatkozások

en: Soundcloud
hu: SoundCloud

en: Sports
hu: Sport

en: Stars
hu: Csillagok

en: Start
hu: Indítás

en: Store
hu: Bolt

en: Style
hu: Stílus

en: Submit
hu: Küldés

en: Subscribe
hu: Feliratkozás

en: Subscription
hu: Feliratkozás

en: Support
hu: Támogatás

en: Table
hu: Táblázat

en: Tag
hu: Címke

en: Team
hu: Csapat

en: Terms
hu: Kifejezés

en: Testimonial
hu: Vélemény

en: Testimonials
hu: Vélemények

en: Text
hu: Szöveg

en: The Life I Deserve
hu: Az élet, amelyet érdemlek

en: The XYZ Doohickey Company was founded in 1971, and has been providing quality doohickeys to the public ever since. Located in Gotham City, XYZ employs over 2,000 people and does all kinds of awesome things for the Gotham community.
hu: Az XYZ Bigyó Vállalatot 1971-ben alapították, azóta gyártja a legjobb minőségű bigyókat. A cég központja Budapesten található, ahol több mint 2000 embert foglalkoztatnak, valamint számos közösségi és jótékonysági programban is aktívan résztvesznek.

en: These websites may collect data about you, use cookies, embed additional third-party tracking, and monitor your interaction with that embedded content, including tracking your interaction with the embedded content if you have an account and are logged in to that website.
hu: Ezek a webhelyek lehetséges, hogy adatot gyűjtenek a látogatókról, sütiket vagy harmadik féltől származó követőkódot használnak, figyelik a beágyazott tartalommal kapcsolatos felhasználói viselkedést, ha rendelkezünk felhasználói fiókkal és be vagyunk jelentkezve az oldalra.

en: This is an example page. It's different from a blog post because it will stay in one place and will show up in your site navigation (in most themes). Most people start with an About page that introduces them to potential site visitors. It might say something like this:
hu: Ez egy mintaoldal. Az oldal különbözik a bejegyzéstől annyiban, hogy az oldal egy állandó tartalmú bejegyzés, ami - a legtöbb sablonnál - a weboldal navigációs részében állandó helyen van.
    A legtöbb ember olyan Bemutatkozó oldallal kezd, amelyik bemutatja őt, vagy a tevékenységét a weboldal látogatóinak. A Bemutatkozás oldal valami ilyesmi lehet:

en: Three
hu: Három

en: Thursday
hu: csütörtök

en: Tips
hu: Tippek

en: Tools
hu: Eszközök

en: Travel
hu: Utazás

en: Trending
hu: Legjobb

en: Tuesday
hu: kedd

en: Twenty Sixteen is a modernized take on an ever-popular WordPress layout — the horizontal masthead with an optional right sidebar that works perfectly for blogs and websites. It has custom color options with beautiful default color schemes, a harmonious fluid grid using a mobile-first approach, and impeccable polish in every detail. Twenty Sixteen will make your WordPress look beautiful everywhere.
hu: Twenty Sixteen modernizált kinézete egyike a legnépszerűbb WordPress kinézetnek - vízszintes szalagcímmel és a választható jobb oldali oldalsáv tökéletes a blogokhoz, és más weboldalakhoz is. Saját színbeállításokkal és szépséges alapértelmezett színsémákkal, a kellemes, képernyőhöz igazodó rugalmas dizájn, amely a mobil megjelenést helyezi előtérbe, és minden részlete kifogástalanul kidolgozott. WordPress a Twenty Sixteen sablonnal minden eszközön ragyogóan mutat.

en: Two
hu: Kettő

en: Type / to add a hidden block
hu: Írjunk / jelet, egy rejtett blokk hozzáadásához

en: URL
hu: Hivatkozás

en: Uncategorized
hu: Egyéb kategória

en: United Kingdom
hu: Egyesült Királyság

en: United States
hu: Egyesült Államok

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: Upcoming Events
hu: Közelgő események

en: Update
hu: Frissítés

en: Values
hu: Értékek

en: Venue
hu: Helyszín

en: Video
hu: Videó

en: Videos
hu: Videók

en: View Blog
hu: Előnézet

en: View menu
hu: Menü megtekintés

en: View product
hu: Termék megtekintése

en: View products
hu: Termékek megtekintése

en: Visit Blog
hu: Blog megtekintése

en: Visitor comments may be checked through an automated spam detection service.
hu: A látogatók által beküldött hozzászólásokat automatikus spamszűrő szolgáltatás ellenőrizheti.

en: Websites
hu: Weboldalak

en: Wednesday
hu: szerda

en: Weight
hu: Tömeg

en: Welcome
hu: Üdvözlet

en: Welcome to
hu: Üdvözöl a

en: Welcome to WordPress. This is your first post. Edit or delete it, then start writing!
hu: Üdvözlet a WordPress-ben! Ez az első bejegyzés, amelyet lehet akár módosítani, akár törölni, aztán kezdődhet az írás, a tartalommal történő feltöltés.

en: What rights you have over your data
hu: Milyen jogokkal rendelkezik a felhasználó a saját adatai kapcsán

en: When you log in, we will also set up several cookies to save your login information and your screen display choices. Login cookies last for two days, and screen options cookies last for a year. If you select &quot;Remember Me&quot;, your login will persist for two weeks. If you log out of your account, the login cookies will be removed.
hu: A honlapra történő bejelentkezéskor több sütit hozunk létre, amely elmenti a bejelentkezési információt és a szerkesztőfelület megjelenítési opcióit. A bejelentkezési sütik két napig érvényesek, a szerkesztőfelület megjelenítési opcióit tároló süti egy évig. Amennyiben az &quot;Emlékezz rám&quot; opciót bejelöljük, a bejelentkezés két hétig folytatódik. Kijelentkezéskor a bejelentkezési sütik eltávolításra kerülnek.

en: Where your data is sent
hu: Hová kerülnek továbbküldésre az adatok

en: Who we share your data with
hu: Kivel osztjuk meg a felhasználói adatokat

en: Write title…
hu: Írjunk címet…

en: Writing
hu: Írás

en: Written by
hu: Szerző:

en: Year
hu: Év

en: You may be interested in…
hu: Talán érdekelhetnek ezek...

en: YouTube
hu: Youtube

en: Your cart is currently empty!
hu: Jelenleg üres a kosarad.

en: all
hu: összes

en: category
hu: KATEGÓRIA

en: contact
hu: kapcsolat

en: cookies
hu: Sütik

en: dark
hu: Sötét

en: design
hu: Megjelenés

en: education
hu: Oktatás

en: family
hu: családi

en: features
hu: Tulajdonságok

en: from $0.99
hu: 99 Ft-tól

en: from $1.49
hu: 149 Ft-tól

en: from $1.99
hu: 199 Ft-tól

en: from $2.99
hu: 299 Ft-tól

en: home
hu: Kezdőlap

en: images
hu: képek

en: links
hu: hivatkozások

en: location
hu: Helyszín

en: london
hu: London

en: media
hu: média

en: menu
hu: Menü

en: music
hu: zene

en: pages
hu: Oldalak

en: poetry
hu: költemény

en: portfolio
hu: Portfólió

en: posts
hu: bejegyzés

en: professional
hu: szakmai

en: projects
hu: Feladatok

en: quote
hu: Idézet

en: seasonal
hu: Időszakos

en: services
hu: Szolgáltatások

en: social
hu: közösségi

en: subscribe
hu: Feliratkozás

en: text
hu: szöveg

en: theme
hu: sablon

en: uncategorized
hu: Egyéb kategória

en: upcoming events
hu: Közelgő események

en: update
hu: Frissítés
