WordPress.com - Block Patterns - en to kab_DZ translation catalogue (359 entries)

en: ...or something like this:
kab_DZ: ...neɣ taɣawsa am tagi:

en: About
kab_DZ: Awal ɣef

en: About Us
kab_DZ: Fell-aɣ

en: About me
kab_DZ: Fell-i

en: Ad
kab_DZ: Adellel

en: Add text or blocks that will display when a query returns no results.
kab_DZ: Rnu aḍris neɣ iḥedren ara d-yettwaskanen ma yili assuter ur d-yettmuddu ara igmaḍ.

en: Address
kab_DZ: Tansa

en: Address:
kab_DZ: Tansa:

en: All
kab_DZ: Akk

en: America
kab_DZ: Amériques

en: An anonymized string created from your email address (also called a hash) may be provided to the Gravatar service to see if you are using it. The Gravatar service privacy policy is available here: https://automattic.com/privacy/. After approval of your comment, your profile picture is visible to the public in the context of your comment.
kab_DZ: Azrar war isem tenulfa-d seg tansa imayl inek (qqaren-as daɣen hash) tezmer ad tt-ttwazen ɣer umeẓlu Gravatar iwakken ad n selken ma tseqqdaceḍ ameẓlu-agi. Tasertit n tbaḍnit n Gravatar atni dagi : https://automattic.com/privacy/. Mi tsentmeḍ awennit, tugna n ulegdis-inek ad tt-ttwabeqqeḍ i medden meṛṛa tama n uwennit-inek.

en: Apr
kab_DZ: Ibr

en: Architect
kab_DZ: Amasgad

en: Architecture
kab_DZ: Tasegda

en: Archive
kab_DZ: Seɣber

en: Art
kab_DZ: Taẓuri

en: Articles on this site may include embedded content (e.g. videos, images, articles, etc.). Embedded content from other websites behaves in the exact same way as if the visitor has visited the other website.
kab_DZ: Imagraden n usmel-agi zemren ad sɛun igburen yettwasentan (md. tividyutin, tugniwin, imagraden atg.). Igburen yettwasentan seg yisemlen-nniḍen teddun amzun akken imerzi yerza ɣer isemlen-nniḍen.

en: Astronomy
kab_DZ: Tasnallunt

en: Audio
kab_DZ: Imesli

en: Aug
kab_DZ: Ɣuc

en: Austria
kab_DZ: Tutrict

en: Basic
kab_DZ: Basique

en: Bicycle
kab_DZ: Azlalam

en: Biography
kab_DZ: Tameddurt

en: Block Patterns
kab_DZ: Tineɣrufin n yiḥder

en: Blog
kab_DZ: Ablug

en: Blog Posts
kab_DZ: Tisuffaɣ n ublug

en: Bold
kab_DZ: Tira tazurant

en: Book
kab_DZ: Adlis

en: Books
kab_DZ: Idlisen

en: Browse Categories
kab_DZ: Snirem taggayin

en: Build
kab_DZ: Bnu

en: Business
kab_DZ: Takebbanit

en: Buy
kab_DZ: AΓ

en: Buy now
kab_DZ: Aɣ tura

en: Calendar
kab_DZ: Taswast

en: Call to Action
kab_DZ: Siwel ɣer tigawt

en: Camera
kab_DZ: Takamiṛat

en: Caption
kab_DZ: Tawaṭṭfa

en: Cart
kab_DZ: Taqecwalt

en: Category
kab_DZ: Taggayt

en: Category name
kab_DZ: Isem n taggayt

en: Chapters
kab_DZ: Ixfawen

en: Checkout
kab_DZ: Axelleṣ

en: City
kab_DZ: Tiɣremt

en: Closed
kab_DZ: Yettwamdel

en: Code
kab_DZ: Tangalt

en: Coming Soon
kab_DZ: La d-iteddu

en: Coming soon
kab_DZ: La d-iteddu

en: Comments
kab_DZ: Iwenniten

en: Company
kab_DZ: Taṛmist

en: Connect
kab_DZ: Qqen

en: Contact
kab_DZ: Anermes

en: Contact Form
kab_DZ: Tiferkit n unermas

en: Contact Us
kab_DZ: Nermes-aɣ-d

en: Contact form
kab_DZ: Tiferkit n unermas

en: Contact us
kab_DZ: Nemes-aɣ-d

en: Contact us.
kab_DZ: Nemes-aɣ-d

en: Content…
kab_DZ: Agbur...

en: Continue reading
kab_DZ: Kemmel taɣuri

en: Cookies
kab_DZ: Inagan n tuqqna

en: Courses
kab_DZ: Formations

en: Create
kab_DZ: Snulfu-d

en: Create anything
kab_DZ: Rnu ayen i tebɣiḍ

en: Culture
kab_DZ: Idles

en: Custom Colors
kab_DZ: Initen yugnen

en: Custom Header
kab_DZ: Asagen n inixef

en: Date
kab_DZ: Azemz

en: Decoration
kab_DZ: Adlag

en: Description
kab_DZ: Asnummel

en: Description:
kab_DZ: Aglam:

en: Design
kab_DZ: Afeṣṣel

en: Details
kab_DZ: Ifatusen

en: Digital Marketing
kab_DZ: Adellel umḍin

en: Dimensions
kab_DZ: Tisekta

en: Director
kab_DZ: Réalisateur

en: Discover
kab_DZ: Snirem

en: Donate
kab_DZ: Tawsa

en: Donations
kab_DZ: Tiwsiwin

en: Download
kab_DZ: Sider

en: Earn
kab_DZ: Rbaḥ

en: Education
kab_DZ: Assegmi

en: Email Address
kab_DZ: Tansa n tirawt

en: Email:
kab_DZ: Email

en: Embedded content from other websites
kab_DZ: Agbur i d-yettwazedmen seg isemlen-nniḍen

en: Engineering
kab_DZ: Tajenyart

en: Enter your email address
kab_DZ: Sekcem tansa email inek(m)

en: Events
kab_DZ: Événements

en: Example
kab_DZ: Amedya

en: Examples
kab_DZ: Imedyaten

en: Explore
kab_DZ: Snirem

en: Fantasy
kab_DZ: Tafenṭazit

en: Favorites
kab_DZ: Imenyafen

en: Featured
kab_DZ: Yuɣal ɣer sdat

en: Features
kab_DZ: Timeẓluyin

en: Feb
kab_DZ: Fur

en: First Name
kab_DZ: Isem

en: First name
kab_DZ: Isem

en: Focus
kab_DZ: Tiririt n ddehn

en: Follow Us
kab_DZ: Ḍfeṛ-aɣ-d

en: Follow us
kab_DZ: Ḍfer-aɣ-d

en: Font Sizes
kab_DZ: Tiddi n tsefsit

en: Food
kab_DZ: Učči

en: Footer
kab_DZ: Aḍar n usebtar

en: For users that register on our website (if any), we also store the personal information they provide in their user profile. All users can see, edit, or delete their personal information at any time (except they cannot change their username). Website administrators can also see and edit that information.
kab_DZ: Iseqdacen ittwakelsen deg usmel-nneɣ (mayella wamek), nseklas daɣen isefka udmawanen yettwammlan deg ulegdis-nnsen. Akk iseqdacen zemren ad walin, ad beddelen neɣ ad kksen isallan udmawanen nnsen di yal lawan (anagar ism n useqdac). Imsefraken n usmel zemren daɣen ad walin udiɣ ad beddelen isallan-agi.

en: Form
kab_DZ: Formulaire

en: France
kab_DZ: Fṛansa

en: Free
kab_DZ: Ilelli

en: Friday
kab_DZ: Sem

en: Full Width
kab_DZ: Agdil aččuṛan

en: Furniture
kab_DZ: Ameublement

en: Galleries
kab_DZ: Tigennariyin

en: Gallery
kab_DZ: Tagennarit

en: Genre
kab_DZ: Tawsit

en: Get In Touch
kab_DZ: Nermes-aɣ-d

en: Get Started
kab_DZ: Aha bdu tura

en: Get in Touch
kab_DZ: Nermes-aɣ-d

en: Get in Touch.
kab_DZ: Nermes-aɣ-d

en: Get in touch
kab_DZ: Nermes-aɣ-d

en: Get in touch.
kab_DZ: Nermes-aɣ-d

en: Get started
kab_DZ: Aha bdu tura

en: Getting Started
kab_DZ: Aha bdu

en: Guides
kab_DZ: Imniren

en: Header
kab_DZ: Inixef

en: Headers
kab_DZ: iqerra

en: Heading 1
kab_DZ: Azwel 1

en: Heading 2
kab_DZ: Azwel 2

en: Heading 3
kab_DZ: Azwel 3

en: Heading 4
kab_DZ: Azwel 4

en: Heading 5
kab_DZ: Azwel 5

en: Heading 6
kab_DZ: Azwel 6

en: Headline
kab_DZ: Azwel

en: Hello world!
kab_DZ: Azul i medden meṛṛa !

en: Help
kab_DZ: Tallelt

en: Highlights
kab_DZ: Asebrureq

en: History
kab_DZ: Amazray

en: Home
kab_DZ: Asnubeg

en: Homepage
kab_DZ: Asebtar n usnubeg

en: Hours
kab_DZ: Isragen

en: How long we retain your data
kab_DZ: I wacḥal n wakud i nettaṭṭaf isefka-inek/inem

en: If you edit or publish an article, an additional cookie will be saved in your browser. This cookie includes no personal data and simply indicates the post ID of the article you just edited. It expires after 1 day.
kab_DZ: Ma tẓergeḍ neɣ tssuffɣeḍ‑d amagrad, ad yettwasekles unagi n tuqqna nniḍen deg iminig-inek. Anagi-agi ur isɛɛu ara isalan udmawanen. Ad yesɛu kan ID n umagrad i tẓergeḍ. Ad yefakk deg 1 n wass.

en: If you have an account on this site, or have left comments, you can request to receive an exported file of the personal data we hold about you, including any data you have provided to us. You can also request that we erase any personal data we hold about you. This does not include any data we are obliged to keep for administrative, legal, or security purposes.
kab_DZ: Ma tesɛiḍ amiḍan neɣ tserseḍ awennit deg usmel, tzemreḍ ad tsutreḍ ad k-nazen afaylu igebren akk isefka udmawanen i nesɛa fell-ak, akked isallan i ɣ-d-tefkiḍ s yiman-ik. Ayagi ur iseddu ara isefka i nsekles i lmnd n tebelt neɣ n tɣellist.

en: If you leave a comment on our site you may opt-in to saving your name, email address and website in cookies. These are for your convenience so that you do not have to fill in your details again when you leave another comment. These cookies will last for one year.
kab_DZ: Ma tserseḍ awennit eg usmel-nneɣ, ad k-nsummer ad teskelseḍ isem-ik, tansa imayl inek akked usmel inek deg yinagan n tuqqna. Ayagi iwakken ad nsifses fell-ak akken ur tesrusuyeḍ ara issalan-agi ticki tebɣiḍ ad ternuḍ awennit-nniḍen. Inagan-agi n tuqqna ad qqimen yiwen n useggas.

en: If you leave a comment, the comment and its metadata are retained indefinitely. This is so we can recognize and approve any follow-up comments automatically instead of holding them in a moderation queue.
kab_DZ: Ma tserseḍ awennit, awenit akked idfersefka-ines ad ttwṭṭfen i lebda. S wakka ara nizmir ad neɛqel yerna ad nqbel iwenniten ara d-iḍefren war ma neǧǧa-ten deg udras n ugani.

en: If you request a password reset, your IP address will be included in the reset email.
kab_DZ: Ma tsutreḍ tulsa n uwennez n wawal n uɛeddi, tansa IP inek m ad teddu di imaylt n tulsa n uwennez.

en: If you upload images to the website, you should avoid uploading images with embedded location data (EXIF GPS) included. Visitors to the website can download and extract any location data from images on the website.
kab_DZ: Ma telliḍ d aseqdac ikelsen yerna tettazneḍ tugniwin ɣer usmel, ad k-nsemter iwakken ur tettazneḍ ara tugniwin yesɛan isefka EXIF  imsidag GPS. Iseqdacen-inek zemren ad sidren yerna ad d-kksen isallan n usideg seg tugniwin-agi.

en: If you visit our login page, we will set a temporary cookie to determine if your browser accepts cookies. This cookie contains no personal data and is discarded when you close your browser.
kab_DZ: Ma terziḍ ɣer usebter-nneɣ n tuqqna, ad nsbadu anagi n tuqqna iwakken ad nẓer ma yella iminig-ineg ittaqbal inagan n tuqqna. Anagi-agi n tuqqna ur isɛi ara isefka udmawanen yerna ad yettwakkes mi tmedleḍ iminig-inek.

en: Images
kab_DZ: Tugniwin

en: Info
kab_DZ: Talɣut

en: Infrastructure
kab_DZ: Tamṣukt tanaddawt

en: Interior Design
kab_DZ: Conception d’intérieur

en: Jan
kab_DZ: Yen

en: Jobs
kab_DZ: Axeddim

en: Join the Conversation
kab_DZ: Kki deg udiwenni

en: Join the community
kab_DZ: Ddu ar tmezdagnut

en: Jul
kab_DZ: Yul

en: Jun
kab_DZ: Yun

en: Language
kab_DZ: Tutlayt

en: Last Name
kab_DZ: Isem n tmagit

en: Last name
kab_DZ: Isem n tmagit

en: Latest
kab_DZ: Lqem angaru

en: Latest Posts
kab_DZ: Imagraden n melmi kan

en: Layout
kab_DZ: Asettef

en: Learn More
kab_DZ: Learn more

en: Life
kab_DZ: Tudert

en: Light
kab_DZ: Afaw

en: Link
kab_DZ: Aseɣwen

en: Link text
kab_DZ: Aḍris n useɣwen

en: Links
kab_DZ: Isɣewnen

en: List
kab_DZ: Liste

en: Lists
kab_DZ: Tibdarint

en: Location
kab_DZ: Emplacement

en: London
kab_DZ: Londres

en: Main
kab_DZ: Agejdan

en: Maintenance
kab_DZ: Taneṭṭuft

en: Malaysia
kab_DZ: Malizya

en: Mar
kab_DZ: Meɣ

en: Media
kab_DZ: Amidya

en: Membership
kab_DZ: Altaɣ

en: Men
kab_DZ: Irgazen

en: Menu
kab_DZ: Umuɣ

en: Message
kab_DZ: Izen

en: Monday
kab_DZ: Arim

en: More Details
kab_DZ: Ugar n ifatusen

en: More Info
kab_DZ: Ugar n talɣut

en: More details
kab_DZ: Ugar n telqayt

en: More info
kab_DZ: Ugar n telɣut

en: Music
kab_DZ: Aẓawan

en: Name
kab_DZ: Isem

en: Nature
kab_DZ: Agama

en: Need help?
kab_DZ: Tesriḍ tallelt?

en: News
kab_DZ: Titrarin

en: Newsletter
kab_DZ: Tabrat n yisallen

en: No results found.
kab_DZ: Ulac igmaḍ.

en: Notes
kab_DZ: Iwenniten

en: Nov
kab_DZ: Unb

en: Oct
kab_DZ: Tub

en: Office Supplies
kab_DZ: Fournitures de bureau

en: Options
kab_DZ: Tinefrunin

en: Order
kab_DZ: Smizzwer

en: Other
kab_DZ: Autre

en: Other:
kab_DZ: Wiyaḍ:

en: Overall
kab_DZ: En tout

en: Pages
kab_DZ: Isebtar

en: Painter
kab_DZ: Abeyyaṭ

en: Partners
kab_DZ: Imendiden

en: People
kab_DZ: Imdanen

en: Personal
kab_DZ: Udmawan

en: Philosophy
kab_DZ: Tafelsafit

en: Phone
kab_DZ: Tiliγri

en: Phone Number
kab_DZ: Uṭṭun n tilifun

en: Phone number
kab_DZ: Uṭṭun n tiliɣri

en: Photography
kab_DZ: Tawlaft

en: Photos
kab_DZ: Tiwlafin

en: Pocket
kab_DZ: Tamzit

en: Poland
kab_DZ: Pulunya

en: Post Formats
kab_DZ: Amasal n umagrad

en: Post Title
kab_DZ: Azwel n tsuffeɣt

en: Postcode
kab_DZ: Tangalt n lpusṭa

en: Posts
kab_DZ: Imagraden

en: Premium support
kab_DZ: Tallelt Premium

en: Press
kab_DZ: Taɣamsa

en: Pricing
kab_DZ: Ssuma

en: Privacy Policy
kab_DZ: Tasertit n tbaḍnit

en: Product
kab_DZ: Akfud

en: Product name
kab_DZ: Isem n ufaris

en: Products
kab_DZ: Ifarisen

en: Project
kab_DZ: Asenfar

en: Projects
kab_DZ: Isenfaṛen

en: Proudly powered by WordPress
kab_DZ: S zzux i yettwasexdem sɣur WordPress

en: Purchase
kab_DZ: Tiɣin

en: Questions?
kab_DZ: Isteqsiyen?

en: Quote
kab_DZ: Citation

en: Quotes
kab_DZ: Tinebdurin

en: Read More
kab_DZ: Γer ugar

en: Reading
kab_DZ: Taɣuri

en: Recent Posts
kab_DZ: Imagraden n melmi kan

en: Recipes
kab_DZ: Tarrayin

en: Register
kab_DZ: Kles

en: Register now
kab_DZ: Jerred tura

en: Registration Form
kab_DZ: Tiferkit n uklas

en: Research
kab_DZ: Anadi

en: Reservations
kab_DZ: Iḥeṛṛiyen

en: Resources
kab_DZ: Iɣbula

en: Responsive Layout
kab_DZ: Aseggem ittnejbaden

en: Resume
kab_DZ: Kemmel

en: Review
kab_DZ: Senqed

en: Reviews
kab_DZ: Talɣut

en: S
kab_DZ: Sed

en: Sample Page
kab_DZ: Asebtar amedya

en: Saturday
kab_DZ: Sed

en: Schedule
kab_DZ: Sɣiwes

en: Schedules
kab_DZ: Yettusɣawes

en: Science
kab_DZ: Tussna

en: Seasonal
kab_DZ: Asemhuyan

en: See more
kab_DZ: Wali ugar

en: Send
kab_DZ: Azen

en: Sep
kab_DZ: Cut

en: Services
kab_DZ: Imeẓluyen

en: Seychelles
kab_DZ: Sicil

en: Shop
kab_DZ: Taḥanut

en: Sidebar
kab_DZ: Tafeggagt n yidis

en: Sign Up
kab_DZ: Jerred

en: Sign up
kab_DZ: Jerred

en: Single Product
kab_DZ: Afaris ufrin

en: Size
kab_DZ: Tiddi

en: Social
kab_DZ: Ametti

en: Speakers
kab_DZ: Imsiwilen

en: Sports
kab_DZ: Addalen

en: Start
kab_DZ: Démarrer

en: Store
kab_DZ: Tazenzut

en: Stories
kab_DZ: Tiqsiḍin

en: Style
kab_DZ: Aɣanib

en: Submit
kab_DZ: Envoyer

en: Subscribe
kab_DZ: S'abonner

en: Subscription
kab_DZ: Souscription

en: Success
kab_DZ: Yedda

en: Support
kab_DZ: Tallelt

en: Table
kab_DZ: Tafelwit

en: Tag
kab_DZ: Ticreḍt

en: Team
kab_DZ: Tarbaɛt

en: Terms
kab_DZ: Irmawen

en: Test
kab_DZ: Akayad

en: Testimonials
kab_DZ: Tiggiwin

en: Text
kab_DZ: Aḍris

en: The XYZ Doohickey Company was founded in 1971, and has been providing quality doohickeys to the public ever since. Located in Gotham City, XYZ employs over 2,000 people and does all kinds of awesome things for the Gotham community.
kab_DZ: Takebbanit XYZ tettusbedded deg useggas n 1971, seg yimir-nni tebda tettak doohickeys n ulameɣ i ugdud. Tezga-d di Gotham City, XYZ qeddcen deg-s ugar n 2000 yimdanen, mačči yiwet n tɣawsa ifazen ara txeddem i tmezdagnut n  Gotham.

en: These websites may collect data about you, use cookies, embed additional third-party tracking, and monitor your interaction with that embedded content, including tracking your interaction with the embedded content if you have an account and are logged in to that website.
kab_DZ: Isemlen-agi zemren ad leqḍen isefka fell-ak, ad sqedcen inagan n tuqqna, ad seddun allalen n weḍfar n wiyiḍ, ad ḍefren tisedmirin-ik akked igburen-agi yettwasentan ma yella tesɛiḍ amiḍa yettwaqqnen ɣer usmel-nnsen.

en: This is an example page. It's different from a blog post because it will stay in one place and will show up in your site navigation (in most themes). Most people start with an About page that introduces them to potential site visitors. It might say something like this:
kab_DZ: Asebtar-agi d amedya. Yemgarad ɣef umagrad n ublug acku ad iqqim deg yiwen n wadeg, ad d-iban deg usmel n tunigin (di tuget n yisental). Tuget n yimdanen beddun s usebter ara ten-id-isnekden i wid irezzun ɣer usmel-nni. Yezmer ad d-yini kra am waya:

en: Thursday
kab_DZ: Amhad

en: Tools
kab_DZ: Ifecka

en: Travel
kab_DZ: Voyage

en: Trending
kab_DZ: Tiddin

en: Tuesday
kab_DZ: Aram

en: Tutorials
kab_DZ: Iwehhiyen

en: Uncategorized
kab_DZ: War taggayt

en: United Kingdom
kab_DZ: Tagelda Yeddukklen

en: United States
kab_DZ: Iwanaken-Yeddukklen-N-Temrikt

en: Unknown
kab_DZ: Arussin

en: Upcoming Events
kab_DZ: Tidyanin i d-iteddun

en: Update
kab_DZ: Leqqem

en: Video
kab_DZ: Ividyuten

en: Videos
kab_DZ: Ividyuten

en: Visit Blog
kab_DZ: Rzu ɣer ublug

en: Visitor comments may be checked through an automated spam detection service.
kab_DZ: Iwenniten n iseqdacen zemren ad ttusenqden s umeẓlu n tifin n spam.

en: Watches
kab_DZ: Aqareɛ

en: Web Design
kab_DZ: Afeṣṣel n web

en: Websites
kab_DZ: Ismal web

en: Wednesday
kab_DZ: Ahad

en: Weight
kab_DZ: Taẓayt

en: Welcome to WordPress. This is your first post. Edit or delete it, then start writing!
kab_DZ: Anṣuf ɣer WordPress. Wagi d amagrad-inek amezwaru. Ẓerg-it neɣ kkes-it, sakin bdu tira !

en: What People Say
kab_DZ: Acuɣer imdanen qqaren-d

en: What other parents Say
kab_DZ: Acu i d-nnan yimawlan wiyaḍ

en: What other parents say
kab_DZ: Acu i d-nnan yimawlan wiyaḍ

en: What rights you have over your data
kab_DZ: Izerfan i teɛiḍ ɣef isefka-inek

en: When you log in, we will also set up several cookies to save your login information and your screen display choices. Login cookies last for two days, and screen options cookies last for a year. If you select &quot;Remember Me&quot;, your login will persist for two weeks. If you log out of your account, the login cookies will be removed.
kab_DZ: Mi ara teqqneḍ, ad nesbadu daɣen anagi n tuqqna iwakken ad nsekles isallan inek n tuqqna akked imenyifen-ik n ugdil. Inagan n tuqqna n tuqqnina ad qqimen sin n wussan, ma d inagan n tuqqna n ugdil ad qqimen yiwen n useggas. Ma tferneḍ Cfu, tuqqna-innek ad teqqim sin n imallasen. Ma tsensreḍ, inagan n tuqqna n tuqqna ad ttwakksen.

en: Where your data is sent
kab_DZ: Sani ttwaznen yisefka-inek·inem

en: Who we share your data with
kab_DZ: Aseqdec akked usiweḍ n isefka-inek udmawanen

en: Wine
kab_DZ: Crab

en: Works and Days
kab_DZ: Leqdic d wussan

en: Write title…
kab_DZ: Aru azwel…

en: Writing
kab_DZ: Tira

en: Year
kab_DZ: Aseggas

en: all
kab_DZ: akk

en: blog
kab_DZ: ablug

en: category
kab_DZ: Taggayt

en: contact
kab_DZ: Anermes

en: cookies
kab_DZ: Inagan n tuqqna

en: design
kab_DZ: Afeṣṣel

en: education
kab_DZ: Assegmi

en: family
kab_DZ: tawacult

en: features
kab_DZ: Timeẓluyin

en: get in touch
kab_DZ: nermes-aɣ-d

en: images
kab_DZ: tugniwin

en: interior-design
kab_DZ: Conception d’intérieur

en: links
kab_DZ: iseɣwan

en: location
kab_DZ: Emplacement

en: london
kab_DZ: Londres

en: media
kab_DZ: amidya

en: menu
kab_DZ: umuɣ

en: music
kab_DZ: aẓawan

en: pages
kab_DZ: Isebtar

en: philosophy
kab_DZ: Tafelsafit

en: podcast
kab_DZ: Apudkast

en: poetry
kab_DZ: tamedyazt

en: portfolio
kab_DZ: Portfolio

en: posts
kab_DZ: imagraden

en: professional
kab_DZ: professionnel

en: projects
kab_DZ: Isenfaṛen

en: quote
kab_DZ: Citation

en: recipes
kab_DZ: Tarrayin

en: seasonal
kab_DZ: Asemhuyan

en: services
kab_DZ: Imeẓluyen

en: social
kab_DZ: imetti

en: space
kab_DZ: tallunt

en: subscribe
kab_DZ: S'abonner

en: text
kab_DZ: aḍris

en: tutorials
kab_DZ: iwehhiyen

en: uncategorized
kab_DZ: War taggayt

en: upcoming events
kab_DZ: Tidyanin i d-iteddun
