WordPress.com - Block Patterns - en to ky_KG translation catalogue (191 entries)

en: ...or something like this:
ky_KG: ...же ушул сыяктуу:

en: A set of high quality curated patterns.
ky_KG: Эксклюзивдүү жогорку сапаттагы шаблондордун топтому.

en: About
ky_KG: Деталдар

en: Add text or blocks that will display when a query returns no results.
ky_KG: Сурам эч кандай жыйынтык бербегенде көрсөтүү үчүн текстти же блокторду кошуңуз.

en: Address
ky_KG: Дарек

en: All
ky_KG: Баары

en: America
ky_KG: Америка

en: An anonymized string created from your email address (also called a hash) may be provided to the Gravatar service to see if you are using it. The Gravatar service privacy policy is available here: https://automattic.com/privacy/. After approval of your comment, your profile picture is visible to the public in the context of your comment.
ky_KG: Сиздин емайл дарегиңизден ("хэш") түзүлгөн анонимдүү сап Gravatar кызматын колдонуп жатканыңызды аныктоо үчүн берилиши мүмкүн. Gravatar купуялык саясаты бул жерде жеткиликтүү: https://automattic.com/privacy/ . Комментарий кабылдангандан кийин, профилиңиздин сүрөтү комментарийиңиздин контекстинде жалпыга ачык болот.

en: Articles on this site may include embedded content (e.g. videos, images, articles, etc.). Embedded content from other websites behaves in the exact same way as if the visitor has visited the other website.
ky_KG: Бул сайттагы макалалар кыналган мазмунду камтышы мүмкүн (мисалы, видеолор, сүрөттөр, макалалар жана башкалар.), ушул сыяктуу мазмун башка сайтка кирген адам сыяктуу эле жүрөт.

en: Audio
ky_KG: Аудио

en: Berlin
ky_KG: Берлин

en: Block Patterns
ky_KG: Блок шаблондору

en: Blog
ky_KG: Блог

en: Bold
ky_KG: Калың

en: Calendar
ky_KG: Календарь

en: Call to Action
ky_KG: Аракетке чакыруу

en: Caption
ky_KG: Кол жазма

en: Category
ky_KG: рубрика

en: Chapters
ky_KG: Бөлүктөр

en: Citation
ky_KG: Цитата

en: City
ky_KG: Шаар

en: Closed
ky_KG: Жабык

en: Code
ky_KG: Код

en: Comments
ky_KG: Комментарийлер

en: Contact
ky_KG: тааныш

en: Contact us
ky_KG: Кайра байланышуу

en: Cookies
ky_KG: Куки

en: Create
ky_KG: Түзүү

en: Custom Colors
ky_KG: Башкача түстөр

en: Custom Header
ky_KG: Кошумча Аталышы

en: Date
ky_KG: Дата

en: Decoration
ky_KG: Жасалгалоо

en: Description
ky_KG: Сүрөттөө

en: Design
ky_KG: Кооздоо

en: Details
ky_KG: Кенен маалымат

en: Dimensions
ky_KG: Чечимдер

en: Education
ky_KG: Билим

en: Email Address
ky_KG: E-mail дарек

en: Email:
ky_KG: Email

en: Embedded content from other websites
ky_KG: Башка веб-сайттардын кыналган мазмуну

en: Featured
ky_KG: Тандалма

en: Featured Post
ky_KG: Тандалма жазуу

en: Features
ky_KG: Мүмкүнчүлүктөр

en: First Name
ky_KG: Аты

en: Font Sizes
ky_KG: Шрифттин өлчөмдөрү

en: Footer
ky_KG: Подвал

en: For users that register on our website (if any), we also store the personal information they provide in their user profile. All users can see, edit, or delete their personal information at any time (except they cannot change their username). Website administrators can also see and edit that information.
ky_KG: Биздин сайтта катталган колдонуучулар үчүн биз алардын профилинде көрсөткөн жеке маалыматын сактайбыз. Бардык колдонуучулар каалаган убакта (колдонуучунун атын кошпогондо) өздөрүнүн профилдик маалыматын көрүп, түзөтүп же өчүрө алышат. Вебсайттын администрациясы да бул маалыматты көрүп жана өзгөртө алат.

en: Friday
ky_KG: Жума

en: Galleries
ky_KG: Галереялар

en: Gallery
ky_KG: Галерея

en: Genre
ky_KG: Жанр

en: Get Started
ky_KG: А дегенде

en: Get started
ky_KG: А дегенде

en: Gradient
ky_KG: Градиент

en: Header
ky_KG: Баш

en: Headers
ky_KG: сайттын аталыштары

en: Heading 1
ky_KG: Макала башы 1

en: Heading 2
ky_KG: Макала башы 2

en: Heading 3
ky_KG: Макала башы 3

en: Heading 4
ky_KG: Макала башы 4

en: Heading 5
ky_KG: Макала башы 5

en: Heading 6
ky_KG: Макала башы 6

en: Hello world!
ky_KG: Салам, дүйнө!

en: Help
ky_KG: Жардам

en: Highlights
ky_KG: Белгиленген

en: History
ky_KG: Тарых

en: Home
ky_KG: Башкы

en: Homepage
ky_KG: Башкы бет

en: Hours
ky_KG: Саат

en: How long we retain your data
ky_KG: Сиздин маалыматыңызды канча убакытка чейин сактайбыз

en: If you edit or publish an article, an additional cookie will be saved in your browser. This cookie includes no personal data and simply indicates the post ID of the article you just edited. It expires after 1 day.
ky_KG: Браузерде макаланы түзөтүүдө же жарыялоодо кошумча куки сакталат, ал жеке маалыматтарды камтыбайт жана сиз түзөткөн жазуунун ID'ун гана камтыйт, 1 күндөн кийин мөөнөтү бүтөт.

en: If you have an account on this site, or have left comments, you can request to receive an exported file of the personal data we hold about you, including any data you have provided to us. You can also request that we erase any personal data we hold about you. This does not include any data we are obliged to keep for administrative, legal, or security purposes.
ky_KG: Эгер сайтта аккаунтуңуз болсо же комментарий калтырсаңыз, биз сиз жөнүндө сактаган жеке маалыматтардын, анын ичинде сиз берген маалыматтардын экспорттук файлын талап кыла аласыз. Сиз ошондой эле бул маалыматтарды өчүрүүнү сурансаңыз болот, бул биз административдик, юридикалык же коопсуздук максаттары үчүн сактоого милдеттүү болгон маалыматтарды камтыбайт.

en: If you leave a comment on our site you may opt-in to saving your name, email address and website in cookies. These are for your convenience so that you do not have to fill in your details again when you leave another comment. These cookies will last for one year.
ky_KG: Эгер сиз биздин сайтка комментарий калтырсаңыз, атыңызды, емайл дарегин жана сайтыңызды куки файлында сактоону тандасаңыз болот. Бул сиздин ынгайлуулугуңуз үчүн, кайра комментарий жазганда маалыматтарды кайра толтурбоо үчүн жасалат. Бул кукилер бир жыл бою сакталат.

en: If you leave a comment, the comment and its metadata are retained indefinitely. This is so we can recognize and approve any follow-up comments automatically instead of holding them in a moderation queue.
ky_KG: Эгерде сиз комментарий калтырсаңыз, комментарийдин өзү жана анын метадайындары чексиз сакталат. Бул кийинки комментарийлерди кабылдоо үчүн кезекке коюунун ордуна, автоматтык түрдө аныктоо жана кабылдоо максатында жасалат.

en: If you request a password reset, your IP address will be included in the reset email.
ky_KG: Эгер сиз сырсөздү калыбына келтирүүнү сурансаңыз, сиздин IP дарегиңиз баштапкы абалга келтирилген email почтага кошулат.

en: If you upload images to the website, you should avoid uploading images with embedded location data (EXIF GPS) included. Visitors to the website can download and extract any location data from images on the website.
ky_KG: Эгер сиз катталган колдонуучу болсоңуз жана сайтка сүрөттөрдү жүктөсөңүз, анда EXIF ​​метадайындары бар сүрөттөрдү жүктөөдөн качсаңыз болот, анткени алар GPS жайгашкан жериңизди камтышы мүмкүн. Коноктор бул маалыматты сайттан сүрөттөрдү жүктөп алуу менен чыгара алышат.

en: If you visit our login page, we will set a temporary cookie to determine if your browser accepts cookies. This cookie contains no personal data and is discarded when you close your browser.
ky_KG: Эгерде сиздин сайтта аккаунтуңуз болсо жана сиз кирсеңиз, биз сиздин браузериңиз кукилерди колдой тургандыгын аныктоо үчүн убактылуу куки файлын орнотобуз, кукилер эч кандай жеке маалыматты камтыбайт жана браузериңизди жапканыңызда өчүрүлөт.

en: Images
ky_KG: Сүрөттөр

en: Info
ky_KG: Маалымат

en: Language
ky_KG: Тил

en: Last Name
ky_KG: Фамилиясы

en: Latest
ky_KG: Акыркы

en: Latest Posts
ky_KG: Соңку жазуулар

en: Layout
ky_KG: Макети

en: Learn more
ky_KG: Көбүрөөк билүү

en: Light
ky_KG: Ачык

en: Link
ky_KG: Шилтеме

en: Link text
ky_KG: Текстке шилтеме

en: Links
ky_KG: Шилтемелер

en: List
ky_KG: Тизме

en: London
ky_KG: Лондон

en: Main
ky_KG: Негизги

en: Maintenance
ky_KG: Тейлөө

en: Maldives
ky_KG: Мальдивы

en: Media
ky_KG: Медиа

en: Membership
ky_KG: Мүчөлүк

en: Menu
ky_KG: Меню

en: Message
ky_KG: Билдирүү

en: Monday
ky_KG: Дүйшөмбү

en: More Details
ky_KG: Кененирээк маалымат

en: My account
ky_KG: Менин эсеп жазуум

en: Name
ky_KG: Ат

en: News
ky_KG: Жаңылыктар

en: No results found.
ky_KG: Натыйжалар табылган жок.

en: Notes
ky_KG: Эсбелгилер

en: Numbers
ky_KG: Сандар

en: Options
ky_KG: Жөндөөлөрү

en: Order
ky_KG: Тартиби

en: Pages
ky_KG: Барактар

en: Paris
ky_KG: Париж

en: Pattern
ky_KG: Паттерн

en: Photography
ky_KG: Сүрөт

en: Portfolio
ky_KG: Портфолио

en: Post Formats
ky_KG: Жазманын калыптары

en: Post Meta
ky_KG: Мета жазуулар

en: Post Title
ky_KG: Жазуунун Аталышы

en: Posts
ky_KG: жазма

en: Privacy Policy
ky_KG: Купуялык саясаты

en: Quote
ky_KG: Цитата

en: Quotes
ky_KG: Цитаталар

en: Reading
ky_KG: Окуу

en: Recent Posts
ky_KG: Жаңы жазмалар

en: Regina
ky_KG: Реджайна

en: Register
ky_KG: Каттоо

en: Registration Form
ky_KG: Каттоо формасы

en: Responsive Layout
ky_KG: Адаптивдүү белгилөө

en: Resume
ky_KG: Аткарууну улантуу

en: Reviews
ky_KG: Сын-пикирлер

en: Sample Page
ky_KG: Үлгү барак

en: Saturday
ky_KG: Ишемби

en: Schedule
ky_KG: Пландоо

en: Seasonal
ky_KG: Жыл мезгилдери

en: Shadow
ky_KG: Көлөкө

en: Share reviews and feedback about your brand/business.
ky_KG: Брендиңиздин же бизнесиңиздин көз караштары жана сын-пикирлери менен бөлүшүңүз.

en: Sidebar
ky_KG: Каптал тилке

en: Sign up
ky_KG: Каттоо

en: Size
ky_KG: Өлчөм

en: Style
ky_KG: Стили

en: Submit
ky_KG: Жөнөтүү

en: Support
ky_KG: Колдоо

en: Table
ky_KG: Таблица

en: Tag
ky_KG: белги

en: Terms
ky_KG: Терминдер

en: Text
ky_KG: Текст

en: The XYZ Doohickey Company was founded in 1971, and has been providing quality doohickeys to the public ever since. Located in Gotham City, XYZ employs over 2,000 people and does all kinds of awesome things for the Gotham community.
ky_KG: &laquo;XYZ Doohickey&raquo; компаниясы 1971-жылы негизделип, ошондон бери сапаттуу буюмдарды чыгарып келет. Компания Готам шаарында жайгашкан, 2000-ден ашуун кызматкерлери бар жана Готамдын элине чоң баалуулуктарды алып келет.

en: These websites may collect data about you, use cookies, embed additional third-party tracking, and monitor your interaction with that embedded content, including tracking your interaction with the embedded content if you have an account and are logged in to that website.
ky_KG: Бул сайттар сиз жөнүндө маалыматтарды чогултушу, кукилерди колдонушу, үчүнчү жактын кошумча көзөмөлүн жүргүзүшү жана киргизилген мазмун менен болгон өз ара мамилеңизди, анын ичинде аккаунтуңуз бар болсо жана ошол сайтка авторизацияланган болсоңуз, өз ара аракеттенишиңизди көзөмөлдөп турушу мүмкүн.

en: This is an example page. It's different from a blog post because it will stay in one place and will show up in your site navigation (in most themes). Most people start with an About page that introduces them to potential site visitors. It might say something like this:
ky_KG: Бул мисал баракчасы болуп саналат. Блог жазмалардан айырмаланып турат, анткени ал бир жерде калат жана сайтыңыздын менюсунда (көпчүлүк темаларда) көрсөтүлөт. Көпчүлүк сайттын ээлери, потенциалдуу конокторго "Маалымат" барагынан баштап, өздөрү жөнүндө айтып беришет. Мисалы, бул сыяктуу:

en: Thursday
ky_KG: Бейшемби

en: Tools
ky_KG: Аспап-куралдар

en: Tuesday
ky_KG: Шейшемби

en: Type / to add a hidden block
ky_KG: Жашыруун блок кошуу үчүн / киргизиңиз

en: URL
ky_KG: Дарек

en: Uncategorized
ky_KG: Категориясыз

en: Unknown
ky_KG: Белгисиз

en: Update
ky_KG: Жаңыртуу

en: Video
ky_KG: Видео

en: Videos
ky_KG: Видеолор

en: View Blog
ky_KG: Блогду көрүү

en: Visitor comments may be checked through an automated spam detection service.
ky_KG: Колдонуучунун комментарийлерин автоматтык түрдө спам аныктоо кызматы тарабынан текшерилиши мүмкүн.

en: Wednesday
ky_KG: Шаршемби

en: Welcome to WordPress. This is your first post. Edit or delete it, then start writing!
ky_KG: WordPress'ке кош келиңиз. Бул сиздин биринчи жазмаңыз. Муну оңдоңуз же өчүрүңүз, анан блогду толтуруп баштаңыз!

en: What rights you have over your data
ky_KG: Сиздин маалыматтарыңызга кандай укуктарыңыз бар

en: When you log in, we will also set up several cookies to save your login information and your screen display choices. Login cookies last for two days, and screen options cookies last for a year. If you select &quot;Remember Me&quot;, your login will persist for two weeks. If you log out of your account, the login cookies will be removed.
ky_KG: Аккаунтуңузга киргениңизде, биз кирүү чоо-жайы жана экран жөндөөлөрү менен бир нече куки файлдарын орнотобуз. Кирүү кукилери эки күн сакталат, экран жөндөөлөрү бир жыл бою сакталат. Эгер сиз "Мени эстеп кал" опциясын тандасаңыз, кирүү маалыматыңыз эки жума бою сакталат. Аккаунтуңуздан чыкканыңызда, кирүү кукилери өчүрүлөт.

en: Where your data is sent
ky_KG: Сиздин маалымат кайда жиберилет

en: Who we are
ky_KG: Биз кимбиз

en: Who we share your data with
ky_KG: Дайындарыңызды ким менен бөлүшөбүз

en: Write title…
ky_KG: Аталышын жазыңыз...

en: Writing
ky_KG: Жазуу

en: Year
ky_KG: Жыл

en: blog
ky_KG: блог

en: category
ky_KG: рубрика

en: contact
ky_KG: тааныш

en: cookies
ky_KG: Куки

en: dark
ky_KG: Күңүрт

en: education
ky_KG: Билим

en: family
ky_KG: үй-бүлө

en: features
ky_KG: Мүмкүнчүлүктөр

en: home
ky_KG: Башкы

en: images
ky_KG: Сүрөттөр

en: london
ky_KG: Лондон

en: media
ky_KG: медиафайл

en: menu
ky_KG: Меню

en: music
ky_KG: музыка

en: pages
ky_KG: Барактар

en: podcast
ky_KG: подкаст

en: posts
ky_KG: жазма

en: professional
ky_KG: профессионалдуу

en: quote
ky_KG: Цитата

en: seasonal
ky_KG: Жыл мезгилдери

en: social
ky_KG: коомдук тармак

en: uncategorized
ky_KG: Категориясыз
