WordPress.com - Block Patterns - en to km_KH translation catalogue (215 entries)

en: ...or something like this:
km_KH: ...ឬក៏អ្វីមួយដូចខាងក្រោម៖

en: About
km_KH: អំពីម្ចាស់ប្លក

en: About Us
km_KH: អំពីយើង

en: About me
km_KH: អំពីម្ចាស់ប្លក

en: Add to cart
km_KH: ដាក់​ចូល​រទេះ

en: Address
km_KH: អាសយដ្ឋាន

en: All
km_KH: ទាំង​អស់

en: An anonymized string created from your email address (also called a hash) may be provided to the Gravatar service to see if you are using it. The Gravatar service privacy policy is available here: https://automattic.com/privacy/. After approval of your comment, your profile picture is visible to the public in the context of your comment.
km_KH: អក្សរអនាមិកមួយត្រូវបានបង្កើតពីអាសយដ្ឋានអ៊ីមែលរបស់អ្នក (ឬហៅម្យ៉ាងទៀតបានថា hash) អាចនឹងត្រូវផ្ដល់ឲ្យទៅសេវាកម្ម Gravatar ដើម្បីរកមើលថាតើអ្នកកំពុងប្រើប្រាស់វាឬទេ។ គោលការណ៍ឯកជនភាពនៃសេវាកម្ម Gravatar អាចរកបាននៅទីនេះ៖ https://automattic.com/privacy/។ បន្ទាប់ពីមតិរបស់អ្នកត្រូវបានអនុម័ត រូបភាពប្រូហ្វាល់របស់អ្នកនឹងត្រូវបង្ហាញជាសាធារណៈនៅក្នុងបរិបទនៃការបញ្ចេញមតិរបស់អ្នក។

en: Archive
km_KH: បណ្ណសារ

en: Articles on this site may include embedded content (e.g. videos, images, articles, etc.). Embedded content from other websites behaves in the exact same way as if the visitor has visited the other website.
km_KH: អត្ថបទនានានៅក្នុងវេបសាយនេះអាចនឹងមាននូវមាតិកាបង្កប់ (ឧទាហរណ៍ដូចជា វីដេអូ រូបភាព កម្រងអត្ថបទ ។ល។)។ មាតិកាបង្កប់ពីវេបសាយផ្សេងទៀតមានភាពដូចគ្នានឹងរបៀបដែលអ្នកទស្សនា ចូលមើលវេបសាយផ្សេងទៀតដែរ។

en: Audio
km_KH: សំលេង

en: Austria
km_KH: អូសទ្រីស

en: Berlin
km_KH: ប៊ែរឡាំង

en: Blog
km_KH: ប្លុក

en: Bold
km_KH: ដិត

en: Books
km_KH: សៀវភៅ

en: Buy now
km_KH: ទិញ ឥឡូវ

en: Calendar
km_KH: ប្រតិទិន

en: Caption
km_KH: ចំណងជើង

en: Cart
km_KH: រទេះ

en: Category
km_KH: ចំណាត់ក្រុម

en: Chapters
km_KH: ជំពូក

en: Checkout
km_KH: គិត​ប្រាក់

en: Citation
km_KH: សំរង់ (ពីទីដទៃ)

en: City
km_KH: ក្រុង

en: Closed
km_KH: បានបិទ

en: Code
km_KH: កូដ

en: Comments
km_KH: មតិ

en: Company
km_KH: ក្រុមហ៊ុន

en: Connect
km_KH: តភ្ជាប់

en: Contact
km_KH: ទាក់ទង

en: Contact Information
km_KH: ព័ត៌មាន​ទំនាក់​ទំនង

en: Continue reading
km_KH: អាន​បន្ត

en: Cookies
km_KH: ឃុកឃីស

en: Create
km_KH: បង្កើត

en: Custom Colors
km_KH: ដូរ​ពណ៌​បាន

en: Custom Header
km_KH: ក្បាលទំព័រ​ផ្ទាល់​ខ្លួន

en: Date
km_KH: កាល​បរិច្ឆេទ

en: Description
km_KH: ការ​អធិប្បាយ

en: Design
km_KH: តែងរំលេច

en: Details
km_KH: លំអិត

en: Dimensions
km_KH: វិមាត្រ

en: Education
km_KH: ការសិក្សាអប់រំ

en: Email
km_KH: អ៊ីមែល

en: Email Address
km_KH: អាស័យដ្ឋាន​អ៊ីមែល

en: Email:
km_KH: អ៊ីមែល

en: Embedded content from other websites
km_KH: មាតិកាដែលបានភ្ជាប់មកពីវេបសាយដទៃ

en: FAQ
km_KH: សំណួរចំលើយ ញឹកញាប់(FAQ)

en: Favorites
km_KH: របស់សំណប់ នានា

en: Featured
km_KH: ដែល​ពេញ​និយម

en: Featured Post
km_KH: អត្ថបទ​ពិសេស​

en: Features
km_KH: លក្ខណៈ​ពិសេស

en: Five
km_KH: ប្រាំ

en: Font Sizes
km_KH: ទំហំ​អក្សរ

en: Food
km_KH: អាហារ

en: Footer
km_KH: ជើងទំព័រ

en: For users that register on our website (if any), we also store the personal information they provide in their user profile. All users can see, edit, or delete their personal information at any time (except they cannot change their username). Website administrators can also see and edit that information.
km_KH: សម្រាប់អ្នកប្រើដែលបានចុះបញ្ជីនៅលើវេបសាយរបស់យើង (ប្រសិនបើមាន) យើងក៏រក្សាទុកផងដែរនូវព័ត៌មានផ្ទាល់ខ្លួនដែលពួកគេបានផ្ដល់ឲ្យនៅលើទំព័រព័ត៌មានផ្ទាល់ខ្លួនរបស់ពួកគេ។ អ្នកប្រើទាំងអស់អាចមើល កែប្រែ ឬក៏លុបនូវព័ត៌មានផ្ទាល់ខ្លួនរបស់ពួកគេបានគ្រប់ពេលវេលា (លើកលែងតែចំណុចមួយដែលថាគេពុំអាចប្ដូរឈ្មោះសម្រាប់ចូលប្រើបានទេ)។ អ្នកអភិបាលគេហទំព័រអាចមើល ឬក៏កែប្រែនូវព័ត៌មានទាំងនោះផងដែរ។

en: Four
km_KH: បួន

en: France
km_KH: បារាំង

en: Free
km_KH: ឥត​គិត​ប្រាក់

en: Friday
km_KH: ថ្ងៃ​សុក្រ

en: Galleries
km_KH: វិចិត្រសាល

en: Gallery
km_KH: វិចិត្រសាល

en: Genre
km_KH: ប្រភេទ

en: Get Started
km_KH: ចាប់ផ្ដើម

en: Get started
km_KH: ចាប់ផ្ដើម

en: Google
km_KH: ហ្គូហ្កល

en: Header
km_KH: ក្បាល​ទំព័រ

en: Heading 1
km_KH: កូនចំណងជើង ១

en: Heading 2
km_KH: កូនចំណងជើង ២

en: Heading 3
km_KH: កូនចំណងជើង ៣

en: Heading 4
km_KH: កូនចំណងជើង ៤

en: Heading 5
km_KH: កូនចំណងជើង ៥

en: Heading 6
km_KH: កូនចំណងជើង ៦

en: Hello World!
km_KH: សួស្ដី​អ្នក​ទាំង​អស់​គ្នា!

en: Hello world!
km_KH: សូស្តី ពិភពលោក!

en: Help
km_KH: ជំនួយ

en: History
km_KH: ប្រវត្តិ

en: Home
km_KH: ទំព័រដើម

en: Home Page
km_KH: ទំព័រដើម

en: Homepage
km_KH: ទំព័រដើម

en: Hours
km_KH: ម៉ោង

en: How long we retain your data
km_KH: រយៈពេលដែលយើងរក្សាទុកទិន្នន័យរបស់អ្នក

en: If you edit or publish an article, an additional cookie will be saved in your browser. This cookie includes no personal data and simply indicates the post ID of the article you just edited. It expires after 1 day.
km_KH: ប្រសិនបើងអ្នកធ្វើការកែ ឬចុះផ្សាយអត្ថបទណាមួយ ឃុកឃីសមួយទៀតនឹងត្រូវបានរក្សាទុកនៅក្នុងកម្មវិធីបើកអ៊ិនធឺណិតរបស់អ្នក។ ឃុកឃីសនេះ ពុំមានបញ្ចូលនូវទិន្នន័យផ្ទាល់ខ្លួនរបស់អ្នកទេ និងគ្រាន់តែបញ្ជាក់ពី ID នៃប្រកាសរបស់អត្ថបទដែលអ្នកបានកែតែប៉ុណ្ណោះ។ វានឹងត្រូវលុបវិញពេលហួសពី ១ថ្ងៃ។

en: If you have an account on this site, or have left comments, you can request to receive an exported file of the personal data we hold about you, including any data you have provided to us. You can also request that we erase any personal data we hold about you. This does not include any data we are obliged to keep for administrative, legal, or security purposes.
km_KH: ប្រសិនបើអ្នកមានគណនីមួយនៅលើវេបសាយនេះ ឬមួយអ្នកធ្លាប់បានបញ្ចេញមតិពីមុន អ្នកអាចស្នើសុំឲ្យមានការនាំចេញនូវទិន្នន័យផ្ទាល់ខ្លួនរបស់អ្នកដែលយើងបានរក្សាទុក ដោយរួមបញ្ចូលទាំងទិន្នន័យនានាដែលអ្នកបានផ្ដល់ឲ្យយើង។ អ្នកក៏អាចស្នើសុំឲ្យយើងធ្វើការលុបនូវទិន្នន័យផ្ទាល់ខ្លួនរបស់អ្នកដែលមាននៅយើងផងដែរ។ នេះមិនរាប់បញ្ចូលទិន្នន័យណាមួយដែលយើងមានកាតព្វកិច្ចរក្សាទុកសម្រាប់គោលបំណងរដ្ឋបាល ច្បាប់ ឬសន្តិសុខឡើយ។

en: If you leave a comment on our site you may opt-in to saving your name, email address and website in cookies. These are for your convenience so that you do not have to fill in your details again when you leave another comment. These cookies will last for one year.
km_KH: ប្រសិនបើអ្នកបានបញ្ចេញមតិនៅលើវេបសាយរបស់យើង អ្នកនឹងជ្រើសយកការរក្សាទុកនូវឈ្មោះរបស់អ្នក អាសយដ្ឋានអ៊ីមែល និងអាសយដ្ឋានវេបសាយនៅក្នុងឃុកឃីស។ ការនេះគឺដើម្បីសម្រួលដល់អ្នក ដោយអ្នកពុំចាំបាច់បំពេញនូវព៌ត័មានផ្ទាល់ខ្លួនរបស់អ្នកម្ដងទៀតនៅពេលដែលអ្នកបញ្ចេញមតិបន្តបន្ទាប់ទៀត។ ឃុកឃីសនេះនឹងមានអាយុដល់ ១ឆ្នាំ។

en: If you leave a comment, the comment and its metadata are retained indefinitely. This is so we can recognize and approve any follow-up comments automatically instead of holding them in a moderation queue.
km_KH: ប្រសិនបើអ្នកបញ្ចេញមតិ មតិទាំងនោះ និងទិន្នន័យមេតារបស់វានឹងត្រូវរក្សាទុកជារៀងរហូត។ ធ្វើដូចនេះដើម្បីឲ្យយើងអាចស្គាល់ និងអនុម័តបាននូវរាល់ការបញ្ចេញមតិតប ក្រោយៗមកទៀតដោយស្វ័យប្រវត្តិ ជំនួសឲ្យការបង្កកពួកវាទៅក្នុងបញ្ជីរង់ចាំសម្រាប់ការពិនិត្យ។

en: If you upload images to the website, you should avoid uploading images with embedded location data (EXIF GPS) included. Visitors to the website can download and extract any location data from images on the website.
km_KH: ប្រសិនបើអ្នកអាប់ឡូដរូបភាពណាមួយទៅកាន់វេបសាយនេះ អ្នកគួរចៀសវាងអាប់ឡូដនូវរូបណាដែលមានបង្កប់នូវទិន្នន័យនៃទីតាំង (EXIF GPS)។ អ្នកប្រើប្រាស់នៅលើវេបសាយនេះអាចដោនឡូដ និងទាញយកទិន្នន័យពីទីតាំងនៃរូបភាពនេះពីលើវេបសាយនេះបានគ្រប់ពេល។

en: Images
km_KH: រូបភាព

en: Info
km_KH: លំអិត

en: Interests
km_KH: ផលប្រយោជន៍

en: Join the Conversation
km_KH: ចូលរួមក្នុងការសន្ទនា

en: Language
km_KH: ភាសា

en: Latest News
km_KH: ព័ត៌មានថ្មីៗ

en: Latest Posts
km_KH: ប្រកាស ចុងក្រោយបំផុត

en: Layout
km_KH: ប្លង់​ទំព័រ

en: Learn More
km_KH: ហាត់រៀន បន្ថែម

en: Light
km_KH: ពន្លឺ

en: Link
km_KH: ភ្ជាប់

en: Links
km_KH: តំណ

en: List
km_KH: បញ្ជី

en: Lists
km_KH: បញ្ជី

en: Location
km_KH: ទីតាំង

en: London
km_KH: ក្រុង ឡនដឹន

en: Malaysia
km_KH: ម៉ាលេស៊ី

en: Maldives
km_KH: ម៉ាល់ឌីវ

en: Media
km_KH: មេឌា

en: Membership
km_KH: សមាជិកភាព

en: Menu
km_KH: ម៉ឺនុយ

en: Monday
km_KH: ថ្ងៃ​ចន្ទ

en: More Details
km_KH: សេចក្ដីលម្អិតបន្ថែម

en: Music
km_KH: តន្ត្រី

en: My account
km_KH: គណនី របស់ខ្ញុំ

en: News
km_KH: ដំណឹង

en: No results found.
km_KH: ពុំ​មាន​លទ្ធផល​ទេ។

en: Notes
km_KH: កំណត់ត្រា

en: One
km_KH: មួយ

en: Order
km_KH: លំដាប់

en: Other
km_KH: ដទៃទៀត

en: Pages
km_KH: ទំព័រ

en: Paris
km_KH: ក្រុង ផែរីស (Paris)

en: People
km_KH: មហាជន

en: Photography
km_KH: ការថតរូបភាព

en: Photos
km_KH: រូបថត

en: Poland
km_KH: ប៉ូឡូញ

en: Portfolio
km_KH: ព្រឹត្តិប័ត្រ

en: Post Formats
km_KH: ទ្រង់ទ្រាយ​ប្រកាស

en: Post Title
km_KH: ចំណងជើង ប្រកាស

en: Posts
km_KH:   ប្រកាស

en: Privacy Policy
km_KH: គោលការណ៍ឯកជនភាព

en: Product
km_KH: ផលិតផល

en: Products
km_KH: ផលិតផល

en: Projects
km_KH: គំរោង

en: Proudly powered by WordPress
km_KH: បានផ្តល់អានុភាព ដោយមោទនភាព ដោយ WordPress

en: Purchase
km_KH: ជាវ

en: Questions?
km_KH: សំណួរ

en: Quote
km_KH: ស្រង់ពាក្យ (ពី)

en: Quotes
km_KH: ពាក្យ​សម្រង់

en: Read More
km_KH: អានបន្ត

en: Reading
km_KH: ការអាន

en: Recent Posts
km_KH: អត្ថបទ​ផ្សាយ​ថ្មីៗ

en: Regina
km_KH: រីជីណា

en: Register
km_KH: ចុះ​ឈ្មោះ

en: Registration Form
km_KH: ទម្រង់​​ចុះ​ឈ្មោះ​

en: Responsive Layout
km_KH: ប្លង់​ប្រែប្រួល​តាម​បរិបទ

en: Reviews
km_KH: មើលឡើងវិញ

en: Sample Page
km_KH: ទំព័រ​គម្រូ

en: Saturday
km_KH: ថ្ងៃ​សៅរ៍

en: Schedule
km_KH: ការចែកពេល

en: Seasonal
km_KH: តាម​រដូវកាល

en: Send
km_KH: ផ្ញើ

en: Send Message
km_KH: ផ្ញើសារ

en: Sidebar
km_KH: របារ​ចំហៀង

en: Sign Up
km_KH: ចុះឈ្មោះ

en: Sign up
km_KH: ចុះ​ឈ្មោះ

en: Size
km_KH: ទំហំ

en: Store
km_KH: ហាង

en: Style
km_KH: រចនាបថ

en: Submit
km_KH: បញ្ជូន

en: Subscribe
km_KH: ជាវប្រចាំ

en: Support
km_KH: ជំនួយ

en: Table
km_KH: តារាង

en: Tag
km_KH: ស្លាក

en: Terms
km_KH: សព្ទ

en: Text
km_KH: អក្សរ

en: The XYZ Doohickey Company was founded in 1971, and has been providing quality doohickeys to the public ever since. Located in Gotham City, XYZ employs over 2,000 people and does all kinds of awesome things for the Gotham community.
km_KH: ក្រុមហ៊ុន XYZ Doohickey Company ត្រូវបានបង្កើតឡើងនៅឆ្នាំ ១៩៧១ និងបានបន្តផ្ដល់នូវ doohickeys ដែលមានគុណភាពខ្ពស់ទៅកាន់សាធារណជនចាប់តាំងពីពេលនោះមក។ ដោយមានទីតាំងស្ថិតនៅក្នុងទីក្រុង Gotham, XYZ មានបុគ្គលិកជាង ២០០០ នាក់ ហើយបានបង្កើតនូវផលិតផលសដ៏អស្ចារ្យជាច្រើនគ្រប់មុខសម្រាប់សហគមន៍ក្នុងទីក្រុង Gotham នេះ។

en: These websites may collect data about you, use cookies, embed additional third-party tracking, and monitor your interaction with that embedded content, including tracking your interaction with the embedded content if you have an account and are logged in to that website.
km_KH: វេបសាយទាំងនេះអាចនឹងប្រមូលទិន្នន័យអំពីអ្នក ដោយប្រើឃុកឃីស ដោយភ្ជាប់នូវកូដសម្រាប់តាមដានបន្ថែមពីភាគីទី៣ និងកត់ត្រានូវរាល់សកម្មភាពរបស់អ្នកដោយប្រើមាតិកាដែលបានភ្ជាប់នោះ ដោយមានបញ្ចូលទាំងការកត់ត្រាសកម្មភាពរបស់អ្នកជាមួយនឹងមាតិកានោះ ប្រសិនបើអ្នកមានគណនី និងបានចូលប្រើក្នុងវេបសាយនោះ។

en: This is an example page. It's different from a blog post because it will stay in one place and will show up in your site navigation (in most themes). Most people start with an About page that introduces them to potential site visitors. It might say something like this:
km_KH: នេះគឺជាទំព័រឧទាហរណ៍។ វាមានភាពខុសប្លែកគ្នាពីប្រកាសរបស់ប្លក់ ពីព្រោះវានឹងស្ថិតនៅមួយកន្លែង ហើយក៏នឹងបង្ហាញនៅលើម៉ឺនុយនៃវេបសាយរបស់អ្នកដែរ (ចំពោះរូបរាងវេបសាយភាគច្រើន)។ មនុស្សភាគច្រើនចាប់ផ្ដើមធ្វើការនៅលើទំព័រ «អំពី» មុនគេ ដែលជាកន្លែងសម្រាប់ណែនាំខ្លួនគេចំពោះអ្នកចូលទស្សនាវេបសាយសំខាន់ៗ។ វាគួរតែជាការសរសេរអ្វីមួយដូចខាងក្រោមនេះ៖

en: Three
km_KH: បី

en: Thursday
km_KH: ថ្ងៃ​ព្រហស្បតិ៍

en: Tools
km_KH: ឧបករណ៍

en: Tuesday
km_KH: ថ្ងៃ​អង្គារ

en: Two
km_KH: ពីរ

en: Uncategorized
km_KH: គ្មាន​ចំណាត់ក្រុម

en: Unknown
km_KH: មិនស្គាល់

en: Update
km_KH: អាប់ដេត

en: Video
km_KH: វីដេអូ

en: Videos
km_KH: វីដេអូ

en: Visitor comments may be checked through an automated spam detection service.
km_KH: មតិរបស់អ្នកអានអាចនឹងត្រូវត្រួតពិនិត្យតាមរយៈសេវាកម្មរុករកស្ប៉ាមដោយស្វ័យប្រវត្តិ។

en: Websites
km_KH: វែបសាយថ៍

en: Wednesday
km_KH: ថ្ងៃ​ពុធ

en: Weight
km_KH: ទម្ងន់

en: Welcome
km_KH: ស្វាគមន៍

en: Welcome to WordPress. This is your first post. Edit or delete it, then start writing!
km_KH: សូមស្វាគន៍​មក​កាន់ WordPress។ នេះ​ជា​ប្រកាស​ដំបូង​របស់​អ្នក។ អ្នក​អាច​កែ ឬ​លុប​វា ហើយ​ចាប់​ផ្ដើម​សរសេរប្លក់​ដោយ​ក្ដីរីករាយ!

en: What rights you have over your data
km_KH: សិទ្ធិអ្វីខ្លះដែលអ្នកមានលើទិន្នន័យរបស់អ្នក

en: Who we share your data with
km_KH: អ្នកដែលយើងចែករំលែកព័ត៌មានរបស់អ្នកជាមួយ

en: Write title…
km_KH: សរសេរចំណងជើង…

en: Writing
km_KH: សំណេរ

en: Year
km_KH: ឆ្នាំ

en: all
km_KH: ទាំងអស់

en: blog
km_KH: ប្លក់

en: category
km_KH: ចំណាត់ក្រុម

en: contact
km_KH: ទាក់ទង

en: cookies
km_KH: ឃុកឃីស

en: dark
km_KH: ងងឹត

en: design
km_KH: តែងរំលេច

en: education
km_KH: ការ​អប់រំ

en: family
km_KH: គ្រួសារ

en: home
km_KH: ទំព័រដើម

en: images
km_KH: រូបភាព

en: location
km_KH: ទីតាំង

en: media
km_KH: មេឌា

en: menu
km_KH: មែនញាវ

en: music
km_KH: តន្ត្រី

en: poetry
km_KH: កំណាព្យ

en: portfolio
km_KH: ព្រឹត្តិប័ត្រ

en: posts
km_KH: ប្រកាស

en: professional
km_KH: អ្នក​ជំនាញ

en: projects
km_KH: គំរោង

en: quote
km_KH: ស្រង់ពាក្យ (ពី)

en: seasonal
km_KH: តាម​រដូវកាល

en: space
km_KH: ចន្លោះ,

en: subscribe
km_KH: ជាវប្រចាំ

en: text
km_KH: អក្សរ

en: uncategorized
km_KH: គ្មាន​ចំណាត់ក្រុម
