WordPress.com - Block Patterns - en to lt translation catalogue (360 entries)

en: ...or something like this:
lt: …arba taip:

en: A set of high quality curated patterns.
lt: Aukštos kokybės kuruojamų modelių rinkinys.

en: ABOUT US
lt: APIE MUS

en: About
lt: Apie

en: About Me
lt: Apie mane

en: About Page
lt: Puslapis "Apie"

en: About Us
lt: Apie mus

en: About me
lt: Apie mane

en: Add text or blocks that will display when a query returns no results.
lt: Nuspreskite, koks tekstas ar blokai bus rodomi, kai įrašų nėra.

en: Add to cart
lt: Į krepšelį

en: Address
lt: Adresas

en: Address Line 2
lt: Adreso 2 eilutė

en: Address:
lt: Adresas:

en: All
lt: Visos

en: All events
lt: Visi renginiai

en: America
lt: Amerika

en: An anonymized string created from your email address (also called a hash) may be provided to the Gravatar service to see if you are using it. The Gravatar service privacy policy is available here: https://automattic.com/privacy/. After approval of your comment, your profile picture is visible to the public in the context of your comment.
lt: Iš Jūsų el.pašto adreso gali būti sugeneruotas anonimizuotas duomenų įrašas (angl. hash)  ir pateiktas Gravatar paslaugos teikėjui, norint patikrinti, ar Jūs naudojatės šia paslauga. Gravatar privatumo politika pateikiama čia: https://automattic.com/privacy/. Patvirtinus Jūsų komentarą, Jūsų profilio nuotrauka yra matoma viešai šalia Jūsų komentaro.

en: Apr
lt: Bal

en: Archive
lt: Archyvas

en: Art
lt: Menas

en: Articles on this site may include embedded content (e.g. videos, images, articles, etc.). Embedded content from other websites behaves in the exact same way as if the visitor has visited the other website.
lt: Šiame tinklalapyje gali būti iš kitų tinklalapio įkelto turinio (pavyzdžiui, video, paveikslėliai, tekstas ir pan.). Tokio įkelto turinio peržiūra ir veiksmai su juo šiame tinklalapyje prilygsta apsilankymui tuose tinklalapiuose, iš kurių turinys yra įkeltas.

en: Aug
lt: Rugp

en: Austria
lt: Austrija

en: Berlin
lt: Berlynas

en: Block Patterns
lt: Blokų modeliai

en: Blog
lt: Tinklaraštis

en: Blog Posts
lt: Įrašai

en: Bold
lt: Paryškintas

en: Book
lt: Knyga

en: Books
lt: Knygos

en: Browse Categories
lt: Naršyti kategorijas

en: Business
lt: Verslui

en: Buy
lt: Pirkti

en: Buy Tickets
lt: Pirkti bilietus

en: Buy now
lt: Pirkti dabar

en: Calendar
lt: Kalendorius

en: Caption
lt: Antraštė

en: Cart
lt: Krepšelis

en: Category
lt: Kategorija

en: Category name
lt: Kategorijos pavadinimas

en: Chapters
lt: Skyriai

en: Citation
lt: Citata

en: City
lt: Miestas

en: Closed
lt: Uždarytas

en: Code
lt: Kodas

en: Comments
lt: Komentarai

en: Company
lt: Įmonė

en: Connect
lt: Prisijungti

en: Contact
lt: Kontaktai

en: Contact Form
lt: Kontaktų forma

en: Contact Information
lt: Kontaktinė informacija

en: Contact Us
lt: Susisiekite su mumis

en: Contact form
lt: Kontaktų forma

en: Contact us
lt: Susisiekite

en: Contact us.
lt: Susisiekite

en: Content…
lt: Turinys...

en: Continue reading
lt: Skaityti toliau

en: Cookies
lt: Slapukai (cookies)

en: Countries
lt: Valstybės

en: Create
lt: Sukurti

en: Culture
lt: Kultūra

en: Custom Colors
lt: Pasirinktinės spalvos

en: Custom Header
lt: Antraštės paveikslėlis

en: Date
lt: Data

en: Decoration
lt: Dekoravimas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Description:
lt: Aprašymas:

en: Design
lt: Dizainas

en: Details
lt: Informacija

en: Digital Marketing
lt: Skaitmeninis marketingas

en: Dimensions
lt: Išmatavimai

en: Director
lt: Direktorius

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: Earn
lt: Uždarbis

en: Education
lt: Švietimas

en: Email
lt: El.paštas

en: Email Address
lt: El. pašto adresas

en: Email:
lt: El.paštas

en: Embedded content from other websites
lt: Iš kitų tinklalapių įkeltas turinys

en: Enter your email address
lt: Įveskite el. pašto adresą

en: Events
lt: Renginiai

en: Events List
lt: Renginių sąrašas

en: FAQ
lt: DUK

en: Fashion
lt: Mada

en: Favorites
lt: Mėgstamiausi

en: Featured
lt: Rekomenduojama

en: Featured Post
lt: Rekomenduojamas įrašas

en: Features
lt: Galimybės

en: Feb
lt: Vas

en: First Name
lt: Vardas

en: First name
lt: Vardas

en: Five
lt: Penki

en: Focus
lt: Susikaupkite

en: Follow Me
lt: Sekite

en: Follow Us
lt: Sekite mus

en: Font Sizes
lt: Šrifto dydžiai

en: Food
lt: Maistas

en: Food Menu
lt: Patiekalų meniu

en: Footer
lt: Poraštė

en: For users that register on our website (if any), we also store the personal information they provide in their user profile. All users can see, edit, or delete their personal information at any time (except they cannot change their username). Website administrators can also see and edit that information.
lt: Kai užsiregistruojate mūsų tinklalapyje ir tampate vartotoju, mes saugome visus Jūsų asmeninius duomenis, kuriuos Jūs pateikiate savo paskyroje. Kiekvienas vartotojas gali matyti, redaguoti ir ištrinti savo asmeninius duomenis bet kuriuo metu (išskyrus vartotojo vardą). Tinklalapio administratoriai tai pat gali matyti ir redaguoti šiuos duomenis.

en: Four
lt: Keturi

en: France
lt: Prancūzija

en: Free
lt: Nemokamas

en: Frequently Asked Questions
lt: Dažnai užduodami klausimai

en: Friday
lt: Penktadienis

en: Full Width
lt: Pilnas plotis

en: Full-Width Page
lt: Pilno pločio puslapis

en: Galleries
lt: Galerijos

en: Gallery
lt: Galerija

en: Genre
lt: Žanras

en: Get In Touch
lt: Susisiekite

en: Get Started
lt: Pradėkite

en: Get in Touch
lt: Susisiekite

en: Get in Touch.
lt: Susisiekite

en: Get in touch
lt: Susisiekite

en: Get in touch.
lt: Susisiekite

en: Get started
lt: Pradėkite

en: Gradient
lt: Gradientas

en: Header
lt: Antraštės išvaizda

en: Headers
lt: antraštės

en: Heading 1
lt: Antraštė 1

en: Heading 2
lt: Antraštė 2

en: Heading 3
lt: Antraštė 3

en: Heading 4
lt: Antraštė 4

en: Heading 5
lt: Antraštė 5

en: Heading 6
lt: Antraštė 6

en: Hello world!
lt: Pirmasis tinklalapio įrašas!

en: Help
lt: Pagalba

en: Highlights
lt: Akcentai

en: History
lt: Istorija

en: Home
lt: Pradinis

en: Home Page
lt: Pradinis puslapis

en: Homepage
lt: Pradiniame puslapyje

en: Hours
lt: Valandos

en: How long we retain your data
lt: Kaip ilgai mes saugome Jūsų duomenis

en: If you edit or publish an article, an additional cookie will be saved in your browser. This cookie includes no personal data and simply indicates the post ID of the article you just edited. It expires after 1 day.
lt: Jei redaguojate ar paskelbiate įrašą, Jūsų naršyklėje išsaugomas papildomas slapukas. Šis slapukas nesaugo asmeninių duomenų, tačiau išsaugo įrašo, kurį ką tik redagavote ar paskelbėti, ID. Šis slapukas baigia galioti po 1 dienos.

en: If you have an account on this site, or have left comments, you can request to receive an exported file of the personal data we hold about you, including any data you have provided to us. You can also request that we erase any personal data we hold about you. This does not include any data we are obliged to keep for administrative, legal, or security purposes.
lt: Jei Jūs turite paskyrą šiame tinklalapyje, arba kada nors rašėte čia komentarą, galite reikalauti gauti duomenų eksporto failą su visais asmeniniais duomenimis, kuriuos mes turime apie Jus, įskaitant ir tuos, kuriuos pats mums pateikėte. Jūs taip pat galite reikalauti, kad mes ištrintume visus mūsų turimus Jūsų asmeninius duomenis. Šie abu reikalavimai negalioja duomenims, kuriuos mes privalome išsaugoti pagal įstatymą administraciniams, teisiniams ar saugumo tikslams.

en: If you leave a comment on our site you may opt-in to saving your name, email address and website in cookies. These are for your convenience so that you do not have to fill in your details again when you leave another comment. These cookies will last for one year.
lt: Kai Jūs rašote komentarą šiame tinklalapyje, Jūs galite pasirinkti, ar norite, kad Jūsų vardas, el.paštas ir tinklalapis būtų išsaugotas slapukuose. Taip daroma Jūsų patogumui, kad Jums nereikėtų šių duomenų suvedinėti iš naujo, kiekvieną kartą kai komentuojate. Šie slapukai saugomi vienerius metus.

en: If you leave a comment, the comment and its metadata are retained indefinitely. This is so we can recognize and approve any follow-up comments automatically instead of holding them in a moderation queue.
lt: Jei parašote komentarą, jo tekstas ir metaduomenys yra saugomi neribotą laiką. Taip daroma todėl, kad galėtume atpažinti ir patvirtinti ateities komentarus automatiškai, vietoje administratoriaus patvirtinimo.

en: If you request a password reset, your IP address will be included in the reset email.
lt: Jeigu prašysite atstatyti slaptažodį, Jūsų IP adresas bus įtrauktas į atstatymo el. pašto laišką.

en: If you upload images to the website, you should avoid uploading images with embedded location data (EXIF GPS) included. Visitors to the website can download and extract any location data from images on the website.
lt: Jei įkeliate nuotraukas į tinklalapį, turėtumėte vengti įkelti jas su išsaugotais vietovės duomenimis (EXIF GPS). Tinklalapio lankytojai gali parsisiųsti nuotraukas iš tinklalapio ir iš jų išgauti vietovės duomenis.

en: If you visit our login page, we will set a temporary cookie to determine if your browser accepts cookies. This cookie contains no personal data and is discarded when you close your browser.
lt: Jei Jūs turite paskyrą ir prisijungiate mūsų tinklalapyje, mes sukuriame laikiną slapuką, kuriame įrašoma, ar Jūsų naršyklė priima slapukus. Šis slapukas nesaugo jokios asmeninės informacijos ir yra ištrinamas kai uždarote savo naršyklę.

en: Images
lt: Paveikslėliai

en: Info
lt: Informacija

en: Instructions
lt: Instrukcija

en: Interests
lt: Hobiai

en: Jan
lt: Saus

en: Join the Conversation
lt: Prisijunkite prie diskusijos

en: Jul
lt: Lie

en: Jun
lt: Bir

en: Language
lt: Kalba

en: Last Name
lt: Pavardė

en: Last name
lt: Pavardė

en: Latest
lt: Naujausia

en: Latest News
lt: Naujausia

en: Latest Posts
lt: Naujausi įrašai

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: Learn More
lt: Daugiau informacijos

en: Learn more
lt: Daugiau informacijos

en: Light
lt: Šviesi

en: Link
lt: Nuoroda

en: Link text
lt: Nuorodos tekstas

en: Links
lt: Nuorodos

en: List
lt: Sąrašas

en: Lists
lt: Sąrašai

en: Location
lt: Vieta

en: London
lt: Londonas

en: Mailchimp
lt: MailChimp

en: Main
lt: Pagrindinis

en: Maintenance
lt: Techninė priežiūra

en: Malaysia
lt: Malaizija

en: Maldives
lt: Maldyvai

en: Mar
lt: Kov

en: Massage
lt: Masažo salonas

en: Media
lt: Failai

en: Membership
lt: Registracija

en: Mental Health
lt: Psichinė sveikata

en: Menu
lt: Meniu

en: Message
lt: Pranešimas

en: Monday
lt: Pirmadienis

en: More Details
lt: Plačiau

en: More Info
lt: Daugiau informacijos

en: More details
lt: Plačiau

en: More info
lt: Daugiau informacijos

en: Mountains
lt: Kalnai

en: Music
lt: Muzika

en: My account
lt: Paskyra

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Nature
lt: Gamta

en: Need help?
lt: Reikia pagalbos?

en: New in store
lt: Naujausi produktai

en: News
lt: Naujienos

en: No results found.
lt: Nepavyko rasti.

en: Notes
lt: Užrašai

en: Nov
lt: Lap

en: Numbers
lt: Skaičiai

en: Oct
lt: Spal

en: On Sale Products
lt: Produktai su nuolaida

en: One
lt: Vienas

en: Options
lt: Nustatymai

en: Order
lt: Rikiavimas

en: Other
lt: Kitas

en: Our 2015 default theme is clean, blog-focused, and designed for clarity. Twenty Fifteen's simple, straightforward typography is readable on a wide variety of screen sizes, and suitable for multiple languages. We designed it using a mobile-first approach, meaning your content takes center-stage, regardless of whether your visitors arrive by smartphone, tablet, laptop, or desktop computer.
lt: WordPress tema "2015" yra minimalistinės struktūros, orientuota į tinklaraščius, jos dizainas aiškus ir neperkrautas. Paprasta tipografija yra lengvai įskaitoma įvairiuose ekranų dydžiuose bei tinkama naudoti su daugeliu kalbų. Ši tema buvo kuriama taikant "mobile-first" požiūrį - tai reiškia, kad Jūsų turinys yra svarbiausias ir gerai matomas, nepaisant ar lankytojai skaitys jį išmaniuosiuose telefonuose, planšetiniuose, nešiojamuosiuose ar stacionariuose kompiuteriuose.

en: Our Story
lt: Mūsų istorija

en: Overall
lt: Bendras

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Paris
lt: Paryžius

en: Pattern
lt: Modelis

en: People
lt: Žmonės

en: Personal
lt: Asmeninis

en: Phone
lt: Telefonas

en: Phone Number
lt: Telefono numeris

en: Phone number
lt: Telefono numeris

en: Photography
lt: Fotografija

en: Photos
lt: Nuotraukos

en: Poland
lt: Lenkija

en: Post Formats
lt: Įrašo formatai

en: Post Meta
lt: Įrašo metaduomenys

en: Post Title
lt: Įrašo pavadinimas

en: Postcode
lt: Pašto kodas

en: Posts
lt: Įrašai

en: Premium support
lt: Mokama pagalba

en: Prices
lt: Kainos

en: Pricing
lt: Kainos

en: Privacy Policy
lt: Privatumo politika

en: Product
lt: Produktas

en: Product name
lt: Produkto pavadinimas

en: Product title
lt: Produkto pavadinimas

en: Products
lt: Produktai

en: Project
lt: Projektas

en: Project Type
lt: Projekto tipas

en: Projects
lt: Projektai

en: Proudly powered by WordPress
lt: Sistema: WordPress

en: Purchase
lt: Pirkti

en: Quote
lt: Cituoti

en: Quotes
lt: Citatos

en: Read More
lt: Skaityti daugiau

en: Reading
lt: Skaitymas

en: Recent Posts
lt: Naujausi įrašai

en: Regina
lt: Redžaina

en: Register
lt: Registruotis

en: Registration Form
lt: Registracijos forma

en: Research
lt: Apklausos

en: Responsive Layout
lt: Prisitaikantis išdėstymas

en: Resume
lt: Vėl įjungti

en: Revenue
lt: Pajamos

en: Review
lt: Atsiliepimas

en: Reviews
lt: Apžvalgos

en: Sample Page
lt: Puslapio pavyzdys

en: Saturday
lt: Šeštadienis

en: Schedule
lt: Skelbti vėliau

en: Seasonal
lt: Sezonai

en: See more
lt: Žr. daugiau

en: Select products
lt: Pasirinkite produktus

en: Send
lt: Siųsti

en: Send Message
lt: Siųsti žinutę

en: Sep
lt: Rugs

en: Seychelles
lt: Seišeliai

en: Shadow
lt: Šešėlis

en: Share reviews and feedback about your brand/business.
lt: Dalinkitės atsiliepimais apie savo prekės ženklą ir (arba) verslą.

en: Shop
lt: Parduotuvė

en: Shop Now
lt: Pirkti

en: Shop now
lt: Pirkti

en: Sidebar
lt: Šoninė sritis

en: Sign Up
lt: Užsiregistruoti

en: Sign up
lt: Užsiregistruoti

en: Single Product
lt: Paprastas produktas

en: Size
lt: Dydis

en: Slate
lt: Uola

en: Social
lt: Socialiniai tinklai

en: Social Links
lt: Socialinės nuorodos

en: Sports
lt: Sportas

en: Start
lt: Pradžia

en: Store
lt: Parduotuvė

en: Style
lt: Stilius

en: Submit
lt: Pateikti

en: Subscribe
lt: Prenumeruoti

en: Support
lt: Pagalba

en: Table
lt: Lentelė

en: Tag
lt: Žyma

en: Terms
lt: Terminas

en: Testimonial
lt: Atsiliepimas

en: Testimonials
lt: Atsiliepimai

en: Text
lt: Tekstas

en: The Team
lt: Komanda

en: The XYZ Doohickey Company was founded in 1971, and has been providing quality doohickeys to the public ever since. Located in Gotham City, XYZ employs over 2,000 people and does all kinds of awesome things for the Gotham community.
lt: UAB „Lazerių įmonė“ buvo įkurta 1971-iais metais ir nuo to laiko gamina įvairaus tipo lazerius. „Lazerių įmonė“ yra įsikūrusi Kaune, joje dirba apie 2000 fizikos specialistų, kurie kasdien kurie nuostabius produktus, palengvinančius mūsų visų gyvenimą.

en: These websites may collect data about you, use cookies, embed additional third-party tracking, and monitor your interaction with that embedded content, including tracking your interaction with the embedded content if you have an account and are logged in to that website.
lt: Šie tinklalapiai gali rinkti duomenis apie Jus, naudoti slapukus (cookies), trečiųjų šalių sekimo paslaugas ir stebėti Jūsų veiksmus su įkeltu turiniu, įskaitant ir tuos atvejus, kai turite paskyrą ir esate prisijungęs prie minėtų tinklalapių.

en: This is an example page. It's different from a blog post because it will stay in one place and will show up in your site navigation (in most themes). Most people start with an About page that introduces them to potential site visitors. It might say something like this:
lt: Tai yra puslapio pavyzdys. Puslapis šiek tiek skiriasi nuo įrašo, nes išlieka vienoje vietoje ir daugelyje temų rodomas meniu juostoje. Dažniausiai pirmasis sukurtas puslapis yra „Apie“, kuriame tinklalapis pristatomas lankytojams. Šis puslapis gali atrodyti taip:

en: Three
lt: Trys

en: Thursday
lt: Ketvirtadienis

en: Tiled Gallery
lt: Galerija (išdėstymas plytelėmis)

en: Tools
lt: Įrankiai

en: Travel
lt: Kelionės

en: Trending
lt: Tendencija

en: Tuesday
lt: Antradienis

en: Twenty Sixteen is a modernized take on an ever-popular WordPress layout — the horizontal masthead with an optional right sidebar that works perfectly for blogs and websites. It has custom color options with beautiful default color schemes, a harmonious fluid grid using a mobile-first approach, and impeccable polish in every detail. Twenty Sixteen will make your WordPress look beautiful everywhere.
lt: „Twenty Sixteen“ - modernizuotas visad populiaraus WordPress išdėstymo - horizontalios antraštinės dalies ir, esant poreikiui, dešininės šoninės juostos - variantas, puikiai tinkantis tiek tinklaraščiams, tiek kitokiems tinklalapiams. Ši tema turi spalvų pasirinkimo nustatymus su puikiomis standartinėmis spalvų schemomis, harmoningą tinklelį, kurtą pirmiausiai mobiliesiems įrenginiams, ir iki smulkmenų nugludintas detales. „Twenty Sixteen“ jūsų WordPress svetainę pavers gražia visuose įrenginiuose.

en: Two
lt: Du

en: Type / to add a hidden block
lt: Įveskite /, kad pridėtumėte paslėptą bloką

en: Uncategorized
lt: Be kategorijos

en: United Kingdom
lt: Jungtinė Karalystė

en: United States
lt: Jungtinės valstijos

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Upcoming Events
lt: Artėjantys renginiai

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Venue
lt: Vieta

en: Videos
lt: Video įrašai

en: View Blog
lt: Peržiūrėti tinklaraštį

en: View menu
lt: Peržiūrėti meniu

en: View product
lt: Peržiūrėti produktą

en: View products
lt: Peržiūrėti produktus

en: Visitor comments may be checked through an automated spam detection service.
lt: Lankytojų komentarai gali būti tikrinami naudojant automatinę brukalų paieškos paslaugą.

en: Websites
lt: Tinklalapiai

en: Wednesday
lt: Trečiadienis

en: Weight
lt: Svoris

en: Welcome
lt: Sveiki

en: Welcome to
lt: Sveiki

en: Welcome to WordPress. This is your first post. Edit or delete it, then start writing!
lt: Sveikiname pasirinkus WordPress. Tai pirmasis Jūsų tinklalapio įrašas, galite jį redaguoti arba ištrinti.

en: What rights you have over your data
lt: Jūsų teisės

en: When you log in, we will also set up several cookies to save your login information and your screen display choices. Login cookies last for two days, and screen options cookies last for a year. If you select &quot;Remember Me&quot;, your login will persist for two weeks. If you log out of your account, the login cookies will be removed.
lt: Kai Jūs prisijungiate, mes taip pat sukuriame kelis slapukus, kuriuose saugoma Jūsų prisijungimo informacija ir Jūsų ekrano rodymo pasirinkimai. Prisijungimo slapukai galioja 2 dienas, o ekrano nustatymų - vienerius metus. Jei Jūs pažymite pasirinkimą &quot;Prisiminti mane&quot;, Jūsų prisijungimo slapukas galios 2 savaites. Kai atsijungiate iš savo paskyros, prisijungimo slapukai ištrinami.

en: Where your data is sent
lt: Kur siunčiami jūsų duomenys

en: Who we share your data with
lt: Su kuo mes dalinamės Jūsų duomenimis

en: Write title…
lt: Įrašykite antraštę...

en: Writing
lt: Rašymas

en: Written by
lt: Autorius

en: Year
lt: Metai

en: Yoga
lt: Joga

en: Your cart is currently empty!
lt: Jūsų krepšelis kol kas tuščias.

en: all
lt: Visi

en: blog
lt: tinklaraštis

en: category
lt: Kategorija

en: contact
lt: Kontaktai

en: cookies
lt: Slapukai (cookies)

en: dark
lt: Tamsi

en: design
lt: Dizainas

en: education
lt: Švietimas

en: family
lt: šeimos

en: featured
lt: siūloma

en: features
lt: Galimybės

en: home
lt: Į pradžią

en: images
lt: paveikslėliai

en: links
lt: nuorodos

en: location
lt: Vieta

en: london
lt: Londonas

en: media
lt: failas

en: menu
lt: Meniu

en: music
lt: muzika

en: pages
lt: Puslapiai

en: podcast
lt: tinklalaidė

en: poetry
lt: poezija

en: portfolio
lt: Portfolio

en: posts
lt: įrašų

en: professional
lt: profesinis

en: projects
lt: Projektai

en: quote
lt: Cituoti

en: seasonal
lt: Sezonai

en: social
lt: socialiniai tinklai

en: subscribe
lt: Prenumeruoti

en: text
lt: tekstas

en: uncategorized
lt: Be kategorijos

en: upcoming events
lt: Artėjantys renginiai
