WordPress.com - Block Patterns - en to lv translation catalogue (469 entries)

en: $0.00
lv: 0,00 USD

en: ...or something like this:
lv: ... vai kas tāds:

en: 1 Example Street <br>Anytown, 10100<br>USA
lv: Parauga iela 1 <br> Mazpilsēta, 1010 <br> Latvija

en: 123 Example St, San Francisco,<br>CA 12345-6789
lv: 123 Piemēra iela, Rīga,<br>LV 12345-6789

en: 23,000m²
lv: 23.000 m²

en: <a href="https://heverdemo.wordpress.com/about/">More About Us</a>
lv: <a href="https://heverdemo.wordpress.com/about/">Vairāk par mums</a>

en: <a href="https://heverdemo.wordpress.com/contact/">Direction and Maps</a>
lv: <a href="https://heverdemo.wordpress.com/contact/">Norāde un kartes</a>

en: <a href="https://heverdemo.wordpress.com/contact/">More Ways to Get In Touch</a>
lv: <a href="https://heverdemo.wordpress.com/contact/">Citi saziņas veidi</a>

en: <a href="https://mordendemo.wordpress.com/about/">More About Us</a>
lv: <a href="https://mordendemo.wordpress.com/about/">Vairāk par mums</a>

en: <a href="https://mordendemo.wordpress.com/contact/">Direction and Maps</a>
lv: <a href="https://mordendemo.wordpress.com/contact/">Norāde un kartes</a>

en: <a href="https://mordendemo.wordpress.com/contact/">More Ways to Get In Touch</a>
lv: <a href="https://mordendemo.wordpress.com/contact/">Citi saziņas veidi</a>

en: <a href="mailto:hello@example.com">hello@example.com<br></a><a href="https://facebook.com/">Facebook</a> / <a href="https://twitter.com">Twitter</a> / <a href="https://instagram.com/">Instagram</a>
lv: <a href="mailto:hello@example.com">hello@example.com<br><br></a><a href="https://facebook.com/">Facebook</a> / <a href="https://twitter.com">Twitter</a> / <a href="https://instagram.com/">Instagram</a>

en: <em>From <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Portrait_photography#Butterfly_lighting">Wikipedia article</a> which is released under the&nbsp;<a href="https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/">Creative Commons Attribution-Share-Alike License 3.0.</a></em>
lv: <em>No <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Portrait_photography#Butterfly_lighting">Wikipedia raksta</a>, kas publicēts vietnē <a href="https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/">Creative Commons Attribution-Share-Alike License 3.0.</a></em>

en: <em>From <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Portrait_photography#Windowlight_portraiture">Wikipedia article</a> which is released under the&nbsp;<a href="https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/">Creative Commons Attribution-Share-Alike License 3.0.</a></em>
lv: <em>No <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Portrait_photography#Windowlight_portraiture">Wikipedia raksta</a>, kas publicēts vietnē <a href="https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/">Creative Commons Attribution-Share-Alike License 3.0.</a></em>

en: <em>from <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Depth_of_field#Overcoming_DOF_limitations">Wikipedia article</a> which is released under the&nbsp;<a href="https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/">Creative Commons Attribution-Share-Alike License 3.0.</a></em>
lv: <em>no <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Depth_of_field#Overcoming_DOF_limitations">Wikipedia raksts</a>, kas publicēts vietnē <a href="https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/">Creative Commons Attribution-Share-Alike License 3.0.</a></em>

en: <strong>Contact</strong>
lv: <strong>Sazinieties</strong>

en: <strong>Featured Recipe</strong>
lv: <strong>Piedāvātā recepte</strong>

en: <strong>Jane Doe</strong>
lv: <strong>Džeina Doe</strong>

en: A set of high quality curated patterns.
lv: Augstas kvalitātes atlasītu rakstu komplekts.

en: About
lv: Par

en: About me
lv: Par mani

en: Add or remove columns and adjust their dimensions.
lv: Pievienojiet vai noņemiet slejas un pielāgojiet to izmērus.

en: Add or remove columns and adjust their dimensions.
lv: Pievienojiet vai noņemiet slejas un pielāgojiet to izmērus.

en: Add text or blocks that will display when a query returns no results.
lv: Pievienojiet tekstu vai bloku, kas tiks rādīti, ja vaicājums nesniedz rezultātus.

en: Add text or blocks that will display when the query returns no results.
lv: Pievienojiet tekstu vai bloku, kas tiks parādīti, ja vaicājums neatgriež rezultātus.

en: Add to cart
lv: Pievienot grozam

en: Address
lv: Adrese

en: Address Line 2
lv: RSS adrese

en: Address:
lv: Adrese:

en: Adele Lopez
lv: Adele Lopesa

en: Advertising
lv: Reklāma

en: All
lv: Viss

en: America
lv: Amerika

en: An anonymized string created from your email address (also called a hash) may be provided to the Gravatar service to see if you are using it. The Gravatar service privacy policy is available here: https://automattic.com/privacy/. After approval of your comment, your profile picture is visible to the public in the context of your comment.
lv: Anonimizēta virkne, kas izveidota no jūsu e-pasta adreses (saukta arī par jaucējkodu), var tikt nodota Gravatar pakalpojumam, lai redzētu, vai jūs to izmantojat. Gravatar pakalpojuma privātuma politika ir pieejama šeit: https://automattic.com/privacy/. Pēc jūsu komentāra apstiprināšanas, jūsu profila attēls būs publiski redzams blakus jūsu pievienotajam komentāram.

en: Archive
lv: Arhīvs

en: Articles on this site may include embedded content (e.g. videos, images, articles, etc.). Embedded content from other websites behaves in the exact same way as if the visitor has visited the other website.
lv: Ziņas šajā vietnē var saturēt iegultu saturu (piemēram, video attēlus, rakstus utt.). No citām vietnēm iegultais saturs darbojas tā pat, it kā apmeklētājs būtu apmeklējis šīs citas vietnes.

en: Austria
lv: Austrija

en: Awards
lv: Apbalvojumi

en: Barcelona
lv: Barselona

en: Beijing, China
lv: Pekina, Ķīna

en: Berlin
lv: Berlīne

en: Biography
lv: Biogrāfija

en: Block Patterns
lv: Bloku modeļi

en: Blog
lv: Blogs

en: Blog Posts
lv: Bloga ziņas

en: Bold
lv: Treknraksts

en: Book
lv: Grāmata

en: Book a unique tour at a great price! Grab a last-minute offer and start packing for your memorable vacation.
lv: Rezervējiet unikālu ceļojumu par lielisku cenu! Saņemiet pēdējā brīža piedāvājumu un sāciet kravāties savām neaizmirstamajām brīvdienām.

en: Books
lv: Grāmatas

en: Business
lv: Uzņēmējdarbība

en: Butterfly Lighting
lv: Tauriņu apgaismojums

en: Butterfly lighting uses only two lights. The key light is placed directly in front of the subject, often above the camera or slightly to one side, and a bit higher than is common for a three-point lighting plan. The second light is a rim light.
lv: Tauriņu apgaismojumam izmanto tikai divas gaismas. Galvenā gaisma ir novietota tieši objekta priekšā, bieži vien virs kameras vai nedaudz uz vienu pusi, un nedaudz augstāk, nekā tas ir ierasts trīspunktu apgaismojuma plānā. Otra gaisma ir malas gaisma.

en: Butterfly lighting was a favourite of famed Hollywood portraitist George Hurrell, which is why this style of lighting is often called Paramount lighting.
lv: Tauriņu apgaismojums bija slavenā Holivudas portretista Džordža Herela iecienītākais apgaismojums, tāpēc šo apgaismojuma stilu bieži sauc par Paramount apgaismojumu.

en: Buy now
lv: Pirkt tagad

en: Buy prints of my work
lv: Pērciet manu darbu izdrukas

en: Calendar
lv: Kalendārs

en: Call to Action
lv: Aicinājums rīkoties

en: Caption
lv: Paraksts

en: Cart
lv: Grozs

en: Category
lv: Kategorija

en: Chapter One
lv: Pirmā nodaļa

en: Chapter Two
lv: Otrā nodaļa

en: Chapters
lv: Nodaļas

en: Checkout
lv: Veikt pasūtījumu

en: Citation
lv: Citāts

en: City
lv: Pilsēta

en: Client
lv: Klients

en: Closed
lv: Slēgts

en: Code
lv: Kods

en: Coming Soon
lv: Drīzumā

en: Coming Soon 1
lv: Drīzumā 1

en: Coming soon
lv: Drīzumā

en: Comments
lv: Komentāri

en: Company
lv: Uzņēmums

en: Confident and dedicated photographer with experience in both professional and freelance photography. Holds nearly 10 years of working experience with great variety in order to tackle any photography job quickly and effectively. Intimately familiar taking high-quality digital photographs, including framing, selecting and setting up lighting, and determining advanced shutter and lens options. Prioritizes communication on the job to avoid errors. A candidate that combines a long professional career with dedicated freelance photography ideals and loyalty.
lv: Pārliecināts un mērķtiecīgs fotogrāfs ar pieredzi gan profesionālajā, gan ārštata fotogrāfijā. Gandrīz 10 gadu darba pieredze ar lielu dažādību, lai ātri un efektīvi tiktu galā ar jebkuru fotografēšanas darbu. Labi pārzina augstas kvalitātes digitālo fotogrāfiju uzņemšanu, tostarp kadrēšanu, apgaismojuma izvēli un iestatīšanu, kā arī uzlabotu slēdža un objektīva iespēju noteikšanu. Lai izvairītos no kļūdām, par prioritāti izvirza saziņu darba laikā. Kandidāts, kas apvieno ilgstošu profesionālo karjeru ar apņēmību un uzticību brīvās fotogrāfijas ideāliem un lojalitāti.

en: Connect
lv: Pieslēguma veids

en: Contact
lv: kontakts

en: Contact 10
lv: Kontaktpersona 10

en: Contact 11
lv: Kontaktpersona 11

en: Contact 12
lv: Kontaktpersona 12

en: Contact 13
lv: Kontaktpersona 13

en: Contact 14
lv: Kontaktpersona 14

en: Contact 15
lv: Kontaktpersona 15

en: Contact 16
lv: Kontaktpersona 16

en: Contact 17
lv: Kontaktpersona 17

en: Contact 18
lv: Kontaktpersona 18

en: Contact Us
lv: Sazinieties ar mums

en: Contact form
lv: Kontaktinformācija

en: Contact us
lv: Sazinieties ar mums

en: Contact us.
lv: Sazinieties ar mums

en: Content…
lv: Saturs…

en: Continue reading
lv: Turpināt lasīt

en: Cookies
lv: Sīkdatnes

en: Countries
lv: Valstis

en: Covers
lv: Vāki

en: Create
lv: Izveidot

en: Create anything
lv: Jaunās vietnes pirmais komentārs.

en: Crossing Points
lv: Krustojumu punkti

en: Custom Colors
lv: Pielāgotas krāsas

en: Custom Header
lv: Pielāgots virsraksts

en: Date
lv: Datums

en: Deals at hotels with&nbsp;desert excursions&nbsp;included.
lv: Piedāvājumi viesnīcās ar&nbsp;tuksneša ekskursijām&nbsp;

en: Decoration
lv: Dekorācija

en: Describe your item. Use this section to add a full description and details of your product, along with its many selling points.
lv: Aprakstiet savu izstrādājumu. Izmantojiet šo sadaļu, lai pievienotu pilnu aprakstu un sīkāku informāciju par savu produktu, kā arī tā daudzos pārdošanas punktus.

en: Description
lv: Apraksts

en: Design
lv: Dizains

en: Details
lv: Detaļas

en: Digital Marketing
lv: Digitālais mārketings

en: Dimensions
lv: Dimensijas

en: Director
lv: Vadītājs

en: Discover Greece
lv: Atklājiet Grieķiju

en: Donate
lv: Ziedot

en: Download
lv: Lejuplādēt

en: Drop By
lv: Apciemo mūs

en: Dylan Wheeler
lv: Dilans Vīlers

en: Earn
lv: Pelnīt

en: Ebb and Flow
lv: Pieplūdums un atplūdums

en: Education
lv: Izglītība

en: Email
lv: E-pasts

en: Email Address
lv: E-pasta adrese

en: Email:
lv: E-pasts

en: Embedded content from other websites
lv: Iegultais saturs no citām vietnēm

en: Enter your email address
lv: Ievadiet savu e-pasta adresi

en: Event
lv: Pasākums

en: Example
lv: Piemērs

en: Examples
lv: Piemērs:

en: Excellence
lv: Izcilība

en: Experience
lv: Pieredze

en: Explore
lv: Izpētiet

en: Explore Thailand
lv: Izpētiet Taizemi

en: FAQ
lv: BUJ

en: Favorites
lv: Favorīti

en: Featured
lv: Piedāvātie

en: Features
lv: Iespējas

en: Find a quiet place, use a humble pen.
lv: Atrodiet klusu vietu, izmantojiet iespēju rakstīt.

en: First Name
lv: Vārds

en: First name
lv: Vārds

en: Follow Me
lv: Sekojiet man

en: Follow Us
lv: Sekot mums

en: Follow us
lv: Sekot mums

en: Font Sizes
lv: Fonta Izmēri

en: Food
lv: Ēdieni

en: Footer
lv: Kājene

en: Footers
lv: Kājenes

en: For users that register on our website (if any), we also store the personal information they provide in their user profile. All users can see, edit, or delete their personal information at any time (except they cannot change their username). Website administrators can also see and edit that information.
lv: Lietotājiem, kuri reģistrējas mūsu vietnē (ja tas iespējams), mēs saglabājam arī viņu personīgo informāciju, kuru viņi ievada savā lietotāja kontā. Visi lietotāji jebkurā laikā var redzēt, rediģēt vai izdzēst savu personisko informāciju (izņemot, nevar mainīt savu lietotājvārdu). Arī vietnes administratori var redzēt un rediģēt šo informāciju.

en: France
lv: Francija

en: Free
lv: Bezmaksas

en: Frequently Asked Questions
lv: Biežāk uzdotie jautājumi

en: Frequenty Asked Questions
lv: Bieži uzdotie jautājumi

en: Friday
lv: piektdien

en: From $650
lv: Sākot no 650 USD

en: From $900
lv: Sākot no 900 USD

en: From exotic places to ski resorts, the list is <em>almost</em> endless and we have an offer for you.
lv: Sākot no eksotiskām vietām līdz slēpošanas kūrortiem, saraksts ir <em>gandrīz</em> bezgalīgs, un mums ir piedāvājums jums.

en: Full-Width Page
lv: Pilna platuma lapa

en: Galleries
lv: Galerijas

en: Gallery
lv: Galerija

en: Genre
lv: Žanrs

en: Get Away
lv: Tikt prom

en: Get In Touch
lv: Sazināties

en: Get Started
lv: Sākt darbu

en: Get in Touch
lv: Sazināties

en: Get in touch!
lv: Sazinieties ar mums!

en: Get started
lv: Sākt darbu

en: Getting Started
lv: Darba sākšana

en: Gradient
lv: Krāsu pāreja

en: Growth
lv: Izaugsme

en: Header
lv: Galvene

en: Headers
lv: galvenes

en: Heading 1
lv: Virsraksts 1

en: Heading 2
lv: Virsraksts 2

en: Heading 3
lv: Virsraksts 3

en: Heading 4
lv: Virsraksts 4

en: Heading 5
lv: Virsraksts 5

en: Heading 6
lv: Virsraksts 6

en: Headline
lv: Virsraksts

en: Hello world!
lv: Sveika pasaule!

en: Help
lv: Palīdzība

en: Hever Travel
lv: Hever ceļojumi

en: Hi I’m Jane, and if you haven’t noticed already, I really really like to draw! I’ve been working in the visual arts for more than eight years. My portfolio includes print and digital media, clothing and kids’ books. Thanks for visiting!
lv: Sveika, es esmu Džeina, un, ja vēl neesi pamanījis, man ļoti patīk zīmēt! Es strādāju vizuālajā mākslā vairāk kā astoņus gadus. Mans portfolio ietver drukātos un digitālos medijus, apģērbu un bērnu grāmatas. Paldies, ka apmeklējāt!

en: Highlights
lv: Izceļ

en: History
lv: Vēsture

en: Home
lv: Sākumlapa

en: Homepage
lv: Sākumlapa

en: Hours
lv: Stundas

en: How long we retain your data
lv: Cik ilgi mēs uzglabājam jūsu datus

en: I'm a photographer based in New York and working around the world.
lv: Esmu fotogrāfs, kas dzīvo Ņujorkā un strādāju visā pasaulē.

en: If you edit or publish an article, an additional cookie will be saved in your browser. This cookie includes no personal data and simply indicates the post ID of the article you just edited. It expires after 1 day.
lv: Ja jūs rediģēsiet vai publicēsiet ziņu, vēl viena sīkdatne tiks saglabāta jūsu pārlūkā. Šī sīkdatne nesatur privātus datus, tā tikai satur jūsu rediģētās ziņas ID. Tai iestājas noilgums pēc vienas dienas.

en: If you have an account on this site, or have left comments, you can request to receive an exported file of the personal data we hold about you, including any data you have provided to us. You can also request that we erase any personal data we hold about you. This does not include any data we are obliged to keep for administrative, legal, or security purposes.
lv: Ja jums ir konts šajā vietnē vai esat pievienojis kādus komentārus, jūs variet pieprasīt saņemt savu personas datu eksportu ,ali redzētu informāciju, kurus par jums glabājam, ieskaitot visus datus, ko esat mums sniedzis. Jūs variet pieprasīt arī visu savu personas datu dzēšanu, ko glabājam par jums. Tas neietver datus, kurus mums ir pienākums glabāt administratīvos, juridiskos vai drošības nolūkos.

en: If you have any questions, let us know.
lv: Ja jums ir kādi jautājumi, sazinieties ar mums.

en: If you leave a comment on our site you may opt-in to saving your name, email address and website in cookies. These are for your convenience so that you do not have to fill in your details again when you leave another comment. These cookies will last for one year.
lv: Ja jūs pievienojat komentāru mūsu vietnē, jūs varat piekrist vārda, e-pasta adreses un vietnes saglabāšanai, izmantojot sīkdatnes. Šīs sīkdatnes paredzētas jūsu ērtībai, lai jums nav nepieciešams ievadīt datus katru reizi, kad pievienojat komentāru. Tās pārlūkprogrammā saglabāsies vienu gadu.

en: If you leave a comment, the comment and its metadata are retained indefinitely. This is so we can recognize and approve any follow-up comments automatically instead of holding them in a moderation queue.
lv: Ja atstājat komentāru, komentārs un tā metadati tiek saglabāti uz nenoteiktu laiku. Tas ir tāpēc, lai mēs automātiski varam atpazīt un apstiprināt turpmākos šī paša lietotāja komentārus, nevis turēt tos rindā uz apstiprināšanu.

en: If you request a password reset, your IP address will be included in the reset email.
lv: Ja pieprasīsit paroles atiestatīšanu, atiestatīšanas e-pastā tiks iekļauta jūsu IP adrese.

en: If you upload images to the website, you should avoid uploading images with embedded location data (EXIF GPS) included. Visitors to the website can download and extract any location data from images on the website.
lv: Augšupielādējot attēlus vietnē, jums būtu jāizvairās no tādu attēlu augšupielādes, kas satur atrašanās (EXIF GPS) datus. Vietnes apmeklētāji var lejupielādēt un izvilkt jebkurus atrašanās vietas datus no šādiem attēliem.

en: If you visit our login page, we will set a temporary cookie to determine if your browser accepts cookies. This cookie contains no personal data and is discarded when you close your browser.
lv: Ja jūs apmeklēsiet pierakstīšanās lapu, mēs iestatīsim īslaicīgu sīkdatni, lai noteiktu vai jūsu pārlūkprogramma atbalsta sīkdatnes. Šī sīkdatne neuzglabā privātu informāciju un tā tiks atmesta, kad aizvērsiet pārlūkprogrammu.

en: Illustrator, Cartoonist
lv: Ilustrators, karikatūrists

en: Images
lv: Attēli

en: In the Morning
lv: No rīta

en: Indent and outdent list items to create outlines.
lv: Lai izveidotu aprisi, piešķiriet saraksta vienumiem atkāpes vai pārkares.

en: Indulge by the beach and relax with a massage.
lv: Izbaudiet pludmali un atpūtieties ar masāžu.

en: Info
lv: Informācija

en: Instructions
lv: Norādes

en: Interests
lv: Intereses

en: Intro
lv: Ievads

en: Item Name
lv: Vienuma nosaukums

en: Izaak Travis
lv: Īzaks Treviss

en: I’m available for new projects. Drop me a line, and let’s create something new.
lv: Esmu pieejams jauniem projektiem. Sazinieties ar mani, un radīsim kaut ko jaunu.

en: J. R. R. TOLKIEN
lv: JRR TOLKIEN

en: Join the Conversation
lv: Pievienojies sarunai

en: Jul
lv: Jūl

en: Jun
lv: Jūn

en: Khale, UK
lv: Heila, Lielbritānija

en: Language
lv: Valoda

en: Last Name
lv: Uzvārds

en: Last name
lv: Uzvārds

en: Latest
lv: Jaunākās

en: Latest Posts
lv: Jaunākās ziņas

en: Latest posts
lv: Jaunākās ziņas

en: Layout
lv: Izkārtojums

en: Learn More
lv: Uzzināt vairāk

en: Learn more
lv: Uzzināt vairāk

en: Levison Mcdougall
lv: Levisons Makdugals

en: Light
lv: Gaiša

en: Link
lv: Saite

en: Link text
lv: Saites teksts

en: Links
lv: Saites

en: List
lv: Saraksts

en: Listen on Spotify
lv: Klausieties Spotify

en: Lists
lv: Saraksti

en: Lists can be bulleted or numbered.
lv: Sarakstus var aizzīmēt vai numurēt.

en: Location
lv: Vieta

en: London
lv: Londona

en: Main
lv: Galvenā

en: Maintenance
lv: Apkope

en: Malaysia
lv: Malaizija

en: Maldives
lv: Maldivu salas

en: Media
lv: Multivides faili

en: Membership
lv: Dalība

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Message
lv: Ziņojums

en: Monday
lv: pirmdien

en: More Details
lv: Vairāk detaļu

en: More info
lv: Vairāk informācijas

en: My Website
lv: Mana vietne

en: My account
lv: Mans konts

en: My wish list
lv: Mans vēlmju saraksts

en: Münster, Germany
lv: Minstere, Vācija

en: Name
lv: Vārds

en: Need help?
lv: Vajadzīga palīdzība?

en: Never Ending Story
lv: Bezgalīgais stāsts

en: News
lv: Jaunumi

en: Newsletter
lv: Biļetens

en: No results found.
lv: Nekas netika atrasts.

en: Not all those who wander are lost.
lv: Ne visi, kuri klejo, ir apmaldījušies.

en: Notes
lv: Piezīmes

en: Numbers
lv: Skaitļi

en: Oct
lv: Okt

en: Office Supplies
lv: Rakstāmpiederumi

en: Often a reflector is placed below the subject's face to provide fill light and soften shadows.
lv: Bieži vien zem objekta sejas tiek novietots atstarotājs, lai nodrošinātu piepildu gaismu un mīkstinātu ēnas.

en: On Sale Products
lv: "Izpārdošanas" preces

en: Options
lv: Opcijas

en: Order
lv: Secība

en: Other
lv: Cits

en: Other technologies use a combination of lens design and post-processing: Wavefront coding is a method by which controlled aberrations are added to the optical system so that the focus and depth of field can be improved later in the process.
lv: Citās tehnoloģijās tiek izmantota objektīva konstrukcijas un pēcapstrādes kombinācija: Viļņu frontes kodēšana ir metode, ar kuras palīdzību optiskajai sistēmai tiek pievienotas kontrolētas aberācijas, lai vēlāk varētu uzlabot fokusu un lauka dziļumu.

en: Other:
lv: Cits:

en: Our 2015 default theme is clean, blog-focused, and designed for clarity. Twenty Fifteen's simple, straightforward typography is readable on a wide variety of screen sizes, and suitable for multiple languages. We designed it using a mobile-first approach, meaning your content takes center-stage, regardless of whether your visitors arrive by smartphone, tablet, laptop, or desktop computer.
lv: Mūsu 2015. gada noklusējuma tēma - Twenty Fifteen - ir tīra,  ar akcentu uz skaidrību, domāta blogam. Twenty Fifteen vienkāršais, saprotamais salikums ir lasāms uz dažādiem ekrāna izmēriem, un piemērots izmantošanai vairākās valodās. To veidojot mēs vispirms domājām par mobilo izmantojumu, proti, saturs atradīsies lapas centrā, neatkarīgi no tā, vai jūsu apmeklētāji izmantos viedtālruni, planšetdatoru, klēpjdatoru vai galda datoru.

en: Our Partners
lv: Mūsu partneri

en: Our Story
lv: Mūsu stāsts

en: Our Work
lv: Mūsu darbs

en: Overcoming Depth of Field Limitations
lv: Laukuma dziļuma ierobežojumu pārvarēšana

en: Pages
lv: Lapas

en: Paris
lv: Parīze

en: Pattern
lv: Raksts

en: Paul Simon
lv: Pols Saimons

en: People
lv: Cilvēki

en: Personal
lv: Personīgais

en: Personalized Sets
lv: Personalizētie komplekti

en: Phone
lv: Tālrunis

en: Phone Number
lv: Telefona Numurs

en: Photography
lv: Foto galerija

en: Pixl is a simple yet opinionated blogging theme inspired by websites of the nineties.
lv: Pixl ir vienkārša, taču pārliecinoša emuāru rakstīšanas tēma, ko iedvesmojušas deviņdesmito gadu vietnes.

en: Podcast Donate Call to Action
lv: Podcast Ziedot aicinājumu uz darbību

en: Poland
lv: Polija

en: Portfolio
lv: Darbu mape

en: Post Formats
lv: Ziņu formāti

en: Post Meta
lv: Ziņu meta dati

en: Post Title
lv: Ziņas virsraksts

en: Postcode
lv: Pasta indekss

en: Posts
lv: Ziņas

en: Premium support
lv: Maksas atbalsts

en: Pricing
lv: Cena

en: Privacy Policy
lv: Privātuma politika

en: Product
lv: Produkts

en: Product name
lv: Produkta nosaukums

en: Product title
lv: Produkta nosaukums

en: Products
lv: Produkti

en: Professional services with pullquote and contact
lv: Profesionāli pakalpojumi ar izcelto citātu un kontaktu

en: Professionalism
lv: Profesionalitāte

en: Project Manager
lv: Projekta vadītājs

en: Proudly powered by WordPress
lv: Ar lepnumu nodrošina WordPress

en: Purchase
lv: Iegādāts

en: Purpose
lv: Mērķi

en: Qatar Adventure
lv: Kataras piedzīvojumi

en: Questions?
lv: Jautājumi?

en: Quote
lv: Citāts

en: Quotes
lv: Citāti

en: Read More
lv: Lasīt vairāk

en: Reading
lv: Lasīšana

en: Recent Posts
lv: Jaunākās ziņas

en: Recent news
lv: Jaunākās ziņas

en: Recipe
lv: Recepte

en: Recipes
lv: Receptes

en: Regina
lv: Ridžaina

en: Register
lv: Reģistrēties

en: Register now
lv: Reģistrējies tagad

en: Registration Form
lv: Reģistrācijas forma

en: Research
lv: Meklēt

en: Reservations
lv: Rezervācijas

en: Resources
lv: Resursi

en: Responsive Layout
lv: Plūstošs izkārtojums

en: Restaurant Menu
lv: Restorāna ēdienkarte

en: Resume
lv: Atsāknēt

en: Revenue
lv: Ieņēmumi

en: Review
lv: Pārskats

en: Reviews
lv: Priekšskatījumi

en: Sample Page
lv: Parauga lapa

en: Saturday
lv: sestdien

en: Schedule
lv: Ieplānots

en: Schedules
lv: Grafiki

en: Science
lv: Zinātne

en: Search Engine Optimization
lv: Meklētājprogrammu optimizācija

en: Seasonal
lv: Sezonas

en: Selena Carroll
lv: Selēna Kerola

en: Send
lv: Sūtīt

en: Send Message
lv: Sūtīt Ziņu

en: Send a Message
lv: Sūtīt ziņu

en: Seychelles
lv: Seišelu salas

en: Shadow
lv: Ēna

en: Share reviews and feedback about your brand/business.
lv: Dalieties viedokļos un atsauksmēs par savu zīmolu vai uzņēmumu.

en: Shop Now
lv: Iepērcies tagad

en: Shop now
lv: Iepērcies tagad

en: Sidebar
lv: Sānjosla

en: Sign Up
lv: Pieteikties

en: Sign up
lv: Pierakstīties

en: Single Product
lv: Viens produkts

en: Size
lv: Izmērs

en: Social
lv: Sociālie tīkli

en: Social Links
lv: Sociālās saites

en: Some methods and equipment allow altering the apparent DOF, and some even allow the DOF to be determined after the image is made. For example, Focus stacking combines multiple images focused on different planes, resulting in an image with a greater (or less, if so desired) apparent depth of field than any of the individual source images. Similarly, in order to reconstruct the 3-dimensional shape of an object, a depth map can be generated from multiple photographs with different depths of field. This method is called "shape from focus."
lv: Dažas metodes un aprīkojums ļauj mainīt šķietamo DOF, un dažas pat ļauj noteikt DOF pēc attēla izveidošanas. Piemēram, fokusa sakraušana apvieno vairākus attēlus, kas fokusēti uz dažādām plaknēm, kā rezultātā tiek iegūts attēls ar lielāku (vai mazāku, ja nepieciešams) redzamo lauka dziļumu nekā jebkuram atsevišķam avota attēlam. Līdzīgi, lai rekonstruētu objekta trīsdimensiju formu, dziļuma karti var ģenerēt no vairākām fotogrāfijām ar dažādu lauka dziļumu. Šo metodi sauc par "formu no fokusa".

en: Special&nbsp;Deals&nbsp;and Last-Minute Offers
lv: Īpašie&nbsp;piedāvājumi un pēdējā brīža piedāvājumi

en: Specialty Items
lv: Īpaši vienumi

en: Standard site with pullquote and contact
lv: Standarta vietne ar izceltu citātu un kontaktiem

en: Start
lv: Sākt

en: Store
lv: Atjaunot

en: Stow
lv: Uzglabāt

en: Style
lv: Stils

en: Submit
lv: Saglabāt

en: Subscribe
lv: Abonēt

en: Subscription
lv: Abonēšana

en: Support
lv: Atbalsts

en: Support the Podcast Call to Action
lv: Atbalstiet Podcast aicinājumu uz darbību

en: Table
lv: Tabula

en: Tag
lv: Birka

en: Team
lv: Komanda

en: Tehran, Iran
lv: Teherāna, Irāna

en: Telephone:
lv: Tālrunis:

en: Terms
lv: Termini

en: Testimonial
lv: Atsauksmes

en: Testimonials
lv: Atsauksmes

en: Text
lv: Teksta redaktors

en: The Final Corner
lv: Pēdējais stūrītis

en: The XYZ Doohickey Company was founded in 1971, and has been providing quality doohickeys to the public ever since. Located in Gotham City, XYZ employs over 2,000 people and does all kinds of awesome things for the Gotham community.
lv: Uzņēmums XYZ Doohickey tika dibināts 1917. gadā, un kopš tā laika tas sabiedrībai nodrošina kvalitatīvas, sīkas ierīces. Uzņēmums XYZ, kas atrodas Gotemas pilsētā, nodarbina vairāk nekā 2000 darbinieku un veic dažādus noderīgus darbus Gotemas sabiedrībai.

en: The best time to take window light portrait is considered to be early hours of the day and late hours of afternoon when light is more intense on the window. Curtains, reflectors, and intensity reducing shields are used to give soft light. While mirrors and glasses can be used for high key lighting. At times colored glasses, filters and reflecting objects can be used to give the portrait desired color effects. The composition of shadows and soft light gives window light portraits a distinct effect different from portraits made from artificial lights.
lv: Par labāko laiku loga apgaismojuma portreta uzņemšanai tiek uzskatītas agrās rīta stundas un vēlās pēcpusdienas stundas, kad gaisma logā ir spēcīgāka. Lai gaisma būtu maiga, izmanto aizkarus, atstarotājus un intensitāti samazinošus vairogus. Savukārt spoguļus un stiklus var izmantot, lai nodrošinātu spilgtu apgaismojumu. Dažkārt var izmantot krāsainus stiklus, filtrus un atstarojošus priekšmetus, lai portretam piešķirtu vēlamos krāsu efektus. Ēnu un maigās gaismas kompozīcija piešķir loga apgaismojuma portretiem atšķirīgu efektu, kas ir citāds nekā ar mākslīgo apgaismojumu veidotiem portretiem.

en: These websites may collect data about you, use cookies, embed additional third-party tracking, and monitor your interaction with that embedded content, including tracking your interaction with the embedded content if you have an account and are logged in to that website.
lv: Šīs vietnes varētu apkopot datus par jums, varētu izmantot sīkdatnes, varētu iegult trešo pušu izsekošanas līdzekļus, kā arī varētu novērot jūsu veiktās darbības ar iegulto saturu, tostarp arī tad, ja jums ir konts un jūs esat pierakstījies tajā vietnē.

en: This column contains two Paragraph blocks. The adjacent column contains a Pullquote block.
lv: Šajā slejā ir divi rindkopu bloki. Blakus esošajā slejā ir Izceltā citāta bloks.

en: This column contains two paragraph blocks. The adjacent column contains a pullquote block.
lv: Šajā slejā ir divi rindkopu bloki. Blakus esošajā slejā ir izceltā citāta bloks.

en: This is a Column, of blocks in columns. Column layouts can be adapted to fit different needs.<br>
lv: Šī ir sleja no sleju blokiem. Sleju izkārtojumu var pielāgot dažādām vajadzībām. <br>

en: This is a cover block, with a heading, a paragraph, and a button block.
lv: Tas ir vāka bloks ar virsrakstu, rindkopu un pogu bloku.

en: This is a cover block, with a heading, a paragraph, and a button block.
lv: Tas ir vāka bloks ar virsrakstu, rindkopu un pogu bloku.

en: This is a group of blocks in columns. Column layouts can be adapted to fit different needs.
lv: Šī ir bloku grupa slejās. Sleju izkārtojumu var pielāgot dažādām vajadzībām.

en: This is a group of blocks in columns. Column layouts can be adapted to fit different needs.<br>
lv: Šī ir bloku grupa slejās. Sleju izkārtojumu var pielāgot dažādām vajadzībām. <br>

en: This is a list block.
lv: Šis ir saraksta bloks.

en: This is a paragraph block with a drop cap. Use the Settings panel to change block settings.
lv: Šis ir rindkopu bloks ar lielu sākumburtu. Izmantojiet iestatījumu paneli, lai mainītu bloka iestatījumus.

en: This is a quote block with a short quote.
lv: Šis ir citāta bloks ar īsu citātu.

en: This is an example page. It's different from a blog post because it will stay in one place and will show up in your site navigation (in most themes). Most people start with an About page that introduces them to potential site visitors. It might say something like this:
lv: Šī ir parauga lapa. Tā atšķiras no emuāra ieraksta, jo tā paliks vienā vietā un parādīsies jūsu vietnes navigācijā (vairumā tēmu). Lielākā daļa cilvēku sāk ar lapu Par, kas iepazīstina potenciālos vietnes apmeklētājus ar vietni. Tajā varētu būt rakstīts kaut kas līdzīgs šim:

en: This is the citation.
lv: Šis ir citāts.

en: This lighting may be recognized by the strong light falling on the forehead, the bridge of the nose, the upper cheeks, and by the distinct shadow below the nose that often looks rather like a butterfly and thus, provides the name for this lighting technique.
lv: Šo apgaismojumu var atpazīt pēc spēcīgās gaismas, kas krīt uz pieres, deguna, vaigu augšdaļām, kā arī pēc izteiktās ēnas zem deguna, kas bieži izskatās pēc tauriņa un tādējādi dod nosaukumu šai apgaismojuma tehnikai.

en: Three
lv: Trīs.

en: Thursday
lv: ceturtdien

en: Tiled Gallery
lv: Flīžu galerija

en: Tools
lv: Rīki

en: Top of the Hill
lv: Kalna virsotne

en: Transparency
lv: Pārredzamība

en: Trending
lv: Tendences

en: Trnava, Slovakia
lv: Trnava, Slovākija

en: Tuesday
lv: otrdien

en: Twenty Sixteen is a modernized take on an ever-popular WordPress layout — the horizontal masthead with an optional right sidebar that works perfectly for blogs and websites. It has custom color options with beautiful default color schemes, a harmonious fluid grid using a mobile-first approach, and impeccable polish in every detail. Twenty Sixteen will make your WordPress look beautiful everywhere.
lv: 2016 tēma ir modernizēta, iekļaujot aizvien populārākos WordPress izskata elementus — horizontālu titullapas augšpusi ar neobligātu sānjoslu, kas perfekti der blogiem un citām tīmekļa vietnēm. Tai ir pielāgojama krāsu palete ar skaistiem noklusējuma krāsu salikumiem, harmonisku plūstošo izkārtojumu, izmantojot mobilo skatu kā pirmo un nevainojamu pulējumu visos sīkumos. Tēma 2016 vienmēr un visur piešķirs jūsu WordPress vietnei nevainojamu izskatu.

en: Type / to add a hidden block
lv: Ierakstiet /, lai pievienotu slēpto bloku

en: Uncategorized
lv: Nekategorizēts

en: United States
lv: ASV

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Valencia, Spain
lv: Valensija, Spānija

en: Vesta is a photographer and art director based in London, UK. Currently working for magazines and award-winning publications.
lv: Vesta ir fotogrāfe un mākslinieciskā direktore no Londonas, Apvienotajā Karalistē. Pašlaik strādā ar žurnāliem un godalgotiem izdevumiem.

en: Videos
lv: Video

en: View menu
lv: Skatīt izvēlni

en: View product
lv: Skatīt produktu

en: View products
lv: Skatīt produktus

en: Visit Santorini and learn about its architecture and history.
lv: Apmeklējiet Santorini un uzziniet par tās arhitektūru un vēsturi.

en: Visitor comments may be checked through an automated spam detection service.
lv: Apmeklētāja komentāri var tikt pārbaudīti ar automatizētu mēstuļu atpazīšanas pakalpojumu.

en: Visitors will want to know who is on the other side of the page. Use this space to write about yourself, your site, your business, or anything you want. Use the testimonials below to quote others, talking about the same thing – in their own words.
lv: Apmeklētāji vēlas zināt, kas atrodas lapas otrā pusē. Izmantojiet šo vietu, lai rakstītu par sevi, savu vietni, savu uzņēmumu vai jebko citu. Izmantojiet zemāk esošās atsauksmes, lai citētu citus, kas runā par to pašu - ar viņu pašu vārdiem.

en: We booked our honeymoon with Exford and it was simply incredible. They took care of everything, even our packing list!
lv: Mēs rezervējām medusmēnesi Exfordā, un tas bija vienkārši neticami. Viņi parūpējās par visu, pat par mūsu iepakojumu sarakstu!

en: Websites
lv: Tīmekļa vietnes

en: Wednesday
lv: trešdien

en: Weight
lv: Svars

en: Welcome to
lv: Laipni lūdzam

en: Welcome to Stow Stationery
lv: Laipni lūdzam Stow Stationery

en: Welcome to WordPress. This is your first post. Edit or delete it, then start writing!
lv: Esiet sveicināts WordPress. Šī ir jūsu pirmā ziņa. Rediģējiet vai dzēsiet to, un tad sāciet rakstīt!

en: What rights you have over your data
lv: Kādas ir tavas tiesības saistībā ar taviem datiem

en: When you log in, we will also set up several cookies to save your login information and your screen display choices. Login cookies last for two days, and screen options cookies last for a year. If you select &quot;Remember Me&quot;, your login will persist for two weeks. If you log out of your account, the login cookies will be removed.
lv: Kad jūs pierakstāties, mēs uzstādīsim vairākas sīkdatnes, lai saglabātu pierakstīšanās informāciju, kā arī ekrāna iestatījumus. Pierakstīšanās sīkdatnes saglabājas divas dienas un ekrāna opciju sīkdatnes saglabājas vienu gadu. Ja pierakstoties izvēlaties "atcerēties mani" opciju, pierakstīšanās pastāvēs divas nedēļas. Izrakstoties no konta, pierakstīšanās sīkdatnes tiks noņemtas.

en: Where your data is sent
lv: Kur tiek nosūtīti jūsu dati

en: Who we share your data with
lv: Ar ko mēs dalāmies ar jūsu datiem

en: Why You'll Love Us
lv: Kāpēc jūs mūs mīlēsiet

en: William & Megan James
lv: Viljams un Megana Džeimsa

en: Windowlight Portraiture
lv: Portrets loga gaismā

en: Windows as a source of light for portraits have been used for decades before artificial sources of light were discovered. According to Arthur Hammond, amateur and professional photographers need only two things to light a portrait: a window and a reflector. Although window light limits options in portrait photography compared to artificial lights it gives ample room for experimentation for amateur photographers. A white reflector placed to reflect light into the darker side of the subject's face, will even the contrast. Shutter speeds may be slower than normal, requiring the use of a tripod, but the lighting will be beautifully soft and rich.
lv: Logi kā gaismas avots portretiem tika izmantoti gadu desmitiem, pirms tika atklāti mākslīgie gaismas avoti. Pēc Artura Hamonda domām, amatieriem un profesionāliem fotogrāfiem, lai izgaismotu portretu, ir vajadzīgas tikai divas lietas: logs un atstarotājs. Lai gan logu apgaismojums ierobežo iespējas portretu fotografēšanā salīdzinājumā ar mākslīgo apgaismojumu, tas sniedz plašu iespēju eksperimentiem amatieru fotogrāfiem. Balts atstarotājs, kas novietots, lai atstarotu gaismu objekta sejas tumšākajā pusē, izlīdzinās kontrastu. Aizvara ātrums var būt mazāks nekā parasti, tādēļ ir nepieciešams izmantot statīvu, taču apgaismojums būs skaisti maigs un bagātīgs.

en: Write title…
lv: Uzrakstiet nosaukumu...

en: Writing
lv: Rakstīšana

en: Year
lv: Gads

en: Yuga<br>Foundation
lv: Yuga<br>fonds

en: audit
lv: audits

en: awards
lv: Apbalvojumi

en: blog
lv: emuārs

en: category
lv: Kategorija

en: contact
lv: kontakts

en: cookies
lv: Sīkdatnes

en: craft
lv: amatniecība

en: design
lv: Dizains

en: education
lv: Izglītība

en: example
lv: piemērs

en: experience
lv: Pieredze

en: family
lv: ģimene

en: features
lv: Iespējas

en: home
lv: Galvenā Lapa

en: images
lv: Attēli

en: intro
lv: Ievads

en: location
lv: Vieta

en: london
lv: Londona

en: mail@example.com
lv: pasts@piemers.com

en: mail@example.com<br>(555) 555 1234
lv: mail@example.com <br> (555) 555 1234

en: media
lv: multivide

en: menu
lv: izvēlne

en: music
lv: mūzika

en: newsletter
lv: biļetens

en: pages
lv: Lapas

en: podcast
lv: podkāsts

en: poetry
lv: dzeja

en: portfolio
lv: Darbu mape

en: posts
lv: ziņas

en: professional
lv: profesionālis

en: quote
lv: Citāts

en: satisfied customers
lv: apmierināti klienti

en: seasonal
lv: Sezonas

en: social
lv: sociāla

en: space
lv: atstarpe,

en: subscribe
lv: Abonēt

en: testimonials
lv: atsauksmes

en: text
lv: teksts

en: uncategorized
lv: Bez tēmas

en: update
lv: Saglabāt
