WordPress.com - Block Patterns - en to mn translation catalogue (234 entries)

en: A set of high quality curated patterns.
mn: Чанартай загваруудын багц.

en: About
mn: Тухай

en: About Us
mn: Бидний Тухай

en: About me
mn: Миний тухай

en: Add text or blocks that will display when a query returns no results.
mn: Текст нэмэх, эсвэл блок болно гэдгийг харуулах үед хайлтын өгөөж нь ямар ч үр дүн.

en: Add to cart
mn: Сагсанд хийх

en: Address
mn: Хаяг

en: Address:
mn: Хаяг:

en: All
mn: Бүгд

en: America
mn: АНУ

en: An anonymized string created from your email address (also called a hash) may be provided to the Gravatar service to see if you are using it. The Gravatar service privacy policy is available here: https://automattic.com/privacy/. After approval of your comment, your profile picture is visible to the public in the context of your comment.
mn: Таны цахим шуудангийн хаягаас үүсгэсэн нэрээ нууцалсан мөрийг (мөн хэш гэж нэрлэдэг) Gravatar үйлчилгээнд өгч, таныг ашиглаж байгаа эсэхийг шалгах боломжтой. Gravatar үйлчилгээний нууцлалын бодлогыг эндээс авах боломжтой: https://automattic.com/privacy/. Таны сэтгэгдлийг баталсны дараа таны профайл зураг таны сэтгэгдлийн хүрээнд олон нийтэд харагдана.

en: Archive
mn: Архив

en: Art
mn: Урлаг

en: Audio
mn: Дуу бичлэг

en: Austria
mn: Австри

en: Basic
mn: Үндсэн

en: Berlin
mn: Берлин

en: Block Patterns
mn: Блок Хэв Маяг

en: Blog
mn: Блог

en: Blog Posts
mn: Нийтлэлүүд

en: Bold
mn: Бүдүүн

en: Business
mn: Бизнес

en: Calendar
mn: Хуанли

en: Call to Action
mn: Үйлдэл хийх

en: Caption
mn: Толгой

en: Cart
mn: Сагс

en: Category
mn: Бүлэг

en: Chapters
mn: Бүлгүүд

en: Checkout
mn: Тооцоо

en: City
mn: Хот

en: Closed
mn: Хаагдсан

en: Code
mn: Код

en: Collaboration
mn: Хамтын ажиллагаа

en: Coming Soon
mn: Тун Удахгүй

en: Coming soon
mn: Тун Удахгүй

en: Comments
mn: Сэтгэгдэл

en: Company
mn: Компани

en: Connect
mn: Холбох

en: Contact
mn: харилцах хаяг

en: Contact us
mn: Холбоо барих

en: Contact us.
mn: Холбоо барих

en: Continue reading
mn: Үргэлжлүүлж унших

en: Corporate
mn: Байгууллагын

en: Create
mn: Үүсгэх

en: Custom Colors
mn: Өөрийн өнгө

en: Custom Header
mn: Өөрийн толгой

en: Date
mn: Огноо

en: Decoration
mn: Чимэглэл

en: Description
mn: Тайлбар

en: Design
mn: Загвар

en: Details
mn: Нэгжүүд

en: Digital Marketing
mn: Дижитал Маркетинг

en: Dimensions
mn: Хэмжээ

en: Discover
mn: Шинийг Эрэлхийлэх

en: Donate
mn: Хандивлах

en: Download
mn: Татах

en: Earn
mn: Мөнгө Ол

en: Email
mn: Мэйл

en: Email Address
mn: И-мэйл хаяг

en: Email:
mn: Мэйл

en: Embedded content from other websites
mn: Бусад вэб сайтаас оруулсан контент

en: Example
mn: Жишээ

en: Explore
mn: Нээн Илрүүлэх

en: FAQ
mn: АХА

en: Favorites
mn: Дуртай

en: Featured Post
mn: Онцлох бичлэг

en: Features
mn: Онцлогууд

en: Font Sizes
mn: Фонтын хэмжээ

en: Footer
mn: Хөл хэсэг

en: Free
mn: Үнэгүй

en: Friday
mn: Баасан

en: Galleries
mn: Галлерей

en: Gallery
mn: Галлерей

en: Genre
mn: Төрөл

en: Get In Touch
mn: Холбоо барих

en: Get Started
mn: Эхэлцгээя

en: Get in Touch
mn: Холбоо барих

en: Get in Touch!
mn: Холбоо Бариарай!

en: Get in Touch.
mn: Холбоо барих

en: Get in touch
mn: Холбоо барих

en: Get in touch.
mn: Холбоо барих

en: Get started
mn: Эхэлцгээя

en: Gradient
mn: Градиент

en: Guides
mn: Зааврууд

en: Header
mn: Толгой

en: Headers
mn: толгой

en: Heading 1
mn: Толгой 1

en: Heading 2
mn: Толгой 2

en: Heading 3
mn: Толгой 3

en: Heading 4
mn: Толгой 4

en: Heading 5
mn: Толгой 5

en: Heading 6
mn: Толгой 6

en: Help
mn: Тусламж

en: Highlights
mn: Онцгойлсон

en: History
mn: Түүх

en: Home
mn: Нүүр хуудас

en: Home Page
mn: Нүүр хуудас

en: Homepage
mn: Эхлэл

en: Hours
mn: Цаг

en: Images
mn: Зураг

en: Instructions
mn: Заавар

en: Interests
mn: Сонирхолууд

en: Language
mn: Хэл

en: Latest Posts
mn: Шинэ Мэдээнүүд

en: Layout
mn: Хуудасны бүтэц

en: Learn More
mn: Илүү ихийг мэдэх

en: Learn more
mn: Илүү ихийг мэдэх

en: Light
mn: Цайвар

en: Link
mn: Холбоос

en: Links
mn: Холбоос

en: List
mn: Жагсаалт

en: Lists
mn: Жагсаалтууд

en: Location
mn: Байрлал

en: London
mn: Лондон

en: Main
mn: Үндсэн

en: Maldives
mn: Малдивэс

en: Media
mn: Медиа

en: Membership
mn: Гишүүнчлэл

en: Menu
mn: Цэс

en: Monday
mn: Даваа

en: More Details
mn: Илүү дэлгэрэнгүй мэдээллийг

en: Music
mn: Дуу

en: My account
mn: Миний данс

en: News
mn: Мэдээ

en: Newsletter
mn: Имэйл Мэдээ

en: No results found.
mn: Нэг ч үр дүн олдсонгүй.

en: Notes
mn: Тэмдэглэгээ

en: Numbers
mn: Тоонууд

en: Order
mn: Захиалга

en: Other
mn: Бусад

en: Pages
mn: Хуудсууд

en: Paris
mn: Парис

en: Partners
mn: Хамтрагчид

en: Pattern
mn: Патерн

en: People
mn: Багийнхан

en: Personal
mn: Хувийн

en: Photography
mn: Гэрэл Зураг

en: Portfolio
mn: Танилцуулга

en: Post Formats
mn: Мэдээний формат

en: Post Meta
mn: Мета нийтлэх

en: Post Title
mn: Дараах Нэр

en: Posts
mn: Бичвэрүүд

en: Premium
mn: Дээд Зэргийн

en: Pricing
mn: Үнэ хөлс

en: Privacy Policy
mn: Нууцлалын бодлого

en: Product
mn: Бүтээгдэхүүн

en: Product name
mn: Барааны нэр

en: Products
mn: Бүтээгдэхүүнүүд

en: Purchase
mn: Худалдан авах

en: Quote
mn: Ишлэл

en: Quotes
mn: Ишлэлүүд

en: Read More
mn: Үргэлжлүүлэх

en: Reading
mn: Уншлага

en: Recent Posts
mn: Шинэ Мэдээнүүд

en: Regina
mn: Регина

en: Register
mn: Бүртгэл

en: Registration Form
mn: Бүртгэлийн маягт

en: Research
mn: Судалгаа

en: Resources
mn: Нөөцүүд

en: Resume
mn: Үргэлжлэл

en: Reviews
mn: Шүүмж

en: Sample Page
mn: Загвар хуудас

en: Saturday
mn: Бямба

en: Schedule
mn: Төлөвлөх

en: Seasonal
mn: Улирлын

en: Send
mn: Илгээх

en: Shadow
mn: Сүүдэр

en: Share reviews and feedback about your brand/business.
mn: Өөрийн брэнд/бизнесийн талаарх сэтгэгдлээ хуваалцаарай.

en: Sidebar
mn: Хажуу багана

en: Sign Up
mn: Бүртгүүлэх

en: Sign up
mn: Бүртгүүлэх

en: Size
mn: Хэмжээ

en: Store
mn: Дэлгүүр

en: Style
mn: Хэлбэр

en: Submit
mn: Батлах

en: Subscribe
mn: Бүртгүүлэх

en: Subscription
mn: Захиалга

en: Support
mn: Дэмжлэг

en: Table
mn: Хүснэгт

en: Tag
mn: Хаяг

en: Terms
mn: Нөхцөл

en: Testimonials
mn: Талархалууд

en: Text
mn: Текст

en: The XYZ Doohickey Company was founded in 1971, and has been providing quality doohickeys to the public ever since. Located in Gotham City, XYZ employs over 2,000 people and does all kinds of awesome things for the Gotham community.
mn: XYZ Doohickey компани нь 1971 онд үүсгэн байгуулагдсан бөгөөд тэр цагаас хойш олон нийтэд чанартай доохикиг нийлүүлсээр ирсэн. Gotham хотод байрладаг XYZ нь 2000 гаруй хүнийг ажлын байраар хангадаг бөгөөд Готам нийгэмлэгийн төлөө бүх төрлийн гайхалтай зүйлсийг хийдэг.

en: These websites may collect data about you, use cookies, embed additional third-party tracking, and monitor your interaction with that embedded content, including tracking your interaction with the embedded content if you have an account and are logged in to that website.
mn: Эдгээр вэб сайтууд нь таны тухай мэдээлэл цуглуулж, күүки ашиглах, гуравдагч этгээдийн нэмэлт хяналтыг оруулах, хэрэв та бүртгэлтэй бөгөөд тухайн вэб сайтад нэвтэрсэн бол суулгагдсан контенттой харьцаж буй харилцааг тань хянах зэрэг агуулгыг хянах боломжтой.

en: This is an example page. It's different from a blog post because it will stay in one place and will show up in your site navigation (in most themes). Most people start with an About page that introduces them to potential site visitors. It might say something like this:
mn: Энэ бол жишээ хуудас юм. Энэ нь нэг газар байх бөгөөд таны сайтын навигац (ихэнх сэдэв дээр) харагдах тул блог нийтлэлээс ялгаатай. Ихэнх хүмүүс сайтын боломжит зочдод танилцуулдаг тухай хуудаснаас эхэлдэг. Энэ нь иймэрхүү зүйлийг хэлж магадгүй юм:

en: Three
mn: Гурав.

en: Thursday
mn: Пүрэв

en: Tools
mn: Багажууд

en: Travel
mn: Аялал

en: Tuesday
mn: Мягмар

en: Tutorials
mn: Зааврууд

en: Type / to add a hidden block
mn: Нуугдсан блок нэмэхийн тулд / гэж бичнэ үү

en: Uncategorized
mn: Ангилаагүй

en: Unknown
mn: Тодорхойгүй

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: Video
mn: Видео

en: Videos
mn: Дүрс бичлэг

en: Visitor comments may be checked through an automated spam detection service.
mn: Зочдын сэтгэгдлийг автомат спам илрүүлэх үйлчилгээгээр шалгаж болно.

en: Websites
mn: Вэб Сайтууд

en: Wednesday
mn: Лхагва

en: Weight
mn: Жин

en: Welcome
mn: Тавтай морил

en: Welcome to
mn: Тавтай морил

en: Welcome to WordPress. This is your first post. Edit or delete it, then start writing!
mn: WordPress-д тавтай морил. Энэ бол таны анхны бичлэг. Засварлах эсвэл устгаад блогоо эхэлнэ үү!

en: What rights you have over your data
mn: Та өөрийн өгөгдөл дээр ямар эрхтэй вэ

en: Where your data is sent
mn: Таны өгөгдөл хаана илгээгддэг

en: Who we share your data with
mn: Бид таны мэдээллийг хэнтэй хуваалцдаг

en: Write title…
mn: Гарчиг бичих...

en: Writing
mn: Бичих

en: Year
mn: Жил

en: blog
mn: блог

en: category
mn: Бүлэг

en: contact
mn: харилцах хаяг

en: cookies
mn: Cookies

en: design
mn: Загвар

en: education
mn: Боловсрол

en: family
mn: гэр бүл

en: home
mn: Эхлэл

en: images
mn: зургууд

en: location
mn: Байрлал

en: media
mn: медиа

en: menu
mn: цэс

en: music
mn: хөгжим

en: podcast
mn: нэвтрүүлэг

en: poetry
mn: Шүлэг

en: posts
mn: бичлэг

en: professional
mn: мэргэжлийн

en: quote
mn: Ишлэл

en: seasonal
mn: Улирлын

en: social
mn: сошиал

en: subscribe
mn: Бүртгүүлэх

en: text
mn: текст

en: uncategorized
mn: Ангилаагүй
