WordPress.com - Block Patterns - en to nb_NO translation catalogue (530 entries)

en: $100
nb_NO: 500,̵

en: ...or something like this:
nb_NO: ...eller noe som dette:

en: 10 Street Road
nb_NO: Gateveien 10

en: 100% Woolen
nb_NO: 100% ull

en: 15 minutes
nb_NO: 15 minutter

en: 2 columns
nb_NO: 2 kolonner

en: 42% Cupro 34% Linen 24% Viscose
nb_NO: 42 % Cupro 34% Linen 24 % viskose

en: <strong>$14</strong>
nb_NO: <strong>14€</strong>

en: <strong>$80</strong>
nb_NO: <strong>80€</strong>

en: <strong>$8</strong>
nb_NO: <strong>8€</strong>

en: A set of high quality curated patterns.
nb_NO: Et sett med kuraterte mønstre av høy kvalitet.

en: ABOUT US
nb_NO: OM OSS

en: About
nb_NO: Om

en: About Me
nb_NO: Om meg

en: About Us
nb_NO: Om oss

en: About me
nb_NO: Om meg

en: About us
nb_NO: Om oss

en: Accounting
nb_NO: Regnskap

en: Activism
nb_NO: Aktivisme

en: Add to cart
nb_NO: Legg her

en: Address
nb_NO: Adresse

en: Address Line 2
nb_NO: Adresselinje 2

en: Address:
nb_NO: Adresse:

en: Adventure
nb_NO: Eventyr

en: Advertisement
nb_NO: Reklame

en: Advertising
nb_NO: Reklamering

en: All
nb_NO: Alle

en: All items are 100% hand-made, using the potter’s wheel or traditional techniques.
nb_NO: Alle gjenstander er 100% halaget, ved hjelp av pottemakerhjulet eller tradisjonelle teknikker.

en: America
nb_NO: Amerika

en: An anonymized string created from your email address (also called a hash) may be provided to the Gravatar service to see if you are using it. The Gravatar service privacy policy is available here: https://automattic.com/privacy/. After approval of your comment, your profile picture is visible to the public in the context of your comment.
nb_NO: En anonym tekststreng generert på grunnlag av e-postadressen din (også kalt en «hash») kan bli sendt til tjenesten Gravatar for å undersøke om du har en konto der. Personvernerklæringen til Gravatar ligger her: https://automattic.com/privacy/. Etter at kommentaren din er blitt godkjent, vil profilbildet ditt være synlig for hvem som helst i forbindelse med kommentaren din.

en: Anthropology
nb_NO: Antropologi

en: Apr
nb_NO: April

en: Architect
nb_NO: Arkitekt

en: Architecture
nb_NO: Arkitektur

en: Archive
nb_NO: Arkiv

en: Art
nb_NO: Kunst

en: Article
nb_NO: Innlegg

en: Articles
nb_NO: Artikler

en: Articles on this site may include embedded content (e.g. videos, images, articles, etc.). Embedded content from other websites behaves in the exact same way as if the visitor has visited the other website.
nb_NO: Artikler på denne siden kan inkludere innebygd innhold (f.eks. videoer, bilder, artikler osv.). Innebygd innhold fra andre nettsteder oppfører seg på nøyaktig samme måte som om den besøkende hadde besøkt nettstedet som det innebygde innholdet kommer fra.

en: Astronomy
nb_NO: Astronomi

en: Audio
nb_NO: Lyd

en: Aug
nb_NO: aug

en: August 1 -- December 1
nb_NO: 1. august - 1. desember

en: Austria
nb_NO: Østerrike

en: Banner
nb_NO: Standart

en: Basic
nb_NO: Grunnleggende

en: Become a Member and Get Exclusive Offers!
nb_NO: Bli et medlem og få eksklusive tilbud!

en: Bedroom
nb_NO: Soverom

en: Beginner
nb_NO: Nybegynner

en: Bicycle
nb_NO: Sykkel

en: Biography
nb_NO: Biografi

en: Birds
nb_NO: Fugler

en: Block Patterns
nb_NO: Blokkmønstre

en: Blog
nb_NO: Blogg

en: Blog Posts
nb_NO: Innlegg

en: Bold
nb_NO: Fet

en: Book
nb_NO: Bok

en: Books
nb_NO: Bøker

en: Browse Categories
nb_NO: Søk i kategorier

en: Build
nb_NO: Versjon

en: Building
nb_NO: Bygging

en: Button-down front for any type of mood or look.
nb_NO: Button-down front for enhver type stemning eller utseende.

en: Buy
nb_NO: Kjøp

en: Buy Tickets
nb_NO: Kjøp billetter

en: Buy now
nb_NO: Kjøp nå

en: Calendar
nb_NO: Kalender

en: Call to Action
nb_NO: Handlingsdriver

en: Caption
nb_NO: Bildetekst

en: Cart
nb_NO: Handlevogn

en: Category
nb_NO: Kategori

en: Category name
nb_NO: Kategorinavn

en: Centered
nb_NO: Midtstillt

en: Chapters
nb_NO: Kapitler

en: Checkout
nb_NO: Kassen

en: City
nb_NO: By

en: City, 10100
nb_NO: 1234 Storby

en: Classes
nb_NO: Klasser

en: Client
nb_NO: Klient

en: Closed
nb_NO: Lukket

en: Code
nb_NO: Kode

en: Coming Soon
nb_NO: Kommer snart

en: Coming Soon 1
nb_NO: Kommer snart 1

en: Coming soon
nb_NO: Kommer snart

en: Coming soon!
nb_NO: Kommer snart!

en: Comments
nb_NO: Kommentarer

en: Company
nb_NO: Firma

en: Connect
nb_NO: Koble til

en: Consultant
nb_NO: Konsulent

en: Consulting
nb_NO: Konsultering

en: Contact
nb_NO: kontakt

en: Contact 10
nb_NO: Kontakt 10

en: Contact 11
nb_NO: Kontakt 11

en: Contact 12
nb_NO: Kontakt 12

en: Contact 13
nb_NO: Kontakt 13

en: Contact 14
nb_NO: Kontakt 14

en: Contact 15
nb_NO: Kontakt 15

en: Contact 16
nb_NO: Kontakt 16

en: Contact 17
nb_NO: Kontakt 17

en: Contact 18
nb_NO: Kontakt 18

en: Contact Form
nb_NO: Kontaktskjema

en: Contact Me
nb_NO: Kontakt meg

en: Contact Us
nb_NO: Kontakt oss

en: Contact us
nb_NO: Kontakt oss

en: Contact us.
nb_NO: Kontakt oss

en: Content…
nb_NO: Innhold …

en: Continue reading
nb_NO: Fortsett &aring; lese

en: Cookies
nb_NO: Informasjonskapsler

en: Countries
nb_NO: Land

en: Courses
nb_NO: Kurs

en: Covers
nb_NO: Omslag

en: Crafting
nb_NO: Sløyd

en: Crafts
nb_NO: Håndverk

en: Create
nb_NO: Lag

en: Create anything
nb_NO: Lag noe som helst

en: Created with love and care in Australia.
nb_NO: Laget med kjærlighet og omsorg i Australia.

en: Culture
nb_NO: Kultur

en: Custom Colors
nb_NO: Egendefinerte farger

en: Custom Header
nb_NO: Egendefinert sidetopp

en: Date
nb_NO: Dato

en: Decoration
nb_NO: Dekorasjon

en: Description
nb_NO: Beskrivelse

en: Description:
nb_NO: Beskrivelse:

en: Desserts
nb_NO: Desserter

en: Details
nb_NO: Detaljer

en: Devices
nb_NO: Enheter

en: Digital Marketing
nb_NO: Digital markedsføring

en: Dimensions
nb_NO: Dimensjoner

en: Director
nb_NO: Regissør

en: Discover
nb_NO: Oppdag

en: Donate
nb_NO: Doner

en: Donations
nb_NO: Donasjoner

en: Don’t cry because it’s over, smile because it happened.
nb_NO: Gråt ikke fordi det er over, smil fordi det hendte.

en: Download
nb_NO: Last ned

en: Earn
nb_NO: Tjen

en: Earthy, organic feel.
nb_NO: Jordaktig, organisk følelse.

en: Education
nb_NO: Utdannelse

en: Email
nb_NO: E-post

en: Email Address
nb_NO: E-postadresse

en: Email:
nb_NO: E-post

en: Embedded content from other websites
nb_NO: Innebygd innhold fra andre nettsteder

en: Enduring quality.
nb_NO: Varig kvalitet.

en: Engineering
nb_NO: Prosjektering

en: Enter your email address
nb_NO: Skriv inn din e-postadresse

en: Event
nb_NO: Hendelse

en: Events
nb_NO: Arrangementer

en: Example
nb_NO: Eksempel

en: Examples
nb_NO: Eksempler

en: Exhibitions
nb_NO: Utstillinger

en: Explore
nb_NO: Utforsk

en: FAQs
nb_NO: FAQ

en: Fashion
nb_NO: Mote

en: Favorites
nb_NO: Favoritter

en: Feature
nb_NO: Egenskap

en: Featured
nb_NO: Fremhevet

en: Featured Post
nb_NO: Fremhevet innlegg

en: Features
nb_NO: Funksjoner

en: Feb
nb_NO: feb

en: First Name
nb_NO: Fornavn

en: First name
nb_NO: Fornavn

en: Fits your wardrobe
nb_NO: Passer til garderoben din

en: Focus
nb_NO: Fokus

en: Follow Us
nb_NO: Følg oss

en: Follow us
nb_NO: Følg oss

en: Font Sizes
nb_NO: Skriftstørrelse

en: Food
nb_NO: Mat

en: Food Menu
nb_NO: Matmeny

en: Footer
nb_NO: Bunntekst

en: Footers
nb_NO: Bunnområder

en: For users that register on our website (if any), we also store the personal information they provide in their user profile. All users can see, edit, or delete their personal information at any time (except they cannot change their username). Website administrators can also see and edit that information.
nb_NO: For brukere som registrerer seg på dette nettstedet (dersom denne muligheten eksisterer), lagres det også personopplysninger som de oppgir i brukerprofilen sin. Alle brukere kan se, redigere og slette sine egne personopplysninger når som helst (bortsett fra brukernavn). Nettstedets administratorer kan også se og redigere denne informasjonen.

en: Form
nb_NO: Skjema

en: France
nb_NO: Frankrike

en: Free
nb_NO: Gratis

en: Frequently Asked Questions
nb_NO: Ofte stilte spørsmål

en: Frequenty Asked Questions
nb_NO: Ofte stilte spørsmål

en: Friday
nb_NO: fredag

en: Full Width
nb_NO: Fullbredde

en: Full-Width
nb_NO: Fullbredde

en: Full-Width Page
nb_NO: Fullbreddeside

en: Furniture
nb_NO: Møbler

en: Galleries
nb_NO: Gallerier

en: Gallery
nb_NO: Galleri

en: Gear
nb_NO: Tannhjul

en: Genre
nb_NO: Sjanger

en: Get In Touch
nb_NO: Kom i kontakt

en: Get Started
nb_NO: Sett i gang

en: Get in Touch
nb_NO: Kom i kontakt

en: Get in Touch!
nb_NO: Kom i kontakt!

en: Get in Touch.
nb_NO: Kom i kontakt

en: Get in touch
nb_NO: Ta kontakt

en: Get in touch!
nb_NO: Kom i kontakt!

en: Get in touch.
nb_NO: Kom i kontakt

en: Get started
nb_NO: Sett i gang

en: Getting Started
nb_NO: Å komme i gang

en: Graphic Design
nb_NO: Grafisk utforming

en: Growth
nb_NO: Vekst

en: Guides
nb_NO: Guider

en: Half tuck into your pants or layer over.
nb_NO: Putt halvt inn i buksene eller lag over.

en: Header
nb_NO: Topptekst

en: Heading 1
nb_NO: Overskrift 1

en: Heading 2
nb_NO: Overskrift 2

en: Heading 3
nb_NO: Overskrift 3

en: Heading 4
nb_NO: Overskrift 4

en: Heading 5
nb_NO: Overskrift 5

en: Heading 6
nb_NO: Overskrift 6

en: Headline
nb_NO: Overskrift

en: Hello World!
nb_NO: Hello World! [NO]

en: Hello world!
nb_NO: Hei, verden!

en: Help
nb_NO: Hjelp

en: Highlights
nb_NO: Høydepunkter

en: Home
nb_NO: Hjem

en: Home Page
nb_NO: Forside

en: Homepage
nb_NO: Hjemmeside

en: Hours
nb_NO: Timer

en: How long we retain your data
nb_NO: Hvor lenge vi oppbevarer opplysninger om deg

en: If you edit or publish an article, an additional cookie will be saved in your browser. This cookie includes no personal data and simply indicates the post ID of the article you just edited. It expires after 1 day.
nb_NO: Hvis du redigerer eller publiserer en artikkel, vil ytterligere en informasjonskapsel bli lagret i nettleseren din. Denne informasjonskapselen inneholder ingen personopplysninger, men bare ID-en til artikkelen du nettopp redigerte. Den utløper etter én dag.

en: If you have an account on this site, or have left comments, you can request to receive an exported file of the personal data we hold about you, including any data you have provided to us. You can also request that we erase any personal data we hold about you. This does not include any data we are obliged to keep for administrative, legal, or security purposes.
nb_NO: Hvis du har en konto på dette nettstedet eller har lagt igjen kommentarer, kan du be om å få en eksportfil som inneholder personopplysningene vi har om deg. Dette omfatter all data du har gitt oss. Du kan også be om at vi sletter alle personopplysninger vi har om deg. Dette omfatter ikke opplysninger vi er pålagt å lagre av administrative, juridiske eller sikkerhetsmessige årsaker.

en: If you leave a comment on our site you may opt-in to saving your name, email address and website in cookies. These are for your convenience so that you do not have to fill in your details again when you leave another comment. These cookies will last for one year.
nb_NO: Hvis du legger inn en kommentar på dette nettstedet, kan du be oss om å huske navn, e-post og nettsted. Denne informasjonen lagres i en informasjonskapsel og er der for å gjøre ting lettere for deg. Du trenger da ikke å gi inn denne informasjonen på nytt neste gang du legger inn en kommentar. Disse informasjonskapslene utløper etter ett år.

en: If you leave a comment, the comment and its metadata are retained indefinitely. This is so we can recognize and approve any follow-up comments automatically instead of holding them in a moderation queue.
nb_NO: Hvis du legger igjen en kommentar, blir kommentaren og informasjon om kommentaren lagret på ubestemt tid. Dette er for at vi kan gjenkjenne oppfølgingskommentarer og godkjenne dem automatisk i stedet for å legge dem i en kø der de må godkjennes manuelt av en redaktør.

en: If you request a password reset, your IP address will be included in the reset email.
nb_NO: Om du ber at passordet tilbakestilles, vil din IP-adresse tas med i e-posten om tilbakestilling av passord.

en: If you upload images to the website, you should avoid uploading images with embedded location data (EXIF GPS) included. Visitors to the website can download and extract any location data from images on the website.
nb_NO: Hvis du laster opp bilder til nettstedet, bør du unngå å laste opp bilder som inneholder informasjon om stedet det er tatt (EXIF GPS). Besøkende på siden kan laste ned og hente ut slik informasjon fra bilder på siden.

en: If you visit our login page, we will set a temporary cookie to determine if your browser accepts cookies. This cookie contains no personal data and is discarded when you close your browser.
nb_NO: Om du besøker vår innloggingsside, vil vi opprette en midlertidig informasjonskapsel for å avgjøre om nettleseren din aksepterer informasjonskapsler. Denne informasjonskapselen inneholder ingen personopplysninger og forsvinner så snart du lukker nettleseren din.

en: Images
nb_NO: Bilder

en: Infrastructure
nb_NO: Infrastruktur

en: Ingredients
nb_NO: Ingredienser

en: Ingredients:
nb_NO: Ingredienser

en: Inline
nb_NO: I meldingen

en: Inspiration
nb_NO: Inspirasjon

en: Instructions
nb_NO: Instruksjoner

en: Interests
nb_NO: Interesser

en: Interior Design
nb_NO: Interiørdesign

en: Jan
nb_NO: jan

en: Jobs
nb_NO: Jobber

en: John Doe
nb_NO: Oline Nordmann

en: Join the Club
nb_NO: Bli med i klubben

en: Join the community
nb_NO: Bli med i fellesskapet

en: Jul
nb_NO: Juli

en: Jun
nb_NO: Juni

en: Just arrived
nb_NO: Akkurat ankommet

en: LEARN MORE
nb_NO: LÆR MER

en: Language
nb_NO: Språk

en: Last Name
nb_NO: Etternavn

en: Last name
nb_NO: Etternavn

en: Latest
nb_NO: Siste

en: Latest News
nb_NO: Siste nytt

en: Latest Posts
nb_NO: Siste poster

en: Learn More
nb_NO: Lær mer

en: Learn about new products and discounts
nb_NO: Lær om nye produkter og rabatter!

en: Learn about new products and discounts!
nb_NO: Lær om nye produkter og rabatter!

en: Learn more
nb_NO: Lær mer

en: Life
nb_NO: Livet

en: Lifestyle
nb_NO: Livsstil

en: Light
nb_NO: Lys

en: Lighting
nb_NO: Belysning

en: Link
nb_NO: Lenke

en: Link text
nb_NO: Lenketekst

en: Links
nb_NO: Lenker

en: List
nb_NO: Liste

en: Listen on Spotify
nb_NO: Lytt på Spotify

en: Lists
nb_NO: Lister

en: Literature
nb_NO: Litteratur

en: Living Room
nb_NO: Stue

en: Location
nb_NO: Sted

en: Logos
nb_NO: Logoer

en: Main
nb_NO: Standard

en: Maintenance
nb_NO: Vedlikehold

en: Maldives
nb_NO: Maldivene

en: Mar
nb_NO: Mars

en: Marl is an independent studio and artisanal gallery.
nb_NO: Marl er et uavhengig studio og håndverksgalleri.

en: Massage
nb_NO: Massasje

en: Membership
nb_NO: Medlemskap

en: Men
nb_NO: Menn

en: Mental Health
nb_NO: Mental helse

en: Menu
nb_NO: Meny

en: Message
nb_NO: Melding

en: Mission
nb_NO: Oppgaver

en: Monday
nb_NO: mandag

en: More Details
nb_NO: Mer detaljer

en: More Info
nb_NO: Mere info

en: More details
nb_NO: Flere detaljer

en: More info
nb_NO: Mer info

en: Mountains
nb_NO: Fjell

en: Music
nb_NO: Musikk

en: My Links
nb_NO: Mine lenker

en: My Website
nb_NO: Mitt nettsted

en: My account
nb_NO: Min konto

en: Name
nb_NO: Navn

en: Nature
nb_NO: Natur

en: Need help?
nb_NO: Trenger du hjelp?

en: New in store
nb_NO: Ny i butikken

en: News
nb_NO: Nyheter

en: Newsletter
nb_NO: Nyhetsbrev

en: Newsletter 1
nb_NO: Nyhetsbrev 1

en: No results found.
nb_NO: Ingen treff.

en: Normal Fit
nb_NO: Normal passform

en: Notes
nb_NO: Notater

en: Nov
nb_NO: nov

en: Numbers
nb_NO: Tall

en: Oct
nb_NO: okt

en: October 1 -- December 1
nb_NO: 1. oktober - 1. desember

en: Office Supplies
nb_NO: Kontorforsyninger

en: On Sale Products
nb_NO: Produkter på salg

en: Opinions
nb_NO: Meninger

en: Options
nb_NO: Alternativer

en: Order
nb_NO: Ordre

en: Other
nb_NO: Andre

en: Other:
nb_NO: Annet:

en: Our Story
nb_NO: Vår historie

en: Our early autumn collection is here.
nb_NO: Vår tidlig høstkolleksjon er her.

en: Overall
nb_NO: Totalt

en: Pages
nb_NO: Sider

en: Painter
nb_NO: Maler

en: Painters
nb_NO: Malere

en: Partners
nb_NO: Partnere

en: Pattern
nb_NO: Mønster

en: People
nb_NO: Folk

en: Perfect for any look featuring a mid-rise, relax fitting silhouette.
nb_NO: Perfekt for enhver look med en mellomhøy, avslappende silhuett.

en: Personal
nb_NO: Personlig

en: Personal Development
nb_NO: Personlig utvikling

en: Philosophy
nb_NO: Filosofi

en: Phone
nb_NO: Telefon

en: Phone Number
nb_NO: Telefonnummer

en: Phone number
nb_NO: Telefonnummer

en: Photography
nb_NO: Fotografering

en: Photos
nb_NO: Bilder

en: Podcast
nb_NO: Podkast

en: Poland
nb_NO: Polen

en: Portfolio
nb_NO: Portefølje

en: Post Formats
nb_NO: Innleggsformater

en: Post Title
nb_NO: Innleggstittel

en: Postcode
nb_NO: Postnummer

en: Posts
nb_NO: Innlegg

en: Pre-order
nb_NO: Forhåndsbestill

en: Premium support
nb_NO: Premium brukerhjelp

en: Press
nb_NO: Presse

en: Pricing
nb_NO: Prising

en: Privacy Policy
nb_NO: Personvern

en: Product
nb_NO: Produkt

en: Product name
nb_NO: Produktnavn

en: Product title
nb_NO: Produkttittel

en: Productivity
nb_NO: Produktivitet

en: Products
nb_NO: Produkter

en: Project
nb_NO: Prosjekt

en: Project Manager
nb_NO: Prosjekt Ledelse

en: Project Name
nb_NO: Prosjektnavn

en: Project Type
nb_NO: Prosjekttype

en: Projects
nb_NO: Prosjekter

en: Proudly powered by WordPress
nb_NO: Stolt drevet av WordPress

en: Purchase
nb_NO: Kjøp

en: Purpose
nb_NO: Formål

en: Questions?
nb_NO: Har du spørsmål?

en: Quote
nb_NO: Sitat

en: Quotes
nb_NO: Sitater

en: Read More
nb_NO: Les mer

en: Readability
nb_NO: Lesbarhet

en: Reading
nb_NO: Lesing

en: Recent Posts
nb_NO: Nylige innlegg

en: Recipes
nb_NO: Oppskrifter

en: Recommendations
nb_NO: Anbefalinger

en: Reflect your fashionable style.
nb_NO: Gjenspeil din fasjonable stil.

en: Register
nb_NO: Registrer

en: Register now
nb_NO: Registrer deg nå

en: Registration Form
nb_NO: Registreringsskjema

en: Research
nb_NO: Undersøkelser

en: Reservations
nb_NO: Reservasjoner

en: Resources
nb_NO: Ressurser

en: Responsive Layout
nb_NO: Responsiv utforming

en: Resume
nb_NO: Fortsett

en: Revenue
nb_NO: Inntekt

en: Review
nb_NO: Anmeldelse

en: Reviews
nb_NO: Anmeldelser

en: Rings
nb_NO: Ringer

en: Sample Page
nb_NO: Testside

en: Saturday
nb_NO: lørdag

en: Schedule
nb_NO: Planlagt

en: Schedules
nb_NO: Tidsplaner

en: Science
nb_NO: Vitenskap

en: Search Engine Optimization
nb_NO: Søkemotoroptimalisering

en: Seasonal
nb_NO: Sesong

en: See more
nb_NO: Se mer

en: Select products
nb_NO: Velg produkter

en: Sep
nb_NO: sep

en: Services
nb_NO: Tjenester

en: Servings
nb_NO: Måltider

en: Seychelles
nb_NO: Seychellene

en: Shadow
nb_NO: Skygge

en: Share reviews and feedback about your brand/business.
nb_NO: Del omtaler og tilbakemeldinger om ditt varemerke eller virksomhet.

en: Shop
nb_NO: Butikk

en: Shop All
nb_NO: Handle alt

en: Shop Now
nb_NO: Handle mer

en: Shop now
nb_NO: Handle mer

en: Short Stories
nb_NO: Korte fortellinger

en: Sidebar
nb_NO: Sidopanel

en: Sign Up
nb_NO: Registrer deg

en: Sign up
nb_NO: Registrer deg

en: Single Product
nb_NO: Enkelt produkt

en: Size
nb_NO: Størrelse

en: Slate
nb_NO: Skifer

en: Social
nb_NO: Sosial

en: Social Links
nb_NO: Sosiale lenker

en: Splash
nb_NO: Forside

en: Sports
nb_NO: Sport

en: Store
nb_NO: Butikk

en: Stories
nb_NO: Fortellinger

en: Strategy
nb_NO: Strategi

en: Style
nb_NO: Stil

en: Submit
nb_NO: Send

en: Subscribe
nb_NO: Abonner

en: Subscription
nb_NO: Abonnement

en: Success
nb_NO: Suksess

en: Support
nb_NO: Kundestøtte

en: Sustainability
nb_NO: Bærekraft

en: THE GOODS
nb_NO: VARENE

en: Table
nb_NO: Tabell

en: Tables
nb_NO: Tabeller

en: Tag
nb_NO: Stikkord

en: Tea
nb_NO: Te

en: Terms
nb_NO: Vilkår

en: Testimonial
nb_NO: Tilbakemeldinger

en: Testimonials
nb_NO: Tilbakemeldinger

en: Text
nb_NO: Tekst

en: The Eden Jacket
nb_NO: Eden-jakken

en: The XYZ Doohickey Company was founded in 1971, and has been providing quality doohickeys to the public ever since. Located in Gotham City, XYZ employs over 2,000 people and does all kinds of awesome things for the Gotham community.
nb_NO: Selskapet XYZ ble stiftet i 1971, og har vært levert kvalitetsduppeditter siden da. Ligger i Kristiansund, og sysselsetter over 2000 mennesker som gjør alle slags bra ting for samfunnet.

en: These websites may collect data about you, use cookies, embed additional third-party tracking, and monitor your interaction with that embedded content, including tracking your interaction with the embedded content if you have an account and are logged in to that website.
nb_NO: Disse nettstedene kan samle inn opplysninger om deg, bruke informasjonskapsler, bygge inn sporingssystemer fra tredjeparter og overvåke hva du gjør via dette innebygde innholdet. Dette omfatter også sporing av handlingene dine via det innebygde innholdet dersom du har en konto og er logget inn på nettstedet.

en: This is an example page. It's different from a blog post because it will stay in one place and will show up in your site navigation (in most themes). Most people start with an About page that introduces them to potential site visitors. It might say something like this:
nb_NO: Dette er en eksempelside. Den er forskjellig fra ert innlegg fordi det vil forbli på samme plass og vil vises i navigasjonsmenyen (i de fleste tema). De fleste starter med en Om-side som introduserer dem for mulige besøkende. Den kan si noe omtrent som følger:

en: Thursday
nb_NO: torsdag

en: Timeless style.
nb_NO: Tidløs stil.

en: Tools
nb_NO: Verktøy

en: Training
nb_NO: Trening

en: Travel
nb_NO: Reise

en: Trending
nb_NO: Trender

en: Tuesday
nb_NO: tirsdag

en: Tumblr
nb_NO: Tumblr mikroblogg

en: Twenty Sixteen is a modernized take on an ever-popular WordPress layout — the horizontal masthead with an optional right sidebar that works perfectly for blogs and websites. It has custom color options with beautiful default color schemes, a harmonious fluid grid using a mobile-first approach, and impeccable polish in every detail. Twenty Sixteen will make your WordPress look beautiful everywhere.
nb_NO: Twenty Sixteen er en modernisert vri på en evig populær layout - den horisontale mastetoppen med en valgfri høyre sidekolonne som virker perfekt for blogger og nettsider. Den har tilpassede fargevalg med vakre standard fargeskjema, et harmonisk flytende rutenett som bruker en "mobil først"-tilnærming, og upåklagelig polering i hver detalj. Twenty Sixteen vil få din WordPress til å se vakker ut overalt.

en: Uncategorized
nb_NO: Ukategorisert

en: Unique, one-of-a-kind pieces.
nb_NO: Unike, one-of-a-kind eksemplarer.

en: United Kingdom
nb_NO: Storbritannia

en: United States
nb_NO: USA

en: Unknown
nb_NO: Ukjent

en: Upcoming Events
nb_NO: Kommende hendelser

en: Update
nb_NO: Oppdater

en: Venue
nb_NO: Sted

en: Versatile
nb_NO: Allsidig

en: Videos
nb_NO: Filmer

en: View Blog
nb_NO: Vis blogg

en: View product
nb_NO: Vis produkt

en: View products
nb_NO: Vis produkter

en: Visit Blog
nb_NO: Besøk nettstedet

en: Visitor comments may be checked through an automated spam detection service.
nb_NO: Besøkendes kommentarer kan bli kontrollert gjennom en automatisk gjenkjennelsestjeneste mot søppelkommentarer.

en: Want to work with us?
nb_NO: Vil du jobbe hos oss?

en: Watches
nb_NO: Klokker

en: We specialize in limited collections of handmade tableware. We collaborate with restaurants and cafes to create unique items that complement the menu perfectly. Please get in touch if you want to know more about our process and pricing.
nb_NO: Vi spesialiserer oss på begrensede samlinger av håndlaget servise. Vi samarbeider med restauranter og kafeer for å lage unike varer som kompletterer menyen perfekt. Ta kontakt hvis du vil vite mer om prosessen og priser.

en: Web Design
nb_NO: Nettutforming

en: Websites
nb_NO: Nettsteder

en: Weddings
nb_NO: Bryllup

en: Wednesday
nb_NO: onsdag

en: Weight
nb_NO: Vekt

en: Welcome
nb_NO: Velkommen

en: Welcome to
nb_NO: Velkommen til

en: Welcome to WordPress. This is your first post. Edit or delete it, then start writing!
nb_NO: Velkommen til WordPress. Dette er ditt første innlegg. Rediger eller slett det, og begynn å skrive!

en: Wellness
nb_NO: Velvære

en: What People Say
nb_NO: Hva folk sier

en: What rights you have over your data
nb_NO: Rettighetene dine når det gjelder opplysninger vi har om deg

en: When you log in, we will also set up several cookies to save your login information and your screen display choices. Login cookies last for two days, and screen options cookies last for a year. If you select &quot;Remember Me&quot;, your login will persist for two weeks. If you log out of your account, the login cookies will be removed.
nb_NO: Når du logger deg inn, blir det opprettet informasjonskapsler som lagrer innloggingsinformasjonen din og valg du har tatt når det gjelder hvordan innhold skal vises. Informasjonskapsler med innloggingsinformasjon utløper etter to dager, mens de med visningsvalg varer i ett år. Hvis du krysser av for &lauot;Husk meg&raquot;, vil innloggingsinformasjonen din oppbevares i to uker. Hvis du logger deg ut av kontoen din, vil disse informasjonskapslene forsvinne.

en: Where your data is sent
nb_NO: Hvor dine opplysninger sendes

en: Who we share your data with
nb_NO: Hvem vi deler dine opplysninger med

en: Wine
nb_NO: Vin

en: Women
nb_NO: Kvinner

en: Write title…
nb_NO: Skriv en tittel …

en: Writing
nb_NO: Skriving

en: Year
nb_NO: År

en: You may be interested in…
nb_NO: Du kan være interessert i…

en: Your cart is currently empty!
nb_NO: Din handlekurv er nå tom!

en: about
nb_NO: om

en: all
nb_NO: alle

en: art
nb_NO: kunst

en: blog
nb_NO: blogg

en: building
nb_NO: Bygging

en: category
nb_NO: Kategori

en: contact
nb_NO: kontakt

en: cookies
nb_NO: Informasjonskapsler

en: design
nb_NO: Design

en: dessert
nb_NO: Dessert

en: desserts
nb_NO: Desserter

en: education
nb_NO: Utdannelse

en: exhibitions
nb_NO: Utstillinger

en: family
nb_NO: familie

en: features
nb_NO: Funksjoner

en: fish
nb_NO: fisk

en: form
nb_NO: skjema

en: from $0.99
nb_NO: fra $0,99

en: from $1.49
nb_NO: fra 1,49 dollar

en: from $1.99
nb_NO: fra 1,99 dollar

en: from $2.99
nb_NO: fra 2,99 dollar

en: header
nb_NO: sidetopp

en: home
nb_NO: Hjem

en: images
nb_NO: bilder

en: ingredients
nb_NO: Ingredienser

en: intro
nb_NO: Intro

en: lifestyle
nb_NO: Livsstil

en: links
nb_NO: lenker

en: location
nb_NO: Sted

en: london
nb_NO: London

en: mail@example.com
nb_NO: navn@example.com

en: meat
nb_NO: kjøtt

en: medicine
nb_NO: Medisin

en: menu
nb_NO: meny

en: music
nb_NO: musikk

en: newsletter
nb_NO: nyhetsbrev

en: pages
nb_NO: Sider

en: philosophy
nb_NO: Filosofi

en: podcast
nb_NO: podkast

en: poetry
nb_NO: poesi

en: portfolio
nb_NO: Portefølje

en: posts
nb_NO: innlegg

en: professional
nb_NO: profesjonelt

en: projects
nb_NO: Prosjekter

en: quote
nb_NO: Sitat

en: recipes
nb_NO: Oppskrifter

en: seasonal
nb_NO: Sesong

en: seo
nb_NO: SEO

en: services
nb_NO: tjenester

en: social
nb_NO: sosialt

en: space
nb_NO: lagringsplass,

en: subscribe
nb_NO: Abonner

en: testimonials
nb_NO: Tilbakemeldinger

en: text
nb_NO: tekst

en: theme
nb_NO: tema

en: uncategorized
nb_NO: Ukategorisert

en: upcoming events
nb_NO: Kommende hendelser

en: update
nb_NO: Oppdater
