WordPress.com - Block Patterns - en to ne_NP translation catalogue (193 entries)

en: ...or something like this:
ne_NP: ... वा यस्तै केही:

en: A set of high quality curated patterns.
ne_NP: उच्च गुणस्तरीय क्युरेट गरिएको ढाँचाहरूको सेट।

en: About
ne_NP: बारेमा

en: About me
ne_NP: मेराे बारेमा

en: Add text or blocks that will display when a query returns no results.
ne_NP: क्वेरीले कुनै नतिजा नआएपछि प्रदर्शित हुने अक्षर वा ब्लकहरु थप्नुहोस्।

en: Address
ne_NP: ठेगाना

en: All
ne_NP: सबै

en: America
ne_NP: अमेरिका

en: An anonymized string created from your email address (also called a hash) may be provided to the Gravatar service to see if you are using it. The Gravatar service privacy policy is available here: https://automattic.com/privacy/. After approval of your comment, your profile picture is visible to the public in the context of your comment.
ne_NP: तपाइँको इमेल ठेगानाबाट सिर्जना गरिएको एउटा अज्ञात स्ट्रिङ (जसलाई ह्यास पनि भनिन्छ) तपाइँ यसलाई प्रयोग गरिरहनु भएको छ भनेर हेर्न ग्राभतार सेवालाई प्रदान गर्न सकिन्छ। ग्राभतारसेवा गोपनीयता नीति यहाँ उपलब्ध छ: https://automattic.com/privacy/। तपाइँको टिप्पणी को अनुमोदन पछि, तपाइँको प्रोफाइल तस्वीर तपाइँको टिप्पणी को सन्दर्भ मा जनता को लागी देखिने छ।

en: Articles on this site may include embedded content (e.g. videos, images, articles, etc.). Embedded content from other websites behaves in the exact same way as if the visitor has visited the other website.
ne_NP: यस साइटमा लेखहरूमा सम्मिलित सामग्री समावेश हुन सक्छ (जस्तै भिडियोहरू, छविहरू, लेखहरू, आदि)। अन्य वेबसाइटहरूबाट इम्बेडेड सामग्रीले ठ्याक्कै उस्तै व्यवहार गर्दछ यदि आगन्तुकले अर्को वेबसाइट भ्रमण गरेको छ।

en: Audio
ne_NP: श्रब्य

en: Berlin
ne_NP: बर्लिन

en: Block Patterns
ne_NP: ब्लक ढाँचाहरु

en: Blog
ne_NP: ब्लग

en: Bold
ne_NP: मोटो

en: Calendar
ne_NP: पात्रो

en: Call to Action
ne_NP: कार्य गर्न कल

en: Caption
ne_NP: अनुशीर्षक

en: Category
ne_NP: वर्ग

en: Chapters
ne_NP: अध्यायहरू

en: City
ne_NP: शहर

en: Closed
ne_NP: बन्द

en: Code
ne_NP: कोड

en: Comments
ne_NP: टिप्पणीहरु

en: Contact
ne_NP: सम्पर्क

en: Contact us
ne_NP: हामीलाई सम्पर्क गर्नुहोस्

en: Cookies
ne_NP: कुकिहरु

en: Create
ne_NP: सिर्जना गर्नुहोस्

en: Custom Colors
ne_NP: कस्टम रंगहरु

en: Custom Header
ne_NP: कस्टम हेडर

en: Date
ne_NP: मिति

en: Decoration
ne_NP: सजावट

en: Description
ne_NP: विवरण

en: Design
ne_NP: डिजाइन

en: Details
ne_NP: विवरण

en: Dimensions
ne_NP: आयाम

en: Download
ne_NP: डाउनलोड

en: Education
ne_NP: शिक्षा

en: Email
ne_NP: इमेल

en: Email Address
ne_NP: इमेल ठेगाना

en: Email:
ne_NP: इमेल

en: Embedded content from other websites
ne_NP: अन्य वेबसाइटहरूबाट सम्मिलित सामग्री

en: Featured
ne_NP: प्रदर्शित

en: Features
ne_NP: विशेषताहरु

en: First Name
ne_NP: नाम

en: Font Sizes
ne_NP: अक्षरको आकारहरु

en: Footer
ne_NP: फुटर

en: For users that register on our website (if any), we also store the personal information they provide in their user profile. All users can see, edit, or delete their personal information at any time (except they cannot change their username). Website administrators can also see and edit that information.
ne_NP: हामी हाम्रो वेबसाईटमा आबध्द प्रयोगकर्ताहरुको प्रोफाईलको सम्पूर्ण  विवरण सन्कलन गर्द्छौ।  प्रयोगकर्ताहरुले आफ्नो विवरण जुन सुकै समयमा हेर्न, सम्पादन गर्न तथा हटाउन सक्नेछन(तर प्रयोगकर्ताको नाम परिवर्तन गर्न पाईनेछैन)। वेबसाईट प्रशासकले पनि उक्त विवरण हेर्न तथा सम्पादन गर्न सक्नेछन।

en: Friday
ne_NP: शुक्रवार

en: Gallery
ne_NP: ग्यालरी

en: Genre
ne_NP: किसिम

en: Get Started
ne_NP: सुरु गर्नुहोस

en: Get started
ne_NP: सुरु गर्नुहोस

en: Gradient
ne_NP: ग्रदिएन्त

en: Header
ne_NP: हेडर

en: Headers
ne_NP: हेडरहरू

en: Heading 1
ne_NP: शीर्षक १

en: Heading 2
ne_NP: शीर्षक २

en: Heading 3
ne_NP: शीर्षक ३

en: Heading 4
ne_NP: शीर्षक ४

en: Heading 5
ne_NP: शीर्षक ५

en: Heading 6
ne_NP: शीर्षक ६

en: Hello world!
ne_NP: नमस्कार संसार!

en: Help
ne_NP: सहयोग

en: Highlights
ne_NP: हाइलाइटहरू

en: History
ne_NP: इतिहास

en: Home
ne_NP: गृह

en: Homepage
ne_NP: गृहपृष्ठ

en: Hours
ne_NP: घण्टा

en: How long we retain your data
ne_NP: तपाईको डाटा हामी जति समयको लागि राख्छौ

en: If you edit or publish an article, an additional cookie will be saved in your browser. This cookie includes no personal data and simply indicates the post ID of the article you just edited. It expires after 1 day.
ne_NP: यदि तपाईं एक लेख सम्पादन वा प्रकाशित गर्नुहुन्छ भने, तपाईंको ब्राउजरमा एक अतिरिक्त कुकी बचत हुनेछ। यो कुकीमा कुनै व्यक्तिगत डेटा समावेश छैन र तपाईंले भर्खरै सम्पादन गर्नुभएको लेखको पोस्ट आईडीलाई मात्र सङ्केत गर्दछ। यो १ दिन पछि समाप्त हुन्छ।

en: If you have an account on this site, or have left comments, you can request to receive an exported file of the personal data we hold about you, including any data you have provided to us. You can also request that we erase any personal data we hold about you. This does not include any data we are obliged to keep for administrative, legal, or security purposes.
ne_NP: यदि तपाईंसँग यस साइटमा खाता छ, वा टिप्पणीहरू छोड्नुभएको छ भने, तपाईंले हामीलाई प्रदान गर्नुभएको कुनै पनि डेटा सहित हामीले तपाईंको बारेमा राखेको व्यक्तिगत डेटाको निर्यात गरिएको फाइल प्राप्त गर्न अनुरोध गर्न सक्नुहुन्छ। तपाइँ हामीले तपाइँको बारेमा राखेका कुनै पनि व्यक्तिगत डेटा मेटाउन अनुरोध गर्न सक्नुहुन्छ। यसमा हामीले प्रशासनिक, कानुनी, वा सुरक्षा उद्देश्यका लागि राख्नु पर्ने कुनै पनि डाटा समावेश गर्दैन।

en: If you leave a comment on our site you may opt-in to saving your name, email address and website in cookies. These are for your convenience so that you do not have to fill in your details again when you leave another comment. These cookies will last for one year.
ne_NP: यदि तपाईं हाम्रो साइटमा टिप्पणी छोड्नुहुन्छ भने तपाईं कुकीजमा आफ्नो नाम, ईमेल ठेगाना र वेबसाइट बचत गर्न अप्ट-इन गर्न सक्नुहुनेछ। यी तपाईंको सुविधाको लागि हो ताकि तपाईले अर्को टिप्पणी छोड्दा तपाइँको विवरण फेरि भर्नु पर्दैन। यी कुकीहरू एक वर्षसम्म टिक्नेछन्।

en: If you leave a comment, the comment and its metadata are retained indefinitely. This is so we can recognize and approve any follow-up comments automatically instead of holding them in a moderation queue.
ne_NP: यदि तपाइँ एक टिप्पणी छोड्नुहुन्छ भने, टिप्पणी र यसको मेटाडेटा अनिश्चित कालको लागि राखिन्छ। यो हामी कुनै पनि फलो-अप टिप्पणीहरूलाई मध्यस्थता लाममा राख्नुको सट्टा स्वचालित रूपमा पहिचान गर्न र अनुमोदन गर्न सक्छौं।

en: If you request a password reset, your IP address will be included in the reset email.
ne_NP: यदि तपाइँ पासवर्ड रिसेट अनुरोध गर्नुहुन्छ भने, तपाइँको आईपी ठेगाना रिसेट इमेल मा समावेश गरिनेछ।

en: If you upload images to the website, you should avoid uploading images with embedded location data (EXIF GPS) included. Visitors to the website can download and extract any location data from images on the website.
ne_NP: यदि तपाईं वेबसाइटमा छविहरू अपलोड गर्नुहुन्छ भने, तपाईंले एम्बेडेड स्थान डेटा ( ईएक्सआईएफ जीपीएस) समावेश भएका छविहरू अपलोड गर्नबाट बच्नुपर्छ। वेबसाइटमा आगन्तुकहरूले वेबसाइटमा छविहरूबाट कुनै पनि स्थान डेटा डाउनलोड र निकाल्न सक्दछन्।

en: If you visit our login page, we will set a temporary cookie to determine if your browser accepts cookies. This cookie contains no personal data and is discarded when you close your browser.
ne_NP: यदि तपाइँ हाम्रो लगइन पृष्ठमा जानुभयो भने, तपाइँको ब्राउजरले कुकीहरू स्वीकार गर्दछ कि भनेर निर्धारण गर्नको लागि हामी अस्थायी कुकी सेट गर्नेछौं। यो कुकीमा कुनै व्यक्तिगत डाटा छैन र तपाईंले आफ्नो ब्राउजर बन्द गर्दा खारेज गरिन्छ।

en: Images
ne_NP: तस्विरहरु

en: Info
ne_NP: जानकारी

en: Language
ne_NP: भाषा

en: Last Name
ne_NP: थर

en: Latest
ne_NP: नवीनतम

en: Latest Posts
ne_NP: नवीनतम पोस्टहरू

en: Layout
ne_NP: लेआउट

en: Learn more
ne_NP: अझै सिक्नुहोस्

en: Light
ne_NP: हल्का

en: Link
ne_NP: लिङ्क

en: Link text
ne_NP: लिंकको पाठ

en: Links
ne_NP: लिंकहरु

en: List
ne_NP: सूची

en: London
ne_NP: लन्डन

en: Main
ne_NP: मुख्य

en: Maintenance
ne_NP: मर्मतकार्य

en: Maldives
ne_NP: माल्दिभ्स

en: Media
ne_NP: मिडिया

en: Membership
ne_NP: सदस्यता

en: Menu
ne_NP: मेनु

en: Monday
ne_NP: सोमवार

en: More Details
ne_NP: थप विवरण

en: More details
ne_NP: थप विवरण

en: My account
ne_NP: मेरो खाता

en: Name
ne_NP: नाम

en: News
ne_NP: समाचार

en: No results found.
ne_NP: केहि परिणाम भेटिएन ।

en: Notes
ne_NP: नोटहरु

en: Numbers
ne_NP: अंकहरु

en: Options
ne_NP: विकल्पहरु

en: Order
ne_NP: क्रमबद्ध

en: Pages
ne_NP: पृष्ठहरु

en: Paris
ne_NP: पेरिस

en: Pattern
ne_NP: ढाँचाहरु

en: Photography
ne_NP: फोटोग्राफी

en: Portfolio
ne_NP: पोर्टफोलियो

en: Post Formats
ne_NP: पोस्ट ढाँचाहरू

en: Post Meta
ne_NP: पोस्ट मेटा

en: Post Title
ne_NP: पोस्टको शीर्षक

en: Posts
ne_NP: पोस्टहरु

en: Privacy Policy
ne_NP: गोपनीयता नीति

en: Quote
ne_NP: वाणी

en: RSS
ne_NP: आरएसएस

en: Reading
ne_NP: अध्ययन

en: Recent Posts
ne_NP: ताजा लेखहरु

en: Regina
ne_NP: रेजिना

en: Register
ne_NP: दर्ता गर्नुहोस्

en: Registration Form
ne_NP: दर्ता फारम

en: Responsive Layout
ne_NP: उत्तरदायी लेआउट

en: Resume
ne_NP: पुन: सुरु गर्नुहोस्

en: Reviews
ne_NP: समिक्षाहरु

en: Sample Page
ne_NP: नमूना पृष्ठ

en: Saturday
ne_NP: शनिवार

en: Schedule
ne_NP: तालिका

en: Seasonal
ne_NP: मौसमी

en: Shadow
ne_NP: छाया

en: Share reviews and feedback about your brand/business.
ne_NP: आफ्नो ब्रान्ड/व्यवसाय बारे समीक्षा र प्रतिक्रिया साझेदारी गर्नुहोस्।

en: Sidebar
ne_NP: साइडबार

en: Sign up
ne_NP: दर्ता

en: Size
ne_NP: आकार

en: Style
ne_NP: शैली

en: Submit
ne_NP: बुझाउनुहोस्

en: Support
ne_NP: सहायता

en: Table
ne_NP: तालिका

en: Tag
ne_NP: ट्याग

en: Terms
ne_NP: टर्महरु

en: Text
ne_NP: अक्षर

en: The XYZ Doohickey Company was founded in 1971, and has been providing quality doohickeys to the public ever since. Located in Gotham City, XYZ employs over 2,000 people and does all kinds of awesome things for the Gotham community.
ne_NP: यक्स वाई जेड् डुहिकी कम्पनी सन् १९७१ मा स्थापित भएको हो, र त्यस बेला देखि नै गुणस्तरीय डुहिकीहरु सर्व साधारणहरुक लागि प्रदान गर्दै आएको छ। यो कम्पनी गोथम सहर मा अवस्थित छ, यसले २००० भन्दा बढी मान्छेहरुलाई रोजगारी दिएको छ र गोथम समुदायको लागि अरु थुप्रै उत्तम कामहरु गरेको छ।

en: These websites may collect data about you, use cookies, embed additional third-party tracking, and monitor your interaction with that embedded content, including tracking your interaction with the embedded content if you have an account and are logged in to that website.
ne_NP: यी वेबसाइटहरूले तपाईंको बारेमा डेटा सङ्कलन गर्न, कुकीहरू प्रयोग गर्न, थप तेस्रो-पक्ष ट्र्याकिङ इम्बेड गर्न, र इम्बेडेड सामग्रीसँगको तपाईंको अन्तरक्रियालाई निगरानी गर्न सक्छ, यदि तपाईंसँग खाता छ र त्यस वेबसाइटमा लग इन हुनुहुन्छ भने इम्बेडेड सामग्रीसँगको तपाईंको अन्तरक्रिया ट्र्याकिङ सहित।

en: This is an example page. It's different from a blog post because it will stay in one place and will show up in your site navigation (in most themes). Most people start with an About page that introduces them to potential site visitors. It might say something like this:
ne_NP: यो एउटा उदाहरण पृष्ठ हो। यो ब्लग पोस्ट भन्दा फरक छ किन भने यो एउटा ठाउँमा मात्र रहन्छ र तपाईंको साइटको न्याभिगेसनमा (प्राय थिमहरुमा) देखा पर्दछ। अधिकांश मानिसहरु "हाम्रो बारेमा" पृष्ठबाट सुरुवात गर्दछन् जसले उनीहरुलाई सम्भावित साइट भ्रमणकर्ताहरुसित परिचय गराउंछ। त्यसले यो जस्तै केही भन्ला:

en: Thursday
ne_NP: बिहिवार

en: Tools
ne_NP: उपकरणहरू

en: Tuesday
ne_NP: मंगलवार

en: Tumblr
ne_NP: टम्ब्लर

en: Type / to add a hidden block
ne_NP: लुकेको ब्लक थप्न / टाइप गर्नुहोस्

en: URL
ne_NP: युआरएल

en: Uncategorized
ne_NP: वर्गविहीन

en: Unknown
ne_NP: अज्ञात

en: Update
ne_NP: अद्यावधिक गर्नुहोस्

en: Video
ne_NP: भिडियो

en: Videos
ne_NP: भिडियोहरु

en: Visitor comments may be checked through an automated spam detection service.
ne_NP: आगन्तुक टिप्पणीहरू स्वचालित स्प्याम पत्ता लगाउने सेवा मार्फत जाँच गर्न सकिन्छ।

en: Wednesday
ne_NP: बुधवार

en: Welcome to WordPress. This is your first post. Edit or delete it, then start writing!
ne_NP: वर्डप्रेसमा स्वागत छ । यो तपाईंको पहिलो पोस्ट हो । यसलाई सम्पादन गर्नुहोस वा मेटाउनुहोस्, त्यसपछि लेख्न सुरु गर्नुहोस !

en: What rights you have over your data
ne_NP: तपाईको डाटामाथी तपाईको जे अधिकारहरु छ

en: When you log in, we will also set up several cookies to save your login information and your screen display choices. Login cookies last for two days, and screen options cookies last for a year. If you select &quot;Remember Me&quot;, your login will persist for two weeks. If you log out of your account, the login cookies will be removed.
ne_NP: जब तपाइँ लग इन गर्नुहुन्छ, हामी तपाइँको लगइन जानकारी र तपाइँको स्क्रिन प्रदर्शन विकल्पहरू बचत गर्न धेरै कुकीहरू पनि सेट अप गर्नेछौं। लगइन कुकीहरू दुई दिनसम्म रहन्छ, र स्क्रिन विकल्प कुकीहरू एक वर्षसम्म रहन्छ। यदि तपाइँ चयन गर्नुहुन्छ

en: Where your data is sent
ne_NP: तपाईंको डाटा कहाँ पठाइन्छ

en: Who we share your data with
ne_NP: हामी तपाईको डाटा कोसँग शेयर गर्छौँ

en: WordPress
ne_NP: वर्डप्रेस

en: Write title…
ne_NP: शिर्षक लेख्नुहोस...

en: Writing
ne_NP: लेखन

en: Year
ne_NP: वर्ष

en: blog
ne_NP: ब्लग

en: category
ne_NP: वर्ग

en: contact
ne_NP: सम्पर्क

en: cookies
ne_NP: कुकिहरु

en: education
ne_NP: शिक्षा

en: family
ne_NP: परिवार

en: features
ne_NP: विशेषताहरु

en: home
ne_NP: गृह

en: images
ne_NP: तस्बिरहरू

en: london
ne_NP: लन्डन

en: media
ne_NP: मिडिया

en: menu
ne_NP: मेनु

en: music
ne_NP: संगीत

en: pages
ne_NP: पृष्ठहरु

en: podcast
ne_NP: पोडकास्ट

en: poetry
ne_NP: कविता

en: portfolio
ne_NP: पोर्टफोलियो

en: posts
ne_NP: पोस्टहरु

en: professional
ne_NP: व्यावसायिक

en: quote
ne_NP: वाणी

en: seasonal
ne_NP: मौसमी

en: social
ne_NP: सामाजिक

en: text
ne_NP: टेक्स्ट

en: uncategorized
ne_NP: वर्गविहीन
