WordPress.com - Block Patterns - en to pl translation catalogue (339 entries)

en: ...or something like this:
pl: ...albo coś takiego:

en: 100% Woolen
pl: 100% wełna

en: 2 columns
pl: 2 kolumny

en: 42% Cupro 34% Linen 24% Viscose
pl: 42% cupro 34% len 24% wiskoza

en: A set of high quality curated patterns.
pl: Zestaw wysokiej jakości wyselekcjonowanych wzorców.

en: ABOUT US
pl: O NAS

en: About
pl: O autorze

en: About Me
pl: O mnie

en: About Us
pl: O nas

en: About me
pl: O mnie

en: About us
pl: O nas

en: Add text or blocks that will display when a query returns no results.
pl: Dodaj tekst lub bloki, które będą wyświetlane, gdy zapytanie nie zwróci żadnych wyników.

en: Add text or blocks that will display when the query returns no results.
pl: Dodaj tekst lub bloki, które będą wyświetlane, gdy zapytanie nie zwróci żadnych wyników.

en: Add to cart
pl: Dodaj do koszyka

en: Address
pl: Adres

en: Address:
pl: Addres:

en: Advertisement
pl: Reklama

en: All
pl: Wszystko

en: All events
pl: Wszystkie wydarzenia

en: All items are 100% hand-made, using the potter’s wheel or traditional techniques.
pl: Wszystkie przedmioty są w 100% robione ręcznie, przy użyciu koła garncarskiego lub tradycyjnych technik.

en: America
pl: Ameryka

en: An anonymized string created from your email address (also called a hash) may be provided to the Gravatar service to see if you are using it. The Gravatar service privacy policy is available here: https://automattic.com/privacy/. After approval of your comment, your profile picture is visible to the public in the context of your comment.
pl: Anonimizowany ciąg znaków utworzony z twojego adresu e-mail (zwany też hashem) może zostać przesłany do usługi Gravatar w celu sprawdzenia czy jest używany. Polityka prywatności usługi Gravatar jest dostępna pod adresem: https://automattic.com/privacy/. Po zatwierdzeniu komentarza twój obrazek profilowy jest widoczny publicznie w kontekście twojego komentarza.

en: Archive
pl: Archiwum

en: Art
pl: Sztuka

en: Articles on this site may include embedded content (e.g. videos, images, articles, etc.). Embedded content from other websites behaves in the exact same way as if the visitor has visited the other website.
pl: Artykuły na tej witrynie mogą zawierać osadzone treści (np. filmy, obrazki, artykuły itp.). Osadzone treści z innych witryn zachowują się analogicznie do tego, jakby użytkownik odwiedził bezpośrednio konkretną witrynę.

en: Audio
pl: Plik dźwiękowy

en: August 1 -- December 1
pl: Sierpień 1 -- Grudzień 1

en: Basic
pl: Podstawowe

en: Become a Member and Get Exclusive Offers!
pl: Dołącz i otrzymuj ekskluzywne oferty!

en: Block Patterns
pl: Wzorce bloków

en: Blog Posts
pl: Wpisy na blogu

en: Bold
pl: Wytłuszczenie

en: Books
pl: Książki

en: Browse Categories
pl: Przeglądaj kategorie

en: Build
pl: Buduj

en: Buy now
pl: Kup teraz

en: Calendar
pl: Kalendarz

en: Call to Action
pl: Wezwanie do działania

en: Camera
pl: Aparat

en: Caption
pl: Etykieta

en: Cart
pl: Koszyk

en: Category
pl: Kategoria

en: Category name
pl: Nazwa kategorii

en: Centered
pl: Wyśrodkowany

en: Chapters
pl: Rozdziały

en: Checkout
pl: Realizacja zamówienia

en: Chocolate
pl: Czekolada

en: Citation
pl: Cytat

en: City
pl: Miasto

en: Classes
pl: Klasy

en: Closed
pl: Zamknięte

en: Code
pl: Kod

en: Coffee
pl: Kawa

en: Coming Soon
pl: Wkrótce

en: Coming soon
pl: Wkrótce

en: Comments
pl: Komentarze

en: Company
pl: Firma

en: Connect
pl: Połącz

en: Contact
pl: kontakt

en: Contact Form
pl: Formularz kontaktowy

en: Contact Information
pl: Informacje kontaktowe

en: Contact Us
pl: Skontaktuj się z nami

en: Contact form
pl: Formularz kontaktowy

en: Contact us
pl: Skontaktuj się z nami

en: Contact us.
pl: Skontaktuj się z nami

en: Content…
pl: Treść...

en: Continue reading
pl: Czytaj dalej

en: Cookies
pl: Ciasteczka

en: Courses
pl: Kursy

en: Create
pl: Stwórz

en: Created with love and care in Australia.
pl: Tworzone z miłością i troską w Australii.

en: Custom Colors
pl: Własne kolory

en: Custom Header
pl: Własny nagłówek

en: Date
pl: Data

en: Decoration
pl: Dekoracja

en: Description
pl: Opis

en: Description:
pl: Opis:

en: Design
pl: Wygląd

en: Details
pl: Szczegóły

en: Digital Marketing
pl: Marketing cyfrowy

en: Dimensions
pl: Wymiary

en: Discover
pl: Odkryj

en: Donate
pl: Wpłać darowiznę

en: Download
pl: Pobierz

en: Earn
pl: Zarabiaj

en: Education
pl: Edukacja

en: Email Address
pl: Adres e-mailowy

en: Email:
pl: Email

en: Embedded content from other websites
pl: Osadzone treści z innych witryn

en: Enduring quality.
pl: Trwała jakość.

en: Engineering
pl: Inżynieria

en: Enter your email address
pl: Wprowadź swój adres email

en: Events
pl: Zdarzenia

en: Example
pl: Przykład

en: Explore
pl: Odkrywaj

en: Favorites
pl: Ulubione

en: Featured
pl: Wyróżnione

en: Featured Post
pl: Wyróżniony wpis

en: Features
pl: Funkcje

en: Fits your wardrobe
pl: Pasuje do twojej szafy

en: Follow Me
pl: Obserwuj Mnie

en: Follow Us
pl: Subskrybuj

en: Font Sizes
pl: Wielkości liter

en: Food
pl: Jedzenie

en: Footer
pl: Stopka

en: Footers
pl: Stopki

en: For users that register on our website (if any), we also store the personal information they provide in their user profile. All users can see, edit, or delete their personal information at any time (except they cannot change their username). Website administrators can also see and edit that information.
pl: Dla użytkowników którzy zarejestrowali się na naszej stronie internetowej (jeśli tacy są), przechowujemy również informacje osobiste wprowadzone w profilu. Każdy użytkownik może dokonać wglądu, korekty albo skasować swoje informacje osobiste w dowolnej chwili (nie licząc nazwy użytkownika, której nie można zmienić). Administratorzy strony również mogą przeglądać i modyfikować te informacje.

en: Form
pl: Formularz

en: France
pl: Francja

en: Free
pl: Bezpłatny

en: Frequently Asked Questions
pl: Często zadawane pytania

en: Friday
pl: Piątek

en: From Signac to Matisse
pl: Od Signac do Matisse

en: Full Width
pl: Pełna szerokość

en: Full-Width Page
pl: Strona bez bocznej kolumny

en: Galleries
pl: Galerie

en: Gallery
pl: Galeria

en: Genre
pl: Gatunek

en: Get In Touch
pl: Skontaktuj się

en: Get Started
pl: Rozpocznij

en: Get in Touch
pl: Skontaktuj się

en: Get in Touch.
pl: Skontaktuj się

en: Get in touch
pl: Skontaktuj się

en: Get in touch.
pl: Skontaktuj się

en: Get started
pl: Rozpocznij

en: Header
pl: Nagłówek

en: Headers
pl: nagłówki

en: Heading 1
pl: Nagłówek 1

en: Heading 2
pl: Nagłówek 2

en: Heading 3
pl: Nagłówek 3

en: Heading 4
pl: Nagłówek 4

en: Heading 5
pl: Nagłówek 5

en: Heading 6
pl: Nagłówek 6

en: Hello world!
pl: Witaj, świecie!

en: Help
pl: Pomoc

en: Highlights
pl: Najważniejsze treści

en: History
pl: Historia

en: Home
pl: Strona główna

en: Homepage
pl: Strona domowa

en: Hours
pl: Godziny

en: How long we retain your data
pl: Jak długo przechowujemy twoje dane

en: If you edit or publish an article, an additional cookie will be saved in your browser. This cookie includes no personal data and simply indicates the post ID of the article you just edited. It expires after 1 day.
pl: Jeśli zmodyfikujesz albo opublikujesz artykuł, w twojej przeglądarce zostanie zapisane dodatkowe ciasteczko. To ciasteczko nie zawiera żadnych danych osobistych, wskazując po prostu na identyfikator przed chwilą edytowanego artykułu. Wygasa ono po 1 dniu.

en: If you have an account on this site, or have left comments, you can request to receive an exported file of the personal data we hold about you, including any data you have provided to us. You can also request that we erase any personal data we hold about you. This does not include any data we are obliged to keep for administrative, legal, or security purposes.
pl: Jeśli masz konto użytkownika albo dodałeś komentarze w tej witrynie, możesz zażądać dostarczenia pliku z wyeksportowanym kompletem twoich danych osobistych będących w naszym posiadaniu, w tym całość tych dostarczonych przez ciebie. Możesz również zażądać usunięcia przez nas całości twoich danych osobistych w naszym posiadaniu. Nie dotyczy to żadnych danych które jesteśmy zobligowani zachować ze względów administracyjnych, prawnych albo bezpieczeństwa.

en: If you leave a comment on our site you may opt-in to saving your name, email address and website in cookies. These are for your convenience so that you do not have to fill in your details again when you leave another comment. These cookies will last for one year.
pl: Jeśli skomentujesz coś w witrynie, będzie można wybrać opcję zapisu nazwy, adresu e-mail i witryny internetowej w ciasteczkach, dzięki którym podczas pisania kolejnych komentarzy powyższe informacje będą już dogodnie uzupełnione. Ciasteczka wygasają po roku.

en: If you leave a comment, the comment and its metadata are retained indefinitely. This is so we can recognize and approve any follow-up comments automatically instead of holding them in a moderation queue.
pl: Jeśli zostawisz komentarz, jego treść i metadane będą przechowywane przez czas nieokreślony. Dzięki temu jesteśmy w stanie rozpoznawać i zatwierdzać kolejne komentarze automatycznie, bez wysyłania ich do każdorazowej moderacji.

en: If you request a password reset, your IP address will be included in the reset email.
pl: Jeśli zażądasz zresetowania hasła, twój adres IP zostanie dołączony do wysyłanej wiadomości.

en: If you upload images to the website, you should avoid uploading images with embedded location data (EXIF GPS) included. Visitors to the website can download and extract any location data from images on the website.
pl: Jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem i wgrywasz na witrynę obrazki, powinieneś unikać przesyłania obrazków z tagami EXIF lokalizacji. Odwiedzający stronę mogą pobrać i odczytać pełne dane lokalizacyjne z obrazków w witrynie.

en: If you visit our login page, we will set a temporary cookie to determine if your browser accepts cookies. This cookie contains no personal data and is discarded when you close your browser.
pl: Jeśli odwiedzisz stronę logowania, utworzymy tymczasowe ciasteczko na potrzeby sprawdzenia czy twoja przeglądarka akceptuje ciasteczka. Nie zawiera ono żadnych danych osobistych i zostanie usunięte, kiedy przeglądarka zostanie zamknięta.

en: Images
pl: Obrazki

en: Imagine
pl: Wymyślaj

en: Info
pl: Informacja

en: Inline
pl: W treści

en: Instructions
pl: Instrukcje

en: Interests
pl: Zainsteresowania

en: Join the Club
pl: Dołącz do klubu

en: Just arrived
pl: Nowa dostawa

en: LEARN MORE
pl: DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

en: Language
pl: Język

en: Latest News
pl: Najnowsze wiadomości

en: Latest Posts
pl: Ostatnie wpisy

en: Layout
pl: Układ

en: Learn More
pl: Dowiedz się więcej

en: Learn more
pl: Dowiedz się więcej

en: Light
pl: Jasny

en: Link
pl: Odnośnik

en: Link text
pl: Treść linku

en: Links
pl: Odnośniki

en: List
pl: Lista

en: Lists
pl: Listy

en: Location
pl: Położenie

en: London
pl: Londyn

en: Main
pl: Główna

en: Malaysia
pl: Malezja

en: Maldives
pl: Malediwy

en: Management
pl: Zarządzanie

en: Marl is an independent studio and artisanal gallery.
pl: Marl to niezależne studio i galeria sztuki.

en: Members get access to exclusive exhibits and sales. Our memberships cost $99.99 and are billed annually.
pl: Subskrybenci mają dostęp do ekskluzywnych eksponatów i wyprzedaży. Członkostwo kosztuje 99,99 PLN i jest naliczane raz do roku.

en: Membership
pl: Członkostwo

en: Monday
pl: Poniedziałek

en: More Details
pl: Więcej szczegółów

en: More details
pl: Szczegóły

en: Music
pl: Muzyka

en: My account
pl: Moje konto

en: Need help?
pl: Potrzebujesz pomocy?

en: News
pl: Nowości

en: Newsletter
pl: Biuletyn

en: No results found.
pl: Brak wyników.

en: Normal Fit
pl: Klasyczny krój

en: Notes
pl: Uwagi

en: Numbers
pl: Liczby

en: October 1 -- December 1
pl: Październik 1 -- Grudzień 1

en: On Sale Products
pl: Produkty w promocji

en: Order
pl: Zamówienie

en: Other
pl: Inne

en: Our 2015 default theme is clean, blog-focused, and designed for clarity. Twenty Fifteen's simple, straightforward typography is readable on a wide variety of screen sizes, and suitable for multiple languages. We designed it using a mobile-first approach, meaning your content takes center-stage, regardless of whether your visitors arrive by smartphone, tablet, laptop, or desktop computer.
pl: Nasz domyślny motyw (2015) jest schludny i przejrzysty, zorientowany na blogowanie. Motyw Twenty Fifteen posiada prostą i klarowną typografię, dzięki czemu jest czytelny na urządzeniach o różnych rozmiarach ekranów. Jest także przystosowany do wielu języków. Projektując motyw, kierowaliśmy się tzw. podejściem mobile-first, co oznacza, że najbardziej widoczna ma być zawsze treść, niezależnie od tego, czy odwiedzający używają do przeglądania smartfona, tabletu, laptopa, czy też komputera stacjonarnego.

en: Our early autumn collection is here.
pl: Przedstawiamy naszą jesienną kolekcję.

en: Pages
pl: Strony

en: Paris
pl: Paryż

en: Partners
pl: Partnerzy

en: Pattern
pl: Wzorzec

en: People
pl: Użytkownicy

en: Photography
pl: Fotografia

en: Photos
pl: Zdjęcia

en: Podcast
pl: Podkast

en: Poland
pl: Polska

en: Post Formats
pl: Formaty wpisów

en: Post Meta
pl: Meta dane wpisu

en: Post Title
pl: Tytuł wpisu

en: Posts
pl: Wpisy

en: Pricing
pl: Ceny

en: Privacy Policy
pl: Polityka prywatności

en: Product
pl: Produkt

en: Product name
pl: Nazwa produktu

en: Product title
pl: Nazwa produktu

en: Products
pl: Produkty

en: Project
pl: Projekt

en: Project Type
pl: Typ projektu

en: Projects
pl: Projekty

en: Proudly powered by WordPress
pl: Dumnie wspomagane przez WordPress

en: Purchase
pl: Kup

en: Questions?
pl: Pytania

en: Quote
pl: Cytat

en: Quotes
pl: Cytaty

en: Read More
pl: Czytaj dalej

en: Reading
pl: Czytanie

en: Recent Posts
pl: Najnowsze wpisy

en: Register
pl: Zarejestruj się

en: Registration Form
pl: Formularz rejestracyjny

en: Research
pl: Badania

en: Resources
pl: Zasoby

en: Responsive Layout
pl: Układ reagujacy

en: Resume
pl: Wznów

en: Review
pl: Opinia

en: Reviews
pl: Recenzje

en: Sample Page
pl: Przykładowa strona

en: Saturday
pl: Sobota

en: Schedule
pl: Zaplanuj

en: Seasonal
pl: Okazje

en: See more
pl: Zobacz więcej

en: Send
pl: Wyślij

en: Send Message
pl: Wyślij Wiadomość

en: Seychelles
pl: Seszele

en: Shadow
pl: Cień

en: Share reviews and feedback about your brand/business.
pl: Udostępniaj recenzje i opinie na temat swojej marki/firmy.

en: Shop
pl: Sklep

en: Shop Now
pl: Kup teraz

en: Shop now
pl: Kup teraz

en: Sidebar
pl: Panel boczny

en: Sign Up
pl: Zarejestruj się

en: Sign up
pl: Zarejestruj się

en: Single Product
pl: Pojedynczy produkt

en: Size
pl: Rozmiar

en: Social
pl: Społeczny

en: Social Links
pl: Odnośniki do serwisów społecznościowych

en: Sports
pl: Sport

en: Start
pl: Rozpocznij

en: Store
pl: Sklep

en: Style
pl: Styl

en: Submit
pl: Wyślij

en: Subscribe
pl: Subskrybuj

en: Subscription
pl: subskrypcja

en: Support
pl: Pomoc techniczna

en: THE GOODS
pl: PRODUKTY

en: Table
pl: Tabela

en: Terms
pl: Terminy

en: Testimonials
pl: Referencje

en: Text
pl: Tekst

en: The Eden Jacket
pl: Kurtka Eden

en: The Life I Deserve
pl: Życie na które zasługuję

en: The XYZ Doohickey Company was founded in 1971, and has been providing quality doohickeys to the public ever since. Located in Gotham City, XYZ employs over 2,000 people and does all kinds of awesome things for the Gotham community.
pl: Firma XYZ Doohickey została założona w 1971 roku i od tamtej pory dostarcza społeczeństwu dobrej jakości gadżety. Znajdująca się w Gotham City XYZ zatrudnia ponad 2000 osób i robi niesamowite rzeczy dla społeczności Gotham.

en: The exhibitions are produced by UMoMA in collaboration with artists and museums around the world and they often attract international attention. UMoMA has received a Special Commendation from the European Museum of the Year, and was among the top candidates for the Swedish Museum of the Year Award as well as for the Council of Europe Museum Prize.
pl: Wystawy powstają przy współpracy Muzeum Sztuki Nowoczesnej z artystami i muzeami na całym świecie, przez co bardzo często przyciągają uwagę międzynarodową. Muzeum Sztuki Nowoczesnej otrzymało specjalne wyróżnienie Europejskiego Muzeum Roku i było jednym z najlepszych kandydatów do nagrody Szwedzkiego Muzeum Roku, a także do nagrody Muzeum Rady Europy.

en: Theatre of Operations
pl: Obszar działania

en: These websites may collect data about you, use cookies, embed additional third-party tracking, and monitor your interaction with that embedded content, including tracking your interaction with the embedded content if you have an account and are logged in to that website.
pl: Witryny mogą zbierać informacje o tobie, używać ciasteczek, dołączać dodatkowe, zewnętrzne systemy śledzenia i monitorować twoje interakcje z osadzonym materiałem, włączając w to śledzenie twoich interakcji z osadzonym materiałem jeśli posiadasz konto i jesteś zalogowany w tamtej witrynie.

en: This is an example page. It's different from a blog post because it will stay in one place and will show up in your site navigation (in most themes). Most people start with an About page that introduces them to potential site visitors. It might say something like this:
pl: To jest przykładowa strona. Strony są inne niż wpisy na blogu, ponieważ nie tylko znajdują się zawsze w jednym miejscu, ale także pojawiają się w menu witryny (w większości motywów). Większość użytkowników zaczyna od strony z informacjami o sobie, która zapozna ich przed odwiedzającymi witrynę. Taka strona może zawierać na przykład taki tekst:

en: Three
pl: Trzy.

en: Thursday
pl: Czwartek

en: Timeless style.
pl: Ponadczasowy styl.

en: Tools
pl: Narzędzia

en: Travel
pl: Podróże

en: Tuesday
pl: Wtorek

en: Twenty Sixteen is a modernized take on an ever-popular WordPress layout — the horizontal masthead with an optional right sidebar that works perfectly for blogs and websites. It has custom color options with beautiful default color schemes, a harmonious fluid grid using a mobile-first approach, and impeccable polish in every detail. Twenty Sixteen will make your WordPress look beautiful everywhere.
pl: Twenty Sixteen to unowocześnione spojrzenie na popularny wygląd WordPressa — poziomy nagłówek z opcjonalnym prawym panelem bocznym doskonale pasuje do blogów oraz innych witryn. Umożliwia ustawienie własnych kolorów, dając do dyspozycji również gotowe propozycje zestawów kolorystycznych. Motyw oparty jest na eleganckiej i elastycznej siatce podejścia mobile-first, będąc dopracowanym w każdym detalu. Twenty Sixteen sprawi, że Twój WordPress będzie się wszędzie pięknie prezentował.

en: Type / to add a hidden block
pl: Wpisz / aby dodać ukryty blok

en: Uncategorized
pl: Bez kategorii

en: Unique, one-of-a-kind pieces.
pl: Unikatowe, jedyne w swoim rodzaju.

en: United Kingdom
pl: Wielka Brytania

en: United States
pl: USA

en: Unknown
pl: Nieznane

en: Upcoming Events
pl: Nadchodzące wydarzenia

en: Update
pl: Zaktualizuj

en: Versatile
pl: Wszechstronny

en: Video
pl: Film

en: Videos
pl: Wideo

en: View Blog
pl: Zobacz bloga

en: View products
pl: Zobacz produkty

en: Visit Blog
pl: Przejdź do blogu

en: Visitor comments may be checked through an automated spam detection service.
pl: Komentarze gości mogą być sprawdzane za pomocą automatycznej usługi wykrywania spamu.

en: Websites
pl: Witryny internetowe

en: Wednesday
pl: Środa

en: Weight
pl: Waga

en: Welcome
pl: Witaj

en: Welcome to
pl: Witamy w

en: Welcome to WordPress. This is your first post. Edit or delete it, then start writing!
pl: Witaj w WordPressie. To jest twój pierwszy wpis. Zmodyfikuj go lub usuń, a następnie rozpocznij pisanie!

en: What rights you have over your data
pl: Jakie masz prawa do swoich danych

en: Where your data is sent
pl: Gdzie wysłamy twoje dane

en: Who we share your data with
pl: Z kim dzielimy się danymi

en: With seven floors of striking architecture, UMoMA shows exhibitions of international contemporary art, sometimes along with art historical retrospectives. Existential, political and philosophical issues are intrinsic to our programme. As visitor you are invited to guided tours artist talks, lectures, film screenings and other events with free admission
pl: Na siedmiu piętrach efektownej architektury Muzeum Sztuki Nowoczesnej można zobaczyć wystawy międzynarodowej sztuki współczesnej, czasami wraz z historyczną retrospektywą. Zagadnienia egzystencjalne, polityczne i filozoficzne są głównym wątkiem programu. Dla odwiedzających przygotowane zostały różne formy zwiedzania jak np. oprowadzanie z przewodnikiem, spotkania z artystami, wykłady, pokazy filmowe i wiele innych. Wstęp jest wolny.

en: Works and Days
pl: Prace i dni

en: Write title…
pl: Wprowadź tytuł...

en: Writing
pl: Pisanie

en: Year
pl: Rok

en: all
pl: wszystko

en: blog
pl: Blog

en: category
pl: Kategoria

en: contact
pl: kontakt

en: cookies
pl: Ciasteczka

en: dark
pl: Ciemny

en: design
pl: Wygląd

en: education
pl: Edukacja

en: family
pl: rodzina

en: get in touch
pl: Skontaktuj się

en: home
pl: Strona główna

en: images
pl: obrazki

en: links
pl: Odnośniki

en: location
pl: Położenie

en: menu
pl: Menu

en: music
pl: muzyka

en: poetry
pl: poezja

en: portfolio
pl: Portfolio

en: posts
pl: wpisy

en: professional
pl: praca

en: projects
pl: Projekty

en: quote
pl: Cytat

en: seasonal
pl: Okazje

en: social
pl: społecznościowe

en: subscribe
pl: Subskrybuj

en: text
pl: tekst

en: uncategorized
pl: Bez kategorii

en: upcoming events
pl: Nadchodzące wydarzenia

en: update
pl: Zaktualizuj
