WordPress.com - Block Patterns - en to sk translation catalogue (276 entries)

en: ...or something like this:
sk: ...alebo niečo takéto:

en: 100% Woolen
sk: 100% vlna

en: A set of high quality curated patterns.
sk: Sada vysoko kvalitných vybraných vzorov.

en: ABOUT US
sk: O NÁS

en: About
sk: O WordPress

en: About Me
sk: O mne

en: About Us
sk: O nás

en: About me
sk: O mne

en: Add text or blocks that will display when a query returns no results.
sk: Pridajte text alebo bloky, ktoré sa zobrazia, keď pre dopyt neexistujú žiadne výsledky.

en: Add to cart
sk: Pridať do košíka

en: Address
sk: Adresa

en: Address:
sk: Adresa:

en: All
sk: Všetky

en: America
sk: Amerika

en: An anonymized string created from your email address (also called a hash) may be provided to the Gravatar service to see if you are using it. The Gravatar service privacy policy is available here: https://automattic.com/privacy/. After approval of your comment, your profile picture is visible to the public in the context of your comment.
sk: Anonymizovaný reťazec vytvorený z vašej e-mailovej adresy (nazývaný aj hash) môže byť poskytnutý službe Gravatar pre overenie, či ju používate. Zásady ochrany osobných údajov služby Gravatar nájdete na: https://automattic.com/privacy/. Po schválení vášho komentára bude vaša profilová fotografia verejne zobrazená spolu s obsahom vášho komentára.

en: Archive
sk: Archív

en: Articles on this site may include embedded content (e.g. videos, images, articles, etc.). Embedded content from other websites behaves in the exact same way as if the visitor has visited the other website.
sk: Články na tejto webovej stránke môžu obsahovať vložený obsah (napr. videá, obrázky, články a podobne). Vložený obsah z iných stránok sa chová rovnako, akoby návštevník navštívil inú webovú stránku.

en: Audio
sk: Nahrávky

en: Austria
sk: Rakúsko

en: Berlin
sk: Berlín

en: Block Patterns
sk: Vzory bloku

en: Blog Posts
sk: Blogové články

en: Bold
sk: Tučné

en: Books
sk: Knihy

en: Browse Categories
sk: Prehľadávať kategórie

en: Buy now
sk: Kúpiť

en: Calendar
sk: Kalendár

en: Call to Action
sk: Výzva k akcii

en: Camera
sk: Fotoaparát

en: Caption
sk: Popisok

en: Cart
sk: Košík

en: Category
sk: Kategória

en: Chapters
sk: Kapitoly

en: Checkout
sk: Pokladňa

en: Citation
sk: Citácia

en: City
sk: Mesto

en: Closed
sk: Zatvorené

en: Code
sk: Kód

en: Coming Soon
sk: Čoskoro dostupné

en: Coming soon
sk: Čoskoro dostupné

en: Comments
sk: Komentáre

en: Company
sk: Spoločnosť

en: Connect
sk: Pripojiť

en: Contact
sk: kontakt

en: Contact Form
sk: Kontaktný formulár

en: Contact Information
sk: Kontaktné informácie

en: Contact form
sk: Kontaktný formulár

en: Contact us
sk: Kontaktujte nás

en: Contact us.
sk: Kontaktujte nás

en: Content…
sk: Obsah...

en: Continue reading
sk: Čítať ďalej

en: Cookies
sk: Súbory cookies

en: Create
sk: Vytvoriť

en: Custom Colors
sk: Vlastné farby

en: Custom Header
sk: Vlastná hlavička

en: Date
sk: priateľ/ka

en: Decoration
sk: Dekorácia

en: Description
sk: Popis

en: Design
sk: Dizajn

en: Details
sk: Podrobnosti

en: Digital Marketing
sk: Digitálny marketing

en: Dimensions
sk: Rozmery

en: Donate
sk: Darovať

en: Download
sk: Stiahnuť

en: Earthy, organic feel.
sk: Zemitý, organický pocit.

en: Education
sk: Vzdelanie

en: Email Address
sk: E-mailová adresa

en: Email:
sk: Email

en: Embedded content from other websites
sk: Vložený obsah z iných webových stránok

en: Enduring quality.
sk: Trvalá kvalita.

en: Enter your email address
sk: Zadaj tvoju emailovú adresu

en: Event
sk: Podujatie

en: Favorites
sk: Obľúbené

en: Featured
sk: Odporúčané

en: Features
sk: Funkcie

en: Fits your wardrobe
sk: Hodí sa k vášmu šatníku

en: Follow Us
sk: Sledujte nás

en: Font Sizes
sk: Veľkosť písma

en: Footer
sk: Pätička

en: For users that register on our website (if any), we also store the personal information they provide in their user profile. All users can see, edit, or delete their personal information at any time (except they cannot change their username). Website administrators can also see and edit that information.
sk: Pre používateľov, ktorí sa zaregistrujú na našich webových stránkach (ak takí existujú), ukladáme aj osobné údaje, ktoré poskytujú, do ich užívateľského profilu. Všetci používatelia môžu kedykoľvek zobraziť, upraviť alebo odstrániť svoje osobné údaje (okrem zmeny používateľského). Správcovia webových stránok tiež môžu zobraziť a upraviť tieto informácie.

en: Free
sk: Zadarmo

en: Frequently Asked Questions
sk: Často kladené otázky

en: Friday
sk: Piatok

en: Full-Width Page
sk: Stránka na celú šírku

en: Galleries
sk: Galérie

en: Gallery
sk: Galéria

en: Genre
sk: Žáner

en: Get Started
sk: Začíname

en: Get in touch
sk: Kontaktujte nás

en: Get started
sk: Začíname

en: Gradient
sk: Gradient(prechod)

en: Header
sk: Hlavička

en: Headers
sk: hlavičky

en: Heading 1
sk: Nadpis 1

en: Heading 2
sk: Nadpis 2

en: Heading 3
sk: Nadpis 3

en: Heading 4
sk: Nadpis 4

en: Heading 5
sk: Nadpis 5

en: Heading 6
sk: Nadpis 6

en: Hello world!
sk: Ahoj svet!

en: Help
sk: Pomocník

en: Highlights
sk: Hlavné body

en: History
sk: História

en: Home
sk: Domovská stránka

en: Homepage
sk: Domovska stránka

en: Hours
sk: Otváracie hodiny

en: How long we retain your data
sk: Ako dlho uchovávame vaše údaje

en: If you edit or publish an article, an additional cookie will be saved in your browser. This cookie includes no personal data and simply indicates the post ID of the article you just edited. It expires after 1 day.
sk: Pri úprave alebo publikovaní článku budú vo vašom prehliadači uložené dodatočné súbory cookies. Tieto súbory cookies neobsahujú žiadne osobné údaje a odkazujú iba na ID článku, ktorý ste upravovali. Súbory sú platné 1 deň.

en: If you have an account on this site, or have left comments, you can request to receive an exported file of the personal data we hold about you, including any data you have provided to us. You can also request that we erase any personal data we hold about you. This does not include any data we are obliged to keep for administrative, legal, or security purposes.
sk: Ak na tejto webovej stránke máte účet, alebo ste tu pridali komentár, môžete požiadať o export vašich osobných údajov, ktoré o vás ukladáme, včetne údajov, ktoré ste nám poskytli. Môžete tak isto požiadať o vymazanie osobných údajov. To sa ale netýka údajov, ktoré o vás musíme uchovávať z administratívnych, právnych alebo bezpečnostných dôvodov.

en: If you leave a comment on our site you may opt-in to saving your name, email address and website in cookies. These are for your convenience so that you do not have to fill in your details again when you leave another comment. These cookies will last for one year.
sk: Ak pridáte komentár na našej stránke, môžete súhlasiť s uložením vášho mena, e-mailovej adresy a webovej stránky do súborov cookies. Je to pre vaše pohodlie, aby ste nemuseli opätovne vypĺňať vaše údaje znovu pri pridávaní ďalšieho komentára. Tieto súbory cookies sú platné jeden rok.

en: If you leave a comment, the comment and its metadata are retained indefinitely. This is so we can recognize and approve any follow-up comments automatically instead of holding them in a moderation queue.
sk: Pri pridávaní komentára, komentár a jeho metaúdaje sú uchovávané oddelene. Vďaka tomu vieme automaticky rozpoznať a schváliť akékoľvek súvisiace komentáre bez toho, aby museli byť podržané na moderáciu.

en: If you request a password reset, your IP address will be included in the reset email.
sk: Ak požadujete obnovenie hesla, vaša adresa IP bude uvedená v e-maile na obnovenie hesla.

en: If you upload images to the website, you should avoid uploading images with embedded location data (EXIF GPS) included. Visitors to the website can download and extract any location data from images on the website.
sk: Pri nahrávaní obrázkov na webovú stránku by ste sa mali vyhnúť nahrávaniu obrázkov s EXIF GPS údajmi o polohe. Návštevníci webu môžu stiahnuť a zobraziť akékoľvek údaje o polohe z obrázkov.

en: If you visit our login page, we will set a temporary cookie to determine if your browser accepts cookies. This cookie contains no personal data and is discarded when you close your browser.
sk: Ak navštívite našu stránku prihlásenia, uložíme dočasné súbory cookies na určenie toho, či váš prehliadač akceptuje súbory cookies. Tieto súbory cookies neobsahujú žiadne osobné údaje a sú odstránené pri zatvorení prehliadača.

en: Images
sk: Obrázky

en: Instructions
sk: Pokyny

en: Interests
sk: Záujmy

en: Just arrived
sk: Práve prišlo

en: LEARN MORE
sk: ZISTIŤ VIAC

en: Language
sk: Jazyk

en: Latest Posts
sk: Najnovšie príspevky

en: Layout
sk: Vzhľad

en: Learn More
sk: Dozvedieť sa viac

en: Learn more
sk: Dozvedieť sa viac

en: Light
sk: Svetlá

en: Link
sk: Odkaz

en: Links
sk: Odkazy

en: List
sk: Zoznam

en: Lists
sk: Zoznamy

en: Location
sk: Lokalita

en: London
sk: Londýn

en: Mailchimp
sk: MailChimp

en: Main
sk: Hlavný

en: Maldives
sk: Maledivy

en: Media
sk: Multimédiá

en: Membership
sk: Členstvo

en: Monday
sk: Pondelok

en: More Details
sk: Podrobnosti

en: More details
sk: Podrobnosti

en: Music
sk: Hudba

en: My account
sk: Môj Účet

en: News
sk: Novinky

en: Newsletter
sk: Informačný leták

en: No results found.
sk: Neboli nájdené žiadne výsledky.

en: Normal Fit
sk: Normálny fit

en: Notes
sk: Poznámky

en: Numbers
sk: Čísla

en: On Sale Products
sk: Produkty v zľave

en: Order
sk: Zoradenie

en: Other
sk: Iné

en: Our 2015 default theme is clean, blog-focused, and designed for clarity. Twenty Fifteen's simple, straightforward typography is readable on a wide variety of screen sizes, and suitable for multiple languages. We designed it using a mobile-first approach, meaning your content takes center-stage, regardless of whether your visitors arrive by smartphone, tablet, laptop, or desktop computer.
sk: Téma roku 2015 je jednoduchá blogová téma zameraná na prehľadnosť. Typografia Twenty Fifteen je jednoduchá a dobre čitateľná na všetkých typoch displejov. Téma podporuje viacjazyčnosť a je dizajnovaná aj na mobilné zariadenia. Návštevníkovi predstaví obsah a nezáleží, či navštívil vašu stránku z mobilu, tabletu, notebooku alebo stolového počítača.

en: Pages
sk: Stránky

en: Paris
sk: Paríž

en: Pattern
sk: Vzor

en: People
sk: Ľudia

en: Photography
sk: Fotografia

en: Photos
sk: Fotky

en: Poland
sk: Poľsko

en: Portfolio
sk: Portfólio

en: Post Formats
sk: Formáty článkov

en: Post Meta
sk: Metadáta článku

en: Post Title
sk: Nadpis článku

en: Posts
sk: Príspevky

en: Premium
sk: Prémiové

en: Pricing
sk: Nacenenie

en: Privacy Policy
sk: Ochrana osobných údajov

en: Product
sk: Produkt

en: Product title
sk: Názov produktu

en: Products
sk: Produkty

en: Project
sk: Projekt

en: Project Type
sk: Typ projektu

en: Projects
sk: Projekty

en: Proudly powered by WordPress
sk: Postavené na systéme WordPress

en: Purchase
sk: Nákup

en: Quote
sk: Citácia

en: Quotes
sk: Citácie

en: Read More
sk: Čítať viac

en: Reading
sk: Čítanie

en: Recent Posts
sk: Najnovšie články

en: Register
sk: Registrácia

en: Registration Form
sk: Registračný formulár

en: Research
sk: Výskum

en: Responsive Layout
sk: Responzívne rozloženie

en: Resume
sk: Obnoviť

en: Review
sk: Recenzia

en: Reviews
sk: Recenzie

en: Sample Page
sk: Ukážka strany

en: Saturday
sk: Sobota

en: Schedule
sk: Plán

en: Seasonal
sk: Sezónne

en: See more
sk: Zobraziť viac

en: Send
sk: Odoslať

en: Send Message
sk: Odoslať správu

en: Shadow
sk: Tieň

en: Share reviews and feedback about your brand/business.
sk: Pochváľte sa recenziami a spätnou väzbou na vašu značku/firmu.

en: Shop
sk: Obchod

en: Shop Now
sk: Kúpiť

en: Shop now
sk: Kúpiť

en: Sidebar
sk: Bočný panel

en: Sign Up
sk: Registrácia

en: Sign up
sk: Zaregistrovať sa

en: Single Product
sk: Jeden produkt

en: Size
sk: Veľkosť

en: Social
sk: Sociálne siete

en: Start
sk: Začiatok

en: Style
sk: Štýl

en: Submit
sk: Odoslať

en: Subscribe
sk: Odoberať

en: Support
sk: Podpora

en: THE GOODS
sk: PRODUKTY

en: Table
sk: Tabuľka

en: Tag
sk: Značka

en: Terms
sk: Podmienky

en: Testimonial
sk: Odporúčanie

en: Testimonials
sk: Odporúčania

en: The Eden Jacket
sk: Bunda Eden

en: The XYZ Doohickey Company was founded in 1971, and has been providing quality doohickeys to the public ever since. Located in Gotham City, XYZ employs over 2,000 people and does all kinds of awesome things for the Gotham community.
sk: Spoločnosť XYZ Doohickey bola založená v roku 1971 a odvtedy poskytuje verejnosti kvalitné služby. Nachádza sa v meste Gotham City, XYZ zamestnáva viac ako 2 000 ľudí a robí všetky druhy úžasných vecí pre komunitu Gotham.

en: These websites may collect data about you, use cookies, embed additional third-party tracking, and monitor your interaction with that embedded content, including tracking your interaction with the embedded content if you have an account and are logged in to that website.
sk: Tieto webové stránky môžu o vás zbierať osobné údaje, používať súbory cookies, vkladať treťo-stranné sledovanie a monitorovať vašu interakciu s vloženým obsahom, včetne sledovania vašej interakcie s vloženým obsahom, ak na danej webovej stránke máte účet a ste prihlásený.

en: This is an example page. It's different from a blog post because it will stay in one place and will show up in your site navigation (in most themes). Most people start with an About page that introduces them to potential site visitors. It might say something like this:
sk: Toto je vzorová stránka. Je odlišná od blogu, pretože zostane na jednom mieste a zobrazí sa vo vašej navigácii na stránkach (vo väčšine tém). Väčšina ľudí začína stránkou O nás, ktorá ich predstavuje potenciálnym návštevníkom. Mohlo by to vyzerať nejak takto:

en: Three
sk: Tri.

en: Thursday
sk: Štvrtok

en: Timeless style.
sk: Nadčasový štýl.

en: Tips
sk: Tipy

en: Tools
sk: Nástroje

en: Tuesday
sk: Utorok

en: Type / to add a hidden block
sk: Zadajte / pre pridanie skrytého bloku

en: Uncategorized
sk: Nezaradené

en: Unique, one-of-a-kind pieces.
sk: Jedinečné, neopakovateľné kúsky.

en: Unknown
sk: Neznámy

en: Upcoming Events
sk: Pripravované podujatia

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Versatile
sk: Versatilný

en: Videos
sk: Videá

en: View Blog
sk: Pozrieť blog

en: Visitor comments may be checked through an automated spam detection service.
sk: Komentáre návštevníkov môžu byť kontrolované prostredníctvom automatizovanej služby na detekciu spamu.

en: We specialize in limited collections of handmade tableware. We collaborate with restaurants and cafes to create unique items that complement the menu perfectly. Please get in touch if you want to know more about our process and pricing.
sk: Špecializujeme sa na limitované kolekcie ručne vyrábaného riadu. Spolupracujeme s reštauráciami a kaviarňami, aby sme vytvorili jedinečné položky, ktoré dokonale dopĺňajú menu. Ak sa chcete dozvedieť viac o našom procese a cenách, kontaktujte nás.

en: Websites
sk: Webové stránky

en: Wednesday
sk: Streda

en: Weight
sk: Hmotnosť

en: Welcome
sk: Vitajte

en: Welcome to
sk: Vitajte v

en: Welcome to WordPress. This is your first post. Edit or delete it, then start writing!
sk: Vitajte vo WordPress. Toto je váš prvý článok. Môžete ho upraviť alebo vymazať a potom už len začať písať!

en: What rights you have over your data
sk: Aké práva máte nad svojimi údajmi

en: Where your data is sent
sk: Kam sa vaše údaje odosielajú

en: Who we share your data with
sk: S kým zdieľame vaše údaje

en: Write title…
sk: Napíšte titulok...

en: Writing
sk: Písanie

en: Year
sk: Rok

en: all
sk: všetko

en: category
sk: Kategória

en: contact
sk: kontakt

en: cookies
sk: Súbory cookies

en: dark
sk: Tmavá

en: design
sk: Dizajn

en: education
sk: Vzdelanie

en: family
sk: rodina

en: home
sk: Domovská stránka

en: images
sk: obrázky

en: location
sk: Lokalita

en: media
sk: médiá

en: menu
sk: Menu

en: music
sk: hudba

en: poetry
sk: poézia

en: portfolio
sk: Portfólio

en: posts
sk: články/-ov

en: professional
sk: pracovný

en: projects
sk: Projekty

en: quote
sk: Citácia

en: seasonal
sk: Sezónne

en: social
sk: Sociálne siete

en: space
sk: priestor,

en: subscribe
sk: Odoberať

en: theme
sk: téma

en: uncategorized
sk: Nezaradené

en: upcoming events
sk: Pripravované podujatia

en: update
sk: Aktualizovať
