WordPress.com - Block Patterns - en to skr_PK translation catalogue (456 entries)

en: ...or something like this:
skr_PK: ۔۔۔ یا کائی شئے ایں وان٘گوں:

en: 01
skr_PK: ٠١

en: 10
skr_PK: ١٠

en: 10 Street Road
skr_PK: ١٠ ڳلی روڈ

en: 5
skr_PK: ٥

en: 9
skr_PK: ٩

en: A short bio with personal history, key achievements, or an interesting fact.
skr_PK: ذاتی تاریخ، اہم کارنامے، یا دلچسپ حقیقت نال مختصر حالات زندگی۔

en: About
skr_PK: تعارف

en: About Me
skr_PK: میݙے بارے

en: About Page
skr_PK: ورقے بارے

en: About Us
skr_PK: ساݙے بارے

en: About me
skr_PK: میݙے بارے

en: Accounting
skr_PK: اکاؤنٹنگ

en: Activism
skr_PK: فعالیت

en: Add content here that will only be visible to your subscribers.
skr_PK: اِتّھاں اُوہ مواد شامل کرو جیڑھا صرف تُہاݙے سبسکرائبراں کُوں ظاہر تِھیوے۔

en: Add to cart
skr_PK: ریڑھی وچ شامل کرو

en: Address
skr_PK: پتہ

en: Address:
skr_PK: پتہ:

en: Adventure
skr_PK: مہم

en: Advertisement
skr_PK: مشہوریاں

en: Advertising
skr_PK: مشہوریاں کرݨ

en: Advocacy
skr_PK: وکالت

en: All
skr_PK: سارے

en: America
skr_PK: امریکہ

en: An anonymized string created from your email address (also called a hash) may be provided to the Gravatar service to see if you are using it. The Gravatar service privacy policy is available here: https://automattic.com/privacy/. After approval of your comment, your profile picture is visible to the public in the context of your comment.
skr_PK: ایں ڳالھ کوں یقینی بناوݨ واسطے کہ تُساں گراوٹار کوں استعمال کریندے پئے ہووے، تُہاݙے ای میل ایڈریس دے بدلے ہک سٹرنگ بݨا تے گراوٹار دی سروس وچ محفوظ کر ݙتی ویندی ہے۔ گراوٹار دی پرائیویسی پالیسی اِتھاں ہے پئی: https://automattic.com/privacy/ ۔ تُہاݙا تبصرہ اپروو تھیوݨ دے بعد ایندے نال تُہاݙی تصویر ظاہر تھی ویسی۔

en: Anthropology
skr_PK: علم بشریات

en: Architect
skr_PK: ماہر فن تعمیر

en: Architecture
skr_PK: فن تعمیر

en: Archive
skr_PK: آرکائیو

en: Art
skr_PK: آرٹ

en: Articles on this site may include embedded content (e.g. videos, images, articles, etc.). Embedded content from other websites behaves in the exact same way as if the visitor has visited the other website.
skr_PK: ایں سائٹ اتے مضامین ایمبیڈ شدہ مواد تے مشتمل ہن (مثال دے طور تے ویڈیو، تصاویر، مضامین وغیرہ)۔ ٻئیاں ویب سائٹس تُوں ایمبیڈ شدہ مواد ایویں ہی چلدا ہے جیویں ݙیکھݨ آلے نے ݙوجھی ویب سائٹ دا نظارہ کیتا ہے۔

en: Astronomy
skr_PK: علم فلکیات

en: Audio
skr_PK: آڈیو

en: Austria
skr_PK: آسٹریا

en: Bali
skr_PK: بالی

en: Bandcamp
skr_PK: بینڈ کیمپ

en: Barcelona
skr_PK: بارسلونا

en: Basic
skr_PK: بنیادی

en: Berlin
skr_PK: برلن

en: Bicycle
skr_PK: سائیکل

en: Biography
skr_PK: حالات زندگی

en: Birds
skr_PK: پکھو

en: Block Patterns
skr_PK: بلاک نمونے

en: Blog
skr_PK: بلاڳ

en: Blog Posts
skr_PK: بلاگ پوسٹاں

en: Bold
skr_PK: موٹا

en: Books
skr_PK: کتاباں

en: Business
skr_PK: کاروبار

en: Buy Tickets
skr_PK: ٹکٹاں خرید کرو

en: Buy now
skr_PK: ہݨ مُل گھنو

en: Calendar
skr_PK: کیلنڈر

en: Call to Action
skr_PK: عمل کیتے سݙو

en: Camera
skr_PK: کیمرہ

en: Caption
skr_PK: سرخی

en: Cart
skr_PK: کارٹ

en: Category
skr_PK: ون٘کی

en: Category name
skr_PK: ونکی دا ناں

en: Catering
skr_PK: کیٹرنگ

en: Chapters
skr_PK: چیپٹر

en: Checkout
skr_PK: جان٘چ پڑتال

en: City
skr_PK: شَہر

en: City, 10100
skr_PK: شہر، ١٠١٠٠

en: Closed
skr_PK: بند تھی ڳیا

en: Code
skr_PK: کوݙ

en: Coming Soon
skr_PK: جلدی آندا پئے

en: Coming soon
skr_PK: جلدی آندا پئے

en: Comments
skr_PK: تبصرے

en: Company
skr_PK: کمپنی

en: Connect
skr_PK: جوڑو

en: Consultant
skr_PK: مشیر

en: Consulting
skr_PK: مشاورت کرݨ

en: Contact
skr_PK: رابطہ

en: Contact Form
skr_PK: رابطہ فارم

en: Contact Information
skr_PK: رابطہ معلومات

en: Contact Us
skr_PK: ساݙے نال رابطہ کرو

en: Contact form
skr_PK: رابطہ فارم

en: Contact us
skr_PK: ساکوں ملو

en: Contact us.
skr_PK: ساکوں ملو

en: Content…
skr_PK: مواد ۔۔۔

en: Continue reading
skr_PK: پڑھݨ  جاری رکھو

en: Cookies
skr_PK: کوکیاں

en: Corporate
skr_PK: کارپوریٹ

en: Countries
skr_PK: ملک

en: Courses
skr_PK: کورس

en: Crafting
skr_PK: دستکاری

en: Crafts
skr_PK: کرافٹ

en: Create
skr_PK: بݨاؤ

en: Create anything
skr_PK: کوئی وی شئے تخلیق کرو

en: Custom Colors
skr_PK: رنگ مرضی مطابق

en: Custom Header
skr_PK: ہیڈر مرضی مطابق بݨاؤ

en: Date
skr_PK: تاریخ

en: Decoration
skr_PK: سجاوٹ

en: Description
skr_PK: وضاحت

en: Description:
skr_PK: تفصیل:

en: Design
skr_PK: ڈیزائن

en: Details
skr_PK: تفصیلاں

en: Devices
skr_PK: ڈیوائساں

en: Digital Marketing
skr_PK: ڈیجیٹل مارکیٹنگ

en: Dimensions
skr_PK: ڈائمنشن

en: Director
skr_PK: ڈائریکٹر

en: Discover
skr_PK: دریافت

en: Donate
skr_PK: عطیہ کرو

en: Don’t cry because it’s over, smile because it happened.
skr_PK: اِیہ مُک ڳیا ہِے اِیں ڳالھ تے پریشان نہ تھیوو، خوش تھیوو جو اِیہ تھی ڳیا ہِے۔

en: Download
skr_PK: ڈاؤن لوڈ

en: Dr. Seuss
skr_PK: ڈاکٹر سیوس

en: Earn
skr_PK: کماؤ

en: Education
skr_PK: تعلیم

en: Email
skr_PK: ای میل

en: Email Address
skr_PK: ای میل پتہ

en: Email:
skr_PK: ای میل

en: Embedded content from other websites
skr_PK: ٻیاں ویٻ سائٹاں کنوں ایمبیڈ تھیا ہویا مواد

en: Engineering
skr_PK: انجینئرنگ

en: Enter your email address
skr_PK: آپݨاں ای میل پتہ درج کرو

en: Event
skr_PK: ایونٹ

en: Events
skr_PK: ایونٹ

en: Example
skr_PK: مثال

en: Examples
skr_PK: مثالاں

en: Excel
skr_PK: ایکسل

en: Exhibitions
skr_PK: نمائشاں

en: Explore
skr_PK: پھرولو

en: FAQs
skr_PK: اہم  سوالات

en: Facebook
skr_PK: فیس بک

en: Fantastic Facilities
skr_PK: ݙاڈھیاں ودھائیاں سہولیات

en: Fantasy
skr_PK: خیال

en: Fashion
skr_PK: فیشن

en: Favorites
skr_PK: من بھان٘وݨے

en: Feature
skr_PK: خاص خصوصیات

en: Featured
skr_PK: خاص خاص

en: Features
skr_PK: خاص خصوصیات

en: Film
skr_PK: فلم

en: Flickr
skr_PK: فلیکر

en: Focus
skr_PK: فوکس

en: Follow Us
skr_PK: ساکوں فالو کرو

en: Font Sizes
skr_PK: فونٹ سائز

en: Food
skr_PK: خوراک

en: Food Menu
skr_PK: خوراک دا مینیو

en: Footer
skr_PK: فُٹر

en: Foursquare
skr_PK: فورسکوائر

en: France
skr_PK: فرانس

en: Free
skr_PK: مفت

en: Frequently Asked Questions
skr_PK: ول ول پچھے ون٘ڄݨ آلے سوال

en: Friday
skr_PK: جمعہ

en: Full Width
skr_PK: پوری چوڑائی

en: Furniture
skr_PK: فرنیچر

en: Galleries
skr_PK: گیلریاں

en: Gallery
skr_PK: گیلری

en: Genre
skr_PK: قسم

en: Get In Touch
skr_PK: رابطے وچ رہوو

en: Get Started
skr_PK: شروع کرو

en: Get in Touch
skr_PK: رابطے وچ رہوو

en: Get in Touch.
skr_PK: رابطے وچ رہوو

en: Get in touch
skr_PK: رابطے وچ رہوو

en: Get in touch.
skr_PK: رابطے وچ رہوو

en: Get started
skr_PK: شروع کرو

en: Getting Started
skr_PK: شروع کرݨ

en: Google
skr_PK: گوگل

en: Google+
skr_PK: گوگل پلس

en: Gradient
skr_PK: میلان

en: Graphic Design
skr_PK: گراگک ڈیزائن

en: Growth
skr_PK: ودھݨ

en: Guides
skr_PK: رہنما

en: Header
skr_PK: ہیڈر

en: Headers
skr_PK: ہیڈر

en: Heading 1
skr_PK: سرخی ١

en: Heading 2
skr_PK: سرخی ٢

en: Heading 3
skr_PK: سرخی ٣

en: Heading 4
skr_PK: سرخی ٤

en: Heading 5
skr_PK: سرخی ٥

en: Heading 6
skr_PK: سرخی ٦

en: Headline
skr_PK: شہ سرخی

en: Hello world!
skr_PK: دنیا آلو! سلام تھی ڳیا

en: Help
skr_PK: مدد

en: Highlights
skr_PK: نمایاں

en: History
skr_PK: تاریخ

en: Home
skr_PK: گھر

en: Home Page
skr_PK: مکھ پنّاں

en: Homepage
skr_PK: مُکھ پنّاں

en: Hours
skr_PK: گھنٹے

en: How long we retain your data
skr_PK: اساں تہاݙا مواد کتی عرصہ رکھوں

en: If you request a password reset, your IP address will be included in the reset email.
skr_PK: ڄیکر تُساں پاسورڈ وَلا مرتّب کرݨ دی عرضی ݙیسو، تاں تُہاݙا آئی پی ایڈریس ریسیٹ ای میل وِچ شامل کر ݙتّا ویسی۔

en: If you visit our login page, we will set a temporary cookie to determine if your browser accepts cookies. This cookie contains no personal data and is discarded when you close your browser.
skr_PK: جے تساں ساݙے لاگ ان ورقے کوں ݙیکھسو، اساں تہاݙے براؤز دی کوکیاں قبول کرݨ دی صلاحیت  دی پڑتال کرݨ کیتے عارضی کوکیاں مقرر کریسوں۔ ایں کوکی وچ ذاتی ڈیٹا کائناں ہوسی تے براؤزر بند کرݨ نال ہی کوکی مُک ویسی۔

en: Images
skr_PK: تصویراں

en: Individual Attention
skr_PK: انفرادی توجہ

en: Info
skr_PK: معلومات

en: Infrastructure
skr_PK: بݨیادی ڈھانچہ

en: Inspiration
skr_PK: الہام

en: Instagram
skr_PK: انسٹاگرام

en: Instructions
skr_PK: ہدایتاں

en: Interior Design
skr_PK: اندرلا ڈیزائن

en: It is our choices, Harry, that show what we truly are, far more than our abilities.
skr_PK: اِیہ اَساݙے انتخابات ہِن، ہیری، اِیہ ظاہر کریندے جو اَساں سچّے ہِسے، آپݨی صلاحیات تُوں وَدھ تے۔

en: J.K. Rowling
skr_PK: جے کے رولنگ

en: Join the community
skr_PK: برادری نال رلت کرو

en: Juan Pérez
skr_PK: جوان پیریز

en: K-Beauty
skr_PK: کوری سوہݨپ

en: LaTeX
skr_PK: لاٹیکس

en: Language
skr_PK: زبان

en: Latest Posts
skr_PK: نویاں نکور پوسٹاں

en: Layout
skr_PK: لے آؤٹ

en: Learn More
skr_PK: ٻیا سکھو

en: Learn more
skr_PK: ٻیا سکھو

en: Life
skr_PK: زندگی

en: Life Long Learning
skr_PK: پوری زندگی سکھݨ

en: Lifestyle
skr_PK: جیوݨ دا انداز

en: Light
skr_PK: لائٹ

en: Lighting
skr_PK: سوجھلا کرݨ

en: Link
skr_PK: لنک

en: Link text
skr_PK: لنک متن

en: LinkedIn
skr_PK: لنکڈاِن

en: Links
skr_PK: لنک

en: List
skr_PK: تندیر

en: Lists
skr_PK: تندیراں

en: Literature
skr_PK: لٹریچر

en: Location
skr_PK: مقام

en: London
skr_PK: لندن

en: Main
skr_PK: وݙا

en: Maintenance
skr_PK: مرمت

en: Malaysia
skr_PK: ملیشیا

en: Maldives
skr_PK: مالدیپ

en: Massage
skr_PK: سنیہا

en: Media
skr_PK: میڈیا

en: Membership
skr_PK: رکنیت

en: Men
skr_PK: بندے

en: Mental Health
skr_PK: ذہنی صحت

en: Menu
skr_PK: مینو

en: Mindfulness
skr_PK: ذہنیت

en: Mission
skr_PK: مشن

en: Monday
skr_PK: سون٘وار

en: More Details
skr_PK: ٻیاں تفصیلاں

en: More details
skr_PK: ٻیاں تفصیلاں

en: More info
skr_PK: ٻیاں معلومات

en: Music
skr_PK: موسیقی

en: My Links
skr_PK: میݙے لنک

en: My account
skr_PK: میݙا کھاتہ

en: Nature
skr_PK: فطرت

en: Need help?
skr_PK: مدد دی لوڑ ہے؟

en: News
skr_PK: خبراں

en: Newsletter
skr_PK: خبر نامہ

en: No results found.
skr_PK: کوئی نتیجہ کائنی لبھا۔

en: Notes
skr_PK: نوٹس

en: Numbers
skr_PK: اعداد

en: Office Supplies
skr_PK: دفتری سپلائی

en: One
skr_PK: ہک

en: Opinions
skr_PK: رائے

en: Options
skr_PK: اخیتیارات

en: Order
skr_PK: ترتیب

en: Other
skr_PK: ٻیا

en: Other:
skr_PK: ٻیا:

en: Our Story
skr_PK: ساݙی کہاݨی

en: Overall
skr_PK: مجموعی

en: Pages
skr_PK: ورقے

en: Painter
skr_PK: پینٹر

en: Painters
skr_PK: پینٹرز

en: Paris
skr_PK: پیرس

en: Partners
skr_PK: بھائی وال

en: Pattern
skr_PK: نمونہ

en: People
skr_PK: لوک

en: Personal
skr_PK: ذاتی

en: Personal Development
skr_PK: ذاتی ترقی

en: Philosophy
skr_PK: فلسفہ

en: Photography
skr_PK: فوٹو گرافی

en: Photos
skr_PK: تصویراں

en: Pilates
skr_PK: پیلاٹس

en: Pinterest
skr_PK: پن ٹِرِسٹ

en: Pocket
skr_PK: جیب

en: Podcast
skr_PK: پوڈ کاسٹ

en: Poland
skr_PK: پولینڈ

en: Portfolio
skr_PK: پورٹ فولیو

en: Post Formats
skr_PK: پوسٹ فارمیٹ

en: Post Meta
skr_PK: پوسٹ میٹا

en: Post Title
skr_PK: پوسٹ  عنوان

en: Posts
skr_PK: پوسٹاں

en: Premium
skr_PK: پریمیم

en: Premium support
skr_PK: پریمیئم آسرا

en: Press
skr_PK: پریس

en: Pricing
skr_PK: قیمتاں مکاوݨ

en: Privacy Policy
skr_PK: رازداری پالیسی

en: Product
skr_PK: پیداوار

en: Product Designer
skr_PK: پروڈکٹ ڈیزائنر

en: Product name
skr_PK: پیداوار ناں

en: Product title
skr_PK: پیداوار عنوان

en: Productivity
skr_PK: پیداواریت

en: Products
skr_PK: پیداورا

en: Project
skr_PK: منصوبہ

en: Project Manager
skr_PK: پروجیکٹ منیجر

en: Project Name
skr_PK: پراجیکٹ دا ناں

en: Project Type
skr_PK: منصوبہ  قسم

en: Projects
skr_PK: منصوبے

en: Proudly powered by WordPress
skr_PK: ورڈ پریس ولوں فخریہ تکڑا تھیا

en: Purchase
skr_PK: خریداری

en: Questions?
skr_PK: سوالات؟

en: Quote
skr_PK: قول

en: Quotes
skr_PK: اقوال

en: RSS
skr_PK: آر ایس ایس

en: Read More
skr_PK: ٻیا پڑھو

en: Readability
skr_PK: پڑھݨ دی صلاحیت

en: Reading
skr_PK: پڑھائی

en: Recent Posts
skr_PK: حالیہ پوسٹاں

en: Recipes
skr_PK: ترکیباں

en: Reddit
skr_PK: ریڈاِٹ

en: Regina
skr_PK: ریجاینا

en: Register
skr_PK: رجسٹر

en: Registration Form
skr_PK: رجسٹریشن فارم

en: Research
skr_PK: تحقیق

en: Reservations
skr_PK: تحفظات

en: Resources
skr_PK: وسائل

en: Responsive Layout
skr_PK: ریسپانسوو لے آؤٹ

en: Resume
skr_PK: ولدا شروع کرو

en: Revenue
skr_PK: آمدنی

en: Reviews
skr_PK: دہرائیاں

en: Rugby
skr_PK: رگبی

en: S
skr_PK: ایس

en: SEO
skr_PK: ایس ای او

en: Sally Smith
skr_PK: سیلی سمتھ

en: Sample Page
skr_PK: نمونے داورقہ

en: Samuel the Dog
skr_PK: سموئل ڈاگ

en: Saturday
skr_PK: چھݨ چھݨ

en: Schedule
skr_PK: شیڈول

en: Search Engine Optimization
skr_PK: سرچ انجن آپٹیمائزیشن

en: Seasonal
skr_PK: موسمی

en: Send
skr_PK: بھیڄو

en: Services
skr_PK: خدمات

en: Seychelles
skr_PK: سیچیلیز

en: Shadow
skr_PK: پچھاواں

en: Shop
skr_PK: ہٹی

en: Sidebar
skr_PK: سائڈ آلی پٹی

en: Sign Up
skr_PK: سائن اپ

en: Sign up
skr_PK: کھاتہ بݨاؤ

en: Size
skr_PK: سائز

en: Skateboarding
skr_PK: سکیٹ بورڈنگ

en: Social
skr_PK: سماجی

en: Social Links
skr_PK: سماجی لنک

en: SoundCloud
skr_PK: ساؤنڈ کلاوڈ

en: Sports
skr_PK: کھیݙاں

en: Spotify
skr_PK: سپاٹیفائی

en: Start
skr_PK: شروع کرو

en: Store
skr_PK: ذخیرہ

en: Stories
skr_PK: کہاݨیاں

en: Strategy
skr_PK: حکمت عملی

en: Studio
skr_PK: سٹوڈیو

en: Style
skr_PK: انداز

en: Submit
skr_PK: جمع کرواؤ

en: Subscribe
skr_PK: سبسکرائب

en: Subscriber Content
skr_PK: سبسکرائبر مواد

en: Subscription
skr_PK: سبسکرپشن

en: Support
skr_PK: سہارا

en: Sustainability
skr_PK: استحکام

en: Table
skr_PK: ٹیبل

en: Tag
skr_PK: ٹیگ

en: Tea
skr_PK: چاہ

en: Team
skr_PK: ٹیم

en: Terms
skr_PK: ٹرماں

en: Test
skr_PK: ٹیسٹ

en: Testimonial
skr_PK: سند

en: Testimonials
skr_PK: سنداں

en: Text
skr_PK: عبارت

en: The way to get started is to quit talking and begin doing.
skr_PK: آغاز کرݨ دا طریقہ کار اِیہ ہِے جو ڳالھِیں کرݨ چھوڑ ڈیو اَتے کَم کرݨ دا آغاز کرو۔

en: This is sample content, included with the template to illustrate its features. Remove or replace it with your own words and media.
skr_PK: اِیہ نمونہ مواد ہِے، اِین٘دی خصوصیات کُوں واضح کرݨ کِیتے سانچے دے نال شامل ہِے۔ اِیکُوں آپݨے الفاظ یا میڈیا نال ہٹا ڈیو یا تبدیل کرو۔

en: Three
skr_PK: ترائے۔

en: Thursday
skr_PK: خمیس

en: Tools
skr_PK: آوزار

en: Training
skr_PK: تربیت

en: Travel
skr_PK: پندھ

en: Trending
skr_PK: رجحان

en: Tuesday
skr_PK: منگل

en: Tumblr
skr_PK: ٹمبلر

en: Tutorials
skr_PK: درس

en: Twitter
skr_PK: ٹویٹر

en: Two
skr_PK: ݙو

en: USA
skr_PK:  یو ایس اے

en: Uncategorized
skr_PK: ونکیاں ٻاجھوں

en: United Kingdom
skr_PK: برطانیہ

en: United States
skr_PK: ریاست ہائے متحدہ

en: Unknown
skr_PK: اوپرا

en: Upcoming Events
skr_PK: جلدی آوݨ آلے ایونٹ

en: Update
skr_PK: تازہ کرو

en: Venue
skr_PK: جاہ

en: Video
skr_PK: ویڈیو

en: Videos
skr_PK: ویڈیو

en: View product
skr_PK: پیداوار ݙیکھو

en: View products
skr_PK: پیداواراں ݙیکھو

en: Vimeo
skr_PK: ویمو

en: Visit Blog
skr_PK: بلاگ ݙیکھو

en: Visitor comments may be checked through an automated spam detection service.
skr_PK: وزیٹر دے تبصرے خود کار سپیم دا پتہ لاوݨ دی خدمت دے ذریعہ چیک کیتی ون٘ڄ سڳدی ہے.

en: Walt Disney
skr_PK: والٹ ڈزنی

en: Want to work with us?
skr_PK: ساݙے نال کم کرݨ چاہندے ہو؟

en: We are Stratford, a place of educational excellence.
skr_PK: اساں سٹراٹ فورڈ ہیں، تعلیمی فضیلت دہ جاہ۔

en: We are Stratford, a place of educational excellence.
skr_PK: اساں سٹراٹ فورڈ ہیں، تعلیمی فضیلت دہ جاہ۔

en: We equip your children for their chosen field of study and careers with lifelong learning skills.
skr_PK: اَساں تُہاݙے ٻالاں کُوں پڑھائی اَتے پیشیاں کِیتے زندگی بھر دے مہارتاں دے سِکھلائی دے نال لیس کر ڈیسوں۔

en: Web Design
skr_PK: ویب ڈیزائن

en: Websites
skr_PK: ویب سائٹاں

en: Weddings
skr_PK: شادیاں

en: Wednesday
skr_PK: ٻُدھ

en: Weight
skr_PK: وزن

en: Welcome
skr_PK: ست بسم اللہ

en: Welcome to
skr_PK: وچ ست بسم اللہ

en: Welcome to WordPress. This is your first post. Edit or delete it, then start writing!
skr_PK: ورڈپریس وچ ست بسم اللہ۔ ایہ تہاݙی پہلی پوسٹ ہے۔ ایندے وچ تبدیلی کرو یا مٹاؤ، وت لکھݨ شروع کرو!

en: Wellness
skr_PK: تندرستی

en: What People Say
skr_PK: لوک کیا آہدے ہن

en: What other parents Say
skr_PK: ٻئے والدین کیا آہدن

en: What other parents say
skr_PK: ٻئے والدین کیا آہدن

en: What rights you have over your data
skr_PK: تہاݙے ڈیٹا تے تہاݙے کیا حقوق ہن۔

en: WhatsApp
skr_PK: وٹس ایپ

en: Who we share your data with
skr_PK: اساں تہاݙا ݙیٹا کندے نال شیئر کروں

en: Wine
skr_PK: شراب

en: Women
skr_PK: تریمتاں

en: WordPress
skr_PK: ورڈ پریس

en: Write title…
skr_PK: عنوان لکھو۔۔۔

en: Writing
skr_PK: لکھائی

en: Year
skr_PK: سال

en: Yoga
skr_PK: یوگا

en: YouTube
skr_PK: یوٹیوب

en: all
skr_PK: یکے

en: audit
skr_PK: آڈٹ

en: blog
skr_PK: بلاگ

en: category
skr_PK: ون٘کی

en: contact
skr_PK: رابطہ

en: cookies
skr_PK: کوکیاں

en: craft
skr_PK: کرافٹ

en: design
skr_PK: ڈیزائن

en: education
skr_PK: تعلیم

en: family
skr_PK: خاندان

en: features
skr_PK: خاص خصوصیات

en: get in touch
skr_PK: رابطے وچ رہوو

en: header
skr_PK: ہیڈر

en: iTunes
skr_PK: آئی ٹیون

en: images
skr_PK: تصویراں

en: lifestyle
skr_PK: جیوݨ دا انداز

en: links
skr_PK: لنک

en: location
skr_PK: مقام

en: london
skr_PK: لندن

en: media
skr_PK: میڈیا

en: menu
skr_PK: مینیو

en: music
skr_PK: موسیقی

en: philosophy
skr_PK: فلسفہ

en: podcast
skr_PK: پوڈ کاسٹ

en: poetry
skr_PK: شاعری

en: portfolio
skr_PK: پورٹ فولیو

en: posts
skr_PK: پوسٹاں

en: pricing
skr_PK: قیمتاں مکاوݨ

en: professional
skr_PK: پیشہ ورانہ

en: projects
skr_PK: منصوبے

en: quote
skr_PK: قول

en: recipes
skr_PK: ترکیباں

en: seasonal
skr_PK: موسمی

en: services
skr_PK: خدمات

en: social
skr_PK: سماجی

en: space
skr_PK: خالی ڄاء (سپیس)

en: subscribe
skr_PK: سبسکرائب

en: sustainability
skr_PK: استحکام

en: text
skr_PK: عبارت

en: theme
skr_PK: تھیم

en: tutorials
skr_PK: درس

en: uncategorized
skr_PK: ونکیاں ٻاجھوں

en: upcoming events
skr_PK: جلدی آوݨ آلے ایونٹ

en: ― Anthony, Grade 8 parent
skr_PK: ـــ انتھونی، جماعت ٨ والدین

en: ― Megan, Grade 12 parent
skr_PK: ـــ میگن، جماعت ١٢ والدین
