WordPress.com - Block Patterns - en to sd_PK translation catalogue (186 entries)

en: ,
sd_PK: ،

en: ...or something like this:
sd_PK: يا ڪجهه هن وانگر آهي:

en: About
sd_PK: بابت

en: All
sd_PK: سڀ

en: America
sd_PK: آمريڪا

en: An anonymized string created from your email address (also called a hash) may be provided to the Gravatar service to see if you are using it. The Gravatar service privacy policy is available here: https://automattic.com/privacy/. After approval of your comment, your profile picture is visible to the public in the context of your comment.
sd_PK: پڪ ڪرڻ لاء توهان گروارار استعمال ڪري رهيا آهيو، هڪ جملو توهان جي اي ميل پتي ۾ پيدا ڪيو آهي ۽ گوروار جي خدمت ڏانهن محفوظ ڪيو ويو آهي. Gravatar جي رازداري پاليسي https://automattic.com/privacy/ تي واقع آهي. توھان جي تصوير جو تبصرو ٿيل اوھان جي تصوير ظاھر ٿيندي.

en: Apr
sd_PK: اپريل

en: Articles on this site may include embedded content (e.g. videos, images, articles, etc.). Embedded content from other websites behaves in the exact same way as if the visitor has visited the other website.
sd_PK: ھن سائيٽ تي مضمونن ۾ شامل ڪيل مواد شامل آھن (مثال طور وڊيوز، فوٽوز، آرٽيڪل وغيره). ٻين ويب سائيٽن جي طرفان منسلڪ مواد جي عملن وانگر ڄڻ ته دورو ڪندڙ ٻين ويب سائيٽن جو دورو ڪيو آهي.

en: Audio
sd_PK: آڊيو

en: Aug
sd_PK: آگسٽ

en: Austria
sd_PK: آسٽريا

en: Berlin
sd_PK: برلِن

en: Blog
sd_PK: بلاگ

en: Blog Posts
sd_PK: بلاگ پوسٽون

en: Bold
sd_PK: گهرو

en: Business
sd_PK: ڪاروبار

en: Calendar
sd_PK: مورخيو

en: Call to Action
sd_PK: ڪاروائي لاء ڪال ڪريو

en: Caption
sd_PK: عنوان

en: Category
sd_PK: درجه بندي

en: Chapters
sd_PK: بَابَ

en: City
sd_PK: شهر

en: Code
sd_PK: ڪوڊ

en: Comments
sd_PK: تاثرات

en: Connect
sd_PK: ڳنڍجو

en: Cookies
sd_PK: ڪوڪيز

en: Create
sd_PK: ٺاهيو

en: Custom Colors
sd_PK: پسند جا رَنگَ

en: Custom Header
sd_PK: ڪسٽم هيڊر

en: Date
sd_PK: تاريخ

en: Decoration
sd_PK: سينگار

en: Description
sd_PK: تشريح

en: Details
sd_PK: تفصيل

en: Dimensions
sd_PK: ماپُون

en: Education
sd_PK: تعليم

en: Email
sd_PK: برق ٽپال

en: Email Address
sd_PK: اي ميل ائڊريس

en: Email:
sd_PK: برق ٽپال

en: Embedded content from other websites
sd_PK: شامل ڪيل ٻين ويب سائيٽن تان شامل ڪيل مواد

en: Features
sd_PK: خاصيتون

en: Feb
sd_PK: فيبروري

en: First Name
sd_PK: پهريون نالو

en: Font Sizes
sd_PK: اِنڊوِي ماپَ

en: For users that register on our website (if any), we also store the personal information they provide in their user profile. All users can see, edit, or delete their personal information at any time (except they cannot change their username). Website administrators can also see and edit that information.
sd_PK: صارفين لاء جيڪي اسان جي ويب سائيٽ تي رجسٽريشن (جيڪڏهن ڪو به)، اسان توهان جي ذاتي پروفائل ۾ انهن جي ذاتي معلومات گڏ ڪندا آهيون. سڀني صارفين کي پنهنجي ذاتي معلومات ڪنهن به وقت ڏسي، تدوين يا حذف ڪري سگهو ٿا (سواء سواء انهن پنهنجي صارفين کي تبديل نه ڪري سگهي). ويب سائيٽ منتظم پڻ انهي معلومات کي ڏسي ۽ تدوين ڪري سگهن ٿا.

en: Free
sd_PK: مفت

en: Friday
sd_PK: جمعو

en: Gallery
sd_PK: گيلري

en: Genre
sd_PK: صنفَ

en: Get Started
sd_PK: شروع ٿي وڃو

en: Get started
sd_PK: شروع ٿي وڃو

en: Gradient
sd_PK: تدريج

en: Header
sd_PK: هيڊر

en: Heading 1
sd_PK: سرخي 1

en: Heading 2
sd_PK: سُرخي 2

en: Heading 3
sd_PK: سُرخي 3

en: Heading 4
sd_PK: سُرخي 4

en: Heading 5
sd_PK: سُرخي 5

en: Heading 6
sd_PK: سُرخي 6

en: Hello world!
sd_PK: هيلو دنيا!

en: Help
sd_PK: مدد

en: Highlights
sd_PK: نمايان

en: Home
sd_PK: مک صفحو

en: Homepage
sd_PK: پهريون صفحو

en: Hours
sd_PK: ڪلاڪَ

en: How long we retain your data
sd_PK: اسين توهان جي ڊيٽا کي ڪيئن برقرار رکون ٿا

en: If you edit or publish an article, an additional cookie will be saved in your browser. This cookie includes no personal data and simply indicates the post ID of the article you just edited. It expires after 1 day.
sd_PK: جيڪڏهن توهان هڪ مضمون تدوين يا شايع ڪيو ٿا، هڪ اضافي ڪوڪي توهان جي برائوزر ۾ محفوظ ڪئي ويندي. اهو ڪوڪي ۾ ڪا به ذاتي ڊيٽا شامل آهي ۽ صرف انهي مضمون جي پوسٽ ID جو توهان انهي ايڊٽ ڪيو آهي. ان کان پوء 1 ڏينهن بعد ختم ٿي ويندي.

en: If you have an account on this site, or have left comments, you can request to receive an exported file of the personal data we hold about you, including any data you have provided to us. You can also request that we erase any personal data we hold about you. This does not include any data we are obliged to keep for administrative, legal, or security purposes.
sd_PK: جيڪڏهن توهان وٽ هن سائيٽ تي هڪ اڪائونٽ آهي، يا ڇڏيل تبصرو ڪيو آهي، توهان پنهنجي ذاتي ڊيٽا جو برآمد ڪيل فائل وصول ڪرڻ جي درخواست ڪري سگهو ٿا جيڪو توهان جي باري ۾ آهي، جنهن ۾ توهان اسان سان گڏ ڪيل ڊيٽا شامل آهن. توهان پڻ درخواست ڪري سگھو ٿا ته اسان توهان جي باري ۾ ڪنهن به ذاتي ڊيٽا کي ختم ڪندا آهيون. ھن ۾ ڪابه ڊيٽا شامل ڪونھي جيڪا اسان انتظامي، قانوني، يا حفاظتي مقصدن لاء رکيل آھن.

en: If you leave a comment on our site you may opt-in to saving your name, email address and website in cookies. These are for your convenience so that you do not have to fill in your details again when you leave another comment. These cookies will last for one year.
sd_PK: جيڪڏهن توهان اسان جي سائيٽ تي تبصرو ڏيو ٿا ته توهان پنهنجو نالو، اي ميل پتو ۽ ويب سائيٽ کي ڪوڪيز ۾ بچائڻ لاء اپلوڊ ٿي سگهو ٿا. اهي توهان جي سهولت لاء آهن انهي ڪري توهان کي ٻيهر تفصيلات ڀرڻ نه آهي جڏهن توهان ٻي رايا ڇڏيندا آهيو. اهي ڪوڪيز هڪ سال لاء آخري هوندي.

en: If you leave a comment, the comment and its metadata are retained indefinitely. This is so we can recognize and approve any follow-up comments automatically instead of holding them in a moderation queue.
sd_PK: جيڪڏهن توهان تبصرو ڇڏي ڏيو، تبصرو ۽ هن جي ميٽاداٽ کي غير يقيني طور تي برقرار رکيو ويو آهي. اهو آهي اسان هڪ معتدل قطار ۾ ان کي بدران خودڪار طريقي سان نظرثاني ۽ تسليم ڪري سگهون ٿا.

en: If you request a password reset, your IP address will be included in the reset email.
sd_PK: جيڪڏهن توهان پاسورڊ ريسٽ ڪرڻ جي درخواست ڪريو ٿا، توهان جو IP پتو ريٽ اي ميل ۾ شامل ڪيو ويندو.

en: If you upload images to the website, you should avoid uploading images with embedded location data (EXIF GPS) included. Visitors to the website can download and extract any location data from images on the website.
sd_PK: جيڪڏهن توهان ويب سائيٽ تي تصويرون اپلوڊ ڪريو ٿا، انهي کي لڳائڻ گهرجي ته تصويرن جي تصويرن سان ڳنڍيل ڊيٽا اسپاني (EXIF GPS) سان. ميلن جي ويب سائيٽ تي تصويرون ۽ مقام جي ڊيٽا کي ڳولهي سگھي ٿو.

en: If you visit our login page, we will set a temporary cookie to determine if your browser accepts cookies. This cookie contains no personal data and is discarded when you close your browser.
sd_PK: جيڪڏهن توهان اسان جو لاگ ان صفحي جو دورو ڪريو ٿا،  اسين اهو ٻڌائڻ لاء هڪ عارضي ڪوڪي مقرر ڪنداسين جيڪڏهن توهان جو برائوزر ڪوڪيز کي قبول ڪري ٿو. اهو ڪوڪي ۾ ڪا به ذاتي ڊيٽا شامل ناهي ۽ جڏهن توهان پنهنجي برائوزر کي بند ڪندو ته اھي ختم ٿي وينديو .

en: Images
sd_PK: عڪس

en: Info
sd_PK: معلومات

en: Jan
sd_PK: جنوري

en: Jul
sd_PK: جولاءِ

en: Jun
sd_PK: جونِ

en: Language
sd_PK: ٻولي

en: Last Name
sd_PK: آخري نالو

en: Latest
sd_PK: تازه ترين

en: Latest Posts
sd_PK: تازيون ٽپالون

en: Layout
sd_PK: ترتيب

en: Light
sd_PK: هلڪو

en: Link
sd_PK: ڳانڍاپو

en: Link text
sd_PK: اکر جوڙيو

en: Links
sd_PK: ڳنڍڻا

en: List
sd_PK: پنوتري

en: Lists
sd_PK: فهرستون

en: London
sd_PK: لنڊن

en: Main
sd_PK: مکيه

en: Maintenance
sd_PK: مرمت

en: Maldives
sd_PK: مالديپ

en: Mar
sd_PK: مارچ

en: Media
sd_PK: رابطي جا ذريعا

en: Membership
sd_PK: ميمبر

en: Menu
sd_PK: مينُو

en: Monday
sd_PK: سُومر

en: More Details
sd_PK: وڌيڪ تفصيل

en: Name
sd_PK: نالو

en: News
sd_PK: خبرون

en: No results found.
sd_PK: ڪي بہ نتيجا نہ لڌا.

en: Notes
sd_PK: نوٽ

en: Nov
sd_PK: نومبر

en: Oct
sd_PK: آڪٽوبر

en: Options
sd_PK: اختيارات

en: Order
sd_PK: ترتيب

en: Overall
sd_PK: مجموعي طور

en: Pages
sd_PK: صفحا

en: Paris
sd_PK: پيرس

en: People
sd_PK: ماڻهو

en: Photography
sd_PK: فوٽوگرافي

en: Portfolio
sd_PK: پورٽ فوليو

en: Post Formats
sd_PK: ٽپال جون شڪلون.

en: Posts
sd_PK: مراسلا

en: Premium
sd_PK: پریمیم

en: Privacy Policy
sd_PK: پرائيويسي پاليسي

en: Quote
sd_PK: قول

en: Reading
sd_PK: پڙهڻ

en: Recent Posts
sd_PK: تازيون پوسٽون

en: Regina
sd_PK: راجِينا

en: Register
sd_PK: رجسٽر ڪريو

en: Registration Form
sd_PK: رجسٽريشن فارم

en: Responsive Layout
sd_PK: مطابق ترتيب

en: Resume
sd_PK: شروع ڪريو

en: Reviews
sd_PK: جائزا

en: Sample Page
sd_PK: نموني پيج.

en: Saturday
sd_PK: ڇنڇر

en: Schedule
sd_PK: شيڊول

en: Seasonal
sd_PK: موسمي

en: Sep
sd_PK: سيپٽمبر

en: Sidebar
sd_PK: حاشي پٽو

en: Sign Up
sd_PK: سائن اپ ڪريو

en: Sign up
sd_PK: سائن اپ ڪريو

en: Size
sd_PK: ماپَ

en: Store
sd_PK: اسٽور

en: Style
sd_PK: اسلوب

en: Submit
sd_PK: جمع ڪريو

en: Support
sd_PK: حمايت

en: Table
sd_PK: جدول

en: Tag
sd_PK: ٽيگ

en: Terms
sd_PK: ضابطا

en: Text
sd_PK: متن

en: The XYZ Doohickey Company was founded in 1971, and has been providing quality doohickeys to the public ever since. Located in Gotham City, XYZ employs over 2,000 people and does all kinds of awesome things for the Gotham community.
sd_PK: XYZ Doohickey ڪمپني 1971 ع ۾ ٺهرايو ويو ۽ هن وقت تائين عوام تائين معيارDoohickey فراهم ڪئي وئي آهي. گوتم شهر ۾ واقع، ايڪس ايز XYZ ٻن هزار کان وڌيڪ ماڻهن کي ملازمت ڪري ٿو ۽ گووتم برادري جي سڀني شڪلن ۾ بهتري آڻيندي.

en: These websites may collect data about you, use cookies, embed additional third-party tracking, and monitor your interaction with that embedded content, including tracking your interaction with the embedded content if you have an account and are logged in to that website.
sd_PK: اهو ويب سائيٽ توهان جي باري ۾ ڊيٽا گڏ ڪري، ڪوڪيز کي استعمال ڪري، اضافي ٽيون پارٽيون ٽريڪ ڪري ۽ انهي سان ڳنڍيل مواد انهي سان ڳنڍيل مواد سان گڏ، سرايت ٿيل مواد شامل ڪري سگھي ٿو. توهان سان ڳالهائڻ، جيڪڏهن توهان وٽ هن ويب سائيٽ تي هڪ اڪائونٽ آهي ۽ توهان انهن کي لاگ ان ڪيو آهي.

en: This is an example page. It's different from a blog post because it will stay in one place and will show up in your site navigation (in most themes). Most people start with an About page that introduces them to potential site visitors. It might say something like this:
sd_PK: هي هڪ مثالي صفحو آهي. بلاگ پوسٽ مختلف آهي ڇو ته اهو هڪ هنڌ تي رهندو ۽ توهان جي سائيٽ نيٽ ويئر (سڀ کان وڌيڪ عنوانن ۾) ڏيکاريو ويندو. گهڻا ماڻهو هڪ صفحي سان شروع ڪندا آهن جيڪي صلاحڪار سائيٽ سنڌين کي متعارف ڪرائڻ. اھو ڪجھھ چئي سگھي ٿو:

en: Three
sd_PK: ٽي

en: Thursday
sd_PK: خميس

en: Tools
sd_PK: اوزار

en: Tuesday
sd_PK: اڱارو

en: URL
sd_PK: يوآرايل

en: Uncategorized
sd_PK: اڻزمرايل

en: Upcoming Events
sd_PK: ايندڙ تقريبون

en: Update
sd_PK: تازه ڪاري ڪريو

en: Video
sd_PK: وڊيو

en: Visitor comments may be checked through an automated spam detection service.
sd_PK: هر ڪو تبصرو شايد خودڪار سپيم جي چڪاس سروس جي ذريعي چڪاس ٿي سگھي ٿو.

en: Wednesday
sd_PK: اربع

en: Welcome to WordPress. This is your first post. Edit or delete it, then start writing!
sd_PK: WordPress ڏانهن خوش آمديد هي توهان جي پهرين پوسٽ آهي. تبديلي آڻيو يا ختم ڪريو، پوء لکڻ شروع ڪريو!

en: What rights you have over your data
sd_PK: توهان جي ڊيٽا مٿان توهان جا حق آهن

en: When you log in, we will also set up several cookies to save your login information and your screen display choices. Login cookies last for two days, and screen options cookies last for a year. If you select &quot;Remember Me&quot;, your login will persist for two weeks. If you log out of your account, the login cookies will be removed.
sd_PK: جڏهن توهان لاگ ان ڪندا آهيو، توهان پنهنجي لاگ ان معلومات ۽ اسڪرين ڊسپلي جي اختيارن جي حفاظت لاء ڪيترن ئي ڪوڪيز پڻ سيٽ ڪنداسين. لاگ ان ڪوڪيز ڪوڪيز ٻن ڏينهن لاء باقي رهي ٿو، ۽ اسڪرين اسڪرين ڪوڪيز ڪوڪيز هڪ سال لاء رهي ٿي. جيڪڏهن توهان "مون کي ياد ڪريو" چونڊيو ته توهان جو لاگ ان ٻن هفتن تائين جاري رهندو. جيڪڏهن توهان پنهنجي اڪائونٽ مان لاگ ان ڪريو ته لاگ ان ڪوڪيز کي هٽايو ويندو.

en: Who we share your data with
sd_PK: اسان ڪير پنهنجو ڊيٽا سان حصيداري ڪريون ٿا

en: WordPress
sd_PK: ورڊپريس

en: Write title…
sd_PK: عنوان لکو...

en: Writing
sd_PK: لکڻ

en: Year
sd_PK: سال

en: blog
sd_PK: بلاگ

en: category
sd_PK: درجه بندي

en: contact
sd_PK: رابطو ڪريو

en: cookies
sd_PK: ڪوڪيز

en: education
sd_PK: تعليم

en: family
sd_PK: ڪٽنب

en: features
sd_PK: خاصيتون

en: images
sd_PK: عڪس

en: london
sd_PK: لنڊن

en: media
sd_PK: تصوير

en: music
sd_PK: موسيقي

en: pages
sd_PK: صفحا

en: podcast
sd_PK: پوڊڪاسٽ

en: poetry
sd_PK: شاعري

en: portfolio
sd_PK: پورٽ فوليو

en: posts
sd_PK: مراسلا

en: professional
sd_PK: ڪاروبار

en: quote
sd_PK: قول

en: seasonal
sd_PK: موسمي

en: text
sd_PK: لکت

en: uncategorized
sd_PK: اڻزمرايل

en: upcoming events
sd_PK: ايندڙ تقريبون
