WordPress.com - Block Patterns - en to sr_RS translation catalogue (375 entries)

en: ...or something like this:
sr_RS: ...или нешто као:

en: 2 columns
sr_RS: 2 колоне

en: A set of high quality curated patterns.
sr_RS: Скуп висококвалитетних одабраних мустри.

en: About
sr_RS: О

en: About Me
sr_RS: О мени

en: About Us
sr_RS: О нама

en: About me
sr_RS: О мени

en: Add text or blocks that will display when a query returns no results.
sr_RS: Додај текст или блокове који ће се приказати када упит не избаци резултате

en: Add to cart
sr_RS: Додај у корпу

en: Address
sr_RS: Адреса

en: Address:
sr_RS: Адреса:

en: Advertising
sr_RS: Рекламирање

en: All
sr_RS: Све

en: America
sr_RS: Америка

en: An anonymized string created from your email address (also called a hash) may be provided to the Gravatar service to see if you are using it. The Gravatar service privacy policy is available here: https://automattic.com/privacy/. After approval of your comment, your profile picture is visible to the public in the context of your comment.
sr_RS: Анонимизована ниска направљена од ваше адресе е-поште (такође названа и хеш) може бити достављена услузи Граватар да би се видело да ли је користите. Политика приватности услуге Граватар је доступна овде: https://automattic.com/privacy/. Након одобрења вашег коментара, ваша слика профила је видљива јавности у смислу вашег коментара.

en: Apr
sr_RS: Апр

en: Archive
sr_RS: архива

en: Article
sr_RS: Чланак

en: Articles on this site may include embedded content (e.g. videos, images, articles, etc.). Embedded content from other websites behaves in the exact same way as if the visitor has visited the other website.
sr_RS: Чланци на овом веб-месту могу да садрже угнежђени садржај (нпр. видео снимке, слике, чланке, итд). Угнежђени садржај са других веб-места се понаша на потпуно исти начин као да је ваш посетилац посетио друго веб-место.

en: Audio
sr_RS: Звучни записи

en: Aug
sr_RS: Авг

en: Austria
sr_RS: Аустрија

en: Bali
sr_RS: Бали

en: Banner
sr_RS: Банер

en: Barcelona
sr_RS: Барселона

en: Basic
sr_RS: Основни

en: Berlin
sr_RS: Берлин

en: Birds
sr_RS: Птице

en: Block Patterns
sr_RS: Мустре блокова

en: Blog
sr_RS: Блог

en: Blog Posts
sr_RS: Чланци блога

en: Bold
sr_RS: Масна слова

en: Book
sr_RS: Књига

en: Books
sr_RS: Књиге

en: Branding
sr_RS: Брендирање

en: Bubbles
sr_RS: Мехури

en: Business
sr_RS: Бизнис

en: Buy now
sr_RS: Купи сада

en: Calendar
sr_RS: Календар

en: Call to Action
sr_RS: Позив на радњу

en: Caption
sr_RS: Натпис

en: Cart
sr_RS: Корпа

en: Category
sr_RS: КАТЕГОРИЈА

en: Category name
sr_RS: Име категорије

en: Centered
sr_RS: Центриран

en: Chapters
sr_RS: Поглавља

en: Checkout
sr_RS: Плаћање

en: Citation
sr_RS: Цитирање

en: City
sr_RS: Град

en: Classes
sr_RS: Класе

en: Closed
sr_RS: Затворено

en: Code
sr_RS: Кôд

en: Coming Soon
sr_RS: Ускоро долази

en: Coming soon
sr_RS: Ускоро долази

en: Comments
sr_RS: Коментари

en: Company
sr_RS: Предузеће

en: Connect
sr_RS: Повежи

en: Contact
sr_RS: контакт

en: Contact Information
sr_RS: Подаци за контактирање

en: Contact Us
sr_RS: Контактирајте нас

en: Contact us
sr_RS: Контактирајте нас

en: Content…
sr_RS: Садржај...

en: Continue reading
sr_RS: Настави читање

en: Cookies
sr_RS: Колачићи

en: Countries
sr_RS: Земље

en: Create
sr_RS: Направи

en: Custom Colors
sr_RS: прилагођене боје

en: Custom Header
sr_RS: Прилагођено заглавље

en: Date
sr_RS: Датум

en: Decoration
sr_RS: Декорација

en: Description
sr_RS: Опис

en: Design
sr_RS: Изглед

en: Details
sr_RS: Детаљи

en: Digital Marketing
sr_RS: Дигитални маркетинг

en: Dimensions
sr_RS: Величине

en: Director
sr_RS: Режисер

en: Discover
sr_RS: Пронађи

en: Download
sr_RS: Преузми

en: Earn
sr_RS: Заради

en: Education
sr_RS: Образовање

en: Email
sr_RS: Е-пошта

en: Email Address
sr_RS: Адреса е-поште

en: Email:
sr_RS: Е-пошта

en: Embedded content from other websites
sr_RS: Угнежђени садржај са других веб места

en: Engineering
sr_RS: Инжењеринг

en: Enter your email address
sr_RS: Унесите адресу своје е-поште

en: Events
sr_RS: Догађаји

en: Explore
sr_RS: Истражите

en: FAQ
sr_RS: ЧПП

en: Facebook
sr_RS: Фејсбук

en: Favorites
sr_RS: Омиљене теме

en: Featured
sr_RS: Издвојено

en: Featured Post
sr_RS: Издвојени чланак

en: Features
sr_RS: Особине

en: Feb
sr_RS: Феб

en: First Name
sr_RS: Име

en: First name
sr_RS: Име

en: Five
sr_RS: Пет

en: Font Sizes
sr_RS: Величина словног лика

en: Food
sr_RS: Храна

en: Footer
sr_RS: Подножје

en: For users that register on our website (if any), we also store the personal information they provide in their user profile. All users can see, edit, or delete their personal information at any time (except they cannot change their username). Website administrators can also see and edit that information.
sr_RS: За кориснике који се региструју на наше веб место (уколико их има), такође чувамо личне информације које доставе у свом корисничком профилу. Сви корисници могу да виде, уреде или обришу своје личне податке било када (изузев што не могу да промене своје корисничко име). Управници веб места такође могу да виде и уреде те информације.

en: Form
sr_RS: Образац

en: Four
sr_RS: Четири

en: France
sr_RS: Француска

en: Free
sr_RS: Besplatno

en: Frequently Asked Questions
sr_RS: Често постављана питања

en: Friday
sr_RS: Петак

en: Full Width
sr_RS: Пуна ширина

en: Full-Width Page
sr_RS: Страна пуне ширине

en: Galleries
sr_RS: Галерије

en: Gallery
sr_RS: Галерија

en: Genre
sr_RS: Жанр

en: Get In Touch
sr_RS: Останимо у контакту

en: Get Started
sr_RS: Започни

en: Get in Touch
sr_RS: Останимо у контакту

en: Get in Touch.
sr_RS: Останимо у контакту

en: Get in touch
sr_RS: Останимо у контакту

en: Get in touch.
sr_RS: Останимо у контакту

en: Get started
sr_RS: Започни

en: Google+
sr_RS: Гугл+

en: Gradient
sr_RS: Градијент

en: Header
sr_RS: Заглавље

en: Heading 1
sr_RS: Наслов 1

en: Heading 2
sr_RS: Наслов 2

en: Heading 3
sr_RS: Наслов 3

en: Heading 4
sr_RS: Заглавље 4

en: Heading 5
sr_RS: Заглавље 5

en: Heading 6
sr_RS: Заглавље 6

en: Hello world!
sr_RS: Здраво, свете!

en: Help
sr_RS: Помоћ

en: Highlights
sr_RS: Истакнуто

en: History
sr_RS: Историја

en: Home
sr_RS: Почетак

en: Home Page
sr_RS: Почетна страница

en: Homepage
sr_RS: Почетна страница

en: Hotels
sr_RS: Хотели

en: Hours
sr_RS: Сати

en: How long we retain your data
sr_RS: Колико дуго чувамо ваше податке

en: If you edit or publish an article, an additional cookie will be saved in your browser. This cookie includes no personal data and simply indicates the post ID of the article you just edited. It expires after 1 day.
sr_RS: Када уредите или објавите чланак, додатни колачић ће бити сачуван у вашем прегледачу веба. Овај колачић не укључује личне податке и само одређује ID чланка који уређујете. Истиче након једног дана.

en: If you have an account on this site, or have left comments, you can request to receive an exported file of the personal data we hold about you, including any data you have provided to us. You can also request that we erase any personal data we hold about you. This does not include any data we are obliged to keep for administrative, legal, or security purposes.
sr_RS: Уколико имате налог на овом веб-месту, или сте оставили коментаре, можете да захтевате да примите датотеку са извезеним личним подацима које држимо о вама укључујући било које податке које сте нам доставили. Такође можете да захтевате да обришемо било које личне податке које држимо о вама. То не укључује било које податке које смо обавезни да држимо због административних, правних или безбедоносних разлога.

en: If you leave a comment on our site you may opt-in to saving your name, email address and website in cookies. These are for your convenience so that you do not have to fill in your details again when you leave another comment. These cookies will last for one year.
sr_RS: Уколико оставите коментар на нашем веб-месту, можете се изузети од снимања свог имена, адресе е-поште и веб-места у колачићима. Они су због ваше удобности тако да не морате да поново попуњавате своје детаље када оставите други коментар. Ови колачићи трају годину дана.

en: If you leave a comment, the comment and its metadata are retained indefinitely. This is so we can recognize and approve any follow-up comments automatically instead of holding them in a moderation queue.
sr_RS: Уколико оставите коментар, тај коментар и његови мета подаци се чувају неограничено. Ово је зато да бисмо препознали и аутоматски одобрили све коментаре које уследе умести да их држимо у реду за преглед.

en: If you request a password reset, your IP address will be included in the reset email.
sr_RS: Ако затражите ресетовање лозинке, ваша IP адреса ће бити укључена у е-пошту ресетовања.

en: If you upload images to the website, you should avoid uploading images with embedded location data (EXIF GPS) included. Visitors to the website can download and extract any location data from images on the website.
sr_RS: Уколико отпремате слике на веб-место, требало би да избегавате отпремање слика са угнежђеним подацима локације (EXIF GPS). Посетиоци веб-места могу да преузму и извуку податке о локацији са слика са веб-места.

en: If you visit our login page, we will set a temporary cookie to determine if your browser accepts cookies. This cookie contains no personal data and is discarded when you close your browser.
sr_RS: Уколико посетите нашу страницу за пријављивање, поставићемо привремени колачић за одређивање да ли ваш прегледач веба прихвата колачиће. Овај колачић не садржи личне податке и одбацује се након вашег затварања прегледача веба.

en: Images
sr_RS: Слике

en: Info
sr_RS: Подаци

en: Instructions
sr_RS: Инструкције

en: Interests
sr_RS: Интересовања

en: Jan
sr_RS: Јан

en: John Doe
sr_RS: Петар Петровић

en: Join the Conversation
sr_RS: Придружите се разговору

en: Join the community
sr_RS: Придружите се заједници

en: Jul
sr_RS: Јул

en: Jun
sr_RS: Јун

en: Language
sr_RS: Језик

en: Last Name
sr_RS: Презиме

en: Last name
sr_RS: Презиме

en: Latest
sr_RS: Последње

en: Latest News
sr_RS: Последње вести

en: Latest Posts
sr_RS: Последњи чланци

en: Layout
sr_RS: Распоред

en: Learn More
sr_RS: Сазнај више

en: Learn about new products and discounts
sr_RS: Сазнајте о новим производима и попустима.

en: Learn about new products and discounts!
sr_RS: Сазнајте о новим производима и попустима!

en: Learn more
sr_RS: Сазнај више

en: Light
sr_RS: светла

en: Link
sr_RS: Веза

en: Link text
sr_RS: Текст везе

en: LinkedIn
sr_RS: Линкедин

en: Links
sr_RS: Везe

en: List
sr_RS: Списак

en: Lists
sr_RS: Листе

en: Location
sr_RS: Место

en: London
sr_RS: Лондон

en: Mailchimp
sr_RS: MailChimp

en: Main
sr_RS: Главно

en: Maintenance
sr_RS: Одржавање

en: Malaysia
sr_RS: Малезија

en: Maldives
sr_RS: Малдиви

en: Mar
sr_RS: Мар

en: Media
sr_RS: Садржај

en: Membership
sr_RS: Чланство

en: Menu
sr_RS: Мени

en: Message
sr_RS: Порука

en: Monday
sr_RS: Понедељак

en: More Details
sr_RS: Више детаља

en: More Info
sr_RS: још података

en: More details
sr_RS: Више детаља

en: Music
sr_RS: Музика

en: My account
sr_RS: Мој налог

en: Name
sr_RS: Назив

en: New in store
sr_RS: Ново у продавници

en: News
sr_RS: Вести

en: Newsletter
sr_RS: Билтен

en: No results found.
sr_RS: Нема резултата.

en: Notes
sr_RS: Напомене

en: Nov
sr_RS: Нов

en: Numbers
sr_RS: Бројеви

en: Oct
sr_RS: Окт

en: On Sale Products
sr_RS: Производи на распродаји

en: One
sr_RS: Један

en: Options
sr_RS: Могућности

en: Order
sr_RS: Редослед

en: Other
sr_RS: Остало

en: Our 2015 default theme is clean, blog-focused, and designed for clarity. Twenty Fifteen's simple, straightforward typography is readable on a wide variety of screen sizes, and suitable for multiple languages. We designed it using a mobile-first approach, meaning your content takes center-stage, regardless of whether your visitors arrive by smartphone, tablet, laptop, or desktop computer.
sr_RS: Наша подразумевана тема 2015 је чиста, усредрсређена на блогове и направљена за јасноћу. Једноставна типографија Twenty Fifteen је читљива на великом брооју величина екрана и одговарајућа је за више језика. Направили смо је уз приступ преносивим уређајима, што значи да ваш садржај заузима средишње место, без обзира да ли ваши посетиоци долазе користећи паметан телефон, таблет, лаптоп или стони рачунар.

en: Our services
sr_RS: Наше услуге

en: Overall
sr_RS: Целокупно

en: Pages
sr_RS: Странице

en: Painter
sr_RS: Сликар

en: Paris
sr_RS: Париз

en: Pattern
sr_RS: Мустра

en: People
sr_RS: Људи

en: Personal
sr_RS: Лични

en: Phone
sr_RS: Телефон

en: Phone Number
sr_RS: Број телефона

en: Photography
sr_RS: Фотографија

en: Photos
sr_RS: Фотографије

en: Pinterest
sr_RS: Пинтерест

en: Poland
sr_RS: Пољска

en: Portfolio
sr_RS: Портфељ

en: Post Formats
sr_RS: Облици чланка

en: Post Meta
sr_RS: Мета чланка

en: Post Title
sr_RS: Наслов чланка

en: Postcode
sr_RS: Поштански број

en: Posts
sr_RS: Чланци

en: Premium support
sr_RS: Плаћена подршка

en: Pricing
sr_RS: Цене

en: Privacy Policy
sr_RS: Политика приватности

en: Product
sr_RS: Производ

en: Product name
sr_RS: Назив производа

en: Product title
sr_RS: Назив производа

en: Products
sr_RS: Производи

en: Projects
sr_RS: Пројекат

en: Proudly powered by WordPress
sr_RS: Са поносом покреће Вордпрес

en: Purchase
sr_RS: Куповина

en: Questions?
sr_RS: Питања

en: Quote
sr_RS: Цитат

en: Quotes
sr_RS: Цитати

en: Read More
sr_RS: Прочитај више

en: Reading
sr_RS: Читање

en: Recent Posts
sr_RS: Скорашњи чланци

en: Reddit
sr_RS: Редит

en: Regina
sr_RS: Регина

en: Register
sr_RS: Регистрација

en: Registration Form
sr_RS: Образац за регистрацију

en: Responsive Layout
sr_RS: Одговарајући распоред

en: Resume
sr_RS: Настави

en: Revenue
sr_RS: Приход

en: Review
sr_RS: Рецензија

en: Reviews
sr_RS: Прегледи

en: Sample Page
sr_RS: Пример стране

en: Saturday
sr_RS: Субота

en: Schedule
sr_RS: Распоред

en: Schedules
sr_RS: Распореди

en: Seasonal
sr_RS: сезонско

en: See more
sr_RS: Види више

en: Send
sr_RS: Пошаљи

en: Send Message
sr_RS: Пошаљи поруку

en: Sep
sr_RS: Сеп

en: Services
sr_RS: Услуге

en: Seychelles
sr_RS: Сејшели

en: Shadow
sr_RS: Сенка

en: Share reviews and feedback about your brand/business.
sr_RS: Подели утиске о свом бренду или бизнису.

en: Shop
sr_RS: Продавница

en: Shop All
sr_RS: Купи све

en: Shop Now
sr_RS: Купујте сада

en: Shop now
sr_RS: Купујте сада

en: Sidebar
sr_RS: Бочна колона

en: Sign Up
sr_RS: Отворите налог

en: Sign up
sr_RS: Пријавите се

en: Single Product
sr_RS: Појединачни производ

en: Size
sr_RS: Величина

en: Social
sr_RS: Друштвене мреже

en: Social Links
sr_RS: Везе за друштвене мреже

en: Start
sr_RS: Почети

en: Store
sr_RS: Продавница

en: Strategy
sr_RS: Стратегија

en: Style
sr_RS: Стил

en: Submit
sr_RS: Пошаљи

en: Subscribe
sr_RS: Пријава

en: Subscription
sr_RS: Претплата

en: Support
sr_RS: Подршка

en: Table
sr_RS: Табела

en: Tag
sr_RS: Ознака

en: Terms
sr_RS: Чланови

en: Testimonials
sr_RS: Рецензије

en: Text
sr_RS: Текст

en: The XYZ Doohickey Company was founded in 1971, and has been providing quality doohickeys to the public ever since. Located in Gotham City, XYZ employs over 2,000 people and does all kinds of awesome things for the Gotham community.
sr_RS: Предузеће ЋЖЉ је основано 1991. и отада прави квалитетне шкљоцалице. Са седиштем у Паланци, ЋЖЉ запошљава преко 200 радника и даје много паланачкој заједници.

en: These websites may collect data about you, use cookies, embed additional third-party tracking, and monitor your interaction with that embedded content, including tracking your interaction with the embedded content if you have an account and are logged in to that website.
sr_RS: Та веб места могу да прикупе податке о вама, користе колачиће, угнезде додатно праћење од стране треће стране и надгледају вашу интеракцију са тим угнежђеним садржајем, укључујући праћење ваше интеракције са угнежђеним садржајем уколико имате налог и пријављени сте на то веб место.

en: This is an example page. It's different from a blog post because it will stay in one place and will show up in your site navigation (in most themes). Most people start with an About page that introduces them to potential site visitors. It might say something like this:
sr_RS: Ово је пример стране. Другачија је од чланка блога зато што ће стајати на једном месту и појављиваће се у кретању вашег веб места (у већини тема). Већина људи почиње са страном О која их упознаје са могућим посетиоцима веб места. Може да каже нешто као ово:

en: Three
sr_RS: Три

en: Thursday
sr_RS: Четвртак

en: Tools
sr_RS: Алатке

en: Trending
sr_RS: У тренду

en: Tuesday
sr_RS: Уторак

en: Twitter
sr_RS: Твитер

en: Two
sr_RS: Два

en: Type / to add a hidden block
sr_RS: Укуцајте / да бисте додали скривени блок

en: Uncategorized
sr_RS: Некатегоризовано

en: Unknown
sr_RS: Непознато

en: Upcoming Events
sr_RS: Надолазећи догађаји

en: Update
sr_RS: Ажурирај

en: Video
sr_RS: Видео запис

en: Videos
sr_RS: Видео записи

en: View product
sr_RS: Погледајте производ

en: View products
sr_RS: Види производе

en: Visitor comments may be checked through an automated spam detection service.
sr_RS: Коментари посетиоца могу да буду проверени кроз услугу аутоматског препознавања непожељних.

en: Web Design
sr_RS: Веб-дизајн

en: Websites
sr_RS: Веб-места

en: Wednesday
sr_RS: Среда

en: Weight
sr_RS: Тежина

en: Welcome
sr_RS: Добро дошли

en: Welcome to
sr_RS: Добродошли у

en: Welcome to WordPress. This is your first post. Edit or delete it, then start writing!
sr_RS: Добро дошли у Вордпрес. Ово је ваш први чланак. Измените га или обришите и почните са писањем!

en: What rights you have over your data
sr_RS: Која права имате у односу на ваше податке

en: When you log in, we will also set up several cookies to save your login information and your screen display choices. Login cookies last for two days, and screen options cookies last for a year. If you select &quot;Remember Me&quot;, your login will persist for two weeks. If you log out of your account, the login cookies will be removed.
sr_RS: Када се пријавите, такође ћемо поставити неколико колачића да бисмо сачували ваше информације пријављивања и ваше изборе приказа екрана. Колачићи пријављивања трају два дана, а колачићи могућности екрана трају годину дана. Уколико изаберете опцију &quot;Запамти ме&quot;, ваша пријава ће трајати две седмице. Уколико се одјавите са свог налога, колачићи пријављивања биће уклоњени.

en: Where your data is sent
sr_RS: Где се шаљу ваши подаци

en: Who we share your data with
sr_RS: Са ким делимо ваше податке

en: WordPress
sr_RS: Вордпрес

en: Write title…
sr_RS: Напишите наслов…

en: Writing
sr_RS: Писање

en: Year
sr_RS: година

en: You may be interested in…
sr_RS: Можда ће вас интересовати...

en: Your cart is currently empty!
sr_RS: Ваша корпа је тренутно празна!

en: all
sr_RS: све

en: audit
sr_RS: провера

en: blog
sr_RS: блог

en: category
sr_RS: КАТЕГОРИЈА

en: change
sr_RS: промени

en: city
sr_RS: град

en: contact
sr_RS: контакт

en: cookies
sr_RS: Колачићи

en: dark
sr_RS: тамна

en: design
sr_RS: Изглед

en: education
sr_RS: Образовање

en: family
sr_RS: фамилија

en: features
sr_RS: Особине

en: from $0.99
sr_RS: од $0.99

en: from $1.49
sr_RS: од $1.49

en: from $1.99
sr_RS: од $1.99

en: from $2.99
sr_RS: од $2.99

en: home
sr_RS: Почетак

en: images
sr_RS: слике

en: list
sr_RS: листа

en: location
sr_RS: Место

en: london
sr_RS: Лондон

en: media
sr_RS: садржај

en: menu
sr_RS: Изборник

en: music
sr_RS: музика

en: newsletter
sr_RS: Билтен

en: pages
sr_RS: Странице

en: podcast
sr_RS: подкаст

en: poetry
sr_RS: поезија

en: portfolio
sr_RS: Портфељ

en: posts
sr_RS: чланака

en: products
sr_RS: производи

en: professional
sr_RS: професионално

en: projects
sr_RS: Пројекат

en: quote
sr_RS: Цитат

en: reviews
sr_RS: прегледи

en: seasonal
sr_RS: сезонско

en: services
sr_RS: услуге

en: social
sr_RS: dруштвени

en: space
sr_RS: размак,

en: subscribe
sr_RS: Пријава

en: tag
sr_RS: ознака

en: tags
sr_RS: ознаке

en: text
sr_RS: текст

en: theme
sr_RS: тема

en: uncategorized
sr_RS: Некатегоризовано

en: upcoming events
sr_RS: Надолазећи догађаји

en: update
sr_RS: Ажурирај

en: wordpress
sr_RS: вордпрес
