WordPress.com - Block Patterns - en to ug_CN translation catalogue (243 entries)

en: ,
ug_CN: ،

en: ...or something like this:
ug_CN: … ياكى مۇنداق:

en: A set of high quality curated patterns.
ug_CN: يۇقىرى سۈپەتلىك لايىھەلەنگەن ئەندىزە توپلىمى.

en: About
ug_CN: ھەققىدە

en: About Us
ug_CN: بىز ھەققىدە

en: About me
ug_CN: ئۆزۆم ھەققىدە

en: Add text or blocks that will display when a query returns no results.
ug_CN: سۈرۈشتۈرۈش ھېچقانداق نەتىجە قايتۇرمىغاندا كۆرسىتىدىغان تېكىس ياكى بۆلەك قوشۇلىدۇ.

en: Address
ug_CN: ئادرېس

en: All
ug_CN: ھەممە

en: America
ug_CN: ئامېرىكا

en: An anonymized string created from your email address (also called a hash) may be provided to the Gravatar service to see if you are using it. The Gravatar service privacy policy is available here: https://automattic.com/privacy/. After approval of your comment, your profile picture is visible to the public in the context of your comment.
ug_CN: ئېلخەت ئادرېسىڭىزدىن ھاسىللانغان نامسىزلاشتۇرۇلغان ھەرپ تىزىقى (hash دەپمۇ ئاتىلىدۇ) بەلكىم Gravatar مۇلازىمېتىرغا تەمىنلىنلىنىپ سىزنىڭ مەزكۇر  مۇلازىمەتنى ئىشلىتىۋاتقان ياكى ئىشلەتمىگەنلىكىڭىزنى جەزملەيدۇ. بۇ Gravatar مۇلازىمېتىنىڭ شەخسىيەت تۈزۈمى: here: https://automattic.com/privacy/. ئىنكاسىڭىز تەستىقلانغاندىن كېيىن، تەرجىمىھال رەسىمىڭىز ئىنكاسىڭىزنىڭ يېنىدا ئاشكارە كۆرۈنىدۇ.

en: Archive
ug_CN: ئارخىپ

en: Article
ug_CN: يازما

en: Articles on this site may include embedded content (e.g. videos, images, articles, etc.). Embedded content from other websites behaves in the exact same way as if the visitor has visited the other website.
ug_CN: مەزكۇر تور بېكەتتىكى ماقالىلەردە سىڭدۈرمە مەزمۇن (مەسىلەن، سىن، سۈرەت، ماقالە قاتارلىق) بولۇشى مۇمكىن. ئۈچىنچى تەرەپ تور بېكەتتىن سىڭدۈرۈلگەن مەزمۇنىنىڭ شەخسىيەت تۈزۈمىنىڭ بىر تەرەپ قىلىنىش ئۇسۇلى زىيارەتچىلەر مەزكۇر بېكەتنى زىيارەت قىلغاندىكى بەلگىلىمە بىلەن تامامەن ئوخشاش بولىدۇ.

en: Audio
ug_CN: ئۈن

en: Banner
ug_CN: پلاكات

en: Berlin
ug_CN: بېرلىن - گېرمانىيە

en: Blog
ug_CN: بىلوگ

en: Book
ug_CN: كىتاب

en: Bubbles
ug_CN: كۆپۈكچىلەر

en: Business
ug_CN: سودا

en: Buy now
ug_CN: ھازىرلا ئالاي

en: Calendar
ug_CN: كالېندار

en: Call to Action
ug_CN: ھەرىكەتكە دەۋەت

en: Caption
ug_CN: تېما

en: Category
ug_CN: كاتېگورىيە

en: Chapters
ug_CN: باب

en: Chocolate
ug_CN: شاكىلات

en: Citation
ug_CN: پايدىلانما

en: City
ug_CN: شەھەر

en: Closed
ug_CN: ئېتىۋېتىلگەن

en: Code
ug_CN: كود

en: Comments
ug_CN: باھالار

en: Company
ug_CN: شىركەت

en: Contact
ug_CN: ئالاقىلەشكۈچى

en: Contact us
ug_CN: بىز بىلەن ئالاقىلىشىڭ

en: Continue reading
ug_CN: ئوقۇشنى داۋاملاشتۇرۇش

en: Cookies
ug_CN: كۇكىي

en: Create
ug_CN: قۇرۇش

en: Custom Colors
ug_CN: خاس رەڭ

en: Custom Header
ug_CN: خاس توربەت رەسىمى

en: Date
ug_CN: چېسلا

en: Decoration
ug_CN: بېزەك

en: Description
ug_CN: چۈشەندۈرۈش

en: Design
ug_CN: كۆرۈنمە

en: Details
ug_CN: تەپسىلاتى

en: Dimensions
ug_CN: چوڭلۇقى

en: Education
ug_CN: مائارىپ

en: Email
ug_CN: ئېلېكتىرونلۇق خەت

en: Email Address
ug_CN: ئېلخەت ئادرېسى

en: Email:
ug_CN: ئېلېكتىرونلۇق خەت

en: Embedded content from other websites
ug_CN: باشقا تور بېكەتتىن سىڭدۈرۈلگەن مەزمۇن

en: FAQ
ug_CN: كۆپ سورىلىدىغان سوئاللار

en: Facebook
ug_CN: فەيسبۇك

en: Favorites
ug_CN: خەتكۈچلەر:

en: Featured
ug_CN: تەۋسىيەلىك

en: Featured Post
ug_CN: تەۋسىيەلىك يازما

en: Features
ug_CN: ئالاھىدىلىكلەر

en: First Name
ug_CN: ئىسىم

en: First name
ug_CN: ئىسىم

en: Flickr
ug_CN: فلىكىر

en: Font Sizes
ug_CN: خەت نۇسخىسى چوڭلۇقى

en: Footer
ug_CN: بەت تېگى

en: For users that register on our website (if any), we also store the personal information they provide in their user profile. All users can see, edit, or delete their personal information at any time (except they cannot change their username). Website administrators can also see and edit that information.
ug_CN: مەزكۇر تور بېكەتكە تىزىملاتقان ئىشلەتكۈچىلەر (ئەگەر بولسا) گە نىسبەتەن، ئۇلار تەمىنلىگەن شەخسىي سانلىق مەلۇماتلارنىمۇ ساقلايمىز. بارلىق ئىشلەتكۈچىلەر ھەر قانداق ۋاقىتتا ئۆزلىرىنىڭ شەخسىي سانلىق مەلۇماتلىرىنى كۆرۈپ، تەھرىرلەپ ياكى ئۆچۈرەلەيدۇ (ئىشلەتكۈچى ئىسمىنى ئۆزگەرتىشتىن باشقا)، تور بېكەت باشقۇرغۇچىمۇ ئۇ ئۇچۇرلارنى كۆرۈپ ۋە تەھرىرلىيەلەيدۇ.

en: Friday
ug_CN: جۈمە

en: Full-Width Page
ug_CN: پۈتۈن كەڭلىكتىكى بەت

en: Galleries
ug_CN: ئامبار

en: Gallery
ug_CN: ئالبوم

en: Genre
ug_CN: ژانېرى

en: Get Started
ug_CN: باشلاش

en: Get started
ug_CN: باشلاش

en: Google
ug_CN: گۇگۇل

en: Gradient
ug_CN: گۈل نۇسخىسى

en: Header
ug_CN: بەت بېشى

en: Heading 6
ug_CN: تېما 6

en: Hello World!
ug_CN: سالام دۇنيا!

en: Hello world!
ug_CN: سالام دۇنيا!

en: Help
ug_CN: ياردەم

en: Highlights
ug_CN: يورۇت

en: History
ug_CN: تارىخ

en: Home
ug_CN: باشبەت

en: Home Page
ug_CN: باش بەت

en: Homepage
ug_CN: باش بەت

en: Hours
ug_CN: سائەت

en: How long we retain your data
ug_CN: سانلىق مەلۇماتلىرىڭىزنى قاچانغىچە ساقلايمىز

en: If you edit or publish an article, an additional cookie will be saved in your browser. This cookie includes no personal data and simply indicates the post ID of the article you just edited. It expires after 1 day.
ug_CN: ئەگەر سىز ماقالە تەھرىرلەپ ياكى ئېلان قىلسىڭىز، توركۆرگۈڭىزگە قوشۇمچە ساقلانما (cookie) ساقلىنىدۇ. بۇ ساقلانما شەخسىي سانلىق مەلۇماتنى ئۆز ئىچىگە ئالمايدۇ ئەمما سىز بايا تەھرىرلىگەن ماقالىنىڭ كىملىكى خاتىرىلىنىدۇ. بۇ ساقلانما بىر كۈن ساقلىنىدۇ.

en: If you have an account on this site, or have left comments, you can request to receive an exported file of the personal data we hold about you, including any data you have provided to us. You can also request that we erase any personal data we hold about you. This does not include any data we are obliged to keep for administrative, legal, or security purposes.
ug_CN: ئەگەر بۇ تور بېكەتتە ھېساباتىڭىز بولسا ياكى ئىلگىرى ئىنكاس قالدۇرغان بولسىڭىز، بىزدىكى بارلىق سانلىق مەلۇماتلىرىڭىزنى ھۆججەتكە چىقىرىپ بېرىشنى تەلەپ قىلىش ئىلتىماسى يوللىسىڭىز بولىدۇ. بۇلار سىز بىزگە تەمىنلىگەن بارلىق ئۇچۇرلارنى ئۆز ئىچىگە ئالىدۇ. سىز بىزگە تەمىنلەپ بەرگەن بارلىق سانلىق مەلۇماتلارنى ئۆچۈرۈۋېتىشنى تەلەپ قىلسىڭىزمۇ بولىدۇ. بۇ ئۇچۇرلار باشقۇرۇش، قانۇن ياكى بىخەتەرلىك سەۋەبىدىن چوقۇم ساقلاپ قېلىش زۆرۈر بولغان سانلىق مەلۇماتلارنى ئۆز ئىچىگە ئالمايدۇ.

en: If you leave a comment on our site you may opt-in to saving your name, email address and website in cookies. These are for your convenience so that you do not have to fill in your details again when you leave another comment. These cookies will last for one year.
ug_CN: ئەگەر تور بېكىتىمىزدە ئىنكاس قالدۇرغان بولسىڭىز، ساقلانمىدا ئىسمىڭىز، ئېلخەت ئادرېس ۋە تور بېكەت ئادرېسىنى ساقلاشنى تاللىسىڭىز بولىدۇ. بۇنداق بولغاندا يەنە ئىنكاس يازغاندا مۇناسىۋەتلىك ئۇچۇرلارنى قايتا تولدۇرۇشىڭىز ھاجەتسىز. بۇ ساقلانما بىر يىل ساقلىنىدۇ.

en: If you leave a comment, the comment and its metadata are retained indefinitely. This is so we can recognize and approve any follow-up comments automatically instead of holding them in a moderation queue.
ug_CN: ئەگەر ئىنكاس قالدۇرسىڭىز، ئىنكاس ۋە ئۇنىڭ مېتا سانلىق مەلۇماتى مۇددەتسىز ساقلاپ قېلىنىدۇ. بۇنداق قىلىشىمىزنىڭ سەۋەبى كېيىنكى ئىنكاسنى تونۇش ۋە ئۆزلۈكىدىن تەستىقلاش ئۈچۈن بولۇپ، كېيىن يوللانغان ئىنكاسلار تەستىقلاش قاتارىغا تىزىلمايدۇ.

en: If you request a password reset, your IP address will be included in the reset email.
ug_CN: ئەگەر ئىم ئەسلىگە قايتۇرۇشنى ئىلتىماس قىلسىڭىز، ئەسلىگە قايتۇرۇش ئېلخەتتە IP ئادرېسىڭىز بولىدۇ.

en: If you upload images to the website, you should avoid uploading images with embedded location data (EXIF GPS) included. Visitors to the website can download and extract any location data from images on the website.
ug_CN: ئەگەر تو ربېكىتىڭىزگە رەسىم يۈكلىسىڭىز، ئورۇن مەلۇمات (EXIF GPS) ئۇچۇرلىرى قوشۇلۇپ قالمىغان رەسىملەرنى تاللىشىڭىز كېرەك.  چۈنكى باشقا زىيارەتچىلەر تور بېتىدىن رەسىملەرنى چۈشۈرۈپ ۋە ئۇنىڭ ئىچىكە قىستۇرۇلغان ئورۇن ئۇچۇرلىرىنى چىقىرىۋېلىشى مۈمكىن.

en: If you visit our login page, we will set a temporary cookie to determine if your browser accepts cookies. This cookie contains no personal data and is discarded when you close your browser.
ug_CN: ئەگەر تىزىمغا كىرىش بېتىمىزنى زىيارەت قىلسىڭىز، بىز ۋاقىتلىق ساقلانما تەڭشەپ توركۆرگۈڭىزنىڭ ساقلانمىنى قوبۇل قىلىدىغان ياكى قىلمايدىغانلىقىنى جەزملەيمىز. بۇ ساقلانما شەخسىي سانلىق مەلۇماتلارنى ئۆز ئىچىگە ئالمايدۇ ھەمدە توركۆرگۈ تاقالغاندىن كېيىن تاشلىۋېتىلىدۇ.

en: Images
ug_CN: رەسىم

en: Info
ug_CN: ئۇچۇر

en: Interests
ug_CN: قىزىقىش

en: Language
ug_CN: تىللار

en: Last Name
ug_CN: فامىلە

en: Last name
ug_CN: فامىلە

en: Latest
ug_CN: ئەڭ يېڭى

en: Latest News
ug_CN: ئەڭ يېڭى خەۋەرلەر

en: Latest Posts
ug_CN: ئەڭ يېڭى يازمىلار

en: Layout
ug_CN: بەت شەكلى

en: Learn More
ug_CN: تەپسىلاتى

en: Learn more
ug_CN: تەپسىلاتى

en: Light
ug_CN: سۇس

en: Link
ug_CN: ئۇلانما

en: Link text
ug_CN: ئۇلانما تېكىستى

en: Links
ug_CN: ئۇلانما

en: List
ug_CN: تىزىملىك

en: Location
ug_CN: ئورۇن

en: London
ug_CN: لوندون - ئەنگىلىيە

en: Main
ug_CN: باش

en: Maintenance
ug_CN: ئاسراش

en: Maldives
ug_CN: مالدىۋې

en: Media
ug_CN: مېدىيا

en: Membership
ug_CN: ئەزا بولۇش

en: Menu
ug_CN: تىزىملىك

en: Message
ug_CN: ئۇچۇر

en: Monday
ug_CN: دۈشەنبە

en: More Details
ug_CN: تېخىمۇ كۆپ تەپسىلاتلار

en: More details
ug_CN: تېخىمۇ كۆپ تەپسىلاتلار

en: Music
ug_CN: مۇزىكا

en: My account
ug_CN: ھېساباتىم

en: Name
ug_CN: ئىسىم

en: Need help?
ug_CN: ياردەم لازىممۇ؟

en: News
ug_CN: خەۋەرلەر

en: No results found.
ug_CN: نەتىجە چىقمىدى.

en: Notes
ug_CN: كۆرسەتمە

en: Numbers
ug_CN: سانلار

en: One
ug_CN: بىر ئىستونلۇق

en: Options
ug_CN: تاللاشلار

en: Order
ug_CN: تەرتىپ

en: Other
ug_CN: باشقىلار

en: Pages
ug_CN: بەتلەر

en: Paris
ug_CN: پارىژ - فرانسىيە

en: Pattern
ug_CN: ئەندىزە

en: People
ug_CN: كىشىلەر

en: Phone
ug_CN: تېلېفون

en: Photography
ug_CN: سۈرەتچىلىك

en: Portfolio
ug_CN: ئەسەرلەر توپلىمى

en: Post Formats
ug_CN: يازما فورماتلىرى

en: Post Meta
ug_CN: يازما تەپسىلاتى

en: Post Title
ug_CN: يازما ماۋزۇسى

en: Posts
ug_CN: يازمىلار

en: Privacy Policy
ug_CN: شەخسىيەت ھوقۇق سىياسىتى

en: Product
ug_CN: مەھسۇلات

en: Projects
ug_CN: تۈرلەر

en: Proudly powered by WordPress
ug_CN: پەخىرلىك ۋوردپرەستە قۇرۇلدى

en: Questions?
ug_CN: سوئاللار

en: Quote
ug_CN: نەقىل

en: Quotes
ug_CN: نەقىل

en: Read More
ug_CN: تولۇق ئوقۇش

en: Reading
ug_CN: ئوقۇش

en: Recent Posts
ug_CN: يېقىنقى يازمىلار

en: Regina
ug_CN: رىجاينا - كانادا

en: Register
ug_CN: تىزىملىتىش

en: Registration Form
ug_CN: تىزىملىتىش جەدۋىلى

en: Responsive Layout
ug_CN: ئىنكاسچان بەت لايىھەسى

en: Resume
ug_CN: داۋاملاشتۇر

en: Reviews
ug_CN: باھالاشلار

en: S
ug_CN: ش

en: Sample Page
ug_CN: ئۈلگە بەت

en: Saturday
ug_CN: شەنبە

en: Schedule
ug_CN: كۈنتەرتىپ

en: Seasonal
ug_CN: پەسىللىك

en: Send Message
ug_CN: ئۇچۇر يوللاش

en: Shadow
ug_CN: سايە

en: Share reviews and feedback about your brand/business.
ug_CN: ماركا/تىجارىتىڭىز ھەققىدىكى باھا ۋە پىكىرلەرنى ھەمبەھىرلەڭ.

en: Sidebar
ug_CN: يانبالداق

en: Sign Up
ug_CN: تىزىملىتىش

en: Sign up
ug_CN: تىزىملىتىش

en: Size
ug_CN: چوڭلۇقى

en: Store
ug_CN: دۇكان

en: Style
ug_CN: لايىھە

en: Submit
ug_CN: يوللاش

en: Subscribe
ug_CN: خەتلىنىش

en: Support
ug_CN: ياردەم

en: Table
ug_CN: جەدۋەل

en: Tag
ug_CN: خەتكۈش

en: Terms
ug_CN: قائىدە - شەرتلەر

en: Text
ug_CN: تېكىست

en: The XYZ Doohickey Company was founded in 1971, and has been providing quality doohickeys to the public ever since. Located in Gotham City, XYZ employs over 2,000 people and does all kinds of awesome things for the Gotham community.
ug_CN: XYZ Doohickey شىركىتى 1971-قۇرۇلغان بولۇپ، شۇ ۋاقىتتىن باشلاپ جامائەتكە سۈپەتلىك doohickeys تەمىنلەۋاتىدۇ. شىركەتنىڭ ئورنى گوتام شەھىرىدە، 2000 دىن ئارتۇق خىزمەتچىسى بار، گوتام جامائىتى ئۈچۈن قالتىس ئىشلارنى قىلىدۇ.

en: These websites may collect data about you, use cookies, embed additional third-party tracking, and monitor your interaction with that embedded content, including tracking your interaction with the embedded content if you have an account and are logged in to that website.
ug_CN: بۇ تور بېكەتلەر ساقلانما، سىڭدۈرمە ئۈچىنچى تەرەپ ئىزلىغۇچ ئىشلىتىپ سىزنىڭ سانلىق مەلۇماتلىرىڭىزنى توپلىشى مۇمكىن، بۇ سىڭدۈرمە مەزمۇن بىلەن بولغان تەسىرلىشىشنى نازارەت قىلىشى مۇمكىن، بۇ تور بېكەتتە ھېساباتىڭىز بولۇپ تىزىمغا كىرگەندە، سىز سىڭدۈرمە مەزمۇن بىلەن تەسىرلەشكەندە، سىزنى ئىزلىشى مۇمكىن.

en: This is an example page. It's different from a blog post because it will stay in one place and will show up in your site navigation (in most themes). Most people start with an About page that introduces them to potential site visitors. It might say something like this:
ug_CN: بۇ مىسال بەت. بەت بىلەن بىلوگ يازمىسى پەرقلىق بولۇپ، ئۇنىڭ ئورنى مۇقىم، ئادەتتە تور بېكەتنىڭ يولباشچى بالداق (كۆپلىگەن ئۆرنەكلەر) تا كۆرۈنىدۇ. نۇرغۇن ئىشلەتكۈچىلەر ھەققىدە بېتىنى قۇرۇپ، زىيارەتچىلەرگە ئۆزىنى تونۇشتۇرىدۇ. مەسىلەن:

en: Three
ug_CN: ئۈچ ئىستونلۇق

en: Thursday
ug_CN: پەيشەنبە

en: Tools
ug_CN: قوراللار

en: Travel
ug_CN: ساياھەت

en: Tuesday
ug_CN: سەيشەنبە

en: Twitter
ug_CN: تۋىتتېر

en: Two
ug_CN: ئىككى ئىستونلۇق

en: Type / to add a hidden block
ug_CN: كىرگۈز/يوشۇرۇن بۆلەك قوشىدۇ

en: URL
ug_CN: ئادرېس

en: Uncategorized
ug_CN: سەھىپە ئايرىلمىغان

en: Unknown
ug_CN: نامەلۇم

en: Update
ug_CN: يېڭىلاش

en: Video
ug_CN: سىن

en: Videos
ug_CN: سىن

en: Visitor comments may be checked through an automated spam detection service.
ug_CN: زىيارەتچىلەرنىڭ ئىنكاسى ئەخلەت خەت بايقاش مۇلازىمىتى ئارقىلىق ئۆزلۈكىدىن تەكشۈرۈلۈشى مۇمكىن.

en: Websites
ug_CN: تور بەتلەر

en: Wednesday
ug_CN: چارشەنبە

en: Welcome
ug_CN: مەرھابا

en: Welcome to WordPress. This is your first post. Edit or delete it, then start writing!
ug_CN: WordPress كە خۇش كېلىپسىز. بۇ تۇنجى يازمىڭىز. ئۇنى تەھرىرلەڭ ياكى ئۆچۈرۈڭ، ئاندىن يېزىشنى باشلاڭ!

en: What rights you have over your data
ug_CN: شەخسىي سانلىق مەلۇماتىڭىزغا نىسبەتەن قانداق ھوقۇقىڭىز بار

en: When you log in, we will also set up several cookies to save your login information and your screen display choices. Login cookies last for two days, and screen options cookies last for a year. If you select &quot;Remember Me&quot;, your login will persist for two weeks. If you log out of your account, the login cookies will be removed.
ug_CN: سىز تىزىمغا كىرگەندە، بىر قانچە ساقلانمىغا تىزىمغا كىرىش ئۇچۇرى ۋە ئېكراندا كۆرسىتىش تاللانمىسىنى ساقلايمىز. تىزىمغا كىرىش ساقلانمىسى ئىككى كۈن ساقلىنىدۇ، ئېكراندا كۆرسىتىش تاللانما ساقلانمىسى بىر يىل ساقلىنىدۇ. ئەگەر «مېنى ئەستە تۇت» نى تاللىغان بولسىڭىز، تىزىمغا كىرىش ئۇچۇرى ئىككى ھەپتە ساقلىنىدۇ. ئەگەر تىزىمدىن چىقسىڭىز، تىزىمغا كىرىش ساقلانمىسى چىقىرىۋېتىلىدۇ.

en: Where your data is sent
ug_CN: سانلىق مەلۇماتلىرىڭىز قەيەرگە ئەۋەتىلدى

en: Who we are
ug_CN: بىز كىم

en: Who we share your data with
ug_CN: سانلىق مەلۇماتلىرىڭىزنى كىمگە ھەمبەھىرلەيمىز

en: Write title…
ug_CN: تىما يىزىش...

en: Writing
ug_CN: يېزىش

en: Year
ug_CN: يىل

en: all
ug_CN: ھەممە

en: blog
ug_CN: بلوگ

en: category
ug_CN: كاتېگورىيە

en: contact
ug_CN: ئالاقىلەشكۈچى

en: cookies
ug_CN: كۇكىي

en: dark
ug_CN: قېنىق

en: design
ug_CN: كۆرۈنمە

en: education
ug_CN: مائارىپ

en: family
ug_CN: ئائىلە

en: features
ug_CN: ئالاھىدىلىكلەر

en: home
ug_CN: باشبەت

en: images
ug_CN: رەسىم

en: links
ug_CN: ئۇلانما

en: location
ug_CN: ئورۇن

en: london
ug_CN: لوندون - ئەنگىلىيە

en: media
ug_CN: مېدىيا

en: menu
ug_CN: تىزىملىك

en: music
ug_CN: مۇزىكا

en: pages
ug_CN: بەتلەر

en: podcast
ug_CN: تارقىتىش

en: poetry
ug_CN: شىئىريەت

en: portfolio
ug_CN: ئەسەرلەر توپلىمى

en: posts
ug_CN: يازما

en: professional
ug_CN: كەسپىي

en: projects
ug_CN: تۈرلەر

en: quote
ug_CN: نەقىل

en: seasonal
ug_CN: پەسىللىك

en: social
ug_CN: ئىجتىمائىي تاراتقۇ

en: space
ug_CN: بوش ئورۇن،

en: subscribe
ug_CN: خەتلىنىش

en: text
ug_CN: تېكىست

en: uncategorized
ug_CN: سەھىپە ئايرىلمىغان
