WordPress.com - en to bo translation catalogue (6001 entries)

en: "%1$s" by %2$s.
bo: "%1$s" ནི %2$s ཡིས།

en: "%1$s" from %2$s by %3$s.
bo: "%1$s" ཁུངས %2$s ནི %3$s ཡིས།

en: "%1$s" from %2$s.
bo: "%1$s" ཁུངས %2$s.

en: #%d (no title)
bo: #%d (ཁ་བྱང་མེད)

en: % Comments
bo: % དཔྱད་མཆན།

en: %1$s %2$s %3$s %4$s Feed
bo: %1$s %2$s %3$s %4$s ཁྱབ་སྤེལ།

en: %1$s %2$s %3$s Category Feed
bo: %1$s %2$s %3$s རིགས་དབྱེའི་ཁྱབ་སྤེལ།

en: %1$s %2$s %3$s Comments Feed
bo: %1$s %2$s %3$s དཔྱད་མཆན་ཁྱབ་སྤེལ།

en: %1$s %2$s %3$s Feed
bo: %1$s %2$s %3$s ཁྱབ་སྤེལ།

en: %1$s %2$s %3$s Tag Feed
bo: %1$s %2$s %3$s འགྲེལ་བྱང་ཁྱབ་སྤེལ།

en: %1$s %2$s Comments Feed
bo: %1$s %2$s དཔྱད་མཆན་ཁྱབ་སྤེལ།

en: %1$s %2$s Feed
bo: %1$s %2$s ཁྱབ་སྤེལ།

en: %1$s %2$s Posts by %3$s Feed
bo: %1$s %2$s རྩོམ་པ་པོའི་ %3$s ཁྱབ་སྤེལ།

en: %1$s %2$s Search Results for &#8220;%3$s&#8221; Feed
bo: %1$s %2$s “%3$s” ཁྱབ་སྤེལ་བཤེར་འཚོལ་མཇུག་འབྲས།

en: %1$s %2$s, %3$s ago (%4$s)
bo: %1$s %2$s, %3$s སྔོན (%4$s)

en: %1$s %2$s, %3$s at %4$s:%5$s
bo: %3$s ལོའི་ཟླ %1$s ཚེས %2$s ཉིན། %4$s:%5$s

en: %1$s (#%2$s)
bo: %1$s (%2$s)

en: %1$s (%2$s of %3$s)
bo: %1$s (%2$s/%3$s)

en: %1$s (since %2$s; no alternative available)
bo: %1$s ( %2$s; ཚབ་བརྗེ་སྤྱོད་རུང་མེད་པ་བས་བཟུང་།)

en: %1$s (since %2$s; use %3$s instead)
bo: %1$s ( %2$s; འདི %3$s ཚབ་ཏུ་བེད་སྤྱོད་བྱས་པ་ནས་བཟུང་། )

en: %1$s Block. %2$s
bo: རྡོག་པོ %1$s %2$s

en: %1$s Block. Column %2$d
bo: རྡོག་པོ %1$s སྟར %2$d

en: %1$s Block. Column %2$d. %3$s
bo: རྡོག་པོ %1$s སྟར %2$d. %3$s

en: %1$s Block. Row %2$d
bo: རྡོག་པོ %1$s ཕྲེང %2$d

en: %1$s Block. Row %2$d. %3$s
bo: རྡོག་པོ %1$s ཕྲེང %2$d. %3$s

en: %1$s Comment<span class="screen-reader-text"> on %2$s</span> | %1$s Comments<span class="screen-reader-text"> on %2$s</span>
bo[0]: <span class="screen-reader-text">%2$s</span>ཅེས་པར་དཔྱད་མཆན་%1$sཡོད།

en: %1$s MB (%2$s%%) Space Used
bo: %1$s MB (%2$s%%) བར་སྟོང་བཀོལ་ཟིན།

en: %1$s and %2$s
bo: %1$s དང་ %2$s

en: %1$s at %2$s
bo: %1$s %2$s

en: %1$s by %2$s pixels
bo: %1$s x %2$s པིག་ཟེལ།

en: %1$s by %2$s.
bo: %1$s ནི %2$s ཡིས།

en: %1$s could not be created: %2$s
bo: %1$s གསར་བཟོ་བྱེད་མི་ཐུབ: %2$s

en: %1$s does not match pattern %2$s.
bo: %1$s དང %2$s གཉིས་མཚུངས་ཟླར་མ་གྱུར།

en: %1$s is a required property of %2$s.
bo: %2$s ཡི་གཏོགས་གཤིས་ལ %1$s དགོས་ངེས་ཡིན།

en: %1$s is deprecated. The callback from %2$s is used instead.
bo: %1$s དོར་ཟིན། %2$s ལ་སླར་འདོན་རྟེན་འབྱུང་གྲངས་མཁོ་སྤྲོད་བྱེད་རོགས།

en: %1$s is not of type %2$s.
bo: %1$s ཡི་རིགས་གྲས་ %2$s མ་རེད།

en: %1$s is not one of %2$s.
bo: %1$s ནི་ %2$s ཡི་གྲས་ཤིག་མ་རེད།

en: %1$s is proudly powered by %2$s
bo: %1$sདགའ་སྤོབས་དང་བཅས་%2$sསྤྱད་ཡོད།

en: %1$s is set to %2$s. You won't be able to upload files on your site.
bo: %1$s ནི %2$s ལ་སྒྲིག་འགོད་བྱས་ཡོད་སྟབས། ཁྱེད་ཀྱི་དྲ་ཚིགས་སྟེང་དུ་ཡིག་ཆ་སྐྱེལ་འཇོག་བྱ་མི་ཐུབ་པ་འབྱུང་སྲིད།

en: %1$s must be at least %2$s character long. | %1$s must be at least %2$s characters long.
bo[0]: %1$s ནི་ཡིག་རྟགས་རིང་ཚད %2$s ལས་བརྒལ་མི་རུང་།

en: %1$s must be at most %2$s character long. | %1$s must be at most %2$s characters long.
bo[0]: %1$s ནི་ཡིག་རྟགས་རིང་ཚད %2$s ལས་བརྒལ་མི་རུང་།

en: %1$s must be between %2$d (exclusive) and %3$d (exclusive)
bo: %1$s དེ་ངེས་པར་དུ་ %2$d (མི་ཐེ) དང་ %3$d (མི་ཐེ) དབར་ཡིན།

en: %1$s must be between %2$d (exclusive) and %3$d (inclusive)
bo: %1$s དེ་ངེས་པར་དུ %2$d (མི་ཐེ) དང་ %3$d (ཐེ་བ) དབར་ཡིན།

en: %1$s must be between %2$d (inclusive) and %3$d (exclusive)
bo: %1$s དེ་ངེས་པར་དུ་ %2$d (ཐེ་བ) དང་ %3$d (མི་ཐེ) དབར་ཡིན།

en: %1$s must be between %2$d (inclusive) and %3$d (inclusive)
bo: %1$s དེ་ངེས་པར་དུ་ %2$d (ཐེ་བ) དང་ %3$d (ཐེ་བ) བར་ཡིན།

en: %1$s must be greater than %2$d
bo: %1$s དེ་ངེས་པར་ཏུ་ %2$d ལས་ཆེ་བ་ཡིན་དགོས།

en: %1$s must be greater than or equal to %2$d
bo: %1$s དེ་ངེས་པར་ཏུ་ %2$d ལས་ཆེ་བའམ་མཚུངས་པ་ཡིན་དགོས།

en: %1$s must be less than %2$d
bo: %1$s དེ་ངེས་པར་ཏུ་ %2$d ལས་ཆུང་བ་ཡིན་དགོས།

en: %1$s must be less than or equal to %2$d
bo: %1$s དེ་ངེས་པར་ཏུ་ %2$d ལས་ཆུང་བའམ་མཚུངས་པ་ཡིན་དགོས།

en: %1$s needs to be a %2$s object.
bo: %1$s ངེས་པར་ཏུ་བྱ་ཡུལ %2$s ཡིན་དགོས།

en: %1$s on %2$s
bo: %1$s ལ %2$s

en: %1$s, and %2$s
bo: %1$s དང་ %2$s

en: %d Plugin Update | %d Plugin Updates
bo[0]: མཐུད་སྣེ་གསར་བཅོས %d ཡོད།

en: %d Theme Update | %d Theme Updates
bo[0]: དཔེ་སྒྲོམ་་གསར་བཅོས %d ཡོད།

en: %d WordPress Update
bo: WordPress གསར་བཅོས %d ཡོད།

en: %d block | %d blocks
bo[0]: རྡོག %d

en: %d block added. | %d blocks added.
bo[0]: རྡོག་པོ %d ཁ་བསྣན་ཟིན།

en: %d comment could not be checked. | %d comments could not be checked.
bo[0]: དཔྱད་མཆན %d ལ་ཞིབ་བཤེར་བྱ་མ་ཐུབ།

en: %d comment moved to Spam. | %d comments moved to Spam.
bo[0]: དཔྱད་མཆན %d སྙིགས་སྣོད་དུ་གཡུག་ཟིན།

en: %d images found
bo: %d པར་རིས་རྙེད་སོན་བྱུང་།

en: %d pixels
bo: %d བརྙན་རྒྱུ།

en: %d result found, use up and down arrow keys to navigate. | %d results found, use up and down arrow keys to navigate.
bo[0]: མཐའ་འབྲས %d རྙེད་སོང་། མཐེབ་ཡར་ཕྱོགས་དང་མར་ཕྱོགས་སྤྱད་ནས་ཕྱོགས་སྟོན་བྱེད་ཆོག

en: %d result found. | %d results found.
bo[0]: མཐའ་འབྲས %d རྙེད་སོང་།

en: %d selected
bo: %d བདམས་ཟིན།

en: %d themes found
bo: དཔེ་སྒྲོམ %d རྙེད་སོང་།

en: %s (Draft)
bo: %s (མ་ཟིན)

en: %s (Invalid)
bo: %s (ནུས་མེད)

en: %s (Pending)
bo: %s (ཐག་མ་ཆོད)

en: %s <span class="says">says:</span>
bo: %s<span class="says">བཤད་དོན:</span>

en: %s <span class="screen-reader-text">Comment</span> | %s <span class="screen-reader-text">Comments</span>
bo[0]: <span class="screen-reader-text">དཔྱད་མཆན་</span> %s ཡོད།

en: %s Active Installations
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་ཚད། %s

en: %s Block
bo: རྡོག་པོ %s

en: %s Comment | %s Comments
bo[0]: དཔྱད་མཆན %s ཡོད།

en: %s Comment in moderation | %s Comments in moderation
bo[0]: དཔྱད་མཆན %s ཞིབ་བཤེར་བྱེད་བཞིན་ཡོད།

en: %s MB Space Allowed
bo: %s MB བར་སྟོང་སྤྱོད་རུང་།

en: %s Page | %s Pages
bo[0]: ཤོག་ངོས %s ཡོད།

en: %s Post | %s Posts
bo[0]: རྩོམ་ཡིག %s ཡོད།

en: %s Sites
bo: %s དྲ་ཚིགས།

en: %s [Autosave]
bo: %s [རང་འགུལ་ཉར་ཚགས]

en: %s [Current Revision]
bo: %s [མིག་སྔའི་བཟོ་བཅོས་པར་གཞི]

en: %s address
bo: %s ས་གནས།

en: %s ago
bo: %s སྔོན།

en: %s approved comment | %s approved comments
bo[0]: ཆོག་མཆན་ཐོབ་པའི་དཔྱད་མཆན %s ཡོད།

en: %s block added
bo: རྡོག་པོ %s ཁ་བསྣན་ཟིན།

en: %s block selected. | %s blocks selected.
bo[0]: རྡོག %s གདམ་ཟིན།

en: %s column | %s columns
bo[0]: %s སྟར།

en: %s comment | %s comments
bo[0]: དཔྱད་མཆན %s ཡོད།

en: %s comment approved. | %s comments approved.
bo[0]: དཔྱད་མཆན %s ལ་ཆོག་མཆན་ཐོབ་ཡོད།

en: %s comment marked as spam. | %s comments marked as spam.
bo[0]: དཔྱད་མཆན %s སྙིགས་མཆན་དུ་རྟགས་བརྒྱབ་ཡོད།

en: %s comment moved to the Trash. | %s comments moved to the Trash.
bo[0]: དཔྱད་མཆན %s སྙིགས་སྣོད་ནང་གཡུག་ཟིན།

en: %s comment permanently deleted. | %s comments permanently deleted.
bo[0]: དཔྱད་མཆན %s གཏན་དུ་བསུབ་ཟིན།

en: %s comment restored from the Trash. | %s comments restored from the Trash.
bo[0]: སྙིགས་སྣོད་ཁྲོད་ནས་དཔྱད་མཆན %s སླར་གསོ་བྱས་ཡོད།

en: %s comment restored from the spam. | %s comments restored from the spam.
bo[0]: སྙིགས་མཆན་ཁྲོད་ནས་དཔྱད་མཆན %s སླར་གསོ་བྱས་ཡོད།

en: %s comment was caught as spam. | %s comments were caught as spam.
bo[0]: དཔྱད་མཆན %s གད་སྙིགས་སུ་བརྩིས་ཡོད།

en: %s critical issue | %s critical issues
bo[0]: ཉེན་ཚབས་ཅན་གྱི་གནད་དོན། %s

en: %s day | %s days
bo[0]: %s ཉིན

en: %s exceeds the maximum upload size for the multi-file uploader when used in your browser.
bo: %s དེ་ཁྱེད་ཀྱི་བཤར་ལྟ་ཆས་ཀྱིས་མཐོ་རིམ་ཡིག་ཆ་མང་པོ་སྐྱེལ་འཇོག་ལག་ཆས་ཚོད་འཛིན་གྱི་ཆེ་ཆུང་ལས་བརྒལ་བ།

en: %s exceeds the maximum upload size for this site.
bo: %s དེ་དྲ་ཚིགས་ཀྱི་ཆེས་ཆེ་བའི་སྐྱེལ་འཇོག་ཚོད་འཛིན་ལས་བརྒལ་བ།

en: %s failed to embed.
bo: %s བཙུད་འཇུག་བྱེད་མ་ཐུབ།

en: %s from now
bo: %s རྗེས།

en: %s has been logged out.
bo: %s ཐོ་འབུད་དུ་བཅུག་ཡོད།

en: %s has been updated.
bo: %s གསར་བཅོས་བྱས་ཟིན།

en: %s has taken over and is currently customizing.
bo: %s རྩིས་ལེན་བྱས་པ་མ་ཟད་རང་སྒྲུབ་བྱེད་བཞིན་ཡོད།

en: %s has taken over and is currently editing.
bo: %s ལགས་ཀྱིས་རྩིས་ལེན་བདག་སྤྲོད་མ་ཟད་བཟོ་བཅོས་བྱ་བཞིན་འདུག

en: %s hour | %s hours
bo[0]: དུས་ཚོད %s

en: %s is a protected WP option and may not be modified
bo: %s ནི་ WP ཡི་སྲུང་སྐྱོབ་འདེམས་བྱང་ཅིག་ཡིན་པས། བཟོ་བཅོས་རྒྱག་མི་ཐུབ།

en: %s is already customizing this changeset. Do you want to take over?
bo: %s ཡིས་བརྗེ་ལེན་ཚོགས་འདི་རང་བཟོ་བྱེད་བཞིན་ཡོད། ཁྱེད་ཀྱིས་རྩིས་ལེན་བྱེད་དམ།

en: %s is already customizing this changeset. Please wait until they are done to try customizing. Your latest changes have been autosaved.
bo: %s ཡིས་བརྗེ་ལེན་ཚོགས་འདི་རང་བཟོ་བྱེད་བཞིན་ཡོད། ཁོ་ཚོས་རང་བཟོ་བྱས་ཚར་བར་སྒུག་རོགས། ཁྱེད་ཀྱི་བཟོ་བཅོས་གསར་པ་དེ་རང་འགུལ་གྱིས་ཉར་ཚགས་བྱས་ཡོད།

en: %s is already customizing this site. Do you want to take over?
bo: %s ཡིས་རང་དྲ་ཚིགས་རང་སྒྲུབ་བྱེད་བཞིན་ཡོད། ཁྱེད་ཀྱིས་རྩིས་ལེན་བདག་སྤྲོད་བྱེད་རྒྱུ་ཡིན་ནམ།

en: %s is already customizing this site. Please wait until they are done to try customizing. Your latest changes have been autosaved.
bo: %s ཡིས་རང་དྲ་ཚིགས་རང་སྒྲུབ་བྱེད་བཞིན་ཡོད། སྤྱོད་མཁན་དེའི་རང་སྒྲུབ་ལེགས་འགྲུབ་ལ་སྒུག་རོགས། ཁྱེད་ཀྱི་མཇུག་མཐའི་བཟོ་བཅོས་དེ་རང་འགུལ་གྱིས་ཉར་ཚགས་བྱས་ཟིན།

en: %s is currently editing
bo: %s མིག་སྔར་བཟོ་བཅོས་བྱེད་བཞིན་འདུག

en: %s is forbidden
bo: %s སྤྱོད་མི་རུང་།

en: %s is not a valid IP address.
bo: %s ནི་ཁུངས་ཐུབ་ཀྱི IP ས་གནས་མིན།

en: %s is not a valid UUID.
bo: %s ནི་ནུས་ལྡན་གྱི UUID མ་རེད།

en: %s is required to strip image meta.
bo: པར་རིས་གནས་ཚུལ་ལྟ་བར %s འདི་ངེས་པར་དགོས།

en: %s item | %s items
bo[0]: སྡེ་ཚན %s

en: %s item with no issues detected | %s items with no issues detected
bo[0]: གནད་དོན་མ་རྙེད་པའི་སྡེ་ཚན %s ཡོད།

en: %s link deleted. | %s links deleted.
bo[0]: མཐུད་སྤྲེལ %s བསུབ་ཟིན།

en: %s media file moved to the Trash. | %s media files moved to the Trash.
bo[0]: %s media files moved to the trash.

en: %s media file restored from the Trash. | %s media files restored from the Trash.
bo[0]: %s media files restored from the trash.

en: %s min | %s mins
bo[0]: སྐར་མ %s

en: %s minute | %s minutes
bo[0]: སྐར་མ %s

en: %s month | %s months
bo[0]: ཟླ %s

en: %s page moved to the Trash. | %s pages moved to the Trash.
bo[0]: ཤོག་ངོས %s སྙིགས་སྣོད་ནང་གཡུག་ཟིན།

en: %s page not updated, somebody is editing it. | %s pages not updated, somebody is editing them.
bo[0]: ཤོག་ངོས %s གསར་བཅོས་བྱ་མ་ཐུབ། མི་ཞིག་གིས་དེ་བཟོ་བཅོས་བྱ་བཞིན་འདུག

en: %s page permanently deleted. | %s pages permanently deleted.
bo[0]: ཤོག་ངོས %s གཏན་དུ་བསུབ་ཟིན།

en: %s page restored from the Trash. | %s pages restored from the Trash.
bo[0]: སྙིགས་སྣོད་ཁྲོད་ནས་ཤོག་ངོས %s སླར་གསོ་བྱས་ཡོད།

en: %s page updated. | %s pages updated.
bo[0]: ཤོག་ངོས %s གསར་བཅོས་བྱས་ཟིན།

en: %s pending comment | %s pending comments
bo[0]: བཤེར་སྒུག་དཔྱད་མཆན %s ཡོད།

en: %s post by this author | %s posts by this author
bo[0]: རྩོམ་པ་པོ་འདིར་རྩོམ་ཡིག %s ཡོད།

en: %s post moved to the Trash. | %s posts moved to the Trash.
bo[0]: རྩོམ་ཡིག %s སྙིགས་སྣོད་ནང་གཡུག་ཟིན།

en: %s post not updated, somebody is editing it. | %s posts not updated, somebody is editing them.
bo[0]: རྩོམ་ཡིག %s གསར་བཅོས་བྱ་མ་ཐུབ། མི་ཞིག་གིས་དེ་བཟོ་བཅོས་བྱ་བཞིན་འདུག

en: %s post permanently deleted. | %s posts permanently deleted.
bo[0]: རྩོམ་ཡིག %s གཏན་དུ་བསུབ་ཟིན།

en: %s post restored from the Trash. | %s posts restored from the Trash.
bo[0]: སྙིགས་སྣོད་ཁྲོད་ནས་རྩོམ་ཡིག %s སླར་གསོ་བྱས་ཡོད།

en: %s post updated. | %s posts updated.
bo[0]: རྩོམ་ཡིག %s གསར་བཅོས་བྱས་ཟིན།

en: %s rating
bo: སྐར %s

en: %s recommended improvement | %s recommended improvements
bo[0]: ལེགས་བཅོས་འོས་སྦྱོར %s ཡོད།

en: %s second | %s seconds
bo[0]: སྐར་ཆ %s

en: %s site | %s sites
bo[0]: དྲ་ཚིགས %s ཡོད།

en: %s themes
bo: དཔེ་སྒྲོམ %s ཡོད།

en: %s updated successfully.
bo: %s གསར་བཅོས་བྱེད་ཐུབ་སོང་།

en: %s user | %s users
bo[0]: སྤྱོད་མཁན %s ཡོད།

en: %s user deleted. | %s users deleted.
bo[0]: %s བཀོལ་སྤྱོད་པ་འདི་བསུབ་ཟིན་འདུག

en: %s week | %s weeks
bo[0]: གཟའ་འཁོར %s

en: %s year | %s years
bo[0]: %s ལོ

en: &#8220;%s&#8221; (Edit)
bo: &#8220;%s&#8221; (བཟོ་བཅོས།)

en: &#8220;%s&#8221; has failed to upload.
bo: &#8220;%s&#8221; སྐྱེལ་འཇོག་བྱེད་མ་ཐུབ།

en: &#8220;%s&#8221; is locked
bo: &#8220;%s&#8221; ཟྭ་བརྒྱབ་ཟིན།

en: &#8592; Cancel audio playlist
bo: &#8592; སྒྲ་གཏོང་གསལ་ཐོ་དོར་བ།

en: &#8592; Cancel gallery
bo: &#8592; པར་དེབ་འདོར།

en: &#8592; Cancel video playlist
bo: &#8592; བརྙན་གཏོང་གསལ་ཐོ་དོར་བ།

en: &laquo; Back
bo: &laquo; ཕྱིར་ལོག

en: &laquo; Older Comments
bo: &laquo; སྔོན་གྱི་མཆན།

en: &laquo; Previous
bo: &laquo; གོང་ངོས།

en: &laquo; Previous Page
bo: &laquo; གོང་ངོས།

en: &laquo; Return to Share Stats
bo: &laquo; མཉམ་སྤྱོད་གྲངས་རིག་ཏུ་ཕྱིར་ལོག

en: &larr; Previous
bo: &larr; སྔོན་མ།

en: &lt; Prev
bo: &lt; གོང་ངོས།

en: &mdash; No Change &mdash;
bo: &mdash; བཟོ་བཅོས་མེད &mdash;

en: &mdash; No role for this site &mdash;
bo: &mdash; དྲ་ཚིགས་འདིར་གོ་གནས་སྒྲིག་ཁྲིམས་གང་ཡང་མི་འདུག &mdash;

en: &mdash; Select &mdash;
bo: &mdash; འདེམས &mdash;

en: &ndash;OR&ndash;
bo: &ndash;ཡང་ན&ndash;

en: (%s ratings)
bo: (གདེང་འཇོག %s)

en: (Does not support 64bit values)
bo: (གྲངས་ཐང་གནས 64 ལ་རམ་འདེགས་མི་བྱེད)

en: (Edit)
bo: (རྩོམ་སྒྲིག)

en: (Empty heading)
bo: (ཁ་བྱང་སྟོང་བ།)

en: (Incorrect heading level)
bo: (ཁ་བྱང་གནས་ཚད་ནོར་བ།)

en: (Latest version: %s)
bo: (ཐོན་རིམ་གསར་ཤོས: %s)

en: (Leave at 0 for no rating.)
bo: ( 0 ཡིས་གདེང་འཇོག་མི་བྱེད་པ་མཚོན)

en: (Multiple H1 headings are not recommended)
bo: (ཁ་བྱང H1 དུ་མ་སྤྱད་ན་མི་ལེགས།)

en: (Note: many devices and browsers do not display this text.)
bo: (ཞར་མཆན: སྒྲིག་ཆས་དང་བཤར་ཆས་མང་པོའི་ཁྲོད་དུ་ཡིག་རྐྱང་འདི་འགྲེམས་སྟོན་མི་བྱེད།)

en: (Signup has been disabled. Only members of this site can comment.)
bo: (བཀོལ་སྤྱོད་མཁན་གསར་པས་ཐོ་འགོད་བྱ་མི་ཐུབ། དྲ་ཚིགས་དེའི་ཁོངས་མིས་ད་གཟོད་དཔྱད་མཆན་སྤེལ་རུང)

en: (Supports 64bit values)
bo: (གྲངས་ཐང་གནས 64 ལ་རམ་འདེགས་བྱེད)

en: (Unattached)
bo: (ཞར་སྣོན་བྱས་མེད)

en: (Untitled)
bo: (ཁ་བྱང་མེད)

en: (Your site is performing updates over FTP due to file ownership. Talk to your hosting company.)
bo: (ཡིག་ཆའི་བདག་དབང་གི་རྐྱེན་གྱིས་ཁྱེད་ཀྱི་དྲ་ཚིགས་ཀྱིས FTP བརྒྱུད་ནས་གསར་བཅོས་ལག་བསྟར་བྱེད་བཞིན་ཡོད་པ་རེད། ཁྱེད་ཀྱི་གཙོ་འཕྲུལ་མཁོ་སྤྲོད་བྱེད་མཁན་ལ་འདྲི་བར་འཚལ།)

en: (Your theme may already use a H1 for the post title)
bo: (ཁྱེད་ཀྱི་དཔེ་སྒྲོམ་གྱིས་སྔ་ས་ནས་རྩོམ་གྱི་ཁ་བྱང་ལ H1 སྤྱད་ཡོད་སྲིད།)

en: (more&hellip;)
bo: (དེ་ལས་མང&hellip;)

en: (no author)
bo: (རྩོམ་པ་པོ་མེད།)

en: (no parent)
bo: (ཕ་རྒྱུད་མེད)

en: (no title)
bo: (ཁ་བྱང་མེད)

en: (not found)
bo: (རྙེད་མ་སོང་།)

en: (opens in a new tab)
bo: (གདམ་བྱང་གསར་པའི་ཁྲོད་དུ་ཁ་ཕྱེ)

en: (required)
bo: (ངེས་པར་སྐོང)

en: + Add New Category
bo: + རིགས་དབྱེ་གསར་སྣོན།

en: + Create New Menu
bo: + གདམ་ཐོ་གསར་དུ་བཟོ་པ།

en: - %1$s version %2$s
bo: - %1$s ཐོན་རིམ %2$s

en: - Select -
bo: - འདེམས -

en: ...or something like this:
bo: ...དང་ཡང་ན་དེ་དང་འདྲ་བ:

en: .htaccess rules
bo: .htaccess སྒྲིག་གཞི།

en: 1 Comment
bo: དཔྱད་མཆན་གཅིག་ཡོད།

en: 1 Comment<span class="screen-reader-text"> on %s</span>
bo: <span class="screen-reader-text">%s </span>ཅེས་པར་དཔྱད་མཆན་གཅིག་ཡོད།

en: 1 page not updated, somebody is editing it.
bo: ཤོག་ངོས་གཅིག་གསར་བཅོས་བྱ་མ་ཐུབ། མི་གཞན་གྱིས་བཟོ་བཅོས་བྱེད་བཞིན་འདུག

en: 1 post not updated, somebody is editing it.
bo: རྩོམ་ཡིག་གཅིག་གསར་བཅོས་བྱ་མ་ཐུབ། མི་གཞན་གྱིས་བཟོ་བཅོས་བྱེད་བཞིན་འདུག

en: <a href="%1$s" %2$s>Learn how to describe the purpose of the image%3$s</a>. Leave empty if the image is purely decorative.
bo: <a href="%1$s" %2$s>བརྙན་རིས%3$s ཡི་སྤྱོད་སྒོ་ཞིབ་བརྗོད་བྱེད་པ།</a> གལ་ཏེ་བརྙན་རིས་ནི་རྒྱན་བཀོད་ཁོ་ན་ཡིན་ཚེ་སྟོང་བར་བསྐྱུར་རོགས།

en: <a href="%1$s" class="update-browser-link">Update %2$s</a> or learn how to <a href="%3$s" class="browse-happy-link">browse happy</a>
bo: <a href="%1$s" class="update-browser-link">%2$s གསར་བཅོས།</a> ཡང་ན་<a href="%3$s" class="browse-happy-link">སྔོན་ཐོན་གྱི་དྲ་བཤེར་མཉེན་ཆས་</a>ཀྱི་གནས་ཚུལ་རྒྱུས་ལོན་བྱེད་པ།

en: <a href="%1$s">Edit</a> or <a href="%2$s">preview</a> your Privacy Policy page content.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་སྒོས་གསང་སྲིད་ཇུས་ཤོག་ངོས་ཀྱི་ནང་དོན་<a href="%1$s">རྩོམ་སྒྲིག་</a> དང་ཡང་ན་ <a href="%2$s">སྔོན་ལྟ་</a> བྱེད།

en: <a href="%1$s">Edit</a> or <a href="%2$s">view</a> your Privacy Policy page content.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་སྒོས་གསང་སྲིད་ཇུས་ཤོག་ངོས་ཀྱི་ནང་དོན་ལ་<a href="%1$s">རྩོམ་སྒྲིག་བྱེད་</a> པའམ་ཡང་ན་ <a href="%2$s">ལྟ་ཞིབ་</a> བྱེད་པ།

en: <a href="%1$s">Please update WordPress</a>, and then <a href="%2$s">learn more about updating PHP</a>.
bo: <a href="%1$s">WordPress གསར་བཅོས་བྱེད་རོགས།</a> དེ་རྗེས་ <a href="%2$s">ཅི་ལྟར་ PHP གསར་བཅོས་བྱེད་པའི་སྐོར་ལ་ཞིབ་ཏུ་རྒྱུས་ལོན།</a>

en: <a href="%s">Create your about page</a> so your readers can learn a bit about you.
bo: <a href="%s">རང་ཉིད་ངོ་སྤྲོད་ཀྱི་དྲ་ངོས་བཟོས</a> དང་དེའི་ཐོག་ནས་ཀློག་མཁན་དག་གིས་ཁྱེད་ལ་རྒྱུས་ལོན་བྱེད་ཐུབ་པ་རེད།

en: <a href="%s">Learn more about updating PHP</a>.
bo: <a href="%s">དེ་ལས་མང་བའི PHP གསར་བཅོས་སྐོར་ལ་རྒྱུས་ལོན།</a>

en: <a href="%s">Links</a> / Add New Link
bo: <a href="%s">མཐུད་སྤྲེལ།</a> / མཐུད་སྤྲེལ་གསར་སྣོན།

en: <a href="%s">Links</a> / Edit Link
bo: <a href="%s">མཐུད་སྤྲེལ།</a> / མཐུད་སྤྲེལ་བཟོ་བཅོས།

en: <a href="%s">Please update WordPress</a>.
bo: <a href="%s">WordPress གསར་བཅོས་བྱེད་རོགས།</a>

en: <a href="%s">Set your blog&#8217;s language</a> so you appear in WordPress.com top lists and get more traffic.
bo: <a href="%s"> རང་གི་ཟིན་བྲིས་ཀྱི་&#8217;sསྐད་ཡིག་</a> སྒྲིག་བཀོད་བྱོས།  དེ་ལྟར་བྱོས་དང་ཁྱེད་རང་བོར་ཌི་ཕི་རེ་སི་ཡི་རྩེར་སོན་ཐོ་གཞུང་དུ་འཕགས་ཐུབ་པ་དང་།  ཀློག་མཁན་མང་པོ་ཞིག་གི་དོ་སྣང་འདྲེན་ཐུབ།

en: <a href="%s">Update your about page</a> so your readers can learn a bit about you.
bo: <a href="%s">རང་ཉིད་ངོ་སྤྲོད་གསར་སྤེལ་བྱོས་</a> དང་དེའི་ཐོག་ནས་ཀློག་མཁན་དག་གིས་ཁྱེད་ལ་རྒྱུས་ལོན་བྱེད་ཐུབ་པ་རེད།

en: <a href="%s">You can change your profile picture on Gravatar</a>.
bo: <a href="%s">ཁྱེད་ཀྱིས Gravatar སྟེང་དུ་རང་ཉིད་ཀྱི་སྣང་བརྙན་འདྲ་པར་བརྗེ་འགྱུར་བྱེད་ཆོག</a>

en: <code>_blank</code> &mdash; new window or tab.
bo: <code>_blank</code> &mdash; སྒེའུ་ཁུང་ངམ་ཤོག་བྱང་གསར་པ།

en: <code>_none</code> &mdash; same window or tab.
bo: <code>_none</code> &mdash; སྒེའུ་ཁུང་ངམ་ཤོག་བྱང་ཆ་མཚུངས་པ།

en: <code>_top</code> &mdash; current window or tab, with no frames.
bo: <code>_top</code> &mdash; སྒྲོམ་གཞི་མི་འདུས་པའི་མིག་སྔའི་སྒེའུ་ཁུང་ངམ་ཤོག་བྱང་།

en: <strong><em>Note that password</em></strong> carefully! It is a <em>random</em> password that was generated just for you.
bo: <strong><em>གསང་གྲངས་ཡིད་ལ་དམ་པོར་འཛིན་རོགས།</em></strong> འདི་ནི་ <em>སྐབས་བསྟུན་</em> དུ་གྲུབ་པའི་གསང་གྲངས་ཡིན།

en: <strong>At a Glance</strong> &mdash; Displays a summary of the content on your site and identifies which theme and version of WordPress you are using.
bo: <strong>At A Glance</strong> &mdash; Displays a summary of the content on your site and identifies which theme and version of WordPress you are using.

en: <strong>Connection lost.</strong> Saving has been disabled until you are reconnected.
bo: <strong>Connection lost.</strong> Saving has been disabled until you&#8217;re reconnected.

en: <strong>Delete</strong> brings you to the Delete Users screen for confirmation, where you can permanently remove a user from your site and delete their content. You can also delete multiple users at once by using bulk actions.
bo: <strong>སུབ་</strong> སྤྱོད་མཁན་སུབ་པའི་ངོས་འཛིན་གྱི་ཤོག་ངོས་སུ་འཁྲིད་པ་དང་། དེ་རུ་ཁྱེད་ཀྱིས་དྲ་ཚིགས་ལས་སྤྱོད་མཁན་གཏན་དུ་སུབ་ཆོག་ལ་ཁོང་ཚོའི་ནང་དོན་ཉར་དགོས་མིག་ཐག་གཅོད་བྱེད་ཆོག ཁྱེད་ཀྱིས་འབོར་བཅད་བཀོལ་སྤྱོད་ལ་བརྟེན་ནས་ཐེངས་གཅིག་ལ་སྤྱོད་མཁན་དུ་མ་སུབ་ཀྱང་ཆོག

en: <strong>Edit</strong> takes you to the editable profile screen for that user. You can also reach that screen by clicking on the username.
bo: <strong>རྩོམ་སྒྲིག་</strong> མནན་ན་མི་སྒེར་གྱི་རྒྱུ་ཆ་རྩོམ་སྒྲིག་ཆས་ནང་དུ་སྤྱོད་མཁན་དེར་རྩོམ་སྒྲིག་བྱེད་ཆོག་ལ། ཐད་ཀར་སྤྱོད་མཁན་མིང་གི་སྟེང་ལ་མནན་ནའང་ཆོག

en: <strong>Error:</strong> Cookies are blocked due to unexpected output. For help, please see <a href="%1$s">this documentation</a> or try the <a href="%2$s">support forums</a>.
bo: <strong>ནོར་འཁྲུལ</strong>: Cookies ནི་བློ་ཡུལ་ལས་འདས་པའི་ཕྱིར་གཏོང་དེ་བཀག རོགས་རམ་ཐོབ་འདོད་ན་ <a href="%1$s">ཡིག་ཚགས་འདིར་</a> བལྟ་བའམ་ <a href="%2$s">རམ་འདེགས་གླེང་སྟེགས་</a>སུ་བཅར་ཆོག

en: <strong>Error:</strong> Cookies are blocked or not supported by your browser. You must <a href="%s">enable cookies</a> to use WordPress.
bo: <strong>ནོར་འཁྲུལ</strong>: Cookies བཀག་པའམ་ཁྱེད་ཀྱི་བཤར་ལྟ་ཆས་ཀྱིས་རྒྱབ་སྐྱོར་མ་ཐོབ། WordPress སྤྱོད་འདོད་ན་ངེས་པར་དུ་ <a href="%s">cookies སྤྱོད་དགོས།</a>

en: <strong>Error:</strong> Invalid username, email address or incorrect password.
bo: <strong>ནོར་སྐྱོན།</strong>: བཀོལ་སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང་། གློག་འཕྲིན། གསང་གྲངས་གང་རུང་ནོར་འདུག

en: <strong>Error:</strong> Passwords do not match. Please enter the same password in both password fields.
bo: <strong>ནོར་འཁྲུལ</strong>: གསང་ཨང་མཚུངས་ཟླར་མ་གྱུར། ཁྱེད་ཀྱིས་གསང་ཨང་གཉིས་ཀྱི་ཡིག་དུམ་ནང་དུ་གཅིག་མཚུངས་ཀྱི་གསང་ཨང་བླུགས་རོགས།

en: <strong>Error:</strong> Passwords may not contain the character "\".
bo: <strong>སྐྱོན</strong>: གསང་ཚིགས་སུ་ "\" འདུས་མི་རུང་།

en: <strong>Error:</strong> Please enter a nickname.
bo: <strong>ནོར་འཁྲུལ</strong>: མིང་འདོགས་བླུགས་རོགས།

en: <strong>Error:</strong> Please enter a password.
bo: <strong>ནོར་སྐྱོན།</strong>: གསང་གྲངས་བླུགས་རོགས།

en: <strong>Error:</strong> Please enter a username.
bo: <strong>ནོར་འཁྲུལ</strong>: བཀོལ་མིང་བླུགས་རོགས།

en: <strong>Error:</strong> Please enter a valid email address.
bo: <strong>ནོར་འཁྲུལ</strong>: གློག་འཕྲིན་ཡང་དག་ཅིག་འབྲི་རོགས།

en: <strong>Error:</strong> Please enter an email address.
bo: <strong>ནོར་འཁྲུལ</strong>: གློག་འཕྲིན་བླུགས་རོགས།

en: <strong>Error:</strong> Please type your comment text.
bo: <strong>ནོར་འཁྲུལ</strong>: ཁྱེད་རང་གི་དཔྱད་མཆན་གྱི་ཡིག་རྐྱང་བླུགས་རོགས།

en: <strong>Error:</strong> Please type your email address.
bo: <strong>ནོར་འཁྲུལ</strong>: ཁྱེད་ཀྱི་གློག་འཕྲིན་བླུགས་རོགས།

en: <strong>Error:</strong> Sorry, that username is not allowed.
bo: <strong>ནོར་འཁྲུལ</strong>: དགོངས་དག བཀོལ་མིང་དེ་མི་ཆོག

en: <strong>Error:</strong> The comment could not be saved. Please try again later.
bo: <strong>ནོར་འཁྲུལ</strong>: དཔྱད་མཆན་ཉར་མ་ཐུབ། ཡུད་ཙམ་ནས་ཚོད་ལྟ་བྱེད་རོགས།

en: <strong>Error:</strong> The email address is already used.
bo: <strong>ནོར་འཁྲུལ</strong>: གློག་འཕྲིན་དེ་གཞན་གྱིས་སྤྱད་ཟིན།

en: <strong>Error:</strong> The email address is not correct.
bo: <strong>ནོར་འཁྲུལ</strong>: གློག་འཕྲིན་འགྲིག་མི་འདུག

en: <strong>Error:</strong> The email could not be sent. Your site may not be correctly configured to send emails. <a href="%s">Get support for resetting your password</a>.
bo: <strong>ནོར་འཁྲུལ</strong>: གློག་ཡིག་གཏོང་ཐུབ་མ་སོང་། ཁྱེད་ཀྱི་དྲ་ཚིགས་སུ་ཡང་དག་པའི་སྒོ་ནས་སྡེབ་སྒྲིག་མ་བྱས་པའི་སྟབས་ཀྱིས་གློག་ཡིག་གཏོང་མ་ཐུབ་ཀྱང་སྲིད། <a href="%s">གོམ་གང་མདུན་སྤོས་ཀྱིས་རང་གི་གསང་ཨང་ཅི་ལྟར་བསྐྱར་སྒྲིག་བྱེད་པའི་སྐོར་ནས་རྒྱུས་ལོན་བྱེད་པ།</a>

en: <strong>Error:</strong> The email field is empty.
bo: <strong>ནོར་སྐྱོན།</strong>: གློག་འཕྲིན་འགེང་ཤོག་སྟོང་བ་རེད།

en: <strong>Error:</strong> The password field is empty.
bo: <strong>ནོར་འཁྲུལ</strong>: གསང་གྲངས་སྟོང་བར་ལུས་འདུག

en: <strong>Error:</strong> The password you entered for the email address %s is incorrect.
bo: <strong>ནོར་སྐྱོན།</strong>: %s གློག་འཕྲིན་འདིའི་གསང་གྲངས་ནོར་འདུག

en: <strong>Error:</strong> The password you entered for the username %s is incorrect.
bo: <strong>ནོར་འཁྲུལ</strong>: བཀོལ་མིང་ %s འདིའི་གསང་གྲངས་འགྲིག་མི་འདུག

en: <strong>Error:</strong> The username field is empty.
bo: <strong>ནོར་འཁྲུལ</strong>: བཀོལ་མིང་སྟོང་བར་ལུས་འདུག

en: <strong>Error:</strong> There is no account with that username or email address.
bo: <strong>ནོར་འཁྲུལ</strong>: སྤྱོད་མཁན་མིང་དང་ཡང་ན་གློག་ཡིག་ས་གནས་དང་འཚམས་པའི་ཐོ་ཁོངས་རྙེད་མ་སོང་།

en: <strong>Error:</strong> There was a problem creating site entry.
bo: <strong>ནོར་འཁྲུལ</strong>: དྲ་ཚིགས་ཀྱི་ས་བཅད་གསར་སྐྲུན་བྱེད་སྐབས་གནད་དོན་བྱུང་།

en: <strong>Error:</strong> This email is already registered. Please choose another one.
bo: <strong>ནོར་འཁྲུལ</strong>: གློག་ཡིག་འདི་གཞན་གྱིས་ཐོ་བཀོད་ཟིན་པས་གཞན་ཞིག་ལ་བརྗེ་རོགས།

en: <strong>Error:</strong> This username is already registered. Please choose another one.
bo: <strong>ནོར་འཁྲུལ</strong>: བཀོལ་མིང་དེ་ཐོ་བཀོད་ཟིན་པས་ཡང་བསྐྱར་ཅིག་འདེམས་རོགས།

en: <strong>Error:</strong> This username is invalid because it uses illegal characters. Please enter a valid username.
bo: <strong>ནོར་འཁྲུལ</strong>: བཀོལ་མིང་དེའི་ནང་དུ་ནུས་མེད་ཀྱི་ཡིག་རྟགས་འདུས་པས། ནུས་ལྡན་གྱི་བཀོལ་མིང་བླུགས་རོགས།

en: <strong>Error:</strong> Your URL is too long.
bo: <strong>ནོར་སྐྱོན།</strong>: ཁྱེད་ཀྱི་ URL རིང་དྲགས།

en: <strong>Error:</strong> Your account has been marked as a spammer.
bo: <strong>ནོར་འཁྲུལ</strong>: ཁྱེད་ཀྱི་ཐོ་ཁོངས་དེ་གད་སྙིགས་ཐོ་ཁོངས་གྲས་སུ་བཞག་འདུག

en: <strong>Error:</strong> Your comment is too long.
bo: <strong>ནོར་སྐྱོན།</strong>: ཁྱེད་ཀྱི་དཔྱད་མཆནརིང་དྲགས།

en: <strong>Error:</strong> Your email address is too long.
bo: <strong>ནོར་སྐྱོན།</strong>: ཁྱེད་ཀྱི་གློག་འཕྲིན་རིང་དྲགས།

en: <strong>Error:</strong> Your name is too long.
bo: <strong>ནོར་སྐྱོན།</strong>: ཁྱེད་ཀྱི་མིང་རིང་དྲགས།

en: <strong>Error</strong>: The email could not be sent. Your site may not be correctly configured to send emails. <a href="%s">Get support for resetting your password</a>.
bo: <strong>ནོར་འཁྲུལ</strong>: གློག་ཡིག་གཏོང་ཐུབ་མ་སོང་། ཁྱེད་ཀྱི་དྲ་ཚིགས་སུ་ཡང་དག་པའི་སྒོ་ནས་སྡེབ་སྒྲིག་མ་བྱས་པའི་སྟབས་ཀྱིས་གློག་ཡིག་གཏོང་མ་ཐུབ་ཀྱང་སྲིད། <a href="%s">གོམ་གང་མདུན་སྤོས་ཀྱིས་རང་གི་གསང་ཨང་ཅི་ལྟར་བསྐྱར་སྒྲིག་བྱེད་པའི་སྐོར་ནས་རྒྱུས་ལོན་བྱེད་པ།</a>

en: <strong>Error</strong>: There is no account with that username or email address.
bo: <strong>ནོར་འཁྲུལ</strong>: སྤྱོད་མཁན་མིང་དང་ཡང་ན་གློག་ཡིག་ས་གནས་དང་འཚམས་པའི་ཐོ་ཁོངས་རྙེད་མ་སོང་།

en: <strong>Info</strong> &mdash; The site URL is rarely edited as this can cause the site to not work properly. The Registered date and Last Updated date are displayed. Network admins can mark a site as archived, spam, deleted and mature, to remove from public listings or disable.
bo: <strong>ཆ་འཕྲིན།</strong> &mdash; དྲ་ཚིགས་ཀྱི་དྲ་སྣེ་URLལ་འགྱུར་བ་དེ་ཙམ་གཏོང་གི་མེད། གང་ལགས་ཞེ་ན་འགྱུར་བ་གཏོང་ན་དྲ་ཚིགས་ལ་སྐྱོན་ཆ་ཡོང་སྲིད། ཐོ་འགོད་བྱེད་པའི་ཉིན་དང་མཐའ་མའི་གསར་བཅོསའདིར་སྟོན་ཡོད། Networkདོ་དམ་པས་དྲ་ཚིགས་འདི་ཉིད། ཚགས་ཉར་བྱས་པ་དང་། ཡིག་སྙོགས་ཡིན་པ། གསུབ་ཟིན་པ། ཚད་གཞི་ལོན་པ་སོགས་ཀྱི་རྟགས་བཀོད་དེ་སྤྱི་མང་ལ་མི་མངོན་པའམ་མེད་པ་བཟོ་ཆོག

en: <strong>Post editor</strong> &mdash; Enter the text for your post. There are two modes of editing: Visual and Text. Choose the mode by clicking on the appropriate tab.
bo: <strong>རྩོམ་ཡིག་བཟོ་བཅོས་ཆས།</strong> &mdash; Enter the text for your post. There are two modes of editing: Visual and Text. Choose the mode by clicking on the appropriate tab.

en: <strong>Remove</strong> allows you to remove a user from your site. It does not delete their content. You can also remove multiple users at once by using bulk actions.
bo: <strong>སྤོ་འབུད་</strong> མནན་ན་སྤྱོད་མཁན་དེ་ཁྱེད་ཀྱི་དྲ་ཚིགས་ལ་སུབ་ཐུབ། བཀོལ་སྤྱོད་འདིས་སྤྱོད་མཁན་གྱིས་དེ་སྔར་སྤེལ་ཟིན་པའི་ནང་དོན་མི་སུབ། ཁྱེད་ཀྱིས་འབོར་བཅད་བཀོལ་སྤྱོད་ལ་བརྟེན་ནས་ཐེངས་གཅིག་ལ་སྤྱོད་མཁན་དུ་མ་སུབ་ཀྱང་ཆོག

en: <strong>Settings</strong> &mdash; This page shows a list of all settings associated with this site. Some are created by WordPress and others are created by plugins you activate. Note that some fields are grayed out and say Serialized Data. You cannot modify these values due to the way the setting is stored in the database.
bo: <strong>སྒྲིག་འགོད།</strong> &mdash; དྲ་ཚིགས་དང་འབྲེལ་བའི་སྒྲིག་འགོད་ཚན་པ་སྟོན་ཡོད། འགའ་ཤས་ WordPressགིས་བཟོས་པ་དང་འགའ་ཤས་ཁྱེད་ཀྱིས་སྐུལ་སློང་བྱས་པའི་མཐུད་སྣེ་དེ་དག་རེད། འདིའི་ནང་ཡི་གེ་འགའ་ཤས་ཐལ་མདོག་སྣང་བ་དང་གཞི་གྲངས་རིམ་བཀོད་(Serialized Data)གསལ་ཡོད། གྲངས་ཐོ་འདིའི་རིགས་གཞི་གྲངས་མཛོད་དང་འབྲེལ་བ་ཆགས་ཡོད་པས་བཟོ་བཅོས་བྱེད་མི་ཉན།

en: <strong>Slug</strong> &mdash; The &#8220;slug&#8221; is the URL-friendly version of the name. It is usually all lowercase and contains only letters, numbers, and hyphens.
bo: <strong>མིང་གཞན།</strong> &mdash; མིང་གཞན་ཅེས་པ་ནི་ URL ཡི་འབོད་སྟངས་གཞན་ཞིག་ཡིན། དེ་ནི་སྤྱིར་བཏང་དབྱིན་ཡིག་གི་གསལ་བྱེད་ཆུང་འབྲི་དང་ཨང་ཀི་སོགས་ཀྱིས་བྱེད།

en: <strong>Snow Patrol</strong>
bo: <strong>བསིལ་ལྡན་ཁ་བའི་ལྗོངས།</strong>

en: <strong>Themes</strong> &mdash; This area shows themes that are not already enabled across the network. Enabling a theme in this menu makes it accessible to this site. It does not activate the theme, but allows it to show in the site&#8217;s Appearance menu. To enable a theme for the entire network, see the <a href="%s">Network Themes</a> screen.
bo: <strong>དཔེ་སྒྲོམ།</strong> &mdash; ངོས་འདིར་Networkཆ་ཚང་ནང་དཔེ་སྒྲོམ་enableམ་བྱུང་བ་དེ་དག་སྟོན་ཡོད། གདམ་ཐོ་འདི་ནས་enableབྱེད་པའི་དཔེ་སྒྲོམ་རྣམ་དྲ་ཚིགས་འདི་ནས་མཐོང་ཐུབ། འདིར་དཔེ་སྒྲོམ་སྐུལ་སློང་བྱེད་མེད་འོན་ཀྱང་གདམ་ཐོ་ནས་དྲ་ཚིགས་ཀྱི་རྣམ་པ་འཆར་ཐུབ། Network ཆ་ཚང་ནང་དཔེ་སྒྲོམ་མངོན་ཐུབ་ཆེད་<a href="%s">Network དཔེ་སྒྲོམ་</a>ལ་ལྟ།

en: <strong>Title</strong> &mdash; Enter a title for your post. After you enter a title, you&#8217;ll see the permalink below, which you can edit.
bo: <strong>ཁ་བྱང་།</strong> &mdash; ཁྱེད་ཀྱི་རྩོམ་ལ་ཁ་བྱང་ཞིག་བླུགས་དང་། དེ་རྗེས་གཏན་འཇགས་མཐུད་སྤྲེལ་ས་གནས་ཤིག་མཐོང་ཐུབ། དེ་ནི་བཟོ་བཅོས་བྱ་རུང་བ་ཞིག་ཡིན།

en: <strong>Trash</strong> removes your post from this list and places it in the Trash, from which you can permanently delete it.
bo: <strong>Trash</strong> removes your post from this list and places it in the trash, from which you can permanently delete it.

en: <strong>Users</strong> &mdash; This displays the users associated with this site. You can also change their role, reset their password, or remove them from the site. Removing the user from the site does not remove the user from the network.
bo: <strong>སྤྱོད་མཁན།</strong> &mdash; འདིར་དྲ་ཚིགས་དང་འབྲེལ་ཡོད་སྤྱོད་མཁན་རྣམས་འཆར་ཐུབ། ཁྱེད་ཀྱིས་ཁོང་ཚོའི་བེད་སྤྱོད་ཐོབ་ཐང་འགྱུར་ཆོག་པ་དང། ཁོང་ཚོའི་གསང་ཨང་བསྐྱར་གསོ་བྱེད་པ། སྤྱོད་མཁན་ཕྱིར་འབུད་སོགས་གཏོང་ཆོག དྲ་ཚིགས་ནས་སྤྱོད་མཁན་ཕུད་ཆོག་ཀྱང་། Networkནང་ནས་མེད་པ་ཆག་མི་འགྲོ།

en: <strong>Warning:</strong> these pages should not be the same as your Privacy Policy page!
bo: <strong>ཉེན་བརྡ:</strong> ཤོག་ངོས་འདི་དག་ཁྱེད་ཀྱི་སྒོས་གསང་སྲིད་ཇུས་ཤོག་ངོས་དང་འདྲ་བོ་ཡིན་མི་ཆོག

en: <strong>Warning:</strong> these pages should not be the same!
bo: <strong>ཐུགས་སྣང་།</strong> ཤོག་ངོས་འདི་ཚོ་གཅིག་པ་ཡིན་མི་ཆོག

en: <strong>Welcome</strong> &mdash; Shows links for some of the most common tasks when setting up a new site.
bo: <strong>བྱོན་པ་ལེགས།</strong> &mdash; Shows links for some of the most common tasks when setting up a new site.

en: <strong>WordPress Events and News</strong> &mdash; Upcoming events near you as well as the latest news from the official WordPress project and the <a href="%s">WordPress Planet</a>.
bo: <strong>WordPress བྱ་འགུལ་དང་འཕྲིན་གསར།</strong> &mdash; ཚན་པ་འདིར་སྤྱོད་མཁན་གནས་སྡོད་བྱེད་སའི་གྲོང་ཁྱེར་ཉེ་འགྲམ་དུ་མི་འགྱངས་པར་སྒྲུབ་པའི་ WordPress ལས་གཞིའི་བྱ་འགུལ་ཡོད་མེད་དང་ <a href="%s">WordPress Planet</a> ཡི་གནས་ཚུལ་གསར་བ་འཆར་བ་ཡིན།

en: A 12-character Akismet API key. Available at akismet.com/get/
bo: ཡིག་འབྲུ་བཅུ་གཉིས་ཅན་གྱི་ Akismet API key དེ་ akismet.com/get/ ནས་ལེན་ཐུབ།

en: A PHP session was created by a %1$s function call. This interferes with REST API and loopback requests. The session should be closed by %2$s before making any HTTP requests.
bo: རྟེན་འབྱུང་གྲངས %1$s ཡི་འབོད་བརྡས PHP ལས་ཀའི་དུས་རིམ་ཞིག་བཙུགས་ཡོད་པ་དང་། PHP ལས་ཀའི་དུས་རིམ་འདིས REST API དང་ཕྱིར་སྐྱེལ་རེ་ཞུ་ལ་ཤུགས་རྐྱེན་ཐེབས་སྲིད། HTTP རེ་ཞུ་གང་རུང་མ་བཏོན་པའི་སྔོན་ལ %2$s ཡིས་ལས་ཀའི་དུས་རིམ་འདི་སྒོ་རྒྱག་དགོས།

en: A calendar of your site’s posts.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་དྲ་ཚིགས་ཀྱི་རྩོམ་ཡིག་གི་ལོ་ཐོ།

en: A city in the same timezone as you.
bo: ཁྱེད་དང་དུས་ཁུལ་གཅིག་པའི་གྲོང་ཁྱེར།

en: A cloud of your most used tags.
bo: ཆེས་རྒྱུན་བཀོལ་གྱི Tag སྤྲིན།

en: A comment is held for moderation
bo: དཔྱད་མཆན་ཞིག་གིས་ཆོག་མཆན་ལ་སྒུག་འདུག

en: A date format for all date strings.
bo: ཟླ་ཚེས་ཡིག་རྟགས་ཕྲེང་ཡོངས་ལ་འཚམ་པའི་ཟླ་ཚེས་རྣམ་གཞག

en: A day number of the week that the week should start on.
bo: གཟའ་འཁོར་གཅིག་གི་གཟའ་ག་དུས་ནས་མགོ་རྩོམ་པ།

en: A description of the theme.
bo: དཔེ་སྒྲོམ་གྱི་ཞིབ་བརྗོད།

en: A human-readable description of the post type.
bo: རྩོམ་ཡིག་རིགས་གྲས་ཀྱི་མིའི་རིགས་ཀློག་འདོན་ཞིབ་བརྗོད།

en: A human-readable description of the taxonomy.
bo: རིགས་དགར་ཐབས་ཀྱི་མིའི་རིགས་ཀློག་འདོན་ཞིབ་བརྗོད།

en: A list of the inner block's own inner blocks. This is a recursive definition following the parent innerBlocks schema.
bo: ནང་ཁུལ་རྡོག་པོར་ཡོད་པའི་ནང་ཁུལ་རྡོག་པོའི་གསལ་ཐོ། འདི་ནི་ཕ་རྒྱུད innerBlocks རྣམ་པར་བརྩི་སྲུང་བྱེད་པའི་མཚན་ཉིད་ཡིན།

en: A list of your site&#8217;s Pages.
bo: རྩོམ་ཡིག་གསལ་ཐོ།

en: A list or dropdown of categories.
bo: རིགས་དབྱེ་གསལ་ཐོའམ་མར་འགྲེམས་གདམ་ཐོ།

en: A media item.
bo: སྨྱན་གཟུགས་སྡེ་ཚན་རྐྱང་བ།

en: A monthly archive of your site&#8217;s Posts.
bo: རྩོམ་གྱི་ཟླ་རེར་ཉར་བའི་ཡིག་ཚགས།

en: A name is required for this term.
bo: རྒྱས་བཅད་འདིར་མིང་ངེས་པར་དགོས།

en: A named status for the object.
bo: བྱ་ཡུལ་གྱི་མིང་འདོགས་གནས་བབ།

en: A new comment on the post "%s" is waiting for your approval
bo: "%s" ཁྲོད་ཀྱི་དཔྱད་མཆན་གཅིག་གིས་ཁྱེད་ཀྱི་ཞིབ་བཤེར་ལ་སྒུག་ཡོད།

en: A new minor update is available for your site. Because minor updates often address security, it&#8217;s important to install them.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་དྲ་ཚིགས་ཀྱིས་གསར་བཅོས་གལ་ཆུང་གསར་བ་སྤྱོད་ཆོག་གི་ཡོད། གསར་བཅོས་གལ་ཆུང་གིས་དུས་རྒྱུན་བདེ་འཇགས་ཐད་ཀྱི་གནད་དོན་ཐག་གཅོད་བྱེད་བཞིན་ཡོད་སྟབས་དེ་དག་སྒྲིག་འཇུག་བྱེད་རྒྱུ་གལ་ཆེན་པོ་ཡིན།

en: A new pingback on the post "%s" is waiting for your approval
bo: "%s" ཁྲོད་ཀྱི་ pingback གསར་བ་ཞིག་གིས་ཁྱེད་ཀྱི་ཞིབ་བཤེར་ལ་སྒུག་ཡོད།

en: A new trackback on the post "%s" is waiting for your approval
bo: "%s" ཁྲོད་ཀྱི་ trackback གསར་བ་ཞིག་གིས་ཁྱེད་ཀྱི་ཞིབ་བཤེར་ལ་སྒུག་ཡོད།

en: A new version of WordPress is available.
bo: WordPress ཐོན་རིམ་གསར་བ་སྤྱོད་རུང་གི་ཡོད།

en: A page reload is required for this change. Make sure your content is saved before reloading.
bo: བརྗེ་འགྱུར་འདི་ལ་ངེས་པར་ཏུ་ཤོག་ངོས་བསྐྱར་འཇུག་བྱེད་དགོས། བསྐྱར་འཇུག་མ་བྱས་གོང་དུ་རང་ཉིད་ཀྱི་ནང་དོན་ཉར་ཚགས་བྱེད་རོགས།

en: A password protected post can not be set to sticky.
bo: གསང་གྲངས་ཀྱིས་སྲུང་སྐྱོབ་ཐེབས་པའི་རྩོམ་དེ་ཀླད་འགོད་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: A password to protect access to the content and excerpt.
bo: ནང་དོན་དང་གནད་བསྡུས་ལ་གསང་གྲངས་ཀྱིས་སྲུང་སྐྱོབ་བྱེད་མིན།

en: A plugin has prevented updates by disabling %s.
bo: གདམ་གསེས %s སྤྱོད་མཚམས་བཞག་ཚེ་མཐུད་སྣེ་གསར་བཅོས་སྔོན་འགོག་བྱེད་ཐུབ།

en: A post ID mismatch has been detected.
bo: བཤེར་འཇལ་བྱས་གསལ་ནི་རྩོམ་གྱི ID ཟླ་སྒྲིག་མིན་པ་རེད།

en: A post can not be sticky and have a password.
bo: རྩོམ་ཡིག་དེ་ཀླད་འགོད་ཀྱང་ཡིན་ལ་གསང་གྲངས་ཀྱིས་སྲུང་སྐྱོབ་ཀྱང་བྱས་པ་ཞིག་ཡིན་མི་རུང་།

en: A post type mismatch has been detected.
bo: བཤེར་འཇལ་བྱས་གསལ་ནི་རྩོམ་གྱི་རིགས་གྲས་ཟླ་སྒྲིག་མིན་པ་རེད།

en: A previous automatic background update could not occur.
bo: སྔོན་མའི་རྒྱབ་ལྗོངས་རང་འགུལ་གསར་བཅོས་ལམ་ལྷུང་བྱུང་མ་སོང་།

en: A previous automatic background update ended with a critical failure, so updates are now disabled.
bo: སྔོན་མའི་རྒྱབ་ལྗོངས་རང་འགུལ་གསར་བཅོས་དེ་ནོར་འཁྲུལ་ཚབས་ཆེན་ཞིག་གི་རྐྱེན་གྱིས་མཚམས་བཞག་པས། གསར་བཅོས་ཀྱི་བྱེད་ནུས་དེ་མིག་སྔར་སྤྱོད་མཚམས་བཞག་ཡོད།

en: A recovery link was already sent %1$s ago. Please wait another %2$s before requesting a new email.
bo: ཕྱིར་སོན་སྦྲེལ་མཐུད %1$s སྔོན་ལ་བཏང་ཟིན། ད་དུང %2$s ལ་སྒུག་རྗེས་ཡང་བསྐྱར་རེ་ཞུ་བྱེད་ཆོག

en: A scheduled event has failed
bo: དུས་བཀག་དོན་རྐྱེན་ལག་བསྟར་བྱ་མ་ཐུབ།

en: A scheduled event is late
bo: དུས་བཀག་དོན་རྐྱེན་ཕྱིར་འགྱངས་བྱས་ཟིན།

en: A search form for your site.
bo: དྲ་ཚིགས་ཀྱི་བཤེར་འཚོལ་སྒྲོམ།

en: A short description of the block, in human readable format.
bo: མིའི་རིགས་ཀྱིས་ཀློག་འདོན་བྱ་ཐུབ་པའི་རྣམ་གཞག་གི་རྡོག་པོའི་ཞིབ་བརྗོད་ཐུང་ངུ་།

en: A static page
bo: འཇགས་རྣམ་དྲ་ངོས་གཅིག

en: A sticky post can not be password protected.
bo: ཀླད་འགོད་རྩོམ་ཡིག་ལ་གསང་གྲངས་ཀྱིས་སྲུང་སྐྱོབ་བྱེད་མི་རུང་།

en: A structure tag is required when using custom permalinks. <a href="%s">Learn more</a>
bo: རང་བཟོས་མཐུད་སྤྲེལ་བེད་སྤྱོད་བྱེད་པར་སྒྲིག་གཞི་ཅན་གྱི་འགྲེལ་བྱང་ཞིག་ངེས་པར་དགོས་པ་རེད།  <a href="%s">ཞིབ་ཕྲའི་གནས་ཚུལ་འདི་ནས་གཟིགས་རོགས།</a>

en: A term with the name provided already exists in this taxonomy.
bo: རིགས་དགར་ཐབས་ཁྲོད་མིང་མཚུངས་པའི་རྣམ་གྲངས་གནས་པ།

en: A term with the name provided already exists with this parent.
bo: མིང་དང་མཚུངས་པའི་ཕ་རྒྱུད་རིམ་པའི་རྣམ་གྲངས་གནས་པ།

en: A test is unavailable
bo: ཚོད་ལྟ་ནི་སྤྱོད་མི་རུང་བ་ཡིན།

en: A time format for all time strings.
bo: དུས་ཚོད་ཡིག་རྟགས་ཕྲེང་ཡོངས་ལ་འཚམ་པའི་དུས་ཚོད་རྣམ་གཞག

en: A tip for using the block editor
bo: རྡོག་པོ་རྩོམ་སྒྲིག་ཆས་ཀྱི་སྣེ་སྟོན་བེད་སྤྱོད།

en: A valid URL was not provided.
bo: URLནུས་མེད།

en: A valid email address is required.
bo: ངེས་པར་དུ་ནུས་ལྡན་གྱི་གློག་འཕྲིན་མཁོ་སྤྲོད་བྱེད་དགོས།

en: A valid email address must be given.
bo: ངེས་པར་ཏུ་ནུས་ལྡན་གྱི་ཡིག་ཟམ་ས་གནས་མཁོ་སྤྲོད་བྱེད་དགོས།

en: A variable mismatch has been detected.
bo: བཤེར་འཇལ་བྱས་གསལ་ནི་འགྱུར་ཚད་ཟླ་སྒྲིག་མིན་པ་རེད།

en: A → Z
bo: A ནས Z

en: ADD MEDIA
bo: སྨྱན་གཟུགས་ཁ་སྣོན།

en: AM
bo: སྔ་དྲོ

en: Abidjan
bo: ཨ་བིད་ཇཱན།

en: About
bo: ངེད་ཀྱི་སྐོར།

en: About Pages
bo: ངེད་ཀྱི་སྐོར་ཤོག་ངོས།

en: About WordPress
bo: WordPress ཡི་སྐོར།

en: About Yourself
bo: ཁྱེད་རང་གི་སྐོར།

en: About the user
bo: བཀོལ་སྤྱོད་མཁན་འདིའི་སྐོར།

en: Access all block and document tools in a single place
bo: གནས་ཡུལ་གཅིག་ནས་རྡོག་ཡོངས་དང་ཡིག་ཚགས་ལག་ཆའི་ཚང་ལ་བཅར་འདྲི།

en: Access all block and document tools in a single place.
bo: གནས་ཡུལ་གཅིག་ནས་རྡོག་ཡོངས་དང་ཡིག་ཚགས་ལག་ཆའི་ཚང་ལ་བཅར་འདྲི།

en: Accessibility Ready
bo: གེགས་མེད་མཛའ་མཐུན།

en: Account Management
bo: ཐོ་ཁོངས་དོ་དམ།

en: Accra
bo: ཨེཀ་ར།

en: Action
bo: བཀོལ་སྤྱོད།

en: Action Group
bo: སྤྱོད་མཁན་ཚན་པ།

en: Action has been confirmed.
bo: བཀོལ་སྤྱོད་གཏན་འཁེལ་བྱས་ཟིན།

en: Actions
bo: བཀོལ་སྤྱོད།

en: Activate
bo: སྤྱོད།

en: Activate &#8220;%s&#8221;
bo: སྤྱོད་བཞིན་པ &#8220;%s&#8221;

en: Activate &amp; Publish
bo: སྐུལ་སློང་། &amp; སྤེལ།

en: Activate Plugin
bo: མཐུད་སྣེ་སྤྱོད།

en: Activate Press This
bo: མྱུར་ཏུ་སྤེལ་ཞེས་པ་དེ་སྐུལ་སློང་།

en: Activation Key Required
bo: གསང་ལྡེ་སྐུལ་སློང་རེ་འདོད།

en: Activation Key:
bo: གསང་ལྡེ་སྐུལ་སློང:

en: Active Child Theme
bo: མིག་སྔའི་བུ་དཔེ་སྒྲོམ།

en: Active Plugins
bo: འགུལ་ལྡན་མཐུད་སྣེ།

en: Active Theme
bo: མིག་སྔའི་དཔེ་སྒྲོམ།

en: Active editor
bo: འགུལ་ལྡན་གྱི་རྩོམ་སྒྲིག་ཆས།

[ctx: Active plugin installations]
en: %s+ Million | %s+ Million
bo[0]: ས་ཡ %s+

[ctx: Active plugin installations]
en: Less Than 10
bo: 10 ལས་ཆུང་བ།

en: Active theme
bo: དཔེ་སྒྲོམ་སྐུལ་སློང་།

en: Activity
bo: བྱ་འགུལ།

en: Adak
bo: ཨ་ཌཀ།

en: Add
bo: ཁ་སྣོན།

en: Add %s
bo: %s ཁ་སྣོན།

en: Add Comment
bo: དཔྱད་མཆན་གསར་སྣོན།

en: Add Custom Field
bo: རང་བཟོ་ཡིག་དུམ་གསར་སྣོན།

en: Add Data Erasure Request
bo: གཞི་གྲངས་གསུབ་པའི་རེ་ཞུ་ཁ་སྣོན།

en: Add Data Export Request
bo: གཞི་གྲངས་ཕྱིར་འདྲེན་རེ་ཞུ་ཁ་སྣོན།

en: Add Existing User
bo: སྔར་ཡོད་བཀོལ་སྤྱོད་མཁན་གསར་སྣོན།

en: Add Items
bo: སྡེ་ཚན་ཁ་སྣོན།

en: Add Link
bo: མཐུད་སྤྲེལ་ཁ་སྣོན།

en: Add Media
bo: སྨྱན་གཟུགས་ཁ་སྣོན།

en: Add Menu Items
bo: དཀར་ཆག་གི་སྡེ་ཚན་ཁ་སྣོན།

en: Add New Category
bo: རིགས་དབྱེ་གསར་པ་ཁ་སྣོན།

en: Add New Changeset
bo: བརྗེ་ལེན་ཚོགས་གསར་སྣོན།

en: Add New Custom Field:
bo: རང་བཟོས་ཡིག་དུམ་གསར་སྣོན:

en: Add New Header Image
bo: སྟེང་པར་གསར་པ་ཁ་སྣོན།

en: Add New Image
bo: བརྙན་རིས་གསར་པ་ཁ་སྣོན།

en: Add New Link
bo: མཐུད་སྤྲེལ་གསར་སྣོན།

en: Add New Link Category
bo: མཐུད་སྤྲེལ་རིགས་དབྱེ་ཁ་སྣོན།

en: Add New Page
bo: ཤོག་ངོས་བཟོ།

en: Add New Post
bo: རྩོམ་ཡིག་གསར་བཟོ།

en: Add New Scheduled Action
bo: འཆར་གཞི་གསར་སྣོན་བྱེད་པར་བཟོ་བཅོས།

en: Add New Tag
bo: འགྲེལ་བྱང་གསར་པ་ཁ་སྣོན།

en: Add New Theme
bo: དཔེ་སྒྲོམ་གསར་སྣོན།

en: Add New User
bo: བཀོལ་སྤྱོད་མཁན་གསར་སྣོན།

en: Add Widget
bo: ལྷུ་ཆུང་གསར་སྣོན།

en: Add a Widget
bo: ལྷུ་ཆུང་ཁ་སྣོན།

en: Add a block
bo: རྡོག་པོ་ཁ་སྣོན།

en: Add a menu
bo: དཀར་ཆག་ཁ་སྣོན།

en: Add a navigation menu to your sidebar.
bo: འགྲམ་ཚང་ཁྲོད་ཕྱོགས་སྟོན་གདམ་ཐོ་ཁ་སྣོན།

en: Add a new service
bo: ཞབས་ཞུའི་རྣམ་གྲངས་གསར་སྣོན།

en: Add alternate sources for maximum HTML5 playback
bo: HTML5 གཏོང་བའི་ཉམས་ཞིབ་ཤུགས་དྲག་ཏུ་གཏོང་ཆེད། སྒུག་སྡོད་ཁུངས་གསར་སྣོན་བྱེད་རོགས:

en: Add audio source
bo: སྒྲ་ཟློས་ཁུངས་ཁ་སྣོན།

en: Add block
bo: རྡོག་ཁ་སྣོན།

en: Add button text…
bo: མཐེབ་གཅུས་ཡིག་རྐྱང་ཁ་སྣོན…

en: Add item
bo: སྡེ་ཚན་ཁ་སྣོན།

en: Add label…
bo: ཤོག་བྱང་ཁ་སྣོན…

en: Add link
bo: དྲ་སྣེ་ཁ་སྣོན།

en: Add media
bo: སྨྱན་གཟུགས་ཁ་སྣོན།

en: Add media files from your computer
bo: ཁྱེད་ཀྱི་རྩིས་འཕྲུལ་ནས་སྨྱན་གཟུགས་ཡིག་ཆ་གསར་སྣོན།

en: Add menu items
bo: གདམ་ཐོའི་སྡེ་ཚན་ཁ་སྣོན།

en: Add menu items from the column on the left.
bo: གཡོན་འགྲམ་ཚང་ནས་དཀར་ཆག་གི་སྡེ་ཚན་གསར་སྣོན།

en: Add new Term
bo: སྡེ་ཚན་གསར་སྣོན།

en: Add new category
bo: དཀར་ཆག་གསར་སྣོན།

en: Add new page
bo: ཤོག་ངོས་བཟོ།

en: Add new post
bo: རྩོམ་ཡིག་གསར་སྣོན།

en: Add new tag
bo: འགྲེལ་བྱང་གསར་སྣོན།

en: Add new term
bo: སྡེ་ཚན་གསར་སྣོན།

en: Add or remove menu items
bo: དཀར་ཆག་གི་སྡེ་ཚན་གསར་སྣོན་དང་བསུབ་པ།

en: Add or remove tags
bo: འགྲེལ་བྱང་སྣོན་པའམ་བསུབ་པ།

en: Add subtitles
bo: བརྙན་ཡིག་ཁ་སྣོན།

en: Add tags
bo: འགྲེལ་བྱང་ཁ་སྣོན།

en: Add text…
bo: ཡི་གེ་ཁ་སྣོན…

en: Add the user without sending an email that requires their confirmation
bo: ངོས་ལེན་གློག་འཕྲིན་མི་གཏོང་བར་ཐད་ཀར་བཀོལ་སྤྱོད་མཁན་གསར་སྣོན།

en: Add title
bo: ཁ་བྱང་ཁ་སྣོན།

en: Add to Audio Playlist
bo: སྒྲ་ཟློས་གཏོང་བའི་གསལ་ཐོར་ཁ་སྣོན།

en: Add to Dictionary
bo: ཚིག་མཛོད་ནང་ཁ་སྣོན།

en: Add to Menu
bo: དཀར་ཆག་ཁ་སྣོན།

en: Add to Widget
bo: ལྷུ་ཆུང་ཁ་སྣོན།

en: Add to audio playlist
bo: སྒྲ་ཟློས་གཏོང་བའི་གསལ་ཐོར་ཁ་སྣོན།

en: Add to gallery
bo: པར་དེབ་ནང་ཁ་སྣོན།

en: Add to menu: %1$s (%2$s)
bo: གསར་སྣོན་བྱ་ཡུལ་གྱི་དཀར་ཆག: %1$s (%2$s)

en: Add to video Playlist
bo: བརྙན་ཟློས་གཏོང་བའི་གསལ་ཐོར་ཁ་སྣོན།

en: Add to video playlist
bo: བརྙན་ཟློས་གཏོང་བའི་གསལ་ཐོར་ཁ་སྣོན།

en: Add to: %s
bo: ཁ་སྣོན: %s

en: Add video source
bo: བརྙན་ཟློས་ཁུངས་ཁ་སྣོན།

en: Add widget: %s
bo: ལྷུ་ཆུང་ཁ་སྣོན: %s

en: Add your own CSS code here to customize the appearance and layout of your site.
bo: འདི་རུ་ཁྱེད་རང་གི CSS ཚབ་ཨང་ཁ་སྣོན་བྱས་ནས་དྲ་ཚིགས་ཀྱི་ཕྱི་རྣམ་དང་བཀོད་པ་རང་སྒྲུབ་བྱེད་ཆོག

en: Added:
bo: ཁ་བསྣན་པ:

en: Adding Categories
bo: རིགས་དབྱེ་གསར་སྣོན།

en: Adding Tags
bo: འགྲེལ་བྱང་གསར་སྣོན་བྱེད་བཞིན་པ།

en: Adding Themes
bo: དཔེ་སྒྲོམ་གསར་སྣོན།

en: Addis Ababa
bo: ཨ་ཌི་སི་ཨ་བ་བ།

en: Additional CSS
bo: CSS འཕར་མ།

en: Additional CSS class(es)
bo: CSS རིགས་འཕར་མ།

en: Additional Capabilities
bo: ནུས་བབ་གཞན་དག

en: Additional images added to this gallery: %s
bo: པར་དེབ་འདིར་ཁ་སྣོན་བྱས་པའི་བརྙན་རིས་འཕར་མ: %s

en: Additional information
bo: གནས་ཚུལ་འཕར་མ།

en: Additional items found: %d
bo: རྙེད་པའི་གཞན་དག་གི་གྲངས་འབོར: %d

en: Additional settings
bo: སྒྲིག་སྟེགས་གཞན་དག

en: Additional shortcuts,
bo: ཚད་འདས་མྱུར་ལམ,

en: Adelaide
bo: ཨ་ཌི་ལེཌ།

en: Aden
bo: ཨེ་ཌེན།

en: Admin Color Scheme
bo: དོ་དམ་འཆར་ངོས་ཚོས་སྡེབ་ཇུས་གཞི།

[ctx: Admin menu name]
en: Scheduled Actions
bo: བཀོལ་སྤྱོད་དུས་བཀག་བྱས་ཟིན་པ།

en: Administration Email Address
bo: དྲ་ཚིགས་དོ་དམ་པའི་གློག་ཡིག་གི་ས་གནས།

en: Administration email verification
bo: དྲ་ཚིགས་དོ་དམ་པའི་གློག་ཡིག་བདེན་དཔང་ར་སྤྲོད།

en: Advanced
bo: མཐོ་རིམ།

en: Advanced Options
bo: མཐོ་རིམ་འདེམས་བྱང་།

en: Advanced caching plugin.
bo: ཚད་ལྡན་རིམ་གཉིས་བར་གསོག་མཐུད་སྣེ།

en: Advanced.
bo: མཐོ་རིམ།

en: Africa
bo: ཨ་ཧྥེ་རི་ཁ།

en: Afrikaans
bo: ཨ་ཧྥེ་རི་ཁའི་ཧོ་ལན་སྐད།

en: After Conversion
bo: བརྗེ་བསྒྱུར་བཏང་རྗེས།

en: Akismet API Key
bo: Akismet API ལྡེ་མིག

en: Akismet checked %s comment. | Akismet checked %s comments.
bo[0]: Akismet ཡིས་དཔྱད་མཆན %s ལ་ཞིབ་བཤེར་བྱས།

en: Akismet privacy notice
bo: Akismet སྒོས་གསང་གསལ་བསྒྲགས།

en: Albanian
bo: ཨར་པ་ཉི་ཡའི་སྐད།

en: Album
bo: པར་མཛོད།

en: Algiers
bo: ཨཱལ་ཇི་ཡརསི།

en: Align
bo: སྙོམས་སྒྲིག

en: Align Center
bo: དཀྱིལ་སྙོམས།

en: Align Left
bo: གཡོན་སྙོམས།

en: Align Right
bo: གཡས་སྙོམས།

en: Align center
bo: དཀྱིལ་སྙོམས།

en: Align column center
bo: སྟར་དཀྱིལ་དུ་སྙོམས་སྒྲིག

en: Align column left
bo: སྟར་གཡོན་དུ་སྙོམས་སྒྲིག

en: Align column right
bo: སྟར་གཡས་སུ་སྙོམས་སྒྲིག

en: Align left
bo: གཡོན་སྙོམས།

en: Align right
bo: གཡས་སྙོམས།

en: Align text center
bo: ཡིག་རྐྱང་དཀྱིལ་དུ་སྙོམས་སྒྲིག

en: Align text left
bo: ཡི་གེ་གཡོན་པའི་སྙོམས་སྒྲིག

en: Align text right
bo: ཡི་གེ་གཡས་པའི་སྙོམས་སྒྲིག

en: Alignment
bo: སྙོམས་སྒྲིག་ཚུལ།

en: Alignment Matrix Control
bo: སྙོམས་སྒྲིག་ཚུལ་གྱི་ཕྱོགས་ཚད་བསྟར་སྒྲིག་གི་སྟངས་འཛིན།

en: All
bo: ཡོངས

en: All Categories
bo: རིགས་དབྱེ་ཡོངས།

en: All Changesets
bo: བརྗེ་ལེན་ཚོགས་ཡོངས།

en: All Comments
bo: མཆན་ཡོངས།

en: All Link Categories
bo: མཐུད་སྤྲེལ་རིགས་དབྱེ་ཡོངས།

en: All Pages
bo: ཤོག་ངོས་ཡོངས།

en: All Posts
bo: རྩོམ་ཡིག་ཡོངས།

en: All Settings
bo: སྒྲིག་སྟེགས་ཡོངས།

en: All Sites
bo: དྲ་ཚིགས་ཡོངས།

en: All Tags
bo: Tags ཡོངས།

en: All Types
bo: རིགས་གྲས་ཡོངས།

en: All Users
bo: སྤྱོད་མཁན་ཡོངས།

en: All automatic updates are disabled.
bo: རང་འགུལ་གསར་བཅོས་ཡོངས་སུ་སྤྱོད་མཚམས་བཞག་ཟིན།

en: All capabilities assigned to the user.
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་དབང་ཚད་ཡོངས་རྫོགས།

en: All capabilities used by the post type.
bo: རྩོམ་ཡིག་རིགས་གྲས་ཀྱིས་སྤྱད་པའི་དབང་ཚད་ཡོངས་རྫོགས།

en: All capabilities used by the taxonomy.
bo: རིགས་དགར་ཐབས་ཀྱིས་སྤྱད་པའི་དབང་ཚད་ཡོངས་རྫོགས།

en: All categories
bo: དཀར་ཆག་ཡོངས།

en: All comment types
bo: དཔྱད་མཆན་རིགས་གྲས་ཡོངས།

en: All content
bo: ནང་དོན་ཡོངས།

en: All content copied.
bo: ནང་དོན་ཚང་མ་མཁོ་ཕབ་བྱས་ཟིན།

en: All dates
bo: ཟླ་ཚེས་ཡོངས།

en: All features, supported by the post type.
bo: རྩོམ་ཡིག་གི་རིགས་གྲས་ཀྱིས་རྒྱབ་སྐྱོར་ཐོབ་པའི་བྱེད་ནུས་ཡོངས་རྫོགས།

en: All formats
bo: རྣམ་གཞག་ཡོངས།

en: All image sizes
bo: བརྙན་རིས་ཆེ་ཆུང་ཡོངས།

en: All languages
bo: སྐད་རིགས་ཡོངས།

en: All media items
bo: སྨྱན་གཟུགས་ཡོངས།

en: All of the blocks available to you live in the block library. You’ll find it wherever you see the <InserterIconImage /> icon.
bo: རྡོག་པོའི་མཛོད་ཀྱི་ཁྲོད་དུ་མིག་སྔར་སྤྱོད་རུང་བའི་རྡོག་པོ་ཆ་ཚང་འདུས་ཡོད། རྟགས་རིས <InserterIconImage /> མཐོང་ཚེ་རྡོག་པོའི་མཛོད་དེ་རྙེད་ཐུབ་པ་ཡིན།

en: All of your WordPress files are writable.
bo: ཁྱེད་ཀྱི WordPress ཡིག་ཆ་ཚང་མ་ནི་འབྲི་རུང་བ་ཡིན།

en: All updates have been completed.
bo: གསར་བཅོས་ལས་འགན་ཡོངས་སུ་གྲུབ།

en: Allow
bo: ཆོག

en: Allow Comments
bo: དཔྱད་མཆན་རུང་བ།

en: Allow Pings
bo: ping རུང་བ།

en: Allow comments
bo: དཔྱད་མཆན་སྤེལ་ཆོག

en: Allow link notifications from other blogs (pingbacks and trackbacks) on new articles.
bo: རྩོམ་གསར་པའི་སྟེང་དུ་པོད་ཁུག་གཞན་པའི་སྦྲེལ་མཐུད་བརྡ་སྦྱོར་ (pingbacks དང་ trackbacks) གཏོང་ཆོག

en: Allow link notifications from other blogs (pingbacks and trackbacks) on new posts
bo: རྩོམ་གསར་པའི་སྟེང་དུ་པོད་ཁུག་གཞན་པའི་སྦྲེལ་མཐུད་བརྡ་སྦྱོར་ (pingbacks དང་ trackbacks) གཏོང་ཆོག

en: Allow link notifications from other blogs (pingbacks and trackbacks) on new posts.
bo: རྩོམ་གསར་པའི་སྟེང་དུ་པོད་ཁུག་གཞན་པའི་སྦྲེལ་མཐུད་བརྡ་སྦྱོར་ (pingbacks དང་ trackbacks) གཏོང་ཆོག

en: Allow new users to sign up
bo: བཀོལ་སྤྱོད་མཁན་གསར་བས་ཐོ་འགོད་རུང་བ།

en: Allow people to post comments on new articles
bo: རྩོམ་གསར་བའི་སྟེང་དུ་གཞན་གྱིས་དཔྱད་མཆན་སྤེལ་རུང་བ།

en: Allow people to submit comments on new posts
bo: རྩོམ་ཡིག་གསར་པའི་སྟེང་དུ་གཞན་གྱིས་དཔྱད་མཆན་སྤེལ་ཆོག

en: Allow people to submit comments on new posts.
bo: རྩོམ་ཡིག་གསར་བའི་སྟེང་དུ་གཞན་གྱིས་དཔྱད་མཆན་སྤེལ་ཆོག

en: Allowed Files
bo: ཆོག་པའི་ཡིག་ཆ།

en: Allows use of HTML5 markup for search forms, comment forms, comment lists, gallery, and caption.
bo: བཤེར་འཚོལ་རེའུ་མིག་དང་། དཔྱད་མཆན་རེའུ་མིག དཔྱད་མཆན་གསལ་ཐོ། པར་དེབ། གསལ་བཤད་བཅས་སུ html5 རྟགས་འགོད་སྤྱོད་ཆོག་པ།

en: Almaty
bo: ཨཱལ་མ་ཊི།

en: Already Installed
bo: ནང་འཇུག་བྱས་ཟིན།

en: Alt Text
bo: ཚབ་ཡིག

en: Alternative Text
bo: ཡི་གེ་བརྗེ་པ་རྒྱག

en: Alternative source
bo: སྒུག་སྡོད་ཁུངས།

en: Alternative text to display when attachment is not displayed.
bo: ཞར་བྱུང་འཆར་མི་ཐུབ་པའི་སྐབས་སུ་བརྗེ་སྤོར་གྱི་ཡི་གེ

en: Always show pre-publish checks.
bo: ནམ་ཡིན་ཡང་མ་སྤེལ་སྔོན་གྱི་ཞིབ་བཤེར་འཆར།

en: Always use https when visiting the admin
bo: དྲ་ཚིགས་དོ་དམ་དྲ་ངོས་སུ་ལྟ་སྐབས་རྒྱུན་པར་ https བེད་སྤྱོད་བྱེད།

en: America
bo: ཨ་མི་རི་ཀ

en: American English
bo: ཨ་རིའི་དབྱིན་ཡིག

en: Amman
bo: ཨེ་མཱན།

en: Amsterdam
bo: ཨེམསི་ཊར་ཌམ།

en: An HTTPS connection is a more secure way of browsing the web. Many services now have HTTPS as a requirement. HTTPS allows you to take advantage of new features that can increase site speed, improve search rankings, and gain the trust of your visitors by helping to protect their online privacy.
bo: HTTPS འབྲེལ་མཐུད་ནི་དེ་ལས་ཀྱང་བདེ་འཇགས་ཡིན་པའི་དྲ་རྒྱ་ཀློག་བཤེར་བྱེད་སྟངས་ཤིག་ཡིན། ད་ལྟ་ཞབས་ཞུ་མང་དག་ཅིག་ལ HTTPS དགོས་ཀྱི་ཡོད་པ་རེད། HTTPS ཡིས་ཁྱེད་རང་ལ་ཁྱད་གཤིས་གསར་པ་སྤྱོད་དུ་འཇུག་པ་ཡིན་ལ། ཁྱད་གཤིས་གསར་པ་དེ་དག་གིས་བཅར་འདྲི་བྱེད་མཁན་གྱི་དྲ་ཐོག་གསང་བ་སྲུང་སྐྱོང་བྱེད་རོགས་བྱས་ནས་དྲ་ཚིགས་ཀྱི་མྱུར་ཚད་མཐོ་རུ་བཏང་སྟེ་འཚོལ་བཤེར་གྱི་ཨང་རིམ་ཇེ་ལེགས་སུ་གཏོང་བ་དང་འབྲེལ་བཅར་འདྲི་བྱེད་མཁན་གྱི་ཡིད་ཆེས་ཐོབ་པ་བྱེད་ཐུབ།

en: An RSS or Atom feed could not be found for that blog
bo: ཟིན་བྲིས་འདིར་RSS འམ་ Atom feed ཞིག་རྙེད་ཐུབ་ཀྱིན་མི་འདུག

en: An active PHP session was detected
bo: འགུལ་ལྡན་གྱི PHP གླེང་མོལ་རྩད་ཆོད་སོང་།

en: An alphanumeric identifier for the post type.
bo: རྩོམ་ཡིག་རིགས་གྲས་ཀྱི་གསལ་བྱེད་དང་ཨང་ཀིའི་མཚོན་རྟགས།

en: An alphanumeric identifier for the status.
bo: གནས་བབ་ཀྱི་གསལ་བྱེད་ཨང་ཀིའི་མཚོན་རྟགས།

en: An alphanumeric identifier for the taxonomy.
bo: རིགས་དགར་ཐབས་ཀྱི་གསལ་བྱེད་དང་ཨང་ཀིའི་མཚོན་རྟགས།

en: An alphanumeric identifier for the term unique to its type.
bo: སྡེ་ཚན་རིགས་གྲས་ལ་དམིགས་པའི་གསལ་བྱེད་ཨང་ཀིའི་མཚོན་རྟགས།

en: An alphanumeric identifier for the user.
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་གསལ་བྱེད་ཨང་ཀིའི་མཚོན་རྟགས།

en: An error has occurred, which probably means the feed is down. Try again later.
bo: ནོར་འཁྲུལ་ཞིག་བྱུང་སོང་། ཁྱབ་སྤེལ་མེད་པ་འདྲ་བས། ཡུད་ཙམ་གྱིས་ཚོད་ལྟ་བྱ་རོགས།

en: An error has occurred. Please reload the page and try again.
bo: ནོར་འཁྲུལ་བྱུང་སོང་། ཤོག་ངོས་འདི་གསར་འདོན་བྱས་ནས་བསྐྱར་དུ་ཚོད་ལྟ་བྱ་རོགས།

en: An error occurred creating your new sharing service - please check you gave valid details.
bo: ཁྱེད་རང་གི་མཉམ་སྤྱོད་ཞབས་ཞུ་སྒྲིག་བྱེད་ཀྱིན་པའི་སྐབས་སུ་ནོར་འཁྲུལ་ཞིག་བྱུང་སོང་བས།  འགེངས་ཤོག་ནང་ལ་ཞིབ་བཤེར་བྱོས།

en: An error occurred in the upload. Please try again later.
bo: སྐྱེལ་འཇོག་བྱ་དུས་ནོར་འཁྲུལ་བྱུང་སོང་། ཡུད་ཙམ་གྱིས་ཚོད་ལྟ་བྱ་རོགས།

en: An error occurred while updating %1$s: %2$s
bo: %1$s: %2$s འདི་གསར་བཅོས་བྱེད་སྐབས་སྐྱོན་ཞིག་བྱུང་།

en: An error occurred.
bo: ནོར་འཁྲུལ་ཞིག་བྱུང་།

en: An error occurred. Please try again.
bo: ནོར་འཁྲུལ་བྱུང་སོང་། ཡུད་ཙམ་གྱིས་ཚོད་ལྟ་བྱ་རོགས།

en: An error of type %1$s was caused in line %2$s of the file %3$s. Error message: %4$s
bo: རིགས་གྲས %1$s ཡི་ནོར་འཁྲུལ་ནི་ཡིག་ཆ %3$s ཡི་ཐིག་ཕྲེང %2$s ཡིས་བཟོས་པ་རེད། ནོར་འཁྲུལ་ཆ་འཕྲིན: %4$s

en: An exporter has improperly used the registration filter.
bo: ཕྱིར་འདྲེན་གྱིས་དེབ་སྐྱེལ་གདམ་གསེས་སྤྱད་པ་འགྲིག་མི་འདུག

en: An incomplete personal data request for this email address already exists.
bo: གློག་ཡིག་ས་གནས་འདི་ལ་བརྟེན་ནས་བྱུང་བའི་ཆ་མ་ཚང་བའི་རེ་ཞུ་གནས་ཟིན།

en: An unknown error occurred
bo: ངོས་འཛིན་མེད་པའི་སྐྱོན་ཞིག་འདུག

en: An unknown error occurred during creation. Please try again.
bo: གསར་སྐྲུན་བྱེད་རིང་མ་ཤེས་པའི་ནོར་འཁྲུལ་བྱུང་། ཡང་བསྐྱར་ཚོད་ལྟ་གཅིག་བྱེད་རོགས།

en: An unknown error occurred.
bo: མ་ཤེས་པའི་ནོར་འཁྲུལ་བྱུང་སོང་།

en: Anadyr
bo: ཨ་ན་ཌིར།

en: Analytics
bo: དབྱེ་ཞིབ།

en: Anchorage
bo: ཨེན་ཀོ་རེཇི།

en: Andorra
bo: ཨན་ཌོར་ར།

en: Angle
bo: ལྟ་སྟངས།

en: Anguilla
bo: ཨེང་གུའི་ལ།

en: Anonymous
bo: མིང་མེད།

en: Another update is currently in progress.
bo: གསར་སྒྱུར་གཞན་ཞིག་བྱེད་བཞིན་པའི་སྒང་།

en: Antananarivo
bo: ཨེན་ཊ་ན་ན་རི་བོ།

en: Antarctica
bo: ཨེན་ཊར་ཊི་ཀ

en: Antigua
bo: ཨེན་ཊི་གུ་འ།

en: Any extra capabilities assigned to the user.
bo: སྤྱོད་མཁན་ལ་ཐེ་བའི་དབང་ཚད་ལྷག་མ།

en: Anyone can register
bo: སུས་ཀྱང་ཐོ་འགོད་རུང་བ།

en: Anyone posts a comment
bo: གཞན་གྱིས་དཔྱད་མཆན་སྤེལ་དུས་སུ།

en: Apia
bo: ཨ་པི་ཡ།

en: Appearance
bo: ཕྱིའི་རྣམ་པ།

en: Apply
bo: བཀོལ་སྤྱོད།

en: Apply the "%1$s" format.
bo: རྣམ་གཞག "%1$s" བཀོལ་སྤྱོད།

en: Approve
bo: ཆོག་མཆན།

en: Approve and Reply
bo: ཆོག་མཆན་དང་ལན་སློག

en: Approve comment
bo: དཔྱད་མཆན་ཆོག་མཆན།

en: Approve it: %s
bo: ཆོག་མཆན: %s

en: Approve this comment
bo: དཔྱད་མཆན་འདི་ལ་ཆོག་མཆན།

en: Approved
bo: མཆན་སྤྲད།

en: April
bo: ཟླ་བཞི་བ།

[ctx: April abbreviation]
en: Apr
bo: བཞི་བ།

en: Aqtau
bo: ཨཀ་ཊའུ།

en: Aqtobe
bo: ཨཀ་ཊོ་བི།

en: Arabic
bo: ཨ་རབ་ཀྱི་སྐད།

en: Araguaina
bo: ཨ་ར་གུའི་ན།

en: Arbitrary HTML code.
bo: གང་རུང་གི་ HTML ཚབ་ཨང་།

en: Arbitrary text.
bo: ཡིག་འབྲུ་གང་རུང་།

en: Archive <span class="count">(%s)</span> | Archives <span class="count">(%s)</span>
bo[0]: ཡིག་མཛོད། <span class="count">(%s)</span>

en: Archived
bo: ཚགས་ཉར་བྱས་ཟིན།

en: Archived <span class="count">(%s)</span> | Archived <span class="count">(%s)</span>
bo[0]: ཡིག་མཛོད་དུ་ཉར་ཟིན་པ། <span class="count">(%s)</span>

en: Archives
bo: ཡིག་ཚགས།

en: Arctic
bo: ཨར་ཊིཀ

en: Are pretty permalinks supported?
bo: མཛེས་སྡུག་ལྡན་པའི་གཏན་འཇགས་སྦྲེལ་མཐུད་ལ་རྒྱབ་སྐྱོར་བྱེད་དམ།

en: Are you ready to publish?
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་པར་འགྲེམས་གྲ་སྒྲིག་བྱས་ཡོད་དམ།

en: Are you ready to save?
bo: ཉར་ཚགས་བྱེད་རྩིས་ཡོད་དམ།

en: Are you ready to schedule?
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་དུས་བཀག་གྲ་སྒྲིག་བྱས་ཡོད་དམ།

en: Are you ready to submit for review?
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་ཞིབ་བཤེར་འབུལ་སྤྲོད་གྲ་སྒྲིག་བྱས་ཡོད་དམ།

en: Are you sure it exists?
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་དེ་ཡོད་པ་གཏན་འཁེལ་ཐུབ་བམ།

en: Are you sure the database server is not under particularly heavy load?
bo: ཁྱེད་ཀྱི་གཞི་གྲངས་མཛོད་ཀྱི་ཞབས་ཞུ་ཆས་ཀྱི་ཁུར་པོ་ཧ་ཅང་ལྗིད་པོ་མིན་འདུག་གམ།

en: Are you sure the database server is running?
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་གཞི་གྲངས་མཛོད་ཀྱི་ཞབས་ཞུ་ཆས་དེ་འཁོར་བསྐྱོད་བྱེད་བཞིན་ཡོད་པར་གཏན་འཁེལ་ཐུབ་བམ།

en: Are you sure you have the correct username and password?
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་བཀོལ་མིང་དང་གསང་གྲངས་འགྲིག་ཡོད་པར་གཏན་འཁེལ་ཐུབ་བམ།

en: Are you sure you have typed the correct hostname?
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་བླུགས་པའི་གཙོ་འཁོར་གྱི་མིང་དེ་ཡང་དག་ཡིན་པ་གཏན་འཁེལ་ཐུབ་བམ།

en: Are you sure you want to delete this theme?
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་དཔེ་སྒྲོམ་འདི་སུབ་རྒྱུ་ངེས་གཏན་ཡིན་ནམ།

en: Are you sure you want to discard your unpublished changes?
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་ཡོངས་བསྒྲགས་བྱས་མེད་པའི་བཟོ་བཅོས་དེ་དོར་གི་ཡིན་ནམ།

en: Are you sure you want to do this?
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་དེ་ལྟར་བསྒྲུབ་བམ།

en: Are you sure you want to unpublish this post?
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་རྩོམ་འདི་པར་འགྲེམས་བྱེད་ཀྱི་མིན་ནམ།

en: Are you sure you want to unschedule this post?
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་རྩོམ་འདིར་སྔོན་ཚུད་ནས་སྒྲིག་གཤོམ་བྱེད་ཀྱི་མིན་ནམ།

en: Argentina
bo: ཨར་ཇེན་ཊི་ན།

en: Artist
bo: སྒྱུ་རྩལ་པ།

en: Aruba
bo: ཨ་རུ་བ།

en: As a browser icon
bo: བཤར་ལྟ་ཆས་ཀྱི་རྟགས་རིས་སུ་སྤྱོད།

en: As a new WordPress user, you should go to <a href="%s">your dashboard</a> to delete this page and create new pages for your content. Have fun!
bo: WordPress ཡི་སྤྱོད་མཁན་གསར་པ་ཞིག་ཡིན་པའི་ཆ་ནས། ཁྱེད་རང་ <a href="%s">ཡོ་ཆས་སྟེགས་བུ་</a> རུ་བསྐྱོད་ནས་ཤོག་ངོས་འདི་སུབ་ཏེ་ཁྱེད་རང་གི་ནང་དོན་བླུགས་ནས་ཤོག་ངོས་གསར་སྐྲུན་བྱེད་འོས། རྩེད་མོ་སྐྱིད་པོ་ཡོང་བར་ཤོག

en: As a website owner, you may need to follow national or international privacy laws. For example, you may need to create and display a privacy policy.
bo: དྲ་ཚིགས་ཀྱི་བདག་པོ་ཡིན་པའི་ཆ་ནས། ཁྱེད་ཀྱིས་རྒྱལ་ཁབ་དང་ཡང་ན་རྒྱལ་སྤྱིའི་སྒོས་གསང་ཁྲིམས་ལུགས་ལ་བརྩི་སྲུང་བྱེད་དགོས། དཔེར་ན། ཁྱེད་ཀྱིས་སྒོས་གསང་སྲིད་ཇུས་གསར་སྐྲུན་དང་འཆར་བར་བྱེད་པ་ལྟ་བུ།

en: As an app icon
bo: app རྟགས་རིས་སུ་སྤྱོད།

en: Ascending
bo: གྱེན་རིམ།

en: Ascending.
bo: གྱེན་རིམ།

en: Ashgabat
bo: ཨེཤི་ག་བཊི།

en: Ashkhabad
bo: ཨེཤི་ཁ་བཌི།

en: Asia
bo: ཨེ་ཤི་ཡ།

en: Aside
bo: ཆིག་ལབ།

en: Asmara
bo: ཨ་སི་མ་ར།

en: Asmera
bo: ཨཱསི་མི་ར།

en: Aspect Ratio
bo: དཀྱིས་ཞེང་གི་བསྡུར་ཚད།

en: Assign a parent term to create a hierarchy. The term Jazz, for example, would be the parent of Bebop and Big Band.
bo: ཕ་རྒྱུད་བཟོས་ཏེ་ནང་གསེས་སྡེ་ཚན་སྒྲིག དཔེར་ན། མིང་ཚིག་'ཤིང་ཏོག་'འདི་ཀུ་ཤུདང་ཁམ་བུའི་ཕ་རྒྱུད་དུ་འཇོག་དགོས་པ་ལྟ་བུ།

en: Astrakhan
bo: ཨེསི་ཊ་ཁཱན།

en: Asuncion
bo: ཨ་སཱུན་སི་འན།

en: At a Glance
bo: རགས་ལྟ།

en: Athens
bo: ཨེ་ཐེནསི།

en: Atikokan
bo: ཨ་ཏི་ཀོ་ཀཱན།

en: Atka
bo: ཨེཊི་ཀ

en: Atlantic
bo: ཨེཊི་ལེན་ཊིཀ

en: Attach
bo: ཞར་བྱུང་།

en: Attach to existing content
bo: གནས་པའི་ནང་དོན་ལ་ཞར་སྣོན་བྱས་ཡོད།

en: Attaching Files
bo: ཡིག་ཆ་ཞར་སྣོན།

en: Attachment Attributes
bo: ཞར་བྱུང་གི་ཁྱད་ཆོས་བགྲང་བ།

en: Attachment Details
bo: ཞར་བྱུང་གི་གནས་ཚུལ་ཞིབ་ཕྲ།

en: Attachment Display Settings
bo: ཞར་བྱུང་མངོན་འཆར་སྒྲིག་སྟེགས།

en: Attachment Page
bo: ཞར་བྱུང་ཤོག་ངོས།

en: Attachment Post URL
bo: ཟུར་འདོགས་རྩོམ་ཡིག URL

en: Attachment Preview
bo: ཞར་བྱུང་ལ་སྔོན་ལྟ།

en: Attachment details
bo: ཞར་བྱུང་གི་གནས་ཚུལ་ཞིབ་ཕྲ།

en: Attachment page
bo: ཞར་བྱུང་ཤོག་ངོས།

en: Attachment post ID
bo: ཞར་བྱུང་རྩོམ་ཡིག ID

en: Attachment type.
bo: ཞར་བྱུང་གི་རིགས་གྲས།

en: Attempt Block Recovery
bo: རྡོག་པོ་ཕྱིར་སོན་ལ་འབད།

en: Attempt to notify any blogs linked to from the post
bo: རྩོམ་ཡིག་ཁྲོད་ཀྱི་སྦྲེལ་མཐུད་བྱས་ཟིན་པའི་པོད་ཁུག་གང་རུང་ལ་བརྡ་སྦྱོར་གཏོང་བར་འབད།

en: Attempted to set image quality outside of the range [1,100].
bo: འདོན་སྤྲོད་ཀྱི་བརྙན་རིས་སྤུས་ཚད་ཁྱབ་ཁོངས་ལས་བརྒལ་བ [1,100]

en: Attend an upcoming event near %s.
bo: ཉེ་ཆར %s ཉེ་འདབས་ཀྱི་བྱ་འགུལ་ལ་ཞུགས།

en: Attributes
bo: གཏོགས་གཤིས།

en: Atyrau
bo: ཨ་ཐི་རོ།

en: Auckland
bo: ཨཀ་ལེནཌི

en: Audio
bo: སྒྲ་ཟློས།

en: Audio <span class="count">(%s)</span> | Audio <span class="count">(%s)</span>
bo[0]: སྒྲ་ཟློས<span class="count">（%s）</span>

en: Audio Codec:
bo: སྒྲ་ཟློས Codec:

en: Audio Format:
bo: སྒྲ་ཟློས་རྣམ་བཞག

en: Audio Player
bo: སྒྲ་ཟློས་གཏོང་ཆས།

en: Audio Widget
bo: སྒྲ་ཟློས་ལྷུ་ཆུང་།

en: Audio Widget (%d) | Audio Widget (%d)
bo[0]: སྒྲ་ཟློས་ལྷུ་ཆུང་། (%d)

en: Audio details
bo: སྒྲ་ཟློས་ཀྱི་གནས་ཚུལ་ཞིབ་ཕྲ།

en: Audio title
bo: སྒྲ་ཟློས་ཀྱི་ཁ་བྱང་།

en: Audio title&hellip;
bo: སྒྲ་ཟློས་ཀྱི་ཁ་བྱང&hellip;

en: Audio, Video, or Other File
bo: སྒྲ་ཟློས། བརྙན་ཟློས། ཡང་ན། ཡིག་ཆ་གཞན།

en: August
bo: ཟླ་བརྒྱད་པ།

[ctx: August abbreviation]
en: Aug
bo: བརྒྱད་པ།

en: Australia
bo: ཨཱསི་ཊ་ལི་ཡ།

en: Author
bo: རྩོམ་པ་པོ།

en: Author URL of the user.
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་རྩོམ་པ་པོའི་ URL

en: Author posts, manage comments, and manage %s.
bo: རྩོམ་པ་པོས་སྤེལ་ཞིང་། མཆན་བུར་སྟངས་འཛིན་དང་ %s སྟངས་འཛིན་བྱེད།

en: Author website
bo: རྩོམ་པ་པོའི་དྲ་ཚིགས།

en: Author:
bo: རྩོམ་པ་པོ།

en: Author: %1$s (IP address: %2$s, %3$s)
bo: རྩོམ་པ་པོ: %1$s (IP ས་གནས: %2$s, %3$s)

en: Author: %s
bo: རྩོམ་པ་པོ: %s

en: Authors can publish and manage their own posts, and are able to upload files.
bo: རྩོམ་པ་པོས་རང་གི་རྩོམ་ཡིག་དོ་དམ་མམ་སྤེལ་རུང་བ་དང་། ཡིག་ཆ་སྐྱེལ་འཇོག་བྱ་ཐུབ།

en: Authors:
bo: རྩོམ་པ་པོ:

en: Auto
bo: རང་འགུལ།

en: Auto Draft
bo: རང་འགུལ་གྱིས་མ་ཟིན་འདེབས།

en: Auto add pages
bo: རང་འགུལ་གྱིས་ཤོག་ངོས་གསར་སྣོན།

en: Auto-update
bo: རང་འགུལ་གསར་བཅོས།

en: Auto-updates
bo: རང་འགུལ་གསར་བཅོས།

en: Auto-updates Disabled <span class="count">(%s)</span> | Auto-updates Disabled <span class="count">(%s)</span>
bo[0]: རང་འགུལ་གསར་བཅོས་སྤྱད་མེད་པ། <span class="count">(%s)</span>

en: Auto-updates Enabled <span class="count">(%s)</span> | Auto-updates Enabled <span class="count">(%s)</span>
bo[0]: རང་འགུལ་གསར་བཅོས་སྤྱད་ཟིན་པ། <span class="count">(%s)</span>

en: Auto-updates can be enabled or disabled for each individual theme. Themes with auto-updates enabled will display the estimated date of the next auto-update. Auto-updates depends on the WP-Cron task scheduling system.
bo: དཔེ་སྒྲོམ་རེ་རེས་རང་འགུལ་གསར་བཅོས་སྤྱོད་དང་མི་སྤྱོད་བྱ་ཐུབ་པ་དང་། རང་འགུལ་གསར་བཅོས་ཡང་དག་པའི་སྒོ་ནས་ལག་བསྟར་བྱ་ཐུབ་མིན་ནི WP-Cron ལས་ཀའི་བཀོད་སྒྲིག་མ་ལག་ལ་རག་ལས་ཡོད་ཅིང་། རང་འགུལ་གསར་བཅོས་སྤྱད་ཟིན་པའི་དཔེ་སྒྲོམ་གྱིས་ཐེངས་རྗེས་མའི་རང་འགུལ་གསར་བཅོས་ཀྱི་སྔོན་དཔག་ཟླ་ཚེས་འགྲེམས་སྟོན་བྱེད་པ་ཡིན།

en: Auto-updates disabled
bo: རང་འགུལ་གསར་བཅོས་སྤྱད་མེད།

en: Auto-updates enabled
bo: རང་འགུལ་གསར་བཅོས་སྤྱད་ཟིན།

en: Auto-updates for plugins and themes appear to be disabled. This will prevent your site from receiving new versions automatically when available.
bo: མཐུད་སྣེ་དང་དཔེ་སྒྲོམ་རང་འགུལ་གསར་བཅོས་སྤྱད་མེད། གནས་ཚུལ་འདིས་དྲ་ཚིགས་འདིའི་སྤྱོད་རུང་བའི་རང་འགུལ་གྱིས་དང་ལེན་བྱེད་པའི་གསར་བཅོས་དག་སྔོན་འགོག་བྱེད་པ་ཡིན།

en: Auto-updates for plugins and/or themes appear to be disabled, but settings are still set to be displayed. This could cause auto-updates to not work as expected.
bo: མཐུད་སྣེ་དང་ཡང་ན་དཔེ་སྒྲོམ་རང་འགུལ་གསར་བཅོས་སྤྱད་མེད། འོན་ཀྱང་སྔར་བཞིན་གསར་བཅོས་གསལ་འདེབས་འཆར་བ་སྒྲིག་འགོད་བྱས་ཡོད། གནས་ཚུལ་འདིས་རང་འགུལ་གསར་བཅོས་དེ་རེ་ལྟོས་ཇི་བཞིན་གསར་བཅོས་ལག་བསྟར་མི་བྱེད་པ་ཡིན།

en: Auto-updates for plugins appear to be disabled. This will prevent your site from receiving new versions automatically when available.
bo: མཐུད་སྣེ་རང་འགུལ་གསར་བཅོས་སྤྱད་མེད། གནས་ཚུལ་འདིས་དྲ་ཚིགས་འདིའི་སྤྱོད་རུང་བའི་རང་འགུལ་གྱིས་དང་ལེན་བྱེད་པའི་གསར་བཅོས་དག་སྔོན་འགོག་བྱེད་པ་ཡིན།

en: Auto-updates for themes appear to be disabled. This will prevent your site from receiving new versions automatically when available.
bo: དཔེ་སྒྲོམ་རང་འགུལ་གསར་བཅོས་སྤྱད་མེད། གནས་ཚུལ་འདིས་དྲ་ཚིགས་འདིའི་སྤྱོད་རུང་བའི་རང་འགུལ་གྱིས་དང་ལེན་བྱེད་པའི་གསར་བཅོས་དག་སྔོན་འགོག་བྱེད་པ་ཡིན།

en: Automatic Updates
bo: རང་འགུལ་གྱིས་གསར་བཅོས།

en: Automatic update not scheduled. There may be a problem with WP-Cron.
bo: WP-Cron ལ་ཕལ་ཆེར་གནད་དོན་ལྷགས་འདུག་པའི་སྟབས་ཀྱིས་རང་འགུལ་གསར་བཅོས་དུས་བཀག་བྱ་མི་ཐུབ།

en: Automatic update overdue by %s. There may be a problem with WP-Cron.
bo: WP-Cron ལ་ཕལ་ཆེར་གནད་དོན་ལྷགས་འདུག་པའི་སྟབས་ཀྱིས་རང་འགུལ་གསར་བཅོས་ཕྱིར་འགྱངས་བྱས་ཡོད། ཐེངས་རྗེས་མའི་ལག་བསྟར་དུས་ཚོད་ནི %s རྗེས་སུ་ཡིན།

en: Automatic update scheduled in %s.
bo: རང་འགུལ་གསར་བཅོས་ཀྱི་དུས་བཀག %s.

en: Automatically add new top-level pages to this menu
bo: རང་འགུལ་གྱིས་སྟེང་རིམ་ཤོག་ངོས་གསར་པ་དཀར་ཆག་འདིར་གསར་སྣོན་བྱེད།

en: Automatically add paragraphs
bo: རང་འགུལ་གྱིས་ཚན་པ་དགར།

en: Automatically close comments on posts older than %s days
bo: ཉིན %s རྗེས་སུ་རང་འགུལ་གྱིས་རྩོམ་ཡིག་གི་དཔྱད་མཆན་འགོག་རྒྱུ།

en: Autoplay
bo: རང་འགུལ་གྱིས་གཏོང་།

en: Autosave by %s
bo: %s ཡི་རང་འགུལ་ཉར་ཚགས།

en: Autosaving
bo: རང་འགུལ་ཉར་ཚགས།

en: Available Services
bo: བཀོལ་ཆོག་པའི་ཞབས་ཞུ།

en: Available Tools
bo: བཀོལ་རུང་ལག་ཆ།

en: Available Widgets
bo: བཀོལ་རུང་ལྷུ་ཆུང་།

en: Available block types
bo: སྤྱོད་རུང་བའི་རྡོག་གི་རིགས།

en: Avatar
bo: དབུ་བརྙན།

en: Avatar Display
bo: དབུ་བརྙན་འཆར་བ།

en: Avatar URL with image size of %d pixels.
bo: དབུ་བརྙན URL, བརྙན་རིས་ཆེ་ཆུང %d px.

en: Avatar URLs for the user.
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་དབུ་བརྙན URL

en: Avatars
bo: དབུ་བརྙན།

en: Average Rating
bo: ཕྱོགས་བསྡུས་གདེང་འཇོག

en: Azores
bo: ཨ་ཛོ་རེསི།

en: BETA TESTING?
    =============
    
    This debugging email is sent when you are using a development version of WordPress.
    
    If you think these failures might be due to a bug in WordPress, could you report it?
     * Open a thread in the support forums: https://wordpress.org/support/forum/alphabeta
     * Or, if you're comfortable writing a bug report: https://core.trac.wordpress.org/
    
    Thanks! -- The WordPress Team
bo: BETA ཚོད་ལྟ?
    =============
    
    This debugging email is sent when you are using a development version of WordPress.
    
    If you think these failures might be due to a bug in WordPress, could you report it?
     * Open a thread in the support forums: https://wordpress.org/support/forum/alphabeta
     * Or, if you're comfortable writing a bug report: https://core.trac.wordpress.org/
    
    Thanks! -- The WordPress Team

en: Back
bo: ཕྱིར་ལོག

en: Back to post options
bo: རྩོམ་ཡིག་འདེམས་བྱང་ལ་ཕྱིར་ལོག

en: Background
bo: རྒྱབ་ལྗོངས།

en: Background Color
bo: རྒྱབ་ལྗོངས་ཁ་དོག

en: Background Image
bo: རྒྱབ་ལྗོངས་བརྙན་རིས།

[ctx: Background Preset]
en: Preset
bo: སྔོན་བཟོ།

[ctx: Background Repeat]
en: Repeat
bo: བསྐྱར་ཟློས།

[ctx: Background Scroll]
en: Scroll
bo: འགྲིལ་བ།

en: Background color
bo: རྒྱབ་ལྗོངས་ཁ་དོག

en: Background updated. <a href="%s">Visit your site</a> to see how it looks.
bo: རྒྱབ་ལྗོངས་གསར་བཅོས་བྱས་ཟིན། ག་འདྲ་ཡོད་མེད་ <a href="%s">འདི་ནས་</a> གཟིགས་ཐུབ།

en: Background updates are not working as expected
bo: རྒྱབ་ལྗོངས་གསར་བཅོས་སྔོན་དཔག་ལྟར་འཁོར་སྐྱོད་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Background updates are working
bo: རྒྱབ་ལྗོངས་གསར་བཅོས་བྱེད་བཞིན་པའི་སྒང་ཡིན།

en: Background updates ensure that WordPress can auto-update if a security update is released for the version you are currently using.
bo: རྒྱབ་ལྗོངས་གསར་བཅོས་ཀྱིས་ཁྱེད་ཀྱིས་མིག་སྔར་སྤྱོད་བཞིན་པའི་ཐོན་རིམ་ལ་བདེ་འཇགས་གསར་བཅོས་འགྲེམས་སྤེལ་བྱས་དུས་སུ WordPress ཡིས་རང་འགུལ་གསར་བཅོས་བྱེད་ཐུབ་པར་ཁག་ཐེག་བྱེད་པ་ཡིན།

en: Background updates may not be working properly
bo: རྒྱབ་ལྗོངས་གསར་བཅོས་ཚུལ་མཐུན་དུ་ལག་བསྟར་བྱེད་མི་ཐུབ་པ་འདྲ།

en: Baghdad
bo: བཱག་དཱད།

en: Bahia
bo: བ་ཧི་ཡ།

en: Bahia Banderas
bo: བ་ཧི་ཡ། བྷན་ཌ་རེ་སི།

en: Bahrain
bo: བཱ་རེན།

en: Baku
bo: བ་ཀུ

en: Bamako
bo: བ་མ་ཀོ།

en: Bangkok
bo: བེང་ཀོཀ

en: Bangui
bo: བང་གུའི།

en: Banjul
bo: བཱན་ཇཱུལ།

en: Barbados
bo: བར་བ་ཌོསི།

en: Barnaul
bo: བར་ནའུལ།

en: Beautiful landscape
bo: ལྟ་ན་སྡུག་པའི་ཡུལ་ལྗོངས།

en: Before a comment appears
bo: དཔྱད་མཆན་དྲ་ཚིགས་སུ་མ་ཐོན་སྔོན་ལ།

en: Beirut
bo: བི་རུཊི།

en: Belarusian
bo: ཨུ་རུ་སུ་དཀར་པོའི་སྐད།

en: Belem
bo: བེ་ལེམ།

en: Belfast
bo: བེལ་ཕཱསིཊི།

en: Belgrade
bo: བེལ་གེརེཌི།

en: Belize
bo: བེ་ལིཛི།

en: Berlin
bo: བར་ལིན།

en: Bermuda
bo: བར་མུ་ད།

en: Beulah
bo: བའུ་ལ།

en: Bhutan
bo: འབྲུག་ཡུལ།

en: Biographical Info
bo: སྐུ་སྒེར་གསལ་བཤད།

en: Bishkek
bo: བིཤ་ཀེཀ

en: Bissau
bo: བིསི་སའོ།

en: Bitrate
bo: བི་ཐེ་ཕྱོད།

en: Bitrate Mode
bo: བི་ཐེ་ཕྱོད་དཔེ་རྣམ།

en: Bitrate:
bo: བི་ཐེ་ཕྱོད:

en: Black
bo: ནག་པོ།

en: Blanc-Sablon
bo: བེལེངཀ་ སེབ་ལཱོན།

en: Blank
bo: སྟོང་བ།

en: Blantyre
bo: བེ་ལེན་ཊ་ཡེར།

en: Block
bo: རྡོག

en: Block "%1$s" does not contain a style named "%2$s".
bo: རྡོག་པོ "%1$s" ཡི་ཁྲོད་དུ་མིང་ལ "%2$s" ཡིན་པའི་བཟོ་ལྟ་ཚུད་མེད།

en: Block %1$d of %2$d, Level %3$d.
bo: རྡོག་པོ %1$d/%2$d རིམ་གྲས %3$d

en: Block %1$s is at the beginning of the content and can’t be moved left
bo: རྡོག་པོ %1$s དེ་ནང་དོན་གྱི་རྩེ་རུ་ཡོད་པས་གཡོན་དུ་སྤོ་བསྣུར་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Block %1$s is at the beginning of the content and can’t be moved up
bo: རྡོག་པོ %1$s དེ་ནང་དོན་གྱི་རྩེ་རུ་ཡོད་པས་ཡར་ཕྱོགས་སུ་སྤོ་བསྣུར་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Block %1$s is at the end of the content and can’t be moved down
bo: རྡོག་པོ %1$s དེ་ནང་དོན་གྱི་མཇུག་ན་ཡོད་པས་མར་ཕྱོགས་སུ་སྤོ་བསྣུར་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Block %1$s is at the end of the content and can’t be moved left
bo: རྡོག་པོ %1$s དེ་ནང་དོན་གྱི་མཇུག་ན་ཡོད་པས་གཡོན་དུ་སྤོ་བསྣུར་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Block %s is the only block, and cannot be moved
bo: རྡོག %s རྡོག་གཅིག་པུ་དེ་ཡིན་པས་སྤོ་བསྣུར་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Block Editor Patterns
bo: རྡོག་པོ་རྩོམ་སྒྲིག་ཆས་ཀྱི་དཔེ་རྣམ།

en: Block Editor Styles
bo: རྡོག་པོ་རྩོམ་སྒྲིག་ཆས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ།

en: Block Emails
bo: གློག་འཕྲིན་བཀག་སྡོམ།

en: Block attributes.
bo: རྡོག་པོའི་གཏོགས་གཤིས།

en: Block breadcrumb
bo: རྡོག་པོའི་བག་ལེབ་ཞིབ་ཧྲུག

en: Block category.
bo: རྡོག་པོའི་དཀར་ཆག

en: Block emails
bo: གློག་འཕྲིན་བཀག་སྡོམ།

en: Block example.
bo: རྡོག་པོའི་དཔེ་བརྗོད།

en: Block has been deleted or is unavailable.
bo: རྡོག་སུབ་ཟིན་པའམ་ཡང་ན་སྤྱོད་མི་རུང་བ།

en: Block keywords.
bo: རྡོག་པོའི་གནད་ཚིག

en: Block name
bo: རྡོག་པོའི་མིང་།

en: Block name.
bo: རྡོག་པོའི་མིང་།

en: Block namespace.
bo: རྡོག་པོའི་མིང་གི་བར་སྟོང་། (namespace)

en: Block navigation structure
bo: རྡོག་པོ་ཕྱོགས་སྟོན་གྱི་གཞི་སྒྲོམ།

[ctx: Block pattern category]
en: Buttons
bo: མཐེབ་གཅུས།

[ctx: Block pattern category]
en: Columns
bo: ཚན་བྱང་།

[ctx: Block pattern category]
en: Gallery
bo: པར་དེབ།

[ctx: Block pattern category]
en: Headers
bo: ཁ་བྱང་།

[ctx: Block pattern category]
en: Text
bo: ཡིག་རྐྱང་།

en: Block pattern category name must be a string.
bo: རྡོག་པོའི་པར་ངོས་བཀོད་སྒྲིག་གི་དཀར་ཆག་གི་མིང་དེ་ངེས་པར་དུ་ཡིག་རྟགས་ཕྲེང་ཡིན་དགོས།

en: Block rendered as empty.
bo: རྡོག་པོ་སྟོང་བར་སྒྱུར་ཟིན།

en: Block shortcuts
bo: རྡོག་གི་མྱུར་ལམ།

en: Block style name must be a string.
bo: རྡོག་པོའི་བཟོ་ལྟའི་མིང་ནི་ངེས་པར་དུ་ཡིག་རྟགས་ཕྲེང་ཡིན་དགོས།

en: Block style variations.
bo: རྡོག་པོའི་བཟོ་ལྟའི་འགྱུར་ལྡོག

en: Block supports.
bo: རྡོག་པོའི་རམ་འདེགས།

en: Block type "%s" is already registered.
bo: རྡོག་རིགས "%s" སྔ་ས་ནས་ཐོ་འགོད་བྱས་ཟིན།

en: Block type "%s" is not registered.
bo: རྡོག་རིགས "%s" ཐོ་འགོད་བྱས་མེད།

en: Block type names must be strings.
bo: རྡོག་རིགས་ཀྱི་མིང་ནི་ངེས་པར་ཏུ་ཡིག་རྟགས་ཕྲེང་ཡིན་དགོས།

en: Block type names must contain a namespace prefix. Example: my-plugin/my-custom-block-type
bo: རྡོག་རིགས་ཀྱི་མིང་ལ་ངེས་པར་ཏུ་བར་སྟོང་མིང་གི་སྔོན་འདོགས་འདུས་དགོས། དཔེར་ན: my-plugin/my-custom-block-type

en: Block type names must not contain uppercase characters.
bo: རྡོག་རིགས་ཀྱི་མིང་ལ་ཆེ་འབྲིའི་ཡིག་རྟགས་འདུས་མི་རུང་།

en: Block variations
bo: རྡོག་པོའི་འགྱུར་ལྡོག

[ctx: Block vertical alignment setting label]
en: Change vertical alignment
bo: དྲང་འཕྱང་སྙོམས་སྒྲིག་ཚུལ་བརྗེ་འགྱུར།

en: Block: %s
bo: རྡོག: %s

en: Blockquote
bo: རྡོག་འདྲེན་བཀོལ།

en: Blocks
bo: རྡོག

en: Blocks cannot be moved down as they are already at the bottom
bo: རྡོག་དེ་མར་ཕྱོགས་སུ་སྤོ་བསྣུར་བྱེད་མི་ཐུབ། དེ་ནི་ཞབས་ན་ཡོད་པས་རེད།

en: Blocks cannot be moved up as they are already at the top
bo: རྡོག་དེ་ཡར་ཕྱོགས་སུ་སྤོ་བསྣུར་བྱེད་མི་ཐུབ། དེ་ནི་རྩེ་ན་ཡོད་པས་རེད།

en: Blog
bo: དྲ་ཚིགས།

en: Blog Shares
bo: མཉམ་སྤྱོད་ཟིན་བྲིས།

en: Blog Title
bo: ཟིན་བྲིས་ཁ་བྱང།

en: Blog pages show at most
bo: པོད་ཁུག་ཤོག་ངོས་འཆར་གྲངས།

en: Blog pages show at most.
bo: པོད་ཁུག་ཤོག་ངོས་འཆར་བའི་ཁ་གྲངས་ཆེས་མང་བ།

en: Blogroll
bo: མཐུད་སྤྲེལ་རེའུ་མིག

en: Blue
bo: སྔོན་པོ།

en: Blush bordeaux
bo: མཐིང་དམར།

en: Blush light purple
bo: མདོག་སྨུག་པོ།

en: Boa Vista
bo: བཱོཝ་ཝཱི་སི་ཊ།

en: Bogota
bo: བོ་གོ་ཊ།

en: Boise
bo: བོ་ཡེསི།

en: Bold
bo: ཤ་ཆེན།

en: Bookmarklet
bo: བཤར་ཆས་གདོང་འཛར།

en: Bookmarks
bo: མཛའ་འབྲེལ།

en: Border
bo: མཐའ་སྒྲོམ།

en: Border color
bo: མཐའ་སྒྲོམ་གྱི་ཁ་དོག

en: Border radius
bo: མཐའ་སྒྲོམ་གྱི་ཕྱེད་ཚངས་ཐིག

en: Both registration and last updated dates must be provided.
bo: ཐོ་འགོད་དང་མཇུག་མཐའི་གསར་བཅོས་ཀྱི་ཟླ་ཚེས་ནི་ངེས་པར་དུ་འདོན་སྤྲོད་བྱེད་དགོས།

en: Both registration and last updated dates must be valid dates.
bo: ཐོ་འགོད་དང་མཇུག་མཐའི་གསར་བཅོས་ཀྱི་ཟླ་ཚེས་ནི་ངེས་པར་དུ་ནུས་ལྡན་གྱི་ཟླ་ཚེས་ཡིན་དགོས།

en: Bottom
bo: ཞབས།

en: Bottom Center
bo: ཞབས་ཀྱི་དཀྱིལ།

en: Bottom Left
bo: ཞབས་གཡོན།

en: Bottom Right
bo: ཞབས་གཡས།

en: Bottom left
bo: ཞབས་གཡོན།

en: Bottom right
bo: ཞབས་གཡས།

en: Bougainville
bo: བིའུ་གེན་ཝོལ།

en: Box Control
bo: སྒམ་གྱི་སྟངས་འཛིན།

en: Bratislava
bo: བ་ར་ཏིསི་ལ་ཝ།

en: Brazzaville
bo: བ་ར་ཛ་ཝིལ།

en: Briefly unavailable for scheduled maintenance. Check back in a minute.
bo: རྒྱུན་ལྡན་གྱི་སྲུང་སྐྱོང་ལག་བསྟར་བྱེད་བཞིན་ཡོད་པས། སྐར་མ་གཅིག་གི་རྗེས་ནས་ཕྱིར་ཕེབས་རོགས།

en: Brisbane
bo: བིརིསི་བེན།

en: British English
bo: དབྱིན་ཇིའི་དབྱིན་ཡིག

en: Broken Hill
bo: བོ་རོ་ཀིན་ཧིལ།

en: Brown
bo: རྫ་མདོག

en: Browse all
bo: ཡོངས་སུ་བཤར་ལྟ།

en: Browse all. This will open the main inserter panel in the editor toolbar.
bo: ཡོངས་སུ་བཤར་ལྟ། བྱེད་ནུས་འདིས་རྩོམ་སྒྲིག་ཆས་ཀྱི་ལག་ཆའི་ཚང་གི་བར་འཇུག་ཆས་གཙོ་བོ་ཕྱེ་ཐུབ།

en: Browse revisions
bo: བཟོ་བཅོས་ཐོན་རིམ་ལ་གཟིགས།

en: Browser default
bo: བཤར་ཆས་ཀྱི་སོར་བཞག

en: Brunei
bo: བུརུ་ན་ཡེ།

en: Brussels
bo: བུརུ་སེལསི།

en: Bucharest
bo: བུ་ཅ་རེསིཊི།

en: Budapest
bo: བུ་ད་པེསིཊི།

en: Buenos Aires
bo: བུས་ནོསི་-ཨེ་རེསི།

en: Bujumbura
bo: བུ་ཇུམ་བུ་ར།

en: Bulgarian
bo: པོ་ཅཱ་ལི་ཡའི་སྐད།

en: Bulk Actions
bo: འབོར་བཅད་བཀོལ་སྤྱོད།

en: Bulk Edit
bo: སྡེབས་ལས་བཟོ་བཅོས།

en: Bulk actions
bo: འབོར་བཅད་བཀོལ་སྤྱོད།

en: Bulk edit
bo: སྡེབས་ལས་བཟོ་བཅོས།

en: Bulk select
bo: འབོར་བཅད་འདེམས།

en: Bulleted list
bo: རྣམ་གྲངས་མཚོན་རྟགས་གསལ་ཐོ།

en: Busingen
bo: བི་སིང་གེངྒ།

en: Button
bo: མཐེབ་གཅུས།

[ctx: Button label for a next revision]
en: Next
bo: རྗེས་མ།

[ctx: Button label for a previous revision]
en: Previous
bo: སྔོན་མ།

en: Button text
bo: མཐེབ་གཅུས་ཡིག་རྐྱང་།

en: Buttons
bo: མཐེབ་གཅུས།

en: By %s
bo: རྩོམ་པ་པོ། %s

en: By %s.
bo: རྩོམ་པ་པོ་ནི། %s

en: By default WordPress does not share any personal data with anyone.
bo: སོར་བཞག་གི་གནས་ཚུལ་འོག་ཏུ། WordPress ཡིས་སུ་གང་ལའང་སྒེར་གྱི་གཞི་གྲངས་གང་རུང་མཉམ་སྤྱོད་བྱེད་གི་མིན།

en: By default, new users will receive an email letting them know they&#8217;ve been added as a user for your site. This email will also contain a password reset link. Uncheck the box if you do not want to send the new user a welcome email.
bo: By default, new users will receive an email letting them know they&#8217;ve been added as a user for your site. This email will also contain a password reset link. Uncheck the box if you don&#8217;t want to send the new user a welcome email.

en: By: %s
bo: རྩོམ་པ་པོ: %s

en: CSS Classes
bo: CSS རིགས།

en: CSS Classes (optional)
bo: CSS རིགས (འདེམས་རུང)

en: CSS code
bo: CSS ཚབ་ཨང་།

en: Cairo
bo: ཀའི་རོ།

en: Calcutta
bo: ཀཱལ་ཀ་ཊ།

en: Calendar
bo: ལོ་ཐོ།

en: Cambridge Bay
bo: ཀེམ་བིརིཇི་-བེ།

en: Campo Grande
bo: ཀེམ་པོ་_གེརེན་ཌི།

en: Can anyone register on this site?
bo: སུས་ཀྱང་དྲ་ཚིགས་འདིར་ཐོ་འགོད་བྱེད་རུང་ངམ།

en: Can communicate with WordPress.org
bo: WordPress.org དང་འབྲེལ་བ་བྱེད་ཐུབ་པ་ཡིན།

en: Canary
bo: ཀེ་ན་རི།

en: Canberra
bo: ཀན་བྷེ་ར།

en: Cancel
bo: འདོར་བ།

en: Cancel Edit
bo: བཟོ་བཅོས་དོར།

en: Cancel and go back
bo: འདོར་བ་མ་ཟད་ཕྱིར་ལོག

en: Cancel edit
bo: བཟོ་བཅོས་དོར།

en: Cancel password change
bo: གསང་གྲངས་བཟོ་བཅོས་ཕྱིར་འཐེན།

en: Cancel reply
bo: ལན་དོར།

en: Cancun
bo: ཀེན་ཀཱུན།

en: Cannot create a comment with that type.
bo: རིགས་གྲས་འདིའི་དཔྱད་མཆན་གསར་བཟོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Cannot create a revision of a revision
bo: བཟོ་བཅོས་པར་གཞི་ཞིག་གི་སྟེང་དུ་བཟོ་བཅོས་གསར་བ་ཞིག་བཟོ་མི་ཐུབ།

en: Cannot create a user with an empty login name.
bo: ནང་འཇུག་མིང་སྟོང་བ་ཡིན་པའི་བཀོལ་སྤྱོད་མཁན་གསར་བཟོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Cannot create existing comment.
bo: གནས་ཟིན་པའི་དཔྱད་མཆན་གསར་བཟོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Cannot create existing post.
bo: གནས་ཟིན་པའི་རྩོམ་ཡིག་གསར་བཟོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Cannot create existing user.
bo: སྤྱོད་མཁན་གསར་བཟོ་བྱ་མི་ཐུབ།

en: Cannot delete an active plugin. Please deactivate it first.
bo: འགུལ་ལྡན་གྱི་མཐུད་སྣེ་བསུབ་མི་ཐུབ། སྔོན་ལ་དེ་སྤྱོད་མཚམས་འཇོག་རོགས།

en: Cannot resize the image. Both width and height are not set.
bo: བརྙན་རིས་ཀྱི་ཆེ་ཆུང་ལེགས་སྒྲིག་བྱེད་མི་ཐུབ། ཞེང་ཚད་དང་མཐོ་ཚད་ད་དུང་སྒྲིག་འགོད་བྱས་མི་འདུག

en: Cannot set parent term, taxonomy is not hierarchical.
bo: ཕ་རྒྱུད་སྡེ་ཚན་ལ་སྒྲིག་འགོད་བྱེད་མི་ཐུབ། རིགས་དགར་ཐབས་དེར་རིམ་པ་དགར་མེད།

en: Cannot stabilize objects. Convert the object to an array first.
bo: བྱ་ཡུལ་གཏན་འཇགས་བྱེད་མི་ཐུབ། ཐོག་མར་བྱ་ཡུལ་དེ་གྲངས་ཚན་དུ་བསྒྱུར་དགོས།

en: Cannot view post type.
bo: རྩོམ་ཡིག་རིགས་གྲས་ལ་སྔོན་ལྟ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Cannot view status.
bo: གནས་བབས་ལ་བལྟ་མི་ཐུབ།

en: Cape Verde
bo: ཀེཔ་_ཝར་དི།

en: Caption
bo: གསལ་བཤད།

en: Caption for the attachment, as it exists in the database.
bo: ཞར་བྱུང་གི་གསལ་བཤད། གཞི་གྲངས་མཛོད་དུ་གནས་པ།

en: Caption&hellip;
bo: གསལ་བཤད&hellip;

en: Captions
bo: གསལ་བཤད།

en: Captions/Subtitles
bo: བརྙན་ཡིག

en: Caracas
bo: ཀ་ར་ཀཱསི།

en: Casablanca
bo: ཀ་ས་བེ་ལེན་ཀ

en: Casey
bo: ཀེ་སེ།

en: Catalan
bo: ཅ་ཐེ་ལོ་ཉི་ཡའི་སྐད།

en: Catamarca
bo: ཀེ་ཊ་མར་ཀ

en: Categories
bo: རིགས་དབྱེ།

en: Categories and Tags Converter
bo: རིགས་དབྱེ་དང་འགྲེལ་བྱང་སྒྱུར་ཆས།

en: Categories deleted.
bo: རིགས་དབྱེ་བསུབ་ཟིན།

en: Categories list
bo: རིགས་གྲས་གསལ་ཐོ།

en: Categories list navigation
bo: རིགས་གྲས་གསལ་ཐོ་ཕྱོགས་སྟོན།

en: Categories totals.
bo: དཀར་ཆག་ཆ་ཚང་།

en: Categories:
bo: རིགས་དབྱེ:

en: Category
bo: དཀར་ཆག

en: Category added.
bo: རིགས་དབྱེ་བསྣན་ཟིན།

en: Category deleted.
bo: རིགས་དབྱེ་བསུབ་ཟིན།

en: Category not added.
bo: རིགས་དབྱེ་སྣོན་མ་ཐུབ།

en: Category not updated.
bo: རིགས་དབྱེ་གསར་བཅོས་བྱེད་མ་ཐུབ

en: Category updated.
bo: རིགས་དབྱེ་གསར་བཅོས་བྱས་ཟིན།

en: Caution:
bo: མཉམ་ཞོག:

en: Cayenne
bo: ཀེ་ཡེན་ནི།

en: Cayman
bo: ཀེ་མན།

en: Cell padding
bo: སྡེ་ཚན་མིག་ནང་མཐའ་ཐག

en: Cell spacing
bo: སྡེ་ཚན་མིག་བར་ཐག

en: Cell type
bo: སྡེ་ཚན་མིག་རིགས་གྲས།

en: Center
bo: དབུས།

en: Center Left
bo: དཀྱིལ་གྱི་གཡོན།

en: Center Right
bo: དཀྱིལ་གྱི་གཡས།

en: Ceuta
bo: སིའུ་ཊ།

en: Chagos
bo: ཅ་གོསི།

en: Change
bo: བཟོ་བཅོས།

en: Change Frequency
bo: བརྗེ་འགྱུར་གྱི་ཟློས་ཕྱོད།

en: Change a block's type by pressing the block icon on the toolbar.
bo: ལག་ཆའི་ཚང་གི་རྟགས་རིས་ལ་མནན་ནས་རྡོག་པོའི་རིགས་གྲས་ལ་བརྗེ་འགྱུར་བྱེད་དགོས།

en: Change alignment
bo: སྙོམས་སྒྲིག་ཚུལ་བརྗེ་འགྱུར།

en: Change audio
bo: སྒྲ་ཟློས་བརྗེ་སྤོར།

en: Change column alignment
bo: སྟར་གྱི་སྙོམས་སྒྲིག་ཚུལ་བརྗེ་འགྱུར།

en: Change content position
bo: ནང་དོན་གྱི་གནས་ཡུལ་བརྗེ་འགྱུར།

en: Change file
bo: ཡིག་ཆ་བརྗེ་བ།

en: Change image
bo: བརྙན་རིས་བརྗེ།

en: Change logo
bo: ལས་རྟགས་བཟོ་བཅོས།

en: Change matrix alignment
bo: ཕྱོགས་ཚད་བསྟར་སྒྲིག་གི་སྙོམས་སྒྲིག་ཚུལ་བརྗེ་འགྱུར།

en: Change role to&hellip;
bo: ཐོབ་ཐང་དེ་བསྒྱུར་ནས&hellip;

en: Change text alignment
bo: ཡི་གེའི་སྙོམས་སྒྲིག་ཚུལ་བཟོ་བཅོས།

en: Change the block type after adding a new paragraph.
bo: དུམ་ཚན་གསར་པ་ཁ་སྣོན་བྱས་རྗེས་རྡོག་རིགས་གྲས་བཟོ་བཅོས།

en: Change theme
bo: དཔེ་སྒྲོམ་བརྗེ་སྤོར།

en: Change type of %d block | Change type of %d blocks
bo[0]: རྡོག %d ཡི་རིགས་གྲས་བཟོ་བཅོས།

en: Change video
bo: བརྙན་ཟློས་བརྗེ་བ།

en: Change your Privacy Policy page
bo: ཁྱེད་ཀྱི་སྒོས་གསང་སྲིད་ཇུས་ཤོག་ངོས་བཟོ་བཅོས།

en: Changes have already been trashed.
bo: བཟོ་བཅོས་དེ་སྙིགས་སྣོད་ནང་སྤོ་འབུད་བྱས་ཟིན།

en: Changes saved.
bo: བཟོ་བཅོས་ཉར་ཟིན།

en: Changes trashed successfully.
bo: བཟོ་བཅོས་དེ་སྙིགས་སྣོད་ནང་སྤོ་འབུད་བྱེད་ཐུབ་སོང་།

en: Changeset is being edited by other user.
bo: བཟོ་བཅོས་ཚོགས་དེ་སྤྱོད་མཁན་གཞན་པས་རྩོམ་སྒྲིག་བྱེད་བཞིན་འདུག

en: Changing to %s
bo: %s ལ་བརྗེ་སྒྱུར་བྱེད་བཞིན་པ།

en: Chapters
bo: ལེའུ།

en: Chat
bo: གླེང་མོལ།

en: Chatham
bo: ཅ་ཐམ།

en: Cheatin&#8217; uh?
bo: ཀུ་རེ་ཡིན། ཧ་?

en: Check Spelling
bo: དག་ཆ་རང་བཤེར།

en: Check for updates manually
bo: མིའི་ཐབས་ཀྱིས་གསར་བཅོས་ཞིབ་བཤེར།

en: Check your email
bo: ཁྱེད་ཀྱི་གློག་ཡིག་ལ་ཞིབ་བཤེར་བྱོས།

en: Check your email for the confirmation link.
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་རང་གི་གློག་འཕྲིན་ཁྲོད་དུ་ངོས་ལེན་སྦྲེལ་ཐག་ལ་ཞིབ་བཤེར་བྱ་རོགས།

en: Check your email for your new password.
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་རང་གི་གློག་འཕྲིན་ལ་ཞིབ་བཤེར་བྱས་ནས་གསང་གྲངས་གསར་པ་ལེན་རོགས།

en: Checking [%d] %s for images...
bo: པར་རིས་ [%d] %s ཆེད་དུ་འཚོལ་བཤེར་བྱེད་ཀྱིན་ཡོད་་་་་་

en: Chicago
bo: ཤི་ཀ་གོ

en: Chihuahua
bo: ཅི་ཧུ་འ་ཧུ་འ།

en: China
bo: ཀྲུང་གོ

en: Chinese
bo: རྒྱ་ཡིག

en: Chinese (Simplified)
bo: རྒྱ་ཡིག(བདེ་གཟུགས)

en: Chinese (Traditional)
bo: རྒྱ་ཡིག(སྲོལ་རྒྱུན)

en: Chisinau
bo: ཅི་སི་ནའུ།

en: Chita
bo: ཆི་ཊ།

en: Choibalsan
bo: ཅོའི་བཱལ་སེན།

en: Chongqing
bo: ཅོང་ཀིང་།

en: Choose Image
bo: བརྙན་རིས་འདེམས།

en: Choose a Background Image
bo: རྒྱབ་ལྗོངས་བརྙན་རིས་འདེམས།

en: Choose a Custom Header
bo: རང་བཟོས་འགོ་བྱང་ཞིག་འདེམས།

en: Choose a file from your computer:
bo: ཁྱེད་ཀྱི་རྩིས་འཁོར་ལས་ཡིག་ཆ་ཞིག་འདེམས:

en: Choose an image from your computer:
bo: གློག་ཀླད་ནས་པར་རིས་ཤིག་འདེམས།

en: Choose audio
bo: སྒྲ་ཟློས་འདེམས།

en: Choose either a city in the same timezone as you or a %s (Coordinated Universal Time) time offset.
bo: རང་དང་དུས་ཁུལ་གཅིག་པའི་གྲོང་ཁྱེར་དང་ཡང་ན་ཐུན་མོང་དུ་སྤྱོད་པའི་དུས་ཚོད %s འདེམས་རོགས།

en: Choose file
bo: ཡིག་ཆ་འདེམས།

en: Choose from the most used tags
bo: རྒྱུན་བཀོལ་གྱི་འགྲེལ་བྱང་ཁྲོད་ནས་འདེམས་པ།

en: Choose image
bo: བརྙན་རིས་འདེམས།

en: Choose logo
bo: ལས་རྟགས་འདེམས།

en: Choose the part of the image you want to use as your header.
bo: འགོ་བྱང་ཆེད་དུ་པར་རིས་ཀྱི་ཆ་ཤས་ཤིག་འདེམས་རོགས།

en: Choose variation
bo: གཟུགས་འགྱུར་འདེམས།

en: Choose video
bo: བརྙན་ཟློས་འདེམས།

en: Choose what to export
bo: ཅི་ཞིག་ཕྱིར་འདོན་བྱེད་པ་འདེམས་རོགས།

en: Christmas
bo: ཀིརིསིཊི་མཱསི།

en: Chungking
bo: ཅོང་ཅིང་།

en: Chuuk
bo: ཆུ་ཝག

en: Cincinnati
bo: ལྷ་ས།

en: City
bo: གྲོང་ཁྱེར།

en: City:
bo: གྲོང་ཁྱེར:

en: Classic
bo: ཚད་ལྡན།

en: Classic Block Keyboard Shortcuts
bo: ཚད་ལྡན་གྱི་རྡོག་གི་མཐེབ་གཞུང་མྱུར་ལམ།

en: Classic Editor
bo: ཚད་ལྡན་རྩོམ་སྒྲིག་ཆས།

en: Clear
bo: གཙང་སེལ།

en: Clear Inactive Widgets
bo: ནུས་ཤོར་ལྷུ་ཆུང་གཙང་སེལ།

en: Clear Media
bo: སྨྱན་གཟུགས་གཙང་སེལ།

en: Clear Results
bo: མཐའ་འབྲས་གཙང་སེལ།

en: Clear formatting
bo: རྣམ་གཞག་གཙང་སེལ།

en: Clear selection.
bo: འདེམ་སྒྲུག་གཙང་སེལ།

en: Click &#8220;Add New Image&#8221; to upload an image file from your computer. Your theme works best with an image that matches the size of your video &#8212; you&#8217;ll be able to crop your image once you upload it for a perfect fit.
bo: &#8220;བརྙན་རིས་གསར་པ་ཁ་སྣོན&#8221; ཅེས་པར་བསྣུན་ནས་ཁྱེད་ཀྱི་གློག་ཀླད་ཁྲོད་ཀྱི་བརྙན་རིས་ཡིག་ཆ་སྐྱེལ་འཇོག་བྱེད། ཁྱེད་ཀྱི་བརྙན་ཟློས་ཆེ་ཆུང་གི་ལྟོས་ཟླའི་བརྙན་རིས་ནི་ཁྱེད་ཀྱི་དཔེ་སྒྲོམ་དང་ཤིན་ཏུ་འཚམ་པ་དང་། ཁྱེད་ཀྱིས་སྐྱེལ་འཇོག་བྱས་ཚར་རྗེས་བརྙན་རིས་དྲས་གཏུབ་བྱས་ཏེ་ཆེ་ཆུང་འོས་འཚམ་བཟོ་ཆོག

en: Click &#8220;Add New Image&#8221; to upload an image file from your computer. Your theme works best with an image with a header height of %s pixels &#8212; you&#8217;ll be able to crop your image once you upload it for a perfect fit.
bo: &#8220;བརྙན་རིས་གསར་པ་ཁ་སྣོན&#8221; ཅེས་པར་བསྣུན་ནས་ཁྱེད་ཀྱི་གློག་ཀླད་ཁྲོད་ཀྱི་བརྙན་རིས་ཡིག་ཆ་སྐྱེལ་འཇོག་བྱེད། བརྙན་རིས་ཀྱི་འགོའི་མཐོ་ཚད་ནི་ %s px ཡིན་དུས་ཁྱེད་ཀྱི་དཔེ་སྒྲོམ་དང་ཤིན་ཏུ་འཚམ་པ་དང་། ཁྱེད་ཀྱིས་སྐྱེལ་འཇོག་བྱས་ཚར་རྗེས་བརྙན་རིས་དྲས་གཏུབ་བྱས་ཏེ་ཆེ་ཆུང་འོས་འཚམ་བཟོ་ཆོག

en: Click &#8220;Add New Image&#8221; to upload an image file from your computer. Your theme works best with an image with a header size of %s pixels &#8212; you&#8217;ll be able to crop your image once you upload it for a perfect fit.
bo: &#8220;བརྙན་རིས་གསར་པ་ཁ་སྣོན&#8221; ཅེས་པར་བསྣུན་ནས་ཁྱེད་ཀྱི་གློག་ཀླད་ཁྲོད་ཀྱི་བརྙན་རིས་ཡིག་ཆ་སྐྱེལ་འཇོག་བྱེད། བརྙན་རིས་ཀྱི་འགོའི་ཆེ་ཆུང་ནི་ %s px ཡིན་དུས་ཁྱེད་ཀྱི་དཔེ་སྒྲོམ་དང་ཤིན་ཏུ་འཚམ་པ་དང་། ཁྱེད་ཀྱིས་སྐྱེལ་འཇོག་བྱས་ཚར་རྗེས་བརྙན་རིས་དྲས་གཏུབ་བྱས་ཏེ་ཆེ་ཆུང་འོས་འཚམ་བཟོ་ཆོག

en: Click &#8220;Add New Image&#8221; to upload an image file from your computer. Your theme works best with an image with a header width of %s pixels &#8212; you&#8217;ll be able to crop your image once you upload it for a perfect fit.
bo: &#8220;བརྙན་རིས་གསར་པ་ཁ་སྣོན&#8221; ཅེས་པར་བསྣུན་ནས་ཁྱེད་ཀྱི་གློག་ཀླད་ཁྲོད་ཀྱི་བརྙན་རིས་ཡིག་ཆ་སྐྱེལ་འཇོག་བྱེད། བརྙན་རིས་ཀྱི་འགོའི་ཞེང་ཚད་ནི་ %s px ཡིན་དུས་ཁྱེད་ཀྱི་དཔེ་སྒྲོམ་དང་ཤིན་ཏུ་འཚམ་པ་དང་། ཁྱེད་ཀྱིས་སྐྱེལ་འཇོག་བྱས་ཚར་རྗེས་བརྙན་རིས་དྲས་གཏུབ་བྱས་ཏེ་ཆེ་ཆུང་འོས་འཚམ་བཟོ་ཆོག

en: Click &#8220;Next&#8221; to start adding links to your new menu.
bo: &#8220;མུ་མཐུད་དུ་&#8221; མནན་ནས་ཁྱེད་ཀྱི་གདམ་ཐོ་གསར་པར་སྦྲེལ་མཐུད་ཁ་སྣོན་བྱེད་པ།

en: Click here to cancel reply.
bo: འདིར་མནན་ནས་ལན་དོར་བ།

en: Click the Save Menu button to save your changes.
bo: གདམ་ཐོ་ཉར་ཚགས་མཐེབ་གཅུས་མནན་ནས་ཁྱེད་ཀྱི་བཟོ་བཅོས་ཉར་ཚགས་བྱོས།

en: Click the image to edit or update
bo: བརྙན་རིས་ལ་བསྣུན་ནས་བཟོ་བཅོས་སམ་གསར་བཅོས།

en: Click to Press This!
bo: འདེགས་གནོན་བྱོས་ནས་སྤེལ།

en: Click to edit the site title.
bo: མནན་ནས་དྲ་ཚིགས་ཀྱི་ཁ་བྱང་རྩོམ་སྒྲིག་བྱེད།

en: Click to edit this element.
bo: མནན་ནས་གྲུབ་ཆ་འདི་རྩོམ་སྒྲིག་བྱེད།

en: Click to edit this menu.
bo: མནན་ནས་གདམ་ཐོ་འདི་རྩོམ་སྒྲིག་བྱེད།

en: Click to edit this widget.
bo: མནན་ནས་ལྷུ་ཆུང་འདི་རྩོམ་སྒྲིག་བྱེད།

en: Click to print
bo: པར་དུ་བཏབ།

en: Click to share on Reddit
bo: Reddit ཐོག་མཉམ་སྤྱོད་བྱོས།

en: Click to share on Twitter
bo: Twitter ཐོག་མཉམ་སྤྱོད་བྱོས།

en: Client version
bo: མཁོ་མཁན་སྣེའི་ཐོན་རིམ།

en: Close
bo: ཁ་རྒྱག

en: Close Menu
bo: གདམ་ཐོའི་ཁ་རྒྱག

en: Close all open tags
bo: ཁ་ཕྱེ་བའི་འགྲེལ་བྱང་ཚང་མ་ཁ་རྒྱག

en: Close blockquote tag
bo: རྡོག་འདྲེན་བཀོལ་ཤོག་བྱང་ཁ་རྒྱག

en: Close bold tag
bo: ཤ་ཆེན་ཤོག་བྱང་ཁ་རྒྱག

en: Close bulleted list tag
bo: རྣམ་གྲངས་མཚོན་རྟགས་གསལ་ཐོ་ཤོག་བྱང་ཁ་རྒྱག

en: Close code tag
bo: ཚབ་ཨང་ཤོག་བྱང་ཁ་རྒྱག

en: Close deleted text tag
bo: སུབ་ཐིག་ཤོག་བྱང་ཁ་རྒྱག

en: Close details dialog
bo: ཞིབ་ཕྲའི་གནས་ཚུལ་གླེང་སྒྲོམ་ཁ་རྒྱག

en: Close dialog
bo: གླེང་སྒྲོམ་ཁ་རྒྱག

en: Close inserted text tag
bo: བར་འཇུག་བྱས་པའི་ཡི་གེའི་ཤོག་བྱང་ཁ་རྒྱག

en: Close italic tag
bo: གསེག་གཟུགས་ཤོག་བྱང་ཁ་རྒྱག

en: Close list item tag
bo: དཀར་ཆག་གི་སྡེ་ཚན་འགྲེལ་བྱང་ཁ་རྒྱག

en: Close numbered list tag
bo: སྒྲིག་ཨང་གསལ་ཐོ་ཤོག་བྱང་ཁ་རྒྱག

en: Close panel
bo: པང་ལེབ་ཁ་རྒྱག

en: Close plugin
bo: ཁ་བཅད་མཐུད་སྣེ།

en: Close reorder mode
bo: བསྐྱར་སྒྲིག་རྣམ་པ་ཁ་རྒྱག

en: Close search
bo: བཤེར་འཚོལ་ཁ་རྒྱག

en: Close sharing dialog
bo: མཉམ་སྤྱོད་གླེང་སྒྲོམ་ཁ་རྒྱག

en: Close the Customizer and go back to the previous page
bo: རང་བཟོ་ཆས་སྒོ་བརྒྱབ་ནས། ཕྱིར་ཤོག་ངོས་སྔོན་མར་འགྲོ

en: Close uploader
bo: སྐྱེལ་འཇོག་ཆས་ཀྱི་སྒོ་རྒྱབ་བྱས་ཟིན།

en: Cmd + letter:
bo: Cmd + གསལ་བྱེད:

en: Cocos
bo: ཁཱོ་ཁཱོ་སི།

en: Code
bo: ཚབ་ཨང་།

en: Code Is Poetry
bo: ཚབ་ཨང་ནི་སྙན་ངག་གོ།

en: Code editor
bo: ཚབ་ཨང་རྩོམ་སྒྲིག་ཆས།

en: Code editor selected
bo: ཚབ་ཨང་རྩོམ་སྒྲིག་ཆས་གདམ།

en: Code is Poetry
bo: ཚབ་ཨང་ནི་སྙན་ངག་གོ།

en: Collapse Main menu
bo: གདམ་ཐོ་གཙོ་བོ་ལྟེབ་བརྩེགས།

en: Collapse menu
bo: དཀར་ཆག་སྐུམ།

en: Colombo
bo: ཀོ་ལོམ་བོ།

en: Color
bo: ཁ་དོག

en: Color %s
bo: ཁ་དོག: %s

en: Color Settings
bo: ཁ་དོག་སྒྲིག་འགོད།

en: Color code: %s
bo: ཁ་དོག་ཚབ་ཨང: %s

en: Color: %s
bo: ཁ་དོག: %s

en: Colors
bo: ཁ་དོག

en: Column
bo: སྟར།

en: Column count
bo: སྟར་གྲངས།

en: Column group
bo: གཞུང་ཚོགས།

en: Columns
bo: ལེ་ཚན།

[ctx: Comma-separated list of words to texturize in your language]
en: 'tain't,'twere,'twas,'tis,'twill,'til,'bout,'nuff,'round,'cause,'em
bo: ‘tain’t,’twere,’twas,’tis,’twill,’til,’bout,’nuff,’round,’cause,’em

en: Comment
bo: དཔྱད་མཆན།

en: Comment #%d could not be checked.
bo: དཔྱད་མཆན #%d ཞིབ་བཤེར་བྱ་མ་ཐུབ།

en: Comment #%d is not spam.
bo: དཔྱད་མཆན #%d ནི་གད་སྙིགས་མིན།

en: Comment #%d is spam.
bo: དཔྱད་མཆན #%d ནི་གད་སྙིགས་ཡིན།

en: Comment %d contains personal data but could not be anonymized.
bo: དཔྱད་མཆན %d ཁྲོད་དུ་སྒེར་གྱི་གཞི་གྲངས་འདུས་མོད། འོན་ཀྱང་རང་མིང་མི་འགོད་པ་བྱེད་མི་ཆོག

en: Comment %d does not exist
bo: དཔྱད་མཆན %d དེ་མི་འདུག།

en: Comment Author
bo: དཔྱད་མཆན་རྩོམ་པ་པོ།

en: Comment Author Email
bo: དཔྱད་མཆན་རྩོམ་པ་པོའི་ཡིག་ཟམ།

en: Comment Author IP
bo: དཔྱད་མཆན་རྩོམ་པ་པོའི IP

en: Comment Author URL
bo: དཔྱད་མཆན་རྩོམ་པ་པོའི URL

en: Comment Author User Agent
bo: དཔྱད་མཆན་རྩོམ་པ་པོའི་སྤྱོད་མཁན་ངོ་ཚབ།

en: Comment Content
bo: དཔྱད་མཆན་གྱི་ནང་དོན།

en: Comment Date
bo: དཔྱད་མཆན་གྱི་ཟླ་ཚེས།

en: Comment Moderation
bo: དཔྱད་མཆན་ཞིབ་བཤེར།

en: Comment Submission Failure
bo: དཔྱད་མཆནསྤེལ་མ་ཐུབ།

en: Comment URL
bo: དཔྱད་མཆན་གྱི URL

en: Comment author must fill out name and email
bo: དཔྱད་མཆན་འདེབས་མཁན་གྱིས་གློག་འཕྲིན་དང་མིང་ངེས་པར་འགེངས་དགོས།

en: Comment author must have a previously approved comment
bo: མཆན་འདེབས་མཁན་ལ་སྔོན་མར་མཆན་འདེབས་ཆོག་མཆན་ཐོབ་མྱོང་དགོས།

en: Comment author name and email are required.
bo: དཔྱད་མཆན་འདེབས་པར་ངེས་པར་དུ་རུས་མིང་དང་གློག་འཕྲིན་འབྲི་དགོས།

en: Comment by %s marked as spam.
bo: %s ཡི་དཔྱད་མཆན་དེ་སྙིགས་མཆན་དུ་རྟགས་བརྒྱབ་ཟིན།

en: Comment by %s moved to the Trash.
bo: %s ཡི་དཔྱད་མཆན་དེ་སྙིགས་སྣོད་ནང་དུ་སྤོས་ཟིན།

en: Comment discarded.
bo: མཆན་འགོད་མི་ཆོག

en: Comment field exceeds maximum length allowed.
bo: དཔྱད་མཆན་ཡིག་དུམ་ཆེས་ཆེ་བའི་རིང་ཐུང་ལས་བརྒལ་འདུག

en: Comment is required.
bo: དཔྱད་མཆན་ནི་ངེས་པར་སྐོང་དགོས།

en: Comment metadata downloaded successfully, proceeding with comment bodies...
bo: མཆན་བུའི་ metadata ཕབ་ལེན་ལེགས་གྲུབ་བྱུང་སོང་།  མཆན་བུའི་གཞུང་ངོས་སུ་འཇུག་གིན་ཡོད་་་་་

en: Comment moderation
bo: དཔྱད་མཆན་ཞིབ་བཤེར།

en: Comment not found.
bo: དཔྱད་མཆན་རྙེད་མ་སོང་།

[ctx: Comment number declension: on or off]
en: off
bo: སྒོ་རྒྱག

en: Comment on %1$s by %2$s
bo: %2$s ལགས་ཀྱིས་ %1$s ཅེས་པར་སྤེལ་པའི་མཆན།

en: Comment status
bo: དཔྱད་མཆན་གྱི་གནས་བབས།

en: Comment: %s
bo: དཔྱད་མཆན: %s

en: Comments
bo: དཔྱད་མཆན།

en: Comments %s
bo: དཔྱད་མཆན།%s

en: Comments (%1$s) on &#8220;%2$s&#8221;
bo: དཔྱད་མཆན (%1$s) ཡོད་ས་ནི་ &#8220;%2$s&#8221;

en: Comments (%s)
bo: དཔྱད་མཆན། (%s)

en: Comments Feed
bo: དཔྱད་མཆན་ཁྱབ་སྤེལ།

en: Comments Off<span class="screen-reader-text"> on %s</span>
bo: <span class="screen-reader-text">%s </span>ཅེས་པར་དཔྱད་མཆན་སྒོ་བརྒྱབ་ཟིན།

en: Comments are closed.
bo: དཔྱད་མཆན་སྒོ་བརྒྱབ་འདུག

en: Comments feed
bo: དཔྱད་མཆན་ཁྱབ་སྤེལ།

en: Comments for %1$s searching on %2$s
bo: %1$s ཡི་དཔྱད་མཆན %2$s བཤེར་འཚོལ།

en: Comments for %s
bo: “%s” ཡི་དཔྱད་མཆན།

en: Comments list
bo: དཔྱད་མཆན་གསལ་ཐོ།

en: Comments list navigation
bo: དཔྱད་མཆན་གསལ་ཐོ་ཕྱོགས་སྟོན།

en: Comments navigation
bo: དཔྱད་མཆན་ཕྱོགས་སྟོན།

en: Comments on %s
bo: དཔྱད་མཆན་ཡོད་ས་ནི་ %s

en: Comments on &#8220;%s&#8221;
bo: &#8220;%s&#8221;ཁྲོད་ཀྱི་དཔྱད་མཆན།

en: Comments on: %s
bo: དཔྱད་མཆན་ཡོད་ས་ནི: %s

en: Communicating with the WordPress servers is used to check for new versions, and to both install and update WordPress core, themes or plugins.
bo: WordPress ཞབས་ཞུ་འཕྲུལ་ཆས་དང་འཕྲིན་གཏོང་བྱེད་པའི་དམིགས་ཡུལ་ནི་ཐོན་རིམ་གསར་བ་ཡོད་མེད་ལ་ཞིབ་བཤེར་བྱེད་པ་དང་། WordPress སྲོག་ཤིང་དང་དཔེ་སྒྲོམ་ཡང་ན་མཐུད་སྣེ་སོགས་སྒྲིག་འཇུག་དང་གསར་བཅོས་བྱེད་ཆེད་དུ་ཡིན།

en: Communication with WordPress.org
bo: WordPress.org དང་འབྲེལ་ལམ།

en: Community Events Location
bo: སྡེ་ཁུལ་བྱེད་སྒོའི་གནས་ཡུལ།

en: ComodRivadavia
bo: ཀོ་མོཌ་རི་ཝ་ད་ཝི་ཡ།

en: Comoro
bo: ཀོ་མོ་རོ།

en: Compact view
bo: མདོར་བསྡུས་མཐོང་སྣང་།

en: Compare any two revisions
bo: ཐོན་རིམ་གང་རུང་གཉིས་ཞིབ་བསྡུར།

en: Completed
bo: འགྲུབ་ཟིན།

en: Completed <span class="count">(%s)</span> | Completed <span class="count">(%s)</span>
bo[0]: འགྲུབ་ཟིན་པ <span class="count">(%s)</span>

en: Conakry
bo: ཀོ་ནཀ་རི།

en: Configure
bo: སྡེབ་སྒྲིག

en: Confirm
bo: གཏན་འཁེལ་བྱོས།

en: Confirm Password
bo: གསང་གྲངས་གཏན་ཁེལ།

en: Confirm Removal
bo: བསུབ་རྒྱུ་གཏན་ཁེལ།

en: Confirm new password
bo: གསང་གྲངས་གསར་བ་ངོས་ལེན།

en: Confirm the "%s" action
bo: བཀོལ་སྤྱོད "%s" གཏན་འཁེལ་བྱེད།

en: Confirm use of weak password
bo: གསང་གྲངས་ཞན་པ་བེད་སྤྱོད་ངོས་ལེན།

en: Confirm your administration email
bo: ཁྱེད་ཀྱི་དྲ་ཚིགས་དོ་དམ་པའི་གློག་ཡིག་གཏན་འཁེལ།

en: Confirmation request initiated successfully.
bo: ངོས་འཛིན་རེ་ཞུ་བདེ་བླག་ངང་མགོ་བརྩམས།

en: Confirmation request sent again successfully.
bo: ཡང་བསྐྱར་བདེ་བླག་ངང་ངོས་འཛིན་རེ་ཞུ་བཏང་ཟིན།

en: Confirmed
bo: གཏན་འཁེལ།

en: Confirmed <span class="count">(%s)</span> | Confirmed <span class="count">(%s)</span>
bo[0]: ངོས་འཛིན་བྱས་ཟིན་པ <span class="count">(%s)</span>

en: Connection lost or the server is busy. Please try again later.
bo: མཐུད་སྤྲེལ་བོར་བའམ་ཞབས་ཞུ་འཕྲུལ་ཆས་བྲེལ་བ་ཆེ། ཡུད་ཙམ་འགོར་རྗེས་ཚོད་ལྟ་བྱོས།

en: Constrain proportions
bo: རིང་ཞེང་བསྡུར་ཚད་རྒྱུན་འཁྱོངས།

en: Contact Info
bo: འབྲེལ་གཏུགས་ཆ་འཕྲིན།

en: Contact forms
bo: འབྲེལ་གཏུག་རེའུ་མིག

en: Contact us
bo: ང་ཚོར་འབྲེལ་གཏུག

en: Contains the handle that defines the block style.
bo: རྡོག་པོའི་བཟོ་ལྟར་མཚན་ཉིད་བཞག་པ་འདུ་བའི་ཡུ་བ།

en: Content
bo: ནང་དོན།

en: Content hash did not match expected.
bo: ནང་དོན་སྟིག་ཧྲུག་དང་རེ་ལྟོས་བྱེད་པ་གཉིས་ཟླ་མི་འགྲིག

en: Content to export
bo: ཕྱིར་འདྲེན་གྱི་ནང་དོན།

en: Content, title, and excerpt are empty.
bo: ནང་དོན་དང་ཁ་བྱང་། གནད་བསྡུས་བཅས་སྟོང་བ་རེད།

en: Content:
bo: གཞུང་དངོས:

en: Context provided by blocks of this type.
bo: རིགས་གྲས་འདིའི་རྡོག་པོས་མཁོ་འདོན་གྱི་ནང་དོན།

en: Context values inherited by blocks of this type.
bo: རིགས་གྲས་འདིའི་རྡོག་པོས་ཤུལ་འཛིན་གྱི་ནང་དོན་གྲངས་ཐང་།

en: Continue
bo: མུ་མཐུད་དུ།

en: Continue reading
bo: མུ་མཐུད་དུ་ཀློག

en: Continue reading %s
bo: མུ་མཐུད་དུ་ཀློག %s

en: Continue reading %s <span class="meta-nav">&rarr;</span>
bo: <span class="meta-nav">&rarr;</span>%s  མུ་མཐུད་ཀློག

en: Continue reading <span class="meta-nav">&rarr;</span>
bo: <span class="meta-nav">&rarr;</span> མུ་མཐུད་ཀློག

en: Continue reading<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>
bo: མུ་མཐུད་དུ་ཀློག<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>

en: Continue to Classic Editor
bo: མུ་མཐུད་དུ་ཚད་ལྡན་རྩོམ་སྒྲིག་ཆས་བེད་སྤྱོད།

en: Convert emoticons like :-) and :-P to graphics on display.
bo: རྣམ་འགྱུར་མཚོན་རྟགས་དཔེར་ན :-) དང་ :-P བརྙན་རིས་སུ་བརྗེ་སྒྱུར་བྱས་ནས་འཆར།

en: Convert the selected text into a link.
bo: གདམ་པའི་ཡི་གེ་སྦྲེལ་མཐུད་ལ་བརྗེ་སྒྱུར་བྱེད།

en: Convert to Blocks
bo: རྡོག་ལ་བརྗེ་སྒྱུར།

en: Convert to Classic Block
bo: ཚད་ལྡན་གྱི་རྡོག་ལ་བརྗེ་སྒྱུར།

en: Convert to HTML
bo: HTML ལ་བརྗེ་སྒྱུར།

en: Convert to ordered list
bo: སྟར་སྒྲིག་གསལ་ཐོར་བརྗེ་སྒྱུར།

en: Convert to unordered list
bo: སྟར་མེད་གསལ་ཐོར་བརྗེ་སྒྱུར།

en: Cookie expired.
bo: Cookie དུས་ལས་འདས་ཟིན།

en: Cool to warm spectrum
bo: འཁྱག་པ་ནས་ཚ་བའི་འཇའ་མདངས།

en: Copenhagen
bo: ཀོ་པེན་ཧེ་གཱན།

en: Copied
bo: མཁོ་ཕབ་བྱས་ཟིན།

en: Copied "%s" to clipboard.
bo: "%s" དྲས་སྦྱར་པང་དུ་མཁོ་ཕབ་བྱས་ཡོད།

en: Copied %d block to clipboard. | Copied %d blocks to clipboard.
bo[0]: རྡོག་པོ %d དྲས་སྦྱར་པང་དུ་མཁོ་ཕབ་བྱས་ཡོད།

en: Copied!
bo: མཁོ་ཕབ་བྱས་ཟིན།

en: Copy
bo: མཁོ་ཕབ།

en: Copy &#8220;Press This&#8221; bookmarklet code
bo: &#8220;འདིར་མནོན་&#8221; ཅེས་པས་བཤར་ཆས་གདོང་འཛར་ཚབ་ཨང་མཁོ་ཕབ་བྱེད།

en: Copy Error
bo: མཁོ་ཕབ་ནོར་འཁྲུལ།

en: Copy Link
bo: སྦྲེལ་མཐུད་མཁོ་ཕབ།

en: Copy Post Text
bo: རྩོམ་གྱི་ཡི་གེ་མཁོ་ཕབ།

en: Copy URL
bo: མཁོ་ཕབ། URL

en: Copy and paste this URL into your WordPress site to embed
bo: URL འདི་མཁོ་ཕབ་དང་སྦྱར་ནས་ཁྱེད་ཀྱི་ WordPress དྲ་ཚིགས་བཙུད་འཇུག་བྱེད།

en: Copy and paste this code into your site to embed
bo: URL འདི་མཁོ་ཕབ་དང་སྦྱར་ནས་ཁྱེད་ཀྱི་དྲ་ཚིགས་བཙུད་འཇུག་བྱེད།

en: Copy site info to clipboard
bo: དྲ་ཚིགས་ཀྱི་ཆ་འཕྲིན་དྲས་སྦྱར་པང་ལ་མཁོ་ཕབ་བྱེད།

en: Copy suggested policy text from %s.
bo: %s ནས་གྲོས་གཞིའི་སྲིད་ཇུས་ཡི་གེ་མཁོ་ཕབ་བྱེད།

en: Copy table row
bo: ཕྲེང་དེ་མཁོ་ཕབ།

en: Coral Harbour
bo: ཁཱོ་རོལ་ཧར་བོར།

en: Cordoba
bo: ཀོར་ཌོ་བ།

en: Costa Rica
bo: ཀོསི་ཊ་-རི་ཀ

en: Could not access filesystem
bo: Could not access filesystem.

en: Could not calculate resized image dimensions
bo: ལེགས་སྒྲིག་རྗེས་ཀྱི་བརྙན་རིས་ཀྱི་ཆེ་ཆུང་བརྩི་མ་ཐུབ།

en: Could not copy file.
bo: ཡིག་ཆ་འདྲ་བཤུ་བྱེད་མ་ཐུབ།

en: Could not copy files.
bo: ཡིག་ཆ་འདྲ་བཤུ་བྱེད་མ་ཐུབ།

en: Could not copy files. You may have run out of disk space.
bo: ཡིག་ཆ་འདི་འདྲ་བཤུ་བྱེད་མ་ཐུབ། ཕལ་ཆེར་ཁྱེད་ལ་བར་སྟོང་མེད་པ་འདྲ་འདུག

en: Could not create user
bo: བཀོལ་སྤྱོད་མཁན་གསར་བཟོ་བྱ་མི་ཐུབ།

en: Could not delete meta value from database.
bo: གཞི་གྲངས་མཛོད་དུ་ཟུར་དཔེ་སྒྲོམ་གྲངས་སུབ་མ་ཐུབ།

en: Could not delete site from the database.
bo: གཞི་གྲངས་མཛོད་ལས་དྲ་ཚིགས་སུབ་མ་ཐུབ།

en: Could not edit image. %s
bo: བརྙན་རིས་རྩོམ་སྒྲིག་བྱ་མི་ཐུབ། %s

en: Could not find the specified string.
bo: དམིགས་བཙུགས་ཀྱི་ཡིག་རྟགས་ཕྲེང་རྙེད་མ་སོང་།

en: Could not fully remove the plugin %s.
bo: མཐུད་སྣེ་ %s ཆ་ཚང་སྤོ་འབུད་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Could not fully remove the plugins %s.
bo: Could not fully remove the plugin(s) %s.

en: Could not fully remove the theme %s.
bo: %s དཔེ་སྒྲོམ་འདི་གཏན་བསུབ་བྱེད་མ་ཐུབ།

en: Could not generate XML sitemap due to missing %s extension
bo: རྒྱ་སྐྱེད %s མ་ཚང་བའི་སྟབས་ཀྱིས XML sitemap སྐྱེད་གྲུབ་བྱ་མ་ཐུབ།

en: Could not insert attachment into the database.
bo: གཞི་གྲངས་མཛོད་དུ་ཞར་བྱུང་བར་འཇུག་བྱ་མ་ཐུབ།

en: Could not insert term relationship into the database.
bo: མ་གཞི་གྲངས་མཛོད་དུ་སྡེ་ཚན་འབྲེལ་བ་བར་འཇུག་བྱ་མི་ཐུབ།

en: Could not log out user sessions. Please try again.
bo: ཐོ་འབུད་བྱ་མ་ཐུབ། ཡང་བསྐྱར་ཚོད་ལྟ་བྱོས།

en: Could not open file handle.
bo: ཡིག་ཆ་ཡུ་བ་ཁ་ཕྱེ་མ་ཐུབ།

en: Could not reach WordPress.org
bo: WordPress.org ལ་སྙོབ་མི་ཐུབ།

en: Could not read image size.
bo: བརྙན་རིས་ཀྱི་ཆེ་ཆུང་ཀློག་མ་ཐུབ་པ།

en: Could not remove the current plugin.
bo: མིག་སྔའི་མཐུད་སྣེ་སྤོ་འབུད་བྱ་མ་ཐུབ།

en: Could not remove the old plugin.
bo: མཐུད་སྣེ་རྙིང་པ་བསུབ་མ་ཐུབ།

en: Could not remove the old translation.
bo: ཡིག་སྒྱུར་རྙིང་བ་སྤོ་འབུད་བྱེད་མ་ཐུབ།

en: Could not resume the plugin.
bo: མཐུད་སྣེ་བསྐྱར་སྤྱོད་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Could not resume the theme.
bo: དཔེ་སྒྲོམ་བསྐྱར་སྤྱོད་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Could not retrieve site data.
bo: དྲ་ཚིགས་ཀྱི་གཞི་གྲངས་བསྐྱར་སོན་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Could not split shared term.
bo: མཉམ་སྤྱོད་ཀྱི་སྡེ་ཚན་དེ་སོ་སོར་དགར་མ་ཐུབ།

en: Could not update attachment in the database.
bo: གཞི་གྲངས་མཛོད་དུ་ཞར་བྱུང་གསར་བཅོས་བྱ་མ་ཐུབ།

en: Could not update comment in the database.
bo: གཞི་གྲངས་མཛོད་དུ་དཔྱད་མཆན་གསར་བཅོས་བྱ་མ་ཐུབ།

en: Could not update comment status.
bo: དཔྱད་མཆན་གནས་བབས་གསར་བཅོས་བྱེད་མ་ཐུབ།

en: Could not update site in the database.
bo: གཞི་གྲངས་མཛོད་ནང་དུ་དྲ་ཚིགས་གསར་བཅོས་བྱེད་མ་ཐུབ།

en: Could not update the email last sent time.
bo: གློག་ཡིག་གི་མཐའ་མའི་གཏོང་བའི་དུས་ཚོད་གསར་བཅོས་བྱ་མ་ཐུབ།

en: Could not update the meta value of %s in database.
bo: གཞི་གྲངས་མཛོད་དུ %s ཡི་ཟུར་བརྗོད་གྲངས་ཐང་གསར་བཅོས་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Could not write file %1$s (%2$s).
bo: ཡིག་ཆ་འབྲི་མ་ཐུབ %1$s (%2$s)

en: Could not write file %s
bo: ཡིག་ཆ་འབྲི་མ་ཐུབ %s

en: Couldn't retrieve a list of the checksums for WordPress %s.
bo: WordPress %s ཡི་དག་བཤེར་དང་གསལ་ཐོ་འཚོལ་ལེན་བྱེད་མ་ཐུབ།

en: Country
bo: རྒྱལ་ཁབ།

en: Coupons totals.
bo: འཛིན་ཤོག་ཆ་ཚང་།

en: Cover
bo: ཕྱི་སྐོགས།

en: Cover Image
bo: ཕྱི་སྐོགས་བརྙན་རིས།

en: Create
bo: གསར་སྐྲུན།

en: Create Menu
bo: དཀར་ཆག་གསར་བཟོ།

en: Create New Menu
bo: གདམ་ཐོ་གསར་བཟོ།

en: Create Site
bo: དྲ་ཚིགས་གསར་བཟོ།

en: Create Table
bo: རེའུ་མིག་གསར་སྐྲུན།

en: Create a Configuration File
bo: སྒྲིག་འགོད་ཡིག་ཆ་གསར་བཟོ།

en: Create a New Site
bo: དྲ་ཚིགས་གསར་བཟོ།

en: Create a New User
bo: བཀོལ་སྤྱོད་མཁན་གསར་བཟོ།

en: Create a brand new user and add them to this site.
bo: བཀོལ་སྤྱོད་མཁན་གསར་སྣོན་བྱེད་པ་མ་ཟད། བཀོལ་སྤྱོད་མཁན་དེ་དྲ་ཚིགས་འདིར་ཞུགས་པ།

en: Create a menu for this location
bo: གནས་ཡུལ་འདིར་གདམ་ཐོ་གསར་བཟོ་བྱེད་པ།

en: Create a new gallery
bo: པར་དེབ་གསར་བཟོ།

en: Create a new playlist
bo: གཏོང་བའི་གསལ་ཐོ་གསར་བཟོ།

en: Create a new video playlist
bo: བརྙན་ཟློས་གཏོང་བའི་གསལ་ཐོ་གསར་བཟོ།

en: Create audio playlist
bo: སྒྲ་ཟློས་གཏོང་བའི་གསལ་ཐོ་གསར་བཟོ།

en: Create gallery
bo: པར་དེབ་གསར་བཟོ།

en: Create password
bo: གསང་ཨང་གསར་སྐྲུན།

en: Create video playlist
bo: བརྙན་ཟློས་གཏོང་བའི་གསལ་ཐོ་བཟོ་བ།

en: Create your first menu below.
bo: གཤམ་དུ་ཁྱེད་ཀྱི་གདམ་ཐོ་ཐོག་མ་གསར་སྐྲུན་བྱེད།

en: Creating
bo: གསར་སྐྲུན་བྱེད་བཞིན་པ།

en: Creating a comment requires valid author name and email values.
bo: དཔྱད་མཆན་གསར་བཟོ་བྱེད་དགོས་ན་ནུས་ལྡན་གྱི་རྩོམ་པ་པོའི་མིང་དང་ཡིག་ཟམ་ས་གནས་དགོས་ཀྱི་ཡོད།

en: Creating comment failed.
bo: དཔྱད་མཆན་གསར་བཟོ་བྱེད་མ་ཐུབ།

en: Credits
bo: བཀའ་དྲིན་ཞུ་ཡུལ།

en: Creston
bo: ཁ་རི་སི་ཊོན།

en: Croatian
bo: ཁུ་ལོ་ཏིའི་སྐད།

en: Crop
bo: དྲས་གཏུབ།

en: Crop Aspect Ratio
bo: བསྡུར་ཚད་ལྟར་དྲས་གཏུབ།

en: Crop Header Image
bo: མགོའི་བརྙན་རིས་དྲས་གཏུབ།

en: Crop Image
bo: བརྙན་རིས་དྲས་གཏུབ།

en: Crop Selection
bo: དྲས་གཏུབ་འདེམས་ཁུལ།

en: Crop and Publish
bo: དྲས་གཏུབ་དང་སྤེལ།

en: Crop image
bo: བརྙན་རིས་དྲས་གཏུབ།

en: Crop images
bo: བརྙན་རིས་དྲས་གཏུབ།

en: Crop thumbnail to exact dimensions
bo: བསྡུས་རིས་དྲས་གཏུབ་བྱས་ནས་གཏན་འཁེལ་གྱི་ཆེ་ཆུང་ལ་བསྟུན་པ།

en: Crop thumbnail to exact dimensions (normally thumbnails are proportional)
bo: བསྡུས་རིས་ཆེ་ཆུང་ཚད་གཞི་ལྟར་གཏུབ། (རྒྱུན་ལྡན་ལྟར་ན་བསྡུས་རིས་རྣམས་མ་ཕྱིའི་པར་རིས་བཟོ་དབྱིབས་འགྱུར་མེད།)

en: Crop your image
bo: ཁྱེད་ཀྱི་བརྙན་རིས་དྲས་གཏུབ།

en: Cropping&hellip;
bo: དྲས་གཏུབ་སྒང&hellip;

en: Crunching&hellip;
bo: ཐག་གཅོད་སྒང&hellip;

en: Ctrl + Alt + letter:
bo: Ctrl + Alt + གསལ་བྱེད:

en: Ctrl + letter:
bo: Ctrl + གསལ་བྱེད:

en: Cuiaba
bo: ཀུའི་བ།

en: Curacao
bo: ཀུ་ར་ཀའོ།

en: Current
bo: མིག་སྔར།

en: Current Background Image
bo: མིག་སྔའི་རྒྱབ་ལྗོངས་བརྙན་རིས།

en: Current Header Image
bo: མིག་སྔའི་མགོ་བརྗོད་བརྙན་རིས།

en: Current Page
bo: མིག་སྔའི་ཤོག་ངོས།

en: Current administration email: %s
bo: མིག་སྔའི་དྲ་ཚིགས་དོ་དམ་པའི་གློག་ཡིག: %s

en: Current header
bo: མིག་སྔའི་སྟེང་པར།

en: Current image: %s
bo: མིག་སྔའི་བརྙན་རིས: %s

en: Current media URL:
bo: མིག་སྔའི་སྨྱན་སྦྱོར་གྱི་དྲ་གནས:

en: Current page of the collection.
bo: ཚོགས་སྤྱིའི་མིག་སྔའི་ཤོག་ངོས།

en: Current plugin: %1$s (version %2$s)
bo: མིག་སྔའི་མཐུད་སྣེ: %1$s (ཐོན་རིམ། %2$s)

en: Current thumbnail
bo: མིག་སྔའི་བསྡུས་རིས།

en: Currently %s comment is waiting for approval. Please visit the moderation panel: | Currently %s comments are waiting for approval. Please visit the moderation panel:
bo[0]: མིག་སྔར་དཔྱད་མཆན %s ཞིབ་བཤེར་ལ་སྒུག་ཡོད། ཞིབ་བཤེར་ཤོག་ངོས་སུ་སོང་ནས་བལྟ་བ:

en: Currently selected
bo: མིག་སྔར་བདམས་ཟིན་པ།

en: Currently selected link settings
bo: མིག་སྔར་བདམས་ཟིན་པའི་སྦྲེལ་མཐུད་སྒྲིག་འགོད།

en: Currie
bo: ཀ་རི་ཡི།

en: Custom
bo: རང་བཟོ།

en: Custom Background
bo: རྒྱབ་ལྗོངས་རང་བཟོ།

en: Custom CSS
bo: རང་བཟོ CSS

en: Custom Colors
bo: ཁ་དོག་རང་བཟོ་བྱེད།

en: Custom Fields
bo: རང་བཟོས་ཡིག་དུམ།

en: Custom HTML
bo: རང་བཟོ་ HTML

en: Custom HTML Widget
bo: རང་སྒྲུབ་ HTML ལྷུ་ཆུང་།

en: Custom Header
bo: འགོ་བྱང་རང་བཟོ་བྱེད།

en: Custom Link
bo: རང་བཟོས་མཐུད་སྤྲེལ།

en: Custom Links
bo: རང་བཟོས་མཐུད་སྤྲེལ།

en: Custom Logo
bo: རང་བཟོས་ལས་རྟགས།

en: Custom Menu
bo: རང་བཟོས་དཀར་ཆག

en: Custom PHP error message.
bo: རང་བཟོས་ཀྱི PHP ནོར་འཁྲུལ་ཆ་འཕྲིན།

en: Custom PHP fatal error handler.
bo: རང་བཟོས་ཀྱི PHP ནོར་འཁྲུལ་ཚབས་ཆེན་སྒྲིག་གཅོད་བྱ་རིམ།

[ctx: Custom Preset]
en: Custom
bo: རང་བཟོ།

en: Custom Size
bo: རང་བཟོས་ཆེ་ཆུང་།

en: Custom Structure
bo: རང་བཟོས་གྲུབ་ཚུལ།

en: Custom URL
bo: རང་བཟོ URL

en: Custom background if defined by the theme.
bo: གལ་ཏེ་དཔེ་སྒྲོམ་གྱིས་ཚད་འཛིན་བཟོས་ཡོད་ཚེ་རྒྱབ་ལྗོངས་རང་བཟོ་བྱེད་ཐུབ།

en: Custom color
bo: ཁ་དོག་རང་བཟོ།

en: Custom color palette if defined by the theme.
bo: གལ་ཏེ་དཔེ་སྒྲོམ་གྱིས་ཚད་འཛིན་བཟོས་ཡོད་ཚེ་ཁ་དོག་ཚོན་སྡེར་རང་བཟོ་བྱེད་ཐུབ།

en: Custom color picker.
bo: རང་སྒྲུབ་ཁ་དོག་འདེམས་ཆས།

en: Custom date format:
bo: རང་བཟོས་ཟླ་ཚེས་རྣམ་གཞག:

en: Custom field deleted.
bo: རང་བཟོས་ཡིག་དུམ་གསར་བཅོས་བསུབ་ཟིན།

en: Custom field updated.
bo: རང་བཟོས་ཡིག་དུམ་གསར་བཅོས་བྱས་ཟིན།

en: Custom fields
bo: རང་བཟོས་ཡིག་དུམ།

en: Custom font sizes if defined by the theme.
bo: གལ་ཏེ་དཔེ་སྒྲོམ་གྱིས་ཚད་འཛིན་བཟོས་ཡོད་ཚེ་ཡིག་གཟུགས་ཀྱི་ཆེ་ཆུང་རང་བཟོ་བྱེད་ཐུབ།

en: Custom gradient presets if defined by the theme.
bo: གལ་ཏེ་དཔེ་སྒྲོམ་གྱིས་ཚད་འཛིན་བཟོས་ཡོད་ཚེ་རང་བཟོས་རིམ་འགྱུར་སྔོན་བཟོ་བྱེད་ཐུབ།

en: Custom header if defined by the theme.
bo: གལ་ཏེ་དཔེ་སྒྲོམ་གྱིས་ཚད་འཛིན་བཟོས་ཡོད་ཚེ་འགོ་བརྗོད་རང་བཟོ་བྱེད་ཐུབ།

en: Custom installation script.
bo: འཁྲབ་གཞུང་རང་བཟོ་སྒྲིག་འཇུག

en: Custom logo if defined by the theme.
bo: གལ་ཏེ་དཔེ་སྒྲོམ་གྱིས་ཚད་འཛིན་བཟོས་ཡོད་ཚེ་ལས་རྟགས(logo)རང་བཟོ་བྱེད་ཐུབ།

en: Custom rules have been added to your %s file.
bo: རང་བཟོས་སྒྲིག་གཞི་དེ་ཁྱེད་ཀྱི་ཡིག་ཆ %s ནང་དུ་ཁ་སྣོན་བྱས་ཟིན།

en: Custom site deleted message.
bo: བསུབ་ཟིན་དྲ་ཚིགས་ཀྱི་རང་འཕྲིན་ཐུང་།

en: Custom site inactive message.
bo: བྱ་འགུལ་མེད་དྲ་ཚིགས་ཀྱི་རང་འཕྲིན་ཐུང་།

en: Custom site suspended message.
bo: བཀག་ཟིན་དྲ་ཚིགས་རང་བཟོས་འཕྲིན་ཐུང་།

en: Custom time format:
bo: རང་བཟོས་དུས་ཚོད་རྣམ་གཞག:

en: Custom:
bo: རང་བཟོ:

en: Customers totals.
bo: འཛད་སྤྱོད་པ་ཆ་ཚང་།

en: Customization Draft
bo: རང་བཟོས་མ་ཟིན།

en: Customize
bo: རང་བཟོ།

en: Customize &#8220;%s&#8221;
bo: རང་བཟོ &#8220;%s&#8221;

en: Customize New Changes
bo: རང་སྒྲུབ་ཆས་ཀྱི་འགྱུར་ལྡོག་གསར་པ།

en: Customize Your Site
bo: དྲ་ཚིགས་ལ་རང་བཟོ་བྱེད།

en: Customize theme: %s
bo: དཔེ་སྒྲོམ་རང་བཟོ: %s

en: Customize: %s
bo: རང་བཟོ: %s

en: Customizer
bo: གཏན་འཁེལ་སྒྲིག་སྲོལ་ཆས།

en: Customizing
bo: རང་བཟོ།

en: Customizing &#9656; %s
bo: རང་བཟོ &#9656; %s

en: Customizing This Display
bo: འཆར་ངོས་འདི་རང་བཟོ་བྱེད།

en: Cut
bo: དྲས་གཏུབ།

en: Cut table row
bo: ཕྲེང་དེ་དྲས་གཏུབ།

en: Cyan bluish gray
bo: སྔོ་ལྗང་ཐལ་མདོག

en: Czech
bo: ཇེ་ཁུའི་སྐད།

en: Dacca
bo: ཌེ་ཀ

en: Daily Archives:
bo: ཉིན་འཁོར་ཡིག་མཛོད:

en: Dakar
bo: ཌ་ཀར།

en: Damascus
bo: ད་མཱསི་ཀཱསི།

en: Danish
bo: ཏེན་མག་སྐད།

en: Danmarkshavn
bo: དཱན་མཱརག་ཤ་བན།

en: Dar es Salaam
bo: དར་ ཨེསི་ ས་ལམ།

en: Dark
bo: སྨུག་པོ།

en: Darwin
bo: དར་ཝིན།

en: Dashboard
bo: ཡོ་ཆས་སྟེགས་བུ།

en: Data erasure has failed.
bo: གཞི་གྲངས་སུབ་ཐུབ་མ་སོང་།

en: Database
bo: གཞི་གྲངས་མཛོད།

en: Database Error
bo: གཞི་གྲངས་ནོར་འཁྲུལ།

en: Database Server version
bo: གཞི་གྲངས་མཛོད་ཞབས་ཞུ་འཕྲུལ་ཆས་ཀྱི་ཐོན་རིམ།

en: Database charset
bo: གཞི་གྲངས་མཛོད་ཀྱི་ཡིག་རྟགས་ཚོགས་སྤྱི།

en: Database collation
bo: གཞི་གྲངས་མཛོད་གཤིབ་སྡུར།

en: Database prefix.
bo: གཞི་གྲངས་མཛོད་ཀྱི་སྔོན་འདོགས།

en: Database size
bo: གཞི་གྲངས་མཛོད་ཀྱི་ཆེ་ཆུང་།

en: Database upgrade routine has been scheduled to run in the background.
bo: གཞི་གྲངས་མཛོད་གྱི་རིམ་འཕར་བརྒྱུད་རིམ་དེ་སྟེགས་རྒྱབ་ནས་འཁོར་སྐྱོད་བྱ་རྒྱུ།

en: Database.
bo: གཞི་གྲངས་མཛོད།

en: Date
bo: ཟླ་ཚེས།

en: Date Format
bo: ཟླ་ཚེས་ཀྱི་རྣམ་གཞག

en: Date and time
bo: ཟླ་ཚེས་དང་དུས་ཚོད།

en: Date range:
bo: ཟླ་ཚེས་རིམ་སྒྲིག

en: Date/Time
bo: ཟླ་ཚེས་དང་དུས་ཚོད།

en: Date/time
bo: ཟླ་ཚེས་དང་དུས་ཚོད།

en: Davis
bo: ཌེ་བིསི།

en: Dawson
bo: དའུ་སཱན།

en: Dawson Creek
bo: དའུ་སཱན་-ཀིརིཀ

en: Day
bo: ཉིན

en: Day and name
bo: རེས་གཟའ་དང་མིང་།

en: Daylight saving time begins on: %s.
bo: ཉིན་མོའི་གྲོན་ཆུང་དུས་ཚོད་འགོ་རྩོམ་དུས་ནི: %s

en: Deactivate
bo: བཀོལ་མཚམས་འཇོག

en: Debug mode is often enabled to gather more details about an error or site failure, but may contain sensitive information which should not be available on a publicly available website.
bo: སྤྱིར་བཏང་དུ་སྐྱོན་སེལ་དཔེ་རྣམ་སྤྱད་ནས་འབྲེལ་ཡོད་ནོར་འཁྲུལ་དང་ཡང་ན་དྲ་ཚིགས་ཀྱི་ནོར་སྐྱོན་གྱི་དེ་ལས་མང་བའི་ཞིབ་ཕྲ་འཚོལ་བསྡུ་བྱེད་པ་ཡིན། འོན་ཀྱང་ཡོངས་བསྒྲགས་དྲ་ཚིགས་ཁྲོད་ཀྱི་སྤྱོད་རུང་མིན་པའི་ཚོར་སྐྱེན་ཆ་འཕྲིན་འདུས་ཀྱང་སྲིད་པ་ཡིན།

en: Debugging enabled
bo: སྐྱོན་སེལ་སྤྱད་ཟིན།

en: December
bo: ཟླ་བཅུ་གཉིས།

en: December 6, 2018
bo: 2018 ལོའི་ཟླ 12 ཚེས 6 ཉིན།

[ctx: December abbreviation]
en: Dec
bo: བཅུ་གཉིས།

en: Decrease indent
bo: སྐུམ་ཚད་ཉུང་འཕྲི།

en: Default
bo: སོར་བཞག

en: Default Avatar
bo: སོར་བཞག་དབུ་བརྙན།

en: Default Images
bo: སོར་བཞག་བརྙན་རིས།

en: Default Link Category
bo: མོས་ཐང་མཐུད་སྤྲེལ་རིགས་དབྱེ།

en: Default Mail Category
bo: མོས་ཐང་གློག་འཕྲིན་རིགས་དབྱེ།

en: Default Post Category
bo: མོས་ཐང་རྩོམ་ཡིག་རིགས་དབྱེ།

en: Default Post Format
bo: མོས་ཐང་རྩོམ་ཡིག་རྣམ་བཞག

[ctx: Default Preset]
en: Default
bo: སོར་བཞག

en: Default Style
bo: སོར་བཞག་གི་བཟོ་ལྟ།

en: Default article settings
bo: མོས་ཐང་རྩོམ་ཡིག་སྒྲིག་སྟེགས།

[ctx: Default category slug]
en: Uncategorized
bo: རིགས་མེད།

en: Default comment status
bo: སོར་བཞག་གི་དཔྱད་མཆན་གནས་བབས།

en: Default is %s
bo: %s མོས་ཐང་འདི་རེད།

en: Default post category.
bo: སོར་བཞག་རྩོམ་ཡིག་དཀར་ཆག

en: Default post format
bo: མོས་ཐང་རྩོམ་ཡིག་རྣམ་བཞག

en: Default post format.
bo: སོར་བཞག་རྩོམ་ཡིག་རྣམ་གཞག

en: Default post settings
bo: སོར་བཞག་རྩོམ་ཡིག་སྒྲིག་འགོད།

en: Default product category cannot be deleted.
bo: སོར་བཞག་གི་ཐོན་རྫས་རིགས་དབྱེ་དེ་བསུབ་མི་ཆོག

en: Default shortcuts,
bo: སོར་བཞག་མྱུར་ལམ,

en: Default template
bo: སོར་བཞག་དཔེ་པང་།

en: Delete
bo: དོར་བ།

en: Delete &#8220;%s&#8221;
bo: སུབ། &#8220;%s&#8221;

en: Delete &#8220;%s&#8221; permanently
bo: &#8220;%s&#8221; གཏན་དུ་བསུབ།

en: Delete Menu
bo: དཀར་ཆག་སུབ།

en: Delete My Site Permanently
bo: ངའི་དྲ་ཚིགས་གཏན་དུ་བསུབ།

en: Delete Permanently
bo: གཏན་དུ་བསུབ།

en: Delete Site
bo: དྲ་ཚིགས་བསུབ།

en: Delete Users
bo: བཀོལ་སྤྱོད་མཁན་སུབ།

en: Delete a menu item by <strong>expanding it and clicking the Remove link</strong>
bo: <strong>མཐུད་སྤྲེལ་བསུབ་པ།</strong>དཀར་ཆག་སྡེ་ཚན་རེ་རེ་བསུབ་ཆོག

en: Delete all content.
bo: ནང་དོན་ཡོངས་བསུབ་པ།

en: Delete column
bo: གཞུང་བསུབ།

en: Delete it: %s
bo: བསུབ་ཡུལ: %s

en: Delete permanently
bo: དུས་གཏན་དུ་བསུབ།

en: Delete requests
bo: རེ་ཞུ་བསུབ།

en: Delete row
bo: ཕྲེང་བསུབ།

en: Delete table
bo: རེའུ་མིག་བསུབ།

en: Delete this comment permanently
bo: དཔྱད་མཆན་འདི་གཏན་དུ་སུབ།

en: Deleted
bo: སུབ་ཟིན།

en: Deleted <span class="count">(%s)</span> | Deleted <span class="count">(%s)</span>
bo[0]: སུབ་ཟིན་པ། <span class="count">(%s)</span>

en: Deleted text (strikethrough)
bo: སུབ་པའི་ཡི་གེ (སུབ་ཐིག)

en: Deleted:
bo: བསུབ་ཟིན།

en: Deleting Links
bo: མཐུད་སྤྲེལ་བསུབ་བཞིན་པ།

en: Deleting a category does not delete the posts in that category. Instead, posts that were only assigned to the deleted category are set to the default category %s. The default category cannot be deleted.
bo: དཀར་ཆག་སུབ་དུས་སུ་དཀར་ཆག་ཁྲོད་ཀྱི་རྩོམ་ཡིག་སུབ་གི་མིན། དེ་ལས་ལྡོག་ཏེ། སུབ་ཟིན་པའི་དཀར་ཆག་ཁྲོད་ཀྱི་རྩོམ་ཡིག་དག་སོར་བཞག་གི་དཀར་ཆག་ %s ཅེས་པར་སྒྲིག་འགོད་བྱེད་པ་ཡིན། སོར་བཞག་གི་དཀར་ཆག་ནི་སུབ་མི་ཐུབ།

en: Demo
bo: དཔེ་སྟོན།

en: Denver
bo: ཌེན་ཝར།

en: Descending
bo: ཐུར་རིམ།

en: Descending.
bo: ཐུར་རིམ།

en: Describe the purpose of the image.
bo: བརྙན་རིས་ཀྱི་སྤྱོད་སྒོ་ཞིབ་བརྗོད་བྱེད་པ།

en: Describe the role of this image on the page.
bo: བརྙན་རིས་ཀྱི་ཁ་བྱང་བླུགས་རོགས།

en: Description
bo: ཞིབ་བརྗོད།

en: Description of block type.
bo: རྡོག་པོའི་རིགས་གྲས་ཀྱི་ཞིབ་བརྗོད།

en: Description of the user.
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་གསལ་བཤད།

en: Deselect
bo: འདེམས་དོར།

en: Design
bo: ཇུས་འགོད།

en: Desktop
bo: ཅོག་ངོས།

en: Destination folder already exists.
bo: དམིགས་ཡུལ་ཡིག་སྒམ་སྔོན་ནས་འདུག

en: Detach
bo: དགར་བ།

en: Details
bo: ཞིབ་ཕྲའི་གནས་ཚུལ།

en: Details about the media file, specific to its type.
bo: སྨྱན་གཟུགས་ཡིག་ཆའི་བྱེ་བྲག་རིགས་གྲས་སྐོར་གྱི་ཞིབ་ཕྲ།

en: Details for theme: %s
bo: དཔེ་སྒྲོམ་གྱི་ཞིབ་ཕྲ: %s

en: Detroit
bo: ཌེ་ཊོའིཊི།

en: Dhaka
bo: ཌ་ཀ

en: Did you just paste HTML?
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་སྦྱར་བ་ནི་ HTML ཡིན་ནམ།

en: Did you know there is a &#8220;Custom HTML&#8221; widget now? You can find it by pressing the &#8220;<a class="add-widget" href="#">Add a Widget</a>&#8221; button and searching for &#8220;HTML&#8221;. Check it out to add some custom code to your site!
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་ &#8220;རང་བཟོ HTML&#8221; ལྷུ་ཆུང་ཡོད་པ་ཤེས་སམ། ཁྱེད་ཀྱིས་ &#8220;<a class="add-widget" href="#">ལྷུ་ཆུང་ཁ་སྣོན་</a>&#8221; མཐེབ་གཅུས་མནན་ཏེ་ &#8220;HTML&#8221; བཙལ་ཆོག་པ་དང་། དེར་བརྟེན་ནས་ཁྱེད་ཀྱི་དྲ་ཚིགས་ལ་རང་བཟོ་ཚབ་ཨང་བླུགས་ཆོག

en: Did you know there is a &#8220;Custom HTML&#8221; widget now? You can find it by scanning the list of available widgets on this screen. Check it out to add some custom code to your site!
bo: ཁྱེད་རང་གིས་ &#8220;རང་སྒྲུབ་ HTML&#8221; ལྷུ་ཆུང་གསར་དུ་ཁ་སྣོན་བྱས་པ་མཁྱེན་ཡོད་དམ། ཁྱེད་རང་གིས་ཤོག་ངོས་འདིའི་སྟེང་ནས་ལྷུ་ཆུང་གསལ་ཐོའི་ཁྲོད་དུ་རྙེད་ཐུབ་པ་དང་། ལྷུ་ཆུང་འདིས་ཁྱེད་རང་གི་དྲ་ཚིགས་ནང་ལ་HTMLཚབ་ཨང་ཁ་སྣོན་ཚོད་ལྟ་བེད་སྤྱོད་བྱེད་རུང་།

en: Did you know?
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་ཤེས་སམ།

en: Did you lose your phone or leave your account logged in at a public computer? You can log out everywhere else, and stay logged in here.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་ཁ་བྱང་དུ་ནང་འཛུལ་བྱས་ནས་ཁ་པར་བརླགས་པ་དང་། སྤྱི་སྤྱོད་གློག་ཀླད་དུ་ཕྱིར་འབུད་བྱེད་རྒྱུ་བརྗེད་པ་སོགས་བྱུང་ན། ས་ཆ་གང་ནས་ཕྱིར་འབུད་བྱེད་ཐུབ་ལ། འདི་ནས་ནང་འཛུལ་བྱེད་ཆོག

en: Dili
bo: དི་ལི།

en: Dimensions
bo: ཆ་ཚད།

en: Dimensions:
bo: འབྱེད་ཕྱོད།

en: Direct link (best for mobile)
bo: ཐད་སྦྲེལ (ལག་འཁྱེར་ཁ་པར་དང་འཚམ)

en: Directories and Sizes
bo: དཀར་ཆག་དང་ཆེ་ཆུང་།

en: Disable
bo: སྤྱོད་མཚམས་འཇོག

en: Disable %s
bo: %s སྤྱོད་མཚམས་འཇོག

en: Disable Auto-updates
bo: རང་འགུལ་གསར་བཅོས་མི་སྤྱོད།

en: Disable accessibility mode
bo: གེགས་མེད་དཔེ་རྣམ་སྤྱོད་མཚམས་འཇོག

en: Disable auto-updates
bo: རང་འགུལ་གསར་བཅོས་མི་སྤྱོད།

en: Disable syntax highlighting when editing code
bo: ཚབ་ཨང་རྩོམ་སྒྲིག་སྐབས་སུ་བརྡ་སྤྲོད་གསལ་མཐོ་འཆར་བ་བཀག

en: Disable the visual editor when writing
bo: རྩོམ་འབྲི་དུས་ཐད་མཐོང་བཟོ་བཅོས་ཆས་མི་བཀོལ།

en: Disable tips
bo: སྣེ་སྟོན་མི་སྤྱོད།

en: Disabled
bo: སྤྱད་མེད།

en: Disallowed Comment Keys
bo: བཀོལ་མི་ཆོག་པའི་དཔྱད་མཆན་གྱི་གནད་ཚིག

en: Discard any changes and restore the original image.
bo: འགྱུར་བ་དང་མ་ཕྱིའི་པར་རིས་སོར་ལོག་བྱེད་པ་ཕྱིར་འཐེན་བྱེད།

en: Discard changes
bo: བཟོ་བཅོས་དོར་བ།

en: Discourage search engines from indexing this site
bo: དྲ་ཚིགས་འདིར་བཤེར་འཚོལ་མཉེན་ཆས་བཤེར་འཚོལ་མཚམས་འཇོག་བྱེད།

en: Discussion
bo: བགྲོ་གླེང་།

en: Discussion Settings
bo: གླེང་མོལ་སྒྲིག་སྟེགས།

en: Dismiss
bo: ཡང་བསྐྱར་མི་འཆར།

en: Dismiss errors
bo: ནོར་འཁྲུལ་སྣང་མེད་དུ་གཏོང་།

en: Dismiss the browser warning panel
bo: དྲ་བཤེར་མཉེན་ཆས་ཀྱི་ཐ་ཚིག་པང་ངོས་ཁ་རྒྱག

en: Dismiss the welcome panel
bo: དགའ་བསུའི་པང་ངོས་ཁ་རྒྱག

en: Dismiss this notice
bo: བརྡ་འདི་ཡང་བསྐྱར་མི་འཆར།

en: Dismiss this notice.
bo: བརྡ་སྦྱོར་འདི་སྣང་མེད་དུ་འཇོག

en: Display Options
bo: མངོན་སྟོན་གདམ་ཚན།

en: Display Settings
bo: མངོན་འཆར་སྒྲིག་སྟེགས།

en: Display Site Title and Tagline
bo: དྲ་ཚིགས་ཀྱི་ཁ་བྱང་དང་འགྲེལ་བྱང་འཆར།

en: Display a privacy notice under your comment forms.
bo: དཔྱད་མཆན་རེའུ་མིག་གི་འོག་ཏུ་སྒོས་གསང་གསལ་བསྒྲགས་འཆར་བ།

en: Display as dropdown
bo: མར་འགྲེམས་འདེམས་བྱང་ལྟར་འཆར།

en: Display author
bo: རྩོམ་པ་པོ་འགྲེམས་སྟོན།

en: Display author name
bo: རྩོམ་པ་པོའི་མིང་འགྲེམས་སྟོན།

en: Display avatar
bo: དབུ་བརྙན་འཆར་བ།

en: Display date
bo: ཟླ་ཚེས་འགྲེམས་སྟོན།

en: Display entries from any RSS or Atom feed.
bo: RSS གང་རུང་དང་ཡང་ན Atom feed ནས་ཐོན་པའི་ས་བཅད་འགྲེམས་སྟོན།

en: Display excerpt
bo: གནད་བསྡུས་འཆར་བ།

en: Display item author if available?
bo: གལ་ཏེ་སྤྱོད་སུ་རུང་ན་སྡེ་ཚན་རྩོམ་པ་པོ་འཆར་རམ།

en: Display item content?
bo: སྡེ་ཚན་ནང་དོན་འཆར་རམ།

en: Display item date?
bo: སྡེ་ཚན་ཟླ་ཚེས་འཆར་རམ།

en: Display location
bo: གནས་ཡུལ་འཆར།

[ctx: Display name based on first name and last name]
en: %1$s %2$s
bo: %2$s, %1$s

en: Display name for the user.
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་འཆར་བའི་མིང་།

en: Display name publicly as
bo: ཀུན་ལ་མངོན་པ་ནི།

en: Display post date
bo: རྩོམ་གྱི་ཟླ་ཚེས་འཆར་བ།

en: Display post date?
bo: རྩོམ་གྱི་ཟླ་ཚེས་འཆར་རམ།

en: Display settings
bo: འཆར་བ་སྒྲིག་འགོད།

en: Display these keyboard shortcuts.
bo: མཐེབ་གཞོང་མྱུར་ལམ་འདི་དག་འགྲེམས་སྟོན།

en: Displayed on attachment pages.
bo: སྨྱན་གཟུགས་ཤོག་ངོས་སུ་ཤར་ཡོད།

en: Displaying %1$s&#8211;%2$s of %3$s
bo: མིག་སྔར་འཆར་བ་ནི་ངོས %1$s ནས %2$s དང་། བསྡོམས་པས་ངོས %3$s ཡོད།

en: Displaying %d themes
bo: དཔེ་སྒྲོམ་ %d འཆར།

en: Displaying %s&#8211;%s of %s
bo: འཆར་བཞིན་པ %s&#8211;%s འདི་ %s རེད།

en: Displays a video from the media library or from YouTube, Vimeo, or another provider.
bo: སྨྱན་གཟུགས་མཛོད་དུ་གནས་པའི་བརྙན་ཟློས་སམ་ཡང་ན YouTube སོགས་བརྙན་ཟློས་དྲ་ཚིགས་སྟེང་གི་བརྙན་ཟློས་འཆར་བ།

en: Displays an audio player.
bo: སྒྲ་གཏོང་ཆས་ཤིག་འཆར་བ།

en: Displays an image gallery.
bo: བརྙན་རིས་པར་དེབ་འཆར་བ།

en: Displays an image.
bo: བརྙན་རིས་ཤིག་འཆར།

en: Distraction-free writing mode
bo: བར་ཆད་མེད་པའི་རྩོམ་འབྲིའི་རྣམ་པ།

en: Djibouti
bo: ཇི་བའོ་ཊི།

en: Do any of these answer your question?
bo: འདི་དག་གང་རུང་གིས་ཁྱེད་ཀྱི་དྲི་བར་ལན་ཐོབས་སོང་ངམ།

en: Do not allow
bo: མི་ཆོག

en: Do not display privacy notice.
bo: སྒོས་གསང་གསལ་བསྒྲགས་འཆར་མི་དགོས།

en: Do not forget to click &#8220;Save Changes&#8221; when you are done!
bo: Don&#8217;t forget to click &#8220;Save Changes&#8221; when you&#8217;re done!

en: Do not forget to click on the Save Changes button when you are finished.
bo: Don&#8217;t forget to click on the Save Changes button when you are finished.

en: Do not pass %1$s tags to %2$s.
bo: %1$s འདི་ལ %2$s འགྲེལ་བྱང་མ་གཏོང་།

en: Do you really want to <a href="%s">log out</a>?
bo: <a href="%s">ཕྱིར་འབུད་</a>བྱེད་དམ།

en: Document
bo: ཡིག་ཚགས།

en: Document <span class="count">(%s)</span> | Documents <span class="count">(%s)</span>
bo[0]: ཡིག་ཚགས། <span class="count">(%s)</span>

en: Document Outline
bo: ཡིག་ཚགས་ཀྱི་སྤྱི་ཁོག

en: Document Preview
bo: ཡིག་ཚགས་སྔོན་ལྟ།

en: Document Statistics
bo: ཡིག་ཚགས་བསྡོམས་རྩིས།

en: Document properties
bo: ཡིག་ཚགས་གཏོགས་གཤིས།

en: Document settings
bo: ཡིག་ཚགས་སྒྲིག་འགོད།

en: Documentation
bo: ཡིག་ཚགས།

en: Documents
bo: ཡིག་ཚགས།

en: Does the user %1$s have permission to use the %2$s database?
bo: བཀོལ་སྤྱོད་མཁན་ %1$s ལ་མ་གཞི་གྲངས་མཛོད་ %2$s བཀོལ་བའི་དབང་ཚད་ཡོད་དམ?

en: Dominica
bo: ཌོ་མི་ནི་ཀ

en: Done
bo: ཚར་བ།

en: Douala
bo: དུ་ཝ་ལ།

en: Double-check your settings before publishing.
bo: པར་འགྲེམས་མ་བྱས་སྔོན་ལ་ཁྱེད་ཀྱི་སྒྲིག་འགོད་ལ་བསྐྱར་ཞིབ་བྱོས།

en: Down one
bo: མར་ལ་གཅིག་ལྡིང་།

en: Downgrading the plugin&#8230;
bo: མཐུད་སྣེ་རིམ་འབེབས་བྱེད་བཞིན་པ&#8230;

en: Downgrading the theme&#8230;
bo: དཔེ་སྒྲོམ་རིམ་འབེབས་བྱེད་བཞིན་པ&#8230;

en: Download Export File
bo: ཕྱིར་འདྲེན་ཡིག་ཆ་ཕབ་ལེན།

en: Download File
bo: ཡིག་ཆ་ཕབ་ལེན།

en: Download failed.
bo: ཕབ་ལེན་བྱ་མ་ཐུབ།

en: Download file
bo: ཡིག་ཆ་ཕབ་ལེན།

en: Download personal data
bo: སྒེར་གྱི་གཞི་གྲངས་ཕབ་ལེན།

en: Download personal data again
bo: སྒེར་གྱི་གཞི་གྲངས་ཡང་བསྐྱར་ཕབ་ལེན།

en: Downloading data...
bo: གཞི་གྲངས་ཕབ་ལེན་བྱེད་བཞིན་པ...

en: Downloading installation package from %s&#8230;
bo: %s&#8230; ནས་སྒྲིག་འཇུག་ཁུག་མ་ཕབ་ལེན།

en: Downloading translation from %s&#8230;
bo: %s&#8230; ནས་ཡིག་བསྒྱུར་ཕབ་ལེན།

en: Downloading update from %s&#8230;
bo: %s&#8230; ནས་གསར་བཅོས་ཕབ་ལེན།

en: Downloading your new theme&hellip;
bo: ཁྱེད་ཀྱི་དཔེ་སྒྲོམ་གསར་པ་ཕབ་ལེན་བྱེད་བཞིན་པའི་སྒང་ཡིན&hellip;

en: Draft
bo: མ་ཟིན།

en: Draft <span class="count">(%s)</span> | Drafts <span class="count">(%s)</span>
bo[0]: མ་ཟིན<span class="count">（%s）</span>

en: Draft Saved
bo: མ་ཕྱི་ཉར་ཟིན།

en: Draft saved at %s.
bo: མ་ཟིན་དུ་ཉར་དུས %s。

en: Drafts
bo: མ་ཟིན།

en: Drag and drop the services you'd like to enable into the box below.
bo: ཁྱེད་རང་གིས་བཀོལ་འདོད་པའི་ཞབས་ཞུ་ཁག་གཤམ་གྱི་སྒམ་ཆུང་དུ་འདྲུད་སྐྱེལ་གྱིས་བྱེད་ལས་ཅན་དུ་བསྒྱུར།

en: Drag and drop to reorder media files.
bo: དྲུད་ནས་སྨྱན་གཟུགས་ཡིག་ཆའི་གོ་རིམ་ཡང་བསྐྱར་སྒྲིག་པ།

en: Drag and drop to reorder tracks.
bo: དྲུད་ནས་སྒྲ་ཟློས་རིམ་སྒྲིག་བྱེད།

en: Drag and drop to reorder videos.
bo: དྲུད་ནས་བརྙན་ཟློས་རིམ་སྒྲིག་བྱེད།

en: Drag files into the editor to automatically insert media blocks.
bo: ཡིག་ཆ་རྩོམ་སྒྲིག་ཆས་ཀྱི་ནང་དུ་དྲུད་ན་རང་འགུལ་གྱིས་སྨྱན་སྦྱོར་རྡོག་པོ་བར་འཇུག་བྱ་ངེས་ཡིན།

en: Drag images, upload new ones or select files from your library.
bo: བརྙན་རིས་འདྲུད་པ། གསར་དུ་སྐྱེལ་འཇོག་བྱེད་པའམ་ཡང་ན་སྨྱན་མཛོད་ལས་ཡིག་ཆ་འདེམས་པ།

en: Drag the items into the order you prefer. Click the arrow on the right of the item to reveal additional configuration options.
bo: Drag each item into the order you prefer. Click the arrow on the right of the item to reveal additional configuration options.

en: Drop cap
bo: ཞྭ་མོ་ལྷུང་བ།

en: Drop files to upload
bo: ཡིག་ཆ་གནས་འདིར་དྲུད་ནས་སྐྱེལ་འཇོག་བྱེད་རུང་།

en: Drop-ins
bo: ཤུགས་ཆེར་གཏོང་མཐུད་སྣེ།

en: Drop-ins are single files, found in the %s directory, that replace or enhance WordPress features in ways that are not possible for traditional plugins.
bo: ཤུགས་ཆེར་གཏོང་མཐུད་སྣེ་ནི་དཀར་ཆག %s ཁྲོད་ཀྱི་ཆིག་རྐྱང་ཡིག་ཆ་ཡིན། དེ་ནི་སྲོལ་རྒྱུན་གྱི་མཐུད་སྣེས་མངོན་འགྱུར་བྱེད་མི་ཐུབ་པའི་རྣམ་པས WordPress ཡི་ཁྱད་གཤིས་བརྗེ་སྤོར་དང་ཡང་ན་འཕེལ་རྒྱས་སུ་གཏོང་བ་ཞིག་ཡིན།

en: Dubai
bo: དུ་བ་ཡེ།

en: Dublin
bo: དུབ་ལིན།

en: DumontDUrville
bo: ཌུ་མཱོནཊི་ཌུར་ཝི་ལི།

en: Duplicate
bo: འདྲ་བཟོ།

en: Duplicate comment detected; it looks as though you&#8217;ve already said that!
bo: དཔྱད་མཆན་བསྐྱར་ཟློས་རྙེད། དཔྱད་མཆན་འདི་ཁྱེད་ཀྱིས་སྤྲད་མྱོང་བ་འདྲ།

en: Duplicate the selected block(s).
bo: གདམ་པའི་རྡོག་འདྲ་བཟོ།

en: Dushanbe
bo: དུ་ཤཱན་བི།

en: Dutch
bo: ཧོ་ལན་གྱི་སྐད།

en: ERROR: please type a comment.
bo: ནོར་འཁྲུལ: དཔྱད་མཆན་གྱི་ནང་དོན་བླུགས་རོགས།

en: ERROR: you are replying to a comment on a draft post.
bo: སྐྱོན།: ཁྱེད་ཀྱིས་ལན་འདེབས་བྱེད་བཞིན་ཡུལ་དཔྱད་མཆན་དེ་མ་ཟིན་རྩོམ་ཡིག་སྟེང་གི་རེད།

en: EXT. XANADU - FAINT DAWN - 1940 (MINIATURE)
    Window, very small in the distance, illuminated.
    All around this is an almost totally black screen. Now, as the camera moves slowly towards the window which is almost a postage stamp in the frame, other forms appear;
bo: EXT. XANADU - FAINT DAWN - 1940 (MINIATURE)
    སྒེའུ་ཁུང་། བར་ཐག་ཧ་ཅང་ཆུང་། འོད་ཡོད།
    མཐའ་འཁོར་ཚང་མ་འཆར་ཤེལ་ནག་པོ་རེད། ད་ལྟ་པར་ཆས་དལ་མོའི་ངང་སྒྲོམ་བུའི་ནང་གི་སྦྲག་རྟགས་ཀྱི་སྒེའུ་ཁུང་དང་ཉེ་བར་བཅར་སྐབས་རྣམ་པ་གཞན་དག་ཐོན་གྱི་ཡོད།

en: Each block comes with its own set of controls for changing things like color, width, and alignment. These will show and hide automatically when you have a block selected.
bo: རྡོག་པོ་རེ་རེར་ཆེད་གཏོགས་ཀྱི་ཚོད་འཛིན་རྣམ་གྲངས་ཡོད་པ་དང་། དཔེར་ན་ཁ་དོག་དང་། ཞེང་ཚད། སྙོམས་སྒྲིག་ཚུལ་སོགས་བསྒྱུར་བཅོས་བྱེད་པ་དང་། ས་ཁུལ་མི་འདྲ་བ་བདམས་ན་རང་འགུལ་གྱིས་ལྟོས་ཟླའི་སྒྲིག་འགོད་འཆར་བ་ཡིན།

en: Each navigation menu may contain a mix of links to pages, categories, custom URLs or other content types. Menu links are added by selecting items from the expanding boxes in the left-hand column below.
bo: ཕྱོགས་སྟོན་གདམ་ཐོ་རེ་ལ་ཤོག་ངོས་དང་སྦྲེལ་མཐུད། རང་སྒྲུབ URL ཡང་ན་ནང་དོན་རིགས་གཞན་པ་འདུས་ཆོག་པ་ཡིན། གཤམ་གྱི་གཡོན་སྟར་དཔེ་དུམ་རྒྱ་སྐྱེད་དེ་སྡེ་ཚན་གདམ་ན་གདམ་ཐོའི་སྦྲེལ་མཐུད་ཁ་སྣོན་བྱེད་ཆོག་པ་ཡིན།

en: Easter
bo: ཨིསི་ཊར།

en: Edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Edit %s
bo: རྩོམ་སྒྲིག %s

en: Edit &#8220;%s&#8221;
bo: བཟོ་བཅོས།“%s”

en: Edit <span class="screen-reader-text">%s</span>
bo: རྩོམ་སྒྲིག <span class="screen-reader-text">%s</span>

en: Edit Category
bo: རིགས་དབྱེ་རྩོམ་སྒྲིག

en: Edit Changeset
bo: བརྗེ་ལེན་ཚོགས་ལ་བཟོ་བཅོས།

en: Edit Comment
bo: དཔྱད་མཆན་བཟོ་བཅོས།

en: Edit Image
bo: བརྙན་རིས་རྩོམ་སྒྲིག

en: Edit Link
bo: མཐུད་སྤྲེལ་བཟོ་བཅོས།

en: Edit Link Category
bo: མཐུད་སྤྲེལ་རིགས་དབྱེ་རྩོམ་སྒྲིག

en: Edit Media
bo: སྨྱན་གཟུགས་རྩོམ་སྒྲིག

en: Edit Menu
bo: དཀར་ཆག་བཟོ་བཅོས།

en: Edit Menus
bo: དཀར་ཆག་བཟོ་བཅོས།

en: Edit Original
bo: མ་གཞིའི་ཡིག་ཆ་རྩོམ་སྒྲིག

en: Edit Page
bo: ཤོག་ངོས་རྩོམ་སྒྲིག

en: Edit Post
bo: རྩོམ་ཡིག་རྩོམ་སྒྲིག

en: Edit Profile
bo: སྣང་བརྙན་བཟོ་བཅོས།

en: Edit RSS URL
bo: RSS URL རྩོམ་སྒྲིག

en: Edit Scheduled Action
bo: བཀོལ་སྤྱོད་དབང་ཚད་རྩོམ་སྒྲིག་བྱེད་པ།

en: Edit Site
bo: དྲ་ཚིགས་རྩོམ་སྒྲིག

en: Edit Tag
bo: Tag རྩོམ་སྒྲིག

en: Edit This
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Edit URL
bo: URL རྩོམ་སྒྲིག

en: Edit User
bo: བཀོལ་སྤྱོད་མཁན་བཟོ་བཅོས།

en: Edit User %s
bo: སྤྱོད་མཁན་རྩོམ་སྒྲིག %s

en: Edit as HTML
bo: HTML ཇི་བཞིན་རྩོམ་སྒྲིག

en: Edit audio playlist
bo: སྒྲ་ཟློས་གཏོང་བའི་གསལ་ཐོ་རྩོམ་སྒྲིག

en: Edit comment
bo: དཔྱད་མཆན་བཟོ་བཅོས།

en: Edit date and time
bo: བཟོ་བཅོས་གི་ཟླ་ཚེས་དང་དུས་ཚོད།

en: Edit gallery
bo: པར་དེབ་རྩོམ་སྒྲིག

en: Edit gallery image
bo: པར་དེབ་བརྙན་རིས་རྩོམ་སྒྲིག

en: Edit image
bo: བརྙན་རིས་རྩོམ་སྒྲིག

en: Edit menu item
bo: དཀར་ཆག་སྡེ་ཚན་བཟོ་བཅོས།

en: Edit more details
bo: ཞིབ་ཕྲའི་ཆ་འཕྲིན་རྩོམ་སྒྲིག

en: Edit next media item
bo: སྨྱན་གཟུགས་རྣམ་གྲངས་འོག་མ་རྩོམ་སྒྲིག

en: Edit permalink
bo: གཏན་འཇགས་མཐུད་སྤྲེལ་བཟོ་བཅོས།

en: Edit post
bo: རྩོམ་སྒྲིག་བྱེད་པ།

en: Edit previous media item
bo: སྨྱན་གཟུགས་རྣམ་གྲངས་གོང་མ་རྩོམ་སྒྲིག

en: Edit selected menu
bo: དཀར་ཆག་འདེམས་ཚན་འདི་ལ་བཟོ་བཅོས་བྱེད།

en: Edit site
bo: དྲ་ཚིགས་རྩོམ་སྒྲིག

en: Edit status
bo: བཟོ་བཅོས་གནས་བབས།

en: Edit table
bo: རེའུ་མིག་རྩོམ་སྒྲིག

en: Edit this comment
bo: དཔྱད་མཆན་འདི་བཟོ་བཅོས།

en: Edit user
bo: སྤྱོད་མཁན་བཟོ་བཅོས།

en: Edit video playlist
bo: བརྙན་ཟློས་གཏོང་བའི་གསལ་ཐོ་རྩོམ་སྒྲིག

en: Edit visibility
bo: མཐོད་ཚད་བཟོ་བཅོས།

en: Edit visually
bo: ཐད་མཐོང་གིས་རྩོམ་སྒྲིག

en: Edit widget: %s
bo: ལྷུ་ཆུང་རྩོམ་སྒྲིག: %s

en: Edit your default menu by adding or removing items. Drag the items into the order you prefer. Click Create Menu to save your changes.
bo: Edit your default menu by adding or removing items. Drag each item into the order you prefer. Click Create Menu to save your changes.

en: Edit your menu below, or <a href="%s">create a new menu</a>. Do not forget to save your changes!
bo: གཤམ་དུ་ཁྱེད་ཀྱི་གདམ་ཐོ་རྩོམ་སྒྲིག་བྱེད་པའམ་ཡང་ན་<a href="%s">གདམ་ཐོ་གསར་སྐྲུན་བྱེད།</a> ཁྱེད་ཀྱི་བཟོ་བཅོས་ཉར་ཚགས་བྱེད་རྒྱུ་མ་བརྗེད།

en: Editing Menus
bo: དཀར་ཆག་བཟོ་བཅོས།

en: Editing code
bo: ཚབ་ཨང་རྩོམ་སྒྲིག

en: Editor
bo: རྩོམ་སྒྲིག་ཆས།

en: Editor Style
bo: བཟོ་བཅོས་ཆས་བཟོ་ལྟར་རྒྱབ་སྐྱོར།

en: Editor content
bo: རྩོམ་སྒྲིག་ཆས་ཀྱི་ནང་དོན།

en: Editor footer
bo: རྩོམ་སྒྲིག་ཆས་ཀྱི་ངོས་ཞབས།

en: Editor menu (when enabled)
bo: དཀར་ཆག་རྩོམ་སྒྲིག (གལ་ཏེ་སྤྱད་ཟིན་ཚེ)

en: Editor publish
bo: རྩོམ་སྒྲིག་ཆས་པར་འགྲེམས།

en: Editor script handles.
bo: རྩོམ་སྒྲིག་ཆས་ཀྱི་བཀའ་བརྡའི་ཨང་གི་ཡུ་བ།

en: Editor settings
bo: རྩོམ་སྒྲིག་ཆས་སྒྲིག་འགོད།

en: Editor style handles.
bo: རྩོམ་སྒྲིག་ཆས་ཀྱི་བཟོ་ལྟའི་ཡུ་བ།

en: Editor tips
bo: རྩོམ་སྒྲིག་ཆས་ཀྱི་སྣེ་སྟོན།

en: Editor toolbar
bo: ལག་ཆའི་ཚང་རྩོམ་སྒྲིག

en: Editor top bar
bo: རྩོམ་སྒྲིག་ཆས་ཀྱི་རྩེའི་ཚང་།

en: Editors can publish posts, manage posts as well as manage other people&#8217;s posts, etc.
bo: བཟོ་བཅོས་བྱེད་ཆས་ཀྱིས་རྩོམ་ཡིག་སྤེལ་བ་དང་། རང་དག་གཞན་གྱི་རྩོམ་ཡིག་སོགས་ལ་སྟངས་འཛིན་བྱེད་ཐུབ།

en: Edmonton
bo: ཨིཌི་མཱོན་ཊོན།

en: Education
bo: ཤེས་ཡོན།

en: Efate
bo: ཨི་ཕེཊི།

en: Eirunepe
bo: ཨི་རུ་ནེ་པི།

en: Either there are no posts, or something went wrong.
bo: རྩོམ་ཡིག་མེད་པའམ་གཞན་པའི་གནད་དོན་བྱུང་བ།

en: El Aaiun
bo: ཨེལ་ ཨའིན།

en: El Salvador
bo: ཨེལ་-སེལ་བེ་ཌོར།

en: Electric grass
bo: གློག་འོད་ལྗང་ཁུ།

en: Elements path
bo: གཞི་རྒྱུའི་འགྲོ་ལམ།

en: Email
bo: གློག་འཕྲིན།

en: Email Address
bo: གློག་འཕྲིན།

en: Email could not be sent.
bo: ཡིག་ཟམ་གཏོང་མི་ཐུབ།

en: Email delivery format
bo: གློག་འཕྲིན་གྱི་རྣམ་པ།

en: Email delivery window
bo: གློག་འཕྲིན་བརྡ་སྐྱེལ་སྒེའུ་ཁུང་།

en: Email me whenever
bo: ང་ལ་ག་དུས་ཡིན་ཡང་གློག་འཕྲིན་སྐུར་ཆོག

en: Email or Username
bo: གློག་འཕྲིན་ནམ་བཀོལ་མིང་།

en: Email sent.
bo: གློག་འཕྲིན་གཏོང་།

en: Email:
bo: གློག་འཕྲིན་ཁ་བྱང་།

en: Email: %s
bo: %s གློག་འཕྲིན།

en: Embed
bo: བཙུད་འཇུག

en: Embed Amazon Kindle content.
bo: Amazon Kindle ཡི་ནང་དོན་བཙུད་འཇུག

en: Embed Cloudup content.
bo: Cloudup ནང་དོན་བཙུད་འཇུག

en: Embed CollegeHumor content.
bo: CollegeHumor ནང་དོན་བཙུད་འཇུག

en: Embed Crowdsignal (formerly Polldaddy) content.
bo: Crowdsignal (དེ་སྔའི་ Polldaddy) ནང་དོན་བཙུད་འཇུག

en: Embed Flickr content.
bo: Flickr ནང་དོན་བཙུད་འཇུག

en: Embed Handler
bo: སྒྲིག་གཅོད་བྱ་རིམ་བཙུད་འཇུག

en: Embed Imgur content.
bo: Imgur ནང་དོན་བཙུད་འཇུག

en: Embed Issuu content.
bo: Issuu ནང་དོན་བཙུད་འཇུག

en: Embed Kickstarter content.
bo: Kickstarter ནང་དོན་བཙུད་འཇུག

en: Embed Media Player
bo: སྨྱན་གཟུགས་གཏོང་ཆས་བཙུད་འཇུག

en: Embed Mixcloud content.
bo: Mixcloud ནང་དོན་བཙུད་འཇུག

en: Embed ReverbNation content.
bo: ReverbNation ནང་དོན་བཙུད་འཇུག

en: Embed Screencast content.
bo: Screencast ནང་དོན་བཙུད་འཇུག

en: Embed Scribd content.
bo: Scribd ནང་དོན་བཙུད་འཇུག

en: Embed SmugMug content.
bo: SmugMug ནང་དོན་བཙུད་འཇུག

en: Embed SoundCloud content.
bo: SoundCloud ནང་དོན་བཙུད་འཇུག

en: Embed Speaker Deck content.
bo: Speaker Deck ནང་དོན་བཙུད་འཇུག

en: Embed Spotify content.
bo: Spotify ནང་དོན་བཙུད་འཇུག

en: Embed a Dailymotion video.
bo: Dailymotion བརྙན་ཟློས་བཙུད་འཇུག

en: Embed a Facebook post.
bo: Facebook རྩོམ་ཡིག་བཙུད་འཇུག

en: Embed a Reddit thread.
bo: Reddit thread བཙུད་འཇུག

en: Embed a TED video.
bo: TED བརྙན་ཟློས་བཙུད་འཇུག

en: Embed a Tumblr post.
bo: Tumblr རྩོམ་ཡིག་བཙུད་འཇུག

en: Embed a VideoPress video.
bo: VideoPress བརྙན་ཟློས་བཙུད་འཇུག

en: Embed a Vimeo video.
bo: Vimeo བརྙན་ཟློས་བཙུད་འཇུག

en: Embed a WordPress post.
bo: WordPress རྩོམ་ཡིག་བཙུད་འཇུག

en: Embed a WordPress.tv video.
bo: WordPress.tv བརྙན་ཟློས་བཙུད་འཇུག

en: Embed a YouTube video.
bo: YouTube བརྙན་ཟློས་བཙུད་འཇུག

en: Embed a tweet.
bo: tweet བཙུད་འཇུག

en: Embed an Animoto video.
bo: Animoto བརྙན་ཟློས་བཙུད་འཇུག

en: Embed an Instagram post.
bo: Instagram རྩོམ་ཡིག་བཙུད་འཇུག

en: Embed or Link
bo: བཙུད་འཇུག་གམ་མཐུད་སྤྲེལ།

en: Embedded content from %s
bo: %s ལས་འཕྲོས་པའི་ནང་དོན་བཙུད་འཇུག

en: Embedded content from %s can't be previewed in the editor.
bo: %s ནས་ཐོན་པའི་བཙུད་འཇུག་གི་ནང་དོན་དེ་རྩོམ་སྒྲིག་ཆས་ཁྲོད་དུ་སྔོན་ལྟ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Embedded content from other websites
bo: དྲ་ཚིགས་གཞན་ནས་ཡོང་བའི་ནང་དོན་བཙུད་འཇུག

en: Embeds
bo: བཙུད་འཇུག

en: Emoticons
bo: རྣམ་འགྱུར་མཚོན་རྟགས།

en: Empty Spam
bo: སྙིགས་མཆན་གཙང་སེལ།

en: Empty Term.
bo: ཚན་སྟོང་པ།

en: Empty Trash
bo: སྙིགས་སྣོད་གཙང་སེལ།

en: Empty archive.
bo: ཉར་ཚགས་ཡིག་སྒམ་སྟོང་བ།

en: Empty block; start writing or type forward slash to choose a block
bo: རྡོག་སྟོང་བ། འབྲི་མགོ་རྩོམ་པའམ་ཡང་ན་གསེག་ཐིག / བླུགས་ནས་རྡོག་འདེམས།

en: Empty filename
bo: ཡིག་ཆའི་མིང་སྟོང་བ་རེད།

en: Empty title.
bo: ཁ་བྱང་སྟོང་བ།

en: Enable
bo: སྤྱོད།

en: Enable %s
bo: %s སྤྱོད།

en: Enable Auto-updates
bo: རང་འགུལ་གསར་བཅོས་སྤྱོད་འགོ་འཛུགས།

en: Enable accessibility mode
bo: གེགས་མེད་དཔེ་རྣམ་སྤྱོད།

en: Enable auto-updates
bo: རང་འགུལ་གསར་བཅོས་སྤྱོད་འགོ་འཛུགས།

en: Enable keyboard shortcuts for comment moderation.
bo: དཔྱད་མཆན་དོ་དམ་བྱེད་དུས་སུ་མཐེབ་གཞོང་མྱུར་མཐེབ་བཀོལ།

en: Enabled
bo: སྤྱད་ཟིན།

en: Enabled Services
bo: ཞབས་ཞུ་བཀོལ་རུང་བཟོས་ཟིན།

en: Encoding
bo: ཨང་སྒྲིག

en: Encoding for pages and feeds
bo: ཤོག་ངོས་དང་ཁྱབ་སྤེལ་ཨང་སྒྲིག

en: End date:
bo: མཇུག་བསྡུ་དུས:

en: Enderbury
bo: ཨིན་ཌར་བུ་རི།

en: English
bo: དབྱིན་ཡིག

en: Ensenada
bo: ཨེན་སི་ན་ཌ།

en: Ensure result set excludes comments assigned to specific user IDs. Requires authorization.
bo: མཐའ་འབྲས་ཚོགས་དེ་དམིགས་བཙུགས་དམིགས་བསལ་སྤྱོད་མཁན ID ཡི་དཔྱད་མཆན་སེལ་བར་ཁག་ཐེག་བྱེད་དགོས། དབང་བཅོལ་བྱེད་དགོས།

en: Ensure result set excludes posts assigned to specific authors.
bo: མཐའ་འབྲས་ཚོགས་ཀྱིས་དམིགས་བསལ་རྩོམ་པ་པོ་ལ་དམིགས་བཙུགས་པའི་རྩོམ་ཡིག་སེལ་བ།

en: Ensure result set excludes specific IDs.
bo: མཐའ་འབྲས་ཚོགས་དེ་དམིགས་བཙུགས ID ལས་སེལ་བར་ཁག་ཐེག་བྱེད།

en: Ensure result set excludes specific parent IDs.
bo: མཐའ་འབྲས་ཚོགས་དེ་དམིགས་བཙུགས་ཕ་རྒྱུད་ ID ཡི་དཔྱད་མཆན་སེལ་བར་ཁག་ཐེག་བྱེད་དགོས།

en: Enter URL to embed here…
bo: འདིར URL བླུགས་ནས་བཙུད་འཇུག…

en: Enter a URL to scan
bo: URL བླུགས་ནས་བཤར་འབེབས་བྱེད།

en: Enter a description of the image
bo: བརྙན་རིས་ལ་གསལ་བཤད་བྲི།

en: Enter a link URL or click above for presets.
bo: མཐུད་སྤྲེལ URL སྦྱར་བའམ། སྒང་ལ་མནན་ནས་སྔོན་སྒྲིག་བྱེད།

en: Enter desktop preview mode
bo: ཅོག་ངོས་སྔོན་ལྟའི་དཔེ་དབྱིབས་སུ་བསྐྱོད།

en: Enter mobile preview mode
bo: ཁ་པར་སྔོན་ལྟའི་དཔེ་དབྱིབས་སུ་བསྐྱོད།

en: Enter new
bo: གསར་པ་བླུགས།

en: Enter tablet preview mode
bo: པང་ལེབ་སྔོན་ལྟའི་དཔེ་དབྱིབས་སུ་བསྐྱོད།

en: Enter the RSS feed URL here:
bo: འདིར RSS ཁྱབ་སྤེལ URL བླུགས：

en: Enter the URL
bo: URLབླུགས།

en: Enter the URL of a 16x16px icon you want to use for this service.
bo: ཞབས་ཞུ་འདིར་བཀོལ་སྤྱོད་བྱེད་འདོད་པའི་མཚོན་རྟགས་ཆེ་ཆུང་ལ་ 16x16px ཅན་གྱི་པར་རིས་དེའི་དྲ་གནས་འདིར་འཇུག་དགོས།

en: Enter the URL of the image
bo: བརྙན་རིས URL བླུགས།

en: Enter the destination URL
bo: དམིགས་འབེན URL

en: Enter title here
bo: འདིར་རྩོམ་ཡིག་ཁ་བྱང་འབྲི་རོགས།

en: Enter your new password below.
bo: གཤམ་དུ་ཁྱེད་ཀྱི་གསང་གྲངས་གསར་བ་བླུགས་རོགས།

en: Enter your password to view comments.
bo: སྐད་ལ་གཟིགས་དགོས་ན་གསང་གྲངས་བླུགས་དགོས།

en: Entries feed
bo: ས་བཅད་ཁྱབ་སྤེལ།

en: Entries from any RSS or Atom feed.
bo: RSS གང་རུང་ངམ Atom ཁྱབ་སྤེལ་སྡེ་ཚན།

en: Environment type
bo: ཁོར་ཡུག་གི་རིགས་གྲས།

en: Erase Personal Data
bo: སྒེར་གྱི་གཞི་གྲངས་གསུབ་པ།

en: Erase personal data
bo: སྒེར་གྱི་གཞི་གྲངས་གསུབ་པ།

en: Erase personal data list
bo: སྒེར་གྱི་གཞི་གྲངས་གསལ་ཐོ་སུབ་པ།

en: Erase personal data list navigation
bo: སྒེར་གྱི་གཞི་གྲངས་གསལ་ཐོ་ཕྱོགས་སྟོན་སུབ་པ།

en: Eraser array at index %d does not include a friendly name.
bo: ཕྱོགས་སྟོན %d ཡི་སུབ་པའི་གྲངས་ཚོར་གྲོགས་པོའི་མིང་མི་འདུས།

en: Eraser callback is not valid: %s.
bo: སུབ་ཆས་སླར་འདོན་ནུས་ལྡན་མིན་པ: %s.

en: Eraser does not include a callback: %s.
bo: སུབ་ཆས་སུ་མི་ཐེ་བའི་སླར་འདོན: %s.

en: Eraser index cannot be less than one.
bo: སུབ་པའི་ཕྱོགས་སྟོན་གྱི་གྲངས་ཐང་གཅིག་ལས་ཆུང་མི་རུང་།

en: Eraser index is out of range.
bo: སུབ་པའི་ཕྱོགས་སྟོན་ཁྱབ་ཁོངས་ལས་བརྒལ་འདུག

en: Erasing data...
bo: གཞི་གྲངས་སུབ་བཞིན་པ...

en: Erasure completed.
bo: བདེ་བླག་ངང་སུབ་ཐུབ་སོང་།

en: Error
bo: ནོར་འཁྲུལ།

en: Error Details
bo: ནོར་འཁྲུལ་གྱི་ཞིབ་ཕྲ།

en: Error creating new user.
bo: སྤྱོད་མཁན་གསར་བཟོ་བྱེད་དུས་ནོར་འཁྲུལ་བྱུང་སོང་།

en: Error in deleting the attachment.
bo: ཞར་བྱུང་བསུབ་སྐབས་ནོར་འཁྲུལ་བྱུང་།

en: Error in deleting the item.
bo: སྡེ་ཚན་བསུབ་སྐབས་ནོར་འཁྲུལ་བྱུང་།

en: Error in moving the item to Trash.
bo: སྙིགས་སྣོད་ལས་སྡེ་ཚན་སྤོ་བསྣུར་བྱེད་སྐབས་ནོར་འཁྲུལ་བྱུང་།

en: Error in moving to Trash.
bo: སྙིགས་སྣོད་དུ་གཡུགས་སྐབས་སྐྱོན་བྱུང་།

en: Error in restoring from Trash.
bo: གད་སྣོད་ནས་སོར་ལོག་བྱེད་པར་སྐྱོན་བྱུང་།

en: Error in restoring the item from Trash.
bo: སྙིགས་སྣོད་ལས་སྡེ་ཚན་སོར་ལོག་བྱེད་སྐབས་ནོར་འཁྲུལ་བྱུང་།

en: Error loading block: %s
bo: རྡོག་འཇུག་དུས་ཀྱི་ནོར་འཁྲུལ: %s

en: Error not caused by a plugin or theme.
bo: ནོར་འཁྲུལ་འདི་ནི་མཐུད་སྣེ་དང་ཡང་ན་དཔེ་སྒྲོམ་གྱིས་བཟོས་པ་ཞིག་མ་རེད།

en: Error occurred on a non-protected endpoint.
bo: སྲུང་སྐྱོབ་ཐོབ་མེད་པའི་མཇུག་རྫོགས་ཚེག་ལ་ནོར་འཁྲུལ་བྱུང་སོང་།

en: Error reconnecting to the database
bo: མ་གཞི་གྲངས་མཛོད་དང་འབྲེལ་མཐུད་བྱེད་དུས་ནོར་འཁྲུལ་བྱུང་བ།

en: Error while adding the category. Please try again later.
bo: རིགས་དབྱེ་གསར་སྣོན་བྱེད་དུས་ནོར་འཁྲུལ་བྱུང་སོང་། ཏོག་ཙམ་རྗེས་ནས་ཡང་བསྐྱར་ཚོད་ལྟ་བྱ་རོགས།

en: Error while saving.
bo: ཉར་ཚགས་བྱེད་སྐབས་སྐྱོན་བྱུང་།

en: Error while uploading file %s to the media library.
bo: ཡིག་ཆ %s སྨྱན་མཛོད་དུ་སྐྱེལ་འཇོག་བྱེད་དུས་སུ་ནོར་འཁྲུལ་བྱུང་བ།

en: Error:
bo: ནོར་འཁྲུལ:

en: Error: %1$s (%2$s)
bo: ནོར་འཁྲུལ: %1$s (%2$s)

en: Error: [%1$s] %2$s
bo: ནོར་འཁྲུལ: [%1$s] %2$s

en: Estonian
bo: ཨེ་ས་ཉི་ཡའི་སྐད།

en: Etiam et egestas lorem. Vivamus sagittis sit amet dolor quis lobortis. Integer sed fermentum arcu, id vulputate lacus. Etiam fermentum sem eu quam hendrerit.
bo: ཇི་ཞིག་ན་ཞམ་རིང་བས་ཟ་མ་ཏོག་ཇ་བཟང་པོས་གང་བ་ཁྱེར་འོངས་པ་དེ་ཡང་འོ་མ་དང་བསྲེས། ཐོན་རིགས་ཀྱི་ས་ལ་སྤྱོད་པ་དེའི་བྲན་གྱིས་ཚ་བ་ཁྱེར་འོངས་པ་ཡང་དེའི་སྟེང་དུ་བསྲེས། ཉེ་འདབས་ན་རྒན་མོ་ཞིག་གིས་ཆང་གི་སྙིང་པོ་བཏོན་པའི་སྦང་མ་དང༌། མར་རག་གི་འབའ་ཆ་དང༌། ཆང་གི་ཡང་ཚ་བསྲེས་ནས་བ་གླང་མོ་ཞིག་ལ་སྟེར་བར་བྱེད་པ་དེ་ཡང་བླངས་ཏེ་བསྲེས།

en: Eucla
bo: ཡུཀ་ལ།

en: Europe
bo: ཡུ་རོབ།

en: European data protection law requires data about European residents which is transferred outside the European Union to be safeguarded to the same standards as if the data was in Europe. So in addition to listing where data goes, you should describe how you ensure that these standards are met either by yourself or by your third party providers, whether that is through an agreement such as Privacy Shield, model clauses in your contracts, or binding corporate rules.
bo: ཡོ་རོབ་མནའ་འབྲེལ་གྱིས་ཡོ་རོབ་རྩིས་གཉེར་སྲུང་སྐྱོང་བྱེད་ཕྱོགས་སྐོར་གྱི་འབྲེལ་ཡོད་བླང་བྱ་རྒྱལ་མཚམས་ཕྱིར་སྤོ་སྒྱུར་བྱེད་པའི་ཡོ་རོབ་སྡོད་དམངས་ཀྱི་གཞི་གྲངས་ནི་གཞི་གྲངས་ཡོ་རོབ་དང་འདྲ་བར་ལྕི་མོ་ཕོག་པའམ་ཚད་གཞི་སྲུང་སྐྱོང་བྱས་ཡོད། དེར་བརྟེན། གཞི་གྲངས་ཀྱི་འབྱུང་ཁུངས་བཀོད་པ་ཕུད། ཁྱེད་ཀྱིས་ཇི་ལྟར་བྱས་ནས་རང་ཉིད་དང་ཡང་ན་ཕྱོགས་གསུམ་པའི་མཁོ་འདོན་ཚོང་པ་དེ་གཉིས་ཚད་གཞི་ལ་སླེབས་པར་ཁག་ཐེག་བྱེད་པ་ཞིབ་བརྗོད་བྱེད་འོས། སྒེར་གསང་བརྒྱུད་གྲོས་མཐུན་དང་གན་རྒྱའི་ཁྲོད་ཀྱི་དཔེ་སྟོན་གྱི་དོན་ཚན་དང་། ད་དུང་གཅུན་འདོམས་རང་བཞིན་གྱི་ཁེ་ལས་ཀྱི་སྒྲིག་ལམ་ཡིན་ནའང་འདྲ།

[ctx: Events and News dashboard widget]
en: https://wordpress.org/news/
bo: https://bo.wordpress.org/news/

en: Everything is running smoothly here.
bo: ཐམས་ཅད་ནི་འདི་རུ་བདེ་བླག་ངང་འཁོར་སྐྱོད་བྱེད་བཞིན་ཡོད།

en: Example: <code>https://wordpress.org/</code> &#8212; do not forget the <code>https://</code>
bo: དཔེར་ན། <code>http://bo.wordpress.org/</code>——བརྗེད་མི་རུང་བ་ནི <code>http://</code>

en: Example: Nifty blogging software
bo: དཔེར་ན། སྤྱོད་གོ་ཡངས་པའི་པོད་ཁུག་མཉེན་ཆས།

en: Excerpt
bo: གནད་བསྡུས།

en: Exclude:
bo: དེ་ཕུད:

en: Exit Recovery Mode
bo: ཕྱིར་སོན་དཔེ་རྣམ་ལས་ཕྱིར་ཐོན།

en: Exit code editor
bo: ཚབ་ཨང་རྩོམ་སྒྲིག་ཆས་ལས་ཕྱིར་ཐོན།

en: Exit recovery mode link expired.
bo: ཕྱིར་སོན་དཔེ་རྣམ་ལས་ཕྱིར་ཐོན་བྱེད་པའི་སྦྲེལ་མཐུད་དུས་ལས་འདས་ཟིན།

en: Expected an array describing the eraser at index %d.
bo: ཕྱོགས་སྟོན %d ཡི་སུབ་པའི་གྲངས་ཚོར་རེ་ལྟོས།

en: Expected an array describing the exporter at index %s.
bo: རེ་ལྟོས་ཀྱི་ཕྱོགས་སྟོན %s ལ་གྲངས་ཚོ་གཅིག་གི་ཞིབ་བརྗོད་ཡོད།

en: Expected data array in response array from exporter: %s.
bo: ཕྱིར་འདྲེན་ལས་ཐོན་པའི་ཡ་ལེན་སྟར་སྒྲིག་ཁྲོད་ཀྱི་རེ་ལྟོས་གཞི་གྲངས་སྟར་སྒྲིག: %s.

en: Expected data in response array from exporter: %s.
bo: ཕྱིར་འདྲེན་ལས་ཐོན་པའི་ཡ་ལེན་སྟར་སྒྲིག་ཁྲོད་ཀྱི་རེ་ལྟོས་གཞི་གྲངས: %s.

en: Expected done (boolean) in response array from exporter: %s.
bo: ཕྱིར་འདྲེན་ལས་ཐོན་པའི་ཡ་ལེན་སྟར་སྒྲིག་ཁྲོད་ཀྱི་རེ་ལྟོས་(པོ་ལིན་)ཚར་བ: %s.

en: Expected response as an array from exporter: %s.
bo: ཕྱིར་འདྲེན་ལས་ཐོན་པའི་སྟར་སྒྲིག་ཁྲོད་ཀྱི་རེ་ལྟོས་ཡ་ལེན: %s.

en: Experimental settings
bo: ཚོད་ལྟའི་རང་བཞིན་ཅན་སྒྲིག་འགོད།

en: Experiments Settings
bo: ཚོད་ལྟའི་རང་བཞིན་ཅན་སྒྲིག་འགོད།

en: Expiration
bo: དུས་བཅད།

en: Export
bo: ཕྱིར་འདྲེན།

en: Export &#8220;%s&#8221; as JSON
bo: &#8220;%s&#8221; JSON ཕྱིར་འདྲེན།

en: Export Personal Data
bo: སྒེར་གྱི་གཞི་གྲངས་ཕྱིར་འདྲེན།

en: Export as JSON
bo: JSON ཕྱིར་འདྲེན།

en: Export personal data list
bo: སྒེར་གྱི་གཞི་གྲངས་གསལ་ཐོ་ཕྱིར་འདྲེན།

en: Export personal data list navigation
bo: སྒེར་གྱི་གཞི་གྲངས་གསལ་ཐོ་ཕྱོགས་སྟོན་ཕྱིར་འདྲེན།

en: Exporter array at index %s does not include a friendly name.
bo: ཕྱོགས་སྟོན %s ཡི་ཕྱིར་འདྲེན་གྲངས་ཚོར་མཐུན་ལམ་མིང་འདུས་མེད་པ།

en: Exporter callback is not a valid callback: %s.
bo: ཕྱིར་འདྲེན་སླར་འདོན་ནི་ནུས་ལྡན་གྱི་སླར་འདོན་མིན་པ: %s.

en: Exporter does not include a callback: %s.
bo: ཕྱིར་འདྲེན་ལ་མི་ཐེ་བའི་སླར་འདོན: %s

en: Exporter index cannot be negative.
bo: ཕྱིར་འདྲེན་ཕྱོགས་སྟོན་ལྡོག་གྲངས་ཡིན་མི་རུང་།

en: Exporter index is out of range.
bo: ཕྱིར་འདྲེན་ཕྱོགས་སྟོན་ཁྱབ་ཁོངས་ལས་བརྒལ་འདུག

en: Extended view
bo: རྒྱ་སྐྱེད་མཐོང་སྣང་།

en: Extension
bo: རྒྱ་སྐྱེད།

en: F j, Y
bo: Y ལོའི་ཟླ n ཚེས j ཉིན།

en: F j, Y g:i a
bo: Y ལོའི་ཟླ n ཚེས j ཉིན། ag:i

en: F, Y
bo: Y ལོའི་ཟླ n

en: FAILED: %s
bo: ཕམ་པ: %s

en: FAILED: WordPress failed to update to %s
bo: ཕམ་པ: WordPress དེ %s ལ་སྤར་རིམ་བྱེད་མ་ཐུབ།

en: Faeroe
bo: ཕེ་རོའི།

en: Failed
bo: མ་ཐུབ་པ།

en: Failed <span class="count">(%s)</span> | Failed <span class="count">(%s)</span>
bo[0]: མ་ཐུབ་པ <span class="count">(%s)</span>

en: Failed to connect to Akismet.
bo: Akismet དང་འབྲེལ་མཐུད་བྱ་མ་ཐུབ།

en: Failed to delete the page.
bo: ཤོག་ངོས་བསུབ་མ་ཐུབ།

en: Failed to exit recovery mode. Please try again later.
bo: ཕྱིར་སོན་དཔེ་རྣམ་ལས་ཕྱིར་ཐོན་བྱེད་མ་ཐུབ། ཡུད་ཙམ་གྱིས་ཡང་བསྐྱར་གནང་རོགས།

en: Failed to store the error.
bo: ནོར་འཁྲུལ་གསོག་འཇོག་བྱ་མ་ཐུབ།

en: Failed to write request to temporary file.
bo: གནས་སྐབས་ཡིག་ཆའི་ནང་དུ་རེ་ཞུ་འབྲི་མ་ཐུབ།

en: Fakaofo
bo: ཕ་ཀའོ་ཕོ།

en: Famagusta
bo: ཧྥ་མ་གུ་སི་ཏ།

en: Faroe
bo: ཧྥེ་རོ།

en: Featured
bo: དམིགས་བསལ་ཁྱད་ལྡན།

en: Featured Content
bo: ཁྱད་ལྡན་ནང་དོན།

en: Featured Image
bo: ཁྱད་ལྡན་བརྙན་རིས།

en: Featured Image Header
bo: མགོའི་ཁྱད་ལྡན་བརྙན་རིས།

en: Featured Images
bo: ཁྱད་ལྡན་བརྙན་རིས།

en: Featured image
bo: ཁྱད་ལྡན་བརྙན་རིས།

en: Features
bo: ཁྱད་ལྡན།

en: Features supported by this theme.
bo: དཔེ་སྒྲོམ་འདིས་རམ་འདེགས་བྱེད་པའི་ཁྱད་གཤིས།

en: February
bo: ཟླ་གཉིས་པ།

en: February 21, 2019
bo: 2019 ལོའི་ཟླ 2 ཚེས 21 ཉིན།

[ctx: February abbreviation]
en: Feb
bo: གཉིས་པ།

en: Feed for all posts filed under %s
bo: %s འོག་གི་རྩོམ་ཡིག་ཡོངས་ཀྱི་ཁྱབ་སྤེལ།

en: Feedback
bo: ལྡོག་སྐྱེལ།

en: Feel free to reconnect again using the button below.
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་གཤམ་གྱི་མཐེབ་གཅུས་མནན་དེ་བསྐྱར་སྦྲེལ་གནང་རོགས་ཞུ།

en: Fields other than %s are not currently supported for sitemaps.
bo: དྲ་ཚིགས་ཀྱི་ས་ཁྲས་མིག་སྔར %s ཕུད་པའི་ཡིག་དུམ་གཞན་ལ་རམ་འདེགས་མི་བྱེད།

en: Fields other than %s are not currently supported for the sitemap index.
bo: དྲ་ཚིགས་ཀྱི་ས་ཁྲ་ཕྱོགས་སྟོན་གྱིས་མིག་སྔར %s ཕུད་པའི་ཡིག་དུམ་གཞན་ལ་རམ་འདེགས་མི་བྱེད།

en: Fiji
bo: ཧྥི་ཇི།

en: File
bo: ཡིག་ཆ།

en: File &#8220;%s&#8221; does not exist?
bo: “%s”ཡིག་ཆ་མེད་པའམ?

en: File &#8220;%s&#8221; is not an image.
bo: “%s”བརྙན་རིས་མ་རེད།

en: File ID.
bo: ཡིག་ཆའི་ ID

en: File URL
bo: ཡིག་ཆའི URL

en: File URL.
bo: ཡིག་ཆའི URL

en: File URL:
bo: ཡིག་ཆའི URL:

en: File canceled.
bo: ཡིག་ཆ་དོར་ཟིན།

en: File edited successfully.
bo: ཡིག་ཆ་བཟོ་བཅོས་བྱེད་ཐུབ་སོང་།

en: File is empty. Please upload something more substantial.
bo: ཡིག་ཆ་འདི་སྟོང་བ་རེད། ཁ་ཤས་ཡར་འབུལ་བྱེད་རོགས།

en: File is empty. Please upload something more substantial. This error could also be caused by uploads being disabled in your %1$s file or by %2$s being defined as smaller than %3$s in %1$s.
bo: ཡིག་ཆ་ནི་སྟོང་པ་རེད། ནང་དོན་ཡོད་པའི་ཡིག་ཆ་སྐྱེལ་འཇོག་བྱེད་རོགས། ནོར་འཁྲུལ་འདི་ནི་ཁྱེད་ཀྱི %1$s ཁྲོད་དུ་སྐྱེལ་འཇོག་བཀག་ཟིན་པ་དང་ཡང་ན %1$s ཁྲོད་ཀྱི %2$s ཡི་གྲངས་ཐང་དེ %3$s ཡི་གྲངས་ཐང་ལས་ཆུང་བ་ལ་བརྟེན་ནས་བྱུང་བ་ཡིན་ཀྱང་སྲིད།

en: File is not an image.
bo: ཡིག་ཆའི་རིགས་གྲས་བརྙན་རིས་མིན་པ།

en: File name:
bo: ཡིག་ཆའི་མིང:

en: File size:
bo: ཡིག་ཆའི་ཆེ་ཆུང་།:

en: File type:
bo: ཡིག་ཆའི་རིགས་གྲས:

en: File upload settings
bo: ཡིག་ཆ་སྐྱེལ་འཇོག་སྒྲིག་འགོད།

en: File uploads
bo: ཡིག་ཆ་སྐྱེལ་འཇོག

en: Filesystem Permissions
bo: ཡིག་ཆའི་མ་ལག་གི་དབང་ཚད།

en: Filipino
bo: ཧྥེ་ལི་པིན་གྱི་སྐད།

en: Fill
bo: འགེང་པ།

en: Fill Screen
bo: བརྙན་ཡོལ་བཀང་།

en: Fill in the Menu Name and click the Create Menu button to create your first menu.
bo: གདམ་ཐོའི་མིང་བྲིས་རྗེས་གདམ་ཐོ་གསར་སྐྲུན་མཐེབ་གཅུས་མནན་ནས་ཁྱེད་ཀྱི་གདམ་ཐོ་ཐོག་མ་གསར་སྐྲུན་བྱེད།

en: Filter
bo: གདམ་གསེས།

en: Filter %s returned items with reserved names.
bo: གདམ་གསེས་ཆས %s མིང་སོར་འཇོག་གི་སྡེ་ཚན་ལ་ཕྱིར་ལོག

en: Filter &#187;
bo: གདམ་གསེས &#187;

en: Filter by category
bo: རིགས་དབྱེ་ལྟར་འཚག་རྒྱག

en: Filter by comment type
bo: དཔྱད་མཆན་རིགས་གྲས་ལྟར་འཚག་རྒྱག

en: Filter by date
bo: ཟླ་ཚེས་ལྟར་གདམ་གསེས།

en: Filter by post format
bo: རྩོམ་གྱི་རྣམ་གཞག་གདམ་གསེས།

en: Filter by type
bo: རིགས་གྲས་ལྟར་གདམ་གསེས།

en: Filter comments list
bo: དཔྱད་མཆན་འཚག་རྒྱག་གསལ་ཐོ།

en: Filter erase personal data list
bo: སྒེར་གྱི་གཞི་གྲངས་གསལ་ཐོ་སུབ་པ་གདམ་གསེས།

en: Filter export personal data list
bo: སྒེར་གྱི་གཞི་གྲངས་གསལ་ཐོ་ཕྱིར་འདྲེན་གདམ་གསེས།

en: Filter items list
bo: སྡེ་ཚན་གསལ་ཐོ་འཚག་རྒྱག

en: Filter media
bo: སྨྱན་གཟུགས་གདམ་གསེས།

en: Filter media items list
bo: སྨྱན་གཟུགས་སྡེ་ཚན་གསལ་ཐོ་འཚག་རྒྱག

en: Filter pages list
bo: ཤོག་ངོས་གསལ་ཐོ་འཚག་རྒྱག

en: Filter posts list
bo: རྩོམ་ཡིག་གསལ་ཐོ་འཚག་རྒྱག

en: Filter themes
bo: དཔེ་སྒྲོམ་འཚག་པ།

en: Filter themes (%s)
bo: དཔེ་སྒྲོམ་འཚག་པ (%s)

en: Filter users list
bo: བཀོལ་སྤྱོད་མཁན་གསལ་ཐོ་འཚག་རྒྱག

en: Find and replace
bo: འཚོལ་ནས་བརྗེ།

en: Find original
bo: གདོད་མ་འཚོལ།

en: Finish
bo: ལེགས་གྲུབ།

en: Finnish
bo: ལེགས་འགྲུབ།

en: First Name
bo: མིང་།

en: First name for the user.
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང་།

en: First page
bo: ཤོག་ངོས་ཐོག་མ།

en: Fit to Screen
bo: བརྙན་ཡོལ་དང་འཚམ་པ།

en: Five.
bo: ལྔ་བ།

en: Fixed Layout
bo: གཏན་འཇགས་བཟོ་དབྱིབས།

en: Fixed background
bo: རྒྱབ་ལྗོངས་གཏན་འཇགས།

en: Fixed width table cells
bo: ཞེང་ཚད་གཏན་འཇགས་ཡིན་པའི་རེའུ་མིག་གི་སྡེ་ཚན་མིག

en: Flip horizontal
bo: ཆུ་སྙོམས་སློག་འཁོར།

en: Flip vertical
bo: དྲང་འཕྱང་སློག་འཁོར།

en: Fluid Layout
bo: གཤེར་གཟུགས་བཟོ་དབྱིབས།

en: Focus on one block at a time
bo: ཐེངས་གཅིག་ལ་རྡོག་གཅིག་དོ་སྣང་།

en: Focus shortcuts:
bo: མདོ་ཚེག་མྱུར་ལམ:

[ctx: Followed by post revision info]
en: From:
bo: ཁུངས:

[ctx: Followed by post revision info]
en: To:
bo: ནས:

en: Font Family
bo: ཡིག་གཟུགས།

en: Font Size
bo: ཡིག་གཟུགས་ཀྱི་ཆེ་ཆུང་།

en: Font Sizes
bo: ཡི་གེ་ཆེ་ཆུང་།

en: Food & Drink
bo: བཟའ་བཏུང་།

en: Footer
bo: ངོས་ཞབས།

en: Footer Widgets
bo: ཤོག་ཞབས་ཡོ་ཆས།

en: Footer label
bo: ངོས་ཞབས་ཀྱི་ཤོག་བྱང་།

en: For each post in a feed, include
bo: feed ཁྲོད་ཀྱི་རྩོམ་ཡིག་འགྲེམ་སྟོན་བྱེད་སྟངས།

en: For more information:
bo: དེ་ལས་མང་བའི་ཆ་འཕྲིན:

en: For most themes, the header text is your Site Title and Tagline, as defined in the <a href="%s">General Settings</a> section.
bo: དཔེ་སྒྲོམ་མང་ཆེ་བར་མཚོན་ན། འགོ་བརྗོད་ཡི་གེ་ནི་ཁྱེད་རང་གི་དྲ་ཚིགས་ཀྱི་ཁ་བྱང་དང་ཁ་བྱང་ཕལ་བ་ཡིན་ལ། ཚན་པ་དེ་གཉིས་ནི་<a href="%s">རྒྱུན་ལྡན་སྒྲིག་འགོད་</a>ཁྲོད་དུ་སྒྲིག་འགོད་བྱེད་ཆོག་པ་ཡིན།

en: For users that register on our website (if any), we also store the personal information they provide in their user profile. All users can see, edit, or delete their personal information at any time (except they cannot change their username). Website administrators can also see and edit that information.
bo: ང་ཚོའི་དྲ་ཚིགས་ཐོག་ལ་ཐོ་འགོད་བྱས་པའི་སྤྱོད་མཁན་ལ་མཚོན་ན་(གལ་ཏེ་ཡོད་ཚེ)། ང་ཚོས་ད་དུང་ཁོ་ཚོས་འདོན་སྤྲོད་བྱས་པའི་མི་སྒེར་གྱི་ཆ་འཕྲིན་ཁོ་ཚོའི་སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཡིག་ཚགས་ནང་དུ་ཉར་གསོག་བྱེད་པ་ཡིན། བེད་སྤྱོད་བྱེད་མཁན་ཚང་མས་ག་དུས་ཡིན་ནའང་ཁོ་ཚོའི་མི་སྒེར་གྱི་ཆ་འཕྲིན་ལ་ལྟ་བ་དང་རྩོམ་སྒྲིག་བྱེད་པའམ་སུབ་པ་སོགས་བྱེད་ཆོག(ཁོ་ཚོས་རང་གི་སྤྱོད་མཁན་མིང་ལ་བཟོ་བཅོས་བྱེད་མི་ཐུབ་པ་མ་གཏོགས)། དྲ་ཚིགས་དོ་དམ་པས་ཀྱང་ཆ་འཕྲིན་དེར་ལྟ་བ་དང་རྩོམ་སྒྲིག་བྱེད་ཆོག་པ་ཡིན།

en: For users without a custom avatar of their own, you can either display a generic logo or a generated one based on their email address.
bo: རང་བཟོས་དབུ་བརྙན་མེད་པའི་བཀོལ་སྤྱོད་མཁན་དག་ལ་ཁྱེད་ཀྱིས་སྤྱི་སྤྱོད་ཀྱི་དབུ་བརྙན་ཞིག་གམ་ཡང་ན་ཁོང་ཚོའི་གློག་འཕྲིན་ལྟར་དབུ་བརྙན་ཅིག་གྲུབ་ཏུ་བཅུག་ནས་འཆར་བར་བྱེད་ཆོག

en: Force erase personal data
bo: སྒེར་གྱི་གཞི་གྲངས་བཙན་ཤེད་ཀྱིས་སྤོ་འབུད།

en: Force erasure has failed.
bo: བཙན་ཤེད་ཀྱིས་གསུབ་ཐུབ་མ་སོང་།

en: Formatting
bo: རྣམ་གཞག

en: Fort Nelson
bo: ཧྥོར་ཊ་ ནེལ་སན།

en: Fort Wayne
bo: ཧྥོར་ཊ་ ཝེན།

en: Fortaleza
bo: ཧྥོར་ཊ་ལི་ཛ།

en: Forward-slash
bo: གསེག་ཤད།

en: Found %s
bo: %s རྙེད།

en: Four Columns
bo: བཞི་སྟར།

en: Four.
bo: བཞི་བ།

en: France
bo: ཧྥ་རན་སི།

en: Freedoms
bo: ཁྱེད་ཀྱི་རང་དབང་།

en: Freetown
bo: ཧྥིརི་ཊའུང།

en: French
bo: ཧྥ་རན་སིའི་སྐད།

en: Fri
bo: གཟའ་པ་སངས།

en: Friday
bo: གཟའ་པ་སངས།

[ctx: Friday initial]
en: F
bo: སངས

en: From %1$s %2$s
bo: དེ་ཡང་ %1$s %2$s

en: From Computer
bo: རྩིས་འཕྲུལ་ནས་

en: From URL
bo: URL ནས་

en: Front Page
bo: མདུན་ཤོག

en: Front page
bo: མདུན་ཤོག

en: Full Size
bo: ཆེ་ཆུང་ཆ་ཚང་།

en: Full URL path to files
bo: ཡིག་ཆའི URL ས་གནས་ཆ་ཚང་།

en: Full Width Template
bo: ཞེང་ཚད་ཡོངས་སུ་བཟུང་བའི་དཔེ་པང་།

en: Full post
bo: རྩོམ་ཡིག་ཆ་ཚང་།

en: Full text
bo: རྩོམ་ཡོངས།

en: Full width
bo: ཞེང་ཡོངས།

en: Fullscreen
bo: ཡོལ་གང་།

en: Fullscreen mode activated
bo: ཡོལ་གང་དཔེ་རྣམ་ནུས་སློང་བྱས་ཟིན།

en: Fullscreen mode deactivated
bo: ཡོལ་གང་དཔེ་རྣམ་སྤྱོད་མཚམས་བཞག་ཟིན།

en: Funafuti
bo: ཧྥུ་ན་ཧྥུ་ཊི།

en: G &#8212; Suitable for all audiences
bo: G &#8212; ལོ་ན་གང་རུང་གི་བཅར་མཁན་གྱིས་བལྟ་བར་འཚམ།

en: GD version
bo: GD ཐོན་རིམ།

en: Gaborone
bo: ག་བོ་རོ་ནི།

en: Galapagos
bo: ག་ལ་པ་གོསི།

en: Galician
bo: ཅ་ལི་ཞི་ཡའི་སྐད།

en: Galleries
bo: པར་ཁུག

en: Gallery
bo: པར་དེབ།

en: Gallery (%s)
bo: པར་དེབ (%s)

en: Gallery Settings
bo: པར་ཁུག་སྒྲིག་སྟེགས།

en: Gallery columns:
bo: པར་དེབ་ཀྱི་སྟར་གྲངས:

en: Gambier
bo: གེམ་བི་ཡར།

en: Gaza
bo: ག་ཛ།

en: General
bo: རྒྱུན་གཏན།

en: General Settings
bo: རྒྱུན་གཏན་འདེམས་ཚན།

en: Generate Password
bo: གསང་གྲངས་སྐྱེད་གྲུབ།

en: Generate password
bo: གསང་གྲངས་སྐྱེད་གྲུབ།

en: Generating preview…
bo: སྔོན་ལྟ་སྐྱེད་གྲུབ་སྒང…

[ctx: Generic label for block inserter button]
en: Add block
bo: རྡོག་པོ་ཁ་སྣོན།

en: Genre
bo: བཟོ་ལྟ།

en: Genre: %s.
bo: གྲུབ་མཐའ: %s.

en: German
bo: འཇར་མན་གྱི་སྐད།

en: Get New Password
bo: གསང་གྲངས་གསར་བ་ཐོབ་ལེན།

en: Get Shortlink
bo: སྦྲེལ་ཐུང་ས་གནས་ཐོབ་ལེན།

en: Get Started
bo: སྤྱོད་མགོ་རྩོམ།

en: Get Version %s
bo: ཐོན་རིམ་ %s ཐོབ་ལེན།

en: Get help resolving this issue.
bo: གནད་དོན་འདི་ཐག་གཅོད་བྱེད་པའི་རོགས་རམ་ཐོབ་ལེན།

en: Get started
bo: མགོ་རྩོམ་པར་བྱ།

en: Get to know the block library
bo: རྡོག་པོའི་མཛོད་ལ་རྒྱུས་ལོན་བྱེད་པ།

en: Ghostscript version
bo: Ghostscript ཐོན་རིམ།

en: Gibraltar
bo: ཇིབ་རཱལ་ཊར།

en: Give the feed a title (optional):
bo: ཁྱབ་སྤེལ་ལ་ཁ་བྱང་འདོགས (འདེམས་རུང):

en: Give your menu a name, then click Create Menu.
bo: དཀར་ཆག་གི་མིང་བྲིས་ནས། དཀར་ཆག་གསར་བཟོ་ལ་ནོན།

en: Glace Bay
bo: གེལེསི་-བེ།

en: Global Settings
bo: ཕྱོགས་ཡོངས་སྒྲིག་སྟེགས།

en: Global shortcuts
bo: ཁྱོན་ཡོངས་མྱུར་ལམ།

en: Go back
bo: ཕྱིར་ལོག

en: Go to Dashboard
bo: ཚད་ཁྲའི་ལྡེབས་ངོས་སུ་ལོག

en: Go to the Plugins screen
bo: མཐུད་སྣེའི་བརྙན་ཡོལ་དུ་བསྐྱོད།

en: Go to the Themes screen
bo: དཔེ་སྒྲོམ་བརྙན་ཡོལ་དུ་བསྐྱོད།

en: Godthab
bo: གོཌི་ཐབ།

en: Good
bo: ཡག་པོ།

en: Goose Bay
bo: གུསི་-བེ།

en: Got it
bo: དེ་ལེན།

en: Gradient
bo: རིམ་འགྱུར།

en: Gradient code: %s
bo: རིམ་འགྱུར་ཚབ་ཨང: %s

en: Gradient control point at position %1$s%% with color code %2$s.
bo: གནས་ཡུལ %1$s དང་ཁ་དོག་ཚབ་ཨང %2$s ཡིན་པའི་རིམ་འགྱུར་སྟངས་འཛིན་ཚེག

en: Gradient: %s
bo: རིམ་འགྱུར: %s

en: Grand Turk
bo: གེརེནཌི་-ཊརཀ

en: Gravatar Logo
bo: Gravatar མཚོན་རྟགས།

en: Gray
bo: སྔོ་སྐྱ།

en: Great job!
bo: ཤིན་ཏུ་བཟང་།

en: Great job! Your site currently passes all site health checks.
bo: ཡག་པོ་འདུག ཁྱེད་རང་གི་དྲ་ཚིགས་ཀྱིས་བདེ་ཐང་བརྟག་དཔྱད་ཡོད་ཚད་ལ་བརྒྱུད་སྤྲོད་བྱས་སོང་།

en: Greek
bo: གྷི་རིག་གི་སྐད།

en: Green
bo: ལྗང་ཁུ།

en: Greenwich
bo: གྷི་རིན་ཝི་ཆི།

en: Grenada
bo: གིརི་ན་ཌ།

en: Grid
bo: དྲ་མིག

en: Grid view
bo: དྲ་མིག་མཐོང་རིས།

en: Group
bo: ཚོ་ཁག

en: Guadalcanal
bo: གའུ་དཱལ་ཀེ་ནཱལ།

en: Guadeloupe
bo: གུ་འ་དི་ལོབ།

en: Guam
bo: གུའམ།

en: Guatemala
bo: གའུ་ཏི་མ་ལ།

en: Guayaquil
bo: གུ་འ་ཡ་ཀུཡིལ།

en: Guernsey
bo: གུ་རེན་སེ།

en: Guide controls
bo: ཕྱོགས་སྟོན་སྟངས་འཛིན།

en: Gutenberg requires WordPress %s or later to function properly. Please upgrade WordPress before activating Gutenberg.
bo: Gutenberg ལ་ངེས་པར་ཚང་དགོས་པ་ནི WordPress %s དང་ཡང་ན་དེ་ལས་མཐོ་བའི་ཐོན་རིམ་ཡིན། Gutenberg ནུས་སློང་མ་བྱས་སྔོན་ལ WordPress རིམ་སྤར་བྱེད་རོགས་གནང་།

en: Guyana
bo: གུ་ཡ་ན།

en: HTML Embed
bo: HTML བཙུད་འཇུག

en: HTML anchor
bo: HTML རྟོད་ཕུར།

en: HTML caption for the attachment, transformed for display.
bo: ཞར་བྱུང་གི་ HTML ཞིབ་བརྗོད། དབྱིབས་རྣམ་སྒྱུར་བ་འཆར་བའི་ཕྱིར་དུ།

en: HTML description of the term.
bo: སྡེ་ཚན་གྱི་ HTML ཞིབ་བརྗོད།

[ctx: HTML elements]
en: Inline
bo: ནང་ཁུལ།

en: HTML for the theme author, transformed for display.
bo: དཔེ་སྒྲོམ་རྩོམ་པ་པོར་བཀོལ་བའི HTML དབྱིབས་རྣམ་སྒྱུར་ནས་འགྲེམས་སྟོན།

[ctx: HTML tag]
en: Address
bo: ས་གནས།

en: HTML title for the object, transformed for display.
bo: བྱ་ཡུལ་གྱི་ HTML ཁ་བྱང་། དབྱིབས་རྣམ་སྒྱུར་བ་འཆར་བའི་ཆེད་དུ།

en: HTML title for the term.
bo: སྡེ་ཚན་གྱི་ HTML ཁ་བྱང་།

en: HTTP Requests
bo: HTTP རེ་ཞུ།

en: HTTP redirect status code must be a redirection code, 3xx.
bo: HTTP ཡང་བསྐྱར་བཀོད་སྒྲིག་གི་གནས་བབས་ཚབ་ཨང་ནི་ངེས་པར་དུ་ཚབ་ཨང 3xx ཡིན་དགོས།

en: HTTP requests are blocked
bo: HTTP རེ་ཞུ་བཀག་སྡོམ་བྱས་ཟིན།

en: HTTP requests are partially blocked
bo: HTTP རེ་ཞུ་ཁག་གཅིག་བཀག་སྡོམ་བྱས་ཟིན།

en: HTTP requests have been blocked by the %1$s constant, with some allowed hosts: %2$s.
bo: HTTP རེ་ཞུ་དེ་བརྟན་གྲངས་ %1$s ཡིས་བཀག་སྡོམ་བྱས་ཟིན། ཆོག་པའི་གཙོ་འཕྲུལ་འགའ་ཤས: %2$s.

en: HTTP requests have been blocked by the %s constant, with no allowed hosts.
bo: HTTP རེ་ཞུ་དེ་བརྟན་གྲངས་ %s ཡིས་བཀག་སྡོམ་བྱས་ཟིན། གེགས་མེད་པའི་གཙོ་འཕྲུལ་མི་འདུག

en: HTTP requests seem to be working as expected
bo: HTTP ཡིས་སྔོན་དཔག་ལྟར་རྒྱུན་ལྡན་ལྟར་ལག་བསྟར་བྱ་དགོས་པའི་བླང་བྱ་བཏོན།

en: HTTPS status
bo: HTTPS གནས་བབས།

en: Haitian Creole
bo: ཧེ་ཐུ་ཁུ་ལེའི་སྐད།

en: Halifax
bo: ཧེ་ལི་ཕེགསི།

en: Harare
bo: ཧ་ར་རི།

en: Harbin
bo: ཧར་བིན།

en: Havana
bo: ཧ་ཝ་ན།

en: Have a default theme available
bo: སོར་བཞག་གི་དཔེ་སྒྲོམ་ཞིག་ཡོད་འདུག

en: Header
bo: འགོ་བྱང་།

en: Header Image
bo: སྟེང་པར།

en: Header Media
bo: མགོ་བརྗོད་སྨྱན་གཟུགས།

en: Header Text
bo: མགོའི་ཡི་གེ

en: Header Text Color
bo: སྟེང་ཡིག་གི་ཁ་དོག

en: Header Video
bo: མགོ་བརྗོད་བརྙན་ཟློས།

en: Header cell
bo: རེའུ་མིག་མགོའི་སྡེ་ཚན་མིག

en: Header label
bo: འགོ་བརྗོད་ཤོག་བྱང་།

en: Header section
bo: འགོ་བརྗོད་ཀྱི་ཚན་པ།

en: Header updated. <a href="%s">Visit your site</a> to see how it looks.
bo: མགོ་བརྗོད་གསར་བཅོས་བྱས་ཟིན། <a href="%s">འདིར་མནན་ནས་</a> གཟིགས་ཐུབ།

en: Heading
bo: ཁ་བྱང་།

en: Heading %d
bo: ཁ་བྱང་། %d

en: Heading 1
bo: རིམ་གཅིག་ཁ་བྱང་།

en: Heading 2
bo: རིམ་གཉིས་ཁ་བྱང་།

en: Heading 3
bo: རིམ་གསུམ་ཁ་བྱང་།

en: Heading 4
bo: རིམ་བཞི་ཁ་བྱང་།

en: Heading 5
bo: རིམ་ལྔ་ཁ་བྱང་།

en: Heading 6
bo: རིམ་དྲུག་ཁ་བྱང་།

en: Headings
bo: ཁ་བྱང་།

en: Hebrew
bo: ཞི་པོ་ལི་ཡའི་སྐད།

en: Hebron
bo: ཧེ་བོརཱོན།

en: Height
bo: མཐོ་ཚད།

en: Height in pixels
bo: མཐོ་ཚད་པིག་ཟེལ།

en: Hello world!
bo: འཛམ་གླིང་། ཁྱེད་བདེ་མོ།

en: Hello,
bo: ཁམས་བཟང་།

en: Help
bo: རོགས་རམ།

en: Help build Gutenberg
bo: Gutenberg ལ་རོགས་རམ་བྱས་ཏེ་འཛུགས་སྐྲུན་བྱེད་པ།

en: Helsinki
bo: ཧེལ་སིན་ཀི

en: Here's a detailed guide.
bo: ཞིབ་ཕྲའི་བཀོལ་སྤྱོད་ཕྱོགས་སྟོན་འདི་ལ་གཟིགས་རོགས།

en: Hermosillo
bo: ཧར་མོ་སི་ལོ།

en: Hey there, looks like you just pasted HTML into the &#8220;Visual&#8221; tab of the Text widget. You may want to paste your code into the &#8220;Text&#8221; tab instead. Alternately, try out the new &#8220;Custom HTML&#8221; widget!
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་མཐོང་རུང་རྩོམ་སྒྲིག་ཆས་ནང་ལ་སྦྱར་བའི་ནང་དོན་ཁྲོད་དུ་HTMLཚབ་ཨང་ཡོད་པ་འདྲ། གལ་ཏེ་HTMLཚབ་ཨང་ཡོད་པ་ཡིན་ན་&#8220;ཡི་གེ་&#8221;རྣམ་པར་བསྒྱུར་ནས་ཡང་བསྐྱར་སྦྱར་རོགས། ཡང་ན་ཁྱེད་ཀྱིས་ང་ཚོས་གསར་དུ་བཏོན་པའི་&#8220;རང་སྒྲུབ་ HTML&#8221; ལྷུ་ཆུང་ལ་ཚོད་ལྟ་བྱེད་ཆོག

en: Hi ###USERNAME###,
    
    This notice confirms that your email address on ###SITENAME### was changed to ###NEW_EMAIL###.
    
    If you did not change your email, please contact the Site Administrator at
    ###ADMIN_EMAIL###
    
    This email has been sent to ###EMAIL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
bo: ཨ་རོགས་###USERNAME###：
    
    བརྡ་སྦྱོར་འདི་ནི་ཁྱེད་ཀྱིས་༼ ###SITENAME### ༽སྟེང་གི་གློག་འཕྲིན་བཟོ་བཅོས་བྱས་པར་ངོས་འཛིན་བྱས་པ་ཡིན།
    
    གལ་ཏེ་ཁྱེད་ཀྱིས་རང་གི་གློག་འཕྲིན་ལ་བཟོ་བཅོས་བྱས་པ་མིན་ཚེ་གློག་འཕྲིན་ ###ADMIN_EMAIL###\n
    ནང་ལ་ཡི་གེ་བཏང་ནས་དྲ་ཚིགས་དོ་དམ་པར་བརྡ་གཏོང་རོགས།
    
    གློག་འཕྲིན་འདི་ནི་ ###EMAIL### ལ་བཏང་བ་ཡིན།
    
    ཚེ་རིང་།
    ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Hi ###USERNAME###,
    
    This notice confirms that your password was changed on ###SITENAME###.
    
    If you did not change your password, please contact the Site Administrator at
    ###ADMIN_EMAIL###
    
    This email has been sent to ###EMAIL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
bo: ཨ་རོགས་###USERNAME###：
    
    བརྡ་སྦྱོར་འདི་ནི་ཁྱེད་ཀྱིས་༼ ###SITENAME### ༽སྟེང་གི་གསང་གྲངས་བཟོ་བཅོས་བྱས་པར་ངོས་འཛིན་བྱས་པ་ཡིན།
    
    གལ་ཏེ་ཁྱེད་ཀྱིས་རང་གི་གསང་གྲངས་ལ་བཟོ་བཅོས་བྱས་པ་མིན་ཚེ་གློག་འཕྲིན་ ###ADMIN_EMAIL###\n
    ནང་ལ་ཡི་གེ་བཏང་ནས་དྲ་ཚིགས་དོ་དམ་པར་བརྡ་གཏོང་རོགས།
    
    གློག་འཕྲིན་འདི་ནི་ ###EMAIL### ལ་བཏང་བ་ཡིན།
    
    ཚེ་རིང་།
    ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Hi there! I'm a bike messenger by day, aspiring actor by night, and this is my website. I live in Los Angeles, have a great dog named Jack, and I like pi&#241;a coladas. (And gettin' caught in the rain.)
bo: གྲོགས་པོ་ལགས། སྐུ་ཁམས་བཟང་། བདག་ནི་མི་ག་གེ་མོ་ཡིན་པ་དང་འདི་ནི་ངའི་དྲ་ཚིགས་ཡིན། ང་རང་ལྷ་ས་རུ་གནས་སྡོད་བྱེད་བཞིན་ཡོད་ལ། བདག་ལ་ཁྱི་གུ་སྙིང་རྗེ་བོ་ཞིག་ཀྱང་ཡོད། ང་རང་སྙན་ངག་འབྲི་བར་ཧ་ཅང་དགའ།

en: Hi,
    
    This notice confirms that the admin email address was changed on ###SITENAME###.
    
    The new admin email address is ###NEW_EMAIL###.
    
    This email has been sent to ###OLD_EMAIL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
bo: ཨ་རོགས།
    
    བརྡ་སྦྱོར་འདིས་ ###SITENAME### ཡི་དོ་དམ་པའི་ཡིག་ཟམ་ས་གནས་ལ་བཟོ་བཅོས་བྱེད་པར་ངོས་འཛིན་བྱས་པ་ཡིན།
    
    དོ་དམ་པའི་ཡིག་ཟམ་ས་གནས་གསར་པ་ནི། ###NEW_EMAIL### ཡིན།
    
    ཡིག་ཟམ་འདི་གཏོང་ཡུལ་ནི། ###OLD_EMAIL###
    
    བཀྲིས།
    ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Hi,
    
    This notice confirms that the network admin email address was changed on ###SITENAME###.
    
    The new network admin email address is ###NEW_EMAIL###.
    
    This email has been sent to ###OLD_EMAIL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
bo: ཨ་རོགས།
    
    བརྡ་སྦྱོར་འདིས་ ###SITENAME### ཡི་དྲ་རྒྱའི་དོ་དམ་ཡིག་ཟམ་ས་གནས་ལ་བཟོ་བཅོས་བྱེད་པར་ངོས་འཛིན་བྱས་པ་ཡིན།
    
    དྲ་རྒྱའི་དོ་དམ་ཡིག་ཟམ་ས་གནས་གསར་པ་ནི། ###NEW_EMAIL### ཡིན།
    
    ཡིག་ཟམ་འདི་གཏོང་ཡུལ་ནི། ###OLD_EMAIL###
    
    བཀྲིས།
    ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Hide
bo: གབ།

en: Hide Details
bo: ཞིབ་ཕྲའི་གནས་ཚུལ་གབ།

en: Hide header image
bo: སྟེང་པར་གབ།

en: Hide image
bo: བརྙན་རིས་གབ།

en: Hide password
bo: གསང་གྲངས་གབ།

en: Hide post options
bo: རྩོམ་ཡིག་གི་འདེམས་བྱང་སྦེད།

en: Hide the excerpt on the full content page
bo: ཤོག་ངོས་ཆ་ཚང་གི་ནང་དོན་ཁྲོད་དུ་གནད་བསྡུས་གབ།

en: Hindi
bo: རྒྱ་གར་སྐད།

en: Hint: The password should be at least twelve characters long. To make it stronger, use upper and lower case letters, numbers, and symbols like ! " ? $ % ^ &amp; ).
bo: གསལ་འདེབས: གསང་གྲངས་ནི་ཉུང་མཐར་ཡང་ཡིག་རྟགས་༡༢་ལས་མང་ན་འགྲིག་གི་རེད། གསང་གྲངས་བཙན་པོ་བཟོ་བསམ་ན་དབྱིན་ཡིག་ཆེ་འབྲི་དང་ཆུང་འབྲི། ཨང་ཀི མཚོན་རྟགས་དཔེར་ན ! “ ? $ % ^ &amp; ).

en: Ho Chi Minh
bo: ཧོ་ཀྲི་མིན།

en: Hobart
bo: ཧོ་བཱཊི།

en: Holiday
bo: དུས་ཆེན།

en: Home
bo: མདུན་ཤོག

en: Home URL
bo: མདུན་ཤོག་གི URL

en: Homepage
bo: གཙོ་ངོས།

en: Homepage Settings
bo: གཙོ་ངོས་སྒྲིག་འགོད།

en: Homepage and posts page must be different.
bo: མདུན་ཤོག་དང་རྩོམ་ཡིག་ཤོག་ངོས་དེ་ངེས་པར་ཏུ་མི་འདྲ་བ་ཞིག་ཡིན་དགོས།

en: Homepage: %s
bo: གཙོ་ངོས: %s

en: Hong Kong
bo: ཧོང་ཀོང་།

en: Honolulu
bo: ཧོ་ནོ་ལུ་ལུ།

en: Horizontal line
bo: ཆུ་སྙོམས་ཐིག

en: Horizontal space
bo: ཆུ་སྙོམས་བར་གསེང་།

en: Hour
bo: དུས་ཚོད

en: Hours
bo: ཆུ་ཚོད།

en: Hovd
bo: ཧོབ་ཌི།

en: How long we retain your data
bo: ང་ཚོས་དུས་ཡུན་ག་ཙམ་ལ་ཁྱེད་ཀྱི་གཞི་གྲངས་སོར་ཉར་བྱེད།

en: How many items would you like to display?
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་སྡེ་ཚན་ག་ཚོད་ཙམ་འཆར་དུ་འཇུག་འདོད་དམ?

en: How we protect your data
bo: ང་ཚོས་ཇི་ལྟར་ཁྱེད་ཀྱི་གཞི་གྲངས་སྲུང་སྐྱོབ་བྱེད།

en: Howdy USERNAME,
    
    Your new account is set up.
    
    You can log in with the following information:
    Username: USERNAME
    Password: PASSWORD
    LOGINLINK
    
    Thanks!
    
    --The Team @ SITE_NAME
bo: ཨ་རོགས་ USERNAME,
    
    ཁྱེད་ཀྱི་ཐོ་ཁོངས་གསར་བ་དེ་གསར་བཟོ་བྱས་ཟིན།
    
    ཁྱེད་ཀྱིས་གཤམ་གྱི་དཔང་ཡིག་འདི་དག་སྤྱད་ནས་འཛུལ་ཆོག:
    
    བཀོལ་མིང: USERNAME
    གསང་གྲངས: PASSWORD
    LOGINLINK
    
    ཐུགས་རྗེ་ཆེ།
    
    --SITE_NAME ཚོགས་པ་ནས་ཕུལ།

en: Howdy!
    
    WordPress has a built-in feature that detects when a plugin or theme causes a fatal error on your site, and notifies you with this automated email.
    ###CAUSE###
    First, visit your website (###SITEURL###) and check for any visible issues. Next, visit the page where the error was caught (###PAGEURL###) and check for any visible issues.
    
    ###SUPPORT###
    
    If your site appears broken and you can't access your dashboard normally, WordPress now has a special "recovery mode". This lets you safely login to your dashboard and investigate further.
    
    ###LINK###
    
    To keep your site safe, this link will expire in ###EXPIRES###. Don't worry about that, though: a new link will be emailed to you if the error occurs again after it expires.
    
    When seeking help with this issue, you may be asked for some of the following information:
    ###DEBUG###
    
    ###DETAILS###
bo: ཁམས་བཟང་།
    
     ཁྱེད་ཀྱི་དྲྭ་ཚིགས་སྟེང་དུ་སྣོན་མའམ་སྒྲོམ་གཞི་ཞིག་གིས་ཉེན་ཚབས་ཆེ་བའི་ནོར་འཁྲུལ་བཟོ་སྐབས།  དེས་རང་འགུལ་གྱི་འཕྲིན་ཐུང་འདི་བརྒྱུད་ནས་ཁྱེད་ལ་བརྡ་གཏོང་བར་བྱེད། 
    
    ###CAUSE###
    
    ཐོག་མར་ཁྱེད་ཀྱི་དྲྭ་ཚིགས་ (###SITEURL###)  ལ་གཟིགས་ནས་མངོན་གསལ་དོད་པའི་སྐྱོན་ཆ་ཡོད་མེད་ལ་ཞིབ་ལྟ་བྱོས། དེ་ནས་ཁྱེད་ཀྱིས་ནོར་འཁྲུལ་འབྱུང་སའི་དྲྭ་ཚིགས་ (###PAGEURL###) ལ་གཟིགས་ནས་མངོན་གསལ་དོད་པའི་སྐྱོན་ཆ་ཡོད་མེད་ལ་ཞིབ་ལྟ་བྱོས།
    
    ###SUPPORT###
    
    གལ་ཏེ་ཁྱེད་ཀྱི་དྲ་ཚིགས་ལ་གནད་དོན་བྱུང་ནས་ཚད་ཁྲའི་ལྡེབས་ངོས་ལ་བཅར་འདྲི་བྱེད་མི་ཐུབ་ཚེ། ད་ལྟའི་ཆར WordPress ལ་དམིགས་བསལ་གྱི་ "ཕྱིར་སོན་དཔེ་རྣམ" སྤྱོད་རྒྱུ་ཡོད་པ་དང་། དེ་ལྟར་བྱས་ཚེ་ཁྱེད་ཀྱིས་བདེ་འཇགས་ངང་ཚད་ཁྲའི་ལྡེབས་ངོས་སུ་བསྐྱོད་ནས་ནོར་འཁྲུལ་གྱི་འབྱུང་རྐྱེན་ལ་བརྟག་དཔྱད་བྱེད་ཆོག་པ་ཡིན།
    
    ###LINK###
    
    དྲ་ཚིགས་བདེ་འཇགས་ཀྱི་སླད་དུ་སྦྲེལ་མཐུད་འདི་ ###EXPIRES### རྗེས་སུ་དུས་ལས་འདའ་བ་ཡིན། འོན་ཀྱང་ཁྱེད་རང་གིས་བློ་དོགས་གནང་མི་དགོས་ཏེ། གལ་སྲིད་དུས་ལ་འདས་རྗེས་ཡང་བསྐྱར་ནོར་འཁྲུལ་བྱུང་ཚེ་སྦྲེལ་མཐུད་གསར་བ་ཞིག་གློག་ཡིག་བརྒྱུད་ནས་དོ་དམ་པར་གཏོང་ངེས་ཡིན།
    
    འབྲེལ་ཡོད་གནད་དོན་འདིའི་རོགས་རམ་འཚོལ་སྐབས་ཁྱེད་ལ་གཤམ་གྱི་ཆ་འཕྲིན་ཁ་ཤས་འདོན་སྤྲོད་བྱེད་དགོས་པའི་རེ་བ་འདོན་སྲིད:
    ###DEBUG###
    
    ###DETAILS###

en: Howdy! Plugins and themes failed to update on your site at %s.
bo: ཁམས་བཟང་། མཐུད་སྣེ་དང་དཔེ་སྒྲོམ་ནི་ཁྱེད་ཀྱི་དྲ་ཚིགས %s སྟེང་དུ་གསར་བཅོས་བྱ་མ་ཐུབ།

en: Howdy! Plugins failed to update on your site at %s.
bo: ཁམས་བཟང་། མཐུད་སྣེ་ནི་ཁྱེད་ཀྱི་དྲ་ཚིགས %s སྟེང་དུ་གསར་བཅོས་བྱ་མ་ཐུབ།

en: Howdy! Some plugins and themes have automatically updated to their latest versions on your site at %s. No further action is needed on your part.
bo: ཁམས་བཟང་། ཁྱེད་རང་གི་དྲ་ཚིགས %s སྟེང་མཐུད་སྣེ་དང་དཔེ་སྒྲོམ་ཁ་ཤས་རང་འགུལ་གྱིས་གསར་བཅོས་བྱས་ནས་ཆེས་གསར་བའི་པར་གཞི་ཡིན། ཁྱེད་རང་གིས་གོམ་གང་མདུན་སྤོས་ཀྱི་བྱེད་ཐབས་གང་ཡང་སྤྱོད་མི་དགོས།

en: Howdy! Some plugins have automatically updated to their latest versions on your site at %s. No further action is needed on your part.
bo: ཁམས་བཟང་། ཁྱེད་རང་གི་དྲ་ཚིགས %s སྟེང་མཐུད་སྣེ་ཁ་ཤས་རང་འགུལ་གྱིས་གསར་བཅོས་བྱས་ནས་ཆེས་གསར་བའི་པར་གཞི་ཡིན། ཁྱེད་རང་གིས་གོམ་གང་མདུན་སྤོས་ཀྱི་བྱེད་ཐབས་གང་ཡང་སྤྱོད་མི་དགོས།

en: Howdy! Some themes have automatically updated to their latest versions on your site at %s. No further action is needed on your part.
bo: ཁམས་བཟང་། ཁྱེད་རང་གི་དྲ་ཚིགས %s སྟེང་དཔེ་སྒྲོམ་ཁ་ཤས་རང་འགུལ་གྱིས་གསར་བཅོས་བྱས་ནས་ཆེས་གསར་བའི་པར་གཞི་ཡིན། ཁྱེད་རང་གིས་གོམ་གང་མདུན་སྤོས་ཀྱི་བྱེད་ཐབས་གང་ཡང་སྤྱོད་མི་དགོས།

en: Howdy! Themes failed to update on your site at %s.
bo: ཁམས་བཟང་། དཔེ་སྒྲོམ་ནི་ཁྱེད་ཀྱི་དྲ་ཚིགས %s སྟེང་དུ་གསར་བཅོས་བྱ་མ་ཐུབ།

en: Howdy,
    
    A request has been made to perform the following action on your account:
    
         ###DESCRIPTION###
    
    To confirm this, please click on the following link:
    ###CONFIRM_URL###
    
    You can safely ignore and delete this email if you do not want to
    take this action.
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
bo: ཁམས་བཟང་།
    
    ཁྱེད་ཀྱི་ཐོ་ཁོངས་ལ་གཤམ་གྱི་བཀོལ་སྤྱོད་དེ་གནང་དགོས་པའི་རེ་ཞུ་བཏོན་འདུག:
    
         ###DESCRIPTION###
    
    འདི་ལ་ངོས་འཛིན་བྱེད་དགོས་ན་གཤམ་གྱི་སྦྲེལ་མཐུད་དེར་བསྣུན་རོགས:
    ###CONFIRM_URL###
    
    གལ་ཏེ་མི་དགོས་ཚེ། ཁྱེད་ཀྱིས་སེམས་བདེ་མོའི་ངང་ནས་ཡིག་ཟམ་འདི་སྣང་མེད་དུ་བསྐྱུར་བའམ་ཡང་ན་སུབ་ཏེ་
    བཀོལ་སྤྱོད་འདི་མཚམས་བཞག་ཆོག་པ་ཡིན།
    
    ཡིག་ཟམ་འདི་གཏོང་ཡུལ་ནི། ###EMAIL###
    
    མཚམས་འདྲི་དང་བཅས།
    ###SITENAME### ནས་ཕུལ།
    ###SITEURL###

en: Howdy,
    
    A user data privacy request has been confirmed on ###SITENAME###:
    
    User: ###USER_EMAIL###
    Request: ###DESCRIPTION###
    
    You can view and manage these data privacy requests here:
    
    ###MANAGE_URL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
bo: ཁམས་བཟང་།
    
    ###SITENAME### ཁྲོད་ཀྱི་སྤྱོད་མཁན་གཞི་གྲངས་ཀྱི་སྒོས་གསང་རེ་ཞུ་ངོས་འཛིན:
    
    སྤྱོད་མཁན: ###USER_EMAIL###
    རེ་ཞུ: ###DESCRIPTION###
    
    ཁྱེད་ཀྱིས་འདི་རུ་གཞི་གྲངས་འདི་དག་གི་སྒོས་གསང་རེ་ཞུ་ལ་བལྟ་བའམ་དོ་དམ་བྱེད་ཆོག:
    
    ###MANAGE_URL###
    
    ཁམས་འདྲི་དང་བཅས།
    ###SITENAME### ནས།
    ###SITEURL###

en: Howdy,
    
    Thank you for signing up with WordPress.com. To activate your newly created account, please click on the following link:
    
    %s
    
    --The WordPress.com Team
bo: རྟེན་འབྲེལ་ཞུ། WordPress.com ཟིན་བྲིས་སུ་ཐོ་འགོད་བྱས་པར་བཀའ་དྲིན་ཆེ་ཞུ། ད་ལྟ་གསར་དུ་བཟོས་མ་ཐག་པའི་ཐོ་མིང་འདི་བྱེད་ལས་ཅན་དུ་བསྒྱུར་བར་གཤམ་གྱི་དྲ་ཐག་ལ་སྣུན་རོགས། %s -- བོར་ཌི་ཕི་རེ་སི་ཚོགས་ཆུང་ནས།

en: Howdy,
    
    Your request for an export of personal data has been completed. You may
    download your personal data by clicking on the link below. For privacy
    and security, we will automatically delete the file on ###EXPIRATION###,
    so please download it before then.
    
    ###LINK###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
bo: ཁམས་བཟང་།
    
    ཁྱེད་ཀྱི་སྒེར་གྱི་གཞི་གྲངས་ཕྱིར་འདྲེན་རེ་ཞུ་ལེགས་འགྲུབ་བྱུང་སོང་། ཁྱེད་ཀྱིས་
    གཤམ་གྱི་སྦྲེལ་མཐུད་ལ་བསྣུན་ཏེ་རང་གི་སྒེར་གྱི་གཞི་གྲངས་ཕབ་ལེན་བྱེད་ཆོག་པ་དང་། སྒོས་གསང་དང་
    བདེ་འཇགས་ཀྱི་སླད་དུ། ང་ཚོས་རང་འགུལ་གྱིས་ ###EXPIRATION### སྟེང་གི་ཡིག་ཆ་སུབ་གི་ཡིན།
    དེ་བས་དེའི་སྔོན་ལ་ཕབ་ལེན་བྱེད་རོགས་ཞུ།
    
    ###LINK###
    
    འཚམས་འདྲི་དང་བཅས།
    ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Howdy,
    
    Your request to erase your personal data on ###SITENAME### has been completed.
    
    If you have any follow-up questions or concerns, please contact the site administrator.
    
    For more information, you can also read our privacy policy: ###PRIVACY_POLICY_URL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
bo: ཁམས་བཟང་།
    
    ཁྱེད་ཀྱི་ ###SITENAME### ཁྲོད་ཀྱི་སྒེར་གྱི་གཞི་གྲངས་གསུབ་པའི་རེ་ཞུ་ལེགས་འགྲུབ་བྱུང་ཟིན།
    
    གལ་ཏེ་ཁྱེད་ལ་རྗེས་མཐུད་ཀྱི་གནད་དོན་དང་དོགས་གཞི་ཡོད་ཚེ། དྲ་ཚིགས་དོ་དམ་པར་འབྲེལ་བ་བྱེད་རོགས།
    
    དེ་ལས་མང་བའི་ཆ་འཕྲིན་གྱི་སྐོར། ཁྱེད་ཀྱིས་ང་ཚོའི་སྒོས་གསང་སྲིད་ཇུས་ལ་ཀློག་འདོན་བྱེད་ཆོག: ###PRIVACY_POLICY_URL###
    
    ཁམས་འདྲི་དང་བཅས།
    ###SITENAME### ནས།
    ###SITEURL###

en: Howdy,
    
    Your request to erase your personal data on ###SITENAME### has been completed.
    
    If you have any follow-up questions or concerns, please contact the site administrator.
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
bo: ཁམས་བཟང་།
    
    ཁྱེད་ཀྱི་ ###SITENAME### ཁྲོད་ཀྱི་སྒེར་གྱི་གཞི་གྲངས་གསུབ་པའི་རེ་ཞུ་ལེགས་འགྲུབ་བྱུང་ཟིན།
    
    གལ་ཏེ་ཁྱེད་ལ་རྗེས་མཐུད་ཀྱི་གནད་དོན་དང་དོགས་གཞི་ཡོད་ཚེ། དྲ་ཚིགས་དོ་དམ་པར་འབྲེལ་བ་བྱེད་རོགས།
    
    ཁམས་འདྲི་དང་བཅས།
    ###SITENAME### ནས།
    ###SITEURL###

en: Howdy, %s
bo: ཁམས་བཟང་། %s

en: However, it is your responsibility to use those resources correctly, to provide the information that your privacy policy requires, and to keep that information current and accurate.
bo: However, it is your responsibility to use those resources correctly, to provide the information that your Privacy Policy requires, and to keep that information current and accurate.

en: Huge
bo: ཤིན་ཏུ་ཆེན་པོ།

en: Human-readable labels for the post type for various contexts.
bo: རྩོམ་ཡིག་རིགས་གྲས་ནང་དོན་གོང་འོག་མི་འདྲ་བའི་མིའི་རིགས་ཀློག་འདོན་ཤོག་བྱང་།

en: Human-readable labels for the taxonomy for various contexts.
bo: རིགས་དགར་ཐབས་དེ་གོང་འོག་ཁྲོད་ཀྱི་མིའི་རིགས་ཀློག་འདོན་ཤོག་བྱང་།

en: Hungarian
bo: ཧང་ག་རིའི་སྐད།

en: I really need an ID for this to work.
bo: ང་ལ་ ID ཡིས་ལས་ཀ་དེ་བྱེད་དགོས་ཡོད།

en: I'm sure I want to permanently delete my site, and I am aware I can never get it back or use %s again.
bo: ངའི་དྲ་ཚིགས་དུས་གཏན་དུ་སུབ་རྒྱུ་ཡིན་པ་གཏན་འཁེལ་ཡིན་པ་མ་ཟད། སུབ་ཟིན་པའི་དྲ་ཚིགས་ལ་ཕྱིར་ལོག་བྱ་རྒྱུ་མེད་པ་དང %s ཡང་བསྐྱར་སྤྱོད་རྒྱུ་མེད་པའང་ངས་ཤེས་ཀྱིན་ཡོད།

en: ID #%1$s: %2$s
bo: ID #%1$s：%2$s

en: ID #%1$s: %2$s <strong>Sorry, you are not allowed to remove this user.</strong>
bo: ID #%1$s: %2$s <strong>དགོངས་དག་ཞུ། ཁྱེད་ཀྱིས་སྤྱོད་མཁན་འདི་སྤོ་འབུད་བྱེད་མི་ཐུབ།</strong>

en: ID of the post context.
bo: རྩོམ་ཡིག་གོང་འོག་གི ID

en: IO error.
bo: IO ནོར་འཁྲུལ།

en: Icelandic
bo: འཁྱགས་གླིང་སྐད།

en: Icon
bo: དབུ་བརྙན།

en: Icon + text
bo: མཚོན་རྟགས + ཡི་གེ

en: Icon URL
bo: མཚོན་རྟགས་ཀྱི་དྲ་གནས།

en: Icon of block type.
bo: རྡོག་པོའི་རིགས་གྲས་ཀྱི་རྟགས་རིས།

en: Icon only
bo: མཚོན་རྟགས་པར་རིས་གཅིག་པུ།

en: Id should start with a letter, followed only by letters, numbers, dashes, dots, colons or underscores.
bo: Id ནི་གསལ་བྱེད་ནས་མགོ་བཟུང་བ་དང་། དེ་ནས་གསལ་བྱེད་དང་ཨང་ཀི འཕྲེད་རྟགས། ཚེག འོག་ཐིག་སོགས་ཡིན་དགོས།

en: Identicon (Generated)
bo: སྤྱི་མཚན་རིས་དབྱིབས (རང་གྲུབ)

en: If the link is to a person, you can specify your relationship with them using the above form. If you would like to learn more about the idea check out <a href="https://gmpg.org/xfn/">XFN</a>.
bo: གལ་ཏེ་སྦྲེལ་མཐུད་དེ་མི་ག་གེ་མོ་ལ་དམིགས་འདོད་ཚེ། ཁྱེད་ཀྱིས་གོང་གི་རེའུ་མིག་ཁྲོད་དུ་ཁྱེད་དང་མི་དེའི་འབྲེལ་བ་དམིགས་འཛུགས་བྱེད་ཆོག གལ་ཏེ་ད་དུང་མང་དུ་མཁྱེན་འདོད་ན། <a href="https://gmpg.org/xfn/">XFN</a> ལ་གཟིགས་རོགས།

en: If true, Akismet will automatically discard the worst spam automatically rather than putting it in the spam folder.
bo: རེད་འདུག་ན། Akismet གིས་མཆན་སྡུག་ཤོས་རྣམས་ཐད་ཀར་སུབ་རྒྱུ་ཡིན་པ་ལས། གད་སྙིགས་ཁུངས་སུ་ཡང་མི་འཇོག

en: If true, show the number of approved comments beside each comment author in the comments list page.
bo: རེད་འདུག་ན། མཆན་ཐོའི་ནང་མཆན་འགོད་མཁན་དང་ལྷན་དུ་ཆོག་མཆན་འཕྲོད་པའི་མཆན་རྣམས་སྟོན།

en: If you add a video, the image will be used as a fallback while the video loads.
bo: གལ་ཏེ་ཁྱེད་ཀྱིས་བརྙན་ཟློས་ཁ་སྣོན་བྱེད་ཚེ། བརྙན་རིས་ནི་བརྙན་ཟློས་རྒྱབ་སྣོན་བྱེད་དུས་སྤྱོད་དམིགས་བྱེད་པ་ཡིན།

en: If you already have a Privacy Policy page, please select it below. If not, please create one.
bo: གལ་ཏེ་ཁྱེད་ལ་སྒོས་གསང་སྲིད་ཇུས་ཀྱི་ཤོག་ངོས་ཡོད་ཚེ། གཤམ་དུ་འདེམས་རོགས། གལ་ཏེ་མེད་ཚེ། གཅིག་གསར་སྐྲུན་བྱོས།

en: If you are a member of a regulated industry, or if you are subject to additional privacy laws, you may be required to disclose that information here.
bo: གལ་ཏེ་ཁྱེད་ནི་ལྟ་སྐུལ་དོ་དམ་བྱེད་པའི་ལས་རིགས་ཀྱི་ཁོངས་མི་དང་། ཡང་ན་ཁྱེད་ལ་གསང་བའི་བཅའ་ཁྲིམས་ཀྱི་ཚོད་འཛིན་ཐེབས་ཀྱིན་ཡོད་ཚེ། འདི་གར་ཆ་འཕྲིན་འདི་དག་མངོན་གསལ་བརྟོལ་དགོས་ཡོད་འདུག

en: If you are looking to paste rich content from Microsoft Word, try turning this option off. The editor will clean up text pasted from Word automatically.
bo: ཁྱེད་ཀྱིས Microsoft Word ནས་ནང་དོན་ཕུན་ཚོགས་སྦྱར་འདོད་ན་འདེམས་བྱང་འདི་ཁ་རྒྱག་རོགས། བཟོ་བཅོས་ཆས་ཀྱིས་རང་འགུལ་ངང Word ནས་སྦྱར་བའི་ཡི་གེར་གཙང་བཤེར་བྱེད་ངེས་ཡིན།

en: If you are unsure what these terms mean you should probably contact your host. If you still need help you can always visit the <a href="%s">WordPress support forums</a>.
bo: &#8217; གལ་སྲིད་དུས་བཅད་འདིའི་ནང་དོན་གསལ་བོ་ཞིག་མི་ཤེས་ན། དྲ་ཚིགས་གནས་བདག་(web hosting) བཟོ་གྲྭ་ལ་འབྲེལ་བ་བྱེད་རོགས། གཞན་ཞིབ་ཕྲའི་གནས་ཚུལ་ <a href="%s">WordPress རོགས་རམ་གླེང་མོལ </a> ནས་ཤེས་ཐུབ།

en: If you do not know how to set up a database you should <strong>contact your host</strong>. If all else fails you may find help at the <a href="%s">WordPress support forums</a>.
bo: གལ་སྲིད་ཁྱེད་ཀྱིས་མ་གཞི་གྲངས་མཛོད་སྒྲིག་འཇུག་བྱེད་སྟངས་མི་ཤེས་ན། &#8217; དྲ་ཚིགས་གནས་བདག་བཟོ་གྲྭ་ལ <strong>འབྲེལ་བ་བྱེད་ </strong>ཆོག གལ་སྲིད་དེས་ཀྱང་མ་ཕན་ན <a href="%s">WordPress Support Forums</a> ལ་ཕེབས་རོགས།

en: If you do not want a header image to be displayed on your site at all, click the &#8220;Remove Header Image&#8221; button at the bottom of the Header Image section of this page. If you want to re-enable the header image later, you just have to select one of the other image options and click &#8220;Save Changes&#8221;.
bo: If you don&#8217;t want a header image to be displayed on your site at all, click the &#8220;Remove Header Image&#8221; button at the bottom of the Header Image section of this page. If you want to re-enable the header image later, you just have to select one of the other image options and click &#8220;Save Changes&#8221;.

en: If you have an account on this site, or have left comments, you can request to receive an exported file of the personal data we hold about you, including any data you have provided to us. You can also request that we erase any personal data we hold about you. This does not include any data we are obliged to keep for administrative, legal, or security purposes.
bo: གལ་ཏེ་ཁྱེད་ལ་དྲ་ཚིགས་འདིའི་ཐོ་ཁོངས་ཤིག་ཡོད་པའམ། ཡང་ན་དེའི་སྔོན་ལ་དཔྱད་གཏམ་རེའང་བཞག་ཡོོད་ཚེ། ཉར་ཚགས་བྱས་ཡོད་པའི་སྒེར་གྱི་གཞི་གྲངས་དེ་དག་ཕབ་བཤུའི་རེ་འདུན་ཞུ་ཆོག་ལ། དེ་གར་ཁྱེད་ཀྱིས་ང་ཚོར་སྤྲད་པའི་སྒེར་གྱི་གཞི་གྲངས་ཡོངས་རྫོགས་ཡང་འདུ། ང་ཚོས་ཉར་གསོག་བྱས་ཡོད་པའི་ཁྱེད་དང་འབྲེལ་བའི་གཞི་གྲངས་དེ་དག་ཁྱེད་ཀྱིས་བསུབ་ན་ཡང་ཆོག་ཏེ། དེ་གར་ང་ཚོས་སྲིད་འཛིན་དང་བཅའ་ཁྲིམས་སམ་བདེ་འཇགས་སོགས་ཀྱི་དམིགས་ཡུལ་གྱི་ཆེད་དུ་གཞི་གྲངས་གཅིག་ཀྱང་ཉར་ཚགས་བྱེད་མི་སྲིད།

en: If you have not yet created any menus, <strong>click the &#8217;create a new menu&#8217; link</strong> to get started
bo: If you haven&#8217;t yet created any menus, <strong>click the &#8217;create a new menu&#8217; link</strong> to get started

en: If you have posts or comments in another system, WordPress can import those into this site. To get started, choose a system to import from below:
bo: གལ་སྲིད་ས་གནས་རྩོམ་ཡིག་དང་དཔྱད་མཆན་ཡོད་ན། WordPress མཉེན་ཆས་ཀྱིས་དྲ་ཚིགས་འདིར་ནང་འདྲེན་བྱེད་ཐུབ། ནང་འདྲེན་བྱེད་པར་གཤམ་ནས་ས་གནས་འདེམས་རོགས།

en: If you leave a comment, the comment and its metadata are retained indefinitely. This is so we can recognize and approve any follow-up comments automatically instead of holding them in a moderation queue.
bo: གལ་ཏེ་ཁྱེད་ཀྱིས་དཔྱད་མཆན་བཞག་ཡོད་ཚེ། དཔྱད་མཆན་དང་དེའི་གཞི་གྲངས་དུས་བཀག་མེད་པར་སོར་འཇོག་བྱེད་པ་ཡིན། དེ་ལྟར་བྱས་ཚེ་ང་ཚོས་རྗེས་མཐུད་ཀྱི་དཔྱད་མཆན་གང་རུང་ལ་རང་འགུལ་གྱིས་ངོས་འཛིན་དང་ཆོག་མཆན་སྟེར་བ་ལས་བཤེར་སྒུག་གི་གྲས་སུ་འཇོག་གི་མིན་པ་རེད།

en: If you use your site for commercial purposes and you engage in more complex collection or processing of personal data, you should note the following information in your privacy policy in addition to the information we have already discussed.
bo: གལ་ཏེ་ཁྱེད་ཀྱི་དྲ་ཚིགས་ནི་ཚོང་ལས་ཀྱི་དམིགས་ཡུལ་ཡིན་པ་དང་། ད་དུང་ཁྱེད་ཀྱིས་ལྷག་ཏུ་རྙོག་འཛིང་ཆེ་བའི་མི་སྒེར་གྱི་གཞི་གྲངས་དཔྱད་ཡིག་སོགས་ཉར་བསྡུ་དང་ཐག་གཅོད་བྱེད་པར། ང་ཚོས་གླེང་མོལ་བྱས་ཟིན་པའི་དཔྱད་ཡིག་ཕུད་རང་སྒེར་གྱི་བརྡ་ཁྱབ་ནང་ཆ་འཕྲིན་འདི་དག་འགོད་དགོས་འདུག

en: If you visit our login page, we will set a temporary cookie to determine if your browser accepts cookies. This cookie contains no personal data and is discarded when you close your browser.
bo: གལ་ཏེ་ཁྱེད་ཀྱིས་ང་ཚོའི་ཐོ་འཇུག་ཤོག་ངོས་སུ་བཅར་འདྲི་བྱས་ཚེ། ང་ཚོས་གནས་སྐབས་ཀྱི cookie ཞིག་སྒྲིག་འགོད་བྱས་ཏེ་ཁྱེད་ཀྱི་བཤར་ཆས་ཀྱིས cookie དང་ལེན་བྱེད་མིན་གཏན་འཁེལ་བྱེད་པ་ཡིན། དེ་ཡང cookie འདི་ལ་མི་སྒེར་གྱི་གཞི་གྲངས་གང་ཡང་འདུས་མེད་དེ་ཁྱེད་ཀྱི་བཤར་ཆས་སྒོ་རྒྱབ་སྐབས་སུ་བོར་སྟོར་གཏོང་བ་རེད།

en: If you want to export a handy list of all the information on this page, you can use the button below to copy it to the clipboard. You can then paste it in a text file and save it to your device, or paste it in an email exchange with a support engineer or theme/plugin developer for example.
bo: གལ་ཏེ་ཤོག་ངོས་འདིའི་སྟེང་གི་གནས་ཚུལ་ཡོངས་ཀྱི་གསལ་ཐོ་ཕྱིར་འདྲེན་བྱེད་དགོས་ཚེ། ཁྱེད་ཀྱིས་གཤམ་གྱི་མཐེབ་གཅུས་སྤྱད་དེ་དྲས་སྦྱར་པང་ལ་མཁོ་ཕབ་བྱེད་ཆོག་པ་དང་། ཡིག་རྐྱང་ཡིག་ཆ་རུ་སྦྱར་ནས་ཁྱེད་ཀྱི་ཡོ་བྱད་དུ་ཉར་ཚགས་བྱེད་ཆོག་པ་དང་ཡང་ན་རམ་འདེགས་ལས་གྲྭ་པ་དང་ཡང་ན་དཔེ་སྒྲོམ་དང་མཐུད་སྣེའི་གསར་འབྱེད་པའི་གློག་ཡིག་ཏུ་སྦྱར་ཆོག

en: If you want to learn more about how to build additional blocks, or if you are interested in helping with the project, head over to the <a href="%s">GitHub repository</a>.
bo: གལ་ཏེ་ཁྱེད་ཀྱིས་རྡོག་གཞན་པ་འཛུགས་སྐྲུན་བྱེད་པའི་ཐད་ནས་དེ་ལས་མང་བའི་གནས་ཚུལ་མཁྱེན་འདོད་པའམ་ཡང་ན་རྣམ་གྲངས་ལེགས་འགྲུབ་བྱེད་པར་རོགས་རམ་བྱེད་འདོད་ཡོད་ཚེ། <a href="%s">GitHub repository</a> སྟེང་ལ་ཕེབས་རོགས།

en: If your site does not display, please contact the owner of this network.
bo: གལ་ཏེ་འདི་ནི་ཁྱེད་ཀྱི་དྲ་ཚིགས་ཡིན་ཚེ། དྲ་ཚིགས་ཀྱི་དྲ་རྒྱ་དོ་དམ་པར་འབྲེལ་གཏུགས་བྱ་རོགས།

en: If your theme has multiple menus, giving them clear names will help you manage them.
bo: གལ་ཏེ་ཁྱེད་ཀྱི་དཔེ་སྒྲོམ་ལ་གདམ་ཐོ་དུ་མ་ཡོད་ཚེ། མིང་གསལ་པོ་བཏགས་ཚེ་ཁྱེད་རང་ལ་དེ་དག་དོ་དམ་བྱེད་པར་རོགས་རམ་བྱེད་ཐུབ།

en: If your theme has widget areas, you can also add menus there. Visit the <a href="%s">Widgets panel</a> and add a &#8220;Navigation Menu widget&#8221; to display a menu in a sidebar or footer.
bo: གལ་ཏེ་ཁྱེད་ཀྱི་དཔེ་སྒྲོམ་ལ་ལྷུ་ཆུང་ས་ཁྱོན་ཡོད་ཚེ། ཁྱེད་ཀྱིས་དེ་རུ་གདམ་ཐོ་ཁ་སྣོན་བྱས་ཀྱང་ཆོག <a href="%s">ལྷུ་ཆུང་པང་ལེབ་</a> ལ་བཅར་ནས་ &#8220;ཕྱོགས་སྟོན་གདམ་ཐོ་ལྷུ་ཆུང་&#8221; ཁ་སྣོན་བྱས་ཏེ་འགྲམ་ཚང་ངམ་ཡང་ན་ཞབས་སུ་གདམ་ཐོ་འཆར་ཆོག

en: If your website provides a service which includes automated decision making - for example, allowing customers to apply for credit, or aggregating their data into an advertising profile - you must note that this is taking place, and include information about how that information is used, what decisions are made with that aggregated data, and what rights users have over decisions made without human intervention.
bo: གལ་ཏེ་ཁྱེད་ཀྱི་དྲ་ཚིགས་ལ་རང་འགུལ་ཐབས་ཇུས་སོགས་འདུས་པའི་ཞབས་ཞུ་འདོན་སྤྲོད་བྱས་ཡོད་པར།  དཔེར་ན་མཁོ་མཁན་གྱིས་ཡིད་རྟོན་དངུལ་བུན་བསྐྱི་ཆོག་པ་སོགས། ཁོ་ཚོའི་གཞི་གྲངས་དེ་དག་ཕྱོགས་བསྡུས་ཀྱི་ཁྱབ་བརྡ་ཞིག་ཏུ་གནད་བསྡུས་ཐེབས་པ་དང་།  ཆ་འཕྲིན་དེ་དག་གི་བཀོལ་སྤྱོད་བྱེད་སྟངས་དང། བེད་སྤྱོད་བྱེད་སྟངས། འདུས་སྦྱོར་གྲངས་གཞི་དེ་དག་གི་ཐབས་ཇུས་སོགས་སྤྱོད་མཁན་མེད་པར་རང་འགུལ་གྱི་གནས་ཚུལ་འོག་དབང་ཚད་ག་འདྲ་ཡོད་པ་སོགས་འབྱུང་རྒྱུ་སོགས་ལ་དོ་སྣང་བྱེད་དགོས་ཡོད།

en: If your website receives data about users from third parties, including advertisers, this information must be included within the section of your privacy policy dealing with third party data.
bo: གལ་ཏེ་ཁྱེད་ཀྱི་དྲ་ཚུགས་ཀྱིས་ཕྱོགས་གསུམ་པའི་སྤྱོད་མཁན་གྱི་གཞི་གྲངས་བསྡུ་ལེན་བྱེད་ན། (དེ་གར་བརྡ་ཁྱབ་ཚོང་དོན་ཡང་འདུས་ལ།) ངེས་བར་དུ་ཕྱོགས་གསུམ་པའི་སྒོས་གསང་ཆ་འཕྲིན་ཐག་གཅོད་ཀྱི་གཞི་གྲངས་སུ་འདུ་རུ་འཇུག་དགོས་བར་བརྡ་ཁྱབ་དགོས་ཡོད།

en: Image
bo: བརྙན་རིས།

en: Image <span class="count">(%s)</span> | Images <span class="count">(%s)</span>
bo[0]: བརྙན་རིས <span class="count">(%s)</span>

en: Image Address
bo: བརྙན་རིས་ས་གནས།

en: Image CSS Class
bo: བརྙན་རིས CSS རིགས།

en: Image Caption
bo: བརྙན་རིས་གསལ་བཤད།

en: Image Editor Save Failed
bo: བརྙན་རིས་བཟོ་བཅོས་ཆས་ཉར་ཚགས་བྱེད་མ་ཐུབ།

en: Image File
bo: བརྙན་རིས་ཡིག་ཆ།

en: Image Link
bo: པར་རིས་སྦྲེལ་སྐུད།

en: Image Position
bo: བརྙན་རིས་གནས་ཡུལ།

en: Image Processing Error
bo: བརྙན་རིས་སྒྲིག་གཅོད་ལ་ནོར་འཁྲུལ་བྱུང་བ།

en: Image Size
bo: བརྙན་རིས་ཆེ་ཆུང་།

en: Image Title Attribute
bo: བརྙན་རིས་ཀྱི་ཁ་བྱང་གཏོགས་གཤིས།

en: Image URL
bo: བརྙན་རིས URL

en: Image Upload Error
bo: བརྙན་རིས་སྐྱེལ་འཇོག་ནོར་འཁྲུལ་བྱུང་།

en: Image Widget
bo: བརྙན་རིས་ལྷུ་ཆུང་།

en: Image Widget (%d) | Image Widget (%d)
bo[0]: བརྙན་རིས་ལྷུ་ཆུང་། (%d)

en: Image could not be processed.
bo: བརྙན་རིས་སྒྲིག་གཅོད་བྱེད་མ་ཐུབ་པས་ཕྱིར་ལོག་ནས་ཡང་བསྐྱར་ཚོད་ལྟ་བྱ་རོགས།

en: Image could not be processed. Please go back and try again.
bo: བརྙན་རིས་སྒྲིག་གཅོད་བྱ་མ་ཐུབ། ཕྱིར་ལོག་ནས་ཡང་བསྐྱར་ཚོད་ལྟ་བྱ་རོགས།

en: Image crop area preview. Requires mouse interaction.
bo: པར་རིས་བཅད་གཏུབ་ལ་སྔོན་ལྟ་བྱེད་པར། ཙི་ཙིས་སྟེང་གནོན་བྱེད་དགོས།

en: Image crop failed.
bo: བརྙན་རིས་དྲས་མ་ཐུབ།

en: Image data does not exist. Please re-upload the image.
bo: བརྙན་རིས་གཞི་གྲངས་མི་འདུག། ཡང་བསྐྱར་སྐྱེལ་འཇོག་བྱ་རོགས།

en: Image default align
bo: བརྙན་རིས་སོར་བཞག་སྙོམས་སྒྲིག་ཚུལ།

en: Image default link type
bo: བརྙན་རིས་སོར་བཞག་མཐུད་སྤྲེལ་རིགས་གྲས།

en: Image default size
bo: བརྙན་རིས་སོར་བཞག་ཆེ་ཆུང་།

en: Image description
bo: བརྙན་རིས་ཞིབ་བརྗོད།

en: Image details
bo: བརྙན་རིས་ཀྱི་གནས་ཚུལ་ཞིབ་ཕྲ།

en: Image flip failed.
bo: བརྙན་རིས་སློག་འཁོར་མ་ཐུབ།

en: Image metadata is inconsistent.
bo: བརྙན་རིས་གཏོགས་གཤིས་མི་འགྲིག

en: Image resize failed.
bo: བརྙན་རིས་ཀྱི་ཆེ་ཆུང་ལེགས་སྒྲིག་བྱེད་མ་ཐུབ།

en: Image rotate failed.
bo: བརྙན་རིས་འཁོར་མ་ཐུབ།

en: Image saved
bo: བརྙན་རིས་ཉར་ཚགས་བྱས་ཟིན།

en: Image size
bo: བརྙན་རིས་ཆེ་ཆུང་།

en: Image size in pixels
bo: བརྙན་རིས་ཆེ་ཆུང་པིག་ཟེལ།

en: Image size presets
bo: བརྙན་རིས་ཀྱི་ཆེ་ཆུང་སྔོན་བཟོ།

en: Image sizes
bo: བརྙན་རིས་ཆེ་ཆུང་།

en: Image uploaded.
bo: བརྙན་རིས་སྐྱེལ་འཇོག་བྱས་ཟིན།

en: ImageMagick version number
bo: ImageMagick ཐོན་རིམ་གྱི་ཨང་གྲངས།

en: ImageMagick version string
bo: ImageMagick ཐོན་རིམ་གྱི་ཡིག་རྟགས་ཕྲེང་།

en: Images
bo: པར་རིས།

en: Images &amp; Videos
bo: བརྙན་རིས། &amp; བརྙན་ཟློས།

en: Images should be at least %s tall.
bo: པར་རིས་ཉུང་མཐར %s བརྙན་རྒྱུ་ལས་རིང་དགོས།

en: Imagick Resource Limits
bo: Imagick ཐོན་ཁུངས་ཚོད་འཛིན།

en: Immediately
bo: འཕྲལ་དུ།

en: Import
bo: ནང་འདྲེན།

en: Important:
bo: གལ་ཆེན:

en: In %1$s, use the %2$s method, not the %3$s function. See %4$s.
bo: In %1$s, བེད་སྤྱོད་ཡོད་པ་དེ %2$s method ཡིན་པ་ལས།  %3$s function མ་རེད།   %4$s འདིར་གཟིགས་རོགས།

en: In a few words, explain what this site is about.
bo: ཚིག་ཁ་ཤས་ཀྱིས་དྲ་ཚིགས་འདི་ལ་ཞིབ་བརྗོད་གནང་རོགས།

en: In a village of La Mancha, the name of which I have no desire to call to mind, there lived not long since one of those gentlemen that keep a lance in the lance-rack, an old buckler, a lean hack, and a greyhound for coursing.
bo: ཅང་མ་འགོར་བའི་སྔོན་ལ། མི་དྲག་ཅིག་ཅོ་མན་གྱི་སྡེ་བ་ཞིག་གི་ནང་དུ་བསྡད་ཡོད་ལ། གྲོང་ཚོའི་མིང་ངས་བཤད་མི་འདོད། མི་དྲག་དེ་རིགས་ཀྱིས་དུས་རྒྱུན་མེ་མདའ་གཅིག་མེ་མདའི་འཇོག་སྟེགས་སུ་བཞག་ནས་ཡོད་ལ། གནའ་བོའི་ཕུབ་དང་། རྟ་སྐམ་པོ་གཅིག ད་དུང་ཤ་ཁྱི་གཅིག་བཅས་ཡོད།

en: In quoting others, we cite ourselves.
bo: མི་གཞན་གྱི་བཤད་ཚུལ་དྲངས་དོན་ནི་རང་ཉིད་ཀྱི་རྒྱས་བཤད་ལ་ཤུགས་སྣོན་རྒྱག་ཆེད་ཡིན།

en: In reply to %s.
bo: ལན་སློག་ཡུལ་ནི་ %s

en: In reply to: %s
bo: ལན་སློག: %s

en: In response to
bo: ལན་སློག་ཡུལ།

en: In response to: %s
bo: ལན་སློག་ཡུལ: %s

en: In the <strong>In response to</strong> column, there are three elements. The text is the name of the post that inspired the comment, and links to the post editor for that entry. The View Post link leads to that post on your live site. The small bubble with the number in it shows the number of approved comments that post has received. If there are pending comments, a red notification circle with the number of pending comments is displayed. Clicking the notification circle will filter the comments screen to show only pending comments on that post.
bo: In the <strong>In Response To</strong> column, there are three elements. The text is the name of the post that inspired the comment, and links to the post editor for that entry. The View Post link leads to that post on your live site. The small bubble with the number in it shows the number of approved comments that post has received. If there are pending comments, a red notification circle with the number of pending comments is displayed. Clicking the notification circle will filter the comments screen to show only pending comments on that post.

en: In the <strong>Submitted on</strong> column, the date and time the comment was left on your site appears. Clicking on the date/time link will take you to that comment on your live site.
bo: In the <strong>Submitted On</strong> column, the date and time the comment was left on your site appears. Clicking on the date/time link will take you to that comment on your live site.

en: In the WordPress editor, each paragraph, image, or video is presented as a distinct “block” of content.
bo: དེ་ཡང WordPress རྩོམ་སྒྲིག་ཆས་ཀྱི་ཁྲོད་དུ་དུམ་ཚན་རེ་རེ་དང་། པར་རིས་རེ་རེ། བརྙན་ཟློས་རེ་རེ་བཅས་ "རྡོག་པོའི་" ནང་དོན་མི་འདྲ་བའི་ཐོག་ནས་མངོན་གྱི་ཡོད།

en: In the editing area, the Tab key enters a tab character.
bo: རྩོམ་སྒྲིག་ས་ཁུལ་དུ། Tab མཐེབ་མནན་ནས་ཡིག་རྟགས་ཤིག་བླུགས།

en: In this case, WordPress caught an error with one of your plugins, %s.
bo: གནས་ཚུལ་འདིའི་འོག་ཏུ། WordPress ཡིས་མིག་སྔར་སྤྱོད་བཞིན་པའི་མཐུད་སྣེ %s ཡི་ནོར་འཁྲུལ་འཛིན་བཟུང་བྱས་ཡོད།

en: In this case, WordPress caught an error with your theme, %s.
bo: གནས་ཚུལ་འདིའི་འོག་ཏུ། WordPress ཡིས་མིག་སྔར་སྤྱོད་བཞིན་པའི་དཔེ་སྒྲོམ %s ཡི་ནོར་འཁྲུལ་འཛིན་བཟུང་བྱས་ཡོད།

en: In this section you should explain how long you retain personal data collected or processed by the website. While it is your responsibility to come up with the schedule of how long you keep each dataset for and why you keep it, that information does need to be listed here. For example, you may want to say that you keep contact form entries for six months, analytics records for a year, and customer purchase records for ten years.
bo: ས་བཅད་འདིའི་ནང་། ཁྱེད་ཀྱིས་དྲ་ཚིགས་ཀྱིས་འཚོལ་སྡུད་དང་ཐག་བཅད་པའི་སྒེར་གྱི་གཞི་གྲངས་སོར་འཇོག་གི་དུས་ཚོད་གསལ་བཤད་བྱེད་འོས། མ་གཞི་ཁྱེད་རང་ལ་གཞི་གྲངས་ཚོགས་རེ་རེ་ཉར་ཚགས་ཀྱི་དུས་ཚོད་རེའུ་མིག་དང་ཅིའི་ཕྱིར་དེ་སོར་འཇོག་བྱེད་དགོས་པ་སོགས་འདོན་པའི་འགན་འཁྲི་ཡོད་མོད། འོན་ཀྱང་ཆ་འཕྲིན་འདི་དག་གནས་འདིར་བཀོད་དགོས་པ་དོན་དངོས་རེད། དཔེར་ན། ཁྱེད་ཀྱི་ཁྱེད་རང་གི་ཟླ་དྲུག་གི་འབྲེལ་གཏུག་རེའུ་མིག་བྱ་ར་སོར་འཇོག་དང་། ལོ་གཅིག་གི་དབྱེ་ཞིབ་ཀྱི་ཟིན་ཐོ་དང་དེ་བཞིན་ལོ་བཅུའི་རིང་གི་མཁོ་མཁན་ཉོས་པའི་ཐོ་སོགས་བཤད་འདོད་ནའང་ཐང་།

en: In this section you should explain what measures you have taken to protect your users&#8217; data. This could include technical measures such as encryption; security measures such as two factor authentication; and measures such as staff training in data protection. If you have carried out a Privacy Impact Assessment, you can mention it here too.
bo: ས་བཅད་འདིའི་ནང་ཁྱེད་ཀྱིས་སྤྱོད་མཁན་གྱི་གཞི་གྲངས་ལ་སྲུང་སྐྱོང་བྱེད་པར་སྤྱད་པའི་བྱེད་ཐབས་སོགས་ལ་འགྲེལ་བཤད་ཅིག་རྒྱག་དགོས་ཡོད་དེ། དཔེར་ན་གསང་གྲངས་ལག་རྩལ་བྱེད་ཐབསདང་། བདེ་སྲུང་བྱེད་ཐབས་དཔེར་ན་2FAདང་། དེ་བཞིན་མི་ནུས་བྱེད་ཐབས་དཔེར་ན་ལས་བྱེད་མི་སྣ་གཞི་གྲངས་སྲུང་སྐྱོབ་ཐད་ཀྱི་གསོ་སྦྱོང་། གལ་ཏེ་ཁྱོད་ལ་དེ་ཕུད་ཀྱི་གསང་ཚུགས་ཤུགས་རྐྱེན་ཐད་ཀྱི་དཔྱད་དཔོག་ཡོད་ཚེ་ཡང་འདི་རུའང་གླེང་ཆོག

en: In this section you should explain what procedures you have in place to deal with data breaches, either potential or real, such as internal reporting systems, contact mechanisms, or bug bounties.
bo: ཚན་པ་འདིའི་ནང་དུ་ཁྱེད་ཀྱིས་བྱ་རིམ་གང་ཞིག་ལ་བརྟེན་ནས་དངོས་ཤུགས་ཀྱི་གཞི་གྲངས་གསང་ཤོར་ལ་ཐག་གཅོད་བྱེད་པར་གསལ་བཤད་བྱེད་དགོས། དཔེར་ན། ནང་ཁུལ་གྱི་སྙན་ཞུའི་མ་ལག་དང་འབྲེལ་གཏུགས་ལམ་ལུགས། ཡང་ན་ནོར་འཁྲུལ་བྱ་དགའ་ལྟ་བུ།

en: In this section you should explain what rights your users have over their data and how they can invoke those rights.
bo: ས་བཅད་འདིའི་ནང་། ཁྱེད་རང་གི་སྤྱོད་མཁན་གྱིས་ཁོ་ཚོའི་གཞི་གྲངས་ལ་དབང་ཆ་གང་དག་ཡོད་པ་དང་དེ་བཞིན་ཁོ་ཚོའི་ཁེ་དབང་དེ་དག་ཇི་ལྟར་འཐེན་སྤྱོད་བྱེད་པ་གསལ་བཤད་བྱེད་འོས།

en: In this section you should list all transfers of your site data outside the European Union and describe the means by which that data is safeguarded to European data protection standards. This could include your web hosting, cloud storage, or other third party services.
bo: ཚན་པ་འདིའི་ནང་དུ་ཁྱེད་ཀྱིས་ཡོ་རོབ་མནའ་འབྲེལ་ཕུད་པའི་དྲ་ཚིགས་ཀྱི་གཞི་གྲངས་བརྒྱུད་འདྲེན་ཡོངས་འབྲི་དགོས་པ་མ་ཟད་གཞི་གྲངས་ལ་ཡོ་རོབ་གཞི་གྲངས་སྲུང་སྐྱོབ་ཀྱི་ཚད་གཞིའི་རྣམ་པ་ཐེབས་པ་གསལ་བཤད་བྱེད་དགོས། འདིར་ཁྱེད་ཀྱི་དྲ་ཚིགས་གཙོ་འཕྲུལ་དང་སྤྲིན་ཉར་གསོག ཡང་ན་ཕྱོགས་གསུམ་པའི་ཞབས་ཞུ་སོགས་འདུས་སྲིད།

en: In this section you should note what personal data you collect from users and site visitors. This may include personal data, such as name, email address, personal account preferences; transactional data, such as purchase information; and technical data, such as information about cookies.
bo: ཚན་པ་འདིར་ཁྱེད་ཀྱིས་སྤྱོད་མཁན་དང་དྲ་ཚིགས་བཅར་འདྲི་མཁན་ལས་བསྡུ་ལེན་བྱས་པའི་སྒེར་གྱི་གཞི་གྲངས་ལ་མཉམ་འཇོག་བྱེད་འོས། དེ་རུ་སྒེར་གྱི་གཞི་གྲངས་དཔེར་ན་མིང་དང་ཡིག་ཟམ་ས་གནས། སྒེར་གྱི་ཐོ་ཁོངས་ཀྱི་དགའ་ཕྱོགས་སོགས་དང་། ཉོ་ཚོང་གཞི་གྲངས་དཔེར་ན་ཉོ་སྒྲུབ་ཆ་འཕྲིན། ལག་རྩལ་གཞི་གྲངས་དཔེར་ན cookie ཡི་སྐོར་གྱི་ཆ་འཕྲིན་སོགས་འདུས་པ་རེད།

en: In this section you should provide a contact method for privacy-specific concerns. If you are required to have a Data Protection Officer, list their name and full contact details here as well.
bo: ཚན་པ་འདིའི་ནང་དུ་ཁྱེད་ཀྱིས་སྒོས་གསང་ལ་དམིགས་པའི་གནད་དོན་གྱི་འབྲེལ་གཏུགས་བྱེད་ཐབས་མཁོ་སྤྲོད་བྱེད་དགོས། གལ་ཏེ་ཁྱེད་ལ་གཞི་གྲངས་སྲུང་སྐྱོབ་བྱེད་མཁན་དགོས་ཚེ། འདི་རུ་ཁོང་ཚོའི་མིང་དང་ཞིབ་ཕྲའི་འབྲེལ་གཏུགས་བྱེད་ཐབས་འབྲི་དགོས།

en: In this subsection you should list the cookies your website uses, including those set by your plugins, social media, and analytics. We have provided the cookies which WordPress installs by default.
bo: In this subsection you should list the cookies your web site uses, including those set by your plugins, social media, and analytics. We have provided the cookies which WordPress installs by default.

en: In this subsection you should note what analytics package you use, how users can opt out of analytics tracking, and a link to your analytics provider&#8217;s privacy policy, if any.
bo: ཚན་པ་འདིར་ཁྱེད་ཀྱིས་སྤྱོད་བཞིན་པའི་དབྱེ་ཞིབ་ཐུམ་བུ་སྟེ། སྤྱོད་མཁན་ཅི་ལྟར་བྱས་ནས་རྗེས་འདེད་དབྱེ་ཞིབ་ལས་འབུད་པ་དང་། མཁོ་སྤྲོད་མཁན་གྱི་སྒོས་གསང་སྲིད་ཇུས་ཀྱི་སྦྲེལ་ཐག་ལ་མཉམ་འཇོག་བྱེད་འོས། གལ་ཏེ་ཡོད་ཚེ།

en: In this subsection you should note what information is captured through comments. We have noted the data which WordPress collects by default.
bo: ཚན་པ་འདིར་ཁྱེད་ཀྱིས་དཔྱད་མཆན་བརྒྱུད་ནས་ཆ་འཕྲིན་གང་དག་འཛིན་པར་མཉམ་འཇོག་བྱེད་འོས། ང་ཚོས WordPress ཡིས་བསྡུ་ལེན་བྱས་པའི་སོར་བཞག་གི་གཞི་གྲངས་ལ་མཉམ་བཞག་ཟིན།

en: In this subsection you should note what information may be disclosed by users who can upload media files. All uploaded files are usually publicly accessible.
bo: ཚན་པ་འདིར་ཁྱེད་ཀྱིས་སྤྱོད་མཁན་གང་དག་གིས་སྨྱན་གཟུགས་ཡིག་ཆ་སྐྱེལ་འཇོག་བྱེད་ཆོག་པ་ལ་མཉམ་འཇོག་བྱེད་འོས། སྤྱིར་བཏང་འོག་སྐྱེལ་འཇོག་བྱས་ཟིན་པའི་ཡིག་ཆ་ཡོངས་ཁྲོམ་བསྒྲགས་ཡིན།

en: Inactive Plugins
bo: འགུལ་ལྡན་མིན་པའི་མཐུད་སྣེ།

en: Inactive Sidebar (not used)
bo: སྤྱད་མེད་པའི་འགྲམ་ཚང་།

en: Inactive Themes
bo: འགུལ་ལྡན་མིན་པའི་དཔེ་སྒྲོམ།

en: Inactive Widgets
bo: སྤྱད་མེད་པའི་ལྷུ་ཆུང་།

en: Inactive plugins are tempting targets for attackers. If you are not going to use a plugin, you should consider removing it.
bo: འགུལ་ལྡན་མིན་པའི་མཐུད་སྣེ་ནི་འཐབ་རྒོལ་པའི་སླུ་བྲིད་ཀྱི་དམིགས་འབེན་ཡིན། གལ་སྲིད་ཁྱེད་ཀྱིས་མཐུད་སྣེ་སྤྱོད་རྒྱུ་མིན་ཚེ་དེ་སྤོ་འབུད་བྱས་ན་བཟང་།

en: Incorrect post password.
bo: ནོར་འཁྲུལ་གྱི་རྩོམ་ཡིག་གསང་གྲངས།

en: Incorrect username or password.
bo: བཀོལ་མིང་ངམ་གསང་གྲངས་ནོར་བ།

en: Increase indent
bo: སྐུམ་ཚད་ཁ་སྣོན།

en: Indent a list by pressing <kbd>space</kbd> at the beginning of a line.
bo: ཐིག་ཕྲེང་གི་འགོ་འཛུགས་སར <kbd>སྟོང་མིག་མཐེབ་</kbd> མནན་ནས་གསལ་ཐོ་སྐུམ་པ།

en: Indent list item
bo: གསལ་ཐོའི་སྡེ་ཚན་སྐུམ་པ།

en: India
bo: རྒྱ་གར།

en: Indian
bo: ཨིན་ཌི་ཡཱན།

en: Indiana
bo: ཨིན་དི་ཡ་ན།

en: Indianapolis
bo: ཨིན་དི་ཡ་ན་པོ་ལིསི།

en: Indonesian
bo: ཧིན་རྡུ་ཉི་ཞི་ཡའི་སྐད།

en: Industry regulatory disclosure requirements
bo: ལས་རིགས་ལྟ་སྐུལ་ཁྱབ་བསྒྲགས་རེ་ཞུ།

en: Inexistent terms.
bo: Inexistent དུས་བཅད།

en: Info
bo: ཆ་འཕྲིན།

en: Inline CSS code that registers the CSS class required for the style.
bo: ནང་ཁུལ་གྱི CSS ཚབ་ཨང་། བཟོ་ལྟ་ཐོ་འགོད་ལ་དགོས་ངེས་ཀྱི CSS རིགས།

en: Inline code
bo: ནང་ཁུལ་གྱི་ཚབ་ཨང་།

en: Inline image
bo: ནང་ཁུལ་བརྙན་རིས།

en: Inline toolbar (when an image, link or preview is selected)
bo: ནང་ཁུལ་ལག་ཆའི་ཚང་།

en: Insert Page Break tag
bo: ཤོག་ངོས་དགར་བྱེད་འགྲེལ་བྱང་བར་འཇུག

en: Insert Read More tag
bo: མུ་མཐུད་དུ་ཀློག  བར་འཇུག

en: Insert a new block after the selected block(s).
bo: གདམ་པའི་རྡོག་གི་རྗེས་སུ་རྡོག་གསར་པ་བར་འཇུག

en: Insert a new block before the selected block(s).
bo: གདམ་པའི་རྡོག་གི་སྔོན་དུ་རྡོག་གསར་པ་བར་འཇུག

en: Insert a table for sharing data.
bo: རེའུ་མིག་བར་འཇུག་བྱས་ནས་གཞི་གྲངས་མཉམ་སྤྱོད་བྱེད་པ།

en: Insert audio playlist
bo: སྒྲ་ཟློས་གཏོང་བའི་གསལ་ཐོ་བར་འཇུག

en: Insert column after
bo: རྗེས་སུ་གཞུང་བར་འཇུག

en: Insert column before
bo: སྔོན་དུ་གཞུང་བར་འཇུག

en: Insert date/time
bo: ཟླ་ཚེས་དང་དུས་ཚོད་བར་འཇུག

en: Insert from URL
bo: URL ནས་བར་འཇུག

en: Insert gallery
bo: པར་དེབ་བར་འཇུག

en: Insert image
bo: བརྙན་རིས་བར་འཇུག

en: Insert into Post
bo: རྩོམ་ནང་བར་འཇུག

en: Insert into page
bo: ཤོག་ངོས་སུ་བར་འཇུག

en: Insert into post
bo: རྩོམ་ནང་དུ་བར་འཇུག

en: Insert link
bo: མཐུད་སྤྲེལ་བར་འཇུག

en: Insert media from another website
bo: དྲ་ཚིགས་གཞན་ནས་སྨྱན་གཟུགས་བར་འཇུག་བྱེད།

en: Insert row after
bo: འོག་ཏུ་ཕྲེང་བར་འཇུག

en: Insert row before
bo: གོང་དུ་ཕྲེང་བར་འཇུག

en: Insert table
bo: རེའུ་མིག་བར་འཇུག

en: Insert video
bo: བརྙན་ཟློས་བར་འཇུག

en: Insert video playlist
bo: བརྙན་ཟློས་གཏོང་བའི་གསལ་ཐོ་བར་འཇུག

en: Insert/edit code sample
bo: ཚབ་ཨང་དཔེ་གཞི་བར་འཇུག་གམ་རྩོམ་སྒྲིག

en: Insert/edit image
bo: བརྙན་རིས་བར་འཇུག་གམ་རྩོམ་སྒྲིག

en: Insert/edit link
bo: མཐུད་སྤྲེལ་བར་འཇུག་གམ་རྩོམ་སྒྲིག

en: Insert/edit media
bo: སྨྱན་གཟུགས་བར་འཇུག་གམ་རྩོམ་སྒྲིག

en: Inserted text
bo: བར་འཇུག་བྱས་པའི་ཡི་གེ

en: Inserter
bo: བར་འཇུག་ཆས།

en: Inserting Media
bo: སྨྱན་གཟུགས་བར་འཇུག

en: Install
bo: སྒྲིག་འཇུག

en: Install %s now
bo: %s ནང་འཇུག་བྱེད།

en: Install &amp; Preview
bo: སྒྲིག་འཇུག &amp; སྔོན་ལྟ།

en: Install Now
bo: ད་ལྟ་ནང་འཇུག་བྱེད།

en: Install Parent Theme
bo: ཕ་རྒྱུད་དཔེ་སྒྲོམ་ནང་འཇུག་བྱེད།

en: Install Press This
bo: འདིར་མནོན་ཅེས་པ་སྒྲིག་འཇུག

en: Install Themes
bo: དཔེ་སྒྲོམ་སྒྲིག་འཇུག

en: Install and preview theme: %s
bo: དཔེ་སྒྲོམ་སྒྲིག་འཇུག་དང་སྔོན་ལྟ: %s

en: Install the latest version of WordPress
bo: WordPress ཐོན་རིམ་གསར་ཤོས་སྒྲིག་འཇུག་བྱེད་པ།

en: Installation Required
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱེད་དགོས།

en: Installation failed.
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱེད་མ་ཐུབ།

en: Installed Plugins
bo: བཅུག་ཟིན་པའི་མཐུད་སྣེ།

en: Installed themes
bo: བཅུག་ཟིན་པའི་དཔེ་སྒྲོམ།

en: Insufficient arguments passed to this XML-RPC method.
bo: XML-RPC བྱེད་ཐབས་དེར་ད་དུང་ཞུགས་གྲངས་མང་དུ་དགོས།

en: Internal search handler error.
bo: ནང་ཁུལ་གྱི་བཤེར་འཚོལ་ཐག་གཅོད་བྱ་རིམ་ནོར་འཁྲུལ།

en: Introduction
bo: ངོ་སྤྲོད།

en: Inuvik
bo: ཨི་ནུ་བིཀ

en: Invalid
bo: ཁུངས་ཐུབ།

en: Invalid API response code (%d).
bo: ནུས་མེད་ཀྱི་ API ཚབ་ཨང་ཡ་ལན (%d)

en: Invalid Content-Disposition supplied. Content-Disposition needs to be formatted as `attachment; filename="image.png"` or similar.
bo: ནུས་མེད་ཀྱི་ Content-Disposition མཁོ་འདོན། Content-Disposition ལ་དགོས་པའི་རྣམ་གཞག་ནི་ `attachment; filename="image.png"` དང་ཡང་ན་དེ་དང་འདྲ་བ་ཞིག་ཡིན།

en: Invalid JSON body passed.
bo: ནུས་མེད་ཀྱི JSON ལུས་པོ།

en: Invalid JSONP callback function.
bo: ནུས་མེད་ཀྱི་ JSONP སླར་འདོན་རྟེན་འབྱུང་གྲངས།

en: Invalid URL
bo: ནུས་ཤོར་གྱི་དྲ་གནས།

en: Invalid URL.
bo: ནུས་ཤོར་གྱི་དྲ་གནས།

en: Invalid action name.
bo: ནུས་མེད་ཀྱི་བཀོལ་སྤྱོད་མིང་།

en: Invalid activation key.
bo: སྐུལ་སློང་གསང་ལྡེ་ནོར་འདུག

en: Invalid attachment ID.
bo: ཟུར་འདོགས་ནུས་མེད  ID

en: Invalid author ID.
bo: རྩོམ་པ་པོའི་ནུས་མེད  ID

en: Invalid block type.
bo: ནུས་མེད་ཀྱི་རྡོག་པོའི་རིགས་གྲས།

en: Invalid block.
bo: ནུས་མེད་ཀྱི་རྡོག

en: Invalid changeset UUID
bo: ནུས་མེད་ཀྱི་བརྗེ་ལེན་ཚོགས་ UUID

en: Invalid comment ID.
bo: དཔྱད་མཆན་གྱི་ནུས་མེད  ID

en: Invalid comment author ID.
bo: ནུས་མེད་ཀྱི་དཔྱད་མཆན་རྩོམ་པ་པོའི་ ID.

en: Invalid comment content.
bo: ནུས་མེད་ཀྱི་དཔྱད་མཆན་ནང་དོན།

en: Invalid comment status.
bo: དཔྱད་མཆན་གྱི་གནས་བབས་ནུས་མེད།

en: Invalid cookie format.
bo: ནུས་མེད་ཀྱི cookie རྣམ་གཞག

en: Invalid cookie.
bo: ནུས་མེད་ཀྱི cookie.

en: Invalid data provided.
bo: ནུས་མེད་ཀྱི་རྒྱུ་ཆ་མཁོ་སྤྲོད་བྱས་འདུག

en: Invalid data. No selected item.
bo: ནུས་མེད་ཀྱི་གཞི་གྲངས། གདམ་མེད་པའི་སྡེ་ཚན།

en: Invalid data. The item does not exist.
bo: ནུས་མེད་ཀྱི་གཞི་གྲངས། སྡེ་ཚན་དེ་མི་གནས།

en: Invalid data. Unknown state.
bo: ནུས་མེད་ཀྱི་གཞི་གྲངས། མ་ཤེས་པའི་གནས་བབ།

en: Invalid data. Unknown type.
bo: ནུས་མེད་ཀྱི་གཞི་གྲངས། མ་ཤེས་པའི་རིགས་གྲས།

en: Invalid date.
bo: ནུས་མེད་ཀྱི་ཟླ་ཚེས།

en: Invalid email address
bo: གློག་འཕྲིན་ཁ་བྱང་ནོར་འདུག

en: Invalid email address in request.
bo: རེ་ཞུའི་ཁྲོད་ཀྱི་ཡིག་ཟམ་ས་གནས་ནུས་མེད་ཡིན་པ།

en: Invalid email address.
bo: ནུས་མེད་ཀྱི་ཡིག་ཟམ་ས་གནས།

en: Invalid featured media ID.
bo: ནུས་མེད་ཀྱི་ཁྱད་ལྡན་སྨྱན་གཟུགས་ ID

en: Invalid file type
bo: ཡིག་ཆའི་རིགས་གྲས་ནུས་མེད།

en: Invalid hex color.
bo: ནུས་མེད་ཀྱི་བཅུ་དྲུག་གོང་འགྲིལ་ལུགས་ཀྱི་ཁ་དོག

en: Invalid image URL.
bo: ནུས་མེད་ཀྱི་བརྙན་རིས URL

en: Invalid item ID.
bo: སྡེ་ཚན་གྱི ID ནུས་ཤོར།

en: Invalid key.
bo: ནུས་མེད key

en: Invalid menu ID.
bo: དཀར་ཆག་གི་ ID འགྲིག་མི་འདུག

en: Invalid object type.
bo: ནུས་མེད་ཀྱི་བྱ་ཡུལ་རིགས་གྲས།

en: Invalid page template.
bo: ནུས་མེད་ཀྱི་ཤོག་ངོས་དཔེ་པང་།

en: Invalid parameter(s): %s
bo: ནུས་མེད་ཀྱི་ཞུགས་གྲངས: %s

en: Invalid parameter.
bo: ནུས་མེད་ཀྱི་ཞུགས་གྲངས།

en: Invalid plugin page.
bo: Invalid plugin page

en: Invalid post ID.
bo: རྩོམ་ཡིག་གི་ནུས་མེད  ID

en: Invalid post format.
bo: ནུས་མེད་ཀྱི་རྩོམ་ཡིག་རྣམ་གཞག

en: Invalid post parent ID.
bo: ནུས་མེད་ཀྱི་རྩོམ་ཡིག་ཕ་རྒྱུད་ ID

en: Invalid post type.
bo: ནུས་ཤོར་གྱི་རྩོམ་ཡིག་རིགས་གྲས།

en: Invalid post.
bo: ནུས་ཤོར་རྩོམ་ཡིག

en: Invalid recovery key format.
bo: ནུས་མེད་ཀྱི་ཕྱིར་སོན་གསང་ལྡེའི་རྣམ་གཞག

en: Invalid recovery key.
bo: ནུས་མེད་ཀྱི་ཕྱིར་སོན་གསང་ལྡེ།

en: Invalid request ID when sending personal data export email.
bo: སྒེར་གྱི་གཞི་གྲངས་ཕྱིར་འདྲེན་གློག་ཡིག་གཏོང་དུས་ཀྱི་རེ་ཞུའི ID ནུས་མེད་ཡིན་འདུག

en: Invalid request ID.
bo: ནུས་མེད་ཀྱི་རེ་ཞུའི ID.

en: Invalid request type.
bo: ནུས་མེད་ཀྱི་རེ་ཞུའི་རིགས་གྲས།

en: Invalid revision ID.
bo: ནུས་མེད་ཀྱི་བཟོ་བཅོས་པར་གཞིའི་ ID

en: Invalid role.
bo: ནུས་མེད་ཀྱི་ཐོབ་ཐང་།

en: Invalid shortcode name: %1$s. Do not use spaces or reserved characters: %2$s
bo: ཐུང་ཚབ་འདིའི་མིང་འགྲིག་མི་འདུག %1$s. བར་སྟོང་དང་དམིགས་བསལ་ཡིག་འབྲུ་དེ་བདེ་སྤྱོད་བྱེད་མི་ཆོག %2$s

en: Invalid shortcode name: Empty name given.
bo: ཐུང་ཚབ་འདིའི་མིང་འགྲིག་མི་འདུག མིང་གནས་སྟོང་པ་རེད།

en: Invalid slug.
bo: ནུས་མེད་ཀྱི་མིང་གཞན།

en: Invalid status.
bo: ནུས་མེད་ཀྱི་གནས་བབས།

en: Invalid taxonomy.
bo: ཕན་མེད་རིགས་དབྱེ།

en: Invalid taxonomy: %s.
bo: རིགས་དགར་ཐབས་ནུས་མེད: %s

en: Invalid term ID.
bo: ཕན་མེད་རིགས་དབྱེའི་ ID

en: Invalid translation type.
bo: ནུས་མེད་ཀྱི་ཡིག་སྒྱུར་རིགས་གྲས།

en: Invalid type parameter.
bo: རིགས་གྲས་ནུས་མེད་ཀྱི་ཞུགས་གྲངས།

en: Invalid user ID for reassignment.
bo: ནུས་མེད་ཀྱི་སྤྱོད་མཁན་ ID ལ་བསྐྱར་དུ་དམིགས་འཛུགས།

en: Invalid user ID.
bo: བཀོལ་སྤྱོད་མཁན་གྱི ID ནུས་མེད།

en: Invalid user parameter(s).
bo: ནུས་མེད་ཀྱི་སྤྱོད་མཁན་ཞུགས་གྲངས།

en: Invalid value %1$s for %2$s. Expected value should be between %3$s and %4$s.
bo: ནུས་མེད་གྲངས་ཐང  %1$s for %2$s ཡིན། ནུས་ལྡན་ཁྱབ་ཁོངས་ནི %3$s ནས %4$s ཡིན།

en: Invalid value for background attachment.
bo: རྒྱབ་ལྗོངས་ཞར་བྱུང་གི་གྲངས་ཐང་ནུས་མེད།

en: Invalid value for background position X.
bo: རྒྱབ་ལྗོངས་གནས་ཡུལ་གྱི་ X གྲངས་ཐང་ནུས་མེད།

en: Invalid value for background position Y.
bo: རྒྱབ་ལྗོངས་གནས་ཡུལ་གྱི་ Y གྲངས་ཐང་ནུས་མེད།

en: Invalid value for background repeat.
bo: རྒྱབ་ལྗོངས་བསྐྱར་ཟློས་ཀྱི་གྲངས་ཐང་ནུས་མེད།

en: Invalid value for background size.
bo: རྒྱབ་ལྗོངས་ཆེ་ཆུང་གི་གྲངས་ཐང་ནུས་མེད་ཡིན་པ།

en: Invalid value.
bo: གྲངས་ཐང་འདི་བེད་མེད་རེད་འདུག

en: Iqaluit
bo: ཨི་ཀ་ལུའིཊི།

en: Irish
bo: ཨེར་ལན་གྱི་སྐད།

en: Irkutsk
bo: ཨིར་ཀུཊིསི།

en: Is SUHOSIN installed?
bo: གཙོ་འཕྲུལ་གྱིས SUHOSIN སྒྲིག་འཇུག་བྱས་ཡོད་མེད།

en: Is the Imagick library available?
bo: གཙོ་འཕྲུལ་གྱིས Imagick མཛོད་མཁོ་སྤྲོད་བྱེད་མིན།

en: Is the block dynamically rendered.
bo: རྡོག་པོ་ནི་འགུལ་རྣམ་གྱིས་སྒྱུར་པ།

en: Is there no link to us?
bo: ང་ཚོའི་མཐུད་སྤྲེལ་མེད་དམ?

en: Is this a multisite?
bo: དྲ་ཚིགས་དུ་མ་ཅན་གྱི་བྱེད་ནུས་སྤྱོད་དགོས་སམ།

en: Is this site discouraging search engines?
bo: དྲ་ཚིགས་འདི་འཚོལ་བཤེར་མ་འཕྲུལ་ལ་ཕན་པ་མེད་དམ།

en: Is this site using HTTPS?
bo: དྲ་ཚིགས་འདིས HTTPS སྤྱོད་བཞིན་ཡོད་དམ།

en: Isle of Man
bo: ཨེལ་ཨོ་མན།

en: Istanbul
bo: ཨིསི་ཏཱན་བཱུལ།

en: It does not look like your site has any menus yet. Want to build one? Click the button to start.
bo: བལྟས་ཚོད་ཀྱིས་ཁྱེད་ཀྱི་དྲ་ཚིགས་ལ་ད་དུང་གདམ་ཐོ་གང་ཡང་མི་འདུག གཅིག་གསར་དུ་བཟོ་འདོད་དམ། མཐེབ་གཅུས་མནན་ནས་མགོ་རྩོམ།

en: It is possible for site maintainers to block all, or some, communication to other sites and services. If set up incorrectly, this may prevent plugins and themes from working as intended.
bo: དྲ་ཚིགས་སྲུང་སྐྱོང་མི་སྣས་དྲ་ཚིགས་འདི་དང་དྲ་ཚིགས་གཞན་དག་གམ་ཞབས་ཞུའི་འཕྲིན་གཏོང་ཡོངས་རྫོགས་སམ་ཆ་ཤས་བཀག་སྡོམ་བྱས་ཆོག གལ་ཏེ་གཏན་འཁེལ་ཡང་དག་མ་བྱས་ན། མཐུད་སྣེ་དང་དཔེ་སྒྲོམ་དེ་སྔོན་དཔག་ལྟར་འཁོར་སྐྱོད་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: It is up to search engines to honor this request.
bo: རེ་ཞུ་འདིར་གུས་བསྟུན་བྱེད་མིན་ནི་བཤེར་འཚོལ་མཉེན་ཆས་སོ་སོར་རག་ལས་ཡོད།

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try visiting %s directly?
bo: བལྟས་ཚོད་ཀྱིས་གནས་འདིར་གང་ཡང་མི་འདུག ཐད་ཀར %s ལ་བཅར་འདྲི་ཚོད་ལྟ་བྱའམ?

en: It looks like you're using an insecure version of %s. Using an outdated browser makes your computer unsafe. For the best WordPress experience, please update your browser.
bo: ཕལ་ཆེར་ཁྱེད་ཀྱིས་དྲ་བཤེར་མཉེན་ཆས %s ཐོན་རིམ་རྙིང་པ་འདི་བེད་སྤྱོད་བྱེད་བཞིན་འདུག ཐོན་རིམ་རྙིང་པ་འདིས་ཁྱེད་ཀྱི་གློག་ཀླད་བདེ་འཇགས་ལ་གནོད་སྲིད་ལ། WordPress ཚད་ལྡན་ལྟར་བེད་སྤྱོད་བྱེད་པར། དྲ་བཤེར་མཉེན་ཆས་གསར་བཅོས་བྱེད་རོགས།

en: It looks like you're using an old version of %s. For the best WordPress experience, please update your browser.
bo: ཕལ་ཆེར་ཁྱེད་ཀྱིས་དྲ་བཤེར་མཉེན་ཆས %s ཐོན་རིམ་རྙིང་པ་འདི་བེད་སྤྱོད་བྱེད་བཞིན་འདུག WordPress ཚད་ལྡན་ལྟར་བེད་སྤྱོད་བྱེད་པར།  དྲ་བཤེར་མཉེན་ཆས་གསར་བཅོས་བྱེད་རོགས།

en: It seems your network is running with Nginx web server. <a href="%s">Learn more about further configuration</a>.
bo: ཁྱེད་རང་གི་དྲ་རྒྱ་ནི Nginx དྲ་ཚིགས་ཞབས་ཞུ་འཕྲུལ་ཆས་སུ་འཁོར་བསྐྱོད་བྱེད་བཞིན་ཡོད། <a href="%s">སྡེབ་སྒྲིག་སྐོར་ནས་དེ་ལས་མང་བ་རྒྱུས་ལོན་བྱེད།</a>

en: It was not possible to check your scheduled events
bo: མིག་སྔར་ཁྱེད་ཀྱི་དུས་བཀག་དོན་རྐྱེན་ལ་ཞིབ་བཤེར་བྱ་མ་ཐུབ།

en: Italian
bo: དབྱི་ཐ་ལིའི་སྐད།

en: Italic
bo: གསེག་ཡིག

en: Item added.
bo: སྡེ་ཚན་གསར་སྣོན་བྱས་ཟིན།

en: Item deleted.
bo: སྡེ་ཚན་བསུབ་ཟིན།

en: Item not added.
bo: སྡེ་ཚན་གསར་སྣོན་བྱ་མ་ཐུབ།

en: Item not updated.
bo: སྡེ་ཚན་གསར་བཅོས་བྱས་མེད།

en: Item removed.
bo: སྡེ་ཚན་སྤོ་འབུད་བྱས་ཟིན།

en: Item selected.
bo: སྡེ་ཚན་བདམས་ཟིན།

en: Item updated.
bo: སྡེ་ཚན་གསར་བཅོས་བྱས་

en: Items deleted.
bo: སྡེ་ཚན་བསུབ་ཟིན།

en: Items list
bo: སྡེ་ཚན་གསལ་ཐོ།

en: Items list navigation
bo: སྡེ་ཚན་གསལ་ཐོ་ཕྱོགས་སྟོན།

en: JSONP support is disabled on this site.
bo: དྲ་ཚིགས་འདིར་ JSONP རམ་འདེགས་སྤྱོད་མི་ཆོག་པ་བྱས་ཡོད།

en: Jabber / Google Talk
bo: Jabber ཡང་ན Google Talk

en: Jakarta
bo: ཇ་ཀར་ཏ།

en: Jamaica
bo: ཇ་མའི་ཀ

en: Jan Mayen
bo: ཡན་-འ་མ་ཡན།

en: January
bo: ཟླ་དང་པོ།

[ctx: January abbreviation]
en: Jan
bo: དང་པོ།

en: Japan
bo: ཉི་ཧོང་།

en: Japanese
bo: འཇར་པན་སྐད།

en: JavaScript must be enabled to use this feature.
bo: བྱེད་ནུས་དེ་བཀོལ་དགོས་ན JavaScript ངེས་པར་དུ་སྤྱོད་དགོས།

en: Jayapura
bo: ཇ་ཡ་པུ་ར།

en: Jazz Musician
bo: ཇཱཛ་རོལ་མོ་བ།

en: Jersey
bo: ཇར་སི།

en: Jerusalem
bo: ཇེ་རུ་ས་ལིམ།

en: Johannesburg
bo: ཇོ་ཧ་ནེསི་བཱརག

en: Johnston
bo: ཇོནསི་ཊོན།

en: Juba
bo: ཇུ་བ།

en: Jujuy
bo: ཇུ་ཇུ་ཡེ།

en: July
bo: ཟླ་བདུན་པ།

[ctx: July abbreviation]
en: Jul
bo: བདུན་པ།

en: June
bo: ཟླ་དྲུག་པ།

[ctx: June abbreviation]
en: Jun
bo: དྲུག་པ།

en: Juneau
bo: ཇུ་ནིའུ།

en: Just another %s site
bo:  %s ཡི་དྲ་ཚིགས་ཅིག་གོ

en: Just another WordPress site
bo: WordPress དྲ་ཚིགས་གསར་པ་ཞིག་གོ

en: Justify
bo: སྣེ་གཉིས་སྙོམས།

en: Kabul
bo: ཀ་བཱུལ།

en: Kaliningrad
bo: ཀ་ལི་ནིན་གེརེཌི།

en: Kamchatka
bo: ཀམ་ཅཊ་ཀ

en: Kampala
bo: ཀམ་པ་ལ།

en: Karachi
bo: ཀ་ར་ཅི།

en: Kashgar
bo: ཀཱཤ་གར།

en: Kathmandu
bo: ཀཋ་མན་གྲུ

en: Katmandu
bo: ཀཋ་མན་གྲུ

en: Keep as HTML
bo: HTML སྲུང་བ།

en: Keep it as is
bo: མ་གཞིའི་རྣམ་པ་སྲུང་འཛིན།

en: Keep this link private
bo: མཐུད་སྤྲེལ་འདི་སྒེར་གསང་མཐུད་སྤྲེལ་ལ་བཅའ།

en: Keep widget settings and move it to the inactive widgets
bo: ལྷུ་ཆུང་གི་སྒྲིག་འགོད་སྲུང་འཛིན་གྱིས་དེ་འགུལ་ལྡན་མིན་པའི་ལྷུ་ཆུང་ལ་སྤོ་བསྣུར་བྱེད་པ།

en: Kentucky
bo: ཀེན་ཊ་ཀི

en: Kerguelen
bo: ཀར་གུས་ལེན།

en: Key
bo: མཐེབ།

en: Keyboard Shortcuts
bo: མཐེབ་གཞོང་མྱུར་མཐེབ།

en: Keyboard shortcuts
bo: མཐེབ་གཞོང་མྱུར་ལམ།

en: Keyboard users: When you are working in the visual editor, you can use %s to access the toolbar.
bo: Keyboard users: When you&#8217;re working in the visual editor, you can use <kbd>Alt + F10</kbd> to access the toolbar.

en: Keywords
bo: གནད་ཚིག

en: Khandyga
bo: ཁན་ཌི་ག

en: Khartoum
bo: ཁར་ཊོམ།

en: Kiev
bo: ཀིཝ།

en: Kigali
bo: ཀི་ག་ལི།

en: Kinshasa
bo: ཀིན་ཤ་ས།

en: Kiritimati
bo: ཀི་རི་ཏི་མ་ཏི།

en: Kirov
bo: ཀི་རོཧྥ།

en: Knox
bo: ནོགསི།

en: Knox IN
bo: ནོགསི། རྒྱ་གར།

en: Kolkata
bo: ཀོལ་ཀ་ཏ།

en: Korean
bo: ཀོ་རེ་ཡའི་སྐད།

en: Kosrae
bo: ཀོསི་རེ།

en: Kralendijk
bo: ཀོ་རེ་ལེན་ཌི་ཇེཀ

en: Krasnoyarsk
bo: ཀེརེསི་ནོ་ཡརསིཀ

en: Kuala Lumpur
bo: ཀུ་ལཱ་ལམ་པུར།

en: Kuching
bo: ཀུ་ཅིང་།

en: Kuwait
bo: ཀུ་ཝེཊི།

en: Kwajalein
bo: ཀ་ཝ་ཇ་ལིན།

en: La Paz
bo: ལཱ་ པཱཛ།

en: La Rioja
bo: ལ་ རིའོ་ཇ།

en: Label text
bo: ཤོག་བྱང་ཡིག་རྐྱང་།

en: Lagos
bo: ལ་གོསི།

en: Landscape
bo: མཛེས་ལྗོངས།

en: Language
bo: སྐད་ཡིག

en: Language:
bo: སྐད་ཡིག

en: Large
bo: ཆེ་བ།

en: Large screens
bo: བརྙན་ཡོལ་ཆེ་བ།

en: Large size
bo: ཆེ་ཆུང་ཆེ་བ།

en: Large size image height
bo: བརྙན་རིས་ཆེ་བའི་མཐོ་ཚད།

en: Large size image width
bo: བརྙན་རིས་ཆེ་བའི་ཞེང་ཚད།

en: Last Login
bo: མཐའ་མའི་ཐོ་འཇུག

en: Last Modified
bo: མཇུག་མཐའི་བཟོ་བཅོས།

en: Last Name
bo: རུས།

en: Last Post
bo: རྩོམ་གསར།

en: Last Updated
bo: སྔོན་ཐེངས་གསར་བསྒྱུར།

en: Last edited by %1$s on %2$s at %3$s
bo: མཇུག་མཐར %1$s ཡིས་བཟོ་བཅོས་དུས་ནི %2$s%3$s

en: Last edited on %1$s at %2$s
bo: མཇུག་མཐར་བཟོ་བཅོས་དུས་ནི %1$s %2$s

en: Last modified
bo: མཇུག་མཐའི་བཟོ་བཅོས།

en: Last name for the user.
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་རུས།

en: Last page
bo: མཇུག་ངོས།

en: Last updated
bo: མཇུག་མཐའི་གསར་བཅོས།

en: Last updated: %s
bo: མཐའ་མའི་གསར་བཅོས: %s

en: Latest
bo: གསར་ཤོས།

en: Latest Posts
bo: རྩོམ་ཡིག་གསར་ཤོས།

en: Latitude
bo: འཕྲེད་ཐིག

en: Latvian
bo: ལ་ཐོ་ཝེ་ཡའི་སྐད།

en: Layout
bo: བཀོད་པ།

en: Learn how to use the block editor
bo: དེ་བས་མང་བའི་སྒོ་ནས་རྡོག་པོ་རྩོམ་སྒྲིག་ཆས་བེད་སྤྱོད་གཏོང་བ།

en: Learn more about CSS
bo: CSS ལ་ཞིབ་ཏུ་རྒྱུས་ལོན།

en: Learn more about XML sitemaps.
bo: XML sitemap སྐོར་ནས་དེ་ལས་མང་བ་རྒྱུས་ལོན།

en: Learn more about debugging in WordPress.
bo: གོམ་གང་མདུན་སྤོས་ཀྱིས WordPress སྐྱོན་སེལ་སྐོར་ལ་ཞིབ་ཏུ་རྒྱུས་ལོན།

en: Learn more about embeds
bo: བཙུད་འཇུག་གི་སྐོར་ནས་ཞིབ་ཏུ་རྒྱུས་ལོན།

en: Learn more about manual excerpts
bo: ལག་ཐབས་ཀྱིས་གནད་བསྡུས་བླུགས་པར་ཞིབ་ཏུ་རྒྱུས་ལོན།

en: Learn more about updating PHP
bo: ཅི་ལྟར་ PHP གསར་བཅོས་བྱེད་པའི་སྐོར་ལ་ཞིབ་ཏུ་རྒྱུས་ལོན།

en: Learn more about what WordPress requires to run.
bo: WordPress འཁོར་སྐྱོད་ལ་ངེས་པར་དགོས་པའི་སྐོར་ནས་ཞིབ་ཏུ་རྒྱུས་ལོན།

en: Learn more about why you should use HTTPS
bo: ཅི་ལྟར་བྱས་ནས HTTPS སྤྱོད་པའི་སྐོར་ལ་ཞིབ་ཏུ་རྒྱུས་ལོན།

en: Leave a Comment
bo: དཔྱད་མཆན་སྤེལ།

en: Leave a Reply
bo: དཔྱད་མཆན་སྤེལ།

en: Leave a Reply to %s
bo: མཆན་སྤེལ་ཡུལ་ནི་ %s

en: Leave a comment
bo: མཆན་འདེབས།

en: Left
bo: གཡོན།

en: Left Sidebar
bo: འགྲམ་ཚང་གཡོན་ན་ཡོད།

en: Legacy Widget
bo: ལྷུ་ཆུང་རྙིང་པ།

en: Length:
bo: རིང་ཚད:

en: Letter
bo: གསལ་བྱེད།

en: Level
bo: ངོས་སྙོམ།

en: Level %1$s. %2$s
bo: རིམ་གྲས། %1$s. %2$s

en: Level %s. Empty.
bo: རིམ་གྲས། %s. སྟོང་བ།

en: Library
bo: སྨྱན་མཛོད།

en: Libreville
bo: ལི་བིརི་ཝའི་ལི།

en: Light
bo: སྐྱ་བོ།

en: Light green cyan
bo: སྔོ་ལྗང་འོད་ཅན།

en: Light green cyan to vivid green cyan
bo: ལྗང་སྐྱའི་སྔོ་སྐྱ་ནས་སྔོ་སྐྱའི་སྔོ་སྐྱ།

en: Likely direct inclusion of %1$s in order to use %2$s. This is very wrong. Hook the %2$s call into the %3$s action instead.
bo: ཕལ་ཆེར་  %2$s གཏོང་ཐུབ་ཆེད་ %1$s ཐད་ཀར་བཅུག་པ་འདྲ། འདི་ལྟར་བྱས་ན་ནོར་བ་རེད། %3$s ནང་ %2$s ཐད་ཀར་བཀོད།

en: Likes and Shares
bo: དགའ་མོས་དང་མཉམ་སྤྱོད།

en: Lima
bo: ལི་མ།

en: Limit response to comments published after a given ISO8601 compliant date.
bo: བྱིན་པའི་ ISO8601 འདྲེས་ཤོང་ཟླ་ཚེས་རྗེས་ལ་སྤེལ་བའི་དཔྱད་མཆན་ཚོད་འཛིན་ལ་ཨ་ལན་སློག་པ།

en: Limit response to comments published before a given ISO8601 compliant date.
bo: བྱིན་པའི་ ISO8601 འདྲེས་ཤོང་ཟླ་ཚེས་སྔོན་ལ་སྤེལ་བའི་དཔྱད་མཆན་ཚོད་འཛིན་ལ་ཨ་ལན་སློག་པ།

en: Limit response to posts published after a given ISO8601 compliant date.
bo: ཡ་ལེན་དེ་བྱིན་ཟིན་པའི་ ISO8601 ལ་བསྟུན་པའི་ཟླ་ཚེས་རྗེས་སུ་སྤེལ་བའི་རྩོམ་ཡིག་ནས་མཚམས་གཅོད།

en: Limit response to posts published before a given ISO8601 compliant date.
bo: ཡ་ལེན་དེ་བྱིན་ཟིན་པའི་ ISO8601 ལ་བསྟུན་པའི་ཟླ་ཚེས་སྔོན་དུ་སྤེལ་བའི་རྩོམ་ཡིག་ནས་མཚམས་གཅོད།

en: Limit result set based on relationship between multiple taxonomies.
bo: མཐའ་འབྲས་དེ་རིགས་དགར་ཐབས་དུ་མ་བྱས་པའི་དབར་གྱི་འབྲེལ་བར་ཚོད་འཛིན་བྱེད་པ་ཡིན།

en: Limit result set to all items except those of a particular parent ID.
bo: བཅད་མཚམས་མཐའ་འབྲས་ཚོགས་ནི་དམིགས་བསལ་ཕ་རྒྱུད ID མེད་པའི་རྩོམ་ཡིག་ཡིན།

en: Limit result set to attachments of a particular MIME type.
bo: མཐའ་འབྲས་ཚོགས་དེ་ MIME རིགས་གྲས་ག་གེ་མོ་ནས་མཚམས་གཅོད།

en: Limit result set to attachments of a particular media type.
bo: མཐའ་འབྲས་ཚོགས་དེ་སྨྱན་གཟུགས་རིགས་གྲས་ག་གེ་མོ་ནས་མཚམས་གཅོད།

en: Limit result set to blocks matching the search term.
bo: མཐའ་འབྲས་ཚོགས་དེ་བཤེར་འཚོལ་གནད་ཚིག་གི་རྡོག་པོར་ཚོད་འཛིན་བྱེད་པ།

en: Limit result set to comments assigned a specific status. Requires authorization.
bo: མཐའ་འབྲས་ཚོགས་དེ་དམིགས་བསལ་གནས་བབ་ཀྱི་དཔྱད་མཆན་གྱི་སྒྲིག་འགོད་ནས་མཚམས་གཅོད་པ་དང་། དབང་བཅོལ་བྱེད་དགོས།

en: Limit result set to comments assigned a specific type. Requires authorization.
bo: མཐའ་འབྲས་ཚོགས་དེ་དམིགས་བསལ་རིགས་གྲས་ཀྱི་དཔྱད་མཆན་གྱི་སྒྲིག་འགོད་ནས་མཚམས་གཅོད་པ་དང་། དབང་བཅོལ་བྱེད་དགོས།

en: Limit result set to comments assigned to specific post IDs.
bo: མཐའ་འབྲས་ཚོགས་དེ་དམིགས་བཙུགས་རྩོམ་ཡིག ID ཡི་དཔྱད་མཆན་དང་འབྲེལ་བ་ནས་མཚམས་གཅོད།

en: Limit result set to comments assigned to specific user IDs. Requires authorization.
bo: མཐའ་འབྲས་ཚོགས་དེ་དམིགས་བཙུགས་དམིགས་བསལ་སྤྱོད་མཁན ID ཡི་དཔྱད་མཆན་ནས་མཚམས་གཅོད། དབང་བཅོལ་བྱེད་དགོས།

en: Limit result set to comments of specific parent IDs.
bo: མཐའ་འབྲས་ཚོགས་དེ་དམིགས་བཙུགས་ཕ་རྒྱུད་ ID ཡི་དཔྱད་མཆན་ནས་མཚམས་གཅོད།

en: Limit result set to items that are sticky.
bo: བཅད་མཚམས་མཐའ་འབྲས་ཚོགས་ནི་ཀླད་འགོད་སྡེ་ཚན་ཡིན།

en: Limit result set to items with particular parent IDs.
bo: བཅད་མཚམས་མཐའ་འབྲས་ཚོགས་ནི་དམིགས་བསལ་ཕ་རྒྱུད ID ཡི་སྡེ་ཚན་ཁ་ཤས་ཡིན།

en: Limit result set to posts assigned one or more statuses.
bo: མཚམས་གཅོད་མཐའ་འབྲས་ནི་གནས་བབ་གཅིག་གམ་དུ་མའི་རྩོམ་ཡིག་ཡིན།

en: Limit result set to posts assigned to specific authors.
bo: མཐའ་འབྲས་ཚོགས་ཀྱིས་དམིགས་བསལ་རྩོམ་པ་པོ་ལ་དམིགས་བཙུགས་པའི་རྩོམ་ཡིག་མཚམས་གཅོད།

en: Limit result set to posts with a specific menu_order value.
bo: མཐའ་འབྲས་ཚོགས་དེ་དམིགས་བསལ menu_order ཡི་རྩོམ་ཡིག་ལ་མཚམས་གཅོད།

en: Limit result set to posts with one or more specific slugs.
bo: བཅད་མཚམས་མཐའ་འབྲས་ཚོགས་ནི་དམིགས་བསལ་མིང་གཞན་གཅིག་གམ་དུ་མའི་རྩོམ་ཡིག་ཡིན།

en: Limit result set to specific IDs.
bo: མཐའ་འབྲས་ཚོགས་དེ་དམིགས་བཙུགས ID ནས་མཚམས་གཅོད།

en: Limit result set to terms assigned to a specific parent.
bo: བཅད་མཚམས་མཐའ་འབྲས་ཚོགས་ཀྱིས་དམིགས་བསལ་ཕ་རྒྱུད་སྡེ་ཚན་ལ་དམིགས་འཛུགས་བྱས།

en: Limit result set to terms assigned to a specific post.
bo: བཅད་མཚམས་མཐའ་འབྲས་ཚོགས་ཀྱིས་དམིགས་བསལ་རྩོམ་ཡིག་གི་སྡེ་ཚན་ལ་དམིགས་འཛུགས་བྱས།

en: Limit result set to terms with one or more specific slugs.
bo: མིང་གཞན་གཅིག་གམ་དུ་མ་སྒྲིག་འགོད་བྱས་ནས་དམིགས་བཙུགས་ཤོག་བྱང་ཞིབ་རྩད་བྱེད།

en: Limit result set to that from a specific author email. Requires authorization.
bo: མཐའ་འབྲས་ཚོགས་དེ་དམིགས་བསལ་རྩོམ་པ་པོའི་ཡིག་ཟམ་ས་གནས་ནས་མཚམས་གཅོད་པ་དང་། དབང་བཅོལ་བྱེད་དགོས།

en: Limit result set to themes assigned one or more statuses.
bo: ཚོད་འཛིན་མཐའ་འབྲས་དེ་གནས་བབས་གཅིག་གམ་ཡང་ན་མང་བའི་དཔེ་སྒྲོམ་ལ་སྒྲིག་འགོད་བྱེད།

en: Limit result set to users matching at least one specific role provided. Accepts csv list or single role.
bo: བཅད་མཚམས་མཐའ་འབྲས་ཚོགས་ནི་ཉུང་མཐར་ཐོབ་ཐང་གཅིག་གི་སྤྱོད་མཁན་ཡིན། csv གསལ་ཐོའམ་ཐོབ་ཐང་རྐྱང་བ་དང་ལེན་བྱེད།

en: Limit result set to users who are considered authors.
bo: མཐའ་འབྲས་ཚོགས་ལས་རྩོམ་པ་པོའི་སྤྱོད་མཁན་ཡིན་པ་ནས་མཚམས་གཅོད།

en: Limit result set to users with one or more specific slugs.
bo: མིང་གཞན་གཅིག་གམ་དུ་མ་ལ་བརྟེན་ནས་སྤྱོད་མཁན་འཚག་རྒྱག

en: Limit results to items of an object type.
bo: མཐའ་འབྲས་དེ་བྱ་ཡུལ་གྱི་རིགས་གྲས་ལ་ཚོད་འཛིན་བྱེད།

en: Limit results to items of one or more object subtypes.
bo: མཐའ་འབྲས་དེ་བྱ་ཡུལ་གྱི་བུ་རྒྱུད་རིགས་གྲས་གཅིག་གམ་ཡང་ན་མང་བའི་སྡེ་ཚན་ལ་ཚོད་འཛིན་བྱེད།

en: Limit results to taxonomies associated with a specific post type.
bo: བཅད་མཚམས་མཐའ་འབྲས་ཀྱིས་དམིགས་བསལ་རྩོམ་ཡིག་རིགས་གྲས་ལ་འབྲེལ་བའི་རིགས་དགར་ཐབས།

en: Limit results to those matching a string.
bo: མཐའ་འབྲས་དེ་ཡིག་རྟགས་ཕྲེང་ལ་ཟླ་སྒྲིག་ནས་མཚམས་གཅོད།

en: Limits results to plugins with the given status.
bo: མཐའ་འབྲས་དེ་གནས་བབས་ངེས་གཏན་བྱས་པའི་མཐུད་སྣེ་རུ་ཚོད་འཛིན་བྱེད་པ།

en: Lindeman
bo: ལིན་ཌི་མཱན།

en: Line height
bo: ཕྲེང་གི་མཐོ་ཚད།

en: Link
bo: སྦྲེལ་མཐུད།

en: Link CSS Class
bo: མཐུད་སྤྲེལ CSS རིགས།

en: Link CSS class
bo: མཐུད་སྤྲེལ CSS རིགས།

en: Link Categories
bo: མཐུད་སྤྲེལ་རིགས་དབྱེ།

en: Link Category
bo: མཐུད་སྤྲེལ་རིགས་དབྱེ།

en: Link ID
bo: མཐུད་སྤྲེལ ID

en: Link Image To:
bo: བརྙན་རིས་སྦྲེལ་ནས:

en: Link Rel
bo: མཐུད་སྤྲེལ Rel

en: Link Relationship (XFN)
bo: མཐུད་སྤྲེལ་འབྲེལ་བ (XFN)

en: Link Target
bo: མཐུད་སྤྲེལ་དམིགས་འབེན།

en: Link Text
bo: མཐུད་སྤྲེལ་ཡི་གེ

en: Link To
bo: སྦྲེལ་ཡུལ།

en: Link URL
bo: མཐུད་སྤྲེལ་ URL

en: Link added.
bo: མཐུད་སྤྲེལ་གསར་སྣོན་བྱས་ཟིན།

en: Link color
bo: མཐུད་སྤྲེལ་ཚོན་མདོག

en: Link edited.
bo: སྦྲེལ་ཐག་རྩོམ་སྒྲིག་བྱས་ཟིན།

en: Link inserted.
bo: མཐུད་སྤྲེལ་བཅུག་ཟིན།

en: Link not found.
bo: མཐུད་སྤྲེལ་རྙེད་མ་སོང་།

en: Link options
bo: མཐུད་སྤྲེལ་འདེམས་ཚན།

en: Link rating
bo: མཐུད་སྤྲེལ་རིམ་པ།

en: Link rel
bo: སྦྲེལ་མཐུད Rel

en: Link removed.
bo: སྦྲེལ་ཐག་སྤོ་འབུད་བྱས་ཟིན།

en: Link selected.
bo: མཐུད་སྤྲེལ་འདེམས་ཟིན།

en: Link settings
bo: སྦྲེལ་མཐུད་སྒྲིག་འགོད།

en: Link text
bo: སྦྲེལ་མཐུད་ཡི་གེ

en: Link text, e.g. &#8220;Ransom Demands (PDF)&#8221;
bo: མཐུད་སྤྲེལ་ཡི་གེ དཔེར་ན &#8220;Ransom Demands (PDF)&#8221;

en: Link thumbnails to:
bo: བསྡུས་རིས་སྦྲེལ་ནས:

en: Link title
bo: མཐུད་སྤྲེལ་ཁ་བྱང་།

en: Link to %s
bo: སྦྲེལ་ཡུལ། %s

en: Link to Attachment Page
bo: ཞར་བྱུང་ཤོག་ངོས་སུ་སྦྲེལ།

en: Link to Media File
bo: སྨྱན་གཟུགས་ཡིག་ཆར་མཐུད་སྤྲེལ།

en: Link to image
bo: བརྙན་རིས་དང་སྦྲེལ།

en: Link to:
bo: སྦྲེལ་ཡུལ:

en: Links
bo: མཐུད་སྤྲེལ།

en: Links for %s
bo: %s ཡི་མཐུད་སྤྲེལ།

en: Links list
bo: མཐུད་སྤྲེལ་གསལ་ཐོ།

[ctx: Links widget]
en: Random
bo: སྐབས་བསྟུན།

en: Lisbon
bo: ལིསི་བཱོན།

en: List
bo: གསལ་ཐོ།

en: List View
bo: གསལ་ཐོ་མཐོང་རིས།

en: List item
bo: དཀར་ཆག་གི་སྡེ་ཚན།

en: List of the missing image sizes of the attachment.
bo: ཞར་བྱུང་གི་ཆ་མ་ཚང་བའི་བརྙན་རིས་ཆེ་ཆུང་གི་གསལ་ཐོ།

en: List view
bo: གསལ་ཐོ་མཐོང་རིས།

en: Lithuanian
bo: ལི་ཐོན་གྱི་སྐད།

en: Live Broadcast
bo: ཡུལ་དངོས་ཐད་གཏོང་།

en: Live Preview
bo: ཚོད་ལྟ།

en: Live Preview &#8220;%s&#8221;
bo: སྐབས་ཐོག་སྔོན་ལྟ &#8220;%s&#8221;

en: Live Preview: %s
bo: སྐབས་ཐོག་སྔོན་ལྟ: %s

en: Live preview theme: %s
bo: དཔེ་སྒྲོམ་སྐབས་ཐོག་སྔོན་ལྟ: %s

en: Ljubljana
bo: ལི་པོ་ཡ་ན།

en: Loading
bo: ནང་འཇུག་གི་སྒང་་

en: Loading more results... please wait.
bo: དེ་ལས་མང་བའི་མཐའ་འབྲས་འཇུག་བཞིན་པའི་སྒང་ཡིན … ངང་ཙམ་སྒུག་རོགས།

en: Loading&#8230;
bo: འཇུག་བཞིན་པ&#8230;

en: Loading&hellip;
bo: འཇུག་བཞིན་པ&hellip;

en: Local time is %s.
bo: རང་སའི་དུས་ཚོད་ནི %s

en: Locale for the user.
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་སྐད་ཡིག་ཁོར་ཡུག

en: Location of the uploaded file.
bo: ཡིག་ཆ་སྐྱེལ་འཇོག་གི་གནས་ཡུལ།

en: Log %s out of all locations.
bo: %s དེ་གནས་ཡུལ་ཡོངས་ལས་ཕྱིར་འབུད་བྱས་ཟིན།

en: Log In
bo: ནང་འཇུག

en: Log Out
bo: ཕྱིར་འབུད།

en: Log Out Everywhere
bo: སྒྲིག་ཆས་ཡོངས་ལས་ཕྱིར་འབུད།

en: Log Out Everywhere Else
bo: སྒྲིག་ཆས་གཞན་ལས་ཕྱིར་འབུད།

en: Log in
bo: ནང་འཛུལ།

en: Log in to Reply
bo: ནང་འཇུག་བྱས་ནས་ལན་སློག

en: Log in to leave a Comment
bo: ནང་འཇུག་བྱས་ནས་དཔྱད་མཆན་སྤེལ།

en: Log out
bo: ཕྱིར་འདོན།

en: Login Address (URL)
bo: ནང་འཇུག་ས་གནས (URL)

en: Login Name
bo: ནང་འཇུག་མིང་།

en: Login name for the user.
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ནང་འཇུག་མིང་།

en: Logo
bo: ལས་རྟགས།

en: Lome
bo: ལཱོམ།

en: London
bo: ལཱོན་ཌཱན།

en: Longitude
bo: གཞུང་ཐིག

en: Longyearbyen
bo: ལོང་ཡེར་བིན།

en: Looking for %1$s in %2$s
bo: %2$s ཡི་ཁྲོད་དུ %1$s འཚོལ་བཞིན་པ།

en: Looking for a theme? You can search or browse the WordPress.org theme directory, install and preview themes, then activate them right here.
bo: དཔེ་སྒྲོམ་གང་ཞིག་བཙལ་དགོས་སམ། ཁྱེད་ཀྱིས་ WordPress.org ཡི་དཔེ་སྒྲོམའི་དཀར་ཆག་ལ་འཚོལ་བཤེར་དང་བཤར་ལྟ་བྱས་ནས། སྒྲིག་འཇུག་དང་དཔེ་སྒྲོམ་སྔོན་ལྟ་བྱེད་པ་དང་། དེ་རྗེས་འདི་ནས་དེ་ཚོ་སྐུལ་སློང་བྱེད་ཆོག

en: Looks like something&#8217;s gone wrong. Wait a couple seconds, and then try again.
bo: བལྟས་ཡོང་ན་གནད་དོན་བྱུང་ཟིན། སྐར་ཆ་འགའ་ལ་སྒུག་རྗེས་ཡང་བསྐྱར་ཚོད་ལྟ་བྱེད་རོགས།

en: Looks like this is not the correct kind of file. Please link to an appropriate file instead.
bo: ཡིག་ཆ་འདིའི་རིགས་ལ་རྒྱབ་སྐྱོར་མེད། ཡང་བསྐྱར་འོས་འཚམ་གྱི་ཡིག་ཆ་ཞིག་ཁ་སྣོན་བྱ་རོགས།

en: Looks like this is not the correct kind of file. Please link to an audio file instead.
bo: ཡིག་ཆའི་རྣམ་གཞག་འགྲིག་མེད་པ་འདྲ། སྒྲ་ཟློས་ཡིག་ཆ་ཞིག་ལ་སྦྲེལ་རོགས།

en: Loop
bo: རེས་འཁོར།

en: Loopback request
bo: ཕྱིར་སྐྱེལ་རེ་ཞུ།

en: Loopback requests are used to run scheduled events, and are also used by the built-in editors for themes and plugins to verify code stability.
bo: ཕྱིར་སྐྱེལ་གྱི་རེ་ཞུ་ནི་དུས་བཀག་བྱས་པའི་དོན་རྐྱེན་ལག་བསྟར་བྱེད་པར་བཀོལ་བ་དང་། ནང་སྒྲིག་གི་རྩོམ་སྒྲིག་ཆས་ཀྱི་ཕྱིར་སྐྱེལ་རེ་ཞུ་ནི་དཔེ་སྒྲོམ་དང་མཐུད་སྣེའི་གོ་རིམ་རྣམ་པའི་གཏན་འཇགས་རང་བཞིན་ལ་ཚོད་ལྟ་ར་སྤྲོད་བྱེད་པ་ཡིན།

en: Lord Howe
bo: ལོརོཌི་ ཧོ་ཝི།

en: Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Praesent et eros eu felis.
bo: གལ་ཏེ་འགྲོ་པོ་འགྲོ་གྱུར་ན། །འགྲོ་བ་གཉིས་སུ་ཐལ་འགྱུར་ཏེ། །གང་གིས་འགྲོ་པོར་མངོན་པ་དང་། །འགྲོ་པོར་གྱུར་ནས་གང་འགྲོ་བའོ། །

en: Los Angeles
bo: ལའོསི་-ཨེན་ཇི་ལེསི།

en: Lost Password
bo: གསང་གྲངས་བརྗེད་སོང་།

en: Lost your password?
bo: གསང་གྲངས་བརྗེད་སོང་ངམ།

en: Louisville
bo: ལོའིསི་ཝི་ལི།

en: Lower Princes
bo: ལོ་ཝར་ པེ་རིན་སི།

en: Luanda
bo: ལའུན་ཌ།

en: Lubumbashi
bo: ལུ་བུམ་བ་ཤི།

en: Luminous dusk
bo: མུན་མདངས་སེར་པོ།

en: Luminous vivid amber
bo: སྤོས་ཤེལ་བཀྲ་མདངས་ཅན།

en: Luminous vivid amber to luminous vivid orange
bo: དཀར་ཆ་དོད་པའི་སྤོས་ཤེལ་མདོག་ནས་གསལ་ཞིང་འོད་མདངས་ལྡན་པའི་ལི་མདོག

en: Luminous vivid orange
bo: ལི་མདོག་བཀྲ་མདངས་ཅན།

en: Luminous vivid orange to vivid red
bo: འོད་འཕྲོའི་མདོག་སེར་པོ་ནས་མདོག་དམར་པོར།

en: Lusaka
bo: ལུ་ས་ཀ

en: Luxembourg
bo: ལག་ཟེམ་བཱརག

en: M j, Y @ H:i
bo: Yལོའི་ཟླ་nཚེས་jཉིན། @ H:i

en: M j, Y g:i a
bo: M j, Y ag:i

en: M jS
bo: ཟླ m ཚེས j ཉིན།

en: M jS Y
bo: Y-m-d

en: Macao
bo: མ་ཀའོ།

en: Macau
bo: མ་ཀའོ།

en: Macedonian
bo: མ་ཆི་ཏོན་གྱི་སྐད།

en: Maceio
bo: མེ་སིའོ།

en: Macquarie
bo: མེ་ཁོ་རི།

en: Madeira
bo: མེ་ཌི་ར།

en: Madrid
bo: མེཌི་རིཌི།

en: Magadan
bo: མ་ག་དཱན།

en: Mahe
bo: མ་ཧེ།

en: Mail Server
bo: གློག་འཕྲིན་དྲ་གནས།

en: Main
bo: གཙོ་བོ།

en: Main Page (no parent)
bo: གཙོ་ཤོག (ཕ་རྒྱུད་མེད)

en: Main menu
bo: གཙོ་ངོས།

en: Maintenance
bo: སྲུང་སྐྱོང་།

en: Majuro
bo: མ་ཇུ་རོ།

en: Makassar
bo: མ་ཀ་སར།

en: Make each block your own
bo: རྡོག་པོ་རང་མངག་བྱས་ནས་དྲ་ཚིགས་ཀྱི་དགོས་མཁོ་དང་མཐུན་པ།

en: Make the selected text bold.
bo: གདམ་པའི་ཡི་གེ་ཤ་ཆེན་བཅའ་བ།

en: Make the selected text italic.
bo: གདམ་པའི་ཡི་གེ་གསེག་གཟུགས་བཅའ་བ།

en: Make this post sticky
bo: རྩོམ་འདི་ཀླད་དུ་འགོད།

en: Malabo
bo: མ་ལ་བོ།

en: Malay
bo: མ་ལེའི་སྐད།

en: Maldives
bo: མེལ་ཌིབསི།

en: Malta
bo: མཱལ་ཊ།

en: Maltese
bo: མར་ཐའི་སྐད།

en: Manage Archives
bo: ཡིག་མཛོད་དོ་དམ།

en: Manage Audio
bo: སྒྲ་ཟློས་དོ་དམ།

en: Manage Comments
bo: དཔྱད་མཆན་དོ་དམ།

en: Manage Documents
bo: ཡིག་ཚགས་དོ་དམ།

en: Manage Images
bo: བརྙན་རིས་དོ་དམ།

en: Manage Locations
bo: གནས་ཡུལ་དོ་དམ།

en: Manage Notifications
bo: བརྡ་ཁྱབ་བཀོད་སྒྲིག

en: Manage Spreadsheets
bo: གློག་རྡུལ་རེའུ་མིག་དོ་དམ།

en: Manage Uploads
bo: སྐྱེལ་འཇོག་དོ་དམ།

en: Manage Video
bo: བརྙན་ཟློས་དོ་དམ།

en: Manage inactive plugins
bo: འགུལ་ལྡན་མིན་པའི་མཐུད་སྣེ་དོ་དམ།

en: Manage menus
bo: དཀར་ཆག་དོ་དམ།

en: Manage themes
bo: དཔེ་སྒྲོམ་དོ་དམ།

en: Manage with Live Preview
bo: ཐད་མཐོང་སྔོན་ལྟ་སྟངས་འཛིན།

en: Manage your plugins
bo: ཁྱེད་ཀྱི་མཐུད་སྣེ་དོ་དམ།

en: Manage your themes
bo: ཁྱེད་ཀྱི་དཔེ་སྒྲོམ་དོ་དམ།

en: Managing Pages
bo: ཤོག་ངོས་ཀྱི་དོ་དམ།

en: Managua
bo: མ་ན་གུ་འ།

en: Manaus
bo: མ་ནའོསི།

en: Manila
bo: མ་ནི་ལ།

en: Manual Offsets
bo: ལག་ཐབས་ཀྱིས་ཕྱོགས་འཛོལ་དམིགས་འཛུགས།

en: Maputo
bo: མ་པུ་ཊོ།

en: March
bo: ཟླ་གསུམ་པ།

[ctx: March abbreviation]
en: Mar
bo: གསུམ་པ།

en: Marengo
bo: མེ་རིན་གོ།

en: Mariehamn
bo: མ་རེ་ཧེམ།

en: Marigot
bo:  མ་རི་གོཊ།

en: Mark this comment as spam
bo: དཔྱད་མཆན་འདི་སྙིགས་མཆན་དུ་རྟགས་རྒྱག

en: Markup is not allowed in CSS.
bo: CSS ཁྲོད་དུ་རྟགས་འགོད་ཡོད་མི་རུང་།

en: Marquesas
bo: མར་ཀིའུ་སཱསི།

en: Martinique
bo: མར་ཊི་ནིཀ

en: Maseru
bo: མ་སི་རུ།

en: Matamoros
bo: མ་ཊ་མོ་རོསི།

en: Match case
bo: ཆེ་ཆུང་འབྲིའི་ཟླ་འགྲིག

en: Matt Mullenweg, 2017
bo: Matt Mullenweg ཡིས 2017 ལོར་བརྩམས།

en: Mature
bo: དར་མ།

en: Mature <span class="count">(%s)</span> | Mature <span class="count">(%s)</span>
bo[0]: སྨིན་པ། <span class="count">(%s)</span>

en: Mauritius
bo: མའུ་རི་ཤི་ཡཱསི།

en: Mawson
bo: མའོ་སཱན།

en: Max Height
bo: མཐོ་ཚད་ཆེ་ཤོས།

en: Max Width
bo: ཞེང་ཚད་ཆེ་ཤོས།

en: Max effective file size
bo: ཆེས་ཆེ་བའི་ནུས་ལྡན་གྱི་ཡིག་ཆའི་ཆེ་ཆུང་།

en: Max input time
bo: ཆེས་ཆེ་བའི་ནང་འཇུག་གི་དུས་ཚོད།

en: Max number of files allowed
bo: སྐྱེལ་འཇོག་བྱེད་ཐེངས་གཅིག་གི་ཆེས་མང་བའི་ཡིག་ཆའི་ཁ་གྲངས།

en: Max number of words in excerpt
bo: ནང་དོན་གནད་བསྡུས་ཀྱི་ཡིག་གྲངས་ཚད་བཀག

en: Max size of an uploaded file
bo: ཡིག་ཆ་རྐྱང་བའི་ཆེས་ཆེ་བའི་སྐྱེལ་འཇོག་གི་ཆེ་ཆུང་།

en: Max size of post data allowed
bo: སྐྱེལ་འཇོག་བྱེད་ཐེངས་གཅིག་གི་ཡིག་ཆ་ཡོངས་ཀྱི་ཆེས་ཆེ་བའི་བསྡོམས་གྲངས།

en: Maximum Rating
bo: རིམ་པ་མཐོ་ཤོས།

en: Maximum number of items to be returned in result set.
bo: མཐའ་འབྲས་ཚོགས་ལ་འདུས་པའི་ཆེས་ཆེ་བའི་སྡེ་ཚན་གྱི་ཁ་གྲངས།

en: Maximum size: %s
bo: ཆེ་ཆུང་ཆེ་ཤོས: %s

en: Maximum upload file size: %s.
bo: སྐྱེལ་འཇོག་ཡིག་ཆའི་ཆེ་ཆུང་ཆེ་ཤོས: %s.

en: May
bo: ཟླ་ལྔ་པ།

en: May 7, 2019
bo: 2019 ལོའི་ཟླ 5 ཚེས 7 ཉིན།

[ctx: May abbreviation]
en: May
bo: ལྔ་བ།

en: Mayotte
bo: མ་ཡོ་ཊི།

en: Mazatlan
bo: མ་ཛཊི་ལན།

en: Mbabane
bo: བ་བ་ནི།

en: McMurdo
bo: མེཀ་མུར་དོ།

en: Media
bo: སྨྱན་གཟུགས།

en: Media File
bo: སྨྱན་གཟུགས་ཡིག་ཆ།

en: Media Handling
bo: སྨྱན་གཟུགས་གོ་སྒྲིག

en: Media Library
bo: སྨྱན་གཟུགས་མཛོད།

en: Media List
bo: སྨྱན་གཟུགས་གསལ་ཐོ།

en: Media Rich
bo: ཕུན་སུམ་ཚོགས་པའི་སྨྱན་གཟུགས།

en: Media Settings
bo: སྨྱན་གཟུགས་འདེམས་བྱང་།

en: Media Widget
bo: སྨྱན་གཟུགས་ལྷུ་ཆུང་།

en: Media Widget (%d) | Media Widget (%d)
bo[0]: སྨྱན་གཟུགས་ལྷུ་ཆུང་། (%d)

en: Media area
bo: སྨྱན་གཟུགས་ས་ཁུལ།

en: Media file
bo: སྨྱན་གཟུགས་ཡིག་ཆ།

en: Media file moved to the Trash.
bo: སྨྱན་གཟུགས་སྙིགས་སྣོད་དུ་གཡུགས་ཟིན།

en: Media file permanently deleted.
bo: སྨྱན་གཟུགས་གཏན་དུ་བསུབ་ཟིན།

en: Media file restored from the Trash.
bo: སྙིགས་སྣོད་ནས་སྨྱན་གཟུགས་སོར་ལོག་བྱས་ཟིན།

en: Media items list
bo: སྨྱན་གཟུགས་སྡེ་ཚན་གསལ་ཐོ།

en: Media items list navigation
bo: སྨྱན་གཟུགས་སྡེ་ཚན་གསལ་ཐོ་ཕྱོགས་སྟོན།

en: Media library
bo: སྨྱན་གཟུགས་མཛོད།

en: Media list
bo: སྨྱན་གཟུགས་གསལ་ཐོ།

en: Media settings
bo: སྨྱན་གཟུགས་སྒྲིག་འགོད།

en: Media title
bo: སྨྱན་གཟུགས་ཀྱི་ཁ་བྱང་།

en: Media title&hellip;
bo: སྨྱན་གཟུགས་ཀྱི་ཁ་བྱང&hellip;

en: Media upload failed. If this is a photo or a large image, please scale it down and try again.
bo: སྨྱན་གཟུགས་སྐྱེལ་འཇོག་བྱ་མ་ཐུབ། གལ་ཏེ་འདི་ནི་འདྲ་པར་དང་ཡང་ན་བརྙན་རིས་ཆེ་བའི་རིགས་ཡིན་ཚེ་ཇེ་ཆུང་དུ་བཏང་རྗེས་ཡང་བསྐྱར་གནང་རོགས།

en: Medium
bo: འབྲིང་བ།

en: Medium screens
bo: བརྙན་ཡོལ་འབྲིང་བ།

en: Medium size
bo: ཆེ་ཆུང་འབྲིང་བ།

en: Medium size image height
bo: ཆེ་ཆུང་འབྲིང་བའི་བརྙན་རིས་ཀྱི་མཐོ་ཚད།

en: Medium size image width
bo: ཆེ་ཆུང་འབྲིང་བའི་བརྙན་རིས་ཀྱི་ཞེང་ཚད།

en: Medium-Large size image height
bo: ཆེ་བ་དང་འབྲིང་བའི་བརྙན་རིས་ཀྱི་མཐོ་ཚད།

en: Medium-Large size image width
bo: ཆེ་བ་དང་འབྲིང་བའི་བརྙན་རིས་ཀྱི་ཞེང་ཚད།

en: Meetups
bo: འདུ་འཛོམས།

en: Melbourne
bo: མེལ་བོརོན།

en: Membership
bo: ཁོངས་མིའི་ཐོབ་ཐང་།

en: Memory exceeded. Please try another smaller file.
bo: ནང་གསོག་གི་ཚད་བཀག་ལ་སླེབས་པས། ཡིག་ཆ་ཆུང་བ་ཞིག་སྤྱོད་རོགས།

en: Mendoza
bo: མེན་ཌོ་ཛ།

en: Menominee
bo: མེ་ནོ་མི་ནི།

en: Menu
bo: དཀར་ཆག

en: Menu Item
bo: གདམ་ཐོའི་སྡེ་ཚན།

en: Menu Location
bo: གདམ་ཐོའི་གནས་ཡུལ།

en: Menu Locations
bo: དཀར་ཆག་གི་གནས་ཡུལ།

en: Menu Management
bo: དཀར་ཆག་དོ་དམ།

en: Menu Name
bo: དཀར་ཆག་གི་མིང་།

en: Menu Options
bo: དཀར་ཆག་གི་འདེམས་བྱང་།

en: Menu Settings
bo: དཀར་ཆག་སྒྲིག་སྟེགས།

en: Menu created
bo: དཀར་ཆག་གསར་བཟོ་བྱས་ཟིན།

en: Menu deleted
bo: དཀར་ཆག་སུབ་ཟིན།

en: Menu item added
bo: དཀར་ཆག་གི་སྡེ་ཚན་གསར་སྣོན་བྱས་ཟིན།

en: Menu item deleted
bo: དཀར་ཆག་གི་སྡེ་ཚན་སུབ་ཟིན།

en: Menu item is now a sub-item
bo: དཀར་ཆག་གི་སྡེ་ཚན་དེ་བུའི་སྡེ་ཚན་ཡིན་འདུག

en: Menu item moved down
bo: དཀར་ཆག་གི་སྡེ་ཚན་འོག་སྤོ་བྱས་ཟིན།

en: Menu item moved out of submenu
bo: དཀར་ཆག་གི་སྡེ་ཚན་དེ་བུའི་སྡེ་ཚན་གྱི་ཕྱི་ལ་སྤོས་ཟིན།

en: Menu item moved up
bo: དཀར་ཆག་གི་སྡེ་ཚན་གོང་སྤོ་བྱས་ཟིན།

en: Menu locations updated.
bo: དཀར་ཆག་གི་གནས་ཡུལ་གསར་བཅོས་བྱས་ཟིན།

en: Menu order
bo: དཀར་ཆག་སྟར་སྒྲིག

en: Menu structure
bo: དཀར་ཆག་གི་གྲུབ་ཚུལ།

en: Menus
bo: དཀར་ཆག

en: Menus can be displayed in locations defined by your theme or in <a href="%s">widget areas</a> by adding a &#8220;Navigation Menu&#8221; widget.
bo: གདམ་ཐོ་གང་དུ་འཆར་མིན་ཁྱེད་ཀྱི་དཔེ་སྒྲོམ་དང་།  ཡང་ན། <a href="%s">ཕྱོགས་མཐའི་ལྷུ་ཆུང་རྣམས་སུ་</a>  &#8220;ཕྱོགས་སྟོན་གདམ་ཐོ་&#8221; སྣོན་པར་རག་ལས་ཡོད།

en: Menus can be displayed in locations defined by your theme, even used in sidebars by adding a &#8220;Navigation Menu&#8221; widget on the <a href="%1$s">Widgets</a> screen. If your theme does not support the navigation menus feature (the default themes, %2$s and %3$s, do), you can learn about adding this support by following the documentation link to the side.
bo: གདན་ཐོ་ནི་ཁྱེད་ཀྱི་དཔེ་སྒྲོམ་གྱིས་དམིགས་འཛུགས་བྱས་པའི་གནས་ཡུལ་དུ་འཆར་བའམ་ཡང་ན་ <a href="%1$s">ལྷུ་ཆུང་</a> ཁྲོད་ཀྱི་ &#8220;ཕྱོགས་སྟོན་གདམ་ཐོ་&#8221; བརྒྱུད་ནས་འགྲམ་ཚང་ཁྲོད་དུ་འཆར་བ་ཡིན། གལ་ཏེ་ཁྱེད་ཀྱི་དཔེ་སྒྲོམ་གྱིས་ཕྱོགས་སྟོན་གདམ་ཐོར་རམ་འདེགས་མི་བྱེད་ཚེ། (སོར་བཞག་དཔེ་སྒྲོམ %2$s དང %3$s ཡིས་རམ་འདེགས་བྱེད་ཐུབ།) འགྲམ་གྱི་ཡིག་ཚགས་སྦྲེལ་མཐུད་བརྒྱུད་དེ་རམ་འདེགས་འདི་ཅི་ལྟར་ཁ་སྣོན་བྱེད་པར་རྒྱུས་ལོན་བྱེད་ཆོག

en: Menus can be displayed in locations defined by your theme.
bo: དཀར་ཆག་གང་དུ་འཆར་མིན་ཁྱེད་ཀྱི་དཔེ་སྒྲོམ་ལ་རག་ལས་ཡོད།

en: Merge table cells
bo: སྡེ་ཚན་མིག་མཉམ་སྒྲིལ།

en: Merida
bo: མེ་རི་ཌ།

en: Meridian
bo: ལྷོ་བྱང་དཀྱིལ་ཐིག

en: Meta
bo: བྱེད་ནུས།

en: Meta fields.
bo: ཟུར་བརྗོད་ཡིག་དུམ།

en: Metadata
bo: རྩོམ་ཡིག་གི་གནས་ཚུལ་ཡིག་ཆ།

en: Method '%s' not implemented. Must be overridden in subclass.
bo: བྱེད་ཐབས ‘%s’ མངོན་གྱུར་བྱེད་མ་ཐུབ། ངེས་པར་དུ་བུ་རྒྱུད་རིགས་གྲས་ཁྲོད་དུ་འགེབས་དགོས།

en: Metlakatla
bo: མེཊི་ལ་ཀཊི་ལ།

en: Mexico City
bo: མེག་སི་ཀོ་-གྲོང་སྡེ།

en: Microformats
bo: རྣམ་གཞག་ཕྲ་མོ།

en: Middle
bo: དཀྱིལ།

en: Midnight
bo: མཚན་མོ།

en: Midway
bo: མིཌི་ཝེ།

en: Minimum height of cover
bo: ཕྱི་སྐོགས་ཀྱི་ཉུང་མཐའི་མཐོ་ཚད།

en: Minimum required version of PHP.
bo: PHP ཡི་ཉུང་མཐར་དགོས་ངེས་ཀྱི་ཐོན་རིམ།

en: Minimum required version of WordPress.
bo: WordPress ཡི་ཉུང་མཐར་དགོས་ངེས་ཀྱི་ཐོན་རིམ།

en: Minsk
bo: མིནསིཀ

en: Minute
bo: སྐར་མ

en: Minutes
bo: སྐར་མ།

en: Miquelon
bo: མི་ཀུས་ལཱོན།

en: Missed schedule
bo: དུས་ལྟར་སྤེལ་མ་ཐུབ།

en: Missing Attachment
bo: ཞར་བྱུང་བོར་བརླག

en: Missing Widgets
bo: བོར་བའི་ལྷུ་ཆུང་།

en: Missing a temporary folder.
bo: གནས་སྐབས་ཡིག་ཁུག་ཆད་ལྷག་ཤོར་བ།

en: Missing eraser index.
bo: འགྱིག་སུབ་ཕྱོགས་སྟོན་མ་ཚང་བ།

en: Missing exporter index.
bo: ཕྱིར་འདྲེན་ཕྱོགས་སྟོན་མ་ཚང་བ།

[ctx: Missing menu name.]
en: (unnamed)
bo: (མིང་བཏགས་མེད)

en: Missing page index.
bo: ཤོག་ངོས་ཕྱོགས་སྟོན་མ་ཚང་བ།

en: Missing parameter(s): %s
bo: ཞུགས་གྲངས་ཆད་ལྷག: %s

en: Missing post ID.
bo: རྩོམ་ཡིག་གི་ ID མེད་པ།

en: Missing request ID.
bo: རེ་ཞུའི ID མ་ཚང་བ།

en: Mission complete. Message %s deleted.
bo: ལས་འགན་གྲུབ་སོང་། ཆ་འཕྲིན %s སུབ་ཟིན།

en: Mixed
bo: མཉམ་བསྲེས།

en: Mobile
bo: སྤོ་རུང་།

en: Moderate Comment
bo: མཆན་བཤེར།

en: Moderating Comments
bo: བཤེར་བའི་མཆན།

en: Mogadishu
bo: མོ་ག་དི་ཤུ།

en: Mon
bo: གཟའ་ཟླ་བ།

en: Monaco
bo: མོ་ན་ཀོ

en: Moncton
bo: མཱོངཀ་ཊོན།

en: Monday
bo: གཟའ་ཟླ་བ།

[ctx: Monday initial]
en: M
bo: ཟླ

en: Mongolia
bo: སོག་ཡུལ།

en: Monrovia
bo: མཱོན་རོ་ཝི་ཡ།

en: MonsterID (Generated)
bo: MonsterID (རང་གྲུབ)

en: Mont Blanc appears—still, snowy, and serene.
bo: པོ་ལན་རི་རྩེ་ནི་སྔར་བཞིན་ལྷིང་འཇགས་ཁྲོད་ཁ་བས་ཡོངས་སུ་གཡོག་འདུག

en: Monterrey
bo: མཱོན་ཊི་རེ།

en: Montevideo
bo: མཱོན་ཊི་ཝི་ཌོ།

en: Month
bo: ཟླ་བ

en: Month and name
bo: ཟླ་བ་དང་མིང་།

en: Monthly Archives:
bo: ཟླ་འཁོར་ཡིག་མཛོད:

en: Monticello
bo: མཱོན་ཊི་སེ་ལོ།

en: Montreal
bo: མཱོན་ཊེརལ།

en: Montserrat
bo: མཱོནཊི་སི་རཊི།

en: More
bo: དེ་ལས་མང་།

en: More Details
bo: དེ་ལས་མང་བའི་ཞིབ་ཕྲ།

en: More actions
bo: དེ་ལས་མང་བའི་བྱེད་སྟངས།

en: More information about %s
bo: %s ཡི་སྐོར་གྱི་དེ་ལས་མང་བའི་ཆ་འཕྲིན།

en: More options
bo: དེ་ལས་མང་བའི་གདམ་ཚན།

en: Moscow
bo: མོསི་ཀོ

en: Most Popular Content
bo: ཆེས་གྲགས་ཆེ་བའི་ནང་དོན།

en: Most Recent
bo: ཉེ་ཆར།

en: Movable Type and TypePad
bo: Movable Type དང་ TypePad

en: Move
bo: སྤོ་བསྣུར།

en: Move %1$s block from position %2$d down to position %3$d
bo: རྡོག %1$s གནས་ཡུལ %2$d ནས་མར་ཕྱོགས་སུ་གནས་ཡུལ %3$d ལ་སྤོ་བསྣུར་བྱེད།

en: Move %1$s block from position %2$d left to position %3$d
bo: རྡོག་པོ %1$s གནས་ཡུལ %2$d ནས་གཡོན་ཕྱོགས་སུ་གནས་ཡུལ %3$d ལ་སྤོ་བསྣུར་བྱེད།

en: Move %1$s block from position %2$d up to position %3$d
bo: རྡོག %1$s གནས་ཡུལ %2$d ནས་ཡར་ཕྱོགས་སུ་གནས་ཡུལ %3$d ལ་སྤོ་བསྣུར་བྱེད།

en: Move %s box down
bo: དཔེ་དུམ་མར་ཕྱོགས་སུ %s སྤོ་བསྣུར།

en: Move %s box up
bo: དཔེ་དུམ་ཡར་ཕྱོགས་སུ %s སྤོ་བསྣུར།

en: Move down
bo: མར་འགྲིལ།

en: Move down one
bo: འོག་སྤོ་གཅིག

en: Move image backward
bo: བརྙན་རིས་རྒྱབ་ཕྱོགས་སུ་སྤོ་བསྣུར།

en: Move image forward
bo: བརྙན་རིས་མདུན་ཕྱོགས་སུ་སྤོ་བསྣུར།

en: Move left
bo: གཡོན་དུ་སྤོ་བསྣུར།

en: Move one level down
bo: འོག་སྤོ་རིམ་པ་གཅིག

en: Move one level up
bo: གོང་སྤོ་རིམ་པ་གཅིག

en: Move out from under %s
bo: %s ཁྲོད་ནས་སྤོ།

en: Move right
bo: གཡས་སུ་སྤོ་བསྣུར།

en: Move the selected block(s) down.
bo: བདམས་པའི་རྡོག་པོ་མར་ཕྱོགས་སུ་སྤོ་བསྣུར།

en: Move this comment to the Trash
bo: དཔྱད་མཆན་འདི་བསུབ།

en: Move to Trash
bo: སྙིགས་སྣོད་ནང་གཡུག

en: Move to another area&hellip;
bo: ས་ཁོངས་གཞན་ཞིག་དུ་སྤོ&hellip;

en: Move to the top
bo: ཀླད་དུ་གོང་སྤོ།

en: Move to trash
bo: སྙིགས་སྣོད་དུ་སྤོ་བསྣུར།

en: Move under %s
bo: སྤོས་ནས %s འོག་ཏུ།

en: Move up
bo: ཡར་འགྲིལ།

en: Move up one
bo: གོང་སྤོ་གཅིག

[ctx: Move widget]
en: Move
bo: སྤོ།

en: Moved "%s" to clipboard.
bo: "%s" དྲས་སྦྱར་པང་དུ་སྤོ་བསྣུར་བྱས་ཡོད།

en: Moved %d block to clipboard. | Moved %d blocks to clipboard.
bo[0]: རྡོག་པོ %d དྲས་སྦྱར་པང་དུ་སྤོ་བསྣུར་བྱས་ཡོད།

en: Multiple selected blocks
bo: དུ་མ་འདེམས་པའི་རྡོག་པོ།

en: Multisite support is not enabled.
bo: དྲ་ཚིགས་མང་པོ་ཅན་གྱི་རྒྱབ་སྐྱོར་སྤྱད་མེད།

en: Muscat
bo: མཱུསི་ཀཊི།

en: Must Use Plugins
bo: ངེས་པར་ཏུ་སྤྱོད་པའི་མཐུད་སྣེ།

en: Mute
bo: སྒྲ་མེད།

en: Muted
bo: སྒྲ་མེད།

en: My Network
bo: ངའི་དྲ་རྒྱ།

en: My Site
bo: ངའི་དྲ་ཚིགས།

en: My Sites
bo: ངའི་དྲ་ཚིགས།

en: Mystery Person
bo: ལྐོག་གྱུར་མི་སྣ།

en: NEW
bo: གསར་པ

en: Nairobi
bo: ནའི་རོ་བི།

en: Nam risus massa, ullamcorper consectetur eros fermentum, porta aliquet ligula. Sed vel mauris nec enim.
bo: ནང་པར་རྨི་ལམ་གྱི་མཐའ་བཤད་དེ། ལམ་དུ་ཞུགས་པ་ལས། ཇི་ཙམ་ན་གཞོན་ནུ་མ་ཞིག་སྣོད་བཟང་བོ་འོ་མས་བཀང་བ་ཐོགས་ནས་འགྲོ་བ་གཟིགས་པ་ན། མཚན་མོའི་རྨི་ལམ་དྲན་པར་གྱུར་ཏེ་སྣོད་འོ་མས་གང་བ་དེ་ཉིད་འཕྲོགས་ཏེ་བདག་གིར་བཟུང༌།

en: Name
bo: རུས་མིང་།

[ctx: Name for the Text editor tab (formerly HTML)]
en: Text
bo: ཡི་གེ

[ctx: Name for the Visual editor tab]
en: Visual
bo: མཐོང་རུང་།

[ctx: Name of link anchor (TinyMCE)]
en: Name
bo: མིང་།

en: Name:
bo: མིང:

en: Namespace must not start or end with a slash.
bo: བར་སྟོང་ལ་མིང་འདོགས་དུས་སུ་འགོ་འཛུགས་ས་དང་མཇུག་རྫོགས་སར་གསེག་ཐིག་ཡིན་མི་རུང་།

en: Nassau
bo: ན་སའོ།

en: Nauru
bo: ནའུ་རུ།

en: Nav menu locations must be strings.
bo: ཕྱོགས་སྟོན་གདམ་ཐོའི་གནས་ཡུལ་ནི་ངེས་པར་དུ་ཡིག་རྟགས་ཕྲེང་ཡིན་དགོས།

en: Navigate to the nearest toolbar.
bo: ཆེས་ཉེ་བའི་ལག་ཆའི་ཚང་ལ་ཕྱོགས་སྟོན།

en: Navigate to the next part of the editor.
bo: རྩོམ་སྒྲིག་ཆས་ཀྱི་ཆ་ཤས་རྗེས་མར་ཕྱོགས་སྟོན།

en: Navigate to the previous part of the editor.
bo: རྩོམ་སྒྲིག་ཆས་ཀྱི་ཆ་ཤས་སྔོན་མར་ཕྱོགས་སྟོན།

en: Navigation
bo: དཀར་ཆག

en: Navigation Label
bo: ཕྱོགས་སྟོན་ཤོག་བྱང་།

en: Navigation Menu
bo: ཕྱོགས་ཁྲིད་དཀར་ཆག

en: Navigation Menu Item
bo: ཕྱོགས་སྟོན་དཀར་ཆག་གི་སྡེ་ཚན།

en: Navigation Menu Items
bo: ཕྱོགས་སྟོན་དཀར་ཆག་གི་སྡེ་ཚན།

en: Navigation Menus
bo: ཕྱོགས་ཁྲིད་དཀར་ཆག

en: Ndjamena
bo: ཇ་མི་ན།

en: Need help putting together your new Privacy Policy page? Check out our guide for recommendations on what content to include, along with policies suggested by your plugins and theme.
bo: སྒོས་གསང་སྲིད་ཇུས་གསར་བ་ལེགས་སྒྲིག་བྱེད་པར་རོགས་རམ་བྱེད་དགོས་སམ། ང་ཚོའི་ཕྱོགས་སྟོན་ལ་བལྟས་ནས་འབྲེལ་ཡོད་ཀྱི་ནང་དོན་གྱི་བསམ་འཆར་དང་། དེ་བཞིན་མཐུད་སྣེ་དང་དཔེ་སྒྲོམ་གྱི་བསམ་འཆར་གྱི་སྲིད་ཇུས་ལ་རྒྱུས་ལོན་བྱེད།

en: Need help? Use the Help tab above the screen title.
bo: རོགས་རམ་མཁོ་ན། འཆར་ངོས་ཀླད་ཀྱི་ཁ་བྱང་དུ་གནོན་རོགས།

en: Nepal
bo: བལ་ཡུལ།

en: Network Admin
bo: དྲ་རྒྱ་དོ་དམ།

en: Network Admin: %s
bo: དྲ་རྒྱ་དོ་དམ: %s

en: Network Enable %s
bo: %s དྲ་རྒྱ་སྤྱོད།

en: Network Settings
bo: དྲ་རྒྱ་སྒྲིག་འགོད།

en: Network count
bo: དྲ་རྒྱའི་ཁ་གྲངས།

en: Network only plugin must be network activated.
bo: དྲ་ཚིགས་དུ་མ་ཅན་ཁོ་ནར་སྤྱོད་པའི་མཐུད་སྣེ། ངེས་པར་དུ་དྲ་ཚིགས་དུ་མ་ཅན་དུ་ནུས་སློང་བྱེད་དགོས།

en: Never
bo: གཏན་ནས་མེད་པའམ་མིན་པ

en: New
bo: གསར་བ།

en: New %1$s Site: %2$s
bo: དྲ་ཚིགས %1$s གསར་པ: %2$s

en: New %1$s User: %2$s
bo: བཀོལ་སྤྱོད་མཁན %1$s གསར་པ: %2$s

en: New Category Name
bo: རིགས་དབྱེ་གསར་པའི་མིང་།

en: New Changeset
bo: བརྗེ་ལེན་ཚོགས་གསར་པ།

en: New Column
bo: སྟར་གསར་པ།

en: New Custom HTML Widget
bo: རང་བཟོས་  HTML ལྷུ་ཆུང་གསར་པ།

en: New Link Category Name
bo: མཐུད་སྤྲེལ་རིགས་དབྱེ་མིང་གསར་པ།

en: New Menu
bo: གདམ་ཐོ་གསར་པ།

en: New Page
bo: ཤོག་ངོས་གསར་བཟོ།

en: New Password
bo: གསང་གྲངས་གསར་པ།

en: New Post
bo: རྩོམ་ཡིག་གསར་འབྲི།

en: New Salem
bo: ནིའུ་ས་ལིམ།

en: New Site Registration: %s
bo: དྲ་ཚིགས་གསར་པ་ཐོ་འགོད: %s

en: New Site: %1$s
    URL: %2$s
    Remote IP address: %3$s
    
    Disable these notifications: %4$s
bo: དྲ་ཚིགས་གསར་པ: %1$s
    URL: %2$s
    རྒྱང་སྦྲེལ IP: %3$s
    
    བརྡ་སྦྱོར་འདིའི་རིགས་ཀྱི་གློག་འཕྲིན་ཁ་རྒྱག: %4$s

en: New Tag Name
bo: Tag གསར་པའི་མིང་།

en: New User Default Role
bo: བཀོལ་སྤྱོད་མཁན་གསར་པའི་སོར་བཞག་ཐོབ་ཐང་།

en: New User Registration: %s
bo: བཀོལ་སྤྱོད་མཁན་གསར་པ་ཐོ་འགོད: %s

en: New User: %1$s
    Remote IP address: %2$s
    
    Disable these notifications: %3$s
bo: སྤྱོད་མཁན་གསར་པ: %1$s
    རྒྱང་སྦྲེལ IP: %2$s
    
    བརྡ་སྦྱོར་འདིའི་རིགས་ཀྱི་གློག་འཕྲིན་ཁ་རྒྱག: %3$s

en: New WordPress Site
bo: WordPress ཡི་དྲ་ཚིགས་གསར་པ།

en: New York
bo: ནིའུ་ཡོག

en: New category name
bo: རིགས་དབྱེ་གསར་པའི་མིང་།

en: New comment on your post "%s"
bo: རྩོམ་ཡིག "%s" ཅེས་པར་དཔྱད་མཆན་ཅིག་འདུག

en: New dimensions:
bo: འབྱེད་ཕྱོད་གསར་བ།

en: New document
bo: ཡིག་ཚགས་གསར་བ།

en: New page title
bo: ཤོག་ངོས་གསར་པའི་ཁ་བྱང་།

en: New password
bo: གསང་གྲངས་གསར་བ།

en: New pingback on your post "%s"
bo: ཁྱེད་ཀྱི་རྩོམ་ཡིག "%s" ཅེས་པར pingback གསར་པ་འདུག

[ctx: New site notification email subject]
en: [%1$s] Activate %2$s
bo: [%1$s] སྐུལ་སློང %2$s

en: New theme activated.
bo: དཔེ་སྒྲོམ་སྐུལ་སློང་བྱས་ཟིན།

en: New to the block editor? Want to learn more about using it?
bo: རྡོག་པོ་རྩོམ་སྒྲིག་ཆས་ལ་གསར་དུ་འཇུག་མཁན་ཡིན་ནམ། དེ་བས་མང་བའི་སྒོ་ནས་དེ་བེད་སྤྱོད་གཏོང་འདོད་འདུག་གམ།

en: New trackback on your post "%s"
bo: ཁྱེད་ཀྱི་རྩོམ་ཡིག "%s" ཅེས་པར trackback གསར་པ་འདུག

en: New user created.
bo: བཀོལ་སྤྱོད་མཁན་གསར་པ་གསར་བཟོ་བྱས་ཟིན།

[ctx: New user notification email subject]
en: [%1$s] Activate %2$s
bo: [%1$s] སྐུལ་སློང %2$s

en: New user registration on your site %s:
bo: ཁྱེད་ཀྱི་དྲ་ཚིགས %s ཅེས་པར་བཀོལ་སྤྱོད་མཁན་གསར་པས་ཐོ་བཀོད་འདུག：

en: New users will receive an email letting them know they&#8217;ve been added as a user for your site. This email will also contain their password. Check the box if you do not want the user to receive a welcome email.
bo: New users will receive an email letting them know they&#8217;ve been added as a user for your site. This email will also contain their password. Check the box if you don&#8217;t want the user to receive a welcome email.

en: New version available.
bo: པར་གཞི་གསར་བ་སྤྱོད་རུང་།

en: New version available. %s
bo: ཐོན་རིམ་གསར་པ་སྤྱོད་རུང་བ། %s

en: New version available. <button class="button-link" type="button">Update now</button>
bo: ཐོན་རིམ་གསར་པ་སླེབས་འདུག  <button class="button-link" type="button">གསར་བཅོས་བྱེད།</button>

en: New window
bo: སྒེའུ་ཁུང་གསར་བ།

en: Newer Comments
bo: ཅུང་གསར་བའི་དཔྱད་མཆན།

en: Newer Comments &raquo;
bo: མཆན་གསར་ཤོས &raquo;

en: Newer comments
bo: དཔྱད་མཆན་གསར་པ།

en: Newer posts
bo: ཉེ་རྩོམ།

en: Newest to oldest
bo: གསར་ཤོས་ནས་རྙིང་ཤོས།

en: News
bo: གསར་འགྱུར།

en: Next
bo: རྗེས་མ།

en: Next &gt;
bo: འོག་ངོས &gt;

en: Next &raquo;
bo: འོག་ངོས། &raquo;

en: Next &rarr;
bo: ཕྱི་མ་ &rarr;

en: Next Page &raquo;
bo: འོག་ངོས &raquo;

en: Next Post
bo: རྩོམ་འོག་མ།

en: Next Steps
bo: དེ་ནས།

en: Next page
bo: འོག་ངོས།

en: Next steps
bo: དེ་ནས།

en: Next theme
bo: དཔེ་སྒྲོམ་རྗེས་མ།

en: Niamey
bo: ནི་ཡ་མེ།

en: Nicename may not be longer than 50 characters.
bo: མིང་འདོགས་དེ་ཡིག་རྟགས 50 ལས་བརྒལ་མི་རུང་།

en: Nickname
bo: པིར་མིང་།

en: Nicosia
bo: ནི་ཀོ་སི་ཡ།

en: Nipigon
bo: ནི་པི་གཱོན།

en: Niue
bo: ནིའུ།

en: No
bo: མིན།

en: No %1$s was set in the arguments array for the "%2$s" sidebar. Defaulting to "%3$s". Manually set the %1$s to "%3$s" to silence this notice and keep existing sidebar content.
bo: འགྲམ་ཚང་ "%2$s" གི་ཞུགས་གྲངས་གྲངས་ཚོའི་ཁྲོད་དུ་ %1$s སྒྲིག་འགོད་བྱས་མི་འདུག་ལ།  "%3$s" ཆད་འདུག གལ་ཏེ་བརྡ་སྦྱོར་འདི་མེད་པར་བཟོ་བ་དང་ད་ཡོད་ཀྱི་འགྲམ་ཚང་ནང་དོན་ལ་འགྱུར་བ་མི་གཏོང་ན་ལག་པ་སྒུལ་ནས་ %1$s དེ་  "%3$s" ལ་བཅའ་དགོས།

en: No Comments
bo: དཔྱད་མཆན་མེད།

en: No Comments<span class="screen-reader-text"> on %s</span>
bo: <span class="screen-reader-text">%s </span>ཅེས་པར་དཔྱད་མཆན་མེད།

en: No Content-Disposition supplied.
bo: Content-Disposition མཁོ་འདོན་བྱས་མེད།

en: No PHP sessions detected
bo: PHP གླེང་མོལ་རྩད་ཆོད་མ་སོང་།

en: No Title
bo: མིང་བྱང་མེད།

en: No activity yet!
bo: བྱ་འགུལ་མེད།

en: No alignment
bo: སྙོམས་སྒྲིག་མེད་པ།

en: No approved comments
bo: ཆོག་མཆན་ཐོབ་པའི་དཔྱད་མཆན་མེད།

en: No archives to show.
bo: ཚགས་ཉར་འཆར་དགོས་པ་མེད།

en: No audio selected
bo: སྒྲ་ཟློས་འདེམས་མེད་པ།

en: No blocks found.
bo: རྡོག་རྙེད་མ་སོང་།

en: No categories
bo: རིགས་དབྱེ་མེད།

en: No categories found.
bo: རིགས་གྲས་རྙེད་མ་སོང་།

en: No changes saved yet, so there is nothing to trash.
bo: བཟོ་བཅོས་ཉར་ཚགས་མ་བྱས་པས། ཚུར་བསྡུ་བྱེད་རྒྱུའི་ནང་དོན་མེད།

en: No changeset found to take over
bo: རྩིས་ལེན་བྱེད་དགོས་པའི་བཟོ་བཅོས་ཚོགས་རྙེད་མ་སོང་།

en: No changesets found in Trash.
bo: སྙིགས་སྣོད་ནང་དུ་བརྗེ་ལེན་ཚོགས་མེད།

en: No changesets found.
bo: བརྗེ་ལེན་ཚོགས་མེད།

en: No color
bo: ཁ་དོག་མེད་པ།

en: No comments
bo: དཔྱད་མཆན་མེད།

en: No comments awaiting moderation.
bo: བཤེར་སྒུག་དཔྱད་མཆན་མེད།

en: No comments found in Trash.
bo: སྙིགས་སྣོད་ནང་དུ་དཔྱད་མཆན་མི་འདུག

en: No comments found.
bo: དཔྱད་མཆན་མེད།

en: No comments to show.
bo: དཔྱད་མཆན་འཆར་དགོས་པ་མེད།

en: No comments were caught as spam.
bo: གད་སྙིགས་སུ་བརྩིས་པའི་དཔྱད་མཆན་མེད།

en: No comments yet.
bo: ད་དུང་དཔྱད་མཆན་མེད།

en: No cookie present.
bo: cookie མི་གནས།

en: No data supplied.
bo: གཞི་གྲངས་མཁོ་འདོན་བྱས་མེད།

en: No description
bo: ཞིབ་བརྗོད་མེད།

en: No editor could be selected.
bo: འདེམས་རུང་བཟོ་བཅོས་ཆས་མེད།

en: No file selected
bo: ཡིག་ཆ་འདེམས་མེད་པ།

en: No file was uploaded.
bo: ཡིག་ཆ་གང་ཡང་ཡར་འབུལ་མ་བྱས།

en: No image selected
bo: བརྙན་རིས་འདེམས་མི་འདུག

en: No image set
bo: བརྙན་རིས་སྒྲིག་འགོད་བྱས་མེད།

en: No images selected
bo: བརྙན་རིས་འདེམས་མེད།

en: No importers are available.
bo: ནང་འདྲེན་ཆས་སྤྱོད་རུང་དུ་མི་འདུག

en: No information yet&hellip;
bo: ད་དུང་གནས་ཚུལ་མི་འདུག&hellip;

en: No items
bo: སྡེ་ཚན་མེད།

en: No items found.
bo: ཚན་རྙེད་མ་སོང་།

en: No items.
bo: སྡེ་ཚན་མེད།

en: No links found.
bo: མཐུད་སྤྲེལ་རྙེད་མ་སོང་།

en: No logo selected
bo: ལས་རྟགས་འདེམས་མི་འདུག

en: No media files found in Trash.
bo: སྙིགས་སྣོད་ནང་དུ་སྨྱན་གཟུགས་ཡིག་ཆ་མི་འདུག

en: No media files found.
bo: སྨྱན་གཟུགས་ཡིག་ཆ་རྙེད་མ་སོང་།

en: No media items found.
bo: སྨྱན་གཟུགས་སྡེ་ཚན་རྙེད་མ་སོང་།

en: No media items found. Try a different search.
bo: སྨྱན་གཟུགས་སྡེ་ཚན་རྙེད་མ་སོང་བས། འཚོལ་སྟངས་གཞན་ཞིག་ཚོད་ལྟ་བྱེད་རོགས།

en: No media selected
bo: སྨྱན་གཟུགས་འདེམས་མེད་པ།

en: No menus have been created yet. <a href="%s">Create some</a>.
bo: ད་དུང་གདམ་ཐོ་གསར་སྐྲུན་བྱས་མི་འདུག <a href="%s">ཅིག་གསར་སྐྲུན་བྱེད།</a>.

en: No pages found in Trash.
bo: སྙིགས་སྣོད་ནང་དུ་ཤོག་ངོས་མེད།

en: No pages found.
bo: ཤོག་ངོས་རྙེད་མ་སོང་།

en: No pending comments
bo: བཤེར་སྒུག་དཔྱད་མཆན་མེད།

en: No permalink structure set
bo: གཏན་འཇགས་སྦྲེལ་མཐུད་གཞི་སྒྲོམ་སྒྲིག་འགོད་བྱས་མི་འདུག

en: No plugins found.
bo: མཐུད་སྣེ་རྙེད་མ་སོང་།

en: No posts found in Trash.
bo: སྙིགས་སྣོད་ནང་དུ་རྩོམ་ཡིག་མེད།

en: No posts found.
bo: རྩོམ་ཡིག་རྙེད་མ་སོང་།

en: No preview available.
bo: སྔོན་ལྟ་བྱ་མི་ཐུབ།

en: No results
bo: མཐའ་འབྲས་མེད།

en: No results found
bo: མཐའ་འབྲས་རྙེད་མ་སོང་།

en: No results found.
bo: མཐའ་འབྲས་རྙེད་མ་སོང་།

en: No results.
bo: མཐའ་འབྲས་མེད།

en: No role
bo: ཐོབ་ཐང་མེད།

en: No route was found matching the URL and request method.
bo: URL དང་རེ་ཞུ་བྱེད་ཐབས་ལ་མཚུངས་ཟླར་གྱུར་བའི་ལམ་སྟོན་རྙེད་མ་སོང་།

en: No scheduled events exist on this site.
bo: དྲ་ཚིགས་འདིར་གལ་ཆེའི་དུས་བཀག་གང་ཡང་མི་གནས།

en: No search term specified. Showing recent items.
bo: བཤེར་འཚོལ་ཆ་རྐྱེན་དམིགས་བཙུགས་བྱས་མེད་སྟབས། རང་འགུལ་གྱིས་ཉེ་ཆར་གྱི་སྡེ་ཚན་འཆར།

en: No sites found.
bo: དྲ་ཚིགས་རྙེད་མ་སོང་།

en: No tags
bo: འགྲེལ་བྱང་མེད།

en: No tags found.
bo: འགྲེལ་བྱང་རྙེད་མ་སོང་།

en: No thanks, do not remind me again
bo: བརྗེ་མི་འདོད། རྗེས་སུ་ང་ལ་བསུན་པོ་མ་བཟོ་རོགས།

en: No theme specified.
bo: དཔེ་སྒྲོམ་གང་ཡང་ངོས་འཛིན་གསལ་བོ་མི་འདུག

en: No themes are currently available.
bo: མིག་སྔར་སྤྱོད་རུང་བའི་དཔེ་སྒྲོམ་མི་འདུག

en: No themes found.
bo: བརྗོད་གཞི་རྙེད་མ་སོང་།

en: No themes found. Try a different search, or %s.
bo: དཔེ་སྒྲོམ་རྙེད་མ་སོང་། ཡང་བསྐྱར་བཤེར་འཚོལ་བྱེད་པའམ་ཡང་ན། %s

en: No themes found. Try a different search.
bo: དཔེ་སྒྲོམ་རྙེད་མ་སོང་བས་ཡང་བསྐྱར་འཚོལ་རོགས།

en: No title
bo: མིང་བྱང་མེད།

en: No valid plugins were found.
bo: ནུས་ལྡན་གྱི་མཐུད་སྣེ་རྙེད་མ་སོང་།

en: No version control systems were detected.
bo: ཐོན་རིམ་སྟངས་འཛིན་མ་ལག་རྩད་གཅོད་ཐུབ་མ་སོང་།

en: No version or author information is available.
bo: སྤྱོད་རུང་བའི་ཐོན་རིམ་དང་ཡང་ན་རྩོམ་པ་པོའི་གནས་ཚུལ་མི་འདུག

en: No video selected
bo: བརྙན་ཟློས་འདེམས་མེད།

en: No widgets found.
bo: ལྷུ་ཆུང་རྙེད་མ་སོང་།

en: Nome
bo: ནོམ།

en: Non-existent changeset UUID.
bo: Non-existent བརྗེ་ལེན་ཚོགས་ UUID.

en: Nonbreaking space
bo: བར་མ་ཆད་པའི་སྟོང་མིག

en: None
bo: མེད།

en: Norfolk
bo: ནོར་ཕཱོལཀ

en: Normal
bo: སྤྱིར་བཏང་བ།

en: Noronha
bo: ནོ་རོན་ཧ།

en: North
bo: བྱང་།

en: North Dakota
bo: བྱང་ཌ་ཀོ

en: Norwegian
bo: ནོར་ཝེའི་སྐད།

en: Not Found
bo: མ་རྙེད།

en: Not Sticky
bo: ཀླད་དུ་མི་འགོད།

en: Not available
bo: སྤྱོད་རུང་བ་མིན།

en: Not enough data to create this user.
bo: གཞི་གྲངས་འདང་ངེས་མིན་སྟབས་སྤྱོད་མཁན་འདི་གསར་སྐྲུན་བྱེད་མ་ཐུབ།

en: Not enough space to upload. %s KB needed.
bo: བར་སྟོང་གིས་འདང་གི་མེད། %s KB དགོས་ཀྱི་ཡོད།

en: Not set
bo: སྒྲིག་འགོད་བྱས་མི་འདུག

en: Not writable
bo: འབྲི་རུང་བ་མིན་པ།

en: Note:
bo: མཆན:

en: Notes
bo: ཞར་མཆན།

en: Notice:
bo: མཉམ་འཇོག་ས:

en: Notifications
bo: གསལ་བསྒྲགས།

en: Nouakchott
bo: ནའུཀ་ཅོཊི།

en: Noumea
bo: ནོའུ་མི།

en: November
bo: ཟླ་བཅུ་གཅིག

[ctx: November abbreviation]
en: Nov
bo: བཅུ་གཅིག

en: Novokuznetsk
bo: ནོ་བོ་ཀུཛི་ནེཊིསི།

en: Novosibirsk
bo: ནོ་བོ་སི་བིརསིཀ

en: Number of Themes found: %d
bo: རྙེད་པའི་དཔེ་སྒྲོམ་གྱི་གྲངས: %d

en: Number of URLs in this XML Sitemap: %s.
bo: XML Sitemap འདིའི་ཁྲོད་ཀྱི URL ཡི་ཁ་གྲངས : %s.

en: Number of comments
bo: དཔྱད་མཆན་གྱི་ཁ་གྲངས།

en: Number of comments to show:
bo: དཔྱད་མཆན་འཆར་གྲངས:

en: Number of items
bo: སྡེ་ཚན་གྱི་ཁ་གྲངས།

en: Number of items found: %d
bo: རྙེད་པའི་སྡེ་ཚན་གྱི་གྲངས་འབོར: %d

en: Number of items per page:
bo: ཤོག་ངོས་རེའི་སྡེ་ཚན་གྲངས:

en: Number of links to show:
bo: མཐུད་སྤྲེལ་གྲངས་འཆར་བ:

en: Number of media items found: %d
bo: རྙེད་པའི་སྨྱན་གཟུགས་སྡེ་ཚན་གྱི་ཁ་གྲངས: %d

en: Number of posts to show:
bo: རྩོམ་འཆར་གྲངས:

en: Number of published posts for the term.
bo: སྡེ་ཚན་ཁྲོད་སྤེལ་ཟིན་པའི་རྩོམ་གྱི་ཁ་གྲངས།

en: Number of widgets found: %d
bo: རྙེད་པའི་ལྷུ་ཆུང་གི་ཁ་གྲངས: %d

[ctx: Number/count of items]
en: Count
bo: གྲངས།

en: Numbered list
bo: སྒྲིག་ཨང་གསལ་ཐོ།

en: Numeric
bo: ཨང་ཀི་ཅན།

en: OK
bo: ཆོག

en: Object subtype.
bo: བྱ་ཡུལ་གྱི་བུ་རྒྱུད་རིགས་གྲས།

en: Object type.
bo: བྱ་ཡུལ་གྱི་རིགས་གྲས།

en: October
bo: ཟླ་བཅུ་པ།

[ctx: October abbreviation]
en: Oct
bo: བཅུ་བ།

en: Offset the result set by a specific number of items.
bo: མཐའ་འབྲས་ཚོགས་དེ་དམིགས་བསལ་ཁ་གྲངས་ལ་སྤོ་བསྣུར་བྱེད།

en: Ojinaga
bo: ཨོ་ཡན་ན་ག

en: Older Comments
bo: ཅུང་རྙིང་བའི་དཔྱད་མཆན།

en: Older comments
bo: དཔྱད་མཆན་རྙིང་པ།

en: Older posts
bo: དེ་སྔའི་རྩོམ།

en: Oldest to newest
bo: རྙིང་ཤོས་ནས་གསར་ཤོས།

en: Omsk
bo: ཨོམསིཀ

en: On this page, you are able to update your Akismet settings and view spam stats.
bo: དྲ་ངོས་འདི་ནས་ Akismet རིམ་སྤར་བྱེད་ཐུབ་པ་དང་། Akismetགི་སྒྲིག་འགོད་ནས་ཡིག་སྙོགས་གི་གྲངས་ཐོ་ཡང་གཟིགས་ཐུབ།

en: Once Daily
bo: ཉིན་རེར་ཐེངས་གཅིག

en: Once Hourly
bo: ཆུ་ཚོད་རེར་ཐེངས་རེ།

en: Once Weekly
bo: གཟའ་རེར་ཐེངས་རེ།

en: One Column
bo: ཆིག་སྟར།

en: One comment on this blog. Most recently on: &#8220;%3$s&#8221; | %1$s comments on this blog. Most recently on: &#8220;%3$s&#8221;
bo[0]: ཟིན་བྲིས་འདིར་མཆན་བུ་.%1$sའདུག   ཆེས་ཉེ་བའི་མཆན་བུ་འདེབས་ཚེས་ནི་: &#8220;%3$s&#8221;

en: One like on this blog. Most recently for: &#8220;%3$s&#8221; | %1$s likes on this blog. Most recently for: &#8220;%3$s&#8221;
bo[0]: ཟིན་བྲིས་འདི་ལ་དགའ་མོས་བྱེད་མཁན་%1$s འདུག   ཆེས་ཉེ་དུས་ཀྱི་མི་ནི་ &#8220;%3$s&#8221;

en: One of the hardest things to do in technology is disrupt yourself.
bo: བློ་དང་ལྡན་པའི་ཚིག་དག་ནི།།

en: One or more plugins failed to load properly.
bo: མཐུད་སྣེ་གཅིག་གམ་ཡང་ན་དེ་ལས་མང་བ་ཚུལ་མཐུན་དུ་འཇུག་མ་ཐུབ།

en: One or more recommended modules are missing
bo: འོས་སྦྱོར་གྱི་དཔེ་དུམ་གཅིག་གམ་ཡང་ན་མང་པོ་ཆད་འདུག

en: One or more required modules are missing
bo: དགོས་ངེས་ཀྱི་དཔེ་དུམ་གཅིག་གམ་ཡང་ན་མང་པོ་ཆད་འདུག

en: One or more themes failed to load properly.
bo: དཔེ་སྒྲོམ་གཅིག་གམ་ཡང་ན་དེ་ལས་མང་བ་ཚུལ་མཐུན་དུ་འཇུག་མ་ཐུབ།

en: One response to %s
bo: ལན་གཅིག་འདུག: %s

en: One.
bo: དང་པོ།

en: Only %1$s or %2$s files may be used for header video. Please convert your video file and try again, or, upload your video to YouTube and link it with the option below.
bo: ཡིག་ཆ %1$s ཡང་ན %2$s ཁོ་ན་མགོ་བརྗོད་བརྙན་ཟློས་སུ་སྤྱོད་རུང་། ཁྱེད་ཀྱི་བརྙན་ཟློས་ཡིག་ཆ་བརྗེ་བསྒྱུར་བྱེད་པའམ་ཡང་ན YouTube ནང་ལ་སྐྱེལ་འཇོག་བྱས་རྗེས་གཤམ་གྱི་འདེམས་བྱང་དེ་སྤྱད་ནས་དེར་སྦྲེལ་མཐུད་བྱེད་རོགས།

en: Only UUID V4 is supported at this time.
bo: ད་ལྟའི་ཆུ་ཚོད་ཀྱིས་ UUID V4 ཁོ་ནར་རྒྱབ་སྐྱོར་བྱེད།

en: Only visible to site admins and editors.
bo: དྲ་ཚིགས་ཀྱི་དོ་དམ་པ་དང་རྩོམ་སྒྲིག་པ་ཁོ་ནས་མཐོང་ཐུབ།

en: Oops! That embed cannot be found.
bo: ཨ་ཁ! བཙུད་འཇུག་དེ་རྙེད་མ་སོང་།

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
bo: ཤོག་ངོས་གང་ཡང་མ་རྙེད།

en: Oops: %s
bo: ནོར་སོང: %s

en: Open Colors Selector
bo: ཁ་དོག་འདེམས་ཆས་ཀྱི་ཁ་ཕྱེ།

en: Open Media Library
bo: སྨྱན་གཟུགས་མཛོད་ཁ་ཕྱེ།

en: Open Press This
bo: འདིར་མནོན་ཅེས་པ་ཁ་ཕྱེ།

[ctx: Open Sans font: on or off]
en: on
bo: སྒོ་ཕྱེ།

en: Open in new tab
bo: གདམ་བྱང་གསར་པའི་ཁྲོད་དུ་ཁ་ཕྱེ།

en: Open link in a new tab
bo: ཤོག་བྱང་གསར་པ་ཞིག་ཏུ་མཐུད་སྤྲེལ་ཁ་ཕྱེ།

en: Open publish panel
bo: པར་འགྲེམས་པང་ལེབ་ཁ་ཕྱེ།

en: Open save panel
bo: ཉར་ཚགས་པང་ལེབ་ཀྱི་ཁ་ཕྱེ།

en: Open sharing dialog
bo: མཉམ་སྤྱོད་གླེང་སྒྲོམ་ཁ་ཕྱེ།

en: Optional
bo: འདེམས་རུང་།

en: Optional placeholder text
bo: རང་མོས་ཀྱི་གནས་བཟུང་རྟགས་ཡིག་རྐྱང་།

en: Optional placeholder…
bo: རང་མོས་ཀྱི་གནས་བཟུང་རྟགས…

en: Options
bo: གདམ་ཚན།

en: Or choose an image from your media library:
bo: ཡང་ན། སྨྱན་མཛོད་ནས་པར་རིས་ཞིག་འདེམས།

en: Or link to existing content
bo: ཡང་ན་དྲ་ཚིགས་ཁྲོད་ཀྱི་ནང་དོན་དང་མཐུད་སྤྲེལ།

en: Or, enter a YouTube URL:
bo: ཡང་ན YouTube URL བླུགས:

en: Oral
bo: ཨོ་རཱལ།

en: Orange
bo: དམར་སེར།

en: Order
bo: རིམ་སྒྲིག

en: Order by
bo: སྟར་སྒྲིག

en: Order images by:
bo: བརྙན་རིས་རིམ་སྒྲིག་གི་གཞི་འཛིན་ས:

en: Order sort attribute ascending or descending.
bo: རིམ་སྒྲིག་ཡིག་དུམ་གྱེན་རིམ་དང་ཐུར་རིམ་སྒྲིག་འགོད།

en: Order:
bo: རིམ་སྒྲིག:

en: Orders totals.
bo: ཚོང་ཐོའི་བསྡོམས་གྲངས།

en: Original
bo: གདོད་མ།

[ctx: Original Size]
en: Original
bo: གདོད་མ།

en: Original dimensions %s
bo: གདོད་མའི་རིང་ཐུང་། %s

en: Original image:
bo: གདོད་མའི་བརྙན་རིས:

en: Original: %s
bo: མ་གཞི: %s

en: Oslo
bo: ཨོསི་ལོ།

en: Other WordPress News
bo: གཞན་པའི་WordPressའཕྲིན་གསར།

en: Other comment settings
bo: དཔྱད་མཆན་གྱི་སྒྲིག་སྟེགས་གཞན།

en: Other user roles have been changed.
bo: བཀོལ་སྤྱོད་པའི་གོ་ཐོབ་གཞན་རྣམས་བརྗེས་ཟིན།

en: Other users have been deleted.
bo: བཀོལ་སྤྱོད་པ་གཞན་རྣམས་བསུབ་ཟིན།

en: Other users have been removed.
bo: བཀོལ་སྤྱོད་པ་གཞན་རྣམས་བསུབ་ཟིན་འདུག

en: Ouagadougou
bo: ཨོ་འ་ག་དོའུ་གོའུ།

en: Our default theme for 2020 is designed to take full advantage of the flexibility of the block editor. Organizations and businesses have the ability to create dynamic landing pages with endless layouts using the group and column blocks. The centered content column and fine-tuned typography also makes it perfect for traditional blogs. Complete editor styles give you a good idea of what your content will look like, even before you publish. You can give your site a personal touch by changing the background colors and the accent color in the Customizer. The colors of all elements on your site are automatically calculated based on the colors you pick, ensuring a high, accessible color contrast for your visitors.
bo: ང་ཚོས་ཉིས་སྟོང་ཉི་ཤུ (Twenty Twenty) ནི་ཇུས་འགོད་སྟབས་བསྟུན་རང་བཞིན་གྱིས་སྲོག་ཤིང་བྱས་པར་དགའ་སྤོབས་སྐྱེ་བཞིན་ཡོད། སྟར་དང་ཚན་པ། ད་དུང་སྨྱན་གཟུགས་རྡོག་པོའི་མཉམ་སྡེབ་བརྒྱུད་ནས་ཁྱོད་ཀྱི་ཞབས་ཞུ་དང་ཐོན་རྫས་འགྲེམ་སྟོན་བྱེད་པ་དང་། ཁྱོད་ཀྱི་ནང་དོན་དེ་ཁྱབ་ཁོངས་ཆེ་བ་དང་ཡང་ན་ཡོངས་སུ་སྙོམས་པ། འགུལ་རྣམ་དང་མི་རྣམས་ཀྱི་ཡིད་དབང་འགུག་པའི་བཀོད་པ། ཡང་ན་ཁྱོད་ཀྱི་བསམ་ཚུལ་དེ་མངོན་གསལ་དོད་པོ་བཟོ་བ་ཡིན།

en: Our website address is: %s.
bo: ང་ཚོའི་དྲ་ཚིགས་ཀྱི་ས་གནས་ནི: %s.

en: Out from under %s
bo: %s ཡི་ཕྱི་ལ།

en: Outdated SQL server
bo: དུས་འདས་ཀྱི SQL ཞབས་ཞུ་འཕྲུལ་ཆས།

en: Outdent a list by pressing <kbd>backspace</kbd> at the beginning of a line.
bo: ཐིག་ཕྲེང་གི་འགོ་འཛུགས་སར <kbd>ཕྱིར་བཤོལ་མཐེབ་</kbd> མནན་ནས་གསལ་ཐོ་སྐྱེད་པ།

en: Outdent list item
bo: གསལ་ཐོའི་སྡེ་ཚན་སྐྱེད་པ།

en: Overlay
bo: སྣོན་བརྩེགས།

en: Overview
bo: མདོར་བསྟན།

en: PG &#8212; Possibly offensive, usually for audiences 13 and above
bo: PG &#8212; རྩོད་གཞི་ཡོད་སྲིད་པའི་དབུ་བརྙན་ཏེ་ལོ་ན 13 ཡན་གྱིས་གཟིགས།

en: PHP Default Timezone
bo: PHP སོར་བཞག་གི་དུས་ཁུལ།

en: PHP Extensions
bo: PHP རྒྱ་སྐྱེད།

en: PHP Sessions
bo: PHP ཐོན་རིམ།

en: PHP Version
bo: PHP ཐོན་རིམ།

en: PHP default timezone is invalid
bo: PHP སོར་བཞག་གི་དུས་ཁུལ་ནུས་མེད་ཡིན་འདུག

en: PHP default timezone is valid
bo: PHP སོར་བཞག་གི་དུས་ཁུལ་ནུས་ལྡན་ཡིན།

en: PHP default timezone was changed after WordPress loading by a %s function call. This interferes with correct calculations of dates and times.
bo: WordPress བཅུག་རྗེས་སུ་རྟེན་འབྱུང་གྲངས %s ཡིས་འབོད་བརྡ་བཏང་བའི PHP སོར་བཞག་གི་དུས་ཁུལ་ལ་བརྗེ་འགྱུར་ཐེབས་པ་དང་། འདིས་ཟླ་ཚེས་དང་དུས་ཚོད་ལ་ཤུགས་རྐྱེན་ཐེབས་པ་ཡིན།

en: PHP default timezone was configured by WordPress on loading. This is necessary for correct calculations of dates and times.
bo: WordPress འཇུག་པའི་སྐབས་སུ PHP སོར་བཞག་གི་དུས་ཁུལ་གཏན་འབེབས་བྱེད་པ་ཡིན་ལ། འདི་ནི་ཟླ་ཚེས་དང་དུས་ཚོད་ཡང་དག་པའི་སྒོ་ནས་རྩིས་རྒྱག་བྱེད་པའི་དགོས་ངེས་ཀྱི་ཆ་རྐྱེན་ཡིན།

en: PHP memory limit (only for admin screens)
bo: PHP ནང་གསོག་ཚོད་འཛིན། (དོ་དམ་པའི་བརྙན་ཡོལ་ཁོ་ནར་སྤྱད་འཐུས)

en: PHP modules perform most of the tasks on the server that make your site run. Any changes to these must be made by your server administrator.
bo: PHP དཔེ་དུམ་གྱིས་དྲ་ཚིགས་འཁོར་སྐྱོད་ཀྱི་ཞབས་ཞུ་འཕྲུལ་ཆས་སྟེང་གི་ལས་འགན་མང་ཆེ་བ་ལག་བསྟར་བྱེད་བཞིན་ཡོད་པ་རེད། འདི་དག་བརྗེ་འགྱུར་བྱེད་དགོས་ན་ངེས་པར་ཏུ་ཁྱེད་ཀྱི་ཞབས་ཞུ་འཕྲུལ་ཆས་དོ་དམ་པས་བྱེད་དགོས་པ་ཡིན།

en: PHP post max size.
bo: PHP post max size

en: PHP sessions created by a %1$s function call may interfere with REST API and loopback requests. An active session should be closed by %2$s before making any HTTP requests.
bo: རྟེན་འབྱུང་གྲངས %1$s ཡི་འབོད་བརྡས་བཙུགས་པའི PHP ལས་ཀའི་དུས་རིམ་གྱིས REST API དང་ཕྱིར་སྐྱེལ་རེ་ཞུ་ལ་ཤུགས་རྐྱེན་ཐེབས་སྲིད། HTTP རེ་ཞུ་གང་རུང་མ་བཏོན་པའི་སྔོན་ལ %2$s ཡིས་སྤྱོད་བཞིན་པའི་ལས་ཀའི་དུས་རིམ་སྒོ་རྒྱག་དགོས།

en: PHP version
bo: PHP ཐོན་རིམ།

en: PHP version %s
bo: PHP ཐོན་རིམ། %s

en: PHP version.
bo: PHP ཐོན་རིམ།

en: PHP's XML extension is not available. Please contact your hosting provider to enable PHP's XML extension.
bo: PHP ཡི་རྒྱ་སྐྱེད XML ནི་སྤྱོད་རུང་མིན་པས། ཁྱེད་ཀྱི་གཙོ་འཕྲུལ་མཁོ་སྤྲོད་ཚོང་བར་འབྲེལ་གཏུག་བྱས་ནས PHP ཡི་རྒྱ་སྐྱེད XML ཁ་ཕྱེ་རུ་འཇུག་རོགས།

en: PM
bo: ཕྱི་དྲོ

en: Pacific
bo: པེ་སི་ཧྥིག

en: Padding
bo: ནང་མཐའི་བར་ཐག

en: Page
bo: ཤོག་ངོས།

en: Page %1$d of %2$d
bo: ཤོག་ངོས། %1$d / %2$d

en: Page %s
bo: ཤོག་ངོས %s

en: Page Archives
bo: ཤོག་ངོས་ཚགས་ཉར།

en: Page Attributes
bo: ཤོག་ངོས་གཏོགས་གཤིས།

en: Page ID
bo: ཤོག་ངོས ID

en: Page IDs, separated by commas.
bo: ཤོག་ངོས ID མང་ཚེ་དབྱིན་ཡིག་གི་ཚེག , དེ་སྤྱོད་རོགས།

en: Page Not Found
bo: ཤོག་ངོས་རྙེད་མ་བྱུང་།

en: Page attributes
bo: ཤོག་ངོས་གཏོགས་གཤིས།

en: Page break
bo: ཤོག་ངོས་དགར་རྟགས།

en: Page draft updated.
bo: ཤོག་ངོས་ཀྱི་མ་ཟིན་གསར་བཅོས་བྱས་ཡོད།

en: Page index cannot be less than one.
bo: ཤོག་ངོས་ཕྱོགས་སྟོན་གཅིག་ལས་ཆུང་མི་རུང་།

en: Page not found
bo: ཤོག་ངོས་རྙེད་མ་བྱུང་།

en: Page order
bo: ཤོག་ངོས་སྟར་སྒྲིག

en: Page published privately.
bo: ཤོག་ངོས་སྒེར་གྱིས་སྤེལ་ཟིན།

en: Page published.
bo: ཤོག་ངོས་སྤེལ་ཟིན།

en: Page restored to revision from %s.
bo: ཤོག་ངོས་དེ་པར་གཞི %s ལ་སོར་ཆུད་བྱས་ཟིན།

en: Page reverted to draft.
bo: ཤོག་ངོས་མ་ཟིན་ལ་སླར་གསོ་བྱས་ཟིན།

en: Page saved.
bo: ཤོག་ངོས་ཉར་ཚགས་བྱས་ཟིན།

en: Page scheduled for: %s.
bo: ཤོག་ངོས་སྤེལ་འཆར་ནི: %s

en: Page scheduled.
bo: ཤོག་ངོས་དུས་བཀག་བྱས་ཟིན།

en: Page submitted.
bo: ཤོག་ངོས་སྤྲད་ཟིན།

en: Page title
bo: ཤོག་ངོས་ཁ་བྱང་།

en: Page updated.
bo: ཤོག་ངོས་གསར་བཅོས་བྱས་ཟིན།

en: Pages
bo: ཤོག་ངོས།

en: Pages list
bo: ཤོག་ངོས་གསལ་ཐོ།

en: Pages list navigation
bo: ཤོག་ངོས་གསལ་ཐོ་ཕྱོགས་སྟོན།

en: Pages:
bo: ཤོག་ངོས:

en: Pagination
bo: ཤོག་ངོས་དགར་བ།

en: Pago Pago
bo: པ་གོ་ པ་གོ།

en: Palau
bo: པ་ལའུ།

en: Pale cyan blue
bo: སྔོ་ལྗང་སྐྱ་མདངས།

en: Pale ocean
bo: རྒྱ་མཚོ་སྔོན་པོ།

en: Pale pink
bo: ཟིང་སྐྱ།

en: Palmer
bo: པཱལ་མར།

en: Panama
bo: པ་ན་མ།

en: Pangnirtung
bo: པང་ནིར་ཊུང་།

en: Paragraph
bo: དུམ་ཚན།

en: Paragraphs
bo: དུམ་ཚན།

en: Paramaribo
bo: པེ་ར་མེ་རི་བོ།

en: Parent
bo: ཕ་རྒྱུད།

en: Parent Category
bo: ཕ་རྒྱུད་རིམ་པའི་རིགས་དབྱེ།

en: Parent Category:
bo: ཕ་རྒྱུད་རིམ་པའི་རིགས་དབྱེ:

en: Parent Page:
bo: ཕ་རྒྱུད་ཤོག་ངོས:

en: Parent Term
bo: ཕ་རྒྱུད་སྡེ་ཚན།

en: Parent Theme
bo: ཕ་རྒྱུད་དཔེ་སྒྲོམ།

en: Parent blocks.
bo: ཕ་རྒྱུད་རྡོག་པོ།

en: Parent term does not exist.
bo: ཕ་རྒྱུད་སྡེ་ཚན་མི་གནས།

en: Parent theme
bo: ཕ་རྒྱུད་དཔེ་སྒྲོམ།

en: Paris
bo: པེ་རིསི།

en: Passed
bo: བརྒྱུད་སྤྲོད།

en: Passed tests
bo: བརྒྱུད་སྤྲོད་བྱས་ཟིན་པའི་ཚོད་ལྟ།

en: Password
bo: གསང་ཚིག

en: Password Reset
bo: གསང་གྲངས་བསྐྱར་སྒྲིག

en: Password changed for user: %s
bo: %s བཀོལ་སྤྱོད་པའི་གསང་གྲངས་བརྗེས་ཟིན།

en: Password for the user (never included).
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་གསང་གྲངས (ནམ་ཡང་མི་ཐེ)

en: Password protected
bo: གསང་གྲངས་བཞག་འདུག

en: Password reset is not allowed for this user
bo: བཀོལ་སྤྱོད་མཁན་འདིའི་གསང་གྲངས་བསྐྱར་སྒྲིག་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Password:
bo: གསང་ཚིག

en: Passwords cannot be empty.
bo: གསང་གྲངས་སྟོང་བར་བསྐྱུར་མི་རུང་།

en: Paste
bo: སྦྱོར།

en: Paste URL or type to search
bo: URL སྦྱར་བའམ་བྲིས་ནས་བཤེར་འཚོལ་བྱེད།

en: Paste a link to the content you want to display on your site.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་དྲ་ཚིགས་སྟེང་དུ་འགྲེམས་སྟོན་བྱ་དགོས་པའི་ནང་དོན་གྱི་སྦྲེལ་མཐུད་སྦྱོར་རོགས།

en: Paste as text
bo: ཡི་གེར་སྦྱར།

en: Paste is now in plain text mode. Contents will now be pasted as plain text until you toggle this option off.
bo: ད་ལྟ་ནི་སྨར་བའི་ཡི་གེ་སྦྱར་བའི་རྣམ་པར་གནས་པས། སྦྱར་བའི་ནང་དོན་དག་སྨར་བའི་ཡི་གེར་བརྩི་རྒྱུ་ཡིན།

en: Paste or type URL
bo: URL སྦྱོར་བའམ་ཡང་ན་བླུགས།

en: Paste table row after
bo: འོག་ཏུ་རེའུ་མིག་གི་ཕྲེང་སྦྱོར།

en: Paste table row before
bo: གོང་དུ་རེའུ་མིག་གི་ཕྲེང་སྦྱོར།

en: Paste your embed code below:
bo: བཙུད་འཇུག་ཚབ་ཨང་གཤམ་དུ་སྦྱར་རོགས:

en: Pattern "%s" not found.
bo: པར་ངོས་བཀོད་སྒྲིག "%s" རྙེད་མ་སོང་།

en: Pattern category renamed.
bo: དཔེ་རིས་སྡེ་ཚན་གྱི་མིང་བརྗེ་སྒྱུར།

en: Pattern content must be a string.
bo: པར་ངོས་བཀོད་སྒྲིག་གི་ནང་དོན་ནི་ངེས་པར་དུ་ཡིག་རྟགས་ཕྲེང་ཡིན་དགོས།

en: Pattern name must be a string.
bo: པར་ངོས་བཀོད་སྒྲིག་གི་མིང་ནི་ངེས་པར་དུ་ཡིག་རྟགས་ཕྲེང་ཡིན་དགོས།

en: Pattern title must be a string.
bo: པར་ངོས་བཀོད་སྒྲིག་གི་ཁ་བྱང་ནི་ངེས་པར་དུ་ཡིག་རྟགས་ཕྲེང་ཡིན་དགོས།

en: Patterns
bo: པར་ངོས་བཀོད་སྒྲིག

en: Pause
bo: སྐབས་སྡོད

en: Pending
bo: བཤེར་སྒུག

en: Pending <span class="count">(%s)</span> | Pending <span class="count">(%s)</span>
bo[0]: བཤེར་སྒུག་<span class="count">（%s）</span>

en: Pending Review
bo: བསྐྱར་བཤེར་ལ་སྒུག

en: Pending comments
bo: དག་ཐེར་མ་བྱས་པའི་མཆན་བུ།

en: Pending review
bo: བསྐྱར་བཤེར་ལ་སྒུག

en: Percentage Width
bo: ཞེང་ཚད་བརྒྱ་ཆའི་འབབ།

en: Performance
bo: གཤིས་ནུས།

en: Permalink
bo: གཏན་འཇགས་སྦྲེལ་མཐུད།

en: Permalink Settings
bo: གཏན་འཇགས་མཐུད་སྤྲེལ་སྒྲིག་སྟེགས།

en: Permalink structure
bo: གཏན་འཇགས་སྦྲེལ་མཐུད་ཀྱི་གཞི་སྒྲོམ།

en: Permalink:
bo: གཏན་འཇགས་མཐུད་སྤྲེལ:

en: Permalink: %s
bo: གཏན་འཇགས་མཐུད་སྤྲེལ: %s

en: Permalinks
bo: གཏན་འཇགས་མཐུད་སྤྲེལ།

en: Permanently delete comment
bo: དཔྱད་མཆན་གཏན་དུ་བསུབ།

en: Persian
bo: སྟག་གཟིག་གྱི་སྐད།

en: Personal Data Export
bo: སྒེར་གྱི་གཞི་གྲངས་ཕྱིར་འདྲེན།

en: Personal Data Export for %s
bo: སྒེར་གྱི་གཞི་གྲངས་ཕྱིར་འདྲེན་བྱ་ཡུལ། %s

en: Personal Options
bo: སྒེར་གྱི་གདམ་ཚན།

en: Perth
bo: པརཐ།

en: Petersburg
bo: པེ་ཊར་སི་བྷག

en: Phnom Penh
bo: ནོམ་པེན།

en: Phoenix
bo: ཧྥི་ནིགསི།

en: Photoblogging
bo: པར་རིས་དྲ་ཚིགས།

en: Photography
bo: པར་རིས།

en: Pin to toolbar
bo: ལག་ཆའི་ཚང་ལ་གཏན་འཇགས།

en: Pingback excerpt:
bo: Pingback གནད་བསྡུས:

en: Pingback from %1$s to %2$s registered. Keep the web talking! :-)
bo: དེ་ཡང %1$s ནས %2$s ཡི pingback ཐོ་འགོད་ལེགས་འགྲུབ་བྱུང་སོང་། web ཁ་བརྡ་ཉར་རོགས! :-)

en: Pingback:
bo: Pingback：

en: Pink
bo: ཟིང་སྐྱ།

en: Pitcairn
bo: པིཊི་ཀའི་རིན།

en: Play
bo: གཏོང་བ།

en: Play inline
bo: ནང་འབྲེལ་གཏོང་བ།

en: Playback controls
bo: གཏོང་ཆས་སྟངས་འཛིན།

en: Playlist Settings
bo: གཏོང་བའི་གསལ་ཐོ་སྒྲིག་སྟེགས།

en: Please <a href='%s'>contact support</a>, and we'll get everything fixed.
bo: དགོས་མཁོ་ཡོད་ན་ <a href='%s'>རོགས་སྐྱོར་འབྲེལ་མཐུད་</a>, ང་ཚོས་ཡོད་ཚད་ལ་ལེགས་བཅོས་བྱེད་ཆོག

en: Please activate the <a href="%s">Classic Editor plugin</a> to use this meta box.
bo: <a href="%s">ཚད་ལྡན་རྩོམ་སྒྲིག་ཆས་མཐུད་སྣེ་</a> ནུས་སློང་བྱས་ནས་ཟུར་བརྗོད་དཔེ་དུམ་འདི་སྤྱོད་རོགས།

en: Please check your site now. It’s possible that everything is working. If there are updates available, you should update.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་དྲ་ཚིགས་ལ་མྱུར་དུ་ཞིབ་བཤེར་བྱེད་རོགས། ཚང་མ་རྒྱུན་ལྡན་རེད། གལ་ཏེ་གསར་བཅོས་བྱེད་ཆོག་ན་གསར་བཅོས་བྱས་ན་འགྲིག

en: Please consider writing more inclusive code.
bo: དེ་ལས་ཀྱང་བཟོད་སྒོམ་རང་བཞིན་གྱི་ཚབ་ཨང་འབྲི་བར་བསམ་བློ་གཏོང་རོགས།

en: Please contact your host for assistance with investigating this issue further.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་གཙོ་འཕྲུལ་དོ་དམ་པར་འབྲེལ་གཏུག་བྱས་ནས་གནད་དོན་འདིར་ཞིབ་ཏུ་བརྟག་དཔྱད་བྱེད་པར་རོགས་རམ་བྱེད་དུ་འཇུག་རོགས།

en: Please do not use these comments for asking questions, support, or bug reporting, use the <a href="%s">forums</a> or <a href="%s">feedback form</a> for that.
bo: མཆན་བུ་འདི་བརྒྱུད་ནས་དྲི་བ་འདྲི་བའམ།  ཡང་ན་རོགས་སྐྱོར་དང་ཉེན་བརྡ་སོགས་མ་གཏང་རོགས།  དཀའ་ངལ་དེ་དག་གི་ཆེད་དུ་<a href="%s"> གླེང་སྟེགས་ </a> སམ་ཡང་ན་ <a href="%s">རྒྱབ་གཉེར་གླེང་སྟེགས་</a>བཀོལ་རོགས།

en: Please enter a blog URL
bo: ཟིན་བྲིས་དྲ་གནས་ཤིག་ནང་འཇུག་བྱོས།

en: Please enter a site name.
bo: དྲ་ཚིགས་ཀྱི་མིང་བླུགས་རོགས།

en: Please enter a site title.
bo: དྲ་ཚིགས་ཀྱི་ཁ་བྱང་བླུགས་རོགས།

en: Please enter a username.
bo: བཀོལ་མིང་བླུགས་རོགས།

en: Please enter a valid YouTube URL.
bo: ནུས་ལྡན་གྱི་ YouTube URL བླུགས་རོགས།

en: Please enter a valid blog URL
bo: ཟིན་བྲིས་དྲ་གནས་ཚུལ་མཐུན་ཞིག་ནང་འཇུག་གནང་རོགས།

en: Please enter a valid email address.
bo: ཡང་དག་པའི་གློག་འཕྲིན་བླུགས་རོགས།

en: Please enter a valid menu name.
bo: དཀར་ཆག་ལ་མིང་ལེགས་པོ་ཞིག་འདེམས་རོགས།

en: Please enter your username or email address. You will receive an email message with instructions on how to reset your password.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་སྤྱོད་མཁན་མིང་དང་གློག་ཡིག་ས་གནས་བླུགས་རོགས། ཁྱེད་རང་ལ་གསང་བའི་ཨང་རྟགས་ཀྱིས་ཁྲིད་སྟོན་བྱས་པའི་གློག་རྡུལ་འཕྲིན་ཡིག་ཅིག་འབྱོར་ཡོང་།

en: Please include a %s template in your theme.
bo: དཔེ་སྒྲོམ་ནང་དུ་དཔེ་པང %s ཞོར་གཏོགས་བྱ་རོགས།

en: Please install the <a href="%s">Classic Editor plugin</a> to use this meta box.
bo: <a href="%s">ཚད་ལྡན་རྩོམ་སྒྲིག་ཆས་མཐུད་སྣེ་</a> སྒྲིག་འཇུག་བྱས་ནས་ཟུར་བརྗོད་དཔེ་དུམ་འདི་སྤྱོད་རོགས།

en: Please log in again.
bo: ཡང་བསྐྱར་ནང་འཇུག་བྱོས།

en: Please note: Third-party themes and plugins, or custom code, may override WordPress scheduling.
bo: མཉམ་འཇོག་རོགས: ཕྱོགས་གསུམ་པའི་དཔེ་སྒྲོམ་དང་མཐུད་སྣེ། ཡང་ན་རང་བཟོས་ཚབ་ཨང་སོགས་ཀྱིས WordPress ཡི་ལས་ཀའི་བཀོད་སྒྲིག་འགེབ་འབྲི་བྱེད་ཀྱང་སྲིད།

en: Please open the <a href="%s">classic editor</a> to use this meta box.
bo: <a href="%s">ཚད་ལྡན་རྩོམ་སྒྲིག་ཆས་</a> ཁ་ཕྱེས་ནས་ཟུར་བརྗོད་དཔེ་དུམ་འདི་སྤྱོད་རོགས།

en: Please provide a custom field name.
bo: རང་བཟོས་ཡིག་དུམ་འདིར་མིང་ལེགས་པོ་ཞིག་འདོགས་རོགས།

en: Please save your changes in order to share the preview.
bo: སྔོན་ལྟ་མཉམ་སྤྱོད་བྱེད་དགོས་ན། སྔོན་ལ་ཁྱེད་ཀྱི་བཟོ་བཅོས་ཉར་ཚགས་བྱེད་དགོས།

en: Please see <a href="%s">Debugging in WordPress</a> for more information.
bo: <a href="%s">WordPress སྐྱོན་སེལ་</a> ལ་གཟིགས་དང་དེ་མང་བའི་གནས་ཚུལ་ཤེས་ཐུབ།

en: Please select a file
bo: ཡིག་ཆ་ཞིག་འདེམས།

en: Please select an option.
bo: འདེམས་བྱང་གཅིག་འདེམས་རོགས།

en: Please try again.
bo: ཡང་བསྐྱར་ཚོད་ལྟ་བྱོས།

en: Please try uploading this file with the %1$sbrowser uploader%2$s.
bo: %1$s ཚད་ལྡན་གྱི་བཤར་ལྟ་ཆས་སྐྱེལ་འཇོག་ལག་ཆ %2$s ལ་བརྟེན་ནས་ཡིག་ཆ་འདི་སྐྱེལ་འཇོག་ཚོད་ལྟ་བྱ་རོགས།

en: Please update WordPress now
bo: WordPress གསར་བཅོས་གནང་རོགས།

en: Please use %s to add new schema properties.
bo: %s སྤྱད་ནས་རགས་བསྡུས་གཏོགས་གཤིས་གསར་བ་ཁ་སྣོན་བྱ་རོགས།

en: Please verify that the <strong>administration email</strong> for this website is still correct.
bo: དྲ་ཚིགས་འདིའི་ <strong>དྲ་ཚིགས་དོ་དམ་པའི་གློག་ཡིག་</strong> ཡང་དག་ཡིན་མིན་ལ་གཏན་འཁེལ་གནང་རོགས།

en: Plugin
bo: མཐུད་སྣེ།

en: Plugin Versions
bo: མཐུད་སྣེའི་ཐོན་རིམ།

en: Plugin activated.
bo: མཐུད་སྣེ་ནུས་སློང་བྱས་ཟིན།

en: Plugin and theme auto-updates
bo: མཐུད་སྣེ་དང་དཔེ་སྒྲོམ་རང་འགུལ་གསར་བཅོས།

en: Plugin and theme auto-updates appear to be configured correctly
bo: མཐུད་སྣེ་དང་དཔེ་སྒྲོམ་རང་འགུལ་གསར་བཅོས་ཡང་དག་པའི་སྒོ་ནས་སྡེབ་སྒྲིག་བྱས་འདུག

en: Plugin and theme auto-updates ensure that the latest versions are always installed.
bo: མཐུད་སྣེ་དང་དཔེ་སྒྲོམ་རང་འགུལ་གསར་བཅོས་ཀྱིས་དུས་རྟག་ཏུ་ཐོན་རིམ་གསར་ཤོས་སྒྲིག་འཇུག་བྱེད་པར་ཁག་ཐེག་བྱེད་པ་ཡིན།

en: Plugin author's website address.
bo: མཐུད་སྣེ་རྩོམ་པ་པོའི་དྲ་ཚིགས་ས་གནས།

en: Plugin could not be deleted.
bo: མཐུད་སྣེ་བསུབ་མ་ཐུབ།

en: Plugin deactivated.
bo: མཐུད་སྣེ་སྤྱོད་མཚམས་བཞག་ཟིན།

en: Plugin downgrade failed.
bo: མཐུད་སྣེ་རིམ་འབེབས་བྱ་མ་ཐུབ།

en: Plugin downgraded successfully.
bo: མཐུད་སྣེ་བདེ་བླག་ངང་རིམ་འབེབས་བྱས་ཟིན།

en: Plugin installation failed.
bo: མཐུད་སྣེ་སྒྲིག་འཇུག་བྱེད་མ་ཐུབ།

en: Plugin name
bo: མཐུད་སྣེའི་མིང་།

en: Plugin not found.
bo: མཐུད་སྣེ་རྙེད་མ་སོང་།

en: Plugin updated successfully.
bo: མཐུད་སྣེ་གསར་བཅོས་ལེགས་འགྲུབ།

en: Plugins
bo: མཐུད་སྣེ།

en: Plugins %s
bo: མཐུད་སྣེ། %s

en: Plugins directory location
bo: མཐུད་སྣེའི་དཀར་ཆག་གི་གནས་ཡུལ།

en: Plugins directory size
bo: མཐུད་སྣེའི་དཀར་ཆག་གི་ཆེ་ཆུང་།

en: Plugins extend your site&#8217;s functionality with things like contact forms, ecommerce and much more. That means they have deep access to your site, so it&#8217;s vital to keep them up to date.
bo: མཐུད་སྣེ་ཡིས་འབྲེལ་གཏུག་རེའུ་མིག་བརྒྱུད་ནས་གློག་རྡུལ་ཚོང་དོན་སོགས་ཁྱེད་ཀྱི་དྲ་ཚིགས་ཀྱི་བྱེད་ནུས་རྒྱ་སྐྱེད་བྱེད་ཐུབ། འདིས་ནི་ཁོང་ཚོས་ཁྱེད་རང་གི་དྲ་ཚིགས་ལ་འཚམས་འདྲི་གཏིང་ཟབ་དང་། དེར་བརྟེན་རྣམ་པ་གསར་པ་རྒྱུན་འཁྱོངས་བྱེད་པ་གལ་འགངས་ཤིན་ཏུ་ཆེ་བ་ཞིག་རེད།

en: Podgorica
bo: པོཌི་གོ་རི་ཀ

en: Pohnpei
bo: པོན་པི།

en: Polish
bo: ཕོ་ལན་གྱི་སྐད།

en: Ponape
bo: པོ་ནེཔ།

en: Pontianak
bo: པཱོན་ཊི་ཡ་ནཀ

en: Popular Plugin
bo: མཐུད་སྣེ་ཚ་ཤོས།

en: Popular Tags
bo: ཁྱབ་རྒྱ་ཆེ་བའི་འགྲེལ་བྱང་།

en: Popular tags
bo: འགྲེལ་བྱང་ཚ་ཤོས།

en: Port
bo: མཐུད་ཁ།

en: Port Moresby
bo: པོརོཊི་ མོ་རེསི་བི།

en: Port of Spain
bo: པོརོཊི་ ཨོཧྥ་ སིཔེན།

en: Port-au-Prince
bo: པོརོཊི་ ཨའུ་ པིརིནསི།

en: Portfolio
bo: ལས་གནས་ངོ་སྤྲོད།

en: Porto Acre
bo: པོར་ཊོ་ཨེ་ཀ

en: Porto Velho
bo: པོར་ཊོ་ བེལ་ལྷོ།

en: Porto-Novo
bo: པོར་ཊོ་ ནོ་ཝོ།

en: Portrait
bo: སྐུ་པར།

en: Portuguese
bo: ཕོར་ཐུ་ཀལ་གྱི་སྐད།

en: Position
bo: གནས་ཡུལ།

en: Post
bo: རྩོམ་ཡིག

en: Post Archives
bo: རྩོམ་ཡིག་ཚགས་ཉར།

en: Post Attributes
bo: རྩོམ་ཡིག་གཏོགས་གཤིས།

en: Post Comment
bo: དཔྱད་མཆན་སྤེལ།

en: Post Format
bo: རྩོམ་ཡིག་རྣམ་གཞག

en: Post Formats
bo: རྩོམ་གྱི་རྣམ་པ།

en: Post Shares : %s
bo: རྩོམ་ཡིག་མཉམ་སྤྱོད་ %s

en: Post Thumbnail
bo: རྩོམ་ཡིག་གི་པར་ཆུང་།

en: Post Type
bo: རྩོམ་གྱི་རིགས་གྲས།

en: Post Type Archive
bo: རྩོམ་ཡིག་རིགས་གྲས་ཚགས་ཉར།

en: Post Via Email
bo: གློག་འཕྲིན་བརྒྱུད་ནས་སྤེལ།

en: Post content
bo: རྩོམ་གྱི་ནང་དོན།

en: Post draft updated.
bo: རྩོམ་གྱི་མ་ཟིན་གསར་བཅོས་བྱས་ཡོད།

[ctx: Post format]
en: Aside
bo: ཟིན་ཐོ།

[ctx: Post format]
en: Audio
bo: སྒྲ་ཟློས།

[ctx: Post format]
en: Chat
bo: གླེང་མོལ།

[ctx: Post format]
en: Gallery
bo: པར་དེབ།

[ctx: Post format]
en: Image
bo: བརྙན་རིས།

[ctx: Post format]
en: Link
bo: མཐུད་སྤྲེལ།

[ctx: Post format]
en: Quote
bo: ལུང་འདྲེན།

[ctx: Post format]
en: Standard
bo: ཚད་ལྡན།

[ctx: Post format]
en: Status
bo: གནས་བབས།

[ctx: Post format]
en: Video
bo: བརྙན་ཟློས།

en: Post formats supported.
bo: རྩོམ་ཡིག་གི་རྣམ་གཞག་ལ་རམ་འདེགས་བྱེད།

en: Post name
bo: རྩོམ་གྱི་མིང་།

en: Post navigation
bo: རྩོམ་ཡིག་ཕྱོགས་སྟོན།

en: Post published privately.
bo: རྩོམ་ཡིག་སྒེར་གྱིས་སྤེལ་ཟིན།

en: Post published.
bo: རྩོམ་ཡིག་སྤེལ་ཟིན།

en: Post restored to revision from %s.
bo: རྩོམ་ཡིག་དེ་པར་གཞི %s ལ་སོར་ཆུད་བྱས་ཟིན།

en: Post reverted to draft.
bo: རྩོམ་ཡིག་མ་ཟིན་ལ་སླར་གསོ་བྱས་ཟིན།

en: Post saved.
bo: རྩོམ་ཡིག་ཉར་ཚགས་བྱས་ཟིན།

en: Post scheduled for: %s.
bo: རྩོམ་ཡིག་སྤེལ་འཆར་ནི: %s

en: Post scheduled.
bo: རྩོམ་ཡིག་དུས་བཀག་བྱས་ཟིན།

en: Post submitted.
bo: རྩོམ་ཡིག་སྤྲད་ཟིན།

en: Post title
bo: རྩོམ་གྱི་ཁ་བྱང་།

en: Post type
bo: རྩོམ་གྱི་རིགས་གྲས།

en: Post type names must be between 1 and 20 characters in length.
bo: རྩོམ་ཡིག་རིགས་གྲས་མིང་གི་རིང་ཚད་དེ་ངེས་པར་དུ་ཡིག་རྟགས་1ནས་20བར་ཡིན་དགོས།

en: Post updated.
bo: རྩོམ་ཡིག་གསར་བཅོས་བྱས་ཟིན།

en: Post via email
bo: གློག་འཕྲིན་བརྒྱུད་ནས་སྤེལ།

en: Posted title:
bo: རྩོམ་གྱི་ཁ་བྱང:

en: Poster
bo: འགྲེམས་ཤོག

en: Poster Image
bo: འགྲེམས་ཤོག་བརྙན་རིས།

en: Poster image
bo: འགྲེམས་ཤོག་བརྙན་རིས།

en: Posts
bo: རྩོམ་ཡིག

en: Posts Page
bo: རྩོམ་ཡིག་ཤོག་ངོས།

en: Posts by %s
bo: སྤེལ་མཁན་ནི་ %s

en: Posts list
bo: རྩོམ་ཡིག་གསལ་ཐོ།

en: Posts list navigation
bo: རྩོམ་ཡིག་གསལ་ཐོ་ཕྱོགས་སྟོན།

en: Posts navigation
bo: རྩོམ་ཡིག་ཕྱོགས་སྟོན།

en: Posts page
bo: རྩོམ་ཡིག་ངོས།

en: Posts page: %s
bo: རྩོམ་ཡིག་ཤོག་ངོས: %s

en: Posts published on %s
bo: %s སྟེང་ལ་སྤེལ་བའི་རྩོམ་ཡིག

en: Prague
bo: པེརེག

en: Preload
bo: སྔོན་ལ་སྣོན་འཇུག

en: Press ENTER to add this link
bo: མཐེབ ENTER མནན་ནས་སྦྲེལ་མཐུད་འདི་ཁ་སྣོན།

en: Press This
bo: མྱུར་ཏུ་སྤེལ།

en: Press This is a little tool that lets you grab bits of the web and create new posts with ease.
bo: འདིར་མནོན་ཅེས་པ་ནི་ཁྱེད་ལ་དྲ་རྒྱའི་སྟེང་གི་ཙག་ཙིག་ཐོབ་འཛིན་དང་སྟབས་བདེའི་རྩོམ་ཡིག་གསར་བཟོ་བྱེད་པའི་ལྷུ་ཆུང་ཞིག་ཡིན།

en: Press This is not available. Please contact your site administrator.
bo: འདི་ནི་སྤྱོད་རུང་མིན། དྲ་རྒྱ་དོ་དམ་པར་འབྲེལ་གཏུག་བྱེད་རོགས།

en: Press This is not installed. Please install Press This from <a href="%s">the main site</a>.
bo: མྱུར་ཏུ་སྤེལ་སྒྲིག་འཇུག་བྱས་མེད། འདིར་མནན་ནས་ <a href="%s">དྲ་ཚིགས་གཙོ་བོ་</a> ལས་སྒྲིག་འཇུག་བྱེད་རོགས།

en: Press This!
bo: འདིར་མནོན།

en: Press return or enter to open this panel
bo: འབེབས་བརྡ་མཐེབ་མནན་ནས་ངོས་པང་འགྲེམས།

en: Press return or enter to open this section
bo: འབེབས་བརྡ་མཐེབ་ལ་བསྣུན་ནས་ཚན་པ་འདིའི་ཁ་ཕྱེ།

en: Preview
bo: སྔོན་ལྟ།

en: Preview %s
bo: སྔོན་ལྟ %s

en: Preview &#8220;%s&#8221;
bo: སྔོན་ལྟ &#8220;%s&#8221;

en: Preview Changes
bo: བཟོ་བཅོས་ལ་སྔོན་ལྟ།

en: Preview Link
bo: སྔོན་ལྟའི་སྦྲེལ་མཐུད།

en: Preview as a browser icon
bo: བཤར་ལྟ་ཆས་ཀྱི་རྟགས་རིས་སུ་སྤྱོད་པར་སྔོན་ལྟ།

en: Preview as an app icon
bo: app རྟགས་རིས་སུ་སྤྱོད་པར་སྔོན་ལྟ།

en: Preview in new tab
bo: གདམ་བྱང་གསར་བ་ཞིག་ཏུ་སྔོན་ལྟ།

en: Preview link for the post.
bo: རྩོམ་གྱི་སྦྲེལ་ཐག་སྔོན་ལྟ།

en: Preview page
bo: ཤོག་ངོས་སྔོན་ལྟ།

en: Preview post
bo: རྩོམ་ཡིག་སྔོན་ལྟ།

en: Preview:
bo: སྔོན་ལྟ:

en: Previewing and Customizing
bo: སྔོན་ལྟ་དང་རང་བཟོ།

en: Previewing theme
bo: སྔོན་ལྟ་བྱེད་བཞིན་པའི་དཔེ་སྒྲོམ།

en: Previous
bo: སྔོན་མ།

en: Previous Post
bo: རྩོམ་གོང་མ།

en: Previous and next months
bo: ཟླ་བ་སྔོན་མ་དང་རྗེས་མ།

en: Previous page
bo: གོང་ངོས།

en: Primary
bo: གཙོ་བོ།

en: Primary Menu
bo: དཀར་ཆག་གཙོ་བོ།

en: Primary Site
bo: དྲ་ཚིགས་གཙོ་བོ།

en: Primary site
bo: དྲ་ཚིགས་གཙོ་བོ།

en: Print
bo: པར་འདེབས།

en: Priority
bo: སྔོན་ཐོབ།

en: Privacy
bo: སྒེར་དབང་།

en: Privacy Policy
bo: སྒོས་གསང་སྲིད་ཇུས།

en: Privacy Policy Guide
bo: སྒོས་གསང་སྲིད་ཇུས་ཀྱི་ཕྱོགས་སྟོན།

en: Privacy Policy page setting updated successfully. Remember to <a href="%s">update your menus</a>!
bo: སྒོས་གསང་སྲིད་ཇུས་ཤོག་ངོས་སྒྲིག་འགོད་བདེ་བླག་ངང་གསར་བཅོས་བྱས་ཟིན། <a href="%s">ཁྱེད་ཀྱི་གདམ་ཐོ་གསར་བཅོས་བྱེད་རྒྱུ་</a>མ་བརྗེད།

en: Privacy Policy page updated successfully.
bo: སྒོས་གསང་སྲིད་ཇུས་ཤོག་ངོས་བདེ་བླག་ངང་གསར་བཅོས་བྱས་ཟིན།

en: Privacy Settings
bo: སྒོས་གསང་སྒྲིག་འགོད།

en: Privacy policy page
bo: སྒོས་གསང་སྲིད་ཇུས་ཤོག་ངོས།

en: Private
bo: གསང་བ།

en: Private <span class="count">(%s)</span> | Private <span class="count">(%s)</span>
bo[0]: གསང་བ་<span class="count">（%s）</span>

en: Private Blog
bo: མི་སྒེར་ཟིན་བྲིས།

en: Private: %s
bo: སྒེར་གསང: %s

en: Privately Published
bo: གསང་བ་དང་སྤེལ་ཟིན་པ།

en: Proceed
bo: མུ་མཐུད།

en: Processed %d comment. | Processed %d comments.
bo[0]: དཔྱད་མཆན %d ཐག་གཅོད་བྱས་ཟིན།

en: Profile
bo: སྒེར་གྱི་རྒྱུ་ཆ།

en: Profile Picture
bo: ངོ་སྤྲོད་པར་རིས།

en: Profile updated.
bo: སྐུ་སྒེར་རྒྱུ་ཆར་བཟོ་བཅོས་བྱས་ཟིན།

en: Protect
bo: སྲུང་སྐྱོབ།

en: Protected Comments: Please enter your password to view comments.
bo: དཔྱད་མཆན་ལ་སྲུང་སྐྱོབ་ཐེབས་འདུག: ལྟ་དགོས་ན་གསང་གྲངས་བླུགས་རོགས།

en: Protected: %s
bo: གསང་གྲངས་གི་སྲུང་སྐྱོབ: %s

en: Public
bo: ཡོངས་བསྒྲགས།

en: Public <span class="count">(%s)</span> | Public <span class="count">(%s)</span>
bo[0]: ཡོངས་བསྒྲགས། <span class="count">(%s)</span>

en: Public facing script handles.
bo: ཡོངས་བསྒྲགས་ཀྱི་བཀའ་བརྡའི་ཨང་གི་ཡུ་བ།

en: Public facing style handles.
bo: ཡོངས་བསྒྲགས་ཀྱི་བཟོ་ལྟའི་ཡུ་བ།

en: Public text domain.
bo: ཡོངས་བསྒྲགས་ཀྱི text domain.

en: Public, Sticky
bo: ཡོངས་བསྒྲགས།, ཀླད་འགོད།

en: Publish
bo: སྤེལ།

en: Publish <b>immediately</b>
bo: <b>མྱུར་ཏུ་</b>སྤེལ།

en: Publish Settings
bo: སྤེལ་བའི་སྒྲིག་སྟེགས།

en: Publish on: %s
bo: པར་འགྲེམས་བྱེད་དུས: %s

en: Publish:
bo: པར་འགྲེམས:

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན།

en: Published <span class="count">(%s)</span> | Published <span class="count">(%s)</span>
bo[0]: སྤེལ་ཟིན་པ<span class="count">（%s）</span>

en: Published by %s
bo: པར་འགྲེམས་བྱེད་མཁན། %s

en: Published on: %s
bo: པར་འགྲེམས་བྱེད་དུས: %s

en: Publishing Soon
bo: མི་འགྱངས་བར་སྤེལ་བ།

en: Publishing failed.
bo: པར་འགྲེམས་བྱེད་མ་ཐུབ།

en: Publishing…
bo: པར་འགྲེམས་སྒང…

en: Puerto Rico
bo: པུད་ཊོ་ རི་ཀོ

en: Punta Arenas
bo: ཕུན་ཏ་ཨ་རེ་ན་སི།

en: Purple
bo: དམར་སྨུག

en: Pyongyang
bo: པི་འོང་ཡང་།

en: Qatar
bo: ཀ་ཊར།

en: Queensland
bo: ཁུན་སི་ལེན་ཌེ།

en: Query parameter not permitted: %s
bo: མི་ཆོག་པའི་རྩད་ཞིབ་ཞུགས་གྲངས: %s

en: Quick Draft
bo: མྱུར་ཏུ་མ་ཟིན་འདེབས།

en: Quick Edit
bo: མྱུར་སྒྲིག

en: Quick edit &#8220;%s&#8221; inline
bo: མྱུར་ཏུ་བཟོ་བཅོས། &#8220;%s&#8221;

en: Quick edit this comment inline
bo: དཔྱད་མཆན་འདི་མྱུར་ཏུ་བཟོ་བཅོས།

en: Quick&nbsp;Edit
bo: མྱུར་སྒྲིག

en: Quote
bo: ལུང་འདྲེན།

en: Quotes
bo: ལུང་འདྲེན།

en: Qyzylorda
bo: ཀི་ཛི་ལོར་ཌ།

en: R &#8212; Intended for adult audiences above 17
bo: R &#8212; ལོ་ན 17 ཡན་གྱིས་གཟིགས།

en: REST API availability
bo: REST API སྤྱོད་རུང་རང་བཞིན།

en: REST API routes must be registered on the %s action.
bo: REST API ལམ་སྟོན་ནི་ངེས་པར་ཏུ་བཀོལ་སྤྱོད་ %s ནང་དུ་ཐོ་འགོད་བྱས་ཟིན་དགོས།

en: REST base route for the post type.
bo: རྩོམ་ཡིག་རིགས་གྲས་དང་འབྲེལ་བའི་ REST base ལམ་སྟོན།

en: REST base route for the taxonomy.
bo: རིགས་དགར་ཐབས་ཀྱི་ REST base ལམ་སྟོན།

en: REST search handlers must extend the %s class.
bo: REST བཤེར་འཚོལ་ཐག་གཅོད་བྱ་རིམ་དེ་ངེས་པར་དུ་བཟོ་ལྟ %s ཡི་རྒྱ་སྐྱེད་ཡིན་དགོས།

en: RSS Address
bo: RSSས་གནས།

en: RSS Error:
bo: RSS ནོར་འཁྲུལ:

en: RSS Feed
bo: RSS ཁྱབ་སྤེལ།

en: RTL Language Support
bo: གཡས་ནས་གཡོན་དུ་འབྲི་བའི་ཁ་ཕྱོགས་ལ་རྒྱབ་སྐྱོར།

en: Rainy River
bo: རེ་ནི་ རི་བར།

en: Random
bo: སྐབས་བསྟུན།

en: Random Order
bo: སྐབས་བསྟུན་གོ་རིམ།

en: Randomize suggested headers
bo: སྐབས་བསྟུན་འོས་སྦྱོར་གྱི་སྟེང་པར།

en: Randomize uploaded headers
bo: སྐབས་བསྟུན་སྐྱེལ་འཇོག་གི་སྟེང་པར།

en: Randomizing suggested headers
bo: འོས་སྦྱོར་བྱས་ཟིན་པའི་སྟེང་པར་སྐབས་བསྟུན་ཅན་དུ་བསྒྱུར་བཞིན་པ།

en: Randomizing uploaded headers
bo: སྐྱེལ་འཇོག་བྱས་ཟིན་པའི་སྟེང་པར་སྐབས་བསྟུན་ཅན་དུ་བསྒྱུར་བཞིན་པ།

en: Rangoon
bo: རང་གཱུན།

en: Rankin Inlet
bo: རཱན་ཀིན་ ཨིན་ལེཊི།

en: Rarotonga
bo: ར་རོ་ཊོང་ག

en: Rated
bo: ཚད་གཞལ་ཡོད་པ།

en: Rating
bo: སྐར་གྲངས།

en: Read More
bo: མང་དུ་ཀློག

en: Read more
bo: མང་དུ་ཀློག

en: Read more...
bo: ཆ་ཚང་ཀློག...

en: Read the <a href="%s" target="_blank">Debugging a WordPress Network</a> article. Some of the suggestions there may help you figure out what went wrong.
bo: <a href="%s" target="_blank">WordPress དྲ་རྒྱའི་སྐྱོན་སེལ་</a> རྩོམ་ཡིག་ཀློགས་དང་། དེ་གའི་བསམ་འཆར་ཁ་ཤས་ཀྱིས་ཁྱེད་ལ་གནད་དོན་འཚོལ་རོགས་བྱེད་སྲིད།

en: Reading
bo: ཀློག་པ།

en: Reading Settings
bo: ཀློག་འདོན་སྒྲིག་སྟེགས།

en: Reassign the deleted user's posts and links to this user ID.
bo: སུབ་བྱའི་སྤྱོད་མཁན་གྱི་རྩོམ་ཡིག་དང་སྦྲེལ་མཐུད་ཡང་བསྐྱར་སྤྱོད་མཁན ID འདིར་དམིགས་འཛུགས་བྱེད།

en: Recent Comments
bo: ཉེ་མཆན།

en: Recent Posts
bo: ཉེ་རྩོམ།

en: Recently Published
bo: ཉེ་ཆར་སྤེལ་བ།

en: Recently updated
bo: ཉེ་ཆར་གསར་བཅོས།

en: Recife
bo: རི་སའིཕ།

en: Recovery Mode &#8212; %s
bo: སླར་སོན་དཔེ་རྣམ། &#8212; %s

en: Recovery Mode not initialized.
bo: ཕྱིར་སོན་དཔེ་རྣམ་འགོོ་སྒྲིག་མེད།

en: Recovery key expired.
bo: ཕྱིར་སོན་གསང་ལྡེ་དུས་ལས་འདས་ཟིན།

en: Red
bo: དམར་པོ།

en: Redo
bo: བསྐྱར་བཟོ།

en: Redo your last undo.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་མཐའ་མའི་ཕྱིར་འཐེན་བསྐྱར་བཟོ།

en: Regina
bo: རེ་ཇི་ན།

en: Register
bo: ཐོ་འགོད།

en: Registration complete. Please check your email.
bo: ཐོ་འགོད་བྱས་ཚར་སོང་། ཁྱེད་ཀྱི་གློག་འཕྲིན་ནང་ལ་ཞིབ་བཤེར་བྱ་རོགས།

en: Registration confirmation will be emailed to you.
bo: ཐོ་འགོད་ངོས་ལེན་དེ་ཁྱེད་ལ་བསྐུར་ངེས་ཡིན།

en: Registration date for the user.
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་དེབ་སྐྱེལ་ཟླ་ཚེས།

en: Related Posts
bo: འབྲེལ་ཡོད་རྩོམ་ཡིག

en: Relationship
bo: འབྲེལ་བ།

en: Release Date
bo: འགྲེམ་སྤེལ་ཟླ་ཚེས།

en: Released: %d.
bo: འགྲེམས་སྤེལ་བྱེད་དུས: %d.

en: Remember Me
bo: ངའི་ཆ་འཕྲིན་ཡིད་ལ་འཛིན།

en: Remember, once deleted your site cannot be restored.
bo: ཐུགས་སྣང་། དྲ་ཚིགས་བསུབ་ཚར་ན་ཕྱིར་སོར་ལོག་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Remind me later
bo: ཡུད་ཙམ་གྱིས་ང་ལ་གསལ་འདེབས།

en: Remove
bo: སྤོ་འབུད།

en: Remove Background Image
bo: རྒྱབ་ལྗོངས་བརྙན་རིས་སྤོ་འབུད།

en: Remove Control Point
bo: སྟངས་འཛིན་ཚེག་སྤོ་འབུད།

en: Remove Header Image
bo: འགོ་བྱང་པར་རིས་ཕྱིར་འདོན།

en: Remove Image
bo: བརྙན་རིས་སྤོ་འབུད།

en: Remove Menu Item: %1$s (%2$s)
bo: དཀར་ཆག་གི་སྡེ་ཚན་སྤོ་འབུད: %1$s (%2$s)

en: Remove Service
bo: ཞབས་ཞུ་འདི་དོར།

en: Remove Users from Site
bo: བཀོལ་སྤྱོད་པ་འདི་དྲ་ཚིགས་ནས་བསུབ།

en: Remove a link.
bo: སྦྲེལ་ཐག་སྤོ་འབུད།

en: Remove audio source
bo: སྒྲ་ཟློས་ཀྱི་ཁུངས་སྤོ་འབུད།

en: Remove featured image
bo: ཁྱད་ལྡན་བརྙན་རིས་སྤོ་འབུད།

en: Remove image
bo: བརྙན་རིས་སྤོ་འབུད།

en: Remove item
bo: སྡེ་ཚན་སྤོ་འབུད།

en: Remove link
bo: མཐུད་སྤྲེལ་སྤོ་འབུད།

en: Remove poster image
bo: རྒྱ་ཁྱབ་བརྡ་སྦྱོར་བརྙན་རིས་སྤོ་འབུད།

en: Remove the selected block(s).
bo: གདམ་པའི་རྡོག་སྤོ་འབུད།

en: Remove video source
bo: བརྙན་ཟློས་ཀྱི་ཁུངས་སྤོ་འབུད།

en: Removed %s.
bo: %s སྤོ་འབུད་བྱས་ཟིན།

en: Removing %1$s manually will cause PHP warnings. Use the %2$s filter instead.
bo: %1$s འདི་གཏན་དུ་བསུབ་པས་  PHP ཉེན་བརྡ་འབྱུང་སྲིད་པས། %2$s འདི་བེད་སྤྱོད་བྱེད་རོགས།

en: Removing the current plugin&#8230;
bo: མིག་སྔའི་མཐུད་སྣེ་སྤོ་འབུད་བྱེད་བཞིན་པ&#8230;

en: Removing the old version of the translation&#8230;
bo: ཡིག་སྒྱུར་གྱི་ཐོན་རིམ་རྙིང་བ་སྤོ་འབུད་བྱེད་བཞིན་པ&#8230;

en: Reorder
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Reorder menu items
bo: དཀར་ཆག་གི་སྡེ་ཚན་བསྐྱར་སྒྲིག

en: Reorder mode closed
bo: བསྐྱར་སྒྲིག་རྣམ་པ་ཁ་བརྒྱབ་ཟིན།

en: Reorder mode enabled
bo: བསྐྱར་སྒྲིག་རྣམ་པ་སྤྱད་ཟིན།

en: Reorder widgets
bo: ལྷུ་ཆུང་བསྐྱར་སྒྲིག

en: Repeat Background Image
bo: རྒྱབ་ལྗོངས་བརྙན་རིས་བསྐྱར་ཟློས།

[ctx: Repeat Image]
en: Repeat
bo: བསྐྱར་ཟློས།

en: Repeat New Password
bo: གསང་གྲངས་གསར་པ་བསྐྱར་བླུགས།

en: Repeat Password
bo: གསང་གྲངས་བསྐྱར་ཟློས

en: Replace
bo: བརྗེ་སྤོར།

en: Replace audio
bo: སྒྲ་ཟློས་བརྗེ།

en: Replace image
bo: བརྙན་རིས་བརྗེ་སྤོར།

en: Replace video
bo: བརྙན་ཟློས་བརྗེ།

en: Reply
bo: ལན་སློག

en: Reply to %s
bo: ལན་སློག་ཡུལ་ནི་ %s

en: Reply to Comment
bo: དཔྱད་མཆན་ལ་ལན་སློག

en: Reply to this comment
bo: དཔྱད་མཆན་འདིར་ལན་སློག

en: Requested
bo: རེ་ཞུ།

en: Requester
bo: རེ་ཞུ་བྱེད་མཁན།

en: Required PHP version
bo: དགོས་ངེས་ཀྱི PHP ཐོན་རིམ།

en: Required WordPress version
bo: དགོས་ངེས་ཀྱི WordPress ཐོན་རིམ།

en: Required and recommended modules are installed
bo: དགོས་ངེས་དང་འོས་སྦྱོར་གྱི་དཔེ་དུམ་སྒྲིག་འཇུག་བྱས་ཟིན།

en: Required fields are marked %s
bo: རྟགས %s ཅན་ངེས་པར་དུ་བླུགས་དགོས།

en: Required to be true, as revisions do not support trashing.
bo: རེ་འདུན་ནི true རྒྱུ་མཚན་ནི་བཟོ་བཅོས་པར་གཞི་དེ་སྙིགས་སྣོད་ནང་ལ་གཡུག་མི་ཐུབ།

en: Required to be true, as terms do not support trashing.
bo: རེ་འདུན་ནི true རྒྱུ་མཚན་ནི་སྡེ་ཚན་དེ་སྙིགས་སྣོད་ནང་ལ་གཡུག་མི་ཐུབ།

en: Required to be true, as users do not support trashing.
bo: རེ་འདུན་ནི་ true ཡིན། རྒྱུ་མཚན་ནི་སྤྱོད་མཁན་སྙིགས་སྣོད་དུ་གཡུག་མི་ཐུབ།

en: Requirements Not Met
bo: བླང་བྱ་དང་མི་འཚམ།

en: Resend confirmation requests
bo: ངོས་འཛིན་རེ་ཞུ་བསྐྱར་གཏོང་།

en: Resend email
bo: ཡང་བསྐྱར་ཡིག་ཟམ་གཏོང་།

en: Reset
bo: སོར་སློག

en: Reset Image
bo: བརྙན་རིས་བསྐྱར་སྒྲིག

en: Reset Password
bo: གསང་གྲངས་བསྐྱར་སྒྲིག

en: Reset search
bo: བཤེར་འཚོལ་སོར་སློག

en: Reset the template
bo: དཔེ་པང་སོར་སློག

en: Resetting the template may result in loss of content, do you want to continue?
bo: དཔེ་པང་སོར་སློག་བྱས་ཚེ་ནང་དོན་བོར་བརླག་འབྱུང་སྲིད། ཁྱེད་ཀྱིས་མུ་མཐུད་དུ་བྱེད་འདོད་དམ།

en: Resize for smaller devices
bo: སྒྲིག་ཆས་ཅུང་ཆུང་བའི་ཆེ་ཆུང་ལེགས་སྒྲིག

en: Resolute
bo: རི་སོ་ལིའུཊ།

en: Resolve Block
bo: རྡོག་ཐག་གཅོད།

en: Responsive Layout
bo: ཀུན་མཐུན་བཟོ་དབྱིབས།

en: Restore
bo: རང་ལོག

en: Restore &#8220;%s&#8221; from the Trash
bo: &#8220;%s&#8221; སྙིག་སྣོན་ནས་ཕྱིར་ལེན།

en: Restore Original Header Image
bo: མགོའི་བརྙན་རིས་བསྐྱར་སྒྲིག

en: Restore Original Image
bo: མ་ཕྱིའི་པར་རིས་སོར་ལོག་བྱེད།

en: Restore This Autosave
bo: རང་འགུལ་ཉར་ཚགས་སོར་ལོག་བྱེད།

en: Restore from Trash
bo: སྙིགས་སྣོད་ལས་སླར་གསོ།

en: Restore image
bo: བརྙན་རིས་སོར་ཆུད།

en: Restore last draft
bo: སྔོན་མའི་མ་ཟིན་སླར་གསོ།

en: Restore original image
bo: མ་ཕྱིའི་པར་རིས་སོར་ལོག་བྱེད།

en: Restore the backup
bo: གྲབ་ཉར་སོར་ལོག

en: Restore this comment from the Trash
bo: སྙིགས་སྣོད་ཁྲོད་ནས་དཔྱད་མཆན་འདི་སླར་གསོ་བྱེད།

en: Restore this comment from the spam
bo: སྙིགས་མཆན་ཁྲོད་ནས་དཔྱད་མཆན་འདི་སླར་གསོ་བྱེད།

en: Results Popup
bo: གྲུབ་འབྲས་ཁག་འབུར་དེ་ཐོན་པ།

en: Results are still loading&hellip;
bo: མཐའ་འབྲས་འཇུག་བཞིན་པའི་སྒང&hellip;

en: Resume
bo: མུ་མཐུད་དུ་བྱེད་པ།

en: Retro (Generated)
bo: Retro (རང་གྲུབ)

en: Retry
bo: ཡང་བསྐྱར་ཚོད་ལྟ།

en: Return a %1$s or %2$s object from your callback when using the REST API.
bo: REST API བེད་སྤྱོད་གཏོང་སྐབས་སུ་ཁྱེད་རང་གི་སླར་འདོན་ཁྲོད་ནས་བྱ་ཡུལ %1$s དང་ཡང་ན %2$s ཕྱིར་ལོག་པ་ཡིན།

en: Reusable blocks
bo: ཡང་བསྐྱར་སྤྱོད་ཆོག་པའི་རྡོག

en: Reverse list numbering
bo: ལྡོག་ཕྱོགས་གསལ་ཐོ་ཨང་གྲངས།

en: Reverse order
bo: གོ་རིམ་ལྡོག

en: Reverting unpublished changes&hellip;
bo: ཕྱིར་ཡོངས་བསྒྲགས་བྱས་མེད་པའི་བཟོ་བཅོས་ལ་འགྲིལ...

en: Reviews
bo: གདེང་འཇོག

en: Revision
bo: བཟོ་བཅོས་པར་གཞི།

en: Revision by %s
bo:  %s ལགས་ཀྱིས་བཟོ་བཅོས་བྱས།

en: Revisions
bo: བཟོ་བཅོས་པར་གཞི།

en: Revisions do not support trashing. Set '%s' to delete.
bo: བཟོ་བཅོས་པར་གཞི་སྙིགས་སྣོད་དུ་གཡུག་མི་ཐུབ། ‘%s’ སྒྲིག་འགོད་བྱས་ནས་བསུབ།

en: Revisions: %s
bo: པར་གཞི: %s

en: Reykjavik
bo: རེཀ་ཇ་བིཀ

en: Rich Text Area. Press Alt-Shift-H for help.
bo: ཕུན་ཚོགས་ཡི་གེའི་གནས་ཡུལ། རོགས་རམ་དགོས་ན། Alt-Shift-H གནོན་རོགས།

en: Rich Text Area. Press Control-Option-H for help.
bo: ཕུན་ཚོགས་ཡི་གེའི་གནས། རོགས་རམ་མཁོ་ན Control-Option-H གནོན་རོགས།

en: Riga
bo: རི་ག

en: Right
bo: གཡས།

en: Right Now
bo: ད་ལྟ།

en: Right Sidebar
bo: འགྲམ་ཚང་དེ་གཡས་སུ་ཡོད།

en: Rio Branco
bo: རིའོ་ བེརེན་ཀོ།

en: Rio Gallegos
bo: རིའོ་ གེ་ལི་གོསི།

en: Riyadh
bo: རི་ཡཱད།

en: Robots
bo: འཕྲུལ་ཆས་མི།

en: Role
bo: ཐོབ་ཐང་།

en: Roles assigned to the user.
bo: སྤྱོད་མཁན་ལ་སྤྲད་པའི་ཐོབ་ཐང་།

en: Rollback Error: [%1$s] %2$s
bo: ཕྱིར་ལྡོག་ནོར་འཁྲུལ: [%1$s] %2$s

en: Romanian
bo: རོ་མ་ནི་ཡའི་སྐད།

en: Rome
bo: རོམ།

en: Rosario
bo: རོ་ས་རིའོ།

en: Rotate
bo: འཁོར་བ།

en: Rothera
bo: རོ་ཐེ་ར།

en: Row
bo: ཕྲེང་།

en: Row count
bo: ཕྲེང་གྲངས།

en: Row group
bo: ཕྲེང་ཚོགས།

en: Row type
bo: ཕྲེང་རིགས་གྲས།

en: Rows
bo: ཕྲེང་།

en: Run %s
bo: %s ནང་འདྲེན་བྱེད།

en: Run Importer
bo: ནང་འདྲེན་ཆས་འཁོར་སྐྱོད།

en: Russia
bo: ཨུ་རུ་སུ།

en: Russian
bo: ཨུ་རུ་སུའི་སྐད།

en: SQL server is up to date
bo: SQL ཞབས་ཞུ་འཕྲུལ་ཆས་ནི་ཐོན་རིམ་གསར་ཤོས་དེ་ཡིན།

en: SUCCESS: %s
bo: ལེགས་གྲུབ: %s

en: SUCCESS: WordPress was successfully updated to %s
bo: ལེགས་གྲུབ: WordPress བདེ་བླག་ངང %s ལ་གསར་བཅོས་བྱས་ཟིན།

en: Saigon
bo: སའི་གཱོན།

en: Saipan
bo: སའི་པན།

en: Sakhalin
bo: ས་ཁ་ལིན།

en: Salta
bo: སལ་ཊ།

en: Samara
bo: ས་མ་ར།

en: Samarkand
bo: ས་མར་ཀཱནཌི།

en: Samoa
bo: ས་མོའུ།

en: Sample Page
bo: གསལ་སྟོན་ཤོག་ངོས།

en: San Juan
bo: སཱན་ ཇུ་ཝཱན།

en: San Luis
bo: སེན་ལུའིསི།

en: San Marino
bo: སེན་མེ་རི་ནོ།

en: Santa Isabel
bo: སཱན་ཏ་ ཨི་ས་བེལ།

en: Santarem
bo: སཱན་ཏ་རེམ།

en: Santiago
bo: སཱན་ཊི་ཡ་གྷོ།

en: Santo Domingo
bo: སཱན་ཏོ་ ཌོ་མིང་གོ།

en: Sao Paulo
bo: སའོ་པའོ་ལོ།

en: Sao Tome
bo: སའོ་ཊོམ།

en: Sarajevo
bo: ས་ར་ཇི་བོ།

en: Saratov
bo: ས་ར་ཏོ་བ།

en: Sat
bo: གཟའ་སྤེན་པ།

en: Saturday
bo: གཟའ་སྤེན་པ།

[ctx: Saturday initial]
en: S
bo: སྤེན

en: Save
bo: ཉར་ཚགས།

en: Save &amp; Publish
bo: ཉར་ཚགས &amp; སྤེལ།

en: Save Changes
bo: བཟོ་བཅོས་ཉར་ཚགས།

en: Save Draft
bo: མ་ཟིན་དུ་ཉར།

en: Save Menu
bo: དཀར་ཆག་ཉར་ཚགས།

en: Save Widget
bo: ལྷུ་ཆུང་ཉར་ཚགས།

en: Save all changes
bo: བཟོ་བཅོས་ཡོད་ཚད་ཉར་ཚགས།

en: Save and preview changes before publishing them.
bo: སྤེལ་བའི་སྔོན་ལ་ཉར་ཚགས་དང་བཟོ་བཅོས་སྔོན་ལྟ།

en: Save as Pending
bo: ཉར་བ་དང་རེ་ཞུ།

en: Save as pending
bo: བཤེར་སྒུག་ལ་ཉར་ཚགས།

en: Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment.
bo: རྗེས་མར་ངས་དཔྱད་མཆན་སྤེལ་དུས་སུ་ངའི་མིང་དང་། ཡིག་ཟམ་ས་གནས། དྲ་ཚིགས་བཅས་ཉར་ཚགས་བྱེད་རོགས།

en: Save your changes.
bo: བཟོ་བཅོས་ཉར་ཚགས།

en: Saved
bo: ཉར་ཟིན།

en: Saved.
bo: ཉར་ཚགས་བྱས་ཟིན།

en: Saving
bo: ཉར་ཚགས།

en: Saving revision&hellip;
bo: བཟོ་བཅོས་ཐོན་རིམ་ཉར་ཚགས&hellip;

en: Saving&hellip;
bo: ཉར་ཚགས་སྒང་&hellip;

en: Saving...
bo: ཉར་བཞིན་པ...

en: Saving…
bo: ཉར་ཚགས...

en: Scale
bo: སྐྱེད།

en: Scale Image
bo: བརྙན་རིས་སྐྱེད།

en: Scan
bo: བཤར་འབེབས།

en: Scan site for content
bo: དྲ་ཚིགས་ཁྲོད་དུ་ནང་དོན་བཤར་འབེབས་བྱེད།

en: Schedule
bo: དུས་བཀག

en: Schedule for: %s
bo: དུས་བཀག་དུས་ཚོད: %s

en: Schedule your customization changes to publish ("go live") at a future date.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་གཏན་སྲོལ་བཟོ་བཅོས་བྱས་ཏེ་འབྱུང་འགྱུར་ཡོངས་བསྒྲགས་དུས་ཚོད་ལ་འཆར་གཞི་འཐེན།

en: Scheduled
bo: སྤེལ་འཆར།

en: Scheduled <span class="count">(%s)</span> | Scheduled <span class="count">(%s)</span>
bo[0]: དུས་བཀག་ལྟར་སྤེལ <span class="count">(%s)</span>

en: Scheduled Action
bo: བཀོལ་སྤྱོད་དུས་བཀག་བྱས་ཟིན་པ།

en: Scheduled events
bo: གལ་ཆེའི་དུས་བཀག

en: Scheduled events are running
bo: དུས་བཀག་དོན་རྐྱེན་འཁོར་བསྐྱོད་བྱེད་བཞིན་པའི་སྒང་ཡིན།

en: Scheduled events are what periodically looks for updates to plugins, themes and WordPress itself. It is also what makes sure scheduled posts are published on time. It may also be used by various plugins to make sure that planned actions are executed.
bo: དུས་བཀག་དོན་རྐྱེན་གྱིས་དུས་བཀག་ལྟར་མཐུད་སྣེ་དང་དཔེ་སྒྲོམ། དེ་བཞིན WordPress རང་སྟེང་གི་གསར་བཅོས་འཚོལ་བ་ཡིན། འདིས་ནི་དུས་བཀག་རྩོམ་ཡིག་དུས་ལྟར་པར་འགྲེམས་བྱེད་པར་ཁག་ཐེག་བྱེད་པ་ཡིན། མཐུད་སྣེ་སྣ་ཚོགས་ཀྱིས་ཀྱང་དེ་བཀོལ་སྤྱོད་བྱས་ནས་འཆར་གཞི་ལག་བསྟར་བྱེད་ཆོག་པ་ཡིན།

en: Scheduled for: %s
bo: དུས་བཀག་དུས་ཚོད: %s

en: Scheduling failed.
bo: ལས་འཆར་མ་ཐུབ།

en: Scope under which the request is made; determines fields present in response.
bo: རེ་ཞུའི་ཁྱབ་ཁོངས། ཨ་ལན་ལ་འདུས་པའི་ཡིག་དུམ་ལ་གཏན་འཁེལ་བྱེད་ཆེད།

en: Scoresbysund
bo: ཨིསི་ཀོརསི་བི་སཱན།

en: Screen Content
bo: ཤོག་ངོས་ཀྱི་ནང་དོན།

en: Screen Options
bo: བརྙན་ཡོལ་འདེམས་ཚན།

en: Screen Options Tab
bo: བརྙན་ཡོལ་འདེམས་བྱང་།

en: Screen reader users: when in forms mode, you may need to press the Esc key twice.
bo: འཆར་ཤེལ་ཀློག་འདོན་ཆས་སྤྱོད་མཁན: རེའུ་མིག་རྣམ་པའི་སྐབས་སུ། ཁྱེད་ཀྱིས་ Esc མཐེབ་དེ་ཐེངས་གཉིས་ལ་མནན་དགོས་སྲིད།

en: Scripts and styles should not be registered or enqueued until the %1$s, %2$s, or %3$s hooks.
bo: འཁྲབ་གཞུང་དང་བཟོ་ལྟ་ནི %1$s, %2$s, ཡང་ན %3$s ལྕགས་ཀྱུའི་རྗེས་སུ enqueue until ཡང་ན་ཐོ་འགོད་(register)བྱེད་དགོས།

en: Scroll with Page
bo: ཤོག་ངོས་འགྲིལ་བ།

en: Search
bo: བཤེར་འཚོལ།

en: Search Categories
bo: རིགས་དབྱེ་བཤེར་འཚོལ།

en: Search Changesets
bo: བརྗེ་ལེན་ཚོགས་བཤེར་འཚོལ།

en: Search Comments
bo: དཔྱད་མཆན་བཤེར་འཚོལ།

en: Search Link Categories
bo: མཐུད་སྤྲེལ་རིགས་དབྱེ་བཤེར་འཚོལ།

en: Search Links
bo: མཐུད་སྤྲེལ་བཤེར་འཚོལ།

en: Search Media
bo: སྨྱན་གཟུགས་བཤེར་འཚོལ།

en: Search Media:
bo: སྨྱན་གཟུགས་བཤེར་འཚོལ།

en: Search Menu Items
bo: དཀར་ཆག་གི་སྡེ་ཚན་བཤེར་འཚོལ།

en: Search Pages
bo: ཤོག་ངོས་བཤེར་འཚོལ།

en: Search Posts
bo: རྩོམ་བཤེར་འཚོལ།

en: Search Requests
bo: བཤེར་འཚོལ་རེ་ཞུ།

en: Search Results
bo: འཚོལ་ཞིབ་གྲུབ་འབྲས།

en: Search Results %1$s %2$s
bo: བཤེར་འཚོལ་མཐའ་འབྲས་ %1$s %2$s

en: Search Results for &#8220;%s&#8221;
bo: &#8220;%s&#8221; ཅེས་པའི་བཤེར་འཚོལ་མཐའ་འབྲས།

en: Search Scheduled Actions
bo: བཤེར་འཚོལ་བཀོལ་སྤྱོད་བྱེད་པ་དུས་བཀག་བྱས་ཟིན།

en: Search Sites
bo: དྲ་ཚིགས་བཤེར་འཚོལ།

en: Search Tags
bo: Tags བཤེར་འཚོལ།

en: Search Terms
bo: སྡེ་ཚན་བཤེར་འཚོལ།

en: Search Users
bo: བཀོལ་སྤྱོད་མཁན་བཤེར་འཚོལ།

en: Search Widgets
bo: ལྷུ་ཆུང་བཤེར་འཚོལ།

en: Search WordPress.org themes
bo: WordPress.org སྟེང་ནས་དཔེ་སྒྲོམ་བཤེར་འཚོལ།

en: Search categories
bo: རིགས་དབྱེ་བཤེར་འཚོལ།

en: Search categories by name
bo: མིང་ལྟར་རིགས་དབྱེ་བཤེར་འཚོལ།

en: Search engine visibility
bo: བཤེར་འཚོལ་མཉེན་ཆས་ཀྱི་མཐོང་ཚད།

en: Search engines discouraged
bo: རང་འགུལ་ངང་བཤེར་འཚོལ་མ་ལག་གིས་མི་འཛིན་པའི་བསམ་ཚུལ་བཏོན།

en: Search for a block
bo: རྡོག་བཤེར་འཚོལ།

en: Search installed themes
bo: བཅུག་ཟིན་པའི་དཔེ་སྒྲོམ་བཤེར་འཚོལ།

en: Search media
bo: སྨྱན་གཟུགས་བཤེར་འཚོལ།

en: Search media items...
bo: སྨྱན་གཟུགས་སྡེ་ཚན་བཤེར་འཚོལ...

en: Search or type URL
bo: བཤེར་འཚོལ་དང་ཡང་ན་དྲ་གནས་བླུགས།

en: Search or use up and down arrow keys to select an item.
bo: བཤེར་འཚོལ་ལམ་གོང་འོག་ཁ་ཕྱོགས་མཐེབ་སྤྱད་ནས་སྡེ་ཚན་འདེམས།

en: Search plugins
bo: མཐུད་སྣེ་བཤེར་འཚོལ།

en: Search results for "%s"
bo: མཐའ་འབྲས་བཤེར་འཚོལ་བྱ་ཡུལ། "%s"

en: Search results for %s
bo: མཐའ་འབྲས་བཤེར་འཚོལ་བྱ་ཡུལ། %s

en: Search results for: "%s"
bo: མཐའ་འབྲས་བཤེར་འཚོལ་བྱ་ཡུལ། %s

[ctx: Search widget]
en: Search
bo: བཤེར་འཚོལ།

en: Seasonal
bo: ནམ་དུས་ཀྱི

en: Secondary menu
bo: གདམ་ཐོ་ཕལ་བ།

en: Secure communication
bo: ཉེན་མེད་འབྲེལ་ལམ།

en: Securely communicating between servers are needed for transactions such as fetching files, conducting sales on store sites, and much more.
bo: ཞབས་ཞུའི་འཕྲུལ་ཆས་བར་བདེ་འཇགས་འཕྲིན་གཏོང་ནི་དཔེར་ན་ཡིག་ཆ་ལེན་པ། ཚོང་ཁང་གི་དྲ་ཚིགས་ཐོག་ཕྱིར་ཚོང་སོགས་བྱེད་པར་མཁོ་བའི་དགོས་ངེས་ཀྱི་ཆ་རྐྱེན་ཡིན།

en: Security
bo: བདེ་འཇགས།

en: Security check failed.
bo: བདེ་འཇགས་ཞིབ་བཤེར་བྱེད་མ་ཐུབ།

en: Security error.
bo: བདེ་འཇགས་ནོར་འཁྲུལ།

en: Security.
bo: བདེ་འཇགས།

en: See how changes would look live on your website, and share the preview with people who can't access the Customizer.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་དྲ་ཚིགས་སུ་བཟོ་བཅོས་འདི་དག་སྐབས་ཐོག་སྔོན་ལྟ་བྱེད་པ་དང་སྦྲགས། གཏན་འཁེལ་སྒྲིག་སྲོལ་ཆས་སྤྱོད་མི་ཐུབ་པའི་མི་ལ་མཉམ་སྤྱོད་བྱེད།

en: See next tip
bo: སྣེ་སྟོན་རྗེས་མར་བལྟ།

en: Select
bo: གདམ།

en: Select %s
bo: འདེམས %s

en: Select All
bo: ཡོངས་འདེམས།

en: Select Category
bo: རིགས་དབྱེ་འདེམས།

en: Select Day
bo: ཉིན་འདེམས།

en: Select Files
bo: ཡིག་ཆ་འདེམས།

en: Select Image
bo: བརྙན་རིས་འདེམས།

en: Select Link Category:
bo: མཐུད་སྤྲེལ་རིགས་དབྱེ་འདེམས།

en: Select Menu:
bo: དཀར་ཆག་འདེམས:

en: Select Month
bo: ཟླ་བ་འདེམས།

en: Select Post
bo: རྩོམ་ཡིག་འདེམས།

en: Select Site Icon
bo: དྲ་ཚིགས་ཀྱི་རྟགས་རིས་འདེམས།

en: Select Week
bo: གཟའ་འཁོར་འདེམས།

en: Select Year
bo: ལོ་འདེམས།

en: Select a Menu
bo: དཀར་ཆག་འདེམས།

en: Select a Privacy Policy page
bo: སྒོས་གསང་སྲིད་ཇུས་ཤོག་ངོས་ཤིག་འདེམས།

en: Select a city
bo: གྲོང་ཁྱེར་འདེམས་

en: Select a legacy widget to display:
bo: འགྲེམས་སྟོན་བྱེད་དགོས་པའི་ལྷུ་ཆུང་རྙིང་པ་འདེམས:

en: Select a menu to edit:
bo: བཟོ་བཅོས་བྱེད་དགོས་པའི་དཀར་ཆག་འདེམས།

en: Select a user
bo: བཀོལ་སྤྱོད་མཁན་འདེམས།

en: Select a variation to start with:
bo: གཟུགས་འགྱུར་ཞིག་བདམས་ནས་འགོ་འཛུགས་པ།

en: Select all
bo: ཡོངས་འདེམས།

en: Select all text when typing. Press again to select all blocks.
bo: ཡི་གེ་གཏག་དུས་སུ་ཡི་གེ་ཡོངས་སུ་འདེམས། ཡང་བསྐྱར་མནན་ནས་རྡོག་ཡོངས་སུ་འདེམས།

en: Select an area to move this widget into:
bo: འདོགས་ཆས་སྤོ་རུང་བའི་ས་ཁོངས་འདེམས:

en: Select and crop
bo: འདེམས་པ་དང་དྲས་གཏུབ།

en: Select audio
bo: སྒྲ་ཟློས་འདེམས།

en: Select bulk action
bo: འབོར་བཅད་བཀོལ་སྤྱོད་འདེམས།

en: Select comment
bo: དཔྱད་མཆན་འདེམས།

en: Select file
bo: ཡིག་ཆ་འདེམས།

en: Select image
bo: བརྙན་རིས་འདེམས།

en: Select logo
bo: ལས་རྟགས་འདེམས།

en: Select or Upload Media
bo: སྨྱན་གཟུགས་འདེམས་པའམ་སྐྱེལ་འཇོག

en: Select post
bo: རྩོམ་ཡིག་འདེམས།

en: Select poster image
bo: འགྲེམས་ཤོག་བརྙན་རིས་འདེམས།

en: Select video
bo: བརྙན་ཟློས་འདེམས།

en: Selected
bo: བདམས་ཟིན།

en: Selected media actions
bo: བདམས་ཟིན་པའི་སྨྱན་གཟུགས་བཀོལ་སྤྱོད།

en: Selected menus have been successfully deleted.
bo: བདམས་པའི་དཀར་ཆག་བདེ་བླག་ངང་བསུབ་ཟིན།

en: Selection shortcuts
bo: མྱུར་ལམ་འདེམ་སྒྲུག

en: Selection:
bo: འདེམས་ཁུལ:

en: Send Request
bo: རེ་ཞུ་བྱེད།

en: Send Trackbacks
bo: Trackbacks གཏོང་།

en: Send User Notification
bo: བཀོལ་སྤྱོད་པར་བརྡ་སྦྱོར་གཏོང་།

en: Send email
bo: གློག་འཕྲིན་བསྐུར།

en: Send export link
bo: ཕྱིར་འདྲེན་སྦྲེལ་མཐུད་གཏོང་།

en: Send the new user an email about their account
bo: བཀོལ་སྤྱོད་གསར་བར་ཁོང་ཚོའི་ཐོ་ཁུངས་དང་འབྲེལ་བའི་གློག་འཕྲིན་གཏོང་།

en: Send trackbacks to:
bo: trackback བཏང་ནས：

en: Sending email...
bo: གློག་འཕྲིན་གཏོང་བཞིན་པ...

en: Seoul
bo: སི་འོལ།

en: Separate multiple URLs with spaces
bo: URL མང་ཚེ་སྟོང་རྟགས་ཀྱིས་བར་ཆོད།

en: Separate tags with commas
bo: མང་ཚེ་དབྱིན་ཡིག་གི་རྟགས（,）ཡིས་བར་ཕྱེ་དགོས།

en: Separate with commas or the Enter key.
bo: བར་ཚེགས་(,) འདི་དང་ཡང་ན་འབེབས་བརྡའི་མཐེབ་སྤྱད་ནས་དབྱེ་མཚམས་གཅོད་པ།

en: Separate with commas, spaces, or the Enter key.
bo: བར་ཚེགས་(,) འདི་དང་སྟོང་མིག ཡང་ན་འབེབས་བརྡའི་མཐེབ་སྤྱད་ནས་དབྱེ་མཚམས་གཅོད་པ།

en: Separator
bo: བགོ་ཆས།

en: September
bo: ཟླ་དགུ་པ།

[ctx: September abbreviation]
en: Sep
bo: དགུ་བ།

en: Serbian
bo: སེའར་ཝེ་ཡའི་སྐད།

en: Server
bo: ཞབས་ཞུ་འཕྲུལ་ཆས།

en: Server address
bo: Server Address

en: Server architecture
bo: ཞབས་ཞུ་འཕྲུལ་ཆས་ཀྱི་མ་ལག་གི་སྒྲིག་གཞི།

en: Server settings
bo: ཞབས་ཞུ་འཕྲུལ་ཆས་ཀྱི་སྒྲིག་འགོད།

en: Server version
bo: ཞབས་ཞུ་འཕྲུལ་ཆས་ཀྱི་ཐོན་རིམ།

en: Service name
bo: ཞབས་ཞུའི་མིང་།

en: Services dragged here will appear individually.
bo: འདི་གར་འདྲུད་སྐྱེལ་བྱས་པའི་ཞབས་ཞུ་ཁག་སོ་སོར་འཆར་ངེས་རེད།

en: Services dragged here will be hidden behind a share button.
bo: འདི་གར་འདྲུད་སྐྱེལ་བྱས་པའི་ཞབས་ཞུ་ཁག་མཉམ་སྤྱོད་མཐེབ་པང་འོག་ཏུ་བཀབ་སྦས་བྱེད་ངེས།

en: Session Tokens
bo: གླེང་མོལ་བཀའ་བྱང་།

en: Session expired
bo: གཏམ་གླེང་དུས་ལས་ཡོལ་བ།

en: Sessions
bo: ཁ་བརྡ།

en: Set as background
bo: རྒྱབ་ལྗོངས་སུ་བཀོད།

en: Set as header
bo: འགོ་བྱང་དུ་འཇོག

en: Set featured image
bo: ཁྱད་ལྡན་བརྙན་རིས་སུ་འགོད།

en: Set image
bo: བརྙན་རིས་སྒྲིག་འགོད།

en: Set status
bo: གནས་བབས་སྒྲིག་འགོད།

en: Setting does not exist or is unrecognized.
bo: སྒྲིག་འགོད་མི་གནས་པའམ་ངོས་འཛིན་བྱེད་མ་ཐུབ།

en: Setting up your live preview. This may take a bit.
bo: སྐབས་ཐོག་སྔོན་ལྟ་ལ་སྒྲིག་འགོད་བྱེད་བཞིན་པའི་སྒང་ཡིན། ཅུང་ཙམ་སྒུག་རོགས།

en: Settings
bo: སྒྲིག་བཟོ།

en: Settings have been saved
bo: སྒྲིག་བཀོད་ཉར་ཚགས་བྱས་ཟིན།

en: Settings saved and theme activated.
bo: སྒྲིག་སྟེགས་ཉར་ཟིན་པ་དང་། དཔེ་སྒྲོམ་སྐུལ་སློང་བྱས་ཟིན།

en: Settings saved.
bo: སྒྲིག་སྟེགས་ཉར་ཟིན།

en: Settings.
bo: སྒྲིག་བཟོ།

en: Severely outdated SQL server
bo: དུས་འདས་ཚབས་ཆེན་གྱི SQL ཞབས་ཞུ་འཕྲུལ་ཆས།

en: Shanghai
bo: ཧྲང་ཧའེ།

en: Share Preview Link
bo: སྔོན་ལྟའི་སྦྲེལ་མཐུད་མཉམ་སྤྱོད།

en: Share a little biographical information to fill out your profile. This may be shown publicly.
bo: རང་ཉིད་ཀྱི་སྐོར་བྲིས་དང་། ཀུན་པོས་མཐོང་ཐུབ་ནའང་ཐང་།

en: Share on Facebook
bo: ངོ་དེབ་ཐོག་མཉམ་སྤྱོད་བྱོས།

en: Share this:
bo: མཉམ་སྤྱོད་བྱོས།

en: Shared Post
bo: མཉམ་སྤྱོད་རྩོམ་ཡིག

en: Shares
bo: མཉམ་སྤྱོད།

en: Sharing Service : %s
bo: མཉམ་སྤྱོད་ཞབས་ཞུ་ %s

en: Sharing URL
bo: དྲ་གནས་མཉམ་སྤྱོད།

en: Sharing label
bo: ལས་རྟགས་མཉམ་སྤྱོད།

en: Sharing options
bo: མཉམ་སྤྱོད་གདམ་ཚན།

en: Shift + Alt + letter:
bo: Shift + Alt + གསལ་བྱེད:

en: Shift-click to edit this element.
bo: Shift མནན་ནས་གཉུག་ལྷུ་འདི་བཟོ་བཅོས་བྱེད།

en: Shift-click to edit this widget.
bo: འདོགས་ཆས་འདི་བཟོ་བཅོས་བྱེད་དགོས་ན། Shift མནན་པ་དང་ལྷན་དུ་ཙི་གུ་མནོན།

en: Shiprock
bo: ཤིཔ་རོཀ

en: Shortcode
bo: ཚབ་ཨང་ཐུང་བ།

en: Shortlink
bo: སྦྲེལ་ཐུང་།

en: Show
bo: འཆར།

en: Show Artist Name in Tracklist
bo: གཞས་ཐོའི་ཁྲོད་དུ་སྒྱུ་རྩལ་པའི་མིང་འཆར།

en: Show Avatars
bo: དབུ་བརྙན་མངོན།

en: Show Details
bo: ཞིབ་ཕྲའི་གནས་ཚུལ་འཆར།

en: Show Images
bo: བརྙན་རིས་འཆར།

en: Show Link Description
bo: མཐུད་སྤྲེལ་ཞིབ་བརྗོད་འཆར།

en: Show Link Image
bo: བརྙན་རིས་ཞིབ་བརྗོད་འཆར།

en: Show Link Name
bo: མཐུད་སྤྲེལ་མིང་འཆར།

en: Show Link Rating
bo: མཐུད་སྤྲེལ་རིམ་པ་འཆར།

en: Show Toolbar when viewing site
bo: དྲ་ཚིགས་ལ་ལྟ་དུས་ལག་ཆའི་ཚང་འཆར་བ།

en: Show Tracklist
bo: གཞས་ཐོའི་གསལ་ཐོ་མངོན།

en: Show Video List
bo: བརྙན་ཟློས་གསལ་ཐོ་མངོན།

en: Show advanced menu properties
bo: དཀར་ཆག་མངོན་པའི་མཐོ་རིམ་གཏོགས་གཤིས།

en: Show comments
bo: དཔྱད་མཆན་མངོན།

en: Show download button
bo: ཕབ་ལེན་མཐེབ་གཅུས་འཆར་བ།

en: Show header text with your image.
bo: ཀླད་ཀྱི་ཡི་གེ་དང་བརྙན་རིས་དུས་མཉམ་དུ་འཆར།

en: Show hierarchy
bo: རྩེག་རིམ་འབྲེལ་བ་མངོན།

en: Show invisible characters
bo: མངོན་རུང་མིན་པའི་ཡིག་རྟགས་འཆར་བ།

[ctx: Show like and sharing buttons on]
en: Media
bo: སྨྱན་གཟུགས།

[ctx: Show like and sharing buttons on]
en: Pages
bo: ཤོག་ངོས།

[ctx: Show like and sharing buttons on]
en: Posts
bo: རྩོམ་ཡིག

en: Show media on left
bo: གཡོན་དུ་སྨྱན་གཟུགས་འཆར།

en: Show media on right
bo: གཡས་སུ་སྨྱན་གཟུགས་འཆར།

en: Show more comments
bo: དེ་ལས་མང་པའི་མཆན་འཆར།

en: Show more details
bo: ཞིབ་ཕྲའི་གནས་ཚུལ་འཆར།

en: Show next theme
bo: དཔེ་སྒྲོམ་རྗེས་མ་འཆར།

en: Show or hide the Settings sidebar.
bo: སྒྲིག་འགོད་འགྲམ་ཚང་འཆར་བའམ་གབ་པ།

en: Show password
bo: གསང་གྲངས་འཆར།

en: Show post counts
bo: རྩོམ་གྱི་ཁ་གྲངས་འཆར།

en: Show post options
bo: རྩོམ་ཡིག་གི་འདེམས་བྱང་འཆར།

en: Show previous theme
bo: དཔེ་སྒྲོམ་སྔོན་མ་འཆར།

en: Show tag counts
bo: ཤོག་བྱང་སྡོམ་རྩིས་འཆར།

en: Show:
bo: ངོམ་སྟོན:

en: Showing details for theme: %s
bo: དཔེ་སྒྲོམ་གྱི་ཞིབ་ཕྲ་འཆར་བ: %s

en: Showing large initial letter.
bo: གསལ་བྱེད་ཐོག་མ་ཆེ་བ་འཆར་བ།

en: Shows whether WordPress is able to write to the directories it needs access to.
bo: གཤམ་གྱི་ཆ་འཕྲིན་གྱིས WordPress ཡིས་ཉར་ལེན་གྱི་དཀར་ཆག་ལ་འབྲི་རུང་མིན་ངོམ་སྟོན་བྱེད་པ་ཡིན།

en: Sidebar
bo: ཕྱོགས་མཐའི་ཡོ་ཆས།

en: Sidebar %d
bo: འགྲམ་ཚང %d

en: Silver
bo: དངུལ་་མདོག

en: Simferopol
bo: སིམ་ཕི་རོ་པཱོལ།

en: Singapore
bo: སིང་ག་པུར་

en: Site
bo: དྲ་ཚིགས།

en: Site %d
bo: དྲ་ཚིགས། %d

en: Site Address (URL)
bo: དྲ་ཚིགས་ཀྱི་ས་གནས (URL)

en: Site Admin
bo: དྲ་ཚིགས་དོ་དམ།

en: Site Health
bo: དྲ་ཚིགས་ཀྱི་བདེ་ཐང་།

[ctx: Site Health]
en: Info
bo: ཆ་འཕྲིན།

[ctx: Site Health]
en: Status
bo: གནས་བབས།

en: Site Health Info
bo: དྲ་ཚིགས་ཀྱི་བདེ་ཐང་ཆ་འཕྲིན།

en: Site Health Status
bo: དྲ་ཚིགས་ཀྱི་བདེ་ཐང་གནས་བབས།

en: Site ID must not be empty.
bo: དྲ་ཚིགས་ཀྱི་ ID ནི་ངེས་པར་དུ་སྟོང་བ་མིན་དགོས།

en: Site Icon
bo: དྲ་ཚིགས་ཀྱི་རྟགས་རིས།

en: Site Identity
bo: དྲ་ཚིགས་ཞིབ་འགྲེལ།

en: Site Language
bo: དྲ་ཚིགས་ཀྱི་སྐད་ཡིག

en: Site Name: %s
bo: དྲ་ཚིགས་ཀྱི་མིང: %s

en: Site Preview
bo: དྲ་ཚིགས་སྔོན་ལྟ།

en: Site Tagline
bo: དྲ་ཚིགས་ཀྱི་ཁ་བྱང་ཕལ་བ།

en: Site Title
bo: དྲ་ཚིགས་ཀྱི་ཁ་བྱང་།

en: Site URL
bo: དྲ་ཚིགས་ཀྱི URL

en: Site URL.
bo: དྲ་ཚིགས་ཀྱི་URL

en: Site Upload Space Quota
bo: དྲ་ཚིགས་ཀྱི་ཡར་འབུལ་བར་སྟོང་ཆེ་ཚད།

en: Site count
bo: དྲ་ཚིགས་ཀྱི་ཁ་གྲངས།

en: Site does not exist.
bo: དྲ་ཚིགས་མི་གནས།

en: Site domain must not be empty.
bo: དྲ་ཚིགས་ཀྱི་ཁོངས་མིང་ནི་ངེས་པར་དུ་སྟོང་བ་མིན་དགོས།

en: Site health checks will automatically run periodically to gather information about your site. You can also <a href="%s">visit the Site Health screen</a> to gather information about your site now.
bo: དྲ་ཚིགས་ཀྱི་བདེ་ཐང་ཞིབ་བཤེར་གྱིས་རང་འགུལ་ངང་དུས་བཀག་ལྟར་འཁོར་སྐྱོད་བྱས་ནས་ཁྱེད་རང་གི་དྲ་ཚིགས་དང་འབྲེལ་བ་ཡོད་པའི་ཆ་འཕྲིན་ཐོབ་ངེས་རེད། ཁྱེད་རང་གིས་ཀྱང་<a href="%s">དྲ་ཚིགས་ཀྱི་བདེ་ཐང་བརྙན་ཡོལ་ལ་འཚམས་འདྲི་བྱས་ནས་</a>ཁྱེད་རང་གི་དྲ་ཚིགས་དང་འབྲེལ་བ་ཡོད་པའི་ཆ་འཕྲིན་ཐོབ་པ་བྱེད་ཆོག

en: Site icon
bo: དྲ་ཚིགས་ཀྱི་རྟགས་རིས།

en: Site name must be at least 4 characters.
bo: དྲ་ཚིགས་ཀྱི་མིང་དེ་ཉུང་མཐར་ཡིག་རྟགས 4 ཡོད་དགོས།

en: Site names can only contain lowercase letters (a-z) and numbers.
bo: དྲ་ཚིགས་མིང་དེ་གསལ་བྱེད་ཆུང་འབྲི (a-z) དང་ཨང་ཀི་ཡིན་དགོས།

en: Site network ID must be provided.
bo: དྲ་ཚིགས་ཀྱི་དྲ་རྒྱའི་ ID ནི་ངེས་པར་དུ་འདོན་སྤྲོད་བྱེད་དགོས།

en: Site path must not be empty.
bo: དྲ་ཚིགས་ཀྱི་འགྲོ་ལམ་ནི་ངེས་པར་དུ་སྟོང་བ་མིན་དགོས།

en: Site tagline.
bo: དྲ་ཚིགས་ཀྱི་ཁ་བྱང་ཕལ་བ།

en: Site title.
bo: དྲ་ཚིགས་ཀྱི་ཁ་བྱང་།

en: Site visibility
bo: དྲ་ཚིགས་མཐོང་ཚད།

en: Site with the ID does not exist.
bo: དམིགས་བཙུགས་ ID ཡི་དྲ་ཚིགས་མི་གནས།

en: Site: %s
bo: དྲ་ཚིགས: %s

en: Sites
bo: དྲ་ཚིགས།

en: Sitka
bo: སིཏ་ཀ

en: Six.
bo: དྲུག་པ།

en: Size
bo: ཆེ་ཆུང་།

en: Size in megabytes
bo: MB འཇལ་ཚད།

en: Skip
bo: མཆོང་པ།

en: Skip Confirmation Email
bo: གློག་འཕྲིན་གཏན་ཁེལ་མཆོང་འདས་བྱེད།

en: Skip Cropping, Publish Image as Is
bo: འདྲ་གཏུབ་དོར་ནས། མ་གཞིའི་པར་རིས་ཇི་བཞིན་སྤེལ།

en: Skip cropping
bo: དྲས་གཏུབ་ལས་མཆོང་།

en: Skip to content
bo: གཞུང་དངོས་ལ་མཆོང་།

en: Skip to main content
bo: གཞུང་དངོས་ལ་ལྡིང་།

en: Skip to the selected block
bo: གདམ་པའི་རྡོག་ལས་མཆོང་།

en: Skip to toolbar
bo: ལག་ཆའི་ཚང་ལ་མཆོང་།

en: Skopje
bo: སི་ཀོཔི་ཡ།

en: Slovak
bo: སི་ལོ་ཝ་ཁིའི་སྐད།

en: Slovenian
bo: སི་ལོ་ཝུན་ཉི་ཡའི་སྐད།

en: Slow down cowboy, no need to check for new mails so often!
bo: སྤུན་ཟླ། གློག་འཕྲིན་གསར་བར་ཞིབ་བཤེར་བྱེད་རྒྱུར་དེ་འདྲར་མ་རྔམས་ཤིག

en: Slug
bo: མིང་གཞན།

en: Small
bo: ཆུང་བ།

en: Small screens
bo: བརྙན་ཡོལ་ཆུང་བ།

en: Social Icons
bo: སྤྱི་ཚོགས་འབྲེལ་བའི་དྲ་བའི་རྟགས་རིས།

en: Social Links Menu
bo: སྤྱི་ཚོགས་མཐུད་སྤྲེལ་དཀར་ཆག

en: Social Menu
bo: འདུ་འཛོམས་གདམ་ཐོ།

en: Sofia
bo: སོ་ཕི་ཡ།

en: Software Name
bo: མཉེན་ཆས་མིང་།

en: Solid
bo: འབུར་གཟུགས།

en: Some HTML tags are not permitted, including:
bo: HTML འགྲེལ་བྱང་ཁ་ཤས་སྤྱོད་མི་ཆོག་པའི་ཁོངས་སུ་ཐེ་བ་ནི:

en: Some files are not writable by WordPress:
bo: WordPress འབྲི་རུང་བ་མིན་པའི་ཡིག་ཆ་འགའ་ཤས:

en: Some themes come with additional header images bundled. If you see multiple images displayed, select the one you would like and click the &#8220;Save Changes&#8221; button.
bo: Some themes come with additional header images bundled. If you see multiple images displayed, select the one you&#8217;d like and click the &#8220;འགྱུར་བ་ཉར་ཚགས་&#8221; ལ་མནན་ནས་ཉར་

en: Someone
bo: མི་ཡོད།

en: Someone else has taken over this post
bo: གཞན་གྱིས་རྩོམ་ཡིག་འདི་རྩིས་ལེན་བྱས་འདུག

en: Someone has requested a password reset for the following account:
bo: མི་ཞིག་གིས་གཤམ་གྱི་ཐོ་ཁོངས་ལ་གསང་གྲངས་བསྐྱར་སྒྲིག་གི་རེ་བ་བཏོན:

en: Something went wrong.
bo: གནད་དོན་ལྷགས་སོང་།

en: Sorry to see you go.
bo: དགོངས་དག ཁྱེད་རང་བུད་ཟིན།

en: Sorry, comments are closed for this item.
bo: དགོངས་དག་ཞུ། དཔྱད་མཆན་གྱི་སྒོ་བརྒྱབ་ཟིན།

en: Sorry, comments are not allowed for this item.
bo: དགོངས་དག་ཞུ། རྩོམ་ཡིག་འདི་ལ་དཔྱད་མཆན་སྤེལ་མི་ཐུབ།

en: Sorry, deleting the term failed.
bo: དགོངས་དག་ཞུ། སྡེ་ཚན་བསུབ་མ་ཐུབ།

en: Sorry, editing the term failed.
bo: དགོངས་དག་ཞུ། སྡེ་ཚན་བཟོ་བཅོས་བྱ་མ་ཐུབ།

en: Sorry, marking a user as spam is only supported on Multisite.
bo: དགོངས་དག དྲ་ཚིགས་དུ་མ་ཅན་ཁོ་ནའི་སྟེང་དུ་ད་གཟོད་སྤྱོད་མཁན་གད་སྙིགས་སུ་རྟགས་རྒྱག་པར་རམ་འདེགས་བྱེད་པ་ཡིན།

en: Sorry, no such page.
bo: དགོངས་དག་ཞུ། ཤོག་ངོས་དེ་མི་གནས།

en: Sorry, no such post.
bo: དགོངས་དག་ཞུ། རྩོམ་ཡིག་དེ་མེད།

en: Sorry, one of the given taxonomies is not supported by the post type.
bo: དགོངས་དག་ཞུ། རྩོམ་ཡིག་གི་རིགས་གྲས་དེ་ཁྱེད་ཀྱི་རིགས་དགར་ཐབས་དང་མི་འཚམ།

en: Sorry, revisions are disabled.
bo: དགོངས་དག་ཞུ། བཟོ་བཅོས་པར་གཞི་ཟིན་ཐོར་འགོད་པའི་བྱེད་ནུས་ཀྱི་ཁ་བརྒྱབ་ཟིན།

en: Sorry, site names must have letters too!
bo: དགོངས་དག་ཞུ། དྲ་ཚིགས་མིང་གི་ཁྲོད་དུ་ངེས་པར་དུ་གསལ་བྱེད་ཡི་གེ་ཡོད་དགོས།

en: Sorry, something went wrong. The requested comparison could not be loaded.
bo: དགོངས་དག ནོར་འཁྲུལ་ཞིག་བྱུང་། རེ་ཞུའི་གྲུབ་འབྲས་འདོན་མ་ཐུབ།

en: Sorry, that email address is already used!
bo: དགོངས་དག་ཞུ། གློག་འཕྲིན་བཀོལ་ཟིན།

en: Sorry, that email address is not allowed!
bo: དགོངས་དག་ཞུ། གློག་འཕྲིན་འདི་བཀོལ་མི་རུང་།

en: Sorry, that site already exists!
bo: དགོངས་དག་ཞུ། དྲ་ཚིགས་དེ་གནས་ཟིན།

en: Sorry, that site is reserved!
bo: དགོངས་དག་ཞུ། དྲ་ཚིགས་དེ་ཐོ་འགོད་བྱ་རྒྱུར་སོར་བཞག་བྱས་འདུག

en: Sorry, that username already exists!
bo: དགོངས་དག་ཞུ། བཀོལ་མིང་དེ་གནས་ཟིན།

en: Sorry, that username is not allowed.
bo: དགོངས་དག་ཞུ། བཀོལ་མིང་དེ་བཀོལ་མི་རུང་།

en: Sorry, the category could not be created.
bo: དགོངས་དག་ཞུ། དཀར་ཆག་འདི་གསར་བཟོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Sorry, the comment could not be updated.
bo: དགོངས་དག་ཞུ། དཔྱད་མཆན་འདི་གསར་བཅོས་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Sorry, the link you clicked is stale. Please select another option.
bo: I'm sorry, the link you clicked is stale. Please select another option.

en: Sorry, the post could not be created.
bo: དགོངས་དག་ཞུ། རྩོམ་ཡིག་འདི་གསར་སྐྲུན་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Sorry, the post could not be deleted.
bo: དགོངས་དག་ཞུ། རྩོམ་ཡིག་འདི་བསུབ་མི་ཐུབ།

en: Sorry, the post could not be updated.
bo: དགོངས་དག་ཞུ། རྩོམ་ཡིག་འདི་གསར་བཅོས་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Sorry, the term could not be created.
bo: དགོངས་དག་ཞུ། སྡེ་ཚན་འདི་གསར་བཟོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Sorry, the user could not be updated.
bo: དགོངས་དག་ཞུ། བཀོལ་སྤྱོད་མཁན་འདིའི་ཆ་འཕྲིན་གསར་བཅོས་བྱ་མི་ཐུབ།

en: Sorry, this content could not be embedded.
bo: དགོངས་དག་ཞུ། ནང་དོན་འདི་བཙུད་འཇུག་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Sorry, this method is not supported.
bo: དགོངས་དག་ཞུ། བྱེད་ཐབས་འདི་ལ་རམ་འདེགས་མི་བྱེད།

en: Sorry, trackbacks are closed for this item.
bo: དགོངས་དག་ཞུ། སྡེ་ཚན་འདིས་ trackback སྒོ་ཕྱེས་མེད།

en: Sorry, usernames must have letters too!
bo: དགོངས་དག་ཞུ། བཀོལ་མིང་གི་ཁྲོད་དུ་ངེས་པར་དུ་གསལ་བྱེད་ཡིག་འབྲུ་ཡོད་དགོས།

en: Sorry, you are not allowed to access details about this site.
bo: དགོངས་དག ཁྱེད་ལ་དྲ་ཚིགས་འདིའི་ཞིབ་ཕྲའི་གནས་ཚུལ་ལ་འཇུག་པའི་ཆོག་མཆན་མི་འདུག

en: Sorry, you are not allowed to access details of this post.
bo: དགོངས་དག ཁྱེད་ལ་རྩོམ་ཡིག་འདིའི་ཞིབ་ཕྲའི་གནས་ཚུལ་ལ་འཇུག་པའི་ཆོག་མཆན་མི་འདུག

en: Sorry, you are not allowed to access site health information.
bo: དགོངས་དག་ཞུ། ཁྱེད་ལ་དྲ་ཚིགས་ཀྱི་བདེ་ཐང་གནས་ཚུལ་ལ་བཅར་འདྲིའི་དབང་ཚད་མེད།

en: Sorry, you are not allowed to access this page.
bo: དགོངས་དག ཁྱེད་ལ་ཤོག་ངོས་འདིར་འཇུག་པའི་ཆོག་མཆན་མི་འདུག

en: Sorry, you are not allowed to access user data on this site.
bo: དགོངས་དག ཁྱེད་ལ་བཀོལ་སྤྱོད་པའི་ཡིག་ཆར་འཇུག་པའི་ཆོག་མཆན་མི་འདུག

en: Sorry, you are not allowed to activate plugins.
bo: དགོངས་པ་མ་ཚོམ། ཁྱེད་རང་གིས་མཐུད་སྣེ་ནུས་སློང་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Sorry, you are not allowed to activate this plugin.
bo: དགོངས་པ་མ་ཚོམ། ཁྱེད་རང་གིས་མཐུད་སྣེ་འདི་ནུས་སློང་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Sorry, you are not allowed to add a category.
bo: དགོངས་དག ཁྱེད་ལ་རིགས་དབྱེ་གསར་སྣོན་བྱེད་པའི་ཆོག་མཆན་མི་འདུག

en: Sorry, you are not allowed to add a term to one of the given taxonomies.
bo: དགོངས་དག་ཞུ། ཁྱེད་ལ་རིགས་དགར་ཐབས་ག་གེ་མོར་སྡེ་ཚན་གསར་སྣོན་གྱི་དབང་ཆ་མེད།

en: Sorry, you are not allowed to add links to this site.
bo: དགོངས་དག ཁྱེད་ལ་དྲ་ཚིགས་འདིར་མཐུད་སྤྲེལ་སྣོན་པའི་ཆོག་མཆན་མི་འདུག

en: Sorry, you are not allowed to add users to this network.
bo: དགོངས་དག ཁྱེད་ལ་དྲ་ཚིགས་འདིར་བཀོལ་སྤྱོད་པ་གསར་སྣོན་བྱེད་པའི་ཆོག་མཆན་མི་འདུག

en: Sorry, you are not allowed to assign a term to one of the given taxonomies.
bo: དགོངས་དག་ཞུ། ཁྱེད་ལ་རིགས་དགར་ཐབས་ག་གེ་མོར་སྡེ་ཚན་དམིགས་འཛུགས་ཀྱི་དབང་ཆ་མེད།

en: Sorry, you are not allowed to assign terms in this taxonomy.
bo: དགོངས་དག ཁྱེད་ལ་རིགས་དབྱེ་འདིར་ནང་གསེས་རིགས་དབྱེ་བཟོ་བའི་ཆོག་མཆན་མི་འདུག

en: Sorry, you are not allowed to assign the provided terms.
bo: དགོངས་དག་ཞུ། ཁྱེད་ཀྱིས་མཁོ་སྤྲོད་བྱས་པའི་སྡེ་ཚན་དམིགས་འཛུགས་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Sorry, you are not allowed to assign this term.
bo: དགོངས་དག་ཞུ། ཁྱེད་ཀྱིས་སྡེ་ཚན་འདི་ལ་ལས་འགན་སྤྲོད་མི་ཐུབ།

en: Sorry, you are not allowed to attach files to this post.
bo: དགོངས་དག་ཞུ། ཁྱེད་ཀྱིས་རྩོམ་ཡིག་འདི་ལ་ཞར་བྱུང་ཁ་སྣོན་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Sorry, you are not allowed to browse the block directory.
bo: དགོངས་པ་མ་ཚོམ། ཁྱེད་རང་གིས་རྡོག་པོའི་དཀར་ཆག་ལ་བཤར་ལྟ་བྱ་མི་ཐུབ།

en: Sorry, you are not allowed to change the comment type.
bo: དགོངས་དག་ཞུ། ཁྱེད་ཀྱིས་དཔྱད་མཆན་རིགས་གྲས་ལ་བཟོ་བཅོས་བྱ་མི་ཐུབ།

en: Sorry, you are not allowed to change the page author as this user.
bo: དགོངས་དག ཁྱེད་ལ་བཀོལ་སྤྱོད་པ་འདིའི་ཤོག་ངོས་རྩོམ་པ་པོ་བརྗེ་སྒྱུར་བྱེད་པའི་ཆོག་མཆན་མི་འདུག

en: Sorry, you are not allowed to change the post author as this user.
bo: དགོངས་དག ཁྱེད་ལ་བཀོལ་སྤྱོད་པ་འདིའི་རྩོམ་ཡིག་གི་རྩོམ་པ་པོ་བརྗེ་སྒྱུར་བྱེད་པའི་ཆོག་མཆན་མི་འདུག

en: Sorry, you are not allowed to comment on this post.
bo: དགོངས་པ་མ་ཚོམ། ཁྱེད་ལ་རྩོམ་ཡིག་འདིར་དཔྱད་མཆན་སྤེལ་བའི་དབང་ཆ་མི་འདུག

en: Sorry, you are not allowed to create a comment on this post.
bo: དགོངས་དག་ཞུ། ཁྱེད་ཀྱིས་རྩོམ་ཡིག་འདིར་དཔྱད་མཆན་སྤེལ་མི་ཐུབ།

en: Sorry, you are not allowed to create new users.
bo: དགོངས་དག་ཞུ། སྤྱོད་མཁན་གསར་བཟོ་བྱ་མི་ཐུབ།

en: Sorry, you are not allowed to create pages as this user.
bo: དགོངས་དག ཁྱེད་ལ་བཀོལ་སྤྱོད་པ་འདིར་ཤོག་ངོས་གསར་བཟོ་བྱེད་པའི་ཆོག་མཆན་མི་འདུག

en: Sorry, you are not allowed to create pages on this site.
bo: དགོངས་དག ཁྱེད་ལ་དྲ་ཚིགས་འདིར་ཤོག་ངོས་གསར་བཟོ་བྱེད་ཆོག་མཆན་མི་འདུག

en: Sorry, you are not allowed to create password protected posts in this post type.
bo: དགོངས་དག་ཞུ། ཁྱེད་ཀྱིས་རྩོམ་ཡིག་འདིའི་རིགས་ལ་གསང་གྲངས་སྒྲིག་འགོད་བྱ་མི་ཐུབ།

en: Sorry, you are not allowed to create posts as this user.
bo: དགོངས་དག ཁྱེད་ལ་བཀོལ་སྤྱོད་འདིར་རྩོམ་ཡིག་སྤེལ་བའི་ཆོག་མཆན་མི་འདུག

en: Sorry, you are not allowed to create posts or drafts on this site.
bo: དགོངས་དག ཁྱེད་ལ་དྲ་ཚིགས་འདིར་རྩོམ་ཡིག་སྤེལ་བའམ་མ་ཟིན་དུ་ཉར་བའི་ཆོག་མཆན་མི་འདུག

en: Sorry, you are not allowed to create private posts in this post type.
bo: དགོངས་དག་ཞུ། ཁྱེད་ཀྱིས་རྩོམ་ཡིག་འདིའི་རིགས་སྒེར་གསང་རྩོམ་ཡིག་ཏུ་སྤེལ་མི་ཐུབ།

en: Sorry, you are not allowed to create terms in this taxonomy.
bo: དགོངས་དག ཁྱེད་ལ་རིགས་དབྱེ་འདིར་ནང་གསེས་རིགས་དབྱེ་བཟོ་བའི་ཆོག་མཆན་མི་འདུག

en: Sorry, you are not allowed to create this comment without a post.
bo: དགོངས་དག་ཞུ། ཁྱེད་ཀྱིས་ལྟོས་ཟླའི་རྩོམ་ཡིག་མེད་པའི་དཔྱད་མཆན་གསར་བཟོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Sorry, you are not allowed to create users.
bo: དགོངས་དག ཁྱེད་ལ་བཀོལ་སྤྱོད་པ་སྣོན་པའི་ཆོག་མཆན་མི་འདུག

en: Sorry, you are not allowed to customize headers.
bo: དགོངས་དག ཁྱེད་ལ་འགོ་བྱང་རང་བཟོ་བྱེད་པའི་ཆོག་མཆན་མི་འདུག

en: Sorry, you are not allowed to customize this site.
bo: དགོངས་དག ཁྱེད་ལ་དྲ་ཚིགས་འདིར་རང་བཟོ་བྱེད་པའི་ཆོག་མཆན་མི་འདུག

en: Sorry, you are not allowed to deactivate this plugin.
bo: དགོངས་པ་མ་ཚོམ། ཁྱེད་རང་གིས་མཐུད་སྣེ་འདི་སྤྱོད་མཚམས་འཇོག་མི་ཐུབ།

en: Sorry, you are not allowed to delete plugins for this site.
bo: དགོངས་དག ཁྱེད་ལ་མཐུད་སྣེ་བསུབ་པའི་ཆོག་མཆན་མི་འདུག

en: Sorry, you are not allowed to delete revisions of this post.
bo: དགོངས་དག་ཞུ། ཁྱེད་ཀྱིས་རྩོམ་འདིའི་བཟོ་བཅོས་པར་གཞི་སུབ་མི་ཐུབ།

en: Sorry, you are not allowed to delete that user.
bo: དགོངས་དག་ཞུ། ཁྱེད་ཀྱིས་སྤྱོད་མཁན་དེ་སུབ་མི་ཐུབ།

en: Sorry, you are not allowed to delete these items.
bo: དགོངས་དག ཁྱེད་ལ་རྣམ་གྲངས་འདི་བསུབ་པའི་ཆོག་མཆན་མི་འདུག

en: Sorry, you are not allowed to delete this category.
bo: དགོངས་དག ཁྱེད་ལ་རིགས་དབྱེ་འདི་བསུབ་པའི་ཆོག་མཆན་མི་འདུག

en: Sorry, you are not allowed to delete this comment.
bo: དགོངས་དག་ཞུ། ཁྱེད་ཀྱིས་དཔྱད་མཆན་འདི་བསུབ་མི་ཐུབ།

en: Sorry, you are not allowed to delete this item.
bo: དགོངས་དག ཁྱེད་ལ་སྡེ་ཚན་འདི་བསུབ་པའི་ཆོག་མཆན་མི་འདུག

en: Sorry, you are not allowed to delete this page.
bo: དགོངས་དག ཤོག་ངོས་འདི་སུབ་པར་ཆོག་མཆན་མི་འདུག

en: Sorry, you are not allowed to delete this post.
bo: དགོངས་དག རྩོམ་ཡིག་འདི་སུབ་པར་ཆོག་མཆན་མི་འདུག

en: Sorry, you are not allowed to delete this revision.
bo: དགོངས་དག ཁྱེད་ཀྱིས་བཟོ་བཅོས་པར་གཞི་འདི་སུབ་མི་ཐུབ།

en: Sorry, you are not allowed to delete this site.
bo: དགོངས་དག ཁྱེད་ལ་དྲ་ཚིགས་འདི་བསུབ་པའི་ཆོག་མཆན་མི་འདུག

en: Sorry, you are not allowed to delete this term.
bo: དགོངས་དག་ཞུ། ཁྱེད་ཀྱིས་སྡེ་ཚན་འདི་སུབ་མི་ཐུབ།

en: Sorry, you are not allowed to delete this user.
bo: དགོངས་དག་ཞུ། ཁྱེད་ཀྱིས་སྤྱོད་མཁན་འདི་བསུབ་མི་ཐུབ།

en: Sorry, you are not allowed to delete users.
bo: དགོངས་དག་ཞུ། ཁྱེད་ཀྱིས་སྤྱོད་མཁན་སུབ་མི་ཐུབ།

en: Sorry, you are not allowed to disable themes automatic updates.
bo: དགོངས་པ་མ་ཚོམ། ཁྱེད་ལ་དཔེ་སྒྲོམ་རང་འགུལ་གསར་བཅོས་མི་སྤྱོད་པའི་དབང་ཆ་མེད།

en: Sorry, you are not allowed to do that.
bo: དགོངས་དག ཁྱེད་ལ་བྱ་བ་འདི་བྱེད་པའི་ཆོག་མཆན་མི་འདུག

en: Sorry, you are not allowed to edit '%s' for comments.
bo: དགོངས་དག་ཞུ། ཁྱེད་ཀྱིས་དཔྱད་མཆན་གྱི་ '%s' བཟོ་བཅོས་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Sorry, you are not allowed to edit comments on this post.
bo: དགོངས་དག ཁྱེད་ལ་རྩོམ་ཡིག་འདིའི་དཔྱད་མཆན་ལ་བཟོ་བཅོས་བྱེད་པའི་ཆོག་མཆན་མི་འདུག

en: Sorry, you are not allowed to edit comments.
bo: དགོངས་དག་ཞུ། ཁྱེད་ཀྱིས་དཔྱད་མཆན་བཟོ་བཅོས་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Sorry, you are not allowed to edit pages as this user.
bo: དགོངས་དག ཁྱེད་ལ་བཀོལ་སྤྱོད་འདིའི་ཤོག་ངོས་ལ་བཟོ་བཅོས་བྱེད་པའི་ཆོག་མཆན་མི་འདུག

en: Sorry, you are not allowed to edit pages.
bo: དགོངས་དག ཁྱེད་ལ་ཤོག་ངོས་འདིར་བཟོ་བཅོས་བྱེད་པའི་ཆོག་མཆན་མི་འདུག

en: Sorry, you are not allowed to edit posts as this user.
bo: དགོངས་དག ཁྱེད་ལ་བཀོལ་སྤྱོད་པ་འདིའི་རྩོམ་ཡིག་ལ་བཟོ་བཅོས་བྱེད་པའི་ཆོག་མཆན་མི་འདུག

en: Sorry, you are not allowed to edit posts in this post type.
bo: དགོངས་དག ཁྱེད་ལ་རྩོམ་ཡིག་རིགས་ཚན་འདིའི་རྩོམ་ཡིག་ལ་བཟོ་བཅོས་བྱེད་པའི་ཆོག་མཆན་མི་འདུག

en: Sorry, you are not allowed to edit posts.
bo: དགོངས་དག་ཞུ། ཁྱེད་ལ་རྩོམ་འདི་བཟོ་བཅོས་བྱེད་པའི་དབང་ཚད་མེད།

en: Sorry, you are not allowed to edit roles of this user.
bo: དགོངས་དག་ཞུ། ཁྱེད་ཀྱིས་སྤྱོད་མཁན་འདིའི་ཐོབ་ཐང་བཟོ་བཅོས་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Sorry, you are not allowed to edit terms in this taxonomy.
bo: དགོངས་དག ཁྱེད་ལ་རིགས་དབྱེ་འདིའི་ནང་གསེས་རིགས་དབྱེ་ལ་བཟོ་བཅོས་བྱེད་པའི་ཆོག་མཆན་མི་འདུག

en: Sorry, you are not allowed to edit the %s custom field.
bo: དགོངས་དག་ཞུ། ཁྱེད་ཀྱིས་རང་བཟོ་ཡིག་དུམ %s རྩོམ་སྒྲིག་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Sorry, you are not allowed to edit the links for this site.
bo: དགོངས་དག ཁྱེད་ལ་མཐུད་སྤྲེལ་འདིར་བཟོ་བཅོས་བྱེད་པའི་ཆོག་མཆན་མི་འདུག

en: Sorry, you are not allowed to edit theme options on this site.
bo: དགོངས་དག ཁྱེད་ལ་དྲ་ཚིགས་འདིའི་དཔེ་སྒྲོམ་ལ་བཟོ་བཅོས་བྱེད་པའི་ཆོག་མཆན་མི་འདུག

en: Sorry, you are not allowed to edit this changeset.
bo: དགོངས་དག་ཞུ། ཁྱེད་ཀྱིས་བརྗེ་ལེན་ཚོགས་འདི་ལ་བཟོ་བཅོས་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Sorry, you are not allowed to edit this comment.
bo: དགོངས་དག་ཞུ། ཁྱེད་ཀྱིས་རྩོམ་ཡིག་འདིའི་རིགས་བཟོ་བཅོས་བྱ་མི་ཐུབ།

en: Sorry, you are not allowed to edit this item.
bo: དགོངས་དག ཁྱེད་ལ་རྣམ་གྲངས་འདིར་བཟོ་བཅོས་བྱེད་པའི་ཆོག་མཆན་མི་འདུག

en: Sorry, you are not allowed to edit this page.
bo: དགོངས་དག ཤོག་ངོས་འདིར་བཟོ་བཅོས་བྱེད་པར་ཆོག་མཆན་མི་འདུག

en: Sorry, you are not allowed to edit this post.
bo: དགོངས་དག་ཞུ། ཁྱེད་ལ་རྩོམ་འདི་བཟོ་བཅོས་བྱེད་པའི་དབང་ཚད་མེད།

en: Sorry, you are not allowed to edit this term.
bo: དགོངས་དག་ཞུ། ཁྱེད་ཀྱིས་སྡེ་ཚན་འདི་བཟོ་བཅོས་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Sorry, you are not allowed to edit this user.
bo: དགོངས་དག ཁྱེད་ལ་བཀོལ་སྤྱོད་པར་བཟོ་བཅོས་བྱེད་པའི་ཆོག་མཆན་མི་འདུག

en: Sorry, you are not allowed to edit your profile.
bo: དགོངས་དག ཁྱེད་ལ་ངོ་སྤྲོད་ཡིག་ཆ་བཟོ་བཅོས་བྱེད་པའི་ཆོག་མཆན་མི་འདུག

en: Sorry, you are not allowed to enable themes automatic updates.
bo: དགོངས་པ་མ་ཚོམ། ཁྱེད་ལ་དཔེ་སྒྲོམ་རང་འགུལ་གསར་བཅོས་སྤྱོད་འགོ་འཛུགས་པའི་དབང་ཆ་མེད།

en: Sorry, you are not allowed to export personal data on this site.
bo: དགོངས་དག ཁྱེད་ཀྱིས་དྲ་ཚིགས་འདིའི་སྟེང་གི་སྒེར་གྱི་གཞི་གྲངས་ཕྱིར་འདྲེན་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Sorry, you are not allowed to export the content of this site.
bo: དགོངས་དག ཁྱེད་ལ་ནང་དོན་ཕྱིར་འདོན་བྱེད་པའི་ཆོག་མཆན་མི་འདུག

en: Sorry, you are not allowed to filter users by role.
bo: དགོངས་དག་ཞུ། ཁྱེད་ཀྱིས་ཐོབ་ཐང་གཞིར་བཟུང་ནས་སྤྱོད་མཁན་འཚག་རྒྱག་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Sorry, you are not allowed to give users that role.
bo: དགོངས་དག་ཞུ། ཁྱེད་ཀྱིས་ཐོབ་ཐང་འདི་སྤྱོད་མཁན་ལ་སྟེར་མི་ཐུབ།

en: Sorry, you are not allowed to import content into this site.
bo: དགོངས་དག ཁྱེད་ལ་དྲ་ཚིགས་འདིར་ནང་དོན་འདྲེན་འཇུག་བྱེད་པའི་ཆོག་མཆན་མི་འདུག

en: Sorry, you are not allowed to install plugins on this site.
bo: དགོངས་དག ཁྱེད་ལ་དྲ་ཚིགས་འདིར་མཐུད་སྣེ་ནང་འཇུག་བྱེད་པའི་ཆོག་མཆན་མི་འདུག

en: Sorry, you are not allowed to install themes on this site.
bo: དགོངས་དག ཁྱེད་ལ་དཔེ་སྒྲོམ་ནང་འཇུག་བྱེད་པའི་ཆོག་མཆན་མི་འདུག

en: Sorry, you are not allowed to list users.
bo: དགོངས་དག ཁྱེད་ཀྱིས་སྤྱོད་མཁན་གསལ་ཐོ་འདོན་མི་ཐུབ།

en: Sorry, you are not allowed to make posts sticky.
bo: དགོངས་དག་ཞུ། ཁྱེད་ཀྱིས་རྩོམ་ཡིག་ཀླད་འགོད་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Sorry, you are not allowed to make proxied oEmbed requests.
bo: དགོངས་དག་ཞུ། ཁྱེད་ཀྱི་སྤྱོད་མཁན་དབང་ཚད་ཀྱིས་ངོ་ཚབ་ཀྱི oEmbed རེ་ཞུ་གཏོང་མི་ཆོག

en: Sorry, you are not allowed to manage block types.
bo: དགོངས་པ་མ་ཚོམ། ཁྱེད་ཀྱིས་རྡོག་པོའི་རིགས་གྲས་ལ་དོ་དམ་བྱ་མི་ཐུབ།

en: Sorry, you are not allowed to manage network plugins.
bo: དགོངས་པ་མ་ཚོམ། ཁྱེད་རང་གིས་དྲ་རྒྱའི་མཐུད་སྣེ་དོ་དམ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Sorry, you are not allowed to manage options for this site.
bo: དགོངས་དག ཁྱེད་ལ་དྲ་ཚིགས་འདི་ལ་སྟངས་འཛིན་བྱེད་པའི་ཆོག་མཆན་མི་འདུག

en: Sorry, you are not allowed to manage plugins for this site.
bo: དགོངས་དག ཁྱེད་ལ་མཐུད་སྣེ་འདིར་སྟངས་འཛིན་བྱེད་པའི་ཆོག་མཆན་མི་འདུག

en: Sorry, you are not allowed to manage post statuses.
bo: དགོངས་དག་ཞུ། ཁྱེད་ཀྱིས་རྩོམ་གྱི་གནས་བབས་ལ་དོ་དམ་བྱ་མི་ཐུབ།

en: Sorry, you are not allowed to manage terms in this taxonomy.
bo: དགོངས་དག ཁྱེད་ལ་རིགས་དབྱེ་འདིར་ནང་གསེས་རིགས་དབྱེ་བསུབ་པའི་ཆོག་མཆན་མི་འདུག

en: Sorry, you are not allowed to manage this plugin.
bo: དགོངས་པ་མ་ཚོམ། ཁྱེད་རང་གིས་མཐུད་སྣེ་འདིར་དོ་དམ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Sorry, you are not allowed to moderate or edit this comment.
bo: དགོངས་དག ཁྱེད་ལ་དཔྱད་མཆནའདིར་ཆོག་མཆན་འགོད་པ་དང་བཟོ་བཅོས་བྱེད་པའི་ཆོག་མཆན་མི་འདུག

en: Sorry, you are not allowed to modify plugins.
bo: དགོངས་པ་མ་ཚོམ། ཁྱེད་རང་གིས་མཐུད་སྣེ་བཟོ་བཅོས་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Sorry, you are not allowed to modify themes.
bo: དགོངས་དག་ཞུ། ཁྱེད་ཀྱིས་དཔེ་སྒྲོམ་བཟོ་བཅོས་བྱ་མི་ཐུབ།

en: Sorry, you are not allowed to move this item to the Trash.
bo: དགོངས་དག ཁྱེད་ལ་རྣམ་གྲངས་འདི་གད་སྣོད་དུ་གཡུགས་པའི་ཆོག་མཆན་མི་འདུག

en: Sorry, you are not allowed to order users by this parameter.
bo: དགོངས་དག་ཞུ། ཁྱེད་ཀྱིས་ཞུགས་གྲངས་འདི་ལྟར་སྤྱོད་མཁན་རིམ་སྒྲིག་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Sorry, you are not allowed to perform this action.
bo: དགོངས་དག་ཞུ། ཁྱེད་ཀྱིས་བཀོལ་སྤྱོད་འདི་ལག་བསྟར་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Sorry, you are not allowed to post on this site.
bo: དགོངས་དག་ཞུ། ཁྱེད་ལ་དྲ་ཚིགས་འདིར་རྩོམ་ཡིག་སྤེལ་བའི་དབང་ཆ་མེད།

en: Sorry, you are not allowed to preview drafts.
bo: དགོངས་དག ཁྱེད་ལ་སྔོན་ལྟ་བྱེད་པའི་ཆོག་མཆན་མི་འདུག

en: Sorry, you are not allowed to publish pages on this site.
bo: དགོངས་དག་ཞུ། ཁྱེད་ལ་དྲ་ཚིགས་འདིར་ཤོག་ངོས་སྤེལ་བའི་དབང་ཆ་མེད།

en: Sorry, you are not allowed to publish posts in this post type.
bo: དགོངས་དག་ཞུ། ཁྱེད་ཀྱིས་རྩོམ་ཡིག་རིགས་གྲས་འདིའི་རྩོམ་ཡིག་སྤེལ་མི་ཐུབ།

en: Sorry, you are not allowed to publish posts on this site.
bo: དགོངས་དག་ཞུ། ཁྱེད་ལ་དྲ་ཚིགས་འདིར་རྩོམ་ཡིག་སྤེལ་བའི་དབང་ཆ་མེད།

en: Sorry, you are not allowed to publish this page.
bo: དགོངས་དག ཁྱེད་ལ་ཤོག་ངོས་སྤེལ་བའི་ཆོག་མཆན་མི་འདུག

en: Sorry, you are not allowed to publish this post.
bo: དགོངས་དག ཁྱེད་ལ་རྩོམ་ཡིག་སྤེལ་བའི་ཆོག་མཆན་མི་འདུག

en: Sorry, you are not allowed to query users by this parameter.
bo: དགོངས་དག་ཞུ། ཁྱེད་ཀྱིས་ཞུགས་གྲངས་འདི་སྤྱད་ནས་སྤྱོད་མཁན་འཚོལ་བཤེར་བྱེད་མི་ཆོག

en: Sorry, you are not allowed to read blocks as this user.
bo: དགོངས་དག་ཞུ། ཁྱེད་ཀྱིས་སྤྱོད་མཁན་འདིའི་ཐོབ་ཐང་གིས་རྡོག་ཀློག་མི་ཐུབ།

en: Sorry, you are not allowed to read blocks of this post.
bo: དགོངས་དག་ཞུ། ཁྱེད་ཀྱིས་རྩོམ་ཡིག་འདིའི་ནང་དོན་ཀློག་མི་ཐུབ།

en: Sorry, you are not allowed to read comments without a post.
bo: དགོངས་དག་ཞུ། ཁྱེད་ཀྱིས་ལྟོས་ཟླའི་རྩོམ་ཡིག་མེད་པའི་དཔྱད་མཆན་ཀློག་མི་ཐུབ།

en: Sorry, you are not allowed to read the post for this comment.
bo: དགོངས་དག་ཞུ། ཁྱེད་ཀྱིས་དཔྱད་མཆན་འདིའི་ལྟོས་ཟླའི་རྩོམ་ཡིག་ཀློག་མི་ཐུབ།

en: Sorry, you are not allowed to read this comment.
bo: དགོངས་དག་ཞུ། ཁྱེད་ཀྱིས་དཔྱད་མཆན་འདི་ཀློག་མི་ཐུབ།

en: Sorry, you are not allowed to remove users.
bo: དགོངས་དག་ཞུ། ཁྱེད་ཀྱིས་སྤྱོད་མཁན་སྤོ་འབུད་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Sorry, you are not allowed to restore this item from the Trash.
bo: དགོངས་དག ཁྱེད་ལ་རྣམ་གྲངས་འདི་གད་སྣོད་ནས་སོར་ལོག་བྱེད་པའི་ཆོག་མཆན་མི་འདུག

en: Sorry, you are not allowed to resume this theme.
bo: དགོངས་དག་ཞུ། ཁྱེད་ཀྱིས་དཔེ་སྒྲོམ་འདི་བསྐྱར་སྤྱོད་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Sorry, you are not allowed to take over.
bo: དགོངས་དག་ཞུ། ཁྱེད་ཀྱིས་རྩིས་ལེན་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Sorry, you are not allowed to update options.
bo: དགོངས་དག ཁྱེད་ལ་གསར་བཅོས་བྱེད་པའི་ཆོག་མཆན་མི་འདུག

en: Sorry, you are not allowed to update plugins for this site.
bo: དགོངས་དག ཁྱེད་ལ་དྲ་ཚིགས་འདིའི་མཐུད་སྣེ་གསར་བཅོས་ཆོག་མཆན་མེད།

en: Sorry, you are not allowed to update posts as this user.
bo: དགོངས་དག་ཞུ། ཁྱེད་ཀྱིས་སྤྱོད་མཁན་འདིའི་རྩོམ་ཡིག་གསར་བཅོས་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Sorry, you are not allowed to upload files.
bo: དགོངས་དག  ཁྱེད་ལ་ཡིག་ཆ་ཡར་འབུལ་བྱེད་པའི་ཆོག་མཆན་མི་འདུག

en: Sorry, you are not allowed to upload media on this site.
bo: དགོངས་དག་ཞུ། ཁྱེད་ཀྱིས་དྲ་ཚིགས་འདི་ལ་སྨྱན་གཟུགས་སྐྱེལ་འཇོག་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Sorry, you are not allowed to upload media to this post.
bo: དགོངས་དག་ཞུ། ཁྱེད་ཀྱིས་རྩོམ་འདི་ལ་སྨྱན་གཟུགས་སྐྱེལ་འཇོག་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Sorry, you are not allowed to view autosaves of this post.
bo: དགོངས་དག་ཞུ། ཁྱེད་ཀྱིས་རྩོམ་འདིའི་རང་འགུལ་ཉར་ཚགས་ལ་བལྟ་མི་ཐུབ།

en: Sorry, you are not allowed to view revisions of this post.
bo: དགོངས་དག་ཞུ། ཁྱེད་ཀྱིས་རྩོམ་འདིའི་བཟོ་བཅོས་པར་གཞི་ལ་བལྟ་མི་ཐུབ།

en: Sorry, you are not allowed to view themes.
bo: དགོངས་དག་ཞུ། ཁྱེད་ཀྱིས་དཔེ་སྒྲོམ་ལ་ལྟ་ཞིབ་བྱ་མི་ཐུབ།

en: Sorry, you are not allowed to view this item.
bo: དགོངས་དག་ཞུ། ཁྱེད་ཀྱིས་སྡེ་ཚན་འདི་ལ་ལྟ་ཞིབ་བྱེད་མི་ཆོག

en: Sorry, you cannot preview new themes when you have changes scheduled or saved as a draft. Please publish your changes, or wait until they publish to preview new themes.
bo: དགོངས་དག་ཞུ། ཁྱེད་ཀྱིས་དུས་བཀག་བྱས་ཟིན་པའི་མ་ཟིན་ལ་བཟོ་བཅོས་དང་ཉར་ཚགས་བྱེད་དུས་སུ་དཔེ་སྒྲོམ་གསར་པར་སྔོན་ལྟ་བྱེད་མི་ཐུབ། ཁྱེད་རང་གིས་བཟོ་བཅོས་བྱེད་བཞིན་པ་དེ་སྤེལ་ཚར་རྗེས་ད་གཟོད་དཔེ་སྒྲོམ་གསར་པར་སྔོན་ལྟ་བྱེད་ཆོག

en: Sorry, you cannot stick a private post.
bo: དགོངས་དག་ཞུ། ཁྱེད་ཀྱིས་སྒེར་གསང་རྩོམ་ཡིག་ཀླད་འགོད་བྱ་མི་ཐུབ།

en: Sorry, you have used your space allocation of %s. Please delete some files to upload more files.
bo: དགོངས་དག་ཞུ། ཁྱེད་ཀྱིས་བར་སྟོང་བགོ་འགྲེམ %s སྤྱད་ཟིན། ཡིག་ཆ་འགའ་ཤས་སུབ་ཏེ་དེ་ལས་མང་བའི་ཡིག་ཆ་སྐྱེལ་འཇོག་གནང་རོགས།

en: Sorry, you may not use that site name.
bo: དགོངས་དག་ཞུ། ཁྱེད་ཀྱིས་དྲ་ཚིགས་མིང་དེ་སྤྱོད་མི་ཐུབ།

en: Sorry, you must be able to edit posts on this site in order to view categories.
bo: དགོངས་དག་ཞུ། ཁྱེད་ལ་ངེས་པར་དུ་དྲ་ཚིགས་འདིར་རྩོམ་ཡིག་བཟོ་བཅོས་ཀྱི་དབང་ཚད་ཡོད་དགོས། དེ་ལྟར་བྱས་ན་ད་གཟོད་རིགས་དབྱེ་ལ་བཤར་ལྟ་བྱ་ཐུབ།

en: Sorry, you must be able to edit posts on this site in order to view tags.
bo: དགོངས་དག་ཞུ། ཁྱེད་ལ་ངེས་པར་དུ་དྲ་ཚིགས་འདིའི་རྩོམ་ཡིག་བཟོ་བཅོས་ཀྱི་དབང་ཚད་ཡོད་དགོས། དེ་ལྟར་བྱས་ན་ད་གཟོད་འགྲེལ་བྱང་བཤར་ལྟ་བྱ་ཐུབ།

en: Sorry, you must be logged in to comment.
bo: དགོངས་དག་ཞུ། ཁྱེད་རང་ནང་འཇུག་བྱས་རྗེས་དཔྱད་མཆན་སྤེལ་ཐུབ།

en: Sorry, you must be logged in to reply to a comment.
bo: དགོངས་དག དཔྱད་མཆན་འདིར་ལན་འདེབས་བྱེད་པར་ངེས་པར་ནང་འཛུལ་བྱེད་དགོས།

en: Sort Order:
bo: རིམ་སྒྲིག:

en: Sort by:
bo: རིམ་སྒྲིག:

en: Sort collection by object attribute.
bo: བྱ་ཡུལ་གྱི་གཏོགས་གཤིས་ལྟར་རིམ་སྒྲིག་བསྡུ་རུབ་བྱེད།

en: Sort collection by term attribute.
bo: སྡེ་ཚན་གཏོགས་གཤིས་ལྟར་རིམ་སྒྲིག་བསྡུ་རུབ།

en: Sorting and filtering
bo: རིམ་སྒྲིག་དང་གདམ་གསེས།

en: Source
bo: ཁུངས།

en: Source code
bo: ཁུངས་ཚང་ཨང་།

en: Source:
bo: ཁུངས།

en: Source: %s
bo: ཁུངས: %s

en: South
bo: ལྷོ།

en: South Georgia
bo: ལྷོ་ཇོར་ཇི་ཡ།

en: South Pole
bo: ལྷོ་སྣེ།

en: Spam
bo: སྙིགས་མཆན།

en: Spam Blocked
bo: དྲ་འབུ་བཀག་འདུག

en: Spam it: %s
bo: སྙིགས་མཆན་དུ་རྟགས་བརྒྱག: %s

en: Spanish
bo: སི་ཕན་གྱི་སྐད།

en: Special character
bo: དམིགས་བསལ་ཡིག་རྟགས།

en: Specified file failed upload test.
bo: དམིགས་གཏད་ཡིག་ཆ་ཡར་འབུལ་ཚོད་ལྟ་ལེགས་གྲུབ་མ་བྱུང་།

en: Split table cell
bo: སྡེ་ཚན་མིག་ཁ་ཕྲོལ།

en: Spotlight mode
bo: འོད་འདུའི་གློག་ཞུ་དཔེ་རྣམ།

en: Spotlight mode activated
bo: འོད་འདུའི་གློག་ཞུ་དཔེ་རྣམ་ནུས་སློང་བྱས་ཟིན།

en: Spotlight mode deactivated
bo: འོད་འདུའི་གློག་ཞུ་དཔེ་རྣམ་སྤྱོད་མཚམས་བཞག་ཟིན།

en: Spreadsheet <span class="count">(%s)</span> | Spreadsheets <span class="count">(%s)</span>
bo[0]: གློག་རྡུལ་རེའུ་མིག <span class="count">(%s)</span>

en: Spreadsheets
bo: གློག་རྡུལ་རེའུ་མིག

en: Square
bo: ཁོག་ཡོད་གྲུ་བཞི།

en: Srednekolymsk
bo: སེ་རེ་ནེ་ཁཱེ་ལེམ་སེ།

en: St Barthelemy
bo: སེན་ཊི་བྷེ་ཐ་ལི་མི།

en: St Helena
bo: སེནཊི་ཧེ་ལི་ན།

en: St Johns
bo: སེནཊི་ཇཱོནསི།

en: St Kitts
bo: སེན་ཊི་ཀིཊིསི།

en: St Lucia
bo: སེནཊི་ལུ་སི་ཡ།

en: St Thomas
bo: སེནཊི་ཐོ་མཱསི།

en: St Vincent
bo: སེནཊི་བིན་སེནཊི།

en: Stack on mobile
bo: སྤོ་རུང་སྟེང་དུ་སྤུང་རྩེག

en: Standard
bo: ཚད་ལྡན།

en: Standard Editor
bo: ཚད་ལྡན་བཟོ་བཅོས།

en: Standard time begins on: %s.
bo: ཚད་ལྡན་དུས་ཚོད་འགོ་རྩོམ་དུས་ནི: %s

en: Stanley
bo: སིཊེན་ལེ།

en: Start date:
bo: མགོ་རྩོམ་དུས:

en: Start value
bo: འགོ་འཛུགས་གྲངས་ཐང་།

en: Start writing or type / to choose a block
bo: འབྲི་མགོ་རྩོམ་པའམ་ཡང་ན་གསེག་ཐིག / བླུགས་ནས་རྡོག་འདེམས།

en: Start writing with text or HTML
bo: ཡི་གེ་དང་ཡང་ན HTML འབྲི་མགོ་རྩོམ།

en: Statistics
bo: བསྡོམས་རྩིས།

en: Status
bo: གནས་བབས།

en: Status & visibility
bo: གནས་བབས། & བསྒྲགས་ཚད།

en: Status is forbidden.
bo: གནས་བབས་བཀག་ཟིན།

en: Status:
bo: གནས་བབས:

en: Step 2:
bo: གོམ་རིམ་གཉིས་པ།

en: Stick this post to the front page
bo: རྩོམ་ཡིག་དེ་མདུན་ངོས་ཀྱི་ཀླད་གཏན་འཇོག་བྱེད།

en: Sticky
bo: གཏན་འཇགས

en: Sticky Post
bo: རྩོམ་ཡིག་ཀླད་འགོད།

en: Stockholm
bo: སིཊོཀ་ཧོ་ལོམ།

en: Storage Space
bo: གསོག་ཉར་བར་སྟོང་།

en: Store uploads in this folder
bo: སོར་བཞག་གི་སྐྱེལ་འཇོག་འགྲོ་ལམ།

en: Strength indicator
bo: དྲག་ཚད་ཚོད་སྐོར།

en: Strikethrough
bo: སུབ་ཐིག

en: Style
bo: བཟོ་ལྟ།

en: Styles
bo: བཟོ་ལྟ།

en: Stylesheet is missing.
bo: བཟོ་ལྟའི་རེའུ་མིག་ཆད་ལྷག་ཤོར།

en: Stylesheet is not readable.
bo: བཟོ་ལྟའི་རེའུ་མིག་ཡིག་ཆ་ཀློག་རུང་མིན་པ།

en: Sub-directory Installation
bo: བུ་དཀར་ཆག་སྒྲིག་འཇུག

en: Sub-domain Installation
bo: བུ་ཁོངས་སྒྲིག་འཇུག

en: Subject
bo: བརྗོད་གཞི།

en: Submit
bo: འབུལ་སྤྲོད།

en: Submit Reply
bo: ལན་སྤྲོད།

en: Submit for Review
bo: བཤེར་སྤྲོད།

en: Submitted on
bo: སྤྲོད་ཡུལ་ནི་

en: Submitted on: %s
bo: སྤྲོད་དུས: %s

en: Subscript
bo: འོག་རྟགས།

en: Subtitles
bo: བརྙན་ཡིག

en: Success!
bo: ལེགས་འགྲུབ་བྱུང་།

en: Suggested embed #%d
bo: འོས་སྦྱོར་བཙུད་འཇུག #%d

en: Suggested height is %s.
bo: %s གྲོས་གཞིའི་རིང་ཚད།

en: Suggested image #%d
bo: འོས་སྦྱོར་བརྙན་རིས། #%d

en: Suggested image dimensions: %1$s by %2$s pixels.
bo: འོས་སྦྱོར་གྱི་བརྙན་རིས་ཆེ་ཆུང: %1$s x %2$s px.

en: Suggested media
bo: འོས་སྦྱོར་སྨྱན་བྱད།

en: Suggested text:
bo: གྲོས་གཞིའི་ཡི་གེ:

en: Suggested width is %s.
bo: %s གྲོས་གཞིའི་ཞིང་ཚད།

en: Suggestion:
bo: གྲོས་འདོན:

en: Summary
bo: གནད་བསྡུས།

en: Sun
bo: གཟའ་ཉི་མ།

en: Sunday
bo: གཟའ་ཉི་མ།

[ctx: Sunday initial]
en: S
bo: ཉི

en: Superscript
bo: སྟེང་ཡིག

en: Support
bo: རམ་འདེགས།

en: Suspendisse commodo neque lacus, a dictum orci interdum et.
bo: གང་གི་ཕྱོགས་ལ་འགྲོ་བ་པོ། །འགྲོ་བ་དེ་ལ་འགྲོ་མེད་པ། །འགྲོ་པོ་ཡིན་པར་ཐལ་འགྱུར་ཏེ། །འགྲོ་པོ་འགྲོ་བར་འདོད་ཕྱིར་རོ། །

en: Swahili
bo: སི་ཝ་ཧི་ལིའི་སྐད།

en: Swedish
bo: སུད་སིའི་སྐད།

en: Swift Current
bo: སུཡིཕཊི་ ཀ་རེནཊི།

en: Switch between visual editor and code editor.
bo: ཐད་མཐོང་རྩོམ་སྒྲིག་ཆས་དང་ཚབ་ཨང་རྩོམ་སྒྲིག་ཕར་ཚུར་བརྗེ་བ།

en: Switch to draft
bo: མ་ཟིན་ལ་བརྗེ་སྒྱུར།

en: Sydney
bo: སིཌི་ནི།

en: Syndication feeds show the most recent
bo: Syndication ཉེ་བའི་ཁྱབ་སྤེལ་འཆར་གྲངས།

en: Syntax Highlighting
bo: བརྡ་སྤྲོད་གསལ་མཐོ།

en: Syowa
bo: སི་ཡོ་ཝ།

en: Table
bo: རེའུ་མིག

en: Table cell properties
bo: སྡེ་ཚན་མིག་གཏོགས་གཤིས།

en: Table of Contents
bo: བྱ་ར།

en: Table properties
bo: རེའུ་མིག་གཏོགས་གཤིས།

en: Table row properties
bo: རེའུ་མིག་གི་ཕྲེང་གཏོགས་གཤིས།

en: Tablet
bo: ངོས་ལེབ་གློག་ཀླད།

en: Tag
bo: འགྲེལ་བྱང་།

en: Tag Cloud
bo: Cloud འགྲེལ་བྱང་།

en: Tag added.
bo: འགྲེལ་བྱང་བསྣན་ཟིན།

en: Tag deleted.
bo: འགྲེལ་བྱང་བསུབ་ཟིན།

en: Tag not added.
bo: འགྲེལ་བྱང་སྣོན་མ་ཐུབ།

en: Tag not updated.
bo: འགྲེལ་བྱང་གསར་བཅོས་བྱེད་མ་ཐུབ།

en: Tag updated.
bo: འགྲེལ་བྱང་གསར་བཅོས་བྱས་ཟིན།

en: Tag: %s
bo: %s འགྲེལ་བྱང་།

en: Tagalog
bo: ཏ་ཅ་ལུའུ་ཡི་སྐད།

en: Tagline
bo: དྲ་ཚིགས་ཞིབ་འགྲེལ།

en: Tags
bo: འགྲེལ་བྱང་།

en: Tags deleted.
bo: འགྲེལ་བྱང་བསུབ་ཟིན།

en: Tags help users and search engines navigate your site and find your content. Add a few keywords to describe your post.
bo: འགྲེལ་བྱང་གིས་སྤྱོད་མཁན་དང་བཤེར་འཚོལ་མ་འཕྲུལ་ལ་ཁྱེད་ཀྱི་དྲ་ཚིགས་དང་ནང་དོན་འཚོལ་བར་རོགས་རམ་བྱས་ཏེ་ཕྱོགས་སྟོན་བྱེད་ཀི་རེད། གནད་ཚིག་ཞིག་ཁ་སྣོན་བྱས་ཏེ་ཁྱེད་རང་གི་རྩོམ་ལ་ཞིབ་བརྗོད་བྱོས།

en: Tags indicating styles and features of the theme.
bo: མཛུབ་སྟོན་གྱི་དཔེ་སྒྲོམ་གྱི་བཟོ་ལྟ་དང་ཁྱད་གཤིས་ཀྱི་འགྲེལ་བྱང་།

en: Tags list
bo: འགྲེལ་བྱང་གསལ་ཐོ།

en: Tags list navigation
bo: འགྲེལ་བྱང་གསལ་ཐོ་ཕྱོགས་སྟོན།

en: Tags totals.
bo: འགྲེལ་བྱང་སྡོམ་གྲངས།

en: Tags:
bo: འགྲེལ་བྱང་།

en: Tags:
bo: འགྲེལ་བྱང་།

en: Tahiti
bo: ཏ་ཧི་ཏི།

en: Taipei
bo: ཐའེ་པེ།

en: Taiwan
bo: ཐའེ་ཝན།

en: Take over
bo: རྩིས་ལེན།

en: Talk to your web host about OpenSSL support for PHP.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་དྲ་ཚིགས་ཀྱི་གཙོ་འཕྲུལ་མཁོ་སྤྲོད་བྱེད་མཁན་ལ་འབྲེལ་གཏུག་བྱས་ནས PHP ཡི OpenSSL རམ་འདེགས་སྐོར་ལ་གླེང་མོལ་བྱོས།

en: Tallinn
bo: ཏཱལ་ལིན།

en: Tan
bo: སྐྱ་བོ།

en: Tarawa
bo: ཏ་ར་ཝ།

en: Target
bo: དམིགས་འབེན།

en: Tashkent
bo: ཏཤི་ཀེནཊི

en: Tasmania
bo: ཏ་སི་མ་ནི་ཡ།

en: Taxonomies associated with post type.
bo: རྩོམ་ཡིག་རིགས་གྲས་དང་འབྲེལ་བའི་རིགས་དགར་ཐབས།

en: Taxonomy
bo: རིགས་དགར་ཐབས།

en: Taxonomy names must be between 1 and 32 characters in length.
bo: རིགས་གྲས་ཐབས་ཀྱི་མིང་གི་རིང་ཚད་དེ་ངེས་པར་དུ་ཡིག་རྟགས་1ནས་32བར་ཡིན་དགོས།

en: Taxonomy:
bo: རིགས་དགར་ཐབས:

en: Tbilisi
bo: ཊི་བི་ལི་སི།

en: Tegucigalpa
bo: ཏེ་གུ་ཅི་གཱལ་པ།

en: Tehran
bo: ཏེ་རཱན།

en: Tel Aviv
bo: ཐྲི་ལ་ཝེའི།

en: Tell City
bo: ཐྲེལ་སི་ཊི།

en: Template
bo: སྒྲོམ་གཞི།

en: Templates
bo: དཔེ་པང་།

en: Templates to include in your theme.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་དཔེ་སྒྲོམ་ནང་དུ་ཐེ་བའི་དཔེ་པང་།

en: Term
bo: སྡེ་ཚན།

en: Term ID is shared between multiple taxonomies
bo: སྡེ་ཚན་IDདེ་རིགས་དགར་ཐབས་མང་པོར་མཉམ་སྤྱོད་བྱེད།

en: Term does not exist.
bo: སྡེ་ཚན་མི་གནས།

en: Terms
bo: སྡེ་ཚན།

en: Terms do not support trashing. Set '%s' to delete.
bo: སྡེ་ཚན་སྙིགས་སྣོད་དུ་གཡུག་མི་ཐུབ། ‘%s’ སྒྲིག་འགོད་བྱས་ནས་བསུབ།

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: Text &amp; Headings
bo: ཡི་གེ &amp; ཁ་བྱང་།

en: Text Color
bo: ཡི་གེའི་ཁ་དོག

en: Text alignment
bo: ཡི་གེའི་སྙོམས་སྒྲིག་ཚུལ།

en: Text color
bo: ཡི་གེའི་ཁ་དོག

en: Text direction
bo: ཡི་གེའི་ཁ་ཕྱོགས།

en: Text formatting
bo: ཡི་གེའི་རྣམ་གཞག

[ctx: Text labelling a interface as controlling a given layout property (eg: margin) for a given screen size.]
en: Controls the %1$s property for %2$s viewports.
bo: ལྟ་ཁུང %2$s ཡི་གཏོགས་གཤིས %1$s སྟངས་འཛིན།

en: Text only
bo: ཡི་གེ་ཁོ་ན།

en: Text to display
bo: ཡི་གེ་འཆར་བ།

en: Thai
bo: ཐེ་ལན་ཀྲིའི་སྐད།

en: Thank you for creating with <a href="%s">WordPress</a>.
bo: <a href="%s">WordPress</a> བེད་སྤྱོད་གནང་བར་ཐུགས་རྗེ་ཆེ་ཞུ།

en: Thanks for confirming your erasure request.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་གསུབ་པའི་རེ་ཞུ་ལ་ངོས་འཛིན་གནང་བར་ཐུགས་རྗེ་ཆེ།

en: Thanks for confirming your export request.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་ཕྱིར་འདྲེན་རེ་ཞུ་ལ་ངོས་འཛིན་གནང་བར་ཐུགས་རྗེ་ཆེ།

en: Thanks for testing Gutenberg!
bo: Gutenberg ཚོད་ལྟ་གནང་བར་ཐུགས་རྗེ་ཆེ་ཞུ།

en: That email address has already been used. Please check your inbox for an activation email. It will become available in a couple of days if you do nothing.
bo: གློག་འཕྲིན་བཀོལ་ཟིན། ཁྱེད་ཀྱིས་ཡིག་སྒམ་ནང་དུ་སྐུལ་སློང་གློག་འཕྲིན་ཁ་ཕྱེ་རོགས། གལ་ཏེ་ཁྱེད་ལ་གློག་འཕྲིན་མ་འབྱོར་བའམ་མཐུད་སྤྲེལ་མ་མནན་ཚེ། གློག་འཕྲིན་དེས་ཡང་བསྐྱར་ཐོ་འགོད་བྱ་ཆོག

en: That name is not allowed.
bo: མིང་དེ་སྤྱོད་མི་ཆོག

en: That site is currently reserved but may be available in a couple days.
bo: མ་ལག་གིས་གནས་སྐབས་སུ་དྲ་ཚིགས་དེ་སོར་བཞག་བྱས་ཡོད། ཉིན་འགའི་རྗེས་ནས་ཐོ་འགོད་སྒོ་འབྱེད་ཀྱང་སྲིད།

en: That user could not be added to this site.
bo: སྤྱོད་མཁན་དེ་དྲ་ཚིགས་འདིར་ཁ་སྣོན་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: That user does not exist.
bo: བཀོལ་སྤྱོད་མཁན་དེ་མི་གནས།

en: That user is already a member of this site.
bo: བཀོལ་སྤྱོད་པ་དེ་སྔོན་ནས་དྲ་ཚིགས་འདིའི་ཁོངས་མི་རེད་འདུག

en: That username is already activated.
bo: བཀོལ་མིང་དེ་སྐུལ་སློང་བྱས་ཟིན།

en: That username is currently reserved but may be available in a couple of days.
bo: མ་ལག་གིས་གནས་སྐབས་སུ་བཀོལ་མིང་དེ་སོར་བཞག་བྱས་ཡོད། ཉིན་འགའི་རྗེས་ནས་ཐོ་འགོད་སྒོ་འབྱེད་ཀྱང་སྲིད།

en: That&#8217;s all, stop editing! Happy publishing.
bo: ད་ནི་རྩོམ་སྒྲིག་བྱེད་མཚམས་བཞག་ན་དགའ། པར་འགྲེམས་སྤྲོ་བོ་ཡོང་བར་ཤོག

en: The "%1$s" taxonomy "%2$s" property (%3$s) conflicts with an existing property on the REST API Posts Controller. Specify a custom "rest_base" when registering the taxonomy to avoid this error.
bo: རིགས་དགར་ཐབས "%1$s" ཡི་གཏོགས་གཤིས "%2$s" (%3$s) དང REST API རྩོམ་ཡིག་སྟངས་འཛིན་ཆས་ཀྱི་ད་ཡོད་གཏོགས་གཤིས་དབར་ལ་འགལ་བ་གནས་བས། རིགས་དགར་ཐབས་ཐོ་འགོད་བྱེད་དུས་སུ་རང་བཟོས "rest_base" དམིགས་འཛུགས་བྱས་ནས་ནོར་འཁྲུལ་དེ་མི་ཡོང་བ་བྱ་དགོས།

en: The "%s" must be a callable function.
bo: "%s" ནི་ངེས་པར་དུ་འབོད་རུང་བའི་རྟེན་འབྱུང་གྲངས་ཡིན་དགོས།

en: The "%s" options group has been removed. Use another settings group.
bo: དེ་ཡང "%s" གདམ་ཚན་ཚོ་ཁག་སྤོ་འབུད་བྱས་ཟིན། སྒྲིག་འགོད་ཚོ་ཁག་གཞན་པ་སྤྱོད་རོགས།

en: The "%s" theme is not a valid parent theme.
bo:  “%s” ནི་ནུས་མེད་ཀྱི་ཕ་རྒྱུད་རིམ་པའི་དཔེ་སྒྲོམ་་རེད།

en: The "type" schema keyword for %1$s can only be one of the built-in types: %2$l.
bo: %1$s ཡི type རགས་བསྡུས་གནད་ཚིག་ནི་དེའི་ནང་གི་འཛུགས་སྐྲུན་རིགས་དབྱིབས་གཅིག་ཁོ་ནར་འགྱུར་ཐུབ: %2$l.

en: The "type" schema keyword for %1$s can only contain the built-in types: %2$l.
bo: %1$s ཡི type རགས་བསྡུས་གནད་ཚིག་ནི་དེའི་ནང་གི་འཛུགས་སྐྲུན་རིགས་དབྱིབས་ཁོ་ནར་འདུ་ཐུབ: %2$l.

en: The "type" schema keyword for %s is required.
bo: %s ལ་ངེས་པར་དུ "type" རགས་བསྡུས་གནད་ཚིག་དགོས་ཀྱི་ཡོད།

en: The %1$s directive in %2$s determines if uploading files is allowed on your site.
bo: %2$s ཁྲོད་ཀྱི་མཛུབ་སྟོན་ཚིག %1$s ཡི་གྲངས་ཐང་གིས་ཁྱེད་ཀྱི་དྲ་ཚིགས་སྟེང་དུ་ཡིག་ཆ་སྐྱེལ་འཇོག་བྱ་ཐུབ་མིན་ལ་ཐག་གཅོད་བྱེད་པ་ཡིན།

en: The %1$s, %2$s, and %3$s values can be edited to set the video track language and kind.
bo: %1$s དང %2$s %3$s བཅས་ཀྱི་གྲངས་ཐང་རྩོམ་སྒྲིག་བྱས་ཚེ་ད་གཟོད་བརྙན་ཟློས་རྗེས་འདེད་ཀྱི་སྐད་ཡིག་དང་རིགས་སྒྲིག་འགོད་བྱེད་ཐུབ།

en: The %s constant is no longer supported.
bo: བརྟན་གྲངས %s ལ་ད་ནི་རམ་འདེགས་མི་བྱེད།

en: The %s filter is enabled.
bo: གདམ་གསེས %s སྤྱད་ཟིན།

en: The %s function has been disabled, some media settings are unavailable because of this.
bo: རྟེན་འབྱུང་གྲངས %s སྤྱད་མེད་པས། སྨྱན་སྦྱོར་འགའ་ཤས་ཀྱི་སྒྲིག་འགོད་སྤྱོད་མི་ཐུབ་པ་འབྱུང་སྲིད།

en: The %s property has an invalid stored value, and cannot be updated to null.
bo: གཏོགས་གཤིས %s ལ་ནུས་མེད་ཀྱི་གྲངས་ཐང་ཉར་ཡོད་པ་དང་། དེར་མ་ཟད་ null ལ་གསར་བཅོས་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: The %s stylesheet does not contain a valid theme header.
bo: The %s stylesheet doesn&#8217;t contain a valid theme header.

en: The %s table is not installed. Please run the network database upgrade.
bo: རེའུ་མིག་ %s སྒྲིག་འཇུག་བྱས་མི་འདུག དྲ་རྒྱའི་གཞི་གྲངས་མཛོད་རིམ་སྤར་འཁོར་སྐྱོད་བྱེད་རོགས།

en: The &#8220;slug&#8221; is the URL-friendly version of the name. It is usually all lowercase and contains only letters, numbers, and hyphens.
bo: མིང་གཞན་ནི་གཙོ་བོURLལ་བཀོལ་བའི་ཆེད་དུ་ཡིན། དབྱིན་ཡིག་གི་གསལ་བྱེད་དང་ཨང་ཀི་སོགས་བྱས་ན་འགྲིག

en: The <em>Inserter</em> Tool
bo: ལག་ཆ་ <em>བར་འཇུག</em>

en: The ID for the associated post of the attachment.
bo: རྩོམ་ཡིག་དང་འབྲེལ་བའི་ཞར་བྱུང་གི་ ID.

en: The ID for the parent of the object.
bo: བྱ་ཡུལ་གྱི་ཕ་རྒྱུད་བྱ་ཡུལ་ ID.

en: The ID for the parent of the post.
bo: བྱ་ཡུལ་གྱི་ཕ་རྒྱུད་བྱ་ཡུལ་ ID.

en: The ID of the associated post object.
bo: རྩོམ་ཡིག་བྱ་ཡུལ་དང་འབྲེལ་བའི་ ID.

en: The ID of the user object, if author was a user.
bo: སྤྱོད་མཁན་བྱ་ཡུལ་གྱི་ ID, གལ་ཏེ་རྩོམ་པ་པོ་ནི་སྤྱོད་མཁན་ཡིན་ཚེ།

en: The PHP version on your server is %1$s, however the uploaded plugin requires %2$s.
bo: ཁྱེད་རང་གི་ཞབས་ཞུ་འཕྲུལ་ཆས་སྟེང་གི PHP ཐོན་རིམ་ནི %1$s ཡིན་པ་དང་། སྐྱེལ་འཇོག་བྱས་པའི་མཐུད་སྣེ་ལ་ངེས་པར་ཏུ་ཐོན་རིམ %2$s དགོས་ཀྱིན་ཡོད།

en: The PHP version on your server is %1$s, however the uploaded theme requires %2$s.
bo: ཁྱེད་རང་གི་ཞབས་ཞུ་འཕྲུལ་ཆས་སྟེང་གི PHP ཐོན་རིམ་ནི %1$s ཡིན་པ་དང་། སྐྱེལ་འཇོག་བྱས་པའི་དཔེ་སྒྲོམ་ལ་ངེས་པར་ཏུ་ཐོན་རིམ %2$s དགོས་ཀྱིན་ཡོད།

en: The Press This plugin is required.
bo: མྱུར་ཏུ་སྤེལ་ཅེས་པའི་མཐུད་སྣེ་སྒྲིག་འཇུག་བྱེད་དགོས།

en: The REST API can no longer be completely disabled, the %s filter can be used to restrict access to the API, instead.
bo: REST API རྩ་བ་ནས་བཀག་པ་བྱེད་མི་ཐུབ། འོན་ཀྱང་ཁྱེད་ཀྱིས་ %s སྤྱད་ནས་འཚག་ཆས་ལ་བརྟེན་ཏེ་ API འདི་ལ་བཅར་འདྲིར་ཚོད་འཛིན་བྱེད་ཐུབ།

en: The REST API did not behave correctly
bo: REST API སྤྱོད་ཚུལ་ཡང་དག་མིན་འདུག

en: The REST API did not process the %s query parameter correctly.
bo: REST API ཡིས་ཡང་དག་པའི་སྒོ་ནས་འདྲི་རྩད་ཞུགས་གྲངས %s ལ་སྒྲིག་གཅོད་བྱ་མ་ཐུབ།

en: The REST API encountered an error
bo: REST API ནོར་འཁྲུལ་དང་འཕྲད་པ།

en: The REST API encountered an unexpected result
bo: REST API གློ་བུར་གྱི་མཐའ་འབྲས་ལ་འཕྲད་པ།

en: The REST API is available
bo: REST API ནི་སྤྱོད་རུང་ཡིན།

en: The SQL server is a required piece of software for the database WordPress uses to store all your site&#8217;s content and settings.
bo: SQL ཞབས་ཞུ་འཕྲུལ་ཆས་ནི WordPress དྲ་ཚིགས་ཡོངས་ཀྱི་ནང་དོན་དང་སྒྲིག་འགོད་གསོག་ཉར་བྱེད་སའི་གཞི་གྲངས་མཛོད་ལ་ངེས་པར་དགོས་པའི་མཉེན་ཆས་ཡིན།

en: The SSL certificate for the host could not be verified.
bo: གཙོ་འཁོར་གྱི SSL འཛིན་ཡིག་ར་སྤྲོད་བྱེད་མ་ཐུབ།

en: The Site Health check requires JavaScript.
bo: དྲ་ཚིགས་ཀྱི་བདེ་ཐང་ཞིབ་བཤེར་ལ་ངེས་པར་དུ་ JavaScript དགོས་པ་ཡིན།

en: The Site Icon is used as a browser and app icon for your site. Icons must be square, and at least %s pixels wide and tall.
bo: པར་རིས་འདི་དྲ་བཤེར་མཉེན་ཆས་དང་མཉེན་ཆས་ཀྱི་བཀོལ་སྤྱོད་ཆེད་རེད། པར་རིས་གྲུ་བཞི་དང་། ཆེ་ཆུ་བརྙན་རྒྱུ %s ཆུང་ཡིན་མི་ཆོག

en: The Site address you entered did not appear to be a valid URL. Please enter a valid URL.
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་བླུགས་པའི་དྲ་གནས་ནོར་སོང་བ་འདྲ། ཡང་དག་པའི URL བླུགས་རོགས།

en: The URI of the theme's webpage, as found in the theme header.
bo: དཔེ་སྒྲོམ་གྱི་མགོ་བྱང་ཁྲོད་ནས་རྙེད་པའི་དཔེ་སྒྲོམ་དྲ་ཚིགས་ཀྱི་དྲ་གནས།

en: The URI of the theme's webpage, transformed for display.
bo: དཔེ་སྒྲོམ་དྲ་ཚིགས་ཀྱི་དྲ་གནས། དབྱིབས་རྣམ་སྒྱུར་ནས་འགྲེམས་སྟོན།

en: The URI of the theme's webpage.
bo: དཔེ་སྒྲོམ་དྲ་ཚིགས་ཀྱི་དྲ་གནས།

en: The URL of the resource for which to fetch oEmbed data.
bo: oEmbed གཞི་གྲངས་ཀྱི་སྦྲེལ་མཐུད་ཐོབ་ལེན་བྱ་དགོས།

en: The URL to the admin area
bo: དོ་དམ་བྱ་ཡུལ་གྱི URL

en: The URL you entered seems to be an email address. Do you want to add the required mailto: prefix?
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་བླུགས་པའི་སྦྲེལ་མཐུད་ནི་ཡིག་ཟམ་ས་གནས་ཤིག་ཡིན་པ་འདྲ། ཁྱེད་ལ་རང་འགུལ་གྱིས་ཚིག་འགོ mailto: སྦྱོར་དགོས་སམ?

en: The URL you entered seems to be an external link. Do you want to add the required http:// prefix?
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་བླུགས་པའི་སྦྲེལ་མཐུད་ནི་ཕྱིའི་ས་གནས་ཤིག་ཡིན་པ་འདྲ། ཁྱེད་ལ་རང་འགུལ་གྱིས་ཚིག་འགོ http:// སྦྱོར་དགོས་སམ?

en: The Walker class named %s does not exist.
bo: Walker རིགས་གྲས་མིང་འདི %s མི་འདུག

en: The WordPress Hosting Team maintains a list of those modules, both recommended and required, in <a href="%1$s" %2$s>the team handbook%3$s</a>.
bo: WordPress གཙོ་འཕྲུལ་ཚན་ཁག་གིས་ <a href="%1$s" %2$s>ཚན་ཁག་གི་རྒྱུན་སྤྱོད་ལག་དེབ་ %3$s</a> ཁྲོད་དུ་དཔེ་དུམ་དེ་དག་གི་གསལ་ཐོ་སྲུང་སྐྱོང་བྱེད་ལ། འོས་སྦྱོར་དང་དགོས་ངེས་ཀྱི་དཔེ་དུམ་ཡང་ཚུད་པ་ཡིན།

en: The WordPress Team
bo: WordPress ཚན་ཁག

en: The WordPress address you entered did not appear to be a valid URL. Please enter a valid URL.
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་བླུགས་པའི་ WordPress ས་གནས་ནོར་སོང་བ་འདྲ། ཡང་དག་པའི URL བླུགས་རོགས།

en: The WordPress community
bo: WordPress མི་སྡེ།

en: The WordPress.org username of the block author.
bo: རྡོག་པོའི་རྩོམ་པ་པོའི WordPress.org ཡི་སྤྱོད་མཁན་མིང་།

en: The XYZ Doohickey Company was founded in 1971, and has been providing quality doohickeys to the public ever since. Located in Gotham City, XYZ employs over 2,000 people and does all kinds of awesome things for the Gotham community.
bo: སྤྱི་གཉེར་ཁང XYZ Doohickey ནི་སྤྱི་ལོ 1971 ལོར་བཙུགས་པ་དང་། དུས་དེ་ནས་བཟུང་སྤྱི་དམངས་ལ doohickeys སྤུས་ལེགས་མཁོ་འདོན་བྱས་ཡོད། XYZ ནི་གྲོང་ཁྱེར་ག་གེ་མོ་རུ་གནས་པ་དང་ལས་མི 2,000 ལྷག་ཡོད། སྡེ་ཁུལ་ག་གེ་མོ་ལ་ངོ་མཚར་ཆེ་བའི་ཞབས་ཞུ་སྣ་ཚོགས་འདོན་སྤྲོད་བྱེད་བཞིན་ཡོད།

en: The admin email verification page will reappear after %s.
bo: དོ་དམ་པའི་གློག་ཡིག་བདེན་དཔང་ར་སྤྲོད་ཤོག་ངོས་དེ %s ཡི་རྗེས་སུ་ཡང་བསྐྱར་མངོན་པ་ཡིན།

en: The attached file cannot be found.
bo: ཞར་བྱུང་ཡིག་ཆ་རྙེད་མ་སོང་།

en: The attachment MIME type.
bo: ཞར་བྱུང་གི MIME རིགས་གྲས།

en: The attachment caption.
bo: ཞར་བྱུང་གི་གསལ་བཤད།

en: The attachment description.
bo: ཞར་བྱུང་གི་ཞིབ་བརྗོད།

en: The attributes of the inner block.
bo: ནང་ཁུལ་རྡོག་པོའི་གཏོགས་གཤིས།

en: The attributes used in the example.
bo: དཔེ་བརྗོད་ཁྲོད་དུ་སྤྱད་པའི་གཏོགས་གཤིས།

en: The average rating of blocks published by the same author.
bo: རྩོམ་པ་པོ་གཅིག་གིས་པར་འགྲེམས་བྱས་པའི་རྡོག་པོའི་ཆ་སྙོམས་གདེང་འཇོག

en: The block icon.
bo: རྡོག་པོའི་རྟགས་རིས།

en: The block name, in namespace/block-name format.
bo: བར་སྟོང་མིང་འདོགས་དང་རྡོག་པོའི་མིང་གི་རྣམ་གཞག་གི་རྡོག་པོའི་མིང་།

en: The block slug.
bo: རྡོག་པོའི་མིང་གཞན།

en: The block title, in human readable format.
bo: མིའི་རིགས་ཀྱིས་ཀློག་འདོན་བྱ་ཐུབ་པའི་རྣམ་གཞག་གི་རྡོག་པོའི་ཁ་བྱང་།

en: The boxes for link name, web address, and description have fixed positions, while the others may be repositioned using drag and drop. You can also hide boxes you do not use in the Screen Options tab, or minimize boxes by clicking on the title bar of the box.
bo: The boxes for link name, web address, and description have fixed positions, while the others may be repositioned using drag and drop. You can also hide boxes you don&#8217;t use in the Screen Options tab, or minimize boxes by clicking on the title bar of the box.

en: The changes you made will be lost if you navigate away from this page.
bo: ཤོག་ངོས་འདི་དང་ཁ་གྱེས་ན། ཁྱེད་ཀྱིས་བཅོས་པ་དག་བོར་སྲིད།

en: The comment cannot be deleted.
bo: དཔྱད་མཆན་འདི་བསུབ་མི་ཐུབ།

en: The comment does not support trashing. Set '%s' to delete.
bo: དཔྱད་མཆན་སྙིགས་སྣོད་དུ་གཡུག་མི་ཐུབ། ‘%s’ སྒྲིག་འགོད་བྱས་ནས་བསུབ།

en: The comment has already been trashed.
bo: དཔྱད་མཆན་འདི་སྙིགས་སྣོད་ནང་དུ་འདུག

en: The constant %s cannot be defined when creating a network.
bo: རྒྱུན་གྲངས %s དྲ་རྒྱ་གསར་བཟོ་བྱེད་དུས་སུ་མཚན་ཉིད་འཇོག་མ་ཐུབ།

en: The content of your post doesn’t match the template assigned to your post type.
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་རྩོམ་གྱི་ནང་དོན་དང་ཁྱེད་ལ་སྤྲད་པའི་རྩོམ་ཡིག་རིགས་གྲས་ཀྱི་དཔེ་པང་གཉིས་ཟླ་མི་འགྲིག

en: The current image has no alternative text. The file name is: %s
bo: མིག་སྔའི་བརྙན་རིས་ལ་ཚབ་བྱེད་ཡིག་རྐྱང་མི་འདུག ཡིག་ཆའི་མིང་ནི: %s

en: The current poster image url is %s
bo: མིག་སྔར་འགྲེམས་ཤོག་བརྙན་རིས་ཀྱི་དྲ་གནས་ནི། %s

en: The current user can assign terms in the %s taxonomy.
bo: མིག་སྔའི་སྤྱོད་མཁན་གྱིས་རིགས་དགར་ཐབས %s ཁྲོད་དུ་ལས་འགན་སྤྲོད་ཐུབ།

en: The current user can change the author on this post.
bo: མིག་སྔའི་སྤྱོད་མཁན་གྱིས་རྩོམ་འདིའི་རྩོམ་པ་པོ་བཟོ་བཅོས་བྱེད་ཐུབ།

en: The current user can create terms in the %s taxonomy.
bo: མིག་སྔའི་སྤྱོད་མཁན་གྱིས་རིགས་དགར་ཐབས %s ཁྲོད་དུ་སྡེ་ཚན་གསར་སྐྲུན་བྱེད་ཐུབ།

en: The current user can post unfiltered HTML markup and JavaScript.
bo: མིག་སྔའི་སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཚགས་འདེམ་བྱས་མེད་པའི HTML རྟགས་འགོད་དང JavaScript སྤེལ་ཐུབ།

en: The current user can publish this post.
bo: མིག་སྔའི་སྤྱོད་མཁན་གྱིས་རྩོམ་འདི་སྤེལ་ཐུབ།

en: The current user can sticky this post.
bo: མིག་སྔའི་སྤྱོད་མཁན་གྱིས་རྩོམ་འདི་ཀླད་འགོད་བྱེད་ཐུབ།

en: The current user&#8217;s role must have user editing capabilities.
bo: མིག་སྔའི་བཀོལ་སྤྱོད་པ་ &#8217; འདི་ལ་བཟོ་བཅོས་བྱེད་པའི་གོ་ཐོབ་ཡོད་དགོས།

en: The currently selected Privacy Policy page does not exist. Please create or select a new page.
bo: མིག་སྔར་བདམས་ཟིན་པའི་སྒོས་གསང་སྲིད་ཇུས་ཤོག་ངོས་མི་གནས། གསར་སྐྲུན་བྱེད་པའམ་ཤོག་ངོས་གསར་དུ་འདེམ་རོགས།

en: The currently selected Privacy Policy page is in the Trash. Please create or select a new Privacy Policy page or <a href="%s">restore the current page</a>.
bo: མིག་སྔར་བདམས་ཟིན་པའི་སྒོས་གསང་སྲིད་ཇུས་ཤོག་ངོས་ནི་སྙིགས་སྣོད་དུ་འདུག གསར་སྐྲུན་བྱེད་པའམ་སྒོས་གསང་སྲིད་ཇུས་ཤོག་ངོས་གསར་དུ་འདེམ་པ། ཡང་ན་<a href="%s">མིག་སྔའི་ཤོག་ངོས་སླར་གསོ་</a>བྱེད་རོགས།

en: The date when the block was last updated, in fuzzy human readable format.
bo: མིའི་རིགས་ཀྱིས་ཀློག་འདོན་བྱ་ཐུབ་པའི་རྣམ་གཞག་གི་རྡོག་པོའི་མཇུག་མཐའི་གསར་བཅོས་ཟླ་ཚེས།

en: The directives (lines) between "BEGIN %1$s" and "END %1$s" are
    dynamically generated, and should only be modified via WordPress filters.
    Any changes to the directives between these markers will be overwritten.
bo: `BEGIN %1$s` དང `END %1$s` དབར་གྱི་བཀའ་བརྡ(ཐིག་ཕྲེང)ནི་འགུལ་རྣམ་དུ་སྐྱེད་གྲུབ་བྱེད་པ་ཡིན་ལ། WordPress གདམ་གསེས་ཁོ་ན་བརྒྱུད་ནས་བཟོ་བཅོས་བྱེད་པ་ཡིན། རྟགས་འདི་དག་ཕན་ཚུན་གྱིས་བཀའ་བརྡ་ལ་བརྗེ་འགྱུར་བྱས་པ་གང་རུང་འགེབས་པ་རེད།

en: The directory size calculation has timed out. Usually caused by a very large number of sub-directories and files.
bo: དཀར་ཆག་གི་ཆེ་ཆུང་རྩིས་རྒྱག་དུས་ཚོད་ལས་ཡོལ་འདུག དུས་རྒྱུན་དུ་བུ་རྒྱུད་དཀར་ཆག་དང་ཡིག་ཆ་ཕོན་ཆེ་བ་ལ་བརྟེན་ནས་བྱུང་བ་ཡིན།

en: The edit field automatically highlights code syntax. You can disable this in your <a href="%1$s" %2$s>user profile%3$s</a> to work in plain text mode.
bo: རྩོམ་སྒྲིག་ཆས་སུ་རང་འགུལ་གྱིས་ཚབ་ཨང་གསལ་འདོན་བྱེད། ཁྱེད་ཀྱིས་ <a href="%1$s" %2$s>སྐུ་སྒེར་ཡིག་ཚགས་%3$s</a> སུ་ཡི་གེ་རྐྱང་བའི་རྣམ་པར་འདེམས་ཆོག

en: The editor has encountered an unexpected error.
bo: རྩོམ་སྒྲིག་ཆས་ལ་གློ་བུར་གྱི་ནོར་འཁྲུལ་ཞིག་ལ་འཕྲད་སོང་།

en: The email address entered did not appear to be a valid email address. Please enter a valid email address.
bo: བལྟས་ཚོད་ཀྱིས་ཁྱེད་ཀྱིས་བླུགས་པའི་གློག་འཕྲིན་ནུས་མེད་ཡིན་པ་འདྲ། ཡང་དག་པའི་གློག་འཕྲིན་བླུགས་རོགས།

en: The email address for the user.
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཡིག་ཟམ་ས་གནས།

en: The email could not be sent.
bo: གློག་འཕྲིན་བསྐུར་མ་ཐུབ།

en: The email could not be sent. Possible reason: your host may have disabled the %s function.
bo: གློག་ཡིག་གཏོང་མ་ཐུབ། རྒྱུ་རྐྱེན་ནི་ཕལ་ཆེར: ཁྱེད་ཀྱི་གཙོ་འཕྲུལ་གྱིས་རྟེན་འབྱུང་གྲངས %s སྤྱད་མེད་པ་འདྲ།

en: The email is correct
bo: གློག་ཡིག་ནི་ཡང་དག་པ་ཡིན།

en: The error code was %s.
bo: ནོར་འཁྲུལ་གྱི་ཚབ་ཨང་ནི། %s.

en: The excerpt is hidden.
bo: གནད་བསྡུས་ནི་སྦས་སྐུང་ཡིན།

en: The excerpt is visible.
bo: གནད་བསྡུས་ནི་མངོན་རུང་ཡིན།

en: The feature "type" is not valid JSON Schema type.
bo: ཁྱད་གཤིས "type" ནི་ནུས་ལྡན་གྱི JSON སྒྲོམ་གཞིའི་རིགས་གྲས་མ་རེད།

en: The file URL has been copied to your clipboard
bo: ཡིག་ཆའི་དྲ་གནས་དེ་ཁྱེད་ཀྱི་དྲས་སྦྱར་པང་ལ་མཁོ་ཕབ་བྱས་ཡོད།

en: The filesystem is currently unavailable for managing plugins.
bo: ཡིག་ཆའི་མ་ལག་དེར་མིག་སྔར་མཐུད་སྣེ་དོ་དམ་བྱ་མི་ཐུབ།

en: The folder %1$s was detected as being under version control (%2$s), but the %3$s filter is allowing updates.
bo: རྩད་ཆོད་བྱུང་བ་ནི་ཡིག་ཁུག %1$s ཐོན་རིམ་སྟངས་འཛིན་དུ་གནས་འདུག (དཀར་ཆག %2$s) འོན་ཀྱང་གདམ་གསེས %3$s ཡིས་དེར་གསར་བཅོས་བྱེད་ཆོག་པ་ཡིན།

en: The folder %1$s was detected as being under version control (%2$s).
bo: རྩད་ཆོད་བྱུང་བ་ནི་ཡིག་ཁུག %1$s ཐོན་རིམ་སྟངས་འཛིན་དུ་གནས་འདུག (དཀར་ཆག %2$s)

en: The following plugins failed to update:
bo: གཤམ་གྱི་མཐུད་སྣེ་གསར་བཅོས་བྱེད་མ་ཐུབ:

en: The following plugins were successfully updated:
bo: གཤམ་གྱི་མཐུད་སྣེ་གསར་བཅོས་ལེགས་གྲུབ་བྱུང་བ:

en: The following themes failed to update:
bo: གཤམ་གྱི་དཔེ་སྒྲོམ་གསར་བཅོས་བྱེད་མ་ཐུབ:

en: The following themes were successfully updated:
bo: གཤམ་གྱི་དཔེ་སྒྲོམ་གསར་བཅོས་ལེགས་གྲུབ་བྱུང་བ:

en: The following translations failed to update:
bo: གཤམ་གྱི་ཡིག་སྒྱུར་གསར་བཅོས་བྱེད་མ་ཐུབ:

en: The following translations were successfully updated:
bo: གཤམ་གྱི་ཡིག་སྒྱུར་གསར་བཅོས་ལེགས་གྲུབ་བྱུང་བ:

en: The following values do not describe a valid date: month %1$s, day %2$s.
bo: གཤམ་གྱི་གྲངས་ཐང་གིས་ནུས་མེད་ཀྱི་ཟླ་ཚེས་བསྟན་ཡོད: ཟླ་བ %1$s ཚེས %2$s

en: The following values do not describe a valid date: year %1$s, month %2$s, day %3$s.
bo: གཤམ་གྱི་གྲངས་ཐང་གིས་ནུས་མེད་ཀྱི་ཟླ་ཚེས་བསྟན་ཡོད: %1$s ལོའི་ཟླ %2$s ཉིན %3$s

en: The given object ID is not that of a menu item.
bo: སྟེར་ཡུལ ID ནི་དཀར་ཆག་རྣམ་གྲངས་ཀྱི ID མ་རེད།

en: The handler for the route is invalid.
bo: The handler for the route is invalid

en: The human-readable label for the style.
bo: མིའི་རིགས་ཀྱིས་ཀློག་རུང་བའི་བཟོ་ལྟའི་ཤོག་བྱང་།

en: The image cannot be rotated because the embedded meta data cannot be updated.
bo: བཙུད་འཇུག་བྱས་པའི་ཟུར་བརྗོད་གཞི་གྲངས་གསར་བཅོས་བྱེད་མ་ཐུབ་པའི་རྐྱེན་གྱིས་བརྙན་རིས་སྐོར་མ་ཐུབ།

en: The image was not edited. Edit the image before applying the changes.
bo: བརྙན་རིས་ལ་རྩོམ་སྒྲིག་བྱ་མི་ཐུབ། བརྗེ་འགྱུར་བཀོལ་སྤྱོད་མ་བྱས་གོང་དུ་བརྙན་རིས་ལ་རྩོམ་སྒྲིག་བྱ་རོགས།

en: The item you are trying to move to the Trash no longer exists.
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་བསུབ་འདོད་པའི་ཡིག་ཆ་འདི་བསུབ་ཟིན་འདུག

en: The item you are trying to restore from the Trash no longer exists.
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་སོར་ལོག་བྱེད་འདོད་པའི་ཡིག་ཆ་འདི་བསུབ་ཟིན་འདུག

en: The link you followed has expired.
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་རྗེས་འདེད་བྱས་ཟིན་པའི་སྦྲེལ་མཐུད་དེ་དུས་ཡོལ་བྱས་ཟིན།

en: The list of inner blocks used in the example.
bo: དཔེ་བརྗོད་ཁྲོད་དུ་སྤྱད་པའི་ནང་ཁུལ་རྡོག་པོའི་གསལ་ཐོ།

en: The login page will open in a new tab. After logging in you can close it and return to this page.
bo: ནང་འཇུག་ངོས་དེ་སྒེའུ་ཁུང་གསར་པའི་ནང་དུ་ཁ་ཕྱེ། ནང་འཇུག་བྱས་རྗེས་སྒེའུ་ཁུང་དེ་ཁ་རྒྱག་པ་དང་ཕྱིར་ངོས་འདིར་ལོག་ཆོག

en: The loopback request returned an unexpected http status code, %d, it was not possible to determine if this will prevent features from working as expected.
bo: ཕྱིར་སྐྱེལ་རེ་ཞུས་གློ་བུར་གྱི http གནས་བབས་ཚབ་ཨང %d ཕྱིར་ལོག་བྱས་འདུག འདིས་གཤིས་ནུས་དག་སྔར་བཞིན་ལས་ཀ་བྱེད་མིན་ལ་གཏན་འབེབ་བྱེད་མ་ཐུབ།

en: The loopback request to your site completed successfully.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་དྲ་ཚིགས་ཀྱི་ཕྱིར་སྐྱེལ་རེ་ཞུ་ཡོངས་སུ་བདེ་བླག་གིས་གྲུབ་སོང་།

en: The loopback request to your site failed, this means features relying on them are not currently working as expected.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་དྲ་ཚིགས་ལ་ཕྱིར་སྐྱེལ་རེ་ཞུ་བྱེད་མ་ཐུབ། འདིས་གཤིས་ནུས་དག་སྔར་བཞིན་ལས་ཀ་བྱེད་མིན་ལ་གཏན་འབེབ་བྱེད་མ་ཐུབ།

en: The main WordPress directory
bo: WordPress ཡི་གཙོ་བོའི་དཀར་ཆག

en: The maximum height of the embed frame in pixels.
bo: བཙུད་འཇུག་བྱས་པའི་གཞི་རྒྱུའི་ཆེས་ཆེ་བའི་མཐོ་ཚད།(བརྙན་རྒྱུ)

en: The maximum width of the embed frame in pixels.
bo: བཙུད་འཇུག་བྱས་པའི་གཞི་རྒྱུ་དེའི་ཆེས་ཆེ་བའི་ཞེང་ཚད་བརྙན་རྒྱུ།

en: The media file has been replaced
bo: སྨྱན་གཟུགས་ཡིག་ཆ་བརྗེ་སྤོར་བྱས་ཟིན།

en: The menu ID should not be empty.
bo: དཀར་ཆག ID སྟོང་བ་ཡིན་མི་རུང་།

en: The menu has been successfully deleted.
bo: དཀར་ཆག་བསུབ་ཟིན།

en: The menu is for editing information specific to individual sites, particularly if the admin area of a site is unavailable.
bo: གདམ་ཐོ་འདི་ནི་དྲ་ཚིགས་རྐྱང་བའི་ཆ་འཕྲིན་བཟོ་བཅོས་བྱེད་ཆེད་ཡིན། ལྷག་པར་དུ་དྲ་ཚིགས་འདིའི་དོ་དམ་ས་ཁུལ་སྤྱོད་རུང་མིན་པའི་སྐབས་སུ།

en: The menu item has been successfully deleted.
bo: དཀར་ཆག་རྣམས་བསུབ་ཟིན།

en: The menu name %s conflicts with another menu name. Please try another.
bo: དཀར་ཆག་གི་མིང་ %s ཅེས་པ་དང་དཀར་ཆག་གི་མིང་གཞན་པ་གདོང་ཐུག་བྱུང་ཡོད་པས། གཞན་ཞིག་ལ་བརྗེ་རོགས།

en: The minimum PHP version required for the theme to work.
bo: དཔེ་སྒྲོམ་གྱིས་ལས་ཀ་བྱེད་པར་དགོས་ངེས་ཀྱི་ཉུང་མཐའི PHP ཐོན་རིམ།

en: The minimum WordPress version required for the theme to work.
bo: དཔེ་སྒྲོམ་གྱིས་ལས་ཀ་བྱེད་པར་དགོས་ངེས་ཀྱི་ཉུང་མཐའི WordPress ཐོན་རིམ།

en: The must use plugins directory
bo: དཀར་ཆག mu-plugins

en: The name is how it appears on your site.
bo: འདི་ནི་དྲ་ཚིགས་སྟེང་དུ་འཆར་བའི་མིང་དེ་ཡིན།

en: The name of the inner block.
bo: ནང་ཁུལ་རྡོག་པོའི་མིང་།

en: The name of the theme.
bo: དཔེ་སྒྲོམ་གྱི་མིང་།

en: The new page will include help and suggestions for your privacy policy.
bo: ཤོག་ངོས་གསར་པ་རུ་ཁྱེད་ཀྱི་སྒོས་གསང་སྲིད་ཇུས་ཀྱི་རོགས་རམ་དང་གྲོས་གཞིའི་སྐོར་འདུས་ཡོད།

en: The nickname for the user.
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང་འདོགས།

en: The number of blocks published by the same author.
bo: རྩོམ་པ་པོ་གཅིག་གིས་པར་འགྲེམས་བྱས་པའི་རྡོག་པོའི་ཁ་གྲངས།

en: The number of ratings.
bo: གདེང་འཇོག་བྱས་པའི་ཁ་གྲངས།

en: The number sites that have activated this block.
bo: རྡོག་པོ་འདི་ནུས་སློང་བྱས་ཟིན་པའི་དྲ་ཚིགས་ཀྱི་ཁ་གྲངས།

en: The oEmbed format to use.
bo: oEmbed རྣམ་གཞག་སྤྱོད།

en: The offset number requested is larger than or equal to the number of available revisions.
bo: རེ་ཞུའི་ཨང་གྲངས་ནི་སྤྱོད་རུང་བཟོ་བཅོས་པར་གཞིའི་ཨང་གྲངས་ལས་ཆེ་བའམ་མཚུངས་པ་ཡིན།

en: The optional module, %s, is not installed, or has been disabled.
bo: རང་མོས་དཔེ་དུམ %s སྒྲིག་འཇུག་བྱས་མེད་པའམ་ཡང་ན་སྤྱད་མི་འདུག

en: The options shown below relate to your server setup. If changes are required, you may need your web host&#8217;s assistance.
bo: དྲ་ཚིགས་འདིའི་ཞབས་ཞུ་འཕྲུལ་ཆས་ཀྱི་སྒྲིག་འགོད་གྲངས་ཐང་གཤམ་དུ་ངོམ་སྟོན་བྱས་ཡོད། གལ་ཏེ་བརྗེ་འགྱུར་བྱེད་དགོས་ཚེ་དྲ་ཚིགས་གཙོ་འཕྲུལ་མཁོ་སྤྲོད་བྱེད་མཁན་ལ་རོགས་རམ་བྱེད་དུ་འཇུག་དགོས།

en: The package contains no files.
bo: ཡིག་ཐུམ་འདིར་ཡིག་ཆ་གང་ཡང་མི་འདུག

en: The page number requested is larger than the number of pages available.
bo: རེ་ཞུའི་ཤོག་གྲངས་དེ་སྤྱིའི་ཤོག་གྲངས་ལས་ཆེ་བ།

en: The page you were looking for could not be found. It might have been removed, renamed, or did not exist in the first place.
bo: རེ་འདུན་དང་འཚམ་པའི་ཤོག་ངོས་རྙེད་མ་སོང་། ཤོག་ངོས་དེ་སྤོ་འབུད་བྱས་ཟིན་པའམ་ཡང་ན་མིང་བསྐྱར་ཏུ་བཏགས་པ། དེ་བཞིན་ཐོག་དང་པོའི་དྲ་གནས་དེ་མིན་པ་སོགས་ཡིན་ཀྱང་སྲིད།

en: The parent term ID.
bo: ཕ་རྒྱུད་སྡེ་ཚན་གྱི་ ID

en: The password for the parent post of the comment (if the post is password protected).
bo: དཔྱད་མཆན་གཏོགས་ཡུལ་གྱི་རྩོམ་ཡིག་གི་གསང་གྲངས (གལ་ཏེ་རྩོམ་ཡིག་དེར་གསང་གྲངས་ཀྱིས་སྲུང་སྐྱོབ་བྱས་ཡོད་ཚེ)

en: The password for the post if it is password protected.
bo: རྩོམ་ཡིག་འདི་གསང་གྲངས། གལ་ཏེ་རྩོམ་ཡིག་ལ་གསང་གྲངས་ཀྱིས་སྲུང་སྐྱོབ་ཐེབས་ཡོད་ཚེ།

en: The pingback has already been registered.
bo: pingback དེ་ཐོ་འགོད་བྱས་ཟིན།

en: The plugin activation status.
bo: མཐུད་སྣེ་ནུས་སློང་གནས་བབས།

en: The plugin author.
bo: མཐུད་སྣེའི་རྩོམ་པ་པོ།

en: The plugin cannot be updated due to the following:
bo: གཤམ་གྱི་རྒྱུ་རྐྱེན་གྱིས་མཐུད་སྣེ་གསར་བཅོས་བྱེད་ཐབས་མེད:

en: The plugin contains no files.
bo: མཐུད་སྣེ་འདིར་ཡིག་ཆ་གང་ཡང་མི་འདུག

en: The plugin description formatted for display.
bo: མཐུད་སྣེའི་ཞིབ་བརྗོད་རྣམ་གཞག་ཅན་དུ་བྱས་ནས་འགྲེམས་སྟོན།

en: The plugin description.
bo: མཐུད་སྣེའི་ཞིབ་བརྗོད།

en: The plugin file.
bo: མཐུད་སྣེའི་ཡིག་ཆ།

en: The plugin name.
bo: མཐུད་སྣེའི་མིང་།

en: The plugin version number.
bo: མཐུད་སྣེའི་ཐོན་རིམ་ཨང་གྲངས།

en: The plugin's text domain.
bo: མཐུད་སྣེའི text domain.

en: The plugin's website address.
bo: མཐུད་སྣེའི་དྲ་ཚིགས་ས་གནས།

en: The plugins directory
bo: མཐུད་སྣེའི་དཀར་ཆག

en: The post cannot be deleted.
bo: རྩོམ་ཡིག་འདི་བསུབ་མི་ཐུབ།

en: The post does not support trashing. Set '%s' to delete.
bo: རྩོམ་ཡིག་སྙིགས་སྣོད་དུ་གཡུག་མི་ཐུབ། ‘%s’ སྒྲིག་འགོད་བྱས་ནས་བསུབ།

en: The post has already been deleted.
bo: རྩོམ་ཡིག་བསུབས་ཟིན།

en: The post status %1$s is not registered, so it may not be reliable to check the capability %2$s against a post with that status.
bo: རྩོམ་ཡིག་གནས་བབས %1$s ནི་ཐོ་འགོད་བྱས་མེད་སྟབས། གནས་བབས་འདིའི་རྩོམ་ཡིག་གི་ནང་དོན་དབང་ཚད "%2$s" བཀོལ་སྤྱོད་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: The post type %1$s is not registered, so it may not be reliable to check the capability %2$s against a post of that type.
bo: The post type %1$s is not registered, so it may not be reliable to check the capability "%2$s" against a post of that type.

en: The post type may not be changed.
bo: རྩོམ་ཡིག་རིགས་གྲས་བཟོ་བཅོས་བྱེད་མི་རུང་།

en: The post types that support thumbnails or true if all post types are supported.
bo: བསྡུས་རིས་ལ་རྒྱབ་སྐྱོར་བྱེད་པའི་རྩོམ་ཡིག་གི་རིགས་གྲས། གལ་ཏེ་རྩོམ་ཡིག་གི་རིགས་གྲས་ཚང་མས་བསྡུས་རིས་ལ་རྒྱབ་སྐྱོར་བྱེད་ན true ཡིན།

en: The previous set of changes has already been published. Please try saving your current set of changes again.
bo: བཟོ་བཅོས་ཚོགས་སྔོན་མ་དེ་འགྲེམ་སྤེལ་བྱས་ཟིན། ཁྱེད་ཀྱི་མིག་སྔའི་བཟོ་བཅོས་དེ་ཡང་བསྐྱར་ཉར་ཚགས་བྱེད་རོགས།

en: The primary site you chose does not exist.
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་བདམ་པའི་དྲ་ཚིགས་འདི་མི་འདུག

en: The query argument of %s must have a placeholder.
bo: %s ཞུགས་གྲངས་འདྲི་རྩད་ལ་ངེས་པར་དུ་གྲངས་གནས་ཡོད་དགོས།

en: The raw plugin description.
bo: གདོད་མའི་མཐུད་སྣེའི་ཞིབ་བརྗོད།

en: The rendered block.
bo: ཚོན་འབྱུག་པའི་རྡོག

en: The requested theme does not exist.
bo: རེ་འདུན་གྱི་དཔེ་སྒྲོམ་་མི་གནས།

en: The requested user does not exist.
bo: བཀོལ་སྤྱོད་མཁན་དེ་མི་གནས།

en: The required module, %s, is not installed, or has been disabled.
bo: དགོས་ངེས་ཀྱི་དཔེ་དུམ %s སྒྲིག་འཇུག་བྱས་མེད་པའམ་ཡང་ན་སྤྱད་མི་འདུག

en: The response is not a valid JSON response.
bo: ཡ་ལེན་འདི་ནི་ནུས་ལྡན་གྱི JSON ཡ་ལེན་ཞིག་མ་རེད།

en: The role %s does not exist.
bo: ཐོབ་ཐང %s མི་གནས།

en: The scheduled event, %s, failed to run. Your site still works, but this may indicate that scheduling posts or automated updates may not work as intended.
bo: དུས་བཀག་དོན་རྐྱེན %s འཁོར་སྐྱོད་བྱ་མ་ཐུབ། དྲ་ཚིགས་འདི་སྔར་བཞིན་རྒྱུན་ལྡན་ལྟར་འཁོར་སྐྱོད་བྱེད་ཐུབ་མོད། འོན་ཀྱང་བཀོད་སྒྲིག་བྱས་པའི་རྩོམ་ཡིག་དང་ཡང་ན་རང་འགུལ་གསར་བཅོས་དེ་སྔོན་དཔག་ལྟར་འཁོར་སྐྱོད་བྱེད་མི་ཐུབ་པའང་མཚོན།

en: The scheduled event, %s, is late to run. Your site still works, but this may indicate that scheduling posts or automated updates may not work as intended.
bo: དུས་བཀག་དོན་རྐྱེན %s འཁོར་སྐྱོད་ཕྱིར་འགྱངས་བྱས་ཟིན། དྲ་ཚིགས་འདི་སྔར་བཞིན་རྒྱུན་ལྡན་ལྟར་འཁོར་སྐྱོད་བྱེད་ཐུབ་མོད། འོན་ཀྱང་བཀོད་སྒྲིག་སྒང་གི་རྩོམ་ཡིག་དང་ཡང་ན་རང་འགུལ་གསར་བཅོས་དེ་སྔོན་དཔག་ལྟར་འཁོར་སྐྱོད་བྱེད་མི་ཐུབ་པའང་མཚོན།

en: The search for installed themes will search for terms in their name, description, author, or tag.
bo: བཅུག་ཟིན་པའི་དཔེ་སྒྲོམ་བཤེར་འཚོལ་བྱེད་ན་དཔེ་སྒྲོམ་གྱི་མིང་དང་། ཞིབ་བརྗོད། རྩོམ་པ་པོ་དང་འགྲེལ་བྱང་བཅས་ནས་བཤེར་འཚོལ་བྱེད།

en: The search results will be updated as you type.
bo: བཤེར་འཚོལ་མཐའ་འབྲས་དེ་ཁྱེད་ཀྱིས་བླུགས་པ་དང་བསྟུན་ནས་གསར་བཅོས་བྱེད།

en: The setting for %1$s is smaller than %2$s, this could cause some problems when trying to upload files.
bo: %1$s ཡི་སྒྲིག་འགོད་ནི %2$s ལས་ཆུང་བ་ཡིན་སྟབས། ཡིག་ཆ་སྐྱེལ་འཇོག་བྱེད་དུས་སུ་གནད་དོན་ལྷགས་སྲིད།

en: The site administrator has been notified and will fulfill your request as soon as possible.
bo: དྲ་ཚིགས་དོ་དམ་པར་ཁྱེད་ཀྱི་བརྡ་སྦྱོར་འབྱོར་ཟིན་པ་དང་། གང་མགྱོགས་སྒོས་ཁྱེད་ཀྱི་རེ་འདུན་སྐོང་གི་ཡིན།

en: The site administrator has been notified. You will receive a link to download your export via email when they fulfill your request.
bo: དྲ་ཚིགས་དོ་དམ་པར་བརྡ་སྦྱོར་འབྱོར་ཟིན། རེ་འདུན་དང་འཚམ་པའི་སྐབས་སུ་ཁྱེད་ལ་སྦྲེལ་མཐུད་ཞིག་འབྱོར་སྲིད་པ་དང་། ཡིག་ཟམ་བརྒྱུད་ནས་ཁྱེད་ཀྱི་ཕྱིར་འདྲེན་ཕབ་ལེན་བྱེད་ཆོག་པ་ཡིན།

en: The site administrator has been notified. You will receive an email confirmation when they erase your data.
bo: དྲ་ཚིགས་དོ་དམ་པར་བརྡ་སྦྱོར་འབྱོར་ཟིན། ཁྱེད་ཀྱི་གཞི་གྲངས་གསུབ་དུས་སུ་ངོས་འཛིན་གྱི་ཡིག་ཟམ་འབྱོར་སྲིད།

en: The site appears to be already initialized.
bo: དྲ་ཚིགས་འདི་ལ་སྔ་ས་ནས་འགོ་སྒྲིག་བྱས་ཟིན་པ་འདྲ།

en: The site appears to be already uninitialized.
bo: དྲ་ཚིགས་འདི་ལ་སྔ་ས་ནས་འགོ་སྒྲིག་མེད་པ་འདྲ།

en: The site is already active.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་དྲ་ཚིགས་རྒྱུན་ལྡན་རེད་འདུག

en: The size cannot be calculated. The directory is not accessible. Usually caused by invalid permissions.
bo: ཆེ་ཆུང་རྩིས་རྒྱག་བྱེད་མ་ཐུབ། དཀར་ཆག་ལ་བཅར་འདྲི་བྱེད་མི་ཐུབ། དུས་རྒྱུན་དུ་ནུས་མེད་ཀྱི་དབང་ཚད་ལ་བརྟེན་ནས་བྱུང་བ་ཡིན།

en: The slug &#8220;%s&#8221; is already in use by another term.
bo: མིང་གཞན &#8220;%s&#8221; སྡེ་ཚན་གཞན་གྱིས་བཀོལ་ཟིན།

en: The source URL and the target URL cannot both point to the same resource.
bo: ཁུངས་ URL དང་དམིགས་འབེན་ URL ཐོན་ཁུངས་གཅིག་ལ་དམིགས་འཛུགས་མི་རུང་།

en: The source URL does not contain a link to the target URL, and so cannot be used as a source.
bo: ཁུངས་ URL ལ་དམིགས་འབེན་ URL ཡི་མཐུད་སྤྲེལ་མི་འདུས་པས། ཁུངས་སུ་བྱེད་མི་རུང་།

en: The source URL does not exist.
bo: ཁུངས་ URL མི་གནས།

en: The specified namespace could not be found.
bo: དམིགས་བཙུགས་ཀྱི་མིང་བཏགས་པའི་བར་སྟོང་རྙེད་མ་སོང་།

en: The specified target URL cannot be used as a target. It either does not exist, or it is not a pingback-enabled resource.
bo: དམིགས་བཙུགས་པའི་དམིགས་འབེན་ URL དེ་དམིགས་འབེན་དུ་བྱ་མི་རུང་། ཕལ་ཆེར་དམིགས་འབེན་མི་གནས་པའམ་ཡང་ན་འདོན་སྤྲོད་རུང་བའི pingback ཡི་ཐོན་ཁུངས་མིན་པ།

en: The specified target URL does not exist.
bo: དམིགས་བཙུགས་པའི་དམིགས་འབེན་ URL མི་གནས།

en: The star rating of the block.
bo: རྡོག་པོའི་གདེང་འཇོག་སྐར་གྲངས།

en: The suggested privacy policy content should be added by using the %s (or later) action. Please see the inline documentation.
bo: %s (དང་ཡང་ན་དེ་ལས་མཐོ་བའི་པར་གཞི་) བཀོལ་སྤྱོད་བྱས་ཏེ་གྲོས་གཞིའི་སྒོས་གསང་སྲིད་ཇུས་ནང་དོན་ཁ་སྣོན་བྱེད་འོས། ནང་ཁུལ་གྱི་ཡིག་ཚགས་ལ་གཟིགས་རོགས།

en: The suggested privacy policy content should be added only in wp-admin by using the %s (or later) action.
bo: གྲོས་གཞིའི་སྒོས་གསང་སྲིད་ཇུས་ནང་དོན་གྱིས %s (དང་ཡང་ན་དེ་ལས་མཐོ་བའི་པར་གཞི་) བཀོལ་སྤྱོད་བྱས་ཏེ wp-admin ནང་དུ་ཁ་སྣོན་བྱེད་འོས།

en: The suggested privacy policy text has changed. Please <a href="%s">review the guide</a> and update your privacy policy.
bo: གྲོས་གཞིའི་སྒོས་གསང་སྲིད་ཇུས་ཡི་གེ་བཟོ་བཅོས་བྱས་ཟིན། <a href="%s">ཕྱོགས་སྟོན་ལ་གཟིགས་པ་</a> དང་ཁྱེད་ཀྱི་སྒོས་གསང་སྲིད་ཇུས་གསར་བཅོས་གནང་རོགས།

en: The term cannot be deleted.
bo: སྡེ་ཚན་བསུབ་མི་ཐུབ།

en: The term name cannot be empty.
bo: སྡེ་ཚན་གྱི་མིང་སྟོང་བ་ཡིན་མི་རུང་།

en: The terms assigned to the object in the %s taxonomy.
bo: བྱ་ཡུལ་འདི་རིགས་དགར་ཐབས་ %s ཁྲོད་དུ་དམིགས་བཙུགས་པའི་སྡེ་ཚན།

en: The theme author's name, as found in the theme header.
bo: དཔེ་སྒྲོམ་གྱི་མགོ་བྱང་ཁྲོད་ནས་རྙེད་པའི་དཔེ་སྒྲོམ་རྩོམ་པ་པོའི་མིང་།

en: The theme author.
bo: དཔེ་སྒྲོམ་རྩོམ་པ་པོ།

en: The theme cannot be updated due to the following:
bo: གཤམ་གྱི་རྒྱུ་རྐྱེན་གྱིས་དཔེ་སྒྲོམ་གསར་བཅོས་བྱེད་ཐབས་མེད:

en: The theme defines itself as its parent theme. Please check the %s header.
bo: དཔེ་སྒྲོམ་འདི་རང་གིས་རང་གི་ཕའི་དཔེ་སྒྲོམ་ལ་དམིགས་འཛུགས་བྱེད། མགོའི %s ལ་ཞིབ་བཤེར་བྱེད་རོགས།

en: The theme description, as found in the theme header.
bo: དཔེ་སྒྲོམ་གྱི་མགོ་བྱང་ཁྲོད་ནས་རྙེད་པའི་དཔེ་སྒྲོམ་གྱི་ཞིབ་བརྗོད།

en: The theme description, transformed for display.
bo: དཔེ་སྒྲོམ་གྱི་ཞིབ་བརྗོད། དབྱིབས་རྣམ་སྒྱུར་ནས་འགྲེམས་སྟོན།

en: The theme is missing the %s stylesheet.
bo: %sདཔེ་སྒྲོམ་འདིའི་ stylesheet བརླགས་འདུག

en: The theme name, as found in the theme header.
bo: དཔེ་སྒྲོམ་གྱི་མགོ་བྱང་ཁྲོད་ནས་རྙེད་པའི་དཔེ་སྒྲོམ་གྱི་མིང་།

en: The theme name, transformed for display.
bo: དཔེ་སྒྲོམ་གྱི་མིང་། དབྱིབས་རྣམ་སྒྱུར་ནས་འགྲེམས་སྟོན།

en: The theme tags, as found in the theme header.
bo: དཔེ་སྒྲོམ་གྱི་མགོ་བྱང་ཁྲོད་ནས་རྙེད་པའི་དཔེ་སྒྲོམ་གྱི་འགྲེལ་བྱང་།

en: The theme tags, transformed for display.
bo: དཔེ་སྒྲོམ་གྱི་འགྲེལ་བྱང་། དབྱིབས་རྣམ་སྒྱུར་ནས་འགྲེམས་སྟོན།

en: The theme's current version.
bo: དཔེ་སྒྲོམ་གྱི་མིག་སྔའི་ཐོན་རིམ།

en: The theme's screenshot URL.
bo: དཔེ་སྒྲོམ་གྱི་གཏུབ་རིས་དྲ་གནས།

en: The theme's stylesheet. This uniquely identifies the theme.
bo: དཔེ་སྒྲོམ་གྱི་བཟོ་ལྟའི་རེའུ་མིག འདིས་དཔེ་སྒྲོམ་ཁོ་ན་ངོས་འཛིན་ཆོག་པ་ཡིན།

en: The theme's template. If this is a child theme, this refers to the parent theme, otherwise this is the same as the theme's stylesheet.
bo: དཔེ་སྒྲོམ་གྱི་དཔེ་པང་། གལ་ཏེ་འདི་ནི་བུ་རྒྱུད་དཔེ་སྒྲོམ་ཡིན་ཚེ་ཕ་རྒྱུད་དཔེ་སྒྲོམ་འདྲེན་བཀོལ་བྱེད་པ་དང་། དེ་ལས་ལྡོག་ཚེ་དཔེ་སྒྲོམ་གྱི་བཟོ་ལྟའི་རེའུ་མིག་དང་མཚུངས་པ་ཡིན།

en: The theme's text domain.
bo: དཔེ་སྒྲོམ་གྱི text domain.

en: The themes directory
bo: དཔེ་སྒྲོམ་གྱི་དཀར་ཆག

en: The time period for which to retrieve stats. Options: 60-days, 6-months, all
bo: སྙན་ཐོ་སྟོན་པའི་དུས་ཡུན། འདེམས་ག: ཉིན་-60, ཟླ་བ་-6, ཡོངས།

en: The timezone you have entered is not valid. Please select a valid timezone.
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་བླུགས་པའི་དུས་ཁུལ་ནུས་མེད་རེད། ནུས་ལྡན་གྱི་དུས་ཁུལ་འདེམས་རོགས།

en: The title for the object.
bo: བྱ་ཡུལ་གྱི་ཁ་བྱང་།

en: The title for the post type.
bo: རྩོམ་ཡིག་རིགས་གྲས་ཀྱི་ཁ་བྱང་།

en: The title for the status.
bo: གནས་བབས་ཀྱི་ཁ་བྱང་།

en: The title for the taxonomy.
bo: རིགས་དགར་ཐབས་ཀྱི་ཁ་བྱང་།

en: The update of %s failed.
bo: %s གསར་བཅོས་བྱ་མ་ཐུབ།

en: The update process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
bo: གསར་བཅོས་བྱ་བ་འགོ་བཙུགས་ཟིན། ཅུང་འགོར་སྲིད་པས་བཟོད་སྒོམ་གནང་རོགས།

en: The uploaded file has expired. Please go back and upload it again.
bo: ཡར་སྤྲད་པའི་ཡིག་ཆ་དུས་ལས་ཡོལ་འདུག ཕྱིར་ལོག་ནས་ཡང་བསྐྱར་ཡར་སྤྲོད་རོགས།

en: The uploads directory
bo: སྐྱེལ་འཇོག་གི་དཀར་ཆག

en: The user cannot be deleted.
bo: སྤྱོད་མཁན་འདི་སུབ་མི་ཐུབ།

en: The user is already active.
bo: བཀོལ་སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཐོ་ཁོངས་རྒྱུན་ལྡན་རེད་འདུག

en: The value provided is not a valid and registered API key.
bo: གསང་གྲངས་འདི་འགྲིག་མིན་འདུག API key གསར་པ་དེབ་སྐྱེལ་བྱེད།

en: The value, %1$s, has either been enabled by %2$s or added to your configuration file. This will make errors display on the front end of your site.
bo: གྲངས་ཐང %1$s ནི %2$s ཡིས་སྤྱད་ཟིན་པའམ་ཡང་ན་ཁྱེད་ཀྱི་སྡེབ་སྒྲིག་ཡིག་ཆར་ཁ་སྣོན་བྱས་ཟིན། འདིས་ནོར་འཁྲུལ་དེ་ཁྱེད་ཀྱི་དྲ་ཚིགས་ཀྱི་མདུན་སྣེ་རུ་འཆར་བར་བྱེད་པ་ཡིན།

en: The value, %s, has been added to this website&#8217;s configuration file. This means any errors on the site will be written to a file which is potentially available to all users.
bo: གྲངས་ཐང %s དྲ་ཚིགས་འདིའི་སྡེབ་སྒྲིག་ཡིག་ཆར་ཁ་སྣོན་བྱས་ཟིན། འདིས་ནི་དྲ་ཚིགས་སྟེང་གི་ནོར་འཁྲུལ་གང་རུང་ཚང་མ་སྤྱོད་མཁན་གྱི་སྤྱོད་རུང་ཡིན་སྲིད་པའི་ཡིག་ཆར་འབྲི་རྒྱུ་ཡིན་པ་མཚོན།

en: The visibility settings for the taxonomy.
bo: རིགས་དགར་ཐབས་ཀྱི་བསྒྲགས་ཚད་སྒྲིག་འགོད།

en: The web browser on your device cannot be used to upload files. You may be able to use the <a href="%s">native app for your device</a> instead.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་སྒྲིག་ཆས་སྟེང་གི་དྲ་ངོས་བཤར་ལྟ་ཆས་ཀྱིས་ཡིག་ཆ་སྐྱེལ་འཇོག་བྱེད་མི་ཐུབ། འོན་ཀྱང་ཁྱེད་ཀྱིས་<a href="%s">རང་གི་སྒྲིག་ཆས་དང་འཚམ་པའི་གདོད་མའི app</a> བརྒྱུད་ནས་ཡིག་ཆ་སྐྱེལ་འཇོག་བྱེད་ཐུབ།

en: The website of the theme author, as found in the theme header.
bo: དཔེ་སྒྲོམ་གྱི་མགོ་བྱང་ཁྲོད་ནས་རྙེད་པའི་དཔེ་སྒྲོམ་རྩོམ་པ་པོའི་དྲ་ཚིགས།

en: The website of the theme author, transformed for display.
bo: དཔེ་སྒྲོམ་རྩོམ་པ་པོའི་དྲ་ཚིགས། དབྱིབས་རྣམ་སྒྱུར་ནས་འགྲེམས་སྟོན།

en: The website of the theme author.
bo: དཔེ་སྒྲོམ་རྩོམ་པ་པོའི་དྲ་ཚིགས།

en: The wp-content directory
bo: wp-content ཡི་དཀར་ཆག

en: The wren<br>Earns his living<br>Noiselessly.
bo: ནགས་བྱིའུ་ཡི་<br>ལྷིང་འཇགས་ཀྱི་<br>འཚོ་བ་སྐྱེལ་སྟངས།

en: Theme
bo: བརྗོད་གཞི།

en: Theme Details
bo: དཔེ་སྒྲོམ་གྱི་ཞིབ་ཕྲའི་གནས་ཚུལ།

en: Theme Location
bo: དཔེ་སྒྲོམ་གྱི་གནས་ཡུལ།

en: Theme Options
bo: དཔེ་སྒྲོམ་གྱི་འདེམས་བྱང་།

en: Theme Versions
bo: དཔེ་སྒྲོམ་གྱི་ཐོན་རིམ།

en: Theme could not be resumed because it triggered a <strong>fatal error</strong>.
bo: དཔེ་སྒྲོམ་བསྐྱར་སྤྱོད་མ་བྱས་དོན་ནི་དེས་ <strong>ནོར་འཁྲུལ་ཚབས་ཆེན་</strong> ཞིག་བཟོ་སྲིད་པས་ཡིན།

en: Theme deleted.
bo: དཔེ་སྒྲོམ་བསུབ་ཟིན།

en: Theme directory location
bo: དཔེ་སྒྲོམ་དཀར་ཆག་གི་གནས་ཡུལ།

en: Theme downgrade failed.
bo: དཔེ་སྒྲོམ་རིམ་འབེབས་བྱ་མ་ཐུབ།

en: Theme downgraded successfully.
bo: དཔེ་སྒྲོམ་བདེ་བླག་ངང་རིམ་འབེབས་བྱས་ཟིན།

en: Theme features
bo: དཔེ་སྒྲོམ་གྱི་ཁྱད་གཤིས།

en: Theme installation failed.
bo: དཔེ་སྒྲོམ་སྒྲིག་འཇུག་བྱེད་མ་ཐུབ།

en: Theme installed successfully.
bo: དཔེ་སྒྲོམ་སྒྲིག་འཇུག་བྱ་ཐུབ་སོང་།

en: Theme name
bo: དཔེ་སྒྲོམ་གྱི་མིང་།

en: Theme resumed.
bo: དཔེ་སྒྲོམ་མུ་མཐུད་དུ་བྱས་ཟིན།

[ctx: Theme starter content]
en: A homepage section
bo: གཙོ་ངོས་ཀྱི་ས་བཅད།

[ctx: Theme starter content]
en: About
bo: གང་དེའི་སྐོར།

[ctx: Theme starter content]
en: About This Site
bo: དྲ་ཚིགས་འདིའི་སྐོར།

[ctx: Theme starter content]
en: Address
bo: སྡོད་གནས།

[ctx: Theme starter content]
en: Archives
bo: ཚགས་ཉར།

[ctx: Theme starter content]
en: Blog
bo: པོད་ཁུག

[ctx: Theme starter content]
en: Calendar
bo: ལོ་ཐོ།

[ctx: Theme starter content]
en: Categories
bo: དཀར་ཆག

[ctx: Theme starter content]
en: Contact
bo: འབྲེལ་གཏུག

[ctx: Theme starter content]
en: Email
bo: ཡིག་ཟམ།

[ctx: Theme starter content]
en: Find Us
bo: ང་ཚོར་འབྲེལ་གཏུགས།

[ctx: Theme starter content]
en: Home
bo: གཙོ་ངོས།

[ctx: Theme starter content]
en: Hours
bo: ལས་གཉེར་དུས་ཚོད།

[ctx: Theme starter content]
en: Meta
bo: ཟུར་བརྗོད།

[ctx: Theme starter content]
en: Monday&ndash;Friday: 9:00AM&ndash;5:00PM
bo: གཟའ་ཟླ་བ།&ndash;གཟའ་པ་སངས།: 9:00&ndash;17:00

[ctx: Theme starter content]
en: News
bo: འཕྲིན་གསར།

[ctx: Theme starter content]
en: Recent Comments
bo: ཉེ་མཆན།

[ctx: Theme starter content]
en: Recent Posts
bo: ཉེ་རྩོམ།

[ctx: Theme starter content]
en: Saturday &amp; Sunday: 11:00AM&ndash;3:00PM
bo: གཟའ་སྤེན་པ། &amp; གཟའ་ཉི་མ།: 11:00&ndash;15:00

[ctx: Theme starter content]
en: Search
bo: བཤེར་འཚོལ།

[ctx: Theme starter content]
en: This is a page with some basic contact information, such as an address and phone number. You might also try a plugin to add a contact form.
bo: ཤོག་ངོས་འདིར་གཞི་རྩའི་འབྲེལ་གཏུག་ཆ་འཕྲིན་ཁ་ཤས་འདུས་ཡོད། ས་གནས་དང་འབྲེལ་གཏུགས་ཁ་པར་ཡིན་ཁ་འདྲ། ཁྱེད་རང་གིས་ཀྱང་མཐུད་སྣེ་སྤྱད་ནས་འབྲེལ་གཏུག་རེའུ་མིག་ཁ་སྣོན་བྱེད་ཆོག

[ctx: Theme starter content]
en: This is an example of a homepage section. Homepage sections can be any page other than the homepage itself, including the page that shows your latest blog posts.
bo: འདི་ནི་མདུན་ངོས་ས་བཅད་ཀྱི་དཔེ་མཚོན་ཞིག་རེད། མདུན་ངོས་ས་བཅད་ནི་དྲ་ངོས་དང་པོ་ཕུད་གཞན་གང་ཡང་མིན་པའི་ཚུད་པའི་རྩོམ་ཡིག་པོད་ཁུག་གསར་བ་དེ་མངོན་ཡོད་པའི་ངོས་ཤིག་རེད།

[ctx: Theme starter content]
en: This may be a good place to introduce yourself and your site or include some credits.
bo: འདི་ནི་རང་ཉིད་ངོ་སྤྲོད་བྱེད་ས་ཡག་ཤོས་ཤིག་ཡིན་ན་ཐང་། ཁྱེད་ཀྱི་དྲ་ཚིགས་དང་ཡང་ན་ལས་བཟོ་བའི་མིང་ཐོ་སོགས་བླུགས་ཀྱང་ཆོག

[ctx: Theme starter content]
en: Welcome to your site! This is your homepage, which is what most visitors will see when they come to your site for the first time.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་དྲ་ཚིགས་ལ་སླེབས་པར་དགའ་བསུ་ཞུ། འདི་ནི་ཁྱེད་ཀྱི་གཙོ་ངོས་རེད། སྐུ་མགྲོན་མང་ཆེ་བས་ཐེངས་དང་པོར་བཅར་འདྲི་བྱེད་དུས་སུ་མཐོང་བའི་ཤོག་ངོས་ཀྱང་ཡིན།

en: Theme will be auto-updated.
bo: དཔེ་སྒྲོམ་རང་འགུལ་གྱིས་གསར་བཅོས་བྱེད་པ་ཡིན།

en: Theme will no longer be auto-updated.
bo: དཔེ་སྒྲོམ་རང་འགུལ་གྱིས་གསར་བཅོས་མི་བྱེད་པ་ཡིན།

en: Theme without %s
bo: དཔེ་སྒྲོམ་ %s དེ་མེད།

en: Themes
bo: དཔེ་སྒྲོམ།

en: Themes add your site&#8217;s look and feel. It&#8217;s important to keep them up to date, to stay consistent with your brand and keep your site secure.
bo: དཔེ་སྒྲོམ་གྱིས་ཁྱེད་ཀྱི་དྲ་ཚིགས་ཀྱི་ཕྱི་ཚུལ་དང་ཚོར་སྣང་ཁ་སྣོན་བྱས་ཡོད། དེ་ཚོར་ཆེས་གསར་བའི་རྣམ་པ་རྒྱུན་འཁྱོངས་བྱེད་དུ་བཅུག་ན་ཁྱེད་ཀྱི་ཚོང་རྟགས་དང་གཅིག་མཐུན་རྒྱུན་འཁྱོངས་བྱེད་པ་དང་དྲ་ཚིགས་བདེ་འཇགས་ལ་ཁག་ཐེག་བྱེད་པ་ཡིན།

en: Themes directory location
bo: དཔེ་སྒྲོམ་དཀར་ཆག་གི་གནས་ཡུལ།

en: Themes directory size
bo: དཔེ་སྒྲོམ་དཀར་ཆག་གི་ཆེ་ཆུང་།

en: There appear to be no issues with plugin and theme auto-updates.
bo: མཐུད་སྣེ་དང་དཔེ་སྒྲོམ་རང་འགུལ་གསར་བཅོས་ལ་གནད་དོན་གང་ཡང་མི་འདུག

en: There are no associated subtitles.
bo: འབྲེལ་བ་ཡོད་པའི་བརྙན་ཡིག་མེད།

en: There are no events scheduled near you at the moment. Would you like to <a href="%s">organize a WordPress event</a>?
bo: ད་ལྟ་འདིར་བྱུང་བ་(event)གང་ཡང་དུས་བཀག་བྱས་མིན་འདུག <a href="%s">ལས་རིམ་སྒྲིག་</a>འདོད་དམ།

en: There are no options for this widget.
bo: ལྷུ་ཆུང་འདིར་འདེམས་བྱང་མཁོ་སྤྲོད་བྱས་མེད།

en: There are no pages.
bo: ཤོག་ངོས་མེད།

en: There are no rated items for this period
bo: ད་ལྟའི་དུས་འདིར་ཚད་གཞལ་ཡོད་པའི་དངོས་པོ་གཅིག་ཀྱང་མི་འདུག

en: There are no valid users selected for deletion.
bo: བསུབ་ཐུབ་པའི་བཀོལ་སྤྱོད་པ་གཅིག་ཀྱང་མི་འདུག

en: There are no valid users selected for removal.
bo: བསུབ་ཆོག་པའི་བཀོལ་སྤྱོད་པ་མི་འདུག

en: There are no widgets available.
bo: སྤྱོད་རུང་པའི་ལྷུ་ཆུང་མི་འདུག

en: There are some invalid menu items. Please check or delete them.
bo: ནུས་མེད་དཀར་ཆག་འགའ་འདུག བསྐྱར་གསོའམ་བསུབ་པ་གང་རུང་བྱེད་རོགས།

en: There are unsaved changes that will be lost. 'OK' to continue, 'Cancel' to return to the Image Editor.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་བཟོ་བཅོས་ཤིག་ཉར་ཚགས་བྱས་མི་འདུག འགྲིག་ལ་མནན་ནས་མུ་མཐུད་པ་དང་། ཕྱིར་འཐེན་ལ་མནན་ནས་ཕྱིར་པར་རིས་བཟོ་བཅོས་ལ་འགྲོ་ཆོག

en: There does not seem to be any new mail.
bo: གློག་འཕྲིན་གསར་པ་མི་འདུག

en: There has been an error cropping your image.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་བརྙན་རིས་དྲས་གཏུབ་བྱེད་དུས་ནོར་འཁྲུལ་བྱུང་སོང་།

en: There is %d error which must be fixed before you can save. | There are %d errors which must be fixed before you can save.
bo[0]: ཁྱེད་རང་གིས་ཉར་ཚགས་མ་བྱས་གོང་དུ་ནོར་འཁྲུལ %d ལ་ངེས་པར་ཏུ་དག་བཅོས་བྱེད་དགོས།

en: There is a more recent autosave of your changes than the one you are previewing. <a href="%s">Restore the autosave</a>
bo: ཁྱེད་རང་གིས་སྔོན་ལྟ་བྱེད་བཞིན་པ་དེ་ལས་ཀྱང་གསར་བའི་རང་འགུལ་ཉར་ཚགས་ཤིག་ཡོད། <a href="%s">རང་འགུལ་ཉར་ཚགས་སླར་གསོ་བྱེད།</a>

en: There is a new version of %1$s available, but it does not work with your version of PHP. <a href="%2$s" %3$s>View version %4$s details</a> or <a href="%5$s">learn more about updating PHP</a>.
bo: %1$s ཡི་ཐོན་རིམ་གསར་བ་སྤྱོད་རུང་གི་ཡོད། འོན་ཀྱང་དེ་ཁྱེད་ཀྱི PHP ཡི་ཐོན་རིམ་དང་མི་འཚམ། <a href="%2$s" %3$s>%4$s ཞིབ་ཕྲའི་ཐོན་རིམ་ལ་ལྟ་ཞིབ་བྱེད་</a> པའམ་ཡང་ན་ <a href="%5$s">PHP གསར་བཅོས་སྐོར་ལ་ཞིབ་ཏུ་རྒྱུས་ལོན་བྱེད།</a>

en: There is a new version of %1$s available. <a href="%2$s" %3$s>View version %4$s details</a> or <a href="%5$s" %6$s>update now</a>.
bo: %1$s ཐོན་རིམ་གསར་པ་སླེབས་འདུག <a href="%2$s" %3$s>ཐོན་རིམ་ %4$s ཞིབ་ཕྲའི་གནས་ཚུལ་ལ་བལྟ།</a> ཡང་ན། <a href="%5$s" %6$s>ད་ལྟ་གསར་བཅོས་བྱེད།</a>.

en: There is a new version of %1$s available. <a href="%2$s" %3$s>View version %4$s details</a>.
bo: %1$s ཐོམ་རིམ་གསར་པ་སླེབས་འདུག <a href="%2$s" %3$s>ཐོན་རིམ་%4$s ཞིབ་ཕྲའི་གནས་ཚུལ་ལ་བལྟ།</a>

en: There is a new version of %1$s available. <a href="%2$s" %3$s>View version %4$s details</a>. <em>Automatic update is unavailable for this plugin.</em>
bo: %1$s ཐོམ་རིམ་གསར་པ་སླེབས་འདུག <a href="%2$s" %3$s>ཐོན་རིམ་%4$s ཞིབ་ཕྲའི་གནས་ཚུལ་ལ་བལྟ།</a> <em>མཐུད་སྣེ་འདིར་རང་འགུལ་གསར་བཅོས་བྱེད་པའི་ནུས་པ་མེད།</em>

en: There is a new version of %s available, but it does not work with your version of PHP.
bo: %s  PHP བཟོ་དབྱིབས་གསར་བ་ཞིག་ཡོད་ཀྱང་དེས་ཁྱེད་ཀྱི་ PHP བཟོ་དབྱིབས་དང་མཉམ་དུ་ལས་ཀ་བྱེད་ཀྱི་མི་འདུག །

en: There is a pending change of the admin email to %s.
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་རང་གི་གློག་འཕྲིན་དེ་བཅོས་ནས%s ལ་བཟོ་བཞིན་ཡོད།

en: There is a pending change of your email to %s.
bo: %s གློག་འཕྲིན་འདི་ལ་བརྗེ་སྒྱུར་བྱེད་པའི་ཆོག་མཆན་སྒུག་བཤེར་ཡིན།

en: There is a revision of this post that is more recent.
bo: མ་གཞི་གྲངས་མཛོད་དུ་རྩོམ་ཡིག་གི་ད་ལྟའི་གནས་བབས་ལས་ཀྱང་གསར་བའི་པར་གཞི་འདུག

en: There is an autosave of this post that is more recent than the version below.
bo: རྩོམ་འདིའི་རང་འགུལ་ཉར་ཚགས་ནི་གཤམ་གྱི་ཐོན་རིམ་ལས་ཀྱང་གསར་བ་ཡིན།

en: There is an autosave of this post that is more recent than the version below. <a href="%s">View the autosave</a>
bo: རྩོམ་ཡིག་རང་འགུལ་ཉར་ཚགས་འདི་ཉར་ཚགས་སྔོན་མ་<a href="%s">རང་འགུལ་ཉར་ཚགས་འཆར།</a>ལས་གསར་པ་ཡིན།

en: There is no autosave revision for this post.
bo: རྩོམ་འདིར་རང་འགུལ་ཉར་ཚགས་ཀྱི་བཟོ་བཅོས་པར་གཞི་མེད།

en: There is no excerpt because this is a protected post.
bo: གནད་བསྡུས་འདོན་སྤྲོད་བྱ་མ་ཐུབ། འདི་ནི་གསང་གྲངས་གི་སྲུང་སྐྱོབ་ཐེབས་རྩོམ་ཞིག་ཡིན།

en: There is no poster image currently selected
bo: མིག་སྔར་འགྲེམས་ཤོག་བརྙན་རིས་གང་ཡང་འདེམས་མི་འདུག

en: There was a configuration error. Please contact the server administrator.
bo: སྡེབ་སྒྲིག་ནོར་འཁྲུལ། ཁྱེད་ཀྱི་ཞབས་ཞུ་ཆས་དོ་དམ་པར་འབྲེལ་གཏུགས་བྱ་རོགས།

en: There was an authentication problem. Please reload and try again.
bo: ར་སྤྲོད་ལ་གནད་དོན་བྱུང་བས། གསར་འདོན་བྱས་ནས་ཡང་བསྐྱར་ཚོད་ལྟ་བྱ་རོགས།

en: There were no comments to check. Akismet will only check comments awaiting moderation.
bo: ཞིབ་བཤེར་བྱ་དགོས་པའི་དཔྱད་མཆན་མེད། Akismet ཡིས་བཤེར་སྒུག་ཁྲོད་ཀྱི་དཔྱད་མཆན་ཁོ་ནར་ཞིབ་བཤེར་བྱེད་པ་ཡིན།

en: These plugins are now up to date:
bo: མཐུད་སྣེ་འདི་དག་ད་ལྟ་ཆེས་གསར་བ་ཡིན་ཏེ:

en: These settings alter where and how parts of WordPress are loaded.
bo: སྒྲིག་འགོད་འདི་དག་གིས་ WordPress ཡི་འཇུག་པའི་གནས་ཡུལ་དང་རྣམ་པར་འགྱུར་བ་གཏོང་སྲིད།

en: These settings may be overridden for individual articles.
bo: སྒྲིག་སྟེགས་འདི་ཚོ་རྩོམ་ཡིག་རེ་རེའི་ཆེད་རྡོག་རྫི་གཏོང་ཆོག

en: These themes are now up to date:
bo: དཔེ་སྒྲོམ་འདི་དག་ད་ལྟ་ཆེས་གསར་བ་ཡིན་ཏེ:

en: These themes failed to update:
bo: དཔེ་སྒྲོམ་འདི་དག་གསར་བཅོས་བྱ་མ་ཐུབ:

en: Thimbu
bo: ཐིམ་ཕུ།

en: Thimphu
bo: ཐིམ་ཕུ།

en: This Month
bo: ཟླ་བ་འདིར་

en: This Week
bo: བདུན་ཕྲག་འདིར་

en: This XML Sitemap is generated by WordPress to make your content more visible for search engines.
bo: XML Sitemap འདི་ནི WordPress ཡིས་སྐྱེད་གྲུབ་བྱས་པ་དང་ཁྱེད་ཀྱི་ནང་དོན་འཚོལ་བཤེར་མ་འཕྲུལ་གྱིས་དེ་བས་མཐོང་ཐུབ་པ་ཡིན།

en: This address is used for admin purposes, like new user notification.
bo: ས་གནས་འདི་ནི་དོ་དམ་གྱི་ཆེད་དུ་དམིགས་པ་ཡིན། དཔེར་ན་སྤྱོད་མཁན་གསར་བའི་བརྡ་སྦྱོར་ལྟ་བུ།

en: This block can only be used once.
bo: རྡོག་འདི་ཐེངས་གཅིག་ལ་མ་གཏོགས་སྤྱོད་མི་ཐུབ།

en: This block contains unexpected or invalid content.
bo: རྡོག་འདིར་ཐོལ་རྒྱག་གམ་ཡང་ན་ནུས་མེད་ཀྱི་ནང་དོན་ཚུད་འདུག

en: This block has encountered an error and cannot be previewed.
bo: རྡོག་འདི་ནོར་འཁྲུལ་ཞིག་དང་འཕྲད་པས་སྔོན་ལྟ་བྱ་ཐབས་མི་འདུག

en: This category already exists.
bo: རིགས་དབྱེ་འདི་སྔོན་ནས་འདུག

en: This category cannot be added. Please change the name and try again.
bo: རིགས་དབྱེ་འདི་གསར་སྣོན་བྱ་མ་ཐུབ། མིང་བཟོ་བཅོས་བྱས་རྗེས་ཡང་བསྐྱར་ཚོད་ལྟ་བྱ་རོགས།

en: This changeset cannot be further modified.
bo: བརྗེ་ལེན་ཚོགས་འདི་ལ་དེ་ལས་ལྷག་པའི་བཟོ་བཅོས་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: This color combination may be hard for people to read.
bo: ཁ་དོག་འདི་མཉམ་སྡེབ་བྱས་ཚེ་ཀློག་མཁན་གྱིས་ཀློག་འདོན་བྱེད་པར་དཀའ་ངལ་བཟོ་སྲིད།

en: This column count exceeds the recommended amount and may cause visual breakage.
bo: སྟར་གྲངས་འདི་འོས་སྦྱོར་གྱི་གྲངས་ཀ་ལས་བརྒལ་ན་མཐོང་ཚོར་ལ་སྐྱོན་ཐེབས་སྲིད།

en: This comment is already approved.
bo: དཔྱད་མཆན་འདིར་ཆོག་མཆན་ཐོབ་འདུག

en: This comment is already in the Trash.
bo: དཔྱད་མཆན་འདི་སྔོན་ནས་སྙིགས་སྣོད་དུ་འདུག

en: This comment is already marked as spam.
bo: དཔྱད་མཆན་འདི་སྙིགས་མཆན་དུ་རྟགས་བརྒྱབ་ཟིན།

en: This comment is currently approved.
bo: མིག་སྔའི་དཔྱད་མཆན་འདིར་ཆོག་མཆན་ཐོབ་འདུག

en: This comment is currently in the Trash.
bo: དཔྱད་མཆན་འདི་བསུབ་ཟིན་འདུག

en: This comment is currently marked as spam.
bo: དཔྱད་མཆན་འདི་མིག་སྔར་མཁོ་མེད་ལྟར་རྟགས་བརྒྱག་འདུག

en: This content is password protected. To view it please enter your password below:
bo: འདི་ནི་གསང་གྲངས་གི་སྲུང་སྐྱོབ་ཐེབས་རྩོམ་ཞིག་ཡིན་སྟབས་ཁྱེད་ཀྱིས་གསང་གྲངས་འདོན་སྤྲོད་བྱེད་དགོས:

en: This content was deleted by the author.
bo: ནང་དོན་འདི་རྩོམ་པ་པོས་སུབ་ཟིན།

en: This could mean that connections are failing to WordPress.org.
bo: འདིས་ནི་མིག་སྔར WordPress.org དང་འབྲེལ་མཐུད་བྱེད་མི་ཐུབ་པ་མཚོན་པ་ཡིན།

en: This data is used to provide general enhancements to WordPress, which includes helping to protect your site by finding and automatically installing new updates. It is also used to calculate statistics, such as those shown on the <a href="%s">WordPress.org stats page</a>.
bo: གཞི་གྲངས་འདི་ནི WordPress ལེགས་བཅོས་གཏོང་བར་བཀོལ་བ་དང་། ཁྱེད་ལ་གསར་བཅོས་བཙལ་བ་དང་རང་འགུལ་སྒྲིག་འཇུག་ལ་བརྟེན་ནས་ཁྱེད་ཀྱི་དྲ་ཚིགས་ལ་སྲུང་སྐྱོང་བྱེད་པའང་འདུས། གཞི་གྲངས་འདི་ད་དུང་བསྡོམས་རྩིས་རྒྱག་པར་ཡང་བཀོལ་བ་ཡིན་ཏེ། དཔེར་ན <a href="%s">WordPress.org བསྡོམས་རྩིས་ཤོག་ངོས་</a> སུ་འཆར་བའི་གཞི་གྲངས་ལྟ་བུ།

en: This draft comes from your <a href="%s">unpublished customization changes</a>. You can edit, but there is no need to publish now. It will be published automatically with those changes.
bo: མ་ཟིན་འདི་<a href="%s">མ་སྤེལ་བའི་ཆེད་སྒྲིག</a>ཁོངས་ནས་སླེབས། ཁྱེད་ཀྱི་རྩོམ་སྒྲིག་བྱེད་ཆོག་འོན་ཀྱང་ད་ལྟ་སྤེལ་མི་དགོས། འགྱུར་བ་གཏོར་རིམ་བཞིན་སྤེལ་འགྲོ་བ་ཡིན།

en: This email may be different from your personal email address.
bo: གློག་ཡིག་གི་ས་གནས་འདི་མི་སྒེར་གྱི་གློག་ཡིག་ས་གནས་དང་མི་མཚུངས་པ་ཞིག་ཡིན་ཀྱང་ཆོག

en: This embed may not preserve its aspect ratio when the browser is resized.
bo: བཤར་ལྟ་ཆས་ཀྱི་ཆེ་ཆུང་ལེགས་སྒྲིག་བྱེད་དུས་སུ་བཙུད་འཇུག་འདི་དཀྱིས་ཞེང་བསྡུར་ཚད་སོར་འཇོག་བྱེད་མི་ཐུབ་ཀྱང་སྲིད།

en: This embed will preserve its aspect ratio when the browser is resized.
bo: བཤར་ལྟ་ཆས་ཀྱི་ཆེ་ཆུང་ལེགས་སྒྲིག་བྱེད་དུས་སུ་བཙུད་འཇུག་འདི་དཀྱིས་ཞེང་བསྡུར་ཚད་སོར་འཇོག་བྱེད་པ་ཡིན།

en: This feature requires inline frames. You have iframes disabled or your browser does not support them.
bo: བྱེད་ནུས་འདིར iframe ཡི་རྒྱབ་སྐྱོར་ཐོབ་དགོས། ཁྱེད་ཀྱིས iframe ཡི་མངོན་སྟོན་བཀག་འདུག་པའམ་ཡང་ན་ཁྱེད་ཀྱི་བཤར་ལྟ་ཆས་ཀྱིས་བྱེད་ནུས་འདིར་རྒྱབ་སྐྱོར་མི་ཐོབ།

en: This file is empty. Please try another.
bo: ཡིག་ཆ་སྟོང་བ་རེད། གཞན་པ་འདེམས་རོགས།

en: This file is not an image. Please try another.
bo: ཡིག་ཆ་འདི་བརྙན་རིས་མ་རེད། ཡིག་ཆ་གཞན་པ་འདེམས་རོགས།

en: This file is too big. Files must be less than %s KB in size.
bo: ཡིག་ཆ་འདི་ཆེ་དྲགས་སོང་། ཆེ་ཆུང་ངེས་པར་ཏུ %s KB ལས་ཆུང་བ་དགོས།

en: This file no longer needs to be included.
bo: ད་ནི་ཡིག་ཆ་འདི་འདུས་དགོས་དོན་མེད།

en: This form is not live-previewable.
bo: རེའུ་མིག་འདི་ལ་སྐབས་ཐོག་སྔོན་ལྟ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: This image cannot be displayed in a web browser. For best results convert it to JPEG before uploading.
bo: བརྙན་རིས་དེ་དྲ་རྒྱའི་བཤར་ཆས་ནང་མངོན་མི་ཐུབ། ཆེས་ལེགས་པའི་ཕན་འབྲས་ཐོབ་ཆེད། སྐྱེལ་འཇོག་མ་བྱས་གོང JPEG རུ་བརྗེ་སྒྱུར་བྱ་རོགས།

en: This image has an empty alt attribute
bo: བརྙན་རིས་འདིར alt གཏོགས་གཤིས་སྟོང་བ་ཡོད་འདུག

en: This image has an empty alt attribute; its file name is %s
bo: བརྙན་རིས་འདིར alt གཏོགས་གཤིས་སྟོང་བ་ཡོད་འདུག དེའི་ཡིག་ཆའི་མིང་ནི། %s

en: This is an example page. It's different from a blog post because it will stay in one place and will show up in your site navigation (in most themes). Most people start with an About page that introduces them to potential site visitors. It might say something like this:
bo: འདི་ནི་དཔེ་མཚོན་གྱི་ཤོག་ངོས་ཤིག་ཡིན། དེ་ནི་པོད་ཁུག་གི་རྩོམ་ཡིག་དང་མི་འདྲ་བར་གནས་ཡུལ་གཅིག་ཏུ་སོར་འཇོག་བྱེད་པ་མ་ཟད་དཔེ་སྒྲོམ་མང་ཆེ་བའི་ནང་དུ་ཁྱེད་ཀྱི་དྲ་ཚིགས་ཀྱི་ཕྱོགས་སྟོན་ཁྲོད་དུ་འཆར་བ་ཡིན། མང་ཤོས་ཀྱིས་ངེད་ཀྱི་སྐོར་ཅེས་པའི་ཤོག་ངོས་ནས་འགོ་བཙུགས་ཏེ་དྲ་ཚིགས་ཀྱི་ཀློག་པ་པོར་རང་ཉིད་ངོ་སྤྲོད་བྱེད་པ་ནི་དཔེར་ན་འདི་ལྟར:

en: This is larger than the maximum size. Please try another.
bo: ཡིག་ཆ་དེ་ཆེ་ཆུང་ཆེ་ཤོས་ལས་བརྒལ་འདུག ཡིག་ཆ་གཞན་པ་བཀོལ་རོགས།

en: This is the short link.
bo: འདི་ནི་སྦྲེལ་ཐུང་ཡིན།

en: This item has already been deleted.
bo: ཡིག་ཆ་དེ་སྔོན་ནས་བསུབ་ཟིན་འདུག

en: This link is not live-previewable.
bo: སྦྲེལ་མཐུད་འདི་ལ་སྐབས་ཐོག་སྔོན་ལྟ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: This meta box is not compatible with the block editor.
bo: ཟུར་བརྗོད་དཔེ་དུམ་འདི་རྡོག་རྩོམ་སྒྲིག་ཆས་དང་འཆམ་མཐུན་མིན།

en: This meta box, from the %s plugin, is not compatible with the block editor.
bo: མཐུད་སྣེ %s ལས་འཕྲོས་པའི་ཟུར་བརྗོད་དཔེ་དུམ་དང་རྡོག་རྩོམ་སྒྲིག་ཆས་གཉིས་འཆམ་མཐུན་མིན།

en: This notice was triggered by the %s handle.
bo: དོ་སྣང་འདི་ནི་ཡུ་བ %s ནས་བཏང་བ་ཡིན།

en: This page allows direct access to your site settings. You can break things here. Please be cautious!
bo: ཤོག་ངོས་འདིས་ཐད་ཀར་དུ་ཁྱེད་རང་གི་དྲ་ཚིགས་སྒྲིག་འགོད་ལ་བཅར་འདྲི་བྱེད་རུང་བས། སྒྲིག་འགོད་ལ་ནོར་སྐྱོན་བྱུང་ཚེ་དྲ་ཚིགས་ལ་གཏོར་སྐྱོན་བཟོ་ཉེན་ཡོད་སྟབས། གཟབ་གཟབ་གནང་རོགས།

en: This page can show you every detail about the configuration of your WordPress website. For any improvements that could be made, see the <a href="%s">Site Health Status</a> page.
bo: ཤོག་ངོས་འདི་རུ་ཁྱེད་ཀྱི་ WordPress དྲ་ཚིགས་ཀྱི་སྡེབ་སྒྲིག་སྐོར་གྱི་གནས་ཚུལ་ཞིབ་ཕྲ་ཡོངས་སུ་འཆར་ཐུབ་པ་དང་། གལ་སྲིད་ལེགས་བཅོས་བྱ་དགོས་པའི་སྡེ་ཚན་རེ་ཡོད་ཚེ་ <a href="%s">དྲ་ཚིགས་ཀྱི་བདེ་ཐང་</a> ཤོག་ངོས་སུ་གཟིགས་རོགས།

en: This plugin is already installed.
bo: མཐུད་སྣེ་འདི་སྔ་ས་ནས་བཅུག་ཟིན་འདུག

en: This post could not be reblogged.
bo: རྩོམ་ཡིག་འདི་བསྐྱར་སྤེལ་བྱེད་ཐུབ་པ་མི་འདུག

en: This post is already being edited
bo: རྩོམ་འདིར་རྩོམ་སྒྲིག་བྱས་ཟིན།

en: This post is password protected. Enter the password to view comments.
bo: རྩོམ་འདིར་གསང་གྲངས་གི་སྲུང་སྐྱོབ་ཐེབས་པས་དཔྱད་མཆན་ལ་ལྟ་དགོས་ན་གསང་གྲངས་བླུགས་རོགས།

en: This preview is unavailable in the editor.
bo: སྔོན་ལྟ་འདི་བཟོ་བཅོས་ཆས་ཀྱི་ཁྲོད་དུ་སྤྱོད་མི་ཐུབ།

en: This resource is provided by your web host, and is specific to your site. For more information, <a href="%s" target="_blank">see the official WordPress documentation</a>.
bo: ཐོན་ཁུངས་འདི་ནི་ཁྱེད་ཀྱི་དྲ་ཚིགས་གཙོ་འཕྲུལ་གྱིས་མཁོ་སྤྲོད་བྱས་པ་དང་ཁྱེད་ཀྱི་དྲ་ཚིགས་ཁོ་ནར་དམིགས་པ་ཡིན། དེ་ལས་མང་བའི་གནས་ཚུལ་མཁྱེན་འདོད་ན་ <a href="%s" target="_blank">WordPress གཞུང་ཕྱོགས་ཀྱི་ཡིག་ཚགས་ལ་གཟིགས་རོགས།</a>

en: This screen allows you to edit fields for metadata in a file within the media library.
bo: ངོས་འདིར་ཁྱེད་ཀྱིས་སྨྱན་མཛོད་དུ་ཡོད་པའི་ཡིག་ཆའི་ཟུར་བརྗོད་གཞི་གྲངས་རྩོམ་སྒྲིག་བྱེད་ཆོག

en: This screen is used for managing your navigation menus.
bo: འཆར་ཤེལ་འདི་ནི་ཁྱེད་ཀྱི་ཕྱོགས་སྟོན་གདམ་ཐོ་དོ་དམ་བྱེད་ཆས་ཡིན།

en: This screen provides many options for controlling the management and display of comments and links to your posts/pages. So many, in fact, they will not all fit here! :) Use the documentation links to get information on what each discussion setting does.
bo: This screen provides many options for controlling the management and display of comments and links to your posts/pages. So many, in fact, they won&#8217;t all fit here! :) Use the documentation links to get information on what each discussion setting does.

en: This screen shows an individual user all of their sites in this network, and also allows that user to set a primary site. They can use the links under each site to visit either the front end or the dashboard for that site.
bo: འཆར་ངོས་འདི་ན་དྲ་གནས་འདིིའི་དྲ་ཚིགས་བཀོལ་སྤྱོད་པ་ཆ་ཚང་ཡོད་ལ། བཀོལ་སྤྱོད་པ་རེ་རེས་དྲ་ཚིགས་གཙོ་ངོས་ཀྱང་འདི་ནས་བཟོ་ཆོག དྲ་ཚིགས་རེ་རེའི་གཤམ་གྱི་མཐུད་སྤྲེལ་དུ་མནན་ནས་དྲ་ཚིགས་སོ་སོའི་མདུན་རྒྱབ་གང་ལ་ཡང་བལྟ་ཐུབ།

en: This sidebar is no longer available and does not show anywhere on your site. Remove each of the widgets below to fully remove this inactive sidebar.
bo: ཕྱོགས་མཐའི་ཡོ་ཆས་འདི་སྤྱོད་རུང་མ་རེད་ལ། དྲ་ངོས་གང་དུ་ཤར་མི་འདུག ནུས་མེད་ཕྱོགས་མཐའི་ཡོ་ཆས་རྣམས་བསུབ་པར་གཤམ་ནས་ཕྱོགས་མཐའི་ཡོ་ཆས་རེ་རེ་བྱས་ནས་བསུབ་རོགས།

en: This site has been archived or suspended.
bo: དྲ་ཚིགས་དེ་ཚགས་ཉར་རམ་བཀལ་འདུག

en: This site has not been activated yet. If you are having problems activating your site, please contact %s.
bo: དྲ་ཚིགས་དེ་ད་དུང་སྐུལ་སློང་བྱས་མེད། གལ་ཏེ་ཁྱེད་ཀྱིས་དྲ་ཚིགས་སྐུལ་སློང་བྱེད་དུས་སུ་དཀའ་ངལ་ལ་འཕྲད་པ་ཡིན་ཚེ། %s ལ་འབྲེལ་གཏུགས་བྱ་རོགས།

en: This site is no longer available.
bo: དྲ་ཚིགས་དེ་སྤྱོད་རུང་མིན་པ།

en: This site's API key is hardcoded and cannot be changed via the API.
bo: དྲ་གནས་འདིའི་སྟེང་གི་API key ནི་ཐད་བཀོད་བྱས་ཟིན་འདུག དེར་བརྟེན་APIརྒྱུད་ནས་འགྱུར་བ་གཏོང་མི་ཐུབ།

en: This site's API key is hardcoded and cannot be deleted.
bo: དྲ་གནས་འདིའི་ API key ཐད་ཀར་བཀོད་འདུག་པས་སུབ་མི་ཐུབ།

en: This taxonomy is not hierarchical.
bo: རིགས་དགར་ཐབས་དེར་རིམ་པའི་འབྲེལ་བ་མི་ལྡན།

en: This text template will help you to create your website&#8217;s privacy policy.
bo: ཡི་གེའི་དཔེ་པང་འདིས་ཁྱེད་ལ་རང་གི་དྲ་ཚིགས་ཀྱི་སྒོས་གསང་སྲིད་ཇུས་གསར་སྐྲུན་བྱེད་པར་རོགས་རམ་བྱེད་ཐུབ།

en: This theme does not support video headers on this page. Navigate to the front page or another page that supports video headers.
bo: དཔེ་སྒྲོམ་འདིས་ཤོག་ངོས་འདིར་བརྙན་ཟློས་མགོ་བརྗོད་ལ་རྒྱབ་སྐྱོར་མི་བྱེད། མདུན་ཤོག་གམ་ཡང་ན་བརྙན་ཟློས་མགོ་བརྗོད་ལ་རྒྱབ་སྐྱོར་བྱེད་པའི་ཤོག་ངོས་ལ་བཅར་རོགས།

en: This theme does not work with your version of PHP.
bo: དཔེ་སྒྲོམ་འདི་ཁྱེད་ཀྱི PHP ཐོན་རིམ་དུ་ལས་ཀ་བྱེད་ཐབས་མི་འདུག

en: This theme does not work with your version of WordPress.
bo: དཔེ་སྒྲོམ་འདི་ཁྱེད་ཀྱི WordPress ཐོན་རིམ་དུ་ལས་ཀ་བྱེད་ཐབས་མི་འདུག

en: This theme does not work with your versions of WordPress and PHP.
bo: དཔེ་སྒྲོམ་འདི་ཁྱེད་ཀྱི WordPress དང PHP ཐོན་རིམ་དུ་ལས་ཀ་བྱེད་ཐབས་མི་འདུག

en: This theme failed to load properly and was paused within the admin backend.
bo: དཔེ་སྒྲོམ་འདི་ཚུལ་མཐུན་དུ་འཇུག་མ་ཐུབ་པ་དང་། དོ་དམ་ལྟག་རྒྱབ་ནས་སྐབས་སྡོད་བྱས་ཟིན་ཡོད།

en: This theme is already installed.
bo: དཔེ་སྒྲོམ་འདི་སྔ་ས་ནས་བཅུག་ཟིན་འདུག

en: This timezone does not observe daylight saving time.
bo: དུས་ཁུལ་དེར་དབྱར་ཁའི་དུས་ཚོད་མི་སྤྱོད།

en: This timezone is currently in daylight saving time.
bo: དུས་ཁུལ་དེར་དབྱར་ཁའི་དུས་ཚོད་ལམ་ལུགས་སྤྱོད་ཀྱིན་ཡོད།

en: This timezone is currently in standard time.
bo: དུས་ཁུལ་དེར་མིག་སྔར་ཚད་ལྡན་དུས་ཚོད་སྤྱོད་ཀྱིན་ཡོད།

en: This type of file cannot be edited.
bo: རིགས་གྲས་འདིའི་ཡིག་ཆར་རྩོམ་སྒྲིག་བྱ་མི་ཐུབ།

en: This username is invalid because it uses illegal characters. Please enter a valid username.
bo: སྤྱོད་མཁན་མིང་དེའི་ནང་དུ་ནུས་མེད་ཀྱི་ཡིག་རྟགས་འདུས་པས། ནུས་ལྡན་གྱི་སྤྱོད་མཁན་མིང་བླུགས་རོགས།

en: This video file is too large to use as a header video. Try a shorter video or optimize the compression settings and re-upload a file that is less than 8MB. Or, upload your video to YouTube and link it with the option below.
bo: བརྙན་ཟློས་ཡིག་ཆ་འདི་མགོ་བརྗོད་བརྙན་ཟློས་སུ་བཞག་ན་ཆེ་དྲགས་པས། དེ་ལས་ཐུང་བའི་བརྙན་ཟློས་སམ་ཡང་ན་ལེགས་འགྱུར་སྡུད་སྒྲིལ་བྱས་ཏེ 8MB ལས་ཆུང་བའི་ཡིག་ཆ་ཡང་བསྐྱར་སྐྱེལ་འཇོག་བྱེད་པའམ་ཡང་ན YouTube ནང་ལ་སྐྱེལ་འཇོག་བྱས་རྗེས་གཤམ་གྱི་འདེམས་བྱང་དེ་སྤྱད་ནས་དེར་སྦྲེལ་མཐུད་བྱེད་རོགས།

en: This widget may contain code that may work better in the &#8220;Custom HTML&#8221; widget. How about trying that widget instead?
bo: ལྷུ་ཆུང་འདི་ལ་ &#8220;རང་བཟོ HTML&#8221; ལྷུ་ཆུང་ཁྲོད་དུ་དེ་ལས་ཡག་པའི་ཚབ་ཨང་འདུས་སྲིད་པས། ལྷུ་ཆུང་དེར་ཚོད་ལྟ་བྱའམ།

en: This widget may have contained code that may work better in the &#8220;Custom HTML&#8221; widget. If you have not yet, how about trying that widget instead?
bo: ལྷུ་ཆུང་འདིའི་ནང་གི་ཚབ་ཨང་དེ་&#8220;རང་སྒྲུབ་ HTML&#8221; ལྷུ་ཆུང་ནང་དུ་བཞག་ན་འོས་པ་འདྲ། གལ་ཏེ་ཁྱེད་རང་གིས་སྤྱོད་མྱོང་མེད་ཚེ་&#8220;རང་སྒྲུབ་ HTML&#8221; ལྷུ་ཆུང་ཚོད་ལྟ་བྱེད་འོས།

en: This widget requires JavaScript.
bo: ཡོ་ཆས་འདི་ལ JavaScript ངེས་པར་དགོས།

en: This will be shown when someone hovers over the link in the blogroll, or optionally below the link.
bo: སུ་ཞིག་གིས་ཙིག་རྟགས་མཐུད་སྤྲེལ་སྟེང་དུ་བཞག་དུས་གཞི་ནས་འཆར་བ་ཡིན།

en: This will clear all items from the inactive widgets list. You will not be able to restore any customizations.
bo: འདིས་ཁྱེད་ཀྱིས་བེད་སྤྱོད་མེད་པའི་ལྷུ་ཆུང་ཆ་ཚང་གཙང་སེལ་བྱེད་ལ། དེ་ནས་རང་བཟོས་རྣམས་སོར་ལོག་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: This will contain all of your posts, pages, comments, custom fields, terms, navigation menus, and custom posts.
bo: འདིའི་ནང་དུ་ཁྱེད་ཀྱི་རྩོམ་ཡིག་དང་། ཤོག་ངོས། དཔྱད་མཆན། རང་བཟོས་ཡིག་དུམ། འགྲེལ་བྱང་། དཀར་ཆག རང་བཟོས་རྩོམ་ཡིག་སོགས་ནང་དོན་ཆ་ཚང་ཡོད།

en: This will remove the background image. You will not be able to restore any customizations.
bo: འདིས་རྒྱབ་ལྗོངས་པར་རིས་བསུབ་པ་ལས། རང་བཟོས་གང་ཡང་སོར་ལོག་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: This will remove the header image. You will not be able to restore any customizations.
bo: འདིས་འགོ་པར་བསུབ་པ་ལས། རང་བཟོས་གང་ཡང་སོར་ལོག་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: This will replace the current editor content with the last backup version. You can use undo and redo in the editor to get the old content back or to return to the restored version.
bo: འདིས་ཁྱེད་ཀྱི་ད་ལྟའི་ནང་དོན་རྣམས་ཐེངས་སྔོན་མཁོ་གྲབས་ཀྱིས་བརྗེས་འགྲོ་བ་རེད། སྔར་འགྲོ་དང་ཕྱིར་འགྲོ་ལག་ཆ་བེད་སྤྱོད་ཀྱིས་ད་ལྟའི་ནང་དོན་དང་ཐེངས་སྔོན་མའི་མཁོ་གྲབ་གཉིས་ཕར་ཚུལ་བརྗེ་ཆོག

en: This will restore the original background image. You will not be able to restore any customizations.
bo: འདིས་མ་ཕྱིའི་པར་རིས་གྲབ་ཉར་སོར་ལོག་བྱེད་པ་ལས། རང་འདེམས་གང་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: This will restore the original header image. You will not be able to restore any customizations.
bo: འདིས་མ་ཕྱིའི་འགོ་པར་སོར་ལོག་བྱེད་པ་ལས། རང་བཟོས་གང་ཡང་སོར་ལོག་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Three Columns
bo: སུམ་སྟར།

en: Three columns; equal split
bo: སུམ་སྟར། ཞེང་མཉམ།

en: Three columns; wide center column
bo: སུམ་སྟར། མཐའ་བྲལ་བའི་དཀྱིལ་སྟར།

en: Three.
bo: གསུམ་པ།

en: Thu
bo: གཟའ་ཕུར་བུ།

en: Thule
bo: ཐུ་ལི།

en: Thumbnail
bo: བསྡུས་རིས།

en: Thumbnail Height
bo: པར་ཆུང་གི་མཐོ་ཚད།

en: Thumbnail Settings
bo: བསྡུས་རིས་སྒྲིག་སྟེགས།

en: Thumbnail Settings Help
bo: བསྡུས་རིས་སྒྲིག་སྟེགས་རོགས་རམ།

en: Thumbnail Width
bo: པར་ཆུང་གི་ཞེང་ཚད།

en: Thumbnail size
bo: བསྡུས་རིས་ཆེ་ཆུང་།

en: Thumbnails are cropped to align.
bo: བསྡུས་རིས་སྙོམས་སྒྲིག་ལ་དྲས་གཏུབ་མི་བྱེད།

en: Thumbnails are not cropped.
bo: བསྡུས་རིས་དྲས་གཏུབ་མི་བྱེད།

en: Thunder Bay
bo: ཐཱན་ཌར་བེ།

en: Thursday
bo: གཟའ་ཕུར་བུ།

[ctx: Thursday initial]
en: T
bo: ཕུར

en: Tijuana
bo: ཏི་ཇུ་འ་ན།

en: Timbuktu
bo: ཊིམ་བུཀ་ཊུ།

en: Time
bo: ཆུ་ཚོད།

en: Time Format
bo: དུས་ཚོད་ཀྱི་རྣམ་གཞག

en: Time Slider
bo: འགྲིལ་རྡོག་ཆུ་ཚོད།

en: Time Zone
bo: དུས་ཁུལ།

en: Time to add some links! Click &#8220;%s&#8221; to start putting pages, categories, and custom links in your menu. Add as many things as you would like.
bo: ད་ནི་སྦྲེལ་མཐུད་ཁ་སྣོན་བྱེད་པའི་དུས་ལ་བབས་འདུག &#8220;%s&#8221; ལ་བསྣུན་ནས་ཤོག་ངོས་དང་རིགས་གྲས། རང་བཟོ་སྦྲེལ་མཐུད་སོགས་རང་གི་གདམ་ཐོར་ཁ་སྣོན་བྱེད་ཆོག་པ་དང་། ཅི་ཙམ་ཁ་སྣོན་བྱས་ཀྱང་གནད་དོན་མེད།

en: Timezone
bo: དུས་ཁུལ།

[ctx: TinyMCE]
en: Blocks
bo: རྡོག

[ctx: TinyMCE]
en: Formats
bo: རྣམ་གཞག

[ctx: TinyMCE]
en: Headings
bo: ཁ་བྱང་།

[ctx: TinyMCE]
en: Insert template
bo: དཔེ་པང་བར་འཇུག

[ctx: TinyMCE]
en: Templates
bo: དཔེ་པང་།

[ctx: TinyMCE menu]
en: Edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

[ctx: TinyMCE menu]
en: File
bo: ཡིག་ཆ།

[ctx: TinyMCE menu]
en: Format
bo: རྣམ་གཞག

[ctx: TinyMCE menu]
en: Insert
bo: བར་འཇུག

[ctx: TinyMCE menu]
en: Table
bo: རེའུ་མིག

[ctx: TinyMCE menu]
en: Tools
bo: ལག་ཆ།

[ctx: TinyMCE menu]
en: View
bo: ལྟ།

en: Tirane
bo: ཊི་ར་ནི།

en: Tiraspol
bo: ཊེ་ར་སི་པོལ།

en: Title
bo: ཁ་བྱང་།

en: Title Attribute
bo: ཁ་བྱང་གཏོགས་གཤིས།

en: Title and Post Editor
bo: ཁ་བྱང་དང་རྩོམ་ཡིག་བཟོ་བཅོས་ཆས།

en: Title attribute
bo: ཁ་བྱང་གཏོགས་གཤིས།

en: Title for the object, as it exists in the database.
bo: བྱ་ཡུལ་གྱི་ཁ་བྱང་། གཞི་གྲངས་མཛོད་དུ་ཉར།

en: Title for the widget
bo: ལྷུ་ཆུང་གི་ཁ་བྱང་།

en: Title of block type.
bo: རྡོག་པོའི་རིགས་གྲས་ཀྱི་ཁ་བྱང་།

en: Title:
bo: ཁ་བྱང:

en: To activate your user, please click the following link:
    
    %s
    
    After you activate, you will receive *another email* with your login.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་བཀོལ་སྤྱོད་མཁན་ཐོ་ཁོངས་སྐུལ་སློང་བྱ་དགོས་ན་གཤམ་གྱི་མཐུད་སྤྲེལ་དེ་མནན་རོགས།
    
    %s
    
    སྐུལ་སློང་གྲུབ་རྗེས་ཁྱེད་ལ་གློག་འཕྲིན་གཞན་ཞིག་འབྱོར་ངེས། གློག་འཕྲིན་དེའི་ཁྲོད་ཀྱི་ཆ་འཕྲིན་སྤྱད་ནས་ནང་འཇུག་བྱ་རོགས།

en: To assign menus to one or more theme locations, <strong>select a menu from each location&#8217;s dropdown</strong>. When you are finished, <strong>click Save Changes</strong>
bo: To assign menus to one or more theme locations, <strong>select a menu from each location&#8217;s drop down.</strong> When you&#8217;re finished, <strong>click Save Changes</strong>

en: To edit an existing menu, <strong>choose a menu from the dropdown and click Select</strong>
bo: To edit an existing menu, <strong>choose a menu from the drop down and click Select</strong>

en: To edit the featured image, you need permission to upload media.
bo: ཁྱད་ལྡན་བརྙན་རིས་ལ་རྩོམ་སྒྲིག་བྱེད་དགོས་ན། ཁྱེད་ལ་སྨྱན་གཟུགས་སྐྱེལ་འཇོག་གི་དབང་ཚད་དགོས་ཀྱི་འདུག

en: To edit this block, you need permission to upload media.
bo: རྡོག་འདི་ལ་རྩོམ་སྒྲིག་བྱེད་དགོས་ན། ཁྱེད་ལ་སྨྱན་གཟུགས་སྐྱེལ་འཇོག་གི་དབང་ཚད་དགོས་ཀྱི་འདུག

en: To enhance your site&#8217;s security, you should consider removing any themes you are not using. You should keep %1$s, the default WordPress theme, %2$s, your active theme, and %3$s, its parent theme.
bo: ཁྱེད་རང་གི་དྲ་ཚིགས་ཀྱི་བདེ་འཇགས་རང་བཞིན་ཇེ་དྲག་ཏུ་གཏོང་ཆེད་ང་ཚོའི་རེ་བ་ནི་ཁྱེད་རང་གིས་བཀོལ་སྤྱོད་མི་བྱེད་པའི་དཔེ་སྒྲོམ་གང་རུང་སུབ་ན་ལེགས། ཁྱེད་ཀྱི་སོར་བཞག་གི WordPress དཔེ་སྒྲོམ %1$s དང་མིག་སྔའི་དཔེ་སྒྲོམ %2$s དེ་བཞིན་ཕ་རྒྱུད་དཔེ་སྒྲོམ %3$s སོགས་སྲུང་འཛིན་བྱེད་དགོས།

en: To enhance your site&#8217;s security, you should consider removing any themes you are not using. You should keep your active theme, %1$s, and %2$s, its parent theme.
bo: ཁྱེད་རང་གི་དྲ་ཚིགས་ཀྱི་བདེ་འཇགས་རང་བཞིན་ཇེ་དྲག་ཏུ་གཏོང་ཆེད་ང་ཚོའི་རེ་བ་ནི་ཁྱེད་རང་གིས་བཀོལ་སྤྱོད་མི་བྱེད་པའི་དཔེ་སྒྲོམ་གང་རུང་སུབ་ན་ལེགས། ཁྱེད་ཀྱི་མིག་སྔའི་དཔེ་སྒྲོམ %1$s དང་ཕ་རྒྱུད་དཔེ་སྒྲོམ %2$s སྲུང་འཛིན་བྱེད་དགོས།

en: To manage plugins on your site, visit the Plugins page: %s
bo: ཁྱེད་ཀྱི་དྲ་ཚིགས་ཐོག་གི་མཐུད་སྣེ་ལ་དོ་དམ་བྱ་དགོས་ཚེ། མཐུད་སྣེ་ཤོག་ངོས་སུ་བཅར་རོགས: %s

en: To manage themes on your site, visit the Themes page: %s
bo: ཁྱེད་ཀྱི་དྲ་ཚིགས་ཐོག་གི་དཔེ་སྒྲོམ་ལ་དོ་དམ་བྱ་དགོས་ཚེ། དཔེ་སྒྲོམ་ཤོག་ངོས་སུ་བཅར་རོགས: %s

en: To move away from this area, press the Esc key followed by the Tab key.
bo: ས་ཁུལ་འདི་ནས་གནས་སྤོ་བྱེད་དགོས་ན། སྔོན་ལ་ Esc མཐེབ་དང་དེ་ནས་ Tab མནན་དགོས།

en: To move focus to other buttons use Tab or the arrow keys. To return focus to the editor press Escape or use one of the buttons.
bo: མདོ་ཚེག་དེ་མཐེབ་གཅུས་གཞན་ལ་སྤོ་དགོས་ན། Tab འམ་མདའ་རྟགས་མཐེབ་སྤྱོད་དགོས། མདོ་ཚེག་དེ་ཕྱིར་བཟོ་བཅོས་ཆས་སུ་སྤོ་དགོས་ན། Esc འམ་མཐེབ་གང་རུང་སྤྱོད་དགོས།

en: To reset your password, visit the following address:
bo: ཁྱེད་ཀྱི་གསང་གྲངས་བསྐྱར་སྒྲིག་བྱ་དགོས་ན། གཤམ་གྱི་མཐུད་སྤྲེལ་ཁ་ཕྱེ་དགོས:

en: To set your password, visit the following address:
bo: ཁྱེད་ཀྱི་གསང་གྲངས་སྒྲིག་འགོད་བྱ་དགོས་ན་གཤམ་གྱི་ས་གནས་དེར་བཅར་རོགས:

en: To the top
bo: ཀླད་དུ་ལྡིང་།

en: Today
bo: དེ་རིང་།

en: Toggle Editor Text Direction
bo: བཟོ་བཅོས་ཆས་ཀྱི་ཡི་གེ་འབྲི་ཕྱོགས་བརྗེ་སྒྱུར།

en: Toggle add category
bo: རིགས་དབྱེ་གསར་སྣོན་བརྗེ་སྒྱུར།

en: Toggle between using the same value for all screen sizes or using a unique value per screen size.
bo: བརྙན་ཡོལ་ཡོངས་ཀྱི་ཆེ་ཆུང་ལ་མཚུངས་པའི་གྲངས་ཐང་སྤྱོད་པ་དང་བརྙན་ཡོལ་མི་འདྲ་བར་གྲངས་ཐང་རེ་རེ་སྤྱོད་པའི་དབར་གྱི་བཅད་བསྒྱུར།

en: Toggle editor selection menu
bo: རྩོམ་སྒྲིག་ཆས་ཀྱི་འདེམ་སྒྲུག་གདམ་ཐོ་བརྗེ་སྒྱུར།

en: Toggle panel: %s
bo: པང་ངོས་ཁུལ་བརྗེ: %s

en: Toggle section: %s
bo: ཁུལ་བརྗེ: %s

en: Toggle section: Custom Links
bo: ཁུལ་བརྗེ: རང་བཟོས་མཐུད་སྤྲེལ།

en: Toggle to show a large initial letter.
bo: གསལ་བྱེད་ཐོག་མ་ཆེ་བ་འཆར་བར་བརྗེ་སྒྱུར།

en: Tokyo
bo: ཊོ་ཀི་ཡོ།

en: Tomorrow
bo: ཁ་སང་།

en: Tomsk
bo: ཊོམ་ས་ཀེ

en: Tongatapu
bo: ཊོང་ག་ཏ་པུ།

en: Too many redirects.
bo: ཁ་ཕྱོགས་བསྐྱར་སྒྲིག་མང་དྲགས།

en: Toolbar
bo: ལག་ཆའི་ཚང་།

en: Toolbar Toggle
bo: ལག་ཆའི་ཚང་གབ་འཆར།

en: Tools
bo: ལག་ཆ།

en: Top
bo: ཀླད།

en: Top Center
bo: རྩེ་ཡི་དཀྱིལ།

en: Top Left
bo: ཀླད་གཡོན།

en: Top Posts & Pages
bo: རྩོམ་ཡིག་དང་ཤོག་ངོས་རྩེ་གྲས།

en: Top Right
bo: ཀླད་གཡས།

en: Top Sharing Services
bo: མཉམ་སྤྱོད་ཞབས་ཞུ་རྩེ་གྲས།

en: Top left
bo: ཀླད་གཡོན།

en: Top right
bo: ཀླད་གཡས།

en: Top toolbar
bo: རྩེའི་ལག་ཆའི་ཚང་།

en: Top toolbar activated
bo: རྩེའི་ལག་ཆའི་ཚང་ནུས་སློང་བྱས་ཟིན།

en: Top toolbar deactivated
bo: རྩེའི་ལག་ཆའི་ཚང་སྤྱོད་མཚམས་བཞག་ཟིན།

en: Toronto
bo: ཊོ་རཱོན་ཊོ།

en: Tortola
bo: ཏོར་ཏོ་ལ།

en: Total installation size
bo: སྤྱིའི་སྒྲིག་འཇུག་གི་ཆེ་ཆུང་།

en: Total size is not available. Some errors were encountered when determining the size of your installation.
bo: སྤྱིའི་ཆེ་ཆུང་སྤྱོད་རུང་མིན་པ། ཁྱེད་ཀྱི་སྒྲིག་འཇུག་གི་ཆེ་ཆུང་གཏན་འཁེལ་བྱེད་དུས་སུ་ནོར་འཁྲུལ་ཁ་ཤས་ལ་འཕྲད་པ་རེད།

en: Track %s.
bo: རྗེས་འདེད། %s

en: Trackback excerpt:
bo: Trackback གནད་བསྡུས:

en: Tracks (subtitles, captions, descriptions, chapters, or metadata)
bo: གཞས (བརྙན་ཡིག, གསལ་བཤད, ཞིབ་བརྗོད, ལེའུ, ཡང་ན་ metadata)

en: Traffic
bo: འགྲུལ་ལམ།

[ctx: Translate this to be the equivalent of English Translators in your language for the credits page Translators section]
en: Translators
bo: བོད་འགྱུར་བྱེད་མཁན།

en: Translation Ready
bo: རྒྱལ་ཁབ་མང་པོའི་སྐད་ཡིག་ལ་ཡིག་སྒྱུར་རམ་འདེགས།

en: Translation Updates
bo: ཡིག་བསྒྱུར་གསར་བཅོས།

en: Trash <span class="count">(%s)</span> | Trash <span class="count">(%s)</span>
bo[0]: སྙིགས་སྣོད<span class="count">（%s）</span>

en: Trash it: %s
bo: སྙིགས་སྣོད་ནང་གཡུག: %s

en: Trashing failed
bo: སྙིགས་སྣོད་དུ་གཡུག་མ་ཐུབ།

en: Tripoli
bo: ཊི་པོ་ལི།

en: Troll
bo: ཐྲོལ།

en: Truk
bo: ཐྲུག

en: Try Again
bo: ཡང་བསྐྱར་ཚོད་ལྟ་བྱེད།

en: Try again
bo: བསྐྱར་དུ་ཚོད་ལྟ།

en: Tucuman
bo: ཊུ་ཀུ་མེན།

en: Tue
bo: གཟའ་མིག་དམར།

en: Tuesday
bo: གཟའ་མིག་དམར།

[ctx: Tuesday initial]
en: T
bo: མིག

en: Tunis
bo: ཊུ་ནིསི།

en: Turkish
bo: ཐུར་ཁེའི་སྐད།

en: Turn comments on or off
bo: ཀློག་པ་པོས་དཔྱད་མཆན་སྤེལ་ཆོག་མི་ཆོག

en: Twice Daily
bo: ཉིན་རེར་ཐེངས་གཉིས།

en: Two Columns
bo: ཉིས་སྟར།

en: Two columns; equal split
bo: ཉིས་སྟར། ཞེང་མཉམ།

en: Two columns; one-third, two-thirds split
bo: ཉིས་སྟར། ཞེང་ལ་སུམ་ཆའི་གཅིག་དང་ཞེང་ལ་སུམ་ཆའི་གཉིས།

en: Two columns; two-thirds, one-third split
bo: ཉིས་སྟར། ཞེང་ལ་སུམ་ཆའི་གཉིས་དང་ཞེང་ལ་སུམ་ཆའི་གཅིག

en: Two.
bo: གཉིས་པ།

en: Type
bo: རིགས་གྲས།

en: Type attribution for the term.
bo: སྡེ་ཚན་གྱི་རིགས་གྲས་གཏོགས་གཤིས།

en: Type text or HTML
bo: ཡི་གེ་དང་ཡང་ན HTML བླུགས།

en: Type your new password again.
bo: གསང་གྲངས་གསར་པ་ཡང་བསྐྱར་ཐེངས་གཅིག་བླུགས་རོགས།

en: Types associated with the taxonomy.
bo: རིགས་དགར་ཐབས་འདིར་སྦྲེལ་བའི་རིགས་གྲས།

en: Typography
bo: པར་སྒྲིག

en: URL of the term.
bo: སྡེ་ཚན་གྱི་ URL

en: URL of the user.
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ URL

en: URL to the %s audio source file
bo: %s སྒྲ་ཟློས་ཀྱི་ཁུངས་ཡིག་ཆའི་ URL

en: URL to the %s video source file
bo: %s བརྙན་ཟློས་ཁུངས་ཡིག་ཆའི་ URL

en: URL to the edited image file.
bo: རྩོམ་སྒྲིག་བྱས་ཟིན་པའི་བརྙན་རིས་ཡིག་ཆའི་དྲ་གནས།

en: URL to the media file
bo: སྨྱན་གཟུགས་ཡིག་ཆར་སྦྲེལ་མཐུད།

en: URL to the object.
bo: བྱ་ཡུལ་གྱི་ URL.

en: URL to the original attachment file.
bo: ཐོག་མའི་ཞར་བྱུང་ཡིག་ཆའི་ URL

en: Ujung Pandang
bo: ཡུ་ལེངྒ་ཕེན་ཌང།

en: Ukrainian
bo: ཝུའུ་ཁུ་ལན་གྱི་སྐད།

en: Ulaanbaatar
bo: ཨུ་ལཱན་བྷ་ཏར།

en: Ulan Bator
bo: ཨུ་ལཱན་བྷ་ཌར་

en: Ulyanovsk
bo: ཨུལ་ཡན་ནོཝསི།

en: Unable to add this request. A valid email address or username must be supplied.
bo: རེ་ཞུ་འདི་ཁ་སྣོན་བྱེད་མ་ཐུབ། ངེས་པར་ཏུ་ནུས་ལྡན་གྱི་ཡིག་ཟམ་ས་གནས་དང་ཡང་ན་སྤྱོད་མཁན་མིང་མཁོ་སྤྲོད་བྱེད་དགོས།

en: Unable to connect to the filesystem. Please confirm your credentials.
bo: ཡིག་ཆའི་མ་ལག་ལ་འབྲེལ་མཐུད་བྱ་མ་ཐུབ། ཁྱེད་ཀྱི་དཔང་ཡིག་ལ་ངོས་འཛིན་བྱ་རོགས།

en: Unable to create a Privacy Policy page.
bo: སྒོས་གསང་སྲིད་ཇུས་ཤོག་ངོས་གསར་སྐྲུན་བྱེད་མ་ཐུབ།

en: Unable to create directory %s. Is its parent directory writable by the server?
bo: ཡིག་སྒམ %s འཛུགས་མ་ཐུབ། རིམ་པ་གོང་མའི་ཡིག་སྒམ་འབྲི་བའི་དབང་ཚད་ཡོད་དམ?

en: Unable to create new image.
bo: པར་རིས་གསར་བཟོ་བྱེད་མ་ཐུབ།

en: Unable to crop this image.
bo: བརྙན་རིས་འདི་དྲས་གཏུབ་བྱ་མི་ཐུབ།

en: Unable to determine if Ghostscript is installed
bo: གཙོ་འཕྲུལ་གྱིས Ghostscript སྒྲིག་འཇུག་བྱས་ཡོད་མེད་གཏན་འབེབ་བྱ་མ་ཐུབ།

en: Unable to determine server architecture
bo: ཞབས་ཞུ་འཕྲུལ་ཆས་ཀྱི་མ་ལག་གི་སྒྲིག་གཞི་ལ་གཏན་འབེབ་བྱ་མ་ཐུབ།

en: Unable to determine some settings, as the %s function has been disabled.
bo: སྒྲིག་འགོད་འགའ་ཤས་དཔེར་ན་རྟེན་འབྱུང་གྲངས %s ལྟ་བུ་སྤྱད་ཡོད་མེད་གཏན་འཁེལ་བྱེད་མ་ཐུབ།

en: Unable to determine what plugin was installed.
bo: མཐུད་སྣེ་གང་ཞིག་སྒྲིག་འཇུག་བྱས་ཡོད་མེད་ཆ་མ་འཚལ།

en: Unable to determine what web server software is used
bo: དྲ་ཚིགས་ཀྱི་ཞབས་ཞུ་འཕྲུལ་ཆས་ཀྱིས་སྤྱད་པའི་མཉེན་ཆས་ལ་གཏན་འབེབ་བྱ་མ་ཐུབ།

en: Unable to edit this image.
bo: བརྙན་རིས་འདི་ལ་རྩོམ་སྒྲིག་བྱ་མི་ཐུབ།

en: Unable to get meta information for file.
bo: ཡིག་ཆའི་ཟུར་བརྗོད་གནས་ཚུལ་ཐོབ་ལེན་བྱ་མི་ཐུབ།

en: Unable to initiate confirmation request.
bo: ངོས་འཛིན་རེ་ཞུ་གཏོང་མི་ཐུབ།

en: Unable to locate WordPress theme directory.
bo: WordPress དཔེ་སྒྲོམ་གྱི་གནས་ཡུལ་ངོས་འཛིན་བྱེད་མ་ཐུབ།

en: Unable to open export file (archive) for writing.
bo: ཕྱིར་འདྲེན་ཡིག་ཆ་ (ཚགས་ཉར) ཁ་ཕྱེ་མ་ཐུབ།

en: Unable to preview media due to an unknown error.
bo: མ་ཤེས་པའི་ནོར་འཁྲུལ་བྱུང་སོང་། སྨྱན་གཟུགས་སྔོན་ལྟ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Unable to reach WordPress.org at %1$s: %2$s
bo: དྲ་ཚིགས་འདིས %1$s ན་གནས་པའི WordPress.org (%2$s) ལ་སྙོབ་མ་ཐུབ།

en: Unable to rotate this image.
bo: བརྙན་རིས་འདི་འཁོར་དུ་འཇུག་མི་ཐུབ།

en: Unable to save due to %s invalid setting. | Unable to save due to %s invalid settings.
bo[0]: ནུས་མེད་སྒྲིག་འགོད %s ཡི་རྐྱེན་གྱིས་ཉར་ཚགས་བྱེད་མ་ཐུབ།

en: Unable to save the image.
bo: བརྙན་རིས་ཉར་ཚགས་བྱེད་མ་ཐུབ།

en: Unable to send personal data export confirmation email.
bo: སྒེར་གྱི་གཞི་གྲངས་ཕྱིར་འདྲེན་བྱེད་པའི་ངོས་འཛིན་གློག་ཡིག་གཏོང་མ་ཐུབ།

en: Unable to send personal data export email.
bo: སྒེར་གྱི་གཞི་གྲངས་ཕྱིར་འདྲེན་གློག་ཡིག་གཏོང་མ་ཐུབ།

en: Unable to submit this form, please refresh and try again.
bo: འགེང་ཤོག་འདི་ཡར་འབུལ་བྱེད་མ་ཐུབ། དྲ་ངོས་གསར་འདོན་གྱིས་བསྐྱར་དུ་ཚོད་ལྟ་བྱེད་རོགས།

en: Unable to submit this form, please try again.
bo: རེའུ་མིག་འདི་འབུལ་སྤྲོད་བྱེད་མ་ཐུབ། ཡང་བསྐྱར་གནང་རོགས།

en: Unable to trash changes.
bo: བཟོ་བཅོས་དེ་སྙིགས་སྣོད་ནང་གཡུག་མ་ཐུབ།

en: Unapprove
bo: ཕྱིར་སློག

en: Unapprove this comment
bo: དཔྱད་མཆན་འདི་ཕྱིར་སློག

en: Unapproved
bo: ཕྱིར་སློག

en: Unarchive
bo: ཚགས་ཉར་དོར།

en: Unauthorized to modify setting due to capability.
bo: གཤིས་ནུས་ཀྱི་རྐྱེན་གྱིས་སྒྲིག་འགོད་བཟོ་བཅོས་ལ་དབང་སྤྲོད་བྱས་མེད།

en: Unauthorized. You may remove the %s param to preview as frontend.
bo: དབང་ཆ་བསྐུར་མེད། ཁྱེད་རང་གིས་ཞུགས་གྲངས %s སུབ་པ་དང་མདུན་སྣེ་བྱས་ནས་སྔོན་ལྟ་བྱས་ཆོག

en: Uncategorized
bo: རིགས་བཀར་མེད།

en: Unchanged:
bo: བརྗེ་འགྱུར་མ་བྱས་པ:

en: Uncheck this box to disable the results popup
bo: སྒམ་ཆུང་འདིའི་འདེམས་རྟགས་བསུབ་ནས་གྲུབ་འབྲས་འབུར་དོད་འགོག་པ།

en: Undefined
bo: མི་གསལ་བ།

en: Under %s
bo: %s འོག་ཏུ།

en: Underline
bo: འོག་ཐིག

en: Underline the selected text.
bo: གདམ་པའི་ཡི་གེར་འོག་ཐིག་འཇོག

en: Undo
bo: ཕྱིར་འཐེན།

en: Undo your last changes.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་མཐའ་མའི་བཟོ་བཅོས་ཕྱིར་འཐེན།

en: Unexpected response from the server. The file may have been uploaded successfully. Check in the Media Library or reload the page.
bo: ཞབས་ཞུ་འཕྲུལ་ཆས་ལས་ཐོན་པའི་གློ་བུར་གྱི་ཡ་ལེན། ཡིག་ཆ་བདེ་བླག་ངང་སྐྱེལ་འཇོག་བྱས་ཟིན་ཀྱང་སྲིད་པས། སྨྱན་མཛོད་དུའམ་ཡང་ན་ཤོག་ངོས་བསྐྱར་འཇུག་བྱས་ནས་ཞིབ་བཤེར་གནང་རོགས།

en: Unique identifier for the object.
bo: བྱ་ཡུལ་གྱི་མཚོན་རྟགས་ཉག་གཅིག

en: Unique identifier for the term.
bo: སྡེ་ཚན་གྱི་མཚོན་རྟགས་ཉག་གཅིག

en: Unique identifier for the user.
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མཚོན་རྟགས་ཉག་གཅིག

en: Unique name identifying the block type.
bo: རྡོག་པོའི་རིགས་གྲས་དབྱེ་འབྱེད་ཀྱི་མིང་ཁོ་ན།

en: Unique name identifying the style.
bo: བཟོ་ལྟ་དབྱེ་འབྱེད་ཀྱི་མིང་ཁོ་ན།

en: Unique registered name for the block.
bo: རྡོག་གི་ཐོ་འགོད་མིང་ཉག་གཅིག

en: United Kingdom (UK)
bo: དབྱིན་ཇི།

en: United States (US)
bo: ཨ་མེ་རི་ཁ།

en: Universal
bo: ཡུ་ནི་ཝར་སལ།

en: Universal time is %s.
bo: ཐུན་མོང་དུ་སྤྱོད་པའི་དུས་ཚོད (UTC): %s.

en: Unknown API error.
bo: མ་ཤེས་པའི་ API ནོར་འཁྲུལ།

en: Unknown Feed
bo: རྒྱུས་མེད་པའི་ཁྱབ་སྤེལ།

en: Unknown action.
bo: མ་ཤེས་པའི་བཀོལ་སྤྱོད།

en: Unknown email address. Check again or try your username.
bo: མ་ཤེས་པའི་གློག་ཡིག་ས་གནས། ཡང་བསྐྱར་ཞིབ་བཤེར་བྱེད་པའམ་ཡང་ན་ཁྱེད་ཀྱི་སྤྱོད་མཁན་མིང་གིས་ཚོད་ལྟ་གནང་རོགས།

en: Unknown error
bo: མ་ཤེས་པའི་ནོར་འཁྲུལ།

en: Unlink
bo: སྦྲེལ་མཐུད་དོར།

en: Unmute
bo: སྒྲ་མེད་དོར་བ།

en: Unpacking the package&#8230;
bo: &#8230; ཡིག་ཐུམ་ཐུམ་སྒྲིག་བཤིག

en: Unpin from toolbar
bo: ལག་ཆའི་ཚང་ནས་ལེན་པ།

en: Unpublished
bo: སྤེལ་མེད།

en: Unrecognized background setting.
bo: ངོས་འཛིན་བྱེད་མི་ཐུབ་པའི་རྒྱབ་ལྗོངས་སྒྲིག་འགོད།

en: Unregistering a built-in post type is not allowed
bo: དེབ་སྐྱེལ་མ་བྱས་པའི built-in post type བེད་སྤྱོད་བྱེད་མི་ཆོག

en: Unregistering a built-in taxonomy is not allowed.
bo: དེབ་སྐྱེལ་མ་བྱས་པའི built-in taxonomy བེད་སྤྱོད་བྱེད་མི་ཆོག

en: Untested with your version of WordPress
bo: ཁྱེད་ཀྱི་ WordPress ཐོན་རིམ་ཁྲོད་ཚོད་ལྟ་བྱས་མེད།

en: Untitled
bo: མིང་བཏགས་མེད།

en: Untrash
bo: སོར་ཆུད།

en: Up one
bo: ཡར་ལ་གཅིག་མཆོང་།

en: Update
bo: གསར་བཅོས།

en: Update %s now
bo: %s གསར་བཅོས་བྱེད།

en: Update Available
bo: ཐོན་རིམ་གསར་པ་སྤྱོད་རུང་དུ་ཡོད།

en: Update Category
bo: རིགས་དབྱེ་གསར་བཅོས།

en: Update Comment
bo: དཔྱད་མཆན་གསར་བཅོས།

en: Update Complete
bo: གསར་བཅོས་ལེགས་འགྲུབ།

en: Update Incompatible
bo: གསར་བཅོས་དང་ད་ཡོད་ལག་བསྟར་ཁོར་ཡུག་འཆམ་མཐུན་མིན།

en: Update Link
bo: མཐུད་སྤྲེལ་གསར་བཅོས།

en: Update Link Category
bo: མཐུད་སྤྲེལ་རིགས་དབྱེ་གསར་བཅོས།

en: Update Now
bo: གསར་བཅོས་བྱེད།

en: Update PHP
bo: PHP གསར་བཅོས།

en: Update Plugins
bo: མཐུད་སྣེ་གསར་བཅོས།

en: Update Profile
bo: ཡིག་ཚགས་གསར་བཅོས།

en: Update Services
bo: གསར་བཅོས་ཞབས་ཞུ།

en: Update Tag
bo: འགྲེལ་བྱང་གསར་བཅོས།

en: Update User
bo: བཀོལ་སྤྱོད་མཁན་གསར་བཅོས།

en: Update WordPress
bo: WordPress གསར་བཅོས།

en: Update anyway, even though it might break your site?
bo: ཁྱེད་ཀྱི་དྲ་ཚིགས་ལ་སྐྱོན་ཤོར་བའི་དབང་དུ་བཏང་ནའང་། ད་དུང་གསར་བསྒྱུར་བྱེད་དམ།

en: Update audio playlist
bo: སྒྲ་ཟློས་གཏོང་བའི་གསལ་ཐོ་གསར་བཅོས།

en: Update database
bo: གཞི་གྲངས་མཛོད་གསར་བཅོས།

en: Update gallery
bo: པར་དེབ་གསར་བཅོས།

en: Update gallery settings
bo: པར་ཁུག་སྒྲིག་སྟེགས་གསར་བཅོས།

en: Update now
bo: ད་ལྟ་རང་གསར་བསྒྱུར།

en: Update progress
bo: གསར་སྒྱུར་ཚད།

en: Update to %s
bo: གསར་བཅོས་བྱས་ནས %s

en: Update video playlist
bo: བརྙན་ཟློས་གཏོང་བའི་གསལ་ཐོ་གསར་བཅོས།

en: Update your plugins
bo: ཁྱེད་ཀྱི་མཐུད་སྣེ་གསར་བཅོས།

en: Updated %s.
bo: %s གསར་བཅོས་བྱས་ཟིན།

en: Updates
bo: གསར་བསྒྱུར།

en: Updates %s
bo: གསར་བཅོས། %s

en: Updating
bo: གསར་བསྒྱུར་སྒང་།

en: Updating Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
bo:  %1$s (%2$d/%3$d) མཐུད་སྣེ་གསར་བཅོས་བྱེད་བཞིན་པ།

en: Updating Theme %1$s (%2$d/%3$d)
bo: %1$s (%2$d/%3$d) དཔེ་སྒྲོམ་གསར་བཅོས་བྱེད་བཞིན་པ།

en: Updating comment failed.
bo: དཔྱད་མཆན་གསར་བསྒྱུར་བྱ་མ་ཐུབ།

en: Updating comment status failed.
bo: དཔྱད་མཆན་གྱི་གནས་བབས་གསར་བཅོས་བྱེད་མ་ཐུབ།

en: Updating failed.
bo: སྐྱེལ་འཇོག་བྱ་མ་ཐུབ།

en: Updating the plugin&#8230;
bo: མཐུད་སྣེ་གསར་བཅོས་བྱེད་བཞིན་པ&#8230;

en: Updating the theme&#8230;
bo: དཔེ་སྒྲོམ་གསར་བཅོས་བྱེད་བཞིན་པ&#8230;

en: Upgrade cancelled and refunded
bo: གསར་སྤེལ་བྱེད་མཚམས་བཞག་ནས་སྔར་སོར་ཆུད་པར་བྱས་ཡོད།

en: Upload
bo: སྐྱེལ་འཇོག

en: Upload Limit Exceeded
bo: སྐྱེལ་འཇོག་ཚད་བཀག་ལ་སླེབས།

en: Upload New Media
bo: སྨྱན་གཟུགས་གསར་པའི་ཡིག་ཆ་སྐྱེལ་འཇོག

en: Upload a media file or pick one from your media library.
bo: བརྙན་གཟུགས་ཡིག་ཆ་སྐྱེལ་འཇོག་བྱེད་པའམ་ཡང་ན་སྨྱན་མཛོད་ནས་ཡིག་ཆ་འདེམས་པ།

en: Upload a video file, pick one from your media library, or add one with a URL.
bo: བརྙན་ཟློས་ཡིག་ཆ་སྐྱེལ་འཇོག་བྱེད་པ། སྨྱན་མཛོད་ལས་འདེམས་པའམ་ཡང་ན URL བརྒྱུད་ནས་ཁ་སྣོན་བྱེད་པ།

en: Upload an audio file, pick one from your media library, or add one with a URL.
bo: སྒྲ་ཟློས་ཡིག་ཆ་སྐྱེལ་འཇོག་བྱེད་པ། སྨྱན་མཛོད་ལས་འདེམས་པའམ་ཡང་ན URL བརྒྱུད་ནས་ཁ་སྣོན་བྱེད་པ།

en: Upload an image
bo: བརྙན་རིས་སྐྱེལ་འཇོག

en: Upload an image file, pick one from your media library, or add one with a URL.
bo: བརྙན་རིས་ཡིག་ཆ་སྐྱེལ་འཇོག་བྱེད་པ། སྨྱན་མཛོད་ལས་འདེམས་པའམ་ཡང་ན URL བརྒྱུད་ནས་ཁ་སྣོན་བྱེད་པ།

en: Upload date:
bo: སྐྱེལ་འཇོག་ཟླ་ཚེས:

en: Upload failed.
bo: སྐྱེལ་འཇོག་བྱ་མ་ཐུབ།

en: Upload failed. Please reload and try again.
bo: སྐྱེལ་འཇོག་བྱ་ཐུབ་མ་སོང་། ཡང་བསྐྱར་ཐེངས་གཅིག་གནང་རོགས།

en: Upload file and import
bo: ཡིག་ཆ་སྐྱེལ་འཇོག་དང་ནང་འདྲེན།

en: Upload files
bo: ཡིག་ཆ་སྐྱེལ་འཇོག

en: Upload images
bo: བརྙན་རིས་སྐྱེལ་འཇོག

en: Upload max filesize
bo: སྐྱེལ་འཇོག་གི་ཆེས་ཆེ་བའི་ཡིག་ཆའི་ཆེ་ཆུང་།

en: Upload stopped.
bo: སྐྱེལ་འཇོག་མཚམས་འཇོག

en: Upload theme
bo: དཔེ་སྒྲོམ་སྐྱེལ་འཇོག

en: Upload your video in %1$s format and minimize its file size for best results. Your theme recommends a height of %2$s pixels.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་བརྙན་ཟློས་དེ་ %1$s རྣམ་གཞག་འབུལ་སྤྲོད་བྱས་ནས་ཡིག་ཆའི་ཆེ་ཆུང་ཇེ་ཆུང་དུ་བཏང་ན་འབྲས་བུ་ཡག་པོ་ཞིག་འབྱུང་བ་དང་། ཁྱེད་ཀྱི་དཔེ་སྒྲོམ་གྱིས་འོས་སྦྱོར་བྱེད་པའི་བརྙན་ཟློས་ཀྱི་མཐོ་ཚད་ནི་ %2$s ཡིན།

en: Upload your video in %1$s format and minimize its file size for best results. Your theme recommends a width of %2$s pixels.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་བརྙན་ཟློས་དེ་ %1$s རྣམ་གཞག་འབུལ་སྤྲོད་བྱས་ནས་ཡིག་ཆའི་ཆེ་ཆུང་ཇེ་ཆུང་དུ་བཏང་ན་འབྲས་བུ་ཡག་པོ་ཞིག་འབྱུང་བ་དང་། ཁྱེད་ཀྱི་དཔེ་སྒྲོམ་གྱིས་འོས་སྦྱོར་བྱེད་པའི་བརྙན་ཟློས་ཀྱི་ཞེང་ཚད་ནི་ %2$s ཡིན།

en: Upload your video in %1$s format and minimize its file size for best results. Your theme recommends dimensions of %2$s pixels.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་བརྙན་ཟློས་དེ་ %1$s རྣམ་གཞག་འབུལ་སྤྲོད་བྱས་ནས་ཡིག་ཆའི་ཆེ་ཆུང་ཇེ་ཆུང་དུ་བཏང་ན་འབྲས་བུ་ཡག་པོ་ཞིག་འབྱུང་བ་དང་། ཁྱེད་ཀྱི་དཔེ་སྒྲོམ་གྱིས་འོས་སྦྱོར་བྱེད་པའི་བརྙན་ཟློས་ཀྱི་འབྱེད་ཕྱོད་ནི་ %2$s ཡིན།

en: Uploaded Images
bo: སྐྱེལ་འཇོག་བྱས་ཟིན་པའི་བརྙན་རིས།

en: Uploaded on:
bo: སྐྱེལ་འཇོག་དུས:

en: Uploaded on: %s
bo: སྐྱེལ་འཇོག་བྱེད་དུས: %s

en: Uploaded to this page
bo: ཤོག་ངོས་འདིར་སྐྱེལ་འཇོག་བྱས་པ།

en: Uploaded to this post
bo: རྩོམ་འདིར་སྐྱེལ་འཇོག་བྱས་པ།

[ctx: Uploader: Drop files here - or - Select Files]
en: or
bo: ཡང་ན།

en: Uploading
bo: སྐྱེལ་འཇོག་སྒང་

en: Uploading Files
bo: ཡིག་ཆ་སྐྱེལ་འཇོག

en: Uploading Files allows you to choose the folder and path for storing your uploaded files.
bo: ཡར་འབུལ་བྱེད་བཞིན་པའི་ཡིག་ཆ་རྣམས་འཇོག་ཡུལ་དང་འཇོག་ལམ་འདེམས་ཆོག

en: Uploads
bo: སྐྱེལ་འཇོག

en: Uploads directory location
bo: སྐྱེལ་འཇོག་དཀར་ཆག་གི་གནས་ཡུལ།

en: Uploads directory size
bo: སྐྱེལ་འཇོག་དཀར་ཆག་གི་ཆེ་ཆུང་།

en: Urumqi
bo: ཨུ་རུམ་ཀི།

en: Usage of the title attribute on the login logo is not recommended for accessibility reasons. Use the link text instead.
bo: བདེ་ལྷོད་ཉར་ལེན་ལ་དམིགས་པའི་སྟབས་ཀྱིས་ཐོ་འཇུག་གི་རྟགས་རིས་སྟེང་དུ་ title གཏོགས་གཤིས་སྤྱད་ན་མི་ལེགས། སྦྲེལ་མཐུད་ཡིག་རྐྱང་སྤྱོད་པར་འཚལ།

en: Usage of user levels is deprecated. Use capabilities instead.
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་རིམ་པ་དོར་ཟིན། ནུས་པ་སྤྱོད་རོགས།

en: Use %s instead if you do not want the value echoed.
bo: value echo བྱེད་མི་འདོད་ན།  %s འདི་བེད་སྤྱོད་བྱེད་ཆོག

en: Use %s instead.
bo: %s སྤྱོད་རོགས།

en: Use Left/Right Arrow keys to advance one second, Up/Down arrows to advance ten seconds.
bo: སྐར་ཆ་གཅིག་གི་ཆེད་གཡས་གཡོན་མཛུབ་གནོན་བེད་སྤྱོད་དང་། སྐར་ཆ་བཅུའི་ཆེད་གྱེན་ཐུག་མཛུབ་ནོན་བེད་སྤྱོད་བྱེད་རོགས།

en: Use This Page
bo: ཤོག་ངོས་འདི་སྤྱོད།

en: Use Up/Down Arrow keys to increase or decrease volume.
bo: སྐད་ཆེ་ཆུང་སྟངས་འཛིན་བྱེད་པར་གྱེན་ཐུར་མཐེབ་རྒྱག་བེད་སྤྱོད་བྱེད་ཆོག

en: Use a post format
bo: རྩོམ་ཡིག་རྣམ་གཞག་སྤྱོད་པ།

en: Use a secure password
bo: ཉེན་མེད་གསང་ཨང་བཀོལ་བ།

en: Use as featured image
bo: ཁྱད་ལྡན་བརྙན་རིས་སུ་འགོད་པ།

en: Use commas instead of %s to separate excluded terms.
bo: དབྱིན་ཡིག་གི ( , ) སྤྱད་ནས་སེལ་རྒྱུའི་སྡེ་ཚན་མཚམས་གཅོད། "%s" མི་སྤྱོད་རོགས།

en: Use https
bo: https སྤྱོད།

en: Use the %s filter instead.
bo: %s ཚགས་ཆས་སྤྱོད།

en: Use the Custom HTML widget to add arbitrary HTML code to your widget areas.
bo: རང་སྒྲུབ་ HTML ལྷུ་ཆུང་སྤྱད་ནས་ལྷུ་ཆུང་ཁུལ་ནང་ལ་ HTML གང་རུང་བླུགས་ཆོག

en: Use the Tab key and Arrow keys to choose new block location. Use Left and Right Arrow keys to move between nesting levels. Once location is selected press Enter or Space to move the block.
bo: Tab མཐེབ་དང་མདའ་རྟགས་མཐེབ་གཞོང་བཀོལ་ནས་རྡོག་པོའི་གནས་ཡུལ་གསར་བ་འདེམས། གཡོན་མཐེབ་དང་གཡས་མཐེབ་སྤྱད་དེ་སྐོང་འཛུད་ཀྱི་རིམ་གྲས་བར་དུ་སྤོ་བསྣུར་བྱེད། གནས་ཡུལ་གསར་པ་བདམས་རྗེས Enter འམ་སྟོང་མིག་མཐེབ་མནན་ནས་རྡོག་པོ་སྤོ་བསྣུར་བྱེད།

en: Use the same %s on all screen sizes.
bo: བརྙན་ཡོལ་ཆེ་ཆུང་ཡོངས་ལ %s སྤྱོད།

en: Use your left or right arrow keys or drag and drop with the mouse to change the gradient position. Press the button to change the color or remove the control point.
bo: གཡོན་མཐེབ་དང་གཡས་མཐེབ་མནན་པའམ་ཡང་ན་ཙི་གུ་འཐེན་འཇོག་བྱས་ནས་རིམ་བཞིན་འགྱུར་ལྡོག་གཏོང་བ། མཐེབ་གཅུས་མནན་ན་ཁ་དོག་བསྒྱུར་ཐུབ་པ་འམ་ཡང་ན་སྟངས་འཛིན་ཚེག་སྤོ་འབུད་བྱེད་ཐུབ།

[ctx: Used in Press This to indicate where the content comes from.]
en: Source:
bo: ཁུངས:

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན།

en: User %s added
bo: བཀོལ་སྤྱོད་མཁན་ %s གསར་སྣོན་བྱས་ཟིན།

en: User Agent
bo: སྤྱོད་མཁན་ངོ་ཚབ།

en: User Dashboard: %s
bo: བཀོལ་སྤྱོད་པའི་ཡོ་ཆས་སྟེགས་བུ: %s

en: User Description
bo: སྤྱོད་མཁན་ཞིབ་བརྗོད།

en: User Display Name
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་འཆར་བའི་མིང་།

en: User Email
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཡིག་ཟམ།

en: User First Name
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང་།

en: User ID
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི ID

en: User Language
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་སྐད་ཡིག

en: User Last Name
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་རུས།

en: User Login Name
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ནང་འཇུག་མིང་།

en: User Nice Name
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང་ཡག་པོ།

en: User Nickname
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང་འདོགས།

en: User Registration Date
bo: སྤྱོད་མཁན་དེབ་སྐྱེལ་ཟླ་ཚེས།

en: User Request
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་རེ་ཞུ།

en: User Requests
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་རེ་ཞུ།

en: User Roles
bo: བཀོལ་སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཐོབ་ཐང་།

en: User URL
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི URL

en: User added.
bo: བཀོལ་སྤྱོད་མཁན་གསར་སྣོན་བྱས་ཟིན།

en: User already exists. Password inherited.
bo: བཀོལ་སྤྱོད་མཁན་གནས་ཟིན། གསང་གྲངས་སྔར་བཞིན་མི་འགྱུར།

en: User cannot be added to this site.
bo: སྤྱོད་མཁན་དྲ་ཚིགས་འདིར་ཞུགས་སུ་འཇུག་མ་ཐུབ།

en: User count
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཁ་གྲངས།

en: User deleted.
bo: བཀོལ་སྤྱོད་མཁན་སུབ་ཟིན།

en: User deletion is not allowed from this screen.
bo: འཆར་ངོས་འདི་ནས་བཀོལ་སྤྱོད་པ་བསུབ་མི་ཐུབ།

en: User has been added to your site.
bo: བཀོལ་སྤྱོད་པ་དེ་དྲ་ཚིགས་འདིར་བསྣན་ཟིན།

en: User has been created, but could not be added to this site.
bo: སྤྱོད་མཁན་གསར་བཟོ་བྱས་ཟིན། འོན་ཀྱང་དྲ་ཚིགས་འདིར་ཁ་སྣོན་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: User has blocked requests through HTTP.
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱིས HTTP བརྒྱུད་པའི་རེ་ཞུ་བཀག་སྡོམ་བྱས་འདུག

en: User has no sites or content and will be deleted.
bo: བཀོལ་སྤྱོད་པར་དྲ་ཚིགས་མེད་པའམ་ནང་དོན་མེད་པ། བསུབ་ཟིན་པ་གང་རུང་རེད་འདུག

en: User removed from this site.
bo: བཀོལ་སྤྱོད་པ་དྲ་ཚིགས་འདི་ནས་བསུབ་ཟིན་འདུག

[ctx: User role]
en: Administrator
bo: དོ་དམ་པ།

[ctx: User role]
en: Author
bo: རྩོམ་པ་པོ།

[ctx: User role]
en: Contributor
bo: རྩོམ་བསྐུར་མཁན།

[ctx: User role]
en: Editor
bo: བཟོ་བཅོས་པ།

[ctx: User role]
en: Subscriber
bo: སྔོན་མངག་མཁན།

en: User updated.
bo: བཀོལ་སྤྱོད་མཁན་གསར་བཅོས་བྱས་ཟིན།

en: User&#8217;s Session Tokens data.
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་གླེང་མོལ་བཀའ་བྱང་གཞི་གྲངས།

en: User&#8217;s comment data.
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་དཔྱད་མཆན་གཞི་གྲངས།

en: User&#8217;s location data used for the Community Events in the WordPress Events and News dashboard widget.
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་གནས་གཞི་གྲངས། དེ་ནི WordPress བྱེད་སྒོ་དང་འཕྲིན་གསར་ལྷུ་ཆུང་ཁྲོད་ཀྱི་སྡེ་ཁུལ་བྱེད་སྒོར་སྤྱོད་པ་ཡིན།

en: User&#8217;s media data.
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་སྨྱན་གཟུགས་གཞི་གྲངས།

en: User&#8217;s profile data.
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་སྣང་བརྙན་གཞི་གྲངས།

en: Username
bo: ཐོ་མིང།

en: Username is not editable.
bo: སྤྱོད་མཁན་མིང་བཟོ་བཅོས་བྱ་མི་ཐུབ།

en: Username isn't editable.
bo: སྤྱོད་མཁན་མིང་བཟོ་བཅོས་བྱ་མི་ཐུབ།

en: Username may not be longer than 60 characters.
bo: བཀོལ་མིང་དེ་ཡིག་རྟགས 60 ལས་བརྒལ་མི་རུང་།

en: Username must be at least 4 characters.
bo: བཀོལ་མིང་དེ་ཉུང་མཐར་ཡིག་རྟགས 4 ཡོད་དགོས།

en: Username or Email Address
bo: སྤྱོད་མཁན་མིང་ངམ་ཡིག་ཟམ་ས་གནས།

en: Username or email address
bo: སྤྱོད་མཁན་མིང་ངམ་ཡིག་ཟམ་ས་གནས།

en: Username.
bo: ཐོ་མིང།

en: Username/Password incorrect for %s
bo: %s བཀོལ་མིང་དང་གསང་གྲངས་ནོར་འཁྲུལ།

en: Username:
bo: ཐོ་མིང།

en: Username: %s
bo: བཀོལ་མིང: %s

en: Usernames can only contain lowercase letters (a-z) and numbers.
bo: བཀོལ་མིང་དེ་གསལ་བྱེད་ཆུང་འབྲི (a-z) དང་ཨང་ཀི་ཡིན་དགོས།

en: Usernames cannot be changed.
bo: བཀོལ་མིང་བཟོ་བཅོས་བྱེད་མི་ཆོག

en: Users
bo: བཀོལ་སྤྱོད་མཁན།

en: Users do not support trashing. Set '%s' to delete.
bo: སྤྱོད་མཁན་སྙིགས་སྣོད་དུ་གཡུག་མི་ཐུབ། ‘%s’ སྒྲིག་འགོད་བྱས་ནས་བསུབ།

en: Users list
bo: བཀོལ་སྤྱོད་མཁན་གསལ་ཐོ།

en: Users list navigation
bo: བཀོལ་སྤྱོད་མཁན་གསལ་ཐོ་ཕྱོགས་སྟོན།

en: Users must be registered and logged in to comment
bo: མཆན་འདེབས་པར་ངེས་པར། དེབ་སྐྱེལ་དང་། ནང་འཛུལ་བྱེད་དགོས།

en: Ushuaia
bo: ཨུ་ཤ་ཨེ་ཡ།

en: Ust-Nera
bo: ཨ་སི་ནེ་ར།

en: Uzhgorod
bo: ཨུཛ་གོ་རཱོཌི།

en: Vaduz
bo: བ་དུཛི།

en: Value
bo: གྲངས་ཐང་།

en: Vancouver
bo: ཝེན་ཀུ་ཝར།

en: Vatican
bo: ཝེ་ཊི་ཀན།

en: Version
bo: ཐོན་རིམ།

en: Version %1$s by %2$s
bo: ཐོན་རིམ། %1$s རྩོམ་པ་པོ། %2$s

en: Version %s
bo: པར་གཞི %s

en: Version:
bo: པར་གཞི:

en: Version: %s
bo: པར་གཞི: %s

en: Vertical space
bo: དྲང་འཕྱང་བར་གསེང་།

en: Very light gray to cyan bluish gray
bo: མདོག་སྐྱ་བོ་ནས་སྔོན་པོར།

en: Vevay
bo: ཝེ་ཝི།

en: Victoria
bo: ཝིག་ཐྲོ་རི་ཡ།

en: Video
bo: བརྙན་ཟློས།

en: Video <span class="count">(%s)</span> | Video <span class="count">(%s)</span>
bo[0]: བརྙན་ཟློས<span class="count">（%s）</span>

en: Video Details
bo: བརྙན་ཟློས་ཞིབ་ཆ།

en: Video Player
bo: བརྙན་ཟློས་གཏོང་ཆས།

en: Video Widget
bo: བརྙན་ཟློས་ལྷུ་ཆུང་།

en: Video Widget (%d) | Video Widget (%d)
bo[0]: བརྙན་ཟློས་ལྷུ་ཆུང་། (%d)

en: Video details
bo: བརྙན་ཟློས་ཀྱི་ཞིབ་ཕྲ།

en: Video is paused.
bo: བརྙན་ཟློས་སྐབས་སྡོད་བྱས་ཟིན།

en: Video is playing.
bo: བརྙན་ཟློས་གཏོང་བཞིན་ཡོད།

en: Video title
bo: བརྙན་ཟློས་ཀྱི་ཁ་བྱང་།

en: Video title&hellip;
bo: བརྙན་ཟློས་ཀྱི་ཁ་བྱང&hellip;

en: Videos
bo: བརྙན་ཟློས།

en: Vienna
bo: ཝི་ཡ་ན།

en: Vientiane
bo: ཝེན་ཊི་ཡན།

en: Vietnamese
bo: ཡོ་ནན་གྱི་སྐད།

en: View
bo: ལྟ།

en: View %1$s version %2$s details
bo: %1$s ཐོན་རིམ་ %2$s འདིའི་ཞིབ་ཕྲའི་གནས་ཚུལ་ལ་བལྟ།

en: View &#8220;%s&#8221;
bo: “%s”ལྟ།

en: View &#8220;%s&#8221; archive
bo: ཚགས་ཉར་ &#8220;%s&#8221; ལ་ལྟ།

en: View Action
bo: བཀོལ་སྤྱོད་ལྟ་ཞིབ།

en: View All
bo: ཡོངས་ལ་ལྟ།

en: View Attachment Page
bo: ཞར་བྱུང་ཤོག་ངོས་ལ་བཅར།

en: View Category
bo: རིགས་དབྱེ་ལ་ལྟ།

en: View Changeset
bo: བརྗེ་ལེན་ཚོགས་ལ་ལྟ།

en: View Page
bo: ཤོག་ངོས་ལ་ལྟ།

en: View Pages
bo: ཤོག་ངོས་ལ་ལྟ།

en: View Post
bo: རྩོམ་ལ་ལྟ།

en: View Posts
bo: རྩོམ་ཡིག་ལ་ལྟ།

en: View Privacy Policy Guide.
bo: སྒོས་གསང་སྲིད་ཇུས་ཕྱོགས་སྟོན་ལ་ལྟ་ཞིབ།

en: View Site
bo: དྲ་ཚིགས་ལ་ལྟ།

en: View Tag
bo: འགྲེལ་བྱང་ལ་ལྟ།

en: View Trash
bo: སྙིགས་སྣོད་ལ་ལྟ།

en: View User
bo: སྤྱོད་མཁན་ལ་ལྟ།

en: View all
bo: ཡོངས་ལ་ལྟ།

en: View all drafts
bo: མ་ཟིན་ཡོངས་ལ་ལྟ།

en: View all posts by %s
bo: %s རྩོམ་པ་པོ་འདིའི་རྩོམ་ཡིག་ཡོངས་ལ་བལྟ།

en: View attachment page
bo: ཞར་བྱུང་ཤོག་ངོས་ལ་ལྟ།

en: View details
bo: ཞིབ་ཕྲར་གཟིགས།

en: View mode
bo: དཔེ་རྣམ་ལ་ལྟ།

en: View more comments
bo: དེ་ལས་མང་པའི་མཆན་ལ་ལྟ།

en: View page
bo: ཤོག་ངོས་ལ་ལྟ།

en: View post
bo: རྩོམ་ལ་ལྟ།

en: View posts by %s
bo: %s ལགས་ཀྱི་རྩོམ་ཡིག་ཀློག་པ།

en: View the autosave
bo: རང་འགུལ་ཉར་ཚགས་ལ་བལྟ།

en: View this comment
bo: དཔྱད་མཆན་འདིར་ལྟ།

en: View your site
bo: དྲ་ཚིགས་ལ་ལྟ།

en: Vilnius
bo: ཝིལ་ནི་ཡཱསི།

en: Vincennes
bo: ཝེན་སེན།

en: Virgin
bo: ཝིར་ཅེན།

en: Visibility
bo: བསྒྲགས་ཚད།

en: Visibility:
bo: བསྒྲགས་ཚད:

en: Visible
bo: མངོན་རུང་།

en: Visible to everyone.
bo: མི་སུས་ཀྱང་མཐོང་ཐུབ།

en: Visit
bo: གཟིགས།

en: Visit %s&#8217;s website
bo: %s ཡི་དྲ་ཚིགས་ལ་གཟིགས།

en: Visit Dashboard
bo: ཡོ་ཆས་སྟེགས་བུ་ལ་གཟིགས།

en: Visit Link
bo: མཐུད་སྤྲེལ་ལ་གཟིགས།

en: Visit Site
bo: དྲ་ཚིགས་ལ་ལྟ།

en: Visit Theme Site
bo: བརྗོད་གཞིའི་དྲ་ཚིགས་ལ་བཅར་འདྲི།

en: Visit site
bo: དྲ་ཚིགས་ལ་གཟིགས།

en: Visitor comments may be checked through an automated spam detection service.
bo: སྐུ་མགྲོན་གྱི་དཔྱད་མཆན་དེ་རང་འགུལ་གད་སྙིགས་ཡིག་ཟམ་ཞིབ་དཔྱད་ཞབས་ཞུ་བརྒྱུད་ནས་ཞིབ་བཤེར་བྱེད་ཆོག

en: Visual Editing
bo: ཐད་མཐོང་རྩོམ་སྒྲིག

en: Visual Editor
bo: མཐོང་རུང་བཟོ་བཅོས་ཆས།

en: Visual aids
bo: མཐོང་ཚོར་རམ་འདེགས།

en: Visual editor
bo: ཐད་མཐོང་རྩོམ་སྒྲིག་ཆས།

en: Visual editor selected
bo: ཐད་མཐོང་རྩོམ་སྒྲིག་ཆས་གདམ།

en: Vivid cyan blue
bo: སྔོ་ལྗང་གསལ་པོ།

en: Vivid cyan blue to vivid purple
bo: སྔོ་སྐྱ་ནས་རྒྱ་སྨུག

en: Vivid green cyan
bo: སྔོ་ལྗང་གསལ་པོ།

en: Vivid purple
bo: གསལ་ཆ་ཆེ་བའི་རྒྱ་སྨུག

en: Vivid red
bo: དམར་གསལ།

en: Vladivostok
bo: ཝ་ལ་དི་ཝཱོསི་ཊོཀ

en: Volgograd
bo: ཝཱོལ་གོ་གེརེཌི།

en: Volume Slider
bo: འདྲིལ་རྡོག་སྒྲ་ཤུགས

en: Vostok
bo: ཝོ་སོ་ཊོག

en: WHAT was he doing, the great god Pan,
    	Down in the reeds by the river?
    Spreading ruin and scattering ban,
    Splashing and paddling with hoofs of a goat,
    And breaking the golden lilies afloat
        With the dragon-fly on the river.
bo: ༄༅། །བཅོམ་ལྡན་འདས་ཐམས་ཅད་མཁྱེན་པ་ལ་ཕྱག་འཚལ་ལོ། །
             ཐམས་ཅད་མཁྱེན་པས་བདག་རྒྱུད་བྱིན་གྱིས་བརླབ་པ་ཡི། །
    བློ་གྲོས་བློ་ཆེ་བློ་ལྡན་བློ་ཡི་མཆོག་གྱུར་པ། །
    ཚད་མེད་བློ་ཡངས་འཕགས་པའི་ཚོགས་ལ་གུས་བཏུད་དེ། །
    འདི་ཕྱི་རྣམས་སུ་ལྷ་མིའི་བདེ་བ་འབྱུང་བའི་རྒྱུ། །
    ཀུན་ལ་ཕན་པའི་གཏམ་འདི་ནི། །
        འཇམ་དབྱངས་བཙུན་པས་འགྲོ་ལ་བཤད། །

en: Waiting for confirmation
bo: ངོས་འཛིན་ལ་སྒུག་སྡོད།

en: Wake
bo: ཝེཀ

en: Wallis
bo: ཝ་ལིསི།

en: Warning | Warnings
bo[0]: ཉེན་བརྡ།

en: Warning! User cannot be deleted. The user %s is a network administrator.
bo: ཐུགས་སྣང་།! བཀོལ་སྤྱོད་པ་འདི་བསུབ་མི་ཐུབ། %s བཀོལ་སྤྱོད་པ་འདི་དྲ་ཚིགས་དོ་དམ་པ་རེད།

en: Warning:
bo: ཉེན་བརྡ:

en: Warning: the link has been inserted but may have errors. Please test it.
bo: ཐུགས་སྣང་།  མཐུད་སྤྲེལ་བར་འཇུག་བྱས་ཟིན། འོན་ཀྱང་སྐྱོན་ཡོད་སྲིད་པས། ཚོད་ལྟ་བྱེད་རོགས།

en: Warsaw
bo: ཝར་སོ།

en: Wavatar (Generated)
bo: Wavatar (རང་གྲུབ)

en: We already have a ping from that URL for this post.
bo: ང་ཚོར་ URL འདིས་རྩོམ་ཡིག་འདིར ping བྱས་པ་འབྱོར་སོང་།

en: Web Address
bo: དྲ་ཚིགས་དྲ་གནས།

en: Web address
bo: དྲ་ཚིགས་དྲ་གནས།

en: Web server
bo: དྲ་ཚིགས་ཀྱི་ཞབས་ཞུ་འཕྲུལ་ཆས།

en: Website
bo: དྲ་ཚིགས།

en: Website: %1$s (IP address: %2$s, %3$s)
bo: དྲ་ཚིགས: %1$s (IP ས་གནས: %2$s, %3$s)

en: Wed
bo: གཟའ་ལྷག་པ།

en: Wednesday
bo: གཟའ་ལྷག་པ།

[ctx: Wednesday initial]
en: W
bo: ལྷག

en: Week Starts On
bo: གཟའ་འཁོར་མགོ་རྩོམ་དུས།

en: Welcome Guide
bo: ཕྱོགས་སྟོན་ལ་བྱོན་པ་ལེགས།

[ctx: Welcome panel]
en: Welcome
bo: བྱོན་པ་ལེགས།

en: Welcome to %s. This is your first post. Edit or delete it, then start writing!
bo: %s ལ་བྱོན་པ་ལེགས། འདི་ནི་ཁྱེད་ཀྱི་རྩོམ་ཡིག་ཐོག་མ་དེ་ཡིན། དེ་རྩོམ་སྒྲིག་བྱེད་པའམ་ཡང་ན་སུབ་ནས་རྩོམ་འབྲི་འགོ་འཛུགས།

en: Welcome to WordPress!
bo: WordPress སྤྱོད་པར་དགའ་བསུ་ཡོད།

en: Welcome to WordPress. This is your first post. Edit or delete it, then start writing!
bo: WordPress ལ་བྱོན་པ་ལེགས། འདི་ནི་ཁྱེད་ཀྱི་རྩོམ་ཡིག་ཐོག་མ་དེ་ཡིན། དེ་བཟོ་བཅོས་སམ་ཡང་ན་སུབ་ནས་རྩོམ་འབྲི་འགོ་རྩོམ་ཆོག

en: Welcome to the Gutenberg Editor
bo: Gutenberg རྩོམ་སྒྲིག་ཆས་སུ་བྱོན་པ་ལེགས།

en: Welcome to the block editor
bo: རྡོག་པོའི་རྩོམ་སྒྲིག་ཆས་སུ་བྱོན་པ་ལེགས།

en: Welcome to the wonderful world of blocks…
bo: ངོ་མཚར་ཆེ་བའི་རྡོག་པོའི་འཇིག་རྟེན་ལ་བྱོན་པ་ལེགས…

en: Welsh
bo: ཝེ་ཧྲིའི་སྐད།

en: West
bo: ནུབ།

en: What automated decision making and/or profiling we do with user data
bo: ང་ཚོས་སྤྱོད་མཁན་གྱི་གཞི་གྲངས་ལ་རང་འགུལ་ཅན་གྱི་ཐབས་ཇུས་དང་ཡང་ན་དབྱེ་ཞིབ་ག་འདྲ་ཞིག་སྤྱད་ཡོད།

en: What data breach procedures we have in place
bo: ཅི་ལྟ་བུའི་གཞི་གྲངས་ཀྱིས་ང་ཚོའི་སྔར་ཡོད་བྱ་རིམ་གསང་ཤོར་བྱས་ཡོད།

en: What do I do now?
bo: ཅི་བྱའམ།

en: What is PHP and how does it affect my site?
bo: ཅི་ཞིག་ནི་ PHP འཁོར་སྐྱོད་དང་དེས་དྲ་ཚིགས་ལ་ཐེབས་པའི་ཤུགས་རྐྱེན་ཡིན་ནམ།

en: What personal data we collect and why we collect it
bo: ང་ཚོས་སྒེར་གྱི་གཞི་གྲངས་གང་དག་བསྡུ་ལེན་བྱེད་པ་དང་དེའི་རྒྱུ་མཚན།

en: What rights you have over your data
bo: ཁྱེད་ལ་གཞི་གྲངས་ཀྱི་དབང་ཆ་གང་ཞིག་ཡོད།

en: What should be done with content owned by these users?
bo: བཀོལ་སྤྱོད་མཁན་འདི་དག་གི་ནང་དོན་དག་ཅི་ལྟར་ཐག་གཅོད་དམ?

en: What third parties we receive data from
bo: ང་ཚོས་ཕྱོགས་གསུམ་པ་གང་དག་ནས་གཞི་གྲངས་བསྡུ་ལེན་བྱས་ཡོད།

en: What&#8217;s New
bo: གསར་བཅོས་ནང་དོན།

en: What&#8217;s on your mind?
bo: ཅི་ཞིག་དྲན་བཞིན་ཡོད་དམ།

en: What's this?
bo: འདི་ནི་ཅི་ཞིག་ཡིན་ནམ།

en: What’s next?
bo: གོམ་པ་རྗེས་མ་ནི་གང་ཡིན་ནམ།

en: When a comment contains any of these words in its content, author name, URL, email, IP address, or browser&#8217;s user agent string, it will be put in the Trash. One word or IP address per line. It will match inside words, so &#8220;press&#8221; will match &#8220;WordPress&#8221;.
bo: དཔྱད་མཆན་གྱི་ནང་དོན་དང་རྩོམ་པོ་པོའི་མིང་། URL ཡང་ན IP ས་གནས་སོགས་ཀྱི་ཁྲོད་དུ་གཤམ་གྱི་ཡི་གེ་འདུས་ཚེ་དེ་ཉིད་སྙིགས་སྣོད་ནང་འཇོག་པ་ཡིན། ཐིག་ཕྲེང་རེར་མིང་ཚིག་གམ IP ས་གནས་གཅིག་རེ་བླུགས་དགོས། དེས་མིང་རྐྱང་གཅིག་གི་ཁྲོད་ནས་ཀྱང་ཞིབ་བསྡུར་བྱེད་ངེས་ཡིན་པས། &#8220;press&#8221; དེ &#8220;WordPress&#8221; དང་ཟླ་འགྲིག་པ་ཡིན།

en: When handling an %s, should personal data within orders be retained or removed?
bo: %s ཐག་གཅོད་བྱེད་སྐབས། ཚོང་ཟོག་མངག་ཐོའི་ནང་གི་མི་སྒེར་གྱི་གཞི་གྲངས་སོར་འཇོག་དང་ཡང་ན་བསུབ་དགོས་སམ།

en: When in reorder mode, additional controls to reorder menu items will be available in the items list above.
bo: བསྐྱར་སྒྲིག་རྣམ་པར་གནས་དུས། སྡེ་ཚན་གསལ་ཐོའི་མགོར་འཛིན་ཆས་ལྷག་མ་ཐོན་ངེས།

en: When registering a "variadic" theme feature, the "type" must be an "array".
bo: དཔེ་སྒྲོམ་གྱི་ཁྱད་གཤིས "variadic" ཐོ་འགོད་བྱེད་པའི་སྐབས་སུ "type" ནི་ངེས་པར་དུ "array" ཡིན་དགོས།

en: When registering a default meta value the data must match the type provided.
bo: སོར་བཞག་གི་ཟུར་བརྗོད་གྲངས་ཐང་ལ་ཐོ་འགོད་བྱེད་པའི་སྐབས་སུ། གཞི་གྲངས་ནི་ངེས་པར་དུ་མཁོ་འདོན་བྱས་པའི་རིགས་གྲས་དང་མཚུངས་ཟླར་གྱུར་དགོས།

en: When registering an "array" feature, the feature's schema must include the "items" keyword.
bo: ཁྱད་གཤིས "array" ཐོ་འགོད་བྱེད་པའི་སྐབས་སུ། ཁྱད་གཤིས་ཀྱི་སྒྲོམ་གཞིར་ངེས་པར་དུ་གནད་ཚིག "items" འདུས་དགོས།

en: When registering an "array" meta type to show in the REST API, you must specify the schema for each array item in "show_in_rest.schema.items".
bo: གལ་ཏེ REST API ཁྲོད་དུ "array" ཐོ་འགོད་བྱས་པའི་ཟུར་བརྗོད་རིགས་གྲས་འཆར་དགོས་ཚེ། ངེས་པར་དུ་ "show_in_rest.schema.items" གྲངས་ཚོའི་སྡེ་ཚན་སོ་སོར་སྒྲོམ་གཞི་དམིགས་འཛུགས་བྱེད་དགོས།

en: When registering an "array" or "object" feature to show in the REST API, the feature's schema must also be defined.
bo: REST API ཁྲོད་དུ་འཆར་དགོས་པའི་ཁྱད་གཤིས "array" དང་ཡང་ན "object" ཐོ་འགོད་བྱེད་པའི་སྐབས་སུ། ད་རུང་ངེས་པར་དུ་ཁྱད་གཤིས་ལྷུ་ལག་གི་སྒྲིག་གཞི་ལ་མཚན་ཉིད་འཇོག་དགོས།

en: When registering an "array" setting to show in the REST API, you must specify the schema for each array item in "show_in_rest.schema.items".
bo: གལ་ཏེ REST API ཁྲོད་དུ "array" ཐོ་འགོད་བྱས་པའི་ཟུར་བརྗོད་རིགས་གྲས་འཆར་དགོས་ཚེ། ངེས་པར་དུ་ "show_in_rest.schema.items" གྲངས་ཚོའི་སྡེ་ཚན་སོ་སོར་སྒྲོམ་གཞི་དམིགས་འཛུགས་བྱེད་དགོས།

en: When registering an "object" feature, the feature's schema must include the "properties" keyword.
bo: ཁྱད་གཤིས "object" ཐོ་འགོད་བྱེད་པའི་སྐབས་སུ། ཁྱད་གཤིས་ཀྱི་སྒྲོམ་གཞིར་ངེས་པར་དུ་གནད་ཚིག "properties" འདུས་དགོས།

en: When using a keyboard to navigate:
bo: མཐེབ་གཞོང་སྤྱད་ནས་ཕྱོགས་སྟོན་བྱེད་དུས་སུ:

en: When you click the button below WordPress will create an XML file for you to save to your computer.
bo: གཤམ་གྱི་མཐེབ་གནོན་དུ་མནན་ན WordPress མཉེན་ཆས་ཀྱིས་ XML རྣམ་བཞག་ཅན་གྱི་ཡིག་ཆ་ཞིག་བཟོས་ཏེ་ཁྱེད་ཀྱི་གློག་ཀླད་དུ་ཉར་ཚགས་བྱེད་ངེས།

en: When you’re ready, submit your work for review, and an Editor will be able to approve it for you.
bo: གྲ་སྒྲིག་བྱས་ཚར་དུས། ཁྱེད་ཀྱི་བརྩམས་ཆོས་འབུལ་སྤྲོད་བྱས་ཏེ་ཞིབ་བཤེར་བྱེད་དུ་ཆུགས་དང་། རྩོམ་སྒྲིག་པས་ཁྱེད་ལ་ཆོག་མཆན་སྤྲོད་གི་རེད།

en: Whether a taxonomy is intended for use publicly either via the admin interface or by front-end users.
bo: དོ་དམ་འཆར་ངོས་དང་ཡང་ན་མདུན་སྣེའི་སྤྱོད་མཁན་གྱིས་ཡོངས་བསྒྲགས་ཀྱིས་རིགས་དགར་ཐབས་བཀོལ་སྤྱོད་བྱེད་རྩིས་ཡོད་མིན།

en: Whether or not the post type can be viewed.
bo: རྩོམ་གྱི་རིགས་གྲས་ལ་ལྟ་ཞིབ་བྱེད་རུང་ཡིན་མིན།

en: Whether or not the post type should have children.
bo: རྩོམ་ཡིག་འདིར་བུ་རྒྱུད་རིགས་གྲས་ཡོད་མིན་སྐོར།

en: Whether or not the taxonomy should have children.
bo: རིགས་དགར་ཐབས་དེར་བུ་རྒྱུད་རིགས་དགར་ཐབས་འདུས་ཡོད་མེད།

en: Whether or not the term cloud should be displayed.
bo: སྡེ་ཚན་སྤྲིན་འཆར་དགོས་མིན།

en: Whether posts and comments RSS feed links are added to head.
bo: རྩོམ་ཡིག་དང་དཔྱད་མཆན་གྱི RSS feed སྦྲེལ་མཐུད་དེ་འགོ་བརྗོད་དུ་ཁ་སྣོན་བྱེད་མིན།

en: Whether posts of this status may have floating published dates.
bo: གནས་བབས་འདིའི་རྩོམ་ཡིག་ལ་འཕྱོ་བའི་པར་འགྲེམས་ཟླ་ཚེས་ཡོད་མེད།

en: Whether posts of this status should be shown in the front end of the site.
bo: གནས་བབ་འདིའི་རྩོམ་ཡིག་དེ་མདུན་ཐད་དུ་འཆར་ཐུབ་མིན།

en: Whether posts with this status should be private.
bo: གནས་བབ་ཁ་ཤས་ཀྱི་རྩོམ་ཡིག་དེ་གསང་བ་ཡིན་མིན།

en: Whether posts with this status should be protected.
bo: གནས་བབ་ཁ་ཤས་ཀྱི་རྩོམ་ཡིག་དེ་སྲུང་སྐྱོབ་ཐེབས་པ་ཡིན་མིན།

en: Whether posts with this status should be publicly-queryable.
bo: གནས་བབ་ཁ་ཤས་ཀྱི་རྩོམ་ཡིག་དེ་ཡོངས་གྲགས་ཀྱིས་རྩད་ཞིབ་བྱེད་རུང་མིན།

en: Whether the content is protected with a password.
bo: ནང་དོན་ལ་གསང་གྲངས་ཀྱིས་སྲུང་སྐྱོབ་བྱེད་མིན།

en: Whether the excerpt is protected with a password.
bo: གནད་བསྡུས་ཀྱིས་གསང་གྲངས་སྲུང་སྐྱོབ་དང་ལེན་བྱེད་མིན།

en: Whether the plugin can only be activated network-wide.
bo: མཐུད་སྣེ་ནི་དྲ་ཚིགས་དུ་མ་ཅན་ཁོ་ནའི་ཁྱབ་ཁོངས་སུ་ནུས་སློང་བྱེད་དམ།

en: Whether the taxonomy is publicly queryable.
bo: རིགས་དགར་ཐབས་ནི་ཡོངས་བསྒྲགས་ཀྱིས་འདྲི་རྩད་བྱེད་རུང་མིན།

en: Whether the theme can manage the document title tag.
bo: དཔེ་སྒྲོམ་འདིས་ཡིག་ཚགས་ཀྱི་ཁ་བྱང་འགྲེལ་བྱང་དོ་དམ་བྱེད་ཆོག་མིན།

en: Whether the theme disables custom colors.
bo: དཔེ་སྒྲོམ་འདིས་རང་བཟོས་ཁ་དོག་མི་སྤྱོད་པ་བྱས་ཡོད་མེད།

en: Whether the theme disables custom font sizes.
bo: དཔེ་སྒྲོམ་འདིས་ཡིག་གཟུགས་ཀྱི་ཆེ་ཆུང་རང་བཟོ་མི་སྤྱོད་པ་བྱས་ཡོད་མེད།

en: Whether the theme disables custom gradients.
bo: དཔེ་སྒྲོམ་འདིས་རང་བཟོས་རིམ་འགྱུར་མི་སྤྱོད་པ་བྱས་ཡོད་མེད།

en: Whether the theme enables Selective Refresh for Widgets being managed with the Customizer.
bo: དཔེ་སྒྲོམ་འདིས་རང་བཟོ་ཆས་ཀྱིས་དོ་དམ་བྱེད་པའི་ལྷུ་ཆུང་ལ་གདམ་གསེས་རང་བཞིན་གྱི་གསར་བཅོས་བྱེད་མིན།

en: Whether the theme supports responsive embedded content.
bo: དཔེ་སྒྲོམ་གྱིས་ཡ་ལེན་བཙུད་འཇུག་ནང་དོན་ལ་རམ་འདེགས་བྱེད་མིན།

en: Whether theme opts in to default WordPress block styles for viewing.
bo: དཔེ་སྒྲོམ་འདིས་ལྟ་ཞིབ་བྱེད་དུས་སུ་སོར་བཞག་གིས WordPress རྡོག་པོའི་བཟོ་ལྟ་སྤྱད་ཡོད་མེད།

en: Whether theme opts in to the dark editor style UI.
bo: དཔེ་སྒྲོམ་འདིས་སྨག་རུམ་རྩོམ་སྒྲིག་ཆས་ཀྱི UI སྤྱད་ཡོད་མེད།

en: Whether theme opts in to the editor styles CSS wrapper.
bo: དཔེ་སྒྲོམ་འདིས་རྩོམ་སྒྲིག་ཆས་ཀྱི CSS wrapper བཟོ་ལྟ་སྤྱད་ཡོད་མེད།

en: Whether theme opts in to wide alignment CSS class.
bo: དཔེ་སྒྲོམ་འདིས་མཐའ་བྲལ་སྙོམས་སྒྲིག་ཚུལ་གྱི CSS རིགས་སྤྱད་ཡོད་མེད།

en: Whether to allow automatic creation of taxonomy columns on associated post-types table.
bo: འབྲེལ་བའི་རྩོམ་ཡིག་རིགས་གྲས་རེའུ་མིག་ཁྲོད་དུ་རང་འགུལ་གྱིས་རིགས་དགར་ཐབས་ཀྱི་སྟར་གསར་སྐྲུན་བྱེད་ཆོག་མིན།

en: Whether to bypass Trash and force deletion.
bo: སྙིགས་སྣོད་གཡོལ་ནས་བཙན་གྱིས་སུབ་མིན།

en: Whether to bypass trash and force deletion.
bo: སྙིགས་སྣོད་གཡོལ་ནས་བཙན་གྱིས་སུབ་མིན།

en: Whether to generate a default UI for managing this taxonomy.
bo: རིགས་དགར་ཐབས་འདིའི་དོ་དམ་ལ་སྤྱོད་པའི་སོར་བཞག་གི་ UI སྐྱེད་གྲུབ་བྱེད་མིན།

en: Whether to hide terms not assigned to any posts.
bo: རྩོམ་ཡིག་གང་རུང་ལ་དམིགས་འཛུགས་བྱས་མེད་པའི་སྡེ་ཚན་གབ་ཡིབ་བྱེད་མིན།

en: Whether to include posts in the edit listing for their post type.
bo: རྩོམ་ཡིག་རིགས་གྲས་བཟོ་བཅོས་བྱེད་དུས་སུ་རྩོམ་ཡིག་གསལ་ཐོ་འདུས་ཡོད་མེད།

en: Whether to make the taxonomy available for selection in navigation menus.
bo: ཕྱོགས་སྟོན་གདམ་ཐོའི་ཁྲོད་དུ་རིགས་དགར་ཐབས་མཁོ་སྤྲོད་བྱེད་མིན།

en: Whether to perform an oEmbed discovery request for unsanctioned providers.
bo: ཆོག་མཆན་ཐོབ་མེད་པའི་མཁོ་སྤྲོད་བྱེད་མཁན་ལ oEmbed གསར་རྙེད་རེ་ཞུ་བྱེད་མིན།

en: Whether to show the taxonomy in the quick/bulk edit panel.
bo: མྱུར་དང་འབོར་བཅད་རྩོམ་སྒྲིག་པང་ལེབ་ཁྲོད་དུ་རིགས་དགར་ཐབས་འཆར་མིན།

en: While previewing a new theme, you can continue to tailor things like widgets and menus, and explore theme-specific options.
bo: དཔེ་སྒྲོམ་གསར་པར་སྔོན་ལྟ་བྱེད་དུས་སུ། ཁྱེད་ཀྱིས་མུ་མཐུད་དུ་ལྷུ་ཆུང་དང་གདམ་ཐོར་ལེགས་སྒྲིག་བྱེད་རུང་ལ། དཔེ་སྒྲོམའི་ཁྱད་པར་འདེམས་ཚན་ལ་འཚོལ་ཞིབ་ཀྱང་བྱེད་རུང་།

en: While trying to test your site&#8217;s scheduled events, the following error was returned: %s
bo: ཁྱེད་ཀྱི་དྲ་ཚིགས་ཀྱི་དུས་བཀག་དོན་རྐྱེན་ལ་ཚོད་ལྟ་བྱེད་དུས་སུ་ཕྱིར་ལོག་བྱས་པའི་ནོར་འཁྲུལ་ནི: %s

en: While writing, you can press <kbd>/</kbd> to quickly insert new blocks.
bo: འབྲི་བའི་སྐབས་སུ། ཁྱེད་ཀྱིས་གསེག་ཐིག <kbd>/</kbd> འདི་བླུགས་ནས་རྡོག་པོ་གསར་བ་བར་འཇུག་བྱེད་ཆོག

en: White
bo: དཀར་པོ།

en: Whitehorse
bo: ཝའིཊི་ཧོརསི།

en: Who we are
bo: ང་ཚོ་ནི་སུ་ཡིན་ནམ།

en: Who we share your data with
bo: ང་ཚོས་སུ་ལ་ཁྱེད་ཀྱི་གཞི་གྲངས་མཉམ་སྤྱོད་བྱེད་དམ།

en: Why is this important?
bo: འདི་ནི་ཤིན་ཏུ་གལ་ཆེན་ཡིན་དོན་ནི།

en: Wide Blocks
bo: མཐའ་བྲལ་རྡོག་པོ།

en: Wide width
bo: ཞེང་མཐའ་བྲལ།

en: Widget %s
bo: ལྷུ་ཆུང %s

en: Widget moved down
bo: ལྷུ་ཆུང་མར་འགྲིལ་ཟིན།

en: Widget moved up
bo: ལྷུ་ཆུང་གོང་དུ་བསྣུར་ཟིན།

en: Widgets
bo: ལྷུ་ཆུང་།

en: Widgets are independent sections of content that can be placed into widgetized areas provided by your theme (commonly called sidebars).
bo: ལྷུ་ཆུང་ནི་ནང་དོན་དང་གྱེས་པའི་ས་ཁོངས་ཡིན། ཁྱེད་ཀྱི་དཔེ་སྒྲོམ་འདིས་ལྷུ་ཆུང་ལ་མཁོ་སྤྲོད་བྱས་པའི་ས་ཁོངས་སུ་བཞག་ཆོག (དུས་རྒྱུན་འགྲམ་ཚང་དུ་འབོད)

en: Widgets may be used multiple times. You can give each widget a title, to display on your site, but it&#8217;s not required.
bo: ལྷུ་ཆུང་རྣམས་དྲ་ཚིགས་སུ་ཐེངས་མང་པོར་བེད་སྤྱོད་བྱེད་ཆོག དྲ་ཚིགས་ཀྱི་ས་གནས་མི་འདྲ་བར་བེད་སྤྱོད་བྱེད་མིང་ཡ་མི་འདྲ་བ་འདོགས་ཆོག འོན་ཀྱང་ངེས་པར་འདོགས་དགོས་པའི་ངེས་པའང་མེད།

en: Widgets need to be registered using %s, before they can be displayed.
bo: ལྷུ་ཆུང་ནི་ %s སྤྱད་ནས་ཐོ་འགོད་བྱས་རྗེས་ད་གཟོད་འཆར་ཐུབ།

en: Width
bo: ཞེང་ཚད།

en: Winamac
bo: ཝི་ནཱ་མེག

en: Windhoek
bo: ཝིནཌི་ཧོཡིཀ

en: Winnipeg
bo: ཝིན་ནི་པེག

en: Word count: %s
bo: ཡིག་གྲངས: %s

en: WordPress %1$s running %2$s theme.
bo: WordPress %1$s སྤྱོད་བཞིན་པ་ནི %2$s དཔེ་སྒྲོམ་ཡིན།

en: WordPress &rsaquo; Error
bo: WordPress&rsaquo;ནོར་འཁྲུལ།

en: WordPress &rsaquo; Success
bo: WordPress &rsaquo; ལེགས་འགྲུབ།

en: WordPress Address (URL)
bo: WordPress ས་གནས (URL)

en: WordPress Blog
bo: WordPress པོད་ཁུག

en: WordPress Comments
bo: WordPress དཔྱད་མཆན།

en: WordPress Constants
bo: WordPress བརྟན་གྲངས།

en: WordPress Embed
bo: WordPress བཙུད་འཇུག

en: WordPress Events and News
bo: WordPress བྱེད་སྒོ་དང་འཕྲིན་གསར།

en: WordPress Media
bo: WordPress སྨྱན་གཟུགས།

en: WordPress News
bo: WordPress འཕྲིན་གསར།

en: WordPress User
bo: WordPress སྤྱོད་མཁན།

en: WordPress Version
bo: WordPress ཐོན་རིམ།

en: WordPress database error:
bo: WordPress མ་གཞི་གྲངས་མཛོད་ནོར་འཁྲུལ:

en: WordPress development updates are blocked by the %s constant.
bo: WordPress གོང་འཕེལ་གསར་བཅོས་ནི་བརྟན་གྲངས %s ཡིས་བཀག་སྡོམ་བྱས་ཟིན།

en: WordPress development updates are blocked by the %s filter.
bo: WordPress གོང་འཕེལ་གསར་བཅོས་ནི་གདམ་གསེས %s ཡིས་བཀག་སྡོམ་བྱས་ཟིན།

en: WordPress directory location
bo: WordPress དཀར་ཆག་གི་གནས་ཡུལ།

en: WordPress directory size
bo: WordPress དཀར་ཆག་གི་ཆེ་ཆུང་།

en: WordPress is not notifying any <a href="%1$s">Update Services</a> because of your site&#8217;s <a href="%2$s">visibility settings</a>.
bo: WordPress ཡིས་ <a href="%1$s">གསར་བཅོས་ཞབས་ཞུ་</a> གང་ཡང་བརྡ་སྦྱོར་གཏོང་གི་མིན། ཡིན་རྒྱུ་ནི་ཁྱེད་ཀྱི་དྲ་ཚིགས་ཀྱི་ <a href="%2$s">མཐོང་རུང་སྒྲིག་འགོད་</a> ལ་བརྟེན་པ་རེད།

en: WordPress locale code.
bo: WordPress ཁུལ་ཁོངས་ཚབ་ཨང་།

en: WordPress requires %1$s version %2$s or higher. Contact your web hosting company to correct this.
bo: WordPress ལ་ངེས་པར་ཏུ %1$s ཐོན་རིམ %2$s དང་ཡང་ན་དེ་ལས་མཐོ་བ་དགོས་ཀྱི་ཡོད། ཁྱེད་ཀྱི་དྲ་ཚིགས་གཙོ་འཕྲུལ་ཚོང་བར་འབྲེལ་གཏུག་བྱས་ནས་གནད་དོན་འདི་དག་བཅོས་བྱེད་དགོས།

en: WordPress security and maintenance releases are blocked by %s.
bo: WordPress བདེ་འཇགས་དང་སྲུང་སྐྱོང་འགྲེམ་སྤེལ་ཐོན་རིམ་ནི་བརྟན་གྲངས %s ཡིས་བཀག་སྡོམ་བྱས་ཟིན།

en: WordPress security and maintenance releases are blocked by the %s filter.
bo: WordPress བདེ་འཇགས་དང་སྲུང་སྐྱོང་ཐོན་རིམ་ནི་གདམ་གསེས %s ཡིས་བཀག་སྡོམ་བྱས་ཡོད།

en: WordPress site: %s
bo: WordPress དྲ་ཚིགས: %s

en: WordPress update available (%s)
bo: WordPress གསར་བཅོས་སྤྱོད་རུང་གི་ཡོད། (%s)

en: WordPress version %s
bo: WordPress ཐོན་རིམ %s

en: WordPress.org is reachable
bo: WordPress.org ལ་སྙོབ་ཐུབ།

en: WordPress.org plugin directory slug.
bo: WordPress.org མཐུད་སྣེ་དཀར་ཆག་གི་མིང་གཞན།

en: WordPress.org themes
bo: WordPress.org དཔེ་སྒྲོམ།

en: Words
bo: ཡིག་གྲངས།

en: Words: %s
bo: ཡིག་འབྲུ: %s

en: Would you like to <a href="%s">check pending comments</a>?
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་ <a href="%s">ཞུ་དག་མ་བྱས་པའི་མཆན་ལ་ལྟའམ།</a>

en: Would you like to privately publish this post now?
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་ད་ལྟ་ལྐོག་ཏུ་རྩོམ་འདི་པར་འགྲེམས་བྱེད་འདོད་དམ།

en: Writable
bo: འབྲི་རུང་བ།

en: Write HTML…
bo: HTML འབྲི་བ…

en: Write a post
bo: རྩོམ་ཡིག་ཅིག་བྲིས།

en: Write an excerpt (optional)
bo: གནད་བསྡུས་འབྲི་བ། (རང་མོས)

en: Write code…
bo: ཚབ་ཨང་འབྲི་བ…

en: Write file name…
bo: ཡིག་ཆའི་མིང་འབྲི་བ…

en: Write gallery caption…
bo: པར་དེབ་ཀྱི་གསལ་བཤད་འབྲི་བ…

en: Write preformatted text…
bo: preformatted ཡི་གེ་འབྲི་བ…

en: Write shortcode here…
bo: འདི་རུ་ཚབ་ཨང་འབྲི་བ…

en: Write title…
bo: ཁ་བྱང་འབྲི་བ…

en: Write your first blog post
bo: ཁྱེད་ཀྱི་རྩོམ་ཡིག་ཐོག་མ་འདི་ནས་སྤེལ།

en: Writing
bo: འབྲི་བ།

en: Writing Settings
bo: འབྲི་བའི་སྒྲིག་སྟེགས།

en: X &#8212; Even more mature than above
bo: X &#8212; མི་མང་ཆེ་བས་བལྟ་བར་མི་འཚམ།

en: XML Error: %1$s at line %2$s
bo: XML ནོར་འཁྲུལ: %1$s གནས་ས་ནི་ %2$s

en: XML-RPC services are disabled on this site.
bo: རང་དྲ་ཚིགས་ཀྱིས XML-RPC ཞབས་ཞུ་སྤྱོད་མི་ཆོག་པ་བྱས་ཡོད།

en: Y/m/d
bo: Y-m-d

en: Y/m/d g:i:s a
bo: Y/m/d G:i:s

en: Yakutat
bo: ཡ་ཀུ་ཊ།

en: Yakutsk
bo: ཡ་ཀུཊིསི

en: Yancowinna
bo: ཡན་ཁོ་ཝ་ན།

en: Yangon
bo: ཡན་གོན།

en: Yap
bo: ཡཔ།

en: Year
bo: ལོ།

en: Yearly Archives:
bo: ལོ་འཁོར་ཡིག་མཛོད:

en: Yekaterinburg
bo: ཡེ་ཀ་ཊེ་རིན་བཱག

en: Yellow
bo: སེར་པོ།

en: Yellowknife
bo: ཡེ་ལོ་ནའིཕ།

en: Yerevan
bo: ཡེ་རི་ཝཱན།

en: Yes
bo: ཡིན།

en: Yes, take me to my profile page
bo: བརྗེ་འདོད་ཡོད། ང་རང་སྒེར་གྱི་ཡིག་ཚགས་བཟོ་བཅོས་ཤོག་ངོས་སུ་འཁྲིད་རོགས།

en: Yiddish
bo: ཡི་ཏི་ཤི་ཡི་སྐད།

en: You are about to approve the following comment:
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་གཤམ་གྱི་དཔྱད་མཆན་རྣམས་ལ་ཆོག་མཆན་འགོད་བཞིན་འདུག

en: You are about to delete %s.
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་བསུབ་བཞིན་པའི་ཡིག་ཆ %s འདི་རེད།

en: You are about to delete the following comment:
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་བསུབ་བཞིན་པ་དེ་གཤམ་གྱི་དཔྱད་མཆན་རེད།

en: You are about to delete this link '%s'
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་བསུབ་བཞིན་པའི་མཐུད་སྤྲེལ་འདི་ '%s' རེད། 
      ‘ཕྱིར་འཐེན་’ ལ་མནན་ནས་ཕྱིར་འཐེན་དང་། ‘འགྲིག’ ལ་མནན་ནས་བསུབ་ཆོག

en: You are about to delete this theme '%s'
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་བསུབ་བཞིན་པའི་དཔེ་སྒྲོམ་འདི་རེད། ‘%s’
      ‘Cancel’ ལ་མནན་ནས་ཕྱིར་འཐེན་དང་། , ‘OK’ གཏན་ཁེལ་བྱེད་རོགས།.

en: You are about to mark the following comment as spam:
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་གཤམ་གྱི་དཔྱད་མཆན་འདི་སྙིགས་སྣོད་གཡུག་གྲབ་འདུག

en: You are about to move the following comment to the Trash:
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་གཤམ་གྱི་དཔྱད་མཆན་འདི་སྙིགས་སྣོད་དུ་གཡུགས་གྲབ་འདུག

en: You are about to permanently delete these items from your site.
    This action cannot be undone.
     'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་རང་གི་དྲ་ཚིགས་ཁྲོད་ནས་སྡེ་ཚན་འདི་དག་གཏན་ཏུ་བསུབ་གི་རེད།
    བཀོལ་སྤྱོད་འདི་ཕྱིར་འཐེན་བྱ་མི་ཐུབ།
    "འདོར"མནན་ན་མཚམས་འཇོག་པ་དང་། "གཏན་འཁེལ"མནན་ན་བསུབ་གི་རེད།

en: You are about to permanently delete this item from your site.
    This action cannot be undone.
     'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་རང་གི་དྲ་ཚིགས་ཁྲོད་ནས་སྡེ་ཚན་འདི་གཏན་ཏུ་བསུབ་གི་རེད།
    བཀོལ་སྤྱོད་འདི་ཕྱིར་འཐེན་བྱ་མི་ཐུབ།
    "འདོར"མནན་ན་མཚམས་འཇོག་པ་དང་། "གཏན་འཁེལ"མནན་ན་བསུབ་གི་རེད།

en: You are about to trash these items.
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་འདེམས་ཟིན་པའི་ཚན་དེ་དག་བསུབ་གི་རེད།
    "འདོར"མནན་ན་མཚམས་འཇོག་པ་དང་། "གཏན་འཁེལ"མནན་ན་བསུབ་གི་རེད།

en: You are attempting to log out of %s
bo: ཐོ་འབུད་སྟ་གོན་བྱེད་ས་ནི %s

en: You are browsing %s
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་བཤར་ལྟ་བྱེད་བཞིན་པ་ནི་ %s

en: You are currently browsing the %1$s blog archives for %2$s.
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་གཟིགས་བཞིན་པ་ནི་ %1$s པོད་ཁུག་གི་ %2$s ཚགས་ཉར་རེད།

en: You are currently browsing the %1$s blog archives for the day %2$s.
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་གཟིགས་བཞིན་པ་ནི་ %1$s པོད་ཁུག་གི་ %2$s ཉིན་ཚགས་ཉར་རེད།

en: You are currently browsing the %1$s blog archives for the year %2$s.
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་གཟིགས་བཞིན་པ་ནི་ %1$s པོད་ཁུག་གི་ %2$s ལོའི་ཚགས་ཉར་རེད།

en: You are currently browsing the %s blog archives.
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་གཟིགས་བཞིན་པ་ནི་ %s པོད་ཁུག་ཚགས་ཉར་རེད།

en: You are currently browsing the archives for the %s category.
bo: འདི་ནི %s རིགས་དབྱེའི་ཚགས་ཉར་རེད།

en: You are currently editing the page that shows your latest posts.
bo: ད་ལྟ་ཁྱེད་ཀྱིས་བཟོ་བཅོས་བྱེད་བཞིན་པ་འདི་རྩོམ་ཡིག་གསར་ཤོས་འཆར་སའི་ཤོག་ངོས་རེད།

en: You are currently in edit mode. To return to the navigation mode, press Escape.
bo: མིག་སྔར་ནི་རྩོམ་སྒྲིག་དཔེ་རྣམ་ཡིན། ཕྱོགས་སྟོན་དཔེ་རྣམ་དུ་ཕྱིར་ལོག་དགོས་ཚེ་མཐེབ Escape གནོན་རོགས།

en: You are currently in navigation mode. Navigate blocks using the Tab key and Arrow keys. Use Left and Right Arrow keys to move between nesting levels. To exit navigation mode and edit the selected block, press Enter.
bo: ཁྱེད་མིག་སྔར་ཕྱོགས་སྟོན་རྣམ་པར་གནས་ཡོད། Tab མཐེབ་དང་མདའ་རྟགས་མཐེབ་བཀོལ་ནས་རྡོག་པོར་ཕྱོགས་སྟོན་བྱེད། གཡོན་ཕྱོགས་དང་གཡས་ཕྱོགས་ཀྱི་མདའ་རྟགས་སྤྱད་དེ་སྐོང་འཛུད་ཀྱི་རིམ་གྲས་བར་དུ་སྤོ་བསྣུར་བྱེད། ཕྱོགས་སྟོན་དཔེ་རྣམ་ལས་ཕྱིར་འབུད་དགོས་པ་མ་ཟད་བདམས་པའི་རྡོག་པོ་རྩོམ་སྒྲིག་བྱེད་དགོས་ཚེ Enter གནོན་རོགས།

en: You are currently running the latest version of WordPress available, keep it up!
bo: མིག་སྔར་འཁོར་སྐྱོད་བྱེད་བཞིན་པ་ནི WordPress ཐོན་རིམ་གསར་ཤོས་དེ་རེད། མུ་མཐུད་དུ་རྒྱུན་འཁྱོངས་བྱེད་རོགས།

en: You are customizing %s
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་རང་བཟོ་བྱེད་བཞིན་པ་ནི %s

en: You are in recovery mode. This means there may be an error with a theme or plugin. To exit recovery mode, log out or use the Exit button. <a href="%s">Exit Recovery Mode</a>
bo: ཁྱེད་རང་ཕྱིར་སོན་དཔེ་རྣམ་དུ་གནས་ཡོད། འདིས་ནི་དཔེ་སྒྲོམ་དང་ཡང་ན་མཐུད་སྣེ་ལ་ནོར་འཁྲུལ་ཡོད་སྲིད་པ་མཚོན། ཕྱིར་སོན་དཔེ་རྣམ་ལས་ཕྱིར་ཐོན་བྱེད་དགོས་ཚེ། ཐོ་འབུད་བྱེད་པའམ་ཡང་ན་ཕྱིར་ཐོན་མཐེབ་གཅུས་སྤྱོད་དགོས། <a href="%s">ཕྱིར་སོན་དཔེ་རྣམ་ལས་ཕྱིར་ཐོན།</a>

en: You are not currently logged in.
bo: ཁྱེད་རང་མིག་སྔར་ནང་འཇུག་བྱས་མི་འདུག

en: You are now logged out everywhere else.
bo: ཁྱེད་རང་ས་ཆ་གཞན་དག་ཡོངས་ལས་ཐོ་འབུད་བྱས་ཟིན།

en: You are now logged out.
bo: ཕྱིར་འབུད་བྱས་ཟིན།

en: You are only logged in at this location.
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་འདིར་ཁོ་ནར་ནང་འཇུག་བྱས།

en: You are posting comments too quickly. Slow down.
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་དཔྱད་མཆན་སྤེལ་བའི་མྱུར་ཚད་མགྱོགས་དྲགས། ཡུད་ཙམ་འགོར་རྗེས་སྤེལ་རོགས།

en: You are probably offline.
bo: དྲ་ཚིགས་འདི་མིག་སྔར་སྐུད་སྟེང་དང་བྲལ་བའི་རྣམ་པར་གནས་ཡོད།

en: You are updating a plugin. Be sure to <a href="%s">back up your database and files</a> first.
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་མཐུད་སྣེ་གསར་བཅོས་བྱེད་བཞིན་ཡོད། ཐོག་མར་<a href="%s">གཞི་གྲངས་མཛོད་དང་ཡིག་ཆ་གྲབས་ཉར་བྱས་ཡོད་པར་</a>ཁག་ཐེག་བྱེད་དགོས།

en: You are updating a theme. Be sure to <a href="%s">back up your database and files</a> first.
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་དཔེ་སྒྲོམ་གསར་བཅོས་བྱེད་བཞིན་ཡོད། ཐོག་མར་<a href="%s">གཞི་གྲངས་མཛོད་དང་ཡིག་ཆ་གྲབས་ཉར་བྱས་ཡོད་པར་</a>ཁག་ཐེག་བྱེད་དགོས།

en: You are uploading an older version of a current plugin. You can continue to install the older version, but be sure to <a href="%s">back up your database and files</a> first.
bo: ཁྱེད་རང་གིས་མིག་སྔའི་མཐུད་སྣེའི་པར་གཞི་རྙིང་པ་སྐྱེལ་འཇོག་བྱེད་བཞིན་ཡོད། ཁྱེད་ཀྱིས་མུ་མཐུད་དུ་པར་གཞི་རྙིང་བ་སྒྲིག་འཇུག་བྱེད་ཆོག་མོད། འོན་ཀྱང་ཐོག་མར་<a href="%s">གཞི་གྲངས་མཛོད་དང་ཡིག་ཆ་གྲབས་ཉར་བྱས་ཡོད་པར་</a>ཁག་ཐེག་བྱེད་དགོས།

en: You are using a %1$s drop-in which might mean that a %2$s database is not being used.
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་མཐུད་སྣེ %1$s སྤྱོད་བཞིན་ཡོད་པ་འདིས་ནི་ %2$s ཡི་གཞི་གྲངས་མཛོད་སྤྱད་མེད་པ་མཚོན་གྱིན་ཡོད།

en: You are using a browser that does not have Flash player enabled or installed. Please turn on your Flash player plugin or download the latest version from https://get.adobe.com/flashplayer/
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་སྤྱོད་བཞིན་བའི་བཤར་ལྟ་ཆས་ལ་ Flash གཏོང་ཆས་སྒྲིག་འཇུག་བྱས་མེད་པའམ་སྤྱད་མེད་པ་རེད། ཁྱེད་ཀྱིས་ Flash གཏོང་ཆས་སྤྱོད་པའམ་ཡང་ན https://get.adobe.com/flashplayer/ དེར་བསྐྱོད་ནས་ཐོན་རིམ་གསར་པ་ཕབ་ལེན་བྱེད་རོགས།

en: You are using an insecure browser!
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་ད་ལྟ་སྤྱོད་བཞིན་པ་ནི་བདེ་འཇགས་མིན་པའི་དྲ་བཤེར་མཉེན་ཆས་རེད!

en: You are using the multi-file uploader. Problems? Try the <a href="%1$s" %2$s>browser uploader</a> instead.
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་སྤྱོད་བཞིན་པ་ནི་ཡིག་ཆ་དུ་མ་ཅན་སྐྱེལ་འཇོག་ཡོ་ཆས་རེད། གནད་དོན་ལ་འཕྲད་དམ། དེས་ན་ <a href="%1$s" %2$s>བཤར་ཆས་སྐྱེལ་འཇོག་ཡོ་ཆས་</a> ལ་ཚོད་ལྟ་གནང་རོགས།

en: You attempted to edit an item that does not exist. Perhaps it was deleted?
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་བཟོ་བཅོས་བྱེད་འདོད་པའི་རྣམ་གྲང་འདི&#8217;མི་འདུག ཕལ་ཆེར་བསུབ་ཟིན་འདུག

en: You can add the following variables to your service sharing URL:
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་རང་གི་མཉམ་སྤྱོད་དྲ་གནས་ཞབས་ཞུར་གཤམ་གྱི་ཁྱད་ཆོས་དག་བཀོལ་ཆོག

en: You can also edit or move multiple posts to the Trash at once. Select the posts you want to act on using the checkboxes, then select the action you want to take from the Bulk actions menu and click Apply.
bo: You can also edit or move multiple posts to the trash at once. Select the posts you want to act on using the checkboxes, then select the action you want to take from the Bulk Actions menu and click Apply.

en: You can also perform the same types of actions, including narrowing the list by using the filters, acting on a page using the action links that appear when you hover over a row, or using the Bulk actions menu to edit the metadata for multiple pages at once.
bo: You can also perform the same types of actions, including narrowing the list by using the filters, acting on a page using the action links that appear when you hover over a row, or using the Bulk Actions menu to edit the metadata for multiple pages at once.

en: You can assign keywords to your posts using <strong>tags</strong>. Unlike categories, tags have no hierarchy, meaning there is no relationship from one tag to another.
bo: You can assign keywords to your posts using <strong>tags</strong>. Unlike categories, tags have no hierarchy, meaning there&#8217;s no relationship from one tag to another.

en: You can build any block you like, static or dynamic, decorative or plain. Here&#8217;s a pullquote block:
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་རང་ཉིད་མོས་པའི་རྡོག་གང་རུང་འཛུགས་སྐྲུན་བྱེད་ཆོག་པ་ཡིན། གསོར་གནས་སམ་ཡང་ན་སྒུལ་ལྡན། རྒྱན་བཀོད་དང་ཡང་ན་གསལ་ཆ་དོད་པོ། འདི་ནི pullquote ཡི་རྡོག་ཞིག་ཡིན:

en: You can change the display of this screen using the Screen Options tab to set how many items are displayed per screen and to display/hide columns in the table.
bo: འཆར་ངོས་འདེམས་ཆས་བེད་སྤྱོད་ཀྱིས་འཆར་ངོས་སྡེ་ཚན་ག་ཚོད་འཆར་བ་དང་། རེའུ་མིག་ཏུ་འཕྲེད་ཐིག་འཆར་མིན་འདེམས་ཐུབ།

en: You can choose from the theme&#8217;s default header images, or use one of your own. You can also customize how your Site Title and Tagline are displayed.
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་དཔེ་སྒྲོམ་གྱི་རང་འགྲིག་གི་འགོ་པར་དང་། རང་ཉིད་སྒེར་གྱི་པར་རིས་གང་དགའ་འདེམས་ཆོག་ལ། དྲ་ཚིགས་ཀྱི་ཁ་བྱང་འགྲེལ་བྱང་ཇི་ལྟར་རང་འདོད་ལྟར་བཟོ་ཆོག

en: You can choose one of your previously uploaded headers, or show a random one.
bo: སྔོན་མའི་འགོ་བྱང་གང་རུང་ཞིག་གམ། སྐབས་བསྟུན་གང་འཆར་ཞིག་འདེམས་རོགས།

en: You can choose what&#8217;s displayed on the homepage of your site. It can be posts in reverse chronological order (classic blog), or a fixed/static page. To set a static homepage, you first need to create two <a href="%s">Pages</a>. One will become the homepage, and the other will be where your posts are displayed.
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་རང་གི་དྲ་ཚིགས་མདུན་ཤོག་སྟེང་དུ་ཅི་ཞིག་འཆར་བ་འདེམས་ཆོག དུས་ཚོད་ཀྱི་རིམ་པ་ལྟར་སྒྲིག་པའི་རྩོམ་ཡིག་ (སྲོལ་རྒྱུན་པོད་ཁུག་) ཡིན་ཆོག་ལ། ཡང་ན་གཏན་འཇགས་ཀྱི་འཇགས་རྣམ་ཤོག་ངོས་ཡིན་ཀྱང་ཆོག གཏན་འཇགས་ཀྱི་མདུན་ཤོག་སྒྲིག་འགོད་བྱེད་དུས་སུ་ <a href="%s">ཤོག་ངོས་</a> གཉིས་གསར་སྐྲུན་བྱེད་དགོས་པ་དང་། དེའི་ཁྲོད་ཀྱི་གཅིག་ནི་མདུན་ཤོག་ཏུ་འགྱུར་བ་དང་། ཅིག་ཤོས་སུ་ཁྱེད་ཀྱིས་རྩོམ་ཡིག་འཆར་བ་ཡིན།

en: You can choose what&#8217;s displayed on the homepage of your site. It can be posts in reverse chronological order (classic blog), or a fixed/static page. To set a static homepage, you first need to create two Pages. One will become the homepage, and the other will be where your posts are displayed.
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་རང་གི་དྲ་ཚིགས་ཀྱི་གཙོ་ངོས་སུ་ཅི་ཞིག་འཆར་བ་འདེམས་ཆོག དུས་ཚོད་ལྟར་རིམ་སྒྲིག་བྱས་པའི་རྩོམ་ཡིག(སྲོལ་རྒྱུན་པོད་ཁུག)ཡིན་རུང་ལ། གཏན་འཇགས་/འཇགས་རྣམ་ཤོག་ངོས་ཡིན་ཀྱང་ཆོག འཇགས་རྣམ་གཙོ་ངོས་སྒྲིག་འགོོད་བྱེད་དགོས་ན། ཁྱེད་ཀྱིས་ཤོག་ངོས་གཉིས་གསར་བཟོ་བྱེད་དགོས་པ་དང་། དེའི་ཁྲོད་ཀྱི་གཅིག་ནི་གཙོ་ངོས་དང་། ཅིག་ཤོས་དེར་ཁྱེད་ཀྱི་རྩོམ་ཡིག་འཆར་བ་རེད།

en: You can create groups of links by using Link Categories. Link Category names must be unique and Link Categories are separate from the categories you use for posts.
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་མཐུད་སྤྲེལ་རིགས་དབྱེ་བེད་སྤྱོད་ཀྱིས་མཐུད་སྤྲེལ་རྣམས་ཚོགས་པ་སྣ་ཚོགས་སུ་བགོ་ཆོག་ལ། མཐུད་སྤྲེལ་རིགས་དབྱེའི་མིང་དེ་དམིགས་བསལ་ཞིག་ཡིན་དགོས། དེ་བཞིན་རྩོམ་ཡིག་རིགས་དབྱེ་དང་མཐུད་སྤྲེལ་རིགས་དབྱེ་ཁ་ཁ་སོ་སོ་ཡིན།

en: You can customize the display of this screen in a number of ways:
bo: ཁྱེད་ལ་འཆར་ངོས་རང་བཟོ་བྱེད་པའི་ལམ་ཁ་མང་པོ་ཡོད།

en: You can customize the display of this screen using the Screen Options tab and/or the dropdown filters above the links table.
bo: འཆར་ངོས་རང་བཟོ་བྱེད་པར་འཆར་ངོས་འདེམས་ཆས་དང་འོག་འཐེན་འཚག་རྒྱག་ཆས་བེད་སྤྱོད་བྱེད་ཆོག

en: You can customize the display of this screen&#8217;s contents in a number of ways:
bo: ཁྱེད་ལ་འཆར་ངོས་ནང་དོན་རང་བཟོ་བྱེད་པའི་ལམ་ཁ་མང་པོ་ཡོད།

en: You can customize the look of your site without touching any of your theme&#8217;s code by using a custom background. Your background can be an image or a color.
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་དཔེ་སྒྲོམ་ཚབ་ཨང་ལག་པ་འཆང་མི་དགོས་པར་རང་བཟོས་རྒྱབ་ལྗོངས་བེད་སྤྱོད་གྱིས་དྲ་ཚིགས་ཀྱི་ཕྱིའི་རྣམ་པ་ལ་མཛེས་བཟོ་བྱེད་ཐུབ། དྲ་ཚིགས་རྒྱབ་ལྗོངས་ནི་པར་རིས་དང་ཚོན་མདོག་ལྟ་བུའོ།

en: You can edit the image while preserving the thumbnail. For example, you may wish to have a square thumbnail that displays just a section of the image.
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་བསྡུས་རིས་ལའང་བཟོ་བཅོས་བྱེད་ཐུབ། དཔེ་བཞག་ན། པར་རིས་སྡེ་ཚན་གཅིག་པོར་བསྡུས་རིས་གྲུ་བཞི་འཆར་བ་ལྟ་བུའོ།

en: You can edit the information left in a comment if needed. This is often useful when you notice that a commenter has made a typographical error.
bo: དགོས་མཁོ་བྱུང་ན་དཔྱད་མཆན་གྱི་གནས་ཚུལ་ལྷག་མ་རྣམས་ལའང་བཟོ་བཅོས་བྱེད་ཐུབ། འདི་ནི་མཆན་འདེབས་མཁན་གྱིས་མཆན་སྐྱོན་བཟོས་ན་ཁྱེད་ཀྱིས་ཤེས་སླ་བར་ཕན་ཐོགས་ཡོད།

en: You can enable distraction-free writing mode using the icon to the right. This feature is not available for old browsers or devices with small screens, and requires that the full-height editor be enabled in Screen Options.
bo: ཁྱེད་རྟགས་རིས་འདི་གཡས་སུ་འཐེན་ནས་ distraction-free ཡིག་འབྲི་ཐབས་ལམ་བེད་སྤྱོད་བྱེད་ཆོག་ལ། ཁྱད་ཆོས་དྲ་བཤེར་མཉེན་ཐོན་རིམ་རྙིང་པ་དང་འཆར་ངོས་ཆུང་ཆུང་ཡིན་པའི་ཁ་པར་སོགས་སུ་མེད། འཆར་ངོས་གདམ་གསེས་ནས་གྱེན་ངོས་ཆ་ཚང་ཡོད་པའི་བཟོ་བཅོས་ཆས་ནུས་ཡོད་བཟོ་དགོས།

en: You can export a file of your site&#8217;s content in order to import it into another installation or platform. The export file will be an XML file format called WXR. Posts, pages, comments, custom fields, categories, and tags can be included. You can choose for the WXR file to include only certain posts or pages by setting the dropdown filters to limit the export by category, author, date range by month, or publishing status.
bo: དྲ་ཚིགས་འདིའི་ནང་དོན་རྣམས་ཕྱིར་འདྲེན་གྱིས་དྲ་ཚིགས་གཞན་དང་ནང་འཇུག་གཞན་དུ་ནང་འདྲེན་བྱེད་ཐུབ་ལ། ནང་དོན་དུ་རྩོམ་ཡིག ཤོག་ངོས། དཔྱད་མཆན། རང་བཟོས་ཡིག་དུམ། རིགས་དབྱེ། འགྲེལ་བྱང་སོགས་འདུས། ཡིག་ཆའི་མིང་ལ་ WXR ཟེར་ཞིང་། XML རྣམ་བཞག་ཅན་ཞིག་ཡིན། ཕྱིར་འདྲེན་བྱེད་སྐབས་དམིགས་སུ་བཀར་ནས་རྩོམ་ཡིག ཤོག་ངོས་སོགས་རིགས་དབྱེ་དང་། རྩོམ་པ་པོ། ཟླ་ཚེས། སྤེལ་བའི་གནས་སྟངས་སོ་སོར་བཀར་ཆོག

en: You can filter the list of posts by post status using the text links above the posts list to only show posts with that status. The default view is to show all posts.
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་རྩོམ་ཡིག་གི་གནས་སྟངས་ལ་བརྟེན་ནས་རྩོམ་ཡིག་ཚགས་རྒྱག་བྱེད་ཆོག་ལ། རྩོམ་ཡིག་ཀླད་དུ་ཡོད་པའི་ཡི་གེའི་མཐད་སྤྲེལ་དེ་རྩོམ་ཡིག་གནས་སྟངས་སྟོན་བྱེད་ཡིན། མོས་ཐང་ལྟར་ན་རྩོམ་ཡིག་ཡོངས་རྫོགས་འཆར།

en: You can filter the list of users by User Role using the text links above the users list to show All, Administrator, Editor, Author, Contributor, or Subscriber. The default view is to show all users. Unused User Roles are not listed.
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་བཀོལ་སྤྱོད་པའི་ཐོབ་ཐང་ལ་བརྟེན་ནས་བཀོལ་སྤྱོད་ཚགས་རྒྱག་བྱེད་ཆོག་ལ།  དོ་དམ་པ། བཟོ་བཅོས་པ། རྩོམ་པ་པོ། མཁོ་སྤྲོད་མཁན། སྔོན་མངགས་མཁན། སོ་སོ་གང་འཆར་དགོས་པ་འདེམས་ཐུབ། མོས་ཐང་ལྟར་ན་བཀོལ་སྤྱོད་པ་ཡོངས་རྫོགས་འཆར་ལ། ཐོབ་ཐང་མེད་པ་རྣམས་རིམ་བསྟར་བྱས་མེད།

en: You can find more details and make changes on the Plugins screen.
bo: མཐུད་སྣེ་བརྙན་ཡོལ་སྟེང་དུ་དེ་ལས་མང་བའི་ཞིབ་ཕྲ་མཐོང་ཐུབ་ལ་བརྗེ་འགྱུར་བྱེད་ཆོག་པ་ཡིན།

en: You can find more details and make changes on the Themes screen.
bo: དཔེ་སྒྲོམ་བརྙན་ཡོལ་སྟེང་དུ་དེ་ལས་མང་བའི་ཞིབ་ཕྲ་མཐོང་ཐུབ་ལ་བརྗེ་འགྱུར་བྱེད་ཆོག་པ་ཡིན།

en: You can hide/display columns based on your needs and decide how many posts to list per screen using the Screen Options tab.
bo: སོ་སོའི་དགོས་མཁོ་དང་མང་ཉུང་ལྟར་འཕྲེད་ཐིག་རྣམས་གབ་པ་འཆར་བ་བྱེད་ཆོག་ལ་། མངོན་འཆར་སྟེང་གི་འདེམས་ཆས་བེད་སྤྱོད་བྱེད་རོགས།

en: You can hide/display columns based on your needs and decide how many users to list per screen using the Screen Options tab.
bo: སོ་སོའི་དགོས་མཁོ་དང་མང་ཉུང་ལྟར་འཕྲེད་ཐིག་རྣམས་གབ་པ་འཆར་བ་བྱེད་ཆོག་ལ་། མངོན་འཆར་སྟེང་གི་འདེམས་ཆས་བེད་སྤྱོད་བྱེད་རོགས།

en: You can insert media files by clicking the button above the post editor and following the directions. You can align or edit images using the inline formatting toolbar available in Visual mode.
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་རྩོམ་ཡིག་རྩོམ་སྒྲིག་ཆས་གོང་གི་མཐེབ་གཅུས་མནན་ནས་སྨྱན་གཟུགས་ཡིག་ཆ་བར་འཇུག་བྱེད་ཆོག་པ་དང་། ཐད་མཐོང་དཔེ་རྣམ་ཁྲོད་ཀྱི་སྤྱོད་རུང་བའི་ནང་ཁུལ་གྱི་རྣམ་གཞག་ལག་ཆའི་ཚང་སྤྱད་དེ་བརྙན་རིས་སྙོམས་སྒྲིག་དང་རྩོམ་སྒྲིག་བྱེད་ཆོག་པ་ཡིན།

en: You can log out of other devices, such as your phone or a public computer, by clicking the Log Out Everywhere Else button.
bo: ཁྱེད་རང་ཕྱིར་འབུད་བྱེད་པར་གློག་ཀླད་དང་། ཁ་པར་སོགས་འཕྲུལ་ཆས་ཅི་ཞིག་གང་ཡིན་ཡང་རུང་ལ། ཕྱིར་འབུད་བྱེད་པའི་མཐེབ་གནོན་དུ་མནན་ན་དེས་འགྲིག་སོང་བ་རེད།

en: You can manage comments made on your site similar to the way you manage posts and other content. This screen is customizable in the same ways as other management screens, and you can act on comments using the on-hover action links or the bulk actions.
bo: ཁྱེད་རྩོམ་ཡིག་དང་ནང་དོན་གཞན་ལ་སྟངས་འཛིན་བྱེད་པའི་ཐབས་ལམ་ལྟར་དཔྱད་མཆན་ལའང་སྟངས་འཛིན་བྱེད་ཐུབ། འཆར་ངོས་འདི་རང་བཟོ་བྱེད་ཆོག་པ་སྟངས་འཛིན་འཆར་ངོས་གཞན་ལྟར་ཡིན། དཔྱད་མཆན་ལ་བྱ་བ་བྱེད་པར་བྱ་བའི་མཐུད་སྤྲེལ་དང་སྡེབས་ལས་འདེམས་ཚན་སོགས་བེད་སྤྱོད་བྱེད་ཆོག

en: You can narrow the list by file type/status or by date using the dropdown menus above the media table.
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་ཡིག་ཆའི་རིགས་གྲས་དང་གནས་སྟངས། ཟླ་ཚེས་སོགས་ལ་བརྟེན་ནས་རིམ་བསྟར་ཉུང་རུ་གཏོང་ཐུབ་ལ། ཉུང་རུ་གཏོང་བར་སྨྱན་གཟུགས་རེའུ་མིག་གི་སྟེང་གི་འོག་འཐེན་དཀར་ཆག་བཀོལ་རོགས།

en: You can navigate to other pages on your site while using the Customizer to view and edit the widgets displayed on those pages.
bo: གཏན་འཁེལ་སྒྲིག་སྲོལ་ཆས་ཀྱིས་ལྷུ་ཆུང་ལེགས་སྒྲིག་བྱེད་དུས་སུ། ཁྱེད་རང་ཤོག་ངོས་གཞན་པར་གང་འདོད་ཀྱིས་སོང་ཆོག་པ་དང་། དེ་ནི་ཤོག་ངོས་ཚང་མར་སྤྱོད་ཐུབ།

en: You can now manage and live-preview Custom Backgrounds in the <a href="%s">Customizer</a>.
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་<a href="%s">རང་བཟོ་ཆས་</a>ཁྲོད་དུ་རང་བཟོས་རྒྱབ་ལྗོངས་ལ་དོ་དམ་དང་སྐབས་ཐོག་སྔོན་ལྟ་བྱེད་ཐུབ།

en: You can now manage and live-preview Custom Header in the <a href="%s">Customizer</a>.
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་<a href="%s">རང་བཟོ་ཆས་</a>ཁྲོད་དུ་རང་བཟོས་འགོ་བརྗོད་ལ་དོ་དམ་དང་སྐབས་ཐོག་སྔོན་ལྟ་བྱེད་ཆོག

en: You can proportionally scale the original image. For best results, scaling should be done before you crop, flip, or rotate. Images can only be scaled down, not up.
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་མ་ཕྱིའི་པར་རིས་ཆེ་ཆུང་སྒྲིག་ཆོག་ལ། གྲུབ་འབྲས་ཡག་པོ་ཞིག་ཡོང་བར། པར་རིས་ཆེ་ཆུང་བསྒྲིགས་རྗེས་འདྲ་གཏུབ་དང་། སློག་འཁོར། ཕྱོགས་འཁོར་སོགས་བྱེད་དགོས། པར་རིས་ཆུང་རུ་གཏོང་བ་ལས་ཆེ་རུ་གཏོང་མི་ཐུབ།

en: You can refine the list to show only posts in a specific category or from a specific month by using the dropdown menus above the posts list. Click the Filter button after making your selection. You also can refine the list by clicking on the post author, category or tag in the posts list.
bo: དམིགས་འཛུགས་ཀྱིས་རིགས་དབྱེ་གང་རུང་ཞིག་གམ་ཟླ་བ་གང་རུང་ཞིག་གི་རྩོམ་ཡིག་རྣམས་རིམ་བསྟར་དུ་འཆར་བ་བཟོ་ཆོག་ལ། དེ་ལྟར་འཆར་བར་རིམ་བསྟར་རྩོམ་ཡིག་སྟེང་གི་དཀར་ཆག་ལ་གནོན་རོགས། ཡང་ན། དམིགས་འཛུགས་ཀྱིས་རྩོམ་པ་པོ་གང་རུང་ཞིག་དང་། རིགས་དབྱེ། འགྲེལ་བྱང་གང་རུང་ཞིག་གི་རྩོམ་ཡིག་རྣམས་རིམ་བསྟར་དུ་འཆར་བ་བཟོ་ཆོག་ལ། དེ་ལྟར་འཆར་བར་འཚག་རྒྱག་མཐེབ་གནོན་ལ་མནན་ནས་འདེམས་ཆོག

en: You can see all comments on this post here:
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་འདི་ནས་རྩོམ་འདིའི་དཔྱད་མཆན་ཡོངས་ལ་ལྟ་རུང:

en: You can see all pingbacks on this post here:
bo: འདི་ནས་རྩོམ་འདིའི pingback ཡོངས་ལ་ལྟ་ཐུབ:

en: You can see all trackbacks on this post here:
bo: འདི་ནས་རྩོམ་འདིའི་ཁྲོད་ཀྱི trackback ཡོངས་ལ་ལྟ་ཐུབ:

en: You can select an image to be shown at the top of your site by uploading from your computer or choosing from your media library. After selecting an image you will be able to crop it.
bo: དྲ་ཚིགས་ཀྱི་འགོ་པར་འཇོག་དུས་གློག་ཀླད་ནས་པར་རིས་ཡར་འབུལ་བྱེད་ཆོག་ལ་པར་མཛོད་ནས་འདེམས་ཀྱང་འགྲིག པར་རིས་ཤིག་འདེམས་རྗེས་འདྲ་གཏུབ་བྱེད་ཐུབ།

en: You can select the language you wish to use while using the WordPress administration screen without affecting the language site visitors see.
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་ WordPress འཆར་ངོས་ཀྱི་སྐད་ཡིག་འདེམས་ཆོག་པ་དང་། འདིས་དྲ་ཚིགས་ཀྱི་སྐུ་མགྲོན་གྱིས་མཐོང་བའི་སྐད་ཡིག་ལ་ཤུགས་རྐྱེན་མི་ཐེབས།

en: You can set a custom image header for your site. Simply upload the image and crop it, and the new header will go live immediately. Alternatively, you can use an image that has already been uploaded to your Media Library by clicking the &#8220;Choose Image&#8221; button.
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་དྲ་ཚིགས་འགོ་པར་རང་བཟོ་བྱེད་ཐུབ། རྒྱུན་ལྡན་ལྟར་པར་རིས་ཡར་འབུལ་དང་འདྲ་གཏུབ་བྱོས་དང་། འགོ་པར་གསར་པ་ལམ་སང་དྲ་ཚིགས་སུ་འཆར་ཡོང་། ལམ་ཁ་གཞན་ཞིག་ལ།  &#8220;པར་རིས་འདེམས།&#8221; མཐེབ་གནོན་ལ་མནན་ནས། པར་མཛོད་ནང་གི་པར་རིས་དྲ་ཚིགས་འགོ་པར་ལ་བེད་སྤྱོད་བྱས་ཀྱང་ཆོག

en: You can set maximum sizes for images inserted into your written content; you can also insert an image as Full Size.
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་པར་མཛོད་དུ་ཡར་འབུལ་བྱས་ཟིན་པའི་པར་རིས་རྣམས་ལ་ཆེ་ཚད་སྒྲིག་སྦྱོར་བྱེད་ཐུབ་པ་མ་ཟད། མ་ཕྱིའི་པར་རིས་ཀྱི་ཆེ་ཚད་ལྟར་བར་འཇུག་བྱེད་ཀྱང་ཆོག

en: You can still use your site but any subdomain you create may not be accessible. If you know your DNS is correct, ignore this message.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་དྲ་ཚིགས་ད་དུང་བེད་སྤྱོད་བྱེད་ཐུབ་མོད་དམའ་རིམ་དྲ་གནས་ལ་བེད་སྤྱོད་མེད་སྲིད། གལ་སྲིད་ཁྱེད་ཀྱི་ DNS འགྲིག་ཡོད་པ་གཏན་ཁེལ་ཡིན་ན། འཕྲིན་ཐུང་འདི་སྣང་མེད་གཏོང་རོགས།

en: You can submit content in several different ways; this screen holds the settings for all of them. The top section controls the editor within the dashboard, while the rest control external publishing methods. For more information on any of these methods, use the documentation links.
bo: ཡིག་ཆ་ཡར་འབུལ་བྱེད་པར་ལམ་ཁ་མི་འདྲ་བ་འགའ་ཡོད། འཆར་ངོས་འདིར་ལམ་ཁ་མི་འདྲ་བ་དེ་ཚོའི་སྒྲིག་སྟེགས་རྣམས་ཡོད། སྡེ་ཚན་དང་པོ་དེས་ཡོ་ཆས་སྟེགས་བུའི་བཟོ་བཅོས་ཆས་ལ་སྟངས་འཛིན་བྱེད་ལ། སྟངས་འཛིན་ལྷག་མ་རྣམས་ཕྱི་རོལ་རྩོམ་ཡིག་སྤེལ་སྟངས་ཀྱི་རིགས་ལམ་རྣམས་ཡིན། ཞིབ་ཕྲའི་གནས་ཤེས་འདོད་ན་མ་གཞིའི་ཡིགས་ཚགས་ལ་གཟིགས་རོགས།

en: You can upload and insert media (images, audio, documents, etc.) by clicking the Add Media button. You can select from the images and files already uploaded to the Media Library, or upload new media to add to your page or post. To create an image gallery, select the images to add and click the &#8220;Create a new gallery&#8221; button.
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་སྨྱན་གཟུགས་གསར་སྣོན་མཐེབ་གནོན་ལ་མནན་ནས་སྨྱན་གཟུགས་ཡར་འབུལ་དང་བར་འཇུག (པར་རིས། སྒྲ་ཟློས། ཡིག་ཆ་སོགས།) བྱེད་ཐུབ།  རྩོམ་ཡིག་དང་ཤོག་ངོས་སྨྱན་གཟུགས་སྣོན་པར་སྨྱན་གཟུགས་མཛོད་ཁང་འདེམས་ཆོག་ལ། སྨྱན་གཟུགས་གསར་པ་མཛོད་ཁང་དུ་བསྣན་ནས་བར་འཇུག་བྱས་ཀྱང་འགྲིག པར་མཛོད་གསར་བཟོ་བྱེད་འདོད་ན།  &#8220;པར་མཛོད་གསར་བཟོ་&#8221; མཐེབ་གནོན་འདི་ལ་མནན་ནས་བཟོ་དགོས།

en: You can upload media files here without creating a post first. This allows you to upload files to use with posts and pages later and/or to get a web link for a particular file that you can share. There are three options for uploading files:
bo: འདི་ནས་ཁྱེད་ཀྱིས་སྨྱན་གཟུགས་ཡར་འབུལ་བྱེད་ཆོག་ལ། ཡར་འབུལ་བྱས་རྗེས་རྩོམ་ཡིག་དང་ཤོག་ངོས་སུ་བེད་སྤྱོད་བྱེད་ཐུབ་པ་མ་ཟད། དྲ་གནས་འདི་ཐད་ཀར་གཞན་མཉམ་སྤྱོད་ཀྱང་བྱེད་ཐུབ། ཡིག་ཆ་ཡར་འབུལ་བྱེད་པར་གདམ་གསེས་གསུམ་ཡོད།

en: You can use categories to define sections of your site and group related posts. The default category is &#8220;Uncategorized&#8221; until you change it in your <a href="%s">writing settings</a>.
bo: རིགས་དབྱེ་གསར་བཟོའི་ལམ་ནས་ཁྱེད་ཀྱི་དྲ་ཚིགས་ཀྱི་སྡེ་ཚན་སོ་སོ་དང་། འབྲེལ་ཡོད་རྩོམ་ཡིག་རྣམས་རིགས་སོ་སོར་དགར་ཐུབ། &#8220;Uncategorized&#8221; འདི་ནི་མོས་ཐང་རིགས་དབྱེ་ཡིན་ལ། <a href="%s">རྩོམ་འབྲིའི་སྒྲིག་སྟེགས།</a>ནས་ཁྱེད་རང་བཟོས་རིགས་དབྱེ་འདེམས་ཆོག

en: You can use one of these cool headers or show a random one on each page.
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་ཁྱད་ཆོས་ལྡན་པའི་འགོ་བྱང་འདི་ཚོ། བེད་སྤྱོད་ཀྱིས་དྲ་ངོས་རེ་རེར་གང་འདོད་ལྟར་འཆར་བ་བཟོ་ཆོག

en: You can use the following controls to arrange your Dashboard screen to suit your workflow. This is true on most other administration screens as well.
bo: གཤམ་གྱི་སྟངས་འཛིན་ཆས་འདི་བེད་སྤྱོད་ཀྱིས་ཁྱེད་ལས་གནས་ཡོ་ཆས་འཆར་ངོས་རང་འདོད་སྒྲིག་ཆོག་ལ། འདི་དྲ་ཚིགས་དོ་དམ་དྲ་ངོས་མང་ཆེ་བར་གཅིག་མཚུངས་ཡིན།

en: You can view all posts made by a user by clicking on the number under the Posts column.
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་རྩོམ་པ་པོ་གཅིག་གི་རྩོམ་ཡིག་ཡོངས་ལ་གཟིགས་ཐུབ་ལ། དེར་གཟིགས་བར་རྩོམ་ཡིག་འོག་གི་ཨང་གྲངས་སུ་གནོན་རོགས།

en: You can view posts in a simple title list or with an excerpt using the Screen Options tab.
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་རྩོམ་ཡིག་དེ་ཚོ་རྒྱུན་ལྡན་འགོ་བརྗོད་ཐོ་གཞུང་གི་ལམ་ནས་གཟིགས་ཐུབ་ལ། བརྗོད་དོན་གནད་བསྡུས་ཀྱི་ལམ་ནས་ཀྱང་གཟིགས་ཆོག འཆར་ངོས་གདམ་གསེས་ནས་མཐོང་ལམ་དེ་གཉིས་བརྗེས་རེས་བྱེད་ཐུབ།

en: You can view your media in a simple visual grid or a list with columns. Switch between these views using the icons to the left above the media.
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་སྨྱན་གཟུགས་ལ་རྒྱུན་ལྡན་ཐད་མཐོང་དྲ་མིག་གི་ལམ་ནས་གཟིགས་ཐུབ་ལ། རེའུ་མིག་སྟར་ཆག་གི་ལམ་ནས་ཀྱང་གཟིགས་ཆོག མཐོང་ལམ་དེ་གཉིས་བརྗེ་རེས་བྱེད་པར་པར་རིས་ཀྱི་གཡོན་སྟེང་གི་རྟགས་རིས་སུ་གནོན་དགོས།

en: You cannot change this later.
bo: རྗེས་སུ་འདི་ལ་འགྱུར་བ་གཏོང་མི་ཐུབ།

en: You cannot delete a plugin while it is active on the main site.
bo: མཐུད་སྣེ་འདི་དྲ་ཚིགས་གཙོ་གནད་དུ་བེད་སྤྱོད་བྱེད་བཞིན་པས་བསུབ་མི་ཐུབ།

en: You cannot delete the current user.
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་མིག་སྔའི་བཀོལ་སྤྱོད་མཁན་བསུབ་མི་ཐུབ།

en: You cannot edit this item because it is in the Trash. Please restore it and try again.
bo: &#8217;རྣམ་གྲངས་འདིར་ཁྱེད་ཀྱིས་བཟོ་བཅོས་བྱེད་མི་ཐུབ། རྒྱུ་མཚན་འདི་སྙིགས་སྣོད་དུ་འདུག སོར་ལོག་བྱས་ནས་ཚོད་ལྟ་བྱེད་རོགས།

en: You cannot move this item to the Trash. %s is currently editing.
bo: %s འདིར་བཟོ་བཅོས་བྱེད་བཞིན་པས། བསུབ་མི་ཐུབ།

en: You cannot use that email address to signup. We are having problems with them blocking some of our email. Please use another email provider.
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་གློག་འཕྲིན་འདི་སྤྱད་ནས་ཐོ་འགོད་བྱ་མི་ཐུབ། གློག་འཕྲིན་ཞབས་ཞུ་ཚོང་བ་དེས་རྒྱུན་དུ་ང་ཚོས་བསྐུར་བའི་གློག་འཕྲིན་སྒྲིབ་ཀྱིན་འདུག ཁྱེད་ཀྱི་གློག་འཕྲིན་གཞན་ཞིག་བླུགས་རོགས།

en: You deactivated this plugin on %s and may no longer need this policy.
bo: ཁྱེད་ཀྱིས %s སྟེང་དུ་མཐུད་སྣེ་འདི་སྤྱོད་མཚམས་བཞག་ཟིན་པས། སྲིད་ཇུས་འདི་མི་དགོས་ནའང་ཐང་།

en: You did not enter a category name.
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་རིགས་དབྱེའི་མིང་བྲིས་མི་འདུག

en: You do not have access to that blog
bo: ཟིན་བྲིས་འདིར་འཇུག་རྒྱུའི་ཆོག་མཆན་མི་འདུག

en: You do not have permission to assign API Keys to the selected user.
bo: ཁྱེད་ལ་གདམ་ཡོད་པའི་སྤྱོད་མཁན་འདིར་ API ཡི་གསང་བའི་ལྡེ་མིག་སྤྲོད་པའི་དབང་ཚད་མ་མཆིས་སོ།

en: You do not have permission to revoke API Keys
bo: ཁྱེད་རང་གིས་APIམཐེབ་བཀྱག་གི་དབང་ཚད་ཕྱིར་འཐེན་བྱས་མི་འདུག

en: You do not have permission to revoke this API Key
bo: ཁྱེད་རང་གིས་APIམཐེབ་བཅག་གི་དབང་ཚད་ཕྱིར་འཐེན་བྱས་མི་འདུག

en: You have %1$s and %2$s.
bo: ཁྱེད་ལ %1$s དང %2$s ཡོད།

en: You have attempted to queue too many files.
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་རུ་སྟར་ཁྲོད་དུ་ཡིག་ཆ་གསར་སྣོན་བྱས་པ་མང་དྲགས།

en: You have been added to this site. Please visit the <a href="%1$s">homepage</a> or <a href="%2$s">log in</a> using your username and password.
bo: ཁྱེད་རང་དྲ་ཚིགས་དེར་ཞུགས་ཟིན། <a href="%1$s">མདུན་ཤོག་</a>ལ་བཅར་འདྲིའམ་ཡང་ན་ཁྱེད་ཀྱི་བཀོལ་མིང་དང་གསང་གྲངས་སྤྱད་ནས་<a href="%2$s">ནང་འཇུག་</a>བྱ་རོགས།

en: You have chosen to delete the following users from all networks and sites.
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་གཤམ་གྱི་བཀོལ་སྤྱོད་པ་འདི་ཚོ་དྲ་ཚིགས་ཡོངས་ནས་བསུབ་གྲབ་བྱེད་བཞིན་འདུག

en: You have chosen to delete the user from all networks and sites.
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་བཀོལ་སྤྱོད་པ་འདི་དྲ་ཚིགས་ཡོངས་ནས་བསུབ་གྲབ་བྱེད་བཞིན་འདུག

en: You have logged in successfully.
bo: ནང་འཇུག་ཐུབ་སོང་།

en: You have plugins waiting to be updated
bo: ཁྱེད་ལ་གསར་བཅོས་ལ་སྒུག་པའི་མཐུད་སྣེ་ཡོད་འདུག

en: You have searched the %1$s blog archives for <strong>&#8216;%2$s&#8217;</strong>. If you are unable to find anything in these search results, you can try one of these links.
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་ %1$s པོད་ཁུག་ཚགས་ཉར་ཁྲོད་དུ་བཙལ་བ་ནི་ <strong>&#8216;%2$s&#8217;</strong> གལ་ཏེ་ཁྱེད་ཀྱིས་མཐའ་འབྲས་ཁྲོད་དུ་སྤྱོད་གོ་ཆོད་པའི་ནང་དོན་མ་རྙེད་ཚེ། སྦྲེལ་ཐག་འདི་དག་ལ་ཚོད་ལྟ་བྱ་རོགས།

en: You have specified these users for deletion:
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་བཀོལ་སྤྱོད་པ་འདི་ཚོ་བསུབ་རྒྱུར་དམིགས་བཙུགས་བྱས་འདུག

en: You have specified these users for removal:
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་དམིགས་གཏད་ཀྱིས་བཀོལ་སྤྱོད་འདི་ཚོ་བསུབ་འདུག

en: You have specified this user for deletion:
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་དམིགས་གཏད་ཀྱིས་བཀོལ་སྤྱོད་འདི་བསུབ་འདུག

en: You have specified this user for removal:
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་བཀོལ་སྤྱོད་པ་འདི་དམིགས་གཏད་ཀྱི་བསུབ་འདུག

en: You have themes waiting to be updated
bo: ཁྱེད་ལ་གསར་བཅོས་ལ་སྒུག་པའི་དཔེ་སྒྲོམ་ཡོད།

en: You have unsaved changes. If you proceed, they will be lost.
bo: ཉར་ཚགས་བྱས་མེད་པའི་བཟོ་བཅོས་ལྷགས་འདུག་པས་གལ་སྲིད་མུ་མཐུད་དུ་བྱས་ཚེ་དེ་དག་བོར་སྲིད།

en: You have used your space quota. Please delete files before uploading.
bo: ཁྱེད་ལ་བར་སྟོང་མི་འདུག ཡིག་ཆ་ཡར་འབུལ་བྱེད་ཡིག་ཆ་གཞན་འགའ་བསུབ་རོགས།

en: You may only upload 1 file.
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་ཡིག་ཆ་གཅིག་ཁོ་ན་སྐྱེལ་འཇོག་བྱ་ཐུབ།

en: You must be <a href="%s">logged in</a> to post a comment.
bo: དཔྱད་མཆན་སྤེལ་དགོས་ན་ངེས་པར་དུ་སྔོན་ལ་ <a href="%s">ནང་འཇུག</a> བྱེད་དགོས།

en: You must be a member of at least one site to use this page.
bo: ཤོག་ངོས་འདི་བེད་སྤྱོད་བྱེད་པར། དྲ་ཚིགས་གཅིག་གི་ཚོགས་མི་ངེས་པར་ཡིན་དགོས།

en: You must click the Save Changes button at the bottom of the screen for new settings to take effect.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་བཏང་བའི་འགྱུར་བ་དེ་ཚོས་ཤུགས་རྐྱེན་ཐེབས་པར། གཤམ་གྱི་ཉར་ཚགས་མཐེབ་གནོན་དུ་མནན་ནས་ཉར་ཚགས་བྱེད་དགོས།

en: You must provide a domain name.
bo: དྲ་གནས་ངེས་པར་མཁོ་སྤྲོད་གནང་དགོས།

en: You must provide a name for your network of sites.
bo: དྲ་ཚིགས་འདིར་མིང་ལེགས་པོ་ཞིག་ངེས་པར་དགོས།

en: You must provide a valid email address.
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་ངེས་པར་དུ་ཁྲིམས་མཐུན་གྱི་གློག་འཕྲིན་མཁོ་སྤྲོད་བྱེད་དགོས།

en: You must supply a future date to schedule.
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་ངེས་པར་ཏུ་མ་འོངས་པའི་ཟླ་ཚེས་མཁོ་སྤྲོད་བྱས་ནས་སྤེལ་འཆར་འཐེན་དགོས།

en: You need JavaScript to choose a part of the image.
bo: པར་རིས་འདིའི་ཆ་ཤས་འདེམས་པར JavaScript ངེས་པར་དགོས།

en: You need a higher level of permission.
bo: ཁྱེད་ལ་དེ་ལས་ཀྱང་རིམ་པ་མཐོ་བའི་དབང་ཚད་དགོས་ཀྱི་འདུག

en: You need to define a search term to order by relevance.
bo: ཁྱེད་ལ་བཤེར་འཚོལ་ཆ་རྐྱེན་མཚན་ཉིད་བཞག་ནས་འབྲེལ་ཡོད་ལྟར་རིམ་སྒྲིག་བྱེད་པ་ཞིག་དགོས་འདུག

en: You need to define an include parameter to order by include.
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་ include ཞུགས་གྲངས་ལ་མཚན་ཉིད་བཞག་ནས་འདུས་པའི་རིམ་པ་ལྟར་སྒྲིག་དགོས།

en: You only have one theme installed right now. Live a little! You can choose from over 1,000 free themes in the WordPress Theme Directory at any time: just click on the <a href="%s">Install Themes</a> tab above.
bo: ད་ལྟ་ཁྱེད་ལ་དཔེ་སྒྲོམ་གཅིག་ལས་མི་འདུག་མོད། WordPress དཔེ་སྒྲོམ་ཡིག་ཚང་ནས་རིམ་མེད་དཔེ་སྒྲོམ་ ༡༠༠ ལས་བརྒལ་བ་ཡོད།  <a href="%s">དཔེ་སྒྲོམ་ནང་འཇུག</a> ལ་མནན་ནས་ནང་འཇུག་བྱེད་ཆོག

en: You should remove inactive plugins
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་འགུལ་ལྡན་མིན་པའི་མཐུད་སྣེ་སུབ་ན་ལེགས།

en: You should remove inactive themes
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་སྤྱད་མེད་པའི་དཔེ་སྒྲོམ་སྤོ་འབུད་བྱས་ན་ལེགས།

en: You will not be able to install new themes from here yet since your install requires SFTP credentials. For now, please <a href="%s">add themes in the admin</a>.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་སྒྲིག་འཇུག་ལ་ SFTP དཔང་ཡིག་དགོས་སྟབས། འདི་རུ་དཔེ་སྒྲོམ་གསར་པ་སྒྲིག་འཇུག་བྱེད་མི་ཐུབ། <a href="%s">དོ་དམ་འཆར་ངོས་སུ་དཔེ་སྒྲོམ་ཁ་སྣོན་</a>བྱེད་རོགས།

en: You would have received an email because of this.
bo: འདི་ལ་རྐྱེན་བྱས་ཏེ་དྲ་ཚིགས་དོ་དམ་པར་གློག་ཡིག་ཞིག་འབྱོར་ངེས་ཡིན།

en: You&#8217;ll create a menu, assign it a location, and add menu items like links to pages and categories. If your theme has multiple menu areas, you might need to create more than one.
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་གདམ་ཐོ་གཅིག་གསར་བཟོ་བྱེད་དགོས་ན། འཆར་ས་གཏན་འཁེལ་བྱེད་པ་མ་ཟད། དེའི་ཁྲོད་དུ་གདམ་ཐོའི་སྡེ་ཚན་ཁ་སྣོན་བྱེད་དགོས། དཔེར་ན་ཤོག་ངོས་སམ་རིགས་དབྱེ་སྦྲེལ་མཐུད་ལྟ་བུ། གལ་ཏེ་ཁྱེད་ཀྱི་དཔེ་སྒྲོམར་གདམ་ཐོའི་ས་ཁོངས་ཁ་ཤས་ཡོད་ཚེ། ཁྱེད་རང་གིས་གཅིག་ལས་མང་བའི་གདམ་ཐོ་གསར་བཟོ་བྱེད་དགོས་སྲིད།

en: You&#8217;re one step away from using <strong>%1$s</strong> as your blog address. <a href="%2$s">Click here to activate %1$s</a>.
bo: ཁྱེད་&#8217;རང་གོམ་སྟབས་གཅིག་སྔུན་ལ་སྣུར་ན་<strong>%1$s</strong> འདི་རང་གི་ཟིན་བྲིས་ཁ་བྱང་ལ་བཀོལ་བ་རེད། <a href="%2$s">འདིར་སྣུན་ནས་བྱེད་ལས་ཅན་དུ་བསྒྱུར་རོགས།%1$s</a>.

en: Your %s file contains only core WordPress features.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་ཡིག་ཆ %s ནང་དུ WordPress སྲོག་ཤིང་གི་ཁྱད་གཤིས་མ་གཏོགས་མི་ཚུད།

en: Your Email
bo: ཁྱེད་ཀྱི་གློག་འཕྲིན།

en: Your Recent Drafts
bo: ཁྱེད་ཀྱི་ཉེ་བའི་མ་ཟིན།

en: Your Sites
bo: ཁྱེད་ཀྱི་དྲ་ཚིགས།

en: Your WordPress version is %1$s, however the uploaded plugin requires %2$s.
bo: ཁྱེད་རང་གི WordPress ཐོན་རིམ་ནི %1$s ཡིན་པ་དང་། སྐྱེལ་འཇོག་བྱས་པའི་མཐུད་སྣེ་ལ་ངེས་པར་ཏུ་ཐོན་རིམ %2$s དགོས་ཀྱིན་ཡོད།

en: Your WordPress version is %1$s, however the uploaded theme requires %2$s.
bo: ཁྱེད་རང་གི WordPress ཐོན་རིམ་ནི %1$s ཡིན་པ་དང་། སྐྱེལ་འཇོག་བྱས་པའི་དཔེ་སྒྲོམ་ལ་ངེས་པར་ཏུ་ཐོན་རིམ %2$s དགོས་ཀྱིན་ཡོད།

en: Your blogroll
bo: ཁྱེད་ཀྱི་མཐུད་སྤྲེལ་རེའུ་མིག

en: Your browser cannot upload files
bo: ཁྱེད་ཀྱི་བཤར་ཆས་ཀྱིས་ཡིག་ཆ་སྐྱེལ་འཇོག་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Your browser does not support direct access to the clipboard. Please use keyboard shortcuts or your browser&#8217;s edit menu instead.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་བཤར་ལྟ་ཆས་ཀྱིས་དྲས་སྦྱར་པང་ལ་ཐད་ཀར་བཅར་འདྲི་བྱེད་མི་ཐུབ་པས། ཕབ་གཞོང་མྱུར་མཐེབ་བམ་བཤར་ལྟ་ཆས་ཀྱི་བཟོ་བཅོས་དཀར་ཆག་བཀོལ་རོགས།

en: Your browser is out of date!
bo: ཁྱེད་ཀྱི་དྲ་བཤེར་མཉེན་ཆས་ཐོན་རིམ་རྙིང་པ་རེད།

en: Your chosen password.
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་བདམ་པའི་གསང་གྲངས།

en: Your comment is awaiting moderation.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་དཔྱད་མཆན་ཞིབ་བཤེར་བྱེད་བཞིན་པའི་སྒང་ཡིན།

en: Your comment is awaiting moderation. This is a preview; your comment will be visible after it has been approved.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་དཔྱད་མཆན་གྱིས་ཞིབ་བཤེར་ལ་སྒུག་ཡོད། འདི་ནི་སྔོན་ལྟ་ཙམ་ཡིན་ལ་ཁྱེད་ཀྱི་དཔྱད་མཆན་ལ་ཆོག་མཆན་ཐོབ་རྗེས་མི་ཚང་མས་མཐོང་ཐུབ་པ་ཡིན།

en: Your email address has not been updated yet. Please check your inbox at %s for a confirmation email.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་གློག་འཕྲིན་ད་དུང་ཡར་འབུལ་ལེགས་འགྲུབ་མ་བྱུང་། %s འདིར་མནན་ནས་གློག་འཕྲིན་གཏན་ཁེལ་བཟོ་རོགས།

en: Your email address will not be published.
bo: གློག་འཕྲིན་ཀུན་པོར་མི་བསྒྲགས།

en: Your email address.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་གློག་འཕྲིན།

en: Your homepage displays
bo: ཁྱེད་ཀྱི་གཙོ་ངོས་སུ་འཆར་བ།

en: Your installation of WordPress does not require FTP credentials to perform updates.
bo: ཁྱེད་ཀྱི WordPress ཡིས་གསར་བཅོས་ལག་བསྟར་བྱེད་དུས་སུ FTP དཔང་རྟགས་དགོས་དོན་མི་འདུག

en: Your installation of WordPress prompts for FTP credentials to perform updates.
bo: ཁྱེད་ཀྱི WordPress ཡིས་གསར་བཅོས་ལག་བསྟར་བྱེད་དུས་སུ FTP དཔང་རྟགས་དགོས་པའི་གསལ་འདེབས་གནང་གི་ཡིན།

en: Your latest changes were saved as a revision.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་ཉེ་བའི་བཟོ་བཅོས་དེ་བཟོ་བཅོས་ཐོན་རིམ་རུ་ཉར་ཡོད།

en: Your latest posts
bo: ཁྱེད་ཀྱི་རྩོམ་གསར་ཤོས།

en: Your password has been reset.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་གསང་གྲངས་བསྐྱར་སྒྲིག་བྱས་ཟིན།

en: Your password is too short. Please pick a password that has at least 6 characters.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་གསང་ཚིག་ཐུང་དྲག་འདུག་པས་ཉུང་མཐར་ཡང་ཡིག་འབྲུ་ ༦ ཡོད་པའི་གསང་ཚིག་ཅིག་བཀོལ་རོགས།

en: Your plugins are all up to date
bo: ཁྱེད་ཀྱི་མཐུད་སྣེ་ཚང་མ་ཐོན་རིམ་གསར་ཤོས་དེ་ཡིན།

en: Your profile contains information about you (your &#8220;account&#8221;) as well as some personal options related to using WordPress.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་ངོ་སྤྱོད་ཡིག་ཚགས་ནང་དུ་ཁྱེད་ཀྱི་སྐོར་དང་། (your &#8220;account&#8221;)  WordPress དང་འབྲེལ་བའི་སྒེར་གྱི་གདམ་གསེས་རྣམས་འདུས་ཡོད།

en: Your scheduled changes just published
bo: ཁྱེད་ཀྱི་དུས་བཀག་བཟོ་བཅོས་དེ་ད་ཅི་སྤེལ་ཟིན།

en: Your session has expired. Please log in to continue where you left off.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་གླེང་མོལ་དུས་ལས་ཡོལ་ཟིན། ནང་འཇུག་བྱས་ནས་མུ་མཐུད་དུ་ཁྱེད་ཀྱི་བྱ་བ་བྱེད་རོགས།

en: Your site can communicate securely with other services
bo: ཁྱེད་ཀྱི་དྲ་ཚིགས་ཀྱིས་ཞབས་ཞུ་གཞན་དག་དང་བདེ་འཇགས་ངང་འབྲེལ་བ་བྱེད་ཐུབ།

en: Your site can perform loopback requests
bo: ཁྱེད་ཀྱི་དྲ་ཚིགས་ཀྱིས་ཕྱིར་སྐྱེལ་རེ་ཞུ་ལག་བསྟར་བྱེད་ཐུབ་པ་ཡིན།

en: Your site can&#8217;t connect to the Akismet servers.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་དྲ་ཚིགས་ནས་ Akismet གི་དྲ་གནས་ཨ་མ་འབྲེལ་བ་ཡོང་གི་མིན་འདུག

en: Your site could not complete a loopback request
bo: ཁྱེད་ཀྱི་དྲ་ཚིགས་ཀྱི་ཕྱིར་སྐྱེལ་རེ་ཞུ་ལེགས་འགྲུབ་བྱུང་མི་ཐུབ།

en: Your site does not have any default theme. Default themes are used by WordPress automatically if anything is wrong with your chosen theme.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་དྲ་ཚིགས་ལ་སོར་བཞག་གི་དཔེ་སྒྲོམ་གང་ཡང་མེད། གལ་ཏེ་ཁྱེད་ཀྱི་སྤྱིར་བཏང་གི་དཔེ་སྒྲོམ་ལ་གནད་དོན་གང་རུང་ཡོད་ན། WordPress ཡིས་རང་འགུལ་གྱིས་སོར་བཞག་གི་དཔེ་སྒྲོམ་དང་ལེན་བྱེད་སྲིད།

en: Your site doesn’t include support for the "%s" block. You can leave this block intact or remove it entirely.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་དྲ་ཚིགས་སུ་རྡོག་ "%s" ཡི་རམ་འདེགས་མི་ཐེ། ཁྱེད་ཀྱིས་རྡོག་འདི་ཡོངས་སུ་སོར་འཇོག་བྱེད་པའམ་ཡང་ན་སྤོ་འབུད་བྱེད་ཆོག་པ་ཡིན།

en: Your site doesn’t include support for the "%s" block. You can leave this block intact, convert its content to a Custom HTML block, or remove it entirely.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་དྲ་ཚིགས་སུ་རྡོག་ "%s" ཡི་རམ་འདེགས་མི་ཐེ། ཁྱེད་ཀྱིས་རྡོག་འདི་ཡོངས་སུ་སོར་འཇོག་བྱས་ནས་དེའི་ནང་དོན་དེ་རང་སྒྲུབ་ཀྱི HTML རྡོག་ལ་བརྗེ་སྒྱུར་བྱེད་པའམ་ཡང་ན་སྤོ་འབུད་བྱེད་ཆོག་པ་ཡིན།

en: Your site has %1$d inactive theme, other than %2$s, the default WordPress theme, and %3$s, your active theme. | Your site has %1$d inactive themes, other than %2$s, the default WordPress theme, and %3$s, your active theme.
bo[0]: ཁྱེད་ཀྱི་དྲ་ཚིགས་སུ་འགུལ་ལྡན་མིན་པའི་དཔེ་སྒྲོམ %1$d དང་། WordPress སོར་བཞག་གི་དཔེ་སྒྲོམ %2$s དང་། ཁྱེད་ཀྱི་འགུལ་ལྡན་དཔེ་སྒྲོམ %3$s བཅས་ཡོད།

en: Your site has %1$d inactive theme, other than %2$s, your active theme. | Your site has %1$d inactive themes, other than %2$s, your active theme.
bo[0]: ཁྱེད་ཀྱི་དྲ་ཚིགས་སུ་འགུལ་ལྡན་མིན་པའི་དཔེ་སྒྲོམ %1$d དང་། ཁྱེད་ཀྱི་འགུལ་ལྡན་དཔེ་སྒྲོམ %2$s བཅས་ཡོད།

en: Your site has %d active plugin, and it is up to date. | Your site has %d active plugins, and they are all up to date.
bo[0]: ཁྱེད་ཀྱི་དྲ་ཚིགས་སུ་འགུལ་ལྡན་མཐུད་སྣེ %d ཡོད་པ་དང་། དེ་དག་ཐོན་རིམ་གསར་ཤོས་ཡིན་འདུག

en: Your site has %d inactive plugin. | Your site has %d inactive plugins.
bo[0]: ཁྱེད་ཀྱི་དྲ་ཚིགས་སུ་འགུལ་ལྡན་མིན་པའི་མཐུད་སྣེ %d ཡོད།

en: Your site has %d inactive theme. | Your site has %d inactive themes.
bo[0]: ཁྱེད་ཀྱི་དྲ་ཚིགས་སུ་འགུལ་ལྡན་མིན་པའི་དཔེ་སྒྲོམ %d ཡོད།

en: Your site has %d installed theme, and it is up to date. | Your site has %d installed themes, and they are all up to date.
bo[0]: ཁྱེད་ཀྱི་དྲ་ཚིགས་ཀྱིས་དཔེ་སྒྲོམ %d སྒྲིག་འཇུག་བྱས་ཟིན་པ་དང་། དེ་དག་ཐོན་རིམ་གསར་ཤོས་ཡིན་འདུག

en: Your site has %d plugin waiting to be updated. | Your site has %d plugins waiting to be updated.
bo[0]: ཁྱེད་ཀྱི་དྲ་ཚིགས་སུ་མཐུད་སྣེ %d ཡིས་གསར་བཅོས་ལ་སྒུག་ཡོད།

en: Your site has %d theme waiting to be updated. | Your site has %d themes waiting to be updated.
bo[0]: ཁྱེད་ཀྱི་དྲ་ཚིགས་སུ་དཔེ་སྒྲོམ %d ཡིས་གསར་བཅོས་ལ་སྒུག་ཡོད།

en: Your site has 1 active plugin, and it is up to date.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་དྲ་ཚིགས་ཀྱིས་མཐུད་སྣེ 1 སྒྲིག་འཇུག་བྱས་ཟིན་པ་དང་ཐོན་རིམ་གསར་ཤོས་ཡང་ཡིན།

en: Your site has 1 installed theme, and it is up to date.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་དྲ་ཚིགས་ཀྱིས་དཔེ་སྒྲོམ 1 སྒྲིག་འཇུག་བྱས་ཟིན་པ་དང་ཐོན་རིམ་གསར་ཤོས་ཡང་ཡིན།

en: Your site has critical issues that should be addressed as soon as possible to improve its performance and security.
bo: ཁྱེད་རང་གི་དྲ་ཚིགས་ལ་ངེས་པར་དུ་འཕྲལ་མར་ཐག་གཅོད་བྱེད་དགོས་པའི་འགག་རྩའི་གནད་དོན་ཡོད། གནད་དོན་འདི་དག་གིས་ཁྱེད་རང་གི་དྲ་ཚིགས་ཀྱི་གཤིས་ནུས་དང་བདེ་འཇགས་རང་བཞིན་ལ་ཤུགས་རྐྱེན་ཐེབས་ཀྱི་ཡོད།

en: Your site is not set to output debug information
bo: ཁྱེད་ཀྱི་དྲ་ཚིགས་ཀྱིས་སྐྱོན་སེལ་ཆ་འཕྲིན་ཕྱིར་འདྲེན་མི་བྱེད་པར་སྒྲིག་འགོད་བྱས་འདུག

en: Your site is running the current version of PHP (%s)
bo: ཁྱེད་ཀྱི་དྲ་ཚིགས་ཀྱིས PHP (%s) ཡི་ཐོན་རིམ་གསར་ཤོས་དེ་འཁོར་བསྐྱོད་བྱེད་བཞིན་འདུག

en: Your site is set to display errors to site visitors
bo: ཁྱེད་ཀྱི་དྲ་ཚིགས་ཀྱིས་བཅར་འདྲི་མཁན་ལ་ནོར་འཁྲུལ་འགྲེམས་སྟོན་བྱེད་པར་སྒྲིག་འགོད་བྱས་འདུག

en: Your site is set to log errors to a potentially public file
bo: ཁྱེད་ཀྱི་དྲ་ཚིགས་ཀྱིས་ནོར་འཁྲུལ་དེ་སྲིད་པའི་ཡོངས་བསྒྲགས་ཡིག་ཆར་ཉིན་ཐོ་འགོད་པར་སྒྲིག་འགོད་བྱས་ཡོད།

en: Your site is unable to communicate securely with other services
bo: ཁྱེད་ཀྱི་དྲ་ཚིགས་ཀྱིས་ཞབས་ཞུ་གཞན་དག་དང་བདེ་འཇགས་ངང་འབྲེལ་བ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Your site is unable to reach WordPress.org at %1$s, and returned the error: %2$s
bo: ཁྱེད་ཀྱི་དྲ་ཚིགས་ཀྱིས %1$s ལ་ཡོད་པའི WordPress.org སྙོབ་མི་ཐུབ། ཕྱིར་ལོག་བྱས་པའི་ནོར་འཁྲུལ་ནི: %2$s

en: Your site may have problems auto-updating plugins and themes
bo: ཁྱེད་ཀྱི་དྲ་ཚིགས་ཀྱི་མཐུད་སྣེ་དང་དཔེ་སྒྲོམ་རང་འགུལ་གསར་བཅོས་ལ་གནད་དོན་ལྷགས་འདུག

en: Your site&#8217;s health is looking good, but there are still some things you can do to improve its performance and security.
bo: ཁྱེད་རང་གི་དྲ་ཚིགས་ཀྱི་བདེ་ཐང་ལ་གནད་དོན་གང་ཡང་མེད་མོད། འོན་ཀྱང་ཁྱེད་རང་གིས་སྔར་བཞིན་ཁྱེད་རང་གི་དྲ་ཚིགས་ཀྱི་གཤིས་ནུས་དང་བདེ་འཇགས་རང་བཞིན་ལེགས་སུ་གཏོང་དགོས།

en: Your site&#8217;s most recent Posts.
bo: ཉེ་ཆར་གྱི་རྩོམ་ཡིག་འགའ།

en: Your site&#8217;s most recent comments.
bo: ཉེ་ཆར་གྱི་དཔྱད་མཆན་འགའ།

en: Your theme can display menus in %s location. | Your theme can display menus in %s locations.
bo[0]: ཁྱེད་ཀྱི་དཔེ་སྒྲོམར་གནས་ཡུལ %s ནས་གདམ་ཐོ་འཆར་ཐུབ། གནས་ཡུལ་སོ་སོ་ནས་སྤྱོད་འདོད་པའི་གདམ་ཐོ་འདེམས་རོགས།

en: Your theme can display menus in %s location. Select which menu you would like to use. | Your theme can display menus in %s locations. Select which menu appears in each location.
bo[0]: ཁྱེད་ཀྱི་དཔེ་སྒྲོམར་གནས་ཡུལ %s ནས་གདམ་ཐོ་འཆར་ཐུབ། གནས་ཡུལ་སོ་སོ་ནས་སྤྱོད་འདོད་པའི་གདམ་ཐོ་འདེམས་རོགས།

en: Your theme can display menus in one location.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་དཔེ་སྒྲོམར་གནས་ཡུལ་གཅིག་ནས་གདམ་ཐོ་འཆར་ཐུབ།

en: Your theme can display menus in one location. Select which menu you would like to use.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་དཔེ་སྒྲོམར་གནས་ཡུལ་གཅིག་ནས་གདམ་ཐོ་འཆར་ཐུབ། གནས་ཡུལ་སོ་སོ་ནས་སྤྱོད་འདོད་པའི་གདམ་ཐོ་འདེམས་རོགས།

en: Your theme determines how content is displayed in browsers. <a href="%s">Learn more about feeds</a>.
bo: Your theme determines how content is displayed in browsers. <a href="%s">feed ཡི་སྐོར་ནས་ཞིབ་ཏུ་རྒྱུས་ལོན།</a>

en: Your theme does not natively support menus, but you can use them in sidebars by adding a &#8220;Navigation Menu&#8221; widget on the <a href="%s">Widgets</a> screen.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་དཔེ་སྒྲོམ་གྱིས་གདམ་ཐོ་རམ་འདེགས་མཁོ་འདོན་བྱས་མེད། འོན་ཀྱང་ཁྱེད་ཀྱིས <a href="%s">ལྷུ་ཆུང་</a> ཁྲོད་ཀྱི་ &#8220;ཕྱོགས་སྟོན་གདམ་ཐོ་&#8221; བརྒྱུད་ནས་འགྲམ་ཚང་ཁྲོད་དུ་འཆར་བ་ཁ་སྣོན་བྱེད་ཆོག

en: Your theme does not support navigation menus or widgets.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་དཔེ་སྒྲོམ་འདིས་དཀར་ཆག་དང་ཡོ་ཆས་ལ་རྒྱབ་སྐྱོར་མི་འདུག

en: Your theme has %s other widget area, but this particular page does not display it. | Your theme has %s other widget areas, but this particular page does not display them.
bo[0]: ཁྱེད་ཀྱི་དཔེ་སྒྲོམ་ལ་ད་དུང་ལྷུ་ཆུང་ %s ཡི་ས་ཁུལ་ཤོག་ངོས་འདིར་མི་འཆར།

en: Your theme has %s widget area, but this particular page does not display it. | Your theme has %s widget areas, but this particular page does not display them.
bo[0]: ཁྱེད་ཀྱི་དཔེ་སྒྲོམ་ལ་ལྷུ་ཆུང་ %s ཡི་ས་ཁུལ་ཡོད་མོད། འོན་ཀྱང་ཤོག་ངོས་འདིར་ལྷུ་ཆུང་གང་ཡང་མི་འཆར།

en: Your theme has 1 other widget area, but this particular page does not display it.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་དཔེ་སྒྲོམ་ལ་ད་དུང་ལྷུ་ཆུང་གཅིག་གི་ས་ཁུལ་ཤོག་ངོས་འདིར་མི་འཆར།

en: Your theme has 1 widget area, but this particular page does not display it.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་དཔེ་སྒྲོམ་ལ་ལྷུ་ཆུང་གཅིག་གི་ས་ཁུལ་ཡོད་མོད། འོན་ཀྱང་ཤོག་ངོས་འདིར་ལྷུ་ཆུང་གང་ཡང་མི་འཆར།

en: Your theme supports %s menu. Select which menu appears in each location. | Your theme supports %s menus. Select which menu appears in each location.
bo[0]: དཔེ་སྒྲོམ་འདིས་དཀར་ཆག་ %s ལ་རྒྱབ་སྐྱོར་བྱེད་ཀྱི་འདུག ས་གནས་སོ་སོར་འཆར་དགོས་པའི་དཀར་ཆག་འདེམས་རོགས།

en: Your theme supports one menu. Select which menu you would like to use.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་དཔེ་སྒྲོམ་འདིས་དཀར་ཆག་གཅིག་མ་གཏོགས་རྒྱབ་སྐྱོར་མི་ཐོབ་པས། ཁྱེད་ཀྱིས་སྤྱོད་འདོད་པའི་དཀར་ཆག་དེ་འདེམས་རོགས།

en: Your theme uses post formats to highlight different kinds of content, like images or videos. Apply a post format to see this special styling.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་དཔེ་སྒྲོམ་གྱིས་རྩོམ་ཡིག་རྣམ་གཞག་སྤྱད་ནས་རིགས་མི་འདྲ་བའི་ནང་དོན་དམིགས་བསལ་གྱིས་འཆར་གི་རེད། དཔེར་ན་བརྙན་རིས་དང་ཡང་ན་བརྙན་ཟློས་ལྟ་བུ། རྩོམ་ཡིག་རྣམ་གཞག་སྤྱད་ནས་དམིགས་བསལ་བཟོ་ལྟ་འདི་ལ་ལྟོས།

en: Your themes are all up to date
bo: ཁྱེད་ཀྱི་དཔེ་སྒྲོམ་ཚང་མ་ཐོན་རིམ་གསར་ཤོས་དེ་ཡིན།

en: Your timezone is set to %1$s (%2$s), currently %3$s (Coordinated Universal Time %4$s).
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་སྒྲིག་འགོད་བྱས་པའི་དུས་ཁུལ་ནི %1$s (%2$s) མིག་སྔར་ནི། %3$s (འཛམ་གླིང་ཐུན་མོང་དུ་སྤྱོད་པའི་དུས་ཚོད། %4$s)

en: Your timezone is set to %1$s (Coordinated Universal Time %2$s).
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་སྒྲིག་འགོད་བྱས་པའི་དུས་ཁུལ་ནི %1$s (འཛམ་གླིང་ཐུན་མོང་དུ་སྤྱོད་པའི་དུས་ཚོད། %2$s)

en: Your translations are all up to date.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་ཡིག་སྒྱུར་ཡོད་ཚད་ཐོན་རིམ་གསར་ཤོས་དེ་རེད།

en: Your username cannot be changed, but you can use other fields to enter your real name or a nickname, and change which name to display on your posts.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་བཀོལ་མིང་དེ་བཅོས་མི་ཐུབ། འོན་ཀྱང་གཞན་པའི་ཚང་དུ་དངོས་མིང་ངམ་པིར་མིང་བླུགས་ནས་རྩོམ་ནང་དུ་མིང་གང་ཞིག་འཆར་བར་གཏན་འཁེལ་བྱ་ཆོག

en: Your version of WordPress (%s) is up to date
bo: ཁྱེད་ཀྱི WordPress (%s) ཐོན་རིམ་གསར་ཤོས་ཡིན་འདུག

en: Your website is using an active HTTPS connection
bo: ཁྱེད་ཀྱི་དྲ་ཚིགས་ཀྱིས་ནུས་ལྡན་གྱི HTTPS འབྲེལ་མཐུད་སྤྱོད་བཞིན་ཡོད་པ་རེད།

en: Your work will be published at the specified date and time.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་བརྩམས་ཆོས་དེ་དམིགས་འཛུགས་བྱས་ཟིན་པའི་ཟླ་ཚེས་དང་དུས་ཚོད་སྟེང་དུ་པར་འགྲེམས་བྱེད་ཀྱི་རེད།

en: Z → A
bo: Z ནས A

en: Zagreb
bo: ཛ་གེརེབ།

en: Zaporozhye
bo: ཛ་པོ་རོ་ཛའི།

en: Zoom
bo: སྐྱེད་སྐྱུང་།

en: Zulu
bo: ཛུ་ལུ།

en: Zurich
bo: ཛུ་རིག

en: [%1$s] Action Confirmed: %2$s
bo: [%1$s] བཀོལ་སྤྱོད་གཏན་འཁེལ: %2$s

en: [%1$s] Comment: "%2$s"
bo: [%1$s] དཔྱད་མཆན: “%2$s”

en: [%1$s] Confirm Action: %2$s
bo: [%1$s] ངོས་འཛིན་བཀོལ་སྤྱོད: %2$s

en: [%1$s] Please moderate: "%2$s"
bo: [%1$s] ཞིབ་བཤེར་བྱེད་རོགས: "%2$s"

en: [%s] Admin Email Changed
bo: [%s] དོ་དམ་པའི་གློག་ཡིག་བརྗེ་འགྱུར་བྱས་ཟིན།

en: [%s] Background Update Failed
bo: [%s] རྒྱབ་ལྗོངས་གསར་བཅོས་བྱ་མ་ཐུབ།

en: [%s] Background Update Finished
bo: [%s] རྒྱབ་ལྗོངས་གསར་བཅོས་ལེགས་འགྲུབ་བྱུང་སོང་།

en: [%s] Delete My Site
bo: [%s] ངའི་དྲ་ཚིགས་སུབ་པ།

en: [%s] Email Change Request
bo: [%s] གློག་ཡིག་བརྗེ་འགྱུར་རེ་ཞུ།

en: [%s] Email Changed
bo: [%s] གློག་ཡིག་བརྗེ་འགྱུར་བྱས་ཟིན།

en: [%s] Erasure Request Fulfilled
bo: [%s] གསུབ་པའི་རེ་ཞུ་ལེགས་འགྲུབ་བྱུང་སོང་།

en: [%s] Joining Confirmation
bo: [%s] འཛུལ་ཞུགས་གཏན་ཁེལ་བྱེད།

en: [%s] Login Details
bo: [%s] ཐོ་འཇུག་གི་ཞིབ་ཕྲ།

en: [%s] Network Admin Email Change Request
bo: [%s] དྲ་རྒྱ་དོ་དམ་པའི་གློག་ཡིག་བརྗེ་འགྱུར་རེ་ཞུ།

en: [%s] Network Admin Email Changed
bo: [%s] དྲ་རྒྱ་དོ་དམ་པའི་གློག་ཡིག་བརྗེ་འགྱུར་བྱས་ཟིན།

en: [%s] New Admin Email Address
bo: [%s] དོ་དམ་པ་གསར་པའི་གློག་འཕྲིན།

en: [%s] New Email Address
bo: [%s] གློག་འཕྲིན་གསར་པ།

en: [%s] New User Registration
bo: [%s] བཀོལ་སྤྱོད་པ་གསར་བའི་ཐོ་འགོད།

en: [%s] Password Changed
bo: [%s] གསང་གྲངས་བརྗེས་ཟིན།

en: [%s] Password Reset
bo: [%s] གསང་གྲངས་བསྐྱར་སྒྲིག

en: [%s] Personal Data Export
bo: [%s] སྒེར་གྱི་གཞི་གྲངས་ཕྱིར་འདྲེན།

en: [%s] Some plugins and themes have automatically updated
bo: [%s] མཐུད་སྣེ་དང་དཔེ་སྒྲོམ་ཁ་ཤས་རང་འགུལ་གྱིས་གསར་བཅོས་བྱས་ཟིན།

en: [%s] Some plugins and themes have failed to update
bo: [%s] མཐུད་སྣེ་དང་དཔེ་སྒྲོམ་འགའ་ཤས་གསར་བཅོས་བྱ་མ་ཐུབ།

en: [%s] Some plugins have failed to update
bo: [%s] མཐུད་སྣེ་འགའ་ཤས་གསར་བཅོས་བྱ་མ་ཐུབ།

en: [%s] Some plugins were automatically updated
bo: [%s] མཐུད་སྣེ་ཁ་ཤས་རང་འགུལ་གྱིས་གསར་བཅོས་བྱས་ཟིན།

en: [%s] Some themes have failed to update
bo: [%s] དཔེ་སྒྲོམ་འགའ་ཤས་གསར་བཅོས་བྱ་མ་ཐུབ།

en: [%s] Some themes were automatically updated
bo: [%s] དཔེ་སྒྲོམ་ཁ་ཤས་རང་འགུལ་གྱིས་གསར་བཅོས་བྱས་ཟིན།

en: [%s] Your Site is Experiencing a Technical Issue
bo: [%s] ཁྱེད་ཀྱི་དྲ་ཚིགས་ལག་རྩལ་གྱི་གནད་དོན་ལ་འཕྲད་སོང་།

en: [Pending]
bo: [བཤེར་སྒུག]

en: [WordPress.com] Import failed
bo: [WordPress.com] ནང་འདྲེན་ལམ་ལྷོང་བྱུང་མ་སོང་།

en: [WordPress.com] Import successful
bo: [WordPress.com] ནང་འདྲེན་ལེགས་གྲུབ་བྱུང་སོང་།

en: [deleted]
bo: [སུབ་ཟིན]

en: account erasure request
bo: ཐོ་ཁོངས་བསུབ་པའི་རེ་ཞུ།

en: acquaintance
bo: རྒྱུས་ཡོད།

en: action ignored
bo: བཀོལ་སྤྱོད་སྣང་མེད་གཏོང་བ།

en: action reset
bo: བཀོལ་སྤྱོད་སོར་སློག

[ctx: add new from admin bar]
en: Link
bo: མཐུད་སྤྲེལ།

[ctx: add new from admin bar]
en: Media
bo: སྨྱན་གཟུགས།

[ctx: add new from admin bar]
en: Page
bo: ཤོག་ངོས།

[ctx: add new from admin bar]
en: Post
bo: རྩོམ་ཡིག

[ctx: add new from admin bar]
en: User
bo: བཀོལ་སྤྱོད་མཁན།

[ctx: admin bar menu group label]
en: New
bo: གསར་བཟོ།

[ctx: admin color scheme]
en: Blue
bo: སྔོན་པོ།

[ctx: admin color scheme]
en: Coffee
bo: ཁའོ་ཧྥེ།

[ctx: admin color scheme]
en: Default
bo: སོར་བཞག

[ctx: admin color scheme]
en: Ectoplasm
bo: སྐར་ཚོམ།

[ctx: admin color scheme]
en: Light
bo: གསལ་པོ།

[ctx: admin color scheme]
en: Midnight
bo: མཚན་མོ།

[ctx: admin color scheme]
en: Modern
bo: དེང་རབས།

[ctx: admin color scheme]
en: Ocean
bo: རྒྱ་མཚོ།

[ctx: admin color scheme]
en: Sunrise
bo: ཉི་ཤར།

[ctx: admin menu]
en: All Links
bo: མཐུད་སྤྲེལ་ཡོངས།

en: am
bo: སྔ་དྲོ

en: another web address of mine
bo: ངའི web དྲ་གནས་གཞན་ཞིག

[ctx: attachment filter]
en: Trash
bo: སྙིགས་སྣོད།

en: audio
bo: སྒྲ་ཟློས།

[ctx: author archive title prefix]
en: Author:
bo: རྩོམ་པ་པོ:

[ctx: auto preload]
en: Auto
bo: རང་འགུལ།

[ctx: block description]
en: Add a block that displays content pulled from other sites, like Twitter or YouTube.
bo: རྡོག་གཅིག་ཁ་སྣོན་བྱས་ནས་དྲ་ཚིགས་གཞན་པ (དཔེར་ན། Twitter, Instagram ཡང་ན YouTube སོགས་ལྟ་བུ) ལས་ནང་དོན་ལེན་པ།

[ctx: block description]
en: Give quoted text visual emphasis. "In quoting others, we cite ourselves." — Julio Cortázar
bo: དྲངས་པའི་ལུང་ཚིག་ལ་དངོས་སྣང་གིས་རྩལ་འདོན་བྱེད་པ་སྟེ། "གཞན་གྱི་བཤད་ཚུལ་ལུང་དུ་འདྲེན་པ་ནི་རང་གི་སྒྲུབ་བྱེད་བརྟན་པོར་གཏོང་ཆེད་ཡིན།" — ཇུ་ལིའོ•ཁོ་ཐ་ཟར།

[ctx: block description]
en: Introduce new sections and organize content to help visitors (and search engines) understand the structure of your content.
bo: ཚན་པ་གསར་བ་འདྲེན་པ་དང་ནང་དོན་དོ་དམ་བྱས་ཏེ་བཅར་འདྲི་བྱེད་མཁན (བཤེར་འཚོལ་མ་འཕྲུལ་) ལ་རོགས་རམ་བྱས་ཏེ་ཁྱེད་ཀྱི་ནང་དོན་གཞི་སྒྲོམ་ལ་རྒྱུས་ལོན་བྱེད་པ།

[ctx: block style]
en: Default
bo: སོར་བཞག

[ctx: block title]
en: Classic
bo: ཚད་ལྡན།

[ctx: block title]
en: Embed
bo: བཙུད་འཇུག

[ctx: blocks]
en: Most used
bo: སྤྱད་མང་ཤོས།

en: blog
bo: པོད་ཁུག

[ctx: button label]
en: Convert to link
bo: སྦྲེལ་མཐུད་ལ་བརྗེ་སྒྱུར།

[ctx: button label]
en: Download
bo: ཕབ་ལེན།

[ctx: button label]
en: Embed
bo: བཙུད་འཇུག

[ctx: button label]
en: Import
bo: ནང་འདྲེན།

[ctx: button label]
en: Try again
bo: ཡང་བསྐྱར་ཚོད་ལྟ་བྱེད།

en: by %s
bo: རྩོམ་པ་པོ། %s

en: cURL version
bo: cURL ཐོན་རིམ།

en: cURL version.
bo: cURL ཐོན་རིམ།

[ctx: categories]
en: Most Used
bo: སྤྱད་མང་ཤོས།

[ctx: category archive title prefix]
en: Category:
bo: དཀར་ཆག:

en: child
bo: བུ་ཕྲུག

en: close tags
bo: འགྲེལ་བྱང་ཁ་རྒྱག

en: co-resident
bo: སྡོད་གནས་གཅིག་པ།

en: co-worker
bo: ལས་གྲོགས།

en: colleague
bo: ལས་རིགས་གཅིག་པ།

[ctx: color]
en: Default: %s
bo: སོར་བཞག: %s

[ctx: column name]
en: Comment
bo: དཔྱད་མཆན།

[ctx: column name]
en: Date
bo: ཟླ་ཚེས།

[ctx: column name]
en: File
bo: ཡིག་ཆ།

[ctx: column name]
en: Submitted on
bo: སྤྲོད་ཡུལ་ནི་

[ctx: column name]
en: Title
bo: ཁ་བྱང་།

[ctx: column name]
en: Uploaded to
bo: སྐྱེལ་འཇོག་ས།

[ctx: comment]
en: Mark as spam
bo: སྙིགས་མཆན་དུ་རྟགས་རྒྱག

[ctx: comment]
en: Not Spam
bo: སྙིགས་མཆན་མ་ཡིན།

[ctx: comment]
en: Not spam
bo: སྙིགས་མཆན་མ་ཡིན།

[ctx: comment]
en: Permalink:
bo: གཏན་འཇགས་མཐུད་སྤྲེལ:

[ctx: comment status]
en: Approved
bo: མཆན་སྤྲད།

[ctx: comment status]
en: Closed
bo: སྒོ་རྒྱབ་ཟིན།

[ctx: comment status]
en: Open
bo: ཁ་ཕྱེ།

[ctx: comment status]
en: Pending
bo: སྒུག་སྡོད།

[ctx: comment status]
en: Spam
bo: གད་སྙིགས།

[ctx: comment status]
en: Trash
bo: སྙིགས་སྣོད།

en: comments
bo: དཔྱད་མཆན།

[ctx: comments]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
bo[0]: ཡོངས <span class="count">(%s)</span>

[ctx: comments]
en: Approved <span class="count">(%s)</span> | Approved <span class="count">(%s)</span>
bo[0]: ཆོག་མཆན <span class="count">(%s)</span>

[ctx: comments]
en: Mine <span class="count">(%s)</span> | Mine <span class="count">(%s)</span>
bo[0]: ངའི <span class="count">(%s)</span>

[ctx: comments]
en: Pending <span class="count">(%s)</span> | Pending <span class="count">(%s)</span>
bo[0]: བཤེར་སྒུག <span class="count">(%s)</span>

[ctx: comments]
en: Spam <span class="count">(%s)</span> | Spam <span class="count">(%s)</span>
bo[0]: གད་སྙིགས <span class="count">(%s)</span>

[ctx: comments]
en: Trash <span class="count">(%s)</span> | Trash <span class="count">(%s)</span>
bo[0]: སྙིགས་སྣོད <span class="count">(%s)</span>

en: contact
bo: ལན་རེར་འབྲེལ་གཏུགས།

[ctx: content placeholder]
en: Content…
bo: ནང་དོན…

en: copied!
bo: མཁོ་ཕབ་བྱས་ཟིན།

en: crush
bo: དགའ་ས།

en: current
bo: མིག་སྔར།

[ctx: custom headers]
en: Previously uploaded
bo: སྐྱེལ་འཇོག་བྱས་ཟིན།

[ctx: custom headers]
en: Suggested
bo: སྲིད་པའི་

[ctx: customizer changeset action/button label]
en: Schedule
bo: དུས་བཀག

[ctx: customizer changeset status]
en: Scheduled
bo: དུས་བཀག་བྱས་ཟིན།

[ctx: daily archives date format]
en: F j, Y
bo: Y ལོའི་ཟླ n ཚེས j ཉིན།

en: date
bo: འགྲོ་འོང་སྒང་།

[ctx: date archive title prefix]
en: Day:
bo: ཉིན:

[ctx: date archive title prefix]
en: Month:
bo: ཟླ་བ:

[ctx: date archive title prefix]
en: Year:
bo: ལོ:

[ctx: date/time]
en: On
bo: སྤེལ་དུས།

[ctx: decline months names: on or off]
en: off
bo: ཁ་རྒྱག

[ctx: default GMT offset or timezone string]
en: 0
bo: ༠

[ctx: default site language]
en: Site Default
bo: དྲ་ཚིགས་ཀྱི་མོས་ཐང་།

[ctx: directly add the only allowed block]
en: Add %s
bo: %s ཁ་སྣོན།

en: discounted shipping labels
bo: སྐྱེལ་འདྲེན་གྱི་གོང་བཅག་པའི་ཤོག་བྱང་སྦྱོར་བ།

en: document
bo: ཡིག་ཚགས།

en: domain
bo: ཁོངས་མིང་།

en: download
bo: ཕབ་ལེན།

[ctx: editor button]
en: Left to right
bo: གཡོན་ནས་གཡས།

[ctx: editor button]
en: Right to left
bo: གཡས་ནས་གཡོན།

[ctx: editor button]
en: Show blocks
bo: རྡོག་མངོན།

en: education
bo: ཤེས་ཡོན།

[ctx: email address]
en: Report generated for
bo: སྙན་ཞུ་སྐྱེད་སྒྲུབ།

en: enabled
bo: སྤྱད་ཟིན།

en: enter a custom date format in the following field
bo: འོག་གི་སྒྲོམ་ནང་རང་བཟོས་ཟླ་ཚེས་རྣམ་གཞག་བླུགས་རོགས།

en: enter a custom time format in the following field
bo: འོག་གི་ཡིག་དུམ་ནང་རང་བཟོས་དུས་ཚོད་རྣམ་གཞག་བླུགས་རོགས།

en: escape
bo: Escape མཐེབ།

en: example:
bo: དཔེར་ན:

en: family
bo: ཁྱིམ་མི།

[ctx: file type group]
en: Archives
bo: ཡིག་མཛོད།

[ctx: find/replace]
en: Find
bo: འཚོལ།

[ctx: find/replace]
en: Next
bo: འོག་མ།

[ctx: find/replace]
en: Prev
bo: གོང་མ།

[ctx: find/replace]
en: Replace
bo: བརྗེ་སྤོར།

[ctx: find/replace]
en: Replace all
bo: ཡོངས་སུ་བརྗེ།

[ctx: find/replace]
en: Replace with
bo: བརྗེ་ཡུལ།

[ctx: find/replace]
en: Whole words
bo: ཚིག་ཧྲིལ་བོ་ཟླ་སྒྲིག

en: first
bo: ཆེས་སྔོན་མ།

en: folder
bo: ཡིག་ཁུག

[ctx: font size name]
en: Huge
bo: ཤིན་ཏུ་ཆེན་པོ།

[ctx: font size name]
en: Large
bo: ཆེ་བ།

[ctx: font size name]
en: Medium
bo: འབྲིང་བ།

[ctx: font size name]
en: Normal
bo: སྤྱིར་བཏང་པ།

[ctx: font size name]
en: Small
bo: ཆུང་བ།

en: friend
bo: གྲོགས་པོ།

en: friendship
bo: མཛའ་འབྲེལ།

en: g:i a
bo: ag:i

en: g:i:s a
bo: ag:i:s

[ctx: genitive]
en: April
bo: ཟླ་བཞི་བ།

[ctx: genitive]
en: August
bo: ཟླ་བརྒྱད་པ།

[ctx: genitive]
en: December
bo: ཟླ་བཅུ་གཉིས།

[ctx: genitive]
en: February
bo: ཟླ་གཉིས་པ།

[ctx: genitive]
en: January
bo: ཟླ་དང་པོ།

[ctx: genitive]
en: July
bo: ཟླ་བདུན་པ།

[ctx: genitive]
en: June
bo: ཟླ་དྲུག་པ།

[ctx: genitive]
en: March
bo: ཟླ་གསུམ་པ།

[ctx: genitive]
en: May
bo: ཟླ་ལྔ་པ།

[ctx: genitive]
en: November
bo: ཟླ་བཅུ་གཅིག

[ctx: genitive]
en: October
bo: ཟླ་བཅུ་པ།

[ctx: genitive]
en: September
bo: ཟླ་དགུ་པ།

en: geographical
bo: ས་གནས་འབྲེལ་བ།

[ctx: horizontal table cell alignment]
en: H Align
bo: འཕྲེད་ལ་སྙོམས་སྒྲིག

en: html_lang_attribute
bo: bo

en: https://en.gravatar.com/
bo: https://cn.gravatar.com/

en: https://wordpress.org/about/privacy/
bo: https://bo.wordpress.org/about/privacy/

en: https://wordpress.org/support/plugin/gutenberg/
bo: https://wordpress.org/support/plugin/gutenberg

en: identity
bo: མྱི་གཅིག་ཡིན།

en: image
bo: བརྙན་རིས།

[ctx: imperative verb]
en: Preview
bo: སྔོན་ལྟ།

[ctx: imperative verb]
en: Resolve
bo: ཐག་གཅོད་པ།

en: inserter
bo: བར་འཇུག་ཆས།

en: is now live.
bo: སྤེལ་ཟིན།

en: is now scheduled. It will go live on
bo: ད་ལྟ་དུས་བཀག་བྱས་ཟིན། དེ་ག་མུ་མཐུད་དུ་གནས་ངེས།

en: items
bo: ཡོད།

en: kin
bo: གཉེན་ཉེ།

en: l, F jS, Y
bo: Y ལོའི་ཟླ n ཚེས j ཉིན། l

en: l, M j, Y
bo: Yལོའི་ཟླnཚེསjཉིན།

[ctx: label]
en: Search for:
bo: འཚོལ་བཞིན་པ་ནི།

[ctx: label for button in the audio widget]
en: Add Audio
bo: སྒྲ་ཟློས་ཁ་སྣོན།

[ctx: label for button in the audio widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Edit Audio
bo: སྒྲ་ཟློས་བཅོས།

[ctx: label for button in the audio widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Replace Audio
bo: སྒྲ་ཟློས་བརྗེས།

[ctx: label for button in the gallery widget; should not be longer than ~13 characters long]
en: Add Images
bo: བརྙན་རིས་ཁ་སྣོན།

[ctx: label for button in the gallery widget; should not be longer than ~13 characters long]
en: Edit Gallery
bo: པར་དེབ་བཅོས།

[ctx: label for button in the image widget]
en: Add Image
bo: བརྙན་རིས་ཁ་སྣོན།

[ctx: label for button in the image widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Edit Image
bo: བརྙན་རིས་བཅོས།

[ctx: label for button in the image widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Replace Image
bo: བརྙན་རིས་བརྗེ།

[ctx: label for button in the media widget]
en: Add Media
bo: སྨྱན་གཟུགས་ཁ་སྣོན།

[ctx: label for button in the media widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Edit Media
bo: སྨྱན་གཟུཊ་བཅོས།

[ctx: label for button in the media widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Replace Media
bo: སྨྱན་གཟུཊ་བརྗེ།

[ctx: label for button in the video widget]
en: Add Video
bo: བརྙན་ཟློས་ཁ་སྣོན།

[ctx: label for button in the video widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Edit Video
bo: བརྙན་ཟློས་བཅོས།

[ctx: label for button in the video widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Replace Video
bo: བརྙན་ཟློས་བརྗེས།

[ctx: label for custom color]
en: Custom...
bo: རང་བཟོ...

[ctx: label for hide controls button without length constraints]
en: Hide Controls
bo: སྟངས་འཛིན་གབ།

[ctx: label for hide controls button without length constraints]
en: Show Controls
bo: སྟངས་འཛིན་འཆར།

en: last
bo: མཐའ་མ།

[ctx: link]
en: Add New
bo: གསར་སྣོན།

en: link color
bo: མཐུད་སྤྲེལ་ཚོན་མདོག

[ctx: link name]
en: Name
bo: མིང་།

en: links
bo: སྦྲེལ་མཐུད།

[ctx: links widget]
en: All Links
bo: མཐུད་སྤྲེལ་ཡོངས།

[ctx: list style]
en: Circle
bo: གོར་ཐིག

[ctx: list style]
en: Default
bo: སོར་བཞག

[ctx: list style]
en: Disc
bo: གོར་ཚེག

[ctx: list style]
en: Lower Alpha
bo: དབྱིན་ཡིག་གསལ་བྱེད་ཆུང་འབྲི།

[ctx: list style]
en: Lower Greek
bo: གྷི་རིག་གསལ་བྱེད་ཆུང་འབྲི།

[ctx: list style]
en: Lower Roman
bo: རོ་མའི་ཨང་ཀི་ཆུང་འབྲི།

[ctx: list style]
en: Square
bo: ཁོག་ཡོད་གྲུ་བཞི།

[ctx: list style]
en: Upper Alpha
bo: དབྱིན་ཡིག་གསལ་བྱེད་ཆེ་འབྲི།

[ctx: list style]
en: Upper Roman
bo: རོ་མའི་ཨང་ཀི་ཆེ་འབྲི།

en: media
bo: སྨྱན་གཟུགས།

[ctx: media]
en: Remove video track
bo: བརྙན་ཟློས་ཀྱི་འཁོར་ལམ་སྤོ་འབུད།

[ctx: media item]
en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས།

[ctx: media item]
en: Success
bo: ལེགས་འགྲུབ་བྱུང་སོང་།

[ctx: media items]
en: Mine
bo: གཏེར་ཁ།

[ctx: media modal menu]
en: Menu
bo: གདམ་ཐོ།

[ctx: media modal menu actions]
en: Actions
bo: བཀོལ་སྤྱོད།

en: menu
bo: གདམ་ཐོ།

[ctx: menu]
en: (Currently set to: %s)
bo: (མིག་སྔའི་དཀར་ཆག %s)

[ctx: menu]
en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས།

[ctx: menu]
en: Use new menu
bo: དཀར་ཆག་གསར་པ་སྤྱོད།

[ctx: menu location]
en: (Current: %s)
bo: (མིག་སྔའི་གནས་ཡལ་དཀར་ཆག %s)

[ctx: menu location]
en: (Currently set to: %s)
bo: (མིག་སྔའི་སྒྲིག་འགོད: %s)

[ctx: menu locations]
en: (If you plan to use a menu <a href="%1$s" %2$s>widget%3$s</a>, skip this step.)
bo: (གལ་ཏེ་ཁྱེད་ཀྱིས་གདམ་ཐོ་ <a href="%1$s" %2$s>ལྷུ་ཆུང་%3$s</a>སྤྱོད་འདོད་ཚེ། གོ་རིམ་འདི་ལས་མཆོང་རུང་།)

[ctx: menu locations]
en: Here&#8217;s where this menu appears. If you would like to change that, pick another location.
bo: གནས་འདི་ནི་གདམ་ཐོ་འཆར་ས་ཡིན། གལ་ཏེ་ཁྱེད་ཀྱིས་གདམ་ཐོ་དེ་གནས་གཞན་ནས་འཆར་འདོད་ཚེ། གནས་ཡུལ་གཞན་པ་འདེམས་རོགས།

[ctx: menu locations]
en: View All Locations
bo: གནས་ཡུལ་ཡོངས་ལ་ལྟ།

[ctx: menu locations]
en: View Location
bo: གནས་ཡུལ་ལ་བལྟ།

[ctx: menu locations]
en: Where do you want this menu to appear?
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་གདམ་ཐོ་འདི་གང་དུ་འཆར་བར་འཇུག་འདོད་དམ།

en: met
bo: ངོ་འཕྲད་མྱོང་།

[ctx: meta name]
en: Name
bo: མིང་།

[ctx: missing menu item navigation label]
en: (no label)
bo: (ཤོག་བྱང་མེད)

en: moved to the Trash.
bo: སྙིགས་སྣོད་དུ་སྤོ།

en: movie
bo: གློག་བརྙན།

en: muse
bo: མཛངས་མ།

en: music
bo: རོལ་དབྱངས།

[ctx: name]
en: Unknown
bo: མི་གསལ།

[ctx: nav menu home label]
en: Home
bo: མདུན་ངོས།

en: neighbor
bo: ཁྱིམ་མཚེས།

en: newer
bo: གསར་པའི་

[ctx: next set of posts]
en: Next
bo: རྗེས་མ།

en: no title
bo: ཁ་བྱང་མེད།

[ctx: no user roles]
en: None
bo: མེད།

en: none
bo: མེད།

[ctx: noun]
en: Comment
bo: དཔྱད་མཆན།

[ctx: noun]
en: Trash
bo: སྙིགས་སྣོད་ནང་གཡུག

en: number_format_decimal_point
bo: .

en: number_format_thousands_sep
bo: ,

en: of
bo: སྒོ་རྒྱག

en: older
bo: རྙིང་བ།

en: or <a href="%s">create a new menu</a>. Do not forget to save your changes!
bo: ཡང་ན་ <a href="%s">གདམ་ཐོ་གསར་སྐྲུན་བྱེད་པ།</a> ཁྱེད་ཀྱི་བཟོ་བཅོས་ཉར་ཚགས་བྱེད་རྒྱུ་མ་བརྗེད།

[ctx: page]
en: Add New
bo: ཤོག་ངོས་གསར་བཟོ།

[ctx: page]
en: Featured image
bo: ཁྱད་ལྡན་བརྙན་རིས།

[ctx: page]
en: Remove featured image
bo: ཁྱད་ལྡན་བརྙན་རིས་སྤོ་འབུད།

[ctx: page]
en: Set featured image
bo: ཁྱད་ལྡན་བརྙན་རིས་སུ་འགོད།

[ctx: page]
en: Use as featured image
bo: ཁྱད་ལྡན་བརྙན་རིས་སུ་འགོད་པ།

[ctx: page label]
en: Front Page
bo: མདུན་ཤོག

[ctx: page label]
en: Posts Page
bo: རྩོམ་ཡིག་ཤོག་ངོས།

[ctx: page label]
en: Privacy Policy Page
bo: སྒོས་གསང་སྲིད་ཇུས་ཤོག་ངོས།

[ctx: paging]
en: %1$s of %2$s
bo: ངོས %1$s པ། བསྡོམས་པས་ངོས %2$s ཡོད།

en: parent
bo: ཕ་རྒྱུད།

en: password
bo: གསང་ཚིག

[ctx: password mismatch]
en: Mismatch
bo: ཟླ་མི་འགྲིག

[ctx: password strength]
en: Medium
bo: འབྲིང་།

[ctx: password strength]
en: Password strength unknown
bo: གསང་གྲངས་བརྟན་པོ་ཡོད་མེད་མི་ཤེས།

[ctx: password strength]
en: Strong
bo: བཙན།

[ctx: password strength]
en: Very weak
bo: ཧ་ཅང་ཞན།

[ctx: password strength]
en: Weak
bo: ཞན།

en: payment setup and discounted shipping labels
bo: དངུལ་སྤྲོད་སྒྲིག་བཀོད་དང་སྐྱེལ་འདྲེན་གླ་རིན་སོགས་ཀྱི་ཤོག་བྱང་སྦྱོར་བ།

[ctx: personal data group description]
en: Overview of export report.
bo: ཕྱིར་འདྲེན་སྙན་ཞུའི་མདོར་བསྟན།

[ctx: personal data group label]
en: About
bo: ངེད་ཀྱི་སྐོར།

en: photo
bo: འདྲ་པར།

en: physical
bo: དྲ་ཐོག་འབྲེལ་འདྲིས།

[ctx: placeholder]
en: Search &hellip;
bo: འཚོལ་ཞིབ། &hellip;

[ctx: plugin]
en: %s was successfully deleted.
bo: %s མཐུད་སྣེ་བསུབ་ཟིན།

[ctx: plugin]
en: <strong>Error:</strong> Current PHP version (%1$s) does not meet minimum requirements for %2$s. The plugin requires PHP %3$s.
bo: <strong>ནོར་འཁྲུལ:</strong> མིག་སྔའི PHP ཐོན་རིམ (%1$s) དེ %2$s ཡི་ཉུང་མཐའི་བླང་བྱ་དང་མི་འཚམ། མཐུད་སྣེ་འདིར་ངེས་པར་དགོས་པ་ནི PHP %3$s ཡིན།

[ctx: plugin]
en: <strong>Error:</strong> Current WordPress version (%1$s) does not meet minimum requirements for %2$s. The plugin requires WordPress %3$s.
bo: <strong>ནོར་འཁྲུལ:</strong> མིག་སྔའི WordPress ཐོན་རིམ (%1$s) དེ %2$s ཡི་ཉུང་མཐའི་བླང་བྱ་དང་མི་འཚམ། མཐུད་སྣེ་འདིར་ངེས་པར་དགོས་པ་ནི WordPress %3$s ཡིན།

[ctx: plugin]
en: <strong>Error:</strong> Current versions of WordPress (%1$s) and PHP (%2$s) do not meet minimum requirements for %3$s. The plugin requires WordPress %4$s and PHP %5$s.
bo: <strong>Error:</strong> མིག་སྔའི WordPress (%1$s) དང PHP (%2$s) ཐོན་རིམ་ནི %3$s ཡི་ཉུང་མཐའི་བླང་བྱ་དང་མི་འཚམ། མཐུད་སྣེ་འདིར་ངེས་པར་དགོས་པ་ནི WordPress %4$s དང PHP %5$s ཡིན།

[ctx: plugin]
en: Activate %s
bo: %s འགུལ་སློང་།

[ctx: plugin]
en: Active
bo: འགུལ་ལྡན།

[ctx: plugin]
en: Cannot Install
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱེད་མི་ཐུབ།

[ctx: plugin]
en: Install %s
bo: %s སྒྲིག་འཇུག

[ctx: plugin]
en: Install %s now
bo: %s ད་ལྟ་སྒྲིག་འཇུག

[ctx: plugin]
en: Update %s now
bo: ད་ལྟ་རང %s གསར་བཅོས་བྱེད།

en: pm
bo: ཕྱི་དྲོ་

en: poetry
bo: སྙན་ངག

en: post | posts
bo[0]: རྩོམ་ཡིག

[ctx: post]
en: Add New
bo: རྩོམ་ཡིག་འབྲི།

[ctx: post]
en: Failed
bo: མ་ཐུབ་པ།

[ctx: post]
en: Featured image
bo: ཁྱད་ལྡན་བརྙན་རིས།

[ctx: post]
en: Remove featured image
bo: ཁྱད་ལྡན་བརྙན་རིས་སྤོ་འབུད།

[ctx: post]
en: Set featured image
bo: ཁྱད་ལྡན་བརྙན་རིས་སུ་འགོད།

[ctx: post]
en: Use as featured image
bo: ཁྱད་ལྡན་བརྙན་རིས་སུ་འགོད་པ།

[ctx: post action/button label]
en: Schedule
bo: དུས་བཀག

[ctx: post format]
en: Format
bo: རྣམ་གཞག

[ctx: post format]
en: Formats
bo: རྣམ་གཞག

[ctx: post format archive title]
en: Asides
bo: ཟིན་ཐོ།

[ctx: post format archive title]
en: Audio
bo: སྒྲ་ཟློས།

[ctx: post format archive title]
en: Chats
bo: གླེང་མོལ།

[ctx: post format archive title]
en: Galleries
bo: པར་དེབ།

[ctx: post format archive title]
en: Images
bo: བརྙན་རིས།

[ctx: post format archive title]
en: Links
bo: མཐུད་སྤྲེལ།

[ctx: post format archive title]
en: Quotes
bo: འདྲེན་ཚིག

[ctx: post format archive title]
en: Statuses
bo: གནས་བབས།

[ctx: post format archive title]
en: Videos
bo: བརྙན་ཟློས།

[ctx: post password form]
en: Enter
bo: ཐོང་།

[ctx: post status]
en: Customization Draft
bo: མ་ཟིན་མངགས་བཟོ།

[ctx: post status]
en: Draft
bo: མ་ཟིན།

[ctx: post status]
en: Password protected
bo: གསང་ཨང་གིས་སྲུང་སྐྱོབ་བྱས་ཟིན།

[ctx: post status]
en: Pending
bo: སྤེལ་སྒུག

[ctx: post status]
en: Private
bo: གསང་བ།

[ctx: post status]
en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན།

[ctx: post status]
en: Scheduled
bo: དུས་བཀག་བྱས་ཟིན།

[ctx: post status]
en: Sticky
bo: རྩེར་འཇོག

[ctx: post status]
en: Trash
bo: གད་སྙིགས་སྣོད།

[ctx: post type archive title prefix]
en: Archives:
bo: ཡིག་མཛོད:

[ctx: post type general name]
en: Changesets
bo: བརྗེ་ལེན་ཚོགས།

[ctx: post type general name]
en: Media
bo: སྨྱན་གཟུགས།

[ctx: post type general name]
en: Pages
bo: ཤོག་ངོས།

[ctx: post type general name]
en: Posts
bo: རྩོམ་ཡིག

[ctx: post type singular name]
en: Changeset
bo: བརྗེ་ལེན་ཚོགས།

[ctx: post type singular name]
en: Page
bo: ཤོག་ངོས།

[ctx: post type singular name]
en: Post
bo: རྩོམ་ཡིག

en: posts
bo: རྩོམ་ཡིག

[ctx: posts]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
bo[0]: ཡོངས <span class="count">(%s)</span>

[ctx: posts]
en: Mine <span class="count">(%s)</span> | Mine <span class="count">(%s)</span>
bo[0]: ངའི <span class="count">(%s)</span>

[ctx: posts]
en: Sticky <span class="count">(%s)</span> | Sticky <span class="count">(%s)</span>
bo[0]: ཀླད་འགོད <span class="count">(%s)</span>

en: preview
bo: སྔོན་ལྟ།

[ctx: previous set of posts]
en: Previous
bo: སྔོན་མ།

en: privacy-policy
bo: སྒོས་གསང་སྲིད་ཇུས།

en: professional
bo: ལས་ཀའི་འབྲེལ་བ།

[ctx: publish box date format]
en: M j, Y
bo: Y ལོའི་ཟླ n ཚེས j ཉིན།

en: rel:
bo: འབྲེལ་བ (rel):

[ctx: removing-widget]
en: Deactivate
bo: བཀོལ་མཚམ་འཇོག

[ctx: request status]
en: Completed
bo: འགྲུབ་ཟིན།

[ctx: request status]
en: Confirmed
bo: གཏན་འཁེལ།

[ctx: request status]
en: Failed
bo: མ་ཐུབ་པ།

[ctx: request status]
en: Pending
bo: བཤེར་སྒུག

[ctx: requests]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
bo[0]: ཡོངས། <span class="count">(%s)</span>

[ctx: revision date format]
en: F j, Y @ H:i:s
bo: Yལོའི་ཟླ་nཚེས་jཉིན། @ H:i:s

[ctx: revision date short format]
en: j M @ H:i
bo: ཟླ་nཚེས་jཉིན། @ H:i

[ctx: revisions]
en: Browse
bo: ཀློག་བཤེར།

en: romantic
bo: བརྩེ་གྲོགས།

[ctx: sample permalink base]
en: archives
bo: ཚགས་ཉར།

[ctx: sample permalink structure]
en: sample-post
bo: དཔེ་བརྗོད་རྩོམ་ཡིག

en: search
bo: བཤེར་འཚོལ།

[ctx: settings screen]
en: General
bo: རྒྱུན་ལྡན།

[ctx: short (~12 characters) label for hide controls button]
en: Hide Controls
bo: སྟངས་འཛིན་གབ།

en: sibling
bo: སྤུན་སྲིང་།

[ctx: site]
en: Mark as spam
bo: གད་སྙིགས་སུ་རྟགས་རྒྱག

[ctx: site]
en: Not Spam
bo: གད་སྙིགས་མ་ཡིན།

[ctx: site]
en: Not spam
bo: གད་སྙིགས་མ་ཡིན།

[ctx: site]
en: Registered
bo: ཐོ་འགོད་བྱས་ཟིན།

[ctx: site]
en: Spam
bo: གད་སྙིགས།

[ctx: sites]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
bo[0]: ཡོངས། <span class="count">(%s)</span>

[ctx: sites]
en: Spam <span class="count">(%s)</span> | Spam <span class="count">(%s)</span>
bo[0]: གད་སྙིགས། <span class="count">(%s)</span>

en: social
bo: སྤྱི་འབྲེལ།

en: sometime
bo: མཚམས་རེར

[ctx: spellcheck]
en: Finish
bo: ལེགས་གྲུབ།

[ctx: spellcheck]
en: Ignore
bo: སྣང་མེད་གཏོང་།

[ctx: spellcheck]
en: Ignore all
bo: ཡོངས་སུ་སྣང་མེད་གཏོང་།

en: spouse
bo: བཟའ་ཟླ།

[ctx: start of week]
en: 1
bo: ༡

en: styles
bo: བཟོ་ལྟ།

en: sub item
bo: བུའི་སྡེ་ཚན།

[ctx: submit button]
en: Search
bo: འཚོལ་ཞིབ་བྱེད།

en: survey
bo: བརྟག་དཔྱད།

en: sweetheart
bo: དགའ་རོགས།

[ctx: table body]
en: Body
bo: གཙོ་གཞི།

[ctx: table cell]
en: Cell
bo: སྡེ་ཚན་མིག

[ctx: table cell alignment attribute]
en: None
bo: མེད།

[ctx: table cell scope attribute]
en: Scope
bo: ཁྱབ་ཁོངས།

[ctx: table footer]
en: Footer
bo: ཞབས་མཆན།

[ctx: table header]
en: Header
bo: རེའུ་མིག་མགོ

[ctx: tag archive title prefix]
en: Tag:
bo: འགྲེལ་བྱང:

[ctx: tags]
en: Most Used
bo: སྤྱད་མང་ཤོས།

[ctx: taxonomy general name]
en: Categories
bo: རིགས་དབྱེ།

[ctx: taxonomy general name]
en: Tags
bo: འགྲེལ་བྱང་།

[ctx: taxonomy singular name]
en: Category
bo: རིགས་དབྱེ།

[ctx: taxonomy singular name]
en: Tag
bo: འགྲེལ་བྱང་།

[ctx: term]
en: %s added
bo: %s ཁ་སྣོན་བྱས་ཟིན།

[ctx: term]
en: %s removed
bo: %s སྤོ་འབུད་བྱས་ཟིན།

[ctx: term]
en: Remove %s
bo: %s སྤོ་འབུད།

[ctx: term name]
en: Name
bo: མིང་།

en: text color
bo: ཡིག་རྐྱང་གི་ཁ་དོག

en: text direction
bo: ཡི་གེའི་ཁ་ཕྱོགས།

[ctx: theme]
en: <strong>Error:</strong> Current PHP version does not meet minimum requirements for %s.
bo: <strong>ནོར་འཁྲུལ:</strong> མིག་སྔའི PHP ཐོན་རིམ་དེ %s ཡི་ཉུང་མཐའི་བླང་བྱ་དང་མི་འཚམ།

[ctx: theme]
en: <strong>Error:</strong> Current WordPress and PHP versions do not meet minimum requirements for %s.
bo: <strong>ནོར་འཁྲུལ:</strong> མིག་སྔའི WordPress དང་ PHP ཐོན་རིམ་དེ %s ཡི་ཉུང་མཐའི་བླང་བྱ་དང་མི་འཚམ།

[ctx: theme]
en: <strong>Error:</strong> Current WordPress version does not meet minimum requirements for %s.
bo: <strong>ནོར་འཁྲུལ:</strong> མིག་སྔའི WordPress ཐོན་རིམ་དེ %s ཡི་ཉུང་མཐའི་བླང་བྱ་དང་མི་འཚམ།

[ctx: theme]
en: Activate %s
bo: %s འགུལ་སློང་།

[ctx: theme]
en: Activate &#8220;%s&#8221;
bo: &#8220;%s&#8221; ནུས་སློང་།

[ctx: theme]
en: Active
bo: འགུལ་ལྡན:

[ctx: theme]
en: Active:
bo: འགུལ་ལྡན:

[ctx: theme]
en: Cannot Activate
bo: ནུས་སློང་བྱ་མི་ཐུབ།

[ctx: theme]
en: Cannot Activate %s
bo: %s ནུས་སློང་བྱ་མི་ཐུབ།

[ctx: theme]
en: Cannot Install
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱ་མི་ཐུབ།

[ctx: theme]
en: Change
bo: བཟོ་བཅོས།

[ctx: theme]
en: Delete %s
bo: %s དཔེ་པང་འདི་བསུབ།

[ctx: theme]
en: Installed
bo: བཅུག་ཟིན།

[ctx: theme]
en: Previewing:
bo: སྔོན་ལྟ་བྱེད་བཞིན་པ:

[ctx: theme]
en: Update %s now
bo: ད་ལྟ %s གསར་བཅོས།

[ctx: theme author]
en: By %s
bo: རྩོམ་པ་པོ། %s

[ctx: theme name]
en: Name
bo: མིང་།

[ctx: themes]
en: Disabled <span class="count">(%s)</span> | Disabled <span class="count">(%s)</span>
bo[0]: སྤྱད་མེད་པ། <span class="count">(%s)</span>

[ctx: themes]
en: Enabled <span class="count">(%s)</span> | Enabled <span class="count">(%s)</span>
bo[0]: སྤྱད་ཟིན་པ། <span class="count">(%s)</span>

en: uncategorized
bo: རིགས་བཀར་མེད།

[ctx: user]
en: Mark as spam
bo: གད་སྙིགས་སུ་རྟགས་རྒྱག

[ctx: user]
en: Not spam
bo: གད་སྙིགས་མ་ཡིན།

[ctx: user]
en: Registered
bo: ཐོ་འགོད་བྱས་ཟིན།

[ctx: users]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
bo[0]: ཡོངས<span class="count">（%s）</span>

[ctx: verb]
en: Clear
bo: རིམ་སྒྲིག་མི་བྱ།

[ctx: verb]
en: Group
bo: ཚོགས་སྒྲིལ།

[ctx: verb]
en: Spam
bo: སྙིགས་མཆན།

[ctx: verb]
en: Trash
bo: སྙིགས་སྣོད་ནང་གཡུག

[ctx: verb; site]
en: Archive
bo: ཚགས་ཉར།

[ctx: vertical table cell alignment]
en: V Align
bo: གཞུང་ཕྱོགས་སྙོམས་སྒྲིག

en: video
bo: བརྙན་ཟློས།

[ctx: video or audio]
en: Length
bo: རིང་ཚད།

[ctx: website URL]
en: At URL
bo: དྲ་གནས།

[ctx: website name]
en: For site
bo: དྲ་ཚིགས།

[ctx: widget]
en: Add
bo: གསར་སྣོན།

[ctx: widget]
en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས།

[ctx: widgets]
en: %1$s on %2$s
bo: %1$s ལགས་ཀྱིས་ %2$s ཅེས་པའི་ཁྲོད་དུ་མཆན་ཞིག་བཀོད་འདུག

[ctx: yearly archives date format]
en: Y
bo: Y ལོ།
