WordPress.com - en to br_FR translation catalogue (3058 entries)

en:  and
br_FR: ha

[ctx: "Reblogged from: <Blogname>"]
en: Reblogged from: %s
br_FR: Advloget diwar %s

en: "admin" is not a valid username on WordPress.com. Please use the username you signed up with.
br_FR: "admin" n'eo ket un anv-implijer reizh war WordPress.com. Cheñchit an anv-implijet oc'h eus graet gantañ da lugañ.

en: #%d (loading title)
br_FR: #%d (titl war gargañ)

en: #%d (titles unavailable while plugin deactivated)
br_FR: #%d (titloù dizimplijadus p'eo diweredekaet ar plugin)

en: % Comments
br_FR: % Evezhiadenn

en: % Responses
br_FR: % Respont

en: % comments
br_FR: % evezhiadenn

en: %1$s
    
    Blog Name: %2$s
    Blog URL: %3$s
    Post URL: %4$s
    
    ---------
    
    To Confirm: %5$s
    
    To stop these emails: %6$s
    
    To see all of the blogs and posts you follow on the web in one easy
    place, sign up for a WordPress.com account. (http://wordpress.com/signup/?ref=lof)
br_FR: %1$s
    
    Anv ar blog : %2$s
    URL ar blog : %3$s
    URL an notenn : %4$s
    
    
    ---------
    
    A-benn kadarnaat : %5$s
    
    Da herzel ar posteloù-mañ : %6$s
    
    Da welet an holl vlogoù ha notennoù a heuliit war r rouedad en ul lec'h
    hepken, emellit evit ur gont WordPress. (https://br.wordpress.com/signup/)

en: %1$s %2$s
br_FR: %1$s%2$s

en: %1$s %2$s %3$s %4$s Feed
br_FR: Lanv %1$s %2$s %3$s %4$s

en: %1$s %2$s %3$s Comments Feed
br_FR: %1$s %2$s %3$s Lanv an evezhiadennoù

en: %1$s %2$s Feed
br_FR: Feed %1$s %2$s

en: %1$s %2$s Search Results for &#8220;%3$s&#8221; Feed
br_FR: %1$s %2$s Disoc'hoù enklask evit &#8220;%3$s&#8221; Lanv

en: %1$s (since %2$s; %3$s)
br_FR: %1$s (adalek %2$s; %3$s)

en: %1$s (since %2$s; no alternative available)
br_FR: %1$s (abaoe %2$s; n'eus dazeilad ebet)

en: %1$s (since %2$s; use %3$s instead)
br_FR: %1$s (abaoe %2$s; grit gant %3$s e plas)

en: %1$s Comment<span class="screen-reader-text"> on %2$s</span> | %1$s Comments<span class="screen-reader-text"> on %2$s</span>
br_FR[0]: %1$s evezhiadenn<span class="screen-reader-text"> war %2$s</span>
br_FR[1]: %1$s evezhiadenn<span class="screen-reader-text"> war %2$s</span>

en: %1$s and %2$s others reblogged your post %3$s
br_FR: Gant %1$s ha %2$s all eo ber advloget ho notenn %3$s

en: %1$s at %2$s
br_FR: %1$s da %2$s

en: %1$s commented on %2$s
br_FR: Gant %1$s ez eus bet graet un evezhiadenn war %2$s

en: %1$s has invited you to follow %2$s.
br_FR: Pedet oc'h bet gant %1$s da heuliañ %2$s

en: %1$s invited you to administer %2$s
br_FR: Pedet oc'h bet gant %1$s da verañ %2$s

en: %1$s invited you to be a viewer of %2$s
br_FR: Pedet oc'h bet gant %1$s da welet %2$s

en: %1$s invited you to become an author on %2$s
br_FR: Pedet oc'h bet gant %1$s da vezañ un oberour war %2$s

en: %1$s invited you to become an editor on %2$s
br_FR: Pedet oc'h bet gant %1$s da vezañ un aozer war %2$s

en: %1$s is deprecated. Use %2$s instead.
br_FR: Diamzeret eo %1$s. Grit gant %2$s e plas.

en: %1$s is proudly powered by %2$s
br_FR: Gant %2$s eo kaset %1$s en-dro

en: %1$s is yours!
br_FR: Deoc'h eo %1$s

en: %1$s is yours! Start customizing it now.
br_FR: Deoc'h eo %1$s ! Krogit d'e bersonelaat bremañ.

en: %1$s response to %2$s | %1$s responses to %2$s
br_FR[0]: %1$s respont da %2$s
br_FR[1]: %1$s respont da %2$s

en: %1$s, %2$s comments
br_FR: %1$s, %2$s evezhiadenn

en: %1$s, and %2$s
br_FR: %1$s ha %2$s.

en: %1$s: You are commenting using your %2$s account.
br_FR: %1$s: emaoc'h oc'h ober un evezhiadenn gant ho kont %2$s

[ctx: %1$s: post title, %2$s: post author]
en: %1$s by %2$s
br_FR: %1$s gant %2$s

en: %d Comments
br_FR: %d Evezhiadenn

en: %d Star Rating
br_FR: ¨Priziadur %d Steredenn

en: %d comment | %d comments
br_FR[0]: %d evezhiadenn
br_FR[1]: %d evezhiadenn

en: %d day | %d days
br_FR[0]: %d devezh

en: %d hour
br_FR: %d eurvezh

en: %d hours
br_FR: %d eurvezh

en: %d month
br_FR: %d miz

en: %d post published | %d posts published
br_FR[0]: %d notenn embannet
br_FR[1]: %d notenn embannet

en: %d star
br_FR: %d steredenn

en: %d stars
br_FR: %d steredenn

en: %d week
br_FR: %d sizhunvezh

en: %d years
br_FR: %d a vloavezhioù

en: %s (Invalid)
br_FR: %s (Direizh)

en: %s (Pending)
br_FR: %s (O c'hortoz)

en: %s <span class="says">says:</span>
br_FR: %s <span class="says">a lavar:</span>

en: %s <span class="screen-reader-text">Comment</span> | %s <span class="screen-reader-text">Comments</span>
br_FR[0]: %s <span class="screen-reader-text">Evezhiadenn</span>
br_FR[1]: %s <span class="screen-reader-text">Evezhiadenn</span>

en: %s Comment | %s Comments
br_FR[0]: %s evezhiadenn
br_FR[1]: %s evezhiadenn

en: %s Comments
br_FR: %s Evezhiadenn

en: %s Poll Closed. | %s Polls Closed.
br_FR[0]: %s Sontadeg serret
br_FR[1]: %s Sontadeg serret

en: %s Poll Deleted. | %s Polls Deleted.
br_FR[0]: %s Sontadeg diverket
br_FR[1]: %s Sontadeg diverket

en: %s Poll Opened. | %s Polls Opened.
br_FR[0]: %s Sontadeg digoret
br_FR[1]: %s Sontadeg digoret

en: %s Reblog | %s Reblogs
br_FR[0]: %s advlogañ
br_FR[1]: %s advlogañ

en: %s Style Deleted. | %s Custom Styles Deleted.
br_FR[0]: %s stil diverket
br_FR[1]: %s stil diverket

en: %s [Autosave]
br_FR: %s [Enrollañ emgefreek]

en: %s [Current Revision]
br_FR: %s [Azgweladur bremanel]

en: %s ago
br_FR: %s zo

en: %s approved | %s approved
br_FR[0]: Kadarnaet %s

en: %s comment | %s comments
br_FR[0]: %s evezhiadenn
br_FR[1]: %s evezhiadenn

en: %s comment approved. | %s comments approved.
br_FR[0]: Kadarnaet %s evezhiadenn
br_FR[1]: Kadarnaet %s evezhiadenn

en: %s comment marked as spam. | %s comments marked as spam.
br_FR[0]: %s evezhiadenn merket evel spam
br_FR[1]: %s evezhiadenn merket evel spam

en: %s comment moved to the Trash. | %s comments moved to the Trash.
br_FR[0]: %s evezhiadenn bannet el Lastez.
br_FR[1]: %s evezhiadenn bannet el Lastez.

en: %s comment permanently deleted. | %s comments permanently deleted.
br_FR[0]: %s evezhiadenn diverket da viken
br_FR[1]: %s evezhiadenn diverket da viken

en: %s comment restored from the Trash. | %s comments restored from the Trash.
br_FR[0]: %s evezhiadenn adsavet diwar al Lastez
br_FR[1]: %s evezhiadenn adsavet diwar al Lastez

en: %s day | %s days
br_FR[0]: %s devezh
br_FR[1]: %s z/devezh

en: %s exceeds the maximum upload size for this site.
br_FR: %s a za dreist ar vevenn evit pellgas restroù el lec'hienn-mañ

en: %s hour | %s hours
br_FR[0]: %s eurvezh
br_FR[1]: %s eurvezh

en: %s is forbidden
br_FR: %s zo difennet

en: %s is required to strip image meta.
br_FR: %s a zo azgoulennet evit tennañ metaroadennoù ar skeudenn.

en: %s is yours!
br_FR: %s zo deoc'h

en: %s link deleted. | %s links deleted.
br_FR[0]: %s liamm diverket
br_FR[1]: %s liamm diverket

en: %s min | %s mins
br_FR[0]: %s mnn.
br_FR[1]: %s mnn.

[ctx: %s other people]
en: another person | %s others
br_FR[0]: unan all
br_FR[1]: %s all

en: %s page not updated, somebody is editing it. | %s pages not updated, somebody is editing them.
br_FR[0]: %s bajenn n'eo ket bet hizivaet, emañ unan bennak ouzh he c'hemmañ
br_FR[1]: %s eus ar pajennoù n'int ket bet hizivaet, emañ unan bennak ouzh o c'hemmañ

en: %s page updated. | %s pages updated.
br_FR[0]: %s bajenn hizivaet
br_FR[1]: %s eus ar pajennoù hizivaet

en: %s person likes this
br_FR: Plijout a ra se da %s den

en: %s post not updated, somebody is editing it. | %s posts not updated, somebody is editing them.
br_FR[0]: %s notenn n'eo ket bet hizivaet, emañ unan bennak ouzh he c'hemmañ
br_FR[1]: %s notenn n'int ket bet hizivaet, emañ unan bennak ouzh o c'hemmañ

en: %s post updated. | %s posts updated.
br_FR[0]: %s notenn hizivaet.
br_FR[1]: %s notenn hizivaet

en: %s total views
br_FR: %s gwel en holl

en: %s week | %s weeks
br_FR[0]: %s sizhun
br_FR[1]: %s sizhun

en: %s year | %s years
br_FR[0]: %s bloaz
br_FR[1]: %s a vloavezhioù

en: %s.mlblogs.com is not a valid blog address but %s available as a domain upgrade.
br_FR: %s.mlblogs.com n'eo ket ur chomlec'h blog reizh hogen gallout a reer implij %s a-benn gwellaat un domani.

en: &#8592; Cancel audio playlist
br_FR: &#8592; Diverkañ ar rollseniñ aodio

en: &#8592; Cancel video playlist
br_FR: &#8592; Nullañ ar roll video

en: &laquo;
br_FR: &amp;laquo;

en: &laquo; Back
br_FR: &laquo; Distreiñ

en: &laquo; Older Comments
br_FR: &amp;laquo; Evezhiadennoù koshoc'h

en: &laquo; Previous Entries
br_FR: &laquo; Notennoù a-raok

en: &laquo; Previous Page
br_FR: Pajenn a-raok

en: &larr; Back to previous step
br_FR: &larr; distro d'ar bazenn gent

en: &larr; Previous
br_FR: < A-raok

en: &lt; Prev
br_FR: &lt; A-raok

en: &mdash; Select &mdash;
br_FR: &mdash; Dibab &mdash;

en: &raquo;
br_FR: &amp;>

en: (%d votes)
br_FR: (%d mouezh)

en: (%s ping) | (%s pings)
br_FR[0]: (%s ping)
br_FR[1]: (%s b/f/ping)

en: (Edit)
br_FR: (Kemmañ)

en: (Signup has been disabled. Only members of this site can comment.)
br_FR: (Diweredekaet eo bet an enrollañ. N'eus nemet izili al lec'hienn-mañ a c'hell reiñ evezhiadennoù)

en: (Unattached)
br_FR: (Distag)

en: (Untitled)
br_FR: (Dizanv)

en: (You can still access this product until %s)
br_FR: (gellout a rit ober gant ar produ-mañ betek %s)

en: (You will still have access to this product for the period that you originally paid for)
br_FR: (gellout a reoc'h ober gant ar produ-mañ e doug an amzer hoc'h eus paet evitañ en orin)

en: (no title)
br_FR: (diditl)

en: (required)
br_FR: (ret)

en: 1 Comment
br_FR: 1 Evezhiadenn

en: 1 Comment<span class="screen-reader-text"> on %s</span>
br_FR: 1 evezhiadenn<span class="screen-reader-text"> war %s</span>

en: 1 comment
br_FR: 1 evezhiadenn

en: 1 hour
br_FR: 1 eurvezh

en: 12 hours
br_FR: 12 eurvezh

[ctx: 1: Post Title, 2: Blog Name]
en: %1$s on %2$s
br_FR: %1$s war %2$s

en: 24 hours
br_FR: 24 Eurvezh

en: 3 days
br_FR: 3 devezh

en: 30 minutes
br_FR: 30 Munud

en: 404: Not Found
br_FR: 404 N'eo ket be kavet

en: 7 days
br_FR: 7 devezh

en: <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from %2$s spam comment already.  | <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from %2$s spam comments already.
br_FR[0]: <a href="%1$s">Akismet</a> en deus gwarezet ho lec'hienn diouzh %2$s evezhiadenn spam endeo.
br_FR[1]: <a href="%1$s">Akismet</a> en deus gwarezet ho lec'hienn diouzh %2$s evezhiadenn spam endeo.

en: <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from <a href="%2$s">%3$s spam comment</a>. | <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from <a href="%2$s">%3$s spam comments</a>.
br_FR[0]: <a href="%1$s">Akismet</a> en eus gwarezet ho lec'hienn a-enep da <a href="%2$s">%3$s evezhiadenn-spam</a>.
br_FR[1]: <a href="%1$s">Akismet</a> en eus gwarezet ho lec'hienn a-enep da <a href="%2$s">%3$s evezhiadenn-spam</a>.

en: <a href="%s">Akismet</a> blocks spam from getting to your blog.
br_FR: <a href="%s">Akismet</a> a vir ouzh ar spam da vont d'ho plog,

en: <a href="%s">Create your about page</a> so your readers can learn a bit about you.
br_FR: <a href="%s">Krouit ho pajenn ginnig</a> d'ho lennerien da c'houzout hiroc'h diwar ho penn

en: <a href="%s">Update your about page</a> so your readers can learn a bit about you.
br_FR: <a href="%s">Hizivait ho pajenn ginnig</a> d'ho lennerien da c'houzout hiroc'h diwar ho penn

en: <b>%</b> Replies
br_FR: <b>%</b> Respont

en: <b>1</b> Reply
br_FR: <b>1</b> Respont

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older Comments
br_FR: <span class="meta-nav">&larr;</span> Evezhiadennoù Koshoc'h

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older posts
br_FR: <span class="meta-nav">&larr;</span> Notennoù koshoc'h

en: <strong>%1$s</strong> invited you to administer <strong>%2$s</strong>
br_FR: Pedet oc'h bet gant <strong>%1$s</strong> da verañ <strong>%2$s</strong>

en: <strong>%1$s</strong> invited you to be a viewer of <strong>%2$s</strong>
br_FR: Pedet oc'h bet gant <strong>%1$s</strong> da vezañ gweler war  <strong>%2$s</strong>

en: <strong>%1$s</strong> invited you to become an author on <strong>%2$s</strong>
br_FR: Pedet oc'h bet gant <strong>%1$s</strong> da vezañ un aozer war  <strong>%2$s</strong>

en: <strong>%1$s</strong> invited you to become an editor on <strong>%2$s</strong>
br_FR: Pedet oc'h bet gant <strong>%1$s</strong> da vezañ un aozer war <strong>%2$s</strong>

en: <strong>%1$s</strong> invited you to follow <strong>%2$s</strong>
br_FR: Pedet oc'h bet gant <strong>%1$s</strong> da heuliañ  <strong>%2$s</strong>

en: <strong>%1$s</strong> liked a comment on <strong>%2$s</strong>
br_FR: <strong>%1$s</strong> en/he deus plijet dezhañ/i un evezhiadenn war <strong>%2$s</strong>

en: <strong>%s</strong> upload space remaining.
br_FR: <strong>%s</strong> lec'h usgargañ a chom.

en: <strong>Error:</strong> Cookies are blocked due to unexpected output. For help, please see <a href="%1$s">this documentation</a> or try the <a href="%2$s">support forums</a>.
br_FR: <strong>FAZI</strong>: Stanket eo an toupinoù abalamour d'un ec'hankad dic'hortoz. Evit kaout skoazell, lennit <a href="%1$s">an teuliadur-mañ</a> pe klaskit ar <a href="%2$s">foromoù skoazell</a>.

en: <strong>Error:</strong> Invalid username, email address or incorrect password.
br_FR: <strong>FAZI</strong>: anv implijer, chomlec'h postel pe ger-tremen direizh.

en: <strong>Error:</strong> Please enter a username.
br_FR: <strong>FAZI</strong>: Lakait un anv-implijer, mar plij.

en: <strong>Error:</strong> Please type your email address.
br_FR: <strong>FAZI</strong>: Skrivit ho chomlec'h postel, mar plij.

en: <strong>Error:</strong> Sorry, that username is not allowed.
br_FR: <strong>FAZI</strong>: Digarezit, n'eo ket aotreet an anv-implijer-se.

en: <strong>Error:</strong> The email address is not correct.
br_FR: <strong>FAZI</strong>: n&#8217;eo ket mat ar c'homlec'h postel-mañ.

en: <strong>Error:</strong> The email field is empty.
br_FR: <strong>FAZI</strong>: goullo eo maezienn ar postel.

en: <strong>Error:</strong> The password field is empty.
br_FR: <strong>FAZI</strong>: Goullo eo ar vaezienn ger-tremen.

en: <strong>Error:</strong> The password you entered for the email address %s is incorrect.
br_FR: <strong>Fazi</strong>: direizh eo ar ger-tremen enanket ganeoc'h evit ar chomlec'h postel %s.

en: <strong>Error:</strong> The password you entered for the username %s is incorrect.
br_FR: <strong>FAZI</strong>: Ne glot ket ar ger-tremen hoc'h eus skrivet ouzh an anv-implijer %s.

en: <strong>Error:</strong> The username field is empty.
br_FR: <strong>FAZI</strong>: Goullo eo ar vaezienn anv-implijer.

en: <strong>Error:</strong> Your URL is too long.
br_FR: <strong>FAZI</strong>: re hir eo hoc'h url.

en: <strong>Error:</strong> Your comment is too long.
br_FR: <strong>FAZI</strong>: re hir eo hoc'h evezhiadenn.

en: <strong>Error:</strong> Your email address is too long.
br_FR: <strong>FAZI</strong>: re hir eo ho chomlec'h postel.

en: <strong>Error:</strong> Your name is too long.
br_FR: <strong>FAZI</strong>: re hir eo hoc'h anv.

en: <strong>Howdy %1$s</strong>
br_FR: <strong>Demat deoc'h, %1$s</strong>

en: A Semantic Personal Publishing Platform
br_FR: Ur savenn embann personel ereek

en: A Simpler Time is beautiful, bold, and memorable--pretty much exactly like the types of stories you'll be writing alongside it on your blog.
br_FR: Un amzer simploc'h a zo brav, sklaer ha bammus, evel an doare istorioù a skrivoc'h war e dro en ho plog.

en: A collection of stats from around WordPress.com that we’ve decided to share with the world. Our mission is to democratize publishing one website at a time.
br_FR: Un dastummad stadennoù a-ziwar WordPress.com hon eus divizet rannañ gant an holl. Demokratelaat an embann ul lec'hienn war an dro eo hor c'hefridi.

en: A credit card used to renew your subscription has expired or is going to expire before the next renewal on %s
br_FR: Ur gartenn-gred implijet da adneveziñ ho koumanant a zo aet da fall pe a yeol da fall a-raok an adneveziñ a-zeu war %s

en: A credit card used to renew your subscription has expired or is going to expire before the next renewal on %s.
br_FR: Ur gartenn-gred implijet da adneveziñ ho koumanant a zo aet da fall pe a yeol da fall a-raok an adneveziñ a-zeu war %s

en: A day number of the week that the week should start on.
br_FR: Niverenn un devezh er sizhun lec'h ma rank ar sizhun kregiñ.

en: A human-readable description of the post type.
br_FR: Ret eo e c'hallfe deskrivadur seurt pennadoù bezañ lennet gant tud.

en: A human-readable description of the taxonomy.
br_FR: Deskrivadur ar rummad.

en: A list of your top rated posts, pages or comments.
br_FR: Ul listenn eus ho notennoù, pajennoù pe evezhiadennoù priziet uhelañ

en: A multipurpose, traditional blog theme which contains up to a large three-column layout that is clean, responsive, and highly readable.
br_FR: Un tem blog liesimplij a c'hell bezañ betek teir c'holonenn ennañ hag a zo prop, buan hag aes da lenn.

en: A name is required for this term.
br_FR: Un anv a zo goulennet evit an termen-se.

en: A new comment on the post "%s" is waiting for your approval
br_FR: Emañ un evezhiadenn nevez d'an notenn "%s" o c'hortoz bezañ asantet

en: A red bar on the left means the comment is waiting for you to moderate it.
br_FR: Ul linenn ruz a dalvez emañ an evezhiadenn o c'hortoz ho asant.

en: A search form for your site.
br_FR: Un enklask war ho lec'hienn.

en: A structure tag is required when using custom permalinks. <a href="%s">Learn more</a>
br_FR: Ur c'hlav frammad a zo dleet pa implijer ereoù peurzalc'hus personelaet. <a href="%s">Gouzout hiroc'h</a>

en: A term with the name provided already exists in this taxonomy.
br_FR: Un termen gant an anv kinniget a zo er rummad endeo.

en: A valid URL was not provided.
br_FR: N'eus ket be troet un URL talvoudek.

en: A while ago
br_FR: Ur mare zo

en: AM
br_FR: mintin

en: About
br_FR: Diwar-benn

en: About Us
br_FR: Diwar hor penn

en: About Yourself
br_FR: Diwar ho penn

en: About me
br_FR: Diwar ma fenn

en: About the math
br_FR: A-zivoud ar jediñ

en: About the user
br_FR: Diwar benn an implijer

en: Above each blog post
br_FR: A-us da bep notenn

en: Above each comment
br_FR: A-us da bep evezhiadenn

en: Academica is an education- and school-oriented CMS theme with a three-column layout and modern design. It is easy to customize and comes with a custom widget, three templates for Posts and Pages, and a featured content slider.
br_FR: Akademika a zo un tem CMS soñjet evit ar skol hag an deskadurezh, gant ur stumm war deir c'holonenn hag un tres modern. Aes eo da bersonelaat ha dont a ra gant ur widjet a-ratozh, tri stumm evit an notennoù hag ar pajennoù hag ur slider da lakaat endalc'hadennoù war-wel.

en: Access denied
br_FR: Moned nac'het

en: Account Details
br_FR: Titouroù kont

[ctx: Account Settings Page Title]
en: Account Settings
br_FR: Arventennoù ar gont

en: Account could not be accessed.  Are your email address and password correct?
br_FR: N'eus ket bet tu da vont e darempred gant ar c'hont. Daoust ha reizh eo ho postel hag ho ker-tremen ?

en: Account could not be created.
br_FR: N'eus et bet tu da grouiñ ar c'hont

en: Account details
br_FR: Titouroù kont

en: Account details:
br_FR: Titouroù kont

en: Action
br_FR: Oberiadenn

en: Action required!
br_FR: Un ober zo ret!

en: Action:
br_FR: Ober:

en: Actions
br_FR: Oberioù

en: Activate
br_FR: Gweredekaat

en: Activate %1$s
br_FR: Gweredekaat %1$s

en: Activate Site
br_FR: Gweredekaat al lec'hienn

en: Activate this webhook
br_FR: Gweredekaat ar webhigenn-se

en: Activate your Akismet.com account %s
br_FR: Gweredekait ho kont Akismet.com %s

en: Activate:
br_FR: Gweredekaat

en: Activation Key Required
br_FR: Alc'hwez Gweredekaat Rekis

en: Activation Key:
br_FR: Alc'hwez gweredekaat:

en: Active
br_FR: Oberiant

en: Active theme
br_FR: Dodenn weredekaet

en: Activity
br_FR: Obererezh

en: Add
br_FR: Ouzhpennañ

en: Add %s
br_FR: Ouzhpennañ %s

en: Add Audio
br_FR: Ouzhpennañ son

en: Add Items
br_FR: Ouzhpennañ elfennoù

en: Add Link
br_FR: Ouzhpennañ ul liamm

en: Add Location
br_FR: Ouzhpennañ ul lec'h

en: Add Media
br_FR: Ouzhpennañ ur media

en: Add Menu Items
br_FR: Ouzhpennañ elfennoù lañser

en: Add New
br_FR: Ouzhpennañ

en: Add New Category
br_FR: Ouzhpennañ ur rann

en: Add New User
br_FR: Ouzhpennañ un implijer

en: Add Video
br_FR: Ouzhpennañ ur video

en: Add Widget
br_FR: Ouzhpennañ ur widget

en: Add a Domain
br_FR: Ouzhpennañ un domani

en: Add a Widget
br_FR: Ouzhpennañ ur widjed

en: Add a comment to this post
br_FR: Ouzhpennañ un evezhiadenn d'an notenn-mañ

en: Add a comment…
br_FR: Ouzhpennañ un evezhiadenn

en: Add a menu
br_FR: Ouzhpennañ ul lañser

en: Add a sharing button
br_FR: Ouzhpennañ pouezelloù rannañ...

en: Add an Image
br_FR: Ouzhpennañ ur skeudenn

en: Add media
br_FR: Ouzhpennañ ur media

en: Add media files from your computer
br_FR: Ouzhpennañ fichennaouegoù media diwar ho urzhiataer

en: Add new %s
br_FR: Ouzhpennañ un %s nevez

en: Add new page
br_FR: Ouzhpennañ ur bajenn

en: Add new post
br_FR: Ouzhpennañ ur pennad

[ctx: Add new subset (greek, cyrillic, devanagari, vietnamese)]
en: no-subset
br_FR: latin

en: Add new webhook
br_FR: Ouzhpennañ ur webhigenn nevez

en: Add or remove menu items
br_FR: Ouzhpennañ pe tennañ elfennoù lañser

en: Add or remove tags
br_FR: Ouzhpennañ pe diverkañ tikedennoù

en: Add to Audio Playlist
br_FR: Ouzhpennañ d'ar rollseniñ aodio

en: Add to Dictionary
br_FR: Ouzhpennañ d'ar geriadur

en: Add to Menu
br_FR: Ouzhpennañ d'al lañser

en: Add to audio playlist
br_FR: Ouzhpennañ d'ar roll-seniñ

en: Add to menu: %1$s (%2$s)
br_FR: Ouzhpennañ d'al lañser: %1$s (%2$s)

en: Add webhook
br_FR: Ouzhpennañ ur webhigenn

en: Additional items found: %d
br_FR: Elfennoù ouzhpenn kavet: %d

en: Additional shortcuts,
br_FR: Berradennoù ouzhpenn,

en: Address | Addresses
br_FR[0]: Chomlec'h

en: Administrator
br_FR: Merour

en: Advanced
br_FR: Araokaet

en: Advanced Options
br_FR: Dibaboù araokaet

en: Advanced Settings
br_FR: Arventennoù araokaet

en: Advanced customization
br_FR: Personelaat-arbennik

en: Advanced.
br_FR: Araokaet

en: Africa
br_FR: Afrika

en: Akismet Stats
br_FR: Stadennoù Akismet

en: Akismet caught this comment as spam during an automatic retry.
br_FR: Akismet en deus harzet an evezhiadenn-mañ evel spam da geñver ur gwiriadur ent emgefre nevez.

en: Akismet cleared this comment during an automatic retry.
br_FR: Akismet en deus dilamet an evezhiadenn-mañ da geñver ur gwiriadur emgefreek nevez.

en: Akismet re-checked and caught this comment as spam
br_FR: Akismet en deus gwiriet en-dro hag harzet an evezhiadenn-mañ rak ur spam eo

en: Akismet re-checked and cleared this comment
br_FR: Akismet en deus gwiriet en-dro ha dilamet an evezhiadenn-mañ

en: Akismet stats
br_FR: Stadennoù Akismet

en: Album
br_FR: Albom

en: Align
br_FR: Steud

en: Align center
br_FR: Steudañ e-kreiz

en: Align left
br_FR: Steudañ a-gleiz

en: Align right
br_FR: Steudañ a-zehou

en: Alignment
br_FR: Steudañ

en: All
br_FR: Holl

en: All Authors
br_FR: An holl aozerien

en: All Categories
br_FR: Holl Rannoù

en: All Comments
br_FR: An holl evezhiadennoù

en: All Links
br_FR: An holl liammoù

en: All Pages
br_FR: An holl bajennoù

en: All Polls
br_FR: Holl

en: All Posts
br_FR: Holl

en: All Sites
br_FR: An holl lec'hiennoù

en: All Time
br_FR: A-viskoazh

en: All Types
br_FR: Holl zoareoù

en: All Users
br_FR: An holl implijerien

en: All capabilities used by the post type.
br_FR: An holl gouestedoù arveret gant seurt pennadoù.

en: All comment types
br_FR: An holl zoareoù evezhiadenn

en: All content
br_FR: Holl endalc'hioù

en: All dates
br_FR: An holl deiziadoù

en: All done!
br_FR: Graet eo !

en: All done. <a href="%s">Have fun!</a>
br_FR: Graet eo.<a href="%s">Bezit plijadur !</a>

en: All posts were added to the category with the same name.
br_FR: Ouzhpennet eo bet an holl notennoù d'ar rann gant an hevelep anv.

en: All sites
br_FR: An holl lec'hiennoù

en: All time
br_FR: A-viskoazh

en: Allow Comments
br_FR: Aotreañ an evezhiadennoù

en: Allow comments
br_FR: Aotren an evezhiadennoù

en: Allow link notifications from other blogs (pingbacks and trackbacks) on new articles.
br_FR: Aotren rebuzadurioù ere a-berzh blogoù all (ad-ping ha ad-heuliañ) war pennadoù nevez.

en: Allow other answers
br_FR: Aotreañ respontoù all

en: Allow people to post comments on new articles
br_FR: Aotren an dud da ober evezhiadennoù war ar pennadoù-skrid nevez.

en: Allowed file types: <strong>%s</strong>.
br_FR: Doare fichennaouegoù aotreet: <strong>%s</strong>.

en: Alt text for the image, e.g. &#8220;The Mona Lisa&#8221;
br_FR: Eiltestenn evit ar skeudenn, "Mona Lisa" da skouer.

en: Alternate text:
br_FR: Eiltestenn:

en: Alternative Text
br_FR: Eiltestenn

en: Aluminum Medium
br_FR: Aluminum krenn

en: Aluminum Narrow
br_FR: Aluminum strizh

en: Aluminum Wide
br_FR: Aluminum ledan

en: America
br_FR: Amerika

en: An alphanumeric identifier for the post type.
br_FR: Un anavezer lizhersifrennel evit seurt pennadoù.

en: An alphanumeric identifier for the status.
br_FR: Un anavezer lizhersifrennek evit ar statud.

en: An alphanumeric identifier for the taxonomy.
br_FR: Un anavezer lizhersifrennek evit an taksonomiezh.

en: An average is the sum of views divided by the number of days.
br_FR: Ur geidenn a zo hollad ar gweloù rannet dre an niver a zevezhioù

en: An error has occurred, which probably means the feed is down. Try again later.
br_FR: Degouezhet ez eus bet ur fazi, moarvat eo sac'het al lanv. Klaskit en-dro diwezhatoc'h.

en: An error occurred while deactivating %(plugin)s on %(site)s.
br_FR: Ur fazi a zo bet e-kerzh diweredakadur %(plugin)s war %(site)s

en: An error occurred while saving. Please wait and try again in a minute.
br_FR: Ur fazi zo bet e-kerzh ar saveteiñ. Klaskit en-dro a-benn ur vunutenn, mar-plij ganeoc'h.

en: Anonymous
br_FR: Dianv

en: Answer
br_FR: Respont

en: Answers
br_FR: Respontoù

en: Antarctica
br_FR: Antarktika

en: Appearance
br_FR: Tresoù

en: Apply
br_FR: Ober

en: Approve
br_FR: Kadarnaat

en: Approve this comment
br_FR: Kadarnaat an evezhiadenn-mañ

en: Approved
br_FR: Kadarnaet

en: Apr
br_FR: Ebr

en: April
br_FR: Ebrel

[ctx: April abbreviation]
en: Apr
br_FR: Ebr

en: Archive
br_FR: Dielloù

en: Archive for %s
br_FR: Dielloù evit %s

en: Archive page
br_FR: Diellaouiñ ar bajenn

en: Archives
br_FR: Dielloù

en: Arctic
br_FR: Arktek

en: Are you sure it exists?
br_FR: Sur oc'h ez eus dioutañ?

en: Are you sure you have the correct username and password?
br_FR: Ha sur oc'h hoc'h eus an anv-implijer hag ar ger-tremen mat?

en: Are you sure you want to delete "%s"?
br_FR: Daoust ha sur oc'h e fell deoc'h diverkañ "%s" ?

en: Are you sure you want to do this?
br_FR: Ha sur oc'h e vennit ober an dra-mañ?

en: Argentina
br_FR: Arjentina

en: Artist
br_FR: Arzour

en: As a contributor you'll be able to create and edit your own posts, but you'll need an editor to publish for you.
br_FR: Evel skoazeller e vo tu deoc'h krouiñ ha kemmañ ho notennoù-c'hwi, hogen un aozer eo a embanno evidoc'h.

en: As an administrator you will be able to do anything. Nothing is off-limits. Don't let the power go to your head!
br_FR: Ur wezh merour e vo tu deoc'h ober kement-tra. N'eus bevenn ebet. Na lezit ket ar galloud da vont dreist d'ho penn !

en: As an author you will be able to publish and edit your own posts as well as upload media.
br_FR: Evel oberour e vo tu deoc'h da embann ha kemmañ ho notennoù-c'hwi kement hag usgargañ mediaoù.

en: As an editor you will be able to publish and edit any post, as well as moderate comments and generally make the site a better place.
br_FR: Evel aozer e vo tu deoc'h da embann ha kemmañ forzh pe notenn, luskañ an evezhiadennoù, hag ober ul lec'h gwelloc'h eus al lec'hienn dre vras.

en: Asia
br_FR: Azia

en: At a Glance
br_FR: Gant un taol lagad

en: Athens
br_FR: Athena

en: Atlantic
br_FR: Atlantel

en: Attachment Page
br_FR: Pajenn kenstagañ

en: Attachment page
br_FR: Pajenn kenstagañ

en: Attachment type.
br_FR: Doare pezh stag.

en: Attempted to set image quality outside of the range [1,100].
br_FR: Klasket lakaat perzhded ar skeudenn e diavaez al led [1,100].

en: Audio <span class="count">(%s)</span> | Audio <span class="count">(%s)</span>
br_FR[0]: Aodio <span class="count">(%s)</span>
br_FR[1]: Aodio <span class="count">(%s)</span>

en: Audio File URL
br_FR: Url ur fichennaoueg son

en: Audio Player
br_FR: Lenner Aodio

en: Audio details
br_FR: Munudoù aodio

en: Aug
br_FR: Eost

en: August
br_FR: Eost

[ctx: August abbreviation]
en: Aug
br_FR: Eos

en: Australia
br_FR: Aostralia

en: Author
br_FR: Aozer

en: Author Archive
br_FR: Dielloù an aozer

en: Author URL of the user.
br_FR: URL Aozer an arvarer

en: Author:
br_FR: Aozer:

en: Author: %s
br_FR: Aozour: %s

en: Authorize
br_FR: Aotreañ

en: Authorize connection with %s
br_FR: Aotreañ ar c'hevreañ gant %s

en: Authorizing&hellip;
br_FR: O c'hortoz aotren&hellip;

en: Authors
br_FR: Aozerien

en: Auto-create a new account (recommended).
br_FR: Krouiñ ur c'hont nevez dre emgefre (aliet).

en: Automatically add paragraphs
br_FR: Ouzhpennañ rannbennadoù ent emgefreek

en: Autoupdate
br_FR: Hizivaat-emgefre

en: Available Tools
br_FR: Ostilhoù hegerz

en: Available Widgets
br_FR: Widgetoù dieub

en: Avatar Size (px):
br_FR: Ment an Avatar (px):

en: Avatar URLs for the user.
br_FR: URL an aelad evit an arvarer.

en: Avatar background color:
br_FR: Liv foñs an Avatar

en: Avatars
br_FR: Avataroù

en: Average
br_FR: Keidenn

en: Average Rating
br_FR: Keidenn ar Priziañ

en: Average per Day
br_FR: Keidenn dre zevezh

en: Average per day
br_FR: Keidenn dre zevezh

en: Back
br_FR: Distreiñ

en: Back to Plans
br_FR: Distro d'an Tresoù

en: Back to top
br_FR: Distro d'al laez

en: Background Image
br_FR: Skeudenn drekleur

en: Background color
br_FR: Liv drekleur

en: Background updated. <a href="%s">Visit your site</a> to see how it looks.
br_FR: Foñs hizivaet. <a href="%s">Gweladennit ho lec'hienn</a> da welet penaos eo.

en: Be the first to like this.
br_FR: Bezit an hini kentañ o karout an dra-se.

en: Below each blog post
br_FR: Dindan pep notenn

en: Below each comment
br_FR: Dindan pep evezhiadenn

en: Best ever
br_FR: Ar gwellañ-holl

en: Billed to
br_FR: Fakturennet da

en: Black
br_FR: Du

en: Block by cookie (recommended)
br_FR: Herzel dre gookie (aliet)

en: Block by cookie and by IP address
br_FR: Herzel dre gookie ha dre chomlec'h IP

en: Blocked
br_FR: Gennet

en: Blog Archives
br_FR: Dielloù ar blog

en: Blog Name
br_FR: Anv ar blog

en: Blog Shares
br_FR: Rannoù ar Blog

en: Blog Stats
br_FR: Stadennoù Blog

en: Blog Title
br_FR: Titl ar blog

en: Blog URL:
br_FR: URL ar blog :

en: Blog at WordPress.com
br_FR: Blog war WordPress.com

en: Blogger Blogs
br_FR: Blogoù Blogger

en: Blogs
br_FR: Blogoù

en: Blogs I Follow
br_FR: Blogoù heuliet ganin

en: Blogs I Follow | WordPress.com
br_FR: Blogoù a heulian

en: Blue
br_FR: Glas

en: Bold
br_FR: Druz

en: Bookmark the <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalink</a>.
br_FR: Enrollit al <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">liamm-peurbad</a>.

en: Bookmarks
br_FR: Sinedoù

en: Border
br_FR: Rizenn

en: Border color
br_FR: Liv ar rizenn

en: Bottom
br_FR: Traoñ

en: Bottom Left
br_FR: E-traoñ a gleiz

en: Bottom left
br_FR: E-traoñ a gleiz

en: Brown
br_FR: Gell

en: Browse
br_FR: Merdeiñ

en: Browse our themes in alphabetical order.
br_FR: Merdeit an temoù dre urzh al lizherenneg

en: Brussels
br_FR: Brusel

en: Bucharest
br_FR: Bukarest

en: Bulk Actions
br_FR: Oberoù a-vras

en: Bulk actions
br_FR: Oberoù a-vras

en: Bulk select
br_FR: Diuzañ a-yoc'h

en: Bulleted list
br_FR: Listenn dre boent

en: Button style
br_FR: Stil ar bouton

en: Buy more
br_FR: Prenit muioc'h :

en: Buy now
br_FR: Prenit bremañ

en: By %(author)s
br_FR: Gant %(author)s

en: By %1$s
br_FR: Dre %1$s

en: By %s
br_FR: Gant %s

en: By %s.
br_FR: Gant %s.

en: By authors
br_FR: Dre aozer

en: By posts & pages
br_FR: Dre notenn & pajenn

en: By: %s
br_FR: Gant: %s

en: CSS Classes
br_FR: Rummadoù CSS

en: Cairo
br_FR: Kaero

en: Calcutta
br_FR: Kalkutta

en: Calendar
br_FR: Deiziadur

en: Canada
br_FR: Kanada

en: Canary
br_FR: Inizi Kanari

en: Cancel
br_FR: Nullañ

en: Cancel %s
br_FR: Nullañ %s

en: Cancel Edit
br_FR: Nullañ ar c'hemm

en: Cancel edit
br_FR: Nullañ ar c'hemm

en: Cancel reply
br_FR: Nullañ ar respont

en: Cancellation Details
br_FR: An nullañ dre ar munud :

en: Cannot create a user with an empty login name.
br_FR: N'haller ket krouiñ un implijer gant un anv kennaskañ goullo.

en: Cannot set parent term, taxonomy is not hierarchical.
br_FR: Dibosupl lakaat un termen kar, n'eo ket urzhazek ar rummouriezh.

en: Cannot view post type.
br_FR: N'haller ket gwelet doare ar pennad.

en: Cannot view status.
br_FR: Ne c'hall ket ar statud bezañ diskwelet.

en: Cape Verde
br_FR: Kab Glas

en: Caption
br_FR: Alc'hwez

en: Captions/Subtitles
br_FR: Istitloù

en: Card Expiring
br_FR: Kartenn o vont da fall

en: Card expiring
br_FR: Kartenn o vont da fall

en: Card:
br_FR: Kartenn :

en: Cart
br_FR: Paner

en: Categories
br_FR: Rannoù

en: Categories can be selectively converted to tags using the <a href="%s">category to tag converter</a>.
br_FR: Ar rannoù a c'hell bezañ troet e tagoù en ur implij an<a href="%s">troer rannoù da dagoù</a>.

en: Categories deleted.
br_FR: Rannoù diverket.

en: Categories list
br_FR: Roll rummadoù

en: Categories list navigation
br_FR: Merdeiñ roll ar rummadoù

en: Categories, unlike tags, can have a hierarchy. You might have a Jazz category, and under that have children categories for Bebop and Big Band. Totally optional.
br_FR: Ar rannoù, er c'hontrol d'an tagoù, a c'hell kaout n urzhaz. Gellout a rit kaout ur rann-mamm Jazz, ha kaout rannoù-bugel Bebop ha Big Band. Diret penn-da-benn.

en: Categories:
br_FR: Rannoù:

en: Categories:
br_FR: Rannoù:

en: Categories: %s
br_FR: Rann(où): %s

en: Category
br_FR: Rann

en: Category Cloud
br_FR: Koumoulenn Rannoù

en: Category added.
br_FR: Rann ouzhpennet.

en: Category deleted.
br_FR: Rann diverket.

en: Category name.
br_FR: Anv ar rann

en: Category not updated.
br_FR: Ar rann n'eo ket bet hizivaet

en: Category updated.
br_FR: Rann hizivaet

en: Caution:
br_FR: Diwallit:

en: Cayenne
br_FR: Kayèn

en: Cayman
br_FR: Inizi Kaiman

en: Cell padding
br_FR: Leuniadur ar gellig

en: Cell type
br_FR: Doare kellig

en: Center
br_FR: Kreiz

en: Change
br_FR: Kemmañ

en: Change Account
br_FR: Cheñch kont

en: Change Theme
br_FR: Cheñch an tem

en: Change Username
br_FR: Cheñch anv-implijer

en: Change file
br_FR: Cheñch restr

en: Change logo
br_FR: Cheñch logo

en: Change video
br_FR: Cheñch video

en: Change your Gravatar
br_FR: Cheñchit ho Kravatar

en: Changes saved.
br_FR: Kemmoù enrollet.

en: Change|difference between numbers over time
br_FR: Kemm|difoc'h etre an niveroù war hir amzer

en: Chapter
br_FR: Rannbennad

en: Chart stats by
br_FR: Grafikoù ar stadennoù gant

en: Cheatin&#8217; uh?
br_FR: O klask trubardiñ, hañ ?

en: Cheatin' huh?
br_FR: O trichañ, hañ ?

en: Check for Spam
br_FR: Klask spam

en: Checking
br_FR: War wiriekaat

en: Checking...
br_FR: O wiriañ...

en: Cheers,
br_FR: Demat deoc'h,

en: Chicago
br_FR: Chikago

en: Child of {{PageTitle/}}
br_FR: Bugel da {{PageTitle}}

en: Choose Image
br_FR: Dibab ur skeudenn

[ctx: Choose a help topic]
en: Choose a Category:
br_FR: Dibabit ur rann:

en: Choose a theme
br_FR: Dibab un tem

en: Choose an image from your computer:
br_FR: Dibabit ur skeudenn diwar ho urzhiataer

en: Choose from the most used tags
br_FR: Dibabit e-touez an tagoù implijetañ

en: Choose logo
br_FR: Dilenn ul logo

en: Choose the target frame for your link.
br_FR: Dibabit ar framm evit ho liamm

en: Choose video
br_FR: Dibab ur video

en: Choose what to export
br_FR: Dibabit ar pezh a zo da ezporzhiañ

en: Christmas
br_FR: Mod Nedeleg

en: City
br_FR: Ker

en: City:
br_FR: Kêr :

en: Clear
br_FR: Skarzhañ

en: Clear Results
br_FR: Naetaat Disoc'hoù

en: Cleared by Akismet
br_FR: Kempennet gant Akismet

en: Click here to cancel reply.
br_FR: Klikit amañ evit nullañ ar respont.

en: Click here to upload a new Gravatar
br_FR: Klikit amañ a-benn usgargañ ur Gravatar nevez

en: Click on this box to edit it and add your own information.
br_FR: Klikit war ar voes-mañ d'he c'hemm ha da ouzhpennañ ho titouroù-c'hwi

en: Click the Import button above to start importing that blog.
br_FR: Klikit war ar bouezell emborzhiañ a-benn kregiñ da emborzhiañ ar blog-se

en: Click the image to edit or update
br_FR: Klikit war ar skeudenn evit hec'h embann pe he nevesaat.

en: Click to share on Pinterest
br_FR: Klikit da rannañ war Pinterest

en: Click to view slideshow.
br_FR: Klikit a-benn gwelout an diaporama

en: Clicks
br_FR: Klikoù

en: Clicks for %1$s days ending %2$s
br_FR: Klikoù evit %1$s devezh oc'h echuiñ %2$s

en: Clicks for %1$s days ending %2$s (Summarized)
br_FR: Klikoù evit %1$s devezh oc'h echuiñ %2$s (diverret)

en: Close
br_FR: Serriñ

en: Close all open tags
br_FR: Serriñ an holl dikedennoù digor

en: Close blockquote tag
br_FR: Serriñ an dikedenn arroudenn

en: Close dialog
br_FR: Serriñ ar voestad emziviz

en: Close list item tag
br_FR: Serriñ roll tikedennoù an elfennoù

en: Close reorder mode
br_FR: Serriñ ar mod adurzhiañ

en: Close sharing dialog
br_FR: Serriñ ar voestad emziviz rannañ

en: Closed
br_FR: Serr

en: Cmd + letter:
br_FR: Cmd + lizherenn:

en: Cocos
br_FR: Inizi Cocos

en: Collapse Menu
br_FR: Bihanaat ar varenn

en: Collapse menu
br_FR: Bihanaat ar varenn

en: Color
br_FR: Liv

en: Color Scheme
br_FR: Livioù

en: Color scheme
br_FR: Chema livioù

en: Colors
br_FR: Livioù

en: Columns
br_FR: Colonennoù

en: Come check out my blog!
br_FR: Deuit da welet ma blog!

en: Comment
br_FR: Evezhiadenn

en: Comment History
br_FR: Roll istor an Evezhiadennoù

en: Comment Submission Failure
br_FR: C'hwitadenn en ur ginnig an evezhiadenn

en: Comment author must fill out name and e-mail
br_FR: Aozer un evezhiadenn a rank lakaat e anv hag e bostel

en: Comment author must have a previously approved comment
br_FR: Aozerien an evezhiadennoù a rank kaout un evezhiadenn gadarnaet a-raok

en: Comment is required.
br_FR: Rekis eo an evezhiadenn.

en: Comment marked as spam
br_FR: Evezhiadenn merket evel spam

en: Comment metadata downloaded successfully, proceeding with comment bodies...
br_FR: Displegañ ar meta-roadennoù bet pellgarget ervat, en ur stagañ gant korf an evezhiadennoù...

en: Comment navigation
br_FR: Merdeiñ en evezhiadennoù

en: Comment status was changed to %s
br_FR: Lakaet eo bet statud an evezhiadenn da %s

en: Comment:
br_FR: Evezhiadenn:

en: Comment: %s
br_FR: Evezhiadenn: %s

en: Comments
br_FR: Evezhiadennoù

en: Comments %s
br_FR: Evezhiadennoù %s

en: Comments (%s)
br_FR: Evezhiadennoù (%s)

en: Comments I've Made
br_FR: Evezhiadennoù am eus graet

en: Comments Off<span class="screen-reader-text"> on %s</span>
br_FR: Evezhiadennoù seet<span class="screen-reader-text"> e %s</span>

en: Comments are closed.
br_FR: Serret eo an evezhiadennoù.

en: Comments for %s
br_FR: Evezhiadennoù evit %s

[ctx: Comments notifications]
en: Comments
br_FR: Evezhiadenn

en: Comments off
br_FR: Evezhiadennoù serret

en: Comments on %s
br_FR: Evezhidennoù war %s

en: Comments on &#8220;%s&#8221;
br_FR: Evezhiadennoù war &#8220;%s&#8221;

en: Comments on: %s
br_FR: Evezhidennoù war: %s

en: Comments per month:
br_FR: Evezhiadennoù dre viz:

en: Configure
br_FR: Kefluniañ

en: Confirm
br_FR: Kadarnaat

en: Confirm Email Address
br_FR: kadarnait ar c'homlec'h postel

en: Confirm Password
br_FR: Kadarnaat ar ger-tremen

en: Confirm Removal
br_FR: Kadarnait an tennañ

en: Congrats! You have been added to this blog.
br_FR: Gourc'hemennoù ! Ouzhpennet oc'h bet d'ar blog-mañ.

en: Connect
br_FR: Kennaskit

en: Connect with %s
br_FR: Lugit gant %s

en: Connecting to %s
br_FR: War gevreañ ouzh %s

en: Connecting…
br_FR: War gervreañ

en: Connection lost or the server is busy. Please try again later.
br_FR: Kollet eo bet ar c'hennask pe ac'hubet eo ar servijer. Klaskit en-dro diwezhatoc'h.

en: Contact
br_FR: darempred

en: Contact Form
br_FR: Furmskrid daremprediñ

en: Contact Info
br_FR: Titouroù daremprediñ

en: Contact form
br_FR: Furmskrid daremprediñ

en: Contact our Happiness Engineers
br_FR: Kit e darempred gant hon Ijinourien Levenez

en: Contact our happiness engineers
br_FR: Kit e darempred gant hon Ijinourien Levenez

en: Content
br_FR: Endalc'h

en: Content, title, and excerpt are empty.
br_FR: Goullo eo an endalc'h, an titl hag an diveradenn.

en: Content:
br_FR: Endalc'had:

en: Continue Reading &raquo;
br_FR: Kenderc'hel da lenn &raquo;

en: Continue reading
br_FR: Kenderc'hel da lenn

en: Continue reading %s
br_FR: Kenderc'hel da lenn %s

en: Continue reading <span class="meta-nav">&rarr;</span>
br_FR: Lenn pelloc'h <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Convert emoticons like :-) and :-P to graphics on display.
br_FR: Amdreiñ fromlunioù evel :-) ha :-P da skeudennoù.

en: Cookie & IP address
br_FR: Cookie ha chomlec'h IP

en: Cookies
br_FR: Cookie-où

en: Copy
br_FR: Eilañ

en: Copy a Post
br_FR: Eilañ un notenn

en: Copy and paste this URL into your WordPress site to embed
br_FR: Eilit ha pegit an URL en ho lec'hienn Wordpress evit enkorfañ

en: Copy and paste this code into your site to embed
br_FR: Eilit ha pegit ar c'hod-se en ho lec'hienn evit enkorfañ

en: Cost
br_FR: Koust

en: Could not remove the old plugin.
br_FR: N'eus ket bet tu da dennañ ar plugin kozh.

en: Could not update comment status.
br_FR: N'haller ket hizivaat statud an evezhiadenn

en: Count
br_FR: Kont

en: Countries
br_FR: Broioù

en: Country
br_FR: Bro

en: Create Blog
br_FR: Krouiñ Blog

en: Create Menu
br_FR: Krouiñ ul lañser

en: Create a New Post
br_FR: Krouiñ un notenn nevez

en: Create a Post
br_FR: Krouiñ un notenn

en: Create a free website at WordPress.com
br_FR: Krouti ul lec'hienn digoust war WordPress.com

en: Create a free website or blog at WordPress.com
br_FR: Krouit ul lec'hienn pe ur blog digoust war WordPress.com

en: Create a new video playlist
br_FR: Krouiñ ur playlist video

en: Create a website on WordPress.com today
br_FR: Krouit ul lec'hienn war WordPress.com hiziv

en: Create an Account
br_FR: Krouiñ ur gont

en: Create an account
br_FR: Krouiñ ur gont

en: Create audio playlist
br_FR: Krouiñ ur playlist son

en: Create your website at WordPress.com
br_FR: Krouiñ ul lec'hienn nevez war WordPress.com

en: Created
br_FR: Krouet

en: Creating a comment requires valid author name and email values.
br_FR: Un anv hag ur chomlec'h postel reizh a zo dleet evit krouiñ un evezhiadenn.

en: Crop Image
br_FR: Krennañ ar skeudenn

en: Crop and Publish
br_FR: Troc'hañ hag embann

en: Crop image
br_FR: Krennañ ar skeudenn

en: Crop your image
br_FR: Krennit ho skeudenn

en: Crunching&hellip;
br_FR: War frikañ...

en: Ctrl + Alt + letter:
br_FR: Ctrl + Alt + lizherenn:

en: Ctrl + letter:
br_FR: Ctrl + lizherenn:

en: Ctrl-click on Windows or Command-click on Mac to select multiple. The <code>hook</code> field with the relevant hook name is always sent.
br_FR: Ctrl-klik gant Windows pe Urzhiad-klik gant Mac a-benn dibab meur a hini. Kaset e vez dalc'hmat maezienn an <code>higenn</code> gant an anv higenn a-zere.

en: Current Gravatar
br_FR: Gravatar a-vremañ

en: Current Location
br_FR: Lec'h m'emaoc'h bremañ

en: Current header
br_FR: Talbenn vremanel

en: Current page
br_FR: Pajenn a-vremañ

en: Current page of the collection.
br_FR: Pajenn bremanel an dastumadeg.

en: Custom
br_FR: Diouzh an dibab

en: Custom CSS
br_FR: CSS diouzh an dibab

en: Custom Image
br_FR: Dibab ur skeudenn

en: Custom Links
br_FR: Liammoù divoutin

en: Custom Logo
br_FR: Personelaat Logo

en: Custom Menus
br_FR: Lañserioù Personelaet

en: Custom Style
br_FR: Stil war-zibab

en: Custom Style created.
br_FR: Stil diouzh an dibab krouet

en: Custom Style deleted.
br_FR: Stil diouzh an dibab diverket

en: Custom Style updated.
br_FR: Stil diouzh an dibab hizivaet

en: Custom Styles
br_FR: Stiloù diouzh an dibab

en: Custom URL
br_FR: URL personelaet

en: Customize
br_FR: Personelaat

en: Customize %s
br_FR: Personelait %s

en: Customize It!
br_FR: Personelait anezhañ !

en: Customize Labels
br_FR: Hiniennañ an tikedennoù

[ctx: Customize this theme]
en: Customize
br_FR: Personelaat

en: Customize: %s
br_FR: Personelaat: %s

en: Customizer
br_FR: Personelaer

en: Customizing
br_FR: Personelaat

en: Customizing &#9656; %s
br_FR: Personelaat &#9656; %s

en: Cut
br_FR: Troc'hañ

[ctx: DNS Editor: SRV record "service" name]
en: Service
br_FR: Servij

[ctx: DNS Editor: SRV record weight]
en: Weight
br_FR: Pouez

en: Daily Views
br_FR: Gweloù pemdeziek

en: Dark
br_FR: Teñval

en: Dashboard
br_FR: Taolenn-labour

en: Database Error
br_FR: Fazi stlennvon

en: Date
br_FR: Deiziad

en: Date Format
br_FR: Mentrezh an deiziad

en: Date and time
br_FR: Deiziad hag eur

en: Date format
br_FR: Doare an deiziad

en: Date modified
br_FR: Deiziad kemmet

en: Date range:
br_FR: Tachad deiziad:

en: Date/Time
br_FR: Deiziad/Eur

en: Date:
br_FR: Deiziad :

en: Day
br_FR: Deiz

en: Day and name
br_FR: Devezh hag anv

en: Days
br_FR: Devezhioù

en: Deactivate
br_FR: Diweredekaat

en: Deactivate this webhook
br_FR: Diweredekaat ar webhigenn-se

en: Dec
br_FR: Kerz

en: December
br_FR: Kerzu

[ctx: December abbreviation]
en: Dec
br_FR: Ker

[ctx: Declaration]
en: New Notification
br_FR: Kemennadenn nevez

[ctx: Declaration]
en: Notification
br_FR: Kemennadenn

en: Decrease indent
br_FR: Digreskiñ an endantadur

en: Default
br_FR: Dre ziouer

[ctx: Default label for the first option to be included in a user-created dropdown in contact form builder]
en: First option
br_FR: Arventenn gentañ

[ctx: Default page slug]
en: about
br_FR: diwar-benn

en: Default poll settings
br_FR: Arventennoù dre ziouer ar sontadegoù

en: Default post format.
br_FR: Mentrezh ar pennad dre ziouer.

[ctx: Default post slug]
en: hello-world
br_FR: Demat dit, bed

en: Delete
br_FR: Diverkañ

en: Delete Menu
br_FR: Diverkañ al lañser

en: Delete Permanently
br_FR: Diverkañ da viken

en: Delete Site
br_FR: Diverkañ al lec'hienn

en: Delete column
br_FR: Dilemel ar bannoù

en: Delete permanently
br_FR: Diverkañ da viken

en: Delete table
br_FR: Diverkañ an daolenn

en: Delete this link from your profile?
br_FR: Diverkañ al liamm-mañ diwar ho profil ?

en: Delete this page permanently?
br_FR: Diverkañ ar bajenn-mañ da viken ?

en: Delete this webhook
br_FR: Dilemel ar webhigenn-se

en: Deleted
br_FR: Diverket

en: Deleted:
br_FR: Diverket:

en: Deleting comments is not supported yet
br_FR: N'heller ket diverkañ evezhiadennoù c'hoazh

en: Description
br_FR: Deskrivadenn

en: Description (optional)
br_FR: Diskrivadur (diret)

en: Description of the user.
br_FR: Deskrivadur an arvarer

en: Details
br_FR: Munudoù

en: Details about the media file, specific to its type.
br_FR: Munudoù a-zivout ar restr media, arbennik evit e rizh.

en: Developer
br_FR: Diorroer

en: Did you know we have a new editor for building your own custom poll styles? Find out more <a href="%s" target="_blank">here</a>.
br_FR: Daoust ha gouzout a rit hon eus un embanner nevez deoc'h da sevel stiloù sontadeg diouzh an dibab ? Lennit hiroc'h <a href="%s" target="_blank">amañ</a>.

en: Dimensions
br_FR: Mentoù

en: Dimensions:
br_FR: Mentoù:

en: Discussion
br_FR: Kaozeadenn

en: Dismiss
br_FR: Nullañ

en: Dismiss errors
br_FR: Leuskel ar fazioù a-gostez

en: Dismiss this notice.
br_FR: Kuzhat an evezhiadenn-mañ.

en: Display Settings
br_FR: Diskwel an dibarzhioù

en: Display Site Title and Tagline
br_FR: Skrammañ titl ha frazenn stur al lec'hienn

en: Display an image in your sidebar
br_FR: Diskouezit ur skeudenn en ho parenn-gostez

en: Display as:
br_FR: Diskouez evel :

en: Display length:
br_FR: Hirder an diskouez:

en: Display name for the user.
br_FR: Anv diskwelet evit an arvarer.

en: Displaying %s&#8211;%s of %s
br_FR: War-ziskouez %s da %s eus %s

en: Distraction-free writing mode
br_FR: mod skrivañ diabuz

en: Do I need to fill this out?
br_FR: Daoust ha ret eo din leuniañ se ?

en: Do it: I want some polls!
br_FR: Grit: c'hoant am eus sontadegoù !

en: Do not pass %1$s tags to %2$s.
br_FR: Na dremenit ket tikedennoù %1$s da %2$s.

en: Do you really want to reset your configuration?
br_FR: Ha fellout a ra deoc'h adderaouekaat ho kefluniadur?

en: Document Preview
br_FR: Rakwel an teul

en: Documentation
br_FR: Dielloù

en: Does the user %1$s have permission to use the %2$s database?
br_FR: Hag aotreet eo d'an implijer %1$s da ober gant  an diaz-roadennoù %2$s ?

en: Domain
br_FR: Domani

en: Domain: %s
br_FR: Domani: %s

en: Domains
br_FR: Domanioù

en: Dominica
br_FR: Dominika

en: Don't block repeat voters
br_FR: Na herzel an ad-voterien

en: Don't want these anymore?
br_FR: N'hoc'h eus ket c'hoant eus an dra-se ken ?

en: Done
br_FR: Graet

en: Download File
br_FR: Iskargañ ar restr

en: Download file
br_FR: Iskargañ ar restr

en: Download my comments &raquo;
br_FR: Pellgargañ ma evezhiadenoù

en: Draft
br_FR: Brouilhed

en: Draft <span class="count">(%s)</span> | Drafts <span class="count">(%s)</span>
br_FR[0]: Brouilhed <span class="count">(%s)</span>
br_FR[1]: Brouilhedoù <span class="count">(%s)</span>

en: Drafts
br_FR: Brouilhedoù

en: Drag and drop to reorder media files.
br_FR: Lakaat da riklañ ha lezel evit adurzhiañ ar restroù media.

en: Dublin
br_FR: Dulenn

en: E-Mail
br_FR: Postel

en: E-mail
br_FR: Postel

en: E-mail verified
br_FR: Postel gwiriet

en: E-mail:
br_FR: Postel :

en: Easter
br_FR: Pask

en: Edit
br_FR: Kemmañ

en: Edit %(title)s
br_FR: Kemmañ %(title)s

en: Edit &#8220;%s&#8221;
br_FR: Kemmañ &#8220;%s&#8221;

en: Edit CSS
br_FR: Kemmañ CSS

en: Edit Category
br_FR: Kemmañ ar Rann

en: Edit Comment
br_FR: Kemmañ an evezhiadenn

en: Edit DNS
br_FR: Kemmañ an DNS

en: Edit Image
br_FR: Kemmañ ar skeudenn

en: Edit Link
br_FR: Kemmañ al liamm

en: Edit Link Category
br_FR: Kemmañ rann al liamm

en: Edit Media
br_FR: Kemmañ ar media

en: Edit Menu
br_FR: Embann al lañser

en: Edit Menus
br_FR: Kemm al lañserioù

en: Edit Original
br_FR: Embann Orin

en: Edit Page
br_FR: Embann ar bajenn

en: Edit Post
br_FR: Kemmañ an notenn

en: Edit Tag
br_FR: Kemmañ Tikedenn

en: Edit This
br_FR: Kemmañ

en: Edit Your Profile
br_FR: Kemmañ ho profil

en: Edit audio playlist
br_FR: Kemmañ ar rollseniñ aodio

en: Edit comment
br_FR: Kemm an evezhiadenn

en: Edit more details
br_FR: Embann muioc'h a vunudoù

en: Edit next media item
br_FR: Embann an elfenn media da heul

en: Edit page
br_FR: Kemmañ ar bajenn

en: Edit selected menu
br_FR: Embann al lañser diuzet

en: Edit this comment
br_FR: Embann an evezhiadenn-mañ

en: Edit this entry.
br_FR: Kemmañ an endalc'h-mañ

en: Edit this page
br_FR: Kemmañ ar bajenn-mañ

en: Edit this webhook
br_FR: Aozañ ar webhigenn-se

en: Edit user
br_FR: Aozañ an implijer

en: Edit your profile
br_FR: Aozañ ho profil

en: Editing Menus
br_FR: O cheñch al lañserioù

en: Editor toolbar
br_FR: Barenn-ostilh kemm

en: Education
br_FR: Deskadurezh

en: Elements path
br_FR: Treug an elfenn

en: Email
br_FR: Postel

en: Email Address
br_FR: Postel

en: Email Address:
br_FR: Postel:

en: Email Newsletter
br_FR: Postel-kelaouiñ

en: Email address required
br_FR: Psotel dre ret

en: Email address.
br_FR: Postel:

en: Email format
br_FR: Stumm ar postel

en: Email or Username
br_FR: Postel pe anv-implijer

en: Email settings
br_FR: Arventennoù postel

en: Email verified! Now that you've confirmed your email address you can publish posts on your blog.
br_FR: Gwirieakaet eo bet ar postel ! Bremañ m'ho peus kadarnaet ho chomlec'h postel e c'hellit embann notennoù war ho plog.

en: Email:
br_FR: Postel :

en: Email: %s
br_FR: Postel: %s

en: Embed
br_FR: Enlakaat

en: Emoticons
br_FR: Trivliadoù

en: Empty Spam
br_FR: Goullonderiñ

en: Empty Term.
br_FR: Termen goullo

en: Empty Trash
br_FR: Goullonderiñ al Lastez

en: Empty filename
br_FR: Goullo eo anv ar restr

en: Empty title.
br_FR: Titl goullo

en: Empty your cart
br_FR: Goulloit ho paner

en: Enable mobile theme
br_FR: Gweredekaat an tem hezoug

en: English
br_FR: Saozneg

en: Enter a Hashtag
br_FR: Lakait un hashtag

en: Enter a description of the image
br_FR: Lakait un diskrivadur eus ar skeudenn

en: Enter a link URL or click above for presets.
br_FR: Lakait un URL, pe klikit a-us evit ar rakdibaboù.

en: Enter a tag
br_FR: Lakait un tag

en: Enter desktop preview mode
br_FR: Mont er mod alberz burev

en: Enter location
br_FR: Lakait ul lec'h

en: Enter mobile preview mode
br_FR: Mont er mod alberz hezougell

en: Enter tablet preview mode
br_FR: Mont er mod alberz tablezenn

en: Enter the Page IDs where you want to exclude ratings from. Please use a comma-delimited list, eg. 1,2,3
br_FR: Lakait an ID evezhiadennoù a fell deoc'h mirout ouzh ar priziañ. Grit ul listenn disrannet gant virgulennoù, mar plij ganeoc'h, evel 1,2,3

en: Enter the Post IDs where you want to exclude ratings from. Please use a comma-delimited list, eg. 1,2,3
br_FR: Lakait an ID postoù a fell deoc'h mirout ouzh ar priziañ. Grit ul listenn disrannet gant virgulennoù, mar plij ganeoc'h, evel 1,2,3

en: Enter the URL
br_FR: Lakait an URL

en: Enter the URL of the image
br_FR: Lakait URL ar skeudenn

en: Enter title here
br_FR: Lakait un titl amañ

en: Enter your comment here...
br_FR: Skrivit hoc'h evezhiadenn amañ...

en: Enter your email address
br_FR: Lakait ho chomlec'h postel

en: Enter your email address to subscribe to this blog and receive notifications of new posts by email.
br_FR: Lakait ho postel a-benn koumanatiñ d'ar blog-mañ ha resevout kemennadennoù pa vez notennoù nevez.

en: Enter your new password below.
br_FR: Lakait ho ker-tremen dindan

en: Enter your password to view comments.
br_FR: Skrivit ho ker-tremen a-benn gwelout an evezhiadennoù.

en: Entertainment
br_FR: Diduamant

en: Entries from any RSS or Atom feed
br_FR: Embarzhioù diwar forzh pe wazh RSS pe Atom

en: Error
br_FR: Fazi

en: Error 404
br_FR: Fazi 404

[ctx: Error Message Button]
en: Back
br_FR: War-gil

[ctx: Error Message Label]
en: Error:
br_FR: Fazi :

en: Error creating new user.
br_FR: Fazi o krouiñ an arvarer nevez.

en: Error in RSS %1$d
br_FR: Fazi en RSS %1$d

en: Error reconnecting to the database
br_FR: Fazi en ur adkennaskan ouzh ar sltennvon

en: Error saving media file.
br_FR: Fazi oc'h enrollañ ar restr media.

en: Error while saving.
br_FR: Fazi en ur saveteiñ.

en: Error: %s.
br_FR: Fazi: %s

en: Error: An error has occurred;  Account could not be created.
br_FR: Fazi: ur fazi a zo bet; n'eus ket bet tu da grouiñ ar c'hont

en: Error: An error has occurred;  Poll not created.
br_FR: Fazi: ur fazi a zo bet; n'eo ket bet krouet ar sontadeg.

en: Error: An error has occurred;  Poll not updated.
br_FR: Fazi: ur fazi a zo bet; n'oe ket bet hizivaet ar sontadeg.

en: Europe
br_FR: Europa

en: Everything you write is solid gold.
br_FR: Aour glann eo kement tra a skrivit

en: Everywhere
br_FR: E pep lec'h

en: Example:
br_FR: Da skouer:

en: Example: <code>https://wordpress.org/</code> &#8212; do not forget the <code>https://</code>
br_FR: Da skouer: <code>http://wordpress.org/</code> &#8212; na zisoñjit ket an <code>http://</code>

en: Example: Nifty blogging software
br_FR: Da skouer: lec'hienn blogoù dispar-bazar

[ctx: Example: The user is looking at a page, not a post.]
en: Page
br_FR: Pajenn

en: Excerpt
br_FR: Diveradenn

en: Exclude Pages
br_FR: Nemediñ pajennoù

en: Exclude Posts
br_FR: Nemediñ Postoù zo

en: Exit Fullscreen
br_FR: Mont-maez eus ar skramm-leun

en: Expand
br_FR: Brasaat

en: Expires:
br_FR: Mont da get:

en: Explore
br_FR: Dizoloit

en: Export
br_FR: Ezporzhiañ

en: Express yourself. Start a blog.
br_FR: Eztaolit. Krouit ur blog.

en: Extra Settings
br_FR: Arventennoù ouzhpenn

en: FAQ
br_FR: FAG

en: Facebook photo
br_FR: Luc'hskeudenn Facebook

en: Facebook:
br_FR: Facebook

en: Failed to delete the page.
br_FR: C'hwitadenn en ur ziverkañ ar bajenn.

en: Failed to write request to temporary file.
br_FR: C'hwitadenn en ur skrivañ an azgoulenn er restr padennek.

en: Faroe
br_FR: Inizi Faroe

en: Featured
br_FR: War ziskouez

en: Feb
br_FR: C'hwe

en: February
br_FR: C'hwevrer

[ctx: February abbreviation]
en: Feb
br_FR: C'hwe

en: Feed for all posts filed under %s
br_FR: Gazhioù evit an holl notennoù renket dindan %s

en: Fields
br_FR: Maeziennoù

en: File &#8220;%s&#8221; is not an image.
br_FR: Ar restr &#8220;%s&#8221; n'eo ket ur skeudenn.

en: File URL
br_FR: URL ar rest

en: File URL.
br_FR: URL ar rest

en: File canceled.
br_FR: Restr nullet.

en: File name:
br_FR: Anv ar restr:

en: File size:
br_FR: Ment ar Restr:

en: File type:
br_FR: Doare restr:

en: Filed under
br_FR: Renket dindan

en: Filter
br_FR: Silañ

en: Filter &#187;
br_FR: Silañ

en: Filter by date
br_FR: Silañ dre deiziad

en: Filter by type
br_FR: Silañ dre doare

[ctx: Filter label for posts list]
en: Drafts
br_FR: Brouilhoù

[ctx: Filter label for posts list]
en: Published
br_FR: Embannet

[ctx: Filter label for posts list]
en: Scheduled
br_FR: Deiziet

[ctx: Filter label for posts list]
en: Trashed
br_FR: Bannet

en: Filter pages list
br_FR: Sil roll pajennoù

en: Filter posts list
br_FR: Sil roll pennadoù

en: Filter:
br_FR: Sil:

en: Filters
br_FR: Siloù

en: Find and replace
br_FR: Kavout hag erlec'hiañ

en: First Name
br_FR: Anv-bihan

en: First Post
br_FR: Skrid kentañ

en: First name for the user.
br_FR: Kentanv an arvarer.

en: First name.
br_FR: Anv-bihan:

en: First page
br_FR: Pajenn gentañ

en: Fixed
br_FR: Kempennet

en: Fixed Layout
br_FR: Pajennaozañ difiñv

en: Flickr Photos
br_FR: Skeudennoù Flickr

en: Fluid Layout
br_FR: Pajennaozañ fiñvus

en: Follow
br_FR: Heuliañ

en: Follow %s
br_FR: Heuliañ %s

en: Follow Blog
br_FR: Heuliañ ar blog

en: Follow this search via JSON
br_FR: Heuliit ar c'hlask-mañ dre JSON

en: Follow this search via RSS
br_FR: Heuliit ar c'hlask-mañ dre RSS

en: Followed by bloggers you follow
br_FR: Heuliet gant blogerien a heuliit

en: Followed by people with similar interests
br_FR: Heuliet gant tud gant an hevelep dedennoù

[ctx: Followed by post revision info]
en: From:
br_FR: A-berzh :

[ctx: Followed by post revision info]
en: To:
br_FR: Da :

en: Followed by sites you've liked
br_FR: Heuliet gant lec'hiennoù a blij deoc'h

en: Follower
br_FR: Heulier

en: Followers
br_FR: Heulierien

en: Following
br_FR: Oc'h heuliañ

en: Following...
br_FR: Oc'h heuliañ

[ctx: Follows notifications]
en: Follows
br_FR: Heuliadoù

en: Font
br_FR: Polis

en: Font Family
br_FR: Familh polis

en: Font Sizes
br_FR: Ment an nodrezh

en: Font size
br_FR: Ment an destenn

en: Food & Drink
br_FR: Boued & evaj

en: Footer
br_FR: Troad

en: For more information:
br_FR: Evit gouzout hiroc'h:

en: Forgot password?
br_FR: Disoñjet ho ker-tremen?

en: Format
br_FR: Stumm

en: Format:
br_FR: Stumm :

en: Forums
br_FR: Foromoù

en: Four Columns
br_FR: Peder c'holonenn

en: France
br_FR: Bro-C'hall

en: Free
br_FR: Digoust

en: Freshly Pressed
br_FR: Gwasket a-nevez

en: Fri
br_FR: Gwe

en: Friday
br_FR: Gwener

[ctx: Friday initial]
en: F
br_FR: Gw

en: Friends
br_FR: Mignoned

en: From
br_FR: Eus

en: From Computer
br_FR: Diwar an urzhiataer

en: From URL
br_FR: Diwar un URL

en: From: %s
br_FR: A-berzh : %s

en: Front Page
br_FR: Pajenn-dal

en: Front page
br_FR: Pajenn-dal

en: Full Name
br_FR: Anv klok

en: Full Size
br_FR: Ment hollek

en: Full name
br_FR: Anv klok

en: Full text
br_FR: Testenn a-bezh

en: Full width
br_FR: Ledander a-bezh

en: Fullscreen
br_FR: Skramm-leun

en: Gambier
br_FR: Gambia

en: General
br_FR: Dre-vras

en: General Settings
br_FR: Arventennoù hollek

en: General options
br_FR: Dibarzhioù hollek

en: Generate strong password
br_FR: Krouiñ ur ger-tremen kreñv

en: Germany
br_FR: Alamagn

en: Get Shortlink
br_FR: Tapit ur Berrchomlec'h

en: Get Started
br_FR: Krogit ganti

en: Get Upgraded
br_FR: Gwellait

en: Get a Free Blog Here
br_FR: Krouit ur blog evit netra amañ

en: Get feedback on this draft before publishing.
br_FR: Bezit alioù war ar brouilhed-mañ kent e embann.

en: Get started here
br_FR: Kregiñ e-barzh amañ

en: Get started now
br_FR: Kregiñ ganti bremañ

en: Get started.
br_FR: Krogit:

en: Get support
br_FR: Kaout sikour

en: Go
br_FR: Mont

en: Go to the next page
br_FR: Mont d'ar bajenn a-heul.

en: Gravatar Logo
br_FR: Logo Gravatar

en: Gravatar alignment:
br_FR: Steudañ ar Gravatar :

en: Gray
br_FR: Gris

en: Gray zeroes are exactly zero. Black zeroes have been rounded down.
br_FR: Zero-où gris a zo zero da vat. Zero-où du a zo bet rontaet.

en: Green
br_FR: Gwer

en: Grey
br_FR: Gris

en: Grid view
br_FR: Gwelet evel kael

en: Guadeloupe
br_FR: Gwadeloup

en: Guest
br_FR: Pedet

en: HTML Embed
br_FR: HTML Enframmet

en: HTML description of the term.
br_FR: Deskrivadur HTML an termen.

[ctx: HTML elements]
en: Inline
br_FR: Enlinenn

[ctx: HTML tag]
en: Address
br_FR: Chomlec'h

[ctx: HTML tag]
en: Pre
br_FR: Rak

[ctx: HTML tag]
en: Preformatted
br_FR: Rakfurmet

en: HTML title for the term.
br_FR: Titl HTML d'an termen.

en: Hand
br_FR: Dorn

en: Header
br_FR: Talbenn

en: Header Links
br_FR: Titl evit al Liammoù

en: Header Media
br_FR: Talbenn ar media

en: Header Text Color
br_FR: Liv testenn an talbenn

en: Header cell
br_FR: Kellig talbenn

en: Header updated. <a href="%s">Visit your site</a> to see how it looks.
br_FR: Banniel hizivaet. <a href="%s">Gweladennit ho lec'hienn</a> da welet penaos eo.

en: Heading 1
br_FR: Titl 1

en: Heading 2
br_FR: Titl 2

en: Heading 3
br_FR: Titl 3

en: Heading 4
br_FR: Titl 4

en: Heading 5
br_FR: Titl 5

en: Heading 6
br_FR: Titl 6

en: Height
br_FR: Uhelder

en: Help
br_FR: Skoazell

en: Help & Support
br_FR: Skoazell hag harp

[ctx: Help and Support Page Title]
en: Help and Support
br_FR: Skoazell hag harp

[ctx: Help topic]
en: Appearance
br_FR: Neuz

[ctx: Help topic]
en: Comments
br_FR: Evezhiadennoù

[ctx: Help topic]
en: Configuration
br_FR: Arventennoù

[ctx: Help topic]
en: Following
br_FR: Heuliañ

[ctx: Help topic]
en: General
br_FR: Hollek

[ctx: Help topic]
en: Languages
br_FR: Yezhoù

[ctx: Help topic]
en: Links
br_FR: Liammoù

[ctx: Help topic]
en: Tools
br_FR: Ostilhoù

[ctx: Help topic]
en: Traffic
br_FR: Tremen

[ctx: Help topic]
en: Upgrades
br_FR: Gwellaennoù

[ctx: Help topic]
en: Users
br_FR: Implijerien

[ctx: Help topic]
en: Widgets & Sidebars
br_FR: Widget-où ha barennoù-kostez

[ctx: Help topic]
en: Writing & Editing
br_FR: Skrivañ ha kemmañ

en: Hemingway Rewritten is a classic blog theme with a parallax-scrolling header effect and a minimal, elegant design. The large featured header images make this theme great for photographers, or any users who want to share their visuals in a bold way.
br_FR: Un tem blog klasel eo Hemingway Rewritten, gant ur un efed dibuniñ-paralaks da benn ar bajenn hag ur stumm eeun ha cheuc'h. Ar skeudenn-benn ledan a ra anezhañ un tem dispar evit al luc'hskeudennerien, pe an holl implijerien a fellfe dezho rannañ o skeudenn en un doare anat.

en: Here you can choose how you want your rating to display. The 5 star rating is the most commonly used. The Nero rating is useful for keeping it simple.
br_FR: Amañ e c'hellit dibab an doare priziañ da ziskouez. Ar priziañ 5 sterenn a zo an hini implijet ar muiañ. Ar priziañ Nero a zo mat a-benn chom simpl.

en: Hi %s
br_FR: Demat deoc'h, %s

en: Hi!
    
    Thank you for creating a WordPress.com account. To activate your account, please click on the following link:
    
    %s
    
    --The WordPress.com Team
br_FR: Demat deoc'h !
    
    Ho trugarekaat evit bezañ krouet ur gont WordPress.com. A-benn gweredekaat ho kont, klikit war al liamm da-heul, mar plij ganeoc'h :
    
    %s
    
    --Skipailh WordPress.com

en: Hide
br_FR: Kuzhat

en: Hide Blog on Dashboard
br_FR: Kuzhat ar blog war an daolenn-labour

en: Hide all results
br_FR: Kuzhat an holl zisoc'hoù

en: Hide header image
br_FR: Kuzhat ar skeudenn dalbenn

en: Hide image
br_FR: Kuzhat ar skeudenn

en: Hide password
br_FR: Kuzhat ar ger-tremen

en: History
br_FR: Istoradur

en: Home
br_FR: Er gêr

en: Home page
br_FR: Pajenn-degemer

en: Hook
br_FR: Higenn

en: Horizontal line
br_FR: Linenn a-led

en: How it works.
br_FR: Penaos ez a en-dro :

en: How many items would you like to display?
br_FR: Pegement a eflenn a fell deoc'h skrammañ?

en: Howdy USERNAME,
    
    Your new account is set up.
    
    You can log in with the following information:
    Username: USERNAME
    Password: PASSWORD
    LOGINLINK
    
    Thanks!
    
    --The Team @ SITE_NAME
br_FR: Ac'hanta USERNAME,
    
    Digor eo ho kont nevez.
    
    Kevreañ a c'hallit gant an ditour da heul You can log in with the following information:
    Anv-implijer: USERNAME
    Ger-tremen: PASSWORD
    LOGINLINK
    
    Trugarez deoc'h!
    
    -- Skipailh @ SITE_NAME

en: Howdy,
br_FR: Demat,

en: Howdy,
    
    %1$s commented on: %2$s.
    
    Comment URL: (%3$s)
    Post URL: (%4$s)
br_FR: Demat,
    
    Gant %1$s ez eus bet graet un evezhiadenn war : %2$s.
    
    URL an evezhiadenn : (%3$s)
    URL an notenn : (%4$s)

en: Howdy,
    
    Thank you for signing up with WordPress.com. To activate your newly created account, please click on the following link:
    
    %s
    
    --The WordPress.com Team
br_FR: Ho temata,
    
    Trugarez da vezañ en em enskrivet war WordPress.com. Klikit war al liamm da heul a-benn gweredekaat ho kont :
    
    %s
    
    --Skipailh WordPress.com

en: Howdy, %s
br_FR: Ac'hanta, %s

en: Human-readable labels for the post type for various contexts.
br_FR: Tikedenn lennus gant tud evit seurt pennadoù e ne vern pe gendestenn.

en: I use it in school!
br_FR: En implij a ran er skol !

en: I want to use the domain with another service or host
br_FR: Fellout a ra din implij an domani gant ur servij pe ur pourvezer all.

en: IO error.
br_FR: Fazi Enankañ/Ec'hankañ.

en: If you are unsure what these terms mean you should probably contact your host. If you still need help you can always visit the <a href="%s">WordPress support forums</a>.
br_FR: Ma n'hoc'h ket sur eus talvoudegezh an termenoù-se eo gwelloc'h deoc'h mont e darempred gant ho ostiz. M'ho peus ezhomm skoazell c'hoazh e c'hallit mont da weladenniñ <a href="%s">Foromoù Skoazell Wordpress</a>.

en: If you do not know how to set up a database you should <strong>contact your host</strong>. If all else fails you may find help at the <a href="%s">WordPress support forums</a>.
br_FR: Ma ne ouezit ket penaos arventennañ ur stlennvon e vefe gwelloc'h deoc'h <strong>mont e darempred gant hoc'h ostiz</strong>. Ma c'hwit kement tra all e c'hallit kavout skoazell war <a href="%s">Foromoù Skoazell WordPress</a>.

en: If you do not wish to be charged then please log in to your account and cancel the auto-renewal.
br_FR: Mar ne fell ket deoc'h bezañ dleekaet, kennaskit d'ho kont ha diweredekait an adneveziñ-emgrefre

en: If you wish to continue using your subscription after this time then you will need to update your payment details.
br_FR: Mar fell deoc'h kenderc'hel da implij ho koumanant goude ar mare-se emañ ret deoc'h hizivaat ho titouroù-paeañ.

en: Image
br_FR: Skeudenn

en: Image <span class="count">(%s)</span> | Images <span class="count">(%s)</span>
br_FR[0]: Skeudenn <span class="count">(%s)</span>
br_FR[1]: Skeudennoù <span class="count">(%s)</span>

en: Image Address
br_FR: Chomlec'h ar skeudenn

en: Image Alignment:
br_FR: Steudañ ar skeudenn :

en: Image CSS Class
br_FR: Rummad CSS ar Skeudenn

en: Image File
br_FR: Fichennaoueg-skeudenn

en: Image Grid
br_FR: Rouedad skeudennoù

en: Image Link
br_FR: Liamm Skeudenn

en: Image List
br_FR: Listennad skeudennoù

en: Image Position
br_FR: Lec'h ar skeudenn

en: Image Processing Error
br_FR: Fazi gant proseziñ ar skeudenn

en: Image Size:
br_FR: Ment ar skeudenn:

en: Image URL
br_FR: URL ar skeudenn

en: Image crop area preview. Requires mouse interaction.
br_FR: Alberz maez didroc'hañ ar skeudenn. Ret eo implij al logodenn.

en: Image default align
br_FR: Steudañ dre ziouer ar skeudennoù

en: Image default size
br_FR: Ment skeudenn dre-ziouer

en: Image description
br_FR: Diskrivadenn ar skeudenn

en: Image details
br_FR: Munudoù ar skeudenn

en: Image flip failed.
br_FR: C'hwitadenn war duginañ ar skeudenn

en: Images
br_FR: Skeudennoù

en: Immediate
br_FR: Diouzhtu

en: Import
br_FR: Ebarzhiañ

en: Import Blogroll
br_FR: Ebarzhiañ ur Blogrol

en: Import author:
br_FR: Ebarzhiañ un aozer:

en: Import posts from an RSS feed.
br_FR: Enporzhiañ skridoù eus ur wazh RSS.

en: Import your blogroll from another system
br_FR: Ebarzhit ho roll blogoù diwar ur sistem all

en: In %1$s, use the %2$s method, not the %3$s function. See %4$s.
br_FR: E %1$s, implijout an hentenn %2$s, ket an arc'hwel %3$s. Lenn %4$s.

en: In a few words, explain what your blog is about.
br_FR: Displegit en un nebeud gerioù a betra e vo kaoz en ho plog

en: Inactive
br_FR: Dioberiant

en: Inactive Widgets
br_FR: Widgetoù dioberiant

en: Incorrect username or password.
br_FR: Anv implijer pe ger-tremen direizh

en: Increase indent
br_FR: Kreskiñ an endantadur

en: Indiana
br_FR: Knox

en: Inexistent terms.
br_FR: Termenoù n'eus ket anezho.

en: Inherit
br_FR: Herelezh

en: Inline toolbar (when an image, link or preview is selected)
br_FR: Barrenn-ostilhoù enkorfet (p'eo diuzet ur skeudenn, un ere pe un alberz)

en: Insert
br_FR: Ebarzhiañ

en: Insert Read More tag
br_FR: Enbarzhañ un tag "lenn hiroc'h"

en: Insert a Gravatar image
br_FR: Embarzhit ur skeudenn Gravatar

en: Insert an image from another web site
br_FR: Ouzhepnnañ ur skeudenn diwar ul lec'hienn all

en: Insert audio playlist
br_FR: Lakaat ur rollseniñ aodio

en: Insert column before
br_FR: Enlakaat ur bann a-raok

en: Insert image
br_FR: Enlakaat ur skeudenn

en: Insert into Post
br_FR: Ebarzhiañ en notenn

en: Insert into page
br_FR: Enlakaat er bajenn

en: Insert into post
br_FR: Enlakaat er pennad

en: Insert link
br_FR: Lakaat ere

en: Insert table
br_FR: Enlakaat un daolenn

en: Insert/edit image
br_FR: Embarzhiañ/kemm ur skeudenn

en: Insert/edit link
br_FR: Lakaat/kemmañ ul liamm

en: Inserted text
br_FR: Testenn enlakaet

en: Install
br_FR: Staliañ

en: Install %s now
br_FR: Staliañ %s bremañ

en: Install Now
br_FR: Staliañ bremañ

en: Installed Plugins
br_FR: Adveziantoù staliet

en: Installed themes
br_FR: Temoù staliet

en: Interests
br_FR: Dedennoù

en: Invalid Account
br_FR: Kont direizh

en: Invalid Content-Disposition supplied. Content-Disposition needs to be formatted as `attachment; filename="image.png"` or similar.
br_FR: 'Content-Disposition' direizh kinniget. Ret eo da 'Content-Disposition' bezañ mentrezhet evel `attachment; filename="image.png"` pe en un doare heñvel.

en: Invalid Poll Author
br_FR: Aozer sontadeg direizh

en: Invalid activation key.
br_FR: Alc'hwezh gweredekaat direizh

en: Invalid answers
br_FR: Respontoù direizh

en: Invalid author ID.
br_FR: ID an aozer direizh.

en: Invalid comment ID.
br_FR: ID an evezhiadenn direizh.

en: Invalid comment content.
br_FR: Endalc'had evezhiadenn direizh.

en: Invalid comment status.
br_FR: Statud an evezhiadenn direizh.

en: Invalid date.
br_FR: Deiziad direizh.

en: Invalid email address
br_FR: Chomlec'h postel direizh

en: Invalid email address.
br_FR: Chomlec'h postel diweredek.

en: Invalid file type
br_FR: Doare restr diweredek

en: Invalid key.
br_FR: Alc'hwez diweredek

en: Invalid menu ID.
br_FR: Naoudi lañser didalvoudek.

en: Invalid object type.
br_FR: Doare objed diwiriek

en: Invalid parameter(s): %s
br_FR: Arventenn(où) diweredek: %s

en: Invalid parameter.
br_FR: Arventenn direizh.

en: Invalid post ID.
br_FR: ID pennad direizh.

en: Invalid shortcode name: %1$s. Do not use spaces or reserved characters: %2$s
br_FR: Anv berrkod diwiriek: %1$s. Na rit ket gant esaouennoù pe arouezennoù miret: %2$s

en: Invalid shortcode name: Empty name given.
br_FR: Anv berrkod diwiriek: anv goullo bet roet.

en: Invalid status.
br_FR: Statud diwiriek

en: Invalid user ID.
br_FR: ID an implijer direizh.

en: Invalid user parameter(s).
br_FR: Arventenn(où) arvarer diwiriek

en: Invalid value for background position X.
br_FR: Talvoud direizh evit al lec'hiadur drekleur X.

en: Invalid value.
br_FR: Talvoud direizh.

en: Invitation deleted.
br_FR: Pedadenn diverket.

en: Invitation resent.
br_FR: Pedadenn kaset adarre.

en: Invite New
br_FR: Pedit unan nevez

en: Invite Sent!
br_FR: Kaset eo bet ar bedadenn

en: Invite viewers to your blog
br_FR: Pedit gwelerien d'ho plog

en: Invites
br_FR: Pedadennoù

en: Isle of Man
br_FR: Enezenn Vanav

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try one of the links below or a search?
br_FR: N'eus bet kavet netra el lec'h-mañ. Klaskit unan eus al liammoù dindan pe ur c'hlask ?

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try visiting %s directly?
br_FR: N'eo bet kavet netra el lec'hiadur-mañ. Klaskit gweladenniñ %s war-eeun marteze?

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
br_FR: War a seblant n'hellomp kavout ar pezh a glaskit. Marteze e voc'h sikouret gant ar c'hlask.

en: Italic
br_FR: Stouet

en: Italy
br_FR: Italia

en: JSONP support is disabled on this site.
br_FR: Diweredekaet eo skor JSONP war al lec'hienn.

en: Jamaica
br_FR: Jamaika

en: Jan
br_FR: Genv

en: Jan Mayen
br_FR: an Mayen

en: January
br_FR: Genver

[ctx: January abbreviation]
en: Jan
br_FR: Gen

en: Jersey
br_FR: Jerzenez

en: Jul
br_FR: Goue

en: July
br_FR: Gouere

[ctx: July abbreviation]
en: Jul
br_FR: Gou

en: Jun
br_FR: Even

en: June
br_FR: Even

[ctx: June abbreviation]
en: Jun
br_FR: Mezh

en: Justify
br_FR: Marzekaat

en: Kathmandu
br_FR: Kahtmandu

en: Keep this link private
br_FR: Derc'hel al liamm-se prevez

en: Kerguelen
br_FR: Inizi Kergelenn

en: Keywords
br_FR: Gerioù-alc'hwez

en: Knox IN
br_FR: Knox

[ctx: Label for HTML form "Email" field in contact form builder]
en: Email
br_FR: Postel

[ctx: Label for HTML form "Name" field in contact form builder]
en: Name
br_FR: Anv

[ctx: Label for HTML form "URL/Website" field in contact form builder]
en: Website
br_FR: Lec'hienn

[ctx: Label for an option to be included in a user-created dropdown in contact form builder]
en: Option
br_FR: Arventenn

[ctx: Label for the set of options to be included in a user-created dropdown in contact form builder]
en: Options
br_FR: Arventennoù

[ctx: Label to drag HTML form fields around to change their order in contact form builder]
en: move
br_FR: fiñval

en: Language
br_FR: Yezh

en: Language:
br_FR: Yezh :

en: Large
br_FR: Bras

en: Last 12 months
br_FR: 12 miz tremenet

en: Last 24 hours
br_FR: 24 eurvezh diwezhañ

en: Last 3 months
br_FR: Tri miz tremenet

en: Last 31 days
br_FR: 31 devezh diwezhañ

en: Last 7 days
br_FR: 7 devezh diwezhañ

en: Last Modified
br_FR: Kemmet da ziwezhañ

en: Last Name
br_FR: Anv-familh

en: Last Post
br_FR: Notenn ziwezhañ

en: Last Updated
br_FR: Hizivaet da ziwezhañ

en: Last edited by %1$s on %2$s at %3$s
br_FR: Kemmet da ziwezhañ gant %1$s da %2$s da %3$s

en: Last edited on %1$s at %2$s
br_FR: Embann diwezhañ d'an/ar/al %1$s da %2$s

en: Last name
br_FR: Anv-familh

en: Last name for the user.
br_FR: Anv an arvarer.

en: Last page
br_FR: Pajenn diwezhañ

en: Last updated: %s
br_FR: Hizivaet da ziwezhañ: %s

en: Last week
br_FR: Ar sizhunvezh tremenet

en: Latest
br_FR: Diwezhañ

en: Latest Posts
br_FR: Notennoù diwezhañ

en: Latest activity
br_FR: Oberioù diwezhañ

[ctx: Latest notifications]
en: Latest
br_FR: Diwezhañ

en: Learn More
br_FR: Gouzout hiroc'h

en: Learn more
br_FR: Gouzout hiroc'h

en: Learn more.
br_FR: Gouzout hiroc'h

en: Leave a Comment
br_FR: Grit un Evezhiadenn

en: Leave a Reply
br_FR: Lezel ur respont

en: Leave a Reply to %s
br_FR: Lezel ur respont da %s

en: Leave a comment
br_FR: Ober un evezhiadenn

en: Leave a reply
br_FR: Lezel ur respont

en: Leave a reply to %s
br_FR: Lezit ur respont da %s

en: Left
br_FR: Kleiz

en: Left Sidebar
br_FR: Barrenn-gostez a-gleiz

en: Letter
br_FR: Lizherenn

en: Library
br_FR: Dastumad

en: Like
br_FR: Plijus

en: Like this
br_FR: Kavit se plijus

en: Like this:
br_FR: E-giz-mañ :

en: Liked
br_FR: Plijet

en: Likes and Shares
br_FR: "Plijus" ha rannadennoù

[ctx: Likes notifications]
en: Likes
br_FR: Plijet

en: Limit response to comments published after a given ISO8601 compliant date.
br_FR: Lakaat un harz d'ar respontoù d'an evezhiadennoù goude un deiz merket hag a glot gant an ISO8601.

en: Limit response to comments published before a given ISO8601 compliant date.
br_FR: Lakaat un harz d'ar respontoù d'an evezhiadennoù a-raok un deiz merket hag a glot gant an ISO8601.

en: Limit result set to comments assigned to specific user IDs. Requires authorization.
br_FR: Bevenniñ spletad an disoc'hoù d'an evezhiadennoù deverket da anaouderioù implijerien resis. Dilesa dleet.

en: Line Height
br_FR: Uhelder al linenn

en: Link
br_FR: Liamm

en: Link CSS Class
br_FR: Rummad CSS evit an ereoù

en: Link CSS class
br_FR: Rummad CSS evit an ereoù

en: Link Categories
br_FR: Rannoù Liammoù

en: Link Category
br_FR: Rann al Liamm

en: Link ID
br_FR: ID al liamm

en: Link Image To:
br_FR: Liammañ ar skeudenn da:

en: Link Relationship (XFN)
br_FR: Liammañ un Darempred (XFN)

en: Link To
br_FR: Liamm da

[ctx: Link anchor (TinyMCE)]
en: Anchor
br_FR: Eor

[ctx: Link anchors (TinyMCE)]
en: Anchors
br_FR: Eorioù

en: Link inserted.
br_FR: Ere enlakaet.

en: Link options
br_FR: Dibaboù ere

en: Link rating
br_FR: Priziadur al liamm

en: Link selected.
br_FR: Ere dilennet.

en: Link title
br_FR: Titl al liamm

[ctx: Link to Customizer]
en: Customize your site
br_FR: Personelait ho lec'hienn

en: Link to Media File
br_FR: Ere d'ar restr media

[ctx: Link to edit an HTML form field in contact form builder]
en: edit
br_FR: kemmañ

en: Linked Blogs
br_FR: Blogoù Liammet

en: Links
br_FR: Liammoù

en: Links list
br_FR: Roll an ereoù

en: Links to your blog's RSS feeds
br_FR: Liamm davet gwazhoù RSS ho plog

en: List View
br_FR: Gwelout evel ul listenn

en: List item
br_FR: Roll elfennoù

en: List view
br_FR: Gwelout evel ul listenn

en: Lists
br_FR: Listennoù

en: Live Preview
br_FR: Alberz war-eeun

en: Live Preview: %s
br_FR: Rakwelet war-eeun: %s

en: Load Style
br_FR: Kargañ ar stil

en: Loading
br_FR: War gargañ

en: Loading Comments...
br_FR: O kargañ evezhiadennoù...

en: Loading more results... please wait.
br_FR: O kargañ muioc'h a zisoc'hoù... gortozit mar plij.

en: Loading …
br_FR: War gargañ...

en: Loading&#8230;
br_FR: War gargañ&#8230;

en: Loading..
br_FR: O kargañ...

en: Loading...
br_FR: War-gargañ...

en: Loading…
br_FR: War gargañ...

en: Locale for the user.
br_FR: Yezh an arvarer

en: Locating
br_FR: War glask al lec'h

en: Location of the Ogg video file.
br_FR: Lec'h an teul-video Ogg.

en: Location:
br_FR: Lec'h :

en: Location: %s
br_FR: Lec'h:

en: Log In
br_FR: Kevreañ

en: Log Out
br_FR: Digevreañ

en: Log in
br_FR: Kevreañ

en: Log in to Reply
br_FR: Kennaskañ a-benn respont

en: Log in to leave a Comment
br_FR: En em lugit a-benn ober un evezhiadenn

en: Log out
br_FR: Digevreañ

en: Log out of this account
br_FR: Dilugañ diouzh ar c'hont-mañ

en: Logged in as %s
br_FR: Luget evel %s

en: Logged in as <a href="%1$s">%2$s</a>. <a href="%3$s" title="Log out of this account">Log out?</a>
br_FR: Kevreet evel <a href="%1$s">%2$s</a>. <a href="%3$s" title="Digevreañ diouzh ar c'hont-mañ">Digevreañ?</a>

en: Logged in as:
br_FR: Luget evel

en: Logging In&hellip;
br_FR: War gevreañ ouzh&hellip;

en: Login
br_FR: Lugañ

en: Login Name
br_FR: Anv-lugañ

en: Login failed
br_FR: C'hwitet eo bet ar gevreadenn

en: Login name for the user.
br_FR: Anv kennaskañ an arvarer.

en: Login to leave a comment.
br_FR: Kennaskit a-benn ober un evezhiadenn

en: Logout
br_FR: Dilugañ

en: Logout &raquo;
br_FR: En em zilugañ

en: London
br_FR: Londrez

en: Looking for inspiration?
br_FR: O klask an awen ?

en: Lost Password
br_FR: Ger-tremen kollet

en: Lost your password?
br_FR: Kollet ho ker-tremen ganeoc'h ?

en: Luxembourg
br_FR: Luksembourg

en: M jS
br_FR: jS M

en: Mail (will not be published)
br_FR: Postel (ne vo ket embannet)

en: Main Menu
br_FR: Lañser pennañ

en: Maintenance
br_FR: Kas en-dro

en: Make Visible
br_FR: Lakaat war-wel

en: Make sure all words are spelled correctly.
br_FR: Bezit sur eo bet skrivet reizh an holl c'herioù ganeoc'h

en: Maldives
br_FR: Maldivez

en: Manage
br_FR: Merañ

en: Manage Blogs
br_FR: Merañ ar blogoù

en: Manage Comments
br_FR: Merañ an evezhiadennoù

en: Manage Images
br_FR: Merañ ar skeudennoù

en: Manage Locations
br_FR: Merañ al lec'hioù

en: Manage My Profile
br_FR: Merañ ma frofil

en: Manage all my sites
br_FR: Merañ holl ma lec'hiennoù

en: Manage menus
br_FR: Merañ al lañserioù

en: Manage themes
br_FR: Merañ an temoù

en: Manage your notifications
br_FR: Merit ho kemennadennoù

en: Manga Medium
br_FR: Manga krenn

en: Manga Narrow
br_FR: Manga strizh

en: Manga Wide
br_FR: Manga ledan

en: Mar
br_FR: Meur

en: March
br_FR: Meurzh

[ctx: March abbreviation]
en: Mar
br_FR: Meu

en: Mariehamn
br_FR: Mariehamm

en: Mark this comment as spam
br_FR: Merkañ an evezhiadenn-mañ evel Spam

en: Martinique
br_FR: Martinik

en: Max Width
br_FR: Ledander d'ar muiañ

en: May
br_FR: Mae

[ctx: May abbreviation]
en: May
br_FR: Mae

en: Media Library
br_FR: Dastumad Media

en: Media library
br_FR: Dastumad Media

en: Medium
br_FR: Krenn

en: Medium (96 pixels)
br_FR: Krenn (96 pixels)

en: Medium size
br_FR: Ment krenn

en: Medium-Large size image height
br_FR: Hirder skeudenn: ment krenn

en: Medium-Large size image width
br_FR: Ledander skeudenn: ment krenn

en: Menu
br_FR: Lañser

en: Menu Management
br_FR: Merañ al lañserioù

en: Menu Name
br_FR: Anv ar menu

en: Menu Options
br_FR: Dibaboù al lañser

en: Menu Settings
br_FR: Arventennoù al lañser

en: Menu created
br_FR: Lañser krouet

en: Menu deleted
br_FR: Lañser diverket

en: Menu item added
br_FR: Elfenn lañser ouzhpennet

en: Menu item deleted
br_FR: Elfenn lañser diverket

en: Menu item moved down
br_FR: Elfenn lañser dilec'hiet d'an traoñ

en: Menus
br_FR: Lañserioù

en: Menus can be displayed in locations defined by your theme.
br_FR: Gallout a ra al lañserioù bezañ skrammet e lec'hiadurioù despizet gant ho todenn.

en: Message
br_FR: Kemennadenn

en: Metadata
br_FR: Metaroadenn

en: Middle
br_FR: Kreiz

en: Missing Attachment
br_FR: Mankout a ra ur genstagadenn

[ctx: Missing menu name.]
en: (unnamed)
br_FR: (dizanv)

en: Missing parameter(s): %s
br_FR: Arventenn(où) a vank: %s

en: Mission complete. Message %s deleted.
br_FR: Kefridi echuet. Dilammet eo bet ar gemennadenn %s.

en: Mobile
br_FR: Hezoug

en: Mobile Options
br_FR: Arventennoù hezoug

en: Mobile Theme
br_FR: Tem hezoug

en: Moderate Comment
br_FR: Luskañ an Evezhiadenn

en: Mon
br_FR: Lun

en: Monaco
br_FR: Monako

en: Monday
br_FR: Lun

[ctx: Monday initial]
en: M
br_FR: L

en: Month
br_FR: Miz

en: Month and name
br_FR: Miz hag anv

en: Monthly Views
br_FR: Gweloù miziek

en: Months
br_FR: Mizvezhioù

en: Months and Years
br_FR: Mizvezhioù ha Bloavezhioù

en: Months and years
br_FR: Mizvezhioù ha Bloavezhioù

en: More
br_FR: Muioc'h

en: More Info
br_FR: Titouroù all

en: More Languages
br_FR: Muioc'h a yezhoù

en: More Photos
br_FR: Muioc'h a skeudennoù

en: More Stats for %s
br_FR: Muioc'h a stadennoù evit %s

en: More about %s...
br_FR: Hiroc'h diwar-benn %s...

en: More details
br_FR: Muioc'h a ditouroù

en: More from this author
br_FR: Muioc'h gant an aozer-mañ

en: More information
br_FR: Titouroù ouzhpenn

en: More information about %s
br_FR: Muioc'h a ditouroù diwar-benn %s

en: More information:
br_FR: Muioc'h a ditouroù :

en: More options
br_FR: Muioc'h a arventennoù

en: Moscow
br_FR: Moskov

en: Most Popular
br_FR: Ar muiañ a verzh ganto

en: Most Used Categories
br_FR: Rannoù implijetañ

en: Most popular
br_FR: Ar muiañ a verzh ganto

en: Move
br_FR: Fiñval

en: Move one level down
br_FR: Dilec'hiañ ur bazenn izeloc'h

en: Move one level up
br_FR: Dilec'hiañ ur bazenn uheloc'h

en: Move out from under %s
br_FR: Tennañ a-zindan %s

en: Move to Trash
br_FR: Kas d'al lastez

en: Move to another area&hellip;
br_FR: Mont d'ur maeziad disheñvel&hellip;

en: Move to the top
br_FR: Dilec'hiañ d'ar penn-kentañ

en: Move to trash
br_FR: Kas d'al lastez

en: Move under %s
br_FR: Lakaat dindan %s

en: Move up
br_FR: Dilec'hiañ war-du ar c'hrec'h

[ctx: Move widget]
en: Move
br_FR: Fiñval

en: Multiple choice
br_FR: Liesdibab

en: Multiple items
br_FR: Meur a dra

en: Music
br_FR: Sonerezh

en: Music Medium
br_FR: Music krenn

en: Music Wide
br_FR: Music ledan

en: My Account
br_FR: Ma c'hont:

en: My Blogs
br_FR: Ma blogoù

en: My Gravatar
br_FR: Ma Gravatar

en: My Lists
br_FR: Ma listennoù

en: My Location
br_FR: Ma lec'hiañ

en: My Profile
br_FR: Ma frofil

en: My Sites
br_FR: Ma lec'hiennoù

en: My Subscriptions
br_FR: Ma c'houmanantoù

en: My account
br_FR: Ma c'hont

en: Name
br_FR: Anv

en: Name (required)
br_FR: Anv (dre ret)

[ctx: Name of link anchor (TinyMCE)]
en: Name
br_FR: Anv

en: Name on Card
br_FR: Anv war ar gartenn

en: Name your blog
br_FR: Roit un anv d'ho plog

en: Name your site
br_FR: Roit un anv d'ho lec'hienn

en: Name:
br_FR: Anv:

en: Narrow
br_FR: Strizh

en: Navigation
br_FR: Merdeiñ

en: Navigation Menus
br_FR: Lañserioù merdeiñ

en: Nero Rating
br_FR: Priziañ Nero

en: Nero Size
br_FR: Ment Nero

en: Nero Type
br_FR: Doare Nero

en: Network Admin
br_FR: Merour Rouedad

en: Never
br_FR: Morse

en: New
br_FR: Nevez

en: New E-mail: %s
br_FR: Postel nevez : %s

en: New Page
br_FR: Pajenn nevez

en: New Post
br_FR: Notenn nevez

en: New Tag Name
br_FR: Anv tag nevez

en: New User Registration: %s
br_FR: Marilhadur implijer nevez: %s

en: New Username: %s
br_FR: Anv-implijer nevez : %s

en: New category name
br_FR: Anv rann nevez

en: New comment
br_FR: Evezhiadenn nevez

en: New comment on your post "%s"
br_FR: Evezhiadenn nevez evit ho notenn "%s"

en: New document
br_FR: Teul nevez

en: New password
br_FR: Ger-tremen nevez

en: New post
br_FR: Notenn nevez

en: New reblog
br_FR: Advlogañ nevez

[ctx: New site notification email subject]
en: [%1$s] Activate %2$s
br_FR: [%1$s] Gweredekaat %2$s

[ctx: New user notification email subject]
en: [%1$s] Activate %2$s
br_FR: [%1$s] Gweredekaat %2$s

[ctx: NewDash Comments Activity Feed]
en: View All Comments
br_FR: Gwelout an holl evezhiadennoù

[ctx: NewDash Groups]
en: Are you sure you want to add this site to the group?
br_FR: Sur oc'h e fell deoc'h ouzhpennañ al lec'hienn d'ar strollad ?

[ctx: NewDash Groups]
en: Are you sure you want to remove this site from the group?
br_FR: Daoust ha sur oc'h e fell deoc'h tennañ al lechienn-mañ diouzh ar strollad ?

[ctx: NewDash Groups]
en: Error: Unable to add that site to the group.
br_FR: Fazi: n'eus ket bet tu da ouzhpennañ al lec'hienn d'ar strollad

[ctx: NewDash Groups]
en: Error: Unable to remove that site from the group.
br_FR: Fazi : n'eus ket bet tu da dennañ al lec'hienn eus ar strollad

[ctx: NewDash Groups]
en: The site was added to the group successfully.
br_FR: Ouzhpennet eo bet al lec'hienn d'ar strollad

[ctx: NewDash Groups]
en: The site was removed from the group successfully.
br_FR: Tennet eo bet al lec'hienn eus ar strollad

[ctx: NewDash Page Title]
en: Billing History
br_FR: Istor ar fakturenniñ

[ctx: NewDash Page Title]
en: Checkout
br_FR: Paeañ

[ctx: NewDash Page Title]
en: Comments I Made
br_FR: Evezhiadennoù bet graet ganin

[ctx: NewDash Page Title]
en: Connect Jetpack
br_FR: Lugañ Jetpack

[ctx: NewDash Page Title]
en: Connected Apps
br_FR: Arloadoù luget

[ctx: NewDash Page Title]
en: Connected Blogs
br_FR: Blogoù liammet

[ctx: NewDash Page Title]
en: Create Group
br_FR: Krouiñ ur strollad

[ctx: NewDash Page Title]
en: Customize
br_FR: Personelaat

[ctx: NewDash Page Title]
en: Domain Registration
br_FR: Enrollañ un domani

[ctx: NewDash Page Title]
en: Domains
br_FR: Domanioù

[ctx: NewDash Page Title]
en: Earnings
br_FR: Gounidoù

[ctx: NewDash Page Title]
en: Edit Draft
br_FR: Kemmañ ar brouilh

[ctx: NewDash Page Title]
en: Edit Group
br_FR: Kemmañ ur strollad

[ctx: NewDash Page Title]
en: Edit Post
br_FR: Kemmañ an notenn

[ctx: NewDash Page Title]
en: Explore Tags
br_FR: Furchit en tagoù

[ctx: NewDash Page Title]
en: Find Friends
br_FR: Kavout mignoned

[ctx: NewDash Page Title]
en: Freshly Pressed
br_FR: Embannet a-nevez

[ctx: NewDash Page Title]
en: Group
br_FR: Strollad

[ctx: NewDash Page Title]
en: Help
br_FR: Skoazell

[ctx: NewDash Page Title]
en: Local Posts
br_FR: Notennoù lec'hel

[ctx: NewDash Page Title]
en: My Account
br_FR: Ma c'hont

[ctx: NewDash Page Title]
en: My Activity
br_FR: Ma obererezh

[ctx: NewDash Page Title]
en: My Domains
br_FR: Ma domanioù

[ctx: NewDash Page Title]
en: My Groups
br_FR: Ma strolladoù

[ctx: NewDash Page Title]
en: My Stats
br_FR: Stadennoù

[ctx: NewDash Page Title]
en: My Upgrades
br_FR: Ma gwellaennoù

[ctx: NewDash Page Title]
en: New Post
br_FR: Notenn nevez

[ctx: NewDash Page Title]
en: Notifications
br_FR: Kemennadennoù

[ctx: NewDash Page Title]
en: Password
br_FR: Ger-tremen

[ctx: NewDash Page Title]
en: Posts I Like
br_FR: Notennoù a blij din

[ctx: NewDash Page Title]
en: Public Profile
br_FR: Profil foran

[ctx: NewDash Page Title]
en: Recommended Blogs
br_FR: Blogoù aliet

[ctx: NewDash Page Title]
en: Security
br_FR: Surentez

[ctx: NewDash Page Title]
en: Settings
br_FR: Arventennoù

[ctx: NewDash Page Title]
en: Upgrade
br_FR: Gwellaenn

[ctx: NewDash Page Title]
en: WordPress Themes
br_FR: Temoù WordPress

en: Newer
br_FR: Neveshoc'h

en: Newer Comments
br_FR: Evezhiadennoù Neveshoc'h

en: Newer Comments <span class="meta-nav">&rarr;</span>
br_FR: Evezhiadennoù Neveshoc'h <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Newer comments
br_FR: Evezhiadennoù nevesañ

en: Newer posts
br_FR: Pennadoù nevesañ

en: Newer posts <span class="meta-nav">&rarr;</span>
br_FR: Notennoù nevesoc'h <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Newest
br_FR: Nevesañ

en: News
br_FR: Keleier

en: Next
br_FR: Da-heul

en: Next &gt;
br_FR: Da-heul &gt;

en: Next &rarr;
br_FR: Da-heul

en: Next Entries &raquo;
br_FR: Notennoù war-lerc'h &raquo;

en: Next Page &raquo;
br_FR: Pajenn da-heul

en: Next Post
br_FR: Notenn da-heul

en: Next Step &rarr;
br_FR: Pazenn da heul >

en: Next page
br_FR: Pajenn a-zeu

en: Nicename may not be longer than 50 characters.
br_FR: Ne dle ket un anv dereat bezañ mui eget 50 arouezenn ennañ.

en: Nickname
br_FR: Lesanv

en: No
br_FR: Nann

en: No Avatars
br_FR: Avatar ebet

en: No Comments
br_FR: Evezhiadenn ebet

en: No Comments<span class="screen-reader-text"> on %s</span>
br_FR: Evezhiadenn ebet<span class="screen-reader-text"> war %s</span>

en: No Projects found in Trash
br_FR: Notenn ebet kavet e lastez

en: No Responses
br_FR: Respont Ebet

en: No activity yet!
br_FR: Obererezh ebet evit mare !

en: No alignment
br_FR: Steudañ ebet

en: No blogs... yet.
br_FR: Blog ebet... c'hoazh.

en: No categories
br_FR: Rann ebet

en: No categories found.
br_FR: Rummad ebet kavet.

en: No color
br_FR: Liv ebet

en: No comments
br_FR: Evezhiadenn ebet

en: No comments yet.
br_FR: Evezhiadenn ebet c'hoazh

en: No file selected
br_FR: Restr ebet diuzet

en: No image selected
br_FR: Skeudenn diuzet ebet

en: No items
br_FR: Netra

en: No items found.
br_FR: Elfenn ebet kavet.

en: No logo selected
br_FR: Logo diuzet ebet

en: No media files found.
br_FR: N'eus ket bet kavet restr media ebet.

en: No other sites have sent you traffic yet.
br_FR: N'eus bet kaset tud deoc'h gant lec'hienn ebet c'hoazh

en: No pages found
br_FR: N'eus bet kavet pajenn ebet

en: No pages found in Trash.
br_FR: N'eus bet kavet pajenn ebet el lastez

en: No pending comments
br_FR: Evezhiadenn ebet a-istribilh

en: No posts found in Trash.
br_FR: N'eus bet kavet notenn ebet el lastez.

en: No posts found.
br_FR: Pennad ebet kavet.

en: No posts yet.
br_FR: Notennn ebet c'hoazh !

en: No ratings have been collected for your %s yet.
br_FR: N'eus bet priziañ ebet dastumet evit ho %s c'hoazh.

en: No referrers.
br_FR: Kaser ebet

en: No results found
br_FR: Disoc'h ebet kavet.

en: No results found.
br_FR: Disoc'h ebet

en: No route was found matching the URL and request method
br_FR: N'eus bet kavet hent ebet o klotañ gant an URL hag an hentenn azgoulenn

en: No route was found matching the URL and request method.
br_FR: N'eus bet kavet hent ebet o klotañ gant an URL hag an hentenn azgoulenn

en: No tags
br_FR: Tikedenn ebet

en: No tags found
br_FR: N'eus bet kavet tag ebet !

en: No topic tags found.
br_FR: N'eus bet kavet tag danvez ebet.

en: No video selected
br_FR: Video ebet bet diuzet

en: None
br_FR: Hini ebet

en: Normal
br_FR: Reizh

en: North
br_FR: Norzh

en: North Dakota
br_FR: Dakota an Norzh

en: Not Found
br_FR: N'eo ket bet kavet

en: Not Spam
br_FR: Ket Spam

en: Not found
br_FR: N'eo ket bet kavet

en: Note:
br_FR: Evezh:

en: Note: Blocking by cookie and IP address can be problematic for some voters.
br_FR: Evezh: Herzel dre gookie ha chomlec'h IP a c'hell degas judennoù da implijerien zo.

en: Notes
br_FR: Notennoù

en: Nothing Found
br_FR: N'eus bet kavet netra

en: Nothing found
br_FR: N'eus bet kavet netra

en: Notice
br_FR: Evezh

en: Notice:
br_FR: Evezh:

en: Notifications
br_FR: Kemennadennoù

en: Notify me of new comments via email.
br_FR: Kemennit din an evezhiadennoù nevez dre bostel.

en: Notify me of new posts via email.
br_FR: Kemennit din an notennoù nevez dre bostel.

[ctx: Noun, as in: "The author of this post is..."]
en: Author
br_FR: Aozer

[ctx: Noun, as in: "The user role of that can access this widget is..."]
en: Role
br_FR: Roll

[ctx: Noun: title of mention notification]
en: Mention
br_FR: Meneg

en: Nov
br_FR: Du

en: November
br_FR: Du

[ctx: November abbreviation]
en: Nov
br_FR: Du

en: Number of comments to show:
br_FR: Niver a evezhiadennoù da ziskouez:

en: Number of items found: %d
br_FR: Niver a elfennoù kavet: %d

en: Number of posts to show:
br_FR: Niver a notennoù da ziskouez:

en: Number of widgets found: %d
br_FR: Niver a widjetoù kavet: %d

en: Numbered list
br_FR: Listenn dre niver

en: Numeric
br_FR: Niverek

en: Oct
br_FR: Here

en: October
br_FR: Here

[ctx: October abbreviation]
en: Oct
br_FR: Her

en: Off
br_FR: Lazhet

en: Official buttons
br_FR: Boutonoù ofisiel

en: Ogg File URL
br_FR: URL restr Ogg

en: Older
br_FR: Koshoc'h

en: Older Comments
br_FR: Evezhiadennoù Koshoc'h

en: Older comments
br_FR: Evezhiadennoù koshañ

en: Older posts
br_FR: Pennadoù koshoc'h

en: On some systems the name of your database is prefixed with your username, so it would be like <code>username_%1$s</code>. Could that be the problem?
br_FR: War reizhiadoù 'zo eo rakgeriet anv ar stlennvon gant hoc'h anv implijer <code>username_%1$s</code> a vefe e anv d'ar mare-se. Ho kudenn a c'hallfe bezañ ?

en: Once Hourly
br_FR: Bep eurvezh

en: One Column
br_FR: Ur golonenn

en: One Response
br_FR: Ur respont

en: One blogger likes this
br_FR: Plijout a ra kement-mañ d'ur bloger

en: One comment on this blog. Most recently on: &#8220;%3$s&#8221; | %1$s comments on this blog. Most recently on: &#8220;%3$s&#8221;
br_FR[0]: Un evezhiadenn war ar blog-mañ. An hini diwezhañ d'an/ar/al: &#8220;%3$s&#8221;
br_FR[1]: %1$s evezhiadenn war ar blog-mañ. An hini diwezhañ d'an/ar/al: &#8220;%3$s&#8221;

en: One of the plugins is invalid.
br_FR: Direizh eo unan eus ar plugin-où

en: One response
br_FR: Ur respont

en: One response to %s
br_FR: Ur respont evit %s

en: Only show percentages
br_FR: Diskouez an dregantadoù hepken

en: Oops! That embed cannot be found.
br_FR: Chaous! N'haller ket kavout an enkorfadur-mañ.

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
br_FR: Opala ! N'eus ket tu da gavout ar bajenn-se.

en: Oops: %s
br_FR: Oups: %s

en: Open
br_FR: Digor

en: Open link in a new tab
br_FR: Digeriñ an ere en un ivinenn nevez

en: Open sharing dialog
br_FR: Digeriñ ar voestad emziviz rannañ

en: Optional text to display to logged in WordPress.com users:
br_FR: Testenn diret da ziskwel da implijerien WordPress.com pa vezont kevreet:

en: Options
br_FR: Arventennoù

en: Options Updated.
br_FR: Arventennoù hizivaet.

en: Options have been updated
br_FR: Hizivaet eo bet an arventennoù

en: Options saved.
br_FR: Arventennoù enrollet

en: Or, enter a YouTube URL:
br_FR: Pe, lakait an URL YouTube:

en: Orange
br_FR: Orañjez

en: Order
br_FR: Urzh

en: Order Details
br_FR: Munudoù ar gourc'hemenn

en: Order details
br_FR: Munudoù ar gourc'hemenn

en: Order images by:
br_FR: Urzhiañ ar skeudennoù dre:

en: Order:
br_FR: Urzh:

en: Original: %s
br_FR: Orin: %s

en: Other
br_FR: All

en: Other (<a href="%s">see below</a>)
br_FR: All (<a href="%s">gwelet dindan</a>)

en: Other Answer
br_FR: Respont all

en: Other Search Engines
br_FR: Luskoù-enklask all

en: Other WordPress News
br_FR: Keleier WordPress All

en: Our secret signature failed. The authorities have been notified.
br_FR: Ho sin kuzh ned a ket en-dro. Kelaouet eo bet an aotrouniezh.

en: Overall
br_FR: Dre-holl

en: Overlay logo URL
br_FR: URL al logo

en: Overview
br_FR: Sell a-vras

en: POSTED BY
br_FR: EMBANNET GANT

en: Pacific
br_FR: Habask

en: Page
br_FR: bajenn

en: Page %d
br_FR: Pajenn %d

en: Page %s
br_FR: Pajenn %s

en: Page Archives
br_FR: Pajennoù diellaouet

en: Page Attributes
br_FR: Doareennoù ar bajenn

en: Page ID
br_FR: ID ar bajenn

en: Page IDs, separated by commas.
br_FR: ID-où ar pajennoù, disrannet gant virgulennoù.

en: Page Not Found
br_FR: N'eo ket bet kavet ar bajenn

en: Page break
br_FR: Troc'h pajenn

en: Page deleted.
br_FR: Pajenn ziverket

en: Page not found
br_FR: N'eo ket bet kavet ar bajenn

en: Page not found.
br_FR: N'eo ket bet kavet ar bajenn !

en: Page order
br_FR: Urzh ar pajennoù

en: Page published.
br_FR: Pajenn embannet.

en: Page saved.
br_FR: Saveteet eo bet ar bajenn.

en: Page title
br_FR: Titl ar bajenn

en: Page updated.
br_FR: Hzivaet ar bajenn

en: Pages
br_FR: Pajennoù

en: Pages list
br_FR: Roll ar pajennoù

en: Pages list navigation
br_FR: Merdeiñ roll ar pajennoù

en: Pages:
br_FR: Pajenoù:

en: Paper Medium
br_FR: Paper krenn

en: Paper Narrow
br_FR: Paper strizh

en: Paper Wide
br_FR: Paper ledan

en: Paragraph
br_FR: Rannbennad

en: Parent
br_FR: Kar

en: Parent Page:
br_FR: Pajenn-vamm :

en: Parent category
br_FR: Rann kar

en: Parent category:
br_FR: Rann kar

en: Paris
br_FR: Pariz

en: Partial render must echo the content or return the content string (or array), but not both.
br_FR: Ret eo d'an deouez lodennek ec'hankañ an endalc'had pe distreiñ chadenn an endalc'had (pe an daolenn), met ket an daou.

en: Password
br_FR: Ger-tremen

en: Password Reset
br_FR: Adderaouekaat ar ger-tremen

en: Password changed for user: %s
br_FR: Ger-tremen kemmet evit an arvarer: %s

en: Password must be at least %d characters.
br_FR: Ret eo d'ar ger-tremen bezañ %d sin d'an nebeutañ

en: Password protected
br_FR: Gwarezet dre c'her-tremen

en: Password required
br_FR: Ger-tremen dre ret

en: Password reset is not allowed for this user
br_FR: N'eo ket aotreet adderaouekaat ar ger-tremen evit an implijer-mañ.

en: Password:
br_FR: Ger-tremen

en: Passwords cannot be empty.
br_FR: Ne c'hall ket ar ger-tremen chom goullo.

en: Paste
br_FR: Pegañ

en: Paste URL or type to search
br_FR: Pegañ URL pe skrivañ evit klask

en: Paste as text
br_FR: Pegañ evel testenn

en: Paste table row after
br_FR: Pegañ linenn an daolenn goude

en: Paste your YouTube or Google Video URL above, or use the examples below.
br_FR: Pegit ho URL-ioù eus YouTube pe Google Video a-us, pe grit evel er skouerennoù amañ-dindan.

en: Paste your embed code below:
br_FR: Pegit ho kod enkorfet dindan:

en: Pause
br_FR: Ehan

en: Payment
br_FR: paeañ

en: Payment Problem
br_FR: Kudenn gant ar paeañ

en: Payment:
br_FR: paeañ

en: Pending
br_FR: O c'hortoz

en: Pending <span class="count">(%d)</span>
br_FR: War c'hortoz <span class="count">(%d)</span>

en: Pending <span class="count">(%s)</span> | Pending <span class="count">(%s)</span>
br_FR[0]: War c'hortoz <span class="count">(%s)</span>
br_FR[1]: War c'hortoz <span class="count">(%s)</span>

en: Pending Review
br_FR: War-c'hortoz ar c'hadarnaat

en: Pending review
br_FR: O c'horotoz bezañ kadarnaet

en: People clicked links from these pages to get to your site.
br_FR: Kliket ez eus bet war al liammoù-mañ gant tud da zont d'ho lec'hienn.

en: Percent
br_FR: dre gant

en: Percent change is computed from weekly averages before they are rounded.
br_FR: An dregantad kemm a zo jedet diwar ar c'heidennoù sizhunvezhiek a-raok ma vefent rontaet

en: Percentages
br_FR: Dregantadoù

en: Permalink
br_FR: Liamm peurbad

en: Permalink to %s
br_FR: Liamm peurbad da %s

en: Permalink:
br_FR: Peurliamm

en: Permalink: %s
br_FR: Ere peurzalc'hus: %s

en: Permanent Link to %s
br_FR: Liamm peurbad da %s

en: Personal Links
br_FR: Liammoù personel

en: Personal Settings
br_FR: Arventennoù personel

en: Phone
br_FR: Pellgomz

en: Photoblogging
br_FR: Skeudenn-blogañ

en: Pingback excerpt:
br_FR: Diveradenn ar pingback:

en: Pingback:
br_FR: Ping war-dreñv:

en: Pings
br_FR: Pingoù

en: Pink
br_FR: Roz

en: Plain Black Medium
br_FR: Plain Black krenn

en: Plain Black Narrow
br_FR: Plain Black strizh

en: Plain Black Wide
br_FR: Plain Black ledan

en: Plain White Medium
br_FR: Plain White krenn

en: Plain White Narrow
br_FR: Plain White strizh

en: Plain White Wide
br_FR: Plain White ledan

en: Plain text
br_FR: Testenn blaen

en: Plastic Black Medium
br_FR: Plastic Black krenn

en: Plastic Black Narrow
br_FR: Plastic Black strizh

en: Plastic Black Wide
br_FR: Plastic Black ledan

en: Plastic Grey Medium
br_FR: Plastic Grey krenn

en: Plastic Grey Narrow
br_FR: Plastic Grey strizh

en: Plastic Grey Wide
br_FR: Plastic Grey ledan

en: Plastic White Medium
br_FR: Plastic White krenn

en: Plastic White Narrow
br_FR: Plastic White strizh

en: Plastic White Wide
br_FR: Plastic White ledan

en: Play
br_FR: C'hoari

en: Plays
br_FR: Lennadennoù

en: Please be sure to submit some text with your comment.
br_FR: Lakait un tamm testenn en hoc'h evezhiadenn, mar plij ganeoc'h

en: Please choose a poll style
br_FR: Dibabit ur stil sontadeg, mar plij ganeoc'h.

en: Please choose a style.
br_FR: Dibabit ur stil, mar plij ganeoc'h

en: Please do not use these comments for asking questions, support, or bug reporting, use the <a href="%s">forums</a> or <a href="%s">feedback form</a> for that.
br_FR: Mar plij ganeoc'h, na implijit ket an evezhiadennoù-mañ evit sevel goulennoù, skoazell, pe ober anv eus bugoù, implijit ar <a href="%s">foromoù</a> pe ar <a href="%s">furmskrid kiloberiañ</a> kentoc'h.

en: Please enter a list name
br_FR: Lakait anv ul listenn, mar-plij ganeoc'h

en: Please enter a list title
br_FR: Lakait titl ul listenn, mar-plij ganeoc'h

en: Please enter a valid URL.
br_FR: Lakit un URL reizh mar plij.

en: Please follow the link below:
br_FR: Kit da heul al liamm amañ-dindan, mar plij ganeoc'h :

en: Please log in again.
br_FR: Kennaskit adarre, mar plij.

en: Please provide an email address to comment.
br_FR: Skrivit ho chomlec'h-postel evit evezhiañ, mar plij.

en: Please provide your name to comment.
br_FR: Skrivit hoc'h anv evit evezhiañ, mar plij.

en: Please save this email. If you get locked out of your account in the future, this email will help us restore access to your account.
br_FR: Saveteit ar postel-mañ mar-plij ganeoc'h. Mar bezit prennet maez eus ho kont en dazont ho sikouro ar postel-mañ da vont d'ho kont.

en: Please see <a href="%s">Debugging in WordPress</a> for more information.
br_FR: Kit da welet <a href="%s">Diveugañ war Wodpress</a> evit kaout titouroù ouzhpenn (e Saozneg).

en: Please try again.
br_FR: Klaskit adarre, mar plij.

en: Plugins
br_FR: Pluginoù

en: Poll
br_FR: Sontadeg

en: Poll closed.
br_FR: Sontadeg serr

en: Poll could not be created
br_FR: N'eus ket bet tu da grouiñ ar sontadeg

en: Poll could not be updated
br_FR: N'eus ket bet tu da hizivaat ar sontadeg

en: Poll created.
br_FR: Krouet ar sontadeg

en: Poll deleted.
br_FR: Sontadeg diverket

en: Poll not found
br_FR: N'eo ket bet kavet ar sontadeg

en: Poll opened.
br_FR: Sontadeg digor

en: Poll style
br_FR: Doare Sontadeg

en: Poll updated.
br_FR: Sontadeg hizivaet

en: Polls
br_FR: Sontadegoù

en: Polls in WordPress
br_FR: Sontadegoù e WordPress

en: Popular
br_FR: A ra berzh

en: Popular Tags
br_FR: Tagoù Implijetañ

en: Porto Acre
br_FR: Porto-Novo

en: Position
br_FR: Lec'hiañ

en: Post
br_FR: Notenn

en: Post <strong>%s</strong> already exists.
br_FR: Bez zo eus an notenn  <strong>%s</strong> dija.

en: Post Archives
br_FR: Skridoù diellaouet

en: Post Attributes
br_FR: Doareennoù ar pennad

en: Post Author
br_FR: Aozer an notenn

en: Post Comment
br_FR: Embann an evezhiadenn

en: Post Shares : %s
br_FR: Rannoù an Notenn : %s

en: Post Thumbnail
br_FR: Skeudennig an notenn

en: Post Type Archive
br_FR: Diell doare pennadoù

en: Post by %s.
br_FR: Notennoù %s:

[ctx: Post format]
en: Gallery
br_FR: Skeudennaoueg

[ctx: Post format]
en: Image
br_FR: Skeudenn

[ctx: Post format]
en: Link
br_FR: Ere

[ctx: Post format]
en: Status
br_FR: Statud

en: Post navigation
br_FR: Merdeiñ an notennoù

en: Post published.
br_FR: Notenn embannet

en: Post saved.
br_FR: Savetaet eo bet an notenn

en: Post updated.
br_FR: Hizivaet an notenn.

en: Posted
br_FR: Embannet

en: Posted by
br_FR: Embannet gant:

en: Posted in %1$s
br_FR: Embannet e %1$s

en: Posted in %s
br_FR: Embannet e %s

en: Posted title:
br_FR: Titl embannet:

en: Posted:
br_FR: Embannet:

en: Poster Image
br_FR: Skeudenn skritell

en: Poster image
br_FR: Skeudenn skritell

en: Posting Comment&hellip;
br_FR: War embann an Evezhiadenn&hellip;

en: Posts
br_FR: Notennoù

en: Posts & Comments
br_FR: Notennoù hag Evezhiadennoù

en: Posts & pages
br_FR: Notennoù ha pajennoù

en: Posts I Like
br_FR: Notennoù a blij din

en: Posts by %1$s (%2$s)
br_FR: Notennoù gant %1$s (%2$s)

en: Posts by %s
br_FR: Notennoù gant %s

en: Posts categorized as %s
br_FR: Notennoù renket evel %s

en: Posts list
br_FR: Roll pennadoù

en: Posts list navigation
br_FR: Merdeiñ roll ar pennadoù

en: Posts navigation
br_FR: Merdeiñ an notennoù

en: Posts page
br_FR: Pajenn ar pennadoù

en: Posts per page
br_FR: Notenn dre bajenn :

en: Posts published on %s
br_FR: Pennadoù embannet e %s

en: Prague
br_FR: Praha

en: Prefix
br_FR: Rakverkañ

en: Preload
br_FR: Rakkargañ

en: Preload Basic Style
br_FR: Rakgargañ ar Stil Diazez

en: Press This
br_FR: Gwaskit se !

en: Preview
br_FR: Rakwelet

en: Preview Changes
br_FR: Rakwelet ar c'hemmoù

en: Preview page
br_FR: Rakwelet ar bajenn

en: Preview post
br_FR: Rakwelet ar skrid

en: Preview:
br_FR: Rakwel :

en: Previewing theme
br_FR: Rakwelet dodenn

en: Previous
br_FR: A-raok

en: Previous Post
br_FR: Skrid a-raok

en: Previous page
br_FR: Pajenn a-raok

en: Primary
br_FR: Kentañ

en: Primary Menu
br_FR: Lañser pennañ

en: Print
br_FR: Moullañ

en: Privacy
br_FR: Prevezded

en: Private
br_FR: Prevez

en: Private <span class="count">(%s)</span> | Private <span class="count">(%s)</span>
br_FR[0]: Prevez <span class="count">(%s)</span>
br_FR[1]: Prevez <span class="count">(%s)</span>

en: Private: %s
br_FR: Prevez: %s

en: Privately Published
br_FR: Embanet ez-prevez

en: Profile
br_FR: Profil

en: Profile Picture
br_FR: Skeudenn brofil

en: Profile updated!
br_FR: Profil hizivaet

en: Project Settings
br_FR: Arventennoù ar raktres

en: Project published. <a href="%s">View project</a>
br_FR: Embannet eo bet ar raktres. <a href="%s">Gwelout ar raktres</a>

en: Project updated.
br_FR: Raktres hizivaet

en: Projects
br_FR: Raktresoù

en: Protected Comments: Please enter your password to view comments.
br_FR: Evezhiadennoù gwarezet: lakait ho ker-tremen, mar plij, evit sellet ouzh an evezhiadennoù.

en: Public
br_FR: Foran

en: Public, Sticky
br_FR: Foran, stagus

en: Publicize
br_FR: Brudañ

en: Publicize your posts on Google+.
br_FR: Brudit hoc'h embannadennoù war Google+

en: Publish
br_FR: Embann

en: Publish &raquo;
br_FR: Embann >

en: Publish <b>immediately</b>
br_FR: Embann <b>diouzhtu</b>

en: Publish Settings
br_FR: Arventennoù embann

en: Publish geolocation data with status updates.
br_FR: Embaniñ an titouroù lec'hiañ gant an an hizivadennoù statud

en: Publish immediately
br_FR: Embann diouzhtu

en: Publish your posts on LinkedIn.
br_FR: Embann ho notennoù war LinkedIn

en: Publish your posts on Twitter
br_FR: Embann ho notennoù war Twitter

en: Publish your posts on a Tumblr blog.
br_FR: embann ho notennoù war ur blog Tumblr

en: Publish your posts to your Facebook wall or page.
br_FR: Embann ho notennoù d'ho moger be bajenn Facebook

en: Publish your posts to your Tumblr blog.
br_FR: Embannit ho notennoù war ho plog Tumblr

en: Published
br_FR: Embannet

en: Published <span class="count">(%s)</span> | Published <span class="count">(%s)</span>
br_FR[0]: Embannet <span class="count">(%s)</span>
br_FR[1]: Embannet <span class="count">(%s)</span>

en: Published:
br_FR: Embannet:

en: Publishing Post
br_FR: Oc'h embann an notenn

en: Publishing…
br_FR: War embann

en: Purple
br_FR: Mouk

en: QRCode
br_FR: Kod QR

en: Quality
br_FR: Kalite

en: Question
br_FR: Goulenn

en: Quick Draft
br_FR: Brouilhed buan

en: Quick Edit
br_FR: Kemm buan

en: Quick edit this comment inline
br_FR: Embann prim an evezhiadenn-mañ enlinenn

en: Quick&nbsp;Edit
br_FR: Kemm buan

en: Quote
br_FR: Arroudenn

en: Quotes
br_FR: Menegoù

en: REST base route for the post type.
br_FR: hent diazez REST evit seurt pennadoù.

en: RSS Address
br_FR: Chomlec'h RSS

en: RSS Error:
br_FR: Fazi RSS:

en: RSS Feed
br_FR: Gwazh RSS

en: RSS feed
br_FR: Gwazh RSS

en: Random Order
br_FR: Urzh dre zegouezh

en: Randomize answer order
br_FR: Lakaat urzh ar respontoù d'ar sord

en: Rate Down
br_FR: Prziañ d'an traoñ

en: Rate Up
br_FR: Priziañ laez

en: Rating ID
br_FR: ID priziañ

en: Rating Settings
br_FR: Arventennoù ar Priziañ

en: Rating Style
br_FR: Doare priziañ

en: Rating Type
br_FR: Doare priziañ

en: Rating updated
br_FR: Priziañ hizivaet

en: Ratings
br_FR: Priziañ

en: Read
br_FR: Lenn

en: Read %s
br_FR: Lenn %s

en: Read More
br_FR: Lenn hiroc'h

en: Read More...
br_FR: Lennit hiroc'h...

[ctx: Read all of the posts by Author Name on Blog Title]
en: Read all of the posts by %1$s on %2$s
br_FR: Lenn holl notennoù %1$s war %2$s

en: Read more&hellip;
br_FR: Lenn pelloc'h&hellip;

en: Read more.
br_FR: Lenn muioc'h.

en: Read more...
br_FR: Lennit hiroc'h...

en: Read more:
br_FR: Lennit hiroc'h :

en: Read original post
br_FR: Lenn an notenn orin

en: Read the blogs and topics you follow
br_FR: Lennit ar blogoù hag an dodennoù a heuliit

en: Read the rest of this entry &raquo;
br_FR: Lenn peurrest an notenn-mañ >>

en: Reader
br_FR: Lenner

en: Reading
br_FR: Lenn

en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
br_FR: Prest da embann ho notenn gentañ ? <a href="%1$s">Krogit amañ</a>.

en: Ready!
br_FR: Prest?

en: Reblog
br_FR: Advlogañ

en: Reblog this post on your main site.
br_FR: Advlogañ an notenn-mañ d'ho lec'hienn bennañ

en: Reblogged on WordPress.com
br_FR: Advloget war WordPress.com

en: Reblogs
br_FR: Advlogoù

[ctx: Reblogs notifications]
en: Reblogs
br_FR: Advlogañ

en: Receipt ID
br_FR: ID ar skrid-degemer

en: Receipt ID:
br_FR: ID ar skrid-degemer :

en: Receipt Type:
br_FR: Doare skrid-degemer :

en: Recent Activity
br_FR: Obererezh a-nevez

en: Recent Comments
br_FR: Evezhiadennoù nevez

en: Recent Posts
br_FR: Notennoù nevez

en: Recent Weeks
br_FR: Sizhunvezhioù diwezhañ

en: Recent weeks
br_FR: Sizhunvezhioù diwezhañ

en: Recommended
br_FR: Aliet

en: Recommended Blogs
br_FR: Blogoù aliet

en: Reconnect
br_FR: Adgenaskañ

en: Reconnecting…
br_FR: War adgenaskañ...

en: Red
br_FR: Ruz

en: Redo
br_FR: Adober

en: Referrer
br_FR: Kaser

en: Referrers
br_FR: Kaserien

en: Referrers for %1$s days ending %2$s
br_FR: Kaserien evit %1$s devezh oc'h echuiñ %2$s

en: Referrers for %1$s days ending %2$s (Summarized)
br_FR: Kaserien evit %1$s devezh oc'h echuiñ %2$s (diverret)

en: Referrers for %s
br_FR: Kaserien evit %s

en: Refresh
br_FR: Freskaat

en: Refund
br_FR: Resteurel

en: Refunded To
br_FR: Restaolet da

en: Register
br_FR: Enrollañ

en: Register Now
br_FR: Emezellit bremañ

en: Registration confirmation will be emailed to you.
br_FR: Kaset e vo deoc'h kadarnadur an enskrivadur dre bostel.

en: Related
br_FR: War an hevelep danvez

en: Related Content
br_FR: Danvez kar

en: Related Tags
br_FR: Tagoù liammet

en: Relationship
br_FR: Darempred

en: Remember Me
br_FR: Bezañ soñj ac'hanon

en: Remember me
br_FR: Dalc'hit soñj ac'hanon

en: Remove
br_FR: Tennañ

en: Remove Menu Item: %1$s (%2$s)
br_FR: Diverkañ elfenn al lañser: %1$s (%2$s)

en: Remove User
br_FR: Dilemel an implijer

en: Remove audio source
br_FR: Dilemel ar vammenn aodio

en: Remove featured image
br_FR: Tennañ ar skeudenn gwereet

en: Remove from my cart
br_FR: Skarzhañ eus ma faner

en: Remove image
br_FR: Dilemel ar skeudenn

en: Remove link
br_FR: Tennañ al liamm

en: Remove poster image
br_FR: Tennañ ar skeudenn skritell

en: Remove subscriber | Remove subscribers
br_FR[0]: Tennañ ur c'houmananter

en: Remove this service from your profile?
br_FR: Tennañ ar servij-mañ diwar ho profil ?

en: Remove video source
br_FR: Dilemel ar vammenn video

en: Removing %1$s manually will cause PHP warnings. Use the %2$s filter instead.
br_FR: Diwalloù PHP a resevot ma tilamit %1$s dre zorn. Grit gant ar sil %2$s e plas.

en: Renew <b>%s</b>
br_FR: Adneveziñ <b>%s</b>

en: Renewal Problem
br_FR: Kudenn adneveziñ

en: Reorder menu items
br_FR: Adurzhiañ elfennoù lañser

en: Reorder mode closed
br_FR: mod adurzhiañ serret

en: Reorder mode enabled
br_FR: mod adurzhiañ gweredekaet

en: Reorder widgets
br_FR: Adurzhiañ ar widjedoù

en: Repeat
br_FR: Adober

en: Replace
br_FR: Erlec'hiañ

en: Replace video
br_FR: Amsaviñ ar video

en: Reply
br_FR: Respont

en: Reply to %s
br_FR: Respont da %s

en: Reply to this comment
br_FR: Respont d'an evezhiadenn-mañ

en: Reply to thread &raquo;
br_FR: Respont d'ar gaozeadenn &raquo;

en: Reports
br_FR: Danevelloù

en: Request Feedback
br_FR: Goulenn alioù

en: Required fields are marked %s
br_FR: Ar maeziennoù rekis zo merket %s

en: Required to be true, as revisions do not support trashing.
br_FR: Ret eo e vefe "true" pa ne c'hall ket an daskemmadurioù bezañ skarzhet dre heg.

en: Required to be true, as terms do not support trashing.
br_FR: Ret eo e vefe "true" pa ne c'hall ket an termenoù bezañ skarzhet dre heg.

en: Required?
br_FR: Ret ?

en: Requirements
br_FR: Rekizadurioù :

en: Reset
br_FR: Nullañ

en: Reset Password
br_FR: Adderaouekaat ar ger-tremen

en: Reset my password!
br_FR: Diverkañ ma ger-tremen

en: Reset options
br_FR: Dibarzhioù adderaouekaat

en: Responsive Layout
br_FR: Aozadur ersavus

en: Restore
br_FR: Adsevel

en: Restore last draft
br_FR: Dilemel ar brouilhed diwezhañ

en: Results
br_FR: Disoc'hoù

en: Resume
br_FR: Distreiñ

en: Revision
br_FR: Adweladenn

en: Revisions
br_FR: Adweladennoù

en: Rich Text Area. Press Control-Option-H for help.
br_FR: Maezienn destenn pinvidik. Pouezit war Reol-Dibarzh-H (Ctrl-Alt-H) evit kaout skoazell.

en: Right
br_FR: Dehou

en: Right Now
br_FR: Bremañ

en: Right Sidebar
br_FR: Barrenn-gostez a-zehou

en: Robots
br_FR: Robotoù

en: Roles assigned to the user.
br_FR: Perzhioù lakaet d'an arvarer

en: Rome
br_FR: Roma

en: Rounded Corners
br_FR: kornioù rontaet

en: Row
br_FR: Linenn

en: Row group
br_FR: Strollad linennoù

en: Run %s
br_FR: Loc'hañ %s

en: Run Importer
br_FR: Loc'hañ enporzhier

en: San Kloud is a blogging theme focused on typography and content. Includes three color schemes and supports custom header image and custom background.
br_FR: Un tem blogiñ kreizennet war an dipografiezh hag an endalc'h eo San Kloud. Tri zoare livioù a zo ennañ, ha gellout a raer cheñch ar bennskeudenn hag ar foñs anezhañ.

en: Sat
br_FR: Sad

en: Saturday
br_FR: Sadorn

en: Save
br_FR: Saveteiñ

en: Save &amp; Publish
br_FR: Saveteiñ &amp; embann

en: Save Changes
br_FR: Enrollañ ar c'hemmoù

[ctx: Save DNS Changes]
en: Save Changes
br_FR: Enrollañ ar c'hemmoù

en: Save Draft
br_FR: Enrollañ ar brouilh

en: Save Menu
br_FR: Saveteiñ al lañser

en: Save Options
br_FR: Enrollañ an arventennoù

en: Save Poll
br_FR: Saveteiñ ar sontadeg

en: Save Settings
br_FR: Enrollañ an arventennoù

en: Save Style
br_FR: Saveteiñ ar sril

en: Save Widget
br_FR: Saveteiñ ar widget

en: Save all changes
br_FR: Saveteiñ an holl gemmoù

en: Save and preview changes before publishing them.
br_FR: Enrollañ ha rakwelet ar c'hemmoù kent o embann.

en: Save as Draft
br_FR: Saveteiñ ar brouilhed

en: Save as Pending
br_FR: Enrollañ evel diechu

en: Save as pending
br_FR: Enrollañ evel diechu

en: Save these settings
br_FR: Enrollañ an arventennoù-mañ

en: Save webhook
br_FR: Gwarediñ ar webhigenn-se

en: Saved
br_FR: Enrollet

en: Saved.
br_FR: Saveteet.

en: Saving
br_FR: Oc'h enrollañ

en: Saving...
br_FR: Oc'h enrollañ...

en: Schedule
br_FR: Raktresiñ

en: Scheduled
br_FR: Raktreset

en: Screen Options
br_FR: Arventennoù Skramm

en: Search
br_FR: Klask

en: Search Categories
br_FR: Kalsk er rannoù

en: Search Engine Terms
br_FR: Gerioù al Lusker Enklask

en: Search Link Categories
br_FR: Klask rummadoù ereoù

en: Search Links
br_FR: Klask el liammoù

en: Search Media
br_FR: Klask Media

en: Search Media:
br_FR: Klask Media

en: Search Menu Items
br_FR: Klask elfennoù lañser

en: Search Pages
br_FR: Klask er pajennoù

en: Search Posts
br_FR: Klask en notennoù

en: Search Results
br_FR: Disoc'hoù ar c'hlask

en: Search Results for &#8220;%s&#8221;
br_FR: Klask disoc'hoù evit &#8220;%s&#8221;

en: Search Results for: %s
br_FR: Disoc'h ar chlask evit : %s

en: Search Tags
br_FR: Klask tagoù

en: Search Terms
br_FR: Ger enklask:

en: Search Widgets
br_FR: Klask widjedoù

en: Search WordPress.com
br_FR: Klask war WordPress.com

en: Search WordPress.com Blogs
br_FR: Klask er blogoù WordPress.com

en: Search for the location
br_FR: Klask al lec'h

en: Search media
br_FR: Klask Media

en: Search or use up and down arrow keys to select an item.
br_FR: Klaskit pe grit gant ar biroù pignat ha diskenn evit diuzañ un elfenn.

en: Search products
br_FR: Klask produioù

en: Search results for "%s"
br_FR: Disoc'hoù ar c'hlask evit "%s"

en: Search results for: %s
br_FR: Disoc'h ar chlask evit : %s

[ctx: Search widget]
en: Search
br_FR: Klask

en: Search&hellip;
br_FR: Klask

en: Search...
br_FR: Klask...

en: Searching...
br_FR: O klask...

en: Search…
br_FR: Klask...

en: Seasonal
br_FR: Rannvloaziek

en: See all comments in this post
br_FR: Gwelout an holl evezhiadennoù war an notenn-mañ

en: Select
br_FR: Dibab

en: Select All
br_FR: Dibabit an holl

en: Select Category
br_FR: Dibabit ur Rann

en: Select Day
br_FR: Diuzañ Deiz

en: Select Files
br_FR: Dibabit fichennaouegoù

en: Select Image
br_FR: Diuzañ ur skeudenn

en: Select Month
br_FR: Dibabit ur miz

en: Select Post
br_FR: Diuzañ Skrid

en: Select Week
br_FR: Diuzañ Sizhun

en: Select Year
br_FR: Diuzañ Bloaz

en: Select a Menu
br_FR: Dibab ul lañser

en: Select a city
br_FR: Dibabit ur ger

en: Select a language below
br_FR: Dibabit ur yezh a-is

en: Select a user
br_FR: Diuzañ un implijer

en: Select all
br_FR: Dibabit an holl

en: Select an account to connect:
br_FR: Dibabit ur gont da liammañ :

en: Select and crop
br_FR: Diuz ha krennañ

en: Select location
br_FR: Dibab al lec'h

en: Select logo
br_FR: Diuzañ ul logo

en: Select video
br_FR: Dibab ur video

en: Send Trackbacks
br_FR: Kas Trackback-où

en: Send invite
br_FR: Kas ar bedadenn

en: Send trackbacks to:
br_FR: Kas Trackback-où da:

en: Sep
br_FR: Gwen

en: Separate multiple URLs with spaces
br_FR: Disrannit an URL-où gant spasoù

en: Separate tags with commas
br_FR: Disrannit an tagoù gant virgulennoù

en: September
br_FR: Gwengolo

[ctx: September abbreviation]
en: Sep
br_FR: Gwe

en: Set image
br_FR: Lakaat ur skeudenn

en: Set options
br_FR: Termeniñ an dibarzhioù

en: Set up your blog
br_FR: Sevel ho plog

en: Settings
br_FR: Arventennoù

en: Settings saved.
br_FR: Enrollet eo bet an arventennoù.

en: Settings.
br_FR: Arventennoù

en: Share on Facebook
br_FR: Rannit war Facebook

en: Share this with your visitors
br_FR: Rannañ an dra-se gant ho kweladennerien

en: Share this:
br_FR: Rannañ an dra-se :

en: Share your blog posts with family, friends, or followers
br_FR: Rannit notennoù ho plog gant ho familh, ho mignoned pe hoc'h heulierien

en: Shares
br_FR: Rannoù

en: Sharing
br_FR: Rannañ

en: Sharing options
br_FR: Dibaboù skignañ

en: Sharing…
br_FR: Rannañ

en: Shift + Alt + letter:
br_FR: Shift + Alt + lizherenn:

en: Shift-click to edit this element.
br_FR: Shift-klik evit embann an elfenn-mañ.

en: Shift-click to edit this widget.
br_FR: Shift-klik evit kemmañ ar widjet-mañ.

en: Shortcode
br_FR: Berrgod

en: Show
br_FR: Diskouez

en: Show Account Links
br_FR: Diskouez liammoù ar gont

en: Show Blog on Dashboard
br_FR: Diskouez ar blog war an daolenn labour

en: Show Images
br_FR: Diskwel Skeudennoù

en: Show Link Description
br_FR: Diskouez diskrivadur al liamm

en: Show Link Image
br_FR: Diskouez ar skeudenn ere

en: Show Personal Links
br_FR: Diskouez al liammoù personel

en: Show Toolbar when viewing site
br_FR: Diskouez ar varenn-ostilh pa vez gwelet al lec'hienn

en: Show Tracklist
br_FR: Diskouez roll an tonioù

en: Show Video List
br_FR: Diskwel roll video

en: Show buttons on
br_FR: Diskouez ar boutonoù war

en: Show comments
br_FR: Diskouez an evezhiadennoù

en: Show for comments
br_FR: Diskouez evit an evezhiadennoù

en: Show hierarchy
br_FR: Diskouez an urzhaz

en: Show invisible characters
br_FR: Diskwel an arouezennoù diwelus

[ctx: Show like and sharing buttons on]
en: Front Page, Archive Pages, and Search Results
br_FR: Pajenn-dal, pajenn zielloù ha disoc'hoù ar c'hlask

[ctx: Show like and sharing buttons on]
en: Pages
br_FR: Pajennoù

[ctx: Show like and sharing buttons on]
en: Posts
br_FR: Notennoù

en: Show more
br_FR: Diskouez muioc'h

en: Show more comments
br_FR: Diskwel muioc'h a evezhiadennoù

en: Show more details
br_FR: Diskwel muioc'h a vunudoù

en: Show on screen
br_FR: Diskouez war ar skramm

en: Show password
br_FR: Diskwel ar ger-tremen

en: Show post title
br_FR: Diskouez titl an notenn

en: Show results to voters
br_FR: Diskouez an disoc'hoù d'ar voterien

en: Show text
br_FR: Diskouezh an destenn

en: Show the Reblog button on posts
br_FR: Diskouez ar bouezell advlogañ war an notennoù

en: Show top posts over
br_FR: Diskouez an notennoù uhelañ da gentañ

en: Sidebar
br_FR: Barenn-gostez

en: Sign Up
br_FR: Emellit

en: Sign out
br_FR: Digennaskañ

en: Sign up
br_FR: Emezelit

en: Sign up for a free account on WordPress.com where you can create a free website or easily build a blog.
br_FR: Emezellit evit kaout ur gont digoust war WordPress.com ma c'hellot krouiñ ul lec'hienn digoust eno, pe sevel ur blog ken aes ha tra.

en: Sign up for a free blog
br_FR: Emellit evit ur blog digoust

en: Silver
br_FR: Arc'hant

en: Since
br_FR: Abaoe

en: Singapore
br_FR: Singapour

en: Site
br_FR: Lec'hienn

en: Site Address (URL)
br_FR: Chomlec'h al lec'hienn (URL)

en: Site Admin
br_FR: Merer load

en: Site Icon
br_FR: Arlun al load

en: Site Identity
br_FR: Identelezh al load

en: Site Name
br_FR: Anv al lec'hienn

en: Site Preview
br_FR: Rakwelet al lec'hienn

en: Site Settings
br_FR: Arventennoù al lec'hienn

en: Site Stats
br_FR: Stadennoù

en: Site Title
br_FR: Anv Lec'hienn

en: Site address
br_FR: Chomlec'h al lec'hienn

en: Site address (URL)
br_FR: Chomlec'h ar lec'hienn (URL) :

en: Site icon
br_FR: Arlun al load

en: Site name
br_FR: Anv al lec'hienn :

en: Site names can only contain lowercase letters (a-z) and numbers.
br_FR: Lizherennoù bihan (a-z) ha niveroù hepken a c'hall mont d'ober anvioù al lec'hiennoù.

en: Site: %s
br_FR: Load: %s

en: Sites
br_FR: Lec'hiennoù

en: Size
br_FR: Ment

en: Skip
br_FR: Tremen

en: Skip cropping
br_FR: Tremen hep krennañ

en: Skip to content
br_FR: Tremen d'an endalc'h

en: Skip to toolbar
br_FR: Mont d'ar varrenn ostilhoù

en: Skull Dark Medium
br_FR: Skull Dark krenn

en: Skull Dark Narrow
br_FR: Skull Dark strizh

en: Skull Dark Wide
br_FR: Skull Dark ledan

en: Skull Light Medium
br_FR: Skull Light krenn

en: Skull Light Narrow
br_FR: Skull Light strizh

en: Skull Light Wide
br_FR: Skull Light ledan

en: Small
br_FR: Bihan

en: Small (64 pixels)
br_FR: Bihan (64 piksel)

en: Solid
br_FR: unvan

en: Someone
br_FR: Unan bennak

en: Someone follows my blog
br_FR: Heuliet eo ma blog gant unan bennak

en: Someone reblogs one of my posts
br_FR: Advloget e vez unan eus ma notennoù gant unan bennak

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
br_FR: Digarezit, n'eus bet kavet entra gant ho termenoù klask. Klaskit en-dro gant gerioù-alc'hwez all.

en: Sorry, but there was an error posting your comment. Please try again later.
br_FR: Siwazh, ur fazi zo evit lakaat hoc'h evezhiadenn. Adskrivit-hi diwezhatoc'h.

en: Sorry, but you are looking for something that isn't here.
br_FR: Digarez, emaoc'h o klask un dra bennak n'emañ ket amañ

en: Sorry, comments are closed for this item.
br_FR: Digarezit, serr eo an evezhiadennoù war an dra-mañ.

en: Sorry, no such post.
br_FR: Digarezit, pennad ebet.

en: Sorry, revisions are disabled.
br_FR: Digarezit, diweredekaet eo an azgweladurioù.

en: Sorry, that email address is already used!
br_FR: Digarezit, ar chomlec'h postel-se zo implijet c'hoazh!

en: Sorry, that email address is not allowed!
br_FR: Digarezit, n'eo ket aotreet ar chomlec'h postel-se.

en: Sorry, that key has expired. Please try again.
br_FR: Digarezit, aet eo an alc'hwez-mañ da gozh. Klaskit adarre.

en: Sorry, that product is no longer available
br_FR: Hon digarezit, n'eus ket eus ar produ-se ken

en: Sorry, that username already exists!
br_FR: Digarezit, an anv-implijer-se zo anezhañ c'hoazh!

en: Sorry, that username is not allowed.
br_FR: Digarezit, n'eo ket aotreet an anv-implijer-mañ.

en: Sorry, there are no followers to display.
br_FR: Digarezit, n'eus heulier ebet da ziskouez.

en: Sorry, usernames must have letters too!
br_FR: Hon digareziñ, ret eo d'an anvioù-implijer kaout lizherennoù enno ivez !

en: Sorry, you are not allowed to access user data on this site.
br_FR: Digarezit, n'eo ket aotreet deoc'h diraez roadennoù an implijer el lec'hienn-mañ.

en: Sorry, you are not allowed to add a category.
br_FR: Digarezit, n'eo ket aotreet deoc'h ouzhpennañ ur rummad.

en: Sorry, you are not allowed to assign the provided terms.
br_FR: Digarezit, n'hoc'h ket aotreet da zeverkañ an termenoù kinniget.

en: Sorry, you are not allowed to change the comment type.
br_FR: Digarezit, n'hoc'h ket aotreet da gemman doare an evezhiadenn.

en: Sorry, you are not allowed to create a comment on this post.
br_FR: Digarezit, n'oc'h ket aotreet da sevel un evezhiadenn d'an notenn-mañ.

en: Sorry, you are not allowed to create new users.
br_FR: Siwazh, n'oc'h ket aotreet da grouiñ arvarerien nevez.

en: Sorry, you are not allowed to create pages as this user.
br_FR: Digarezit, n'hoc'h ket aotreet da grouiñ pajennoù dindan anv an implijer-mañ.

en: Sorry, you are not allowed to create password protected posts in this post type.
br_FR: Digarezit, n'hoc'h ket aotreet da grouiñ pennadoù gwarezet gant ur ger-tremen evit an doare pennad-mañ.

en: Sorry, you are not allowed to create this comment without a post.
br_FR: Siwazh, n'oc'h ket aotreet da sevel an evezhiadenn-mañ hep na ve pennad-skrid ebet.

en: Sorry, you are not allowed to customize this site.
br_FR: Digarezit, n'eo ket aotreet deoc'h azasaat al lec'hienn-mañ.

en: Sorry, you are not allowed to delete this comment.
br_FR: Digarezit, n'oc'h ket aotreet da ziverkañ an evezhiadenn-mañ.

en: Sorry, you are not allowed to delete this page.
br_FR: Digarezit, n'eo ket aotreet deoc'h diverkañ ar bajenn-mañ.

en: Sorry, you are not allowed to delete this post.
br_FR: Digarezit, n'eo ket aotreet deoc'h diverkañ ar pennad-mañ.

en: Sorry, you are not allowed to delete this user.
br_FR: Siwazh, n'oc'h ket aotreet da ziverkañ an arvarer.

en: Sorry, you are not allowed to do that.
br_FR: Digarezit, n'eo ket aotreet deoc'h ober an dra-mañ.

en: Sorry, you are not allowed to edit '%s' for comments.
br_FR: Siwazh, n'oc'h ket aotreet da embann '%s' evit an evezhiadennoù.

en: Sorry, you are not allowed to edit pages.
br_FR: Digarezit, n'eo ket aotreet deoc'h embann pajennoù.

en: Sorry, you are not allowed to edit the %s custom field.
br_FR: Digarezit, n'hoc'h ket aotreet da embann ar vaezienn personelaet %s.

en: Sorry, you are not allowed to edit theme options on this site.
br_FR: Digarezit, n'hoc'h ket aotreet da embann dibarzhioù an dodenn war al lec'hienn-mañ.

en: Sorry, you are not allowed to edit this page.
br_FR: Digarezit, n'eo ket aotreet deoc'h embann ar bajenn-mañ.

en: Sorry, you are not allowed to edit this post.
br_FR: Digarezit, n'hoc'h ket aotreet da embann ar pennad-mañ.

en: Sorry, you are not allowed to edit this term.
br_FR: Digarezit, n'hoc'h ket aotreet da embann an termen-mañ.

en: Sorry, you are not allowed to edit this user.
br_FR: Digarezit, n'eo ket aotreet deoc'h kemm an implijer-mañ.

en: Sorry, you are not allowed to edit your profile.
br_FR: Digarezit, n'eo ket aotreet deoc'h kemm ho profil

en: Sorry, you are not allowed to filter users by role.
br_FR: Digarezit, n'hoc'h ket aotreet da silañ an arvarerien diouzh o roll.

en: Sorry, you are not allowed to give users that role.
br_FR: Digarezit, n'oc'h ket aotreet da reiñ ar roll-se d'an arvarerien.

en: Sorry, you are not allowed to make posts sticky.
br_FR: Digarezit, n'hoc'h ket aotreet da lakaat pennadoù war-wel.

en: Sorry, you are not allowed to moderate or edit this comment.
br_FR: Digarezit, n'eo ket aotreet deoc'h habaskaat pe embann an evezhiadenn-mañ.

en: Sorry, you are not allowed to order users by this parameter.
br_FR: Digarezit, n'oc'h ket aotreet da urzhiañ an arvarerien gant an arventenn-mañ.

en: Sorry, you are not allowed to preview drafts.
br_FR: Digarezit, n'eo ket aotreet deoc'h rakwelet brouilhedoù.

en: Sorry, you are not allowed to publish posts on this site.
br_FR: Digarezit, n'hoc'h ket aotre da embann notennoù war al lec'hienn-mañ.

en: Sorry, you are not allowed to publish this page.
br_FR: Digarezit, n'hoc'h ket aotreet da vrudañ ar bajenn-mañ.

en: Sorry, you are not allowed to read comments without a post.
br_FR: Siwazh, n'oc'h ket aotreet da lenn evezhiadennoù hep na ve pennad-skrid ebet.

en: Sorry, you are not allowed to read the post for this comment.
br_FR: Siwazh, n'oc'h ket aotreet da lenn ar pennad-skrid a denn d'an evezhiadenn-mañ.

en: Sorry, you are not allowed to read this comment.
br_FR: Siwazh, n'oc'h ket aotreet da lenn an evezhiadenn-mañ.

en: Sorry, you are not allowed to upload files.
br_FR: Digarezit, n'eo ket aotreet deoc'h uskargañ restroù.

en: Sorry, you are not allowed to view revisions of this post.
br_FR: Digarezit, n'oc'h ket aotreet da welet an daskemmadurioù graet d'an notenn-mañ.

en: Sorry, you must be logged in to reply to a comment.
br_FR: Hon digarez, rankout a rit bezañ kevreet a-benn respont d'un evezhiadenn.

en: Sort by:
br_FR: Rummañ dre:

en: Sort order.
br_FR: Urzh renkañ

en: Source
br_FR: Mammenn

en: Source:
br_FR: Mammenn

en: South
br_FR: Su

en: South Georgia
br_FR: Georgia ar su

en: South Pole
br_FR: Pol Su

en: Space Upgrade
br_FR: Gwellaenn plas

en: Spain
br_FR: Bro-Spagn

en: Special character
br_FR: Arouezenn ispisial

en: Sports
br_FR: Sportoù

en: St Helena
br_FR: Santez Helena

en: St Johns
br_FR: St. Johns

en: St Kitts
br_FR: St. Kitts

en: St Thomas
br_FR: St. Thomas

en: Star Color
br_FR: Liv ar stered

en: Star Colors
br_FR: Livioù ar stered

en: Star Size
br_FR: Ment ar stered

en: Start Date
br_FR: Deiziad kregiñ

en: Start a Blog
br_FR: Kregiñ gant ur blog

en: Start publishing now.
br_FR: Krogit da embann diouzhtu.

en: Start sharing on "%s" now
br_FR: Krogit da rannañ war "%s" diouzhtu

en: State
br_FR: Stad

en: Statistics
br_FR: Stadegoù

en: Stats
br_FR: Stadennoù

[ctx: Stats ARIA label: View content in a new window]
en: View in a new window
br_FR: Gwelout en ur prenestr nevez

[ctx: Stats ARIA label: View content in new window action]
en: View content in a new window
br_FR: Gwelout an endalc'h en ur prenestr nevez

[ctx: Stats action tooltip: View content in a new window]
en: View in a new window
br_FR: Gwelout en ur prenestr nevez

[ctx: Stats: Button label to expand a panel]
en: View all
br_FR: Gwelout an holl

[ctx: Stats: List item action to view content]
en: View
br_FR: Gwelout

en: Status
br_FR: Statud

en: Status:
br_FR: Statud:

en: Stay signed in
br_FR: Chom luget

en: Step
br_FR: Pazenn

en: Step %d
br_FR: Pazenn %d

en: Step 1:
br_FR: Pazenn 1

en: Step 2:
br_FR: Pazenn 2

en: Stop Subscription
br_FR: Paouez gant ar c'houmanantoù

en: Stopping
br_FR: War baouez

en: Store
br_FR: Stal

en: Strength indicator
br_FR: Merker kreñvder

en: Strikethrough
br_FR: Barennet

en: Style
br_FR: Stil

en: Style Name
br_FR: Anv ar stil

en: Style could not be created
br_FR: N'eus ket bet tu da grouiñ ar c'hont

en: Style could not be updated
br_FR: N'eus ket bet tu da hizivaat ar stil

en: Stylesheet is not readable.
br_FR: N'haller ket lenn ar follennad stil.

en: Submit
br_FR: Kinnig

en: Submit Comment
br_FR: Kas an evezhiadenn

en: Subscribe
br_FR: Koumanantiñ

en: Subscribe to posts
br_FR: Koumanantiñ d'an Notennoù

en: Subscribe to topic
br_FR: Koumanantiñ d'an Danvez

en: Subscribed
br_FR: Koumanantet

en: Subscribed On
br_FR: Koumanantet war

en: Subscribed!
br_FR: Koumanantet !

en: Subscriber
br_FR: Koumananter

en: Subscribers
br_FR: Koumanaterien

en: Subscription
br_FR: Koumanant

en: Subscription Details
br_FR: Munudoù ar c'houmanant

en: Subscription Due
br_FR: Dleet eo ar c'houmanant

en: Subscription Stopped
br_FR: Paouezet zo bet gant ar c'houmanant

en: Subscriptions
br_FR: Koumanantoù

en: Subscriptions.
br_FR: Koumanantoù

en: Suggested
br_FR: Kinniget

en: Suggestions
br_FR: Alioù

en: Summary
br_FR: Diverradenn

en: Sun
br_FR: Sul

en: Sunday
br_FR: Sul

en: Sunset
br_FR: Kuzh-Heol

en: Sunset Medium
br_FR: Sunset krenn

en: Sunset Narrow
br_FR: Sunset strizh

en: Sunset Wide
br_FR: Sunset ledan

[ctx: Tab title]
en: All
br_FR: Holl

[ctx: Tab title]
en: Browse Popular
br_FR: Gwelout ar pezh a ra berzh

[ctx: Tab title]
en: By Location
br_FR: Dre lec'h

[ctx: Tab title]
en: By User
br_FR: Dre implijer

[ctx: Tab title]
en: My Feed
br_FR: Ma gwazh

[ctx: Tab title]
en: My Instagrams
br_FR: Ma Instagramoù

[ctx: Tab title]
en: To User
br_FR: D'an implijer

[ctx: Tab title]
en: With Hashtag
br_FR: Gant un hashtag

[ctx: Tab title]
en: With Tag
br_FR: Gant tagoù

en: Table cell properties
br_FR: Perzhioù kellig an daolenn

en: Tag
br_FR: tag

en: Tag Cloud
br_FR: Koumoulenn tagoù

en: Tag name
br_FR: Anv an tag

en: Tag not updated.
br_FR: An tag n'eo ket bet hizivaet

en: Tag updated.
br_FR: Tag hizivaet

en: Tagged
br_FR: Taget

en: Tagged %1$s
br_FR: Tagget %1$s

en: Tagline
br_FR: Linenn dag

en: Tagline (optional)
br_FR: Eilditl (diret)

en: Tags
br_FR: Tagoù

en: Tags & Categories
br_FR: Tagoù ha rannoù

en: Tags list
br_FR: Roll an tikedennoù

en: Tags list navigation
br_FR: Roll merdeiñ an tikedennoù

en: Tags:
br_FR: Tagoù :

en: Tags:
br_FR: Tikedennoù:

en: Tags: %1$s
br_FR: Tagoù: %1$s

en: Tags: %s
br_FR: Tagoù: %s

en: Take WordPress with you.
br_FR: Kasit WordPress ganeoc'h.

en: Tan
br_FR: Rouz

en: Target
br_FR: Davet

en: Tasmania
br_FR: Tazmania

en: Taxonomy names must be between 1 and 32 characters in length.
br_FR: Anv ar rummadoù a rank bezañ etre 1 ha 32 arouezenn hirder.

en: Taxonomy:
br_FR: Rummad:

en: Tech Dark Medium
br_FR: Tech Dark krenn

en: Tech Dark Narrow
br_FR: Tech Dark strizh

en: Tech Dark Wide
br_FR: Tech Dark ledan

en: Tech Grey Medium
br_FR: Tech Grey krenn

en: Tech Grey Narrow
br_FR: Tech Grey strizh

en: Tech Grey Wide
br_FR: Tech Grey ledan

en: Tech Light Medium
br_FR: Tech Light krenn

en: Tech Light Narrow
br_FR: Tech Light strizh

en: Tech Light Wide
br_FR: Tech Light ledan

en: Term ID is shared between multiple taxonomies
br_FR: ID an termen a zo rannet gant meur a rummad.

en: Term meta cannot be added to terms that are shared between taxonomies.
br_FR: An termen meta n'hall ket bezañ ouzhpennet d'an termenoù rannet etre ar rummadoù.

en: Text
br_FR: Testenn

en: Text & Image Links
br_FR: Liammoù Testenn & Skeudenn

en: Text Color
br_FR: Liv an destenn

en: Text Direction
br_FR: Tu an destenn

en: Text Layout & Font
br_FR: Doare ha polis an destenn

en: Text Link
br_FR: Liamm Testenn

en: Text color
br_FR: Liv an destenn

en: Text only
br_FR: Testenn hepken

en: Thank You
br_FR: Ho trugarekaat

en: Thank you for flying with %s, a better way to blog.
br_FR: Trugarez deoc'h da grouiñ gant %s, ur blogiñ eus ar c'hentañ

en: Thank you for using %s to better communicate with your audience. We are proud to be part of your business.
br_FR: Trugare deoc'h da impli %s evit kehentiñ gwelloc'h gant ho lennerien. Loc'h a zo ennomp o sikour gant ho stal.

en: Thank you for using %s to secure your site. We are proud to be part of your business.
br_FR: Trugarez deoc'h da implij ur %s da wareziñ ho lec'hienn. Loc'h a zo ennomp o sikour gant ho stal.

en: Thank you for using %s!
br_FR: Trugarez deoc'h da implij %s

en: Thank you for using both Akismet & Vaultpress to secure your site
br_FR: Trugarez deoc'h da impli Aksimet koulz ha Vaultpress da wareziñ ho lec'hienn

en: Thank you for using both Akismet & Vaultpress to secure your site.
br_FR: Trugarez deoc'h evit hoc'h implij a Vaultpress hag Aksimet evit surentez ho lec'hiennoù

en: Thank you for your purchase!
br_FR: Trugarez evit ho prenadenn !

en: Thanks!
br_FR: Trugarez !

en: That username is already activated.
br_FR: Gweredekaet eo an anv-implijer-se c'hoazh.

en: That's %d countries in all!
br_FR: Da lavaret eo %d en holl !

en: That's about %d pictures per month.
br_FR: Se zo mui-pe-vui %d luc'hskeudenn ar miz.

en: That's about %d pictures per week.
br_FR: Se zo mui-pe-vui %d luc'hskeudenn ar sizhun.

en: The "%s" theme is not a valid parent theme.
br_FR: An neuz "%s" n'eo ket un neuz kar reizh.

en: The &#8220;slug&#8221; is the URL-friendly version of the name. It is usually all lowercase and contains only letters, numbers, and hyphens.
br_FR: Ar "slug" a zo an doare he-URL eus an anv. Peurliesañ e vez gant lizherennoù bihan ha gant lizherennoù, siffroù ha tiredoù hepken.

en: The Jetpack Team
br_FR: Skipailh Jetpack

en: The SSL certificate for the host could not be verified.
br_FR: N'haller ket gwiriekaat an testeni SSL evit an ostiz.

en: The URL to the admin area
br_FR: URL ar vaezienn verañ

en: The attachment MIME type.
br_FR: Rizh MIME ar genstagadenn.

en: The attachment description.
br_FR: Deskrivadur ar pezh stag.

en: The best place to ask a question related to WordPress.com.
br_FR: Ar gwellañ lec'h da c'houlenn tra pe dra a-zivout WordPress.com

en: The big day is here.
br_FR: Errue emañ an devezh bras !

en: The constant %1$s <strong>is deprecated</strong>. Use the boolean constant %2$s in %3$s to enable a subdomain configuration. Use %4$s to check whether a subdomain configuration is enabled.
br_FR: <strong>Diamzeret</strong> eo an digemm %1$s. Grit gant an digemm boulean %2$s e %3$s evit gweredekaat kefluniadur un isdomani. Implijit %4$s evit gwiriekaat m'eo gweredekaet kefluniadur un isdomani.

en: The description is not prominent by default; however, some themes may show it.
br_FR: An diskrivadur ne vez ket diskouezet peurliesañ, hogen graet e vez gant temoù zo.

en: The email could not be sent.
br_FR: Ne c'hall ket ar postel bezañ kaset.

en: The first argument of a filter must always be sent and should be returned by the webhook, with modification.
br_FR: Rankout a ra arguzenn gentañ ur sil bezañ kaset hag adkaset en-dro gant ar webhigenn, gant kemmoù.

en: The following formatting shortcuts are replaced when pressing Enter. Press Escape or the Undo button to undo.
br_FR: Ar berradennoù furmadiñ da heul a zo amsavet en ur bouezañ war "Enankañ". Pouezit war an afelloù "Achap" pe "Dizober" evit dizober.

en: The following values do not describe a valid date: month %1$s, day %2$s.
br_FR: An talvoudoù da heul ne zeskrivont ket un deiziad reizh: miz %1$s, devezh %2$s.

en: The handler for the route is invalid
br_FR: Didalvoudek eo an dornataour evit an hent-mañ.

en: The handler for the route is invalid.
br_FR: Didalvoudek eo an dornataour evit an hent-mañ.

en: The homepage poll has been set.
br_FR: Lakaaet eo bet sontadeg ar bajenn-stur

en: The menu name %s conflicts with another menu name. Please try another.
br_FR: Un enebiezh zo etre anv al lañser %s hag un anv lañser all. Klaskit unan all, mar plij.

en: The name is how it appears on your site.
br_FR: An anv a zo an doare ma vo gwelet war ho lec'hienn.

en: The next group of formatting shortcuts are applied as you type or when you insert them around plain text in the same paragraph. Press Escape or the Undo button to undo.
br_FR: Arloet eo ar strollad berradennoù furmadiñ da heul pa vizskrivit pe pa enlakait anezho tro-dro d'un destenn blaen en hevelep rannbennad.Pouezit war Achap pe war an afell "Dizober" evit dizober.

en: The nickname for the user.
br_FR: Lesanv an arvarer.

en: The parent term ID.
br_FR: ID an termen kar.

en: The post cannot be deleted.
br_FR: N'haller ket dilemel ar pennad-mañ.

en: The requested theme does not exist.
br_FR: N'eus ket eus an dodenn azgoulennet.

en: The search results will be updated as you type.
br_FR: Hizivaet e vo disoc'hoù an enklask a feur ma vizskrivit.

en: The site is already active.
br_FR: Oberiant eo al lec'hienn endeo.

en: The term cannot be deleted.
br_FR: Ne c'hall ket an termen bezañ dilamet.

en: The timezone you have entered is not valid. Please select a valid timezone.
br_FR: Didalvoudek eo ar gwerzhid-eur enanket ganeoc'h. Diuzit ur gwerzhid-eur talvoudek.

en: The title for the object.
br_FR: Titl an elfenn.

en: The title for the status.
br_FR: An titl evit ar statud.

en: The title for the taxonomy.
br_FR: Titl evit ar rummouriezh.

en: The uploaded file was only partially uploaded.
br_FR: Ar fichennaoueg usgarger n'eo bet usgarget nemet un tamm anezhañ

en: The user cannot be deleted.
br_FR: Ne c'hall ket an arvarer bezañ dilamet.

en: Theme Details
br_FR: Munudoù an dodenn

en: Theme Options
br_FR: Arventennoù an tem

[ctx: Theme starter content]
en: 123 Main Street
br_FR: 123 Straed Veur

[ctx: Theme starter content]
en: About
br_FR: Diwar-benn

[ctx: Theme starter content]
en: About This Site
br_FR: Diwar-benn al load-mañ

[ctx: Theme starter content]
en: Address
br_FR: Chomlec'h

[ctx: Theme starter content]
en: Archives
br_FR: Dielloù

[ctx: Theme starter content]
en: Calendar
br_FR: Deiziadur

[ctx: Theme starter content]
en: Categories
br_FR: Rummadoù

[ctx: Theme starter content]
en: Contact
br_FR: Darempred

[ctx: Theme starter content]
en: Email
br_FR: Postel

[ctx: Theme starter content]
en: Find Us
br_FR: Kavout ac'hanomp

[ctx: Theme starter content]
en: Home
br_FR: Degemer

[ctx: Theme starter content]
en: Hours
br_FR: Eurioù

[ctx: Theme starter content]
en: News
br_FR: Keleier

[ctx: Theme starter content]
en: Recent Comments
br_FR: Evezhiadennoù nevesañ

[ctx: Theme starter content]
en: Recent Posts
br_FR: Notennoù nevesañ

[ctx: Theme starter content]
en: Saturday &amp; Sunday: 11:00AM&ndash;3:00PM
br_FR: Da Sadorn &amp; ha da Sul: 11:00&ndash;3:00g.k.

[ctx: Theme starter content]
en: Search
br_FR: Klask

[ctx: Theme starter content]
en: This may be a good place to introduce yourself and your site or include some credits.
br_FR: Al lec'h mat e vefe evit lavaret piv oc'h ha lakaat anv ho load pe ur c'hred bennak.

en: Theme: %1$s.
br_FR: Tem: %1$s.

en: Themes
br_FR: Temoù

en: There are comments in moderation.
br_FR: Bez ez eus evezhiadennoù war c'hortoz

en: There are no options for this widget.
br_FR: N'eus dibarzh ebet evit ar widjed-mañ.

en: There does not seem to be any new mail.
br_FR: War a hañval n'eus postel nevez ebet.

en: There has been an error cropping your image.
br_FR: Ur fazi zo bet en ur grennañ ho skeudenn.

en: There is no excerpt because this is a protected post.
br_FR: N'eus diveradenn ebet peogwir ez eus un notenn warezet eus homañ

en: There was an unknown error.
br_FR: Ur fazi dianav zo bet.

en: These posts on your site got the most traffic.
br_FR: AN notennoù-mañ war ho lec'hienn o deus bet ar muiañ a weloù.

en: Thinking Female Medium
br_FR: Thinking Female krenn

en: Thinking Female Narrow
br_FR: Thinking Female strizh

en: Thinking Female Wide
br_FR: Thinking Female ledan

en: Thinking Male Medium
br_FR: Thinking Male krenn

en: Thinking Male Narrow
br_FR: Thinking Male strizh

en: Thinking Male Wide
br_FR: Thinking Male ledan

en: This Site
br_FR: Al lec'hienn-mañ

en: This Week
br_FR: Ar sizhun-mañ

en: This address is used for admin purposes, like new user notification.
br_FR: Ar chomlec'h-mañ a dalvezo evit abegoù merañ, evel kemennoù implijerien nevez.

en: This category already exists.
br_FR: Bez' ez eus dija eus ar rummad-mañ.

en: This comment is already approved.
br_FR: Kadarnaet eo bet an evezhiadenn-se endeo.

en: This comment is currently approved.
br_FR: Kadarnaet eo an evezhiadenn-mañ evit-mare.

en: This comment is in the Trash. Please move it out of the Trash if you want to edit it.
br_FR: Emañ an evezhiadenn-mañ el lastez. Tennit anezhi diouzh al lastez ma fell deoc'h he c'hemmañ, mar plij ganeoc'h.

en: This content is password protected. To view it please enter your password below:
br_FR: Gwarezet eo an endalc'hadenn-mañ gant ur ger-tremen. D'e welet, lakait ho ker-tremen amañ-dindan

en: This entry was posted in %1$s and tagged %2$s. Bookmark the <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalink</a>.
br_FR: Embannet eo bet an notenn-mañ e %1$s ha taget %2$s. Lakaat ur sined war ar <a href="%3$s" title="Peurliamm war-zu %4$s" rel="bookmark">peurliamm</a>.

en: This entry was posted in %1$s. Bookmark the <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalink</a>.
br_FR: Embannet eo bet an notenn-mañ e %1$s. Lakaat ur sined war ar <a href="%3$s" title="Peurliamm war-zu %4$s" rel="bookmark">peurliamm</a>.

en: This feature requires inline frames. You have iframes disabled or your browser does not support them.
br_FR: Frammoù enkorfet a zo azgoulennet gant ar c'heweriuster-mañ. Diweredekaet eo an iframes pe n'eo ket skoret gant ho merdeer.

en: This file is empty. Please try another.
br_FR: Ar restr-mañ a zo goullo. Klaskit gant unan all marplij.

en: This file is not an image. Please try another.
br_FR: Ar restr-mañ n'eo ket ur skeudenn. Klaskit unan all.

en: This is a demo of what your rating widget will look like
br_FR: Ur skouer eus penaos e vo ho widget eo:

en: This is a reminder that your subscription is due to be renewed on %s and a charge will be made on the card detailed below.
br_FR: Adkas a reomp da soñj deoc'h e vo adnevezet ho koumanant d'ar %s hag e vo dleekaet ar gartenn amañ-dindan.

en: This is the rating ID used in comments
br_FR: Setu an ID priziañ implijet en evezhiadennoù

en: This is the rating ID used in pages
br_FR: Setu an ID priziañ implijet er pajennoù

en: This is the rating ID used in posts
br_FR: Setu an ID priziañ implijet en notennoù

en: This picture will show whenever you leave a comment. Click to customize it.
br_FR: Diskouezet e vo ar skeudenn-mañ seul taol ma vo graet un evezhiadenn ganeoc'h. Klikit d'he fersonelaat.

en: This post is password protected. Enter the password to view any comments.
br_FR: Gwarezet eo an notenn-mañ gant ur ger-tremen. Lakait ar ger tremen evit gwelet an evezhiadennoù.

en: This post is password protected. Enter the password to view comments.
br_FR: Gw<arezet eo kement-mañ gant ur ger-tremen. Ebarzhit ar ger-tremen a-benn gwelet an evezhiadennoù.

en: This post is password protected. You must visit the website and enter the password to continue reading.
br_FR: Gwarezet eo an notenn-mañ gant ur ger-tremen. Ret eo deoc'h gweladenniñ al lec'hienn ha lakaat ar ger-tremen a-benn kenderc'hel da lenn.

en: This site has been archived or suspended.
br_FR: Danevellet pe paouezet eo bet al lec'hienn-mañ.

en: This site has not been activated yet. If you are having problems activating your site, please contact %s.
br_FR: N'eo ket bet gweredekaet al load-mañ c'hoazh. M'ho peus diaesterioù evit gweredekaat ho load, kit e darempred gant %s.

en: This site is private.
br_FR: Ul lec'hienn brevez eo homañ.

en: This taxonomy is not hierarchical.
br_FR: N'eo ket urzhazel ar rummad

en: This video doesn&#8217;t exist
br_FR: Ar video se n'eus ket anezhañ

en: This was in response to %s:
br_FR: Sed a zo bet respontet da %s :

en: This week
br_FR: Ar sizhunvezh-mañ

en: This widget requires JavaScript.
br_FR: Ezhomm en eus ar Widget-mañ eus JavaScript

en: This will be shown when someone hovers over the link in the blogroll, or optionally below the link.
br_FR: Diskouezet e vo se pa dremen unan bennak war al liamm er blogroll, pe dindan al liamm hervez an tem.

en: Three Columns
br_FR: Teir C'holonenn

en: Thu
br_FR: Yaou

en: Thumbnail
br_FR: Skeudennig

en: Thumbnail Settings
br_FR: Arventennoù ar skeudennig

en: Thumbnail Width
br_FR: Ledander ar velvenn

en: Thumbnail size
br_FR: Ment ar skeudennig

en: Thursday
br_FR: Yaou

[ctx: Thursday initial]
en: T
br_FR: M

en: Time Format
br_FR: Stumm an eur

en: Time Slider
br_FR: Riklell amzer

[ctx: TinyMCE]
en: Blocks
br_FR: Bloc'hadoù

[ctx: TinyMCE]
en: Formats
br_FR: Stummoù

[ctx: TinyMCE]
en: Headings
br_FR: Pennoù

[ctx: TinyMCE menu]
en: Edit
br_FR: Kemmañ

[ctx: TinyMCE menu]
en: File
br_FR: Restr

[ctx: TinyMCE menu]
en: Format
br_FR: Stumm

[ctx: TinyMCE menu]
en: Insert
br_FR: Enlakaat

[ctx: TinyMCE menu]
en: Table
br_FR: Taolenn

[ctx: TinyMCE menu]
en: Tools
br_FR: Ostilhoù

[ctx: TinyMCE menu]
en: View
br_FR: Gwel

en: Title
br_FR: Titl

en: Title (optional):
br_FR: Titl (diret):

en: Title:
br_FR: Titl:

en: To
br_FR: Da

en: To accept this invitation you will need to:
br_FR: A-benn kadarnaat ar bedadenn e vo ret deoc'h:

en: To reset your password, visit the following address:
br_FR: Evit adderaouekaat ho ker-tremen, kit er chomlec'h da-heul:

en: To set your password, visit the following address:
br_FR: Evit dibab ho ker-tremen, gweladennit ar chomlec'h da heul:

en: Today
br_FR: Hiziv

en: Tokyo
br_FR: Tokio

en: Toolbar
br_FR: Barrenn-ostilhoù

en: Toolbar Toggle
br_FR: Lemm-lakaat ar varenn-ostilh

en: Tools
br_FR: Ostilhoù

en: Top
br_FR: D'al laez

en: Top Clicks
br_FR: Klikoù uhelañ

en: Top Clicks are calculated from 48-72 hours of stats. They take a while to change.
br_FR: Jedet eo ar c'hlikoù uhelañ bep 48-72 eurvezh stadeg. Ur mare a lakaont da cheñch.

en: Top Left
br_FR: Laez a-gleiz

en: Top Posts
br_FR: Notennoù Uhelañ

en: Top Posts & Pages
br_FR: Notennoù & Pajennoù Uhelañ

en: Top Posts &amp; Pages
br_FR: Notennoù & Pajennoù uhelañ

en: Top Posts for %1$s days ending %2$s
br_FR: Notennoù Uhelañ evit %1$s devezh oc'h echuiñ %2$s

en: Top Posts for %1$s days ending %2$s (Summarized)
br_FR: Notennoù Uhelañ evit %1$s devezh oc'h echuiñ %2$s (Diverret)

en: Top Posts for %s
br_FR: Notennoù Uhelañ evit %s

en: Top Rated
br_FR: Priziet uhelañ

en: Top Right
br_FR: Laez a-zehou

en: Top Searches
br_FR: Klaskoù uhelañ

en: Top country: %l | Top countries: %l
br_FR[0]: Bro bennañ : %l
br_FR[1]: Broioù pennañ : %l

en: Top left
br_FR: Laez a-gleiz

en: Top right
br_FR: Laez a-zehou

en: Topic
br_FR: Sujed

en: Topics
br_FR: Dodennoù

en: Total
br_FR: Hollad

en: Total comments:
br_FR: Hollad an evezhiadennoù:

en: Total views of posts on your blog
br_FR: Hollad gweloù notennoù ho plog

en: Total views referred by links to your blog
br_FR: Hollad ar gweloù bet a-drugarez d'al liammoù war-zu ho plog

en: Total: %s
br_FR: Hollad %s

en: Totals
br_FR: Holladoù

en: Totals.
br_FR: Holladoù

en: Trackback excerpt:
br_FR: Diveradenn an trackback:

en: Tracks (subtitles, captions, descriptions, chapters, or metadata)
br_FR: Loabroù (istitloù, alc'hwez, deskrivadurioù, chabistroù pe metaroadennoù)

en: Transfer blog
br_FR: Treuzkas ar blog

[ctx: Translate this to be the equivalent of English Translators in your language for the credits page Translators section]
en: Translators
br_FR: Troerien

en: Translation Updates
br_FR: Nevesadurioù an droidigezh

en: Trash
br_FR: Lastez

en: Try different keywords.
br_FR: Klaskit gant gerioù-alc'hwez all

en: Try looking in the monthly archives. %1$s
br_FR: Klaskit sellet en dielloù miziek. %1$s

en: Try more general keywords.
br_FR: Klaskit gant gerioù-alc'hwez boutinoc'h

en: Tue
br_FR: Meu

en: Tuesday
br_FR: Meurzh

[ctx: Tuesday initial]
en: T
br_FR: Y

en: Twice Daily
br_FR: Div wech dre zevezh

en: Twitter Updates
br_FR: Hizivadennoù Twitter

en: Two Columns
br_FR: Div golonenn

en: Type
br_FR: Doare

en: Type:
br_FR: Doare :

en: URL of the term.
br_FR: URL an termen

en: URL of the user.
br_FR: URL an arvarer.

en: URLs to show:
br_FR: URL-où da ziskouez:

en: Unable to create a new list.
br_FR: N'eus ket bet tu da grouiñ ul listenn nevez

en: Unable to retrieve the error message from MySQL
br_FR: N'haller ket adkavout ar gemennadenn fazi a-berzh MySQL

en: Unapprove
br_FR: Di-gadarnaat

en: Unapprove this comment
br_FR: Di-gadarnaat an evezhiadenn-mañ

en: Unapproved
br_FR: Digadarnaet

en: Unblock
br_FR: Distankañ

en: Uncategorized
br_FR: Dirummad

en: Under %s
br_FR: Dindan %s

en: Underline
br_FR: Islinennet

en: Undo
br_FR: dizober

en: Unfiltered
br_FR: Disil

en: Unfollow
br_FR: Paouez da heuliañ

en: Unfollowing...
br_FR: O paouez da heuliañ...

en: Unique identifier for the object.
br_FR: Anaouder unel an elfenn.

en: Unique identifier for the term.
br_FR: Naoudi unel evit an termen.

en: United Kingdom
br_FR: ar Rouantelezh Unanet

en: United States
br_FR: ar Stadoù Unanet

en: Universal
br_FR: Hollvedel

en: Unknown Feed
br_FR: Gwazh dianv

en: Unknown error.
br_FR: Fazi dianav.

en: Unmute
br_FR: Gweredekaat ar son

en: Unpublished
br_FR: Diembann

[ctx: Unread notifications]
en: Unread
br_FR: Dilenn

en: Unregistering a built-in post type is not allowed
br_FR: N'eo ket aotreet divarilhañ un doare pennad enkorfet

en: Unregistering a built-in taxonomy is not allowed.
br_FR: N'eo ket aotreet divarilhañ ur rummad enkorfet

en: Unsubscribe
br_FR: Digoumanantiñ

en: Untitled
br_FR: Diditl

en: Untitled Post
br_FR: Notenn dianv

en: Untrash
br_FR: Tennañ eus al lastez

en: Update
br_FR: Hizivaat

en: Update %s now
br_FR: Nevesaat %s bremañ

en: Update Category
br_FR: Nevesaat Rummad

en: Update Link Category
br_FR: Hizivaat rummad an ereoù

en: Update Now
br_FR: Nevesaat bremañ

en: Update Tag
br_FR: Hizivaat an tag

en: Update audio playlist
br_FR: Nevesaat ar rollseniñ aodio

en: Update available
br_FR: Un hizivadenn a zo

en: Update failed
br_FR: C'hwitet war an nevesaat.

en: Update options
br_FR: Hizivaat an dibarzhioù

en: Update to %s
br_FR: Hizivaat da %s

en: Update to version %(version)s
br_FR: Hizivaat d'an doare %(version)s

en: Update your profile, personal settings, and more
br_FR: Hizivait ho profil, hoc'h arventennoù bersonel, hag ouzhpenn

en: Updated
br_FR: Hizivaet

en: Updated Primary Blog.
br_FR: Hizivaet eo bet ar blog pennañ

en: Updated:
br_FR: Hizivaet:

en: Updating comment status failed.
br_FR: Fazi en ur hizivaat statud an evezhiadenn.

en: Upgrade
br_FR: Gwellaat

en: Upgrade cancelled and refunded
br_FR: Gwellaenn nullet ha restaolet he c'houst

en: Upgrades
br_FR: Gwellaennoù

en: Upload
br_FR: Usgargañ

en: Upload failed.
br_FR: C'hwitet eo an uskargañ.

en: Upload files
br_FR: Pellgas restroù

en: Upload stopped.
br_FR: Usgargañ harzet.

en: Upload your video in %1$s format and minimize its file size for best results. Your theme recommends dimensions of %2$s pixels.
br_FR: Pellgasit ho video er mentrezh %1$s ha digreskit ment ar restr evit kaout disoc'hoù gwelloc'h. Erbedet eo kaout ur ment a %2$s a bikselioù gant na neuz.

en: Uploaded Images
br_FR: Skeudennoù enporzhiet

en: Uploaded on:
br_FR: Uskarget e:

en: Uploaded to this page
br_FR: Pellgaset d'ar bajenn-mañ

[ctx: Uploader: Drop files here - or - Select Files]
en: or
br_FR: pe:

en: Uploading Files
br_FR: War usgargañ...

en: Uploading...
br_FR: Oc'h usgargañ...

en: Use %s instead if you do not want the value echoed.
br_FR: Implijit %s e plas ma ne fell ket deoc'h kaout an talvoud skrammet.

en: Use %s instead.
br_FR: Implijit %s e plas.

en: Use Left/Right Arrow keys to advance one second, Up/Down arrows to advance ten seconds.
br_FR: Grit gant ar biroù kleiz/dehou evit mont war-raok eus un eilenn hag ar biroù sevel/diskenn evit mont war-raok eus dek eilenn.

en: Use Up/Down Arrow keys to increase or decrease volume.
br_FR: Grit gant ar biroù sevel/diskenn evit kreskiñ pe digreskiñ an ampled.

en: Use a new credit card
br_FR: Implijout ur gartenn-gred nevez

en: Use an existing post as a template.
br_FR: Implij un notenn a zo anezhi dija evel skouer

en: Use the %s filter instead.
br_FR: Ober gant ar sil %s e plas

en: User %s added
br_FR: An implijer %s zo bet ouzhpennet

en: User Dashboard: %s
br_FR: Taolenn-stur an implijer.ez: %s

[ctx: User Field]
en: Description
br_FR: Taolennadur

[ctx: User Field]
en: Display Name
br_FR: Diskouez an anv

[ctx: User Field]
en: Email
br_FR: Postel

[ctx: User Field]
en: First Name
br_FR: Anv-bihan

[ctx: User Field]
en: Last Name
br_FR: Anv-familh

[ctx: User Field]
en: Login
br_FR: Kennaskañ

en: User is already following your site.
br_FR: Emañ an implijer oc'h heuliañ ho lec'hienn dija

en: User not found
br_FR: N'eo ket bet kavet an implijer

en: User not found.
br_FR: N'eo ket bet kavet an implijer

[ctx: User role]
en: Author
br_FR: Aozer

[ctx: User role]
en: Subscriber
br_FR: Koumananter

en: User updated.
br_FR: Implijer hizivaet

en: Username
br_FR: Anv-implijer

en: Username may not be longer than 60 characters.
br_FR: Ne dle ket an anv-implijer bezañ mui eget 60 arouezenn ennañ.

en: Username.
br_FR: Anv-implijer

en: Username:
br_FR: Anv-implijer :

en: Username: %s
br_FR: Anv-implijer: %s

en: Usernames can only contain lowercase letters (a-z) and numbers.
br_FR: Lizherennoù bihan ha sifroù hepken a c'hall mont d'ober anvioù-implijer.

en: Usernames must be at least 4 characters.
br_FR: Ret eo d'an anv-implijer bezañ 4 arouezenn ennañ d'an nebeutañ

en: Users
br_FR: Implijerien

en: Users list
br_FR: Roll an implijerien

en: Users must be registered and logged in to comment
br_FR: An implijerien a rank bezañ enrollet ha kevreet a-benn reiñ evezhiadennoù

en: Valid
br_FR: Reizh

en: Vatican
br_FR: Vatikan

en: Version
br_FR: Stumm

en: Vertical space
br_FR: Spas a-serzh

en: Video Details
br_FR: Munudoù ar Video

en: Video Embeds
br_FR: Enbarzhiañ video

en: Video Name
br_FR: Anv ar video

en: Video Player
br_FR: Lenner Video

en: Video is paused.
br_FR: A-sav emañ ar video.

en: Video is playing.
br_FR: O c'hoari emañ ar video.

en: Video player
br_FR: Mekanik-da-sellet-ouzh-videoioù

en: Video title
br_FR: Titl ar video

en: Videos
br_FR: Video-où

en: View
br_FR: Gwelout

en: View %(title)s
br_FR: Gwelout %(title)s

en: View %s
br_FR: Gwelout %s

en: View &#8220;%s&#8221;
br_FR: Gwelout &#8220;%s&#8221;

en: View All
br_FR: Gwelout an holl

en: View Archive
br_FR: Gwelout an dielloù

en: View Category
br_FR: Gwelout ar rummad

en: View Comment
br_FR: Gwelout an evezhiadenn

en: View Mobile Site
br_FR: Gwelout al lec'hienn hezoug

en: View Page
br_FR: Gwelout ar bajenn

en: View Poll
br_FR: Gwelout ar sontadeg

en: View Post
br_FR: Gwelout an notenn

en: View Posts
br_FR: Gwelout ar pennadoù

en: View Receipt
br_FR: Gwelout ar fakturenn

en: View Results
br_FR: Gwelout an disoc'hoù

en: View Site
br_FR: Gwelout al lec'hienn

en: View Subscribers
br_FR: Gwelet ar goumananterien

en: View Tag
br_FR: Gwelout an tag

en: View Trash
br_FR: Gwelout al Lastez

en: View a list of your sites and access their dashboards
br_FR: Gwelit ul listennad eus ho lec'hiennoù hag o zaolennoù-labour

en: View all
br_FR: Gwelout pep-tra

en: View all drafts
br_FR: Gwelet an holl vrouilhedoù

en: View all posts by %s
br_FR: Gwelout an holl notennoù gant %s

en: View all posts in %s
br_FR: Gwelout an holl notennoù e %s

en: View comment history
br_FR: Gwelout roll istor an evezhiadennoù

en: View details
br_FR: Gwelout dre ar munud

en: View more comments
br_FR: Gwelet muioc'h a evezhiadennoù

en: View page
br_FR: Gwelet ar bajenn

en: View post
br_FR: Gwelout an notenn

en: View receipt
br_FR: Gwelout ar fakturenn

en: View this comment
br_FR: Gwelet an evezhiadenn-mañ

en: View your cart:
br_FR: Gwelout ho paner :

en: Viewer
br_FR: Gwelour

en: Views
br_FR: Gweloù

en: Views by Country
br_FR: Gweloù dre vro

en: Views per day
br_FR: Gweloù dre zevezh

en: Views per month
br_FR: Gweloù dre viz

en: Views per week
br_FR: Gweloù dre sizhunvezh

en: Views/Post
br_FR: Gweloù/notenn

en: Virgin
br_FR: Inizi Gwerc'h

en: Visibility:
br_FR: Gwel:

en: Visible
br_FR: War-wel

en: Visit %s&#8217;s website
br_FR: Gweladenniñ lec'hienn(où) web %s

en: Visit Blog
br_FR: Gwelit ar blog

en: Visit Site
br_FR: Gweladenniñ al lec'hienn

en: Visitor | Visitors
br_FR[0]: Lenner
br_FR[1]: Lenner

en: Volume Slider
br_FR: Riklell ampled

en: Votes
br_FR: Votadennoù

en: Want less email?
br_FR: Nebeutoc'h a bosteloù a fell deoc'h resev ?

en: Want more referrers? Try <a href="http://en.support.wordpress.com/comments/">commenting on other blogs</a>!
br_FR: Muioc'h a gaserien afell deoc'h ? Klaskit <a href="http://en.support.wordpress.com/comments/">ober evezhiadennoù war vlogoù all</a>!

en: Warning | Warnings
br_FR[0]: Diwall

en: Warning: the link has been inserted but may have errors. Please test it.
br_FR: Diwallit: enlakaet eo bet an ere met gallout a ra enderc'hel fazioù. Amprouit anezhañ.

en: Warsaw
br_FR: Varsovia

en: WebHooks
br_FR: WebHigennoù

en: Webhooks
br_FR: Webhigennoù

en: Website
br_FR: Lec'hienn

en: Websites
br_FR: Lec'hiennoù

en: Wed
br_FR: Mer

en: Wednesday
br_FR: Merc'her

[ctx: Wednesday initial]
en: W
br_FR: M

en: Week
br_FR: Sizhun

en: Week Starts On
br_FR: Kregiñ a ra ar sizhun gant

en: Weekly Views
br_FR: Gweloù dre sizhunvezh

en: Weeks
br_FR: Sizhunvezhioù

en: Welcome
br_FR: Donemat

en: Welcome to WordPress.com
br_FR: Donemat war WordPress.com

en: Welcome to WordPress.com!
br_FR: Done mat war WordPress.com !

en: Welcome to your Dashboard!
br_FR: Donemat war ho taolenn-labour !

en: West
br_FR: Kornog

en: What do I do now?
br_FR: Petra zo d'ober bremañ?

en: What size photos would you like to display?
br_FR: Luc'hskeudennoù a beseurt ment a fell deoc'h diskouez ?

en: What&#8217;s on your mind?
br_FR: Petra zo war ho spered ?

en: What's Hot
br_FR: Tomm-tomm ken na zev !

en: What's a Gravatar?
br_FR: Petra eo ur Gravatar ?

en: When in reorder mode, additional controls to reorder widgets will be available in the widgets list above.
br_FR: Er mod adurzhiañ e c'hallit implijout reoliadurioù ouzhpenn evit adurzhiañ widjetoù e roll ar widjetoù a-us.

en: Whether or not the post type should have children.
br_FR: Divizit hag-eñ e rank an doare pennad kaout bugale.

en: Whether the excerpt is protected with a password.
br_FR: M'eo gwarezet an tañva gant ur ger-tremen

en: Which language will you be blogging in?
br_FR: E peseurt yezh e plogoc'h ?

en: White
br_FR: Gwenn

en: Whitehorse
br_FR: Marc'hgwenn

en: Wide
br_FR: Ledan

en: Widget moved down
br_FR: Widjet dilec'hiet war-du an traoñ

en: Widget moved up
br_FR: Dilec'hiet ar widjed davet an nec'h

en: Widget title:
br_FR: Titl ar Widget:

en: Widgets
br_FR: Widget-où

en: Widgets are independent sections of content that can be placed into widgetized areas provided by your theme (commonly called sidebars).
br_FR: Lodennoù endalc'had dizalc'h eo ar widjetoù. Gallout a reont bezañ lec'hiet r maeziennoù kinniget gant ho neuz (anvet "barrennoù-kostez" peurvuiañ).

en: Width
br_FR: Ledander

en: Width 150px, the narrow style is good for sidebars etc.
br_FR: Ledander 150px, mat eo ar stil strizh evit ar barennoù-kostez, h.a.

en: Width: 300px, the medium style is good for general use.
br_FR: Ledander: 300px, mat eo ar stil krenn evit an implijoù boaz.

en: Width: 630px, the wide style is good for blog posts.
br_FR: Ledander: 630px, mat eo ar stil ledan evit notennoù.

en: With 1 comment | With %s comments
br_FR[0]: Gant 1 evezhiadenn
br_FR[1]: Gant %s evezhiadenn

en: Word count: %s
br_FR: Niver a c'herioù : %s

en: WordPress %1$s running %2$s theme.
br_FR: WordPress %1$s gant an tem %2$s.

en: WordPress Address (URL)
br_FR: Chomlec'h WordPress (URL)

en: WordPress Embed
br_FR: Enkorfadur Wordpress

en: WordPress Post by Email
br_FR: Notenn WordPress dre bostel

en: WordPress database error:
br_FR: Fazi e diaz-roadennoù WordPress:

en: WordPress hook type
br_FR: Doare an higenn WordPress

en: WordPress.com Announcement
br_FR: Kemennadennoù WordPress

en: WordPress.com Logo
br_FR: Logo WordPress.com

en: WordPress.com News
br_FR: Keleier WordPress.com

en: WordPress.com Search
br_FR: Klask WordPress.com

en: WordPress.com running %2$s theme.
br_FR: WordPress.com gant an tem %2$s.

[ctx: Wordpress.com is also available in lang]
en: %1$s is also available in %2$s
br_FR: %1$s a zo anezhañ e %2$s ivez

en: Words:
br_FR: Gerioù :

en: Words: %s
br_FR: Niver a c'herioù: %s

en: Working Female Medium
br_FR: Working Female krenn

en: Working Female Narrow
br_FR: Working Female strizh

en: Working Female Wide
br_FR: Working Female ledan

en: Working Male
br_FR: Par labourer

en: Working Male Medium
br_FR: Working Male krenn

en: Working Male Narrow
br_FR: Working Male strizh

en: Working Male Wide
br_FR: Working Male ledan

en: Would you like to create one?
br_FR: Daoust ha fellout a ra deoc'h krouiñ unan ?

en: Wrapper color
br_FR: Liv ar golo

en: Writing
br_FR: Skrivañ

en: Writing Helper
br_FR: Skoazell evit ar Skrivañ

en: XML Error: %1$s at line %2$s
br_FR: Fazi XML: %1$s el linenn %2$s

en: Y/m/d
br_FR: B/m/d

en: Year
br_FR: Bloaz

en: Years
br_FR: Bloavezhioù

en: Yellow
br_FR: Melen

en: Yes, I want to be subscribed
br_FR: Ya, fellout a ra din bezañ koumanantet

en: Yes, take me to my profile page
br_FR: Ya, kasit ac'hanon d'am fajenn-profil

en: Yesterday
br_FR: Dec'h

en: You May Like
br_FR: Marteze e plijo deoc'h

en: You and %s other people like this
br_FR: Plijout a ra se deoc'h ha da %s a dud

en: You and %s other person like this
br_FR: Plijout a ra se deoc'h ha da %s a dud.

en: You are about to approve the following comment:
br_FR: Emaoc'h o vont da gadarnaat an evezhiadenn da-heul:

en: You are about to delete the following comment:
br_FR: Emaoc'h o vont da ziverkañ an evezhiadenn da-heul:

en: You are about to delete this link '%s'
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
br_FR: Emaoc'h o vont da ziverkañ al liamm-mañ '%s'
    'Nullañ' a-benn paouez, 'OK' a-benn diverkañ

en: You are about to delete this theme '%s'
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
br_FR: Emaoc'h o vont da ziverkañ an tem '%s'
    'Nullañ' da baouez, 'OK' da genderc'hel.

en: You are about to delete your subscription to comments for "%s". Please confirm this below.
br_FR: Emaoc'h o vont da lakaat un termen d'ho koumanant d'an evezhiadennoù evit "%s". Kadarnait an dra-mañ a-is mar plij.

en: You are about to leave the blog %s and will no longer be able to write posts there.
br_FR: Emaoc'h o vont da guitaat ar blog %s, ha n'helloc'h mui skrivañ notennoù aze.

en: You are about to mark the following comment as spam:
br_FR: Emaoc'h o vont da verkañ an evezhiadenn da-heul evel spam:

en: You are about to move the following comment to the Trash:
br_FR: Emaoc'h o vont da gas an evezhiadenn da-heul d'al lastez:

en: You are about to trash these items.
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
br_FR: Emaoc'h o vont da lakaat an elfennoù-mañ er boubellenn.
    'Nullañ' evit distreiñ, 'Mat eo' evit diverkañ.

en: You are already following that blog
br_FR: Heuliañ a rit ar blog-mañ c'hoazh

en: You are already subscribed
br_FR: Koumanantet oc'h dija.

en: You are commenting using your %s account.
br_FR: Emaoc'h oc'h ober un evezhiadenn gant ho kont %s

en: You are currently browsing the %1$s blog archives for %2$s.
br_FR: Emaoc'h o merdeiñ diell ar blog %1$s evit %2$s.

en: You are currently browsing the %1$s blog archives for the day %2$s.
br_FR: Emaoc'h o follennata dielloù %1$s blog an deiz %2$s.

en: You are currently browsing the %1$s blog archives for the year %2$s.
br_FR:  Emaoc'h o merdeiñ diell ar blog %1$s evit ar bloavezh %2$s.

en: You are currently browsing the %s blog archives.
br_FR: Emaoc'h o follennata dielloù ar blog-mañ: %s.

en: You are customizing %s
br_FR: Emaoc' o personelaat %s

en: You are logged into WordPress.com as <strong>%1$s</strong>. To switch accounts, <a href="%2$s">log out</a>.
br_FR: Kevreet oc'h ouzh WordPress.com evel <strong>%1$s</strong>. A-benn cheñch kont, <a href="%2$s">digevreit</a>.

en: You are not allowed to close this poll.
br_FR: N'och ket aotreet da serriñ ar sontadeg-mañ.

en: You are not allowed to delete this poll.
br_FR: N'oc'h ket aotreet da ziverkañ ar sontadeg-mañ

en: You are not allowed to edit this poll.
br_FR: N'och ket aotreet da gemmañ ar sontadeg-mañ.

en: You are not allowed to open this poll.
br_FR: N'och ket aotreet da zigeriñ ar sontadeg-mañ.

en: You are not currently logged in.
br_FR: N'oc'h ket kennasket evit c'hoazh.

en: You are not subscribed to "%s".
br_FR: N'oc'h ket koumanantet da "%s".

en: You are now logged out.
br_FR: Digenasket oc'h bremañ.

en: You are posting comments too quickly. Slow down.
br_FR: Re vuan e rit evezhiadennoù. Gorrekoc'h, alato !

en: You are subscribed to the following blogs:
br_FR: Koumanantet oc'h d'ar blogañ da-heul:

en: You can  view your billing history or cancel your purchase on each service below.
br_FR: Gellout a rit gwelout istor ho fakturenniñ pe nullañ ho prenadenn evit pep servij amañ-dindan

en: You can also <a href="%s">modify the interface language</a> in your profile.
br_FR: Gellout a rit<a href="%s">cheñch yezh an etrefas</a> en ho profil.

en: You can also moderate the comment from this screen using the Status box, where you can also change the timestamp of the comment.
br_FR: Gallout a rit ivez luskañ an evezhiadenn adalek ar skramm-mañ en ur implijout Boest ar statudoù, e lec'h ma c'heller cheñch merk amzer ho evezhiadenn.

en: You can edit the information left in a comment if needed. This is often useful when you notice that a commenter has made a typographical error.
br_FR: Gallout a rit aozañ an titouroù bet lezet en un evezhiadenn ma vez ezhomm. Talvoudus eo pa fell deoc'h reizhañ fazioù reizhskrivañ.

en: You can modify your Gravatar from your <a href="/wp-admin/profile.php">profile page</a>.
br_FR: Gellout a rit cheñch ho Kravatar diwar ho <a href="/wp-admin/profile.php">pajenn brofil</a>.

en: You can see all pingbacks on this post here:
br_FR: Gellout a rit gwelet all bingbackoù an notenn-mañ aze:

en: You can see all trackbacks on this post here:
br_FR: Gellout a rit gwelet an holl drackback-où evit an notenn-mañ amañ:

en: You can view your billing history or cancel your purchase on each service below.
br_FR: Gellout a rit gwelout istor ho fakturenniñ pe nullañ ho prenadenn evit pep servij amañ-dindan.

en: You commented on:
br_FR: Un evezhiadenn hoc'h eus graet war :

en: You don't have any drafts.
br_FR: N'hoc'h eus brouilhed ebet

en: You have attempted to queue too many files.
br_FR: Klasket ho peus lakaat re a restroù el lost.

en: You have been added to <strong>%s</strong>
br_FR: Ouzhpennet oc'h bet da <strong>%s</strong>

en: You have been invited to subscribe to comments on the post "%s". Please confirm your subscription below to start receiving updates by email.
br_FR: Pedet oc'h bet da goumanantiñ d'an evezhiadennoù a denn ouzh an notenn %s". Kadarnait ho koumanant a-is a-benn resev hizivadennoù dre bostel mar plij.

en: You have logged in successfully.
br_FR: Kevreet ho peus gant berzh.

en: You have purchased this product permanently. There is no subscription to renew
br_FR: Prenet ho peus ar produ-mañ da viken. N'eus koumannt ebet da reneveziñ

en: You have requested to stop receiving email notifications from %s.
br_FR: Goulennet ho peus paouez da resevout nevezentizoù dre postel a-berzh %s.

en: You might want to go see what they're up to! Perhaps you will like their blog as much as they liked your comment!
br_FR: Gellout a rafed mont da welet penaos emañ kont ganto. Marteze e plijo o blog deoc'h kement ha int hoc'h evezhiadenn !

en: You must be <a href="%s">logged in</a> to post a comment.
br_FR: Ret eo deoc'h bezañ <a href="%s">luget</a> a-benn ober un evezhiadenn.

en: You must include at least 2 answers
br_FR: Ret eo deoc'h lakaat 2 repont d'an nebeutañ

en: You must select at least one field to send.
br_FR: Rankout a rit dibab ur vaezienn da gas d'an nebeutañ.

en: You've recently used this password. Try something new.
br_FR: Graet hoc'h eus gant ar ger-tremen-mañ n'eus ket pell zo. Klaskit un dra nevez.

en: YouTube URL
br_FR: URL YouTube

en: Your Blogging Home
br_FR: Ho tegemer Blogiñ

en: Your Facebook account is now confirmed. Publish away!
br_FR: Kadarnaet eo ho kont Facebook. Embannit, avat !

en: Your Name
br_FR: Hoc'h anv

en: Your Sites
br_FR: Ho lec'hiennoù

en: Your blog does not currently have any published posts.
br_FR: N'eus notenn ebet embannet war ho plog evit ar mare.

en: Your blogroll
br_FR: Ho roll blogoù

en: Your browser is out of date!
br_FR: Dispredet eo ho merdeer !

en: Your card used at %s is expiring
br_FR: Ho kartenn implijet war %s a zo o vont da fall

en: Your comment is awaiting moderation.
br_FR: Emañ hoc'h evezhiadenn o c'hortoz bezañ kadarnaet.

en: Your comment is in moderation.
br_FR: War c'hortoz emañ hoc'h evezhiadenn

en: Your comment was approved.
br_FR: Kadarnaet eo bet ho kemennadenn.

en: Your email address has not been updated yet. Please check your inbox at %s for a confirmation email.
br_FR: N'eo ket bet hizivaet ho postel c'hoazh. Gwiriekait ho poest-postel war %s evit ar postel gwiriekaat.

en: Your email address will not be published.
br_FR: Ne vo ket embannet ho chomlec'h postel.

en: Your latest posts
br_FR: Ho notennoù diwezhañ

en: Your password can be saved.
br_FR: Tu a zo daa savetieñ ho ker-tremen

en: Your password has been reset.
br_FR: Adderaouekaet eo bet ho ker-tremen

en: Your password is too short. Please pick a password that has at least 6 characters.
br_FR: Re verr eo ho ker-tremen. Dibabit ur ger-tremen 6 arouezenn ennañ d'an nebeutañ.

en: Your password is too weak: Looks like you're including easy to guess information about yourself. Try something a little more unique.
br_FR: Re wan eo ho ker-tremen : ennañ ez eus titouroù re aes da zivinout diwar ho penn. Kalskit lakaat un dra dibaroc'h.

en: Your search did not match any blog posts. Whoa.
br_FR: Ho klask n'en deus kaset notenn ebet. Opala !

en: Your session has expired. Please log in to continue where you left off.
br_FR: Diamzeret eo hoc'h estez. Kennaskit en-dro evit kenderc'hel d'al lec'h m'ho peus kuitaet.

en: Your site&#8217;s most recent Posts.
br_FR: Pennadoù nevesañ ho lec'hienn.

en: Your subscription will stop on %s because we could not take a recurring payment from your credit card.
br_FR: Ehanet e vo ho koumanant d'an %s dre ma n'hon eus ket gallet kemer ur paeamañ reoliek diwar ho kartenn.

en: Your theme supports one menu. Select which menu you would like to use.
br_FR: Ul lañser hepken ar c'hallit lakaat en dodenn-mañ. Diuzit al lañser a fell deoc'h ober gantañ.

en: Zero length file, deleting
br_FR: Fichennaoueg mentet zero, war ziverkañ

en: [%1$s] %2$s liked one of your comments
br_FR: [%1$s] %2$s en deus plijet hoc'h evezhiadenn dezhañ pe dezhi

en: [%1$s] Comment: "%2$s"
br_FR: [%1$s] Evezhiadenn : "%2$s"

en: [%1$s] Please moderate: "%2$s"
br_FR: [%1$s] habaskait, mar plij: "%2$s"

en: [%s] Password Changed
br_FR: [%s] Ger-tremen kemmet

en: [%s] Password Reset
br_FR: ger- tremen [%s] adderaouekaet

en: [%s] Your username and password
br_FR: [%s] Hoc'h anv-implijer hag ho ker-tremen

en: [-] Collapse
br_FR: [-] Bihanaat

en: [None]
br_FR: [hini ebet]

en: [Pending]
br_FR: [O c'hortoz]

en: [Subscribe] Your Subscriptions
br_FR: [Koumanantiñ] Ho Koumanantoù

en: [WordPress.com] Import failed
br_FR: [WordPress.com] C'hwitet eo bet an enporzhiañ

en: [WordPress.com] Import successful
br_FR: Enporzhiet ervat e [WordPress.com]

en: [WordPress.com] Tumblr Import successful
br_FR: [WordPress.com] Enbarzhet eo bet ho Tumblr

en: [WordPress.com] Upload space limit reached
br_FR: [WordPress.com] Tizhet eo bet bevenn ar plas usgargañ

en: [edit]
br_FR: [Kemmañ]

en: a couple of minutes
br_FR: un nebeud munutennoù

[ctx: abbreviation of minute]
en: a min
br_FR: ur vununtenn

[ctx: abbreviation of minutes]
en: %d mins
br_FR: %d mun

en: acquaintance
br_FR: anavezet

en: action
br_FR: ober

[ctx: add new from admin bar]
en: Link
br_FR: Liamm

[ctx: add new from admin bar]
en: User
br_FR: Implijer

[ctx: added on {creation_date}]
en: added on %s
br_FR: Ouzhpennet d'an(r) %s

[ctx: admin bar menu group label]
en: New
br_FR: Nevez

[ctx: admin color scheme]
en: Blue
br_FR: Glas

[ctx: admin color scheme]
en: Coffee
br_FR: Kafe

[ctx: admin color scheme]
en: Default
br_FR: Dre ziouer

[ctx: admin color scheme]
en: Ocean
br_FR: Meurvor

[ctx: admin color scheme]
en: Sunrise
br_FR: Sav-heol

en: all
br_FR: holl

[ctx: an error: this page could not be found]
en: Not Found
br_FR: N'eo ket bet kavet

en: and
br_FR: ha

en: and many more not listed here
br_FR: Ha kalz re all n'emaint ket lakaet amañ

en: another web address of mine
br_FR: unan eus ma chomlec'hioù all

en: application
br_FR: Arload

en: at
br_FR: e

[ctx: auto preload]
en: Auto
br_FR: Emgefre

en: by
br_FR: gant

en: by %s
br_FR: gant %s

en: center bottom
br_FR: kreiz traoñ

en: child
br_FR: bugel

en: close tags
br_FR: Serriñ tikedennoù

en: co-resident
br_FR: kenannezer

en: co-worker
br_FR: kenlabourer

en: colleague
br_FR: keneil

[ctx: column name]
en: Comment
br_FR: Evezhiadenn

[ctx: column name]
en: Date
br_FR: Deiziad

[ctx: column name]
en: File
br_FR: Restr

[ctx: column name]
en: In Response To
br_FR: O Respont Da

[ctx: column name]
en: Title
br_FR: Titl

[ctx: comment]
en: Approve
br_FR: Kadarnaat

[ctx: comment]
en: Mark as spam
br_FR: Merkañ evel Spam

[ctx: comment]
en: Not Spam
br_FR: N'eo ket ur Spam

[ctx: comment]
en: Not spam
br_FR: N'eo ket ur Spam

[ctx: comment]
en: Trash
br_FR: Lastez

[ctx: comment]
en: Unapprove
br_FR: Di-gadarnaat

[ctx: comment]
en: Unspam
br_FR: Dispamiñ

[ctx: comment]
en: Untrash
br_FR: Dilasteziñ

[ctx: comment status]
en: Approved
br_FR: Darbennet

[ctx: comment status]
en: Spam
br_FR: Lastez

[ctx: comment status]
en: Trash
br_FR: Kest

en: commented on
br_FR: en deus lakaet un evezhiadenn diwar-benn

en: comments
br_FR: evezhiadennoù

en: compose new post
br_FR: Krouiñ un notenn nevez

en: contact
br_FR: darempred

en: copy and paste this shortcode into your post
br_FR: eilit ha pegit ar berrc'hod-mañ en ho notenn

en: crush
br_FR: amourouz

[ctx: custom headers]
en: Previously uploaded
br_FR: Usgarget a-raok

[ctx: custom headers]
en: Suggested
br_FR: Kinniget

en: date
br_FR: Deiziad

en: day
br_FR: devezh

en: days
br_FR: devezhioù

[ctx: default site language]
en: Site Default
br_FR: Load dre ziouer

en: development
br_FR: Diorroiñ

en: domain
br_FR: domani

en: eCommerce
br_FR: eGenwerzh

en: edit
br_FR: kemmañ

[ctx: editor button]
en: Left to right
br_FR: Eus a-gleiz da zehoù

[ctx: editor button]
en: Right to left
br_FR: Eus a-zehoù da gleiz

en: education
br_FR: Deskadurezh

en: email or username
br_FR: postel pe anv-implijer

[ctx: event]
en: Add New
br_FR: Ouzhpennañ

en: family
br_FR: familh

en: filter
br_FR: silañ

[ctx: find/replace]
en: Find
br_FR: Kavout

[ctx: find/replace]
en: Next
br_FR: War-lerc'h

[ctx: find/replace]
en: Prev
br_FR: Kent

[ctx: find/replace]
en: Replace
br_FR: Erlec'hiañ

[ctx: find/replace]
en: Replace all
br_FR: Kemmañ an holl

[ctx: find/replace]
en: Replace with
br_FR: Kemm da

[ctx: find/replace]
en: Whole words
br_FR: Gerioù a-bezh

en: first page
br_FR: Pajenn gentañ

en: friend
br_FR: mignon

en: friendship
br_FR: mignoniezh

[ctx: genitive]
en: April
br_FR: Ebrel

[ctx: genitive]
en: August
br_FR: Eost

[ctx: genitive]
en: December
br_FR: Kerzu

[ctx: genitive]
en: February
br_FR: C'hwevrer

[ctx: genitive]
en: January
br_FR: Genver

[ctx: genitive]
en: July
br_FR: Gouere

[ctx: genitive]
en: June
br_FR: Mezheven

[ctx: genitive]
en: March
br_FR: Meurzh

[ctx: genitive]
en: May
br_FR: Mae

[ctx: genitive]
en: November
br_FR: Du

[ctx: genitive]
en: October
br_FR: Here

[ctx: genitive]
en: September
br_FR: Gwengolo

en: geographical
br_FR: douaroniezh

[ctx: go back (like the back button in a browser)]
en: Back
br_FR: War-gil

en: go to top
br_FR: mont d'al laez

en: h
br_FR: e

en: hidden
br_FR: kuzh

en: hide
br_FR: kuzhat

en: home
br_FR: er gêr

[ctx: horizontal table cell alignment]
en: H Align
br_FR: Steudañ a blomm

en: hours
br_FR: eurvezh

en: html_lang_attribute
br_FR: br

en: identity
br_FR: Identelezh

en: in
br_FR: e

[ctx: in {category/tag name}]
en: In "%s"
br_FR: E-barzh "%s"

en: index
br_FR: Meneger

[ctx: keyring]
en: Delete
br_FR: Diverkañ

en: kin
br_FR: kar

en: l, F j, Y
br_FR: l, j F Y

[ctx: label]
en: Search for:
br_FR: Klask :

[ctx: label for custom color]
en: Custom...
br_FR: Diouzh an dibab

[ctx: label for hide controls button without length constraints]
en: Hide Controls
br_FR: Kuzhat ar reoladurioù

[ctx: label for hide controls button without length constraints]
en: Show Controls
br_FR: Diskwel ar reoladurioù

en: last page
br_FR: Pajenn diwezhañ

[ctx: latest blog posts]
en: Latest
br_FR: Diwezhañ

en: left top
br_FR: laez kleiz

[ctx: link]
en: Add New
br_FR: Ouzhpennañ

en: link color
br_FR: Liv al liammoù

[ctx: link name]
en: Name
br_FR: Anv

[ctx: list style]
en: Circle
br_FR: Kelc'h

[ctx: list style]
en: Default
br_FR: Dre ziouer

[ctx: list style]
en: Disc
br_FR: Pladenn

[ctx: list style]
en: Square
br_FR: Karrez

en: login
br_FR: lugañ

[ctx: media item]
en: Edit
br_FR: Kemmañ

en: menu
br_FR: Lañser

[ctx: menu]
en: (Currently set to: %s)
br_FR: (Lakaet da: %s=

[ctx: menu]
en: Edit
br_FR: Kemmañ

[ctx: menu]
en: Use new menu
br_FR: Implij ul lañser nevez

[ctx: menu location]
en: (Current: %s)
br_FR: (Bremanel: %s)

en: met
br_FR: kejet

[ctx: meta name]
en: Name
br_FR: Anv

en: minutes
br_FR: munutenn

[ctx: momentjs format string (lastDay)]
en: [Yesterday at] LT
br_FR: [Dec'h da] LT

[ctx: momentjs format string (lastWeek)]
en: [Last] dddd [at] LT
br_FR: dddd [diwezhañ da] LT

[ctx: momentjs format string (nextDay)]
en: [Tomorrow at] LT
br_FR: [Warc'hoazh da] LT

[ctx: momentjs format string (nextWeek)]
en: dddd [at] LT
br_FR: dddd [da] LT

[ctx: momentjs format string (sameDay)]
en: [Today at] LT
br_FR: [Hiziv da] LT

en: month
br_FR: mizvezh

en: moved to the Trash.
br_FR: kaset d'al lastez

en: muse
br_FR: awen

[ctx: nav menu home label]
en: Home
br_FR: Degemer

en: neighbor
br_FR: amezeg

[ctx: next set of posts]
en: Next
br_FR: Da heul

en: none
br_FR: hini ebet

[ctx: noun]
en: Comment
br_FR: Evezhiadenn

[ctx: noun]
en: Post
br_FR: Notenn

[ctx: noun]
en: Trash
br_FR: Lastez

[ctx: noun]
en: View | Views
br_FR[0]: Gwel
br_FR[1]: Gwel

[ctx: noun]
en: Views
br_FR: Gweloù

[ctx: noun: a single notification]
en: Note
br_FR: Kemennadenn

en: number_format_decimal_point
br_FR: .

en: number_format_thousands_sep
br_FR: ,

en: on
br_FR: war

en: one hour | %1$s hours
br_FR[0]: un eurvezh
br_FR[1]: %1$s eurvezh

en: one hour and %2$s minutes | %1$s hours and %2$s minutes
br_FR[0]: un eurvezh ha %2$s munutenn
br_FR[1]: %1$s eurvezh ah %2$s munutenn

en: one minute | %s minutes
br_FR[0]: %s vunutenn
br_FR[1]: %s v/munutenn

en: options
br_FR: Dibarzhioù

en: or
br_FR: pe

en: page | pages
br_FR[0]: pajenn

[ctx: page]
en: Add New
br_FR: Ouzhpennañ

en: pages
br_FR: pajenn

[ctx: paging]
en: %1$s of %2$s
br_FR: %1$s war %2$s

en: parent
br_FR: kar

en: password
br_FR: Ger-tremen

[ctx: password mismatch]
en: Mismatch
br_FR: Digenglotus

[ctx: password strength]
en: Medium
br_FR: Krenn

[ctx: password strength]
en: Password strength unknown
br_FR: Kreñvder ar ger-tremen dianav

[ctx: password strength]
en: Strong
br_FR: Kreñv

[ctx: password strength]
en: Very weak
br_FR: Gwan-tre

[ctx: password strength]
en: Weak
br_FR: Gwan

en: pending review
br_FR: o c'hortoz bezañ kadarnaet

en: per day
br_FR: dre zevezh

en: per year
br_FR: dre vloavezh

[ctx: person who did an action]
en: You
br_FR: Ganeoc'h-c'hwi

en: physical
br_FR: gwirvoud

[ctx: placeholder]
en: Search &hellip;
br_FR: Klask&hellip;

[ctx: plugin]
en: Activate %s
br_FR: Gweredekaat %s

[ctx: plugin status]
en: Active
br_FR: Gweredekaet

en: pm
br_FR: g.m.

[ctx: post]
en: Add New
br_FR: Ouzhpennañ

[ctx: post format]
en: Format
br_FR: Stumm

[ctx: post format archive title]
en: Audio
br_FR: Heglev

[ctx: post format archive title]
en: Chats
br_FR: Kaozeadennoù

[ctx: post format archive title]
en: Images
br_FR: Skeudennoù

[ctx: post format archive title]
en: Links
br_FR: Liammoù

[ctx: post format archive title]
en: Quotes
br_FR: Arroudennoù

[ctx: post format archive title]
en: Videos
br_FR: Videoioù

[ctx: post password form]
en: Enter
br_FR: Mont-tre

[ctx: post status]
en: Draft
br_FR: Brouilhed

[ctx: post status]
en: Pending
br_FR: A-istribilh

[ctx: post status]
en: Private
br_FR: Prevez

[ctx: post status]
en: Published
br_FR: Embannet

[ctx: post status]
en: Scheduled
br_FR: Rakluniet

[ctx: post status]
en: Trash
br_FR: Lastez

[ctx: post title for posts with no title]
en: Untitled
br_FR: Diditl

[ctx: post type general name]
en: Pages
br_FR: Pajennoù

[ctx: post type general name]
en: Posts
br_FR: Notennoù

[ctx: post type singular name]
en: Page
br_FR: Pajenn

en: posted to WP.com:
br_FR: Embannet war WP.com :

en: posts
br_FR: notennoù

[ctx: posts]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
br_FR[0]: Holl <span class="count">(%s)</span>
br_FR[1]: Holl <span class="count">(%s)</span>

[ctx: posts]
en: Mine <span class="count">(%s)</span> | Mine <span class="count">(%s)</span>
br_FR[0]: Din-me <span class="count">(%s)</span>
br_FR[1]: Din-me <span class="count">(%s)</span>

[ctx: posts]
en: Sticky <span class="count">(%s)</span> | Sticky <span class="count">(%s)</span>
br_FR[0]: Peg <span class="count">(%s)</span>
br_FR[1]: Peg <span class="count">(%s)</span>

en: preview
br_FR: Rakwelet

[ctx: previewing a theme]
en: Preview
br_FR: Rakwelet

[ctx: previous set of posts]
en: Previous
br_FR: Kent

en: print
br_FR: moullañ

en: private
br_FR: prevez

en: professional
br_FR: labour

[ctx: purchase theme-name for one of your blogs]
en: Purchase %s for one of your blogs
br_FR: Prenañ %s evit unan eus ho plogoù

[ctx: purchasing a theme]
en: Purchase
br_FR: Prenañ

[ctx: recipe]
en: Time
br_FR: Eur

en: registration
br_FR: En em enrollañ

en: reply
br_FR: respont

[ctx: resolved/unresolved posts]
en: %s Posts (%d)
br_FR: %s notenn (%d)

[ctx: resolved/unresolved posts]
en: Posts Marked Done (%d)
br_FR: Notennoù merket graet (%d)

[ctx: resolved/unresolved posts]
en: Posts Marked To Do (%d)
br_FR: Notennoù merket da ober (%d)

en: romantic
br_FR: romantelezh

en: says
br_FR: a lavar

en: search
br_FR: klask

en: seconds
br_FR: eilenn

en: sent weekly
br_FR: kaset ur wezh ar sizhun

[ctx: settings screen]
en: General
br_FR: Pennañ

en: share
br_FR: rannañ

[ctx: share to]
en: Send to Kindle
br_FR: Kas d'ur C'hindle

en: show you what subscriptions you currently have
br_FR: diskouez ar c'houmanantoù oc'h eus evit poent

en: sibling
br_FR: breur/c'hoar

[ctx: site]
en: Mark as spam
br_FR: Merkañ evel spam

[ctx: site]
en: Not Spam
br_FR: Nann-spam

[ctx: site]
en: Not spam
br_FR: Nann-spam

[ctx: site]
en: Registered
br_FR: Enrollet

en: solid
br_FR: unvan

[ctx: spellcheck]
en: Finish
br_FR: Finlandeg

[ctx: spellcheck]
en: Ignore
br_FR: Lezel a-gostez

[ctx: spellcheck]
en: Ignore all
br_FR: Lezel an holl a-gostez

en: spouse
br_FR: pried

[ctx: stats referrer type]
en: Search Engines
br_FR: Luskerioù-klask

[ctx: submit button]
en: Search
br_FR: Klask

en: sweetheart
br_FR: karedig

[ctx: table body]
en: Body
br_FR: Korf

[ctx: table cell]
en: Cell
br_FR: Kael

[ctx: table cell alignment attribute]
en: None
br_FR: Hini ebet

[ctx: table footer]
en: Footer
br_FR: Troad

[ctx: table header]
en: Header
br_FR: Penn ar bajenn

[ctx: taxonomy general name]
en: Categories
br_FR: Rannoù

[ctx: taxonomy general name]
en: Tags
br_FR: Tagoù

[ctx: taxonomy singular name]
en: Tag
br_FR: Tikedenn

[ctx: term name]
en: Name
br_FR: Anv

en: text direction
br_FR: tu an destenn

[ctx: text for multiple new posts notification (2 new posts)]
en: new posts
br_FR: notenn nevez

[ctx: text for single new post notification (1 new post)]
en: new post
br_FR: Notenn nevez

en: the author
br_FR: An aozer

en: the past day
br_FR: an devezh tremenet

en: the past month
br_FR: ar mizvezh tremenet

en: the past quarter
br_FR: an trimiziad tremenet

en: the past week
br_FR: ar sizhunvezh tremenet

en: the past year
br_FR: warlene

[ctx: theme]
en: Activate %s
br_FR: Gweredekaat %s

[ctx: theme]
en: Active:
br_FR: War-implij :

[ctx: theme]
en: Change
br_FR: Cheñch

[ctx: theme author]
en: By %s
br_FR: Gant %s

[ctx: theme name]
en: Name
br_FR: Anv

[ctx: ticket price]
en: Free
br_FR: Digoust

[ctx: time ago]
en: %s ago
br_FR: abaoe %s

[ctx: time from now]
en: in %s
br_FR: a-benn %s

en: uncategorized
br_FR: Dirummad

[ctx: unit of time]
en: a few seconds
br_FR: un nebeud eilennoù

en: username
br_FR: anv-implijer

[ctx: verb]
en: Comment
br_FR: Ober un evezhiadenn

[ctx: verb]
en: Trash
br_FR: Poubelenniñ

[ctx: verb, imperative]
en: Comment
br_FR: Grit un evezhiadenn

[ctx: verb: imperative]
en: Follow
br_FR: Heuliañ

[ctx: verb: imperative]
en: Like
br_FR: Kavout plijus

[ctx: verb: imperative]
en: Undo
br_FR: Dizober

[ctx: verb; site]
en: Archive
br_FR: Dielloù

[ctx: vertical table cell alignment]
en: V Align
br_FR: Steudañ a-serzh

[ctx: video or audio]
en: Length
br_FR: Padelezh

en: view source
br_FR: gwelout ar vammenn

en: website
br_FR: Lec'hienn web

en: week
br_FR: sizhunvezh

en: wheel
br_FR: Rod

[ctx: widget]
en: Add
br_FR: Ouzhpennañ

[ctx: widgets]
en: %1$s on %2$s
br_FR: %1$s war %2$s

en: years
br_FR: a vloavezhioù

[ctx: you are following]
en: Following
br_FR: Oc'h heuliañ
