WordPress.com - en to ku_IQ translation catalogue (13652 entries)

en:  (%s ago)
ku_IQ:  (%s پێش)

en:  and
ku_IQ:  و

en:  says
ku_IQ:  دەڵێت

en: "%1$s" by %2$s.
ku_IQ: "%1$s" لەلایەن %2$s.

en: "%1$s" from %2$s by %3$s.
ku_IQ: "%1$s" لە %2$s لەلایەن %3$s.

en: "%1$s" from %2$s.
ku_IQ: "%1$s" لە %2$s.

en: "%1$s" in %2$s %3$s is not a hex or rgb string.
ku_IQ: "%1$s" لە %2$s %3$s hex یان زنجیرەنووسەی rgb نییە.

en: "%1$s" is not a supported wp_template_part area value and has been added as "%2$s".
ku_IQ: "%1$s" پشتگیریی نەکراوە بەهای ناوچەی wp_template_part زیادکراوە وەکو "%2$s".

en: "%1$s" script should not be enqueued together with the new widgets editor (%2$s or %3$s).
ku_IQ: نووسراوی "%1$s" نابێت پێکەوە ڕیزبکرێت لەگەڵ دەستکاریکەری نوێی ویجێت (%2$s یان %3$s).

en: "%1$s" style should not be enqueued together with the new widgets editor (%2$s or %3$s).
ku_IQ: شێوازی "%1$s" نابێت پێکەوە ڕیزبکرێت لەگەڵ دەستکاریکەری نوێی ویجێت (%2$s یان %3$s).

en: "%1$s" was removed from the cart. %2$s
ku_IQ: "%1$s" لابرا لە سەبەتەکە. %2$s

en: "%s" could not be saved. Please review, ensure it is a valid URL and try again.
ku_IQ: نەتوانرا "%s" پاشەکەوت بکرێت. تکایە پێداچوونەوەیەک بکە و دڵنیابەرەوە ناونیشانی ئینتەرنێتییەکی دروستە، پاشان هەوڵبدەرەوە.

en: "%s" has already been applied and cannot be used in conjunction with other coupons.
ku_IQ: "%s" پێشتر بەکاربراوە و ناکرێت لەگەڵ کۆبۆنی تردا بەهاوبەشیی بەکارببرێت.

en: "%s" in theme.json settings.color.duotone is not a hex or rgb string.
ku_IQ: "%s" لە theme.json settings.color.duotone زنجیرەنووسەی hex یان rgb نییە.

en: "%s" is already registered.
ku_IQ: "%s" پێشتر تۆمارکراوە.

en: "%s" is an invalid coupon code.
ku_IQ: "%s" کۆدی کۆبۆنێکی نادروستە.

en: "%s" shipping class cost
ku_IQ: تێچووی پۆلی گەیاندنی "%s"

en: "%s" tax rates
ku_IQ: "%s" نرخی باج(مالیات)

en: "From" address
ku_IQ: "لە" ناونیشانی

en: "From" name
ku_IQ: "لە" ناو

en: #%d (no title)
ku_IQ: #%d (بێ ناوونیشان)

en: #%s is an invalid image ID.
ku_IQ: ناسنامەی وێنەی #%s نادروستە.

en: #FunWooFact:
ku_IQ: #زانیاریی دەربارەی (Woo):

en: $store must be an instance of WP_Style_Engine_CSS_Rules_Store
ku_IQ: $store دەبێت نموونەبێت بۆ WP_Style_Engine_CSS_Rules_Store

en: % Comments
ku_IQ: %s لێدوان

en: %1$1sExplore our docs%2$2s for more information, or just get started!
ku_IQ: %1$1sبەڵگەنامەکانمان بخوێنەرەوە%2$2s بۆ زانیاریی زیاتر، یان ڕاستەوخۆ دەستپێبکە!

en: %1$d error found: %2$s when re-migrating order. Please review the error above. | %1$d errors found: %2$s when re-migrating orders. Please review the errors above.
ku_IQ[0]: %1$d هەڵە دۆزرایەوە: %2$s لە کاتی گواستنەوەی داواکاری. تکایە بە هەڵەکەدا بچۆرەوە.
ku_IQ[1]: %1$d هەڵە دۆزرایەوە: %2$s لە کاتی گواستنەوەی داواکاری. تکایە بە هەڵەکەدا بچۆرەوە.

en: %1$d error found: %2$s. Please review the error above. | %1$d errors found: %2$s. Please review the errors above.
ku_IQ[0]: %1$d هەڵە دۆزرایەوە: %2$s. تکایە پێداچوونەوە بۆ هەڵەکەی سەرەوە بکە.
ku_IQ[1]: %1$d هەڵە دۆزرایەوە: %2$s. تکایە پێداچوونەوە بۆ هەڵەکانی سەرەوە بکە.

en: %1$d item in cart, total price of %2$s | %1$d items in cart, total price of %2$s
ku_IQ[0]: %1$d کاڵا لە سەبەتە، کۆی گشتیی نرخ %2$s
ku_IQ[1]: %1$d کاڵا لە سەبەتە، کۆی گشتیی نرخ %2$s

en: %1$d order was synced in %2$d seconds. | %1$d orders were synced in %2$d seconds.
ku_IQ[0]: %1$d داواکاریی هاوکاتکرا لە %2$d چرکە.
ku_IQ[1]: %1$d داواکاریی هاوکاتکران لە %2$d چرکە.

en: %1$d order was verified in %2$d seconds. | %1$d orders were verified in %2$d seconds.
ku_IQ[0]: %1$d داواکاری سەلمێنرا لە %2$d چرکە.
ku_IQ[1]: %1$d داواکاری سەلمێنران لە %2$d چرکە.

en: %1$d out of 5
ku_IQ: %1$d لە 5

en: %1$d update functions completed. Database version is %2$s
ku_IQ: %1$d بەڕۆژکردنەوەی کردارەکان تەواو بوو. وەشانی بنکەدراوە بریتییە لە %2$s

en: %1$s #%2$s details
ku_IQ: %1$s وردەکارییەکانی #%2$s

en: %1$s %2$s %3$s %4$s Feed
ku_IQ: %1$s %2$s %3$s %4$s فێد

en: %1$s %2$s %3$s Category Feed
ku_IQ: Feed ـی هاوپۆلەکانی %1$s %2$s %3$s

en: %1$s %2$s %3$s Comments Feed
ku_IQ: Feed ـی لێدوانەکانی %1$s %2$s %3$s

en: %1$s %2$s %3$s Tag Feed
ku_IQ: Feed ـی تاگەکانی %1$s %2$s %3$s

en: %1$s %2$s Comments Feed
ku_IQ: Feed ـی لێدوانەکانی %1$s %2$s

en: %1$s %2$s Feed
ku_IQ: Feed ـی %1$s %2$s

en: %1$s %2$s Posts by %3$s Feed
ku_IQ: %1$s %2$s بابەت بە Feed ـی %3$s

en: %1$s %2$s Search Results for &#8220;%3$s&#8221; Feed
ku_IQ: ئەنجامەکانی گەڕانی %1$s %2$s بۆ Feed ـی &#8220;%3$s&#8221;

en: %1$s %2$s was deactivated due to incompatibility with WordPress %3$s, please upgrade to %1$s %4$s or later.
ku_IQ: %1$s %2$s ناچالاککرا بەهۆی نەگوونجانی لەگەڵ وۆردپرێسی %3$s, تکایە بەڕۆژکردنەوە بکە بۆ %1$s %4$s یان نوێتر.

en: %1$s %2$s was deactivated due to incompatibility with WordPress %3$s.
ku_IQ: %1$s %2$s ناچالاککرا بەهۆی نەگوونجانی لەگەڵ وۆردپرێسی %3$s.

en: %1$s %2$s, %3$s @ %4$s:%5$s
ku_IQ: %1$s %2$s, %3$s @ %4$s : %5$s

en: %1$s %2$s, %3$s ago (%4$s)
ku_IQ: %1$s %2$s, %3$s لەمەوپێش (%4$s)

en: %1$s %2$s, %3$s at %4$s:%5$s
ku_IQ: %1$s %2$s, %3$s @ %4$s : %5$s

en: %1$s %2$sUpdate WordPress to enable the new navigation%3$s
ku_IQ: %1$s %2$sوۆردپرێس بەڕۆژبکەرەوە بۆ چالاککردنی ڕێدۆزییە نوێیەکە%3$s

en: %1$s &lsaquo; %2$s &#8212; WordPress
ku_IQ: %1$s &lsaquo; %2$s &#8212; وۆردپرێس

en: %1$s (#%2$s)
ku_IQ: %1$s (%2$s)

en: %1$s (ID: %2$s)
ku_IQ: %1$s (ناسنامە: %2$s)

en: %1$s (since %2$s; %3$s)
ku_IQ: %1$s (لە %2$s; %3$s)

en: %1$s (since %2$s; no alternative available)
ku_IQ: %1$s (لەوکاتەوەی %2$s; هیچ جێگرەوەیەک بەردەست نیە )

en: %1$s (since %2$s; use %3$s instead)
ku_IQ: %1$s (لەوکاتەوەی %2$s; بەکاربێنە %3$s لە جیاتی)

en: %1$s (update to version %2$s is available)
ku_IQ: %1$s (بەڕۆژکردنەوە بۆ وەشانی %2$s بەردەستە)

en: %1$s - There is a newer version of WordPress available (%2$s)
ku_IQ: %1$s - وەشانێکی نوێی وۆردپرێس بەردەستە (%2$s)

[ctx: %1$s = blog name]
en: %1$s Sidebar
ku_IQ: %1$s سایدبار

en: %1$s Comment<span class="screen-reader-text"> on %2$s</span> | %1$s Comments<span class="screen-reader-text"> on %2$s</span>
ku_IQ[0]: %1$s لێدوان<span class="screen-reader-text"> لە %2$s</span>
ku_IQ[1]: %1$s لێدوان<span class="screen-reader-text"> لە %2$s</span>

en: %1$s MB (%2$s%%) Space Used
ku_IQ: %1$s مێگابایت (%2$s%%) بۆشایی بەکارهاتووە

en: %1$s The development of this feature is currently on hold.
ku_IQ: %1$s لە ئێستادا گەشەپێدانی ئەم تایبەتمەندییە وەستێنراوە.

en: %1$s This navigation will soon become unavailable while we make necessary improvements.
    			             If you turn it off now, you will not be able to turn it back on.
ku_IQ: %1$s ئەم ڕێدۆزییە بەم زووانە لادەبرێت چونکە سەرقاڵی نوێکردنەوە و باشترکردنین.
    			             ئاگاداربە ئەگەر ناچالاکی بکەیت، دواتر ناتوانیت چالاکی بکەیتەوە.

en: %1$s and %2$s
ku_IQ: %1$s و %2$s

en: %1$s at %2$s
ku_IQ: %1$s له‌ %2$s

en: %1$s at %2$s %3$s
ku_IQ: %1$s لە %2$s %3$s

en: %1$s by %2$s pixels
ku_IQ: %1$s بە %2$s پیکسڵ

en: %1$s by %2$s.
ku_IQ: %1$s لەلایەن %2$s.

en: %1$s changed the comment status to %2$s.
ku_IQ: %1$s بارودۆخی بۆچوون بە  %2$s گۆڕدرا.

en: %1$s class does not exist.
ku_IQ: پۆلی %1$s بوونی نییە.

en: %1$s could not be created: %2$s
ku_IQ: %1$s نەتوانرا دروست بکرێت: %2$s

en: %1$s could not be installed (%2$s). <a href="%3$s">Please install it manually by clicking here.</a>
ku_IQ: %1$s نەتوانرا دابمەزرێت (%2$s). <a href="%3$s">تکایە بەشێوەی دەستیی دایبمەزرێنە بەکرتە کردن لێرە.</a>

en: %1$s could not be served using the Force Download method. A redirect will be used instead.
ku_IQ: %1$s ڕاژە ناکرێت بە بەکارهێنانی داگرتن بەزۆر. ئاڕاستەکردنەوە بەکاردەبرێت.

en: %1$s could not be served using the X-Accel-Redirect/X-Sendfile method. A Force Download will be used instead.
ku_IQ: %1$s ڕاژە ناکرێت بەبەکارهێنانی شێوەی (X-Accel-Redirect/X-Sendfile). داگرتن بەزۆر بەکاردەبرێت.

en: %1$s does not match pattern %2$s.
ku_IQ: %1$s هاوشێوە نیە لەگەڵ نموونەی %2$s.

en: %1$s does not match the expected format. Reason: %2$s
ku_IQ: %1$s لەگەڵ فۆرماتی چاوەڕوانکراو ناگونجێت. هۆ: %2$s

en: %1$s ending in %2$s
ku_IQ: %1$s کۆتایی پێهاتوە لە %2$s

en: %1$s for %2$s item | %1$s for %2$s items
ku_IQ[0]: %1$s بۆ %2$s بەرهەم
ku_IQ[1]: %1$s بۆ %2$s بەرهەمەکان

en: %1$s has been removed from your cart because it has since been modified. You can add it back to your cart <a href="%2$s">here</a>.
ku_IQ: %1$s لە سەبەتەکەت سڕدرایەوە چونکە لەو کاتەوەی کە زیادت کردووە بۆ سەبەتەی کڕینەکەت، گۆڕانکاری تێدا کراوە. دەتوانیت لێرەوە زیادی بکەیتەوە بۆ ناو سەبەتەکەت: <a href="%2$s">here</a>

en: %1$s in %2$s on line %3$s
ku_IQ: %1$s لە %2$s لە هێڵی %3$s

en: %1$s is a required property of %2$s.
ku_IQ: %1$s تایبەتمەندیەکی پێویستە لە %2$s.

en: %1$s is deprecated. The callback from %2$s is used instead.
ku_IQ: %1$s کۆن بووە. بەشێوەی  %2$s بەکارهاتووە.

en: %1$s is deprecated. Use %2$s instead.
ku_IQ: %1$s ئیکسپایەربووە. دەتوانن لە  %2$s  سوودبگرن.

en: %1$s is low in stock. There are %2$d left.
ku_IQ: %1$s بڕەکەی کەمیکردووە لە کۆگا. تەنیا %2$d ماوە.

en: %1$s is not %2$s.
ku_IQ: %1$s %2$sنییە.

en: %1$s is not a valid %2$l.
ku_IQ: %1$s %2$l بڕوادار نییە.

en: %1$s is not a valid %2$s. Reason: %3$s
ku_IQ: %1$s %2$s بڕوادار نییە. هۆ: %3$s

en: %1$s is not of type %2$s.
ku_IQ: %1$s لە جۆری %2$s نییە.

en: %1$s is not one of %2$l.
ku_IQ: %1$s یەکێک نییە لە %2$l.

en: %1$s is not one of %2$s.
ku_IQ: %1$s ئەمە بەشێک نییە لە %2$s.

en: %1$s is not valid. Please enter one of the following: %2$s
ku_IQ: %1$s نادرووستە . تکایە یەکیک لە هەڵبژاردەکانی خوارەوە هەڵبژێرە %2$s

en: %1$s is proudly powered by %2$s
ku_IQ: %1$s پشت بەستوو بە %2$s

en: %1$s is set to %2$s. You won't be able to upload files on your site.
ku_IQ: %1$s دانراوە بۆ %2$s. ناتوانیت فایلەکان باربکەیت لەسەر ماڵپەرەکەت.

en: %1$s matches %2$l, but should match only one.
ku_IQ: %1$s هاوچەشنە %2$l, بەڵام پێویستە یەک دانە ی تر هاوتا بێت.

en: %1$s must be a multiple of %2$s.
ku_IQ: %1$s پێویستە چەند%2$s بێت.

en: %1$s must be at least %2$s character long. | %1$s must be at least %2$s characters long.
ku_IQ[0]: %1$s پێویستە بەلایەنی کەمەوە %2$s نووسە درێژ بێت.
ku_IQ[1]: %1$s پێویستە بەلایەنی کەمەوە %2$s نووسە درێژ بێت.

en: %1$s must be at most %2$s character long. | %1$s must be at most %2$s characters long.
ku_IQ[0]: %1$s پێویستە لە زۆربەی %2$s نووسە درێژ بێت.
ku_IQ[1]: %1$s پێویستە لە زۆربەی نووسەکانی %2$s درێژ بێت.

en: %1$s must be between %2$d (exclusive) and %3$d (exclusive)
ku_IQ: %1$s دەبێت لە نێوان  %2$d (دەرەوە) و %3$d (دەرەوە)

en: %1$s must be between %2$d (exclusive) and %3$d (inclusive)
ku_IQ: %1$s دەبێت لە نێوان %2$d (دەرەوە) و %3$d (پێکڤە)

en: %1$s must be between %2$d (inclusive) and %3$d (exclusive)
ku_IQ: %1$s دەبێت لە نێوان %2$d (پێکڤە) و %3$d (دەرەوە)

en: %1$s must be between %2$d (inclusive) and %3$d (inclusive)
ku_IQ: %1$s دەبێت لە نێوان %2$d (پێکەوە) لەگەڵ %3$d (پێکەوە)

en: %1$s must be greater than %2$d
ku_IQ: %1$s پێویستە گەورەتر بێت لە  %2$d

en: %1$s must be greater than or equal to %2$d
ku_IQ: %1$s پێویستە گەورەتر بێت یان هاوتابێت بە  %2$d

en: %1$s must be less than %2$d
ku_IQ: %1$s پێویستە کەمتر بێت لە  %2$d

en: %1$s must be less than or equal to %2$d
ku_IQ: %1$s پێویستە بچووکتر بێت لە یان یەکسان بێت بە %2$d

en: %1$s must contain at least %2$s item. | %1$s must contain at least %2$s items.
ku_IQ[0]: %1$s پێویستە بەلایەنی کەمەوە %2$s بڕگەی تێدابێت.
ku_IQ[1]: %1$s پێویستە بەلایەنی کەمەوە %2$s ئایتمی تێدابێت.

en: %1$s must contain at least %2$s property. | %1$s must contain at least %2$s properties.
ku_IQ[0]: %1$s پێویستە بەلایەنی کەمەوە %2$s تایبەتمەندی تێدابێت.
ku_IQ[1]: %1$s پێویستە بەلایەنی کەمەوە %2$s تایبەتمەندی تێدابێت.

en: %1$s must contain at most %2$s item. | %1$s must contain at most %2$s items.
ku_IQ[0]: %1$s پێویستە لە زۆربەی %2$s بڕگەی تێدا بێت.
ku_IQ[1]: %1$s پێویستە زۆرترین %2$s ئایتمی تێدا بێت.

en: %1$s must contain at most %2$s property. | %1$s must contain at most %2$s properties.
ku_IQ[0]: %1$s پێویستە زۆرترین تایبەتمەندی %2$s تێدابێت.
ku_IQ[1]: %1$s پێویستە زۆرترین تایبەتمەندی %2$s تێدابێت.

en: %1$s needs to be a %2$s object.
ku_IQ: %1$s پێویستە %2$s ئۆبجێکت بێت.

en: %1$s on %2$s
ku_IQ: %1$s له‌ %2$s

en: %1$s only accepts a non-empty path string, received %2$s.
ku_IQ: %1$s تەنیا زنجیرەنووسەی ڕێچکەیەک قبووڵ دەکات کە بەتاڵ نەبێت، %2$s ی وەرگرت.

en: %1$s or %2$s
ku_IQ: %1$s یان %2$s

en: %1$s rating based on %2$s rating | %1$s rating based on %2$s ratings
ku_IQ[0]: %2$s دەنگی هێناوە لە %1$s
ku_IQ[1]: %2$s دەنگی هێناوە لە %1$s

en: %1$s refunded %2$d order (%3$d item) | %1$s refunded %2$d orders (%3$d items)
ku_IQ[0]: %1$s پاره‌دراو %2$d داواکاری (%3$d برگه)
ku_IQ[1]: %1$s پاره‌دراو %2$d داواکاریه‌کان (%3$d برگه‌کان)

en: %1$s response to %2$s | %1$s responses to %2$s
ku_IQ[0]: %1$s وەڵام بۆ %2$s
ku_IQ[1]: %1$s وەڵام بۆ %2$s

en: %1$s review for %2$s | %1$s reviews for %2$s
ku_IQ[0]: %1$s بۆچوون بۆ %2$s
ku_IQ[1]: %1$s بۆچوونەکان بۆ %2$s

en: %1$s should be called inside the %2$s action.
ku_IQ: %1$s دەبێت بانگ بکرێت لەناو کرداری %2$s

en: %1$s should not be called before the %2$s, %3$s and %4$s actions have finished.
ku_IQ: %1$s نابێت بانگ بکرێت پێش ئەوەی کردارەکانی %2$s، %3$s و %4$s تەواوببن.

en: %1$s top seller this month (sold %2$d)
ku_IQ: %1$s باشترین فرۆشیاری ئەم مانگەیە (بڕی فرۆشتن %2$d)

en: %1$s value "%2$s" must be a valid URL or file reference.
ku_IQ: %1$s بەهای "%2$s" دەبێت ناونیشانی ئینتەرنێتییەکی دروست یان ژێدەری پەڕگە بێت.

en: %1$s via %2$s
ku_IQ: %1$s لەڕێگەی %2$s

en: %1$s was called but no order types were registered: it may have been called too early.
ku_IQ: %1$s بانگکرا بەڵام هیچ جۆرێکی داواکاریی تۆمارنەکراوە: ڕەنگە زوو بانگ کرابێت.

en: %1$s was called with an invalid event type "%2$s".
ku_IQ: %1$s بانگکرا لەگەڵ جۆرێکی نادروستی ڕووداو "%2$s".

en: %1$s was installed but could not be activated. <a href="%2$s">Please activate it manually by clicking here.</a>
ku_IQ: %1$s دامەزرا بەڵام نەتوانرا چالاک بکرێت. <a href="%2$s">تکایە بەشێوەی دەستیی چالاکی بکە بەکرتە کردن لێرە.</a>

en: %1$s, and %2$s
ku_IQ: %1$s لەگەڵ %2$s.

en: %1$s. Menu item %2$d of %3$d.
ku_IQ: %1$s. مەنوی دەستەواژە %2$d بۆ %3$d.

en: %1$s. Sub item number %2$d under %3$s.
ku_IQ: %1$s. ژێر بڕگەی ژمارە %2$d ژێر %3$s.

en: %1$s... (%2$s more)
ku_IQ: %1$s... (%2$s تریش)

en: %1$sCollect payments easily%2$s from your customers anywhere with our mobile app.
ku_IQ: %1$sبەئاسانیی پارە وەربگرە%2$s لە کڕیارانت لەگەڵ بەرنامە بەکاربەرییەکەمان.

en: %1$sManage the order%2$s with the app.
ku_IQ: %1$sبەڕێوەبردنی داواکارییەکە%2$s لەگەڵ بەرنامە بەکاربەرییەکە.

en: %1$sSell your product in multiple variations like size or color.%2$s Get started by adding options for the buyers to choose on the product page.
ku_IQ: %1$sبەرهەمەکانت بە چەندین گۆڕانکارییەوە بفرۆشە وەکو قەبارە و ڕەنگ.%2$sدەستپێبکە بە زیادکردنی هەڵبژاردەکان بۆ کڕیارانت تا بتوانن هەڵیبژێرن لە پەڕەی بەرهەمەکە.

en: %1$sView and manage%2$s
ku_IQ: بینینی %1$s و بەڕێوەبردنی %2$s

en: %d API key permanently revoked. | %d API keys permanently revoked.
ku_IQ[0]: %d کلیلی (API) بەشێوەیەکی هەمیشەیی هەڵوەشێنرایەوە.
ku_IQ[1]: %d کلیلی (API) بەشێوەیەکی هەمیشەیی هەڵوەشێنرانەوە.

en: %d Plugin Update | %d Plugin Updates
ku_IQ[0]: %d نوێکردنەوەى پێوەکراو
ku_IQ[1]: %d نوێکردنەوەى پێوەکراوەکان

en: %d Theme Update | %d Theme Updates
ku_IQ[0]: %d ڕووکار نوێکرایەوە
ku_IQ[1]: %d ڕووکار نوێکرانەوە

en: %d URL could not be updated. | %d URLs could not be updated.
ku_IQ[0]: نەتوانرا %d ناونیشانی ئینتەرنێتیی بەڕۆژبکرێتەوە.
ku_IQ[1]: نەتوانرا %d ناونیشانی ئینتەرنێتیی بەڕۆژبکرێنەوە.

en: %d WordPress Update
ku_IQ: %d نوێکردنەوەى وۆردپرێس

en: %d action deleted. | %d actions deleted.
ku_IQ[0]: %d کردار سڕایەوە.
ku_IQ[1]: %d کردار سڕایەوە.

en: %d approved directory URL deleted. | %d approved directory URLs deleted.
ku_IQ[0]: %d ناونیشانی ئینتەرنێتیی بوخچەی پەسەندکراو سڕایەوە.
ku_IQ[1]: %d ناونیشانی ئینتەرنێتیی بوخچەی پەسەندکراو سڕانەوە.

en: %d approved directory URL disabled. | %d approved directory URLs disabled.
ku_IQ[0]: %d ناونیشانی ئینتەرنێتیی بوخچەی پەسەندکراو ناچالاککرا.
ku_IQ[1]: %d ناونیشانی ئینتەرنێتیی بوخچەی پەسەندکراو ناچالاککران.

en: %d approved directory URL enabled. | %d approved directory URLs enabled.
ku_IQ[0]: %d ناونیشانی ئینتەرنێتیی بوخچەی پەسەندکراو چالاککرا.
ku_IQ[1]: %d ناونیشانی ئینتەرنێتیی بوخچەی پەسەندکراو چالاککران.

en: %d batch processed. | %d batches processed.
ku_IQ[0]: %d دەستە ئەنجامدرا.
ku_IQ[1]: %d دەستە ئەنجامدرا.

en: %d block | %d blocks
ku_IQ[0]: %d بلۆک
ku_IQ[1]: %d بلۆک

en: %d block added. | %d blocks added.
ku_IQ[0]: %d بلۆک زیادکرا.
ku_IQ[1]: %d بلۆک زیادکرا.

en: %d category button displayed. | %d category buttons displayed.
ku_IQ[0]: %d دوگمەی هاوپۆل پیشاندا.
ku_IQ[1]: %d دوگمەی هاوپۆل پیشاندا.

en: %d comment could not be checked. | %d comments could not be checked.
ku_IQ[0]: ناتەوانی لە پشکنینی %d بۆچوون.
ku_IQ[1]: ناتەوانی لە پشکنینی %d بۆچوون.

en: %d comment moved to Spam. | %d comments moved to Spam.
ku_IQ[0]: %d بۆچوون بە هەرزەنامە گوزراوەتەوە.
ku_IQ[1]: %d بۆچوون بە هەرزەنامە گوزراوەتەوە.

en: %d confirmation request failed to resend. | %d confirmation requests failed to resend.
ku_IQ[0]: %d داواکاری پەسەندکردن سەرکەوتوو نەبوو لە ناردنەوە.
ku_IQ[1]: %d داواکاریەکانی پشتڕاستکردنەوە سەرکەوتوو نەبوو لە ناردنەوە.

en: %d confirmation request re-sent successfully. | %d confirmation requests re-sent successfully.
ku_IQ[0]: %d داواکاری پەسەندکردن دووبارە ناردن بە سەرکەوتوویی.
ku_IQ[1]: %d داواکاری دووبارە ناردن دەکات بە سەرکەوتوویی.

en: %d days
ku_IQ: %d ڕۆژ

en: %d hours
ku_IQ: %d کاتژمێر

en: %d item | %d items
ku_IQ[0]: %d کاڵا
ku_IQ[1]: %d کاڵا

en: %d item from your previous order is currently unavailable and could not be added to your cart. | %d items from your previous order are currently unavailable and could not be added to your cart.
ku_IQ[0]: %d کالای داواکاری پێشتری ئێوە لەبەردەست نییە، ناتوانرێت بە سەوەتەی کالاکەتان زیاد بکرێت.
ku_IQ[1]: %d کالای داواکاری پێشتری ئێوە لەبەردەست نییە، ناتوانرێت بە سەوەتەی کالاکەتان زیاد بکرێت.

en: %d left in stock
ku_IQ: %d ماوە لە کۆگا

en: %d minute | %d minutes
ku_IQ[0]: %d خولەک
ku_IQ[1]: %d خولەک

en: %d minutes
ku_IQ: %d خولەک

en: %d months
ku_IQ: %d مانگ

en: %d note | %d notes
ku_IQ[0]: یاده‌وه‌ری %d

en: %d order pending to be synchronized. You can switch order data storage <strong>only when the posts and orders tables are in sync</strong>. | %d orders pending to be synchronized. You can switch order data storage <strong>only when the posts and orders tables are in sync</strong>.
ku_IQ[0]: %d داواکاریی چاوەڕێی هاودەمی کردنە. دەتوانیت کۆگای دراوە بگۆڕیت <strong>تەنیا کاتێک خشتەکانی بابەت و داواکارییەکان هاودەم بوون</strong>.
ku_IQ[1]: %d داواکاریی چاوەڕێی هاودەمی کردنن. دەتوانیت کۆگای دراوە بگۆڕیت <strong>تەنیا کاتێک خشتەکانی بابەت و داواکارییەکان هاودەم بوون</strong>.

en: %d pattern found | %d patterns found
ku_IQ[0]: %d شێوەئاسا دۆزرایەوە
ku_IQ[1]: %d شێوەئاسا دۆزرانەوە

en: %d permissions deleted
ku_IQ: %d ڕێگەدان سڕانەوە

en: %d pixels
ku_IQ: %d پێکسڵەکان

en: %d product | %d products
ku_IQ[0]: %d بەرهەم
ku_IQ[1]: %d بەرهەم

en: %d request deleted successfully. | %d requests deleted successfully.
ku_IQ[0]: %d داوای سڕانەوە بە سەرکەوتوویی کرد.
ku_IQ[1]: %d داوادەکات بە سەرکەوتوویی سڕایەوە.

en: %d request failed to delete. | %d requests failed to delete.
ku_IQ[0]: %d داواکاری نەیتوانی بسڕێتەوە.
ku_IQ[1]: %d داواکاریەکان سەرکەوتوو نەبوون لە سڕینەوە.

en: %d request marked as complete. | %d requests marked as complete.
ku_IQ[0]: %d داواکرا وەک تەواوبوو نیشان کرا.
ku_IQ[1]: %d داواکاریەکان وەک تەواوبوون نیشان کراون.

en: %d result found, use up and down arrow keys to navigate. | %d results found, use up and down arrow keys to navigate.
ku_IQ[0]: %d ئەنجام دۆزرایەوە, سود لەکلیلەکانی ئاماژەدەری بۆسەرەو بۆخوارە بۆ جوڵاندن وەربگرە.
ku_IQ[1]: %d ئەنجامەکان دۆزرایەوە, سود لەکلیلەکانی ئاماژەدەری بۆسەرەو بۆخوارە بۆ جوڵاندن وەربگرە.

en: %d result found. | %d results found.
ku_IQ[0]: %d ئەنجام دۆزرایەوە.
ku_IQ[1]: %d ئەنجام دۆزرایەوە.

en: %d seconds
ku_IQ: %d چرکە

en: %d selected
ku_IQ: %d دەستنیشان کراوە

en: %d themes found
ku_IQ: %d ڕووکار دۆزرایەوە

en: %d transients rows cleared
ku_IQ: %d ڕیزی کاتی سڕاوە.

en: %d variation does not have a price. | %d variations do not have prices.
ku_IQ[0]: %d گۆڕانکاریی نرخی نییە.
ku_IQ[1]: %d گۆڕانکاریی نرخیان نییە.

en: %d webhook permanently deleted. | %d webhooks permanently deleted.
ku_IQ[0]: %d بەشێوەیەکی هەمیشەیی سڕایەوە.
ku_IQ[1]: %d بەشێوەیەکی هەمیشەیی سڕایەوە.

en: %d years
ku_IQ: %d ساڵ

[ctx: %l = list of Jetpack module/feature names]
en: Deactivate %l
ku_IQ: ناچالاکی بکە %l

en: %qty% variations
ku_IQ: %qty% جیاوازی

en: %qty% variations added
ku_IQ: %qty% گۆڕانکاریی زیادکرا

en: %s &#8212; WordPress
ku_IQ: %s &#8212; وۆردپرێس

en: %s (Copy)
ku_IQ: %s (ڕونوس)

en: %s (Deleted)
ku_IQ: %s (سڕاوەتەوە)

en: %s (Draft)
ku_IQ: %s (رەشنووس)

en: %s (I'm just getting started)
ku_IQ: %s (تازە خەریکە دەست پێدەکەم)

en: %s (Invalid)
ku_IQ: %s (دروست نییە)

en: %s (No longer exists)
ku_IQ: %s (چیتر بوونی نییە)

en: %s (Pending)
ku_IQ: %s (چاوەڕوانی)

en: %s (Required)
ku_IQ: %s (پێویستە)

en: %s (optional)
ku_IQ: %s (ئارەزوومەندانە)

en: %s <span class="says">says:</span>
ku_IQ: %s <span class="says">فەرمووى:</span>

en: %s <span class="screen-reader-text">Comment</span> | %s <span class="screen-reader-text">Comments</span>
ku_IQ[0]: %s <span class="screen-reader-text">لێدوان</span>
ku_IQ[1]: %s <span class="screen-reader-text">لێدوانەکان</span>

[ctx: %s = human-readable time difference]
en: %s ago
ku_IQ: %s پێش

en: %s Active Installations
ku_IQ: %s دامەزراندنی بەردەست

en: %s Avatar
ku_IQ: %s وێنۆچکە

en: %s Comment | %s Comments
ku_IQ[0]: %s لێدوان
ku_IQ[1]: %s لێدوان

en: %s Comment in moderation | %s Comments in moderation
ku_IQ[0]: %s لێدوان لە میانڕەوی
ku_IQ[1]: %s سەرنجەکان لە میانڕەوی

en: %s Error
ku_IQ: %s هەڵە

en: %s MB Space Allowed
ku_IQ: %s مێگابایت بۆشایی ڕێپێدراوە

en: %s Page | %s Pages
ku_IQ[0]: %s پەڕە
ku_IQ[1]: %s پەڕەکان

en: %s Post | %s Posts
ku_IQ[0]: %s پەیام
ku_IQ[1]: %s پەیامەکان

en: %s Review | %s Reviews
ku_IQ[0]: %s پێداچوونەوە
ku_IQ[1]: %s پێداچوونەوە

en: %s Review in moderation | %s Reviews in moderation
ku_IQ[0]: %s پێداچوونەوە لە چاودێریی
ku_IQ[1]: %s پێداچوونەوە لە چاودێریی

en: %s Sites
ku_IQ: %s ماڵپەڕەکان

en: %s Support for strings longer than this will be removed in a future version.
ku_IQ: %s پشتگیریی بۆ زنجیرەنووسەی درێژتر لەمە لادەبرێت لە وەشانی داهاتوو.

en: %s [Current Revision]
ku_IQ: %s [پیاچوونەوەی هەنووکە]

en: %s actions
ku_IQ: %s کردارەکان

en: %s activated successfully. You will now receive updates for this product.
ku_IQ: %s بەسەرکەوتوویی چالاککرا. لەوەبەدوا بەڕۆژکردنەوەکان بەدەست دەهێنیت بۆ ئەم بەرهەمە.

en: %s ago
ku_IQ: %s پێشتر

en: %s approved | %s approved
ku_IQ[0]: %s پەسەندکراو
ku_IQ[1]: %s پەسەندکراو

en: %s approved comment | %s approved comments
ku_IQ[0]: %s لێدوانی پەسەندکراو
ku_IQ[1]: %s لێدوانە پەسەند کراوەکان

en: %s approved review | %s approved reviews
ku_IQ[0]: %s پێداچوونەوەی پەسەندکراو
ku_IQ[1]: %s پێداچوونەوەی پەسەندکراو

en: %s are out of stock and cannot be purchased. Please remove them from your cart.
ku_IQ: %s بەردەست نیین لە کۆگا و ناتوانرێت بکڕدرێن. تکایە لایانبەرە لەناو سەبەتەکەت.

en: %s attribution
ku_IQ: تایبەتمەندیی %s

en: %s available disk space was detected, update routines can be performed safely.
ku_IQ: %s بۆشایی بەردەست لە پەپکە (disk)دا هەیە، بەڕۆژکردنەوەکان دەکرێت بە سەلامەتیی ئەنجام بدرێن.

en: %s average gross daily sales
ku_IQ: %s فرۆشی نا ته‌واو له‌م ده‌وره‌دا

en: %s average gross monthly sales
ku_IQ: %s فرۆشی نا ته‌واو له‌م ده‌وره‌دا

en: %s average net daily sales
ku_IQ: %s فرۆش ته‌واو له‌م ده‌وره‌دا

en: %s average net monthly sales
ku_IQ: %s فرۆش  ته‌واو له‌م ده‌وره‌دا

en: %s block selected. | %s blocks selected.
ku_IQ[0]: %s بلۆک دەسنیشان کرا.
ku_IQ[1]: %s بلۆکەکان دەسنیشان کراون.

en: %s block. | %s blocks.
ku_IQ[0]: بڵۆکی %s
ku_IQ[1]: بڵۆکەکانی %s

en: %s can not be used as a table alias in OrdersTableQuery
ku_IQ: %s ناتوانرێت بەکاربهێنرێت وەکو خوازناوی خشتە لە (OrdersTableQuery)

en: %s cannot be empty.
ku_IQ: %s نابێت بەتاڵ بێت.

en: %s cannot be purchased. Please remove it from your cart.
ku_IQ: %s ناتوانرێت بکڕدرێت. تکایە لایبەرە لەناو سەبەتەکەت.

en: %s cannot be purchased. Please remove them from your cart.
ku_IQ: %s ناتوانرێت بکڕدرێن. تکایە لایانبەرە لەناو سەبەتەکەت.

en: %s cannot be updated.
ku_IQ: %s ناتوانرێت بەڕۆژبکرێتەوە.

en: %s charged for shipping
ku_IQ: %s بۆ گواستنه‌وه‌وگه‌یاندن گۆڕاوه‌

en: %s column | %s columns
ku_IQ[0]: %s پایە
ku_IQ[1]: %s پایە

en: %s comment | %s comments
ku_IQ[0]: %s لێدوان
ku_IQ[1]: %s لێدوانەکان

en: %s comment approved. | %s comments approved.
ku_IQ[0]: %s لێدوان په‌سه‌ندکرا
ku_IQ[1]: %s لێدوان په‌سه‌ندکران

en: %s comment marked as spam. | %s comments marked as spam.
ku_IQ[0]: %s لێدوان دیاریکرا وەک پۆستی نەخوازراو .
ku_IQ[1]: %s لێدوانەکان دیاریکران وەک وەک پۆستی نەخوازراو .

en: %s comment moved to the Trash. | %s comments moved to the Trash.
ku_IQ[0]: %s لێدوان نێردران بۆ تەنەکەی خۆڵ
ku_IQ[1]: %s لێدوانەکان نێردران بۆ تەنەکەی خۆڵ

en: %s comment permanently deleted. | %s comments permanently deleted.
ku_IQ[0]: %s بۆچوون بۆ هەتایە سڕایەوە.
ku_IQ[1]: %s بۆچوونەکان بۆ هەتایە سڕدرانەوە.

en: %s comment restored from the Trash. | %s comments restored from the Trash.
ku_IQ[0]: %s لێدوان هێنرایەوە لە تەنەکەی خۆڵ
ku_IQ[1]: %s لێدووانەکان هێنرانەوە لە تەنەکەی خۆڵ

en: %s comment restored from the spam. | %s comments restored from the spam.
ku_IQ[0]: %s لێدوان هێنرایەوە لە پۆستە نەخوازراوەکان
ku_IQ[1]: %s لێدووانەکان هێنرانەوە لە پۆستە نەخوازراوەکان

en: %s comment was caught as spam. | %s comments were caught as spam.
ku_IQ[0]: %s  بۆ چوون وەک هەرزەواڵە بەدی بکرێ.
ku_IQ[1]: %s  بۆ چوون وەک هەرزەواڵە بەدی بکرێ.

en: %s connected successfully
ku_IQ: %s بەسەرکەوتوویی پەیوەستکرا

en: %s could not be located. Please try another nearby city. For example: Kansas City; Springfield; Portland.
ku_IQ: نەتوانرا شوێنی %s دیاری بکرێت. تکایە هەوڵبدە شارێکی نزیک لەو بنووسیت. بۆ نموونە: کانزاس سیتی، سپرینگ فیڵد، پۆرتلاند.

en: %s coupon moved to the Trash. | %s coupons moved to the Trash.
ku_IQ[0]: كۆبۆنه‌كان %sنێردران بۆ سه‌به‌تی زبڵدان

en: %s coupon not updated, somebody is editing it. | %s coupons not updated, somebody is editing them.
ku_IQ[0]: %sداواكاری نوێ نه‌كرایه‌وه‌، كه‌سێكی تر ده‌ست كاری ده‌كات.

en: %s coupon permanently deleted. | %s coupons permanently deleted.
ku_IQ[0]: %s كۆبۆنه‌كان بۆ هه‌میشه‌ سڕانه‌وه‌.

en: %s coupon restored from the Trash. | %s coupons restored from the Trash.
ku_IQ[0]: كۆبۆنه‌كان %s له‌سه‌به‌تی زبلدان گه‌ڕێندرانه‌وه‌.

en: %s coupon updated. | %s coupons updated.
ku_IQ[0]: %s كۆبۆن نوێ كرایه‌وه‌.

en: %s coupons used in total
ku_IQ: %s کۆبۆنی بەکارهێنراو لە کۆی گشتی

en: %s critical issue | %s critical issues
ku_IQ[0]: %s کێشەی گرنگ
ku_IQ[1]: %s کێشەی گرنگ

en: %s customer review | %s customer reviews
ku_IQ[0]: پێداچوونەوە %s بەکارهێنەر

en: %s data
ku_IQ: %s دەیتا

en: %s day | %s days
ku_IQ[0]: %s ڕۆژ
ku_IQ[1]: %s ڕۆژ

en: %s discount
ku_IQ: %s داشکاندن

en: %s discounts in total
ku_IQ: كۆی داشكاندنه‌كان %s

en: %s does not exist.
ku_IQ: %s بوونی نییە.

en: %s does not match any of the expected formats.
ku_IQ: %s لە هیچ کام لە شێوازە پێشبینی کراوەکان ناچێت.

en: %s download remaining | %s downloads remaining
ku_IQ[0]: %s بەشەداگرتنی ماوە

en: %s element. | %s elements.
ku_IQ[0]: توخمی %s
ku_IQ[1]: توخمەکانی %s

en: %s exceeds the maximum upload size for the multi-file uploader when used in your browser.
ku_IQ: %s قەبارەی ڕێپێدراوی تێدەپەڕێنێت بۆ بارکردنی فرە-پەڕگەیی کاتێک لە وێبگەڕەکەتدا بەکاردەهێنرێت.

en: %s exceeds the maximum upload size for this site.
ku_IQ: %s قەبارەی ڕێپێدراو تێدەپەڕێنێت بۆ بارکردن لەم وێبگەیەدا.

en: %s failed to embed.
ku_IQ: %s تێکخستن سەرکەوتوونەبوو.

en: %s failed while writing image to stream.
ku_IQ: %s سەرکەوتوو نەبوو لە کاتی نووسینی وێنە بۆ جۆگە.

en: %s false positive | %s false positives
ku_IQ[0]: %s ئەرێنی ساختە
ku_IQ[1]: %s ئەرێنی ساختە

en: %s fee
ku_IQ: %s کرێ

en: %s field
ku_IQ: خانەی %s

en: %s from now
ku_IQ: %s له‌ ئێستاوه‌

en: %s gross sales in this period
ku_IQ: %s فرۆشی نا ته‌واو له‌م ده‌ره‌دا

en: %s has been activated.
ku_IQ: %s چالاککرا.

en: %s has been added to your cart. | %s have been added to your cart.
ku_IQ[0]: %sبۆ سەبەتی ئێوە زیات کرا.

en: %s has been deactivated.
ku_IQ: %s ناچالاککرا.

en: %s has been logged out.
ku_IQ: %s چووە دەرەوە.

en: %s has been removed from your cart because it can no longer be purchased. Please contact us if you need assistance.
ku_IQ: %s له‌سه‌به‌تی كرینی تۆله‌به‌ر ئه‌وه‌ ی چیتر نات هه‌وێ بیكری سرایه‌وه‌ . ئه‌گه‌رپێویستیت به‌ یارمه‌تیه‌ تكایه‌ په‌یوه‌ندیمان پیوه‌ بكه‌

en: %s has been updated.
ku_IQ: %s نوێکرایەوە.

en: %s has duplicate items.
ku_IQ: %s بڕگەی لەبەرگیراوەی هەیە.

en: %s has taken over and is currently customizing.
ku_IQ: %s جڵەوی وەرگرت لە ئێستادا خەریکی کڕیارخوازکردنە.

en: %s has taken over and is currently editing.
ku_IQ: %s ئەم بابەتە دەستکاریدەکات ئێستا.

en: %s hour | %s hours
ku_IQ[0]: %sكاتژمێر
ku_IQ[1]: %sكاتژمێر

en: %s in cart
ku_IQ: %s لە سەبەتە

en: %s in stock
ku_IQ: %s له‌ كۆگا

en: %s is a protected WP option and may not be modified
ku_IQ: %s هه‌ڵبژاردنێكی پارێزراوی وۆردپرێسه‌ و نابێت بگۆڕدرێت

en: %s is a required field | %s are required fields
ku_IQ[0]: بوار%s ئیختیاریه‌

en: %s is a required field.
ku_IQ: %s بەشێک پێویستە.

en: %s is a variable product parent and cannot be added.
ku_IQ: %s باوکی شت ومەکی گۆڕاوەیەو ناتوانرێت بیگۆڕی..

en: %s is already active.
ku_IQ: %s خۆی چالاکە.

en: %s is already customizing this changeset. Do you want to take over?
ku_IQ: %s لە ئێستادا خەریکی گۆڕانکرایە . دەتەوێت جڵەو وەربگریت؟

en: %s is already customizing this changeset. Please wait until they are done to try customizing. Your latest changes have been autosaved.
ku_IQ: %s لە ئێستادا خەریکی گۆڕانکرایە. تکایە بوەستە تاکو تەواو دەبن لە کڕیارخوازکردن. کۆتا گۆڕانکاریەکانت خۆکارانە پاشەکەوتکراون.

en: %s is already customizing this site. Do you want to take over?
ku_IQ: %s لە ئێستادا خەریکی کڕیارخوازکردنی ئەم ماڵپەڕەیە. دەتەوێت جڵەو وەربگریت؟

en: %s is already customizing this site. Please wait until they are done to try customizing. Your latest changes have been autosaved.
ku_IQ: %s لە ئێستادا خەریکی کڕیارخوازکردنی ئەم ماڵپەڕەیە. تکایە بوەستە تا تەواو دەبن لە کڕیارخوازکردن. کۆتا گۆڕانکاریەکانت خۆکارانە پاشەکەوتکراون.

en: %s is available
ku_IQ: %s به‌رده‌سته‌.

en: %s is currently editing
ku_IQ: %s لەژێر دەستکاریکردندایە

en: %s is currently editing this order. Do you want to take over?
ku_IQ: لە ئێستادا %s دەستکاریی ئەم داواکارییە دەکات. دەتەوێت دەسەڵات وەربگریت؟

en: %s is currently editing this post.
ku_IQ: %s دەستکاری ئەم بابەتە ئەکات لەئێستادا.

en: %s is currently editing this post. Do you want to take over?
ku_IQ: %s دەستکاری ئەم پۆستە ئەکات. ئەتەوێت تۆ لێی وەرگریت؟

en: %s is forbidden
ku_IQ: %s قەدەغەکراوە

en: %s is not a valid IP address.
ku_IQ: %s ئایپی بوونی نییە.

en: %s is not a valid URL.
ku_IQ: %s ناونیشانی ئینتەرنێتییەکی دروست نییە.

en: %s is not a valid UUID.
ku_IQ: %s UUID ـیەکی درووست نییە.

en: %s is not a valid command.
ku_IQ: %s فەرمانێکی هەڵەیە.

en: %s is not a valid email address.
ku_IQ: %s ناونیشانی ئیمەیڵ نادرووستە.

en: %s is not a valid module.
ku_IQ: %s مۆدیولەکە دروست نییە.

en: %s is not a valid order type.
ku_IQ: %s جۆرێکی دروستی داواکاریی نییە.

en: %s is not a valid phone number.
ku_IQ: %s ژمارە تەلەفۆن نادروستە.

en: %s is not a valid postcode / ZIP.
ku_IQ: %s کۆدی پۆستە \ (ZIP)ێکی دروست نییە.

en: %s is not available for this order—please choose a different payment method
ku_IQ: %s بەردەست نییە بۆ ئەم داواکارییە—تکایە شێوازێکی تری پارەدان هەڵبژێرە

en: %s is out of stock and cannot be purchased. Please remove it from your cart.
ku_IQ: %s بەردەست نییە لە کۆگا و ناتوانرێت بکڕدرێت. تکایە لایبەرە لەناو سەبەتەکەت.

en: %s is out of stock.
ku_IQ: %s له‌ كۆگابوونی نیه‌.

en: %s is required
ku_IQ: %s پێویستە

en: %s is required to strip image meta.
ku_IQ: %s ــی پێویستە بۆ دانانی دەربارەی وێنە.

en: %s is required.
ku_IQ: %s پێویستە.

en: %s item | %s items
ku_IQ[0]: %s بابەت
ku_IQ[1]: %s بابەتەکان

en: %s item with no issues detected | %s items with no issues detected
ku_IQ[0]: %s بڕگە بەبێ هیچ کێشەکان نەدۆزرایەوە
ku_IQ[1]: %s بڕگە بەبێ هیچ کێشەکان نەدۆزرایەوە

en: %s items
ku_IQ: %s بڕگەکان

en: %s items purchased
ku_IQ: %s بابه‌تی كڕدراو

en: %s link deleted. | %s links deleted.
ku_IQ[0]: %s به‌سته‌ر سڕرایه‌وه‌
ku_IQ[1]: %s به‌سته‌ر سڕرایه‌وه‌

en: %s log file deleted. | %s log files deleted.
ku_IQ[0]: %s پەڕگەی ڕووداوتۆمارگەری سڕایەوە.
ku_IQ[1]: %s پەڕگەی ڕووداوتۆمارگەری سڕانەوە.

en: %s matches more than one of the expected formats.
ku_IQ: %s زیاتر لە دانەیەک لە شێوازە پێشبینی کراوەکان دەچێت.

en: %s media file attached. | %s media files attached.
ku_IQ[0]: %s پەڕگەی ڕەنگاڵە هاوپێچکرا
ku_IQ[1]: %s پەڕگەی ڕەنگاڵە هاوپێچکرا

en: %s media file detached. | %s media files detached.
ku_IQ[0]: %s پەڕگەی ڕەنگاڵە سڕایەوە.
ku_IQ[1]: %s پەڕگەی ڕەنگاڵە سڕایەوە.

en: %s media file moved to the Trash. | %s media files moved to the Trash.
ku_IQ[0]: %s پەڕگەی ڕەنگاڵە کرایە زبڵدان.
ku_IQ[1]: %s پەڕگەی ڕەنگاڵە کرایە زبڵدان.

en: %s media file permanently deleted. | %s media files permanently deleted.
ku_IQ[0]: %s پەڕگەی ڕەنگاڵە بەیەکجاری سڕایەوە.
ku_IQ[1]: %s پەڕگەی ڕەنگاڵە بەیەکجاری سڕانەوە.

en: %s media file restored from the Trash. | %s media files restored from the Trash.
ku_IQ[0]: %s پەڕگەی ڕەنگاڵە گەڕێندرایەوە لە زبڵدان.
ku_IQ[1]: %s پەڕگەی ڕەنگاڵە گەڕێندرایەوە لە زبڵدان.

en: %s min | %s mins
ku_IQ[0]: %s خوله‌ك
ku_IQ[1]: %s خوله‌ك

en: %s minute | %s minutes
ku_IQ[0]: %s خولەک
ku_IQ[1]: %s خولەک

en: %s missed spam | %s missed spam
ku_IQ[0]: %s هەرزەنامەی لەدەست دراو.
ku_IQ[1]: %s هەرزەنامەی لەدەست دراو.

en: %s month | %s months
ku_IQ[0]: %s مانگ
ku_IQ[1]: %s مانگ

en: %s must be called after the current_screen action.
ku_IQ: %s دەبێت بانگ بکرێت دوای کرداری (current_screen).

en: %s must contain 2 numbers.
ku_IQ: %s دەبێت دوو ژمارە لەخۆبگرێت.

en: %s must contain 2 valid dates.
ku_IQ: %s دەبێت 2 ڕێکەوتی دروست لەخۆبگرێت.

en: %s net sales in this period
ku_IQ: %s فرۆشی نا ته‌واو له‌م ده‌ره‌دا

en: %s net sales this month
ku_IQ: %s پوختەی فرۆشتنەکانی ئەم مانگەیە

en: %s notes
ku_IQ: %s تێبینییەکان

en: %s order moved to the Trash. | %s orders moved to the Trash.
ku_IQ[0]: %s داواكاریه‌كان نیردران بۆ سه‌به‌تی زبڵدان

en: %s order not updated, somebody is editing it. | %s orders not updated, somebody is editing them.
ku_IQ[0]: %sداواكاری نوی نه‌كرایه‌وه‌، كه‌سێكی تر ده‌ست كاری ده‌كات.

en: %s order permanently deleted. | %s orders permanently deleted.
ku_IQ[0]: %s داواكاریه‌كان بۆ هه‌میشه‌ سڕانه‌وه‌.

en: %s order restored from the Trash. | %s orders restored from the Trash.
ku_IQ[0]: %s داواكاریه‌كان له‌ سه‌به‌تی زبلدان گه‌ڕێندرانه‌وه‌.

en: %s order status changed. | %s order statuses changed.
ku_IQ[0]: %s دۆخی داواکاری گۆڕدرا.
ku_IQ[1]: %s دۆخی داواکاری گۆڕدرا.

en: %s order updated. | %s orders updated.
ku_IQ[0]: %s داواكاری نوی كرایه‌وه‌.

en: %s orders placed
ku_IQ: %s داواكاری جێگیر كرا

en: %s out of 5
ku_IQ: %s لە 5

en: %s page
ku_IQ: %s لاپەڕە

en: %s page moved to the Trash. | %s pages moved to the Trash.
ku_IQ[0]: %s پەڕە گواسترانەوە لە تەلەنەکەی خۆڵەوە.
ku_IQ[1]: %s پەڕە گواسترانەوە لە تەلەنەکەی خۆڵەوە.

en: %s page not updated, somebody is editing it. | %s pages not updated, somebody is editing them.
ku_IQ[0]: ئەم پەڕە %s نوێنەکرایەوە، کەسێک لە ئێستادا دەستکاری دەکات.
ku_IQ[1]: ئەم پەڕانە %s نوێنەکرانەوە، کەسێک لە ئێستادا دەستکاریان دەکات.

en: %s page permanently deleted. | %s pages permanently deleted.
ku_IQ[0]: %s پەڕە بەیەکجاری سڕانەوە.
ku_IQ[1]: %s پەڕە بەیەکجاری سڕانەوە.

en: %s page restored from the Trash. | %s pages restored from the Trash.
ku_IQ[0]: %s پەڕە گەڕێندرانەوە لە تەلەنەکەی خۆڵەوە.
ku_IQ[1]: %s پەڕە گەڕێندرانەوە لە تەلەنەکەی خۆڵەوە.

en: %s page updated. | %s pages updated.
ku_IQ[0]: %s پەڕە نوێکرایەوە.
ku_IQ[1]: %s پەڕە نوێکرایەوە.

en: %s parameter is missing
ku_IQ: هۆكار %s نه‌دۆزرایه‌وه‌.

en: %s parameter must be a valid JSON string.
ku_IQ: دیاریکەری %s دەبێت زنجیرەنووسەیەکی دروستی (JSON) بێت.

en: %s pattern moved to the Trash. | %s patterns moved to the Trash.
ku_IQ[0]: %s شێوەئاسا گواسترایەوە بۆ تەنەکەی خۆڵەکە.
ku_IQ[1]: %s شێوەئاسا گواسترانەوە بۆ تەنەکەی خۆڵەکە.

en: %s pattern not updated, somebody is editing it. | %s patterns not updated, somebody is editing them.
ku_IQ[0]: %s شێوەئاسا نوێ نەکرایەوە، کەسێکی تر دەستکاریی دەکات.
ku_IQ[1]: %s شێوەئاسا نوێ نەکرانەوە، کەسێکی تر دەستکارییان دەکات.

en: %s pattern permanently deleted. | %s patterns permanently deleted.
ku_IQ[0]: %s شێوەئاسا بە یەکجاریی سڕایەوە.
ku_IQ[1]: %s شێوەئاسا بە یەکجاریی سڕانەوە.

en: %s pattern restored from the Trash. | %s patterns restored from the Trash.
ku_IQ[0]: %s شێوەئاسا گەڕێنرایەوە لە تەنەکەی خۆڵەکە.
ku_IQ[1]: %s شێوەئاسا گەڕێنرایەوە لە تەنەکەی خۆڵەکە.

en: %s pattern updated. | %s patterns updated.
ku_IQ[0]: %s شێوەئاسا بەڕۆژکرایەوە.
ku_IQ[1]: %s شێوەئاسا بەڕۆژکرایەوە.

en: %s pending comment | %s pending comments
ku_IQ[0]: %s لێدوان چاوەڕوانە
ku_IQ[1]: %s لێدوان چاوەڕوانن

en: %s pending review | %s pending reviews
ku_IQ[0]: %s پێداچوونەوە لە دۆخی چاوەڕوانی
ku_IQ[1]: %s پێداچوونەوە لە دۆخی چاوەڕوانی

en: %s plugin deactivated during WordPress upgrade.
ku_IQ: %s پێوەکراو ناچالاککران لە کاتی بەڕۆژکردنەوەی وۆردپرێسدا.

en: %s plugin successfully updated.
ku_IQ: %s پێوەکراو بەسەرکەوتوویی نوێکرایەوە.

en: %s plugins successfully updated.
ku_IQ: %s پێوەکراوەکان بەسەرکەوتوویی نوێکرانەوە.

en: %s post by this author | %s posts by this author
ku_IQ[0]: %s بابەتی ئەم نوسەرە
ku_IQ[1]: %s بابەتەکانی ئەم نوسەرە

en: %s post moved to the Trash. | %s posts moved to the Trash.
ku_IQ[0]: %s پەیام گواسترایەوە بۆ تەنەکەخۆڵ.
ku_IQ[1]: %s پەیامەکان گواسترانەوە بۆ تەنەکەخۆڵ.

en: %s post not updated, somebody is editing it. | %s posts not updated, somebody is editing them.
ku_IQ[0]: ئەم بابەتە %s نوێنەکرایەوە، کەسێک لە ئێستادا دەستکاری دەکات.
ku_IQ[1]: ئەم بابەتانە %s نوێنەکرانەوە، کەسێک لە ئێستادا دەستکاریان دەکات.

en: %s post permanently deleted. | %s posts permanently deleted.
ku_IQ[0]: %s بابەت بەیەکجاری سڕانەوە.
ku_IQ[1]: %s بابەت بەیەکجاری سڕانەوە.

en: %s post restored from the Trash. | %s posts restored from the Trash.
ku_IQ[0]: %s بابەت گەڕێندرانەوە لە تەنەکەی خۆڵەوە.
ku_IQ[1]: %s بابەت گەڕێندرانەوە لە تەنەکەی خۆڵەوە.

en: %s post updated. | %s posts updated.
ku_IQ[0]: %s بابەت نوێکرایەوە.
ku_IQ[1]: %s بابەت نوێکرایەوە.

en: %s previous order linked | %s previous orders linked
ku_IQ[0]: %s داواكاری پیششوتر رێكخرا

en: %s product | %s products
ku_IQ[0]: %s به‌رهه‌م

en: %s product imported | %s products imported
ku_IQ[0]: %s بەرهەم هاوردەکرا
ku_IQ[1]: %s بەرهەم هاوردەکران

en: %s product moved to the Trash. | %s products moved to the Trash.
ku_IQ[0]: %s كاڵا بۆ سه‌به‌تی زبڵدان گواسترایه‌وه‌.

en: %s product not updated, somebody is editing it. | %s products not updated, somebody is editing them.
ku_IQ[0]: %s كاڵا نوێ نه‌كرایه‌وه‌، پێ ده‌چێت كه‌سێكی تر ده‌ست كاری بكات.

en: %s product permanently deleted. | %s products permanently deleted.
ku_IQ[0]: %s كاڵا بۆ هه‌میشه‌ سرایه‌وه‌

en: %s product restored from the Trash. | %s products restored from the Trash.
ku_IQ[0]: %s كاڵا له‌ سه‌به‌تی زبلدان گه‌رێدنرایه‌وه‌.

en: %s product updated. | %s products updated.
ku_IQ[0]: %s كاڵا نوی كرایه‌وه‌.

en: %s purchases for the selected items
ku_IQ: %s كرین بۆ بابه‌تی ده‌ست نیشان كراو

en: %s quantity
ku_IQ: %s بڕ

en: %s rates
ku_IQ: ڕێژەی %s

en: %s rating
ku_IQ: %s دەنگ

en: %s recommended improvement | %s recommended improvements
ku_IQ[0]: %s چاککردن پێشنیارکراوە
ku_IQ[1]: %s چاککردن پێشنیارکراوە

en: %s removed.
ku_IQ: %s سرایه‌وه‌.

en: %s reported this comment as not spam.
ku_IQ: %s ئەم بۆچوونە بە عینوانی بۆچوونی ساڵم گۆزارش کرد.

en: %s reported this comment as spam.
ku_IQ: %s ئەم بۆچوونە بە ءینوانی هەرزەنامە گۆزارش دەدا.

en: %s requires a valid email address
ku_IQ: %s پێویستی بە ئیمەیڵێکی دروستە

en: %s response | %s responses
ku_IQ[0]: %s وەڵام
ku_IQ[1]: %s وەڵام

en: %s review | %s reviews
ku_IQ[0]: %s پێداچوونەوە
ku_IQ[1]: %s پێداچوونەوە

en: %s review approved | %s reviews approved
ku_IQ[0]: %s پێداچوونەوە پەسەندکرا
ku_IQ[1]: %s پێداچوونەوە پەسەندکران

en: %s review marked as spam. | %s reviews marked as spam.
ku_IQ[0]: %s پێداچوونەوە دیاریکرا وەک هەرزەواڵە.
ku_IQ[1]: %s پێداچوونەوە دیاریکران وەک هەرزەواڵە.

en: %s review moved to the Trash. | %s reviews moved to the Trash.
ku_IQ[0]: %s پێداچوونەوە گواسترایەوە بۆ تەنەکەی خۆڵەکە.
ku_IQ[1]: %s پێداچوونەوە گواسترانەوە بۆ تەنەکەی خۆڵەکە.

en: %s review permanently deleted | %s reviews permanently deleted
ku_IQ[0]: %s پێداچوونەوە بە یەکجاریی سڕایەوە.
ku_IQ[1]: %s پێداچوونەوە بە یەکجاریی سڕانەوە.

en: %s review restored from the Trash | %s reviews restored from the Trash
ku_IQ[0]: %s پێداچوونەوە گەڕێنرایەوە لە تەنەکەی خۆڵەکە.
ku_IQ[1]: %s پێداچوونەوە گەڕێنرانەوە لە تەنەکەی خۆڵەکە.

en: %s review restored from the spam | %s reviews restored from the spam
ku_IQ[0]: %s پێداچوونەوە گەڕێنرایەوە لە هەرزەواڵە.
ku_IQ[1]: %s پێداچوونەوە گەڕێنرانەوە لە هەرزەواڵە.

en: %s review unapproved | %s reviews unapproved
ku_IQ[0]: %s پێداچوونەوە ڕەتکرایەوە
ku_IQ[1]: %s پێداچوونەوە ڕەتکرانەوە

en: %s sales for the selected items
ku_IQ: %s فرۆش بۆ بابه‌تی ده‌ست نیشان كراو

en: %s second | %s seconds
ku_IQ[0]: %s چرکە
ku_IQ[1]: %s چرکە

en: %s signups in this period
ku_IQ: %s به‌ ئه‌ندام بوون له‌م ده‌وره‌دا

en: %s site | %s sites
ku_IQ[0]: %s وێبگە
ku_IQ[1]: %s وێبگە

en: %s submenu
ku_IQ: لیستەی لاوەکیی %s

en: %s subscription expired
ku_IQ: بەشداریی %s بەسەرچووە

en: %s subscription expiring soon
ku_IQ: بەشداریی %s بەمزووانە بەسەردەچێت

en: %s terms
ku_IQ: %s دەستەواژە

en: %s theme successfully updated.
ku_IQ: %s ڕوکار بەسەرکەوتوویی نوێکرایەوە.

en: %s themes
ku_IQ: %s ڕووکارەکان

en: %s themes successfully updated.
ku_IQ: %s ڕوکارەکان بەسەرکەوتوویی نوێکرانەوە.

en: %s update available | %s updates available
ku_IQ[0]: %s نوێکردنەوە بەردەستە
ku_IQ[1]: %s نوێکردنەوە بەردەستە

en: %s update failed.
ku_IQ: بەرۆژکردن %s کیشەی تێدایە.

en: %s updated successfully.
ku_IQ: %s نوێکردنەوەکە سەرکەوتوبوو.

en: %s updates failed.
ku_IQ: بەرۆژکردنەوەکان %s کیشەی تێدایە.

en: %s user | %s users
ku_IQ[0]: %s بەکارهێنەر
ku_IQ[1]: %s بەکارهێنەر

en: %s user deleted. | %s users deleted.
ku_IQ[0]: %s بەکارهێنەر سڕایەوە.
ku_IQ[1]: %s بەکارهێنەر سڕایەوە.

en: %s username:
ku_IQ: %s بەکارهینەر:

en: %s values must be non-empty strings.
ku_IQ: بەهاکانی %s دەبێت زنجیرەنووسە بن و بەتاڵ نەبن.

en: %s variations imported | %s variations imported
ku_IQ[0]: %s گۆڕانکاریی هێنران
ku_IQ[1]: %s گۆڕانکاریی هێنران

en: %s week | %s weeks
ku_IQ[0]: %s هەفتە
ku_IQ[1]: %s هەفتە

en: %s worth of coupons used
ku_IQ: %s كۆی كۆبۆنه‌كانی به‌كار هاتوو

en: %s would like to connect to your store
ku_IQ: %s دەتەوێت پەیوەست بیت فرۆشگا

en: %s year | %s years
ku_IQ[0]: %s ساڵ
ku_IQ[1]: %s ساڵ

en: %s-star rating
ku_IQ: پێداچوونەوەی %s-ئەستێرە

en: %sX-Large
ku_IQ: %sزۆر گەورە

en: %sX-Small
ku_IQ: %sزۆر بچووک

en: &#8220;%s&#8221; (Edit)
ku_IQ: &#8220;%s&#8221; (دەستکاریکردن)

en: &#8220;%s&#8221; has failed to upload.
ku_IQ: &#8220;%s&#8221; شکستی هێنا لە بارکردن.

en: &#8220;%s&#8221; is locked
ku_IQ: &#8220;%s&#8221; قفڵکراوە

en: &#8592; Cancel audio playlist
ku_IQ: &#8592; لیستەی دڵخوازکراوەکانی دەنگ هەڵبوەشێنەوە

en: &#8592; Cancel gallery
ku_IQ: &#8592; هەڵوەشاندنەوەی پێشانگا

en: &#8592; Cancel video playlist
ku_IQ: &#8592; لیستەی دڵخوازی ڤیدیۆ هەڵبوەشێنەوە

en: &#8592; Go to library
ku_IQ: &#8592; بڕۆ بۆ کتێبخانە

en: &laquo; Back
ku_IQ: &laquo; دواوە

en: &laquo; Older Comments
ku_IQ: لێدوانە کۆنترەکان &laquo;

en: &laquo; Previous
ku_IQ: پێشوو &laquo;

en: &laquo; Previous Entries
ku_IQ: &laquo; بابه‌تی پێشوو

en: &laquo; Previous Page
ku_IQ: &laquo; په‌ڕی پێشوو

en: &larr; Back to "%s" attributes
ku_IQ: &larr; گەڕانەوە بۆ تایبەتمەندییەکانی "%s"

en: &larr; Back to %s
ku_IQ: &larr; گه‌ڕانه‌وه‌ بۆ%s

en: &larr; Go to Categories
ku_IQ: &larr; گەڕانەوە بۆ هاوپۆلەکان

en: &larr; Go to Link Categories
ku_IQ: &larr; بگەڕێوە بۆ بەستەری هاوپۆلەکان

en: &larr; Go to Pattern Categories
ku_IQ: &larr; بڕۆ بۆ هاوپۆلەکانی شێوەئاسا

en: &larr; Go to Tags
ku_IQ: &larr; بڕۆ بۆ تاگەکان

en: &larr; Go to Users
ku_IQ: &larr; بڕۆ بۆ بەکارهێنەران

en: &larr; Go to editor
ku_IQ: &larr; بڕۆ بۆ سەرنووسەر

en: &larr; Previous
ku_IQ: &larr; پێشوو

en: &lt; Prev
ku_IQ: &lt; پێشوو

en: &mdash; No Change &mdash;
ku_IQ: &mdash; نه‌گۆڕين &mdash;

en: &mdash; No role for this site &mdash;
ku_IQ: &mdash;ڕۆڵێک نییە بۆ ئەم ماڵپەڕە &mdash;

en: &mdash; Select &mdash;
ku_IQ: &mdash; دەستنیشان کردن &mdash;

en: &nbsp;&ndash; Page %s
ku_IQ: &nbsp;&ndash; پەرگە %s

en: &quot;%s&quot; is not available for purchase.
ku_IQ: &quot;%s&quot; بەردەست نییە بۆ کڕین.

en: &quot;%s&quot; is out of stock and cannot be purchased.
ku_IQ: &quot;%s&quot; نەماوە و ناتوانرێت بکڕدرێت.

en: '%s' is not a valid country code.
ku_IQ: '%s' کۆدێکی دروستی وڵات نییە.

en: (%s author archive, opens in a new tab)
ku_IQ: (%s ئەرشیفی نووسەر، لە سەرخشتەیەکی نوێدا دەکرێتەوە)

en: (%s customer review) | (%s customer reviews)
ku_IQ[0]: (%s پێداچوونەوەی کڕیار)
ku_IQ[1]: (%s پێداچوونەوەی کڕیار)

en: (%s ratings)
ku_IQ: (%s دەنگ)

en: (%s website link, opens in a new tab)
ku_IQ: (%s بەستەری ماڵپەڕ، لە سەرخشتەیەکی نوێدا دەکرێتەوە)

en: (Deleted)
ku_IQ: (سڕاوەتەوە)

en: (Does not support 64bit values)
ku_IQ: (پشتگیری بەهای 64bit ناکات)

en: (Edit)
ku_IQ: (ده‌ستكاری)

en: (Home link, opens in a new tab)
ku_IQ: (بەستەری ماڵەوە، لە تابێکی نوێ بیکەرەوە)

en: (Latest version: %s)
ku_IQ: (دوا وەشان: %s)

en: (Leave at 0 for no rating.)
ku_IQ: (0 بنووسه‌ بۆ هیچ هه‌ڵسه‌نگاندنێک)

en: (Private post)
ku_IQ: ( بابەتی تایبەت )

en: (Public)
ku_IQ: (گشتی)

en: (Signup has been disabled. Only members of this site can comment.)
ku_IQ: خۆتۆمارکردن نا چالاککراوە ، تەنها ئەندامان دەتوانن لێدوان بنووسن.

en: (Supports 64bit values)
ku_IQ: (پشتگیری بەهای 64bit)

en: (Unattached)
ku_IQ: (بارنەکراو)

en: (Untitled)
ku_IQ: (بێ ناونیشان)

en: (Your site is performing updates over FTP due to file ownership. Talk to your hosting company.)
ku_IQ: (ماڵپەڕەکەت نوێکردنەوەکان ئەنجام دەدات بەبەکارهێنانی FTP بەهۆی خاوەندارێتی پەڕگە. قسە لەگەڵ ئەو کۆمپانیەیەبکە کە هۆستەکەت لای وەرگرتووە.)

en: (at most 15)
ku_IQ: (زۆرترین 15)

en: (can be backordered)
ku_IQ: (ده‌توانی پیش كرین بكه‌ی)

en: (estimated for %s)
ku_IQ: (خەمڵێنراوە بۆ %s)

en: (ex. VAT)
ku_IQ: (بۆنمونه‌، مالیا زیادكرا)

en: (ex. tax)
ku_IQ: مالیه‌

en: (incl. VAT)
ku_IQ: (وه‌كو مالیا زیادكرا)

en: (incl. tax)
ku_IQ: (وه‌كو مالیا)

en: (includes %1$s estimated for %2$s)
ku_IQ: (%1$s لەخۆدەگرێت مەزندەکراوە بۆ %2$s)

en: (includes %s)
ku_IQ: (وه‌كو %s)

en: (more&hellip;)
ku_IQ: (زیاتر&hellip;)

en: (no ID)
ku_IQ: (بێ ناسنامە)

en: (no author)
ku_IQ: (بێ نووسەر)

en: (no parent)
ku_IQ: (باوان نا)

en: (no title)
ku_IQ: (بێ سه‌ردێڕ)

en: (not found)
ku_IQ: (نەدۆزرایەوە)

en: (opens in a new tab)
ku_IQ: (لەپەڕەیەکی نوێ بیکەوە)

en: (optional)
ku_IQ: (ئارەزوومەندانە)

en: (required)
ku_IQ: (پێویستە)

en: (scroll to see more)
ku_IQ: (بۆ بینینی زیادتر خۆلانه‌وه‌ بكه‌)

en: (undo)
ku_IQ: (هەڵوەشاندنەوە)

en: * This category is also a tag. Converting it will add that tag to all posts that are currently in the category.
ku_IQ: * ئه‌م هاوپۆله‌ تاگیشه‌. گۆڕینی هاوپۆله‌که‌ ئه‌بێته‌ هۆی زیادکردنی ئه‌و تاگه‌ بۆ هه‌موو ئه‌و بابه‌تانه‌ی که‌ ئێستا له‌ هاوپۆله‌که‌دان.

en: * This category is also a tag. The converter has added that tag to all posts currently in the category. If you want to remove it, please confirm that all tags were added successfully, then delete it from the <a href="%s">Manage Categories</a> page.
ku_IQ: * ئه‌م هاوپۆله‌ تاگیشه‌. گۆڕه‌ر ئه‌و تاگه‌ی بۆ هه‌موو بابه‌ته‌کانی ئه‌م هاوپۆله‌ زیادکرد. گه‌ر ئه‌ته‌وێت لای ببه‌یت، تکایه‌ دڵنیابه‌ له‌وه‌ی هه‌موو تاگه‌کان به‌ سه‌رکه‌وتوویی زیادکراون، پاشان له‌ په‌ڕه‌ی <a href="%s">به‌ڕێوه‌بردنی هاوپۆله‌کان</a> بیسڕه‌وه‌.

en: * This tag is also a category. The converter has added all posts from it to the category. If you want to remove it, please confirm that all posts were added successfully, then delete it from the <a href="%s">Manage Tags</a> page.
ku_IQ: * ئه‌م تاگه‌ هاوپۆلیشه‌. گۆڕه‌ر هه‌موو بابه‌ته‌کانی په‌یوه‌ست به‌و تاگه‌وه‌ زیادکرد بۆ هاوپۆله‌که‌. گه‌ر ئه‌ته‌وێت لایببه‌یت، تکایه‌ دڵنیابه‌ له‌وه‌ی هه‌موو بابه‌ته‌کان به‌ سه‌رکه‌وتوویی زیادکراون، پاشان له‌ په‌ڕه‌ی <a href="%s">به‌ڕێوه‌بردنی تاگه‌کان</a> بیسڕه‌وه‌.

en: * This tag is also a category. When converted, all posts associated with the tag will also be in the category.
ku_IQ: ئه‌م تاگه‌ هاوپۆلیشه‌، کاتێک گۆڕدرا، هه‌موو ئه‌و بابه‌تانه‌ی په‌یوه‌ستن به‌و تاگه‌وه‌ له‌ هاوپۆله‌که‌شدا ده‌بن.

en: + Add New Category
ku_IQ: زۆركردنی هاوپۆلی نوێ

en: + Add account
ku_IQ: + زیادکردنی هەژمار

en: + Create New Menu
ku_IQ: + درووستکردن لیستی نوێ

en: ,
ku_IQ: ،

en: - %1$s (from version %2$s to %3$s)
ku_IQ: - %1$s (لە وەشانی %2$s بۆ %3$s)

en: - %1$s (from version %2$s to %3$s)%4$s
ku_IQ: - %1$s (لە وەشانی %2$s بۆ %3$s)%4$s

en: - %1$s version %2$s
ku_IQ: - %1$s وەشان %2$s

en: - %1$s version %2$s%3$s
ku_IQ: - %1$s وەشانی %2$s%3$s

en: - Select -
ku_IQ: -دیاریكردن-

en: ...or something like this:
ku_IQ: ... یان شتێکی وەک ئەمە:

en: .htaccess rules
ku_IQ: مەرجەکانی .htaccess

en: 1 Comment
ku_IQ: 1 لێدوان

en: 1 Comment<span class="screen-reader-text"> on %s</span>
ku_IQ: 1 لێدوان<span class="screen-reader-text"> لە %s</span>

en: 1 item | %s items
ku_IQ[0]: 1 بڕگە
ku_IQ[1]: %s بڕگە

en: 1 minute
ku_IQ: 1 خولەک

en: 1 minute per product
ku_IQ: 1 خولەک بۆ هەر بەرهەمێک

en: 1 page not updated, somebody is editing it.
ku_IQ: یەک پەڕە نوێنەکراوە، کەسێک لەئێستادا دەستکاریدەکات.

en: 1 pattern not updated, somebody is editing it.
ku_IQ: 1 شێوەئاسا نوێ نەکرایەوە، کەسێک دەستکاریی دەکات.

en: 1 post not updated, somebody is editing it.
ku_IQ: یەک بابەت نوێنەکراوە، کەسێک لەئێستادا دەستکاریدەکات.

en: 1 term
ku_IQ: 1 دەستەواژە

en: 1 variation
ku_IQ: 1 گۆڕانکاری

en: 1 variation added
ku_IQ: 1 گۆڕانکاریی زیادکرا

en: 100% Woolen
ku_IQ: 100% خوری

[ctx: 1: User Name, 2: Service Name (Facebook, Twitter, ...)]
en: %1$s on %2$s
ku_IQ: %1$s لەسەر %2$s

en: 1:1
ku_IQ: ١:١

en: 2 minutes
ku_IQ: 2 خولەک

en: 30-days free trial
ku_IQ: 30 ڕۆژ تاقیکردنەوەی خۆڕایی

en: 4 minutes
ku_IQ: 4 خولەک

en: 404 error page
ku_IQ: پەڕەی هەڵە ٤٠٤

en: 42% Cupro 34% Linen 24% Viscose
ku_IQ: 42% کوپرۆ 34% کەتان 24% ڤیسکۆز

en: <a href="%1$s" %2$s>Learn how to describe the purpose of the image%3$s</a>. Leave empty if the image is purely decorative.
ku_IQ: <a href="%1$s" %2$s>هۆكاری وێنەكە شیبكەرەوە%3$s</a>. بە بەتاڵی بەجێی بهێلە ئەگەر وێنەكە بە باشی ئامادە نەكراوە.

en: <a href="%1$s" class="update-browser-link">Update %2$s</a> or learn how to <a href="%3$s" class="browse-happy-link">browse happy</a>
ku_IQ: <a href="%1$s" class="update-browser-link">نوێکردنەوە %2$s</a> یاخود فێربە چۆن <a href="%3$s" class="browse-happy-link">بەخۆشی بگەڕێیت</a>

en: <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from %2$s spam comment already.  | <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from %2$s spam comments already.
ku_IQ[0]: <a href="%1$s">Akismet</a> هەنووکە وێبگەکەتی پاراست لە %2$s لێدوانی سپام.
ku_IQ[1]: <a href="%1$s">Akismet</a> هەنووکە وێبگەکەتی پاراست لە %2$s لێدوانی سپام.

en: <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from <a href="%2$s">%3$s spam comment</a>. | <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from <a href="%2$s">%3$s spam comments</a>.
ku_IQ[0]: <a href="%1$s">Akismet</a> ماڵپەرەکەتان لە <a href="%2$s">%3$s بۆچوونی نەخوازیار</a> دەپارێزێت.
ku_IQ[1]: <a href="%1$s">Akismet</a> ماڵپەرەکەتان لە <a href="%2$s">%3$s بۆچوونی نەخوازیار</a> دەپارێزێت.

en: <a href="%1$s">Edit</a> or <a href="%2$s">preview</a> your Privacy Policy page content.
ku_IQ: <a href="%1$s">دەستکاری</a> یان <a href="%2$s">پێشبینینی</a> ناوەڕۆکی پەڕەی سیاسەتی تایبەتێتی بکە.

en: <a href="%1$s">Edit</a> or <a href="%2$s">view</a> your Privacy Policy page content.
ku_IQ: <a href="%1$s">دەستکاریکردن</a> یان <a href="%2$s">بینینی</a> ناوەڕۆکی پەڕەی سیاسەتی تایبەتیەتی.

en: <a href="%1$s">Please update WordPress</a>, and then <a href="%2$s">learn more about updating PHP</a>.
ku_IQ: <a href="%1$s">تکایە وۆردپرێسەکەت نوێبکەوە</a>، پاشان <a href="%2$s">زیاتر بزانە لەسەر نوێکردنەوەی PHP</a>.

en: <a href="%1$s">WordPress %2$s</a> is available! <a href="%3$s" aria-label="%4$s">Please update now</a>.
ku_IQ: <a href="%1$s">وۆردپرێسی %2$s</a> بەردەستە! <a href="%3$s" aria-label="%4$s">تکایە ئێستا نوێی بکەوە</a>.

en: <a href="%1$s">WordPress %2$s</a> is available! Please notify the site administrator.
ku_IQ: <a href="%1$s">وۆردپرێسی%2$s</a> بەردەستە تکایە بەڕێوبەرایەتی ئاگاداربکەوە.

en: <a href="%s">Akismet</a> blocks spam from getting to your blog.
ku_IQ: <a href="%s">Akismet</a> سپامەکان بۆ چوونە ژوور بۆ ماڵپەڕەکەتان دەپارێزێت.

en: <a href="%s">Learn more about updating PHP</a>.
ku_IQ: <a href="%s">زیاتر بزانە دەربارەی نوێکردنەوەی وەشانی PHP</a>.

en: <a href="%s">Links</a> / Add New Link
ku_IQ: <a href="%s">بەستەرەکان</a> / زیادکردن

en: <a href="%s">Links</a> / Edit Link
ku_IQ: <a href="%s">بەستەرەکان</a> / دەستکاری

en: <a href="%s">Manage plugins</a>.
ku_IQ: <a href="%s">بەڕێوەبردنی پێوەکراوەکان</a>.

en: <a href="%s">Please update WordPress</a>.
ku_IQ: <a href="%s">تکایە وۆردپرێسەکەت نوێبکەوە</a>.

en: <a href="%s">You can change your profile picture on Gravatar</a>.
ku_IQ: <a href="%s">دەتوانیت وێنەی هەژمارەکەت بگۆڕیت لەڕێگەی ماڵپەڕی Gravatar</a>.

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/appearance-menus-screen/">Documentation on Menus</a>
ku_IQ: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/appearance-menus-screen/">بەڵگەنامەکان لەسەر لیستەکان</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/appearance-themes-screen/">Documentation on Managing Themes</a>
ku_IQ: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/appearance-themes-screen/">بەڵگەنامەکانی بەڕێوەبردنی ڕووکارەکان</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/appearance-widgets-screen-classic-editor/">Documentation on Widgets</a>
ku_IQ: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/appearance-widgets-screen-classic-editor/">بەڵگەنامەکان لەسەر ویجێت</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/comments-screen/">Documentation on Comments</a>
ku_IQ: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/comments-screen/">بەڵگەنامەکان لەسەر سەرنجەکان</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/customize-date-and-time-format/">Documentation on date and time formatting</a>.
ku_IQ: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/customize-date-and-time-format/">بەڵگەنامەکان لەسەر فۆرماتی ڕێکەوت و کات</a>.

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/customizer/">Documentation on Customizer</a>
ku_IQ: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/customizer/">بەڵگەنامەکان لەسەر کڕیارخوازکردن</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/dashboard-screen/">Documentation on Dashboard</a>
ku_IQ: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/dashboard-screen/">بەڵگەنامەکان لەسەر داشبۆرد</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/edit-media/">Documentation on Edit Media</a>
ku_IQ: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/edit-media/">بەڵگەنامەکان لەسەر دەستکاریکردنی ڕەنگاڵه</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/keyboard-shortcuts-classic-editor/#keyboard-shortcuts-for-comments">Documentation on Keyboard Shortcuts</a>
ku_IQ: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/keyboard-shortcuts-classic-editor/#keyboard-shortcuts-for-comments">بەڵگەنامەکان لەسەر قەدبڕەکانی تەختەکلیل</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/media-add-new-screen/">Documentation on Uploading Media Files</a>
ku_IQ: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/media-add-new-screen/">بەڵگەنامەکان لەسەر بارکردنی پەڕگەی ڕەنگاڵه</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/media-library-screen/">Documentation on Media Library</a>
ku_IQ: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/media-library-screen/">بەڵگەنامەکان لەسەر کتێبخانەی ڕەنگاڵه</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/network-admin-sites-screen/">Documentation on Site Management</a>
ku_IQ: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/network-admin-sites-screen/">بەڵگەنامەکان لەسەر بەڕێوەبردنی ماڵپەڕ</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/pages-add-new-screen/">Documentation on Adding New Pages</a>
ku_IQ: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/pages-add-new-screen/">بەڵگەنامەکان لەسەر زیادکردنی پەڕە نوێیەکان</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/pages-screen/">Documentation on Editing Pages</a>
ku_IQ: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/pages-screen/">بەڵگەنامەکان لەسەر دەستکاریکردنی پەڕەکان</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/pages-screen/">Documentation on Managing Pages</a>
ku_IQ: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/pages-screen/">بەڵگەنامەکان لەسەر بەڕێوەبردنی پەڕەکان</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/plugins-themes-auto-updates/">Documentation on Auto-updates</a>
ku_IQ: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/plugins-themes-auto-updates/">بەڵگەنامەکان لەسەر بەڕۆژکردنەوەی خۆکار</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/posts-categories-screen/">Documentation on Categories</a>
ku_IQ: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/posts-categories-screen/">بەڵگەنامەکان لەسەر هاوپۆلەکان</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/posts-screen/">Documentation on Managing Posts</a>
ku_IQ: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/posts-screen/">بەڵگەنامەکان لەسەر بەڕێوەبردنی بابەتەکان</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/posts-tags-screen/">Documentation on Tags</a>
ku_IQ: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/posts-tags-screen/">بەڵگەنامەکان لەسەر تاگەکان</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/revisions/">Revisions Management</a>
ku_IQ: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/revisions/">بەڕێوەبردنی پێداچوونەوەکان</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/roles-and-capabilities/">Descriptions of Roles and Capabilities</a>
ku_IQ: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/roles-and-capabilities/">باسی ڕۆڵەکان و تواناکانیان</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-discussion-screen/">Documentation on Discussion Settings</a>
ku_IQ: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-discussion-screen/">بەڵگەنامەکانی ڕێکخستنەکانی گفتوگۆ</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-general-screen/">Documentation on General Settings</a>
ku_IQ: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-general-screen/">بەڵگەنامەکان لەسەر ڕێکخستنە گشتییەکان</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-media-screen/">Documentation on Media Settings</a>
ku_IQ: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-media-screen/">بەڵگەنامەکان لەسەر ڕێکخستنەکانی ڕەنگاڵه</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-privacy-screen/">Documentation on Privacy Settings</a>
ku_IQ: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-privacy-screen/">بەڵگەنامەکانی ڕێکخستنی تایبەتێتی</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-reading-screen/">Documentation on Reading Settings</a>
ku_IQ: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-reading-screen/">بەڵگەنامەکان لەسەر ڕێکخستنەکانی خوێندنەوە</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-writing-screen/">Documentation on Writing Settings</a>
ku_IQ: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/settings-writing-screen/">بەڵگەنامەکان لەسەر ڕێکخستنەکانی نووسین</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/site-health-screen/">Documentation on Site Health tool</a>
ku_IQ: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/site-health-screen/">بەڵگەنامەکانی دۆخی تەندروستیی ماڵپەڕ</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/tools-erase-personal-data-screen/">Documentation on Erase Personal Data</a>
ku_IQ: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/tools-erase-personal-data-screen/">بەڵگەنامەکان لەسەر سڕینەوەی زانیارییە تاکەکەسییەکان</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/tools-export-screen/">Documentation on Export</a>
ku_IQ: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/tools-export-screen/">بەڵگەنامەکان لەسەر هەناردەکردن</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/tools-import-screen/">Documentation on Import</a>
ku_IQ: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/tools-import-screen/">بەڵگەنامەکان لەسەر هاوردەکردن</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/tools-screen/">Documentation on Tools</a>
ku_IQ: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/tools-screen/">بەڵگەنامەکان لەسەر ئامڕازەکان</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/understand-comment-spam/">Documentation on Comment Spam</a>
ku_IQ: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/understand-comment-spam/">بەڵگەنامەکان لەسەر هەرزەواڵەی سەرنج</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/users-add-new-screen/">Documentation on Adding New Users</a>
ku_IQ: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/users-add-new-screen/">بەڵگەنامەکان لەسەر زیادکردنی بەکارهێنەری نوێ</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/users-screen/">Documentation on Managing Users</a>
ku_IQ: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/users-screen/">بەڵگەنامەکان لەسەر بەڕێوەبردنی بەکارهێنەران</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/users-your-profile-screen/">Documentation on User Profiles</a>
ku_IQ: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/users-your-profile-screen/">بەڵگەنامەکان لەسەر زانیاریی تایبەتیی بەکارهێنەران</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/work-with-themes/">Documentation on Using Themes</a>
ku_IQ: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/work-with-themes/">بەڵگەنامەکان لەسەر بەکارهێنانی ڕووکارەکان</a>

en: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/write-posts-classic-editor/">Documentation on Writing and Editing Posts</a>
ku_IQ: <a href="https://wordpress.org/documentation/article/write-posts-classic-editor/">بەڵگەنامەکان لەسەر نووسین و دەستکاریکردنی بابەتەکان</a>

en: <a href="https://wordpress.org/support/forums">Support</a>
ku_IQ: <a href="https://wordpress.org/support/forums">پاڵپشتی</a>

en: <a href="https://wordpress.org/support/forums/">Support forums</a>
ku_IQ: <a href="https://wordpress.org/support/forums/">مەکۆی پشتگیری</a>

en: <a href='%1$s'>View all plugins</a> - <a href='%2$s'>Manage WooCommerce features</a>
ku_IQ: <a href='%1$s'>بینینی سەرجەم پێوەکراوەکان</a> - <a href='%2$s'>بەرێوەبردنی تایبەتمەندییەکانی (WooCommerce)</a>

en: <a href='%s'>Manage orders synchronization</a>
ku_IQ: <a href='%s'>بەڕێوەبردنی هاوکاتگەریی داواکارییەکان</a>

en: <abbr title="Coordinated Universal Time">UTC</abbr> time is <code>%s</code>
ku_IQ: کاتی <abbr title="Coordinated Universal Time">UTC</abbr> بریتییه‌ له‌ <code>%s</code>:

en: <b>%</b> Replies
ku_IQ: <b>%</b> وەڵامەکان

en: <b>1</b> Reply
ku_IQ: <b>1</b> وەڵام

en: <b>External or Affiliate –</b> one that you list and describe on your website but is sold elsewhere.
ku_IQ: <b>دەرەکیی یان پشتبەستوو –</b> شتێک کە لەناو ماڵپەڕەکەت باسی دەکەیت بەڵام لە شوێنێکی تر دەفرۆشرێت.

en: <b>Grouped –</b> a collection of related products that can be purchased individually and only consist of simple products. For example, a set of six drinking glasses.
ku_IQ: <b>گرووپکراو –</b> کۆمەڵێک لە بەرهەمی هاوشێوە کە دەکرێت بە تەنیا بکڕدرێن و بەرهەمی سادەن. بۆ نموونە، دەستەیەکی شەش پەرداخی.

en: <b>Simple –</b> covers the vast majority of any products you may sell. Simple products are shipped and have no options. For example, a book.
ku_IQ: <b>سادە –</b> ئەمە زۆرینەی ئەو بەرهەمانەیە کە دەیفرۆشیت. بەرهەمە سادەکان هیچ هەڵبژاردەیەکیان نییە. بۆ نممونە، کتێبێک.

en: <b>Variable –</b> a product with variations, each of which may have a different SKU, price, stock option, etc. For example, a t-shirt available in different colors and/or sizes.
ku_IQ: <b>گۆڕاو –</b> بەرهەمێک لەگەڵ گۆڕانکارییەکان، هەر دانەیەکیان دەکرێت (SKU)یەکی جیاواز، نرخ، هەڵبژاردەی کۆگای جیاوازی هەبێت. بۆ نموونە، بلوسێک دەکرێت ڕەنگ و قەبارەی جیاوازی هەبێت.

en: <br />Adding tags <i>%s</i>...
ku_IQ: <br />زۆرکردنی تاگ<i>%s</i>...

en: <code>_blank</code> &mdash; new window or tab.
ku_IQ: <code>_blank</code> &mdash; په‌نجه‌ره‌يه‌كی نوێ يان په‌نجه‌ره‌يه‌كی نێو ويبگه‌ڕ.

en: <code>_none</code> &mdash; same window or tab.
ku_IQ: <code>_none</code> &mdash; هه‌مان په‌نجه‌ره‌ يان په‌نجه‌ره‌ی نێو ويبگه‌ڕ.

en: <code>_top</code> &mdash; current window or tab, with no frames.
ku_IQ: <code>_top</code> &mdash; ئه‌م په‌نجه‌ره‌يه‌ يان په‌نجه‌ره‌ی نێو ويبگه‌ڕ، چوارچێوه‌ی له‌گه‌ڵ نه‌بێت.

en: <span class="%1$s">Posted in</span> %2$s
ku_IQ: <span class="%1$s">نێردراوە لە</span> %2$s

en: <span class="%1$s">Posted on</span> %2$s <span class="meta-sep">by</span> %3$s
ku_IQ: <span class="%1$s">نوسراوە لە</span> %2$s <span class="meta-sep">لەلاین</span> %3$s

en: <span class="%1$s">Tagged</span> %2$s
ku_IQ: <span class="%1$s">پێوه‌دراوه‌</span> %2$s

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older Comments
ku_IQ: <span class="meta-nav">&larr;</span> لێدوانى کۆن

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older posts
ku_IQ: <span class="meta-nav">&larr;</span> پەڕەى داهاتوو

en: <span>%d</span> bloggers like this:
ku_IQ: <span>%d</span> هاوشێوەی ئەم بلۆگەرانە:

en: <span>Active:</span> %s
ku_IQ: <span>چالاک:</span> %s

en: <strong class="count">%1$s spam</strong> blocked by <strong>Akismet</strong> | <strong class="count">%1$s spam</strong> blocked by <strong>Akismet</strong>
ku_IQ[0]: <strong class="count">%1$s سپام</strong> بلۆککراوە لە لایەن <strong>ئه‌کسیمه‌ت</strong>
ku_IQ[1]: <strong class="count">%1$s سپام</strong> بلۆککراوە لە لایەن <strong>ئه‌کسیمه‌ت</strong>

en: <strong>%s order</strong> awaiting processing | <strong>%s orders</strong> awaiting processing
ku_IQ[0]: <strong>%s داواكاری</strong> له‌ چاوه‌روانی

en: <strong>%s order</strong> on-hold | <strong>%s orders</strong> on-hold
ku_IQ[0]: <strong>%s داواكاری</strong> on-hold

en: <strong>%s product</strong> low in stock | <strong>%s products</strong> low in stock
ku_IQ[0]: <strong>%s كاڵا</strong> له‌ كۆگادا كه‌مه‌.

en: <strong>%s product</strong> out of stock | <strong>%s products</strong> out of stock
ku_IQ[0]: <strong>%s كاڵا</strong> له‌ كۆگادا بوونی نیه‌

en: <strong>%s</strong> &mdash; This allows you to associate an image with your post without inserting it. This is usually useful only if your theme makes use of the image as a post thumbnail on the home page, a custom header, etc.
ku_IQ: <strong>%s</strong> &mdash;  ڕێگەت دەدات بابەتەکانت بە وێنە بڕازێنیتەوە بەبێ ئەوەی تێیبئاخنی.

en: <strong><em>Note that password</em></strong> carefully! It is a <em>random</em> password that was generated just for you.
ku_IQ: <strong><em>تێبینی ئەم تێپەڕە وشەیە</em></strong> زۆر ڕێکە! ئەمە<em>خۆکارە</em> و تەنها بۆتۆ دروست کراوە تۆ و هیجی تر.

en: <strong>Action Scheduler:</strong> %1$d <a href="%2$s">past-due action</a> found; something may be wrong. <a href="https://actionscheduler.org/faq/#my-site-has-past-due-actions-what-can-i-do" target="_blank">Read documentation &raquo;</a> | <strong>Action Scheduler:</strong> %1$d <a href="%2$s">past-due actions</a> found; something may be wrong. <a href="https://actionscheduler.org/faq/#my-site-has-past-due-actions-what-can-i-do" target="_blank">Read documentation &raquo;</a>
ku_IQ[0]: <strong>دانەری کاتی کردار:</strong> %1$d <a href="%2$s">کرداری ئەنجام نەدراو</a> دۆزرایەوە، ڕەنگە هەڵەیەک بوونی هەبێت. <a href="https://actionscheduler.org/faq/#my-site-has-past-due-actions-what-can-i-do" target="_blank">بەڵگەنامەکان بخوێنەرەوە &raquo;</a>
ku_IQ[1]: <strong>دانەری کاتی کردار:</strong> %1$d <a href="%2$s">کرداری ئەنجام نەدراو</a> دۆزرایەوە، ڕەنگە هەڵەیەک بوونی هەبێت. <a href="https://actionscheduler.org/faq/#my-site-has-past-due-actions-what-can-i-do" target="_blank">بەڵگەنامەکان بخوێنەرەوە &raquo;</a>

en: <strong>Activity</strong> &mdash; Shows the upcoming scheduled posts, recently published posts, and the most recent comments on your posts and allows you to moderate them.
ku_IQ: <strong>چالاکیەکان</strong> &mdash; ئەو بابەتانە لەخۆدەگرێت کە کاتیان بۆ نراوەتەوە بۆ بڵاوکردنەوە و هەروەها دواین بابەتەکان، و باوترین لێدوانەکان لە بابەتەکانت و ڕێگەت دەدات کە بەڕێوەیان ببەیت.

en: <strong>Almost done</strong> - configure Akismet and say goodbye to spam
ku_IQ: <strong>خەریکە ئەنجام دەبێ</strong> -ئەکیسمێت دەستکاری بکەن وە لە هەرزەنامەکان خۆتان بپارێزن.

en: <strong>At a Glance</strong> &mdash; Displays a summary of the content on your site and identifies which theme and version of WordPress you are using.
ku_IQ: <strong>لە سەرنجێکدا</strong> &mdash; پوختەیەک پێشان دەدات لە ناوەڕۆکەکانی ماڵپەڕەکەت و دیاری دەکات کام ڕووکار و وەشانی وۆردپرێس بەکاردەبەیت.

en: <strong>Box Controls</strong> &mdash; Click the title bar of the box to expand or collapse it. Some boxes added by plugins may have configurable content, and will show a &#8220;Configure&#8221; link in the title bar if you hover over it.
ku_IQ: <strong>باوڵی کۆنتڕۆڵەکان</strong> &mdash; کرتە بکەرە سەر شریتی ناونیشانەکە بۆ فراوانکردن و تەسککردنەوەی. هەندێک لە باوڵەکان زیادکراون لەلایەن پێوەکراوەکان لەوانەیە ناوەڕۆکی ڕێکخراویان هەبێ، و بەستەری &#8220;ڕێکبخە&#8221; پێشان دەدات لە شریتی ناونیشان ئەگەر نیشاندەرەکەی بخەیتە سەر.

en: <strong>Clicking the arrow to the right of any menu item</strong> in the editor will reveal a standard group of settings. Additional settings such as link target, CSS classes, link relationships, and link descriptions can be enabled and disabled via the Screen Options tab.
ku_IQ: <strong>کرتەکردنی نیشانەی بەرەو لای راستی هەر دانەیەکی پێڕست</strong> لە دەستکاریکەردا کۆمەڵەیەکی پێوانەیی لە ڕێکخستن دەردەخات. ڕێکخستنی زیاتر وەک ئامانجی بەستەر، پۆلەکانی CSS، پەیوەندییەکانی بەستەر، و پێناسەەکانی بەستەر دەکرێ کارا و ناکارا بکرێن لەڕێی سەرخشتەی پەردەی هەڵبژاردەکانەوە.

en: <strong>Comments</strong> &mdash; For user comments, Email Address, IP Address, User Agent (Browser/OS), Date/Time, Comment Content, and Content URL.
ku_IQ: <strong>لێدوانەکان</strong> &mdash; بۆ هەر لێدوانێک کە لەلایەن بەکارهێنەرەوە نوسراوە, پۆستی ئەلیکترۆنی, ئایپی, زانیاری ورد لەسەر وێبگەڕ و سیستەم (Browser/OS), بەروار و کات, ناوەڕۆکی لێدوان, وە بەستەری لێدوان.

en: <strong>Comments</strong> &mdash; WordPress does not delete comments. The software does anonymize (but, again, <em>never</em> publishes) the associated Email Address, IP Address, and User Agent (Browser/OS).
ku_IQ: <strong>سەرنجەکان</strong> وۆردپرێس سەرنجەکان ناسڕێتەوە. نەرمەواڵەکە نەناسراویان دەکات (بەڵام، دووبارە، <em>هەرگیز</em> بڵاوی ناکاتەوە) ناونیشانی پۆستی ئەلیکترۆنیی، ناونیشانی IP و وێبگەڕ و سیستەمی کارگێڕیی کەسەکە.

en: <strong>Community Events Location</strong> &mdash; The IP Address of the user which is used for the Upcoming Community Events shown in the dashboard widget.
ku_IQ: <strong>شوێنی رووداوەکانی کۆمەڵگا</strong> ناونیشانی IP ی بەکارهێنەر کە بەکاردێت بۆ نیشاندانی ڕووداوەکانی داهاتووی کۆمەڵگا کە لە پەڕەی بەڕێوبەرایەتیدا دیارە.

en: <strong>Community Events Location</strong> &mdash; The IP Address of the user, which populates the Upcoming Community Events dashboard widget with relevant information.
ku_IQ: <strong>شوێنی بۆنەکانی کۆمەڵگە</strong> ناونیشانی IPی بەکارهێنەرەکە، کە سوودی لێوەردەگیرێت بۆ پیشاندانی زانیاریی لە ویجێتی بۆنەکان لە داشبۆرد.

en: <strong>Conflicting values for the constants %1$s and %2$s.</strong> The value of %2$s will be assumed to be your subdomain configuration setting.
ku_IQ: <strong>پێکداکێشانی بەهاکان بۆ نەگۆڕەکانی %1$s و %2$s.</strong> بەهای %2$s وا هەژمار دەکرێت کە ڕێکخستنی شێوەپێدانی پاوانی لاوەکییەکەتە.

en: <strong>Connection lost.</strong> Saving has been disabled until you are reconnected.
ku_IQ: <strong>هێڵی ئینتەرنیتت پچڕا.</strong> نەتوانرا زەخیرەبکرێت تا ئەوکاتە دووبارە پەیوەست دەبیەوە بە ئینتەرنێت.

en: <strong>Contribute</strong> to the code, improve the UX, and test the WordPress app.
ku_IQ: <strong>بەشداری</strong> لە کۆدەکەدا بکە، ئەزموونی بەکارهێنەر باشتر بکە و بەرنامەی بەکاربەرییەکەی وۆردپرێس تاقیبکەرەوە.

en: <strong>Copy URL</strong> copies the URL for the media file to your clipboard.
ku_IQ: <strong>لەبەرگرتنەوەی ناونیشانی ئینتەرنێتیی</strong> ناونیشانی ئینتەرنێتیی پەڕگەی ڕەنگاڵەکە لەبەردەگرێتەوە.

en: <strong>Create</strong> and improve WordPress educational materials.
ku_IQ: <strong>چێکردن</strong> و باشترکردنی کەرەستەی پەروەردەیی وۆردپرێس.

en: <strong>Curate</strong> submissions or take photos for the Photo Directory.
ku_IQ: <strong>سەرپەرشتی</strong> پێشکەشکردنەکان یا وێنەگرتن بۆ بوخچەی وێنەکان.

en: <strong>Delete Permanently</strong> will delete the file from the media library (as well as from any posts to which it is currently attached).
ku_IQ: <strong>سڕینەوە بە یەکجاریی</strong> پەڕگەکە بەیەکجاریی دەسڕێتەوە لە کتێبخانەی ڕەنگاڵەکە (هەروەها لە هەر بابەتێکیشدا پەڕگەکە بەکارهاتبێت).

en: <strong>Delete</strong> brings you to the Delete Users screen for confirmation, where you can permanently remove a user from your site and delete their content. You can also delete multiple users at once by using bulk actions.
ku_IQ: <strong>سڕینەوە</strong> دەتهێنیت بۆ پەردەی سڕینەوەی بەکارهێنەران بۆ چەسپاندن، لەوێ دەتوانیت بەشێوەیەکی هەمیشەیی بەکارهێنەرێک و ناوەڕۆکەکانی بسڕیتەوە لە ماڵپەڕەکەت. هەروەها دەتوانیت بەهۆی تۆپەڵە چالاکییەکانەوە زیاد لە بەکارهێنەرێک بسڕیتەوە لە یەک ساتدا.

en: <strong>Description</strong> &mdash; The description is not prominent by default; however, some themes may display it.
ku_IQ: <strong>دەربارە</strong> &mdash; لەشێوەی بنەڕەتدا دەرناکەوێت، هەمان کات  ڕووکار هەیە دەریدەخات.

en: <strong>Discussion</strong> &mdash; You can turn comments and pings on or off, and if there are comments on the post, you can see them here and moderate them.
ku_IQ: <strong>وتوێژەکان</strong> تۆ دەتوانیت بۆچوون ئازاد بکەیت و دابخەیت. هەروەها دەتوانیت دەستکاریان بکەیت.

en: <strong>Download file</strong> downloads the original media file to your device.
ku_IQ: <strong>داگرتنی پەڕگە</strong> پەڕگەی ڕەنگاڵە ڕەسەنەکە دادەگرێتە ناو ئامێرەکەت.

en: <strong>Drag and Drop</strong> &mdash; To rearrange the boxes, drag and drop by clicking on the title bar of the selected box and releasing when you see a gray dotted-line rectangle appear in the location you want to place the box.
ku_IQ: <strong>ڕاکێشان و فڕێدان</strong> - بۆ ڕێکخستنەوەی چوارچێوەکان، کرتە لەسەر شریتی ناوونیشانەکە بکە و ڕایکێشە بۆ ئەو شوێنەی دەخوازیت پاشان فڕێی بدە کاتێک لاکێشەیەکی ڕەنگ خۆڵەمێشیی دەبینی کە لەو شوێنەدا دەردەکەوێت کە تۆ دەتەوێت.

en: <strong>Drag and drop</strong> your files into the area below. Multiple files are allowed.
ku_IQ: <strong> پەڕگەکانت ڕابکێشە</strong> و لەو ناوچەیەی خوارەوەدا فڕێی بدە. ڕاکێشان و فڕێ دانی چەند پەڕگەیەک لە هەمان کاتدا ڕێگە پێدراوە.

en: <strong>ERROR</strong>: Invalid username or e-mail.
ku_IQ: <strong>هه‌ڵه‌</strong>: ناوی به‌کارهێنه‌ر یان پۆستی ئه‌لیکترۆنی نادروسته‌.

en: <strong>ERROR</strong>: The password you entered for the username <strong>%1$s</strong> is incorrect. <a href="%2$s" title="Password Lost and Found">Lost your password</a>?
ku_IQ: <strong>هەڵە</strong>: ئەو تێپەڕەوشەیەی نووسیت بۆ  <strong>%1$s</strong> دروست نییە. <a href="%2$s" title="Password Lost and Found">تێپەڕەوشەت ونکردووە؟</a>?

en: <strong>Edit</strong> takes you to a simple screen to edit that individual file&#8217;s metadata. You can also reach that screen by clicking on the media file name or thumbnail.
ku_IQ: <strong>دەستکاریکردن</strong> دەتبات بۆ پەڕەی دەستکاریکردنی مێتاداتای ئەو پەڕگەیە. دەتوانیت بە کرتەکردن لە ناوی پەڕگەکە یان وێنەکەشی بچیتە ناو پەڕەی دەستکاریکردنەوە.

en: <strong>Edit</strong> takes you to the editable profile screen for that user. You can also reach that screen by clicking on the username.
ku_IQ: <strong>دەستکاریکردن</strong> پەڕەیەکە کە دەتوانیت دەستکاری زانیاریەکانی بەکارهێنەر بکەیت. و بەکرتەکردن لەسەر ناوی بەکارهێنەر دەتوانی پەڕەی دەستکاریکردن بکەیەوە.

en: <strong>Edit</strong> takes you to the editing screen for that post. You can also reach that screen by clicking on the post title.
ku_IQ: <strong>دەستکاریکردن</strong> پەڕەیەکە کە دەتوانیت دەستکاری بابەتەکانت بکەیت بە وردی. و بەکرتەکردن لەسەر ناونیشان بابەت دەتوانی پەڕەی دەستکاریکردن بکەیەوە.

en: <strong>Edit</strong> videos and add captions to WordPress.tv.
ku_IQ: <strong>دەستکاری</strong> ڤیدیۆکان و زۆرکردنی ژێرنووسەکان بۆ WordPress.tv.

en: <strong>Error:</strong> %1$s requires %2$d plugin to be installed and activated: %3$s. | <strong>Error:</strong> %1$s requires %2$d plugins to be installed and activated: %3$s.
ku_IQ[0]: <strong>هەڵە:</strong> %1$s پێویستی بە %2$d پێوەکراوی دامەزراو و چالاک هەیە: %3$s.
ku_IQ[1]: <strong>هەڵە:</strong> %1$s پێویستی بە %2$d پێوەکراوی دامەزراو و چالاک هەیە: %3$s.

en: <strong>Error:</strong> Cookies are blocked due to unexpected output. For help, please see <a href="%1$s">this documentation</a> or try the <a href="%2$s">support forums</a>.
ku_IQ: <strong>هەڵە</strong>: شەکرۆکە (Cookie) بەربەست کراوە بەهۆی دەرچوێنراوێکی چاوەڕوان نەکراوەوە. بۆ یارمەتی، تکایە چاو لەم   <a href="%1$s">بەڵگەنامە</a> یە بکە، یان سەردانی <a href="%2$s">مەکۆکانی پاڵپشتیی</a> بکە.

en: <strong>Error:</strong> Cookies are blocked or not supported by your browser. You must <a href="%s">enable cookies</a> to use WordPress.
ku_IQ: <strong>هەڵە</strong>: شەکرۆکە (Cookie) لە لایەن وێبگەڕەکەتەوە بەربەست کراوە یان پاڵپشتیی ناکرێت. پێویستە  <a href="%s">شەکرۆکە چالاک بکەیت</a>  بۆ بەکارهێنانی وۆردپرێس.

en: <strong>Error:</strong> Invalid username, email address or incorrect password.
ku_IQ: <strong>هەڵە</strong>: ناوی هەڵە، یاخود تێپەڕەوشەی هەڵە و ئیمەیڵ.

en: <strong>Error:</strong> Passwords do not match. Please enter the same password in both password fields.
ku_IQ: <strong>هەڵە:</strong> تێپەڕەوشەکان وەکو یەکترنیین، تکایە هەمان تێپەڕەوشە لەناو هەردوو خانەکەدا بنووسە.

en: <strong>Error:</strong> Passwords may not contain the character "\".
ku_IQ: <strong>هه‌ڵه‌</strong>: نابێت تێپه‌ڕه‌وشه‌ نووسه‌ی "\" ـی تیادابێت.

en: <strong>Error:</strong> Please enter a nickname.
ku_IQ: <strong>هەڵە</strong>: تکایە نازناو بنووسە.

en: <strong>Error:</strong> Please enter a password.
ku_IQ: <strong>هه‌ڵه‌</strong>: تكایه‌ تێپه‌ڕه‌وشه‌که‌ت بنووسه‌.

en: <strong>Error:</strong> Please enter a username or email address.
ku_IQ: <strong>هەڵە:</strong> تکایە ناوی بەکارهێنەر یان ناونیشانی پۆستی ئەلیکترۆنیی بنووسە.

en: <strong>Error:</strong> Please enter a username.
ku_IQ: <strong>هه‌ڵه‌</strong>:ناوی به‌كارهێنه‌ر بنوسه‌.

en: <strong>Error:</strong> Please enter a valid email address.
ku_IQ: <strong>هەڵە</strong>: تکایە ئیمەیڵێکی دروست بنووسە.

en: <strong>Error:</strong> Please enter an email address.
ku_IQ: <strong>هه‌ڵه‌</strong>: تکایه‌ ناونیشانی په‌یامی ئه‌لیکترۆنی بنووسه‌.

en: <strong>Error:</strong> Please fill the required fields.
ku_IQ: <strong>هەڵە:</strong> تکایە خانە داواکراوەکان پڕبکەرەوە.

en: <strong>Error:</strong> Please type your comment text.
ku_IQ: <strong>هەڵە</strong>: تکایە لێدوانێک بنووسە.

en: <strong>Error:</strong> Please type your email address.
ku_IQ: <strong>هه‌ڵه‌</strong>: تکایه‌ ناونیشانی په‌یامی ئه‌لیکترۆنیت بنووسه‌.

en: <strong>Error:</strong> Site URL you&#8217;ve entered is already taken.
ku_IQ: <strong>هەڵە:</strong> ئەو ناونیشانی ئینتەرنێتییەی نووسیت بەکارهاتووە.

en: <strong>Error:</strong> Sorry, that username is not allowed.
ku_IQ: <strong>هەڵە</strong>: ببورە، ئەم ناوی بەکارهێنەرە ڕێگای پێنەدراوە.

en: <strong>Error:</strong> The %s options page is not in the allowed options list.
ku_IQ: <strong>هەڵە:</strong> پەڕەی هەڵبژاردنەکانی %s نەدۆزرایەوە لە لیستی بەربژارە ڕێپێدراوەکان.

en: <strong>Error:</strong> The comment could not be saved. Please try again later.
ku_IQ: <strong>هەڵە</strong>: نەتوانرا لێدوانەکە پاشەکەوت بکرێت. تکایە دواتر هەوڵ بدەرەوە.

en: <strong>Error:</strong> The email address is already used.
ku_IQ: <strong>ERROR</strong>: پۆستی ئەلیکترۆنی پێشوتر بەکارهێنراوە.

en: <strong>Error:</strong> The email address is not correct.
ku_IQ: <strong>هه‌ڵه‌</strong>: پۆستی ئه‌لیكترۆنی ته‌واونییه‌

en: <strong>Error:</strong> The email could not be sent. Your site may not be correctly configured to send emails. <a href="%s">Get support for resetting your password</a>.
ku_IQ: <strong>هەڵه:</strong> نەتوانرا پۆستی ئەلیکترۆنییەکە بنێردرێت. ڕەنگە ماڵپەڕەکەت بەتەواویی ڕێکنەخرابێت بۆ ناردنی پۆستی ئەلیکترۆنی. <a href="%s">پشتگیریی بەدەستبهێنە بۆ دووبارە ڕێکخستنەوەی تێپەڕەوشەکەت</a>.

en: <strong>Error:</strong> The email field is empty.
ku_IQ: <strong>هەڵە</strong>: خانەی پۆستی ئەلیکترۆنی بەتاڵە.

en: <strong>Error:</strong> The password field is empty.
ku_IQ: <strong>هه‌ڵه‌</strong>: خانه‌ی تێپه‌ڕه‌وشه‌ به‌تاڵه‌

en: <strong>Error:</strong> The password you entered for the email address %s is incorrect.
ku_IQ: <strong>هەڵە</strong>: ئەو تێپەڕەووشەیەی نووسیوتە بۆ پۆستەئەلیترۆنیەکە %s هەڵەیە.

en: <strong>Error:</strong> The password you entered for the username %s is incorrect.
ku_IQ: <strong>هەڵە</strong>: ئەو ووشەی نهێنییەی داتناوە بۆ بەکارهێنەری %s هەڵەیە.

en: <strong>Error:</strong> The passwords do not match.
ku_IQ: <strong>هەڵە</strong>: تێپەڕەوشەکان لە یەکتر ناچن.

en: <strong>Error:</strong> The username <strong>%s</strong> is not registered on this site. If you are unsure of your username, try your email address instead.
ku_IQ: <strong>هەڵە:</strong> ناوی بەکارهێنەری <strong>%s</strong> تۆمارنەکراوە لەسەر ئەم ماڵپەڕە. ئەگەر دڵنیانییت لە ناوی بەکارهێنەرەکەت، ناونیشانی پۆستی ئەلیکترۆنییەکەت تاقیبکەرەوە.

en: <strong>Error:</strong> The username field is empty.
ku_IQ: <strong>هه‌ڵه‌</strong>: خانه‌ی ناوی به‌کارهێنه‌ر به‌تاڵه‌.

en: <strong>Error:</strong> There is no account with that username or email address.
ku_IQ: <strong>هەڵە:</strong> هیچ هەژمارێک بەو ناوی بەکارهێنەر یان ناونیشانی پۆستی ئەلیکترۆنییە بوونی نییە.

en: <strong>Error:</strong> There was a problem creating site entry.
ku_IQ: <strong>هەڵە:</strong> کێشەیەک ڕوویدا لەکاتی دروستکردنی چوونەژوورەوەی ماڵپەڕ.

en: <strong>Error:</strong> This email address is already registered. <a href="%s">Log in</a> with this address or choose another one.
ku_IQ: <strong>هەڵە:</strong> ئەم ناونیشانی پۆستی ئەلیکترۆنییە پێشتر تۆمارکراوە. <a href="%s">بچۆژوورەوە</a> بەم ناونیشانە یان دانەیەکی تر هەڵبژێرە.

en: <strong>Error:</strong> This email is already registered. Please choose another one.
ku_IQ: <strong>هه‌ڵه‌</strong>: ئه‌م پۆسته‌ ئه‌لیکترۆنییه‌ پێشتر تۆمارکراوه‌. تکایه‌ یه‌کێکی نوێ هه‌ڵبژێره‌.

en: <strong>Error:</strong> This is not a valid feed template.
ku_IQ: <strong>هەڵە:</strong> ئەمە قاڵبێکی دروست نییە.

en: <strong>Error:</strong> This username is already registered. Please choose another one.
ku_IQ: <strong>هەڵە</strong>: ئەم ناوی بەکارهێنەرە هەنووکە تۆمارکراوە. تکایە دانەیەکی تر هەڵبژێرە.

en: <strong>Error:</strong> This username is invalid because it uses illegal characters. Please enter a valid username.
ku_IQ: <strong>هەڵە</strong>:ناوی بەکارهێنەر ڕێگەپێنەدراوە چونکە وشەی خراپی تیا بەکارهاتووە . تکایە ناوێکی دروست بنووسە.

en: <strong>Error:</strong> Unknown email address. Check again or try your username.
ku_IQ: <strong>هەڵە:</strong> ناونیشانی پۆستی ئەلیکترۆنیی نەناسراوە. دووبارە تەماشای بکەرەوە یان ناوی بەکارهێنەرەکەت تاقیبکەرەوە.

en: <strong>Error:</strong> Unknown username. Check again or try your email address.
ku_IQ: <strong>هەڵە</strong>: ناوی بەکارهێنەر نادرووستە. دووبارە دڵنیایی بکەرەوە یاخوود هەوڵبدە لە ڕێگەی پۆستی ئەلیکترۆنییەکەتەوە.

en: <strong>Error:</strong> User registration is currently not allowed.
ku_IQ: <strong>هەڵە</strong>: تۆمارکردنی بەکارهێنەر لەئێستادا ڕێگەپێنەدراوە.

en: <strong>Error:</strong> Your URL is too long.
ku_IQ: <strong>هەڵە</strong>: بەستەرەکەت زۆر درێژە.

en: <strong>Error:</strong> Your account has been marked as a spammer.
ku_IQ: <strong>هەڵە</strong>: کۆنتۆکەت دیاریکراوە وە سپام .

en: <strong>Error:</strong> Your comment is too long.
ku_IQ: <strong>هەڵە</strong>: لێدوانەکەت زۆر درێژە.

en: <strong>Error:</strong> Your email address is too long.
ku_IQ: <strong>هەڵە</strong>: پۆستە ئەلکترۆنیەکەت زۆر درێژە.

en: <strong>Error:</strong> Your name is too long.
ku_IQ: <strong>هەڵە</strong>: ناوەکەت زۆر درێژە.

en: <strong>Error:</strong> Your password reset link appears to be invalid. Please request a new link below.
ku_IQ: <strong>هەڵە</strong>: بەستەری دووبارە ڕێکخستنەوەی تێپەڕەوشەکەت نادرووستە. تکایە داوای دانەیەکی نوێ بکە لە ڕێگەی ئەم بەستەرەوە.

en: <strong>Error:</strong> Your password reset link has expired. Please request a new link below.
ku_IQ: <strong>هەڵە</strong>: بەستەری دووبارە ڕێکخستنەوەی تێپەڕەوشەکەت بەسەرچووە. تکایە داوای دانەیەکی نوێ بکە لە ڕێگەی ئەم بەستەرەوە.

en: <strong>Explore</strong> ways to reduce the environmental impact of websites.
ku_IQ: <strong>گەڕان</strong> لە ڕێگاکانی کەمکردنەوەی کاریگەریی ژینگەیی ماڵپەڕەکان.

en: <strong>Find</strong> and report bugs in the WordPress core software.
ku_IQ: <strong>دۆزینەوە</strong> و ناردنی هەڵەکان لە نەرمەکاڵای کرۆکی وۆردپرێس.

en: <strong>Info</strong> &mdash; The site URL is rarely edited as this can cause the site to not work properly. The Registered date and Last Updated date are displayed. Network admins can mark a site as archived, spam, deleted and mature, to remove from public listings or disable.
ku_IQ: <strong>زانیاری</strong> &mdash;  بەدەستکاریکردنی بەستەری ئەم ماڵپەڕە ڕەنگە ماڵپەڕەکەت توشی کێشە ببیت. و بەرواری دروستکردن و نوێکردنەوەت نیشان دەدات، بەڕێوبەرانی ڕایەڵە دەتوانن ماڵپەڕ دیاریبکەن وەک ئەرشیفکراو، بێزارکەر، سڕاوە، تەنها بۆ پێگەشتوان، بۆ سڕینەوەی لە لیستی سەرەکی یان ناچالاککردنی.

en: <strong>Lend</strong> your creative imagination to the WordPress UI design.
ku_IQ: <strong>ببەخشە</strong> خەیاڵی داهێنەرانەت بە ڕوومەتی UI ی وۆردپرێس.

en: <strong>Media</strong> &mdash; A list of URLs for all media file uploads made by the user.
ku_IQ: <strong>ڕەنگاڵە</strong> &mdash; بەستەری هەموو ئەو بابەتانەی لە لەلایەن بەکارهێنەرەوە بەرزکراوەتەوە بۆ ناو ڕەنگاڵە.

en: <strong>Media</strong> &mdash; A list of URLs for media files the user uploads.
ku_IQ: <strong>ڕەنگاڵە</strong> لیستێک لە ناونیشانی ئینتەرنێتیی پەڕگەکانی ڕەنگاڵە کە بەکارهێنەرەکە باری دەکات.

en: <strong>Name</strong> &mdash; The name is how it appears on your site.
ku_IQ: <strong>ناو</strong> &mdash;  ئەمە ئەو ناوەیە لە ماڵپەڕەکە دەردەکەوێت.

en: <strong>Order</strong> &mdash; Pages are usually ordered alphabetically, but you can choose your own order by entering a number (1 for first, etc.) in this field.
ku_IQ: <strong>فرمان</strong> - پەڕەکان بەپێی ئەلف با ڕیز دەکرێن، بەڵام ئەتوانیت بە شێوەی خۆت ڕیزی بکەیت بە نووسینی ژمارەی ١ (١ بۆ یەکەم دانە، ٢ بۆ دووەم، هتد) لەم خانەیەدا.

en: <strong>Organize</strong> or participate in local Meetups and WordCamps.
ku_IQ: <strong>ڕێکخستن</strong> یان بەشداریکردن لە Meetups و WordCamps.

en: <strong>Parent</strong> &mdash; Categories, unlike tags, can have a hierarchy. You might have a Jazz category, and under that have child categories for Bebop and Big Band. Totally optional. To create a subcategory, just choose another category from the Parent dropdown.
ku_IQ: <strong>هاوپۆلی باوک</strong> &mdash; هاوپۆلەکان بە پێچەوانەی تاگەکان، دەتوانن شێوەی هەرەمیان هەبێت. لەوانەیە هاوپۆلێکت هەبێت بە ناوی هەواڵەکان لە ژێریدا دەکرێت هاوپۆلە لاوەکیەکانت هەبێ بۆ نمونە هەواڵی ناوەخۆ و دەرەوە. بۆ دروست کردنی هاوپۆلی لاوەکی، تەنها هاوپۆلێکی تر هەڵبژێرە لە لیستەی هاوپۆلی باوک.

en: <strong>Parent</strong> &mdash; You can arrange your pages in hierarchies. For example, you could have an &#8220;About&#8221; page that has &#8220;Life Story&#8221; and &#8220;My Dog&#8221; pages under it. There are no limits to how many levels you can nest pages.
ku_IQ: <strong>باوان</strong> - ئەتوانیت پەڕەکانت داڕێژراو بکەیت. بۆ نموونە ئەتوانیت &#8220;دەربارەی&#8221; دابنێیت، پەڕەکە ژیاننامەی &#8220; بۆ دابنێیت &#8221;، وە &#8220;سەگەکەم&#8221; پەڕەکانی ژێر ئەوە. هیچ سنووردارییەک نییە بۆ ئاستەکانی کە دروستیان دەکەیت لەسەر پەڕەکان.

en: <strong>Post editor</strong> &mdash; Enter the text for your post. There are two modes of editing: Visual and Text. Choose the mode by clicking on the appropriate tab.
ku_IQ: <strong>دەستکاریکەی بابەت</strong> &mdash; بەکاردێت بۆ نونسینی ناوەڕۆکی بابەت و پەڕەکان. کە دوو شێوازی دەستکاریکەرمان هەیە: پێشکەوتوو و دەق. تکایە ئەوە هەڵبژێرە کە دەتەوێت بەکاری ببەیت.

en: <strong>Preview</strong> will show you what your draft post will look like if you publish it. View will take you to your live site to view the post. Which link is available depends on your post&#8217;s status.
ku_IQ: <strong>پێش بینین</strong> w پێشانت دەدات ڕەشنووسی بابەت چۆن دەردەکەوێت لە کاتی بڵاوکردنەوەی. پێشاندان دەتبات بۆ ماڵپەڕەکەت بۆ بینینی بابەت. کام بەستەر بەردەست بێ دەکەوێتەوە سەر دۆخی بابەتەکەت.

en: <strong>Profile Information</strong> &mdash; user email address, username, display name, nickname, first name, last name, description/bio, and registration date.
ku_IQ: <strong>زانیاری کەسی</strong> &mdash; پۆستی ئەلیکترۆنی, ناوی بەکارهێنەر, ناوی دەرکەوتوو, نازناو, ناوی یەکەم, ناوی خێزان, درێژەی زانیاری کەسی, وە بەرواری خۆتۆمارکردن.

en: <strong>Promote</strong> the WordPress project to your community.
ku_IQ: <strong>بڵندکردنی</strong> پڕۆژەی وۆردپرێس بۆ کۆمەڵگاکەت.

en: <strong>Publish</strong> &mdash; You can set the terms of publishing your post in the Publish box. For Status, Visibility, and Publish (immediately), click on the Edit link to reveal more options. Visibility includes options for password-protecting a post or making it stay at the top of your blog indefinitely (sticky). The Password protected option allows you to set an arbitrary password for each post. The Private option hides the post from everyone except editors and administrators. Publish (immediately) allows you to set a future or past date and time, so you can schedule a post to be published in the future or backdate a post.
ku_IQ: <strong>بڵاوبکەوە</strong> &mdash; دەتوانیت یاساکانی بڵاوکردنەوەی بڵاوکراوەکانت دابنێیت لە باوڵی بڵاوکردنەوەدا. بۆ دۆخ، بینراوی، و بڵاوکردنەوە(ڕاستەوخۆ)، کرتە بکەرە سەر بەستەری دەستکاری بۆ دەرکەوتنی هەڵبژاردەی زیاتر. بینراوی هەڵبژاردەگەلێک لەخۆدەگرێ لەوانە بە تێپەڕەووشە-پاراستنی بڵاوکراوەیەک یان وای لێبکەیت کەوا بێسنور لە سەرەوەی بلۆگەکەت بمێنێتەوە. هەڵبژاردەی بە تێپەڕەووشە پارێزراوی ڕێگەت دەدات تێپەڕەووشەیەکی هەڕەمەکی دابنێیت بۆ هەر بڵاوکراوەیەک. هەڵبژاردەی تایبەتی بڵاوکراوەکە دەشارێتەوە لە هەمووکەسێک جگە لە دەستکاریکەر و بەڕێوبەرەکان. بڵاوبکەوە(ڕاستەوخۆ) ڕێگەت دەدات بۆ دانانی کات و بەرواری داهاتوو یان ڕابردوو، بۆیە دەتوانیت کات بۆ بڵاوکراوەیەک دابنێیت لە لەوکاتەدا بڵاوببێتەوە لە داهاتوودا یان کاتی بڵاوکراوەکە بگۆڕیت بۆ پێشوەختێک.

en: <strong>Quick Draft</strong> &mdash; Allows you to create a new post and save it as a draft. Also displays links to the 3 most recent draft posts you've started.
ku_IQ: <strong>ڕەشنوسی خێرا</strong> &mdash; ڕێگەت دەدات بە زیادکردنی بابەتی نوێ و پاراستنی وەک ڕەشنوس، و نیشاندانی ٥ باوترین بابەتەکان کە بەشێوەی ڕەشنوس زەخیرەکراون.

en: <strong>Quick Edit</strong> provides inline access to the metadata of your post, allowing you to update post details without leaving this screen.
ku_IQ: <strong>دەستکاریکردنی خێرا</strong> ڕاستەوخۆ دەتوانیت دەستکاری بەشێک لە زانیاریەکانی بابەت بکەیت، و ڕێگەت دەدات کە بابەتەکەت نوێبکەیەوە بەبێ جێهێشتنی ئەو پەڕەی تێیدایت.

en: <strong>Random:</strong> Show a different image on each page.
ku_IQ: <strong>هەڕەمەکیی:</strong> وێنەیەکی جیاواز پیشان بدە لەسەر هەر پەڕەیەک.

en: <strong>Remove</strong> allows you to remove a user from your site. It does not delete their content. You can also remove multiple users at once by using bulk actions.
ku_IQ: <strong>لابردن</strong>  ڕێگەت پێدەدات بەکارهینەر لە ماڵپەڕەکەت لاببەیت. ئەمە نابێتە هۆی سڕینەوەی بابەتەکانیان. ئەتوانیت زیاد لە بەکارهێنەرێک لە هەمان کاتدا لاببەیت.

en: <strong>Screen Options</strong> &mdash; Use the Screen Options tab to choose which Dashboard boxes to show.
ku_IQ: <strong>هەڵبژاردەکانی پەڕە</strong> &mdash; بەکار بهێنە بۆ ئەوەی کە دەتەوێت چ خانەیەک و بەشێک لە پەڕەکەدا دەربکەون.

en: <strong>Send Trackbacks</strong> &mdash; Trackbacks are a way to notify legacy blog systems that you&#8217;ve linked to them. Enter the URL(s) you want to send trackbacks. If you link to other WordPress sites they&#8217;ll be notified automatically using pingbacks, and this field is unnecessary.
ku_IQ: <strong>ناردنی تراکباک</strong>  − تراکباک ئامرازێکی یاساییە بۆ ئاگادارکردنەوەی ئەو بڵاگانەی بەستەرت بۆ کردوون. تەنها بەستەر دابنێ و بە خۆکار ئاگادار دەکرێنەوە. ئەگەر بەستەرە بۆ ماڵپەڕێکی تر کە بەوۆردپرێس چێکراوە ئەوە بەخۆکار ئاگادار دەکرێتەوە لە ڕێگەی پینگباکەوە. ئەم خشتەیەش پێویست نییە چیتر!

en: <strong>Send password reset</strong> sends the user an email with a link to set a new password.
ku_IQ: <strong>ناردنی ڕێکخستنەوەی تێپەڕەوشە</strong> پۆستی ئەلیکترۆنییەک دەنێرێت بۆ بەکارهێنەرەکە لەگەڵ بەستەرێکدا بۆ دانانی تێپەڕەوشەی نوێ.

en: <strong>Session Tokens</strong> &mdash; User login information, IP Addresses, Expiration Date, User Agent (Browser/OS), and Last Login.
ku_IQ: <strong>سێشن</strong> &mdash; ناونیشانی چونەژورەوەی بەکارهێنار, ئای پی, بەرواری بەسەرچونی زانیاریەکانی سێشن, زانیاری ورد لەسەر ئەو وێبگەڕ و سیستەمەی بەکاردەهێنرێت (Browser/OS), وە کۆتا چونەژورەوە.

en: <strong>Settings</strong> &mdash; This page shows a list of all settings associated with this site. Some are created by WordPress and others are created by plugins you activate. Note that some fields are grayed out and say Serialized Data. You cannot modify these values due to the way the setting is stored in the database.
ku_IQ: <strong>ڕێکخستنەکان</strong> &mdash; لەم پەڕە کۆی ڕێکخستنەکانی تێدایە پەیوەست بەماڵپەڕەکەت. کە بەشێکیان لەلایەن وۆردپرێسەوە دانراوە و بەشێکی تریشیان لەلایەن ئەو پێوەکراوانەی کە چالاکن لەناو ماڵپەڕەکەتدا، گەرتێبینیت کردبێت بەشێکیان ڕەنگیان رەساسیە کە ناتوانیت دەستکاریان بکەیت لەبەر ئەوەی بەم شێوازە و بەجێگیری لە بنکەدراوەوە زەخیرەکراون.

en: <strong>Share</strong> your knowledge in the WordPress support forums.
ku_IQ: <strong>هاوبەشیکردنی</strong> زانیارییەکانت لە مەکۆکانی وۆردپرێس.

en: <strong>Site Health Status</strong> &mdash; Informs you of any potential issues that should be addressed to improve the performance or security of your website.
ku_IQ: <strong> دۆخی تەندروستی سایت</strong> &mdash; ئاگاداری دەکات لە هەر کێشەی شاراوە کە پێویستە ناونیشانت بۆ بێت بۆ باشترکردنی ئەدا یان ئاسایشی وێب سایتەکەت.

en: <strong>Slug</strong> &mdash; The &#8220;slug&#8221; is the URL-friendly version of the name. It is usually all lowercase and contains only letters, numbers, and hyphens.
ku_IQ: <strong>پاشکۆی بەستەر</strong> &mdash; بریتیە لە بەشی کۆتایی بەستەر کە زۆرکات لە ناونیشانەوکەوە وەردەگیرێت، و تەنیا پیتەکان و ژمارەکان و هێڵی بچوک پێک دێت.

en: <strong>Template</strong> &mdash; Some themes have custom templates you can use for certain pages that might have additional features or custom layouts. If so, you&#8217;ll see them in this dropdown menu.
ku_IQ: <strong>ڕووکار</strong> &mdash; هه‌ندێك ڕووكار ده‌توانێت ده‌ستكاری وردی دروستی تێدا بكه‌یت و شتی نوێیان بۆ زیاد بكه‌ی. ئه‌گه‌ر , ده‌ته‌وێت&#8217;ll له‌خواره‌وه‌ی مێنیو‌ ده‌یبینیت.

en: <strong>Test</strong> new releases and proposed features for the Block Editor.
ku_IQ: <strong>تاقیکردنەوە</strong> وەشانە نوێیەکان و تایبەتمەندییە پێشنیارکراوەکان بۆ دەستکاریکەری بلۆک/خشتەیی.

en: <strong>Themes</strong> &mdash; This area shows themes that are not already enabled across the network. Enabling a theme in this menu makes it accessible to this site. It does not activate the theme, but allows it to show in the site&#8217;s Appearance menu. To enable a theme for the entire network, see the <a href="%s">Network Themes</a> screen.
ku_IQ: <strong>ڕوکارەکان</strong> &mdash;  ئەم پەڕەیە ئەو ڕوکارانەی لەخۆگرتووە  کە چالاک نەکراون لەناو ڕایەڵەدا، چالاککردنی ڕوکار لەم لیستەدا ڕێگەت دەدات کە لەم ماڵپەڕەدا بەکاری بهێنیت، مانای ئەوەنیە کە ڕوکارەکە ببێتە بنەڕەت، بەڵام دەتوانی بەکاریی ببەیت لە لیستی ڕوکارەکانتدا. بۆ چالاککردنی ڕوکار لە ڕایەڵەدا، کرتەبکە <a href="%s">لێرە</a> screen. بکە بۆ بینینی ڕوکارەکانی ڕایەڵە.

en: <strong>Title</strong> &mdash; Enter a title for your post. After you enter a title, you&#8217;ll see the permalink below, which you can edit.
ku_IQ: <strong>سەردێڕ (ناونیشان)</strong> &mdash; دوای ئەوەی ئەم ناونیشانی بەستەرەت دانا. ئیتر ئەم تایبەتمەندییە نابینیتەوە و ناتوانیت دەستکاری بکەیت .

en: <strong>Translate</strong> WordPress into your local language.
ku_IQ: <strong>وەرگێڕانی</strong> وۆردپرێس بۆ زمانی ناوچەکەت.

en: <strong>Trash</strong> removes your post from this list and places it in the Trash, from which you can permanently delete it.
ku_IQ: <strong> خاشاک </strong> بابەتەکەت دەسڕێتەوە و دەیخاتە ناو زبڵدان, لەوێ دەتوانی لە بنەڕەتەوە بیسڕیتەوە.

en: <strong>Users</strong> &mdash; This displays the users associated with this site. You can also change their role, reset their password, or remove them from the site. Removing the user from the site does not remove the user from the network.
ku_IQ: <strong>بەکارهێنەران</strong> &mdash; لەم بەشەدا ئەو بەکارهێنەرانەی تێدایە کە پەیوەستن بەم ماڵپەڕەوە. دەتوانیت دەسەڵاتیان بگۆڕیت، و تێپەڕەوشەیان بگۆڕیت، و بیانسڕیتەوە لەم ماڵپەڕە. سڕینەوەی بەکارهێنەر لەم ماڵپەڕە مانای ئەوە نیە کە لەهەموو ماڵپەڕەکانی ئەم ڕایەڵەدا سڕاوەتەوە بەڵکو تەنیا لە ماڵپەڕی دیاریکراودا دەسڕدرێتەوە.

en: <strong>View</strong> takes you to a public author archive which lists all the posts published by the user.
ku_IQ: <strong>پیشاندان</strong> دەتبات بۆ پەڕەی بڵاوکراوەی ئەرشیفی نووسەر کە تێیدا هەموو بابەتە بڵاوکراوەکانی نووسەرەکە ڕیزکراون.

en: <strong>View</strong> will take you to a public display page for that file.
ku_IQ: <strong>پیشاندان</strong> دەتبات بۆ پەڕەی سەرەکیی ئەو پەڕگەیە.

en: <strong>Warning:</strong> these pages should not be the same as your Privacy Policy page!
ku_IQ: <strong>ئاگاداری:</strong> ئەم پەڕانە نابێت وەک لاپەڕەی سیاسەتی تایبەتیێتی تۆ بێت!

en: <strong>Warning:</strong> these pages should not be the same!
ku_IQ: <strong>ئاگاداری:</strong>: ئه‌م په‌ڕانه‌ نابێ هه‌مان شت بن!

en: <strong>Welcome to WooCommerce</strong> &#8211; You&lsquo;re almost ready to start selling :)
ku_IQ: <strong> به‌خێربێن بۆ ووکامرس</strong> &#8211; تۆ&lsquo; تاڕاده‌یه‌ك ئاماده‌ی بۆ ئه‌وه‌ی فرۆشتنی خۆت ده‌ست پێ بكه‌ی:)

en: <strong>Welcome</strong> &mdash; Shows links for some of the most common tasks when setting up a new site.
ku_IQ: <strong>بەخێربێیت</strong> &mdash; سەیری بەستەرەکان بکە بۆ زانیاری وەرگرتن لەسەر کردارە باوەکان کاتێک ماڵپەڕێکی نوێ دادەڕێژیت.

en: <strong>WordPress Events and News</strong> &mdash; Upcoming events near you as well as the latest news from the official WordPress project and the <a href="%s">WordPress Planet</a>.
ku_IQ: <strong>کۆنگرە و هەواڵەکانی وۆردپرێس </strong> &mdash; ئەو کۆبوونە و کۆنگرانەی نزیکت دەکرێت لەگەڵ دواهەواڵ لە ماڵپەڕی وۆردپرێسەوە لەگەڵ <a href="%s">WordPress Planet</a>.

en: <strong>Write</strong> and submit patches to fix bugs or help build new features.
ku_IQ: <strong>نووسین</strong> و ناردنی پینەکان (patches) بۆ چارەسەرکردنی کێشەکان یان یارمەتیدان لە زیادکردنی تایبەتمەندیی نوێ.

en: <strong>Write</strong> or improve documentation for WordPress.
ku_IQ: <strong>نووسین</strong> یان باشترکردنی بەڵگەنامەکان بۆ وۆردپرێس.

en: <strong>You’re editing details specific to this variation.</strong> Some information, like description and images, will be inherited from the main product, <noticeLink><parentProductName/></noticeLink>.
ku_IQ: <strong>تۆ وردەکارییەکانی تایبەت بەم گۆڕانکارییە دەستکاری دەکەیت.</strong> هەندێک زانیاریی وەکو وەسف، وێنەکان لە بەرهەمە سەرەکییەکەوە دەهێنرێن، <noticeLink><parentProductName/></noticeLink>.

en: A 12-character Akismet API key. Available at akismet.com/get/
ku_IQ: کلیلێکی API ائەکیسمێت ١٢ پیتی . دەستپێگەیشتنی لە  akismet.com/get

en: A 2 digit country code, e.g. US. Leave blank to apply to all.
ku_IQ: كۆدی وڵاتان دووژماره‌ی وه‌كو  ئه‌مریكا. بۆ ڕه‌زامه‌ندی بۆ هه‌مووی، به‌ بۆشی جێی بهێڵه‌.

en: A 2 digit state code, e.g. AL. Leave blank to apply to all.
ku_IQ: كۆدی2 ژماره‌یی پارێزگا، " KH ". بۆچالاكردنی هه‌موو، به‌ بۆشی جیی بهێڵه‌.

en: A <a href="%s">static page</a> (select below)
ku_IQ: ئەمە <a href="%s">بۆ پەڕەی جێگیرە</a> (یەکێک لەوانەی خوارەوە هەڵبژێرە)

en: A PHP session was created by a %1$s function call. This interferes with REST API and loopback requests. The session should be closed by %2$s before making any HTTP requests.
ku_IQ: سێشنیPHP بە پەیوەندی کردن بە %1$s دروستکرا. سێشنەکە دەبێت بە  %2$s دابخرێت پێش ئەوەی هەر داواکارییەکی HTTP بکرێت.

en: A UUID provided by the application to uniquely identify it. It is recommended to use an UUID v5 with the URL or DNS namespace.
ku_IQ: uuid دابینکراوە لەلایەن کاربەرنامە بۆ ناساندنی بێ هاوتا. وا باشە UUID v5 بەکاربهێنیت لەگەڵ URL یان بۆشایی DNS.

en: A WordPress Commenter
ku_IQ: نوسەری بۆچونی وۆردپرێس

en: A calendar of your site’s posts.
ku_IQ: ڕۆژژمێری بابەتەکانی ماڵپەڕەکەت

en: A city in the same timezone as you.
ku_IQ: شارێک لە هەمان ناوچەی کاتی وەک خۆت.

en: A cloud of your most used tags.
ku_IQ: پۆلێک لە زۆرترین تاگە بەکارهاتووەکانت.

en: A comment is held for moderation
ku_IQ: لێدوانێك هه‌ڵگیراوه‌ بۆ چاودێریکردن

en: A date format for all date strings.
ku_IQ: فۆرماتی ڕێکەوت بۆ هەموو دەقی ڕێکەوتەکان.

en: A day number of the week that the week should start on.
ku_IQ: ژمارەی ڕۆژێکی هەفتە کە ئەو هەفتەیە پێویستە لێوەی دەست پێبکات.

en: A description of the pattern.
ku_IQ: وەسفێک بۆ شێوەئاساکە.

en: A description of the theme.
ku_IQ: پێناسەی ڕووکارەکە.

en: A detailed variation description.
ku_IQ: وەسفێکی وردی گۆڕین.

en: A duplicate event already exists.
ku_IQ: ڕووداوێکی لەبەرگیراوە خۆی بوونی هەیە.

en: A font face matching those settings already exists.
ku_IQ: شێوەی جۆرەپیتێک هاوتای ئەو ڕێکخستنانە بوونی هەیە.

en: A font family with slug "%s" already exists.
ku_IQ: خێزانی جۆرەپیتێک بە سڵەگی "%s" بوونی هەیە.

en: A human readable description for the setting used in interfaces.
ku_IQ: توانای خوێندنەوە لە شرۆڤە بۆ مرۆڤ لە رێکخستنەکانی ڕووکار

en: A human readable label for the setting used in interfaces.
ku_IQ: توانای خوێندنەوە لە لەیبڵ(ێیناس) بۆ مرۆڤ لە رێکخستنەکانی ڕووکار

en: A human-readable description of the post type.
ku_IQ: دەربارەیەکی سادە بۆ ئەم جۆرە بابەتە.

en: A human-readable description of the resource.
ku_IQ: وەسفێکی ئاسان بۆ خوێندنەوە بۆ سەرچاوەکە.

en: A human-readable description of the taxonomy.
ku_IQ: هاوپۆلکردنێکی ئاشکرا هەیە بۆ دەربارەی تاکسۆنۆمی.

en: A human-readable variation title.
ku_IQ: ناونیشانی گۆڕین کە بتوانرێت بخوێندرێتەوە.

en: A known issue.
ku_IQ: هەڵەیەکی زانراو.

en: A label describing the test.
ku_IQ: ناونیشانێک کە وەسفی تاقیکردنەوەکە دەکات.

en: A link to a pattern category.
ku_IQ: بەستەرێک بۆ هاوپۆلی شێوەئاسا.

en: A link to a post format
ku_IQ: بەستەرێک بۆ فۆرماتی بابەتێک

en: A link to a product category.
ku_IQ: بەستەرێک بۆ هاوپۆلی بەرهەم.

en: A link to a product tag.
ku_IQ: بەستەرێک بۆ تاگی بەرهەم.

en: A link to a product.
ku_IQ: بەستەرێک بۆ بەرهەم.

en: A link to set a new password will be sent to your email address.
ku_IQ: بەستەرێکت بۆ دانانی تێپەڕەوشەی نوێ بەدەست دەگات بۆ ناونیشانی پۆستی ئەلیکترۆنییەکەت.

en: A list of taxonomy terms that can be used in regard to order/product statuses.
ku_IQ: لیستێك له‌وشه‌ كانی ده‌سته‌به‌ندی كراوده‌توانی له‌ باره‌ی خاسیه‌تی داواكار/كاڵا ئیش پێبكرێت.

en: A list of taxonomy terms used for product visibility.
ku_IQ: پێرستی مەرجەکانی هاوپۆڵکراوە لە دیتنی کالاکان

en: A list of the inner block's own inner blocks. This is a recursive definition following the parent innerBlocks schema.
ku_IQ: لیستێکی بلۆکی ناوەکی خۆی ئەمە پێناسەیەکی دووبارەبوونەوەیە بە دوای هێڵکاری innerBlocks ی باوان.

en: A list of your site&#8217;s Pages.
ku_IQ: لیستەیەک لە پەڕگەکانی &#8217; ماڵپەڕەکەت.

en: A list of your store's products.
ku_IQ: پێرستێک لە کالاکانی فرۆسگای ئێوە.

en: A list or dropdown of categories.
ku_IQ: هاوپۆلەکانت بە شێوەی لیستە یان هێنانەخوار.

en: A list or dropdown of product categories.
ku_IQ: لیستی لەبەشەکانی کاڵا

en: A live rate is the exact cost to ship an order, quoted directly from the shipping carrier.
ku_IQ: ڕێژەی ڕاستەوخۆ نرخی تەواوە بۆ بارکردنی داواکارێک، ڕاستەوخۆ لە گه‌یاندنی بارهەڵگرەوە وەرگیراوە.

en: A media item.
ku_IQ: پرگەی ڕەنگاڵە.

en: A minimum order amount
ku_IQ: کەمترین بڕی داواکاری

en: A minimum order amount AND a coupon
ku_IQ: كه‌مترین ریژه‌ی كرین یان كۆبۆن

en: A minimum order amount AND coupon
ku_IQ: کەمترین بڕی داواکاری و کۆبۆن

en: A minimum order amount OR a coupon
ku_IQ: كه‌مترین ریژه‌ی كرین یان كۆبۆن

en: A minimum order amount OR coupon
ku_IQ: کەمترین بڕی داواکاری یان کۆبۆن

en: A monthly archive of your site&#8217;s Posts.
ku_IQ: ئەرشیڤی مانگانەی بابەتەکانی &#8217; ماڵپەڕەکەت.

en: A more descriptive explanation of what the test looks for, and why it is important for the user.
ku_IQ: ڕونکردنەوەیەکی زیاتر بۆ ئەوەی تاقیکردنەوەکە بۆ ی چی دەچیت و بۆچی گرنگە بۆ بەکارهێنەر

en: A name is required for this term.
ku_IQ: ناوێک داواکراوە بۆ ئەم پێکهاتەیە.

en: A named status for the object.
ku_IQ: ناوێک بۆ دۆخی ئەم ئامانجە.

en: A named status for the post.
ku_IQ: ناوێک بۆ دۆخی ئەم ئامانجە.

en: A named status for the theme.
ku_IQ: ناوێک بۆ دۆخی ئەم ڕوکارە.

en: A new comment on the post "%s" is waiting for your approval
ku_IQ: لێدوانێکی تۆ لەسەر بابەتی  "%s" چاوەڕێی ڕەزامەندی تۆیە

en: A new minor update is available for your site. Because minor updates often address security, it&#8217;s important to install them.
ku_IQ: نوێکردنەوەیەکی لاوەکی بەردەستە بۆ ماڵپەڕەکەت. لەبەرئەوەی نوێکردنەوە لاوەکیەکان زۆرجار ناونیشانی ئاسایش دەکەن، ئەمە #8217&#8217;گرنگە بۆ دامەزراندنیان.

en: A new pingback on the post "%s" is waiting for your approval
ku_IQ: پینگباکێکی نوێ لەسەر بابەتی  "%s" چاوەڕێی ڕەزامەندی تۆیە

en: A new queue has begun processing. <a href="%s">View actions in-progress &raquo;</a>
ku_IQ: ڕیزێکی نوێ دەستیکرد بە جێبەجێکردن. <a href="%s">بینینی کردارەکان لە کاتی جێبەجێکردن &raquo;</a>

en: A new trackback on the post "%s" is waiting for your approval
ku_IQ: تراکباکێکی نوێ لەسەر بابەتی "%s" چاوەڕێی ڕەزامەندی تۆیە

en: A new version of WordPress is available.
ku_IQ: وەشانێکی نوێی وۆردپرێس بەردەستە.

en: A note has been added to your order
ku_IQ: تێبینی داواکاری بۆ کرین زیاد کراوە

en: A page cache plugin was detected.
ku_IQ: پێوەکراوی حەشارگەی پەڕە دۆزرایەوە.

en: A page cache plugin was not detected.
ku_IQ: پێوەکراوی حەشارگەی پەڕە نەدۆزرایەوە.

en: A password protected post can not be set to sticky.
ku_IQ: بابەتی پارێزراو بە تێپەڕە وشە ناتوانرێت جێگیر بکرێت.

en: A password reset link was emailed to %s.
ku_IQ: بەستەری دووبارە ڕێکخستنەوەی تێپەڕەوشە نێردرا بۆ %s.

en: A password to protect access to the content and excerpt.
ku_IQ: دانانی تێپەڕەوشەیەک بۆ پاراستنی ناوەڕۆک و ناواخنی.

en: A persistent object cache is being used
ku_IQ: حەشارگەیەکی تەنی هەمیشەیی بەکاردەهێنرێت

en: A persistent object cache is not required
ku_IQ: حەشارگەی هەمیشەیی تەن داواکراو نییە.

en: A persistent object cache makes your site&#8217;s database more efficient, resulting in faster load times because WordPress can retrieve your site&#8217;s content and settings much more quickly.
ku_IQ: حەشارگەیەکی تەنی هەمیشەیی وا دەکات بنکەدراوەی ماڵپەڕەکەت باشتر کاربکات، هەروەها خێرایی ماڵپەڕەکەت زیاد دەکات چونکە وۆردپرێس خێراتر دەتوانێت ناوەڕۆک و ڕێکخستنەکان پیشان بدات.

en: A plugin disallowed this event.
ku_IQ: پێوەکراوێک ڕێگەی لەم ڕووداوە گرت.

en: A plugin has prevented updates by disabling %s.
ku_IQ: ڕاگرتنی نوێبونەوەکان بە ناچالاککردنی %s.

en: A plugin prevented the event from being rescheduled.
ku_IQ: پێوەکراوێک ڕێگەی لە دووبارە دانانەوی کاتی دیاریکراوی ڕووداوەکە گرت.

en: A plugin prevented the event from being scheduled.
ku_IQ: پێوەکراوێک ڕێگەی لە دانانی کاتی دیاریکراو بۆ ڕووداوەکە گرت.

en: A plugin prevented the event from being unscheduled.
ku_IQ: پێوەکراوێک ڕێگەی لە لابردنی کاتی دیاریکراوی ڕووداوەکە گرت.

en: A plugin prevented the hook from being cleared.
ku_IQ: پێوەکراوێک ڕێگەی لە سڕینەوەی قولابەکە گرت.

en: A post ID mismatch has been detected.
ku_IQ: ناچونیەکی لە پێناسی بابەتەکان دۆزرایەوە.

en: A post can not be sticky and have a password.
ku_IQ: پۆست ناکرێت لکێندراو بێت و پاوۆردی بۆ دەست نیشان بکەیت

en: A post type mismatch has been detected.
ku_IQ: ناچونیەکی لە جۆری بابەتەکان دۆزرایەوە.

en: A previous automatic background update could not occur.
ku_IQ: کرداری نوێبونەی خودکار لەپاشبنەما ناتوانرێت جێبەجێبکرێت.

en: A previous automatic background update ended with a critical failure, so updates are now disabled.
ku_IQ: نوێکردنەوەیەکی پێشووی پاشبنەما خۆکار بە شکستی مەترسیدار کۆتایی هات، بۆیە نوێکردنەوەکان ئێستا ناچالاک کراون.

en: A problem with your XML-RPC file.
ku_IQ: کێشەیەک هەیە لە فایلی XMLRPC

en: A product attribute term with the provided ID could not be found
ku_IQ: خاسیه‌تی كاڵا له‌ گه‌ل ناسنامه‌ی پیدراو ناتواندرێت بدۆورێته‌وه‌

en: A product attribute with the provided ID could not be found
ku_IQ: خاسیه‌تی كاڵا له‌گه‌ڵ ناسنامه‌ی پێدراو ناتوانی بیدۆزیته‌وه‌

en: A product category with the provided ID could not be found
ku_IQ: ده‌سته‌به‌ندی كاڵاله‌گه‌ڵ ناسنامه‌ی پیشكه‌ش كراو نادۆزرێته‌وه‌

en: A product shipping class with the provided ID could not be found
ku_IQ: خاسیه‌تی كاڵا له‌گه‌ل ناسناوی پیدراو ناتواندریدبدۆزرێته‌وه‌

en: A product tag with the provided ID could not be found
ku_IQ: له‌زگه‌ ی كاڵا له‌ گه‌ڵ ناسنامه‌ی پیشكه‌ش كراو نه‌دۆزرایه‌وه‌

en: A recovery link was already sent %1$s ago. Please wait another %2$s before requesting a new email.
ku_IQ: لینکی گەڕاندنەوە کە پێشتر %1$s لەمەوپێش نێردرا. تکایە چاوەڕوانبە %2$s پێش داواکردنی ئیمەیڵێکی نوێ.

en: A red bar on the left means the comment is waiting for you to moderate it.
ku_IQ: ئامرازە سورەکە لە دەستەچەپی لێدوان مانای ئەوەیە کە لەژێرچاوەڕوانیدایە.

en: A scheduled event has failed
ku_IQ: ڕوداوی خشتەکراو شکستی هێنا

en: A scheduled event is late
ku_IQ: ڕوداوی خشتەکراو دواکەوتووە

en: A search form for your site.
ku_IQ: خانەیەکی گەڕان بۆ ماڵپەڕەکەت

en: A set of high quality curated patterns.
ku_IQ: چەند شێوەئاسایەکی جۆرایەتی بەرز.

en: A shipping zone consists of the region(s) you'd like to ship to and the shipping method(s) offered. A shopper can only be matched to one zone, and we'll use their shipping address to show them the methods available in their area.
ku_IQ: ناوچەی گەیاندن پێکدێت لە هەرێمەکان کە دەتەوێت گەیاندنی بۆ بکەیت و شێوازی گەیاندنە پێشکەشکراوەکان. کڕیار تەنیا دەکرێت هاوتا بکرێت لەگەڵ یەک ناوچە، هەروەها ئێمە ناونیشانی گەیاندنەکەی بەکاردەهێنین بۆ ئەوەی شێوازی گەیاندنی بەردەستی تایبەت بە ناوچەکەی خۆی پیشان بدەین.

en: A shipping zone is a geographic region where a certain set of shipping methods and rates apply.
ku_IQ: ناوچەی بارکردن ناوچەی جوگرافیە کە کۆمەڵێک شێوازی بارکردن و ڕێژەی دیاریکراو جێبەجێ دەکات.

en: A shipping zone is a geographic region where a certain set of shipping methods are offered.
ku_IQ: ناوچەی بارکردنی ناوچەی جوگرافیە کە کۆمەڵێکی دیاری کراو لە ڕێگای بارکردن پێشکەش دەکرێت.

en: A short description of the block, in human readable format.
ku_IQ: شرۆڤەیەکی کورتی بڵۆک، بە شێوازی خوێندنەوەی مرۆڤ.

en: A simple offline gateway that lets you accept BACS payment.
ku_IQ: دەرەڕێیەکی سادەی دەرهێڵ کە ڕێگەت پێ دەدات پارەدانی (BACS) قبووڵ بکەیت.

en: A simple offline gateway that lets you accept a check as method of payment.
ku_IQ: دەرەڕێیەکی سادەی دەرهێڵ کە ڕێگەت پێ دەدات چەک (بانك) وەکو شێوازێکی پارەدان قبووڵ بکەیت.

en: A simple offline gateway that lets you accept cash on delivery.
ku_IQ: دەرەڕێیەکی سادەی دەرهێڵ کە ڕێگەت پێ دەدات پارەی کاش قبووڵ بکەیت کاتی گەیشتی داواکارییەکان.

en: A static page
ku_IQ: پەڕەیەکی نەجوڵاو

en: A sticky post can not be password protected.
ku_IQ: دانانی پاسۆرد بۆ پۆستی لکێندراو ڕێگە پێدراو نیە

en: A structure tag is required when using custom permalinks. <a href="%s">Learn more</a>
ku_IQ: تاگی پێکهاتە داواکراوە لەکاتی بەکارهێنانی بەستەرە هەمیشەیەکان. <a href="%s">زیاتر بزانە</a>

en: A tax rate with the provided ID could not be found
ku_IQ: خاسیه‌تی كاڵا له‌ گه‌ل ناسنامه‌ ی پیدراو ناتوای بیدۆزێته‌وه‌

en: A term with the name provided already exists in this taxonomy.
ku_IQ: ئەم زاراوەیەی کە ئەم ناوە دەستەبەری دەکات لە پۆلێنناسى بوونی هەیە.

en: A term with the name provided already exists with this parent.
ku_IQ: ئەم دەستەواژەیە هەیە پێشتر لەگەڵ ئەم باوانەدا.

en: A test is unavailable
ku_IQ: تاقیکردنەوە بەردەست نییە

en: A theme conflict.
ku_IQ: پێکدادانی بەرگ.

en: A time format for all time strings.
ku_IQ: فۆرماتی کات بۆ هەموو دەقی کاتەکان.

en: A title on that page cannot be found.
ku_IQ: ناونیشانێک لەسەر ئەو لاپەڕەیە نادۆزرێتەوە.

en: A unique identifier for the setting.
ku_IQ: ناسێنەری بێهاوتا بۆ ڕێکخستنەکە.

en: A unique identifier that can be used to link settings together.
ku_IQ: ناسێنەرێکی بێهاوتا کە دەکرێت بەکاربهێنرێت بۆ بەستنەوەی ڕێکخستنەکان بەیەکترەوە.

en: A valid URL was not provided.
ku_IQ: بەستەری دروست نە نووسراوە

en: A valid email address is required
ku_IQ: پۆستی ئەلیکترۆنی دروست داواکراوە

en: A valid email address is required.
ku_IQ: پۆستی ئەلیکترۆنی دروست داواکراوە

en: A valid email address must be given.
ku_IQ: تکایە پۆستی ئەلیکترۆنی دروست بنووسە.

en: A valid event name must be specified.
ku_IQ: ناوێکی دروستی بۆنە دەبێت دیاریبکرێت.

en: A valid free shipping coupon
ku_IQ: کۆپۆن گواستنه‌وه‌وگه‌یاندنی به‌لاش

en: A valid prop name must be specified
ku_IQ: ناوێکی دروستی کەلوپەل دەبێت دیاریبکرێت

en: A variable mismatch has been detected.
ku_IQ: ناچونیەکی لە گۆڕاوەکان دۆزرایەوە.

en: A variety of designs to display your team members.
ku_IQ: چەندین دیزاین بۆ پیشاندانی ئەندامانی تیمەکەت.

en: A variety of footer designs displaying information and site navigation.
ku_IQ: چەند دیزاینێکی ژێرپەڕە کە زانیاریی و ڕێدۆزیی ماڵپەڕ پیشان دەدەن.

en: A variety of header designs displaying your site title and navigation.
ku_IQ: چەند دیزاینێکی سەرپەڕە کە ناونیشانی ماڵپەڕ و ڕێدۆزیی پیشان دەدەن.

en: A widget containing a block.
ku_IQ: ویجێتێک بڵۆکی لەخۆگرتووە.

en: A zip file of the theme to be uploaded.
ku_IQ: پەڕگەیەکی (zip)ی ڕووکارەکە کە دەبێت باربکرێت.

en: AI Service is unavailable, try again later.
ku_IQ: ڕاژەی ژیریی دەستکرد بەردەست نییە، دواتر هەوڵبدەرەوە.

en: AI content generation is not allowed on this store. Update your store settings if you wish to enable this feature.
ku_IQ: دروستکردنی ناوەڕۆک لەڕێگەی ژیریی دەستکرد ڕێگەپێنەدراوە لەسەر ئەم فرۆشگایە. ڕێکخستنەکانی فرۆشگاکەت بەڕۆژبکەرەوە ئەگەر دەتەوێت ئەم تایبەتمەندییە چالاک بکەیت.

en: AIM
ku_IQ: AIM:

en: AM
ku_IQ: AIM:

en: AND
ku_IQ: وە

en: API Key
ku_IQ: کلیلی API

en: API Key updated successfully.
ku_IQ: كلیلیAPI به‌ سه‌ركه‌وتوی نوێ كرایه‌وه‌

en: API Version
ku_IQ: وه‌شانAPI

en: API docs
ku_IQ: بەڵگەکانی API

en: API enabled
ku_IQ: (API) چالاککرا

en: API key
ku_IQ: کلیلی (API)

en: API key must be set to fetch stats.
ku_IQ: کلیلی API دەبێ بۆ هەڵگرتنی ئامار ڕێکبخرێت.

en: API path.
ku_IQ: ڕێچکەی (API).

en: API user is invalid
ku_IQ: API هه‌ژمار دروست نیه‌

en: ASC
ku_IQ: پانی

en: Abidjan
ku_IQ: ئەبیدجان

en: Abort
ku_IQ: وازهێنان

en: About
ku_IQ: ده‌رباره‌

en: About Pages
ku_IQ: دەربارەی پەڕەکان

en: About WooCommerce
ku_IQ: دەربارەی ووکاموس

en: About WordPress
ku_IQ: دەربارەی وۆردپرێس

en: About Yourself
ku_IQ: ده‌رباره‌ی خۆت

en: About the user
ku_IQ: ده‌رباره‌ی به‌كارهێنه‌ر

en: About us
ku_IQ: دەربارەی ئێمە

en: Abra
ku_IQ: آبرا

en: Accept COD if the order is virtual
ku_IQ: قبول كردنی گواستنه‌وه‌وگه‌یاندن COD ئه‌گه‌ر داواكاررێگه‌ پیدراوبیت

en: Accept credit and debit cards, offline (cash or bank transfer) and logged-in payments with money in Mercado Pago. Safe and secure payments with the leading payment processor in LATAM.
ku_IQ: کرێدت و دێبت کارد لەگەڵ دەرهێڵ (کاش و گواستنەوەی بانک) پەسەندبکە هەروەها وەرگرتنی پارە لە ڕێگەی (Mercado Pago). پارەدانێکی سەلامەت و بەهێز لەلایەن یەکێک لە باشترین جێبەجێکارەکانی پارەدان لە (LATAM).

en: Accept credit cards and other popular payment methods with %1$sWooPayments%2$s
ku_IQ: کرێدت کارد و زۆرینەی شێوازەکانی تری پارەدان قبووڵ بکە لە ڕێگەی %1$sWooPayments%2$s

en: Accept debit and credit cards in 135+ currencies, methods such as Alipay, and one-touch checkout with Apple Pay.
ku_IQ: کرێدت و دێبت کارد بە زیاتر لە 135 دراو پەسەندبکە، هەروەها ڕێگای تر وەکو (Alipay)، هەموو ئەمانە لەگەڵ (Apple Pay).

en: Accept for virtual orders
ku_IQ: قبول كردن بۆ داواكاریه‌كانی ریگه‌ پێدراو

en: Access competitive shipping prices
ku_IQ: دەستگەیشتن بە گونجاوترین نرخەکانی گەیاندن

en: Access denied
ku_IQ: توانایی دەستپێگەیشتن نییە

en: Access discounted shipping rates with DHL and USPS.
ku_IQ: دەستت بگات بە نرخەکانی گەیاندنی داشکاندراو بە DHL و USPS.

en: Access expires
ku_IQ: دەستپێگەیشتن بەسەردەچێت

en: Access granted
ku_IQ: دەستپێگەیشتن کرایەوە

en: Access restriction
ku_IQ: سنووردارکردنی دەستپێگەیشتن

en: Access to Purchased Downloads
ku_IQ: دەستگەیشتن بە داگرتنە کڕدراوەکان

en: Accessibility
ku_IQ: توانای گەیشتن

en: Accessibility Ready
ku_IQ: دەستپێگەشیتن ئامادەیە

en: Account
ku_IQ: هەژمارەی بەکارهێنەر

en: Account Management
ku_IQ: بەڕێوبردنی هەژمارەکان

en: Account Type
ku_IQ: جۆری هەژمار

en: Account creation
ku_IQ: دروستکردنی هەژمارەی بەکارهێنەر

en: Account details
ku_IQ: زانیاری ئەکاونتەکەم

en: Account details changed successfully.
ku_IQ: زانیاری حیسابی هه‌ژماری به‌ سه‌ركه‌وتوی گۆرا.

en: Account details:
ku_IQ: زانیاری ئەکاونتەکەم:

en: Account endpoints
ku_IQ: کۆتای هەژمار

en: Account erasure requests
ku_IQ: داوای سڕینەوەی هەژمارە

en: Account name
ku_IQ: ناوی حەسێب

en: Account number
ku_IQ: حەسێبی بانکی

en: Account username
ku_IQ: هه‌ژمار

en: Accounts &amp; Privacy
ku_IQ: هەژمارەکان وپاراستن

en: Accra
ku_IQ: ئەکرا

en: Accuracy
ku_IQ: رێکی

en: Action
ku_IQ: چالاكی

en: Action Group
ku_IQ: گرووپی کردار

en: Action Scheduler
ku_IQ: کرداری بەرنامە نانەوە

en: Action Scheduler was unable to delete action %1$d. Reason: %2$s
ku_IQ: کات دانەری کردار نەیتوانی کرداری %1$d بسڕێتەوە. هۆکار: %2$s

en: Action Status
ku_IQ: دۆخی کردار

en: Action [%1$s] has an invalid schedule: %2$s
ku_IQ: کرداری [%1$s] کاتێکی نادروستی بۆ دانراوە: %2$s

en: Action event
ku_IQ: ڕووداوی کردار

en: Action failed. Please refresh the page and retry.
ku_IQ: كردارینا سه‌ركه‌وتو، تكایه‌ په‌ره‌ دوباره‌ ریفرێش بكه‌وه‌

en: Action has been confirmed.
ku_IQ: کردارەکە جێبەجێکرا.

en: Action statuses are Pending, Complete, Canceled, Failed
ku_IQ: دۆخە کردارییەکان بریتیین لە چاوەڕوانی، جێبەجێکرا، ڕەتکرایەوە، شکستی هێنا

en: Action that should be completed to connect Jetpack.
ku_IQ: ئەو کردارەی دەبێت تەواوبکرێت پێش پەیوەستکردنی (Jetpack).

en: Actions
ku_IQ: چالاکییه‌کان

en: Activate
ku_IQ: چالاکكردن

en: Activate & Save
ku_IQ: چالاککردن و پاشەکەوت کردن

en: Activate &#8220;%s&#8221;
ku_IQ: چالاک &#8220;%s&#8221;

en: Activate &amp; Publish
ku_IQ: چالاکردن &amp; بلاوکردنەوە

en: Activate Jetpack
ku_IQ: چالاککردنی (Jetpack)

en: Activate Plugin
ku_IQ: پێوەکراو چالاک بکە

en: Activate Plugin &amp; Go to Press This
ku_IQ: چالاککردنی پێوەکراو و گەڕانەوە بۆ Press This

en: Activate Plugin &amp; Run Importer
ku_IQ: پێوەکراو چالاک بکە وە &amp; هاوردکەریش وەگەڕبخە

en: Activate Press This
ku_IQ: چالاککردنی Press This

en: Activate this plugin
ku_IQ: چالاکكردنی ئه‌م پێوه‌کراوه‌

en: Activate usage tracking
ku_IQ: چالاککردنی شوێنکەوتنی بەکارهێنان

en: Activate:
ku_IQ: چالاکكردن

en: Activated
ku_IQ: چالاککرا

en: Activating
ku_IQ: چالاککردن

en: Activation Key Required
ku_IQ: کلیلی چاڵاککردن داواکراوه‌

en: Activation Key:
ku_IQ: کلیلی چالاککردن

en: Active
ku_IQ: چالاک

en: Active Child Theme
ku_IQ: چالاککردنی ڕووکاری منداڵ

en: Active Plugins
ku_IQ: پێوەکراوە چالاکەکان

en: Active Theme
ku_IQ: ڕووکاری چالاک

en: Active editor
ku_IQ: دەستکاریکەری چالاک

en: Active filters
ku_IQ: چالاککردنی فیلته‌ره‌کان

[ctx: Active plugin installations]
en: %s+ Million | %s+ Million
ku_IQ[0]: %s+ ملیۆن
ku_IQ[1]: %s+ ملیۆن

[ctx: Active plugin installations]
en: Less Than 10
ku_IQ: کەمتر لە ١٠

en: Active plugins
ku_IQ: پێوەکراوە چالاکەکان

en: Active plugins.
ku_IQ: زیادکراوە چالاکەکان.

en: Active theme
ku_IQ: ڕووکاری چالاک

en: Active theme: %1$s (version %2$s)
ku_IQ: ڕوکاری ئێستات: %1$s (وەشانی %2$s)

en: Activity
ku_IQ: چالاکی

en: Activity log for the action.
ku_IQ: ڕووداوتۆمارگەریی چالاکیی بۆ کردارەکە.

en: Adak
ku_IQ: ئەدەکە

en: Add
ku_IQ: زۆرکردن

en: Add %1$s and %2$d more product to my store | Add %1$s and %2$d more products to my store
ku_IQ[0]: زیادکردنی %1$s و %2$d بەرهەمی تریش بۆ فرۆشگاکەم.
ku_IQ[1]: زیادکردنی %1$s و %2$d بەرهەمی تریش بۆ فرۆشگاکەم.

en: Add %s to my store
ku_IQ: زیادکردنی %s بۆ فرۆشگاکەم

en: Add Audio
ku_IQ: زۆرکردنی دەنگ

en: Add Comment
ku_IQ: زیادکردنى بۆچوون

en: Add Contact Form
ku_IQ: فۆڕمی پەیوەندی دابنێ

en: Add Custom Field
ku_IQ: خشته‌ی خواستراو

en: Add Data Erasure Request
ku_IQ: زیادکردنی داواکاری سڕەرەوەیەکی زانیاری نوێ

en: Add Data Export Request
ku_IQ: زیادکردنی زانیاری بۆ داواکاری

en: Add Existing User
ku_IQ: زیادکردنی بەکارهێنەری هەنووکەیی

en: Add File
ku_IQ: زیادکردنی پەرگە

en: Add Items
ku_IQ: بەش دابنێ

en: Add Link
ku_IQ: زۆركردنی بەستەر

en: Add Many Items
ku_IQ: چەند دانەیەک دابنێ

en: Add Media
ku_IQ: زۆرکردنی پەڕگەی ڕەنگاڵە

en: Add Menu Items
ku_IQ: بەشەکانی مێنیو دابنێ

en: Add New
ku_IQ: یەکێکی نوێ زیاد بکە

en: Add New (MVP)
ku_IQ: زیادکردنی (MVP)

en: Add New Application Password
ku_IQ: زیادکردنی نهێنوشەی بەرنامەی نوێ

en: Add New Approved Directory
ku_IQ: زیادکردنی بوخچەی پەسەندکراوی نوێ

en: Add New Category
ku_IQ: هاوپۆلێکی نوێ زۆر بکە

en: Add New Changeset
ku_IQ: زۆرکردنی کۆمەڵە گۆڕانکاری نوێ

en: Add New Comment
ku_IQ: زیادکردنى سەرنجێکی نوێ

en: Add New Custom Field:
ku_IQ: خانەیەکی راسپێراوی نوێ دروست بکە:

en: Add New Header Image
ku_IQ: وێنەیەکی نوێی سەر دابنێ

en: Add New Image
ku_IQ: زیاکردنی وێنەی نوێ

en: Add New Link
ku_IQ: بەستەری نوێ زیاد بکە

en: Add New Link Category
ku_IQ: زۆرکردنی هاوپۆلی نوێی بەستەرەکان

en: Add New Media File
ku_IQ: زیادکردنی پەڕەی ڕەنگاڵەی نوێ

en: Add New Menu Item Label
ku_IQ: پێناسەیەک بۆ دانەی مێنیو بکە

en: Add New Navigation Menu
ku_IQ: لیستەیەکی ڕێدۆزیی نوێ زیادبکە

en: Add New Page
ku_IQ: پەڕەیەکی نوێ زیاد بکە

en: Add New Pattern
ku_IQ: شێوەئاسای نوێ زیادبکە

en: Add New Plugin
ku_IQ: زیادکردنی پێوەکراوی نوێ

en: Add New Post
ku_IQ: بابەتی نوێ زیاد بکە

en: Add New Project
ku_IQ: پڕۆژەیەکی نوێ دابنێ

en: Add New Project Tag
ku_IQ: تاگێکی نوێ دابنێ بۆ پڕۆژە

en: Add New Project Type
ku_IQ: جۆرێکی نوێی پڕۆژە دابنێ

en: Add New Site
ku_IQ: زیادکردنی ماڵپەڕێکی نوێ

en: Add New Tag
ku_IQ: زۆرکردنی تاگی نوێ

en: Add New Template
ku_IQ: ڕووکاری نوێ زیادبکە

en: Add New Template Part
ku_IQ: زیادکردنی پارچە قاڵبێکی نوێ

en: Add New Theme
ku_IQ: زیادکردنی ڕوکار

en: Add New User
ku_IQ: زیادكردنی به‌كاربه‌ری نوێ

en: Add One Item
ku_IQ: یەک دانە دابنێ

en: Add Site
ku_IQ: خستنەسەرى شوێن

en: Add These New Menu Items
ku_IQ: ئەم دانە نوێیانەی مێنیو دابنێ

en: Add Video
ku_IQ: زۆرکردنی ڤیدیۆ

en: Add Widget
ku_IQ: زیادکردنی لافیتە

en: Add a Widget
ku_IQ: ویجیت زیاد بکە

en: Add a link and choose a label for the button linked to a product sold elsewhere.
ku_IQ: بەستەرێک زیادبکە و نیشانەیەک هەڵبژێرە بۆ دوگمەکە کە دەبەسترێتەوە بەو بەرهەمەی لە شوێنێکی تر دەفرۆشرێت.

en: Add a menu
ku_IQ: مێنیویەک دابنێ

en: Add a navigation menu to your sidebar.
ku_IQ: پێرستێک زیاد بکە بۆ لاتەنیشتەکەت.

en: Add a new field
ku_IQ: خانەیەکی نوێ دابنێ

en: Add a new page
ku_IQ: پەڕەیەکی نوێ زیاد بکە

en: Add a new service
ku_IQ: خزمەتگوزارییەکی نوێ دابنێ

en: Add a note for your reference, or add a customer note (the user will be notified).
ku_IQ: زیادكردنی یاده‌وه‌ری بۆ سه‌رژاوه‌ی تۆ، یان زیادكردنی یاده‌وه‌ری كڕیار ( ئه‌ندام ئاگاداری په‌یام ده‌بێت )

en: Add a product
ku_IQ: زیادکردنی کاڵا

en: Add a review
ku_IQ: بۆچوونێک بنوسە

en: Add additional piece of info about each category to the report.
ku_IQ: زانیارییەکی زیاتر زیادبکە دەربارەی هەر هاوپۆلێک بۆ ڕاپۆرتەکە.

en: Add additional piece of info about each coupon to the report.
ku_IQ: زانیاری زیادە بۆ هەر کۆپۆنیک بەم گوزارشە زیاد بکەن.

en: Add additional piece of info about each variation to the report.
ku_IQ: زانیارییەکی زیاتر زیادبکە دەربارەی هەر گۆڕانکارییەک بۆ ڕاپۆرتەکە.

en: Add alternate sources for maximum HTML5 playback
ku_IQ: ژێدەری جێگرەوە زیاد بکە بۆ ئەوپەڕی توانای لێدانی HTML5

en: Add an Image
ku_IQ: زۆرکردنی وێنه‌

en: Add and manage attributes used for product options, such as size and color.
ku_IQ: تایبەتمەندیی هەڵبژاردەکانی بەرهەم زیادبکە و بەڕێوەببە، وەکو ڕەنگ و قەبارە.

en: Add another option
ku_IQ: هەڵبژاردەیەکی تر دابنێ

en: Add as many zones as you need &ndash; customers will only see the methods available for their address.
ku_IQ: زیادکردنی ئەو ناوچە زۆرانەی کە پێویستت پێیەتی - کڕیارەکان تەنها ئەو شێوازانە دەبینن کە بەردەستن بۆ ناونیشانەکەیان.

en: Add attribute
ku_IQ: زیادکردنی تایبەتمەندی

en: Add audio source
ku_IQ: زیادکردنی دەنگ

en: Add block
ku_IQ: زیادکردنی بلۆک

en: Add coupon
ku_IQ: زیادکردنی کۆپۆن

en: Add descriptive pieces of information that customers can use to filter and search for this product. <a href="https://woo.com/document/managing-product-taxonomies/#product-attributes" target="_blank" rel="noreferrer">Learn more</a>.
ku_IQ: چەند زانیارییەکی ورد زیادبکە کە کڕیاران بتوانن بەکاریبهێنن بۆ پاڵاوتن و گەڕان بۆ ئەم بەرهەمە. <a href="https://woo.com/document/managing-product-taxonomies/#product-attributes" target="_blank" rel="noreferrer">زیاتر بزانە</a>.

en: Add descriptive pieces of information that customers can use to search for this product on your store, such as “Material” or “Brand”.
ku_IQ: زانیاریی بەسوود و گرنگ بنووسە تا کڕیارەکان بتوانن بەکاریبهێنن بۆ گەڕان بەدوای ئەم بەرهەمە لە فرۆشگاکەت، وەکو “کەرەستە“ یان “براند“.

en: Add existing
ku_IQ: زیادکردنی هەبوو

en: Add fee
ku_IQ: داخڵ كردنی كرێ

en: Add file
ku_IQ: زیادکردنی پەرگە

en: Add images to product gallery
ku_IQ: زیادکردنی وینەکان بۆ گەلەری کاڵا

en: Add item(s)
ku_IQ: زیادکردنی بڕگە

en: Add key
ku_IQ: زیادكردنی كلیل

en: Add logo
ku_IQ: دانانی لۆگۆ

en: Add manually
ku_IQ: زیادکردنی دەستیی

en: Add media
ku_IQ: زۆرکردنی پەڕگەی ڕەنگاڵە

en: Add media files from your computer
ku_IQ: پەڕگەی ڕەنگاڵە زیاد بکە لە کۆمپیوتەرەکەتەوە

en: Add menu items
ku_IQ: زیادکردنی بڕگە بۆ لیست

en: Add menu items from the column on the left.
ku_IQ: زیادیکردن بڕگە بۆ لیست لە ستونی ڕاست.

en: Add my products
ku_IQ: زیادکردنی بەرهەمەکانم

en: Add new
ku_IQ: یەکێکی نوێ زیاد بکە

en: Add new %s
ku_IQ: زیادکردنی %s

en: Add new Comment
ku_IQ: زیادکردنى بۆچونێکى نوێ

en: Add new Pattern
ku_IQ: شێوەئاسای نوێ زیادبکە

en: Add new attribute
ku_IQ: زیادکردنی تایبەتمەندی نوێ

en: Add new category
ku_IQ: هاوپۆلێکی نوێ زۆر بکە

en: Add new coupon
ku_IQ: زیادکردنی کۆپۆنی نوێ

en: Add new order
ku_IQ: داواکاریی نوێ زیاد بکە

en: Add new page
ku_IQ: پەڕەیەکی نوێ زیاد بکە

en: Add new post
ku_IQ: بابەتی نوێ زیاد بکە

en: Add new product
ku_IQ: زیادکردنی کاڵای نوێ

en: Add new shipping class
ku_IQ: زیادکردنی پۆلی گەیاندن

[ctx: Add new subset (greek, cyrillic, devanagari, vietnamese)]
en: no-subset
ku_IQ: arabic

en: Add new tag
ku_IQ: تاگێکی نوێ زیاد بکه‌

en: Add note
ku_IQ: زیادکردنی تێبینی

en: Add one or several items at once by <strong>selecting the checkbox next to each item and clicking Add to Menu</strong>
ku_IQ: دانەیەک یان زیاتر بە یەکجار زیادبکە بەهۆی <strong>دیاریکردنی هەر چوارگۆشه‌یەکی پیاچوونه‌وه‌ی تەنیشت دانەکان و کرتەکردن لە زیاد بکە بۆ پێڕست</strong>

en: Add or remove Labels
ku_IQ: پێناسە زیادبکە یان بیسڕەوە

en: Add or remove menu items
ku_IQ: دانان و لابردنی بەشەکانی مێنیو

en: Add or remove pattern categories
ku_IQ: زیادکردن یان سڕینەوەی هاوپۆلەکانی شێوەئاسا

en: Add or remove tags
ku_IQ: تاگ زیاد بکە یان لاببە

en: Add order
ku_IQ: داواکاریی زیاد بکە

en: Add payment method
ku_IQ: شێوازی پارەدان زیاد بکە

en: Add price
ku_IQ: زیادکردنی نرخ

en: Add price to all variations that don't have a price
ku_IQ: زیادکردنی نرخ بۆ سەرجەم ئەو گۆڕانکارییانەی نرخیان نییە

en: Add prices
ku_IQ: زیادکردنی نرخەکان

en: Add product gallery images
ku_IQ: زیادکردنی گەلەری بۆ کاڵا

en: Add product(s)
ku_IQ: زیادکردنی کاڵا

en: Add products
ku_IQ: زیادکردنی کاڵاکان

en: Add recommended marketing tools to reach new customers and grow your business
ku_IQ: ئەم ئامڕازە پێشنیارکراوانەی بازاڕدۆزیی زیادبکە تا کارەکەت گەورەبکەیت و بە کڕیاری زیاتری بناسێنیت

en: Add sharing buttons to your blog and allow your visitors to share posts with their friends.
ku_IQ: دوگمەکانی بڵاوکردنەوە دابنێ لە ناو بلۆگەکەتدا وە ڕێگە بدە بە سەردانکەرانی بلۆگەکەت بابەتەکانت بڵاو بکەنەوە لەگەڵ هاوڕێکانیان.

en: Add shipping class
ku_IQ: زیادکردنی پۆلی بارکردن

en: Add shipping class costs
ku_IQ: زیادکردنی تێچووەکانی پۆلی گەیاندن

en: Add shipping costs
ku_IQ: زیادکردنی تێچووەکانی گەیاندن

en: Add shipping method
ku_IQ: شێوازی بارکردن زیاد بکە

en: Add shipping methods &amp; zones
ku_IQ: ناوچە و شێوازەکانی گەیاندن زیادبکە

en: Add shipping zone
ku_IQ: زیادکردنی ناوچەی بارکردن

en: Add some attributes in the <a class="variations-add-attributes-link" href="%1$s">Attributes</a> tab to generate variations. Make sure to check the <b>Used for variations</b> box. <a class="variations-learn-more-link" href="%2$s" target="_blank" rel="noreferrer">Learn more</a>
ku_IQ: هەندێک تایبەتمەندیی زیادبکە لە سەرخشتەی <a class="variations-add-attributes-link" href="%1$s">تایبەتمەندییەکان</a> بۆ دروستکردنی گۆڕانکارییەکان. بەڵام دڵنیابەرەوە کە چوارگۆشەی <b>بەکارهاتووە بۆ گۆڕانکارییەکان</b> دیاریبکەیت. <a class="variations-learn-more-link" href="%2$s" target="_blank" rel="noreferrer">زیاتر بزانە</a>

en: Add store details
ku_IQ: زیادکردنی وردەکارییەکانی فرۆشگا

en: Add subtitles
ku_IQ: زیادکردنی ژێرنووس

en: Add tags
ku_IQ: زیادکردنی تاگەکان

en: Add tax
ku_IQ: زیادكردنی مالیت

en: Add tax rates
ku_IQ: زیادکردنی ڕێژەکانی باج

en: Add the following to your %1$s file in %2$s <strong>above</strong> the line reading %3$s:
ku_IQ: بەشەکانی ژێرەوە بە  %1$s بە %2$s <strong>سەرەوەی</strong> هێڵ %3$s زیادبکەن.

en: Add the following to your %1$s file in %2$s, <strong>replacing</strong> other WordPress rules:
ku_IQ: ئەمانە زیادبكە بۆ فایلی %1$s لەناو %2$s<strong>خستنە شوێنی</strong> یاسای تری وۆردپرێس:

en: Add the new WooCommerce navigation experience to the dashboard
ku_IQ: زیادکردنی ئەزموونی ڕێدۆزییە نوێیەکەی (WooCommerce) بۆ داشبۆردەکە

en: Add the shipping methods you'd like to make available to customers in this zone.
ku_IQ: شێوازی گەیاندنەکان زیادبکە کە دەتەوێت بەردەستیان بخەیت بۆ کڕیارانی ئەم ناوچەیە.

en: Add the user without sending an email that requires their confirmation
ku_IQ: زیادکردنی بەکارهێنەر بەبێ ناردنی پۆستی ئەلیکترۆنی دڵنیاکردنەوە.

en: Add this form to my post
ku_IQ: ئەم فؤرمە بخە ناو بابەتەکەمەوە

en: Add title
ku_IQ: زیادکردنی ناونیشان

en: Add to Audio Playlist
ku_IQ: زیاد کردن بۆ لیستەی دڵخوازی دەنگ

en: Add to Cart
ku_IQ: زیادکردن بۆ سەبەتە

en: Add to Dictionary
ku_IQ: زیاد کردن بۆ فەرهەنگ

en: Add to Menu
ku_IQ: زیادکردن بۆ مێنیو

en: Add to Widget
ku_IQ: زیاد بکە بۆ ویجیت

en: Add to audio playlist
ku_IQ: زیاد کردن بۆ لیستەی دڵخوازی دەنگ

en: Add to cart
ku_IQ: زیادکردن بۆ سەبەتەی کرین

en: Add to cart URL.
ku_IQ: زیادکردن بۆ ناونیشانی ئینتەرنێتیی سەبەتە.

en: Add to cart behaviour
ku_IQ: زیادكردن به‌ شێوه‌ی سه‌به‌تی كرین

en: Add to cart button parameters.
ku_IQ: دیاریکەرەکانی دوگمەی زیادکردن بۆ سەبەتە.

en: Add to cart: &ldquo;%s&rdquo;
ku_IQ: زیادکردن بۆ سەبەتە: &ldquo;%s&rdquo;

en: Add to gallery
ku_IQ: زیاد کردن بۆ گالێری

en: Add to menu
ku_IQ: زیادکردن بە پێرست

en: Add to menu: %1$s (%2$s)
ku_IQ: زیادکردن بۆ لیست: %1$s (%2$s)

en: Add to video Playlist
ku_IQ: زیاد کردن بۆ لیستەی دڵخوازی ڤیدیۆ

en: Add to video playlist
ku_IQ: زیاد کردن بۆ لیستەی دڵخوازی ڤیدیۆ

en: Add to: %s
ku_IQ: زیادکردن بۆ : %s

en: Add video source
ku_IQ: زیادکردنی ڤیدیۆ

en: Add webhook
ku_IQ: زیادکردنی (webhook)

en: Add widget: %s
ku_IQ: زیادکردنی ویجیت: %s

en: Add your first product
ku_IQ: یەکەمین بەرهەمت زیاد بکە

en: Add your logo, create a homepage, and start designing your store.
ku_IQ: نیشانەی پێناسەکەت زیادبکە، پەڕەی ماڵەوە دروست بکە، دەستبکە بە دیزاینی فرۆشگاکەت.

en: Add your own CSS code here to customize the appearance and layout of your site.
ku_IQ: بەرنامەی CSS ی تایبەت بەخۆت لێرە زیاد بکە بۆ کڕیارخوازکردنی دەرکەوتن و نەخشەی ماڵپەڕەکەت.

en: Add zone
ku_IQ: زیادکردنی ناوچە

en: Add&nbsp;meta
ku_IQ: زیادكردن&nbsp;ناساند

en: Add, organize, and modify individual menu items
ku_IQ: زیادکردن، ڕێکخستن، گۆڕانکاری لە بڕگەکانی لیست دانە دانە.

en: Add-on
ku_IQ: سەرخراو

en: Added
ku_IQ: زیادکرا

en: Added:
ku_IQ: زیادکراو:

en: Adding Categories
ku_IQ: زیادکردنی هاوپۆلەکان

en: Adding Tags
ku_IQ: زیادکردنی تاگەکان

en: Adding Themes
ku_IQ: ڕووکارەکان زیاد دەکرێن

en: Adding an RSS feed to this site’s homepage is not supported, as it could lead to a loop that slows down your site. Try using another block, like the <strong>Latest Posts</strong> block, to list posts from the site.
ku_IQ: زیادکردنی (RSS feed) بۆ پەڕەی سەرەتای ئەم ماڵپەڕە پشتگیریی نەکراوە، دەکرێت گرێیەک دروست بکات و ببێتە هۆی خاوبوونەوەی ماڵپەڕەکەت. هەوڵبدە بڵۆکێکی تر بەکاربهێنیت، وەکو بڵۆکی <strong>دواین بابەتەکان</strong>، بۆ پیشاندانی بابەتەکانی ماڵپەڕەکە.

en: Adding new attribute failed.
ku_IQ: زیادکردنی تایبەتمەندیی نوێ شکستی هێنا.

en: Addis Ababa
ku_IQ: ئەدیس ئەبابا

en: Additional CSS
ku_IQ: CSS ی زیادە

en: Additional Capabilities
ku_IQ: توانا زیاده‌کان

en: Additional content
ku_IQ: ناوەڕۆکی زیاتر

en: Additional context
ku_IQ: پێکهاتی زیاتر

en: Additional data to pass to the extension
ku_IQ: دراوەی زیاتر کە تێدەپەڕێت بۆ زیادکراوەکە

en: Additional fields to be persisted on the order.
ku_IQ: خانەی زیاتر کە دەبێت جەختیان لێبکرێتەوە لە داواکارییەکە.

en: Additional help text shown to the user about the setting.
ku_IQ: دەقی زیادە بۆ نیشاندانی یارمەتی ڕێکخستنەکان بە بەکارهێنەر.

en: Additional images added to this gallery: %s
ku_IQ: وێنەی زیادە زیادکرا بۆ ئەم ڕەنگاڵەییە: %s

en: Additional information
ku_IQ: زانیاری زیاتر

en: Additional items found: %d
ku_IQ: بڕگەی زیاتر دۆزرایەوە:%d

[ctx: Additional link settings]
en: Advanced
ku_IQ: پێشکەوتوو

en: Additional settings
ku_IQ: ڕێکخستنەکانی تر

en: Additional shortcuts,
ku_IQ: کورتەناوەکانی تر،

en: Additional tax class "%1$s" couldn't be saved. %2$s.
ku_IQ: پۆلی باجی زیاتر "%1$s" نەتوانرا پاشەکەوت بکرێت. %2$s.

en: Additional tax classes
ku_IQ: پۆلی زیاتری باج

en: Address | Addresses
ku_IQ[0]: ناونيشان

en: Address (optional)
ku_IQ: ناونیشان (ئارەزوومەندانە)

en: Address changed successfully.
ku_IQ: ناونیشان به‌سه‌ركه‌وتوی گۆڕا

en: Address line 1
ku_IQ: ناونیشان هێڵی یەکەم

en: Address line 1.
ku_IQ: هێڵی ناونیشانی یه‌ک

en: Address line 2
ku_IQ: ناونیشانی هێڵی دوهەم

en: Address line 2.
ku_IQ: هێڵی ناونیشانی دوو

en: Address:
ku_IQ: ناونیشان:

en: Addresses
ku_IQ: ناونیشانەکان

en: Adds an option to the orders screen for removing personal data in bulk. Note that removing personal data cannot be undone.
ku_IQ: هەڵبژاردەیەک زیاد دەکات بۆ شاشەی داواکارییەکان بۆ سڕینەوەی دراوە تاکەکەسییەکان بە کۆ. ئاگاداربە سڕینەوەی دراوە تاکەکەسییەکان کاتێک ئەنجامدرا گەڕانەوەی نییە.

en: Adds the new WooCommerce settings UI.
ku_IQ: ڕوومەتی نوێی ڕێکخستنەکانی (WooCommerce) زیاد دەکات.

en: Adelaide
ku_IQ: ئادەلەید

en: Aden
ku_IQ: عەدەن

en: Admin
ku_IQ: ئەدمین

en: Admin Color Scheme
ku_IQ: ڕەنگی بەڕێوبەرایەتی

[ctx: Admin menu name]
en: Categories
ku_IQ: هاوپۆلەکان

[ctx: Admin menu name]
en: Coupons
ku_IQ: فۆرمی خۆراک

[ctx: Admin menu name]
en: Home
ku_IQ: ماڵه‌وه‌

[ctx: Admin menu name]
en: Orders
ku_IQ: داواکارەکان

[ctx: Admin menu name]
en: Products
ku_IQ: کاڵا

[ctx: Admin menu name]
en: Scheduled Actions
ku_IQ: خشته‌یی کار

[ctx: Admin menu name]
en: Shipping classes
ku_IQ: جۆری بار کردن

[ctx: Admin menu name]
en: Tags
ku_IQ: تاگ

en: Administration Email Address
ku_IQ: ئیمەیڵی بەڕێوبەرایەتی

en: Administration email verification
ku_IQ: سەلماندنی ئیمەیلی بەڕێوەبەرایەتی

en: Administrator
ku_IQ: به‌ڕێوبه‌ری گشتی

en: Administrators have access to all the administration features.
ku_IQ: بەڕێوەبەران دەسەڵاتی گەیشتنیان بە هەموو تایبەتمەندییەکانی بەڕێوەبەر هەیە.

en: Advance automated workflows
ku_IQ: کارکردنی پێشکەوتووی خۆکار

en: Advanced
ku_IQ: وردتر

en: Advanced Options
ku_IQ: بژاردە پێشکەوتووەکان

en: Advanced Settings
ku_IQ: ڕێكخستنە پێشكەوتووەكان

en: Advanced caching plugin.
ku_IQ: کاشی پێشکەوتووی پێوەکراو

en: Advanced options
ku_IQ: ئامرازه‌كانی پیشكه‌وتو

en: Advanced.
ku_IQ: وردتر

en: Affirm’s tailored Buy Now Pay Later programs remove price as a barrier, turning browsers into buyers, increasing average order value, and expanding your customer base.
ku_IQ: بەرنامەی ئێستا بکڕە و دواتر پارە بدەی (Affirm) چیتر ڕێگە نادات نرخ ببێتە بەربەست، ژمارەی داواکارییەکان زیاد دەکات و بە کڕیاری زیاترت دەناسێنێت.

en: Afghanistan
ku_IQ: ئەفغانستان

en: Africa
ku_IQ: ئەفریقا

en: Afrikaans
ku_IQ: ئەفریقی

en: After pre-tax discounts.
ku_IQ: دوای داشكاندنه‌كانی مالیات.

en: After that they can be reassigned to the logged-in user by going to the <a href="%1$s">WooCommerce webhooks settings page</a> and re-saving them.
ku_IQ: دوای ئەوە دەکرێت بسپێردرێن بەو بەکارهێنەرانەی لە ژوورەوەن بە ڕۆیشتن بۆ <a href="%1$s">ڕێکخستنەکانی WooCommerce webhooks</a> و دووبارە پاشەکەوت کردنەوەیان.

en: After your Privacy Policy page is set, you should edit it.
ku_IQ: دوای ئەوەی پەڕەی سیاسەتی تایبەتێتییەکەت دروست کرا، پێویست دەکات دەستکاریی بکەیت.

en: Afterpay allows customers to receive products immediately and pay for purchases over four installments, always interest-free.
ku_IQ: (Afterpay) ڕێگە دەدات کڕیاران ڕاستەوخۆ بەرهەمەکانیان بەدەست بگات و دواتر بە چوار قیست پارەکەی بدەن، هیچ کرێیەکیشی نییە.

en: Agusan del Norte
ku_IQ: آگوسان شمالی

en: Agusan del Sur
ku_IQ: آگوسان جنوبی

en: Akismet
ku_IQ: ئه‌کسیمه‌ت

en: Akismet %s requires WordPress %s or higher.
ku_IQ: ئەکیسمێت %s پێویستی بە وۆردپرێسی %s یان سەرتر هەیە.

en: Akismet API Key
ku_IQ: Akismet API کلیلی

en: Akismet Configuration
ku_IQ: شێوه‌پێدانی Akismet

en: Akismet FAQ
ku_IQ: پرسیارەکانی Akismet

en: Akismet Setup
ku_IQ: دامەزراندنی Akismet

en: Akismet Stats
ku_IQ: دۆخی Akismet

en: Akismet Support
ku_IQ: پشتیوانی Akismet

en: Akismet Widget
ku_IQ: ویجێتی ئه‌کسیمه‌ت

en: Akismet caught this comment as spam during an automatic retry.
ku_IQ: Akismet ئەم لێدوانەی گرت وەکو سپام لە کاتی پشکنینەوەی خۆکاریی دا.

en: Akismet caught this comment as spam.
ku_IQ: ئەکیسمێت ئەم بۆچوونە وەک هەرزەنامە نیشانی کردووە.

en: Akismet checked %s comment. | Akismet checked %s comments.
ku_IQ[0]: ئەکیسمێت %s پشکنینی بۆچوونی کرد.
ku_IQ[1]: ئەکیسمێت %s پشکنینی بۆچوونی کرد.

en: Akismet cleared this comment during an automatic retry.
ku_IQ: Akismet ئەم لێدوانەی گرت لە کاتی پشکنینەوەی خۆکاریی دا.

en: Akismet cleared this comment.
ku_IQ: ئەکیسمێت ئەم بۆچوونە خاوێن دەکاتەوە.

en: Akismet could not recheck your comments for spam.
ku_IQ: Akismet نەیتوانی سەرنجەکانت بپشکنێتەوە بۆ سپام.

en: Akismet encountered a problem with a previous SSL request and disabled it temporarily. It will begin using SSL for requests again shortly.
ku_IQ: ئەکیسمێت بە کێشەیێک لەگەڵ داوای SSL ڕووبەڕوو بووە. وە بەشیوازی کاتی ناجالاکی کردووە.بۆ داواکان بە خێرایی لە SSL سوود بگرن.

en: Akismet filters out spam, so you can focus on more important things.
ku_IQ: هەرزەنامەکان بۆ ئەکیمێنتە ،ئیتر ئێوە بە خەیالێکی ئارام ئیشی خۆتان بکەن.

en: Akismet has detected a problem.
ku_IQ: Akismet کێشەیەکی دۆزیەوە .

en: Akismet has saved you %d hour! | Akismet has saved you %d hours!
ku_IQ[0]: ئەکیسمێت %d کاتی ئێوە ڕزگاردەکا!
ku_IQ[1]: ئەکیسمێت %d کاتی ئێوە ڕزگاردەکا!

en: Akismet has saved you %d minute! | Akismet has saved you %d minutes!
ku_IQ[0]: ئەکیسمێت %d خولەکەکانی ئێوە ڕزگار دەکا!
ku_IQ[1]: ئەکیسمێت %d خولەکەکانی ئێوە ڕزگار دەکا!

en: Akismet has saved you %s day! | Akismet has saved you %s days!
ku_IQ[0]: ئەکیسمێت  %s ڕۆژی ئێوە ڕزگاردەکا!
ku_IQ[1]: ئەکیسمێت  %s ڕۆژی ئێوە ڕزگاردەکا!

en: Akismet is not configured. Please enter an API key.
ku_IQ: Akismet ڕێک نەخراوە. تکایە کلیلی API داخڵ بکە.

en: Akismet privacy notice
ku_IQ: زانیاری پاراستنی تایبەتێتی ئەکیسمێت

en: Akismet re-checked and caught this comment as spam
ku_IQ: ئه‌کسیمه‌ت ئه‌م لێدوانه‌ی پشكنیه‌وه‌ و گرتی وه‌كو سپام

en: Akismet re-checked and caught this comment as spam.
ku_IQ: ئەکیسمێت ئەم بۆچوونە دووبارە پشکنین دەکا و وەک هەرزەنامە  ماملەی لەگەڵ کردووە.

en: Akismet re-checked and cleared this comment
ku_IQ: ئه‌کسیمه‌ت ئه‌م لێدوانه‌ی خاوێنكرده‌وه‌ و پشكنیه‌وه‌

en: Akismet re-checked and cleared this comment.
ku_IQ: ئەکیسمێت ئەم بۆچوونە دوبارە پشکنین و خاوێن دەکاتەوە.

en: Akismet stats
ku_IQ: دۆخی Akismet

en: Akismet was unable to check this comment (response: %s) but will automatically retry later.
ku_IQ: ئەکیسمێت توانایی پشکنینی ئەم بۆچوونەی نەبوو(وەڵآم: %s)،بەڵآم دوبارە بەشێوازی خۆکار تاقیدەکاتەوە.

en: Akismet was unable to check this comment but will automatically retry later.
ku_IQ: Akismet نەیتوانی ئەم کۆمێنتە بپشکنێت بەڵام دواتر بە شێوەیەکی ئۆتۆماتیکی هەوڵی دووبارە دەداتەوە.

en: Akismet was unable to recheck this comment (response: %s).
ku_IQ: ئەکیسمێت توانایی پشکنینی ئەم بۆچوونە نییە(وەڵام: %s).

en: Akismet was unable to recheck this comment.
ku_IQ: Akismet توانایی پشکنینی ئەم بۆچوونەی نییە

en: Aklan
ku_IQ: آکلان

en: Albania
ku_IQ: ئاڵبانیا

en: Albanian
ku_IQ: ئەلبانی

en: Albay
ku_IQ: آلبای

en: Alborz (البرز)
ku_IQ: البرز

en: Album
ku_IQ: ئەلبوم

en: Alert
ku_IQ: وریاکەر

en: Algeria
ku_IQ: جەزایر

en: Algerian dinar
ku_IQ: دیناری جەزائیری

en: Algiers
ku_IQ: جەزائیر

en: Alias for customer_type (deprecated).
ku_IQ: خوازناو بۆ customer_type (بەسەرچووە).

en: Align
ku_IQ: لاگرتن

en: Align Center
ku_IQ: شوێن ناوڕاست

en: Align Left
ku_IQ: شوێن چه‌پ

en: Align Right
ku_IQ: شوێن ڕاست

en: Align center
ku_IQ: ئاراستەی ناوەڕاست

en: Align left
ku_IQ: لاگرتنی چەپ

en: Align right
ku_IQ: ئاراستەی ڕاست

en: Alignment
ku_IQ: شوێنگە

[ctx: Alignment option]
en: None
ku_IQ: هیچ

en: All
ku_IQ: هەموو

en: All %s
ku_IQ: هەموو %s

en: All Categories
ku_IQ: هه‌موو هاوپۆله‌كان

en: All Changesets
ku_IQ: هەموو کۆمەڵە گۆڕانکاریەکان

en: All Comments
ku_IQ: هەموو لێدوانەکان

en: All Link Categories
ku_IQ: هەموو هاوپۆلەکانی بەستەرەکان

en: All Links
ku_IQ: هەموو بەستەرەکان

en: All Menu Item Labels
ku_IQ: پێانسی هەموو دانەکانی مێنیو

en: All Pages
ku_IQ: هەموو پەڕەکان

en: All Patterns
ku_IQ: سەرجەم شێوەئاساکان

en: All Posts
ku_IQ: هەموو بابەتەکان

en: All Products
ku_IQ: هەموو کاڵاکان

en: All Project Tags
ku_IQ: هەموو تاگەکانی پڕۆژە

en: All Project Types
ku_IQ: هەموو جۆرەکانی پڕۆژە

en: All Projects
ku_IQ: هەموو پڕۆژەکان

en: All Settings
ku_IQ: هەموو هەڵبژاردنەکان

en: All Sites
ku_IQ: هەموو ماڵپەڕەکان

en: All Tabs:
ku_IQ: هەموو تابەکان:

en: All Tags
ku_IQ: هەموو تاگەکان

en: All Types
ku_IQ: هه‌موو جۆره‌کان

en: All Users
ku_IQ: هەموو بەکارهێنەران

en: All allowed countries
ku_IQ: هه‌موو ولاته‌رێگه‌ پێدراوه‌كان

en: All author pages
ku_IQ: پەڕەی هەموو نوسەرەکان

en: All automatic updates are disabled.
ku_IQ: هەموو نوێکردنەوە ئۆتۆماتیکیەکان ناچالاک کراون.

en: All capabilities assigned to the user.
ku_IQ: دەسەڵاتەکان بۆ ئەم بەرکارهێنەرە.

en: All capabilities used by the post type.
ku_IQ: هەموو جۆرە ئەگەرەکان بەکارهاتووە بۆ ئەم جۆرە بابەتە.

en: All capabilities used by the taxonomy.
ku_IQ: هەموو تواناکان بەکاردێن لەلایەن پۆلێنزانیەوە.

en: All categories
ku_IQ: هەموو هاوپۆلەکان

en: All category pages
ku_IQ: پەڕەی هەموو کاتەگۆرییەکان

en: All comment types
ku_IQ: هەموو جۆرەکانی لێدوان

en: All content
ku_IQ: هەموو ناوەڕۆک

en: All coupons
ku_IQ: هەموو فۆرمی خۆراکەکان

en: All date archives
ku_IQ: ئەرشیڤی هەموو ڕۆژەکان

en: All dates
ku_IQ: هەموو ڕێکەوتەکان

en: All done!
ku_IQ: هەموو جێبەجێکراوە!

en: All done.
ku_IQ: هه‌موو ته‌واوكرا

en: All done. <a href="%s">Have fun!</a>
ku_IQ: كۆتایی هات<a href="%s">به‌ختێكی باش!</a>

en: All features, supported by the post type.
ku_IQ: هەموو تایبەتمەندیە پشتگیریکراوەکان لە ڕێگای جۆری بابەت.

en: All formats
ku_IQ: هەموو جۆرەکان

en: All image sizes
ku_IQ: هەموو قەبارەکانی وێنە

en: All items are 100% hand-made, using the potter’s wheel or traditional techniques.
ku_IQ: سەرجەم بابەتەکان 100% کاری دەستیین و تەکنیکیی تایبەتیان تێدا بەکارهاتووە.

en: All levels
ku_IQ: گشت ئاستەکان

en: All media items
ku_IQ: هەموو بڕگەکانی ڕەنگاڵە

en: All missing WooCommerce pages successfully installed
ku_IQ: تەواو پەڕەکان ووکۆمێرس بە سەرکەوتووو دامەزرا.

en: All of your WordPress files are writable.
ku_IQ: هەموو پەڕگەکانی وۆردپرێس توانای نوسینیان هەیە.

en: All posts were added to the category with the same name.
ku_IQ: هه‌موو بابه‌ته‌کان زیادکران بۆ هاوپۆل به‌ هه‌مان ناوه‌وه‌.

en: All products
ku_IQ: سەرجەم بەرهەمەکان

en: All ratings
ku_IQ: سەرجەم هەڵسەنگاندنەکان

en: All required plugins are installed and activated.
ku_IQ: سەرجەم پێوەکراوە پێویستەکان دامەزراون و چالاککراون.

en: All shipping classes
ku_IQ: سەرجەم پۆلەکانی گەیاندن

en: All sizes except thumbnail
ku_IQ: هەموو قەبارەیەک جگە لە وێنۆچکە

en: All sources
ku_IQ: گشتی سەرچاوەکان

en: All systems functional.
ku_IQ: تەواو سیستمەکانی کردارین

en: All tag pages
ku_IQ: پەرەی هەموو تاگەکان

en: All tags
ku_IQ: هەموو تاگەکان

en: All the files you&#8217;ve uploaded are listed in the Media Library, with the most recent uploads listed first.
ku_IQ: هەموو پەڕگەکان کە بەرزتکردونەوە دەتوانیت لە بەشی ڕەنگاڵە بیاندۆزیتەوە، و ڕیزبەندیەکەی بەپێی دواترین بەرزکراوە دەبێت لە سەرەتاوە.

en: All the files you&#8217;ve uploaded are listed in the Media Library, with the most recent uploads listed first. You can use the Screen Options tab to customize the display of this screen.
ku_IQ: هەموو پەڕگەکان کە بەرزتکردونەوە دەتوانیت لە بەشی ڕەنگاڵە بیاندۆزیتەوە، و ڕیزبەندیەکەی بەپێی دواترین بەرزکراوە دەبێت لە سەرەتاوە، گرتە لە هەڵبژاردەکانی پەڕەکە بکە لەبەشی سەرەوە بۆ گۆڕینی شێوازی ڕیزکردنەکان.

en: All time
ku_IQ: هەموو کات

en: All types
ku_IQ: هه‌موو جۆره‌کان

en: All updates have been completed.
ku_IQ: هەموو نوێکردنەوەکان تەواوبوو.

en: All-in-one shipping tool:
ku_IQ: ئامڕازی گەیاندنی پێشکەوتوو:

en: Allow
ku_IQ: ڕێدان

en: Allow <a href="%s">trackbacks and pingbacks</a>
ku_IQ: ڕێگابدە بە <a href="%s">تراکباک و پینگباک</a>

en: Allow Comments
ku_IQ: ڕێ بده‌ به‌ لێدوانه‌کان

en: Allow Pings
ku_IQ: ڕێگه‌دانی پینگ

en: Allow backorders?
ku_IQ: رێدان بە پێش فرۆشی کاڵا

en: Allow comments
ku_IQ: ڕێگەدان بە لێدوان

en: Allow comments on new posts
ku_IQ: ڕێگە بدە بە سەرنجەکان لەسەر بابەتە نوێیەکان

en: Allow customer reviews?
ku_IQ: ڕێ ده‌ده‌یت کڕیار پێداچونه‌وه بکات؟

en: Allow customers to choose a local pickup location during checkout.
ku_IQ: ڕێگە بە کڕیاران بدە شوێنی هەڵگرتن لە فرۆشگا هەڵبژێرن لەکاتی پارەدان.

en: Allow customers to create an account during checkout
ku_IQ: دروستکردنی هەژمارەی بەکارهێنەر لە کاتی پارەدان

en: Allow customers to create an account on the "My account" page
ku_IQ: ڕێگەدان دروستکردنی هەژمارە لە پەڕەی"هەژمارەی من" بە کڕیار

en: Allow customers to log into an existing account during checkout
ku_IQ: بە کڕیار ڕێگەبدە لە ماوەی پارەدان بڕواتە نێو هەژمارەکەی

en: Allow customers to pick up orders themselves. By default, when using local pickup store base taxes will apply regardless of customer address.
ku_IQ: ڕێگە بە کڕیارەکان بدە خۆیان داواکاریەکان هەڵگرن لە بنەڕەتەوە، کاتێک باجی بنکەی کۆگای پیکاب بەکاردەهێنرێ بەبێ گوێدانە ناونیشانی کڕیار.

en: Allow customers to place orders without an account
ku_IQ: ڕێبدە کڕیار کاڵا بکڕێت بی ئەوە هەژمارەی بەکارهێنەر دروست بکا

en: Allow free shipping
ku_IQ: ناردنی بەخۆرایی

en: Allow link notifications from other blogs (pingbacks and trackbacks) on new articles.
ku_IQ: رێگە بە ئاگاداری بەستەر بدە لە بڵاگی ترەوە وەکو (وریاکردنەوەکان و بەدواداچوونەکان) لە بابەتی نوێ.

en: Allow link notifications from other blogs (pingbacks and trackbacks) on new posts
ku_IQ: ڕێگەدان بەبەستەری ئاگادارکەرەوە لەبلۆگەکانی ترەوە (pingbacks and trackbacks) لەسەر بابەتە نوێیەکان

en: Allow link notifications from other blogs (pingbacks and trackbacks) on new posts.
ku_IQ: رێگە بە ئاگاداری بەستەر بدە لە بڵاگی ترەوە وەکو (پینگباک و تراکباک) لە بابەتی نوێ.

en: Allow new users to sign up
ku_IQ: ڕێگە بدە بەکارهێنەر خۆیان  تۆماربکەن.

en: Allow one item to be bought in a single order.
ku_IQ: ڕێگە بدە هەر کاڵایەک بکڕدرێ بە یەک داواکاری.

en: Allow people to post comments on new articles
ku_IQ: ڕێگە بە خەڵک بدە بە نووسینی لێدوان لەسەر وتارە نوێیەکان

en: Allow people to submit comments on new posts
ku_IQ: ڕێگە بدە بە خەڵک بۆ نوسینی لێدوان لەسەر بابەت نوێکان.

en: Allow people to submit comments on new posts.
ku_IQ: ڕێگە بدە بە خەڵک بۆ پێشکەشکردنی لێدوان لەسەر بابەت نوێکان.

en: Allow personal data to be removed in bulk from orders
ku_IQ: ڕێگەبدە بە داتا کەسییەکان کە بە کۆ لاببرێن لە فەرمانەکان

en: Allow purchases
ku_IQ: ڕێگە بدە بە کڕین

en: Allow purchases, but notify customers
ku_IQ: ڕێگە بدە بە کڕین، بەڵام کڕیارەکان ئاگاداربکەرەوە

en: Allow reviews.
ku_IQ: ڕێگە بە دانگدان بدە.

en: Allow search engines to index this site
ku_IQ: ڕێگەبدە بە گەڕۆکەکان (وەکو گوگڵ،بینگ)، زانیاریەکانی ماڵپەڕەکەت نیشان بدەن لەکاتی گەڕاندا

en: Allow usage of WooCommerce to be tracked
ku_IQ: ڕێگە بە شوێنکەوتنی بەکارهێنانی (WooCommerce) بدە

en: Allow using redirect mode (insecure) as a last resort
ku_IQ: ڕێگەدان بەبەکارهێنانی دۆخی ئاڕاستەکردنەوە (پارێزراو نییە)

en: Allow, but notify customer
ku_IQ: ڕێگه‌ بده‌ به‌ڵأم كڕیار ئاگادار بكه‌وه‌

en: Allowed Files
ku_IQ: پەڕگە ڕێگە پێدراوەکان

en: Allowed ZIP/post codes
ku_IQ: کۆدی (ZIP\پۆستە)ی ڕێگەپێدراو

en: Allowed child block types.
ku_IQ: جۆرە ڕێپێدراوەکانی بڵۆکی وەچە.

en: Allowed emails
ku_IQ: پۆستی ئەلیکترۆنییە ڕێگەپێدراوەکان

en: Allows use of HTML5 markup for search forms, comment forms, comment lists, gallery, and caption.
ku_IQ: ڕێگەدان بەبەکارهێنانی نیشانەکردنی دەق لە html5 بۆ گەڕانی فۆرمەکان، فۆرمەکانی سەرنج، لیستی سەرنجەکان، گەلەریی و ژێرنوسی وێنە.

en: Almaty
ku_IQ: ئەڵماتی

en: Already Installed
ku_IQ: هەرئێستا دامەزرا.

en: Already pinged:
ku_IQ: پینگ كراوه‌

en: Alt Text
ku_IQ: دەقی جێگرەوە

en: Alt text for the image, e.g. &#8220;The Mona Lisa&#8221;
ku_IQ: دەقی جێگرەوەی وێنە، وەک: &#8220;مامە ڕیشە&#8221;

en: Alternate text:
ku_IQ: نوسینی جێگرەوە:

en: Alternative Text
ku_IQ: دەقی جێگرەوە

en: Alternative source
ku_IQ: سەرچاوەی جێگرەوە

[ctx: Alternative text for an image. Block toolbar label, a low character count is preferred.]
en: Alt
ku_IQ: جێگرەوە

en: Alternative text to display when attachment is not displayed.
ku_IQ: دەقێکی جێگرەوە بۆ نیشاندان، کاتێک پاشکۆکە نیشان نەدراوە.

en: Alternatively, confirm the email address linked to the order below.
ku_IQ: یان پۆستی ئەلیکترۆنییەکە پشتڕاست بکەرەوە کە بەستراوەتەوە بە داواکارییەکەی خوارەوە.

en: Always
ku_IQ: هەمیشە

en: Always put spam in the Spam folder for review.
ku_IQ: هەمیشە هەرزەنامە لە بوخچەی هەرزەنامە جێگیر بکە.

en: Always show quantity remaining in stock e.g. "12 in stock"
ku_IQ: هەمیشە بوونی کالا نیشان بدە بۆ نمونە کاتێک کالا ١٢دانە لە کانگا بێت.

en: Always use https when visiting the admin
ku_IQ: هەمیشە htttp بەکار بەرە لەسەردانکردنی بەڕێوەبەرایەتی.

en: America
ku_IQ: ئەمریکا

en: American English
ku_IQ: ئینگلیزى ئەمریکى

en: Amman
ku_IQ: عەمان

en: Amount
ku_IQ: بڕەپارە

en: Amount already refunded
ku_IQ: تێچووی پێشتر قبلا پاره‌ی دراوه‌

en: Amount discounted
ku_IQ: بڕی داشکێنراو

en: Amount discounted by coupons.
ku_IQ: بڕی داشکێندراو لەلایەن کۆبۆنەکانەوە.

en: Amount of customers.
ku_IQ: بڕی کڕیاران.

en: Amount of items sold.
ku_IQ: ژمارەی کاڵا فرۆشراوەکان.

en: Amount of orders.
ku_IQ: بڕی داواکارییەکان.

en: Amount of products.
ku_IQ: بڕی بەرهەمەکان.

en: Amount of reviews that the product has.
ku_IQ: ژمارەی پێداچوونەوەکان کە بەرهەمەکە هەیەتی.

en: Amount of reviews that the product have.
ku_IQ: ژمارەی دانگدانەکان کە كاڵایەک هەیبێت.

en: Amount of reviews.
ku_IQ: بڕی پێداچوونەوەکان.

en: Amount of sales.
ku_IQ: بڕی فرۆشتن.

en: Amount of tax codes.
ku_IQ: بڕی کۆدەکانی باج.

en: Amount that will be refunded for this line item (excluding taxes).
ku_IQ: ئەو بڕە پارەیەی کە بۆ ئەم هێڵی کاڵایە دەگەڕێتەوە (بەبێ باج).

en: Amount that will be refunded for this tax.
ku_IQ: ئەو بڕە پارەیەی کە بۆ ئەم باجە دەگەڕێتەوە.

en: Amsterdam
ku_IQ: ئەمستەردام

en: An HTTPS connection is a more secure way of browsing the web. Many services now have HTTPS as a requirement. HTTPS allows you to take advantage of new features that can increase site speed, improve search rankings, and gain the trust of your visitors by helping to protect their online privacy.
ku_IQ: پەیوەندی HTTPS ڕێگای پارێزراوتر بۆ گەڕانی وێب. ئێستا زۆرێک لە خزمەتگوزاریەکان HTTPS یان هەیە وەک پێویستییەک. HTTPS ڕێگەت پێدەدات سوود لە تایبەتمەندی نوێ وەربگریت کە دەتوانێت خێرایی ماڵپەڕەکەت زیاد بکات، ڕیزبەندی گەڕان باشتر بکات، و متمانەی سەردانکەرانت بەدەست بهینە بە یارمەتیدان بۆ پاراستنی تایبەتمەندیی سەرهێڵ.

en: An account is already registered with that username. Please choose another.
ku_IQ: پێشوتر ئەم ناوە تۆمار کراوە تکایە ناویكی تر هەڵبژێرە

en: An account is already registered with your email address. <a href="#" class="showlogin">Please log in.</a>
ku_IQ: پێشتر هەژمارێک بە ناونیشانی پۆستی ئەلیکترۆنییەکەت تۆمارکراوە. <a href="#" class="showlogin">تکایە بچۆژوورەوە.</a>

en: An account is already registered with your email address. Please log in before proceeding.
ku_IQ: پێشتر هەژمارێک بە ناونیشانی پۆستی ئەلیکترۆنییەکەت دروستکراوە. تکایە بچۆرەژوورەوە پێش بەردەوام بوون.

en: An active PHP session was detected
ku_IQ: سێشنێکی PHPی چالاک دۆزرایەوە

en: An additional, optional address line for your business location.
ku_IQ: هێڵێکی ناونیشانی تری ئارەزوومەندانە بۆ شوێنی کارەکەت.

en: An administrator for this blog must set up the Jetpack connection.
ku_IQ: دەبێت بەڕێوەبەری ئەم بلۆگە پەیوەندی جێتپاک دروستبکات.

en: An alphanumeric identifier for the menu location.
ku_IQ: ناسێنەرێکی ئەلفبێیی بۆ شوێنی لیستەکە.

en: An alphanumeric identifier for the post type.
ku_IQ: ڕێکخستنی بەگوێری ژمارەئەلفبێی بۆ ئەم جۆرە بابەتە.

en: An alphanumeric identifier for the post unique to its type.
ku_IQ: ناسێنەرێکی ئەلفبێیی بۆ بابەتە بێهاوتاکە و بۆ جۆرەکەی.

en: An alphanumeric identifier for the revision unique to its type.
ku_IQ: ڕیزبەندێکی ناساندن بۆ تەنێک، کە دەگمەنە جۆرەکەی.

en: An alphanumeric identifier for the status.
ku_IQ: ڕێکخستنی بەگوێری ژمارەئەلفبێی بۆ ئەم دۆخە.

en: An alphanumeric identifier for the taxonomy.
ku_IQ: پێرستی ئەبجەدی بۆ تاکسۆنۆمی

en: An alphanumeric identifier for the term unique to its type.
ku_IQ: ناسێنەری ئەلفاژمێرەیی بێهاوتا لە جۆری term.

en: An alphanumeric identifier for the user.
ku_IQ: ژمارەئەبجەدی ناسراو بۆ بەکارهێنەر.

en: An anonymized string created from your email address (also called a hash) may be provided to the Gravatar service to see if you are using it. The Gravatar service privacy policy is available here: https://automattic.com/privacy/. After approval of your comment, your profile picture is visible to the public in the context of your comment.
ku_IQ: زنجیرەیەکی بێناو دروستکرا بۆ ناونیشانی نامەئەلیکترۆنیەکەت(هەروەها پێی دەوترێ هاش) لەوانەیە دابینبکرێ لەلایەن خزمەتگوزاری گراڤاتۆر بۆ بینینی ئەگەر بێو بەکاری بهێنی. ڕامیارییەتی تایبەتمەندێتی خزمەتگوزاری گراڤاتۆر بەردەستە لێرە: https://automattic.com/privacy/. دوای پەسندکردنی سەرنجەکەت، وێنەی کەسیت بینراو دەبێ بۆ گشت کەسێک لە چوارچێوەی سەرنجەکەتدا.

en: An application name is required to create an application password.
ku_IQ: ناوی بەرجەستەکراو پێویستە بۆ دروستکردنی نهێنوشەی بەرجەستەکراو.

en: An application would like to connect to your account.
ku_IQ: کاربەرنامەیەک حەز دەکات پەیوەندی بکات بە ئەژمێرەکەتەوە.

en: An array of actions, if any, for the note.
ku_IQ: ڕیزێک لە کردارەکان، ئەگەر هەیە، بۆ تێبینییەکە.

en: An array of post types that the pattern is restricted to be used with.
ku_IQ: ڕیزێک لە جۆرەکانی بابەت کە شێوەئاساکە ڕێگەپێنەدراوە بەکاربهێنرێت لەگەڵیان.

en: An array of template types where the pattern fits.
ku_IQ: ڕیزێک لە جۆرەکانی قاڵب کە شێوەئاساکە لەگەڵی دەگوونجێت.

en: An attempt was made, but your site could not be updated automatically.
ku_IQ: هەوڵێک درا، بەڵام نەتوانرا ماڵپەڕەکەت بە شێوەیەکی خۆکار بەڕۆژبکرێتەوە.

en: An automated WordPress update has failed to complete - <a href="%s">please attempt the update again now</a>.
ku_IQ: نوێکردنەوەیەکی خۆکاری وۆردپرێس شکستی هێنا لە تەواوبوون - <a href="%s">تکایە جارێکی تر هەوڵی نوێکردنەوەی بدە</a>.

en: An automated WordPress update has failed to complete! Please notify the site administrator.
ku_IQ: نوێکردنەوەیەکی خۆکاری وۆردپرێس شکستی هێنا لە تەواوبوون! تکایە بەڕێوەەری ماڵپەڕ ئاگادار بکەوە.

en: An avatar is an image that can be associated with a user across multiple websites. In this area, you can choose to display avatars of users who interact with the site.
ku_IQ: وێنۆچکە بریتییە لەو وێنەیەی کە دەکرێت بەکارهێنەرێک بەکاریبهێنێت لەناو کۆمەڵێک ماڵپەڕدا. لەم بەشەدا دەتوانیت هەڵیبژێریت کە ئایا وێنۆچکەی بەکارهێنەران دەربکەوێت یان نا، کاتێک لەناو ماڵپەڕکەتدا گفتوفۆ و چالاکییان هەبوو.

en: An endpoint used for searching download logs for a specific IP address.
ku_IQ: خاڵی کۆتاییەک بەکارهاتووە بۆ گەڕانی ڕووداوتۆمارگەریی داگرتن بۆ ناونیشانی (IP)یەکی دیاریکراو.

en: An error has occurred when activating %s. Please try again later.
ku_IQ: هەڵەیەک ڕوویدا لەکاتی چالاککردنی %s. تکایە دواتر هەوڵبدەرەوە.

en: An error has occurred when deactivating the subscription for %s. Please try again later.
ku_IQ: هەڵەیەک ڕوویدا لەکاتی ناچالاککردنی بەشدارییەکەی %s. تکایە دواتر هەوڵبدەرەوە.

en: An error has occurred, which probably means the feed is down. Try again later.
ku_IQ: هه‌ڵه‌یه‌ک ڕوویدا، که‌ له‌وانه‌یه‌ ئه‌وه‌ بگه‌یه‌نێت که‌ feed کار ناکات. دواتر هه‌وڵبده‌وه‌.

en: An error has occurred. Please reload the page and try again.
ku_IQ: هەڵەیەک ڕوویدا.تکایە دووبارە پەڕەیە بکەرەوە(بارکردنەوە) و دووبارە هەوڵ بدەرەوە.

en: An error has occurred; the feed is probably down. Try again later.
ku_IQ: هه‌ڵه‌یه‌ک ڕوویدا؛ له‌وانه‌یه‌ ئه‌م feed کار نه‌کات. دواتر هه‌وڵبده‌وه‌.

en: An error occurred adding you to this site. Go to the <a href="%s">homepage</a>.
ku_IQ: هەڵەیەک ڕووی دا لە زیاد کردنی تۆ بۆ ئەم وێبگەیە. تکایە بگەڕێرەوە بۆ <a href="%s">ماڵپەڕ</a>.

en: An error occurred creating your new sharing service - please check you gave valid details.
ku_IQ: هەڵەیەک ڕویدا لە کاتی دروستکردنی خزمەتگوزارییە نوێیەکەدا - تکایە سەیربکەرەوە بزانە زانیاری تەواوت بەخشیوە.

en: An error occurred in the request and at the time were unable to send the consumer data
ku_IQ: هه‌له‌یه‌ك له‌ كاتی داواكاری روویداوه‌ وه‌ نه‌یتوانی وه‌ڵامی داواكاری كریار بداته‌وه‌.

en: An error occurred in the upload. Please try again later.
ku_IQ: هه‌ڵه‌یه‌ک ڕوویدا له‌ بار کردندا. تکایه‌ دواتر هه‌وڵبده‌وه‌.

en: An error occurred while attempting to create the refund using the payment gateway API.
ku_IQ: هەڵەیەک ڕوویدا لەکاتی هەوڵدان بۆ دروستکردنی گەڕانەوەی پارەکە بەبەکارهێنانی (API)ی دەرەڕێی پارەدانەکە.

en: An error occurred while updating %1$s: %2$s
ku_IQ: کێشەیەک ڕویدا لەکاتی نوێکردنەوەی %1$s: %2$s

en: An error occurred.
ku_IQ: هەڵەیەک ڕویدا.

en: An error occurred. Please try again later.
ku_IQ: هەڵەیەک ڕویدا. تکایە دواتر هەوڵبدەرەوە.

en: An error occurred. Please try again.
ku_IQ: هەڵەیەک ڕووی داوه. تکایە دیسان هەوڵ بدەوە.

en: An error of type %1$s was caused in line %2$s of the file %3$s. Error message: %4$s
ku_IQ: هەڵەیەک لە جۆری %1$s لە هێڵی %2$s ی فایلی %3$s ڕوویدا. پەیامی هەڵە: %4$s

en: An exporter has improperly used the registration filter.
ku_IQ: هەناردەکەر بە نادروستی فیلتەری ناونووسی بە کار هێناوە.

en: An import is already in progress. Please allow the previous import to complete before beginning a new one.
ku_IQ: هاوردنێک خۆی لە جێبەجێکردندایە. تکایە ڕێگە بە هاوردنی پێشووبدە تا تەواوبێت پاشان دەستبکە بە دانەیەکی نوێ.

en: An incomplete personal data request for this email address already exists.
ku_IQ: داواکارییەکی تەواونەکراوی دراوەی کەسیی بۆ ئەم ناونیشانی پۆستی ئەلیکترۆنییە بوونی هەیە.

en: An integer was expected but "%1$s" (%2$s) was received.
ku_IQ: ژمارەیەکی تەواو چاوەڕێ دەکرا بەڵام "%1$s" (%2$s) وەرگیرا.

en: An integration for utilizing MaxMind to do Geolocation lookups. Please note that this integration will only do country lookups.
ku_IQ: سوود وەرگرتن لە تێکڵآوکردنی  MaxMind، بۆ گەڕانی شوێن ،تکایە سەرنج بدە کە ئەم تێکڵاوکردنە تەنها، گەڕانی وڵاتەکان ئەنجام دەدا.

en: An invalid setting value was passed.
ku_IQ: بەهایەکی نادروستی ڕێکخستن تێپەڕی.

en: An item which is no longer available was removed from your cart.
ku_IQ: ئه‌م به‌شه‌ له‌ سه‌به‌تی كرینی تۆ بونی نیه‌ سرایه‌وه‌

en: An optional zone you can use to set the shipping method(s) available to any regions that have not been listed above.
ku_IQ: ناوچەیەکی ئارەزوومەندانە کە دەتوانیت بەکاریبهێنیت بۆ دانانی شێوازی گەیاندنەکە کە بەردەستە بۆ هەر هەرێمێک کە لە سەرەوە لیستە نەکراوە.

en: An order has been created for you on %1$s. Your invoice is below, with a link to make payment when you’re ready: %2$s
ku_IQ: داواکارییەکت بۆ دروستکرا لە %1$s. پسووڵەکەت لە خوارەوەیە، لەگەڵ بەستەرێک بۆ پارەدان هەرکاتێک ئامادەبوویت: %2$s

en: An order note with the provided ID could not be found
ku_IQ: یادداشتی داواكاری له‌گه‌ل ناسنامه‌ پیشكه‌ش كراو بوونی نیه‌

en: An unexpected error happened while applying the Coupon %s.
ku_IQ: کاتێک کۆپۆنی %s بەکار هێنا هەڵەیێکی چاوەڕوان نەکراو ڕووی دا

en: An unexpected error occurred.
ku_IQ: هەڵەیەکی چاوەڕوان نەکراو ڕوویدا.

en: An unknown error has occurred. Please try again later.
ku_IQ: هەڵەیەکی نەناسراو ڕویدا. تکایە دواتر هەوڵبدەرەوە.

en: An unknown error occurred.
ku_IQ: هەڵەیەکی نەناسراو ڕوویدا.

en: Anadyr
ku_IQ: ئەندیار

en: Analytics
ku_IQ: شیکردنەوەکان

en: Analytics cache cleared.
ku_IQ: حەشارگەی شیکارییەکان سڕایەوە.

en: Ancestor blocks.
ku_IQ: بڵۆکی باووباپیران.

en: Anchorage
ku_IQ: مورسا

en: Andorra
ku_IQ: ئەندۆرا

en: Angle to rotate clockwise in degrees.
ku_IQ: گۆشە بۆ سوڕاندنەوە بە ئاڕاستەی میلی کاتژمێر بە پلە.

en: Angola
ku_IQ: ئانگۆلا

en: Anguilla
ku_IQ: ئەنگۆلا

en: Animation
ku_IQ: جووڵاو

en: Anonymous
ku_IQ: نەناسراو

en: Another attempt will be made with the next release.
ku_IQ: هەوڵێکی دیکە لەگەڵ بڵاوکردنەوەی داهاتوودا دەدرێت.

en: Another order milestone! Take a look at your Orders Report to review your orders to date.
ku_IQ: خاڵی وەرچەرخانی نوێی داواکاری! تەماشایەکی ڕاپۆرتی داواکارییەکانت بکە بۆ پێداچوونەوەی داواکارییەکانت تا ئەمڕۆ.

en: Another update is currently in progress.
ku_IQ: نیووکردنەوەیەکی تر لە ئێستادا ئەنجامدەدرێت.

en: Antananarivo
ku_IQ: ئەنتاناناڕیڤۆ

en: Antarctica
ku_IQ: بەستەڵەکی باکور

en: Antigua
ku_IQ: ئەنتیگوا

en: Antigua and Barbuda
ku_IQ: ئەنتیگوا و باربودا

en: Antique
ku_IQ: آنتیکو

en: Any %s
ku_IQ: هەر %s

en: Any &quot;%1$s&quot; method
ku_IQ: هەر شێوازێکی &quot;%1$s&quot;

en: Any category
ku_IQ: هر دسته‌بندی

en: Any extra capabilities assigned to the user.
ku_IQ: دەسەڵاتی زیاتری پێکەوەگرێدراو بۆ ئەم بەکارهێنەرە.

en: Anyone can register
ku_IQ: هه‌موو كه‌س بتوانێت خۆی ناونوس بكات.

en: Anyone posts a comment
ku_IQ: هه‌موو که‌س بتوانێ لێدوان بنووسێت

en: Apartment, suite, etc.
ku_IQ: زانیاریی زیاتری ناوچەکەت، شوێنی نزیک لێت، هتد.

en: Apartment, suite, etc. (optional)
ku_IQ: زانیاریی زیاتری ناوچەکەت، شوێنی نزیک لێت، هتد. (ئارەزوومەندانە)

en: Apartment, suite, unit, etc.
ku_IQ: زانیاریی زیاتری ناوچەکەت، شوێنی نزیک لێت، هتد.

en: Apartment, suite, unit, etc. (optional)
ku_IQ: زانیاریی زیاتری ناوچەکەت، شوێنی نزیک لێت، هتد. (ئارەزوومەندانە)

en: Apayao
ku_IQ: آپایائو

en: Apia
ku_IQ: ئاپیا

en: Apologies, but the page you requested could not be found. Perhaps searching will help.
ku_IQ: ببوره‌، به‌ڵام ئه‌و په‌ڕه‌ی داواکراوه‌ نه‌توانرا  بدۆزرێته‌وه‌. له‌وانه‌یه‌ گه‌ڕان یارمه‌تیت بدا.

en: App icon preview: Current image: %s
ku_IQ: پێشبینینی وێنۆچکەی بەرنامەی بەکاربەری: وێنەی ئێستا: %s

en: App icon preview: The current image has no alternative text. The file name is: %s
ku_IQ: پێشبینینی وێنۆچکەی بەرنامەی بەکاربەری: وێنەکەی ئێستا هیچ دەقێکی جێگرەوەی نییە. ناوی پەڕگەکە بریتییە لە: %s

en: Appearance
ku_IQ: دەرکەوتن

en: Append a unique string to filename for security
ku_IQ: بۆ ئاسایشی بەستەری داگرتن ناوی ڕشتەی تایبەت زیاد بکەن.

en: Application Name
ku_IQ: ناوی بەرنامەی بەکاربەری

en: Application Passwords
ku_IQ: وشەی نهێنی بەرجەستەکراو

en: Application password not found.
ku_IQ: نهێنوشەی بەرجەستەکراو نەدۆزرایەوە.

en: Application passwords allow authentication via non-interactive systems, such as XML-RPC or the REST API, without providing your actual password. Application passwords can be easily revoked. They cannot be used for traditional logins to your website.
ku_IQ: نهێنوشەکانی کاربەرنامە رێگە بە سەلماندن دەدات لە رێگەی سیستەمە نا کارلێککەرەوەکان، وەک XML-RPC یان REST API، بەبێ دابینکردنی نهێنوشەی ڕاستی خۆت. وشەی نهێنی بەرجەستەکراو بەئاسانی هەڵوەشڕدرا. ناتوانرێت بۆ چوونەژوورەوەی ئاسایی بۆ ماڵپەڕەکەت بەکاربهێنرێت.

en: Application passwords are not available for your account. Please contact the site administrator for assistance.
ku_IQ: نهێنوشەکانی بەرجەستەکراو بۆ ئەژمێرەکەت چالاک نەکراوە. تکایە پەیوەندی بکە بە بەڕێوەبەری سایتەکەوە بۆ یارمەتیدان.

en: Application passwords are not available.
ku_IQ: نهێنوشەی بەرجەستەکراو چالاک نەکراوە.

en: Application passwords grant access to <a href="%1$s">the %2$s site in this installation that you have permissions on</a>. | Application passwords grant access to <a href="%1$s">all %2$s sites in this installation that you have permissions on</a>.
ku_IQ[0]: ئەمە دەسەڵاتی گەیشتن بۆ <a href="%1$s">ماڵپەڕی %2$s دەدات کە توانای دامەزراندت هەیە</a>.
ku_IQ[1]: ئەمە دەسەڵاتی گەیشتن بۆ <a href="%1$s">ماڵپەڕی %2$s دەدات کە توانای دامەزراندت هەیە</a>.

en: Application passwords grant access to <a href="%1$s">the %2$s site on the network as you have Super Admin rights</a>. | Application passwords grant access to <a href="%1$s">all %2$s sites on the network as you have Super Admin rights</a>.
ku_IQ[0]: تێپەڕەوشەی بەرنامە بەکاربەرییەکان ڕێگەی دەستگەیشتن دەدات بە <a href="%1$s">%2$s ماڵپەڕ لەناو ڕایەڵەکە بەو پێیەی تۆ مافەکانی بەڕێوەبەرت هەیە</a>.
ku_IQ[1]: تێپەڕەوشەی بەرنامە بەکاربەرییەکان ڕێگەی دەستگەیشتن دەدات بە <a href="%1$s">%2$s ماڵپەڕ لەناو ڕایەڵەکە بەو پێیەی تۆ مافەکانی بەڕێوەبەرت هەیە</a>.

en: Apply
ku_IQ: چه‌سپاندن

en: Apply Changes
ku_IQ: په‌يڕه‌وكردنی گۆڕانكارييه‌كان

en: Apply Crop
ku_IQ: بەکاربردنی بڕین

en: Apply a tax rate if this product qualifies for tax reduction or exemption. %1$sLearn more%2$s.
ku_IQ: جێبەجێکردنی ڕێژەی باج ئەگەر ئەم بەرهەمە کەمکردنەوە یان بەخشین لە باج گرتییەوە. %1$sزیاتر بزانە%2$s.

en: Apply changes to:
ku_IQ: په‌يڕه‌وكردنی گۆڕانكارييه‌كان بۆ:

en: Apply coupon
ku_IQ: جێبەجێکردنی کۆدی داشکاندن

en: Apply minimum order rule before coupon discount
ku_IQ: ڕێسای کەمترین داواکاریی بەکاربەرە پێش داشکاندنی کۆبۆن

en: Apply your skills or learn new ones.
ku_IQ: بەکاربردنی لێهاتووییەکانت یان فێربوونی لێهاتووییی نوێ.

en: Applying the finishing touches
ku_IQ: جێبەجێکردنی هەنگاوەکانی کۆتایی

en: Approve
ku_IQ: په‌سه‌ندکردن

en: Approve and Reply
ku_IQ: پەسەندکردن و وەڵامدانەوە

en: Approve comment
ku_IQ: لێدوان په‌سه‌ند بکه‌

en: Approve it: %s
ku_IQ: په‌سه‌ندی بکه‌: %s

en: Approve this comment
ku_IQ: ئەم لێدوانە پەسەندبكە

en: Approve this review
ku_IQ: پەسەندکردنی ئەم پێداچوونەوەیە

en: Approved
ku_IQ: په‌سه‌ندكراو

[ctx: Approved Directory URLs]
en: Search
ku_IQ: گەڕان

en: Approved Download Directories
ku_IQ: بوخچە پەسەندکراوەکانی داگرتن

en: Approved Download Directories sync: completed batch %1$d (%2$d%% complete).
ku_IQ: هاوکاتگەریی بوخچە پەسەندکراوەکانی داگرتن: دەستەکردنی تەواوبوو %1$d (%2$d%% تەواو بووە).

en: Approved Download Directories sync: new scan scheduled.
ku_IQ: هاوکاتگەریی بوخچەکانی داگرتنی پەسەندکراو: پشکنینی نوێ کاتی بۆ دانرا.

en: Approved Download Directories sync: scan has been cancelled.
ku_IQ: هاوکاتگەریی بوخچە پەسەندکراوەکانی داگرتن: پشکنین هەڵوەشێندرایەوە!

en: Approved Download Directories sync: scan is complete!
ku_IQ: هاوکاتگەریی بوخچە پەسەندکراوەکانی داگرتن: پشکنین تەواوبوو!

en: Approved directory URLs cannot be longer than 256 characters.
ku_IQ: ناونیشانی ئینتەرنێتییەکانی بوخچەی پەسەندکراو نەبێت لە 256 نووسە زیاتربێت.

en: Approved download directories
ku_IQ: بوخچە پەسەندکراوەکانی داگرتن

[ctx: Approved product download URLs migration]
en: invalid URL
ku_IQ: ناونیشانی ئینتەرنێتیی نادروست

[ctx: Approved product download directories]
en: Directory URL
ku_IQ: ناونیشانی ئینتەرنێتیی بوخچە

[ctx: Approved product download directories]
en: Disable All
ku_IQ: ناچالاککردنی هەموو

[ctx: Approved product download directories]
en: Enable All
ku_IQ: چالاککردنی هەموو

[ctx: Approved product download directories]
en: Enabled
ku_IQ: چالاککراو

[ctx: Approved product download directories]
en: Start Enforcing Rules
ku_IQ: دەست بکە بە جێبەجێکردنی ڕێساکان

[ctx: Approved product download directories]
en: Stop Enforcing Rules
ku_IQ: بووەستە لە جێبەجێکردنی ڕێساکان

[ctx: Approved product download directories]
en: The provided ID was invalid.
ku_IQ: ناسنامە دابینکراوەکە نادروست بوو.

[ctx: Approved product download directory views]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
ku_IQ[0]: هەموو <span class="count">(%s)</span>
ku_IQ[1]: هەموو <span class="count">(%s)</span>

[ctx: Approved product download directory views]
en: Disabled <span class="count">(%s)</span> | Disabled <span class="count">(%s)</span>
ku_IQ[0]: ناچالاککراو <span class="count">(%s)</span>
ku_IQ[1]: ناچالاککراو <span class="count">(%s)</span>

[ctx: Approved product download directory views]
en: Enabled <span class="count">(%s)</span> | Enabled <span class="count">(%s)</span>
ku_IQ[0]: چالاککراو <span class="count">(%s)</span>
ku_IQ[1]: چالاککراو <span class="count">(%s)</span>

en: April
ku_IQ: نیسان

[ctx: April abbreviation]
en: Apr
ku_IQ: نیسان

en: Aqtau
ku_IQ: ئاکتاو

en: Aqtobe
ku_IQ: ئاکتۆب

en: Arabic
ku_IQ: عەرەبی

en: Araguaina
ku_IQ: ئەریگوانا

en: Arbitrary HTML code.
ku_IQ: دەقێکی ئێچ‌ تی‌ ئێم‌ ئێڵی هەڕەمەکی.

en: Arbitrary text.
ku_IQ: دەقی هەڕەمەکی.

en: Archive <span class="count">(%s)</span> | Archives <span class="count">(%s)</span>
ku_IQ[0]: ئەرشیف <span class="count">(%s)</span>
ku_IQ[1]: ئەرشیفەکان <span class="count">(%s)</span>

en: Archive Title
ku_IQ: سەردێڕی ئەرشیف

en: Archive page
ku_IQ: پەڕەی ئەرشیڤ

en: Archive template
ku_IQ: لیستی ئه‌رشیو

en: Archived
ku_IQ: ئەرشیفکرا

en: Archived <span class="count">(%s)</span> | Archived <span class="count">(%s)</span>
ku_IQ[0]: ئەرشیفکراو <span class="count">(%s)</span>
ku_IQ[1]: ئەرشیفکراو <span class="count">(%s)</span>

en: Archives
ku_IQ: ئەرشیڤەکان

en: Arctic
ku_IQ: ئارتیک

en: Ardabil (اردبیل)
ku_IQ: اردبیل

en: Are pretty permalinks supported?
ku_IQ: ئایا بەستەری هەمیشەیی پشتگیری کراوە؟

en: Are you lost?
ku_IQ: ون بوویت؟

en: Are you sure it exists?
ku_IQ: ئایا دڵنیای کە دەتەوێت دەربچیت؟

en: Are you sure the database server is not under particularly heavy load?
ku_IQ: تۆ دڵنیاییت، کە ڕاژەکاری بنکەدراوەکەت لە ژێر فشاری قورسدا نییە؟

en: Are you sure the database server is running?
ku_IQ: دڵنیایت سێرڤەری بنکە دراوە کاردەکات؟

en: Are you sure you have the correct username and password?
ku_IQ: دڵنیایت ناوی بەکرهێنەر و تێپەڕەووشەکەت درووستە؟

en: Are you sure you have typed the correct hostname?
ku_IQ: دڵنیایت ناوی خانەخوێت بەڕاستی نووسیوە؟

en: Are you sure you want to clear all logs from the database?
ku_IQ: ئایا دڵنیای کە گەرەکتە  تەواو زانیاریەکان لە بنکە دراوە(داتابەیس) بسڕیتەوە؟

en: Are you sure you want to delete "%s"?
ku_IQ: دڵنیایت له‌ سڕینه‌وه‌ى "%s"؟

en: Are you sure you want to delete all variations? This cannot be undone.
ku_IQ: ئایه‌ دلنیای كه‌ ده‌تهه‌وێت هه‌موو  گۆراوه‌كان بسری ؟ئه‌م كرداره‌ به‌بێ گه‌رانه‌وه‌یه‌.

en: Are you sure you want to delete this attribute?
ku_IQ: ئایه‌ ده‌ت هه‌وی ئه‌م تایبه‌ت مه‌ندیه‌ بسڕیته‌وه‌؟

en: Are you sure you want to delete this log?
ku_IQ: ئایا دڵنیایت لە سڕینەوەی ئەم ڕووداوتۆمارگەرییە؟

en: Are you sure you want to delete this shipping method?
ku_IQ: ئایا دڵنیایت لە سڕینەوەی ئەم شێوازی گەیاندنە؟

en: Are you sure you want to delete this template file?
ku_IQ: ئایه‌ دلنیای که ده‌تهه‌وێت ئه‌م فایله‌ شێوه‌ بسریته‌وه‌؟

en: Are you sure you want to delete this theme?
ku_IQ: ئایا دڵنیایت لە سڕینەوەی ئەم رووکارە؟

en: Are you sure you want to delete this zone? This action cannot be undone.
ku_IQ: ئایا دڵنیایت لە سڕینەوەی ئەم ناوچەیە؟ ئەم کردارە گەڕاندنەوەی نییە.

en: Are you sure you want to discard your unpublished changes?
ku_IQ: ئایا دڵنیات لە لابردنی گۆڕانکاریە بلاونەکراوەکان؟

en: Are you sure you want to disconnect your store from Woo.com?
ku_IQ: دڵنیاییت دەتەوێت پەیوەستیی فرۆشگاکەت بپچڕێنیت لەگەڵ (Woo.com)؟

en: Are you sure you want to disconnect your store from WooCommerce.com?
ku_IQ: دڵنیاییت دەتەوێت پەیوەستیی فرۆشگاکەت بپچڕێنیت لەگەڵ (WooCommerce.com)؟

en: Are you sure you want to do this?
ku_IQ: دڵنیایت ده‌ته‌وێت ئه‌و کاره‌ ئه‌نجام بده‌یت؟

en: Are you sure you want to exit the form editor without saving? Any changes you have made will be lost.
ku_IQ: دڵنیایت ئەتەوێت فۆڕمە پڕکراوەکەت دابخەیتەوە بێ پاشەکەوتکردن؟ هەر گۆڕانکارییەکت کردووە لەدەستی دەدەیت.

en: Are you sure you want to log out? <a href="%s">Confirm and log out</a>
ku_IQ: ئایا دڵنیایت دەتەوێت لە ئەکاونتەکەت بچیتە دەرەوە؟ <a href="%s">کلیک لیرە بکە بۆ چوونەدەرەوە</a>

en: Are you sure you want to remove the selected fees?
ku_IQ: ئایا دڵنیایت لە سڕینەوەی کرێ دیاریکراوەکان؟

en: Are you sure you want to remove the selected items?
ku_IQ: ئایا دڵنیایت لە سڕینەوەی کاڵا دیاریکراوەکان؟

en: Are you sure you want to remove the selected shipping?
ku_IQ: ئایا دڵنیایت لە سڕینەوەی گەیاندنە دیاریکراوەکە؟

en: Are you sure you want to remove this variation?
ku_IQ: ئایه‌ ده‌تهه‌وێت ئه‌م جیاوازیه‌ بسریته‌وه‌؟

en: Are you sure you want to revoke access to this download?
ku_IQ: دلنیای كه‌ ده‌تهه‌وێت ده‌سه‌ڵاتی داگرتن خاڵی بكه‌یته‌وه‌؟

en: Are you sure you want to run this tool?
ku_IQ: دڵنیایت دەتەوێت ئەم ئامڕازە کارا بکەیت؟

en: Are you sure you want to start a new design?
ku_IQ: دڵنیایت دەتەوێت دەست بکەیت بە دیزاینێکی نوێ؟

en: Are you sure you want to start over?
ku_IQ: دڵنیایت لە دووبارە دەستپێکردنەوە؟

en: Are you sure you wish to delete this item?
ku_IQ: دڵنیایت لە سڕینەوەی ئەم بڕگەیە؟

en: Are you sure you wish to delete this note? This action cannot be undone.
ku_IQ: دڵنیایت لە سڕینەوەی ئەم تێبینیە؟ ناتوانرێت لەم هەنگاوە پاشگەز ببیتەوە.

en: Are you sure you wish to delete this refund? This action cannot be undone.
ku_IQ: ئایه‌ دلنیای كه‌ ده‌تهه‌وێ ئه‌م پاره‌دانه‌وه‌ بسریته‌وه‌؟ ئه‌م كرداره‌ گه‌رانه‌وه‌ی نیه‌

en: Are you sure you wish to delete this tax column? This action cannot be undone.
ku_IQ: ئایه‌ دلنیای كه‌ ده‌تهه‌وێ ئه‌م كۆلۆمه‌ی مالیات بسریته‌وه‌ ؟ ئه‌م كرداره‌ گه‌رانه‌وه‌ی نیه‌

en: Are you sure you wish to process this refund? This action cannot be undone.
ku_IQ: ئایه‌ دلنیای كه‌ ده‌تهه‌وێ ئه‌م پاره‌دانه‌وه‌ بسریته‌وه‌؟ ئه‌م كرداره‌ گه‌رانه‌وه‌ی نیه‌

en: Are you sure you're ready?
ku_IQ: ئایا دڵنیایت کە ئامادەیت؟

en: Are you sure?
ku_IQ: ئایا دڵنیایت?

en: Arequipa
ku_IQ: ضروری

en: Argentina
ku_IQ: ئەرجەنتین

en: Argentine peso
ku_IQ: پێسۆی ئەرجەنتینی

en: Arguments
ku_IQ: بەڵگەکان

en: Armenia
ku_IQ: ئەرمەنستان

en: Array of column names to be searched.
ku_IQ: ڕیزێک لە ناوی ستوونەکان بۆ گەڕان.

en: Array of image edits.
ku_IQ: ڕیزی دەستکارییەکانی وێنە.

en: Array of options with associated values.
ku_IQ: ڕیزێک لە هەڵبژاردە لەگەڵ بەها پێوەبەندەکان.

en: Array of plugin slugs.
ku_IQ: ڕیزێک لە سڵەگی پێوەکراو.

en: Array of transaction processors and their images.
ku_IQ: ڕیزەکێک لە چارەسەرکەری گواستنەوە و وێنەکانیان.

en: Articles on this site may include embedded content (e.g. videos, images, articles, etc.). Embedded content from other websites behaves in the exact same way as if the visitor has visited the other website.
ku_IQ: وتارەکانی ئەم ماڵپەڕە لەوانەیە ناوەرۆکی جێگیرکراویان تێدا بێت (بۆ وینە ڤیدیۆ، وێنە، وتار و هتد). ناوەرۆکی جێگیرکراوە لە ماڵپەڕەکانی تر وەک ئەوە وایە کە سەردانیکەر، سەردانی ئەو ماڵپەڕەی کردبێت.

en: Artist
ku_IQ: هونەرمەند

en: Aruba
ku_IQ: ئروبە

en: As a browser icon
ku_IQ: وەکو وێنۆچکەی وێبگەڕ

en: As a new WordPress user, you should go to <a href="%s">your dashboard</a> to delete this page and create new pages for your content. Have fun!
ku_IQ: وەک بەکارهێنەرێکی نوێی وۆردپرێس، پێویستە بڕۆیت بۆ <a href="%s">داشبۆردەکەت</a> بۆ سڕینەوەی ئەم پەڕەیە و دروستکردنی پەڕەیەکی نوێ. خۆشی ببینە!

en: As a percentage of the image, the height to crop the image to. DEPRECATED: Use `modifiers` instead.
ku_IQ: وەکو ڕێژەی سەدیی وێنەکە، بەرزییەکە بۆ بڕینی وێنەکە. بەسەرچووە: لەبری ئەوە `modifiers` بەکاربهێنە.

en: As a percentage of the image, the width to crop the image to. DEPRECATED: Use `modifiers` instead.
ku_IQ: وەکو ڕێژەی سەدیی وێنەکە، پانییەکە بۆ بڕینی وێنەکە. بەسەرچووە: لەبری ئەوە `modifiers` بەکاربهێنە.

en: As a percentage of the image, the x position to start the crop from. DEPRECATED: Use `modifiers` instead.
ku_IQ: وەکو ڕێژەی سەدیی وێنەکە، شوێنی x بۆ دەستکردن بە بڕین لێوەی. بەسەرچووە: لەبری ئەوە `modifiers` بەکاربهێنە.

en: As a percentage of the image, the y position to start the crop from. DEPRECATED: Use `modifiers` instead.
ku_IQ: وەکو ڕێژەی سەدیی وێنەکە، شوێنی y بۆ دەستکردن بە بڕین لێوەی. بەسەرچووە: لەبری ئەوە `modifiers` بەکاربهێنە.

en: As a reminder, here are your order details:
ku_IQ: وەکو بیرخەرەوە، ئەمانە وردەکارییەکانی داواکارییەکەتە:

en: As a single total
ku_IQ: به‌مه‌به‌ستی كۆی نرخ

en: As a website owner, you may need to follow national or international privacy laws. For example, you may need to create and display a privacy policy.
ku_IQ: تۆ وەک دروستکەری ماڵپەڕ، پێویستە کە یاساکانی سیاسەتی تایبەتیەتی پەیرەوبکەیت، و پێویستە کە پەڕەیەکی سیاسەتی تایبەتیەتی بۆ دروست بکەیت و نیشانی بدەیت.

en: As an app icon
ku_IQ: وەکو وێنۆچکەی بەرنامە

en: Ascending
ku_IQ: سەر بەرەو ژوور

en: Ascending.
ku_IQ: سەر بەرەو ژوور

en: Ashgabat
ku_IQ: ئاشق ئابات

en: Ashkhabad
ku_IQ: ئاشق ئاباد

en: Asia
ku_IQ: ئاسیا

en: Asmara
ku_IQ: ئەسمەرە

en: Asmera
ku_IQ: ئەسمەرە

[ctx: Aspect ratio option for dimensions control]
en: Classic - 3:2
ku_IQ: کلاسیکی - 3:2

[ctx: Aspect ratio option for dimensions control]
en: Classic Portrait - 2:3
ku_IQ: پۆرترەیتی کلاسیکی - 2:3

[ctx: Aspect ratio option for dimensions control]
en: Custom
ku_IQ: دەستکرد

[ctx: Aspect ratio option for dimensions control]
en: Original
ku_IQ: ڕەسەن

[ctx: Aspect ratio option for dimensions control]
en: Portrait - 3:4
ku_IQ: پۆرترەیت - 3:4

[ctx: Aspect ratio option for dimensions control]
en: Square - 1:1
ku_IQ: چوارگۆشە - 1:1

[ctx: Aspect ratio option for dimensions control]
en: Standard - 4:3
ku_IQ: ئاسایی - 4:3

[ctx: Aspect ratio option for dimensions control]
en: Tall - 9:16
ku_IQ: درێژ - 9:16

[ctx: Aspect ratio option for dimensions control]
en: Wide - 16:9
ku_IQ: فراوان - 16:9

en: Aspect ratio:
ku_IQ: ڕێژه‌ی پيشاندان بۆ سه‌ره‌وه‌

en: Assign Authors
ku_IQ: وه‌رگرتنی نوسه‌ر

en: Assign a parent term to create a hierarchy. The term Jazz, for example, would be the parent of Bebop and Big Band.
ku_IQ: واژەی باوک زیاد بکە بۆ دروستکردنی هەرەمی. بۆ نمونە واژەی Jazz. دەبێتە باوکی واژەکانی Bebop و Big Band.

en: Assigned Menu
ku_IQ: پێڕستە دیاریکراوەکان

en: Astrakhan
ku_IQ: ئاستراخان

en: Asuncion
ku_IQ: ئسۆنسیۆن

en: At a Glance
ku_IQ: چاوپیاخشانی خێرا

en: Athens
ku_IQ: ئەسینا

en: Atikokan
ku_IQ: ئەتیکۆکان

en: Atka
ku_IQ: ئەتکا

en: Atlantic
ku_IQ: ئەتلانتیک

en: Attach
ku_IQ: هاوپێچ

en: Attach &#8220;%s&#8221; to existing content
ku_IQ: لکاندنی &#8220;%s&#8221; بۆ ناوەڕۆکی بەردەست

en: Attach to existing content
ku_IQ: لکاندن بۆ ناوەڕۆکی بەردەست.

en: Attaching Files
ku_IQ: هاوپێچکردنی پەڕگە

en: Attachment
ku_IQ: پاشکۆ

en: Attachment Attributes
ku_IQ: وردەکاری پاشکۆ.

en: Attachment Details
ku_IQ: زانیارییەکانی پاشکۆ

en: Attachment Display Settings
ku_IQ: ڕێکخستنەکانی پیشاندانی هاوپێچ

en: Attachment Page
ku_IQ: پەڕەی هاوپێچ

en: Attachment Pages
ku_IQ: پەڕەکانی هاوپێچ

en: Attachment Post URL
ku_IQ: بەستەری بابەت هاوپێچ بکە

en: Attachment Preview
ku_IQ: پێشدیمەنی هاوپێچ

en: Attachment details
ku_IQ: زانیارییەکانی پاشکۆ

en: Attachment post ID
ku_IQ: پێناسی پاشکۆی بابەت

en: Attachment type.
ku_IQ: جۆری هاوپێچ.

en: Attempt to notify any blogs linked to from the article
ku_IQ: هەوڵ دان بۆ ئاگەدارکردنەوەی هەر بڵاگێک کە لەم بابەتەوە بەستەری بۆ کراوە

en: Attempt to notify any blogs linked to from the post
ku_IQ: هەوڵ دان بۆ ئاگەدارکردنەوەی هەر بڵاگێک کە لەم بابەتەوە بەستەری بۆ کراوە

en: Attempted to determine the edit URL for order %d, however the order does not exist.
ku_IQ: هەوڵدرا بۆ یەکلاکردنەوەی دەستکاریی ناونیشانی ئینتەرنێتیی بۆ داواکاریی %d، بەڵام داواکارییەکە بوونی نییە.

en: Attempted to set image quality outside of the range [1,100].
ku_IQ: هەوڵ درا جۆرایەتیی وێنەکە لە دەرەوەی مەودای دیارییکراو دابنرێت لە نێوان [1,100].

en: Attempting to parse a shortcode without a valid callback: %s
ku_IQ: هەوڵدان بۆ شیکردنەوەی کورتەجفرەیەک بێ بانگکردنەوەیەکی دروست: %s

en: Attempting to remigrate...
ku_IQ: هەوڵدان بۆ دووبارە گواستنەوە...

en: Attempting to restore the previous version.
ku_IQ: هەوڵدان بۆ گەڕاندنەوەی وەشانی پێشوو.

en: Attend an upcoming event near %s.
ku_IQ: ڕوداوی نزیک لە %s.

en: Attribute
ku_IQ: تایبەتمەندی

en: Attribute %d default
ku_IQ: تایبەتمەندیی %d بنەڕەت

en: Attribute %d global
ku_IQ: تایبەتمەندیی %d جیهانی

en: Attribute %d name
ku_IQ: تایبەتمەندیی %d ناو

en: Attribute %d value(s)
ku_IQ: تایبەتمەندیی %d بەها(کان)

en: Attribute %d visible
ku_IQ: تایبەتمەندیی %d دیار

en: Attribute ID.
ku_IQ: ناسنامەی تایبەتمەندی.

en: Attribute all content to:
ku_IQ: هەموو ناوەڕۆکەکان تایبەتمەند بکە بۆ:

en: Attribute name
ku_IQ: ناوی تایبەتمەندی

en: Attribute name.
ku_IQ: ناوی تایبەتمەندی.

en: Attribute position.
ku_IQ: شوێنی تایبەتمەندی.

en: Attribute slug.
ku_IQ: سڵەگی تایبەتمەندی.

en: Attribute taxonomy name.
ku_IQ: ناوی پۆلێنی تایبەتمەندی.

en: Attribute term.
ku_IQ: زاراوەی تایبەتمەندی.

en: Attribute terms can be assigned to products and variations.<br/><br/><b>Note</b>: Deleting a term will remove it from all products and variations to which it has been assigned. Recreating a term will not automatically assign it back to products.
ku_IQ: زاراوەکانی تایبەتمەندی دەکرێت بسپێردرێن بە بەرهەم یان گۆڕانکارییەکان.<br/><br/><b>تێبینی</b>: سڕینەوەی زاراوەیەک بە تەواویی زاراوەکە دەسڕێتەوە لە تەواوی بەرهەم و گۆڕانکارییەکان کە پێشتر پێیان سپێردراوە. دووبارە دروستکردنەوەی زاراوەیەک، بەشێوەیەکی خۆکار نایسپێرێتەوە بە بەرهەمەکان.

en: Attribute terms.
ku_IQ: زاراوەکانی تایبەتمەندی.

en: Attribute type.
ku_IQ: جۆری تایبەتمەندی.

en: Attribute updated successfully
ku_IQ: خاسیه‌ت به‌ باشی نوی كرایه‌وه‌

en: Attribute value(s)
ku_IQ: بەها(کان)ی تایبەتمەندی

en: Attribute visibility
ku_IQ: لەبەرچاویی تایبەتمەندی

en: Attributes
ku_IQ: تایبەتمەندییەکان

en: Attributes for the block.
ku_IQ: دیارخەرەکان بۆ بلۆک

en: Attributes let you define extra product data, such as size or color. You can use these attributes in the shop sidebar using the "layered nav" widgets.
ku_IQ: تایبەتمەندیەکان ڕێگەت پێدەدات پێناسەی داتای بەرهەمی زیادە بکەیت، وەک قەبارە یان ڕەنگ. دەتوانیت ئەم تایبەتمەندیانە بەکاربهێنیت لە شریتی لاوەکی دوکانەکە بە بەکارهێنانی ویجیتەکانی "nav چینیکراو" .

en: Attributes totals.
ku_IQ: کۆی گشتیی تایبەتمەندییەکان.

en: Atyrau
ku_IQ: ئاتیراو

en: Auckland
ku_IQ: ئۆکلەندا

en: Audio
ku_IQ: دەنگ

en: Audio <span class="count">(%s)</span> | Audio <span class="count">(%s)</span>
ku_IQ[0]: تاک: دەنگ <span class="count">(%s)</span>
ku_IQ[1]: کۆ: دەنگ <span class="count">(%s)</span>

en: Audio Codec:
ku_IQ: ڕێکخستنی دەنگ:

en: Audio File URL
ku_IQ: به‌سته‌ری پەڕگەی ده‌نگی

en: Audio Format:
ku_IQ: جۆری دەنگ:

en: Audio Player
ku_IQ: بەگەڕخەری دەنگی

en: Audio Widget
ku_IQ: ویجیتی دەنگ

en: Audio Widget (%d) | Audio Widget (%d)
ku_IQ[0]: ویجیتی دەنگ (%d)
ku_IQ[1]: ویجیتی دەنگ (%d)

en: Audio details
ku_IQ: زانیاری دەنگەکە

en: Audio title
ku_IQ: ناونیشانی دەنگ

en: Audio title&hellip;
ku_IQ: ناونیشانی دەنگ&hellip;

en: Audio, Video, or Other File
ku_IQ: دەنگ، ڤیدیۆ، یاخود هەر پەڕگەیەکی تر

en: August
ku_IQ: ئاب

[ctx: August abbreviation]
en: Aug
ku_IQ: ئاب

en: Aurora
ku_IQ: آئورا

en: Australia
ku_IQ: ئوسترالیا

en: Australian dollar
ku_IQ: دۆلاری ئوسترالیایی

en: Author
ku_IQ: نووسه‌ر

en: Author URL
ku_IQ: لینكی نوسه‌ر

en: Author URL of the user.
ku_IQ: بەستەری نوسەر بۆ بەکارهێنەر.

en: Author mapping
ku_IQ: نه‌خشه‌ و شوێنگه‌ی نوسه‌ر

en: Author rich content with blocks and patterns
ku_IQ: ناوەڕۆکی نووسەر لەگەڵ بڵۆک و شێوەئاساکان

en: Author website
ku_IQ: نوسەری ماڵپەڕ

en: Author:
ku_IQ: نووسەر:

en: Author: %1$s (IP address: %2$s, %3$s)
ku_IQ: نووسەر: %1$s (ناونیشانی ئای پی: %2$s, %3$s)

en: Author: %s
ku_IQ: نووسەر: %s

en: Authorization failed
ku_IQ: ڕێ پێدان سه‌رکه‌وتوو نه‌بوو

en: Authorization header
ku_IQ: سەرپەڕەی ئیجاجاب

en: Authorize
ku_IQ: ڕێدان

en: Authorize Application
ku_IQ: ئیجابتی کاربەرنامە

en: Authors
ku_IQ: نووسەران

en: Authors can publish and manage their own posts, and are able to upload files.
ku_IQ: نووسەران دەتوانن بابەتەکانی خۆیان دەستکاری و بڵاو بکەنەوە، وە توانای بارکردنی پەڕگەشیان هەیە.

en: Authors:
ku_IQ: نووسەران:

en: Auto
ku_IQ: خۆکار

en: Auto Draft
ku_IQ: خۆکارانە ڕۆنووس کردن

en: Auto add pages
ku_IQ: زیادکردنی پەڕەکان بەشێوەیەکی خۆکار

en: Auto renews on:
ku_IQ: خۆکارانە نوێ دەبێتەوە لە:

en: Auto-update
ku_IQ: نوێکردنەوەی خۆکار

en: Auto-updates
ku_IQ: نوێکردنەوە-خۆیی

en: Auto-updates Disabled <span class="count">(%s)</span> | Auto-updates Disabled <span class="count">(%s)</span>
ku_IQ[0]: نوێبونەوەی خودکار ناچالاککرا <span class="count">(%s)</span>
ku_IQ[1]: نوێبونەوەی خودکار ناچالاککرا <span class="count">(%s)</span>

en: Auto-updates Enabled <span class="count">(%s)</span> | Auto-updates Enabled <span class="count">(%s)</span>
ku_IQ[0]: نوێبونەوەی خودکار چالاککرا <span class="count">(%s)</span>
ku_IQ[1]: نوێبونەوەی خودکار چالاککرا <span class="count">(%s)</span>

en: Auto-updates can be enabled or disabled for each individual theme. Themes with auto-updates enabled will display the estimated date of the next auto-update. Auto-updates depends on the WP-Cron task scheduling system.
ku_IQ: نوێکردنەوە-خۆیی ەکان بەتوانا دەکرێن یان ناچالاک دەکرێن بۆ هەر ڕووکارێکی تاک. ڕووکارەکان کە نوێکردنەوە-نوێکردنەوەکانی خۆکاریان هەیە بەرواری خەمڵاندنی نوێکردنەوە-خۆیی دواتر پیشان دەدرێت. نوێکردنەوە-خۆیی بەندە بە سیستەمی خشتەکردنی ئەرکی WP-Cron.

en: Auto-updates disabled
ku_IQ: نوێکردنەوە خۆکارەکان ناچالاک کراوە

en: Auto-updates enabled
ku_IQ: نوێکردنەوە خۆکارەکان چالاک کراوە

en: Auto-updates for plugins and themes appear to be disabled. This will prevent your site from receiving new versions automatically when available.
ku_IQ: وا دەردەکەوێت کە نوێبوونەوەی خۆکارانە بۆ زیادکراو و ڕووکارەکان ناچالاککراوە. ئەمە ڕێگری لە ماڵپەڕەکەت دەکات کە نوێترین وەشانەکان بەشێوەیەکی خۆکارانە وەربگرێت کاتێک بەردەست بوو.

en: Auto-updates for plugins and/or themes appear to be disabled, but settings are still set to be displayed. This could cause auto-updates to not work as expected.
ku_IQ: نوێکردنەوە-خۆییەکان بۆ پێوەکراوەکان و/یان ڕووکارەکان وادیارە ناچالاک کراون، بەڵام هێشتا ڕێکبەندەکان وا ڕێکخراون کە پیشان بدرێت. ئەمە لەوانەیە ببیتە هۆی ئەوەی نوێکردنەوەکانی خۆیی کارنەکات وەک ئەوەی پێشبینی دەکرێت.

en: Auto-updates for plugins appear to be disabled. This will prevent your site from receiving new versions automatically when available.
ku_IQ: وادیارە نوێکردنەوە کانی خودکار بۆ پێوەکراوەکان لە کارخراوە. ئەمە ڕێگە لە ماڵپەڕەکەت دەگرێت بە شێوەیەکی خۆکار وەشانەکانی نوێ وەربگرێت کاتێک بەردەست بێت.

en: Auto-updates for themes appear to be disabled. This will prevent your site from receiving new versions automatically when available.
ku_IQ: وادیارە نوێکردنەوە کانی خۆکار بۆ ڕووکارەکان ناچالاک کراوە. ئەمە ڕێگە لە ماڵپەڕەکەت دەگرێت بە شێوەیەکی خۆکار وەشانەکانی نوێ وەربگرێت کاتێک بەردەست بێت.

en: Autodetect
ku_IQ: ناسینەوەی خۆکار

en: Automated Taxes
ku_IQ: باجە خۆکارەکان

en: Automated, real-time order import
ku_IQ: هاوردنی خۆکار و ڕاستەوخۆی داواکاری

en: Automatic Updates
ku_IQ: نوێکردنەوە خودکارییەکان

en: Automatic update not scheduled. There may be a problem with WP-Cron.
ku_IQ: نوێکردنەوەی خۆکار خشتە نەکراوە. لەوانەیە کێشەیەک لە WP-Cron دا دروست بێت.

en: Automatic update overdue by %s. There may be a problem with WP-Cron.
ku_IQ: نوێکردنەوەی خۆکار دواکەوتووە لەلایەن %s. لەوانەیە کێشەیەک لە WP-Cron دا دروست بێت.

en: Automatic update scheduled in %s.
ku_IQ: نوێکردنەوەی خۆکار خشتەکراوە لە %s.

en: Automatically add new top-level pages to this menu
ku_IQ: خۆکارانە پەڕە سەرەکییەکان بخەرە ناو ئەم مێنیووەوە

en: Automatically add paragraphs
ku_IQ: پەرگرافەکان خۆکار زیادبکە

en: Automatically calculate how much sales tax should be collected – by city, country, or state.
ku_IQ: بەشێوەیەکی خۆکار هەژماری بکە چەند باجی فرۆشتن کۆبکرێتەوە - بە پێی شار، وڵات یان هەرێم.

en: Automatically close comments on posts older than %s days
ku_IQ: خۆکارانە لێدوان نووسین دابخە لەسەر بابەتەکان کە کۆنتر دەبن لە %s ڕۆژ

en: Automatically import order information to quickly print your labels.
ku_IQ: بەشێوەیەکی خۆکار زانیاریی داواکاریی بهێنە بۆ ئەوەی بەخێرایی نیشانەکانت چاپ بکەیت.

en: Autoplay
ku_IQ: خۆلێدان

en: Autosave by %s
ku_IQ: زەخیرەکردنی خۆکارانە لەلایەن %s

en: Availability
ku_IQ: چوونه‌ ناو

en: Available Actions
ku_IQ: کردارە بەردەستەکان

en: Available Services
ku_IQ: خزمەتگوزارییە بەردەستەکان

en: Available Tools
ku_IQ: ئامرازە ئامادەکان

en: Available Widgets
ku_IQ: پرۆژۆکه‌ ئاماده‌کان

en: Available disk space
ku_IQ: بۆشایی بەردەست لە پەپکە

en: Available disk space is critically low, less than 20 MB available. Proceed with caution, updates may fail.
ku_IQ: بۆشایی بەردەست لە پەپکە (disk) زۆر کەمە، کەمتر لە 20 مێگابایت بەردەستە. تکایە ئاگاداربە، ڕەنگە بەڕۆژکردنەوەکان شکست بهێنن.

en: Available disk space is low, less than 100 MB available.
ku_IQ: بۆشایی بەردەست لە پەپکە (disk) زۆر کەمە، کەمتر لە 100 مێگابایت بەردەستە.

en: Available downloads
ku_IQ: دابه‌زاندنه‌کانی به‌رده‌ست

en: Available layouts -- single, dual, or both
ku_IQ: گەڵاڵەبەندییە بەردەستەکان -- تاک، جووت یان هەردووکیان

en: Available on backorder
ku_IQ: ئیستاله‌ كۆگا بونی نیه‌ - به‌ڵام ده‌توانی ئه‌م كاڵایه‌ پێشكڕین بكه‌ی

en: Available placeholders: %s
ku_IQ: هەڵگرانی شوێنی بەردەست: %s

en: Avatar
ku_IQ: وێنۆچکه‌

en: Avatar Display
ku_IQ: پیشاندانی وێنۆچکه‌

en: Avatar URL with image size of %d pixels.
ku_IQ: بەستەری وێنۆچکە لەگەڵ قەبارەی وێنەی %d پیکسڵ.

en: Avatar URL.
ku_IQ: ناونیشانی ئینتەرنێتیی ئاڤاتار.

en: Avatar URLs for the comment author.
ku_IQ: بەستەری وێنۆچکە بۆ نووسەری سەرنج.

en: Avatar URLs for the object reviewer.
ku_IQ: ناونیشانی ئینتەرنێتیی ئاڤاتار بۆ نووسەری پێداچوونەوەی تەنەکە.

en: Avatar URLs for the user.
ku_IQ: بەستەری ئەڤاتەر بۆ بەکارهێنەر.

en: Avatars
ku_IQ: وێنۆچکه‌

en: Average
ku_IQ: خراپ نیە

en: Average AOV per customer.
ku_IQ: تێکڕای بەهای داواکاریی بۆ هەر کڕیارێک.

en: Average Rating
ku_IQ: هەڵسەنگاندنی ناوەند

en: Average gross sales amount
ku_IQ: نرخی فرۆشی نا ته‌واو

en: Average items per order
ku_IQ: تێکڕای کاڵاکان بۆ هەر داواکارییەک

en: Average net daily sales.
ku_IQ: تێکڕای فرۆشتنی پوختی ڕۆژانە.

en: Average net sales amount
ku_IQ: نرخی فرۆشی ته‌واو

en: Average number of orders.
ku_IQ: تێکڕای ژمارەی داواکارییەکان.

en: Average order value
ku_IQ: تێکڕای بەهای داواکاری

en: Average order value.
ku_IQ: تێکڕای بەهای داواکاری.

en: Average rating
ku_IQ: پێداچوونەوەی ناوەندی

en: Average total spend per customer.
ku_IQ: تێکڕای کۆی گشتیی خەرجکردنەکان بۆ هەر کڕیارێک.

en: Avg order value.
ku_IQ: تێکڕای بەهای داواکاری.

en: Awaiting BACS payment
ku_IQ: له‌ چاوه‌روانی داخلكردنی پاره‌ بۆ حساب

en: Awaiting product image
ku_IQ: لە چاوەڕوانی وێنەی بەرهەم

en: Awaiting spam check
ku_IQ: لە چاوەڕوانی لێکۆڵینەوە لە سپام

en: Awesome couch and great buying experience
ku_IQ: قەنەفەکە نایابە و ئەزموونێکی باشی بازاڕییم هەبوو

en: Azad Kashmir
ku_IQ: کەشمیری ئازاد

en: Azerbaijan
ku_IQ: آذربایجان

en: Azores
ku_IQ: ئەزۆرس

en: BETA TESTING?
    =============
    
    This debugging email is sent when you are using a development version of WordPress.
    
    If you think these failures might be due to a bug in WordPress, could you report it?
     * Open a thread in the support forums: https://wordpress.org/support/forum/alphabeta
     * Or, if you're comfortable writing a bug report: https://core.trac.wordpress.org/
    
    Thanks! -- The WordPress Team
ku_IQ: وەشانی تاقیکاری بەکاردەبەیت؟
    =============
    
    کاتێک ئەم پەیامەت پێدەگات گەر هاتوو تۆ وەشانی تاقیکاری وۆردپرێس بەکارببەیت.
    
    دەتوانیت ئاگادارمان بکەیتەوە ئەگەر هەست دەکەیت کە هەڵەیەک هەیە لە سیستەمەکەدا.
    * بابەتێک دابنێ لە مەکۆکانی پاڵپشتی: https://wordpress.org/support/forum/alphabeta*
    * یان ڕاپۆرتێک بنوسە لەبونی هەڵە لە: https://core.trac.wordpress.org/
    
    سوپاس! -- تیمی وۆردپرێس

en: BIC / Swift
ku_IQ: BIC (پیشتربه‌ ناوی سویفت ده‌ناسرا )

en: Back
ku_IQ: گەڕانەوە

en: Back to Attributes
ku_IQ: گەڕانەوە بۆ تایبەتمەندییەکان

en: Background
ku_IQ: پاشه‌بنه‌ما

en: Background Color
ku_IQ: ڕەنگی پاشبنەما

en: Background Image
ku_IQ: وێنەی پاشبنەما

[ctx: Background Preset]
en: Preset
ku_IQ: پێشووتر

[ctx: Background Repeat]
en: Repeat
ku_IQ: دووبارە

[ctx: Background Scroll]
en: Scroll
ku_IQ: سکرۆڵ

en: Background color
ku_IQ: ڕەنگی پاشبنەما

en: Background sync is enabled.
ku_IQ: هاوکاتگەریی پاشبنەما چالاککراوە.

en: Background updated. <a href="%s">Visit your site</a> to see how it looks.
ku_IQ: پاشبنەما نوێکرایەوە . <a href="%s">سەردانی ماڵپەڕەکەت بکە</a> بۆ بینی گۆڕانکاریەکە

en: Background updates are not working as expected
ku_IQ: نوێکردنەوەکانی پاشبنەماکان کارناکات وەک ئەوەی پێشبینی دەکرێت

en: Background updates are working
ku_IQ: نوێکردنەوەکانی پاشبنەما کار دەکەن

en: Background updates ensure that WordPress can auto-update if a security update is released for the version you are currently using.
ku_IQ: نوێکردنەوەکانی پاشبنەما، دڵنیابەوە لەوەی وۆردپرێس دەتوانێت نوێکردنەوە یەکی خۆکار بکات ئەگەر نوێکردنەوەیەکی پاراستن بڵاوببیتەوە بۆ ئەو وەشانە کە ئێستا بەکاری دەهێنیت.

en: Background updates may not be working properly
ku_IQ: نوێکردنەوەکانی پاشبنەما لەوانەیە بە دروستی کار نەکات

en: Backordered
ku_IQ: پیشكراوه‌

en: Backorders?
ku_IQ: پێش كرین؟

en: Bad login/pass combination.
ku_IQ: خراپی چوونه‌ژوور/تێكه‌ڵ بوونی ووشه‌ی تێپه‌ڕبوون.

en: Baghdad
ku_IQ: بەغدا

en: Bagmati
ku_IQ: بەگماتی

en: Bahamas
ku_IQ: باهاما

en: Bahia
ku_IQ: بەهیە

en: Bahia Banderas
ku_IQ: باهایا باندراس

en: Bahrain
ku_IQ: بەحرەین

en: Baja California
ku_IQ: باجا کایفرنیا

en: Baker Island
ku_IQ: دوورگەی بەیکێر

en: Baku
ku_IQ: باکوو

en: Balochistan
ku_IQ: بلوچستان

en: Bamako
ku_IQ: بامکۆ

en: Bangkok
ku_IQ: بانکۆک

en: Bangladesh
ku_IQ: بنگلادش

en: Bangladeshi taka
ku_IQ: تاکای بەنگلادیشی

en: Bangui
ku_IQ: بانغی

en: Banjul
ku_IQ: بانگوڵ

en: Bank
ku_IQ: bank

en: Bank code
ku_IQ: کۆدی بانک

en: Bank name
ku_IQ: ناوی بانک

en: Bank transfer (BACS) payments
ku_IQ: گواستنەوەی بانکی (BACS)

en: Barbados
ku_IQ: بربادۆس

en: Barishal
ku_IQ: Barisal

en: Barnaul
ku_IQ: بارناوۆڵ

en: Base color
ku_IQ: ڕەنگی سەرەکی

en: Base64 encoded representation of the instance settings.
ku_IQ: پیشاندانی نهێنبەندکراوی (Base64) بۆ ڕێکخستنەکانی نموونە.

en: Basic details
ku_IQ: وردەکارییە سەرەکییەکان

en: Basilan
ku_IQ: باسیلان

en: Bataan
ku_IQ: باتان

en: Batanes
ku_IQ: باتانس

en: Batangas
ku_IQ: باتانگاس

en: Batch %1$d (%2$d orders) completed in %3$d seconds
ku_IQ: وەجبەی %1$d (%2$d داواکاری) لە %3$d چرکەدا تەواو بوو

en: Batch %1$d (%2$d orders) completed in %3$d seconds.
ku_IQ: دەستەی %1$d (%2$d داواکاری) تەواوبوو لە %3$d چرکە.

en: Batch endpoint for getting specific performance indicators from `stats` endpoints.
ku_IQ: دەستەکردنی خاڵی کۆتایی بۆ بەدەستهێنانی ئاماژەکاری پێرفۆرمانسی دیاریکراو لە خاڵەکانی کۆتایی `stats`

en: Be part of a global open source community.
ku_IQ: ببە بە بەشێک لە کۆمەڵگەیەکی جیهانیی سەرچاوەکراوە.

en: Be sure to save this in a safe location. You will not be able to retrieve it.
ku_IQ: دڵنیابە لە هەڵگرتنی ئەمە لە شوێنێکی پارێزراو. ناتوانیت بیهێنیتەوە

en: Be the first to review &ldquo;%s&rdquo;
ku_IQ: یەکەم کەس بە کە بۆچوون دەنوسی &ldquo;%s&rdquo;

en: Be the future of WordPress
ku_IQ: ببە بە داهاتووی وۆردپرێس.

en: Because you are using %1$s, the sites in your WordPress network must use sub-directories. Consider using %2$s if you wish to use sub-domains.
ku_IQ: بەهۆی ئەوەی کە  %1$s بەکار دەهێنیت، لاپەڕەکانی لە وۆردپرێسەکەتدا هەن، دەبێت بەشە-پێرستیان بۆ بەکار بهێنیت. %2$s بەکار بهێنە لەگەڵیا ئەگەر بەشە دۆمەینت داناوە.

en: Before a comment appears
ku_IQ: پێش ئه‌وه‌ی لێدوانێك ده‌ربکه‌وێت

en: Before asking for help, we recommend checking the system status page to identify any problems with your configuration.
ku_IQ: پیش پرسیار كردن بۆیارمه‌تی  و پشتیوانی ، تكایه‌ په‌ره‌ی حاله‌ت بۆ ناساندنی كێشه‌، بپشكنه‌.

en: Before discount
ku_IQ: پێش داشکاندن

en: Before you can upload your import file, you will need to fix the following error:
ku_IQ: پێش ئەوەی بتوانیت پەڕگە هاوردەکەت بار بکەیت، پێویستە ئەم هەڵانەی خوارەوە چارەسەر بکەیت:

en: Beginning batch #%1$d (%2$d orders/batch).
ku_IQ: دەستپێکردن بە دەستەکردنی #%1$d (%2$d داواکاری\دەستە).

en: Beginning verification for batch #%1$d (%2$d orders/batch).
ku_IQ: دەستپێکردن بە سەلماندن بۆ دەستەکردنی #%1$d (%2$d داواکاری\دەستە).

en: Beirut
ku_IQ: بەیروت

en: Belarus
ku_IQ: بلاروس

en: Belarusian
ku_IQ: بیلاڕوسی

en: Belarusian ruble (old)
ku_IQ: ڕبڵی بلاڕووس(کۆنە)

en: Belau
ku_IQ: پالائو

en: Belem
ku_IQ: بیلیم

en: Belfast
ku_IQ: بڵفاست

en: Belgium
ku_IQ: بلژيك

en: Belgrade
ku_IQ: بڵگراد

en: Belize
ku_IQ: بلیز

en: Benguet
ku_IQ: بنگوئه

en: Benin
ku_IQ: بنین

en: Berlin
ku_IQ: بەرلین

en: Bermuda
ku_IQ: بەرمۆدا

en: Best Sellers
ku_IQ: زۆرترین فرۆشتنەکان

en: Beta
ku_IQ: تاقیکاری

en: Between %1$s and %2$s
ku_IQ: لەنێوان %1$s و %2$s

en: Beulah
ku_IQ: بوولا

en: Bheri
ku_IQ: بهری

en: Bhutan
ku_IQ: بوتان

en: Biliran
ku_IQ: بیلیران

en: Billing
ku_IQ: پارەدان

en: Billing &amp; Shipping
ku_IQ: زانیاری ئێوە

en: Billing Address
ku_IQ: ناونیشان

en: Billing Address 1
ku_IQ: ناونیشانی ١

en: Billing Address 2
ku_IQ: ناونیشانی ٢

en: Billing City
ku_IQ: شاری پارەدان

en: Billing Company
ku_IQ: کۆمپانیای پارەدان

en: Billing Country / Region
ku_IQ: وڵات \ هەرێمی پارەدان

en: Billing First Name
ku_IQ: ناوی یەکەمی پارەدان

en: Billing Last Name
ku_IQ: ناوی دووەمی پارەدان

en: Billing Phone Number
ku_IQ: ژمارەی تەلەفوونی پارەدان

en: Billing State
ku_IQ: ناوچەی پارەدان

en: Billing address
ku_IQ: ناونیشانی حسابات

en: Billing address.
ku_IQ: ناونیشانی پسوڵە

en: Billing details
ku_IQ: ناونیشان

en: Billing email
ku_IQ: ئیمەیلی پسوڵە

en: Biographical Info
ku_IQ: زانیاری دەربارەی ژیانی

en: Bishkek
ku_IQ: بەشکاک

en: Bissau
ku_IQ: بیساو

en: Bitrate Mode
ku_IQ: جۆری Bitrate

en: Black
ku_IQ: ڕەش

en: Blanc-Sablon
ku_IQ: بلانسا بلون

en: Blank
ku_IQ: بەتاڵ

en: Blantyre
ku_IQ: بلانتیری

en: Blavatar
ku_IQ: بلاڤاتار

en: Block
ku_IQ: بلۆک

en: Block "%1$s" does not contain a style named "%2$s".
ku_IQ: بلۆککردنی "%1$s" شێواز ێک نیە بەناوی "%2$s".

en: Block "%1$s" is declaring %2$s support in %3$s file under %4$s. %2$s support is now declared under %5$s.
ku_IQ: بڵۆکی "%1$s" پشتگیریی %2$s ڕادەگەیەنێت لە پەڕگەی %3$s لەژێر %4$s. ئێستا پشتگیریی %2$s ڕاگەیەندرا لەژێر %5$s.

en: Block Editor Patterns
ku_IQ: شێوەی دەستکاریکەری بلۆک

en: Block Editor Styles
ku_IQ: ڕووکاری دەستکاریکەری بلۆک

en: Block HTML:
ku_IQ: بڵۆکی HTML:

en: Block Patterns
ku_IQ: شێوازەکانی بڵۆک

en: Block attributes.
ku_IQ: تایبەتمەندیەکانی بلۆک.

en: Block binding "%s" not found.
ku_IQ: بەستنەوەی بڵۆکی "%s" نەدۆزرایەوە.

en: Block bindings source "%s" already registered.
ku_IQ: سەرچاوەی بەستنەوەی بڵۆک "%s" تۆمارکراوە.

en: Block bindings source name must be a string.
ku_IQ: ناوی سەرچاوی بەستنەوەی بڵۆک دەبێت زنجیرەنووسە بێت.

en: Block bindings source names must contain a namespace prefix. Example: my-plugin/my-custom-source
ku_IQ: ناوی سەرچاوەی بەستنەوەی بڵۆک دەبێت پێشگری بۆشاییناوی تێدابێت. بۆ نموونە: my-plugin/my-custom-source

en: Block bindings source names must not contain uppercase characters.
ku_IQ: ناوی سەرچاوەی بەستنەوەی بڵۆک نابێت نووسەی گەورەی تێدا بێت.

en: Block category.
ku_IQ: پۆلی بلۆک.

en: Block example.
ku_IQ: نمونەی بلۆک.

en: Block keywords.
ku_IQ: کلیلەوشەکانی بلۆک.

en: Block name is required.
ku_IQ: ناوی بڵۆک پێویستە.

en: Block name must be a string.
ku_IQ: ناوی بلۆک دەبێت نووسین بێت.

en: Block name.
ku_IQ: ناوی بلۆک.

en: Block namespace.
ku_IQ: بۆشایی ناوی بلۆک.

en: Block pattern categories
ku_IQ: هاوپۆلەکانی شێوەئاسای بڵۆک

[ctx: Block pattern category]
en: About
ku_IQ: دەربارە

[ctx: Block pattern category]
en: Audio
ku_IQ: دەنگ

[ctx: Block pattern category]
en: Banners
ku_IQ: بەیداخەکان

[ctx: Block pattern category]
en: Buttons
ku_IQ: دوگمەکان

[ctx: Block pattern category]
en: Call to Action
ku_IQ: کردارییەکان

[ctx: Block pattern category]
en: Columns
ku_IQ: ستوونه‌كان

[ctx: Block pattern category]
en: Contact
ku_IQ: پەیوەندی

[ctx: Block pattern category]
en: Featured
ku_IQ: تایبەت

[ctx: Block pattern category]
en: Footers
ku_IQ: ژێرپەڕەکان

[ctx: Block pattern category]
en: Gallery
ku_IQ: پیشەنگا

[ctx: Block pattern category]
en: Headers
ku_IQ: سەرپەڕەکان

[ctx: Block pattern category]
en: Media
ku_IQ: ڕەنگاڵە

[ctx: Block pattern category]
en: Portfolio
ku_IQ: کۆکراوەی کارەکانت

[ctx: Block pattern category]
en: Posts
ku_IQ: بابەتەکان

[ctx: Block pattern category]
en: Services
ku_IQ: ڕاژەکان

[ctx: Block pattern category]
en: Team
ku_IQ: تیم

[ctx: Block pattern category]
en: Testimonials
ku_IQ: پێداچوونەوەکان

[ctx: Block pattern category]
en: Text
ku_IQ: دەق

[ctx: Block pattern category]
en: Videos
ku_IQ: ڤیدیۆکان

en: Block pattern category "%s" not found.
ku_IQ: هاوپۆلی شێوەی بڵۆکی "%s" نەدۆزرایەوە.

en: Block pattern category name must be a string.
ku_IQ: هاوپۆلی شێوەی بڵۆک دەبێت نووسین بێت.

[ctx: Block pattern title]
en: Grid
ku_IQ: هێڵدار

[ctx: Block pattern title]
en: Image at left
ku_IQ: وێنە لەلای چەپ

[ctx: Block pattern title]
en: Large title
ku_IQ: ناونیشانی گەورە

[ctx: Block pattern title]
en: Offset
ku_IQ: هاوسەنگ کردن

[ctx: Block pattern title]
en: Small image and title
ku_IQ: وێنە و ناونیشانی بچووک

[ctx: Block pattern title]
en: Social links with a shared background color
ku_IQ: کۆمەڵێک بەستەری تۆڕە کۆمەڵایەتییەکان بە هەمان ڕەنگی پاشبنەماوە

[ctx: Block pattern title]
en: Standard
ku_IQ: بنەڕەت

en: Block patterns
ku_IQ: شێوەئاساکانی بڵۆک

en: Block patterns are pre-configured block layouts. Use them to get inspired or create new pages in a flash.
ku_IQ: شێوەئاساکانی بڵۆک بریتیین لە گەڵاڵەبەندیی بڵۆک کە پێشتر ئامادەکراون، بەکاریان بهێنە بۆ ئەوەی بیرۆکەی نوێ وەربگریت یان لە چاوتروکانێکدا پەڕەیەکی نوێ دروست بکەیت.

en: Block style name must be a string.
ku_IQ: ناوی شێوازی بلۆک دەبێت نووسین بێت.

en: Block style name must not contain any spaces.
ku_IQ: ناوی شێوازی بڵۆک نابێت هیچ بۆشاییەکی تێدابێت.

en: Block style variations.
ku_IQ: بەربەستکردنی جۆرەکانی شێواز.

en: Block supports.
ku_IQ: پاڵپشتی بلۆکەکان.

en: Block type "%s" is already registered.
ku_IQ: جۆری بلۆکی "%s" پێشتر تۆمارکراوە.

en: Block type "%s" is not registered.
ku_IQ: جۆری بلۆکی "%s" تۆمار نەکراوە.

en: Block type names must be strings.
ku_IQ: ناوی جۆری بلۆکەکان دەبێت نووسین بێت.

en: Block type names must contain a namespace prefix. Example: my-plugin/my-custom-block-type
ku_IQ: ناوی جۆری بلۆکەکان دەبێت پێشگری بۆشاییناویان تێدابێت. بۆ نمونە: my-plugin/my-custom-block-type

en: Block type names must not contain uppercase characters.
ku_IQ: ناوی جۆری بلۆکەکان نابێت پیتی گەورەی تێدا بێت.

en: Block types that the pattern is intended to be used with.
ku_IQ: جۆرەکانی بلۆک کە شێوەئاساکە بەکاردەبرێت لەگەڵیان.

en: Block variations.
ku_IQ: گۆڕانکارییەکانی بڵۆک.

[ctx: Block vertical alignment setting]
en: Align bottom
ku_IQ: لاگرتنی خوارەوە

[ctx: Block vertical alignment setting]
en: Align middle
ku_IQ: لاگرتنی ناوەڕاست

[ctx: Block vertical alignment setting]
en: Align top
ku_IQ: لاگرتنی سەرەوە

[ctx: Block vertical alignment setting]
en: Space between
ku_IQ: بۆشایی لەنێوان

[ctx: Block vertical alignment setting]
en: Stretch to fill
ku_IQ: درێژکردنەوە تا پڕکردن

[ctx: Block vertical alignment setting label]
en: Change vertical alignment
ku_IQ: گۆڕینی تەرازبەندی ستونی

en: Blockquote
ku_IQ: خشتەدەق

en: Blocks
ku_IQ: بلۆکەکان

en: Blog
ku_IQ: ماڵپەڕ

en: Blog Archives
ku_IQ: ئەرشیفەکانى بلاگ

en: Blog Name
ku_IQ: ناوی وێبڵاگ

en: Blog Stats
ku_IQ: دۆخی ماڵپه‌ڕ

en: Blog Title
ku_IQ: ناونیشانی بڵاگ

en: Blog URL
ku_IQ: به‌سته‌ری بڵاگ

en: Blog URL:
ku_IQ: لینکی بلۆگ:

en: Blog pages show at most
ku_IQ: پەڕەکانی بڵاگ کەنیشان بدرێت

en: Blog pages show at most.
ku_IQ: زۆرترین بینراوەی په‌ره‌كانی بلۆگ

en: Blogger
ku_IQ: بڵاگەر

en: Blogger Blogs
ku_IQ: بڵاگه‌کانی بڵاگه‌ر

en: Blogger username
ku_IQ: ناوی به‌كارهێنه‌ری وێبڵاگ

en: Blogroll
ku_IQ: هاوڕێیان

en: Blue
ku_IQ: شین

en: Boa Vista
ku_IQ: بوڤیستا

en: Body background color
ku_IQ: ڕەنگی پاسبنەمای جەستە

en: Body text color
ku_IQ: ڕەنگی جەستەی دەق

en: Bogota
ku_IQ: بۆگۆتا

en: Bogura
ku_IQ: Bogra

en: Bohol
ku_IQ: بهل (فیلیپین)

en: Boise
ku_IQ: بویز

en: Bold
ku_IQ: قه‌ڵه‌و

en: Bolivia
ku_IQ: پۆلیڤیا

en: Bonaire, Saint Eustatius and Saba
ku_IQ: بونیر ، سینت یوستیشس و سابا

en: Bookings
ku_IQ: جێ گرتن

en: Bookmark the <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalink</a>.
ku_IQ: پەڕتووکنیشانەکەر <a href="%3$s" title="بەستەرى سەرەکى بۆ %4$s" rel="bookmark">بەستەرى سەرەکى</a>.

en: Bookmarks
ku_IQ: دڵخوازه‌کان

en: Books
ku_IQ: پەرتوکەکان

en: Boost content creation with Jetpack AI Assistant
ku_IQ: هێزبدە بە دروستکردنی ناوەڕۆک لەگەڵ ژیریی دەستکردی یاریدەدەری (Jetpack)

en: Border
ku_IQ: سنور

en: Border color
ku_IQ: ڕەنگی چوارچێوە

en: Bosnia and Herzegovina
ku_IQ: بوسني و هرزگوين

en: Both
ku_IQ: هر دو

en: Both WordPress URL and site URL can start with either %1$s or %2$s. A URL starting with %2$s requires an SSL certificate, so be sure that you have one before changing to %2$s. With %2$s, a padlock will appear next to the address in the browser address bar. Both %2$s and the padlock signal that your site meets some basic security requirements, which can build trust with your visitors and with search engines.
ku_IQ: هەردوو ناونیشانی ئینتەرنێتیی وۆردپرێس و ماڵپەڕ دەکرێت دەستپێبکەن بە %1$s یان %2$s. ناونیشانێکی ئینتەرنێتیی کە بە %2$s دەستیپێکرد پێویستی بە بڕوانامەی SSLە، کەواتە دڵنیابەرەوە کە هەتە پێش ئەوەی هیچ گۆڕانکارییەک بکەیت بۆ %2$s. کاتێک %2$s بوونی هەبوو، قفڵێک دەردەکەوێت لەتەنیشت ناونیشانەکەوە لە تووڵی ناونیشانی وێبگەڕەکە. هەردوو %2$s و قفڵەکە ئەوە دەردەخەن کە ماڵپەڕەکەت داوکاری و بنەڕەتەکانی ئاسایشی لەخۆگرتووە، ئەمەش متماتە دروست دەکات لەلای سەردانکەرانت و مەکینەکانی گەڕان.

en: Both registration and last updated dates must be provided.
ku_IQ: هەردوو ڕێکەوتی تۆماربوون و کۆتا بەڕۆژکردنەوە دەبێت دیاریکرابن.

en: Both registration and last updated dates must be valid dates.
ku_IQ: هەردوو ڕێکەوتی تۆماربوون و کۆتا بەڕۆژکردنەوە دەبێت دروست بن.

en: Botswana
ku_IQ: بوتسوانا

en: Bottom
ku_IQ: بن

en: Bottom Left
ku_IQ: چه‌پی خواره‌وه‌

en: Bottom Right
ku_IQ: ڕاستی خواره‌وه‌

en: Bougainville
ku_IQ: بوگاینۆڤیل

en: Bouvet Island
ku_IQ: جزیره بووه

en: Branch code
ku_IQ: کۆدی لق (Branch code)

en: Bratislava
ku_IQ: بڕاتیسلاڤا

en: Brazil
ku_IQ: بەرازیل

en: Brazilian real
ku_IQ: ڕیاڵی بەڕازیلی

en: Brazzaville
ku_IQ: برازاڤیڵ

en: Break comments into pages with %1$s top level comments per page and the %2$s page displayed by default
ku_IQ: بۆچوونەکان دابەش بکە بە بڕی %1$s لە بەرزترین ئاستی بۆچوونەکاندا و بڕی %2$s نیشان دەدرێت بەبنەڕەت.

en: Briefly describe what your business does and how you can help.
ku_IQ: بەکورتی باسی بکە کارەکەت چییە و چۆن هاوکاریی کەسانی تر دەکەیت.

en: Briefly unavailable for scheduled maintenance. Check back in a minute.
ku_IQ: لەم دەمەدا بەردەست نییە بۆ چاکسازی کردن، یەک خولەکی تر سەر بدەرەوە.

en: Brisbane
ku_IQ: بریسبان

en: British English
ku_IQ: ئینگلیزى بەریتانى

en: British Indian Ocean Territory
ku_IQ: محدوده اقیانوس هند تحت سیطره بریتانیا

en: Broken Hill
ku_IQ: بڕۆکن هیل

en: Brown
ku_IQ: قاوەیی

en: Browse
ku_IQ: بگه‌ڕێ

en: Browse Categories
ku_IQ: گەڕان لە هاوپۆلەکان

en: Browse Extensions
ku_IQ: زیادکراوەکان وێبگەڕ

en: Browse all themes
ku_IQ: گەڕان لە سەرجەم ڕووکارەکان

en: Browse categories
ku_IQ: گەڕان لە هاوپۆلەکان

en: Browse log files
ku_IQ: گەڕان لە پەڕگەکانی ڕووداوتۆمارگەری

en: Browse products
ku_IQ: بەرهەمه‌کان چاو پێدا بخشێنە

en: Browse revisions
ku_IQ: بگەڕێ لە پێداچوونەوەکان

en: Browse store
ku_IQ: گەڕان لە فرۆشگا

en: Browse styles
ku_IQ: گەڕان لە شێوازەکان

en: Browse the Marketplace
ku_IQ: گەڕان بۆ فرۆشگا

en: Browser icon preview: Current image: %s
ku_IQ: پێشبینینی وێنۆچکەی وێبگەڕ: وێنەی ئێستا: %s

en: Browser icon preview: The current image has no alternative text. The file name is: %s
ku_IQ: پێشبینینی وێنۆچکەی وێبگەڕ: وێنەکەی ئێستا هیچ دەقێکی جێگرەوەی نییە. ناوی پەڕگەکە بریتییە لە: %s

en: Brunei
ku_IQ: برونای

en: Brussels
ku_IQ: بڕوسل

en: Bucharest
ku_IQ: بوخارست

en: Budapest
ku_IQ: بوداپست

en: Buenos Aires
ku_IQ: بۆنس ئایرس

en: Built by WooCommerce
ku_IQ: دروستکراوە لەلایەن (WooCommerce)

en: Built with %s
ku_IQ: دروستکراوە بە %s

en: Bujumbura
ku_IQ: بوجەمبورە

en: Bukidnon
ku_IQ: بوکیدنون

en: Bulacan
ku_IQ: بولاکان

en: Bulgaria
ku_IQ: بلغارستان

en: Bulgarian
ku_IQ: بولگاری

en: Bulgarian lev
ku_IQ: لیڤی بولگاریایی

en: Bulk Actions
ku_IQ: بڕی فرمانەکان

en: Bulk Edit
ku_IQ: ده‌ستكاری به‌شێكی زۆرتر

en: Bulk Select
ku_IQ: هەڵبژاردنی کۆمەڵ

en: Bulk actions
ku_IQ: بڕی فرمانەکان

en: Bulk edit
ku_IQ: ده‌ستكاری به‌شێكی زۆرتر

en: Bulk select
ku_IQ: هەڵبژاردنی کۆمەڵ

en: Bulleted list
ku_IQ: لیستەی خاڵ کراو

en: Bundles
ku_IQ: گورزەکان

en: Burkina Faso
ku_IQ: بورکینافاسو

en: Burundi
ku_IQ: بوروندی

en: Bushehr (بوشهر)
ku_IQ: بوشهر

en: Busingen
ku_IQ: باسینجێن

en: Button
ku_IQ: دوگمە

en: Button description.
ku_IQ: وەسفی دوگمە.

[ctx: Button label for a next revision]
en: Next
ku_IQ: دواتر

[ctx: Button label for a previous revision]
en: Previous
ku_IQ: پێشوو

[ctx: Button label to reveal side configuration options]
en: %s options
ku_IQ: هەڵبژاردەکانی %s

[ctx: Button label to reveal tool panel options]
en: %s options
ku_IQ: هەڵبژاردەکانی %s

en: Button style
ku_IQ: شێوازی دوگمە

en: Button text
ku_IQ: دەقی دووگمە

en: Button text.
ku_IQ: دەقی دوگمە.

en: Button-down front for any type of mood or look.
ku_IQ: پێشەوەی دوگمە بۆ خوارەوە بۆ هەر جۆرە شێوەیەک.

en: Buttons
ku_IQ: دوگمەکان

en: Buy &ldquo;%s&rdquo;
ku_IQ: &ldquo;%s&rdquo; بکڕە

en: Buy button
ku_IQ: دوگمەی کڕین

en: Buy button text
ku_IQ: دەقی دوگمەی کڕین

en: Buy now
ku_IQ: ئێستا بیکڕە

en: Buy one of this item
ku_IQ: دانەیەک لەم مادەیە بکڕە

en: Buy postage when you need it
ku_IQ: لەکاتی پێویستتدا پارەی پۆستە بکڕە

en: By %s
ku_IQ: له‌لایه‌ن %s

en: By %s.
ku_IQ: %s لەلایەن.

en: By clicking "Get started", you agree to our %1$sTerms of Service%2$s
ku_IQ: بە کرتەکردن لە "دەستپێبکە"، ڕەزامەندییت بە %1$sمەرجەکانی ڕاژە%2$s

en: By default WordPress does not collect any analytics data. However, many web hosting accounts collect some anonymous analytics data. You may also have installed a WordPress plugin that provides analytics services. In that case, add information from that plugin here.
ku_IQ: بە شێوەیەکی بنەڕەت وۆردپرێس هیچ زانیاریەکی شیکاری کۆناکاتەوە.  یان بەشێک لەو ماڵپەڕانی کە خزمەتگوزاری هۆست  دابین دەکەن چەند زانیاریەکی شیکاری کۆدەکەنەوە، یاخود پێوەکراوێت دامەزراندووە و زانیاری شیکاری کۆ دەکاتەوە لەم حاڵەتەدا تکایە ئاماژە بەم زانیاریانە بکە لێرە.

en: By default WordPress does not collect any personal data about visitors, and only collects the data shown on the User Profile screen from registered users. However some of your plugins may collect personal data. You should add the relevant information below.
ku_IQ: بەشێوەیەکی بنەڕەتی وۆردپرێس هیچ زانیاریەکی کەسی کۆناکاتەوە لەسەر سەردانکەران، تەنیا چەند زانیاریەک نەبێت کە بەکاردێن بۆ نیشاندانی پەڕەی زانیاری بۆ ئەو بەکارهێنەرانەی خۆیان تۆمارکردووە،
    ڕەنگە بەشێک لەو پێوەکراوانەی داتمەزراندووە زانیاری کەسی کۆبکەنەوە، و پێویستە تۆ زانیاریە پەیوەندیدارەکان زیاد بکەیت لە خوارەوە.

en: By default WordPress does not share any personal data with anyone.
ku_IQ: بەشیوەیەکی جێگیر وۆردپرێس زانیاری تایبەتی هیچ کەسێک هاوبەشی پێ ناکات لەگەڵ کەسانی تر

en: By default, WordPress does not include a contact form. If you use a contact form plugin, use this subsection to note what personal data is captured when someone submits a contact form, and how long you keep it. For example, you may note that you keep contact form submissions for a certain period for customer service purposes, but you do not use the information submitted through them for marketing purposes.
ku_IQ: بەشێوەیەکی بتەڕەت، وۆردپرێس هیچ فۆڕمێکی پەیوەندی لەخۆ ناگرێت، ئەگەر تۆ پێوەکراو بەکاردەبێت، تێبینی ئەوەبکە کە چ زانیاریەکی تایبەت وەردەگرێت کاتێک کەسێک پەیامێک دەنێرێت، و بۆماوەی چەند ئەو زانیاریە دەمێنێتەوە، بۆ نموونە، ئەو زانیاریانەی وەری دەگریت لەکاتی ناردنی فۆڕمێکدا پێویستە بۆ ماوەیەکی کاتی بمێنێتەوە و بەهیچ شێوەیەک هاوبەشی پێدەکرێت بۆ مەبەستی بازرگانی.

en: By default, new users will receive an email letting them know they&#8217;ve been added as a user for your site. This email will also contain a password reset link. Uncheck the box if you do not want to send the new user a welcome email.
ku_IQ: بە شێوەیەکی بنەڕەت، کاتێک بەکارهێنەرێکی نوێ خۆی تۆماردەکار پەیامێک دەگات بە پۆستە ئەلیکترۆنیەکەی کە زیادکراوە لە ماڵپەڕەکەت. و ئەم پەیامە بەستەری گۆڕینی تێپەڕەوشەی لەخۆگردتووە. ئەم خانەیە ناچالاک بکە بۆ ئەوەی ئەو بەستەرەی پی نەگات.

en: By using WooPayments you agree to be bound by our <a href="https://wordpress.com/tos/" target="_blank">Terms of Service</a> (including WooPay <a href="https://wordpress.com/tos/#more-woopay-specifically" target="_blank">merchant terms</a>) and acknowledge that you have read our <a href="https://automattic.com/privacy/" target="_blank">Privacy Policy</a>
ku_IQ: بە بەکارهێنانی (WooPayments) ڕەزامەندییت بە <a href="https://wordpress.com/tos/" target="_blank">مەرجەکانی ڕاژە</a> (لەگەڵ WooPay <a href="https://wordpress.com/tos/#more-woopay-specifically" target="_blank">مەرجەکانی فرۆشیار</a>) هەروەها پەڕەی <a href="https://automattic.com/privacy/" target="_blank">سیاسەتی تایبەتێتی</a>ت خوێندۆتەوە.

en: By using WooPayments you agree to be bound by our <a href="https://wordpress.com/tos/" target="_blank">Terms of Service</a> and acknowledge that you have read our <a href="https://automattic.com/privacy/" target="_blank">Privacy Policy</a>
ku_IQ: بە بەکارهێنانی WooPayments تۆ ڕەزامەندیت بە <a href="https://wordpress.com/tos/" target="_blank">مەرجەکانی ڕاژە</a> هەروەها پەڕەی <a href="https://automattic.com/privacy/" target="_blank">سیاسەتی تایبەتێتی</a>ت خوێندۆتەوە.

en: By: %s
ku_IQ: له‌لایه‌ن: %s

en: CSS Classes
ku_IQ: CSS پۆله‌کانی

en: CSS Classes (optional)
ku_IQ: CSS Classes (ئارەزوومەندانەیە)

en: CSS Stylesheet Editor
ku_IQ: دەستکاریکەی ستایلشیتی CSS

en: CSS ascent-override value.
ku_IQ: بەهای CSS ascent-override

en: CSS code
ku_IQ: کۆدی CSS

en: CSS descent-override value.
ku_IQ: بەهای CSS descent-override

en: CSS font-display value.
ku_IQ: بەهای CSS font-display

en: CSS font-family value.
ku_IQ: بەهای CSS font-family

en: CSS font-feature-settings value.
ku_IQ: بەهای CSS font-feature-settings

en: CSS font-stretch value.
ku_IQ: بەهای CSS font-stretch

en: CSS font-style value.
ku_IQ: بەهای CSS font-style

en: CSS font-variant value.
ku_IQ: بەهای CSS font-variant

en: CSS font-variation-settings value.
ku_IQ: بەهای CSS font-variation-settings

en: CSS line-gap-override value.
ku_IQ: بەهای CSS line-gap-override

en: CSS size-adjust value.
ku_IQ: بەهای CSS size-adjust

en: CSS unicode-range value.
ku_IQ: بەهای CSS unicode-range

en: CSV Delimiter
ku_IQ: سنووردەری (CSV)

en: Cache
ku_IQ: کاش

en: Cache key must be an integer or a non-empty string, %s given.
ku_IQ: کلیلی حەشارگە دەبێت ژمارەی تەواو یان زنجیرەنووسە بێت، %s دراوە.

en: Cache key must not be an empty string.
ku_IQ: زنجیرەنووسەی کلیلی حەشارگە نابێت بەتاڵ بێت.

en: Cagayan
ku_IQ: کاگایان

en: Cairo
ku_IQ: قاهیرە

en: Calculate coupon discounts sequentially
ku_IQ: حیساباتی كۆبۆنه‌كان

en: Calculate shipping
ku_IQ: ناونیشان

en: Calculate tax based on
ku_IQ: هەژمارکردنی باج بەپێی

en: Calculation type
ku_IQ: جۆری ژمێرکاری

en: Calculations
ku_IQ: ژماردن

en: Calcutta
ku_IQ: کاڵکاتا

en: Calendar
ku_IQ: ڕۆژمێر

en: California
ku_IQ: کالیفۆرنیا

en: Call %s to create an HTML Processor instead of calling the constructor directly.
ku_IQ: بانگکردنی %s بۆ دروستکردنی جێبەجێکەرێکی (HTML) لەجیاتی ڕاستەوخۆ بانگکردنی بنیاتنەرەکە.

en: Camarines Norte
ku_IQ: کامارینه شمالی

en: Camarines Sur
ku_IQ: کامارینه جنوبی

en: Cambodia
ku_IQ: کامبوج

en: Cambridge Bay
ku_IQ: کامبرج بەی

en: Camera
ku_IQ: کامێرا

en: Cameroon
ku_IQ: كامرون

en: Camiguin
ku_IQ: کامیگوئین

en: Campaign
ku_IQ: کەمپین

en: Campaigns
ku_IQ: کەمپینەکان

en: Campo Grande
ku_IQ: کامپۆ غراندی

en: Can I add more fields?
ku_IQ: ئەتوانم خانەی زیاتر دابنێم؟

en: Can I view my feedback within WordPress?
ku_IQ: ئەتوانم فیدباکەکانم ببینمەوە لە وۆردپرێس؟

en: Can anyone register on this site?
ku_IQ: خەڵکی دەتوانێ خۆی لەم ماڵپەڕە تۆمار بکات؟

en: Can communicate with WordPress.org
ku_IQ: دەتوانی پەیوەندی بکەیت لەگەڵ WordPress.org

en: Can not re-use table alias "%s" in OrdersTableQuery.
ku_IQ: ناتوانرێت خوازناوی خشتەی "%s" دووبارە بەکاربهێنرێتەوە لە (OrdersTableQuery).

en: Canada
ku_IQ: کەنەدا

en: Canadian dollar
ku_IQ: دۆلاری کەنەدایی

en: Canary
ku_IQ: کەناری

en: Canberra
ku_IQ: کانبرا

en: Cancel
ku_IQ: پاشگەزبوونەوە

en: Cancel Edit
ku_IQ: دەستکاری کردن هەڵبوەشێنەوە

en: Cancel Editing
ku_IQ: هەڵوەشاندنەوەی دەستکارییەکان

en: Cancel and go back
ku_IQ: پاشگەزبەوە و بگەڕێوە

en: Cancel changes
ku_IQ: پاشگه‌زبوونی گۆڕانکاریه‌کان

en: Cancel edit
ku_IQ: دەستکاری کردن هەڵبوەشێنەوە

en: Cancel password change
ku_IQ: پەشیمانبونەوە لە گۆڕینی تێپەڕەوشە

en: Cancel reply
ku_IQ: هەڵوەشاندنەوەی وەڵام

en: Cancel schedule
ku_IQ: پاش گه‌رز بوونه‌وه‌ی كات

en: Cancel synchronization of approved directories
ku_IQ: هەڵوەشاندنەوەی هاوکاتگەریی کردن بۆ بوخچە پەسەندکراوەکان

en: Cancel the action now to avoid it being run in future
ku_IQ: ئێستا کردارەکە ڕەتبکەرەوە تا لە داهاتوودا جێبەجێ نەکرێت

en: Canceled
ku_IQ: پاشگەزبوونەوە

en: Cancelled
ku_IQ: هەڵوەشایەوە

en: Cancelled <span class="count">(%s)</span> | Cancelled <span class="count">(%s)</span>
ku_IQ[0]: پەشیمان بوونەوە <span class="count">(%s)</span>

en: Cancelled order
ku_IQ: داواکار پاشگەز بووە

en: Cancelled order emails are sent to chosen recipient(s) when orders have been marked cancelled (if they were previously processing or on-hold).
ku_IQ: کاتێک داواکاریەکان بەشیوەی پاشگەز بوونەوە دیاری کرابوون ئەگەر پێشوتر ؛لە حاڵەتی چاوەروانی دابوون پۆستی ئەلکترۆنی پاشگەزبوونەوە  بۆ کریاران دەنێدرێت

en: Cancelled orders are unpaid and may have been cancelled by the store owner or customer. They will be trashed after the specified duration.
ku_IQ: فەرمانە هەڵوەشێنراوەکان بێ پارەن و لەوانەیە هەڵوەشێنرابێت لەلایەن خاوەنی کۆگایان یان کڕیار. پاش ماوەی دیاریکراو فڕێدەدرێنە زبڵدان.

en: Cancun
ku_IQ: کانکون

en: Cannot Authorize Application
ku_IQ: ناتوانێت ئیجاب بە کاربەرنامە بدات

en: Cannot create a comment with that type.
ku_IQ: بەم جۆرە ناتوانیت بۆچوون درووست بکەی.

en: Cannot create a revision of a revision
ku_IQ: ناتوانرێت وەشاندن لەسەر وەشاندن دروستبکرێت

en: Cannot create a user with an empty login name.
ku_IQ: ناتوانێت بەکارهێنەر دروستبکرێت بەبێ ناوی چوونەژوورەوە.

en: Cannot create existing %s.
ku_IQ: ناتوانرێت %sی بەردەست دروست بکرێت.

en: Cannot create existing comment.
ku_IQ: ناتوانی لێدوانی هەبوو دروست بدەی.

en: Cannot create existing post.
ku_IQ: ئەم پۆستە لە ئێستادا دروست کراوە

en: Cannot create existing user.
ku_IQ: ناتوانرێت بەکارهێنەرێک دروستبکرێت، کە پێشتر هەیە.

en: Cannot create order from empty cart.
ku_IQ: ناتوانرێت داواکاریی لە سەبەتەیەکی بەتاڵەوە دروست بکرێت.

en: Cannot create order note, please try again.
ku_IQ: ناتوانیت تێبینی ڕیزکردن دروست بکەیت, تکایە دووبارە هەوڵدەوە.

en: Cannot create order refund, please try again.
ku_IQ: ناتوانرێت گەڕانەوەی پارەی داواکاریی دروست بکرێت، تکایە دووبارە هەوڵبدەرەوە.

en: Cannot create order: %s
ku_IQ: دروست كردنی داواكاری قبول ناكرێت: %s

en: Cannot delete an active plugin. Please deactivate it first.
ku_IQ: ناتوانیت زیادكراوه‌یه‌كی چاڵاك بسریته‌وه‌ تكایه‌ یه‌كه‌مجار زیادكراوه‌كه‌ ناچاڵاك بكه‌.

en: Cannot find user global styles revisions.
ku_IQ: ناتوانرێت پێداچوونەوەی شێوازە جیهانییەکانی بەکارهێنەر بدۆزرێنەوە.

en: Cannot hook block to itself.
ku_IQ: ناتوانرێت بڵۆک بکرێت بە قولاپ بۆ خۆی.

en: Cannot introspect application password.
ku_IQ: ناتوانرێت تێپەڕەوشەی بەرنامەی بەکاربەریی بپشکنرێت.

en: Cannot load %s.
ku_IQ: نەتوانرا %s بکرێتەوە

en: Cannot load image metadata.
ku_IQ: ناكرێت وێنه‌ی په‌سندار (وه‌سفكراو) به‌رزبكرێته‌وه‌.

en: Cannot preview a widget that does not extend WP_Widget.
ku_IQ: ناتوانرێت ویجێتێک ببینرێت کە WP_Widget درێژناکاتەوە.

en: Cannot resize the image. Both width and height are not set.
ku_IQ: ناتوانێت قەبارەی وێنەکە بگۆڕێت. هەردوو پانی و بەرزی یەکە دیاری نەکراوە.

en: Cannot save image metadata.
ku_IQ: وێنه‌ی په‌سندار عه‌مبارناكرێت

en: Cannot select database
ku_IQ: ناتوانرێت بنکەدراوە دیاریبکرێت

en: Cannot send password reset, permission denied.
ku_IQ: نەتوانرا ڕێکخستنەوەی تێپەڕەوشە بنێردرێت، ڕێگەپێدان ڕەتکرایەوە.

en: Cannot set instance on a widget that does not extend WP_Widget.
ku_IQ: ناتوانرێت نموونەیەک دابنرێت لەسەر ویجێتێک کە WP_Widget درێژناکاتەوە.

en: Cannot set parent term, taxonomy is not hierarchical.
ku_IQ: ناتوانرێت دەستەواژە بەباوان بکرێت، تاکسۆنۆمی هەرەمی نییە.

en: Cannot stabilize objects. Convert the object to an array first.
ku_IQ: ناتوانێت ئۆبجێکتەکان جێگیر بکات. گۆڕینی ئۆبجێکتەکە بۆ ڕیزی سەرەتا.

en: Cannot supply a strategy `%1$s` for script `%2$s` because it is an alias (it lacks a `src` value).
ku_IQ: ناتوانرێت ستراتیجیی `%1$s`دابین بکرێت بۆ سکریپتی `%2$s` لەبەر ئەوەی خۆی خوازناوە (it lacks a `src` value).

en: Cannot update coupon, try again.
ku_IQ: ناتوانرێت کۆبۆن بەڕۆژبکرێتەوە، دووبارە هەوڵبدەرەوە.

en: Cannot update fee, try again.
ku_IQ: ناتوانرێت کرێ بەڕۆژبکرێتەوە، دووبارە هەوڵبدەرەوە.

en: Cannot update shipping method, try again.
ku_IQ: ناتوانرێت شێوازی گەیاندن بەڕۆژبکرێتەوە، دووبارە هەوڵبدەرەوە.

en: Cannot view post type.
ku_IQ: ناتوانرێت جۆری بابەت بنێردرێت.

en: Cannot view status.
ku_IQ: ناتوانرێت دۆخ بیبنرێت.

en: Cannot visit tag closers in HTML Processor.
ku_IQ: ناتوانرێت سەردانیی داخەرەکانی تاگ بکرێت لە جێبەجێکەری (HTML).

en: Canton
ku_IQ: به‌ش

en: Capabilities
ku_IQ: دەسەڵاتەکان

en: Cape Verde
ku_IQ: کەیپ ڤەردی

en: Capiz
ku_IQ: کاپیز

en: Caption
ku_IQ: دەربارە

en: Caption for the attachment, as it exists in the database.
ku_IQ: دەربارەی پاشکۆ، وەکو لە بنکەدراوەدا هەیە.

en: Caption&hellip;
ku_IQ: سەردێڕ&hellip;

en: Caption:
ku_IQ: سەردێڕ:

en: Captions
ku_IQ: سەردێڕەکان

en: Captions/Subtitles
ku_IQ: ناوونیشانەکان/ژێرنووسەکان

en: Capture
ku_IQ: وه‌رگرتن

en: Caracas
ku_IQ: کراکاس

en: Card code
ku_IQ: کۆدی کارت

en: Card number
ku_IQ: ژمارەی کارت

en: Carousel
ku_IQ: کارۆسێل

en: Cart
ku_IQ: سەبەتی کرین

en: Cart & Checkout Blocks
ku_IQ: بڵۆکەکانی سەبەتە و پارەدان

en: Cart Page
ku_IQ: په‌ره‌ی سه‌به‌تی كرین

en: Cart item does not exist.
ku_IQ: کاڵای سەبەتە بوونی نییە.

en: Cart item is invalid.
ku_IQ: کاڵای سەبەتە نادروستە.

en: Cart item no longer exists or is invalid.
ku_IQ: کاڵای سەبەتە چیتر بەردەست نییە یان نادروستە.

en: Cart page
ku_IQ: په‌ڕه‌ی سه‌به‌ته‌ی کڕین

en: Cart total amounts provided using the smallest unit of the currency.
ku_IQ: کۆی بڕی سەبەتەی بەردەستخراو بە بەکارهێنانی بچووکترین یەکەی دراوەکە.

en: Cart totals
ku_IQ: سەرجەمی سەبەتەکەت

en: Cart updated.
ku_IQ: سه‌به‌تی كرین نوی كرایه‌وه‌.

en: Casablanca
ku_IQ: کازەبلانکا

en: Casey
ku_IQ: کەیسی

en: Cash on delivery
ku_IQ: پارەدان کاتی وەرگرتن

en: Catalan
ku_IQ: کەتەلۆنی

en: Catalog
ku_IQ: کەتەلۆگ

en: Catalog &amp; search
ku_IQ: ده‌فته‌ری كاڵا &amp; گه‌ڕان

en: Catalog visibility.
ku_IQ: دیارخستنی کەتەلۆگ

en: Catalog visibility:
ku_IQ: توانای بینینی كه‌ته‌لۆگ:

en: Catamarca
ku_IQ: کاتامارکا

en: Categories
ku_IQ: هاوپۆله‌كان

en: Categories and Tags Converter
ku_IQ: گۆڕه‌ری هاوپۆل و تاگه‌کان

en: Categories can be selectively converted to tags using the <a href="%s">category to tag converter</a>.
ku_IQ: هاوپۆل ده‌توانرێت بگۆڕدرێت بۆ تاگ به‌ به‌کارهێنانی <a href=\"%s\">گۆڕینی هاوپۆل بۆ تاگ</a>.

en: Categories deleted.
ku_IQ: هاوپۆلەکان سڕانەوە.

en: Categories have hierarchy, meaning that you can nest sub-categories. Tags do not have hierarchy and cannot be nested. Sometimes people start out using one on their posts, then later realize that the other would work better for their content.
ku_IQ: پۆلەکان پلەبەندییان هەیە، واتا دەتوانیت ژێرپۆل بخەیتە نێو پۆلەکان. تاگەکان پلەبەندییان نییە بۆیە ناتوانرێ تاگێک بخرێتە نێو یەکێکی ترەوە. هەندێکات خەڵک دەست دەکەن بە بەکارهێنانی یەکێک لەوانە لەسەر بڵاوکراوەکانییان، لەدواتردا بیریاندێتەوە کە یەکێکی تر لەوانەیە باشتر بێ بۆ ناوەڕۆکەکانیان.

en: Categories list
ku_IQ: لیستی هاوپۆلەکان

en: Categories list navigation
ku_IQ: ڕێبەری لیستی هاوپۆلەکان

en: Categories to Tags
ku_IQ: هاوپۆله‌کان بۆ تاگ

en: Categories totals.
ku_IQ: هەموو هاوپۆلەکان

en: Categories, unlike tags, can have a hierarchy. You might have a Jazz category, and under that have children categories for Bebop and Big Band. Totally optional.
ku_IQ: هاوپۆله‌کان به‌ پێچه‌وانه‌ی تاگه‌کانه‌وه‌ ئه‌توانن ژێرهاوپۆلیان هه‌بێت. بۆ نمونه‌ هاوپۆلی سیسته‌مه‌ کارگێڕییه‌کان له‌ ژێریدا هاوپۆله‌کانی ویندۆز و لینوکس و ماک هه‌بن. وه‌ هه‌روه‌ها بۆ هاوپۆلی وێبگه‌ڕه‌کان هاوپۆلی Firefox و Opera و Flock.

en: Categories:
ku_IQ: :هاوپۆله‌کان

en: Categories:
ku_IQ: :هاوپۆله‌کان

en: Category
ku_IQ: هاوپۆل

en: Category ID
ku_IQ: ناسنامەی هاوپۆل

en: Category ID.
ku_IQ: ئایدی هاوپۆل

en: Category URL.
ku_IQ: ناونیشانی ئینتەرنێتیی هاوپۆل.

en: Category added.
ku_IQ: هاوپۆل زیادکرا.

en: Category deleted.
ku_IQ: هاوپۆل سڕدرایەوە.

en: Category image.
ku_IQ: وێنەی هاوپۆل.

en: Category link
ku_IQ: بەستەری هاوپۆل

en: Category name
ku_IQ: ناوی هاوپۆل

en: Category name.
ku_IQ: ناوی هاوپۆل

en: Category not added.
ku_IQ: هاوپۆل زیاد نەبوو.

en: Category not updated.
ku_IQ: هاوپۆل نوێ نەبوویەوە.

en: Category order
ku_IQ: داواکاریی هاوپۆل

en: Category slug
ku_IQ: سڵەگی هاوپۆل

en: Category slug.
ku_IQ: ده‌سته‌کانی

en: Category updated.
ku_IQ: هاوپۆل نوێکرایەوە.

en: Category: | Categories:
ku_IQ[0]: هاوپۆل:

en: Caught exception while cancelling action "%1$s": %2$s
ku_IQ: هەڵاواردنی گیراو لەکاتی ڕەتکردنەوەی کردار: "%1$s": %2$s

en: Caught exception while cancelling action: %s
ku_IQ: هەڵاواردنی گیراو لەکاتی ڕەتکردنەوەی کردار: %s

en: Caught exception while enqueuing action "%1$s": %2$s
ku_IQ: هەڵاواردنی گیراو لەکاتی ڕیزکردنی کردار: "%1$s": %2$s

en: Caution:
ku_IQ: ئاگاداربوون:

en: Cayenne
ku_IQ: کایەن

en: Cayman
ku_IQ: کایمان

en: Cayman Islands
ku_IQ: جزابر کیمن

en: Cebu
ku_IQ: سبو

en: Cell padding
ku_IQ: ناوپۆشی خانەکان

en: Cell spacing
ku_IQ: بۆشایی کردنی خانەکان

en: Cell type
ku_IQ: جۆری خانە

en: Center
ku_IQ: ناوه‌ڕاست

en: Centimeters
ku_IQ: سانتیمەتر

en: Central African Republic
ku_IQ: جمهوری آفریقای مرکزی

en: Ceuta
ku_IQ: سەبتە

en: Chad
ku_IQ: چاد

en: Chagos
ku_IQ: چاگۆس

en: Chaharmahal and Bakhtiari (چهارمحال و بختیاری)
ku_IQ: چهارمحال و بختیاری

en: Change
ku_IQ: گۆڕین

en: Change Frequency
ku_IQ: گۆڕینی دووبارەبوونەوە

en: Change Permalink Structure
ku_IQ: گۆڕینی پێکهاتەی بەستەری هەمیشەیی

en: Change Site Icon
ku_IQ: گۆڕینی وێنۆچکەی ماڵپەڕ

en: Change Theme
ku_IQ: گۆرینی ڕووکار

en: Change address
ku_IQ: گۆڕینی ناونیشان

en: Change audio
ku_IQ: گۆڕینی دەنگ

en: Change file
ku_IQ: پەڕگە بگۆڕە

en: Change image
ku_IQ: وێنە بگۆڕە

en: Change logo
ku_IQ: لۆگۆ بگۆڕە

en: Change role to&hellip;
ku_IQ: پله‌که‌ی بگۆڕه‌ بۆ&hellip;

en: Change status to cancelled
ku_IQ: گۆڕینی دۆخ بۆ ڕەتکراوە

en: Change status to completed
ku_IQ: گۆڕینی بار بۆ تەواوکردن

en: Change status to on-hold
ku_IQ: گۆڕینی بار بۆ هەڵکردن

en: Change status to processing
ku_IQ: گۆڕینی بار بۆ پرۆسە

en: Change theme
ku_IQ: گۆڕینی ڕوکار

en: Change to:
ku_IQ: گۆڕین بۆ:

en: Change type of %d block | Change type of %d blocks
ku_IQ[0]: گۆڕێنی جۆری %d بلۆک
ku_IQ[1]: گۆڕێنی جۆری %d بلۆک

en: Change video
ku_IQ: گۆڕینی ڤیدیۆ

en: Change whether your visitors can subscribe to your posts or comments or both.
ku_IQ: دەستکاری ئەوە بکە ئایا بەکارهێنەرەکانت ئەتوانن بەشداری بابەتەکان بکەن یان سەرنجەکان یان هەردووکیان.

en: Change your Privacy Policy page
ku_IQ: گۆڕینی پەڕەی سیاسەتی تایبەتیەتی

en: Changed roles.
ku_IQ: دەسەڵاتەکان گۆڕدران.

en: Changes have already been trashed.
ku_IQ: گۆڕانکاریەکان پێشتر گوێزاوەتنەوە بۆ زبڵدان.

en: Changes saved.
ku_IQ: گۆڕانکاریەکان جێبەجێکران

en: Changes trashed successfully.
ku_IQ: گۆڕانکاریەکان بە سەرکەوتویی گوێزرانەوە بۆ زبڵدان.

en: Changeset is being edited by other user.
ku_IQ: کۆمەڵە گۆڕانکاریەکان دەستکاریکران لەلایەن بەکاهێنەرێکی ترەوە.

en: Changing platforms might seem like a big hurdle to overcome, but it is easier than you might think to move your products, customers, and orders to WooCommerce. This article will help you with going through this process.
ku_IQ: هەمیشە گۆڕینی سەکۆ لە کارێکی قورس دەچێت، بەڵام گواستنەوەی بەرهەم، کڕیار و داواکارییەکانت بۆ (WooCommerce) لەوە ئاسانترە کە بیری لێ دەکەیتەوە. ئەم بابەتە یارمەتییت دەدات لە هەنگاوەکاندا.

en: Changing to %s
ku_IQ: گۆڕینی بۆ %s

en: Chapters
ku_IQ: بەشەکان

en: Character encoding of the file
ku_IQ: نهێنبەندیکردنی نووسەی پەڕگەکە

en: Charge a flat rate per item, or enter a cost formula to charge a percentage based cost or a minimum fee. Learn more about
ku_IQ: نرخێکی جێگیر وەربگرە بۆ هەر کاڵایەک، یان ڕێسایەکی تێچوو بنووسە بۆ وەرگرتنی تێچوویەک بە ڕێژەی سەدی یان کەمترین کرێ. زیاتر بزانە

en: Charge sales tax on
ku_IQ: باجی فرۆشتن لەسەر

en: Chart stats by
ku_IQ: چارتی زانیاری بە پێی

en: Chatham
ku_IQ: چاتهام

en: Cheatin&#8217; uh?
ku_IQ: سیخوڕی، واو؟

en: Check All
ku_IQ: هه‌موویان دیاری بکه‌

en: Check Spelling
ku_IQ: پشکنینی ڕێنووس

en: Check for Spam
ku_IQ: بۆ سپام بپشکنه‌

en: Check for updates manually
ku_IQ: پشکنین بۆ نوێکردنەوەکان بە دەستی

en: Check out the themes that are compatible with WooCommerce and choose one aligned with your brand and business needs.
ku_IQ: تەماشای ئەو ڕووکارانە بکە کە گونجاون لەگەڵ (WooCommerce) هەروەها ئەوە هەڵبژێرە کە بەتەواویی لەگەڵ نیشانەی بازرگانییەکەت یەکدەگرێتەوە.

[ctx: Check payment method]
en: Awaiting check payment
ku_IQ: چاوەڕوان كردن پارەدان دەپشكنێت

[ctx: Check payment method]
en: Check payments
ku_IQ: پارەدان بپشكنە

en: Check this box if the coupon cannot be used in conjunction with other coupons.
ku_IQ: ئه‌گه‌ر كۆبۆن ناچار به‌ به‌ كارهێنانی كۆبۆنه‌كانی تر نیه‌ ، سه‌ح له‌م به‌شه‌ بده‌.

en: Check this box if the coupon grants free shipping. A <a href="%s" target="_blank">free shipping method</a> must be enabled in your shipping zone and be set to require "a valid free shipping coupon" (see the "Free Shipping Requires" setting).
ku_IQ: ئەم سندوقە بپشکنە ئەگەر کۆبۆنەکە بارکردن بەخۆڕایی دەبەخشێت.<a href="%s" target="_blank">یه‌ک شێوازی گواستنه‌وه‌ی به‌لاش</a>پێویستە لە ناوچەی بارکردنەکەت چالاک بکرێت و دابنرێ بۆ پێویستی بە "کۆبۆنی بارکردنی ئازاد دروست" (بڕوانە رێکبەندەکانی "پێویستی به‌ بارکردنی خۆڕاییه" هەیە).

en: Check this box if the coupon should not apply to items on sale. Per-item coupons will only work if the item is not on sale. Per-cart coupons will only work if there are items in the cart that are not on sale.
ku_IQ: ئەگەر ناتانهەوێ کوپن بۆ ژماردەیێک کە لە فرۆش دان (حەڕاج) کەڵک وەرنەگیرێ ئەم چوار چێوە پڕکەنەوە.

en: Check to let customers to purchase only 1 item in a single order. This is particularly useful for items that have limited quantity, for example art or handmade goods.
ku_IQ: دیاریبکە تا کڕیارەکان تەنیا بتوانن یەک مادە بکڕن لە هەر داواکارییەکدا. ئەم تایبەتمەندییە بۆ ئەو مادانە سوودبەخشە کە ژمارەیەکی دیاریکراویان هەیە، وەکو کاری هونەری و ئیشی دەست.

en: Check your email
ku_IQ: ئیمەیڵەکەت بپشکنە

en: Check your email for the confirmation link.
ku_IQ: په‌یامی ئه‌لیکترۆنیت بپشکنه‌ بۆ به‌سته‌ری ساغکردنه‌وه‌

en: Check your email for your new password.
ku_IQ: په‌یامه‌ ئه‌لیکترۆنییه‌که‌ت بپشکنه‌ بۆ تێپه‌ڕه‌وشه‌ی نوێ.

en: Check your email!
ku_IQ: بڕوانە پۆستی ئەلیکترۆنییەکەت!

en: Checkbox
ku_IQ: چێکبۆکس

en: Checking for Spam (%1$s%)
ku_IQ: پشکنینی سپام بکە (%1$s%)

en: Checkout
ku_IQ: کۆکردنەوەی حسابات

en: Checkout Page
ku_IQ: په‌ڕه‌ی حیسابات

en: Checkout endpoints
ku_IQ: پشکنینی کۆتای

en: Checkout is not available whilst your cart is empty.
ku_IQ: ناتوانیت بچیتە پەڕەی کڕین و حیسابات لە کاتێکدا سەبەتەکەت بەتاڵە.

en: Checkout page
ku_IQ: پەڕەی کڕین و حسابات

en: Checkout privacy policy
ku_IQ: سیاسەتی پاراستنی نهێنیەکان

en: Chicago
ku_IQ: شیکاگۆ

en: Chihuahua
ku_IQ: چیواوا

en: Child theme
ku_IQ: ڕووکاری وەچە

en: Child theme of %s
ku_IQ: ڕووکاری وەچە بۆ %s

en: Chile
ku_IQ: شيلي

en: Chilean peso
ku_IQ: پێسۆی چیلی

en: China
ku_IQ: چين

en: Chinese
ku_IQ: چینی

en: Chinese (Simplified)
ku_IQ: چینی (ئاسانکراو)

en: Chinese (Traditional)
ku_IQ: چینی

en: Chinese yuan
ku_IQ: یەنی چینی

en: Chisinau
ku_IQ: کیشناو

en: Chita
ku_IQ: چیتا

en: Choibalsan
ku_IQ: چۆیبەڵسان

en: Chongqing
ku_IQ: چۆینگینگ

en: Choose
ku_IQ: بژاردە

en: Choose Image
ku_IQ: وێنە هەڵبژێرە

en: Choose Images
ku_IQ: وێنەکان هەڵبژێرە

en: Choose a Background Image
ku_IQ: وێنەی پاشبنەما هەڵبژێرە

en: Choose a Custom Header
ku_IQ: بەشی سەرەوە دیاری بکە

en: Choose a Site Icon
ku_IQ: وێنۆچکەیەک هەڵبژێرە

en: Choose a WordPress WXR file to upload, then click Upload file and import.
ku_IQ: په‌ڕگه‌یه‌كی WXR ـی وۆردپرێس هه‌ڵبژێره‌ بۆ باركردن، پاشان په‌ڕگه‌كه‌ بار بكه‌ و بیهاورده‌.

en: Choose a category to view stats
ku_IQ: هەڵبژاردنی جۆری پیشاندانی ئامار

en: Choose a city in the same timezone as you.
ku_IQ: شارێک هەڵبژێرە لە هەمان ناوچەی کاتی وەک خۆت.

en: Choose a country / region&hellip;
ku_IQ: هەڵبژاردنی وڵاتێک / پارێزگایێک

en: Choose a currency&hellip;
ku_IQ: هه‌لبژاردنی جۆری پاره‌&hellip;

en: Choose a default form value if you want a certain variation already selected when a user visits the product page.
ku_IQ: بەهایەکی فۆڕمی بنەڕەت هەڵبژێرە ئەگەر دەتەوێت جۆرێکی دیاریکراوی گۆڕانکاریی یەکسەر دیاریبکرێت، کاتێک بەکارهێنەرێک سەردانی پەڕەی بەرهەمەکەی کرد.

en: Choose a file from your computer:
ku_IQ: پەڕگەیەك هەڵبژێرە لە كۆمپیوتەرەكەتەوە:

en: Choose a priority for this tax rate. Only 1 matching rate per priority will be used. To define multiple tax rates for a single area you need to specify a different priority per rate.
ku_IQ: پیشینیه‌ك بۆ ده‌نگدانی مالیات ده‌ست نیشان بكه‌ن. ته‌نیا یه‌ك ده‌نگدانله‌گه‌ڵ هه‌ر یه‌ك  له‌ پیشینیه‌ كان كار پێ ده‌كرێ. بۆ زیاتر له‌ یه‌ك ده‌نگدان مالیاتی بۆ یه‌ك شوێن  تۆ ده‌بێ  پێویسته‌ بۆ هه‌ر ده‌نگدانێك  یه‌ك پێشینه‌ ده‌ست نیشان بكه‌ی.

en: Choose a product to view stats
ku_IQ: هەڵبژاردنی بەرهەمێک بۆ بینینی ئامار

en: Choose a state&hellip;
ku_IQ: هەڵبژاردنی هه‌رێم&hellip;

en: Choose a tax class for this product. Tax classes are used to apply different tax rates specific to certain types of product.
ku_IQ: پۆلی باج هەڵبژێرە بۆ ئەم بەرهەمە. پۆلەکانی باج بەکاردەهێنرێن بۆ بەکاربردنی تێکڕای باجی جیاواز بۆ هەر جۆرێکی بەرهەم.

en: Choose a theme
ku_IQ: بژاردەکردنی ڕووکارێک

en: Choose a theme that best fits your brand's look and feel, then make it your own. Change the colors, add your logo, and create pages.
ku_IQ: ڕووکارێک هەڵبژێرە کە بەجوانیی لەگەڵ نیشانە بازرگانییەکەتدا بگونجێت، پاشان بیکە بە هی خۆت. ڕەنگەکان بگۆڕە و نیشانەی پێناسەکەت زیاد بکە، پەڕەی نوێ دروست بکە.

en: Choose an action...
ku_IQ: کردارێک هەڵبژێرە...

en: Choose an image
ku_IQ: ده‌ستنیشان كردنی وینه‌

en: Choose an image from your computer:
ku_IQ: وێنه‌یه‌ک هه‌ڵبژێره‌ له‌ کۆمپیوته‌ره‌که‌ته‌وه‌:

en: Choose an option
ku_IQ: بەشێک دیاری بکە

en: Choose audio
ku_IQ: هەڵبژاردنی دەنگ

en: Choose countries / regions&hellip;
ku_IQ: هەڵبژاردنی وڵات \ هەرێم

en: Choose coupons&hellip;
ku_IQ: هه‌لبژاردنی كۆبۆنه‌كان&hellip;

en: Choose either a city in the same timezone as you or a %s (Coordinated Universal Time) time offset.
ku_IQ: هەڵبژاردنی یان شارێک لە هەمان ناوچەی کات وەک تۆ یان %s (کاتی گەردوونی هەماهەنگیکراو) جیاوازی کات.

en: Choose file
ku_IQ: پەڕگە هەڵبژێرە

en: Choose from the most used Labels
ku_IQ: هەڵبژێرە لە ناو زۆرترین پێناسە بەکارهاتووەکاندا

en: Choose from the most used pattern categories
ku_IQ: لە هاوپۆلی شێوەئاسا زۆر بەکارهێنراوەکان هەڵبژێرە

en: Choose from the most used tags
ku_IQ: لە زۆرترین تاگە بەکارهێنراوەکان بەکاربەرە

en: Choose how long to retain personal data when it's no longer needed for processing. Leave the following options blank to retain this data indefinitely.
ku_IQ: هەڵبژێرە کە چەندی بهێڵیتەوە زانیاری تایبەتی کاتێک چی تر پێویست نیە بۆ پرۆسەکردن. ئەم بەربژارانەی خوارەوە بە بەتاڵی بهێڵەوە بۆ پاراستنی ئەم داتایە بە شێوەیەکی ناکۆتا.

en: Choose image
ku_IQ: هەڵبژاردنی وێنە

en: Choose logo
ku_IQ: لۆگۆ هەڵبژێرە

en: Choose payment providers and enable payment methods at checkout.
ku_IQ: دابینکەرانی پارەدان هەڵبژێرە و شێوازەکانی پارەدان لە کاتی پارەدان چالاک بکە.

en: Choose the part of the image you want to use as your header.
ku_IQ: ئه‌و به‌شه‌ی وێنه‌که‌ هه‌ڵبژێره‌ که‌ ده‌ته‌وێت وه‌ک به‌یداخ به‌کاریبه‌ریت.

en: Choose the payment that you want, pay now, pay later or slice it. No credit card numbers, no passwords, no worries.
ku_IQ: ئەو ڕێگەی پارەدانە هەڵبژێرە کە دەتەوێت، ئێستا پارە بدە، دواتر پارە بدە، یان پارەکە بەش بکە. پێویستی بە ژمارەی کرێدت کارد، تێپەڕەوشە، هیچ خەمێک نییە.

en: Choose the shipping method you wish to add. Only shipping methods which support zones are listed.
ku_IQ: هەڵبژاردنی شێوازی بارکردن کە دەتەوێت زیادبکەیت. تەنها ڕێگاکانی بارکردن کە پشتگیری ناوچەکان دەکات لیست کراوە.

en: Choose the target frame for your link.
ku_IQ: چوارچێوەی مەبەست هەڵبژێرە بۆ بەستەرەکەت

en: Choose theme
ku_IQ: ڕووکارێک هەڵبژێرە

en: Choose to either discard the worst spam automatically or to always put all spam in spam folder.
ku_IQ: هەلیبژێرن کە هەرزەنامەکانی خۆتان بە شێوازی خۆکار بسڕیتەوە.یان هەمیشە هەرزەنامەکان لە بوخچەی هەرزەنامە جێگیر بکە.

en: Choose video
ku_IQ: هەڵبژاردنی ڤیدیۆ

en: Choose what to export
ku_IQ: دیاریی بکە چی هەناردە بکرێت

en: Choose whether or not this is a compound rate. Compound tax rates are applied on top of other tax rates.
ku_IQ: ده‌ست نیشان بكه‌  که ئه‌م  ده‌نگه‌ی كۆبۆنیه‌ یان نه‌خێر. ده‌نگه‌كانی  مالیاتی كۆبۆن  بۆ هه‌موو مالیاته‌كان ریك ده‌خرێن.

en: Choose whether or not this tax rate also gets applied to shipping.
ku_IQ: ده‌ست نیشان بكه‌که مالیات له‌سه‌ر ناردنی كاڵا كان ریك ده‌خرێت.

en: Choose whether you wish to capture funds immediately or authorize payment only.
ku_IQ: تكایه‌ هه‌لبژێرن كه‌ ئایه‌ نیازی وه‌رگرتنی پاره‌تان هه‌یه‌ یان ته‌نیا رێگه‌به‌پاره‌دان ده‌ده‌ییت.

en: Choose which countries you want to ship to, or choose to ship to all locations you sell to.
ku_IQ: هیچ شوێنێک بە بنەڕەت نییە

en: Choose which format of email to send.
ku_IQ: بەچی شیوەیەک بۆ پۆستی ئەکترۆنی بنێدرێت

en: Choose your theme
ku_IQ: ڕووکارەکەت هەڵبژێرە

en: Choosing a theme?
ku_IQ: ڕووکارێک هەڵدەبژێریت؟

en: Chosen attributes (for variations).
ku_IQ: تایبەتمەندییە هەڵبژێردراوەکان (بۆ گۆڕانکارییەکان).

en: Christmas
ku_IQ: کریستماس

en: Christmas Island
ku_IQ: جزیره کریسمس

en: Chungking
ku_IQ: چوینگینگ

en: Chuuk
ku_IQ: چووک

en: Circles
ku_IQ: بازنەکان

en: Cities for this rule. Semi-colon (;) separate multiple values. Leave blank to apply to all cities.
ku_IQ: شاره‌كانی ئه‌م یاسایه‌. له‌لایه‌ن (;) ده‌توانی شاره‌كان له‌ یه‌كتری جیا بكه‌یه‌وه‌. بۆش به‌ مانای قبول كردنی هه‌موو شاره‌كان.

en: City
ku_IQ: شار

en: City (optional)
ku_IQ: شار(دڵخواز)

en: City name, it doesn't support multiple values. Deprecated as of WooCommerce 5.3, 'cities' should be used instead.
ku_IQ: ناوی شار، پشتگیریی چەند بەهایەک ناکات. بەسەرچووە لە (WooCommerce 5.3)ەوە، لەجیاتیی ئەوە دەبێت 'cities' بەکارببرێت.

en: City name.
ku_IQ: ناوی شار.

en: City of the address being shipped to.
ku_IQ: شاری ناونیشانەکە کە گەیاندنەکەی بۆ دەکرێت.

en: City.
ku_IQ: شار

en: City:
ku_IQ: شار:

en: Claim ID
ku_IQ: ناسنامەی داخوازی

en: Class %1$s is <strong>deprecated</strong> since version %2$s with no alternative available.
ku_IQ: پۆلی %1$s وادیارە <strong>بەسەرچووە</strong> لە وەشانی %2$s بەبێ بوونی هیچ جێگرەوەیەک.

en: Class %1$s is <strong>deprecated</strong> since version %2$s! Use %3$s instead.
ku_IQ: پۆلی %1$s وادیارە <strong>بەسەرچووە</strong> لە وەشانی %2$s! بۆیە %3$s بەکاربهێنە لەجیاتی.

en: Class name
ku_IQ: ناوی پۆل

en: Class names for the link element of this menu item.
ku_IQ: ناوی پۆلەکان بۆ توخمی بەستەری ئەم بڕگەی لیستەیە.

en: Classes
ku_IQ: پۆلەکان

en: Classic
ku_IQ: کلاسیک

en: Classic Block Keyboard Shortcuts
ku_IQ: کورتەڕێکانی تەختەکلیلی بلۆکی کلاسیکی

en: Classic Editor
ku_IQ: دەستکاریکەری کلاسیک

en: Clean up download permissions
ku_IQ: ڕێگەدانەکانی داگرتن بسڕەوە

en: Cleaning up spam takes time.
ku_IQ: خاوێنکردنی سپامەکان کەمێ مەودا دەخایێنێت.

en: Clear
ku_IQ: لابردن

en: Clear All
ku_IQ: خاوێنکردنی هەموو

en: Clear All Filters
ku_IQ: سڕینەوەی سەرجەم پاڵاوتنەکان

en: Clear Crop
ku_IQ: سڕینەوەی بڕین

en: Clear Inactive Widgets
ku_IQ: سڕینەوەی ئەو ویجیتانەی ناچالاکن

en: Clear Results
ku_IQ: خاوێنکردنەوەی ئەنجامەکان

en: Clear all
ku_IQ: سڕینەوەی هەموو

en: Clear analytics cache
ku_IQ: سڕینەوەی حەشارگەی شیکارییەکان

en: Clear customer sessions
ku_IQ: سڕینەوەی دانیشتنەکانی کڕیار

en: Clear formatting
ku_IQ: شێوازکردن خاوێن بکەرەوە

en: Clear template cache
ku_IQ: سڕینەوەی حەشارگەی قاڵب

en: Clear transients
ku_IQ: سڕینه‌وه‌ی كۆبوونه‌وه‌كان

en: Cleared by Akismet
ku_IQ: خاوێن کرایەوە لە لایەن Akismet

en: Click &#8220;Add New Image&#8221; to upload an image file from your computer. Your theme works best with an image that matches the size of your video &#8212; you&#8217;ll be able to crop your image once you upload it for a perfect fit.
ku_IQ: کرتە بکە لە سەر &#8220;زیادکردنی وێنەی نوێ&#8221; بۆ بارکردنی وێنەیەک لە کۆمپیوتەرەکەت. ڕووکارەکەت باشتر کاردەکات لەگەڵ وێنەیەک لە هەمان قەبارەی ڤیدیۆکەت &#8212; دەتوانی وێنەکە ببڕیت ئەو کاتەی براکرا بۆ گونجاندنی دروست.

en: Click &#8220;Add New Image&#8221; to upload an image file from your computer. Your theme works best with an image with a header height of %s pixels &#8212; you&#8217;ll be able to crop your image once you upload it for a perfect fit.
ku_IQ: پەنجەبنێ &#8220; وێنەی نوێ زیادبکە &#8221; بۆ بەرزکردنەوەی پەڕگەیەکی وێنەیی لە کۆمپیوتەرەکەتەوە. چوارچێوەکەت بەباشترین شیوە کاردەکات لەگەڵ وێنەیەک کە سەرپەڕەکەی درێژی %s پیکسڵ  بێ &#8212; تۆ you&#8217; لەتواناتدایە وێنەکە ببڕیت کاتێ کە بەرزتکردەوە بە گونجاوییەکی بیخەوش.

en: Click &#8220;Add New Image&#8221; to upload an image file from your computer. Your theme works best with an image with a header size of %s pixels &#8212; you&#8217;ll be able to crop your image once you upload it for a perfect fit.
ku_IQ: کرتە بکە لە سەر &#8220;زیادکردنی وێنەی نوێ&#8221; بۆ بارکردنی وێنەیەک لە کۆمپیوتەرەکەت. ڕووکارەکەت باشتر کاردەکات لەگەڵ وێنەیەک کە پانی سەرپەڕەکەی %s پیکسڵ بێت &#8212; دەتوانی وێنەکە ببڕیت ئەو کاتەی براکرا بۆ گونجاندنی دروست.

en: Click &#8220;Add New Image&#8221; to upload an image file from your computer. Your theme works best with an image with a header width of %s pixels &#8212; you&#8217;ll be able to crop your image once you upload it for a perfect fit.
ku_IQ: کرتە بکە لە سەر &#8220;زیادکردنی وێنەی نوێ&#8221; بۆ بارکردنی وێنەیەک لە کۆمپیوتەرەکەت. ڕووکارەکەت باشتر کاردەکات لەگەڵ وێنەیەک بە پانی  %s پیکسڵ &#8212; دەتوانی وێنەکە ببڕیت ئەو کاتەی براکرا بۆ گونجاندنی دروست.

en: Click &#8220;Next&#8221; to start adding links to your new menu.
ku_IQ: کرتە بکە لەسەر &#8220;دواتر&#8221; بۆ دەستپێکردن بە زیادکردنی بەستەرەکان بۆ لیستە نوێکەت.

en: Click Customize for the active theme or Live Preview for any other theme to see a live preview
ku_IQ: کرتەبکە لە کریارخوازکردن بۆ ڕوکاری ئێستات یاخود کرتەبکە لە پێش بینین بۆ هەر ڕوکارێکی تر کە دەتەوێت سەیری بکەیت

en: Click Save Menu to make pending menu items public.
ku_IQ: كرته‌ بكه‌ بۆ عه‌مباركردنی ليستی مينۆ تا پێكهاته‌كانی ليسته‌كه‌ له‌چاوه‌ڕوانی ميوانه‌كاندا بێت

en: Click here
ku_IQ: کلیک لێرە بکە

en: Click here to cancel reply.
ku_IQ: كرته‌ بكه‌ لێره‌ بکە بۆ هەڵوەشاندنەوەی وەڵام

en: Click here to enter your code
ku_IQ: بۆنوسینی کۆد کلیک لێرە بکە

en: Click here to login
ku_IQ: بۆچوونە ژوورەوە لێرە کلیک بکە

en: Click here to reset your password
ku_IQ: بۆ گەڕاندنەوەی ووشەی نهێنی کلیک لیرە بکە

en: Click here to set your new password.
ku_IQ: کرتە لێرە بکە بۆ دانانی تێپەڕەوشەیەکی نوێ.

en: Click on the theme to see the theme name, version, author, description, tags, and the Delete link
ku_IQ: گرتە بکە لە ڕوکارەکان بۆ بینینی ناو، وەشان، گەشەپێدەر، باسکردن، تاگەکانی ڕوکارەکان و بەستەری سڕینەوە

en: Click the Save Menu button to save your changes.
ku_IQ: کرتە بکە لە دوگمەی پاشەوتکردن، بۆ پاشەکەوتکردنی گۆڕانکاریەکانت.

en: Click the image to edit or update
ku_IQ: کرتە لە وێنەکە بکە بۆ دەستکاری یاخود نوێکردنەوە

en: Click to Press This!
ku_IQ: کلیک بکە بۆ پرێس زس!

en: Click to autoplay the presentation!
ku_IQ: کلیک بکە بۆ ئەوەی خۆکارانە پرێسنتەیشنەکەت بکرێتەوە!

en: Click to edit the site title.
ku_IQ: كرته‌ بۆ ده‌ستكارى سه‌ردێڕى ماڵپه‌ڕ

en: Click to edit this element.
ku_IQ: کرتە بکە بۆ دەستکاریکردنی ئەم توخمە.

en: Click to edit this menu.
ku_IQ: کلیک بکە بۆ دەستکاری ئەم لیستە

en: Click to edit this widget.
ku_IQ: کرتە بکە بۆ دەستکاریکردنی ئەم ویجیتە.

en: Click to print
ku_IQ: کیک بکە بۆ پرینتکردن

en: Click to share on Facebook
ku_IQ: کلیک بکە بۆ بڵاوکردنەوەی لە فەیسبووک

en: Click to share on LinkedIn
ku_IQ: کلیک بکە بۆ بڵاوکردنەوەی لە لینکدئین

en: Click to share on Pinterest
ku_IQ: کلیک بکە بۆ بڵاوکردنەوەی لە پینترێست

en: Click to share on Pocket
ku_IQ: کلیک بکە بۆ بڵاو کردنەوەی لە پۆکێت

en: Click to share on Reddit
ku_IQ: کلیک بکە بۆ بڵاوکردنەوەی لە ڕێدئت

en: Click to share on Tumblr
ku_IQ: کلیک بکە بۆ بڵاوکردنەوەی لە تەمبڵەر

en: Click to share on Twitter
ku_IQ: کلیک بکە بۆ ناردنی ئەمە بۆ تویتەر

en: Click to toggle
ku_IQ: کرتەکە بۆگۆڕین

en: Click to view slideshow.
ku_IQ: کلیک بکو بۆ بینینی سلایدشۆو

en: Clicking <strong>Select Files</strong> opens a navigation window showing you files in your operating system. Selecting <strong>Open</strong> after clicking on the file you want activates a progress bar on the uploader screen.
ku_IQ: کرتە کردن لەسەر <strong>پەڕگەکان دەستنیشان بکە</strong>پەنجەرەیەکی ڕێنیشان دان دەکاتەوە کە پەڕگەکانت لە نێو سیستەمەکەت دا پیشان دەدات. دەستنیشان کردنی<strong>Open</strong> دوای کرتە کردن لەسەر ئەو پەڕگەیەی دەتەوێت تووڵەی چوونەپێش لە پەردەی بارکەرەکەدا چالاک دەکات.

en: Clicking an item will display an Attachment Details dialog, which allows you to preview media and make quick edits. Any changes you make to the attachment details will be automatically saved.
ku_IQ: کرتە کردن لەسەر دانەیەک پەنجەرەی وردەکاری پێوەلکاو دەخاتەڕوو، کە وادەکا بتوانیت مێدیا پێشان بدەیت و دەستکاری خێراش ئەنجام بدەیت. هەر گۆڕانکارییەک کە ئەنجامی دەدەیت بۆ وردەکارییە پێوەلکاوەکان بە خۆکارانە کۆگادەکرێ.

en: Client version
ku_IQ: وەشانی ڕاژەخواز

en: Cloning is forbidden.
ku_IQ: لەبەرگرتنەوە قەدەغەیە.

en: Close
ku_IQ: داخستن

en: Close (Esc)
ku_IQ: داخستن(Esc)

en: Close Tour
ku_IQ: داخستنی گەشت

en: Close Window
ku_IQ: داخستنی په‌نجه‌ره‌

en: Close all open tags
ku_IQ: هه‌موو تاگه‌ کراوه‌کان دابخه‌

en: Close blockquote tag
ku_IQ: داخستنی تاگی وتەی وەگێڕاو

en: Close bold tag
ku_IQ: داخستنی تاگی قەڵەو

en: Close bulleted list tag
ku_IQ: لیستی تاگەکان دابخە

en: Close code tag
ku_IQ: داخستنی تاگی کۆد

en: Close deleted text tag
ku_IQ: داخستنی تاگی نوسینی سڕدراوە

en: Close details dialog
ku_IQ: لابردنی درێژە

en: Close dialog
ku_IQ: پەنجەرەکە دابخە

en: Close inserted text tag
ku_IQ: دەقی تاگە دانراوەکان دابخە.

en: Close italic tag
ku_IQ: داخستنی تاگی ئیتالیک(لار)

en: Close list item tag
ku_IQ: داخستنی تاگی پێرستی برگە

en: Close media attachment panel
ku_IQ: داخستنەوەی پەڕەی ڕەنگاڵە

en: Close menu
ku_IQ: داخستنی لیستە

en: Close modal panel
ku_IQ: پانێڵی مۆدیال دابخە

en: Close numbered list tag
ku_IQ: داخستنیتاگی پێرستی ژمارەدار

en: Close reorder mode
ku_IQ: ڕێکخسنەوەی مێنیو دابخە

en: Close sharing dialog
ku_IQ: دیالۆگی هاوبەشیکردن دابخە

en: Close the Customizer and go back to the previous page
ku_IQ: داخستەنەوەی کڕیارخوازکردن و گەڕانەوە بۆ پەڕەی پێشوو

en: Close uploader
ku_IQ: داخستنی بارکەر

en: Clothing and accessories
ku_IQ: جلوبەرگ و ئێکسسوارات

en: Cmd + letter:
ku_IQ: کۆماند + پیت:

en: Cocos
ku_IQ: کۆکۆس

en: Cocos (Keeling) Islands
ku_IQ: جزایر کوکوس

en: Code
ku_IQ: كۆد

en: Code editor
ku_IQ: دەستکاریکەری کۆد

en: Code is Poetry
ku_IQ: کۆد هۆنراوەیە

en: Code-based contribution
ku_IQ: بەشداری لەبنەمای کۆدەوە

en: Codisto for WooCommerce
ku_IQ: (Codisto) بۆ (WooCommerce)

en: Collapse Main menu
ku_IQ: پیرستی سەرەکی بپێچەوە.

en: Collapse menu
ku_IQ: شاردنەوەی پێڕست

en: Collect and validate EU VAT numbers at checkout
ku_IQ: کۆکردنەوە و پەسەندکردنی ژمارەی (VAT)ی ئەوروپا لە کاتی پارەدان

en: Collect payments from customers offline.
ku_IQ: پارە لە کڕیاران کۆبکەرەوە بەشێوەی دەرهێڵ.

en: Collection from <strong>%s</strong>:
ku_IQ: کۆکراوەیەک لە <strong>%s</strong>:

en: Colombia
ku_IQ: كلمبيا

en: Colombian peso
ku_IQ: پێسۆی کۆڵۆمبیایی

en: Colombo
ku_IQ: کۆڵۆمبۆ

en: Color
ku_IQ: ڕەنگ

en: Color Scheme
ku_IQ: بۆکسی ڕەنگەکان

en: Color Settings
ku_IQ: ڕێکخستنی ڕەنگ

en: Color scheme
ku_IQ: بۆکسی ڕەنگەکان

en: Color: %s
ku_IQ: ڕەنگ: %s

en: Colorado
ku_IQ: کۆلۆرادۆ

en: Colors
ku_IQ: ڕەنگەکان

en: Column
ku_IQ: ستوون

en: Column group
ku_IQ: گرووپی ستوون

en: Columns
ku_IQ: ستوونەکان

en: Coming soon
ku_IQ: بەم زووانە

[ctx: Comma-separated list of search stopwords in your language]
en: about,an,are,as,at,be,by,com,for,from,how,in,is,it,of,on,or,that,the,this,to,was,what,when,where,who,will,with,www
ku_IQ: بۆ, لە, کوێ, کەی, من, تۆ, ماڵپەڕ, کە,

en: Command palette
ku_IQ: تەختی فەرمان

en: Comment
ku_IQ: لێدوان

en: Comment #%d could not be checked.
ku_IQ: ناتەوانی لە پشکنینی بۆچوونی ژمارە %d.

en: Comment #%d is not spam.
ku_IQ: بۆچوونی ژمارە %d، هەرزەنامە یان سپام نییە.

en: Comment #%d is spam.
ku_IQ: بۆچوونی ژمارە %d هەرزەنامەیە.

en: Comment %d contains personal data but could not be anonymized.
ku_IQ: سەرنج %d زانیاری کەسی لە خۆدەگرێ بەڵام ناتوانرێ نەناسراو بکرێ.

en: Comment %d does not exist
ku_IQ: لێدوانی %d بوونی نیییە

en: Comment Author
ku_IQ: نووسەری لێدوان

en: Comment Author Email
ku_IQ: پۆستی ئەلیکترۆنی نووسەری لێدوان

en: Comment Author IP
ku_IQ: ئایپی نووسەری لێدوان

en: Comment Author URL
ku_IQ: بەستەری نووسەری لێدوان

en: Comment Author User Agent
ku_IQ: بریکاری بەکار‌هێنەری نووسەری لێدوان

en: Comment Content
ku_IQ: ناوەڕۆکی لێدوان

en: Comment Date
ku_IQ: بەرواری لێدوان

en: Comment History
ku_IQ: مێژووی لێدوان

en: Comment Moderation
ku_IQ: چاودێریکردنی لێدوانه‌کان

en: Comment Submission Failure
ku_IQ: ناردنەوەی بۆچوون هەڵەی تێکەوت

en: Comment URL
ku_IQ: بەستەری لێدوان

en: Comment author must fill out name and e-mail
ku_IQ: نووسه‌ری لێدوان ده‌بێ ناو و په‌یامی ئه‌لیکترۆنی خۆی بنووسێت

en: Comment author must fill out name and email
ku_IQ: نووسه‌ری لێدوان ده‌بێ ناو و په‌یامی ئه‌لیکترۆنی خۆی بنووسێت

en: Comment author must have a previously approved comment
ku_IQ: پێویسته‌ نووسه‌ری لێدوان، لێدوانی په‌سه‌ندکراوی پێشووی هه‌بێت

en: Comment author name and email are required
ku_IQ: ناوی نووسەری لێدوان و پۆستی ئەلیکترۆنی پێویستە.

en: Comment author name and email are required.
ku_IQ: ناوی نووسەری لێدوان و پۆستی ئەلیکترۆنی پێویستە.

en: Comment by %s marked as spam.
ku_IQ: لێدوان لە لایەن %s  دیاریکرا وەک پۆستی نەخوازراو .

en: Comment by %s moved to the Trash.
ku_IQ: لێدوان لەلایەن %s گوازرایەوە بۆ تەنەکەی خۆڵ.

en: Comment by %s moved to the trash.
ku_IQ: لێدوان لە لایەن %s نێردرا بۆ تەنەکەی خۆڵ .

en: Comment cache problem?
ku_IQ: کێشەت هەیە لەگەڵ کاشی سەرنجەکاندا؟

en: Comment discarded.
ku_IQ: بۆچوون سڕایەوە.

en: Comment field exceeds maximum length allowed.
ku_IQ: شوێنی لێدوانەکان لە بەرزترین ئاستی درێژکردنەوەی دەرچووە.

en: Comment is required.
ku_IQ: بۆچوون پێویستە.

en: Comment moderation
ku_IQ: چاودێریکردنی لێدوانه‌کان

en: Comment must be manually approved
ku_IQ: پێویستە لێدوان لەلایەن بەڕێوبەرانەوە پێداچونەوەی بۆ بکرێت.

en: Comment not found.
ku_IQ: لێدوان نەدۆزرایەوە

[ctx: Comment number declension: on or off]
en: off
ku_IQ: کووژاوە

en: Comment on %1$s by %2$s
ku_IQ: لێدوان له‌ %1$s له‌لایه‌ن %2$s

en: Comment status
ku_IQ: دۆخی لێدوان

en: Comment status was changed to %s
ku_IQ: دۆخی لێدوان گۆڕدرا بۆ %s

en: Comment was caught by %s.
ku_IQ: بۆچوونەکە لەلایەن %s گیرا.

en: Comment:
ku_IQ: لێدوان:

en: Comment: %s
ku_IQ: سەرنحج: %s

en: Commenting as %s
ku_IQ: ناردنی سەرنج وەک %s

en: Comments
ku_IQ: لێدوانه‌کان

en: Comments %s
ku_IQ: لێدوانه‌کان %s

en: Comments (%1$s) on &#8220;%2$s&#8221;
ku_IQ: لێدوانەکان (%1$s) لە &#8220;%2$s&#8221;

en: Comments (%s)
ku_IQ: لێدوانەکان (%s)

en: Comments Feed
ku_IQ: RSS FEED ـی لێدوانه‌کان

en: Comments Off<span class="screen-reader-text"> on %s</span>
ku_IQ: لێدوان نووسین ناچالاککراوە<span class="screen-reader-text"> لە %s</span>

en: Comments are closed.
ku_IQ: لێدووان داخراوە .

en: Comments are not allowed.
ku_IQ: لێدوان ڕێپێدراو نییە.

en: Comments feed
ku_IQ: پێشبردنی سەرنجەکان

en: Comments for %1$s searching on %2$s
ku_IQ: لێدوانه‌کان بۆ %1$s ده‌گه‌ڕێ له‌ %2$s

en: Comments for %s
ku_IQ: لێدوانه‌کان بۆ %s

en: Comments list
ku_IQ: لیستی لێدوانەکان

en: Comments list navigation
ku_IQ: لیستی لێدوانەکان

en: Comments navigation
ku_IQ: ڕێدۆزیی لێدوان

en: Comments on %s
ku_IQ: لێدوانه‌کانی %s

en: Comments on &#8220;%s&#8221;
ku_IQ: بۆچوون لە  &#8220;%s&#8221;

en: Comments on this post are closed.
ku_IQ: سەرنجدان لەم بابەتە داخراوە.

en: Comments on: %s
ku_IQ: لێدوانه‌کان بۆ: %s

en: Comments should be displayed with the %s comments at the top of each page
ku_IQ: لێدوان پێویستە دەربکەوێت لەگەڵ %s لێدوان لەسەرووی هەموو پەڕەیەک.

en: Communicating with the WordPress servers is used to check for new versions, and to both install and update WordPress core, themes or plugins.
ku_IQ: پەیوەندیکردن بە سێرڤەرەکانی وۆردپرێس بەکاردێت بۆ پشکنینی وەشانە نوێکان، و بۆ نوێکردنەوەی وۆردپرێسی بنەڕەت و ڕوکارەکان و پێوەکراوەکان.

en: Communication with WordPress.org
ku_IQ: پەیوەندی لەگەڵ WordPress.org

en: Community Events Location
ku_IQ: شوێنی ڕووداوە کۆمەڵایەتییەکان

en: Community forum
ku_IQ: مەکۆی کۆمەڵگە

en: Community support
ku_IQ: پشتگیریی کۆمەڵگە

en: ComodRivadavia
ku_IQ: کمارێڤاداڤیا

en: Comoro
ku_IQ: کۆمۆرۆ

en: Comoros
ku_IQ: کومور

en: Compact view
ku_IQ: نیشاندانی پەستێنراو

en: Company
ku_IQ: کۆمپانیا

en: Company (optional)
ku_IQ: کۆمپانیا (ئارەزوومەندانە)

en: Company name
ku_IQ: ناوی کۆمپانی(شەریکە)

en: Company name.
ku_IQ: ناوی کۆمپانیا

en: Compare Revisions of &#8220;%s&#8221;
ku_IQ: بەراوردکردنی دەستکاریەکان &#8220;%s&#8221;

en: Compare any two revisions
ku_IQ: بەراوردکردن لەنێوان هەموو دوو پێداچونەوەکان

en: Compare two different revisions by <strong>selecting the &#8220;Compare any two revisions&#8221; box</strong> to the side.
ku_IQ: بەراوردی دوو پێداچوونەوەی جیاواز بکە بە <strong>دەستنیشانی بۆکسی  &#8220;بەراوردکردنی نێوان دوو پێداچوونەوە بکە two revisions&#8221; </strong> لە تەنیشت.

en: Complete
ku_IQ: تەواو

en: Complete request
ku_IQ: داواکاری تەواو

en: Completed
ku_IQ: بڵاوکرایەوە

en: Completed <span class="count">(%s)</span> | Completed <span class="count">(%s)</span>
ku_IQ[0]: تەواوکراو <span class="count">(%s)</span>
ku_IQ[1]: تەواوکراو <span class="count">(%s)</span>

en: Completed order
ku_IQ: داواکاری تەواو کراوەکان

en: Completed processing action %1$s with hook: %2$s
ku_IQ: جێبەجێکردنی کرداری %1$s لەگەڵ قولاپی %2$s تەواو بوو.

en: Comply with any legal obligations we have, such as calculating taxes
ku_IQ: پابەندبوون بە هەر پابەندیەکی یاسایی کە هەمانە، وەک هەژمارکردنی باج

en: Compound
ku_IQ: كۆبۆنی

en: Conakry
ku_IQ: کوناکری

en: Configure
ku_IQ: سازدان

en: Configure terms
ku_IQ: ڕێكخستنی شه‌رتی

en: Configure your site&#8217;s logo, header, menus, and more in the Customizer.
ku_IQ: شێوەبدە بە نیشانەی پێناس، سەرپەڕە، لیستە و زیاتری ماڵپەڕەکەت لەڕێگەی کڕیارخوازکردنەوە.

en: Configuring this is optional. By default, it should be blank.
ku_IQ: سازدانی ئەمە هەڵبژاردەییە. بە بنەڕەت، پێوسیتە بەتاڵ بێت.

en: Confirm
ku_IQ: دڵنیابوون

en: Confirm Deletion
ku_IQ: دڵنیابوونەوەی سڕینەوە

en: Confirm Password
ku_IQ: پەسەند کردنی تێپەڕەوشە

en: Confirm Removal
ku_IQ: دڵنیابوونه‌وه‌ی لابردن

en: Confirm email and view order
ku_IQ: پۆستی ئەلیکترۆنیی پشتڕاست بکەرەوە و داواکاریی ببینە

en: Confirm new password
ku_IQ: دڵنیابوونی تێپەڕەووشەی نوێ

en: Confirm the "%s" action
ku_IQ: دڵنیابوونەوە لە جێبەجێکردنی "%s" ــەکە

en: Confirm use of weak password
ku_IQ: پەسەند کردنی تێپەڕەوشەی لاواز

en: Confirm your administration email
ku_IQ: پشتڕاستکردنەوەی ئیمەیڵی بەڕێوبەرایەتیەکەت

en: Confirmation email
ku_IQ: ئیمەیڵی پشتڕاستکردنەوە

en: Confirmation request initiated successfully.
ku_IQ: پشتراشت کردنەوەی داواکاری سەرکەوتووبوو.

en: Confirmation request sent again successfully.
ku_IQ: داواکاری پشتڕاستکردنەوە دووبارە بەسەرکەوتوویی نێردرا.

en: Confirmed <span class="count">(%s)</span> | Confirmed <span class="count">(%s)</span>
ku_IQ[0]: پەسەندکراو <span class="count">(%s)</span>
ku_IQ[1]: پەسەندکراوەکان <span class="count">(%s)</span>

en: Congo (Brazzaville)
ku_IQ: کنگو (برازاویل)

en: Congo (Kinshasa)
ku_IQ: کنگو (کینشازا)

en: Congratulations on getting your first order! Now is a great time to learn how to manage your orders.
ku_IQ: پیرۆزە بۆ وەرگرتنی یەکەمین داواکارییت! ئێستا باشترین کاتە بۆ ئەوەی فێربیت چۆن داواکارییەکانت بەڕێوەببەیت.

en: Congratulations on processing %s orders!
ku_IQ: پیرۆزە بۆ جێبەجێکردنی %s داواکاری!

en: Congratulations on the sale.
ku_IQ: پیرۆزباییت لێ دەکەین بۆ ئەم فرۆشتنە.

en: Congratulations!
ku_IQ: پیرۆزبایی!

en: Connect
ku_IQ: بیبەستە

en: Connect Jetpack
ku_IQ: پەیوەستکردنی (Jetpack)

en: Connect account
ku_IQ: پەیوەستکردنی هەژمار

en: Connect and share your posts on %s
ku_IQ: بابەتەکانت بڵاو بکەرەوە و بیبەستەرەوە لەسەر %s

en: Connect selling channels easily
ku_IQ: بەئاسانیی کەناڵەکانی فرۆشتن پەیوەست بکە

en: Connect to
ku_IQ: بیبەستەرەوە بە

en: Connect to Woo.com
ku_IQ: پەیوەستکردن بە (Woo.com)

en: Connect to WooCommerce.com
ku_IQ: پەیوەستبوون بە (WooCommerce.com)

en: Connect to WordPress.com
ku_IQ: بیبەستەوە بە ماڵپەری وۆرپرێسەوە

en: Connect to get important product notifications and updates.
ku_IQ: پەیوەستبە بۆ بەدەستهێنانی ئاگادارکەرەوە گرنگەکانی بەرهەم و بەڕۆژکردنەوەکان.

en: Connect your blog to popular social networking sites and automatically share new posts with your friends.
ku_IQ: بلۆگەکەت ببەستەرەوە بە تۆڕە کۆمەڵایەتییە بەناوبانگەکانەوە وە خۆکارانە بابەتە نوێکانت بنێرە بۆ هاوڕێکانت.

en: Connected
ku_IQ: بەسترا

en: Connected to Woo.com
ku_IQ: پەیوەستە بە (Woo.com)

en: Connection lost or the server is busy. Please try again later.
ku_IQ: پەیوەندییەکە پچڕا یاخود ڕاژەکە سەرقاڵە. تکایە دواتر هەوڵ بدەرەوە.

en: Connection password:
ku_IQ: تێپەڕەوشەی پەیوەندی:

en: Connections
ku_IQ: پەیوەندییەکان

en: Constrain proportions
ku_IQ: هەڵبژاردنە پێویستەکان

en: Consumer Secret is invalid.
ku_IQ: نهێنیی کڕیار نادروستە.

en: Consumer key
ku_IQ: کلیلی بەکارهێنەر

en: Consumer key ending in
ku_IQ: کلیلی کڕیار کۆتایی دێت لە

en: Consumer key is invalid.
ku_IQ: کلیلی کڕیار نادروستە.

en: Consumer key is missing.
ku_IQ: کلیلی کڕیار بزربووە

en: Consumer secret
ku_IQ: نهێنیی بەکارهێنەر

en: Consumer secret is invalid.
ku_IQ: نهێنیی کڕیار نادروستە.

en: Consumer secret is missing.
ku_IQ: وشەینهێنی کڕیار بزر بووە

en: Contact
ku_IQ: په‌یوه‌ندی

en: Contact Form
ku_IQ: فۆڕمی پەیوەندی

en: Contact Info
ku_IQ: زانیاری په‌یوه‌ندی کردن

en: Contact form
ku_IQ: فۆڕمی پەیوەندی

en: Contact forms
ku_IQ: فۆرمەکانی پەیوەندی

en: Contact information
ku_IQ: زانیاری پەیوەندیکردن

en: Contact support
ku_IQ: پشتیوانیی تەکنیکی

en: Contact us
ku_IQ: پەیوەندیمان پێوە بکە

en: Contains the handle that defines the block style.
ku_IQ: دەسکی دەسک لەخۆ دەگرێت کە شێوازی بلۆک پێناسە دەکات.

en: Content
ku_IQ: ناوه‌ڕۆک

en: Content for the comment, as it exists in the database.
ku_IQ: ناوەڕۆکی سەرنجەکە، وەکو ئەوەی هەیە لە بنکەدراوە.

en: Content for the post, as it exists in the database.
ku_IQ: ناوەڕۆکی بابەتەکە، وەکو ئەوەی هەیە لە بنکەدراوە.

en: Content for the template, as it exists in the database.
ku_IQ: ناوەڕۆک بۆ قاڵبەکە، وەکو ئەوەی بەردەستە لە بنکەدراوەکە.

en: Content hash did not match expected.
ku_IQ: هاشی ناوڕۆکەکە ڕێکناکەوێت لەگەڵ ئەوەی پێشبینی دەکرا.

en: Content of template.
ku_IQ: ناوەڕۆکی ڕووکار.

en: Content of the note.
ku_IQ: ناوەڕۆکی تێبینییەکە.

en: Content to export
ku_IQ: هاوردنی ناوەڕۆک

en: Content type
ku_IQ: جۆری ناوەرۆک

en: Content, title, and excerpt are empty.
ku_IQ: ناوه‌ڕۆک، سه‌ردێڕ، و ئاماژه‌دراو به‌تاڵن.

en: Content:
ku_IQ: پێکهاتە:

en: Content…
ku_IQ: ناوەڕۆک...

en: Context
ku_IQ: پێکهات

en: Context provided by blocks of this type.
ku_IQ: چوارچێوەی دابینکراو لەلایەن بلۆکەکانی ئەم جۆرە.

en: Context values inherited by blocks of this type.
ku_IQ: بەهای دەق کە بە بلۆکی ئەم جۆرە بۆی بەمیرات بۆی دەمێنێتەوە.

en: Contextual Help Tab
ku_IQ: بەشەپەڕەی یارمەتی ناوەڕۆک

en: Continue
ku_IQ: به‌رده‌وام به‌

en: Continue reading %s
ku_IQ: بەردەوام بە لە خویندنەوەی %s

en: Continue reading %s <span class="meta-nav">&rarr;</span>
ku_IQ: زیاتر بخوێنەرەوە %s <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Continue reading <span class="meta-nav">&rarr;</span>
ku_IQ: درێژە بخوێنەوە <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Continue setup
ku_IQ: بەردەوام بە لەدامەزراندن

en: Continue shopping
ku_IQ: بەردەوام بە لە بازاڕکردن

en: Continue with Jetpack
ku_IQ: بەردەوامبە لەگەڵ (Jetpack)

en: Contributors can write and manage their posts but not publish posts or upload media files.
ku_IQ: بەشدارەکان دەتوانن دەستکاری بابەتەکانی خۆیان بکەن، بەڵام ناتوانن بڵاوی بکەنەوە یان پەڕگە باربکەن.

en: Controls the stock status of the product.
ku_IQ: کۆنترۆڵی دۆخی کۆگای بەرهەمەکە دەکات.

en: Controls whether or not the product is listed as "in stock" or "out of stock" on the frontend.
ku_IQ: كۆنترۆڵه‌كانی كه‌ ئه‌م به‌شه‌ی كاڵا "لیست" یان"بوونی نیه‌" بچنه‌ ناو لیست یان نا

en: Conversion
ku_IQ: گۆڕین

en: Convert Categories to Tags
ku_IQ: گۆرینی هاویۆله‌كان بۆ تاگه‌كان

en: Convert Tags to Categories
ku_IQ: تاگه‌کان بگۆڕه‌ بۆ هاوپۆل

en: Convert emoticons like :-) and :-P to graphics on display.
ku_IQ: هێمای هەستەکان وەک :-) و :-P بگۆڕە بۆ وێنە لە کاتی پیشاندان.

en: Convert emoticons like <code>:-)</code> and <code>:-P</code> to graphics on display
ku_IQ: گۆڕینی هێما وه‌كو <code>:-)</code>له‌گه‌ڵ<code>:-P</code> بۆ وێنه‌

en: Convert existing categories to tags or tags to categories, selectively.
ku_IQ: گۆڕینی ئه‌و هاوپۆلانه‌ هه‌ن بۆ تاگ یان تاگ بۆ هاوپۆل، به‌ هه‌ڵبژارده‌یی

en: Convert to Post
ku_IQ: بیگۆڕە بۆ بابەت

en: Converted successfully.
ku_IQ: به‌ سه‌رکه‌وتووی گۆڕدرا.

en: Converting category <strong>%s</strong> ...
ku_IQ: گۆڕینی هاوپۆلی <strong>%s</strong> ...

en: Converting tag <strong>%s</strong> ...
ku_IQ: گۆڕینی تاگ <strong>%s</strong> ...

en: Cook Islands
ku_IQ: جزایر کوک

en: Cookie check failed
ku_IQ: پشکنینی شەکرۆکە سەرکەوتوو نەبوو

en: Cookie expired.
ku_IQ: کووکی بەسەر چوە.

en: Cookies
ku_IQ: شەکرۆکەکان

en: Copenhagen
ku_IQ: کۆپن هاگن

en: Copied
ku_IQ: لەبەرگیراوە

en: Copied %d block to clipboard. | Copied %d blocks to clipboard.
ku_IQ[0]: %d بلۆکی کۆپیکراو بۆ ڕوونووسگە.
ku_IQ[1]: %d بلۆکەکان کۆپی کرا بۆ ڕوونووسگە.

en: Copied!
ku_IQ: لەبەرگیراوە!

en: Copperbelt
ku_IQ: كۆبربيلت

en: Copy
ku_IQ: ڕوونووس

en: Copy &#8220;%s&#8221; URL to clipboard
ku_IQ: ڕوونووسکردنی ناونیشانی ئینتەرنێتیی %s

en: Copy Link
ku_IQ: لەبەرگرتنەوەی بەستەر

en: Copy URL
ku_IQ: لکاندنی بەستەر

en: Copy URL to clipboard
ku_IQ: کۆپیکردنی URL بۆ ڕوونووسگە

en: Copy and paste the API key into the text field.
ku_IQ: کلیلی API  ،ڕونووس بکەن ،ئینجا بیلکێنن لە نێو ئەم خانە دەقە.

en: Copy and paste this URL into your WordPress site to embed
ku_IQ: ڕوونوس و لکاندنی بەستەر بکە بۆ ناو وۆردپرێسکەت، تاکو نیشان بدرێت.

en: Copy and paste this code into your site to embed
ku_IQ: ئەم کۆدە کۆپی بکەو پەیستی بکە لە ناو ماڵپەرەکەت بە مەبەستی دانانی.

en: Copy billing address
ku_IQ: ڕوونووسکردنی ناونیشانی پارەدان

en: Copy billing information to shipping information? This will remove any currently entered shipping information.
ku_IQ: له‌به‌ر گرتنه‌وه‌ ی زانیاری پاره‌دان بۆ ناردنی زانیاری كاڵأ؟ ئه‌م به‌شه‌ ته‌واوی زانیاریه‌كان نێردراو كه‌ داخڵ كراون ده‌سڕێته‌وه‌.

en: Copy file to theme
ku_IQ: كۆپی كردنی فایل بۆباگراوه‌ند

en: Copy for support
ku_IQ: ڕوونووسکردن بۆ پشتگیری

en: Copy link
ku_IQ: لەبەرگرتنەوەی بەستەر

en: Copy site info to clipboard
ku_IQ: لەبەرگرتنەوەی زانیاریەکانی ماڵپەڕ

en: Copy suggested policy text from %s.
ku_IQ: ئەم نوسینە پێشنیارکراوەی سیاسەتی تایبەتیەتی لەبەربگرەوە لە %s.

en: Copy suggested policy text to clipboard
ku_IQ: دەقی سیاسەتی پێشنیازکراو لەبەربگرەوە

en: Copy table row
ku_IQ: ئاسۆی خشته‌ ڕوونوس بکه‌

en: Copy to a new draft
ku_IQ: لەبەرکردنەوە بۆ پیش نوسراو

en: Copying to clipboard failed. Please press Ctrl/Cmd+C to copy.
ku_IQ: له‌به‌ر گرتنه‌وه‌ سه‌ر كه‌وتو نه‌بوو. بۆ له‌به‌ر گرتنه‌وه‌ تكایه‌ دوگمه‌ی Ctrl/Cmd+C داخڵ بكه‌.

en: Coral Harbour
ku_IQ: بەندەری کۆڕاڵ

en: Cordoba
ku_IQ: قڕطبە

en: Cost
ku_IQ: تێچوون

en: Cost of the marketing campaign.
ku_IQ: تێچووی کەمپینی بازاڕدۆزییەکە.

en: Costa Rica
ku_IQ: کۆستا ریکا

en: Cotabato
ku_IQ: کوتاباتو

en: Could not access filesystem
ku_IQ: ناتوانرێت دەستکاری پەڕگەی سیستەم بکرێت

en: Could not access filesystem.
ku_IQ: ناتوانرێت دەستکاری پەڕگەی سیستەم بکرێت

en: Could not access the log file directory.
ku_IQ: مافی دەستپێگەیشتن نەبوو بۆ بوخچەی پەڕگەی ڕووداوتۆمارگەرییەکە.

en: Could not calculate resized image dimensions
ku_IQ: ناتوانرێت دووریەکانی وێنەیەکی قەبارە گۆڕدراو بژمێردرێت

en: Could not connect to %s
ku_IQ: نەتوانرا پەیوەندی بکرێت بە %s

en: Could not connect to https://www.google.com
ku_IQ: نه‌توانرا په‌یوه‌ندی بكرێت به‌ https://www.google.com ـه‌وه‌

en: Could not copy file.
ku_IQ: نەیتوانی پەڕگە لەبەربگرێتەوە .

en: Could not copy files.
ku_IQ: ناتوانى لەبەرگرتنەوەى ئەم پەڕگەیە بکەیت

en: Could not copy files. You may have run out of disk space.
ku_IQ: نەتوانرا فایلەکان لەبەربگیرێنەوە، ڕەنگە بەهۆی ئەوەوەبێت کە ڕاژەکەت هیچ جێگایەکی بەتاڵی نەمابێت.

en: Could not create directory.
ku_IQ: نەتوانرا بوخچە دروست بکرێت.

en: Could not create order in posts table.
ku_IQ: نەتوانرا ڕێکخستن لە خشتەی پۆستەکاندا دروست بکرێت.

en: Could not create user
ku_IQ: ناتوانى بەکارهێنەرى دروست بکەیت

en: Could not delete application password.
ku_IQ: نەتوانرا نهێنوشەی بەرجەستەکراو بسڕدرێتەوە.

en: Could not delete application passwords.
ku_IQ: نەتوانرا نهێنوشەی بەرجەستەکراو بسڕدرێتەوە.

en: Could not delete meta value from database.
ku_IQ: ناتوانن نرخی مێتا لە بنکەی دراوە بسڕنەوە.

en: Could not delete site from the database.
ku_IQ: نەتوانرا ماڵپەڕ بسڕدرێتەوە لە بنکەی دراوە.

en: Could not delete the attribute
ku_IQ: ناتواندرێت خاسیه‌ت بسریته‌وه‌

en: Could not delete the category
ku_IQ: تۆناتوانی ئه‌م ده‌سته‌به‌ندیه‌ بسڕیته‌وه‌

en: Could not delete the shipping class
ku_IQ: تۆ ناتوانی شیوازی گواستنه‌وه‌وگه‌یاندن بسریته‌وه‌

en: Could not delete the tag
ku_IQ: ناتوانی له‌زگه‌ بسڕیته‌وه‌

en: Could not delete the tax class
ku_IQ: ناتوانی ئه‌م شیوه‌ی گه‌نجینه‌ بسریته‌وه‌

en: Could not delete the tax rate
ku_IQ: ناتوانی نرخی گه‌نجینه‌ بسریته‌وه‌

en: Could not determine available disk space for updates.
ku_IQ: نەتوانرا بۆشایی بەردەست لە پەپکە (disk) دیاریبکرێت بۆ بەڕۆژکردنەوەکان.

en: Could not edit the attribute
ku_IQ: ناتوانی خاسیه‌ت ده‌ست كاری بكه‌ی

en: Could not edit the category
ku_IQ: تۆناتوانی ئه‌م ده‌سته‌به‌ندیه‌ بسڕیته‌وه‌

en: Could not edit the shipping class
ku_IQ: تۆ ناتوانی شیوازی گواستنه‌وه‌وگه‌یاندن ده‌ستكاری بكه‌ی

en: Could not edit the tag
ku_IQ: ناتوانی له‌زگه‌ ده‌ست كاری بكه‌ی

en: Could not find an application password with that id.
ku_IQ: نەتوانرا نهێنوشەی بەرجەستەکراو بدۆزرێتەوە لەگەڵ ئەو ناسنامەیە.

en: Could not find classname for order ID %d
ku_IQ: نەتوانرا ناوی پۆل بۆ ناسنامەی داواکاریی %d بدۆزرێتەوە

en: Could not find download path.
ku_IQ: نەتوانرا ڕێچکەی داگرتن بدۆزرێتەوە.

en: Could not find download url for the product.
ku_IQ: نەتوانرا ناونیشانی ئینتەرنێتیی داگرتن بدۆزرێتەوە بۆ بەرهەمەکە.

en: Could not find product package.
ku_IQ: نەتوانرا پاکەتی بەرهەم بدۆزرێتەوە.

en: Could not find the specified string.
ku_IQ: ڕیزبەندی دیاریکراو نەدۆزرایەوە.

en: Could not fully remove the plugin %s.
ku_IQ: نەتوانرا بەتەواوی پێوەکراو بسڕێتەوە %s.

en: Could not fully remove the plugins %s.
ku_IQ: نەتوانرا پێوەکراو/کان بسڕڕیتەوە! %s.

en: Could not fully remove the theme %s.
ku_IQ: ناتوانێ هەموو ڕووکاری %s بسڕێتەوە .

en: Could not generate XML sitemap due to missing %s extension
ku_IQ: نەتوانرا نەخشەی ماڵثەڕی XML دروست بکرێت بەهۆی وونبوونی %s پێوەکراو

en: Could not grant access - the user may already have permission for this file or billing email is not set. Ensure the billing email is set, and the order has been saved.
ku_IQ: ده‌سه‌ڵاتی ته‌واو قبوڵ نیه‌ - پی ده‌چێت ئه‌ندام له‌ ئیستادا رێگه‌ی ده‌سه‌ڵاتی به‌م فایله‌ هه‌یه‌ و یان پۆستی ئه‌لیكترۆنی  حیسابات نه‌ نێردراوه‌. دڵنیابه‌ره‌وه‌ پۆستی ئه‌لیكترۆنی به‌ باشی رێخستراوه‌ داواكاریه‌كان پاشه‌كه‌وت كراون .

en: Could not insert attachment into the database.
ku_IQ: ناتوانێت لکاندنەکان لە بنکەی زانیارێکان دابنێیت.

en: Could not insert term relationship into the database.
ku_IQ: نەتوانرا مەرجی پەیوەندیدار بخرێتە ناو بنکەدراوەکە

en: Could not log out user sessions. Please try again.
ku_IQ: نەتوانرا لە ئامێرەکانی تر بچێتە دەرەوە. تکایە هەوڵ بدەرەوە.

en: Could not open file handle.
ku_IQ: نەتوانرا پەڕگەکە بکرێتەوە.

en: Could not parse the path.
ku_IQ: نەیتوانی ڕێچکەکە شی بکاتەوە.

en: Could not persist order to database table "%s".
ku_IQ: نەتوانرا بەردەوام بێت بە رێکوپێکی بۆ خشتەی بنکەدراوە "%s".

en: Could not reach WordPress.org
ku_IQ: نەیتوانی پەیوەندی بگرێت لەگەڵ WordPress.org

en: Could not read image size.
ku_IQ: نەتوانرا قەبارەی وێنە بخوێنرێتەوە.

en: Could not register file "%1$s" as a block pattern (invalid slug "%2$s")
ku_IQ: نەتوانرا پەڕگەی "%1$s" وەکو شێوەئاسای بڵۆک تۆماربکرێت (سڵەگی نادروست "%2$s")

en: Could not register file "%s" as a block pattern ("Slug" field missing)
ku_IQ: نەتوانرا پەڕگەی "%s" وەکو شێوەئاسای بڵۆک تۆماربکرێت (خانەی "سڵەگ" بەتاڵە)

en: Could not register file "%s" as a block pattern ("Title" field missing)
ku_IQ: نەتوانرا پەڕگەی "%s" وەکو شێوەئاسای بڵۆک تۆماربکرێت (خانەی "ناونیشان" بەتاڵە)

en: Could not register file "%s" as a block pattern as the file does not exist.
ku_IQ: ناتوانرا پەڕگەی "%s" وەکو شێوەئاسای بڵۆک تۆماربکرێت، پەڕگەکە بوونی نییە.

en: Could not remove the current plugin.
ku_IQ: ناتوانى ئەم پێوەکراوە بسڕیتەوە.

en: Could not remove the old plugin.
ku_IQ: ناتوانى ئەم پێوەکراوە کۆنە بسڕیتەوە

en: Could not remove the old theme.
ku_IQ: ناتوانى ڕووکارى کۆن بسڕیتەوە

en: Could not remove the old translation.
ku_IQ: نەتواندرا وەرگێرانە کۆنەکان بسڕدرێنەوە.

en: Could not resume the plugin.
ku_IQ: ناتوانیت دوبارە ئەم پێوەکراوە چالاک بکەیتەوە.

en: Could not resume the theme.
ku_IQ: ناتوانرێت ڕوکارەکە بخرێتەوە کار.

en: Could not retrieve site data.
ku_IQ: داتای سایت نەگەڕایەوە

en: Could not sanitize the %1$s option. Error code: %2$s
ku_IQ: نەتوانرا هەڵبژاردەی %1$s پاکژبکرێتەوە. کۆدی هەڵە: %2$s

en: Could not save application password.
ku_IQ: نەتوانرا نهێنوشەی بەرجەستەکراو پاشەکەوت بکات.

en: Could not split shared term.
ku_IQ: نەتوانرا بڕگەی هاوبەش لەت بکرێت.

en: Could not update attachment in the database.
ku_IQ: نەتوانرا ڕەنگاڵە بەڕۆژبکرێت لە بنکەی دراوە.

en: Could not update comment in the database.
ku_IQ: ناتوانێت لێدوان لە بنکەی زانیارێکان نوێ کار بکات.

en: Could not update comment status.
ku_IQ: نەتوانرا دۆخی لێدوان نوێ بکرێتەوە

en: Could not update site in the database.
ku_IQ: نەتوانرا ماڵپەڕ بەڕۆژبکرێت لە بنکەی دراوە.

en: Could not update the attribute.
ku_IQ: نەتوانرا تایبەتمەندییەکە بەڕۆژبکرێتەوە.

en: Could not update the email last sent time.
ku_IQ: نەتوانرا دوایین جار ئیمەیڵەکە نوێ کار پێبکات.

en: Could not update the meta value of %s in database.
ku_IQ: نەیتوانی بەهای مێتای %s لە بنکەی زانیاری نوێ کار بکات.

en: Could not write file %1$s (%2$s).
ku_IQ: نه‌توانرا په‌ڕگه‌ی %1$s (%2$s) بنووسرێت

en: Could not write file %s
ku_IQ: نه‌توانرا په‌ڕگه‌ی %s بنووسرێت

en: Could not write to template file.
ku_IQ: له‌  فایلی  شیوه‌ ناتوانی بنوسی

en: Couldn't retrieve a list of the checksums for WordPress %s.
ku_IQ: نەتوانرا لیستی checksums بۆ وۆردپرێس %s بهێنیتەوە.

en: Count
ku_IQ: ژماردن

en: Count the page views of registered users who are logged in.
ku_IQ: ژمارەی سەیرکردنەکان دیاریبکە لەلایەن ئەو بەکارهێنەرانەوە کە چونەتە ژوورەوە.

en: Country
ku_IQ: وڵات

en: Country / Region
ku_IQ: وڵات / پارێزگا

en: Country / Region.
ku_IQ: وڵات / هەرێم

en: Country / State
ku_IQ: وڵات / پارێزگا

en: Country / region:
ku_IQ: وڵات \ هەرێم:

en: Country ISO 3166 code.
ku_IQ: کۆدی وڵاتی ISO 3166

en: Country code
ku_IQ: کۆدی وڵات

en: Country code in ISO 3166-1 alpha-2 format.
ku_IQ: کۆدی وڵات بە فۆرماتی ISO 3166-1 alpha-2.

en: Country&nbsp;code
ku_IQ: کۆدی وڵات

en: Country/Region
ku_IQ: وڵات / پارێزگا

en: Country/Region (optional)
ku_IQ: وڵات\هەرێم (ئارەزوومەندانە)

en: County
ku_IQ: شارۆژكه‌

en: Coupon
ku_IQ: خۆرمی خۆراک

en: Coupon "%s" does not exist!
ku_IQ: كۆبۆن"%s" بونی نیه‌!

en: Coupon %s was used in another transaction during this checkout, and coupon usage limit is reached. Please remove the coupon and try again.
ku_IQ: کۆپۆنی %s لە مامڵەیێکی دیکە سوودی لێ بۆ کڕینی کالایێکی دیکە گیراوە،هەر بۆیە ئەم کۆپۆنە ڕێژەی سوودگرتنی بەسەرچووە.تکایە ئەم کۆپۆنە لابەرە ئینجا دوبارە هەوڵ بدەوە.

en: Coupon ID.
ku_IQ: ناسنامەی کۆپۆن

en: Coupon amount
ku_IQ: نرخی كۆبۆن

en: Coupon applied: "%s".
ku_IQ: کۆبۆن بەکارهێنرا: "%s".

en: Coupon cannot be removed because it is not already applied to the cart.
ku_IQ: کۆبۆن ناتوانرێت لاببرێت چونکە پێشتر لەسەر سەبەتەکە بەکارنەبراوە.

en: Coupon code
ku_IQ: کۆدی فۆرمی خۆراک

en: Coupon code "%s" has already been applied.
ku_IQ: کۆدی کۆبۆنی "%s" بەکاربراوە.

en: Coupon code already applied!
ku_IQ: كۆبۆن له‌ ئێستادا له‌ ئیشكردندایه‌!

en: Coupon code already exists - customers will use the latest coupon with this code.
ku_IQ: ئەم کۆدەی فۆرمی خۆراک بوونی هەیە  کریارەکان پێشوتر بەکاریان هێناوە

en: Coupon code applied successfully.
ku_IQ: كۆدی كۆبۆن به‌ سه‌ركه‌وتوی جێگیركرا

en: Coupon code is required.
ku_IQ: کۆدی کۆبۆن پێویستە.

en: Coupon code removed successfully.
ku_IQ: كۆدی كۆبۆن به‌ سه‌ركه‌وتوی سرایه‌وه‌.

en: Coupon code.
ku_IQ: کۆدی داشكاندن.

en: Coupon created
ku_IQ: کۆبۆن دروستکرا

en: Coupon creation date in GMT.
ku_IQ: ڕێکەوتی دروستکردنی کۆبۆن بە (GMT).

en: Coupon creation date.
ku_IQ: بەرواری دروستکردنی کۆپۆن

en: Coupon data
ku_IQ: زانایری کۆپۆن

en: Coupon deleted
ku_IQ: کۆبۆن سڕایەوە

en: Coupon description.
ku_IQ: شرۆڤەیێک بۆ کۆپۆن

en: Coupon discount type.
ku_IQ: جۆری داشکاندنی کۆبۆن.

en: Coupon does not exist in the cart.
ku_IQ: کۆبۆن بوونی نییە لە سەبەتەکە.

en: Coupon does not exist!
ku_IQ: ئه‌م كۆبۆنه‌ بوونی نیه‌ !

en: Coupon draft updated.
ku_IQ: پیش نوسراوی كۆبۆن نوێ كرایه‌وه‌.

en: Coupon expiration date in GMT.
ku_IQ: ڕێکەوتی بەسەرچوونی کۆبۆن بە (GMT).

en: Coupon expiration date.
ku_IQ: ڕێکەوتی بەسەرچوونی کۆبۆن.

en: Coupon expiry date
ku_IQ: بەرواری بەسەرچوونی فۆرمی خۆراک

en: Coupon has been removed.
ku_IQ: كۆبۆن سراوه‌ته‌وه‌

en: Coupon is not valid.
ku_IQ:  كۆبۆن دروست نیه‌

en: Coupon item ID is readonly.
ku_IQ: ناسنامەی کاڵای کۆبۆن تەنیا خوێندنەوەیە.

en: Coupon management has moved!
ku_IQ: بەڕێوەبردنی کۆبۆن گواستراوەتەوە!

en: Coupon removed: "%s".
ku_IQ: کۆبۆن سڕایەوە: "%s".

en: Coupon restored
ku_IQ: کۆبۆن گەڕایەوە

en: Coupon saved.
ku_IQ: كۆبۆنه‌كان

en: Coupon scheduled for: %s.
ku_IQ: کۆبۆن کاتی بۆ دانراوە بۆ: %s.

en: Coupon submitted.
ku_IQ: كۆبۆنه‌ به‌رهه‌م هێندرا.

en: Coupon type
ku_IQ: جۆری پشكنین

en: Coupon type name.
ku_IQ: ناوی جۆری کۆبۆن.

en: Coupon updated
ku_IQ: کۆبۆن بەڕۆژکرایەوە

en: Coupon updated.
ku_IQ: كۆبۆنه‌ نوێ كرایه‌وه‌.

en: Coupon usage limit has been reached.
ku_IQ: كاتی ئیشكردن به‌ كۆبۆن كۆتای هات.

en: Coupon usage limit has been reached. If you were using this coupon just now but your order was not complete, you can retry or cancel the order by going to the <a href="%s">my account page</a>.
ku_IQ: سنووری بەکارهێنانی کۆبۆن تێپەڕی. ئەگەر ئێستا ئەم کۆبۆنەت بەکارهێنا و داواکارییەکەت ئەنجام نەدرا، دەتوانیت دووبارە هەوڵبدەیتەوە یان داواکارییەکە ڕەتبکەیتەوە بە ڕۆیشتن بۆ <a href="%s">پەڕەی هەژمارەکەم</a>.

en: Coupon usage limit has been reached. Please try again after some time, or contact us for help.
ku_IQ: سنووری بەکارهێنانی کۆبۆن تێپەڕی. تکایە دواتر هەوڵبدەرەوە یان پەیوەندیمان پێوە بکە بۆ هاوکاری.

en: Coupon(s)
ku_IQ: کۆدی داشکاندنەکان

en: Coupon(s):
ku_IQ: کۆپۆنەکان:

en: Coupon:
ku_IQ: فۆرمی خۆراک:

en: Coupons
ku_IQ: كۆبۆنه‌كان

en: Coupons are a great way to offer discounts and rewards to your customers. They will appear here once created.
ku_IQ: کۆبۆنه‌کان ڕێگایێکی مه‌زن بۆ لێشکاندنو پاداشێک به کڕیار پێشکێش ده‌کات. لێره ده‌رده‌که‌ون.

en: Coupons are disabled.
ku_IQ: کۆبۆنەکان ناچالاککراون.

en: Coupons by date
ku_IQ: كۆبۆنه‌كان به‌ پێی به‌روار

en: Coupons can be applied from the cart and checkout pages.
ku_IQ: كۆبۆنه‌كانته‌نیا له‌ لایه‌ن سه‌به‌تی كرین و په‌ره‌ی ته‌سفیه‌ حیساب توانای كاركردنن.

en: Coupons can now be managed from Marketing > Coupons. Click the button below to remove the legacy WooCommerce > Coupons menu item.
ku_IQ: ئێستا کۆبۆنەکان بەڕێوەدەبرێن لە بازاڕدۆزی > کۆبۆنەکان. کرتە لە دوگمەکەی خوارەوە بکە بۆ سڕینەوەی بڕگەی لیستەی کۆبۆنە کۆنەکە.

en: Coupons detailed reports.
ku_IQ: ڕاپۆرتە وردەکانی کۆبۆنەکان.

en: Coupons discounts
ku_IQ: داشکاندنی کۆبۆنەکان

en: Coupons line data.
ku_IQ: داتای هێڵی کۆبۆنەکان

en: Coupons list
ku_IQ: لیستی کۆپۆن

en: Coupons navigation
ku_IQ: ڕێنوێیی کۆبۆن

en: Coupons totals.
ku_IQ: هەموو کۆبونەکان

en: Create
ku_IQ: درووستبکە

en: Create Menu
ku_IQ: دروستکردنی مێنیو

en: Create New Menu
ku_IQ: دروستکردنی لیستێکی نوێ

en: Create Product
ku_IQ: بەرهەمێک پێکبێنە

en: Create Share Button
ku_IQ: دوگمەی بڵاوکردنەوە دروستبکە

en: Create Site
ku_IQ: دروستکردنى شوێن

en: Create a Configuration File
ku_IQ: پەڕگەی شێوەپێدان دروست بکە

en: Create a New Site
ku_IQ: وێبگەیەکی نوێ دروست بکە

en: Create a New User
ku_IQ: بەکارهێنەرێکی نوێ دروست بکە

en: Create a brand new user and add them to this site.
ku_IQ: دروستکردنی بەکارهێنەرێکی نوێ و زیادکردنی بۆ ئەم ماڵپەڕە.

en: Create a menu for this location
ku_IQ: دروستکردنی لیست بۆ ئەم شوێنە

en: Create a new Privacy Policy page
ku_IQ: پەڕەیەکی نوێی سیاسەتی تایبەتی درووست بکە

en: Create a new gallery
ku_IQ: گالێرییەکی نوێ دروست بکە

en: Create a new playlist
ku_IQ: لیستەی دڵخوازی نوێ دروست بکە

en: Create a new video playlist
ku_IQ: لیستەی دڵخوازی ڤیدیۆیی نوێ دروست بکە

en: Create a new webhook
ku_IQ: دروستکردنی (webhook)ێکی نوێ

en: Create a product
ku_IQ: بەرهەمێک دروستبکە

en: Create account password
ku_IQ: تێپەڕەوشەی هەژمار دروستبکە

en: Create ad campaigns and reach one billion global users with %1$sTikTok for WooCommerce%2$s
ku_IQ: کەمپینی بانگەشە دروست بکە و بیگەیەنە بە ملیاران کەس لەگەڵ %1$sTikTok بۆ WooCommerce%2$s

en: Create ad campaigns with TikTok
ku_IQ: کەمپینەکان دروستبکە لەگەڵ تیکتۆک

en: Create advertising campaigns and reach one billion global users.
ku_IQ: کەمپینەکان دروستبکە و دەنگت بگەیەنە بە یەک ملیار بەکارهێنەر لە سەرانسەری جیهان.

en: Create an API key
ku_IQ: کلیلێکی (API) دروستبکە

en: Create an account?
ku_IQ: دەتەوێت ئەژمارێکی تازە دروست بکەیت ؟

en: Create and send purchase follow-up emails, newsletters, and promotional campaigns straight from your dashboard.
ku_IQ: پۆستی ئەلیکترۆنییەکانی تایبەت بە داواکارییەکان و بانگەشە و کەمپینەکانی بازاڕدۆزی دروستبکە و بیاننێرە ڕاستەوخۆ لەناو داشبۆردەکەتەوە.

en: Create audio playlist
ku_IQ: لیستەی دڵخوازی دەنگیی دروست بکە

en: Create coupons
ku_IQ: درووستکردن فرۆمی خۆراک

en: Create customers
ku_IQ: دروست كردنی كریاره‌كان

en: Create default WooCommerce pages
ku_IQ: دروستکردنی پەڕە بنەڕەتەکانی (WooCommerce)

en: Create gallery
ku_IQ: درووستکردنی پێشانگا

en: Create new
ku_IQ: دروستکردنی نوێ

en: Create new campaign
ku_IQ: کەمپینێکی نوێ دروست بکە

en: Create new category
ku_IQ: دروستکردنی هاوپۆلی نوێ

en: Create on-brand store campaigns, fast email promotions and customer retargeting with Creative Mail.
ku_IQ: لە ڕێگەی (Creative Mail) کەمپینەکانی بازاڕدۆزیی دروستبکە و بانگەشەکانت بڵاوبکەرەوە.

en: Create orders
ku_IQ: دروست كردنی داواكاریه‌كان.

en: Create pages
ku_IQ: دروستکردنی پەڕەکان

en: Create products
ku_IQ: درووستکردن کاڵا

en: Create shipping method
ku_IQ: زیادکردنی شێوازی گەیاندن

en: Create user %1$s or map to existing
ku_IQ: به‌کارهێنه‌ر دروستبکه‌ %1$s یان بڕۆ بۆ دانه‌یه‌کی هه‌بوو

en: Create value
ku_IQ: دروستکردنی بەها

en: Create video playlist
ku_IQ: لیستەی دڵخوازی ڤیدیۆیی دروست بکە

en: Create webhooks
ku_IQ: درووستکردن ویب هوک

en: Create your first coupon
ku_IQ: یەکەمین کۆپۆن دروست بکە

en: Create your first menu below.
ku_IQ: یەکەم لیست  دروست بکە لەخوارەوە.

en: Create, edit, and delete menus
ku_IQ: زیادکردن، دەستکاریکردن و سڕینەوەی لیستەکان.

en: Created
ku_IQ: دروستکراوە

en: Created at
ku_IQ: دروست كراوه‌ له‌

en: Created with love and care in Australia
ku_IQ: بەخۆشەویستییەوە لە ئوسترالیا دروستکراوە

en: Creating
ku_IQ: دروستکردن

en: Creating a Page is very similar to creating a Post, and the screens can be customized in the same way using drag and drop, the Screen Options tab, and expanding/collapsing boxes as you choose. This screen also has the distraction-free writing space, available in both the Visual and Text modes via the Fullscreen buttons. The Page editor mostly works the same as the Post editor, but there are some Page-specific features in the Page Attributes box.
ku_IQ: شێوازی دروستکردنی پەڕە زۆر نیزیکە لە شێوازی بڵاوکردنەوەی بابەت، و لەپەڕەکەدا بەهەمان شێوازی بڵاوکردنەوەی بابەت دەتوانیت گۆڕانکاری بکەیت، و بەشەکانی دەستەچەپ دەتوانیت شوێنیان بگۆڕیت و دایان بخەیت و بیانکەیتەوە, وە ئازادیت دەتوانیت بەهەردوشێوازی نوسین (دەق) و شێوازی بینین (پێشکەوتوو) شت بنوسیت، دەستکاریکەری پەڕە هەمان شێوازی دەستکاریکەری بابەتە، بەڵام چەند جیاوازیەکی بچوکی هەیە کە تایبەتە بە تایبەتمەندی پەڕەکان.

en: Creating a comment requires valid author name and email values.
ku_IQ: بۆ نوسینی لێدوان پێویستە ناو و پۆستیئەلئکترۆنی بەردەست هەبێ.

en: Creating comment failed.
ku_IQ: ناردنی لێدوان شکستی هێنا.

en: Creating product review failed.
ku_IQ: دروستکردنی پێداچوونەوەی بەرهەم شکستی هێنا.

en: Creative Mail for WooCommerce
ku_IQ: (Creative Mail) بۆ (WooCommerce)

en: Credit Card
ku_IQ: کرێدت کارد

en: Credit card
ku_IQ: كارتی متمانه‌

en: Credits
ku_IQ: پشتیوانان

en: Creston
ku_IQ: کریستۆن

en: Critical
ku_IQ: هەستیار

en: Critical issues are items that may have a high impact on your sites performance or security, and resolving these issues should be prioritized.
ku_IQ: کێشە گرنگەکان ئەو بڕگانەن کە کاریگەریی گەورەیان لەسەر کارایی و ئاسایشی ماڵپەڕەکەت هەیە، چارەسەرکردنی ئەو کێشانە دەبێت لە پێشینەی کارەکانت بێت.

en: Croatia
ku_IQ: كرواسي

en: Croatian
ku_IQ: کرواتی

en: Crop
ku_IQ: بڕین.

en: Crop Aspect Ratio
ku_IQ: بڕینی ئاستی خەمڵاندن

en: Crop Header Image
ku_IQ: ڕێکخستنی/چاککردن وێنەی بەیداخ

en: Crop Image
ku_IQ: وێنە ببڕە

en: Crop Selection
ku_IQ: هه‌ڵبژاردنی بڕينه‌وه‌

en: Crop and Publish
ku_IQ: بڕین و بڵاوکردنەوە

en: Crop arguments.
ku_IQ: پێویستیەکانی بڕین

en: Crop image
ku_IQ: وێنە ببڕە

en: Crop thumbnail to exact dimensions
ku_IQ: بڕینی وێنەی بچووککراوە بۆ سێلایی(سێ ڕەهەندی)

en: Crop thumbnail to exact dimensions (normally thumbnails are proportional)
ku_IQ: چوارچێوە بەبەرزی و بەپانی، لەبنەڕەتدا چوارچێوە ئارەزوومەندانەیە.

en: Crop type.
ku_IQ: جۆری بڕین.

en: Crop your image
ku_IQ: وێنەکەت ببڕە

en: Cropping&hellip;
ku_IQ: بڕین&hellip;

en: Cross-sells
ku_IQ: کاڵای هاوشێوە

en: Cross-sells are products which you promote in the cart, based on the current product.
ku_IQ: Cross-Sells كاڵای که پیشنیاری كریاری ده‌كه‌یله‌ گه‌ڵ كاڵای ئاماده‌،بیكریت.

en: Crunching&hellip;
ku_IQ: خرمه‌خرم&hellip;

en: Cryptographic hash of the instance settings.
ku_IQ: وردکردنی کریپتۆگرافی بۆ ڕێکخستنەکانی نموونە.

en: Ctrl + letter:
ku_IQ: کۆنترۆڵ + پیت:

en: Cuba
ku_IQ: كوبا

en: Cuiaba
ku_IQ: کویابا

en: Cumilla
ku_IQ: Comilla

en: Cupcakes
ku_IQ: کەپ کێک

en: Curacao
ku_IQ: کوراساو

en: Currency
ku_IQ: دراو

en: Currency options
ku_IQ: بژاردەکانی دراو

en: Currency position
ku_IQ: شوێنی دراوە

en: Currency position.
ku_IQ: شوێنی دراو

en: Currency the order was created with, in ISO format.
ku_IQ: دراوه‌ی ئەمه لەگەڵ داواکاریه‌ دروست کرا، بە فۆرماتی ISO.

en: Currency.
ku_IQ: دراو

en: Current
ku_IQ: هەنووکە

en: Current Background Image
ku_IQ: وێنەی ئێستای پاشبنەما

en: Current Header Image
ku_IQ: وێنەی ئێستای سەرپەڕە

en: Current Header Video
ku_IQ: ڤیدیۆی سەرپەڕەی ئێستا

en: Current Page
ku_IQ: پەڕەی ئێستا

en: Current Revision by %s
ku_IQ: ئەم پێداچونەوە کراوە لەلایەن %s

en: Current Server time
ku_IQ: کاتی ئێستای ڕاژەکار

en: Current Theme
ku_IQ: ڕووكاری ئێستا

en: Current UTC time
ku_IQ: کاتی ئێستای (UTC)

en: Current administration email: %s
ku_IQ: ئیمەیڵی بەڕێوەبردنی ئێستا: %s

en: Current annual revenue of the store.
ku_IQ: داهاتی ساڵانەی ئێستای فرۆشگاکە.

en: Current header
ku_IQ: سەرپەڕەی ئێستا

en: Current instance settings of the widget.
ku_IQ: ڕێکخستنەکانی نموونەی ئێستای ویجێتەکە.

en: Current page
ku_IQ: ئەم پەڕەیە

en: Current page of the collection.
ku_IQ: لاپەڕەى هەنووكەى لە کۆمەلە.

en: Current password (leave blank to leave unchanged)
ku_IQ: پاسۆردی ئێستا (هیچ مەنووسە ئەگەر ناتەوێت بیگۆڕیت)

en: Current plugin: %1$s (version %2$s)
ku_IQ: پێوەکراوی ئێستات: %1$s (وەشانی %2$s)

en: Current product price.
ku_IQ: نرخی کاڵا لە ئێستادا.

en: Current set billing address for the customer.
ku_IQ: ناونیشانی پارەدانی ئێستا بۆ کڕیارەکە.

en: Current thumbnail
ku_IQ: چوارچێوەی ئێستا

en: Current time
ku_IQ: کاتی ئێستا

en: Current variation price.
ku_IQ: نرخی ئێستای گۆڕانکاری.

en: Currently %s comment is waiting for approval. Please visit the moderation panel: | Currently %s comments are waiting for approval. Please visit the moderation panel:
ku_IQ[0]: له‌ ئێستادا %s لێدوان چاوه‌ڕێی په‌سندبوونه‌. تکایه‌ سه‌ردانی پانێڵی چاودێڕیکردن بکه‌.
ku_IQ[1]: له‌ ئێستادا %s لێدوان چاوه‌ڕێی په‌سندبوونن. تکایه‌ سه‌ردانی پانێڵی چاودێڕیکردن بکه‌.

en: Currently syncing orders... %d pending
ku_IQ: هاودەمکردنی داواکارییەکان... %d لە چاوەڕوانیدا

en: Currently unable to fetch stats. Please try again.
ku_IQ: لەم کاتە ناتوانرێ بارکردنی ئامارەکان ئەنجام بدرێت.تکایە هەوڵی دوبارە!

en: Currie
ku_IQ: کوری

en: Custom
ku_IQ: خۆکردە

en: Custom Background
ku_IQ: پاشبنەمای راسپێراو .

en: Custom CSS
ku_IQ: CSSی دروستکراو

en: Custom CSS Stylesheet
ku_IQ: ستایلشیتی تایبەت

en: Custom CSS selectors.
ku_IQ: دیاریکەرەکانی (CSS)ی دەستکرد.

en: Custom Colors
ku_IQ: ڕەنگی دەستکاری کراو

en: Custom Email Address
ku_IQ: ئیمەیڵی دروستکراو

en: Custom Fields
ku_IQ: خشته‌ی ده‌ستکرد

en: Custom HTML
ku_IQ: (HTML)ی دەستکرد

en: Custom HTML Widget
ku_IQ: ویدجێتی HTML ی کڕیارخوازکراو

en: Custom Header
ku_IQ: سەرپەڕەی دەستکرد

en: Custom Link
ku_IQ: بەستەری دەستکرد

en: Custom Links
ku_IQ: بەستەرە ڕاسپێراوەکان

en: Custom Logo
ku_IQ: لۆگۆی دەستکرد

en: Custom Menu
ku_IQ: مێنیوی ده‌ستکرد

en: Custom Message:
ku_IQ: نامەی دروستکراو:

en: Custom PHP error message.
ku_IQ: پەیامی هەڵەی تایبەتی PHP.

en: Custom PHP fatal error handler.
ku_IQ: پەیامی هەڵەی تایبەتی PHP.

[ctx: Custom Preset]
en: Custom
ku_IQ: دەستکرد

en: Custom Size
ku_IQ: قەبارەی تایبەتییکراو

en: Custom Structure
ku_IQ: نه‌ريتی پێكهاتن

en: Custom URL
ku_IQ: بەستەری دەستکرد

en: Custom background if defined by the theme.
ku_IQ: پاشبنەمای تایبەت، ئەگەر لەڕێگەی ڕوکارەکەوە ناسێنرابێت.

en: Custom base
ku_IQ: بنکەی دڵخوازی

en: Custom color
ku_IQ: ڕەنگی دەستکرد

en: Custom color palette if defined by the theme.
ku_IQ: تەختی تایبەتی ڕەنگەکان، ئەگەر لەڕێگەی ڕوکارەکەوە پێناسە کرابێت.

en: Custom date format:
ku_IQ: شوازی بەرواری دەستکرد:

en: Custom field deleted.
ku_IQ: خشته‌كه‌ سڕایه‌وه‌

en: Custom field updated.
ku_IQ: خشته‌كه‌ نوێكرایه‌وه‌

en: Custom fields can be used to add extra metadata to a post that you can <a href="%s">use in your theme</a>.
ku_IQ: خانە دەستکردەکان دەتوانرێن بەکارببرێن بۆ دانانی زانیاری وردتر بابەتەکانت، کە  <a href="%s"> کە دەتوانیت بەکاریەریت لە ڕووکارەکەت</a>.

en: Custom fields can be used to add extra metadata to an order that you can %1$suse in your theme%2$s.
ku_IQ: خانە دەستکردەکان دەتوانرێت بەکاربهێنرێن وەکو (metadata)ی زیادە بۆ داواکارییەک کە دەتوانیت %1$sلەناو ڕووکارەکەت بەکاریبهێنیت%2$s.

en: Custom font sizes if defined by the theme.
ku_IQ: قەبارەی فۆنتی تایبەت، ئەگەر لەڕێگەی ڕوکارەکەوە پێناسە کرابێت.

en: Custom gradient presets if defined by the theme.
ku_IQ: نشێوی تایبەتی پێشتر جێگیرکراو، ئەگەر لەڕێگەی ڕوکارەکەوە پێناسە کرابێت.

en: Custom header if defined by the theme.
ku_IQ: سەرپەڕەی تایبەت، ئەگەر لەڕێگەی ڕوکارەکەوە ناسێنرابێت.

en: Custom installation script.
ku_IQ: دامەزراندنی سکریپتی دەستکرد.

en: Custom logo if defined by the theme.
ku_IQ: لۆگۆی تایبەت، ئەگەر لەڕێگەی ڕوکارەکەوە ناسێنرابێت.

en: Custom maintenance message.
ku_IQ: پەیامی خوازراو بۆ کاتی چاککردن.

en: Custom order table usage is not enabled. If you are testing, you can enable it by following the testing instructions in %s
ku_IQ: بەکارهێنانی خشتەی داواکاریی دەستکرد چالاک نەکراوە. ئەگەر تاقیکردنەوە دەکەیت، دەتوانیت چالاکی بکەیت بە جێبەجێکردنی ڕێنماییەکانی تاقیکاریی لە %s

en: Custom order tables could not be created.
ku_IQ: نەتوانرا خشتەی داواکاریی دەستکرد دروست بکرێت.

en: Custom order tables does not exist, creating...
ku_IQ: خشتەی داواکاریی دەستکرد بوونی نییە، دروستکردن...

en: Custom order tables were created successfully.
ku_IQ: خشتەی داواکاریی دەستکرد بە سەرکەوتوویی دروستکرا.

en: Custom ordering
ku_IQ: ریزکردنی دڵخواز

en: Custom ordering position.
ku_IQ: شوێنی داواكاری داواكردن

en: Custom orders tables have been deleted.
ku_IQ: خشتەی داواکارییە دەستکردەکان سڕانەوە.

en: Custom rules have been added to your %s file.
ku_IQ: مەرجی زیاتر بەسەرکەوتویی زیادکرا بۆ پەڕگەی %s.

en: Custom site deleted message.
ku_IQ: ماڵپەڕی تایبەتی سڕینەوەی پەیام

en: Custom site inactive message.
ku_IQ: نامه‌ی ناچالاککردنی سایتی خوازراو.

en: Custom site suspended message.
ku_IQ: ڕاگرتنی ماڵپەڕێک بۆ پەیام

en: Custom time format:
ku_IQ: شێوازی تری جۆری کات:

en: Custom:
ku_IQ: دەستکرد:

en: Customer
ku_IQ: کڕیار

en: Customer "new account" emails are sent to the customer when a customer signs up via checkout or account pages.
ku_IQ: پۆستی ئەلکترۆنی  "هەژماری نوێ " کریار لە کاتی خۆتۆمارکردندا بۆ  فرۆشیا دەنێدرێت.

en: Customer "reset password" emails are sent when customers reset their passwords.
ku_IQ: پۆستی ئه‌لكترۆنیه‌كان "نویكاری ووشه‌ی تیپه‌ره‌" كاتیك ده‌نیردرێت که كریار داواكاری نوی كردنه‌وه‌ی ووشه‌ی تێپه‌ره‌ بكات .

en: Customer Data
ku_IQ: دراوەی کڕیار

en: Customer Email
ku_IQ: پۆستی ئەلیکترۆنیی کڕیار

en: Customer ID is invalid.
ku_IQ: ناسنامەی کڕیار نادروستە.

en: Customer ID.
ku_IQ: ناسنامەی کڕیار.

en: Customer IP: %s
ku_IQ: (IP)ی کڕیار: %s

en: Customer Name
ku_IQ: ناوی کڕیار

en: Customer billing address
ku_IQ: ناونیشانی ناردن حیسابی كڕیار

en: Customer created
ku_IQ: کڕیار دروستکرا

en: Customer deleted
ku_IQ: کڕیار سڕایەوە

en: Customer details
ku_IQ: زانیاری کریار :

en: Customer download link
ku_IQ: بەستەری داگرتنی کڕیار

en: Customer downloads
ku_IQ: ئاماری دابه‌زاندنه‌کان

en: Customer first name.
ku_IQ: ناوی یەکەمی کڕیار

en: Customer history
ku_IQ: مێژووی کڕیار

en: Customer information like your name, email address, and billing and shipping information.
ku_IQ: زانیاری کڕیار وەک ناو، ناونیشانی ئیمەیل، و زانیاری وەسل و بارکردن.

en: Customer invoice / Order details
ku_IQ: فاکتۆری کڕیار / وردەزانیاری کڕین

en: Customer invoice emails can be sent to customers containing their order information and payment links.
ku_IQ: پۆستی ئەکترۆنی و راپۆرتی کریار لەگەڵ هەموو پێداویستیەکانی داواکار بۆ کرین دەتوانی بینێریت

en: Customer last name.
ku_IQ: ناوی دووەمی کڕیار

en: Customer list
ku_IQ: پێرستی کڕیار

en: Customer login name.
ku_IQ: ناوی چوونەژوورەوەی کڕیار.

en: Customer note
ku_IQ: تێبینی کریار

en: Customer note emails are sent when you add a note to an order.
ku_IQ: پۆستی ئەلکترۆنی تێبینی کریار کاتێک ئێوە یەک تێبینی ئیوە نێردراوە

en: Customer notes about the order
ku_IQ: تێبینییەکانی کڕیار دەربارەی داواکارییەکە

en: Customer orders
ku_IQ: داواکاریی کڕیاران

en: Customer password.
ku_IQ: تێپەڕەوشەی کڕیار.

en: Customer payment page &rarr;
ku_IQ: پەڕەی پارەدانی کڕیار &rarr;

en: Customer provided note
ku_IQ: تێبینیی کڕیار

en: Customer provided note:
ku_IQ: تێبینی نووسراوە بە کڕیار

en: Customer role.
ku_IQ: ئەرکی کڕیار.

en: Customer sales
ku_IQ: فرۆشی کڕیار

en: Customer shipping address
ku_IQ: ناردنی ناونیشانی كاڵا بۆ كریار

en: Customer type
ku_IQ: جۆری کڕیار

en: Customer type name.
ku_IQ: ناوی جۆری کڕیار.

en: Customer updated
ku_IQ: کڕیار بەڕۆژکرایەوە

en: Customer's IP address.
ku_IQ: ناونیشانی ئای پی کڕیار

en: Customer:
ku_IQ: کریار:

en: Customers
ku_IQ: كڕیاران

en: Customers can still save the file to their device, but by default file will be opened instead of being downloaded (does not work with redirects).
ku_IQ: کڕیاران هەر دەتوانن پەڕگەکە دابگرن بۆ ئامێرەکانیان، بەڵام بەشێوەیەکی بنەڕەت پەڕگە دەکرێتەوە لەجیاتیی داگرتن [کار ناکات لەگەڵ دووبارە ڕاستەوخۆ (redirects)].

en: Customers detailed reports.
ku_IQ: ڕاپۆرتە وردەکانی کڕیاران.

en: Customers totals.
ku_IQ: کۆی کڕیارەکان.

en: Customers vs. guests
ku_IQ: کڕیاران بەرانبەر میوانان

en: Customers will need to spend this amount to get free shipping.
ku_IQ: کڕیاران دەبێت ئەم بڕە خەرج بکەن بۆ بەدەستهێنانی گەیاندنی خۆڕایی.

en: Customizable products
ku_IQ: ئەو بەرهەمانەی کڕیارخوازدەکرێن

en: Customization Draft
ku_IQ: تایبەتمەندکاری ڕەشنوس

en: Customize
ku_IQ: کڕیارخوازکردن

en: Customize &#8220;%s&#8221;
ku_IQ: کڕیارخواز &#8220;%s&#8221;

en: Customize New Changes
ku_IQ: کڕیارخوازکردنی گۆڕانکاریە نوێیەن

en: Customize Your Site
ku_IQ: وێبگەکەت بە پێی خواستت دەستکاری بکە

en: Customize checkout options
ku_IQ: کڕیارخوازکردنی هەڵبژاردەکانی پارەدان

en: Customize theme: %s
ku_IQ: ڕووکار کڕیارخواز بکە: %s

en: Customize your entire site with block themes
ku_IQ: هەموو ماڵپەڕەکەت کڕیارخوازبکە لەڕێگەی ڕووکارەکانی بڵۆکەوە

en: Customize your online store with WooCommerce blocks
ku_IQ: فرۆشگا سەرهێڵەکەت کڕیارخوازبکە بەبەکارهێنانی بڵۆکەکانی (WooCommerce).

en: Customize your store
ku_IQ: فرۆشگاکەت کڕیارخوازبکە

en: Customize: %s
ku_IQ: تایبەتییکردن %s

en: Customizer
ku_IQ: کڕیارخوازکەر

en: Customizing
ku_IQ: دەستکاریکردن

en: Customizing &#9656; %s
ku_IQ: دەستکاری &#9656; %s

en: Customizing This Display
ku_IQ: کڕیارخوازکردنی ئەم پیشاندانە

en: Cut
ku_IQ: بڕین

en: Cut table row
ku_IQ: ئاسۆی خشته‌ ببڕه‌

en: Cyprus
ku_IQ: قبرس

en: Czech
ku_IQ: چیکی

en: Czech Republic
ku_IQ: جمهوري چك

en: DESC
ku_IQ: درێژی

en: Dacca
ku_IQ: داکا

en: Daily Cron
ku_IQ: کارگێڕ (Cron)ی ڕۆژانە

en: Daily archives
ku_IQ: ئەرشیڤی ڕۆژانە

en: Dakar
ku_IQ: داکار

en: Damascus
ku_IQ: دیمەشق

en: Danish
ku_IQ: دانیمارکی

en: Danish krone
ku_IQ: کرۆنی دانیمارکی

en: Danmarkshavn
ku_IQ: بەندەری دانیمارک

en: Dar es Salaam
ku_IQ: دار سەلام

en: Dark
ku_IQ: تاریک

en: Darwin
ku_IQ: داروین

en: Dashboard
ku_IQ: په‌ڕه‌ی سه‌ره‌كی

en: Data erasure has failed.
ku_IQ: بژارکردنی داتا سەرکەوتوو نەبوو.

en: Data generated by AI for updating dummy products.
ku_IQ: دراوەی دروستکراو لەلایەن ژیریی دەستکرد بۆ بەڕۆژکردنەوەی بەرهەمە دەستکردەکان.

en: Data resource ID.
ku_IQ: ناسنامەی سەرچاوەی دراوە.

en: Data resource description.
ku_IQ: وەسفی سەرچاوەی دراوە.

en: Data store:
ku_IQ: کۆگای دراوە:

en: Database
ku_IQ: بنکەدراوە

en: Database Data Size
ku_IQ: قەبارەی دراوەی بنکەدراوە

en: Database Error
ku_IQ: هەڵەی بنکەدراوە

en: Database File Path
ku_IQ: ڕێڕەوی پەڕگەی بنکەدراوە

en: Database Index Size
ku_IQ: قەبارەی نوانەی بنکەدراوە

en: Database Server version
ku_IQ: وەشانی بنکەدراوەی ڕاژە

en: Database charset
ku_IQ: جۆری بنکەدراو (charset)

en: Database collation
ku_IQ: کۆکراوەی بنکەی دراوە

en: Database date field considered for Revenue and Orders reports
ku_IQ: خانەی ڕێکەوتی بنکەدراوە بۆ داهات و ڕاپۆرتی داواکارییەکان لەبەرچاو گیراوە

en: Database error.
ku_IQ: هەڵەی بنکەدراوە.

en: Database prefix.
ku_IQ: پێشگڕی بنکەدراوە

en: Database settings
ku_IQ: ڕێکخستنەکانی بنکەدراوە

en: Database size
ku_IQ: قەبارەی بنکەدراو

en: Database tables.
ku_IQ: خشتەکانی بنکەدراوە.

en: Database verified successfully.
ku_IQ: بنکەدراوە بەسەرکەوتوویی سەلمێندرا.

en: Database.
ku_IQ: بنکەدراوە

en: Datastore currently in use for orders.
ku_IQ: لە ئێستادا کۆگای دراوە (Datastore) بەکاردەهێنرێت بۆ داواکارییەکان.

en: Date
ku_IQ: ڕێكه‌وت

en: Date Format
ku_IQ: شێوازی ڕێکه‌وت

en: Date Range
ku_IQ: مه‌ودای كات

en: Date Type
ku_IQ: جۆری ڕێکەوت

en: Date and time
ku_IQ: کات و بەروار

en: Date created
ku_IQ: ڕێکەوتی دروستکردن

en: Date created:
ku_IQ: بەرواری دروستکردن:

en: Date last active GMT.
ku_IQ: ڕێکەوتی دواین چالاکی (GMT).

en: Date last active.
ku_IQ: ڕێکەوتی دواین چالاکی.

en: Date modified
ku_IQ: ڕێکەوتی گۆڕین

en: Date range
ku_IQ: ماوەی کات

en: Date range:
ku_IQ: چوارچێوەی کات:

en: Date registered GMT.
ku_IQ: ڕێکەوتی تۆمارکردن (GMT).

en: Date registered.
ku_IQ: ڕێکەوتی تۆمارکردن.

en: Date sale price ends
ku_IQ: ڕێکەوتی کۆتایی هاتنی نرخی داشکێندراو

en: Date the note was created (GMT).
ku_IQ: ڕێکەوتی دروستکردنی تێبینییەکە (GMT).

en: Date the note was created.
ku_IQ: ڕێکەوتی دروستکردنی تێبینییەکە.

en: Date the order was created, as GMT.
ku_IQ: ڕێکەوتی دروستکردنی داواکارییەکە (GMT).

en: Date the order was created, in the site's timezone.
ku_IQ: ڕێکەوتی دروستکردنی داواکارییەکە، بەپێی کاتی ماڵپەڕەکە.

en: Date/Time
ku_IQ: ڕێکەوت/کات

en: Date/time
ku_IQ: ڕۆژ/کات

en: Date:
ku_IQ: بەروار :

en: Davis
ku_IQ: دەیڤس

en: Dawson
ku_IQ: بەندەری دانیمارک

en: Dawson Creek
ku_IQ: دواسن کریک

en: Day
ku_IQ: ڕۆژ

en: Day and name
ku_IQ: ڕۆژ و ڕیکەوت

en: Day(s)
ku_IQ: ڕۆژ

en: Daylight saving time begins on: %s.
ku_IQ: کاتی بەرەبەیان دەست پێدەکات لە :%s.

en: Daylight saving time begins on: <code>%s</code>.
ku_IQ: کاتی هاوینە دەستپێدەکات لە ڕێکەوتی : <code>%s</code>.

en: Deactivate
ku_IQ: ناچالاککردن

en: Deactivate this plugin
ku_IQ: ناچالاک کردنی ئه‌م پێوه‌کراوه‌

en: Debug mode
ku_IQ: دۆخی ڕاستکردنەوەی هەڵە

en: Debug mode is often enabled to gather more details about an error or site failure, but may contain sensitive information which should not be available on a publicly available website.
ku_IQ: دۆخی ڕاستکردنەوەی هەڵە زۆر جار چالاک کراوە بۆ کۆکردنەوەی وردەکاری زیاتر دەربارەی هەڵەیەک یان شکستی ماڵپەڕێک، بەڵام لەوانەیە زانیاری هەستیاری تێدابێت کە نابێت بەردەست بێت لە لەڕوپەڕی گشتی بەردەست بۆ هەموان و بە ئاشکرا.

en: Debugging enabled
ku_IQ: چالاککردنی هه‌ڵه‌دۆز

en: December
ku_IQ: كانونی یه‌كه‌م

[ctx: December abbreviation]
en: Dec
ku_IQ: کانونی یەکەم

en: Decimal precision of the returned prices.
ku_IQ: وردی دەییی نرخە گەڕاوەکان.

en: Decimal separator
ku_IQ: جیاکەرەوەی دەییەکان

en: Decimal separator.
ku_IQ: جیاکەرەوەی دەیی

en: Decrease existing price by (fixed amount or %):
ku_IQ: کەمکردنەوەی نرخی ئێستا بە (بڕی جێگیر یان %):

en: Decrease indent
ku_IQ: بۆشایی کەم بکەرەوە

en: Decrease regular prices (fixed amount or percentage)
ku_IQ: كه‌م بوونه‌وه‌ی نرخ به‌ ڕێژه‌ی به‌رچاو (نرخی جێگیر)

en: Decrease sale prices (fixed amount or percentage)
ku_IQ: كه‌م كردنه‌وه‌ی نرخه‌كانی هه‌راج (نرخی جێگیر)

en: Default
ku_IQ: بنه‌ڕه‌ت

en: Default Avatar
ku_IQ: وێنۆجکەی بنەڕەت

en: Default Data
ku_IQ: زانیاری بنەڕەتی

en: Default Date Range
ku_IQ: ماوەی ڕێکەوتی بنەڕەت

en: Default Form Values
ku_IQ: به‌ بێ سه‌ره‌كی

en: Default Images
ku_IQ: وێنەی بنەڕەتی

en: Default Link Category
ku_IQ: هاوپۆلی بنه‌ڕه‌تی بەستەرەکان

en: Default Mail Category
ku_IQ: پۆستی ئەلیکترۆنی بنەڕەتی هاوپۆلەکان

en: Default Post Category
ku_IQ: هاوپۆلی بنه‌ڕه‌تی بابه‌ته‌كان:

en: Default Post Format
ku_IQ: جۆری بنەڕەتیی بابەت

[ctx: Default Preset]
en: Default
ku_IQ: جێگیر

en: Default Style
ku_IQ: شێوەی سەرەکی

en: Default article settings
ku_IQ: هەڵبژاردنی بنەڕەتی بابەت

en: Default attribute
ku_IQ: تایبەتمەندیی بنەڕەت

[ctx: Default category slug]
en: Uncategorized
ku_IQ: هاوپۆل نەکراو

en: Default comment status
ku_IQ: دۆخی بنەڕەتی بۆچوونەکان

en: Default customer location
ku_IQ: شوێنی پێشگریمانەی کڕیار

en: Default is %s
ku_IQ: بنەڕەت %s

[ctx: Default label for new HTML form field in contact form builder]
en: New Field
ku_IQ: خانەیەکی نوێ

[ctx: Default label for the first option to be included in a user-created dropdown in contact form builder]
en: First option
ku_IQ: یەکەم هەڵبژاردن

[ctx: Default link category slug]
en: Blogroll
ku_IQ: هاوڕێیان

[ctx: Default page slug]
en: about
ku_IQ: Derbare

en: Default post category.
ku_IQ: هاوپۆلی پێشگریمان نووسراوە

en: Default post format
ku_IQ: جۆری بنەڕەتیی بابەت

en: Default post format.
ku_IQ: داڕشتی بنەڕەتی بابەت.

en: Default post settings
ku_IQ: ڕێخستن بنەڕەتیەکانی بابەت

[ctx: Default post slug]
en: hello-world
ku_IQ: Sillaw-Cihan

en: Default product category cannot be deleted.
ku_IQ: تاقمەی گریمانەی کالا ناتوانی بسڕیتەوە.

en: Default product sorting
ku_IQ: ڕیزکردنی بنەڕەتیی بەرهەم

en: Default shortcuts,
ku_IQ: کورتەناوە بنەڕەتییەکان،

en: Default sort order
ku_IQ: ڕیزكردنی سه‌ره‌كی

en: Default sort order.
ku_IQ: ڕیزبەندی ئاسایی

en: Default sorting
ku_IQ: ریزبەندی سەرەکی

en: Default sorting (custom ordering + name)
ku_IQ: ریكخستنی سه‌ره‌كی ( رێكخستنی  ئاسايى+ ناو)

en: Default template
ku_IQ: ڕوکاری بنەڕەت

en: Default timezone is %s - it should be UTC
ku_IQ: كات و به‌رواری سه‌ره‌كی %s ده‌بێت - تۆ ده‌بێت از UTC به‌كار بینی

en: Default timezone.
ku_IQ: کاتناوچەی بنەڕەت.

en: Default to customer billing address
ku_IQ: بنەڕەت بۆ ناونیشانی پسووڵەی کڕیار

en: Default to customer shipping address
ku_IQ: بنەڕەت بۆ ناونیشانی بارکردنی کڕیار

en: Default values for generated variations.
ku_IQ: بەها بنەڕەتەکان بۆ گۆڕانکارییە دروستکراوەکان.

en: Defaults variation attributes.
ku_IQ: تایبەتمەندیەکانی جیاوازی بنه‌ڕه‌تی.

en: Define if the attribute can be used as variation.
ku_IQ: پێناسە کردن ئەگەر تایبەتمەندیەکە بەکاردێت وەک جیاوازی.

en: Define if the attribute is visible on the "Additional information" tab in the product's page.
ku_IQ: پێناسەکردن تایبەتمەندی دیار بوو لەسەر "زانیاری زیادە" لە لاپەڕەی بەرهەم .

en: Define if the order is paid. It will set the status to processing and reduce stock items.
ku_IQ: پێناسەکردن ئەگەر داواکاریه‌که‌ درا. بارەکە ڕێک دەکات بۆ پرۆسەکردن و پاشه‌که‌وتکردنی کەمکردنەوەی ئایته‌م.

en: Define if the variation is visible on the product's page.
ku_IQ: لەکاتیک دا variation لە پەڕەی کالاکان دیارە، دیاری بکەن.

en: Define text to show after your product prices. This could be, for example, "inc. Vat" to explain your pricing. You can also have prices substituted here using one of the following: {price_including_tax}, {price_excluding_tax}.
ku_IQ: نوسراوی پیشاندان كه‌ پیش نرخی كاڵا پیشان ده‌درێت ، بنوسه‌.به‌ ناونیشانی نمونه‌، "inc. Vat" ده‌توانێت بۆ  جهت ڕوونكردنەوە ی نرخ ده‌بێت. هه‌روه‌ ها تۆ ده‌توانی یه‌كێك له‌ م نرخانه‌ جێگیر كراوانه‌ی خواره‌وه‌ به‌ كار بێنی :
    {price_including_tax}, {price_excluding_tax}.

en: Define whether or not the entire product is taxable, or just the cost of shipping it.
ku_IQ: پێناسەی ئەوە بکە ئایا تەواوی بەرهەمەکە باجی لەسەرە؟ یان تەنیا تێچووی گەیاندنەکەی.

en: Delete
ku_IQ: سڕینەوە

en: Delete &#8220;%s&#8221;
ku_IQ: سڕینەوەی &#8220;%s&#8221;

en: Delete &#8220;%s&#8221; permanently
ku_IQ: ئەمە &#8220;%s&#8221; بەیەکجاری بسڕەوە

en: Delete Menu
ku_IQ: سڕینەوەی پێرست

en: Delete My Site Permanently
ku_IQ: سڕینەى ماڵپەڕەکەم بۆ هەمیشەیى

en: Delete Permanently
ku_IQ: سڕینەوە بە یەکجاریی

en: Delete Site
ku_IQ: سڕینەوەی ماڵپەڕ

en: Delete Users
ku_IQ: سڕینه‌وه‌ی به‌کارهێنه‌ران

en: Delete WooCommerce tax rates
ku_IQ: سڕینەوەی گشتی نرخەکانی ماڵیاتی ووکامرێس

en: Delete a menu item by <strong>expanding it and clicking the Remove link</strong>
ku_IQ: سڕینەوەی مەنوی ناوەڕۆکەکان لەڕێگەی <strong>کردنەوەی و کرتەکردن لە سرینەوە</strong>

en: Delete all content.
ku_IQ: سڕینەوەی گشت ناوەڕۆکەکان.

en: Delete all variations
ku_IQ: سرینه‌وه‌ی ته‌واوی گۆڕانكاریه‌كان

en: Delete column
ku_IQ: سڕینەوەی ستوون

en: Delete image
ku_IQ: سڕینه‌وه‌ی وێنه‌

en: Delete it: %s
ku_IQ: بیسڕەوە: %s

en: Delete item
ku_IQ: سڕینەوەی بڕگە

en: Delete log
ku_IQ: سڕینەوەی ڕووداوتۆمارگەری

en: Delete note
ku_IQ: سرینەوەی تێبینی

en: Delete payment method
ku_IQ: شێوازی پارەدان بسڕەوە

en: Delete permanently
ku_IQ: سڕینەوە بە یەکجاریی

en: Delete requests
ku_IQ: سڕینەوەی داخوازییەکان

en: Delete row
ku_IQ: سڕینه‌وه‌ی ئاسۆ

en: Delete table
ku_IQ: سڕینه‌وه‌ی خشته‌

en: Delete tax rates
ku_IQ: ڕێژەکانی باج بسڕەوە

en: Delete template file
ku_IQ: سرینه‌وه‌ی فایلی شێوه‌

en: Delete the custom orders tables
ku_IQ: سڕینەوەی خشتەی داواکارییە دەستکردەکان

en: Delete this comment permanently
ku_IQ: ئەو بڕگەیە بسڕەوە بۆ هەمیشە

en: Delete this item permanently
ku_IQ: ئەو بڕگەیە بسڕەوە بۆ هەمیشە

en: Delete this log file permanently?
ku_IQ: سڕینەوەی ئەم پەڕگەی ڕووداوتۆمارگەرییە بۆ هەمیشە؟

en: Delete this review permanently
ku_IQ: ئەم پێداچوونەوەیە بۆ هەمیشە بسڕەوە

en: Deleted
ku_IQ: سڕرایه‌وه‌

en: Deleted %s
ku_IQ: %s سڕاوە

en: Deleted <span class="count">(%s)</span> | Deleted <span class="count">(%s)</span>
ku_IQ[0]: سڕاوەتەوە  <span class="count">(%s)</span>
ku_IQ[1]: سڕاوەتەوە  <span class="count">(%s)</span>

en: Deleted author: %s
ku_IQ: نووسەری سڕاوە: %s

en: Deleted menu item: %s.
ku_IQ: بڕگە سڕاوەکانی پێرست: %s.

en: Deleted text (strikethrough)
ku_IQ: نوسراوێکی سڕدراوە (خەت بەسەردا هاتوو)

en: Deleted:
ku_IQ: سڕینه‌وه‌

en: Deletes unused variations.
ku_IQ: گۆڕانکارییە بەکارنەهێنراوەکان دەسڕێتەوە.

en: Deleting Links
ku_IQ: بەستەرەکان بسڕەوە

en: Deleting a category does not delete the posts in that category. Instead, posts that were only assigned to the deleted category are set to the default category %s. The default category cannot be deleted.
ku_IQ: بەسڕینەوە هاوپۆل هیچ بابەتێک کە سەر بەو هاوپۆلەیە ناسڕێتەوە. لەجێی ئەوەم ئەو بابەتانەی کە سەربەون هاوپۆلەکەیان دەگۆڕێت بۆ هاوپۆلی بنەڕەت %s. هاوپۆلی بنەڕەت ناتوانرێت بسڕدرێتەوە.

en: Deleting a category does not delete the products in that category. Instead, products that were only assigned to the deleted category are set to the category %s.
ku_IQ: سڕینەوەی هاوپۆلێک بەرهەمەکانی ژێر هاوپۆلەکە ناسڕێتەوە. لەجیاتی ئەوە، ئەو بەرهەمانەی سپێردراون بە هاوپۆلە سڕاوەکە دەچنە ژێر هاوپۆلی %s.

en: Delimiter
ku_IQ: جیا کردنەوە

en: Delivery URL
ku_IQ: په‌یوه‌ندی وه‌رگیراو

en: Delivery fee
ku_IQ: کرێی گەیاندن

en: Denied: %s
ku_IQ: ڕەتکراوە : %s

en: Denmark
ku_IQ: دانمارك

en: Denver
ku_IQ: دێنڤەر

en: Deny
ku_IQ: گەڕاندنەوە

en: Department
ku_IQ: بەش

en: Descending
ku_IQ: سەر بەرەو خوار

en: Descending.
ku_IQ: سەر بەرەو خوار

en: Describe this product. What makes it unique? What are its most important features?
ku_IQ: باسی ئەم بەرهەمە بکە. چی وای کردووە ناوازە بێت؟ گرنگترین تایبەتمەندییەکانی چییە؟

en: Description
ku_IQ: په‌سن

en: Description (optional)
ku_IQ: په‌سن (ئاره‌زوومه‌ندانه‌)

en: Description for the attachment, as it exists in the database.
ku_IQ: دەربارەی ئامانجەکە، وەکو لە بنکەی دراوەکەدا هەیە.

en: Description for your reference
ku_IQ: وەسفی سەرچاوەکەت

en: Description is missing.
ku_IQ: باسكردن بزربووه‌

en: Description of block type.
ku_IQ: وەسفی جۆری بلۆک.

en: Description of sidebar.
ku_IQ: وەسفی لاتەنیشت.

en: Description of template.
ku_IQ: شرۆڤەی ڕووکار.

en: Description of the marketing campaign type.
ku_IQ: وەسفی جۆری کەمپینی بازاڕدۆزییەکە.

en: Description of the marketing channel.
ku_IQ: وەسفی کەناڵی بازاڕدۆزییەکە.

en: Description of the user.
ku_IQ: دەربارەی بەکارهێنەر/نوسەر.

en: Description of the widget.
ku_IQ: وەسفی ویجێتەکە.

en: Descriptions
ku_IQ: وەسفەکان

en: Deselect
ku_IQ: هەڵنەبژاردن

en: Design
ku_IQ: ڕووکار

en: Design everything on your site &#8212; from the header down to the footer, all using blocks and patterns.
ku_IQ: هەموو ماڵپەڕەکەت دیزاین بکە لە سەرپەڕەکەوە بۆ ژێرپەڕەکە، هەمووی بەبەکارهێنانی بڵۆک و شێوەئاساکان.

en: Design the look of your store, create pages, and generate copy using our built-in AI tools.
ku_IQ: شێوەی فرۆشگاکەت دیزاین بکە، پەڕەی نوێ دروست بکە و دەق بنووسە لە ڕێگەی ئامڕازەکانی ژیریی دەستکرد.

en: Design with AI
ku_IQ: دیزاینکردن لەگەڵ ژیریی دەستکرد

en: Desktop
ku_IQ: ڕومێز

en: Destination folder already exists.
ku_IQ: بوخچەی مەبەست هەیە.

en: Detach
ku_IQ: پەرتکردن

en: Detach blocks from template part
ku_IQ: لێکردنەوەی بڵۆکەکان لە پارچە قاڵب

en: Detach from &#8220;%s&#8221;
ku_IQ: سڕاوەتەوە لە &#8220;%s&#8221;

en: Detailed information
ku_IQ: زانیاری وورد

en: Details
ku_IQ: وردەکارییەکان

en: Details about the media file, specific to its type.
ku_IQ: وەردەکاری پەرگەی ڕەنگاڵە، تایبەت بە جۆرەکەی.

en: Details for theme: %s
ku_IQ: وردەکاری بۆ ڕووکار: %s

en: Determines the sort order of the terms on the frontend shop product pages. If using custom ordering, you can drag and drop the terms in this attribute.
ku_IQ: بینینی داواكاری بۆ ئه‌ندام بۆ ئه‌م تایبه‌ت مه‌ندیه‌. ئه‌گه‌رله‌ ڕێكخستنی تایبه‌ت سوود وه‌ربگری  تۆ ده‌توانی له‌ ڕێگه‌ی ڕاكێشان و واز هێنان بیگۆری.

en: Determines whether the pattern is visible in inserter.
ku_IQ: دیاری دەکات کە ئایا شێوەئاساکە لە تێخەردا دیارە یان نا.

en: Detroit
ku_IQ: دیترۆیت

en: Developed by %s
ku_IQ: گەشەی پێدراوە لەلایەن %s

en: Developer
ku_IQ: پەرەپێدەر

en: Device type
ku_IQ: جۆری ئامێر

en: Dhaka
ku_IQ: داکە

en: Dhaulagiri
ku_IQ: دهاوالاگیری

en: Did not receive array from %1$s eraser (index %2$d).
ku_IQ: نەتوانرا ڕیزەکان بسڕدرێنەوە لە %1$s (%2$d).

en: Did the tool run successfully?
ku_IQ: ئایا ئامڕازەکە بەسەرکەوتوویی کاری کرد؟

en: Did you just paste HTML?
ku_IQ: ئایا کۆدی (HTML) لکاند؟

en: Did you know that Woo powers almost 4 million stores worldwide? You’re in good company.
ku_IQ: ئایا دەزانیت نزیکەی 4 ملیۆن فرۆشگا لە جیهاندا پشتبەستن بە (Woo)؟ بێ خەم بە، لە کۆمپانیایەکی باشیت.

en: Did you know there is a &#8220;Custom HTML&#8221; widget now? You can find it by pressing the &#8220;<a class="add-widget" href="#">Add a Widget</a>&#8221; button and searching for &#8220;HTML&#8221;. Check it out to add some custom code to your site!
ku_IQ: ئایا دەتزانی کە &#8220;ویجیتی (HTML) ی دەستکرد&#8221; هەیە ئێستا؟  دەتوانی بیدۆزیتەوە لەڕێگای داگرتنی دوگمەی &#8220;<a class="add-widget" href="#">زیادکردنی ویجیت</a>&#8221; و بگەڕێی بۆ &#8220;HTML&#8221;. تاقیبکەوە هەندێ کۆدی دەستکرد زیاد بکە بۆ ماڵپەڕەکەت!

en: Did you know there is a &#8220;Custom HTML&#8221; widget now? You can find it by scanning the list of available widgets on this screen. Check it out to add some custom code to your site!
ku_IQ: ئایا دەتزانی کە &#8220;ویجیتی (HTML) ی دەستکرد&#8221; هەیە ئێستا؟ دەتوانی بیدۆزیتەوە بە گەڕان لە لیستی ویجیتە بەردەستەکان لەم پەڕەیە. تاقیبکەوە هەندێ کۆدی دەستکرد زیاد بکە بۆ ماڵپەڕەکەت.

en: Did you know you can print shipping labels at home?
ku_IQ: ئایا دەزانیت دەتوانی ناونیشانی بارکردن چاپ بکەیت لە ماڵەوە؟

en: Did you know?
ku_IQ: ئایا ئەزانیت؟

en: Did you lose your phone or leave your account logged in at a public computer? You can log out everywhere else, and stay logged in here.
ku_IQ: ئایە مۆبایلەکەت ونکردووە یاخود هەژمارەکەت لە کۆمپیوتەرێکی گشتی کردۆتەوە؟
    تۆ دەتوانیت هەژمارەکەت دابخەیتەوە لەگەموو جێگەکانی تر، جگە لەو ئامێرەی کە ئێستا پێی لەژورەوەی.

en: Different layouts containing audio.
ku_IQ: گەڵاڵەبەندیی جیاواز کە دەنگ لەخۆدەگرن.

en: Different layouts containing video or audio.
ku_IQ: گەڵاڵەبەندیی جیاواز کە ڤیدیۆ و دەنگ لەخۆدەگرێت.

en: Different layouts containing videos.
ku_IQ: گەڵاڵەبەندیی جیاواز کە ڤیدیۆکان لەخۆدەگرن.

en: Different layouts for displaying images.
ku_IQ: گەڵاڵەبەندیی جیاواز بۆ پیشاندانی وێنە.

en: Dili
ku_IQ: دیلی

en: Dimensions
ku_IQ: دوورییه‌کان

en: Dimensions (%s)
ku_IQ: دوورییەکان (%s)

en: Dimensions (L&times;W&times;H) (%s)
ku_IQ: دوورییەکان (درێژی&times;پانی&times;بەرزی) (%s)

en: Dimensions unit
ku_IQ: پیوانەی ئەندازە

en: Dimensions:
ku_IQ: دووریییەکان:

en: Direct
ku_IQ: ڕاستەوخۆ

en: Direct access to leading carriers
ku_IQ: دەستگەیشتنی ڕاستەوخۆ بە گوێزەرەوە گەورەکان

en: Direct bank transfer
ku_IQ: پارەدانی ڕاستەوخۆ لە بانک

en: Direct payments to email address:
ku_IQ: پێدانی ڕاستەوخۆ بۆ ناونیشانی ئیمەیل:

en: Direct updates
ku_IQ: بەڕۆژکردنەوە ڕاستەوخۆکان

en: Directories and Sizes
ku_IQ: بوخچە و قەبارەکانیان

en: Directory sizes could not be returned.
ku_IQ: ناتوانرێت قەبارەی ڕێنیشاندەر بگەڕێندرێتەوە.

en: Disable
ku_IQ: ناچالاککردن

en: Disable %s
ku_IQ: ناچالاککردن %s

en: Disable Auto-updates
ku_IQ: ناچالاککردنی نوێبونەوەی خودکار

en: Disable CSS and JS
ku_IQ: CSS و JS ناچالاک بکە

en: Disable Post By Email
ku_IQ: بابەت ناردن بە ئیمەیڵ ناچالاک بکە

en: Disable Post by Email
ku_IQ: بابەت ناردن بە ئیمەیڵ ناچالاک بکە

en: Disable accessibility mode
ku_IQ: ناچالاکردنی مۆدی دەستپێگەشتن.

en: Disable auto-updates
ku_IQ: ناچالاککردنی نوێبونەوەی خودکار

en: Disable rule
ku_IQ: ناچالاککردنی ڕێسا

en: Disable shipping &amp; shipping calculations
ku_IQ: ژماردنی کەشتیکردن و بارکردن لەکاربخە

en: Disable syntax highlighting when editing code
ku_IQ: ناچالاککردنی ڕەنگکردنی کۆدەکان لەکاتی دەستکاریکردنیاندا.

en: Disable the visual editor when writing
ku_IQ: ناچالاککردنی دەستکاریکەری پێشکەوتوو لەکاتی نووسیندا.

en: Disabled
ku_IQ: ناچالاککرا

en: Disabled Features
ku_IQ: تایبەتمەندییە ناچالاککراوەکان

en: Disabled in <a href="%s" aria-label="stock management store settings">store settings</a>.
ku_IQ: ناچالاککراوە لە <a href="%s" aria-label="stock management store settings">ڕێکخستنەکانی فرۆشگا</a>.

en: Disabled.
ku_IQ: ناچالاک

en: Disallowed Comment Keys
ku_IQ: کلیلەکانی یاداشتی ڕێگەپێنەدراوە

en: Discard any changes and restore the original image.
ku_IQ: هیچ یەکێک لە گۆرانکاریەکان هەڵمەگرە وە بگەڕێوە بۆ وێنە ڕەسەنەکە.

en: Discard changes
ku_IQ: لابرنی گۆڕانکاریەکان

en: Disconnect
ku_IQ: بیپچڕینە

en: Disconnect from WordPress.com
ku_IQ: بیپچڕینە لەگەڵ ماڵپەری وۆردپرێش

en: Disconnect this account
ku_IQ: هەڵوشاندنەوەی پەیوەندی هەژمارەی ئەم بەکارهێنەرە

en: Discount
ku_IQ: داشکاندن

en: Discount amount
ku_IQ: ریژه‌ی داشكاندن

en: Discount total tax.
ku_IQ: داشکاندنی کۆی باج.

en: Discount total.
ku_IQ: کۆی داشکاندن.

en: Discount type
ku_IQ: جۆری داشکاندن

en: Discount:
ku_IQ: داشكاندن:

en: Discounted orders
ku_IQ: فەرمانە داشکێنراوەکان

en: Discounted rates
ku_IQ: نرخی داشکاندن:

en: Discourage search engines from indexing this site
ku_IQ: ڕێگەبگرە لە گەڕۆکەکان (وەکو: گوگڵ، بینگ) کە ناوەڕۆکی ماڵپەڕ لەخۆبگرێت.

en: Discover
ku_IQ: دۆزینەوە

en: Discover a new way to build your site.
ku_IQ: شێوازێکی نوێ تاقیبکەرەوە بۆ دروستکردنی ماڵپەڕەکەت.

en: Discover additional payment providers
ku_IQ: دابینکەری تری پارەدان بدۆزەرەوە

en: Discover other payment providers
ku_IQ: دابینکەری تری پارەدان بدۆزەرەوە

en: Discover ways of extending your store with a tour of the Woo Marketplace
ku_IQ: ڕێگای نوێ بدۆزەرەوە بۆ فراوانکردنی فرۆشگاکەت لەگەڵ گەشتێک بە بازاڕی (Woo)دا.

en: Discussion
ku_IQ: گفتوگۆ

en: Discussion Settings
ku_IQ: ڕێکخستنه‌کانی گفتوگۆ

en: Disk space available to safely perform updates
ku_IQ: بۆشایی بەردەست لە پەپکە (disk)دا هەیە بۆ ئەنجامدانی بەڕۆژکردنەوەکان

en: Dismiss
ku_IQ: وازهێنان

en: Dismiss all
ku_IQ: لابردنی هەموو

en: Dismiss errors
ku_IQ: دوورخستنەوەی هەڵەکان

en: Dismiss the browser warning panel
ku_IQ: لابردنی پەڕەی ئاگادارکردنەوەکانی وێبگەڕ

en: Dismiss the gateway
ku_IQ: پشتگوێخستنی دەرەڕێکە

en: Dismiss the welcome panel
ku_IQ: لابردنی پەڕەی بەخێرهاتن

en: Dismiss this notice.
ku_IQ: ئەم تێبینیییە پشتگوێ بخە.

en: Dismiss this suggestion
ku_IQ: ئەم پێشنیارە لاببە

en: Display Header Text
ku_IQ: نوسینی سەرەوە دەربخە

en: Display Options
ku_IQ: هەڵبژاردنەکان پیشان بدە .

en: Display Settings
ku_IQ: پیشاندانی ڕێکخستنەکان

en: Display Site Title and Tagline
ku_IQ: ناونیشانی ماڵپەر و تاگ نیشانبدە

en: Display a list of a customer's recently viewed products.
ku_IQ: پیشاندانی لیستێک لە بەرهەمە بینراوەکانی کڕیار لەم دواییانەدا.

en: Display a list of active product filters.
ku_IQ: پیشاندانی لیستێک لە فلتەری بەرهەمە چالاکەکان.

en: Display a list of assigned terms from the taxonomy: %s
ku_IQ: پیشاندانی لیستەیەک لە زاراوەی ڕاسپێردراو لە پۆلێنکردنی: %s

en: Display a list of attributes to filter products in your store.
ku_IQ: پیشاندانی لیستی تایبەتمەندیەکان بۆ فلتەرکردنی بەرهەمەکان لەکۆگاکەت.

en: Display a list of recent reviews from your store.
ku_IQ: نیساندانی پێرستێک لە دوایین ڕخنەکانی فرۆشگای ئێوە.

en: Display a list of star ratings to filter products in your store.
ku_IQ: نیساندانی پێرستێک لە هەڵسەنگاندنی نمرەپێدراوەکان بۆی پاڵافتنی کالاکان لە فرۆشگای ئێوە.

en: Display a mini version of your Gravatar Profile
ku_IQ: وێنەیەکی بچکۆلەی پرۆفایلی گراڤاتار پیشانبدە

en: Display a photo gallery or slideshow
ku_IQ: گالەری یان سلایدشۆ پیشانبدە

en: Display a privacy notice under your comment forms.
ku_IQ: زانیاریێک لە پاراستنی سنووری تایبەتێتی لە ژێر فۆرم نیشان بدە.

en: Display a slider to filter products in your store by price.
ku_IQ: سلایدێک پێشانبدە بۆ فلتەرکردنی بەرهەمەکان لە کۆگاکەت بە نرخ.

en: Display all static pages unless a custom template has been applied or a dedicated template exists.
ku_IQ: هەموو پەڕە نەگۆڕەکان پیشانبدە مەگەر ڕووکارێکی دەستکرد چەسپێندرابوو یان ڕووکارێکی تایبەت بوونی هەبوو.

en: Display all your gallery pictures in a cool mosaic.
ku_IQ: هەموو وێنەکانی گەلەرییەکەت پیشانبدە لە مۆسایکێکی جواندا.

en: Display an image in your sidebar
ku_IQ: وێنەیەک پیشانبدە لە سایدبارەکەت

en: Display an official Twitter Embedded Timeline widget.
ku_IQ: ویدجێتێکی تویتەر پیشانبدە.

en: Display as dropdown
ku_IQ: پیشاندان وەکو لیستەی هێنانەخوار(سەرووخوار)

en: Display as:
ku_IQ: نیشانی بدە وەک:

en: Display author
ku_IQ: نووسەر پیشان بدە

en: Display date
ku_IQ: ڕێکەوت پیشان بدە

en: Display higher quality video by default.
ku_IQ: ڤیدیۆکان بە کوالیتی بەرز پیشانبدە.

en: Display images in full-size carousel slideshow.
ku_IQ: وێنەکان بە پڕی پیشانبدە لە سلایدشۆی کارۆسێل.

en: Display item author if available?
ku_IQ: نووسه‌ر پیشانبدرێت گه‌ر هه‌بوو؟

en: Display item content?
ku_IQ: ناوه‌ڕۆک پیشانبدرێت؟

en: Display item date?
ku_IQ: ڕێکه‌وت پیشانبدرێت؟

en: Display location
ku_IQ: نیشاندانی لیست لە

en: Display name
ku_IQ: ناوی پیشاندراو

en: Display name cannot be changed to email address due to privacy concern.
ku_IQ: ناتوانرێت ناوی پیشاندان بگۆڕدرێت بۆ ناونیشانی ئیمەیل لەبەر خەمی تایبەتمەندی.

en: Display name for the comment author.
ku_IQ: ناوی نوسەری ئامانج نیشان بدە.

en: Display name for the user.
ku_IQ: ناوی دەرکەوتوو بۆ بەکارهێنەر/نوسەر.

en: Display name publicly as
ku_IQ: ناو بە ئاشکرا دابنێ وەک

en: Display post date?
ku_IQ: ڕێکەوتی بابەت پیشان بدرێت؟

en: Display prices during cart and checkout
ku_IQ: پیشاندانی نرخەکان لەکاتی عەرەبانەو پشکنین

en: Display prices in the shop
ku_IQ: پیشاندانی نرخەکان لە دوکان

en: Display suggestions within WooCommerce
ku_IQ: پێشنیارەکان لە ناو ووکامێرس دا نیشان بدە

en: Display tax totals
ku_IQ: نیشاندانی کۆی باجەکان

en: Display the customer shopping cart.
ku_IQ: پیشاندانی کارتی بازاڕکردنی کڕیار.

en: Display the number of spam comments Akismet has caught
ku_IQ: ژمارەی ئەو نامە بێزارکەرانە پیشان بدە کە ئه‌کسیمه‌ت گرتوونی.

en: Display type
ku_IQ: جۆری نیشاندان

en: Display your contact information.
ku_IQ: زانیارییەکانی پەیوەندییت پیشانبدە.

en: Display your latest posts in lists, grids or other layouts.
ku_IQ: نوێترین بابەتەکانت پیشان بدە بەشێوەی لیست، تۆڕ یان هەر گەڵاڵەبەندییەکی تر.

en: Displayed on attachment pages.
ku_IQ: پیشاندراوە لە پەڕەکانی پاشکۆ

en: Displayed title for the leaderboard.
ku_IQ: ناونیشانی پیشاندراو بۆ تەختی پێشەنگەکە.

en: Displaying %1$s&#8211;%2$s of %3$s
ku_IQ: نێشاندانی %1$s&#8211;%2$s of %3$s

en: Displaying %d themes
ku_IQ: نیشاندانی %d ڕووکار

en: Displaying %s&#8211;%s of %s
ku_IQ: نیشاندان %s&#8211;%s of %s

en: Displays a custom taxonomy archive. Like categories and tags, taxonomies have terms which you use to classify things. For example: a taxonomy named "Art" can have multiple terms, such as "Modern" and "18th Century." This template will serve as a fallback when a more specific template (e.g. Taxonomy: Art) cannot be found.
ku_IQ: ئەرشیفی پۆلێنکردنی دەستکرد پیشان دەدات. وەکو هاوپۆلەکان و تاگەکان، پۆلێنکردنەکان مەرج و وشەیان هەیە کە دەتوانیت بەکاریان بهێنیت بۆ هاوپۆلکردنی شتەکانت. بۆ نموونە: ئەگەر پۆلێنکردنێکت هەبوو بەناوی "هونەر" دەتوانیت کۆمەڵێک مەرج و وشەی بۆ دابنێیت، وەکو "مۆدێرن" و "سەدەی ١٨" ئەم ڕووکارە کاتێک کاردەکات کە ڕووکاری سەرەکیی پۆلێنکردنەکە بۆ نموونە: (پۆلێنکردن: هونەر) نەدۆزرایەوە.

en: Displays a list of recent posts from another WordPress.com or Jetpack-enabled blog.
ku_IQ: لیستی نوێترین بابەتەکان پیشانبدە لە ماڵپەرێکی دیکەی وۆردپرێس یان بلۆگێکی جالاککراوی جێتپاک.

en: Displays a post archive when a specific date is visited (e.g., example.com/2023/).
ku_IQ: ئەرشیفی بابەت پیشان دەدات کاتێک کرتە لە ڕێکەوتێکی دیاریکراو کرا بۆ نموونە (example.com/2023/).

en: Displays a post category archive. This template will serve as a fallback when a more specific template (e.g. Category: Recipes) cannot be found.
ku_IQ: ئەرشیفی هاوپۆلی بابەت پیشان دەدات، ئەم ڕووکارە کاتێک کاردەکات کە ڕووکاری سەرەکیی هاوپۆلەکە بۆ نموونە (هاوپۆل: فێرکاریی خواردن) نەدۆزرایەوە.

en: Displays a post tag archive. This template will serve as a fallback when a more specific template (e.g. Tag: Pizza) cannot be found.
ku_IQ: ئەرشیفی تاگی بابەت پیشان دەدات، ئەم ڕووکارە کاتێک کاردەکات کە ڕووکاری سەرەکیی تاگەکە بۆ نموونە (تاگ: پیتزا) نەدۆزرایەوە.

en: Displays a single author's post archive. This template will serve as a fallback when a more specific template (e.g. Author: Admin) cannot be found.
ku_IQ: ئەرشیفی نووسەری بابەت پیشان دەدات، ئەم ڕووکارە کاتێک کاردەکات کە ڕووکاری سەرەکیی بۆ نموونە (نووسەر: بەڕێوەبەر) نەدۆزرایەوە.

en: Displays a single post on your website unless a custom template has been applied to that post or a dedicated template exists.
ku_IQ: تەنیا بابەتێک پیشان دەدات لەسەر ماڵپەڕەکەت، مەگەر قاڵبێکی دەستکرد چەسپێندرابوو بەسەر ئەو بابەتەدا، یان قاڵبێکی تایبه‌تمه‌ند بوونی هەبێت.

en: Displays a single product.
ku_IQ: تەنیا بەرهەمێک پیشان دەدات.

en: Displays a static page unless a custom template has been applied to that page or a dedicated template exists.
ku_IQ: پەڕەیەکی وەستاو پیشان دەدات، مەگەر قاڵبێکی دەستکرد چەسپێندرابوو بەسەر ئەو پەڕەیەدا، یان قاڵبێکی تایبه‌تمه‌ند بوونی هەبێت.

en: Displays a video from the media library or from YouTube, Vimeo, or another provider.
ku_IQ: ڤیدیۆ پیشان دەدات لە کتێبخانەی ڕەنگاڵە یان یوتوب، ڤیمیۆ، یان هەر دابینکەرێکی دیکە.

en: Displays an audio player.
ku_IQ: پیشاندانی بەگەڕخەری دەنگی

en: Displays an image gallery.
ku_IQ: گەلەری وێنەکان نیشان بدە.

en: Displays an image.
ku_IQ: وێنە پیشانبدە

en: Displays any archive, including posts by a single author, category, tag, taxonomy, custom post type, and date. This template will serve as a fallback when more specific templates (e.g. Category or Tag) cannot be found.
ku_IQ: ئەرشیف پیشان دەدات، واتە بابەتەکان لەلایەن نووسەرێکەوە، هاوپۆل، تاگ، پۆلێنکردن، جۆرە بابەتی دەستکرد، هەروەها ڕێکەوت. ئەم ڕووکارە کاتێک کاردەکات کە ڕووکاری دیاریکراو بۆ نموونە (هاوپۆل یان تاگ) نەدۆزرایەوە.

en: Displays any single entry, such as a post or a page. This template will serve as a fallback when a more specific template (e.g. Single Post, Page, or Attachment) cannot be found.
ku_IQ: بابەت یان پەڕەیەکی تەنیا پیشان دەدات، ئەم ڕووکارە کاتێک کاردەکات کە ڕووکاری دیاریکراو بۆ نموونە (بابەت، پەڕە، پاشکۆی تەنیا) نەدۆزرایەوە.

en: Displays products filtered by a category.
ku_IQ: پیشاندانی ئەو بەرهەمانەی کە بە هاوپۆلێک پاڵاوتنیان بۆ کراوە.

en: Displays products filtered by a tag.
ku_IQ: پیشاندانی ئەو بەرهەمانەی کە بە تاگێک پاڵاوتنیان بۆ کراوە.

en: Displays products filtered by an attribute.
ku_IQ: ئەو بەرهەمانە پیشان دەدات کە بە تایبەتمەندییەک پاڵاوتنیان بۆ کراوە.

en: Displays search results for your store.
ku_IQ: پیشاندانی ئەنجامەکانی گەڕان بۆ فرۆشگاکەت.

en: Displays single posts on your website unless a custom template has been applied to that post or a dedicated template exists.
ku_IQ: بابەتەکان پیشانبدە لەناو ماڵپەڕەکەتدا مەگەر ڕووکارێکی دەستکرد چەسپێندرابوو بەسەر ئەو بابەتەدا یان ڕووکارێکی تایبەت بوونی هەبوو.

en: Displays the latest posts as either the site homepage or as the "Posts page" as defined under reading settings. If it exists, the Front Page template overrides this template when posts are shown on the homepage.
ku_IQ: دواین بابەتەکان پیشان دەدات، جا لەپەڕەی سەرەکیی ماڵپەڕەکە بێت یان پەڕەیەکی دەستکرد کە ڕاسپێردرابێت تا دواین بابەتەکان پیشانبدات. ئەگەر بوونی هەبێت ئەوا قاڵبی پەڕەی سەرەکیی ئەم قاڵبە دەسڕێتەوە کاتێک بابەتەکان لە پەڕەی سەرەکییدا پیشان دەدرێن.

en: Displays when a visitor performs a search on your website.
ku_IQ: پیشان دەدرێت کاتێک سەردانکەرێک لەناو ماڵپەڕەکەتدا گەڕانێک ئەنجام دەدات.

en: Displays when a visitor views a non-existent page, such as a dead link or a mistyped URL.
ku_IQ: پیشان دەدرێت کاتێک سەردانکەرێک پەڕەیەک دەبینێت کە بوونی نییە، وەکو بەستەرێکی مردوو یان ناونیشانی ئینتەرنێتیی هەڵە.

en: Displays when a visitor views the dedicated page that exists for any media attachment.
ku_IQ: پیشان دەدرێت کاتێک سەردانکەرێک پەڕەیەکی تایبەت بە هەر پاشکۆیەکی ڕەنگاڵە دەبینێت.

en: Displays whether or not WordPress is in Debug Mode.
ku_IQ: پیشاندانی هه‌ڵه‌كان یان ئه‌ وه‌ ۆردپریس له‌ حاله‌تی قۆستنه‌وه‌ی هه‌له‌یه‌.

en: Displays whether or not the current active theme declares WooCommerce support.
ku_IQ: چشتێك پیشان بدریت یان ڕوكاری ئیستا ووكامرس پاڵپشتی ناكات .

en: Displays whether or not the current theme is a child theme.
ku_IQ: چشتێك پیشان بدریت یان ڕوكاری ئیستا روكارێكی مندال نیه‌.

en: Displays your products.
ku_IQ: بەرهەمەکانت پیشان دەدات.

en: Displays your site's Privacy Policy page.
ku_IQ: پەڕەی سیاسەتی تایبەتێتی ماڵپەڕەکەت پیشان دەدات.

en: Displays your site's homepage, whether it is set to display latest posts or a static page. The Front Page template takes precedence over all templates.
ku_IQ: پەڕەی سەرەکیی ماڵپەڕەکەت پیشان دەدات، ئیتر ئەگەر ڕێکخرابوو کە دواین بابەتەکان پیشان بدرێت یان پەڕەیەکی نەگۆڕ. قاڵبی پەڕە سەرەکییەکە لەپێشینەی هەموو قاڵبەکانی ترە.

en: Distraction-free writing mode
ku_IQ: دۆخی نوسینی Distraction-free

en: District
ku_IQ: دەڤەر

en: Djibouti
ku_IQ: جیبوتی

en: Do I need to fill this out?
ku_IQ: پێویستە ئەمە پڕ بکەمەوە؟

en: Do not allow
ku_IQ: ڕێ نەدان

en: Do not deregister the %1$s script in the administration area. To target the front-end theme, use the %2$s hook.
ku_IQ: Do not deregister the %1$s script in the administration area. To target the frontend theme, use the %2$s hook.

en: Do not display privacy notice.
ku_IQ: زانیاری پاراستنی سنوری تایببەتێتی نیشان مەدە.

en: Do not forget to click &#8220;Save Changes&#8221; when you are done!
ku_IQ: تکایە پاشەکەوتکردنی گۆڕانکارییەکان لەبیر مەکە، کاتێک کە تەواو دەبیت!

en: Do not forget to click on the Save Changes button when you are finished.
ku_IQ: بیرت نەچێ کرتە لە سەر پاشەکەوتکردنی گۆڕانکاریەکان بکەیت لەو کاتەی کە تۆ تەواو بویتە .

en: Do not pass %1$s tags to %2$s.
ku_IQ: تاگەکانی %1$s مەنێرە بۆ %2$s.

en: Do the important options return expected values?
ku_IQ: ئایا هەڵبژاردە گرنگەکان بەها چاوەڕوانکراوەکان دەگەڕێننەوە؟

en: Do you need help with adding your first product?
ku_IQ: یارمەتییت دەوێت لە زیادکردنی یەکەم بەرهەمت؟

en: Do you need more info about WooCommerce Subscriptions?
ku_IQ: زانیاریی زیاترت دەوێت دەربارەی بەشدارییەکانی (WooCommerce)؟

en: Do you really want to <a href="%s">log out</a>?
ku_IQ: ئایا دڵنیایت لە <a href='%s'>دەرچوون</a>?

en: Do you use WordPress for work, for personal projects, or even just for fun? You can help shape the long-term success of the open source project that powers millions of websites around the world.
ku_IQ: وۆردپرێس بۆ کار/ئیشکردن بەکاردەهێنیت، بۆ پڕۆژەی تاکەکەسی، یان تەنها بۆ خۆشی؟ دەتوانیت یارمەتی بدەیت لە داڕشتنی سەرکەوتنی درێژخایەنی پڕۆژەی سەرچاوە کراوە، کە ملیۆنان ماڵپەڕ لە سەرانسەری جیهاندا بەڕێوە دەبات.

en: Do you want to generate all variations? This will create a new variation for each and every possible combination of variation attributes (max %d per run).
ku_IQ: دەتەوێت سەرجەم گۆڕانکارییەکان دروست بکەیت؟ ئەمە گۆڕانکارییەکی نوێ دروست دەکات بۆ هەر کۆمەڵە تایبەتمەندیی گۆڕانکارییەک (زۆرترین %d بۆ هەر جارێک).

en: Do you want to migrate from Shopify to WooCommerce?
ku_IQ: دەتەوێت بگوازیتەوە لە (Shopify) بۆ (WooCommerce)؟

en: Do you want to sell online courses?
ku_IQ: دەتەوێت وانەی سەرهێڵ بفرۆشیت؟

en: Docs
ku_IQ: به‌ڵگه‌نامه‌

en: Document <span class="count">(%s)</span> | Documents <span class="count">(%s)</span>
ku_IQ[0]: بەڵگەنامە <span class="count">(%s)</span>
ku_IQ[1]: بەڵگەنامەکان <span class="count">(%s)</span>

en: Document Preview
ku_IQ: نیشاندانی بەڵگە

en: Document properties
ku_IQ: تایبەتمەندیەكانی بەڵگەنامە

en: Documentation
ku_IQ: بەڵگەنامەکان

en: Documents
ku_IQ: بەڵگەنامەکان

en: Does the product have additional options before it can be added to the cart?
ku_IQ: ئایا بەرهەمەکە هەڵبژاردەی تری هەیە پێش ئەوەی زیاد بکرێت بۆ سەبەتەکە؟

en: Does the theme declare WooCommerce support?
ku_IQ: ئایا ڕووکارەکە پشتگیریی (WooCommerce) دەکات؟

en: Does the theme have a woocommerce.php file?
ku_IQ: ئایا ڕووکارەکە پەڕگەی (woocommerce.php)ی هەیە؟

en: Does the user %1$s have permission to use the %2$s database?
ku_IQ: ئایا بەکارهێنەری %1$s دەسەڵاتی هەیە بۆ دەستکاری بنکەدراوەی %2$s دیاریکراوە؟

en: Does your site force a SSL Certificate for transactions?
ku_IQ: ئایه‌ سایتی تۆ رێگه‌ پێدراوه‌  SSL ؟

en: Does your site have REST API enabled?
ku_IQ: ئایه‌ سایتی تۆ، REST API چالاكی هه‌بووه‌؟

en: Domain
ku_IQ: دۆمەین

en: Dominica
ku_IQ: دۆمۆنیکا

en: Dominican Republic
ku_IQ: جمهوري دومنيكا

en: Don't allow purchases
ku_IQ: ڕێگە بە کڕین مەدە

en: Don't charge for shipping.
ku_IQ: پارە وەرمەگرە بۆ گەیاندن.

en: Don't charge tax
ku_IQ: باج وەرمەگرە

en: Done
ku_IQ: ئه‌نجام درا

en: Douala
ku_IQ: دواڵا

en: Down
ku_IQ: خوارەوە

en: Down one
ku_IQ: بیبە خوارەوە

en: Downgrading the plugin&#8230;
ku_IQ: دابەزاندنی وەشانی پێوەکراوی #8230;

en: Downgrading the theme&#8230;
ku_IQ: نزمکردنەوەی وەشانی ڕوکاری &#8230;

en: Download
ku_IQ: داگرتن

en: Download %d
ku_IQ: داگرتن %d

en: Download %d ID
ku_IQ: داگرتنی %d ناسنامە

en: Download %d URL
ku_IQ: داگرتنی %d ناونیشانی ئینتەرنێتی

en: Download %d name
ku_IQ: داگرتنی %d ناو

en: Download &#8220;%s&#8221;
ku_IQ: داگرتنی &#8220;%s&#8221;

en: Download &amp; install
ku_IQ: داگرتن&amp; دامه‌زراندن

en: Download Export File
ku_IQ: داگرتنی په‌ڕگه‌ی هه‌ناردە

en: Download File
ku_IQ: داگرتنی پەڕگە

en: Download ID
ku_IQ: ناسنامەی داگرتن

en: Download ID (MD5).
ku_IQ: ناسنامەی داگرتن (MD5).

en: Download ID.
ku_IQ: ناسنامەی داگرتن.

en: Download URL
ku_IQ: ناونیشانی داونڵۆد

en: Download and import file attachments
ku_IQ: داگرتن و هاوردنی هاوپێچه‌كان

en: Download count
ku_IQ: ژماردنی داگرتن

en: Download expiry
ku_IQ: به‌سه‌ر چووی داگرتن

en: Download expiry days
ku_IQ: روژی سوود نه‌مانی دابه‌زاندن

en: Download failed.
ku_IQ: داگرتن سەركەوتوو نەبوو

en: Download file
ku_IQ: داگرتنی پەڕگە

en: Download file URL.
ku_IQ: بەستەری داگرتنی پەڕگە

en: Download for support
ku_IQ: داگرتن بۆ پشتگیری

en: Download limit
ku_IQ: سنوری داگرتن

en: Download name
ku_IQ: ناوی داونڵۆد

en: Download personal data
ku_IQ: داکردتنی زانیاریە کەسیەکان.

en: Download personal data again
ku_IQ: دووبارە داگرتنەوەی زانیاری تاکەکەسی

en: Download your %1$s Report: %2$s
ku_IQ: داگرتنی ڕاپۆرتی %1$s: %2$s

en: Download your %s Report
ku_IQ: داگرتنی ڕاپۆرتی %s

en: Downloadable
ku_IQ: دابەزاندن

en: Downloadable file name.
ku_IQ: ناوی پەڕگە کە توانای داگرتنی هەیە.

en: Downloadable files
ku_IQ: داگرتنی پەڕگەکان(فایل)

en: Downloadable product ID.
ku_IQ: ناسنامەی پەڕگە کە توانای داگرتنی هەیە.

en: Downloadable product permissions
ku_IQ: دەستپێگەیشتنی کالاکانی داگرتنیی

en: Downloadable products
ku_IQ: کاڵای داگرتن

en: Downloadable products give access to a file upon purchase.
ku_IQ: كاڵای داگرتن ده‌سه‌ڵأت بۆ یه‌ك فایل ده‌دات له‌ كاتی كڕین.

en: Downloaded %s time | Downloaded %s times
ku_IQ[0]: %s جار داگراوه‌

en: Downloading data...
ku_IQ: داگرتنی زانیاریەکان...

en: Downloading installation package from %s&#8230;
ku_IQ: داگرتنی پاکێجەکان و دامەزراندنیا لەڕێگەی %s&#8230;

en: Downloading translation from %s&#8230;
ku_IQ: داگرتنی وەرگێڕانەکان لەڕێگەی %s&#8230;

en: Downloading update from %s&#8230;
ku_IQ: داگرتنی نوێکردنەوەکان لەڕێگەی %s&#8230;

en: Downloading your new theme&hellip;
ku_IQ: داگرتنی ڕووکارە نوێکەت&hellip;

en: Downloads
ku_IQ: داگیراوەکان

en: Downloads remaining
ku_IQ: ژمارەی بەردەستی داگرتن

en: Downloads require login
ku_IQ: داگرتنه‌كان پێویستیان به‌چوونه‌ژوره‌وه‌ هه‌یه‌

en: Draft
ku_IQ: ڕه‌شنوس

en: Draft <span class="count">(%s)</span> | Drafts <span class="count">(%s)</span>
ku_IQ[0]: ڕەشنووس <span class="count">(%s)</span>
ku_IQ[1]: ڕەشنووس <span class="count">(%s)</span>

en: Draft Saved
ku_IQ: رەشنووس پاشەکەوتکرا

en: Draft created on %1$s at %2$s
ku_IQ: ڕەشنوس بڵاوکراوەتە لە %1$s ی %2$s

en: Draft saved at %s.
ku_IQ: ڕەشنووس پاشەکەوت کرا لە %s.

en: Draft saved.
ku_IQ: ڕەشنووس پاشەکەوتکرا.

en: Drafts
ku_IQ: ڕەشنووسەکان

en: Drafts <span class="count">(%s)</span> | Drafts <span class="count">(%s)</span>
ku_IQ[0]: ڕەشنووس <span class="count">(%s)</span>
ku_IQ[1]: ڕەشنووس <span class="count">(%s)</span>

en: Drag and drop available services here.
ku_IQ: خزمەتگوزارییەکان ڕابکێشەرە ئێرەوە.

en: Drag and drop the services you'd like to enable into the box below.
ku_IQ: ئەو خزمەتگوزارییانەی دەتەوێت چالاکیان بکەیت ڕایانبکێشەرە ناو ئەو بۆکسەی خوارەوە.

en: Drag and drop to re-order your custom zones. This is the order in which they will be matched against the customer address.
ku_IQ: دەتوانیت بە ڕاکێشان و فڕێدان ناوچە دەستکردەکانت ڕیزبکەیت و ڕێکیان بخەیت. ئەمە ئەو ڕیزکردنەیە کە هاوتا دەکرێت لەگەڵ ناونیشانی کڕیارەکە.

en: Drag and drop to reorder media files.
ku_IQ: پەڕگەکان ڕیز بکە بە خواستی خۆت بە ڕاکێشان و فڕێدانیان بە پێی ئەو ڕیزبەندییەی دەتەوێت.

en: Drag and drop to reorder tracks.
ku_IQ: گۆرانییەکان ڕێک بخەرەوە بە کرداری ڕاکێشان و فڕێدان.

en: Drag and drop to reorder videos.
ku_IQ: ڤیدیۆکان ڕێک بخەرەوە بە کرداری ڕاکێشان و فڕێدان.

en: Drag and drop, or click to set admin variation order
ku_IQ: ڕای بكێشه‌ و وازی لێ بهێنه‌، یان کلیک بكه‌ تاكه‌ تێكه‌ڵ كردنی ئه‌دمین بگۆری.

en: Drag images, upload new ones or select files from your library. For best results, use JPEG files that are 1000 by 1000 pixels or larger. %1$sHow to prepare images?%2$s
ku_IQ: وێنە ڕابکێشە، وێنەی نوێ باربکە، یان ئەوانەی ناو پێشانگاکەت دیاریبکە. بۆ باشترین ئەنجام پەڕگەکانی (JPEG) بەکاربهێنە کە قەبارەیان 1000 بە 1000 pixels یان زیاترە. %1$sچۆن وێنەکان ئامادە بکەیت؟%2$s

en: Drag the items into the order you prefer. Click the arrow on the right of the item to reveal additional configuration options.
ku_IQ: دەتوانیت دەستکاری لیستەکان بکەیت یاخود ڕیزبەندیەکان بگۆڕیت، و بەگرتەکردن لەسەری دەتوانیت وردەکاری بەشەکان بگۆڕیت.

en: Drag up or down
    to re-arrange
ku_IQ: بەرز و نزمی بکە
    بۆ دووبارە ڕێکخستنەوەی

en: Drag widgets here to remove them from the sidebar but keep their settings.
ku_IQ: پرۆژۆکەکان بۆ ئێرە ڕابکێشە بۆ لابردنی لە لاتەنیشت بەڵام هێشتنەوەی ڕێکخستنەکان.

en: Drive sales with %1$sGoogle Listings and Ads%2$s
ku_IQ: فرۆشت زیاد بکە لەگەڵ %1$sGoogle Listings and Ads%2$s

en: Drive sales with Google Listings & Ads
ku_IQ: فرۆش زیادبکە لە ڕێگەی لیستەکردنی گووگڵ و بانگەشەکان

en: Drop down
ku_IQ: درۆپداون

en: Drop files to upload
ku_IQ: پەڕگە فڕێ بدە ئێرە بۆ بارکردن

en: Drop images to upload
ku_IQ: وێنەکانت فڕێبدە بۆ بەرزکردنەوە

en: Drop shadow
ku_IQ: سێبەری دابەزیوو

en: Drop-ins
ku_IQ: لێکەی پێشکەوتوو

en: Drop-ins are single files, found in the %s directory, that replace or enhance WordPress features in ways that are not possible for traditional plugins.
ku_IQ: Drop-inەکان فایلی تاکن، لە ڕێبەرنامەی %s دا دۆزرانەوە، کە تایبەتمەندیەکانی وۆردپرێس جێگۆڕکێ یان باشتر دەکەن بەو ڕێگایانەی کە ناکرێت بۆ زیادکردنە نەریتیەکان.

en: Dropdown
ku_IQ: خوارەوە

en: Dubai
ku_IQ: دوبەی

en: Dublin
ku_IQ: دوبلین

en: DumontDUrville
ku_IQ: دۆمانتدۆرڤیڵ

en: Duotone
ku_IQ: دوو تۆن

en: Duplicate
ku_IQ: لەبەرگرتنەوە

en: Duplicate comment detected; it looks as though you&#8217;ve already said that!
ku_IQ: لێدوانی دووبارە گیرا؛ وا دیارە هەمان لێدوانت نووسیوە!

en: Durable Fabric
ku_IQ: قوماشی بەهێز

en: Dushanbe
ku_IQ: دوشەنبە

en: Dutch
ku_IQ: هۆڵەندی

en: E-Commerce
ku_IQ: کرین و فرۆشتن

en: E-Mail
ku_IQ: پۆستی ئه‌لیكترۆنی

en: E-mail
ku_IQ: پۆستی ئه‌لیكترۆنی

en: E-mail me whenever
ku_IQ: بەپۆستی ئەلیکترۆنی ئاگادارم بکەرەوە هەرکات:

en: E-mail:
ku_IQ: پۆستی ئه‌لیكترۆنی:

en: E-mail: %s
ku_IQ: پۆستی ئه‌لیكترۆنی: %s

en: ERROR: please type a comment.
ku_IQ: هەڵە: تکایە لێدوانێک بنووسە.

en: ERROR: you are replying to a comment on a draft post.
ku_IQ: هەڵە: تۆ وەڵام دەنووسیت بۆ لێدوانێک کە بابەتەکە ڕەشنووسە.

en: Each application name should be unique.
ku_IQ: ناوی هەر بەرنامەیەکی بەکاربەریی دەبێت بێهاوتا بێت.

en: Each font src must be a non-empty string.
ku_IQ: هەر سەرچاوەیەکی جۆرەنووسە دەبێت زنجیرەنووسەی تەواوبێت و بەتاڵ نەبێت.

en: Each navigation menu may contain a mix of links to pages, categories, custom URLs or other content types. Menu links are added by selecting items from the expanding boxes in the left-hand column below.
ku_IQ: هەر بڕگەیەک لە لیستەکان بەستەرێکی کورت لەخۆدەفریت بۆ پەڕەکان، هاوپۆلەکان، بەستەری دەستکرد، یان هەر ناوەڕۆکێکی تر، بەستەرەکانی لیست زیاددەکرێت کەڕێگەی ئەو ستونەی کە لەدەستەڕاستدا هەیە.

en: Each webfont src must be a non-empty string.
ku_IQ: هەر سەرچاوەیەکی وێبفۆنت دەبێت زنجیرەنووسەی تەواوبێت و بەتاڵ نەبێت.

en: Earthy, organic feel.
ku_IQ: سروشتی و ئۆرگانیک.

en: East Azarbaijan (آذربایجان شرقی)
ku_IQ: آذربایجان شرقی

en: Easter
ku_IQ: ئیستەر

en: Eastern
ku_IQ: ڕۆژهەڵآت

en: Ecuador
ku_IQ: اكوادر

en: Edit
ku_IQ: ده‌ستكاری

en: Edit %s
ku_IQ: چاککردن %s

en: Edit &#8220;%s&#8221;
ku_IQ: دەستکاری &#8220;%s&#8221; بکە

en: Edit Approved Directory
ku_IQ: دەستکاریکردنی بوخچەی پەسەندکراو

en: Edit Block Pattern
ku_IQ: دەستکاریکردنی شێوەئاسای بڵۆک

en: Edit CSS
ku_IQ: دەستکاری CSS

en: Edit Category
ku_IQ: ده‌ستكاری هاوپۆل

en: Edit Changeset
ku_IQ: دەستکاری کۆمەڵە گۆڕانکاریەکان بکە

en: Edit Comment
ku_IQ: ده‌ستکاریکردنی لێدوان

en: Edit Coupon
ku_IQ: دەستکاری کۆپۆن

en: Edit Image
ku_IQ: ده‌ستکاری کردنی وێنه‌

en: Edit Link
ku_IQ: ده‌ستكاری به‌سته‌ر

en: Edit Link Category
ku_IQ: دەستکاری هاوپۆلی بەستەر بکە

en: Edit Media
ku_IQ: دەستکاری ڕەنگاڵە

en: Edit Menu
ku_IQ: دەستکاری لیست

en: Edit Menu Item
ku_IQ: دەسکاری بڕگەکانی لیست.

en: Edit Menu Item Label
ku_IQ: دەستکاری پێناسەی دانەی مێنیو بکە

en: Edit Menus
ku_IQ: دەستکاریکردنی لیستەکان

en: Edit Navigation Menu
ku_IQ: دەستکاریکردنی لیستەی ڕێدۆزیی

en: Edit Order
ku_IQ: دەستکاریکردنی داواکاری

en: Edit Original
ku_IQ: دەستکاری ڕەسەنەکە بکە

en: Edit Page
ku_IQ: دەستکاری پەڕە بکە

en: Edit Pattern Category
ku_IQ: دەستکاریکردنی هاوپۆلی شێوەئاسا

en: Edit Post
ku_IQ: دەستکاری بابەت بکە

en: Edit Product
ku_IQ: دەستکاری کردنی بەرهەم

en: Edit Profile
ku_IQ: دەستکاری پرۆفایل

en: Edit Project
ku_IQ: دەستکاری پڕۆژە بکە

en: Edit Project Tag
ku_IQ: دەستکاری تاگی پڕۆژە بکە

en: Edit Project Type
ku_IQ: دەستکاری جۆری پڕۆژە بکە

en: Edit Review
ku_IQ: دەستکاریکردنی پێداچوونەوە

en: Edit Review Reply
ku_IQ: دەستکاریکردنی وەڵامی پێداچوونەوە

en: Edit Site
ku_IQ: دەستکارى شوێن

en: Edit Tag
ku_IQ: ده‌ستكاری تاگ

en: Edit Template
ku_IQ: دەستکاریکردنی ڕووکار

en: Edit Template Part
ku_IQ: دەستکاریکردنی پارچە قاڵب

en: Edit This
ku_IQ: دەستکاری ئەمە بکە

en: Edit User
ku_IQ: ده‌ستکاریکردنی به‌کارهێنه‌ر

en: Edit User %s
ku_IQ: دەستکاری کردنی بەکارهێنەر  %s

en: Edit Your Profile
ku_IQ: دەستکاری پرۆفایلەکەت بکە

en: Edit account
ku_IQ: بژارکردنی ئەژمێر

en: Edit and create new products from your mobile devices with the Woo app
ku_IQ: بەرهەمی نوێ زیادبکە و دەستکارییان بکە ڕاستەوخۆ لەناو تەلەفوونەکەت لەڕێگەی بەرنامەی بەکاربەریی (Woo)

en: Edit attribute
ku_IQ: دەستکاریکردنی تایبەتمەندی

en: Edit audio playlist
ku_IQ: دەستکاری لیستەی دڵخوازەکراوەکانی دەنگ بکە

en: Edit category
ku_IQ: دەستکاریکردنی هاوپۆل

en: Edit comment
ku_IQ: دەستكاریكردنی لێدوان

en: Edit coupon
ku_IQ: ده‌ستکاری کۆبۆن

en: Edit date and time
ku_IQ: دەستکاری ڕێکەوت و کات بکە

en: Edit failed. Please try again.
ku_IQ: دەستکاریکردن شکستی هێنا. تکایە دووبارە هەوڵبدەرەوە.

en: Edit gallery
ku_IQ: دەستکاری گەلەری بکە

en: Edit image
ku_IQ: دەستکاری کردنی وێنە

en: Edit item
ku_IQ: دەستکاریکردنی بڕگە

en: Edit menu item
ku_IQ: دەسکاری بڕگەکانی لیست.

en: Edit menu item: %1$s (%2$s)
ku_IQ: دەستکاری بڕگەی  مێنیۆکان : %1$s (%2$s)

en: Edit more details
ku_IQ: دەستکاری وردەکاریی زیاتر بکە

en: Edit next media item
ku_IQ: دەستکاری پەڕگەی دواتری ڕەنگاڵە بکە

en: Edit order
ku_IQ: دەستکاریکردنی داواکاری

en: Edit page
ku_IQ: دەستکاریکردنی پەڕە

en: Edit permalink
ku_IQ: دەستکاریکردنی بەستەرە هەمیشەییەکان

en: Edit previous media item
ku_IQ: دەستکاری پەڕگەی پێشووی ڕەنگاڵە بکە

en: Edit product
ku_IQ: ده‌ستکاری به‌رهه‌م

en: Edit products on the move
ku_IQ: دەستکاریی بەرهەمەکان بکە بەئاسانیی و هەر کاتێک ویستت

en: Edit schedule
ku_IQ: دەستکاریکردنی کاتی بڵاوکردنەوە

en: Edit selected menu
ku_IQ: دەستکاری لیستی دەستنیشان کراو

en: Edit shipping class
ku_IQ: دەستکاریکردنی پۆلی گەیاندن

en: Edit site
ku_IQ: دەستکاری ماڵپەڕ بکە

en: Edit status
ku_IQ: دەستکاریکردنی دۆخ

en: Edit styles
ku_IQ: دەستکاریکردنی شێوازەکان

en: Edit tag
ku_IQ: دەستکاری کردنی تاگ

en: Edit this comment
ku_IQ: دەستکاری ئەم لێدوانە بکە

en: Edit this item
ku_IQ: دەستکاری ئەو بڕگەیە بکە

en: Edit this new field
ku_IQ: دەستکاری ئەم خانە نوێیە بکە

en: Edit this page
ku_IQ: دەستکاری ئەم پەڕەیە بکە

en: Edit this review
ku_IQ: دەستکاریکردنی ئەم پێداچوونەوەیە

en: Edit user
ku_IQ: دەستکاریکردنی زانیاری بەکارهێنەر

en: Edit video playlist
ku_IQ: دەستکاری لیستەی دڵخوازی ڤیدیۆ بکە

en: Edit visibility
ku_IQ: دەستکاریکردنی نیشاندان

en: Edit widget: %s
ku_IQ: دەستکاریکردنی ویجیت: : %s

en: Edit your default menu by adding or removing items. Drag the items into the order you prefer. Click Create Menu to save your changes.
ku_IQ: دەستکاریکردنی لیستی بنەڕەت و سڕینەوە یان زیادکردنی بڕگەکانی، دەتوانیت کرتەیان لەسەر دابگریت و ڕیزبەندیەکەیان بگۆڕیت، کرتەبکە لە لیستەکە پاشەکەوتبکە بۆ چەسپاندنی گۆڕانکاریەکان.

en: Edit your menu below, or <a href="%s">create a new menu</a>. Do not forget to save your changes!
ku_IQ: دەستکاری لیستەکانت بکە یان دانەیەکی نوێ دروست بکە <a href="%s">دروستکردنی لیست</a>. بیرت بێت کە ڕێکخستنەکانت زەخیرە بکەیت.

en: Edit your profile
ku_IQ: دەستکاری پرۆفایلەکەت بکە

en: Edit your site
ku_IQ: ماڵپەڕەکەت دەستکاریی بکە

en: Edit: %s
ku_IQ: چاککردن %s

en: Editing Menus
ku_IQ: دەستکاریکردنی لیستەکان

en: Editor
ku_IQ: دەستکاریکەر

en: Editor Style
ku_IQ: ستایڵی دەستکاریکەر

en: Editor menu (when enabled)
ku_IQ: لیستەی دەستکاریکەر (کاتێک چالاک کراوە)

en: Editor script handle. DEPRECATED: Use `editor_script_handles` instead.
ku_IQ: دەسکی Editor script بەسەرچووە: `editor_script_handles` بەکاربهێنە لەجیاتی.

en: Editor script handles.
ku_IQ: دەسکەکانی دەقی دەستکاریکەر.

en: Editor style handle. DEPRECATED: Use `editor_style_handles` instead.
ku_IQ: دەسکی شێوازی دەستکاریکەر. بەسەرچووە: `editor_style_handles` بەکاربهێنە لەجیاتی.

en: Editor style handles.
ku_IQ: شێوازی دەستکاریکەر.

en: Editor toolbar
ku_IQ: تووڵامرازی دەستکاریکەر

en: Editors can publish posts, manage posts as well as manage other people&#8217;s posts, etc.
ku_IQ: نووسەران دەتوانن کاری ناردن و دەسکاری کردنی پەیام بکەن وەهەروەها بەڕێوەبردنی ئەندامەکانی تریش&#8217;s

en: Edmonton
ku_IQ: ئیدمۆنتۆن

en: Education
ku_IQ: فێربوون

en: Education and learning
ku_IQ: پەروەردە و فێربوون

en: Efate
ku_IQ: ئیفات

en: Effortless payments by Mollie: Offer global and local payment methods, get onboarded in minutes, and supported in your language.
ku_IQ: پارەدانی خێرا لە ڕێگەی (Mollie): شێوازی پارەدانی جیهانی و ناوخۆیی پێشکەش بکە، لە چەند خولەکێکدا ئامادە دەبێت و بە زمانی خۆت پشتگیریی دەکرێت.

en: Egypt
ku_IQ: مصر

en: Eirunepe
ku_IQ: ئیریناپە

en: Either there are no posts, or something went wrong.
ku_IQ: یان هیچ بابه‌تێک نیییه‌، یان هه‌ڵه‌یه‌ک هه‌یه‌.

en: El Aaiun
ku_IQ: ئەلعیون

en: El Salvador
ku_IQ: ئیل سلڤادۆر

en: Electronics and computers
ku_IQ: ئەلیکترۆنی و کۆمپیوتەر

en: Elements path
ku_IQ: ڕێچکەی توخمەکان

en: Email
ku_IQ: پۆستی ئەلکترۆنی

en: Email (%s)
ku_IQ: E-mail (%s):

en: Email Address
ku_IQ: ناونیشانی ئیمەیڵ

en: Email Address:
ku_IQ: ناونیشانی ئیمەیڵ:

en: Email address
ku_IQ: ناونیشانی ئیمەیڵ

en: Email address (optional)
ku_IQ: ناونیشانی پۆستی ئەلیکترۆنی (ئارەزوومەندانە)

en: Email address for the comment author.
ku_IQ: پۆستی ئەلیکترۆنیی نووسەری سەرنج.

en: Email address is invalid.
ku_IQ: ئیمەیڵەکە هەڵەیە.

en: Email address to receive payments
ku_IQ: ناونیشانی پۆستی ئەلیکترۆنیی بۆ بەدەستگەیشتنی پارەکان

en: Email address.
ku_IQ: پۆستی ئه‌یلكترۆنی:

en: Email could not be sent.
ku_IQ: نەتوانرا پۆستی ئەلیکترۆنی بنێردرێت.

en: Email heading
ku_IQ: ناونیشانی ئیمەیڵ

en: Email heading (paid)
ku_IQ: سەربەشی پۆستی ئەلیکترۆنی (پارە دراوە)

en: Email invoice / order details to customer
ku_IQ: ناردنی ئیمەیلی وەردەزانیارییەکانی فاکتۆر / کڕین بە کڕیار

en: Email me whenever
ku_IQ: بەپۆستی ئەلیکترۆنی ئاگادارم بکەرەوە هەرکات

en: Email notifications
ku_IQ: ئاگادارکرنەوەی ئیمەیڵ

en: Email notifications sent from WooCommerce are listed below. Click on an email to configure it.<br>%s
ku_IQ: ئەو ئاگادارکردنەوە ئیمەیڵانەی کە لە WooCommerce ەوە نێردراوە لە خوارەوە ئاماژەیان پێکراوە. بۆ ڕێکخستنی کلیک لەسەر ئیمەیڵێک بکە.<br>%s

en: Email of the reviewer.
ku_IQ: ئیمەیلی هەڵەچن

en: Email options
ku_IQ: هەڵبژاردەکانی پۆستی ئەلیکترۆنی

en: Email or Username
ku_IQ: ئیمەیڵ یاخود نازناو

en: Email sender options
ku_IQ: هەڵبژاردنەکانی ئیمه‌یل

en: Email sent.
ku_IQ: پەیامێک نێردرا لە پۆستی ئەلیکترۆنیەوە.

en: Email settings
ku_IQ: هەڵبژاردەکانی ئیمەیڵ

en: Email template
ku_IQ: نموونەی ئیمەیل

en: Email type
ku_IQ: جۆری پۆستی ئەکترۆنی

en: Email you used during checkout.
ku_IQ: پۆستی ئەکترۆنی لەکاتی داواکردنی کاڵا تۆمارتان کردووە

en: Email:
ku_IQ: پۆستی ئه‌لیكترۆنی:

en: Email: %s
ku_IQ: پۆستی ئه‌لیكترۆنی: %s

en: Emails
ku_IQ: پۆستی ئەلکترۆنی

en: Embed
ku_IQ: تێخستن

en: Embed Handler
ku_IQ: تێکردنی Handler

en: Embed Media Player
ku_IQ: لێدەری ڕەنگاڵە Embed بکە

en: Embed of %s.
ku_IQ: خستنەناوی %s.

en: Embed or Link
ku_IQ: بەستەر یان تێخستنن (Embed)

en: Embedded content from other websites
ku_IQ: ناوەڕۆک زانیاری ماڵپەڕەکانی تر لەخۆدەگرێت

en: Embeds
ku_IQ: چه‌سپاندنه‌کان

en: Emergency
ku_IQ: ئۆرژانس

en: Empty Mini-Cart Message
ku_IQ: نامەی (Mini-Cart)ی بەتاڵ

en: Empty Spam
ku_IQ: بەتاڵکردنەوەی سپام.

en: Empty Term.
ku_IQ: کاتی بەتاڵ

en: Empty Trash
ku_IQ: بەتاڵکردنەوەی تەنەکەخۆڵ

en: Empty archive.
ku_IQ: ئه‌رشیفی به‌تاڵ

en: Empty filename
ku_IQ: ناوی په‌ڕگه‌ به‌تاڵه‌

en: Empty template: %s
ku_IQ: ڕووکاری بەتاڵ: %s

en: Empty the approved download directories list
ku_IQ: بەتاڵکردنەوەی لیستەی بوخچەی داگیراوە پەسەندکراوەکان

en: Empty title.
ku_IQ: ناونيشانى بەتاڵ

en: Enable
ku_IQ: تواناپێدان

en: Enable "address_override" to prevent address information from being changed.
ku_IQ: بۆرێگرتن له‌ گۆرینی زانیاری ناونیشان "address_override" چالاك بكه‌.

en: Enable %s
ku_IQ: چالاککردن %s

en: Enable AJAX add to cart buttons on archives
ku_IQ: چالاككردنی ئه‌جاكس «زیادكردن بۆ سه‌به‌تی كرین» له‌ په‌ڕه‌ی ئه‌رشیف

en: Enable Archives?
ku_IQ: ئه‌رشیف چالاك كرا ؟

en: Enable Auto-updates
ku_IQ: چالاککردنی نوێبونەوەی خودکار

en: Enable Autorenew
ku_IQ: نوێبوونەوەی خۆکار چالاک بکە

en: Enable IPN email notifications
ku_IQ: چالاککردنی ئاگادارکەرەوەکانی (IPN) لە ڕێگەی پۆستی ئەلیکترۆنی

en: Enable PayPal Standard
ku_IQ: چالاککردنی (PayPal Standard)

en: Enable PayPal sandbox
ku_IQ: چالاككردنی Sandboxپه‌یپال

en: Enable PayU’s exclusive plugin for WooCommerce to start accepting payments in 100+ payment methods available in India including credit cards, debit cards, UPI, & more!
ku_IQ: پێوەکراوی تایبەتی (PayU) بۆ (WooCommerce) چالاکبکە بۆ وەرگرتنی پارە بە زیاتر لە 100 شێوازی پارەدان، تەنیا بەردەستە لە هیندستان.

en: Enable Post By Email
ku_IQ: بابەت ناردن بە ئیمەیڵ چالاک بکە

en: Enable Post by Email
ku_IQ: بابەت ناردن بە ئیمەیڵ چالاک بکە

en: Enable WooCommerce Analytics
ku_IQ: چالاککردنی شیکردنەوەکانی (WooCommerce)

en: Enable a familiar, fast checkout for hundreds of millions of active Amazon customers globally.
ku_IQ: پارەدانێکی خێرا و ئاشنا چالاک بکە بۆ ملیۆنان کڕیاری چالاکی ئەمەزۆن لە تەواوی جیهانەوە.

en: Enable accessibility mode
ku_IQ: مۆدی ڕێگەدان و دەستگەشتن چالاک بکە

en: Enable archives?
ku_IQ: چالاککردنی ئەرشیفەکان؟

en: Enable auto-updates
ku_IQ: چالاککردنی نوێبونەوەی خودکار

en: Enable bank transfer
ku_IQ: چالاککردنی ئاڵوگۆری بانکی

en: Enable carousel
ku_IQ: کارۆسێل چالاکبکە

en: Enable cash on delivery
ku_IQ: چالاك كردنی پاره‌دان له‌كاتی ته‌حویل دان

en: Enable check payments
ku_IQ: چالاککردنی پارەدان بە چەک (بانک)

en: Enable compatibility mode (synchronizes orders to the posts table).
ku_IQ: دۆخی گونجان چالاک بکە (هاودەمکردنی داواکارییەکان بە خشتەی بابەتەکان)

en: Enable coupons
ku_IQ: چالاککردنی کۆپۆنەکان

en: Enable debug mode
ku_IQ: چالاککردنی دۆخی ڕاستکردنەوەی هەڵە

en: Enable email insights
ku_IQ: تێگەیشتنەکانی پۆستی ئەلیکترۆنیی چالاک بکە

en: Enable for shipping methods
ku_IQ: چالاككردنی شیوازی ناردن.

en: Enable full-height editor and distraction-free functionality.
ku_IQ: دەستکاریکەری هەموو-بەرزیی و شێوازە نووسینی سەرقاڵ-نەکردن چالاک بکە.

en: Enable guided mode
ku_IQ: چالاککردنی دۆخی ڕێبەریی

en: Enable keyboard shortcuts for comment moderation.
ku_IQ: قەدبڕەکانی تەختەکلیل چالاک بکە بۆ چاودێری لێدوان.

en: Enable logging
ku_IQ: چالاككردنی راپۆرت

en: Enable low stock notifications
ku_IQ: چالاككردنی ئاگاداركردنه‌وه‌ی كه‌م بووی كاڵا له‌ كۆگادا

en: Enable out of stock notifications
ku_IQ: چالاككردنی ئاگاداركردنه‌وه‌ی ته‌واوبونی كۆگا

en: Enable product reviews
ku_IQ: چالاککردنی گفتوگۆ لە سەر کالا

en: Enable reviews
ku_IQ: پێشبینەکان چالاککردنی

en: Enable rule
ku_IQ: چالاککردنی ڕێسا

en: Enable shipping debug mode to show matching shipping zones and to bypass shipping rate cache.
ku_IQ: چالاککردنی دۆخی هەڵکردنەوەی بارکردن بۆ پیشاندانی هاوچەشمی ناوچە بارکردن ەکان و بۆ تێپەڕاندنی ڕێژەی خەزنکردنی کاتی بارکردن.

en: Enable star rating on reviews
ku_IQ: چالاکی هەڤیاز بۆ رخنە و گفتوگۆ

en: Enable stock management
ku_IQ: چالاككردنی به‌ریوه‌ به‌ری كۆگا

en: Enable store notice
ku_IQ: زانیار فرۆشگا چالاک بکەن

en: Enable table usage
ku_IQ: بەکارهێنانی خشتە چالاک بکە

en: Enable tax rates and calculations
ku_IQ: چالاککردنی نرخی باج(مالیات) و ژماردنی

en: Enable taxes
ku_IQ: چالاککردنی باج

en: Enable the legacy REST API
ku_IQ: چالاککردنی (legacy REST API)

en: Enable the shipping calculator on the cart page
ku_IQ: چالاككردنی  ژمارده‌ی  تێچووی  ناردن له‌ په‌ره‌ی سه‌به‌تی كرین

en: Enable the use of coupon codes
ku_IQ: چالاك كردنی كۆبۆنه‌كان

en: Enable this email notification
ku_IQ: چالاکردنی لە ڕێگای پۆستی ئەلکترۆنیەوە

en: Enable this if you want this attribute to have product archives in your store.
ku_IQ: ئه‌گه‌ر ده‌تهه‌وێت  ئه‌م خاسیه‌ته‌ له‌ ئه‌رشیفی  كاڵا فروشگا بێت،ئه‌م به‌شانه‌ چالاك بكه‌ن.

en: Enable this option if a product is not shipped or there is no shipping cost
ku_IQ: ئه‌م به‌شه‌ ته‌نیا له‌ كاتێكدا چالاك بكه‌.كه كاڵا نه‌ نێردراوه‌

en: Enable this option if access is given to a downloadable file upon purchase of a product
ku_IQ: چالاككردنی ئه‌م به‌شه‌ ڕێگه‌نادات بۆ داگرتنی كاڵا له‌ كاتی پاره‌دان چالاك ده‌بێت.

en: Enable this option to enable stock management at variation level
ku_IQ: چالاككردنی ئه‌م به‌شه‌ ده‌بێته‌ هۆی چالاكركدنی  به‌رێوبردنی كۆگا له‌ ته‌رازو جیا ده‌كرێته‌وه‌

en: Enable this option to grant access to downloads when orders are "processing", rather than "completed".
ku_IQ: ئه‌م به‌شه‌ ئه‌م توانایه‌ ده‌دات که كڕیار دوای داواكردن. و له‌كاتێكدا كه‌ له‌ حاڵه‌تی «له‌ حاله‌تی كردار » دایه‌ تاوانی داگرتن هه‌بێت و پێویستی به‌ حاله‌تی  « ته‌واو بوون » نیه‌

en: Enable threaded (nested) comments %s levels deep
ku_IQ: چالاک کردن (ناوەکی) لێدوانەکان %s وەشانی قوڵ

en: Enable tracking
ku_IQ: شوێنکەوتن چالاک بکە

en: Enable usage tracking and help improve WooCommerce
ku_IQ: ڕێگە بە شوێنکەوتنی بەکارهێنان بدە بۆ باشترکردنی (WooCommerce)

en: Enable/Disable
ku_IQ: چالاکردن/نا چالاکردن

en: Enabled
ku_IQ: تواناپێدراو

en: Enabled Features
ku_IQ: تایبەتمەندییە چالاککراوەکان

en: Enabled Services
ku_IQ: خزمەتگوزارییە چالاککراوەکان

en: Enabled.
ku_IQ: چالاک

en: Enabling Accessibility Mode, via Screen Options, allows you to use Add and Edit buttons instead of using drag and drop.
ku_IQ: چالاککردنی مۆدی دەستکاری، تایبەتمەندیەت دەداتێ بۆ دەستکاری/زۆرکردنی بابەتەکان بەبێ بەکارهێنانی دووگمەی ڕاکێشان و فڕێدان.

en: Encoding for pages and feeds
ku_IQ: به‌ کۆدکردن بۆ په‌ڕه‌ و feed ـه‌کان

en: End Date
ku_IQ: ڕێکەوتی کۆتاییهاتن

en: End date of sale price, as GMT.
ku_IQ: کۆتایی نرخی فرۆشی تایبەت بە کاتی GMT

en: End date of sale price, in the site's timezone.
ku_IQ: کاتی تەواو بوونی هەڕاجی لە شوێنی کاتی ماڵپەڕ.

en: End date of sale price.
ku_IQ: ڕێکەوتی کۆتاییهاتنی نرخی داشکێنراو.

en: End date:
ku_IQ: بەسەرچوون:

en: Enderbury
ku_IQ: ئیندەربووری

en: Endless Tee's
ku_IQ: چەندین جۆری چا

en: Endpoint for the "Checkout &rarr; Add payment method" page.
ku_IQ: کۆتایی بۆ لاپەڕەی "دەرچوون &rarr; زیادکردنی شێوازی پارەدان"

en: Endpoint for the "Checkout &rarr; Order received" page.
ku_IQ: کۆتایی بۆ لاپەڕەی "دەرچوون &rarr; Pay"

en: Endpoint for the "Checkout &rarr; Pay" page.
ku_IQ: کۆتایی بۆ لاپەڕەی "دەرچوون &rarr; Pay"

en: Endpoint for the "My account &rarr; Addresses" page.
ku_IQ: کۆتاخاڵ (Endpoint)ی پەڕەکانی "هەژمارەکەم و ناونیشانەکان".

en: Endpoint for the "My account &rarr; Downloads" page.
ku_IQ: کۆتاخاڵ بۆ پەڕەی "هەژمارەکەم ← داگرتنەکان".

en: Endpoint for the "My account &rarr; Edit account" page.
ku_IQ: کۆتاخاڵ (Endpoint)ی پەڕەکانی "هەژمارەکەم و دەستکاریکردنی هەژمار".

en: Endpoint for the "My account &rarr; Lost password" page.
ku_IQ: کۆتاخاڵ (Endpoint)ی پەڕەکانی "هەژمارەکەم و لەبیرکردنی تێپەڕەوشە".

en: Endpoint for the "My account &rarr; Orders" page.
ku_IQ: کۆتاخاڵ بۆ پەڕەی "هەژمارەکەم ← داواکارییەکان".

en: Endpoint for the "My account &rarr; Payment methods" page.
ku_IQ: کۆتاخاڵ بۆ پەڕەی "هەژمارەکەم ← شێوازەکانی پارەدان".

en: Endpoint for the "My account &rarr; View order" page.
ku_IQ: کۆتاخاڵ (Endpoint)ی پەڕەکانی "هەژمارەکەم و پیشاندانی داواکاری".

en: Endpoint for the delete payment method page.
ku_IQ: کۆتاخاڵ بۆ پەڕەی سڕینەوەی شێوازی پارەدانەکە.

en: Endpoint for the setting a default payment method page.
ku_IQ: کۆتاخاڵ بۆ دانانی پەڕەیەکی شێوازی پارەدانی بنەڕەت.

en: Endpoint for the triggering logout. You can add this to your menus via a custom link: yoursite.com/?customer-logout=true
ku_IQ: هێڵی كۆتای ناونیشان بۆ ده‌رچوونی ئه‌ندامان جه‌ست نیشان ده‌كات. تۆده‌توانی  ئه‌ زیادكردنی ئه‌م لینكه‌بۆ مینۆكانی سیات هێڵێكی چوونه‌ ده‌ره‌وه‌ دروست بكه‌ی وه‌كو:woocommerce.ir/?customer-logout=true

en: Endpoints are appended to your page URLs to handle specific actions during the checkout process. They should be unique.
ku_IQ: خاڵی كۆتاییبۆ ناونیشانی په‌ڕه‌ی تۆ زیاد ده‌كرێن که له‌ ئه‌ستۆی هاتندا له‌ كاتی پاره‌دان. ئه‌وان ده‌بێت تایبه‌ت بن.

en: Endpoints are appended to your page URLs to handle specific actions on the accounts pages. They should be unique and can be left blank to disable the endpoint.
ku_IQ: کۆتاخاڵەکان زیاد دەکرێن بۆ ناونیشانی ئینتەرنێتیی پەڕەکانت بۆ ئەنجامدانی چەند کردارێکی دیاریکراو لەسەر پەڕەی هەژمارەکان. دەبێت بێهاوتابن و دەکرێت بەبەتاڵییش بەجێبهێڵرێن بۆ ناچالاککردنی کۆتاخاڵەکە.

en: Enduring quality.
ku_IQ: جۆرایەتییەکی بەرز.

en: Enforce Approved Product Download Directories
ku_IQ: جێبەجێکردنی بوخچە پەسەندکراوەکانی داگرتنی بەرهەم

en: Enforce approved download directories?
ku_IQ: جێبەجێکردنی بوخچەی داگرتنە پەسەندکراوەکان؟

en: English
ku_IQ: ئینگلیزى

en: Enhance speed and security with %1$sJetpack%2$s
ku_IQ: خێرایی و ئاسایش بەدەستبهێنە لەگەڵ %1$sJetpack%2$s

en: Enhance your products
ku_IQ: چاکسازی کالاکانی ئێوە

en: Enhance your store with these recommended free features.
ku_IQ: فرۆشگاکەت بەرەوپێش ببە لەگەڵ ئەم تایبەتمەندییە بێبەرانبەرە پێشنیارکراوانە.

en: Enjoy all Facebook products combined in one extension: pixel tracking, catalog sync, messenger chat, shop functionality and Instagram shopping (coming soon)!
ku_IQ: چێژ وەربگرە لە سەرجەم بەرهەمەکانی فەیسبووک لە یەک زیادکراودا: pixel tracking، catalog sync، messenger chat، shop functionality و Instagram shopping (بەم زووانە)!

en: Enlarge image
ku_IQ: گەورەکردنی وێنە

en: Enlarge image: %s
ku_IQ: وێنەی گەورەکراو: %s

en: Enlarged image
ku_IQ: وێنەی گەورەکراو

en: Ensenada
ku_IQ: ئینسینادا

en: Ensure meta_data excludes specific keys.
ku_IQ: دڵنیابەرەوە meta_data کلیلە تایبەت و دیاریکراوەکان بەدەر دەکات.

en: Ensure result set excludes comments assigned to specific user IDs. Requires authorization.
ku_IQ: دڵنیابەرەوە لەوەی ئەو ئەنجامە تایبەتە بەو ئایدی بەکارهێنەرە. پێویستی بە دەسەڵاتە.

en: Ensure result set excludes posts assigned to specific authors.
ku_IQ: دوورخستنەوەی ئەو بابەتانەی کە سپێردراون بە نووسەرە تایبەتەکان.

en: Ensure result set excludes specific IDs.
ku_IQ: دڵنیابەرەوە لەوەی کە ئەنجامەکان ئاراستەن بەو ئایدییە.

en: Ensure result set excludes specific parent IDs.
ku_IQ: دڵنیابەرەوە لەوەی کە ئەنجامەکان ڕاماڵراون بەگوێرەی ئایدی وەچەکان.

en: Enter a WordPress.com or Jetpack WordPress site URL.
ku_IQ: لینکی مالپەرێکی وۆردپرێس یان جێتپاک تۆمار بکە.

en: Enter a cost (excl. tax) or sum, e.g. <code>10.00 * [qty]</code>.
ku_IQ: داخلكردنی نرخ(به‌ بێ باج)یان میانه‌ بۆنمونه‌:  <code>10.00 * [ژماره‌]</code>.

en: Enter a custom base to use. A base must be set or WordPress will use default instead.
ku_IQ: بنچینەیەکی دەستکرد داخڵ بکە بۆ بەکارهێنان. بنچینە دەبێت دابنرێت، بە پێچەوانەوە وۆردپرێس بنەڕەت بەکاردەهێنێت.

en: Enter a description of the image
ku_IQ: په‌سنێک له‌ باره‌ی وێنه‌که‌وه‌ بنووسه‌

en: Enter a different address
ku_IQ: ناونیشانێکی جیاواز بنووسە

en: Enter a fixed amount or percentage to apply as a fee.
ku_IQ: بڕێکی جێگیر یان ڕێژەیەکی سەدیی بنووسە بۆ بەکاربردن وەکو کرێ.

en: Enter a link URL or click above for presets.
ku_IQ: بەستەرەکە تێبخە کرتە لەسەر ڕێژەی سەرەوە بکە

en: Enter a name for the new attribute term:
ku_IQ: ناوێك بۆ خاسیه‌تی نوێ داخڵ بكه‌:

en: Enter a name for this tax rate.
ku_IQ: ناوێك بۆ ئه‌م مالیاته‌ ده‌ست نیشان بكه‌

en: Enter a new password below.
ku_IQ: ووشەی نهێنی تازە بنوسە

en: Enter a tax rate (percentage) to 4 decimal places.
ku_IQ: ده‌نگێك داخلی مالیات بكه‌ن (له‌ سه‌دا تا 4 ژماره‌)

en: Enter a username or email address.
ku_IQ: ناوی بەکارهێنەر یان ئیمەیڵ بنووسە.

en: Enter a value
ku_IQ: نرخ داخل بكه‌

en: Enter a value (fixed or %)
ku_IQ: نرخ داخل بكه‌  ( به‌ شێوه‌ی جێگیر یان %)

en: Enter an API Key
ku_IQ: کلیلێکی API تۆمار  بکەن

en: Enter an optional note to send the customer after purchase.
ku_IQ: ئه‌گه‌ر بیر له‌ یاده‌وه‌ری ده‌كه‌یته‌وه‌ بۆ كریار پیش كرین بینێریت

en: Enter attachment ID or URL to an image
ku_IQ: ناسنامەی هاوپێچ یان به‌سته‌رێک بۆ وێنە تێبنووسە

en: Enter desktop preview mode
ku_IQ: بچۆرە ووشانی ڕوومێزەوە

en: Enter mobile preview mode
ku_IQ: بڕۆ بۆ شێوەنیشاندانی مۆبایل

en: Enter new
ku_IQ: یەکێکی نوێ لێبدە

en: Enter options for customers to choose from, f.e. “Blue” or “Large”. Use “%s” to separate different options.
ku_IQ: هەڵبژاردەکان زیادبکە بۆ کڕیاران تا بتوانن هەڵیبژێرن، بۆ نموونە: شین یان گەورە. دەتوانیت “%s” بەکاربهێنیت بۆ جیاکردنەوەی هەڵبژاردە جیاوازەکان.

en: Enter price (%s)
ku_IQ: نرخ بنووسه‌ (%s)

en: Enter recipients (comma separated) for this email. Defaults to %s.
ku_IQ: وەرگرەکان تێبنووسە (کۆما جیاکراوە) بۆ ئەم ئیمەیڵە. بنەڕەتەکان بۆ %s.

en: Enter recipients (comma separated) that will receive this notification.
ku_IQ: بۆ ئاگاداری وەرگرەکان (بە بۆر لە یەک جودایان بکەن) لەم زانیارییە

en: Enter sale price (%s)
ku_IQ: نرخی فرۆشتن بنوسه‌ (%s)

en: Enter some descriptive text. Use “%s” to separate different values.
ku_IQ: هەندێک دەقی ورد بنووسە. “%s” بەکاربهێنە بۆ جیاکردنەوەی بەهاکان.

en: Enter some text, or some attributes by pipe (|) separating values.
ku_IQ: ژماره‌ی نوسراو یان تایبه‌ت مه‌ندی داخل بكه‌ن . هه‌ریه‌كه‌یان به‌ كاما جیا بكه‌نه‌وه‌.

en: Enter tablet preview mode
ku_IQ: چوونە ناو شێوازی دەرکەوتنی تابلێت

en: Enter the RSS feed URL here:
ku_IQ: به‌سته‌ری RSS feed لێره‌ لێبده‌:

en: Enter the URL
ku_IQ: به‌سته‌ره‌که‌ لێبده‌

en: Enter the URL of a 16x16px icon you want to use for this service.
ku_IQ: لینکی وێنەیەکی ١٦x١٦ دابنێ کە ئەتەوێت بەکاریبێنیت بۆ ئەم خزمەتگوزارییە.

en: Enter the URL of the image
ku_IQ: به‌سته‌ری وێنه‌كه‌ دابنێ

en: Enter the action that will trigger this webhook.
ku_IQ: ئەو کردارە داخڵبکە کە ئەم (webhook)ە دەخاتە کار.

en: Enter the customer's name here
ku_IQ: ناوی کڕیار لێرە بنووسە

en: Enter the destination URL
ku_IQ: بەستەری ڕێنوێنیی تێبکە

en: Enter the email address of an existing user on this network to invite them to this site. That person will be sent an email asking them to confirm the invite.
ku_IQ: پۆستی ئەلیکترۆنی بەکارهێنەر بنووسە لەم ڕایەڵە بۆ بانگهێشتکردنی بۆ ئەم ماڵپەڕە، ئەم کەسە پەیامێکی دڵنیایی بۆ پۆستی ئەلیکترۆنیەکەی دەچێتەوە بۆ ڕازیبوون بۆ بانگهێشتەکەت و قبوڵکردنی.

en: Enter the email address or username of an existing user on this network to invite them to this site. That person will be sent an email asking them to confirm the invite.
ku_IQ: پۆستی ئەلیکترۆنی یان ناوی بەکارهێنەر بنووسە کە بەردەستن لەم ڕایەڵە بۆ بانگهێشتکردنیان بۆ ئەم ماڵپەڕە، ئەم کەسانە پەیامێکی دڵنیاکردنەوە بە پۆستە ئەلیکترۆنیەکەیان دەگات بۆ ڕازیبوون و قبوڵکردنی بانگهێشتەکەت.

en: Enter the external URL to the product
ku_IQ: ناونیشانی ئینتەرنێتیی دەرەکیی بنووسە بۆ بەرهەمەکە

en: Enter the external URL to the product.
ku_IQ: بەستەرێکی دەرەکی داخل بکە بۆ کاڵا

en: Enter the number of days before a download link expires, or leave blank.
ku_IQ: تكایه‌ ژماره‌ی رۆژه‌كانی كه‌ ده‌تهه‌وێت لینك بمێنێته‌وه‌ داخڵی بكه‌ ، یان به‌ بۆشی بیهێڵه‌وه‌.

en: Enter the same address here unless you <a href="%s">want your site home page to be different from your WordPress installation directory</a>.
ku_IQ: هەمان ناونیشان لێرە بنووسە مەگەر <a href="%s">بتەوێت پەڕەی سەرەکیی ماڵپەڕەکەت جیاوازبێت لە بوخچەی دامەزراندنی وۆردپرێسەکەت</a>.

en: Enter title here
ku_IQ: ناونیشان لێرە بنوسە

en: Enter your address to view shipping options.
ku_IQ: ناونیشانەکەت بنووسە بۆ بینینی هەڵبژاردەکانی گەیاندن.

en: Enter your email address
ku_IQ: ناونیشانی ئیمەیڵەکەت داخڵ بکە

en: Enter your email address to subscribe to this blog and receive notifications of new posts by email.
ku_IQ: ئیمەیڵەکەت تۆمار بکە تا بەشداری ئەم بلۆگە بکەیت و ئاگاداری نوێترین بابەتەکان بیت لە ڕێی ئیمەیڵەوە.

en: Enter your new password below or generate one.
ku_IQ: لە ژێرەوە تێپەڕەوشەی نوێ بنووسە یان دانەیەک درووست بکە.

en: Enter your new password below.
ku_IQ: تێپەڕەووشە نوێیەکەت لەخوارەوە لێبدە

en: Enter your password to view comments.
ku_IQ: تێپەڕەوشەکەت بنووسە بۆ بینینی لێدوانەکان.

en: Enter/remove an API key.
ku_IQ: تۆمارکردن/سڕینەوەی دانەیێک کلیلی API

en: Entertainment
ku_IQ: ئاسودە

en: Entries feed
ku_IQ: ڕاگەیەنەری بابەتەکان

en: Entries from any RSS or Atom feed
ku_IQ: بابه‌ت/ له‌دوانه‌کان له‌ هه‌ر RSS یان Atom feed ـێکه‌وه‌

en: Entries from any RSS or Atom feed.
ku_IQ: بابەتەکان لە هەر پێشخوردێکی RSS یان Atom ـەوە.

en: Entries in dependencies array must be either strings or arrays with an id key.
ku_IQ: تۆمارەکان لە ڕیزەکی پێبەندێتییەکان دەبێت زنجیرەنووسە بن یان ڕیزەکەکان لەگەڵ کلیلی ناسنامە.

en: Environment type
ku_IQ: جۆری ژینگە

en: Equatorial Guinea
ku_IQ: گینه استوایی

en: Erase Personal Data
ku_IQ: سڕینەوەی زانیاریە کەسیەکان

en: Erase personal data
ku_IQ: سڕینەوەی زانیاریە کەسیەکان

en: Erase personal data list
ku_IQ: سڕینەوەی لیستی زانیاری کەسی

en: Erase personal data list navigation
ku_IQ: ڕێدۆزی لیستی زانیاری کەسی بسڕەوە

en: Eraser array at index %d does not include a friendly name.
ku_IQ: ڕیزەکانی سڕینەوە لە خاڵی %d ناوێکی خوازراوی لەخۆ نەگرتووە.

en: Eraser callback is not valid: %s.
ku_IQ: فرمانی پەیوەندی سڕینەوە کە پەیوەندی دروست نیە: %s.

en: Eraser does not include a callback: %s.
ku_IQ: سڕینەوە %s لەخۆناگرێت:.

en: Eraser index cannot be less than one.
ku_IQ: ناسنامەی سڕەرەوە نابێت لە یەک کەمتربێت.

en: Eraser index is out of range.
ku_IQ: نوانەی پاککەرەوە لە دەرەوەی مەودای دیاریکراودایە.

en: Erasing data...
ku_IQ: سڕینەوەی زانیاریەکان...

en: Erasure completed.
ku_IQ: سڕیبەوە تەواو بوو.

en: Eritrea
ku_IQ: اریتره

en: Error
ku_IQ: هه‌ڵه‌

en: Error 404
ku_IQ: 404نه‌ دۆزرایه‌وه‌

en: Error Details
ku_IQ: وردەکارییەکانی هەڵە

en: Error Details: %s
ku_IQ: زانیاری هەڵە: %s

en: Error code
ku_IQ: کۆدی هەڵە

en: Error creating new user.
ku_IQ: هەڵە لە دروستکردنی بەکارهێنەری نوێ.

en: Error decoding the font collection JSON file contents.
ku_IQ: هەڵە لە کاتی كۆدهه‌ڵوەشاندنه‌وەی ناوەڕۆکی پەڕگەی (JSON)ی کۆکراوەی جۆرەپیتەکە.

en: Error decoding the font collection data from the HTTP response JSON.
ku_IQ: هەڵە لە کاتی كۆدهه‌ڵوەشاندنه‌وەی دراوەی کۆکراوەی جۆرەپیتەکە لە (JSON)ی وەڵامی (HTTP).

en: Error fetching the font collection data from "%s".
ku_IQ: هەڵە لە هێنانی دراوەی کۆکراوەی جۆرەپیتەکە لە "%s".

en: Error in RSS %1$d
ku_IQ: هه‌ڵه‌ له‌ RSS %1$d

en: Error in deleting the attachment.
ku_IQ: هەڵە لە سڕینەوەی هاوپێچەکە.

en: Error in deleting the item.
ku_IQ: هەڵە لە سڕینەوەی بەندەکە.

en: Error in displaying the widget settings form.
ku_IQ: هەڵە ڕوویدا لەکاتی پیشاندنی فۆڕمی ڕێکخستنەکانی پرۆژۆکە.

en: Error in moving the item to Trash.
ku_IQ: هەڵە لە گواستنەوەی بەندەکە بۆ تەنەکەی خۆڵ.

en: Error in moving to Trash.
ku_IQ: هەڵە لە گواستنەوەی بۆ تەنەکەی خۆڵ.

en: Error in restoring from Trash.
ku_IQ: هەڵە لە کاتی هێنانەوە لە تەنەکەی خۆڵەوە .

en: Error in restoring the item from Trash.
ku_IQ: هەڵە یەک لە گەڕاندنەوەی دانەکە لە تەنەکەی خۆڵەوە.

en: Error loading profile
ku_IQ: هەڵە ڕویدا لە پیشاندانی پرۆفایل

en: Error message
ku_IQ: نامەی هەڵە

en: Error not caused by a plugin or theme.
ku_IQ: هەڵەیەک دروست نەبوو لەلایەن پێوەکراو یان ڕووکارەوە.

en: Error occurred on a non-protected endpoint.
ku_IQ: هەڵەیەک ڕویدا لە خاڵێکی نەپارێزراودا

en: Error processing checkout. Please try again.
ku_IQ: كیشه‌ له‌ در به‌رده‌وامی  حسابات. تكایه‌ دوباره‌ هه‌ڵ بده‌وه‌.

en: Error processing refund. Please try again.
ku_IQ: هەڵە ڕوویدا لەکاتی پارەدانەوە. تکایە دووبارە هەوڵبدەرەوە.

en: Error reconnecting to the database
ku_IQ: هەڵەڕویدا لە پەیوەندی گرتن بە بنکە دراوە

en: Error saving media file.
ku_IQ: هەڵە ڕوویدا لە پاشەکەوتکردنی پەڕگەی ڕەنگاڵە.

en: Error saving order ID %1$s.
ku_IQ: هەڵە لە پاشەکەوتکردنی ناسنامەی داواکاری %1$s.

en: Error when decoding a JSON file at path %1$s: %2$s
ku_IQ: هەڵە لەکاتی كۆدهه‌ڵوه‌شاندنه‌وەی پەڕگەی (JSON) لە ڕێچکەی %1$s: %2$s

en: Error when setting property '%1$s' for order %2$d: %3$s
ku_IQ: هەڵە لەکاتی ڕێکخستنی تایبەتمەندیی '%1$s' بۆ داواکاریی %2$d: %3$s

en: Error while saving the new email address. Please try again.
ku_IQ: هەڵە روویدا لەکاتی پاشەکەوت کردنی پۆستی ئەلیکترۆنی نوێ. تکایە دواترهەوڵبدە.

en: Error while saving the scaled image. Please reload the page and try again.
ku_IQ: هه‌ڵه‌ ڕوويدا له‌كاتی عه‌مباركردنی وێنه‌ی قه‌باره‌گۆڕاودا، تكايه‌ په‌ڕه‌كه‌ نوێبكه‌وه‌ و دووباره‌ هه‌وڵبده‌.

en: Error while saving.
ku_IQ: هەڵە ڕوویدا لەکاتی پاشەکەوتکردن

en: Error!
ku_IQ: هەڵە!

en: Error:
ku_IQ: هەڵە:

en: Error: %1$s (%2$s)
ku_IQ: هەڵە: %1$s (%2$s)

en: Error: %s
ku_IQ: هەڵە: %s

en: Error: %s.
ku_IQ: هەڵە: %s.

en: Error: Please type your reply text.
ku_IQ: هەڵە: تکایە دەقی وەڵامەکەت بنووسە.

en: Error: Please type your review text.
ku_IQ: هەڵە: تکایە دەقی پێداچوونەوەکەت بنووسە.

en: Error: You can't reply to a review on a draft product.
ku_IQ: هەڵە: ناتوانیت وەڵامی پێداچوونەوە بدەیتەوە لە بەرهەمێکی ڕەشنووس.

en: Error: [%1$s] %2$s
ku_IQ: هەڵە: [%1$s] %2$s

en: Error: could not find an RSS or ATOM feed at that URL.
ku_IQ: هه‌ڵه‌: نه‌توانرا RSS یان ATOM feed ـێک له‌و به‌سته‌ر بدۆزرێته‌وه‌.

en: Error: non-existing attribute ID.
ku_IQ: كیشه‌: پێناسە خاسیه‌تی تر بونی نیه‌.

en: Error: please enter a valid email address.
ku_IQ: هه‌ڵه‌ ڕویدا!! پۆستی ئه‌لیكترۆنی ته‌واو بنوسه‌

en: Error: please fill the required fields (name, email).
ku_IQ: هه‌ڵه‌: تکایه‌ خانه‌ پێویسته‌کان پڕبکه‌وه‌ (ناو، په‌یامی ئه‌لیکترۆنی).

en: Estonia
ku_IQ: استوني

en: Estonian
ku_IQ: ئیستۆنی

en: Etc
ku_IQ: بێ لەمانە

en: Ethiopia
ku_IQ: اتيوپي

en: Eucla
ku_IQ: ئیکولا

en: Euro
ku_IQ: یۆرۆ

en: Europe
ku_IQ: ئەوروپا

en: Europe zone = Any country in Europe = Flat rate shipping
ku_IQ: ناوچەی ئەوروپا = هەر وڵاتێک لە ئەوروپا = بارکردنی ڕێژەی تەخت

en: European data protection law requires data about European residents which is transferred outside the European Union to be safeguarded to the same standards as if the data was in Europe. So in addition to listing where data goes, you should describe how you ensure that these standards are met either by yourself or by your third party providers, whether that is through an agreement such as Privacy Shield, model clauses in your contracts, or binding corporate rules.
ku_IQ: یاسا ئەوروپییەکانی پاراستنی زانیاریی، زانیاری دەربارەی نیشتەجێیانی ئەوروپی داوادەکات کە گوازراوەتەوە بۆ دەرەوەی یەکێتی ئەوروپا بۆ ئەوەی پارێزراوبێ بەهەمان یاسای پێوانەیی کە ئەگەر زانیارییەکان  لە ئەوروپا بوونە. هەروەها بۆ پێڕستکردنی ئەوەی زانیارییەکان بۆ کوێ چوون، تۆ پێویستە باسی ئەوە بکەیت چۆن دڵنیایی دەدرێت کە ئەم یاسا پێوانەییانە پارێزراودەبن چ لە لایەن خۆت یان دابینکەرانی لایەنی سێیەمت، ئەگەربێ و ئەمە لە ڕێکەوتنێکدابێ وەک قەڵغانی تایبەتمەندێتی، بەندە نموونەییەکانی بەڵێننامەکانت، یان پەیوەستی یاساکانی کۆمپانیاکان.

en: Event schedule does not exist.
ku_IQ: کاتی دیاریکراوی ڕووداو بوونی نییە.

en: Event timestamp must be a valid Unix timestamp.
ku_IQ: مەرجە (timestamp)ی ڕووداو، (timestamp)ێکی یونیکسی تەواوبێت.

en: Every %d minutes
ku_IQ: هەموو %d خولەکێک

en: Every %s
ku_IQ: هەموو %s

en: Every 15 Days
ku_IQ: هەر ۱٥ رۆژ

en: Every minute
ku_IQ: هەموو خولەکێک

en: Everything is running smoothly here.
ku_IQ: هەموو شتێک لێرە بە باشی بەڕێوەیە.

en: Everywhere
ku_IQ: هەرکوێ

en: Example:
ku_IQ: نموونە:

en: Example: <code>https://wordpress.org/</code> &#8212; do not forget the <code>https://</code>
ku_IQ: نمونه‌: <code>http://wordpress.org/</code> تکایه‌ <code>https://</code> له‌بیر نه‌که‌یت.

en: Example: Nifty blogging software
ku_IQ: نمونە: کارگێڕی بڵاگەری کوردی

[ctx: Example: The user is looking at a page, not a post.]
en: Page
ku_IQ: پەڕە

en: Excerpt
ku_IQ: چەپکە

en: Excerpt for the post, as it exists in the database.
ku_IQ: کورتەی بابەتەکە، وەک هەیە لە بنکەدراو.

en: Excerpts are optional hand-crafted summaries of your content that can be used in your theme. <a href="%s">Learn more about manual excerpts</a>.
ku_IQ: چەپکەکان پوختەی بەدەست دروستکراون لە ناوەڕۆکەکانت کە دەتوانرێت بەکار بێت لە ڕووکارەکەت. <a href="%s">زیاتر بزانە دەربارەی چەپکە دەستکردەکان </a>.

en: Exclude categories
ku_IQ: جگه‌ له‌م ده‌ستانه‌

en: Exclude products
ku_IQ: جگه‌ له‌م كاڵایه‌

en: Exclude sale items
ku_IQ: جگه‌ له‌ كاڵای فرۆشی تایبه‌ت

en: Exclude:
ku_IQ: وەدەرنان:

en: Excluding selected countries
ku_IQ: جگە لە وڵاتە دەست نیشان کراوەکان

en: Excluding tax
ku_IQ: به‌ بێ ژمارده‌ی مالیات

en: Executed before Multisite is loaded.
ku_IQ: هەڵبەستن پێش بارکردنی ماڵپەڕی جیاجیا

en: Exit Recovery Mode
ku_IQ: دەرچوون لە دۆخی گەڕاندنەوە

en: Exit recovery mode link expired.
ku_IQ: بەستەری دەرچوون لە دۆخی چاککردنەوە بەسەرچووە.

en: Expand
ku_IQ: بڵاو کردنەوە

en: Expand or collapse the elements by clicking on their headings, and arrange them by dragging their headings or by clicking on the up and down arrows.
ku_IQ: توخمەکان فراوان و بچووک بکە بە کرتەکردن لە ناونیشانەکانیان، هەروەها ڕێکیان بخە بە ڕاکێشانی ناونیشانەکانیان یان بە کرتە کردن لە تیرەکانی سەرەوە و خوارەوە.

en: Expand search field
ku_IQ: فراوانکردنی خانەی گەڕان

en: Expected an array describing the eraser at index %d.
ku_IQ: ڕیزەکێک بۆ شیکاریی پاککەرەوە لە نوانەی  %d دا چاوەڕێ دەکرێت.

en: Expected an array describing the exporter at index %s.
ku_IQ: چاوەڕوانیی ڕیزەکێک وەک شیکاری هەناردەکەر لە نوانەی %s دا دەکرێت.

en: Expected data array in response array from exporter: %s.
ku_IQ: لە ڕێزەکی وەڵامدا لە لایەن هەناردەکەرەوە، ڕێزەکی دراوە چاوەڕێ دەکرێت: %s.

en: Expected data in response array from exporter: %s.
ku_IQ: دراوەی چاوەڕوانکراو لە ڕیزەکی وەڵامدا لە لایەن: %s.

en: Expected done (boolean) in response array from exporter: %s.
ku_IQ: لە ڕێزەکی وەڵامدا لە لایەن هەناردەکەرەوە ئەنجامبوو (بوولیەن) چاوەڕێ دەکرێت: %s.

en: Expected done flag in response array from %1$s eraser (index %2$d).
ku_IQ: فلەگی ئەنجام بوون لە ڕیزەکی وەڵامدا لە پاککەرەوەی %1$s چاوەڕێ دەکرێت (نوانەی %2$d).

en: Expected items_removed key in response array from %1$s eraser (index %2$d).
ku_IQ: لە ڕێزەکی وەڵامدا، لە لایەن پاککەرەوەی %1$s ، کلیلی items_removed چاوەڕێ دەکرێت: (نوانە  %2$d).

en: Expected items_retained key in response array from %1$s eraser (index %2$d).
ku_IQ: لە ڕێزەکی وەڵامدا، لە لایەن پاککەرەوەی %1$s ، کلیلی items_retainedچاوەڕێ دەکرێت: (نوانە  %2$d).

en: Expected messages key in response array from %1$s eraser (index %2$d).
ku_IQ: لە ڕێزەکی وەڵامدا، لە لایەن پاککەرەوەی %1$s ، کلیلی پەیامەکان چاوەڕێ دەکرێت: (نوانە  %2$d).

en: Expected messages key to reference an array in response array from %1$s eraser (index %2$d).
ku_IQ: بۆ ئاماژە بە ڕیزەکێک لە ڕێزەکی وەڵامدا، لە لایەن پاککەرەوەی %1$s ، کلیلی پەیامەکان چاوەڕێ دەکرێت: (نوانە  %2$d).

en: Expected response as an array from exporter: %s.
ku_IQ: وەڵامی چاوەڕوانکراوە وەک ڕێزکێک لە هەناردەکەرەوە: %s.

en: Expected string to start with script tag (without attributes) and end with script tag, with optional whitespace.
ku_IQ: زنجیرەنووسەی پێشبینیکراو بۆ دەستپێکردن لەگەڵ تاگی سکریپت (بەبێ تایبەتمەندییەکان) و کۆتایی بێت لەگەڵ تاگی سکریپت، لەگەڵ بۆشاییی سپی ئارەزوومەندانە.

en: Experimental features
ku_IQ: ئەو تایبەتمەندییانەی لەژێر تاقیکردنەوەدان

en: Expert Craftsmanship
ku_IQ: وەستایی

en: Expiration
ku_IQ: بەسەرچوون

en: Expired
ku_IQ: بەسەرچووە

en: Expired :(
ku_IQ: بەسەرچووە :(

en: Expired transients
ku_IQ: کاتی بەسەرچوو

en: Expires
ku_IQ: بەسەردەچێت

en: Expires on:
ku_IQ: بەسەردەچێت لە:

en: Expiring Soon
ku_IQ: بەم زووانە بەسەردەچێت

en: Expiring soon!
ku_IQ: بەم زووانە بەسەردەچێت!

en: Expiry (MM/YY)
ku_IQ: انقضا (MM/YY)

en: Expiry date
ku_IQ: به‌رواری به‌سه‌ر چوون

en: Export
ku_IQ: هه‌ناردن

en: Export &#8220;%s&#8221; as JSON
ku_IQ: هەناردی &#8220;%s&#8221; بکە وەک JSON

en: Export CSV
ku_IQ: ناردنەدەرەوە CSV

en: Export ID.
ku_IQ: ناسنامەی هەناردە.

en: Export Personal Data
ku_IQ: ناردنی زانیاری تاکەکەسی

en: Export Products
ku_IQ: هەناردەکردنی بەرهەمەکان

en: Export all categories
ku_IQ: هەناردنی سەرجەم هاوپۆلەکان

en: Export all columns
ku_IQ: هەناردەکردنی سەرجەم ستوونەکان

en: Export all products
ku_IQ: هەناردەکردنی سەرجەم بەرهەمەکان

en: Export as JSON
ku_IQ: هەناردەی بکە وەک JSON

en: Export custom meta?
ku_IQ: هەناردەکردنی (meta)ی دەستکرد؟

en: Export download URL.
ku_IQ: هەناردنی ناونیشانی ئینتەرنێتیی داگرتن.

en: Export personal data list
ku_IQ: ناردنی لیستی زانیاری کەسی

en: Export personal data list navigation
ku_IQ: ناردنی ڕێدۆزی لیستی زانیاریە کەسییەکان

en: Export products to a CSV file
ku_IQ: هەناردنی بەرهەمەکان بۆ پەڕگەیەکی (CSV)

en: Export status message.
ku_IQ: نامەی دۆخی هەناردن.

en: Export status.
ku_IQ: دۆخی هەناردن.

en: Exporter array at index %s does not include a friendly name.
ku_IQ: ڕیزەکانی هەناردەنی لە خاڵئ %s ناوێکی دروستی لەخۆنەگرتووە.

en: Exporter callback is not a valid callback: %s.
ku_IQ: بانگهێشتکردنەوەی هەناردەکەر، بانگهێشتکردنەوەیەکی ڕاست نییە: %s/

en: Exporter does not include a callback: %s.
ku_IQ: هەناردەکەر لەخۆگری بانگهێشتکردنەوە نییە: %s.

en: Exporter index cannot be negative.
ku_IQ: نوانەی هەناردەکەر ناتوانێت ژمارەی نەرێنی بێت.

en: Exporter index is out of range.
ku_IQ: نوانەی هەناردەکەر لە دەرەوەی بوارە.

en: Extended task List
ku_IQ: لیستەی ئەرکی درێژکراوە

en: Extended view
ku_IQ: نیشاندانی فراوان

en: Extension
ku_IQ: زیادکراو

en: Extension data registered by %s
ku_IQ: دراوەی زیادکراو تۆمارکراوە لەلایەن %s

en: Extension's name - this will be used to ensure the data in the request is routed appropriately.
ku_IQ: ناوی زیادکراو - ئەمە بەکاردەهێنرێت بۆ دڵنیابوون لەوەی کە دراوەکانی ناو داواکارییەکە بە شێوەیەکی گونجاو ڕێڕەو دەکرێن.

en: Extensions
ku_IQ: زیادکراوەکان

en: Extensions %s
ku_IQ: زیادکراوە %s

en: Extensions can add new functionality to your product pages that make your store stand out
ku_IQ: زیادکراوەکان دەتوانن تایبەتمەندیی نوێ زیادبکەن بۆ پەڕەی بەرهەمەکانت و وا بکەن فرۆشگاکەت نایابتر بێت

en: External URL
ku_IQ: ناونیشانی ئینتەرنێتیی دەرەکی

en: External object cache
ku_IQ: حەشارگەی تەنی دەرەکی

en: External object cache.
ku_IQ: کاشی تەنی دەرەکی

en: External product
ku_IQ: بەرهەمی دەرەکی

en: External products cannot be backordered.
ku_IQ: کالاکانی دەرەکی ناتوانرێت بگەرێنەوە.

en: External products cannot be stock managed.
ku_IQ: بەرێوەبردنی کاڵاکانی دەرەکی لە کۆگا ئیمکانی نییە.

en: External/Affiliate product
ku_IQ: كاڵای خاریجی/ناسه‌ربه‌خۆ

en: Extra CSS class to assign to the sidebar in the Widgets interface.
ku_IQ: پۆلی CSSی زیاتر بۆ سپاردنی بە لاتەنیشتەکە لە ڕوومەتی ویجێتەکە.

en: FAILED: %s
ku_IQ: شکستی هێنا: %s

en: FAILED: WordPress failed to update to %s
ku_IQ: نوێکردنەوەی وەشانی وۆردپرێس سەرکەوتوونەبوو بۆ %s

en: Facebook Page URL
ku_IQ: لینکی پەڕەی فەیسبووکەکەت.

en: Facebook for WooCommerce
ku_IQ: فەیسبووک بۆ ووکامرێس

en: Facebook icon
ku_IQ: وێنۆچکەی فەیسبوک

en: Facebook:
ku_IQ: Facebook

en: Faeroe
ku_IQ: فەیرۆ

en: Failed
ku_IQ: شکستی هێنا

en: Failed <span class="count">(%s)</span> | Failed <span class="count">(%s)</span>
ku_IQ[0]: شکستیهێنا <span class="count">(%s)</span>
ku_IQ[1]: شکستیهێنا <span class="count">(%s)</span>

en: Failed order
ku_IQ: داواكاری نادروست

en: Failed order emails are sent to chosen recipient(s) when orders have been marked failed (if they were previously pending or on-hold).
ku_IQ: كاتیك داواكاریه‌كان به نیشانه‌ ی  په‌ شیمان بوونه‌وه‌  كراوه‌  نیشانه‌ ده‌كرێن (ئه‌گه‌ر پیشتر له‌ كاتی به‌ رده‌وام بوون یان له‌ چاوه‌روانیدا ببون) پۆستی ئه‌لیكترۆنی داواكاری پاشگه‌ز بوونه‌وه‌ بۆ وه‌رگره‌كان ده‌ست نیشان ده‌كریت و ده‌نێردرێت .

en: Failed orders are unpaid and may have been abandoned by the customer. They will be trashed after the specified duration.
ku_IQ: فەرمانە سەرکەوتووەکان بێ پارەن و لەوانەیە لەلایەن کڕیارەوە بەجێبهێڵن. پاش ماوەی دیاریکراو فڕێدەدرێنە زبڵدان.

en: Failed to connect to Akismet.
ku_IQ: پەویندی لەگەڵ ئەکیسمێت سەرکەوتوو نەبوو.

en: Failed to connect with the AI endpoint: try again later.
ku_IQ: پەیوەستکردن بە خاڵی کۆتایی (AI) شکستی هێنا: دواتر هەوڵبدەرەوە.

en: Failed to delete the page.
ku_IQ: سه‌رکه‌وتوو نه‌بوو له‌ سڕینه‌وه‌ی په‌ڕه‌که‌.

en: Failed to download the MaxMind database.
ku_IQ:  داگرتنی بنکەدراوەی MaxMind سەرکەوتوونەبوو.

en: Failed to exit recovery mode. Please try again later.
ku_IQ: نەکرا لە دۆخی چاککردنەوە بێتە دەرەوە، تکایە دواتر جارێکی تر هەوڵ بدەرەوە.

en: Failed to fetch dummy products.
ku_IQ: هێنانی بەرهەمە دەستکردەکان شکستی هێنا.

en: Failed to fetch the site ID: The site is not registered.
ku_IQ: هێنانی ناسنامەی ماڵپەڕەکە شکستی هێنا: ماڵپەڕەکە تۆمارنەکراوە.

en: Failed to fetch the site ID: try again later.
ku_IQ: هێنانی ناسنامەی ماڵپەڕەکە شکستی هێنا: دواتر هەوڵبدەرەوە.

en: Failed to generate the JWT token
ku_IQ: دروستکردنی (JWT token) شکستی هێنا

en: Failed to initialise WC_Filesystem API while trying to update the MaxMind Geolocation database.
ku_IQ: پێدانی نرخی سەرەتایی بۆ (API)ی (WC_Filesystem) شکستی هێنا لە کاتی هەوڵدان بۆ بەڕۆژکردنەوەی بنکەی دراوەی (MaxMind Geolocation).

en: Failed to retrieve the JWT token: Try again later.
ku_IQ: هێنانەوەی (JWT token) شکستی هێنا: تکایە دواتر هەوڵبدەرەوە.

en: Failed to set the pattern content.
ku_IQ: دانانی ناوەڕۆکی شێوەئاساکان شکستی هێنا.

en: Failed to set the pattern images.
ku_IQ: دانانی وێنەی شێوەئاساکان شکستی هێنا.

en: Failed to store the error.
ku_IQ: کۆگاکردنی هەڵەکە سەرکەوتوو نەبوو.

en: Failed to update coupon
ku_IQ: له‌ نویبونه‌وه‌ی كۆبۆن هه‌له‌یه‌ك رویداوه‌

en: Failed to update patterns content.
ku_IQ: بەڕۆژکردنەوەی ناوەڕۆکی شێوەئاساکان شکستی هێنا.

en: Failed to write file to disk.
ku_IQ: سه‌رکه‌وتوو نه‌بوو له‌ نووسین بۆ دیسک.

en: Failed to write request to temporary file.
ku_IQ: شکستی هێنا لە نووسینی داواکاری بۆ پەڕگەی کاتیی.

en: Fakaofo
ku_IQ: فاکاوفۆ

en: Falkland Islands
ku_IQ: جزایر فالکلند

en: Famagusta
ku_IQ: فاماگوستا

en: Fan Favorites
ku_IQ: دڵخوازەکان

en: Faroe
ku_IQ: فارۆ

en: Faroe Islands
ku_IQ: جزایر فارو

en: Fars (فارس)
ku_IQ: فارس

en: Fashion, apparel, and accessories
ku_IQ: جلوبەرگ و ئێکسسوارات

en: Favorite already exists
ku_IQ: دڵخواز بوونی هەیە

en: Favorite item not found
ku_IQ: کاڵای دڵخواز نەدۆزرایەوە

en: Featured
ku_IQ: تایبەتکرا

en: Featured Content
ku_IQ: ناوەڕۆکی پێشکەوتوو

en: Featured Image
ku_IQ: وێنەدانانی پێشکەوتوو

en: Featured Image Header
ku_IQ: سەرپەڕەی وێنەدانانی پێشکەوتوو

en: Featured Images
ku_IQ: وێنەی پێشکەوتوو

en: Featured image
ku_IQ: وێنەدانانی پێشکەوتوو

en: Featured product.
ku_IQ: کاڵای پیشاندراو.

en: Featured products
ku_IQ: بەرهەمە تایبەتەکان

en: Features
ku_IQ: تایبەتمەندییەکان

en: Features supported by this theme.
ku_IQ: تایبەتمەندیییەکان پاڵپشتی کراوە لەلایەن ئەم ڕوکارەوە.

en: February
ku_IQ: شوبات

[ctx: February abbreviation]
en: Feb
ku_IQ: شوبات

en: Fee has already been added.
ku_IQ: کرێ پێشتر زیادکراوە.

en: Fee lines data.
ku_IQ: داتای هێڵەکانی باج.

en: Fee name
ku_IQ: ناوی کرێ

en: Fee name is required.
ku_IQ: ناوی کرێ پێویستە.

en: Fee name.
ku_IQ: ناوی باج

en: Fee tax class is required when fee is taxable.
ku_IQ: پۆلی باجی کرێ پێویستە کاتێک کە کرێ باجی خرایە سەر.

en: Fee title is required
ku_IQ: ناونیشانی تیچوو ئیختیاریه‌

en: Fee total amounts provided using the smallest unit of the currency.
ku_IQ: کۆی بڕی کرێی بەردەستخراو بە بەکارهێنانی بچووکترین یەکەی دراوەکە.

en: Fee type
ku_IQ: جۆری کرێ

en: Feed for all posts filed under %s
ku_IQ: RSS Feed ـی هه‌موو بابه‌ته‌کانی نێردراو له‌ژێر %s ـدا

en: Feed(s) to Display:
ku_IQ: هەواڵەکان بۆ پیشاندان:

en: Feedback
ku_IQ: پێڕاگەیاندنەوە

en: Feedback(s) marked as spam
ku_IQ: ئەو فیدباکانەی وەک خراپ دیاریکراون

en: Fees & dimensions
ku_IQ: کرێ و لاکان

en: Fees:
ku_IQ: کرێیەکان:

en: Field type
ku_IQ: شێوەی خانە

en: Fields
ku_IQ: خانەکان

en: Fields other than %s are not currently supported for sitemaps.
ku_IQ: ئەو خانانەی کە لە %s زیاترن لە ئێستا دا بۆ نەخشەکانی ماڵپەڕ پشتیوانی ناکرێن.

en: Fields other than %s are not currently supported for the sitemap index.
ku_IQ: خانەکانی تری %s لە ئێستادا پشتگیری پێڕستی نەخشەی ماڵپەڕەکە ناکرێت.

en: Fiji
ku_IQ: فیجی

en: File
ku_IQ: پەڕگە

en: File %1$s is <strong>deprecated</strong> since version %2$s with no alternative available.
ku_IQ: پەڕگەی %1$s بێ <strong>بایەخ بووە</strong> لە وەشانی %2$s هیچ جێگرەوەیەکیش بەردەست نییە.

en: File %1$s is <strong>deprecated</strong> since version %2$s! Use %3$s instead.
ku_IQ: پەڕگەی %1$s بێ <strong>بایەخ بووە</strong> لە وەشانی  %2$s! بۆیە %3$s بەکاربهێنە لەجیاتی.

en: File %1$s must be used in %2$s.
ku_IQ: پەڕگەی %1$s دەبێت بەکارهێنرابێت لە %2$s.

en: File %d
ku_IQ: پەرگە %d

en: File %s doesn't exist!
ku_IQ: پەڕگەی %s بوونی نییە!

en: File &#8220;%s&#8221; does not exist?
ku_IQ: پەڕگەی &#8220;%s&#8221; بوونی نییە؟

en: File &#8220;%s&#8221; is not an image.
ku_IQ: پەڕگەی &#8220;%s&#8221; وێنە نییە.

en: File ID
ku_IQ: ناسنامەی پەڕگە

en: File ID.
ku_IQ: ناسنامەی پەڕگە.

en: File URL
ku_IQ: بەستەری پەڕگە

en: File URL.
ku_IQ: بەستەری پەڕگە

en: File URL:
ku_IQ: بەستەری پەڕگە:

en: File canceled.
ku_IQ: پەڕگە هەڵوەشێنرایەوە

en: File details.
ku_IQ: وردەکارییەکانی پەڕگە.

en: File does not exist
ku_IQ: پەڕگە بوونی نییە

en: File does not exist?
ku_IQ: پەڕگە بوونی نییە؟

en: File download method
ku_IQ: شێوازی داگرتنی پەڕگە(فایل)

en: File edited successfully.
ku_IQ: په‌ڕگه‌ به‌ سه‌رکه‌وتوویی ده‌ستکاری کرا.

en: File is empty. Please upload something more substantial.
ku_IQ: پەڕگەکە بەتاڵە، تکایە شتێکی بەناوەڕۆک بار بکە.

en: File is empty. Please upload something more substantial. This error could also be caused by uploads being disabled in your %1$s file or by %2$s being defined as smaller than %3$s in %1$s.
ku_IQ: پەڕگەکە بەتاڵە. تکایە شتێکی زیاتر بەرز بکەوە. ئەم هەڵەیە لەوانەیە بەهۆی بارکردنەوە بێت کە لە فایلی %1$s دا ناچالاک کراوە یان %2$s بە بچووکتر لە %3$s پێناسە کراوە لە %1$s.

en: File is not an image.
ku_IQ: پەڕگەکە وێنە نییە.

en: File name
ku_IQ: ناوی پەڕگە

en: File name.
ku_IQ: ناوی پڕگه‌.

en: File name:
ku_IQ: ناوی پەڕگە:

en: File not found
ku_IQ: فایلی داواكراو نه‌دۆزرایه‌وه‌

en: File rotations:
ku_IQ: سووڕەکانی پەڕگە:

en: File size
ku_IQ: قەبارەی پەڕگە

en: File size:
ku_IQ: قەبارەی پەڕگە:

en: File type does not meet security guidelines. Try another.
ku_IQ: جۆری په‌ڕگه‌ له‌گه‌ڵ هێڵه‌ ڕێبه‌رییه‌کانی ئاسایشدا به‌ یه‌ک ناگه‌ن. یه‌کێکی تر تاقی بکه‌وه‌.

en: File type:
ku_IQ: جۆری پەڕگە:

en: File upload settings
ku_IQ: ڕێکبەندەکانی بارکردنی فایل

en: File uploaded: %s
ku_IQ: پەڕگە بارکرا: %s

en: File uploads
ku_IQ: بارکردنی پەڕگە

en: File was not found.
ku_IQ: فایلی داواكار نه‌دۆزرایه‌وه‌

en: Filename
ku_IQ: ناوی پەڕگە(فایل)

en: Files can be uploaded
ku_IQ: پەڕەکان دەتواندرێت باربکرێن

en: Files that may contain %1$sstore analytics%2$s reports were found in your uploads directory - we recommend assessing and deleting any such files.
ku_IQ: پەڕگە کە ڕاپۆرتی %1$sشیکردنەوەکانی فرۆشگا%2$s لەخۆدەگرێت لە بوخچەی بارکراوەکان دۆزرایەوە - ئێمە پێشنیاری دەکەین هەر پەڕگەیەکی لەو شێوەیە بوونی هەیە بیسڕیتەوە.

en: Filesystem Permissions
ku_IQ: ڕێگەپێدانەکانی پەڕگەی سیستەم

en: Filesystem error.
ku_IQ: سیستەمی پەڕگە هەڵەیە.

en: Filipino
ku_IQ: فلیپینی

en: Fill Screen
ku_IQ: بینینی پڕاوپڕ

en: Fill in the Menu Name and click the Create Menu button to create your first menu.
ku_IQ: ناوی لیست بنوسە و کرتەبکە لە دروستکردنی لیست بۆ دروستکردنی یەکەم لیستت.

en: Filling in progress (%d)
ku_IQ: جێبەجێکردن بەردەوامە (%d)

en: Filter
ku_IQ: بپاڵێوه‌

en: Filter %s returned items with reserved names.
ku_IQ: پاڵێوەری %s بڕگەکان دەگەڕێنێتەوە لەگەڵ ناوە هەڵگەڕاوەکان.

en: Filter &#187;
ku_IQ: بیپاڵێوه‌ &#187;

en: Filter Navigation Menu list
ku_IQ: پاڵاوتنی لیستەی ڕێدۆزیی

en: Filter Products by Rating
ku_IQ: پاڵێوەرکردنی کالاکان لەسەر بنەمای نمرەپێدان

en: Filter by
ku_IQ: فلتەر لەلايەن

en: Filter by IP address
ku_IQ: فلتەر لەلايەن ناونیشانی IP

en: Filter by attribute
ku_IQ: پاڵافتن بە  تایبەتمەندی

en: Filter by category
ku_IQ: پاڵاوتن بە پێی هاوپۆل

en: Filter by comment type
ku_IQ: پاڵاوتن بە پێی جۆری لێدوان

en: Filter by coupon
ku_IQ: فیلته‌ر به‌ پاشگری

en: Filter by date
ku_IQ: پاڵاوتن بە پێی ڕێکەوت

en: Filter by file
ku_IQ: پاڵاوتن بەپێی پەڕگە

en: Filter by level
ku_IQ: پاڵێوەر بە ئاستەکان

en: Filter by log source
ku_IQ: پاڵاوتن بەپێی سەرچاوەی ڕووداوتۆمارگەری

en: Filter by order
ku_IQ: پاڵاوتن بەپێی داواکاری

en: Filter by post format
ku_IQ: فلتەری بکەبەپێی جۆری بابەت

en: Filter by price
ku_IQ: فلتەر بەجۆری نرخ

en: Filter by product
ku_IQ: پاڵاوتن بەپێی بەرهەم

en: Filter by product type
ku_IQ: فلته‌ر له ڕێی جۆری به‌رهه‌م

en: Filter by rating
ku_IQ: پاڵاوتن بەپێی هەڵسەنگاندن

en: Filter by registered customer
ku_IQ: پاڵاوتن بەپێی کڕیاری تۆمارکراو

en: Filter by review rating
ku_IQ: پاڵاوتن بەپێی هەڵسەنگاندنی پێداچوونەوە

en: Filter by review type
ku_IQ: پاڵاوتن بەپێی جۆری پێداچوونەوە

en: Filter by source
ku_IQ: پاڵاوتن بە سەرچاوە

en: Filter by stock status
ku_IQ: فلته‌ر له‌ ڕێی حاله‌تی کۆگا

en: Filter by type
ku_IQ: پاڵاوتن بە پێی جۆر

en: Filter by user
ku_IQ: پاڵاوتن بەپێی بەکارهێنەر

en: Filter comments list
ku_IQ: پاڵاوتنی لێدوانەکان

en: Filter coupons
ku_IQ: فلتەری کۆپۆنەکان

en: Filter erase personal data list
ku_IQ: فلتەرکردنی سڕینەوەی لیستی زانیاریە کەسییەکان

en: Filter export personal data list
ku_IQ: فلتەرکردنی لیستی زانیاریە کەسیەکان

en: Filter items list
ku_IQ: پاڵاوتنی بڕگەکان

en: Filter media
ku_IQ: پاڵاوتنی ڕەنگاڵە

en: Filter media items list
ku_IQ: پاڵاوتنی ڕەنگاڵە

en: Filter orders
ku_IQ: پاڵاوتنی داواکارییەکان

en: Filter out results where any of the passed fields are empty
ku_IQ: ئەنجامەکان لەو شوێنانە بپاڵێوە کە هەر خانەیەکی تێپەڕبوو بەتاڵ بێت

en: Filter pages list
ku_IQ: لیستی پەڕەکان بپاڵێوە

en: Filter patterns list
ku_IQ: پاڵاوتنی لیستەی شێوەئاساکان

en: Filter posts list
ku_IQ: لیستی پاڵێوی بابەتەکان

en: Filter products
ku_IQ: پاڵاوتنی بەرهەمەکان

en: Filter template parts list
ku_IQ: پاڵاوتنی لیستی پارچەکانی قاڵب

en: Filter templates list
ku_IQ: پاڵاوتنی لیستی ڕووکارەکان

en: Filter themes
ku_IQ: ڕووکارەکان بپاڵێوە

en: Filter themes (%s)
ku_IQ: پاڵاوتنی ڕووکارەکان (%s)

en: Filter users list
ku_IQ: لیستی فلتەری بەکارهێنەران

en: Filters
ku_IQ: پاڵێوەرەکان

en: Final Step: Author Mapping
ku_IQ: دواهه‌مین هه‌نگاو: ئاستنیشاندانی نوسه‌ر

en: Find Posts or Pages
ku_IQ: بابەت یان پەڕەکان بدۆزەوە

en: Find and replace
ku_IQ: دۆزینەوە و لەبری دانان

en: Find your team &rarr;
ku_IQ: تیمەکەت بدۆزەرەوە &rarr;

en: Finding the area that aligns with your skills and interests is the first step toward meaningful contribution. With more than 20 Make WordPress teams working on different parts of the open source WordPress project, there&#8217;s a place for everyone, no matter what your skill set is.
ku_IQ: دۆزینەوەی ئەو ناوچە و بەشەی گونجاوە لەگەڵ حەز و تواناکانتدا یەکەمین هەنگاوە بۆ بەشدارییەکی مانادار. لەگەڵ زیاتر لە 20 تیمی دروستکردنی وۆردپرێس کە کاردەکەن لەسەر بەشە جیاوازەکانی پڕۆژە سەرچاوەکراوەکە، بە دڵنیاییەوە شوێنێک بۆ هەمووان هەیە، گرنگ نییە چ حەز و توانایەکت هەیە.

en: Finish
ku_IQ: تەواو

en: Finish set up
ku_IQ: تەواوکردنی دامەزراندن

en: Finish setup
ku_IQ: تەواوکردنی دامەزراندن

en: Finland
ku_IQ: فنلاند

en: Finnish
ku_IQ: تەواوکردن

en: First Name
ku_IQ: ناوی یه‌كه‌م

en: First Post | %s Posts
ku_IQ[0]: یەکەم بابەت

en: First line of the address being shipped to.
ku_IQ: هێڵی یەکەمی ناونیشانەکە کە گەیاندنەکەی بۆ دەکرێت.

en: First name
ku_IQ: ناو

en: First name (optional)
ku_IQ: ناوی یەکەم (ئارەزوومەندانە)

en: First name for the user.
ku_IQ: ناوی یەکەمی بەکاربەر

en: First name.
ku_IQ: ناوی یه‌كه‌م:

en: First option
ku_IQ: یەکەم هەڵبژاردە

en: First order received
ku_IQ: یەکەم داواکاریی گەیشت

en: First page
ku_IQ: پەڕەى یەکەم

en: Fit to Screen
ku_IQ: پڕ بە ڕوونما

en: Fits your wardrobe
ku_IQ: لەگەڵ دۆڵابەکەت دەگونجێت

en: Fixed
ku_IQ: جێگیر

en: Fixed Layout
ku_IQ: چوارچێوەی جێگیر

en: Fixed amount
ku_IQ: كۆی جێگیر

en: Fixed amount per product
ku_IQ: ریژه‌ی جێگیر له‌هه‌ركالایه‌ك

en: Fixed cart discount
ku_IQ: داشکاندنی جێگیری سەبەتە

en: Fixed product discount
ku_IQ: داشکاندنی جێگیری بەرهەم

en: Flagged as spam by %s
ku_IQ: هه‌ڵواسرا وه‌كو سپام له‌لایه‌ن %s

en: Flagged as spam by Akismet
ku_IQ: دەستنیشان کرا وەکو سپام لە لایەن Akismet

en: Flat Rate
ku_IQ: نرخی جێگیر

en: Flat rate
ku_IQ: نرخی گەیاندن

en: Flat rate (legacy)
ku_IQ: نرخی جێگیر (legacy)

en: Flip horizontal
ku_IQ: بە ئاسۆیی هەڵیگێڕەوە

en: Flip vertical
ku_IQ: بە ستوونی هەڵیگێڕەوە

en: Florida
ku_IQ: فلۆریدا

en: Fluid Layout
ku_IQ: چوارچێوەی Fluid

en: Flush all logs
ku_IQ: سرێنەوەی تەواو گوزارشەکان

en: Flush permalinks
ku_IQ: بەستەری هەمیشەیی بپشکنە

en: Focus shortcuts:
ku_IQ: قەدبڕەکانی تیشک خستنەسەر:

en: Follow Blog
ku_IQ: دوای بلۆگ بکەوە

en: Follow Comments
ku_IQ: دوای سەرنجەکان بکەوە

en: Follow comments
ku_IQ: دوای سەرنجەکان بکەوە

en: Follow me on Twitter
ku_IQ: دوام بکەوە لە تویتەر

en: Follow us on social media
ku_IQ: لە تۆڕە کۆمەڵایەتییەکان ئاگادارمان بن

[ctx: Followed by post revision info]
en: From:
ku_IQ: لە:

[ctx: Followed by post revision info]
en: To:
ku_IQ: بۆ:

en: Font
ku_IQ: جۆرەپیت

en: Font Face
ku_IQ: شێوەی جۆرەپیت

en: Font Faces
ku_IQ: شێوەکانی جۆرەپیت

en: Font Families
ku_IQ: خێزانەکانی جۆرەپیت

en: Font Family
ku_IQ: خێزانی فۆنت

en: Font Size
ku_IQ: قەبارەی فۆنت

en: Font Sizes
ku_IQ: قەبارەی فۆنت

en: Font collection "%1$s" has missing or empty property: "%2$s".
ku_IQ: کۆکراوەی جۆرەپیتی "%1$s" ئەم تایبەتمەندییەی نییە یان بەتاڵە: "%2$s".

en: Font collection "%s" not found.
ku_IQ: کۆکراوەی جۆرەپیتی "%s" نەدۆزرایەوە.

en: Font collection JSON file is invalid or does not exist.
ku_IQ: پەڕگەی (JSON)ی کۆکراوەی جۆرەپیت نادروستە یان بوونی نییە.

en: Font collection not found.
ku_IQ: کۆکراوەی جۆرەپیت نەدۆزرایەوە.

en: Font collection slug "%s" is not valid. Slugs must use only alphanumeric characters, dashes, and underscores.
ku_IQ: سڵەگی کۆکراوەی جۆرەپیت "%s" دروست نییە. سڵەگ تەنیا دەبێت نووسەی ئه‌لفاژمارەیی، کشتەک و بنهێڵ بێت.

en: Font collection with slug: "%s" is already registered.
ku_IQ: کۆکراوەی جۆرەپیت لەگەڵ سڵەگی: "%s" تۆمارکراوە.

en: Font faces do not support trashing. Set "%s" to delete.
ku_IQ: شێوەی جۆرەپیت پشتگیریی گواستنەوە بۆ تەنەکەی خۆڵ ناکات. "%s" دابنێ بۆ سڕینەوە.

en: Font font-family must be a non-empty string.
ku_IQ: خێزانی جۆرەپیت ئەبێت زنجیرەنووسەی بەتاڵ نەبێت.

en: Font font-weight must be a properly formatted string or integer.
ku_IQ: قورسایی جۆرەپیت دەبێت زنجیرەنووسە یان ژمارەی تەواوی فۆرماتکراوبێت.

en: Font src must be a non-empty string or an array of strings.
ku_IQ: سەرچاوەی جۆرەپیت نابێت زنجیرەنووسە یان ڕیزێک لە زنجیرە نووسەی بەتاڵ بێت.

en: Fonts
ku_IQ: جۆرەپیتەکان

en: Food & Drink
ku_IQ: خوادن و خواردنەوە

en: Food Menus
ku_IQ: مێنیوکانی خواردن

en: Food and drink
ku_IQ: خواردن و خواردنەوە

en: Footer
ku_IQ: پێپه‌ڕه‌

en: Footer Widgets
ku_IQ: ژێرپەڕەی ویجیتەکان

en: Footer text
ku_IQ: دەقی پێپەڕ

en: Footnotes
ku_IQ: پەراوێزەکان

en: For best results, upload JPEG or PNG files that are 1000 by 1000 pixels or larger. Maximum upload file size: %1$s.
ku_IQ: بۆ ئەنجامێکی باش، پەڕگەکانی (JPEG) یان (PNG) بە قەبارەی 1000 بە 1000 پیکسڵ یان گەورەتر باربکە. زۆرترین قەبارەی ڕێگەپێدراو بریتییە لە: %1$s.

en: For each post in a feed, include
ku_IQ: بۆ هەر کورتەی وتارێک، لەخۆبگرێت

en: For example:
ku_IQ: بۆ نمونە :

en: For further assistance with WooCommerce core, use the <a href="%1$s">community forum</a>. For help with premium extensions sold on Woo.com, <a href="%2$s">open a support request at Woo.com</a>.
ku_IQ: بۆ هاوکاری و پشتگیریی لە خوودی (WooCommerce)، سەردانی <a href="%1$s">مەکۆی کۆمەڵگە</a> بکە. بۆ پشتگیریی لە زیادکراوەکانی (Woo.com)، سەردانی <a href="%2$s">داواکارییەکی پشتگیریی بکەرەوە لە Woo.com</a>.

en: For further assistance with WooCommerce core, use the <a href="%1$s">community forum</a>. For help with premium extensions sold on WooCommerce.com, <a href="%2$s">open a support request at WooCommerce.com</a>.
ku_IQ: بۆ هاوکاری و پشتگیریی لە خوودی (WooCommerce)، سەردانی <a href="%1$s">مەکۆی کۆمەڵگە</a> بکە. بۆ پشتگیریی لە زیادکراوەکانی (WooCommerce.com)، سەردانی <a href="%2$s">داواکارییەکی پشتگیریی بکەرەوە لە WooCommerce.com</a>.

en: For images only, you can click on Edit Image under the thumbnail to expand out an inline image editor with icons for cropping, rotating, or flipping the image as well as for undoing and redoing. The boxes on the right give you more options for scaling the image, for cropping it, and for cropping the thumbnail in a different way than you crop the original image. You can click on Help in those boxes to get more information.
ku_IQ: تەنیا بۆ وێنەکان،دەتوانیت کرتە لەسەر دەستکاریکردنی وێنە بکە لە ژێر بچووککراوەکەوە بۆ فراوانترکردنی ناوچەی دەستکاریکردنی وێنە لەگەڵ وێنۆچکگەلێک بۆ بڕین،خولاندنەوە،هەڵاوگێڕکردنی وێنەکە بەهەمانشێوە بۆ پووچەڵکردنەوە و کردنەوە.باوڵەکانی لای ڕاست هەڵبژاردنی زیاترت وێ دەدەن بۆ بڕینی وێنەکە ،و بڕینی وێنە بچووککراوەکەی بە ڕێگەیەکی جیاواز لەوەی کە وێنە ڕەسەنەکە ببڕیت.دەتوانیت کرتە لەسەر یارمەتی بکەیت لەسەر ئەو باوڵانە بۆ وەرگرتنی زانیاری زیاتر.

en: For more information:
ku_IQ: بۆ زانیاری زیاتر

en: For more information: %s
ku_IQ: بۆ زانیاری فرەتر: %s

en: For most themes, the header text is your Site Title and Tagline, as defined in the <a href="%s">General Settings</a> section.
ku_IQ: سەبارەت بەزۆرێک لە ڕوکارەکان، دەتوانیت  ناونێشانی ماڵپەڕەکەت و کورتە باس بنوسیت، ئەویش لە پەڕەی <a href="%s">ڕێکخستنە گشتیەکان</a>.

en: For optimal performance and security reasons, you should consider running %1$s version %2$s or higher. Contact your web hosting company to correct this.
ku_IQ: بۆ باشترین چوستی و هۆکاری پاراستن، پێشنیاری بەکارهێنانی %1$s وەشانی %2$s یان بەرزتر دەکەین. پەیوەندی بکە بە کۆمپانیای دابینکاری هۆست بۆ ڕاستکردنەوەی ئەمە.

en: For security, click the link below to reset this importer.
ku_IQ: بۆ ئاسایش، کرته‌ له‌و به‌سته‌ره‌ی خواره‌وه‌ بکه‌ بۆ وازهێنان له‌ هاورده‌کردن

en: For users that register on our website (if any), we also store the personal information they provide in their user profile. All users can see, edit, or delete their personal information at any time (except they cannot change their username). Website administrators can also see and edit that information.
ku_IQ: بۆ بەکارهێنەران کە خۆیان تۆماردەکەن لە ماڵپەڕەکەمان، ئێمە زانیارییە تایبەتیەکانیان تۆماردەکەین لە هەژمارەکەیدا، هەموو بەکارهێنەرێک دەتوانێت زانیاریەکانی ببینێت یان دەستکاریانبکات یان بیانسڕێتەوە لەهەر کاتێک دابێت (جگە لە ناوی بەکارهێنەر کە ناتوانیت بیگۆڕیت).
    و لەهەمان کاتدا بەڕێوبەرانی ماڵپەڕ دەتوانن زانیاریەکانیان ببینن و دەستکاریان بکەن.

en: For users without a custom avatar of their own, you can either display a generic logo or a generated one based on their email address.
ku_IQ: بۆ ئەوانەی کەوێنۆجکەی خۆیان نییە، دەتوانیت یەکێک لەمانە بەکاربەریت یان بەپێی دیاریکردنی پۆستی ئەلیکترۆنیان جێگیریان بکەیت بۆ دەرخستن.

en: Force HTTP when leaving the checkout
ku_IQ: ناچار به‌ به‌كارهێنانی HTTP  له‌ كاتی چوونه‌ ده‌ره‌وه‌ له‌ حیسابات

en: Force SSL
ku_IQ: ناچار SSL

en: Force SSL (HTTPS) on the checkout pages (<a href="%s" target="_blank">an SSL Certificate is required</a>).
ku_IQ: بەزۆر SSL (HTTPS) بسەپێنە لە پەڕەکانی پارەدان (<a href="%s" target="_blank">بڕوانامەی SSL پێویستە</a>).

en: Force downloads
ku_IQ: زۆرلێکردنی داگرتنەکان

en: Force erase personal data
ku_IQ: سڕینەوەی یەکجاری زانیاری تاکەکەسی

en: Force erasure has failed.
ku_IQ: سڕینەوەی بەزۆر سەرکەوتوو نەبوو.

en: Force retrieval of fresh data instead of from the cache.
ku_IQ: دەستخستنی دراوەی تازە لەجیاتیی وەرگرتن لە حەشارگەکەوە.

en: Force secure checkout
ku_IQ: پێویست به‌ پاره‌دانی پارێزراو

en: Force shipping to the customer billing address
ku_IQ: هێزی بارکردن بۆ ناونیشانی پسوڵەی کڕیار

en: Forcing downloads will keep URLs hidden, but some servers may serve large files unreliably. If supported, %1$s / %2$s can be used to serve downloads instead (server requires %3$s).
ku_IQ: زۆرلێکردنی داگرتنەکان ناونیشانی ئینتەرنێتییەکان بەشاراوەیی دەهێڵێتەوە، بەڵام هەندێک لە ڕاژەکارەکان ڕەنگە پشت پێ نەبەستراوانە پەڕگە گەورەکان ڕاژەبکەن. ئەگەر پشتگیریی کرابوو، %1$s / %2$s دەکرێت بەکارببرێت بۆ ڕاژەکردنی داگرتنەکان (ڕاژەکار پێویستی بە %3$s).

en: Form builder
ku_IQ: دروستکەری فۆرم

en: Format of the stat.
ku_IQ: فۆرماتی ئامارەکە.

en: Format:
ku_IQ: شێوە:

en: Formatting
ku_IQ: شێوازکردن

en: Fort Nelson
ku_IQ: فۆرت نیلسۆن

en: Fort Wayne
ku_IQ: فۆرت واین

en: Fortaleza
ku_IQ: قەڵا

en: Forum
ku_IQ: Guftûgo

en: Forums
ku_IQ: Guftûgo

en: Found %1$d updates (%2$s)
ku_IQ: %1$d بەڕۆژکردنەوە دۆزرایەوە (%2$s)

en: Found %s
ku_IQ: %s دۆزرایەوە

en: Found a bug?
ku_IQ: كیشه‌یه‌كت دۆزیوه‌ته‌وه‌؟

en: Found in your order confirmation email.
ku_IQ: ژمارەی داواکار بۆ پۆستی ئەلکترۆنی نێردراوە

en: Four Columns
ku_IQ: چوار ستوون

en: France
ku_IQ: فرانسه

en: Free
ku_IQ: خۆڕایی

en: Free - Install now
ku_IQ: بێبەرانبەر - ئێستا دایبمەزرێنە

en: Free Shipping
ku_IQ: گواستنه‌وه‌وگه‌یاندن به‌به‌لاش

en: Free Trial
ku_IQ: تاقیکردنەوەی بێبەرانبەر

en: Free shipping
ku_IQ: گەیاندنی خۆڕایی

en: Free shipping (legacy)
ku_IQ: گەیاندنی خۆڕایی

en: Free shipping coupon
ku_IQ: فۆرمی خۆراک ناردنی خۆرای

en: Free shipping is a special method which can be triggered with coupons and minimum spends.
ku_IQ: گەیاندنی بێبەرانبەر شێوازێکی تایبەتە کە دەکرێت کارا بکرێت لەڕێگەی کۆبۆنەکان یان کەمترین بڕی خەرجکردن.

en: Free shipping platform
ku_IQ: سەکۆی گەیاندنی خۆڕایی

en: Free shipping requires
ku_IQ: گەیاندنی بێبەرانبەر پێویستی بە...

en: Free shipping requires...
ku_IQ: گەیاندنی بێبەرانبەر پێویستی بە...

en: Free!
ku_IQ: خۆرایی !

en: Freedoms
ku_IQ: ئازادیییەکان

en: Freetown
ku_IQ: فری تاون

en: French
ku_IQ: فەڕەنسی

en: French Guiana
ku_IQ: گویان فرانسه

en: French Polynesia
ku_IQ: پلی نزی فرانسه

en: French Southern Territories
ku_IQ: محدوده جنوبی تحت سیطره فرانسه

en: Fresh &amp; tasty goods
ku_IQ: بەرهەمی بەتام و تازە

en: Fresh Lettuce (Washed)
ku_IQ: کاهووی تازە (شۆراوە)

en: Fresh Organic Tomatoes
ku_IQ: تەماتەی تازە

en: Fri
ku_IQ: هه‌ینی

en: Friday
ku_IQ: هه‌ینی

[ctx: Friday initial]
en: F
ku_IQ: ه

en: Friendly name for identifying this key.
ku_IQ: ناویك بۆ ناسینه‌وه‌ی ئه‌م كلیله‌ بنوسه‌.

en: Friendly name for identifying this webhook, defaults to Webhook created on %s.
ku_IQ: ناویكی گونجاو بۆ ناسینه‌وه‌ی ئه‌م وێب هۆكه‌، به‌ دروست كراوی وێب هۆك%s ده‌بێته‌ سه‌ره‌كی.

en: From
ku_IQ: لە

en: From %1$s %2$s
ku_IQ: لە %1$s %2$s

en: From %1$s on %2$s %3$s
ku_IQ: لە %1$s لە %2$s %3$s

en: From %1$s to %2$s
ku_IQ: لە %1$s بۆ %2$s

en: From %s
ku_IQ: لە %s

en: From Computer
ku_IQ: لەنێو کۆمپیوتەرەکەوە

en: From URL
ku_IQ: لەبەستەرەوە

en: From bold prints and colors to intricate details and textures, our products are a perfect combination of style and function.
ku_IQ: بە چاپی تایبەت و ڕەنگە جوانەکان، بەرهەمەکانمان تێکەڵەیەکی نایابن لە شێواز و کرداری.

en: From this screen you can review, compare, and restore revisions:
ku_IQ: لەم پەڕەیەوە دەتوانیت پێداچونەوە، بەراوردکردن، گەڕانەوە بۆ پێداچونەوەکانت بکەیت:

en: From this screen you can:
ku_IQ: لەم ڕووپەرەوە دەتوانیت:

en: From time to time, your WordPress site may send data to WordPress.org &#8212; including, but not limited to &#8212; the version you are using, and a list of installed plugins and themes.
ku_IQ: جارجارە ڕەنگە ماڵپەری وۆردپرێسەکەت دراوە بنێرێت بۆ (WordPress.org) کە ئەم زانیارییانە (بەڵام سنووردار نییە) لەخۆی دەگرێت: ئەو وەشانەی کە بەکاری دەهێنیت، هەروەها لیستەیەک لە پێوەکراو و ڕووکارە دامەزراوەکان.

en: From your account dashboard you can view your <a href="%1$s">recent orders</a>, manage your <a href="%2$s">billing address</a>, and <a href="%3$s">edit your password and account details</a>.
ku_IQ: لە داشبۆردی هەژمارەکەتەوە دەتوانیت <a href="%1$s">نوێترین داواکارییەکانت</a> ببینیت، لەگەڵ بەڕێوەبردنی <a href="%2$s">ناونیشانەکانەکانت</a>، هەروەها دەستکاریکردنی <a href="%3$s">تێپەڕەوشە و وردەکارییەکانی هەژمارەکەت</a>.

en: From your account dashboard you can view your <a href="%1$s">recent orders</a>, manage your <a href="%2$s">shipping and billing addresses</a>, and <a href="%3$s">edit your password and account details</a>.
ku_IQ: لەم پەڕەیەوە دەتوانیت <a href="%1$s">دوایین داواکارییەکانت</a> ببینیت یان گۆڕانکاری لە <a href="%2$s">ناونیشانەکەت</a> و <a href="%3$s"> پاسۆرد و زانیارییەکانی ئەکاونتەکەتدا</a> بکەیت.

en: Front Page
ku_IQ: پەڕەی سەرەکی

en: Front Page, Archive Pages, and Search Results
ku_IQ: پەڕەی سەرەکەی، پەڕەکانی ئەرشیڤ، وە ئەنجامەکانی گەڕان

en: Front page
ku_IQ: پەڕەی سەرەتا

en: Full Size
ku_IQ: هەموو قەبارە

en: Full URL path to files
ku_IQ: ڕێڕەوی URL ـی تەواوەتی بۆ پەڕگەکان

en: Full Width Template
ku_IQ: پانیی تەواوی داڕێژە

en: Full name of continent.
ku_IQ: ناوی تەواوی کیشوەر.

en: Full name of country.
ku_IQ: ناوی وڵات بە تەواوی

en: Full name of currency.
ku_IQ: ناوی تەواوی دراو.

en: Full post
ku_IQ: بابەتی تەواو

en: Full refund email heading
ku_IQ: ناونیشانی پۆستی ئەلیکترۆنیی گەڕاندنەوەی پارەی تەواو

en: Full refund subject
ku_IQ: سەردێڕی گەڕاندنەوەی تەواوی پارە

en: Full size image URL.
ku_IQ: ناونیشانی ئینتەرنێتیی وێنەی قەبارەی تەواو.

en: Full text
ku_IQ: هەموو دەقی بابه‌ته‌که‌

en: Fullscreen
ku_IQ: بینینی پڕاوپڕ

en: Funafuti
ku_IQ: فوونافووتی

en: Function %1$s is <strong>deprecated</strong> since version %2$s! Use %3$s instead.
ku_IQ: ئەرکی %1$s بێ <strong>بایەخ بووە</strong> لە وەشانی  %2$s! بۆیە %3$s بەکاربهێنە لەجیاتی.

en: Function %1$s was called <strong>incorrectly</strong>. %2$s %3$s
ku_IQ: کرداری %1$s بانگکرا <strong>بەهەڵە</strong>. %2$s %3$s

en: Function %1$s was called with an argument that is <strong>deprecated</strong> since version %2$s with no alternative available.
ku_IQ: کرداری %1$s بانگکرا بە بەڵگەیەکەوە کە <strong>بەسەرچووە</strong> لە وەشانی %2$s بەبێ بوونی هیچ جێگرەوەیەک.

en: Function %1$s was called with an argument that is <strong>deprecated</strong> since version %2$s! %3$s
ku_IQ: کرداری %1$s بانگکراوە بە بەڵگەیەکەوە کە <strong>بەسەرچووە</strong> لە وەشانی %2$s! %3$s

en: Function %s used incorrectly in PHP.
ku_IQ: کرداری %s بە نادروستیی بەکارهێنراوە لە (PHP).

en: G &#8212; Suitable for all audiences
ku_IQ: G &#8212; گونجاو بۆ هه‌موو ته‌مه‌نێک

en: GD supported file formats
ku_IQ: فۆڕماتی پەڕگەی پشتگیرایکراو لەلایەن GD

en: GD version
ku_IQ: وەشانی GD

en: GMT
ku_IQ: ج م ت

en: GMT+0
ku_IQ: ج م ت +٠

en: GMT+1
ku_IQ: ج م ت +١

en: GMT+10
ku_IQ: ج م ت +١٠

en: GMT+11
ku_IQ: ج م ت +١١

en: GMT+12
ku_IQ: ج م ت +١٢

en: GMT+2
ku_IQ: ج م ت +٢

en: GMT+3
ku_IQ: ج م ت +٣

en: GMT+4
ku_IQ: ج م ت +٤

en: GMT+5
ku_IQ: ج م ت +٥

en: GMT+6
ku_IQ: ج م ت +٦

en: GMT+7
ku_IQ: ج م ت +٧

en: GMT+8
ku_IQ: ج م ت +٨

en: GMT+9
ku_IQ: ج م ت +٩

en: GMT-0
ku_IQ: ج م ت -٠

en: GMT-1
ku_IQ: ج م ت -١

en: GMT-10
ku_IQ: ج م ت -١٠

en: GMT-11
ku_IQ: ج م ت -١١

en: GMT-12
ku_IQ: ج م ت -١٢

en: GMT-13
ku_IQ: ج م ت -١٣

en: GMT-14
ku_IQ: ج م ت -١٤

en: GMT-2
ku_IQ: ج م ت -٢

en: GMT-3
ku_IQ: ج م ت -٣

en: GMT-4
ku_IQ: ج م ت -٤

en: GMT-5
ku_IQ: ج م ت -٥

en: GMT-6
ku_IQ: ج م ت -٦

en: GMT-7
ku_IQ: ج م ت -٧

en: GMT-8
ku_IQ: ج م ت -٨

en: GMT-9
ku_IQ: ج م ت -٩

en: GMT0
ku_IQ: ج م ت٠

en: GUID for the post, as it exists in the database.
ku_IQ: بۆ بابەتەکە (GUID) وەکو ئەوەی هەیە لە بنکەدراوە.

en: GUID for the post, transformed for display.
ku_IQ: شێوەی GUID بۆ بابەتەکە، گۆڕدرا بۆ نیشاندن.

en: GUID for the revision, as it exists in the database.
ku_IQ: ناسێنەری (GUID)، وەک چۆن هەیە لە بکەی دراوە.

en: GZip (gzopen) is used to open the GEOIP database from MaxMind.
ku_IQ: GZip (gzopen) ئیش ده‌كات له‌ بنكه‌ی دراو GEOIP له‌MaxMind دایه‌.

en: Gabon
ku_IQ: گابون

en: Gaborone
ku_IQ: غابرونە

en: Galapagos
ku_IQ: گالاپاگۆس

en: Galician
ku_IQ: گالیسی

en: Galleries
ku_IQ: گەلەریەکان

en: Gallery
ku_IQ: گه‌له‌ری

en: Gallery (%s)
ku_IQ: (%s) گه‌له‌ری

en: Gallery Settings
ku_IQ: ڕێکخستنەکانی پێشانگا

en: Gallery columns:
ku_IQ: ستوونەکانی گەلەریی:

en: Gambia
ku_IQ: گامبيا

en: Gambier
ku_IQ: گامبێر

en: Gandaki
ku_IQ: گانداکی

en: Gateway disabled
ku_IQ: دەرەڕێ ناچالاککرا

en: Gateway image.
ku_IQ: وێنەی دەرەڕێ.

en: Gateway title.
ku_IQ: ناونیشانی دەرەڕێ.

en: Gathering usage data allows us to improve WooCommerce. Your store will be considered as we evaluate new features, judge the quality of an update, or determine if an improvement makes sense. You can always visit the %1$sSettings%3$s and choose to stop sharing data. %2$sRead more%3$s about what data we collect.
ku_IQ: کۆکردنەوەی دراوەی بەکارهێنان ڕێگەمان دەدات (WooCommerce) باشتر بکەین. فرۆشگاکەت لەبەرچاو دەگیرێت کاتێک پەرەمان بە تایبەتمەندیی نوێدا، بەڕۆژکردنەوەی نوێمان ئاڕاستەکرد، یان بڕیاردان لەوەی ئایا تایبەتمەندییەکی نوێ سوودی هەیە یان نا. تۆ هەمیشە دەتوانیت سەردانی %1$sڕێکخستنەکان%3$s بکەیت و هاوبەشیکردنی دراوە بووەستێنیت. %2$sزیاتر بخوێنەرەوە%3$s دەربارەی ئەوەی ئێمە چ دراوەیەک کۆدەکەینەوە.

en: Gathering usage data allows us to make WooCommerce better — your store will be considered as we evaluate new features, judge the quality of an update, or determine if an improvement makes sense.
ku_IQ: کۆکردنەوەی دراوەی بەکارهێنان ڕێگەمان دەدات (WooCommerce) باشتر بکەین — فرۆشگاکەت لەبەرچاو دەگیرێت کاتێک هەڵسەنگاندنمان بۆ تایبەتمەندیی نوێ کرد، بەڕۆژکردنەوەی نوێمان نارد، یان بڕیاردان لەوەی چاکسازییەک شایەنی بڵاوکردنەوەیە.

en: Gaza
ku_IQ: غەزە

en: General
ku_IQ: گشتی

en: General Settings
ku_IQ: ڕێکخستنه‌ گشتییه‌کان

en: General options
ku_IQ: بژاردەکانی گشتی

en: General templates often perform a specific role like displaying post content, and are not tied to any particular area.
ku_IQ: قاڵبە گشتییەکان ئەرکێکی دیاریکراویان هەیە، بۆ نموونە پیشاندانی ناوەڕۆکی بابەت، هەروەها نابەسترێنەوە بە ناوچەیەکی دیاریکراوەوە.

en: Generate API key
ku_IQ: دروستکردنی کلیلی (API)

en: Generate CSV
ku_IQ: دروستکردنی (CSV)

en: Generate Password
ku_IQ: دروستکردنی تێپەڕەوشە

en: Generate coupon code
ku_IQ: دروست کردنی کۆبۆن

en: Generate password
ku_IQ: دروستکردنی تێپەڕەوشە

en: Generate variations
ku_IQ: دروستکردنی گۆڕانکارییەکان

en: Generated at
ku_IQ: دروستکراوە لە

en: Generating preview…
ku_IQ: ئامادەکردنی نموونە...

en: Generic add/update/get meta methods should not be used for internal meta data, including "%s". Use getters and setters.
ku_IQ: پێویستە مێتای گشتی زیاد/نوێکردنەوە/بەدەستهێنانی مێتۆد بەکارنەهینرێ بۆ داتای ناوەکی، لەوانە "%s". بەکارهێنانی دەستکەر و سێتەرەکان.

[ctx: Generic label for block inserter button]
en: Add block
ku_IQ: زیادکردنی بلۆک

en: Genre
ku_IQ: ژانر

en: Genre: %s.
ku_IQ: جۆر: %s.

en: Geolocate
ku_IQ: دۆزینه‌وه‌ی شوێن

en: Geolocate (with page caching support)
ku_IQ: دۆزینه‌وه‌ی شوێن ( به‌ پالپشتی په‌ره‌ )

en: Geolocation has not been configured.
ku_IQ: شوێن سازنەکرا.

en: Georgia
ku_IQ: جۆرجیا

en: German
ku_IQ: ئەڵمانی

en: Germany
ku_IQ: آلمان

en: Get Involved
ku_IQ: بەشداری بکە

en: Get New Password
ku_IQ: تێپەڕەوشەی نوێ به‌ده‌ستبهێنه‌

en: Get Shortlink
ku_IQ: بەستەری کورت

en: Get Started
ku_IQ: دەستپێبکە

en: Get Version %s
ku_IQ: وشانی بەدەستبێنە %s

en: Get automated sales tax with %1$sWooCommerce Tax%2$s
ku_IQ: باجی فرۆشتن بەشێوەیەکی خۆکار لەگەڵ %1$sWooCommerce Tax%2$s

en: Get automated tax rates with WooCommerce Tax
ku_IQ: بە شێوەیەکی خۆکار ڕێژەی باج بەدەست بهێنە لەگەڵ (WooCommerce Tax)

en: Get backups
ku_IQ: پاڵپشتییەکان بەدەستبهێنە

en: Get cart should not be called before the wp_loaded action.
ku_IQ: وه‌رگرتنی سه‌به‌تی كرین نابێت پیش بانگ كردن  wp-load بێت.

en: Get cozy this fall with knit sweaters
ku_IQ: ئەم پاییزە بە ئارامیی بەسەربەرە لەگەڵ بلوزە چنراوەکان

en: Get help resolving this issue.
ku_IQ: یارمەتی وەربگرە بۆ چارەسەر کردنی ئەم کێشەیە

en: Get in touch
ku_IQ: پەیوەندیمان پێوە بکە

en: Get linked object.
ku_IQ: بەدەستهێنانی تەنی بەستەرکراو.

en: Get more sales
ku_IQ: فرۆشی زیاتر بەدەست بهێنە

en: Get notifications about store activity, including new orders and product reviews directly on your mobile devices with the Woo app.
ku_IQ: ئاگادارکەرەوەکان بەدەستبهێنە دەربارەی چالاکییەکانی فرۆشگاکەت، داواکارییە نوێیەکان و پێداچوونەوەکانی بەرهەم لەناو تەلەفوونەکەت لەگەڵ بەرنامەی بەکاربەریی (Woo).

en: Get paid
ku_IQ: پارە وەربگرە

en: Get paid with WooPayments
ku_IQ: پارە وەربگرە لە ڕێگەی (WooPayments)

en: Get ready to start selling
ku_IQ: ئامادەبە بۆ دەستکردن بە فرۆشتن

en: Get real-time order alerts anywhere
ku_IQ: ئاگادارکەرەوەی داواکارییەکان لەکاتی دروستی خۆیاندا بەدەستبهێنە لە گشت شوێنێک

en: Get started
ku_IQ: هەنگاوی یەکەم

en: Get started here
ku_IQ: لێرەوە دەستپێبکە

en: Get system report
ku_IQ: ڕاپۆرتی سیستەم بەدەستبهێنە

en: Get the basics
ku_IQ: بنچینەکان بەدەست بهێنە

en: Get the free WooCommerce mobile app
ku_IQ: بەرنامەی بەکاربەریی بێبەرانبەری (WooCommerce) بەدەست بهێنە

en: Get your API credentials from PayPal.
ku_IQ: وه‌رگرتنی ره‌زامه‌ندی API له‌ په‌یپال.

en: Get your products in front of Pinners searching for ideas and things to buy.
ku_IQ: بەرهەمەکان بخەرە بەردەم پینەرزەکان (ئەو کەسانەی هەژماری پینترێستیان هەیە) و بەدوای بیرۆکەدا دەگەڕێن و دەیانەوێت شت بکڕن.

en: Get your products in front of Pinterest users searching for ideas and things to buy. Get started with Pinterest and make your entire product catalog browsable.
ku_IQ: بەرهەمەکانت بخەرە بەردەم بەکارهێنەرانی (Pinterest) کە بەدوای بیرۆکەدا دەگەڕێن و بازاڕیی دەکەن. دەستپێبکە لەگەڵ (Pinterest) تەواوی کەتەلۆگی بەرهەمەکانت بەردەست بخە.

en: Get your products in front of a highly engaged audience.
ku_IQ: بەرهەمەکانت بخە بەردەستی کڕیارە چالاکەکان.

en: Get your store up and running more quickly with our new and improved setup experience
ku_IQ: بە یازموونی باشتر و چاکسازی کراوەی ئێمە فرۆسگای خۆت بە خێراترین کات دامەزرێنە

en: Ghana
ku_IQ: غنا

en: Ghazvin (قزوین)
ku_IQ: قزوین

en: Ghostscript version
ku_IQ: وەشانی Ghostscript

en: Gibraltar
ku_IQ: جەبەل تاریق

en: Gilan (گیلان)
ku_IQ: گیلان

en: Gilgit Baltistan
ku_IQ: گیلگیت باڵتیستان

en: Gisborne
ku_IQ: گیسبورن

en: GitHub project
ku_IQ: پڕۆژەی گیتهەب

en: Give the feed a title (optional):
ku_IQ: ناونیشانێک به‌ feed ـه‌که‌ بده‌ (ئاره‌زوومه‌ندانه‌):

en: Give your customers the power to pay later, interest free and watch your sales grow.
ku_IQ: ئازادیی ئەوە بدە بە کڕیارەکانت بازاڕیی بکەن و دواتر پارە بدەن، تەماشای گەشەکردنی ڕێژەی فرۆشت بکە.

en: Give your menu a name, then click Create Menu.
ku_IQ: ناوێک بنووسە و پاشان گرتە بکە لە دروستکردنی لیستیكی نوێ

en: Give your shipping class a name for easy identification
ku_IQ: ناوێک دابنێ بۆ پۆلی گەیاندنەکەت تا بەئاسانیی بیناسیتەوە

en: Give your zone a name! E.g. Local, or Worldwide.
ku_IQ: ناوێک دابنێ بۆ ناوچەکەت! بۆ نموونە: خۆماڵی یان جیهانی.

en: Glace Bay
ku_IQ: گلەیس بەی

en: Global Settings
ku_IQ: ڕێکخستنەکانى جیهانى

en: Global Styles
ku_IQ: شێوازە جیهانییەکان

en: Global settings.
ku_IQ: ڕێکخستنە جیهانییەکان.

en: Global styles to include in themes.
ku_IQ: شێوازە جیهانییەکان کە بکرێنە بەشێک لە ڕووکارەکان.

en: Global styles.
ku_IQ: شێوازە جیهانییەکان.

en: Go
ku_IQ: برۆ

en: Go Back
ku_IQ: بگەڕێوە

en: Go back
ku_IQ: بڕۆ دواوه‌

en: Go back to the theme showcase
ku_IQ: گەڕانەوە بۆ پیشاندانی نموونەکانی ڕووکارەکە

en: Go shopping
ku_IQ: بڕۆ بۆ بازاڕکردن

en: Go to %s
ku_IQ: بڕۆ بۆ %s

en: Go to Dashboard
ku_IQ: بڕۆ بۆ پەڕەی بەڕێوەبەرێتی .

en: Go to Importers
ku_IQ: بڕۆ بۆ هاوردەکاران

en: Go to Plugin Installer
ku_IQ: بڕۆ بۆ دامەزراندنی پێوەکراو

en: Go to Theme Installer
ku_IQ: بڕۆ بۆ دامەزرێنەری ڕووکار

en: Go to Themes page
ku_IQ: بڕۆ بۆ پەڕەی ڕووکارەکان

en: Go to Variations
ku_IQ: ڕۆیشتن بۆ گۆڕانکارییەکان

en: Go to WordPress Updates page
ku_IQ: بڕۆ بۆ پەڕەی نوێکردنەوەی وۆردپرێس

en: Go to category
ku_IQ: بڕۆ بۆ هاوپۆل

en: Go to checkout
ku_IQ: بڕۆ بۆ پارەدان

en: Go to shop
ku_IQ: بڕۆ بۆ فروشگا

en: Go to the Plugins screen
ku_IQ: بڕۆ بۆ شاشەی پێوەکراوەکان

en: Go to the Themes screen
ku_IQ: بڕۆ بۆ شاشەی ڕوکارەکان

en: Go to the first page
ku_IQ: بڕۆ بۆ یەکەم پەڕە

en: Go to the last page
ku_IQ: بڕۆ بۆ دواهەمین پەڕە

en: Go to the next page
ku_IQ: بڕۆ بۆ پەڕەی داهاتوو

en: Go to the previous page
ku_IQ: بڕۆ بۆ پەڕەی پێشوو

en: Go to theme sources
ku_IQ: گەڕانەوە بۆ سەرچاوەی کۆدەکانی ڕووکارەکە

en: Go to top
ku_IQ: بڕۆ بۆ سەرەوە

en: Godthab
ku_IQ: گادساب

en: Golestan (گلستان)
ku_IQ: گلستان

en: Good
ku_IQ: باش

en: Good choice! You chose to add %1$s and %2$s to your store.
ku_IQ: هەڵبژاردەیەکی باشە! تۆ هەڵتبژارد کە %1$s و %2$s زیاد بکەیت بۆ فرۆشگاکەت.

en: Good news!
ku_IQ: هەواڵێکی خۆش!

en: Good news! WooCommerce Tax can automate your sales tax calculations for you.
ku_IQ: هەواڵێکی خۆش! (WooCommerce Tax) دەتوانێت بەشێوەیەکی خۆکار باجی فرۆشتنت بۆ هەژمار بکات.

en: Goose Bay
ku_IQ: گۆس بەی

en: Got it
ku_IQ: تێگەشتم

en: Grams
ku_IQ: گرام

en: Granada
ku_IQ: گرانادا

en: Grand Turk
ku_IQ: گراند تورک

en: Grand total.
ku_IQ: کۆی گشتی

en: Grant access
ku_IQ: پێدانی مافی دەستپێگەیشتن

en: Grant access to downloadable products after payment
ku_IQ: ده‌ست گه‌یشتن به‌ كاڵا داده‌به‌زێت دوای پاره‌دان

en: Gravatar Hovercards
ku_IQ: کارتی گراڤاتار

en: Gravatar Logo
ku_IQ: لۆگۆی گراڤاتار

en: Gravatar Profile
ku_IQ: پرۆفایلی گراڤاتار

en: Gray
ku_IQ: ڕەساسی

en: Great couch. color as advertise. seat is nice and firm. Easy to put together. Versatile. Bought one for my mother in law as well. And she loves hers!
ku_IQ: قەنەفەیەکی نایاب. ڕەنگی وەکو ئەوەیە کە بانگەشەی بۆ کراوە. دانیشتنی خۆش و پتەوە و ئاسانە بۆ بەستن. یەکێکیشم بۆ خەسووم کڕیوە، ئەویش ئەوەی خۆی زۆر بەدڵە!

en: Great experience
ku_IQ: ئەزموونێکی زۆر باش

en: Great job!
ku_IQ: کارێکی باشبوو!

en: Great job! Your site currently passes all site health checks.
ku_IQ: کارێکی باشبوو! ئێستا ماڵپەڕەکەت هەموو پشکنینەکانی تەندروستی تێپەڕکردووە.

en: Great news! Your order has been received, and a confirmation will be sent to your email address.
ku_IQ: هەواڵێکی خۆش! داواکارییەکەت گەیشت، دڵنیابوونەوەکەی دەنێردرێت بۆ ناونیشانی پۆستی ئەلیکترۆنییەکەت.

en: Greece
ku_IQ: يونان

en: Greek
ku_IQ: یۆنانی

en: Green
ku_IQ: سەوز

en: Greenland
ku_IQ: گرینلند

en: Greenwich
ku_IQ: گرنویچ

en: Greeting Text
ku_IQ: نوسینی بەخێرهاتن

en: Grenada
ku_IQ: گریندا

en: Grid
ku_IQ: تۆڕ

en: Grid Layout
ku_IQ: چنینی خشتەیی

en: Grid view
ku_IQ: پیشاندانی خانەخانەیی

en: Gross sales
ku_IQ: سەرجەم فرۆشتنەکان

en: Gross sales amount
ku_IQ: بڕی سەرجەمی فرۆشتن

en: Gross sales in the period.
ku_IQ: سەرجەم فرۆشتنەکان لە ماوەکەدا.

en: Gross sales.
ku_IQ: سەرجەم فرۆشتنەکان.

en: Group
ku_IQ: گرووپ

en: Group type.
ku_IQ: جۆری گروپ

en: Grouped product
ku_IQ: کاڵای گروپ

en: Grouped products
ku_IQ: کاڵای هاوپۆلکراو

en: Grow and retain customers with intelligent, impactful email and SMS marketing automation and a consolidated view of customer interactions.
ku_IQ: کڕیارەکانت دڵخۆش بکە و کڕیاری نوێش بهێنە، لە ڕێگەی بازاڕدۆزیی نامە و پۆستی ئەلیکترۆنیی خۆکارەوە.

en: Grow your business with hundreds of free and paid WooCommerce extensions.
ku_IQ: کارەکەت گەورەبکە لەگەڵ سەدان زیادکراوی بێبەرانبەر و بە پارەی (WooCommerce).

en: Grow your network and make friends.
ku_IQ: ڕایەڵەکەت فراوان بکە و هاوڕێی نوێ پەیدا بکە.

en: Grow your online sales by promoting your products on TikTok to over one billion monthly active users around the world.
ku_IQ: فرۆشت زیادبکە لەڕێگەی ناساندنی بەرهەمەکانت لە (TikTok) و ناساندنیان بە زیاتر لە ملیارێک بەکارهێنەری چالاکی مانگانە لە تەواوی جیهان.

en: Grow your store
ku_IQ: فرۆشگاکەت گەورە بکە

en: Guadalcanal
ku_IQ: گوادالکانال

en: Guadeloupe
ku_IQ: گواد لوپ

en: Guam
ku_IQ: گوام

en: Guatemala
ku_IQ: گواتیمالا

en: Guayaquil
ku_IQ: گوایاکیل

en: Guernsey
ku_IQ: غیرینسی

en: Guest
ku_IQ: میوان

en: Guest checkout
ku_IQ: پارەدانی مێوان

en: Guest orders
ku_IQ: داواکاریی میوانەکان

en: Guest sales
ku_IQ: فرۆشتنی میوان

en: Guinea
ku_IQ: گينه

en: Guinea-Bissau
ku_IQ: گينه بي سائو

en: Gutenberg
ku_IQ: گوتەنبێرگ

en: Guyana
ku_IQ: گایانا

en: HPOS cleanup
ku_IQ: پاککردنەوەی (HPOS)

en: HPOS could not be disabled.
ku_IQ: نەتوانرا HPOS ناچالاک بکرێت.

en: HPOS could not be enabled.
ku_IQ: نەتوانرا HPOS چالاک بکرێت.

en: HPOS data sync enabled:
ku_IQ: هاوکاتگەریی دراوەی (HPOS) چالاککرا:

en: HPOS disabled.
ku_IQ: HPOS ناچالاککرا.

en: HPOS enabled.
ku_IQ: HPOS چالاککرا.

en: HPOS enabled:
ku_IQ: HPOS چالاککراوە:

en: HPOS feature screen enabled:
ku_IQ: شاشەی تایبەتمەندیی (HPOS) چالاککراوە:

en: HPOS is already disabled.
ku_IQ: HPOS خۆی ناچالاکە.

en: HPOS is already enabled.
ku_IQ: HPOS خۆی چالاکە.

en: HPOS pre-checks failed, please see the errors above
ku_IQ: دڵنیاییکردن لە HPOS شکستی هێنا، تکایە تەماشای هەڵەکانی خوارەوە بکە

en: HTML Embed
ku_IQ: ڕێکخستنەکانی HTML

en: HTML caption for the attachment, transformed for display.
ku_IQ: سەردێڕێک بە HTML بۆ ئامانجەکە. دەگۆڕدرێت بۆ نیشاندان.

en: HTML containing an action to direct the user to where they can resolve the issue.
ku_IQ: HTML کردارێکی تێدایە بۆ ئاراستەکردنی بەکارهێنەر بۆ ئەو شوێنەی کە دەتوانن کێشەکە چارەسەر بکەن.

en: HTML content for the comment, transformed for display.
ku_IQ: ناوەڕۆکی (HTML) بۆ سەرنج، وەرچەرخێندراوە بۆ پیشاندان.

en: HTML content for the post, transformed for display.
ku_IQ: ناوەڕۆکی (HTML) بۆ بابەتەکە، وەرچەرخێندراوە بۆ پیشاندان.

en: HTML content to append to each widget's HTML output when assigned to this sidebar. Default is a closing list item element.
ku_IQ: ناوەڕۆکی HTML بۆ زیادکردن بۆ دەرخراوی HTML ی هەر ویجێتێک کاتێک بۆ ئەم لاتەنیشتە دیاری دەکرێت. بەشێوەیەکی بنەڕەت توخمێکی بڕگەی لیستی داخراوە.

en: HTML content to append to the sidebar title when displayed. Default is a closing h2 element.
ku_IQ: ناوەڕۆکی HTML بۆ زیادکردن بۆ ناونیشانی لاتەنیشتەکە کاتێک پیشاندرا. بەشێوەیەکی بنەڕەت توخمێکی h2ی داخراوە.

en: HTML content to prepend to each widget's HTML output when assigned to this sidebar. Default is an opening list item element.
ku_IQ: ناوەڕۆکی HTML بۆ پێشەوەی دەرخراوی HTML ی هەر ویجێتێک کاتێک بۆ ئەم لاتەنیشتە دیاری دەکرێت. بەشێوەیەکی بنەڕەت توخمێکی بڕگەی لیستی کراوەیە.

en: HTML content to prepend to the sidebar title when displayed. Default is an opening h2 element.
ku_IQ: ناوەڕۆکی HTML بۆ زیادکردن بۆ ناونیشانی لاتەنیشتەکە کاتێک پیشاندرا. بەشێوەیەکی بنەڕەت توخمێکی h2ی کراوەیە.

en: HTML description for the attachment, transformed for display.
ku_IQ: دەربارەیەکی بە HTML بۆ ئامانجەکە. دەگۆڕدرێت بۆ نیشاندان.

en: HTML description of the resource.
ku_IQ: وەسفی (HTML) بۆ سەرچاوەکە.

en: HTML description of the term.
ku_IQ: شرۆڤەی HTML لەم دەستواژە

en: HTML email template
ku_IQ: قاڵبی پۆستی ئەلیکترۆنیی (HTML)

en: HTML excerpt for the post, transformed for display.
ku_IQ: بڕگەکانی HTML بۆ تەنەکە. گۆڕدرا بۆ نیشاندان.

en: HTML for the theme author, transformed for display.
ku_IQ: HTML بۆ نووسەری ڕووکار، گۆڕدراوە بۆ پیشاندان.

en: HTML representation of the widget admin form.
ku_IQ: پیشاندانی (HTML) بۆ فۆڕمی بەڕێوەبەری ویجێتەکە.

en: HTML representation of the widget.
ku_IQ: پیشاندانی (HTML) بۆ ویجێتەکە.

[ctx: HTML tag]
en: Address
ku_IQ: ناوونيشان

[ctx: HTML tag]
en: Preformatted
ku_IQ: فۆرماتکراوە

en: HTML template
ku_IQ: شیوه‌یHTML

en: HTML title for the object, transformed for display.
ku_IQ: ناونیشانی HTML بۆ تەنەکە.  گۆڕدرا بۆ نیشاندان.

en: HTML title for the post, transformed for display.
ku_IQ: ناونیشانی HTML بۆ بابەتەکە، گۆڕدرا بۆ نیشاندان.

en: HTML title for the template, transformed for display.
ku_IQ: ناونیشانی HTML بۆ قاڵبەکە، گۆڕاوە بۆ پیشاندان.

en: HTML title for the term.
ku_IQ: ناونیشانی HTML بۆ دەستەواژە.

en: HTML/Multipart emails use DOMDocument to generate inline CSS in templates.
ku_IQ: پۆسته‌ ئه‌لیكترۆنیه‌كان HTML/به‌جیا بۆدروستكردنی له‌ ناو هێڵی CSS له‌ به‌شه‌كانی له‌  DOM ئیش پێده‌كه‌ ن .

en: HTTP Requests
ku_IQ: داواکاریەکانی HTTP

en: HTTP redirect status code must be a redirection code, 3xx.
ku_IQ: HTTP redirect status code must be a redirection code, 3xx.
    باری کۆدی ئاراستەکردنەوەی HTTP دەبێت ببێت بەکۆدێکی ئاراستەکردنەوە، 3xx.

en: HTTP requests are blocked
ku_IQ: داواکاریەکانی HTTP بلۆک کراوە

en: HTTP requests are partially blocked
ku_IQ: بەشێک لە داواکاریەکانی HTTP بلۆک کراوە

en: HTTP requests have been blocked by the %1$s constant, with some allowed hosts: %2$s.
ku_IQ: داواکاریەکانی HTTP بلۆک کراوە لەلایەن %1$s نەگۆڕ، لەگەڵ هەندێک هۆستی ڕێگەپێدراو: %2$s.

en: HTTP requests have been blocked by the %s constant, with no allowed hosts.
ku_IQ: داواکاریەکانی HTTP بلۆک کراوە لەلایەن نەگۆڕی %s.

en: HTTP requests seem to be working as expected
ku_IQ: وادیارە داواکاریەکانی HTTP وەک چاوەڕوان دەکرا کار دەکەن

en: HTTPS is already supported for your website.
ku_IQ: HTTPS پشتگریریکراوە بۆ ماڵپەڕەکەت.

en: HTTPS request failed.
ku_IQ: داواکاریی HTTPS  سەرکەوتوو نەبوو.

en: HTTPS status
ku_IQ: دۆخی HTTPS

en: Haiti
ku_IQ: هائيتي

en: Haitian Creole
ku_IQ: کریۆلی هایتی

en: Half tuck into your pants or layer over.
ku_IQ: نیوەی بخەرە پانتۆڵەکەتەوە یان بیدە بەسەریا.

en: Halifax
ku_IQ: هاڵفاکس

en: Hamadan (همدان)
ku_IQ: همدان

en: Harare
ku_IQ: هەراری

en: Harbin
ku_IQ: هاربین

en: Hard crop?
ku_IQ: کرۆپیکی دژوار

en: Havana
ku_IQ: هاڤانا

en: Have a coupon?
ku_IQ: فۆرمی خۆراکت هەیە بۆ داشکاندن

en: Have a default theme available
ku_IQ: ڕوکاری سەرەکی بەردەستە

en: Have an account with us? %1$sLog in here to view your order details%2$s.
ku_IQ: هەژمارێکت هەیە لای ئێمە؟ %1$sلێرە بچۆژوورەوە بۆ بینینی وردەکارییەکانی داواکارییەکەت%2$s.

en: Have an account with us? %1$sLog in here%2$s to view your order.
ku_IQ: هەژمارێکت هەیە لای ئێمە؟ %1$sلێرە بچۆژوورەوە%2$s بۆ بینینی داواکارییەکەت.

en: Have an existing store?
ku_IQ: خۆت فرۆشگایەکت هەیە؟

en: Have fun!
ku_IQ: كاتێكی شاد

en: Have questions?
ku_IQ: پرسیارت هەیە؟

en: Have your customers pay with cash (or by other means) upon delivery.
ku_IQ: پاره‌دان تیچووی كرین له‌ كاتی تحویل له‌  شوێن

en: Hawaii
ku_IQ: هاوایی

en: Header
ku_IQ: سه‌رپه‌ڕه

en: Header Image
ku_IQ: وێنەی سەرپەڕە

en: Header Media
ku_IQ: سەردێڕی مێدیاکان

en: Header Text
ku_IQ: دەقی سەرپەڕە

en: Header Text Color
ku_IQ: ڕەنگی نووسینی سەرپەڕە

en: Header Video
ku_IQ: ڤیدیۆی سەرپەڕە

en: Header cell
ku_IQ: خانەی سەرپەڕە

en: Header image
ku_IQ: وێنەی سەرپەڕە

en: Header updated. <a href="%s">Visit your site</a> to see how it looks.
ku_IQ: سەرپەڕە نوێکرایەوە.  <a href="%s">سەردانی ماڵپەڕەکەت بکە</a> تا ببینیت چۆن دەرئەکەوێت.

en: Headers already sent when generating download error message.
ku_IQ: سەرپەڕەکان نێردراون لەکاتی دروستکردنی نامەی هەڵەی داگرتن.

en: Headings
ku_IQ: سەردێرەکان

en: Health and beauty
ku_IQ: تەندروستی و جوانی

en: Heard Island and McDonald Islands
ku_IQ: جزیره هرد و جزایر مک‌دونالد

en: Hebrew
ku_IQ: عیبری

en: Hebron
ku_IQ: هێبرۆن

en: Height
ku_IQ: به‌رزی

en: Height (%s)
ku_IQ: درێژی(%s)

en: Height in pixels
ku_IQ: بەرزی بە پیکسڵ

en: Height of the crop as a percentage of the image height.
ku_IQ: بەرزیی بڕینەکە وەکو ڕێژەی سەدیی بەرزیی وێنەکە.

en: Height:
ku_IQ: بەرزی:

en: Hello %1$s (not %1$s? <a href="%2$s">Log out</a>)
ku_IQ: سڵاو%1$s (لێرەنین%1$s? <a href="%2$s">چوونە دەرەوە</a>)

en: Hello %s,
ku_IQ: سڵاو %s،

en: Hello world!
ku_IQ: سڵاو جیهان

en: Hello,
ku_IQ: سڵاو،

en: Help
ku_IQ: یارمه‌تی

en: Help &amp; Support
ku_IQ: یارمەتی و پشتگیری

en: Help WooCommerce improve with usage tracking
ku_IQ: یارمەتیی (WooCommerce) بدە باشتربێت لەگەڵ شوێنکەوتنی بەکارهێنان

en: Help customers find this product by assigning it to categories, adding extra details, and managing its visibility in your store and other channels.
ku_IQ: یارمەتیی کڕیاران بدە کە بتوانن ئەم بەرهەمە بدۆزنەوە بە سپاردنی بە هاوپۆلەکان، زیادکردنی وردەکاریی زیاتر و بەڕێوەبردنی لەبەرچاوییەکەی لە فرۆشگاکەت و کەناڵەکانی تر.

en: Help improve WooCommerce with usage tracking
ku_IQ: یارمەتیی باشترکردنی (WooCommerce) بدە لەگەڵ شوێنکەوتنی بەکارهێنان

en: Helsinki
ku_IQ: هێڵسنکی

en: Here are the details of your order placed on %s:
ku_IQ: ئەمانە وردەکارییەکانی داواکارییەکەتە کە نێردراوە لە %s:

en: Here is a basic overview of the different user roles and the permissions associated with each one:
ku_IQ: ئێترە نیشاندانێکی گشتی و سادەیە بۆ پلەی بەکارهێنەران و دەسەڵاتەکانیان بۆ هەموو بەکارهێنەران:

en: Hermosillo
ku_IQ: هێرمۆسیلۆ

en: Hey there, looks like you just pasted HTML into the &#8220;Visual&#8221; tab of the Text widget. You may want to paste your code into the &#8220;Text&#8221; tab instead. Alternately, try out the new &#8220;Custom HTML&#8221; widget!
ku_IQ: سڵاو لەوە دەچێت کۆدی (HTML)ت لکاندبێت لە ناو &#8220;سەرخشتەی بینراوی&#8221; ویجیتی دەق. لەوانیە بتەوێت کۆدەکەت بلکێنیت لە &#8220;سەرخشتەی دەق&#8221; . یان لە جیاتی ئەو &#8220;ویجیتی دەستکردی HTML#8221; تاقیبکەیتەوە.

en: Hey there. Here you can selectively convert existing categories to tags. To get started, check the categories you wish to be converted, then click the Convert button.
ku_IQ: سڵاو. لێرەوە دەتوانیت هاوپۆل هەڵبژێریت بۆ گۆرینی بۆ تاگ. بۆ دەستپێکردن تەنها هاوپۆل هەڵبژێرە و کرتەی دووگمەی گۆڕین بکە.

en: Hi ###USERNAME###,
    
    This notice confirms that your email address on ###SITENAME### was changed to ###NEW_EMAIL###.
    
    If you did not change your email, please contact the Site Administrator at
    ###ADMIN_EMAIL###
    
    This email has been sent to ###EMAIL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
ku_IQ: سڵاو ###USERNAME###، ئەم پەیامە دڵنیات دەکات کە وشەی نهینی ئێوە لە ماڵپەڕی ###SITENAME### گۆڕدراوە. گەر وشەی نهینیەکەت نەگۆڕدراوە، تکایە لەگەڵ بەڕیوەبەری ماڵپەڕ یان ئیمەیلی خوارەوە پەیوەندی بگرە: ###ADMIN_EMAIL### ئەم ئیمەیەلە بە ناونیشانی ###EMAIL### ناردرا. ڕێز تیم ###SITENAME### ###SITEURL###

en: Hi ###USERNAME###,
    
    This notice confirms that your password was changed on ###SITENAME###.
    
    If you did not change your password, please contact the Site Administrator at
    ###ADMIN_EMAIL###
    
    This email has been sent to ###EMAIL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
ku_IQ: سڵاو ###USERNAME###،
    
    ئەم پەیامە دڵنیات دەکات کە وشەی نهینی ئێوە لە ماڵپەڕی  ###SITENAME### گۆڕدراوە.
    
    گەر وشەی نهینیەکەت نەگۆڕدراوە، تکایە لەگەڵ بەڕیوەبەری ماڵپەڕ یان ئیمەیلی خوارەوە پەیوەندی بگرە: ###ADMIN_EMAIL###
    
    ئەم ئیمەیەلە بە ناونیشانی ###EMAIL### ناردرا.
    
    ڕێز
    تیم ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Hi %s,
ku_IQ: سڵاو %s,

en: Hi there! I'm a bike messenger by day, aspiring actor by night, and this is my website. I live in Los Angeles, have a great dog named Jack, and I like pi&#241;a coladas. (And gettin' caught in the rain.)
ku_IQ: سڵاو! من نامەبەری پۆستەم بە ڕۆژ، وە ئەکتەرێکی ئارەزوومەند بە شەو، ئەمە ماڵپەڕی منە. من لە دەرەوەی وڵات دەژیم، سەگێکم هەیە ناوی جاکە، وە حەزم بە وەرزشە.

en: Hi there! Upload a CSV file containing tax rates to import the contents into your shop. Choose a .csv file to upload, then click "Upload file and import".
ku_IQ: سڵاو! فایلی CSV كه‌ نرخی مالیاتی فرۆشگان داخڵ بكه‌. فایلێك بان پاشگر csv بۆ به‌رزكردنه‌وه‌ ده‌ست نیشان و كلیلی به‌رزكردنه‌وه‌و پێداچوونه‌وه‌ دابگره.

en: Hi there,
ku_IQ: سڵاو،

en: Hi,
    
    This notice confirms that the admin email address was changed on ###SITENAME###.
    
    The new admin email address is ###NEW_EMAIL###.
    
    This email has been sent to ###OLD_EMAIL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
ku_IQ: سڵاو,
    
    ئەم ئاگاداریە دوپاتی ئەکاتەوە کە پۆستی ئەلیکترۆنی تایبەت بە بەڕیوبەر گۆڕاوە
     ###SITENAME###.
    
    پۆستی ئەلیکترۆنی نوێ بریتیە لە  ###NEW_EMAIL###.
    
    ئەم پەیامە نێردراوە بۆ  ###OLD_EMAIL###
    
    لەگەڵ رێز,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Hi,
    
    This notice confirms that the network admin email address was changed on ###SITENAME###.
    
    The new network admin email address is ###NEW_EMAIL###.
    
    This email has been sent to ###OLD_EMAIL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
ku_IQ: سڵاو,
    
    ئەم ئاگادارییە بۆ ئەوەیە کە ئیمەیڵی بەڕێوبەر گۆڕدراوە لە ###SITENAME###.
    
    ئیمەیڵی نوێ ئەمەیە ###NEW_EMAIL###.
    
    ئەم ئیمەیڵە نێردراوە بۆ  ###OLD_EMAIL###
    
    ئەوپەڕی ڕێزمان، 
    لەلایەن ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Hi,
    
    You've been invited to join '%1$s' at
    %2$s with the role of %3$s.
    
    Please click the following link to confirm the invite:
    %4$s
ku_IQ: سڵاو,
    
    تۆ بانگهێشتکراوی بۆ هاتنەناو '%1$s' لە
    %2$s بەدەسەڵاتی %3$s.
    
    تکایە گرتە لەم بەستەرە بکە بۆ ڕازیبون بە بانگهێشتکردنەکە:
    %4$s

en: Hi,
    You've been invited to join '%1$s' at
    %2$s with the role of %3$s.
    If you do not want to join this site please ignore
    this email. This invitation will expire in a few days.
    
    Please click the following link to activate your user account:
    %%s
ku_IQ: سڵاو،
    بانگهێشت کراویت بۆ چوونەناو '%1$s' لە
    %2$s بەپلەی %3$s.
    ئەگەر ناتەوێت بچیتە ئەم وێبگەیەوە تکایە پاشگوێی بخە
    ئەم پۆستە ئەلیکترۆنییە،.بانگهێشتەکە بەسەر دەچێت لە چەند ڕۆژێکدا
    
    تکایە کرتە لە بەستەری هاتوو بکە بۆ چالاککردنی هەژمارەکەت:
    %%s

en: Hi, this is a comment.
    To get started with moderating, editing, and deleting comments, please visit the Comments screen in the dashboard.
    Commenter avatars come from <a href="%s">Gravatar</a>.
ku_IQ: سڵاو، ئەمە بەشی لێدوانە.
    بۆ دەستکاریکردن و سڕینەوەی لێدوانەکانت تکایە سەردانی پەڕەی لێدوانەکان بکە لە پەرەی سەرەتا.
    دەتوانیت وێنۆچکەت بگۆڕیت لەم بەستەرەوە <a href="%s">Gravatar</a>.

en: Hidden
ku_IQ: شاردنه‌وه‌

en: Hide
ku_IQ: شاردنه‌وه‌

en: Hide Details
ku_IQ: شاردنه‌وه‌ی وردەکارییەکان

en: Hide advanced options
ku_IQ: شاردنەوەی هەڵبژاردە پێشکەوتووەکان

en: Hide context
ku_IQ: شاردنەوەی پێکهات

en: Hide details
ku_IQ: شاردنه‌وه‌ی وردەکارییەکان

en: Hide empty categories
ku_IQ: شاردنەوەی هاوپۆلە چۆڵەکان

en: Hide free products
ku_IQ: شاردنەوەی کاڵای خۆرای

en: Hide from search results
ku_IQ: شاردنەوە لە ئەنجامەکانی گەڕان

en: Hide header image
ku_IQ: وینەی نێوچەوان بشارەوە

en: Hide if cart is empty
ku_IQ: ئەگەر سەبەتەی کرین بەتال بوو نیشان نەدات

en: Hide image
ku_IQ: شاردنەوەی وێنە

en: Hide in product catalog
ku_IQ: شاردنەوە لە کەتەلۆگی بەرهەم

en: Hide out of stock items from the catalog
ku_IQ: شاردنه‌وه‌ی  كاڵاکان که له‌كۆگادا بوونیان نیه‌.

en: Hide password
ku_IQ: شاردنەوەی تێپەڕەوشە

en: Hide shipping costs until an address is entered
ku_IQ: تێچووی گه‌استنه‌وه‌ی كاڵا تا كاتێك كه كریار ناونیشانی خۆی داخڵ نه‌كردووه‌ پیشانی نه‌دات

en: Hide template
ku_IQ: شاردنه‌وه‌ی شیوه‌

en: Hide this
ku_IQ: ئەمە بشارەوە

en: High-Performance Order Storage
ku_IQ: High performance order storage

en: High-performance order storage (recommended)
ku_IQ: High performance order storage (پێشنیارکراوە)

en: Highlight required fields with an asterisk
ku_IQ: خانە پێویستەکان دیاریبکە لەگەڵ ئەستێرۆکەیەک

en: Highlights
ku_IQ: گرنگترینەکان

en: Hindi
ku_IQ: هیندی

en: Hint: The password should be at least seven characters long. To make it stronger, use upper and lower case letters, numbers and symbols like ! " ? $ % ^ &amp; ).
ku_IQ: سەرنج: پێویستە تێپەڕەوشە لانی کەم حەوت نووسە درێژ بێت. بۆ بەهێزتر کردنی، پیتی گەورە و بچوک بەکارببە، ژمارە و هێماکان وەک ! " ? $ % ^ &amp; ).

en: Hint: The password should be at least twelve characters long. To make it stronger, use upper and lower case letters, numbers, and symbols like ! " ? $ % ^ &amp; ).
ku_IQ: تێبینی: تێپەڕەوشەکە پێویستە بە لایەنی کەمەوە حەوت نووسە بێت. بۆ ئەوەی بەهێز تر بێت، پیتە گەورە و بچووکەکان، ژمارە و هێما تایبەتەکان بەکار بهێنە وەکو ! " ? $ % ^ &amp; ).

en: History
ku_IQ: مێژوو

en: Ho Chi Minh
ku_IQ: هۆ چی مین

en: Hobart
ku_IQ: هۆبارت

en: Hold a comment in the queue if it contains %s or more links. (A common characteristic of comment spam is a large number of hyperlinks.)
ku_IQ: لێدوانێک له‌ سه‌ره‌ی چاودێریدا ڕابگره‌ گه‌ر %s به‌سته‌ر یان زیاتری تیادا بوو. (یه‌کێ له‌ تایبه‌تمه‌ندییه‌ باوه‌کانی لێدوانی سپام، بوونی به‌سته‌ری زۆره‌ تیایدا.)

en: Hold stock (for unpaid orders) for x minutes. When this limit is reached, the pending order will be cancelled. Leave blank to disable.
ku_IQ: هیشتنه‌وه‌ ی هه‌بووی  بۆی خوله‌ك به‌ مانای ئه‌وه‌ دیت كه‌  ئه‌گه‌ر داواكار له‌ حاله‌تی  «چاوه‌روانی و پشكنین » دایه‌، بۆماوی  x خوله‌ك  داواكەر  توانای كردار‌ و دوای ئه‌و  په‌شیمان ده‌بێته‌وه‌ . به‌ بۆشی به‌ مانای ناچالاك بوون ئه‌م ئیمكاناته‌یه‌.

en: Hold stock (minutes)
ku_IQ: هەڵگرتنی کۆگا(خولەک)

en: Holiday
ku_IQ: پشوو

en: Home
ku_IQ: ماڵه‌وه‌

en: Home URL
ku_IQ: بەستەری سەرەتا (ماڵەوە)

en: Home URL.
ku_IQ: URLی سەرەتا

en: Home, furniture, and garden
ku_IQ: ناوماڵ، کەلوپەل و باخچە

en: Homepage
ku_IQ: پەڕەی ماڵەوە

en: Homepage Settings
ku_IQ: ڕێکخستنەکانی پەڕەی ماڵەوە

en: Homepage and posts page must be different.
ku_IQ: پەڕەی ماڵەوە و بابەتەکان پێویستە جیاواز بن.

en: Homepage created
ku_IQ: پەڕەی سەرەکی دروستکرا

en: Homepage: %s
ku_IQ: پەڕەی سەرەتا: %s

en: Honduras
ku_IQ: هندوراس

en: Hong Kong
ku_IQ: هۆنگ کۆنگ

en: Honolulu
ku_IQ: هۆنۆلولو

en: Hook
ku_IQ: قولاپ

en: Hopefully they’ll be back. Read more about <a href="https://woo.com/document/managing-orders/">troubleshooting failed payments</a>.
ku_IQ: بەهیوای گەڕانەوەیان. زیاتر بزانە دەربارەی <a href="https://woo.com/document/managing-orders/">چارەسەرکردنی پارەدانی شکستخواردوو</a>.

en: Horizontal
ku_IQ: ئاسۆیی

en: Horizontal line
ku_IQ: هێڵی ئاسۆیی

en: Horizontal position from the left to begin the crop as a percentage of the image width.
ku_IQ: شوێنی ئاسۆیی لەچەپەوە بۆ دەستپێکردنی بڕینەکە وەکو ڕێژەی سەدیی پانیی وێنەکە.

en: Horizontal space
ku_IQ: بۆشایی ئاسۆیی

en: Hormozgan (هرمزگان)
ku_IQ: هرمزگان

en: Hour
ku_IQ: کاتژمێر

en: Hours
ku_IQ: کاژێر

en: Hours & Info
ku_IQ: کاژێر & زانیاری

en: Hours:
ku_IQ: کاژیر:

en: House number and street name
ku_IQ: ژمارەی خانوو یان ناوی شەقام

en: Hover or tap to see Activate and Live Preview buttons
ku_IQ: گرتە لەسەر وێنەری ڕوکارەکە ڕابگرە بۆ بینینی دوگمەی چالاککردن یاخود پێش بینینی ڕوکار

en: Hovering over a row in the posts list will display action links that allow you to manage your post. You can perform the following actions:
ku_IQ: بەسەرداڕۆشتنی لیستی بابەتەکان، کۆمەڵێک تووڵئامرازی ترت نیشان دەدات بۆ ڕێکخستنیان. کەدەتوانی لەخوارەوە بیانبینیت.

en: Hovering over a row in the users list will display action links that allow you to manage users. You can perform the following actions:
ku_IQ: ئەگەر جێنیشاندەری مشک بخەیتە سەر هەر ڕیزێک لە لیستی بەکارهێنەران هەندێ بەستەرت پیشان دەدات کە دەتوانی لە ڕێگایانەوە بەکەرهێنەران ڕێک بخەیت. دەتوانی ئەم کردارنەی خوارە ئەنجام بدەیت:

en: Hovering over a row reveals action links that allow you to manage media items. You can perform the following actions:
ku_IQ: ئەگەر مشکۆکەکەت ببەیتە سەر ڕیزێک ئەوا چەند بەستەرێک دەردەکەون کە ڕێگەت دەدەن بڕگەکانی ڕەنگاڵە بەڕێوەببەیت. دەتوانیت ئەم کردارانە ئەنجام بدەیت:

en: How does this work?
ku_IQ: ئەمە چۆن کار دەکات؟

en: How easy was it to add a product attribute?
ku_IQ: تا چەند ئاسان بوو زیادکردنی تایبەتمەندیی بەرهەم؟

en: How easy was it to add a product tag?
ku_IQ: تا چەند ئاسان بوو زیادکردنی تاگی بەرهەم؟

en: How easy was it to add a product?
ku_IQ: تا چەند ئاسان بوو زیادکردنی بەرهەمێک؟

en: How easy was it to add product category?
ku_IQ: تا چەند ئاسان بوو زیادکردنی هاوپۆلی بەرهەم؟

en: How easy was it to edit your product?
ku_IQ: تا چەند ئاسان بوو دەستکاریکردنی بەرهەمەکەت؟

en: How easy was it to import products?
ku_IQ: تا چەند ئاسان بوو هاوردنی بەرهەمەکان؟

en: How easy was it to update an order?
ku_IQ: تا چەند ئاسان بوو بەڕۆژکردنەوەی داواکارییەک؟

en: How easy was it to update your settings?
ku_IQ: تا چەند ئاسان بوو بەڕۆژکردنەوەی ڕێکخستنەکانت؟

en: How easy was it to use search?
ku_IQ: تا چەند ئاسان بوو بەکارهێنانی گەڕان؟

en: How long we retain your data
ku_IQ: بۆماوەی چەند زانیاریەکانت بهێڵینەوە

en: How many items would you like to display?
ku_IQ: ئه‌ته‌وێت چه‌ند دانه‌ ده‌ربکه‌وێت؟

en: How many notes in the database?
ku_IQ: چەند تێبینیی لە بنکەی دراوەکە؟

en: How many times the coupon can be used in total.
ku_IQ: بە کۆی گشتی چەند کەڕەت دەتوانرێت کۆپۆن بەکارببرێت.

en: How many times the coupon can be used per customer.
ku_IQ: چەند جار دەتوانرێت کۆبۆنەکە بەکاربهێنرێت بۆ هەر کڕیارێک.

en: How many times this coupon can be used before it is void.
ku_IQ: ژماره‌ی به‌كار هێنانی كه‌ ئه‌م كۆبۆنه‌ به‌ كار دێت.

en: How many times this coupon can be used by an individual user. Uses billing email for guests, and user ID for logged in users.
ku_IQ: چەند جار ئەم کۆبۆنە دەتوانرێت بەکارببرێت لەلایەن هەر بەکارهێنەرێکەوە. پۆستی ئەلیکترۆنیی پارەدان (billing) بەکاردەبات بۆ میوانەکان و ناسنامەی بەکارهێنەر بەکاردەبات بۆ ئەوانەی لە ژوورەوەن.

en: How the quantity of this item should be controlled, for example, any limits in place.
ku_IQ: چۆن بڕی ئەم کاڵایە دەبێت کۆنترۆڵ بکرێت، بۆ نموونە، هەر سنوورێک لە شوێنی خۆیدا.

en: How the sender email appears in outgoing WooCommerce emails.
ku_IQ: چۆن ئیمەیلی ناردراو لە ئیمەیلەکانی وەرگیراوی ووکامرێس دەردەخرێن.

en: How the sender name appears in outgoing WooCommerce emails.
ku_IQ: چۆن ناوی ئیمەیلی ناردراو لە ئیمەیلەکانی وەرگیراوی ووکامرێس دەردەخرێن.

en: How to Migrate from Magento to WooCommerce
ku_IQ: چۆن لە (Magento)ە بگوازیتەوە بۆ (WooCommerce)

en: How to calculate delivery charges
ku_IQ: چۆنیه‌تی پاره‌كانی ته‌حویل لێك بده‌یته‌وه‌

en: How to customize your product catalog
ku_IQ: چۆن کەتەلۆگی بەرهەمەکەت کڕیارخواز دەکەیت

en: How to update your PHP version
ku_IQ: چۆن وه‌شانی PHP نوێ بكه‌مه‌وه‌

en: How we protect your data
ku_IQ: ئێمە چۆن زانیارەکانت دەپارێزین

en: Howdy ###USERNAME###,
    
    Someone with administrator capabilities recently requested to have the
    administration email address changed on this site:
    ###SITEURL###
    
    To confirm this change, please click on the following link:
    ###ADMIN_URL###
    
    You can safely ignore and delete this email if you do not want to
    take this action.
    
    This email has been sent to ###EMAIL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
ku_IQ: سڵاو ###USERNAME###،
    
    کەسێک بە دەسەڵاتی بەڕێوەبەرەوە لەم دواییانەدا داوای کردووە کە
    ناونیشانی پۆستی ئەلیکترۆنیی بەڕێوەبەر لەم ماڵپەڕەدا گۆڕاوە:
    ###SITEURL###
    
    بۆ پەسەندکردنی ئەم گۆڕانکارییە، تکایە کرتەبکە لەم بەستەرەی خوارەوە:
    ###ADMIN_URL###
    
    دەتوانیت ئەم پۆستی ئەلیکترۆنییە بسڕیتەوە یان پشتگوی بخەیت ئەگەر ناتەوێت
    ئەم کردارە ئەنجام بدەیت.
    
    ئەم پۆستی ئەلیکترۆنییە نێردراوە بۆ ###EMAIL###
    
    لەگەڵ ڕێزدا،
    لە ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Howdy ###USERNAME###,
    
    You recently clicked the 'Delete Site' link on your site and filled in a
    form on that page.
    
    If you really want to delete your site, click the link below. You will not
    be asked to confirm again so only click this link if you are absolutely certain:
    ###URL_DELETE###
    
    If you delete your site, please consider opening a new site here some time in
    the future! (But remember that your current site and username are gone forever.)
    
    Thank you for using the site,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
ku_IQ: سڵاو ###USERNAME###،
    
    تۆ کرتەت لە سڕینەوەی ماڵپەڕ کرد و
    فۆڕمێکت پڕکردەوە لەو پەڕەیە.
    
    ئەگەر بەڕاستی دەتەوێت ماڵپەڕەکەت بسڕیتەوە کرتە لەو لینکەی خوارەوە بکە
    پرسیارت لێ ناکرێت بۆ دڵنیابوونەوە، بۆیە تەنیا کاتێک کرتە بکە کە بەتەواوی دڵنیابیت لە بڕیارەکەت:
    ###URL_DELETE###
    
    ئەگەر ماڵپەڕەکەت سڕیەوە، تکایە لە داهاتوودا بڕیاری دروستکردنی ماڵپەڕێکی نوێ بدە لێرە
    بەڵام بیرت بێت! (ماڵپەڕ و ناوی بەکارهێنەرەکەت بۆ هەتاهەتایە لەدەست دەچن.)
    
    سوپاس بۆ بەکارهێنانی ماڵپەرەکە،
    لەگەڵ ڕێزی ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Howdy ###USERNAME###,
    
    You recently requested to have the email address on your account changed.
    
    If this is correct, please click on the following link to change it:
    ###ADMIN_URL###
    
    You can safely ignore and delete this email if you do not want to
    take this action.
    
    This email has been sent to ###EMAIL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
ku_IQ: سڵاو ###USERNAME###,
    
    تۆ داوای گۆڕینی ئەم ئیمەیڵەکەت کردبوو بۆ هەژمارەکەت.
    
    ئەگەر ڕاستە، تکایە کرتەی ئەم بەستەرە بکە بۆ گۆڕینی:
    ###ADMIN_URL###
    
    ئەگەر نا ئەم دواکارییە پشتگوێ بخە یان بیسڕەوە
    .
    
    ئەیم ئیمەیڵە نێردراوە بۆ ###EMAIL###
    
    ڕێزی زۆرمان,
    لە لایەن  ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Howdy USERNAME,
    
    Your new account is set up.
    
    You can log in with the following information:
    Username: USERNAME
    Password: PASSWORD
    LOGINLINK
    
    Thanks!
    
    --The Team @ SITE_NAME
ku_IQ: سڵاو USERNAME،
    
    هەژمارە نوێیەکەت دروست کرا.
    
    دەتوانیت بەم زانیارییانەی خوارەوە بچیتە ژوورەوە:
    نازناو: USERNAME
    تێپەڕەوشە: PASSWORD
    LOGINLINK
    
    سوپاس!
    
    --دەستەی بەڕێوەبەرایەتیی @ SITE_NAME

en: Howdy!
    
    WordPress has a built-in feature that detects when a plugin or theme causes a fatal error on your site, and notifies you with this automated email.
    ###CAUSE###
    First, visit your website (###SITEURL###) and check for any visible issues. Next, visit the page where the error was caught (###PAGEURL###) and check for any visible issues.
    
    ###SUPPORT###
    
    If your site appears broken and you can't access your dashboard normally, WordPress now has a special "recovery mode". This lets you safely login to your dashboard and investigate further.
    
    ###LINK###
    
    To keep your site safe, this link will expire in ###EXPIRES###. Don't worry about that, though: a new link will be emailed to you if the error occurs again after it expires.
    
    When seeking help with this issue, you may be asked for some of the following information:
    ###DEBUG###
    
    ###DETAILS###
ku_IQ: سڵاو!
    
    وۆردپرێس ئەو تایبەتمەندییەی هەیە کە دیاریدەکات هەر کاتێک پێوەکراو یان ڕووکارێک هەڵە دروست بکەن، بۆیە ئاگادارت دەکاتەوە بەم نامە خۆکارە.
    ###CAUSE###
    سەرەتا سەردانی ماڵپەڕەکەت بکە (###SITEURL###) تەماشابکە بزانە هیچ هەڵەیەکی دیار هەیە کە بتوانیت چارەسەری بکەیت، پاشان سەردانی ئەو پەڕەیە بکە کە هەڵەکەی تێدایە (###PAGEURL###) بزانە هیچ هەڵەیەکی دیار بەدیدەکەیت.
    
    ###SUPPORT###
    
    ئەگەر ماڵپەڕەکەت تێکشکاوە و ناتوانیت بچیتە ناو داشبۆردەکەت، وۆردپرێس ئێستا تایبەتمەندییەکی ناوازەی هەیە بەناوی "دۆخی گەڕاندنەوە" کە ڕێگەت پێدەدات بچیتەژوورەوە و لە هەڵەکە بکۆڵیتەوە.
    
    ###LINK###
    
    لەپێناو ئاسایشی ماڵپەڕەکەت ئەم بەستەرە بەسەردەچێت لە ###EXPIRES###. بەڵام بێخەم بە، چونکە نامەیەکی تری هاوشێوەت بەدەست دەگات ئەگەر دوای بەسەرچوونی ئەم بەستەرە هەڵەکە هەر چارەسەر نەببوو.
    
    ئەگەر داوای هاوکاریت لە کەسانی تر کرد، ڕەنگە داوای ئەم زانیارییانەت لێبکەن:
    ###DEBUG###
    
    ###DETAILS###

en: Howdy! Plugins and themes failed to update on your site at %s.
ku_IQ: سڵاو! پێوەکراوەکان و ڕووکارەکان سەرکەوتوو نەبوون لە نوێکردنەوەی ماڵپەڕەکەت لە %s.

en: Howdy! Plugins failed to update on your site at %s.
ku_IQ: سڵاو! پێوەکراوەکان سەرکەوتوو نەبوون لە نوێکردنەوەی ماڵپەرەکەت لە %s.

en: Howdy! Some plugins and themes have automatically updated to their latest versions on your site at %s. No further action is needed on your part.
ku_IQ: سڵاو! هەندێک لە پێوەکراو بە شێوەیەکی خۆکار نوێکرانەوە بۆ نوێترین وەشانەکانیان لە ماڵپەڕەکەت لە %s. هیچ کردارێکی تر پێویست نیە لە لەلایەن تۆوە.

en: Howdy! Some plugins have automatically updated to their latest versions on your site at %s. No further action is needed on your part.
ku_IQ: سڵاو! هەندێک لە پێوەکراو بە شێوەیەکی خۆکار نوێکرانەوە بۆ نوێترین وەشانەکانیان لە ماڵپەڕەکەت لە %s. هیچ کردارێکی تر پێویست نیە لە لەلایەن تۆوە.

en: Howdy! Some themes have automatically updated to their latest versions on your site at %s. No further action is needed on your part.
ku_IQ: سڵاو! هەندێک لە ڕووکارەکان بە شێوەیەکی خۆکار نوێکرانەوە بۆ نوێترین وەشانەکانیان لە ماڵپەڕەکەت لە %s. هیچ کردارێکی تر پێویست نیە لە لەلایەن تۆوە.

en: Howdy! Themes failed to update on your site at %s.
ku_IQ: سڵاو! ڕووکارەکان سەرکەوتوو نەبوون لە نوێکردنەوەی ماڵپەڕەکەت لە %s.

en: Howdy! This importer allows you to import posts and comments from your Blogger account into your WordPress blog.
ku_IQ: سڵاو، ئه‌م هاورده‌که‌ره‌ ڕێت پێ ئه‌دات بۆ هاوردنی بابه‌ت و لێدوان له‌ هه‌ژماری بڵاگه‌ره‌که‌ته‌وه‌ بۆ بڵاگی وۆردپرێسه‌که‌ت.

en: Howdy,
    
    A request has been made to perform the following action on your account:
    
         ###DESCRIPTION###
    
    To confirm this, please click on the following link:
    ###CONFIRM_URL###
    
    You can safely ignore and delete this email if you do not want to
    take this action.
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
ku_IQ: سڵاو،
    
    داواکارییەک نێردرا بۆ جێبەجێکردنی ئەم کردارە لە هەژمارەکەت:
    
         ###DESCRIPTION###
    
    بۆ دڵنیایی بوونەوە کرتە لەم بەستەرە بکە:
    ###CONFIRM_URL###
    
    تۆ دەتوانیت ئەم نامەیە بسڕیتەوە یان پشتگوێی بخەیت، ئەگەر ناتەوێت ئەو کارە بکەیت.
    
    ئەوپەڕی ڕێزمان
    لەلایەن  ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Howdy,
    
    A user data privacy request has been confirmed on ###SITENAME###:
    
    User: ###USER_EMAIL###
    Request: ###DESCRIPTION###
    
    You can view and manage these data privacy requests here:
    
    ###MANAGE_URL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
ku_IQ: Howdy,
    
    داواکاری زانیاری تایبەتی بەکارهێنەر قبوڵ کرا لە  ###SITENAME###:
    
    بەکارهێنەر: ###USER_EMAIL###
    پێداویستی: ###DESCRIPTION###
    
    دەتوانیت دەستکاری ئەم داتا تایبەتیانەت بکەیت لێرەوە:
    
    ###MANAGE_URL###
    
    لەگەڵ ڕێزماندا,
    لە  ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Howdy,
    
    Your request for an export of personal data has been completed. You may
    download your personal data by clicking on the link below. For privacy
    and security, we will automatically delete the file on ###EXPIRATION###,
    so please download it before then.
    
    ###LINK###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
ku_IQ: سڵاو,
    
    داواکاریت بۆ هەناردەنی زانیاریە تاکەکەسیەکانت بەسەرکەوتویی تەواوبوو ئێستا دەتوانیت
    دایبگریت بە گرتەکردن لەم بەستەرەی خوارەوە بۆ تایبەتیەتی و پارێزراویت 
    ئێمە بەشێوەیەکی خۆکار ئەم پەڕگەیە دەسڕینەوە ###EXPIRATION###,
    بۆیە دڵنیابە لە داگرتنی پێش ئەم وادەیە.
    
    ###LINK###
    
    لەگەڵ ڕێزمان ,
    لەلایەن ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Howdy,
    
    Your request to erase your personal data on ###SITENAME### has been completed.
    
    If you have any follow-up questions or concerns, please contact the site administrator.
    
    For more information, you can also read our privacy policy: ###PRIVACY_POLICY_URL###
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
ku_IQ: سڵاو,
    
    داواکارییەکەت بۆ سڕینەوە زانیارییەکانت لە  ###SITENAME### جێبەجێ کرا.
    
    ئەگەر پرسیاری ترت هەیە، پەیوەندی بە بەڕێوبەری ماڵپەڕەکەوە بکە.
    
    بۆ زانیاری زیاتر، دەتوانیت مافە تایبەتییەکان بخوێنیتەوە: ###PRIVACY_POLICY_URL###
    
    لەگەڵ ئەوپەڕی ڕێزماندا,
    لە  ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Howdy,
    
    Your request to erase your personal data on ###SITENAME### has been completed.
    
    If you have any follow-up questions or concerns, please contact the site administrator.
    
    Regards,
    All at ###SITENAME###
    ###SITEURL###
ku_IQ: سڵاو,
    
    داواکارییەکەت بۆ سڕینەوە زانیارییەکانت لە  ###SITENAME### جێبەجێ کرا.
    
    ئەگەر پرسیاری ترت هەیە، پەیوەندی بە بەڕێوبەری ماڵپەڕەکەوە بکە.
    لەگەڵ ئەوپەڕی ڕێزماندا
    لە  ###SITENAME###
    ###SITEURL###

en: Howdy, %s
ku_IQ: سڵاو، %s

en: Howdy.
    
    You recently followed one of my posts. This means you will receive an email when new comments are posted.
    
    To activate, click confirm below. If you believe this is an error, ignore this message and we'll never bother you again.
ku_IQ: بەخێربێیت.
    
    بەم دواییانە دوای یەکێک لە بابەتەکانم کەوتیت. مانای وایە کە هەر سەرنجێک نوسرا  بۆت دەنێردرێت بە ئیمەیڵ. 
    
    بۆ چالاککردن، کلیک لە خوارەوە بکە. ئەگەرە بڕوات وایە هەڵەیە، ئمە نامەیە پشتگوێ بخەو هەرگیز بێزارت ناکەینەوە.

en: However, it is your responsibility to use those resources correctly, to provide the information that your privacy policy requires, and to keep that information current and accurate.
ku_IQ: هەروەها، ئەرکی ئێوەیە ئەو سەرچاوانە بە دروست بە کار بهێنن، تاوەکوو زانیاریی بۆ سیاسەتی پاراستنی تایبەتیبوون بەرهەم بهێنن، و ئەو زانیارییە نوێ و وردبینانە ڕابگرن.

en: However, you can still <a href="%s">activate this theme</a>, and use the Site Editor to customize it.
ku_IQ: هەرچۆنێک بێت، تۆ هەر دەتوانیت <a href="%s">ئەم ڕووکارە چالاک بکەیت</a>، هەروەها دەستکاریکەری ماڵپەڕ بەکاربهێنیت بۆ کڕیارخوازکردنی.

en: However, your WordPress Address is currently controlled by a PHP constant and therefore cannot be updated. You need to edit your %1$s and remove or update the definitions of %2$s and %3$s.
ku_IQ: ناونیشانی ماڵپەڕەکەت لەناو پەڕگەی PHP ییەوە کۆنتڕۆڵ دەکرێت لە ئێستادا کە لێرەوە ناتوانیت نوێی بکەیتەوە، دەبێت کە تۆ پەڕگەی %1$s دەستکاری بکەیت یان  %2$s و %3$s بسڕیتەوە بۆ ئەوەی توانای دەستکاریکردنیت هەبێت لە بەڕێوبەرایەتیەوە.

en: Howland Island
ku_IQ: دوورگەی هاوڵەند

en: Huge
ku_IQ: زۆر گەورە

en: Human readable text for the author.
ku_IQ: دەقێک بەئاسانیی بخوێندرێتەوە بۆ نووسەرەکە.

en: Human-readable labels for the post type for various contexts.
ku_IQ: پلەیەک بۆ جۆری کۆنتێکست، کە لەڕادەی خوێندنەوەی مرۆڤدا بێت.

en: Human-readable labels for the taxonomy for various contexts.
ku_IQ: هاوپۆلکردنێکی ئاشکرا هەیە بۆ تاکسۆنۆمی لە چەند بابەتێکی جیاوازدا.

en: Human-readable name identifying the widget type.
ku_IQ: ناوێک کە بخوێندرێتەوە بۆ پێناسەی جۆری ویجێتەکە.

en: Hungarian
ku_IQ: هەنگاری

en: Hungary
ku_IQ: مجارستان

en: Hurray! Your theme supports site editing with blocks. <a href="%1$s">Tell me more</a>. %2$s
ku_IQ: پیرۆزە! ڕووکارەکەت پشتگیریی دەستکاریکردنی ماڵپەڕ دەکات لەگەڵ بڵۆکەکان. <a href="%1$s">زیاتر بزانە</a>. %2$s

en: Hyogo
ku_IQ: هیوگو

en: I don't have any products yet.
ku_IQ: تا ئێستا هیچ بەرهەمێکم نییە.

en: I don't know how to get a date from a %s
ku_IQ: نازانم چۆن ڕێکەوتێک بەدەست بهێنم لە %s

en: I got the kind sofa. The look and feel is high quality, and I enjoy that it is a medium level of firmness. Assembly took a little longer than I expected, and it came in 4 boxes. I am excited about the time / st…
ku_IQ: قەنەفەی دڵخوازم دەستکەوت. شێوە و ئاسوودەییەکەیم بەدڵە و جۆرایەتیی بەرزە، و چێژ لەوە وەردەگرم کە ئاستێکی مامناوەندی پتەویی هەیە. کۆکردنەوەی کەمێک زیاتری خایاند لەوەی چاوەڕێم دەکرد، و بە ٤ سندووق هات.

en: I have read and agree to the website %s
ku_IQ: %sم خوێندەوە و ڕەزامەندم

en: I plan to sell both physical and digital products
ku_IQ: من پلانم هەیە بۆ فرۆشتنی هەردوو بەرهەمی فیزیکی و دیجیتاڵ

en: I plan to sell digital products
ku_IQ: پلانم هەیە بۆ فرۆشتنی بەرهەمی دیجیتاڵ

en: I plan to sell physical products
ku_IQ: پلانم هەیە بەرهەمی جەستەیی بفرۆشم

en: I really need an ID for this to work.
ku_IQ: پێویستم بە IDـیێک بۆ ئەم کارە هەیە.

en: I will also be selling products or services in person.
ku_IQ: هەروەها بەرهەم یان خزمەتگوزاری دەفرۆشم

en: I'm sure I want to permanently delete my site, and I am aware I can never get it back or use %s again.
ku_IQ: دڵنیام لە وەستاندنی ماڵپەڕەکەم بە یەکجاری، وەمن ئاگادارم کە ناتوانم دوای جێبەجێکردنی ئەم کردارە پەشیمان ببمەوە و بیگەڕێنمەوە %s.

en: IBAN
ku_IQ: ئایبان

en: ID
ku_IQ:  ناسنامە

en: ID #%1$s: %2$s
ku_IQ: ژمارەی ناسنامە #%1$s: %2$s

en: ID #%1$s: %2$s <strong>Sorry, you are not allowed to remove this user.</strong>
ku_IQ: ID #%1$s: %2$s <strong>ببورە تۆ ڕێگەپێدراونیت بۆ سڕینەوەی ئەم بەکارهێنەرە.</strong>

en: ID #%1$s: %2$s <strong>The current user will not be deleted.</strong>
ku_IQ: ID #%1$s: %2$s <strong>ئەم هەژمارە ناسڕدرێتەوە.</strong>

en: ID is invalid.
ku_IQ: ناسنامە نادروستە.

en: ID of global styles config.
ku_IQ: ناسنامەی (config)ی شێوازە جیهانییەکان.

en: ID of sidebar.
ku_IQ: ناسنامەی لاتەنیشت.

en: ID of template.
ku_IQ: ناسنامەی ڕووکار.

en: ID of the note record.
ku_IQ: ناسنامەی تۆماری تێبینییەکە.

en: ID of the parent product, if applicable.
ku_IQ: ناسنامەی بەرهەمی باوان، ئەگەر دەکرێت.

en: ID of the post context.
ku_IQ: ناسنامەی ناوەڕۆکی بابەتەکە.

en: ID of the shipping rate.
ku_IQ: ناسنامەی ڕێژەی گەیاندنەکە.

en: ID to reassign posts to.
ku_IQ: ئای دی جێبەجێ ی نووسراوە بۆ

en: ID.
ku_IQ: ناسنامە.

en: ID: %d
ku_IQ: ناسنامه‌:  %d

en: IO error.
ku_IQ: هه‌ڵه‌ی IO

en: IP
ku_IQ: ئایپی

en: IP Address
ku_IQ: ناونیشانی ئای پی

en: IP address
ku_IQ: ناونیشانی (IP)

en: IP address for the comment author.
ku_IQ: ناونیشانی IP نووسەری سەرنج.

en: IP address for the downloader.
ku_IQ: ناونیشانی (IP)ی ئەو کەسەی داگرتن دەکات.

en: IP address.
ku_IQ: ناونیشانی (IP).

en: IP:
ku_IQ: ئایپی:

en: IPN email notifications
ku_IQ: ئاگادارکەرەوەکانی (IPN) لە ڕێگەی پۆستی ئەلیکترۆنی

en: IPN payment completed
ku_IQ: پاره‌دانیIPN كۆتای هات

en: ISO code for the country of the address being shipped to.
ku_IQ: کۆدی (ISO) بۆ وڵاتی ناونیشانەکە کە گەیاندنەکەی بۆ دەکرێت.

en: ISO code of the country.
ku_IQ: کۆدی (ISO)ی وڵاتەکە.

en: ISO code or name of the state, province or district.
ku_IQ: کۆدی ISO یان ناوی هه‌رێم، پارێزگا یان ناوچە.

en: ISO code, or name, for the state, province, or district of the address being shipped to.
ku_IQ: کۆدی (ISO)، یان ناو، بۆ ویلایەت، هەرێم، ناوچەی ناونیشانەکە کە گەیاندنەکەی بۆ دەکرێت.

en: ISO4217 currency code.
ku_IQ: کۆدی دراوی ISO4217

en: Iceland
ku_IQ: ایسلند

en: Icelandic
ku_IQ: ئایسلەندی

en: Icon
ku_IQ: ئایکۆن

en: Icon + text
ku_IQ: ئایکۆن + نوسین

en: Icon URL
ku_IQ: لینکی ئایکۆن

en: Icon of block type.
ku_IQ: وێنۆچکەی جۆری بلۆک.

en: Icon only
ku_IQ: تەنها ئایکۆن

en: Id should start with a letter, followed only by letters, numbers, dashes, dots, colons or underscores.
ku_IQ: پێویستە بە پیت دەست پێ بکات، دوای ئەو تەنیا پیت، ژمارە، بەندەک، خاڵ، جووتە خاڵ یان بنهێڵ.

en: Identicon (Generated)
ku_IQ: پێناسە

en: If %1$s is disabled, ask your administrator to enable that module, or look at the <a href="%2$s">Apache documentation</a> or <a href="%3$s">elsewhere</a> for help setting it up.
ku_IQ: ئەگەر %1$s ناچالاک بووە، لە بەرێوەبەر داوابکەن کە زیادکراوەکەی چالاک بکات، یان بۆ یارمەتی بۆ دامەزراندنی <a href="%2$s"> داکۆمینی ئاپاچی</a> یان <a href="%3$s"> شوێنێکی دیکە</a>چاولێبکەن.

en: If COD is only available for certain methods, set it up here. Leave blank to enable for all methods.
ku_IQ: ئه‌گه‌ر ده‌تهه‌ویت پاره‌دان له‌ كاتی وه‌رگرتن ته‌نیا  له‌  كاتی  تایبه‌ت  چالاك كرابێت،لێره‌وه‌ رێكخستن ئه‌نجام بده‌. ئه‌گه‌ر به‌ بۆشی بمێنێته‌وه‌، بۆ هه‌موو  شێوازه‌كانئه‌نجام ده‌درێت.

en: If a cost is defined, this controls if taxes are applied to that cost.
ku_IQ: ئەگەر تێچوویەک پێناسە کرا، ئەمە کۆنتڕۆڵی ئەوە دەکات ئایا باج لەسەر ئەو تێچووە دابنرێت.

en: If a media file has not been attached to any content, you will see that in the Uploaded To column, and can click on Attach to launch a small popup that will allow you to search for existing content and attach the file.
ku_IQ: ئەگەر ڕەنگاڵە لەگەڵ هیچ بابەتێک نەلکێنرابوو، تۆ دەتوانیت بچیت لە بەشی ڕەنگاڵە دواتر گەنجینە بیانبینیت، و کرتەیان لێ بکەیت، و دەتوانیت گەڕان بکەی بۆ ئەو بابەتانەی کە بڵاو کراونەتەوە و بیلکێنیت بەوانەوە.

en: If a program or website you use allows you to export your links or subscriptions as OPML you may import them here.
ku_IQ: گه‌ر پڕۆگرامێک یان وێبگه‌یه‌ک به‌کاردێنیت و ڕێت پێ ئه‌دات بۆ هه‌نارده‌کردنی به‌سته‌ره‌کانت وه‌ک OPML ئه‌توانی لێره‌ هاورده‌یه‌ن بکه‌یت.

en: If desired, WordPress will automatically alert various services of your new posts.
ku_IQ: ئەگەر خوازیاربیت، وۆردپرێس بەشێوەیەکی خۆکار ئاگادارت دەکاتەوە لەبارەی نوێکاریەکان لەکاتی نوسینی بابەتێکی نوێ.

en: If empty, we will attempt to determine the image size.
ku_IQ: ئەگەر بەتاڵ بوو، خۆمان قەبارەیەکی بۆ دیاری دەکەین.

en: If enabled, this method will appear on the block based checkout.
ku_IQ: ئەگەر چالاککرا، ئەم شێوازە دەردەکەوێت لە بڵۆکی پارەدان.

en: If enabled, this text will be shown site-wide. You can use it to show events or promotions to visitors!
ku_IQ: گەر چالاک بێت، ئەم دەقە لە هەموو پەڕەکان فرۆشگا نمایش دەدرێت.ئێوە دەتوانن بۆ نیشان دانی ڕووداوەکان و ڕێکلام بۆ کڕیارەکان بەهرەی لێ بگرن.

en: If managing stock, this controls if backorders are allowed.
ku_IQ: ئەگەر بەڕێوەبردنه‌که‌ پاشەکەوت بکرێت، ئەم کۆنترۆڵانە رێگه‌ ده‌ده‌ن پاشه‌که‌وت بکرێت .

en: If managing stock, this controls whether or not backorders are allowed. If enabled, stock quantity can go below 0.
ku_IQ: ئه‌گه‌ر لیست به‌رێوه‌ ده‌به‌ی، ئه‌م كۆنترۆڵانه‌ ڕێگه‌ به‌تۆ ده‌ده‌ن پێش فرۆشی كاڵا وه‌ گۆڕانكاری ده‌كه‌ی . ئه‌گه‌رچالاكی بكه‌ی، لیستی كۆگا ده‌توانێت ژێر 0 بێت.

en: If the "Delete all content" option is selected, the affected WooCommerce webhooks will <b>not</b> be deleted and will be attributed to user id 0.<br/>
ku_IQ: ئەگەر هەڵبژاردەی "سڕینەوەی سەرجەم ناوەڕۆکەکان" دیاریکرابوو، ئەو WooCommerce webhooks کاریگەرییان چووەسەر <b>ناسڕێنەوە</b> و تایبەتمەند دەکرێن بۆ بەکارهێنەری خاوەن ناسنامەی <br/>0

en: If the "Force Downloads" or "X-Accel-Redirect/X-Sendfile" download method is selected but does not work, the system will use the "Redirect" method as a last resort. <a href="%1$s">See this guide</a> for more details.
ku_IQ: ئەگەر شێوازەکانی "داگرتن بەزۆر" یان "X-Accel-Redirect/X-Sendfile" دیاریکرابوون بەڵام کاریان نەکرد، سیستەمەکە "ئاڕاستەکردنەوە" بەکاردەبات. <a href="%1$s">تەماشای ئەم ڕێبەرییە بکە</a> بۆ وردەکاریی زیاتر.

en: If the importer you need is not listed, <a href="%s">search the plugin directory</a> to see if an importer is available.
ku_IQ: ئەگەر پێوەکراوی هەناردەنی بەردەست نییە،<a href="%s">لەبەشی زیادکردنی پێوەکراو بگەڕێ</a> ڕەنگە لەوێ پێوەکراوی مەبەستت دەست بکەوێت.

en: If the link is to a person, you can specify your relationship with them using the above form. If you would like to learn more about the idea check out <a href="https://gmpg.org/xfn/">XFN</a>.
ku_IQ: ئه‌گه‌ر ئه‌مه‌ به‌سته‌ری كه‌سێك و ده‌ته‌وێت زیاتر هاوڕێیه‌تی نزیك بێته‌وه‌ ده‌توانی سه‌ردانی <a href="https://gmpg.org/xfn/">XFN</a> بكه‌یت بۆ زانیاری زیاتر.

en: If the product is downloadable.
ku_IQ: ئەگەر بەرهەمەکە دابەزێنرێت.

en: If the product is virtual.
ku_IQ: ئەگەر بەرهەمەکە مەجازی بێت.

en: If the quantity is editable or fixed.
ku_IQ: ئەگەر بڕەکە توانای دەستکاریی هەبوو یان جێگیر بوو.

en: If the value is a string, the value will be used as the archive slug. If the value is false the post type has no archive.
ku_IQ: ئەگەر بەهاکە زنجیرەنووسەیەک بوو، بەهاکە بەکاردەهێنرێت وەکو سڵەگی ئەرشیفەکە. ئەگەر بەهاکە هەڵەبوو جۆری بابەتەکە ئەرشیفی نییە.

en: If the variation is downloadable.
ku_IQ: ئەگەر گۆڕانکارییەکە دادەگیرێت.

en: If the variation is virtual.
ku_IQ: ئەگەر گۆڕانکارییەکە گریمانەیی بێت.

en: If this is a default attribute
ku_IQ: ئەگەر ئەمە تایبەتمەندییەکی بنەڕەتە

en: If this is a development website you can <a href="%s" target="_blank">set the environment type accordingly</a> to enable application passwords.
ku_IQ: ئەگەر ئەمە ماڵپەڕێکی گەشەپێدان و تاقیکارییە دەتوانیت <a href="%s" target="_blank">جۆری ژینگەکە دابنێیت</a> بۆ چالاککردنی تێپەڕەوشەی بەرنامەی بەکاربەریی.

en: If this was a mistake, ignore this email and nothing will happen.
ku_IQ: ئەگەر بە هەڵە هاتووە، تەنیا ئەم ئیمەیڵە وێڵ بکە و هیچ ڕوو نادات.

en: If true and if the free shipping method requires a coupon, this coupon will enable free shipping.
ku_IQ: گەر دروست بێت و شێوازی گواستنەوەی خۆڕایی(بەلاش) پێویستی بە کۆپۆن بێت،ئەم کۆپۆنی گواستنەوەی خۆڕایی چالاک دەکات.

en: If true, Akismet will automatically discard the worst spam automatically rather than putting it in the spam folder.
ku_IQ: گەر دروست بێت ئەکیسمێت بە جیاتی ئەوە کە لە بۆخچەی بابەتی نەخوازیار یان سپام جێگیر بێت.بە شێوازی خۆکار خراپترین هەرزەواڵە دەسڕێتەوە.

en: If true, calculates stock counts for products in the collection.
ku_IQ: ئەگەر ڕاست بوو، ژمارەی کۆگا هەژماردەکات بۆ هەر بەرهەمێک لە کۆمەڵەکە.

en: If true, show the number of approved comments beside each comment author in the comments list page.
ku_IQ: گەر دروست بێ،ژمارەی بۆچوونەکانی پەسەندکراوە لە لایەن هەرنووسەرێک لە پەڕەی پێرستی بۆچوونەکان نیشان دەدرێ.

en: If true, the coupon can only be used individually. Other applied coupons will be removed from the cart.
ku_IQ: گەر ڕاست بێت، کۆپۆن دەتوانێت بە شێوازی جیاواز بەکارببرێت.کۆپۆنەکانی دیکە لە سەوەتەی کڕین لادەچن.

en: If true, the note will be shown to customers and they will be notified. If false, the note will be for admin reference only.
ku_IQ: ئەگەر درووت بێت نووسراوە بۆ کڕیار پیشاندەدرێت و ئاگادار دەبن.گەر هەڵە بێت نووسراوە تەنها بۆ بەرێوەبەر پیشاندەدرێت

en: If true, this coupon will not be applied to items that have sale prices.
ku_IQ: گەر درووست بێت کۆپۆنی داشکاندن ناچێتە سەر ئەو کالانە کە نرخیان کەم بووەتەوە(هەراج کراوەن)

en: If you add a video, the image will be used as a fallback while the video loads.
ku_IQ: ئەگەر ڤیدیۆیەکت زیادکرد، وێنەکە بەکاردێ وەک پاشبنەما لەکاتی بارکردنی ڤیدیۆکەدا.

en: If you already have a Privacy Policy page, please select it below. If not, please create one.
ku_IQ: ئەگەر تۆ پێشتر پەڕەی سیاسەتی تایبەتیەتیت هەیە تکایە هەڵیبژێرە، گەر نا تکایە دانەیەک دروست بکە.

en: If you already have an API key
ku_IQ: گەر لە ئێستا کلیلێکی APIتان هەیە.

en: If you are a member of a regulated industry, or if you are subject to additional privacy laws, you may be required to disclose that information here.
ku_IQ: ئەگەر ئەندامی پیشەسازییەکی ڕێسامەندن، یان لەبەردەم یاسای زیادەی تایبەتیبووندان، لەوانەیە پێویست بکات ئەو زانیارییەی لێرەدا هەیە، ئاشکرای بکەن.

en: If you are looking to paste rich content from Microsoft Word, try turning this option off. The editor will clean up text pasted from Word automatically.
ku_IQ: ئەگەر&#8217;دەتەوێت ناوەڕۆکێک لە مایکرۆسۆفت وۆردەوە ڕوونووس(لکاندن) بکەی، ئەم هەڵبژاردەیە ناچالاک بکە. دەستکاریکەرەکە تەنیا دەقی لکێنراو خۆکار لە وۆردەوە دەهێنێت.

en: If you are modifying WooCommerce on a parent theme that you did not build personally we recommend using a child theme. See: <a href="%s" target="_blank">How to create a child theme</a>
ku_IQ: ئەگەر دەستکاریی (WooCommerce) لەسەر ڕووکارێکی باوان کە خۆت دروستت نەکردووە، ئێمە پێشنیاری دەکەین ڕووکاری وەچە بەکاربهێنیت. <a href="%s" target="_blank">چۆن ڕووکارێکی وەچە دروست بکەیت</a>

en: If you are not sure, check the plugin documentation or contact the plugin author to see if the plugin collects data and if it supports the Data Eraser tool. This information may be available in the <a href="%s">Privacy Policy Guide</a>.
ku_IQ: ئەگەڕ دڵنیانیت، دەتوانیت پەڕەی بەڵگەنامەی پێوەکراوەکە بخوێنیتەوە یان پەیوەندی بگری لەگەڵ نوسەری پێوەکراوەکە بۆ ئەوەی بزانیت ئاخۆ زانیاریت لەسەر کۆدەکەنەوە یان هیچ توڵ ئامڕازێک هەیە بۆ سڕینەوەی ئەو زانیاریانە، وە ڕەنگە ئەم زانیاریانە بەردەستبن لە  پەڕەی <a href="%s">ڕێنمایی سیاسەتی کەسیەتی</a>.

en: If you are not sure, check the plugin documentation or contact the plugin author to see if the plugin collects data and if it supports the Data Exporter tool. This information may be available in the <a href="%s">Privacy Policy Guide</a>.
ku_IQ: ئەگەڕ دڵنیانیت، دەتوانیت پەڕەی بەڵگەنامەی پێوەکراوەکە بخوێنیتەوە یان پەیوەندی بگری لەگەڵ نوسەری پێوەکراوەکە بۆ ئەوەی بزانیت ئاخۆ زانیاریت لەسەر کۆدەکەنەوە یان هیچ توڵ ئامڕازێک هەیە بۆ سڕینەوەی ئەو زانیاریانە، وە ڕەنگە ئەم زانیاریانە بەردەستبن لە  پەڕەی <a href="%s">ڕێنمایی سیاسەتی کەسیەتی</a>.

en: If you are still seeing this warning after having tried the actions below, you may need to contact your hosting provider for further assistance.
ku_IQ: ئەگەر تۆ هێشتا ئەم ئاگادارییە دەبینیت دوای ئەوەی کردارەکەی خوارەوەشت ئەنجامدا، ڕەنگە پێویست بکات پەیوەندیی بکەیت بە کۆمپانیای دابینکەری خانەخوێیەکەتەوە بۆ پشتگیریی.

en: If you are the owner of this network please check that your host&#8217;s database server is running properly and all tables are error free.
ku_IQ: ئەگەر تۆ بەڕێوەبەری ئەم ڕایەڵەیەیت تکایە دڵنیابەرەوە ڕاژەکاری بنکەدراوەکەت بەتەواویی کار دەکات و هەموو خشتەکان بێ هەڵەن.

en: If you are unsure what these terms mean you should probably contact your host. If you still need help you can always visit the <a href="%s">WordPress support forums</a>.
ku_IQ: ئەگەر تۆ دڵنیا نیت ئەم دەستەواژەیە واتای چییە لەوانەیە پێویست بێ پەیوەندی بکەیت بە خانەخوێکەتەوە. ئەگەر هێشتا یارمەتیت دەوێ گشت کاتێک دەتوانی سەردانی <a href="%s"> مەکۆکانی یارمەتی وۆردپرێس</a> بکەیت.

en: If you are using X-Accel-Redirect download method along with NGINX server, make sure that you have applied settings as described in <a href='%s'>Digital/Downloadable Product Handling</a> guide.
ku_IQ: ئەگەر تۆ شێوازی داگرتنی (X-Accel-Redirect) بەکاردەهێنیت لەگەڵ ڕاژەکاری (NGINX)، دڵنیابەرەوە ڕێکخستنەکانت بەوشێوەیە بەکاربردووە کە باسکراوە لە ڕێبەریی <a href='%s'>هەڵسووڕاندنی بەرهەمی دیجیتاڵی\داگیراو</a>

en: If you change this, an email will be sent at your new address to confirm it. <strong>The new address will not become active until confirmed.</strong>
ku_IQ: ئەگەر ئەم گۆڕانکارییە بکەیت، پۆستی ئەلیکترۆنییەک ئاڕاستەی ناونیشانە نوێیەکەت دەکرێت بۆ دڵنیابوونەوە. <strong>ناونیشانە نوێیەکە چالاک نابێت تا دڵنیابوونەوەی بۆ نەکەیت.</strong>

en: If you create an account, we will store your name, address, email and phone number, which will be used to populate the checkout for future orders.
ku_IQ: ئەگەر ئەژمێرێک دروست بکەیت، ئێمە ناو، ناونیشان، ئیمەیڵ و ژمارەی تەلەفۆنەکەت هەڵئەدەین، کە بۆ داواکاریەکانی داهاتوو بەکاردەهێنرێت بۆ ژمارەی پشکنینەکە.

en: If you define a "Terms" page the customer will be asked if they accept them when checking out.
ku_IQ: ئه‌گه‌ر تۆپه‌ڕه‌ی «شه‌رت» چالاك بكه‌ی، له‌ كاتی حیساباتدا داواله‌ ئه‌ندام ده‌كرێت که ئه‌م په‌ڕه‌یه‌ بخوێنێته‌وه‌و قبوڵی بكات.

en: If you delete a link, it will be removed permanently, as Links do not have a Trash function yet.
ku_IQ: ئەگەر بەستەرێک بسڕیتەوە، ئەوا بۆ هەمیشە ئەو بەستەرە لەناو دەچێت، جارێ کرداری سڕینەوەی کاتی نییە بۆ بەستەر

en: If you didn't make this request, just ignore this email. If you'd like to proceed:
ku_IQ: ئەگەر تۆ ئەم داوایەت نەکردووە، ئەم پۆستی ئەلیکترۆنییە پشتگوێ بخە. ئەگەر دەتەوێت بەردەوام بییت:

en: If you do code, or want to learn how, you can contribute technically in numerous ways:
ku_IQ: گەر کۆد دەنوسیت، یاخود دەتەوێت فێری ببیت. دەتوانیت لە ڕووی تەکنیکییەوە بە چەندین شێوە بەشداری بکەیت:

en: If you do not know how to set up a database you should <strong>contact your host</strong>. If all else fails you may find help at the <a href="%s">WordPress support forums</a>.
ku_IQ: ئەگەر نازانیت چۆن بنکەی دراوە دابمەزرێنیت پێویستە <strong>پەیوەندی بکەیت بە خانەخوێکەت</strong>. ئەگەر هەموو شتێک شکستی هێنا لەوانەیە یارمەتی بدۆزیتەوە لە <a href="%s">مەکۆکانی پاڵپشتی لە وۆردپرێس</a>.

en: If you do not want a header image to be displayed on your site at all, click the &#8220;Remove Header Image&#8221; button at the bottom of the Header Image section of this page. If you want to re-enable the header image later, you just have to select one of the other image options and click &#8220;Save Changes&#8221;.
ku_IQ: ئەگەر ناتەوێت وێنەی سەرپەڕە لەهەموو بەشەکانی ماڵپەڕەکەت دەربکەوێت. کردتەبکە لە &#8220;سڕینەوەی وێنەی سەرپەڕە&#8221; لەبەشی خوارەوەی وێنەی سەرپەڕە لەم پەڕەیەی ئێستادا، ئەگەرد دووبارە ویستت چالاکی بکەیەوە دواتر، پێویستە وێنەکە دایاری بکەیە و &#8220;زەخیرەکردنی گۆڕانکاریەکان&#8221; کرتەبکەیت.

en: If you do not want to upload your own image, you can use one of these cool headers, or show a random one.
ku_IQ: ئەگەر نەتویست وێنەی خۆت بار بکەیت، دەتوانیت یەکێک لەم سەرپەڕە جوانانە بەکاربهێنیت، یان بە شێوەیەکی هەڕەمەکیی دانەیەک پیشان بدەیت.

en: If you do not want to use your %s site any more, you can delete it using the form below. When you click <strong>Delete My Site Permanently</strong> you will be sent an email with a link in it. Click on this link to delete your site.
ku_IQ: ئەگەر تۆ چی تر ئەم ماڵپەڕە (%s) بەکارناهێنیت، دەتوانیت بیسڕیتەوە، بەگرتەکردن لە <strong> سڕینەوەی ماڵپەڕەکەم بەیەکجاری </strong> کە پۆستی ئەلیکترۆنی دڵنیاکردنەوەت پێ دەگات، بەکردنەوەی بەستەرکە کە بۆت نێردراوە ماڵپەڕەکەت بەیەکجاری دەسڕێتەوە.

en: If you don't have a WordPress.com account yet, you can sign up for free in just a few seconds.
ku_IQ: ئەگەر تا ئیشتا هەژماری ماڵپەری وۆردپرێست نییە، ئەتوانیت ئێستا دروستیبکەیت بە خۆڕایی لە ماوەی چەند چرکەیەکدا.

en: If you don't have an application password (not your account password), generate a password from %s
ku_IQ: ئەگەر تێپەڕەوشەی بەرنامەی بەکاربەرییت نییە (مەبەستمان تێپەڕەوشەی هەژمارەکەت نییە)، تێپەڕەوشەیەک دروست بکە لە %s

en: If you edit or publish an article, an additional cookie will be saved in your browser. This cookie includes no personal data and simply indicates the post ID of the article you just edited. It expires after 1 day.
ku_IQ: ئەگەر وتارێک بڵاو بکەنەوە یان دەستکاری بکەن، کووکیەکی زیادە لە وێبگەڕەکەتاندا پاشەکەوت دەکرێت. ئەم کووکییە هیچ دراوەیەکی کەسی لە خۆ ناگرێت و تەنیا ئای.دی ئەو پۆستەی تێدایە کە دەستکاریتان کردووە. دوای ١ ڕۆژ ماوەی بەسەر دەچێت.

en: If you find a bug within WooCommerce core you can create a ticket via <a href="%1$s">GitHub issues</a>. Ensure you read the <a href="%2$s">contribution guide</a> prior to submitting your report. To help us solve your issue, please be as descriptive as possible and include your <a href="%3$s">system status report</a>.
ku_IQ: ئەگەر هەر کێشەیەکت دۆزییەوە لە (WooCommerce) دەتوانیت ئاگادارمان بکەیت لە <a href="%1$s">GitHub issues</a>. پێشەکی <a href="%2$s">ڕێبەریی بەشداریکردن</a> بخوێنەرەوە پێش ناردنی کێشەکە. بۆ ئەوەی یارمەتیمان بدەیت کێشەکە چارەسەر بکەین، تکایە تا دەتوانیت بەڕوونیی باسی بکە و <a href="%3$s">system status report</a>یش بکە بە پاشکۆ.

en: If you have a coupon code, please apply it below.
ku_IQ: ئەگەر کۆدی داشکاندنت پێیە، لە خوارەوە بینووسە.

en: If you have an account on this site, or have left comments, you can request to receive an exported file of the personal data we hold about you, including any data you have provided to us. You can also request that we erase any personal data we hold about you. This does not include any data we are obliged to keep for administrative, legal, or security purposes.
ku_IQ: ئەگەر تۆ هەژمارێکت هەیە لەم ماڵپەڕە، یان لێدوانت نوسیوە، ئەوا چەند زانیاریەکی تایبەتیت لەلایەن ئێمەوە، گشت ئەو زانیاریانەی کە پێویستمانن، و تۆ دەتوانیت داوابکەیت کەبەشێک  زانیاریە کەسیەکانت بسڕردرێنەوە، ئەمە مانای ئەوە نییە کە هەموو زانیاریەکان بسڕینەوە لەبەر هەندێک هۆکاری بەڕێوبردن و یاسایی و پاراستن.

en: If you have not yet created any menus, <strong>click the &#8217;create a new menu&#8217; link</strong> to get started
ku_IQ: ئەگەر هیچ لیستێکت دروست نەکردووە، کرتەبکە لە <strong>لیستێکی نوێ زیادبکە</strong> و دەست پێ بکە.

en: If you have posts or comments in another system, WordPress can import those into this site. To get started, choose a system to import from below:
ku_IQ: ئەگەر بابەت یان لێدوانت هەیە لە سیستەمێکی تری بەڕێوەبردنی ماڵپەڕ، وۆردپرێس ئەتوانێت هاوردەیان بکات  بۆ ئەم ماڵپەڕە. بۆ دەستپێکردن، سیستەمێک دیاری بکە لە خوارەوە:

en: If you have shopped with us before, please enter your details below. If you are a new customer, please proceed to the Billing section.
ku_IQ: ئەگەر کڕیاری پێشوویت ژمارەی مۆبایل و پاسۆردەکەت بنووسە، ئەگەر نا لە بەشی خوارەوە خۆت تۆمار بکە.

en: If you leave a comment on our site you may opt-in to saving your name, email address and website in cookies. These are for your convenience so that you do not have to fill in your details again when you leave another comment. These cookies will last for one year.
ku_IQ: ئەگەر تۆ لێدوانێک بنوسیت  لە ماڵپەرەکەمان ئەوا چەند زانیاریەکی تۆ زەخیرە دەکەین لە شەکرۆکەکان وەکو ناو، پۆستی ئەلیکترۆنی، ناونیشانی ماڵپەڕەکەت، ئەمە بۆ ئاسانکاری تۆیە بۆ ئەوەی گەر ویستت لێدوانێکی تر بنوسیت پێویست نەکات کە زانیاریەکان دووبارە بنوسیەوە، و شەکرۆکەکان بۆ ماوەی ساڵێک ئەم زانیاریانە لەخۆ دەگرن.

en: If you leave a comment, the comment and its metadata are retained indefinitely. This is so we can recognize and approve any follow-up comments automatically instead of holding them in a moderation queue.
ku_IQ: ئەگەر سەرنجێکتان هەیە، سەرنجەکە و مێتادەیتاکەی بۆ هەتاهەتایە هەڵدەگیرێت. هەر لەبەر ئەم هۆیە کە دەتوانین هەر سەرنجێک کە بە دوایدا دێت بە شێوەی ئۆتۆماتیکی بناسینەوە و پشتڕاستی بکەینەوە لە جیاتی ئەوەی لە ڕیزێکی مامناوەندیدا هەڵیان بگرین.

en: If you like %1$s please leave us a %2$s rating. A huge thanks in advance!
ku_IQ: ئەگەر دڵخۆشیت لەگەڵ %1$s تکایە هەڵسەنگاندنێکی %2$sمان بۆ بنووسە. هەر لە ئێستاوە سوپاست دەکەین!

en: If you need to access the setup wizard again, please click on the button below.
ku_IQ: ئه‌گه‌رتر پێویستیت به‌ ده‌سه‌ڵات بۆ دابه‌زاندنی دووباره‌ هه‌یه‌ ، تكایه‌ كلیك له‌ سه‌ر دووگمه‌ی خواره‌وه‌ بكه‌.

en: If you need to enable or disable the extended task lists, please click on the button below.
ku_IQ: ئەگەر دەتەوێت لیستەی درێژکراوەی ئەرکەکان چالاک یان ناچالاک بکەیت، تکایە کرتە لە دوگمەکەی خوارەوە بکە.

en: If you need to enable or disable the task lists, please click on the button below.
ku_IQ: ئەگەر دەتەوێت لیستەی ئەرکەکان چالاک یان ناچالاک بکەیت، تکایە کرتە لە دوگمەکەی خوارەوە بکە.

en: If you reached this screen by accident and meant to visit one of your own sites, here are some shortcuts to help you find your way.
ku_IQ: ئەگەر بەهەر هۆکارێک ئەم پەڕەیەت نیشاندرا، و ویستت سەردانی یەکێک لە ماڵپەڕەکانت بکەیت، لێرە چەند بەستەرێکی کورتکراوەی لێیە کە هاوکاریت دەکات بۆ ئەوەی کە دەتەوێت.

en: If you remove this attribute, customers will no longer be able to purchase some variations of this product.
ku_IQ: ئەگەر ئەم تایبەتمەندییە بسڕیتەوە، کڕیاران ناتوانن هەندێک لە گۆڕانکارییەکانی ئەم بەرهەمە بکڕن.

en: If you request a password reset, your IP address will be included in the reset email.
ku_IQ: ئەگەر داوای ڕیسێتکردنی نهێنوشەت کرد، ناونیشانی IPەکەت لە ئیمەیلی سازکردنی دووبارە دەبێت.

en: If you upload images to the website, you should avoid uploading images with embedded location data (EXIF GPS) included. Visitors to the website can download and extract any location data from images on the website.
ku_IQ: ئەگەر تۆ وێنە بەرزدەکەیتەوە بۆ ماڵپەڕ، خۆت بەدوربگرە لەو وێنانەی کە زانیاری ئەوشوێنەیان لەخۆگرتووە کە گیراوە (EXIF GPS)، چونکە میوانانیش دەتوانن وێنەکان دایبگرن و زانیاریەکانی و ئەوشوێنەی کە لێی گیراوە بزانن.

en: If you use your site for commercial purposes and you engage in more complex collection or processing of personal data, you should note the following information in your privacy policy in addition to the information we have already discussed.
ku_IQ: ئەگەر تۆ ماڵپەڕەکەت بۆ مەبەستی بازرگانی بەکاردەهێنیت و هاوبەشی بە گشت زانیاریە کەسیەکانی بەکارهێنەران دەکەیت، ئەوا پێویستە لە سیاسەتی تایبەتیەتی ئاماژەی پێ بکەیت.

en: If you visit our login page, we will set a temporary cookie to determine if your browser accepts cookies. This cookie contains no personal data and is discarded when you close your browser.
ku_IQ: ئەگەر تۆ هەژمارت هەیە و چویتەژورەوە لەم ماڵپەڕە، ئێمە چەند شەکرۆکەیەکی کاتی لەسەر وێبگەڕەکەت جێگیردەکەین، ئەگەر لە وێبگەڕەکەت ڕێگە بەوەدرابێت، شەکرۆکەکان هیچ زانیاریەکی کەسی لەخۆناگرن و دەسڕێنەوە بە شێوەیەکی خۆکار کاتێک وێبگەڕەکەت دادەخەیتەوە.

en: If you want site visitors to be able to register themselves, check the membership box. If you want the site administrator to register every new user, leave the box unchecked. In either case, you can set a default user role for all new users.
ku_IQ: ئەگەر دەتەوێت سەردانکەرانی ماڵپەڕ بتوانن خۆیان تۆماربکەن، کرتە لە سندووقی ئەندامییەتی بکە. ئەگەر دەتەوێت بەڕێوەبەری ماڵپەڕ خۆی بەکارهێنەران تۆماربکات، کرتە لە سندووقەکە مەکە. لەهەردوو بارەکەدا دەتوانیت ئەرکی بنەڕەت دابنێیت بۆ هەموو بەکارهێنەرە نوێیەکان.

en: If you want to convert your categories to tags (or vice versa), use the <a href="%s">Categories and Tags Converter</a> available from the Import screen.
ku_IQ: ئەگەر دەتەوێت هاوپۆلەکانت بگۆڕیت بۆ تاگ (یاخود بەپێچەوانەوە)، <a href="%s">گۆڕه‌ری هاوپۆل و تاگه‌کان</a> بەکاربهێنە لەبەشی توڵەکان -> هاوردن.

en: If you want to export a handy list of all the information on this page, you can use the button below to copy it to the clipboard. You can then paste it in a text file and save it to your device, or paste it in an email exchange with a support engineer or theme/plugin developer for example.
ku_IQ: ئەگەر دەتەوێت لیستێکی دەستکردی هەموو زانیاریەکانی سەر ئەم لاپەڕەیە هەناردە (Export) بکەیت، دەتوانیت دوگمەی خوارەوە بەکاربهێنیت بۆ لەبەرگرتنەوەی زانیاریەکان. پاشان دەتوانیت لە پەڕگەیەکی دەقدا بیلکێنیت (پەیستی) بکەیت و بیپارێزیت لەناو ئامێرەکەت، یان لە ئاڵوگۆڕی ئیمەیلدا لەگەڵ ئەندازیاری پشتگیری یان پەرەپێدەری ڕووکار/پێوەکراو هاوبەشی پێ بکەیت.

en: If you want to remove the widget but save its setting for possible future use, just drag it into the Inactive Widgets area. You can add them back anytime from there. This is especially helpful when you switch to a theme with fewer or different widget areas.
ku_IQ: ئەگەر ئەتەوێ ویجیت بسڕێتەوە بەڵام دەتەوێ ڕێکخستنەکانی پاشەکەوت بکەی بۆ کاری داهاتوو ، تەنها کرتەی لە لەسەر بکە و دەس هەڵمەگرە تا دەیبەیتە ناوچەی ویجیتی ناکارا . دەتوانی بیانهێنیتەوە لە هەر کاتێکی تر دا . ئەم تایبەت مەندیە بەسودە کاتێ تۆ رووکارێ بەکاردێنی کەمتر و ناوچەی جیاوازی ویجیتی هەیە.

en: If you'd like to offer <span class="help_tip" data-tip="%1$s">live rates</span> from a specific carrier (e.g. UPS) you can find a variety of extensions available for WooCommerce <a href="%2$s" target="_blank">here</a>.
ku_IQ: ئەگەر دەتەوێت <span class="help_tip" data-tip="%1$s">ڕێژەی ڕاسته‌وخۆ</span> لە یەکێک لە هەڵگرێکی دیاریکراو (بۆ نموونە UPS) دەتوانیت جۆرەها درێژکراوەبەردەستەکان بۆ ووکۆمێرس<a href="%2$s" target="_blank">لێرە</a>

en: If you've just placed an order, give your email a quick check for the confirmation.
ku_IQ: ئەگەر ئێستا داواکارییەکەت ناردووە، تەماشایەکی پۆستی ئەلیکترۆنییەکەت بکە بۆ پشتڕاستکردنەوە.

en: If your site does not display, please contact the owner of this network.
ku_IQ: ئەگەر ماڵپەڕەکەت پیشان نادات، تکایە پەیوەندی بکە بە خاوەنی ئەم تۆڕەوە.

en: If your store is based in the EU, we recommend using the EU VAT Number extension in addition to automated taxes. It provides your checkout with a field to collect and validate a customer's EU VAT number, if they have one.
ku_IQ: ئەگەر فرۆشگاکەت لە ئەوروپایە، پێشنیاری دەکەین زیادکراوی ژمارەی (VAT)ی ئەوروپا بەکاربهێنیت هاوتای باجە خۆکارەکان. ئەمە خانەیەک لە پەڕەی پارەدان زیاد دەکات کە ڕێگەت پێدەدات بۆ کردنەوە و پەسەندکردنی ژمارەی (VAT)ی کڕیارانت، ئەگەر هەیانبێت.

en: If your theme has more than one default header image, or you have uploaded more than one custom header image, you have the option of having WordPress display a randomly different image on each page of your site. Click the &#8220;Random&#8221; radio button next to the Uploaded Images or Default Images section to enable this feature.
ku_IQ: ئەگەر تۆ ڕوکارەکەت زیاتر لە وێنەیەکی سەرپەڕەی بنەڕەتی هەیە، یان تۆ زیاد لەوێنەیەکت داناوە بۆ وێنەی سەپەڕەی دەستکرد، تۆ دەتوانیت هەڵی بژێریت کە وۆردپرێس بە شێوەیەکی خۆکار وێنە جیاوازەکان نیشان بدات لە پەڕە جیاوازەکان، کردەبکە لە خانەی &#8220;هەڕەمەکی&#8221; یان وێنە بنەڕەتەکان بەکار ببە بۆ چالاککردنی ئەم تایبەتمەندییە.

en: If your theme has multiple menus, giving them clear names will help you manage them.
ku_IQ: ئەگەر ڕووکارەکەت چەند لیستەیەکی هەیە، ناوێکی ڕوونیان بۆ دابنێ بۆ یارمەتیدانت لە ئاسان بەڕێوەبردنیان.

en: If your theme has widget areas, you can also add menus there. Visit the <a href="%s">Widgets panel</a> and add a &#8220;Navigation Menu widget&#8221; to display a menu in a sidebar or footer.
ku_IQ: ئەگەر ڕووکارەکەت پاڵپشتی شوێنی ویجێت دەکات، دەتوانیت لیستەکانیش زیاد بکەیت لەوێ. سەردانی <a href="%s">پەڕەی ویجتەکان</a> بکە وە &#8220;ویدجێتی لیستەی ڕێنیشاندەر&#8221; زیاد بکە. بۆ نیشاندانی لیستە لە پێپەڕە و بەشی لاتەنیشت.

en: If your website provides a service which includes automated decision making - for example, allowing customers to apply for credit, or aggregating their data into an advertising profile - you must note that this is taking place, and include information about how that information is used, what decisions are made with that aggregated data, and what rights users have over decisions made without human intervention.
ku_IQ: ئەگەر ماڵپەڕەکەت خزمەتگوزاریەک دەبەخشێت کە بریتیە لە بڕیار وەرگرتنی خۆکار - بۆنمونە، ڕێگەدان بە کڕیارەکان بۆ داواکردنی پشتیوانە (credit)، یان کۆکردنەوەی داتاکانیان لە پرۆفایلی رێکلام - پێویستە ئاماژە بەوە بکەیت کە ڕوودەدات، و ئاماژە بەوە بکەیت کە چۆن زانیاریەکان بە کاردەهێنرێت، چ بڕیارێک لەگەڵ داتا کۆکراوەکان وەردەگیرێت، و مافەکانی بەکارهێنەر چین لەسەر ئەو بڕیارانەی وەردەگیرێن بێ دەستێوەردانی مرۆڤ.

en: If your website receives data about users from third parties, including advertisers, this information must be included within the section of your privacy policy dealing with third party data.
ku_IQ: ئەگەر ماڵپەڕەکەت داتا وەردەگرێت دەربارەی بەکارهێنەران لە لایەنی سێیەم، بە دەزگاکانی ڕیکلام کردنیشەوە، ئەم زانیاریە پێویستە لەناو سیاسەتی تایبەتێتی لەو بەشەی تابیبەتە بە مامەڵەکردن لەگەڵ داتای لایەنی سێیەم بنوسرێت.

en: Ilaam (ایلام)
ku_IQ: ایلام

en: Iloilo
ku_IQ: ایویلو

en: Image
ku_IQ: وێنە

en: Image <span class="count">(%s)</span> | Images <span class="count">(%s)</span>
ku_IQ[0]: تاک: وێنە <span class="count">(%s)</span>
ku_IQ[1]: کۆ: وێنەکان <span class="count">(%s)</span>

en: Image Address
ku_IQ: به‌سته‌ری وێنه‌

en: Image Alignment:
ku_IQ: ڕێکخستنی وێنە:

en: Image CSS Class
ku_IQ: پۆلی CSS ـی وێنە

en: Image Caption
ku_IQ: دەربارەی وێنە

en: Image Color:
ku_IQ: ڕەنگی وێنە:

en: Image Crop Help
ku_IQ: یارمەتی بڕینی وێنە

en: Image Editor Save Failed
ku_IQ: پاشەکەوتکردنی گۆڕانکاریی وێنە سەرنەکەوتوو بوو

en: Image File
ku_IQ: پەڕگەی وێنە

en: Image Gallery Carousel
ku_IQ: گەلەری وێنەی کارۆسێل

en: Image Grid
ku_IQ: شێوەی وێنە

en: Image ID.
ku_IQ: ئایدی وێنە

en: Image Link
ku_IQ: لینکی وێنە

en: Image List
ku_IQ: لیستی وێنەکان

en: Image Position
ku_IQ: شوێنی وێنە.

en: Image Post
ku_IQ: پەیامی وێنە

en: Image Processing Error
ku_IQ: هەڵە لە کاتی دەستکاری وێنەکەدا.

en: Image Rotation
ku_IQ: خولانەوەی وێنە

en: Image Settings:
ku_IQ: هەلبژاردنەکانی وێنە:

en: Image Size
ku_IQ: قه‌باره‌ى وێنه‌

en: Image Size:
ku_IQ: قەبارەی وێنە:

en: Image Title
ku_IQ: سەدرێڕ یان ناونیشانی وێنە

en: Image Title Attribute
ku_IQ: خەسڵەتی ناوونیشانی وێنە

en: Image URL
ku_IQ: به‌سته‌ری وێنه‌

en: Image URL.
ku_IQ: لینکی وێنە:

en: Image Upload Error
ku_IQ: هەڵە لە بارکردنی وێنە

en: Image Widget
ku_IQ: ویجیتی وێنە

en: Image Widget (%d) | Image Widget (%d)
ku_IQ[0]: ویجیتی وێنە (%d)
ku_IQ[1]: ویجیتی وێنە (%d)

en: Image alternative text.
ku_IQ: نوسینی لیكچوو لەگەڵ وێنە.

en: Image could not be processed.
ku_IQ: نەتوانرا مامەڵە لەگەڵ وێنە بکرێت.

en: Image could not be processed. Please go back and try again.
ku_IQ: ه‌ێنه‌كه‌ ناتوانرێت كاری له‌سه‌ر بكرێت. تكایه‌ بگه‌رێوه‌ دواوه‌ دوباره‌ هه‌وڵ بده‌.

en: Image crop area preview. Requires mouse interaction.
ku_IQ: پێشاندانی ناوچەی بڕینی وێنە. کاردانەوەی مشکەکەت پێویستە.

en: Image crop failed.
ku_IQ: بڕینی وێنە سه‌رنه‌که‌وتوو بوو.

en: Image data does not exist. Please re-upload the image.
ku_IQ: وێنەکە بوونی نییە، تکایە وێنەکە باربکەوە.

en: Image default align
ku_IQ: شوێنی بنەڕەتیی وێنە

en: Image default link type
ku_IQ: جۆری بنەڕەتیی بەستەری وێنە

en: Image default size
ku_IQ: قەبارەی بنەڕەتیی وێنە

en: Image description
ku_IQ: په‌سنی وێنه‌

en: Image details
ku_IQ: وردەکارییەکانی وێنە

en: Image edit.
ku_IQ: دەستکاریکردنی وێنە.

en: Image flip failed.
ku_IQ: هەڵگێڕانەوەی وێنە شکستی هێنا.

en: Image metadata is inconsistent.
ku_IQ: وێنەی سەریان ناگونجێت

en: Image name.
ku_IQ: ناوی وێنە

en: Image of the product that the review belongs to.
ku_IQ: وێنەی بەرهەمەکە کە پێداچوونەوەکەی بۆ نووسراوە.

en: Image position. 0 means that the image is featured.
ku_IQ: شوێنی وێنە. 0 مانای ئەوەیە کە وێنەکە تایبەتمەندی هەیە.

en: Image resize failed.
ku_IQ: گۆڕینی قەبارەی وێنە سه‌رنه‌که‌وتوو بوو.

en: Image restored successfully.
ku_IQ: وێنە بەسەرکەوتووی هێنرایەوە.

en: Image rotate failed.
ku_IQ: خولاندنەوەی وێنە شکستی هێنا.

en: Image saved
ku_IQ: وێنه‌که‌ پاشه‌که‌وت کرا

[ctx: Image settings]
en: Settings
ku_IQ: ڕێكخستنه‌كان

en: Image size in pixels
ku_IQ: قەبارەی وێنە بە وێنەخاڵ

[ctx: Image size option for resolution control]
en: Full Size
ku_IQ: قەبارەی تەواو

[ctx: Image size option for resolution control]
en: Large
ku_IQ: گەورە

[ctx: Image size option for resolution control]
en: Medium
ku_IQ: ناوەند

[ctx: Image size option for resolution control]
en: Thumbnail
ku_IQ: وێنۆچکە

en: Image sizes
ku_IQ: قەبارەی وینە

en: Image title:
ku_IQ: ناونیشانی وێنە:

en: ImageMagick supported file formats
ku_IQ: فۆڕماتی پەڕگەی پشتگیرایکراو لەلایەن ImageMagick

en: ImageMagick version number
ku_IQ: وەشانی ImageMagick

en: ImageMagick version string
ku_IQ: زنجیرە وەشانی ImageMagick

en: Images
ku_IQ: وێنەکان

en: Images cannot be scaled to a size larger than the original.
ku_IQ: وێنەکان گەورەتر ناکرێن لە قەبارەی ڕەسەنی خۆیان.

en: Images of exactly <strong>%1$d &times; %2$d pixels</strong> will be used as-is.
ku_IQ: وێنە بە قەبارەی <strong>%1$d &times; %2$d pixels</strong> بەکاردەبرێت.

en: Images should be at least %s tall.
ku_IQ: وێنە پێویستە بەلایەنی کەمەوە %s درێژبێت.

en: Images should be at least %s wide.
ku_IQ: وێنە پێویستە بەلایەنی کەمەوە  %s پان بێت.

en: Images:
ku_IQ: وێنەکان:

en: Imagick Resource Limits
ku_IQ: سنورداری سەرچاوەکانی ImageMagick

en: Imagick version
ku_IQ: وەشانی Imagick

en: Import
ku_IQ: هاوردن

en: Import / Export
ku_IQ: هاوردن \ هەناردن

en: Import <strong>posts, pages, comments, custom fields, categories, and tags</strong> from a WordPress export file.
ku_IQ: <strong>بابەتەکان، پەڕەکان، لێدوانەکان، خانە دەستکردەکان، هاوپۆلەکان و تاگەکان</strong> لە پەڕگەیەکی هەناردەکراوی وۆردپرێسەوە هاوردە بکە.

en: Import <strong>products</strong> to your store via a csv file.
ku_IQ: <strong>بەرهەمەکان</strong> هاوردەبکە بۆ فرۆشگاکەت لەڕێگەی پەڕگەیەکی (CSV)ەوە.

en: Import <strong>tax rates</strong> to your store via a csv file.
ku_IQ: هێنان <strong> نرخه‌كانی مالیات </strong> بۆفرۆشگای تۆ له‌ فایلی csv

en: Import Attachments
ku_IQ: هاوردنی هاوپێچه‌كان:

en: Import Blogger
ku_IQ: هاوردنی بڵاگه‌ر

en: Import Blogroll
ku_IQ: هاوردنی Blogroll

en: Import CSV
ku_IQ: هێنانی CSV

en: Import LiveJournal
ku_IQ: هاوردنی LiveJournal

en: Import Movable Type or TypePad
ku_IQ: هاوردنی  Type و TypePad

en: Import OPML File
ku_IQ: هاوردنی په‌ڕگه‌ی OPML

en: Import RSS
ku_IQ: هاوردنی RSS

en: Import WordPress
ku_IQ: هاوردنی وۆردپرێس

en: Import as meta data
ku_IQ: هاوردن وەک دراوەی (meta)

en: Import author:
ku_IQ: هاوردنی نووسه‌ر:

en: Import complete - imported %s tax rates.
ku_IQ: هاوردن تەواوبوو - %s ڕێژەی باج هاوردەکرا.

en: Import links in OPML format.
ku_IQ: بەستەر لە فۆڕماتی OPML ـەوە بهاوردە.

en: Import posts &amp; media from Tumblr using their API.
ku_IQ: هەناردەکردنی باباتەکان و ڕەنگاڵە لەڕێگەی ئەی پی ئای (Tumblr)ـەوە.

en: Import posts and comments from a Movable Type or TypePad blog.
ku_IQ: هەناردەکردنی بابەتەکان و لێدوانەکان لە Movable Type یان ماڵپەڕی TypePad.

en: Import posts from LiveJournal using their API.
ku_IQ: هەناردەکردنی باباتەکان لەڕێگەی ئەی پی ئای (LiveJournal )ـەوە.

en: Import posts from an RSS feed.
ku_IQ: هەناردەکردنی باباتەکان لەڕێگەی (RSS)ـەوە.

en: Import posts, comments, and users from a Blogger blog.
ku_IQ: هاوردنی بابه‌ت، لێدوان، و به‌كارهێنه‌ر له‌ بڵاگێکی بڵاگه‌ره‌وه‌.‌

en: Import posts, pages, comments, custom fields, categories, and tags from a WordPress export file.
ku_IQ: هاوردەکردنی نووسراوەکان،پەڕەکان،بۆجونەکان،زەمینەکانی دڵخواز،هاوپۆلەکان و تاگەکان لە پەروەندی هەناردەکردنی وۆردپرێس.

en: Import products
ku_IQ: هاوردنی بەرهەمەکان

en: Import products from a CSV file
ku_IQ: هاوردنی بەرهەمەکان لە پەڕگەیەکی (CSV)ەوە

en: Import tax rates
ku_IQ: هاوردنی تێکڕای باج

en: Import your blogroll from another system
ku_IQ: هاوردنی blogroll ـه‌که‌ت له‌ سیسته‌مێکی تره‌وه‌.

en: Important:
ku_IQ: گرنگ:

en: Importing post <em>%s</em>...
ku_IQ: هاوردنی بابه‌ت <em>%s</em>...

en: Importing post...
ku_IQ: هاوردنی بابه‌ت...

en: Importing...
ku_IQ: ده‌ی هاوردێ...

en: Improve our store offerings
ku_IQ: پێشکەشکردنی فرۆشگاکانمان باشتر بکەین

en: In %1$s, use the %2$s method, not the %3$s function. See %4$s.
ku_IQ: لە %1$s، ڕێگای %2$s بەکاربێنە، نە نەخشەئ  %3$s. ببینە %4$s.

en: In a few words, explain what this site is about.
ku_IQ: بە چەند ووشەیەک گوزارشت لە ماڵپەڕەکەت بکە کە دەربارەی چییە.

en: In a few words, explain what this site is about. Example: &#8220;%s.&#8221;
ku_IQ: بە چەند وشەیەک، ڕوونی بکەرەوە ئەم ماڵپەڕەکە دەربارەی چییە. نموونە: &#8220;%s.&#8221;

en: In addition to listing what personal data you collect, you need to note why you collect it. These explanations must note either the legal basis for your data collection and retention or the active consent the user has given.
ku_IQ: پێویستە ئاماژەبکەیت کە چ زانیاریەکی کەسی کۆدەکەیتەوە، وە بۆچی. پێویستە ئاماژەی پێ بکەیت و ڕونی بکەیتەوە بۆ بەکارهێنەر.

en: In reply to %s.
ku_IQ: وەڵامدانەوەی: %s

en: In reply to: %s
ku_IQ: وەڵامدانەوەی: %s

en: In response to
ku_IQ: لە وڵامدانەوەی

en: In response to: %s
ku_IQ: وەڵامدانەوەی: %s

en: In stock
ku_IQ: هه‌بوون له‌ كۆگا

en: In stock?
ku_IQ: له‌ كۆگا؟

en: In the <strong>Author</strong> column, in addition to the author&#8217;s name, email address, and site URL, the commenter&#8217;s IP address is shown. Clicking on this link will show you all the comments made from this IP address.
ku_IQ: لە ستوونی <strong>نووسەر</strong> لە پاڵ ناو، ناونیشانی پۆستی ئەلیکترۆنی و ناونیشانی ئینتەرنێتیی ماڵپەڕ، IPی نووسەری سەرنجیش دیارە. کرتەکردن لەم بەستەرە سەرجەم ئەو سەرنجانەت پیشان دەدات کە لەلایەن ئەم IPە نووسراوە.

en: In the <strong>Comment</strong> column, hovering over any comment gives you options to approve, reply (and approve), quick edit, edit, spam mark, or trash that comment.
ku_IQ: لەستونی <strong>لێدوانەکان</strong> دەتوانیت بەکردتە ڕاگرتن لەسەر لێدوان لێدوان قبوڵ بکەی، یاخو وەڵامی بدەیەوە، یان دەستکاری خێرای بکەی، یان دەستکاری بکەی، یان وەک بێزارکەر دیاری بکەی، یان بیسڕیتەوە بۆناو تەنەکەی خۆڵ.

en: In the <strong>In response to</strong> column, there are three elements. The text is the name of the post that inspired the comment, and links to the post editor for that entry. The View Post link leads to that post on your live site. The small bubble with the number in it shows the number of approved comments that post has received. If there are pending comments, a red notification circle with the number of pending comments is displayed. Clicking the notification circle will filter the comments screen to show only pending comments on that post.
ku_IQ: لە ستونی <strong>لە وەڵامدا بۆ</strong> سێ توخم بەدی دەکرێ. دەقەکە ناوی بڵاوکراوەکەیە کە سرووشی سەرنجەکەیە، وە بەستەرەکان بۆ دەتسکاریکەری بڵاوکراوەکە بۆ ئەو ڕێڕەوە. بەستەری بینینی بڵاوکراوەکە پێشڕەوی دەکات بۆ ئەو بڵاوکراوەیە لەسەر ماڵپەڕی ئێستات. بڵقە بچووکەکە کە ژمارەیەکی لەناودایە ژمارەی سەرنجە پەسندکراوەکانە کە ئەو بڵاوکراوەیە وەریگرتووە. ئەگەر سەرنجگەلێکی  چاوەڕوان بۆ پسەندکردن بوونی هەبێ بازنەیەکی ئاگادارکردنەوەی سوور لەگەڵ ژمارەی سەرنجە چاوەڕوانەکان  پێشاندەدرێت. کرتەکردنە سەر بازنەی ئاگادارکردنەوەکە پەردەی سەرنجەکان دەپاڵێوێت بۆ پێشاندانی تەنها ئەو سەرنجانەی چاوەڕوانی پەسندکردنن لەسەر ئەو بڵاوکراوەیە.

en: In the <strong>Submitted on</strong> column, the date and time the comment was left on your site appears. Clicking on the date/time link will take you to that comment on your live site.
ku_IQ: لە ستوونی <strong>پێشکەشکراوە لە</strong>، کات و بەرواری ئەو سەرنجەی لەسەر ماڵپەڕەکەت جێهێڵراوە دەردەخا. کرتەکردن لەسەر بەستەری کات/بەروار دەتبات بۆ ئەو سەرنجە لەسەر ماڵپەرەکەت.

en: In the Header Text section of this page, you can choose whether to display this text or hide it. You can also choose a color for the text by clicking the Select Color button and either typing in a legitimate HTML hex value, e.g. &#8220;#ff0000&#8221; for red, or by choosing a color using the color picker.
ku_IQ: لەم پەڕەیەدا دەتوانیت نوسین دابنێیت بۆ سەرپەڕە، و دیاری دەکەیت ئاخۆ لەچ جێگەیەک دەربکەوێت یان نا، و دەتوانی ڕەنگێکی بۆ دیاری بکەیت بە کرتەکردن لە دوگمەی دیاریکردنی ڕەنگ دواتر کۆدی ڕەنگ بنووسە نموونە : &#8220;#ff0000&#8221;  بۆ ڕەنگی سود، یاخود دەتوانیت خۆت ڕەنگێک دیاری بکەیت و کرتەبکەی لەسەری.

en: In the Info tab, you will find all the details about the configuration of your WordPress site, server, and database. There is also an export feature that allows you to copy all of the information about your site to the clipboard, to help solve problems on your site when obtaining support.
ku_IQ: لە سەرخشتەی زانیارییەکەدا دەتوانیت هەموو وردەکارییەکان بدۆزیتەوە دەربارەی شێوەپێدانی ماڵپەڕ، ڕاژەکار و بنکەدراوەکەت. هەروەها تایبەتمەندیی هەناردەکردنیش بوونی هەیە، کە ڕێگەت پێدەدات سەرجەم زانیارییەکان ڕوونووس بکەیت، بۆ ئەوەی بتوانیت کێشەکانی ماڵپەڕەکەت چارەسەر بکەیت کاتێک داوای پشتگیریت کرد.

en: In the Status tab, you can see critical information about your WordPress configuration, along with anything else that requires your attention.
ku_IQ: لە سەرخشتەی دۆخەکە دەتوانیت زانیاریی گرنگ ببینیت دەربارەی شێوەپێدانی وۆردپرێسەکەت، لەگەڵ هەر زانیارییەکی تریش کە پێویست بکات لێی ئاگاداربیت.

en: In the editing area, the Tab key enters a tab character.
ku_IQ: لە شوێنی دەستکاریکردن، کلیلی Tab نووسەی Tab چاپ دەکات.

en: In the end the couch wasn't exactly what I was looking for but my experience with the Burrow team was excellent. First in providing a discount when the couch was delayed, then timely feedback and updates as the...
ku_IQ: لە کۆتاییدا قەنەفەکە بە تەواوی ئەو شتە نەبوو کە من بەدوایدا دەگەڕام، بەڵام ئەزموونی من لەگەڵ تیمی بورۆ نایاب بوو. سەرەتا لە دابینکردنی داشکاندن کاتێک قەنەفەکە دواکەوت، پاشان پێڕاگەیاندنەوە و نوێکردنەوە لە کاتی خۆیدا وەکو...

en: In the end the couch wasn't exactly what I was looking for but my experience with the Burrow team was excellent. First in providing a discount when the couch was delayed, then timely feedback and updates as the…
ku_IQ: لە کۆتاییدا قەنەفەکە بە تەواوی ئەو شتە نەبوو کە من بەدوایدا دەگەڕام، بەڵام ئەزموونی من لەگەڵ تیمی بورۆ نایاب بوو. سەرەتا لە دابینکردنی داشکاندن کاتێک قەنەفەکە دواکەوت، پاشان پێڕاگەیاندنەوە و نوێکردنەوە لە کاتی خۆیدا وەکو...

en: In this case, WordPress caught an error with one of your plugins, %s.
ku_IQ: لەم حاڵەتەدا ووردپرێس كێشەیەكی دۆزیەوە لە ثیمەكەت, %s.

en: In this case, WordPress caught an error with your theme, %s.
ku_IQ: لەم حاڵەتەدا ووردپرێس كێشەیەكی دۆزیەوە لە ثیمەكەت, %s.

en: In this section you should explain how long you retain personal data collected or processed by the website. While it is your responsibility to come up with the schedule of how long you keep each dataset for and why you keep it, that information does need to be listed here. For example, you may want to say that you keep contact form entries for six months, analytics records for a year, and customer purchase records for ten years.
ku_IQ: ئەم بەشە پێک هاتوە لەوەی کە زانیارییە کەسیەکانی بەکارهێنەران کە لەلایەن ماڵپەڕەوە وەرگیراوە بۆماوەی چەند بمێننەوە. لەسەر خواست و بەپرسیاریەتی خۆت کە کاتێک دیاری بکەیت بۆ هەموو زانیاریەکان کە ماوەی چەند بمێننەوە و بۆچی ئەو زانیاریانەت کۆکردونەوە و ئایە پێویستە کە ئەم زانیاریانە لێرە بمێننەوە. بەنموونە، تۆ دەتەوێت کە زانیاریەکانی پەیوەندیکردن بۆماوەی شەش مانگ بمێننەوە، وە زانیاری شیکاری  بۆ ماوەی ساڵێک، و زانیاری کڕین و فرۆشتن بۆ ماوەی دە ساڵ.

en: In this section you should explain what measures you have taken to protect your users&#8217; data. This could include technical measures such as encryption; security measures such as two factor authentication; and measures such as staff training in data protection. If you have carried out a Privacy Impact Assessment, you can mention it here too.
ku_IQ: لەم بەشەدا پێویستە ئەو هەوڵانەی ئەنجامت داون بۆ پاراستنی زانیاری بەکارهێنەرانت ڕوون بکەیتەوە.. لەوانەیە ئەمە هەوڵە هونەرییەکان لە خۆبگرێت  وەک بەکۆدکردن؛ وە هەوڵە ئاسایشییەکانی وەک دوانە-هۆکاری ڕەسەنێتی؛ وە هەوڵەکانی وەک کۆششی دەستەکەتان لە پاراستنی زانیارییەکان. ئەگەر نرخاندنێکت ئەنجامدابوو بۆ کاریگەری تایبەتمەندێتی، دەتوانی ئەمەش لێرە باس بکەیت.

en: In this section you should explain what procedures you have in place to deal with data breaches, either potential or real, such as internal reporting systems, contact mechanisms, or bug bounties.
ku_IQ: لەم بەشەدا پێویستە ڕوونی بکەیتەوە چ پلانێکت هەیە و چۆن مامەڵە دەکەیت لەکاتی دزەپێکردنی داتا، چاوەڕانکراو بێت یان ڕاستەقینە، وەک سیستەمی ڕاپۆرتی ناوەخۆیی، شێوەزەکانی پەیوەندی، یان کەفالەتی کەلێنەکان(کەلێنی پرۆگرام).

en: In this section you should explain what rights your users have over their data and how they can invoke those rights.
ku_IQ: لەم بەشەدا دەبێت شی بکەنەوە کە بەکارهێنەرەکانتان چ مافێکیان لەسەر دراوەکەیان هەیە و چۆن دەتوانن داوا ئەو مافانەیان بکەن.

en: In this section you should list all transfers of your site data outside the European Union and describe the means by which that data is safeguarded to European data protection standards. This could include your web hosting, cloud storage, or other third party services.
ku_IQ: لەم بەشەدا تۆ پێویستە هەموو ئەو زانیاریانەی ماڵپەڕەکەت ڕیزبکەیت کە لەدەرەوەی یەکێتی ئەوروپایەو باسی ئەوە 
     هۆکارانە بکەیت کە بەهۆیانەوە ئەو زانیارییانە پارێزراو دەبن بۆ یاسا پێوانەییەکانی پاراستنی زانیاری ئەوروپایی. ڕەنگە ئەمانە لەخۆبگرێ، خانەخوێکردنی وێب، بیرگەی هەوری، یان خزمەتگوزاریەکانی تری لایەنی سێیەم

en: In this section you should list who you’re sharing data with, and for what purpose. This could include, but may not be limited to, analytics, marketing, payment gateways, shipping providers, and third party embeds.
ku_IQ: لەم بەشەدا پێویستە ئەو کەسەی کە داتات هاوبەش کردووە لەگەڵی، و بۆ چ مەبەستێک لیست بکەیت. ئەمە لەوانەیە لەخۆبگرێت، بەڵام لەوانەیە سنووردار نەبێت بە، شیکردنەوەکان، بەبازاڕکردن، دەروازەکانی پارەدان، دابینکەرانی کەشتیکردن، و سێهەم لایەنە کە بنچینکراون.

en: In this section you should name and list all third party providers with whom you share site data, including partners, cloud-based services, payment processors, and third party service providers, and note what data you share with them and why. Link to their own privacy policies if possible.
ku_IQ: لەم بەشەدا، دەبێت ناوی سەرجەم دابینکەرانی لایەنی سێهەم بهێنن کە دراوەی ماڵپەڕەکەیان لەگەڵ هاوبەش دەکەن، لەوانە هاوبەشەکان، ڕاژەکانی هەور-بنەما، پێواژۆکارانی دانی پارە، و دابینکەرانی ڕاژەی لایەنی سێهەم و دەبێت ئاماژە بکەن کە چ دراوەیەک و بۆچی لەگەڵیان هاوبەش دەکەن. ئەگەر دەکرێت بەستەری سیاسەتی تایبەتیی دراوەکەیان دابنێین.

en: In this section you should note what personal data you collect from users and site visitors. This may include personal data, such as name, email address, personal account preferences; transactional data, such as purchase information; and technical data, such as information about cookies.
ku_IQ: لەم بەشە دا دەبێت تێبینی ئەوە بکەیت چی زانیاریەکی کەسی لە بەکارهێنەران و میوانەکانی ماڵپەڕ کۆدەکەیتەوە. زانیاری کەسی وەک ناو، ناونیشانی پۆست ئەلیکترۆنی، هەڵبژاردەکانی هەژماری کەسی؛ زانیاری مامەڵەکان، وەک زانیاری کڕین؛ وە زانیاری تەکنیکی، وەک زانیاریەکان دەربارەی شەکرۆکەکان (cookies).

en: In this section you should note your site URL, as well as the name of the company, organization, or individual behind it, and some accurate contact information.
ku_IQ: لەم بەشەدا پێویستە ئاماژە بکەیت بەبەستەری ماڵپەڕ، لەگەڵ ناوی کۆمپانیا، ڕێخراو یاخود کەس، و زیادکردنی چەند زانیاریەکی پەیوەندیکردن بە دروستی.

en: In this section you should provide a contact method for privacy-specific concerns. If you are required to have a Data Protection Officer, list their name and full contact details here as well.
ku_IQ: لەم بەشەدا، دەبێت ڕێگەیەکی پەیوەندی بەپێی نیگەرانییەکان لەسەر تایبەتیبوون دابین بکەن. ئەگەر پێویستە کە فەرمانبەرێکی پاراستنی دراوە بوونی هەبێت، ناوەکانیان و وردەکاریی پەیوەندی گرتن لەگەڵیان لێرەدا لیست بکەن.

en: In this subsection you should list the cookies your website uses, including those set by your plugins, social media, and analytics. We have provided the cookies which WordPress installs by default.
ku_IQ: لەم بەشە لاوەکیەدا، کۆی ئەو شەکرۆکانەت نیشان دەدەرێت کە ماڵپەڕەکەت بەکاری دەهێنێت، بەوانەشەوە کە لەلایەن پێوەکراو، تۆڕەکۆمەڵایەتیەکان، زانیاری شیکاری دانراون، ئێمە بەشێوەیەکی بنەڕەت شەکرۆکەکانمان دابین کردووە لەکاتی دامەزراندنی وۆردپرێسدا.

en: In this subsection you should list which third party payment processors you’re using to take payments on your store since these may handle customer data. We’ve included PayPal as an example, but you should remove this if you’re not using PayPal.
ku_IQ: لەم بەشە لاوەکیەدا پێویستە لیستی ئەوە بکەیت کە چارەسەرکەری پارەدانی لایەنی سێیەم کە بەکاری دەهێنیت بۆ وەرگرتنی پارە لە فرۆشگاکەت لەبەرئەوەی لەوانەیە ئەمانە داتای کڕیار چارەسەر بکەن. ئێمە پەی پاڵمان وەک نموونە یەک لە خۆی کردووە، بەڵام دەبێت ئەمە لاببەیت ئەگەر پەی پال بەکار ناهێنیت.

en: In this subsection you should note what analytics package you use, how users can opt out of analytics tracking, and a link to your analytics provider&#8217;s privacy policy, if any.
ku_IQ: لەم بەشە لاوەکیەدا پێویستە ئاماژە بەوە بکەیت کە چی پاکەتێکی شیکردنەوەکان بەکار دێنیت، وە چۆن بەکارهێنەران دەتوانن شوێن کەوتنی شیکردنەوەکان ڕابگرن، وە بەستەری سیاسەتی تایبەتێتی دابینکەری شیکردنەوەکانی تایبەت بە خۆت، ئەگەر هەبێت.

en: In this subsection you should note what information is captured through comments. We have noted the data which WordPress collects by default.
ku_IQ: لەم بەشە لاوەکیەدا تۆ دەتوانیت تێبینی بکەت چ زانیاریەک جێهێشتراوە وەکو لێدوانەکان، و تێبینیمان داناوە کە وپردپرێس بە شێوەیەکی بنەرەت چ زانیاریەک وەردەگرێت بەشێوەیەکی بنەڕەتی.

en: In this subsection you should note what information may be disclosed by users who can upload media files. All uploaded files are usually publicly accessible.
ku_IQ: لەم بەشە لاوەکیەدا تۆ دەتوانیت تێبینی زانیاریەکان بکەیت و دەریبخەیت کە بەکارهێنەران چ پەڕگەیەکیان لە ڕەنگاڵە بارکردووە و کێ باری کردووە. و هەموو پەڕگەیەکی بارکراو دەکرێت ڕێسای تایبەتی خۆی هەبێت.

en: In-progress
ku_IQ: لە-جێبەجێکردن

en: Inactive
ku_IQ: ناچالاک

en: Inactive Plugins
ku_IQ: پێوەکراوە ناچالاکەکان

en: Inactive Sidebar (not used)
ku_IQ: لاتەنیشتی ناچالاک (بەکارنەهێنراو)

en: Inactive Themes
ku_IQ: ڕووکارە ناچالاکەکان

en: Inactive Widgets
ku_IQ: پرۆژۆکە ناچالاککراوەکان

en: Inactive accounts are those which have not logged in, or placed an order, for the specified duration. They will be deleted. Any orders will be converted into guest orders.
ku_IQ: ئەژمێرە ناچالاکەکان ئەوانەن کە نەچنە ژوورەوە، یان ڕیزیان نەناوە، بۆ ماوەی دیاریکراو. دەسڕدرێتەوە هەر فەرمانێک دەکرێت بگۆڕدرێت بۆ فەرمانی میوان.

en: Inactive plugins
ku_IQ: پێوەکراوە ناچالاکەکان

en: Inactive plugins are tempting targets for attackers. If you are not going to use a plugin, you should consider removing it.
ku_IQ: پێوەکراوەکان ناچالاکەکان دەبنە ئامانجی هێرشکەرەکان . ئەگەر تۆ &#8217;تۆ بەنیازنیت پێوەکراوە ناچالاکەکان بەکاربهێنیت, ئێمە پێشنیاری لابردنی دەکەین.

en: Inactive plugins.
ku_IQ: پێوەکراوە ناچالاکەکان.

en: Inactive widgets
ku_IQ: ویجێتە ناچالاکەکان

en: Inbox
ku_IQ: نامەدان

en: Inches
ku_IQ: ئینچ

en: Include this CSS in the Mobile Theme
ku_IQ: ئەم فایلی سی ئێس ئێسە بکەرە ناو بەرگی مۆبایلەوە

en: Including tax
ku_IQ: ژمارده‌ی مالیات

en: Incompatible Archive.
ku_IQ: ئەرشیفی نایەکانگیر(ناجۆر)

en: Incompatible with '%s'
ku_IQ: نەگونجاوە لەگەڵ '%s'

en: Incompatible with WooCommerce features
ku_IQ: نەگونجاوە لەگەڵ تایبەتمەندییەکانی (WooCommerce)

en: Incorrect post password.
ku_IQ: تێپەڕەوشەی بابەت هەڵەیە.

en: Incorrect username or password.
ku_IQ: نازناو یان تێپەڕەوشە دروست نییە.

en: Increase existing price by (fixed amount or %):
ku_IQ: زیادبوونی نرخی ئێستا لە لایەن (ڕادەیێکی چەسپاو یا %):

en: Increase indent
ku_IQ: بۆشایی زیاد بکە

en: Increase regular prices (fixed amount or percentage)
ku_IQ: زیادبوونی نرخ به‌ڕێژه‌ی به‌رچاو (نرخی جێگیر)

en: Increase sale prices (fixed amount or percentage)
ku_IQ: زیادكردنی نرخی هه‌ ڕاج  (نرخی جێگیر)

en: Increasing memory allocated to PHP
ku_IQ: زیادکردنی بیرگەی تایبەتدراوە بە PHP

en: India
ku_IQ: هند

en: Indian
ku_IQ: هیندی

en: Indian rupee
ku_IQ: ڕووپێی هیندی

en: Indiana
ku_IQ: ئیندیانا

en: Indianapolis
ku_IQ: ئیندیانا پۆلیس

en: Indicates if a template is custom or part of the template hierarchy
ku_IQ: دەریدەخات کە ئایا قاڵبێک دەستکردە یان بەشێکە لە زنجیرەی قاڵبەکە.

[ctx: Indicates this palette comes from WordPress.]
en: Default
ku_IQ: بنەڕەت

[ctx: Indicates this palette comes from the theme.]
en: Custom
ku_IQ: دەستکرد

[ctx: Indicates this palette comes from the theme.]
en: Theme
ku_IQ: ڕووکار

[ctx: Indicates this palette is created by the user.]
en: Custom
ku_IQ: دەستکرد

en: Indicates whether the current variation is the default one.
ku_IQ: دەریدەخات ئایا گۆڕینەکەی ئێستا بنەڕەتە یان نا.

en: Individual posts may override these settings. Changes here will only be applied to new posts.
ku_IQ: بابەتە تەنیاکان ڕەنگە گوێ بەم ڕێکخستنانە نەدەن، ئەو گۆڕانکارییانەی لێرە دەیان کەیت تەنیا دەچەسپێن بەسەر بابەتە نوێیەکاندا.

en: Individual use only
ku_IQ: کارپێکردنی تاکەکەسی

en: Indonesia
ku_IQ: ئەندەنوسیا

en: Indonesian
ku_IQ: ئیندۆنیسی

en: Industry regulatory disclosure requirements
ku_IQ: پێداویستییەکانی ئاشکراکردنی ڕێساکانی پیشەسازی

en: Industry.
ku_IQ: پیشەسازی.

en: Inexistent terms.
ku_IQ: پێکهاتە نائامادەکان.

en: Infinite loop detected, aborting. No errors found.
ku_IQ: کلوی بێ‌ کۆتایی دیاریکرا، کۆتاییپێهێنان. هیچ هەڵەیەک نەدۆزرایەوە.

en: Info
ku_IQ: زانیاری

en: Information about the web server that is currently hosting your site.
ku_IQ: زانیاری له‌باره‌ی وێب سێرڤه‌ر كه‌ هۆستینگی سایتی تۆیه‌.

en: Initial %d result loaded. Type to filter all available results. Use up and down arrow keys to navigate. | Initial %d results loaded. Type to filter all available results. Use up and down arrow keys to navigate.
ku_IQ[0]: %d ئەنجامی سەرەتایی بارکرا. بنووسە بۆ پاڵاوتنی سەرجەم ئەنجامە بەردەستەکان. کلیلی تیرەکانی سەرەوە و خوارەوە بەکاربهێنە بۆ دۆزینەوە.
ku_IQ[1]: %d ئەنجامی سەرەتایی بارکران. بنووسە بۆ پاڵاوتنی سەرجەم ئەنجامە بەردەستەکان. کلیلی تیرەکانی سەرەوە و خوارەوە بەکاربهێنە بۆ دۆزینەوە.

en: Inline CSS code that registers the CSS class required for the style.
ku_IQ: کۆدێکی ناوهێڵی CSS کە پۆلی CSS تۆمار دەکات کە پێویستە بۆ شێواز.

en: Inline toolbar (when an image, link or preview is selected)
ku_IQ: توڵباری نێوخۆیی ( کاتێک بەستەر یا وێنە بۆ پێشبینین دیاری کرابێت)

en: Insert
ku_IQ: تێخستن

en: Insert Image
ku_IQ: تێخستنی وێنه‌

en: Insert More Tag
ku_IQ: تێکردنی تاگی زیاتر

en: Insert Page Break tag
ku_IQ: تێخستنی تاگی بڕەپەڕە

en: Insert Read More tag
ku_IQ: تێخستنی تاگی زیاتر بخوێنەوە

en: Insert an image from another web site
ku_IQ: وێنە بهێنە لە ماڵپەڕێکی ترەوە .

en: Insert audio playlist
ku_IQ: تێخستنی لیستەی دڵخوازی دەنگ

en: Insert column after
ku_IQ: ستوون تێبکه‌ پاش

en: Insert column before
ku_IQ: ستوون تێبکه‌ پێش

en: Insert date/time
ku_IQ: تێخستنی ڕێکەوت/کات

en: Insert file URL
ku_IQ: ناونیشانی ئینتێرنێت ی فایل داخڵ بكه‌

en: Insert from URL
ku_IQ: تێخستن لەڕێی ئرڵ(URL)

en: Insert gallery
ku_IQ: تێخستن بۆ پێشانگا

en: Insert image
ku_IQ: تێخستنی وێنە

en: Insert into Navigation Menu
ku_IQ: تێخستن بۆ ناو لیستەی ڕێدۆزیی

en: Insert into Post
ku_IQ: تێخستن بۆ نێو بابەت

en: Insert into page
ku_IQ: تێخستن بۆ ناو پەڕە

en: Insert into post
ku_IQ: تێخستن بۆ نێو بابەت

en: Insert into product
ku_IQ: تێکردن بۆ به‌رهه‌م

en: Insert into template
ku_IQ: زیادکردنی بۆناو ڕوکار

en: Insert into template part
ku_IQ: تێخستن بۆ ناو پارچە قاڵب

en: Insert link
ku_IQ: به‌سته‌ر دابنێ

en: Insert media from another website
ku_IQ: پەڕگەی ڕەنگاڵەی لە وێبگەی دیکەوە تێبکە

en: Insert row
ku_IQ: زیاد كردنی ره‌دیف

en: Insert row after
ku_IQ: ئاسۆ تێبکه‌ پاش

en: Insert row before
ku_IQ: ئاسۆ تێبکه‌ پێش

en: Insert table
ku_IQ: تێخستنی خشتە

en: Insert video
ku_IQ: دانانی ڤیدیۆ

en: Insert video playlist
ku_IQ: تێخستنی لیستەی دڵخوازی ڤیدیۆ

en: Insert/edit code sample
ku_IQ: تێخستن/دەستکاری نمونەی کۆد

en: Insert/edit image
ku_IQ: تێخستنی/دەستکاری وێنه‌

en: Insert/edit link
ku_IQ: تێخستن/ده‌ستکاری به‌سته‌ر

en: Insert/edit media
ku_IQ: تێکردن/دەستکاری میدیا

en: Inserted %1$d links into category %2$s. All done! Go <a href="%3$s">manage those links</a>.
ku_IQ: %1$d به‌سته‌ر زیادکرا بۆ هاوپۆل  %2$s. هه‌مووی جێبه‌جێکرا! بڕۆ <a href="%3$s">ئه‌و به‌سته‌رانه‌ بێڕه‌وه‌ببه‌</a>.

en: Inserted <strong>%s</strong>
ku_IQ: هێنراوه‌ <strong>%s</strong>

en: Inserted text
ku_IQ: دەقی تێکراو

en: Inserting Media
ku_IQ: زیادکردنی ڕەنگاڵە

en: Install
ku_IQ: دامەزراندن

en: Install %s now
ku_IQ: دابەزاندن %s ئێستا

en: Install &amp; Preview
ku_IQ: دامەزراندن &amp; پێشبینین

en: Install Now
ku_IQ: ئێستا دایبمه‌زرێنه‌

en: Install Parent Theme
ku_IQ: ڕووکاری باوک دامەزرێنە

en: Install Themes
ku_IQ: دامەزراندنى ڕووکارەکان

en: Install Woo mobile app
ku_IQ: دامەزراندنی بەرنامەی بەکاربەریی (Woo)

en: Install and preview theme: %s
ku_IQ: دامەزراندن و بینینی ڕوکار: %s

en: Install from Google Fonts. Fonts are copied to and served from your site.
ku_IQ: دامەزراندنی جۆرەپیتەکانی گووگڵ. جۆرەپیتەکان ڕوونووس دەکرێن و لە ماڵپەڕەکەی خۆتەوە ڕاژە دەکرێن.

en: Install plugins
ku_IQ: دامەزراندنی پێوەکراوەکان

en: Install the WooCommerce mobile app to manage orders, receive sales notifications, and view key metrics — wherever you are.
ku_IQ: بەرنامەی بەکاربەریی (Woo) دابمەزرێنە بۆ بەڕێوەبردنی داواکارییەکان، بەدەستگەیشتنی ئاگادارکەرەوەکانی فرۆشتن و بینینی ئامارە گرنگەکان — لە هەر شوێنێک بییت.

en: Install the latest version of WordPress
ku_IQ: دامەزراندنی نوێترین وەشانی وۆردپرێس

en: Install the mobile app
ku_IQ: دامەزراندنی بەرنامەی بەکاربەریی مۆبایل

en: Installation Required
ku_IQ: دامەزراندن داواکراوە

en: Installation date of the WooCommerce mobile app.
ku_IQ: ڕێکەوتی دامەزراندنی بەرنامەی بەکاربەریی (WooCommerce) لە مۆبایل.

en: Installation failed.
ku_IQ: دامه‌زراندن شکستی هێنا

en: Installed
ku_IQ: دامەزراو

en: Installed Plugins
ku_IQ: پێوەکراوەکان دامەزران

en: Installed themes
ku_IQ: ڕووکارە دامەزراوەکان

en: Installed version not tested with active version of WooCommerce %s
ku_IQ: وەشانی دامەزراو تاقینەکراوەتەوە لەگەڵ وەشانی ئێستای WooCommerce %s

en: Installing…
ku_IQ: دامەزراندن...

en: Instance ID.
ku_IQ: ناسنامەی نموونە.

en: Instance settings of the widget, if supported.
ku_IQ: ڕێکخستنەکانی نموونە بۆ ویجێتەکە، ئەگەر پشتگیرییکراو بوو.

en: Instructions
ku_IQ: فەرمانەکان

en: Instructions that will be added to the thank you page and emails.
ku_IQ: فەرمانەکان لە بەشی پۆستی ئەکترۆنی سوپاس زیاد دەکرێین

en: Instructions that will be added to the thank you page.
ku_IQ: ده‌رباره‌ی له‌ په‌ره‌ی سوپاس، دواری پاره‌دان.

en: Insufficient arguments passed to this XML-RPC method.
ku_IQ: ئارگیومێنتی ناتەواو نێرراوە بۆ ئەم مێثۆدی XML-RPCــە.

en: Insufficient privileges to export products.
ku_IQ: مافی ناتەواو بۆ هەناردنی بەرهەمەکان.

en: Insufficient privileges to import products.
ku_IQ: مافی ناتەواو بۆ هاوردنی بەرهەمەکان.

en: Integration
ku_IQ: تەواوکردن

en: Integration "%s" is not registered.
ku_IQ: یەکخستنی "%s" تۆمارنەکراوە.

en: Integration registry requires an identifier.
ku_IQ: تۆمارکردنی یەکخستن پێویستی بە ناسێنەر هەیە.

en: Internal search handler error.
ku_IQ: هەڵەی پێداچونەوەی گەڕانی ناوخۆیی.

en: International
ku_IQ: نێودەوڵەتی

en: International flat rate (legacy)
ku_IQ: نرخی جێگیری نێودەوڵەتی (legacy)

en: Internet Explorer does not give you the best WordPress experience. Switch to Microsoft Edge, or another more modern browser to get the most from your site.
ku_IQ: Internet Explorer چوستیەتی تەواوەتی وۆردپرێست پێنادات، تکایە Microsoft Edge یان یەکێک لە وێبگەڕە تازەکان بەکاربهێنە بۆ ئەوەی بەباشترین چوستیێتی ماڵپەڕەکەت بەکاربهێنیت.

en: Interval subtotals.
ku_IQ: لاسەرجەمەکانی ماوە.

en: Introduce yourself.
ku_IQ: خۆت بناسێنە.

en: Introduction
ku_IQ: پێشەکی

en: Inuvik
ku_IQ: ئینوڤیک

en: Invalid
ku_IQ: نادروست

en: Invalid %s
ku_IQ: %sدروست نیه‌

en: Invalid %s ID
ku_IQ: ناسنامه‌%s دروست نیه‌

en: Invalid API response code (%d).
ku_IQ: هەڵەیەک ڕویدا لە وەڵامدانەوەی داواکاری ئەی پی ئای (%d)

en: Invalid Content-Disposition supplied. Content-Disposition needs to be formatted as `attachment; filename="image.png"` or similar.
ku_IQ: ناوڕۆکێکی نادروست بۆ پاشکۆ. پاشکۆ دەبێت ناوەڕۆکەکەی بەم جۆرە فۆرمات کرابێت `attachment; filename="image.png"` یان لەو شێوەیە.

en: Invalid Data provided.
ku_IQ: زانیاری نەگونجاو دابین کرا.

en: Invalid ID.
ku_IQ: ناسنامەکە دروست نیە.

en: Invalid JSON body passed.
ku_IQ: ناوەڕۆکێکی نادروسی JSON نێردراوە.

en: Invalid JSONP callback function.
ku_IQ: بانگکردنێکی نادروستی فرمانی JSONP ێک.

en: Invalid Rate ID.
ku_IQ: ناسنامەی ڕێژەی نادروست.

en: Invalid URL
ku_IQ: یوئاڕئێڵی نادروست

en: Invalid URL format.
ku_IQ: فۆرماتی نادروستی ناونیشانی ئینتەرنێتی.

en: Invalid URL.
ku_IQ: یوئاڕئێڵی نادروست

en: Invalid action name.
ku_IQ: ناوێکی نادروستی فرمانێک

en: Invalid activation key.
ku_IQ: کۆدی چالاککردنی نادروست

en: Invalid admin note
ku_IQ: تێبینیی نادروستی بەڕێوەبەر

en: Invalid attachment ID.
ku_IQ: ئایدی پاشکۆ دروست نییە.

en: Invalid attribute ID.
ku_IQ: ناسنامەی نادروستی تایبەتمەندی.

en: Invalid attribute name.
ku_IQ: ناوی تایبەتمەندیی نادروست.

en: Invalid authentication method
ku_IQ: شێوازی قبول كردنی زانیاری هه‌له‌یه‌

en: Invalid author ID.
ku_IQ: ئایدی نووسەر دروست نییە.

en: Invalid billing email provided.
ku_IQ: پۆستی ئەلیکترۆنی نادروستە.

en: Invalid block type.
ku_IQ: جۆری بلۆکی نادروست.

en: Invalid block.
ku_IQ: بلۆک دروست نیە.

en: Invalid business description.
ku_IQ: وەسفی نادروستی کار.

en: Invalid catalog visibility option.
ku_IQ: بژاردەى چاوگەيشتنى كەتەلۆگى ناڕاست.

en: Invalid category ID.
ku_IQ: ناسنامەی نادروستی هاوپۆل.

en: Invalid changeset UUID
ku_IQ: پێناسی (UUID) کۆمەڵە گۆڕانکاریەکان دروست نیە.

en: Invalid comment ID.
ku_IQ: ئایەدیەکی نادروستی لێدوان.

en: Invalid comment author ID.
ku_IQ: پێناسی نووسەری لێدوان دروست نیە.

en: Invalid comment content.
ku_IQ: ناوەرۆکی بۆچوون نادرووستە.

en: Invalid comment status.
ku_IQ: دۆخی نادروستی لێدوان.

en: Invalid cookie format.
ku_IQ: فۆرماتی کۆکیز نادروستە.

en: Invalid cookie.
ku_IQ: کووکی نادروستە.

en: Invalid country code provided. Must be one of: %s
ku_IQ: کۆدی وڵاتی هەڵە نووسراوە. دەبێت یەکێک بێت لە: %s

en: Invalid coupon
ku_IQ: كۆبۆنى ناڕاست

en: Invalid coupon ID
ku_IQ: ناسنامه‌ی كۆبۆن دروست نیه‌

en: Invalid coupon code
ku_IQ: كۆدی داشكاندن دروست نیه‌

en: Invalid coupon code.
ku_IQ: کۆدی کۆبۆن نادروستە.

en: Invalid coupon type - the coupon type must be any of these: %s
ku_IQ: جۆری كۆبۆن دروست نیه‌- جۆری كۆبۆن ده‌بیت یه‌كیك له‌ ئه‌مانه‌ بێت: %s

en: Invalid coupon.
ku_IQ: کۆپۆن نادروستە.

en: Invalid coupons were removed from the cart: "%s"
ku_IQ: کۆبۆنە نادروستەکان لابران لە سەبەتەکە: "%s"

en: Invalid currency code
ku_IQ: كۆدى دراوى گونجاو نیه

en: Invalid customer
ku_IQ: كریاردروست نیه‌

en: Invalid customer ID
ku_IQ: ناسنامه‌ی كریار دروست نیه‌

en: Invalid customer email
ku_IQ: پۆستی ئەلیکترۆنیی کڕیار نادروستە

en: Invalid customer.
ku_IQ: کڕیاری نادروست.

en: Invalid data provided.
ku_IQ: زانیاری نەگونجاو دابین کرا.

en: Invalid data. No selected item.
ku_IQ: داتای نادروست. هیچ دانەیەک دەسنیشان نەکراوە.

en: Invalid data. The item does not exist.
ku_IQ: زانیاری نادروست. بڕگە بوونی نیە.

en: Invalid data. Unknown state.
ku_IQ: زانیاری نادروست. دەوڵەتی نەناسراو

en: Invalid data. Unknown type.
ku_IQ: زانیاری نادروست. جۆری نەناسراو.

en: Invalid date.
ku_IQ: رێکەوتێکی نادروست.

en: Invalid discount amount
ku_IQ: بڕی داشکاندنی نادروست

en: Invalid discount type
ku_IQ: جۆری نادروستی داشکاندن

en: Invalid download link.
ku_IQ: لینكی داگرتن هه‌ڵه‌یه‌

en: Invalid download.
ku_IQ: داگرتنی نادروست.

en: Invalid email address
ku_IQ: ناونیشانی پۆستی ئەلیکترۆنیی نادروست

en: Invalid email address in request.
ku_IQ: پۆستی ئەلیکترۆنی داواکراو هەڵەیە

en: Invalid email address restriction
ku_IQ: بەربەستی ناونیشانی پۆستی ئەلیکترۆنیی نادروست

en: Invalid email address when generating personal data export file.
ku_IQ: پۆستی ئەلیکترۆنی هەڵە لەکاتی درووستکردنی پەڕگەی هەناردەی زانیاری تاکەکەسی.

en: Invalid email address.
ku_IQ: ئیمێڵەکە دروست نیە

en: Invalid featured media ID.
ku_IQ: ئایدییەکی هەڵە بۆ پەڕەی ڕەنگاڵە.

en: Invalid field
ku_IQ: خانەی نادروست

en: Invalid file
ku_IQ: په‌ڕگه‌ی ناته‌واو

en: Invalid file type
ku_IQ: جۆری په‌ڕگه‌ ناته‌واوه‌

en: Invalid form submission.
ku_IQ: هه‌ڵه‌ ڕوویدا

en: Invalid global styles revision ID.
ku_IQ: ناسنامەی نادروستی پێداچوونەوەی شێوازە جیهانییەکان.

en: Invalid hex color.
ku_IQ: ڕەنگی هێکسای نادروست.

en: Invalid image URL.
ku_IQ: بەستەری وێنە نادروستە

en: Invalid image: %s
ku_IQ: وێنە ناڕەوایە: %s

en: Invalid item ID.
ku_IQ: ID به‌کارهێنه‌ر ناته‌واوه‌.

en: Invalid items
ku_IQ: کاڵا نادروستەکان

en: Invalid key.
ku_IQ: کلیلی نادروست

en: Invalid menu ID.
ku_IQ: ئایدی پێڕست دروست نییە.

en: Invalid menu location.
ku_IQ: شوێنی نادروستی لیستە.

en: Invalid meta_query clause key: %s.
ku_IQ: کلیلی بڕگەی (meta_query) نادروست: %s.

en: Invalid nonce verification
ku_IQ: قبوڵ كراو دروست نیه‌

en: Invalid object type.
ku_IQ: جۆرەتەن تەواو نیە

en: Invalid or duplicated SKU.
ku_IQ: SKU ناڕاست يان دووبارەى كردەوە.

en: Invalid order
ku_IQ: داوای ناڕەوا

en: Invalid order ID or key provided.
ku_IQ: ناسنامە یان کلیلی داواکاریی نادروستە.

en: Invalid order ID.
ku_IQ: ناسنامەی ڕێکخستن دروست نیە.

en: Invalid order IDs in call to read_multiple()
ku_IQ: ناسنامەی نادروستی داواکاری لە بانگکردن بۆ read_multiple()

en: Invalid order item.
ku_IQ: کاڵای داواکراو درووست نییە.

en: Invalid order note ID
ku_IQ: ناسنامه‌ی یادداشتی داواكاری  دروست نیه‌

en: Invalid order refund ID.
ku_IQ: ناسنامەی نادروستی گەڕانەوەی پارەی داواکاری.

en: Invalid order type: %s.
ku_IQ: جۆری داواکاریی نادروست: %s.

en: Invalid order.
ku_IQ: داواكاری نادروست

en: Invalid page template.
ku_IQ: پەڕەی رووکار نادیارە.

en: Invalid parameter(s): %s
ku_IQ: ئاڕاستە هەڵەیە: : %s

en: Invalid parameter.
ku_IQ: پێوەر هەڵەیە.

en: Invalid parameters.
ku_IQ: پارامیتەرەکان دروست نیە.

en: Invalid parent ID
ku_IQ: ناسنامەى باوانى گونجاو نیه

en: Invalid password. Generate a new one from %s.
ku_IQ: تێپەڕەوشەی نادروست. دانەیەکی نوێ دروست بکە لە %s.

en: Invalid path provided.
ku_IQ: ڕێچکەی نادروست دابینکراوە.

en: Invalid payment gateway.
ku_IQ: دەرەڕێی پارەدانی نادروست.

en: Invalid payment method.
ku_IQ: ریگه‌ی پاره‌دان دروست نیه‌.

en: Invalid payment result received from payment method.
ku_IQ: ئەنجامی پارەدانی نادروست وەرگیرا لە شێوازی پارەدان.

en: Invalid personal data action.
ku_IQ: جێبەجێکردنی کرداری زانیاری کەسی نادروستە.

en: Invalid personal data request.
ku_IQ: داواکاریی دراوەی تاکەکەسیی نادروست.

en: Invalid plugin page.
ku_IQ: په‌ڕه‌ی پێوه‌كراو ناته‌واوه‌

en: Invalid plugin path.
ku_IQ: ڕێڕەوی پێوەکراوە نەگونجاوە.

en: Invalid plugin.
ku_IQ: پێوەکراوی نادروست.

en: Invalid post
ku_IQ: پەیامی ناڕەوا

en: Invalid post ID.
ku_IQ: ئایەدیەکی نادروستی بابەت.

en: Invalid post format.
ku_IQ: فۆڕماتی بابەت هەڵەبوو

en: Invalid post parent ID.
ku_IQ: پێناسی بابەتی باوان دروست نیە.

en: Invalid post type.
ku_IQ: جۆری بابه‌ت ناته‌واوه‌.

en: Invalid post.
ku_IQ: بابەت دروست نییە

en: Invalid product
ku_IQ: بەرهەمی نادروست

en: Invalid product ID
ku_IQ: شناسەی نادرووستی کالا

en: Invalid product ID.
ku_IQ: ناسنامەی نادروستی بەرهەم.

en: Invalid product SKU
ku_IQ: ناسنامه‌ی كاڵادروست نیه‌

en: Invalid product attribute ID
ku_IQ: ناسنامه‌ی خاسیه‌تی كاڵا دروست نیه‌

en: Invalid product attribute order_by type - the product attribute order_by type must be any of these: %s
ku_IQ: جۆری خاسیه‌تی كاڵا دروست نیه‌  - خاسیه‌تی  كاڵا ده‌بێت یه‌كێك له‌م بابه‌تانه‌ بێت: %s

en: Invalid product attribute type - the product attribute type must be any of these: %s
ku_IQ: جۆری خاسیه‌تی كاڵا دروست نیه‌  - خاسیه‌تی  كاڵا ده‌بێت یه‌كێك له‌م بابه‌تانه‌ بێت: %s

en: Invalid product category ID
ku_IQ: ناسنامه‌ ی ده‌سته‌به‌ندی كاڵا دروست نیه‌

en: Invalid product review ID.
ku_IQ: ناسنامەی نادروستی پێداچوونەوەی بەرهەم.

en: Invalid product shipping class ID
ku_IQ: شێوازی گواستنه‌وه‌وگه‌یاندنی كاڵا دروست نیه‌

en: Invalid product slug.
ku_IQ: سڵەگی نادروستی بەرهەم.

en: Invalid product tag ID
ku_IQ: ناسنامه‌ی له‌زگه‌ ی ده‌سته‌به‌ندی دروست نیه‌

en: Invalid product tax status.
ku_IQ: حالەتى باجى بەرهەمى ناڕاست.

en: Invalid product type - the product type must be any of these: %s
ku_IQ: جۆری كاڵایه‌كسان نیه‌  - جۆری كاڵاده‌بێت یه‌كیك له‌ ئه‌مانه‌ بێت: %s

en: Invalid product type: passed ID does not correspond to a product variation.
ku_IQ: جۆری بەرهەم ناردوستە،ناسنامەی تێپەڕینلەگەڵ جیاوازی بەرهەم بەرابەر نییە.

en: Invalid products in request body.
ku_IQ: بەرهەمی نادروست لە جەستەی داواکاری.

en: Invalid rate
ku_IQ: ڕێژەی نادروست

en: Invalid recovery key format.
ku_IQ: فۆرماتی کلیلی گەڕاندنەوە نادروستە.

en: Invalid recovery key.
ku_IQ: کلیلی گەڕاندنەوە نادروستە.

en: Invalid refund amount
ku_IQ: نرخی دروست نیه‌

en: Invalid refund amount.
ku_IQ: ژمارەی پارە بۆ دانەوە نادروستە.

en: Invalid request
ku_IQ: داوایەکی نادروست

en: Invalid request ID when generating personal data export file.
ku_IQ: داواکاری ناسنامەی هەڵە لەکاتی درووستکردنی پەڕگەی هەناردەی زانیاری تاکەکەسی.

en: Invalid request ID when merging personal data to export.
ku_IQ: داواکاری ناسنامەیەکی نادروست لەکاتی ئامادەکردنی زانیاریەکان بۆ زەخیرەکردن.

en: Invalid request ID when processing personal data to erase.
ku_IQ: داواکاری ناسنامەیەکی نادروست لەکاتی جێبەجێکردنی سڕینەوەی زانیاری کەسی.

en: Invalid request ID when sending personal data export email.
ku_IQ: داواکاری ناسنامەیەکی نەزانراو لەکاتی ناردنی زانیاریە کەسیەکان بۆ پۆستی ئەلیکترۆنی.

en: Invalid request ID.
ku_IQ: پێناسی داواکاری دروست نیە.

en: Invalid request status.
ku_IQ: دۆخی داواکاریی نادروست

en: Invalid request type.
ku_IQ: جۆری داواکاری دروست نیە.

en: Invalid resource ID.
ku_IQ: ناسنامەی سەرچاوە نادروستە.

en: Invalid response from data store.
ku_IQ: وەڵامی نادروست لە کۆگای دراوە.

en: Invalid review ID.
ku_IQ: ناسنامەی نادروستی پێداچوونەوە.

en: Invalid review content.
ku_IQ: ناوەڕۆکی نادروستی پێداچوونەوە.

en: Invalid revision ID.
ku_IQ: ئایدی هەڵەچنی نادروستە.

en: Invalid role
ku_IQ: ئەرکی نادروست

en: Invalid role.
ku_IQ: ڕۆڵ‌ێکى ناڕاست

en: Invalid schedule. Cannot save action.
ku_IQ: کاتی دیاریکراو نادروستە. ناتوانرێت کردار پاشەکەوت بکرێت.

en: Invalid scope %s
ku_IQ: بواردروست نیه‌ %s

en: Invalid shipping method!
ku_IQ: شیوازی ناردن نادروستە.

en: Invalid shortcode name: %1$s. Do not use spaces or reserved characters: %2$s
ku_IQ: ناوی کۆدی کورت دروست نیە: %1$s. بۆشایی یان نووسە گیراوەکان بەکار مەهێنە: %2$s

en: Invalid shortcode name: Empty name given.
ku_IQ: کورتەناوی هەڵە: شوێنی ناوەکە پڕنەکراوەتەوە

en: Invalid slug.
ku_IQ: سلاگ درووست نییە

en: Invalid status.
ku_IQ: دۆخی نادروست.

en: Invalid strategy `%1$s` defined for `%2$s` during script registration.
ku_IQ: ستراتیجیی نادروست `%1$s` پێناسەکرا بۆ `%2$s` لە کاتی تۆمارکردنی سکریپت.

en: Invalid table id: %s.
ku_IQ: ناسنامەی نادروستی خشتە: %s.

en: Invalid taxonomy.
ku_IQ: پۆلێن کردن دروست نەبوو.

en: Invalid taxonomy: %s.
ku_IQ: تاکسۆنۆمی نادروست : %s

en: Invalid template parent ID.
ku_IQ: ناسنامەی نادروستی قاڵبی باوان.

en: Invalid term ID.
ku_IQ: ئایدی واژە دروست نییە.

en: Invalid term name.
ku_IQ: ناوی نادروستی زاراوە.

en: Invalid theme %s.
ku_IQ: ڕووکاری نادروست %s.

en: Invalid translation type.
ku_IQ: جۆری وەرگێڕان دروست نییە.

en: Invalid type parameter.
ku_IQ: جۆری دیاریکەر دروست نیە.

en: Invalid user ID for reassignment.
ku_IQ: ئایدییەکەی نادروست بۆ گەڕانەوەی.

en: Invalid user ID.
ku_IQ: ئایدی بەکارهێنەر دروست نییە.

en: Invalid user parameter(s).
ku_IQ: ڕێڕەوەی بەکارهێنەر نادروستە.

en: Invalid user_id provided
ku_IQ: نادروست user_id

en: Invalid username or email.
ku_IQ: ناوی بەکارهێنەر یان ئیمەیڵەکەت هەڵەیە.

en: Invalid value %1$s for %2$s. Expected value should be between %3$s and %4$s.
ku_IQ: نرخی %1$s دروست نییە بۆ %2$s. نرخی چاوەڕوان کراو پێویستە لە نێوان  %3$s و %4$s. ـدا بێت.

en: Invalid value for background attachment.
ku_IQ: پاشکۆی پاشبنەما دروست نیە.

en: Invalid value for background position X.
ku_IQ: نرخێکی نادروست بۆ پاشبنەما لە پێگەی  X.

en: Invalid value for background position Y.
ku_IQ: نرخێکی نادروست بۆ پاشبنەما لە پێگەی  Y.

en: Invalid value for background repeat.
ku_IQ: نرخێکی نادروست بۆ دووبارکردنەوەی پاشبنەما.

en: Invalid value for background size.
ku_IQ: نرخێکی نادروست لە قەبارەی پاشبنەما.

en: Invalid value posted for %1$s. Allowed values: %2$s
ku_IQ: بەهای نادروست بڵاوکراوەتەوە بۆ %1$s. بەها ڕێگەپێدراوەکان: %2$s

en: Invalid value.
ku_IQ: نرخی نادروست.

en: Invalid variation ID
ku_IQ: ناسنامەی نادروستی گۆڕانکاری

en: Invalid webhook delivery ID.
ku_IQ: پێناسەری شێوازی گەیاندنی webhook نادروستە.

en: Invalid webhook delivery.
ku_IQ: شێوازی گەیاندنی webhook نادروستە.

en: Invalid webhook.
ku_IQ: (webhook)ی نادروست.

en: Invalid widget type.
ku_IQ: جۆری ویجێتی نادرووست.

en: Inventory
ku_IQ: کۆگا

en: Invitation email sent to new user. A confirmation link must be clicked before their account is created.
ku_IQ: داوەتنامە بۆ هەژماری نوێ نێردرا. دەبێت کرتەی بەستەری نێردراو بکردرێت پێش ئەوەی هەژمارە نوێکە دروستبکرێت.

en: Invitation email sent to user. A confirmation link must be clicked for them to be added to your site.
ku_IQ: پۆستێکی ئەلکترۆنی بانگهێشت کردن نێردرا بۆ بەکارهێنەر. ئەبێت کرتە بکات لەو بەستەرەی کە بۆی نێردراوە لە پۆستەکەدا بۆ دڵنیا کردنەوە، تاکوو زیاد بکرێ بۆ بەشەکەت.

en: Invoice for order #{order_number}
ku_IQ: پسووڵە بۆ داواکاریی #{order_number}

en: Invoice for order #{order_number} on {site_title}
ku_IQ: پسووڵەی داواکاریی #{order_number} لە {site_title}

en: Iowa
ku_IQ: ئایۆوا

en: Iqaluit
ku_IQ: ئەکالویت

en: Iran
ku_IQ: ئێران

en: Iranian rial
ku_IQ: ڕیاڵی ئێرانی

en: Iranian toman
ku_IQ: تمەنی ئێرانی

en: Iraq
ku_IQ: عێراق

en: Iraqi dinar
ku_IQ: دیناری عێراقی

en: Ireland
ku_IQ: ئیرلەند

en: Irish
ku_IQ: ئیرلەندی

en: Irkutsk
ku_IQ: ئیرکوتسک

en: Is HPOS enabled?
ku_IQ: ئایا HPOS چالاککراوە؟

en: Is HPOS feature screen enabled?
ku_IQ: ئایا شاشەی تایبەتمەندیی (HPOS) چالاککراوە؟

en: Is HPOS sync enabled?
ku_IQ: ئایا هاودەمیی HPOS چالاککراوە؟

en: Is SUHOSIN installed?
ku_IQ: ئایە SUHOSIN دامەزراوە؟

en: Is a global attribute?
ku_IQ: ئایا تایبەتمەندییەکی جیهانییە؟

en: Is data sync enabled for HPOS?
ku_IQ: ئایا هاوکاتگەریی دراوە چالاککراوە بۆ (HPOS)؟

en: Is store connected to Woo.com?
ku_IQ: ئایا فرۆشگا پەیوەستە بە (Woo.com)؟

en: Is store connected to WooCommerce.com?
ku_IQ: ئایا فرۆشگا پەیوەستە بە (WooCommerce.com)؟

en: Is the Imagick library available?
ku_IQ: ئایە کتێبخانەی Imagick دامەزراوە؟

en: Is the block dynamically rendered.
ku_IQ: بلۆکەکە بە شێوەیەکی داینامیکی نیشان دراوە.

en: Is the daily cron job active, when does it next run?
ku_IQ: ئایا (cron job)ی ڕۆژانە چالاکە؟ کەی بۆ جاری داهاتوو جێبەجێ دەبێت؟

en: Is the product in stock?
ku_IQ: ئایا بەرهەمەکە بەردەستە لە کۆگا؟

en: Is the product on sale?
ku_IQ: ئایا بەرهەمەکە داشکاندنی بۆ کراوە؟

en: Is the product purchasable?
ku_IQ: ئایا بەرهەمەکە دەکڕدرێت؟

en: Is there no link to us?
ku_IQ: ئایا هیچ به‌سته‌رێک نییه‌ بۆ ئێمه‌؟

en: Is this a multisite?
ku_IQ: بۆ ئەم تێکەڵەپەڕانە؟

en: Is this site discouraging search engines?
ku_IQ: ئایا ئەم ماڵپەڕە مەکینەی گەڕان بلۆک دەکات؟

en: Is this site private?
ku_IQ: ئەمە تایبەتە؟

en: Is this site using HTTPS?
ku_IQ: لەم ماڵپەڕە HTTPS بەکار دەبرێت؟

en: Is this theme a child theme?
ku_IQ: ئایا ئەم ڕووکارە ڕووکارێکی وەچەیە؟

en: Is your site connected to Woo.com?
ku_IQ: ئایا ماڵپەڕەکەت پەیوەستە بە (Woo.com)؟

en: Is your site connected to WooCommerce.com?
ku_IQ: ئایا ماڵپەڕەکەت پەیوەستە بە (WooCommerce.com)؟

en: Is your site enforcing the use of Approved Product Download Directories?
ku_IQ: ئایا ماڵپەڕەکەت بەزۆر بوخچە پەسەندکراوەکانی داگرتنی بەرهەم بەکاردەهێنێت؟

en: Isabela
ku_IQ: ایزابلا

en: Isfahan (اصفهان)
ku_IQ: اصفهان

en: Islamabad Capital Territory
ku_IQ: سنووری پایتەختی ئیسلام ئاباد

en: Isle of Man
ku_IQ: ئایلۆف مان

en: Israel
ku_IQ: رژيم صهيونيستي

en: Istanbul
ku_IQ: ئەستەمبوڵ

en: It does not look like your site has any menus yet. Want to build one? Click the button to start.
ku_IQ: پێناچێت مەڵپەڕەکەت هیچ لیستەیەکی هەبێت تا ئێستا. دەتەوێت یەکێک دروست بکەیت؟ کرتە لەسەر دوگمە بکە بۆ دەستپێکردن.

en: It is possible for site maintainers to block all, or some, communication to other sites and services. If set up incorrectly, this may prevent plugins and themes from working as intended.
ku_IQ: دەکرێت پارێزگاری ماڵپەڕ هەموو، یان هەندێک، پەیوەندی کردن بە سایت و خزمەتگوزاریەکانی ترەوە بلۆک بکات. ئەگەر بە هەڵە ئامادە بکرێت، ئەمە لەوانەیە ڕێگە لە پێوەکراو و ڕووکارەکان بگرێت.

en: It is up to search engines to honor this request.
ku_IQ: ئەمە ئەرکی ماکینەی گەڕانە، جێبەجێی بکات

en: It is your responsibility to write a comprehensive privacy policy, to make sure it reflects all national and international legal requirements on privacy, and to keep your policy current and accurate.
ku_IQ: ئەمە بەرپرسیارێتی تۆیە ڕامیاریەتی تایبەتمەندێتیەکی گشتی بنوسیت، بۆ دڵنیابوون لەوەی کە ڕەنگدانەوەی هەموو داواکارییە یاساییەکانی تایبەتەندێتی نەتەوەیی و نێودەوڵەتی بێت، وە بۆ پاراستنی ڕامیاریەتی هەنووکەییت و وردیت.

en: It looks like HTTPS is not supported for your website at this point.
ku_IQ: وا دەردەکەوێت کە لەم کاتەدا HTTPS پشتگیریکراو نەبێت بۆ ماڵپەڕەکەت.

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try visiting %s directly?
ku_IQ: وا دیارە نەتوانرا هیچ شتێک بدۆزریتەوە لەم شوێنەدا. پێت باشتر نییە ڕاستەوخۆ سەردانی %s بکەی؟

en: It looks like the Apache %s module is not installed.
ku_IQ: وادیارە ماژۆڵی %s ئاپاچی دانەمەزراوە.

en: It looks like the response did not come from this site.
ku_IQ: وادیارە وەڵامەکە لەم ماڵپەڕەوە نەهاتووە.

en: It looks like you're using an insecure version of %s. Using an outdated browser makes your computer unsafe. For the best WordPress experience, please update your browser.
ku_IQ: وا دیارە وەشانێکی نەپارێزراوی  %s  بەکاردێنیت. بەکارهێنانی وێبگەڕێکی ماوە بەسەرچوو کۆمپیوتەرەکەت نەپارێزراو دەکات. بۆ باشتر ئەزموونکردنی وۆردپرێس، تکایە وێبگەڕەکەت نوێ بکەرەوە.

en: It looks like you're using an old version of %s. For the best WordPress experience, please update your browser.
ku_IQ: وا دیارە وەشانێکی کۆنی %s  بەکاردێنیت. بۆ باشتر ئەزموونکردنی وۆردپرێس، تکایە وێبگەڕەکەت نوێ بکەرەوە.

en: It seems your network is running with Nginx web server. <a href="%s">Learn more about further configuration</a>.
ku_IQ: لەوە دەچێت، کەم لەم تۆڕە ڕاژەکاری Nginx بەکار ببەیت. بۆیە تەماشای  <a href="%s">ئێرە بکە بۆ زانیاری زیاتر</a>.

en: It was not possible to check your scheduled events
ku_IQ: نەتوانرا ڕوداوە خشتەکراوەکان بپشکنرێن

en: It was not possible to determine a valid cut-off time: %s.
ku_IQ: نەتوانرا کاتی بڕینێکی دروست دیاری بکرێت: %s.

en: It was not possible to synchronize download directories following the most recent update.
ku_IQ: نەتوانرا هاوکاتگەریی بوخچەکانی داگرتن ئەنجام بدرێت دوای نوێترین بەڕۆژکردنەوە.

en: Italian
ku_IQ: ئیتاڵی

en: Italic
ku_IQ: لار

en: Italy
ku_IQ: ئیتالیا

en: Item
ku_IQ: دانە

en: Item #%1$s stock increased from %2$s to %3$s.
ku_IQ: دانەیێک #%1$s هەڵگیراوی کانگا زیاد بوو لە %2$s به %3$s.

en: Item ID.
ku_IQ: ئایدی یەکە

en: Item added.
ku_IQ: زیاد کرا.

en: Item deleted.
ku_IQ: دانەکە سرایەوە.

en: Item moved down
ku_IQ: کاڵا گواسترایەوە بۆ خوارەوە

en: Item moved up
ku_IQ: کاڵا گواسترایەوە بۆ سەرەوە

en: Item not added.
ku_IQ: زیاد نەکرا.

en: Item not updated.
ku_IQ: بڕگە نوێ نەکرایەوە .

en: Item total amounts provided using the smallest unit of the currency.
ku_IQ: کۆی بڕی کاڵای بەردەستخراو بە بەکارهێنانی بچووکترین یەکەی دراوەکە.

en: Item updated.
ku_IQ: دانەکە نوێکرایەوە.

en: Itemized
ku_IQ: جیاكه‌ره‌وه‌

en: Items
ku_IQ: برگە

en: Items Purchased
ku_IQ: کاڵا کڕدراوەکان

en: Items Subtotal:
ku_IQ: لاسەرجەمی کاڵاکان:

en: Items deleted.
ku_IQ: سڕدرایەوە

en: Items list
ku_IQ: بڕگەکان

en: Items list navigation
ku_IQ: ڕێنیشاندەری بڕگەکان

en: Items on your restaurant's menu
ku_IQ: ئەو شتانەی لە مێنیوی ڕێستۆرانتەکەتدان

en: Items sold
ku_IQ: کاڵای فرۆشراو

en: Items sold.
ku_IQ: کاڵا فرۆشراوەکان.

en: Ivory Coast
ku_IQ: ساحل عاج

en: JSON partial matching not supported in your environment. Please check your MySQL/MariaDB version.
ku_IQ: هاوتاکردنی نیوەچڵی (JSON) لەناو ژینگەکەتدا پشتگیریی نەکراوە. تکایە دڵنیایی لە وەشانی (MySQL/MariaDB)ەکەت بکەرەوە.

en: JSONP support is disabled on this site
ku_IQ: پالپشتی له‌JSONP له‌م سایته‌ ناچالاكه‌

en: JSONP support is disabled on this site.
ku_IQ: پشتگیری کردن لە JSONP چالاک نەکراوە لەم ماڵپەرە.

en: Jabber / Google Talk
ku_IQ: جابه‌ر/گۆگڵ تۆڵك

en: Jakarta
ku_IQ: جاکارتا

en: Jamaica
ku_IQ: جامایکا

en: Jan Mayen
ku_IQ: جان مەیان

en: Janakpur
ku_IQ: جنکپور

en: January
ku_IQ: كانونی دووه‌م

[ctx: January abbreviation]
en: Jan
ku_IQ: کانونی دووهەم

en: Japan
ku_IQ: ژاپۆن

en: Japanese
ku_IQ: یابانی

en: Japanese yen
ku_IQ: یەنی ژاپۆنی

en: Jarvis Island
ku_IQ: دوورگەی جارویس

en: JavaScript must be enabled to use this feature.
ku_IQ: پێویستە جاڤاسکریپت JavaScript کارا بێت بۆ بەکارهێنانی ئەم خەسڵەتە.

en: Jayapura
ku_IQ: جایاپورا

en: Jersey
ku_IQ: جێرسی

en: Jerusalem
ku_IQ: قودس

en: Jetpack FAQ
ku_IQ: پرسیار و وەڵامی جێتپاک

en: Jetpack Plugin Version
ku_IQ: ڤێرژنی پێوەکراوی جێتپاک

en: Jetpack Subscriptions Settings
ku_IQ: هەڵبژاردەکانی بەشداریکردنی جێتپاک

en: Jetpack Support
ku_IQ: پشتگیری جێتپاک

en: Jetpack is currently connected to WordPress.com
ku_IQ: جێتپاک بەستراوەتەوە بە WordPress.com

en: Jetpack is not connected.
ku_IQ: (Jetpack) پەیوەست نییە.

en: Jetpack is not currently connected to WordPress.com
ku_IQ: جێتپاک نەبەستراوەتەوە بە WordPress.com

en: Jetpack is not installed or active.
ku_IQ: (Jetpack) دانەمەزراوە یان چالاک نەکراوە.

en: Jetpack logo
ku_IQ: نیشانەی پێناسی (Jetpack)

en: Jetpack requires WordPress version %s or later.
ku_IQ: جێتپاک پێویستی بە ڤێرژنی %s وۆردۆرێسە یان سەروتر.

en: Jetpack supercharges your self-hosted WordPress site with the awesome cloud power of WordPress.com.
ku_IQ: جێتپاک ماڵپەری وۆرپرێسەکەت پڕ دەکات لە تواناکانی هەوری جوانی ماڵپەری وۆردپرێس.

en: Johannesburg
ku_IQ: جوهانسبێرگ

en: Johnston
ku_IQ: جۆنستۆن

en: Johnston Atoll
ku_IQ: جانێستۆن ئاتۆڵ

en: Join %s other subscriber | Join %s other subscribers
ku_IQ[0]: بچۆ ڕیزی %s بەشداربووی ترەوە
ku_IQ[1]: بچۆ ڕیزی %s بەشداربووی ترەوە

en: Join the community
ku_IQ: بەشداریی کۆمەڵگەکە بکە

en: Join the diverse WordPress contributor community and connect with other people who are passionate about maintaining a free and open web.
ku_IQ: بەشداری کۆمەڵگەی بەشداربووانی/گەشەپێدەرانی وۆردپرێس بکە. پەیوەندی لەگەڵ کەسانی دیکەدا ببەستە، کە خولیای پاراستنی وێبێکی ئازاد و کراوەن.

en: Jordan
ku_IQ: ئەردەن

en: Jordanian dinar
ku_IQ: دیناری ئەردەنی

en: Juba
ku_IQ: جوبا

en: Jujuy
ku_IQ: خوخوی

en: July
ku_IQ: ته‌مموز

[ctx: July abbreviation]
en: Jul
ku_IQ: تەموز

en: Jump to footnote reference %1$d
ku_IQ: بازدان بۆ سەرچاوەی پانووس %1$d

en: Jump to…
ku_IQ: باز بدە بۆ:

en: June
ku_IQ: حوزه‌یران

[ctx: June abbreviation]
en: Jun
ku_IQ: حوزەیران

en: Juneau
ku_IQ: جونۆ

en: Just another %s site
ku_IQ: ته‌نها %s ماڵپه‌ڕێک

en: Just another WordPress site
ku_IQ: تەنها بریتیە لە ماڵپەڕێکی دیکەی وۆردپرێس.

en: Just to let you know &mdash; we've received your order #%s, and it is now being processed:
ku_IQ: دەمانەوێت پێت بڵێین &mdash; داواکارییەکەتمان بەدەستگەیشتووە #%s، لە کاتی دیاریکراوی خۆیدا جێبەجێ دەکرێت:

en: Justify
ku_IQ: هاوڕێک

en: Justify Text
ku_IQ: ده‌ق به‌شێوه‌ی Justify

en: Kabul
ku_IQ: کابوڵ

en: Kalinga
ku_IQ: کالینگا

en: Kaliningrad
ku_IQ: کالینین گراد

en: Kamchatka
ku_IQ: کامتشاتکا

en: Kampala
ku_IQ: کامپالا

en: Kansas
ku_IQ: کانزاس

en: Kanton
ku_IQ: کانتۆن

en: Karachi
ku_IQ: کاراچی

en: Karnali
ku_IQ: کارنالی

en: Kashgar
ku_IQ: کەشگار

en: Kathmandu
ku_IQ: کاسماندۆ

en: Katmandu
ku_IQ: کاتماندو

en: Kazakhstan
ku_IQ: قزاقستان

en: Kebab-case unique identifier for the font family preset.
ku_IQ: ناسێنەری بێهاوتای کەباب کەیس بۆ ئامادەکراوی خێزانی جۆرەپیتەکە.

en: Keep editing
ku_IQ: بەردەوامبە لە دەستکاریکردن

en: Keep in mind that if you convert a category with child categories, the children become top-level orphans.
ku_IQ: له‌ بیرت بيت گه‌ر هاوپۆلێک بگۆڕیت به‌ هاوپۆله‌ وه‌چه‌کان، وه‌چه‌کان ئه‌بن به‌ هه‌تیوێکی ئاستی سه‌ره‌وه‌

en: Keep this link private
ku_IQ: ئه‌م به‌سته‌ره‌ وه‌ک نهێنی بپارێزه‌

en: Keep widget settings and move it to the inactive widgets
ku_IQ: ڕێکبەندەکانی ویجیت بهێڵەوە و بیجوڵێنە بۆ ویجیتەکانی ناچالاک

en: Keep your customers informed with tracking notifications.
ku_IQ: کڕیارەکانت ئاگاداربکەرەوە لە ڕێگەی ئاگادارییەکانی شوێنکەوتن.

en: Kentucky
ku_IQ: کینتاکی

en: Kenya
ku_IQ: كنيا

en: Kenyan shilling
ku_IQ: شلینگ کنیا

en: Kerguelen
ku_IQ: کەرگوڵەن

en: Kerman (کرمان)
ku_IQ: کرمان

en: Kermanshah (کرمانشاه)
ku_IQ: کرمانشاه

en: Key
ku_IQ: كلیل

en: Key details
ku_IQ: وردەکارییەکانی کلیل

en: Keyboard Shortcuts
ku_IQ: کورتکراوەکانی تەختەکلیل

en: Keyboard users: When you are working in the visual editor, you can use %s to access the toolbar.
ku_IQ: تەختەکلیلی بەکارهێنەران: کاتێک تۆ کاردەکەیت لەسەر دەستکاریکەری پێشکەوتوو، دەتوانیت %s بەکاربهێنیت بۆ بینینی شریتی ئامرازەکان.

en: Keywords
ku_IQ: کلیلەوشە

en: Khandyga
ku_IQ: خاندیگا

en: Khartoum
ku_IQ: خەرتوم

en: Khuzestan (خوزستان)
ku_IQ: خووزستان

en: Khyber Pakhtunkhwa
ku_IQ: خیبەر پەختونخاو

en: Kiev
ku_IQ: کیڤ

en: Kigali
ku_IQ: کیگاڵی

en: Kilograms
ku_IQ: کیلۆگرام

en: Kind
ku_IQ: میهرەبان

en: Kingman Reef
ku_IQ: گەینگمەن ڕیف

en: Kinshasa
ku_IQ: کینشاسا

en: Kiribati
ku_IQ: كيريبيتي

en: Kiritimati
ku_IQ: کیریتیماتی

en: Kirov
ku_IQ: کیرۆڤ

en: Klarna Checkout for WooCommerce
ku_IQ: (Klarna Checkout) بۆ (WooCommerce)

en: Klarna Payments for WooCommerce
ku_IQ: (Klarna Payments) بۆ (WooCommerce)

en: Knox
ku_IQ: نۆکس

en: Knox IN
ku_IQ: نۆکس ئین

en: Kohgiluyeh and BoyerAhmad (کهگیلوییه و بویراحمد)
ku_IQ: کهگیلوییه و بویراحمد

en: Kolkata
ku_IQ: کۆلکاتە

en: Korean
ku_IQ: کۆری

en: Koshi
ku_IQ: کوشی

en: Kosrae
ku_IQ: کوسرای

en: Kralendijk
ku_IQ: کرالێندیک

en: Krasnoyarsk
ku_IQ: کراسنویارسک

en: Kuala Lumpur
ku_IQ: کوالا لامپور

en: Kuching
ku_IQ: کوچینگ

en: Kurdistan / کردستان)
ku_IQ: کردستان

en: Kuwait
ku_IQ: کوەیت

en: Kuwaiti dinar
ku_IQ: دیناری کوەیتی

en: Kwajalein
ku_IQ: کواجالین

en: Kyiv
ku_IQ: کیڤ

en: Kyoto
ku_IQ: کیوتو

en: Kyrgyzstan
ku_IQ: قرقیزستان

en: L/W/H
ku_IQ: درێژی/پانی/به‌رزی

en: LOVE IT
ku_IQ: زۆرم بەدڵە

en: La Paz
ku_IQ: لاپاز

en: La Rioja
ku_IQ: لا ریۆخا

en: Label
ku_IQ: لەیبڵ.

[ctx: Label for HTML form "Email" field in contact form builder]
en: Email
ku_IQ: ئیمەیڵ

[ctx: Label for HTML form "Name" field in contact form builder]
en: Name
ku_IQ: ناو

[ctx: Label for HTML form "URL/Website" field in contact form builder]
en: Website
ku_IQ: ماڵپەر

[ctx: Label for an option to be included in a user-created dropdown in contact form builder]
en: Option
ku_IQ: هەڵبژاردەکان

[ctx: Label for the set of options to be included in a user-created dropdown in contact form builder]
en: Options
ku_IQ: هەڵبژاردەکان

[ctx: Label to drag HTML form fields around to change their order in contact form builder]
en: move
ku_IQ: گواستنەوە

en: Labels
ku_IQ: نوسینەکان

en: Lagos
ku_IQ: لاگۆس

en: Laguna
ku_IQ: لاگونا

en: Language
ku_IQ: زمان

en: Language:
ku_IQ: زمان:

en: Languages
ku_IQ: زمانه‌كان

en: Laos
ku_IQ: لائوس

en: Large
ku_IQ: زۆر گەورە

en: Large size
ku_IQ: قەبارەی گەورە

en: Large size image height
ku_IQ: گەورەترین قەبارەی بەرزی وێنە

en: Large size image width
ku_IQ: قەبارەی گەورەی پانی وینە

en: Last 7 days
ku_IQ: 7 ڕۆژی ڕابردوو

en: Last Active
ku_IQ: دوایین چالاکی

en: Last IP
ku_IQ: دوا IP

en: Last Login
ku_IQ: دواترین چونەژورەوە

en: Last Modified
ku_IQ: دوا دەستکاری

en: Last Name
ku_IQ: دوا ناو

en: Last Post
ku_IQ: دوا بابەت

en: Last Updated
ku_IQ: دوا نوێکردنه‌وه‌

en: Last Used
ku_IQ: دوایین بەکارهێنراو

en: Last access
ku_IQ: دواین دەستپێگەیشتن

en: Last edited by %1$s on %2$s at %3$s
ku_IQ: دواترین دەستکاری لەلایەن %1$s لە %2$s لە%3$s

en: Last edited on %1$s at %2$s
ku_IQ: دواترین دەستکاری لە %1$s لە کاژێر %2$s

en: Last month
ku_IQ: مانگی ڕابردوو

en: Last name
ku_IQ: ناوی باوک

en: Last name (optional)
ku_IQ: ناوی دووەم (ئارەزوومەندانە)

en: Last name for the user.
ku_IQ: ناوی خێزانی یان نازناوی بەکارهێنەر/نوسەر.

en: Last name.
ku_IQ: ناوی خێزانیت:

en: Last order
ku_IQ: دواین داواكاریه‌كان

en: Last order ID.
ku_IQ: ناسنامەی دواین داواکاری.

en: Last order data.
ku_IQ: دراوەی دواین داواکاری.

en: Last page
ku_IQ: دواین پەڕە

en: Last updated
ku_IQ: دوا نوێکردنه‌وه‌

en: Last updated: %s
ku_IQ: دواهەمین نوێکردنەوە: %s

en: Last warning, are you sure?
ku_IQ: دواین ئاگاداركردنه‌وه‌  ، ئایه‌ دلنیایی

en: Last week
ku_IQ: حەفتەی ڕابردوو

en: Latest
ku_IQ: دواهەمین

en: Latest Posts
ku_IQ: دوایین بابەتەکان

en: Latest activity
ku_IQ: دواترین چالاکی

en: Latest version of theme.
ku_IQ: دواین وەشانی ڕووکار.

en: Latitude
ku_IQ: هێڵی پانیی

en: Latvia
ku_IQ: لتونی

en: Latvian
ku_IQ: لاتیڤی

en: Layout
ku_IQ: گەڵاڵەبەندیی

en: Layout options:
ku_IQ: هەلبژاردەکانی لایئاوت:

en: Leaderboard ID.
ku_IQ: ناسنامەی تەختی پێشەنگ.

en: Learn More
ku_IQ: زیاتر بزانە

en: Learn WordPress
ku_IQ: وۆردپرێس فێربە

en: Learn about block themes
ku_IQ: زیاتر بزانە لەبارەی ڕووکارەکانی بڵۆک

en: Learn about new products and discounts
ku_IQ: زیاتر بزانە دەربارەی بەرهەمە نوێیەکان و داشکاندنەکان!

en: Learn about new products and discounts!
ku_IQ: زیاتر بزانە دەربارەی بەرهەمە نوێیەکان و داشکاندنەکان!

en: Learn how to <a href="%s" class="update-browser-link">browse happy</a>
ku_IQ: چۆنیەتی نوێکردنەوەی <a href="%s" class="update-browser-link">وێبگەڕەکەت</a>

en: Learn how to configure the Authorization header.
ku_IQ: فێربە چۆن سەرپەڕەی ڕێپێدان ڕێک ببە.

en: Learn how to update
ku_IQ: فێربە چۆن بەڕۆژکردنەوەکان ئەنجام بدەیت

en: Learn how to upgrade
ku_IQ: فێربە چۆن بەرزکردنەوە ئەنجام بدەیت

en: Learn more
ku_IQ: زیاتر بزانە

en: Learn more about CSS
ku_IQ: زانیاری زیاتر دەربارەی CSS فێربە

en: Learn more about XML sitemaps.
ku_IQ: زیاتر بزانە دەربارەی نەخشەی ماڵپەڕ XML.

en: Learn more about coupons
ku_IQ: دەربارەی کۆپینەکان زۆرتر بزانە

en: Learn more about debugging in WordPress.
ku_IQ: زیاتر فێربە دەربارەی هەڵدۆزین لە وۆردپرێس.

en: Learn more about how usage tracking works, and how you'll be helping in our <a href="%1$s" target="_blank">usage tracking documentation</a>.
ku_IQ: زیاتر بزانە دەربارەی ئەوەی چۆن شوێنکەوتنی بەکارهێنان کاردەکات، هەروەها چۆن دەتوانیت هاوکاربییت لە <a href="%1$s" target="_blank">بەڵگەنامەکانی شوێنکەوتنی بەکارهێنان</a>.

en: Learn more about orders
ku_IQ: دەربارەی داواکارییەکان زۆرتر بزانە

en: Learn more about page cache
ku_IQ: زیاتر بزانە لەبارەی حەشارگەی پەڕە

en: Learn more about persistent object caching.
ku_IQ: زیاتر بزانە لەبارەی حەشارگەی هەمیشەیی تەن.

en: Learn more about shipping zones
ku_IQ: زیاتر بزانە دەربارەی ناوچەکانی گەیاندن

en: Learn more about templates
ku_IQ: زیاتر بزانە دەربارەی قاڵبەکان

en: Learn more about the %s version.
ku_IQ: زیاتر بزانە لەبارەی وەشانی %s

en: Learn more about troubleshooting WordPress.
ku_IQ: زیاتر بزانە لەبارەی چۆنییەتی چارەسەرکردنی کێشەکانی وۆردپرێس.

en: Learn more about updates
ku_IQ: زیاتر بزانە دەربارەی بەڕۆژکردنەوەکان

en: Learn more about updating PHP
ku_IQ: زیاتر بزانە لەسەر نوێکردنەوەی وەشانی PHP

en: Learn more about usage limits.
ku_IQ: زیاتر بزانە دەربارەی سنووری بەکارهێنان.

en: Learn more about what WordPress requires to run.
ku_IQ: زیاتر فێربە دەربارەی ئەوەی وۆردپرێس پێویستی بە چییە بۆ کارکردن.

en: Learn more about why you should use HTTPS
ku_IQ: زیاتر فێربە دەربارەی بۆچی پێویستە HTTPS بەکاربێنیت

en: Learn more here
ku_IQ: زیاتر بزانە لێرە

en: Learn more link .
ku_IQ: بەستەری زیاتر بزانە.

en: Learn more.
ku_IQ: زیاتر بزانە

en: Leave a Comment
ku_IQ: لێدوانێک بنووسە

en: Leave a Reply
ku_IQ: وەڵامێک بنووسە

en: Leave a Reply to %s
ku_IQ: وەڵامێک بنووسە بۆ %s

en: Leave a comment
ku_IQ: لێدوانێک بنووسە

en: Leave a reply
ku_IQ: وڵامێکی بۆ بنێره‌

en: Leave a reply to %s
ku_IQ: وەڵامێک بنووسە بۆ %s

en: Leave blank for unlimited re-downloads.
ku_IQ: بۆ بێ سنوردار كردنی داگرتنه‌كان،به‌ بۆشی بیهێڵه‌وه‌.

en: Leave this box unchecked if you do not want to see suggested extensions.
ku_IQ: هەڵبژاردنەکە دیاریمەکە ئەگەر ناتەوێت پێشنیاریی زیادکراوەکان ببینیت.

en: Lebanon
ku_IQ: لبنان

en: Left
ku_IQ: چه‌پ

en: Left Sidebar
ku_IQ: لاتەنیشتی چەپ

en: Left with space
ku_IQ: چه‌پ(له‌گه‌ڵ بۆشایی)

en: Legacy API v3 (deprecated)
ku_IQ: Legacy API v3 (بەسەرچوو)

en: Length
ku_IQ: درێژی

en: Length (%s)
ku_IQ: دریژی (%s)

en: Length:
ku_IQ: درێژی:

en: Lesotho
ku_IQ: لسوتو

en: Let's go
ku_IQ: با بڕۆین

en: Let's go!
ku_IQ: وەرە بڕۆین!

en: Letter
ku_IQ: پیت

en: Level
ku_IQ: ئاست

en: Level up your email marketing with %1$sMailPoet%2$s
ku_IQ: بازاڕدۆزیی پۆستی ئەلیکترۆنییەکەت ببەرە ئاستێکی باشتر لەگەڵ %1$sMailPoet%2$s

en: Liberia
ku_IQ: لیبریا

en: Library
ku_IQ: گەنجینە

en: Libreville
ku_IQ: لیبەرڤیڵ

en: Libya
ku_IQ: ليبي

en: Libyan dinar
ku_IQ: دیناری لیبی

en: Liechtenstein
ku_IQ: لیختن اشتاین

en: Lifetime Subscription
ku_IQ: بەشداریی هەمیشەیی

en: Light
ku_IQ: کاڵ

en: Like
ku_IQ: لایک

en: Like this:
ku_IQ: لایکی بکە:

en: Likely direct inclusion of %1$s in order to use %2$s. This is very wrong. Hook the %2$s call into the %3$s action instead.
ku_IQ: ئەگەری  گرتنەخۆی ڕاستەوخۆی %1$s  لە پێناو بەکارهێنانی %2$s. زۆر هەڵەیە. پەیوەندی Hook ببەستەوە بە %2$s لە کاری %3$s لە جیاتی.

en: Likely direct inclusion of wp-admin/includes/template.php in order to use add_meta_box(). This is very wrong. Hook the add_meta_box() call into the add_meta_boxes action instead.
ku_IQ: پێدەچێت ئاراستەی لەخۆگری wp-admin/includes/template.php بۆ بەکارهێنانی add_meta_box(). ئەوە زۆر هەڵەیە. کرتەی  add_meta_box() بکە add_meta_boxes لە بری ئەو کردارە.

en: Likes
ku_IQ: لایکەکان

en: Likes Notifications
ku_IQ: ئاگادارکردنەوەی لایک

en: Likes and Shares
ku_IQ: لایکەکان و بڵاوکراوەکان

en: Lima
ku_IQ: لیما

en: Limit meta_data to specific keys.
ku_IQ: سنووردارکردنی meta_data بۆ کلیلە تایبەت و دیاریکراوەکان

en: Limit purchases to 1 item per order
ku_IQ: سنووردارکردنی کڕین بۆ یەک مادە بۆ هەر داواکارییەک

en: Limit response to comments published after a given ISO8601 compliant date.
ku_IQ: دوا ئاستی وەڵامدانەوەی بۆچوون بڵاوکراوەتەوە پاش دانانی ISO8601 ڕێکەوتەکە.

en: Limit response to comments published before a given ISO8601 compliant date.
ku_IQ: دوا ئاستی وەڵامدانەوەی بۆچوون بڵاوکراوەتەوە پێش دانانی ISO8601 ڕێکەوتەکە.

en: Limit response to posts modified after a given ISO8601 compliant date.
ku_IQ: ئەنجامەکان سنووردار بکە بۆ ئەو بابەتانەی بلاوکراونەتەوە پاش رێکەوتی دیاریکراو بە ستانداردی (ISO8601)

en: Limit response to posts modified before a given ISO8601 compliant date.
ku_IQ: سنوردارکردنی کاتی بڵاوکردنەوەی بابەتەکان لە پێشدا بەگوێرەی فۆرماتی ISO8601 کە تایبەتە بەڕێکەوت.

en: Limit response to posts published after a given ISO8601 compliant date.
ku_IQ: ئەنجامەکان سنووردار بکە بۆ ئەو بابەتانەی بلاوکراونەتەوە پاش رێکەوتی دیاریکراو بە ستانداردی (ISO8601)

en: Limit response to posts published before a given ISO8601 compliant date.
ku_IQ: سنوردارکردنی کاتی بڵاوکردنەوەی وەڵامەکان/بۆچوونەکان لە پێشدا بەگوێرەی فۆرماتی ISO8601 کە تایبەتە بەڕێکەوت.

en: Limit response to resources modified after a given ISO8601 compliant date.
ku_IQ: سنووردارکردنی وەڵامدانەوە بۆ سەرچاوە دەستکاریکراوەکان دوای ڕێکەوتی ISO8601

en: Limit response to resources modified before a given ISO8601 compliant date.
ku_IQ: سنووردارکردنی وەڵامدانەوە بۆ سەرچاوە دەستکاریکراوەکان پێش ڕێکەوتی ISO8601

en: Limit result set based on relationship between multiple taxonomies.
ku_IQ: دەستەی سنورداکردنی ئەنجام سەرچاوە دەگرێت لەپەیوەندی لەنێوان فرە ڕیزکردنەکان.

en: Limit result set to all items except those of a particular parent ID.
ku_IQ: دوائاستی ئەنجامەکان دانراوە بۆ بابەتەکان دانراوە، تەنها ئەوانە نەبێت بە ئایدی باوانەوە.

en: Limit result set to attachments of a particular MIME type.
ku_IQ: ئەنجامەکان سنوردار بکە بە جۆرایەتی پەڕگەی پاشکۆکان.

en: Limit result set to attachments of a particular media type.
ku_IQ: ئەنجامەکان سنوردار بکە بە جۆرایەتی پەڕگەی ڕەنگاڵە.

en: Limit result set to blocks matching the search term.
ku_IQ: ئەنجامەکان سنوردار بکە بۆ بلۆکەکان کە دەگونجێن بە دواگەڕان زاراوە.

en: Limit result set to comments assigned a specific status. Requires authorization.
ku_IQ: ئەنجامی گەڕانەکان سنوردار بکە بۆ بۆچوونەکان لەو جۆرە دۆخە. پێویستی بەدەسەڵات و ڕێگەدانە.

en: Limit result set to comments assigned a specific type. Requires authorization.
ku_IQ: ئەنجامی گەڕانەکان سنوردار بکە بۆ بۆچوونەکان لەو جۆرە. پێویستی بەدەسەڵات و ڕێگەدانە.

en: Limit result set to comments assigned to specific post IDs.
ku_IQ: ئەنجامی گەڕانەکان سنوردار بکە بۆ بۆچوونەکان بو گوێرەی ئایدی بابەتەکان.

en: Limit result set to comments assigned to specific user IDs. Requires authorization.
ku_IQ: ئەنجامەکان سنوردار بکە بە ئایدی ئەو نوسەرە. پێویستی بە دەسەڵاتە.

en: Limit result set to comments of specific parent IDs.
ku_IQ: ئەنجامی گەڕانەکان سنوردار بکە بۆ بۆچوونەکان بەگوێرەی ئایدی وەچەکان.

en: Limit result set to items except those with specific terms assigned in the %s taxonomy.
ku_IQ: ئەنجامی گەڕان سنوردار کراوە بۆ هەموو بڕگەکان. بێجکە لەوانەی بڕگەی تایبەتن بەم هاوپۆلە %s.

en: Limit result set to items that are sticky.
ku_IQ: دوائاستی ئەنجامەکان دانراوە بۆ دەستەواژە، کە جێگیرن.

en: Limit result set to items that don't have the specified parent product(s).
ku_IQ: سنووردارکردنی ئەنجامی دانراو بۆ ئەو کاڵایانەی کە بەرهەمی باوانە دیاریکراوەکەیان نییە.

en: Limit result set to items that don't have the specified variation(s) assigned.
ku_IQ: سنووردارکردنی ئەنجامی دانراو بۆ ئەو کاڵایانەی گۆڕانکاریی سپێردراوی دیاریکراویان نییە.

en: Limit result set to items that have the specified order status.
ku_IQ: سنووردارکردنی ئەنجامی دانراو بۆ ئەو کاڵایانەی کە دۆخی داواکارییە دیاریکراوەکەیان هەیە.

en: Limit result set to items that have the specified parent product(s).
ku_IQ: سنووردارکردنی ئەنجامی دانراو بۆ ئەو کاڵایانەی کە بەرهەمی باوانە دیاریکراوەکەیان هەیە.

en: Limit result set to items that have the specified rate ID(s) assigned.
ku_IQ: سنووردارکردنی ئەنجامی دانراو بۆ ئەو کاڵایانەی ناسنامەی ڕێژەی سپێردراوی دیاریکراویان هەیە.

en: Limit result set to items that have the specified variation(s) assigned.
ku_IQ: سنووردارکردنی ئەنجامی دانراو بۆ ئەو کاڵایانەی گۆڕانکاریی سپێردراوی دیاریکراویان هەیە.

en: Limit result set to items with particular parent IDs.
ku_IQ: دوائاستی ئەنجامەکان دانراوە بۆ ئایدی باوانیان.

en: Limit result set to items with specific terms assigned in the %s taxonomy.
ku_IQ: سنووردارکردنی ئەنجام بۆ ئەو بڕگانەی مەرجی دیاریکراویان پێ سپێردراوە لە پۆلێنی %s

en: Limit result set to orders that have the specified customer_type
ku_IQ: سنووردارکردنی ئەنجامی دانراو بۆ ئەو داواکارییانەی customer_typeی دیاریکراویان هەیە

en: Limit result set to orders which have specific statuses.
ku_IQ: سنووردارکردنی ئەنجام بۆ ئەو داواکارییانەی دۆخی دیاریکراویان هەیە.

en: Limit result set to posts assigned one or more statuses.
ku_IQ: ئەنجامی گەڕان سنوردارکراوە بۆ حاڵەتێک یاخود زیاتر.

en: Limit result set to posts assigned to specific authors.
ku_IQ: سنووردار کردنی ئەو بابەتانەی کە سپێردراون بە نووسەرە تایبەتەکان.

en: Limit result set to posts with a specific menu_order value.
ku_IQ: نرخی ئەنجامەکان دیاری کراوە بۆ بابەتەکان بە ئاستی menu_order.

en: Limit result set to posts with one or more specific slugs.
ku_IQ: ئاستی ئەنجامەکان بۆ بابەتەکان بە یەکێک یان زیاتر لەو کەرەستانە.

en: Limit result set to products that are low or out of stock. (Deprecated)
ku_IQ: ئەنجامی دانراو سنووردار بکە بۆ ئەو بەرهەمانەی کە کەمن یان لە کۆگادا نیین. (بەسەرچوو)

en: Limit result set to products with or without price.
ku_IQ: سنووردارکردنی ئەنجام بۆ بەرهەمەکان لەگەڵ نرخ و بێ نرخ.

en: Limit result set to products with specific SKU(s). Use commas to separate.
ku_IQ: سنووردارکردنی ئەنجامەکان تەنیا بۆ ئەو بەرهەمانەی (SKU)ێکی دیاریکراویان هەیە. بۆر (comma) بەکاربهێنە بۆ جیاکردنەوەیان.

en: Limit result set to products with specific slug(s). Use commas to separate.
ku_IQ: سنووردارکردنی ئەنجامەکان تەنیا بۆ ئەو بەرهەمانەی سڵەگێکی دیاریکراویان هەیە. بۆر (comma) بەکاربهێنە بۆ جیاکردنەوەیان.

en: Limit result set to products with specified attributes.
ku_IQ: سنووردارکردنی ئەنجام بۆ بەرهەمەکان لەگەڵ تایبەتمەندیی دەستنیشانکراو.

en: Limit result set to products with specified stock status.
ku_IQ: سنووردارکردنی ئەنجامی دانراو بۆ بەرهەمەکان لەگەڵ دۆخی کۆگای دەستنیشانکراو.

en: Limit result set to resources assigned to a specific parent. Applies to hierarchical taxonomies only.
ku_IQ: سنووردارکردنی ئەنجام بۆ ئەو سەرچاوانەی سپێردراون بە باوانێکی دیاریکراو. تەنیا دەچەسپێت بەسەر پۆلێنکردنە پلەمەندییەکان.

en: Limit result set to reviews assigned a specific status.
ku_IQ: سنووردارکردنی ئەنجامی دانراو بۆ پێداچوونەوەکان کە دۆخێکی دیاریکراویان پێ سپێردراوە.

en: Limit result set to reviews assigned to specific product IDs.
ku_IQ: سنووردارکردنی ئەنجامی دانراو بۆ پێداچوونەوەکان کە ناسنامەی بەرهەمێکی دیاریکراویان پێ سپێردراوە.

en: Limit result set to reviews from specific category IDs.
ku_IQ: ئەنجامی دانراو سنوورداربکە بۆ پێداچوونەوەکان لە ناسنامەی هاوپۆلێکی دیاریکراوەوە.

en: Limit result set to reviews from specific product IDs.
ku_IQ: ئەنجامی دانراو سنوورداربکە بۆ پێداچوونەوەکان لە ناسنامەی بەرهەمێکی دیاریکراوەوە.

en: Limit result set to specific IDs.
ku_IQ: ئاستی درەنجامەکان ئایدی دیاریکراو.

en: Limit result set to terms assigned to a specific parent.
ku_IQ:  ئەنجامی گەڕان سنوردار بکە بەو وەچە دیاریکراوە.

en: Limit result set to terms assigned to a specific post.
ku_IQ: کۆی ئامانجی پایانی بۆ مەوداکانی تایبەت بە نووسراوەی دیاریکراو

en: Limit result set to terms with one or more specific slugs.
ku_IQ: ئەنجامەکان سنوردار بکە بۆ تێرمەکان لەگەڵ ناوێک یان چەند ناوێکی شیاوی تایبەت.

en: Limit result set to that from a specific author email. Requires authorization.
ku_IQ: ئەنجامەکان سنوردار بکە بەو ئیمەیڵەی نوسەر. پێویستی بەناساندنە.

en: Limit result set to themes assigned one or more statuses.
ku_IQ: سنوردارکردنی کۆی ئەنجامەکان بۆ ڕوکارەکان بارێک یان زیاتر تەرخانکراوە.

en: Limit result set to users matching at least one specific capability provided. Accepts csv list or single capability.
ku_IQ: سنووردارکردنی ئەنجام بۆ ئەو بەکارهێنەرانەی بەلایەنی کەمەوە هاوشێوەی یەک توانای دیاریکراون لەوانەی دراون. قبووڵکردنی لیستی csv یان یەک توانا.

en: Limit result set to users matching at least one specific role provided. Accepts csv list or single role.
ku_IQ: ئەنجامی گەڕان سنوردار بکە هیچ نەبێت بە بەکارهێنەرێک بەگوێرەی ڕۆڵەکەی. جۆرە پەڕگەی CVS بە لیستە یان بە تاک قبوڵکراوە.

en: Limit result set to users who are considered authors.
ku_IQ: ئەنجامەکان سنوردارن بۆ ئەو بەکارهێنەرانەی وەک نووسەر دیاریکراون.

en: Limit result set to users who have published posts.
ku_IQ: سنووردارکردنی ئەنجام بۆ ئەو بەکارهێنەرانەی بابەتی بڵاوکراوەیان هەیە.

en: Limit result set to users with one or more specific slugs.
ku_IQ: ئەنجامەکان سنوردار بکە بۆ بەکار‌هێنەران لەگەڵ ناوێک یان چەند ناوێکی شیاوی تایبەت.

en: Limit result set to variations in the specified categories.
ku_IQ: سنووردارکردنی ئەنجامی دانراو بۆ گۆڕانکارییەکان لە هاوپۆلە دیاریکراوەکان.

en: Limit result set to variations not in the specified categories.
ku_IQ: سنووردارکردنی ئەنجامی دانراو بۆ ئەو گۆڕانکارییانەی لە هاوپۆلە دیاریکراوەکاندا نیین.

en: Limit result set to variations that don't include the specified attributes.
ku_IQ: سنووردارکردنی ئەنجامی دانراو بۆ ئەو گۆڕانکارییانەی تایبەتمەندییە دیاریکراوەکان لەخۆناگرن.

en: Limit result set to variations that include the specified attributes.
ku_IQ: سنووردارکردنی ئەنجامی دانراو بۆ ئەو گۆڕانکارییانەی تایبەتمەندییە دیاریکراوەکان لەخۆدەگرن.

en: Limit result to items with specified customer ids.
ku_IQ: سنووردارکردنی ئەنجامەکان بۆ بڕگەکان لەگەڵ ناسنامەی کڕیاری دیاریکراو.

en: Limit result to items with specified user ids.
ku_IQ: سنووردارکردنی ئەنجامەکان بۆ بڕگەکان لەگەڵ ناسنامەی بەکارهێنەری دیاریکراو.

en: Limit results to coupons with codes matching a given string.
ku_IQ: سنووردارکردنی ئەنجامەکان بۆ ئەو کۆبۆنانەی کۆدەکانیان هاوتای زنجیرەنووسەیەکی دراوە.

en: Limit results to items of an object type.
ku_IQ: سنوردارکردنی ئەنجامەکان تۆ بڕگەکان لەجۆری شتێک.

en: Limit results to items of one or more object subtypes.
ku_IQ: سنوردارکردنی ئەنجامەکان بۆ بڕگەکان هاوجۆرەکانی شتێک یان زیاتر.

en: Limit results to taxonomies associated with a specific post type.
ku_IQ: دوائاستی ئەنجامەکانی پێکەوەبوونی تاکسۆنۆمی بۆ ئەم جۆرە بابەتە.

en: Limit results to those matching a category ID.
ku_IQ: سنووردارکردنی ئەنجامەکان بۆ ئەوانەی هەمان ناسنامەی هاوپۆلیان هەیە.

en: Limit results to those matching a keyword ID.
ku_IQ: سنووردارکردنی ئەنجامەکان بۆ ئەوانەی هەمان ناسنامەی کلیلەوشەیان هەیە.

en: Limit results to those matching a pattern (slug).
ku_IQ: سنووردارکردنی ئەنجامەکان بۆ ئەوانەی هاوتای شێوەئاسایەکن (سلەگ).

en: Limit results to those matching a string.
ku_IQ: ئاستی ئەنجامەکان بۆ ڕیزبەندە دۆزراوەکان.

en: Limit results to those with a SKU that partial matches a string.
ku_IQ: ئەنجامەکان سنووردار بکە بۆ ئەوانەی کە (SKU)یان هەیە کە بەشێکی لەگەڵ زنجیرەنووسەیەکدا دەگونجێت.

en: Limit stats fields to the specified items.
ku_IQ: سنووردارکردنی خانەکانی ئامار بۆ بڕگە دیاریکراوەکان.

en: Limit to the specified post id.
ku_IQ: سنووردارکردن بۆ ناسنامەی بابەتی دیاریکراو.

en: Limit to the specified template part area.
ku_IQ: سنووردارکردن بۆ ناوچە دیاریکراوەکەی پارچەی قاڵب.

en: Limit usage to X items
ku_IQ: سنورداركردنی به‌كارهێنان به‌  X داخواز

en: Limits results to plugins with the given status.
ku_IQ: ئەنجامەکانی پێوەکراوەکان سنووردار دەکات لەگەڵ دۆخی دراوە.

en: Lindeman
ku_IQ: لیندمان

en: Line #
ku_IQ: هێڵ #

en: Line %s
ku_IQ: هێڵی %s

en: Line items data.
ku_IQ: داتای ئایتمەکانی هێڵ.

en: Line subtotal (before discounts).
ku_IQ: کۆی لاوەکی هێڵ (پێش داشکاندنەکان).

en: Line subtotal (the price of the product before coupon discounts have been applied).
ku_IQ: لاسەرجەمی هێڵ (نرخی بەرهەمەکە پێش بەکاربردنی کۆبۆنی داشکاندن).

en: Line subtotal tax (before discounts).
ku_IQ: باجی کۆی لاوەکی هێڵ (پێش داشکاندنەکان).

en: Line subtotal tax.
ku_IQ: باجی لاسەرجەمی هێڵ.

en: Line taxes.
ku_IQ: هێڵی مالیات

en: Line total (after discounts).
ku_IQ: کۆی هێڵ (دوای داشکاندنەکان).

en: Line total (the price of the product after coupon discounts have been applied).
ku_IQ: کۆی گشتیی هێڵ (نرخی بەرهەمەکە دوای بەکاربردنی کۆبۆنی داشکاندن).

en: Line total tax (after discounts).
ku_IQ: باجی گشتی هێڵ (دوای داشکاندنەکان).

en: Line total tax.
ku_IQ: باجی کۆی گشتیی هێڵ.

en: Link
ku_IQ: بەستەر

en: Link Categories
ku_IQ: هاوپۆله‌کانی به‌سته‌ر

en: Link Category
ku_IQ: بەستەری هاوپۆل

en: Link ID
ku_IQ: ئایدی بەستەر

en: Link Image To:
ku_IQ: وێنە بەستەر بکە بۆ:

en: Link Rel
ku_IQ: توخمی بەستەر

en: Link Relationship (XFN)
ku_IQ: په‌یوه‌ندی به‌سته‌ر (XFN)

en: Link Target
ku_IQ: به‌سته‌ری مه‌به‌ست

en: Link Text
ku_IQ: دەقی بەستەر

en: Link To
ku_IQ: بەستنەوە بۆ

en: Link To:
ku_IQ: لینک بۆ:

en: Link URL
ku_IQ: بەستەر

en: Link URL (when the image is clicked):
ku_IQ: ناونیشانی لینک (کاتێک کلیک لە وێنەکە دەکرێت(:

en: Link account with WordPress.com
ku_IQ: هەژمارەکەت ببەستەوە بە ماڵپەری وۆردپرێسەوە

en: Link added.
ku_IQ: بەستەر زۆرکرا.

[ctx: Link anchor (TinyMCE)]
en: Anchor
ku_IQ: لەنگەر

[ctx: Link anchors (TinyMCE)]
en: Anchors
ku_IQ: لەنگەر

en: Link color
ku_IQ: ڕەنگی بەستەر

en: Link copied to clipboard.
ku_IQ: بەستەر ڕوونووسکرا بۆ تەختی گیرەدار.

en: Link inserted.
ku_IQ: بەستەری تێخرا

en: Link not found.
ku_IQ: به‌سته‌ر نه‌دۆزرایه‌وه‌.

en: Link options
ku_IQ: هەڵبژاردنەکانی بەستەر

en: Link previous orders
ku_IQ: لینكی داواكاریه‌كانی پیشووتر

en: Link rating
ku_IQ: هەڵسەنگاندنی بەستەر

en: Link selected.
ku_IQ: بەستەر دیاریکرا

en: Link text, e.g. &#8220;Ransom Demands (PDF)&#8221;
ku_IQ: دەقی بەستەر، وەک: &#8220;داواکراوەکان (PDF)&#8221;

en: Link thumbnails to:
ku_IQ: وێنە بەستەر بکە بۆ:

en: Link title
ku_IQ: ناونیشانی بەستەر

en: Link to Attachment Page
ku_IQ: بەستەر بۆ پەڕەی هاوپێچ

en: Link to Media File
ku_IQ: بەستەر بۆ پەڕگەی ڕەنگاڵە

[ctx: Link to edit an HTML form field in contact form builder]
en: edit
ku_IQ: دەستکاری

en: Link to image
ku_IQ: بەستەر بۆ وێنە

en: Link to the external product
ku_IQ: بەستەری بەرهەمە دەرەکییەکە

en: Link to the external product is an invalid URL.
ku_IQ: بەستەری بەرهەمە دەرەکییەکە ناونیشانی ئینتەرنێتییەکی نادروستە.

en: Link to:
ku_IQ: لینک بۆ:

en: Linked Products
ku_IQ: کاڵای پەیوەندیدار

en: Linked products
ku_IQ: کاڵای پەیوەندیدار

en: Links
ku_IQ: به‌سته‌ره‌كان

en: Links for %s
ku_IQ: بەستەرەکان بۆ %s

en: Links in the Toolbar at the top of the screen connect your dashboard and the front end of your site, and provide access to your profile and helpful WordPress information.
ku_IQ: بەستەرەکان لە سەرەوەی پەڕەکەت پەڕەی بەڕێوبەرایەتی و پەڕەی سەرەتای ماڵپەرەکەت بەیەکەوە دەبەستێتەوە، و تۆ دەتوانیت زانیاریەکانت ببینیت و چەندین زانیاری تری سودبەخشی وۆردپرێس.

en: Links list
ku_IQ: لیستی بەستەرەکان

en: Links may be separated into Link Categories; these are different than the categories used on your posts.
ku_IQ: بەستەرەکان لەوانەیە جیابکرێنەوە بۆنێو پۆلی بەستەرەکان؛  ئەمانە جیاوازن لەو پۆلانەی بەکارھاتوون بۆ بڵاوکراوەکانت.

en: Links to services that you use across the web.
ku_IQ: لینکی ئەو خزمەتگوزارییانەی بەکاریاندینیت لە ناو وێبدا.

en: Links to your blog's RSS feeds
ku_IQ: لینکەکانی RSS بۆ بلۆگەکەت

en: Links to your websites, blogs, or any other sites that help describe who you are.
ku_IQ: لینکی ئەو ماڵپەرانەی، یان بلۆگانەی، یان هەر ماڵپەرێک کە پێناسەی تۆ دەکات.

[ctx: Links widget]
en: Random
ku_IQ: هەڕەمەکی

en: Lisbon
ku_IQ: لیشبۆنە

en: List
ku_IQ: لیست

en: List 1 postcode per line
ku_IQ: لیستی 1 پۆستکۆد بۆ هەر هێڵێک

en: List item
ku_IQ: لیستی پڕگەی ژمارە

en: List of allowed billing emails to check against when an order is placed. Separate email addresses with commas. You can also use an asterisk (*) to match parts of an email. For example "*@gmail.com" would match all gmail addresses.
ku_IQ: لیستەی پۆستی ئەلیکترۆنییە ڕێگەپێدراوەکان کە دەبێت دڵنیاییان لێ بکرێتەوە کاتێک داواکارییەک نێردرا. ناونیشانی پۆستی ئەلیکترۆنییەکان بە بۆر (comma) جیابکەرەوە. هەروەها دەتوانیت ئەستێرۆکەش (*) بەکاربهێنیت بۆ هاوتاکردنی بەشەکانی پۆستی ئەلیکترۆنییەک. بۆ نموونە "*@gmail.com" دەبێتە هاوتای سەرجەم ناونیشانەکانی (gmail).

en: List of applied cart coupons.
ku_IQ: لیستەی کۆبۆنە بەکاربراوەکانی سەبەتە.

en: List of assigned attribute terms.
ku_IQ: لیستەی زاراوەی تایبەتمەندییە سپێردراوەکان.

en: List of attributes (taxonomy terms) assigned to the product. For variable products, these are mapped to variations (see the `variations` field).
ku_IQ: لیستەی تایبەتمەندییەکان (زاراوەکانی پۆلێنکردن) کە سپێردراون بە بەرهەمەکە. بۆ بەرهەمی گۆڕاو، ئەمانە نەخشەیان بۆ دانراوە بۆ گۆڕانکارییەکان (تەماشای خانەی `گۆڕانکارییەکان` بکە).

en: List of attributes.
ku_IQ: لیستی تایبەتمەندیەکان.

en: List of available font weights, separated by a space.
ku_IQ: لیستەی کێش (قورسایی)ە بەردەستەکانی جۆرەپیت، جیابکرێنەوە بە بۆشایی.

en: List of available payment method IDs that can be used to process the order.
ku_IQ: لیستەی ناسنامەی ڕێگەی پارەدانە بەردەستەکان کە دەکرێن بەکارببرێن بۆ تەواوکردنی داواکارییەکە.

en: List of available shipping rates for the cart.
ku_IQ: لیستەی ڕێژەی گەیاندنە بەردەستەکان بۆ سەبەتەکە.

en: List of available term names of the attribute.
ku_IQ: لیستی ناوی واژەی بەردەستی تایبەت.

en: List of billing address data.
ku_IQ: لیستەی دراوەی ناونیشانی پارەدان.

en: List of cart fees.
ku_IQ: لیستەی کرێی سەبەتە.

en: List of cart items.
ku_IQ: لیستەی کاڵاکانی سەبەتە.

en: List of categories
ku_IQ: لیستەی هاوپۆلەکان

en: List of categories with their product counts
ku_IQ: لیستەی هاوپۆلەکان لەگەڵ ژماردنی بەرهەمەکانیان

en: List of categories, if applicable.
ku_IQ: لیستەی هاوپۆلەکان، ئەگەر دەکرێت.

en: List of categories.
ku_IQ: لیستی هاوپۆلەکان

en: List of city names. Introduced in WooCommerce 5.3.
ku_IQ: لیستەی ناوی ئەو شارانەی لە (WooCommerce 5.3)وە ناسێنراون.

en: List of countries on this continent.
ku_IQ: لیستەی وڵاتەکان لەسەر ئەم کیشوەرە.

en: List of created resources.
ku_IQ: لیستەی سەرچاوە دروستکراوەکان.

en: List of cross-sell products IDs.
ku_IQ: لیستی ناسنامەکانی فرۆشتنی بەرهەمە خاچەکان

en: List of cross-sells items related to cart items.
ku_IQ: لیستەی مادە فرۆش-یەکتربڕەکان کە پەیوەندییان بە مادەکانی سەبەتە هەیە.

en: List of delete resources.
ku_IQ: لیستەی سەرچاوە سڕاوەکان.

en: List of downloadable files.
ku_IQ: پێرستێک لە پەڕگە داگراوەکان

en: List of email addresses that can use this coupon.
ku_IQ: پێرستێک لە ناونیشانی ئیمەیلەکان کە دەتوانن سوود لەم کۆپۆنە بگرن.

en: List of extended deprecated tasks from the client side filter.
ku_IQ: لیستەی ئەرکە بەکارنەهاتووە درێژکراوەکان لە پاڵاوتنی لایەنی ڕاژەخواز.

en: List of grouped products ID.
ku_IQ: پێرستی ناسنامەی(ID) کاڵای هاوپۆلکراو

en: List of images.
ku_IQ: لیستەی وێنەکان

en: List of menu items selected for deletion:
ku_IQ: لیستی بڕگە دیاریکراوەکانی پێرست بۆ سڕینەوە:

en: List of order coupons.
ku_IQ: لیستەی کۆبۆنەکانی داواکاری.

en: List of order product IDs, names, quantities.
ku_IQ: لیستەی ناسنامە، ناو، بڕی بەرهەمی داواکاری.

en: List of postcodes / ZIPs. Introduced in WooCommerce 5.3.
ku_IQ: لیستەی کۆدی پۆستە\ZIP کە ناسێنراون لە (WooCommerce 5.3).

en: List of product IDs the coupon can be used on.
ku_IQ: لیستەی ناسنامەی ئەو بەرهەمانەی کۆبۆنەکە کار دەکات لەسەریان.

en: List of product IDs the coupon cannot be used on.
ku_IQ: لیستەی ناسنامەی ئەو بەرهەمانەی کۆبۆنەکە کار ناکات لەسەریان.

en: List of refunds.
ku_IQ: لیستی پارەی گەڕێندراو.

en: List of related products IDs.
ku_IQ: لیستی ناسنامەکانی بەرهەمە پەیوەندیدارەکان.

en: List of required payment gateway features to process the order.
ku_IQ: لیستەی تایبەتمەندییە پێویستەکانی دەرەڕێی پارەدان بۆ ئەنجامدانی داواکارییەکە.

en: List of sales reports.
ku_IQ: لیستەیەک لە ڕاپۆرتەکانی فرۆشتن.

en: List of shipping address data.
ku_IQ: لیستەی دراوەی ناونیشانی گەیاندن.

en: List of shipping rates.
ku_IQ: لیستەی ڕێژەکانی گەیاندن.

en: List of states in this country.
ku_IQ: پێرستی پارێزگاکانی ئەم وڵاتە.

en: List of supported currencies.
ku_IQ: لیستەی دراوە پشتگیریکراوەکان.

en: List of tags, if applicable.
ku_IQ: لیستەی تاگەکان، ئەگەر دەکرێت.

en: List of tags.
ku_IQ: لیستەی تاگەکان

en: List of the missing image sizes of the attachment.
ku_IQ: لیستی قەبارەی وێنە ونبووەکانی هاوپێچ.

en: List of up-sell products IDs.
ku_IQ: لیستی ناسنامەکانی بەرهەمە بەرزەکان.

en: List of updated resources.
ku_IQ: لیستەی سەرچاوە بەڕۆژکراوەکان.

en: List of user IDs (or guest email addresses) that have used the coupon.
ku_IQ: پێرستی ناسنامەی بەکارهێنەران(یا ناونیشانی ئیمەیلی میوان) کاتیک کە کۆپۆنی داشکاندن سوود دەگرن.

en: List of variation IDs, if applicable.
ku_IQ: لیستەی ناسنامەی گۆڕانکارییەکان، ئەگەر دەکرێت.

en: List of variation attributes.
ku_IQ: لیستەی تایبەتمەندییەکانی گۆڕانکاری.

en: List of variations IDs.
ku_IQ: پێناسینەری پێرستی گۆڕاوەکان.

en: List of variations.
ku_IQ: لیستەی گۆڕانکارییەکان.

en: List price
ku_IQ: نرخی ئاسایی

en: List products and create ads on Facebook and Instagram with <a href="https://woo.com/products/facebook/">Facebook for WooCommerce</a>
ku_IQ: بەرهەمەکان ڕیزبکە و بانگەشەکان دروست بکە لە فەیسبووک و ئینستاگرام لەگەڵ <a href="https://woo.com/products/facebook/">Facebook بۆ WooCommerce</a>

en: List products and create ads on Facebook and Instagram with <a href="https://woocommerce.com/products/facebook/">Facebook for WooCommerce</a>
ku_IQ: بەرهەمەکان ڕیزبکە و بانگەشەکان دروست بکە لە فەیسبووک و ئینستاگرام لەگەڵ <a href="https://woocommerce.com/products/facebook/">Facebook بۆ WooCommerce</a>

en: List products and create ads on Facebook and Instagram.
ku_IQ: بەرهەمەکان ڕیزبکە و بانگەشەکان دروست بکە لە فەیسبووک و ئینستاگرام.

en: List the regions you'd like to include in your shipping zone. Customers will be matched against these regions.
ku_IQ: هەرێمەکان لیستە بکە کە دەتەوێت بەردەستیان بخەیت لە ناوچەی گەیاندنەکەت. کڕیاران هاوتا دەکرێن لەگەڵ ئەم هەرێمانە.

en: List view
ku_IQ: پیشاندانی لیستیی

en: Lithuania
ku_IQ: ليتواني

en: Lithuanian
ku_IQ: لیتوانی

en: Live API password
ku_IQ: تێپەڕەوشەی (Live API)

en: Live API signature
ku_IQ: واژۆی (Live API)

en: Live API username
ku_IQ: ناوی بەکارهێنەری (Live API)

en: Live Broadcast
ku_IQ: پەخشی ڕاستەوخۆ

en: Live Preview
ku_IQ: پێشبینینی ڕاستەوخۆ

en: Live Preview &#8220;%s&#8221;
ku_IQ:  پێشبینین &#8220;%s&#8221;

en: Live Preview: %s
ku_IQ: بینینی ڕاستەوخۆ: %s

en: Live preview theme: %s
ku_IQ: بینینی ڕاستەوخۆ: %s

en: Ljubljana
ku_IQ: لیوبلیانا

en: Load billing address
ku_IQ: ناونیشاندانی حسابات

en: Load more
ku_IQ: زیاتر باربکە

en: Load shipping address
ku_IQ: ناونیشانی ناردنی کاڵا

en: Load the customer's billing information? This will remove any currently entered billing information.
ku_IQ: هێنانی زانیاری ناردنی كڕیار؟ ئه‌م به‌شه‌ ته‌واوی زانیاریه‌كان نێردراو كه‌ داخڵ كراون ده‌سڕێته‌وه‌.

en: Load the customer's shipping information? This will remove any currently entered shipping information.
ku_IQ: هێنانی زانیاری ناردنی كڕیار؟ ئه‌م به‌شه‌ ته‌واوی زانیاریه‌كان نێردراو كه‌ داخڵ كراون ده‌سڕێته‌وه‌.

en: Loading
ku_IQ: بارکردن...

en: Loading Comments...
ku_IQ: ئامادەکردنی سەرنجەکان...

en: Loading more results... please wait.
ku_IQ: ئەنجامی زیاتر ئامەدەئەبێت... تکایە چاوەڕوانبە.

en: Loading network orders
ku_IQ: بارکردنی داواکارییەکانی ڕایەڵە

en: Loading page, please wait.
ku_IQ: بارکردنی پەڕە، تکایە چاوەڕوانبە.

en: Loading video...
ku_IQ: ئامادەکردنی ڤیدیۆ...

en: Loading&#8230;
ku_IQ: بارده‌کرێت&#8230;

en: Loading&hellip;
ku_IQ: چاوەڕوان بە&hellip;

en: Loading...
ku_IQ: دادەبزێت

en: Loading…
ku_IQ: بارکردن...

en: Local Pickup
ku_IQ: پیکابێکی ناوخۆیی

en: Local delivery
ku_IQ: گەیاندنی ناوخۆ

en: Local delivery (legacy)
ku_IQ: گەیاندنی ناوخۆ (legacy)

en: Local pickup
ku_IQ: پیکابێکی ناوخۆیی

en: Local pickup (legacy)
ku_IQ: هەڵگرتن لە فرۆشگا (legacy)

en: Local time is %s.
ku_IQ: کاتی ناوخۆ %s.

en: Local time is <code>%1$s</code>
ku_IQ: کاتی ناوخۆیی بریتییە لە <code>%1$s</code>

en: Local zone = California ZIP 90210 = Local pickup
ku_IQ: ناوچەی ناوخۆیی = کالیفۆرنیا زیپ 90210 = پیکابێکی ناوخۆیی

en: Locale for the user.
ku_IQ: شوێنگە بۆ بەکارهێنەر.

en: Locale used for the note title and content.
ku_IQ: ڕوودانگە (Locale)ی بەکارهێنراو بۆ ناونیشان و ناوەڕۆکی تێبینییەکە.

en: Location
ku_IQ: شوینی فرۆشگا

en: Location of the Ogg video file.
ku_IQ: شوینی فایلی ڤیدیۆکانی Ogg

en: Location of the uploaded file.
ku_IQ: شوێنی پەڕگەی بار کراو.

en: Location, IP address and browser type: we’ll use this for purposes like estimating taxes and shipping
ku_IQ: شوێن، ناونیشانی IP و جۆری وێبگەڕ: ئێمە ئەمە بۆ چەند مەبەستێک بەکاردێنین وەک مه‌زه‌ند کردنی باج و بارکردن

en: Locations not covered by your other zones
ku_IQ: ئەو شوێنانەی کە داپۆشراون لەلایەن ناوچەکانی تر

en: Locations outside all other zones
ku_IQ: شوێنەکانی دەرەوەی ناوچەکانی تر

en: Locked
ku_IQ: قفڵدراو

en: Log
ku_IQ: ڕاپۆرت

en: Log %s out of all locations.
ku_IQ: چونەدەرەوەی %s لەهەموو شوێنەکان.

en: Log In
ku_IQ: بچۆ ژووره‌وه‌

en: Log Out
ku_IQ: چوونه‌ده‌ره‌وه‌

en: Log Out Everywhere
ku_IQ: چوونەدەرەوە لە هەر شوێنێک

en: Log Out Everywhere Else
ku_IQ: داخستنەوە لەهەموو جێگاکانی تر

en: Log in
ku_IQ: چوونە ژوورەوە

en: Log in to Download Files
ku_IQ: بۆداگرتنی فایله‌كان ده‌بێت بچیته‌ ژوره‌وه‌

en: Log in to Reply
ku_IQ: بچۆ ژووره‌وه‌ بۆ وەڵام

en: Log in to leave a Comment
ku_IQ: بچۆ ژوورەوە بۆ نووسینی لێدوانێک

en: Log in with WordPress.com
ku_IQ: بچۆ ژوورەوە لەگەڵ هەژماری وۆردپرێس

en: Log out
ku_IQ: دەرچوون

en: Log out of this account
ku_IQ: بچۆ ده‌ره‌وه‌ له‌م هه‌ژماره‌

en: Logged In
ku_IQ: چۆتە ژوورەوە

en: Logged Out
ku_IQ: چۆتە دەرەوە

en: Logged in as %1$s. <a href="%2$s">Edit your profile</a>. <a href="%3$s">Log out?</a>
ku_IQ: لەژوورەوەیت وەکو %1$s. <a href="%2$s">دەستکاریی زانیارییە کەسییەکانت بکە</a>. <a href="%3$s">دەچیتەدەرەوە؟</a>

en: Logged in as %s
ku_IQ: لە ژوورەوەیت وەک %s.

en: Logged in as <a href="%1$s">%2$s</a>.
ku_IQ: چوویتە ژورەوە وەک <a href="%1$s">%2$s</a>

en: Logged in as <a href="%1$s">%2$s</a>. <a href="%3$s" title="Log out of this account">Log out?</a>
ku_IQ: لەژوورەوەی وەک <a href="%1$s">%2$s</a>. <a href="%3$s" title="چوونەدەرەوە لەم هەژمارە"> چوونەدەرەوە؟</a>

en: Login
ku_IQ: چوونەژوورەوە

en: Login Address (URL)
ku_IQ: بەستەری چوونەژوور

en: Login Name
ku_IQ: ناوی چوونه‌ژووره‌وه‌

en: Login name for the user.
ku_IQ: ناوی چوونەژوورەوەی نوسەر/بەکارهێنەر.

en: Logo
ku_IQ: بەیداخ

en: Logout
ku_IQ: ده‌رچوون

en: Logs
ku_IQ: لۆگه‌كان

en: Lome
ku_IQ: لۆمەێ

en: London
ku_IQ: لەندەن

en: Longitude
ku_IQ: هێڵی درێژیی

en: Longyearbyen
ku_IQ: لۆنگیەرباین

en: Look for orders, customer info, and process refunds in one click with the Woo app.
ku_IQ: بگەڕێ بۆ داواکارییەکان، زانیاری کڕیار، لەگەڵ پرۆسەی پارە گەڕاندنەوە بە یەک کرتە بە بەرنامەی بەکاربەری Woo.

en: Looking for %1$s in %2$s
ku_IQ: گەڕان بە دوای %1$s لە %2$s

en: Looking for a WooCommerce theme?
ku_IQ: به‌دوای ڕوكار ده‌گه‌ڕیی بۆ ووكامرس؟

en: Looking for a theme? You can search or browse the WordPress.org theme directory, install and preview themes, then activate them right here.
ku_IQ: بە دوای ڕووکاردا دەگەڕێیت؟ دەتوانی لە بەشی ڕووکارەکان لە WordPress.org بەدوای ڕووکاردا بگەڕێیت، دایبمەزرێنیت وە پێشبینینی ڕووکارەکان بکەیت، دوای ئەوە هەر لەوێ چالاکیان بکەیت.

en: Looking for the WooCommerce Helper?
ku_IQ: بەدوای یارمەتیدەری (WooCommerce)دا دەگەڕێیت؟

en: Looks like something&#8217;s gone wrong. Wait a couple seconds, and then try again.
ku_IQ: هەندێ هەڵە ڕوویاندا. تکایە بۆ چەند چرکەیەک بوەستە، پاشان دووبارە هەوڵ بدە.

en: Looks like this is not the correct kind of file. Please link to an appropriate file instead.
ku_IQ: وا پێدەچێ ئەمە جۆرە پەڕگەیەکی دروست نەبێ. تکایە بە پەڕگەیەیکی گونجاو بیبەستەرەوە لە جیاتی.

en: Looks like this is not the correct kind of file. Please link to an audio file instead.
ku_IQ: وا پێدەچێ ئەمە جۆرە پەڕگەیەکی دروست نەبێ. تکایە بە پەڕگەیەیکی دەنگی بیبەستەرەوە لە جیاتی.

en: Loop
ku_IQ: بازنه‌یی

en: Loopback request
ku_IQ: داواکاری Loopback

en: Loopback requests are used to run scheduled events, and are also used by the built-in editors for themes and plugins to verify code stability.
ku_IQ: داواکاریەکانی Loopback بەکاردێت بۆ بەڕێوەبردنی ڕووداوە خشتەکراوەکان، و هەروەها بەکاردەهێنرێت لەلایەن ڕووکارەکان و پێوەکراوەکان بۆ سەلماندنی جێگیری کۆدەکان بەکاردەهێنرێ.

en: Lord Howe
ku_IQ: لۆرد هاو

en: Los Angeles
ku_IQ: لۆس ئەنجلس

en: Lost Password
ku_IQ: تێپەڕەوشەت لەبیرکردووە

en: Lost password
ku_IQ: پاسۆردەکەت بیر چۆتەوە

en: Lost your password?
ku_IQ: تێپەڕەوشەت لەبیر کردووە؟

en: Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
ku_IQ: ووشەی نهێنی لەبیرکردووە یاخود  ئیمەیل بنوسە یاخود ناو بنوسە بۆ گەرانەوەی ووشەی نهێنی نوێ

en: Louisville
ku_IQ: لویزڤێڵ

en: Low Stock amount for the product.
ku_IQ: بڕی کەمیی کۆگا بۆ بەرهەمەکە.

en: Low Stock amount for the variation.
ku_IQ: بڕی کەمیی کۆگا بۆ گۆڕانکارییەکە.

en: Low in stock
ku_IQ: كه‌می له‌ كۆگا

en: Low stock amount
ku_IQ: بڕی کەمی کۆگا

en: Low stock threshold
ku_IQ: هەنوکەی کەمبوونەوەی کاڵا

en: Lower Princes
ku_IQ: لۆوێر پرینسس

en: Luanda
ku_IQ: لواندا

en: Luapula
ku_IQ: لۆئابولا

en: Lubumbashi
ku_IQ: لابومباشی

en: Lumbini
ku_IQ: لومبینی

en: Luristan (لرستان)
ku_IQ: لرستان

en: Lusaka
ku_IQ: لوساکا

en: Luxembourg
ku_IQ: لوکسەمبورگ

en: LxWxH in decimal form
ku_IQ: درێژی/پانی/به‌رزكردنه‌وه‌ بۆ فۆرمی ژماره‌یی

en: MB (Leave blank for network default)
ku_IQ: مێگابایت (بەبەتاڵی بەجێی بهێڵە لە ڕایەڵەی بنەڕەت)

en: MD5 hash of cart items to ensure orders are not modified.
ku_IQ: MD5 هاش لە ئایتمی سه‌به‌تی کڕین بۆ دڵنیابوون لە دەستکاریکردنی داواکاریەکان.

en: Macao
ku_IQ: ماکاۆ

en: Macau
ku_IQ: ماکاو

en: Macedonian
ku_IQ: مەقدۆنی

en: Maceio
ku_IQ: ماسیۆ

en: Macquarie
ku_IQ: مەکواری

en: Madagascar
ku_IQ: ماداگاسكار

en: Madeira
ku_IQ: مەدیرا

en: Madrid
ku_IQ: مەدرید

en: Magadan
ku_IQ: ماگەدان

en: Mahe
ku_IQ: ماهی

en: Mail (will not be published)
ku_IQ: پەیامی ئەلیکترۆنی (بڵاوناکرێتەوە)

en: Mail Server
ku_IQ: ڕاژەی پۆستی ئەلیکترۆنی

en: Main
ku_IQ: سەرەکی

en: Main Page (no parent)
ku_IQ: په‌ره‌ی سه‌ره‌تا (باوان نا)

en: Main menu
ku_IQ: مێنوی سەرەکی

en: Maintenance
ku_IQ: چاککردن

en: Majuro
ku_IQ: ماجووڕۆ

en: Makassar
ku_IQ: ماکاسەر

en: Make &#8220;%s&#8221; the default category
ku_IQ: &#8220;%s&#8221; بکە بە هاوپۆلی بنەڕەت

en: Make a duplicate from this product
ku_IQ: لەبەرکردنەوە له‌م كاڵایه‌

en: Make sure cart and checkout flows are configured correctly for your shoppers.
ku_IQ: دڵنیابەرەوە کارکردنی سەبەتە و پارەدان بەتەواویی شێوەی پێدراوە بۆ کڕیارانت.

en: Make sure you enter the name and values for each attribute.
ku_IQ: دڵنیابەرەوە کە ناو و بەهات نووسیوە بۆ هەر تایبەتمەندییەک.

en: Make this connection available to all users of this blog?
ku_IQ: ئەم پەیوەندییە بخەمە بەردەست هەموو بەکارهێنەرانی ئەم بلۆگە؟

en: Make this post sticky
ku_IQ: ئەم بابەتە جێگیر بکە

en: Make your store stand out
ku_IQ: فرۆشگاکەت جیاواز و ناوازە بکە

en: Malabo
ku_IQ: مالابۆ

en: Malawi
ku_IQ: مالاوی

en: Malay
ku_IQ: مالایی

en: Malaysia
ku_IQ: مالزي

en: Maldives
ku_IQ: ماڵدیڤ

en: Mali
ku_IQ: مالي

en: Malta
ku_IQ: ماڵتا

en: Maltese
ku_IQ: ماڵتی

en: Manage
ku_IQ: به‌ڕێوه‌بردن

en: Manage Archives
ku_IQ: بەڕێوبردنی ئەرشیفەکان

en: Manage Audio
ku_IQ: بەڕێوەبردنی دەنگ

en: Manage Comments
ku_IQ: بەڕێوەبردنی لێدوانەکان

en: Manage Documents
ku_IQ: بەڕێوەبردنی بەڵگەنامەکان

en: Manage Images
ku_IQ: بەڕێوەبردنی وێنەکان

en: Manage Locations
ku_IQ: بەڕێوبردنی شوێنی لیستەکان

en: Manage Spreadsheets
ku_IQ: بەڕێوەبردنی پەڕە بڵاوەکان

en: Manage Uploads
ku_IQ: بەڕێوەبردنی بارکراوەکان

en: Manage Video
ku_IQ: بەڕیوەبردنی ڤیدیۆ

en: Manage WooCommerce features
ku_IQ: بەڕێوەبردنی تایبەتمەندییەکانی (WooCommerce)

en: Manage inactive plugins
ku_IQ: بەڕێوەبردنی پێوەکراوە ناچالاکەکانت

en: Manage individual product combinations created from options.
ku_IQ: بەڕێوەبردنی تێکەڵەکانی بەرهەمی تاک کە لە هەڵبژاردەکانەوە دروست کراون.

en: Manage more settings in <PricingTab>Pricing.</PricingTab>
ku_IQ: ڕێکخستنی زیاتر بەردەستە لە <PricingTab>نرخەکان.</PricingTab>

en: Manage pages
ku_IQ: بەڕێوەبردنی پەڕەکان

en: Manage shipping methods
ku_IQ: بەڕێوەبردنی شێوازەکانی گەیاندن

en: Manage stock
ku_IQ: بەرێوەبردنی ئەمبار(کۆگا)

en: Manage stock.
ku_IQ: بەرێوەبردنی ئەمبار(کۆگا)

en: Manage stock?
ku_IQ: به‌ریوه‌بردنی لیستی كۆگا؟

en: Manage suggestions
ku_IQ: بەڕێوەبردنی پێشنیارەکان

en: Manage the "%s" payment method
ku_IQ: بەڕێوەبردنی شێوازی پارەدانی "%s"

en: Manage themes
ku_IQ: به‌ڕێوه‌بردنی ڕووکاره‌کان

en: Manage transactions without leaving your WordPress Dashboard. Only with WooPayments.
ku_IQ: گواستنەوەکانت بەڕێوەببە بەبێ جێهێشتنی داشبۆردی وۆردپرێسەکەت. تەنیا لەگەڵ (WooPayments).

en: Manage with Live Preview
ku_IQ: بەڕێوەبردن لەگەڵ پێش بینین

en: Manage your orders on the go
ku_IQ: بەئاسانیی داواکارییەکانت بەڕێوەببە

en: Manage your plugins
ku_IQ: بەڕێوەبردنی پێوەکراوەکانت

en: Manage your purchases
ku_IQ: بەڕێوەبردنی کڕینەکانت

en: Manage your subscriptions
ku_IQ: بەڕێوەبردنی بەشدارییەکانت

en: Manage your themes
ku_IQ: بەڕێوەبردنی ڕوکارەکانت

en: Managing Pages
ku_IQ: بەڕێوەبردنی پەڕەکان

en: Managing pages is very similar to managing posts, and the screens can be customized in the same way.
ku_IQ: بەڕێوبردنی پەڕەکەن زۆر نزیکە لە بەڕێوەبردنی بابەتەکان، و دەکرێت پەڕەکان کڕیارخوازکردن بکرێت بەهەمان ڕێگە.

en: Managua
ku_IQ: مانگوا

en: Manaus
ku_IQ: مەنەوس

en: Manila
ku_IQ: مانیلا

en: Manual
ku_IQ: په‌یڕه‌ونامه‌

en: Manual Offsets
ku_IQ: ڕێبەری ئۆفسێت

en: Manually sent
ku_IQ: ناردنی ده‌ستی

en: Many people take advantage of keyboard shortcuts to moderate their comments more quickly. Use the link to the side to learn more.
ku_IQ: زۆربەی خەڵکی سوود لە قەدبڕی تەختەکلیل وەردەگرن بۆ ئاسانکردن و خێراکردنی لێداوانەکانین، بەستەری خوارەوە بەکاربێنە بۆ زانیاری زیاتر.

en: Many plugins may collect or store personal data either in the WordPress database or remotely. Any Erase Personal Data request should delete data from plugins as well.
ku_IQ: زۆرێک لە پێوەکراوەکان ئەگەری هەیە کە زانیاری بەکارهێنەر کۆ بکەنەوە، ڕاستەوخۆ لەناو بنکەدراوی وۆردپرێس (واتە لەسەر سایتەکە خۆی) یان لەڕێگەی لایەنی سێیەمەوە. هەر سڕینەوەیەکی زانیاری کەسی پێویستە کە پێوەکراوەکانیش بگرێتەوە.

en: Many plugins may collect or store personal data either in the WordPress database or remotely. Any Export Personal Data request should include data from plugins as well.
ku_IQ: زۆرێک لە پێوەکراوەکان ئەگەری هەیە کە زانیاری بەکارهێنەر کۆ بکەنەوە، ڕاستەوخۆ لەناو بنکەدراوی وۆردپرێس (واتە لەسەر سایتەکە خۆی) یان لەڕێگەی لایەنی سێیەمەوە. هەر سڕینەوەیەکی زانیاری کەسی پێویستە کە پێوەکراوەکانیش بگرێتەوە.

en: Many themes show some sidebar widgets by default until you edit your sidebars, but they are not automatically displayed in your sidebar management tool. After you make your first widget change, you can re-add the default widgets by adding them from the Available Widgets area.
ku_IQ: زۆر لە ڕووکارەکان لە لاکانەوە ویجیت بەکاردەبەن تا ئەو دەمەی دەستکاری لاکان نەکرابێت، بەڵام بەخۆکار دەرناکەون لە تووڵی بەڕێوەبردنی لاکان. دوای ئەوەی کە ویجیتت دەستکاری کرد، دەتوانیت دیسان زۆری بکەیتەوە بۆ بەشی ویجیتەکان.

en: Map to existing
ku_IQ: شوێنی ئەوانەی بوونیان هەیە

en: Maputo
ku_IQ: ماپوتۆ

en: March
ku_IQ: ئازار

[ctx: March abbreviation]
en: Mar
ku_IQ: ئازار

en: Marengo
ku_IQ: مارینگۆ

en: Margin
ku_IQ: کەنار

en: Mariehamn
ku_IQ: ماریهام

en: Marigot
ku_IQ: ماریگۆت

en: Mark as Spam
ku_IQ: وه‌ كو سپام دیاری بكه‌

en: Mark as spam
ku_IQ: دیاریکردن وەک هەرزەواڵە

en: Mark export request for &#8220;%s&#8221; as completed.
ku_IQ: نیشانکردنی داواکاری هەناردەکردن بۆ &#8220;%s&#8221; وەک تەواوبوو.

en: Mark requests as completed
ku_IQ: نیشانکردنی داواکاریەکان وەک تەواوبوو

en: Mark this comment as spam
ku_IQ: ئەم لێدوانە وەك سپام دیاری بكە

en: Mark this message as NOT spam
ku_IQ: ئەم نامەیە دایریبکە کە خراپ نییە

en: Mark this message as spam
ku_IQ: ئەم نامەیە دیاریبکە وەک خراپ

en: Mark this review as spam
ku_IQ: دیاریکردنی ئەم پێداچوونەوەیە وەک هەرزەواڵە

en: Markazi (مرکزی)
ku_IQ: مرکزی

en: Marketing
ku_IQ: بازاڕدۆزی

en: Marketing channel cannot be registered because there is already a channel registered with the same slug!
ku_IQ: کەناڵی بازاڕدۆزیی ناکرێت تۆماربکرێت، لەبەر ئەوەی کەناڵێکی تۆمارکراو بە هەمان سڵەگەوە بوونی هەیە!

en: Marketplace
ku_IQ: بازاڕ

en: Marketplace suggestions
ku_IQ: پێشنیارەکانی بازاڕ

[ctx: Marketplace suggestions]
en: Get more options
ku_IQ: هەڵبژاردەی فرەتر وەربگرن

en: Markup is not allowed in CSS.
ku_IQ: مارکئەپ ڕێگەپێدراو نییە لە CSS ــدا.

en: Marl is an independent studio and artisanal gallery
ku_IQ: مارڵ ستۆدیۆیەکی سەربەخۆ و پێشانگایەکی هونەرییە

en: Marquesas
ku_IQ: مارکیساس

en: Marshall Islands
ku_IQ: جزایر مارشال

en: Martinique
ku_IQ: مازاتلان

en: Maseru
ku_IQ: ماسیرو

en: Mastercard
ku_IQ: ماستەر کارد

en: Matamoros
ku_IQ: مەتامۆرۆس

en: Match case
ku_IQ: بابەتی دۆزراوە

en: Match images
ku_IQ: هاوتاکردنی وێنەکان

en: Match terms with the listed IDs.
ku_IQ: گونجاندنی مەرجەکان لەگەڵ ناسنامە لیستکراوەکان.

en: Matched Line
ku_IQ: هێڵی هاوتا

en: Mature
ku_IQ: پێگەیاندن

en: Mature <span class="count">(%s)</span> | Mature <span class="count">(%s)</span>
ku_IQ[0]: پێگەیشتوو <span class="count">(%s)</span>
ku_IQ[1]: پێگەیشتوو <span class="count">(%s)</span>

en: Mauritania
ku_IQ: موریتانی

en: Mauritius
ku_IQ: مۆریشیۆس

en: Mawson
ku_IQ: ماوسن

en: Max %s
ku_IQ: لانی زۆر %s

en: Max Height
ku_IQ: زۆرترین به‌رزی

en: Max Width
ku_IQ: زۆرترین پانی

en: Max allowed packet size
ku_IQ: زۆرترین قەبارەی ڕێگەپێدراوی پاکەت

en: Max connections number
ku_IQ: زۆرترین ژمارەی پەیوەندی

en: Max effective file size
ku_IQ: قەبارەی فایلی کاریگەری گەورە

en: Max input time
ku_IQ: زۆرترین کات بۆ زیادکردنەکان

en: Max number of files allowed
ku_IQ: زۆرترین ژمارەی فایل رێگەپێدراو

en: Max price
ku_IQ: لایەنی جۆری نرخ

en: Max size of an uploaded file
ku_IQ: قەبارەی گەورەی فایلێکی بارکراو

en: Max size of post data allowed
ku_IQ: قەبارەی گەورەی زنیاری بابەت رێگەپێدراو

en: Max upload size.
ku_IQ: زۆریینەی ئەندازەی بارکردنی.

en: MaxMind GeoIP database.
ku_IQ: بنکەدراوەی MaxMind GeoIP

en: MaxMind Geolocation
ku_IQ: شوێنی جوگرافیی (MaxMind)

en: MaxMind License Key
ku_IQ: کلیلی مۆڵەتدانی MaxMind

en: Maximum number of items to be returned in result set.
ku_IQ: گەرەترین ژمارەی پرگەکان بۆ گەڕاندنەوەیان لە کۆمەڵە ئەنجامەکان.

en: Maximum number of posts to show (no more than 10):
ku_IQ: زۆرترین ژمارەی بابەت بۆ پیشاندان (زیاتر نەبێت لە ١٠(:

en: Maximum posts per page
ku_IQ: زۆرترین بابەت لە پەڕەیەکدا

en: Maximum size: %s
ku_IQ: گه‌وره‌ترین قه‌باره‌: %s

en: Maximum spend
ku_IQ: زۆترین داهات

en: Maximum upload file size: %s.
ku_IQ: گەورەترین قەبارەی ڕێ پێدراو بۆ بارکردن: %s.

en: May
ku_IQ: ئایار

[ctx: May abbreviation]
en: May
ku_IQ: مارس

en: Mayotte
ku_IQ: مایۆت

en: Mazandaran (مازندران)
ku_IQ: مازندران

en: Mazatlan
ku_IQ: مازتلان

en: Mbabane
ku_IQ: مبابان

en: McMurdo
ku_IQ: مکمۆردۆ

en: Measurements
ku_IQ: پێوانە

en: Mechi
ku_IQ: مچی

en: Media
ku_IQ: ڕەنگاڵە

en: Media File
ku_IQ: پەڕگەی ڕەنگاڵە

en: Media Handling
ku_IQ: بەڕێوەبردنی ڕەنگاڵە

en: Media Library
ku_IQ: کتێبخانەی پێشانگا

en: Media Settings
ku_IQ: ڕێکخستنەکانی ڕەنگاڵە

en: Media Widget
ku_IQ: ویجیتی ڕەنگاڵە

en: Media Widget (%d) | Media Widget (%d)
ku_IQ[0]: ویجیتی ڕەنگاڵە (%d)
ku_IQ[1]: ویجیتی ڕەنگاڵە (%d)

en: Media file attached.
ku_IQ: پەڕگەی ڕەنگاڵە هاوپێچکرا

en: Media file detached.
ku_IQ: پەڕگەی ڕەنگاڵە سڕایەوە

en: Media file moved to the Trash.
ku_IQ: ڕه‌نگاڵه‌ نێردرا بۆ ته‌نه‌که‌ خۆڵه‌که‌ ‌

en: Media file permanently deleted.
ku_IQ: ڕه‌نگاڵه‌ به‌ یه‌کجاری سڕایه‌وه‌.

en: Media file restored from the Trash.
ku_IQ: ڕه‌نگاڵه‌ گه‌ڕێندرایه‌وه‌ له‌ناو ته‌نه‌که‌ خۆڵه‌که‌.

en: Media file updated.
ku_IQ: پەڕگەی ڕەنگاڵە نوێکرایەوە

en: Media items list
ku_IQ: بڕگەکانی ڕەنگاڵە

en: Media items list navigation
ku_IQ: ڕێنیشاندەری بڕگەکانی ڕەنگاڵە

en: Media library
ku_IQ: کتێبخانەی پێشانگا

en: Media list
ku_IQ: لیستی ڕەنگاڵە

en: Media title
ku_IQ: ناونیشانی میدیا

en: Media title&hellip;
ku_IQ: ناونیشانی ڕەنگاڵە &hellip;

en: Median server response time was %1$s milliseconds. It should be less than the recommended %2$s milliseconds threshold.
ku_IQ: کاتی وەڵامدانەوەی ڕاژەکاری ناوەند بریتیی بوو لە %1$s میللی چرکە. دەبێت کەمتربێت لە بڕی پێشنیارکراو %2$s میللی چرکە.

en: Median server response time was %1$s milliseconds. This is less than the recommended %2$s milliseconds threshold.
ku_IQ: کاتی وەڵامدانەوەی ڕاژەکاری ناوەند بریتیی بوو لە %1$s میللی چرکە. کەمتربوو لە بڕی پێشنیارکراو %2$s میللی چرکە.

en: Medium
ku_IQ: ناوەند یان مامناوەند

en: Medium size
ku_IQ: قەبارەی مامناوەند

en: Medium size image height
ku_IQ: قەبارەی مامناوەندی بەرزی وێنە

en: Medium size image width
ku_IQ: قەبارەی مامناوەندی پانی وێنە

en: Medium-Large size image height
ku_IQ: بەرزی وێنە قەبارە مامناوەند-گەورە

en: Medium-Large size image width
ku_IQ: پانی وێنە قەبارە مامناوەند-گەورە

en: Meetups
ku_IQ: چاوپێکەوتنەکان

en: Melbourne
ku_IQ: میڵبۆرن

en: Members of our team have access to the information you provide us. For example, both Administrators and Shop Managers can access:
ku_IQ: ئەندامانی تیمەکەمان دەتوانن زانیاریە بەردەستەکانمان بدەنێ. بۆ نموونە، هەردوو بەڕێوەبەر و بەڕێوەبەری دۆکان دەتوانن دەستگەیشتنیان هەبێت:

en: Membership
ku_IQ: ئه‌ندامێتی:

en: Memberships
ku_IQ: ئەندامێتی

en: Memory exceeded. Please try another smaller file.
ku_IQ: قەبارەی ڕێپێدراوی بیرگەی تێپەڕاند. تکایە پەڕگەیەکی قەبارە بچووکتر تاقیبکەرەوە.

en: Mendoza
ku_IQ: میندۆزا

en: Menominee
ku_IQ: مینۆمینی

en: Menu
ku_IQ: پێرست

en: Menu Item
ku_IQ: لیستەی بڕگە

en: Menu Item Label
ku_IQ: پێناسەی دانەی مێنیو

en: Menu Item Labels
ku_IQ: پێناسەکانی دانەکانی مێنیو

en: Menu Items
ku_IQ: دانەکانی مێنیو

en: Menu Items re-ordered.
ku_IQ: دانەکانی مێنیو ڕێکخرانەوە.

en: Menu Location
ku_IQ: شوێنەکانی مێنیو

en: Menu Locations
ku_IQ: شوێنەکانی مێنیو

en: Menu Management
ku_IQ: بەڕێوبردنی لیستەکان

en: Menu Name
ku_IQ: ناوى پێڕست

en: Menu Options
ku_IQ: هەڵبژاردنەکانی مێنیو

en: Menu Settings
ku_IQ: ڕێکخستنەکانی لیست

en: Menu created
ku_IQ: مێنیو دروستکرا

en: Menu deleted
ku_IQ: مێنیو سڕدرایەوە

en: Menu item added
ku_IQ: مێنیۆ زیاد کرا

en: Menu item deleted
ku_IQ: بەشێکی مێنیو سڕدرایەوە

en: Menu item is now a sub-item
ku_IQ: مێنیۆ ئێستا مێنیۆی ناسەرەكيە

en: Menu item moved down
ku_IQ: بەشی مێنیو چۆیە خوارەوە

en: Menu item moved out of submenu
ku_IQ: ناوەڕۆکی مەنو برایە دەرەوەی ژێرەمەنوەوە.

en: Menu item moved to the top
ku_IQ: بڕگەی لیست گواسترایەوە بۆ سەرەوە

en: Menu item moved up
ku_IQ: بەشی مێنیو جۆیە سەرەوە

en: Menu item removed
ku_IQ: بڕگەی لیست سڕایەوە

en: Menu items do not support trashing. Set '%s' to delete.
ku_IQ: بڕگەکانی لیستە پشتگیریی تەنەکەی خۆڵ ناکەن. '%s' دابنێ بۆ سڕینەوە.

en: Menu locations updated.
ku_IQ: شوێنی لیست لە ڕوکار نوێکراویەوە.

en: Menu order
ku_IQ: ڕیزکردنی مێنیو

en: Menu order, used to custom sort products.
ku_IQ: داواکاری پێڕست، بەکاردێت بۆ چنینی بەرهەمە خواستیارەکان.

en: Menu structure
ku_IQ: بەشەکانی لیست

en: Menus
ku_IQ: لیستەکان

en: Menus can be displayed in locations defined by your theme or in <a href="%s">widget areas</a> by adding a &#8220;Navigation Menu&#8221; widget.
ku_IQ: پێرست لە شوێنی ڕووکارەکە نیشان دەدرێت یاخود لە <a href="%s">شوێنی ویدجیت</a> پاش زۆرکردنی a &#8220;پێرستی دەستکرد &#8221;ویدجیت.

en: Menus can be displayed in locations defined by your theme, even used in sidebars by adding a &#8220;Navigation Menu&#8221; widget on the <a href="%1$s">Widgets</a> screen. If your theme does not support the navigation menus feature (the default themes, %2$s and %3$s, do), you can learn about adding this support by following the documentation link to the side.
ku_IQ: پێڕستەکان دەکرێ پێشان بدرێت لەو شوێنانەی کە دەستنیشان کراوە لەلایەن ڕووکارەکەتەوە، ئەگەرچی بەکارهاتبێ لە شریتەکانی تەنیشتدا بە زیادکردنی ئامرازێکی &#8220;پێڕستی ڕێدۆزی&#8221; لەسەر پەردەی <a href="%1$s">ئامرازەکان</a>. ئەگەر ڕووکارەکەت پشتگیری تایبەتمەندی پێڕستی ڕێدۆزی نەکات(ڕووکارە بنەڕەتییەکان، %2$s و %3$s، دەیکات)، تۆ دەبێ فێربیت لەبارەی زیادکردنی ئەم پشتگیرییە بە بەدواداچوونی بەستەری بەڵگەنامەکان.

en: Menus can be displayed in locations defined by your theme.
ku_IQ: پێڕست ئەتوانرێت ببینرێت لەو جێگایەی کە ڕووکارەکەت دەستنیشانی کردووە.

en: Menus do not support trashing. Set '%s' to delete.
ku_IQ: لیستەکان پشتگیریی سڕینەوە ناکەن. '%s' ڕێکبخە بۆ سڕینەوە.

en: Merge table cells
ku_IQ: خانه‌کانی خشته‌ پێکه‌وه‌بلکێنه‌

en: Merida
ku_IQ: میریدا

en: Meridian
ku_IQ: مێریدیان

en: Message
ku_IQ: نامە

[ctx: Message explaining that there are no products returned from a search]
en: No products were found matching your selection.
ku_IQ: هیچ بەرهەمێک نەدۆزرایەوە کە هاوتای دیاریکردنەکەت بێت.

en: Messages
ku_IQ: نامەکان

en: Meta
ku_IQ: په‌یوه‌ندی دار:

en: Meta ID.
ku_IQ: ناسنامەی مێتا

en: Meta data attached to the shipping rate.
ku_IQ: مێتا داتا هاوپێچکراوە بە ڕێژەی گەیاندنەکەوە.

en: Meta data.
ku_IQ: مێتای زانیاری

en: Meta fields.
ku_IQ: خشتەی دەربارەکان.

en: Meta key for UI display.
ku_IQ: کلیلی مێتا بۆ پیشاندانی ڕوومەت (UI).

en: Meta key.
ku_IQ: کلیلی مێتا

en: Meta keys cannot enable revisions support unless the object subtype supports revisions.
ku_IQ: کلیلەکانی مێتا ناتوانن پشتگیریی پێداچوونەوە چالاک بکەن مەگەر جۆری لاوەکیی تەن پشتگیریی پێداچوونەوە بکات.

en: Meta keys cannot enable revisions support unless the object type supports revisions.
ku_IQ: کلیلەکانی مێتا ناتوانن پشتگیریی پێداچوونەوە چالاک بکەن مەگەر جۆری تەن پشتگیریی پێداچوونەوە بکات.

en: Meta label.
ku_IQ: نیشانەی (Meta).

en: Meta value for UI display.
ku_IQ: بەهای مێتا بۆ پیشاندانی ڕوومەت (UI).

en: Meta value.
ku_IQ: بەهای مێتا

en: Metadata
ku_IQ: پەیوەندیدار

en: Metadata related to the item
ku_IQ: مێتاداتای پەیوەست بە کاڵاکەوە

en: Meters
ku_IQ: مەتر

en: Method
ku_IQ: شێواز

en: Method '%s' not implemented. Must be overridden in subclass.
ku_IQ: شێوەی '%s' نەتوانرا جێبەجێ بکرێت، دەبێت جێگرەوەی هەبێت.

en: Method ID.
ku_IQ: ناسنامەی شێواز.

en: Method availability
ku_IQ: شیوازه‌كانی به‌رده‌ست

en: Method not implemented
ku_IQ: شێواز جێبەجێ نەکراوە

en: Method title
ku_IQ: ناونیشانی شێواز

en: Metlakatla
ku_IQ: مەتلاکاتلا

en: Mexican peso
ku_IQ: پێسۆی مەکسیکی

en: Mexico
ku_IQ: مكزيك

en: Mexico City
ku_IQ: مەکسیکۆ سیتی

en: Microformats
ku_IQ: وردە فۆڕماتەکان

en: Micronesia
ku_IQ: میکرونزی

en: Middle
ku_IQ: ناوه‌ڕاست

en: Midnight
ku_IQ: نیوەشەو

en: Midway
ku_IQ: میدوەی

en: Migrate command is deprecated. Please use `sync` instead.
ku_IQ: کۆچکردنی فرمان بەسەرچووە. تکایە `sync` بەکاربهێنە.

en: Migrated action with ID %1$d in %2$s to ID %3$d in %4$s
ku_IQ: کرداری گواستراوە لەگەڵ ناسنامەی %1$d لە %2$s بۆ ناسنامەی %3$d لە %4$s

en: Migrating %d action | Migrating %d actions
ku_IQ[0]: گواستنەوەی %d کردار
ku_IQ[1]: گواستنەوەی %d کردار

en: Millimeters
ku_IQ: میلیمەتر

en: Min %s
ku_IQ: لانیکەم %s

en: Min price
ku_IQ: لایەن کەمی نرخ

en: Minimum order amount
ku_IQ: کەمترین بڕی داواکاری

en: Minimum required version of PHP.
ku_IQ: كه‌مترین وه‌شانی پێویستی PHP.

en: Minimum required version of WordPress.
ku_IQ: کەمترین وەشانی داواکراوی وۆردپرێس.

en: Minimum spend
ku_IQ: کەمترین نرخ

en: Minsk
ku_IQ: مینسک

en: Minute
ku_IQ: خولەک

en: Minutes
ku_IQ: خولەک

en: Miquelon
ku_IQ: میکلۆن

en: Miscellaneous
ku_IQ: جۆراوجۆر

en: Missed schedule
ku_IQ: نەبوونی پلاندانراو

en: Missing
ku_IQ: لەدەست چوو

en: Missing Attachment
ku_IQ: پاشکۆ له‌ناوچووه‌

en: Missing MaxMind Reader library!
ku_IQ: خوێنەری کتێبخانەی MaxMind بزر بوو.

en: Missing Widgets
ku_IQ: ویجیتەکان دیار نین

en: Missing a temporary folder.
ku_IQ: بوخچه‌یه‌کی کاتی نووقسانه‌.

en: Missing base tables: %s. Some WooCommerce functionality may not work as expected.
ku_IQ: خشتە بنچینەییەکان دیارنیین: %s. هەندێک لە کردار و تایبەتمەندییەکانی (WooCommerce) ڕەنگە بەشێوەیەکی چاوەڕوانکراو کار نەکەن.

en: Missing email address.
ku_IQ: ئەم ئیمەیلە بوونی نییە

en: Missing eraser index.
ku_IQ: ناسنامەیەکی نەناسراوی سڕەرەوە.

en: Missing exporter index.
ku_IQ: ناسنامەیەکی هاوردەنی نەزانراو.

en: Missing features
ku_IQ: تایبەتمەندییە ونەکان

[ctx: Missing menu name.]
en: (unnamed)
ku_IQ: (ناو نەنراوە)

en: Missing page index.
ku_IQ: پێرستی پەڕە نەدۆزرایەوە

en: Missing parameter %s
ku_IQ: هۆكار %s بزربووه‌.

en: Missing parameter(s): %s
ku_IQ: ئاڕاستە دیارنییە: : %s

en: Missing product subscription
ku_IQ: بەشداریکردنی بەرهەم بوونی نییە

en: Missing products in request body.
ku_IQ: بەرهەمی نادیار لە جەستەی داواکاری.

en: Missing request ID.
ku_IQ: پێناسی دواکاری وونە.

en: Missing required id key in entry among dependencies array.
ku_IQ: کلیلی ناسنامەی پێویست بوونی نییە لەنێوان تۆماری ڕیزەکی پێبەندێتییەکان.

en: Missing table info for query arg.
ku_IQ: زانیاریی خشتە بۆ داواکاریی دیار نییە.

en: Missing the Nonce header. This endpoint requires a valid nonce.
ku_IQ: سەرپەڕەی (Nonce) نادروستە. ئەم خاڵی کۆتاییە پێویستی بە (Nonce)ێکی دروستە.

en: Missing the WooCommerce %s package
ku_IQ: پاکەتی %sی (WooCommerce) دیار نییە.

en: Missing variation data for variable product.
ku_IQ: دراوەی گۆڕانکاریی نادیارە بۆ بەرهەمی گۆڕاو.

en: Mission complete. Message %s deleted.
ku_IQ: کارەکە سەرکەوتوو بوو. نامەی %s سڕدرایەوە.

en: Mobile
ku_IQ: مۆبایل

en: Mobile Apps
ku_IQ: ئەپڵیکەیشنەکانی مۆبایل

en: Mobile Theme
ku_IQ: بەرگی مۆبایک

en: Mobile-compatible:
ku_IQ: گونجاو لەگەڵ مۆبایل:

en: Mode:
ku_IQ: شێواز:

en: Moderate Comment
ku_IQ: بۆچوونەکان بەڕێوەببە

en: Moderate Review
ku_IQ: چاودێریی پێداچوونەوە

en: Moderate Review Reply
ku_IQ: چاودێریی وەڵامی پێداچوونەوە

en: Moderating Comments
ku_IQ: بەڕێوەبردنی لێدوانەکان

[ctx: Module Name]
en: Sitemaps
ku_IQ: سایتماپ

[ctx: Module Tag]
en: Appearance
ku_IQ: دەرکەوتن

[ctx: Module Tag]
en: Developers
ku_IQ: پێشخەرەکان

[ctx: Module Tag]
en: Other
ku_IQ: دیکە

[ctx: Module Tag]
en: Photos and Videos
ku_IQ: وێنە و ڤیدیۆ

[ctx: Module Tag]
en: Social
ku_IQ: کۆمەڵایەتی

[ctx: Module Tag]
en: Traffic
ku_IQ: ترافیک

[ctx: Module Tag]
en: Writing
ku_IQ: نوسین

en: Mogadishu
ku_IQ: مقدیشیۆ

en: Moldova
ku_IQ: مالديو

en: Mon
ku_IQ: 2 شه‌م

en: Monaco
ku_IQ: مۆناکۆ

en: Moncton
ku_IQ: مۆنکتۆن

en: Monday
ku_IQ: دوو شه‌ممه‌

[ctx: Monday initial]
en: M
ku_IQ: د

en: Money spent
ku_IQ: پارەی خەرج کراوە

en: Mongolia
ku_IQ: مغولستان

en: Monitor your sales and high performing products with the Woo app.
ku_IQ: چاودێریی فرۆشتن و بەرهەمە بەناوبانگەکان بکە لەگەڵ بەرنامەی بەکاربەریی (Woo).

en: Monrovia
ku_IQ: مۆنرۆڤیا

en: MonsterID (Generated)
ku_IQ: ئایدی دێو

en: Montenegro
ku_IQ: مونته نگرو

en: Monterrey
ku_IQ: مۆنتیری

en: Montevideo
ku_IQ: مۆنتیڤیدیۆ

en: Month
ku_IQ: مانگ

en: Month and name
ku_IQ: ناو و مانگ

en: Month(s)
ku_IQ: مانگ

en: Monthly
ku_IQ: مانگانه‌

en: Monthly archives
ku_IQ: ئەرشیڤی مانگانە

en: Monticello
ku_IQ: مۆنتیسێلۆ

en: Montreal
ku_IQ: مۆنتریال

en: Montserrat
ku_IQ: مۆنتسیرات

en: More
ku_IQ: زۆرتر

en: More Details
ku_IQ: زانیاری زیاتر

en: More details
ku_IQ: زانیاری زیاتر

en: More details.
ku_IQ: زانیاریی زیاتر.

en: More information
ku_IQ: زانیاری زیاتر

en: More information about %s
ku_IQ: زانیاری زیاتر دەربارەی %s

en: More new products
ku_IQ: بەرهەمی نوێی زیاتر

en: More than %s
ku_IQ: زیاتر لە %s

en: Morocco
ku_IQ: مراكش

en: Moscow
ku_IQ: مۆسکۆ

en: Most Popular
ku_IQ: زۆرترين به‌ناوبانگ

en: Most Recent
ku_IQ: زۆرترین تازەبینراوەکان

en: Most discount
ku_IQ: زۆرینەی داشکاندنەکان

en: Most popular
ku_IQ: زۆرترين به‌ناوبانگ

en: Most stocked
ku_IQ: زۆرترین بوون

en: Most themes show the site title at the top of every page, in the title bar of the browser, and as the identifying name for syndicated feeds. Many themes also show the tagline.
ku_IQ: زۆرینەی ڕووکارەکان ناونیشانی ماڵپەڕەکە پیشان دەدەن لە بەشی سەرەوەی هەموو پەڕەکان، هەروەها لە تووڵی ناونیشانەکانی وێبگەڕ، هەروەها وەکو پێناسە بۆ (syndicated feeds). هەروەها هەندێک لە ڕووکارەکان تاگڵاینیش پیشان دەدەن.

en: Movable Type and TypePad
ku_IQ: جۆری Movable و TypePad

en: Move
ku_IQ: گواستنەوە

en: Move %s box down
ku_IQ: بردنی %s بۆ خوارەوە

en: Move %s box up
ku_IQ: بردنی %s بۆ سەرەوە

en: Move &#8220;%s&#8221; to the Trash
ku_IQ: گواستنەوە &#8220;%s&#8221; بۆ زبڵدان

en: Move down
ku_IQ: چوونە خوار

en: Move down one
ku_IQ: یەکدانە بڕۆ خوارەوە

en: Move menu section down
ku_IQ: مێنیو ببەرە خوارەوە

en: Move menu section up
ku_IQ: ئەم بەشەی مێنیو ببە سەرەوە

en: Move next
ku_IQ: گواستنەوەی داهاتوو

en: Move one level down
ku_IQ: یەک هەنگاو وەرە خوارەوە

en: Move one level up
ku_IQ: یەک هەنگاو بچۆ سەرەوە

en: Move out from under %s
ku_IQ: دەرهاتن لە ژێر %s

en: Move previous
ku_IQ: گواستنەوەی پێشتر

en: Move the "%s" payment method down
ku_IQ: گواستنەوەی شێوازی پارەدانی "%s" بۆ خوارەوە

en: Move the "%s" payment method up
ku_IQ: گواستنەوەی شێوازی پارەدانی "%s" بۆ سەرەوە

en: Move this comment to the Trash
ku_IQ: ئەم لێدوانە بکە تەنەکەی خۆڵەوە

en: Move this item to the Trash
ku_IQ: ئەو بڕگەیە ببە بۆ فڕێدان

en: Move this review to the Trash
ku_IQ: ئەم پێداچوونەوەیە بگوازەرەوە بۆ تەنەکەی خۆڵەکە

en: Move to Trash
ku_IQ: بیگوێزه‌وه‌ بۆ زبڵدان

en: Move to another area&hellip;
ku_IQ: گواستنەوە بۆ ناوچەیەکی تر&hellip;

en: Move to the top
ku_IQ: برۆ بۆ سەرەوە

en: Move to trash
ku_IQ: بیگوێزه‌وه‌ بۆ زبڵدان

en: Move under %s
ku_IQ: بچۆ خوار %s

en: Move up
ku_IQ: چوونە سەر

en: Move up one
ku_IQ: دانەیەک بڕۆسەرەوە

[ctx: Move widget]
en: Move
ku_IQ: جووڵە

en: Moved %d block to clipboard. | Moved %d blocks to clipboard.
ku_IQ[0]: %d بلۆکی گواسترایەوە بۆ کلیپ بۆرد.
ku_IQ[1]: %d بلۆکەکانی گواستیەوە بۆ کلیپ بۆرد.

en: Mozambique
ku_IQ: موزامبيك

en: Muchinga
ku_IQ: مۆنشینجا

en: Multi-column patterns with more complex layouts.
ku_IQ: کۆمەڵێک شێوەئاسا کە چەندین ستوون لەخۆدەگرن و گەڵاڵەبەندیی ئاڵۆزیان هەیە.

en: Multibyte string
ku_IQ: زنجیرەنووسەی فرەبایت

en: Multipart
ku_IQ: چه‌ندبه‌ش

en: Multisite support is not enabled.
ku_IQ: پشتگیری ماڵپەڕی تێکەڵ پشتگیری نەکراوە

en: Municipality
ku_IQ: شاره‌وانی

en: Municipality / District
ku_IQ: شارەوانی \ قەزا

en: Muscat
ku_IQ: مەسقەت

en: Music
ku_IQ: مۆسیقا

en: Must Use Plugins
ku_IQ: زۆرترین پێوەکراوە بەکارهاتووەکان

en: Mute
ku_IQ: بێده‌نگ

en: My Account
ku_IQ: هەژمارەکەم

en: My Account Page
ku_IQ: په‌ڕه‌ی حیسابات

en: My Network
ku_IQ: تۆڕەکانم

en: My Site | My Sites
ku_IQ[0]: ماڵپەڕەکەم

en: My Sites
ku_IQ: سایته‌که‌م

en: My Subscriptions %s
ku_IQ: بەشدارییەکانم %s

en: My Tweets
ku_IQ: تویتەکانم

en: My account
ku_IQ: حیسابی من

en: My account page
ku_IQ: لاپه‌ڕه‌ی هه‌ژمار

en: MySQL version.
ku_IQ: وشانی MySQL.

en: Myanmar
ku_IQ: ميانمار

en: Mystery Person
ku_IQ: نەناسراو

en: N. Revenue
ku_IQ: داهاتی پوخت

en: N. Revenue (formatted)
ku_IQ: داهاتی پوخت (فۆرماتکراو)

en: NEW
ku_IQ: نوێ

en: Nairobi
ku_IQ: نایرۆبی

en: Name
ku_IQ: ناو

en: Name (Last, First)
ku_IQ: ناو (ناوی ته‌واو)

en: Name (numeric)
ku_IQ: ناوی  (شمارده‌ی)

en: Name (required)
ku_IQ: ناو (پێویستە بنووسرێت)

[ctx: Name for applying graphical effects]
en: Filters
ku_IQ: پاڵاوتنەکان

[ctx: Name for the Text editor tab (formerly HTML)]
en: Text
ku_IQ: دەق

[ctx: Name for the Visual editor tab]
en: Visual
ku_IQ: بینین

en: Name for the attribute (shown on the front-end).
ku_IQ: ناوی خاسیه‌ت (بۆ پیشاندان بۆ ئه‌ندامانی سایت)

en: Name for the resource.
ku_IQ: ناو بۆ سەرچاوە

[ctx: Name for the value of the CSS position property]
en: Fixed
ku_IQ: جێگیر

[ctx: Name for the value of the CSS position property]
en: Sticky
ku_IQ: لکێنەر

[ctx: Name of link anchor (TinyMCE)]
en: Name
ku_IQ: ناو

en: Name of other platform used to sell (not listed).
ku_IQ: ناوی سەکۆیەکی تر کە بۆ فرۆشتن بەکارهاتووە (لە لیستەکەدا نییە)

en: Name of other platform used to sell.
ku_IQ: ناوی سەکۆکەی تر کە بەکارهێنراوە بۆ فرۆشتن.

en: Name of the font family preset, translatable.
ku_IQ: ناوی ئامادەکراوی خێزانی جۆرەپیتەکە، توانای وەرگێڕانی هەبێت.

en: Name of the item.
ku_IQ: ناوی کاڵاکە.

en: Name of the marketing campaign type.
ku_IQ: ناوی جۆری کەمپینی بازاڕدۆزییەکە.

en: Name of the marketing channel.
ku_IQ: ناوی کەناڵی بازاڕدۆزییەکە.

en: Name of the metadata.
ku_IQ: ناوی مێتاداتاکە.

en: Name of the note.
ku_IQ: ناوی تێبینییەکە.

en: Name of the package.
ku_IQ: ناوی پاکەتەکە.

en: Name of the product that the review belongs to.
ku_IQ: ناوی بەرهەمەکە کە پێداچوونەوەکەی بۆ نووسراوە.

en: Name of the reviewer.
ku_IQ: ناوی هەڵەچن

en: Name of the shipping rate, e.g. Express shipping.
ku_IQ: ناوی ڕێژەی گەیاندنەکە، بۆ نموونە: گەیاندنی خێرا.

en: Name.
ku_IQ: ناو.

en: Name:
ku_IQ: ناو:

en: Namespace must not start or end with a slash.
ku_IQ: بۆشایی ناو دەبێ بە لارەهێڵ(سلاش) دەستپێ بەکات و کۆتایی بێت.

en: Namibia
ku_IQ: نامیبیا

en: Narayani
ku_IQ: نارایانی

en: Nassau
ku_IQ: ناساو

en: Nauru
ku_IQ: نەوڕوو

en: Nav menu locations must be strings.
ku_IQ: شوێنی پێڕستی ناڤ دەبێت ڕیزبەند بن.

en: Navassa Island
ku_IQ: دوورگەی ناواسا

en: Navigate to the previous view
ku_IQ: ڕۆیشتن بۆ پیشاندانەکەی پێشوو

en: Navigation
ku_IQ: ڕێنیشاندەر

en: Navigation Label
ku_IQ: پێکەوەلکاوی ڕێدۆز

en: Navigation Menu
ku_IQ: لیستی ڕێنیشاندەر

en: Navigation Menu Item
ku_IQ: پێرستی ڕێدۆزی بابەت

en: Navigation Menu Items
ku_IQ: پێرستی ڕێدۆزی بابەتەکان

en: Navigation Menu archives
ku_IQ: ئەرشیفەکانی لیستەی ڕێدۆزیی

en: Navigation Menus
ku_IQ: لیستی ڕێنیشاندەرەکان

en: Navigation Menus list
ku_IQ: لیستەکانی ڕێدۆزیی

en: Navigation Menus list navigation
ku_IQ: ڕێدۆزیی لیستەکانی ڕێدۆزیی

en: Navigation menus that can be inserted into your site.
ku_IQ: ئەو لیستەی ڕێدۆزییانەی کە دەکرێت بخرێنە ناو ماڵپەڕەکەت.

en: Ndjamena
ku_IQ: نجامینا

en: Need a fresh look? Try Storefront child themes
ku_IQ: پێویستی پشکنینی باشترن؟ Storefront تاقیبکنەوە.

en: Need a theme? Try Storefront
ku_IQ: پیویستیت به‌ روكاره‌؟ استورفرونت ئیش پێبكه‌

en: Need help putting together your new Privacy Policy page? <a href="%1$s" %2$s>Check out our privacy policy guide%3$s</a> for recommendations on what content to include, along with policies suggested by your plugins and theme.
ku_IQ: ئایا پێویستیت بە یارمەتیە بۆ دروست کردنی پەڕەی سیاسەتی تایبەتێتی؟ <a href="%1$s" %2$s>سەیری ڕێنمایەکانمان بکە%3$s</a> بۆ بینینی پێشنیازەکان دەربارەی ئەوەی چ ناوەڕکێکی تێدابێت، لەگەڵ ئەو سیاسەتانەی پێشنیاز کراون لە لایەن ئەو زیادکرا و ڕووکارانەی بە کاریان دەبەیت.

en: Need help putting together your new Privacy Policy page? Check out our guide for recommendations on what content to include, along with policies suggested by your plugins and theme.
ku_IQ: ئایا پێویستیت بە یارمەتیە بۆ دروست کردنی پەڕەی سیاسەتی تایبەتێتی؟ سەیری ڕێنمایەکانمان بکە بۆ بینینی پێشنیازەکان دەربارەی ئەوەی چ ناوەڕکێکی تێدابێت، لەگەڵ ئەو سیاسەتانەی پێشنیاز کراون لە لایەن ئەو زیادکرا و ڕووکارانەی بە کاریان دەبەیت.

en: Need help?
ku_IQ: پێویستت بە یارمەتییە؟

en: Need help? Use the Help tab above the screen title.
ku_IQ: پێویستیت بە یارمەتییە؟ بەشی یارمەتیدان بەکاربێنە لەسەروی بەشی ناونیشانەوەیە.

en: Need more help? <a href="%1$s">Read the support article on %2$s</a>.
ku_IQ: یارمەتی زیاترت پێویست؟ <a href="%1$s">وتاری پشتگیریکردن بخوێنەوە لەسەر %2$s</a>.

en: Nepal
ku_IQ: نپال

en: Nested widgets.
ku_IQ: ویجێتە هێلانەکراوەکان.

en: Net Payment
ku_IQ: پارەدانی پەتی

en: Net Revenue
ku_IQ: داهاتی پوخت

en: Net discount amount.
ku_IQ: بڕی داشکاندنی پوخت.

en: Net profit
ku_IQ: سوودی نێت

en: Net sales
ku_IQ: پوختەی فرۆشتنەکان

en: Net sales amount
ku_IQ: بڕی پوختی فرۆشتن

en: Net sales in the period.
ku_IQ: پوختەی فرۆشتنەکان لە ماوەکەدا.

en: Net sales.
ku_IQ: پوختەی فرۆشتنەکان.

en: Net total revenue (formatted).
ku_IQ: داهاتی گشتیی پوخت (فۆرماتکراو).

en: Net total revenue.
ku_IQ: کۆی گشتیی داهاتی پوخت.

en: Netherlands
ku_IQ: هلند

en: Network Admin
ku_IQ: رایەڵەی بەڕێوەبەر .

en: Network Admin Email
ku_IQ: ڕایەڵەی پۆستی ئەلیکترۆنی بەڕێوەبەر

en: Network Admin: %s
ku_IQ: بەڕێوەبەری تۆڕ: %s

en: Network Enable %s
ku_IQ: چالاککردن  %s لەتۆڕ

en: Network Settings
ku_IQ: ڕێکخستنەکانی ڕایەڵە

en: Network configuration authentication keys
ku_IQ: کلیلی ڕەسەنێتیی شێوەپێدانی ڕایەڵە

en: Network configuration rules for %s
ku_IQ: یاساکانی شێوەپێدانی ڕایەڵە بۆ %s

en: Network count
ku_IQ: ژمارەی تۆڕ

en: Network enabled
ku_IQ: شه‌به‌كه‌ چالاك كرا

en: Network functions are disabled.
ku_IQ: کرداری ڕایەڵە ناچالاککراوە.

en: Network only plugin must be network activated.
ku_IQ: تەنها پێوەکراو پێویستە تۆڕ چالاک بکرێت.

en: Neutral
ku_IQ: بێ‌لایەن

en: Never
ku_IQ: هەرگیز

en: Never expires
ku_IQ: هەرگیز بەسەرناچێت

en: Never show quantity remaining in stock
ku_IQ: هیچکات ژمارەی خزنیکردنی کالا لە کانگا پیشان مەدە.

en: Never worry about the weather again. Keep yourself dry, warm, and looking stylish.
ku_IQ: چیتر خەمی کەشوهەوات نەبێت. خۆت گەرم بکەرەوە بەشێوازی جوانەوە.

en: New
ku_IQ: نوێ

en: New %1$s Site: %2$s
ku_IQ: نوێ %1$s شوێن: %2$s

en: New %1$s User: %2$s
ku_IQ: نوێ %1$s بەکارهێنەر: %2$s

en: New %s
ku_IQ: %s نوێ

en: New Application Password Name
ku_IQ: ناوی وشەی نهێنی بەرجەستەکراوی نوێ

en: New Caledonia
ku_IQ: کالدونیای جدید

en: New Category Name
ku_IQ: ناوی هاپۆلی نوێ

en: New Changeset
ku_IQ: کۆمەڵە گۆڕانکاری نوێ

en: New Custom HTML Widget
ku_IQ: ویجیتی (HTML)ی دەستکردی نوێ

en: New In
ku_IQ: نوێ

en: New Link Category Name
ku_IQ: ناوی نوێی  هاوپۆلی بەستەرەکان

en: New Media
ku_IQ: ڕەنگاڵەی نوێ

en: New Menu
ku_IQ: لیستێکی نوێ

en: New Menu Item
ku_IQ: مێنیویەکی نوێ

en: New Menu Item Label Name
ku_IQ: ناوی دانەی نوێی مێنیو

en: New Navigation Menu
ku_IQ: لیستەیەکی ڕێدۆزیی نوێ

en: New Order: #{order_number}
ku_IQ: داواکاریی نوێ: #{order_number}

en: New Page
ku_IQ: په‌ڕێکی نوێ

en: New Password
ku_IQ: تێپەڕەوشەی نوێ

en: New Pattern
ku_IQ: شێوەئاسای نوێ

en: New Pattern Category Name
ku_IQ: ناوی هاوپۆلی شێوەئاسای نوێ

en: New Post
ku_IQ: بابەتی نوێ

en: New Products
ku_IQ: بەرهەمە نوێیەکان

en: New Project
ku_IQ: پڕۆژەیەکی نوێ

en: New Project Tag Name
ku_IQ: ناوی تاگە نوێکەی پڕۆژە

en: New Project Type Name
ku_IQ: ناوی جۆرە نوێکەی پڕۆژە

en: New Salem
ku_IQ: سالمی نوێ

en: New Site Registration: %s
ku_IQ: تۆماركردنی سایتێکی نوێ: %s

en: New Site: %1$s
    URL: %2$s
    Remote IP address: %3$s
    
    Disable these notifications: %4$s
ku_IQ: وێبگەی نوێ: %1$s
    بەستەر %2$s
     IP: %3$s
    
    ئەم ئاگەدارکردنەوانە ناچالاک بکە: %4$s

en: New Tag Name
ku_IQ: ناوی تاگی نوێ

en: New Template
ku_IQ: ڕووکاری نوێ

en: New Template Part
ku_IQ: پارچە قاڵبی نوێ

en: New User Default Role
ku_IQ: پله‌ی خۆیی به‌کارهێنه‌ری نوێ:

en: New User Registration: %s
ku_IQ: تۆماركردنی به‌كارهێنه‌ری نوێ: %s

en: New User: %1$s
    Remote IP address: %2$s
    
    Disable these notifications: %3$s
ku_IQ: بەکارهێنەری نوێ: %1$s
     IP: %2$s
    
    ئەم ئاگەدارکردنەوانە ناچالاک بکە: %3$s

en: New WordPress Site
ku_IQ: سایتێکی نوێی وۆردپریس

en: New York
ku_IQ: نیویۆرک

en: New Zealand
ku_IQ: نيوزلند

en: New account
ku_IQ: دروستکردنی هەژماری نوێ

en: New attribute
ku_IQ: تایبەتمەندیی نوێ

en: New category name
ku_IQ: ناوی هاوپۆلی نوێ

en: New comment on your post "%s"
ku_IQ: لێدوانی نوێ نووسراوە لەسەر بابەتەکەت "%s"

en: New coupon
ku_IQ: کۆبۆنی نوێ

en: New custom field name
ku_IQ: ناوی خانەی دەستکردی نوێ

en: New dimensions:
ku_IQ: ڕەهەندە نوێکارن:

en: New document
ku_IQ: به‌ڵگه‌نامه‌یه‌کی نوێ

en: New field
ku_IQ: خانەی نوێ

en: New in store
ku_IQ: نوێ لە فرۆشگا

en: New order
ku_IQ: داواكاری نوێ

en: New order emails are sent to chosen recipient(s) when a new order is received.
ku_IQ: پۆستی ئەلیکترۆنییەکانی داواکاریی نوێ دەنێردرێن بۆ وەرگرە هەڵبژێردراوەکان کاتێک داواکارییەکی نوێ وەرگیرا.

en: New page title
ku_IQ: سه‌ردێڕى په‌ڕه‌ى نوێ

en: New page title&hellip;
ku_IQ: ناونیشانی پەڕەی نوێ

en: New password
ku_IQ: تێپەڕەووشەی نوێ

en: New password (leave blank to leave unchanged)
ku_IQ: تێپەڕوشەی نوێ (هیچ مەنووسە ئەگەر ناتەوێت بیگۆڕیت)

en: New passwords do not match.
ku_IQ: ووشه‌ی تیپه‌ره‌ تازه‌كان یه‌كسان نین.

en: New payment methods can only be added during checkout. Please contact us if you require assistance.
ku_IQ: شێوازی کڕینی نوی ،تەنها دەتوانێت لە کاتی کڕینی نوێ چالاک بێت،گەر پێویست بە ڕینماییە لە گيڵمان پەیوەندی بگرە.

en: New pingback on your post "%s"
ku_IQ: پینگباکی نوێ لەسەر بابەتەکەت "%s"

en: New product
ku_IQ: کاڵایی نوێ

en: New product editor
ku_IQ: دەستکاریکەری نوێی بەرهەم

en: New quantity of the item in the cart.
ku_IQ: بڕی نوێی کاڵاکە لەناو سەبەتەکە.

en: New sales record!
ku_IQ: تۆمارێکی نوێی فرۆشتن!

en: New shipping class Name
ku_IQ: ناوی نوێی پۆلی گەیاندن

en: New site created by %1$s
    
    Address: %2$s
    Name: %3$s
ku_IQ: سایتێکی نوێ دروست کراوە لەلایەن %1$s
    
    ناونیشان: %2$s
    ناو: %3$s

[ctx: New site notification email subject]
en: [%1$s] Activate %2$s
ku_IQ: [%1$s] چاڵاکبوون %2$s

en: New tag name
ku_IQ: ناوی تاگی نوێ

en: New theme activated.
ku_IQ: ڕووکاری نوێ چالاک کرا.

en: New to Akismet
ku_IQ: تازە لەگەڵ Akismet ئاشنا بوون.

en: New trackback on your post "%s"
ku_IQ: تراکباکی نوێ لەسەر بابەتەکەت "%s"

en: New user created.
ku_IQ: به‌کارهێنه‌ری نوێ دروستکرا.

en: New user email address.
ku_IQ: ئیمەیلی بەکارهێنەری نوێ

[ctx: New user notification email subject]
en: [%1$s] Activate %2$s
ku_IQ: [%1$s] چاڵاککراوە %2$s

en: New user password.
ku_IQ: وشەینهێنی بەکارهێنەری نوێ

en: New user registration on your site %s:
ku_IQ: خۆتۆمارکەرێکی نوێ لەماڵپەڕەکەت %s:

en: New user username.
ku_IQ: ناوی بەکارهێنەری بەکارهێنەری نوێ

en: New users are automatically assigned a password, which they can change after logging in. You can view or edit the assigned password by clicking the Show Password button. The username cannot be changed once the user has been added.
ku_IQ: بەکارهێنەرانی نوێ بە شێوەیەکی خۆکار تێپەڕەوشەیان وەردەگرن دوای چونە ژورەوە دەتوانن بیگۆڕن. دەتوانیت ئەو تێپەڕەوشە ببینیت یان دەستکاری بکەیت دوای چونەژورەوە بە کردتەکردن لە بینینی تێپەڕەوشە. و ناوی بەکارهێنەر ناتوانرێ بگۆڕێت دوای ئەوەی بەکارهێنەر زیادی کرد.

en: New users will receive an email letting them know they&#8217;ve been added as a user for your site. This email will also contain their password. Check the box if you do not want the user to receive a welcome email.
ku_IQ: بەکارهێنەرە نوێیەکان ئیمەیڵێکیان پێ دەکات تاکو بزانن کە &#8217;زیاد کراون وەکو بەکارهێنەر لە وێبگەکەتدا. ئەو ئیمەیڵە هاوکات تێپەڕەوشەکانیشیان لەخۆ دەگرێت. خانەکە دەستنیشان بکە ئەگەر ناتەوێت &#8217; بەکارهێنەرەکە ئیمەیڵی بەخێرهاتنی بۆ بڕوات.

en: New version available.
ku_IQ: وەشانی نوێ بەردەستە.

en: New version available. %s
ku_IQ: وەشانی نوێ بەردەستە . %s

en: New version available. <button class="button-link" type="button">Update now</button>
ku_IQ: وەشانی نوێ بەردەستە <button class="button-link" type="button">Updateئێستا نوێی بکەوە</button>

en: New window
ku_IQ: پەنجەرەی نوێ

en: New, faster way to find extensions and themes for your WooCommerce store
ku_IQ: ڕێگایەکی نوێ و خێراتر بۆ دۆزینەوەی زیادکراو و ڕووکارەکان بۆ فرۆشگاکەت.

en: New:
ku_IQ: نوێ :

en: Newer Comments
ku_IQ: نوێترین سەرنجەکان

en: Newer Comments &raquo;
ku_IQ: لێدوانە نوێترەکان &raquo;

en: Newer Comments <span class="meta-nav">&rarr;</span>
ku_IQ: لێدوانى نوێ <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Newer comments
ku_IQ: بۆچوونی نوێ

en: Newer posts
ku_IQ: نوێترین پەیام

en: Newer posts <span class="meta-nav">&rarr;</span>
ku_IQ: پەڕەى پێشوو <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Newest
ku_IQ: نوێترین

en: Newest Scheduled Date
ku_IQ: نوێترین بەرواری بەرنامەدانان

en: News
ku_IQ: نوێترین بابەت

en: Next
ku_IQ: دواتر

en: Next &gt;
ku_IQ: داهاتوو &gt;

en: Next &raquo;
ku_IQ: داهاتوو &raquo;

en: Next &rarr;
ku_IQ: داهاتوو &rarr;

en: Next (arrow right)
ku_IQ: دواتر(arrow right)

en: Next Entries &raquo;
ku_IQ: داهاتوو &raquo;

en: Next Month
ku_IQ: مانگی داهاتوو

en: Next Page
ku_IQ: په‌ڕه‌ی داهاتوو

en: Next Page &raquo;
ku_IQ: په‌ڕی دواتر &raquo;

en: Next Post
ku_IQ: بابه‌تی داهاتوو

en: Next Steps
ku_IQ: هەنگاوەکانی دواتر

en: Next page
ku_IQ: په‌ڕه‌ی داهاتوو

en: Next step
ku_IQ: هەنگاوەکانی دواتر

en: Next steps
ku_IQ: هەنگاوەکانی دواتر

en: Next theme
ku_IQ: ڕوکاری دواتر

en: Niamey
ku_IQ: نیامی

en: Nicaragua
ku_IQ: نیکاراگوئه

en: Nice one; you've created a WooCommerce store! Now it's time to add your first product and get ready to start selling.%s
ku_IQ: زۆر تەواوە: تۆ فرۆشگایەکی (WooCommerce)ت دروستکرد! ئێستا کاتییەتی یەکەم بەرهەمت زیادبکەیت و ئامادەبیت بۆ فرۆشتن. %s

en: Nicename may not be longer than 50 characters.
ku_IQ: پیویستە ناوی-جوان لە ٥٠ پیت زیاتر نەبێت.

en: Nickname
ku_IQ: نازناو

en: Nicosia
ku_IQ: نیکۆسیا

en: Niger
ku_IQ: نیجر

en: Nigeria
ku_IQ: نيجريه

en: Nipigon
ku_IQ: نیپیگۆن

en: Niue
ku_IQ: نایوێ

en: No
ku_IQ: نه‌خێر

en: No %1$s data specified to create %1$s
ku_IQ: %1$s داتایه‌ك بۆ دروستكردن %1$s ده‌ست نیشان نه‌كراوه‌

en: No %1$s data specified to create/edit %1$s
ku_IQ: %1$s داتایه‌ك بۆدروست كردن/ده‌ستكاری %1$s هه‌ڵ نه‌بژیردراوه‌

en: No %1$s data specified to edit %1$s
ku_IQ: %1$s داتایه‌ك بۆ ده‌ست كاری %1$s هه‌ڵ نه‌بژیردراوه‌

en: No %1$s found with the ID equal to %2$s
ku_IQ: هیچ %1$s نەدۆزرایەوە بەو ناسنامەیە کە یەکسان بێت بە %2$s

en: No %1$s was set in the arguments array for the "%2$s" sidebar. Defaulting to "%3$s". Manually set the %1$s to "%3$s" to silence this notice and keep existing sidebar content.
ku_IQ: نەخێر %1$s دانراوە بۆ ئارگومێنتیی "%2$s" لاتەنیشت. کە بنەڕەتە بۆ "%3$s". بەدەست دەتوانیت %1$s دابنێیت بۆ "%3$s" بۆ بێدەنگکردنی ئەم ئاگادارییە و دەرچیت لە لاتەنیشتەکە.

en: No &quot;%s&quot; found
ku_IQ: هیچ &quot;%s&quot; نەدۆزرایەوە

en: No Classic Menus found.
ku_IQ: هیچ لیستەیەکی کلاسیکی نەدۆزرایەوە.

en: No Comments
ku_IQ: هیچ لێدوانێک نییە

en: No Comments<span class="screen-reader-text"> on %s</span>
ku_IQ: هیچ لێدوانییەک نییە<span class="screen-reader-text"> لەسەر %s</span>

en: No Content-Disposition supplied.
ku_IQ: هیچ Content-Disposition ێک دیاری نەکراوە.

en: No Labels found
ku_IQ: هیچ پێناسەیەک نەدۆزرایەوە

en: No Menu Items found
ku_IQ: هیچ مێنیویەک نەدۆزرایەوە

en: No Menu Items found in Trash
ku_IQ: هیچ مێنیویەک نەدۆزرایەوە لە زبڵداندا

en: No Navigation Menu found in Trash.
ku_IQ: هیچ لیستەیەکی ڕێدۆزیی نەدۆزرایەوە لەناو تەنەکەی خۆڵ.

en: No Navigation Menu found.
ku_IQ: هیچ لیستەیەکی ڕێدۆزیی نەدۆزرایەوە.

en: No PHP sessions detected
ku_IQ: هیچ سێشنێکی PHP نەدۆزرایەوە

en: No Projects found
ku_IQ: هیچ پڕۆژەیەک نەدۆزرایەوە

en: No Projects found in Trash
ku_IQ: هیچ پڕۆژەیەک نەدۆزرایەوە لە زبڵداندا

en: No Testimonials found
ku_IQ: هیچ تێستیمۆنیالێک نەدۆزرایەوە

en: No Thanks
ku_IQ: نەخێر سوپاس

en: No Title
ku_IQ: بێ ناونیشان

en: No actions found
ku_IQ: هیچ کردارێک نەدۆزرایەوە

en: No actions found in trash
ku_IQ: هیچ کردارێک نەدۆزرایەوە لە تەنەکەی خۆڵ

en: No activity yet!
ku_IQ: هیچ چالاکیەک بەردەست نییە!

en: No alignment
ku_IQ: هیچ ئاراستەیەک

en: No approved comments
ku_IQ: هیچ لێدوانێکی پەسەندکراو نییە

en: No approved directory URLs found.
ku_IQ: هیچ ناونیشانێکی ئینتەرنێتیی بوخچەی پەسەندکراو نەدۆزرایەوە.

en: No approved reviews
ku_IQ: هیچ پێداچوونەوەیەکی پەسەندکراو نییە

en: No archives to show.
ku_IQ: هیچ ئەرشیفێک نیە بۆ پیشاندان.

en: No attributes currently exist.
ku_IQ: هیچ سیفه‌تێك بوونی نیه‌.

en: No audio selected
ku_IQ: هیچ دەنگیک دیاری نەکراوە

en: No billing address set.
ku_IQ: هیچ ناونیشانیک بۆ پارەدان دەست نیشان نەکراوە

en: No blogs found
ku_IQ: هیچ بڵاگێك یان ماڵپه‌ڕك نه‌دۆزرایه‌وه‌

en: No business description provided for generating AI content.
ku_IQ: هیچ وەسفێکی کار نەنووسراوە تا ناوەڕۆک لەڕێگەی (AI)ەوە بنووسرێت.

en: No categories
ku_IQ: هاوپۆلی نییه‌

en: No categories found
ku_IQ: هیچ هاوپۆلکراوێک نەدۆزرایەوە.

en: No categories found.
ku_IQ: هیچ هاوپۆلێک نەدۆزرایەوە.

en: No changes saved yet, so there is nothing to trash.
ku_IQ: هیچ گۆڕانکاریەک پاشەکەوت نەکراوە، بۆیە هیچ شتێک نیە بۆ گواستنەوە بۆ زبڵدان.

en: No changeset found to take over
ku_IQ: هیچ کۆمەڵە گۆڕانکاریەک نەدۆزرایەوە بۆ جڵەو وەرگرتن.

en: No changesets found in Trash.
ku_IQ: هیچ کۆمەڵە گۆڕانکاریەک نەدۆزرایە لە زبڵدان.

en: No changesets found.
ku_IQ: هیچ گۆڕانکارییەک نەدۆزرایەوە.

en: No client caching response headers were detected.
ku_IQ: هیچ سەرپەڕەیەکی وەڵامی حەشارگەی ڕاژەخواز نەدۆزرایەوە.

en: No color
ku_IQ: هیچ ڕەنگێک

en: No comment history.
ku_IQ: بێ میژووی لێدوان

en: No comment text was submitted.
ku_IQ: هیچ نوسینێک بۆ سەرنجەکەت نەنوسراوە.

en: No comments
ku_IQ: هیچ لێدوانێک نییە

en: No comments awaiting moderation.
ku_IQ: هیچ سەرنجێک لە چاوەڕوانیدا نییە.

en: No comments found in Trash.
ku_IQ: هیچ سەرنجێک لەزبڵدان نەدۆزرایەوە.

en: No comments found.
ku_IQ: هیچ لێدوانێک نەدۆزرایەوە

en: No comments to show.
ku_IQ: هیچ لێدوانێک نیە بۆ پیشاندان.

en: No comments were caught as spam.
ku_IQ: هیچ بۆچوونێک وەک هەرزەواڵە بەدی نەکراوە.

en: No comments yet.
ku_IQ: هیچ‌ لێدوانێک نییە تا ئێستا

en: No cookie present.
ku_IQ: هیچ کۆکیزێک نیە

en: No coupons found
ku_IQ: هیچ داشکاندنێک نه‌دۆزرایه‌وه

en: No coupons found in range
ku_IQ: كۆبۆن نه‌دۆزرایه‌وه‌

en: No coupons found in trash
ku_IQ: هیچ داشکاندنێک له زبڵ دا نه‌دۆزرایه‌وه

en: No customer downloads found.
ku_IQ: هيچ كڕيارێکی دابه‌زاندن نەيدۆزيەوە.

en: No customer selected
ku_IQ: هیچ كڕیارێك هه‌ڵ ده‌ست نیشان نه‌كراوه‌

en: No customers found.
ku_IQ: هیچ كریاریك نه‌دۆزرایه‌وه‌.

en: No data supplied.
ku_IQ: هیچ زانیاریه‌ك نه‌ناردراوه‌

en: No description
ku_IQ: هیچ باسکردنێک نییە

en: No differences found.
ku_IQ: هیچ جیاوازییەک نەدۆزرایەوە.

en: No downloads available yet.
ku_IQ: هەتا ئێستا هیچ داگرتنێک بەردەست نییە.

en: No editor could be selected.
ku_IQ: نەتوانرا هیچ دەستکاریکەرێک دەستنیشان بکرێت.

en: No fallback menu found.
ku_IQ: هیچ لیستەیەکی جێگرەوە (fallback) نەدۆزرایەوە.

en: No file defined
ku_IQ: فایل دروست نه‌كراوه‌

en: No file selected
ku_IQ: هیچ پەڕگەیەک دەستنیشان نەکراوە

en: No file was uploaded.
ku_IQ: هیچ په‌ڕگه‌یه‌ک بار نه‌کرا

en: No global styles config exist with that id.
ku_IQ: هیچ (config)ێکی شێوازە جیهانییەکان بوونی نییە بەو ناسنامەیەوە.

en: No image selected
ku_IQ: هیچ وێنەیەک دەستنیشان نەکراوە

en: No image set
ku_IQ: هیچ کۆمەڵە وێنەیەک

en: No images found.
ku_IQ: هیچ وێنەیەک نەدۆزرایەوە.

en: No images selected
ku_IQ: هیچ وێنەیەک دیارینەکراوە

en: No importers are available.
ku_IQ: هیچ هاورده‌که‌رێک ئاماده‌ نییه‌.

en: No information yet&hellip;
ku_IQ: هێشتا هیچ زانیاریەک نیە&hellip;

en: No items
ku_IQ: هیچ شتێکی تیا نییە

en: No items found.
ku_IQ: هیچ بڕگەیەک نەدۆزرایەوە.

en: No items.
ku_IQ: هیچ برگەیەک نیە .

en: No links found.
ku_IQ: هیچ بەستەرێک نه‌دۆزرایه‌وه‌.

en: No location by default
ku_IQ: بێ ناونیشان بە بنەڕەت

en: No log files found.
ku_IQ: هیچ پەڕگەیەکی ڕووداوتۆمارگەریی نەدۆزرایەوە.

en: No logo selected
ku_IQ: هیچ لۆگۆیەک هەڵنەبژێردراوە

en: No logo set
ku_IQ: هیچ لۆگۆیەک دانەنراوە

en: No low in stock products found.
ku_IQ: ژماره‌ ی هیچكام له‌ كالاكان له‌ كۆگادا كه‌م نیه‌

en: No matches found
ku_IQ: هیچ لێکچوویەک نەدۆزرایەوە.

en: No matching tax rates found.
ku_IQ: هیچ نرخێکی باج(مالیاتی) هاوشێوە پەیدا نەبوو.

en: No matching template found
ku_IQ: ڕووکاری هاوشێوە نەدۆزرایەوە

en: No matching template found.
ku_IQ: ڕووکاری هاوشێوە نەدۆزرایەوە.

en: No maximum
ku_IQ: بەبێ فلتەرکردن

en: No media files found in Trash.
ku_IQ: هیچ پەڕگەیەکی ڕەنگاڵە نەدۆزرایەوە لە تەنەکەی خۆڵدا.

en: No media files found.
ku_IQ: هیج پەڕگەیەکی مێدیای نەدۆزرایەوە

en: No media items found.
ku_IQ: هیج پەڕگەیەکی مێدیای نەدۆزرایەوە

en: No media items found. Try a different search.
ku_IQ: هیچ بڕگەیەکی ڕەنگاڵە نەدۆزراوەتەوە، هەوڵی گەڕانی جیاواز بدە.

en: No media selected
ku_IQ: هیچ ڕەنگاڵەیەک دەستنیشان نەکراوە

en: No menus have been created yet. <a href="%s">Create some</a>.
ku_IQ: هیچ لیستەیەک دروست نەکراوە تا ئێستا . <a href="%s">هەندێ دروست بکە</a>.

en: No minimum
ku_IQ: هیچ کەمترین نرخ بوونی نیە!

en: No need to wonder where that stampbook went.
ku_IQ: پێویست ناکات بپرسیت ئەو کتێبە مۆرە بۆ کوێ چووە.

en: No order has been made yet.
ku_IQ: هەتا ئێستا هیچ داواکاریەک تۆمار نەکراوە.

en: No order source data available.
ku_IQ: هیچ دراوەیەکی سەرچاوەی داواکاریی بەردەست نییە.

en: No orders found
ku_IQ: هیچ داواکاریێک نەدۆزرایەوە

en: No orders found in trash
ku_IQ: هیچ داواکارییەک لە تەنەکەی خۆڵ نەدۆزرایەوە

en: No orders to cleanup.
ku_IQ: هیچ داواکارییەک نییە بۆ پاککردنەوە.

en: No orders were synced.
ku_IQ: هیچ داواکارییەک هاوکات نەکرا.

en: No out of stock products found.
ku_IQ: هیچ كاڵایه‌ك له‌ كۆگادا نیه‌

en: No page set
ku_IQ: هیچ پەڕەیەک دانەنراوە

en: No pages found in Trash.
ku_IQ: هیچ پەڕەیەک لە تەنەکەخۆڵەکەدا نەدۆزرایەوە.

en: No pages found.
ku_IQ: هیچ پەڕەیەک نەدۆزرایەوە.

en: No pattern categories
ku_IQ: هیچ هاوپۆلی شێوەئاسایەک بوونی نییە

en: No pattern categories found.
ku_IQ: هیچ هاوپۆلێکی شێوەئاسا نەدۆزرایەوە.

en: No patterns found in Trash.
ku_IQ: هیچ شێوەئاسایەک نەدۆزرایەوە لە ناو تەنەکەی خۆڵ.

en: No patterns found.
ku_IQ: هیچ شێوەئاسایەک نەدۆزرایەوە.

en: No payment method provided.
ku_IQ: هیچ شێوازێکی پارەدان دابین نەکراوە.

en: No pending comments
ku_IQ: هیچ لێدوانێک نییە بۆ پێداچونەوە

en: No pending reviews
ku_IQ: هیچ پێداچوونەوەیەک نییە لە دۆخی چاوەڕوانی

en: No permalink structure set
ku_IQ: هیچ بناغەیەکی بەستەری هەمیشەیی دانەنراوە

en: No plugin specified.
ku_IQ: هیچ پێوەکراوێک دیاری نەکراوە.

en: No plugins found.
ku_IQ: هیچ پێوەکراوێک نەدۆزرایەوە.

en: No post?
ku_IQ: هیچ بابه‌تێك نییه‌?

en: No posts found
ku_IQ: هیچ بابەتێک نەدۆزرایەوە

en: No posts found in Trash.
ku_IQ: هیچ بابەتێک لەتەنەکەخۆڵەکەدا نەدۆزرایەوە.

en: No posts found.
ku_IQ: هیچ بابه‌تێك نه‌دۆزرایه‌وه‌.

en: No product attribute with that slug was found.
ku_IQ: هیچ تایبەتمەندییەکی بەرهەم بەو سڵەگەوە نەدۆزرایەوە.

en: No product categories exist.
ku_IQ: هیچ کاڵایەک لەم بەشەدا بونی نیە

en: No product to duplicate has been supplied!
ku_IQ: هیچ كاڵایه‌ك بۆ ده‌بڵ كردن دروست نه‌كراوه‌.

en: No products found
ku_IQ: هیچ کاڵایێک نه‌دۆزرایه‌وه

en: No products found in range
ku_IQ: هیچ كاڵایه‌ك نه‌دۆزرایه‌وه‌

en: No products found in trash
ku_IQ: هيچ کاڵایێک نه‌دۆزرایه‌وه‌ لە زبڵ دا

en: No products found.
ku_IQ: هیچ کاڵایەک بوونی نیە

en: No products in the cart.
ku_IQ: سەبەتەی کرین بەتاڵا

en: No products were found matching your selection.
ku_IQ: هیچ کاڵایەک نەدۆزرایەوە

en: No requirement
ku_IQ: هیچ پێداویستییەک نییە

en: No restrictions
ku_IQ: بەبێ فلتەرکردن

en: No results
ku_IQ: هیچ ئەنجامێک بونی نیە.

en: No results found
ku_IQ: هیچ ئه‌نجامێك نه‌دۆزرایه‌وه‌.

en: No results found.
ku_IQ: هیچ ئه‌نجامێك نه‌دۆزرایه‌وه‌.

en: No results.
ku_IQ: هیچ ئەنجامێک بونی نیە.

en: No reviews
ku_IQ: هیچ پێداچوونەوەیەک نییە

en: No reviews awaiting moderation.
ku_IQ: هیچ پێداچوونەوەیەک چاوەڕوانیی چاودێریی نییە.

en: No reviews found.
ku_IQ: هیچ پێداچوونەوەیەک نەدۆزرایەوە.

en: No role
ku_IQ: هیچ دەسەڵاتێک بەردەست نییە

en: No route was found matching the URL and request method
ku_IQ: هیچ ڕاڕەوێک نە دۆزرایەوە ڕێک بکەوێت لەگەڵ بەستەر و شێوازی داواکاری.

en: No route was found matching the URL and request method.
ku_IQ: هیچ ڕاڕەوێک نە دۆزرایەوە ڕێک بکەوێت لەگەڵ بەستەر و شێوازی داواکاری.

en: No row(s) selected
ku_IQ: ره‌دیف ده‌ست نیشان نه‌كراوه‌

en: No saved methods found.
ku_IQ: هيچ ڕێگەيانی پاشه‌که‌وتێک نەيدۆزيەوە.

en: No scheduled events exist on this site.
ku_IQ: هیچ ڕوداوێکی خشتەکراو نیە لەسەر ئەم ماڵپەڕە.

en: No search results.
ku_IQ: هیچ ئەنجامێکی گەڕان نەدۆزرایەوە.

en: No search term specified. Showing recent items.
ku_IQ: واژەی بۆ گەڕاو نەدۆزرایەوە.دوایین دانەکان پیشان دەدرێ.

en: No shipping address set.
ku_IQ: هیچ ناونیشان بۆ ناردن دەست نیشان نەکراوە

en: No shipping class
ku_IQ: پۆلی ناردن بوونی نیه‌

en: No shipping classes have been created.
ku_IQ: هیچ پۆلی بارکردنێک دروست نەکراوە.

en: No shipping methods offered to this zone.
ku_IQ: هیچ ڕێگایەکی  بارکردن بۆ ئەم ناوچەیە هەموار نییە.

en: No shipping options were found for %s.
ku_IQ: هیچ هەڵبژاردەیەکی گەیاندن نەدۆزرایەوە بۆ %s.

en: No sidebar exists with that id.
ku_IQ: هیچ لاتەنیشتێک بەو ناسنامەیەوە بوونی نییە.

en: No sites found.
ku_IQ: هیچ ماڵپەڕێک نەدۆزرایەوە

en: No tags
ku_IQ: تاگ نییه‌

en: No tags found
ku_IQ: هیچ تاگێک نەدۆزرایەوە!

en: No tags found.
ku_IQ: هیچ تاگێک نەدۆزرایەوە.

en: No taxes found in this period
ku_IQ: هیچ كاڵایه‌ك له‌م ده‌وره‌دا نه‌دۆزرایه‌وه‌.

en: No template parts found in Trash.
ku_IQ: هیچ پارچە قاڵبێک نەدۆزرایەوە لەناو تەنەکەی خۆڵ.

en: No template parts found.
ku_IQ: هیچ پارچە قاڵبێک نەدۆزرایەوە.

en: No templates exist with that id.
ku_IQ: هیچ ڕووکارێک بەو ناسنامەیەوە بەردەست نییە.

en: No templates found.
ku_IQ: هیچ ڕووکارێک نەدۆزرایەوە

en: No thanks
ku_IQ: نەخێر سوپاس

en: No thanks, do not remind me again
ku_IQ: نا سوپاس ، دووای بیرم بخەرەوە

en: No theme is defined for this template.
ku_IQ: هیچ ڕووکارێک پێناسە نەکراوە بۆ ئەم قاڵبە.

en: No theme specified.
ku_IQ: هیچ ڕوکارێکت دیاری نەکردووە.

en: No themes are currently available.
ku_IQ: هیچ ڕووکارێک ئامادە نییە.

en: No themes found.
ku_IQ: .هیچ ڕووکارێک نەدۆزرایەوە

en: No themes found. Try a different search, or %s.
ku_IQ: هیچ ڕووکارێک نەدۆزرایەوە. گەڕانێکی تر تاقی بکەوە، یان or %s.

en: No themes found. Try a different search.
ku_IQ: هیچ ڕوکارێک نەدۆزرایەوە، دووبارە هەوڵی گەڕان بدەوە

en: No updates required. Database version is %s
ku_IQ: هیچ بەڕۆژکردنەوەیەک پێویست نییە. وەشانی بنکەدراوە %s

en: No used coupons found
ku_IQ: كۆبۆنی به‌كار هاتوو نه‌دۆزرایه‌وه‌.

en: No valid plugins were found.
ku_IQ: هیچ پێوەکراوێکی دروست نەدۆزرایەوە.

en: No variations yet. Generate them from all added attributes or add a new variation manually.
ku_IQ: هیچ گۆڕانکارییەک بوونی نییە. دروستیان بکە لە هەموو تایبەتمەندییە زیادکراوەکان، یان خۆت گۆڕانکاریی نوێ زیادبکە.

en: No version control systems were detected.
ku_IQ: هیچ وەشانێکی سیستەم دیاری نەکرا.

en: No version or author information is available.
ku_IQ: زانیاری لەسەر داڕێژەر (نوسەر) یان وەشان بەردەست نییە.

en: No video selected
ku_IQ: هیچ ڤیدیۆیەک هەڵنەبژێردراوە

en: No webhooks found.
ku_IQ: هیچ (webhook)ێک نەدۆزرایەوە.

en: No widget was found with that id.
ku_IQ: هیچ ویجێتێک بەو ناسنامەیە نەدۆزرایەوە.

en: No widgets found.
ku_IQ: هیچ ویجیتێک نەدۆزرایەوە.

en: No, I do not approve of this connection
ku_IQ: نەخێر، من ئەم پەیوەندیە پەسەند ناکەم

en: No, I will enter prices exclusive of tax
ku_IQ: به‌ڵی، من نرخی مالیات داخڵ ده‌كه‌م.

en: No-code contribution
ku_IQ: بەشدارییەکانی بێ کۆد

en: Nome
ku_IQ: نۆمی

en: Non-existent changeset UUID.
ku_IQ: پێناسی (UUID) کۆمەڵە گۆڕانکاریەکان بوونی نیە.

en: Non-repeating
ku_IQ: دووبارە-نەبووەوە

en: Nonbreaking space
ku_IQ: بۆشایی نەشکێنراو

en: Nonce is invalid.
ku_IQ: (Nonce) نادروستە.

en: None
ku_IQ: هیچ

en: Norfolk
ku_IQ: نۆرفەک

en: Norfolk Island
ku_IQ: جزیره نورفولک

en: Normal
ku_IQ: ئاسایی

en: Normal Fit
ku_IQ: گونجانی ئاسایی

en: Noronha
ku_IQ: نۆرۆنا

en: North
ku_IQ: باکوور

en: North America
ku_IQ: ئەمەریکای باکور

en: North Dakota
ku_IQ: باکوری داکۆتا

en: North Khorasan (خراسان شمالی)
ku_IQ: خراسان جنوبی

en: North Korea
ku_IQ: كره ي شمالي

en: North Macedonia
ku_IQ: مەکەدۆنیای باکور

en: North-Western
ku_IQ: باکوری ڕۆژئاوا

en: Northern
ku_IQ: باکوور

en: Norway
ku_IQ: نەرویچ

en: Norwegian
ku_IQ: نەرویجی

en: Norwegian krone
ku_IQ: کرۆنی نەرویجی

en: Not Connected
ku_IQ: نەبەستراوەتەوە

en: Not Found
ku_IQ: هیچ نەدۆزرایەوە

en: Not Spam
ku_IQ: سپام نییه‌

en: Not Sticky
ku_IQ: ناجێگیر

en: Not all expected
ku_IQ: هەمووی چاوەڕوانکراو نییە

en: Not available
ku_IQ: بەردەست نییە

en: Not available when using WooCommerce Blocks Local Pickup
ku_IQ: بەردەست نییە لە کاتی بەکارهێنانی (WooCommerce Blocks Local Pickup)

en: Not connected
ku_IQ: نەبەستراوەتەوە

en: Not declared
ku_IQ: ڕانەگەیەندراوە

en: Not enough data to create this user.
ku_IQ: زانیاری پێویست نیە بۆ دروستکردنی ئەم بەکارهێنەرە.

en: Not enough space to upload. %s KB needed.
ku_IQ: بۆشایی تەواو نییە بۆ بەرزکردنەوە %s  کـب پێویستە.

en: Not enough units of %s are available in stock to fulfil this order.
ku_IQ: بڕی پێویستی %s لە کۆگا بەردەست نییە بۆ جێبەجێکردنی ئەم داواکارییە.

en: Not found: %1$s (%2$s)
ku_IQ: نەدۆزرایەوە: %1$s (%2$s)

en: Not required if your download directory is protected. <a href='%s'>See this guide</a> for more details. Files already uploaded will not be affected.
ku_IQ: گەر بوخچەی داگرتنی ئێوە پارێزراو نییە ، گرنگ نییە دەتوانن لەم <a href='%s'>بەستەرە رێنمایی تەواو </a>بخوێننەوە. پەڕگەکان کە پێشتر بارتان کردووە لەسەریان کاریگەری نابێت.

en: Not right now
ku_IQ: ئیستا نا

en: Not scheduled
ku_IQ: کاتی بۆ دانەنراوە

en: Not set
ku_IQ: هێشتا نا

en: Not that bad
ku_IQ: زۆر خراپ  نیە

en: Not writable
ku_IQ: بەردەست نیە بۆ نوسین

en: Note
ku_IQ: تێبینی

en: Note <optional />
ku_IQ: تێبینی <optional />

en: Note added to your {site_title} order from {order_date}
ku_IQ: تێبینی لەلایەن {site_title} از {order_date} زیاد کراوە.

en: Note left by customer during checkout.
ku_IQ: تێبینی بەجێماوە لەلایەن کڕیار لەکاتی دەرچوون.

en: Note that even when set to discourage search engines, your site is still visible on the web and not all search engines adhere to this directive.
ku_IQ: تێبینی ئەوە بکە تەنانەت کاتێک دانراوە بۆ ساردکردنەوەی مەکینەی گەڕان، هێشتا ماڵپەڕەکەت لەسەر وێب دیارە و هەموو مەکینەی گەڕان بەو رێنیشاندەرەوە پەیوەست نین.

en: Note that you crop the image by clicking on it (the Crop icon is already selected) and dragging the cropping frame to select the desired part. Then click Save to retain the cropping.
ku_IQ: سەرنج بدە کە کرتە لەسەر وێنەکە دەکەیت دەبڕدرێت(وێنۆچکەی بڕین هەنووکە دەستنیشانکراوە) و ئەو چوارچێوەیە دیاری بکە کە دەتەوێت بمێنێتەوە.دواتر کرتە لەسەر پاشەکەوتکردن بکە.

en: Note to customer
ku_IQ: تێبینی بۆ کریار

en: Note type
ku_IQ: جۆری تێبینی

en: Note:
ku_IQ: سەرنج:

en: Note: As this tool only gathers data from WordPress and participating plugins, you may need to do more to comply with erasure requests. For example, you are also responsible for ensuring that data collected by or stored with the 3rd party services your organization uses gets deleted.
ku_IQ: تێبینی: بەو پێیەی ئەم ئامڕازە تەنیا دراوە لە وۆردپرێس و پێوەکراوەکانی کۆدەکاتەوە، لەوانەیە پێویست بێت هەندێک کاری زیاتر ئەنجام بدەیت بۆ پابەندبوون بە داواکارییەکانی سڕینەوە. بۆ نموونە، پێویستە دڵنیابیت ئەو زانیاریانەش کە ڕاژەکانی لایەنی سێیەم کۆیکردوونەتەوە و هەڵیگرتوون و ڕێکخراوەکەت بەکاریدەهێنێت سڕاونەتەوە.

en: Note: Neither of these options blocks access to your site &mdash; it is up to search engines to honor your request.
ku_IQ: تێبینی: هیچ کام لەم هەڵبژاردنانە ناتوانێت بەربەستی کردنەوەی ماڵپەڕەکەت بکات &mdash; ئەوە پەیوەندی بە ماتۆڕەکانی گەڕان (ماڵپەڕەکانی گەڕان) ـەوە هەیە تا ڕێز لە  داواکارییەکەت بگرن.

en: Note: Permissions for order items will automatically be granted when the order status changes to processing/completed.
ku_IQ: نوسراوی: ده‌سه‌ڵات بۆ كاڵا ، كاتێك كه‌ حاڵه‌تی داواكراو بۆ«له‌ كاتی ئه‌نجامدان» یان «ته‌واوبووه‌»  گۆڕنكاری ڕووبداتبه‌ شێوه‌ی خۆكار ئه‌رشیف ده‌كرێت.

en: Note: Since this tool only gathers data from WordPress and participating plugins, you may need to do more to comply with export requests. For example, you should also send the requester some of the data collected from or stored with the 3rd party services your organization uses.
ku_IQ: تێبینی: بەو پێیەی ئەم ئامڕازە تەنیا دراوە لە وۆردپرێس و پێوەکراوەکانی کۆدەکاتەوە، لەوانەیە پێویست بێت هەندێک کاری زیاتر ئەنجام بدەیت بۆ پابەندبوون بە داواکارییەکانی هەناردەکردن. بۆ نموونە، پێویستە هەندێک لەو زانیاریانە بۆ داواکارەکە بنێریت کە لە ڕاژەکانی لایەنی سێیەمەوە کۆکراونەتەوە یان هەڵگیراون کە ڕێکخراوەکەت بەکاریدەهێنێت.

en: Note: WP CRON has been disabled on your install which may prevent this update from completing.
ku_IQ: تێبینی: (WP CRON) ناچالاککراوە لە دامەزراندنەکەت کە ڕەنگە ڕێگربێت لە تەواوبوونی ئەم بەڕۆژکردنەوەیە.

en: Note: you may want to further detail your cookie policy, and link to that section from here.
ku_IQ: تێبینی: لەوانەیە بتەوێت سیاسەتی کۆکییه‌که‌ت زیاتر بکەیت، و لێرەوە به‌سته‌ری ئەو بەشە بکەیت.

en: Notes
ku_IQ: تێبینیه‌كان

en: Notes about your order, e.g. special notes for delivery.
ku_IQ: تێبینیەکان دەربارە داوای ئێوە،بۆ نمونە خاڵی گرینگ بۆ ناردنی کالا

en: Notes are unavailable because the "admin-note" data store cannot be loaded.
ku_IQ: تێبینییەکان بەردەست نیین لەبەر ئەوەی ناتوانرێت کۆگای دراوەی "admin-note" باربکرێت.

en: Nothing Found
ku_IQ: هیچ نەدۆزرایەوە

en: Nothing found
ku_IQ: هیچ نەدۆزرایەوە

en: Nothing to save, the image has not changed.
ku_IQ: هیچ نیە بۆ پاشەکەوت کردن ، ئەم وێنەیە نەگۆڕدرا .

en: Notice
ku_IQ: تێبینی

en: Notice:
ku_IQ: بیرخستنەوە :

en: Notification recipient(s)
ku_IQ: ئاگاداری وەرگرەکان

en: Notification to let you know &mdash; order #%1$s belonging to %2$s has been cancelled:
ku_IQ: ئەمە ئاگادارییەکە تا بزانییت &mdash; کە داواکاریی #%1$s کڕیار %2$s ڕەتکرایەوە:

en: Notifications
ku_IQ: ئاگادارکردنەوە

en: Notify me of follow-up comments by email.
ku_IQ: ئاگادارم بکەرەوە لە سەرنجەکانی داهاتوو بە ئیمەیڵ.

en: Notify me of new posts by email.
ku_IQ: .ئاگادارم بکەرەوە لە بابەتە نوێکان بە ئیمەیڵ

en: Nouakchott
ku_IQ: نواکشوط

en: Noumea
ku_IQ: نوومیا

[ctx: Noun]
en: User
ku_IQ: بەکارهینەر

[ctx: Noun, as in: "The author of this post is..."]
en: Author
ku_IQ: نووسەر

[ctx: Noun, as in: "The user role of that can access this widget is..."]
en: Role
ku_IQ: ڕۆڵ

[ctx: Noun, as in: "This page is a date archive."]
en: Date
ku_IQ: رۆژ

[ctx: Noun, as in: "This post has one tag."]
en: Tag
ku_IQ: تاگ

[ctx: Noun, as in: "This post has one taxonomy."]
en: Taxonomy
ku_IQ: تاکسۆنۆمی

en: November
ku_IQ: تشرینی دووه‌م

[ctx: November abbreviation]
en: Nov
ku_IQ: تشرینی دووهەم

en: Novokuznetsk
ku_IQ: نۆواکازناسک

en: Novosibirsk
ku_IQ: نۆڤاسبیرسک

en: Now
ku_IQ: ئێستا

en: Now select a category you want to put these links in.
ku_IQ: ئێستا ده‌توانی هاوپۆلێک ده‌ست نیشان بکه‌ی بۆ خستنه‌  ناوی ئه‌م به‌سته‌رانه‌

en: Now!
ku_IQ: ئێستا!

en: Number of %s products.
ku_IQ: ژمارەی ئەو بەرهەمانەی %s ن.

en: Number of Posts to Display:
ku_IQ: ژمارەی بابەتەکان بۆ پیشاندان:

en: Number of Themes found: %d
ku_IQ: ژمارەی ڕوکارە دۆزراوەکان: %d

en: Number of URLs in this XML Sitemap: %s.
ku_IQ: ژمارەی URLەکان لەم نەخشەی ماڵپەڕی XML: %s.

en: Number of channel issues/errors (e.g. account-related errors, product synchronization issues, etc.).
ku_IQ: ژمارەی هەڵەکانی کەناڵ (بۆ نموونە: هەڵەکانی هەژمار، هەڵەی هاوکاتگەرییی بەرهەم و هتد).

en: Number of comments to show:
ku_IQ: ژماره‌ی لێدوانه‌کان بۆ پیشاندان:

en: Number of coupons used
ku_IQ: ژماره‌ی كۆبۆنه‌كانی به‌كار هاتوو

en: Number of coupons.
ku_IQ: ژمارەی کۆپۆن

en: Number of customers.
ku_IQ: ژمارەی کڕیارەکان

en: Number of days to import.
ku_IQ: ژمارەی ڕۆژەکان بۆ هاوردن.

en: Number of days until access to downloadable files expires.
ku_IQ: ژمارەی ئەو ڕۆژانە کە ماوە بۆ بەسەرچوونی دەستپێگەیشتنی فایلی داگرتن.

en: Number of decimal points to use in each resource.
ku_IQ: ژمارەی خاڵە دەیییەکان بۆ بەکارهێنان لە هەر سەرچاوەیەک.

en: Number of decimals
ku_IQ: ژمارەی دەیەکان

en: Number of decimals.
ku_IQ: ژمارەی دەیەکان

en: Number of discounted orders.
ku_IQ: ژمارەی داواکارییەکان کە داشکاندنیان بۆ کراوە.

en: Number of downloads remaining.
ku_IQ: ژمارەی ماوەی داگرتنەکان.

en: Number of downloads.
ku_IQ: ژمارەی داگرتنەکان.

en: Number of employees of the store.
ku_IQ: ژمارەی کارمەندانی فرۆشگاکە.

en: Number of items found: %d
ku_IQ: ژمارەی بابەتە دۆزراوەکان: %d

en: Number of items in the cart.
ku_IQ: ژمارەی کاڵاکان لە سەبەتەکەدا.

en: Number of items per page:
ku_IQ: ژمارەی زانیاریەکان بەپێی پەڕە:

en: Number of items sold
ku_IQ: ژماره‌ی بابه‌تی فرۆشاوه‌كان

en: Number of items sold.
ku_IQ: ژمارەی کاڵا فرۆشراوەکان.

en: Number of links to show:
ku_IQ: ژمارەی بەستەرەکان بۆ پیشان دان:

en: Number of low stock products.
ku_IQ: ژمارەی ئەو بەرهەمانەی بڕەکەیان کەمە لە کۆگا.

en: Number of media items found: %d
ku_IQ: ژمارەی بڕگەی ڕەنگاڵە دۆزراوەکان: %d

en: Number of objects (posts of any type) assigned to the term.
ku_IQ: ژمارەی تەنەکان (بابەتەکان لە هەر جۆرێک) کە سپێردراون بە زاراوەکە.

en: Number of orders
ku_IQ: ژماره‌ی داواكاریه‌كان

en: Number of orders product appeared in.
ku_IQ: ژمارەی داواکارییەکان کە بەرهەمەکە دەرکەوتووە تێیاندا.

en: Number of orders.
ku_IQ: ژمارەی داواکارییەکان.

en: Number of posts to show:
ku_IQ: ژماره‌ی بابه‌ته‌کان که‌ پیشانبدرێن:

en: Number of product items sold.
ku_IQ: ژمارەی کاڵای فرۆشراو.

en: Number of products to be added.
ku_IQ: ژمارەی ئەو بەرهەمانەی کە زیاد دەکرێن.

en: Number of products to show
ku_IQ: چەند کاڵایەک پۆ پیشاندان

en: Number of products.
ku_IQ: ژمارەی بەرهەمەکان.

en: Number of published posts for the term.
ku_IQ: ژمارەی بڵاوکراوەی نووسراوەکان بۆ ئەم مەودا

en: Number of published products for the resource.
ku_IQ: ژمارەی بەرهەمە بڵاوکراوەکان بۆ سەرچاوەکە.

en: Number of reviews for products in this category.
ku_IQ: ژمارەی پێداچوونەوەکان بۆ بەرهەمەکانی ئەم هاوپۆلە.

en: Number of reviews to show
ku_IQ: ژمارەی بۆچوونەکان بۆ پیشاندان

en: Number of terms in the attribute taxonomy.
ku_IQ: ژمارەی زاراوەکان لە پۆلێنی تایبەتمەندییەکە.

en: Number of times downloadable files can be downloaded after purchase.
ku_IQ: ژمارەی ئەو ڕۆژانە کە ماوە بۆ بەسەرچوونی دەستپێگەیشتنی فایلی داگرتن.

en: Number of times the coupon has been used already.
ku_IQ: ژمارەی ئەو جارانەی کە کۆبۆنەکە بەکارهاتووە.

en: Number of variation items sold.
ku_IQ: ژمارەی گۆڕانکاریی فرۆشراو.

en: Number of widgets found: %d
ku_IQ: ژمارەی ویجیتە دۆزراوەکان: %d

[ctx: Number/count of items]
en: Count
ku_IQ: ژماردن

en: Numbered list
ku_IQ: لیستەی ژمارەکراو

en: Numeric
ku_IQ: ژمێریاری

en: Nuuk
ku_IQ: نووک

en: OK
ku_IQ: باشە

en: OR
ku_IQ: یان

en: OR enter path to file:
ku_IQ: یان شوێنی پەرگە داخل بکە

en: Object ID must be an integer, %s given.
ku_IQ: ناسنامەی تەن دەبێت ژمارەی تەواو بێت، %s دراوە.

en: Object subtype.
ku_IQ: ژێر-جۆری تەن.

en: Object type.
ku_IQ: جۆری تەن.

en: Oceania
ku_IQ: ئوسینیا

en: October
ku_IQ: تشرینی یه‌كه‌م

[ctx: October abbreviation]
en: Oct
ku_IQ: تشرینی یەکەم

en: Off
ku_IQ: کوژاوە

en: Official buttons
ku_IQ: دوگمە بنەڕەتییەکان

en: Official extensions
ku_IQ: زیادکراوە فەرمییەکان

en: Official theme
ku_IQ: ڕووکاری فەرمی

en: Official themes
ku_IQ: ڕووکارە فەرمییەکان

en: Offline Payments
ku_IQ: پاره‌دانی ده‌رهێڵ

en: Offset the result set by a specific number of items.
ku_IQ: نرخی ئەنجامەکان دیاری بکە بە دانانی نرخێک بۆ بابەتەکان.

en: Offset the result set by a specific number of items. Applies to hierarchical taxonomies only.
ku_IQ: هاوسەنگکردنی ئەنجامەکە بۆ ژمارەیەکی دیاریکراوی کاڵا. تەنیا دەچەسپێت بەسەر پۆلێنکردنە پلەمەندییەکان.

en: Ogg File URL
ku_IQ: لینکی فایلی Ogg

en: Oh no! We're having trouble connecting to the extensions catalog right now.
ku_IQ: لە ئێستادا کێشەیەکمان هەیە لە پەیوەستبوون بە کەتەلۆگی زیادکراوەکان.

en: Ojinaga
ku_IQ: ئۆجینگا

en: Older Comments
ku_IQ: سەرنجە کۆنەکان

en: Older comments
ku_IQ: سەرنجی کۆنتر

en: Older posts
ku_IQ: بابەتە کۆنەکان

en: Oldest Scheduled Date
ku_IQ: کۆنەترین بەرواری بەرنامەدانان

en: Oman
ku_IQ: عمان

en: Omani rial
ku_IQ: ڕیاڵی عومانی

en: On
ku_IQ: لە

en: On Sale
ku_IQ: بۆ فرۆش

en: On Sale Products
ku_IQ: بەرهەمە داشکێندراوەکان

en: On backorder
ku_IQ: لە پێش کڕین

en: On for all posts
ku_IQ: کراوە بۆ هەموو بابەتەکان

en: On some systems the name of your database is prefixed with your username, so it would be like <code>username_%1$s</code>. Could that be the problem?
ku_IQ: لەسەر هەندێ سیستەم ناوی بنکەی دراوە پێشگری ناوی بەکارهێنەری (username) لەگەڵە، بۆیە بەم شێوەیە دەبێت <code>username_%1$s</code>. لەوانەیە ئەمە کێشەکە بێت؟

en: On this page, you are able to set up the Akismet plugin.
ku_IQ: لەم پەڕە ئێوە توانایی ڕێکخستنی زیادکراوەی Akismet هەیە.

en: On this page, you are able to update your Akismet settings and view spam stats.
ku_IQ: لەم پەڕە،دەتوانن ڕێکخستنەکانی ئەکیسمێتی خۆتان بەڕۆژ بکەنەوە،هەروەها ئاماری سپامەکان ببینن.

en: On this page, you are able to view stats on spam filtered on your site.
ku_IQ: لەم پەڕە ئێوە توانایی دیتنی سپامەکان کە پاڵاوتنبوون ،بیبینن.

en: On-hold
ku_IQ: لە ڕاگرتن دا

en: On-sale products
ku_IQ: بەرهەمە داشکێندراوەکان

en: Once Daily
ku_IQ: ڕۆژانه‌ جارێک

en: Once Hourly
ku_IQ: جارێک له‌ کاژێرێکدا

en: Once Weekly
ku_IQ: هەفتانە یەکجار

en: Once disabled, this legacy method will no longer be available.
ku_IQ: کاتێک ناچالاککرا، ئەم شێوازی (legacy)یە چیتر بەردەست نابێت.

en: Once generated, your WXR file can be imported by another WordPress site or by another blogging platform able to access this format.
ku_IQ: کاتێک چێکرا، پەڕگەکانی WXR دەتوانرێت لە لایەن ماڵپەڕی تری وۆردپرێسەوە هاوردە بکرێت یان هەر سیستەمێکی تری بڵاگ کە پشتگیری ئەو جۆرە پەڕگەیە بکات.

en: Once you have made your selection, you can adjust it by entering the size in pixels. The minimum selection size is the thumbnail size as set in the Media settings.
ku_IQ: پاش ئەوەی کە شوێنێکت هەڵبژارد، دەتوانیت بە پێدانی ئەندازەکە بە پیکسێل بیگۆڕیت.  کەمترین ئەندازەیەک کە دەتوانیت بۆ thumbnail هەڵیبژێریت هەمان ئەندازەیە کە لە ڕێکخستینی میدیادا دیاری کراوە.

en: Once you hit &#8220;Confirm Deletion&#8221;, the user will be permanently removed.
ku_IQ: دڵنیای لە &#8220;سڕینەوەی &#8221;، ئەم بەکارهێنەرە بەشێوەیەکی یەکجاری.

en: Once you hit &#8220;Confirm Deletion&#8221;, these users will be permanently removed.
ku_IQ: دڵنیای لە &#8220;سڕینەوەی &#8221;، ئەم بەکارهێنەرانە بەشێوەیەکی یەکجاری.

en: Once you&#8217;ve saved the download file, you can use the Import function in another WordPress installation to import the content from this site.
ku_IQ: تەنیا بە زەخیرەکردنی پەڕگەی داگیراو، دەتوانیت لە ماڵپەڕێکی تر کە بە وۆردپرێس داڕێژراوە هەموو بابەتەکان هەناردە بکەیت (بابەتەکان بخەیتە ناو ماڵپەڕی خۆت).

en: One Column
ku_IQ: یەک ستوون

en: One column
ku_IQ: یەک ستوون

en: One of the plugins is invalid.
ku_IQ: یەكێك لە پێوەكراوەكان تەواو نییە.

en: One of the selected users is not a member of this site.
ku_IQ: یەک لەو بەکارهێنەرانەی دیاریت کردووە لەم ماڵپەڕە ئەندام نییە.

en: One or more plugins failed to load properly.
ku_IQ: هەڵە ڕویدا لە بارکردنی پێوەکراوێک یان زیاتر بەشێوەیەکی دروست.

en: One or more recommended modules are missing
ku_IQ: مۆدیولەیەک یان زیاتر لە مۆدیولە پێشنیارکراوەکان نەدۆزرانەوە

en: One or more required modules are missing
ku_IQ: مۆدیولەیەک یان زیاتر کە پێویستن نەدۆزرانەوە

en: One or more themes failed to load properly.
ku_IQ: سەرکەوتو نەبوو لەبارکردنی ڕوکارێک یان زیاتر بەشێوەی دروست.

en: One response
ku_IQ: Bersîvek

en: One response to %s
ku_IQ: یەک وەڵام بۆ %s

en: Online courses are a great solution for any business that can teach a new skill. Since courses don’t require physical product development or shipping, they’re affordable, fast to create, and can generate passive income for years to come. In this article, we provide you more information about selling courses using WooCommerce.
ku_IQ: خولە سەرهێڵەکان باشترین چارەسەرن بۆ ئەو کارانەی دەتوانن پیشەی نوێ فێری کەسانی تر بکەن. لەبەر ئەوەی خولەکان پێویستیان بە دروستکردنی بەرهەمی بەرجەستە و گەیاندن نییە، هەرزان و خێران بۆ دروستکردن، هەروەها دەتوانن داهاتێک دابین بکەن بۆ چەندین ساڵ. لەم بابەتەدا، زانیاریی زیاترمان خستووەتە بەردەست دەربارەی فرۆشتنی خولەکان بە بەکارهێنانی (WooCommerce).

en: Only %1$s or %2$s files may be used for header video. Please convert your video file and try again, or, upload your video to YouTube and link it with the option below.
ku_IQ: تەنها پەڕگەی %1$s یان %2$s دەتوانرێت بەکاربهێنرێت بۆ ڤیدیۆی سه‌رپه‌ڕه. تکایە پەڕگەی ڤیدیۆکەت بگۆڕۆ پاشان دووبارە هەوڵبدە، یان، ڤیدیۆکەت لە یوتیوب باربکە و بیبەستەوە بە هەڵبژاردنەکەی خوارەوە.

en: Only %s left in stock
ku_IQ: ته‌نیا %s ژماره‌ له‌ كۆگا بونی هه‌یه

en: Only UUID V4 is supported at this time.
ku_IQ: تەنها UUID V4 پشتگیریی کراوە لەم کاتەدا.

en: Only images can be uploaded here.
ku_IQ: تەنها دەتوانرێت وێنە بەرزبکرێتەوە.

en: Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
ku_IQ: تەنیا ئەو کریارانە دەتوان بۆچوون بنوسن ئەوانەی ئەم کاڵایانەیان کڕییوە

en: Only shipping
ku_IQ: تەنیا گەیاندن

en: Only show children of the current category
ku_IQ: تەنیا ژێر هاوپۆلەکان ئامادەکراو نیشان دەدات

en: Only show meta which is meant to be displayed for an order.
ku_IQ: تەنیا ئەو مێتایە پیشان بدە کە پێویست دەکات دەربکەوێت بۆ داواکارییەک.

en: Only show quantity remaining in stock when low e.g. "Only 2 left in stock"
ku_IQ: تەنها ژمارەی بوونی کالا لە کانگا کاتێک کەمە نیشان بدە بۆ نمونە تەنها ٢ کالا لە کانگا بێت نیشانی بدە.

en: Oops!
ku_IQ: ئۆی!

en: Oops! That embed cannot be found.
ku_IQ: ئۆو! ئەم ئێمبدە نەتوانرا بدۆزرێتەوە.

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
ku_IQ: ئۆه! ئەم لاپەڕەیە نەدۆزرایەوە.

en: Opacity
ku_IQ: ناڕووتەنکی

[ctx: Open Sans font: on or off]
en: on
ku_IQ: کراوە

en: Open downloadable files in the browser, instead of saving them to the device.
ku_IQ: کردنەوەی ئەو پەڕگانەی توانای داگرتنیان هەیە لە وێبگەڕەکە، لەجیاتیی پاشەکەوت کردنیان بۆ ئامێرەکە.

en: Open in browser
ku_IQ: کردنەوە لە وێبگەڕ

en: Open link in a new tab
ku_IQ: لینک لە تابێکی نوێدا بکەرەوە

en: Open link in a new window/tab
ku_IQ: کردنەوەی بەستەر لە پەنجەرە/تاب ـێکی نوێ

en: Open menu
ku_IQ: کردنەوەی لیستە

en: Open sharing dialog
ku_IQ: دیالۆگی هاوبەشیکردن بکەرەوە

en: Open site editor
ku_IQ: دەستکاریکەری ماڵپەڕ بکەرەوە

en: Open the Customizer
ku_IQ: کڕیارخوازکردن بکەرەوە

en: Opening the doors
ku_IQ: کردنەوەی دەرگاکان

en: Opens in new window
ku_IQ: لە پەنجەرەیەکی نوێدا دەکرێتەوە

en: Openverse
ku_IQ: ئۆپنڤێرس

en: Operator to compare product tags.
ku_IQ: گەڕخەر بۆ بەراوردکردنی تاگەکانی بەرهەم.

en: Opt in
ku_IQ: بەشداربە

en: Optimize for faster checkout
ku_IQ: سوکەڵەکردن بۆ پارەدانێکی خێرا

en: Optimize store performance with Jetpack Boost
ku_IQ: خێرایی و شێوازی کارکردنی فرۆشگاکەت باشتر بکە لە ڕێگەی (Jetpack)

en: Optimize your full shipping process:
ku_IQ: تەواوی پرۆسەی گەیاندنت باشتر بکە:

en: Optional
ku_IQ: ئارەزوومەندانەیە

en: Optional action group.
ku_IQ: گرووپی کرداری ئارەزوومەندانە.

en: Optional cost for local pickup.
ku_IQ: تێچووی ئارەزوومەندانە بۆ هەڵگرتن لە فرۆشگا.

en: Optional cost to charge for local pickup.
ku_IQ: تێچووی ئارەزوومەندانە بۆ هەڵگرتن لە فرۆشگا.

en: Optional data array passed to the action hook.
ku_IQ: ڕیزێک دراوەی ئارەزوومەندانە تێپەڕی بۆ قولاپی کردارەکە.

en: Optional note to send the customer after purchase.
ku_IQ: ناردنی ڕێنمایی زیادە بۆ کڕیارەکان.

en: Optional parameter to get only specific task lists by id.
ku_IQ: دیاریکەری ئارەزوومەندانە بۆ بەدەستهێنانی لیستەی ئەرکەکان بە ناسنامە.

en: Optional parameter to query specific task list.
ku_IQ: دیاریکەری ئارەزوومەندانە بۆ داواکاریی لیستەی ئەرکێکی دیاریکراو.

en: Optional text to display to your readers:
ku_IQ: نوسینێک کە پیشانی خوینەرەکانتی ئەدەیت:

en: Optionally add some text about your store privacy policy to show during checkout.
ku_IQ: بە ئارەزوومەندانە هەندێک دەق زیاد بکە دەربارەی سیاسەتی تایبەتمەندی کۆگابۆ نیشاندان لەکاتی پشکنین‌دا.

en: Optionally add some text about your store privacy policy to show on account registration forms.
ku_IQ: بە ئارەزوومەندانە هەندێک دەق زیاد بکە دەربارەی سیاسەتی تایبەتمەندی کۆگا بۆ نیشاندان لەسەر تۆمارکردن ئەژمێر فۆرمەکان.

en: Optionally control which tax class shipping gets, or leave it so shipping tax is based on the cart items themselves.
ku_IQ: به‌ خواستی خۆت، ده‌ست نیشان بكه‌ كام پۆلی مالیاتی  بۆ ناردن ارسال كاریگه‌ر ده‌بێت، و یان ئه‌ و به‌ مالیات له‌لایه‌نسه‌به‌تی كرین  پاره‌كه‌ بده‌.

en: Optionally enable "Payment Data Transfer" (Profile > Profile and Settings > My Selling Tools > Website Preferences) and then copy your identity token here. This will allow payments to be verified without the need for PayPal IPN.
ku_IQ: بۆچالاككردن "گواستنه‌وه‌ی داتاكانی پاره‌دان" بۆ(پروفایل > پروفایل و ریكخستن> ئامرازی فرۆشتنی من > كرداری سایت) بچۆ ووشه‌ی تیپه‌ره‌ لێره‌ داخل بكه‌. ئه‌م كاره‌ رێگه‌ به‌ پاره‌دانی قبول كراو به‌ بێ پیویستی به‌ IPN په‌یپال ده‌بێت.

en: Optionally, how the metadata value should be displayed to the user.
ku_IQ: ئارەزوومەندانە: چۆن بەهای مێتاداتاکە پیشان بدرێت بۆ بەکارهێنەرەکە؟

en: Options
ku_IQ: هه‌ڵبژاردنه‌كان

en: Options saved.
ku_IQ: هه‌ڵبژاردنه‌کان پاشه‌که‌وتکران

en: Or
ku_IQ: یا

en: Or choose an image from your media library:
ku_IQ: یان وێنەیەک لە کتێبخانەی ڕەنگاڵە هەڵبژێرە:

en: Or choose from your local disk:
ku_IQ: یان له‌ دیسکه‌که‌ی خۆته‌وه‌ هه‌ڵیبژێره‌:

en: Or link to existing content
ku_IQ: یاخود بەستەر بۆ ناوەڕۆکی ئێستا بکە

en: Or, enter a YouTube URL:
ku_IQ: یاخود، بەستەری یوتوبەکە دابنێ:

en: Or, enter tax rate ID:
ku_IQ: یان ناسنامه‌ی نرخی كالیات داخل بكه‌:

en: Oral
ku_IQ: ئۆڕال

en: Orange
ku_IQ: پرتەقاڵی

en: Order
ku_IQ: ڕیزکردن

en: Order #
ku_IQ: داواکاری #

en: Order #%1$s was placed on %2$s and is currently %3$s.
ku_IQ: داواکارییەکەت(کۆد: #%1$s) لە بەرواری %2$s نێردراوە و حاڵەتی ئێستای بریتییە لە: %3$s.

en: Order #%s
ku_IQ: داواکار #%s

en: Order %1$d cannot be restored from the trash: it has already been restored to status "%2$s".
ku_IQ: نەتوانرا داواکاریی %1$d بگەڕێندرێتەوە لە تەنەکەی خۆڵەکەوە: خۆی گەڕێندراوەتەوە بۆ دۆخی "%2$s".

en: Order %s is locked.
ku_IQ: داواکاریی %s قفڵ کراوە.

en: Order &ndash; %s
ku_IQ: داواکار %s

en: Order Attribution
ku_IQ: تایبەتمەندیی داواکاری

en: Order Cancelled: #{order_number}
ku_IQ: داواکاریی ڕەتکرایەوە: #{order_number}

en: Order Confirmation
ku_IQ: پەسندکردنی داواکاری

en: Order Date
ku_IQ: بەرواری داواکاری

en: Order Failed: #{order_number}
ku_IQ: داواکاریی شکستی هێنا: #{order_number}

en: Order ID
ku_IQ: ژمارەی داواکار

en: Order ID is invalid
ku_IQ: ناسنامه‌ی كاڵا دروست نیه‌

en: Order ID.
ku_IQ: ئایدی داواکردن.

en: Order Number
ku_IQ: ژمارەی داواکاری

en: Order Number.
ku_IQ: ژمارەی داواکاری.

en: Order Refunded: {order_number}
ku_IQ: پارەی داواکاریی درایەوە: {order_number}

en: Order Status
ku_IQ: حاڵەتی داواکاری

en: Order Total
ku_IQ: سەرجەمی داواکارییەکەت

en: Order again
ku_IQ: داوای دوبارە

en: Order attribution field: %s
ku_IQ: خانەی تایبەتمەندیی داواکاری: %s

en: Order by
ku_IQ: ڕیزکردن به‌ پێی

en: Order cancelled by customer.
ku_IQ: داواكاری له‌ لایه‌ن كرایار پاش گه‌ز كرایه‌وه‌

en: Order complete emails are sent to customers when their orders are marked completed and usually indicate that their orders have been shipped.
ku_IQ: پۆستی ئەلکترۆنی داواکاری ئێوە تەواو بوو

en: Order confirmation
ku_IQ: پەسەندکردنی داواکاری

en: Order count.
ku_IQ: ژماردنی داواکاری

en: Order created
ku_IQ: داواکارییەکە درووستکرا

en: Order customer information.
ku_IQ: زانیاریی کڕیاری داواکاری.

en: Order data storage
ku_IQ: کۆگای دراوەی داواکاری

en: Order datastore.
ku_IQ: کۆگای دراوەی داواکاری.

en: Order datastore:
ku_IQ: کۆگای دراوەی داواکاری:

en: Order date, hour, minute and/or second are missing.
ku_IQ: ڕێکەوت، کاتژمێر، خولەک و\یان چرکەی داواکاریی نادیارە.

en: Order deleted
ku_IQ: داواکاریی سڕایەوە

en: Order details
ku_IQ: وردبینینی داوا

en: Order draft updated.
ku_IQ: پی نوسراوی داواكاری نوی كرایه‌وه‌.

en: Order fully refunded
ku_IQ: پارەی داواکاریی بەتەواویی گەڕایەوە

en: Order fully refunded.
ku_IQ: پارەی داواکاریی بەتەواویی گەڕایەوە.

en: Order images by:
ku_IQ: وێنەکان ڕیز بکە بە پێی:

en: Order information like what was purchased, when it was purchased and where it should be sent, and
ku_IQ: زانیاری داوا بکە وەک ئەوەی کڕدراوە، کاتێک کڕدرا بۆ لەکوێ بنێردرێت، و

en: Order is invalid
ku_IQ: داواکارییەکە درووست نییە.

en: Order is not an HPOS order.
ku_IQ: داواکاریی، داواکارییەکی (HPOS) نییە.

en: Order key.
ku_IQ: کلیلی داواکردن

en: Order not editable
ku_IQ: داواکاریی دەستکاری ناکرێت

en: Order not found
ku_IQ: داواکاریی نەدۆزرایەوە

en: Order not found.
ku_IQ: داواکاریی نەدۆزرایەوە.

en: Order note author.
ku_IQ: نووسەری تێبینیی داواکاری.

en: Order note content.
ku_IQ: ناوەرۆکی سەرنجی داوا

en: Order note is required
ku_IQ: یادداشتی داواكاری  ئیختیاریه‌

en: Order note.
ku_IQ: تێبیی داواکردن

en: Order notes
ku_IQ: شڕۆڤەی داوا

en: Order number used for display.
ku_IQ: ژمارەی داواکاریی بەکاردێت بۆ پیشاندان.

en: Order number.
ku_IQ: ژمارەی داوا

en: Order number:
ku_IQ: ژمارەی داواکاری:

en: Order on-hold
ku_IQ: ڕاگرتنی داواکاری

en: Order payment URL.
ku_IQ: ناونیشانی ئینتەرنێتیی پارەدانی داواکاری.

en: Order received
ku_IQ: داواکارییەکەت وەرگیرا

en: Order refunded emails are sent to customers when their orders are refunded.
ku_IQ: پۆستی ئەلیکترۆنییەکانی گەڕاندنەوەی پارە دەنێردرێن بۆ کڕیاران کاتێک پارەی داواکارییەکانیان گەڕێندرایەوە.

en: Order restored
ku_IQ: داواکاریی گەڕایەوە

en: Order saved.
ku_IQ: داواكاری پاشه‌كه‌وت كرا.

en: Order scheduled for: %s.
ku_IQ: به‌رنامه خشته‌کاری کرا بۆ: %s.

en: Order sort attribute ascending or descending.
ku_IQ: ڕیزکردنی ئامانجەکان بەرەوسەرەوە یا بەرەوخوار.

[ctx: Order status]
en: Cancelled
ku_IQ: پەشیمان بوونەوە

[ctx: Order status]
en: Completed
ku_IQ: جێ بەجێ کرا

[ctx: Order status]
en: Draft
ku_IQ: ڕه‌شنوس

[ctx: Order status]
en: Failed
ku_IQ: سەرکەتونەبوو

[ctx: Order status]
en: On hold
ku_IQ: وەرگیرا

[ctx: Order status]
en: Pending payment
ku_IQ: لە چاوەڕێی پارەدان دایە

[ctx: Order status]
en: Processing
ku_IQ: لەحاڵەتی جێ بەجێ کردن

[ctx: Order status]
en: Refunded
ku_IQ: پارەی دراوە

en: Order status changed by bulk edit.
ku_IQ: دۆخی داواکاری بە دەستکاریکردنی گەورە گۆڕاوە.

en: Order status changed by bulk edit:
ku_IQ: حاڵه‌تی داواكاری له‌ لایه‌ن ده‌ست كاركردنی ناوه‌وه‌ گۆڕدرا.

en: Order status changed from %1$s to %2$s.
ku_IQ: حاڵەتی داواکاری لە %1$s گۆڕدرا بۆ %2$s.

en: Order status is missing.
ku_IQ: دۆخی داواکاریی نادیارە.

en: Order status name.
ku_IQ: ناوی دۆخی داواکاری.

en: Order status set to %s.
ku_IQ: حاڵەتی داواکاری کرا بە %s.

en: Order status.
ku_IQ: حاڵەتی داواکاری.

en: Order submitted.
ku_IQ: داواكاری جیبه‌جێ كرا

en: Order summary
ku_IQ: پوختەی داواکاری

en: Order tax
ku_IQ: باجی داواکاری

en: Order tax.
ku_IQ: باجی داواکاری.

en: Order totals.
ku_IQ: کۆی گشتیی داواکاری.

en: Order type mismatch.
ku_IQ: پێکەوەنەگونجانی جۆری داواکاری.

en: Order updated
ku_IQ: داواکاریی بەڕۆژکرایەوە

en: Order updated and sent.
ku_IQ: کڕین(داوا) بەڕۆژ بوو ناردرا.

en: Order updated.
ku_IQ: داواكاری نوێ كرایه‌وه‌.

en: Order updates
ku_IQ: بەڕۆژبونی داوا

en: Order:
ku_IQ: ڕیز:

en: Ordered by Comment Date, descending.
ku_IQ: ڕیزکراوە بەپێی ڕێکەوتی سەرنج، داشۆڕی.

en: Orders
ku_IQ: داواكاریه‌كان

en: Orders (page %d)
ku_IQ: داواکارییەکان (لاپەڕەی %d)

en: Orders list
ku_IQ: لیستی داواکارییەکان

en: Orders navigation
ku_IQ: ڕێدۆزیی داواکارییەکان

en: Orders table created.
ku_IQ: خشتەی داواکارییەکان دروستکرا.

en: Orders table does not exist.
ku_IQ: خشتەی داواکارییەکان بوونی نییە.

en: Orders table does not exist. Creating...
ku_IQ: خشتەی داواکارییەکان بوونی نییە. دروستکردن...

en: Orders totals.
ku_IQ: هەموو داواکراوەکان

en: Organic: %s
ku_IQ: سروشتی: %s

en: Organization
ku_IQ: ڕێکخراو

en: Organize my uploads into month- and year-based folders
ku_IQ: باركراوه‌كان به‌پێی مانگ و ساڵ ڕێك بخه‌

en: Origin
ku_IQ: سەرچاوە

en: Original
ku_IQ: ڕەسەن

[ctx: Original Size]
en: Original
ku_IQ: ئاسایی

en: Original dimensions %s
ku_IQ: قه‌باره‌ی بنه‌ڕه‌تی %s

en: Original image:
ku_IQ: وێنەی ڕەسەن

en: Original: %s
ku_IQ: بنه‌ڕه‌تی: %s

en: Oslo
ku_IQ: ئۆسلۆ

en: Other
ku_IQ: هەموو

en: Other WordPress News
ku_IQ: هه‌واڵی تری وۆردپرێس

en: Other comment settings
ku_IQ: ڕێکخستنەکانی تری لێدوان

en: Other locations
ku_IQ: شوێنەکانی تر

en: Other places the store is selling products.
ku_IQ: شوێنی تر کە فرۆشگاکە بەرهەمی لێ دەفرۆشێت.

en: Other user roles have been changed.
ku_IQ: پله‌ی به‌کارهێنه‌رانی تر گۆڕدران.

en: Other users have been deleted.
ku_IQ: به‌کارهێنه‌رانی تر سڕدرانه‌وه‌.

en: Other users have been removed.
ku_IQ: بەکارهێنەرەکانی تر سڕانەوە

en: Ouagadougou
ku_IQ: واگادوگو

en: Ounces
ku_IQ: ئۆنس

en: Our 2015 default theme is clean, blog-focused, and designed for clarity. Twenty Fifteen's simple, straightforward typography is readable on a wide variety of screen sizes, and suitable for multiple languages. We designed it using a mobile-first approach, meaning your content takes center-stage, regardless of whether your visitors arrive by smartphone, tablet, laptop, or desktop computer.
ku_IQ: ئەم رووکارەمان کە بە دووهەزار و پانزە ناونراوە، ڕووکارێکی بنەڕەتە و لەگەڵ هەموو جۆرە لێکدانەوە و قەبارەکان بۆ ڕووپەڕ سازکراوە و لە هەموو جۆرە ئامێرەکان لە تەلەفۆنی هۆشمەندەوە بۆ لاپتۆپ و کۆمیوتەری ڕوومێز چارەی بینین و دووریەکانی کراوە. هەروەها کۆدەکانی پاکنووسی تەواوی بۆ کراوە.

en: Our bank details
ku_IQ: وردەکارییەکانی بانکەکەمان

en: Our catalog of WooCommerce Extensions can be found on Woo.com here: <a href="%s">WooCommerce Extensions Catalog</a>
ku_IQ: کەتەلۆگی زیادکراوەکانی (WooCommerce) دەتوانیت لە (Woo.com) ببینیت: <a href="%s">کەتەلۆگی زیادکراوەکانی (WooCommerce)</a>

en: Our catalog of WooCommerce Extensions can be found on WooCommerce.com here: <a href="%s">WooCommerce Extensions Catalog</a>
ku_IQ: کەتەلۆگی زیادکراوەکانی (WooCommerce) دەتوانیت لێرە ببینیت <a href="%s">کەتەلۆگی زیادکراوەکانی (WooCommerce)</a>

en: Our favorite color is purple
ku_IQ: ڕەنگی دڵخوازمان مۆرە

en: Our newest arrivals
ku_IQ: نوێترین بەرهەمەکانمان

en: Our products are made with expert craftsmanship and attention to detail, ensuring that every stitch and seam is perfect.
ku_IQ: بەرهەمەکانمان بە وردەکاری و لێهاتووییەوە دروستکراون، بەشێوەیەک کە لە هەر لایەکەوە تەماشای بکەیت نایاب بێت.

en: Our request to the featured API got a malformed response.
ku_IQ: داواکارییەکەمان بۆ (featured API)ەکە وەڵامێکی تێکچووی وەرگرت.

en: Our request to the featured API got error code %d.
ku_IQ: داواکارییەکەمان بۆ (featured API)ەکە ئەم کۆدەی وەکو وەڵام وەرگرت %d.

en: Our request to the search API got a malformed response.
ku_IQ: داواکارییەکەمان بۆ (API) گەڕانەکە وەڵامێکی تێکچووی وەرگرت.

en: Our request to the search API got response code %s.
ku_IQ: داواکارییەکەمان بۆ (API) گەڕانەکە ئەم کۆدەی وەکو وەڵام وەرگرت %s.

en: Our team members have access to this information to help fulfill orders, process refunds and support you.
ku_IQ: ئەندامانی تیمەکەمان توانای چوونە ژوورەوەیان هەیە بۆ ئەم زانیاریە بۆ یارمەتیدان لە بەجێکردنی داواکاریەکان، پرۆسە پارەدانەکان و پشتیوانی کردنت.

en: Our website address is: %s.
ku_IQ: ناونیشانی ماڵپەڕەکەمان بریتییە لە: %s.

en: Out from under %s
ku_IQ: لەدەرەوەی %s

en: Out of stock
ku_IQ: له‌ كۆگا بونی نیه‌

en: Out of stock threshold
ku_IQ: هەنوکەی تەواو بوونی کاڵا لە کۆگا(ئەمبار)

en: Out of stock visibility
ku_IQ: نیشاندانی هەبوونی کاڵا لە کۆگا

en: Outdated SQL server
ku_IQ: وەشانی SQL server کۆنە

en: Outdated templates
ku_IQ: قاڵبە لەکارکەوتووەکان

en: Overrides
ku_IQ: دووباره‌ نوسینه‌وه‌

en: Overview
ku_IQ: گشتیی

en: Owner of these keys.
ku_IQ: كلیله‌كان

en: PDF embed
ku_IQ: تێخراوی PDF

en: PDT payment completed
ku_IQ: پاره‌دانیPDTكۆتای هات

en: PG &#8212; Possibly offensive, usually for audiences 13 and above
ku_IQ: PG &#8212; ئەم ئاستە گشتییە، بۆ هەموو ئەوانەیە تاوەکو  13 ــە.

en: PHP Default Timezone
ku_IQ: PHP ناوچەی کاتی بنەڕەت

en: PHP Extensions
ku_IQ: زیادکراوەکانی PHP

en: PHP SAPI
ku_IQ: وەشانی PHP SAPI

en: PHP Sessions
ku_IQ: سێشنەکانی PHP

en: PHP Update Recommended
ku_IQ: بەڕۆژکردنەوەی PHP پێشنیارکراوە

en: PHP Version
ku_IQ: وەشانی PHP

en: PHP default timezone is invalid
ku_IQ: ناوچەی کاتی بنەڕەتی PHP نا دروستە

en: PHP default timezone is valid
ku_IQ: ناوچەی کاتی بنەڕەتی PHP دروستە

en: PHP default timezone was changed after WordPress loading by a %s function call. This interferes with correct calculations of dates and times.
ku_IQ: کاتی بنەڕەتی PHP پاش بارکردنی وۆردپرێس بە پەیوەندیکردن بە کرداری %s گۆڕدرا.

en: PHP default timezone was configured by WordPress on loading. This is necessary for correct calculations of dates and times.
ku_IQ: ڕێکخستنەکانی کاتی PHP لە لایەن وۆردپرێسەوە دانراوە لەکاتی داگرتن. ئەمە پێویستە بۆ دروست کردنی دیاریکردنی بەروار و کات بەشێوازێکی دروست.

en: PHP is one of the programming languages used to build WordPress. Newer versions of PHP receive regular security updates and may increase your site&#8217;s performance.
ku_IQ: زمانی پڕۆگرامسازیی PHP ئەو زمانەیە کە بەکارهێنراوە بۆ دروستکردنی وۆردپرێس. وەشانە نوێیەکانی PHP بەردەوام نوێکاریی ئاسایشییان بەدەست دەگات و کاریگەرییشی لەسەر کارایی ماڵپەڕەکەت دەبێت.

en: PHP is one of the programming languages used to build WordPress. Newer versions of PHP receive regular security updates and may increase your site&#8217;s performance. The minimum recommended version of PHP is %s.
ku_IQ: زمانی پڕۆگرامسازیی PHP ئەو زمانەیە کە بەکارهاتووە لە دروستکردنی وۆردپرێسدا. وەشانە نوێیەکانی PHP بەردەوام نوێکاریی ئاسایشیان بەدەست دەگات کە کاریگەریی لەسەر کارایی ماڵپەڕەکەت دەبێت. کەمترین وەشانی پێشنیارکراوی PHP بریتییە لە %s.

en: PHP max input variables
ku_IQ: زۆرترین ڕێژەی هەبوونی Input لەهەر داواکاریەکدا

en: PHP max input vars.
ku_IQ: زۆرینەی چوونەژووری گۆڕاوەی PHP

en: PHP memory limit
ku_IQ: سنورداری بیرگەی کاتی بۆ PHP

en: PHP memory limit (only for admin screens)
ku_IQ: سنووری بیرگەی کاتی PHP (تەنها بۆ شاشەی بەڕێوبەر)

en: PHP modules perform most of the tasks on the server that make your site run. Any changes to these must be made by your server administrator.
ku_IQ: مۆدیولەکانی PHP زۆربەی ئەرکەکان لەسەر ڕاژەکە جێبەجێ دەکەن کە وا لە ماڵپەڕەکەت دەکەن کاربکەن. هەر گۆڕانکاریەک لەم مۆدیولانەدا بکرێت پێویستە لەلایەن سەرپەرشتیاری ڕاژەکەتەوە ئەنجام بدرێت.

en: PHP post max size
ku_IQ: زۆرترین قەبارەی ناردنی زانیاری بۆ PHP

en: PHP post max size.
ku_IQ: ئەندازەی زۆرینەی ناردنی PHP

en: PHP sessions created by a %1$s function call may interfere with REST API and loopback requests. An active session should be closed by %2$s before making any HTTP requests.
ku_IQ: سێشنی PHP کە دروستکراوە لەڕێگەی کرداری%1$s لەگەڵ REST API وە داواکاریەکانی loopback. پێویستە سێشنەکە دابخرێت لەڕێگەی %2$s پێش ئەوەی هیچ داواکاریەکی تریHTTP بکرێت.

en: PHP time limit
ku_IQ: کاتی سنوردار بۆ PHP

en: PHP version
ku_IQ: وەشانی PHP

en: PHP version %s
ku_IQ: وەشانی پهپ %s

en: PHP version.
ku_IQ: وشانی PHP

en: PHP's XML extension is not available. Please contact your hosting provider to enable PHP's XML extension.
ku_IQ: زیادکراوی XML تایبەت بە PHP بەردەست نیە. تکایە پەیوەندی بکە بە خانەخوێکەت بۆ چالاکردنی زیادکراوی XML تایبەت بە PHP.

en: PIN Code
ku_IQ: کۆدی (PIN)

en: Pacific
ku_IQ: زەریای هێمن

en: Padding
ku_IQ: ناوەخن

en: Page
ku_IQ: پەڕە

en: Page %1$d of %2$d
ku_IQ: لاپەڕە %1$d لە %2$d

en: Page %d
ku_IQ: په‌ڕه‌%d

en: Page %s
ku_IQ: پەڕە %s

en: Page Archives
ku_IQ: ئەرشیفەکانی پەڕە

en: Page Attributes
ku_IQ: تابەتمەندییەکانی پەڕە

en: Page ID
ku_IQ: ID ـی په‌ڕه‌

en: Page ID is set, but the page does not exist
ku_IQ: ناسنامەی پەڕە دانرا، بەڵام پەڕەکە بوونی نییە.

en: Page IDs, separated by commas.
ku_IQ: ئایدی پەڕەکان بە فاریزە جودایان بکەرەوە

en: Page Loaded.
ku_IQ: پەڕە بارکرا.

en: Page break
ku_IQ: بەشکردنی پەڕە

en: Page cache
ku_IQ: حەشارگەی پەڕە

en: Page cache enhances the speed and performance of your site by saving and serving static pages instead of calling for a page every time a user visits.
ku_IQ: حەشارگەی پەڕە (Page cache) خێرایی و کارایی ماڵپەڕەکەت بەڕادەیەکی زۆر زیاد دەکات، بەهۆی پاشەکەوتکردنی پەڕە وەستاو و نەگۆڕەکان و پیشاندانەوەیان، لەجیاتی ئەوەی هەموو جارێک پەیوەندیی بکرێت بە ڕاژەکارەکەوە بۆ دەستکەوتنی زانیاری و ناوەڕۆکەکان هەر کاتێک سەردانکەرێک هاتە ناو ماڵپەڕەکە.

en: Page cache is detected and the server response time is good
ku_IQ: حەشارگەی پەڕە بوونی هەیە و کاتی وەڵامدانەوەی ڕاژەکەرەکە باشە

en: Page cache is detected but the server response time is still slow
ku_IQ: حەشارگەی پەڕە بوونی هەیە بەڵام کاتی وەڵامدانەوەی ڕاژەکەرەکە هێشتا خاوە

en: Page cache is detected by looking for an active page cache plugin as well as making three requests to the homepage and looking for one or more of the following HTTP client caching response headers:
ku_IQ: حەشارگەی پەڕە دۆزرایەوە لەڕێگەی گەڕان بەدوای پێوەکراوێکی چالاکی حەشارگەوە، هەروەها سێ داواکاریی ئاڕاستەی پەڕەی سەرەتای ماڵپەڕەکە کرا بۆ گەڕان بەدوای یەکێک یان کۆمەڵێک لەم سەرپەڕانەی وەڵامی حەشارگەی ڕاژەخوازی HTTPەوە:

en: Page cache is not detected and the server response time is slow
ku_IQ: حەشارگەی پەڕە نەدۆزرایەوە و کاتی وەڵامدانەوەی ڕاژەکەرەکە هێشتا خاوە

en: Page cache is not detected but the server response time is OK
ku_IQ: حەشارگەی پەڕە نەدۆزرایەوە بەڵام کاتی وەڵامدانەوەی ڕاژەکەرەکە باشە

en: Page contents: [%s]
ku_IQ: ناوەڕۆکەکانی لاپەڕە: [%s]

en: Page does not contain the %1$s shortcode or the %2$s block.
ku_IQ: پەڕە شۆرتکۆدی %1$s لەخۆنەگرتووە یان بڵۆکی %2$s

en: Page does not contain the %s shortcode.
ku_IQ: پەڕە شۆرتکۆدی %s لەخۆنەگرتووە.

en: Page draft updated.
ku_IQ: پەڕەی ڕەشنوس نوێکرایەوە.

en: Page index cannot be less than one.
ku_IQ: ناسنامەی پەڕە نابێت لە یەک کەمتربێت.

en: Page not found
ku_IQ: پەڕە نەدۆزرایەوە

en: Page not set
ku_IQ: په‌ڕه‌ی ڕیكخستنی بۆ ئه‌نجام نه‌دراوه‌

en: Page on front
ku_IQ: پەڕە لەپێشەوە

en: Page order
ku_IQ: ڕیزکردنی په‌ڕه‌

en: Page published privately.
ku_IQ: پەڕە بە نهێنی بڵاوکراوەیە.

en: Page published.
ku_IQ: پەڕە بڵاوکرایەوە.

en: Page restored to revision from %s.
ku_IQ: پەڕە دیسان دەکرێتەوە لەلایەن %s

en: Page reverted to draft.
ku_IQ: پەڕە گەڕێندرایەوە بۆ باری رەشنووس.

en: Page saved.
ku_IQ: پەڕە پاشەکەوت کرا

en: Page scheduled for: %s.
ku_IQ: ئەو پەڕەیەی کاتی بۆ نراوەتەوە: %s.

en: Page scheduled.
ku_IQ: پەڕە خرایە خشتی کار.

[ctx: Page setting]
en: Cart
ku_IQ: سەبەتەی کڕین

[ctx: Page setting]
en: Checkout
ku_IQ: کۆکردنەوەی حسابات

[ctx: Page setting]
en: My account
ku_IQ: حیسابی من

[ctx: Page setting]
en: Shop base
ku_IQ: بنكە بازاڕ بكە

[ctx: Page setting]
en: Terms and conditions
ku_IQ: زاراوە و حالەت

en: Page setup
ku_IQ: دامەزراندنی پەڕە

[ctx: Page slug]
en: cart
ku_IQ: كارت

[ctx: Page slug]
en: my-account
ku_IQ: ئەژماری من

[ctx: Page slug]
en: shop
ku_IQ: فرۆشگە

en: Page submitted.
ku_IQ: پەڕە نێردرا

en: Page title
ku_IQ: سه‌ردێڕی پــــــــــــــــه‌ڕه‌

[ctx: Page title]
en: Cart
ku_IQ: سەبەتەی کڕین

[ctx: Page title]
en: Checkout
ku_IQ: کۆکردنەوەی حسابات

[ctx: Page title]
en: My account
ku_IQ: هەژمارەکەم

[ctx: Page title]
en: Refund and Returns Policy
ku_IQ: سیاسەتی پارەدانەوە و گەڕاندنەوە

[ctx: Page title]
en: Shop
ku_IQ: فرۆشگا

en: Page trashed.
ku_IQ: لاپەڕە گواسترایەوە بۆ تەنەکەی خۆڵ.

en: Page updated.
ku_IQ: په‌ڕه‌ نوێكرایه‌وه‌

en: Page visibility should be <a href="%s" target="_blank">public</a>
ku_IQ: نیشاندانی پەڕە دەبێت<a href="%s" target="_blank">گشتی</a>بێت

en: Page where shoppers go to finalize their purchase
ku_IQ: ئەو پەڕەیەی کڕیاران بۆی دەچن تا کڕینەکەیان تەواو بکەن

en: Page where shoppers review their shopping cart
ku_IQ: ئەو پەڕەیەی کە کڕیاران پێداچوونەوە دەکەن بە سەبەتەی کڕینەکەیان

en: Pages
ku_IQ: په‌ڕه‌كان

en: Pages are similar to posts in that they have a title, body text, and associated metadata, but they are different in that they are not part of the chronological blog stream, kind of like permanent posts. Pages are not categorized or tagged, but can have a hierarchy. You can nest pages under other pages by making one the &#8220;Parent&#8221; of the other, creating a group of pages.
ku_IQ: پەڕەکان هەروەک بڵاوکراوەکان ناونیشان، دەقی ناوەڕۆک، و مێتاداتای پێوەلکاوی خۆی هەیە، بەڵام جیاوازن لە ڕیزبەندی تەوژمی وتار. وەک جۆرێک لە بڵاوکراوە هەمیشەییەکان. پەڕەکان نەپۆلێنراون و جیاکاریان بۆ نەکراوە، بەڵام دەکرێ پلەبەندییان هەبێ. دەتوانی پەڕەکان لە پاش یەکتر دابنێی  بەوەی یەکێکیان بکەیت بە باوان بۆ یەکێکی تر، دروستکردنی تیپێک لە پەڕە.

en: Pages list
ku_IQ: لیستی پەڕەکان

en: Pages list navigation
ku_IQ: ڕێنیشاندەری لیستی پەڕەکان

en: Pages:
ku_IQ: په‌ڕه‌كان:

en: Pagination
ku_IQ: ژمارەی پەڕەکان

en: Pago Pago
ku_IQ: پاگۆ پاگۆ

en: Paid
ku_IQ: دراوە

en: Pakistan
ku_IQ: پاكستان

en: Palau
ku_IQ: پالاو

en: Palestinian Territory
ku_IQ: سرزمینهای فلسطین

en: Palmer
ku_IQ: پاڵمەر

en: Palmyra Atoll
ku_IQ: پالمیرا ئاتۆل

en: Panama
ku_IQ: پاناما

en: Pangnirtung
ku_IQ: پانگنیرتن

en: Papua New Guinea
ku_IQ: پاپوا گينه ي نو

en: Paragraph
ku_IQ: په‌ره‌گراف

en: Paraguay
ku_IQ: پاراگوئه

en: Paramaribo
ku_IQ: پارامریبۆ

en: Parent
ku_IQ: باوان

en: Parent %s
ku_IQ: باوک %s

en: Parent %s:
ku_IQ: باوک %s:

en: Parent Category
ku_IQ: هاوپۆلی باوان

en: Parent Category:
ku_IQ: هاوپۆلی باوان:

en: Parent Navigation Menu:
ku_IQ: لیستەی ڕێدۆزیی باوان:

en: Parent Page:
ku_IQ: پەڕەی باوان

en: Parent SKU
ku_IQ: (SKU)ی باوان

en: Parent Template Part:
ku_IQ: پارچە قاڵبی باوان:

en: Parent Template:
ku_IQ: ڕووکاری باوان:

en: Parent Theme
ku_IQ: ڕوکاری باوان

en: Parent blocks.
ku_IQ: بلۆکەکانی باوان.

en: Parent category
ku_IQ: هاوپۆلی باوان

en: Parent category:
ku_IQ: هاوپۆلی باوان

en: Parent coupon
ku_IQ: باوانی کۆبۆن

en: Parent order ID.
ku_IQ: ناسنامەی داواکاری باوان.

en: Parent orders
ku_IQ: داواکاریی باوان

en: Parent product
ku_IQ: باوانی به‌رهه‌م

en: Parent product name if the product is a variation.
ku_IQ: ناوی بەرهەمی باوان ئەگەر بەرهەمەکە گۆڕانکارییە.

en: Parent product's threshold (%d)
ku_IQ: خاڵی دەستپێکی بەرهەمی باوان (%d)

en: Parent shipping class
ku_IQ: پۆلی گەیاندنی باوان

en: Parent shipping class:
ku_IQ: پۆلی گەیاندنی باوان:

en: Parent term ID, if applicable.
ku_IQ: ناسنامەی زاراوەی باوان، ئەگەر دەکرێت.

en: Parent term does not exist.
ku_IQ: واژەی باوان بوونی نییە.

en: Parent theme
ku_IQ: ڕوکاری باوان

en: Parent theme author URL
ku_IQ: ناونیشانی ئینتەرنێتیی نووسەری ڕووکاری باوان

en: Parent theme author URL.
ku_IQ: بەستەری ڕووکاری فەرمی(باوان)

en: Parent theme name.
ku_IQ: ناوی ڕووکاری باوان

en: Parent theme version
ku_IQ: وەشانی ڕووکاری باوان

en: Parent theme version.
ku_IQ: وشانی باوانی ڕووکار

en: Paris
ku_IQ: پاریس

en: Partial Refund: Order {order_number}
ku_IQ: بەشێک لە پارە درایەوە: داواکاریی {order_number}

en: Partial refund email heading
ku_IQ: ناونیشانی پۆستی ئەلیکترۆنیی گەڕاندنەوەی بەشێکی پارە

en: Partial refund subject
ku_IQ: سەردێڕی گەڕاندنەوەی بەشێکی پارە

en: Partial render must echo the content or return the content string (or array), but not both.
ku_IQ: کرداری دەرهێنان render  دەبێت ئیکۆ/بانکگرنی ناوەڕۆک بکات یان بگەڕێتەوە بۆ ڕیزبەند یاخود array. بەڵام هەردووکیان پێکوە نا.

en: Passed
ku_IQ: تێپەڕی

en: Passed order type does not match any registered order types. Following order types are registered: %s
ku_IQ: جۆری داواکاریی تێپەڕیو لەگەڵ هیچ جۆرە داواکارییەکی تۆمارکراودا ناگونجێت. ئەم جۆرە داواکاریانەی خوارەوە تۆمار کراون: %s

en: Passed tests
ku_IQ: تاقیکردنەوە سەرکەوتووەکان

en: Password
ku_IQ: تێپەڕەوشە

en: Password Reset
ku_IQ: ڕێكخستنەوەی تێپەڕەووشە

en: Password Reset Request
ku_IQ: داواکاریی ڕێکخستنەوەی تێپەڕەوشە

en: Password Reset Request for {site_title}
ku_IQ: داواکاریی ڕێکخستنەوەی تێپەڕەوشە بۆ {site_title}

en: Password change
ku_IQ: گۆڕینی تێپەڕوشە

en: Password changed for user: %s
ku_IQ: تێپه‌ڕه‌ووشه‌ گۆڕا بۆ ئه‌ندام: %s

en: Password for the user (never included).
ku_IQ: تێپەڕەوشە بۆ بەکارهێنەر (قەت پێکەوە دانەنراوە)

en: Password protected
ku_IQ: تێپەڕەوشە پارێزرا

en: Password reset email has been sent.
ku_IQ: ئیمەیڵێک بۆ دووبارە دانانی پاسۆردەکەت نێردرا.

en: Password reset is not allowed for this user
ku_IQ: گەڕاندنەوەی تێپەڕەوشە ڕێگەنەدراوە بۆ ئەم بەکارهێنەرە.

en: Password reset link sent.
ku_IQ: بەستەری ڕێکخستنەوەی تێپەڕەوشە نێردرا.

en: Password reset links sent to %s user. | Password reset links sent to %s users.
ku_IQ[0]: بەستەری ڕێکخستنەوەی تێپەڕەوشە نێردرا بۆ %s
ku_IQ[1]: بەستەری ڕێکخستنەوەی تێپەڕەوشە نێردرا بۆ %s

en: Password:
ku_IQ: تێپه‌ڕه‌وشه‌:

en: Password: %s
ku_IQ: وشه‌ی تێپه‌ڕبوون: %s

en: Passwords cannot be empty.
ku_IQ: ناکرێ ووشەی نهینی بەتاڵ بێ

en: Passwords do not match.
ku_IQ: ووشه‌ی تیپه‌ره‌كان یه‌كسان نین

en: Past six months
ku_IQ: شەش مانگ گوزرا

en: Paste
ku_IQ: لكاندن

en: Paste URL or type to search
ku_IQ: بەستتەر دابنێ یان بنووسە بۆ گەڕان

en: Paste as text
ku_IQ: ڕوونووس کردن وەکو دەق

en: Paste is now in plain text mode. Contents will now be pasted as plain text until you toggle this option off.
ku_IQ: ڕوونووس کردن (لکاندن) ئێستا تەنیا بۆ دەقی سادەیە. هەموو ناوەڕۆکەکان کە لێرە ڕوونووسی دەکەیت تەنیا دەق دەبێت تاکو ئەم هەڵبژاردنە ناچالاک دەکەیت.

en: Paste table row after
ku_IQ: ئاسۆی خشته‌ بلکێنه‌ پاش

en: Paste table row before
ku_IQ: ئاسۆکانی خشته‌ بلکێنه‌ پێش

en: Paste the URL of an image you want to show in the email header. Upload images using the media uploader (Media > Add New).
ku_IQ: ناونیشانی ئینتەرنێتیی وێنەیەک بلکێنە کە دەتەوێت لە سەرپەڕەی پۆستی ئەلیکترۆنییەکەدا پیشان بدرێت. وێنەیەک باربکە لە ڕێگەی بارکەری ڕەنگاڵەوە (ڕەنگاڵە > زیادکردنی نوێ).

en: Paste your embed code below:
ku_IQ: کۆدی خستنەناو (چەسپاندن)ـەکەت لە خوارەوە ڕوونووس بکە:

en: Path
ku_IQ: ڕێڕه‌و

en: Path to the channel icon.
ku_IQ: ڕێگای وێنۆچکەی کەناڵەکە.

en: Paths or URLs to the font files.
ku_IQ: ڕێچکە یان ناونیشانی ئینتەرنێتییەکان بۆ پەڕگەکانی جۆرەپیتەکە.

en: Pattern "%s" not found.
ku_IQ: شێوەی "%s" نەدۆزرایەوە.

en: Pattern Categories list
ku_IQ: لیستەی هاوپۆلەکانی شێوەئاسا

en: Pattern Categories list navigation
ku_IQ: ڕێدۆزیی لیستەی هاوپۆلەکانی شێوەئاسا

en: Pattern Category Link
ku_IQ: بەستەری هاوپۆلی شێوەئاسا

en: Pattern content must be a string.
ku_IQ: ناوەڕۆکی شێوە دەبێت نووسین بێت.

en: Pattern name must be a string.
ku_IQ: ناوی نموونە دەبێت ڕیزبەند بێت.

en: Pattern published privately.
ku_IQ: شێوەئاسا بە شێوەیەکی تایبەتیی (نهێنی) بڵاوکرایەوە.

en: Pattern published.
ku_IQ: شێوەئاسا بڵاوکرایەوە.

en: Pattern reverted to draft.
ku_IQ: شێوەئاسا گەڕێندرایەوە بۆ ڕەشنووس.

en: Pattern scheduled.
ku_IQ: شێوەئاسا کاتی بۆ دانرا.

en: Pattern title must be a string.
ku_IQ: ناونیشانی شێوە دەبێت نووسین بێت.

en: Pattern updated.
ku_IQ: شێوەئاسا نوێکرایەوە.

en: Patterns
ku_IQ: شێوەکان

en: Patterns AI Data
ku_IQ: دراوەی ژیریی دەستکردی شێوەئاساکان

en: Patterns containing mostly text.
ku_IQ: کۆمەڵێک شێوەئاسا کە بەشێوەیەکی گشتی دەق لەخۆدەگرن.

en: Patterns list
ku_IQ: لیستەی شێوەئاساکان

en: Patterns list navigation
ku_IQ: ڕێدۆزی لیستەی شێوەئاساکان

en: Patterns that contain buttons and call to actions.
ku_IQ: ئەو شێوەئاسایانەی دوگمە و بانگەواز بۆ کردارەکان لەخۆدەگرن.

en: Pause
ku_IQ: وەستان

en: Paused
ku_IQ: راگیراوە

en: Pay
ku_IQ: پاره‌دان

en: Pay for order
ku_IQ: پاره‌دان بۆداواكاری

en: Pay for this order
ku_IQ: پارەی ئەم داواکارییە بدە

en: Pay via PayPal; you can pay with your credit card if you don't have a PayPal account.
ku_IQ: پاره‌دان له‌رێگه‌ی په‌یپاڵ، ئه‌گه‌ر هه‌ژماری په‌یپالت نیه‌ ، ده‌توانی به‌كارت پاره‌كه‌ بده‌ی.

en: Pay with cash upon delivery.
ku_IQ: پاره‌دانی نقدی پیش ته‌ حویل.

en: PayPal
ku_IQ: په‌ی پاڵ

en: PayPal Standard
ku_IQ: پای پاڵ ستاندەر

en: PayPal Standard does not support your store currency.
ku_IQ: په‌ی پاڵ جۆری دراوی فرۆشگای تۆ قبول ناكات.

en: PayPal Standard redirects customers to PayPal to enter their payment information.
ku_IQ: په‌ی پاڵ پێوانەیی دووبارە کڕیارەکان ئاراستە دەکات بۆ داخڵکردنی زانیاری پارەدانەکانیان.

en: PayPal email
ku_IQ: پۆستی ئەلیکترۆنیی (PayPal)

en: PayPal email address
ku_IQ: ناونیسانی ئیمەیلی پەیپاڵ

en: PayPal email address:
ku_IQ: ناونیشانی پۆستی ئەلیکترۆنیی (PayPal):

en: PayPal uses this method of communicating when sending back transaction information.
ku_IQ: په‌یپاڵ به‌ م شێوه‌یه‌ بۆ په‌ یوه‌ندی له‌ كاتی ناردنی زانیاری گه‌ڕانه‌وه‌ ئیش پێده‌كه‌ن.

en: PayPal verifies addresses therefore this setting can cause errors (we recommend keeping it disabled).
ku_IQ: په‌یپال پشكنین بۆناونیشانه‌كان ده‌كات له‌وانه‌یه‌ ئه‌م رێكخستنه‌ هه‌له‌ رووبدات (ئێمه‌ پێشنیارده‌كه‌ین ئه‌مرێكخستنه‌ ناچالاك بكه‌)

en: PayU for WooCommerce
ku_IQ: PayU بۆ WooCommerce

en: Payment
ku_IQ: شێوازی پارەدان

en: Payment %s via IPN.
ku_IQ: پاره‌دان%sله‌ڕێگه‌ی IPN.

en: Payment Method
ku_IQ: شێوازی پارەدان

en: Payment Methods
ku_IQ: چۆنیەتی پارەدان

en: Payment Tokens
ku_IQ: نیشانەکانی پارەدان

en: Payment action
ku_IQ: کرداری پارەدان

en: Payment for order #%1$s from %2$s has failed. The order was as follows:
ku_IQ: پارەدان بۆ نەريتی #%1$s له %2$s نشستيى هێناووە. نه‌ریت به‌م شێوازه په‌یڕه‌و ده‌کات:

en: Payment for order %s refunded
ku_IQ: پاره‌ی پاره‌دان بۆكرین %s گه‌ رێندرایه‌وه‌

en: Payment for order %s reversed
ku_IQ: پاره‌ی پاره‌دان بۆكرین %s گه‌ رێندرایه‌وه‌

en: Payment gateway
ku_IQ: دەرەڕێی پارەدان

en: Payment gateway ID.
ku_IQ: ناسنامەی دەرەڕێی پارەدان.

en: Payment gateway method description.
ku_IQ: وەسفی شێوازی دەرەڕێی پارەدان.

en: Payment gateway method title.
ku_IQ: ناونیشانی شێوازی دەرەڕێی پارەدان.

en: Payment gateway settings.
ku_IQ: ڕێکخستنەکانی دەرەڕێی پارەدان.

en: Payment gateways can use cURL to communicate with remote servers to authorize payments, other plugins may also use it when communicating with remote services.
ku_IQ: په‌ره‌ی پاره‌دان ده‌توانێت له‌  cURL بۆ په‌یوه‌ندی له‌گه‌ڵ سیرڤه‌ره‌كانی بۆ قبوڵ و پاره‌دان كه‌ڵك وه‌ر بگرێت  ، پلاگینه‌كانی تر ده‌توانن له‌ كاتی په‌یوه‌ ندی به‌ خزمه‌ت گوزاریه‌ كانی ده‌ره‌وه‌ له‌م خاسیه‌تانه‌ كه‌ڵك وه‌ربگرن.

en: Payment method
ku_IQ: هۆکاری پارەدان

en: Payment method ID and title are required
ku_IQ: ناسنامه‌ی شیوازی پاره‌دان و ناونیشان ئیختیاریه‌

en: Payment method ID.
ku_IQ: ناسنامەی شێوازی پارەدان.

en: Payment method deleted.
ku_IQ: شێوازی پارەدان سڕایەوە

en: Payment method description that the customer will see on your checkout.
ku_IQ: پیشنوسراو ی پاره‌دان بۆ كرین له‌كاتی ده‌ست نیشانكردنی  بانق پیشان ده‌درێت .

en: Payment method description that the customer will see on your website.
ku_IQ: ده‌رباره‌ی پاره‌دان بۆ كریار له‌ كاتی ده‌ستنیشان كردنی بانك پیشان ده‌دریت .

en: Payment method is missing.
ku_IQ: شێوازی پارەدان دیار نییە.

en: Payment method successfully added.
ku_IQ: شێوازی پارەدان بەسەرکەوتوویی زیادکرا.

en: Payment method title.
ku_IQ: ناونیشانی شێوازی پارەدان.

en: Payment method:
ku_IQ: چۆنیەتی پارەدان

en: Payment methods
ku_IQ: شێوازەکانی پارەدان

en: Payment pending (%s).
ku_IQ: دۆخی چاوەڕوانیی پارەدان (%s).

en: Payment to be made upon delivery.
ku_IQ: پاره‌دان پێش ته‌ حویل دان

en: Payment via %s
ku_IQ: پارەدان بەرێگەی %s

en: Payment:
ku_IQ: شێوازی پارەدان

en: Payments
ku_IQ: پارەدانەوەکان

en: Payments made simple with WooPayments
ku_IQ: پارەدان زۆر ئاسانە لەگەڵ (WooPayments)

en: Payments made simple, with no monthly fees &mdash; exclusively for WooCommerce stores.
ku_IQ: ئێستا پارەدان زۆر ئاسانە، بەبێ کرێی مانگانە، بەتایبەتیی بۆ فرۆشگاکانی (WooCommerce).

en: Payoneer Checkout
ku_IQ: پارەدانی (Payoneer)

en: Payoneer Checkout is the next generation of payment processing platforms, giving merchants around the world the solutions and direction they need to succeed in today’s hyper-competitive global market.
ku_IQ: پارەدان لە ڕێگەی (Payoneer)ەوە ڕێگەیەکی نایابە بۆ فرۆشیارەکان لە تەواوی جیهانەوە. ڕاژەکانی (Payoneer) هەموو ئەو تایبەتمەندییانە لەخۆدەگرن کە فرۆشیارەکان پێویستییان پێی هەیە.

en: Paystack helps African merchants accept one-time and recurring payments online with a modern, safe, and secure payment gateway.
ku_IQ: (Paystack) یارمەتیی فرۆشیارە ئەفریقاییەکان دەدات پارەدانی یەکجار و بەردەوام قبووڵ بکەن لەگەڵ دەرەڕێیەکی پارەدانی پارێزراو و نوێ و خێرا.

en: Pending
ku_IQ: چاوەڕوان

en: Pending <span class="count">(%s)</span> | Pending <span class="count">(%s)</span>
ku_IQ[0]: لەچاوەڕوانیدا  <span class="count">(%s)</span>
ku_IQ[1]: لەچاوەڕوانیدا  <span class="count">(%s)</span>

en: Pending Review
ku_IQ: خمڵاندنی وابه‌سته‌

en: Pending orders are unpaid and may have been abandoned by the customer. They will be trashed after the specified duration.
ku_IQ: فەرمانە هەڵواسراوەکان بێ مووچەن و لەوانەیە لەلایەن کڕیارەوە بەجێیان بمابێت. پاش ماوەی دیاریکراو فڕێدەدرێنە زبڵدان.

en: Per your %1$sstore settings%2$s, inventory management is <strong>disabled</strong>.
ku_IQ: بە پێی %1$sڕێکخستنەکانی فرۆشگاکەت%2$s، بەڕێوەبردنی کۆگا <strong>ناچالاککراوە</strong>.

en: Percentage
ku_IQ: ڕێژەی سەدی

en: Percentage complete.
ku_IQ: ڕێژەی سەدیی تەواوبوون.

en: Percentage discount
ku_IQ: داشکاندن به پێی (له سه‌د)

en: Percentage of cart total
ku_IQ: ڕێژه‌ی كۆی سه‌به‌ته‌ی كرین

en: Perfect
ku_IQ: زۆر باش

en: Perfect for any look featuring a mid-rise, relax fitting silhouette.
ku_IQ: بۆ هەموو جۆر و شێوەیەکی دەرکەوتن گونجاوە.

en: Perform an advanced term query.
ku_IQ: داواکارییەکی مەرجی پێشکەوتوو ئەنجام بدە.

en: Performance
ku_IQ: چوستی

en: Period
ku_IQ: ماوە

en: Permalink
ku_IQ: جێگیرەبەستەر

en: Permalink Settings
ku_IQ: ڕێکخستنه‌کانی به‌سته‌ری هه‌میشه‌یی

en: Permalink of the product that the review belongs to.
ku_IQ: بەستەری هەمیشەیی بەرهەمەکە کە پێداچوونەوەکەی بۆ نووسراوە.

en: Permalink structure
ku_IQ: شێوەی بەستەری هەمیشەیی

en: Permalink template for the post.
ku_IQ: ڕووکاری بەستەری هەمیشەیی بۆ بابەتەکە.

en: Permalink template for the product.
ku_IQ: قاڵبی بەستەری هەمیشەیی بۆ بەرهەمەکە.

en: Permalink to %s
ku_IQ: بەستەری جێگیر بۆ %s

en: Permalink:
ku_IQ: به‌سته‌ری هه‌میشه‌یی

en: Permalink: %s
ku_IQ: به‌سته‌ری هه‌میشه‌یی: %s

en: Permalinks
ku_IQ: به‌سته‌ره‌ هه‌میشه‌ییه‌کان

en: Permanently delete comment
ku_IQ: لێدوان بە هەمیشەیی بسڕەوە

en: Permanently deleted %s
ku_IQ: %s بۆهه‌میشه‌ سڕایه‌وه‌

en: Permanently deleted customer
ku_IQ: كریاربۆهه‌میشه‌ سرایه‌وه‌

en: Permanently deleted order note
ku_IQ: یادداشتی داواكاری بۆهه‌میشه‌ی سرایه‌وه‌

en: Permission #%d not found.
ku_IQ: ڕێپێدانی #%d نەدۆزرایەوە.

en: Permission ID
ku_IQ: ناسنامەی ڕێپێدان

en: Permissions
ku_IQ: ده‌سه‌ڵاته‌كان

en: Permissions is missing.
ku_IQ: ده‌سه‌ڵاته‌كان بزربوون.

en: Persian
ku_IQ: فارسی

en: Persistent object cache
ku_IQ: حەشارگەی تەنی هەمیشەیی

en: Personal Data Export
ku_IQ: هاوردەنی زانیاری تاکەکەسی

en: Personal Data Export for %s
ku_IQ: هاوردەنی زانیاری تاکەکەسی بۆ %s

en: Personal Links
ku_IQ: لینکی تایبەتی

en: Personal Options
ku_IQ: هه‌ڵبژاردنه‌ که‌سییه‌کان

en: Personal data is not just created by a user&#8217;s interactions with your site. Personal data is also generated from technical processes such as contact forms, comments, cookies, analytics, and third party embeds.
ku_IQ: زانیارییە کەسییەکان تەنها لەلایەن کاردانەوەکانی بەکار‌هێنەر لەگەل ماڵپەڕەکەتدا دروست نابن. زانیارییە کەسییەکان دروست دەکرێن لە چارەسەرییە هونەرییەکان وەک فۆرمەکانی پەیوەندی، سەرنجەکان، شەکرۆکەکان، شیکارییەکان، خستنەناوکارییەکانی لایەنی سێیەم.

en: Personal data removal
ku_IQ: لابردنی داتای کەسی

en: Personal data retention
ku_IQ: هێشتنەوەی داتای کەسی

en: Personalize homepage
ku_IQ: پەڕەی ماڵەوە تایبەت بکە بە خۆت

en: Personalize my store
ku_IQ: تایبەتییکردنی فرۆشگاکەم

en: Personalize your store's homepage
ku_IQ: پەڕەی ماڵەوەی فرۆشگاکەت تایبەت بکە بە خۆت

en: Perth
ku_IQ: پێرس

en: Peru
ku_IQ: پرو

en: Pest
ku_IQ: پست

en: Petersburg
ku_IQ: پیتەرسبێرگ

en: Philippines
ku_IQ: فيليپين

en: Phnom Penh
ku_IQ: فنۆم پن

en: Phoenix
ku_IQ: فۆنێکس

en: Phone
ku_IQ: تەلەفۆن

en: Phone (optional)
ku_IQ: ژمارەی تەلەفوون (ئارەزوومەندانە)

en: Phone Number
ku_IQ: ژماره تەلەفۆن

en: Phone number.
ku_IQ: ژمارەی تەلەفۆن.

en: Phone:
ku_IQ: تەلەفون:

en: Photoblogging
ku_IQ: وێنەبڵاگ

en: Photography
ku_IQ: فۆتۆگرافی

en: Physical products
ku_IQ: بەرهەمە بەرجەستەکان

en: Pick up an order, then just pay, print, package and post.
ku_IQ: داواکارییەک هەڵبگرە، پاشان تەنها پارە بدە و چاپی بکە و پاکەت بکە و پۆست بکە.

en: Pickup address
ku_IQ: ناونیشانی هەڵگرتن

en: Pickup location
ku_IQ: شوێنی هەڵگرتن

en: Pingback
ku_IQ: پينگ باك

en: Pingback excerpt:
ku_IQ: وەدەرنانی پينگ باك

en: Pingback from %1$s to %2$s registered. Keep the web talking! :-)
ku_IQ: گەڕانەپینگ له‌ %1$s بۆ %2$s تۆمارکراون، وتوێژی وێب وەکو خۆی بهێڵەوە! :-)

en: Pingback:
ku_IQ: پینگباک:

en: Pings
ku_IQ: پینگەکان

en: Pink
ku_IQ: پەمەیی

en: Pinterest for WooCommerce
ku_IQ: Pinterest بۆ WooCommerce

en: Pitcairn
ku_IQ: پیتکێرن

en: Place order
ku_IQ: تۆمارکردنی داواکار

en: Placeholder image
ku_IQ: شوێن پەیداکردنی وێنە

en: Placeholder image used in the left column.
ku_IQ: وێنەی شوێنگرەوە کە لە ستوونی چەپدا بەکارهاتووە.

en: Placeholder image used in the right column.
ku_IQ: وێنەی شوێنگرەوە کە لە ستوونی ڕاستدا بەکارهاتووە.

en: Placeholder image used to represent a person making a clay pot.
ku_IQ: وێنەی شوێنگر بەکاردێت بۆ پیشاندانی کەسێک کە گۆزەیەکی گڵین دروست دەکات.

en: Placeholder image used to represent a product being showcased as Fresh Lettuce Washed.
ku_IQ: وێنەی شوێنگر بەکاردێت بۆ پیشاندانی بەرهەم وەکو کاهووی تازەی شۆراوە.

en: Placeholder image used to represent a product being showcased as Fresh Organic Tomatoes.
ku_IQ: وێنەی شوێنگر بەکاردێت بۆ پیشاندانی بەرهەم وەکو تەماتەی تازە.

en: Placeholder image used to represent a product being showcased as Russet Organic Potatoes.
ku_IQ: وێنەی شوێنگر بەکاردێت بۆ پیشاندانی بەرهەم وەکو پەتاتەی ئۆرگانیک.

en: Placeholder image used to represent a product being showcased as Sweet organic Lemons.
ku_IQ: وێنەی شوێنگر بەکاردێت بۆ پیشاندانی بەرهەم وەکو لیمۆی شیرینی سروشتی.

en: Placeholder image used to represent a product being showcased in a hero section.
ku_IQ: وێنەی شوێنگر بەکاردێت بۆ پیشاندانی بەرهەم کە پیشاندەدرێت لە بەشی سەرەکی.

en: Placeholder image used to represent a product being showcased in a hero section. 1 out of 2.
ku_IQ: وێنەی شوێنگر بەکاردێت بۆ پیشاندانی بەرهەم کە پیشاندەدرێت لە بەشی سەرەکی. 1 لە 2.

en: Placeholder image used to represent a product being showcased in a hero section. 2 out of 2.
ku_IQ: وێنەی شوێنگر بەکاردێت بۆ پیشاندانی بەرهەم کە پیشاندەدرێت لە بەشی سەرەکی. 2 لە 2.

en: Placeholder image used to represent a product being showcased in a product details banner. 1 out of 3.
ku_IQ: وێنەی شوێنگر بەکاردێت بۆ پیشاندانی بەرهەم کە پیشاندەدرێت لە وردەکارییەکانی بەرهەم. 1 لە 3.

en: Placeholder image used to represent a product being showcased in a product details banner. 2 out of 3.
ku_IQ: وێنەی شوێنگر بەکاردێت بۆ پیشاندانی بەرهەم کە پیشاندەدرێت لە وردەکارییەکانی بەرهەم. 2 لە 3.

en: Placeholder image used to represent a product being showcased in a product details banner. 3 out of 3.
ku_IQ: وێنەی شوێنگر بەکاردێت بۆ پیشاندانی بەرهەم کە پیشاندەدرێت لە وردەکارییەکانی بەرهەم. 3 لە 3.

en: Placeholder image used to represent a product being showcased in a product gallery as a main image
ku_IQ: وێنەی شوێنگر بەکاردێت بۆ پیشاندانی بەرهەم کە پیشاندەدرێت لە پێشانگەی بەرهەمێک وەکو وێنەی سەرەکی

en: Placeholder image used to represent a product being showcased in a product gallery. Secondary image - 1 out of 3.
ku_IQ: وێنەی شوێنگر بەکاردێت بۆ پیشاندانی بەرهەم کە پیشاندەدرێت لە پێشانگەی بەرهەمێک. وێنەی لاوەکی - 1 لە 3.

en: Placeholder image used to represent a product being showcased in a product gallery. Secondary image - 2 out of 3.
ku_IQ: وێنەی شوێنگر بەکاردێت بۆ پیشاندانی بەرهەم کە پیشاندەدرێت لە پێشانگەی بەرهەمێک. وێنەی لاوەکی - 2 لە 3.

en: Placeholder image used to represent a product being showcased in a product gallery. Secondary image - 3 out of 3.
ku_IQ: وێنەی شوێنگر بەکاردێت بۆ پیشاندانی بەرهەم کە پیشاندەدرێت لە پێشانگەی بەرهەمێک. وێنەی لاوەکی - 3 لە 3.

en: Placeholder image used to represent a product being showcased in the featured products pattern. 1 out of 4.
ku_IQ: وێنەی شوێنگر بەکاردێت بۆ پیشاندانی بەرهەم کە پیشاندەدرێت لە شێوەئاسای بەرهەمە تایبەتەکان. 1 لە کۆی 4.

en: Placeholder image used to represent a product being showcased in the featured products pattern. 2 out of 4.
ku_IQ: وێنەی شوێنگر بەکاردێت بۆ پیشاندانی بەرهەم کە پیشاندەدرێت لە شێوەئاسای بەرهەمە تایبەتەکان. 2 لە کۆی 4.

en: Placeholder image used to represent a product being showcased in the featured products pattern. 3 out of 4.
ku_IQ: وێنەی شوێنگر بەکاردێت بۆ پیشاندانی بەرهەم کە پیشاندەدرێت لە شێوەئاسای بەرهەمە تایبەتەکان. 3 لە کۆی 4.

en: Placeholder image used to represent a product being showcased in the featured products pattern. 4 out of 4.
ku_IQ: وێنەی شوێنگر بەکاردێت بۆ پیشاندانی بەرهەم کە پیشاندەدرێت لە شێوەئاسای بەرهەمە تایبەتەکان. 4 لە کۆی 4.

en: Placeholder image used to represent a product being showcased.
ku_IQ: وێنەی شوێنگر بەکاردێت بۆ پیشاندانی بەرهەم کە پیشاندەدرێت.

en: Placeholder image used to represent clay pots.
ku_IQ: وێنەی شوێنگر بەکاردێت بۆ پیشاندانی گۆزە گڵینەکان.

en: Placeholder image used to represent products being showcased as furniture in a dining room.
ku_IQ: وێنەی شوێنگر بەکاردێت بۆ پیشاندانی بەرهەم وەکو کەلوپەلی ناوماڵ و دانیشتن.

en: Placeholder image used to represent products being showcased as furniture in a living room with gray sofa.
ku_IQ: وێنەی شوێنگر بەکاردێت بۆ پیشاندانی بەرهەم وەکو کەلوپەلی ناوماڵ و ژووری دانیشتن لەگەڵ قەنەفەی ڕەساسی.

en: Placeholder image used to represent products being showcased as furniture in a living room.
ku_IQ: وێنەی شوێنگر بەکاردێت بۆ پیشاندانی بەرهەم وەکو کەلوپەلی ناوماڵ لە ژووری دانیشتن.

en: Placeholder image used to represent products being showcased as furniture in an office.
ku_IQ: وێنەی شوێنگر بەکاردێت بۆ پیشاندانی بەرهەم وەکو کەلوپەلی نووسینگە.

en: Placeholder image used to represent products being showcased in a banner.
ku_IQ: وێنەی شوێنگر بەکاردێت بۆ پیشاندانی بەرهەم کە پیشاندەدرێت لە بانەرێک.

en: Placeholder image used to represent products being showcased in a featured category section.
ku_IQ: وێنەی شوێنگر بەکاردێت بۆ پیشاندانی بەرهەم کە پیشاندەدرێت لە بانەری هاوپۆلە تایبەتەکان.

en: Placeholder image used to represent products being showcased in a left side of a banner. 1 out of 2.
ku_IQ: وێنەی شوێنگر بەکاردێت بۆ پیشاندانی بەرهەم کە پیشاندەدرێت لە بانەری لای چەپ. 1 لە 2.

en: Placeholder image used to represent products being showcased in a left side of a banner. 2 out of 2.
ku_IQ: وێنەی شوێنگر بەکاردێت بۆ پیشاندانی بەرهەم کە پیشاندەدرێت لە بانەری لای چەپ. 2 لە 2.

en: Placeholder image used to represent products being showcased in a right side of a banner. 1 out of 2.
ku_IQ: وێنەی شوێنگر بەکاردێت بۆ پیشاندانی بەرهەم کە پیشاندەدرێت لە بانەری لای ڕاست. 1 لە 2.

en: Placeholder image used to represent products being showcased in a right side of a banner. 2 out of 2.
ku_IQ: وێنەی شوێنگر بەکاردێت بۆ پیشاندانی بەرهەم کە پیشاندەدرێت لە بانەری لای ڕاست. 2 لە 2.

en: Placeholder image used to represent products being showcased in featured categories banner. 1 out of 3.
ku_IQ: وێنەی شوێنگر بەکاردێت بۆ پیشاندانی بەرهەم کە پیشاندەدرێت لە بانەری هاوپۆلە تایبەتەکان. 1 لە 3.

en: Placeholder image used to represent products being showcased in featured categories banner. 2 out of 3.
ku_IQ: وێنەی شوێنگر بەکاردێت بۆ پیشاندانی بەرهەم کە پیشاندەدرێت لە بانەری هاوپۆلە تایبەتەکان. 2 لە 3.

en: Placeholder image used to represent products being showcased in featured categories banner. 3 out of 3
ku_IQ: وێنەی شوێنگر بەکاردێت بۆ پیشاندانی بەرهەم کە پیشاندەدرێت لە بانەری هاوپۆلە تایبەتەکان. 3 لە 3.

en: Placeholder image used to represent products being showcased under the social media icons. 1 out of 4.
ku_IQ: وێنەی شوێنگرەوە بەکاردێت بۆ پیشاندانی ئەو بەرهەمانەی کە لە ژێر وێنۆچکەی تۆڕە کۆمەڵایەتییەکان نمایش دەکرێن. 1 لە کۆی 4.

en: Placeholder image used to represent products being showcased under the social media icons. 2 out of 4.
ku_IQ: وێنەی شوێنگرەوە بەکاردێت بۆ پیشاندانی ئەو بەرهەمانەی کە لە ژێر وێنۆچکەی تۆڕە کۆمەڵایەتییەکان نمایش دەکرێن. 2 لە کۆی 4.

en: Placeholder image used to represent products being showcased under the social media icons. 3 out of 4.
ku_IQ: وێنەی شوێنگرەوە بەکاردێت بۆ پیشاندانی ئەو بەرهەمانەی کە لە ژێر وێنۆچکەی تۆڕە کۆمەڵایەتییەکان نمایش دەکرێن. 3 لە کۆی 4.

en: Placeholder image used to represent products being showcased under the social media icons. 4 out of 4.
ku_IQ: وێنەی شوێنگرەوە بەکاردێت بۆ پیشاندانی ئەو بەرهەمانەی کە لە ژێر وێنۆچکەی تۆڕە کۆمەڵایەتییەکان نمایش دەکرێن. 4 لە کۆی 4.

en: Placeholder image with the avatar of the user who is writing the testimonial.
ku_IQ: وێنەی جێگر لەگەڵ وێنۆچکەی بەرکارهێنەرەکە کە پێداچوونەوەکە دەنووسێت.

en: Plain text
ku_IQ: نوسینی ساده

en: Plain text template
ku_IQ: شیوه‌ی نوسینی ساده‌

en: Plans & Pricing
ku_IQ: پلان & نرخ

en: Plans and Pricing
ku_IQ: پلان & نرخ

en: Platform to track.
ku_IQ: سەکۆ بۆ شوێنکەوتن.

en: Platform version to track.
ku_IQ: وەشانی سەکۆ بۆ شوێنکەوتن.

en: Play
ku_IQ: لێدان

[ctx: Play as in playback or view a movie]
en: JavaScript required to play %s.
ku_IQ: بۆ پلەی کردن پێویستت بە جاڤاسکریپتە %s.

en: Playlist Settings
ku_IQ: ڕێکخستنەکانی لیستەی دڵخواز

en: Please <a href="%1$s">upgrade WordPress</a> to a current version, or <a href="%2$s">downgrade to version 2.4 of the Akismet plugin</a>.
ku_IQ: تکایە <a href="%1$s">وۆردپرێس</a> بە وشانی ئێستا بەرز بکەنەوە، یا <a href="%2$s">زیادکراوەی ئەکیسمێنت بە وشانی 2.4 بگۆڕن</a>.

en: Please activate the <a href="%s">Classic Editor plugin</a> to use this meta box.
ku_IQ: تکایە <a href="%s">دەستکاریکەری کلاسیکی</a>  بۆ چالاکبکە بۆ بەکارهێنانی مێتا بۆکس.

en: Please activate the <a href="%s">Link Manager plugin</a> to use the link manager.
ku_IQ: تکایە <a href="%s">بەستەری بەڕێوەبردنی پێوەکراو</a> چالاکبکە بۆ بەکارهێنانی.

en: Please be sure to submit some text with your comment.
ku_IQ: تکایە دڵنیا بە لەوەی چەند نوسینێک ئەنوسیت لەگەڵ سەرنجەکەتدا.

en: Please check that the %s PHP extension is installed and enabled.
ku_IQ: تکایە دلنیابەرەوە کە زیادکراوی PHPی %s دامەزرێنراوە و چالاککراوە.

en: Please check your <a href="%s">Akismet configuration</a> and contact your web host if problems persist.
ku_IQ: تکایە<a href="%s">پەیکەرسازی ئەکیمێت</a> چاولێبکەن و گەر کێشەیێکی هەبوو لەگەڵ ڕاژەکارەکەتان پەیوەندی بگرن.

en: Please check your email for the order confirmation.
ku_IQ: تکایە تەماشای پۆستی ئەلیکترۆنییەکەت بکە بۆ پشتڕاستکردنەوەی داواکارییەکە.

en: Please check your site now. It’s possible that everything is working. If there are updates available, you should update.
ku_IQ: تکایە ئێستا ماڵپەڕەکەت بپشکنە. دەکرێت هەموو شتێک کار بکات ئەگەر نوێکردنەوەکان بەردەستن، پێویستە نوێکردنەوە بکەیت.

en: Please choose a product to add to your cart&hellip;
ku_IQ: تكایه‌ كاڵایه‌ك بۆ زیادكردن بۆسه‌به‌تی كرین ده‌ستنیشان بكه‌ &hellip;

en: Please choose product options by visiting <a href="%1$s" title="%2$s">%2$s</a>.
ku_IQ: تکایە هەڵبژاردەکانی بەرهەم دیاریبکە بە سەردانکردنی <a href="%1$s" title="%2$s">%2$s</a>.

en: Please choose product options&hellip;
ku_IQ: تكایه‌ هه‌لبژاردنی كالا ده‌ستنیشان بكه‌

en: Please choose the quantity of items you wish to add to your cart&hellip;
ku_IQ: تكایه‌ ژماره‌ی كه‌ ده‌تهه‌وێت زیادی بكه‌ ی بۆ سه‌به‌تی كرین ده‌ستنیشانی بكه‌ &hellip;

en: Please choose whether you would like sites in your WordPress network to use sub-domains or sub-directories.
ku_IQ: تکایە دیاری بکەن کە گەرەکتانە کە ماڵپەڕەکەتان لە ڕایەڵەیوۆردپرێس،بە شێوازی ژێر دۆمەین بێت یان ژێر بوخچە(فۆڵدێر).

en: Please complete the configuration steps. To create a new network, you will need to empty or remove the network database tables.
ku_IQ: تکایە ھەنگاوەکانی ڕێکخستن تەواو بکە. بۆ دروستکردنی تۆڕێکی نوێ، پێویستە خشتەکانی بنکەدراوەی تۆڕەکەت بەتاڵ بکەیت یان بیسڕیتەوە.

en: Please consider writing more inclusive code.
ku_IQ: تکایە بیر لە نوسینی کۆدی گشتگیرتر بکەوە.

en: Please contact <a href="%s" target="_blank">Akismet support</a> for assistance.
ku_IQ: تکایە بۆ یارمەتی ئێمە<a href="%s" target="_blank">لەگەڵ پاڵپشتی ئەکیسمێت</a> پەیوەندی بگرن.

en: Please contact the plugin authors for more information.
ku_IQ: تکایە پەیوەندی بکە بە گەشەپێدەرانی پێوەکراو بۆ زانیاریی زیاتر.

en: Please contact your host for assistance with investigating this issue further.
ku_IQ: تکایە پەیوەندی بە خانەخوێ بکە بۆ هاوکاریی و تەقەلای زۆرتر لەسەر ئەم گرفتە

en: Please contact your network administrator.
ku_IQ: تکایە پەیوەندی بکە بە بەڕێوەبەری ڕایەڵەکەت.

en: Please copy and paste this information in your ticket when contacting support:
ku_IQ: تكایه‌  له‌ كاتی داواكاری پاڵپشتی ئه‌م زانیاریانه‌ بپارێزن .

en: Please edit your privacy policy content, making sure to delete the summaries, and adding any information from your theme and plugins. Once you publish your policy page, remember to add it to your navigation menu.
ku_IQ: تکایە ناوەڕۆکی سیاسەتی کەسیەتیت دەستکاری بکە، دڵنیا لە سڕینەوەی کورتەباسێک، و هەموو زانیاریەکان بنووسە سەبارەت بە ڕوکارەکەت و پێوەکراوەکانت. وە دواتر بڵاوی بکەوە، بیرت بێت کە لە لیستەکەت زیادی بکەیت.

en: Please enter a coupon code.
ku_IQ: تكایه‌ كۆدیكی داشكاندن داخل بكه‌ن.

en: Please enter a new key or <a href="%s" target="_blank">contact Akismet support</a>.
ku_IQ: تکایە کلیلێکی نوێ داخڵ بکە یان <a href="%s" target="_blank">پەیوەندی بە پشتگیری Akismet بکە</a>.

en: Please enter a prefix for your invoice numbers. If you use your PayPal account for multiple stores ensure this prefix is unique as PayPal will not allow orders with the same invoice number.
ku_IQ: تكایه‌ پێشگربۆژماره‌ی فاكتۆرداخڵبكه‌ن ئه‌گه‌رتۆسودله‌هه‌ژماری په‌یپال خۆت وه‌رده‌گری بۆفرۆشگاكان تكایه‌ دڵنیابن ئه‌م پێشگره‌ تایبه‌ته‌ ئه‌گه‌رنا داواكاری یان ژماره‌ حیسابه‌كه‌ت رێگه‌ پێنه‌دراوه‌.

en: Please enter a site name.
ku_IQ: تکایە ناوی ماڵپەڕێک بنووسە.

en: Please enter a site title.
ku_IQ: تکایە ناونیشانی ماڵپەڕێک بنووسە.

en: Please enter a stronger password.
ku_IQ: تكایه‌ ووشه‌ی تێپه‌ره‌ی به‌هێز هه‌لبژێره‌.

en: Please enter a username
ku_IQ: تکایە ناوى بەکارهێنەرى بنوسە

en: Please enter a username.
ku_IQ: تکایە ناوی بەکارهێنەرێک بنووسە.

en: Please enter a valid Eircode.
ku_IQ: تکایە (Eircode)ێکی دروست بنووسە.

en: Please enter a valid YouTube URL.
ku_IQ: تکایە بەستەرێکی دروستی ڤیدیۆی یوتوب دابنێ.

en: Please enter a valid account username.
ku_IQ: تکایە ناویکی گونجاو بۆ دروستکردنی ئەژمار هەڵبژێرە

en: Please enter a valid email address
ku_IQ: تکایە ئیمەیڵێکی درووست بنووسە

en: Please enter a valid email address.
ku_IQ: تکایە ئیمەیڵی دروست داخڵ بکە.

en: Please enter a valid menu name.
ku_IQ: ناوی لیستێکی دروست بنووسە تکایە.

en: Please enter a valid number
ku_IQ: تکایە ژمارەیەکی دروست بنووسە

en: Please enter a valid order ID
ku_IQ: تکایە کۆدیکی گونجاو داخل بکە

en: Please enter a valid postcode / ZIP.
ku_IQ: تکایە کۆدی پۆستەکەت(postcode / ZIP) بەدروستی بنووسە.

en: Please enter a value with one decimal point (%s) without thousand separators.
ku_IQ: تکایە بەهایەک بنووسە لەگەڵ یەک خاڵی دەیی (%s) بەبێ جیاکەرەوە هەزارییەکان.

en: Please enter a value with one monetary decimal point (%s) without thousand separators and currency symbols.
ku_IQ: تكایه‌ در نیشانه‌ی پاره‌  (%s) پاشگر به‌بێ هیكس به‌ جیا داخل بكه‌ن.

en: Please enter an account password.
ku_IQ: تکایە ووشەی نهێنی خۆت هەلبژێرە

en: Please enter an address to continue.
ku_IQ: تکایە ناونیشان بنووسە بۆ بەردەوامبوون.

en: Please enter in a value less than the regular price.
ku_IQ: تكایه‌ نرخێك كه‌متر له‌ نرخی راستی داخل بكه‌ن.

en: Please enter in country code with two capital letters.
ku_IQ: تكایه‌ كۆدی ولاتی خۆت به‌ حه‌رفی گه‌وره‌ داخل بكه‌.

en: Please enter your PayPal email address; this is needed in order to take payment.
ku_IQ: تكایه‌ پۆستی ئه‌لیكترۆنی خۆت داخل بكه‌. ئه‌مه‌ بۆ پاره‌دان پێویسته‌.

en: Please enter your current password.
ku_IQ: تكایه‌ ووشه‌ی تێپه‌ره‌ داخل بكه‌.

en: Please enter your password.
ku_IQ: تكایه‌ ووشه‌ی تیپه‌ره‌ داخڵ بكه‌ن.

en: Please enter your username or email address. You will receive an email message with instructions on how to reset your password.
ku_IQ: تکایە ناوی بەکارهێنەر یان ناونیشانی ئیمەیڵەکەت تێبنووسە. ئیمەیڵێکت بۆ دەکەویت لەگەڵ ڕێنماییەکانی چۆنیەتی ڕیسێتکردنەوەی نهێنوشەکەت.

en: Please fill in your details above to see available payment methods.
ku_IQ: تکایە زانیاری خۆت لەسەرەوە داخل بکە بۆ ئەوەی چۆنیەتی کڕین نیشان بدرێت

en: Please fill out all password fields.
ku_IQ: تكایه‌ هه‌موو به‌شه‌كانی ووشه‌ی تیپه‌ره‌ ته‌واو بكه‌.

en: Please install the <a href="%s">Classic Editor plugin</a> to use this meta box.
ku_IQ: تکایە <a href="%s">دەستکاریکەری کلاسیکی</a>  دابمەزرێنە بۆ بەکارهێنانی مێتا بۆکس.

en: Please log in again.
ku_IQ: تکایه‌ جارێکی تر بچۆ ژووره‌وه‌.

en: Please log in to your account to view this order.
ku_IQ: تکایە بچۆ ژوورەوە بۆ هەژمارەکەت بۆ بینینی ئەم داواکارییە.

en: Please make sure the Apache %s module is installed as it will be used at the end of this installation.
ku_IQ: تکایە دڵنیابە کە زیادکراوە یان مۆدێڵی  %s ئاپاچی دامەزرابێت.هۆکارە ئەوەیە کە لە کۆتایی دامەزراندن سوودی لێدەگریت.

en: Please note that your services have been restricted because your site is private.
ku_IQ: تکایە ئاگاداربە کە خزمەتگوزارییەکانت سنوردارن چونکە ماڵپەرەکەت تایبەتە بۆ خۆت.

en: Please note: Third-party themes and plugins, or custom code, may override WordPress scheduling.
ku_IQ: تکایە تێبینی: ڕووکار و پێوەکراوەکان، یان کۆدی ئاسایی، لەوانەیە زیادەڕەوی لە خشتەی وۆردپرێس بکەن.

en: Please open the <a href="%s">classic editor</a> to use this meta box.
ku_IQ: تکایە <a href="%s">دەستکاریکەری کلاسیکی</a>  بۆ بەکارهێنانی مێتا بۆکس.

en: Please pass a query array to this function.
ku_IQ: تکایە ڕیزی داواکارییەک بپەڕێنە بۆ ئەم کردارە.

en: Please provide a custom field name.
ku_IQ: تکایە ناوێک بۆ خانەی دەستکرد بنووسە

en: Please provide a custom field value.
ku_IQ: تکایە نرخێک بۆ خانەی دەستکرد بنووسە.

en: Please provide a valid email address.
ku_IQ: تکایە ئیمەیڵێکی دروست بنوسە.

en: Please provide a valid promo note name.
ku_IQ: تکایە ناوێکی دروستی (promo note) بنووسە.

en: Please provide an email address to comment.
ku_IQ: تکایە ناونیشانێکی ئیمەیڵ بنوسە تا سەرنجەکەت بنوسیت.

en: Please provide an email address.
ku_IQ: تکایە ئیمەیڵەکەت بنووسە.

en: Please provide your name to comment.
ku_IQ: تکایە ناو بنوسە بۆ ناردنی سەرنج

en: Please provide your name.
ku_IQ: تکایە ناوت بنووسە.

en: Please rate the product.
ku_IQ: پله‌ به‌م كاڵایه‌ بده‌ن.

en: Please re-enter your password.
ku_IQ: تكایه‌ ووشه‌ی تیپه‌ره‌ دووباره‌ داخل بكه‌وه‌.

en: Please read and accept the terms and conditions to proceed with your order.
ku_IQ: تکایە مەرج و ڕێنمایییەکان بخوێنەوە و پەسەندیان بکە بۆ بەردەوامبوون لەسەر داواکارییەکەت.

en: Please save your changes in order to share the preview.
ku_IQ: تکایە گۆڕانکاریەکانت پاشەکەوت بکە بۆ ئەوەی بتوانیت پێشبینین هاوبەش بکەیت.

en: Please see <a href="%s">Debugging in WordPress</a> for more information.
ku_IQ: تکایە تەماشای <a href="%s">ڕاستکردنەوە لە وۆردپرێس بکە</a> بۆ زانیاری زیاتر.

en: Please see the <a href="https://www.paypal.com/us/webapps/mpp/ua/privacy-full">PayPal Privacy Policy</a> for more details.
ku_IQ: تکایە سەیری <a href="https://www.paypal.com/us/webapps/mpp/ua/privacy-full"> یاساکانی سنووری تاکه‌ که‌سی پەی پاڵ </a> بۆ وردەکاری زیاتر.

en: Please select a country / region
ku_IQ: ولات/ هەرێم هەڵبژێرە

en: Please select a file
ku_IQ: تکایە پەڕگەێک دیاریبکە

en: Please select a rating
ku_IQ: تكایه‌ تابیك ده‌ست نیشان بكه‌

en: Please select an option.
ku_IQ: تکایە هەڵبژاردنێک دیاری بکە.

en: Please select some items.
ku_IQ: تكایه‌ چه‌ند به‌شێك ده‌ست نیشان بكه‌.

en: Please select some product options before adding this product to your cart.
ku_IQ: تکایە تایبەتمەندیی کاڵاکەت هەڵبژێرە پێش ئەوەی زیادی بکەیت بۆ سەبەتەکەی کڕینەکەت.

en: Please send a check to Store Name, Store Street, Store Town, Store State / County, Store Postcode.
ku_IQ: تکایە چەکێک بنێرە بۆ ناوی فرۆشگا، شەقامی فرۆشگا، شاری فرۆشگا، ویلایەت \ وڵاتی فرۆشگا، کۆدی پۆستەی فرۆشگا.

en: Please specify if you would like to disconnect a blog or user.
ku_IQ: تکایە دیاریبکە ئەگەر ئەتەوێت بلۆگێک یان بەکارهێنەرێک لاببەیت.

en: Please try again.
ku_IQ: تکایه‌ جارێکی تر هه‌وڵ بده‌ره‌وه‌

en: Please try uploading this file with the %1$sbrowser uploader%2$s.
ku_IQ: تکایە هەوڵی بارکردنی ئەم پەڕگەیە بدە لەگەڵ %1$sبارکەری وێبگەڕ%2$s.

en: Please type your comment text.
ku_IQ: تکایە دەقی سەرنجەکەت بنووسە.

en: Please update WordPress now
ku_IQ: تکایە ئێستا وەشانی وۆردپرێسەکەت نوێ بکەوە

en: Please update your payment information.
ku_IQ: تکایە زانیاری ژماردنی جۆتان بەڕۆژ بکەن.

en: Please upload a valid WXR (WordPress eXtended RSS) export file.
ku_IQ: تکایه‌ په‌ڕگه‌یه‌کی ته‌واوی هه‌نارده‌کراوی WXR (WordPress eXtended RSS) باربکه‌.

en: Please use %s to add new schema properties.
ku_IQ: تکایە بۆ زیادکردنی تایبەتمەندی دیزاینەکانی %s سوود بگرن.

en: Please verify that the <strong>administration email</strong> for this website is still correct.
ku_IQ: تکایە دڵنیابە لەوەی کە ئیمەیلی <strong> بەڕێوبەرایەتی</strong> بۆ ئەم ماڵپەڕە هێشتا ڕاستە.

en: Please verify your birthday.
ku_IQ: تکایە رۆژی لە دایکبوونەکەت دڵنیابکەرەوە.

en: Please visit the <a href="%s" target="_blank">subscriptions page</a> and renew to continue receiving updates.
ku_IQ: تکایە سەردانی <a href="%s" target="_blank">پەڕەی بەشدارییەکان</a> بکە بۆ نوێکردنەوە و بەدەستهێنانی بەڕۆژکردنەوەکان.

en: Please visit your <a href="%s" target="_blank">Akismet account page</a> to reactivate your subscription.
ku_IQ: تکایە<a href="%s" target="_blank">هەژمارەی بەکارهێنەری ئەکیسمێت</a> خۆتان چالاک ە دوبارە هاوبەشی بکەن.

en: Plugin
ku_IQ: پێوەکراو

en: Plugin Data
ku_IQ: زانیاری پێوەکراو

en: Plugin File Editor
ku_IQ: دەستکاریکەری پەڕگەی پێوەکراو

en: Plugin Versions
ku_IQ: وەشانەکانی پێوەکراو

en: Plugin activated.
ku_IQ: پێوەکراو چالاک کرا.

en: Plugin activation has been scheduled.
ku_IQ: چالاککردنی پێوەکراو کاتی بۆ دانرا.

en: Plugin and theme auto-updates
ku_IQ: پێوەکراو و ڕووکار نوێکردنەوەکانی خۆکار

en: Plugin and theme auto-updates appear to be configured correctly
ku_IQ: پێوەکراو و ڕووکاری نوێکردنەوەکانی خۆکار وا دیارە بە شێوەیەکی دروست شێوەبەندی بکرێت

en: Plugin and theme auto-updates ensure that the latest versions are always installed.
ku_IQ: نوێبوونەوەی خۆکارانە بۆ زیادکراو و ڕووکارەکان دڵنیایی دەدەن کە هەمیشە دواترین وەشان دامەزرێنراوە.

en: Plugin and theme temporary backup directories exist but are not writable
ku_IQ: بوخچەکانی پاڵپشتیی کاتیی پێوەکراو و ڕووکار بوونی هەیە بەڵام دەسەڵاتی نووسینی تێدا نییە

en: Plugin and theme temporary backup directory access
ku_IQ: دەستگەیشتن بە بوخچەی پاڵپشتیی کاتیی ڕووکار و پێوەکراو

en: Plugin and theme temporary backup directory is writable
ku_IQ: بوخچەی پاڵپشتیی کاتیی پێوەکراو و ڕووکارەکان توانای نووسینی تێدا هەیە

en: Plugin author's website address.
ku_IQ: ناونیشانی ماڵپەری نووسەری پێوەکراو.

en: Plugin could not be deleted.
ku_IQ: پێوەکراو نەسڕایەوە.

en: Plugin deactivated.
ku_IQ: پێوەکراو ناچالاک کرا.

en: Plugin downgrade failed.
ku_IQ: دابەزاندنی وەشان سەرکەوتو نەبوو.

en: Plugin downgraded successfully.
ku_IQ: بەسەرکەوتویی وەشانی پێوکراو دابەزێندرا (نزمکرایەوە).

en: Plugin file does not exist.
ku_IQ: پەڕگەی پێوەكراو بوونی نییە.

en: Plugin installation failed.
ku_IQ: دامەزراندنی پێوەکراو شکستی هێنا.

en: Plugin installation has been scheduled.
ku_IQ: دامەزراندنی پێوەکراو کاتی بۆ دانرا.

en: Plugin name
ku_IQ: ناوی پێوەکراو

en: Plugin name.
ku_IQ: ناوی پێوەکراو.

en: Plugin not found.
ku_IQ: پێوەکراو نه‌دۆزرایه‌وه‌.

en: Plugin slug used in https://wordpress.org/plugins/{slug}.
ku_IQ: سڵەگی بەکارهاتووی پێوەکراو لە https://wordpress.org/plugins/{slug}.

en: Plugin slug.
ku_IQ: سڵەگی پێوەکراو.

en: Plugin status.
ku_IQ: دۆخی پێوەکراو.

en: Plugin temporary backup directory exists but is not writable
ku_IQ: بوخچەی پاڵپشتیی کاتیی پێوەکراو بوونی هەیە بەڵام دەسەڵاتی نووسینی تێدا نییە

en: Plugin update failed
ku_IQ: بەرزکردنەوەی وەشانی پێوەکراوە سەرکەوتوو نەبوو.

en: Plugin updated successfully.
ku_IQ: پێوەکراو بە سەرکەوتوویی نوێ کرایەوە.

en: Plugins
ku_IQ: پێوه‌كراوه‌كان

en: Plugins %s
ku_IQ: پێوەکراوەکان %s

en: Plugins directory location
ku_IQ: شوێنی بوخچەی پێوەکراوەکان

en: Plugins directory size
ku_IQ: قەبارەی بوخچەی پێوەکراوەکان

en: Plugins extend your site&#8217;s functionality with things like contact forms, ecommerce and much more. That means they have deep access to your site, so it&#8217;s vital to keep them up to date.
ku_IQ: پێوەکراوەکان کارو کردارەکانی ماڵپەڕەکەت فراوانتر دەکەن، وەک فۆرمی پەیوەندی کردن، بازرگانی ئەلیکترۆنی و زۆر شتی تر. واتە دەستگەیشتنێکی قوڵیان هەیە بۆ ماڵپەڕەکەت، بۆیە بەردەوامبە لە نوێکردنەوەیان.

en: Plugins must be a non-empty array.
ku_IQ: پێوەکراوەکان دەبێت زنجیرەنووسەی بەتاڵ نەبن.

en: Plugins were successfully activated.
ku_IQ: پێوەکراوەکان بەسەرکەوتوویی چالاککران.

en: Plugins were successfully installed.
ku_IQ: پێوەکراوەکان بەسەرکەوتوویی دامەزران.

en: Plus %d other note | Plus %d other notes
ku_IQ[0]: زیادکردنی %d سەرنجی دیکە
ku_IQ[1]: زیادکردنی %d سەرنجی دیکە

en: Podgorica
ku_IQ: پودغوریتشا

en: Pohnpei
ku_IQ: پانپەی

en: Poland
ku_IQ: لهستان

en: Policies
ku_IQ: سیاسەتەکان

en: Polish
ku_IQ: پۆڵەندی

en: Ponape
ku_IQ: پۆنپی

en: Pontianak
ku_IQ: پۆنتیاناک

en: Popular
ku_IQ: ناودار

en: Popular Labels
ku_IQ: پێناسە بەناوبانگەکان

en: Popular Pattern Categories
ku_IQ: هاوپۆلە بەناوبانگەکانی شێوەئاسا

en: Popular Plugin
ku_IQ: باوترین پێوەکراو

en: Popular Project Tags
ku_IQ: تاگە ناودارەکانی پڕۆژە

en: Popular Tags
ku_IQ: تاگە زۆر بەکاربراوەکان

en: Popular tags
ku_IQ: تاگی بەناوبانگ

en: Popularity (sales)
ku_IQ: ناوبانگ(فرۆش)

en: Port
ku_IQ: ده‌رچه‌

en: Port Moresby
ku_IQ: پۆرت مۆرسبی

en: Port of Spain
ku_IQ: بەندەری ئیسپانیا

en: Port-au-Prince
ku_IQ: پۆرتۆپرانس

en: Portfolio
ku_IQ: کارەکانمان

en: Porto Acre
ku_IQ: پۆرتۆئیکەر

en: Porto Velho
ku_IQ: پۆرتۆڤیلۆ

en: Porto-Novo
ku_IQ: پۆرتۆ نۆڤۆ

en: Portugal
ku_IQ: پرتغال

en: Portuguese
ku_IQ: پورتوگالی

en: Position
ku_IQ: شوێن

en: Post
ku_IQ: بابەت

en: Post #%s
ku_IQ: بابه‌ت #%s

en: Post <em>%s</em> already exists.
ku_IQ: بابه‌تی <em>%s</em> پێشتر هه‌یه‌.

en: Post Archives
ku_IQ: ئەرشیفەکانی بابت

en: Post Attributes
ku_IQ: تایبه‌تمه‌ندى بابه‌ت

en: Post Comment
ku_IQ: لێدوانێک بنووسە

en: Post Format Link
ku_IQ: بەستەری فۆرماتی بابەت

en: Post Formats
ku_IQ: جۆرەکانی بابەت

en: Post ID.
ku_IQ: ناسنامەی بابەت.

en: Post Thumbnail
ku_IQ: زیادکردنی وێنۆچکە

en: Post Title
ku_IQ: ناونیشانی پەیام

en: Post Type
ku_IQ: جۆری بابەت

en: Post Type Archive
ku_IQ: جۆری بابەتی ئەرشیف.

en: Post Type Counts
ku_IQ: ژماردنی جۆری بابەت

en: Post Via Email
ku_IQ: ناردن لەڕێگەی پۆستی ئەلکترۆنییەوە

en: Post already imported
ku_IQ: بابه‌ت پێشتر هاوردراوه‌

en: Post by Email
ku_IQ: بابەت ناردن لە ڕێی ئیمەیڵەوە

en: Post by email
ku_IQ: بابەت ناردن لە ڕێی ئیمەیڵەوە

en: Post content
ku_IQ: ناوەڕۆکی بابەت

en: Post draft updated.
ku_IQ: بابەتی ڕەشنوس نوێکرایەوە.

[ctx: Post format]
en: Aside
ku_IQ: لایەک

[ctx: Post format]
en: Audio
ku_IQ: دەنگ

[ctx: Post format]
en: Chat
ku_IQ: دەمەتەقێ (چات)

[ctx: Post format]
en: Gallery
ku_IQ: گالێری

[ctx: Post format]
en: Image
ku_IQ: وێنە

[ctx: Post format]
en: Link
ku_IQ: بەستەر

[ctx: Post format]
en: Quote
ku_IQ: دەق

[ctx: Post format]
en: Standard
ku_IQ: بنەڕەت

[ctx: Post format]
en: Status
ku_IQ: دۆخ

[ctx: Post format]
en: Video
ku_IQ: ڤیدیۆ

en: Post formats supported.
ku_IQ: شێوازی بابەت پاڵپشتی کراوە.

en: Post name
ku_IQ: ناوی بابەت

en: Post navigation
ku_IQ: ڕێدۆزیی بابەت

en: Post password.
ku_IQ: تێپەڕەوشەی بابەت.

en: Post published privately.
ku_IQ: بابەت بە نهێنی بڵاوکراوەیە.

en: Post published.
ku_IQ: بابەت بڵاوکرایەوە.

en: Post restored to revision from %s.
ku_IQ: بابه‌ت گه‌ڕێندرایه‌وه‌ بۆ پیاداچوونه‌وه‌ له‌لایه‌ن %s

en: Post reverted to draft.
ku_IQ: بابەت گەڕێندرایەوە بۆ باری رەشنووس.

en: Post saved.
ku_IQ: بابه‌ت پاشەکەوتکرا.

en: Post scheduled for: %s.
ku_IQ: ئەو بابەتەی کاتی بۆ نراوەتەوە: %s.

en: Post scheduled.
ku_IQ: بابەت خرایە خشتی کار.

en: Post submitted.
ku_IQ: بابەت بڵاوکرایەوە.

en: Post trashed.
ku_IQ: بابەت گواسترایەوە بۆ تەنەکەی خۆڵ.

en: Post type names must be between 1 and 20 characters in length.
ku_IQ: درێژیی ناوی جۆری بابەت پێویستە لە نێوان 1 بۆ 20 پیت دا بێت.

en: Post type to get the templates for.
ku_IQ: جۆری بابەت بۆ وەرگرتنی قاڵبەکان بۆی.

en: Post type:
ku_IQ: جۆری بابەت:

en: Post updated.
ku_IQ: بابه‌ت نوێكرایه‌وه‌

en: Post via email
ku_IQ: بابه‌ت له‌ڕێگای پۆستی ئه‌لیكترۆنییه‌وه‌

en: Postal Code
ku_IQ: کۆدی پۆستە

en: Postal code
ku_IQ: کۆدی پۆستە

en: Postal code (optional)
ku_IQ: کۆدی پۆستە (ئارەزوومەندانە)

en: Postal code.
ku_IQ: کۆدی پۆست

en: Postcode
ku_IQ: پۆست کۆد

en: Postcode / ZIP
ku_IQ: تكایه‌ كۆدی پۆستی به‌ دروستی داخڵ بكه‌ن

en: Postcode / ZIP.
ku_IQ: کۆدی پۆستی / زیپ کۆد.

en: Postcode / ZIP:
ku_IQ: کۆدی پۆستە \ ZIP:

en: Postcode/ZIP, it doesn't support multiple values. Deprecated as of WooCommerce 5.3, 'postcodes' should be used instead.
ku_IQ: Postcode/ZIP، پشتگیریی چەند بەهایەک ناکات. بەسەرچووە لە (WooCommerce 5.3)ەوە، لەجیاتیی ئەوە دەبێت 'postcodes' بەکارببرێت.

en: Postcodes containing wildcards (e.g. CB23*) or fully numeric ranges (e.g. <code>90210...99000</code>) are also supported. Please see the shipping zones <a href="%s" target="_blank">documentation</a> for more information.
ku_IQ: کۆدەکانی پۆست پیتە جێگرەکانی تێدایە (بۆ نمونەی CB23*) یان مەودای تەواوی ژمارەیی (بۆ نمونە <code>90210...99000</code>) هەروەها پشتگیری دەکرێن. تکایە ناوچە بارکردنەکان ببینە <a href="%s" target="_blank">documentation</a>) بۆ زانیاری زیاتر

en: Posted in %s
ku_IQ: بڵاوکراوەتەوە لە %s

en: Posted title:
ku_IQ: ناونیشانی بابەت:

en: Poster
ku_IQ: پۆستەر

en: Poster Image
ku_IQ: وێنەی بابەت

en: Posts
ku_IQ: بابه‌ته‌كان

en: Posts & Comments
ku_IQ: بابەتەکان & سەرنجەکان

en: Posts Page
ku_IQ: پەڕەی بابەتەکان

en: Posts by %s
ku_IQ: نێردراوه‌ له‌لایه‌ن %s

en: Posts list
ku_IQ: لیستی بابەتەکان

en: Posts list navigation
ku_IQ: ڕێنیشاندەری لیستی بابەتەکان

en: Posts navigation
ku_IQ: ڕێنیشاندەری بابەتەکان

en: Posts page
ku_IQ: پەڕەی بابەتەکان

en: Posts page: %s
ku_IQ: په‌ڕه‌ی بابه‌ته‌کان: %s

en: Posts published on %s
ku_IQ: بابەت بڵاوکرایەوە لە %s

en: Posts tagged &ldquo;%s&rdquo;
ku_IQ: نوسینه‌كانی له‌زگه‌ كراو &ldquo;%s&rdquo;

en: Potentially unsecured files were found in your uploads directory
ku_IQ: پەڕگەی ناپارێزراو لە بوخچەی بارکراوەکانت دۆزرایەوە

en: Pounds
ku_IQ: پاوند

en: Powered by %1$s with %2$s
ku_IQ: پشتبەستە بە %1$s لەگەڵ %2$s

en: Powerful yet easy-to-use solution:
ku_IQ: چارەسەرێکی بەهێز، بەڵام ئاسان:

en: Prague
ku_IQ: پراغ

en: Prefecture
ku_IQ: قه‌زا

en: Preferences
ku_IQ: پەسەندەکان

en: Preload
ku_IQ: پێشبارکردن

en: Premium support
ku_IQ: پاڵپشتی پارەیی

en: Preparing author mapping form...
ku_IQ: دروستكردنی و ڕێكخستنی نوسه‌ر

en: Preprocessor:
ku_IQ: پڕۆسێسەر:

en: Press This
ku_IQ: کرته‌ی ئێره‌ بکه‌

en: Press This is a little tool that lets you grab bits of the web and create new posts with ease.
ku_IQ: کرتە لەمە بکە، کە ئامرازێکە بچووکە کە دواتنیت دەستت بگات بە وێب بۆ دروستکردنی بابەتی نوێ.

en: Press This is not available. Please contact your site administrator.
ku_IQ: ببورە، بەردەست نییە. تکایە بەڕێوبەرایەتی ماڵپەڕ ئاگاداربکەوە.

en: Press This is not installed. Please install Press This from <a href="%s">the main site</a>.
ku_IQ: ببورە ئەمە دانەمەزرێندراوە. تکایە دایبمەزرێنە لە ڕێگەی ئەم فۆڕمەوە <a href="%s">ماڵپەڕی سەرەکی</a>.

en: Press return or enter to open this panel
ku_IQ: کرتە لەسەر دوگمەی گەڕانەوە "Return" یان چوونەژوور"Enter" بکە بۆ کردنەوەی ئەم پەڕە.

en: Press return or enter to open this section
ku_IQ: بۆ کردنەوەی ئەمبەشە دوکمەی ئینتێر یان ریتێرن لێبدەن.

en: Preview
ku_IQ: پێشبینین

en: Preview %s
ku_IQ: بینراو %s

en: Preview &#8220;%s&#8221;
ku_IQ: پێشبینین&#8220;%s&#8221;

en: Preview Changes
ku_IQ: پێشبینینی گۆڕانکارییەکان بکە

en: Preview Link
ku_IQ: بینینی بەستەر

en: Preview as a browser icon
ku_IQ: پێشبینین وەکو ئایکۆنی وێبگەڕ

en: Preview as an app icon
ku_IQ: نیشاندان بە عینوانی  وینۆچکەی بەرنامە

en: Preview link for the post.
ku_IQ: بەستەری پێشبینین بۆ بابەتەکە.

en: Preview page
ku_IQ: پێشبینینی پەڕە.

en: Preview post
ku_IQ: پێشبینینی بابەت

en: Preview:
ku_IQ: پێشبینین

en: Preview: changes must be saved or they will be lost
ku_IQ: نیشاندان: پێویستە گۆڕانکارییەکان پاشەکەت بکرێن ئەگینا ئەفەوتێن

en: Previewing and Customizing
ku_IQ: بینین و کڕیاڕخوازکردن

en: Previewing theme
ku_IQ: پیشانندانی ڕووکار

en: Previous
ku_IQ: پێشوو

en: Previous (arrow left)
ku_IQ: پێشتر(arrow left)

en: Previous Page
ku_IQ: په‌ڕه‌ی پێشوو

en: Previous Post
ku_IQ: بابه‌تی پێشوو

en: Previous and next months
ku_IQ: مانگەکانی پێشترو دواتر

en: Previous page
ku_IQ: په‌ڕه‌ی پێشوو

en: Previously edited copies of the image will not be deleted.
ku_IQ: وێنەی دەستکاری کراو ناسڕدرێتەوە.

en: Price
ku_IQ: نرخ

en: Price amount.
ku_IQ: بڕی نرخ.

en: Price data provided using the smallest unit of the currency.
ku_IQ: دراوەی نرخ بەردەستخراوە بە بەکارهێنانی بچووکترین یەکەی دراوەکە.

en: Price display suffix
ku_IQ: پاشگری پیشاندانی نرخ

en: Price formatted in HTML.
ku_IQ: نرخ فۆرمات کراوە لە HTML.

en: Price range, if applicable.
ku_IQ: ماوەی نرخ، ئەگەر دەکرێت.

en: Price string formatted as HTML.
ku_IQ: زنجیرەنووسەی نرخ فۆرماتکراوە وەک (HTML).

en: Price:
ku_IQ: نرخ

en: Price: high to low
ku_IQ: نرخ: گەران بۆ هەرزان

en: Price: low to high
ku_IQ: نرخ:هەرزان بۆ گران

en: Prices entered with tax
ku_IQ: نرخەکان داخڵکراون لەگەڵ باج

en: Pricing
ku_IQ: دانانی نرخ

en: Primary Menu
ku_IQ: پێرستی سەرەتایی

en: Primary Navigation
ku_IQ: ڕێنیشاندەری سەرەتایی

en: Primary Site
ku_IQ: ماڵپەڕى سەرەتایى

en: Primary site
ku_IQ: ماڵپەڕى سەرەتایى

en: Print
ku_IQ: چاپكردن

en: Print USPS and DHL labels directly from your dashboard and save on shipping.
ku_IQ: نیشانەکانی (USPS) و (DHL) ڕاستەوخۆ لە داشبۆردەکەتەوە چاپ بکە و پاشەکەوتبکە لە گەیاندن.

en: Print at home
ku_IQ: ماڵەوە چاپ بکە

en: Print discounted USPS and DHL labels straight from your WooCommerce dashboard and save on shipping.
ku_IQ: نیشانەکانی (USPS) و (DHL) چاپ بکە ڕاستەوخۆ لەناو داشبۆردی (WooCommerce).

en: Print labels from 80+ carriers
ku_IQ: نیشانەکان چاپ بکە لە زیاتر لە 80 گوێزەرەوە

en: Print labels from Royal Mail, Parcel Force, DPD, and many more
ku_IQ: چاپکردنی نیشانەکان لە Royal Mail، Parcel Force، DPD، و زیاتریش

en: Print shipping labels with %1$sWooCommerce Shipping%2$s
ku_IQ: نیشانەکانی گەیاندن چاپ بکە لەگەڵ %1$sWooCommerce Shipping%2$s

en: Print shipping labels with WooCommerce Shipping
ku_IQ: نیشانەکانی گەیاندن چاپ بکە لەگەڵ (WooCommerce Shipping)

en: Priority
ku_IQ: پێشەنگی

en: Priority of recommendation.
ku_IQ: پێشەنگیی پێشنیارکردن.

en: Priority.
ku_IQ: پێشەنگی.

en: Privacy
ku_IQ: تایبه‌تی

en: Privacy Laws around the world require businesses and online services to delete, anonymize, or forget the data they collect about an individual. The rights those laws enshrine are sometimes called the "Right to be Forgotten".
ku_IQ: یاساکانی تایبەتێتیی لە تەواوی جیهانەوە داوا لە بازرگانیی و ڕاژە سەرهێڵەکان دەکەن کە ئەو دراوانەی کۆیان کردووەتەوە لە بەکارهێنەرانیان بیسڕنەوە، نەناسراوی بکەن یان لەبیری بکەن. ئەو مافانەی کە ئەو یاسایانە دەیخەنەڕوو هەندێک جار پێیان دەگوترێت "مافی لەبیرکردن" (Right to be Forgotten).

en: Privacy Laws around the world require businesses and online services to provide an export of some of the data they collect about an individual, and to deliver that export on request. The rights those laws enshrine are sometimes called the "Right of Data Portability". It allows individuals to obtain and reuse their personal data for their own purposes across different services. It allows them to move, copy or transfer personal data easily from one IT environment to another.
ku_IQ: یاساکانی تایبەتێتیی لە تەواوی جیهانەوە داوا لە بازرگانیی و ڕاژە سەرهێڵەکان دەکەن کە هەندێک لەو دراوانە ئاڕاستە بکەن کە کۆیان کردووەتەوە لە بەکارهێنەرانیان، هەروەها بیگەیەنن لەکاتی داواکردنیدا. ئەو مافانەی کە ئەو یاسایانە دەیخەنەڕوو هەندێک جار پێیان دەگوترێت "مافی گواستنەوەی زانیاری" (Right of Data Portability). ئەمە ڕێگە بە بەکارهێنەران دەدات کە سوود لە زانیارییە کەسییەکانی خۆیان وەربگرن لە تەواوی ئەو ڕاژانەی بەکاری دەهێنن. هەروەها ڕێگەیان پێدەدات زانیارییە کەسییەکان لە ژینگەیەکی تەکنۆلۆجیای زانیارییەوە بگوازنەوە بۆ ژینگەیەکی تر.

en: Privacy Policy
ku_IQ: سیاسەتی تایبەتێتی

en: Privacy Policy Guide
ku_IQ: ڕێبەری سیاسەتی تایبەتێتی

en: Privacy Policy page setting updated successfully. Remember to <a href="%s">update your menus</a>!
ku_IQ: پەڕەی سیاسەتی تایبەتیەتی بەسەرکەوتوویی نوێکرایەوە، بیرتبیت کە <a href="%s">لیستەکانت نوێ بکەیەوە</a>!

en: Privacy Policy page updated successfully.
ku_IQ: پەڕەی سیاسەتی تایبەتێتی بە سەرکەوتوی نوێکرایەوە

en: Privacy Settings
ku_IQ: ڕێکخستنه‌ تایبه‌تییه‌کان

[ctx: Privacy Settings]
en: Policy Guide
ku_IQ: ڕێبەری سیاسەت

[ctx: Privacy Settings]
en: Settings
ku_IQ: ڕێكخستنه‌كان

en: Privacy policy
ku_IQ: سیاسەتی تایبەتێتی

en: Private
ku_IQ: تایبه‌تی

en: Private <span class="count">(%s)</span> | Private <span class="count">(%s)</span>
ku_IQ[0]: تایبەت <span class="count">(%s)</span>
ku_IQ[1]: تایبەت <span class="count">(%s)</span>

en: Private key
ku_IQ: کلیلی تایبەتی:

en: Private note
ku_IQ: تێبینی تایبەت

en: Private: %s
ku_IQ: تایبەتی: %s

en: Privately Published
ku_IQ: بڵاوکراوە تایبەتەکان

en: Proceed
ku_IQ: ئەڕوات

en: Proceed to Checkout
ku_IQ: ڕۆیشتن بۆ پارەدان

en: Proceed to PayPal
ku_IQ: ناردن بە پای پاڵ

en: Proceed to checkout
ku_IQ: پەڕەی کڕین و حسابات

en: Process orders in just a few clicks
ku_IQ: جێبەجێکردنی داواکارییەکان بە چەند کرتەیەک

en: Process payments and prevent fraud
ku_IQ: پرۆسەی پێدانی پارەو نەهێشتنی ساختەکاری

en: Process your orders on the go. %1$sGet the app%2$s.
ku_IQ: بەئاسانیی داواکارییەکانت بەڕێوەببە. %1$sبەرنامە بەکاربەرییەکە بەدەست بهێنە%2$s.

en: Processed %d comment. | Processed %d comments.
ku_IQ[0]: %d بۆچوون جێبەجێکرا.
ku_IQ[1]: %d بۆچوون جێبەجێکرا.

en: Processing
ku_IQ: له‌كاتی ئه‌نجامدان

en: Processing <span class="count">(%s)</span> | Processing <span class="count">(%s)</span>
ku_IQ[0]: لەکاتی ئەنجامدان <span class="count">(%s)</span>

en: Processing order
ku_IQ: به‌رده‌وام داواكاردنی كرین

en: Processing...
ku_IQ: کارکردن...

en: Product
ku_IQ: کاڵا

en: Product / Variation
ku_IQ: بەرهەم \ گۆڕانکاری

en: Product / Variation title
ku_IQ: ناونیشانی بەرهەم \ گۆڕانکاری

[ctx: Product Attribute]
en: Product %s
ku_IQ: کالا %s

en: Product Catalog
ku_IQ: کاتالۆگی کالا

en: Product Categories
ku_IQ: هاوپۆلەکانی کاڵا

en: Product Category Link
ku_IQ: بەستەری هاوپۆلی بەرهەم

en: Product Export
ku_IQ: هەناردنی بەرهەم

en: Product ID or SKU is required
ku_IQ: ناسنامه‌ی كاڵا یانSKU گرنگه‌

en: Product ID or SKU is required.
ku_IQ: ناسنامەی بەرهەم یان (SKU) پێویستە.

en: Product ID provided does not match this line item
ku_IQ: ناسنامه‌ی كاڵای پیشكه‌ش كراو له‌گه‌ڵ ئه‌م هیڵه‌ یه‌ك سان نیه‌

en: Product ID.
ku_IQ: پێناسەی کاڵا.

en: Product IDs
ku_IQ: ناسنامه‌كانی كاڵا

en: Product Images
ku_IQ: وێنه‌كانی كاڵا

en: Product Import
ku_IQ: هاوردنی بەرهەم

en: Product Link
ku_IQ: بەستەری بەرهەم

en: Product Price
ku_IQ: نرخی شتومەکێک

en: Product Reviews
ku_IQ: پێداچوونەوەکانی بەرهەم

en: Product SKU
ku_IQ: (SKU)ی بەرهەم

en: Product SKU.
ku_IQ: کۆدی کاڵا:

en: Product Search
ku_IQ: گەڕان لە کاڵا

en: Product Tag Link
ku_IQ: بەستەری تاگی بەرهەم

en: Product Title
ku_IQ: ناونیشانی بەرهەم

en: Product Type
ku_IQ: جۆری کاڵا

en: Product URL
ku_IQ: بەستەری کاڵا

en: Product URL.
ku_IQ: بەستەری کاڵا

en: Product Variation Template
ku_IQ: قاڵبی گۆڕانکاریی بەرهەم

en: Product and shipping
ku_IQ: بەرهەم و گەیاندن

en: Product attribute base
ku_IQ: بنكه‌ی تایبه‌تیه‌كانی كاڵا

en: Product attributes are easy to use.
ku_IQ: تایبەتمەندییەکانی بەرهەم ئاسانن بۆ بەکارهێنان.

en: Product attributes lookup table
ku_IQ: خشتەی گەڕان بەدوای تایبەتمەندییەکانی بەرهەم

en: Product attributes lookup table data is regenerating
ku_IQ: دراوەی خشتەی گەڕان بەدوای تایبەتمەندییەکانی بەرهەم دووبارە دروست دەکرێتەوە

en: Product attributes' functionality meets my needs.
ku_IQ: چۆنییەتی کارکردنی تایبەتمەندییەکانی بەرهەم داواکارییەکانم پڕ دەکاتەوە.

en: Product attributes.
ku_IQ: تایبەتمەندییەکانی بەرهەم.

en: Product catalog
ku_IQ: کاتالۆگی کالا

en: Product categories
ku_IQ: هاوپۆلەکان کاڵا

en: Product categories detailed reports.
ku_IQ: ڕاپۆرتە وردەکانی هاوپۆلەکانی بەرهەم.

en: Product categories for your store can be managed here. To change the order of categories on the front-end you can drag and drop to sort them. To see more categories listed click the "screen options" link at the top-right of this page.
ku_IQ: هاوپۆلی بەرهەمەکانی فرۆشگاکەت لێرە بەڕێوە دەبرێن. بۆ گۆڕینی ڕیزبەندییەکانیان دەتوانیت ڕاکێشان و فڕێدان بکەیت. بۆ بینینی هاوپۆلی زیاتر کرتە بکە لە "هەڵبژاردنەکانی پەردە" لە سەرەوەی ئەم پەڕەیە.

en: Product categories that the coupon will be applied to, or that need to be in the cart in order for the "Fixed cart discount" to be applied.
ku_IQ: ڕێکخستی بەرهەمەکانی کە کۆبۆنن بەوان جێبەجێ ناکرێ یان ئەوەی کە ناتوانی لەسەبەتەی کڕین بۆ (ڕاست کردنەوەی داشکانی سەبەتە کە جێبەجێ کرێت.

en: Product categories that the coupon will not be applied to, or that cannot be in the cart in order for the "Fixed cart discount" to be applied.
ku_IQ: هەژماری سپی لە ئیمێیلەکانی ژماردەی کۆتایی بۆ لێکۆڵینەوە لە بەرامبەر کاتێک کە یەک داواکاری داندراوە.

en: Product category IDs.
ku_IQ: ناسنامەی هاوپۆلی بەرهەم

en: Product category base
ku_IQ: بنكه‌ی ده‌سته‌ به‌ندی كاڵا

en: Product category parent is invalid
ku_IQ: هاوپۆلی باوانی کاڵا هەڵەیە

en: Product content not found.
ku_IQ: ناوەڕۆکی بەرهەم نەدۆزرایەوە.

en: Product count
ku_IQ: ژماردنی بەرهەم

en: Product created
ku_IQ: بەرهەم دروستکرا

en: Product creation failed, could not find original product: %s
ku_IQ: دروستکردنی بەرهەم شکستی هێنا، نەتوانرا بەرهەمە ڕەسەنەکە بدۆزرێتەوە: %s

en: Product data
ku_IQ: زانیاری کالا

en: Product deleted
ku_IQ: بەرهەم سڕایەوە

en: Product description
ku_IQ: شڕۆڤەی کالا

en: Product description.
ku_IQ: باسکردنی کاڵا.

en: Product dimensions.
ku_IQ: ڕەهەندی کاڵا

en: Product display, sorting, and reports may not be accurate until this finishes. It will take a few minutes and this notice will disappear when complete.
ku_IQ: پیشاندانی بەرهەم، ڕیزکردن و ڕاپۆرتەکان ڕەنگە دروست و تەواو نەبن تا ئەمە تەواو دەبێت. چەند خولەکێکی پێدەچێت و ئەم ئاگادارییەش دیار نامێنێت کە تەواو بوو.

en: Product download files detailed reports.
ku_IQ: ڕاپۆرتە وردەکانی پەڕگەکانی داگرتنی بەرهەم.

en: Product download migration: %1$s (for product %1$d) could not be added to the list of approved download directories.
ku_IQ: کۆچکردنی داگرتنی بەرهەم: %1$s (بۆ بەرهەمی %1$d) نەتوانرا زیادبکرێت بۆ لیستەی بوخچە پەسەندکراوەکانی داگرتن.

[ctx: Product downloads list]
en: Delete permanently
ku_IQ: سڕینەوە بە یەکجاریی

[ctx: Product downloads list]
en: Edit
ku_IQ: دەستکاریکردن

en: Product draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview product</a>
ku_IQ: ڕەشنووسی بەرهەم نوێکرایەوە. <a target="_blank" href="%s">پێشبینینی بەرهەم</a>

en: Product external URL. Only for external products.
ku_IQ: بەستەری دەرەکی بەرهەم. تەنها بۆ بەرهەمە دەرەکیەکان.

en: Product external button text. Only for external products.
ku_IQ: دەقی دوگمەی دەرەکی بەرهەم. تەنها بۆ بەرهەمە دەرەکیەکان.

en: Product full description in HTML format.
ku_IQ: وەسفی تەواوی بەرهەم بە فۆرماتی (HTML).

en: Product gallery
ku_IQ: ڕەنگاڵەی کالا

en: Product height (%s).
ku_IQ: بەرزی کاڵا (%s).

en: Product image
ku_IQ: وێنەی فەرمی کاڵا

en: Product image matching by SKU
ku_IQ: هاوتاکردنی وێنەی بەرهەم بەپێی (SKU)

en: Product image.
ku_IQ: وێنەی کاڵا

en: Product inventory quantity.
ku_IQ: بڕی کۆگای بەرهەم.

en: Product inventory status.
ku_IQ: دۆخی کۆگای بەرهەم.

en: Product is invalid.
ku_IQ: بەرهەم نادروستە.

en: Product length (%s).
ku_IQ: درێژی کاڵا (%s).

en: Product link.
ku_IQ: بەستەری بەرهەم.

en: Product low in stock
ku_IQ: كه‌می كاڵا له‌ كۆگا

en: Product name
ku_IQ: ناوی کاڵا

en: Product name.
ku_IQ: ناوی بەرهەم.

en: Product on sale
ku_IQ: بەرهەمی داشکێنراو

en: Product out of stock
ku_IQ: كاڵا بوونی نیه‌

en: Product parent ID.
ku_IQ: ناسنامەی باوانی بەرهەم.

en: Product parent name.
ku_IQ: ناوی باوانی بەرهەم.

en: Product permalinks
ku_IQ: بەستەری یەکتای کالا

en: Product price.
ku_IQ: نرخی بەرهەم.

en: Product published. %1$sView Product%2$s
ku_IQ: بەرهەم بڵاوکرایەوە. %1$sبینینی بەرهەم%2$s

en: Product quantity
ku_IQ: بڕی بەرهەم

en: Product quantity is required.
ku_IQ: بڕی بەرهەم پێویستە.

en: Product quantity must be a positive float.
ku_IQ: بڕی بەرهەم دەبێت کەرتێکی ئەرێنی بێت.

en: Product rating
ku_IQ: هەڵسەنگاندنی بەرهەم

en: Product ratings
ku_IQ: هەڤیازەکانی کاڵا

en: Product regular price.
ku_IQ: نرخی ئاسایی کاڵا

en: Product restored
ku_IQ: بەرهەم گەڕایەوە

en: Product review field exceeds maximum length allowed.
ku_IQ: خانەی پێداچوونەوەی بەرهەم لە زۆرترین درێژیی ڕێگەپێدراو تێپەڕی.

en: Product reviews can now be managed from Products > Reviews.
ku_IQ: ئێستا پێداچوونەوەکانی بەرهەم لە بەرهەمەکان > پێداچوونەوەکان بەڕێوەدەبرێن.

en: Product reviews have moved!
ku_IQ: پێداچوونەوەکانی بەرهەم گواستراونەتەوە!

en: Product sale price.
ku_IQ: نرخی کاڵا دوای داشکاندن.

en: Product saved.
ku_IQ: كاڵا پاشه‌كه‌وت كرا.

en: Product scheduled for: %1$s. <a target="_blank" href="%2$s">Preview product</a>
ku_IQ: بەرهەم کاتی بۆ دانرا لە: %1$s. <a target="_blank" href="%2$s">پێشبینینی بەرهەم</a>

en: Product search
ku_IQ: گەڕان بۆ کاڵا

en: Product shipping class parent is invalid
ku_IQ:  شێوازی گواستنه‌وه‌وگه‌یاندنی كاڵادروست نیه‌

en: Product shipping classes
ku_IQ: جۆری ناردنی کالا

en: Product short description
ku_IQ: کورتە شڕۆڤە دەربارەی کالا

en: Product short description in HTML format.
ku_IQ: وەسفی کورتی بەرهەم بە فۆرماتی (HTML).

en: Product short description.
ku_IQ: پێناسەیەکی کورتی کاڵا.

en: Product slug.
ku_IQ: بەرهەمی تەمبەڵ

en: Product status (post status).
ku_IQ: دۆخی کاڵا.

en: Product submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview product</a>
ku_IQ: بەرهەم نێردرا. <a target="_blank" href="%s">پێشبینینی بەرهەم</a>

en: Product tag base
ku_IQ: بنكه‌ی له‌زگه‌ كاڵا

en: Product tags
ku_IQ: تاگی کاڵا

en: Product template name.
ku_IQ: ناوی قاڵبی بەرهەم.

en: Product title
ku_IQ: ناونیشانی بەرهەم

en: Product transients cleared
ku_IQ: کاتی کالای سڕاوە.

en: Product type name.
ku_IQ: ناوی جۆری بەرهەم.

en: Product type.
ku_IQ: جۆری کاڵا

en: Product types define available product details and attributes, such as downloadable files and variations. They’re also used for analytics and inventory management.
ku_IQ: جۆرەکانی بەرهەم پێناسەی وردەکاری و تایبەتمەندیی بەرهەمە بەردەستەکان دەکەن، وەکو ئەو پەڕگانەی توانای داگرتنیان هەیە و گۆڕانکارییەکان. هەروەها بەکاردەهێنرێن بۆ شیکارییەکان و بەڕێوەبردنی کۆگا.

en: Product updated
ku_IQ: بەرهەم بەڕۆژکرایەوە

en: Product updated.
ku_IQ: كاڵا نوێ كرایه‌وه‌.

en: Product updated. %1$sView Product%2$s
ku_IQ: بەرهەم بەڕۆژکرایەوە. %1$sبینینی بەرهەم%2$s

en: Product variation attributes, if applicable.
ku_IQ: تایبەتمەندییەکانی گۆڕانکاریی بەرهەم، ئەگەر دەکرێت.

en: Product variations
ku_IQ: گۆڕانکارییەکانی بەرهەم

en: Product variations IDs.
ku_IQ: ناسنامەی گۆڕانکارییەکانی بەرهەم

en: Product weight (%s).
ku_IQ: کێشی کاڵا (%s).

en: Product width (%s).
ku_IQ: پانی کاڵا (%s).

en: Product(s)
ku_IQ: بەرهەم(ەکان)

en: Products
ku_IQ: کاڵاکان

en: Products by Rating list
ku_IQ: بەرهەمەکان بەپێی لیستەی هەڵسەنگاندنەکان

en: Products detailed reports.
ku_IQ: ڕاپۆرتە وردەکانی بەرهەمەکان.

en: Products in this group
ku_IQ: بەرهەمەکانی ئەم گرووپە

en: Products list
ku_IQ: لیستەی کاڵاکان

en: Products navigation
ku_IQ: ڕێدۆزیی بەرهەمەکان

en: Products sold
ku_IQ: بەرهەمی فرۆشراو

en: Products sold.
ku_IQ: بەرهەمە فرۆشراوەکان.

en: Products tagged &ldquo;%s&rdquo;
ku_IQ: كالا له‌زگه‌ی لێدراوه‌  &ldquo;%s&rdquo;

en: Products that the coupon will be applied to, or that need to be in the cart in order for the "Fixed cart discount" to be applied.
ku_IQ: بەرهەمەکانی کە کۆبۆن بەوان جێبەجێ دەکرێن یان ئەوەی کە پێویست بوون لە سەبەتەکە هەن بۆ جێبەجێ کردن(ڕاست کردنەوەی داشکانی سەبەتە).

en: Products that the coupon will not be applied to, or that cannot be in the cart in order for the "Fixed cart discount" to be applied.
ku_IQ: بەرهەمەکانی کە کوپن بەوان جێبەجێ ناکرێن ، یان ئەوەی کە پێویستیان بە دامەزراندن لە سەبەتەی کڕین هەیە بۆ جێبەجێ کردن(ڕاست کردنەوەی داشکانی سەبەتە).

en: Products totals.
ku_IQ: هەموو کاڵاکان

en: Profile
ku_IQ: زانیاری تاكه‌كه‌سی

en: Profile &rarr;
ku_IQ: پرۆفایل &rarr;

en: Profile Picture
ku_IQ: وێنەی کەسی

en: Profile Setup Wizard
ku_IQ: دامەزرێنەری زانیاریی تایبەتی

en: Profile updated.
ku_IQ: زانیارییە تایبەتییەکان نوێ کرانەوە.

en: Project
ku_IQ: پڕۆژە

en: Project Tag
ku_IQ: تاگەکانی پڕۆژە

en: Project Tags
ku_IQ: تاگەکانی پڕۆژە

en: Project Type
ku_IQ: جۆری پڕۆژە

en: Project Types
ku_IQ: جۆرەکانی پڕۆژە

en: Project published. <a href="%s">View project</a>
ku_IQ: پڕۆژەکە بڵاوکرایەوە. <a href="%s">سەیری بکە</a>

en: Project saved.
ku_IQ: پڕۆژەکە پاشەکەوتکرا

en: Project submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview project</a>
ku_IQ: پڕۆژەکە نێردرا. <a target="_blank" href="%s">سەیری بکە</a>

en: Project updated.
ku_IQ: پڕۆژەکە نوێکرایەوە

en: Project updated. <a href="%s">View item</a>
ku_IQ: پڕۆژەکە نوێکرایەوە. <a href="%s">سەیری بکە</a>

en: Projects
ku_IQ: پڕۆژەکان

en: Projects list
ku_IQ: لیستی پڕۆژەکان

en: Promoted
ku_IQ: بەرزکراوە

en: Properties of the main product image.
ku_IQ: تایبەتمەندییەکانی وێنەی بەرهەمە سەرەکییەکە.

en: Protect your WooCommerce Store with Jetpack Backup.
ku_IQ: فرۆشگاکەت بپارێزە لە ڕێگەی پاڵپشتیی (Jetpack).

en: Protected Comments: Please enter your password to view comments.
ku_IQ: لێدوانه‌ پارێزراوه‌کان: تکایه‌ تێپه‌ڕه‌وشه‌ بنووسه‌ بۆ بینینی لێدوانه‌کان.

en: Protected: %s
ku_IQ: پارێزراوه‌: %s

en: Province
ku_IQ: پارێزگا

en: Public
ku_IQ: بڵاوکراوە

en: Public <span class="count">(%s)</span> | Public <span class="count">(%s)</span>
ku_IQ[0]: گشتی <span class="count">(%s)</span>
ku_IQ[1]: گشتی <span class="count">(%s)</span>

en: Public facing and editor script handle. DEPRECATED: Use `script_handles` instead.
ku_IQ: دەسکی Public facing and editor script بەسەرچووە: `script_handles` بەکاربهێنە لەجیاتی.

en: Public facing and editor script handles.
ku_IQ: ڕووبەڕووبوونەوەی گشتی و دەسکی نووسراوی دەستکاریکەر.

en: Public facing and editor style handle. DEPRECATED: Use `style_handles` instead.
ku_IQ: ڕووخساری گشتی و دەسکی شێوازی دەستکاریکەر بەسەرچووە: لەجیاتی ئەوە `style_handles` بەکاربهێنە.

en: Public facing and editor style handles.
ku_IQ: ڕووبەڕووبوونەوەی گشتی و دەسکی شێوازی دەستکاریکەر.

en: Public facing script handle. DEPRECATED: Use `view_script_handles` instead.
ku_IQ: دەسکی Public facing script بەسەرچووە: `view_script_handles` بەکاربهێنە لەجیاتی.

en: Public facing script handles.
ku_IQ: دەسکەکانی دەقی ڕووبەڕووبوونەوەی گشتی.

en: Public facing script module IDs.
ku_IQ: ناسنامەی یەکەی سەربەخۆی دەقی ڕووبەڕووبوونەوەی گشتی.

en: Public facing style handles.
ku_IQ: دەسکەکانی شێوازی ڕووبەڕوو بوونەوەی گشتی.

en: Public text domain.
ku_IQ: دۆمەینی دەقی گشتی.

en: Public, Sticky
ku_IQ: بڵاوکراوە، جێگیر

en: Publicize
ku_IQ: بڵاوکردنەوە

en: Publish
ku_IQ: بڵاوكردنه‌وه‌

en: Publish <b>immediately</b>
ku_IQ: بڵاوکردنەوە <b>هەنووکە</b>

en: Publish Settings
ku_IQ: بڵاوکردنەوەی ڕێکخستنەکان

en: Publish on: %s
ku_IQ: بڵاوکردنەوە لە: %s

en: Published
ku_IQ: بڵاوكراوه‌ته‌وه‌

en: Published <span class="count">(%s)</span> | Published <span class="count">(%s)</span>
ku_IQ[0]: بڵاوکراوەتەوە <span class="count">(%s)</span>
ku_IQ[1]: بڵاوکراوەتەوە <span class="count">(%s)</span>

en: Published on: %s
ku_IQ: بڵاوکراوەتەوە لە: %s

en: Publishing
ku_IQ: بڵاوکردنەوە

en: Publishing Soon
ku_IQ: بەمزوانە بڵاودەبێتەوە

en: Publishing…
ku_IQ: بڵاوکردنەوە...

en: Puerto Rico
ku_IQ: پۆرتۆڕیکۆ

en: Punta Arenas
ku_IQ: پونتا ئەرێناس

en: Purchase
ku_IQ: کڕین

en: Purchase & install now
ku_IQ: کڕین و دامەزراندن

en: Purchase note
ku_IQ: یادداشتی کڕین

en: Purple
ku_IQ: مۆر

en: Put your mouse over your Gravatar to check out your profile.
ku_IQ: ماوسەکەت بخە سەر گراڤاتارەکەت تا سەیری هەژمارەکەت بکەیت.

en: Pyongyang
ku_IQ: پیۆنگیانگ

en: QRCode
ku_IQ: باڕكۆد QR

en: Qatar
ku_IQ: قەتەر

en: Qatari riyal
ku_IQ: ڕیاڵی قەتەری

en: Qom (قم)
ku_IQ: قم

en: Qostanay
ku_IQ: قۆستانای

en: Qty
ku_IQ: ژماره‌

en: Quality
ku_IQ: جۆرایه‌تی

en: Quantity
ku_IQ: چەند

[ctx: Quantity in stock]
en: Stock
ku_IQ: سه‌رمایه

en: Quantity of orders made by the customer.
ku_IQ: بڕی ئەو داواکاریانەی لەلایەن کڕیارەکەوە ئەنجام دراوە.

en: Quantity of this item to add to the cart.
ku_IQ: بڕی ئەم کاڵایە بۆ زیادکردن بۆ سەبەتەکە.

en: Quantity of this item.
ku_IQ: بڕی ئەم مادەیە.

en: Quantity ordered.
ku_IQ: بڕی داواکراو.

en: Queensland
ku_IQ: کوینزلاند

en: Query parameter not permitted: %s
ku_IQ: پارامی پرسین ڕێگە پێنەدراو: %s

en: Query type
ku_IQ: جۆری گەڕان

en: Quick Draft
ku_IQ: ڕەشنوسی خێرا

en: Quick Edit
ku_IQ: دەستکاری خێرا

en: Quick edit &#8220;%s&#8221; inline
ku_IQ: دەستکاری خێرا
    &#8220;%s&#8221; inline

en: Quick edit this comment inline
ku_IQ: دەستکاری کردنی خێرای ئەم لێدوانە

en: Quick edit this review inline
ku_IQ: دەستکاریکردنی خێرای ئەم پێداچوونەوەیە

en: Quick&nbsp;Edit
ku_IQ: دەستکاری&nbsp;خێرا

en: Quickly bulk print labels
ku_IQ: بەخێرایی ژمارەیەکی زۆر لە نیشانەکان چاپ بکە

en: Quote
ku_IQ: دەق

en: Quotes
ku_IQ: دەق

en: Qyzylorda
ku_IQ: قیزیلۆردا

en: R &#8212; Intended for adult audiences above 17
ku_IQ: R &#8212; بۆ مرۆڤی سەرو مێردمنداڵەوە سەرو 17ــەوە

en: REST API %1$s should be an array of arrays. Non-array value detected for %2$s.
ku_IQ: ئاگاداربە REST API %1$s دەبێت ڕیزێک بێت لە ڕیزەکان. بەهایەک دیاریکرا بۆ %2$s کە ڕیز نییە.

en: REST API Endpoint: %s
ku_IQ: خاڵی هاوتابوونی REST API: %s

en: REST API Response: (%1$s) %2$s
ku_IQ: وەڵامی REST API: (%1$s) %2$s

en: REST API availability
ku_IQ: بەردەستبوونی REST API

en: REST API routes must be registered on the %s action.
ku_IQ: ڕاڕەوەکانی REST API پێویستە تۆماربکرێن لەسەر کرداری %s.

en: REST API version used in the webhook deliveries.
ku_IQ: وەشانی (REST API) بەکارهێنراو بۆ گەیاندنەکانی (webhook).

en: REST base route for the post type.
ku_IQ: ڕێگەی پشوو بۆ ئەم جۆرە بابەتە

en: REST base route for the taxonomy.
ku_IQ: ڕێڕەوەی گەڕانەوە بۆ تاکسۆنۆمی.

en: REST namespace route for the taxonomy.
ku_IQ: ڕێگای بۆشاییناوی REST بۆ پۆلێنکردنەکە.

en: REST route's namespace for the post type.
ku_IQ: بۆشاییناوی ڕێگای REST بۆ جۆری بابەتەکە.

en: REST search handlers must extend the %s class.
ku_IQ: پێداچونەوەی گەڕانی REST دەبێت پۆلی %s لەخۆبگرێت.

en: RSS Address
ku_IQ: ناونیشانی RSS

en: RSS Error:
ku_IQ: هەڵەیRSS

en: RSS Feed
ku_IQ: پوختەی RSS

en: RTL Language Support
ku_IQ: پاڵپشتیی زمانەکانی ڕاست بۆ چەپ

en: Radio
ku_IQ: ڕادیۆ

en: Random
ku_IQ: هەڕەمەکی

en: Random Order
ku_IQ: ڕیزکردنی هەڕەمەکیی

en: Random Order:
ku_IQ: شێوازی خۆکاری:

en: Randomize suggested headers
ku_IQ: سەرپەڕە پێشنیارکراوەکان هەڕەمەکیی بکە

en: Randomize uploaded headers
ku_IQ: سەرپەڕە بارکراوەکان هەڕەمەکیی بکە

en: Randomizing suggested headers
ku_IQ: هەڕەمەکیی کردنی سەرپەڕە پێشنیار کراوەکان

en: Randomizing uploaded headers
ku_IQ: هەڕەمەکیی کردنی سەرپەڕە بار کراوەکان

en: Rangoon
ku_IQ: رانگۆن

en: Rankin Inlet
ku_IQ: ڕانکین ئینلیت

en: Rapti
ku_IQ: راپتی

en: Rarotonga
ku_IQ: ڕاڕۆتۆنگا

en: Rate
ku_IQ: خەمڵاندن

en: Rate %
ku_IQ: نرخ ٪

en: Rate code
ku_IQ: کۆدی نرخ

en: Rate name
ku_IQ: ناوی نرخ

en: Rate&hellip;
ku_IQ: دەنگ بدە

en: Rate&nbsp;%
ku_IQ: ده‌نگ&nbsp;%

en: Rated %1$s out of 5 based on %2$s customer rating | Rated %1$s out of 5 based on %2$s customer ratings
ku_IQ[0]: هەڵسەنگێندراوە بە %1$s لە 5 بەپێی %2$s هەڵسەنگاندنی کڕیار
ku_IQ[1]: هەڵسەنگێندراوە بە %1$s لە 5 بەپێی %2$s هەڵسەنگاندنی کڕیاران

en: Rated %s out of 5
ku_IQ: نمره %s له‌ 5

en: Rates will be configurable and taxes will be calculated during checkout.
ku_IQ: نرخەکان دەتوانی رێکبخەی و لە کاتی کڕین زیاد دەکرێنە سەر کاڵا

en: Rather than reaching for your mouse to click on the toolbar, use these access keys. Windows and Linux use Ctrl + letter. Macintosh uses Command + letter.
ku_IQ: لەجیاتی ئەوەی بەمشکەکەتەوە هەر بەملاو بەولادا بچیت شت هەڵبژێریت لەنوسەرەکە. ئەگەر ویندۆزە یان لینوکس تەنها پەنجە لەسەر  Ctrl + letter دابنێ قوربان، ئەگەر ماکنتۆشە ئەوە Command + letter.

en: Rating
ku_IQ: هه‌ڵسه‌نگاندن

en: Raw size value must be a string, integer, or float.
ku_IQ: بەهای قەبارە دەبێت زنجیرەنووسە، ژمارەی تەواو یان کەرت بێت.

en: Razavi Khorasan (خراسان رضوی)
ku_IQ: خراسان رضوی

en: Re-adding...
ku_IQ: لەحاڵی زیادکردنی دوبارە...

en: Re-enter new password
ku_IQ: دووبارە کردنەوەی ووشەی نهێنی تازە

en: Reach millions of active shoppers across Google with free product listings and ads.
ku_IQ: بەرهەمەکانت بگەیەنە بە ملیۆنان کڕیاری چالاک لە سەرانسەری گووگڵ، لەگەڵ لیستەکردنی خۆڕاییی بەرهەم و بانگەشەکان.

en: Reach more shoppers and drive sales for your store. Integrate with Google to list your products for free and launch paid ad campaigns.
ku_IQ: بەرهەمەکانت بگەیەنە بە کڕیاری زیاتر و فرۆشت زیادبکە. یەکگرتن لەگەڵ گووگڵ بۆ لیستەکردنی بەرهەمەکانت بێبەرانبەر و بڵاوکردنەوەی کەمپینەکانی بانگەشە.

en: Reach out to WordPress Core developers to ensure you'll never have this problem again.
ku_IQ: گەشەپێدەرانی وۆردپرێس ئاگاداربکەرەوە بۆ ئەوەی دڵنیابیتەوە کە جارێکی تر ئەم کێشەیەت تووش نەبێت.

en: Reach out to customers
ku_IQ: پەیوەندیی بە کڕیارانەوە بکە

en: Reach your customers with MailPoet
ku_IQ: پەیوەندیی بکە بە کڕیارانتەوە لە ڕێگەی (MailPoet)

en: Read
ku_IQ: زانیاری زیاتر

en: Read More
ku_IQ: زیاتر بخوێنەوە

en: Read all about it
ku_IQ: خوێندنه‌وه‌ی هه‌موو له‌م باره‌یه‌وه‌

en: Read more
ku_IQ: زیاتر بخوێنەوە

en: Read more about &ldquo;%s&rdquo;
ku_IQ: زياتر بخوێنەوە دەربارەى &ldquo;%s&rdquo;

en: Read more...
ku_IQ: زیاتر بخوێنەوە...

en: Read the <a href="%s" target="_blank">Debugging a WordPress Network</a> article. Some of the suggestions there may help you figure out what went wrong.
ku_IQ: بابەتی <a href="%s" target="_blank">Debugging a WordPress Network</a> بخوێنەرەوە. هەندێک لە پێشنیارەکان لەوانەیە یارمەتیت بدەن کە تێبگەیت لە چیدا هەڵە ڕوویداوە.

en: Read/Write
ku_IQ: خوێندنه‌وه‌/نوسین

en: Reading
ku_IQ: خوێندنه‌وه‌

en: Reading Settings
ku_IQ: خوێندنه‌وه‌ی ڕێکخستنه‌کان

en: Ready to launch your store?
ku_IQ: ئامادەیت بۆ بڵاوکردنەوەی فرۆشگاکەت؟

en: Ready to start selling something awesome?
ku_IQ: ئامادەیت تا شتێکی نایاب بفرۆشیت؟

en: Ready!
ku_IQ: ئاماده‌!

en: Reason for refund (optional):
ku_IQ: هۆکاری دانەوەی پارە (ئارەزوومەندانە):

en: Reason for refund.
ku_IQ: هۆکاری گەڕاندنەوەی پارە.

en: Reasons you'll love Jetpack
ku_IQ: ئەو هۆکارانەی وا دەکات (Jetpack)ت خۆشبوێت

en: Reassign the deleted user's posts and links to this user ID.
ku_IQ: دووبارە جێگرتنەوەی بابەت و بەستەرەکانی نوسەری سڕاوە بۆ ئەم ئایدییە.

en: Recalculate
ku_IQ: ژمێرەری دوبارە

en: Recalculate totals? This will calculate taxes based on the customers country (or the store base country) and update totals.
ku_IQ: گشتی ژمێرەرەکانی دوبارە؟باج(مالیات) لەسەر بنەمای وڵاتی کڕیاران(یان فرۆسگای بنەڕەتی وڵات) حیساب دەکرێت وکۆی گشتی بەرۆژ دەکرێتەوە.

en: Receipt
ku_IQ: پسووڵە

en: Receive email notifications with additional guidance to complete the basic store setup and helpful insights
ku_IQ: ئاگادارکەرەوەکان بەدەستبهێنە لەڕێگەی پۆستی ئەلیکترۆنیی کە ڕێنماییەکان لەخۆدەگرن بۆ تەواوکردنی دامەزراندنی فرۆشگاکەت و چەند زانیارییەکی تری بەسوود

en: Received PDT notification for another account: %1$s. Order ID: %2$d.
ku_IQ: ئاگادارکەرەوەیەکی (PDT) گەیشتووە بۆ هەژمارێکی تر: %1$s. ناسنامەی داواکاری: %2$d.

en: Received PDT notification for order %1$d on endpoint for order %2$d.
ku_IQ: ئاگادارکەرەوەیەکی (PDT) گەیشتووە بۆ داواکاریی %1$d لە خاڵی کۆتایی بۆ داواکاریی %2$d.

en: Receiver email
ku_IQ: پۆستی ئەلیکترۆنیی وەرگر

en: Recent
ku_IQ: دواجار

en: Recent Comments
ku_IQ: دوا لێدوانه‌کان

en: Recent Drafts
ku_IQ: دوا ڕەشنووسەکان

en: Recent Posts
ku_IQ: دوا بابه‌ته‌کان

en: Recent Product Reviews
ku_IQ: دوایین ڕخنەکانی کالا

en: Recent Updates
ku_IQ: دوا نوێکردنەوەکان

en: Recent orders
ku_IQ: دوایین داواکارییەکان

en: Recent posts
ku_IQ: دوا بابه‌ته‌کان

en: Recent reviews
ku_IQ: دواین پێداچوونەوەکان

en: Recently Published
ku_IQ: دواین بڵاوکراوەکان

en: Recently Viewed Products
ku_IQ: دواین کاڵای بنیراو لە ووکاموس

en: Recently Viewed Products list
ku_IQ: لیستەی دواین بەرهەمە بینراوەکان

en: Recently updated
ku_IQ: دواترین بەڕۆژکراوە

en: Recife
ku_IQ: ڕسیفی

en: Recipient(s)
ku_IQ: وه‌رگر

en: Recommended
ku_IQ: پێشنیار ده‌کرێت

en: Recommended for All WooCommerce Stores
ku_IQ: پێشنیارکراوە بۆ سەرجەم فرۆشگاکانی (WooCommerce)

en: Recommended items are considered beneficial to your site, although not as important to prioritize as a critical issue, they may include improvements to things such as; Performance, user experience, and more.
ku_IQ: بڕگە پێشنیارکراوەکان سوودیان بۆ ماڵپەڕەکەت هەیە، هەرچەندە بەو ڕادەیەش گرنگ نیین بۆ ئەوەی لەپێش کێشەکان هەژماریان بکەیت، بەڵام بەسوودن بۆ باشترکردنی کارایی، ئەزموونی بەکارهێنەر و زیاتریش.

en: Recount terms
ku_IQ: دووباره‌ ژماردنی ده‌وره‌كان

en: Recovery Mode &#8212; %s
ku_IQ: حاڵه‌تی گه‌ڕانه‌وه &#8212; %s

en: Recovery Mode not initialized.
ku_IQ: دۆخی گەڕاندنەوە رادەپێدانی سەرەتایی نەکراوە.

en: Recovery key expired.
ku_IQ: کلیلەکانی گەڕاندنەوە بەسەرچوون.

en: Recurrence
ku_IQ: دووبارەبوونەوە

en: Red
ku_IQ: سوور

en: Redirect only
ku_IQ: ته‌نیا گواستنه‌وه‌ (ریدایرکت)

en: Redirect only (Insecure)
ku_IQ: تەنیا ئاڕاستەکردنەوەکان (پارێزراو نییە)

en: Redirect to the cart page after successful addition
ku_IQ: گواستنه‌وه‌ بۆسه‌به‌تی كریندوای «زیادكردن بۆ سه‌به‌ت»

en: Redo
ku_IQ: كردنه‌وه

en: Referral: %s
ku_IQ: ناردن: %s

en: Reflect your fashionable style.
ku_IQ: ڕەنگدانەوەی شێوازە کەشخەکەت.

en: Refresh
ku_IQ: بووژاندنەوە

[ctx: Refresh connection with {social media service}]
en: Refresh connection with %s
ku_IQ: پەیوەندییەکەت نوێ بکەرەوە لەگەڵ %s

en: Refresh stats
ku_IQ: نوی كردنه‌وه‌ی حاله‌ت

en: Refreshed stats for %s
ku_IQ: ئامار  %s نوی كرایه‌وه‌

en: Refund
ku_IQ: داناوه‌

en: Refund %1$s via %2$s
ku_IQ: گەڕاندنەوەی %1$s لەڕێگەی %2$s

en: Refund %s manually
ku_IQ: گەڕاندنەوەی %s بەشێوەی دەستی

en: Refund &ndash; %s
ku_IQ: پارەی دراوە &ndash; %s

en: Refund ID.
ku_IQ: ژمارەی  پارەی گەڕێندراو.

en: Refund amount
ku_IQ: نرخی پاره‌ دانه‌وه‌

en: Refund amount is required.
ku_IQ: بڕی پارەی گەڕاوە داواکراوە.

en: Refund amount must be greater than zero.
ku_IQ: ئەو پارەیەی دەگەڕێندرێتەوە دەبێت گەورەتربێت لە سفر.

en: Refund amount must be positive.
ku_IQ: بڕی پارەی گەڕاوە دەبێت ئەرێنی بێت.

en: Refund amount.
ku_IQ: بڕی گەڕانەوەی پارە.

en: Refund failed.
ku_IQ: پارەدانەوە شکستی هێنا.

en: Refund reason.
ku_IQ: هۆکاری  پارەی گەڕێندراو.

en: Refund total.
ku_IQ: کۆی پارەی گەڕێندراو.

en: Refunded
ku_IQ: گه‌ڕیندرایه‌وه‌

en: Refunded %1$s - Refund ID: %2$s
ku_IQ: بڕی پارەی گەڕاوە %1$s - ناسنامەی گەڕاندنەوەی پارە: %2$s

en: Refunded <span class="count">(%s)</span> | Refunded <span class="count">(%s)</span>
ku_IQ[0]: گەڕاندنەوە <span class="count">(%s)</span>

en: Refunded order
ku_IQ: داواكاری گه‌ریندرایه‌وه‌

en: Refunds
ku_IQ: گەراندنەوە

en: Regenerate Address
ku_IQ: ناونیشان دووبارە دروستبکەرەوە

en: Regenerate data message.
ku_IQ: دروستکردنەوەی نامەی دراوە.

en: Regenerate download permissions
ku_IQ: تازەکرنەوەی ڕێگەدانەکانی داگرتن

en: Regenerate the product attributes lookup table
ku_IQ: دروستکردنەوەی خشتەی گەڕان بەدوای تایبەتمەندییەکانی بەرهەم

en: Regeneration status.
ku_IQ: دۆخی دروستکردنەوە.

en: Regina
ku_IQ: ڕیجینا

en: Region
ku_IQ: شوێن

en: Region(s)
ku_IQ: هەرێمه‌کان

en: Region.
ku_IQ: هەرێم.

en: Register
ku_IQ: خۆتۆماركردن

en: Registered schema for %s
ku_IQ: گەڵاڵەی تۆمارکراو بۆ %s

en: Registers whether the note is deleted or not
ku_IQ: تۆماری دەکات ئایا تێبینییەکە سڕاوەتەوە یان نا

en: Registers whether the note is read or not
ku_IQ: تۆماردەکرێت جا تێبینییەکە خوێنرابێتەوە یان نا

en: Registration complete. Please check your email.
ku_IQ: خۆ تۆماركردن به‌سه‌ركه‌وتوویی كۆتایی هات. تكایه‌ له‌ناو ئیمه‌ڵه‌كه‌ت بگه‌ڕێ.

en: Registration confirmation will be emailed to you.
ku_IQ: بە ئیمەیڵێک دڵنایبونەوە لە تۆماربونت بۆ دەنێرین.

en: Registration date for the user.
ku_IQ: ڕۆژی تۆمارکردن بۆ بەکارهێنەر.

en: Registration privacy policy
ku_IQ: سیاسەتی پاراستنی نهێنی تۆمارکردن

en: Regular price
ku_IQ: نرخی ئاسایی

en: Regular price (%s)
ku_IQ: نرخی ئاسایی (%s)

en: Regular product price.
ku_IQ: نرخی ئاسایی کاڵا

en: Related
ku_IQ: هاوشێوە

en: Related Posts
ku_IQ: بابەتە هاوشێوەکان

en: Related posts
ku_IQ: بابەتە هاوشێوەکان

en: Related products
ku_IQ: کاڵای پەیوەندیدار

en: Relationship
ku_IQ: پەیوەندى

en: Released: %d.
ku_IQ: بڵاوکراوەتەوە: %d.

en: Relevance
ku_IQ: ڕیزبەندی بە پێی بەکەڵکی

en: Remember Me
ku_IQ: بیرمبهێنه‌وه‌

en: Remember me
ku_IQ: بمناسه‌وه‌

en: Remember to click Update to save metadata entered or changed.
ku_IQ: بیرت نەچێت کرتە بکەیت لە نوێکردنەوە بۆ پاشەکەوتکردنی ئەو مێتاداتایانەی نووسراون یان گۆڕدراون.

en: Remember to click the Add New User button at the bottom of this screen when you are finished.
ku_IQ: لەبیرت بێت گرتەبکە لە زیادکردنی بەکارهێنەری نوێ لەخوارەوە پەڕەکە کاتێک تەواوبویت.

en: Remember to click the Update Profile button when you are finished.
ku_IQ: لەبریت بێت کرتە لە نوێکردنەوەی پڕۆفایل بکە کاتێک تەواو بوویت.

en: Remember, once deleted your site cannot be restored.
ku_IQ: بیرتبێ، سڕینەوەی ماڵپەڕەکەت بەیەکجارییە و کە ئەنجامتدا گەڕانەوەی نییە.

en: Remind Me Later
ku_IQ: دوایی بیرمبهێنەوە

en: Remind me later
ku_IQ: دواتر بیرم بێنەوە

en: Remote file error: %s
ku_IQ: هەڵەی پەڕگەی دوور %s

en: Remote file is incorrect size
ku_IQ: پەڕەی دوور قەبارەکەی دروست نییە

en: Remote file is too large, limit is %s
ku_IQ: پەڕەی دوور گەورەیە، گەورەترین قەبارە تاوەکو %s ــە

en: Remote file returned error response %d
ku_IQ: پەڕەی دوور دەڵێت هەڵە هەیە %d

en: Remove
ku_IQ: لابردن

en: Remove %s from cart
ku_IQ: لابردنی %s لە سەبەتە

en: Remove Background Image
ku_IQ: وێنەی پاشبنەما بسڕەوە .

en: Remove Header Image
ku_IQ: لابردنى وێنەى سەرپەڕە

en: Remove Image
ku_IQ: وێنە بسڕەوە .

en: Remove Menu Item: %1$s (%2$s)
ku_IQ: سڕینەوەی بابەتی مەنوی: %1$s (%2$s)

en: Remove Selected Items
ku_IQ: بڕگە دیاریکراوەکان بسڕەوە

en: Remove Service
ku_IQ: ئەم خزمەتگوزارییە بسڕەوە

en: Remove Site Icon
ku_IQ: لابردنی وێنۆچکەی ماڵپەڕ

en: Remove Users from Site
ku_IQ: سڕینه‌وه‌ی به‌کارهێنه‌ران له‌و ‌سایته‌‌‌

en: Remove access to downloads on request
ku_IQ: لە کاتی داوای کڕیار دەستپێگەیشتن بە داگرتنەکان بسڕنەوە.

en: Remove audio source
ku_IQ: سەرچاوەی دەنگ بسڕەوە

en: Remove filter
ku_IQ: سڕینەوەی فلتەر

en: Remove image
ku_IQ: وێنە لاببە

en: Remove item
ku_IQ: سڕینەوەی بەش

en: Remove link
ku_IQ: به‌سته‌ر لاببه‌

en: Remove logo
ku_IQ: سڕینەوەی لۆگۆ

en: Remove personal data
ku_IQ: سڕینەوەی دراوەی تاکەکەسی

en: Remove personal data from orders on request
ku_IQ: زانیاری کەسایەتی لە داواکان بە پێی کڕیار بسڕەوە

en: Remove poster image
ku_IQ: سڕینەوەی وینەی پۆستەر

en: Remove product
ku_IQ: سڕینەوەی بەرهەم

en: Remove product image
ku_IQ: سرینەوەی وێنەی کاڵا

en: Remove selected account(s)
ku_IQ: سرینەوەی هەژماری ئەندامیەتی کە دەست نیشان کراون

en: Remove selected row(s)
ku_IQ: سرینه‌وه‌ی ره‌دیفه‌كانی ده‌ست نیشان كراو

en: Remove this URL
ku_IQ: سڕینەوەی ئەم URL

en: Remove this attribute?
ku_IQ: پاک کردنه‌ وه‌ی ئه‌م  تایبەتمەندی؟

en: Remove this image
ku_IQ: سرینه‌وه‌ی ئه‌م وێنه‌

en: Remove this item meta?
ku_IQ: پاک کردنه‌ وه‌ی زانیاری ئه‌م به‌شه‌؟

en: Remove video source
ku_IQ: سەرچاوەی ڤیدیۆ بسڕەوە

en: Removed
ku_IQ: سڕایەوە

en: Removed %s.
ku_IQ: %s سڕایەوە.

en: Removed personal data from %s order. | Removed personal data from %s orders.
ku_IQ[0]: دراوەی تاکەکەسیی %s داواکاری سڕایەوە.
ku_IQ[1]: دراوەی تاکەکەسیی %s داواکاری سڕانەوە.

en: Removes all existing entries from the Approved Product Download Directories list.
ku_IQ: سەرجەم یەکەکان دەسڕێتەوە لە لیستەی بوخچەی بەرهەمە داگیراوەکان.

en: Removing %1$s manually will cause PHP warnings. Use the %2$s filter instead.
ku_IQ: لابردنی %1$s  بە دەست دەبێتە هۆی دروستبوونی هەڵەیPHP. فلتەری  %2$s  بەکار بهێنە.

en: Removing and Reusing
ku_IQ: لابردنەوە و دووبارە بەکارهێنانەوە

en: Removing the current plugin&#8230;
ku_IQ: لابردنی پێوەکراوی ئێستا&#8230;

en: Removing the old version of the translation&#8230;
ku_IQ: سڕینەوە وەرگێڕانە کۆنەکانی &#8230;

en: Removing...
ku_IQ: خەریکی سڕینەوە

en: Renew Subscription
ku_IQ: نوێکردنەوەی بەشداری

en: Reorder
ku_IQ: تۆمارکردن

en: Reorder menu items
ku_IQ: ڕێکخستنەوەی بەشەکانی مێنیو

en: Reorder mode closed
ku_IQ: ڕێکخستنەوەی مێنیو داخرا

en: Reorder mode enabled
ku_IQ: ڕێکخستنەوەی مێنیو چالاککرا

en: Reorder widgets
ku_IQ: ویدجێتەکان ڕێکبخەرەوە

en: Repeat
ku_IQ: دووباره‌

en: Repeat Background Image
ku_IQ: وێنەی پاشەبنەما دووبارە بکەوە

[ctx: Repeat Image]
en: Repeat
ku_IQ: دووبارەکردنەوە

en: Repeat New Password
ku_IQ: تێپەڕەوشەی نوێ بنووسەرەوە

en: Repeat Password
ku_IQ: تێپەڕەوشە بنووسەرەوە

en: Replace
ku_IQ: لەبری دانان

en: Replace <a href="%s">theme's CSS</a> <b>(Advanced)</b>
ku_IQ: بیگۆڕە <a href="%s">بەرگ CSS</a> <b>(پێشکەوتوو)</b>

en: Replace audio
ku_IQ: گۆڕینی دەنگ

en: Replace image
ku_IQ: گۆڕینی وێنە

en: Replace video
ku_IQ: گۆڕینی ڤیدیۆ

en: Replacement
ku_IQ: جێگرتنەوە

en: Replies
ku_IQ: وەڵامەکان

en: Reply
ku_IQ: وەڵام

en: Reply to %s
ku_IQ: وەڵامدانەوەی %s

en: Reply to Comment
ku_IQ: وەڵامی لێدوان بدەوە

en: Reply to this comment
ku_IQ: وەڵامی ئەم لێدوانە بدەرەوە

en: Reply to this review
ku_IQ: وەڵامدانەوەی ئەم پێداچوونەوەیە

en: Report a bug
ku_IQ: راپۆرتی بۆشای

en: Report period.
ku_IQ: ماوەی ڕاپۆرت.

en: Report table data is being deleted.
ku_IQ: دراوەی خشتەی ڕاپۆرت سڕایەوە.

en: Report table data is being rebuilt. Please allow some time for data to fully populate.
ku_IQ: دراوەی خشتەی ڕاپۆرت دروست دەکرێتەوە. تکایە هەندێک کاتی بدەرێ تا دراوە بەتەواویی جێگیر دەبێت.

en: Reports
ku_IQ: راپۆرتەکان

en: Request added successfully.
ku_IQ: داواکاری بە سەرکەوتوویی زیادکرا.

en: Request headers.
ku_IQ: سەرپەڕەکانی داواکاری.

en: Request to the Pexels API failed.
ku_IQ: داواکاریی بۆ (Pexels API) شکستی هێنا.

en: Request to the Verticals API failed.
ku_IQ: داواکاریی بۆ (Verticals API) شکستی هێنا.

en: Requested
ku_IQ: داواکرا

en: Requester
ku_IQ: داواکار

en: Require a password
ku_IQ: پێویستی بە تێپەڕەوشەیە

en: Required
ku_IQ: پێویست

en: Required PHP version
ku_IQ: وەشانی PHP ی پێویستە

en: Required WordPress version
ku_IQ: وەشانی پێویستی وۆردپرێس

en: Required and recommended modules are installed
ku_IQ: مۆدیولە داواکراو و پێشنیارکراوەکان دامەزران

en: Required fields are indicated; the rest are optional. Profile information will only be displayed if your theme is set up to do so.
ku_IQ: خانەکانی پێویستن نیشانە کراون، هەرجی ئەوانی ترە ئارەزوومەندانەیە. کاتێک دەردەکەون ئەگەر رووکارەکە ڕێگەی دابێت.

en: Required fields are marked %s
ku_IQ: خانە پێویستەکان دەستنیشانکراون بە %s

en: Required to be true, as revisions do not support trashing.
ku_IQ: دەبێت ڕاستگۆ بیت، پاککراوەکان پشتگیری فڕێدراوەکان ناکەن.

en: Required to be true, as terms do not support trashing.
ku_IQ: پێویستە ڕاستگۆ بێت، وەکو دەستەواژە پشتگیری فڕێدان ناکات

en: Required to be true, as users do not support trashing.
ku_IQ: دەبێت ڕاستگۆ بیت، وەکو بەکارهێنەران پشتگیری فڕێدان ناکەن.

en: Required to create an Application Password, but not to update the user.
ku_IQ: پێویستە بۆ دروستکردنی پاسۆردی بەرجەستەکراو، بەڵام بۆ نوێکارکردنی بەکارهێنەرەکە نیە.

en: Required?
ku_IQ: پێویستە؟

en: Requirements
ku_IQ: پێویستییەکان

en: Requirements Not Met
ku_IQ: داواکارییەکان یەک ناگرنەوە

en: Resend confirmation requests
ku_IQ: دووبارە ناردنەوە دووپاتکردنەوە داواکاریەکان

en: Resend email
ku_IQ: دووبارە ناردنەوەی پۆستی ئەلیکترۆنی

en: Resend new order notification
ku_IQ: ناردنەوەی دووبارەی زانیارییەکانی داواکاری کڕینی ئێوە

en: Reset
ku_IQ: ڕێكخستنه‌وه

en: Reset Image
ku_IQ: گەڕاندنەوەی وێنە

en: Reset Password
ku_IQ: ڕێكسختنەوەی تێپەڕەووشە

en: Reset filter
ku_IQ: ڕێکخستنەوەی پاڵاوتن

en: Reset filters
ku_IQ: ڕێکخستنەوەی پاڵاوتنەکان

en: Reset password
ku_IQ: گه‌رانه‌وه‌ی ووشه‌ی تیپه‌ره‌

en: Reset to defaults
ku_IQ: دووبارە ڕێکخستنەوە بۆ بنەڕەت

en: Resolute
ku_IQ: ڕیسەلوت

en: Resource cannot be created.
ku_IQ: ناتوانرێت سەرچاوە دروست بکرێت.

en: Resource cannot be created. Check to make sure 'order' and 'name' are present.
ku_IQ: ناتوانرێت سەرچاوە دروست بکرێت. دڵنیابەرەوە کە 'order' و 'name' بوونیان هەیە.

en: Resource does not exist.
ku_IQ: سەرچاوە بوونی نیە.

en: Respond to your requests, including refunds and complaints
ku_IQ: وەڵام بە داواکاریەکانت بدەرەوە، بە لەخۆگرتنی پارەدان و سکاڵاکان

en: Response
ku_IQ: وەڵام

en: Response to %s
ku_IQ: وەڵام بۆ %s

en: Responses
ku_IQ: وەڵامەکان

en: Responses to %s
ku_IQ: وەڵامەکان بۆ  %s

en: Responsive
ku_IQ: زووکاردانەوە

en: Responsive Layout
ku_IQ: چوارچێوەی Responsive

en: Rest of the world
ku_IQ: شوێنەکانی تری جیهان

en: Restart
ku_IQ: سه‌رله‌نوێ  داگیرساندنه‌وه‌.

en: Restock refunded items
ku_IQ: موارد برگشتی به انبار

en: Restore
ku_IQ: گه‌ڕاندنه‌وه‌

en: Restore &#8220;%s&#8221; from the Trash
ku_IQ: گەڕاندنەوە &#8220;%s&#8221; لە زبڵدانەوە

en: Restore Original Header Image
ku_IQ: گەڕاندنەوەی وێنەی بەیداخ بۆ بنەڕەت.

en: Restore Original Image
ku_IQ: وێنەی بنەڕەت بهێنەوە .

en: Restore This Autosave
ku_IQ: گەڕاندنەوەی ئەو زەخیرەکراوە

en: Restore This Revision
ku_IQ: گەڕاندنەوەی ئەم پێداچونەوەیە

en: Restore from Trash
ku_IQ: گەڕاندنەوە لە تەنەکەی خۆڵ

en: Restore image
ku_IQ: وێنە بهێنەوە

en: Restore last draft
ku_IQ: گێڕانەوەی دوایین ڕەشنووس

en: Restore original image
ku_IQ: وێنەی بنەڕەت بهێنەوە .

en: Restore the backup
ku_IQ: گەڕاندنەوە باکئەپ

en: Restore this comment from the Trash
ku_IQ: گەڕاندنەوەی ئەم بابەتە لە تەنەکەی خۆڵەوە

en: Restore this comment from the spam
ku_IQ: ئەم لێدوانە لە سپامەوە بگەڕێنەرەوە

en: Restore this item from the Trash
ku_IQ: گەڕاندنەوەی ئەم بابەتە لە تەنەکەی خۆڵەوە

en: Restore this review from the Trash
ku_IQ: گەڕاندنەوەی ئەم پێداچوونەوەیە لە تەنەکەی خۆڵەکەوە

en: Restore this review from the spam
ku_IQ: گەڕاندنەوەی ئەم پێداچوونەوەیە لە هەرزەواڵەوە

en: Restrictions
ku_IQ: بەربەستەکان

en: Results
ku_IQ: ئەنجامەکان

en: Results are still loading&hellip;
ku_IQ: هێشتا ئەنجامەکان باردەکرێن&hellip;

en: Resume
ku_IQ: خستنەوەکار

en: Retain cancelled orders
ku_IQ: فەرمانە هەڵوەشێنراوەکان بپارێزە

en: Retain completed orders
ku_IQ: فەرمانە تەواوەکان بپارێزە

en: Retain completed orders for a specified duration before anonymizing the personal data within them.
ku_IQ: پاراستنی فەرمانە تەواوەکان بۆ ماوەی دیاریکراو پێش ئەوەی زانیاریە کەسیەکەی ناو ئەوان لابەلا بێت.

en: Retain failed orders
ku_IQ: فەرمانە سەرکەوتووەکان بپارێزە

en: Retain inactive accounts
ku_IQ: پاراستنی ئەژمێرە ناچالاکەکان

en: Retain pending orders
ku_IQ: فەرمانە هەڵواسراوەکان بپارێزە

en: Retry
ku_IQ: دووبارە هەوڵبدەوە

en: Return a %1$s or %2$s object from your callback when using the REST API.
ku_IQ: گەڕانەوەی %1$s یان %2$s لە بانگکردنەکەتدا لەکاتی بەکارهێنانی REST API.

en: Return the default payment suggestions when woocommerce_show_marketplace_suggestions and woocommerce_setting_payments_recommendations_hidden options are set to no
ku_IQ: پێشنیارەکانی پارەدانی بنەڕەت بگەڕێنەرەوە بگەڕێنەرەوە کاتێک woocommerce_show_marketplace_suggestions و woocommerce_setting_payments_recommendations_hidden کرابوون بە no

en: Return the default shipping partner suggestions when woocommerce_show_marketplace_suggestions option is set to no
ku_IQ: گەڕانەوە بۆ هاوبەشە پێشنیارکراوە بنەڕەتەکان، کاتێک هەڵبژاردەی (woocommerce_show_marketplace_suggestions) کرابوو بە نەخێر

en: Return to %s
ku_IQ: بگەڕێوە بۆ %s

en: Return to cart
ku_IQ: گەڕانەوە بۆ سەبەتەی کاڵاکان

en: Return to emails
ku_IQ: گەڕانەوە بۆ ئیمەیڵەکان

en: Return to payments
ku_IQ: گەڕانەوە بۆ بەشی پارەدان

en: Return to shop
ku_IQ: بگەڕێوە بۆ فرۆشگا

en: Return to the file list.
ku_IQ: گەڕانەوە بۆ لیستەی پەڕگەکە.

en: Returning customer?
ku_IQ: کریاری گەڕاوە

en: Returns
ku_IQ: گەڕانەوەکان

en: Returns number of products with each stock status.
ku_IQ: ژمارەی بەرهەمەکان دەگەڕێنێتەوە لەگەڵ هەر دۆخێکی کۆگا.

en: Reunion
ku_IQ: ڕینیۆن

en: Revenue
ku_IQ: داهات

en: Reversal cancelled for order #%s
ku_IQ: گه‌راوه‌كانی بۆداواكاری %s

en: Reverse order
ku_IQ: ڕیزبەندیی پێچەوانە

en: Revert to the <strong>Browser Uploader</strong> by clicking the link below the drag and drop box.
ku_IQ: بۆ گەڕانەوە بۆ بەرزکردنەوە لەڕێگەی  <strong>شێوازی گەڕۆکەکەت</strong> کردتە بکە لە بەستەری بەردەست لەخوارەوەی پەنجەرەی بەرزکردنەوە.

en: Reverting unpublished changes&hellip;
ku_IQ: بگەڕێوە بۆ گۆڕانکاریە بلاو نەکراوەکان&hellip;

en: Review
ku_IQ: پێداچوونەوە

en: Review Settings
ku_IQ: ڕێکخستنەکانی پێداچوونەوە

en: Review content.
ku_IQ: پێداچوونەوەی ناوەرۆک

en: Review rating (0 to 5).
ku_IQ: پێداچوونەوە (0 بۆ 5).

en: Review shipping options
ku_IQ: پێداچوونەوە بە بژاردەکانی ناردن بکە

en: Review type name.
ku_IQ: ناوی جۆری پێداچوونەوە.

en: Review your orders
ku_IQ: پێداچوونەوەی داواکارییەکانت

en: Review your shopper's checkout experience
ku_IQ: پێداچوونەوە بکە بۆ ئەزموونی پارەدانی کڕیارانت

en: Reviewer email.
ku_IQ: پۆستی ئەلیکترۆنیی نووسەری پێداچوونەوە.

en: Reviewer name.
ku_IQ: ناوی نووسەری پێداچوونەوە.

en: Reviews
ku_IQ: خوێندنەوەکان

en: Reviews (%d)
ku_IQ: بۆچوون (%d)

en: Reviews average rating.
ku_IQ: پێداچوونەوەی ڕێژەی مامناوەندی.

en: Reviews can only be left by "verified owners"
ku_IQ: رخنە تەنها لە لایەن "خاوەنی پەسەندکراو" دەمێنێتەوە

en: Reviews totals.
ku_IQ: کۆی گشتیی پێداچوونەوەکان.

en: Revision
ku_IQ: پاقژکردنەوە

en: Revision by %s
ku_IQ: پێداچونەوە لەلایەن: %s

en: Revision restored.
ku_IQ: پێداچوونەوە گەڕایەوە.

en: Revisions
ku_IQ: پاککراوەکان.

en: Revisions are saved copies of your post or page, which are periodically created as you update your content. The red text on the left shows the content that was removed. The green text on the right shows the content that was added.
ku_IQ: پێداچونەوەکان نموونەیەک لە بابەت یان پەڕەکانت لەبەردەگرنەوە، کاتێک کە دەستکاری بابەتێک بکەیت یاخود بابەتێکی نوێ زیادبکەیت، نوسینی سور لە دەستە ڕاست مانای ئەوەیە کە ئەو بڕگەیە سڕاوەتەوە، نوسینی سەوز لە دەستە چەپ مانای ئەوەیە کە ئەو بڕگەیە زیادکراوە.

en: Revisions not enabled.
ku_IQ: پێداچوونەوەکان ناچالاک کراون.

en: Revisions: %s
ku_IQ: پێداچونەوەکان: %s

en: Revoke
ku_IQ: ‌هەڵوەشاندنەوه

en: Revoke "%s"
ku_IQ: "%s" بەتاڵ ببە

en: Revoke API key
ku_IQ: لەناوبردنی کلیلی (API)

en: Revoke access
ku_IQ: وێنە بسڕەوە

en: Revoke all application passwords
ku_IQ: بەتاڵکردنەوەی هەموو نهێنوشەکانی بەرجەستەکراو

en: Revoke key
ku_IQ: لەناوبردنی کلیل

en: Reykjavik
ku_IQ: ریکیڤیک

en: Rich Text Area. Press Alt-Shift-H for help.
ku_IQ: ناوچەی دەوڵەمەندی دەق. دوگمەکانی Alt-Shift-H بەکار بهێنە بۆ یارمەتی

en: Rich Text Area. Press Control-Option-H for help.
ku_IQ: ناوچەی دەقی ڕێکخراو (Rich Text). Control-Option-H دابگرە بۆ یارمەتی.

en: Riga
ku_IQ: ڕیگا

en: Right
ku_IQ: ڕاست

en: Right Now
ku_IQ: هه‌ر ئێستا

en: Right Sidebar
ku_IQ: لاتەنیشتی ڕاست

en: Right with space
ku_IQ: ڕاست (له‌گه‌ل  بۆشایی)

en: Rio Branco
ku_IQ: ڕیۆ برانکۆ

en: Rio Gallegos
ku_IQ: ڕیۆ غالیغوس

en: Riyadh
ku_IQ: ڕیاز

en: Rizal
ku_IQ: ریزال

en: RoboHash (Generated)
ku_IQ: RoboHash (دروستکرا)

en: Robots
ku_IQ: ڕۆبۆت

en: Role
ku_IQ: پلە

en: Roles assigned to the user.
ku_IQ: ڕیزبەندی دەسەڵاتەکان بۆ بەکارهێنەر.

en: Roles successfully reset
ku_IQ: نه‌خشه‌كان به‌سه‌ركه‌وتووی ریست كرانه‌وه‌

en: Rollback Error: [%1$s] %2$s
ku_IQ: کێشە: [%1$s] %2$s

en: Roma
ku_IQ: رم

en: Romania
ku_IQ: روماني

en: Romanian
ku_IQ: ڕۆمانی

en: Romblon
ku_IQ: رومبلون

en: Rome
ku_IQ: ڕۆما

en: Rosario
ku_IQ: ڕۆزاریۆ

en: Rotate
ku_IQ: سووڕاندن

en: Rotate 180&deg;
ku_IQ: خولاندنەوە 180&deg;

en: Rotate 90&deg; left
ku_IQ: خولاندنەوە 90&deg; بۆ لای چەپ

en: Rotate 90&deg; right
ku_IQ: خولاندنەوە 90&deg; بۆ لای ڕاست

en: Rotation
ku_IQ: سوڕانەوە

en: Rotation arguments.
ku_IQ: بەڵگەکانی سوڕاندنەوە.

en: Rotation type.
ku_IQ: جۆری سوڕانەوە.

en: Rothera
ku_IQ: ڕۆزێرا

en: Round tax at subtotal level, instead of rounding per line
ku_IQ: خركردنی مالیات ژێركۆ كردنه‌وه‌ له‌ جیاتی خركردن له‌ هه‌ر هێلیكدا.

en: Rounding
ku_IQ: خركردن

en: Route must be specified.
ku_IQ: پێویستە ئاڕاستە دیاریبکرێت

en: Routes must be namespaced with plugin or theme name and version.
ku_IQ: دەرچەکان دەبێت ناویان هەبێت لەگەڵ پێوەکراوە و ڕووکارەکان بەناو و وەشاندنەوە.

en: Routing number
ku_IQ: ژمارەی ئاڕاستەکردن

en: Row
ku_IQ: ئاسۆ

en: Row group
ku_IQ: گرووپی ڕیز

en: Row type
ku_IQ: جۆری ڕیز

en: Rows
ku_IQ: ڕیزەکان

en: Run
ku_IQ: جێبه‌جێکردن

en: Run %s
ku_IQ: %s جێبەجێ بکە

en: Run Importer
ku_IQ: هاوردەکار داگیرسێنە

en: Run the Setup Wizard
ku_IQ: ده‌ست پێكی خێرا

en: Run your store from anywhere
ku_IQ: فرۆشگاکەت لە هەموو شوێنێکەوە بەڕێوەببە

en: Running %d action | Running %d actions
ku_IQ[0]: جێبەجێکردنی %d کردار
ku_IQ[1]: جێبەجێکردنی %d کردار

en: Running pre-disable checks...
ku_IQ: ئەنجامدانی دڵنیاییەکانی پێش ناچالاککردن...

en: Running pre-enable checks...
ku_IQ: ئەنجامدانی دڵنیاییەکانی پێش چالاککردن...

en: Russet Organic Potatoes
ku_IQ: پەتاتەی ئۆرگانیک

en: Russia
ku_IQ: روسيه

en: Russian
ku_IQ: ڕووسیا

en: Rwanda
ku_IQ: رواندا

en: S&atilde;o Tom&eacute; and Pr&iacute;ncipe
ku_IQ: سائوتومه و پرینسیپ

en: SKU
ku_IQ: ناسنامه‌ی كاڵا

en: SKU %s
ku_IQ: کۆد %s

en: SKU refers to a Stock-keeping unit, a unique identifier for each distinct product and service that can be purchased.
ku_IQ: زانیاری کاڵا "SKU" هەربەشێک لە کۆگا بۆ هەرکاڵایەک دەتواندرێت بکردرێت.

en: SKU:
ku_IQ: زانیاری کاڵا :

en: SQL server is up to date
ku_IQ: SQL server نوێکراوەیە

en: SSL verification failed.
ku_IQ: سەلماندنی SSL  سەرکەوتوو نەبوو.

en: STEP 1 OF 2
ku_IQ: هەنگاوی 1 لە 2

en: STEP 2 OF 2
ku_IQ: هەنگاوی 2 لە 2

en: SUCCESS: %s
ku_IQ:  سەرکەوتووبوو: %s

en: SUCCESS: WordPress was successfully updated to %s
ku_IQ: نوێکردنەوەی وەشانی وۆردپرێسەکەت سەرکەوتووبوو بۆ %s

en: SUHOSIN installed
ku_IQ: SUHOSIN دامەزرا

en: Saigon
ku_IQ: سایگۆن

en: Saint Barth&eacute;lemy
ku_IQ: سنت بارثلمی

en: Saint Helena
ku_IQ: سنت هلن

en: Saint Kitts and Nevis
ku_IQ: سنت کیتس و نویس

en: Saint Lucia
ku_IQ: سنت لوسیا

en: Saint Martin (Dutch part)
ku_IQ: سنت مارتین (قسمت هلند)

en: Saint Martin (French part)
ku_IQ: سنت مارتین (قسمت فرانسه)

en: Saint Pierre and Miquelon
ku_IQ: سنت پیر و میکلون

en: Saint Vincent and the Grenadines
ku_IQ: سنت وینسنت و گرنادین

en: Sainyabuli
ku_IQ: سايذيبولي

en: Saipan
ku_IQ: سایپان

en: Sakhalin
ku_IQ: ساخلین

en: Sale
ku_IQ: فرۆشتنی تایبه‌ت

en: Sale end date
ku_IQ: ڕێکەوتی کۆتاییهاتنی داشکاندن

en: Sale end date (YYYY-MM-DD format or leave blank)
ku_IQ: به‌رواری ته‌واوی فرۆشراو (له‌ روكاری YYYY-MM-DDیان به‌بۆشی جێی بهێڵه‌)

en: Sale price
ku_IQ: نرخی داشکاندن

en: Sale price (%s)
ku_IQ: نرخی داشکاندن (%s)

en: Sale price dates
ku_IQ: بەرواری فرۆشی تایبەت

en: Sale product price, if applicable.
ku_IQ: نرخی بەرهەمی داشکێنراو، ئەگەر دەکرێت.

en: Sale start date
ku_IQ: ڕێکەوتی دەستپێکردنی داشکاندن

en: Sale start date (YYYY-MM-DD format or leave blank)
ku_IQ: به‌رواری كۆتایی فرۆشتن ( رۆژ- مانگ- ساڵ یان به‌ بۆشی جێی بهێڵه‌ )

en: Sale!
ku_IQ: داشکاندان

en: Sales
ku_IQ: فرۆشراو

en: Sales amount
ku_IQ: رێژه‌ی فرۆش

en: Sales by category
ku_IQ: فرۆش به‌ پێی ده‌سته‌ به‌ندی

en: Sales by date
ku_IQ: فۆرشه‌كان به‌ پێی

en: Sales by product
ku_IQ: فرۆش به‌ پێی كاڵا

en: Sales channels
ku_IQ: کەناڵەکانی فرۆشتن

en: Sales reports
ku_IQ: گوزارشی فرۆش

en: Sales tax
ku_IQ: باجی فرۆشتن

en: Salta
ku_IQ: سالتا

en: Samar
ku_IQ: سامار

en: Samara
ku_IQ: سەمارە

en: Samarkand
ku_IQ: سەمەرقەند

en: Same as main product
ku_IQ: هاوشێوەی بەرهەمی سەرەکی

en: Same as parent
ku_IQ: وه‌كودایك

en: Samoa
ku_IQ: ساموا

en: Sample Page
ku_IQ: نموونەی پەڕە

en: San Juan
ku_IQ: سان جوان

en: San Luis
ku_IQ: سان لویس

en: San Marino
ku_IQ: سان مارینۆ

en: Sandbox API password
ku_IQ: تێپەڕەوشەی (Sandbox API)

en: Sandbox API signature
ku_IQ: واژۆی (Sandbox API)

en: Sandbox API username
ku_IQ: ناوی بەکارهێنەری (Sandbox API)

en: Santa Cruz
ku_IQ: سانتا کروز

en: Santa Fe
ku_IQ: سانتافه

en: Santa Isabel
ku_IQ: سانتا ئیزابڵ

en: Santarem
ku_IQ: سانتارم

en: Santiago
ku_IQ: سەنتیاگۆ

en: Santiago del Estero
ku_IQ: سانتیاگو دل استرو

en: Santo Domingo
ku_IQ: سانتۆ دۆمینگۆ

en: Sao Paulo
ku_IQ: ساو پاولۆ

en: Sao Tome
ku_IQ: ساوتۆم

en: Sarajevo
ku_IQ: سراییڤۆ

en: Saratov
ku_IQ: ساراتۆڤ

en: Sat
ku_IQ: شه‌م

en: Saturday
ku_IQ: شه‌ممه‌

[ctx: Saturday initial]
en: S
ku_IQ: ش

en: Saudi Arabia
ku_IQ: عربستان سعودی

en: Saudi riyal
ku_IQ: ڕیاڵی سعودی

en: Savannakhet
ku_IQ: SavannakhetSavannakhet

en: Save
ku_IQ: پاشه‌كه‌وتكردن

en: Save %s
ku_IQ: پاشەکەوتکردنی %s

en: Save &amp; Publish
ku_IQ: پاشەکەوتکردن &amp; بڵاوکردنەوە

en: Save Changes
ku_IQ: پاشه‌که‌وتکردنی گۆڕانكاریه‌كان &raquo;

en: Save Draft
ku_IQ: پاشەکەوتی ڕەشنووس

en: Save Edits
ku_IQ: پاشەکەوتکردنی دەستکارییەکان

en: Save Menu
ku_IQ: لیستە پاشەکەوت بکە

en: Save Password
ku_IQ: پاشەکەوتکردنی تێپەڕەوشە

en: Save Settings
ku_IQ: Eyara biparêze

en: Save Stylesheet
ku_IQ: ستایلشیت پاشەکەوتبکە

en: Save Widget
ku_IQ: پرۆژۆکە پاشەکەوت بکە

en: Save address
ku_IQ: پاشکەوتکردنی ناونیشان

en: Save all changes
ku_IQ: پاشه‌که‌وتکردنی گۆڕانکارییه‌کان

en: Save and go back to form builder
ku_IQ: پاشەکەوتی بکە و بگەڕێوە بۆ دروستکەری فۆڕم

en: Save and preview changes before publishing them.
ku_IQ: پێشبینین و پاشەکەوتی گۆڕانکارییەکان بکە پێش بڵاوکردنەوەیان.

en: Save as Draft
ku_IQ: وه‌كو ڕه‌شنوس پاشه‌كه‌وتی بكه‌

en: Save as Pending
ku_IQ: پاشەکەوت وەکو خەمڵاندن

en: Save attributes
ku_IQ: پاشکەوتی تایبەتمەندیەکان

en: Save big with WooPayments
ku_IQ: پاشەکەوت بکە لەگەڵ (WooPayments)

en: Save changes
ku_IQ: پاشه‌که‌وتکردنی گۆڕانكاریه‌كان &raquo;

en: Save changes before changing page?
ku_IQ: پیش گۆرینی په‌ره‌ گۆرانكاریه‌كان پاشه‌كه‌وت بكری؟

en: Save money
ku_IQ: پارە پاشەکەوت بکە

en: Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment.
ku_IQ: پاشەکەوتی ناوەکەم ، پۆستی ئەلیکترۆنی ، وە ماڵپەڕەکەم بکە لە نێو ئەم وێبگەڕە بۆ جاری داهاتوو کە تێبینیم نووسی

en: Save payment information to my account for future purchases.
ku_IQ: زانیارییەکانی پارەدان پاشەکەوت بکە لەگەڵ هەژمارەکەم بۆ پارەدانەکانی داهاتوو.

en: Save settings
ku_IQ: پاشکەوتی ڕێکخستنەکان

en: Save shipping classes
ku_IQ: پاشه‌که‌تکردنی پۆله‌کانی بارکردن

en: Save this field
ku_IQ: ئەم خانەیە پاشەکەوت بکە

en: Save time
ku_IQ: کات بگەڕێنەرەوە

en: Save time and money by printing your shipping labels right from your computer with WooCommerce Shipping. Try WooCommerce Shipping for free.
ku_IQ: پارە و کات پاشەکەوت بکە بە چاپکردنی نیشانەی گەیاندنەکانت لە کۆمپیوتەرەکەتەوە بە بەکارهێنانی (WooCommerce Shipping). ئێستا بێبەرانبەر تاقیبکەرەوە.

en: Save time and money with WooCommerce Shipping
ku_IQ: پارە و کات پاشەکەوتبکە لەگەڵ (WooCommerce Shipping)

en: Save time on content creation — unlock high-quality blog posts and pages using AI.
ku_IQ: کاتێکی زۆر بگەڕێنەرەوە لە کاتی دروستکردنی ناوەڕۆک - لە ڕێگەی دروستکردنی پەڕە و نووسینی بابەت لە ڕێگەی ژیریی دەستکرد.

en: Save to account
ku_IQ: پاشه‌که‌وت بكە بۆ حيساب

en: Save up to $800 in fees by managing transactions with WooPayments. With WooPayments, you can securely accept major cards, Apple Pay, and payments in over 100 currencies.
ku_IQ: زیاتر لە 800$ بگەڕێنەرەوە لە کرێ و تێچووەکان تەنیا بەبەکارهێنانی (WooPayments). لەگەڵ (WooPayments) دەتوانیت بەشێوەیەکی پارێزراو زۆرینەی کاردەکان قبووڵ بکەیت، هەروەها ئەپڵ پەی و وەرگرتنی پارە بە زیاتر لە 100 دراو.

en: Save webhook
ku_IQ: پاشەکەوتکردنی (webhook)

en: Saved
ku_IQ: پاشەکەوتکرا

en: Saved successfully
ku_IQ: بە سەرکەوتووی پاشەکەوتکرا

en: Saved.
ku_IQ: پاشه‌كه‌وت کرا

en: Saving
ku_IQ: پاشەکەوتکردن

en: Saving is disabled: %s is currently editing this page.
ku_IQ: پاشەکەوتکردن ناچالاک کراوە: هەنووکە %s دەستکاری ئەم پەڕەیە دەکات.

en: Saving is disabled: %s is currently editing this post.
ku_IQ: پاشەکەوتکردن ناچالاک کراوە: هەنووکە %s دەستکاری ئەم بابەتە دەکات.

en: Saving revision&hellip;
ku_IQ: پاشەکەوتکردنی گۆڕانکاریەکان &hellip;

en: Saving...
ku_IQ: پاشەکەوتکردن...

en: Saving…
ku_IQ: پاشەکەوتکردن...

en: Scale
ku_IQ: ڕووبەرگۆڕین

en: Scale Image
ku_IQ: دوورییەکانی وێنە

en: Scale Image Help
ku_IQ: زانیاری لەبارەی گۆڕینی چێوەی وێنە

en: Scale images to match the large size selected in %1$simage options%2$s (%3$d &times; %4$d).
ku_IQ: پێوەدانگی وێنەکان ساز بکە بۆ گونجاندن لەگەڵ قەبارە گەورەکەی دەستنیشان کراوە لە %1$sهەڵبژاردنەکانی وێنە%2$s (%3$d &کات; %4$d).

[ctx: Scale option for dimensions control]
en: Contain
ku_IQ: گرتنەخۆ

[ctx: Scale option for dimensions control]
en: Cover
ku_IQ: بەرگ

[ctx: Scale option for dimensions control]
en: Fill
ku_IQ: پڕکردنەوە

[ctx: Scale option for dimensions control]
en: None
ku_IQ: هیچ

[ctx: Scale option for dimensions control]
en: Scale down
ku_IQ: بچووک کردنەوە

en: Schedule
ku_IQ: نانەوە

en: Schedule for: %s
ku_IQ: خشتەکردن بۆ: %s

en: Schedule your customization changes to publish ("go live") at a future date.
ku_IQ: گۆڕانکارییەکانت بنێرەوە بۆ بڵاوکردنەوە بە ("بە ڕاستەوخۆ") لەو ڕێکەوتی دانراوە بۆ داهاتوو.

en: Scheduled
ku_IQ: ڕێكخراوه‌ بۆ بڵاوكردنه‌وه‌

en: Scheduled <span class="count">(%s)</span> | Scheduled <span class="count">(%s)</span>
ku_IQ[0]: کات بۆ دانراو <span class="count">(%s)</span>
ku_IQ[1]: کات بۆ دانراو <span class="count">(%s)</span>

en: Scheduled Action
ku_IQ: کرداری کات بۆ دانراو

en: Scheduled Actions
ku_IQ: خشته‌یی کار

en: Scheduled Date
ku_IQ: ڕێکەوتی دیاریکراو

en: Scheduled action for %1$s will not be executed as no callbacks are registered.
ku_IQ: کرداری کات بۆ دانراو بۆ %1$s جێبەجێ ناکرێت و هیچ (callback)ێک تۆمارنەکراوە.

en: Scheduled events
ku_IQ: ڕووداوە خشتەکراوەکان

en: Scheduled events are running
ku_IQ: ڕووداوە خشتەکراوەکان بەڕێوەدەبرێن

en: Scheduled events are what periodically looks for updates to plugins, themes and WordPress itself. It is also what makes sure scheduled posts are published on time. It may also be used by various plugins to make sure that planned actions are executed.
ku_IQ: ڕووداوە خشتەکراوەکان ئەو شتەن کە بە شێوەی خولی بەدوای نوێکردنەوەکان دا دەچیت بۆ پێوەکراوەکان، ڕووکارەکان و وۆردپرێس خۆی. هەروەها ئەوە وادەکات کە بابەتە خشتەکراوەکان لەکاتی خۆیدا بڵاوبکرێتەوە. هەروەها لەوانەیە لەلایەن پێوەکراوە جۆراوجۆرەکان بەکاربهێنرێت بۆ دڵنیابوون لەوەی کە کردارە پلان بۆدانراوەکان جێبەجێ دەکرێت.

en: Scheduled for: %s
ku_IQ: خشتەکراوە بۆ: %s

en: Scope under which the request is made; determines fields present in response.
ku_IQ: ئەو چوارچێوەیەی پێویستە بۆ دروستکردنی ئەو خشتەیەی بۆ وەڵامەکان دروست دەکرێت.

en: Scoresbysund
ku_IQ: سکۆرسبایسند

en: Scrape key check failed. Please try again.
ku_IQ: داواکارییەکە نەکرا، تکایە هەوڵ بدەرەوە.

en: Screen Content
ku_IQ: ناوەڕۆکی پەردە

en: Screen Options
ku_IQ: هەڵبژاردنەکانی پەردە

en: Screen Options Tab
ku_IQ: هەڵبژاردنەکانی پەڕە

en: Screen elements
ku_IQ: توخمەکانی شاشە

en: Screen reader users: when in forms mode, you may need to press the Esc key twice.
ku_IQ: بەکارهێنەرانی خوێنەری شاشە (Screen reader users): لە باری فۆڕم، لەوانیە پێویست بکات دوو جار کلیلی Esc دابگریت.

en: Scroll
ku_IQ: پێچۆکە

en: Scroll back to top
ku_IQ: بگەڕێوە بۆ سەرەوە

en: Scroll with Page
ku_IQ: هاتووچۆپێکردن (Scroll) لەگەڵ پەڕە

en: Search
ku_IQ: گه‌ڕان

en: Search %s
ku_IQ: گەڕان %s

en: Search Categories
ku_IQ: گه‌ڕان له‌ هاوپۆله‌كان

en: Search Changesets
ku_IQ: بگەڕێ لە کۆمەڵە گۆڕانکاریەکان

en: Search Comments
ku_IQ: گه‌ڕان له‌ لێدوانه‌کان

en: Search Installed Themes
ku_IQ: بگەڕێ لە ڕووکارە دامەزێنراوەکان

en: Search Link Categories
ku_IQ: گەڕانی هاوپۆلی بەستەرەکان

en: Search Links
ku_IQ: گەڕان لە بەستەره‌کان

en: Search Media
ku_IQ: بگەڕێ لە ڕەنگاڵە

en: Search Media:
ku_IQ: بگەڕێ لە ڕەنگاڵە

en: Search Menu Item Labels
ku_IQ: بە ناو پێناسەی دانەکانی مێنیودا بگەڕێ

en: Search Menu Items
ku_IQ: بگەڕێ بە ناو بەشەکانی مێنیودا

en: Search Navigation Menus
ku_IQ: گەڕان لە لیستەکانی ڕێدۆزیی

en: Search Pages
ku_IQ: گه‌ڕان له‌په‌ڕه‌كان

en: Search Pattern Categories
ku_IQ: گەڕان لە هاوپۆلەکانی شێوەئاسا

en: Search Patterns
ku_IQ: گەڕان لە شێوەئاساکان

en: Search Posts
ku_IQ: گه‌ڕان له‌ بابه‌ته‌كان

en: Search Project Tags
ku_IQ: بگەڕێ بە ناو تاگی پڕۆژەکاندا

en: Search Project Types
ku_IQ: بگەڕی بە ناوی جۆرەکانی پڕۆژەدا

en: Search Projects
ku_IQ: گەڕان بە ناو پڕۆژەکاندا

en: Search Requests
ku_IQ: ئه‌نجامی گه‌ڕان

en: Search Results
ku_IQ: ئه‌نجامی گه‌ڕان

en: Search Results %1$s %2$s
ku_IQ: ئەنجامەکانی گەڕان %1$s %2$s

en: Search Results for &#8220;%s&#8221;
ku_IQ: ئەنجامەکانی گەڕان بۆ &#8220;%s&#8221;

en: Search Results for: %s
ku_IQ: ئەنجامى گەڕان بۆ: %s

en: Search Reviews
ku_IQ: گەڕان لە پێداچوونەوەکان

en: Search Scheduled Actions
ku_IQ: گەڕان لە کردارە کات بۆ دانراوەکان

en: Search Sites
ku_IQ: بگەڕێ لە وێبگەکان

en: Search Tags
ku_IQ: گه‌ڕان له‌ تاگه‌كان

en: Search Template Parts
ku_IQ: گەڕان لە پارچەکانی قاڵب

en: Search Templates
ku_IQ: ڕووکارەکانی گەڕان

en: Search Terms
ku_IQ: مەرجەکانی گەڕان

en: Search Testimonials
ku_IQ: بە ناو تێستیمۆنیالەکاندا بگەڕێ

en: Search Users
ku_IQ: گەڕان لەبەکارهێنەر

en: Search Widgets
ku_IQ: بگەڕێ لە ویجیتەکان

en: Search WordPress.org themes
ku_IQ: گەڕان WordPress.org ڕوکارەکان

en: Search by similar attribute name.
ku_IQ: گەڕان بە ناوی تایبەتمەندیی هاوشێوە.

en: Search by similar product name or sku.
ku_IQ: گەڕان بە ناوی بەرهەم یان (sku)ی هاوشێوە.

en: Search by similar product name, sku, or attribute value.
ku_IQ: گەڕان بە ناوی بەرهەمی هاوشێوە، sku، یان بەهای تایبەتمەندی.

en: Search by similar tax code.
ku_IQ: گەڕان بە کۆدی باجی هاوشێوە.

en: Search categories
ku_IQ: گەران لە هاوپۆلەکان

en: Search coupons
ku_IQ: گه‌ڕان به‌دوایی کۆبۆن

en: Search customers
ku_IQ: گه‌رانی كریاران

en: Search engine visibility
ku_IQ: نیشاندانی لە گەڕۆکەکان

en: Search engines discouraged
ku_IQ: ڕێگەبگرە لە گەڕۆکەکان (وەکو: گوگڵ، بینگ) کە ناوەڕۆکی ماڵپەڕ لەخۆبگرێت.

en: Search for a downloadable product&hellip;
ku_IQ: گەڕان بۆ یەک کاڵای داگرتن&hellip;

en: Search for a page&hellip;
ku_IQ: گەڕان بۆ پەڕەیەک&hellip;

en: Search for a product&hellip;
ku_IQ: گه‌ڕان بۆ یه‌ك كاڵأ&hellip;

en: Search for a user&hellip;
ku_IQ: گەڕان بۆ بەکارهێنەر&hellip;

en: Search for commands
ku_IQ: گەڕان بۆ فرمانەکان

en: Search for extensions
ku_IQ: گەڕان بۆ زیادکراوەکان

en: Search for:
ku_IQ: بگه‌ڕێ بۆ:

en: Search images
ku_IQ: گەڕان لە وێنەکان

en: Search key
ku_IQ: كلیلی گه‌ڕان

en: Search logs
ku_IQ: ڕووداوتۆمارگەریی گەڕان

en: Search media
ku_IQ: بگەڕێ لە ڕەنگاڵە

en: Search media items...
ku_IQ: لە پرگەکانی ڕەنگاڵە بگەڕێ...

en: Search menu items&hellip;
ku_IQ: گەڕان بە ناو بەشەکانی مێنیودا&hellip;

en: Search or use up and down arrow keys to select an item.
ku_IQ: بگەڕێ یان دوگمەکانی ئاراستەی سەرەوە و خوارەوە بەکاربێنە بۆ دەستنیشانکردنی بڕگەیەک.

en: Search orders
ku_IQ: گەڕان لە داواکارییەکان

en: Search our store
ku_IQ: لە فرۆشگاکەمان بگەڕێ

en: Search plugins
ku_IQ: گەڕان لە پێوەکراوەکان

en: Search products
ku_IQ: گەڕان بۆ کاڵان

en: Search products&hellip;
ku_IQ: گەڕان لە بەرهەمەکاندا &hellip;

en: Search products…
ku_IQ: گەڕانی کالا

en: Search results
ku_IQ: ئەنجامەکانی گەڕان

en: Search results for "%s"
ku_IQ: ئاکامی گەڕان بۆ "%s"

en: Search results for %s
ku_IQ: ئەنجامی گەڕان بۆ %s

en: Search results for &ldquo;%s&rdquo;
ku_IQ: ئەنجامەکان گه‌ران بۆ &ldquo;%s&rdquo;

en: Search results for: "%s"
ku_IQ: ئاکامی گەڕان بۆ "%s"

en: Search results for: %s
ku_IQ: ئەنجامى گەڕان بۆ: %s

en: Search results only
ku_IQ: گەڕان لەئەنجامەکان بەتەنها

en: Search results: &ldquo;%s&rdquo;
ku_IQ: دەرئەنجامی گەڕان بۆ: &ldquo;%s&rdquo;

en: Search shipping classes
ku_IQ: گەڕان لە پۆلەکانی گەیاندن

en: Search tags
ku_IQ: گەران لە تاگ

en: Search themes&hellip;
ku_IQ: بگەڕێ لە ڕووکارەکان&hellip;

en: Search themes...
ku_IQ: گەڕان بەدوای ڕوکارەکان...

en: Search webhooks
ku_IQ: گەڕان لە (webhooks)

[ctx: Search widget]
en: Search
ku_IQ: گەڕان

en: Search widgets&hellip;
ku_IQ: بگەڕێ لە ویجیتەکان&hellip;

en: Search within these files
ku_IQ: گەڕان لەناو ئەم پەڕگانە

en: Search&hellip;
ku_IQ: گه‌ڕان&hellip;

en: Seasonal
ku_IQ: وەرزی

en: Second line of the address being shipped to.
ku_IQ: هێڵی دووەمی ناونیشانەکە کە گەیاندنەکەی بۆ دەکرێت.

en: Secondary menu
ku_IQ: پێڕستی دووەم

en: Secret
ku_IQ: نهێنی

en: Sections whose purpose is to trigger a specific action.
ku_IQ: ئەو بەشانەی کە ئامانجیان دەستپێکردنی کردارێکی دیاریکراوە.

en: Secure checkout
ku_IQ: پشکنینی پارێزراو

en: Secure communication
ku_IQ: پەیوەندی پارێزراو

en: Securely accept cards in your store. See payments, track cash flow into your bank account, and stay on top of disputes – right from your dashboard.
ku_IQ: بەشێوەیەکی پارێزراو کاردەکان قبووڵ بکە لەناو فرۆشگاکەت. پارەدانەکان ببینە، تەماشای پارەی هاتوو بکە بۆ هەژماری بانکییەکەت، هەموو ئەمانە لەناو داشبۆردەکەت.

en: Securely accept credit and debit cards with one low rate, no surprise fees (custom rates available). Sell online and in store and track sales and inventory in one place.
ku_IQ: بەشێوەکەی پارێزراو کرێدت و دێبت کارد پەسەندبکە، بەبێ کرێ و تێچووی لەناکاو. بفرۆشە و چاودێریی بکە لەیەک جێگا.

en: Securely accept payments and manage payment activity straight from your store's dashboard
ku_IQ: بەشێوەیەکی پارێزراو پارە لە کڕیارانت وەربگرە و پارەکانت بەڕێوەببە لە داشبۆردی فرۆشگاکەتەوە

en: Securely communicating between servers are needed for transactions such as fetching files, conducting sales on store sites, and much more.
ku_IQ: پەیوەندی کردن بە سەلامەتی لە نێوان ڕاژەکان پێویستە بۆ مامەڵەکانی وەک هێنانی فایلەکان، ئەنجامدانی فرۆشتن لە سایتەکانی کۆگا، و زۆر شتی تر.

en: Security
ku_IQ: پاراستن

en: Security check failed.
ku_IQ: پشکنینی پاراستن سەرکەوتوو نەبوو.

en: Security error.
ku_IQ: هه‌ڵه‌ی پاراستن

en: Security.
ku_IQ: پاراستن

en: See how changes would look live on your website, and share the preview with people who can't access the Customizer.
ku_IQ: ببینە گۆڕانکاریەکان شێوەیان چۆنە ڕاستەوخۆ لەسەر ماڵپەڕەکەت. وە پێشبینینی ماڵپەڕەکەت هاوبەش بکە لەگەڵ ئەو کەسانەی توانای دەتسپێگەیشتن بە کڕیارخوازیان نیە.

en: See more
ku_IQ: زیاتر ببینە

en: Sekong
ku_IQ: سيكونج

en: Select
ku_IQ: دیاری بكه‌

en: Select %s
ku_IQ: دیاریکردن %s

en: Select All
ku_IQ: هه‌مووی دیاری بکه‌

en: Select Category
ku_IQ: هاوپۆلێک دیاری بکه‌

en: Select Day
ku_IQ: ڕۆژ دەستنیشان بکە

en: Select Files
ku_IQ: پەڕگەکان دەستنیشان بکە

en: Select Image
ku_IQ: وێنە دەستنیشان بکە

en: Select Link Category:
ku_IQ: بەستەری هاوپۆل دەستنیشان بکە:

en: Select Menu:
ku_IQ: لیستە دیاریبکە:

en: Select Month
ku_IQ: مانگێک دیاری بکه‌

en: Select Page
ku_IQ: ده‌ست نیشانكردنی په‌ره‌

en: Select Post
ku_IQ: بابەت دەستنیشان بکە

en: Select Site Icon
ku_IQ: دیاریکردنی وێنۆکەی ماڵپەڕ

en: Select Week
ku_IQ: هەفتە دەستنیشان بکە

en: Select Year
ku_IQ: ساڵ دەستنیشان بکە

en: Select a Menu
ku_IQ: مەنو هەڵبژێرە

en: Select a Privacy Policy page
ku_IQ: پەڕەی سیاسەتی تایبەتیەتی دیاری بکە

en: Select a category
ku_IQ: یەک بەش دیاری بکە

en: Select a city
ku_IQ: شارێک دیاری بکە

en: Select a country / region&hellip;
ku_IQ: هەڵبژاردنی وڵات  / پارێزگا

en: Select a menu to edit:
ku_IQ: لیست دیاریبکە بۆ دەستکاریکردن:

en: Select a page&hellip;
ku_IQ: په‌ڕه‌یه‌ك هه‌ڵبژێره‌&hellip;

en: Select a product
ku_IQ: دیاریکردنی بەرهەمێک

en: Select a product to regenerate the data for, or leave empty for a full table regeneration:
ku_IQ: بەرهەمێک دیاریبکە بۆ دووبارە دروستکردنەوەی دراوە بۆی، یان بە بەتاڵیی بەجێیبهێڵە بۆ دروستکردنەوەی تەواوی خشتە:

en: Select a user
ku_IQ: بەکارهێنەرێک دەستنیشان بکە

en: Select a user or pick "custom" and enter a custom email address.
ku_IQ: بەکارهێنەرێک یان "custom" هەڵبژێرە و ئیمەیڵێک بنووسە.

en: Select all
ku_IQ: هه‌مووی دیاری بکه‌

en: Select an area to move this widget into:
ku_IQ: شوێنێک دەستنیشان بکە بۆ گواستنەوەی ئەم ویجیتە بۆی:

en: Select an option
ku_IQ: هەڵبژاردن

en: Select an option&hellip;
ku_IQ: هه‌لبژێره‌

en: Select and crop
ku_IQ:  دەستنیشان کردن و بڕین

en: Select audio
ku_IQ: دیاری کردنی دەنگ

en: Select both the sidebar for this widget and the position of the widget in that sidebar.
ku_IQ: لاتەنیشتی پرۆژۆکە و شوێنی پرۆژۆکە لە لاتەنیش دیاری بکە.

en: Select bulk action
ku_IQ: کرداری بە کۆمەڵ دەستنیشان بکە

en: Select categories&hellip;
ku_IQ: هه‌لبژاردنی ده‌سته‌كان ها&hellip;

en: Select comment
ku_IQ: بۆچوون دیاری بکە

en: Select file
ku_IQ: پەڕگە دیاریبکە

en: Select image
ku_IQ: وێنە دەستنیشان بکە

en: Select location
ku_IQ: شوێن دیاری بکە

en: Select logo
ku_IQ: لۆگۆ دیاری بکە

en: Select none
ku_IQ: ده‌ست نیشان كردنی هیچ كام

en: Select options
ku_IQ: دەست نیشانکردنی رێکخستنەکان

en: Select poster image
ku_IQ: دیاریکردنی وێنەی پۆستەر

en: Select regions within this zone
ku_IQ: هەڵبژاردنی هەرێمەکان لەناو ئەم ناوچەیە

en: Select review
ku_IQ: دیاریکردنی پێداچوونەوە

en: Select shipping methods
ku_IQ: ده‌ست نیشان كردنی شێوازه‌كانی ناردن

en: Select some countries
ku_IQ: ده‌ستن كردنی به‌شێك له‌ولاتان

en: Select stock status
ku_IQ: دیاریکردنی دۆخی کۆگا

en: Select terms
ku_IQ: هه‌لبژاردنی ده‌وره‌كان

en: Select the %1$s log file for %2$s
ku_IQ: دیاریکردنی پەڕگەی ڕووداوتۆمارگەریی %1$s بۆ %2$s

en: Select the access type of these keys.
ku_IQ: شێوازی ده‌ست پێ گه‌یشتن به‌م كلیلانه‌ ده‌ست نیشان بكه‌.

en: Select the roles that will be able to view stats reports.
ku_IQ: ئەو ڕۆڵانە دیاری بکە کە ئەتوانن ڕاپۆرتی زانیارییەکانی ماڵپەرەکەت ببینن.

en: Select values
ku_IQ: دیاریکردنی بەهاکان

en: Select video
ku_IQ: ڤیدیۆ هەڵبژێرە

en: Select when the webhook will fire.
ku_IQ: ده‌ست نیشانكراو كاتێك وێب هۆك ئاگر ده‌گرێت.

en: Selected
ku_IQ: هەڵبژێردراو

en: Selected attribute term name.
ku_IQ: ناوی دەستەواژەی تایبەتمەندی دەسنیشانکراو.

en: Selected countries
ku_IQ: وڵاتە دەست نیشانکراوەکان

en: Selected media actions
ku_IQ: کردارە دیاریکراوەکانی میدیا

en: Selected menus have been successfully deleted.
ku_IQ: لیستی دیاریکراو بەسەرکەوتوویی سڕایەوە.

en: Selected store theme.
ku_IQ: ڕووکاری دیاریکراوی فرۆشگا.

en: Selecting no country / region to sell to prevents from completing the checkout. Continue anyway?
ku_IQ: دیاریکردنی هیچ وڵات \ هەرێم بۆ فرۆشتن بۆ دوورکەوتنەوە لە ئەنجامدانی پارەدان. هەر دەتەوێت بەردەوام بییت؟

en: Selection:
ku_IQ: دیاریکردن:

en: Self-service tracking & returns
ku_IQ: ڕاژەی شوێنکەوتن و گەڕاوەکان

en: Sell on Amazon, eBay, Walmart and more directly from WooCommerce with  %1$sCodisto%2$s
ku_IQ: فرۆشتن لەسەر ئەمەزۆن، ئیبەی، واڵمارت و زیاریش ڕاستەوخۆ لە (WooCommerce)ەوە لە ڕێگەی %1$sCodisto%2$s

en: Sell on Amazon, eBay, Walmart and more directly from WooCommerce.
ku_IQ: فرۆشتن لەسەر ئەمەزۆن، ئیبەی، واڵمارت و زیاریش ڕاستەوخۆ لە (WooCommerce)ەوە.

en: Sell to all countries
ku_IQ: فرۆش له‌ ته‌واوی ولاتان

en: Sell to all countries, except for&hellip;
ku_IQ: فرۆشتن لە تەواو وڵاتان بێجگە لە &hellip;

en: Sell to specific countries
ku_IQ: فرۆش بە وڵاتانی تایبەت

en: Selling location(s)
ku_IQ: شوێنەکانی فرۆشتن

en: Semnan (سمنان)
ku_IQ: سمنان

en: Send
ku_IQ: ناردن

en: Send %s a link to reset their password. This will not change their password, nor will it force a change.
ku_IQ: بەستەری ڕێکخستنەوەی تێپەڕەوشە بنێرە بۆ %s ئەمە تێپەڕەوشەکانیان ناگۆڕێت، بەڵکو تەنها ئاگاداریان دەکاتەوە.

en: Send Request
ku_IQ: ناردنی داواکاری

en: Send Reset Link
ku_IQ: ناردنی بەستەری دووبارە ڕێکخستنەوە

en: Send Trackbacks
ku_IQ: ناردنی تراکباک

en: Send User Notification
ku_IQ: ناردنی ئاگاداری بەکارهێنەران

en: Send email
ku_IQ: ئیمەیڵ بنێرە

en: Send export link
ku_IQ: ناردنی بەستەری هەناردە

en: Send notifications when an IPN is received from PayPal indicating refunds, chargebacks and cancellations.
ku_IQ: ئاگادارکەرەوەیەک بنێرە کاتێک (IPN)ێک لە (PayPal)ەوە وەرگیرا دەربارەی پارەدانەوە، گەڕاندنەوەی پارە و ڕەتکردنەوە.

en: Send password reset
ku_IQ: داواکردنی تێپەڕەوشە

en: Send personal data erasure confirmation email.
ku_IQ: ناردنی پۆستی ئەلیکترۆنی پشتڕاستکردنەوەی زانیاری کەسی.

en: Send personal data export confirmation email.
ku_IQ: ناردنی پۆستی ئەلیکترۆنی پشتڕاستکردنەوەی زانیاری کەسی.

en: Send purchase follow-up emails, newsletters, and promotional campaigns.
ku_IQ: پۆستی ئەلیکترۆنی و ئاگاداری و بانگەشەکانت بنێرە.

en: Send shipping details to PayPal instead of billing.
ku_IQ: ناردنی پوخته‌ری زیاتری گواستنه‌وه‌وگه‌یاندن بۆ په‌یپال جێگه‌ی كارپێكردن له‌ حیسابات

en: Send targeted campaigns, recover abandoned carts and much more with Mailchimp.
ku_IQ: کەمپینەکان بنێرە، سەبەتە بەجێهێڵراوەکان چارەسەربکە و زیاتریش لەگەڵ (Mailchimp).

en: Send the new user an email about their account
ku_IQ: پۆستی ئەلیکترۆنی بنێرە بۆ بەکار‌هێنەری نوێ سەبارەت بەهەژمارەکەی.

en: Send trackbacks to:
ku_IQ: ناردنی ڕێچكه‌ بۆ:

en: Send you information about your account and order
ku_IQ: ناردنی زانیاری دەربارەی ئەکاونت و داواکارییەکەت

en: Send you marketing messages, if you choose to receive them
ku_IQ: نامەکانی بازاڕکردنت بنێرە، ئەگەر هەڵتبژێریت بۆ وەرگرتنیان

en: Sending email...
ku_IQ: پۆستی ئەلیکترۆنی لەچاوەڕوانی ناردندایە....

en: Senegal
ku_IQ: سنگال

en: Sent by a verified %s user.
ku_IQ: نێردراوە لە لایەن %s بەکارهێنەرێکی دانپێدانراوەوە.

en: Sent by an unverified visitor to your site.
ku_IQ: نێردراوە لە لایەن بەکارهێنەرێکی دانپێدانەنراوەوە بۆ ماڵپەرەکەت.

en: Seoul
ku_IQ: سیئۆل

en: Separate codes with a comma. Accepts wildcards, e.g. <code>P*</code> will match a postcode of PE30. Also accepts a pattern, e.g. <code>NG1___</code> would match NG1 1AA but not NG10 1AA
ku_IQ: كۆده‌كانا به‌ کاما له‌یه‌كتر جیاده‌بنه‌وه‌. به‌نوسینی گشتی قبول ده‌كرین. نمونه <code>P*</code>  به‌راورد ده‌بن یان كۆدی پۆستی له‌ PE30. هه‌روه‌ها یان شێواز قبوڵ ده‌كرێت. نمونه <code>NG1___</code> به‌راورد ده‌بن یان NG1 1AA به‌لام ا NG10 1AA به‌راوردنابن.

en: Separate multiple URLs with spaces
ku_IQ: URL ـه‌کان به‌ بۆشایی له‌یه‌ک جیابکه‌وه‌

en: Separate pattern categories with commas
ku_IQ: هاوپۆله‌کانی شێوەئاسا به‌ کۆما لێک جیابکه‌رەوه‌

en: Separate tags with commas
ku_IQ: تاگه‌کان به‌ کۆما له‌یه‌ک جیا بکه‌وه‌.

en: September
ku_IQ: ئه‌یلول

[ctx: September abbreviation]
en: Sep
ku_IQ: ئیلول

en: Serbia
ku_IQ: صربستان

en: Serbian
ku_IQ: سڕبیا

en: Serialized widget form data to encode into instance settings.
ku_IQ: دراوەی زنجیرەیی فۆڕمی ویجێت بۆ نهێنبەندکردن بۆ ڕێکخستنەکانی نموونە.

en: Server
ku_IQ: ڕاژە

en: Server address
ku_IQ: ناونیشانی ڕاژە

en: Server architecture
ku_IQ: تەلارسازی ڕاژە

en: Server environment
ku_IQ: ژینگەی ڕاژەکار

en: Server info
ku_IQ: زانیاریی ڕاژەکار

en: Server info.
ku_IQ: زانیاری ڕاژە

en: Server requirements not met, missing requirement(s): %s.
ku_IQ: پێداویستییەکانی ڕاژەکار دابین نەکراون، پێداویستییە دابین نەکراوەکان: %s.

en: Server response time could not be determined. Verify that loopback requests are working.
ku_IQ: نەتوانرا کاتی وەڵامدانەوەی ڕاژەکار دیاریبکرێت. دڵنیابەرەوە کە داواکارییەکانی (loopback) کاردەکەن.

en: Server settings
ku_IQ: ڕێکخستنەکانی ڕاژە

en: Server version
ku_IQ: وەشانی ڕاژە

en: Service name
ku_IQ: ناوی خزمەتگوزاری

en: Services dragged here will appear individually.
ku_IQ: ئەو خزمەتگوزارییانەی ڕادەکێشرێنە ئێرەوە ڕاستەوخۆ دەردەکەون.

en: Services dragged here will be hidden behind a share button.
ku_IQ: ئەو خزمەتگوزارییانەی دەخرێنە ئێرەوە ئەکەونە پشتی دوگمەی بڵاوکردنەوەوە.

en: Session Tokens
ku_IQ: Tokenەکانی دانیشتن

en: Session expired
ku_IQ: دانیشتن بەسەرچوو

en: Session page views
ku_IQ: بینینەکانی پەڕەی دانیشتن

en: Sessions
ku_IQ: سێشنەکان

en: Set Authors
ku_IQ: ڕێكخستنی نوسه‌ره‌كان

en: Set New Password
ku_IQ: دانانی نهێنوشەی نوێ

en: Set Status - In stock
ku_IQ: دانانی دۆخ - بەردەستە لە کۆگا

en: Set Status - Out of stock
ku_IQ: دانانی دۆخ - نەماوە لە کۆگا

en: Set a competitive price, put the product on sale, and manage tax calculations. %1$sHow to price your product?%2$s
ku_IQ: نرخێکی سەرنجڕاکێش دابنێ، داشکاندن بۆ بەرهەمەکە بکە، هەژمارکردنی باج بەڕێوەببە. %1$sچۆن نرخ بۆ بەرهەمەکەت دابنێیت؟%2$s

en: Set a fixed price to cover shipping costs.
ku_IQ: نرخێکی جێگیر دابنێ بۆ دابینکردنی تێچووەکانی گەیاندن.

en: Set as Site Icon
ku_IQ: وەکو وێنۆچکە دای بنێ

en: Set as background
ku_IQ: دانانی پاشبنەما

en: Set as header
ku_IQ: دانانی سەرپەڕە

en: Set as logo
ku_IQ: دایبنێ وەک لۆگۆ

en: Set default payment method
ku_IQ: دانانی شێوازی پێدانی بنەڕەت

en: Set image
ku_IQ: وێنە دابنێ

en: Set password
ku_IQ: دانانی تێپەڕەوشە

en: Set product featured image when uploaded image file name matches product SKU.
ku_IQ: دانانی وێنەی سەرەکیی بەرهەم کاتێک ناوی پەڕگەی وێنە بارکراوەکە هاوتای (SKU)ی بەرهەم بوو.

en: Set product image
ku_IQ: ده‌ستنیشانكراوی وێنه‌ی كاڵا

en: Set regular prices
ku_IQ: نرخی ئاسایی

en: Set sale prices
ku_IQ: نرخی فرۆشی تایبه‌ت

en: Set scheduled sale dates
ku_IQ: ڕێكخستنی به‌رواره‌كانی كاتی فرۆشتن

en: Set status
ku_IQ: دۆخ دیاری بکە

en: Set up %s
ku_IQ: دامەزراندنی %s

en: Set up WooCommerce Payments
ku_IQ: دانانی پارەدانی ووکۆمێرس

en: Set up WooPayments
ku_IQ: دامەزراندنی (WooPayments)

en: Set up additional payment options
ku_IQ: هەڵبژاردنێکی پارەدانی تر دابمەزرێنە

en: Set up and manage inventory for this product, including status and available quantity. %1$sManage store inventory settings%2$s
ku_IQ: کۆگا ڕێکبخە و بەڕێوەی ببە بۆ ئەم بەرهەمە، وەکو دۆخ و ژمارەی بەردەست. %1$sبەڕێوەبردنی ڕێکخستنەکانی کۆگا%2$s

en: Set up marketing tools
ku_IQ: دامەزراندنی ئامڕازەکانی بازاڕدۆزی

en: Set up payments
ku_IQ: دامەزراندنی پارەدانەکان

en: Set up shipping
ku_IQ: دامەزراندنی گەیاندن

en: Set up shipping costs and enter dimensions used for accurate rate calculations. %1$sHow to get started?%2$s.
ku_IQ: تێچووی گەیاندن ڕێکبخە و لا بەکارهاتووەکان داخڵ بکە بۆ هەژمارکردنی دروست. %1$sچۆن دەست پێبکەیت؟%2$s.

en: Set up tax rates
ku_IQ: دانانی ڕێژەکانی باج

en: Set up the "%s" payment method
ku_IQ: دامەزراندنی شێوازی پارەدانی "%s"

en: Set up your Akismet account
ku_IQ: هەژمارەی بەکارهێنەری ئەکیسمێتی خۆتان ڕێکبخەن

en: Set up your account for our store
ku_IQ: هەژمارەکەت دابمەزرێنە بۆ مەخزەنەکەمان

en: Set variation image
ku_IQ: ده‌ست نیشانكردنی وینه‌ی جیاواز

en: Set your store location and configure tax rate settings.
ku_IQ: شوێنی فرۆشگاکەت دابنێ و ڕێکخستنەکانی ڕێژەی باج ڕێکبخە.

en: Set your store location and where you'll ship to.
ku_IQ: ناونیشانی فرۆشگاکەت دابنێ و بۆ کوێش گەیاندن دەکەیت.

en: Seti
ku_IQ: سێتی

en: Setting does not exist or is unrecognized.
ku_IQ: ڕێکخستن بوونی نیە یان نەناسراوە.

en: Setting up your live preview. This may take a bit.
ku_IQ: ئامادەکردنی پێشبینینی ڕاستەوخۆ. لەوانەیە هەندێ کات بخایەنێت.

en: Setting value.
ku_IQ: بەهای ڕێکخستن.

en: Settings
ku_IQ: ڕێكخستنه‌كان

en: Settings below apply to all variations without manual stock management enabled.
ku_IQ: ڕێکخستنەکانی خوارەوە جێبەجێ دەکرێن بەسەر هەموو گۆڕانکارییەکاندا بەبێ ئەوەی بەڕێوەبردنی دەستیی کۆگا چالاک کرابێت.

en: Settings group ID.
ku_IQ: پیناسێنەر بۆ ڕێکخستنی گروپەکان.

en: Settings have been saved
ku_IQ: دەستکارییەکان پاشەکەوتکران

en: Settings save failed.
ku_IQ: پاشەکەوتکردنی ڕێخستنەکان شکستی هێنا.

en: Settings saved and theme activated.
ku_IQ: ڕێکخستنەکان پاشەکەوتکرا و ڕووکار چالاک کرا.

en: Settings saved.
ku_IQ: ڕێکحستنەکان پاشەکەوتکران.

[ctx: Settings tab label]
en: Payments
ku_IQ: شێوازی پارەدان

en: Settings.
ku_IQ: ڕێكخستنه‌كان

en: Setup Wizard
ku_IQ: دامەزرێنەر

en: Setup a Refund and Returns Policy page to boost your store's credibility.
ku_IQ: پەڕەی سیاسەتی پارەدانەوە و گەڕاندنەوە دروستبکە بۆ زیادکردنی متمانەی فرۆشگاکەت.

en: Setup shipping zones
ku_IQ: دامەزراندنی ناوچەکانی گەیاندن

en: Setup wizard
ku_IQ: دامەزرێنەر

en: Several WooCommerce extensions can write logs which makes debugging problems easier. The directory must be writable for this to happen.
ku_IQ: پڵاگینه‌كانی ووکامرس زۆر ده‌توانن راپۆرته‌كانبنوسن که كیشه‌كان ئاسانتر چاره‌ ده‌كه‌ن . بۆ ئه‌م بابه‌ته‌  بووخچه‌ ده‌بێت بتواندرێت بنوسرێت.

en: Several boxes on this screen contain settings for how your content will be published, including:
ku_IQ: ئەم چەند خانە لەم پەردەیە ڕێکخستنەکانی چۆنیەتی بڵاوکردنەوە بابەت لەخۆ دەگرێت، لەگەڵ:

en: Severely outdated SQL server
ku_IQ: وەشانی SQL server زۆر کۆنە

en: Seychelles
ku_IQ: سیشل

en: Shanghai
ku_IQ: شەنگەهای

en: Shape the future of the web with WordPress
ku_IQ: شێوە بدە بە داهاتووی وێب لەگەڵ وۆردپرێس

en: Share
ku_IQ: بڵاوکردنەوە

en: Share Preview Link
ku_IQ: بڵاوکردنەوەی بەستەری بینین

en: Share a little biographical information to fill out your profile. This may be shown publicly.
ku_IQ: هه‌ندێ زانیاریی له‌سه‌ر ژیانت بنووسه‌. به‌ ئاشکرا ده‌رده‌که‌وێت.

en: Share feedback
ku_IQ: پێڕاگەیاندنەوە بنووسە

en: Share on Facebook
ku_IQ: بڵاویبکەرەوە لە فەیسبووک

en: Share reviews and feedback about your brand/business.
ku_IQ: پێداچوونەوەکان بڵاوبکەرەوە دەربارەی کارەکەت.

en: Share this:
ku_IQ: ئەمە بڵاوبکەرەوە:

en: Shared Post
ku_IQ: بابەتی بڵاوکراوە

en: Sharing
ku_IQ: بڵاوکردنەوە

en: Sharing Buttons
ku_IQ: دوگمەکانی بڵاوکردنەوە

en: Sharing Settings
ku_IQ: هەڵبژاردەکانی بڵاوکردنەوە

en: Sharing URL
ku_IQ: لینکی بڵاوکردنەوە

en: Sharing is off. Add services above to enable.
ku_IQ: بڵاوکردنەوە داخراوە. خزمەتگوزارییەکانی سەرەوە دابنێ بۆ ئەوەی چالاک بێت.

en: Sharing label
ku_IQ: نوسینی بڵاوکردنەوە

en: Sharing options
ku_IQ: هەڵبژاردنەکانی هاوبەشی کردن

en: Shift + Alt + letter:
ku_IQ: شیفت + ئەڵت + پیت:

en: Shift-click to edit this element.
ku_IQ: پەنجە بنێ بە شیفت و کرتە بکە بۆ دەستکاری

en: Shift-click to edit this widget.
ku_IQ: Shift-کرتە بکە بۆ دەستکاری ئەم ویجیتە.

en: Ship to
ku_IQ: ناردن بۆ

en: Ship to a different address?
ku_IQ: داواکراوەکان بۆ ئەم ناونیشانە بنێردرێت

en: Ship to all countries
ku_IQ: گواستنه‌وه‌وگه‌یاندن بۆ هه‌موو وڵاتان.

en: Ship to all countries you sell to
ku_IQ: گواستنه‌وه‌وگه‌یاندن بۆهه‌موو. وڵاتانی  كه‌ كاڵاده‌فرۆشن.

en: Ship to specific countries
ku_IQ: گەیاندن بۆ چەند وڵاتێکی دیاریکراو

en: Ship to specific countries only
ku_IQ: گواستنه‌وه‌وگه‌یاندن بۆ وڵاتانی تایبه‌ت.

en: ShipStation icon
ku_IQ: وێنۆچکه‌ی وێستگه‌ی بارکردن

en: Shipment Tracking
ku_IQ: شوێنکەوتنی گەیاندن

en: Shipping | Shipping %d
ku_IQ[0]: گەیاندن

en: Shipping Address
ku_IQ: ناونیشانی ناردنی کاڵا

en: Shipping Address 1
ku_IQ: ناونیشانی گواستنەوە ١

en: Shipping Address 2
ku_IQ: ناونیشانی گواستنەوە ٢

en: Shipping City
ku_IQ: شار

en: Shipping Company
ku_IQ: کۆمپانیای گواستنەوە

en: Shipping Country / Region
ku_IQ: وڵات \ هەرێمی گەیاندن

en: Shipping First Name
ku_IQ: ناوی یەکەمی گواستنەوە

en: Shipping Label
ku_IQ: نیشانەی گەیاندن

en: Shipping Last Name
ku_IQ: ناوی دووەمی گواستنەوە

en: Shipping Method
ku_IQ: شیوازی ناردن

en: Shipping Phone Number
ku_IQ: ژمارەی تەلەفوونی گەیاندن

en: Shipping Postal/Zip Code
ku_IQ: کۆدی پۆستی

en: Shipping State
ku_IQ: پارێزگا

en: Shipping Zone
ku_IQ: شوێنی گەیاندن

en: Shipping address
ku_IQ: ناونیشان نێدرا

en: Shipping address.
ku_IQ: ناونیشانی بارکردن

en: Shipping address: we’ll ask you to enter this so we can, for instance, estimate shipping before you place an order, and send you the order!
ku_IQ: ناونیشانی بارکردن: داواتان لێدەکەین کە ئەمە داخڵ بکەن بۆ ئەوەی بۆ نموونە، مه‌زن کردنی بارکردن پێش ئەوەی داواکارێک دابنێیت، و داواکاریه‌ت بۆ بنێری!

en: Shipping amount
ku_IQ: حاڵه‌تی گواستنه‌وه‌وگه‌یاندن

en: Shipping class
ku_IQ: پۆلی ناردن

en: Shipping class ID.
ku_IQ: پێناسەی بەشی گواستنەوە

en: Shipping class name
ku_IQ: ناوی پۆلی بارکردن

en: Shipping class name.
ku_IQ: ناوی پۆلی گەیاندن.

en: Shipping class slug.
ku_IQ: بارکردن لە پۆل

en: Shipping classes
ku_IQ: پۆلەکانی گواستنەوە

en: Shipping classes are used by certain shipping methods to group similar products.
ku_IQ: پۆله‌كانی ناردنله‌ لایه‌ن شێوازی تایبه‌ت له‌ گواستنه‌وه‌وگه‌یاندن و بۆ گروپێكی تایبه‌ت سوود له‌ كاڵا وه‌ر ده‌گیرێت

en: Shipping costs are calculated during checkout.
ku_IQ: هەزینەی گواستنەوە لە کاتی گەیشتن دەژمێرێن

en: Shipping costs updated.
ku_IQ: نرخی ناردن و باركردن نوێ كرایه‌وه‌

en: Shipping destination
ku_IQ: شوێنی بارکردن

en: Shipping destination address.
ku_IQ: ناونیشانی مەبەستی گەیاندن.

en: Shipping details
ku_IQ: ناونیشانی وەرگری کاڵا

en: Shipping is disabled.
ku_IQ: گەیاندن ناچالاککراوە.

en: Shipping lines data.
ku_IQ: داتای هێڵەکانی بارکردن

en: Shipping location(s)
ku_IQ: شوێنەکانی گواستنەوە

en: Shipping method
ku_IQ: شێوازی گەیاندن

en: Shipping method ID is required.
ku_IQ: ناسنامەی شێوازی گەیاندن پێویستە.

en: Shipping method ID.
ku_IQ: پێناسەی شێوازی گواستنەوە.

en: Shipping method could not be added. Please retry.
ku_IQ: نەتوانرا شێوازی گەیاندن زیادبکرێت. تکایە دووبارە هەوڵبدەرەوە.

en: Shipping method could not be removed. Please retry.
ku_IQ: نەتوانرا شێوازی گەیاندن بسڕێتەوە. تکایە دووبارە هەوڵبدەرەوە.

en: Shipping method description.
ku_IQ: وەسفی شێوازی گەیاندن.

en: Shipping method name.
ku_IQ: ناوی شێوازی گواستنەوە.

en: Shipping method settings.
ku_IQ: ڕێکخستنەکانی شێوازی گەیاندن.

en: Shipping method title.
ku_IQ: ناونیشانی شێوازی گەیاندن.

en: Shipping method(s)
ku_IQ: شێوازی گواستنەوە

en: Shipping methods
ku_IQ: شێوازەکانی گەیاندن

en: Shipping name
ku_IQ: ناوی گەیاندن

en: Shipping only
ku_IQ: ته‌نیا ناردن

en: Shipping options
ku_IQ: هەڵبژاردنەکانی بارکردن

en: Shipping options will be updated during checkout.
ku_IQ: بژاردەکانی ناردن لە کاتی کۆتایی هاتنی کاڵادا نوێ دەکرێنەوە.

en: Shipping settings
ku_IQ: ڕێکخستنەکانی گەیاندن

en: Shipping tax
ku_IQ: باجی گەیاندن

en: Shipping tax amount
ku_IQ: بڕی باجی گەیاندن

en: Shipping tax class
ku_IQ: پۆلی باجی گەیاندن

en: Shipping tax class based on cart items
ku_IQ: پۆلی مالیه‌ ناردن به‌ پێی كاڵایبه‌رده‌ست له‌ سه‌به‌تی كریندا .

en: Shipping tax total.
ku_IQ: کۆی باجی بارکردن

en: Shipping tax.
ku_IQ: باجی گەیاندن.

en: Shipping to %s
ku_IQ: گەیاندن بۆ %s

en: Shipping to %s.
ku_IQ: گه‌ یاندن و گواستنه‌ وه‌ به‌%s.

en: Shipping total must be a positive amount.
ku_IQ: کۆی گشتیی گەیاندن دەبێت بڕێکی ئەرێنی بێت.

en: Shipping via %s
ku_IQ: گواستنه‌وه‌وگه‌یاندن له‌لایه‌ن %s

en: Shipping zone location code.
ku_IQ: کۆدی شوێنی ناوچەی گەیاندن.

en: Shipping zone location type.
ku_IQ: جۆری شوێنی ناوچەی گەیاندن.

en: Shipping zone name.
ku_IQ: ناوی ناوچەی گەیاندن.

en: Shipping zone order.
ku_IQ: ڕیزکردنی ناوچەی گەیاندن.

en: Shipping zones
ku_IQ: ناوچەی بارکردنەکان

en: Shipping zones do not support trashing.
ku_IQ: ناوچەکانی گەیاندن پشتگیریی فڕێدان ناکەن.

en: Shipping:
ku_IQ: ناردن

en: Shiprock
ku_IQ: شیپرۆک

en: Shop
ku_IQ: فرۆشگا

en: Shop All
ku_IQ: بازاڕکردن

en: Shop Now
ku_IQ: ئێستا بازاڕبکە

en: Shop Page
ku_IQ: لاپەرەی فرۆشگە

en: Shop and search results
ku_IQ: فرۆشگا و ئەنجامەکانی گەڕان

en: Shop base
ku_IQ: بنكه‌ی فرۆشگا.

en: Shop base address
ku_IQ: ناونیشانی سەرەکی فرۆشگا

en: Shop base with category
ku_IQ: بنكه‌ی فرۆشگا له‌لایه‌ن ده‌سته‌ به‌ندی

en: Shop by Category
ku_IQ: بازاڕکردن بەپێی هاوپۆل

en: Shop country/region
ku_IQ: وڵات \ هەرێمی فرۆشگا

en: Shop for the best rates, in real-time
ku_IQ: بازاڕیی بۆ باشترین ڕێژەکان، لە کاتی ڕاستەقینە

en: Shop for the best shipping rates, and access pre-negotiated discounted rates.
ku_IQ: بازاڕیکردن بۆ باشترین نرخەکانی گەیاندن، نرخی داشکێنراو.

en: Shop new arrivals
ku_IQ: بازاڕیکردن لە بەرهەمە نوێکان

en: Shop now
ku_IQ: ئێستا بازاڕبکە

en: Shop only
ku_IQ: تەنیا فرۆشگا

en: Shop order
ku_IQ: داواكاری فرۆشگا

en: Shop page
ku_IQ: پەرەی فرۆشگە

en: Shop page display
ku_IQ: پیشاندانی پەڕەی فرۆشگا

en: Shop pages
ku_IQ: پەڕەکان فرۆشگە

en: Shortcode
ku_IQ: کۆدی کورت

en: Shortlink
ku_IQ: بەستەری کورت

en: Should you need help understanding, using, or extending WooCommerce, <a href="%s">please read our documentation</a>. You will find all kinds of resources including snippets, tutorials and much more.
ku_IQ: بۆ تێگەیشتن، بەکارهێنان و فراوانکردنی (WooCommerce)، <a href="%s">تکایە بەڵگەنامەکان بخوێنەرەوە</a>. هەموو سەرچاوەکان لەوێ دەدۆزیتەوە، وەکو زیادکراوەکان، فێرکارییەکان و زیاتریش.

en: Show
ku_IQ: پیشاندان

en: Show "verified owner" label on customer reviews
ku_IQ: نیشاندانی نیشانەی"خاوەنی پەسەندکراو" بۆ بۆچوونەکانی کڕیار

en: Show Account Links
ku_IQ: لینکی هەژمارەکان پیشانبدە

en: Show Artist Name in Tracklist
ku_IQ: ناوی هونەرمەند پیشان بدە لە لیستەی گۆرانییەکان

en: Show Avatars
ku_IQ: نیشاندنانی وێنۆچکە

en: Show Details
ku_IQ: بینیینى وەردەکارییەکان

en: Show Excerpts:
ku_IQ: کورتە پیشانبدە:

en: Show Faces
ku_IQ: دەموچاوەکان پیشانبدە

en: Show Featured Image:
ku_IQ: وێنەی تایبەت پیشانبدە:

en: Show Images
ku_IQ: وێنەکان پیشان بدە

en: Show Link Description
ku_IQ: پەسنی بەستەر پیشان بدە

en: Show Link Image
ku_IQ: وێنەی بەستەر پیشان بدە

en: Show Link Name
ku_IQ: ناوی بەستەر پیشان بدە

en: Show Link Rating
ku_IQ: هەڵسەنگاندنی بەستەر پیشان بدە

en: Show Personal Links
ku_IQ: لینکی تایبەت پیشانبدە

en: Show Suggestions
ku_IQ: پێشنیارەکان پیشانبدە

en: Show Toolbar when viewing site
ku_IQ: تووڵامرازەکە پیشان بدە کاتێک سەیری وێبگەکە دەکەیت

en: Show Tracklist
ku_IQ: لیستەی گۆرانییەکان پیشان بدە

en: Show Video List
ku_IQ: پیشاندانی لیستی ڤیدیۆ

en: Show a <em>'follow blog'</em> option in the comment form
ku_IQ: هەڵبژاردەی <em>'دوای بلۆگ بکەوە'</em> پێسانبدە لەگەڵ فۆرمی سەرنجەکاندا

en: Show a <em>'follow comments'</em> option in the comment form
ku_IQ: هەڵبژاردەی <em>'دوای سەرنجەکان بکەوە'</em> پیشانبدە لەگەڵ فۆرمی سەرنجەکاندا

en: Show advanced menu properties
ku_IQ: بینیینى پەرەسەندوو پێڕست و تایبەتمەندییەکانى

en: Show advanced options
ku_IQ: پیشاندانی هەڵبژاردە پێشکەوتووەکان

en: Show all
ku_IQ: پیشاندانی هەمووی

en: Show all types
ku_IQ: نیشاندانی هەموو

en: Show as dropdown
ku_IQ: نیشاندان وەکو ڕاکێشان و فڕیدان

en: Show buttons on
ku_IQ: دوگمەکان پیشانبدە لەسەر

en: Show categories
ku_IQ: بیننی هاوپۆلەکان

en: Show comments
ku_IQ: لێدوانەکان پیشان بدە

en: Show context
ku_IQ: پیشاندانی پێکهات

en: Show details
ku_IQ: پیشاندانی وردەکارییەکان

en: Show header text with your image.
ku_IQ: نیشاندانی بەشی سەرەوە لەگەڵ وێنە.

en: Show hidden products
ku_IQ: پیشاندانی کاڵای شاردنەوە

en: Show hierarchy
ku_IQ: پیشاندانی بۆماوه‌

en: Show if is a compound tax rate.
ku_IQ: پیشاندانی ئەگەر ڕێژەی باجی لێکدرابێت.

en: Show invisible characters
ku_IQ: نووسە نادیارەکان پیشان بدە

en: Show less
ku_IQ: پیشاندانی کەمتر

[ctx: Show like and sharing buttons on]
en: Media
ku_IQ: ڕەنگاڵە

[ctx: Show like and sharing buttons on]
en: Pages
ku_IQ: په‌ڕه‌كان

[ctx: Show like and sharing buttons on]
en: Posts
ku_IQ: بابه‌ته‌كان

en: Show likes.
ku_IQ: لایکەکان پیشانبدە

en: Show map
ku_IQ: پیشاندانی نەخشە

en: Show more
ku_IQ: زیاتر پیشانبدە

en: Show more comments
ku_IQ: بینیینی لێدوانی زیاتر

en: Show more details
ku_IQ: نیشاندانی وردەکاری زیاتر

en: Show next theme
ku_IQ: ڕوکاری دواترم نیشان بدە

en: Show on front
ku_IQ: لە پێشەوە پیشانیبدە

en: Show on screen
ku_IQ: پشانیبدە لەسەر شاشە

en: Show password
ku_IQ: تێپەڕەوشە پیشان بدە

en: Show post counts
ku_IQ: ژماردنی بابه‌ته‌کان پیشانبده‌

en: Show previous theme
ku_IQ: ڕوکاری پێشترم نیشان بدە

en: Show product counts
ku_IQ: نیشاندانی ژمارەکای کاڵا

en: Show products
ku_IQ: نیشاندانی کاڵا

en: Show profile photos in the plugin.
ku_IQ: وێنەی پرۆفایلەکان پیسانبدە لە لکێنراوەکەدا،

en: Show sharing buttons.
ku_IQ: دوگمەکانی بڵاوکردنەوە پیشانبدە.

en: Show subcategories
ku_IQ: نمایشی ژیرده‌سته‌

en: Show tag counts
ku_IQ: نیشان دانی ژماری نیشانکراوەکان

en: Show the number of approved comments beside each comment author in the comments list page.
ku_IQ: ژمارەی بۆچوونەکانی پەسەندکراو لە لایەن نووسەری هەر بۆچوونێک لە پەڕەی پێرستی بۆچون نیشان بدە.

en: Show top posts over
ku_IQ: گەرمترین بابەتەکان پیشانبدە

en: Show top search terms over
ku_IQ: زۆرترین ئەو ووشانە پیشانبدە کە لە گەڕاندا بەکارهێنراون

en: Show total number of subscribers? (%s subscriber) | Show total number of subscribers? (%s subscribers)
ku_IQ[0]: کۆی گشتی بەشداربووان پیشانبدە؟  (%s بەشداربوو)
ku_IQ[1]: کۆی گشتی بەشداربووان پیشانبدە؟  (%s بەشداربوو)

en: Show:
ku_IQ: نیشاندان:

en: Showcase your latest work.
ku_IQ: دواین کارەکانت پیشان بدە.

en: Showcase your products with Pinterest
ku_IQ: بەرهەمەکانت پیشان بدە لەگەڵ (Pinterest)

en: Showing all %d result | Showing all %d results
ku_IQ[0]: پیشاندانی %d ئەنجام
ku_IQ[1]: پیشاندانی %d ئەنجام

en: Showing details for theme: %s
ku_IQ: وەردەکاری پیشان بدە بۆ ڕووکاری: %s

en: Showing reports for:
ku_IQ: پیشاندانی ڕاپۆرت بۆ:

en: Showing the single result
ku_IQ: تاکە ئەنجامی گەڕانەکەت

[ctx: Shown between widget visibility conditions.]
en: or
ku_IQ: یان

en: Shown to customers on the product page.
ku_IQ: لە لاپەڕەی بەرهەمەکەدا پیشانی کڕیاران دەدرێت.

en: Shows if backorders are allowed.
ku_IQ: پیشاندانی رێپێدانی ڕێککاریەکانی داواکاری دواوه‌.

en: Shows if the product can be bought.
ku_IQ: پیشاندانی ئەگەر بتوانرێت بەرهەمەکە بکڕدریت.

en: Shows if the product is on backordered.
ku_IQ: ئەو کاڵایە پشانبدە کە دووبارە داواکراوەتەوە.

en: Shows if the product is on sale.
ku_IQ: پیشاندانی ئەگەر بەرهەمەکە لە فرۆشتندا بێت.

en: Shows if the product need to be shipped.
ku_IQ: پیشاندانی ئەگەر بەرهەمەکە پێویستی بە ناردنە.

en: Shows if the product needs to be configured before it can be bought.
ku_IQ: نیشان دەدات کە ئایا بەرهەمەکە پێویستی بە شێوەپێدان و ڕێکخستن هەیە پێش ئەوەی بتوانرێت بکڕدرێت.

en: Shows if the reviewer bought the product or not.
ku_IQ: پیشانی دەدات ئایا ئەو کەسەی پێداچوونەوەکەی نووسیوە بەرهەمەکەی کڕیوە یان نا.

en: Shows if the variation can be bought.
ku_IQ: پیشانی دەدات ئەگەر گۆڕانکارییەکە بکڕدرێت.

en: Shows if the variation is on sale.
ku_IQ: گەر نرخی فرۆشتن بە شێوازی داشکاندن بێت نیسانیبدە.

en: Shows where the order was created.
ku_IQ: پیشاندانی ئەو شوێنەی کە داواکاریه‌که‌ت دروست کراوە.

en: Shows whether WordPress is able to write to the directories it needs access to.
ku_IQ: پیشانی دەدات ئایا ۆردپرێس توانای نوسینی لەناو بوخچەکاندا کەپێویستی بەدەست پێگەیشتنە هەیە.

en: Shows whether or not the product shipping is taxable.
ku_IQ: پیشاندانی ئەوەی کە بارکردن لە بەرهەمدا باجی لەسەر بێت یان نا.

en: Shows your most viewed posts and pages.
ku_IQ: ئەو بابەت و پەڕانەت پیشاندەدات کە زۆرترین جار سەیرکراون.

en: Shuffle
ku_IQ: ڕيزكردن

en: Shutter Speed
ku_IQ: خیرایی شەتەر

en: Sidebar
ku_IQ: لاتەنیشت (Sidebar)

en: Sidebar %d
ku_IQ: لاتەنیشت %d

en: Sierra Leone
ku_IQ: سیرالئون

en: Sign Up
ku_IQ: خۆ تۆمارکردن

en: Sign up
ku_IQ: تۆماربوون

en: Sign up for an account on %s to get an API Key.
ku_IQ: تۆمارکردنی هەژمارەیێکی بەکارهێنەر لە  %s بۆ وەرگرتنی کلیلی API.

en: Signups
ku_IQ: ناوی نوسه‌ره‌كان

en: Silently discard the worst and most pervasive spam so I never see it.
ku_IQ: بێدەنگترین و زۆرترین و نامۆترین هەرزەنامە فرێبدە تا هیچ کات دووبارە نەیانبینم.

en: Silver
ku_IQ: زیوی

en: Simferopol
ku_IQ: سیمفێرۆپوڵ

en: Similar post
ku_IQ: بابەتی هاوشێوە

en: Simple Product Template
ku_IQ: قاڵبی بەرهەمی سادە

en: Simple product
ku_IQ: کاڵای سادە

en: Since %1$s, your account made %2$s API calls, compared to your plan&#8217;s limit of %3$s.
ku_IQ: لە %1$s ەوە، ئەکاونتەکەت پەیوەندی API %2$s کردووە، بە بەراورد بە سنووری پلانەکەت کە %3$s بوو.

en: Sindh
ku_IQ: سیند

en: Singapore
ku_IQ: سینگاپور

en: Single Sign On
ku_IQ: یەک چوونە ژورەوە

en: Sistan and Baluchestan (سیستان و بلوچستان)
ku_IQ: سیستان و بلوچستان

en: Site
ku_IQ: ماڵپەڕ

en: Site %d
ku_IQ: ماڵپەڕ %d

en: Site Address
ku_IQ: ناونیشانى شوێن

en: Site Address (URL)
ku_IQ: ناوونیشانی وێبگە (بەستەر)

en: Site Admin
ku_IQ: به‌ڕێوبه‌رایه‌تی

en: Site Editor
ku_IQ: دەستکاریکەری ماڵپەڕ

en: Site Health
ku_IQ: دۆخی ماڵپەڕ

[ctx: Site Health]
en: Info
ku_IQ: زانیاری

[ctx: Site Health]
en: Status
ku_IQ: دۆخ

en: Site Health %s
ku_IQ: تەندروستیی ماڵپەڕ %s

en: Site Health - %s
ku_IQ: دۆخی تەندرووستیی ماڵپەڕ - %s

en: Site Health Info
ku_IQ: زانیاری دەربارەی دۆخی ماڵپەڕ

en: Site Health Status
ku_IQ: دۆخی تەندروستی ماڵپەڕ

en: Site ID
ku_IQ: ناسنامەی ماڵپەڕ

en: Site ID must not be empty.
ku_IQ: پێناسی ماڵپەڕ نابێت بەتاڵ بێت.

en: Site Icon
ku_IQ: وێنۆچکەی ماڵپەڕ

en: Site Identity
ku_IQ: ناونیشانی ماڵپەر

en: Site Language
ku_IQ: زمانی وێبگە

en: Site Logo
ku_IQ: لۆگۆی ماڵپەر

en: Site Name
ku_IQ: ناوی ماڵپەڕ

en: Site Name: %s
ku_IQ: ناوی وێبگە: %s

en: Site Preview
ku_IQ: پێشبینینی ماڵپەڕ

en: Site Stats
ku_IQ: زانیاری ماڵپەر

en: Site Tagline
ku_IQ: شوێنی هێڵی تاگ

en: Site Title
ku_IQ: سەردێڕی مالپەڕ

en: Site URL
ku_IQ: بەستەری ماڵپەڕ .

en: Site URL.
ku_IQ: بەستەری ماڵپەڕ .

en: Site URLs could not be switched to HTTPS.
ku_IQ: نەتوانرا ناونیشانی ئینتەرنێتی ماڵپەڕ بگۆڕدرێت بۆ HTTPS.

en: Site URLs switched to HTTPS.
ku_IQ: ناونیشانی ئینتەرنێتیی ماڵپەڕ گۆڕدرا بۆ HTTPS.

en: Site Upload Space Quota
ku_IQ: توانای بارکردنی ماڵپەڕ

en: Site address (URL)
ku_IQ: ناونیشانی ماڵپەڕ (URL)

en: Site count
ku_IQ: ژمارەی ماڵپەڕ

en: Site deleted
ku_IQ: شوێن سڕایەوە.

en: Site does not exist.
ku_IQ: ماڵپەڕ بوونی نیە.

en: Site domain must not be empty.
ku_IQ: دۆمەینی ماڵپەڕ نابێت بەتاڵ بێت.

en: Site health checks will automatically run periodically to gather information about your site. You can also <a href="%s">visit the Site Health screen</a> to gather information about your site now.
ku_IQ: پشکنینی تەندروستی سایت بە شێوەیەکی خۆکار بە شێوەی خولی کار دەکات بۆ کۆکردنەوەی زانیاری دەربارەی ماڵپەڕەکەت. هەروەها دەتوانیت <a href="%s">سەردانی شاشەی تەندروستی ماڵپەڕ بکەیت </a> زانیاری دەربارەی ماڵپەڕەکەت کۆکەیەوە.

en: Site icon
ku_IQ: وێنۆچکەی ماڵپەڕ

en: Site icon.
ku_IQ: وێنۆچکەی ماڵپەڕ.

en: Site logo.
ku_IQ: نیشانەی پێناسی ماڵپەڕ

en: Site name must be at least %s character. | Site name must be at least %s characters.
ku_IQ[0]: ناوی ماڵپەڕ پێویستە بەلایەنی کەمەوە %s بێت.
ku_IQ[1]: ناوی ماڵپەڕ پێویستە بەلایەنی کەمەوە %s بێت.

en: Site name must be at least 4 characters.
ku_IQ: ناوی ماڵپەڕ پێویستە ٤ پیت و زیاتر بێ.

en: Site names can only contain lowercase letters (a-z) and numbers.
ku_IQ: ناوی ماڵپەر تەنیا دەبێت لە پیتە بچووکەکان (a-z) و ژمارە پێک بێت.

en: Site network ID must be provided.
ku_IQ: پێناسی ڕایاڵەی ماڵپەڕ دەبێت دیاریکرابێت.

en: Site path must not be empty.
ku_IQ: ڕێچکەی ماڵپەڕ نابێت بەتاڵ بێت.

en: Site successfully connected.
ku_IQ: ماڵپەرەکەت بەسەرکەوتویی لکێنرا.

en: Site tagline.
ku_IQ: درۆشمی ماڵپەڕ

en: Site title.
ku_IQ: سه‌ردێڕى ماڵپه‌ر

en: Site visibility
ku_IQ: دیاری سایت

en: Site with the ID does not exist.
ku_IQ: ماڵپەڕ لەگەڵ ئەم پێناسە بوونی نیە.

en: Site: %s
ku_IQ: شوێن :%s

en: Sites
ku_IQ: ماڵپەڕ

en: Sitka
ku_IQ: سیتکا

en: Size
ku_IQ: قەبارە

en: Size in megabytes
ku_IQ: قەبارە بە مێگابایت

en: Skip
ku_IQ: بازدان

en: Skip Confirmation Email
ku_IQ: بازدان بەسەر پرۆسەی سەلماندنی پۆستیئەلیکترۆنیدا.

en: Skip Cropping, Publish Image as Is
ku_IQ: بڕین بپەڕێنە، وێنەکە وەک خۆی بڵاوبکەرەوە

en: Skip cropping
ku_IQ: بڕین تێپەڕێنە

en: Skip setup
ku_IQ: لابردنی دامەزراندن

en: Skip this step
ku_IQ: وازله‌م هه‌نگاوه‌ بێنه‌

en: Skip to content
ku_IQ: بازدان بۆ ناوه‌ڕۆك

en: Skip to main content
ku_IQ: بازبدە بۆ ناوەڕۆکی سەرەکی

en: Skip to toolbar
ku_IQ: بازدە بۆ تووڵامراز

en: Skipping attachment <em>%s</em>
ku_IQ: په‌ڕاندنی هاوپێچه‌کان <em>%s</em>

en: Skopje
ku_IQ: سکۆپی

en: Skype
ku_IQ: سکایپ

en: Slideshow
ku_IQ: سلایدشۆو

en: Slovak
ku_IQ: سلۆڤاکی

en: Slovakia
ku_IQ: اسلواکی

en: Slovenia
ku_IQ: اسلونی

en: Slovenian
ku_IQ: سلۆڤینی

en: Slow down cowboy, no need to check for new mails so often!
ku_IQ: پێویست ناکات ئەوەندە زوو چێکی پۆستە نوێکانت بکەی!

en: Slug "%s" is already in use. Change it, please.
ku_IQ: ناو "%s" زۆر به‌كار هاتووه‌. تكایه‌ بۆگۆره‌.

en: Slug "%s" is not allowed because it is a reserved term. Change it, please.
ku_IQ: ناو"%s" هه‌ڵه‌یه‌ زۆر به‌كار هاتووه‌. تكایه‌ ناوێكی تر بنوسه‌.

en: Slug "%s" is too long (28 characters max). Shorten it, please.
ku_IQ: ناو"%s" زۆره‌ (پێشه‌كی28 پێك هاته‌).تكایه‌ كه‌می بكه‌وه‌.

en: Slug (unique identifier) can be left blank and auto-generated, or you can enter one
ku_IQ: سڵەگ (ناسێنەری بێهاوتا) دەکرێت بەبەتاڵیی بەجێبهێڵدرێت و خۆکارانە دروست بکرێت، یان دەکرێت خۆت دانەیەک بنووسیت

en: Slug automatically generated from the post title.
ku_IQ: سلەگ بەشێوەی خۆکارانە دروست دەبێت لەناونیشانەکەوە.

en: Slug automatically generated from the product name.
ku_IQ: سڵەگ بەشێوەیەکی خۆکار لە ناوی بەرهەمەکەوە دروستکرا.

en: Slug identifier for the resource.
ku_IQ: ناسێنەری سڵەگ بۆ سەرچاوەکە.

en: Slug of the resource.
ku_IQ: سڵەگی سەرچاوەکە.

en: Small
ku_IQ: بچووک

en: Snippet
ku_IQ: سنیپێت

en: Social
ku_IQ: کۆمەڵایەتی

en: Social Icons
ku_IQ: وێنۆچکەی تۆڕە کۆمەڵایەتییەکان

en: Social Links Menu
ku_IQ: لیستەی بەستەری یۆڕە کۆمەڵایەتییەکان

en: Social Menu
ku_IQ: مێنیوی تۆڕە کۆمەڵایەتییەکان

en: Sofia
ku_IQ: سۆفیا

en: Software Name
ku_IQ: ناوی نەرمەکاڵا

en: Sold %1$d item in the last %2$d days | Sold %1$d items in the last %2$d days
ku_IQ[0]: %1$d بەرهەم فرشراوە لە %2$d ڕۆژی ڕابردوو.
ku_IQ[1]: %1$d بەرهەم فرشراوە لە %2$d ڕۆژی ڕابردوو.

en: Sold %1$s worth in the last %2$d days
ku_IQ: %1$s فرشراوە لە %2$d ڕۆژی ڕابردوو.

en: Sold individually
ku_IQ: بەشێوەی تاک فرۆشتن

en: Sold individually?
ku_IQ: بە تاک دەفرۆشرێت؟

en: Solomon Islands
ku_IQ: جزاير سليمان

en: Somalia
ku_IQ: سومالی

en: Some HTML tags are not permitted, including:
ku_IQ: هەندێک لە تاگەکانی html ڕێگە پێنەدراوە ، لەخۆ دەگرێت

en: Some comments have not yet been checked for spam by Akismet. They have been temporarily held for moderation and will automatically be rechecked later.
ku_IQ: زۆربەی بۆچوونەکان لە لایەن ئەکیسمێت پشکنینی نەکراوە ئەوانە بە شێوازی کاتی بەڕێوە دەچن و هەڵگیراوەن.لە داهاتوو دوبارە بە شێوازی خۆکار پسکنینی دەکرێن.

en: Some data that describes the error your site encountered has been put together.
ku_IQ: هەندێک دراوە کە باسی ئەو هەڵەیە دەکەن کە ماڵپەڕەکەت تووشی بووە پێکەوە دانراون.

en: Some files are not writable by WordPress:
ku_IQ: هەندێک پەڕگە توانای نوسینی نییە لەلایەن وۆردپرێسەوە:

en: Some of the %1$s %2$s values are invalid
ku_IQ: هەندێک لە بەهاکانی %1$s %2$s نادروستن.

en: Some of the theme.json settings.spacing.spacingScale values are invalid
ku_IQ: هەندێک لە بەهاکانی theme.json settings.spacing.spacingScale نادروستن

en: Some required plugins are missing or inactive.
ku_IQ: هەندێک لە پێوەکراوە پێویستەکان بوونیان نییە یان ناچالاکن.

en: Some screen elements can be shown or hidden by using the checkboxes.
ku_IQ: هەندێک لە توخمەکانی شاشە نیشان دەدرێن یان دەشاردرێتەوە بە بەکارهێنانی چێکبۆکسەکان.

en: Some themes come with additional header images bundled. If you see multiple images displayed, select the one you would like and click the &#8220;Save Changes&#8221; button.
ku_IQ: بەشێک لەڕوکارەکان کۆمەڵێک وێنەی سەرپەڕە لەخۆدەگرن، ئەگەر چەند وێنەیەک نیشاندرا، وێنەیەکی دڵخوازت هەڵبژێرە و کرتە بکە لە دوگمەی &#8220;زەخیرەکردنی گۆڕانکاریەکان&#8221;.

en: Some webservices like shipping use SOAP to get information from remote servers, for example, live shipping quotes from FedEx require SOAP to be installed.
ku_IQ: چه‌ند خزمه‌ت گوزاریه‌كانی وه‌كو گواستنه‌وه‌وگه‌یاندن بانكه‌كان له‌ SOAP بۆ په‌یوه‌ندی و وه‌رگرتنی زانیاری له‌ نێوان سێرڤه‌ره‌كان ئیش پێده‌كات ، بۆ نمونه‌، بانكه‌كانی میله‌ت و گواستنه‌وه‌وگه‌یاندن FedEx به‌ SOAP پیویستیان به‌دابه‌زاندنه‌.

en: Someone
ku_IQ: کەسێک

en: Someone has requested a new password for the following account on %s:
ku_IQ: کەسێک داوای تێپەڕەوشەیەکی نوێی کردووە بۆ ئەم هەژمارە لە %s:

en: Someone has requested a password reset for the following account:
ku_IQ: کەسێک داوای  کرد تێپەڕەوشەکە بگەڕێنرێتەوە بۆ ئەم هەژمارە:

en: Someone likes one of my posts
ku_IQ: کەسێک لایکی بابەتێکم دەکات

en: Something went wrong when trying to restore order %d from the trash. It could not be restored.
ku_IQ: هەڵەیەک ڕوویدا لەکاتی گەڕاندنەوەی داواکاریی %d لە تەنەکەی خۆڵەکەوە. نەتوانرا بگەڕێندرێتەوە.

en: Something went wrong.
ku_IQ: هەڵەیەک ڕویدا.

en: Something went wrong. If the problem persists, send this info to support:
ku_IQ: هه‌ڵه‌یه‌ک ڕوویدا. گه‌ر کێشه‌که‌ به‌رده‌وامبوو، ئه‌م زانیاره‌ بنێره‌ بۆ پاڵپشتی:

en: Something went wrong. Please contact us to get assistance.
ku_IQ: هەڵەیەک ڕوویدا. تکایە پەیوەندیمان پێوە بکە بۆ هاوکاری.

en: Something which should never happen, happened. Sorry about that. If you try again, maybe it will work.
ku_IQ: شتێک کە نەئەبوایە ڕویبدایە، ڕویدا. ببورە. ئەگەر هەوڵبدەیتەوە، لەوانەیە کار بکات.

en: Sorry there was a problem removing this coupon.
ku_IQ: ببوره‌ كێشه‌یه‌ك له‌ سرینه‌وه‌ی كۆبۆن دروست بووه‌

en: Sorry to see you go.
ku_IQ: خەمبارین بە ڕۆیشتنت.

en: Sorry, "%s" is no longer in stock so this order cannot be paid for. We apologize for any inconvenience caused.
ku_IQ: ببورە، "%s" تەواوبوو لە کۆگا، بۆیە ناتوانیت پارەی ئەم داواکارییە بدەیت. داوای لێبوردن دەکەین لە دروستبوونی هەر کێشەیەک.

en: Sorry, "%s" is not in stock. Please edit your cart and try again. We apologize for any inconvenience caused.
ku_IQ: ببورە، "%s" بەردەست نییە لە کۆگا. تکایە دەستکاریی سەبەتەکەت بکە و دووبارە هەوڵبدەرەوە. داوای لێبووردن دەکەین ئەگەر کێشەیەک دروست بووبێت.

en: Sorry, but there was an error posting your comment. Please try again later.
ku_IQ: ببورە، هەڵەیەک هەبو لە ناردنی سەرنجەکەتدا. تکایە دواتر هەوڵبدەرەوە.

en: Sorry, but we could not authenticate your request.
ku_IQ: ببورە، نەمانتوانی داواکەت بناسینەوە.

en: Sorry, comments are closed for this item.
ku_IQ: ببوره‌، نووسینی لێدوان ناچالاک کراوه‌.

en: Sorry, comments are not allowed for this item.
ku_IQ: ببورە ، لێدوانەکان ڕێگە پێنەدراون بۆ ئەم  بڕگەیە

en: Sorry, could not find anything. Try searching again using a different term.
ku_IQ: ببورە، نەتوانرا هیچ شتێک بدۆزرێتەوە. دووبارە هەوڵی گەڕان بدەرەوە بەبەکارهێنانی دەستەواژەی تر.

en: Sorry, coupon "%s" has already been applied and cannot be used in conjunction with other coupons.
ku_IQ: بووره‌ كۆبۆن،"%s" له‌ حاله‌تی ئیشكردندایه‌ ناتواندرێد له‌ گه‌ل ئه‌وانی تردا ئیش بكات.

en: Sorry, creating the product with template failed.
ku_IQ: ببورە، دروستکردنی بەرهەمەکە لەگەڵ قاڵب شکستی هێنا.

en: Sorry, deleting the term failed.
ku_IQ: ببوورە، سڕینەوەی واژەکە شکستی هێنا.

en: Sorry, editing the term failed.
ku_IQ: ببوورە، دەستکاری کردنی ئەم واژەیە شکستی هێنا.

en: Sorry, experiment_name is required.
ku_IQ: ببورە، (experiment_name) پێویستە.

en: Sorry, fetching revenue data failed.
ku_IQ: ببورە، هێنانی دراوەی داهات شکستی هێنا.

en: Sorry, fetching tax data failed.
ku_IQ: ببورە، هێنانی دراوەی باج شکستی هێنا.

en: Sorry, it seems that there are no available payment methods for your location. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
ku_IQ: بە داوای لێبوردنەوە  پێدەچیت هیچ رێگەیەک بۆ کرین بەردەست نیە تکایە پەیوەندیمان پێوە بکە

en: Sorry, it seems that there are no available payment methods for your state. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
ku_IQ: بە داوای لێبوردنەوە  پێدەچیت هیچ رێگەیەک بۆ کرین بەردەست نیە تکایە پەیوەندیمان پێوە بکە

en: Sorry, it seems that there are no available payment methods. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
ku_IQ: ببورە، وا دیارە هیچ ڕێگەیەکی پارەدان بەردەست نییە. تکایە پەیوەندیمان پێوە بکە ئەگەر پێویستت بە هاوکارییە، یان دەتەوێت ڕێگەیەکی جێگرەوەت بۆ پێشنیار بکەین.

en: Sorry, it seems the coupon "%s" is invalid - it has now been removed from your order.
ku_IQ: ببوره‌، پیده‌چێت كۆبۆن "%s" یه‌كسان نیه‌ - كۆبۆن له‌ داواكاری كرینی تۆ ده‌سرێته‌وه‌.

en: Sorry, it seems the coupon "%s" is not yours - it has now been removed from your order.
ku_IQ: ببوره‌، پیده‌چێت كۆبۆن "%s" هی تۆ نه‌بێت - كۆبۆن له‌ داواكاری كرینی تۆ ده‌سرێته‌وه‌.

en: Sorry, marking a user as spam is only supported on Multisite.
ku_IQ: ببوورە، نیشانەکردنی بەکارهێنەر وەک سپام تەنها لە فرەماڵپەڕدا پشتیوانی دەکرێت.

en: Sorry, no dismissable task with that ID was found.
ku_IQ: ببورە، هیچ ئەرکێک بەو ناسنامەیەوە نەدۆزرایەوە کە توانای لابردنی هەبێت.

en: Sorry, no posts matched your criteria.
ku_IQ: ببوره‌، هیچ بابه‌تێک نه‌دۆزرایه‌وه‌ بۆ گه‌ڕانه‌که‌ت.

en: Sorry, no products matched your selection. Please choose a different combination.
ku_IQ: به‌ داوای لێبوردنه‌وه‌، هیچ كاڵایه‌ك  به‌ میلی تۆ ده‌ستنیشان نه‌دۆزرایه‌وه‌. تكایه‌  شیوازێكی تر هه‌ڵبژێرن .

en: Sorry, no snoozeable task with that ID was found.
ku_IQ: ببورە، هیچ ئەرکێک بەو ناسنامەیەوە نەدۆزرایەوە کە توانای دواخستنی هەبێت.

en: Sorry, no such page.
ku_IQ: ببوره‌، هیچ په‌ڕه‌یه‌کی وا نییه‌.

en: Sorry, no such post.
ku_IQ: ببوره‌، هیچ بابه‌تێک نییه‌.

en: Sorry, no task with that ID was found.
ku_IQ: ببورە، هیچ ئەرکێک بەو ناسنامەیەوە نەدۆزرایەوە.

en: Sorry, nothing to report.
ku_IQ: ببورە، هیچ زانیارییەک نییە بۆ پیشاندان.

en: Sorry, one of the given taxonomies is not supported by the post type.
ku_IQ: ببوورە، یەکێک لەو پۆلانەی دراوە پشتگیریی ناکرێت لە لایەن ئەم جۆرە بابەتەوە.

en: Sorry, replies to unapproved comments are not allowed.
ku_IQ: ببورە، وەڵامدانەوەی سەرنجە قبووڵنەکراوەکان ڕێگەپێدراو نییە.

en: Sorry, revisions are disabled.
ku_IQ: ببوورە، پێداچوونەوەکان ناچالاک کراون.

en: Sorry, site names must have letters too!
ku_IQ: ببورە ، ناوی ماڵپەر دەبێت پیت لە خۆ بگرێت !

en: Sorry, something went wrong. The requested comparison could not be loaded.
ku_IQ: ببورە، هەڵەیەک ڕویدا، نەتوانرا داواکاری جێبەجێ بکرێت.

en: Sorry, that email address is already used!
ku_IQ: ببورە، ئەم پۆستە ئەلیکترۆنییە پێشتر بەکارهێنراوە!

en: Sorry, that email address is not allowed!
ku_IQ: ببوورە،پۆستى ئەلەکترۆنى ڕێگاپێدراو نییە!

en: Sorry, that key does not appear to be valid.
ku_IQ: ببوره‌، وا ده‌رناکه‌وێت ئه‌و کلیله‌ دروستبێت.

en: Sorry, that site already exists!
ku_IQ: ببورە، ئەم سایتە بوونی هەیە!

en: Sorry, that site is reserved!
ku_IQ: ببوورە، ئەو وێبگەیە نها گیراوە!

en: Sorry, that task list was not found
ku_IQ: ببورە، ئەو لیستەی ئەرکە نەدۆزرایەوە

en: Sorry, that username already exists!
ku_IQ: ببورە، ئەو ناوی بەکارهێنەرە پێشتر گیراوە!

en: Sorry, that username is not allowed.
ku_IQ: ببورە، ئەو ناوی بەکارهێنەرە ڕێپێدراو نییە.

en: Sorry, the category could not be created.
ku_IQ: ببورە، هاوپۆلەکە نەتوانرا دروست بکرێت.

en: Sorry, the comment could not be updated.
ku_IQ: ببورە ، لێدوان ناتوانرێت دەستکاری بکرێت

en: Sorry, the link you clicked is stale. Please select another option.
ku_IQ: ببورە، ئەو بەستەرەی تۆ گرتەت لێ کردووە بەسەرچووە، تکایە هەوڵ بدەوە.

en: Sorry, the post could not be created.
ku_IQ: ببوورە، بابەتەکە نەتوانرا دروست بکرێت.

en: Sorry, the post could not be deleted.
ku_IQ: ببورە، بابەتەکە نەتوانرا بسڕێتەوە.

en: Sorry, the post could not be updated.
ku_IQ: ببورە، بابەتەکە نەتوانرا دەستکاری بکرێت.

en: Sorry, the sample products data file was not found.
ku_IQ: ببورە، پەڕگەی دراوەی بەرهەمە نموونەکان نەدۆزرایەوە.

en: Sorry, the term could not be created.
ku_IQ: ببورە نەتوانرا توخمەکەت دروست بکرێت.

en: Sorry, the user could not be updated.
ku_IQ: ببوورە، ناتوانرێت بەکارهێنەرەکە نوێ بکرێتەوە.

en: Sorry, the video at the supplied URL cannot be loaded. Please check that the URL is for a supported video file (%s) or stream (e.g. YouTube and Vimeo).
ku_IQ: ببورە نەتوانرێت هیچ ڤیدیۆیەک لەو ناونیشانی ئینتەرنێتییەوە باربکرێت. تکایە دڵنیابەرەوە فۆرماتی ڤیدیۆکە (%s) بێت یان سوود لە ڕاژەکانی وەکو یوتیوب و ڤیمیۆ وەربگرە.

en: Sorry, there has been an error
ku_IQ: ببوره‌، هه‌ڵه‌یه‌ک ڕوویدا

en: Sorry, there has been an error.
ku_IQ: ببوره‌، له‌ره‌ هه‌ڵه‌یه‌ک ڕوویدا.

en: Sorry, there is no export with that ID.
ku_IQ: ببورە، هیچ هەناردەیەک بەو ناسنامەیەوە بوونی نییە.

en: Sorry, there is no note with that ID.
ku_IQ: ببورە، هیچ تێبینییەک بەو ناسنامەیەوە بوونی نییە.

en: Sorry, there is no resource with that ID.
ku_IQ: ببورە، هیچ سەرچاوەیەک بەو ناسنامەیەوە بوونی نییە.

en: Sorry, this coupon is not applicable to the categories: %s.
ku_IQ: بووره‌،ئه‌م كۆبۆنه‌له‌گه‌ڵ ده‌سته‌كانی %s یه‌كسان نیه‌.

en: Sorry, this coupon is not applicable to the products: %s.
ku_IQ: ببوره‌،ئه‌م كۆبۆنه‌ له‌گه‌ڵ كاڵا %s یه‌كسان نیه‌.

en: Sorry, this coupon is not applicable to your cart contents.
ku_IQ: به‌داوای لێبوردنه‌وه‌ ، ئه‌م كۆدی داشكاندنه‌ له‌گه‌ڵ بابه‌تی سه‌به‌ته‌ی كرینی تۆ یه‌كسان نیه‌.

en: Sorry, this coupon is not valid for sale items.
ku_IQ: ببوره‌، ئه‌م كۆده‌ ی داشكاندن بۆ بابه‌تی فرۆشراو دروست نیه‌.

en: Sorry, this download has expired
ku_IQ: به‌ داوای لێ بوردنه‌وه‌ كاتی داگرتنی فایلی تۆ كۆتای هاتووه‌

en: Sorry, this method is not supported.
ku_IQ: ببوورە، ئەم شێوازە پشتیوانی نەکراوە.

en: Sorry, this order is invalid and cannot be paid for.
ku_IQ: ببوره‌ ئه‌م داواكاریه‌ هه‌له‌یه‌ و ڕیگه‌ پێدراونیه‌.

en: Sorry, this order requires a shipping option.
ku_IQ: ببورە، ئەم داواکارییە پێویستی بە هەڵبژاردەیەکی گەیاندن هەیە.

en: Sorry, this product cannot be purchased.
ku_IQ: به‌ داوای لێ بوردنه‌وه‌ ناتوانی ئه‌م كاڵایه‌ بكری

en: Sorry, this product is unavailable. Please choose a different combination.
ku_IQ: به‌داوای لێبوردنه‌وه‌ ئه‌م كاڵایه‌ به‌رده‌ست نیه‌. تكایه‌ شێوازێكی تر هه‌لبژێره‌ .

en: Sorry, trackbacks are closed for this item.
ku_IQ: بەداخەوە تراکبەکەکان بۆ ئەم ئایتەمە داخراوە.

en: Sorry, usernames must have letters too!
ku_IQ: ببوورە، ناسناوەکان دەبێت وشەش لە خۆ بگرن!

en: Sorry, we do not allow orders from the provided country (%s)
ku_IQ: ببورە، ئێمە ڕێگە بە داواکارییەکان نادەین لەم وڵاتە (%s)

en: Sorry, we do not ship orders to the provided country (%s)
ku_IQ: ببورە، ئێمە داواکارییەکان ناگەیەنین بەم وڵاتە (%s)

en: Sorry, you are not allowed to access details about this site.
ku_IQ: ڕێگەپێنەدراوی بۆ چوونەناو زانیاری زیاترت ئەم ماڵپەڕە.

en: Sorry, you are not allowed to access details of this post.
ku_IQ: ڕێت پێنه‌دراوه‌ به‌ ده‌ستگه‌یشتن به‌ ورده‌کارییه‌کانی بڵاگ.

en: Sorry, you are not allowed to access font collections.
ku_IQ: ببورە، ڕێگەپێدراو نییت بۆ دەستگەیشتن بە کۆکراوەی جۆرەپیتەکان.

en: Sorry, you are not allowed to access font faces.
ku_IQ: ببورە، ڕێگەپێدراو نییت بۆ دەستگەیشتن بە شێوەی جۆرەپیتەکان.

en: Sorry, you are not allowed to access font families.
ku_IQ: ببورە، ڕێگەپێدراو نییت بۆ دەستگەیشتن بە خێزانی جۆرەپیتەکان.

en: Sorry, you are not allowed to access site health information.
ku_IQ: ببورە، تۆ ڕێگەپێدراو نیت بۆ گەیشتن بە زانیاری لەسەر دۆخی ئەم ماڵپەڕە.

en: Sorry, you are not allowed to access the global styles on this site.
ku_IQ: ببورە، ڕێگەپێدراونییت بۆ دەستگەیشتن بە شێوازە جیهانییەکان لەسەر ئەم ماڵپەڕە.

en: Sorry, you are not allowed to access the templates on this site.
ku_IQ: ببورە، ڕێگەپێدراونیت بۆ دەستگەیشتن بە ڕووکارەکان لەم ماڵپەڕەدا.

en: Sorry, you are not allowed to access this font face.
ku_IQ: ببورە، ڕێگەپێدراو نییت بۆ دەستگەیشتن بەم شێوەی جۆرەپیتە.

en: Sorry, you are not allowed to access this font family.
ku_IQ: ببورە، ڕێگەپێدراو نییت بۆ دەستگەیشتن بەم خێزانی جۆرەپیتە.

en: Sorry, you are not allowed to access this page.
ku_IQ: ببورە، تۆ دەسەڵاتت نیە ئەم پەڕە ببینیت.

en: Sorry, you are not allowed to access user data on this site.
ku_IQ: ببورە، تۆ ڕێگەپێدراو نیت بۆ گەیشتن بە زانیاری بەکارهێنەران لەسەر ئەم ماڵپەڕە.

en: Sorry, you are not allowed to activate plugins on this site.
ku_IQ: ببورە، تۆ دەسەڵاتت نیە بۆ چالاککردنی پێوەکراو لەم ماڵپەڕە.

en: Sorry, you are not allowed to activate plugins.
ku_IQ: ببورە، دەسەڵاتت نییە بۆ چالاککردنی ئەم پێوەکراوە.

en: Sorry, you are not allowed to activate this plugin.
ku_IQ: ببورە، دەسەڵاتت نییە بۆ چالاککردنی ئەم پێوەکراوە.

en: Sorry, you are not allowed to add a category.
ku_IQ: ببورە، تۆ ڕێگە پێدراو نیت بۆ زیادکردنی هاوپۆل

en: Sorry, you are not allowed to add a term to one of the given taxonomies.
ku_IQ: ببوورە، ڕێگەت پێنەدراوە واژە زیاد بکەیت بۆ یەکێک لە پۆلە هاتووەکان.

en: Sorry, you are not allowed to add links to this site.
ku_IQ: ببورە، تۆ دەسەڵاتت نییە بۆ زیادکردنی بەستەرەکان لەم ماڵپەڕە.

en: Sorry, you are not allowed to add users to this network.
ku_IQ: ببورە، تۆ ڕێگەپێدراونیت بۆ دروستکردنی بەکارهێنەری نوێ، لەم تۆڕە.

en: Sorry, you are not allowed to assign a term to one of the given taxonomies.
ku_IQ: ببوورە، ڕێگەت پێنەدراوە کە واژەیەک دیاریی بکەیت بۆ یەکێک لەم پۆلە دراوانە.

en: Sorry, you are not allowed to assign terms in this taxonomy.
ku_IQ: ڕێگەت پێنەدراوە واژەکان سپاردە بکەیت لەم پۆلەدا.

en: Sorry, you are not allowed to assign the provided terms.
ku_IQ: ببورە، تۆ ناتوانیت مەرجی بڵاوکردنەوە دیاری بکەیت.

en: Sorry, you are not allowed to assign this term.
ku_IQ: ببورە ، تۆ ڕێگە پێدراو نیت بۆ دیاری کردنی ئەم مەرجە.

en: Sorry, you are not allowed to attach files to this post.
ku_IQ: ببورە، تۆ دەسەڵاتت نییە بۆ دانانی پەڕگە بۆ ئەم بابەتە.

en: Sorry, you are not allowed to browse the block directory.
ku_IQ: ببورە، تۆ ڕێگەپێدراونیت بۆ گەڕان لە بوخچەی بڵۆک.

en: Sorry, you are not allowed to browse the local block pattern directory.
ku_IQ: ببورە، ڕێگەپێدراونییت بۆ گەڕان بەناو بوخچەی شێوەئاسای بڵۆکی خۆجێیی.

en: Sorry, you are not allowed to change the comment type.
ku_IQ: ببورە، تۆ دەسەڵاتت نییە جۆری لێدوان بگۆڕیت.

en: Sorry, you are not allowed to change the page author as this user.
ku_IQ: ئێوه‌ ناتوانن دەستکاری نوسەری ئەم پەڕەیە بکەن و بیکەن بەناوی ئەم بەکارهێنەرەوە

en: Sorry, you are not allowed to change the post author as this user.
ku_IQ: ئێوه‌ ناتوانن دەستکاری نوسەری ئەم بابەتە بکەن و بیکەن بەناوی ئەم بەکارهێنەرەوە.

en: Sorry, you are not allowed to comment on this post.
ku_IQ: ببورە، تۆ ڕێگە پێدراو نیت بۆ نوسینی لێدوان لەم بابەتە.

en: Sorry, you are not allowed to create Navigation Menus as this user.
ku_IQ: ببورە، ڕێگەپێدراو نییت بۆ دروستکردنی لیستەکانی ڕێدۆزیی بەم بەکارهێنەرە.

en: Sorry, you are not allowed to create a comment on this post.
ku_IQ: ببورە، تۆ دەسەڵاتت نییە لێدوان بنوسیت لەژێر ئەم بابەتە.

en: Sorry, you are not allowed to create application passwords for this user.
ku_IQ: ببورە، ڕێگەپێدراونیت تێپەڕەوشە بۆ ئەم بەکارهێنەرە درووست بکەیت.

en: Sorry, you are not allowed to create new pages.
ku_IQ: ببورە، ڕێگەپێدراونییت بۆ دروستکردنی پەڕەی نوێ.

en: Sorry, you are not allowed to create new users.
ku_IQ: ببوره‌ , تۆ ده‌سته‌ڵاتى دروست كردنى به‌كارهێنه‌رى نوێت نى یه‌.

en: Sorry, you are not allowed to create pages as this user.
ku_IQ: ڕێگەت پێ نەدراوە بە دروستکردنی پەڕە وەکو ئەم بەکارهێنەرە.

en: Sorry, you are not allowed to create pages on this site.
ku_IQ: ببورە، ڕێگات پێنەدراوە پەڕەیەک چێبکەی لەو ماڵپەڕەدا.

en: Sorry, you are not allowed to create password protected posts in this post type.
ku_IQ: ببوورە، ڕێگەت پێنەدراوە ئەو بابەتانە دروست بکەیت کە بە تێپەڕەوشە پارێزراون لەم جۆرە بابەتەدا

en: Sorry, you are not allowed to create posts as this user.
ku_IQ: ڕێگەت پێنەدراوە بابەتی نوێ زیاد بکەیت وەکو ئەم نووسەرە.

en: Sorry, you are not allowed to create posts or drafts on this site.
ku_IQ: ببورە، تۆ دەسەڵاتت نییە بۆ نوسینی بابەت یان ڕەشنووس لەم ماڵپەڕە.

en: Sorry, you are not allowed to create private posts in this post type.
ku_IQ: ببوورە، ڕێگەت پێنەدراوە بابەتی تایبەت زیاد بکەیت لەم جۆرە بابەتەدا

en: Sorry, you are not allowed to create terms in this taxonomy.
ku_IQ: ڕێگەت پێ نەدراوە واژە دروست بکەیت بۆ ئەم پۆلە.

en: Sorry, you are not allowed to create this comment without a post.
ku_IQ: ببورە، تۆ دەسەڵاتت نییە لێدوان بنوسیت بەبێ بابەت.

en: Sorry, you are not allowed to create users.
ku_IQ: ببورە، تۆ ڕێگەپێدراونیت بۆ دروستکردنی بەکارهێنەری نوێ.

en: Sorry, you are not allowed to customize headers.
ku_IQ: ببورە، تۆ دەسەڵاتت نییە بۆ کڕیارخوازکردنی بەشی سەرەوە.

en: Sorry, you are not allowed to customize this site.
ku_IQ: ببورە، تۆ دەسەڵاتت نییە بۆ دەستکاری ئەم سایتە.

en: Sorry, you are not allowed to deactivate this plugin.
ku_IQ: ببورە، دەسەڵاتت نییە بۆ ناچالاککردنی ئەم پێوەکراوە.

en: Sorry, you are not allowed to delete application passwords for this user.
ku_IQ: ببورە تۆ ڕێگەپێدراو نیت کە تێپەڕەوشەی ئەم بەکارهێنەرە بسڕیتەوە.

en: Sorry, you are not allowed to delete plugins for this site.
ku_IQ: ببورە، تۆ دەسەڵاتت نیە بۆ سڕینەوەی پێوەکراو لەم ماڵپەڕە.

en: Sorry, you are not allowed to delete revisions of this post.
ku_IQ: ببورە، تۆ ڕێگەت پێنەدراوە پێداچوونەوەکانی ئەم بابەتە بسڕیتەوە.

en: Sorry, you are not allowed to delete that user.
ku_IQ: ببورە، تۆ ڕێگات پێنەدراوە بەدەستکاریکردنی ئەم بەشە.

en: Sorry, you are not allowed to delete these items.
ku_IQ: ببورە، تۆ ڕێگه‌نه‌دراویت بۆ سڕینه‌وه‌ی ئه‌م بابه‌ته‌

en: Sorry, you are not allowed to delete this application password.
ku_IQ: ببورە تۆ ڕێگەپێدراو نیت کە ئەم تێپەڕەوشەیە بسڕیتەوە.

en: Sorry, you are not allowed to delete this category.
ku_IQ: ببوورە، ڕێگەت پێنەدراوە ئەم بابەتە بسڕیتەوە.

en: Sorry, you are not allowed to delete this comment.
ku_IQ: ببورە، تۆ دەسەڵاتت نییە ئەم لێدوانە بسڕیتەوە.

en: Sorry, you are not allowed to delete this item.
ku_IQ: تۆ ڕێگە پێنەدراوی ئەم بڕگەیە بسڕیتەوە .

en: Sorry, you are not allowed to delete this page.
ku_IQ: ببورە، تۆ ڕێگەپێدراو نیت بۆ سڕینەوەی ئەم پەڕەیە.

en: Sorry, you are not allowed to delete this post.
ku_IQ: ببورە، تۆ ڕێگە پێدراو نیت بۆ سڕینەوە ئەم بڵاوکرایەوە.

en: Sorry, you are not allowed to delete this resource.
ku_IQ: بەداخەوە، ئێوە رێتان پێنەدراوە بۆ سڕینەوەی ئەم سەڕچاوە.

en: Sorry, you are not allowed to delete this revision.
ku_IQ: ببورە تۆ ڕێگەت نەدراوە ئەم پێداچوونەوەیە بسڕیتەوە.

en: Sorry, you are not allowed to delete this site.
ku_IQ: ببورە، تۆ دەسەڵاتت نییە بۆ سڕینەوەی ئەم ماڵپەڕە.

en: Sorry, you are not allowed to delete this term.
ku_IQ: ببورە، تۆ دەسەڵاتت نییە ئەم بابەتە بسڕیتەوە.

en: Sorry, you are not allowed to delete this user.
ku_IQ: ببورە، تۆ دەسەڵاتت نییە بۆ سڕینەوەی ئەم بەکارهێنەرە.

en: Sorry, you are not allowed to delete users.
ku_IQ: ببورە تۆ ڕێگەپێدراونیت بۆ سڕینەوەی بەکارهێنەر.

en: Sorry, you are not allowed to disable themes automatic updates.
ku_IQ: ببورە، تۆ ڕێگەت پێنەدراوە بە ڕۆژکردنەوە خودکاریەکانی ڕووکار لە کاربخەیت.

en: Sorry, you are not allowed to do that.
ku_IQ: ببوره‌ , تۆ ڕێگه‌ پێدراو نیت ئه‌م كاره‌ بكه‌یت

en: Sorry, you are not allowed to edit '%s' for comments.
ku_IQ: ببورە، تۆ دەسەڵاتت نییە بە دەستکاریکردنی '%s' بۆ لێدوان.

en: Sorry, you are not allowed to edit Navigation Menus as this user.
ku_IQ: ببورە، ڕێگەپێدراو نییت بۆ دەستکاریکردنی لیستەکانی ڕێدۆزیی بەم بەکارهێنەرە.

en: Sorry, you are not allowed to edit comments on this post.
ku_IQ: ڕێت پێ نه‌دراوه‌ به‌ ده‌ستکاریکردنی لێدوانه‌کانی ئێم بابه‌ته‌.

en: Sorry, you are not allowed to edit comments.
ku_IQ: ببوره‌ , ده‌سته‌ڵاتى ده‌ستكارى كۆمێنتت نى یه‌.

en: Sorry, you are not allowed to edit pages as this user.
ku_IQ: تۆ ناتوانیت ده‌ستكاری ئه‌م بابه‌ته‌ بكه‌یت.

en: Sorry, you are not allowed to edit pages.
ku_IQ: ببوره‌ , ڕێگه‌ت پێ نه‌دراوه‌ په‌ڕه‌ ده‌ستكارى بكه‌یت

en: Sorry, you are not allowed to edit posts as this user.
ku_IQ: ناتوانی دەستكاری بابەتەكان بكەیت.

en: Sorry, you are not allowed to edit posts in this post type.
ku_IQ: ببوورە، ڕێگەت پێنەدراوە دەستکاری ئەو بابەتانە بکەیت کە بەم جۆرە (پاشگر) ـەن

en: Sorry, you are not allowed to edit posts.
ku_IQ: ببوورە، ڕێگەت پێ نەدراوە دەستکاری بابەتەکان بکەیت.

en: Sorry, you are not allowed to edit roles of this user.
ku_IQ: ببورە، تۆ ڕیگەت نەدراوە دەستکاری دەسەڵاتی ئەم بەکارهێنەرە بکەیت،.

en: Sorry, you are not allowed to edit terms in this taxonomy.
ku_IQ: ڕێگەت پێنەدراوە واژەکان دەستکاری بکەیت لەم پۆلە.

en: Sorry, you are not allowed to edit the %s custom field.
ku_IQ: ببورە، تۆ دەسەڵاتت نییە دەستکاری ئەم خشتەی دەستکاریکرندە %s بکەیت.

en: Sorry, you are not allowed to edit the links for this site.
ku_IQ: ببورە، تۆ دەسەڵاتت نیە بۆ دەستکاریکردنی بەستەر لەم ماڵپەڕە.

en: Sorry, you are not allowed to edit theme options on this site.
ku_IQ: ڕێپێدراونیت هەڵبژاردەکانی بەرگ دەستکاری بکەیت لەم ماڵپەرەدا.

en: Sorry, you are not allowed to edit this application password.
ku_IQ: ببورە، تۆ ڕێگەپێدراونیت بۆ دەستکاریکردنی تێپەڕەوشەی ئەم بەرنامەی بەکاربەرییە.

en: Sorry, you are not allowed to edit this changeset.
ku_IQ: ببورە، تۆ دەسەڵاتت نیە بۆ دەستکاریکردنی ئەم پاکێجە.

en: Sorry, you are not allowed to edit this comment.
ku_IQ: ببوورە، ڕێگەت پێنەدراوە دەستکاری ئەم جۆرە بابەتە بکەیت.

en: Sorry, you are not allowed to edit this global style.
ku_IQ: ببورە، ڕێگەپێدراونییت بۆ دەستکاریکردنی ئەم شێوازە جیهانییە.

en: Sorry, you are not allowed to edit this item.
ku_IQ: ببورە، ڕێگەت پێنەدراوە دەستکاری ئەم بابەتە بکەیت.

en: Sorry, you are not allowed to edit this page.
ku_IQ: ببورە، تۆ ڕیگەپێدراو نیت بۆ دەستکاری کردنی ئەم پەڕەیە.

en: Sorry, you are not allowed to edit this post.
ku_IQ: ببوورە، ڕێگەت پێنەدراوە دەستکاری ئەم بابەتە بکەیت.

en: Sorry, you are not allowed to edit this resource.
ku_IQ: بەداخەوە، ئێوە رێتان پێنەدراوە بۆ دەستکاری ئەم سەڕچاوە.

en: Sorry, you are not allowed to edit this term.
ku_IQ: ببورە ، تۆ ڕێگە پێدراو نیت بۆ دەستکاری ئەم مەرجە

en: Sorry, you are not allowed to edit this user.
ku_IQ: ببوره‌ , ڕێگه‌ت پێ نه‌دراوه‌ ده‌ستكارى ئه‌م ئه‌ندامه‌ بكه‌یت

en: Sorry, you are not allowed to edit users.
ku_IQ: ببورە، تۆ ڕێگەپێدراونیت کە دەستکاری بەکارهێنەران بکەیت.

en: Sorry, you are not allowed to edit your profile.
ku_IQ: ببوره‌, ڕێگه‌ت پێ نه‌دراوه‌ لاچێوەى خۆت ده‌ستكارى بكه‌یت

en: Sorry, you are not allowed to enable themes automatic updates.
ku_IQ: ببورە، تۆ ڕێگەت پێنەدراوە بە نوێکردنەوە ئۆتۆماتیکیەکانی ڕووکارەکان چالاک بکەیت.

en: Sorry, you are not allowed to erase personal data on this site.
ku_IQ: ببورە، تۆ دەسەڵاتت نییە بۆ سڕینەوەی زانیاریەکان لەم ماڵپەڕە.

en: Sorry, you are not allowed to export personal data on this site.
ku_IQ: ببورە، تۆ دەسەڵاتت نییە بۆ هەناردەنی زانیاریە تایبەتیەکان لەم ماڵپەڕە.

en: Sorry, you are not allowed to export templates and template parts.
ku_IQ: ببورە، ڕێگەپێدراونییت بۆ هەناردەکردنی قاڵب و پارچە قاڵبەکان.

en: Sorry, you are not allowed to export the content of this site.
ku_IQ: ببورە، تۆ دەسەڵاتت نییە بۆ هاوردن لەم ماڵپەڕە.

en: Sorry, you are not allowed to filter users by capability.
ku_IQ: ببورە، تۆ ڕێگەپێدراو نییت بۆ پاڵاوتنی بەکارهێنەران بەپێی توانایان.

en: Sorry, you are not allowed to filter users by role.
ku_IQ: ببورە، تۆ دەسەڵاتت نییە بەکارهێنەر پاڵێو بکەی بە گوێرەی رؤلیان.

en: Sorry, you are not allowed to give users that role.
ku_IQ: ببورە، تۆ دەسەڵاتت نییە ئەم رۆڵە بدەیتە بەکارهێنەر.

en: Sorry, you are not allowed to hide task lists.
ku_IQ: ببورە، ڕێگەپێدراونییت بۆ شاردنەوەی لیستەکانی ئەرک.

en: Sorry, you are not allowed to import content into this site.
ku_IQ: ببورە، ڕێگەت پێنەدراوە بۆ هاوردەکردنی ناوەڕۆک بۆ ئەم ماڵپەڕە.

en: Sorry, you are not allowed to install plugins on this site.
ku_IQ: ببورە، تۆ دەسەڵاتت نیە بۆ دامەزراندنی پێوەکراو لەم ماڵپەڕە.

en: Sorry, you are not allowed to install themes on this site.
ku_IQ: ببورە، تۆ دەسەڵاتت نییە بۆ دامەزراندنی ڕوکار لەم ماڵپەڕە.

en: Sorry, you are not allowed to list application passwords for this user.
ku_IQ: ببورە، ڕێگەپێدراونییت بۆ لیستەکردنی تێپەڕەوشەکانی بەرنامەی بەکاربەریی بۆ ئەم بەکارهێنەرە.

en: Sorry, you are not allowed to list users.
ku_IQ: ببورە، تۆ ڕێگە پێدراو نیت بۆ لیست کردنی بەکارهێنەران

en: Sorry, you are not allowed to make posts sticky.
ku_IQ: بەداخەو ! ڕێتان پینەدراوە بۆ سنجاقکردنی نووسراوە.

en: Sorry, you are not allowed to make proxied oEmbed requests.
ku_IQ: ببورە، تۆ ڕێگات پێنەدراوە داواکاری بکەیت لەسەر oEmbed.

en: Sorry, you are not allowed to manage application passwords for this user.
ku_IQ: ببورە، تۆ ڕێگەت پێنەدراوە بۆ بەڕێوەبردنی نهێنوشەکانی بەرجەستەکراو بۆ ئەم بەکارهێنەرە.

en: Sorry, you are not allowed to manage block types.
ku_IQ: ببورە، تۆ ڕێگەت پێنەدراوە جۆرەکانی بلۆک بەڕێوەببەیت.

en: Sorry, you are not allowed to manage network plugins.
ku_IQ: ببورە، تۆ ڕێگەپێدراو نیت بۆ بەڕێوەبردنی پێوەکراوەکانی تۆڕ.

en: Sorry, you are not allowed to manage options for this site.
ku_IQ: ببورە، دەسەڵاتت نیە بۆ بەڕێوبردنی ڕێکخستنەکان لەم ماڵپەڕە.

en: Sorry, you are not allowed to manage plugins for this site.
ku_IQ: ببورە، تۆ دەسەڵاتت نیە بۆ بەڕێوەبردنی پێوەکراو لەم ماڵپەڕە.

en: Sorry, you are not allowed to manage post statuses.
ku_IQ: ببورە، تۆ ڕێگەت پێنەدراوە بۆ بەڕێوەبردنی دۆخەکانی بابەت.

en: Sorry, you are not allowed to manage privacy options on this site.
ku_IQ: ببورە، تۆڕێگات پێ نەدراوە بە بەڕێوەبردنی تایبەتمەندییەکان لەم ماڵپەڕە.

en: Sorry, you are not allowed to manage terms in this taxonomy.
ku_IQ: ڕێگەت پێنەدراوە واژەکانی ئەم پۆلە بسڕیتەوە.

en: Sorry, you are not allowed to manage this plugin.
ku_IQ: ببورە، دەسەڵاتت نییە بۆ بەڕێوبردنی ئەم پێوەکراوە.

en: Sorry, you are not allowed to manage widgets on this site.
ku_IQ: ببورە، ڕێگەپێدراونیت بۆ بەڕێوەبردنی ویجێتەکان لەم ماڵپەڕەدا.

en: Sorry, you are not allowed to moderate or edit this comment.
ku_IQ: تۆ ڕێگات پێ نەدراوە بۆ چاودێریکردن یان دەسیکاری کردنی لێدوان.

en: Sorry, you are not allowed to modify plugins.
ku_IQ: ببورە، تۆ ڕێگەپێدراونیت بۆ گۆڕانکاری لە زیادکراوەکاندا.

en: Sorry, you are not allowed to modify themes.
ku_IQ: ببورە، تۆ ڕێگەت پێنەدراوە بۆ دەستکاریکردنی ڕووکارەکان.

en: Sorry, you are not allowed to modify unregistered settings for this site.
ku_IQ: ببورە، ڕێگەت نەدراوە بۆ دەستکاریکردنی ڕێکخستنە تۆمارنەکراوەکان لەم ماڵپەڕە.

en: Sorry, you are not allowed to move this item to the Trash.
ku_IQ: تۆ ڕێگە پێنەدراوی تا بتوانی ئەم بڕگەیە بگوێزیتەوە بۆ تەنەکەی خۆڵ.

en: Sorry, you are not allowed to order users by this parameter.
ku_IQ: ببورە، تۆ دەسەڵاتت نییە بەکارهێنەر لەژێر ئەم ئاستە ڕیز بکەیت.

en: Sorry, you are not allowed to perform this action.
ku_IQ: ببورە، تۆ ڕێگەت پێنەدراوە ئەم کارە ئەنجام بدەیت.

en: Sorry, you are not allowed to post on this site.
ku_IQ: ببورە، تۆ ناتوانی پەیام بنووسی لەم ماڵپەڕە.

en: Sorry, you are not allowed to preview drafts.
ku_IQ: ببورە، تۆ ڕیگەپێدراو نیت بۆ بینینی پێشنووسەکان.

en: Sorry, you are not allowed to process remote URLs.
ku_IQ: ببورە، تۆ ڕێگەپێدراونییت بۆ چارەسەرکردنی ناونیشانی ئینتەرنێتییە دوورەکان.

en: Sorry, you are not allowed to publish pages on this site.
ku_IQ: ببورە ، ڕێگە پێنەدراوی بۆ بڵاوکردنەوەی پەڕە .

en: Sorry, you are not allowed to publish posts in this post type.
ku_IQ: ببوره‌، ڕێت پێنه‌دراوه‌ بابه‌ت بڵاوبکه‌یته‌وه‌ له‌م بڵاگه‌.

en: Sorry, you are not allowed to publish posts on this site.
ku_IQ: ببورە ، رێگەپێنەدراوی بۆ بڵاوکردنەوەی نووسین.

en: Sorry, you are not allowed to publish this page.
ku_IQ: ببورە، تۆ دەسەڵاتت نییە بۆ بڵاوکردنەوەی ئەم پەڕەیە.

en: Sorry, you are not allowed to publish this post.
ku_IQ: ببوره‌، ڕێت پێنه‌دراوه‌ له‌م بڵاگه‌ بابه‌ت بنووسیت.

en: Sorry, you are not allowed to query users by this parameter.
ku_IQ: ببورە، ناتوانیت داوای بەکارهێنەران بکەیت لەڕێگای ئەم پێوەرە.

en: Sorry, you are not allowed to read blocks as this user.
ku_IQ: ببورە، تۆ ڕێگەت نەدراوە بە خوێندنەوەی بلۆکەکان بەو بەکارهێنەرەی ئێستات.

en: Sorry, you are not allowed to read blocks of this post.
ku_IQ: ببورە، تۆ ڕێگەت نەدراوە بە خوێندنەوەی بلۆکەکانی ئەم بابەتە.

en: Sorry, you are not allowed to read comments without a post.
ku_IQ: ببورە، تۆ دەسەڵاتت نییە لێدوان ببینیت بەبێ بوونی بابەت.

en: Sorry, you are not allowed to read the post for this comment.
ku_IQ: ببورە، تۆ دەسەڵاتت نییە بە خوێندنەوەی بابەت بۆ ئەم لێدوانە.

en: Sorry, you are not allowed to read this application password.
ku_IQ: ببورە تۆ ڕێگەپێدراو نیت کە ئەم تێپەڕەوشەیە ببینیت.

en: Sorry, you are not allowed to read this comment.
ku_IQ: ببورە، رێگەت پێنەدراوە ئەم کۆمپێنتە بخوێنیتەوە.

en: Sorry, you are not allowed to remove users.
ku_IQ: ببورە تۆ ڕێگەپێدراونیت بۆ سڕینەوەی بەکارهێنەر.

en: Sorry, you are not allowed to restore this item from the Trash.
ku_IQ: ببورە، تۆ ڕێگە پێنەدراوی بۆ هێنانەوەی ئەم بڕگەیە لە تەنەکەی خۆڵەوە .

en: Sorry, you are not allowed to resume this theme.
ku_IQ: ببورە، تۆ دەسەڵاتت نییە بۆ خستنەوە کاری ئەم ڕوکارە.

en: Sorry, you are not allowed to retrieve onboarding tasks.
ku_IQ: ببورە، ڕێگەپێدراونییت بۆ بەدەستهێنانەوەی ئەرکە بەردەوامەکان.

en: Sorry, you are not allowed to retrieve product form data.
ku_IQ: ببورە، ڕێگەپێدراونییت بۆ بەدەستهێنانەوەی دراوەی فۆڕمی بەرهەم.

en: Sorry, you are not allowed to snooze onboarding tasks.
ku_IQ: ببورە، ڕێگەپێدراونییت بۆ دواخستنی ئەرکە بەردەوامەکان.

en: Sorry, you are not allowed to take over.
ku_IQ: ببورە، تۆ ناتوانی دەست بەسەردابگريت

en: Sorry, you are not allowed to update options.
ku_IQ: تۆ ڕێگەت پێنەدراوە، هەڵبژاردنەکان نوێ بکەیتەوە

en: Sorry, you are not allowed to update plugins for this site.
ku_IQ: ببورە، تۆ دەسەڵاتت نیە بۆ نوێکردنەوەی پێوەکراو لەم ماڵپەڕە.

en: Sorry, you are not allowed to update posts as this user.
ku_IQ: ئێوه‌ ناتوانن له‌م ماڵپه‌ڕه‌ پەڕە دروست بکەیت.

en: Sorry, you are not allowed to update this site to HTTPS.
ku_IQ: ببورە، تۆ ڕێگەپێدراونیت بۆ نوێکردنەوەی ئەم ماڵپەڕە بۆ HTTPS.

en: Sorry, you are not allowed to upload files.
ku_IQ: ببوره‌ , تۆ ده‌سته‌ڵاتى باركردنى په‌رگه‌ت نى یه‌ .

en: Sorry, you are not allowed to upload media on this site.
ku_IQ: ببوره‌ , تۆ ده‌سته‌ڵاتى باركردنى په‌ڕگه‌ى ده‌نگ و ڕه‌نگت نى یه‌ له‌م ماڵپه‌ره‌ .

en: Sorry, you are not allowed to upload media to this post.
ku_IQ: ببورە، تۆ دەسەڵاتت نییە پرگەی ڕەنگاڵە بۆ ئەم بابەتە باربکەیت.

en: Sorry, you are not allowed to upload this file type.
ku_IQ: ببورە، ڕێگەپێدراو نییت بۆ بارکردنی ئەم جۆرە پەڕگەیە.

en: Sorry, you are not allowed to view autosaves of this post.
ku_IQ: ببورە، تۆ ڕێگەت پێنەدراوە پاشەکەوتکردنی خۆکار لەم بابەتەدا نیشان بدەیت.

en: Sorry, you are not allowed to view menu items.
ku_IQ: ببورە، ڕێگەپێدراونییت بۆ بینینی بڕگەکانی ناو لیستە.

en: Sorry, you are not allowed to view menu locations.
ku_IQ: ببورە، ڕێگەپێدراونییت بۆ بینینی شوێنی لیستەکان.

en: Sorry, you are not allowed to view menus.
ku_IQ: ببورە، ڕێگەپێدراونییت بۆ بینینی لیستەکان.

en: Sorry, you are not allowed to view revisions for this global style.
ku_IQ: ببورە، ڕێگەپێدراو نییت بۆ بینینی پێداچوونەوەکان بۆ ئەم شێوازە جیهانییە.

en: Sorry, you are not allowed to view revisions of this post.
ku_IQ: ببورە، تۆ دەسەڵاتت نییە بۆ نیشاندانی پاکراوی ئەم بابەتە.

en: Sorry, you are not allowed to view terms for this post.
ku_IQ: ببورە، ڕێگەپێدراونییت بۆ بینینی مەرجەکانی ئەم بابەتە.

en: Sorry, you are not allowed to view the active theme.
ku_IQ: ببورە تۆ ڕێگەپێدراو نیت کە ڕووکارە چالاکەکە ببینیت.

en: Sorry, you are not allowed to view the registered block pattern categories.
ku_IQ: ببورە، ڕێگەپێدراونییت بۆ بینینی هاوپۆلە تۆمارکراوەکانی شێوەئاسای بڵۆک.

en: Sorry, you are not allowed to view the registered block patterns.
ku_IQ: ببورە، ڕێگەپێدراونییت بۆ بینینی شێوەئاسای بڵۆکە تۆمارکراوەکان.

en: Sorry, you are not allowed to view themes.
ku_IQ: ببورە، تۆ ڕێگەت پێنەدراوە بۆ بینینی ڕووکارەکان.

en: Sorry, you are not allowed to view this global style.
ku_IQ: ببورە، ڕێگەپێدراونییت بۆ بینینی ئەم شێوازە جیهانییە.

en: Sorry, you are not allowed to view this item.
ku_IQ: ببورە، تۆ ڕێگەت پێنەدراوە بۆ بینینی ئەم بڕگەیە.

en: Sorry, you cannot create new resource.
ku_IQ: ببورە، ناتوانیت سەرچاوەی نوێ دروست بکەیت.

en: Sorry, you cannot delete this resource.
ku_IQ: ببورە، ناتوانیت ئەم سەرچاوەیە بسڕیتەوە.

en: Sorry, you cannot edit this resource.
ku_IQ: ببورە، ناتوانیت ئەم سەرچاوەیە دەستکاریی بکەیت.

en: Sorry, you cannot list resources.
ku_IQ: ببورە، ناتوانیت سەرچاوەکان لیستە بکەیت.

en: Sorry, you cannot manage plugins.
ku_IQ: ببورە، تۆ ناتوانیت پێوەکراوەکان بەڕێوەببەیت.

en: Sorry, you cannot manage themes.
ku_IQ: ببورە، تۆ ناتوانیت ڕووکارەکان بەڕێوەببەیت.

en: Sorry, you cannot manage these options.
ku_IQ: ببورە، تۆ ناتوانیت ئەم هەڵبژاردانە بەڕێوەببەیت.

en: Sorry, you cannot preview new themes when you have changes scheduled or saved as a draft. Please publish your changes, or wait until they publish to preview new themes.
ku_IQ: ببورە. تۆ ناتوانیت پێشبینی ڕووکاری نوێ بکەیت، ئەگەر گۆڕانکاریت نابێتەوە یاخود وەکو ڕەشنوس پاشەکەوتت کردبێت. تکایە گۆڕانکارییەکانت بڵاوبکەرەوە یاخود بوەستە تاکو دەنێردرێت بۆ پێشبینی ڕووکاری نوێ.

en: Sorry, you cannot stick a private post.
ku_IQ: ببورە، ناتوانیت بابەتی تایبەت جێگیر بکەیت.

en: Sorry, you cannot update resource.
ku_IQ: ببورە، ناتوانیت سەرچاوە بەڕۆژبکەیتەوە.

en: Sorry, you cannot view marketing channels.
ku_IQ: ببورە، ناتوانیت کەناڵەکانی بازاڕدۆزیی ببینیت.

en: Sorry, you cannot view these options, please remember to update the option permissions in Options API to allow viewing these options in non-production environments.
ku_IQ: ببورە، ناتوانیت ئەم هەڵبژاردانە ببینیت، تکایە ڕێگەدانەکان نوێبکەرەوە لە (Options API) بۆ ڕێگەدان بە بینینی ئەم هەڵبژاردانە لە ژینگەی (non-production).

en: Sorry, you cannot view these options.
ku_IQ: ببورە، ناتوانیت ئەم هەڵبژاردانە ببینیت.

en: Sorry, you cannot view this resource.
ku_IQ: بەداخەوە، ئێوە ناتوانن ئەم سەرچاوە ببینن.

en: Sorry, you have reached your download limit for this file
ku_IQ: به‌ داوای لی بوردنه‌وه‌ كاتی داگرتنی تۆ بۆ ئه‌م فایله‌ كۆتای هاتووه‌.

en: Sorry, you have used your space allocation of %s. Please delete some files to upload more files.
ku_IQ: ببورە، تۆ سنوری قەبارەی خۆت  تێپەڕاندوو %s. تکایە چەند پەڕگە و پەڕەیەک بسڕەوە بۆ بارکردنی پەڕگەی زیاتر.

en: Sorry, you may not use that site name.
ku_IQ: ببورە ، لەوانەیە نەتوانی ئەو ناوە بەکارببەی.

en: Sorry, you must be able to edit posts on this site in order to view categories.
ku_IQ: ببورە ، تۆ دەبێ توانای دەستکاری پەیامت هەبێ تا بتوانی هاوپۆلەکان ببینی.

en: Sorry, you must be able to edit posts on this site in order to view tags.
ku_IQ: ببورە ، تۆ دەبێت بتووانی دەستکاری بابەت بکەیت بۆ ئەوەی بتوانی تاگ ببینی .

en: Sorry, you must be logged in to comment.
ku_IQ: ببورە، پێویستەبێ یتە ناوەوە بۆ ئەوەی لێدوان بدەی.

en: Sorry, you must be logged in to reply to a comment.
ku_IQ: ببورە، پێویستە لە ژوورەوە بیت بۆ وەڵامدانەوەی لێدوان.

en: Sorry, you must be logged in to reply to a review.
ku_IQ: ببورە، پێویستە لەژوورەوە بیت بۆ وەڵامدانەوەی پێداچوونەوەیەک.

en: Sorry, you post telemetry data.
ku_IQ: ببورە، تۆ دراوەی تەلەمێتری بڵاودەکەیتەوە.

en: Sorry, your session has expired.
ku_IQ: به‌ داوای لێ بوردنه‌وه‌ كاته‌كه‌ت به‌سه‌رچووه‌

en: Sorry, your session has expired. <a href="%s" class="wc-backward">Return to shop</a>
ku_IQ: تکایە،کاتی ئێوە بەسەرچوو ، <a href="%s" class="wc-backward">گەڕانەوە بۆ فرۆشگا</a> .

en: Sort Order:
ku_IQ: جۆری ڕیزکردن:

en: Sort ascending.
ku_IQ: پۆلێنکردنی به‌رزبوون.

en: Sort by
ku_IQ: پۆلێنکردن بەپێی

en: Sort by average rating
ku_IQ: ریزبەند بەپێ تێکرا

en: Sort by latest
ku_IQ: ڕیزبەندی بە پێی نوێترین

en: Sort by most recent
ku_IQ: نمایش به ریزبه‌ندی نێترینه‌كان

en: Sort by popularity
ku_IQ: ریزبەند بەشێوەی ناو بانگ

en: Sort by price (asc)
ku_IQ: نرخ(به‌رزی)

en: Sort by price (desc)
ku_IQ: نرخ(پانی)

en: Sort by price: high to low
ku_IQ: ریزبەند بەپی زۆر بۆ کەم

en: Sort by price: low to high
ku_IQ: ریزبەند بەپێ نرخی کەم بۆ زیات

en: Sort by tax class.
ku_IQ: ڕیزبەندی بە پێی باج

en: Sort by:
ku_IQ: ڕیزیان بکه‌ به‌پێی:

en: Sort collection by comment attribute.
ku_IQ: پۆلێنکردنی کۆمەڵە بەپێی تایبەتمەندیی سەرنج.

en: Sort collection by object attribute.
ku_IQ: کۆکراوەکان ڕیز بکە بەپێی تایبەتمەندی تەن.

en: Sort collection by post attribute.
ku_IQ: پۆلێنکردنی کۆمەڵه بەپێی تایبەتمەندیی بابەت.

en: Sort collection by term attribute.
ku_IQ: ڕیزکردنی کۆکراوەکان بەپێی تایبەتمەندێتی مەرجەکان.

en: Sort collection by user attribute.
ku_IQ: پۆلێنکردنی کۆمەڵه بەپێی تایبەتمەندییەکانی بەکارهێنەر.

en: Sort descending.
ku_IQ: پۆلێنکردنی داشۆڕی.

en: Sorting
ku_IQ: پۆڵێن کردن

[ctx: Sorting order]
en: Order
ku_IQ: داواکار

en: Source
ku_IQ: سەرچاوە

en: Source code
ku_IQ: ژێدەرە کۆد

en: Source of a customized template
ku_IQ: سەرچاوەی قاڵبی کڕیارخوازکراو

en: Source of note.
ku_IQ: سەرچاوەی تێبینی.

en: Source of template
ku_IQ: سەرچاوەی ڕووکار

en: Source of the note.
ku_IQ: سەرچاوەی تێبینییەکە.

en: Source type
ku_IQ: جۆری سەرچاوە

en: Source:
ku_IQ: سەرچاوە

en: Source: %s
ku_IQ: سەرچاوە: %s

en: South
ku_IQ: باشوور

en: South Africa
ku_IQ: آفريقای جنوبي

en: South America
ku_IQ: ئەمەریکای باشور

en: South Cotabato
ku_IQ: کوتاباتو جنوبی

en: South Georgia
ku_IQ: جۆرجیای باشور

en: South Georgia/Sandwich Islands
ku_IQ: گرجستان جنوبی / جزایر ساندویچ

en: South Khorasan (خراسان جنوبی)
ku_IQ: خراسان جنوبی

en: South Korea
ku_IQ: كره ی جنوبي

en: South Pole
ku_IQ: بەستەڵەکی باشوور

en: South Sudan
ku_IQ: سودان جنوبی

en: Southern
ku_IQ: باشوور

en: Spain
ku_IQ: اسپانيا

en: Spam
ku_IQ: سپام

en: Spam <span class="count">(%s)</span> | Spam <span class="count">(%s)</span>
ku_IQ[0]: خراپ <span class="count">(%s)</span>
ku_IQ[1]: خراپ <span class="count">(%s)</span>

en: Spam Blocked
ku_IQ: سپام بلۆک کراوە

en: Spam blocked | Spam blocked
ku_IQ[0]: سپام ڕاگیرا
ku_IQ[1]: سپام ڕاگیرا

en: Spam it: %s
ku_IQ: بیکه‌ به‌ سپام: %s

en: Spanish
ku_IQ: ئیسپانی

en: Special character
ku_IQ: هێمای تایبەت

en: Specific Countries
ku_IQ: وڵاته‌ تایبه‌ته‌كان

en: Specified file failed upload test.
ku_IQ: هه‌ڵه‌ له‌كاتی باركردنی په‌ڕگه‌دا

en: Specify an OPML URL:
ku_IQ: به‌سته‌رێکی OPML دیاری بکه‌:

en: Speed
ku_IQ: خێرایی

en: Speed up your store and improve your SEO with performance-boosting tools from Jetpack. Learn more
ku_IQ: خێرایی فرۆشگاکەت زیاد بکە و (SEO) باشتر بکە لە ڕێگەی تووڵەکانی (Jetpack). زیاتر بزانە

en: Split table cell
ku_IQ: خانەی خشتە لەت بکە

en: Spreadsheet <span class="count">(%s)</span> | Spreadsheets <span class="count">(%s)</span>
ku_IQ[0]: پەڕەی بڵاوبووەوە <span class="count">(%s)</span>
ku_IQ[1]: پەڕە بڵاوەکان <span class="count">(%s)</span>

en: Spreadsheets
ku_IQ: پەڕە بڵاوەکان

en: Square
ku_IQ: چوارگۆشە

en: Square Tiles
ku_IQ: شێوازی خشتەیی

en: Srednekolymsk
ku_IQ: سرێدنیکۆلێمسک

en: Sri Lanka
ku_IQ: سريلانكا

en: St Barthelemy
ku_IQ: سانت بارتیلمی

en: St Helena
ku_IQ: سانت هیلینا

en: St Johns
ku_IQ: سانت جۆنس

en: St Kitts
ku_IQ: سانت کیتس

en: St Lucia
ku_IQ: سانت لویسا

en: St Thomas
ku_IQ: سانت تۆماس

en: St Vincent
ku_IQ: سانت ڤینسنت

en: Standard
ku_IQ: ستاندارد

en: Standard Editor
ku_IQ: دەستکاریکەری بنەڕەتیی

en: Standard rates
ku_IQ: ڕێژە بنەڕەتەکان

en: Standard time begins on: %s.
ku_IQ: کاتی ئاسایی دەست پێدەکات لە : %s.

en: Standard time begins on: <code>%s</code>.
ku_IQ: کاتی ستاندارد دەست پێدەکات لە: <code>%s</code>.

en: Stanley
ku_IQ: ستانلی

en: Star ratings should be required, not optional
ku_IQ: هەڤیازدان دەبێ بەناچاری بێت نە دڵخواز و بە بژاردە

en: Start
ku_IQ: دەستپێکردن

en: Start Customizing
ku_IQ: دەستبکە بە کڕیارخوازکردن

en: Start Date
ku_IQ: ڕێکەوتی دەستپێکردن

en: Start Import
ku_IQ: دەستبکە بە هاوردن

en: Start Video After
ku_IQ: دەست پێ کردنی ڤیدیۆ پاشان

en: Start accepting payments on your store!
ku_IQ: دەستبکە بە وەرگرتنی پارەکان لە فرۆشگاکەت!

en: Start again
ku_IQ: دووبارە دەستپێبکەوە

en: Start by adding the first product to your store. You can add your products manually, via CSV, or import them from another service.
ku_IQ: دەستپێبکە بە زیادکردنی یەکەم بەرهەم بۆ فرۆشگاکەت. دەتوانیت دانە دانە بەرهەمەکان زیادبکەیت، لە ڕێگەی (CSV) یان هاوردنیان لە ڕاژەیەکی ترەوە.

en: Start customizing
ku_IQ: دەستبکە بە کڕیارخوازکردن

en: Start date of sale price, as GMT.
ku_IQ: کاتی دەستپێکردنی هەڕاجی لە سەر بنەمایGMT.

en: Start date of sale price, in the site's timezone.
ku_IQ: کاتی دەستپێکردنی هەڕاجی لە شوێنی کاتی ماڵپەڕ.

en: Start date of sale price.
ku_IQ: ڕێکەوتی دەستپێکردنی نرخی داشکێنراو.

en: Start date:
ku_IQ: ڕێکەوتی دەستپێکردن

en: Start selling
ku_IQ: دەستبکە بە فرۆشتن

en: Start using new features that are being progressively rolled out to improve the store management experience.
ku_IQ: دەستبکە بە بەکارهێنانی تایبەتمەندییە نوێیەکان کە هێدی هێدی بڵاودەکرێنەوە بۆ باشترکردنی ئەزموونی بەڕێوەبردنی فرۆشگا.

en: Start with a free plan
ku_IQ: بە پلانی خۆڕایی دەستپێبکە

en: Start your online clothing store
ku_IQ: دەستبکە بە دروستکردنی فرۆشگای جلوبەرگەکەت

en: Starting Coordinates:
ku_IQ: پۆ و تانی دەستپێکردن:

en: Starting a fashion website is exciting but it may seem overwhelming as well. In this article, we'll walk you through the setup process, teach you to create successful product listings, and show you how to market to your ideal audience.
ku_IQ: دەستکردن بە دروستکردنی ماڵپەڕێکی جلوبەرگ هەنگاوێکی مەزنە، بەڵام لەهەمان کاتیشدا دەکرێت کارێکی ئاڵۆز بێت. لەم بابەتەدا، بە سەرجەم هەنگاوەکان ئاشناتان دەکەین، چۆن لیستەیەکی سەرکەوتووی بەرهەم دروست بکەیت، هەروەها چۆن بازاڕدۆزیی بۆ بەرهەمەکانت بکەیت.

en: State
ku_IQ: پارێزگا

en: State / County
ku_IQ: پارێزگا/ ناوچه‌

en: State / County or state code
ku_IQ: کۆدی وڵات/پارێزگا

en: State / County:
ku_IQ: هەرێم \ وڵات:

en: State / Zone
ku_IQ: پارێزگا/ ناحیه

en: State code
ku_IQ: کۆدی ویلایەت

en: State code.
ku_IQ: ژمارەی پۆستە

en: State of the comment.
ku_IQ: باری بابەتەکە.

en: State.
ku_IQ: ویلایەت.

en: State/County
ku_IQ: پارێزگا/ ناوچه‌

en: State/County (optional)
ku_IQ: ویلایەت\وڵات (ئارەزوومەندانە)

en: State/County code, or name of the state, county, province, or district.
ku_IQ: کۆدی ویلایەت\وڵات، یان ناوی ویلایەت، پارێزگا، هەرێم، یان قەزا.

en: Static page:
ku_IQ: پەڕەی سادە:

en: Statistics
ku_IQ: ئامار

en: Stats
ku_IQ: زانیاری

en: Stats about orders.
ku_IQ: ئامارەکان دەربارەی داواکارییەکان.

en: Stats about product categories.
ku_IQ: ئامارەکان دەربارەی هاوپۆلەکانی بەرهەم.

en: Stats about product downloads.
ku_IQ: ئامارەکان دەربارەی داگرتنەکانی بەرهەم.

en: Stats about products.
ku_IQ: ئامارەکان دەربارەی بەرهەمەکان.

en: Stats about revenue.
ku_IQ: ئامارەکان دەربارەی داهات.

en: Stats about variations.
ku_IQ: ئامارەکان دەربارەی گۆڕانکارییەکان.

en: Stats response could not be decoded.
ku_IQ: وڵام دانەوە بە ئامار ناتوانرێت کۆدهەڵوەشاندنەوە بکا

en: Status
ku_IQ: دۆخ

en: Status is forbidden.
ku_IQ: دۆخ قەدەغەیە.

en: Status of note.
ku_IQ: دۆخی تێبینییەکە.

en: Status of sidebar.
ku_IQ: دۆخی لاتەنیشت.

en: Status of template.
ku_IQ: دۆخی ڕووکار.

en: Status of the marketing channel's product listings.
ku_IQ: دۆخی لیستی بەرهەمی کەناڵی بازاڕدۆزی.

en: Status of the order.
ku_IQ: دۆخی داواکارییەکە.

en: Status of the payment returned by the gateway. One of success, pending, failure, error.
ku_IQ: دۆخی پارەدانەکە کە گەڕاوەتەوە لەلایەن دەرەڕێیەکەوە. سەرکەوتوو، چاوەڕوانی، شکستخواردوو، هەڵە.

en: Status of the review.
ku_IQ: دۆخی پێداچوونەوەکە.

en: Status report information
ku_IQ: زانیاریی ڕاپۆرتی دۆخ

en: Status:
ku_IQ: دۆخ:

en: Step
ku_IQ: هەنگاو

en: Step %1$d of %2$d
ku_IQ: هەنگاوی %1$d لە %2$d

en: Step 1:
ku_IQ: هه‌نگاوی 1

en: Step 2:
ku_IQ: هه‌نگاوی 2

en: Stick this post to the front page
ku_IQ: ئەم بابەتە جێگیر بکە لەپەڕەی پێشەوە

en: Sticky
ku_IQ: جێگیر

en: Sticky Post
ku_IQ: بابەتی جێگیر

en: Stock Keeping Unit
ku_IQ: زانیاری تایبەتی کاڵا

en: Stock Status
ku_IQ: حاڵه‌تی لیستی كۆگا

en: Stock display format
ku_IQ: شێوازی نیشاندنانی هەبوونی کاڵا لە کۆگا

en: Stock keeping unit, if applicable.
ku_IQ: یەکەی چاودێریی کۆگا (SKU)، ئەگەر دەکرێت.

en: Stock levels increased:
ku_IQ: ئاستی کۆگا زیادیکرد:

en: Stock levels reduced:
ku_IQ: ئاستی کۆگا کەمیکرد:

en: Stock management
ku_IQ: بەڕێوەبردنی کۆگا

en: Stock management at product level.
ku_IQ: بەڕێوەبردنی پاشەکەوت لە ئاستی بەرهەم.

en: Stock management disabled in store settings
ku_IQ: بەڕێوەبردنی کۆگا ناچالاککراوە لە ڕێکخستنەکانی فرۆشگا

en: Stock qty
ku_IQ: بڕی ماوە

en: Stock quantity
ku_IQ: هەبوون لە ئەمبار

en: Stock quantity.
ku_IQ: هەبوون لە ئەمبار

en: Stock quantity. If this is a variable product this value will be used to control stock for all variations, unless you define stock at variation level.
ku_IQ: لیستی كۆگا. ئه‌گه‌ر ئه‌م كالایه‌ گۆراوه‌ ئه‌مه‌ نرخ بۆ كۆنترۆڵی كاڵا  گۆڕانكای بۆهه‌موویده‌كرێت، ئه‌گینا له‌ ریژه‌ی جۆراوجۆری لیست پێناسه‌ ده‌كرێت.

en: Stock status
ku_IQ: حاڵه‌تی لیستی كۆگا

en: Stock status.
ku_IQ: دۆخی کۆگا.

en: Stock: %d
ku_IQ: کۆگا: %d

en: Stockholm
ku_IQ: ستۆکهۆڵم

en: Stopped the insanity for %d second | Stopped the insanity for %d seconds
ku_IQ[0]: شێتییەکەی وەستاند بۆ %d چرکە
ku_IQ[1]: شێتییەکەی وەستاند بۆ %d چرکە

en: Storage Space
ku_IQ: قەبارەی پاشەکەوتکردن

en: Store Address
ku_IQ: ناونیشانی فرۆشگە

en: Store Notice
ku_IQ: ئاگادار كردنه‌وه‌ی فرۆشگا

en: Store connected successfully.
ku_IQ: فرۆشگا بەسەرکەوتوویی پەیوەستکرا.

en: Store details
ku_IQ: وردەکارییەکانی فرۆشگا

en: Store downtime means lost sales. One-click restores get you back online quickly if something goes wrong.
ku_IQ: لەکارکەوتنی فرۆشگا واتە لەدەستدانی فرۆشتن. گەڕاندنەوەی یەک کرتە بەخێرایی دەتباتەوە سەرهێڵ ئەگەر هەڵەیەک ڕوویدا.

en: Store email address.
ku_IQ: ناونیشانی پۆستی ئەلیکترۆنیی فرۆشگا.

en: Store management insights
ku_IQ: تێگەیشتنەکانی بەڕێوەبردنی فرۆشگا

en: Store notice
ku_IQ: ئاگاداری فرۆشگا

en: Store setup
ku_IQ: دامەزراندنی فرۆشگا

en: Store uploads in this folder
ku_IQ: بارکراوه‌کان له‌م بوخچه‌یه‌ دابنێ

en: Store-wide threshold (%d)
ku_IQ: خاڵی دەستپێکی فرۆشگا (%d)

en: Storefront Theme
ku_IQ: ڕووکاری (Storefront)

en: Storefront icon
ku_IQ: وێنۆچکەی فرۆشگا

en: Storefront is an intuitive, flexible and <strong>free</strong> WordPress theme offering deep integration with WooCommerce and many of the most popular customer-facing extensions.
ku_IQ: ڕووکاری (Storefront) ڕووکارێکی جوان و ناوازە و <strong>بێبەرانبەری</strong> وۆردپرێسە بەتەواویی گونجاوە لەگەڵ (WooCommerce) و چەندین زیادکراوی تر.

en: Street address
ku_IQ: گەڕەک، شەقام، ژمارەی خانوو(یان ئاپارتمان)

en: Strength indicator
ku_IQ: نیشاندانێکی بەهێز

en: Strictness
ku_IQ: سەختگری

en: Strikethrough
ku_IQ: هێل به‌سه‌رداهاتوو

en: String based identifier for the term.
ku_IQ: ناسێنەری زنجیرەنووسەیی بۆ زاراوەکە.

en: String processors must be an array of valid callbacks.
ku_IQ: چارەسەرکەرەکانی زنجیرەنووسە دەبێت ڕیزێک بن لە کۆڵباکی دروست.

en: Stripe email address
ku_IQ: ناونیشانی پۆستی ئەلیکترۆنیی (Stripe)

en: Stripe email address:
ku_IQ: ناونیشانی پۆستی ئەلیکترۆنیی (Stripe):

en: Style
ku_IQ: شێواز

en: Style Variations
ku_IQ: جیاوازییەکانی شێواز

en: Style:
ku_IQ: شێوە:

en: Styles
ku_IQ: شێوازەکان

en: Stylesheet is missing.
ku_IQ: ستایڵشیت له‌ناوچووه‌

en: Stylesheet is not readable.
ku_IQ: ناتوانرێت ستایڵشیت بخوێنرێتەوە.

en: Stylesheet saved.
ku_IQ: ستایلشییت پاشەکەوتکرا.

en: Sub-directory Installation
ku_IQ: دامەزراندنی ژێر بوخچە

en: Sub-domain Installation
ku_IQ: دامەزراندنی ژێر دۆمەین

en: Subcategories
ku_IQ: زیر دسته‌بندی

en: Subject
ku_IQ: سەردێڕ

en: Subject (paid)
ku_IQ: بابەت (پارە دراوە)

en: Submit
ku_IQ: بینێره‌

en: Submit Comment
ku_IQ: لێدوان بنێرە

en: Submit Reply
ku_IQ: وەڵام بنێرە

en: Submit Search
ku_IQ: گەڕان

en: Submit for Review
ku_IQ: دیاری بکه‌ بۆ پیاداچوونه‌وه‌

en: Submitted on
ku_IQ: بەڵاوکراتەوە لە

en: Submitted on: %s
ku_IQ: بڵاوکراوەتەوە لە : %s

en: Submitting Comment%s
ku_IQ: دانانی سەرنج%s

en: Subscribe
ku_IQ: بەشداربە

en: Subscribe Button:
ku_IQ: دوگمەی بەشداربوون:

en: Subscribe to %s
ku_IQ: بەشداربە بۆ %s

en: Subscribe to Blog via Email
ku_IQ: بەشداری ئەم بلۆگە بکە لە ڕێی ئیمەیڵەوە

en: Subscriber
ku_IQ: خوێنه‌ری تۆماركراو

en: Subscribers can read comments/comment/receive newsletters, etc. but cannot create regular site content.
ku_IQ: بەشداربووان دەتوان لێدوان بخوێنەوە/لێدوان بنووسن/هەواڵنامەکان وەربگرن، هتد. بەڵام ناتوانن ناوەڕۆکی ماڵپەڕ دروست بکەن.

en: Subscript
ku_IQ: ژێرسکریپت

en: Subscription Type
ku_IQ: جۆری ئابوونە

en: Subscription for %1$s deactivated successfully. You will no longer receive updates for this product. <a href="%2$s">Click here</a> if you wish to deactivate the plugin as well.
ku_IQ: بەشداریی بۆ %1$s بەسەرکەوتوویی ناچالاککرا. لەوەبەدوا بەڕۆژکردنەوەکان بەدەست ناهێنیت بۆ ئەم بەرهەمە. <a href="%2$s">کرتە لێرە بکە</a> ئەگەر دەتەوێت پێوەکراوەکەش ناچالاک بکەیت.

en: Subscription for %s deactivated successfully. You will no longer receive updates for this product.
ku_IQ: بەشداریی بۆ %s بەسەرکەوتوویی ناچالاککرا. لەوەبەدوا بەڕۆژکردنەوەکان بەدەست ناهێنیت بۆ ئەم بەرهەمە.

en: Subscription not found
ku_IQ: بەشداریی نەدۆزرایەوە

en: Subscription: Not available - %1$d of %2$d already in use
ku_IQ: بەشداریی: بەردەست نییە - %1$d لە %2$d بەکارهێنراوە

en: Subscription: Unlimited
ku_IQ: بەشداریی: بێسنوور

en: Subscription: Using %1$d of %2$d sites available
ku_IQ: بەشداریی: بەکارهێنانی %1$d لە %2$d ماڵپەڕی بەردەست

en: Subscriptions
ku_IQ: هاوبەشەکان

en: Subtitles
ku_IQ: ژێرنووس

en: Subtotal
ku_IQ: هەموو نرخەکان

en: Subtotal of the order.
ku_IQ: لاسەرجەمی داواکارییەکە.

en: Subtotal:
ku_IQ: كۆیگشتی

en: Suburb
ku_IQ: دەوروبەری شار

en: Success Message Text:
ku_IQ: پەیامی سەرکەوتن:

en: Success!
ku_IQ: سه‌رکه‌وتوو بوو!

en: Success! An email was just sent to confirm your subscription. Please find the email now and click 'Confirm Follow' to start subscribing.
ku_IQ: ئیمەیڵێک نێردرا تا دڵنیا بینەوە لە بەشداربوونەکەت. تکایە ئیمەیڵەکە بدۆزەرەوە و کلیکی چالاککردن بکە بۆ ئەوەی بەشداربیت.

en: Sudan
ku_IQ: سودان

en: Suggested embed #%d
ku_IQ: تێخستراوی پێشنیار کراو #%d

en: Suggested height is %s.
ku_IQ: بەرزی پێژنیازکراو بریتیە لە %s.

en: Suggested image #%d
ku_IQ: وێنەی پێشنیار کراو #%d

en: Suggested image dimensions: %1$s by %2$s pixels.
ku_IQ: قەبارەی پێشنیازکراو بۆ وێنە %1$s بە %2$s پیکسڵ.

en: Suggested text:
ku_IQ: نوسینی پشنیارکراو:

en: Suggested width is %s.
ku_IQ: پانی پێشنیازکراو %s.

en: Suggestion ID.
ku_IQ: ناسنامەی پێشنیار.

en: Suggestion description.
ku_IQ: وەسفی پێشنیار.

en: Suggestion visibility.
ku_IQ: بینراویی پێشنیار.

en: Suggestions
ku_IQ: پێشنیاره‌کان

en: Suhosin is an advanced protection system for PHP installations. It was designed to protect your servers on the one hand against a number of well known problems in PHP applications and on the other hand against potential unknown vulnerabilities within these applications or the PHP core itself. If enabled on your server, Suhosin may need to be configured to increase its data submission limits.
ku_IQ: Suhosin سیسته‌مێكی پیشكه‌وتوی به‌رگری بۆ  PHP یه‌. ئه‌م سیسته‌مه‌ بۆ به‌رگری له‌سێرڤه‌ره‌كانی ئێوه‌ له‌ به‌رامبه‌ر كێشه‌كانی PHP له‌ یه‌ك لاوه‌  وه‌ له‌ لایه‌كی تره‌وه‌ له‌ به‌رام به‌ر بۆشایه‌كانی نه‌ناسراو  PHP به‌رهه‌م هێندراوه‌. ئه‌گه‌ر Suhosin له‌سه‌ر سێرڤه‌ری خۆت چالاك بكه‌ی، پیده‌چێت بۆ زیادبوونی. سنورداركردنی داتاكان.

en: Sultan Kudarat
ku_IQ: سوڵتانی به‌ هێز

en: Sulu
ku_IQ: سولو

en: Sum of all taxes.
ku_IQ: کۆی هەموو باجەکان

en: Sum of line item taxes only.
ku_IQ: تەنها کۆی باجەکانی بڕگەی هێڵ.

en: Summarize this product in 1-2 short sentences. We’ll show it at the top of the page.
ku_IQ: پوختەکردنی ئەم بەرهەمە لە 1-2 ڕستەی کورتدا. لە سەرەوەی پەڕەکە پیشانی دەدەین.

en: Summary
ku_IQ: کورته‌ی بابه‌ت

en: Sun
ku_IQ: 1 شه‌م

en: Sunday
ku_IQ: یه‌ك شه‌ممه‌

[ctx: Sunday initial]
en: S
ku_IQ: ی

en: Sunset
ku_IQ: خۆرئاوابوون

en: Superscript
ku_IQ: باشترین پڕۆگرامۆکە

en: Support
ku_IQ: Piştgirî

en: Suriname
ku_IQ: سورینام

en: Suspended
ku_IQ: ڕاگیراو

en: Sustainable Dyes
ku_IQ: بۆیەی بەردەوام

en: Svalbard and Jan Mayen
ku_IQ: اسوالبارد و جان ماین

en: Swahili
ku_IQ: سەواحیلی

en: Swaziland
ku_IQ: سوازیلند

en: Sweden
ku_IQ: سوئد

en: Swedish
ku_IQ: سویدی

en: Sweet Danish
ku_IQ: دانیمارکی شیرین

en: Sweet Organic Lemons
ku_IQ: لیمۆی شیرینی سروشتی

en: Swift Current
ku_IQ: سویفت کەرەنت

en: Switch
ku_IQ: گۆڕین

en: Switch up your site&#8217;s look & feel with Styles
ku_IQ: ڕووخسارێکی نوێ بدە بە ماڵپەڕەکەت لەڕێگەی شێوازەکانەوە

en: Switzerland
ku_IQ: سوييس

en: Sydney
ku_IQ: سیدنی

en: Sync %s pending order | Sync %s pending orders
ku_IQ[0]: هاوکاتگەریی %s داواکاریی لە دۆخی چاوەڕوانی
ku_IQ[1]: هاوکاتگەریی %s داواکاریی لە دۆخی چاوەڕوانی

en: Sync completed.
ku_IQ: هاوکاتگەریی کۆتایی هات.

en: Sync could not be disabled.
ku_IQ: نەتوانرا هاوکاتگەریی ناچالاک بکرێت.

en: Sync disabled.
ku_IQ: هاوکاتگەریی ناچالاک کرا.

en: Sync enabled.
ku_IQ: هاوکاتگەریی چالاک کرا.

en: Sync is already disabled.
ku_IQ: هاوکاتگەریی خۆی ناچالاکە.

en: Sync is already enabled.
ku_IQ: هاوکاتگەریی خۆی چالاکە.

en: Synchronization of approved product download directories is already in progress.
ku_IQ: هاوکاتگەریی بوخچەکانی داگرتنی بەرهەمی پەسەندکراو لە ئێستادا بەردەوامە.

en: Synchronize approved download directories
ku_IQ: هاوکاتگەریی بوخچەی داگرتنە پەسەندکراوەکان

en: Syndicate this content
ku_IQ: سه‌ندیکاکردنی ئه‌م ناوه‌ڕۆکه‌

en: Syndication feeds show the most recent
ku_IQ: RSS FEED که‌ پیشانی بدات دواترین

en: Syntax Highlighting
ku_IQ: ڕەنگکردنی کۆدەکان

en: Syowa
ku_IQ: سایەوا

en: Syria
ku_IQ: سوريه

en: System status
ku_IQ: دۆخی سیستەم

en: Table cell display.
ku_IQ: پیشاندانی خانەی خشتە.

en: Table cell properties
ku_IQ: تایبه‌تمه‌ندییه‌کانی خانه‌ی خشته‌

en: Table cell value.
ku_IQ: بەهای خانەی خشتە.

en: Table column header.
ku_IQ: سەرپەڕەی ستوونی خشتە.

en: Table does not exist
ku_IQ: جه‌دوه‌ل بوونی نیه‌

en: Table headers.
ku_IQ: سەرپەڕەکانی خشتە.

en: Table of Contents
ku_IQ: خشتەی ناوەڕۆکەکان

en: Table ordered by Author.
ku_IQ: خشتە ڕیزکراوە بەپێی نووسەر.

en: Table ordered by Comment Author.
ku_IQ: خشتە ڕیزکراوە بەپێی نووسەری سەرنج.

en: Table ordered by Comments.
ku_IQ: خشتە ڕیزکراوە بەپێی سەرنجەکان.

en: Table ordered by Date.
ku_IQ: خشتە ڕیزکراوە بەپێی ڕێکەوت.

en: Table ordered by Description.
ku_IQ: خشتە ڕیزکراوە بەپێی وەسف.

en: Table ordered by E-mail.
ku_IQ: خشتە ڕیزکراوە بەپێی پۆستی ئەلیکترۆنی.

en: Table ordered by File Name.
ku_IQ: خشتە ڕیزکراوە بە پێی ناوی پەڕگە.

en: Table ordered by Hierarchical Menu Order and Title.
ku_IQ: خشتە ڕیزکراوە بەپێی داواکاریی لیستە یەک لە دوای یەک و ناونیشان.

en: Table ordered by Last Updated.
ku_IQ: خشتە ڕێکخراوە بەپێی دواین نوێکردنەوە.

en: Table ordered by Links.
ku_IQ: خشتە ڕیزکراوە بەپێی بەستەرەکان.

en: Table ordered by Name.
ku_IQ: خشتە ڕیزکراوە بەپێی ناو.

en: Table ordered by Post Replied To.
ku_IQ: خشتە ڕیزکراوە بەپێی ئەو بابەتانەی وەڵامیان هەیە.

en: Table ordered by Posts Count.
ku_IQ: خشتە ڕیزکراوە بەپێی ژمارەی بابەتەکان.

en: Table ordered by Rating.
ku_IQ: خشتە ڕیزکراوە بەپێی پلەدانان.

en: Table ordered by Site Domain Name.
ku_IQ: خشتە ڕێکخراوە بەپێی ناوی پاوانی ماڵپەڕ.

en: Table ordered by Site Path.
ku_IQ: خشتە ڕێکخراوە بەپێی ڕێگەی ماڵپەڕ.

en: Table ordered by Site Registered Date.
ku_IQ: خشتە ڕێکخراوە بەپێی ناوی ڕووکار.

en: Table ordered by Slug.
ku_IQ: خشتە ڕیزکراوە بەپێی سڵەگ.

en: Table ordered by Theme Name.
ku_IQ: خشتە ڕێکخراوە بەپێی ناوی ڕووکار.

en: Table ordered by Title.
ku_IQ: خشتە ڕیزکراوە بەپێی ناونیشان.

en: Table ordered by URL.
ku_IQ: خشتە ڕیزکراوە بەپێی ناونیشانی ئینتەرنێتی.

en: Table ordered by Uploaded To.
ku_IQ: خشتە ڕیزکراوە بەپێی بارکردن بۆی.

en: Table ordered by User Registered Date.
ku_IQ: خشتە ڕێکخراوە بەپێی ڕێکەوتی تۆماربوونی بەکارهێنەر.

en: Table ordered by Username.
ku_IQ: خشتە ڕیزکراوە بەپێی ناوی بەکارهێنەر.

en: Table ordered by Visibility.
ku_IQ: خشتە ڕیزکراوە بەپێی بینراوی.

en: Table ordered hierarchically.
ku_IQ: خشتە ڕیزکراوە یەک لە دوای یەک.

en: Table properties
ku_IQ: تیبه‌تمه‌ندییه‌کانی خشته‌

en: Table row properties
ku_IQ: تایبەتمەندییەكانی ئاسۆی خشتە

en: Table rows.
ku_IQ: ڕیزەکانی خشتە.

en: Tablet
ku_IQ: تابلێت

en: Tag
ku_IQ: تاگ

en: Tag Cloud
ku_IQ: تاگی هەور

en: Tag ID
ku_IQ: ناسنامەی تاگ

en: Tag ID.
ku_IQ: ناسنامەی تاگ.

en: Tag added to all posts in this category.
ku_IQ: تاگ بۆ هه‌موو بابه‌ته‌کانی ئه‌م هاوپۆله‌ زیادکرا

en: Tag added.
ku_IQ: تاگ زیادکرا.

en: Tag deleted.
ku_IQ: تاگ سڕایەوە.

en: Tag link
ku_IQ: بەستەری تاگ

en: Tag name
ku_IQ: ناوی تاگ

en: Tag name.
ku_IQ: ناوی تاگ

en: Tag not added.
ku_IQ: تاگ زیاد مەکرا.

en: Tag not updated.
ku_IQ: تاگ نوێ نەبوویەوە.

en: Tag slug
ku_IQ: سڵەگی تاگ

en: Tag slug.
ku_IQ: تاگ

en: Tag updated.
ku_IQ: تاگ نوێبوویەوە.

en: Tag: | Tags:
ku_IQ[0]: تاگ:

en: Tag: %s
ku_IQ: تاگ: %s

en: Tagalog
ku_IQ: تاگالۆگی

en: Tagline
ku_IQ: دروشم

en: Tags
ku_IQ: تاگه‌كان

en: Tags (comma separated)
ku_IQ: تاگەکان (بە بۆر جیایان بکەرەوە)

en: Tags (space separated)
ku_IQ: تاگەکان (بە بۆشایی جیایان بکەرەوە)

en: Tags can be selectively converted to categories using the <a href="%s">tag to category converter</a>.
ku_IQ: دەتوانیت تاگەکەن بگۆڕیت بۆ هاوپۆل بەکردتەکردن لە <a href="%s">گۆڕەری تاگەکان بۆ هاوپۆل</a>.

en: Tags deleted.
ku_IQ: تاگەکان سڕانەوە.

en: Tags indicating styles and features of the theme.
ku_IQ: تاگەکان شێواز و تایبەتمەندیەکانی ڕووکار نیشان دەدەن.

en: Tags list
ku_IQ: لیستی تاگەکان

en: Tags list navigation
ku_IQ: ڕێنیشاندەری لیستی تاگەکان

en: Tags to Categories
ku_IQ: تاگه‌کان بۆ هاوپۆل

en: Tags totals.
ku_IQ: هەموو تاگەکان

en: Tags:
ku_IQ: تاگەکان:

en: Tags:
ku_IQ: تاگەکان:

en: Tahiti
ku_IQ: تاهیتی

en: Taipei
ku_IQ: تایپەی

en: Taiwan
ku_IQ: تايوان

en: Tajikistan
ku_IQ: تاجيكستان

en: Take WordPress with you.
ku_IQ: وؤردپرێس ببە لەگەڵ خۆت.

en: Take a look at the <strong>%1$d item</strong> on the <a href="%2$s">Site Health screen</a>. | Take a look at the <strong>%1$d items</strong> on the <a href="%2$s">Site Health screen</a>.
ku_IQ[0]: سەیرێکی بابەتی <strong>%1$d item</strong> لە ڕێگەی <a href="%2$s">پەڕەی دڵنیابوونەوە لە دۆخی ماڵپەڕ</a>.
ku_IQ[1]: سەیرێکی بابەتی <strong>%1$d item</strong> لە ڕێگەی <a href="%2$s">پەڕەی دڵنیابوونەوە لە دۆخی ماڵپەڕ</a>.

en: Take over
ku_IQ: جڵەو وەربگرە

en: Take payments in cash upon delivery.
ku_IQ: پارە بە کاش وەربگرە لە کاتی گەیاندن.

en: Take payments in person via BACS. More commonly known as direct bank/wire transfer.
ku_IQ: ڕووبەڕوو پارە وەربگرە لە ڕێگەی (BACS). ناسراویشە بە (گواستنەوەی ڕاستەوخۆ bank/wire).

en: Take payments in person via checks. This offline gateway can also be useful to test purchases.
ku_IQ: ڕووبەڕوو پارە وەربگرە لە ڕێگەی چەکەوە. ئەم دەرەڕێ دەرهێڵە دەتوانرێت بەکاریش ببرێت بۆ تاقیکردنەوەی کڕینەکان.

en: Take payments via bank transfer.
ku_IQ: پارە وەربگرە لەڕێگەی گواستنەوەی بانکی.

en: Take payments with the provider that’s right for you - choose from 100+ payment gateways for WooCommerce.
ku_IQ: پارە لەو دابینکەرە وەربگرە کە گونجاوە بۆ تۆ - لە زیاتر لە 100 دەرەڕێی پارەدان هەڵبژێرە بۆ (WooCommerce).

en: Talk to your web host about OpenSSL support for PHP.
ku_IQ: قسە لەگەڵ خاوەنی هۆستەکەت بکە دەربارەی پشتگیری OpenSSL بۆ PHP.

en: Talk to your web host about supporting HTTPS for your website.
ku_IQ: قسە لەگەڵ دابینکەری خانەخوێیەکەت بکە دەربارەی پشتگیری HTTPS لە ماڵپەڕەکەتدا.

en: Tallinn
ku_IQ: تاڵن

en: Tan
ku_IQ: گەنمی

en: Tanzania
ku_IQ: تانزانيا

en: Tap or hover on any theme then click the Live Preview button to see a live preview of that theme and change theme options in a separate, full-screen view. You can also find a Live Preview button at the bottom of the theme details screen. Any installed theme can be previewed and customized in this way.
ku_IQ: کرتەڕابگرە لەسەر هەر ڕوکارێک کە مەبەستتە و کردتەبکە لە پێش بینین بۆ بینینی ڕوکارەکە و ئەنجامدانی گۆڕانکاری تێیدا و دەتوانیت ڕوکارەکە بەتەواوی ببینیت پڕبەشاشەکەت، هەروها بەکرتەکردن لە پێشبینین لەخوارەوەی باسکردنی ڕوکارەکەت دەتوانی هەمان کردار ئەنجام بدەیت بۆ هەر ڕوکارێک کە داتمەزراندووە و گۆڕانکاری تێدابکەیت.

en: Tarawa
ku_IQ: تاراوا

en: Target
ku_IQ: ئامانج

en: Tashkent
ku_IQ: تاشقەند

en: Task List
ku_IQ: لیستەی ئەرک

en: Task is not a subclass of `Task`
ku_IQ: ئەرک پۆلی لاوەکیی نییە بۆ `Task`

en: Task list ID already exists
ku_IQ: ناسنامەی لیستەی ئەرک خۆی بوونی هەیە

en: Task list ID does not exist
ku_IQ: ناسنامەی لیستەی ئەرک بوونی نییە

en: Tasmania
ku_IQ: تاسمانیا

en: Tax
ku_IQ: مالیات

en: Tax amount
ku_IQ: بڕی باج

en: Tax class
ku_IQ: پۆلی مالیاتی

en: Tax class already exists
ku_IQ: ریگه‌ی گه‌نجینه‌ بوونی نیه‌

en: Tax class name.
ku_IQ: ناوی پۆلی باج.

en: Tax class of fee.
ku_IQ: باجی پۆلی

en: Tax class of product.
ku_IQ: پۆلی باج لە بەرهەم

en: Tax class requires a valid name
ku_IQ: پۆلی باج پێویستی بە ناوێکی دروستە

en: Tax class slug already exists
ku_IQ: سڵەگی پۆلی باج خۆی بوونی هەیە

en: Tax class slug is invalid
ku_IQ: سڵەگی پۆلی باج نادروستە

en: Tax class.
ku_IQ: پۆلی باج

en: Tax code
ku_IQ: کۆدی باج

en: Tax lines data.
ku_IQ: داتای هێڵەکانی باج.

en: Tax name
ku_IQ: ناوی باج

en: Tax options
ku_IQ: هەڵبژاردەکانی باج

en: Tax priority.
ku_IQ: پێشەنگیی باج.

en: Tax rate ID.
ku_IQ: ناسنامەی ڕێژەی باج.

en: Tax rate ID: %s
ku_IQ: ناسنامی نرخی مالیات: %s

en: Tax rate code.
ku_IQ: کۆدی ڕێژەی باج

en: Tax rate label.
ku_IQ: ناونیشانی ڕێژەی باج

en: Tax rate name.
ku_IQ: ناوی ڕێژەی باج.

en: Tax rate.
ku_IQ: ڕێژەی باج.

en: Tax rates successfully deleted
ku_IQ: نرخه‌كانی مالیات به‌سه‌ركه‌وتووی سڕانه‌وه‌

en: Tax status
ku_IQ: دۆخی باج

[ctx: Tax status]
en: None
ku_IQ: هیچ کامێکیان

en: Tax status of fee.
ku_IQ: باجی بارکردن

en: Tax status.
ku_IQ: حاڵەتی باج

en: Tax subtotal.
ku_IQ: کۆی لاوەکی باج

en: Tax total (not including shipping taxes).
ku_IQ: کۆی باج (لەوانە باجی بارکردن)

en: Tax total.
ku_IQ: کۆی باج

en: Taxable
ku_IQ: باج كەوتوو

en: Taxes
ku_IQ: مالیات

en: Taxes by code
ku_IQ: مالیات به‌ پێی كۆد

en: Taxes by date
ku_IQ: مالیات به‌ پێی به‌روار

en: Taxes do not support trashing.
ku_IQ: باجەکان پشتگیریی فڕێدان ناکەن.

en: Taxonomies associated with post type.
ku_IQ: تاکسۆنۆمییەکان بەستراوەن بە جۆری بابەتەوە.

en: Taxonomies: Product visibility
ku_IQ: هاوپۆڵکردنەکان: دیتنی کالاکان

en: Taxonomy
ku_IQ: پۆڵێنکردن

en: Taxonomy does not exist.
ku_IQ: پۆلێن بوونی نییە.

[ctx: Taxonomy name]
en: Product type
ku_IQ: جۆری بەرهەم

[ctx: Taxonomy name]
en: Product visibility
ku_IQ: لەبەرچاویی بەرهەم

en: Taxonomy name.
ku_IQ: ناوی پۆلێن.

en: Taxonomy names must be between 1 and 32 characters in length.
ku_IQ: درێژیی ناوی تاگەکان پێویستە لە نێوان 1 بۆ 20 پیت بێت.

en: Taxonomy:
ku_IQ: پۆڵێنکردن:

en: Tbilisi
ku_IQ: تبلیس

en: Tegucigalpa
ku_IQ: تیگوسیگاڵپا

en: Tehran
ku_IQ: تاران

en: Tehran (تهران)
ku_IQ: تاران

en: Tel Aviv
ku_IQ: تەل ئەبیب

en: Tell City
ku_IQ: تێڵ سیتی

en: Tell us a bit about your store
ku_IQ: هەندێک باسی فرۆشگاکەتمان بۆ بکە

en: Template
ku_IQ: داڕێژە

en: Template Editing
ku_IQ: دەستکاریکردنی ڕووکار

en: Template Part Area
ku_IQ: ناوچەی پارچەی قاڵب

en: Template Part Areas
ku_IQ: ناوچەکانی پارچەکانی قاڵب

en: Template Parts
ku_IQ: پارچەکانی قاڵب

en: Template archives
ku_IQ: ئەرشیفەکانی ڕووکار

en: Template cache cleared.
ku_IQ: حەشارگەی قاڵب سڕایەوە.

en: Template file copied to theme.
ku_IQ: فایلی شێوه‌ به نیشانه‌ی باكگراوه‌ند كۆپی كرا.

en: Template file deleted from theme.
ku_IQ: فایلی شیوه له‌ باكگراوه‌ند سرایه‌وه‌

en: Template for %s
ku_IQ: ڕووکار بۆ %s

en: Template for the product variation form
ku_IQ: قاڵب بۆ فۆڕمی گۆڕانکاریی بەرهەمەکە

en: Template for the simple product form
ku_IQ: قاڵب بۆ فۆڕمی بەرهەمە سادەکە

en: Template is missing. Standalone themes need to have a %1$s or %2$s template file. <a href="%3$s">Child themes</a> need to have a %4$s header in the %5$s stylesheet.
ku_IQ: ڕووکار ناتەواویی هەیە. ڕووکارە سەربەخۆکان پێویستە پەڕگەکانی %1$s یان %2$s یان هەبێت. <a href="%3$s">ڕووکاری وەچەش</a> پێویستە سەرپەڕەی %4$s ی هەبێت لە پەڕگەی %5$s

[ctx: Template name]
en: All Archives
ku_IQ: سەرجەم ئەرشیفەکان

[ctx: Template name]
en: Author Archives
ku_IQ: ئەرشیفەکانی نووسەر

[ctx: Template name]
en: Blog Home
ku_IQ: ماڵەوەی بڵۆگ

[ctx: Template name]
en: Cart
ku_IQ: سەبەتە

[ctx: Template name]
en: Category Archives
ku_IQ: ئەرشیفەکانی هاوپۆل

[ctx: Template name]
en: Checkout
ku_IQ: پارەدان

[ctx: Template name]
en: Checkout Header
ku_IQ: سەرپەڕەی پارەدان

[ctx: Template name]
en: Date Archives
ku_IQ: ئەرشیفەکانی ڕێکەوت

[ctx: Template name]
en: Front Page
ku_IQ: پەڕەی سەرەکی

[ctx: Template name]
en: Index
ku_IQ: نوانە

[ctx: Template name]
en: Mini Cart
ku_IQ: مینی کارت

[ctx: Template name]
en: Order Confirmation
ku_IQ: پەسەندکردنی داواکاری

[ctx: Template name]
en: Page: 404
ku_IQ: پەڕە: 404

[ctx: Template name]
en: Page: Cart
ku_IQ: پەڕە: سەبەتە

[ctx: Template name]
en: Page: Checkout
ku_IQ: پەڕە: پارەدان

[ctx: Template name]
en: Pages
ku_IQ: پەڕەکان

[ctx: Template name]
en: Product Catalog
ku_IQ: کەتەلۆگی بەرهەم

[ctx: Template name]
en: Product Search Results
ku_IQ: ئەنجامی گەڕانی بەرهەم

[ctx: Template name]
en: Products by Attribute
ku_IQ: بەرهەمەکان بەپێی تایبەتمەندی

[ctx: Template name]
en: Products by Category
ku_IQ: بەرهەمەکان بەپێی هاوپۆل

[ctx: Template name]
en: Products by Tag
ku_IQ: بەرهەمەکان بەپێی تاگ

[ctx: Template name]
en: Search Results
ku_IQ: ئەنجامەکانی گەڕان

[ctx: Template name]
en: Single Entries
ku_IQ: تۆمارکراوە تاکەکان

[ctx: Template name]
en: Single Posts
ku_IQ: بابەتە تەنیاکان

[ctx: Template name]
en: Single Product
ku_IQ: تەنیا بەرهەمێک

[ctx: Template name]
en: Tag Archives
ku_IQ: ئەرشیفەکانی تاگ

[ctx: Template name]
en: Taxonomy
ku_IQ: پۆلێنکردن

en: Template part archives
ku_IQ: ئەرشیفەکانی پارچەی قاڵب

en: Template part has been deleted or is unavailable: %s
ku_IQ: پارچە قاڵب یان سڕاوەتەوە یان بەردەست نییە: %s

en: Template parts list
ku_IQ: لیستی پارچەکانی قاڵب

en: Template parts list navigation
ku_IQ: ڕێدۆزیی لیستی پارچەکانی قاڵب

en: Template parts to include in your templates.
ku_IQ: پارچە قاڵبەکان کە بکرێنە بەشێک لە قاڵبەکانت.

en: Template used to display the Mini Cart drawer.
ku_IQ: ڕووکارێک کە بەکاردێت بۆ پیشاندانی کشۆی Mini Cart.

en: Template used to display the Mini-Cart drawer.
ku_IQ: قاڵبێکە کە بەکاردێت بۆ پیشاندانی چەکمەجەی (Mini-Cart).

en: Template used to display the simplified Checkout header.
ku_IQ: قاڵبی بەکارهێنراو بۆ پیشاندانی سەرپەڕەی پارەدانی سادە.

en: Templates
ku_IQ: ڕووکارەکان

en: Templates based on theme files can't be removed.
ku_IQ: ئەو قاڵبانەی لەسەر بنەمای پەڕگەکانی ڕووکار دروستکراون ناسڕێنەوە.

en: Templates list
ku_IQ: لیستی ڕووکارەکان

en: Templates list navigation
ku_IQ: ڕێدۆزیی لیستی ڕووکارەکان

en: Templates to include in your theme.
ku_IQ: ئەو قاڵبانەی دەبێت بیانخەیتە ناو ڕووکارەکەتەوە.

en: Temporarily disabled.
ku_IQ: بۆ شێوازی کاتی ناچالاک بووە.

en: Term ID
ku_IQ: ناسنامه‌ی ده‌وره‌

en: Term ID List
ku_IQ: لیستی ناسنامەی مەرج

en: Term ID Taxonomy Query
ku_IQ: داواکاریی پۆلێنی ناسنامەی مەرج

en: Term ID is shared between multiple taxonomies
ku_IQ: ئایدی ناوەڕۆکەکە دابەشکراوە لە نێوان تاکسۆنۆمی تێکەڵدا

en: Term IDs.
ku_IQ: ناسنامەکانی مەرج.

en: Term counts
ku_IQ: ژماره‌ی ده‌وره‌كان

en: Term description.
ku_IQ: وەسفی زاراوە.

en: Term does not exist.
ku_IQ: دەستەواژە بوونی نییە.

en: Term meta cannot be added to terms that are shared between taxonomies.
ku_IQ: ناتوانرێت مێتا زیادبکرێت بۆ ئەو واژانەی کە هاوبەش کراون لە نێوان چەن پۆلێنێک.

en: Term name.
ku_IQ: ناوی زاراوە.

en: Terms
ku_IQ: مەرجەکان

en: Terms and Conditions Page
ku_IQ: پەڕەی مەرج و مەرجەکان

en: Terms and conditions
ku_IQ: زاراوە و حالەت

en: Terms in the product visibility taxonomy.
ku_IQ: مەرجەکان لە هاوپۆڵەکانی کالا

en: Terms of Service
ku_IQ: یاساکنی خزمەتگوزاری

en: Terms successfully recounted
ku_IQ: ده‌وره‌كان به‌سه‌ركه‌وتووی ژمێردرانه‌وه‌

en: Testimonial
ku_IQ: تێستیمۆنیال

en: Testimonial saved.
ku_IQ: تێستیمۆنیال پاشەکەوتکرا.

en: Testimonial updated.
ku_IQ: تێستیمۆنیال نوێ کرایەوە.

en: Text
ku_IQ: دەق

en: Text & Image Links
ku_IQ: لینکی نوسین & وێنە

en: Text Color
ku_IQ: رەنگی نووسین

en: Text Link
ku_IQ: لینکی نوسین

en: Text List
ku_IQ: لیستی نوسینەکان

en: Text color
ku_IQ: ڕەنگی دەق

en: Text for the title attribute of the link element for this menu item.
ku_IQ: دەق بۆ تایبەتمەندیی ناونیشانی توخمی بەستەرەکە بۆ ئەم بڕگەی لیستە.

en: Text only
ku_IQ: تەنها نوسین

en: Text to appear below the main email content.
ku_IQ: ئەو دەقەی دەردەکەوێت لە خوار ناوەڕۆکی سەرەکیی پۆستی ئەلیکترۆنییەکە.

en: Text to display
ku_IQ: نوسین بۆ نیشاندان

en: Textarea
ku_IQ: ناوچەی نوسین

en: Thai
ku_IQ: تایلەندی

en: Thailand
ku_IQ: تايلند

en: Thank you for creating with <a href="%s">WordPress</a>.
ku_IQ: سوپاس بۆ بەردەوامبونت لەگەڵ <a href="%s">وۆردپرێس</a>.

en: Thank you for selling with WooCommerce.
ku_IQ: بۆ فرۆشتن لەلایەن ووکامرس ئیمە سوپاسی تۆ دەکەین

en: Thank you for using %s, your site has been deleted. Happy trails to you until we meet again.
ku_IQ: سوپاس بۆ بەکارهێنانی %s ، ماڵپەڕەکەت بەسەرکەوتویی سڕایەوە. بەهیوای کاتێکی خۆش و بەهیوای گەڕانەوەت.

en: Thank you for your feedback!
ku_IQ: سوپاس بۆ پێڕاگەیاندنەوەکەت!

en: Thank you for your order
ku_IQ: بۆكرینه‌كه‌تان سوپاست ده‌كه‌ین

en: Thank you for your payment. Your transaction has been completed, and a receipt for your purchase has been emailed to you. Log into your PayPal account to view transaction details.
ku_IQ: سوپاس بۆ پارەدانەکەت. گواستنەوەکە سەرکەوتوو بوو، پسووڵەی کڕینەکەت لە ڕێگەی پۆستی ئەلیکترۆنییەوە بەدەست گەیشتووە. بچۆژوورەوە بۆ هەژماری (PayPal)ەکەت بۆ بینینی وردەکاریی گواستنەوەکە.

en: Thank you. Please check your email for a link to confirm your action. Your site will not be deleted until this link is clicked.
ku_IQ: سوپاس بۆتۆ، تکایە پۆستی ئەلیکترۆنیەکەت بپشکنە بەستەرێکت پێگەشتووە بۆ ئەنجامدانی کرداری سڕینەوە، ئاگاداربە بەبێ کردنەوەی ئەو بەستەرە ماڵپەڕەکەت ناسڕێتەوە.

en: Thank you. Your order has been fulfilled.
ku_IQ: سوپاس. داواکارییەکەت جێبەجێکرا.

en: Thank you. Your order has been received.
ku_IQ: سوپاسی داواکاری ئێوە تۆمار کرا

en: Thanks :)
ku_IQ: سوپاس :)

en: Thanks for confirming your erasure request.
ku_IQ: سوپاس بۆ دڵنیابوونەوەت لە داواکاری سڕینەوە.

en: Thanks for confirming your export request.
ku_IQ: سوپاس بۆ دڵنیابوونەوەت لە داواکاری هەناردەکردن.

en: Thanks for creating an account on %1$s. Your username is %2$s. You can access your account area to view orders, change your password, and more at: %3$s
ku_IQ: سوپاس بۆ دروستکردنی هەژمار لە %1$s. ناوی بەکارهێنەرەکەت بریتییە لە %2$s. دەتوانیت سەردانی پەڕەی هەژمارەکەم بکەیت بۆ بینینی داواکارییەکان، گۆڕینی تێپەڕەوشە و زیاتر لە: %3$s

en: Thanks for reading.
ku_IQ: سوپاس بۆ خوێندنەوە

en: Thanks for shopping with us
ku_IQ: سوپاس بۆ بازاڕکردنت لەگەڵ ئێمە

en: Thanks for shopping with us.
ku_IQ: سوپاس بۆ بازارکردنت لەگەڵ ئێمە

en: Thanks for using Jetpack! Your store is almost ready: to activate services like %s, just connect your store.
ku_IQ: سوپاس بۆ بەکارهێنانی (Jetpack)! فرۆشگاکەت خەریکە ئامادە دەبێت: بۆ چالاککردنی ڕاژەکانی وەک %s، فرۆشگاکەت پەیوەست بکە.

en: Thanks for using {site_url}!
ku_IQ: سوپاس بۆ بەکارهێنانی {site_url}!

en: Thanks for your order. It’s on-hold until we confirm that payment has been received.
ku_IQ: سوپاس بۆ ناردنی داواکارییەکەت. ئێستا لە دۆخی چاوەڕوانیدایە تا دڵنیایی لە شێوازی پارەدانەکەت دەکەینەوە.

en: Thanks!
ku_IQ: سوپاس

en: That audio file cannot be found. Check your <a href="%s">media library</a> and make sure it was not deleted.
ku_IQ: دەنگەکە نادۆزرێتەوە. لە <a href="%s">کتێبخانەی ڕەنگاڵە</a> دڵنیابەرەوە کە نەسڕاوەتەوە.

en: That connection has been removed.
ku_IQ: پەیوەندییەکە سڕدرایەوە

en: That email address has already been used. Please check your inbox for an activation email. It will become available in a couple of days if you do nothing.
ku_IQ: ئەم  ئیمەیڵە پێشتر بەکاربراوە، تکایە سندووقی هاتووت بگەڕێ بۆ  نامەی چالاککردن. بەخۆکار ئامادە دەبێت ، ئەگەر لە ماوەی چەند ڕۆژێکدا  ئەگەر هاتوو هیچ نەکەیت.

en: That file cannot be found. Check your <a href="%s">media library</a> and make sure it was not deleted.
ku_IQ: پەڕگە نەدۆزرایەوە. دڵنیابەرەوە لە <a href="%s">کتێبخانەی ڕەنگاڵە</a> کە نەسڕاوەتەوە.

en: That image cannot be found. Check your <a href="%s">media library</a> and make sure it was not deleted.
ku_IQ: وێنەکە نادۆزرێتەوە. لە <a href="%s">کتێبخانەی ڕەنگاڵە</a> دڵنیابەرەوە کە نەسڕاوەتەوە.

en: That name is not allowed.
ku_IQ: ئەم ناوە ڕێثێدراو نییە.

en: That site is currently reserved but may be available in a couple days.
ku_IQ: ئەو وێبگەیە نها گیراوە بەڵام ڕەنگە لە ماوەی چەند ڕۆژێکدا بەردەست بێت.

en: That user could not be added to this site.
ku_IQ: ئەم بەکارهێنەرە ناتوانرێت بۆ ئەم ماڵپەڕە زیاد بکرێت.

en: That user does not exist.
ku_IQ: ئه‌م به‌کارهێنه‌ره‌ بوونی نیه‌ له‌ ئێستادا

en: That user is already a member of this site.
ku_IQ: ئەو بەکارهێنەرە خۆی لەم ماڵپەڕە ئەندامە

en: That username is already activated.
ku_IQ: ئەم بەکارهێنەرە پێشتر چالاککراوە.

en: That username is currently reserved but may be available in a couple of days.
ku_IQ: ئەو ناسناوە هەنووکە بەکارچووە (گیراوە) بەڵام ڕەنگە لە چەند ڕۆژی دادێ بەردەست بێت.

en: That video cannot be found. Check your <a href="%s">media library</a> and make sure it was not deleted.
ku_IQ: ڤیدیۆکە نادۆزرێتەوە. لە <a href="%s">کتێبخانەی ڕەنگاڵە</a> دڵنیابەرەوە کە نەسڕاوەتەوە.

en: That was hard work! Take a break.
ku_IQ: ماندووبوی! ده‌توانی پشویه‌ك بده‌ی!

en: That&#8217;s all, stop editing! Happy publishing.
ku_IQ: ئەمە هەمووی بوو، دەستکاریکردن بووەستێنە! بڵاوکردنەوەیەکی بەچێژ.

en: The "%1$s" coupon has been removed from your cart: %2$s
ku_IQ: کۆبۆنی "%1$s" لابرا لە سەبەتەکەت: %2$s

en: The "%1$s" taxonomy "%2$s" property (%3$s) conflicts with an existing property on the REST API Posts Controller. Specify a custom "rest_base" when registering the taxonomy to avoid this error.
ku_IQ: "%1$s" ڕیزبەندییەکە "%2$s" تایبەتمەندی (%3$s) لەگەڵ تایبەتمەندی هەبوو لە  REST API Posts Controller ناگونجێنێت. بۆ ڕێگریکردن لەئەم هەڵەیە لەهەنگاوی تۆمارکردنی ڕێزبەندی لە "rest_base"ێک سود وەربگرە.

en: The "%1$s" value is smaller than "%2$s"
ku_IQ: بەهای "%1$s" بچووکترە لە "%2$s".

en: The "%s" must be a callable function.
ku_IQ: "%s" دەبێ فۆنکشێنیکی بانگکراو بێت.

en: The "%s" options group has been removed. Use another settings group.
ku_IQ: ئەم "%s" دەستە هەڵبژاردنانە سڕدراوەتەوە. دەستە هەڵبژاردنێکی تر بەکار بێنە.

en: The "%s" payment method is currently disabled
ku_IQ: شێوازی پارەدانی "%s" لە ئێستادا ناچالاککراوە

en: The "%s" payment method is currently enabled
ku_IQ: شێوازی پارەدانی "%s" لە ئێستادا چالاککراوە

en: The "%s" theme is not a valid parent theme.
ku_IQ: ڕووکاری "%s" ڕووکاری باوانی دروست نییە.

en: The "WooCommerce Admin" plugin will be installed and activated
ku_IQ: پێوەکراوی "WooCommerce Admin" دادەمەزرێت و چالاک دەکرێت

en: The "get_value_callback" parameter must be a valid callback.
ku_IQ: دیاریکەری "get_value_callback" دەبێت کۆڵباکێکی دروست بێت.

en: The "type" schema keyword for %1$s can only be one of the built-in types: %2$l.
ku_IQ: وشە سەرەکی هێڵکاری "type" بۆ %1$s تەنها دەتوانێت یەکێک بێت لە جۆرەکانی چەسپاوە: %2$l.

en: The "type" schema keyword for %1$s can only contain the built-in types: %2$l.
ku_IQ: وشە سەرەکی هێڵکاری "type" بۆ %1$s تەنها دەتوانێت جۆری بنچینکراو لەخۆ وەبگری: %2$l.

en: The "type" schema keyword for %s is required.
ku_IQ: وشە نهێنیە هێڵکاری "type" بۆ %s پێویستە.

en: The "uses_context" parameter must be an array.
ku_IQ: دیاریکەری "uses_context" دەبێت ڕیزەک بێت.

en: The $source_properties array contains invalid properties.
ku_IQ: ڕیزەکی $source_properties تایبەتمەندیی نادروستی لەخۆگرتووە.

en: The $source_properties must contain a "get_value_callback".
ku_IQ: $source_properties دەبێت "get_value_callback" لەخۆی بگرێت.

en: The $source_properties must contain a "label".
ku_IQ: $source_properties دەبێت "label" لەخۆی بگرێت.

en: The %1$s and %2$s directories exist but are not writable. These directories are used to improve the stability of plugin updates. Please make sure the server has write permissions to these directories.
ku_IQ: بوخچەکانی %1$s و %2$s بەردەستن بەڵام توانای نووسینیان تێدا نییە. ئەم بوخچانە بەکاردەهێنرێت بۆ باشترکردنی جێگیریی بەڕۆژکردنەوەکانی پێوەکراو. تکایە دڵنیابەرەوە کە ڕاژەکارەکە دەسەڵاتی نووسینی هەیە.

en: The %1$s argument must be a non-empty string for %2$s.
ku_IQ: بەڵگەی %1$s نابێت زنجیرەنووسەی بەتاڵ بێت بۆ %2$s.

en: The %1$s constant is defined as %2$s
ku_IQ: نەگۆڕی %1$s پێناسەکراوە وەکو %2$s

en: The %1$s directive in %2$s determines if uploading files is allowed on your site.
ku_IQ: ڕێپێدانی %1$s لە %2$s دیاری دەکات ئەگەر بارکردنی فایلەکان ڕێپێدراوە لە ماڵپەڕەکەت.

en: The %1$s directory does not exist, and the server does not have write permissions in %2$s to create it. This directory is used for plugin and theme updates. Please make sure the server has write permissions in %2$s.
ku_IQ: بوخچەی %1$s بوونی نییە، هەروەها ڕاژەکارەکە دەسەڵاتی نووسینی نییە لە %2$s بۆ دروستکردنی. ئەم بوخچەیە بەکاردەهێنرێت بۆ بەڕۆژکردنەوەکانی ڕووکار و پێوەکراو. تکایە دڵنیابەرەوە کە ڕاژەکارەکە دەسەڵاتی نووسینی هەیە لە %2$s.

en: The %1$s parameter must be an array. To pass arbitrary data to scripts, use the %2$s function instead.
ku_IQ: دیاریکەری %1$s دەبێت ڕیزبێت. بۆ ڕەوانەکردنی دراوەی دڵویست بۆ دەقەکان، کرداری %2$s بەکاربهێنە.

en: The %1$s plugin has been deactivated as the latest improvements are now included with the %2$s plugin.
ku_IQ: پێوەکراوەکەی %1$s ناچالاك کراوە چونکە ئێستا نوێترین پێشکەوتنەکان لەگەڵ پێوەکراوەکەی %2$sدا هاتووە.

en: The %1$s plugin header is deprecated. Use %2$s instead.
ku_IQ: سەرپەڕەی ئەم پێوەکراوە %1$s پەسەندنەکراوە. ئەمە %2$s لەجێگایدابنێ.

en: The %1$s, %2$s, and %3$s values can be edited to set the video track language and kind.
ku_IQ: دەتوانرێت بەهای %1$s و %2$s و %3$s بژار بکرێت بۆ دانانی زمانی شوێنپێ ڤیدیۆ و جۆری.

en: The %1$sApproved Product Download Directories list%2$s has been updated. To protect your site, please review the list and make any changes that might be required. For more information, please refer to %3$sthis guide%2$s.
ku_IQ: %1$sلیستەی بوخچە پەسەندکراوەکانی داگرتنی بەرهەم%2$s بەڕۆژکرایەوە. بۆ پاراستنی ماڵپەڕەکەت، تکایە پێداچوونەوە بە لیستەکەدا بکە و ئەو گۆڕانکارییانە ئەنجام بدە کە پێویستە. بۆ زانیاریی زیاتر، تکایە %3$sئەم ڕێبەرییە ڕەچاوبکە%2$s.

en: The %s argument must be a string or a string array.
ku_IQ: بەڵگەی %s دەبێت زنجیرەنووسە یان ڕیزێک لە زنجیرەنووسەیەک بێت.

en: The %s argument must be an array.
ku_IQ: بەڵگەی %s دەبێت ڕیزبێت.

en: The %s cannot be deleted.
ku_IQ: %s ناتوانرێت بسڕدرێتەوە.

en: The %s class can only be run within WP CLI.
ku_IQ: پۆلی %s تەنیا لە (WP CLI) دەتوانرێت وەگەربخرێت.

en: The %s constant is no longer supported.
ku_IQ: %s نەگۆڕ چیتر پشتیوانی ناکرێت.

en: The %s directory cannot be located.
ku_IQ: ناتوانرێت بوخچەی %s دیاریبکرێت.

en: The %s directory exists but is not writable. This directory is used for plugin and theme updates. Please make sure the server has write permissions to this directory.
ku_IQ: بوخچەی %s بەردەستە بەڵام توانای نووسینی تێدا نییە. ئەم بوخچەیە بەکاردەهێنرێت بۆ بەڕۆژکردنەوەکانی ڕووکار و پێوەکراو. تکایە دڵنیابەرەوە کە ڕاژەکارەکە دەسەڵاتی نووسینی هەیە.

en: The %s directory exists but is not writable. This directory is used to improve the stability of plugin and theme updates. Please make sure the server has write permissions to this directory.
ku_IQ: بوخچەی %s بەردەستە بەڵام دەسەڵاتی نووسینی تێدا نییە. ئەم بوخچەیە بەکاردەهێنرێت بۆ باشترکردنی جێگیریی بەڕۆژکردنەوەکانی ڕووکار و پێوەکراوەکان. تکایە دڵنیابەرەوە کە ڕاژەکارەکە دەسەڵاتی نووسینی هەیە لەم بوخچەیە.

en: The %s directory exists but is not writable. This directory is used to improve the stability of plugin updates. Please make sure the server has write permissions to this directory.
ku_IQ: بوخچەی %s بەردەستە بەڵام توانای نووسینی تێدا نییە. ئەم بوخچەیە بەکاردەهێنرێت بۆ باشترکردنی جێگیریی بەڕۆژکردنەوەکانی پێوەکراو. تکایە دڵنیابەرەوە کە ڕاژەکارەکە دەسەڵاتی نووسینی هەیە.

en: The %s directory exists but is not writable. This directory is used to improve the stability of theme updates. Please make sure the server has write permissions to this directory.
ku_IQ: بوخچەی %s بەردەستە بەڵام توانای نووسینی تێدا نییە. ئەم بوخچەیە بەکاردەهێنرێت بۆ باشترکردنی جێگیریی بەڕۆژکردنەوەکانی ڕووکار. تکایە دڵنیابەرەوە کە ڕاژەکارەکە دەسەڵاتی نووسینی هەیە.

en: The %s directory used to improve the stability of plugin and theme updates is writable.
ku_IQ: بوخچەی %s بەکاردەهێنرێت بۆ باشترکردنی جێگیریی بەڕۆژکردنەوەکانی پێوەکراو و ڕووکارەکان توانای نووسینی تێدا هەیە.

en: The %s filter is enabled.
ku_IQ: پاڵێوەری %s چالاککرا.

en: The %s function has been disabled, some media settings are unavailable because of this.
ku_IQ: پێڕەوی %s لە کارخراوە، هەندێک رێکبەندەکانی ڕەنگاڵە لەبەر ئەمە بەردەست نین.

en: The %s importer is invalid or is not installed.
ku_IQ: ئەم ئامرازەی هەناردەنیە %s نادروستە یاخود نەتوانرا دابمەزرێندرێت.

en: The %s is not a valid URL
ku_IQ: %s ناونیشانێك دروست نیه‌

en: The %s key must be a string without spaces.
ku_IQ: کلیلی %s دەبێت زنجیرەنووسە بێت بەبێ بۆشایی.

en: The %s payment gateway is not available.
ku_IQ: دەرەڕێی پارەدانی %s بەردەست نییە.

en: The %s post meta must be an array.
ku_IQ: %s پێویستە بە شێوازی (array) بێت.

en: The %s property has an invalid stored value, and cannot be updated to null.
ku_IQ: نرخی %s بۆ پێکهاتەکان نادروستە، بۆیە ناتوانرێت بکرێت بە سفر.

en: The %s setting is unregistered. Unregistered settings are deprecated. See https://developer.wordpress.org/plugins/settings/settings-api/
ku_IQ: ڕێکخستنی %s تۆمار نەکراوە. ڕێکخستنە تۆمار نەکراوەکان بەجێ هێڵراون. بۆ زانیاری زیاتر بڕوانە https://developer.wordpress.org/plugins/settings/settings-api/

en: The %s stylesheet does not contain a valid theme header.
ku_IQ: پەڕەی شێوازی %s سەرپەڕێکی گونجاوی تێدا نییە.

en: The %s table is not installed. Please run the network database upgrade.
ku_IQ: خشتەی %s دانەمەزراوە. تکایە پلەبەرزکردنەوەی بنکەی دراوەی ڕایەڵە بەکار بخە.

en: The &#8220;slug&#8221; is the URL-friendly version of the name. It is usually all lowercase and contains only letters, numbers, and hyphens.
ku_IQ: &#8220;slug&#8221; وه‌شانێکی به‌ به‌سته‌رکردنی دۆستانه‌یه‌. هه‌میشه‌ به‌ پیتی بچوک (سمۆڵ) ده‌نووسرێن ته‌نها پیت، ژماره‌، هێمای پیت به‌ یه‌ک گه‌یه‌نه‌ره‌کانی وه‌ک (_ و -) ـی تیادایه‌. وا باشتره‌ هه‌میشه‌ به‌ پیتی لاتینی بنووسرێن وه‌ک له‌ کوردی.

en: The 2010 theme for WordPress is stylish, customizable, simple, and readable -- make it yours with a custom menu, header image, and background. Twenty Ten supports six widgetized areas (two in the sidebar, four in the footer) and featured images (thumbnails for gallery posts and custom header images for posts and pages). It includes stylesheets for print and the admin Visual Editor, special styles for posts in the "Asides" and "Gallery" categories, and has an optional one-column page template that removes the sidebar.
ku_IQ: ڕووكاری 2010 بۆ WordPress شێوازێكی نوێیه‌، ئاره‌زوومه‌ندانه‌، ساده‌، خوێندراوه‌ -- خۆت بکه‌ به‌خاوه‌نی له‌گه‌ڵ لیستێكی ڕاسپێراو، وێنه‌ی ده‌ستپێك ،وه‌ پاشبنه‌ما. بیست و یه‌ك پاڵپشتی شه‌ش مه‌ودای ویدجیتکراون (دوو له‌ لاشریت ،چوار له‌ پێپه‌ڕه‌) وه‌ وێنه‌ تایبه‌ته‌کان (وێنه‌ بچووككراوه‌كان بۆ بابه‌ته‌کانی گه‌له‌ری و وێنه‌کانی ده‌ستپێك بۆ بابه‌ته‌کان و په‌ڕه‌كان). له‌خۆی ده‌گرێت په‌ڕگه‌شێواز بۆ چاپكردن وه‌ به‌ڕێوه‌به‌رایه‌تی دیده‌یی. شێوازه‌ تایبه‌ته‌کان بۆ بابه‌ته‌کان له‌ "بۆچوونه‌ له‌لاوه‌کان" و به‌شه‌كانی "گه‌له‌ری" ،وه‌ په‌ڕه‌ی داڕێژه‌ی یه‌ك-ستونی ئاره‌زوومه‌ندانه‌ی هه‌یه‌ که‌ لاشریت لاده‌بات.

en: The API key you entered could not be verified.
ku_IQ: کلیلی APIی کە نووسیوتانە ناتوانرێت پەسەند بکرێ.

en: The Akismet subscription plan
ku_IQ: پلانی ئابوونی Akismet

en: The Approved Product Download Directories list is currently being synchronized with the product catalog (%d%% complete). If you need to, you can cancel it.
ku_IQ: لیستەی بوخچەی بەرهەمە داگیراوەکان لە ئێستادا هاوکات دەکرێت لەگەڵ کەتەلۆگی بەرهەمەکە (%d%% تەواوبووە). ئەگەر ویستت دەتوانیت، دەتوانیت هەڵیوەشێنیتەوە.

en: The Authorization header is used by third-party applications you have approved for this site. Without this header, those apps cannot connect to your site.
ku_IQ: سەرپەڕەی ڕێپێدانەکە لەلایەن بەرنامە بەکاربەرییەکانی لایەنی سێیەمەوە بەکاردەبرێن کە خۆت ڕێگەت پێداون بۆ ئەم ماڵپەڕە. بەبێ ئەم سەرپەڕەیە ئەو بەرنامە بەکاربەرییانە ناتوانن پەیوەست ببن بە ماڵپەڕەکەتەوە.

en: The Authorization header is working as expected
ku_IQ: سەرپەڕەی ڕێپێدانەکە کار دەکات وەک ئەوەی چاوەڕوان دەکرێت.

en: The Authorize Application request is not allowed.
ku_IQ: داواکاری کاربەرنامەی ڕێپێدان ڕێگە پێنەدراوە.

en: The Available Widgets section contains all the widgets you can choose from. Once you drag a widget into a sidebar, it will open to allow you to configure its settings. When you are happy with the widget settings, click the Save button and the widget will go live on your site. If you click Delete, it will remove the widget.
ku_IQ: بەشی ویجیتە بەردەستەکان هەموو ئەو ویجیتانە لەخۆ دەگرێت کە لێیان هەڵبژێری.هەرکە ویجیتێکت بۆ نێو لاتەنیشت(سایدبار) ڕاکێشا،دەکرێتەوە تاکو ڕێکخستنەکانی سازبکەیت.کاتێک سازکاریی پێویستت بۆ ڕێکخستنەکانی ویجیتەکە کرد،کرتە لەسەر دوگمەی پاشەکەوتکردن بکە و ویجیتەکە ڕاستەوخۆ لە نێو ماڵپەڕەکەت چالاک دەبێت.ئەگەر کرتەت لەسەر سڕینەوە کرد،ویجیتەکە لادەبرێت.

en: The CSV is invalid.
ku_IQ: پەرگەی CSVدروست نیە

en: The Cart template displays the items selected by the user for purchase, including quantities, prices, and discounts. It allows users to review their choices before proceeding to checkout.
ku_IQ: قاڵبی سەبەتە ئەو مادانە پیشان دەدات کە بەکارهێنەر هەڵیبژاردوون تا بیانکڕێت، کە خۆی دەبینێتەوە لە ژمارەی مادەکان، نرخ و داشکاندنەکان. ڕێگە دەدات بەکارهێنەران بە بڕیارەکانیاندا بچنەوە پێش پارەدان.

en: The Checkout template guides users through the final steps of the purchase process. It enables users to enter shipping and billing information, select a payment method, and review order details.
ku_IQ: قاڵبی پارەدان ڕێنوینی بەکارهێنەران دەکات بۆ دواین قۆناغەکانی بازاڕکردن. ڕێگە دەدات بەکارهێنەران زانیاریی پارەدان و گەیاندن بنووسن، ڕێگەی پارەدان هەڵبژێرن و زانیارییەکانی داواکارییەکانیان ببینن.

en: The Customizer allows you to preview changes to your site before publishing them. You can navigate to different pages on your site within the preview. Edit shortcuts are shown for some editable elements. The Customizer is intended for use with non-block themes.
ku_IQ: کڕیارخوازکەرەکە ڕێگەت پێدەدات گۆڕانکارییەکانی ماڵپەڕەکەت ببینیت پێش ئەوەی بڵاویان بکەیتەوە. دەتوانیت هەموو پەڕەکان ببینیت و کرتەیان لێبکەیت هەر لەناو پیشاندەرەکە. قەدبڕەکانی دەستکاریکردن بۆ هەندێک لەو توخمانە پیشان دراون کە توانای دەستکاریکردنیان هەیە. کڕیارخوازکەر لەگەڵ ئەو ڕووکارانە بەکاردەهێنرێت کە پشتگیریی بڵۆک ناکەن.

en: The DB ID of the nav_menu_item that is this item's menu parent, if any, otherwise 0.
ku_IQ: ناسنامەی بنکەدراوەی nav_menu_item کە لیستەی باوانی ئەم بڕگەیەیە، ئەگەر هەبوو، بەپێچەوانەوە 0.

en: The Dashboard is the first place you will come to every time you log into your site. It is where you will find all your WordPress tools. If you need help, just click the &#8220;Help&#8221; tab above the screen title.
ku_IQ: داشبۆردەکە یەکەمین شوێنە کە بۆی دێیت هەموو جارێک کە دێیتەژوورەوە بۆ ماڵپەڕەکەت، ئەو شوێنەیە کە دەتوانیت هەموو ئامڕازەکانی وۆردپرێسی تێدا بدۆزیتەوە. ئەگەر پێویستت بە یارمەتیی هەبوو، کرتە بکە لە سەرخشتەی یارمەتی لە سەروو ناونیشانی پەردەکە.

en: The Eden Jacket
ku_IQ: چاکەتی عەدەن

en: The Edit Media screen is deprecated as of WordPress 6.3. Please use the Media Library instead.
ku_IQ: شاشەی دەستکاریکردنی ڕەنگاڵەکە لە وۆردپرێسی 6.3وە کۆن بووە. تکایە ژێدەرگەی ڕەنگاڵەکە بەکاربهێنە لە جیاتی ئەو.

en: The Eway extension for WooCommerce allows you to take credit card payments directly on your store without redirecting your customers to a third party site to make payment.
ku_IQ: زیادکراوی (Eway) بۆ (WooCommerce) ڕێگەت دەدات پارە لەڕێگەی کرێدت کاردەوە وەربگریت ڕاستەوخۆ لەناو فرۆشگاکەت بەبێ ئاڕاستەکردنی کڕیارانت بۆ ماڵپەڕێکی لایەنی سێیەم.

en: The Footer template defines a page area that typically contains site credits, social links, or any other combination of blocks.
ku_IQ: قاڵبی ژێرپەڕە ئەو ناوچەیەی پەڕەیە کە زانیارییەکانی ماڵپەڕ، بەستەری تۆڕە کۆمەڵایەتییەکان، یان هەر تێکەڵەیەک لە بڵۆک لە خۆدەگرێت.

en: The GMT date the application password was created.
ku_IQ: بەرواری ج م ت نهێنوشەی بەرجەستەکراو پێکهێنرا.

en: The GMT date the application password was last used.
ku_IQ: بەرواری ج م ت دوایین نهێنوشەی بەرجەستەکراو بەکارهێنرا.

en: The Header template defines a page area that typically contains a title, logo, and main navigation.
ku_IQ: قاڵبی سەرپەڕە ئەو ناوچەیەی پەڕەیە کە ناونیشانی ماڵپەڕ، نیشانەی پێناس و ڕێدۆزیی سەرەکیی لەخۆدەگرێت.

en: The ID for the associated post of the attachment.
ku_IQ: ئایدی ئەو بابەت و پۆستەی لەگەڵیدا پاشکۆ هەیە.

en: The ID for the author of the post.
ku_IQ: پێناس بۆ نوسەری بابەت.

en: The ID for the author of the revision.
ku_IQ: ناسنامەی نووسەری پێداچوونەوەکە.

en: The ID for the author of the template.
ku_IQ: ناسنامەی نووسەری قاڵبەکە.

en: The ID for the autosave.
ku_IQ: ناسنامەی پاشەکەوتکردنە خۆکارەکە.

en: The ID for the parent font family of the font face.
ku_IQ: ناسنامەی خێزانی جۆرەپیتی باوانی شێوەی جۆرەپیتەکە.

en: The ID for the parent of the autosave.
ku_IQ: پێناسی باوانی پاشەکەوتکردنی خۆکار.

en: The ID for the parent of the comment.
ku_IQ: پێناسی باوانی سەرنجەکە.

en: The ID for the parent of the global styles revision.
ku_IQ: ناسنامەی باوانی پێداچوونەوەی شێوازە جیهانییەکان.

en: The ID for the parent of the object.
ku_IQ: پێناسی باوانی بابەتەکە.

en: The ID for the parent of the post.
ku_IQ: پێناسی باوانی بابەتەکە.

en: The ID for the parent of the revision.
ku_IQ: پێناسی باوانی بابەتەکە (لەبەرگیراوە).

en: The ID for the resource.
ku_IQ: ناسنامەی سەرچاوەکە.

en: The ID of the assigned menu.
ku_IQ: ناسنامەی لیستە ڕاسپێردراوەکە.

en: The ID of the associated post object.
ku_IQ: ئایدی تەنی بابەتی پەیوەندیدار.

en: The ID of the featured media for the post.
ku_IQ: ناسنامە بۆ وێنەی پێشکەوتوو بۆ ئەم بابەتە.

en: The ID of the package being shipped. Leave blank to apply to all packages.
ku_IQ: ناسنامەی ئەو پاکەتەی گەیەنراوە. بە بەتاڵیی جێیبهێڵە بۆ جێبەجێکردن بەسەر هەموو پاکەتەکاندا.

en: The ID of the page that should be displayed on the front page
ku_IQ: ناسنامەی ئەو لاپەڕەیەی کە پێویستە لە لاپەڕەی یەکەمدا پیشان بدرێت

en: The ID of the page that should display the latest posts
ku_IQ: ناسنامەی ئەو لاپەڕەیە کە پێویستە نوێترین بابەتەکان پیشان بدات

en: The ID of the user object, if author was a user.
ku_IQ: پێنسای بەکارهێنەر، ئەگەر نووسەر بەکارهێنەر بوو.

en: The IDs of the child font faces in the font family.
ku_IQ: ناسنامەی شێوەی جۆرەپیتە وەچەکان لە خێزانی جۆرەپیتەکە.

en: The IP address the application password was last used by.
ku_IQ: ناونیشانی IP نهێنوشەی بەرجەستەکراو دواجار بەکارهێنرا لەلایەن.

en: The JSONP callback function is invalid
ku_IQ: فانكشنی وه‌ڵام دانه‌وه‌ JSONP دروست نیه‌.

en: The Jetpack Version is %s
ku_IQ: ڤێرژنی جێتپاکەکەت %s

en: The MaxMind license key is invalid. If you have recently created this key, you may need to wait for it to become active.
ku_IQ: کلیلی مۆڵەتدانی MaxMind نادروستە،گەر بەمنزیکانە ئەم کلیلەتان دروستکردووە،دەبێ بۆ چالاکی چاوەڕوانی بیت.

en: The Mini-Cart template allows shoppers to see their cart items and provides access to the Cart and Checkout pages.
ku_IQ: قاڵبی (Mini-Cart) ڕێگە بە کڕیاران دەدات مادەکانی سەبەتەکەیان ببینن، هەروەها توانای دەستگەیشتنیش بە پەڕەکانی سەبەتە و پارەدان.

en: The Open Graph image link of the %1$s or %2$s element from the URL.
ku_IQ: بەستەری وێنەی (Open Graph)ەکە بۆ توخمی %1$s یان %2$s لە ناونیشانی ئینتەرنێتییەکە.

en: The Order Confirmation template provides customers with a summary of their completed purchase, including ordered items, shipping details, and order total. It serves as a receipt and confirmation of the successful transaction.
ku_IQ: قاڵبی پەسەندکردنی داواکاریی پوختەیەک لە داواکاریی و بازاڕکردنەکە پیشانی کڕیاران دەدات، کە خۆی دەبینێتەوە لەو مادانەی کڕیویانە و کۆی گشتیی داواکارییەکە. بەکاردەهێنرێت وەکو پسووڵە و بەڵگەیەکیش کە پارەدانەکە سەرکەوتوو بووە.

en: The Order Confirmation template serves as a receipt and confirmation of a successful purchase. It includes a summary of the ordered items, shipping, billing, and totals.
ku_IQ: قاڵبی پەسەندکردنی داواکارییەکە وەکو پسووڵە و دڵنیاییی کڕینێکی سەرکەوتوو کار دەکات. پوختەیەک لە خۆ دەگرێت لە کاڵا داواکراوەکان، گەیاندن، پارەدان و کۆی گشتی.

en: The PHP version on your server is %1$s, however the new plugin version requires %2$s.
ku_IQ: وەشانی (PHP) لەسەر ڕاژەکارەکەت بریتییە لە %1$s، بەڵام پێوەکراوە نوێیەکە پێویستی بە وەشانی %2$s.

en: The PHP version on your server is %1$s, however the new theme version requires %2$s.
ku_IQ: وەشانی (PHP) لە ڕاژەکارەکەت بریتییە لە %1$s، بەڵام وەشانی نوێی ڕووکارەکە پێویستی بە %2$s هەیە.

en: The PHP version on your server is %1$s, however the uploaded plugin requires %2$s.
ku_IQ: وەشانی PHP لەسەر ڕاژەکارەکەت %1$s، لەگەڵ ئەوەشدا پێوەکراو بارکراوەکە پێویستی بە وەشانی %2$s هەیە.

en: The PHP version on your server is %1$s, however the uploaded theme requires %2$s.
ku_IQ: وەشانی PHP لەسەر ڕاژەکارەکەت %1$s، لەگەڵ ئەوەشدا ڕووکاری بارکراو پێویستی بە %2$s هەیە.

en: The Payfast extension for WooCommerce enables you to accept payments by Credit Card and EFT via one of South Africa’s most popular payment gateways. No setup fees or monthly subscription costs. Selecting this extension will configure your store to use South African rands as the selected currency.
ku_IQ: زیادکراوی (Payfast) بۆ (WooCommerce) ڕێگەت دەدات پارە بە کرێدت کارد و (EFT) وەربگریت لە ڕێگەی یەکێک لە دەرەڕێ بەناوبانگەکانی باشووری ئەفریقا. هیچ کرێیەکی پێشەکیی یان پارەدانی مانگانەی نییە. هەڵبژاردنی ئەم زیادکراوە وادەکات فرۆشگاکەت دراوی باشووری ئەفریقا بەکاربهێنێت.

en: The Plugin is already deactivated.
ku_IQ: ئەم پێوەکراوە پێشتر ناچالاک کراوە

en: The Press This plugin is required.
ku_IQ: پەنجەپێنانی ئەم پێوەکراوە پێویستە.

en: The Privacy Settings require JavaScript.
ku_IQ: لە ڕێکخستنە تایبەتییەکاندا جاڤاسکریپت داواکراوە.

en: The Privacy screen lets you either build a new privacy-policy page or choose one you already have to show.
ku_IQ: پەردەی تایبەتێتییەکە ڕێگەت دەدات پەڕەیەکی نوێی سیاسەتی تایبەتێتیی دروست بکەیت یان دانەیەک هەڵبژێریت کە خۆت پێویست دەکات پیشانی بدەیت.

en: The REST API can no longer be completely disabled, the %s filter can be used to restrict access to the API, instead.
ku_IQ: چیتر REST API ناتوانرێت بە تەواوەتی نا چالاک بکرێت، پاڵێوەری %s rest_authentication_errors دەتوانرێت بەکار بهێندرێت بۆ سنووردار کردنی دەستپێگەیشتن بە API.

en: The REST API did not behave correctly
ku_IQ: REST API بە دروستی کاری نەکرد

en: The REST API did not process the %s query parameter correctly.
ku_IQ: REST API پارامیتەری %s بە دروستی جێبەجێی ناکات.

en: The REST API encountered an error
ku_IQ: REST API تووشی هەڵەیەک بوو

en: The REST API encountered an unexpected result
ku_IQ: REST API تووشی ئەنجامێکی چاوەڕوان نەکراو بوو

en: The REST API is available
ku_IQ: REST API بەردەستە

en: The REST API is one way that WordPress and other applications communicate with the server. For example, the block editor screen relies on the REST API to display and save your posts and pages.
ku_IQ: وۆردپرێس و بەرنامە بەکاربەرییەکانی تر لەڕێگەی (REST API)وە پەیوەندیی دەگرن لەگەڵ ڕاژەکارەکە. نموونەی ئەمە بریتییە لە دەستکاریکەری بڵۆک، کە بە پشتبەستن بە (REST API) بابەت و پەڕەکانت پیشاندەدات و بڵاودەکاتەوە.

en: The Rest API is unavailable.
ku_IQ: (Rest API) بەردەست نییە.

en: The SKU already exists on another product.
ku_IQ: (SKU)ەکە لەسەر بەرهەمێکی تر بوونی هەیە.

en: The SQL server is a required piece of software for the database WordPress uses to store all your site&#8217;s content and settings.
ku_IQ: SQL server پارچە نەرمامڕازێکی پێویستە بۆ خشتەزانیاری وۆردپرێس بەکاری دەهێنێت بۆ هەڵگرتنی هەموو ناوەڕۆک و ڕێکخستنەکانی ماڵپەڕەکەت&#8217;.

en: The SSL certificate for the host could not be verified.
ku_IQ: نەتوانرا بڕوانامەی SSL بۆ خانەخوێکە پشت ڕاست بکرێتەوە.

en: The Site Health check for %1$s has been replaced with %2$s.
ku_IQ: پشکنینی تەندروستی ماڵپەڕ بۆ %1$s گۆڕدرا بە %2$s.

en: The Site Health check requires JavaScript.
ku_IQ: پشکنینی تەندروستی سایت پێویستی بە JavaScript هەیە.

en: The Site Icon is used as a browser and app icon for your site. Icons must be square, and at least %s pixels wide and tall.
ku_IQ: وێنۆچکەی ماڵپەڕ بۆ وێبگەڕەەت یان ئەپەکەتان سوودمەندە. وێنۆچکەکان دەبێت لاکێشەی دووجا بە قەبارەی %s پیکسێڵ لە هێڵی ئەستوونی وئاسۆیی بێت.

en: The Site Icon is what you see in browser tabs, bookmark bars, and within the WordPress mobile apps. It should be square and at least %s pixels.
ku_IQ: وێنۆچکەی ماڵپەڕ ئەوەیە کە لە سەرخشتەی وێبگەڕ، تووڵەکانی شوێندۆزی وێبگه و بەرنامە بەکاربەرییەکانی وۆردپرێس دەیبینیت. دەبێت چوارگۆشە بێت و بەلایەنی کەمەوە %s بێت.

en: The Site address you entered did not appear to be a valid URL. Please enter a valid URL.
ku_IQ: ئەدرەسی ئەو ماڵپەڕەی کە داواتکردووە، دروست نییە، تکایە ئەدرەسێکی دروست بنووسە.

en: The Store Designer will create a new store design for you, and you'll lose any changes you've made to your active theme. If you'd prefer to continue editing your theme, you can do so via the <EditorLink>Editor</EditorLink>.
ku_IQ: دیزاینەری فرۆشگاکە دیزاینی فرۆشگایەکی نوێ دروست دەکات بۆت، بۆیە هەر گۆڕانکارییەک کە لە ڕووکارە چالاکەکەت کردووتە لەدەستی دەدەیت. ئەگەر بە باشتری دەزانیت بەردەوامبیت لە دەستکاریکردنی ڕووکارەکەت، دەتوانیت بیکەیت لە ڕێگەی <EditorLink>دەستکاریکەرەکەوە</EditorLink>

en: The Text mode allows you to enter HTML along with your post text. Note that &lt;p&gt; and &lt;br&gt; tags are converted to line breaks when switching to the Text editor to make it less cluttered. When you type, a single line break can be used instead of typing &lt;br&gt;, and two line breaks instead of paragraph tags. The line breaks are converted back to tags automatically.
ku_IQ: باری دەق ڕێگەتدەدات بە نوسینی کۆدەکانی هتمل (HTML ) لەکاتی بڵاوکردنەوەی بابەتدا. هەریەکە لە تاگەکانی &lt;p&gt; و &lt;br&gt; لە دەقدا گۆڕانکاری نە نوسینەکەماندا دەکەن و دەیبەنە دێڕی دواتر کاتێک دەیگۆڕیت بۆ باری بینین.

en: The URI of the theme's webpage, as found in the theme header.
ku_IQ: URI لە لاپەڕەی وێبی ڕووکار، وەک لە سەرپەڕەی ڕووکاردا دۆزرایەوە.

en: The URI of the theme's webpage, transformed for display.
ku_IQ: URI لە لاپەڕەی وێبی ڕووکار، گۆڕدراوە بۆ پیشاندان.

en: The URI of the theme's webpage.
ku_IQ: بەستەری وێبسایتی ڕووکار.

en: The URL must be served over a secure connection.
ku_IQ: ناونیشانی ئێنتەرنێتیی پێویستە ڕاژە کرابێت لەڕێگەی پەیوەندییەکی پارێزراو.

en: The URL of the resource for which to fetch oEmbed data.
ku_IQ: بەستەری ماڵپەڕی سەرچاوە بۆ هێنانی داتای oEmbed.

en: The URL to process.
ku_IQ: ناونیشانی ئینتەرنێتییەکە بۆ چارەسەرکردن.

en: The URL to the admin area
ku_IQ: بەستەری پەڕەی بەڕێوەبەرایەتیی

en: The URL to which this menu item points.
ku_IQ: ناونیشانی ئینتەرنێتییەکە کە ئەم بڕگەی لیستەیە ئاڕاستە دەکرێت بۆی.

en: The URL you entered seems to be an email address. Do you want to add the required mailto: prefix?
ku_IQ: ئەو URL ـەی نووسیوتە وا دەرئەكەوێت پەیامی ئەلیكترۆنی بێت، ئەتەوێت prefix ـی mailto: لە پێشێ دابنێیت؟

en: The URL you entered seems to be an external link. Do you want to add the required http:// prefix?
ku_IQ: ئەو URL ـەی نووسیوتە وا دەرئەكەوێت بەستەرێكی دەرەكی بێت، ئەتەوێت prefix ـی http:// لە پێشێ دابنێیت؟

en: The Walker class named %s does not exist.
ku_IQ: پۆلی Walker ناسراو بە %s بوونی نیە.

en: The Woo team is made up of over 350 talented individuals, distributed across 30+ countries.
ku_IQ: تیمی (Woo) پێکهاتوون لە زیاتر لە 350 کەسی بەهرەمەند، لە زیاتر لە 30 وڵاتی جیهانەوە.

en: The WooCommerce Blocks feature plugin requires a more recent version of WordPress and has been paused. Please update WordPress to continue enjoying WooCommerce Blocks.
ku_IQ: پێوەکراوی تایبەتمەندیی بڵۆکەکانی (WooCommerce) پێویستی بە وەشانێکی نوێی وۆردپرێس هەیە کە لە ئێستادا وەستێنراوە. تکایە وۆردپرێس بەڕۆژبکەرەوە بۆ ئەوەی بتوانیت بەردەوام بییت لە چێژوەرگرتن لە بڵۆکەکانی (WooCommerce).

en: The WooCommerce Blocks plugin requires a more recent version of WooCommerce and has been deactivated. Please update to the latest version of WooCommerce.
ku_IQ: پێوەکراوی (WooCommerce Blocks) پێویستی بە دوایین وەشانی (WooCommerce) و ناچالاککراوە. تکایە (WooCommerce) بەڕۆژبکەرەوە بۆ نوێترین وەشان.

en: The WooCommerce Legacy REST API will be removed in WooCommerce 9.0, and this will cause <a href="%1$s">webhooks on this site that are configured to use the Legacy REST API</a> to stop working. <a target="_blank" href="%2$s">A separate WooCommerce extension is available</a> to allow these webhooks to keep using the Legacy REST API without interruption. You can also edit these webhooks to use the current REST API version to generate the payload instead. <b><a target="_blank" href="%3$s">Learn more about this change.</a></b>
ku_IQ: ئەم ئاگادارییە تایبەتە بە وەستانی (The WooCommerce Legacy REST API) نەمانکردووە بە کوردی تا گەشەپێدەران ئاسانتر تێی بگەن. The WooCommerce Legacy REST API will be removed in WooCommerce 9.0, and this will cause <a href="%1$s">webhooks on this site that are configured to use the Legacy REST API</a> to stop working. <a target="_blank" href="%2$s">A separate WooCommerce extension is available</a> to allow these webhooks to keep using the Legacy REST API without interruption. You can also edit these webhooks to use the current REST API version to generate the payload instead. <b><a target="_blank" href="%3$s">Learn more about this change.</a></b>

en: The WooCommerce Legacy REST API will be removed soon
ku_IQ: (The WooCommerce Legacy REST API) بەمزووانە لادەبرێت

en: The WooCommerce REST API allows external apps to view and manage store data. Access is granted only to those with valid API keys.
ku_IQ: (WooCommerce REST API) ڕێگە بە بەرنامە بەکاربەرییە دەرەکییەکان دەدات کە دراوەی فرۆشگا ببینن. دەسەڵات تەنیا بۆ ئەوانە دەکرێتەوە کە کلیلی (API)ی دروستیان هەیە.

en: The WooCommerce REST API package running on your site.
ku_IQ: پاکەتی (WooCommerce REST API) کە کاردەکات لەسەر ماڵپەڕەکەت.

en: The WordPress Hosting Team maintains a list of those modules, both recommended and required, in <a href="%1$s" %2$s>the team handbook%3$s</a>.
ku_IQ: تیمی هۆستی وۆردپرێس لیستێکی ئەو مۆدیولەدە دەپارێزێت، کە هەردووکی پێشنیارکراوە و پێویستە، لە <a href="%1$s" %2$s>پەڕتووکی دەستی تیمەکە%3$s</a>

en: The WordPress Team
ku_IQ: دەستەی وۆردپرێس

en: The WordPress address you entered did not appear to be a valid URL. Please enter a valid URL.
ku_IQ: بەستەری وۆردپرێسەکە پێناچێت دروست بێت، تکایە بەستەرێکی دروست بنووسە.

en: The WordPress team is willing to help you. Forward this email to %s and the team will work with you to make sure your site is working.
ku_IQ: تیمی وۆردپرێس پێویستی بە هاوکاری تۆیە. ئەم پەیامە بنێرە بۆ %s و تیمی وۆردپرێس کاردەکەن بۆ ئەوەی دڵنیابن کە ماڵپەڕەکەت بەشێوەیەکی دروست کاردەکات.

en: The WordPress.com blog_id is %d
ku_IQ: blog_idی WordPress.com  ئەمەیە %d

en: The WordPress.org username of the block author.
ku_IQ: ناوی بەکارهێنەری نووسەری بڵۆک لە WordPress.org

en: The XFN relationship expressed in the link of this menu item.
ku_IQ: پەیوەندیی XFN دەربڕدرا لە بەستەرەکەی ئەم بڕگەی لیستەیە.

en: The XYZ Doohickey Company was founded in 1971, and has been providing quality doohickeys to the public ever since. Located in Gotham City, XYZ employs over 2,000 people and does all kinds of awesome things for the Gotham community.
ku_IQ: کۆمپانیای XYZ لە ساڵی ١٩٧١ دامەزراوە، لەو کاتەوە کۆمەڵێک بەرهەمی باشی بڵاوکردۆتەوە. شوێنی کارکردنی دەکەوێتە لەندەن، کۆمپانیای XYZ زیاتر لە ٢،٠٠٠ فەرمانبەری هەیە، کە کار لەسەر چەندین بەرهەمی جیاواز دەکەن بۆ خزمەت کردنی کۆمەڵگا.

en: The action's schedule frequency.
ku_IQ: دووبارەیی کات دانانی کردارەکە.

en: The active theme does not support a flexible sized header image.
ku_IQ: ڕووکارە چالاکەکە پشتگیریی قەبارەیەکی نەرمی وێنەی سەرپەڕە ناکات.

en: The active theme does not support uploading a custom header image.
ku_IQ: ڕووکارە چالاکەکە پشتگیریی بارکردنی وێنەی سەرپەڕەی دەستکرد ناکات.

en: The active theme has the following error: "%s".
ku_IQ: ئەم ڕوکارە ئەم کێشەیەی هەیە: "%s".

en: The active theme is displayed highlighted as the first theme.
ku_IQ: ڕوکاری ئێستات بەشێوەیەکی دیار و لەیەکەم ڕیزبەندیدا دەردەکەوێت.

en: The active version of WooCommerce does not support template cache clearing.
ku_IQ: وەشانی ئێستای (WooCommerce) پشتگیریی سڕینەوەی حەشارگەی قاڵب ناکات.

en: The admin email verification page will reappear after %s.
ku_IQ: پەڕەی سەلماندن لە ئیمەیلی سەرپەرشتیاردا دەردەکەوێتەوە دوای %s.

en: The affected WooCommerce webhooks will <b>not</b> be deleted and will be attributed to user id 0.<br/>
ku_IQ: ئەو WooCommerce webhooks کاریگەرییان چووەسەر <b>ناسڕێنەوە</b> و تایبەتمەند دەکرێن بۆ بەکارهێنەری خاوەن ناسنامەی <br/>0

en: The amount of discount. Should always be numeric, even if setting a percentage.
ku_IQ: ژمارەی نرخ شکاندن دەبێت ژمارەیێک بێت، گەر چی رێکخستنەکان بە دەرسەد بێت.

en: The amount of information you may be required to show will vary depending on your local or national business regulations. You may, for example, be required to display a physical address, a registered address, or your company registration number.
ku_IQ: قەبارەی زانیارییەکانت کە لەوانەیە پێویستت بێ بۆ پێشاندان پشتبەستووە بە ناوچەکەت یان یاساکانی کاری نەتەوەیی. تۆ لەوانەیە، بۆ نموونە، پێویست بێ ئەمانە  پێشان بدەیت، ناونیشانە فیزیاییەکەت، ناونیشانێکی تۆمارکراو، یان ژمارەی تۆمارکراوی کۆمپانیاکەت.

en: The amount of tax charged.
ku_IQ: بڕی باجی وەرگیراو.

en: The amount of time (in seconds) that your site will spend on a single operation before timing out (to avoid server lockups)
ku_IQ: كات (له‌ سانیه‌) که تۆ له‌ سایت له‌ سه‌ ریه‌ك كار  پێش ته‌ واو بوونی كات به‌سه‌ر ده‌به‌ ی، (پێشگیری له‌ روداوه‌كانی شێرڤه‌ر)

en: The amount that quantities increment by. Quantity must be an multiple of this value.
ku_IQ: ئەو تێکڕایەی کە بڕی زیاد دەکات. بڕ دەبێت چەند هێندەیەکی ئەم بەهایە بێت.

en: The amount to rotate the image clockwise in degrees. DEPRECATED: Use `modifiers` instead.
ku_IQ: ڕێژەکە بۆ سوڕاندنەوەی وێنەکە بە ئاڕاستەی میلی کاتژمێر بە پلە. بەسەرچووە: لەبری ئەوە `modifiers` بەکاربهێنە.

en: The application ID must be a UUID.
ku_IQ: ئەم ناسنامەیە پێویستە بە شێوازی (UUID) بێت.

en: The application password feature requires HTTPS, which is not enabled on this site.
ku_IQ: تایبەتمەندیی تێپەڕەوشەی بەرنامەی بەکاربەرییەکە پێویستی بە (HTTPS)ە، کە لەم ماڵپەڕەدا چالاک نییە.

en: The aspect ratio is the relationship between the width and height. You can preserve the aspect ratio by holding down the shift key while resizing your selection. Use the input box to specify the aspect ratio, e.g. 1:1 (square), 4:3, 16:9, etc.
ku_IQ: پەیوەندی ڕێژەیی لە نێوان پانتایی و درێژداییدا بوونی نییە. دەتوانیت ڕێژەی لاکان بە داگرتنی کلیلی شیفت لە کاتی گۆڕینی ئەندازەی ئەو بەشەی هەڵتبژاردووە، ڕابگریت. باکسی پێدراو بۆ دیاریکردنی ڕێژەی لاکان بە کار بهێنە، بۆ وێنە ١:١ (چوارگۆشە)، ٤:٣، ١٦:٩ و هتد.

en: The assigned attribute.
ku_IQ: تایبەتمەندییە سپێردراوەکە.

en: The attached file cannot be found.
ku_IQ: پەڕگەی هاوپێچکراو نەتوانرا بدۆزرێتەوە.

en: The attachment MIME type.
ku_IQ: جۆری MIME پاشکۆکە.

en: The attachment caption.
ku_IQ: ژێرنووسی وێنە

en: The attachment description.
ku_IQ: شڕۆڤەی هاوپێچ.

en: The attribute name.
ku_IQ: ناوی تایبەتمەندییەکە.

en: The attribute taxonomy name.
ku_IQ: ناوی پۆلێنی تایبەتمەندییەکە.

en: The attributes of the inner block.
ku_IQ: تایبەتمەندیەکانی بلۆکی ناوەوە.

en: The attributes used in the example.
ku_IQ: تایبەتمەندیەکان بەکاردێت لە نمونەکە.

en: The authenticated application password can only be introspected for the current user.
ku_IQ: تێپەڕەوشەی ڕەسەنی بەرنامەی بەکاربەریی دەتوانرێت تەنیا بۆ بەکارهێنەرەکەی ئێستا بپشکنرێت.

en: The authorization header is invalid
ku_IQ: سەرپەڕەی ڕێپێدان دروست نیە

en: The authorization header is missing
ku_IQ: سەرپەڕەی ڕێپێدان بەردەست نییە

en: The authorization process expired. Please go back and try again.
ku_IQ: ڕێگەپێدان کۆتایی هات. تکایە بگەڕێوە و دووبارە هەوڵبدەرەوە.

en: The average rating of blocks published by the same author.
ku_IQ: تێکڕای هەڵسەنگاندنەکان بۆ بڵۆکی بڵاوکراوە لەلایەن هەمان نووسەر.

en: The background color for WooCommerce email templates. Default %s.
ku_IQ: ڕەنگی پاشبنەمای قاڵبی پۆستی ئەلیکترۆنییەکانی (WooCommerce). بنەڕەت %s.

en: The backup of this post in your browser is different from the version below.
ku_IQ: پاڵپشتی ئەم بابەتە لە گەڕۆکەکەت جیاوازە لەوەی پێشوترت.

en: The base color for WooCommerce email templates. Default %s.
ku_IQ: ڕەنگە بنچینەییەکە بۆ قاڵبی پۆستی ئەلیکترۆنییەکانی (WooCommerce). بنەڕەت %s.

en: The base page can also be used in your <a href="%s">product permalinks</a>.
ku_IQ: په‌ره‌ی ناوه‌وه‌ فرۆشگا  هه‌روه‌ها ده‌توانی له‌ <a href="%s">په‌یوه‌ندی كاڵا</a> كاری پێ بكرێت.

en: The block editor requires JavaScript. Please enable JavaScript in your browser settings, or activate the <a href="%s">Classic Editor plugin</a>.
ku_IQ: دەستکاریکەری بڵۆک پێویستی بە جاڤاسکریپت هەیە. تکایە جاڤاسکریپت چالاک بکە لە ڕێکخستنەکانی وێبگەڕەکەت، یان <a href="%s">پێوەکراوی دەستکاریکەری کلاسیک</a> چالاک بکە.

en: The block editor requires JavaScript. Please enable JavaScript in your browser settings, or install the <a href="%s">Classic Editor plugin</a>.
ku_IQ: دەستکاریکەر پێویستی بە جاڤاسکریپتە، تکایە جاڤاسکریپت چالاک بکە لە ڕێکخستنی وێبگەڕەکەت، یان <a href="%s">پێوەکراوی دەستکاریکەری کلاسیک</a> دامەزرێنە.

en: The block icon.
ku_IQ: وێنۆچکەی بلۆکەکە.

en: The block name, in namespace/block-name format.
ku_IQ: ناوی بلۆک، لە ناو/فۆرماتی بلۆک-ناو.

en: The block slug.
ku_IQ: سلەگی بڵۆک.

en: The block title, in human readable format.
ku_IQ: ناونیشانی بڵۆک، بەشێوازی خوێندنەوەی مرۆڤ.

en: The block types which can use this pattern.
ku_IQ: جۆرەکانی بڵۆک کە دەتوانن ئەم شێوەئاسایە بەکاربهێنن.

en: The block widgets require JavaScript. Please enable JavaScript in your browser settings, or activate the <a href="%s">Classic Widgets plugin</a>.
ku_IQ: ویجێتەکانی بڵۆک پێویستی بە جاڤاسکریپتە، تکایە جاڤاسکریپت چالاک بکە لە ڕێکخستنی وێبگەڕەکەت، یان <a href="%s">پێوەکراوی ویجێتی کلاسیک</a> چالاک بکە.

en: The block widgets require JavaScript. Please enable JavaScript in your browser settings, or install the <a href="%s">Classic Widgets plugin</a>.
ku_IQ: ویجێتەکانی بڵۆک پێویستی بە جاڤاسکریپتە، تکایە جاڤاسکریپت چالاک بکە لە ڕێکخستنی وێبگەڕەکەت، یان <a href="%s">پێوەکراوی ویجێتی کلاسیک</a> دامەزرێنە.

en: The boxes for link name, web address, and description have fixed positions, while the others may be repositioned using drag and drop. You can also hide boxes you do not use in the Screen Options tab, or minimize boxes by clicking on the title bar of the box.
ku_IQ: خشتەکانی ناوی بەستەر و ناونیشانی بەستەر جێگەیان جێگیرە. لە کاتێکدا ئەوانی تر بە گوێرەی داواکاری لە لیستی ڕاکێشان و فڕیداندا دەتوانرێت ئەنجام بدرێت. هەروەها دەتوانیت ئەو خشتانە بشاریتەوە کە لە خشتەی هەڵبژاردنەکان بەکاریان نابەیت. یان بچووکیان بکەیتەوە بۆ لێواری خشتەکان.

en: The boxes on your Dashboard screen are:
ku_IQ: باوڵەکانی پەردەی بەڕێوەبەرایەتییەکەت ئەمانەن:

en: The business description for a given store.
ku_IQ: وەسفی کارەکە بۆ فرۆشگایەکی دیاریکراو.

en: The calendar block is hidden because there are no published posts.
ku_IQ: بڵۆکی ڕۆژمێر شاراوەتەوە لەبەرئەوەی هیچ بابەتێکی بڵاوکراوە بوونی نییە.

en: The callback_url needs to be over SSL
ku_IQ: callback_url پێویستی بە SSL هەیە

en: The called constructor method for %1$s class in %2$s is <strong>deprecated</strong> since version %3$s! Use %4$s instead.
ku_IQ: ڕێگای بنیاتنەر بۆ پۆلی %1$s لە %2$s وادیارە <strong>بەسەرچووە</strong> لە وەشانی %3$s! بۆیە %4$s بەکاربهێنە لەجیاتی.

en: The cart has been filled with the items from your previous order.
ku_IQ: سه‌ به‌تی كرین به‌ زانیاریداواكاری پیشتری تۆ پربووه‌.

en: The cart item product or variation ID.
ku_IQ: ناسنامەی بەرهەمی کاڵای سەبەتەکە یان گۆڕانکاری.

en: The cart template can be %1$s edited here%2$s.
ku_IQ: قاڵبی سەبەتەکە دەکرێت %1$s لێرە دەستکاری بکرێت%2$s.

en: The categories for the font collection.
ku_IQ: هاوپۆلەکانی کۆکراوەی جۆرەپیتەکان.

en: The category description, in human readable format.
ku_IQ: وەسفی هاوپۆلەکە، بەشێوەیەک کە هەمووان تێیبگەن.

en: The category label, in human readable format.
ku_IQ: نیشانەی هاوپۆلەکە، بەشێوەیەک کە بخوێندرێتەوە.

en: The category name.
ku_IQ: ناوی هاوپۆلەکە.

en: The category this test is grouped in.
ku_IQ: جۆری ئەم تاقیکردنەوەیە بە کۆمەڵ کراوە.

en: The changes you made will be lost if you navigate away from this page.
ku_IQ: ئەو گۆڕانكارییانەی كردووتن لەناودەچن گەر لەم پەڕەیە دوور بكەویتەوە.

en: The checkout template can be %1$s edited here%2$s.
ku_IQ: قاڵبی پارەدانەکە دەکرێت %1$s لێرە دەستکاری بکرێت%2$s.

en: The chosen rate ID for the package.
ku_IQ: ناسنامەی ڕێژە هەڵبژێردراوەکە بۆ پاکەتەکە.

en: The city in which your business is located.
ku_IQ: ئەو شارەی کارەکەتی لێیە.

en: The comment cannot be deleted.
ku_IQ: لێدوان ناتوانرێت بسڕێتەوە.

en: The comment has already been trashed.
ku_IQ: لێدوانەکە سڕدراوەتەوە.

en: The confirmation key has expired for this personal data request.
ku_IQ: کلیلی دڵنیابوونەوەکە بەسەرچووە بۆ ئەم داواکاریی دراوەی تاکەکەسییە.

en: The confirmation key is invalid for this personal data request.
ku_IQ: کلیلی دڵنیابوونەوەکە نادروستە بۆ ئەم داواکاریی دراوەی تاکەکەسییە.

en: The confirmation key is missing from this personal data request.
ku_IQ: کلیلی دڵنیابوونەوەکە لەدەست چووە بۆ ئەم داواکاریی دراوەی تاکەکەسییە.

en: The connection to akismet.com could not be established. Please refer to <a href="%s" target="_blank">our guide about firewalls</a> and check your server configuration.
ku_IQ: پەیوەندی لەگەڵ akismet.com ئەنجام نەدرا،تکایە بە<a href="%s" target="_blank">بۆ ڕێنمایی دەربارەی دیواری ئاگرین</a> بڕۆن و پەیکەرسازی ڕاژە پشکنین بکەن.

en: The constant %1$s <strong>is deprecated</strong>. Use the boolean constant %2$s in %3$s to enable a subdomain configuration. Use %4$s to check whether a subdomain configuration is enabled.
ku_IQ: نەگۆڕی %1$s <strong>پشتگوێ خراوە</strong>. نەگۆڕی بوولیەن (boolean) بەکاربێنە %2$s لە %3$s بۆ کاراکردنی شێوەپێدانی ژێر دۆمەین (subdomain). %4$s بەکاربێنە بۆ پشکنینی ئەوەی ئەگەر شێوەپێدانی ژێر دۆمەین کارا کرابێت.

en: The constant %s cannot be defined when creating a network.
ku_IQ: جێگیر%s پێناسە ناکرێت تاکوو تۆر خەریکی درووستکردنە.

en: The content for the comment.
ku_IQ: ناوەڕۆکی سەرنجەکە.

en: The content for the post.
ku_IQ: ناوەڕۆک بۆ بابەتەکە.

en: The content of the %s element from the URL.
ku_IQ: ناوەڕۆکەکە بۆ توخمی %s لە ناونیشانی ئینتەرنێتییەکە.

en: The content of the review.
ku_IQ: ناوەڕۆکی پێداچوونەوەکە.

en: The contents of the %s element from the URL.
ku_IQ: ناوەڕۆکەکان بۆ توخمی %s لە ناونیشانی ئینتەرنێتییەکە.

en: The country and state or province, if any, in which your business is located.
ku_IQ: وڵات و ویلایەت یان هەرێم، ئەگەر هەیە، کە کارەکەتی لێیە.

en: The coupon code already exists
ku_IQ: كۆدی كۆبۆن پیشتر بوونی هه‌یه‌

en: The coupon code cannot be empty.
ku_IQ: کۆدی کۆبۆنەکە نابێت بەتاڵ بێت.

en: The coupon will expire at 00:00:00 of this date.
ku_IQ: کۆبۆنەکە بەسەردەچێت لە 00:00:00 ی ئەم ڕێکەوتە.

en: The coupon's unique code.
ku_IQ: کۆدی بێهاوتای کۆبۆنەکە.

en: The coupons unique code.
ku_IQ: کۆدی بێهاوتای کۆبۆنەکان.

en: The cron event list could not be saved.
ku_IQ: لیستی ڕووداو (بۆنە)ی کرۆن نەتوانرا پاشەکەوت بکرێت.

en: The current image has no alternative text. The file name is: %s
ku_IQ: وێنەی ئێستا هیچ دەقێکی جێگرەوەی نییە. ناوی فایلەکە: %s

en: The current language used by WordPress. Default = English
ku_IQ: زمان ئیستای ۆردپرێس. = ئینگلیزی

en: The current user can assign terms in the %s taxonomy.
ku_IQ: ئەم بەکارهێنەرە دەتوانێت بابەتی نوێ لە %s تاکسۆنۆمی داوا بکا.

en: The current user can change the author on this post.
ku_IQ: ئەم بەکارهێنەرە دەتوانێت نوسەری ئەم بابەتە بگۆڕێت.

en: The current user can create terms in the %s taxonomy.
ku_IQ: ئەم بەکارهێنەرە دەتوانێت بابەتی نوێ لە %s تاکسۆنۆمی دروست بکا.

en: The current user can post unfiltered HTML markup and JavaScript.
ku_IQ: بەکارهێنەری ئێستا دەتوانێت بەبێ پاڵاوتنی نیشانەکردنی دەقی هتمل و جاڤاسکریپت.

en: The current user can publish this post.
ku_IQ: ئەم بەکارهێنەرە دەتوانێت ئەم بابەتە بڵاو بکاتەوە.

en: The current user can sticky this post.
ku_IQ: ئەم بەکارهێنەرە دەتوانێت ئەم بابەتە جێگیر بکات.

en: The current user&#8217;s role must have user editing capabilities.
ku_IQ: ڕۆلی هەنووکەیی بەکارهێنەر پێویستە توانای دەستکاریکردنی هەبێت.

en: The currently selected Privacy Policy page does not exist. Please create or select a new page.
ku_IQ: پەڕەی سیاستی تایبەتیەتی دیاریکراو بەردەست نییە، تکایە دانەیەکی نوێ دروست بکە، یاخو پەڕەیەکی تر دیاری بکە بۆ سیاسەتی تایبەتیەتیت.

en: The currently selected Privacy Policy page is in the Trash. Please create or select a new Privacy Policy page or <a href="%s">restore the current page</a>.
ku_IQ: پەڕەی سیاستی تایبەتیەتی دیاریکراو لە تەنەکەی خۆڵدایە، تکایە دانەیەکی نوێ دروست بکە، یاخو پەڕەیەکی تر دیاری بکە بۆ سیاسەتی تایبەتیەتیت یان <a href="%s">ئەم پەڕەیە بگەڕێنەوە</a>.

en: The customer cannot be deleted
ku_IQ: كریارناتواندرێت بسڕیته‌وه‌.

en: The database ID of the original object this menu item represents, for example the ID for posts or the term_id for categories.
ku_IQ: ناسنامەی بنکەدراوەی تەنە ڕەسەنەکە کە ئەم بڕگەی لیستەیە پیشانی دەدات، بۆ نموونە ناسنامەی بابەتەکان یان (term_id)ی هاوپۆلەکان.

en: The database server could be connected to (which means your username and password is okay) but the %s database could not be selected.
ku_IQ: ڕاژەکاری بنکەدراوەکە بەبێ کێشە پەیوەست دەبێت (واتە ناوی بەکارهێنەر و تێپەڕەوشە تەواون) بەڵام نەتوانرا بنکەدراوەی %s دیاریبکرێت.

en: The database update process runs in the background and may take a little while, so please be patient. Advanced users can alternatively update via %1$sWP CLI%2$s.
ku_IQ: پرۆسەی بەڕۆژکردنەوەی بنکەدراوەکە لە پاشبنەما کارایە و ڕەنگە ماوەیەکی پێ بچێت، بۆیە تکایە ئارام بگرە. بەکارهێنەرە پێشکەوتووەکان دەتوانن بەڕۆژکردنەوە ئەنجام بدەن لە ڕێگەی %1$sWP CLI%2$s.

en: The database version for WooCommerce. This should be the same as your WooCommerce version.
ku_IQ: وەشانی بنکەدراوەکە بۆ (WooCommerce). ئەمە دەبێت هاوتای وەشانی (WooCommerce)ەکەت بێت.

en: The date and time the preferences were updated.
ku_IQ: هەڵبژاردەکانی ڕێکەوت و کات نوێکرانەوە.

en: The date of the customer last order, as GMT.
ku_IQ: بەرواری دوایین داواکاری کڕیار بە شێوازی GMT.

en: The date of the download, as GMT.
ku_IQ: ڕێکەوتی داگرتنەکە، بەپێی (GMT).

en: The date of the download, in the site's timezone.
ku_IQ: ڕێکەوتی داگرتنەکە، بەپێی کاتی ماڵپەڕەکە.

en: The date the comment was published, as GMT.
ku_IQ: ئەو ڕێکەوتەی سەرنجەکەی تێدا بڵاوکراوەتەوە، وەکو GMT.

en: The date the comment was published, in the site's timezone.
ku_IQ: ڕێکەوتی بڵاوکردنەوەی سەرنج، بە پێی هێڵی کاتی ماڵپەڕ.

en: The date the coupon expires, as GMT.
ku_IQ: بەرواری بەسەرچوونی کۆپۆن لە سەر بنەمای GMT.

en: The date the coupon expires, in the site's timezone.
ku_IQ: بەرواری بەسەرچوونی کۆپۆن لەسەر بنەمای شوینی کاتی ماڵپەر.

en: The date the coupon was created, as GMT.
ku_IQ: بەرواری دروستکردنی کۆپۆن لە سەربنەمای GMT.

en: The date the coupon was last modified, as GMT.
ku_IQ: بەرواری دوایین دەستکاری کۆپۆن لەسەر بنەمایGMT.

en: The date the customer was created, as GMT.
ku_IQ: بەرواری دروستبونی کڕیار بە شێوازی GMT.

en: The date the customer was created, in the site's timezone.
ku_IQ: ڕێکەوتی دروستکردنی کڕیارەکە، بەپێی کات ناوچەی ماڵپەڕەکە.

en: The date the customer was last modified, as GMT.
ku_IQ: بەرواری دوایین گۆڕانکاری کڕیار بە شێوازی GMT.

en: The date the customer was last modified, in the site's timezone.
ku_IQ: ڕێکەوتی دواین دەستکاریی کڕیارەکە، بەپێی کات ناوچەی ماڵپەڕەکە.

en: The date the image was created, as GMT.
ku_IQ: بەرواری دروست بوونی وێنە بە شێوازی  GMT.

en: The date the image was created, in the site's timezone.
ku_IQ: بەرواری دروست کردنی وێنەکە, لە ناوچەی کاتی ماڵپه‌ڕ.

en: The date the image was last modified, as GMT.
ku_IQ: بەرواری دوایین دەستکاری وێنە بە شێوازی  GMT.

en: The date the image was last modified, in the site's timezone.
ku_IQ: بەرواری دوایین دەستکاری کردنی وێنەکە، لە ناوچەی کاتی ماڵپه‌ڕه‌که‌.

en: The date the last order for this product was placed, in the site's timezone.
ku_IQ: ئەو ڕێکەوتەی دواین جار ئەم بەرهەمە داواکراوە، بەپێی کاتی ماڵپەڕەکە.

en: The date the order note was created, as GMT.
ku_IQ: بەرواری درووستبوونی تێبینی داواکاری لە سەر  GMT.

en: The date the order note was created, in the site's timezone.
ku_IQ: ڕێکەوتی دروستکردنی تێبینیی داواکاری، بەپێی کاتی ماڵپەڕەکە.

en: The date the order refund was created, as GMT.
ku_IQ: بەرواری گەڕانەوەی پارە لەسەر بنەمایGMT.

en: The date the order refund was created, in the site's timezone.
ku_IQ: ڕێکەوتی دروستکردنی گەڕاندنەوەی پارەی داواکاری، بەپێی کاتی ماڵپەڕەکە.

en: The date the order was completed, as GMT.
ku_IQ: کاتی تەواوبوونی داوای کڕین لە سەر بنەمایGMT.

en: The date the order was completed, in the site's timezone.
ku_IQ: بەرواری داواکاریه‌که‌ تەواو بوو، لە ناوچەی کاتی ماڵپه‌ڕه‌که‌.

en: The date the order was created, as GMT.
ku_IQ: بەرواری تۆمارکردنی داواکاری لەسەر بنەمایGMT.

en: The date the order was created, in the site's timezone.
ku_IQ: بەرواری ڕێکخستنەکە دروست کرا, لە ناوچەی کاتی ماڵپه‌ڕ.

en: The date the order was last modified, as GMT.
ku_IQ: بەرواری دوایین دەستکاری داواکاری لەسەر بنەمایGMT.

en: The date the order was last modified, in the site's timezone.
ku_IQ: بەرواری داواکاریه‌که‌ دوایین جار دەستکاری کراوە، لە ناوچەی کاتی ماڵپه‌ڕه‌که‌.

en: The date the order was paid, as GMT.
ku_IQ: بەرواری دراوەی داواکاری لە سەر بنەمایGMT.

en: The date the order was paid, in the site's timezone.
ku_IQ: بەرواری داواکاریه‌که‌ دراوە، لە ناوچەی کاتی ماڵپه‌ڕه‌که‌.

en: The date the post was last modified, as GMT.
ku_IQ: ئەو ڕێکەوتەی دواین جار بابەتەکە دەستکاریی کراوە، وەکو GMT.

en: The date the post was last modified, in the site's timezone.
ku_IQ: کۆتا ڕێکەوت بابەتەکە دەستکاریکرا، بە پێی هێڵی کاتی ماڵپەڕ.

en: The date the post was published, as GMT.
ku_IQ: ئەو ڕێکەوتەی کە بابەتەکەی تێدا بڵاوکراوەتەوە، بەپێی GMT.

en: The date the post was published, in the site's timezone.
ku_IQ: ڕێکەوتی بڵاوکردنەوەی بابەت، بە پێی هێڵی کاتی ماڵپەڕ.

en: The date the product was created, as GMT.
ku_IQ: بەرواەر دوایین ناردنی کالا لەسەر بنەمایGMT.

en: The date the product was created, in the site's timezone.
ku_IQ: بەرواری دروست کردنی بەرهەمەکە، لە ناوچەی کاتی ماڵپه‌ڕه‌که‌.

en: The date the product was last modified, as GMT.
ku_IQ: بەرواەر دوایین دەستکاری کالا لە شوێنی کاتی ماڵپەر.

en: The date the product was last modified, in the site's timezone.
ku_IQ: بەرواری دروست کردنی بەرهەمەکە، لە ناوچەی کاتی ماڵپه‌ڕه‌که‌.

en: The date the report end, as GMT.
ku_IQ: ڕێکەوتی کۆتایی ڕاپۆرتەکە، بە (GMT).

en: The date the report end, in the site's timezone.
ku_IQ: ڕێکەوتی کۆتایی ڕاپۆرتەکە، بەپێی کاتی ماڵپەڕەکە.

en: The date the report start, as GMT.
ku_IQ: ڕێکەوتی دەستپێکردنی ڕاپۆرتەکە، بە (GMT).

en: The date the report start, in the site's timezone.
ku_IQ: ڕێکەوتی دەستپێکردنی ڕاپۆرتەکە، بەپێی کاتی ماڵپەڕەکە.

en: The date the review was created, as GMT.
ku_IQ: بەرواری پێداچوونەوەی کڕیارلە سەر بنەمای GMT.

en: The date the review was created, in the site's timezone in human-readable format.
ku_IQ: ڕێکەوتی دروستکردنی پێداچوونەوەکە، بەپێی کاتی ماڵپەڕەکە بە فۆرماتێک کە مرۆڤ بتوانێت بیخوێنێتەوە.

en: The date the review was created, in the site's timezone.
ku_IQ: ڕێکەوتی دروستکردنی پێداچوونەوەکە، بەپێی کاتی ماڵپەڕەکە.

en: The date the revision was last modified, as GMT.
ku_IQ: ئەو ڕێکەوتەی کە پێداچوونەوەکە بۆ دوواین جار دەستکاریکرا، بەپێی GMT.

en: The date the revision was last modified, in the site's timezone.
ku_IQ: کۆتا رێکەوت تەنەکە دەستکرایکرا، بە پێی هێڵی کاتی ماڵپەڕ.

en: The date the revision was published, as GMT.
ku_IQ: ئەو ڕێکەوتەی کە پێداچوونەوەکەی تێدا بڵاوکراوەتەوە، بەپێی GMT.

en: The date the revision was published, in the site's timezone.
ku_IQ: رێکەوتی بلاوکردنەوەی تەن، بە پێی هێڵی کاتی ماڵپەڕ.

en: The date the template was last modified, in the site's timezone.
ku_IQ: ئەو ڕێکەوتەی دواین جار قاڵبەکەی تێدا دەستکاری کراوە، بەپێی کاتی ماڵپەڕەکە.

en: The date the webhook delivery was logged, as GMT.
ku_IQ: بڕواری گوزارشی webhook تەحویل دراوە بە شێوازیGMT.

en: The date the webhook was created, as GMT.
ku_IQ: بەرواری درووستکردنی webhook بەشێوازیGMT.

en: The date the webhook was last modified, as GMT.
ku_IQ: بەرواری webhook آدوایین دەستکاری،لەسەربنەمای کاتی شوێنی ماڵپەڕ.

en: The date when download access expires, as GMT.
ku_IQ: بەرواری کاتی کە دەستپێگەیشتنی داگرتن بەسەردەچێت لەسەر بنەمایGMT.

en: The date when download access expires, in the site's timezone.
ku_IQ: ڕێکەوتی بەسەرچوونی توانای داگرتن، بەپێی کات ناوچەی ماڵپەڕەکە.

en: The date when the block was last updated, in fuzzy human readable format.
ku_IQ: بەرواری دواجار کە بلۆکەکە نوێکرایەوە، بە فۆرماتی خوێندنەوەی مرۆڤی سەرسوڕهێنەر.

en: The date when the block was last updated.
ku_IQ: ئەو ڕێکەوتەی دواین جار بڵۆکەکە نوێکراوەتەوە.

en: The date you provided is invalid.
ku_IQ: ئەو ڕێکەوتەی دابینت کردووە نادروستە.

en: The date/time the action is/was scheduled to run.
ku_IQ: ڕێکەوت\کات کە کردارەکە کاتی بۆ دانراوە\بۆی دادەنرێت بۆ دەستپێکردن.

en: The decimal separator of displayed prices.
ku_IQ: جیاكردنه‌وه‌ی كه‌رتی نرخه‌كان پیشان ده‌درێت .

en: The default timezone for your server.
ku_IQ: كات و به‌رواری سه‌ره‌كی بۆ سێرڤه‌ر

en: The description for the font collection.
ku_IQ: وەسفی کۆکراوەی جۆرەپیتەکە.

en: The description is not prominent by default; however, some themes may show it.
ku_IQ: دەربارە دەرناکەوێت بە بنەڕەت، هەرچەندە  هەندیک رووکار دەریدەخەن.

en: The description of the menu location.
ku_IQ: وەسفی شوێنی لیستەکە.

en: The description of this menu item.
ku_IQ: وەسفی ئەم بڕگەی لیستەیە.

en: The description will be displayed in the menu if the active theme supports it.
ku_IQ: وەسفەکە لە لیستەکە پیشان دەدرێت ئەگەر ڕووکاری چالاک پشتگیریی بکات.

en: The directives (lines) between "BEGIN %1$s" and "END %1$s" are
    dynamically generated, and should only be modified via WordPress filters.
    Any changes to the directives between these markers will be overwritten.
ku_IQ: زانیاری (هێڵەکان) لەنێوان "BEGIN %1$s" و "END %1$s"
    بە شێوەیەکی داینامیکی دروستکراو، پێویستە تەنها بە پاڵێوەکانی وۆردپرێس دەستکاری بکرێن.
    هەر گۆڕانکاریەک لە ڕێنماییەکانی نێوان ئەم تاگە دا زیاد لە پێویست دەنوسرێت.

en: The directory size calculation has timed out. Usually caused by a very large number of sub-directories and files.
ku_IQ: ژماردنی قەبارەی بوخچە کاتی تەواو بوو. زۆربەی کات بەهۆی ژمارەیەکی زۆر لە بوخچەئ لاوەکی و پەڕگەوە دروست دەبێت.

en: The discount type for the coupon (e.g. percentage or fixed amount)
ku_IQ: جۆری داشکاندنەکە بۆ کۆبۆنەکە (بۆ نموونە، ڕێژەی سەدی یان بڕێکی دیاریکراو)

en: The downloadable file %1$s cannot be used as it does not have an allowed file type. Allowed types include: %2$s
ku_IQ: ناتوانرێت پەڕگەی %1$s بەکارببرێت چونکە جۆری پەڕگەی ڕێگەپێدراوی نییە. جۆرە ڕێگەپێدراوەکان بریتیین لە: %2$s

en: The downloadable file %1$s cannot be used: it is not located in an approved directory. Please contact a site administrator for help. %2$sLearn more.%3$s
ku_IQ: %1$s ی ئەو پەڕگەیەی توانای داگرتنی هەیە، ناتوانرێت بەکارببرێت: تکایە پەیوەندیی بکە بە بەڕێوەبەری ماڵپەڕەوە بۆ یارمەتی. %2$sزیاتر بزانە.%3$s

en: The downloadable file %s cannot be used as it does not exist on the server.
ku_IQ: ناتوانی فایلی داگرتن %s به‌كار بێنی،چوونكه‌ له‌ سێرڤه‌ر نادۆزرێته‌وه‌.

en: The downloadable file %s cannot be used as it has been disabled.
ku_IQ: پەڕگەی %s ناتوانرێت بەکارببرێت چونکە ناچالاککراوە.

en: The duotone id "%1$s" is not registered in %2$s settings
ku_IQ: ناسنامەی دوو تۆنی "%1$s" تۆمارنەکراوە لە ڕێکخستنەکانی %2$s

en: The duotone id "%s" is not registered in theme.json settings
ku_IQ: ناسنامەی دوو تۆنی "%s" تۆمارنەکراوە لە ڕێکخستنەکانی theme.json

en: The e-mail could not be sent.
ku_IQ: نه‌توانرا پۆستی ئه‌لیكترۆنی بنێردرێت.

en: The edit field automatically highlights code syntax. You can disable this in your <a href="%1$s" %2$s>user profile%3$s</a> to work in plain text mode.
ku_IQ: خانەی دەستکاری خۆکارانە ڕستەکاری بەرنامە بەرچاو دەکات. دەتوانی ناچالاکی بکەیت لە <a href="%1$s" %2$s>زانیاری تایبەتی بەکارهێنەر%3$s</a> بۆ کارکردن لە باری دەقی سادە.

en: The email address entered did not appear to be a valid email address. Please enter a valid email address.
ku_IQ: ئەو ئیمەیلەی داخڵت کرد پێناچێت دروست بێت. تکایە ئیمەیلێکی دروست بنووسە.

en: The email address for the customer.
ku_IQ: پۆستی ئەلیکترۆنیی کڕیارەکە.

en: The email address for the user.
ku_IQ: ئیمەیڵی بەکارهێنەر.

en: The email could not be sent.
ku_IQ: نه‌توانرا پۆستی ئه‌لیكترۆنی بنێردرێت.

en: The email could not be sent. Possible reason: your host may have disabled the %s function.
ku_IQ: نەتوانرا ئیمەیڵەکە بنێردرێت. هۆکاری گونجاو: لەوانەیە خانەخوێکەت ئەرکی %s ی لەکار خرابێت.

en: The email is correct
ku_IQ: ئیمەیڵەکە دروستە

en: The error code was %s.
ku_IQ: کۆدی هەڵە بریتییە لە  %s.

en: The excerpt for the post.
ku_IQ: پوختەیەکی بابەتەکە.

en: The family of objects originally represented, such as "post_type" or "taxonomy".
ku_IQ: خێزانی تەنەکان پیشان دەدرێن وەکو "post_type" یان "taxonomy".

en: The favicon image link of the %s element from the URL.
ku_IQ: بەستەری وێنۆچکەکە بۆ توخمی %s لە ناونیشانی ئینتەرنێتییەکە.

en: The feature "type" is not valid JSON Schema type.
ku_IQ: تایبەتمەندی "جۆر" دروست نیە JSON هێڵکاری جۆر.

en: The field %s is invalid.
ku_IQ: %s ی خانەکە نادروستە.

en: The field %s is required.
ku_IQ: %s ی خانەکە پێویستە.

en: The fields on this screen determine some of the basics of your site setup.
ku_IQ: خانەکانی ئەم پەردەیە چەند شتێکی بنەڕەتی ڕێکخستنی بەشەکەت نیشان ئەدات.

en: The file URL has been copied to your clipboard
ku_IQ: ناونیشانی ئینتەرنێتی پەڕگەکە کۆپی کرا

en: The file does not exist, please try again.
ku_IQ: ئەم پەرگەیەی داوای دەکەیت بوونی نیە تکایە جارێکی تر هەوڵبدەوە

en: The file is empty or using a different encoding than UTF-8, please try again with a new file.
ku_IQ: پەڕگەکە بەتاڵە یان نهێنبەندیکردنێکی جیاواز لە (UTF-8) بەکاردەهێنێت، تکایە دووبارە هەوڵبدەرەوە لەگەڵ پەڕگەیەکی نوێ.

en: The filesystem is currently unavailable for managing plugins.
ku_IQ: فایل سیسته‌م به‌رده‌رست نیه‌ له‌ ئێستادا بۆ به‌رێوه‌بردنی زیادكراوه‌كان.

[ctx: The first plugin requires the second plugin.]
en: %1$s requires %2$s
ku_IQ: %1$s پێویستی بە %2$s هەیە

en: The first thing you need to do is tell Blogger to let WordPress access your account. You will be sent back here after providing authorization.
ku_IQ: یه‌كه‌م هه‌نگاو ده‌بێت ڕێگه‌بده‌یت وۆردپرێس ده‌سه‌ڵاتی هه‌بێت له‌هه‌ژماره‌كه‌ت. ئێمه‌ وه‌ڵام ده‌ده‌ینه‌وه‌ دوای كۆاتی هێنان به‌كاره‌كه‌.

en: The folder %1$s was detected as being under version control (%2$s), but the %3$s filter is allowing updates.
ku_IQ: بوخچەی %1$s دۆزرایەوە کە لەژێر کۆنترۆڵی وەشاندایە (%2$s), بەڵام فلتەری %3$s رێگە بە نوێکردنەوەکان دەدات.

en: The folder %1$s was detected as being under version control (%2$s).
ku_IQ: بوخچەی %1$s دۆزرایەوە کە لەژێر کۆنترۆڵی وەشاندایە (%2$s).

en: The following addresses will be used on the checkout page by default.
ku_IQ: ئەونیشانەی خوارەوە بۆ کرین و حساب بەکاریان بهێنیت

en: The following formatting shortcuts are replaced when pressing Enter. Press Escape or the Undo button to undo.
ku_IQ: ئەم فۆرماتی پەڕگە جێگای دەگیردرێتەوە گەر کرتەی Enter بکەیت. بۆ پەشیمان بوونەوە لەم کارە Escape داگرە.

en: The following note has been added to your order:
ku_IQ: ئەم تێبینییە زیادکرا بۆ داواکارییەکەت:

en: The following options affect how prices are displayed on the frontend.
ku_IQ: ریكخستنی ژێر، چۆنیه‌تی نمایشی نرخ له‌ سایت رپیشان ده‌دات.

en: The following plugins failed to update:
ku_IQ: نوێکردنەوەی ئەم پێوەکراوانە سەرکەوتوونەبوو:

en: The following plugins must be activated first: %s.
ku_IQ: سەرەتا دەبێت ئەم پێوەکراوانە چالاک بکرێن: %s.

en: The following plugins were successfully updated:
ku_IQ: ئەم پێوەکراوانە بەسەرکەوتوویی نوێکرانەوە:

en: The following plugins will be installed and activated for you:
ku_IQ: ئەم پێوەکراوانەی خوارەوە بۆت دادەمەزرێن و چالاک دەبن:

en: The following problems were found:
ku_IQ: ئەم کێشانە دۆزرانەوە:

en: The following shortcuts use different access keys: Alt + Shift + letter.
ku_IQ: ئەم قەدبڕە زۆر شێوە قەدبڕ لەخۆدەگرێت: Alt + Shift + letter.

en: The following themes are installed but incomplete.
ku_IQ: ئەم ڕووکارانە دامزرێندران بەڵام ناتەواون.

en: The following themes failed to update:
ku_IQ: نوێکردنەوەی ئەم ڕوکارانە سەرکەوتوونەبوو:

en: The following themes were successfully updated:
ku_IQ: ئەم ڕوکارانە بەسەکەوتوویی نوێکرانەوە:

en: The following translations failed to update:
ku_IQ: نوێکردنەوەی ئەم  وەرگێرانانە سەرکەوتوو نەبوو:

en: The following translations were successfully updated:
ku_IQ: ئەم وەرگێڕانەکانی بەسەرکەوتوویی نوێکرانەوە :

en: The following values do not describe a valid date: month %1$s, day %2$s.
ku_IQ: ئەم نرخانە ڕێکەوتێکی دروست نین:  %1$s ـی مانگ،  %2$s. ڕۆژ

en: The following values do not describe a valid date: year %1$s, month %2$s, day %3$s.
ku_IQ: ئەم نرخانە ڕێکەوتێکی دروست نین: ساڵ %1$s, مانگ %2$s, ڕۆژ %3$s.

en: The font face does not belong to the specified font family with id of "%d".
ku_IQ: شێوەی جۆرەپیتەکە بەشێک نییە لە خێزانی جۆرەپیتی دیاریکراو بە ناسنامەی "%d".

en: The font families for the font collection.
ku_IQ: خێزانی جۆرەپیتەکان بۆ کۆکراوەی جۆرەپیتەکە.

en: The format for the post.
ku_IQ: شێوازی بابەتەکە.

en: The generated password. Only available after adding an application.
ku_IQ: نهێنوشەی دروستکراو. تەنها بەردەستە پاش زیادکردنی کاربەرنامەیەک.

en: The given object ID is not that of a menu item.
ku_IQ: ئەو جیاکەرەوەی داوتە بۆ ئامرازێک جیاوازە لەگەڵ ئەوەی لە لیستەکەدا هەیە

en: The globally unique identifier for the post.
ku_IQ: ناسێنەری تاکی جیهانی بۆ بابەتەکە.

en: The goods
ku_IQ: مادەکان

en: The grid view for the Media Library requires JavaScript. <a href="%s">Switch to the list view</a>.
ku_IQ: شێوازی نیشاندانی وێنەکان لەتەنیشت یەکەوە پێویستی بە جاڤاسکریپتە <a href="%s">بیگۆڕە بۆ شێوازی لیست</a> واتە پەڕگەکان لەژێر یەکەوە نیشان بدات.

en: The group "%s" does not exist. | The groups "%s" do not exist.
ku_IQ[0]: گرووپی "%s" بوونی نییە.
ku_IQ[1]: گرووپەکانی "%s" بوونیان نییە.

en: The handler for the route is invalid
ku_IQ: (handler) ی پەیوەست بە ڕاڕەو دروست نیە

en: The handler for the route is invalid.
ku_IQ: (handler) ی پەیوەست بە ڕاڕەو دروست نیە

en: The homepage is one of the most important entry points in your store. When done right it can lead to higher conversions and engagement. Don't forget to personalize the homepage that we created for your store during the onboarding.
ku_IQ: پەڕەی ماڵەوە گرنگترین خاڵی فرۆشگاکەتە. کاتێک بەجوانی و دروستیی دیزاین کرا ئەوە ژمارەی سەردانکەران و فرۆشتن زیاتر دەکات. بیرت نەچێت پەڕەی ماڵەوە تایبەت بکەیت بە خۆت کە لەکاتی دامەزراندنی فرۆشگاکەت بۆمان دروست کردیت.

en: The human-readable label for the style.
ku_IQ: ناونیشانی مرۆڤ خوێندنەوە بۆ شێواز

en: The icon for the post type.
ku_IQ: وێنۆچکەکە بۆ جۆری بابەتەکە.

en: The id for the resource.
ku_IQ: ناسنامەی سەرچاوەکە.

en: The id of a registered sidebar
ku_IQ: ناسنامەی لاتەنیشتێکی تۆمارکراو

en: The id of a template
ku_IQ: ناسنامەی ڕووکار.

en: The image already has the requested size.
ku_IQ: وێنەکە خۆی قەبارە داواکراوەکەی هەیە.

en: The image cannot be rotated because the embedded meta data cannot be updated.
ku_IQ: ناتوانرێت وێنەکە بخولێنرێتەوە لەبەرئەوەی داتای مێتای بنچینکراو ناتوانرێت نوێبکرێتەوە.

en: The image of the note, if any.
ku_IQ: وێنەی تێبینییەکە، ئەگەر هەیە.

en: The image was not edited. Edit the image before applying the changes.
ku_IQ: وێنەکە بژار نەکراوە. بژارکردنی وێنە پێش کارپێکردنی گۆڕانکاریەکان.

en: The images for a given store.
ku_IQ: وێنەکان بۆ فرۆشگایەکی دیاریکراو.

en: The indicated downloads have been disabled (invalid location or filetype&mdash;%1$slearn more%2$s).
ku_IQ: داگرتنە ئاماژەپێکراوەکان لەکارخراون (شوێن یان جۆری پەڕگەی نادروست %1$sزیاتر بزانە%2$s).

en: The initial values for attributes.
ku_IQ: بەها سەرەتاییەکان بۆ تایبەتمەندییەکان.

en: The installed version of the current active theme.
ku_IQ: وه‌شانی دابه‌زیوی ڕوكار ئیستا چالاكه‌.

en: The installed version of the parent theme.
ku_IQ: وه‌شانی ڕوكاری دایك دابه‌زیوه‌.

en: The internet address of your network will be %s.
ku_IQ: ناونیشانی ئینتەرنێتەکەت دەبێت بە %s

en: The item ID %1$s attempted to register using an invalid option. The arguments `menuId` and `parent` are not allowed for add_setting_item()
ku_IQ: ناسنامەی بڕگەی %1$s هەوڵی دا بۆ تۆمارکردن بەبەکارهێنانی هەڵبژاردەی نادروست. بەڵگەکانی `menuId` و `parent` ڕێگەپێنەدراون بۆ add_setting_item()

en: The item product or variation ID.
ku_IQ: ناسنامەی بەرهەم یان گۆڕانکارییەکە.

en: The item type.
ku_IQ: جۆری کاڵاکە.

en: The item you are trying to move to the Trash no longer exists.
ku_IQ: ئەم بابەتەی دەتەوێت بیگوازیتەوە لە تەنەکەی خۆڵەوە چی تر بەردەست نییە.

en: The item you are trying to restore from the Trash no longer exists.
ku_IQ: ئەم بابەتەی دەتەوێت بیگەڕێنیتەوە لە تەنەکەی خۆڵەوە چی تر بەردەست نییە.

en: The key that will be used when dealing with MaxMind Geolocation services. You can read how to generate one in <a href="%1$s">MaxMind Geolocation Integration documentation</a>.
ku_IQ: کلیلێک  کە سودی بۆ ڕاژەی خزمەتگوزاری شوێنی MaxMind لێدەگیرێ. دەتوانن جۆنیەتی دروستکردنی one in <a href="%1$s">MaxMind بەڵگەنامەکانی تێکڵاوکردنی شوێنی </a>بخوێنن.

en: The key you entered is invalid. Please double-check it.
ku_IQ: ئه‌و کلیله‌ی نووسیوته‌ ناته‌واوه‌. تکایه‌ بیپشکنه‌وه‌.

en: The language pack is missing either the %1$s or %2$s files.
ku_IQ: پاکێجی زمان ئەم پەڕگانە  %1$s یان %2$s نەدۆزرایەوە.

en: The largest filesize that can be contained in one post.
ku_IQ: گه‌وره‌ترین قه‌باره‌ی فایلی كه‌ ده‌توانێت له‌ نوسینێكدا هه‌بێت.

en: The largest filesize that can be uploaded to your WordPress installation.
ku_IQ: گه‌وره‌ترین قه‌باره‌ ی فایلی که ده‌توانێت له‌ له‌ دامه‌زراندنی ۆردپریسدا به‌رز بكرێته‌وه‌.

en: The layout of the note (e.g. banner, thumbnail, plain).
ku_IQ: گەڵاڵەبەندیی تێبینییەکە (بۆ نموونە، بەیداخ، وێنۆچکە، تەخت).

en: The left-hand navigation menu provides links to all of the WordPress administration screens, with submenu items displayed on hover. You can minimize this menu to a narrow icon strip by clicking on the Collapse Menu arrow at the bottom.
ku_IQ: لیستی دەستەڕاستی پەڕەی بەڕێوبەرایەتی وۆردپرێس، کە هەموو بەشەکانی بەڕێوبەرایەتی لەخۆدەگرێت، بەبەشە لاوەکیەکانیشەوە بە کرتەلەسەر ڕاگرتن لەسەر هەر بەشێک، دەتوانیت ئەم لیستە بچوک بکەیتەوە بە کرتەکردن لە ئایکۆنێکی بچوک لەخوارەوە (شاردنەوەی پێرست)، و بە پێچەوانەشەوە.

en: The link you followed has expired.
ku_IQ: بەستەر کاتی بەسەرچووە.

en: The list of inner blocks used in the example.
ku_IQ: لیستی بلۆکە ناوەکیەکان بەکاردێت لە نمونەکەدا.

en: The list of scopes where the variation is applicable. When not provided, it assumes all available scopes.
ku_IQ: لیستەی بوارەکان کاتێک توانای گۆڕین هەبوو. ئەگەر نەدرابوو، هەموو بوارە بەردەستەکان هەژماردەکرێن.

en: The location that the MaxMind database should be stored. By default, the integration will automatically save the database here.
ku_IQ: شوێنێک کە دەبێ  بنکەدراوەی MaxMind لەوێ پاشکەوت بکرێ. لەبنەڕەتەوە،بە شێوازی خۆکارانە لێرە پاشکەوت دەبێ.

en: The locations assigned to the menu.
ku_IQ: شوێنە ڕاسپێردراوەکان بۆ لیستەکە.

en: The login page will open in a new tab. After logging in you can close it and return to this page.
ku_IQ: پەڕەی چوونە ژوورەوە لە پەنجەرەیەکی دیکەدا دەکرێتەوە. دوای چوونە ژوورەوە دەتوانیت دای بخەیت و بگەڕێیتەوە بۆ ئەم پەڕەیە.

en: The loopback request returned an unexpected http status code, %d, it was not possible to determine if this will prevent features from working as expected.
ku_IQ: داواکاری loopback کە کۆدی گەڕاوەی http چاوەڕوان نەکراوبوو، %d، ناتوانرێت دیاری بکرێت ئەگەر ئەمە ڕێگە لە تایبەتمەندیەکان دەگرێت لە کارکردن وەک پێشبینی دەکرێت یاخود نا.

en: The loopback request to your site completed successfully.
ku_IQ: داواکاری گەڕانەوە بۆ ماڵپەڕەکەت بە سەرکەوتوویی تەواو بوو.

en: The loopback request to your site failed, this means features relying on them are not currently working as expected.
ku_IQ: داواکاری loopback بۆ ماڵپەڕەکەت سەرکەوتوو نەبوو، ئەمە مانای ئەوەیە کە تایبەتمەندیەکانی پشت بەستن پێیان لە ئێستادا وەک چاوەڕوانکراو کارناکات.

en: The main WordPress directory
ku_IQ: بوخچەی سەرەکی ۆردپرێسەکە

en: The main body background color. Default %s.
ku_IQ: ڕەنگی سەرەکیی پاشبنەمای جەستە. بنەڕەت %s.

en: The main body text color. Default %s.
ku_IQ: ڕەنگی سەرەکیی دەقی جەستە. بنەڕەت %s.

en: The marketing channel that this campaign type belongs to.
ku_IQ: کەناڵی بازاڕدۆزییەکە کە ئەم جۆری کەمپینە بەشێکە لێی.

en: The maximum amount of memory (RAM) that your site can use at one time.
ku_IQ: قه‌باره‌ی سه‌ره‌كی میمۆری (RAM) که سایتی تۆ ده‌توانێت له‌ یه‌ك كاتدا كاری پێبكات.

en: The maximum height of the embed frame in pixels.
ku_IQ: زۆرترین بەرزایی فرەیمی جێگیرکراو بە پیکسێل.

en: The maximum number of individual items this coupon can apply to when using product discounts. Leave blank to apply to all qualifying items in cart.
ku_IQ: ڕیژه‌ی ژماره‌ به‌شه‌كانی  باشی ئه‌م كۆبۆنه‌ له‌ كاتی به‌ كار هێنانی داشكاندنی كاڵا چالاك ده‌كرێت. به‌ جێ هێشتن به‌ بۆشی چالاك ده‌ كرێت بۆ هه‌موو كاڵاكان

en: The maximum number of variables your server can use for a single function to avoid overloads.
ku_IQ: زۆرینه‌ی ژماره‌  گۆڕاوه‌كانی سێرڤه‌ری تۆ دیتوانێت بۆ فانكشنێكی تاك بۆ پێشگیری له‌ زیاده‌ بوون بكرێت.

en: The maximum quantity allowed for this line item.
ku_IQ: زۆرترین بڕی ڕێپێدراو بۆ ئەم هێڵی مادەیە.

en: The maximum quantity that can be added to the cart is %s
ku_IQ: زۆرترین بڕ کە دەتوانرێت زیادبکرێت بۆ سەبەتەکە بریتییە لە %s

en: The maximum quantity that can be added to the cart.
ku_IQ: زۆرترین بڕ کە بتوانرێت زیادبکرێت بۆ سەبەتەکە.

en: The maximum spend for this coupon is %s.
ku_IQ: زیاتر ئیشپێكه‌ری كۆبۆن "%s" نه‌

en: The maximum width of the embed frame in pixels.
ku_IQ: زۆرترین پانایی فرەیمی جێگیرکراو بە پیکسێل.

en: The menu ID should not be empty.
ku_IQ: نابێت ئایدی پێڕست بەتاڵ بێت.

en: The menu cannot be deleted.
ku_IQ: ناتوانرێت لیستەکە بسڕدرێتەوە.

en: The menu has been successfully deleted.
ku_IQ: بەسەرکەوتوویی لیستی دەسنیشانکراو سڕدرایەوە.

en: The menu is for editing information specific to individual sites, particularly if the admin area of a site is unavailable.
ku_IQ: ئەم لیستە بۆ دەستکاریکردنی زانیاریەکانی تایبەت بە ماڵپەڕە، بەتایبەت کاتێک کە بەڕێوبەرایەتی بۆ یەکێک لە ماڵپەڕەکان بەردەست نەبیت.

en: The menu item has been successfully deleted.
ku_IQ: بە سەرکەوتوویی لیستی بڕگەکە سڕدرایەوە.

en: The menu management box at the top of the screen is used to control which menu is opened in the editor below.
ku_IQ: دەتوانیت ڕێکخستنی لیستەکانت بکەیت لە سەرەوەی پەڕەکەت و دیاری بکەیت کە چ لیستێک لە دەستکاریکەری خوارەوە دەربکەوێت بە شێوەیەکی بنەڕەت.

en: The menu name %s conflicts with another menu name. Please try another.
ku_IQ: پێکدادان هەیە لە نێوان ناوی مێنیوی %s لەگەڵ ناوی مێنیویەکی تردا. تکایە ناوێکی تر دابنێ.

en: The menu provided is not a valid menu.
ku_IQ: لیستە پێشکەشکراوەکە لیستەیەکی دروست نییە.

en: The minimum PHP version required for the theme to work.
ku_IQ: کەمترین وەشانی PHP پێویستە بۆ کارکردن لەسەر ڕووکارەکە.

en: The minimum WordPress version required for the theme to work.
ku_IQ: کەمترین وەشانی وۆردپرێس پێویستە بۆ کارکردن لەسەر ڕووکارەکە.

en: The minimum quantity allowed for this line item.
ku_IQ: کەمترین بڕی ڕێپێدراو بۆ ئەم هێڵی مادەیە.

en: The minimum quantity that can be added to the cart is %s
ku_IQ: کەمترین بڕ کە بتوانرێت زیادبکرێت بۆ سەبەتەکە بریتییە لە %s

en: The minimum quantity that can be added to the cart.
ku_IQ: کەمترین بڕ کە بتوانرێت زیادبکرێت بۆ سەبەتەکە.

en: The minimum recommended version of PHP is %s.
ku_IQ: کەمترین وەشانی پێشنیارکراو بۆ PHP بریتییە لە %s.

en: The minimum spend for this coupon is %s.
ku_IQ: كه‌مترین ئیشپێكه‌ری كۆبۆن "%s" نه‌

en: The miscellaneous options group has been removed. Use another settings group.
ku_IQ: گرووپی هەڵبژاردنی هیتر سڕاوەتەوە، بۆیە گرووپێکی تر هەڵبژێرە،

en: The must use plugins directory
ku_IQ: پێویستە بوخچەی پێوەکراوەکان بەکاربهێنێت

en: The name for the font collection.
ku_IQ: ناوی کۆکراوەی جۆرەپیتەکە.

en: The name is how it appears on your site.
ku_IQ: ناو بۆ ئەوەیە کە چؤن دەرکەوی .

en: The name of the application password.
ku_IQ: ناوی نهێنوشەی بەرجەستەکراو.

en: The name of the current active theme.
ku_IQ: ناوی روكاری چالاك كراوی ئیستا.

en: The name of the inner block.
ku_IQ: ناوی بلۆکی ناوەوە.

en: The name of the marketing channel that this campaign type belongs to.
ku_IQ: ناوی کەناڵی بازاڕدۆزییەکە کە ئەم جۆری کەمپینە بەشێکە لێی.

en: The name of the menu location.
ku_IQ: ناوی شوێنی لیستەکە.

en: The name of the parent theme.
ku_IQ: ناوی ڕوكاری دایك.

en: The name of the tax.
ku_IQ: ناوی باجەکە.

en: The name of the test being run.
ku_IQ: ناوی تاقیکردنەوەکە رادەکرێت

en: The name of the theme.
ku_IQ: ناوی ڕوکار.

en: The new page will include help and suggestions for your privacy policy.
ku_IQ: ئەم پەڕە نوێیە هاوکارت دەبێت بۆ سیاسەتی تایبەتیەتیت.

en: The newly created categories will still be associated with the same posts.
ku_IQ: هاوپۆله‌ نوێیه‌ دروستکراوه‌کان هێشتا په‌یوه‌ست ده‌بن به‌ هه‌مان بابه‌ته‌کانه‌وه‌.

en: The next group of formatting shortcuts are applied as you type or when you insert them around plain text in the same paragraph. Press Escape or the Undo button to undo.
ku_IQ: گرووپی داهاتووی قەدبڕی فۆرماتکردن دامەزراوە گەر تۆ بینوسیت یاخود وەکو دەقێک دایبنێیت. پەنجە بنێ بە ESC یا دوگمەی پاشگەزبوونەوە بۆ پاشگەزبوونەوە.

en: The next queue will begin processing in approximately %d seconds.
ku_IQ: ڕیزی دواتر دەست دەکات بە جێبەجێکردن بەنزیکەیی %d چرکەی تر.

en: The nickname for the user.
ku_IQ: نازناو بۆ بەکاربەر

en: The number of blocks published by the same author.
ku_IQ: ژمارەی بڵۆکی بڵاوکراوە لەلایەن هەمان نووسەر.

en: The number of decimal points shown in displayed prices.
ku_IQ: ژماره‌ی خاڵه‌كانی كه‌رت پیشان دراوه‌، له‌ نرخه‌ كان پیشان بدرێت.

en: The number of ratings.
ku_IQ: ژمارەی هەڵسەنگاندنەکان.

en: The number of unique pages viewed by the customer prior to this order.
ku_IQ: ژمارەی پەڕە بێهاوتاکان کە کڕیارەکە تەماشای کردوون تا ئەم داواکارییە.

en: The number sites that have activated this block.
ku_IQ: ژمارەی ئەو ماڵپەڕانەی کە ئەم بڵۆکەیان چالاک کردووە.

en: The oEmbed format to use.
ku_IQ: فۆرماتی oEmbed بۆ بەکارهێنان.

en: The object cannot be deleted.
ku_IQ: ناتوانرێت تەنەکە بسڕدرێتەوە.

en: The object does not support trashing. Set '%s' to delete.
ku_IQ: تەنەکە پشتگیریی فڕێدان ناکات. '%s' دابنێ بۆ سڕینەوە.

en: The object has already been trashed.
ku_IQ: تەنەکە خۆی فڕێدراوە.

en: The official Razorpay extension for WooCommerce allows you to accept credit cards, debit cards, netbanking, wallet, and UPI payments.
ku_IQ: زیادکراوی فەرمیی (Razorpay) بۆ (WooCommerce) ڕێگەت پێدەدات کرێدت کارد و دێبت کارد و چەندین ڕێگەی تر پەسەند بکەیت.

en: The offset number requested is larger than or equal to the number of available revisions.
ku_IQ: ژمارەی پارسەنگی داواکراو گەورەترە یان یەکسانە بە ژمارەی پێداچوونەوە بەردەستەکان.

en: The old version has been deactivated and can be removed from your site. | The old versions have been deactivated and can be removed from your site.
ku_IQ[0]: ڤێرژنە کۆنەکە ناچالاککرا وە ئەتوانرێت بسڕدرێتەوە لە ناو ماڵپەرەکەتدا.
ku_IQ[1]: ڤێرژنە کۆنەکان ناچالاککران وە ئەتوانرێت بسڕدرێنەوە لە ناو ماڵپەرەکەتدا.

en: The optional module, %s, is not installed, or has been disabled.
ku_IQ: مۆدیولی ئارەزوومەندانە، %s، دانەمەزراوە، یان لە کارخراوە.

en: The options are &quot;Active&quot; (delivers payload), &quot;Paused&quot; (does not deliver), or &quot;Disabled&quot; (does not deliver due delivery failures).
ku_IQ: رێكخستن&quot;فعال&quot; هه‌یه‌(نمایشی بار)، &quot;وه‌ستاوه‌ & (نا نیردرێت)، یان &quot;ناچالاك&quot; كراوه‌( به‌هۆی  هه‌له‌كانی گواستنه‌وه‌وگه‌یاندن، نانێردرێت).

en: The options shown below relate to your server setup. If changes are required, you may need your web host&#8217;s assistance.
ku_IQ: هەڵبژاردنەکانی خوارەوە پەیوەستە بە شێوەی ڕاژەکەتەوە. ئەگەر گۆڕانکاری پێویست بوو، ئەوە دەبێت ڕاژەکارەکەت یارمەتیت بدات.

en: The order ID.
ku_IQ: پێناسێنەری داوا

en: The order details screen is easy to use.
ku_IQ: شاشەی وردەکارییەکانی داواکارییەکە ئاسانە بۆ بەکارهێنان.

en: The order details screen's functionality meets my needs.
ku_IQ: چۆنییەتی کارکردنی شاشەی وردەکارییەکانی داواکارییەکە سەرجەم پێداویستییەکانم پڕدەکاتەوە.

en: The order note ID provided is not associated with the order
ku_IQ: ناسنامه‌ ی یادداشت داواكاری له‌ گه‌ل داواكاری یه‌كسان نین

en: The order of the post in relation to other posts.
ku_IQ: ڕیزی بابەتەکە بەپێی پەیوەندیی لەگەڵ بابەتەکانی تر.

en: The order totals have been updated. Please confirm your order by pressing the "Place order" button at the bottom of the page.
ku_IQ: کۆی گشتی داواکارییەکە نوێکرایەوە. تکایە دڵنیایی لە داواکارییەکەت بکەرەوە بە کرتە کردن لە "داواکاریی ئەنجام بدە" لە خوارەوەی پەڕەکە.

en: The package contains no files.
ku_IQ: ئەم پاکێجە هیچ پەڕگەیەک لەخۆناگرێت.

en: The page number requested is larger than the number of pages available.
ku_IQ: ژمارەی ئەو پەڕانەی داواکراوە زیاترە لە ژمارەی ئەو پەڕانەی بەردەستن.

en: The parent term ID.
ku_IQ: ئایدی بەچکەی دەستەواژە.

en: The parent theme developers URL.
ku_IQ: ناونیشانی پرۆگرام سازانی روكاری دایك.

en: The password cannot be a space or all spaces.
ku_IQ: نابێت تێپەڕەوشە بۆشایی تێدابێت یان هەمووی بۆشایی بێت.

en: The password for the parent post of the comment (if the post is password protected).
ku_IQ: تێپەڕە وشە بۆ بابەتی پەیوەست بە لێدوان (ئەگەر بابەت لە ڕێگای تێپەڕە وشە پارێزرابێت)

en: The password for the post if it is password protected.
ku_IQ: تێپەڕەوشەی بابەت، کاتێک بەتێپەڕەوشە پارێزراو بێت.

en: The pattern ID.
ku_IQ: ناسنامەی شێوەئاساکە.

en: The pattern category slugs.
ku_IQ: سڵەگی هاوپۆلی شێوەئاساکە.

en: The pattern content.
ku_IQ: ناوەڕۆکی شێوەئاساکە.

en: The pattern detailed description.
ku_IQ: وەسفی وردی شێوەئاساکە.

en: The pattern keywords.
ku_IQ: کلیلەوشەکانی شێوەئاساکە.

en: The pattern name.
ku_IQ: ناوی شێوەئاساکە.

en: The pattern title, in human readable format.
ku_IQ: ناونیشانی شێوەئاساکە، بەشێوەیەک کە بتوانرێت بخوێندرێتەوە.

en: The pattern viewport width for inserter preview.
ku_IQ: پانیی شێوەئاساکە بۆ پیشاندان.

en: The pattern's category slugs.
ku_IQ: سڵەگەکانی هاوپۆلی شێوەئاساکە.

en: The pattern's keywords.
ku_IQ: کلیلەوشەکانی شێوەئاساکە.

en: The patterns dictionary is missing.
ku_IQ: بوخچەی شێوەئاساکان بوونی نییە.

en: The payment gateway for this order does not exist.
ku_IQ: دەرگای پارەدان بۆ ئەم داوا بوونی نییە.

en: The payment gateway for this order does not support automatic refunds.
ku_IQ: دەرگای پارەدان بۆ ئەم داواکارییە پاڵپشتی لە ناردنەوەی خۆکاری پارە ناکات.

en: The pingback has already been registered.
ku_IQ: پینگباکه‌که‌ پێشتر تۆمارکراوه‌.

en: The plugin activation status.
ku_IQ: دۆخی چالاککردنی پێوەکراوە.

en: The plugin author.
ku_IQ: گەشەپێدەری پیوەکراو.

en: The plugin cannot be updated due to the following:
ku_IQ: پێوەکراو ناتوانرێت نوێبکرێتەوە لەبەر ئەم خاڵانەی خوارەوە:

en: The plugin contains no files.
ku_IQ: پێوەکراوەکە هیچ پەڕگەیەک لەخۆ ناگرێت.

en: The plugin could not be activated.
ku_IQ: نەتوانرا پێوەکراوەکە چالاک بکرێت.

en: The plugin description formatted for display.
ku_IQ: وەسفی پێوەکراو فۆرمات کراوە بۆ پیشاندان.

en: The plugin description.
ku_IQ: ده‌رباره‌ی زیادكراوه‌.

en: The plugin does not have a valid header.
ku_IQ: پێوەکراوەکە سەرپەڕێکی گونجاوی نییە

en: The plugin file.
ku_IQ: پەڕگەی پێوەکراو.

en: The plugin generated unexpected output.
ku_IQ: پێوه‌كراوه‌كه‌ داڕێژراوه‌ بۆ ده‌رچوون له‌ چاوه‌ڕوان نه‌كراو.

en: The plugin has no required plugins.
ku_IQ: پێوەکراوەکە پێوەکراوی داواکراو و پێویستی نییە.

en: The plugin is not installed.
ku_IQ: پێوەکراوەکە دانەمەزراوە.

en: The plugin name.
ku_IQ: ناوی پێوەکراو.

en: The plugin version number.
ku_IQ: ژماره‌ی وه‌شانی زیادكراوه‌،

en: The plugin's text domain.
ku_IQ: دۆمەینی دەقی پێوەکراو.

en: The plugin's website address.
ku_IQ: بەستەری ماڵپەڕ بۆ پێوەکراوەکان.

en: The plugins directory
ku_IQ: بوچەی پێوەکراوەکان

en: The position of the currency symbol.
ku_IQ: شوێنی پاره‌.

en: The post cannot be deleted.
ku_IQ: نەتوانرا بابەتەکە بسڕرێتەوە.

en: The post has already been deleted.
ku_IQ: بابه‌ته‌كه‌ به‌ سه‌ركه‌وتیى سڕایه‌وه‌

en: The post status %1$s is not registered, so it may not be reliable to check the capability %2$s against a post with that status.
ku_IQ: باری بڵاوکردنەوەی %1$s تۆمار نەکراوە،لەبەرئەوە ناتوانرێت بەدواداچونی شیاوی "%2$s" لەبەرامبەر نوسراوێک بەو بارەوە دڵنیابین.

en: The post type %1$s is not registered, so it may not be reliable to check the capability %2$s against a post of that type.
ku_IQ: جۆری بابەت %1$s تۆمار نەکراوە، لەبەر ئەوە ناتوانرێت پشتی پێببەسترێت بۆ دڵنیابوونەوە لە "%2$s"  لەسەر بابەتێک لەهەمان جۆر.

en: The post type may not be changed.
ku_IQ: جۆری بابەت ڕەنگە نەگۆڕدرێت.

en: The post types that support thumbnails or true if all post types are supported.
ku_IQ: ئەو جۆرە پۆستانەی کە پشتگیری وێنۆچکەکان دەکەن یان ڕاستن ئەگەر هەموو جۆرەکانی بابەت پشتگیری کراون.

en: The postal code, if any, in which your business is located.
ku_IQ: کۆدی پۆستە، ئەگەر هەیە، ئەو شوێنەی کارەکەتی لێیە.

en: The preferred width of the viewport when previewing a pattern, in pixels.
ku_IQ: پانیی پەسەندکراو بۆ (viewport)ەکە لەکاتی پیشاندانی شێوەئاسایەک، بە پیکسڵ.

en: The previous set of changes has already been published. Please try saving your current set of changes again.
ku_IQ: کۆمەڵە گۆڕانکاریەکانی پێشوو پاشەکەوتکراون. تکایە دووبارە کۆمەڵە گۆڕانکاریەکانت پاشەکەوت بکە.

en: The previous status of order %1$d ("%2$s") is invalid. It could not be restored.
ku_IQ: دۆخی پێشووی داواکاریی %1$d ("%2$s") نادروستە. نەتوانرا بگەڕێندرێتەوە.

en: The previous status of order %1$d ("%2$s") is invalid. It has been restored to "pending" status instead.
ku_IQ: دۆخی پێشووی داواکاریی %1$d ("%2$s") نادروستە. گەڕێنرایەوە بۆ دۆخی "چاوەڕوانی".

en: The primary site you chose does not exist.
ku_IQ: ماڵپەڕی سەرکەی کە هەڵتبژاردووە بەردەست نییە.

en: The product category details screen is easy to use.
ku_IQ: شاشەی وردەکارییەکانی هاوپۆلی بەرهەمەکە ئاسانە بۆ بەکارهێنان.

en: The product category details screen's functionality meets my needs.
ku_IQ: چۆنییەتی کارکردنی شاشەی وردەکارییەکانی هاوپۆلی بەرهەمەکە سەرجەم پێداویستییەکانم پڕدەکاتەوە.

en: The product creation screen is easy to use.
ku_IQ: شاشەی دروستکردنی بەرهەمەکە ئاسانە بۆ بەکارهێنان.

en: The product creation screen's functionality meets my needs.
ku_IQ: چۆنییەتی کارکردنی شاشەی دروستکردنی بەرهەمەکە سەرجەم پێداویستییەکانم پڕدەکاتەوە.

en: The product import process is easy to complete.
ku_IQ: پرۆسەی هاوردنی بەرهەمەکە ئاسان تەواو دەکرێت.

en: The product import process meets my needs.
ku_IQ: پرۆسەی هاوردنی بەرهەمەکە سەرجەم پێداویستییەکانم پڕدەکاتەوە.

en: The product review cannot be deleted.
ku_IQ: ناتوانرێت پێداچوونەوەی بەرهەمەکە بسڕدرێتەوە.

en: The product review does not support trashing.
ku_IQ: پێداچوونەوەی بەرهەمەکە پشتگیریی فڕێدان ناکات.

en: The product tag details screen is easy to use.
ku_IQ: شاشەی وردەکارییەکانی تاگی بەرهەمەکە ئاسانە بۆ بەکارهێنان.

en: The product tag details screen's functionality meets my needs.
ku_IQ: چۆنییەتی کارکردنی شاشەی وردەکارییەکانی تاگی بەرهەمەکە سەرجەم پێداویستییەکانم پڕدەکاتەوە.

en: The product update process is easy to complete.
ku_IQ: پرۆسەی بەڕۆژکردنەوەی بەرهەمەکە ئاسان تەواو دەکرێت.

en: The product update process meets my needs.
ku_IQ: پرۆسەی بەڕۆژکردنەوەی بەرهەمەکە سەرجەم پێداویستییەکانم پڕدەکاتەوە.

en: The product variation is invalid
ku_IQ: كاڵای گۆراو دروست نیه‌

en: The provided email address (%s) is not valid—please provide a valid email address
ku_IQ: ناونیشانی پۆستی ئەلیکترۆنیی نووسراو (%s) نادروستە—تکایە ناونیشانی پۆستی ئەلیکترۆنییەکی دروست بنووسە.

en: The provided email address is not valid
ku_IQ: ناونیشانی پۆستی ئەلیکترۆنی نادروستە

en: The provided instance is invalid. Must contain raw OR encoded and hash.
ku_IQ: نموونەی پێشکەشکراو نادروستە. دەبێت raw OR encoded و hash لەخۆبگرێت.

en: The provided instance is malformed.
ku_IQ: نموونەی پێشکەشکراو شێواوە.

en: The provided password is an invalid application password.
ku_IQ: نهێنوشەی دابینکراو نهێنوشەی کاربەرنامەیەکی نادروستە.

en: The provided phone number is not valid
ku_IQ: ژمارەی تەلەفوون نادروستە

en: The provided postcode / ZIP is not valid
ku_IQ: کۆدی پۆستە \ ZIPی دابینکراو نادروستە

en: The provided state (%1$s) is not valid. Must be one of: %2$s
ku_IQ: هەرێمی نووسراو (%1$s) نادروستە. دەبێت یەکێک بێت لە: %2$s

en: The provided widget type (id_base) cannot be updated.
ku_IQ: جۆری ویجێتی پێشکەشکراو (id_base) ناتوانرێت بەڕۆژبکرێتەوە.

en: The quantity added to the cart must be a multiple of %s
ku_IQ: بڕی زیادکراو بۆ سەبەتەکە دەبێت چەندانی %s بێت

en: The query argument must be an array or a tag name.
ku_IQ: بەڵگەی داواکارییەکە دەبێت ڕیزەک یان ناوی تاگێک بێت.

en: The query argument of %s must have a placeholder.
ku_IQ: بەڵگەی %s دەبێت بۆشایی یا جێگەی هەبێت.

en: The rate at which tax is applied.
ku_IQ: ئەو ڕێژەیەی کە باج جێبەجێ دەکرێت بۆی.

en: The raw plugin description.
ku_IQ: وەسفی پێوەکراو

en: The rendered block.
ku_IQ: بلۆکە بەرچاوخراوەکە.

en: The requested plugin `%s` could not be activated.
ku_IQ: پێوەکراوی داواکراو `%s` نەتوانرا چالاک بکرێت.

en: The requested plugin `%s` could not be installed.
ku_IQ: پێوەکراوی داواکراو `%s` نەتوانرا دابمەزرێت.

en: The requested plugin `%s` could not be installed. Plugin API call failed.
ku_IQ: پێوەکراوی داواکراو `%s` نەتوانرا دابمەزرێت. بانگکردنی (API)ی پێوەکراو شکستی هێنا.

en: The requested plugin `%s` could not be installed. Upgrader install failed.
ku_IQ: پێوەکراوە داواکراوەکە `%s`. نەتوانرا دابمەزرێت. دامەزراندنی بەرزکەرەوە شکستی هێنا.

en: The requested plugin `%s`. is not yet installed.
ku_IQ: پێوەکراوە داواکراوەکە `%s`. هێشتا دانەمەزراوە.

en: The requested route does not support batch requests.
ku_IQ: ڕێگای داواکراو پشتگیری داواکاریە کۆنەکراوەکان ناکات.

en: The requested theme `%s` could not be installed.
ku_IQ: ڕووکاری داواکراو `%s` نەتوانرا دابمەزرێت.

en: The requested theme `%s` could not be installed. Theme API call failed.
ku_IQ: ڕووکاری داواکراو `%s` نەتوانرا دابمەزرێت. بانگکردنی (API)ی ڕووکار شکستی هێنا.

en: The requested theme could not be activated.
ku_IQ: ڕووکارە داواکراوەکە نەتوانرا چالاک بکرێت.

en: The requested theme does not exist.
ku_IQ: ڕووکاری داواکراو بوونی نییه‌.

en: The requested user does not exist.
ku_IQ: بەکارهێنەری داواکراو بوونی نییە.

en: The requested widget is invalid.
ku_IQ: ویجێتە داواکراوەکە نادروستە.

en: The required module, %s, is not installed, or has been disabled.
ku_IQ: مۆدیولی پێویست، %s، دانەمەزراوە، یان لە کارخراوە.

en: The resource cannot be deleted.
ku_IQ: سەرچاوەکە ناتوانرێت بسڕدرێتەوە.

en: The response from the AI service is empty or missing the completion key.
ku_IQ: وەڵامەکە لە ڕاژەی (AI)ەکە بەتاڵە یان کلیلی تەواوکردنی لەگەڵ نییە.

en: The response is not a valid JSON response.
ku_IQ: وەڵامەکە وەڵامێکی دروستی (JSON) نییە.

en: The revision does not belong to the specified parent with id of "%d"
ku_IQ: پێداچوونەوەکە بەشێک نییە لە باوانی دیاریکراو بە ناسنامەی "%d"

en: The role %s does not exist.
ku_IQ: ئاستی %s بوونی نییە.

en: The root URL of your site.
ku_IQ: ناونیشانیRoot سایتی تۆ.

en: The sale will start at 00:00:00 of "From" date and end at 23:59:59 of "To" date.
ku_IQ: داشکاندنەکە دەستپێدەکات لە 00:00:00ی ڕێکەوتی "لە" و کۆتایی دێت لە 23:59:59ی ڕێکەوتی "بۆ".

en: The scheduled event, %s, failed to run. Your site still works, but this may indicate that scheduling posts or automated updates may not work as intended.
ku_IQ: ڕووداوی خشتەکراو، %s، سەرکەوتوو نەبوو لە کارکردن. ماڵپەڕەکەت هێشتا کار دەکات، بەڵام ئەمە لەوانەیە ئەوە نیشان بدات کە بابەتەکانی خشتەکردن یان نوێکردنەوە خۆکارکراوەکان لەوانەیە کارنەکات وەک ئەوەی کە مەبەست بوو.

en: The scheduled event, %s, is late to run. Your site still works, but this may indicate that scheduling posts or automated updates may not work as intended.
ku_IQ: ڕووداوی خشتەکراو دواخراوە %s، و سایتەکەت هێشتا بەردەوامە لە کارکردن، بەڵام ئەمە لەوانەیە ئاماژە بکات بە بڵاوکردنەوەی خشتە یان نوێکردنەوە ئۆتۆماتیکیەکان لەوانەیە وەک پێویست کارنەکەن.

en: The search feature in WooCommerce is easy to use.
ku_IQ: تایبەتمەندیی گەڕانەکە لە (WooCommerce) ئاسانە بۆ بەکارهێنان.

en: The search for installed themes will search for terms in their name, description, author, or tag.
ku_IQ: گەڕان بۆ ڕوکارە دامەزرێندراوەکان لەڕێگەی ناو،باسکردن،نوسەر یان تاگەکانەوە دەبێت.

en: The search results will be updated as you type.
ku_IQ: ئەنجامەکانی گەڕان نوێدەبنەوە کاتێک دەنوسیت.

en: The search term definition failed.
ku_IQ: پێناسەی زاراوەی گەڕانەکە شکستی هێنا.

en: The search's functionality meets my needs.
ku_IQ: چۆنییەتی کارکردنی گەڕانەکە داواکارییەکانم پڕ دەکاتەوە.

en: The secret key is used to generate a hash of the delivered webhook and provided in the request headers.
ku_IQ: کلیلە نهێنییەکە بەکاردەهێنرێت بۆ دروستکردنی وردکردن (hash)ێک بۆ (webhook)ە گەیشتووەکە و دابینکردنی لە سەرپەڕەی داواکارییەکان.

en: The selected product isn't a variation of %2$s, please choose product options by visiting <a href="%1$s" title="%2$s">%2$s</a>.
ku_IQ: بەرهەمە دیاریکراوەکە گۆڕانکاریی %2$s نییە، تکایە هەڵبژاردەکانی بەرهەم دیاریبکە بە سەردانکردنی <a href="%1$s" title="%2$s">%2$s</a>.

en: The server cannot process the image. This can happen if the server is busy or does not have enough resources to complete the task. Uploading a smaller image may help. Suggested maximum size is 2560 pixels.
ku_IQ: ڕاژەکارەکە ناتوانێت چارەسەری وێنەکە بکات. ئەمە ڕوودەدات کاتێک ڕاژەکارەکە سەرچاوەی پێویستی لەبەردەست نەبێت بۆ تەواوکردنی ئەو ئەرکە. بارکردنی وێنەیەکی بچووکتر ڕەنگە باشتر بێت. گەورەترین قەبارەی پێشنیارکراو بریتییە لە ٢٥٦٠ پیکسڵ.

en: The setting for %1$s is currently configured as 0, this could cause some problems when trying to upload files through plugin or theme features that rely on various upload methods. It is recommended to configure this setting to a fixed value, ideally matching the value of %2$s, as some upload methods read the value 0 as either unlimited, or disabled.
ku_IQ: ڕێکخستنی %1$s پێناسەکراوە بە 0، کە ئەمە ئەگەری هەیە کێشە دروستبکارت هەندێک کات بەتایبەت کە ڕوکار یان پێوەکراوەکانت هەوڵی بارکردنی شتێک دەدە. باشتر وایە کە ژمارەیەکی جێگیر دابنێیت جگە لە 0، لەهەمان کاتدا سەبارەت بە %2$s هەمان شت دروستە چونکە هەندێک کردار ژمارە سفر وەک بێسنور هەژمار دەکەن و هەندێکی تر وەک ناچالاک.

en: The setting for %1$s is smaller than %2$s, this could cause some problems when trying to upload files.
ku_IQ: ڕێکبەندەکانی %1$s بچووکترە لە %2$s، ئەمە لەوانەیە هەندێک کێشە دروست بکات لەکاتی هەوڵدان بۆ بارکردنی فایلەکان.

en: The settings of this image size have been disabled because its values are being overwritten by a filter.
ku_IQ: ڕێكخستن به‌م ڕێژه‌یه‌ ناچالاكه‌ فیلته‌رێكی داتا دووباره‌ بنوسه‌وه‌.

en: The settings screen is easy to use.
ku_IQ: شاشەی ڕێکخستنەکان ئاسانە بۆ بەکارهێنان.

en: The settings screen's functionality meets my needs.
ku_IQ: چۆنییەتی کارکردنی شاشەی ڕێکخستنەکان سەرجەم پێداویستییەکانم پڕدەکاتەوە.

en: The seventh parameter passed to %s should be numeric representing menu position.
ku_IQ: دیاریکەری حەوتەم کە دەگوازرێتەوە بۆ %s دەبێت ژمارەیی بێت کە نوێنەرایەتیی شوێنی لیستە بکات.

en: The sidebar the widget belongs to.
ku_IQ: لاتەنیشتەکە کە ویجێتەکە بەشێکە لێی.

en: The sidebar to return widgets for.
ku_IQ: لاتەنیشتەکە کە ویجێتەکان دەگەڕێنەوە بۆی

en: The singular label used to describe this type of menu item.
ku_IQ: نیشانە تەنیاکە بەکاردەهێنرێت بۆ وەسفکردنی ئەم جۆرەی بڕگەی لیستە.

en: The site administrator has been notified and will fulfill your request as soon as possible.
ku_IQ: بەڕێوبەرانی ماڵپەڕەکە ئاگادارکراونەتەوە و داواکاریەکەت جێبەجێ دەکەن لە زووترین کاتی گونجاودا.

en: The site administrator has been notified. You will receive a link to download your export via email when they fulfill your request.
ku_IQ: بەڕێوبەری ئەم ماڵپەڕە وای کردووە، کە تۆ بەستەرێکت بۆ دێت لە ڕێگەی ئیمەیڵەوە. پاش جێبەجێکردنی داواکاریەکەت.

en: The site administrator has been notified. You will receive an email confirmation when they erase your data.
ku_IQ: بەڕێوبەرانی ماڵپەڕەکە ئاگادارکرانەوە. پەیامێک ڕەزامەندخوازییت پێدەگات کاتێک ئەوان زانیاریەکانت دەسڕنەوە.

en: The site appears to be already initialized.
ku_IQ: وادیارە ماڵپەڕەکە پێشتر ئامادە کراوە.

en: The site appears to be already uninitialized.
ku_IQ: وادیارە ماڵپەڕەکە پێشتر ئامادە نەکراوە.

en: The site editor requires JavaScript. Please enable JavaScript in your browser settings.
ku_IQ: دەستکاریکەری ماڵپەڕ پێویستی بە جاڤاسکریپتە. تکایە جاڤاسکریپت چالاک بکە لە ڕێکخستنەکانی وێبگەڕەکەت.

en: The site health check shows information about your WordPress configuration and items that may need your attention.
ku_IQ: پشکنینی تەندروستی ماڵپەڕ زانیاری گرنگ پیشان دەدات دەربارەی وۆردپرێس و وردەکاریەکانی پەیوەست پێی کە پێویستی بە سەرنجدانتە.

en: The site is already active.
ku_IQ: سایت چالاک بووه‌.

en: The size cannot be calculated. The directory is not accessible. Usually caused by invalid permissions.
ku_IQ: ناتوانرێت قەبارەکە ی بژمێردریت. بوخچە بەردەست نیە. بەزۆری بەهۆی مۆڵەتە (دەسەڵاتە) نادروستەکان دروست دەبێت.

en: The sizes listed below determine the maximum dimensions in pixels to use when adding an image to the Media Library.
ku_IQ: ئەو ئەندازانەی لە خوارەوەدا لیست کراون، زۆرینەی لاکان بەپێی پیکسێل پیشان دەدات تاوەکوو کاتی زیادکردنی وێنەیەک بە کتێبخانەی میدایە بە کاری بهێنێت.

en: The slug &#8220;%s&#8221; is already in use by another term.
ku_IQ: Slug ـی &#8220;%s&#8221; بەکارهێنراوە لە لایەن دەستەواژەیەکی ترەوە

en: The slug for the resource.
ku_IQ: سڵەگی سەرچاوەکە.

en: The slug of the template to get the fallback for
ku_IQ: سڵەگی قاڵبەکە بۆ بەدەستهێنانی (fallback) بۆی

en: The source URL and the target URL cannot both point to the same resource.
ku_IQ: ناتوانرێ به‌سته‌ری سه‌رچاوه‌ و به‌سته‌ری ئامانج هه‌ردووکیان بۆ یه‌ک سه‌رچاوه‌ بکرێن.

en: The source URL does not contain a link to the target URL, and so cannot be used as a source.
ku_IQ: به‌سته‌ری سه‌رچاوه‌ به‌سته‌رێکی تیادا نییه‌ بۆ به‌سته‌ری ئامانج، و ناتوانرێت وه‌ک سه‌رچاوه‌یه‌ک به‌کارببرێت.

en: The source URL does not exist.
ku_IQ: ئه‌م ڕووكاره‌ نییه‌.

en: The specified category for recommendations is invalid. Allowed values: "channels", "extensions".
ku_IQ: هاوپۆلە دیاریکراوەکە بۆ پێشنیارەکان نادروستە. بەها ڕێگەپێدراوەکان: "کەناڵەکان"، "زیادکراوەکان".

en: The specified namespace could not be found.
ku_IQ: بۆشاییناوی (namespace) دیاریکراو ناتوانرێت بدۆزرێتەوە.

en: The specified target URL cannot be used as a target. It either does not exist, or it is not a pingback-enabled resource.
ku_IQ: ناتوانرێت URL ـی مەبەست وەک ئامانج دیاری بکرێت. یان بوونی نییە، یان سەرچاوەیەکی چالاککراوی pingback نییە.

en: The specified target URL does not exist.
ku_IQ: به‌سته‌ری ئامانجی دیاریکراو بوونی نییه‌.

en: The star rating of the block.
ku_IQ: هەڵسەنگاندنی بڵۆک بە ئەستێرە.

en: The status of the coupon. Should always be draft, published, or pending review
ku_IQ: دۆخی کۆبۆنەکە. هەمیشە دەبێت ڕەشنووس، بڵاوکراوە یان چاوەڕوانی پێداچوونەوە بێت

en: The status of the note (e.g. unactioned, actioned).
ku_IQ: دۆخی تێبینییەکە (بۆ نموونە، ئەنجامنەدراو، ئەنجامدراو).

en: The status of the test.
ku_IQ: دۆخی تاقیکردنەوەکە

en: The store description is required to generate the content for your site.
ku_IQ: وەسفی فرۆشگاکە پێویستە بۆ دروستکردنی ناوەڕۆک بۆ ماڵپەڕەکەت.

en: The street address for your business location.
ku_IQ: ناونیشانی شەقامەکە بۆ شوێنی کارەکەت.

en: The subscription status - active, cancelled or suspended
ku_IQ: بارودۆخێ ئابوونە : چالاک،هەڵوەشێنرا یان ڕاگیراو

en: The suggested privacy policy content should be added by using the %s (or later) action. Please see the inline documentation.
ku_IQ: ناوەرۆکی پێشنیازکراو بۆ سیاسەتی تایبەتێتی پێویستە زیادبکرێت بە بەکارهێنانی %s (یان دواتر). تکایە چاو لە بەڵگەنامەکان بکە.

en: The suggested privacy policy content should be added only in wp-admin by using the %s (or later) action.
ku_IQ: ناوەرۆکی پێشنیازکراو بۆ سیاسەتی تایبەتێتی پێویستە تەنها لە ڕێگای wp-admin ەوە زیادبکرێت لە ڕێگای کرداری %s (یان دواتر)

en: The suggested privacy policy text has changed. Please <a href="%s">review the guide</a> and update your privacy policy.
ku_IQ: نوسینی پێشنیاکراوی سیاسەتی تایبەتیەتی گۆڕا. تکایە <a href="%s">یارمەتیدەر بەکاربێنە</a> و سیاسەتی تایبەتیەتی نوێبکەوە.

en: The tag cloud will not be displayed since there are no taxonomies that support the tag cloud widget.
ku_IQ: تاگی هەور پیشان نادرێت لەبەرئەوەی هیچ پۆلێنێک نیە پاڵپشتی ویجتی تاگی هەور بکات.

en: The target attribute of the link element for this menu item.
ku_IQ: تایبەتمەندیی مەبەستی توخمی بەستەرەکە بۆ ئەم بڕگەی لیستەیە.

en: The template cannot be deleted.
ku_IQ: ڕووکارەکە ناتوانرێت بسڕدرێتەوە.

en: The template contains a suggestion of sections you most likely will need. Under each section heading, you will find a short summary of what information you should provide, which will help you to get started. Some sections include suggested policy content, others will have to be completed with information from your theme and plugins.
ku_IQ: ڕووکارەکە پێشنیاری چەند بەشێکی لەخۆگرتووە کە بەشێوەیەکی گشتی پێویستیت پێیان دەبێت. لەژێر ناونیشانی هەر بەشێکدا کورتەیەک هەیە دەربارەی ئەو زانیارییانەی دەبێت پێشکەشیان بکەیت، ئەمە یارمەتییت دەدات کە دەست بەکاربییت. هەندێک لە بەشەکان ناوەڕۆکی سیاسەتی پێشنیارکراو لەخۆدەگرن، ئەوانەی تریش دەبێت تەواوبن لەگەڵ ئەو زانیارییانەی لە ڕووکار و پێوەکراوەکانتدا بەردەستن.

en: The template has already been deleted.
ku_IQ: ڕووکارەکە پێشووتر سڕاوەتەوە.

en: The template prefix for the created template. This is used to extract the main template type, e.g. in `taxonomy-books` extracts the `taxonomy`
ku_IQ: پێشگری قاڵبەکە بۆ قاڵبی دروستکراو. ئەمە بەکاردێت بۆ دەرهێنانی جۆری سەرەکیی قاڵبەکە، بۆ نموونە: لە `پۆلێن-پەرتووکەکان` دا `پۆلێن` دەردەهێنێت

en: The temporary backup directory exists but is not writable
ku_IQ: بوخچەی پاڵپشتییە کاتییەکە بوونی هەیە بەڵام دەسەڵاتی نووسینی تێدا نییە

en: The term ID, or 0 if the attribute is not a global attribute.
ku_IQ: ناسنامەی زاراوەکە. یان 0 ئەگەر تایبەتمەندییەکە تایبەتمەندییەکی جیهانیی نییە.

en: The term cannot be deleted.
ku_IQ: دەستەواژەکە ناتوانرێت بسڕدرێتەوە.

en: The term name cannot be empty.
ku_IQ: ناوی واژەکە ناکرێت بەتاڵ بێت.

en: The term name.
ku_IQ: ناوی زاراوەکە.

en: The term slug.
ku_IQ: سڵەگی زاراوەکە.

en: The terms assigned to the object in the %s taxonomy.
ku_IQ: ئەو بڕگانەی بەستراونەتەوە بەو تەنەوە لە تاکسۆنۆمی %s ــکەدا.

en: The terms assigned to the post in the %s taxonomy.
ku_IQ: ئەو بڕگانەی بەستراونەتەوە بەو تەنەوە لە تاکسۆنۆمی %s ــکەدا.

en: The text to appear in the footer of all WooCommerce emails.
ku_IQ: ئه‌م نوسراوه‌ له‌ خواره‌وه‌ ی گشت پۆستی ئه‌لیكترۆنیه‌ كانی WooCommerce ده‌رده‌كه‌وێت.

en: The theme author's name, as found in the theme header.
ku_IQ: ناوی نووسەری ڕووکار، وەک لە سەرپەڕەی ڕووکاردا دۆزرایەوە.

en: The theme author.
ku_IQ: نووسەری ڕووکار.

en: The theme being previewed is fully interactive &mdash; navigate to different pages to see how the theme handles posts, archives, and other page templates. The settings may differ depending on what theme features the theme being previewed supports. To accept the new settings and activate the theme all in one step, click the Activate &amp; Publish button above the menu.
ku_IQ: بە کرتەکردن لە پێشبینینی ڕوکار تۆ ڕوکارەکە چالاک ناکەیت بەڵکو تەنها نمونەیەک دەبینیت پێش چالاککردنی ڕوکارەکە کە دەتوانیت سەیری شێوازی دەرکەوتی بابەتەکان، ئەرشیف، و هەر پەڕەیەکی تر بکەیت. و لەم کاتەدا ڕەنگە تەواوی تایبەتمەندی ڕوکارەکە بەردەست نەبێت، بۆئەوەی تەواوی تایبەتمەندیەکان دەست بخەی و بتوانی گۆڕانکاری تێدابکەیت پێویستە ڕوکارەکە چالاک بکەیت.

en: The theme cannot be updated due to the following:
ku_IQ: ڕووکار ناتوانرێت نوێبکرێتەوە لەبەر ئەوەی خوارەوە:

en: The theme defines itself as its parent theme. Please check the %s header.
ku_IQ: ڕووکار خۆی وەک ڕووکاری باوک دەناسێنێت. تکایە پشکنین بۆ سەرپەڕەی %s بکە.

en: The theme description, as found in the theme header.
ku_IQ: وەسفی ڕووکار، وەک لە سەرپەڕەی ڕووکار دۆزرایەوە.

en: The theme description, transformed for display.
ku_IQ: وەسفی ڕووکار، گۆڕدراوە بۆ پیشاندان.

en: The theme developers URL.
ku_IQ: ناونیشانی پرۆگرام سازانی روكار.

en: The theme file to use to display the post.
ku_IQ: پەڕگەی ڕووکار بۆ نیشاندانی ئامانج.

en: The theme identifier
ku_IQ: ناسێنەری ڕووکارەکە

en: The theme is missing the %s stylesheet.
ku_IQ: ستایلی سەرەکی ڕوکارەکەت %s نەدۆزرایەوە.

en: The theme name, as found in the theme header.
ku_IQ: ناوی ڕووکار، وەک لە سەرپەڕەی ڕووکار دا دۆزرایەوە.

en: The theme name, transformed for display.
ku_IQ: ناوی ڕووکار، گۆڕدراوە بۆ پیشاندان.

en: The theme tags, as found in the theme header.
ku_IQ: تاگەکانی ڕووکار، وەک لە سەرپەڕەی ڕووکاردا دۆزرایەوە.

en: The theme tags, transformed for display.
ku_IQ: تاگەکانی ڕووکار، گۆڕدرا بۆ پیشاندان.

en: The theme you are currently using is not compatible with the Site Editor.
ku_IQ: ڕووکارەکەی ئێستا بەکاریدەهێنیت گوونجاو نییە لەگەڵ دەستکاریکەری ماڵپەڕەکە.

en: The theme you are currently using is not compatible.
ku_IQ: ئەو ڕووکارەی ئێستا بەکاری دەهێنیت گونجاو نییە.

en: The theme's current version.
ku_IQ: وەشانی ئێستای ڕووکار.

en: The theme's screenshot URL.
ku_IQ: بەستەری نمونەی وێنەی ڕوکار.

en: The theme's stylesheet. This uniquely identifies the theme.
ku_IQ: شیتی شێواز. ئەمە بێ هاوتا ڕووکارەکە دەناسێ.

en: The theme's template. If this is a child theme, this refers to the parent theme, otherwise this is the same as the theme's stylesheet.
ku_IQ: تێمپلەیتی ڕووکار. ئەگەر ئەمە بابەتی منداڵ بێت، ئەمە ئاماژەیە بۆ ڕووکاری باوان، ئەگەرنا ئەمە هەمان شێوازی پەڕەی تێمە.

en: The theme's text domain.
ku_IQ: دۆمەینی دەقی ڕووکار.

en: The themes directory
ku_IQ: بوخچەی ڕوکارەکە

en: The thousand separator of displayed prices.
ku_IQ: جیاكردنه‌وه‌ ی هه‌زاره‌كانی نرخه‌كانپیشان ده‌درێت.

en: The time period for which to retrieve stats. Options: 60-days, 6-months, all
ku_IQ: خوڵی کاتی بۆ وەرگرتنی ئامار،بژاردەکانی:٦٠ ڕۆژ،٦ مانگە،گشتی

en: The timezone you have entered is not valid. Please select a valid timezone.
ku_IQ: ئەو هێڵی کاتەی تۆ نووسیوتە دروست نییە. تکایە هێڵەکاتێکی دروست دەستنیشان بکە.

en: The title field and the big Post Editing Area are fixed in place, but you can reposition all the other boxes using drag and drop. You can also minimize or expand them by clicking the title bar of each box. Use the Screen Options tab to unhide more boxes (Excerpt, Send Trackbacks, Custom Fields, Discussion, Slug, Author) or to choose a 1- or 2-column layout for this screen.
ku_IQ: خانەی ناونیشانەکەو ڕووبەرە گەورەکەی دەستکاریکردنی بڵاوکراوە جێگیرن لە شوێنەکەیان, بەڵام دەتوانی جێگۆڕکی بە هەموو چوارگۆشەکان بکەیت بە گرتن و ڕاکێشانیان. هەروەها دەتوانیت بچووک و فراوانییان بکەیت بە کرتەکردنی سەر شریتی ناونیشانی هەر چوارگۆشەیەک. سەرخشتەی ڕێکخستنەکانی پەردە بەکاربهێنە بۆ نیشاندانی چوارگۆشەی زیاتر یان بۆ هەڵبژاردنی دەرکەوتنی 1 یان 2 ستوونی بۆ ئەم پەردەیە.

en: The title for the object.
ku_IQ: ناونیشانی ئامانجەکە.

en: The title for the post type.
ku_IQ: ناونیشانی ئەم جۆرە بابەتە.

en: The title for the post.
ku_IQ: ناونیشانی بابەتەکە.

en: The title for the status.
ku_IQ: ناونيشانی دۆخه‌که‌

en: The title for the taxonomy.
ku_IQ: ناونیشانی تاکسۆنۆمی.

en: The title is required when using a custom menu item type.
ku_IQ: ناونیشانەکە داواکراوە لەکاتی بەکارهێنانی جۆری بڕگەی لیستی دەستکرد.

en: The tool associates data stored in WordPress with a supplied email address, including profile data and comments.
ku_IQ: ئەم توڵە هەڵدەستێت بە بەستنەوەی زانیارییە زەخیرەکراوەکان لە وۆردپرێس لەڕێگەی پۆستی ئەلیکترۆنی، بە وێنە و لێدوانەکانیشەوە.

en: The type of object originally represented, such as "category", "post", or "attachment".
ku_IQ: جۆری ئەو تەنەی پیشاندەدرێت، وەکو "هاوپۆل"، "بابەت"، "پاشکۆ".

en: The type of the note (e.g. error, warning, etc.).
ku_IQ: جۆری تێبینییەکە (بۆ نموونە، هەڵە، ئاگادارکەرەوە، هتد).

en: The type of the widget. Corresponds to ID in widget-types endpoint.
ku_IQ: جۆری ویجێتەکە. هاوشانی ناسنامە لە خاڵی هاوتابوونی widget-types

en: The unique and machine-readable name.
ku_IQ: ناوێکی بێهاوتا کە ئامێر توانای خوێندنەوەییی هەبێت.

en: The unique identifier for the Navigation Menu.
ku_IQ: ناسێنەری بێهاوتا بۆ لیستەی ڕێدۆزییەکە.

en: The unique identifier for the application password.
ku_IQ: ناسێونەری بێ هاوتای نهێنوشەی بەرجەستەکراوەکە.

en: The unique identifier for the marketing campaign type.
ku_IQ: ناسێنەرە بێهاوتاکە بۆ جۆری کەمپینی بازاڕدۆزییەکە.

en: The unique identifier for the marketing campaign.
ku_IQ: ناسێنەرە بێهاوتاکە بۆ کەمپینی بازاڕدۆزییەکە.

en: The unique identifier for the marketing channel that this campaign belongs to.
ku_IQ: ناسێنەرە بێهاوتاکە بۆ کەناڵی بازاڕدۆزییەکە کە ئەم کەمپینە بەشێکە لێی.

en: The unique identifier of the marketing channel that this campaign type belongs to.
ku_IQ: ناسێنەری بێهاوتای کەناڵی بازاڕدۆزییەکە کە ئەم جۆری کەمپینە بەشێکە لێی.

en: The update cannot be installed because some files could not be copied. This is usually due to inconsistent file permissions.
ku_IQ: نوێکردنەوەکە دانامەزرێت لەبەر ئەوەی نەتوانرا هەندێک لە پەڕگەکان ڕوونووس بکرێن. بەشێوەیەکی گشتی ئەمە بەهۆی ناتەواویی لە ڕێپێدانی پەڕگەکان ڕوودەدات.

en: The update of %s failed.
ku_IQ: نوێکردنه‌وه‌که‌ به‌هۆی  %s سه‌رکه‌وتوو نه‌بوو.

en: The update process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
ku_IQ: پرۆسەی نوێکردنەوە دەستی پێکرد.ئەم پرۆسەیە ڕەنگە ماوەیەک کات ببات لەسەر هەندێ خانەخوێ،لەبەرئەوە تکایە ئارام بگرە.

en: The upgrade directory cannot be created
ku_IQ: بوخچەی بەرزکردنەوەکە ناتوانرێت دروست بکرێت

en: The upgrade directory exists but is not writable
ku_IQ: بوخچەی بەرزکردنەوەکە بەردەستە بەڵام دەسەڵاتی نووسینی تێدا نییە

en: The uploaded file has expired. Please go back and upload it again.
ku_IQ: فایلی بارکراو بەسەرچووە. تکایە بگەڕێوە و دووبارە باربکە.

en: The uploaded file is not a valid image. Please try again.
ku_IQ: وێنەی بارکراو جۆرەکەی ڕێگەپێدراو نییە. تکایە دووبارە هەوڵ بدەوە.

en: The uploaded file was only partially uploaded.
ku_IQ: په‌ڕگه‌ی بارکراو به‌ شێوه‌ی به‌ش به‌ش بارکرا

en: The uploads directory
ku_IQ: پوخچەی بارکردنەکان.

en: The url is required when using a custom menu item type.
ku_IQ: ناونیشانی ئینتەرنێتییەکە داواکراوە لەکاتی بەکارهێنانی جۆری بڕگەی لیستی دەستکرد.

en: The user cannot be deleted.
ku_IQ: ناتواندرێ بەکاربەر بسڕێتەوە

en: The user is already active.
ku_IQ: بەکارهێنەر هەنووکە چالاکە.

en: The value provided is not a valid and registered API key.
ku_IQ: ژمارەی نیشاندانی کلیلێک API دروست و تۆمارکراوە نابێ.

en: The value type for the JSON partial matching is not supported. Must be either integer, boolean, double or string. %s type provided.
ku_IQ: جۆری بەهاکە بۆ هاوتاکردنی نیوەچڵی (JSON) پشتگیریی نەکراوە. دەبێت یان ژمارەی تەواو، گۆڕاوی بوولی، دووئەوەندە یان زنجیرەنووسە بێت. جۆری %s دابینکراوە.

en: The value, %1$s, has either been enabled by %2$s or added to your configuration file. This will make errors display on the front end of your site.
ku_IQ: بەهای %1$s، یان لەلایەن %2$s چالاک کراوە یان زیادکراوە بۆ فایلی شێوەپێدانەکەت. ئەمە دەبێتە هۆی پیشاندانی هەڵە لە کۆتایی پێشەوەی ماڵپەڕەکەت.

en: The value, %s, has been added to this website&#8217;s configuration file. This means any errors on the site will be written to a file which is potentially available to all users.
ku_IQ: نرخی، %s، زیادکرا بۆ فایلی شێوەپێدانی ئەم ماڵپەڕە#8217;s. ئەمە بەو مانایە دێت کە هەر هەڵەیەک لە ماڵپەڕەکە بۆ فایلێک دەنووسرێت کە ئەگەری هەیە بۆ هەموو بەکارهێنەرەکان بەردەست بێت.

en: The version of MySQL installed on your hosting server.
ku_IQ: وه‌شانی دامه‌زراو MySQL له‌ سێرڤه‌ری تۆدا.

en: The version of PHP installed on your hosting server.
ku_IQ: وه‌شانی PHP داندراوه‌ له‌ سێرڤه‌ری تۆدا.

en: The version of WooCommerce installed on your site.
ku_IQ: وه‌شانی ووکامرس له‌سایتی تۆ دامه‌زراوه‌.

en: The version of WordPress installed on your site.
ku_IQ: وه‌شانی ۆڕدپرێس دامه‌زراوه‌ له‌ سایتی تۆ.

en: The visibility settings for the post type.
ku_IQ: ڕێکخستنەکانی بینین بۆ جۆری بابەتەکە.

en: The visibility settings for the taxonomy.
ku_IQ: ڕێکخستنە بەرچاوەکان بۆ پۆلینزانییەکە.

en: The web browser on your device cannot be used to upload files. You may be able to use the <a href="%s">native app for your device</a> instead.
ku_IQ: وێبگەڕی سەر ئامێرەکەت ناتوانرێت بەکار بهێنرێت بۆ بارکردنی پەڕگە. ڕەنگە لەبری ئەوە بتوانیت <a href="%s">بەرنامەی بەکاربەریی</a> تایبەت بە ئامێرەکەت بەکار بهێنیت.

en: The website of the theme author, as found in the theme header.
ku_IQ: ماڵپەڕی نووسەری ڕووکار، وەک لە سەرپەڕەی ڕووکاردا دۆزرایەوە.

en: The website of the theme author, transformed for display.
ku_IQ: ماڵپەڕی نوسەری ڕووکار، گۆڕدراوە بۆ پیشاندان.

en: The website of the theme author.
ku_IQ: ماڵپەڕی نووسەری ڕووکار.

en: The widget type id.
ku_IQ: ناسنامەی جۆری ویجێتەکە.

en: The wp-content directory
ku_IQ: بوخچەی ناوەڕۆکی ۆردپرێسەکە

en: Theme
ku_IQ: ڕووکار

en: Theme Details
ku_IQ: وردەکارییەکانی ڕووکار

en: Theme File Editor
ku_IQ: دەستکاریکەری پەڕگەی ڕووکار

en: Theme Location
ku_IQ: شوێنی لە ڕوکار

en: Theme Options
ku_IQ: هەڵبژاردنەکانی ڕووکار

en: Theme Versions
ku_IQ: وەشانەکانی ڕوکار

en: Theme author URL.
ku_IQ: ناونیشانی ئینتەرنێتیی نووسەری ڕووکار.

en: Theme could not be resumed because it triggered a <strong>fatal error</strong>.
ku_IQ: ڕووکار نەتوانرا بهێنرێتەوە بەهۆی کێشەی <strong>هەڵەی گەورەوە</strong>.

en: Theme deleted.
ku_IQ: ڕووکار سڕدرایەوە.

en: Theme directory location
ku_IQ: شوێنی بوخچەی ڕوکار

en: Theme downgrade failed.
ku_IQ: نزمکردنەوەی وەشانی ڕووکار سەرکەوتوو نەبوو.

en: Theme downgraded successfully.
ku_IQ: وەشانی ڕووکارەکە بەسەرکەوتووى نزمکرایەوە.

en: Theme features
ku_IQ: تایبەتمەندیەکانی ڕوکار

en: Theme file exists.
ku_IQ: پەڕگەی ڕووکار بوونی هەیە.

en: Theme identifier for the template.
ku_IQ: ناسێنەری ڕووکار بۆ قاڵبەکە.

en: Theme installation failed.
ku_IQ: دامەزراندنی ڕووکار شکستی هێنا.

en: Theme installation status.
ku_IQ: دۆخی دامەزراندنی ڕووکار.

en: Theme installed successfully.
ku_IQ: ڕووکار بەسەرکەوتووی دامەزرا .

en: Theme is empty.
ku_IQ: بەرگ بەتاڵە

en: Theme name
ku_IQ: ناوی ڕوکار

en: Theme name.
ku_IQ: ناوی ڕووکار.

en: Theme not found.
ku_IQ: ڕووکار نەدۆزرایەوە.

en: Theme resumed.
ku_IQ: ڕوکار چالاککرایەوە.

en: Theme slug.
ku_IQ: سڵەگی ڕووکار.

[ctx: Theme starter content]
en: 123 Main Street
ku_IQ: شەقامی 123

[ctx: Theme starter content]
en: A homepage section
ku_IQ: بەشێک لە پەڕەی سەرەکی

[ctx: Theme starter content]
en: About
ku_IQ: دەربارە

[ctx: Theme starter content]
en: About This Site
ku_IQ: دەربارەی ئەم ماڵپەرە

[ctx: Theme starter content]
en: Address
ku_IQ: ناونیشان

[ctx: Theme starter content]
en: Archives
ku_IQ: ئارشیڤ

[ctx: Theme starter content]
en: Blog
ku_IQ: بلۆگ

[ctx: Theme starter content]
en: Calendar
ku_IQ: ساڵنامە

[ctx: Theme starter content]
en: Categories
ku_IQ: جۆر

[ctx: Theme starter content]
en: Contact
ku_IQ: پەیوەندی

[ctx: Theme starter content]
en: Email
ku_IQ: ئیمەیل

[ctx: Theme starter content]
en: Facebook
ku_IQ: فەیسبووک

[ctx: Theme starter content]
en: Find Us
ku_IQ: ئێمە بدۆزەرەوە

[ctx: Theme starter content]
en: Foursquare
ku_IQ: چوارگۆشەکان

[ctx: Theme starter content]
en: GitHub
ku_IQ: گیتهەب

[ctx: Theme starter content]
en: Home
ku_IQ: ماڵەوە

[ctx: Theme starter content]
en: Hours
ku_IQ: كاتژمێر

[ctx: Theme starter content]
en: Instagram
ku_IQ: ئینستاگرام

[ctx: Theme starter content]
en: LinkedIn
ku_IQ: لینکدین

[ctx: Theme starter content]
en: Meta
ku_IQ: مێتا

[ctx: Theme starter content]
en: Monday&ndash;Friday: 9:00AM&ndash;5:00PM
ku_IQ: دووشەم&mdash;هەینی: 9:00AM&ndash;5:00PM

[ctx: Theme starter content]
en: New York, NY 10001
ku_IQ: نیویۆرک, NY 10001

[ctx: Theme starter content]
en: News
ku_IQ: هەواڵ

[ctx: Theme starter content]
en: Pinterest
ku_IQ: پینتەریست.

[ctx: Theme starter content]
en: Recent Comments
ku_IQ: دوایین بۆچوون

[ctx: Theme starter content]
en: Recent Posts
ku_IQ: دوایین نووسراوە

[ctx: Theme starter content]
en: Saturday &amp; Sunday: 11:00AM&ndash;3:00PM
ku_IQ: شەممە &amp; یەکشەممە: 11:00AM&ndash;3:00PM

[ctx: Theme starter content]
en: Search
ku_IQ: گەڕان

[ctx: Theme starter content]
en: This is a page with some basic contact information, such as an address and phone number. You might also try a plugin to add a contact form.
ku_IQ: ئەم پەڕە بریتییە لە زنجیرەیێک زانیاری سادە وەک ناونیشان،ژمارە تەلەفۆنە.هەروا دەتوانن لە زیادکراوەیێک بۆ زیادکردنی فۆرمی پەیوەندی سوود بگرن.

[ctx: Theme starter content]
en: This is an example of a homepage section. Homepage sections can be any page other than the homepage itself, including the page that shows your latest blog posts.
ku_IQ: ئەمە نمونەیێکە لە بەشیک لە پەڕەی سەرەتایی.بەشەکانی پەڕەی سەرەتایی دەتوانن لە هەر بەشێک بێچگە لە پەڕەی سەرەتایی پێک بێن،وەک پەڕەیێک کە دوایین نووسراوەکانی بلۆگی ئێوە تێدایە.

[ctx: Theme starter content]
en: This may be a good place to introduce yourself and your site or include some credits.
ku_IQ: ئێرە شوێنێکی باشە بۆ ناساندنی خۆتان ،ماڵپەرەکەتان یان موتمانەپێکردنتان.

[ctx: Theme starter content]
en: Twitter
ku_IQ: تویتەر

[ctx: Theme starter content]
en: Welcome to your site! This is your homepage, which is what most visitors will see when they come to your site for the first time.
ku_IQ: بەخێربێن بۆ مالپەرەکەتان!ئەمە پەڕەی سەرەکی ئێوەیە کە بەکارهینەران کە یەکەم جار دینە نێو ماڵپەڕەکەتان ئەمە دەبینن

[ctx: Theme starter content]
en: Yelp
ku_IQ: ێڵپ

[ctx: Theme starter content]
en: You might be an artist who would like to introduce yourself and your work here or maybe you are a business with a mission to describe.
ku_IQ: دەکرێت هونەرمەند بیت و بتەوێت خۆت و کارەکەت لێرە بناسێنیت، یان بازرگانییەکەت و ئەرکەکانی باس بکەیت.

[ctx: Theme starter content]
en: YouTube
ku_IQ: یوتوب

en: Theme status.
ku_IQ: دۆخی ڕووکار.

en: Theme temporary backup directory exists but is not writable
ku_IQ: بوخچەی پاڵپشتییە کاتییەکە بوونی هەیە بەڵام دەسەڵاتی نووسینی تێدا نییە

en: Theme version.
ku_IQ: وەشانی ڕووکار.

en: Theme will be auto-updated.
ku_IQ: ڕووکار بە شێوەیەکی خۆکار نوێدەکرێتەوە.

en: Theme will no longer be auto-updated.
ku_IQ: ڕووکار چی تر نوێناکرێتەوە بە شێوەیەکی خۆکار.

en: Theme.
ku_IQ: ڕووکار

en: Theme: %1$s.
ku_IQ: بەرگ: %1$s.

en: Themes
ku_IQ: ڕووكاره‌كان

en: Themes %s
ku_IQ: ڕووکارەکان %s

en: Themes add your site&#8217;s look and feel. It&#8217;s important to keep them up to date, to stay consistent with your brand and keep your site secure.
ku_IQ: ڕووکارەکان ماڵپەڕەکەت زیاتر دەگونجێنن. گرنگە بە بەردەوام نوێیان بکەیەوە، بۆ ئەوەی بە گونجاوی بمێنیتەوە و ماڵپەڕەکەت بە پارێزراوی بهێڵیتەوە.

en: Themes directory location
ku_IQ: شوێنی بوخچەی ڕوکار

en: Themes directory size
ku_IQ: قەبارەی بوخچەی ڕووکار

en: There appear to be no issues with plugin and theme auto-updates.
ku_IQ: وادیارە هیچ کێشەیەک نییە لەگەڵ پێوەکراو و ڕووکاری نوێکردنەوەکانی خۆکار.

en: There are currently no logs to view.
ku_IQ: له‌ ئیستادا هیچ Log بۆپیشاندان بوونی نیه‌.

en: There are no associated subtitles.
ku_IQ: هیچ ژێرنووسێکی هاوبەشیی کراو نییە.

en: There are no events scheduled near %1$s at the moment. Would you like to <a href="%2$s">organize a WordPress event</a>?
ku_IQ: هیچ ڕوداوێک نییە نزیک لە %1$s  لەم ساتەدا. دەتەوێت ڕوداوێک دابنێی؟ <a href="%2$s">کرتە بکە</a>.

en: There are no events scheduled near you at the moment. Would you like to <a href="%s">organize a WordPress event</a>?
ku_IQ: هیچ کردارێک کاتی بۆ نەنراوەتەوە لەو کاتەی ئێستادا. گەر دەتەوێت دانەیەک دابنێیت؟ کرتە <a href="%s">لێرە</a> بکە.

en: There are no notes yet.
ku_IQ: لێره‌ هیچ یاده‌وه‌ریه‌ك بوونی نیه‌

en: There are no options for this widget.
ku_IQ: هیج هەڵبژاردنێک نییە بۆ ئەم پڕۆژۆکەیە

en: There are no orders to sync, aborting.
ku_IQ: هیچ داواکارییەک نییە بۆ هاوکاتگەری، کۆتاییپێهێنان.

en: There are no orders to verify, aborting.
ku_IQ: هیچ داواکارییەک نییە بۆ سەلماندن، کۆتاییپێهێنان.

en: There are no pages.
ku_IQ: هیچ پەڕەیەک بوونی نیە.

en: There are no product reviews yet.
ku_IQ: تا ئیستا هیچ پێداچوونه‌وه‌یه‌ك بۆ كاڵا ئه‌نجام نه‌دراوه‌.

en: There are no reviews yet.
ku_IQ: هیچ بۆچوونێک بۆ ئەم کاڵایە نەنوسراوە

en: There are no valid users selected for deletion.
ku_IQ: هیچ به‌كارهێنه‌رێك دیاری نه‌كراوه‌ بۆ سڕینه‌وه‌.

en: There are no valid users selected for removal.
ku_IQ: هیچ هەژمارێکی دروستت دەسنیشان نەکردووە بۆ لابردن.

en: There are not enough %s in stock. Please reduce the quantities in your cart.
ku_IQ: بڕی پێویستی %s لە کۆگادا نییە. تکایە بڕەکانی ناو سەبەتەکەت کەمبکەرەوە.

en: There are some invalid menu items. Please check or delete them.
ku_IQ: چەند بڕگەیەکی پێڕست دروست نییە. تکایە بیانپشکنە یاخود بیانسڕەوە.

en: There are some issues with the items in your cart. Please go back to the cart page and resolve these issues before checking out.
ku_IQ: هەندێک کێشە لە کاڵاکانی ناو سەبەتەکەتدا ڕوویدا. تکایە دووبارەی بکەرەوە.

en: There are three ways to add your products: you can <strong>create products manually, import them at once via CSV file</strong>, or <strong>migrate them from another service</strong>.<br/><br/>
ku_IQ: سێ ڕێگا هەیە بۆ زیادکردنی بەرهەمەکانت: دەتوانیت <strong>بەرهەمەکان دروستبکەیت بەدەستی، بەیەکجار هاوردەیان بکە لە ڕێگەی پەڕگەی CSV </strong>، یان <strong>بیانگوێزەرەوە لە ڕاژەیەکی ترەوە</strong>.<br/><br/>

en: There are too many %s in the cart. Only 1 can be purchased. Please reduce the quantity in your cart.
ku_IQ: ژمارەیەکی زۆری %s لە سەبەتەکەدا هەیە. تەنیا 1 دانە ڕێگەپێدراوە بۆ کڕین. تکایە بڕی ناو سەبەتەکەت کەمبکەرەوە.

en: There are too many %s in the cart. Only 1 of each can be purchased. Please reduce the quantities in your cart.
ku_IQ: ژمارەیەکی زۆری %s لە سەبەتەکەدا هەیە. تەنیا 1 دانە ڕێگەپێدراوە لە هەر یەکێکیان بۆ کڕین. تکایە بڕەکانی ناو سەبەتەکەت کەمبکەرەوە.

en: There are unsaved changes that will be lost. 'OK' to continue, 'Cancel' to return to the Image Editor.
ku_IQ: گۆڕانکارییەکان پاشەکەوت نەکرتون گرتەی 'OK' بکە بۆ بەردەوام بوون. 'Cancel' بکە بۆ گەڕانەوە بۆ دەسکاریکردنی وێنەکە.

en: There does not seem to be any new mail.
ku_IQ: وا دیارە هیچ پەیامێکی نوێ نییە.

en: There doesn't seem to be a %s file. It is needed before the installation can continue.
ku_IQ: وادیارە پەڕگەی %s بوونی نییە. دەبێت بوونی هەبێت تا پڕۆسەی دامەزراندن بەردەوامبێت.

en: There has been a critical error on this website, putting it in recovery mode. Please check the Themes and Plugins screens for more details. If you just installed or updated a theme or plugin, check the relevant page for that first.
ku_IQ: هەڵەیەکی گرنگ ڕوویدا لەسەر ئەم وێب سایتە، دانانی لە دۆخی چاککردنەوە. تکایە سەیری ڕووکار و شاشەی پێوەکراوەکان بکە بۆ وردەکاری زیاتر. ئەگەر هەر ئێستا ڕووکار یان پێوەکراوت دابەزاند یان نوێت کردەوە، سەرەتا لاپەڕەی پەیوەندیدار بپشکنە بۆ ئەمە.

en: There has been a critical error on this website.
ku_IQ: هەڵەیەکی گرنگ ڕوویدا لەسەر ئەم وێب سایتە.

en: There has been a critical error on this website. Please check your site admin email inbox for instructions.
ku_IQ: هەڵەیەکی گرنگ ڕوویدا لەسەر ئەم وێب سایتە. تکایە بۆکسی ئیمەیڵی بەڕێوەبەرەکەت بپشکنە بۆ ڕێنماییەکان.

en: There has been a critical error on this website. Please reach out to your site administrator, and inform them of this error for further assistance.
ku_IQ: هەڵەیەک لەم ماڵپەڕەدا هەیە. تکایە پەیوەندیی بکە بە بەڕێوەبەری ماڵپەڕەکەتەوە و لەم هەڵەیە ئاگاداری بکەرەوە بۆ بەدەستهێنانی پشتیوانیی زیاتر.

en: There has been an error cropping your image.
ku_IQ: هەڵەیەک ڕووی دا لە کاتی بڕینی وێنەکەت.

en: There is %1$d order to be synced. | There are %1$d orders to be synced.
ku_IQ[0]: %1$d داواکاریی پێویستی بە هاوکاتگەرییە.
ku_IQ[1]: %1$d داواکاریی پێویستیان بە هاوکاتگەرییە.

en: There is %1$d order to be verified. | There are %1$d orders to be verified.
ku_IQ[0]: %1$d داواکاریی پێویستی بە سەلماندنە.
ku_IQ[1]: %1$d داواکاریی پێویستیان بە سەلماندنە.

en: There is %d error which must be fixed before you can save. | There are %d errors which must be fixed before you can save.
ku_IQ[0]: %d هەڵە پێویستە چارەسەر بکرێت پێش ئەوەی بتوانیت پاشەکەوت بکەیت.
ku_IQ[1]: %d هەڵە پێویستە چارەسەر بکرێت پێش ئەوەی بتوانیت پاشەکەوت بکەیت.

en: There is a more recent autosave of your changes than the one you are previewing. <a href="%s">Restore the autosave</a>
ku_IQ: پاشەکەوتی خۆکاری زۆرتر هەیە لەوەی پێشبینی دەکەیت. <a href="%s">گەڕاندنەوەی خۆکارە پاشەکەوت</a>

en: There is a new kind of WordPress theme, called a block theme, that lets you build the site you&#8217;ve always wanted &#8212; with blocks and styles.
ku_IQ: جۆرێکی نوێی ڕووکاری وۆردپرێس بوونی هەیە، پێی دەگوترێت ڕووکاری بڵۆک، ڕێگەت پێدەدات ئەو ماڵپەڕە دروست بکەیت کە هەمیشە ئارەزووت لێی بووە، ئەویش بەبەکارهێنانی بڵۆک و شێوازەکان.

en: There is a new version of %1$s available, but it does not work with your version of PHP. <a href="%2$s" %3$s>View version %4$s details</a> or <a href="%5$s">learn more about updating PHP</a>.
ku_IQ: وەشانێکی نوێی %1$s بەردەستە، بەڵام کار ناکات #8217 لەگەڵ وەشانەکەت لە PHP. <a href="%2$s" %3$s>بینینی وردەکاریەکانی وەشانی %4$s details</a> یان <a href="%5$s">زیاتر فێربە سەبارەت بە نوێکردنەوەی PHP.</a>.

en: There is a new version of %1$s available. <a href="%2$s" %3$s>View version %4$s details</a> or <a href="%5$s" %6$s>update now</a>.
ku_IQ: وەشانی نوێ بۆ %1$s  بەردەستە. <a href="%2$s" %3$s>زیاتر دەربارەی وەشانی %4$s</a> یا <a href="%5$s" %6$s>ئێستا نوێی بکەوە</a>.

en: There is a new version of %1$s available. <a href="%2$s" %3$s>View version %4$s details</a>.
ku_IQ: وەشاندنێکی نوێی  %1$s بەردەستە. <a href="%2$s" %3$s>کرتەی ئێرە بکە %4$s بۆ زانیاری زیاتر</a>.

en: There is a new version of %1$s available. <a href="%2$s" %3$s>View version %4$s details</a>. <em>Automatic update is unavailable for this plugin.</em>
ku_IQ: وەشاندنێکی نوێی %1$s بەردەستە. <a href="%2$s" %3$s>وەشاندنی نوێ %4$s نیشان بدە</a>. <em>نوێکردنەوەی خۆکار بۆ ئەم پێوەکراوە بەردەست نییە.</em>

en: There is a new version of %s available, but it does not work with your version of PHP.
ku_IQ: وه‌شانێكی نوێی %s به‌رده‌سته‌، به‌ڵام له‌گه‌ڵ وه‌شانی ئێستای php ی دامه‌زراو كارناكات

en: There is a new version of %s available, but it does not work with your version of WordPress.
ku_IQ: وەشانێکی نوێی ڕوکاری %s بەردەستە، بەڵام لەگەڵ وەشانی وۆردپرێسەکەت ناگونجێت.

en: There is a new version of %s available, but it does not work with your versions of WordPress and PHP.
ku_IQ: وەشانێکی نوێی ڕوکاری %s بەردەستە، بەڵام لەگەڵ وەشانی وۆردپرێس و PHPـیەکەت ناگونجێت.

en: There is a pending change of the admin email to %s.
ku_IQ: گۆڕەنکارییەک لە پۆستی ئەلەکتۆرنی بەڕێوەبەر لە چاوەڕوانیدایە %s.

en: There is a pending change of your e-mail to <code>%1$s</code>. <a href="%2$s">Cancel</a>
ku_IQ: ئەمە چاوەڕوانیەکە بۆ گۆڕینی پۆستی ئەلیکترۆنی <code>%1$s</code> خۆت. <a href="%2$s">پاشگەزبوونەوە</a>

en: There is a pending change of your email to %s.
ku_IQ: گۆڕانکاری لە پۆستی ئەلیکترۆنی لەژێرچاوەڕوانیدایە بۆ %s.

en: There is a problem with your API key.
ku_IQ: کێشەیێک لەگەڵAPI ئێوە بوونی هیە.

en: There is a revision of this post that is more recent.
ku_IQ: پێداچوونەوەیەک هەیە بۆ ئەم بابەتە کە نوێترە.

en: There is an autosave of this post that is more recent than the version below. <a href="%s">View the autosave</a>
ku_IQ: ئەم بابەتە بەشێوەیەکی خۆکارانە زەخیرەکراوە. کرتە بکە بۆ بینینی  <a href="%s">زەخیرەکراوەکان بەشێوەی خۆکار</a>

en: There is no autosave revision for this post.
ku_IQ: پاشەکەوتی خۆکارانەی پێداچونەوە بۆ ئەم بابەتە نیە.

en: There is no autosave revision for this template.
ku_IQ: پێداچوونەوەی پاشەکەوتکراوی خۆکار بەردەست نییە بۆ ئەم قاڵبە.

en: There is no data to export for the given request.
ku_IQ: هیچ دراوەیەک نییە بۆ هەناردەکردن بۆ داواکارییە دراوەکە.

en: There is no excerpt because this is a protected post.
ku_IQ: هیچ ده‌رکێشانێک نییه‌ له‌به‌رئه‌وه‌ی ئه‌مه‌ بابه‌تێکی پاڕێزراوه‌

en: There is not enough %s in stock. Please reduce the quantity in your cart.
ku_IQ: بڕی پێویستی %s لە کۆگادا نییە. تکایە بڕەکەی ناو سەبەتەکەت کەمبکەرەوە.

en: There was %d client caching response header detected: | There were %d client caching response headers detected:
ku_IQ[0]: %d سەرپەڕەی وەڵامی حەشارگەی ڕاژەخواز دۆزرایەوە:
ku_IQ[1]: %d سەرپەڕەی وەڵامی حەشارگەی ڕاژەخواز دۆزرایەوە:

en: There was a configuration error. Please contact the server administrator.
ku_IQ: هه‌ڵه‌یه‌کی شێوه‌پێدان ڕوویدا. تکایه‌ په‌یوه‌ندی به‌ به‌ڕێووه‌به‌ری ڕاژه‌کاره‌وه‌ بکه‌.

en: There was a failure fetching this action
ku_IQ: کێشەیەک دروست بوو لە هێنانی ئەم کردارە

en: There was a failure fetching this action: %s
ku_IQ: کێشەیەک دروست بوو لە هێنانی ئەم کردارە: %s

en: There was a problem activating some of the requested plugins.
ku_IQ: کێشەیەک ڕوویدا لە چالاککردنی هەندێک لە پێوەکراوە داواکراوەکان.

en: There was a problem installing some of the requested plugins.
ku_IQ: کێشەیەک ڕوویدا لە دامەزراندنی هەندێک لە پێوەکراوە داواکراوەکان.

en: There was a problem opening a connection to Blogger. This is what went wrong:
ku_IQ: کێشه‌یه‌ک ڕوویدا له‌ کاتی په‌یوه‌ندی کردنی پارێزراو به‌ بڵاگه‌ره‌وه‌. ئه‌مه‌ ئه‌و هه‌ڵه‌یه‌یه‌ که‌ ڕوویدا:

en: There was a problem opening a secure connection to Google. This is what went wrong:
ku_IQ: کێشه‌یه‌ک ڕوویدا له‌ کاتی په‌یوه‌ندی کردنی پارێزراو به‌ گووگڵه‌وه‌. ئه‌مه‌ ئه‌و هه‌ڵه‌یه‌یه‌ که‌ ڕوویدا:

en: There was a problem with the provided %s:
ku_IQ: کێشەیەک هەبوو لە %s:

en: There was an authentication problem. Please reload and try again.
ku_IQ: هەڵەیەک هەبوو لە ڕاستەقینەیی (بەکارهێنەر). تکایە دووبارە باریبکەوە.

en: There was an error activating this plugin.
ku_IQ: هەڵەیەک ڕوویدا لەکاتی چالاککردنی ئەم پێوەکراوە.

en: There was an error activating this theme.
ku_IQ: هەڵەیەک ڕوویدا لەکاتی چالاککردنی ئەم ڕووکارە.

en: There was an error calling %1$s: %2$s
ku_IQ: هەڵەیەک ڕوویدا لە بانگکردنی %1$s: %2$s

en: There was an error calling %s
ku_IQ: بۆپه‌یوه‌ندی به %s هه‌ڵه‌یه‌ك ڕوویدا

en: There was an error communicating with the WooPayments plugin.
ku_IQ: هەڵەیەک ڕوویدا لەکاتی پەیوەندییکردن لەگەڵ پێوەکراوی (WooPayments).

en: There was an error connecting to Square.
ku_IQ: هەڵەیەک ڕوویدا لە پەیوەستکردنی (Square).

en: There was an error connecting to Woo.com. Please try again.
ku_IQ: هەڵەیەک ڕوویدا لەکاتی پەیوەستکردن بە (Woo.com). تکایە دووبارە هەوڵبدەرەوە.

en: There was an error connecting to WooCommerce.com. Please try again.
ku_IQ: هەڵەیەک ڕوویدا لەکاتی پەیوەستکردن بە (WooCommerce.com). تکایە دووبارە هەوڵبدەرەوە.

en: There was an error connecting your subscription. Please try again.
ku_IQ: هەڵەیەک ڕوویدا لەکاتی پەیوەستکردنی بەشدارییەکەت. تکایە دووبارە هەوڵبدەرەوە.

en: There was an error deleting an action: %s
ku_IQ: هەڵەیەک ڕوویدا لە کاتی سڕینەوەی کردارێک: %s

en: There was an error disconnecting your subscription. Please try again.
ku_IQ: هەڵەیەک ڕوویدا لەکاتی پچڕاندنی بەشدارییەکەت. تکایە دووبارە هەوڵبدەرەوە.

en: There was an error generating your API Key.
ku_IQ: هەڵەیەک ڕوویدا لەکاتی دروستکردنی کلیلی (API)ەکەت.

en: There was an error loading the Woo.com Helper API.
ku_IQ: هەڵەیەک ڕوویدا لەکاتی بارکردنی (Woo.com Helper API).

en: There was an error loading the WooCommerce.com Helper API.
ku_IQ: هەڵەیەک ڕوویدا لەکاتی بارکردنی (WooCommerce.com Helper API).

en: There was an error with an item in your cart.
ku_IQ: هەڵەیەک هەبوو لە کاڵایەکی ناو سەبەتەکەت.

en: There were no comments to check. Akismet will only check comments awaiting moderation.
ku_IQ: هیچ کۆمێنتێک نەبوو بۆ پشکنین. ئاکیسمێت تەنها کۆمێنتەکان دەپشکنێت کە چاوەڕێی مۆدێرن دەکەن.

en: There&#8217;s <a href="%2$s">%1$s comment</a> in your spam queue right now. | There are <a href="%2$s">%1$s comments</a> in your spam queue right now.
ku_IQ[0]: لە ئێستا دا <a href="%2$s">%1$s بۆچوونێک</a> لە ڕیزی سپامی ئێوە بوونی نییە.
ku_IQ[1]: لە ئێستا دا <a href="%2$s">%1$s بۆچوونێک</a> لە ڕیزی سپامی ئێوە بوونی نییە.

en: There&#8217;s no content to show here yet.
ku_IQ: هێشتا هیچ ناوەڕۆکێک نییە کە لێرە پیشان بدرێت.

en: There&#8217;s nothing in your <a href='%s'>spam queue</a> at the moment.
ku_IQ: لە ئێستا دا <a href='%s'>لە ڕیزی سپام</a> ی ئێوە شتێک نییە.

en: There's %d order pending sync. <b>Switching data storage while sync is incomplete is dangerous and can lead to order data corruption or loss!</b> | There are %d orders pending sync. <b>Switching data storage while sync is incomplete is dangerous and can lead to order data corruption or loss!</b>
ku_IQ[0]: لە ئێستادا %d داواکاریی لە چاوەڕوانیی هاوکاتگەرییە. <b>گۆڕینی کۆگای دراوە کاتێک هاوکاتگەریی تەواو نەبووە مەترسیدارە و دەکرێت ببێتە هۆی تێکچوون و لەدەستدانی دراوەی داواکاری!</b>
ku_IQ[1]: لە ئێستادا %d داواکاریی لە چاوەڕوانیی هاوکاتگەریین. <b>گۆڕینی کۆگای دراوە کاتێک هاوکاتگەریی تەواو نەبووە مەترسیدارە و دەکرێت ببێتە هۆی تێکچوون و لەدەستدانی دراوەی داواکاری!</b>

en: There's %d order pending sync. You can switch order data storage <strong>only when the posts and orders tables are in sync</strong>. | There are %d orders pending sync. You can switch order data storage <strong>only when the posts and orders tables are in sync</strong>.
ku_IQ[0]: %d داواکاریی چاوەڕێی هاودەمی کردنە. دەتوانیت کۆگای دراوە بگۆڕیت <strong>تەنیا کاتێک خشتەکانی بابەت و داواکارییەکان هاودەم بوون</strong>.
ku_IQ[1]: %d داواکاریی چاوەڕێی هاودەمی کردنن. دەتوانیت کۆگای دراوە بگۆڕیت <strong>تەنیا کاتێک خشتەکانی بابەت و داواکارییەکان هاودەم بوون</strong>.

en: These account details will be displayed within the order thank you page and confirmation email.
ku_IQ: ئەم وردەکارییانەی هەژمار پیشان دەدرێن لەناو پەڕەی سوپاسی داواکارییەکە و پۆستی ئەلیکترۆنیی دڵنیابوونەوە.

en: These costs can optionally be added based on the <a target="_blank" href="%s">product shipping class</a>. Learn more about <a target="_blank" href="https://woo.com/document/flat-rate-shipping/#shipping-classes">setting shipping class costs</a>.
ku_IQ: ئەم تێچووانە دەکرێت بەشێوەیەکی ئارەزوومەندانە زیادبکرێن بەپێی <a target="_blank" href="%s">پۆلی گەیاندنی بەرهەم</a>. زیاتر بزانە دەربارەی <a target="_blank" href="https://woo.com/document/flat-rate-shipping/#shipping-classes">ڕێکخستنی تێچووەکانی پۆلی گەیاندن</a>.

en: These features are either experimental or incomplete, enable them at your own risk!
ku_IQ: ئەم تایبەتمەندییانە یان تاقیکارین یان ناتەواون، لەسەر مەترسیی خۆت چالاکیان بکە!

en: These options let you change the appearance of the WooCommerce checkout.
ku_IQ: ئەم هەڵبژاردانە ڕێگەت دەدەن چۆنییەتی دەرکەوتی پارەدانی (WooCommerce) بگۆڕیت.

en: These pages need to be set so that WooCommerce knows where to send users to checkout.
ku_IQ: ئه‌م په‌ڕانه‌ پێویستیان به‌ هه‌لبژاردنه‌ تاكو ووکامرس بزانێت که هه‌ریه‌كێكیان له‌ كوێنه‌. ئه‌م په‌ڕانه‌ له‌ كاتی دانان پڵاگین دروست ده‌كرێن ، ئه‌گه‌رنا به‌ ده‌ست دروستی بكه‌.

en: These plugins are now up to date:
ku_IQ: ئەم پێوەکراوانە ئێستا نوێن:

en: These plugins cannot be activated because their requirements are invalid.
ku_IQ: ئەم پێوەکراوانە چالاک ناکرێن چونکە پێداویستییەکانیان نادروستە.

en: These plugins failed to update:
ku_IQ: ئەم پێوەکراوانە سەرکەوتوو نەبوون لە نوێکردنەوەی:

en: These rates are extra shipping options with additional costs (based on the flat rate).
ku_IQ: ئه‌م نرخانه هه‌ڵبژاردنه‌ كانی زیادكراوی گواستنه‌وه‌وگه‌یاندنن به‌تێچووی زیادكراو(له‌لایه‌ن نرخی جێگیركراو)‌.

en: These settings alter where and how parts of WordPress are loaded.
ku_IQ: ئەم ڕێکخستنە شوێنی بارکردن و چۆنیەتی بارکردنی بەشەکانی وۆردپرێس دەگۆڕیت.

en: These settings are not available while the lookup table regeneration is in progress.
ku_IQ: ئەم ڕێکخستنانە لە کاتێکدا کە دووبارە دروستکردنەوەی خشتەی گەڕان کارایە بەردەست نیین.

en: These settings may be overridden for individual articles.
ku_IQ: <p>ئەم گۆڕانکاریانە دەتوانن لەهەندێک بابەتدا کاریگەر بن.</p>

en: These themes are now up to date:
ku_IQ: ئەم ڕووکارانە ئێستا نوێن:

en: These themes failed to update:
ku_IQ: ئەم ڕووکارانە سەرکەوتوو نەبوون لە نوێکردنەوەی:

en: These unique authentication keys are also missing from your %s file.
ku_IQ: ئەم کلیلانەی ڕه‌سه‌نێتی ، لە فایلی  %s ئێوە بزر بووە.

en: These websites may collect data about you, use cookies, embed additional third-party tracking, and monitor your interaction with that embedded content, including tracking your interaction with the embedded content if you have an account and are logged in to that website.
ku_IQ: ئەگەر ئەژمارتان هەبێت و لە ژوورەوە بن، لەوانەیە ئەم ماڵپەڕانە لە ڕێگەی کووکی، لایەنی سێهەمی زیادەی جێگیرکراو چاودێریی کارلێک لەگەڵ ناوەرۆکی جێگیرکراو، لەوانە بەداواچوون بۆ کارلێک لەگەڵ ناوەرۆکی جێگیرکراو دراوە کۆ بکەنەوە.

en: Thimbu
ku_IQ: تیمبو

en: Thimphu
ku_IQ: تیمفو

en: Things to do next
ku_IQ: شتەکان کە دواتر ئەنجامی بدەیت

en: This %s cannot be deleted
ku_IQ: %s ناتواندرێد بسریته‌وه‌!

[ctx: This HTML form field is marked as required by the user in contact form builder]
en: (required)
ku_IQ: (پێویستە)

en: This XML Sitemap is generated by WordPress to make your content more visible for search engines.
ku_IQ: ئەم نەخشەی ماڵپەڕی XML ە لەلایەن وۆردپرێسەوە دروست کراوە بۆ ئەوەی ناوەڕۆکەکەت زیاتر دیار بێت بۆ بزوێنەرەکانی گەڕان.

en: This action appears to be consistently failing. A new instance will not be scheduled.
ku_IQ: ئەم کردارە وادیارە بەردەوام شکست دەهێنێت. نموونەیەکی نوێ کاتی بۆ دادەنرێت.

en: This address is used for admin purposes, like new user notification.
ku_IQ: ئەمە ناونیشانە بۆ پێویستی بەڕێوبەرە، وەکو ئاگاداری بۆ بەکارهێنەری نوێ

en: This address is used for admin purposes. If you change this, an email will be sent to your new address to confirm it. <strong>The new address will not become active until confirmed.</strong>
ku_IQ: ئەم ناونیشانە بەکاردەهێنرێت بۆ کاروباری بەڕێوەبەر. ئەگەر بیگۆڕیت پۆستی ئەلیکترۆنییەک ئاڕاستەی ناونیشانە نوێیەکەت دەکرێت و پێویستە دڵنیایی لێبکەیتەوە. <strong>ناونیشانە نوێیەکە چالاک نابێت تا دڵنیایی لێنەکەیتەوە.</strong>

en: This block is automatically inserted near any occurrence of the block types used as keys of this map, into a relative position given by the corresponding value.
ku_IQ: ئەم بڵۆکە بەشێوەکەی خۆکار تێخراوە لە نزیک هەر ڕووداوێکی جۆرەکانی بڵۆکە بەکارهێنراوەکان وەکو کلیلی ئەم نەخشەیە، بۆ شوێنێکی نزیک بەپێی بەهایەکی لێکچوو.

en: This changeset cannot be further modified.
ku_IQ: ئەم دەستکاریکراونە ناتوانرێت زیاتر گۆڕانکاری تیابکرێت

en: This comment is already approved.
ku_IQ: لێدوان بڵاوکراوەتەوە .

en: This comment is already in the Trash.
ku_IQ: ئەم لێدوانە بوونی هەیە لە تەنەکەی خۆڵ

en: This comment is already marked as spam.
ku_IQ: ئەم لێدوانە پێشتر دیاریکراوە وەک پۆستی نەخوازراو

en: This comment is currently approved.
ku_IQ: ئەم لێدوانە پەسەند کراوە .

en: This comment is currently in the Trash.
ku_IQ: ئەم لێدووانە لە زبڵدان دایە .

en: This comment is currently marked as spam.
ku_IQ: ئەم لێدوانە دیاری کراوە وەک سپام.

en: This comment is in the Trash. Please move it out of the Trash if you want to edit it.
ku_IQ: ئەم لێدوانە لە زبڵدان دایە ، تکایە دەری بکە لەوێ ئینجا دەتوانی دەستکاری بکەی .

en: This comment was reported as not spam.
ku_IQ: ئەم بۆچوونە بە عینوانیهەرزەنامە گوزارش دەکا.

en: This comment was reported as spam.
ku_IQ: ئەم بۆچوونە بە عینوانی هەرزەنامە گوزارش دەکا.

en: This connection is working correctly.
ku_IQ: ئەم پەیوەندییە بە تەواوی کار دەکات

en: This content is password protected.
ku_IQ: ئەم ناوەڕۆکە بە تێپەڕەووشە پارێزراوە.

en: This content is password protected. To view it please enter your password below:
ku_IQ: ئەم ناوەڕۆکە بە تێپەڕەوشە پارێزراوە. بۆ بینینی تکایە لە خوارەوە تێپەڕەوشەکەت بنووسە:

en: This content was deleted by the author.
ku_IQ: ئەم ناوەڕۆکە سڕاوەتەوە لەلایەن نوسەرەوە.

en: This controls how stock quantities are displayed on the frontend.
ku_IQ: ئەم هەڵبژاردە شێوازی بوونی کالای هەڵگیراو لە فرۆشگا چاودێری دەکات.

en: This controls the description which the user sees during checkout.
ku_IQ: ئه‌م ئامرازانه‌  رایده‌گه‌ینن که به‌ كارهێنه‌ر له‌ كاتی پاره‌دان  چی ده‌بینێت.

en: This controls the position of the currency symbol.
ku_IQ: شوێنی دانانی نیشانه‌ ی جۆری دراو

en: This controls the title which the user sees during checkout.
ku_IQ: نوسراو پیشان له‌كلتی پاره‌دان

en: This controls what currency prices are listed at in the catalog and which currency gateways will take payments in.
ku_IQ: ئه‌م به‌شه‌  ده‌ری ده‌خات که جۆری دراو  له‌ كه‌ته‌لۆگ توانای ده‌ست نیشانكردن بێت و سود له‌ كام بانق وه‌ر بگرێت.

en: This controls what unit you will define lengths in.
ku_IQ: یه‌كه‌ی كێشی دریژی

en: This controls what unit you will define weights in.
ku_IQ: یه‌كه‌ی كێشی قه‌باره‌

en: This controls which shipping address is used by default.
ku_IQ: ئه‌م به‌شه‌  ده‌ست نیشانی ده‌كات تا ناونیشانی گواستنه‌وه‌وگه‌یاندن  به‌ شێوه‌ ی سه‌ره‌كی بێت.

en: This could mean that connections are failing to WordPress.org.
ku_IQ: ئەمە لەوانەیە مانای ئەوە بێت کە پەیوەندیەکان لە کارکەوتوون لەگەڵ WordPress.org.

en: This coupon has expired.
ku_IQ: ئه‌م كۆبۆنه‌ به‌سه‌رچووه‌.

en: This data is used to provide general enhancements to WordPress, which includes helping to protect your site by finding and automatically installing new updates. It is also used to calculate statistics, such as those shown on the <a href="%s">WordPress.org stats page</a>.
ku_IQ: ئەم زانیاریانە بەکاردەهێنرێن بۆ دابینکردنی زانیاریە گشتیەکانی وۆردپرێس، کە دەبێتە یارمەتیدەرێک بۆت بۆ لایەنی پاراستنی ماڵپەڕەکەت بەدۆزینەوەی نوێترین وەشان و دامەزراندنی نوێکاریەکان بەشێوەیەکی خۆکار. وە بەکاردێت بۆ زانیاریەکان پەیوەست بە ئامار، کە لە بەشی <a href="%s">پەڕەی ئاماری وۆردپرێس</a> نیشان دەدرێت.

en: This data will be deleted in %s.
ku_IQ: دراوەکە دەسڕدرێتەوە لە %s.

en: This draft comes from your <a href="%s">unpublished customization changes</a>. You can edit, but there is no need to publish now. It will be published automatically with those changes.
ku_IQ: ئەم ڕەنوسە لە <a href="%s">بابەتە تایبەتەکان و بڵاونەکراوەکانە</a>. دەتوانیت دەستکاریبکەیت وپێویست نییە لێرە بڵاوی بکەیتەوە. دەتوانیت بەشێوەیەکی خۆکار بڵاوی بکەیتەوە لەگەڵ جێبەجێکردنی گۆڕانکاریەکان.

en: This either means that the username and password information in your %1$s file is incorrect or that contact with the database server at %2$s could not be established. This could mean your host&#8217;s database server is down.
ku_IQ: ئەمە تەنیا دوو مانای هەیە، یان ناوی بەکارهێنەر و تێپەڕەوشەکە لەناو پەڕگەی %1$s هەڵەن، یان ناتوانرێت پەیوەندیی بکرێت بە ڕاژەکاری بنکەدراوەکە لە %2$s ئەمە ڕەنگە مانای ئەوەی هەبێت کە ڕاژەکاری بنکەدراوەی خانەخوێیەکەت لەکارکەوتووە.

en: This email address is already registered.
ku_IQ: ئەم پۆستەئەلیکترۆنییە هەیە پێشتر.

en: This email may be different from your personal email address.
ku_IQ: ئەم ئیمەیڵە لەوانەیە جیاوازبێت لە ناونیشانی ئیمەیڵی کەسیت.

en: This entry was posted in %1$s and tagged %2$s. Bookmark the <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalink</a>.
ku_IQ: ئه‌م به‌نده‌ تۆماركرا له‌ %1$s پێوه‌درا %2$s. جێدۆزی Bookmark the <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalink</a> بكه‌.

en: This entry was posted in %1$s. Bookmark the <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalink</a>.
ku_IQ: ئه‌م به‌نده‌ تۆمارکرا له %1$s. جێدۆزی <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalink</a> بكه‌.

en: This feature requires inline frames. You have iframes disabled or your browser does not support them.
ku_IQ: ئەم تایبەتمەندییە نوێ پێویستی بە ئیفرەیم هەیە، تۆش ئیفرەیمت ناچالاک کردووە لە وێبگەڕەکەت یان ئەوەتا پشتگیری ناکات.

en: This field allows you to set the maximum spend (subtotal) allowed when using the coupon.
ku_IQ: ئه‌و فیلدە ڕێگە بە ئێوە دەدات بۆ ڕێکخستنی سەرفی زۆرینەی (کۆمەڵ،لەگەڵ باج) بۆ کەڵک وەرگرتن لە کۆبۆن بە ئێوە دەدات.

en: This field allows you to set the minimum spend (subtotal) allowed to use the coupon.
ku_IQ: ئەم خانەیە ڕێگەت پێدەدات کەمترین کڕین (subtotal) دیاریبکەیت بۆ ئەوەی کۆبۆنەکە توانای بەکارهێنانی هەبێت.

en: This field is required
ku_IQ: ئەم خانەیە پێویستە

en: This field is required.
ku_IQ: ئەم خانەیە پێویستە.

en: This file does not exist.
ku_IQ: ئەم پەڕگەیە بوونی نییە.

en: This file is empty. Please try another.
ku_IQ: ئه‌م په‌ڕگه‌یه‌ به‌تاڵه‌. تکایه‌ دانه‌یه‌کی تر تاقی بکه‌ره‌وه‌

en: This file is not an image. Please try another.
ku_IQ: ئەم پەڕگەیە وێنە نییە. تکایە دانەیەکی تر تاقیبکەرەوە.

en: This file is only loaded for backward compatibility with SimplePie 1.2.x. Please consider switching to a recent SimplePie version.
ku_IQ: ئەم فایلە تەنها بارکراوە بۆ گونجانی پاشەوەوە لەگەڵ SimplePie 1.2.x. تکایە بیر لە گۆڕینەوە بکە بۆ وەشانی SimplePie ی ئەم دواییە.

en: This file is too big. Files must be less than %s KB in size.
ku_IQ: ئەم پەڕگەیە زۆر گەورەیە. پەڕگەکان پێویستە کەمتر بن لە %s کب.

en: This file no longer needs to be included.
ku_IQ: چیتر پێویست ناکات پەڕگەکە هاوبەشی بکرێت.

en: This form is not live-previewable.
ku_IQ: ئەم فۆرمە پیشان نادرێت بە پێشبینینی-ڕاستەوخۆ.

en: This format, which is called WordPress eXtended RSS or WXR, will contain your posts, pages, comments, custom fields, categories, and tags.
ku_IQ: ئه‌م جۆره‌ په‌ڕگه‌یه‌، که‌ پێی ده‌ڵێین درێژکراوه‌ی RSS یان  WXR ـی وۆردپرێس، هه‌موو بابه‌ته‌کان، په‌ڕه‌کان، لێدوانه‌کان، خانه‌ ده‌ستکرده‌کان، هاوپۆله‌کان، و تاگه‌کانی تیادا ده‌بێت.

en: This function should not be called before woocommerce_init.
ku_IQ: ئەم تایبەت مەندیە نابیت پێش ووکاموس بانگێشت بکریت

en: This image cannot be displayed in a web browser. For best results convert it to JPEG before uploading.
ku_IQ: ئەم وێنەیە ناتوانرێت نیشان بدرێت لە وێبگەڕەکە. بۆ باشترین ئەنجام بیگۆڕە بۆ JPEG پێش بارکردن.

en: This image cannot be processed by the web server. Convert it to JPEG or PNG before uploading.
ku_IQ: ئەم وێنەیە چارەسەر ناکرێت لەلایەن ڕاژەکاری وێبەکەوە. بیگۆڕە بە JPEG یان PNG پێش بارکردن.

en: This info will be displayed on the product page, category pages, social media, and search results.
ku_IQ: ئەم زانیارییە پیشان دەدرێت لە پەڕەی بەرهەمەکە، پەڕەکانی هاوپۆل، تۆڕە کۆمەڵایەتییەکان و ئەنجامەکانی گەڕان.

en: This is a demo store for testing purposes &mdash; no orders shall be fulfilled.
ku_IQ: ئه‌مه‌ سایتێكی دیمۆیه‌ و بۆتاقیكردنه‌وه‌ دروست كراوه‌ ، هیچ یه‌كێك له‌كاڵاكان له‌ سایت بۆ فرۆشتن نه‌بووه‌  و ئیمكانی كرین له‌م سایته‌دا بوونی نیه‌.

en: This is a featured product
ku_IQ: ئەمە بەرهەمێکی تایبەتە

en: This is an example page. It's different from a blog post because it will stay in one place and will show up in your site navigation (in most themes). Most people start with an About page that introduces them to potential site visitors. It might say something like this:
ku_IQ: ئەمە نمونەی پەڕەیە، جیاوازە لە بابەتی بڵاگ، لە یەک شوێن دەمێنێتەوە و لە ڕێنیشاندەری ماڵپەڕەکەت پیشان دەدرێت (لە زۆربەی ڕووکارەکان). زۆرینەی خەڵک بە پەڕەی دەربارە دەست پێدەکەن بۆ ناساندنی ماڵپەڕەکەیان بە سەردانیکەران. لەوانیە شتێکی وەک ئەمەی تێدا بنووسیت:

en: This is an order notification sent to customers containing order details after an order is placed on-hold from Pending, Cancelled or Failed order status.
ku_IQ: ئەمە ئاگادارکەرەوەیەکی داواکارییە بۆ کڕیاران دەنێردرێت کە وردەکارییەکانی داواکاریی لەخۆدەگرێت دوای ئەوە داواکارییەک دەنێردرێت لە سەرجەم دۆخەکان.

en: This is an order notification sent to customers containing order details after payment.
ku_IQ: ئەمە ئاگادارکەرەوەیەکی داواکارییە دەنێردرێت بۆ کڕیاران کە وردەکارییەکانی داواکاریی لەخۆدەگرێت دوای پارەدان.

en: This is larger than the maximum size. Please try another.
ku_IQ: ئەمە زیاترە لە قەبارەی ڕێپێدراو. تکایە دانەیەکی دیکە تاقیبکەرەوە.

en: This is not your download link.
ku_IQ: ئه‌م لینكی داگرتنه‌ په‌یوه‌ندی به‌ تۆوه‌ نیه‌.

en: This is the Customer Lifetime Value, or the total amount you have earned from this customer's orders.
ku_IQ: ئەمە بەهای تەمەنی کڕیارە، یان کۆی گشتیی هەموو ئەو داهاتەی بەدەستت هێناوە لە داواکارییەکانی ئەم کڕیارەوە.

en: This is the URL or absolute path to the file which customers will get access to. URLs entered here should already be encoded.
ku_IQ: ئەمە ناونیشانی ئینتەرنێتیی یان ڕێگای سەرەکیی گەیشتنە بە پەڕگەکە لەلایەن کڕیارانەوە. ئەو ناونیشانی ئینتەرنێتییانەی لێرە دەنووسرێت دەبێت نهێنبەندکرابن.

en: This is the URL to the cart page.
ku_IQ: ئەمە ناونیشانی ئینتەرنێتییە بۆ پەڕەی سەبەتەکە.

en: This is the URL to the checkout page.
ku_IQ: ئەمە ناونیشانی ئینتەرنێتییە بۆ پەڕەی پارەدانەکە.

en: This is the attachment ID, or image URL, used for placeholder images in the product catalog. Products with no image will use this.
ku_IQ: ئەمە ناسنامەی پاشکۆکەیە، یان ناونیشانی ئینتەرنێتیی وێنە، ئەو بەرهەمانەی وێنەیان نییە ئەم وێنە جێگرەوەیە بەکاردەهێنن کاتێک پیشاندران.

en: This is the name of the download shown to the customer.
ku_IQ: ئەو ناوە داگرتن بۆ کریار نیشان دەدرێت

en: This is the short link.
ku_IQ: ئەمە بەستەری کورتە

en: This is the sum of the "Tax rows" shipping tax amount within your orders.
ku_IQ: ئەمە تێکڕای بڕی باجی گەیاندن "ڕیزەکانی باج" لەناو داواکارییەکانت.

en: This is the sum of the "Tax rows" tax amount within your orders.
ku_IQ: ئەمە تێکڕای باجی "ڕیزەکانی باج"ە لەناو داواکارییەکانت.

en: This is the sum of the 'Order total' field within your orders.
ku_IQ: ئەمە تێکڕای خانەی 'کۆی داواکاری'ە لەناو داواکارییەکانت.

en: This is the sum of the 'Shipping total' field within your orders.
ku_IQ: ئەمە تێکڕای خانەی 'کۆی گەیاندن'ە لەناو داواکارییەکانت.

en: This is the sum of the order totals after any refunds and excluding shipping and taxes.
ku_IQ: كۆی ئه‌م داواكاریه‌ پێش گه‌ڕاوه‌كان جگه‌ له‌ گواستنه‌وه‌وگه‌یاندن و مالیات ده‌بێت.

en: This is the sum of the order totals after any refunds and including shipping and taxes.
ku_IQ: كۆی ئه‌م داواكاریه‌ پێش گه‌ڕاوه‌كان جگه‌ له‌ گواستنه‌وه‌وگه‌یاندن و مالیات ده‌بێت.

en: This is the total tax for the rate (shipping tax + product tax).
ku_IQ: ئه‌م مالیاته‌ له‌ كۆی بۆ ڕێژه‌ی (مالیات گواستنه‌وه‌وگه‌یاندن + مالیات له‌ كاڵا) دایه‌.

en: This is where store orders are stored.
ku_IQ: شوێنی پاشەکەوتکردنی داواکاریەکان

en: This is where you can add new coupons that customers can use in your store.
ku_IQ: شوێنی زیاتکردنی فۆرمی خۆراکی کریار

en: This is where you can browse products in this store.
ku_IQ: ئەمە ئەو شوێنەیە کە دەتوانیت لە بەرهەمەکان بگەڕێیت لە ناو ئەم فرۆشگایە.

en: This is where your business is located. Tax rates and shipping rates will use this address.
ku_IQ: ئێرە شوێنێکە فرۆشگەی ئێوە بوونی هەیە، نرخی باج(مالیات)، نرخی گواستنەوەی کالا لێرە سوود دەگرن.

en: This item has already been deleted.
ku_IQ: ئەمە پێشوتر سڕاوەتەوە.

en: This item is already in the cart and its quantity cannot be edited
ku_IQ: ئەم کاڵایە خۆی لە سەبەتەکەدایە و بڕەکەی دەستکاریی ناکرێت

en: This key is invalid or has already been used. Please reset your password again if needed.
ku_IQ: کلیل نامۆیە یا لە کاتی ئیشکردنە،گەر پێویستە تکایە وشەی نهێنی دووبارە بنووسەوە.

en: This link is not live-previewable.
ku_IQ: ئەم بەستەرە پیشان نادرێت بە پێشبینینی-ڕاستەوخۆ.

en: This means that the contact with the database server at %s was lost. This could mean your host&#8217;s database server is down.
ku_IQ: ئەمە مانای ئەوەیە پەیوەندیی لەگەڵ ڕاژەکاری بنکەدراوەکە لە %s پچڕاوە. ئەمە ڕەنگە مانای ئەوەی هەبێت کە ڕاژەکاری بنکەدراوەی خانەخوێیەکەت لەکارکەوتووە.

en: This meta box is not compatible with the block editor.
ku_IQ: ئەم مێتابۆکسە پشتگیری ئەم دەستکاریکەرە ناکات.

en: This meta box, from the %s plugin, is not compatible with the block editor.
ku_IQ: ئەم سندوقەی مێتا، لە پێوەکراوی %s، گونجاو نیە بۆ دەستکاریکەری بلۆک.

en: This method should not be called before plugins_loaded.
ku_IQ: ئەم شێوازە نابێت پەیوەندی بکرێت پێش plugins_loaded.

en: This month
ku_IQ: ئەم مانگە

en: This notice was triggered by the %s handle.
ku_IQ: ئەم ئاگاداریە لە لایەن دەسکی %s ەوە دەست کرا بە

en: This option determines a customers default location. The MaxMind GeoLite Database will be periodically downloaded to your wp-content directory if using geolocation.
ku_IQ: ئەم هەڵبژاردەیە بڕیار لە شوێنی بنەڕەتی کڕیار دەدات. بنکەدراوەی (MaxMind GeoLite) لە ماوەیەکی دیاریکراودا دادەگیرێت بۆ بوخچەی (wp-content)ەکەت ئەگەر شوێنی جوگرافیی بەکاربهێنیت.

en: This option determines which address is used to calculate tax.
ku_IQ: ئه‌م به‌شه‌ پشكنین ده‌كات که كام ناونیشان بۆ حیساباتی مالیات كار پێبكرێت.

en: This option is important as it will affect how you input prices. Changing it will not update existing products.
ku_IQ: ئه‌م به‌شه‌ كه‌ له‌سه‌ر نرخه‌كانی تۆ كاریگه‌رده‌بیت گرنگه‌ . 
    گۆڕانكاری له‌ كاڵای ئیستا كاریگه‌ری نابێت.

en: This option lets you limit which countries you are willing to sell to.
ku_IQ: ئه‌م به‌شه‌ توانای ئه‌وه‌ت پی ده‌دات  تا كالاكانتان ته‌نیا له‌ وڵاته‌ كانی تایبه‌ت بفرۆشیت.

en: This order belongs to a different customer.
ku_IQ: ئەم داواکارییە هی کڕیارێکی ترە.

en: This order cannot be paid for.
ku_IQ: ناتوانیت پارەی ئەم داواکارییە بدەیت.

en: This order is no longer editable.
ku_IQ: ئەم داواکاریە ناتوانرێت دەستکاری بکرێت.

en: This order note cannot be deleted
ku_IQ:  یادداشتی داواكاری ناسرینه‌وه‌

en: This order&rsquo;s status is &ldquo;%s&rdquo;&mdash;it cannot be paid for. Please contact us if you need assistance.
ku_IQ: ئه‌م داواكاریه‌&rsquo;له‌حاله‌تی &ldquo;%s&rdquo;&mdash;رێگه‌ به‌كرین نادات. ئه‌گه‌ر پێویستیت به‌هاوكاریه‌ تكایه‌ په‌یوه‌ندیمان پێوه‌بكه‌.

en: This page allows direct access to your site settings. You can break things here. Please be cautious!
ku_IQ: ئەم پەڕەیە ڕێگە دەدات بە دەستگەیشتنی ڕاستەوخۆ بۆ ڕێکخستنەکانی ماڵپەڕەکەت. ڕەنگە لێرە شتەکان تێکبدەیت، تکایە وریا بە!

en: This page can show you every detail about the configuration of your WordPress website. For any improvements that could be made, see the <a href="%s">Site Health Status</a> page.
ku_IQ: ئەم پەڕەیە هەموو وردەکاریەکانت نیشان دەدات دەربارەی شێوەپێدانی ماڵپەڕی وۆردپرێسەکەت. بۆ هەر پێشکەوتنێک کە دەکرێت بکرێت، بڕوانە <a href="%s">دۆخی تەندروستی ماڵپەڕ</a> .

en: This panel is used for managing navigation menus for content you have already published on your site. You can create menus and add items for existing content such as pages, posts, categories, tags, formats, or custom links.
ku_IQ: این بخش برای مدیریت فهرست‌های راهبری محتوای از پیش منتشرشده‌ی سایت شما استفاده می‌شود. می‌توانید فهرست‌های تازه بسازید و گزینه‌هایی از محتوای موجود در سایت‌تان مانند برگه‌ها، نوشته‌ها، دسته‌ها، برچسب‌ها، ساختارها یا پیوندهای شخصی به آن بیافزایید.
    ئەم بەشە بۆ بەڕێوەبەری پیرستەکان لە پێشناردنی نووسراوەکان ماڵپەڕەکەتان بەکڵکە.دەتوانن پێرستی نوێ درووستبکەن و دەتوانن ناوەڕۆکی لە ماڵپەڕەکەتان وەک پەڕەکان،نووسراوەکان،تاگەکان و پەیوەندی تایبەت درووستبکەن.

en: This password reset key is for a different user account. Please log out and try again.
ku_IQ: ئەم کلیلی ڕێکخستنەوەی تێپەڕەوشەیە هی هەژماری بەکارهێنەرێکی ترە. تکایە بچۆدەرەوە و دووبارە هەوڵبدەرەوە.

en: This password reset request originated from the IP address %s.
ku_IQ: ئەم داواکاری ڕیسێتکردنەوەی نهێنوشە لە ناونیشانی IP %s ەوە دەست پێ کراوە.

en: This payment method was successfully set as your default.
ku_IQ: ئەم شێوازی پارەدانە بەسەرکەوتوویی کرا بە بنەڕەت.

en: This personal data request has expired.
ku_IQ: ئەم داواکاریی زانیاری تاکەکەسییە بەسەرچووە.

en: This plugin is already installed.
ku_IQ: ئەم زیادکراوە پێشتر دامەزرێنراوە.

en: This post is being backed up in your browser, just in case.
ku_IQ: پاڵپشتییەک لەم بابەتە لەناو وێبگەڕەکەت هەڵگیراوە، بۆ کاتی پێویست.

en: This post is password protected.
ku_IQ: ئەم بابەتە بە تێپەڕەووشە پارێزراوە.

en: This post is password protected. Enter the password to view any comments.
ku_IQ: ئه‌م بابه‌ته‌ پێویست به‌ ووشه‌ی تێپه‌ڕبوون ده‌کات. ووشه‌ی تێپه‌ڕبوون لێبده‌ بۆ نیشاندانی هه‌ر بۆچوونێك.

en: This post is password protected. Enter the password to view comments.
ku_IQ: ئەم بابەتە پارێزراوە بە وشەی نهێنی . تکایە وشەی نهێنی بنووسە بۆ پیشاندانی لێدوان.

en: This preview is unavailable in the editor.
ku_IQ: ئەم پێشبینینە بەردەست نییە لەم دەستکاریکەرە.

en: This product cannot be added to the cart.
ku_IQ: ناتوانرێت ئەم بەرهەمە زیادبکرێت بۆ سەبەتەکە.

en: This product has been activated.
ku_IQ: ئەم بەرهەمە چالاککرا.

en: This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
ku_IQ: ئەم بەرهەمە چەند گۆڕانکارییەکی هەیە. هەڵبژاردەکان دەکرێت دیاریبکرێن لە پەڕەی بەرهەمەکە.

en: This product has options, such as size or color. You can manage each variation's images, downloads, and other details individually.
ku_IQ: ئەم بەرهەمە هەڵبژاردنی هەیە، وەکو قەبارە یان ڕەنگ. دەتوانیت وێنە و داگرتنەکان و هەر وردەکارییەکی تری گۆڕانکارییەکان بە جیا بەڕێوە ببەیت.

en: This product has options, such as size or color. You can now manage each variation's inventory and other details individually.
ku_IQ: ئەم بەرهەمە هەڵبژاردنی هەیە، وەکو قەبارە یان ڕەنگ. ئێستا دەتوانیت کۆگا و هەر وردەکارییەکی تری گۆڕانکارییەکان بە جیا بەڕێوە ببەیت.

en: This product has options, such as size or color. You can now manage each variation's price and other details individually.
ku_IQ: ئەم بەرهەمە هەڵبژاردنی هەیە، وەکو قەبارە یان ڕەنگ. ئێستا دەتوانیت نرخ و هەر وردەکارییەکی تری گۆڕانکارییەکان بە جیا بەڕێوە ببەیت.

en: This product has options, such as size or color. You can now manage each variation's shipping settings and other details individually.
ku_IQ: ئەم بەرهەمە هەڵبژاردنی هەیە، وەکو قەبارە یان ڕەنگ. ئێستا دەتوانیت ڕێکخستنەکانی گەیاندن و هەر وردەکارییەکی تری گۆڕانکارییەکان بە جیا بەڕێوە ببەیت.

en: This product is already active.
ku_IQ: ئەم بەرهەمە خۆی چالاکە.

en: This product is already installed.
ku_IQ: ئەم بەرهەمە پێشتر دامەزراوە.

en: This product is currently out of stock and unavailable.
ku_IQ: لەم کاتەدا کاڵا لە  گەنجینە بوونی نیە

en: This product is not installed.
ku_IQ: ئەم بەرهەمە دانەمەزراوە.

en: This product is protected and cannot be purchased.
ku_IQ: ئەم کاڵایە پارێزراوە تۆ ناتوانیت بیکریت

en: This product requires shipping or pickup
ku_IQ: ئەم بەرهەمە پێویستی بە گەیاندن یان هەڵگرتن هەیە

en: This product will not trigger your customer's shipping calculator in cart or at checkout. This product also won't require your customers to enter their shipping details at checkout. <a href="https://woo.com/document/managing-products/#adding-a-virtual-product" target="_blank" rel="noreferrer">Read more about virtual products</a>.
ku_IQ: ئەم بەرهەمە ژمێرەری گەیاندنی کڕیارەکەت ناخاتە کار لە سەبەتە یان پارەدان. هەروەها ئەم بەرهەمە داوا لە کڕیارانت ناکات وردەکارییەکانی گەیاندن بنووسن لە کاتی پارەدان. <a href="https://woo.com/document/managing-products/#adding-a-virtual-product" target="_blank" rel="noreferrer">زیاتر بخوێنەرەوە دەربارەی بەرهەمە گریمانەیییەکان</a>.

en: This resource cannot be created.
ku_IQ: ناتوانرێت ئەم سەرچاوەیە دروست بکرێت.

en: This resource is provided by your web host, and is specific to your site. For more information, <a href="%s" target="_blank">see the official WordPress documentation</a>.
ku_IQ: ئەم سەرچاوەیە دابین کراوە لەلایەن خانەخوێی وێب، و تایبەتە بە ماڵپەڕەکەت. بۆ زانیاری زیاتر، <a href="%s" target="_blank">بڕوانە دۆکیومێنتی فەرمی وۆردپرێس </a>.

en: This resulted in an error message: %s
ku_IQ: ئەنجامی هەڵەدۆزیەکان: %s

en: This screen allows you to edit fields for metadata in a file within the media library.
ku_IQ: ئەم ڕوپەلە ڕێگەت دەدات بۆ دەستکاریکردنی خانەکانی زانیاری پەیوەستکراو لەپەڕگەیەکدا لەناو کتێبخانەی ڕەنگاڵەدا.

en: This screen allows you to obtain a health diagnosis of your site, and displays an overall rating of the status of your installation.
ku_IQ: ئەم پەردەیە یارمەتیت دەدات لە دەستنیشانکردنی تەندروستیی ماڵپەڕەکەت، هەروەها هەڵسەنگاندنێکی گشتیی دۆخی دامەزراندنەکەت پیشان دەدات.

en: This screen contains the settings that affect the display of your content.
ku_IQ: لەم پەنجەرەیە سازشکاری هەیە کە دەتوانی چۆنیەتی پیشاندان رێکبخەیت.

en: This screen includes suggestions to help you write your own privacy policy. However, it is your responsibility to use these resources correctly, to provide the information required by your privacy policy, and to keep this information current and accurate.
ku_IQ: ئەم پەردەیە کۆمەڵێک پێشنیار لەخۆدەگرێت کە یارمەتیت دەدات سیاسەتی تایبەتێتیی خۆت بنووسیت. بەڵام بیرت نەچێت، ئەوە ئەرکی تۆیە کە ئەم سەرچاوانە بە دروستی بەکاربهێنیت، بە پێشکەشکردنی زانیاریی پێویست لەلایەن سیاسەتی تایبەتێتییەکەتەوە، هەروەها زانیارییەکان بە دروستی و نوێیی بهێڵیتەوە.

en: This screen is used for globally assigning menus to locations defined by your theme.
ku_IQ: ئەم پەردەیە بەکاردێت بۆ دانانی پێڕستەکان بۆ ئەو شوێنانەی کە لەلایەن ڕووکارەکەتەوە دەستنیشان کراوە.

en: This screen is used for managing your content revisions.
ku_IQ: ئەم پەردەیە بەکاردێ بۆ بەڕێوەبردنی پێداچوونەوەی ناوەڕۆکەکان.

en: This screen is used for managing your installed themes. Aside from the default theme(s) included with your WordPress installation, themes are designed and developed by third parties.
ku_IQ: لەڕێگەی ئەم پەنجەرەیەوە دەتوانیت ڕوکارە دامەزرێندراوەکانت بەڕێوەبەریت، جگە لە ڕوکاری بنەڕەت لە ماڵپەڕەکەت، ڕوکارەکان دیزاین کراون و گەشەپێدراون لەلایەن کەسانی ترەوە.

en: This screen is used for managing your navigation menus.
ku_IQ: ئەم پەڕەیە بەکاردێت بۆ بەڕێوبردنی ڕێڕەوی لیستەکانت.

en: This screen is used to customize the header section of your theme.
ku_IQ: ئەم پەڕەیە بەکاردێت بۆ دانانی سەرپەڕەی دەستکرد بۆ ڕوکارەکەت.

en: This screen is where you manage requests for an export of personal data.
ku_IQ: ئەم شاشەیە ڕێگەت پێدەدات بۆ بەڕێوەبردنی ئەو داواکارییانەی پەیوەستن بە زەخیرەکردنی زانیاریە کەسییەکان.

en: This screen is where you manage requests to erase personal data.
ku_IQ: لەم پەردەیەدا داواکارییەکان بۆ سڕینەوەی زانیارییە کەسییەکان بەڕێوەدەبەیت.

en: This screen lists all the existing users for your site. Each user has one of five defined roles as set by the site admin: Site Administrator, Editor, Author, Contributor, or Subscriber. Users with roles other than Administrator will see fewer options in the dashboard navigation when they are logged in, based on their role.
ku_IQ: ئەم پەردەیە لیستەی هەموو بەکارهێنەرە هەنووکەیییەکانی ئێستای ماڵپەڕەکەتە دەکات.هەر بەکارهێنەرێک یەکێک لە پێنج ڕۆڵە ناسێندراوەکانی هەیە کە لەلایەن بەڕێوەبەری ماڵپەڕەوە دادەنرێت:بەڕێوەبەر،سەرنووسەر،نووسەر،بەشداربوو.بەکارهێنەران بەو ڕۆڵانەی پێیان سپێردراوە جگە لە بەڕێوەبەر توانای بینینی هەڵبژاردنی کەمتریان هەیە لە ڕێنیشاندەری بەڕێوەبەرایەتی کاتێک دێنە ژوورەوە،بە پێی دەسەڵاتەکانیان.

en: This screen provides access to all of your posts. You can customize the display of this screen to suit your workflow.
ku_IQ: لەم بەشەدا تۆ دەتوانیت شێاوازی نیشاندانی بابەتەکانت دیاری بکەی و دەتوانیت دەستکاری بکەیت بۆ ئاسانکردنی کارەکانت.

en: This screen provides many options for controlling the management and display of comments and links to your posts/pages. So many, in fact, they will not all fit here! :) Use the documentation links to get information on what each discussion setting does.
ku_IQ: ئەم پەردەیە چەندان هەڵبژارن بەردەست دەخات بۆ دەستبەسەرداگرتنی بەڕێوەبردن و پیشاندانی لێدوان و بەستەرەکان بۆ بابەت/پەڕەکانت. زۆرێکیان، ڕاستییەکەی، هەموویان لێرە&#8217;دەرناکەون! :) بەستەری بەڵگەنامەکان بەکاربهێنە بۆ وەرگرتنی زانیاریی زیاتر بۆ زانینی ئەوەی هەر ڕێکخستنێکی گفتووگۆکان کاریان چییە.

en: This screen shows an individual user all of their sites in this network, and also allows that user to set a primary site. They can use the links under each site to visit either the front end or the dashboard for that site.
ku_IQ: ئەم پەڕەیە هەموو ئەر ماڵپەڕانە پیشان دەدات کە بەکارهێنەر خاوەنیەتی لەم ڕایەڵەیە، وە هەروەها ڕێگە دەدات بە بەکارهێنەر بە هەڵبژاردنی ماڵپەڕی سەرەکی. دەتوانن بەستەرەکانی ژێر هەر ماڵپەڕێک بە کار بهێنن بۆ سەردانکردنی بەڕێوبەرایەتی یان ماڵپەڕ.

en: This section controls the display of your website privacy policy. The privacy notices below will not show up unless a %s is set.
ku_IQ: ئەم بەشە کۆنترۆڵی دەرکەوتنی سیاسەتی تایبەتێتیی ماڵپەڕەکەت دەکات. ئاگادارییەکانی خوارەوە دەرناکەون تا %s ڕێکنەخرێت.

en: This section lets you customize the WooCommerce emails. <a href="%s" target="_blank">Click here to preview your email template</a>.
ku_IQ: ئەم بەشە ئیمکانی دڵخوازیکردنی ئیمەیلەکانی ووکامرێس بەدی دەکات <a href="%s" target="_blank"> ئێرە بۆ پێش نیشاندانی چوارچیوەی ئیمەیلەکەت کرتە بکە.</a> .

en: This section shows any files that are overriding the default WooCommerce template pages.
ku_IQ: له‌م به‌شه‌ هه‌ر فایلێك كه‌ تایبه‌ت بێت به‌ په‌ره‌كانی ووكامرس پیشان ده‌درێت این.

en: This section shows details of Action Scheduler.
ku_IQ: ئەم بەشە وردەکارییەکانی کات دانەری کردار پیشان دەدات.

en: This section shows details of WC Admin.
ku_IQ: ئەم بەشە وردەکارییەکانی بەڕێوەبەری (WC) پیشان دەدات.

en: This section shows information about this status report.
ku_IQ: ئەم بەشە زانیاریت پشاندەدات دەربارەی ئەم دۆخی ڕاپۆرتە.

en: This sets the base page of your shop - this is where your product archive will be.
ku_IQ: په‌ره‌ی سه‌ره‌كی فرۆشگای تۆ - شوینی ئه‌رشیف  كاڵای تۆ ده‌بێت.

en: This sets the decimal separator of displayed prices.
ku_IQ: نمایش كردنی جیاكردنه‌وه‌ ی ده‌یان له‌ نرخی كاڵا

en: This sets the number of decimal points shown in displayed prices.
ku_IQ: ئه‌م به‌شه‌ ژماره‌ی جیاكراوه‌كان که له‌ نرخ نمایش ده‌كرێت پیشكه‌ش ده‌كات.

en: This sets the thousand separator of displayed prices.
ku_IQ: نمایشی كردنی جیاكردنه‌وه‌ ی  هه‌زاران له‌نرخی كاڵا.

en: This setting determines which shop pages products will be listed on.
ku_IQ: ئەم ڕێکخستنە دیاریدەکات کام پەڕانەی فرۆشگا بەرهەمەکەی لێ دەربکەوێت.

en: This setting does not apply to guest purchases.
ku_IQ: ئه‌م ریكخستنه‌ بۆ كرین. به‌ شێوازی میوان كار ناكات.

en: This sidebar is no longer available and does not show anywhere on your site. Remove each of the widgets below to fully remove this inactive sidebar.
ku_IQ: ئەم لاتەنیشتە چیتر بەردەست نییە و هیچ شوێنێک پیشان نادات لە وێبگەکەتدا. هەموو ویجیتەکانی خوارەوە لاببە بۆ لابردنی ئەم لاتەنیشتە ناچالاکە بە تەواویی.

en: This site does not support post thumbnails on attachments with MIME type %s.
ku_IQ: ئەم ماڵپەڕە پشتگیریی وێنۆچکەی بابەت لەسەر پاشکۆ بە جۆری (MIME) ناکات %s.

en: This site has been archived or suspended.
ku_IQ: ئەم وێبگەیە ئەرشیڤ کراوە یاخود ڕاگیراوە.

en: This site has not been activated yet. If you are having problems activating your site, please contact %s.
ku_IQ: ئەم ماڵپەڕە ئێشتا چالاک نەکراوە. ئەگەر کێشەت هەیە لە چالاککردنی ماڵپەڕەکەت, تکایە پەیوەندی بکە بە %s.

en: This site is no longer available.
ku_IQ: ئەم ماڵپەڕە چیتر بەردەست نییە.

en: This site uses Akismet to reduce spam. <a href="%s" target="_blank" rel="nofollow noopener">Learn how your comment data is processed</a>.
ku_IQ: ئەم ماڵپەڕە لە ئەکیسمێت بۆ کەمکردنەوەی هەرزە واڵە و سپام سوود دەگڕێ. <a href="%s" target="_blank" rel="nofollow noopener">فێربە چۆن زانیاری بۆچونەکانت ڕێکدەخرێت</a>.

en: This site's API key is hardcoded and cannot be changed via the API.
ku_IQ: کلیلی API ئەم ماڵپەڕە کۆدکراوە hardcoded ناتوانرێت لە ڕێگایAPI بگۆڕدرێت.

en: This site's API key is hardcoded and cannot be deleted.
ku_IQ: کلیلی API ماڵپەڕی کۆدکراوەی hardcoded ،ناتوانرێت بسڕێتەوە.

en: This slideshow could not be started. Try refreshing the page or viewing it in another browser.
ku_IQ: نەتوانرا ئەم سلایدشۆیە دەستپێبکرێت. هەوڵبدە پەڕەکە نوێ بکەیتەوە یان لە براوسەرێکی دیکەدا سەیری بکە.

en: This slideshow requires JavaScript.
ku_IQ: سلایدشۆو پێویستی بە جاڤاسکریپتە

en: This taxonomy is not hierarchical.
ku_IQ: ئەم پۆلە شێوە هەڕەمیی نییە.

en: This text template will help you to create your website&#8217;s privacy policy.
ku_IQ: ئەم نوسینە داڕێژراوە هاوکاریت دەکات بۆ دروستکردنی سیاسەتی تایبەتیەتی ماڵپەڕەکەت.

en: This text will be shown on the button linking to the external product.
ku_IQ: ئەم نوسینە لەسەر دوگمەی  لینکی دەکات بۆ کاڵای دەرەکی

en: This theme does not support video headers on this page. Navigate to the front page or another page that supports video headers.
ku_IQ: ئەم ڕووکارە پاڵپشتی بەیداخی ڤیدیۆیی ناکات. بڕۆ بۆ ڕووکارێک کە پشتگیری لەو جۆرە بکات.

en: This theme does not work with your version of PHP.
ku_IQ: ئەم ڕوکارە لەگەڵ وەشانی PHPــیەکەی تۆ ناگونجێت.

en: This theme does not work with your version of WordPress.
ku_IQ: ئەم ڕوکارە لەگەڵ وەشانی وۆردپرێسەکەی تۆ ناگونجێت.

en: This theme does not work with your versions of WordPress and PHP.
ku_IQ: ئەم ڕوکارە کارناکات لەگەڵ وەشانی PHP و وۆردپرێسەکەت.

en: This theme doesn't support Customizer.
ku_IQ: ئەم ڕووکارە پشتگیریی کڕیارخوازکردن ناکات.

en: This theme failed to load properly and was paused within the admin backend.
ku_IQ: ئەم ڕوکارە سەرکەوتوو نەبوو لە بارکردنی بە دروستی و لە ناو پاشکەوتی سەرپەرشتیارەکە ڕاگیراوە.

en: This theme is already installed.
ku_IQ: ئەم ڕووکارە پێشتر دامەزراوە.

en: This timezone does not observe daylight saving time.
ku_IQ: ئەم ناوچەکاتە کاتی هاوینەی نییە.

en: This timezone is currently in daylight saving time.
ku_IQ: ئەم ناوچەکاتە هەنووکە لە کاتی هاوینەدایە.

en: This timezone is currently in standard time.
ku_IQ: ئەم ناوچەکاتە هەنووکە لە کاتی ستاندارددایە.

en: This tool allows you to generate and download a CSV file containing a list of all products.
ku_IQ: ئەم ئامڕازە ڕێگەت دەدات پەڕگەیەکی (CSV) دروستبکەیت و دایبگریت کە لیستەیەک لە سەرجەم بەرهەمەکان لەخۆبگرێت.

en: This tool helps site owners comply with local laws and regulations by deleting or anonymizing known data for a given user.
ku_IQ: ئەم توڵە یارمەتی خاوەن ماڵپەڕەکان دەدات کە پابەند بن بە یاسا و ڕێسا ناوخۆییەکانەوە بە سڕینەوە یان لەیادکردنی ناسنامە بۆ بەکارهێنەرێکی دیاریکراو.

en: This tool helps site owners comply with local laws and regulations by exporting known data for a given user in a .zip file.
ku_IQ: ئەم توڵە یارمەتی خاوەن ماڵپەڕەکان دەدات کە پابەند بن بە یاسا و ڕێسا ناوخۆییەکانەوە بە سڕینەوە یان لەیادکردنی ناسنامە بۆ بەکارهێنەرێکی دیاریکراو بەشێوازی پەڕگەی zip.

en: This tool will clear ALL expired transients from WordPress.
ku_IQ: ئه‌م ئامڕازه‌ هه‌موو كۆبوونه‌وه‌كانی به‌سه‌رچوو ده‌سڕێته‌وه‌

en: This tool will clear the product/shop transients cache.
ku_IQ: ئه‌م ئامڕازه‌ كاشی كۆبوونه‌وه‌كانی كاڵا/فرۆشگا ده‌سڕێته‌وه‌.

en: This tool will delete all customer session data from the database, including current carts and saved carts in the database.
ku_IQ: ئەم ئامڕازە سەرجەم دراوەی دانیشتنی کڕیار لە بنکەدراوەکە دەسڕێتەوە، وەکو سەبەتەکانی ئێستا و سەبەتە پاشەکەوتکراوەکان لە بنکەدراوەکە.

en: This tool will delete all variations which have no parent.
ku_IQ: ئەم ئامڕازە سەرجەم گۆڕانکارییەکان دەسڕێتەوە کە باوانیان نییە.

en: This tool will delete expired download permissions and permissions with 0 remaining downloads.
ku_IQ: ئەم ئامڕازە ڕێگەدانە بەسەرچووەکانی داگرتن و ڕێگەدانەکان لەگەڵ 0 داگرتنی ماوە دەسڕێتەوە.

en: This tool will empty the template cache.
ku_IQ: ئەم ئەمڕازە حەشارگەی قاڵبەکە دەسڕێتەوە.

en: This tool will recount product terms - useful when changing your settings in a way which hides products from the catalog.
ku_IQ: ئه‌م ئامڕازه‌ دووباره‌ ده‌وره‌كانی كاڵا ده‌ژمێرێت- قبوڵی ده‌كه‌ی كه‌ گۆڕانكاری ده‌كات. له‌ كاتێكدا كه‌ كاڵایه‌ك له‌ كه‌ته‌لۆگ ده‌شارێته‌وه‌ به‌ كار دێت.

en: This tool will regenerate product lookup table data. This process may take a while.
ku_IQ: ئەم ئامڕازە دراوەی خشتەی تەماشاکردنی بەرهەم دروست دەکاتەوە. ئەم پڕۆسەیە ڕەنگە ماوەیەکی پێ بچێت.

en: This tool will regenerate the product attributes lookup table data from existing product(s) data. This process may take a while.
ku_IQ: ئەم ئامڕازە دراوەی خشتەی گەڕان بەدوای تایبەتمەندییەکانی بەرهەم دروست دەکاتەوە لە دراوەی بەرهەمە هەبووەکانەوە. ئەم پرۆسەیە پێویستی بە کاتە.

en: This tool will reset the admin, customer and shop_manager roles to default. Use this if your users cannot access all of the WooCommerce admin pages.
ku_IQ: ئه‌م ئامڕازه‌ نه‌خشه‌كانی به‌ ڕێوه‌به‌ر، كریار و به‌ رێوبردنی فرۆشگا ده‌ی گه‌ڕینێته‌وه‌ بۆ حاڵه‌تی سه‌ره‌كی له‌ م ئامڕازه‌ دا كاتێك ئه‌ندامان ناتوانن بگه‌نه‌ هه‌موو به‌ شه‌كانی به‌ رێوه‌بردنی ووكامرس، به‌ كاری بێنه‌.

en: This tool will reset the cached values used in WooCommerce Analytics. If numbers still look off, try %1$sReimporting Historical Data%2$s.
ku_IQ: ئەم ئامڕازە بەها حەشارگەکراوەکان دووبارە ڕێکدەخاتەوە کە بەکارهاتوون لە شیکارییەکانی (WooCommerce). ئەگەر ژمارەکان هێشتا ناتەواو بوون، %1$sReimporting Historical Data%2$s. تاقیبکەرەوە.

en: This type of file cannot be edited.
ku_IQ: ئه‌م جۆره‌ په‌رگه‌(فایل) ه‌ ناتوانرێت ده‌سكاری بكرێت.

en: This unique authentication key is also missing from your %s file.
ku_IQ: ئەم کلیلانەی ڕه‌سه‌نێتی یەکتا ، لە فایلی %s ئێوە بزر بووە.

en: This username is invalid because it uses illegal characters. Please enter a valid username.
ku_IQ: ناوی بەکارهێنەر نادرووستە لەبەر بەکارهێنانی پیتی نایاسایی، تکایە ناوێکی درووست داخڵبکە.

en: This variation requires shipping or pickup
ku_IQ: ئەم گۆڕانکارییە پێویستی بە گەیاندن یان هەڵگرتن هەیە

en: This variation will not trigger your customer's shipping calculator in cart or at checkout. This product also won't require your customers to enter their shipping details at checkout. <a href="https://woo.com/document/managing-products/#adding-a-virtual-product" target="_blank" rel="noreferrer">Read more about virtual products</a>.
ku_IQ: ئەم گۆڕانکارییە ژمێرەری گەیاندنی کڕیارەکەت ناخاتە کار لە سەبەتە یان پارەدان. هەروەها ئەم بەرهەمە داوا لە کڕیارانت ناکات وردەکارییەکانی گەیاندن بنووسن لە کاتی پارەدان. <a href="https://woo.com/document/managing-products/#adding-a-virtual-product" target="_blank" rel="noreferrer">زیاتر بخوێنەرەوە دەربارەی بەرهەمە گریمانەیییەکان</a>.

en: This video file is too large to use as a header video. Try a shorter video or optimize the compression settings and re-upload a file that is less than 8MB. Or, upload your video to YouTube and link it with the option below.
ku_IQ: پڕگەی ئەم ڤیدیۆ زۆر گەورەیە بۆ بەکار‌هێنانی وەک ڤیدیۆی سەرپەڕە. ڤیدیۆیەکی بچووک تر تاقیبکەوە یان باشینەسازی بکە لە ڕێکخستنی پەستاندن و دووبارە پڕگەکە باربکە بە قەباریەکی بچووک تر لە ٨ مێگا بایت، یان، ڤیدیۆکەت لە یوتیوب باربکە و بیبەستەوە بە هەڵبژاردنەکەی خوارەوە.

en: This video tutorial will help you go through the process of adding your first product in WooCommerce.
ku_IQ: ئەم ڤیدیۆ فێرکارییە یارمەتییت دەدات لە پرۆسەی زیادکردنی یەکەم بەرهەمت لە (WooCommerce).

en: This week's popular products
ku_IQ: بەناوبانگترین بەرهەمەکانی ئەم حەفتەیە

en: This widget may contain code that may work better in the &#8220;Custom HTML&#8221; widget. How about trying that widget instead?
ku_IQ: ئەم ویجیتە لەوانیە کۆدی تێدا بێت کە باشتر کاربکات لە &#8220;ویجیتی (‌HTML)ی دەستکرد&#8221;. چۆنە ئەو ویجیتە تاقیبکەیتەوە لە جیاتی؟

en: This widget may have contained code that may work better in the &#8220;Custom HTML&#8221; widget. If you have not yet, how about trying that widget instead?
ku_IQ: ئەم ویجیتە بەرنامەیەکی تێدایە لەوانەیە باشتر کاربکات لە &#8220;ویجیتی HTML ی دەستکرد&#8221; ئەگەر تا ئێستا دروستت نەکردووە، پێت چۆنە ئەم جۆرە ویجیتە تاقیبکەیتەوە؟

en: This widget requires JavaScript.
ku_IQ: ئه‌م پارچه‌يه‌ پێويستی به‌ جاڤاسكريپت هه‌يه‌.

en: This will be how your name will be displayed in the account section and in reviews
ku_IQ: ناوەکەت بەم جۆرە نیشان دەدرێت لە ئەکاونتەکەتدا یاخود لە هەر بەشێکی وێبسایتی شتومەک کە سەرنج یان هەڵسەنگاندنێک بنووسیت.

en: This will be shown when someone hovers over the link in the blogroll, or optionally below the link.
ku_IQ: ئه‌مه‌ پیشان ده‌درێت کاتێک که‌سێک مشکه‌که‌ ده‌باته‌ سه‌ر به‌سته‌ره‌که‌. یان ئاره‌زوومه‌ندانه‌ له‌ خوار به‌سته‌ره‌که‌.

en: This will change the stock status of all variations.
ku_IQ: ئەمە دۆخی کۆگا دەگۆڕێت بۆ سەرجەم گۆڕانکارییەکان.

en: This will clear all items from the inactive widgets list. You will not be able to restore any customizations.
ku_IQ: ئەمە گشت بڕگەکانی ویجیت دەسڕێتەوە کە ناچالاکن، و دوای ئەنجامدانی ئەم کردارە ناتوانیت بیانگەڕێنیتەوە.

en: This will contain all of your posts, pages, comments, custom fields, terms, navigation menus, and custom posts.
ku_IQ: ئەمە هەموو بابەتەکانت، پەڕەکانت، لێدوانەکانت، خشتە دەستکردەکانت، مەرجەکانت، پێڕستەکانی ڕێنیشاندەر و بابەتە تایبەتمەندکراوەکانت لەخۆ دەگرێت.

en: This will delete the custom orders tables. The tables can be deleted only if the "High-Performance order storage" is not authoritative and sync is disabled (via Settings > Advanced > Features).
ku_IQ: ئەمە خشتەکانی داواکارییە دەستکردەکان دەسڕێتەوە. خشتەکان تەنیا ئەو کاتە دەسڕێنەوە کە "High-Performance order storage" بەدەسەڵات نەبوو و هاوکاتگەریی ناچالاک بوو (لە ڕێکخستنەکان > پێشکەوتوو > تایبەتمەندییەکان).

en: This will delete the custom orders tables. To create them again enable the "High-Performance order storage" feature (via Settings > Advanced > Features).
ku_IQ: ئەمە خشتەکانی داواکارییە دەستکردەکان دەسڕێتەوە. بۆ دووبارە دروست کردنەوەیان تایبەتمەندیی "High-Performance order storage" چالاک بکە لە (ڕێکخستنەکان، پێشکەوتوو، تایبەتمەندییەکان).

en: This will give "%1$s" %2$s access which will allow it to:
ku_IQ: ئەم کارە بە "%1$s" %2$s رێگەی دەست پێڕاگەیشتنی پێدەدا:

en: This will grant access to <a href="%1$s">the %2$s site in this installation that you have permissions on</a>. | This will grant access to <a href="%1$s">all %2$s sites in this installation that you have permissions on</a>.
ku_IQ[0]: ئەمە دەسەڵاتی گەیشتن بۆ <a href="%1$s">ماڵپەڕی %2$s دەدات کە توانای دامەزراندت هەیە</a>.
ku_IQ[1]: ئەمە دەسەڵاتی گەیشتنت بە <a href="%1$s">هەموو بڵاگی %2$s کە توانای دامەزراندت هەیە</a>.

en: This will grant access to <a href="%1$s">the %2$s site on the network as you have Super Admin rights</a>. | This will grant access to <a href="%1$s">all %2$s sites on the network as you have Super Admin rights</a>.
ku_IQ[0]: ئەمە ڕێگەی دەستگەیشتن دەدات بە <a href="%1$s">%2$s ماڵپەڕ لەناو ڕایەڵەکە بەو پێیەی تۆ مافەکانی بەڕێوەبەرت هەیە</a>.
ku_IQ[1]: ئەمە ڕێگەی دەستگەیشتن دەدات بە <a href="%1$s">%2$s ماڵپەڕ لەناو ڕایەڵەکە بەو پێیەی تۆ مافەکانی بەڕێوەبەرت هەیە</a>.

en: This will remove the background image. You will not be able to restore any customizations.
ku_IQ: ئەمە وێنەی پاشبنەما دەسڕێتەوە . ئیتر ناتوانی هیچ راسپێردراوێک بهێنیتەوە .

en: This will remove the header image. You will not be able to restore any customizations.
ku_IQ: ئەمە وێنەی سەرپەڕە لائەبات. ناتوانیت هیچ دەستکارییەکی پێشووت بگێڕیتەوە.

en: This will replace the current editor content with the last backup version. You can use undo and redo in the editor to get the old content back or to return to the restored version.
ku_IQ: ناوەۆکی ئەم دەستکاریکەرەی ئیستا لەگەڵ پاڵپشتی دوایین وەشان دەگۆڕین. دەتوانن فەرمانی کردنەوە و هەڵوەشاندنەوە لە دەستکاریکەردا بە کار بهێنن تاوەکوو ناوەۆکی پێشوو بگەڕێننەوە یان بگەڕێنەوە بۆ وەشانی گەڕاوە.

en: This will restore the original background image. You will not be able to restore any customizations.
ku_IQ: ئەمە پاشبنەمای بنەڕەت دەگەڕێنێتەوە، ئیتر ناتوانیت دەستکاریکراوەکان بگەڕێنیتەوە.

en: This will restore the original header image. You will not be able to restore any customizations.
ku_IQ: ئەمە وێنە بنەڕەتیەکە دەهێنێتەوە. ئیتر ناتوانیت دەستکاریەکان بگەڕێنیتەوە.

en: Though the terms refer to two different concepts, in practice, they can be the same address or different. For example, you can have the core WordPress installation files in the root directory (<code>https://example.com</code>), in which case the two URLs would be the same. Or the <a href="%s">WordPress files can be in a subdirectory</a> (<code>https://example.com/wordpress</code>). In that case, the WordPress URL and the site URL would be different.
ku_IQ: هەرچەندە زاراوەکان ئاماژە بۆ دوو بیرۆکەی جیاواز دەکەن، بەڵام لە بەجێهێناندا دەکرێت هەمان ناونیشان یان جیاوازبن. بۆ نموونە، دەتوانیت پەڕگە سەرەکییەکانی دامەزراندنی وۆردپرێس لە بوخچەی ڕەگدا دابنێیت (<code>https://example.com</code>)، لەم کاتەدا هەردوو ناونیشانی ئینتەرنێتییەکە وەکو یەک دەبن. یان <a href="%s">پەڕگەکانی وۆردپرێس دەکرێت لە بوخچەی لاوەکییدا بن</a> (<code>https://example.com/wordpress</code>). لەم کاتەدا، ناونیشانی ئینتەرنێتیی وۆردپرێس و ناونیشانی ئینتەرنێتیی ماڵپەڕەکە جیاواز دەبن.

en: Thousand separator
ku_IQ: جیاکەرەوەیی هەزارییەکان

en: Thousand separator.
ku_IQ: جیاکەرەوەی هەزار

en: Three Columns
ku_IQ: سێ ستوون

en: Thu
ku_IQ: 5 شه‌م

en: Thule
ku_IQ: سۆڵێ

en: Thumbnail
ku_IQ: چوارچێوە (بڵاوترینە)

en: Thumbnail Height
ku_IQ: بەرزی وێنەی بچووککراوە

en: Thumbnail Settings
ku_IQ: ڕێکخستنی وێنۆچکە

en: Thumbnail Settings Help
ku_IQ: ڕێکخستنەکانی وێنۆچکە و یارمەتی

en: Thumbnail URL.
ku_IQ: ناونیشانی ئینتەرنێتیی وێنۆچکە.

en: Thumbnail Width
ku_IQ: پانی وێنەی بچووککراوە

en: Thumbnail image
ku_IQ: وێنۆچکە (Thumbnail)

en: Thumbnail size
ku_IQ: قەبارەی چوارچێوە

en: Thumbnail width
ku_IQ: پانایی وێنۆچکە

en: Thunder Bay
ku_IQ: سەندەربەی

en: Thursday
ku_IQ: پێنج شه‌ممه‌

[ctx: Thursday initial]
en: T
ku_IQ: پ

en: Tierra del Fuego
ku_IQ: تیرا دل فیوگو

en: Tijuana
ku_IQ: تیوانا

en: TikTok for WooCommerce
ku_IQ: TikTok بۆ WooCommerce

en: Tile
ku_IQ: خشت

en: Tiled Mosaic
ku_IQ: زەخرەفە

en: Tiles
ku_IQ: خشتەکان

en: Timbuktu
ku_IQ: تیمباکتو

en: Time
ku_IQ: کات

en: Time Format
ku_IQ: فۆرماتی کات

en: Time Slider
ku_IQ: کاتی خلیسکاو.

en: Time Zone
ku_IQ: کاتی ناوچەکە

en: Time period to snooze the task.
ku_IQ: ماوەی دواخستنی ئەرکەکە.

en: Time to add some links! Click &#8220;%s&#8221; to start putting pages, categories, and custom links in your menu. Add as many things as you would like.
ku_IQ: کاتی زیادکردنی هەندێک لینکە! پەنجە بنێ بە &#8220;%s&#8221; بۆ دەستکردن بە خستنە ناوەوەی پەڕەکان، پۆلەکان، و بەستەرە دڵخوازەکانت بۆ پێڕستەکەت. هەرچەند شتت ئەوێ بە دڵخوازی خۆت &#8217;d زیادی بکە.

en: Timeless style.
ku_IQ: شێوازی هەمیشەیی.

en: Timestamp
ku_IQ: پوولی کات

en: Timezone
ku_IQ: هێڵی کات

en: Timor-Leste
ku_IQ: تیمور

[ctx: TinyMCE]
en: Blocks
ku_IQ: خشت

[ctx: TinyMCE]
en: Formats
ku_IQ: شێوازەکان

[ctx: TinyMCE]
en: Headings
ku_IQ: سەردێڕەکان

[ctx: TinyMCE]
en: Insert template
ku_IQ: ڕووکار تێخستن

[ctx: TinyMCE]
en: Templates
ku_IQ: داڕێژەکان

[ctx: TinyMCE menu]
en: Edit
ku_IQ: دەستکاری

[ctx: TinyMCE menu]
en: File
ku_IQ: پەڕگە

[ctx: TinyMCE menu]
en: Format
ku_IQ: شێواز

[ctx: TinyMCE menu]
en: Insert
ku_IQ: تێخستن

[ctx: TinyMCE menu]
en: Table
ku_IQ: خشتە

[ctx: TinyMCE menu]
en: Tools
ku_IQ: ئامرازەکان

[ctx: TinyMCE menu]
en: View
ku_IQ: بینین

en: Tirane
ku_IQ: تیرانا

en: Tiraspol
ku_IQ: تیراسپوڵ

en: Title
ku_IQ: سه‌ردێڕ

en: Title Attribute
ku_IQ: تایبەتمەندى سەردێر

en: Title and Post Editor
ku_IQ: دەستکاریکەری ناونیشان و بابەت

en: Title for the global styles variation, as it exists in the database.
ku_IQ: ناونیشان بۆ گۆڕانی شێوازە جیهانییەکان، وەکو ئەوەی هەیە لە بنکەدراوەکە.

en: Title for the object, as it exists in the database.
ku_IQ: ناونیشانی بابەتەکە، وەک هەیە لە بنکەدراو.

en: Title for the post, as it exists in the database.
ku_IQ: ناونیشانی بابەتەکە، وەکو ئەوەی هەیە لە بنکەدراوە.

en: Title for the template, as it exists in the database.
ku_IQ: ناونیشانی قاڵبەکە، وەکو ئەوەی بەردەستە لە بنکەدراوەکە.

en: Title for the widget
ku_IQ: سەردێڕ بۆ ویجیت

[ctx: Title of a Navigation menu]
en: Navigation
ku_IQ: ڕێدۆزی

en: Title of block type.
ku_IQ: ناونیشانی جۆری بلۆک.

en: Title of template.
ku_IQ: ناونیشانی ڕووکار.

en: Title of the global styles variation.
ku_IQ: ناونیشان بۆ گۆڕانی شێوازە جیهانییەکان.

en: Title of the marketing campaign.
ku_IQ: ناونیشانی کەمپینی بازاڕدۆزییەکە.

en: Title of the note.
ku_IQ: ناونیشانی تێبینییەکە.

en: Title:
ku_IQ: سه‌ردێڕ:

en: Title:
ku_IQ: سه‌ردێڕ:

en: To
ku_IQ: بۆ

en: To activate a widget drag it to a sidebar or click on it. To deactivate a widget and delete its settings, drag it back.
ku_IQ: بۆ چالاککردنی ویجیت کلیکی لەسەر بکە یاخود کلیک دابگرە و بەری مەدە و بیبە بۆ سەر پڕۆژۆکە، بۆ ناچالاککردن کلیکی لەسەر بکە و سڕینەوە دابگرە.

en: To activate your site, please click the following link:
    
    %1$s
    
    After you activate, you will receive *another email* with your login.
    
    After you activate, you can visit your site here:
    
    %2$s
ku_IQ: بۆ چالاککردنی ماڵپەڕەکەت، تکایە کرتە لەم بەستەرەی خوارەوە بکە:
    
    %1$s
    
    دوای چالاککردن *پۆستی ئەلیکترۆنییەکی* ترت بەدەست دەگات لەگەڵ زانیارییەکانی چوونەژوورەوە.
    
    دوای چالاککردن، دەتوانیت لێرەوە سەردانی ماڵپەڕەکەت بکەیت:
    
    %2$s

en: To activate your user, please click the following link:
    
    %s
    
    After you activate, you will receive *another email* with your login.
ku_IQ: بۆ چالاک کردنی بەکارهێنەرەکەت، تکایە کرتە لەسەر بەستەری خوارەوە بکە: 
    
    %s
    
    کاتێک چالاکی دەکەیت، نامە (مەیڵ) ـێکی دیکەت پێ دەگات کە زانیارییەکانی چوونەژووری تێدایە.

en: To add a custom link, <strong>expand the Custom Links section, enter a URL and link text, and click Add to Menu</strong>
ku_IQ: بۆ زیادکردنی بەستەرێکی تایبەتی، <strong> گرتەبکە لە بەستەرە ڕاسپێردراوەکان، و بەستەر و ناونیشانی بەستەر بنووسە و زیادکردنی بۆ لیست دابگرە</strong>

en: To add a new menu instead of assigning an existing one, <strong>click the &#8217;Use new menu&#8217; link</strong>. Your new menu will be automatically assigned to that theme location
ku_IQ: بۆ دانانی لیستێکی نوێ لە ڕێڕەوی لیستەکان، کرتە بکە لە <strong> پێرستی نوێ بەکاربینە</strong>، لیستە نوێکەت بەشیوەیەکی خۆکار جێگەی ڕێڕەوی لیستەکۆنەکە دەگرێتەوە.

en: To add a new user for your site, click the Add New button at the top of the screen or Add New in the Users menu section.
ku_IQ: بۆ دانانی بەکارهێنەرێکی نوێ بۆ ماڵپەڕەکەت، کرتە لە دوگمەی "زیاد بکە" بکە لە سەرەوە پەڕەکە یان لە مێنیوی بەکارهێنەراندا.

en: To add a new user to your site, fill in the form on this screen and click the Add New User button at the bottom.
ku_IQ: بۆ زیادکردنی بەکارهێنەرێکی نوێ لە ماڵپەڕ، خانەکان بەدروستی پڕبکەوە و دواتر گرتەبکە لە زیادکردنی بەکارهێنەرێکی نوێ لەخوارەوەی پەڕەکە.

en: To assign menus to one or more theme locations, <strong>select a menu from each location&#8217;s dropdown</strong>. When you are finished, <strong>click Save Changes</strong>
ku_IQ: بۆ دانانی پێڕستەکان لە یەک شوێن یان زیاتر، <strong> پێڕستێک دیاریبکە لە هەر شوێنێکی&#8217; دەرخستن.</strong>  کاتێک تۆ&#8217; تەواوبوویت، <strong>کرتەبکەرە سەر کۆگاکردنی گۆڕانکارییەکان</strong>

en: To connect to %1$s you need to be logged in. Log in to your store below, or <a href="%2$s">cancel and return to %1$s</a>
ku_IQ: تا گرێدان بۆ %1$s تۆ پێویستیت به چونه‌ژوره‌وه به ماڵپه‌ڕ هه‌یه. چونه‌ژوره‌وه بۆ فرۆشگا له‌ خواره‌وه، یان <a href="%2$s">هەڵ بوەشێنەوە و ده‌گه‌ڕێته‌وه‌ بۆ  %1$s</a>

en: To crop the image, click on it and drag to make your selection.
ku_IQ: بۆ بڕینی وێنە گرتەی لەسەر بکە و ئەو شوێنە دیاری بکە کە دەتەوێت بمێنێتەوە.

en: To delete media items, click the Bulk Select button at the top of the screen. Select any items you wish to delete, then click the Delete Selected button. Clicking the Cancel Selection button takes you back to viewing your media.
ku_IQ: بۆ سڕینەوەی پەڕگەکانی ڕەنگاڵە، کرتە لە دوگمەی هەڵبژاردنی کۆمەڵ بکە لەسەرەوەی پەڕەکە. و ئەو پەڕگانەی مەبەستتە بیانسڕیتەوە دیاریان بکە بەکردتەکردن لە دوگمەی سڕینەوە پەڕگەکان دەسڕێنەوە. و کردتەکردن لە دوگمەی هەڵوەشانەوە دووبارە دەتوانی سەیری پەڕگەکانی ڕەنگاڵە بکەیت.

en: To edit a menu currently assigned to a theme location, <strong>click the adjacent &#8217;Edit&#8217; link</strong>
ku_IQ: بۆ دەستکاری کردنی پێڕستێک کە لە ئێستادا دانراوە لە شوێنێکی ڕووکاێکدا، <strong> کرتە بکەرە سەر تەنیشت بەستەری &#8217;دەستکاری&#8217;</strong>

en: To edit an existing menu, <strong>choose a menu from the dropdown and click Select</strong>
ku_IQ: بۆ دەستکاریکردنی لیستێک کە پێشتر زیادتکردووە،  <strong>لیستێک هەڵبژێرە و گرتە لە دیاریکردن بکە</strong>

en: To edit this order change the status back to "Pending payment"
ku_IQ: بۆ ده‌ست كاری ئه‌م داواكاریه‌ حاڵه‌تی ئه‌و "" بیگه‌ڕێنه‌وه‌

en: To enhance your site&#8217;s security, you should consider removing any themes you are not using. You should keep %1$s, the default WordPress theme, %2$s, your active theme, and %3$s, its parent theme.
ku_IQ: بۆ باشکردنی ئاسایشی ماڵپەڕەکەت #8217،پێشنیاری لابردنی هەر ڕووکارێک دەکەین کە تۆ بەکاری ناهێنیت #8217;. پێویستە %1$s، ڕووکاری بنەڕەتی وۆردپرێس، %2$s، ڕووکاری ئێستات و %3$s، ڕووکاری باوانەکەی بهێڵەوە.

en: To enhance your site&#8217;s security, you should consider removing any themes you are not using. You should keep your active theme, %1$s, and %2$s, its parent theme.
ku_IQ: بۆ باشکردنی ئاسایشی ماڵپەڕەکەت #8217،پێشنیاری لابردنی هەر ڕووکارێک دەکەین کە تۆ بەکاری ناهێنیت #8217;. پێویستە ڕووکاری ئێستات بهێڵەوە، %1$s، و %2$s، کە ڕوکاری باوانە.

en: To ensure your store&rsquo;s notifications arrive in your and your customers&rsquo; inboxes, we recommend connecting your email address to your domain and setting up a dedicated SMTP server. If something doesn&rsquo;t seem to be sending correctly, install the <a href="%1$s">WP Mail Logging Plugin</a> or check the <a href="%2$s">Email FAQ page</a>.
ku_IQ: بۆ دڵنیابوونەوە لەوەی ئاگادارکەرەوەکانی فرۆشگاکەت بەسەرکەوتوویی دەگاتە ناو نامەدانی خۆت و کڕیارەکانت، ئێمە پێشنیاری دەکەین ناونیشانی پۆستی ئەلیکترۆنییەکەت پەیوەست بکەیت بە ناوی پاوانەکەتەوە، هەروەها ڕاژەکارێکی سەربەخۆی (SMTP) دابمەزرێنیت. ئەگەر هەڵەیەک ڕوویدا، پێوەکراوی <a href="%1$s">WP Mail Logging</a> دابمەزرێنە یان تەماشای <a href="%2$s">پهدی پۆستی ئەلیکترۆنی</a> بکە.

en: To infinity and beyond
ku_IQ: بەرەو پشتی ناکۆتا

en: To make it easier for you to edit and save the imported posts and drafts, you may want to change the name of the author of the posts. For example, you may want to import all the entries as <code>admin</code>s entries.
ku_IQ: بۆ ئاسانكردنی خۆت، بۆ ده‌ستكاریكردن و پاشه‌كه‌وتكردنی بابه‌ت و ڕه‌شنووسه‌كان، له‌وانه‌یه‌ بته‌وێت ناوی نووسه‌ری بابه‌ته‌كان بگۆڕیت. بۆ نمونه‌، ده‌ته‌وێت هه‌موو بابه‌ت/ لێدوانه‌كان وه‌ك هی <code>به‌ڕێوه‌به‌ر</code> هاورده‌ بكه‌یت.

en: To manage plugins on your site, visit the Plugins page: %s
ku_IQ: بۆ بەڕێوەبردنی پێوەکراوەکان لەسەر ماڵپەڕەکەت، سەردانی پەڕەی پێوەکراوەکان بکە: %s

en: To manage themes on your site, visit the Themes page: %s
ku_IQ: بۆ بەڕێوەبردنی ڕووکارەکان لەسەر ماڵپەڕەکەت، سەردانی پەڕەی ڕووکارەکان بکە: %s

en: To manipulate product variations you should use the /products/&lt;product_id&gt;/variations/&lt;id&gt; endpoint.
ku_IQ: بۆ دەستکاریکردنی جیاوازی بەرهەمەکان پێویستە بەکاربهێنیت /بەرهەمەکان/&lt;product_id&gt;/جیاوازی/&lt;id&gt; کۆتایی.

en: To move away from this area, press the Esc key followed by the Tab key.
ku_IQ: بۆ دوورکەوتنەوە لەم شوێنە. کلیلی Esc دابگرە پاشان کلیلی Tab دابگرە.

en: To move focus to other buttons use Tab or the arrow keys. To return focus to the editor press Escape or use one of the buttons.
ku_IQ: بۆ تیشک خستنە سەر دوگمەکانی تر تاب Tab بەکار بێنە یاخود دوگمەی ئاراستەکان لەسەر تەختەکلیلەکەت. بۆ تیشک خستنەوە سەر دەستکاریکەرەکە دوگمەی دەرباز بوون Escape یان یەکێک لە دوگمەکان بەکار بهێنە.

en: To navigate between revisions, <strong>drag the slider handle left or right</strong> or <strong>use the Previous or Next buttons</strong>.
ku_IQ: بۆ ڕێدۆزی لەنێوان پێداچوونەوەکان، <strong> شریتی خزێنەرەکە ڕبکێشە بە لای چەپ و ڕاستدا</strong> یان <strong> دووگمەکانی پێشتر یان دواتر بەکاربهێنە</strong>.

en: To opt out, leave this box unticked. Your store remains untracked, and no data will be collected. Read about what usage data is tracked at: %s.
ku_IQ: بۆ وازهێنان لە بەشداریکردن، هەڵبژاردنەکە دیاریمەکە. شوێنکەوتنی فرۆشگاکەت دەوەستێت و هیچ دراوەیەک کۆناکرێتەوە. بخوێنەرەوە دەربارەی ئەوەی شوێنکەوتن بۆ چ دراوەیەکی بەکارهێنان دەکرێت لە: %s.

en: To override and edit this email template copy %1$s to your theme folder: %2$s.
ku_IQ: بۆ وەلانان و دەستکاریکردنی ئەم قاڵبی پۆستی ئەلیکترۆنییە %1$s ڕوونووس بکە بۆ ئەم بوخچەیە لە ڕووکارەکەت: %2$s.

en: To reorganize menu items, <strong>drag and drop items with your mouse or use your keyboard</strong>. Drag or move a menu item a little to the right to make it a submenu
ku_IQ: بۆ دووبارە ڕێکخستنەوەی لیستەکان، <strong>ماوسەکەت ببە سەر لیستی مەبەست و بیگوازەوە یان بەبەکارهێنانی تەختەکلیلەکەت</strong>. و بردنی بۆ لای چەپ دەیکات بە لیستی وەچە.

en: To reset your password, visit the following address:
ku_IQ: بۆ ڕێكخستنەوەی تێپەڕەووشەکەت، سەردانی ئەم ناونیشانە بکە:

en: To restore a revision, <strong>click Restore This Revision</strong>.
ku_IQ: بۆ گەڕانەوەی پێداچونەوە، <strong>کرتەبکە لە گەڕاندنەوەی پێداچونەوە</strong>.

en: To set your password, visit the following address:
ku_IQ: بۆ دانانی ووشەی نهێنی، سەردانی ئەم ناونیشانەی خوارەوە بکە:

en: To set your password, visit the following address:
ku_IQ: بۆ دانانی تێپەڕەوشە، سەردانی ئەم ناونیشانەی خوارەوە بکە:

en: To start growing your business, head over to <a href="%s">Woo.com</a>, where you'll find the most popular WooCommerce extensions.
ku_IQ: بۆ گەورەکردنی کارەکەت، بچۆ بۆ <a href="%s">Woo.com</a>، لەوێ دەتوانیت بەناوبانگترین زیادکراوەکانی (WooCommerce) بدۆزیتەوە.

en: To start growing your business, head over to <a href="%s">WooCommerce.com</a>, where you'll find the most popular WooCommerce extensions.
ku_IQ: بۆ گەورەکردنی کارەکەت، بچۆ بۆ <a href="%s">WooCommerce.com</a>، لەوێ دەتوانیت بەناوبانگترین زیادکراوەکانی (WooCommerce) بدۆزیتەوە.

en: To the top
ku_IQ: بیبە سەرەوە

en: To track your order please enter your Order ID in the box below and press the "Track" button. This was given to you on your receipt and in the confirmation email you should have received.
ku_IQ: بۆ دەنگدان ئەم ناونیشانەی بۆ تۆماربوون بەکارتهێناوە  ئەمە بەکار بهێنەوە

en: To use Post By Email, you need to link your %s account to your WordPress.com account.
ku_IQ: بۆ بەکارهێنانی بابەت ناردن بە ئیمەیڵ، پێویستە هەژمارەکەت %s ببەستیتەوە بە هەژماری WordPress.com

en: To use a background image, simply upload it or choose an image that has already been uploaded to your Media Library by clicking the &#8220;Choose Image&#8221; button. You can display a single instance of your image, or tile it to fill the screen. You can have your background fixed in place, so your site content moves on top of it, or you can have it scroll with your site.
ku_IQ: بۆ بەکارهێنەنی وێنەی پاشبنەما کردتەبکە لە بارکردن یان وێنەکە دیاریبکە گەر پێشتر بارت کردووە لە ڕەنگاڵە، دوای ئەوە چەند هەڵبژاردنێتکر دەداتێ و دەتوانیت بەو شێوازە ڕێکی بخەیت کە مەبەستتە.

en: To use this importer, you must have a Google account and an upgraded (New, was Beta) blog hosted on blogspot.com or a custom domain (not FTP).
ku_IQ: بۆ به‌کارهێنانی ئه‌م هاورده‌که‌ره‌، پێویسته‌ هه‌ژماره‌کی گووگڵت هه‌بێت و نوێکرابێته‌وه‌ بۆ (بێتا) ئه‌و بڵاگانه‌ی له‌سه‌ر blogspot.com خانه‌خوێ ده‌کرێن یان دۆمه‌ینێکی تر (FTP نا)

en: To view this page, you must either %1$slogin%2$s or verify the email address associated with the order.
ku_IQ: بۆ بینینی ئەم پەڕەیە، دەبێت you must either %1$sبچیتەژوورەوە%2$s یان ئەو ناونیشانی پۆستی ئەلیکترۆنییە بسەلمێنیت کە داواکارییەکەی پێ کراوە.

en: Today
ku_IQ: ئه‌مڕۆ

en: Toggle &quot;Downloadable&quot;
ku_IQ: گۆرین&quot; داگرتن&quot;

en: Toggle &quot;Enabled&quot;
ku_IQ: گۆرین&quot; چالاككردن &quot;

en: Toggle &quot;Manage stock&quot;
ku_IQ: ئامار&quot;به‌ رێوبردنی لیست&quot;

en: Toggle &quot;Virtual&quot;
ku_IQ: گۆرین&quot; وه‌همی&quot;

en: Toggle Editor Text Direction
ku_IQ: گۆڕینی ئاڕاستەی نووسین.

en: Toggle extra menu items
ku_IQ: جێگۆڕینی بڕگەکانی لیستی زیادە

en: Toggle featured
ku_IQ: گۆرین بۆ حاله‌تی تایبه‌ت

en: Toggle fullscreen
ku_IQ: گۆڕان بۆ شێوازی تەواولاپەڕە

en: Toggle panel: %s
ku_IQ: داخستن/کردنەوەی پەڕە: %s

en: Toggle section: %s
ku_IQ: گۆڕانی دۆخی بەش: %s

en: Toggle section: Custom Links
ku_IQ: گۆڕانی دۆخی پەیوەندی ڕاسپێردراو

en: Togo
ku_IQ: توگو

en: Tokelau
ku_IQ: توکلائو

en: Token
ku_IQ: نیشانە

en: Tokyo
ku_IQ: تۆکیۆ

en: Tomorrow
ku_IQ: سبەی

en: Tomsk
ku_IQ: تومسک

en: Tonga
ku_IQ: تونگا

en: Tongatapu
ku_IQ: تەنگاتاپو

en: Too many bookmarks: cannot create any more.
ku_IQ: جێنیشانەکەرێکی زۆر بوونیان هەیە: ناتوانرێت هیتر دروست بکرێت.

en: Too many calls to seek() - this can lead to performance issues.
ku_IQ: ژمارەیەکی زۆری داواکاریی () - ڕەنگە ئەمە کێشە لە توانای کارکردندا دروست بکات.

en: Too many redirects.
ku_IQ: ڕێڕەوگۆڕینی زۆر.

en: Tool description.
ku_IQ: وەسفی ئامڕاز.

en: Tool does not exist.
ku_IQ: ئامڕاز بوونی نییە.

en: Tool ran.
ku_IQ: ئامڕاز دەستیپێکرد.

en: Tool return message.
ku_IQ: نامەی گەڕانەوەی ئامڕاز.

en: Toolbar
ku_IQ: تووڵامراز

en: Toolbar Toggle
ku_IQ: شریتی تووڵامراز

en: Tools
ku_IQ: تووڵه‌كان

en: Top
ku_IQ: لووتکه‌

en: Top Coupons - Number of Orders
ku_IQ: کۆبۆنە سەرتۆپەکان - ژمارەی داواکارییەکان

en: Top Customers - Total Spend
ku_IQ: کڕیارە سەرتۆپەکان - کۆی گشتیی خەرجکردنەکان

en: Top Left
ku_IQ: چه‌پی سه‌ره‌وه‌

en: Top Posts
ku_IQ: گەرمترین بابەتەکان

en: Top Posts &amp; Pages
ku_IQ: گەرمترین بابەتەکان &amp; پەڕەکان

en: Top Posts &amp; Pages by views are calculated from 24-48 hours of stats. They take a while to change.
ku_IQ: گەرمترین بابەتەکان &amp; پەڕەکان بە پێی سەیرکردنیان لە ماوەی ٢٤-٤٨ کاتژمێردا. کاتێکی زۆری پێ دەچێت تا دەگۆڕێت.

en: Top Rated
ku_IQ: زۆرترین پلەی پێدراوە

en: Top Right
ku_IQ: ڕاستی سه‌ره‌وه‌

en: Top Searches
ku_IQ: زۆرترین گەڕاوەکان

en: Top categories - Items sold
ku_IQ: هاوپۆلە سەرتۆپەکان - کاڵای فرۆشراو

en: Top earners
ku_IQ: بەدەستکەرانی لووتکە

en: Top freebies
ku_IQ: سەروی فریبیەکان

en: Top products - Items sold
ku_IQ: بەرهەمە سەرتۆپەکان - کاڵای فرۆشراو

en: Top rated products
ku_IQ: ئەو بەرهەمانەی زۆرترین پلەیان هەیە.

en: Top sellers
ku_IQ: باشترین فرۆشیارەکان

en: Topic
ku_IQ: بابەت

en: Toronto
ku_IQ: تۆرۆنتۆ

en: Tortola
ku_IQ: تۆرتۆلا

en: Total
ku_IQ: هه‌مووی

en: Total Net sales of all items sold.
ku_IQ: کۆی گشتیی پوختەی فرۆشتنەکان بۆ سەرجەم کاڵا فرۆشراوەکان.

en: Total Spend
ku_IQ: کۆی گشتیی خەرجکردنەکان

en: Total amount for this fee.
ku_IQ: کۆی گشتیی بۆ ئەم کرێیە.

en: Total amount spent.
ku_IQ: کۆی گشتیی بڕی خەرجکراو.

en: Total available to refund
ku_IQ: كۆی لیست بۆ پاره‌ دانه‌وه‌

en: Total charged for shipping.
ku_IQ: سەرجەمی نرخی گەیاندن.

en: Total discount amount for the order.
ku_IQ: سەرجەمی داشکاندنی بڕی داواکاری.

en: Total discount applied by this coupon.
ku_IQ: کۆی گشتیی داشکاندنی بەکاربراو بەم کۆبۆنە.

en: Total discount from applied coupons.
ku_IQ: کۆی گشتیی داشکاندن لە کۆبۆنە بەکاربراوەکانەوە.

en: Total discount tax amount for the order.
ku_IQ: کۆی باجی داشکاندن بۆ داواکاری.

en: Total distinct customers.
ku_IQ: کۆی گشتیی کڕیارە مسۆگەرەکان.

en: Total installation size
ku_IQ: کۆی قەبارەی دامەزراو

en: Total number of non-cancelled, non-failed orders for this customer, including the current one.
ku_IQ: کۆی گشتیی ژمارەی داواکارییەکانی ئەم کڕیارە کە ڕەت نەکراونەتەوە، شکستیان نەهێناوە، لەگەڵ ئەوەی ئێستاش.

en: Total number of purchases.
ku_IQ: کۆی گشتیی ژمارەی کڕینەکان.

en: Total of coupons used.
ku_IQ: کۆی گشتیی کۆبۆنە بەکارهاتووەکان.

en: Total of returns.
ku_IQ: کۆی گشتیی گەڕانەوەکان.

en: Total of shipping.
ku_IQ: کۆی گشتیی گەیاندنەکان.

en: Total of taxes.
ku_IQ: کۆی گشتیی باجەکان.

en: Total orders
ku_IQ: کۆی گشتیی داواکارییەکان

en: Total post count.
ku_IQ: کۆی گشتیی ژماردنی بابەت.

en: Total price of any applied fees.
ku_IQ: کۆی گشتیی نرخی هەر کرێیەکی بەکاربراو.

en: Total price of items in the cart.
ku_IQ: کۆی گشتیی نرخی کاڵاکانی سەبەتەکە.

en: Total price of items in the order.
ku_IQ: کۆی گشتی بڕگەکانی داواکارییەکە.

en: Total price of shipping.
ku_IQ: کۆی گشتیی نرخی گەیاندن.

en: Total price of shipping. If shipping has not been calculated, a null response will be sent.
ku_IQ: کۆی گشتیی نرخی گەیاندن. ئەگەر گەیاندن هەژمار نەکرابێت، وەڵامێکی بەتاڵ دەنێردرێت.

en: Total price the customer will pay.
ku_IQ: کۆی گشتیی نرخ کە کڕیارەکە دەیدات.

en: Total refund applied to the order.
ku_IQ: کۆی پارەی گەڕاوەی جێبەجێکراوی داواکارییەکە.

en: Total revenue
ku_IQ: کۆی گشتیی داهات

en: Total sales minus shipping and tax.
ku_IQ: كۆی فرۆشی كه‌می مالیات.

en: Total sales.
ku_IQ: کۆی گشتی فرۆشتنەکان.

en: Total shipping
ku_IQ: سەرجەمی نرخی گەیاندن

en: Total shipping amount for the order.
ku_IQ: کۆی گشتی بارکردن بۆ داواکاریه‌که‌.

en: Total shipping tax amount for the order.
ku_IQ: کۆی گشتی باجی بارکردن بۆ داواکاریه‌که‌.

en: Total size is not available. Some errors were encountered when determining the size of your installation.
ku_IQ: کۆی قەبارە بەردەست نیە. هەندێک هەڵە ڕوویدا لەکاتی دیاریکردنی قەبارەی دامەزراندنەکەت.

en: Total spend.
ku_IQ: کۆی گشتیی خەرجکردنەکان.

en: Total tax
ku_IQ: سەرجەمی باجەکان

en: Total tax amount for this fee.
ku_IQ: کۆی گشتیی باج بۆ ئەم کرێیە.

en: Total tax applied to the order.
ku_IQ: کۆی باجی جێبەجێکراو لەسەر داواکارییەکە.

en: Total tax on fees.
ku_IQ: کۆی گشتیی باج لەسەر کرێیەکان.

en: Total tax on items in the cart.
ku_IQ: کۆی گشتیی باج لەسەر کاڵاکانی سەبەتەکە.

en: Total tax on items in the order.
ku_IQ: کۆی باج لەسەر بڕگەکانی داواکارییەکە.

en: Total tax on shipping. If shipping has not been calculated, a null response will be sent.
ku_IQ: کۆی گشتیی باج لەسەر گەیاندن. ئەگەر گەیاندن هەژمار نەکرابێت، وەڵامێکی بەتاڵ دەنێردرێت.

en: Total tax removed due to discount from applied coupons.
ku_IQ: کۆی گشتیی باج سڕایەوە بەهۆی داشکاندنی کۆبۆنە بەکاربراوەکانەوە.

en: Total tax.
ku_IQ: کۆی گشتیی باج.

en: Total weight (in grams) of all products in the cart.
ku_IQ: کۆی گشتیی (بە گرام) سەرجەم بەرهەمەکانی ناو سەبەتەکە.

en: Total:
ku_IQ: نرخی سەرجەم

en: Totals
ku_IQ: کۆی گشتی

en: Totals data.
ku_IQ: دراوەی کۆی گشتییەکان.

en: Totals.
ku_IQ: سەرجەمەکان

en: Town / City
ku_IQ: شار

en: Town / City / Post Office
ku_IQ: شارۆچکە / شار / نوسینگەی پۆستە

en: Town / District
ku_IQ: شار / ناحیه

en: Town / Village
ku_IQ: شار \ گوند

en: Track
ku_IQ: دەنگدان

en: Track %1$s of %2$s.
ku_IQ: تڕاک %1$s لە %2$s.

en: Track %s.
ku_IQ: شوێنپێ %s.

en: Track stock quantity for this product
ku_IQ: شوێنکەوتنی بڕی ماوە لە کۆگا بۆ ئەم بەرهەمە

en: Track your store performance on mobile
ku_IQ: چاودێریی کارایی فرۆشگاکەت بکە لەسەر تەلەفوونەکەت

en: Trackback
ku_IQ: ڕێچکە

en: Trackback excerpt:
ku_IQ: وەدەرنانی ڕێچکه‌:

en: Trackbacks are a way to notify legacy blog systems that you&#8217;ve linked to them. If you link other WordPress sites, they&#8217;ll be notified automatically using <a href="%s">pingbacks</a>, no other action necessary.
ku_IQ: بەدواداچونەکان ڕێگەیەکە بۆ ئاگادارکردنەوە لە زانیاریەکانی پەیوەست بە سیستەم کە بەستەر کراوە، ئەگەر بەستەری ماڵپەڕێکی تری بەکاربەری وۆردپرێست زیادکردووە لە بەستەرەکان، بە شێوەیەکی خودکار ئاگاداردەکرێتەوە بەبەکارهێنانی <a href="%s">ئاگادارکردنەوەکان</a> . بۆ هیچ کردارێکی تر پێویست نییە.

en: Tracks (subtitles, captions, descriptions, chapters, or metadata)
ku_IQ: گۆرانییەکان(ژێرنووس، وردەکارییەکان، بەشەکان، یان metadata)

en: Transaction ID
ku_IQ: زانیاری سەودا

en: Transfer existing products to your new store — just import a CSV file.
ku_IQ: گواستنەوەی بەرهەمەکانت بۆ فرۆشگا نوێیەکەت — تەنیا پەڕگەیەکی (CSV) هاوردە بکە.

[ctx: Translate this to be the equivalent of English Translators in your language for the credits page Translators section]
en: Translators
ku_IQ: وەرگێڕەکان

en: Translation Ready
ku_IQ: وەرگێڕان ئامادەیە

en: Translation Updates
ku_IQ: نوێکارییەکانی وەرگێڕان

en: Transparent
ku_IQ: ئاوی

en: Transparent background
ku_IQ: باکگراوندی ئاوی

en: Trash
ku_IQ: ته‌نه‌که‌ی فڕێدان

en: Trash <span class="count">(%s)</span> | Trash <span class="count">(%s)</span>
ku_IQ[0]: تەنەکەخۆڵ  <span class="count">(%s)</span>
ku_IQ[1]: تەنەکەخۆڵ <span class="count">(%s)</span>

en: Trash it: %s
ku_IQ: بیکە تەنەکەی خۆڵەوە: %s

en: Trashed
ku_IQ: چووە نێو زبڵدان

en: Trinidad and Tobago
ku_IQ: ترینیداد و توباگو

en: Tripoli
ku_IQ: طەرابلوس

en: Troll
ku_IQ: ترۆڵ

en: Trouble signing in
ku_IQ: کێشه‌ هه‌یه‌ له‌ چوونه‌ژووره‌وه‌

en: Trouble with Jetpack?
ku_IQ: کێشەت هەیە لەگەڵ جێتپاک؟

en: Troubleshooting
ku_IQ: ڕاستکردنەوەی هەڵە

en: True if the cart meets the criteria for showing shipping costs, and rates have been calculated and included in the totals.
ku_IQ: ڕاستە ئەگەر سەبەتەکە پێوەرەکانی پیشاندانی تێچووی گواستنەوەی تێدابێت، هەروەها ڕێژەکان هەژمارکراوە و لە کۆی گشتیدا جێگیرکراون.

en: True the prices included tax during checkout.
ku_IQ: ڕاستە نرخەکان باجیان لەخۆ دەگرێت لەکاتی دەرچوون.

en: Truk
ku_IQ: ترەک

en: Try Again
ku_IQ: دووبارە هەوڵبدەوە

en: Try again
ku_IQ: دووبارە هەوڵبدەرەوە

en: Try the new product editor (Beta)
ku_IQ: دەستکاریکەری نوێی بەرهەم تاقیبکەرەوە (تاقیکاری)

en: Try the new way to get paid
ku_IQ: ڕێگە نوێیەکە تاقیبکەرەوە بۆ وەرگرتنی پارە

en: Tucuman
ku_IQ: توکومان

en: Tue
ku_IQ: 3 شه‌م

en: Tuesday
ku_IQ: سێ شه‌ممه‌

[ctx: Tuesday initial]
en: T
ku_IQ: س

en: Tumblr
ku_IQ: تەمبلر

en: Tumblr Blog
ku_IQ: بلۆگی تەمبڵەر

en: Tunis
ku_IQ: تونس

en: Tunisia
ku_IQ: تونس

en: Turkey
ku_IQ: تركيه

en: Turkish
ku_IQ: تورکی

en: Turkish lira
ku_IQ: لیرەی تورکی

en: Turkmenistan
ku_IQ: تركمنستان

en: Turks and Caicos Islands
ku_IQ: جزایر تورکس و کایکوس

en: Turn comments on or off
ku_IQ: لێدوان نووسین چالاک یان ناچالاک بکە

en: Turned on per post
ku_IQ: بە پێی بابەت بیکەرەوە

en: Turning on the lights
ku_IQ: داگیرساندنی ڕووناکییەکان

en: Tuvalu
ku_IQ: تووالو

en: Tweak your site, or give it a whole new look! Get creative &#8212; how about a new color palette or font?
ku_IQ: شتێکی سەرنجڕاکێش تاقیبکەرەوە یان ڕووخسارێکی نوێ بدە بە ماڵپەڕەکەت! داهێنان بکە، چی دەربارەی پالێتێکی ڕەنگ یان جۆرە پیتی نوێ؟

en: Tweets by @%s
ku_IQ: تویتەکانی @%s

en: Twice Daily
ku_IQ: دووجار ڕۆژانە

en: Twitter Timeline
ku_IQ: ویدجێتی تویتەر

en: Two Columns
ku_IQ: دوو ستوون

en: Two columns
ku_IQ: دوو ستوون

en: Two terms you will want to know are the WordPress URL and the site URL. The WordPress URL is where the core WordPress installation files are, and the site URL is the address a visitor uses in the browser to go to your site.
ku_IQ: ئەو دوو زاراوەیەی دەبێت لەبارەیانەوە بزانیت بریتیین لە ناونیشانی ئینتەرنێتیی وۆردپرێس و ناونیشانی ئینتەرنێتیی ماڵپەڕەکە. ناونیشانی ئینتەرنێتیی وۆردپرێس ئەو شوێنەیە کە پەڕگە سەرەکییەکانی دامەزراندنی وۆردپرێسی لێیە، ناونیشانی ئینتەرنێتیی ماڵپەڕەکەش ئەو ناونیشانەیە کە سەردانکەرانت لە وێبگەڕەکانیاندا دەینووسن بۆ ئەوەی سەردانی ماڵپەڕەکەت بکەن.

en: Type
ku_IQ: جۆر

en: Type / to choose a block
ku_IQ: بنووسە / بۆ هەڵبژاردنی بڵۆکێک

en: Type attribution for the term.
ku_IQ: تایبەتمەندی جۆری term

en: Type of attribute.
ku_IQ: جۆری تایبەتمەندی.

en: Type of interval.
ku_IQ: جۆری ماوە.

en: Type of note.
ku_IQ: دۆخی تێبینی.

en: Type of post.
ku_IQ: جۆری بابەت.

en: Type of setting.
ku_IQ: جۆری رێکخستنەکان.

en: Type of template.
ku_IQ: جۆری قاڵب.

en: Type of the comment.
ku_IQ: جۆری سەرنجەکە

en: Type the new password again.
ku_IQ: دووبارە نهێنوشە نوێیەکە بنووسە.

en: Type the password again.
ku_IQ: دووبارە نهێنوشەکە بنووسە.

en: Type your new password again.
ku_IQ: جارێکی تر تێپه‌ڕه‌وشه‌ نوێیه‌کت بنووسه‌.

en: Types
ku_IQ: جۆرەکان

en: Types associated with the taxonomy.
ku_IQ: پێکەوەبەستراوەکان بە تاکسۆنۆمییەوە.

en: Types of products sold.
ku_IQ: جۆرەکانی بەرهەمی فرۆشراو.

en: Types:
ku_IQ: جۆرەکان

en: Typography
ku_IQ: نوسین

en: URL could not be added (probable database error).
ku_IQ: نەتوانرا ناونیشانی ئینتەرنێتیی زیادبکرێت (دەکرێت هەڵەی بنکەی دراوە بێت).

en: URL could not be updated (probable database error).
ku_IQ: نەتوانرا ناونیشانی ئینتەرنێتیی بەڕۆژبکرێتەوە (دەکرێت هەڵەی بنکەی دراوە بێت).

en: URL not found. Response returned a non-200 status code for this URL.
ku_IQ: ناونیشانی ئینتەرنێتیی نەدۆزرایەوە. وەڵام کۆدی دۆخی non-200ی گەڕاندەوە بۆ ئەم ناونیشانی ئینتەرنێتییە.

en: URL of the term.
ku_IQ: بەستەری دەستەواژە.

en: URL of the user.
ku_IQ: بەستەری بەکارهێنەر/نوسەر.

en: URL query to persist across links.
ku_IQ: داواکاریی ناونیشانی ئینتەرنێتیی بۆ جەختکردن لەناو بەستەرەکان.

en: URL removed
ku_IQ: ناونیشانی URL لابرا

en: URL to a preview image of the font face.
ku_IQ: ناونیشانی ئینتەرنێتیی وێنەی پێشبینین بۆ شێوەی جۆرەپیتەکە.

en: URL to a preview image of the font family.
ku_IQ: ناونیشانی ئینتەرنێتیی وێنەی پێشبینین بۆ خێزانی جۆرەپیتەکە.

en: URL to an image/icon for the campaign type.
ku_IQ: ناونیشانی ئینتەرنێتیی وێنە\وێنۆچکەیەک بۆ جۆری کەمپینەکە.

en: URL to edit the order
ku_IQ: ناونیشانی ئینتەرنێتیی بۆ دەستکاریکردنی داواکارییەکە

en: URL to the %s audio source file
ku_IQ: بەستەر بۆ%s سەرچاوەی پەرگەی دەنگی

en: URL to the %s video source file
ku_IQ: بەستەر بۆ %s سەرچاوەی پەرگەی ڤیدیۆ

en: URL to the campaign management page.
ku_IQ: ناونیشانی ئینتەرنێتیی پەڕەی بەڕێوەبردنی کەمپینەکە.

en: URL to the comment.
ku_IQ: ناونیشانی ئینتەرنێتیی سەرنجەکە.

en: URL to the create campaign page for this campaign type.
ku_IQ: ناونیشانی ئینتەرنێتیی بۆ دروستکردنی پەڕەی کەمپین بۆ ئەم جۆری کەمپینە.

en: URL to the edited image file.
ku_IQ: ناونیشانی ئینتەرنێتی بۆ پەڕگەی وێنەی دەستکاریکراو.

en: URL to the media file
ku_IQ: بەستەر بۆ پەرگەی ڕەنگاڵە

en: URL to the object.
ku_IQ: بەستەر بۆ ئامانجەکە.

en: URL to the original attachment file.
ku_IQ: بەستەری ئەسڵی پەڕگەی پاشکۆکە.

en: URL to the post.
ku_IQ: بەستەری هەمیشەیی بابەتەکە.

en: URL to the settings page, or the link to complete the setup/onboarding if the channel has not been set up yet.
ku_IQ: ناونیشانی ئینتەرنێتیی بۆ پەڕەی ڕێکخستنەکان، یان بەستەرەکە بۆ تەواوکردنی پرۆسەی دامەزراندن ئەگەر کەناڵەکە هێشتا دانەمەزرابوو.

en: URL was successfully added.
ku_IQ: ناونیشانی ئینتەرنێتیی بەسەرکەوتوویی زیادکرا.

en: URL was successfully updated.
ku_IQ: ناونیشانی ئینتەرنێتیی بەسەرکەوتوویی بەڕۆژکرایەوە.

en: URL where the webhook payload is delivered.
ku_IQ: لینك كاتێك گواستنه‌وه‌ی وێب هۆك ته حویل دراوه‌.

en: URL-encoded form data from the widget admin form. Used to update a widget that does not support instance. Write only.
ku_IQ: ناونیشانی ئینتەرنێتیی نهێنبەندکراو لە دراوەی فۆڕمی بەڕێوەبەری ویجێتەکە. بەکاردەهێنرێت بۆ نوێکردنەوەی ویجێتێک کە پشتگیریی نموونە ناکات. تەنیا نووسین.

en: URL: %s
ku_IQ: بەستەر: %s

en: US domestic zone = All US states = Flat rate shipping
ku_IQ: ناوچەی ناوخۆیی ئەمریکا = هەموو ویلایەتەکانی ئەمریکا = بارکردنی ڕێژەی تەخت

[ctx: US state of Georgia]
en: Georgia
ku_IQ: جۆرجیا

en: UTC means Coordinated Universal Time.
ku_IQ: UTC بریتییە لەکورتکراوەی Coordinated Universal Time.

en: UTC%s
ku_IQ: UTC %s

en: Uganda
ku_IQ: اوگاندا

en: Uh oh... There was a problem during the Jetpack and WooCommerce Shipping & Tax install. Please try again.
ku_IQ: کێشەیەک ڕوویدا لەکاتی دامەزراندنی (Jetpack و WooCommerce Shipping & Tax) تکایە دووبارە هەوڵبدەرەوە.

en: Uh, oh. Something didn&#8217;t work. Please <a href="%s">try again</a>.
ku_IQ: شتێک کاری نه‌کرد. تکایه‌ <a href="%s">هه‌وڵبده‌وه‌</a>.

en: Ujung Pandang
ku_IQ: ئوجونگ پاندانگ

en: Ukraine
ku_IQ: اوكراين

en: Ukrainian
ku_IQ: ئۆکرانی

en: Ulaanbaatar
ku_IQ: ئولان باتور

en: Ulan Bator
ku_IQ: ئولان باتۆر

en: Ulyanovsk
ku_IQ: ئولیانوسک

en: Un-spammed by %s
ku_IQ: لابردراو له‌سپام له‌لایه‌ن %s

en: Unable to accept more than %s items for this request.
ku_IQ: ببورە ناکرێت ئەوەندە ژمارەی%s کاڵا وەربگیرێت.

en: Unable to add payment method to your account.
ku_IQ: نەتوانرا شێوازی پارەدان زیادبکرێت بۆ هەژمارەکەت.

en: Unable to add this request. A valid email address or username must be supplied.
ku_IQ: نەتوانرا داواکاری زیادبکرێت، تکایە پۆستی ئەلیکترۆنی یان ناوی بەکارهێنەری دروست بنووسە.

en: Unable to archive the personal data export file (HTML format).
ku_IQ: نەتوانرا کە پەڕگەی زانیاری کەسی بەشێوازی (HTML) زەخیرە بکرێت.

en: Unable to archive the personal data export file (JSON format).
ku_IQ: نەتوانرا کە پەڕگەی زانیاری کەسی بەشێوازی (JSON) زەخیرە بکرێت.

en: Unable to check if any new versions of WordPress are available.
ku_IQ: نەمانتوانی بپشکنین ئایە هیچ وەشانێکی نوێی وۆردپرێس بەردەستە.

en: Unable to claim actions. Database error: %s.
ku_IQ: نەتوانرا هیچ کردارێک ئەنجام بدرێت. هەڵەی بنکەدراوە: %s.

en: Unable to connect to the filesystem. Please confirm your credentials.
ku_IQ: نەتوانرا پەیوەست ببیت بەپەڕگەکانی سیستەم، تکایە دڵنیاببەوە لە چونەژورەوەت.

en: Unable to convert Classic Menu to blocks.
ku_IQ: ناتوانرێت لیستەی کلاسیکیی بگۆڕێت بۆ بڵۆکەکان.

en: Unable to create a Privacy Policy page.
ku_IQ: نەتوانرا پەڕەی سیاسەتی تایبەتیەتی دروستبکرێت.

en: Unable to create directory %s. Is its parent directory writable by the server?
ku_IQ: نه‌توانرا بوخچه‌ی %s دروستبکرێت. ئایا بوخچه‌ی باوانی توانای نووسینه‌وه‌ له‌سه‌ری هه‌یه‌؟

en: Unable to create new image.
ku_IQ: ناتوانی وێنەیەکی نوێ دروست بکەیت .

en: Unable to create or write to %s during CSV export. Please check file permissions.
ku_IQ: نەتوانرا %s دروست بکرێت یان لەسەری بنووسرێت لەکاتی هەناردنی (CSV). تکایە دڵنیایی لە دەسەڵاتەکان بکەرەوە.

en: Unable to create order
ku_IQ: نەتوانرا داواکاریی دروست بکرێت

en: Unable to create personal data export folder.
ku_IQ: نەتوانرا کە پەڕگەی زانیاری کەسی دروستبکرێت و زەخیرە بکرێت.

en: Unable to crop this image.
ku_IQ: نەتوانرا وێنەکە ببڕدرێت.

en: Unable to detect page cache due to possible loopback request problem. Please verify that the loopback request test is passing. Error: %1$s (Code: %2$s)
ku_IQ: نەتوانرا حەشارگەی پەڕە بدۆزرێتەوە بەهۆی هەڵە لە داواکاریی (loopback). تکایە دڵنیابەرەوە کە تاقیکردنەوەی داواکاریی (loopback) سەرکەوتووە. هەڵە: %1$s (کۆد: %2$s)

en: Unable to detect the presence of page cache
ku_IQ: نەتوانرا حەشارگەی پەڕە بدۆزرێتەوە

en: Unable to determine
ku_IQ: نەتواندرا دیاری بکرێت

en: Unable to determine if Ghostscript is installed
ku_IQ: نەتوانرا دیاریبکرێت کە ئاخۆ Ghostscript دانەزراوە یاخود نا

en: Unable to determine server architecture
ku_IQ: نەتوانرا تەلارسازی ڕاژە دیاری بکرێت

en: Unable to determine some settings, as the %s function has been disabled.
ku_IQ: نەتوانرا هەندێک لە ڕێکخستەکان دیاری بکرێت، چونکە ئەرکی %s لە کارخراوە.

en: Unable to determine what plugin was installed.
ku_IQ: ناتوانێت دیاری بکات چ پێوەکراوێک دامەزرێنراوە.

en: Unable to determine what web server software is used
ku_IQ: نەتوانرا دیاریبکرێت کە چ نەرمە کاڵایەک لە ڕاژه‌كاری وێب بەکارهاتووە

en: Unable to edit this image.
ku_IQ: نەتوانرا وێنەکە دەستکاری بکرێت.

en: Unable to encode the personal data for export. Error: %s
ku_IQ: نەتواندرا زانیاری کەسی بەکۆد بکرێت، بەهۆی هەڵەی: %s

en: Unable to generate personal data export file. ZipArchive not available.
ku_IQ: ناتوانرێت پەڕگەی هەناردەی زانیاری تاکەکەسی درووست بکرێت. ZipArchive بەردەست نییە.

en: Unable to get meta information for file.
ku_IQ: نەتوانرا زانیاری پەڕگەکە بهێنرێت.

en: Unable to initiate confirmation for personal data request.
ku_IQ: نەتواندرا داواکاری زانیاری کەسی پشتڕاست بکرێتەوە.

en: Unable to initiate confirmation request.
ku_IQ: نەتوانرا داواکاری پشتراست بکرێتەوە.

en: Unable to load child product %1$d while adjusting download permissions for product %2$d.
ku_IQ: نەتوانرا بەرهەمی وەچەی %1$d باربکرێت کاتی ڕێککردنی دەسەڵاتەکان بۆ بەرهەمی %2$d.

en: Unable to load the post record for order %1$d
ku_IQ: ناتوانرێت تۆماری بابەت بۆ داواکاریی %1$d باربکرێت

en: Unable to locate WordPress Content directory (wp-content).
ku_IQ: نەتوانرێت پەیوەندی بکریت بە بوخچەی wp-content

en: Unable to locate WordPress Plugin directory.
ku_IQ: نەتوانرا شوێنی بوخچەی پێوەكراوەكانی وۆردپرێس دیاری بكرێت.

en: Unable to locate WordPress Root directory.
ku_IQ: نەتوانرا بنکەی سەرەکی پەڕگەکانی وۆردپرێس بدۆزرێتەوە root directory

en: Unable to locate WordPress content directory
ku_IQ: نەتوانرا شوێنی بوخچەی ناوەڕۆکی وۆردپرێس دیاری بکرێت.

en: Unable to locate WordPress content directory (%s).
ku_IQ: نەتوانرا شوێنی بوخچەی ناوەڕۆکی وۆردپرێس دیاری بکرێت (%s).

en: Unable to locate WordPress theme directory.
ku_IQ: نەتوانرا بوخچەی ڕووکاری وۆردپرێس دابنرێ.

en: Unable to open export file (archive) for writing.
ku_IQ: نەتوانرا پەڕگەی هەوردەنی (بەشێوەی ئەرشیف) بکرێتەوە بۆ نوسین.

en: Unable to open personal data export (HTML report) for writing.
ku_IQ: نەتوانرا کە زانیاری کەسی بکرێتەوە بە شێوازی (HTML) بۆ نوسین.

en: Unable to open personal data export file (JSON report) for writing.
ku_IQ: ناتوانرێت پەڕگەی هەناردەی زانیاری تاکەکەسی (ڕاپۆرتی JSON) بکرێتەوە بۆ نووسین.

en: Unable to open personal data export file (archive) for writing.
ku_IQ: ناتوانرێت پەڕگەی هەناردەی زانیاری تاکەکەسی (ئەرشیف) بکرێتەوە بۆ نووسین.

en: Unable to pass %s if not using multisite.
ku_IQ: ناتوانرێت %s تێپەڕێندرێت ئەگەر فرە ماڵپەڕ بەکارنەهێنرێت.

en: Unable to preview media due to an unknown error.
ku_IQ: پێشاندانی میدیا لە توانادا نییە بەهۆی هەڵەیەکی نەناسراوەوە.

en: Unable to protect personal data export folder from browsing.
ku_IQ: ناتوانرێت پەڕگەی هەناردەی زانیاری تاکەکەسی بپارێزرێت لە ئەنجامەکانی گەڕاندا.

en: Unable to reach WordPress.org at %1$s: %2$s
ku_IQ: ناتوانێت پەیوەندی بکات بە WordPress.org لە %1$s: %2$s ــەوە

en: Unable to reduce stock for item %s.
ku_IQ: نەتوانرا بڕی کۆگا کەمبکرێتەوە بۆ کاڵای %s.

en: Unable to release actions from claim id %d.
ku_IQ: نەتوانرا کردارەکان بڵاوبکرێنەوە لە ناسنامەی داواکاریی %d.

en: Unable to restore stock for item %s.
ku_IQ: ناتوانرێت كاڵاکە بگەڕێتەوە بۆ کۆگا  %s.

en: Unable to retrieve body from response at this URL.
ku_IQ: ناتوانرێت جەستە بگەڕێندرێتەوە لەو وەڵامەی لەناو ئەم ناونیشانی ئینتەرنێتییەیە.

en: Unable to retrieve the error message from MySQL
ku_IQ: گەڕاندنەوەی هەڵەنامە لە توانادا نییە لە مایسکوێڵەوە

en: Unable to rotate this image.
ku_IQ: ناتوانێت ئەم وێنەیە بخولێنرێتەوە.

en: Unable to save due to %s invalid setting. | Unable to save due to %s invalid settings.
ku_IQ[0]: نەتوانرا %s باربکرێت بە هۆی نادروستی رێکخستن.
ku_IQ[1]: نەتوانرا %s باربکرێت بە هۆی نادروستی رێکخستنەکان.

en: Unable to save the image.
ku_IQ: ناتوانێ وێنە پاشەکەوت بکرێت .

en: Unable to send personal data export confirmation email.
ku_IQ: نەتوانرا هاوردەنی زانیاری تایبەتی بنێردرێت بۆ دڵنیاکردنەوە لە پۆستی ئەلیکترۆنیەوە.

en: Unable to send personal data export email.
ku_IQ: نەتوانرا زانیاریەکانی هەناردەنی بنێردرێت بۆ پۆستی ئەلیکترۆنی.

en: Unable to submit this form, please refresh and try again.
ku_IQ: بڵاوکردنەوەی بابەت سەرکەوتوونەبوو، تکایە دووبارە هەوڵ بدەرەوە.

en: Unable to submit this form, please try again.
ku_IQ: ناتوانێت ئەم فۆرمە پێشکەش بکات، تکایە دووبارە هەوڵدەوە.

en: Unable to trash changes.
ku_IQ: نەتوانرا گۆرانکاریەکان فڕێبدرێت

en: Unable to update the status of action %1$d to %2$s.
ku_IQ: نەتوانرا دۆخی کرداری %1$d بۆ %2$s نوێبکرێتەوە.

en: Unable to use image "%s".
ku_IQ: ناتوانرێ وێنە دانرێ "%s".

en: Unapprove
ku_IQ: په‌سه‌ندنه‌کردن

en: Unapprove this comment
ku_IQ: ئەم لێدوانە ناپەسەندبكە

en: Unapprove this review
ku_IQ: پەسەند نەکردنی ئەم پێداچوونەوەیە

en: Unapproved
ku_IQ: پەسەند نەکراوە.

en: Unarchive
ku_IQ: دەرهێنان لە ئەرشیف

en: Unauthorized to modify setting due to capability.
ku_IQ: ڕێپێنەدراوە بۆ دەستکاریکردنی ڕێکخستن بە هۆی ڕێپێدان.

en: Unauthorized. You may remove the %s param to preview as frontend.
ku_IQ: بێ باوڕ. دەتوانن پارامەتری %s بۆ پێش بینین بە سەردێڕی پەڕەی فەرمی بسڕنەوە.

en: Unavailable
ku_IQ: بەردەست نیە

en: Uncategorized
ku_IQ: هاوپۆلنه‌كراو

en: Unchanged:
ku_IQ: نەگۆڕاو:

en: Uncheck All
ku_IQ: لابردنی هه‌موو دیاریکراوه‌کان

en: Uncropped
ku_IQ: نەکراوەتەوە

en: Undefined
ku_IQ: دیارینەکراوە

en: Under %s
ku_IQ: خوار %s

en: Underline
ku_IQ: ژێرهێڵ

en: Understanding the status report
ku_IQ: تێگەیشتن لە ڕاپۆرتی دۆخ

en: Undo
ku_IQ: نه‌كردن

en: Undo.
ku_IQ: پەشیمان بوونەوە.

en: Undo?
ku_IQ: گەڕاندنەوە؟

en: Unencoded instance settings, if supported.
ku_IQ: ڕێکخستنەکانی نموونەی نهێنبەندنەکراو، ئەگەر پشتگیرییکراو بوو.

en: Unexpected response from the server. The file may have been uploaded successfully. Check in the Media Library or reload the page.
ku_IQ: وەڵامی چاوەڕوان نەکراو لە ڕاژەکارەوە. لەوانەیە فایلەکە بە سەرکەوتوویی بارکرابێت. چێککردنی لەناو کتێبخانەی ڕەنگاڵە یان دووبارە بارکردنەوەی لاپەڕەکە.

en: Unfortunately <strong>we do not ship %s</strong>. Please enter an alternative shipping address.
ku_IQ: به‌ داوای لێبوردنه‌وه‌<strong>ئیمه‌ ناچاربه‌ ناردنی %s نین</strong>. تكایه‌ ناونیشانیكی ترداخڵ بكه‌ن

en: Unfortunately your order cannot be processed as the originating bank/merchant has declined your transaction. Please attempt your purchase again.
ku_IQ: ئەو داواکاریەی ئیوە پەیوەندی بە بانکەوە نیە تکایە  بەجۆرێکی تر هەوڵبدە بۆ کڕین

[ctx: Ungrouping blocks from within a grouping block back into individual blocks within the Editor]
en: Ungroup
ku_IQ: هەڵوەشاندنەوەی گرووپ

en: Unique ID for the Note Action.
ku_IQ: ناسنامەی بێهاوتا بۆ کرداری تێبینییەکە.

en: Unique ID for the Note.
ku_IQ: ناسنامەی بێهاوتا بۆ تێبینییەکە.

en: Unique ID for the instance.
ku_IQ: پیناسێنەری یەکتا بۆ نمونە.

en: Unique ID for the resource.
ku_IQ: پیناسێنەر یەکتا بۆ سەرچاوە

en: Unique ID for the zone.
ku_IQ: پیناسێنەر یەکتا بۆ شوێنی کاتی.

en: Unique coupons count.
ku_IQ: ژماردنی کۆبۆنە بێهاوتاکان.

en: Unique identifier (key) for the cart item to update.
ku_IQ: ناسێنەری بێهاوتا (کلیل) بۆ کاڵای سەبەتەکە بۆ بەڕۆژکردنەوە.

en: Unique identifier (key) for the cart item.
ku_IQ: ناسێنەری بێهاوتا (کلیل) بۆ کاڵای سەبەتەکە.

en: Unique identifier for the attachment.
ku_IQ: ناسێنەری بێهاوتا بۆ پاشکۆکە.

en: Unique identifier for the attribute of the terms.
ku_IQ: شناسەی تایبەت بۆ مەرجە تایبەتییەکان

en: Unique identifier for the comment.
ku_IQ: ناسێنەری بێهاوتا بۆ سەرنجەکە.

en: Unique identifier for the coupon within the cart.
ku_IQ: ناسێنەری بێهاوتا بۆ کۆبۆنەکەی ناو سەبەتەکە.

en: Unique identifier for the fee within the cart
ku_IQ: ناسێنەری بێهاوتا بۆ کرێکەی ناو سەبەتەکە

en: Unique identifier for the fee within the cart.
ku_IQ: ناسێنەری بێهاوتا بۆ کرێکەی ناو سەبەتەکە.

en: Unique identifier for the font collection.
ku_IQ: ناسێنەری بێهاوتا بۆ کۆکراوەی جۆرەپیتەکە.

en: Unique identifier for the font face.
ku_IQ: ناسێنەری بێهاوتا بۆ شێوەی جۆرەپیتەکە.

en: Unique identifier for the global styles revision.
ku_IQ: ناسێنەری بێهاوتا بۆ پێداچوونەوەی شێوازە جیهانییەکان.

en: Unique identifier for the item within the cart.
ku_IQ: ناسێنەری بێهاوتا بۆ کاڵای ناو سەبەتەکە.

en: Unique identifier for the item.
ku_IQ: ناسێنەری بێهاوتا بۆ مادەکە.

en: Unique identifier for the object.
ku_IQ: پێناسێکی جیاواز بۆ تەن.

en: Unique identifier for the post.
ku_IQ: ناسێنەری بێهاوتا بۆ بابەتەکە.

en: Unique identifier for the product that the review belongs to.
ku_IQ: ناسێنەری بێهاوتا بۆ بەرهەمەکە کە پێداچوونەوەکەی بۆ نووسراوە.

en: Unique identifier for the product.
ku_IQ: ناسێنەری بێهاوتا بۆ بەرهەمەکە.

en: Unique identifier for the resource.
ku_IQ: ناسێوندەی بێ هاوتا بۆ سەرچاوەکە.

en: Unique identifier for the revision.
ku_IQ: ناسێنەری بێهاوتا بۆ پێداچوونەوەکە.

en: Unique identifier for the term.
ku_IQ: ناوێکی تاقانە بۆ ئەم دەستەواژەیە هەڵدە

en: Unique identifier for the user.
ku_IQ: ناسینەوەیەکی تەنها/نایاب بۆ بەکارهێنەر.

en: Unique identifier for the variable product.
ku_IQ: پیناسێنەرەی یەکتا بۆ کالاکانی گۆڕاوە.

en: Unique identifier for the variation.
ku_IQ: پێناسێنەری یەکتا بۆ گۆڕاوە

en: Unique identifier for the webhook.
ku_IQ: شناسەی یەکتا بۆ webhook.

en: Unique identifier for the widget.
ku_IQ: ناسێنەری بێهاوتا بۆ ویجێتەکە.

en: Unique identifier string for the marketing channel extension, also known as the plugin slug.
ku_IQ: زنجیرەنووسەی ناسێنەری بێهاوتا بۆ زیادکراوی کەناڵی بازاڕدۆزی، هەروەها پێشی دەڵێن سڵەگی پێوەکراو.

en: Unique identifier.
ku_IQ: ناێنه‌ر بێ هاوتا

en: Unique name identifying the block type.
ku_IQ: ناوی بێ هاوتا دیاری کردنی جۆری بلۆک.

en: Unique name identifying the sidebar.
ku_IQ: ناوی بێهاوتا بۆ پێناسەکردنی لاتەنیشتەکە.

en: Unique name identifying the style.
ku_IQ: ناوی بێ هاوتا دیاری کردنی شێواز.

en: Unique registered name for the block.
ku_IQ: ناوی تۆمارکراوی بێهاوتا بۆ بلۆکەکە.

en: Unique slug for the resource.
ku_IQ: ناوی چکۆلەی یەکتا بۆ سەرچاوە

en: Unique slug identifying the template.
ku_IQ: سڵەگی بێهاوتا بۆ ناسینەوەی قاڵبەکە.

en: Unique slug identifying the widget type.
ku_IQ: سڵەگی بێهاوتا بۆ پێناسەی جۆری ویجێتەکە.

en: Unique slug/reference for the attribute; must be no more than 28 characters.
ku_IQ: تەمبەڵ/سەرچاوەی بێ هاوتا بۆ تایبەتمەندیەکە؛ نابێت زیاتر لە 28 نووسە بێت.

en: Unique transaction ID.
ku_IQ: ناسنامەی مامەڵەی بێ هاوتا.

en: Unique, one-of-a-kind pieces.
ku_IQ: ناوازە، لەم جۆرە زۆر کەمە.

en: United Arab Emirates
ku_IQ: امارات متحده ي عربي

en: United Arab Emirates dirham
ku_IQ: درهەمی ئیماراتی

en: United Kingdom (UK)
ku_IQ: انگلستان

en: United States (US)
ku_IQ: آمريكا

en: United States (US) dollar
ku_IQ: دۆلاری ویلایەتە یەکگرتووەکان

en: Units in stock
ku_IQ: یه‌ كه‌ له‌ كۆگادا

en: Universal
ku_IQ: جیهانی

en: Universal time is %s.
ku_IQ: کاتی جیهانی %s.

en: Unknown
ku_IQ: نه‌ناسراو

en: Unknown API error.
ku_IQ: هەڵەیەک ڕویدا لە ئەی پی ئای.

en: Unknown Feed
ku_IQ: Feed ـذکی نه‌ناسراو

en: Unknown action.
ku_IQ: چالاکییه‌کی نه‌ناسراو.

en: Unknown author
ku_IQ: نووسەری نەناسراو

en: Unknown bookmark name.
ku_IQ: ناوی جێنیشانەکەری نەناسراو.

en: Unknown email address. Check again or try your username.
ku_IQ: ناونیشانی ئیمەیڵی نەناسراو. دووبارە بپشکنە یان ناوی بەکارهێنەرەکەت تاقی بکەوە.

en: Unknown error
ku_IQ: هەڵەیەکی نەزانراو

en: Unknown partial args matching value.
ku_IQ: بەهای هاوتاکردنی بەڵگەی نیوەچڵی نەزانراو.

en: Unknown product filename.
ku_IQ: ناوی پەڕگەی بەرهەمی نەناسراو.

en: Unknown request method.
ku_IQ: شێوازی داواکاریی نەناسراو.

en: Unknown status found for action.
ku_IQ: دۆخی نەزانراو دۆزرایەوە بۆ کردار.

en: Unlimited
ku_IQ: بێ سنور

en: Unlimited usage
ku_IQ: بەکارهێنانی بێسنوور

en: Unlock
ku_IQ: کردنەوە

en: Unmute
ku_IQ: بێ دەنگ نەکردن

en: Unpacking the package&#8230;
ku_IQ: گورزەکە دەکاتەوە&#8230;

en: Unpaid order cancelled - time limit reached.
ku_IQ: داواکردنی کرین پەیشمان کرایەوە

en: Unpublished
ku_IQ: بڵاونه‌كراوه‌

en: Unrecognized background setting.
ku_IQ: ڕێکخستنێکی نەناسراو بۆ پاشبنەما.

en: Unregistering a built-in post type is not allowed
ku_IQ: پۆستکردنی نێوخۆیی تۆمارنەکراوە ڕێگەپێدراو نییە.

en: Unregistering a built-in taxonomy is not allowed.
ku_IQ: تاکسۆنۆمی تۆمارنەکراوە ڕێگەپێدراو نییە.

en: Unsubscribe
ku_IQ: بەشدارمەبە

en: Unsupported argument type provided as value.
ku_IQ: جۆری بەڵگەیەکی پشتگیریی نەکراو پێشکەشکراوە وەکو بەها.

en: Unsupported request method
ku_IQ: ریگه‌ی داواكاری پالپشتی ناكرێ

en: Untested with your version of WordPress
ku_IQ: تاقی نەکراوەتەوە لەگەڵ وەشانی وۆردپرێسەکەت

en: Untitled
ku_IQ: بێ ناونیشان

en: Untitled Post
ku_IQ: بابەتێکی بێ تایتڵ

en: Untitled post %d
ku_IQ: بابەتی بێناونیشان %d

en: Untrash
ku_IQ: دەریبێنە لە زبڵدان

en: Up
ku_IQ: سەرەوە

en: Up one
ku_IQ: یەک پلە بۆ سەرەوە

en: Up to %s
ku_IQ: سەرەوە تا %s

en: Update
ku_IQ: نوێکردنه‌وه‌

en: Update %s
ku_IQ: نوێکردنەوە %s

en: Update %s now
ku_IQ: نوێکردنەوە %s ئێستا

en: Update Available
ku_IQ: نوێکردنەوە ئامادەیە

en: Update Category
ku_IQ: هاوپۆل نوێ بکەوە

en: Update Comment
ku_IQ: لێدوان نوێ بکەوە

en: Update Complete
ku_IQ: نوێ کردنەوە تەواو بوو

en: Update Incompatible
ku_IQ: نوێکردنەوە نەگونجاو

en: Update Link
ku_IQ: بەستەر نوێ بکەوە

en: Update Link Category
ku_IQ: نوێکردنەوەی هاوپۆلی بەستەرەکان

en: Update Menu Item Label
ku_IQ: پێناسەی دانەی مێنیو نوێبکەرەوە

en: Update Now
ku_IQ: ئێستا نوێی بکەرەوە.

en: Update PHP
ku_IQ: PHP نوێبکەوە

en: Update Pattern Category
ku_IQ: بەڕۆژکردنەوەی هاوپۆلی شێوەئاسا

en: Update Plugins
ku_IQ: پێوەکراوەکان نوێبکەرەوە

en: Update Profile
ku_IQ: نوێكردنه‌وه‌ی زانیاریه‌كان

en: Update Project Tag
ku_IQ: تاگی پڕۆژە نوێبکەرەوە

en: Update Project Type
ku_IQ: جۆری پڕۆژە نوێبکەرەوە

en: Update Services
ku_IQ: نوێکردنه‌وه‌ی خزمه‌تگوزارییه‌کان

en: Update Tag
ku_IQ: تاگ نوێ بکەوە

en: Update User
ku_IQ: نوێ كردنه‌وه‌ی به‌كاربه‌ر

en: Update WooCommerce Database
ku_IQ: بەڕۆژکردنەوەی بنکەدراوەی (WooCommerce)

en: Update WordPress
ku_IQ: نوێکردنه‌وه‌ی وۆردپرێس

en: Update anyway, even though it might break your site?
ku_IQ: بەهەرحاڵ نوێی بکەوە، هەرچەندە لەوانەیە ماڵپەڕەکەت تێک بدات؟

en: Update audio playlist
ku_IQ: لیستەی دڵخوازی دەنگ نوێ بکەرەوە

en: Update cart
ku_IQ: سەبەتەکە نوێ بکەرەوە

en: Update category
ku_IQ: بەڕۆژکردنەوەی هاوپۆل

en: Update country / region
ku_IQ: بەڕۆژکردنی وڵات / پارێزگا

en: Update database
ku_IQ: نوێکردنەوەی بنکەی دراو

en: Update gallery
ku_IQ: نوێکردنەوەی پێشانگا

en: Update gallery settings
ku_IQ: ڕێکخستنەکانی گەلەریی نوێ بکەوە

en: Update now
ku_IQ: ئێستا نوێی بکەوە

en: Update progress
ku_IQ: نوێکردنەوە لەبەردەوامبووندایە

en: Update shipping class
ku_IQ: بەڕۆژکردنەوەی پۆلی گەیاندن

en: Update tag
ku_IQ: بەڕۆژکردنی تاگ

en: Update the table directly upon product changes, instead of scheduling a deferred update.
ku_IQ: ڕاستەوخۆ خشتەکە نوێ بکەرەوە لەگەڵ گۆڕانکارییەکانی بەرهەم، لەجیاتیی کات دانان بۆ بەڕۆژکردنەوەی دواخراو.

en: Update to %s
ku_IQ: نویکردنەوە بۆ %s

en: Update totals
ku_IQ: نوێ بوونەوەی کۆی گشتی

en: Update video playlist
ku_IQ: لیستەی دڵخوازی ڤیدیۆ نوێ بکەرەوە

en: Update your plugins
ku_IQ: نوێکردنەوەی پێوەکراوەکانت

en: Update your site to use HTTPS
ku_IQ: بەڕۆژکردنەوەی ماڵپەڕەکەت بۆ بەکارهێنانی HTTPS.

en: Updated
ku_IQ: نوێکرایەوە

en: Updated %s.
ku_IQ: %s نوێکرایەوە.

en: Updated at
ku_IQ: نوێ كراوه‌ته‌وه‌ له‌

en: Updates
ku_IQ: نوێکردنەوەکان

en: Updates %s
ku_IQ: نوێکردنەوەکان %s

en: Updates the list of Approved Product Download Directories. Note that triggering this tool does not impact whether the Approved Download Directories list is enabled or not.
ku_IQ: لیستەی بوخچەی بەرهەمە داگیراوەکان بەڕۆژدەکاتەوە. ئاگاداربە کاراکردنی ئەم ئامڕازە کاریگەریی لەوە ناکات کە ئایا بوخچەی داگیراوە پەسەندکراوەکان چالاکە یان نا.

en: Updating
ku_IQ: نوێکردنەوە

en: Updating Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
ku_IQ: نوێکردنەوەی پێوەکراو %1$s (%2$d/%3$d)

en: Updating Theme %1$s (%2$d/%3$d)
ku_IQ: نوێکردنه‌وه‌ی ڕووکار %1$s (%2$d/%3$d)

en: Updating comment failed.
ku_IQ: بەرزکردنەوەی لێدوانەکە سەرکەوتونەبوو.

en: Updating comment status failed.
ku_IQ: بەرزکردنەوەی کۆمێنتەکە پوچەڵ بۆوە.

en: Updating database
ku_IQ: بەڕۆژکردنەوەی بنکەدراوە

en: Updating product review failed.
ku_IQ: بەڕۆژکردنەوەی پێداچوونەوەی بەرهەم شکستی هێنا.

en: Updating review failed.
ku_IQ: بەڕۆژکردنەوەی پێداچوونەوە شکستی هێنا.

en: Updating review status failed.
ku_IQ: بەڕۆژکردنەوەی دۆخی پێداچوونەوە شکستی هێنا.

en: Updating the plugin&#8230;
ku_IQ: نوێکردنەوەی پێوەکراوی #8230 ;

en: Updating the theme&#8230;
ku_IQ: نوێکردنەوەی ڕوکاری&#8230;

en: Upgrade
ku_IQ: نوێکردنەوە

en: Upgrade to %s
ku_IQ: بەرزکردنەوە بۆ %s

en: Upload
ku_IQ: باركردن

en: Upload Image
ku_IQ: بارکردنی وێنە

en: Upload Limit Exceeded
ku_IQ: سنووری ڕێپێدراو بۆ بارکردن تێپەڕێنرا

en: Upload New Media
ku_IQ: ڕەنگاڵەی نوێ زیاد بکە

en: Upload a new file
ku_IQ: پەڕگەیەکی نوێ باربکە

en: Upload a theme
ku_IQ: بارکردنی ڕووکارێک

en: Upload an image
ku_IQ: بەرزکردنەوەی وێنە

en: Upload date:
ku_IQ: رۆژ بار بکە :

en: Upload failed.
ku_IQ: بارکردن سه‌رکه‌وتوو نه‌بوو.

en: Upload failed. Please reload and try again.
ku_IQ: بارکردن سەرکەوتوو نەبوو. تکایە ڕیفرێش بکە و دووبارە هەوڵ دەوە.

en: Upload file and import
ku_IQ: پەڕگەیەك باربكە و بیهاوردە

en: Upload files
ku_IQ: بارکردنی پەڕگەکان

en: Upload images
ku_IQ: بارکردنی وێنەکان

en: Upload max filesize
ku_IQ: زۆرترین قەبارەی بارکردن

en: Upload stopped.
ku_IQ: بارکردن وه‌ستێنرا.

en: Upload theme
ku_IQ: ڕووکار بار بکە

en: Upload videos
ku_IQ: ڤیدیۆ بەرزبکەرەوە

en: Upload your video in %1$s format and minimize its file size for best results. Your theme recommends a height of %2$s pixels.
ku_IQ: ڤیدیۆی یایبەت بە خۆت باربکە بە فۆرماتی %1$s و قەباری پەرگەکەی دابەزێنە بۆ گەشتن بە باشترین ئەنجام. ڕووکارەکەت پێشنیازی بەرزی  %2$s پیکسڵ دەکات.

en: Upload your video in %1$s format and minimize its file size for best results. Your theme recommends a width of %2$s pixels.
ku_IQ: ڤیدیۆی یایبەت بە خۆت باربکە بە فۆرماتی %1$s و قەباری پەرگەکەی دابەزێنە بۆ گەشتن بە باشترین ئەنجام. ڕووکارەکەت پێشنیازی پانی  %2$s پیکسڵ دەکات.

en: Upload your video in %1$s format and minimize its file size for best results. Your theme recommends dimensions of %2$s pixels.
ku_IQ: ڤیدیۆی یایبەت بە خۆت باربکە بە فۆرماتی %1$s و قەباری پەرگەکەی دابەزێنە بۆ گەشتن بە باشترین ئەنجام. ڕووکارەکەت پێشنیازی ڕەهەندی  %2$s پیکسڵ دەکات.

en: Upload/Add image
ku_IQ: به‌رزكردنه‌وه‌/زیادكردنی وێنه‌

en: Uploaded Images
ku_IQ: وێنە بارکراوەکان

en: Uploaded by:
ku_IQ: بارکرا لە لایەن:

en: Uploaded on:
ku_IQ: بارکرا لە:

en: Uploaded on: %s
ku_IQ: نوێکراوەتەوە لە : %s

en: Uploaded theme.
ku_IQ: ڕووکاری بارکراو.

en: Uploaded to this Navigation Menu
ku_IQ: بارکرا بۆ ئەم لیستەی ڕێدۆزییە.

en: Uploaded to this page
ku_IQ: بارکرا بۆ ئەم پەڕەیە

en: Uploaded to this post
ku_IQ: بارکرا بۆ ئەم بڵاوکراوەیە

en: Uploaded to this product
ku_IQ: بارکراوە بۆ ئەم بەرهەمە

en: Uploaded to this template
ku_IQ: بارکرا بۆ ئەم ڕووکارە

en: Uploaded to this template part
ku_IQ: بارکرا بۆ ئەم پارچە قاڵبە

en: Uploaded to:
ku_IQ: بارکرا بۆ:

[ctx: Uploader: Drop files here - or - Select Files]
en: or
ku_IQ: یان

en: Uploading
ku_IQ: بارکردن

en: Uploading Files
ku_IQ: بارکردنی پەڕگەکان

en: Uploading Files allows you to choose the folder and path for storing your uploaded files.
ku_IQ: بەرزکردنەوەی پەڕگەکان ڕێگەت پێدەدات بۆ هەڵبژرادنی پوخچە و شوێنێک بۆ زەخیرەکردن پەڕگە بارکراوەکانت.

en: Uploading...
ku_IQ: بەرزکردنەوە...

en: Uploads
ku_IQ: بارکراوه‌کان

en: Uploads directory location
ku_IQ: شوێنی بوخچەی بارکردن

en: Uploads directory size
ku_IQ: قەبارەی بوخچەی بارکردن

en: Upsells
ku_IQ: هاندان بۆ کڕینی فرەتر

en: Upsells are products which you recommend instead of the currently viewed product, for example, products that are more profitable or better quality or more expensive.
ku_IQ: بەرزکردنەوەی فرۆش (Upsells) ئەو بەرهەمانەن کە پێشنیاریان دەکەیت لە جیاتیی دواین بەرهەمە بینراوەکان، بۆ نموونە، ئەو بەرهەمانەی قازانجیان زیاترە، یان جۆرایەتیان بەرزترە، یان گرانترن.

en: Uruguay
ku_IQ: اوروگوئه

en: Urumqi
ku_IQ: ئورومشی

en: Usage / Limit
ku_IQ: مسروفات / سنوردار

en: Usage Tracking
ku_IQ: شوێنکەوتنی بەکارهێنان

en: Usage limit per coupon
ku_IQ: سنورداركردنی به‌كارهێنانی كۆبۆن

en: Usage limit per user
ku_IQ: فلتەرکردنی فرۆشتن بۆ هەر ئەندامێک

en: Usage limits
ku_IQ: سنوورەکانی بەکارهێنان

en: Usage of the title attribute on the login logo is not recommended for accessibility reasons. Use the link text instead.
ku_IQ: بەکارهێنانی تایبەتمەندی ناونیشان لەسەر لۆگۆی چوونە ژوورەوە پەسەند ناکرێت بۆ هۆکاری چوونەژوورەوە. لەجیاتی ئەوە دەقی بەستەرەکە بەکاربێنە.

en: Usage of user levels is deprecated. Use capabilities instead.
ku_IQ: بەکارهێنانی ئاستی بەکارهێنەر فەرامۆشکراوە. لە جیاتی ئەو تواناکان بەکاربێنە.

en: Usage restriction
ku_IQ: بەربەستی بەکارهێنان

en: Use %s instead if you do not want the value echoed.
ku_IQ: %s بەکاربهێنە ئەگەر بڕی بانگکراوت بە ذل نییە

en: Use %s instead.
ku_IQ: لەجیاتی %s بەکاربهێنە.

en: Use Google Analytics with Infinite Scroll
ku_IQ: گووگڵ ئەنالایتیکس بەکاربێنە لەگەڵ سکرۆڵی بێ کۆتایی

en: Use Left/Right Arrow keys to advance one second, Up/Down arrows to advance ten seconds.
ku_IQ: کلیلی ئاراستەکانی چەپ/ڕاست بەکاربێنە بۆ پێشکەوتن بە یەک چرکە، ئاراستەکانی سەروە/خوارەوە بۆ پێشکەوتن بە دە چرکە.

en: Use Site Editor
ku_IQ: دەستکاریکەری ماڵپەڕ بەکاربهێنە

en: Use This Page
ku_IQ: ئەم پەڕە بەکاربێنە

en: Use Up/Down Arrow keys to increase or decrease volume.
ku_IQ: دووگمەی سەرەوە/خوارەوە بەکاربهێنە بۆ زیادکردن و کەمکردنەوەی دەنگ.

en: Use WooCommerce Shipping (powered by WooCommerce Services & Jetpack) to save time at the post office by printing your shipping labels at home.
ku_IQ: بەکارهێنانی بارکردنی ووۆکۆمێرس (کە لەلایەن خزمەتگوزاریەکانی ووکۆمێرس و جێت په‌ک دەست کراوە بە بەکارهێنانی ووکۆمێرس) بۆ پاراستنی کات لە نوسینگەی بابه‌ته‌کە لە ڕێگەی چاپکردنی ناونیشانی بارکردن لە ماڵەوە.

en: Use `array_key_exists` to check for meta_data on WC_Shipping_Rate to get the correct result.
ku_IQ: `array_key_exists` بەکاربهێنە بۆ دڵنیابوونەوە لە meta_data لەسەر WC_Shipping_Rate بۆ دەستکەوتنی ئەنجامێکی ڕاست.

en: Use a new payment method
ku_IQ: ڕێگەيێكى پارەدانى نوێ بەكار بهێنە

en: Use as product image
ku_IQ: دەتوان بەناونیشانی وێنە کاڵا دابنێ

en: Use commas instead of %s to separate excluded terms.
ku_IQ: کۆما (فاریزە) بەکار بهێنە لەبری %s بۆ جیا کردنەوەی بڕگە لابراوەکان.

en: Use https
ku_IQ: https بەکارببە

en: Use image
ku_IQ: به‌كارهێنانی وێنه‌

en: Use shipping classes to customize the shipping rates for different groups of products, such as heavy items that require higher postage fees.
ku_IQ: پۆلەکانی گەیاندن بەکاربهێنە بۆ کڕیارخوازکردنی ڕێژەکانی گەیاندن بۆ گرووپی جیاوازی بەرهەمەکان، بۆ نموونە کاڵا قورسەکان کە پێویستییان بە کرێی پۆستەی زیاتر هەیە.

en: Use the %s filter instead.
ku_IQ: پاڵێوی %s لەجیاتی بەکاربەرە.

en: Use the Custom HTML widget to add arbitrary HTML code to your widget areas.
ku_IQ: تکایە ویدجتی HTML تایبەت بەکاربهێنە بۆ دانانی کۆدەکانی HTML  بۆ شوێنی ویدجیتەکان.

en: Use the arrow buttons at the top of the dialog, or the left and right arrow keys on your keyboard, to navigate between media items quickly.
ku_IQ:  دوگمەکانی ئاراستە لەسەرەوە، یان دوگمەکانی ڕاست و چەپ لەسەر تەختەکلیلەکەت، بەکار بهێنە بۆ دەستگەیشتن بە پەڕگەکانی ڕەنگاڵە بە خێرایی.

en: Use the product attributes lookup table for catalog filtering.
ku_IQ: خشتەی تایبەتمەندییەکانی بەرهەمەکە بەکاربهێنە بۆ پاڵاوتنی کەتەلۆگ.

en: Used as a fallback template for all pages when a more specific template is not defined.
ku_IQ: بەکارهێنراوە وەکو ڕووکاری جێگرەوە بۆ هەموو لاپەڕەکان کاتێک ڕووکاری دیاریکراو پێناسەنەکرابوو.

[ctx: Used as the default option in a dropdown list]
en: -- Select --
ku_IQ: -- دیاریکردن --

en: Used as:
ku_IQ: بەکارهێنراوە وەک:

[ctx: Used between list items, there is a space after the comma.]
en: ,
ku_IQ: مێتا

en: Used by millions, Akismet is quite possibly the best way in the world to <strong>protect your blog from spam</strong>. It keeps your site protected even while you sleep. To get started, just go to <a href="admin.php?page=akismet-key-config">your Akismet Settings page</a> to set up your API key.
ku_IQ: ئەکیسمێت لەلایەن ملیۆنان بەکارهێنەر ،بەکاردەبردرێت.پێم وابێ باسترین ڕێگا لە جیهانە تا <strong>ماڵپەڕەکەتان لە سپام و هەرزەنامە بپارێزن</strong>.تەنانەت لەکاتێک کە هەموو شتێک باشە،ماڵپەڕەکەتان بە تەواوی پەیکەرسازی و بەرگیری دەکرێت.بۆ دەستپێکردن تەنها <a href="admin.php?page=akismet-key-config">بڕۆنە پەڕەی ڕێکخستنەکانی ئەکیسمێنتی خۆتان</a> کلیلی API خۆتان ڕێکبخەن.

en: Used by millions, Akismet is quite possibly the best way in the world to <strong>protect your blog from spam</strong>. Your site is fully configured and being protected, even while you sleep.
ku_IQ: ئەکیسمێت لەلایەن ملیۆنان بەکارهێنەر ،بەکاردەبردرێت.پێم وابێ باسترین ڕێگا لە جیهانە تا <strong>ماڵپەڕەکەتان لە سپام و هەرزەنامە بپارێزن</strong>.تەنانەت لەکاتێک کە هەموو شتێک باشە،ماڵپەڕەکەتان بە تەواوی پەیکەرسازی و بەرگیری دەکرێت.

en: Used for variations
ku_IQ: ئیش پیكردن بۆ جیاوازیه‌ كان

[ctx: Used in the "%s if:" translation for the widget visibility dropdown]
en: Hide
ku_IQ: شاردنەوە

[ctx: Used in the "%s if:" translation for the widget visibility dropdown]
en: Show
ku_IQ: پیشاندان

en: Used: %1$s%% of %2$s
ku_IQ: بەکارهاتوو: %1$s%% of %2$s

en: User
ku_IQ: بەکارهێنەر

en: User #%d was deleted by WooCommerce in accordance with the site's personal data retention settings. Any content belonging to that user has been retained but unassigned.
ku_IQ: بەکارهێنەر #%d سڕایەوە لەلایەن (WooCommerce)ەوە، بە گوێرەی ڕێکخستنەکانی پاراستنی دراوەی تاکەکەسیی ماڵپەڕەکە. هەر ناوەڕۆکێک لەلایەن ئەو نووسەرەوە بڵاوکرابێتەوە ماوەتەوە بەڵام بە ناوی بەکارهێنەرەکەوە نەماوە.

en: User %s added
ku_IQ: %s زیادکرا

en: User Agent
ku_IQ: بریکاری بەکارهێنەر

en: User Dashboard: %s
ku_IQ: داشبۆردی بەکارهینەر: %s

en: User Description
ku_IQ: پێناسی بەکار‌هێنەر

en: User Display Name
ku_IQ: پیشاندانی ناوی بەکار‌هێنەر

en: User Email
ku_IQ: پۆستی ئەلیکترۆنی بەکار‌هێنەر

en: User First Name
ku_IQ:  ناوی یەکەمی بەکارهێنەر

en: User ID
ku_IQ: ئایدی بەکارهێنەر

en: User ID for the downloader.
ku_IQ: ناسنامەی بەکارهێنەری ئەو کەسەی داگرتن دەکات.

en: User ID who owns the order. 0 for guests.
ku_IQ: ناسنامەی بەکارهێنەر کە خاوەنی داواکاریه‌که‌. 0 بۆ میوان

en: User ID.
ku_IQ: ناسنامەی بەکارهێنەر.

en: User Language
ku_IQ: زمانی بەکارهێنەر

en: User Last Name
ku_IQ: ناوی دووەمی بەکارهێنەر

en: User Login Name
ku_IQ: ناوی چوونەژوورەوەی بەکارهێنەر

en: User Name
ku_IQ: ناوی بەکارهێنەر

en: User Nice Name
ku_IQ: نازناوی خۆشی بەکارهێنەر

en: User Nickname
ku_IQ: نازناوی بەکارهێنەر

en: User Registration Date
ku_IQ: بەرواری بە ئەندام بوون

en: User Request
ku_IQ: داواکاری بەکارهێنەر

en: User Requests
ku_IQ: داواکاری بەکار‌هێنەران

en: User Roles
ku_IQ: پلەکانی بەکارهێنەر

en: User URL
ku_IQ: بەستەری بەکارهێنەر

en: User URL may not be longer than 100 characters.
ku_IQ: ناونیشانی ئینتەرنێتیی بەکارهێنەر نابێت لە ١٠٠ نووسە زیاتربێت.

en: User added.
ku_IQ: بەکارهێنەر زۆرکرا

en: User agent for the comment author.
ku_IQ: زانیاری بەکارهێنەر  زانیاری وێبگەڕ (User agent) بۆ نووسەری لێدوان.

en: User agent of the customer.
ku_IQ: بەکارهێنەری کڕیار

en: User already exists. Password inherited.
ku_IQ: ئه‌م به‌کارهێنه‌ره‌ پێشتر هه‌بووه‌. تێپه‌ڕه‌ووشه‌ بۆماوه‌ته‌وه

en: User cannot be added to this site.
ku_IQ: بەکارهێنەر ناتوانرێت زیاد بکرێت بۆ ئەم ماڵپەڕە

en: User count
ku_IQ: ژمارەی بەکارهێنەر

en: User deleted.
ku_IQ: بەکارهێنەر سڕایەوە.

en: User deletion is not allowed from this screen.
ku_IQ: سڕینەوەی بەکارهێنەر لەم پەردەیە ڕێگەنەدراوە.

en: User email
ku_IQ: پۆستی ئەلیکترۆنیی بەکار‌هێنەر

en: User has been added to your site.
ku_IQ: بەکارهێنەر زیاد کرا بۆ ماڵپەڕەکەت.

en: User has been created, but could not be added to this site.
ku_IQ: بەکارهێنەر درووستکرا، بەڵام ناتوانرێت بۆ ئەم ماڵپەڕە زیاد بکرێت.

en: User has blocked requests through HTTP.
ku_IQ: بەکارهێنەر هەموو داواکانی بلۆککردووە لە ڕێگای HTTP یەوە.

en: User has no sites or content and will be deleted.
ku_IQ: بەکارهێنەر هیچ ماڵپەڕ و ناوەڕۆکێکی نییە و زانیاریەکانی دەسڕێنەوە.

en: User is missing.
ku_IQ: ئه‌ندام بزربووه‌.

en: User name of the downloader.
ku_IQ: ناوی بەکارهێنەری ئەو کەسەی داگرتن دەکات.

en: User queries should not be run before the %s hook.
ku_IQ: داواکارییەکانی بەکارهێنەر نابێت پێش قولابی %s کاربکەن.

en: User removed from this site.
ku_IQ: بەکارهێنەر سڕڕایەوە لە لیستی ئەم ماڵپەڕە

[ctx: User role]
en: Administrator
ku_IQ: بەڕێوەبەر

[ctx: User role]
en: Author
ku_IQ: نوسەر

[ctx: User role]
en: Contributor
ku_IQ: هاوکار

[ctx: User role]
en: Customer
ku_IQ: کڕیار

[ctx: User role]
en: Editor
ku_IQ: سەرنووسەر

[ctx: User role]
en: Shop manager
ku_IQ: بەڕێوەبەری بازاڕ بکه

[ctx: User role]
en: Subscriber
ku_IQ: بەشداربوو

en: User updated.
ku_IQ: به‌کارهێنه‌ر نوێکرایه‌وه‌.

en: User&#8217;s Session Tokens data.
ku_IQ: زانیاریی Tokenەکانی دانیشتنی بەکارهێنەران.

en: User&#8217;s comment data.
ku_IQ: زانیاری سەرنجەکانی بەکارهێنەر&#8217;s.

en: User&#8217;s location data used for the Community Events in the WordPress Events and News dashboard widget.
ku_IQ: داتای شوێنی بەکارهێنەرەکان بۆ ڕووداوە کۆمەڵایەتییەکان لەناو ڕووداوەکانی ۆردپرێس و ویجێتی بەڕێوەبەرایەتی هەواڵ سودی لێوەردەگیرێت.

en: User&#8217;s media data.
ku_IQ: زانیاری ڕەنگاڵەی بەکارهێنەر&#8217;s.

en: User&#8217;s profile data.
ku_IQ: زانیاری پرۆفایلی بەکارهێنەر&#8217;s.

en: Username
ku_IQ: ناوی به‌كارهێنه‌ر

en: Username is not editable.
ku_IQ: ناوی بەکارهێنەر ناتوانرێت دەستکاری بکرێت.

en: Username is required.
ku_IQ: ناوی به‌كارهێنه‌ر پێویسته‌

en: Username isn't editable.
ku_IQ: ناوی بەکارهێنەر ناتوانرێت دەستکاری بکرێت.

en: Username may not be longer than 60 characters.
ku_IQ: پێویستە ناوی بەکارهێنەر لە ٦٠ پیت زیاتر نەبێت.

en: Username must be at least 4 characters.
ku_IQ: ناوی بەکاربەر، هیچ نەبێ ٤ پیت بێ.

en: Username or Email Address
ku_IQ: ناوى به‌كارهێنه‌ر یان پۆستى ئه‌لیكترۆنى

en: Username or email
ku_IQ: ووشەی نهێنی یان پۆستی ئەکترۆنی

en: Username or email address
ku_IQ: ناوی بەکارهێنەر یان پۆستی ئەلیکترۆنی

en: Username.
ku_IQ: ناوی به‌كارهێنه‌ر

en: Username/Password incorrect for %s
ku_IQ: ناوی به‌کارهێنه‌ر/تێپه‌ڕه‌وشه‌ هه‌ڵه‌یه‌ بۆ %s

en: Username:
ku_IQ: ناوى بەکارهێنەر:

en: Username: %s
ku_IQ: ناوی به‌کارهێنه‌ر: %s

en: Usernames can only contain lowercase letters (a-z) and numbers.
ku_IQ: ناوی بەکارهێن دەبێت تەنیا لە پیتەکانی (a-z) و ژمارە پێکهاتبێت.

en: Usernames cannot be changed.
ku_IQ: ناو ناتوانرێت بگۆڕدرێت.

en: Users
ku_IQ: به‌كارهێنه‌ران

en: Users list
ku_IQ: لیستی بەکارهێنەران

en: Users list navigation
ku_IQ: ڕێبەری لیستی بەکارهێنەران

en: Users must be registered and logged in to comment
ku_IQ: پێویسته‌ خۆت تۆمارکردبێت و له‌ ژووره‌وه‌بیت بۆ نووسینی لێدوان

en: Users will need to spend this amount to get free shipping (if enabled above).
ku_IQ: ئه‌ندامان ناچار به تیچووی ئه‌م ریژه‌یه‌ ن تاكو گواستنه‌وه‌وگه‌یاندنی به‌لاش به‌ده‌ست بێنن (ئه‌گه‌رچالاكی بكه‌ی)

en: Ushuaia
ku_IQ: ئوشوایا

en: Ust-Nera
ku_IQ: ئۆست-نێرا

en: Utilities
ku_IQ: سوودمەندییەکان

en: Uzbekistan
ku_IQ: ازبكستان

en: Uzhgorod
ku_IQ: ئۆزگوراد

en: VAT
ku_IQ: مالیه‌ زیادكرا

en: Vaduz
ku_IQ: ڤادوز

en: Validation error: PayPal IPN response from a different email address (%s).
ku_IQ: هه‌له‌ی ره‌ وایی: بری په‌یپاڵ هاوشێوه‌نیه. ( %s )

en: Validation error: PayPal amounts do not match (amt %s).
ku_IQ: هه‌ڵه‌ی ره‌وایی: نرخی په‌یپال هاوشێوه‌ نیه‌. ( %s )

en: Validation error: PayPal amounts do not match (gross %s).
ku_IQ: هه‌له‌ی ره‌ وایی: بری په‌یپاڵ هاوشێوه‌نیه‌. ( %s )

en: Validation error: PayPal currencies do not match (code %s).
ku_IQ: هه‌له‌ی ره‌ وایی: نرخی په‌ ی پاڵ هاوشیوه‌نیه‌ (كۆد%s )

en: Value
ku_IQ: نرخ

en: Value (required)
ku_IQ: بەها (پێویستە)

en: Value of the coupon.
ku_IQ: بەهای فۆرمی خۆراک

en: Value of the metadata.
ku_IQ: بەهای مێتاداتاکە.

en: Value(s)
ku_IQ: نرخه‌كان

en: Values for the input array must be either objects or arrays.
ku_IQ: بەهاکانی ڕیزی تێخستە دەبێت یان تەن بن یان ڕیز.

en: Vanuatu
ku_IQ: وانواتو

en: Variable product
ku_IQ: کاڵای گۆرا

en: Variation #%1$s of %2$s
ku_IQ: گۆڕانکارییەکانی #%1$s لە %2$s

en: Variation ID, if applicable.
ku_IQ: ناسنامەی جیاواز، ئەگەر جێبەجێ کرا.

en: Variation ID.
ku_IQ: ناسنامەی گۆڕانکاری.

en: Variation ID:
ku_IQ: ناسنامه‌ی جیاكه‌ره‌وه‌كان:

en: Variation URL.
ku_IQ: ناونیشانی ئینتەرنێتیی گۆڕانکاری.

en: Variation attribute name.
ku_IQ: ناوی تایبەتمەندیی گۆڕانکاری.

en: Variation attribute value.
ku_IQ: بەهای تایبەتمەندیی گۆڕانکاری.

en: Variation description.
ku_IQ: وەسفی گۆڕانکاری

en: Variation details
ku_IQ: وردەکارییەکانی گۆڕانکاری

en: Variation dimensions.
ku_IQ: دوورییەکانی گۆڕانکاری.

en: Variation height (%s).
ku_IQ: بەرزیی گۆڕانکاری (%s).

en: Variation image data.
ku_IQ: دراوەی وێنەی گۆڕانکاری.

en: Variation length (%s).
ku_IQ: درێژیی گۆڕانکاری (%s).

en: Variation menu order (determines position in the list of variations)
ku_IQ: مینۆی سه‌ردیری گۆراو( یەکلاکردنەوه شوینی له‌ لیستی گۆراودا )

en: Variation options
ku_IQ: هەڵبژاردەکانی گۆڕانکاری

en: Variation price (required)
ku_IQ: گۆرینی نرخ (پێویسته‌)

en: Variation regular price.
ku_IQ: نرخی ئەم هەمەجۆرەکردن

en: Variation sale price.
ku_IQ: نرخی فرۆش تایبەت بە هەمەجۆرە

en: Variation status.
ku_IQ: دۆخی گۆڕانکاری.

en: Variation weight (%s).
ku_IQ: کێشی گۆڕانکاری (%s).

en: Variation width (%s).
ku_IQ: پانیی گۆڕانکاری (%s).

en: Variations
ku_IQ: گۆراو

en: Variations (and their attributes) that do not have prices will not be shown in your store.
ku_IQ: گۆڕانکارییەکان (لەگەڵ تایبەتمەندییەکانیان) کە نرخیان نییە پیشان نادرێن لە فرۆشگاکەت.

en: Variations Sold
ku_IQ: گۆڕانکاریی فرۆشراو

en: Variations detailed reports.
ku_IQ: ڕاپۆرتە وردەکانی گۆڕانکارییەکان.

en: Vatican
ku_IQ: ڤاتیکان

en: Venezuela
ku_IQ: ونزوئلا

en: Venezuelan bol&iacute;var (2008–2018)
ku_IQ: بۆلیڤاری ڤێنیزوێلایی (2008–2018)

en: Verification completed.
ku_IQ: سەلماندن تەواوبوو.

en: Verified Services
ku_IQ: خزمەتگوزارییە دانپێدانراوەکان

en: Verify
ku_IQ: سەلماندن

en: Verify base database tables
ku_IQ: سەلماندنی خشتە بنچینەییەکانی بنکەدراوە

en: Verify database
ku_IQ: سەلماندنی بنکەدراوە

en: Verify if all base database tables are present.
ku_IQ: سەلماندنی ئەوەی کە ئایا هەموو خشتە بنچینەییەکانی بنکەدراوە بوونیان هەیە.

en: Versatile
ku_IQ: فرەکار

en: Version
ku_IQ: وه‌شان

en: Version %1$s by %2$s
ku_IQ: وەشانی %1$s لەلایەن %2$s

en: Version %s
ku_IQ: وەشان %s

en: Version of WooCommerce which last updated the order.
ku_IQ: وشانی ووکۆمێرێس کە ڕاسپاراوە بە  دوایین بەڕۆژ بونەوەکان

en: Version of block API.
ku_IQ: وەشانی بلۆک API.

en: Version of the content block format used by the post.
ku_IQ: وەشانی ئەم شێوازی ناوەڕۆکی بلۆکە بەکارهێنراوە لەلایەن بابەتەوە.

en: Version of the content block format used by the template.
ku_IQ: وەشانی فۆرماتی بڵۆکی ناوەڕۆکەکە کە بەکاردەهێنرێت لەلایەن قاڵبەکە.

en: Version of the theme.json schema used for the typography settings.
ku_IQ: وەشانی گە‌ڵاڵەی (theme.json)ی بەکارهێنراو بۆ ڕێکخستنەکانی نووسین.

en: Version:
ku_IQ: وه‌شان

en: Version: %s
ku_IQ: وەشان: %s

en: Vertical
ku_IQ: ستوونی

en: Vertical position from the top to begin the crop as a percentage of the image height.
ku_IQ: شوێنی ستوونی لە سەرەوە بۆ دەستپێکردنی بڕینەکە وەکو ڕێژەی سەدیی بەرزیی وێنەکە.

en: Vertical space
ku_IQ: بۆشایی ستوونی

en: Very poor
ku_IQ: زۆر خراپ

en: Vevay
ku_IQ: ڤاڤەی

en: Victoria
ku_IQ: ڤیکتۆریا

en: Video
ku_IQ: ڤیدیۆ

en: Video <span class="count">(%s)</span> | Video <span class="count">(%s)</span>
ku_IQ[0]: تاک: ڤیدیۆ <span class="count">(%s)</span>
ku_IQ[1]: کۆ: ڤیدیۆ <span class="count">(%s)</span>

en: Video Details
ku_IQ: وردەکارییەکانی ڤیدیۆ

en: Video ID
ku_IQ: ژمارەی ڤیدیۆ

en: Video Player
ku_IQ: لێدەری ڤیدیۆ

en: Video Post
ku_IQ: پەیامی ڤیدیۆ

en: Video URL
ku_IQ: بەستەری ڤیدیۆ

en: Video Widget
ku_IQ: ویجیتی ڤیدیۆ

en: Video Widget (%d) | Video Widget (%d)
ku_IQ[0]: ویجیتی ڤیدیۆ (%d)
ku_IQ[1]: ویجیتی ڤیدیۆ (%d)

en: Video details
ku_IQ: وردەکارییەکانی ڤیدیۆ

en: Video is paused.
ku_IQ: ڤیدیۆکە ڕاگیرا

en: Video is playing.
ku_IQ: ڤیدیۆکە کاردەکا

en: Video on %s
ku_IQ: ڤیدیۆ لە سەر %s

en: Video post by %s.
ku_IQ: ڤێدیۆی بابەت لە لاەین %s.

en: Video title
ku_IQ: ناونیشانی ڤیدیۆ

en: Video title&hellip;
ku_IQ: ناونیشانی ڤیدیۆ&hellip;

en: Videos
ku_IQ: ڤیدیۆکان

en: Vienna
ku_IQ: ڤییەنا

en: Vientiane
ku_IQ: ڤیانتیان

en: Vietnam
ku_IQ: ويتنام

en: Vietnamese
ku_IQ: ڤێتنامی

en: View
ku_IQ: بینین

en: View %1$s version %2$s details
ku_IQ: بینینی درێژەی %1$s وەشانی %2$s

en: View &#8220;%s&#8221;
ku_IQ: &#8220;%s&#8221; ببینە

en: View &#8220;%s&#8221; archive
ku_IQ: بینینی ئەرشیفی &#8220;%s&#8221;

en: View Action
ku_IQ: بینینی کردار

en: View All
ku_IQ: هەمووی پیشان بدە

en: View Attachment Page
ku_IQ: پەڕەی هاوپێچ ببینە

en: View Category
ku_IQ: هاوپۆل ببینە

en: View Changeset
ku_IQ: نیشاندنانی گۆڕانکاری

en: View Comment
ku_IQ: لێدوان ببینە

en: View Docs
ku_IQ: بینینی بەڵگەنامەکان

en: View Full Profile &rarr;
ku_IQ: سەیری پرۆفایل بکە &rarr;

en: View Menu Item
ku_IQ: سەیری مێنیو بکە

en: View Menu Item Label
ku_IQ: سەیری پێناسەی دانەی مێنیو بکە

en: View Mobile Site
ku_IQ: مۆبایل ڤێرژن

en: View Navigation Menu
ku_IQ: بینینی لیستەی ڕێدۆزیی

en: View Page
ku_IQ: بینیینى پەڕە

en: View Pages
ku_IQ: پەڕە نیشان بدە.

en: View Pattern
ku_IQ: بینینی شێوەئاسا

en: View Pattern Category
ku_IQ: بینینی هاوپۆلی شێوەئاسا

en: View Patterns
ku_IQ: بینینی شێوەئاساکان

en: View Post
ku_IQ: بابەت ببینە

en: View Posts
ku_IQ: پیشاندانى بابه‌ت

en: View Privacy Policy Guide.
ku_IQ: بینینی ڕێبەری سیاسەتی تایبەتێتی.

en: View Project
ku_IQ: سەیری پڕۆژە بکە

en: View Project Type
ku_IQ: سەیری جۆری پڕۆژە بکە

en: View Site
ku_IQ: بینینى ماڵپەڕ

en: View Tag
ku_IQ: تاگ ببینە

en: View Template
ku_IQ: پیشاندانی ڕووکار

en: View Template Part
ku_IQ: بینینی پارچە قاڵب

en: View Testimonial
ku_IQ: سەیری تێستیمۆنیاڵ بکە

en: View Trash
ku_IQ: تەنەکەی خۆڵ پیشان بدە

en: View User
ku_IQ: بینینی بەکارهێنەر

en: View WooCommerce API docs
ku_IQ: دیتنی بەڵگەکانی API ـی ووکامێرس

en: View WooCommerce documentation
ku_IQ: بینینی بەڵگەنامەکانی (WooCommerce)

en: View WooCommerce settings
ku_IQ: بینینی ڕێکخستنەکانی (WooCommerce)

en: View affected templates
ku_IQ: بینینی قاڵبە کارتێکراوەکان

en: View all
ku_IQ: هەموویان ببینە

en: View all drafts
ku_IQ: بینینی هەموو ڕەشنوسەکان

en: View all posts by %s
ku_IQ: بینینی هەمووی پەیامەکان لە لایەن %s

en: View all posts in %s
ku_IQ: هه‌موو بابه‌ته‌کانی %s ببینه‌

en: View and manage coupons
ku_IQ: پیشاندان و كۆنترۆڵ كردنی كۆبۆنه‌كان

en: View and manage customers
ku_IQ: پیشاندان و كۆنترۆڵ كردنی كرین

en: View and manage orders and sales reports
ku_IQ: پیشاندان و كۆنترۆڵ كردنی داواكاریه‌ كان و راپۆرتی فرۆشراوه‌كان

en: View and manage products
ku_IQ: پیشاندان و كۆنترۆڵ كردنی كاڵا

en: View attachment page
ku_IQ: پەڕەی هاوپێچکراو ببینە

en: View cart
ku_IQ: نیشاندانی سەبەتە

en: View comment history
ku_IQ: نیشاندانی مێژووی لێدوان

en: View coupon
ku_IQ: بینینی کۆبۆن

en: View coupons
ku_IQ: پیشاندانی فۆرمی خۆراک

en: View customers
ku_IQ: پیشاندانی كریاران

en: View detailed stats
ku_IQ: بینینی ئامارەکان بەوردی

en: View details
ku_IQ: زانیارییەکان پیشان بدە

en: View documentation
ku_IQ: بینینی بەڵگەنامەکان

en: View full size <span class="photo-size">%1$s<span class="photo-size-times">&times;</span>%2$s</span>
ku_IQ: قەبارەی ڕاستەقینە ببینە <span class="photo-size">%1$s<span class="photo-size-times">&times;</span>%2$s</span>

en: View mode
ku_IQ: دۆخی نیشاندان

en: View more Storefront child themes
ku_IQ: پیشاندانی هه‌موو روكاره‌كان  استور فرانت

en: View more comments
ku_IQ: لێدوانی زیاتر ببینە

en: View order
ku_IQ: بینینی داواکاری

en: View order: %s
ku_IQ: نیشاندانی داواکار: %s

en: View orders
ku_IQ: ده‌ركه‌وتنی داواكاریه‌مان

en: View orders and sales reports
ku_IQ: پیشاندانی داواكری و راپۆرته‌كانی فرۆشرام

en: View other orders &rarr;
ku_IQ: بینینی داواکارییەکانی تر &rarr;

en: View page
ku_IQ: بینینی پەڕە

en: View people's profiles when you mouse over their Gravatars
ku_IQ: سەیری هەژماری خەڵک بکە کاتێک ماوسەکەت دەخەیتە سەر گاراڤاتارەکانیان

en: View post
ku_IQ: بینینی بابه‌ت

en: View posts by %s
ku_IQ: بابەتەکانی  %s ببینە

en: View product
ku_IQ: بینینی کاڵا

en: View products
ku_IQ: پیشاندانی کاڵا

en: View progress →
ku_IQ: بینینی پێشکەوتن ←

en: View project
ku_IQ: سەیری پڕۆژە بکە

en: View report
ku_IQ: پیشاندانی گوزارش

en: View site
ku_IQ: پیشاندانی ماڵپەڕ

en: View tax rates
ku_IQ: پیشاندانی تێکڕای باج

en: View template
ku_IQ: بینینی شیوه‌

en: View this comment
ku_IQ: ئەم لێدوانە ببینە

en: View your site
ku_IQ: ماڵپەڕەکەت ببینە

en: View/Edit
ku_IQ: پیشاندان/ده‌ستكاری كردن

en: Viewing log file %s
ku_IQ: بینینی پەڕگەی ڕووداوتۆمارگەری %s

en: Views
ku_IQ: بینین

en: Vilnius
ku_IQ: ڤیڵنوس

en: Vincennes
ku_IQ: ڤینسین

en: Virgin
ku_IQ: یەسووع

en: Virgin Islands (British)
ku_IQ: دوورگەی ڤیرجین(بریتانیا)

en: Virgin Islands (US)
ku_IQ: دوورگەی ڤیرجین(ئەمریکا)

en: Virtual
ku_IQ: وه‌همی

en: Virtual products are intangible and are not shipped.
ku_IQ: بەرهەمە گریمانەییەکان بەرجەستە نیین و توانای گەیاندنیان نییە.

en: Visa
ku_IQ: ڤیسا

en: Visibility
ku_IQ: نیشاندان

en: Visibility:
ku_IQ: توانای بینین:

en: Visible
ku_IQ: دیار

en: Visible on the product page
ku_IQ: پیشاندان له‌ په‌ره‌ی كاڵا

en: Visit
ku_IQ: سەردان

en: Visit %s
ku_IQ: سه‌ردانی %s بکه‌

en: Visit %s admin area:
ku_IQ: دیتنی %s نشوێنی بەڕیوەبەر:

en: Visit %s&#8217;s website
ku_IQ: سەردانی ماڵپەڕی %s بکە

en: Visit Dashboard
ku_IQ: سەردانی داشبۆرد

en: Visit Link
ku_IQ: سه‌ردانی به‌سته‌ر بکه‌

en: Visit Site
ku_IQ: ماڵپەڕ ببینە

en: Visit Store
ku_IQ: نیشاندانی فرۆشگا

en: Visit Theme Site
ku_IQ: سەردانی ماڵپەڕی ڕووکار بکە

en: Visit Woo.com to learn more about <a href="%1$s" target="_blank">getting started</a>.
ku_IQ: سەردانی (Woo.com) بکە بۆ زانیاریی زیاتر دەربارەی ئەوەی <a href="%1$s" target="_blank">چۆن دەستپێبکەیت</a>.

en: Visit WooCommerce.com to learn more about <a href="%1$s" target="_blank">getting started</a>.
ku_IQ: سەردانی (WooCommerce.com) بکە بۆ زانیاریی زیاتر دەربارەی ئەوەی <a href="%1$s" target="_blank">چۆن دەستپێبکەیت</a>.

en: Visit community forums
ku_IQ: سەردانی مەکۆکانی کۆمەڵگە بکە

en: Visit new location
ku_IQ: سەردانکردنی شوێنی نوێ

en: Visit plugin homepage
ku_IQ: سه‌ردانی ماڵپه‌ڕی پێوه‌كراوه‌كه‌ بكه‌

en: Visit product category %1$s
ku_IQ: سەردانکردنی هاوپۆلی بەرهەم %1$s

en: Visit site
ku_IQ: ماڵپەڕ ببینە

en: Visit the theme marketplace
ku_IQ: سەردانی بازاڕی ڕووکار بکە

en: Visit theme site for %s
ku_IQ: سەردانی ماڵپەڕی ڕوکاری %s بکە

en: Visitor comments may be checked through an automated spam detection service.
ku_IQ: لێدوانی بەکارهێنەران ڕەنگە بپشکندرێت بەشێوەیەکی خۆکار و بە نەخوازراو هەژماربکرێت.

en: Visitors
ku_IQ: سەردانکەران

en: Visual Editor
ku_IQ: دەستکاریکەری یارمەتیدەر

en: Visual aids
ku_IQ: هاوکاری بینین

en: Visual mode gives you an editor that is similar to a word processor. Click the Toolbar Toggle button to get a second row of controls.
ku_IQ: باری بینین دەستکاریکەرێکت پێ دەبخشێت هاوشێوەی وۆرد. کرتە لەسەر دوگمەی "جێگۆڕکێی شریتی ئامرازەکان" بکە بۆ دەست گەشتن بە  ڕیزی دووەمی ئامرازەکانی دەستکاریکردن.

en: Vladivostok
ku_IQ: ڤلادی ڤیستۆک

en: Volgograd
ku_IQ: ڤۆڵگۆگراد

en: Volume Slider
ku_IQ: بەرزونزمکردنی خلیسکاو

en: WC database version.
ku_IQ: وشانی بنکەدراوە WC

en: WP REST API Integration v%d
ku_IQ: تەواوکردنی WP REST API وەشانی %d

en: WP-Cron has been disabled using the DISABLE_WP_CRON constant. Comment rechecks may not work properly.
ku_IQ: WP-Cron بە بەکارهێنانی نەگۆڕی DISABLE_WP_CRON لەکارخراوە. لەوانەیە دووبارە پشکنینی کۆمێنتەکان بە باشی کار نەکات.

en: Waiting for confirmation
ku_IQ: لەچاوەڕوانیدایە بۆ دڵنیاکردنەوە

en: Wake
ku_IQ: وێک

en: Wake Island
ku_IQ: دوورگەی ویک

en: Wallis
ku_IQ: واڵس

en: Wallis and Futuna
ku_IQ: والیس و فوتونا

en: Want more events? <a href="%s">Help organize the next one</a>!
ku_IQ: ئارەزووی بۆنەی زیاتر دەکەیت؟ <a href="%s">یارمەتیدەربە بۆ ڕێکخستنی بۆنەی داهاتوو</a>!

en: Warm Bread
ku_IQ: نانی گەرم

en: Warning | Warnings
ku_IQ[0]: ئاگادارى

en: Warning! User %s cannot be deleted.
ku_IQ: ئاگادارکردنەوە! بەکارهێنەر%s نەسڕایەوە.

en: Warning! User cannot be deleted. The user %s is a network administrator.
ku_IQ: ئاگادارکردنەوە! بەکارهێنەر نەسڕایەوە، لەبەر ئەوەی %s بەڕێوبەری سەرەکییە.

en: Warning:
ku_IQ: ئاگاداری:

en: Warning: %1$s expects parameter %2$s (%3$s) to be a %4$s, %5$s given.
ku_IQ: ئاگاداری: کرداری %1$s چاوەڕێی ڕاگه‌یێنی %2$s (%3$s) دەکات بۆ بوون بە %4$s پێشبینیکراو و %5$s دراو.

en: Warning: the link has been inserted but may have errors. Please test it.
ku_IQ: ئاگاداری: بەستەر زیادکرا بەڵام لەوانیە هەڵەی تێدا بێت. تکایە بیپشکنە.

en: Warsaw
ku_IQ: وارسۆ

en: Was onboarding completed or skipped?
ku_IQ: ئایا ئامادەکارییەکە تەواوبوو یان پەڕێنرا؟

en: Watch tutorial
ku_IQ: تەماشاکردنی فێرکاری

en: Waterproof Membrane
ku_IQ: پەردەی دژە ئاو

en: Wavatar (Generated)
ku_IQ: واڤاتار

en: We accept payments through PayPal. When processing payments, some of your data will be passed to PayPal, including information required to process or support the payment, such as the purchase total and billing information.
ku_IQ: پارەدانەکان قبوڵ دەکەین لە ڕێگەی پەی پاڵەوە کاتێک پارەدانەکان جێبەجێ دەکرێت، هەندێک لە داتاکەت دەگوازرێتە سەر پەی پاڵ، لەوانە زانیاری پێویست بۆ پرۆسەکردن یان پشتگیری پارەدان، وەک کۆی گشتی کڕین و زانیاری پسوڵە بکات.

en: We already have a ping from that URL for this post.
ku_IQ: ئیمە زۆرترلە پینگێک بۆ ئەم URLـەمان لەم نووسراوە هەیە.

en: We cannot process your payment. Please <a href="%s" target="_blank">update your payment details</a>.
ku_IQ: ئێمە ناتوانینی ژماردن پارەدانی ئێوە جێبەجێ بکەین .تکایە <a href="%s" target="_blank">وردەکاری پارەدانەکەی خۆتان بەڕۆژ بکەن</a>.

en: We collect information about you during the checkout process on our store.
ku_IQ: ئێمە زانیاری لەسەر تۆ کۆدەکەینەوە لەکاتی پرۆسەی پشکنین لە فرۆشگاکەماندا.

en: We couldn't find a subscription for this product.
ku_IQ: نەمانتوانی بەشدارییەک بدۆزینەوە بۆ ئەم بەرهەمە.

en: We encountered an SSL error. Please ensure your site supports TLS version 1.2 or above.
ku_IQ: هەڵەیەکی (SSL) ڕوویدا. تکایە دڵنیابەرەوە کە ماڵپەڕەکەت پشتگیریی وەشانی 1.2 و سەرووتری (TLS) دەکات.

en: We have created a sample draft Refund and Returns Policy page for you. Please have a look and update it to fit your store.
ku_IQ: پەڕەیەکی نموونەی سیاسەتی پارەدانەوە و گەڕاندنەوەمان وەکو ڕەشنووس بۆ دروست کردوویت. تکایە تەماشای بکە و بیگونجێنە لەگەڵ فرۆشگاکەت.

en: We have finished processing your order.
ku_IQ: ئێمە دەستكارى كردنى فەرمانتمان ته‌واو کرد.

en: We have saved some information about your Blogger account in your WordPress database. Clearing this information will allow you to start over. Restarting will not affect any posts you have already imported. If you attempt to re-import a blog, duplicate posts and comments will be skipped.
ku_IQ: هه‌ندێ زانیاریمان له‌ بنکه‌دراوه‌ی وۆردپرێسدا پاشه‌که‌وتکرد ده‌رباره‌ی هه‌ژماری بڵاگه‌ره‌که‌ت.پاککردنه‌وه‌ی ئه‌م زانیارییانه‌ ڕه‌ت پێ ئه‌ده‌ن بۆ ده‌ستپێکردنه‌وه‌. ده‌ستپێکردنه‌وه‌ کاریگه‌ری ناکاته‌ سه‌ر هه‌ر بابه‌تێک که‌ پێشتر هاورده‌کراوه‌. گه‌ر ده‌ته‌وێت هه‌وڵی هاورده‌کردنه‌وه‌ی بڵاگێک بده‌یت، بابه‌ت و لێدوانه‌ دووباره‌بووه‌کان ده‌په‌ڕێندرێن.

en: We hope to see you again soon.
ku_IQ: هیوادارین بەزووترین کات دووبارە بتبینینەوە.

en: We look forward to fulfilling your order soon.
ku_IQ: بەوپەڕی خۆشحاڵییەوە چاوەڕێی جێبەجێکردنی داواکارییەکەت دەکەین بەم زووانە.

en: We look forward to seeing you soon.
ku_IQ: چاوەڕوانی دووبارە بینینەوەتانین بەم زووانە.

en: We noticed that there was a problem during the Jetpack and WooCommerce Shipping & Tax install. Please try again and enjoy all the advantages of having the plugins connected to your store! Sorry for the inconvenience. The "Jetpack" and "WooCommerce Shipping & Tax" plugins will be installed & activated for free.
ku_IQ: تێبینییمان کرد کە کێشەیەک ڕوویدا لەکاتی دامەزراندنی (Jetpack و WooCommerce Shipping & Tax) تکایە دووبارە هەوڵبدەرەوە و سوود وەربگرە لە تایبەتمەندیی پێوەکراوەکان کاتێک پەیوەست دەبن بە فرۆشگاکەتەوە! ببورە بۆ بێزارکردنت. پێوەکراوەکانی "Jetpack" و "WooCommerce Shipping & Tax" چالاک دەکرێن و دادەمەزرێن بێبەرانبەر.

en: We recently asked you if you wanted more information about WooPayments. Run your business and manage your payments in one place with the solution built and supported by WooCommerce.
ku_IQ: بەم دواییە پرسیارمان لێ کردیت ئایا دەتەوێت زانیاریی زیاتر لەسەر (WooPayments) وەربگریت. کارەکەت و پارەدانەکانت ڕێکبخە لەیەک جێگا لەگەڵ چارەسەرێکی گونجاو و بەهێز کە دروستکراوە و پشتگیریی دەکرێت لەلایەن (WooCommerce).

en: We recommend Storefront, the <em>official</em> WooCommerce theme.
ku_IQ: ئێمە پێشنیاری (Storefront) دەکەین، ڕووکاری <em>فەرمیی</em> (WooCommerce).

en: We recommend using ShipStation to save time at the post office by printing your shipping labels at home. Try ShipStation free for 30 days.
ku_IQ: ئێمە پێشنیاری بەکارهێنانی وێستگه‌ی بارکردن دەکەین بۆ هەڵگرتنی کات لە ئۆفیسی بابه‌ته‌کە لە ڕێگەی چاپکردنی پلیتەکانی بارکردن لە ماڵەوە. هەوڵ بدە بۆ ماوەی 30 ڕۆژ

en: We share information with third parties who help us provide our orders and store services to you; for example --
ku_IQ: زانیاری هاوبەش دەکەین لەگەڵ لایەنی سێیەم کە یارمەتیمان دەدات بۆ دابینکردنی فەرمانەکانمان و هەڵگرتنی خزمەتگوزاری بۆتان؛ بۆ نموونە --

en: We show contextual suggestions for official extensions that may be helpful to your store.
ku_IQ: ئێمە چەندین پێشنیاری بەسوود پیشان دەدەین بۆ زیادکراوە فەرمییەکان کە ڕەنگە سوودیان بۆ فرۆشگاکەت هەبێت.

en: We specialize in limited collections of handmade tableware. We collaborate with restaurants and cafes to create unique items that complement the menu perfectly. Please get in touch if you want to know more about our process and pricing.
ku_IQ: ئێمە شارەزاییەکی زۆرمان هەیە لە کەلوپەل و پێداویستیی سەر مێز و بە دەستی خۆمان دروستیان دەکەین. هاوکاریی دەکەین لەگەڵ کافێ و چێشتخانەکان و کەلوپەلی ناوازە و تایبەت بەخۆیان دروست دەکەین. تکایە پەیوەندیمان پێوە بکە ئەگەر دەتەوێت زانیاریی لەسەر نرخەکانمان و شێوازی کارکردنمان وەربگریت.

en: We strongly recommend creating a backup of your site before updating.
ku_IQ: ئێمە پێشنیاری دەکەین پاڵپشتییەک لە ماڵپەڕەکەت بگریت پێش بەڕۆژکردنەوە.

en: We take privacy and transparency very seriously
ku_IQ: ئێمە زۆر بەگرنگییەوە لە پاراستن و ڕوونیی دەڕوانین

en: We take privacy and transparency very seriously. To learn more about what data we collect, and how we use it, please visit <a href="%s">our Privacy Policy</a>.
ku_IQ: ئێمەگرنگییەکی زۆر بە ڕوونی و تایبەتمەندییەکان دەدەین. بۆ ئەوەی زیاتر بزانیت دەربارەی ئەوەی ئێمە چ زانیارییەک کۆدەکەینەوە و چۆن بەکاری دەهێنین، تکایە سەردانی <a href="%s">our سیاسەتە تایبەتییەکان بکە</a>.

en: We use only the highest-quality materials in our products, ensuring that they look great and last for years to come.
ku_IQ: ئێمە کەرەستەی جۆرایەتی بەرز بەکاردەهێنین لە بەرهەمەکانمان، بۆیە بەرهەمەکانمان نایابن و بۆ چەندین ساڵ دەمێننەوە.

en: We were able to log in but there were no blogs. Try a different account next time.
ku_IQ: توانیمان هه‌ژماره‌كه‌ت بپشكنین و بیناسین، به‌ڵام هیچ بڵاگێكمان نه‌دۆزیه‌وه‌، هه‌وڵ بده‌ هه‌ژمارێكی تر به‌كاربه‌ریت.

en: We were not able to gain access to your account. Try starting over.
ku_IQ: نه‌مانتوانی هه‌ژماره‌كه‌ت بناسین یان بپشكنین، بۆیه‌ هه‌وڵ بده‌ره‌وه‌.

en: We were unable to get your stats just now. Please reload this page to try again.
ku_IQ: نەمانتوانی زانیارییەکانت بخەینە بەر دەست لەم کاتەدا. تکایە پەڕەکە دووبارە نوێ بکەرەوە و دووبارەی بکەرەوە.

en: We were unable to process your order, please try again.
ku_IQ: ئێمه‌ ناتوانین داواكاری ببشكنین، تكایه‌ دووباره‌ هه‌ول بده‌وه‌.

en: We were unable to verify the email address you provided. Please try again.
ku_IQ: نەمانتوانی ئەو پۆستی ئەلیکترۆنییە بسەلمێنین کە نووسیوتە. تکایە دووبارە هەوڵبدەرەوە.

en: We will also store comments or reviews, if you choose to leave them.
ku_IQ: هەروەها سەرنج یان پێداچوونەوەکان هەڵتبژارد، ئەگەر هەڵتبژارد بۆ ئەوەی بەجێیان بهێڵیت.

en: We&#8217;re all done here, but you can always <a href="%s">convert more</a>.
ku_IQ: لێره‌دا ته‌واو بووین، به‌ڵام هه‌میشه‌ ئه‌توانیت <a href="%s">زیاتر بگۆڕیت</a>.

en: We'll use %1$s for product weight and %2$s for product dimensions.
ku_IQ: ئێمە %1$s بەکار دێنین بۆ کێشی بەرهەم و %2$s بۆ مەودای بەرهەم.

en: We're here for you — get tips, product updates, and inspiration straight to your mailbox.
ku_IQ: ئێمە لێرەین بۆ هاوکاریکردنت — ڕێنمایی، بەڕۆژکردنەوەی بەرهەمەکان و ئیلهام وەربگرە ڕاستەوخۆ لە نامەدانەکەت.

en: We've created two Shipping Zones - for %s and for the rest of the world. Below you can set Flat Rate shipping costs for these Zones or offer Free Shipping.
ku_IQ: ئێمە دوو هەرێمی بارکردنمان دروست کردووە - بۆ %s و بۆ هەموو جیهان. لە خوارەوە دەتوانیت نرخە تەختەکانی بارکردن بۆ ئەم ناوچانە دابنێیت یان ئۆفەری بارکردن بەخۆڕایی بکەیت.

en: Web Address
ku_IQ: ناونیشانی وێبگه‌

en: Web address
ku_IQ: ناونیشانی وێبگه‌

en: Web admin
ku_IQ: بەڕێوەبەری وێب

en: Web server
ku_IQ: ڕاژه‌كاری وێب

en: Webfont font family must be a non-empty string.
ku_IQ: خێزانی جۆرەپیتی وێبفۆنت نەبێت زنجیرەنووسەی بەتاڵ بێت.

en: Webfont font weight must be a properly formatted string or integer.
ku_IQ: قورسایی جۆرەپیتی وێبفۆنت دەبێت زنجیرەنووسە یان ژمارەی تەواوی فۆرماتکراوبێت.

en: Webfont src must be a non-empty string or an array of strings.
ku_IQ: سەرچاوەی وێبفۆنت نابێت زنجیرەنووسە یان ڕیزێک لە زنجیرە نووسەی بەتاڵ بێت.

en: Webhook actions
ku_IQ: کردارەکانی (webhook)

en: Webhook created on %s
ku_IQ: وێب هۆك له‌سه‌ر %s دروست كرا

en: Webhook created successfully.
ku_IQ: وێب هۆك به‌ باشی دروست كرا

en: Webhook data
ku_IQ: دراوەی (Webhook)

en: Webhook delivery URL must be a valid URL starting with http:// or https://
ku_IQ: ناونیشانی گه‌ڕانه‌ وه‌ بۆ وێب هۆك ده‌ بێت راست بێت یان http:// یانhttps:// ده‌ست پێ بكات

en: Webhook delivery URL.
ku_IQ: Webhook ناونیشانی ئینتەرنێتی گەیاندن

en: Webhook status must be valid.
ku_IQ: دۆخی وێب هۆک دەبێ باوڕپێکراو بێت.

en: Webhook updated successfully.
ku_IQ: وێب هۆك به‌ باشی نوێ كرایه‌وه‌

en: Webhooks
ku_IQ: وب هوک

en: Webhooks are event notifications sent to URLs of your choice. They can be used to integrate with third-party services which support them.
ku_IQ: (Webhooks) بریتیین لە ئاگادارکەرەوەی ڕووداو کە دەنێردرێن بۆ ئەو ناونیشانی ئینتەرنێتییانەی دەتەوێت. دەکرێن بەکاربهێندرێن بۆ تەواوکردن (یەکخستن) لەگەڵ ڕاژەکانی لایەنی سێیەم کە پشتگیرییان دەکەن.

en: Website
ku_IQ: ماڵپه‌ڕ

en: Website: %1$s (IP address: %2$s, %3$s)
ku_IQ: ماڵپەڕ: %1$s (ناونیشانی ئای پی: %2$s, %3$s)

en: Wed
ku_IQ: 4 شه‌م

en: Wednesday
ku_IQ: چوار شه‌ممه‌

en: Week
ku_IQ: هەفتە

en: Week Starts On
ku_IQ: سەرەتای هەفتە

en: Week(s)
ku_IQ: هەفتە

en: Weight
ku_IQ: کێش

en: Weight (%s)
ku_IQ: کێش (%s)

en: Weight in decimal form
ku_IQ: قه‌باره‌ بۆ فۆرمی ژماره‌یی

en: Weight unit
ku_IQ: پێوانەی کێش

en: Welcome
ku_IQ: خۆشهاتیت

[ctx: Welcome panel]
en: Welcome
ku_IQ: بەخێر بێیت

en: Welcome to
ku_IQ: بەخێربیت بۆ

en: Welcome to %s
ku_IQ: بەخێربێیت بۆ %s

en: Welcome to %s. This is your first post. Edit or delete it, then start writing!
ku_IQ: به‌خێربێیت بۆ  %s. ئه‌مه‌ یه‌که‌م بابه‌تته‌.ده‌ستکاری بکه‌ یان بیسڕه‌وه‌، پاشان ده‌ست بکه‌ به‌ به‌ڕێوه‌بردنی بڵاگه‌که‌ت!

en: Welcome to Woo!
ku_IQ: بەخێربێیت بۆ Woo!

en: Welcome to WordPress!
ku_IQ: بەخێر بێیت بۆ وۆردپرێس!

en: Welcome to WordPress. This is your first post. Edit or delete it, then start writing!
ku_IQ: به‌خێربێیت بۆ وۆردپرێس. ئه‌مه‌ یه‌که‌م بابه‌تته‌.ده‌ستکاری بکه‌ یان بیسڕه‌وه‌، پاشان ده‌ست بکه‌ به‌ به‌ڕێوه‌بردنی بڵاگه‌که‌ت!

en: Welcome to the store
ku_IQ: بەخێربێیت بۆ فرۆشگاکە

en: Welcome to your WordPress Dashboard!
ku_IQ: بەخێرهاتیت بۆ پەڕەی سەرەتای بەڕێوبەرایەتی وۆردپرێس!

en: Welcome to {site_title}
ku_IQ: بەرێز {site_title} بەخێربێت

en: Welsh
ku_IQ: وێڵزی

en: West
ku_IQ: رۆژئاوا

en: West Azarbaijan (آذربایجان غربی)
ku_IQ: ئازەربایجانی خۆرئاوا

en: Western
ku_IQ: ڕۆژئاڤا

en: Western Sahara
ku_IQ: بیابانی خۆرئاوا

en: We’ll also use cookies to keep track of cart contents while you’re browsing our site.
ku_IQ: هەروەها ئێمە کۆکیه‌کان بەکارئەهێنیت بۆ پاراستنی شوێنپێی پێکهاتەکانی سه‌به‌ته‌ی کڕین لەکاتێکدا تۆ له‌ ماڵپەڕەکەمان دەگەڕێیت.

en: What automated decision making and/or profiling we do with user data
ku_IQ: چی بڕیار وەرگرتنێکی خۆکار/یان پرۆفیال دروستکردن دەکەین لەگەڵ داتای بەکارهێنەر

en: What currency do you accept payments in?
ku_IQ: پارەدانەکان بە چ دراوێک قبوڵ دەکەیت؟

en: What currency prices are listed at in the catalog and which currency gateways will take payments in.
ku_IQ: چ نرخێك كه‌ته‌لۆگی لیست كراون و كام له‌ په‌ڕه‌ی بانكی  ، ده‌توانن پاره‌كان وه‌ر بگرن.

en: What data breach procedures we have in place
ku_IQ: ڕێکارەکانمان چین بۆ دزەپێکردنی داتا

en: What do I do now?
ku_IQ: ئێستا من چی بکەم؟

en: What fee do you want to charge for local delivery, disregarded if you choose free. Leave blank to disable.
ku_IQ: ده‌ت هه‌وێت چ نرخێك بۆ ناردن شوێن له‌ خه‌یالدابگریدئه‌گه‌رنرخی به‌تال دابنێیت بۆناچالاك كردن.

en: What is PHP and how does it affect my site?
ku_IQ: PHP چییە  و چۆن کاریگەری هەیە لەسەر سایتەکەم؟

en: What is PayPal?
ku_IQ: پای پاڵ چیە؟

en: What makes this product unique? What are its most important features? Enrich the product page by adding rich content using blocks.
ku_IQ: چی وا دەکات ئەم بەرهەمە بێهاوتا بێت؟ گرنگترین تایبەتمەندییەکانی چییە؟ پەڕەی بەرهەمەکە دەوڵەمەند بکە بە زیادکردنی ناوەڕۆکی نایاب بە بەکارهێنانی بڵۆکەکان.

en: What personal data we collect and why we collect it
ku_IQ: ئەو زنیاریە تایبەتیانە چین کە ئێمە وەریاندەگرین و بۆچی

en: What rights you have over your data
ku_IQ: چ مافێکت هەیە لەسەر زانیاریەکانت

en: What should be done with content owned by %s?
ku_IQ: دەبێت چ شتێک لەگەڵ ناوەرۆکێک بکریت کە %s خاوەنیەتی؟

en: What should be done with content owned by these users?
ku_IQ: دەبێت چی بکرێت لەگەڵ ئەو ناوەڕۆکانەی خاوەنەکانیان ئەم بەکارهێنەرانەن؟

en: What should be done with content owned by this user?
ku_IQ: چی دەبێت لەم ناوەڕۆکە بکرێت کە هی ئەم نوسەرەیە؟

en: What should the subject line be?
ku_IQ: پێویستە سەردێڕی بابەتەکە چی بێت؟

en: What third parties we receive data from
ku_IQ: لە کام لایەنی سێهەمەوە دراوە وەردەگرین

en: What to show on the front page
ku_IQ: چی پیشان بدرێت لەسەر لاپەڕەی سەرەکی

en: What type of products do you plan to sell?
ku_IQ: پلانت هەیە چ جۆرە بەرهەمێک بفرۆشیت؟

en: What we collect and store
ku_IQ: ئەوەی کۆی دەکەینه‌وه‌ له‌ فرۆشگادا

en: What we share with others
ku_IQ: ئەوەی لەگەڵ ئەوانی‌تر هاوبەشی دەکەین

en: What would you like to charge for flat rate shipping?
ku_IQ: دەتەوێت چەند پارە وەربگریت بۆ گەیاندنی نرخی جێگیر؟

en: What&#8217;s New
ku_IQ: چی&#8217; نوێ هەیە

en: What&#8217;s on your mind?
ku_IQ: چیت&#8217; لە خەیاڵایا؟

en: What&#8217;s the difference between categories and tags? Normally, tags are ad-hoc keywords that identify important information in your post (names, subjects, etc) that may or may not recur in other posts, while categories are pre-determined sections. If you think of your site like a book, the categories are like the Table of Contents and the tags are like the terms in the index.
ku_IQ: جیاوازی نێوان تاگ و هاوپۆل چییە؟ تاگ ئەوەیە لەشێوەی کلیلەوشەدا لە نێو بابەتکان خۆیانەوە جێگیردەبن. بۆ زۆرتر کارئاسانی گەڕان و دۆزینەوە. بەڵام هاوپۆل زۆرتر بە کۆمەڵکردنی بابەتکانە لە ژێر ناوێکی گشتیدا بۆیان.

en: What's a Gravatar?
ku_IQ: گراڤاتار چییە؟

en: What's your current annual revenue?
ku_IQ: داهاتی ساڵانەت لە ئێستادا چەندە؟

en: What’s next?
ku_IQ: دواتر چی؟

en: When a comment contains any of these words in its content, author name, URL, email, IP address, or browser&#8217;s user agent string, it will be put in the Trash. One word or IP address per line. It will match inside words, so &#8220;press&#8221; will match &#8220;WordPress&#8221;.
ku_IQ: هەر کات لێدوانێک هەر یەک لەم وشانەی تیادا بێت، ناو، بەستەر، ئیمەیل، یان IP، ئەوا وەک سپام نیشانە دەکرێت. یەک وشە یان IP بۆ هەر هێڵێک. ناو وشەکانیش دەگرێت، کەواتە &#8220;پرێس&#8221; وشەی &#8220;وۆردپرێس&#8221; ـیش دەگرێت.

en: When a comment contains any of these words in its content, name, URL, email, or IP address, it will be held in the <a href="edit-comments.php?comment_status=moderated">moderation queue</a>. One word or IP address per line. It will match inside words, so &#8220;press&#8221; will match &#8220;WordPress&#8221;.
ku_IQ: هەر کات لێدوانێک هەر یەک لەم وشانەی تیادا بێت، ناو، بەستەر، ئیمەیل، یان IP، لە <a href="edit-comments.php?comment_status=moderated">نۆرەی چاودێری</a> ـدا ڕادەگیرێت. یەک وشە یان IP بۆ هەر هێڵێک. لە ناو وشەکانیشدا دەیگرێت، کەواتە &#8220;پرێس&#8221; وشەی &#8220;وۆردپرێس&#8221; ـیش دەگرێت.

en: When adding a new category on this screen, you&#8217;ll fill in the following fields:
ku_IQ: کاتێک هاوپۆلێکی نوێ زۆردەکەی لەم پەردەیە. لەم خشتانەی خوارەوە پڕی بکەرەوە.

en: When adding a new tag on this screen, you&#8217;ll fill in the following fields:
ku_IQ: کاتێک تاگێکی نوێ زۆردەکەی لەم پەردەیە. لەم خشتانەی خوارەوە پڕی بکەرەوە.

en: When applying multiple coupons, apply the first coupon to the full price and the second coupon to the discounted price and so on.
ku_IQ: کاتی سوود وەرگرتن لە چەندی کۆپۆن، کۆپۆنی یەکەم بە تەواوی ،کۆپۆنی دووهەم نە داشکاندن و هەئاوەها بەریزبەندی... نرخ دادەشکێن.

en: When changing themes, there is often some variation in the number and setup of widget areas/sidebars and sometimes these conflicts make the transition a bit less smooth. If you changed themes and seem to be missing widgets, scroll down on this screen to the Inactive Widgets area, where all of your widgets and their settings will have been saved.
ku_IQ: لەکاتی گۆڕینی ڕوکاری بنەڕەت، چەند جیاوازیەک هەیە لە ژمارەی ویجیت لە ڕوکارێکەوە بۆ ڕوکارێکی تر، هەندێک کات ئەم گۆڕانکاریانە گەڕانەوەیان ئاسانە دوای ئەوەی لە ڕوکارەکەدا ون بون. نیگەران مەبە ئەوانە زەخیرەکراون و لەبەشی ویجیت لە بەڕێوبەرایەتی لە ویجیتە ناچالاکەکان دەتوانیت بیاندۆزیتەوە.

en: When checked, customers will be able to purchase only 1 item in a single order. This is particularly useful for items that have limited quantity, like art or handmade goods.
ku_IQ: کاتێک دیاریکرا، کڕیارەکان تەنیا دەتوانن یەک مادە بکڕن لە هەر داواکارییەکدا. ئەم تایبەتمەندییە بۆ ئەو مادانە سوودبەخشە کە ژمارەیەکی دیاریکراویان هەیە، وەکو کاری هونەری و ئیشی دەست.

en: When checking for the %s capability, you must always check it against a specific comment.
ku_IQ: لەکاتی پشکنینی توانای %s هەمیشە پێویستە بەرانبەر سەرنجێکی دیاریکراو بیپشکنیت.

en: When checking for the %s capability, you must always check it against a specific page.
ku_IQ: لە کاتی پشکنینی توانای %s پێویستە هەمیشە لە بەرانبەر لاپەڕەیەکی دیاریکراودا بیپشکنیت.

en: When checking for the %s capability, you must always check it against a specific post.
ku_IQ: لە کاتی پشکنینی توانای %s پێویستە هەمیشە لە بەرانبەر بابەتێکی دیاریکراودا بیپشکنیت.

en: When checking for the %s capability, you must always check it against a specific term.
ku_IQ: لەکاتی پشکنینی توانای %s هەمیشە پێویستە بەرانبەر دەستەواژەیەکی دیاریکراو بیپشکنیت.

en: When checking for the %s capability, you must always check it against a specific user.
ku_IQ: لەکاتی پشکنینی توانای %s هەمیشە پێویستە بەرانبەر بەکارهێنەرێکی دیاریکراو بیپشکنیت.

en: When creating an account, automatically generate an account username for the customer based on their name, surname or email
ku_IQ: کاتی دروستکردنی هەژمارەی بەکارهێنەر، خۆکارانە ناوی بەکارهێنەری هەژمارەی کڕیار لە سەر بنەمای ناو، ناوی باوک(شۆرەت)، ئیمەیلەکەی دروست بکە.

en: When creating an account, send the new user a link to set their password
ku_IQ: کاتی دروستکردنی هەژمار، بەستەرێک بنێرە بۆ بەکارهێنەرە نوێیەکە تا بتوانێت تێپەڕەوشەکەی دابنێت

en: When handling an %s, should access to downloadable files be revoked and download logs cleared?
ku_IQ: کاتێک %s دەسکاری دەکات، پێویستە دەستگەیشتنی هەبێت بە فایلە داگرتنەکان بەتاڵ بکرێتەوە و تۆمارەکان دابەزێنرێت؟

en: When handling an %s, should personal data within orders be retained or removed?
ku_IQ: کاتێک %s هەڵدەگیرێ، ئایا پێویستە داتای کەسی لەناو فرمانەکان بپارێزرێت یان لاببرێت؟

en: When in reorder mode, additional controls to reorder menu items will be available in the items list above.
ku_IQ: ئەگەر لە دۆخی تۆمارکردندا بێت، ئەوە پێرستێکی تایبەتی لە مەنوەکە دەردکەوێت لەو لیستەی سەرەوە.

en: When in reorder mode, additional controls to reorder widgets will be available in the widgets list above.
ku_IQ: کاتێک لە باری ڕیزکردنەوەیت، کۆنتڕۆڵی زیادە بەردەست دەبێ بۆ ڕیزکردنەوە لە لیستی ویجیتەکانی سەرەوە.

en: When out of stock
ku_IQ: کاتێک هیچ بڕێک لە کۆگا نەما

en: When previewing on smaller monitors, you can use the collapse icon at the bottom of the left-hand pane. This will hide the pane, giving you more room to preview your site in the new theme. To bring the pane back, click on the collapse icon again.
ku_IQ: لەکاتی پێشبینین لەسەر شاشەی بچوک، دەتوانی وێنۆچکەی ونکردن بەکاربێنیت لە ژێرەوەی پەنێلی چەپ. ئەمە وا دەکات پانێڵەکە ون ببێت، ڕووبەرێکی زیاترت پێدەبخشێت بۆ بینینی ماڵپەڕەکەت لەسەر ڕووکاری نوێ. بۆ هێنانەوەی پانێلەکە، دووبارە کرتە لەسەر  وێنۆچکەی ونکردن بکە.

en: When product stock reaches this amount the stock status will change to "out of stock" and you will be notified via email. This setting does not affect existing "in stock" products.
ku_IQ: کاتێک بڕی کۆگای بەرهەم گەیشتە ئەم بڕە دۆخی کۆگا دەگۆڕدرێت بۆ "بەردەست نییە لە کۆگا" و لە ڕێگەی پۆستی ئەلیکترۆنییەوە ئاگادار دەکرێیتەوە. ئەم ڕێکخستنە کاریگەریی لەو بەرهەمانە ناکات کە هەن و دۆخەکەیان بریتییە لە "بەردەستە لە کۆگا"

en: When product stock reaches this amount you will be notified by email. It is possible to define different values for each variation individually. The shop default value can be set in Settings > Products > Inventory.
ku_IQ: کاتێک بڕی بەرهەم لە کۆگا گەیشتە ئەم بڕە لە ڕێگەی پۆستی ئەلیکترۆنییەوە ئاگادار دەکرێیتەوە. دەکرێت بەهای جیاواز دابنێیت بۆ هەر گۆڕانکارییەک بەجیا. بەهای بنەڕەتیی فرۆشگاکە لە ڕێکخستنەکان > بەرهەمەکان > کۆگا دادەنرێت.

en: When product stock reaches this amount you will be notified via email.
ku_IQ: کاتێک بڕی بەرهەم لە کۆگا گەیشتە ئەم بڕە لە ڕێگەی پۆستی ئەلیکترۆنییەوە ئاگادار دەکرێیتەوە.

en: When registering a "variadic" theme feature, the "type" must be an "array".
ku_IQ: لەکاتی تۆمارکردنی تایبەتمەندی ڕووکاری "variadic" ، پێویستە "جۆر" "ڕیز" بێت.

en: When registering a default meta value the data must match the type provided.
ku_IQ: کاتێک بەهای مێتای گریمانەیی تۆمار دەکرێت داتاکە پێویستە هاوتا بێت لەگەڵ جۆری دابینکراو.

en: When registering an "array" feature, the feature's schema must include the "items" keyword.
ku_IQ: لەکاتی تۆمارکردنی تایبەتمەندی "ریزبەند" , پێویستە وێنەی تایبەتمەندیەکە بریتی بێت لە "ئایتمەکان" ووشە سەرەکیەکان.

en: When registering an "array" meta type to show in the REST API, you must specify the schema for each array item in "show_in_rest.schema.items".
ku_IQ: کاتێک جۆری مێتای "array" تۆمار دەکەیت بۆ پیشاندان لە REST API، پێویستە هێڵکاری بۆ هەر بڕگەیێک لە "show_in_rest.schema.items"دیاری بکەیت.

en: When registering an "array" or "object" feature to show in the REST API, the feature's schema must also be defined.
ku_IQ: کاتێک تایبەتمەندی "array" یان "object" تۆمار دەکرێت بۆ پیشاندان لە REST API، پێویستە هێڵکاری تایبەتمەندیەکە پێناسە بکرێت.

en: When registering an "array" setting to show in the REST API, you must specify the schema for each array item in "show_in_rest.schema.items".
ku_IQ: کاتێ ڕێکخستنی ڕیزێک "array" بۆ پیشاندانی لەناو REST API تۆماردەکرێت، دەبێت گەڵاڵەکە بۆ هەر دانەی ڕیزێک لەناو "show_in_rest.schema.items" دەستنیشان بکەیت.

en: When registering an "object" feature, the feature's schema must include the "properties" keyword.
ku_IQ: لەکاتی تۆمارکردنی تایبەتمەندی "تەن" ، پێویستە وێنەی تایبەتمەندیەکان بریتی بێت لە "تایبەتمەندیەکان" وشە

en: When starting a new paragraph with one of these formatting shortcuts followed by a space, the formatting will be applied automatically. Press Backspace or Escape to undo.
ku_IQ: لەکاتی بابەتێکی نوێدا، هەر وتارێک بەو فۆرماتە و دوگمەی بۆشایی ''تەختەکلیل'' دەستپێبکات. فۆرماتەکە خۆکار دادەمەزرێت بەسەریدا. پەنجە بنێ بە دووگمەی Backspace یاخود بە Escape بۆ پاشگەزبوونەوە.

en: When testing the REST API, an error was encountered:
ku_IQ: لەکاتی تاقیکردنەوەی REST APIەکە، هەڵەیەک ڕوویدا:

en: When testing the REST API, an unexpected result was returned:
ku_IQ: لەکاتی تاقیکردنەوەی REST APIەکە، ئەنجامێکی چاوەڕواننەکراو گەڕایەوە:

en: When this setting is in effect, a reminder is shown in the At a Glance box of the Dashboard that says, &#8220;Search engines discouraged&#8221;, to remind you that you have directed search engines to not crawl your site.
ku_IQ: کاتێک ئەم ڕێکخستە چاڵاکە، بیرخەرەوەیەک پیشان دەدرێت لە "بۆکسی چاوپیاخشان" لە بەڕێوبەرایەتی کە دەڵێت ڕێگا نەدراوە بە مەکینەکانی گەڕان بۆ دۆزینەوەی ماڵپەڕەکەت بۆ بە بیر هێنانەوەت کە ماڵپەڕەکەت ناپشکنرێت لە لایەن مەکینەکانی گەڕان.

en: When true, refunded items are restocked.
ku_IQ: کاتێک (true) بوو، ئەو کاڵایانەی پارەکانیان گەڕاوەتەوە ژمارەکانیان دەگەڕێتەوە کۆگا.

en: When true, the payment gateway API is used to generate the refund.
ku_IQ: کاتێک درووستە کە API دەروازەی کڕین بۆ گەڕانەوەی پاڕە بەکاردەبرێت.

en: When using Bulk Edit, you can change the metadata (categories, author, etc.) for all selected posts at once. To remove a post from the grouping, just click the %s<span class="screen-reader-text">remove</span> button next to its name in the Bulk Edit area that appears.
ku_IQ: کاتێک دەستکاریی بە کۆمەڵ دەکەیت، دەتوانیت مێتاداتا بگۆڕیت (هاوپۆلەکان، نووسەر و هتد) بۆ سەرجەم بابەتەکان بە یەکجار. بۆ لابردنی بابەتێک لە کۆمەڵەکە، تەنیا کرتە بکە لە دوگمەی %s<span class="screen-reader-text">لابردن</span> تەنیشت ناوەکەی لە ناوچەی دەستکاریکردنی بە کۆمەڵ کە دەردەکەوێت.

en: When using a keyboard to navigate:
ku_IQ: کاتێک تەختەکلیل بەکاردێنیت بۆ ڕێنیشاندان:

en: When variation stock reaches this amount you will be notified by email. The default value for all variations can be set in the product Inventory tab. The shop default value can be set in Settings > Products > Inventory.
ku_IQ: کاتێک بڕی گۆڕانکاریی لە کۆگا گەیشتە ئەم بڕە لە ڕێگەی پۆستی ئەلیکترۆنییەوە ئاگادار دەکرێیتەوە. بەهای بنەڕەتیی بۆ سەرجەم گۆڕانکارییەکان لە سەرخشتەی کۆگای بەرهەمەکە دادەنرێت. بەهای بنەڕەتیی فرۆشگاکە لە ڕێکخستنەکان > بەرهەمەکان > کۆگا دادەنرێت.

en: When visitors leave comments on the site we collect the data shown in the comments form, and also the visitor&#8217;s IP address and browser user agent string to help spam detection.
ku_IQ: کاتێک میوان لێدوانێک دەنوسێت ئەم ماڵپەڕە چەند زانیاریەک نیشان دەدات لە فۆڕمی لێدوندا، ولەهەمان کاتدا IP و زانیاری لەسەر وێبگەڕەکەت بۆ هاوکاریکردن و پاراستنی لە لێدوانی نەخوازراو.

en: When you click the button below WordPress will create an XML file for you to save to your computer.
ku_IQ: کاتێک تۆ کرته‌ی دوگمه‌که‌ی خواره‌وه‌ ده‌که‌یت، وۆردپرێس په‌ڕگه‌یه‌کی XML ـت بۆ دروست ده‌کات بۆ ئه‌وه‌ی پاشه‌که‌وتی بکه‌یت له‌ کۆمپیوته‌ره‌که‌ت.

en: When you log in, we will also set up several cookies to save your login information and your screen display choices. Login cookies last for two days, and screen options cookies last for a year. If you select &quot;Remember Me&quot;, your login will persist for two weeks. If you log out of your account, the login cookies will be removed.
ku_IQ: کاتێک دەچیتەژورەوە، ئێمە چەند زانیاریەک لەسەر شەکرۆکەکانی گەڕۆکەکەت تۆماردەکەین بۆ ئەوەی زانیاریەکانی چونەژورەوەت بپارێزین و لەژورەوە بمێنیتەوە، شەکرۆکەکانی چونەژورەوە بۆ ماوەی دوو ڕۆژ دەمێننەوە، و شەکرۆکەکانی نیشاندانی زانیاریەکان بۆماوەی ساڵێک دەمێننەوە، گەر &quot;بیرمبخەرەوە&quot; دابگریت ئەوا تۆ لەژورەوە دەمێنیتەوە بۆ ماوەی دووهەفتە، و کاتێک تۆ چونەدەرەوە دادەگریت لە هەژمارەکەت، شەکرۆکەکانی چونەژورەوەت دەسڕدرێنەوە.

en: When you purchase from us, we’ll ask you to provide information including your name, billing address, shipping address, email address, phone number, credit card/payment details and optional account information like username and password. We’ll use this information for purposes, such as, to:
ku_IQ: کاتێک لە ئێمە دەکڕیت، داوات لێدەکەین زانیاری ت پێببەخشە بە ناوی خۆت، ناونیشانی پسوڵە، ناونیشانی بارکردن، ناونیشانی ئیمەیڵ، ژمارەی تەلەفۆن، وردەکاریکارتی کارتی متمانه‌/پارەدان و زانیاری ئەژمێری ئارەزوومەندانەی وەک ناوی بەکارهێنەر و وشه‌ی نهێنی. ئێمە ئەم زانیاریە بەکارئەهێنین بۆ مەبەستەکان، وەک:

en: When you receive a new order, it will appear here.
ku_IQ: کاتێک داواکاریەکی نوێت پێ دەگات، لێرە دەردەکەوێت.

en: When you've been able to update using the "Update now" button on Dashboard > Updates, this error will be cleared for future update attempts.
ku_IQ: کاتێک توانیت بەڕۆژکردنەوە ئەنجام بدەیت بەبەکارهێنانی دوگمەی "نوێکردنەوە ئەنجام بدە" کە دەکەوێتە بەشی نوێکردنەوەکان لەناو داشبۆرد، ئێمە ئەم هەڵەیە دەسڕینەوە بۆ بەڕۆژکردنەوەکانی داهاتوو.

en: Where is your store based?
ku_IQ: فرۆشگای تۆ له‌ كوێیه‌؟

en: Where the pattern comes from e.g. core
ku_IQ: لە کوێوە شێوەئاساکە دێت بۆ نموونە چەق (core)

en: Where the template originally comes from e.g. 'theme'
ku_IQ: قاڵبەکە لە کوێوە هاتووە، بۆ نموونە. 'ڕووکار'

en: Where the template part is intended for use (header, footer, etc.)
ku_IQ: لەو شوێنەی پارچەی قاڵبەکە دانراوە بۆ بەکارهێنان (سەرپەڕە، ژێرپەڕە، هتد.)

en: Where your data is sent
ku_IQ: دراوەکانت بۆ کوێ دەنێردرێت

en: Whether a taxonomy is intended for use publicly either via the admin interface or by front-end users.
ku_IQ: ئەگەر پۆلێنکردن ێک بە مەبەستی بەکارهێنانی گشتی بێت یان لە ڕێگەی ڕووکاری بەڕێوەبەرەوە بێت یان لەلایەن بەکارهێنەرانی کۆتایی پێشەوە.

en: Whether a template is a custom template.
ku_IQ: ئایا قاڵبێک دەستکردە یان نا.

en: Whether a theme uses block-based template parts.
ku_IQ: ئایا ڕووکارێک پارچەکانی قاڵبی بڵۆک بەکاردەهێنێت یان نا.

en: Whether a theme uses block-based templates.
ku_IQ: ئاخۆ ڕووخسارێک بلۆکی بەکارهێنراوی ڕووکار بەکاردەهێنێت.

en: Whether an order can be edited.
ku_IQ: ئایا دەتوانرێت دەستکاریی داواکارییەک بکرێت یان نا.

en: Whether an order needs payment, based on status and order total.
ku_IQ: ئایا داواکارییەک پێویستی بە پارەدان هەیە یان نا، بە پشتبەستن بە دۆخ و کۆی داواکاری.

en: Whether an order needs processing before it can be completed.
ku_IQ: ئایا داواکارییەک پێویستی بە چارەسەریی هەیە پێش ئەوەی بتوانرێت تەواو بکرێت.

en: Whether items must be assigned all or any of the specified terms.
ku_IQ: ئایا بڕگەکان دەبێت پێبسپێردرێن بە هەموو یان هەریەکێک لە مەرجە دیاریکراوەکان.

en: Whether or not comments are open on the post.
ku_IQ: هەرچییەک بێت، سەرنج کراوەیە لەسەر بابەتەکە.

en: Whether or not the marketing channel is set up.
ku_IQ: ئەگەر کەناڵی بازاڕدۆزییەکە دامەزرابوو یان نا.

en: Whether or not the post can be pinged.
ku_IQ: هەرچییەک بێت، تەنەکە دەتوانرێت پینگ ping بکرێت.

en: Whether or not the post should be treated as sticky.
ku_IQ: هەرچییەک بێت، تەنەکە دەبێت جێگیر کرابێت.

en: Whether or not the post type can be viewed.
ku_IQ: بەهەر شێوەیەک بێت جۆری بابەتەکە دەکرێت ببینرێت.

en: Whether or not the post type should have children.
ku_IQ: لە هەموو حاڵتەێکدا دەبێت ئەم جۆرە بابەتە وەچەی ژێریان هەبێت.

en: Whether or not the taxonomy should have children.
ku_IQ: هەرنەبێت پۆلێنەکە پێویستە مندالێ تێدابێت.

en: Whether or not the term cloud should be displayed.
ku_IQ: هەرچۆنێک بێت، هەوری ئامانجەکە دەبێت نیشان بدرێت.

en: Whether or not this store agreed to receiving marketing contents from Woo.com.
ku_IQ: ئایا ئەم فرۆشگایە ڕەزامەندە بە وەرگرتنی ناوەڕۆکی بازاڕدۆزیی لەلایەن (Woo.com) یان نا.

en: Whether or not this store agreed to receiving marketing contents from WooCommerce.com.
ku_IQ: ئایا ئەم فرۆشگایە ڕەزامەندە بە وەرگرتنی ناوەڕۆکی بازاڕدۆزیی لەلایەن (WooCommerce.com) یان نا.

en: Whether or not this store country is set via onboarding profiler.
ku_IQ: ئایا وڵاتی ئەم فرۆشگایە لەلایەن پرۆفایلەرەوە دانراوە یان نا.

en: Whether or not you have WordPress Multisite enabled.
ku_IQ: یان تۆ ۆردپرێس شه‌به‌كه‌ت چالاك نه‌كردووه‌.

en: Whether posts and comments RSS feed links are added to head.
ku_IQ: ئەگەر بابەت و لێدوانەکان RSS پوختەی بەستەرەکان زیادکراون بۆ سەر.

en: Whether posts of this status may have floating published dates.
ku_IQ: ئەگەر بابەتەکانی ئەم دۆخە بەرواری بڵاوکراوەی سەرئاوکەوتنیان هەبێت.

en: Whether posts of this status should be shown in the front end of the site.
ku_IQ: هەرچیەک بێت بڵاوکراوەکانی ئەم بارە پێویستە نیشان بدرێن لە کۆتایی پیشەوە ماڵپەڕەکە.

en: Whether posts with this status should be private.
ku_IQ: هەرچییەک بێت، بابەت بەو جۆرە دۆخەوە دەبێت ئەم دۆزە تایبەت کرابێت.

en: Whether posts with this status should be protected.
ku_IQ: بابەتەکان بەم دۆخەوە هەرچییەک بێت، دەبێت بپارێزرێت.

en: Whether posts with this status should be publicly-queryable.
ku_IQ: هەرچییەک بێت، بابەت بەو جۆرە دۆخەوە دەبێت ئاشکرا و بڵاوکراوە بێت.

en: Whether the content is protected with a password.
ku_IQ: هەرچیەک بێ ناوەخنەکەی پارێزراوە بە تێپەڕە ووشە.

en: Whether the excerpt is protected with a password.
ku_IQ: بڕگەکان هەرچییەک بن بە تێپەڕەوشە پارێزراون.

en: Whether the menu item represents an object that no longer exists.
ku_IQ: بڕگەی لیستەکە تەنێک پیشان بدات کە چیتر بوونی نییە یان نا.

en: Whether the plugin can only be activated network-wide.
ku_IQ: ئەگەر پێوەکراوەکە تەنها چالاک بکرێت لەسەر تۆڕی فراوان.

en: Whether the product being updated is the last one in the loop
ku_IQ: ئایا ئەو بەرهەمەی کە نوێ دەکرێتەوە دوا بەرهەمە لە کلوەکەدا یان نا

en: Whether the product is visible in the catalog
ku_IQ: ئایا بەرهەمەکە دیارە لە کەتەلۆگەکە یان نا

en: Whether the taxonomy is publicly queryable.
ku_IQ: ئەگەر پۆلێنکردن بە ئاشکرا پرسیاری لێ بکرێت.

en: Whether the theme can manage the document title tag.
ku_IQ: ئایا ڕوکارەکە دەتوانێت تاگی ناونیشانی بەڵگەکان بەڕێوەببات.

en: Whether the theme disables custom colors.
ku_IQ: ئایا ڕوکارەکە ڕەنگە تایبەتەکانی ناچالاک کردووە.

en: Whether the theme disables custom font sizes.
ku_IQ: ئایا ڕوکارەکە قەبارەی فۆنتە تایبەتەکانی ناچالاک کردووە.

en: Whether the theme disables custom gradients.
ku_IQ: ئایا ڕوکارەکە نشێوە تایبەتەکانی ناچالاک کردووە.

en: Whether the theme disables generated layout styles.
ku_IQ: ئایا ڕووکارەکە شێوازەکانی گەڵاڵەبەندیی دروستکراو لەکاردەخات یان نا.

en: Whether the theme enables Selective Refresh for Widgets being managed with the Customizer.
ku_IQ: ئایا ڕوکارەکە هەڵبژاردەی نوێکردنەوە بۆ ویجێتەکان، کە لەڕێگەی کڕیارخوازکردن  دەبێت، چالاک کردووە.

en: Whether the theme is a block-based theme.
ku_IQ: ئاخۆ ڕووکارەکە ڕووکارێکی بڵۆکە.

en: Whether the theme supports responsive embedded content.
ku_IQ: ئایا ڕوکارەکە پاڵپشتی ناوەڕۆکی تێخراوی وەڵامدەرەوە دەکات.

en: Whether the widget supports multiple instances
ku_IQ: ئایا ویجێتەکە پشتگیریی فرە نموونە دەکات

en: Whether theme opts in to default WordPress block styles for viewing.
ku_IQ: ئایا ڕوکارەکە شێوازی بنەڕەتی بلۆکی ۆردپرێس وەک نیشان ڕێگەپێدەدات.

en: Whether theme opts in to the dark editor style UI.
ku_IQ: ئایا ڕوکارەکە ڕێگە بەبەکارهێنانی دەستکاریکەری شێوازی UI دەدات.

en: Whether theme opts in to the editor styles CSS wrapper.
ku_IQ: ئایا ڕوکارەکە ڕێگە بەدەستکاریکەری چوارچێوەی CSS دەدات.

en: Whether theme opts in to wide alignment CSS class.
ku_IQ: ئەگەر ڕووکار هەڵدەبژێرێت بۆ ئاستی فراوانی CSS.

en: Whether to allow automatic creation of taxonomy columns on associated post-types table.
ku_IQ: ئەگەر ڕێگە بە دروستکردنی ئۆتۆماتیکی ستوونەکانی پۆلێنۆنۆمی بدات لەسەر خشتەی پەیوەندی کراو بە جۆرەکانی پۆست.

en: Whether to automatically add top level pages to this menu.
ku_IQ: زیادکردنی پەڕەکانی ئاستی سەرەوە بەشێوەیەکی خۆکار بۆ ئەم لیستەیە یان نا.

en: Whether to bypass Trash and force deletion.
ku_IQ: تێپەڕاندنی تەنەکەی خۆڵ یا بەزۆر سڕینەوە.

en: Whether to bypass trash and force deletion.
ku_IQ: تێپەڕاندنی تەنەکەی خۆڵ یا بەزۆر سڕینەوە.

en: Whether to consider GMT post dates when limiting response by published or modified date.
ku_IQ: ئایا ڕێکەوتەکانی بابەتی GMT لەبەرچاو بگیرێت کاتێک وەڵامدانەوە بە ڕێکەوتی بڵاوکراوە یان دەستکاریکراو سنووردار دەکرێت.

en: Whether to create a new user account as part of order processing.
ku_IQ: ئایا هەژماری بەکارهێنەری نوێ دروست بکرێت وەک بەشێک لە جێبەجێکردنی داواکاری.

en: Whether to force removal of the widget, or move it to the inactive sidebar.
ku_IQ: یان سڕینەوەی ویجێتەکە بەزۆر، یان گواستنەوەی بۆ لاتەنیشتە ناچالاکەکە.

en: Whether to generate a default UI for managing this post type.
ku_IQ: دروستکردنی (UI)ەکی بنەڕەت بۆ بەڕێوەبردنی ئەم جۆری بابەتە یان نا.

en: Whether to generate a default UI for managing this taxonomy.
ku_IQ: ئاخۆ بۆ دروستکردنی UI گریمانەیی بۆ بەڕێوەبردنی ئەم پۆلێنکارییە.

en: Whether to hide terms not assigned to any posts.
ku_IQ: هەرچییەک بێت، بڕگەیەک دەرناکەوێت، ئەگەر نەبەسترابێت بەهیچ بابەتێکەوە.

en: Whether to include child terms in the terms limiting the result set.
ku_IQ: ئایا مەرجەکانی وەچە بخرێتە ناو ئەو مەرجانەی کە کۆمەڵەی ئەنجامەکان سنووردار دەکەن.

en: Whether to include posts in the edit listing for their post type.
ku_IQ: هەرچییەک بێت بۆ لکناندنی بابەتێک لە لیستی دەستکاری بە گوێرەی جۆری بابەت.

en: Whether to make the post type available for selection in navigation menus.
ku_IQ: بەردەستخستنی جۆری بابەتەکە بۆ هەڵبژاردن لە لیستەکانی ڕێدۆزیی یان نا.

en: Whether to make the taxonomy available for selection in navigation menus.
ku_IQ: ئەگەر پۆلێنکردن بەردەست بێت بۆ هەڵبژاردن لە پێڕستەکانی ڕێنیشاندەر.

en: Whether to perform an oEmbed discovery request for unsanctioned providers.
ku_IQ: دەتویست دڵنیابیتەوە لە oEmbed بۆ داواکاری پەخشەرێک، کە لە لیستی ڕێگەپێدراوندا نییە.

en: Whether to show the taxonomy in the quick/bulk edit panel.
ku_IQ: ئەگەر پۆلێنکردن نیشان بدەی لە پەڕەی بژارکردنی خێرا/کۆ.

en: Which columns should be exported?
ku_IQ: چ ستوونێک دەبێت هەناردە بکرێت؟

en: Which features are disabled?
ku_IQ: کام تایبەتمەندییانە ناچالاک کراون؟

en: Which features are enabled?
ku_IQ: کام تایبەتمەندییانە چالاک کراون؟

en: Which product category should be exported?
ku_IQ: چ هاوپۆلێکی بەرهەم دەبێت هەناردە بکرێت؟

en: Which product types should be exported?
ku_IQ: چ جۆرێکی بەرهەم دەبێت هەناردە بکرێت؟

en: While previewing a new theme, you can continue to tailor things like widgets and menus, and explore theme-specific options.
ku_IQ: لە کاتێکدا خەریکی پێشبینینی ڕووکاری نوێیت، دەتوانیت بەردەوام بیت لە کارکردن ویدجێت و لیستەکان، وە ڕێکخستنە  تایبەتەکانی ڕووکار.

en: While trying to test your site&#8217;s scheduled events, the following error was returned: %s
ku_IQ: لەکاتی هەوڵدان بۆ تاقیکردنەوەی ڕووداوە خشتەیی #8217; ماڵپەڕەکەت، ئەم هەڵەیەی خوارەوە ڕویدا: %s

en: While you visit our site, we’ll track:
ku_IQ: کاتێک سەردانی ماڵپەڕەکەمان دەکەیت، ئێمە بەدواتدا دەگەڕێین:

en: White
ku_IQ: سپی

en: Whitehorse
ku_IQ: وایتهۆرس

en: Who on our team has access
ku_IQ: کام لە تیمەکەمان

en: Who we are
ku_IQ: ئێمە کێین

en: Who we share your data with
ku_IQ: لەگەڵ کێ زانیاریەکان هاوبەش دەکەین

en: Why is this important?
ku_IQ: ئەمە لەبەرچی گرنگە؟

en: Wide
ku_IQ: فراوان

en: Wide Blocks
ku_IQ: ناوەڕۆکی بڵاو

en: Widget %s
ku_IQ: پرۆژۆکەی %s

en: Widget moved down
ku_IQ: ویجێت هێنرایە خوارەوە

en: Widget moved up
ku_IQ: ویجێت هێنرایە سەرەوە

en: Widget title:
ku_IQ: ناونیشانی ویدجێت:

en: Widget type (id_base) is required.
ku_IQ: جۆری ویجێت (id_base) داواکراوە.

en: Widget type does not support raw instances.
ku_IQ: جۆری ویجێت پشتگیریی نموونەی خاو ناکات.

en: Widgets
ku_IQ: ویجیت

en: Widgets are independent sections of content that can be placed into any widgetized area provided by your theme (commonly called sidebars). To populate your sidebars/widget areas with individual widgets, drag and drop the title bars into the desired area. By default, only the first widget area is expanded. To populate additional widget areas, click on their title bars to expand them.
ku_IQ: ویجێتەکان بەشێکی سەربەخۆی ناوەڕۆکەکەن، کە هەر ویجێتەوە دەتوانرێت بەجیا بخرێتە شوێنێک. لەڕێگەی هەڵگرتن و دانانیان لەو شوێنانەی ئارەزوویان دەکەیت، ویجێتەکان ڕیزدەکرێن. لاکان و ژێر و سەر شوێنی ویجێتەکانن، بەگوێرەی ئەو ڕووکارەی خۆشت دەکرێت شوێنەکانیان بگۆڕدرێت. لە ڕێگەی ناونیشان و ڕێکخستنەکانیانەوە دەتوانیت سازیان بدەیت.

en: Widgets are independent sections of content that can be placed into widgetized areas provided by your theme (commonly called sidebars).
ku_IQ: ویجیتەکان بەشێکی سەربەخۆی ناوەڕۆکن کە دەتوانرێت لەو ناوچانە دابنرێ کە تایبەتن بە ویجیت لە ڕووکارەکەت دا (زیاتر بە لاتەنیشت ناسراوە).

en: Widgets may be used multiple times. You can give each widget a title, to display on your site, but it&#8217;s not required.
ku_IQ: ویدجیت دەتوانرێت زۆرجار بەکارببرێت. هەمان شت دەتوانرێت بۆ هەریەکەیان ناونیشانێک بنوسیت، بەڵام داواکراو نییە.

en: Widgets need to be registered using %s, before they can be displayed.
ku_IQ: ویدجێتەکان پێویستە تۆماربکرێن لە ڕێگای %s، پێش ئەوەی نیشان بدرێن.

en: Width
ku_IQ: پانی

en: Width (%s)
ku_IQ: پانی(%s)

en: Width of the crop as a percentage of the image width.
ku_IQ: پانیی بڕینەکە وەکو ڕێژەی سەدیی پانیی وێنەکە.

en: Width:
ku_IQ: درێژی:

en: Winamac
ku_IQ: وینماک

en: Windhoek
ku_IQ: ویندهۆک

en: Winnipeg
ku_IQ: وینپێگ

en: With 1 comment | With %s comments
ku_IQ[0]: لەگەڵ ١ سەرنچ
ku_IQ[1]: لەگەڵ %s سەرنج

en: With WooPayments, you can securely accept major cards, Apple Pay, and payments in over 100 currencies – with no setup costs or monthly fees – and you can now accept in-person payments with the Woo mobile app.
ku_IQ: لەگەڵ (WooPayments) بەشێوەیەکی پارێزراو دەتوانیت بەشێکی زۆری کاردەکان قبووڵ بکەیت، ئەپڵ پەی و وەرگرتنی پارە بە زیاتر لە 100 دراوی جیاواز - بەبێ هیچ تێچوویەکی دامەزراندن یان تێچووی مانگانە - هەروەها ئێستا دەتوانیت ڕووبەڕوو پارە وەربگریت لە ڕێگەی بەرنامەی بەکاربەریی (Woo).

en: With WooPayments, you can securely accept major cards, Apple Pay, and payments in over 100 currencies. Track cash flow and manage recurring revenue directly from your store’s dashboard - with no setup costs or monthly fees.
ku_IQ: لەگەڵ (WooPayments) بەشێوەیەکی پارێزراو دەتوانیت بەشێکی زۆری کاردەکان قبووڵ بکەیت، ئەپڵ پەی و وەرگرتنی پارە بە زیاتر لە 100 دراوی جیاواز. چاودێریی هاتنی پارە و داهاتەکانت بکە ڕاستەوخۆ لەناو داشبۆردەکەت - بەبێ هیچ تێچوویەکی دامەزراندن یان تێچووی مانگانە.

en: With high-quality materials and expert craftsmanship, our products are built to last and exceed your expectations.
ku_IQ: بەرهەمەکانمان بە وردەکاری و لێهاتووییەوە دروستکراون، بۆیە بۆ چەندین ساڵ دەمێننەوە.

en: With the release of WooCommerce 4.0, these reports are being replaced. There is a new and better Analytics section available for users running WordPress 5.3+. Head on over to the <a href="%1$s">WooCommerce Analytics</a> or learn more about the new experience in the <a href="https://docs.woocommerce.com/document/woocommerce-analytics/" target="_blank">WooCommerce Analytics documentation</a>.
ku_IQ: لەگەڵ بڵاوکردنەوەی وەشانی 4ی (WooCommerce) شوێنی ئەم ڕاپۆرتانە دەگۆڕدرێت. شیکاریی باشتر و نوێتر بەردەست دەبێت بۆ ئەو کەسانەی وۆردپرێسی 5.3 و بەرزتر بەکاردەهێنن. سەردانی <a href="%1$s">شیکارییەکانی (WooCommerce)</a> بکە بۆ وەرگرتنی زانیاریی زیاتر دەربارەی ئەزموونە نوێیەکە لە <a href="https://docs.woocommerce.com/document/woocommerce-analytics/" target="_blank">بەڵگەنامەکانی شیکارییەکانی (WooCommerce)</a>.

en: With the release of WooCommerce 4.0, these reports are being replaced. There is a new and better Analytics section available for users running WordPress 5.3+. Head on over to the <a href="%1$s">WooCommerce Analytics</a> or learn more about the new experience in the <a href="https://woo.com/document/woocommerce-analytics/" target="_blank">WooCommerce Analytics documentation</a>.
ku_IQ: لەگەڵ بڵاوکردنەوەی وەشانی 4ی (WooCommerce) شوێنی ئەم ڕاپۆرتانە دەگۆڕدرێت. شیکاریی باشتر و نوێتر بەردەست دەبێت بۆ ئەو کەسانەی وۆردپرێسی 5.3 و بەرزتر بەکاردەهێنن. سەردانی <a href="%1$s">شیکارییەکانی (WooCommerce)</a> بکە بۆ وەرگرتنی زانیاریی زیاتر دەربارەی ئەزموونە نوێیەکە لە <a href="https://woo.com/document/woocommerce-analytics/" target="_blank">بەڵگەنامەی شیکارییەکانی (WooCommerce)</a>.

en: Woo.com Usage Tracking Documentation
ku_IQ: بەڵگەنامەکانی شوێنکەوتنی بەکارهێنانی (Woo.com)

en: Woo.com support
ku_IQ: پشتگیریی (Woo.com)

en: WooCommerce
ku_IQ: ووکامێرس

en: WooCommerce &rsaquo; Setup Wizard
ku_IQ: دروست كردنی خێرا &rsaquo; ووکامرس

en: WooCommerce Admin has been disabled
ku_IQ: بەڕێوەبەری (WooCommerce) ناچالاککرا.

en: WooCommerce Admin icon
ku_IQ: وێنۆچکەی (WooCommerce Admin)

en: WooCommerce Blocks package
ku_IQ: پاکەتی بڵۆکەکانی (WooCommerce)

en: WooCommerce Customer Data
ku_IQ: دراوەی کڕیاری (WooCommerce)

en: WooCommerce Customer Downloads
ku_IQ: داگرتنەکانی کڕیاری (WooCommerce)

en: WooCommerce Customer Orders
ku_IQ: داواکارییەکانی کڕیاری (WooCommerce)

en: WooCommerce Customer Payment Tokens
ku_IQ: هێماکانی پارەدانی کڕیاری (WooCommerce)

en: WooCommerce Endpoint
ku_IQ: کۆتاخاڵی (WooCommerce)

en: WooCommerce Endpoints
ku_IQ: کۆتاخاڵەکانی (WooCommerce)

en: WooCommerce Extensions
ku_IQ: زیادکراوەکان ووکامێرس

en: WooCommerce Home
ku_IQ: ماڵەوەی (WooCommerce)

en: WooCommerce Marketplace
ku_IQ: بازاڕی (WooCommerce)

en: WooCommerce Network Orders
ku_IQ: داواکارییەکانی ڕایەڵەی (WooCommerce)

en: WooCommerce Onboarding
ku_IQ: گەشتی ناساندن و دامەزراندنی (WooCommerce)

en: WooCommerce PayFast Gateway
ku_IQ: دەرەڕێی (PayFast) بۆ (WooCommerce)

en: WooCommerce Recent Reviews
ku_IQ: دواین پێداچوونەوەکانی (WooCommerce)

en: WooCommerce Services
ku_IQ: خزمەتگوزارى ووکۆمێرس

en: WooCommerce Services icon
ku_IQ: وێنۆچکه‌ی خزمه‌تگوزاری ووکۆمێرس

en: WooCommerce Setup
ku_IQ: دامەزراندنی (WooCommerce)

en: WooCommerce Shipping & Tax
ku_IQ: گەیاندن و باجی (WooCommerce)

en: WooCommerce Status
ku_IQ: دۆخی (WooCommerce)

en: WooCommerce Store Identifier.
ku_IQ: ناسێنەری فرۆشگای (WooCommerce).

en: WooCommerce Stripe Gateway
ku_IQ: دەرەڕێی (Stripe) بۆ (WooCommerce)

en: WooCommerce Tax
ku_IQ: باجی (WooCommerce)

en: WooCommerce can accept both online and offline payments. <a href="%s" target="_blank">Additional payment methods</a> can be installed later.
ku_IQ: (WooCommerce) دەتوانێت هەردوو پارەدانی سەرهێڵ و دەرهێڵ پەسەند بکات. <a href="%s" target="_blank">شێوازی پارەدانی زیاتر دواتر</a> دەکرێت دابمەزرێت.

en: WooCommerce database update
ku_IQ: نوێکرندەوەی زانیاری فرۆشگا

en: WooCommerce database update complete. Thank you for updating to the latest version!
ku_IQ: نویكاری زانیاری ووکامرس به‌ سه‌ركه‌وتوی ئه‌نجامدرا . له‌ نویكردنه‌وه‌ بۆ دوای وشان سوپاست ده‌كه‌ین !

en: WooCommerce database update done
ku_IQ: بەڕۆژکردنەوەی بنکەدراوەی (WooCommerce) تەواوبوو

en: WooCommerce database update in progress
ku_IQ: بەڕۆژکردنەوەی بنکەدراوەی (WooCommerce) لە جێبەجێکردندایە

en: WooCommerce database update required
ku_IQ: بەڕۆژکردنەوەی بنکەدراوەی (WooCommerce) پێویستە

en: WooCommerce database version
ku_IQ: وەشانی بنکەدراوەی (WooCommerce)

en: WooCommerce eWAY Gateway
ku_IQ: دەرەڕێی (eWAY) بۆ (WooCommerce)

en: WooCommerce endpoints
ku_IQ: کۆتاخاڵەکانی (WooCommerce)

en: WooCommerce extensions
ku_IQ: زیادکراوەکان ووکامێرس

en: WooCommerce has been updated! To keep things running smoothly, we have to update your database to the newest version.
ku_IQ: بەسەرکەوتوویی (WooCommerce) بەڕۆژکرایەوە! بۆ ئەوەی هەموو شتێک زۆر بەجوانی کاربکات، پێویستە بنکەدراوەکەت بەڕۆژبکەینەوە بۆ دوایین وەشان.

en: WooCommerce has detected that some of your active plugins are incompatible with currently enabled WooCommerce features. Please <a>review the details</a>.
ku_IQ: (WooCommerce) چەند پێوەکراوێکی چالاکی دەستنیشان کرد کە نەگونجاون لەگەڵ ئەو تایبەتمەندییانەی (WooCommerce) کە ئێستا چالاکن. تکایە <a>پێداچوونەوە بە وردەکارییەکاندا بکە</a>.

en: WooCommerce is updating the database in the background. The database update process may take a little while, so please be patient.
ku_IQ: (WooCommerce) لە پاشبنەما بنکەدراوەکە بەڕۆژدەکاتەوە. پرۆسەی بەڕۆژکردنەوەی بنکەدراوەکە ڕەنگە ماوەیەکی پێ بچێت، بۆیە تکایە ئارام بگرە.

en: WooCommerce logo
ku_IQ: نیشانەی پێناسی (WooCommerce)

en: WooCommerce pages
ku_IQ: پەڕەکانی (WooCommerce)

en: WooCommerce plugins may use this method of communication when checking for plugin updates.
ku_IQ: پڵاگینه‌كانی ووکامرس له‌ وانه‌یه‌ به‌م شێوازه‌ په‌ یوه‌ندی له‌ كاتی پشكنین بۆ نوێ كردنه‌وه‌ی پڵاگین ئیش پێ ده‌كات .

en: WooCommerce products (CSV)
ku_IQ: بەرهەمەکانی (WooCommerce) (CSV)

en: WooCommerce settings
ku_IQ: ڕێکخستنەکانی فرۆسگا

en: WooCommerce status
ku_IQ: دۆخی (WooCommerce)

en: WooCommerce support
ku_IQ: پشتگیریی (WooCommerce)

en: WooCommerce tax rates (CSV)
ku_IQ: نرخەکانی مالیاتی فرۆشگا(CSV)

en: WooCommerce version
ku_IQ: وەشانی (WooCommerce)

en: WooCommerce webhooks that use the Legacy REST API will be unsupported soon
ku_IQ: (WooCommerce webhooks) کە (Legacy REST API) بەکاردەهێنن بەمزووانە پشتگیریی کردنیان دەوەستێت

en: WooCommerce will match a customer to a single zone using their shipping address and present the shipping methods within that zone to them.
ku_IQ: ووکۆمێرس لەگەڵ کڕیارێک دەگونجێت لەگەڵ یەک ناوچە دا بە بەکارهێنانی ناونیشانی بارکردن و ڕێگاکانی بارکردن لە ناو ئەو زۆنە پێشکەش بە وان دەکات.

en: WooCommerce.com support
ku_IQ: پشتگیریی (WooCommerce.com)

en: Woohoo, %1$s was your record day for sales! Net sales was %2$s beating the previous record of %3$s set on %4$s.
ku_IQ: پیرۆزە، %1$s ڕۆژێکی مەزن و تۆمارێکی نوێی فرۆشتنت بوو! پوختەی فرۆشتن بریتیی بوو لە %2$s و تۆماری پێشووی شکاند کە بریتیی بوو لە %3$s لە ڕێکەوتی %4$s.

en: Word count: %s
ku_IQ: ژمارەی پیتەکان: %s

en: WordPress
ku_IQ: وۆردپرێس

en: WordPress %1$s running %2$s theme.
ku_IQ: وۆردپرێسی %1$s روکاری %2$s بەکاردەبات.

en: WordPress &rsaquo; Error
ku_IQ: وۆردپرێس &rsaquo; هه‌ڵه‌

en: WordPress &rsaquo; Success
ku_IQ: وۆردپرێس &rsaquo; سەرکەوتوو بوو

en: WordPress Address (URL)
ku_IQ: ناوونیشانی وۆردپرێس (بەستەر)

en: WordPress Blog
ku_IQ: بڵاگی وۆردپرێس

en: WordPress Comments
ku_IQ: سەرنجەکانی وۆردپرێس

en: WordPress Constants
ku_IQ: نەگۆڕەکانی ۆردپرێس

en: WordPress Core and Block Editor: HTML, CSS, PHP, SQL, JavaScript, and React.
ku_IQ: دەستکاریکەری بڵۆک و چەق: HTML، CSS، PHP، SQL، JavaScript، و React

en: WordPress Dashboard
ku_IQ: داشبۆردی وۆردپرێس

en: WordPress Embed
ku_IQ: ئیمبادی وۆردپرێش.

en: WordPress Events and News
ku_IQ: هەواڵ و چالاکیەکانی وۆردپرێس

en: WordPress Media
ku_IQ: مێدیای وۆردپرێس

en: WordPress News
ku_IQ: هەواڵی وۆردپرێس

en: WordPress User
ku_IQ: بەکارهێنەری وۆردپرێس

en: WordPress Version
ku_IQ: وەشانی وۆردپرێس

en: WordPress app: Kotlin, Java, Swift, Objective-C, Vue, Python, and TypeScript.
ku_IQ: بەرنامەی بەکاربەریی وۆردپرێس: Kotlin، Java، Swift، Objective-C، Vue، Python، و TypeScript

en: WordPress collects (but <em>never</em> publishes) a limited amount of data from logged-in users but then deletes it or anonymizes it. That data can include:
ku_IQ: وۆردپرێس کۆیدەکاتەوە (بەڵام <em>هەرگیز</em> بڵاوی ناکاتەوە) چەند دراوەیەکی سنووردار لەو بەکارهێنەرانەی دەچنەژوورەوە، بەڵام دواتر دەیسڕێتەوە یان نەناسراویان دەکات. دراوەکە دەکرێت ئەمانە لەخۆبگرێت:

en: WordPress collects (but <em>never</em> publishes) a limited amount of data from registered users who have logged in to the site. Generally, these users are people who contribute to the site in some way -- content, store management, and so on. With rare exceptions, these users do not include occasional visitors who might have registered to comment on articles or buy products. The data WordPress retains can include:
ku_IQ: وۆردپرێس کۆمەڵێک دراوەی سنووردار کۆدەکاتەوە (بەڵام <em>هەرگیز</em> بڵاوی ناکاتەوە) کاتێک بەکارهێنەرە تۆمارکراوەکان هاتنەژوورەوە بۆ ناو ماڵپەڕەکە. بەشێوەیەکی گشتی ئەم بەکارهێنەرانە ئەوانەن کە بەشدارن لە دروستکردن و گەشەپێدانی ماڵپەڕەکە، وەکو گرنگیدان بە ناوەڕۆک و بەڕێوەبردنی فرۆشگا و زیاتریش. تەنیا هەندێک حاڵەتی کەم و دیاریکراو نەبێت، ئەم بەکارهێنەرانە ئەوانە ناگرێتەوە کە خۆیان تۆمارکردووە تەنیا بۆ نووسینی سەرنج یان کڕینی بەرهەمێک. ئەو دراوەیەی وۆردپرێس دەیهێڵێتەوە دەکرێت بریتیبێت لە:

en: WordPress cron
ku_IQ: کرۆنی وۆردپرێس

en: WordPress database error:
ku_IQ: بنکەدراوەی وۆردپریش هەڵەیە :

en: WordPress debug mode
ku_IQ: دۆخی هەڵەدۆزینی وۆردپرێس

en: WordPress development updates are blocked by the %s constant.
ku_IQ: نوێکردنەوەکانی پەرەپێدانی وۆردپرێس بلۆک کراوە لەلایەن نەگۆڕی  %s.

en: WordPress development updates are blocked by the %s filter.
ku_IQ: نوێکردنەوەکانی پەرەپێدانی وۆردپرێس بلۆک کراوە لەلایەن فلتەری %s .

en: WordPress directory location
ku_IQ: شوێنی بوخچەی وۆردپرێس

en: WordPress directory size
ku_IQ: قەبارەی بوخچەی وۆردپرێس

en: WordPress embraces new technologies, while being committed to backward compatibility. The WordPress project uses the following languages and libraries:
ku_IQ: وۆردپرێس بەرەو سوود وەرگرتن لە تەکنۆلۆجیا نوێیەکان دەڕوات، لەگەڵ ئەوەی دەیەوێت گونجاوبێت لەگەڵ کۆنەکانیشدا. پڕۆژەی وۆردپرێس ئەم زمان و ژێده‌رگانە بەکاردەهێنێت.

en: WordPress environment
ku_IQ: ژینگەی وۆردپرێس

en: WordPress is not notifying any <a href="%1$s">Update Services</a> because of your site&#8217;s <a href="%2$s">visibility settings</a>.
ku_IQ: وۆردپرێس ئاگادارت ناکاتەوە لە هیچ <a href="%1$s">نوێکاریەک</a> لەبەر <a href="%2$s">ڕێکخستنەکانی نیشاندان</a> لە ماڵپەڕەکەت.

en: WordPress locale code.
ku_IQ: زمانی وۆردپرێس.

en: WordPress login
ku_IQ: چوونه‌ژووره‌وه‌ی وۆردپرێس

en: WordPress may thrive on technical contributions, but you don&#8217;t have to code to contribute. Here are some of the ways you can make an impact without writing a single line of code:
ku_IQ: وۆردپرێس دەشێت لەسەر بەشدارییە تەکنیکییەکان گەشە بکات، بەڵام پێویست ناکات کۆد بنوسیت تاکو بەشدار بیت. لێرەدا چەند ڕێگایەک دەخەینەڕوو، کە دەتوانیت کاریگەری دروست بکەیت بەبێ ئەوەی یەک دێڕی کۆد بنووسیت:

en: WordPress memory limit
ku_IQ: سنووری بیرگەی وۆردپرێس

en: WordPress multisite
ku_IQ: فرەماڵپەڕی وۆردپرێس

en: WordPress posts storage (legacy)
ku_IQ: کۆگای بابەتەکانی وۆردپرێس (legacy)

en: WordPress requirements
ku_IQ: پێداویستییەکانی وۆردپرێس

en: WordPress requires %1$s version %2$s or higher. Contact your web hosting company to correct this.
ku_IQ: وۆردپرێس پێویستی بە %1$s وەشانی %2$s یان بەرزتر هەیە. پەیوەندی بکە بە کۆمپانیای دابینکاری هۆست بۆ ڕاستکردنەوەی ئەمە.

en: WordPress security and maintenance releases are blocked by %s.
ku_IQ: وەشانی پاراستن و چاککاری بلۆک کراوە لەلایەن %s.

en: WordPress security and maintenance releases are blocked by the %s filter.
ku_IQ: وەشانی پاراستن و چاککاری بلۆک کراوە لەلایەن فلتەری %s.

en: WordPress should correct invalidly nested XHTML automatically
ku_IQ: وۆردپرێس پێویسته‌ خۆکارانه‌ تاگه‌ به‌ هه‌ڵه‌ نووسراوه‌کانی XHTML ڕاست بکاته‌وه‌

en: WordPress site: %s
ku_IQ: وێبگە:  %s

en: WordPress update available (%s)
ku_IQ: نوێکردنەوەی وۆردپرێس بەردەستن (%s)

en: WordPress version
ku_IQ: وەشانی وۆردپرێس

en: WordPress version %s
ku_IQ: وەشانی وۆردپرێس %s

en: WordPress.com Likes are
ku_IQ: لایکی وۆردپرێس ئەوەیە

en: WordPress.org is reachable
ku_IQ: ڕاژەی WordPress.org سەرهێڵە

en: WordPress.org plugin directory slug.
ku_IQ: WordPress.org پێوەکراو بە ویرای

en: WordPress.org project
ku_IQ: پڕۆژەی WordPress.org

en: WordPress.org themes
ku_IQ: WordPress.org ڕووکار

en: Words
ku_IQ: وشەکان:

en: Words: %s
ku_IQ: وشەکان: %s

en: Would you like to <a href="%s">check pending comments</a>?
ku_IQ: ئایا گەرەکتانە <a href="%s">بۆچوونەکانی چاوەڕوان</a> پشکنین بکەن؟

en: Would you like to give the application identifying itself as %s access to your account? You should only do this if you trust the application in question.
ku_IQ: دەتەوێت ڕێگا بە بەرنامەی بەکاربەرییەکە بدەیت کە خۆی دەناسێنێت وەکو %s دەسەڵاتی دەستگەیشتنی هەبێت بەسەر هەژمارەکەتدا؟ تەنیا کاتێک ئەو بڕیارە بدە کە متمانەت بە بەرنامە بەکاربەرییەکە هەبێت.

en: Would you like to give this application access to your account? You should only do this if you trust the application in question.
ku_IQ: دەتەوێت ڕێگا بەم بەرنامەی بەکاربەرییە بدەیت دەسەڵاتی دەستگەیشتنی هەبێت بەسەر هەژمارەکەتدا؟ تەنیا کاتێک ئەو بڕیارە بدە کە متمانەت بە بەرنامە بەکاربەرییەکە هەبێت.

en: Wow your shoppers
ku_IQ: واو لە کڕیارەکانت

en: Writable
ku_IQ: بەردەستە بۆ نوسین

en: Write
ku_IQ: نوسین

en: Write a Comment...
ku_IQ: سەرنجێک بنوسە...

en: Write a comment...
ku_IQ: سەرنجێک بنوسە...

en: Write a short welcome message here
ku_IQ: نامەیەکی کورتی بەخێرهاتن لێرە بنووسە

en: Write title…
ku_IQ: ناونیشان بنووسە...

en: Write your first blog post
ku_IQ: یەکەم بابەتی ماڵپەڕەکەت بنووسە

en: Writing
ku_IQ: نوسین

en: Writing Settings
ku_IQ: ڕێکخستنه‌کانی نووسین

en: X &#8212; Even more mature than above
ku_IQ: X &#8212; زۆرتر لەوانەی سەرەوە

en: XFN stands for <a href="https://gmpg.org/xfn/">XHTML Friends Network</a>, which is optional. WordPress allows the generation of XFN attributes to show how you are related to the authors/owners of the site to which you are linking.
ku_IQ: وشەی XFN کورتکراوەی  <a href="https://gmpg.org/xfn/">XHTML Friends Network</a>  ـە، کە ئەویش ئارەزوومەندانەیە. وۆردپرێس ڕێگە بە دروستکردنی تایبەتمەندییەکانی XFN ئەدات تا پیشانت بدات کە چەند پەیوەندیداریت بە نووسەر/خاوەنی ئەو ماڵپەڕەی بەستەری بۆ ئەکەیت.

en: XML Error: %1$s at line %2$s
ku_IQ: هه‌ڵه‌ی XML: %1$s له‌ هێڵى %2$s

en: XML Sitemap
ku_IQ: نەخشەی ماڵپەڕ XML

en: XML-RPC services are disabled on this site.
ku_IQ: خزمەتگوزارییەکانی XML-PRC  ناچالاک کراون لەسەر ئەم وێبگەیە.

en: Xaisomboun
ku_IQ: سايزومبۆن

en: Xiangkhouang
ku_IQ: زيانگهوانگ

en: Yahoo IM
ku_IQ: ياهوو

en: Yakutat
ku_IQ: یاکوتات

en: Yakutsk
ku_IQ: یاکوتسک

en: Yancowinna
ku_IQ: یانکوینا

en: Yangon
ku_IQ: یانگۆن

en: Yap
ku_IQ: یاپ

en: Yards
ku_IQ: یارد

en: Yazd (یزد)
ku_IQ: یزد

en: Year
ku_IQ: ساڵ

en: Year(s)
ku_IQ: ساڵ

en: Yearly archives
ku_IQ: ئەرشیڤی ساڵانە

en: Yekaterinburg
ku_IQ: یەکاترینبورگ

en: Yellow
ku_IQ: زەرد

en: Yellowknife
ku_IQ: یەلۆنایف

en: Yemen
ku_IQ: يمن

en: Yerevan
ku_IQ: یەرڤان

en: Yes
ku_IQ: به‌ڵێ

en: Yes please
ku_IQ: بەڵێ تکایە

en: Yes please!
ku_IQ: بەڵێ تکایە!

en: Yes, I approve of this connection
ku_IQ: بەڵێ، من ئەم پەیوەندیە پەسەند دەکەم

en: Yes, I own a different store powered by WooCommerce
ku_IQ: بەڵێ، فرۆشگایەکی ترم هەیە کە پشتبەستە بە (WooCommerce)

en: Yes, I will enter prices inclusive of tax
ku_IQ: بەڵێ، نرخەکان بە باجەوە دەنووسم

en: Yes, export all custom meta
ku_IQ: بەڵێ، سەرجەم (meta) دەستکردەکان هەناردەبکە

en: Yes, in person at physical stores and/or events
ku_IQ: بەڵێ، بەڕووبەڕوو لە فرۆشگا و بۆنەکان.

en: Yes, on another platform
ku_IQ: بەڵێ، لە سەکۆیەکی تر

en: Yes, on another platform and in person at physical stores and/or events
ku_IQ: بەڵێ، لە سەکۆیەکی تر و بەڕووبەڕووش لە فرۆشگا و بۆنەکان.

en: Yes, take me to my profile page
ku_IQ: بەڵێ ، بمبە بۆ پەڕەی تاکە کەسی خۆم

en: Yesterday
ku_IQ:  دوێنێ

en: Yiddish
ku_IQ: یەدیش

en: You added %1$s
ku_IQ: تۆ %1$sت زیادکرد

en: You added %1$s and %2$d other product | You added %1$s and %2$d other products
ku_IQ[0]: تۆ %1$s و %2$d بەرهەمی ترت زیادکرد
ku_IQ[1]: تۆ %1$s و %2$d بەرهەمی ترت زیادکرد

en: You added products
ku_IQ: بەرهەمەکانت زیادکرد

en: You added sales channels
ku_IQ: کەناڵەکانی فرۆشتنت زیادکرد

en: You added shipping costs
ku_IQ: تێچووەکانی گەیاندنت زیادکرد

en: You added store details
ku_IQ: وردەکارییەکانی فرۆشگاکەت زیاد کرد

en: You added tax rates
ku_IQ: ڕێژەی باجت زیاد کرد

en: You are about to approve the following comment:
ku_IQ: به‌نیازیت ئه‌م لێدوانه‌ی خواره‌وه‌ په‌سه‌ندبکه‌یت:

en: You are about to delete %s.
ku_IQ: تۆ ئێستا %s دەسڕیتەوە.

en: You are about to delete the following comment:
ku_IQ: به‌نیازیت ئه‌م لێدوانه‌ی خواره‌وه‌ بسڕیته‌وه‌:

en: You are about to delete this link '%s'
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
ku_IQ: بەنیازیت ئەم بەستەرە بسڕیتەوە '%s'
      'Cancel' بۆ پاشگەزبوونەوە، 'OK' بۆ سڕینەوە.

en: You are about to delete this theme '%s'
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
ku_IQ: بەنیازیت ڕووکاری '%s' بسڕیتەوە
      'Cancel' بۆ وەستاندن، 'OK' بۆ سڕینەوە.

en: You are about to mark the following comment as spam:
ku_IQ: به‌نیازیت ئه‌م لێدوانانه‌ی خواره‌وه‌ وه‌ک سپام دیاری بکه‌یت:

en: You are about to move the following comment to the Trash:
ku_IQ: تۆ ئێستا ئەم لێدوانانە دەگوێزیتەوە بۆ زبڵدان :

en: You are about to permanently delete these items from your site.
    This action cannot be undone.
     'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
ku_IQ: تۆ خەریکە ئەم پرگانە بە تەواوی دەسڕیتەوە لە ماڵپەڕەکەت.
    ئەم کردار ناتوانرێت بگەڕێندرێتەوە.
     'پاشگەزبوونەوە' بۆ وەستان، 'بەڵێ' بۆ سڕینەوە.

en: You are about to permanently delete this item from your site.
    This action cannot be undone.
     'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
ku_IQ: تۆ خەریکە ئەم پرگە بە تەواوی دەسڕیتەوە لە ماڵپەڕەکەت.
    ئەم کردار ناتوانرێت بگەڕێندرێتەوە.
    'پاشگەزبوونەوە' بۆ وەستان، 'بەڵێ' بۆ سڕینەوە.

en: You are about to trash these items.
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
ku_IQ: وا خەریکی ئەم دانانە دەسڕیتەوە.
     "هەڵوەشاندنەوە" بکە بۆ وەستاندنی ئەو کارە. "باشە" بۆ سڕینەوەیان.

en: You are accessing this website using HTTPS, but your <a href="%1$s">WordPress Address</a> and <a href="%2$s">Site Address</a> are not set up to use HTTPS by default.
ku_IQ: تۆ کۆنترۆڵی ئەم وێب سایتە دەکەیت بە بەکارهێنانی HTTPS، بەڵام ناونیشانی <a href="%1$s">ناونیشانی وۆردپرێس</a> و <a href="%2$s">ناونیشانی ماڵپەڕ</a> ئامادە نەکراوە بۆ بەکارهێنانی HTTPS بە بنەڕەتی.

en: You are accessing this website using HTTPS, but your <a href="%s">Site Address</a> is not set up to use HTTPS by default.
ku_IQ: تۆ ماڵپەڕەکەت دەکەیتەوە بەبەکارهێنانی HTTPS بەڵام<a href="%s">ناونیشانی ماڵپەڕەکەت</a> بەشێوەیەکی بنەڕەت HTTPS بەکارنابات.

en: You are attempting to log out of %s
ku_IQ: تۆ ئەتەوێت بچیتەدەرەوە %s

en: You are browsing %s
ku_IQ: تۆ دەگەڕێیت لە %s

en: You are currently browsing the %1$s blog archives for %2$s.
ku_IQ: لە ئێستادا تۆ مێژووی تۆمارەکانی %1$s دەگەڕێی بۆ ڕۆژی %2$s.

en: You are currently browsing the %1$s blog archives for the day %2$s.
ku_IQ: لە ئێستادا تۆ مێژووی تۆمارەکانی %1$s دەگەڕێی بۆ ڕۆژی %2$s

en: You are currently browsing the %1$s blog archives for the year %2$s.
ku_IQ: لە ئێستادا تۆ مێژووی تۆمارەکانی %1$s دەگەڕێی بۆ ساڵی %2$s

en: You are currently browsing the %s blog archives.
ku_IQ: لە ئێستادا تۆ مێژووی تۆمارەکانی %s  دەگەڕێی

en: You are currently browsing the archives for the %s category.
ku_IQ: تۆ ئەرشیفی هاوپۆلی %s دەبینی.

en: You are currently editing the page that shows your latest posts.
ku_IQ: ئێستا تۆ دەستکاری ئەو پەڕە دەکەیت کە دواین بابەتەکان نیشان دەدات.

en: You are currently running the latest version of WordPress available, keep it up!
ku_IQ: تۆ ئێستا نوێترین وەشانی وۆردپرێس بەکاردەهێنیت کە بەردەستە، هەڵیبگرە!

en: You are customizing %s
ku_IQ: تۆ دەستکاری  %s  دەکەیت

en: You are in recovery mode. This means there may be an error with a theme or plugin. To exit recovery mode, log out or use the Exit button. <a href="%s">Exit Recovery Mode</a>
ku_IQ: تۆ لە دۆخی چاککاریت. ئەمە مانای ئەوەیە کە لەوانەیە هەڵەیەک لە ڕووکار یان پێوەکراودا دروست بووە. بۆ دەرچوون لە دۆخی چاککاری، چوونە دەرەوە یان دوگمەی دەرچوون بەکاربهێنە. <a href="%s">دەرچوون لە دۆخی چاککردنەوە</a>

en: You are missing required arguments of WooCommerce ProductForm Field: %1$s
ku_IQ: بەڵگە داواکراوەکان نادیارن بۆ خانەی (WooCommerce ProductForm): %1$s

en: You are missing required arguments of WooCommerce ProductForm Section: %1$s
ku_IQ: بەڵگە داواکراوەکان نادیارن بۆ بەشی (WooCommerce ProductForm): %1$s

en: You are missing required arguments of WooCommerce ProductForm Tab: %1$s
ku_IQ: بەڵگە داواکراوەکان نادیارن بۆ سەرخشتەی (WooCommerce ProductForm): %1$s

en: You are not allowed to make this change.
ku_IQ: ڕێگەت پێنەدراوە ئەم گۆڕانکارییە بکەیت.

en: You are not allowed to make this request. Please make sure you are logged in.
ku_IQ: تۆ ڕێگەپێدراو نییت بۆ کردنی ئەم داواکارییە. تکایە دڵنیابەرەوە لە ژوورەوەیت.

en: You are not allowed to manage this item.
ku_IQ: تۆ ڕێگەت پێنەدراوە ئەم دانەیە بەڕێوە ببەیت.

en: You are not allowed to move this item out of the Trash.
ku_IQ: تۆ ڕێگەپێندراوی بۆ دەرکردنی ئەم بڕگەیە لە تەنەکەی خۆڵ

en: You are not allowed to move this item to the Trash.
ku_IQ: تۆ ڕێگە پێنەدراوی تا بتوانی ئەم بڕگەیە بگوێزیتەوە بۆ تەنەکەی خۆڵ.

en: You are not allowed to switch to this theme
ku_IQ: ڕێگەت پێنەدراو ئەم بەرگە بگۆڕیت

en: You are not authorized to upload files to this site
ku_IQ: ڕێت پێنه‌دراوه‌ به‌ بارکردن له‌م وێبگه‌یه‌دا.

en: You are not currently logged in.
ku_IQ: تۆ ئێستا لە ژوورەوە نیت.

en: You are now logged out everywhere else.
ku_IQ: ئێستا لە هەموو ئامێرەکانی تر چوویتە دەرەوە.

en: You are now logged out.
ku_IQ: تۆ ئێستا لەدەرەوەیت.

en: You are only logged in at this location.
ku_IQ: تۆ تەنیا لەم شوێنەوە لە ژوورەوەیت.

en: You are paying for a guest order. Please continue with payment only if you recognize this order.
ku_IQ: تۆ پارە بۆ داواکاریی میوانێک دەدەیت. تکایە تەنیا ئەو کاتە بەردەوامبە لە پارەدان ئەگەر ئەم داواکارییە دەناسیتەوە.

en: You are posting comments too quickly. Slow down.
ku_IQ: زۆر بە خێرایی لێدوان دەنێرییت. پەلە مەکە.

en: You are probably offline.
ku_IQ: پێدەچێت لەدەرەوە بیت.

en: You are updating a plugin. Be sure to <a href="%s">back up your database and files</a> first.
ku_IQ: تۆ پێوەکراوێک نوێ دەکەیتەوە. دڵنیابە لە <a href="%s">پاشکەوەوە بنکەی زانیارێکان و فایلەکانت </a> سەرەتا.

en: You are updating a theme. Be sure to <a href="%s">back up your database and files</a> first.
ku_IQ: تۆ ڕووکارەکەت نوێ دەکەیتەوە. دڵنیابە لە <a href="%s">پاشکەوەوە بنکەی زانیارێکان و فایلەکانت </a> سەرەتا.

en: You are uploading an older version of a current plugin. You can continue to install the older version, but be sure to <a href="%s">back up your database and files</a> first.
ku_IQ: تۆ وەشانێکی کۆنتری پێوەکراوی ئێستا باردەکەیت. دەتوانیت بەردەوام بیت لە دامەزراندنی وەشانە کۆنەکەی تر، بەڵام دڵنیابە لە <a href="%s">پاشکەوەوە ی بنکەی زانیارێکان و فایلەکانت </a> یەکەم.

en: You are uploading an older version of the active theme. You can continue to install the older version, but be sure to <a href="%s">back up your database and files</a> first.
ku_IQ: تۆ وەشانێکی کۆنی ڕووکارە چالاکەکە بار دەکەیت. دەتوانیت بەردەوام بیت و دایبمەزرێنیت، بەڵام پێشتر دڵنیابە کە <a href="%s">وێنەیەک لە بنکەدراوە و پەڕگەکانت بگریتەوە.</a>

en: You are using a %1$s drop-in which might mean that a %2$s database is not being used.
ku_IQ: تۆ  %1$s بەکاردەهێنیت کە لەوانەیە مانای ئەوە بێت کە بنکەی زانیاری %2$s بەکارنەهێنیت.

en: You are using a browser that does not have Flash player enabled or installed. Please turn on your Flash player plugin or download the latest version from https://get.adobe.com/flashplayer/
ku_IQ: تۆ وێبگەڕێک بەکاردەهێنیت، کە ئادۆبی فلاش پلەیری تێدا نییە یاخود دانەمەزراوە، تکایە لێرەوە دواهەمین وەشاندن داگرە https://get.adobe.com/flashplayer/

en: You are using an insecure browser!
ku_IQ: وێبگەڕێکی نەپارێزراو بەکاردەهێنیت!

en: You are using the auto-generated password for your account. Would you like to change it?
ku_IQ: تێپەڕەوشەی خۆکار-دروستکراو بەکاردەهێنیت بۆ هەژمارەکەت. دەتەوێت بیگۆڕیت؟

en: You are using the browser&#8217;s built-in file uploader. The WordPress uploader includes multiple file selection and drag and drop capability. <a href="#">Switch to the multi-file uploader</a>.
ku_IQ: تۆ شێوازی بەرزکردنەوەی پەڕگەی گەڕۆکەکەت بەکاردەهێنیت. و شێوازی بارکردنی وۆردپرێس دەتوانیت لەهەمان کاتدا چەند پەڕگەیەگ دایاری بکەیت یاخود کرتەیان لەسەردابگریت و بیانهێنیت و بەرزیان بکەیتەوە.  <a href="#">بیگۆڕە بۆ شێوازی بەرزکردنەوەی وۆردپرێس</a>.

en: You are using the multi-file uploader. Problems? Try the <a href="%1$s" %2$s>browser uploader</a> instead.
ku_IQ: تۆ شێوازی بەرزکردنەوەی پەڕگەی وۆردپرێس بەکاردەهێنیت. کێشەیەکت هەیە؟ شێوازی بەرزکردنەی وێبگەڕەکەت تاقی بکەوە <a href="%1$s" %2$s>بارکەری وێبگەڕەکان</a>.

en: You are viewing active plugins that are incompatible with currently enabled WooCommerce features.
ku_IQ: ئەو پێوەکراوانە دەبینیت کە نەگونجاون لەگەڵ ئەو تایبەتمەندییانەی (WooCommerce) کە ئێستا چالاککراون.

en: You are viewing the active plugins that are incompatible with the '%s' feature.
ku_IQ: ئەو پێوەکراوانە دەبینیت کە نەگونجاون لەگەڵ تایبەتمەندیی '%s'

en: You attempted to access the "%1$s" dashboard, but you do not currently have privileges on this site. If you believe you should be able to access the "%1$s" dashboard, please contact your network administrator.
ku_IQ: تۆ هەوڵ دەدەیت بچیتە بەڕێوبەرایەتی "%1$s" ، بەڵام تۆ دەسەڵاتی تەواوت نییە بۆ ئەوە، ئەگەر دەزانیت پێویستە کە ئەو دەسەڵاتەت هەبێت و بچیتە بەڕێوبەرایەتی "%1$s"، پەیوەندی بگرە لەگەڵ بەڕێوبەرایەتی ڕایەڵەوە.

en: You attempted to edit an item that does not exist. Perhaps it was deleted?
ku_IQ: تۆ هەوڵی دەسکاریکردنی بڕگەیەکت دا کە بوونی نییە &#8217; لەوانەیە سڕدرابێتەوە.

en: You attempted to edit an order that does not exist. Perhaps it was deleted?
ku_IQ: تۆ هەوڵی دەستکاریکردنی داواکارییەکتدا کە بوونی نییە. ڕەنگە سڕابێتەوە؟

en: You can add links here to be displayed on your site, usually using <a href="%s">Widgets</a>. By default, links to several sites in the WordPress community are included as examples.
ku_IQ: تۆ دەتوانیت بەستەر زۆربکەیت بۆ ماڵپەڕەکەت، کەلەڕاستیدا دەتوانیت <a href="%s">Widgets</a> بەکاربەریت. خۆی کۆمەڵیک بەستەر بەبنەڕەت لەلایەن وۆردپرێسەوە دانراون.

en: You can add or edit links on this screen by entering information in each of the boxes. Only the link&#8217;s web address and name (the text you want to display on your site as the link) are required fields.
ku_IQ: تۆ دەتوانیت بەستەر زۆر/دەستکاری بکەیت بۆ هەر خشتەیەک. تەنها لێرەدا ناونیشانی وێب و ناوی ماڵپەڕەکە (کە دەتەوێت دەربکەوێت لە ماڵپەڕەکەت) پێویستە.

en: You can add the following variables to your service sharing URL:
ku_IQ: ئەتوانیت ئەم نرخانە بخەیتە لینکی خزمەتگوزاری بڵاوکردنەوەوە.

en: You can also choose a background color by clicking the Select Color button and either typing in a legitimate HTML hex value, e.g. &#8220;#ff0000&#8221; for red, or by choosing a color using the color picker.
ku_IQ: دەتوانی ڕەنگێکی بۆ دیاری بکەیت بە کرتەکردن لە دوگمەی دیاریکردنی ڕەنگ دواتر کۆدی ڕەنگ بنووسە نموونە : &#8220;#ff0000&#8221; بۆ ڕەنگی سود، یاخود دەتوانیت خۆت ڕەنگێک دیاری بکەیت و کرتەبکەی لەسەری.

en: You can also control the display of your content in RSS feeds, including the maximum number of posts to display and whether to show full text or an excerpt. <a href="%s">Learn more about feeds</a>.
ku_IQ: تۆ دەتوانیت هەروەها کۆنترۆڵی پیشاندانی ناوەڕۆکەکەت بکەیت لەناو پێشبردنەکانی RSS, بەلەخۆگرتنی گەورەیرین ژمارەی بابەتەکان، تەواو یان پوختەی دەق بۆ پیشاندان. <a href="%s">زیاتر لەبارەی پێشبردنەکان</a>.

en: You can also create posts with the <a href="%s">Press This bookmarklet</a>.
ku_IQ: دەتوانیت بابەت بنوسیت بەوەی <a href="%s">کرتەی دووگمەی دڵخوازەکان بکەیت </a>.

en: You can also delete individual items and access the extended edit screen from the details dialog.
ku_IQ: دەتوانی تاکە دانەکان بسڕیتەوە و بگەیت بە پەردەی دەسکاری فراوان لە پەنجەرەی وردەکاریەکانەوە.

en: You can also edit or move multiple posts to the Trash at once. Select the posts you want to act on using the checkboxes, then select the action you want to take from the Bulk actions menu and click Apply.
ku_IQ: دەتوانیت لەهەمان کاتدا زیاد لەبابەتێک دەستکاری بکەی یان بیگوازیەوە بۆ تەنەکەی خۆڵ، ئەو بابەتانە دیاری بکە کە دەتەوێت یەکێک لەم کردارانەی لەسەر ئەنجام بدەیت بەتەنیا دیاریکردنی و پاشان لە بەشی فرمانەکان لەسەرەوە دەتوانیت فرمانێک دیاری بکەیت و بیچەسپێنیت.

en: You can also moderate the comment from this screen using the Status box, where you can also change the timestamp of the comment.
ku_IQ: هەروەها دەتوانی چاودێری لێدووانەکان بکەیت لە ڕێگەی ئەم پەردەیەوە بە بەکارهێنانی جێدانی دۆخ ، وە دەتوانی کاتی لێدووان بگۆڕی .

en: You can also perform the same types of actions, including narrowing the list by using the filters, acting on a page using the action links that appear when you hover over a row, or using the Bulk actions menu to edit the metadata for multiple pages at once.
ku_IQ: هەروەها تۆ دەتوانی هەمان جۆرەکانی چالاکی بە ئەنجام بگەیەنیت، وەک تەسککردنەوەی پێڕستەکە بەبەکارهێنانی پاڵێوکەکان، نمایش کردن لەسەر پەڕە بەبەکارهێنانی بەستەری چالاکییەکان کە دەردەکەون کاتێک ڕادەوەستیت لەسەر ڕیزێک، یان بەبەکارهێنانی پێڕستی تۆپەڵە چالاکیەکان بۆ دەستکاری کردنی مێتاداتا بۆ زیاد لە پەڕێک لە یەک کاتدا.

en: You can assign keywords to your posts using <strong>tags</strong>. Unlike categories, tags have no hierarchy, meaning there is no relationship from one tag to another.
ku_IQ: دەتوانیت کلیلەوشەکان بسپێریت بۆ بابەتەکانت بە بەکارهێنانی <strong>تاگەکان</strong>. بە پێچەوانەی هاوپۆلەکان، تاگەکان شێوازێکی هەڕەمیی ـیان نییە، بەو مانایەی هیچ&#8217; هیچ پەیوەندییەک نییە لە نێوان تاگێک و یەکێکی تردا.

en: You can assign theme locations to individual menus by <strong>selecting the desired settings</strong> at the bottom of the menu editor. To assign menus to all theme locations at once, <strong>visit the Manage Locations tab</strong> at the top of the screen.
ku_IQ: تۆ دەتوانی شوێنی ڕووکارەکان دابنێی بۆ هەر تاکە پێڕستێک بەهۆی <strong> دیاریکردنی ڕێکخستنی ویستراو </strong> لە خوارەوەی دەستکاریکەری پێڕستەکەدا. بۆ دانانی پێڕستەکان لە هەموو شوێنێکی ڕووکارەکە بە یەکجار، <strong>سەردانی سەرخشتەی بەڕێوەبردنی شوێنەکان بکە</strong>  لە سەرەوەی پەردەکەدا.

en: You can change the display of this screen using the Screen Options tab to set how many items are displayed per screen and to display/hide columns in the table.
ku_IQ: دەتوانی پیشاندانی ئەم پەردەیە بگۆڕئ بە هۆی هەڵبژاردنەکانی پەردە بۆ ڕێکخستنی ئەوەی کە چەند بڕگە لە هەر پەردەیەکدا دەربکەوێت وە هەروەها بۆ پیشاندان/شاردنەوەی ستوونەکان لە خشتە.

en: You can change your password, turn on keyboard shortcuts, change the color scheme of your WordPress administration screens, and turn off the WYSIWYG (Visual) editor, among other things. You can hide the Toolbar (formerly called the Admin Bar) from the front end of your site, however it cannot be disabled on the admin screens.
ku_IQ: دەتوانیت تێپەڕەوشەکەت بگۆڕیت، کورتکراوەکانی تەختەکلیلەکەت دەکار بخە، ڕەنگی سەرخشتەی پەردەکانی بەڕێوەبەرایەتیی وۆردپرێسەکەت بگۆڕە و، دەستکاریکەری WYSIWYG (پێشکەوتوو) بکوژێنەوە، لەگەڵ شتەکانی دیکەدا. دەتوانیت تووڵامرازەکە بشاریتەوە (بە شێوەیەکی فەرمیی پێی دەگوترێت تووڵی بەڕێوەبەر) لە نێو وێبگەکەتدا، بەڵام ناتوانیت لە ناو پەردەکانی بەڕێوەبەر ناچالاکی بکەیت.

en: You can choose from the theme&#8217;s default header images, or use one of your own. You can also customize how your Site Title and Tagline are displayed.
ku_IQ: دەتوانیت وێنەیەک دیاری بکەیت لە ڕوکارە بنەڕەتەکەت، یاخود وێنەیەکی تایبەت بەخۆت دابنێیت، و هەروەها دەتوانیت نوسینی سەرپەڕە دابنێیت.

en: You can choose one of your previously uploaded headers, or show a random one.
ku_IQ: دەتوانیت یەکێک لە سەرپەڕە پێشتر بارکراوەکانت هەڵبژێریت، یاخود دانەیەکی هەڕەمەکیی پیشان بدەیت.

en: You can choose what&#8217;s displayed on the homepage of your site. It can be posts in reverse chronological order (classic blog), or a fixed/static page. To set a static homepage, you first need to create two <a href="%s">Pages</a>. One will become the homepage, and the other will be where your posts are displayed.
ku_IQ: ئەتوانیت هەڵیبژێریت کە چی لەسەر پەڕەی سەرەتای ماڵپەڕەکەت دەربکەوێت. ئەتوانرێت بابەتەکان بێت کە ڕیزکرابن، یان پەڕەیەکی جێگیر. بۆ دانانی ماڵپەڕێکی جێگیر، پێویستە دوو <a href="%s">پەڕە</a> دروست بکەیت. یەکێکیان ئەبێت بە پەڕەی سەرەتا، ئەوەی تریان بە پەڕەیەک کە بابەتەکانی تیادا پیشان ئەدرێت.

en: You can choose what&#8217;s displayed on the homepage of your site. It can be posts in reverse chronological order (classic blog), or a fixed/static page. To set a static homepage, you first need to create two Pages. One will become the homepage, and the other will be where your posts are displayed.
ku_IQ: دەتوانی دیاریبکەیت چی پیشان بدرێت لە سەر پەڕەی ماڵەوەی ماڵپەڕەکەت. دەکرێت هەموو بابەتەکان بێت بە ڕیزبەندی کات (نوێ بۆ کۆن)، یان پەڕەیەکی نەجوڵاو. بۆ دانانی پەڕەی نەجوڵاو، سەرتا پێویستە دوو پەڕە دروست بکەیت. یەکیان دەبێت بە پەڕەی ماڵەوە، وە ئەوی تریشیان بابەتەکانی تیادا نیشان دەدەرێت.

en: You can choose whether or not your site will be crawled by robots, ping services, and spiders. If you want those services to ignore your site, click the checkbox next to &#8220;Discourage search engines from indexing this site&#8221; and click the Save Changes button at the bottom of the screen.
ku_IQ: دەتوانیت هەڵبژێریت کە سایتەکەت بە ڕۆبۆت و خزمەتگوزاری پینگ و جاڵجاڵۆکەکان دەخشکێت یان نا. ئەگەر دەتەوێت ئەو خزمەتانە ماڵپەڕەکەت فەرامۆش بکەن، گرتە لە چوارچێوەی پشکنینی تەنیشتی &#8220;ساردکردنەوەی بزوێنەرەکانی گەڕان لە پێڕستکردنی ئەم سایتە&#8221; و کرتە لەسەر دوگمەی هەڵگرتن لە گۆڕانکاریەکان لە خوارەوەی شاشەکە بکە.

en: You can create groups of links by using Link Categories. Link Category names must be unique and Link Categories are separate from the categories you use for posts.
ku_IQ: دەتوانیت گرووپێک بەستەر دروست بکەیت بە بەکارهێنانی بەستەری هاوپۆلەکان. بەستەری ناوی هاوپۆلەکان پێویستە دانسەقە بێت و بەستەری هاوپۆلەکان جیاوازە لەو هاوپۆلانەی بەکاریان دێنیت بۆ بابەتەکان.

en: You can customize the display of this screen in a number of ways:
ku_IQ: دەتوانیت سازشکاری پیشاندان بکەی بۆ ئەم پەنجەرەیە بە چەند شێوەیەک:

en: You can customize the display of this screen using the Screen Options tab and/or the dropdown filters above the links table.
ku_IQ: تۆ دەتوانیت دەستکاری هەموو نیشاندانی ئەم پەردەیە بکەیت بەکرتەکردن لەسەر هەڵبژاردنەکان و ڕێکیان بخەیت.

en: You can customize the display of this screen&#8217;s contents in a number of ways:
ku_IQ: دەتوانی کڕیارخوازی پیشاندانی ناوەڕۆکی ئەم شاشەیە بکەیت بەچەند ڕێگایەک:

en: You can customize the look of your site without touching any of your theme&#8217;s code by using a custom background. Your background can be an image or a color.
ku_IQ: تۆ دەتوانیت ڕەنگی پاشبنەما بگۆڕیت بەبێ ئەوەی دەستکاری کۆدەکانی ڕووکارەکەت بکەیت. پاشبنەما دەتوانێت ڕەنگ یان وێنە بێت.

en: You can delete Link Categories in the Bulk Action pull-down, but that action does not delete the links within the category. Instead, it moves them to the default Link Category.
ku_IQ: دەتوانی پۆلی بەستەرەکان بسڕیتەوە لە لیستی چالاکی هێشووی، بەڵام ئەو چالاکییە بەستەرکانی نێو پۆلەکان ناسڕێتەوە. لەجیاتی ئەوە بەستەرەکان دەخرێتە نێو پۆلی بنەڕەتی بەستەرەکانەوە.

en: You can edit the image while preserving the thumbnail. For example, you may wish to have a square thumbnail that displays just a section of the image.
ku_IQ: دەتوانیت دەستکاری وێنە بکەیت بەبێ گۆڕانکاری لە وێنۆچکە. بۆ نموونە، تۆ دەتەوێت کە وێنۆچکە بەشێکی نیشان بدەیت بەشێوەی چوارگۆشە.

en: You can edit the information left in a comment if needed. This is often useful when you notice that a commenter has made a typographical error.
ku_IQ: تۆ دەتوانیت هەموو کات دەستکاری دەقی بۆچوونەکان بکەیت. ئەمە کاتێک باشە کە نووسەر هەڵەی ڕێزمانی یان پیتی لەبیرچووبێت.

en: You can enable distraction-free writing mode using the icon to the right. This feature is not available for old browsers or devices with small screens, and requires that the full-height editor be enabled in Screen Options.
ku_IQ: دەتوانیت شێوازی نووسینی سەرقاڵ-نەکردن چالاک بکەیت بە بەکارهێنانی وێنۆچکەکەی لای چەپ، ئەم تایبەتمەندییە لە وێبگەڕ و ئامێرە کۆنەکان (کە پەردەیەکی بچووکیان هەیە) بەردەست نییە و، پێویستە دەستکاریکەری هەموو-بەرزیی چالاک بکرێت لە هەڵبژاردنەکانی پەردە.

en: You can export a file of your site&#8217;s content in order to import it into another installation or platform. The export file will be an XML file format called WXR. Posts, pages, comments, custom fields, categories, and tags can be included. You can choose for the WXR file to include only certain posts or pages by setting the dropdown filters to limit the export by category, author, date range by month, or publishing status.
ku_IQ: دەتوانیت پەڕگەیەکی ناوەڕۆکی وێبگەکەت هەناردە&#8217;بکەیت بۆ ئەوەی هاوردە بکرێن بۆ دامەزراندنێکی دیکە یاخود سەکۆیەکی دیکە. پەڕگەی هەناردن پەڕگەیەکی XML دەبێت کە پێی دەگوترێت WXR. بابەتەکان، پەڕەکان، لێدوانەکان، خشتە دەستکردەکان، هاوپۆلەکان و تاگەکان دەکرێت تێئاخنرێت. وە دەتوانیت پەڕگەی WXR ـەکە هەڵبژێریت بەوە تەنیا بابەتەکان یان پەڕەکان لەخۆ بگرێت بە دانانی پاڵێوەکان بۆ سنووردار کردنی هەناردنەکە بە پێی هاوپۆل، نووسەر، ڕێکەوت بە پێی مانگ، یاخود دۆخەکانی بڵاوکردنەوە.

en: You can filter the list of posts by post status using the text links above the posts list to only show posts with that status. The default view is to show all posts.
ku_IQ: دەتوانیت بابەتەکان بپاڵێویت لە ڕێگەی دۆخیانەوە و تەنها ئەو بابەتانە نیشان دەدات کە بە دۆخ پاڵێوراون. بەشێوەیەکی بنەڕەت هەموو بابەتەکان نیشان دەدرێن پێش پاڵاوتن.

en: You can filter the list of users by User Role using the text links above the users list to show All, Administrator, Editor, Author, Contributor, or Subscriber. The default view is to show all users. Unused User Roles are not listed.
ku_IQ: ده‌توانی به‌كارهێنه‌ران وه‌كو لیستێك پێبكه‌یت به‌پێی ده‌ور بینینیان به‌هۆی ئه‌و لینكه‌ی كه‌ له‌ سه‌ره‌وه‌ لای ڕاستی په‌ره‌كه‌وه‌ ده‌توانی هه‌مووی ببینی،به‌م شێوه‌ ، به‌ڕێوه‌به‌ر، سه‌رنوسه‌ر ، نوسه‌ر، به‌شداربوان، یان به‌ شێوه‌ی بنچینه‌ی ئه‌وانه‌ هه‌مووی پیشان دراوه‌.
    ئه‌و به‌كارهێنه‌رانه‌ی كه‌ده‌وریان نیه‌ پیشان نادرێن.

en: You can find more details and make changes on the Plugins screen.
ku_IQ: دەتوانیت وردەکاری زیاتر دەستبخەی و گۆڕانکاری ئەنجام بدەیت لە پەڕەی ڕوکارەکان.

en: You can find more details and make changes on the Themes screen.
ku_IQ: دەتوانیت وردەکاری زیاتر دەستبخەی و گۆڕانکاری ئەنجام بدەیت لە پەڕەی ڕوکارەکان.

en: You can help us fight spam and upgrade your account by <a href="%s" target="_blank">contributing a token amount</a>.
ku_IQ: ئێوە دەتوانن بۆ جەنگ لەگەڵ هەرزەنامە ،یارمەتی ئێمە بدەن وە هەژمارەکەتان<a href="%s" target="_blank">بە هابەشی پارەیێک</a> بەرزبکەنەوە.

en: You can hide/display columns based on your needs and decide how many posts to list per screen using the Screen Options tab.
ku_IQ: دەتوانیت بە گوێرەی ئارەزووی خۆت ستوونەکان نیشانبدەیت وە یان بیشاریتەوە. هاوکات بە ئارەزووی خۆی ژمارەی پۆستە نیشاندراوەکان لە پەڕەیەکدا دیاری دەکەیت. بۆ ئەو مەبەستەش بەشی هەڵبژاردنەکان بەکاربهێنە.

en: You can hide/display columns based on your needs and decide how many users to list per screen using the Screen Options tab.
ku_IQ: دەتوانی ستونەکان بشاریتەوە/پێشان بدەیت بەپێی ویستی خۆت و بڕیاربدە چەند بەکارهێنەر ڕیزبکرێ لەهەر پەردەیەکدا بەبەکارهێنانی سەرخشتەی ڕێکخستنەکانی پەردە.

en: You can insert media files by clicking the button above the post editor and following the directions. You can align or edit images using the inline formatting toolbar available in Visual mode.
ku_IQ: دەتوانیت ڕەنگاڵە زیادبکەیت بە کردتەکردن لە ( زۆرکردنی پەڕگەی ڕەنگاڵە) لەسەرەوەی دەستکاریکەرەکەت، و لەهەمان کاتدا دەتوانیت ئاڕاستەکەی دیاری بکەی یاخود دەستکاری وێنەکان بکەیت بەبەکارهێنانی ئەو ئامڕازانەی بەردەستن لە دەستکاریکەری پێشکەوتوو.

en: You can log out of other devices, such as your phone or a public computer, by clicking the Log Out Everywhere Else button.
ku_IQ: تۆ دەتوانیت هەژمارەکەت لەهەموو جێگەکانی تر دابخەیتەوە وەکو ئامێری تر یاخود کۆمپیوتەری گشتی، بە گرتەکردن لە دوگمەی چونەدەرەوە لەهەموو جێگەکانی تر.

en: You can manage comments made on your site similar to the way you manage posts and other content. This screen is customizable in the same ways as other management screens, and you can act on comments using the on-hover action links or the bulk actions.
ku_IQ: دتوانیت لێدوانەکان بەڕێوەببەیت بەهەمان شێوەی بەڕێوبردنی بابەتەکان و ناوەڕۆکەکان یاخود نزیک لەوە، ئەم پەڕەیە، دەتوانیت گۆڕانکاری بکەی لە نیشاندانی زانیاریەکان بەهەمان شێوەی پەڕەکانی تر بەکرتەکردن لە هەڵبژاردەکانی پەڕە، و دەتوانیت چەندین کردار ئەنجام بدەیت بە دایریکردنی لێدوانەکان و کردتەکردن لە بڕی فرمانەکان و چەسپاندنی.

en: You can manually run queued updates here.
ku_IQ: دەتوانیت لێرە بەدەستیی بەڕۆژکردنەوەکان وەگەڕبخەیت.

en: You can narrow the list by file type/status or by date using the dropdown menus above the media table.
ku_IQ: دەتوانی پێڕستەکە تەسک بکەیتەوە بەهۆی جۆر/دۆخی پەڕگەوە یان بەهۆی بەروارەوە بەبەکارهێنانی پێڕستە کەوتووەکان لەسەرەوەی خشتەی مێدیاکە.

en: You can navigate to other pages on your site while using the Customizer to view and edit the widgets displayed on those pages.
ku_IQ: دەتوانیت بڕۆی بۆ پەڕەی تر، کاتێک (دەستکاری و ڕێکخستن) بەکاردەهێنێت بۆ دەستکاری و ویجیتەکان لەو پەڕانە.

en: You can only have 1 %s in your cart.
ku_IQ: تر ته‌نیا ده‌توانیت یه‌ك  %s له‌ سه‌به‌تی كرینی خۆت هه‌تبێت

en: You can proportionally scale the original image. For best results, scaling should be done before you crop, flip, or rotate. Images can only be scaled down, not up.
ku_IQ: دەتوانی دەستکاری بەرزی و پانی وێنە بکەیت. بۆ دەستکەوتنی باشترین ئەنجام، دەستکاریکردن دەبێت ئەنجام بدرێت پێش بڕین، پێچەوانەکردنەوە، یان سووڕاندنی وێنە. بەرزی و پانی وێنەکان تەنیا دەتوانرێت کەم بکرێت، نەک بەرزکردنەوە.

en: You can refine the list to show only posts in a specific category or from a specific month by using the dropdown menus above the posts list. Click the Filter button after making your selection. You also can refine the list by clicking on the post author, category or tag in the posts list.
ku_IQ: ده‌توانیت لیستەکە ڕێکوپێکتر بکەیت بەوەی کە تەنها هاوپۆلێکی دیاریکراو نیشان بدەیت لەم مانگەدا، لە ڕێگەی لیستەکەی سەرەوە کە بابەتە بڵاوکراوەکانی تیایە. پاش ئەوەی کە دانەیەکت دەست نیشان کرد ئەوا کرتە لە فلتەرەکە بکە. هەروەها دەتوانیت لە ڕێگەی نووسەری بابەتەکانەوەم هاوپۆل، و تاگەکان لیستەکەت ڕێکبخەیت.

en: You can see all comments on this post here:
ku_IQ: دەتوانیت هەموو لێدوانەکانی ئەم بابەتە ببینیت لێرە:

en: You can see all pingbacks on this post here:
ku_IQ: دەتوانیت هەموو پینگباکەکانی ئەم بابەتە ببینیت لێرە:

en: You can see all trackbacks on this post here:
ku_IQ: دەتوانیت هەموو تراکباکەکانی ئەم بابەتە ببینیت لێرە:

en: You can select an image to be shown at the top of your site by uploading from your computer or choosing from your media library. After selecting an image you will be able to crop it.
ku_IQ: دەتوانیت وێنەیەک دەستنیشان بکەیت بۆ ئەوەی لە لای سەرەوەی ماڵپەڕەکەی دەربکەوێت لە ڕێگەی بارکردنی وێنە لە نێو کۆمپیوتەرەکەتەوە یاخود هەڵبژاردنی وێنەیەک لە گەنجینەی ڕەنگاڵەکەتەوە. دوای دەستنیشان کردنی وێنەیەک دەتوانی بەپێی پێویست بیبڕیت.

en: You can select the language you wish to use while using the WordPress administration screen without affecting the language site visitors see.
ku_IQ: دەتوانن بەشی بەرێوەبەرایەتی ماڵپەڕی وۆردپرێس بگۆرن،بێ ئەوە کە کاریگەری لە سەرزمانی فەرمی ماڵپەڕ بێت-کە سەردانکەرەکانی ماڵپەڕ چاوی لێدەکەن-

en: You can set a custom image header for your site. Simply upload the image and crop it, and the new header will go live immediately. Alternatively, you can use an image that has already been uploaded to your Media Library by clicking the &#8220;Choose Image&#8221; button.
ku_IQ: دەتوانیت وێنەیەکی تری بۆ سەرپەڕەی ماڵپەڕەکەت هەڵبژێریت. بەسادەیی و تەنیا بەبەرزکردنەوەی وێنەکە وێنەکە دەردەکەوێت لات و دەتوانیت وێنەکە ببڕیت یاخود بەشێک لەوێنەکە بهێڵیتەوە، جگە لەوەش دەتوانیت ئەو وێنانە بەکاربهێنیت کە پێشتر بەرزتکردونەتەوە لە پەڕەی کتێبخانەی پێشانگا بۆ ئەنجامدانی کرتە بکە لە &#8220;وێنە دیاری بکە&#8221;.

en: You can set maximum sizes for images inserted into your written content; you can also insert an image as Full Size.
ku_IQ: دەتوانی زیاترین قەبارە ڕیپێبدەی بۆ تێخستنی وێنە بۆ ناوەڕۆکی بابەتەکە ؛ وە هەروەها دەتوانی وێنەیەک تێبخەی بە قەبارەی پڕی خۆی.

en: You can set the language, and WordPress will automatically download and install the translation files (available if your filesystem is writable).
ku_IQ: دەتوانیت زمانەکە هەڵبژێریت، وۆردپرێس بەشێوەیەکی خۆکار پەڕگەکانی وەرگێڕان دادەگرێت و دایدەمەزرێنێت (کاتێک بەردەستە کە نووسین لە سیستەمی پەڕگەکەت ڕێگەپێدراوبێت).

en: You can still use your site but any subdomain you create may not be accessible. If you know your DNS is correct, ignore this message.
ku_IQ: تۆ دەتوانیت ئێستا ماڵپەڕەکەت بەکاربەریت، بەڵام هەر بەشەدۆمەینێکت دروست کردبێت لەوانەیە نەتوانرێت ببینرێت. ئەگەر دەزانی DNS تەواوە، ئەم پەیامە پشتگوێ بخە.

en: You can submit content in several different ways; this screen holds the settings for all of them. The top section controls the editor within the dashboard, while the rest control external publishing methods. For more information on any of these methods, use the documentation links.
ku_IQ: دەتوانیت بابەت بنێریت بۆ ماڵپەڕ بەچەندین ڕێگای جیاواز؛ ئەم پەڕەیە ڕێک خستنی هەموو ئەو کردارانەی تێدایە کە پەیوەستە بەوەوە، گەر زانیاری زیاترت پێویستە سەردانی بەستەرەکانی بەڵگەنامەکان بکە.

en: You can upload and insert media (images, audio, documents, etc.) by clicking the Add Media button. You can select from the images and files already uploaded to the Media Library, or upload new media to add to your page or post. To create an image gallery, select the images to add and click the &#8220;Create a new gallery&#8221; button.
ku_IQ: دەتوانیت ڕەنگاڵە باربکەیت (وێنە،دەنگ،پەڕگە، هیتر) بەکرتەکردن لە دوگمەی زیادکردنی ڕەنگاڵە. وە دەتوانیت ئەو پەڕگە و وێنانەی کە پێشتر بارتکردونە دیاریان بکەیت و بەکاریان بهێنیت، یان دانەیەکی نوێ باربکە بۆ پەڕە یان بابەتەکەت، بۆ دروستکردنی لیستێکی نوێی وێنە، وێنەکان دیاری بکە و کرتەبکە لە دوگمەی &#8220;دروستکردنی گەلەریەکی نوێ&#8221; .

en: You can upload media files here without creating a post first. This allows you to upload files to use with posts and pages later and/or to get a web link for a particular file that you can share. There are three options for uploading files:
ku_IQ: دەتوانیت پەڕگەکانی ڕەنگاڵە لێرە بار بکەیت بە بێ دروستکردنی بابەت. ئەمە ڕێگەت پێ دەدات پەڕگەکانت بار بکەیت تاکو بەکاریان بێنیت لە ناو بابەت و پەڕەکان دواتر وە/یان تاکو بەستەری پەڕگەیەکی دیاریی کراو وەدەست بخەیت کە بتوانیت بڵاوی بکەیتەوە. سێ هەڵبژاردن بۆ بارکردنی پەڕگەکان هەیە:

en: You can use categories to define sections of your site and group related posts. The default category is &#8220;Uncategorized&#8221; until you change it in your <a href="%s">writing settings</a>.
ku_IQ: تۆ دەتوانیت هاوپۆل بەکاربەریت بۆ بڕە بابەتەکان لە ماڵپەڕەکەت. هاوپۆلی بنەڕەت بریتییە لە هاوپۆلنەکراو هەتاکو ئەوکاتەی لە  <a href="%s">چێکردنی هەڵبژاردنەکان</a> دەیگۆڕیت.

en: You can use one of these cool headers or show a random one on each page.
ku_IQ: دەتوانیت یەکێک لەم سەرەپەڕانە بەکاربێنیت یاخود دانەیەکی هەڕەمەکیی پیشان بدەیت لەسەر هەر پەڕەیەکدا.

en: You can use the following controls to arrange your Dashboard screen to suit your workflow. This is true on most other administration screens as well.
ku_IQ: دەتوانیت ئەم کۆنترۆڵانەی خوارەوە بەکار بهێنی بۆ ڕێکخستنی پەردەی بەڕێوەبەرایەتییەکەت بۆ ئەوەی لەگەڵ شێوازی کارکردنەکەت دا بگونجێ. ئەمە هەروەها بۆ سەرجەم پەردەکانی تری بەڕێوەبەرایەتییش دروستە.

en: You can view all posts made by a user by clicking on the number under the Posts column.
ku_IQ: دەتوانیت هەموو ئەو بابەتانە ببینیت کە بەکارهێنەرێک نووسیویەتی بە کرتە کردن لەسەر ئەو ژمارەیەی لە ژێر گۆشەی بابەتەکان دایە.

en: You can view posts in a simple title list or with an excerpt using the Screen Options tab.
ku_IQ: دەتوانیت بابەتەکان نیشان بدەیت بەشێوەی ناونیشانێکی سادە بەبەکارهێنانی هەڵبژاردەکانی پەڕە.

en: You can view your media in a simple visual grid or a list with columns. Switch between these views using the icons to the left above the media.
ku_IQ: دەتوانینیت ڕەنگاڵە بەشێوازی جیاواز ببینیت بەتەنیشت یەکەوە یاخود لەژێر یەک. بەکرتەکردن لە دوو وێنۆچکەکان سەرو پەڕگەکانی ڕەنگاڵە دەتوانیت شێوازەکەی بگۆڕیت.

en: You cannot add &quot;%s&quot; to the cart because the product is out of stock.
ku_IQ: تۆناتوانی&quot;%s&quot; زیادی بكه‌ی بۆ سه‌به‌تی كرینی خۆت، ئه‌م كاڵایه‌ له‌كۆگابونی نیه‌.

en: You cannot add a new payment method so soon after the previous one. Please wait for %d second. | You cannot add a new payment method so soon after the previous one. Please wait for %d seconds.
ku_IQ[0]: ناتوانی رێگای پارەدانی نوێ زیادبکەیت یەکسەر لەدوای ئەوەی یەکەم دانەت زیادکردووە. تکایە بوەستە بۆ %d چرکە.
ku_IQ[1]: ناتوانی رێگای پارەدانی نوێ زیادبکەیت یەکسەر لەدوای ئەوەی یەکەم دانەت زیادکردووە. تکایە بوەستە بۆ %d چرکە.

en: You cannot add another "%s" to your cart.
ku_IQ: ناتوانیت "%s"ێکی تر زیاد بکەیت بۆ سەبەتەکەت.

en: You cannot add that amount of &quot;%1$s&quot; to the cart because there is not enough stock (%2$s remaining).
ku_IQ: ئێوە ناتوانن ئەم ڕادە &quot;%1$s&quot; بە سەوەتەی کڕینەکەتان زیاد بکەن. بوون لە کانگا بەم ئەندازە نییە (%2$s لە کانگا ماوەتەوە ) .

en: You cannot add that amount to the cart &mdash; we have %1$s in stock and you already have %2$s in your cart.
ku_IQ: ئیوە ناتواننئەم ژمارە بە سەوەتەی کڕینەکەتان زیاد بکەن  &mdash; ئێمە کۆی %1$s کالامان لە کانگا هەیە %2$s لە سەوەتەی کڕینی ئێوە بوونی هەیە.

en: You cannot add the same tax rate twice!
ku_IQ: تۆ ناتوانی هیچ نرخێكی مالیات دووباره‌ دانێیت.

en: You cannot change this later.
ku_IQ: ئێوە ناتوانن ئەمە لەکاتێکی دیکە بگۆڕن.

en: You cannot delete a plugin while it is active on the main site.
ku_IQ: ناتوانیت پێوەکراوێک بسڕیتەوە لە کاتێکدا لەسەر وێبگەی سەرەکیی چالاک بێت.

en: You cannot delete the current user.
ku_IQ: ناتوانیت ئەم بەکارهێنەرە هەنووکەییە بسڕیتەوە.

en: You cannot edit this comment because the associated post is in the Trash. Please restore the post first, then try again.
ku_IQ: ناتوانیت دەستکاریی ئەم سەرنجە بکەیت، چونکە لەسەر بابەتێک نووسراوە کە ئێستا لە تەنەکەی خۆڵدایە. تکایە سەرەتا بابەتەکە بگەڕێنەرەوە پاشان هەوڵبدەرەوە.

en: You cannot edit this item because it is in the Trash. Please restore it and try again.
ku_IQ: تۆ ناتوانی دەستکاری ئەم بڕگەیە بکەی چونکە لە تەنەکەی خۆڵدایە . تکایە بیهێنەرەوە ئینجا دووبارە هەوڵ بدەرەوە .

en: You cannot move this item to the Trash. %s is currently editing.
ku_IQ: ناتوانیت ئەم بابەت بگوازیتەوە بۆ تەنەکە خۆڵ. هەنووکە  %s دەستکاری دەکات.

en: You cannot remove the current user.
ku_IQ: ناتوانیت بەکارهێنەری ئێستا بسڕیتەوە.

en: You cannot remove users.
ku_IQ: ناتوانیت بەکارهێنەران بسڕیتەوە.

en: You cannot reply to a comment on a draft post.
ku_IQ: ناتوانیت وەڵامی سەرنجێک بدەیتەوە لە بابەتی ڕەشنووسدا.

en: You cannot use port numbers such as %s.
ku_IQ: ئێوە ناتوانن لە ژمارەکانی دەرگا یان پۆرت وەک  %s سوود بگریت.

en: You cannot use that email address to signup. There are problems with them blocking some emails from WordPress. Please use another email provider.
ku_IQ: ناتوانیت ئەو ناونیشانی پۆستی ئەلیکترۆنییە بەکاربهێنیت بۆ خۆتۆمارکردن. کێشەیان هەیە و زۆربەی کات پۆستە ئەلیکترۆنییەکانی وۆردپرێس دەخەنە لیستی ڕەشەوە. بۆیە تکایە ڕاژەکارێکی تری پۆستی ئەلیکترۆنیی بەکاربهێنە.

en: You cannot use that email address to signup. We are having problems with them blocking some of our email. Please use another email provider.
ku_IQ: ناتوانیت ئەم ئیمەیڵە بەکاربهێنیت بۆ خۆ تۆمار کردن. ئێمە کێشەمان لەگەڵیان هەیە بە هۆی بەربەست کردنی هەندێک لە ئیمەیڵەکانی ئێمەوە. تکایە ئیمەیڵی دابینکەرێکی تر بەکاربهێنە.

en: You created %s
ku_IQ: %sت دروست کرد

en: You deactivated this plugin on %s and may no longer need this policy.
ku_IQ: تۆ ئەم پێوەکراوەت لاچالاککردووە لە %s و چی تر پێویستی بە تایبەتیەتی نییە.

en: You did not enter a category name.
ku_IQ: ناوی هاوپۆلت نه‌نووسیوه‌

en: You do not have permission to access this page
ku_IQ: ئێوە مۆڵەتی دەستپێگەیشتن بەم پەڕەتان پێنەدراوە.

en: You do not have permission to access this page.
ku_IQ: تۆ دەسەڵاتت نییە بۆ بەڕێوەبردنی ئەم پەڕەیە

en: You do not have permission to create coupons
ku_IQ: تۆهیچ ده‌سه‌لاتت نیه‌ بۆدروست كردنی كۆبۆن

en: You do not have permission to create order notes
ku_IQ: تۆ ده‌ سه‌لاتت نیه‌ بۆ دروست كردنی یادداشت

en: You do not have permission to create order refunds
ku_IQ: تۆ ده‌سه‌ڵاتی ته‌واوت نیه‌ بۆ دروستكردنی گه‌رانه‌وه‌ یداواكاری

en: You do not have permission to create orders
ku_IQ: تۆده‌شه‌ڵاتت نیه‌ بۆ دروست كردنی داواكاری

en: You do not have permission to create product attributes
ku_IQ: تۆ ده‌سه‌ڵاتی ته‌ واوت نیه‌ بۆ دروست كردنی خاسیه‌ته‌كانی كاڵا

en: You do not have permission to create product categories
ku_IQ: تۆده‌سه‌ڵاتت نیه‌ بۆخوێندنه‌وه‌ ی ده‌سته‌به‌ندی كاڵا

en: You do not have permission to create product shipping classes
ku_IQ: تۆ ده‌سه‌ڵاتی ته‌واوت نیه‌ بۆ ده‌ستكاری كردنی شیوازی گواستنه‌وه‌وگه‌یاندن

en: You do not have permission to create product tags
ku_IQ: تۆ ده‌سه‌ڵاتی ته‌ واوت نیه‌ بۆ دروست كردنی له‌زگه‌ ی ده‌سته‌به‌ندی كاڵا

en: You do not have permission to create products
ku_IQ: تۆ ده‌سه‌ڵاتت نیه‌ بۆ دروست كردنی كاڵای نوێ

en: You do not have permission to create tax classes
ku_IQ: تۆ ده‌سه‌ڵاتی ته‌واوت نیه‌ بۆ دروستكردنی نرخی گه‌نجینه‌

en: You do not have permission to create tax rates
ku_IQ: تۆ ده‌سه‌ڵاتی ته‌واوت بۆ ده‌ستكاری نرخی گه‌نجینه‌ نیه‌

en: You do not have permission to create this customer
ku_IQ: تۆ ده‌سه‌ڵاتت نیه‌ بۆ دروست كردنی ئه‌م كریاره‌

en: You do not have permission to create webhooks.
ku_IQ: دەسەڵاتی دروستکردنی (Webhook)ەکانت نییە.

en: You do not have permission to delete product attribute terms
ku_IQ: تۆ ده‌سه‌ڵاتی ته‌واوت نیه‌ بۆ خویندنه‌وه‌ی خاسیه‌تی كاڵا

en: You do not have permission to delete product attributes
ku_IQ: تۆ ده‌سه‌ڵاتی ته‌ واوت نیه‌ بۆ سرینه‌وه‌ی خاسیه‌ته‌كانی كاڵا

en: You do not have permission to delete product category
ku_IQ: تۆ ده‌سه‌ڵاتی ته‌واوت نیه‌ بۆ سرینه‌وه‌ ی ده‌سته‌به‌ندی كاڵا

en: You do not have permission to delete product shipping classes
ku_IQ: تۆده‌سه‌لاتی ته‌واوت نیه‌ بۆ سرینه‌وه‌ یشێوازی گواستنه‌وه‌وگه‌یاندن

en: You do not have permission to delete product tag
ku_IQ: تۆ ده‌سه‌ڵاتی ته‌واوت نیه‌ بۆ سرینه‌وه‌ یله‌زگه‌ی ده‌سته‌به‌ندی

en: You do not have permission to delete tax classes
ku_IQ: تۆ ده‌سه‌لاتی ته‌ واوت نیه‌ بۆ سرینه‌وه ی‌ یگه‌نجینه‌

en: You do not have permission to delete tax rates
ku_IQ: تۆ ده‌سه‌ڵاتی ته‌واوت بۆ سرینه‌وه‌ ی نرخی گه‌نجینه‌ نیه‌

en: You do not have permission to delete this %s
ku_IQ: تۆده‌سه‌لاتی سرینه‌وه‌ت %s نیه‌.

en: You do not have permission to delete this customer
ku_IQ: تۆ ده‌سه‌ڵاتت نیه‌ به‌ سڕینه‌وه‌ ی ئه‌م كریاره‌

en: You do not have permission to edit API Keys
ku_IQ: تۆ دەسەڵاتت نییە بۆ دەستکاریکردنی کلیلەکانی (API)

en: You do not have permission to edit Webhooks
ku_IQ: دەسەڵاتی دەستکاریکردنی (Webhook)ەکانت نییە.

en: You do not have permission to edit product attributes
ku_IQ: تۆ ده‌سه‌ڵاتی ته‌ واوت نیه‌ بۆ ده‌ستكاری كردنی خاسیه‌ته‌كانی كاڵا

en: You do not have permission to edit product categories
ku_IQ: تۆده‌سه‌ڵاتت نیه‌ بۆخوێندنه‌وه‌ ی ده‌سته‌به‌ندی كاڵا

en: You do not have permission to edit product shipping classes
ku_IQ: تۆ ده‌سه‌ڵاتی ته‌واوت نیه‌ بۆ ده‌ستكاری كردنی شیوازی گواستنه‌وه‌وگه‌یاندن

en: You do not have permission to edit product tags
ku_IQ: تۆ ده‌سه‌ڵاتی ته‌ واوت نیه‌ بۆ ده‌ست كاری كردنی له‌ زگه‌ی ده‌سته‌به‌ندی كاڵا

en: You do not have permission to edit tax rates
ku_IQ: تۆ ده‌سه‌ڵاتی ته‌واوت بۆ ده‌ستكاری نرخی گه‌نجینه‌ نیه‌

en: You do not have permission to edit this %s
ku_IQ: تۆده‌سه‌لاتی ده‌ستكاری كردنت %s نیه‌.

en: You do not have permission to edit this API Key
ku_IQ: دەسەڵاتت نییە بۆ دەستکاریکردنی ئەم کلیلی (API)ە

en: You do not have permission to edit this customer
ku_IQ: تۆ ده‌سه‌ڵاتت نیه‌ به‌ ده‌ستكاری كردنی ئه‌م كریاره‌

en: You do not have permission to edit this order
ku_IQ: ده‌سه‌ڵاتی ده‌ستکاریکردنی ئه‌م داواکارییەت نییه‌

en: You do not have permission to edit this user.
ku_IQ: ده‌سه‌ڵاتی ده‌ستکاریکردنی ئه‌م به‌کارهێنه‌ره‌ت نییه‌.

en: You do not have permission to manage log files.
ku_IQ: دەسەڵاتی بەڕێوەبردنی پەڕگەکانی ڕووداوتۆمارگەرییت نییە.

en: You do not have permission to modify the list of approved directories for product downloads.
ku_IQ: دەسەڵاتی دەستکاریکردنی لیستەی بوخچە پەسەندکراوەکانت نییە بۆ داگرتنەکانی بەرهەم.

en: You do not have permission to read product attribute terms
ku_IQ: تۆ ده‌سه‌ڵاتی ته‌واوت نیه‌ بۆ خویندنه‌وه‌ی خاسیه‌تی كاڵا

en: You do not have permission to read product attributes
ku_IQ: تۆ ده‌سه‌ڵاتی ته‌واوت نیه‌ بۆ خوێندنه‌وه‌ ی خاسیه‌تی كاڵا

en: You do not have permission to read product categories
ku_IQ: تۆده‌سه‌ڵاتت نیه‌ بۆخوێندنه‌وه‌ ی ده‌سته‌به‌ندی كاڵا

en: You do not have permission to read product shipping classes
ku_IQ: تۆ ده‌سه‌ڵاتی ته‌واوت نیه‌ بۆ خویندنه‌وه‌ی نرخی كاڵا

en: You do not have permission to read product tags
ku_IQ: تۆ ده‌سه‌ڵاتی ته‌واوت نیه‌ بۆ خوێندنه‌وه‌ ی له‌زگه‌ ی ده‌سته‌به‌ندی

en: You do not have permission to read tax classes
ku_IQ: تۆ ده‌سه‌ڵاتی ته‌ واوت نیه‌ بۆ خوێندنه‌وه‌ی نرخی گه‌نجینه‌

en: You do not have permission to read tax rate
ku_IQ: تۆ ده‌سه‌ڵاتی ته‌واوت نیه‌ بۆ خویندنه‌وه‌ی نرخی مالیا

en: You do not have permission to read the coupons count
ku_IQ: تۆده‌سه‌ڵاتت نیه‌ بۆ خویندنه‌وه‌ یژماره‌ی كۆبۆنه‌كان

en: You do not have permission to read the customers count
ku_IQ: تۆ ده‌سه‌لاتت نیه‌ بۆ خوێندنه‌وه‌ ی ژماره‌ی كڕیاران

en: You do not have permission to read the orders count
ku_IQ: تۆ ده‌سه‌ڵاتت نیه‌ به‌ بینینی ژماره‌ی داواكاریه‌ كان

en: You do not have permission to read the products count
ku_IQ: تۆ ده‌سه‌ڵاتی بینینی ژماره‌ ی كاڵات نیه‌

en: You do not have permission to read the tax classes count
ku_IQ: تۆ ده‌سه‌ڵاتی ته‌ واوت نیه‌ بۆ خوێندنه‌وه‌ی نرخی گه‌نجینه‌ بۆ

en: You do not have permission to read the taxes count
ku_IQ: تۆ ده‌سه‌ڵاتی ته‌ واوت نیه‌ بۆ خوێندنه‌وه‌ی نرخی گه‌نجینه‌ بۆ حیساب

en: You do not have permission to read the webhooks count
ku_IQ: تۆ ده‌سه‌لاتت نیه‌ بۆ خوێندنه‌وه‌ یژماره‌ی  Webhook

en: You do not have permission to read this %s
ku_IQ: تۆده‌سه‌لاتی بینینت %s نیه‌.

en: You do not have permission to read this customer
ku_IQ: تۆ ده‌سه‌ڵاتت نیه‌ به‌ خوێندنه‌وه‌ئه‌م كریاره‌

en: You do not have permission to read this report
ku_IQ: تۆ ده‌سه‌ڵاتی ئه‌وه‌ت نیه‌ ئه‌م ڕاپۆرته‌ ببینی

en: You do not have permission to revoke API Keys
ku_IQ: دەسەڵاتت نییە بۆ هەڵوەشاندنەوەی کلیلەکانی (API)

en: You do not have permission to revoke this API Key
ku_IQ: دەسەڵاتت نییە بۆ هەڵوەشاندنەوەی ئەم کلیلی (API)ە

en: You do not have permission to update Webhooks
ku_IQ: دەسەڵاتی بەڕۆژکردنەوەی (Webhook)ەکانت نییە.

en: You do not have sufficient permissions to access this page.
ku_IQ: ده‌سه‌ڵاتی هاتنه‌ ناو ئه‌م په‌ڕه‌یه‌ت نییه‌.

en: You do not have sufficient permissions to activate plugins for this site.
ku_IQ: دەسەڵاتی تەواوت نیە بۆ چالاککردنی پێوەکراو لەم ماڵپەڕەدا.

en: You do not have sufficient permissions to deactivate plugins for this site.
ku_IQ: دەسەڵآتی تەواوت نیە بۆ نا چالاک کردنی پێوەکراو لەم ماڵپەڕەدا.

en: You don&#8217;t have an Akismet plan.
ku_IQ: ئێوە هیج پلانێکی ئەکیسمێتان نییە.

en: You don&#8217;t have permission to do that.
ku_IQ: تۆ مۆڵەتت &#8217;t نییە بۆ ئەوەی ئەوە بکەیت.

en: You don&#8217;t have permission to do this.
ku_IQ: تۆ ڕێگەپێدراونییت بۆ ئەنجامدانی ئەمە.

en: You don't have permission to create a new order
ku_IQ: دەسەڵاتی دروستکردنی داواکارییەکی نوێت نییە

en: You don’t have permission to do that.
ku_IQ: ده‌سه‌ڵاتی کردنی ئه‌و کاره‌ت نییه‌.

en: You have %1$s and %2$s.
ku_IQ: ئێستا  %1$s و  %2$s ـت هەیە.

en: You have WooCommerce Blocks installed, but the WooCommerce bundled version is running because it is more up-to-date. This may cause unexpected compatibility issues. Please update the WooCommerce Blocks plugin.
ku_IQ: تۆ (WooCommerce Blocks)ت دامەزراندووە، بەڵام وەشانی گورزەکراوی (WooCommerce) کاردەکات چونکە بەڕۆژکراوەیە. ئەمە ڕەنگە کێشەی گونجان دروست بکات. تکایە پێوەکراوی (WooCommerce Blocks) بەڕۆژبکەرەوە.

en: You have attempted to queue too many files.
ku_IQ: تۆ هەوڵت داوە زۆر پەڕگە بخەیتە سەرەوە.

en: You have attempted to register a duplicate form %1$s with WooCommerce Form: %2$s
ku_IQ: تۆ هەوڵتدا بۆ تۆمارکردنی فۆڕمێکی لەبەرگیراوە %1$s لەگەڵ فۆڕمی (WooCommerce): %2$s

en: You have attempted to register a duplicate item with WooCommerce Navigation: %1$s
ku_IQ: تۆ هەوڵتدا بڕگەیەکی دووبارە تۆمار بکەیت لەگەڵ ڕێدۆزیی (WooCommerce): %1$s

en: You have been added to this site. Please visit the <a href="%1$s">homepage</a> or <a href="%2$s">log in</a> using your username and password.
ku_IQ: تۆ خرایتە سەر ئەم پەڕەیە. تکایە سەردانی <a href="%1$s">پەڕەی سەرەتا</a> یان <a href="%2$s">log in</a> بکە، تێپەڕەوشە و ناوەکەت بەکار بهێنە.

en: You have chosen to delete the following users from all networks and sites.
ku_IQ: ئەم بەکارهێنەرانەت دیاری کردووە بۆ سڕینەوە لەهەموو ڕایەڵەکان و ماڵپەڕەکان.

en: You have chosen to delete the user from all networks and sites.
ku_IQ: ئەم بەکارهێنەرەت دیاری کردووە بۆ سڕینەوە لەهەموو ڕایەڵەکان و ماڵپەڕەکان.

en: You have installed a development version of WooCommerce which requires files to be built and minified. From the plugin directory, run <code>pnpm install</code> and then <code>pnpm --filter='@woocommerce/plugin-woocommerce' build</code> to build and minify assets.
ku_IQ: تۆ وەشانی گەشەپێدانی (WooCommerce)ت دامەزراندووە کە پەڕگەکان دەبێت دروستبکرێن و دەستکاریی بکرێن. لە بوخچەی پێوەکراوەکەوە، <code>pnpm install</code> کارا بکە و پاشان <code>pnpm --filter='@woocommerce/plugin-woocommerce' build</code> بۆ دروستکردن و دەستکاریکردنی شتەکان.

en: You have installed a development version of WooCommerce which requires files to be built and minified. From the plugin directory, run <code>pnpm install</code> and then <code>pnpm run build --filter=woocommerce</code> to build and minify assets.
ku_IQ: تۆ وەشانی گەشەپێدانی (WooCommerce)ت دامەزراندووە کە پەڕگەکان دەبێت دروستبکرێن و دەستکاریی بکرێن. لە بوخچەی پێوەکراوەکەوە، <code>pnpm install</code> کارا بکە و پاشان <code>pnpm run build --filter=woocommerce</code>.

en: You have logged in successfully.
ku_IQ: بەسەرکەوتویی هاتیتەژوورەوە لەم ماڵپەڕە

en: You have no categories to convert!
ku_IQ: هیچ هاوپۆلێک نیه‌ بۆ گۆڕین

en: You have no tags to convert!
ku_IQ: هیچ تاگێکت نییه‌ بۆ گۆڕین

en: You have not set up this type of address yet.
ku_IQ: ئێوە تاوەکو ئیستا هیچ ناونیشانێکتان تۆمارنەکردووە

en: You have plugins waiting to be updated
ku_IQ: چەند پێوەکراوێکت لە چاوەڕوانی نوێبونەوەدان

en: You have received the following WooCommerce log message: | You have received the following WooCommerce log messages:
ku_IQ[0]: پەیامی گوزارشی ووکامرسی خوارەوەتان وەرگرت
ku_IQ[1]: پەیامی گوزارشی ووکامرسی خوارەوەتان وەرگرت

en: You have searched the %1$s blog archives for <strong>&#8216;%2$s&#8217;</strong>. If you are unable to find anything in these search results, you can try one of these links.
ku_IQ: تۆ گەڕاویت لە بڵۆگی %1$s بۆ <strong>&#8216;%2$s&#8217;</strong>. ئەگەر هیچت نەدۆزیەوە ئەوە یەکیک لەم بەستەرانە هەڵبژێرە.

en: You have specified these users for deletion:
ku_IQ: ئه‌م به‌کارهێنه‌رانه‌ت بۆ سڕینه‌وه‌ دیاری کردووه‌:

en: You have specified these users for removal:
ku_IQ: تۆ دەتەوێت ئەم بەکارهێنەرە بسڕیتەوە.

en: You have specified this user for deletion:
ku_IQ: ئەم نووسەرەت دیاریی کردووە بۆ سڕینەوە:

en: You have specified this user for removal:
ku_IQ: لەتواناتدایە ڕێژەیەکی دیاریکراو بەکارهێنەر بسڕیتەوە.

en: You have successfully connected your store to Woo.com
ku_IQ: بەسەرکەوتوویی فرۆشگاکەت پەیوەست کرد بە (Woo.com)

en: You have successfully connected your store to WooCommerce.com
ku_IQ: بەسەرکەوتوویی فرۆشگاکەت پەیوەست کرد بە (WooCommerce.com)

en: You have successfully disconnected your store from Woo.com
ku_IQ: بەسەرکەوتوویی پەیوەندیی فرۆشگاکەت پچڕاند لەگەڵ (Woo.com)

en: You have successfully disconnected your store from WooCommerce.com
ku_IQ: بەسەرکەوتوویی پەیوەندیی فرۆشگاکەت پچڕاند لەگەڵ (WooCommerce.com)

en: You have themes waiting to be updated
ku_IQ: چەند ڕوکارێکت لە چاوەڕوانی نوێبونەوەدان

en: You have used this coupon %s in another transaction during this checkout, and coupon usage limit is reached. Please remove the coupon and try again.
ku_IQ: ئەم کۆپۆنە %s لە مامڵەیێکی دیکە سوودی لێ بۆ کڕینی کالایێکی دیکە گیراوە،هەر بۆیە ئەم کۆپۆنە ڕێژەی سوودگرتنی بەسەرچووە.تکایە ئەم کۆپۆنە لابەرە ئینجا دوبارە هەوڵ بدەوە.

en: You have used your space quota. Please delete files before uploading.
ku_IQ: تۆ قەبارەی خۆتت بەکاربردووە. دەبێت هەندێک پەڕگە بسڕیتەوە، تاکو بتوانیت شت دابنێیت.

en: You may also like&hellip;
ku_IQ: لەوانەیە تۆ ئەمەشت بەدڵ بێت

en: You may be interested in&hellip;
ku_IQ: لەوانە حەزتان بەم کاڵایە بێت

en: You may be interested in…
ku_IQ: لەوانەیە تۆ ئارەزوو بکەیت...

en: You may need to manually restore the item's stock.
ku_IQ: لەوانەیە پێویست بێت بەشێوەیەکی دەستیی کۆگای کاڵاکە دەستکاریی بکەیت و بیگەڕێنیتەوە.

en: You may only upload 1 file.
ku_IQ: پێویسته‌ ته‌نها 1 په‌ڕگه‌ باربکه‌یت.

en: You must be %1$slogged in%2$s to post a review.
ku_IQ: پێویستە %1$s لە %2$s دا بۆ بڵاوکردنەوەی پێداچوونەوەیەک.

en: You must be <a href="#" class="jp-carousel-comment-login">logged in</a> to post a comment.
ku_IQ: پێویستە <a href="#" class="jp-carousel-comment-login">لە ژوورەوە بیت</a> تا سەرنج بنێریت.

en: You must be <a href="%s">logged in</a> to post a comment.
ku_IQ: پێویستە <a href="%s">لە ژوورەوەبیت</a> بۆ نووسینی لێدوانێک.

en: You must be a member of at least one site to use this page.
ku_IQ: پێویستە لای کەم ئەندامی یەک ماڵپەڕ بیت بۆ ئەوەی ئەم پەڕەیە بەکار بهێنیت.

en: You must be logged in to checkout.
ku_IQ: بۆ کارپێکردنی ئەژمار دەبێت بچیتە ژوورەوە

en: You must be logged in to download files.
ku_IQ: بۆداگرتنی فایله‌كان ده‌بێت بچیته‌ ژوره‌وه‌.

en: You must click the Save Changes button at the bottom of the screen for new settings to take effect.
ku_IQ: دەبێت کرتەی " گۆڕانکاریەکان هەڵبگرە" بکەی لەم پەنجەرەیە بۆ ئەوەی سازشکاریەکان بە ئەنجام بگەن.

en: You must connect your Jetpack plugin to WordPress.com to use this feature.
ku_IQ: دەبێت لکێنراوی جێتپاک ببەستیتەوە بە ماڵپەری وۆردپرێسەوە بۆ بەکارهێنانی ئەم خزمەتگوزارییە.

en: You must enter a valid license key on the <a href="%1$s">MaxMind integration settings page</a> in order to use the geolocation service. If you do not need geolocation for shipping or taxes, you should change the default customer location on the <a href="%2$s">general settings page</a>.
ku_IQ: بۆ سودوەرگرتن لە خزمەتگوزاری شوێن دەبێ کلیلی مۆڵەتدانی <a href="%1$s">MaxMind ، دروست لە پەڕەی ڕێکخستنەکان تێکڵاو</a> بکەن. گەر بۆ باج و شوێنی جێبەجێکردن بۆ فرۆشی شتومەک نیازتان نییە،دەبێ شوێنی بنەڕەتی کڕیار لە <a href="%2$s">پەڕەی ڕێکخستنی گشتی</a> بگۆڕن..

en: You must provide a domain name.
ku_IQ: پێویستە ناوی دۆمەین بنووسی.

en: You must provide a name for your network of sites.
ku_IQ: دەبێت ناوی ڕایەڵەکەت بنووست بۆ پەڕەکان.

en: You must provide a valid email address.
ku_IQ: دەبێت پۆستێکی ئەلکترۆنی دروستت بنووسی.

en: You must supply a future date to schedule.
ku_IQ: پێویستە ڕێکەوتێک لە داهاتوو هەڵبژێریت بۆ بەرنامە بۆدانان.

en: You must supply an array of options and values.
ku_IQ: دەبێت ڕیزێک لە هەڵبژاردە و بەها دابین بکەیت.

en: You must supply an array of options.
ku_IQ: دەبێت ڕیزێک لە هەڵبژاردە دابین بکەیت.

en: You need JavaScript to choose a part of the image.
ku_IQ: تۆ پێویستت بە جاڤا سکریپتە بۆ دیاریکردنی بەشێک لە وێنەکە

en: You need WooCommerce 4.2 or newer to run this tool.
ku_IQ: پێویستت بە (WooCommerce)ی 4.2 یان نوێتر هەیە بۆ ئەوەی کار بەم ئامڕازە بکەیت.

en: You need a higher level of permission.
ku_IQ: پێویستت بە دەسەڵاتە بۆ ئەنجامدانی ئەم کردارە.

en: You need to define a search term to order by relevance.
ku_IQ: پێویستە مەرجی گەڕان دیاری بکەیت بۆ ڕیزکردن بە پێی پەیوەندی.

en: You need to define an include parameter to order by include.
ku_IQ: پێویستە پێناسەی پارامیتەری include بکەیت بۆ ڕیزکردن بە پێی include.

en: You need to enter an API key to activate the Akismet service on your site.
ku_IQ: بۆ چالاک کردنی  Akismet لە ماڵپەرەکەت پێویستت  بە تۆمارکردنی کلیلێکی APIت هەیە..

en: You need to pass an array of post formats.
ku_IQ: پێویستە ریزبەندی فۆرماتی بابەت تێپەڕبکەیت.

en: You need to select what to show in this <a href="%s">Gravatar Profile widget</a>.
ku_IQ: پێویستە دیاری بکەیت چی پیشانبدرێت لە <a href="%s">ویدجێتی گراڤاتاری پرۆفایلەکەتدا</a>.

en: You need to supply your OPML url. Press back on your browser and try again
ku_IQ: پێویسته‌ به‌سته‌ری OPML ـه‌که‌ت دابین بکه‌یت. کرته‌ له‌ گه‌ڕانه‌وه‌ بکه‌ له‌سه‌ر وێبگه‌ڕه‌که‌ت و هه‌وڵبده‌وه‌

en: You only have one theme installed right now. Live a little! You can choose from over 1,000 free themes in the WordPress Theme Directory at any time: just click on the <a href="%s">Install Themes</a> tab above.
ku_IQ: تەنیا یەک ڕووکارت هەیە چالاک کرابێت لەسەر ئەم وێبگەیە لەم ساتەدا. خۆ قاتیی نییە! دەتوانیت لە پێڕستی ڕووکارەکان لە WordPress.org   کە زیاتر لە ١٠٠٠ ڕووکاری خۆڕای تێدایە، دڵخوازی خۆت هەڵبژێریت لە هەر کاتێکدا: تەنیا کرتە بکە لە تابی  <a href="%s">Install Themes</a> بکە لە سەرەوە.

en: You set up payments
ku_IQ: پارەدانەکانت دامەزراند

en: You should also note any collection and retention of sensitive personal data, such as data concerning health.
ku_IQ: پێویستە بەهەمان شێوە ئاماژە بکەت هەموو زانیاریە کەسییە تایبەتیەکان کە وەری دەگریت، نموونە زانیاریەکانی پەیوەست بە تەندروستی.

en: You should also review your privacy policy from time to time, especially after installing or updating any themes or plugins. There may be changes or new suggested information for you to consider adding to your policy.
ku_IQ: پێشنیار دەکەیت بۆت کە پێداچونەوە بۆ سیاسەتی تایبەتیەتیت بکەت سات بەسات، بەتایبەت دوای دامەزراندن یان نوێکردنەوەی ڕوکار یان پێوەکراو کە گۆڕانکاریان بەسەرداهاتووە و زانیاری تازەی داواکراو لە خۆ دەگرێت بۆتۆ، ڕەچاوی ئەوەبکە کە زیادی بکەیت بۆ سیاسەتی تایبەتیەتی.

en: You should back up your existing %1$s and %2$s files.
ku_IQ: پێویستە پاڵپشتی (باک ئەپی) پەڕگەکانی %1$s و %2$s بکەیت.

en: You should back up your existing %s file.
ku_IQ: پێویستە پاڵپشتی (باک ئەپی) پەڕگەی %s بکەیت.

en: You should consider changing your site domain to %1$s before enabling the network feature. It will still be possible to visit your site using the %3$s prefix with an address like %2$s but any links will not have the %3$s prefix.
ku_IQ: پشتیوانی دەکەین کە ناونیشانی وێبگەکەی بگۆڕیت بە %1$s پێش ئەوەی ڕایەڵە بکەیتەوە. دوای ئەوەش هەر دەتوانیت لە ڕێی پێشگری %3$s سەردانی پەڕگەکەت بکەیت بە ناونیشانی %2$s بەڵام ئاگاداربە هیچ بەستەرێک بە پێشگری  %3$s  کار ناکات.

en: You should consider removing any unused themes to enhance your site&#8217;s security.
ku_IQ: ئێمە پێشنیاری لابردنی هەر ڕووکارێکی بەکارنەهینراو دەکەین بۆ باشکردنی ئاسایشی ماڵپەڕەکەت&#8217;.

en: You should remove inactive plugins
ku_IQ: باشترە کە پێوەکراوەکە ناچالاکەکان بسڕیتەوە

en: You should remove inactive themes
ku_IQ: باشترە کە ڕوکارە ناچالاکەکان بسڕیتەوە

en: You should use a persistent object cache
ku_IQ: تۆ دەبێت حەشارگەیەکی هەمیشەیی تەن بەکاربهێنیت

en: You want your product catalog and images to look great and align with your brand. This guide will give you all the tips you need to get your products looking great in your store.
ku_IQ: تۆ کەتەلۆگ و وێنەکانی بەرهەمەکەت دەوێت بۆ ڕووخسارێکی باش و هاوڕێکی لەگەڵ نیشانەی بازرگانییەکەت. ئەم ڕێنمایە ڕێنیشاندانت دەداتێ کە نیازتان پێیەتی بۆ پشاندانێکی باشی بەرهەمەکانت لە فرۆشگاکەت.

en: You will be given a password to manually enter into the application in question.
ku_IQ: نهێنوشەت پێ دەدرێت بۆ ئەوەی بە دەستی داخڵبکەیتە ناو بەرجەستەکراوەکە لە پرسیارەکەدا.

en: You will be returned to the WordPress Dashboard, and no changes will be made.
ku_IQ: دەگەڕیتەوە بۆ داشبۆردوی وۆردپرێس، و هیچ گۆڕانکاریەک ناکرێت.

en: You will be sent to %s
ku_IQ: دەنێردرێت بۆ %s

en: You will need to manually issue a refund through your payment gateway after using this.
ku_IQ: تۆ ده‌بێت به‌ شێوه‌ی ده‌ستی یان گه‌ڕانه‌وه‌ وه‌جبه‌ له‌ م ده‌روازه‌ی پاره‌دان پێش به‌ كار هێنان ئه‌نجامی بده‌ی.

en: You will not be able to install new themes from here yet since your install requires SFTP credentials. For now, please <a href="%s">add themes in the admin</a>.
ku_IQ: ناتوانیت ڕووکاری نوێ دابمەزرێنیت لە کاتێکدا دامەزراندن پێویستی بە بەڵگەنامەکانی (SFTP) یە. بۆئێستا، تکایە <a href="%s">ڕووکارەکان زیاد بکە لە بەڕێوبەرایەتی.</a>

en: You would have received an email because of this.
ku_IQ: پێویستە ئیمەیڵت پێگەشتبێت لەبەر ئەمە.

en: You&#8217;ll create a menu, assign it a location, and add menu items like links to pages and categories. If your theme has multiple menu areas, you might need to create more than one.
ku_IQ: تۆ دەتەوێت پێرستێک دروست بکەیت، کە وابەستە بە شوێنەوە لەگەڵ پێرستی بڕگە وەکو بەستەری پەڕە و هاوپۆل. ئەگەر ڕووکارەکەت پێرستی زۆرە، ئەوە پێویستە زیاتر لە دانەیەک دروست بکەیت.

en: You'll be asked to provide your business info again, and will lose your existing AI design. If you want to customize your existing design, you can do so via the <EditorLink>Editor</EditorLink>.
ku_IQ: داوات لێدەکرێت کە زانیاریی کارەکەت دووبارە پێشکەش بکەیتەوە، ئەم دیزاینەی (AI) ئێستا لەدەست دەدەیت. ئەگەر دەتەوێت دیزاینەکەی ئێستات کڕیارخواز بکەیت، دەتوانیت لەڕێگەی <EditorLink>دەستکاریکەرەکەوە</EditorLink> ئەنجامی بدەیت.

en: You're almost there! Once you complete store setup you can start receiving orders.
ku_IQ: ئەوەندەی نەماوە! کاتێک تەواوبوویت لە دامەزراندنی فرۆشگاکەت، ئیتر دەتوانیت داواکارییەکان وەربگریت.

en: You're invited to share your experience
ku_IQ: بانگهێشت کراویت بۆ باسکردنی ئەزموونی خۆت

en: You're only one step away from getting paid. Verify your business details to start managing transactions with WooPayments.
ku_IQ: تەنیا چەند هەنگاوێکی کەم ماوە تا دەست بکەیت بە فرۆشتن و پارەکانت بەئاسانیی وەربگریت. وردەکارییەکانی کارەکەت بسەلمێنە و دەستبکە بەڕێوەبردنی مامەڵەکانت لەگەڵ (WooPayments).

en: You're ready to start selling!
ku_IQ: تۆ ئامادەیت بۆ دەستکردن بە فرۆشتن!

en: You've hit the 10 orders milestone! Look at you go. Browse some WooCommerce success stories for inspiration.
ku_IQ: پیرۆزە، گەیشتیت بە 10 داواکاری! تەماشای خۆت بکە. هەندێک لە چیرۆکی سەرکەوتنەکانی (WooCommerce) بخوێنەرەوە بۆ سرووش.

en: Your %1$s file uses a dynamic value (%2$s) for the path at %3$s. However, the value at %3$s is also a dynamic value (pointing to %4$s) and pointing to another dynamic value is not supported. Please update %3$s to point directly to %4$s.
ku_IQ: پەڕگەی %1$s بەهای گۆڕاوی (%2$s) بەکاردەهێنێت بۆ ڕێگاکە لە %3$s. هەرچۆنێک بێت، بەهای %3$s یش هەر گۆڕاوە (ئاڕاستەی %4$s کراوە) دەبێت بزانیت کە ئاڕاستەکردن بۆ بەهایەکی گۆڕاوی تر پشتگیری نەکراوە. تکایە وا لە %3$s بکە ڕاستەوخۆ ئاڕاستەبکرێت بۆ %4$s.

en: Your %s file contains only core WordPress features.
ku_IQ: پەڕگەی %s تەنیا تایبەتمەندیە بنەڕەتیەکانی وۆردپرێسی لەخۆ گرتووە.

en: Your <a href="%1$s">WordPress Address</a> and <a href="%2$s">Site Address</a> are not set up to use HTTPS.
ku_IQ: <a href="%1$s">وۆردپرێسەکەت</a> و <a href="%2$s">ماڵپەڕەکەت</a> ئامادەساز نین بۆ بەکارهێنانی HTTPS.

en: Your <a href="%s">Site Address</a> is not set up to use HTTPS.
ku_IQ: ماڵپەڕەکەت <a href="%s">ناونیشانی ماڵپەڕ</a> ئامادەنییە بۆ ڕێکخستن و دانانی HTTPS.

en: Your API key is no longer valid.
ku_IQ: کلیلی API ی تۆ ئیتر کاریگەر نییە.

en: Your Akismet account usage is approaching your plan&#8217;s limit
ku_IQ: بەکارهێنانی هەژمارەیAkismet ی تۆ لە سنووری &#8217;sپلانەکەت نزیک دەبێتەوە

en: Your Akismet account usage is over your plan&#8217;s limit
ku_IQ: بەکارهێنانی هەژمارەی Akismet ی تۆ لە سنووری &#8217;sپلانەکەت زیاترە

en: Your Akismet plan has been cancelled.
ku_IQ: پلانی ئەکیسمێتی ئێوە هەڵوەشێندرا.

en: Your Akismet subscription is suspended.
ku_IQ: ئابوونی ئەکیسمێتی ئێوە بە حاڵەتی  راگرتن دەرهاتووە.

en: Your Akismet usage has been over your plan&#8217;s limit for three consecutive months. We have restricted your account for the rest of the month. Upgrade your plan so Akismet can continue blocking spam.
ku_IQ: بەکارهێنانی Akismet ی تۆ بۆ ماوەی سێ مانگی لەسەریەک لە سنووری پلانەکەت زیاتر بووە. ئێمە ئەکاونتەکەتمان سنووردار کردووە بۆ ماوەی مانگەکە. پلانەکەت بەرز بکەرەوە بۆ ئەوەی Akismet بتوانێت بەردەوام بێت لە بلۆککردنی سپام.

en: Your Akismet usage has been over your plan&#8217;s limit for two consecutive months. Next month, we will restrict your account after you reach the limit. Please consider upgrading your plan.
ku_IQ: بەکارهێنانی Akismet ی تۆ بۆ ماوەی دوو مانگی لەسەریەک لە سنووری&#8217;s پلانەکەت زیاتر بووە. مانگی داهاتوو دوای گەیشتن بە سنوورەکە ئەکاونتەکەت سنووردار دەکەین. تکایە بیر لە بەرزکردنەوەی پلانەکەت بکەرەوە.

en: Your Akismet usage is nearing your plan&#8217;s limit for the third consecutive month. We will restrict your account after you reach the limit. Upgrade your plan so Akismet can continue blocking spam.
ku_IQ: بەکارهێنانی Akismet ی تۆ لە سنووری &#8217;sپلانەکەت نزیک بووەتەوە بۆ سێیەم مانگی لەسەریەک. دوای گەیشتن بە سنوورەکە ئەکاونتەکەت سنووردار دەکەین. پلانەکەت بەرز بکەرەوە بۆ ئەوەی Akismet بتوانێت بەردەوام بێت لە بلۆککردنی سپام.

en: Your Email
ku_IQ: ئیمەیڵەکەت:

en: Your Jetpack setup looks a-okay!
ku_IQ: ڕێکخستنەکانی جێتپاک باش دەردەکەون!

en: Your Name
ku_IQ: ناوت

en: Your Recent Drafts
ku_IQ: نوێترین ڕەشنووسەکانت

en: Your Report Download
ku_IQ: داگرتنی ڕاپۆرتەکەت

en: Your Sites
ku_IQ: ماڵپەڕی تۆ

en: Your Web server cannot make SSL requests; contact your Web host and ask them to add support for SSL requests.
ku_IQ: ڕاژەی ماڵپەرەکەتان ناتوانێت داواکان SSL ئەنجام بدا،لەگەڵ ڕاژەکار پەیوەندی بگرن وە لەوان داوا بکەن داواکانی SSL پاڵپشتی بکا.

en: Your WordPress version is %1$s, however the new plugin version requires %2$s.
ku_IQ: وەشانی وۆردپرێسەکەت بریتییە لە %1$s، بەڵام پێوەکراوە نوێیەکە پێویستی بە وەشانی %2$s.

en: Your WordPress version is %1$s, however the new theme version requires %2$s.
ku_IQ: وەشانی وۆردپرێسەکەت بریتییە لە %1$s، بەڵام وەشانی نوێی ڕووکارەکە پێویستی بە %2$s هەیە.

en: Your WordPress version is %1$s, however the uploaded plugin requires %2$s.
ku_IQ: وەشانی وۆردپرێسەکەت %1$s، لەگەڵ ئەوەشدا پێوەکراوە بارکراوەکە پێویستی بە وەشانی %2$s هەیە.

en: Your WordPress version is %1$s, however the uploaded theme requires %2$s.
ku_IQ: وەشانی وۆردپرێسەکەت %1$s، لەگەڵ ئەوەشدا ڕووکاری بارکراو پێویستی بە %2$s هەیە.

en: Your account has been restricted
ku_IQ: هەژمارەکەت سنووردار کراوە

en: Your account was created successfully and a password has been sent to your email address.
ku_IQ: هەژمارەکەت بەسەرکەوتوویی دروستکرا و تێپەڕەوشەیەک نێردراوە بۆ ناونیشانی پۆستی ئەلیکترۆنییەکەت.

en: Your account was created successfully. Your login details have been sent to your email address.
ku_IQ: هەژمارەکەت بەسەرکەوتوویی دروستکرا. وردەکارییەکانی چوونەژوورەوە نێردراوە بۆ ناونیشانی پۆستی ئەلیکترۆنییەکەت.

en: Your blog does not currently have any published posts.
ku_IQ: بلۆگەکەت هیچ بابەتێکی بڵاوکراوەی نییە.

en: Your blogroll
ku_IQ: بەستەرکانی بڵاگەکەت

en: Your browser cannot upload files
ku_IQ: وێبگەڕەکەت ناتوانێت پەڕگەکان بار بکات

en: Your browser does not support direct access to the clipboard. Please use keyboard shortcuts or your browser&#8217;s edit menu instead.
ku_IQ: ئەم وێبگەڕە ڕێگە بە ڕوونوونی ناوەکی نادات. تکایە کورتکراوەکانی تەختەکلیل بەکاربەرە لە جیاتی.

en: Your browser is out of date!
ku_IQ: وێبگەڕەکەت ماوەی بەسەرچووە!

en: Your cart
ku_IQ: سەبەتەکەت

en: Your cart is currently empty!
ku_IQ: لە ئێستادا سەبەتەکەت بەتاڵە!

en: Your cart is currently empty.
ku_IQ: سەبەتەی کرینی ئێوە لە ئێستادا بەتەڵا

en: Your changed data will be lost if you leave this page without saving.
ku_IQ: ئه‌گه‌ر ئه‌م په‌ڕه‌یه‌به‌بێ پاشه‌كه‌وت كردن. دا بخه‌یته‌وه‌، ته‌واوی زانیاریه‌كان له‌ده‌ست ده‌چێت.

en: Your changes have been saved.
ku_IQ: ریكخستنی تۆ پاشه‌كه‌وت كرا .

en: Your changes were not saved. Please retry.
ku_IQ: گۆڕانکارییەکانت پاشەکەوت نەکران. تکایە دووبارە هەوڵبدەرەوە.

en: Your chosen password.
ku_IQ: ژمارەی نهێنیەکەت.

en: Your comment is awaiting moderation.
ku_IQ: لێدوانەکەت چاوەڕێی پەسەندبوونە.

en: Your comment is awaiting moderation. This is a preview; your comment will be visible after it has been approved.
ku_IQ: لێدوانەکەت چاوەڕێی پێداچوونەوەیە. ئەمە پێشبینینە، لێدوانەکەت دەردەکەوێت کاتێک پەسەند دەکرێت.

en: Your comment is in moderation.
ku_IQ: سەرنجەکەت لە ژێر پێداچونەوەدایە.

en: Your comment was approved.
ku_IQ: سەرنجەکەت بڵاوکرایەوە.

en: Your current password is incorrect.
ku_IQ: ووشه‌ی تیپه‌ره‌ دروست نیه‌.

en: Your customers will see the name of this shipping method during checkout.
ku_IQ: کڕیارانت ناوی ئەم شێوازی گەیاندنە دەبینن لەکاتی پارەدان.

en: Your email address
ku_IQ: ناونیشانی پۆستی ئەلیکترۆنییەکەت

en: Your email address has not been updated yet. Please check your inbox at %s for a confirmation email.
ku_IQ: پۆستە ئەلیکترۆنییەکەت هێشتا نوێ نەکراوەتەوە. تکایە سندووقی هاتووت بپشکنە بۆ  %s نامەی پشتڕاست کردنەوە.

en: Your email address will not be published.
ku_IQ: پۆستی ئەلکترۆنیکەت بڵاو ناکرێتەوە .

en: Your email address.
ku_IQ: پۆستی ئەلکترۆنی تۆ.

en: Your firewall may be blocking Akismet from connecting to its API. Please contact your host and refer to <a href="%s" target="_blank">our guide about firewalls</a>.
ku_IQ: دیواری ئاگرین ئیمکانی هەیە ئەکیسمێت بە APIڕابگرێ. تکایە لەگەڵ ڕاژەکارەکەتان پەیوەندی بگرن <a href="%s" target="_blank">یان سەردانی ڕێنمایی ئێمە دەربارەی دیواری ئاگرن بکەن</a>

en: Your homepage displays
ku_IQ: پەڕەی ماڵەوەت پیشان دەدات

en: Your host appears to support the following object caching services: %s.
ku_IQ: وادیارە خانەخوێیەکەت پشتگیریی ئەم ڕاژانەی حەشارگەی تەن دەکات: %s.

en: Your hosting provider can tell you if a persistent object cache can be enabled on your site.
ku_IQ: کۆمپانیای دابینکەری خانەخوێیەکەت دەتوانێت پێت بڵێت کە ئایا حەشارگەی هەمیشەیی تەن دەکرێت چالاک بکرێت لەسەر ماڵپەڕەکەت یان نا.

en: Your installation of WordPress does not require FTP credentials to perform updates.
ku_IQ: دامەزراندنی وۆردپرێس پێویستی بە زانیاریەکانی FTP نییە بۆ ئەنجامدانی نوێکردنەوەکان.

en: Your installation of WordPress prompts for FTP credentials to perform updates.
ku_IQ: دامەزراندنی وۆردپرێس داوای زانیاریەکانی FTP دەکات بۆ ئەنجامدانی نوێکردنەوەکان.

en: Your installation of the WooCommerce Blocks feature plugin is incomplete. Please run %1$s within the %2$s directory.
ku_IQ: دامەزراندنی پێوەکراوی تایبەتمەندیی (WooCommerce Blocks)ەکەت ناتەواوە. تکایە %1$s جێبەجێبکە لە بوخچەی %2$s

en: Your invoice for order #{order_number}
ku_IQ: پارەدان بۆ کرین {order_number}

en: Your latest changes were saved as a revision.
ku_IQ: دوا گۆڕانکارییەکانت وەکو پێداچوونەوەیەک پاشەکەوت کرا.

en: Your latest posts
ku_IQ: دوایین بابەتەکانت

en: Your latest {site_title} invoice
ku_IQ: دواین پسووڵەت لە {site_title}

en: Your new field was saved successfully
ku_IQ: خانە نوێکەت بە سەرکەوتویی پاشەکەوتکرا

en: Your new password for %s is:
ku_IQ: نهێنوشەی نوێت بۆ %s:

en: Your object cache implementation does not support flushing individual groups.
ku_IQ: جێبەجێکردنی حەشارگەی تەنەکەت پشتگیریی ڕزگاربوونی گروپە تەنیاکان ناکات.

en: Your object cache implementation does not support flushing the in-memory runtime cache.
ku_IQ: جێبەجێکردنی حەشارگەی تەنەکەت پشتگیریی ڕزگاربوونی حەشارگەی ناو بیرگە ناکات.

en: Your order
ku_IQ: داواکاری ئێوە

en: Your order can no longer be cancelled. Please contact us if you need assistance.
ku_IQ: داواكاری تۆ ناتواندرێت پاش گه‌زببێته‌وه‌. تكایه‌ په‌یوه‌ندی به‌ به‌ریوه‌به‌ری سایت بكه‌ن.

en: Your order cannot be processed as the originating bank/merchant has declined your transaction. Please attempt your purchase again.
ku_IQ: ناتوانرێت داوکارییەکەت جێبەجێبکرێت چونکە بانکی سەرەکی\فرۆشیار مامەڵەکەیان ڕەتکردەوە. تکایە دووبارە هەوڵبدەرەوە.

en: Your order has been cancelled.
ku_IQ: داواکارییەکەت ڕەتکرایەوە.

en: Your order on %s has been partially refunded. There are more details below for your reference:
ku_IQ: داواکارییەکەت لە %s بەشێکی پارەکەی گەڕایەوە. لە خوارەوە زانیاریی زیاتر بەردەستە بۆ بەرچاوڕوونییت:

en: Your order on %s has been refunded. There are more details below for your reference:
ku_IQ: داواکارییەکەت لە %s بەتەواویی پارەکەی گەڕایەوە. لە خوارەوە زانیاریی زیاتر بەردەستە بۆ بەرچاوڕوونییت:

en: Your order was cancelled.
ku_IQ: داواكاریه‌كه‌ت پاش گه‌زكرایه‌وه‌.

en: Your order was refunded %s.
ku_IQ: پارەی داواکارییەکەت گەڕێنرایەوە %s.

en: Your password has been reset successfully.
ku_IQ: پاسۆردەکەت بە سەرکەوتوویی گۆڕدرا.

en: Your password has been reset.
ku_IQ: تێپەڕەووشەکەت ڕێكخرایەوە.

en: Your personal data will be used to process your order, support your experience throughout this website, and for other purposes described in our %s.
ku_IQ: زانیاریە کەسیەکەت بەکاردێت بۆ پرۆسەی ڕیزکردنەکەت، پشتگیری ئەزموونەکەت بکە لە هەموو ئەم ماڵپه‌ڕه‌دا، و بۆ مەبەستی تر کە لە %s ی ئێمەدا باسکراوە.

en: Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our %s.
ku_IQ: زانیاریە کەسیەکەت بەکاردێت بۆ پشتگیری ئەزموونەکەت لە هەموو ئەم ماڵپه‌ڕه‌دا‌، بۆ بەڕێوەبردنی چوونە ژوورەوە بۆ ئەژمێرەکەت، و بۆ مەبەستی تر کە لە %s ماندا باسکراوە.

en: Your plugins are all up to date
ku_IQ: هەموو پێوەکراوەکانت وەشانی هەنووکەییین.

en: Your profile contains information about you (your &#8220;account&#8221;) as well as some personal options related to using WordPress.
ku_IQ: پڕۆفایلەکەت زانیاریی تیادایە لەسەر تۆ (8221;هەژمارەکەت&#8220;) هەروەها هەندێک هەڵبژاردنی پەوەیندیدار پەیوەست بە بەکارهێنانی وۆردپرێسەوە.

en: Your rating
ku_IQ: چەند ئەستێرەی پێدەدەی؟

en: Your report file is being generated.
ku_IQ: پەڕگەی ڕاپۆرتەکەت دروست دەکرێت.

en: Your review
ku_IQ: ڕای خۆت بنووسە:

en: Your review is awaiting approval
ku_IQ: پێداچوونەوەت له ژێر چاوەڕوانىه

en: Your scheduled changes just published
ku_IQ: باباتەکە بڵاوکرایەوە.

en: Your server does not have fsockopen or cURL enabled - PayPal IPN and other scripts which communicate with other servers will not work. Contact your hosting provider.
ku_IQ: fsockopen یانcURL له‌ سێرڤه‌ری تۆ چالاك نیه‌ . - IPN په‌یپاڵ و سكریپته‌كانی تر پیویستی به‌ په‌یوه‌ندی به‌ سێرڤه‌ره‌كانی تر هه‌یه‌ ئیش ناكات . په‌یوه‌ندی به‌ پالپشتی سێرڤه‌ره‌ وه‌ بكه‌.

en: Your server does not have the %s class enabled - some gateway plugins which use SOAP may not work as expected.
ku_IQ: له‌سیرڤه‌ری تر فانكشن %s چالاك نیه‌ - هه‌ندیك له‌ پڵاگینه‌كانی پاره‌دان له‌ SOAPكه‌ڵك وه‌رده‌گرن و به‌باشی  كارناكه‌ن.

en: Your server does not support the %s functions - this is required for better character encoding. Some fallbacks will be used instead for it.
ku_IQ: سیرڤه‌ری تۆ فانكشنی %s پالپشتی ناكات - ئه‌م فانكشنه‌بۆئینكریپت كردنی باشتره‌ . هه‌ندێك له‌ جێگره‌وه‌كان له‌ جیاتی ئه‌م خاسیه‌ته‌ ئیش ده‌كه‌ن.

en: Your session has expired. Please log in to continue where you left off.
ku_IQ: ببورە کاتت تەواوبو. تکایە بچۆرەوە ژوورەوە بۆ ئەوەی بەردەوام بیت لەو شوێنەوە کە جێتهێشتبوو.

en: Your settings have been saved.
ku_IQ: ڕێكخستنی تۆ پاشه‌كه‌وت كرا.

en: Your site can communicate securely with other services
ku_IQ: ماڵپەڕەکەت دەتوانێت پەیوەندی بە پارێزراوی بکات لەگەڵ خزمەتگوزاریەکانی تر

en: Your site can perform loopback requests
ku_IQ: ماڵپەڕەکەت دەتوانێت داواکاریەکانی گەڕاندنەوە ئەنجام دەدات

en: Your site can&#8217;t connect to the Akismet servers.
ku_IQ: ماڵپەڕی ئێوە ناتوانڕێت بە ڕاژەکانی ئەکیسمێت پەیوەندی بگڕێ.

en: Your site could not complete a loopback request
ku_IQ: ماڵپەڕەکەت نەیتوانی داواکاری گەڕانەوە تەواو بکات

en: Your site does not have any active plugins.
ku_IQ: ماڵپەڕەکەت هیچ پێوەکراوێکی چالاکی نییە.

en: Your site does not have any default theme. Default themes are used by WordPress automatically if anything is wrong with your chosen theme.
ku_IQ: ماڵپەڕەکەت هیچ ڕووکاری زیاتری نییە. ڕووکارە زیادەکان لەلایەن وۆردپرێسەوە بە خودکار بەکاردەهێندرێت ئەگەر هەر شتێک هەڵە بێت لەگەڵ ڕووکارە سەرەکیەکەت.

en: Your site does not have any installed themes.
ku_IQ: ماڵپەڕەکەت هیچ ڕووکارێکی دامەزراوی نییە.

en: Your site has %1$d inactive theme, other than %2$s, the default WordPress theme, and %3$s, your active theme. | Your site has %1$d inactive themes, other than %2$s, the default WordPress theme, and %3$s, your active theme.
ku_IQ[0]: ماڵپەڕەکەت ڕووکاری %1$d ناچالاکە، جگە لە %2$s، ڕووکاری بنەڕەتی وۆردپرێس، و %3$s، ڕووکارە چالاکەکەت.
ku_IQ[1]: ماڵپەڕەکەت ڕووکاری %1$d ناچالاکە، جگە لە %2$s، ڕووکاری بنەڕەتی وۆردپرێس، و %3$s، ڕووکارە چالاکەکەت.

en: Your site has %1$d inactive theme, other than %2$s, your active theme. | Your site has %1$d inactive themes, other than %2$s, your active theme.
ku_IQ[0]: ماڵپەڕەکەت ڕووکاری %1$d ناچالاکە، جگە لە %2$s، ڕووکارە چالاکەکەت.
ku_IQ[1]: ماڵپەڕەکەت ڕووکاری %1$d ناچالاکە، جگە لە %2$s، ڕووکارە چالاکەکەت.

en: Your site has %d active plugin, and it is up to date. | Your site has %d active plugins, and they are all up to date.
ku_IQ[0]: ماڵپەڕەکەت %d پێوەکراوی چالاکی هەیە ، کە نوێترین وەشانە.
ku_IQ[1]: ماڵپەڕەکەت %d پێوەکراوی چالاکی هەیە  ، کە نوێترین وەشانە.

en: Your site has %d inactive plugin. | Your site has %d inactive plugins.
ku_IQ[0]: ماڵپەڕەکەت %d پێوەکراوەی ناچالاکە.
ku_IQ[1]: ماڵپەڕەکەت %d پێوەکراوەی ناچالاکە.

en: Your site has %d inactive theme. | Your site has %d inactive themes.
ku_IQ[0]: ماڵپەڕەکەت %d ڕووکاری ناچالاکی هەیە.
ku_IQ[1]: ماڵپەڕەکەت %d ڕووکاری ناچالاکی هەیە.

en: Your site has %d installed theme, and it is up to date. | Your site has %d installed themes, and they are all up to date.
ku_IQ[0]: ماڵپەڕەکەت %d ڕووکاری دابەزاندووە، و وەشانی هەنووکەییە.
ku_IQ[1]: ماڵپەڕەکەت %d ڕووکاری دابەزاندووە، و وەشانی هەنووکەیین.

en: Your site has %d plugin waiting to be updated. | Your site has %d plugins waiting to be updated.
ku_IQ[0]: پێوەکراوێکت لە چاوەڕوانی نوێبونەوەدایە لە ماڵپەڕی %d.
ku_IQ[1]: چەند پێوەکراوێکت لە چاوەڕوانی نوێبونەوەدان لە ماڵپەڕی %d.

en: Your site has %d theme waiting to be updated. | Your site has %d themes waiting to be updated.
ku_IQ[0]: %d ڕوکار لە چاوەڕوانی نوێبونەوەدان.
ku_IQ[1]: %d ڕوکار لە چاوەڕوانی نوێبونەوەدایە.

en: Your site has 1 active plugin, and it is up to date.
ku_IQ: ماڵپەڕەکەت یەک پێوەکراوی چالاکی هەیە، کە نوێترین وەشانە.

en: Your site has 1 installed theme, and it is up to date.
ku_IQ: ماڵپەڕەکەت یەک ڕوکاری دامەزراوی هەیە، کە نوێترین وەشانە.

en: Your site has a critical issue that should be addressed as soon as possible to improve its performance and security.
ku_IQ: ماڵپەڕەکەت کێشەی گرنگی هەیە کە پێویستە بە زووترین کات چارەسەر بکرێت بۆ پەرەپێدانی چوستی و ئاسایشی.

en: Your site has critical issues that should be addressed as soon as possible to improve its performance and security.
ku_IQ: ماڵپەڕەکەت کێشەی گرنگی هەیە کە پێویستە بە زووترین کات چارەسەر بکرێت بۆ باشترکردنی چوستی و ئاسایشی.

en: Your site is not set to output debug information
ku_IQ: ماڵپەڕەکەت ڕێکخستنی بۆ نەکراوە کە زانیاریەکان نیشان بدات

en: Your site is running on an older version of PHP (%s)
ku_IQ: ماڵپەڕەکەت وەشانێکی کۆنی پهپ بەکاردەهێنێت (%s)

en: Your site is running on an older version of PHP (%s), which should be updated
ku_IQ: ماڵپەڕەکەت وەشانێکی کۆنتری PHP (%s) بەکار دەهێنێت، کە دەبێت نوێبکرێتەوە

en: Your site is running on an outdated version of PHP (%s), which does not receive security updates and soon will not be supported by WordPress.
ku_IQ: ماڵپەڕەکەت لەسەر وەشانێکی کۆنی PHP (%s) کاردەکات، کە نوێکاریی ئاسایشی بەدەست ناگات و بەمزووانەش لەلایەن وۆردپرێسەوە پشتگیریی ناکرێت.

en: Your site is running on an outdated version of PHP (%s), which does not receive security updates and soon will not be supported by WordPress. Ensure that PHP is updated on your server as soon as possible. Otherwise you will not be able to upgrade WordPress.
ku_IQ: ماڵپەڕەکەت لەسەر وەشانێکی کۆنی PHP (%s) کاردەکات، ئاگاداربە کە نوێکاریی ئاسایشی بەدەست ناگات و بەمزووانەش لەلایەن وۆردپرێسەوە پشتگیریی ناکرێت. تکایە بەزووترین کات وەشانی PHPەکەت لە ڕاژەکارەکەتەوە بەرزبکەرەوە. بەپێچەوانەوە ئیتر ناتوانیت وۆردپرێس بەڕۆژبکەیتەوە.

en: Your site is running on an outdated version of PHP (%s), which does not receive security updates. It should be updated.
ku_IQ: ماڵپەڕەکەت لەسەر وەشانێکی کۆنی PHP (%s) کاردەکات، کە نوێکاریی ئاسایشی بەدەست ناگات. دەبێت نوێیبکەیتەوە.

en: Your site is running on an outdated version of PHP (%s), which should be updated.
ku_IQ: ماڵپەڕەکەت وەشانێکی بەسەرچووی PHP بەکاردەبات (%s)، بۆیە دەبێت نوێبکرێتەوە.

en: Your site is running on an outdated version of PHP (%s), which soon will not be supported by WordPress.
ku_IQ: ماڵپەڕەکەت لەسەر وەشانێکی کۆنی PHP (%s) کاردەکات، کە بەمزووانە لەلایەن وۆردپرێسەوە پشتگیریی ناکرێت.

en: Your site is running on an outdated version of PHP (%s), which soon will not be supported by WordPress. Ensure that PHP is updated on your server as soon as possible. Otherwise you will not be able to upgrade WordPress.
ku_IQ: ماڵپەڕەکەت لەسەر وەشانێکی کۆنی PHP (%s) کاردەکات، ئاگاداربە بەمزووانە ئەو وەشانە لەلایەن وۆردپرێسەوە پشتگیریی ناکرێت. تکایە بەزووترین کات وەشانی PHPەکەت لە ڕاژەکارەکەتەوە بەرزبکەرەوە. بەپێچەوانەوە ئیتر ناتوانیت وۆردپرێس بەڕۆژبکەیتەوە.

en: Your site is running the current version of PHP (%s)
ku_IQ: ماڵپەڕەکەت وەشانی ئێستای PHP (%s) بەکار دەهێنێت

en: Your site is set to display errors to site visitors
ku_IQ: ماڵپەڕەکەت دانراوە بۆ پیشاندانی هەڵەکان بۆ سەردانیکەرانی سایتەکەت

en: Your site is set to log errors to a potentially public file
ku_IQ: ماڵپەڕەکەت لۆگی هەڵەکان دانراوە بۆ بینینی گشت یاخود کراوە.

en: Your site is unable to communicate securely with other services
ku_IQ: ماڵپەڕەکەت ناتوانێت پەیوەندی بکات بە پارێزراویەوە لەگەڵ خزمەتگوزاریەکانی تر

en: Your site is unable to reach WordPress.org at %1$s, and returned the error: %2$s
ku_IQ: ماڵپەڕەکەت ناتوانێت پەیوەندی بگرێت لەگەڵ WordPress.org %1$s، و بەهۆی هەڵەی : %2$s

en: Your site is visible to everyone.
ku_IQ: ماڵپەڕەکەت بەردەستە بۆ هەمووان.

en: Your site may have problems auto-updating plugins and themes
ku_IQ: ماڵپەڕەکەت لەوانەیە کێشەی هەبێت لە نوێبوونەوەی خۆکارانەی زیادکراو و ڕووکارەکان.

en: Your site might be on a private network. Jetpack can only connect to public sites. Please make sure your site is visible over the internet, and then try connecting again 🙏.
ku_IQ: ماڵپەڕەکەت ڕەنگە لەسەر ڕایەڵەیەکی تایبەت بێت. (Jetpack) تەنیا دەتوانێت پەیوەست بێت بە ماڵپەڕێکی گشتی و بەردەستەوە. تکایە دڵنیابەرەوە ماڵپەڕەکەت بەردەستە لە ئینتەرنێت، پاشان دووبارە هەوڵی پەیوەستکردن بدەرەوە 🙏.

en: Your site&#8217;s health is looking good, but there are still some things you can do to improve its performance and security.
ku_IQ: تەندروستی ماڵپەڕەکەت #8217 باش دیارە، بەڵام هێشتا هەندێک شت هەیە دەتوانیت ئەنجامی بدەی بۆ باشترکردنی چوستی و ئاسایشی.

en: Your site&#8217;s health is looking good, but there is still one thing you can do to improve its performance and security.
ku_IQ: تەندروستی ماڵپەڕەکەت #8217 باش دیارە، بەڵام هێشتا هەندێک شت هەیە دەتوانیت ئەنجامی بدەی بۆ باشترکردنی چوستی و ئاسایشی.

en: Your site&#8217;s most recent Posts.
ku_IQ: بابەتە نوێیەکانی&#8217; ماڵپەڕەکەت

en: Your site&#8217;s most recent comments.
ku_IQ: دواین &#8217;s بۆچوونی ماڵپەڕەکەت.

en: Your store address is required to set the origin country for shipping, currencies, and payment options.
ku_IQ: ناونیشانی کارەکەت پێویستە بۆ دانانی وڵاتی سەرەکیی بۆ گەیاندن، دراو، هەروەها هەڵبژاردەکانی پارەدان.

en: Your store does not appear to be using a secure connection. We highly recommend serving your entire website over an HTTPS connection to help keep customer data secure. <a href="%s">Learn more here.</a>
ku_IQ: وادیارە ماڵپەڕەکەت پەیوەندیی پارێزراو بەکارناهێنێت. ئێمە بەتەواویی پێشنیاری ڕاژەکردنی ماڵپەڕەکەت دەکەین لەڕێگەی پەیوەندیی (HTTPS) بۆ ئەوەی دراوەی کڕیاران پارێزراوبن. <a href="%s">زیاتر بزانە.</a>

en: Your store is almost ready! To activate services like %s, just connect with Jetpack.
ku_IQ: فرۆشگاکەت خەریکە ئامادە دەبێت! بۆ چالاککردنی ڕاژەکانی وەک %s، تەنیا پەیوەست بە لەگەڵ (Jetpack).

en: Your store is already connected.
ku_IQ: فرۆشگاکەت خۆی پەیوەست کراوە.

en: Your store is not connected to Woo.com. Run `wp wc com connect` command.
ku_IQ: فرۆشگاکەت پەیوەست نییە بە (Woo.com)ەوە. فرمانی `wp wc com connect` جێبەجێ بکە.

en: Your store is not connected to WooCommerce.com. Run `wp wc com connect` command.
ku_IQ: فرۆشگاکەت پەیوەست نییە بە (WooCommerce.com)ەوە. فرمانی `wp wc com connect` جێبەجێ بکە.

en: Your subscription expired on %s. Get a new subscription to continue receiving updates and access to support.
ku_IQ: بەشدارییەکەت بەسەرچووە لە %s. دووبارە بەشداریی بکەرەوە بۆ بەردەوامبوون لە بەدەستگەیشتنی بەڕۆژکردنەوەکان و داوای پشتگیری.

en: Your subscription expires in %d days. Enable autorenew to avoid losing updates and access to support.
ku_IQ: بەشدارییەکەت بەسەردەچێت لە %dی تر. نوێکردنەوەی خۆکار چالاک بکە بۆ ئەوەی بەڕۆژکردنەوەکان لەدەست نەدەیت و بتوانیت داوای پشتگیریی بکەیت.

en: Your subscription has been connected.
ku_IQ: بەشدارییەکەت پەیوەست کرا.

en: Your subscription has been disconnected.
ku_IQ: بەشدارییەکەت پچڕێندرا.

en: Your theme can display menus in %s location. | Your theme can display menus in %s locations.
ku_IQ[0]: ڕووکارەکە دەتوانێت لە %s شوێن لیستەکان نیشان بدات.
ku_IQ[1]: ڕووکارەکە دەتوانێت لە %s شوێن لیستەکان نیشان بدات.

en: Your theme can display menus in %s location. Select which menu you would like to use. | Your theme can display menus in %s locations. Select which menu appears in each location.
ku_IQ[0]: داڕشتەکەت دەتوانێ پێڕست پێشان بدات لە %s شوێندا. ئەو پێڕستە دڵخوازەت هەلىژێرە کە دەتەوێ بەکاریبهێنی.
ku_IQ[1]: داڕشتەکەت دەتوانێ پێڕست پێشان بدات لە %s شوێندا. هەڵبژێرە کام پێڕست لە کوێدا دەربکەوێ.

en: Your theme can display menus in one location.
ku_IQ: ڕوکارەکەت دەتوانێت لیستەکانت لە یەک شوێن پیشان بدات

en: Your theme can display menus in one location. Select which menu you would like to use.
ku_IQ: ڕوکارەکەت هیچ لیستێک نیشان نادات، دیاری بکە کە کامە لیست بەکاردەهێنیت.

en: Your theme determines how content is displayed in browsers. <a href="%s">Learn more about feeds</a>.
ku_IQ: ڕووکارەکەت چۆنیەتی پیشاندانی ناوەڕۆک لە پەڕهەڵدانەوەکان دیاری دەکات. <a href="%s">زیاتر فێربە دەربارەی کورتەکانی </a>.

en: Your theme does not natively support menus, but you can use them in sidebars by adding a &#8220;Navigation Menu&#8221; widget on the <a href="%s">Widgets</a> screen.
ku_IQ: ڕوکارەکەت پشتگریری لیستەکان ناکات، بەڵام دەتوانیت بەکاری بهێنیت و دروستی بکەیت لە ڕێگەی ویجیت لەڕێگەی زیادکردنی لەبەشی لیستەکان لە پەڕەی <a href="%s">ویجیت</a> screen.

en: Your theme does not support navigation menus or widgets.
ku_IQ: ڕووخسار پشتگیری لە ڕێبەری لیست یان widgets ناکات.

en: Your theme has %s other widget area, but this particular page does not display it. | Your theme has %s other widget areas, but this particular page does not display them.
ku_IQ[0]: ڕووکارەکەت %s شوێنی ویجیتی تری هەیە، بەڵام ئەم پەڕەیە پیشانی نادات.
ku_IQ[1]: ڕووکارەکەت %s شوێنی ویجیتی هەیە، بەڵام ئەم پەڕەیە پیشانی نادات.

en: Your theme has %s widget area, but this particular page does not display it. | Your theme has %s widget areas, but this particular page does not display them.
ku_IQ[0]: ڕووکارەکەت %s شوێنی ویجیتی هەیە، بەڵام ئەم پەڕەیە پیشانی نادات.
ku_IQ[1]: ڕووکارەکەت %s شوێنی ویجیتی هەیە، بەڵام ئەم پەڕەیە پیشانی نادات.

en: Your theme has 1 other widget area, but this particular page does not display it.
ku_IQ: ڕووکارەکەت یەک شوێنی ویجیتی تری هەیە، بەڵام ئەم پەڕەیە پیشانی نادات.

en: Your theme has 1 widget area, but this particular page does not display it.
ku_IQ: ڕووکارەکەت یەک شوێنی ویجیتی هەیە، بەڵام ئەم پەڕەیە پیشانی نادات.

en: Your theme supports %s menu. Select which menu appears in each location. | Your theme supports %s menus. Select which menu appears in each location.
ku_IQ[0]: ڕووکارەکەت پاڵپشتیی %s لیستەی دەستکرد دەکات. تکایە دەستنیشانی بکە چی لیستەیەک لە چی شوێنێکدا دەربکەوێ
ku_IQ[1]: ڕووکارەکەت پاڵپشتیی %s لیستەی دەستکرد دەکات. تکایە دەستنیشانی بکە چی لیستەیەک لە چی شوێنێکدا دەربکەوێ

en: Your theme supports one menu. Select which menu you would like to use.
ku_IQ: ڕووکارەکەت پاڵپشتیی یەک لیستەی دەستکرد دەکات. تکایە ئەو لیستە دیاری بکە کە دەتەوێ بەکاری بهێنی.

en: Your themes are all up to date
ku_IQ: هەموو ڕوکارەکانت وەشانی هەنووکەییین.

en: Your timezone is set to %1$s (%2$s), currently %3$s (Coordinated Universal Time %4$s).
ku_IQ: ناوچەی کاتەکەت دانراوە بۆ %1$s (%2$s), لە ئێستادا %3$s (کاتی گەردوونی هەماهەنگی %4$s).

en: Your timezone is set to %1$s (Coordinated Universal Time %2$s).
ku_IQ: ناوچەی کاتەکەت دانراوە بۆ %1$s (کاتی گەردوونی ڕێککراو %2$s).

en: Your translations are all up to date.
ku_IQ: هەموو وەرگێڕانەکانت هەنووکەییین.

en: Your username cannot be changed, but you can use other fields to enter your real name or a nickname, and change which name to display on your posts.
ku_IQ: ناوی هەژمارەکەت ناتوانی بگۆڕی، بەڵام دەتوانی ناوی راستەقینەی خۆت یان هەرناوێکی خوازراوی تر لە خانەکانی تر بنووسیت،بۆ پیشاندانی پەیامەکانت بەو ناوەی خۆت ئارەزووی دەکەی.

en: Your version of WordPress (%s) is up to date
ku_IQ: وەشانی وۆردپرێسەکەت (%s) نوێکراوەیە

en: Your web host or server administrator has disabled PHP&#8217;s <code>gethostbynamel</code> function.  <strong>Akismet cannot work correctly until this is fixed.</strong>  Please contact your web host or firewall administrator and give them <a href="%s" target="_blank">this information about Akismet&#8217;s system requirements</a>.
ku_IQ: ڕاژەی وێب یان بەڕێوەبردنی فەنکشێنی PHP<code>gethostbynamel</code> ناچالاک بووە<strong>ئەکیسمێت ناتوانێت بە دروستی ئیش بکا تا ئەم کردارە دروست بێت</strong> تکایە لەگەڵ بەڕێوەبەری دیواری ئاگرین و ڕاژەکار پەیوەندی بگرن<a href="%s" target="_blank">ئەم زانیارییانە لەگەڵ پێداویستییەکانی ئەکیمێنتە</a>، پێیان بدەن.

en: Your website appears to use Basic Authentication, which is not currently compatible with Application Passwords.
ku_IQ: وادیارە کە ماڵپەڕەکەت شێوازی ئاسایی پاراستن (چونەژورەوە) بەکاردەبەیت، کە ئەمە گونجاو نییە لەگەڵ تێپەڕە وشەی نەرمەکاڵاکان.

en: Your website appears to use Basic Authentication, which is not currently compatible with application passwords.
ku_IQ: وادیارە ماڵپەڕەکەت ڕەسەنێتیی ئاسایی بەکاردەبات، کە لە ئێستادا گونجاو نییە لەگەڵ تێپەڕەوشەی بەرنامەی بەکاربەریی.

en: Your website does not use HTTPS
ku_IQ: ماڵپەڕەکەت HTTPS بەکارناهێنێت

en: Your website is using an active HTTPS connection
ku_IQ: ماڵپەڕەکەت پەیوەندی HTTPS ی چالاک بەکاردەهێنێت.

en: Your {site_title} account has been created!
ku_IQ: هەژمارەکەت لە {site_title} دروستکرا!

en: Your {site_title} order #{order_number} has been partially refunded
ku_IQ: داواكاری تۆ {site_title} له‌ به‌رواری #{order_date}به‌ شیوه‌ی نیوه‌ كرینه‌

en: Your {site_title} order #{order_number} has been refunded
ku_IQ: داواكاری تۆ له‌{site_title} له‌به‌رواری {order_date} گه‌ریندرایه‌وه‌

en: Your {site_title} order has been received!
ku_IQ: داواکارییەکەت لە {site_title} وەرگیرا!

en: Your {site_title} order is now complete
ku_IQ: داواکارییەکەت لە {site_title} ئەنجامدرا

en: You’ve received the following order from %s:
ku_IQ: تۆ فەرمانى داهاتوو له %s: وەر گرتووە

en: ZIP
ku_IQ: فایلی زیپ

en: ZIP Code
ku_IQ: کۆدی (ZIP)

en: Zagreb
ku_IQ: زەغرب

en: Zambia
ku_IQ: زامبیا

en: Zanjan (زنجان)
ku_IQ: زنجان

en: Zaporozhye
ku_IQ: زاپەرۆچی

en: Zimbabwe
ku_IQ: زیمباوه

en: Zip Co - Buy Now, Pay Later
ku_IQ: Zip Co - ئێستا بیکڕە، دواتر پارە بدە

en: Zip Export not supported.
ku_IQ: هەناردەی (Zip) پشتگیریی نەکراوە.

en: Zip or Postcode of the address being shipped to.
ku_IQ: کۆدی پۆستە یان (Zip)ی ناونیشانەکە کە گەیاندنەکەی بۆ دەکرێت.

en: Zone
ku_IQ: ناوچە

en: Zone ID.
ku_IQ: ناسنامەی ناوچە.

en: Zone does not exist!
ku_IQ: زۆن بوونی نیە!

en: Zone name
ku_IQ: ناوی ناوچە

en: Zone regions
ku_IQ: ناوچەکانی ناوچە

en: Zoom in/out
ku_IQ: گەورە/بچووک کردنەوە

en: Zulu
ku_IQ: زولو

en: Zurich
ku_IQ:  زیۆرخ

en: [%1$s] %2$s: %3$s WooCommerce log message | [%1$s] %2$s: %3$s WooCommerce log messages
ku_IQ[0]: [%1$s] %2$s: %3$s پەیامی گوزارشی فروشگا
ku_IQ[1]: [%1$s] %2$s: %3$s پەیامی گوزارشی فروشگا

en: [%1$s] Action Confirmed: %2$s
ku_IQ: [%1$s] فرمان جێبەجێ کرا: %2$s

en: [%1$s] Comment: "%2$s"
ku_IQ: [%1$s] لێدوان: "%2$s"

en: [%1$s] Confirm Action: %2$s
ku_IQ: [%1$s] دووپاتکردنەوەی کردار: %2$s

en: [%1$s] Pingback: "%2$s"
ku_IQ: [%1$s] پینگ باك: "%2$s"

en: [%1$s] Please moderate: "%2$s"
ku_IQ: [%1$s]تكایه‌ چاودێری بكه‌: "%2$s"

en: [%1$s] Trackback: "%2$s"
ku_IQ: [%1$s] ڕێچکه‌: "%2$s"

en: [%s] Admin Email Changed
ku_IQ: ئیمه‌یلی به‌ڕێوه‌به‌ری [%s] گۆڕدرا

en: [%s] Background Update Failed
ku_IQ: [%s] نوێبونەوەی پاشبنەما سەرکەوتونەبوو

en: [%s] Background Update Finished
ku_IQ: [%s] نوێکردنەوەی پاشبنەما تەواو بوو

en: [%s] Delete My Site
ku_IQ: [%s] سڕینەوەی ماڵپەڕەکەم

en: [%s] Email Change Request
ku_IQ: [%s] داواکاری گۆڕینی ئیمەیڵ

en: [%s] Email Changed
ku_IQ: [%s] ئیمەیڵ گۆڕدرا

en: [%s] Erasure Request Fulfilled
ku_IQ: [%s] داواکاری سڕینەوەت بەتەواوی جێبەجێ کرا

en: [%s] Joining Confirmation
ku_IQ: [%s] چوونە ناو پشتڕاست کردنەوە

en: [%s] Login Details
ku_IQ: [%s] وردەکاریەکانی چوونەژوورەوە

en: [%s] Network Admin Email Change Request
ku_IQ: داوای گۆڕینی ئیمه‌یلی به‌ڕێوه‌به‌ری تۆڕی [%s]

en: [%s] Network Admin Email Changed
ku_IQ: ئیمه‌یلی به‌ڕێوه‌به‌ری تۆڕی [%s] گۆڕدرا

en: [%s] New Admin Email Address
ku_IQ: [%s] ناوونیشانی پۆستی ئەلیکترۆنیی نوێی بەڕێوەبەر

en: [%s] New Email Address
ku_IQ: [%s] پۆستی ئەلیکترۆنیی نوێ

en: [%s] New Site Created
ku_IQ: [%s] شوێنى نوێی دروستکرا

en: [%s] New User Registration
ku_IQ: [%s] تۆماركردنی به‌كارهێنه‌ری نوێ

en: [%s] Password Changed
ku_IQ: [%s] تێپه‌ڕه‌ووشه‌ گۆڕا

en: [%s] Password Reset
ku_IQ: [%s] گۆڕینی وشه‌ی تێپه‌ڕبوون

en: [%s] Personal Data Export
ku_IQ: [%s] هاوردەنی زانیاری تاکەکەسی

en: [%s] Some plugins and themes have automatically updated
ku_IQ: [%s] هەندێک پێوەکراو و ڕووکار بە شێوەیەکی ئۆتۆماتیکی نوێکراونەتەوە

en: [%s] Some plugins and themes have failed to update
ku_IQ: [%s] هەندێک پێوەکراو و ڕووکارەکان سەرکەوتوو نەبوون لە نوێکردنەوەی

en: [%s] Some plugins have failed to update
ku_IQ: [%s] هەندێک پێوەکراو سەرکەوتوو نەبوون لە نوێکردنەوەی

en: [%s] Some plugins were automatically updated
ku_IQ: [%s] هەندێک پێوەکراو خودکارانە نوێکرانەوە

en: [%s] Some themes have failed to update
ku_IQ: [%s] هەندێک لە ڕووکارەکان سەرکەوتوو نەبوون لە نوێکردنەوە

en: [%s] Some themes were automatically updated
ku_IQ: [%s] هەندێک لە ڕووکارەکان بە ئۆتۆماتیکی نوێکرانەوە

en: [%s] Your Site is Experiencing a Technical Issue
ku_IQ: [%s] ماڵپەڕەکەت کێشەیەکی تەکنیکی ئەزموون دەکات

en: [%s] Your username and password
ku_IQ: [%s] ناوی به‌کارهێنه‌ر و تێپه‌ڕه‌وشه‌که‌ت

en: [Failed] Orders table could not be created.
ku_IQ: [شکستی هێنا] نەتوانرا خشتەی داواکارییەکان دروست بکرێت.

en: [Failed] Some installed plugins are incompatible. Please review the plugins by going to WooCommerce > Settings > Advanced > Features and see the "Order data storage" section.
ku_IQ: [شکستی هێنا] هەندێک لە پێوەکراوە دامەزراوەکان گونجاو نیین. تکایە پێداچوونەوە بۆ پێوەکراوەکان بکە بە ڕۆیشتن بۆ WooCommerce > ڕێکخستنەکان > پێشکەوتوو > تایبەتمەندییەکان و تەماشای بەشی "کۆگای دراوەی داواکاری" بکە.

en: [Failed] The orders table does not exist and this is not a new shop. Please create the table by going to WooCommerce > Settings > Advanced > Features and enabling sync.
ku_IQ: [شکستی هێنا] خشتەی داواکارییەکان بوونی نییە و ئەمەش فرۆشگایەکی نوێ نییە. تکایە خشتەکە دروست بکە بە ڕۆیشتن بۆ WooCommerce > ڕێکخستنەکان > پێشکەوتوو > تایبەتمەندییەکان و چالاککردنی هاوکاتگەری.

en: [Failed] There are orders pending sync. Please run `%s` to sync pending orders.
ku_IQ: [شکستی هێنا] چەندین داواکاریی چاوەڕوانیی هاودەمیی کردنن. تکایە `%s` جێبەجێ بکە بۆ هاودەمکردنی داواکارییەکان.

en: [Failed] This is not a new shop, but --for-new-shop flag was passed.
ku_IQ: [شکستی هێنا] ئەمە فرۆشگایەکی نوێ نییە، بەڵام --for-new-shop تێپەڕێندرا.

en: [Order #%1$s] (%2$s)
ku_IQ: [داواکاری #%1$s] (%2$s)

en: [Order #%s]
ku_IQ: [داواکاری #%s]

en: [Pending]
ku_IQ: [چاوەڕوان]

en: [Remove]
ku_IQ: [سڕینەوە]

en: [block rendering halted for pattern "%s"]
ku_IQ: [پوختەکردنی بڵۆک وەستێنرا بۆ شێوەئاسای "%s"]

en: [block rendering halted]
ku_IQ: [پوختەکردنی بڵۆک وەستاوە]

en: [deleted]
ku_IQ: [سڕینەوە]

en: [{site_title}]: New order #{order_number}
ku_IQ: [{site_title}]: داواكاری ئه‌نجام درا ({order_number})

en: [{site_title}]: Order #{order_number} has been cancelled
ku_IQ: [{site_title}]: داواکاریی #{order_number} ڕەتکرایەوە

en: [{site_title}]: Order #{order_number} has failed
ku_IQ: [{site_title}]: داواکاریی #{order_number} شکستی هێنا

en: [{site_title}]: Your {report_name} Report download is ready
ku_IQ: [{site_title}]: ڕاپۆرتی {report_name} ئامادەیە بۆ داگرتن

en: a day
ku_IQ: ڕۆژێک

en: a minute
ku_IQ: خولەکێک

en: a month
ku_IQ: مانگێک

en: a second
ku_IQ: چرکەیەک

en: a year
ku_IQ: ساڵێک

en: account erasure request
ku_IQ: داوای سڕینەوەی هەژمارە

en: acquaintance
ku_IQ: ناسیاو

en: action canceled
ku_IQ: کردار ڕەتکرایەوە

en: action complete
ku_IQ: کردار تەواوبوو

en: action complete via %s
ku_IQ: کردار تەواوبوو لە ڕێگای %s

en: action created
ku_IQ: کردار دروستکرا

en: action failed via %1$s: %2$s
ku_IQ: کردار شکستی هێنا لە ڕێگای %1$s: %2$s

en: action failed: %s
ku_IQ: کردار شکستی هێنا: %s

en: action ignored
ku_IQ: کردار پشتگوێخرا

en: action ignored via %s
ku_IQ: کردار پشتگوێخرا لە ڕێگای %s

en: action marked as failed after %s seconds. Unknown error occurred. Check server, PHP and database error logs to diagnose cause.
ku_IQ: کردار وەکو شکستخواردوو دیاریکرا پاش %s چرکە. هەڵەیەکی نەزانراو ڕوویدا. دڵنیایی لە ڕاژەکار، PHP و ڕووداوتۆمارگەری بنکەی دراوە بکەرەوە بۆ دۆزینەوەی هۆکار.

en: action reset
ku_IQ: کردار ڕێکخرایەوە

en: action started
ku_IQ: کردار دەستی پێکرد

en: action started via %s
ku_IQ: کردار دەستیپێکرد لە ڕێگای %s

[ctx: add new from admin bar]
en: Link
ku_IQ: بەستەر

[ctx: add new from admin bar]
en: Media
ku_IQ: پەڕگەی ڕەنگاڵە

[ctx: add new from admin bar]
en: Page
ku_IQ: پەڕە

[ctx: add new from admin bar]
en: Post
ku_IQ: بابەت

[ctx: add new from admin bar]
en: Site
ku_IQ: ماڵپەڕ

[ctx: add new from admin bar]
en: User
ku_IQ: بەکارهێنەر

en: added on %1$s at %2$s
ku_IQ: زیادکراوە لە بەرواری %1$s   کاژمێر  %2$s

[ctx: admin bar menu group label]
en: New
ku_IQ: زیاد بکە

[ctx: admin color scheme]
en: Blue
ku_IQ: شین

[ctx: admin color scheme]
en: Coffee
ku_IQ: قاوە

[ctx: admin color scheme]
en: Default
ku_IQ: بنەڕەت

[ctx: admin color scheme]
en: Ectoplasm
ku_IQ: ئێکتۆپلازم

[ctx: admin color scheme]
en: Light
ku_IQ: ڕووناک

[ctx: admin color scheme]
en: Midnight
ku_IQ: نیوەشەو

[ctx: admin color scheme]
en: Modern
ku_IQ: مۆدێرن

[ctx: admin color scheme]
en: Ocean
ku_IQ: ئۆقیانووس

[ctx: admin color scheme]
en: Sunrise
ku_IQ: خۆر هەڵاتن

[ctx: admin menu]
en: All Links
ku_IQ: هەموو بەستەرەکان

en: advanced costs
ku_IQ: تێچووە پێشکەوتووەکان

en: all
ku_IQ: هەموو

en: an hour
ku_IQ: کاتژمێرێک

en: and
ku_IQ: وە

en: another web address of mine
ku_IQ: ناونیشانی وێبگه‌یه‌کی ترم

[ctx: as sharing source]
en: Email
ku_IQ: ئیمەیڵ

[ctx: attachment filter]
en: Trash
ku_IQ: زبڵدان

[ctx: author archive title prefix]
en: Author:
ku_IQ: نووسەر:

[ctx: auto preload]
en: Auto
ku_IQ: خۆکار

en: billing address
ku_IQ: ناونیشان

en: black
ku_IQ: ڕەش

[ctx: block bindings source]
en: Pattern Overrides
ku_IQ: پووچ کردنەوەکانی شێوەئاسا

[ctx: block bindings source]
en: Post Meta
ku_IQ: مێتای بابەت

[ctx: block category]
en: Design
ku_IQ: دیزاین

[ctx: block category]
en: Embeds
ku_IQ: تێخراوەکان

[ctx: block category]
en: Media
ku_IQ: ڕەنگاڵە

[ctx: block category]
en: Patterns
ku_IQ: شێوەئاساکان

[ctx: block category]
en: Text
ku_IQ: دەق

[ctx: block category]
en: Theme
ku_IQ: ڕووکار

[ctx: block category]
en: Widgets
ku_IQ: ویجێتەکان

[ctx: block style]
en: Default
ku_IQ: بنه‌ڕه‌ت

[ctx: block title]
en: Embed
ku_IQ: گونجاندن

[ctx: block toolbar button label]
en: Connected
ku_IQ: پەیوەستە

[ctx: blocks]
en: Most used
ku_IQ: زۆرترین بەکارهاتووەکان

en: blog
ku_IQ: بڵاگ

[ctx: breadcrumb]
en: Home
ku_IQ: سەرەکی

[ctx: bulk action]
en: Add Site | Add Sites
ku_IQ[0]: خستنەسەرى شوێن

[ctx: button label]
en: Convert to link
ku_IQ: گۆڕینی بۆ بەستەر

[ctx: button label]
en: Embed
ku_IQ: خستنەناو

[ctx: button label]
en: Try again
ku_IQ: دوبارە هەوڵبدەوە

en: by
ku_IQ: له‌لایه‌ن

en: by %s
ku_IQ: لە لایەن %s

en: cURL version
ku_IQ: وەشانی cURL

en: cURL version.
ku_IQ: وشانی cURL .

[ctx: categories]
en: Most Used
ku_IQ: زۆرترین بەکارهاتوو

[ctx: category archive title prefix]
en: Category:
ku_IQ: هاوپۆل:

en: checkout
ku_IQ: پارەدان

[ctx: checkout-validation]
en: Billing %s
ku_IQ: پارەدان %s

[ctx: checkout-validation]
en: Shipping %s
ku_IQ: گەیاندن %s

en: child
ku_IQ: مناڵ

en: close tags
ku_IQ: داخستنی تاگەکان

en: cm
ku_IQ: سانتیمەتر

en: co-resident
ku_IQ: جێگیرکراو

en: co-worker
ku_IQ: هاوپیشه‌

en: colleague
ku_IQ: هاوکار

[ctx: color]
en: Default: %s
ku_IQ: سەرەکی: %s

[ctx: color scheme]
en: Dark
ku_IQ: تاریک

[ctx: color scheme]
en: Light
ku_IQ: کاڵ

[ctx: column name]
en: Comment
ku_IQ: بۆچوون

[ctx: column name]
en: Date
ku_IQ: ڕێکەوت

[ctx: column name]
en: File
ku_IQ: پەڕگە:

[ctx: column name]
en: In Response To
ku_IQ: لە وەڵامدا بۆ

[ctx: column name]
en: Review
ku_IQ: پێداچوونەوە

[ctx: column name]
en: Submitted on
ku_IQ: بڵاوکراوەتەوە لە

[ctx: column name]
en: Title
ku_IQ: ناونيشان

[ctx: column name]
en: Uploaded to
ku_IQ: بارکرا بۆ

[ctx: comment]
en: Mark as spam
ku_IQ: دیارى بکە وەک پۆستى نەخوازراو

[ctx: comment]
en: Not Spam
ku_IQ: سپام نییه‌

[ctx: comment]
en: Not spam
ku_IQ: سپام نییه‌

[ctx: comment]
en: Permalink:
ku_IQ: بەستەری هەمیشەیی:

[ctx: comment]
en: Spam
ku_IQ: سپام

[ctx: comment status]
en: Approved
ku_IQ: پەسەندکراوە

[ctx: comment status]
en: Closed
ku_IQ: داخراوە

[ctx: comment status]
en: Open
ku_IQ: کردنەوەی لێدوان

[ctx: comment status]
en: Pending
ku_IQ: چاوەڕوانە

[ctx: comment status]
en: Spam
ku_IQ: سپام

[ctx: comment status]
en: Trash
ku_IQ: تەنەکەخۆڵ

en: comments
ku_IQ: لێدوانه‌کان

[ctx: comments]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
ku_IQ[0]: هەموو <span class="count">(%s)</span>
ku_IQ[1]: هەموو <span class="count">(%s)</span>

[ctx: comments]
en: Approved <span class="count">(%s)</span> | Approved <span class="count">(%s)</span>
ku_IQ[0]: پەسەندکراو <span class="count">(%s)</span>
ku_IQ[1]: پەسەندکراو <span class="count">(%s)</span>

[ctx: comments]
en: Mine <span class="count">(%s)</span> | Mine <span class="count">(%s)</span>
ku_IQ[0]: هی من <span class="count">(%s)</span>
ku_IQ[1]: هی من <span class="count">(%s)</span>

[ctx: comments]
en: Pending <span class="count">(%s)</span> | Pending <span class="count">(%s)</span>
ku_IQ[0]: لەچاوەڕوانیدایە <span class="count">(%s)</span>
ku_IQ[1]: لەچاوەڕوانیدایە <span class="count">(%s)</span>

[ctx: comments]
en: Spam
ku_IQ: سپام

[ctx: comments]
en: Spam <span class="count">(%s)</span> | Spam <span class="count">(%s)</span>
ku_IQ[0]: نەخوازراو <span class="count">(%s)</span>
ku_IQ[1]: نەخوازراو <span class="count">(%s)</span>

[ctx: comments]
en: Trash <span class="count">(%s)</span> | Trash <span class="count">(%s)</span>
ku_IQ[0]: تەنەکەی خۆڵ <span class="count">(%s)</span>
ku_IQ[1]: تەنەکەی خۆڵ <span class="count">(%s)</span>

en: contact
ku_IQ: په‌یوه‌ندی

en: copied!
ku_IQ: لەبەرگیراوە!

en: crop ratio height
ku_IQ: بڕین لەباری بەرزی

en: crop ratio width
ku_IQ: بڕین لەباری پانی

en: crush
ku_IQ: تێکشکاندن

en: current
ku_IQ: هەنووکە

en: custom
ku_IQ: خۆکردە

[ctx: custom background]
en: Background
ku_IQ: پاشبنەما

[ctx: custom headers]
en: Previously uploaded
ku_IQ: پێشتر بارکراوە

[ctx: custom headers]
en: Suggested
ku_IQ: پێشنیارکراو

[ctx: custom image header]
en: Header
ku_IQ: سه‌رپه‌ڕه

en: customer orders
ku_IQ: ته‌واوی داواكاریه‌كانی كریار

[ctx: customizer changeset action/button label]
en: Schedule
ku_IQ: خستنە بەرنامە

[ctx: customizer changeset status]
en: Scheduled
ku_IQ: بەرنامە بۆ دانراوە

[ctx: dashboard]
en: %1$s on %2$s %3$s
ku_IQ: %1$s لە %2$s %3$s

[ctx: database error]
en: unknown
ku_IQ: نەناسراو

en: date
ku_IQ: ڕێكه‌وت

[ctx: date archive title prefix]
en: Day:
ku_IQ: رۆژ:

[ctx: date archive title prefix]
en: Month:
ku_IQ: مانگ:

[ctx: date archive title prefix]
en: Year:
ku_IQ: ساڵ:

[ctx: date/time]
en: On
ku_IQ: چالاک

en: day | days
ku_IQ[0]: ڕۆژ

en: days
ku_IQ: ڕۆژ

[ctx: decline months names: on or off]
en: off
ku_IQ: کوژاوە

[ctx: default site language]
en: Site Default
ku_IQ: بنەڕەتی ماڵپەڕ

[ctx: default-slug]
en: product
ku_IQ: کاڵاکان

[ctx: default-slug]
en: shop
ku_IQ: فرۆشگا

[ctx: directly add the only allowed block]
en: Add %s
ku_IQ: زیادکردن %s

en: discounted shipping labels
ku_IQ: ناونیشانی کەشتیە بارکردنداشکێنراوەکان

en: document
ku_IQ: بەڵگە

en: domain
ku_IQ: دۆمەین

en: done
ku_IQ: ئه‌نجام درا

en: download
ku_IQ: داگرتن

en: e.g. For heavy items requiring higher postage
ku_IQ: بۆ نموونە: بۆ کاڵا قورسەکان کرێیەکی پۆستەی زیاتر پێویستە

en: e.g. Free shipping
ku_IQ: بۆ نموونە: گەیاندنی خۆڕایی

en: e.g. Heavy
ku_IQ: بۆ نموونە: قورس

en: e.g. Local pickup
ku_IQ: بۆ نموونە: هەڵگرتن لە فرۆشگا

en: e.g. Standard national
ku_IQ: بۆ نموونە: نەتەوەییی ئاسایی

en: e.g. heavy-packages
ku_IQ: بۆ نموونە: پاکەتە قورسەکان

en: eCheck
ku_IQ: چەکی ئەلیکترۆنی

en: ebook
ku_IQ: په‌ڕتووكی ئه‌لیكترۆنی

en: edit
ku_IQ: ده‌ستكاری

[ctx: edit-address-slug]
en: shipping
ku_IQ: گواستنه‌وه‌ی ده‌ریایی

[ctx: editor button]
en: Left to right
ku_IQ: چەپ بۆ ڕاست

[ctx: editor button]
en: Right to left
ku_IQ: ڕاست بۆ چەپ

[ctx: editor button]
en: Show blocks
ku_IQ: بلۆكەکان  پيشان بدە

en: education
ku_IQ: فێربوون

[ctx: email "From" field]
en: Site Admin
ku_IQ: بەڕێوەبەری ماڵپەڕ

[ctx: email address]
en: Report generated for
ku_IQ: ڕاپۆرت دروستبکە بۆ

en: enabled
ku_IQ: تواناپێدراو

[ctx: enhanced select]
en: Loading failed
ku_IQ: بەرزنەکرایەوە

[ctx: enhanced select]
en: Loading more results&hellip;
ku_IQ: ئەنجامی بەرزکردنەوەی زیاتر&hellip;

[ctx: enhanced select]
en: No matches found
ku_IQ: نەدۆزرایەوە

[ctx: enhanced select]
en: Please delete %qty% characters
ku_IQ: تکایە ووشەکانی %qty% بیسڕەوە

[ctx: enhanced select]
en: Please delete 1 character
ku_IQ: تکایە  ژمارە ١ بسڕەوە

[ctx: enhanced select]
en: Please enter %qty% or more characters
ku_IQ: تکایە %qty% یان ووشەی زیاتر بنوسە

[ctx: enhanced select]
en: Please enter 1 or more characters
ku_IQ: تکایە ١ ووشە یان زیاتر بنووسە

[ctx: enhanced select]
en: Searching&hellip;
ku_IQ: گەڕان &hellip;

[ctx: enhanced select]
en: You can only select %qty% items
ku_IQ: ئێوە دەتوان تەنیا یەک بەش  %qty% دەست نیشانی بکە

[ctx: enhanced select]
en: You can only select 1 item
ku_IQ: ئێوە دەتوان یەک بەش دەست نیشان بکەن

en: enter a custom date format in the following field
ku_IQ: بەرواری دروستکراو بنووسە لەم خانەی خوارەوە

en: enter a custom time format in the following field
ku_IQ: کاتی دروستکراو بنووسە لەم خانەی خوارەوە

[ctx: error message in contact form builder]
en: Oops, there was a problem generating your form. You'll likely need to try again.
ku_IQ: ئۆو، هەڵەیەک ڕویدا لە کاتی دروستکردنی فۆڕمەکەتدا. ئەبێت دووبارە هەوڵبدەیتەوە.

en: escape
ku_IQ: چوونە دەرەوە

en: example:
ku_IQ: نموونە:

en: f.e. size or color
ku_IQ: بۆ نموونە: قەبارە یان ڕەنگ

en: family
ku_IQ: خێزانی

[ctx: file type group]
en: Archives
ku_IQ: ئه‌رشیفه‌کان

[ctx: file type group]
en: Audio
ku_IQ: دەنگ

[ctx: file type group]
en: Video
ku_IQ: ڤیدیۆ

[ctx: find/replace]
en: Find
ku_IQ: دۆزینەوە

[ctx: find/replace]
en: Next
ku_IQ: دواتر

[ctx: find/replace]
en: Prev
ku_IQ: پێشتر

[ctx: find/replace]
en: Replace
ku_IQ: لەبری دانان

[ctx: find/replace]
en: Replace all
ku_IQ: هەموو لەجياتى دا بنێ

[ctx: find/replace]
en: Replace with
ku_IQ: بیگۆڕە بە

[ctx: find/replace]
en: Whole words
ku_IQ: هەموو وشەکان

en: first
ku_IQ: یەکەم

en: five star
ku_IQ: پێنج ئەستێرە

en: folder
ku_IQ: بوخچە

[ctx: font size name]
en: Huge
ku_IQ: زل

[ctx: font size name]
en: Large
ku_IQ: گەورە

[ctx: font size name]
en: Medium
ku_IQ: مامناوەند

[ctx: font size name]
en: Normal
ku_IQ: ئاسایی

[ctx: font size name]
en: Small
ku_IQ: بچوک

[ctx: font style]
en: Italic
ku_IQ: لار

[ctx: font style]
en: Regular
ku_IQ: ئاسایی

[ctx: font weight]
en: Black
ku_IQ: ڕەش

[ctx: font weight]
en: Bold
ku_IQ: تۆخ

[ctx: font weight]
en: Extra Bold
ku_IQ: زۆر تۆخ

[ctx: font weight]
en: Extra Light
ku_IQ: زۆر کاڵ

[ctx: font weight]
en: Light
ku_IQ: کاڵ

[ctx: font weight]
en: Medium
ku_IQ: مامناوەند

[ctx: font weight]
en: Regular
ku_IQ: ئاسایی

[ctx: font weight]
en: Semi Bold
ku_IQ: کەمێک تۆخ

[ctx: font weight]
en: Thin
ku_IQ: لاواز

en: font-face declaration in theme.json format, encoded as a string.
ku_IQ: ڕاگەیاندنی شێوەی جۆرەپیت بە فۆرماتی (theme.json)، نهێنبە‌ندکراو وەک زنجیرەنووسە.

en: font-face declaration in theme.json format.
ku_IQ: ڕاگەیاندنی شێوەی جۆرەپیت بە فۆرماتی (theme.json).

en: font-face definition in theme.json format.
ku_IQ: پێناسەی شێوەی جۆرەپیت بە فۆرماتی (theme.json).

en: font-family declaration in theme.json format, encoded as a string.
ku_IQ: ڕاگەیاندنی خێزانی جۆرەپیت بە فۆرماتی (theme.json)، نهێنبە‌ندکراو وەک زنجیرەنووسە.

en: font_face_settings parameter must be a valid JSON string.
ku_IQ: دیاریکەری (font_face_settings) دەبێت زنجیرەنووسەیەکی دروستی (JSON) بێت.

en: free
ku_IQ: بێبەرانبەر

en: friend
ku_IQ: هاوڕێ

en: friendship
ku_IQ: هاوڕێیه‌تی

en: from $0.99
ku_IQ: لە $0.99

en: from $1.49
ku_IQ: لە $1.49

en: from $1.99
ku_IQ: لە $1.99

en: from $2.99
ku_IQ: لە $2.99

en: g
ku_IQ: گرام

[ctx: genitive]
en: April
ku_IQ: نيسان

[ctx: genitive]
en: August
ku_IQ: ئاب

[ctx: genitive]
en: December
ku_IQ: كانونى يەكەم

[ctx: genitive]
en: February
ku_IQ: شوبات

[ctx: genitive]
en: January
ku_IQ: كانوونى دووەم

[ctx: genitive]
en: July
ku_IQ: تەممووز

[ctx: genitive]
en: June
ku_IQ: حوزەيران

[ctx: genitive]
en: March
ku_IQ: ئادار

[ctx: genitive]
en: May
ku_IQ: ئايار

[ctx: genitive]
en: November
ku_IQ: تشرينى دووەم

[ctx: genitive]
en: October
ku_IQ: تشرينى يەكەم

[ctx: genitive]
en: September
ku_IQ: ئەیلول

en: geographical
ku_IQ: جوگرافی

en: guest orders
ku_IQ: ته‌واوی داواكاریه‌كانی میوان

[ctx: held stock note]
en: - ...and %d more item. | - ... and %d more items.
ku_IQ[0]: - ...و %d مادەی تریش.
ku_IQ[1]: - ...و %d مادەی تریش.

[ctx: held stock note]
en: Stock hold of %1$s minutes applied to: %2$s
ku_IQ: ڕاگرتنی کۆگا بۆ %1$s خولەک جێبەجێکرا بۆ: %2$s

en: hide
ku_IQ: شاردنه‌وه‌

en: home
ku_IQ: ماڵه‌وه‌

en: horizontal start position
ku_IQ: شوێنی دەستپێکردنی ئاسۆیی

[ctx: horizontal table cell alignment]
en: H Align
ku_IQ: ئاراستەی ئاسۆیی

en: hour
ku_IQ: saet

en: hours
ku_IQ: کاژێر

en: html_lang_attribute
ku_IQ: ku

en: https://wordpress.org/documentation/article/customize-permalinks/#choosing-your-permalink-structure
ku_IQ: https://wordpress.org/support/article/using-permalinks/#choosing-your-permalink-structure

en: https://wordpress.org/documentation/article/faq-troubleshooting/
ku_IQ: https://wordpress.org/support/article/faq-troubleshooting/

en: identity
ku_IQ: ناسنامه‌

[ctx: imperative verb]
en: Resolve
ku_IQ: چارەسەرکردن

en: in
ku_IQ: اینچ

en: inserter
ku_IQ: تێدانوسین

en: install
ku_IQ: دامەزراندن

en: item %s
ku_IQ: بڕگە %s

en: items
ku_IQ: بڕگەکان

en: kg
ku_IQ: کیلۆگرام

en: kin
ku_IQ: که‌ سی نزیک

[ctx: label]
en: Search for:
ku_IQ: گەڕان بۆ:

[ctx: label before the title of the next post]
en: Next:
ku_IQ: دواتر:

[ctx: label before the title of the previous post]
en: Previous:
ku_IQ: پێشتر:

[ctx: label for button in the audio widget]
en: Add Audio
ku_IQ: زیادکردنی دەنگ

[ctx: label for button in the audio widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Edit Audio
ku_IQ: دەستکاری دەنگ بکە

[ctx: label for button in the audio widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Replace Audio
ku_IQ: دەنگ بگۆڕە

[ctx: label for button in the gallery widget; should not be longer than ~13 characters long]
en: Add Images
ku_IQ: وێنە زیادبکە

[ctx: label for button in the gallery widget; should not be longer than ~13 characters long]
en: Edit Gallery
ku_IQ: دەستکاری پێشانگا بکە

[ctx: label for button in the image widget]
en: Add Image
ku_IQ: زیادکردنی وێنە

[ctx: label for button in the image widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Edit Image
ku_IQ: دەستکاری وێنە بکە

[ctx: label for button in the image widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Replace Image
ku_IQ: وێنە بگۆڕە

[ctx: label for button in the media widget]
en: Add Media
ku_IQ: زیادکردنی میدیا

[ctx: label for button in the media widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Edit Media
ku_IQ: دەستکاری ڕەنگاڵە بکە

[ctx: label for button in the media widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Replace Media
ku_IQ: ڕەنگاڵە بگۆڕە

[ctx: label for button in the video widget]
en: Add Video
ku_IQ: زیادکردنی ڤیدیۆ

[ctx: label for button in the video widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Edit Video
ku_IQ: دەستکاری ڤیدیۆ بکە

[ctx: label for button in the video widget; should preferably not be longer than ~13 characters long]
en: Replace Video
ku_IQ: ڤیدیۆ بگۆڕە

[ctx: label for custom color]
en: Custom...
ku_IQ: دەستکرد...

[ctx: label for hide controls button without length constraints]
en: Hide Controls
ku_IQ: کۆنترۆڵەکان بشارەوە

[ctx: label for hide controls button without length constraints]
en: Show Controls
ku_IQ: نیشاندانی دەسەڵاتەکان

[ctx: label for next post link]
en: Next
ku_IQ: دواتر

[ctx: label for previous post link]
en: Previous
ku_IQ: پێشتر

en: last
ku_IQ: دوا

en: lbs
ku_IQ: پۆند

[ctx: link]
en: Add New
ku_IQ: بەستەری نوێ زیاد بکە

[ctx: link name]
en: Name
ku_IQ: ناو

[ctx: links widget]
en: All Links
ku_IQ: هەموو بەستەرەکان

[ctx: list style]
en: Circle
ku_IQ: بازنە

[ctx: list style]
en: Default
ku_IQ: بنەڕەت

[ctx: list style]
en: Disc
ku_IQ: پەپکە

[ctx: list style]
en: Square
ku_IQ: چوارگۆشە

en: m
ku_IQ: مەتر

en: media
ku_IQ: ڕەنگاڵە

[ctx: media]
en: Remove video track
ku_IQ: سڕینەوەی ڤیدیۆ

[ctx: media item]
en: Edit
ku_IQ: دەستکاریکردن

[ctx: media item]
en: Success
ku_IQ: سه‌رکه‌وتوو بوو!

[ctx: media items]
en: Mine
ku_IQ: ئی من

[ctx: media items]
en: Unattached
ku_IQ: هاوپێچ نەکراو

[ctx: media modal menu]
en: Menu
ku_IQ: پێرست

[ctx: media modal menu actions]
en: Actions
ku_IQ: کردارەکان

[ctx: menu]
en: (Currently set to: %s)
ku_IQ: (لە ئێستادا لە مێنیوی: %sدایە)

[ctx: menu]
en: Edit
ku_IQ: دەستکاری

[ctx: menu]
en: Use new menu
ku_IQ: پێڕستی نوێ بەکار بێنە

[ctx: menu location]
en: (Current: %s)
ku_IQ: (ناوەڕۆک: %s)

[ctx: menu location]
en: (Currently set to: %s)
ku_IQ: (لەئێستادا دانراوە بۆ:%s)

[ctx: menu locations]
en: (If you plan to use a menu <a href="%1$s" %2$s>widget%3$s</a>, skip this step.)
ku_IQ: (ئەگەر پلانت هەیە بۆ بەکارهێنای لیستی <a href="%1$s" %2$s>ویدجێت%3$s</a>, ئەم هەنگاوە باز بدە.)

[ctx: menu locations]
en: Here&#8217;s where this menu appears. If you would like to change that, pick another location.
ku_IQ: ئێرە ئەم شوێنەیە کە لیستەکەی تیادا دەردەکەوێت. ئەگەر دەتەوێت گۆڕانکاری تێدا بکەیت، شوێنێکی تر دیاری بکە.

[ctx: menu locations]
en: View All Locations
ku_IQ: بینینی هەموو شوێنەکان

[ctx: menu locations]
en: View Location
ku_IQ: بینینی شوێنی لیست

[ctx: menu locations]
en: Where do you want this menu to appear?
ku_IQ: دەتەوێت ئەم مینۆیە لەکوێ دابنێیت؟

en: met
ku_IQ: هه‌ڵبژێردراو

[ctx: meta name]
en: Name
ku_IQ: ناو

[ctx: min_price]
en: From:
ku_IQ: لە:

[ctx: minimum input length for searching post links]
en: 3
ku_IQ: ٣

[ctx: missing menu item navigation label]
en: (no label)
ku_IQ: (بێ پێناسە)

en: mm
ku_IQ: میلی‌مەتر

en: month
ku_IQ: مانگ

en: moved to the Trash.
ku_IQ: نێردرا بۆ تەنەکەخۆڵەکە

en: movie
ku_IQ: فیلم

en: muse
ku_IQ: قافیە

en: music
ku_IQ: موزیک

[ctx: my list of books to read]
en: To Read
ku_IQ: بۆ خوێندنەوە

[ctx: name]
en: Unknown
ku_IQ: نەناسراو

[ctx: nav menu home label]
en: Home
ku_IQ: ماڵه‌وه‌

[ctx: navigation link block description]
en: A link to a category.
ku_IQ: بەستەرێک بۆ هاوپۆل.

[ctx: navigation link block description]
en: A link to a page.
ku_IQ: بەستەری پەڕە

[ctx: navigation link block description]
en: A link to a post.
ku_IQ: بەستەرێک بۆ بابەت.

[ctx: navigation link block description]
en: A link to a tag.
ku_IQ: بەستەرێک بۆ تاگ.

[ctx: navigation link block title]
en: Category Link
ku_IQ: بەستەری هاوپۆل

[ctx: navigation link block title]
en: Page Link
ku_IQ: بەستەری پەڕە

[ctx: navigation link block title]
en: Post Link
ku_IQ: بەستەری بابەت

[ctx: navigation link block title]
en: Tag Link
ku_IQ: بەستەری تاگ

en: neighbor
ku_IQ: دراوسێ

en: new users
ku_IQ: نوسەرەی نوێ

en: newer
ku_IQ: نوێتر

[ctx: next set of posts]
en: Next
ku_IQ: دواتر

en: no title
ku_IQ: بێ ناونیشان

[ctx: no user roles]
en: None
ku_IQ: هیچ نییە

en: none
ku_IQ: هیچ

en: notifications
ku_IQ: ئاگادارکردنەوە

[ctx: noun]
en: Comment
ku_IQ: لێدوان

[ctx: noun]
en: Trash
ku_IQ: خاشاک

[ctx: noun]
en: comment
ku_IQ: لێدوان

[ctx: number of pages]
en: of
ku_IQ: لە

en: number_format_decimal_point
ku_IQ: .

en: number_format_thousands_sep
ku_IQ: ,

en: of
ku_IQ: لەسەر

en: older
ku_IQ: کۆنتر

en: optional
ku_IQ: ئارەزوومەندانە

en: options
ku_IQ: هه‌ڵبژاردنه‌كان

en: or
ku_IQ: یان

en: or <a href="%s">create a new menu</a>. Do not forget to save your changes!
ku_IQ: یان <a href="%s">لیستێکی نوێ دروستبکە</a>. بیرت بێت کە ڕێکخستنەکانت زەخیرە بکەیت.

en: orders
ku_IQ: داواكاریه‌كان

en: oz
ku_IQ: ئۆنس

[ctx: page]
en: Add New
ku_IQ: پەڕەی نوێ

[ctx: page]
en: Featured image
ku_IQ: وێنەی بەرچاو

[ctx: page]
en: Remove featured image
ku_IQ: سڕینەوەی وێنەی سەرەکی

[ctx: page]
en: Set featured image
ku_IQ: دانانی وێنەی سەرەکی

[ctx: page]
en: Use as featured image
ku_IQ: بەکارهێنانی وەکو وێنەی سەرەکی

[ctx: page label]
en: Front Page
ku_IQ: پەڕەی سەرەکی

[ctx: page label]
en: Posts Page
ku_IQ: پەڕەی بابەتەکان

[ctx: page label]
en: Privacy Policy Page
ku_IQ: پەڕەی سیاسەتی تایبەتێتی

[ctx: paging]
en: %1$s of %2$s
ku_IQ: %1$s لە %2$s

en: parent
ku_IQ: باوان

en: password
ku_IQ: تێپەڕەوشە

[ctx: password mismatch]
en: Mismatch
ku_IQ: وشەى نهێنى دووبارە بوو هەڵەیە

[ctx: password strength]
en: Medium
ku_IQ: ناوەند

[ctx: password strength]
en: Password strength unknown
ku_IQ: بەهێزی تێپەڕەوشە نەزانراوە

[ctx: password strength]
en: Strong
ku_IQ: بەهێزه

[ctx: password strength]
en: Very weak
ku_IQ: زۆر باشە

[ctx: password strength]
en: Weak
ku_IQ: لاواز

[ctx: past participle: books I have read]
en: Read
ku_IQ: خوێندومەتەوە

[ctx: patterns]
en: All
ku_IQ: هەموو

[ctx: patterns]
en: Not synced
ku_IQ: هاودەمیی نەکراو

[ctx: patterns]
en: Synced
ku_IQ: هاودەمیی کراو

en: payment setup
ku_IQ: دامەزراندنی پارەدان

en: payment setup and automated taxes
ku_IQ: دامەزراندنی پارەدان و باجە خۆکارەکان

en: per year
ku_IQ: لە ساڵێکدا

[ctx: personal data group description]
en: Overview of export report.
ku_IQ: سەیرکردنی ڕاپۆرتی هەناردەکردن.

[ctx: personal data group label]
en: About
ku_IQ: دەربارە

en: photo
ku_IQ: وێنە

en: physical
ku_IQ: فیزیكی

[ctx: placeholder]
en: Buy product
ku_IQ: کرینی کاڵا

[ctx: placeholder]
en: From&hellip;
ku_IQ: لە &hellip;

[ctx: placeholder]
en: Search &hellip;
ku_IQ: گەڕان &hellip;

[ctx: placeholder]
en: To&hellip;
ku_IQ: تاکۆ&hellip;

[ctx: placeholder for search field]
en: Search products…
ku_IQ: گەڕان لە بەرهەمەکان...

[ctx: placeholder: dropdown menu to select widget visibility; hide if or show if]
en: %s if:
ku_IQ: %s ئەگەر:

[ctx: plugin]
en: %s was successfully deleted.
ku_IQ: %s بەسەرکەوتوویی سڕایەوە.

[ctx: plugin]
en: <strong>Error:</strong> Current PHP version (%1$s) does not meet minimum requirements for %2$s. The plugin requires PHP %3$s.
ku_IQ: <strong>هەڵە:</strong> وەشانی PHPی ئێستا (%1$s) کەمترین مەرجەکانی %2$s جێبەجێ ناکات. پێوەکراوەکە پێویستی بە PHP %3$s هەیە.

[ctx: plugin]
en: <strong>Error:</strong> Current WordPress version (%1$s) does not meet minimum requirements for %2$s. The plugin requires WordPress %3$s.
ku_IQ: <strong>هەڵە:</strong> ڤێرژنی ئێستای وۆردپرێس (%1$s) کەمترین مەرجەکانی %2$s جێبەجێ ناکات. پێوەکراوەکە پێویستی بە وۆردپرێس %3$s هەیە.

[ctx: plugin]
en: <strong>Error:</strong> Current versions of WordPress (%1$s) and PHP (%2$s) do not meet minimum requirements for %3$s. The plugin requires WordPress %4$s and PHP %5$s.
ku_IQ: <strong>هەڵە:</strong> وەشانەکانی ئێستای وۆردپرێس (%1$s) و PHP (%2$s) کەمترین پێویستیەکانی %3$s جێبەجێ ناکات. پێوەکراوەکە پێویستی بە وۆردپرێس %4$s و PHP %5$s هەیە.

[ctx: plugin]
en: Activate %s
ku_IQ: بەگەڕخستن %s

[ctx: plugin]
en: Active
ku_IQ: چالاک

[ctx: plugin]
en: Cannot Install
ku_IQ: نەتواندرا پێوەکراو دابمەزرێندرێت

[ctx: plugin]
en: Current
ku_IQ: ئێستا

[ctx: plugin]
en: Install %s
ku_IQ: دامەزراندنی %s

[ctx: plugin]
en: Install %s now
ku_IQ: دامەزراندن %s ئێستا

[ctx: plugin]
en: Install Now
ku_IQ: دامەزراندن

[ctx: plugin]
en: Network Activate
ku_IQ: چالاککردنی ڕایەڵە

[ctx: plugin]
en: Replace current with uploaded
ku_IQ: جێگۆڕکێی ئێستا بکە بە بارکراو

[ctx: plugin]
en: Update %s now
ku_IQ: نوێکردنەوە%s ئێستا

[ctx: plugin]
en: Uploaded
ku_IQ: بارکرا

en: poetry
ku_IQ: هۆنراوە

en: post | posts
ku_IQ[0]: بابەت

[ctx: post]
en: Add New
ku_IQ: بابەتی نوێ

[ctx: post]
en: Failed
ku_IQ: شکستی هێنا

[ctx: post]
en: Featured image
ku_IQ: وێنەی سەرەکی

[ctx: post]
en: In-Progress
ku_IQ: لە-چوونە پێش

[ctx: post]
en: Remove featured image
ku_IQ: سڕینەوەی وێنەی سەرەکی

[ctx: post]
en: Set featured image
ku_IQ: دانانی وێنەی سەرەکی

[ctx: post]
en: Use as featured image
ku_IQ: بەکارهێنانی وەکو وێنەی سەرەکی

[ctx: post action/button label]
en: Schedule
ku_IQ: خستنە بەرنامە

[ctx: post format]
en: Format
ku_IQ: جۆر

[ctx: post format]
en: Formats
ku_IQ: جۆرەکان

[ctx: post format archive title]
en: Audio
ku_IQ: دەنگ

[ctx: post format archive title]
en: Chats
ku_IQ: دەمەتەقێ

[ctx: post format archive title]
en: Galleries
ku_IQ: گالێرییەکان

[ctx: post format archive title]
en: Images
ku_IQ: وێنەکان

[ctx: post format archive title]
en: Links
ku_IQ: بەستەرەکان

[ctx: post format archive title]
en: Quotes
ku_IQ: گوتە وەرگیراوەکان

[ctx: post format archive title]
en: Statuses
ku_IQ: هەنووکەیییەکان

[ctx: post format archive title]
en: Videos
ku_IQ: ڤیدیۆکان

[ctx: post password form]
en: Enter
ku_IQ: دایبنێ

[ctx: post state]
en: Pending
ku_IQ: چاوەڕوان

[ctx: post status]
en: Customization Draft
ku_IQ: تایبەتمەندکاری ڕەشنوس

[ctx: post status]
en: Draft
ku_IQ: ڕەشنووس

[ctx: post status]
en: Password protected
ku_IQ: تێپەڕەوشەی پارێزراوە

[ctx: post status]
en: Pending
ku_IQ: چاوەنواڕە

[ctx: post status]
en: Private
ku_IQ: تایبەت

[ctx: post status]
en: Published
ku_IQ: بڵاوکراوەتەوە

[ctx: post status]
en: Scheduled
ku_IQ: نراوەتەوە

[ctx: post status]
en: Sticky
ku_IQ: جێگیر

[ctx: post status]
en: Trash
ku_IQ: زبڵدان

[ctx: post type archive title prefix]
en: Archives:
ku_IQ: :ئه‌رشیفه‌کان

[ctx: post type general name]
en: Changesets
ku_IQ: کۆمەڵە گۆڕانکاریەکان

[ctx: post type general name]
en: Global Styles
ku_IQ: شێوازە جیهانییەکان

[ctx: post type general name]
en: Media
ku_IQ: ڕەنگاڵە

[ctx: post type general name]
en: Navigation Menus
ku_IQ: لیستەکانی ڕێدۆزیی

[ctx: post type general name]
en: Pages
ku_IQ: پەڕەکان

[ctx: post type general name]
en: Patterns
ku_IQ: شێوەئاساکان

[ctx: post type general name]
en: Posts
ku_IQ: بابەتەکان

[ctx: post type general name]
en: Template Parts
ku_IQ: پارچەکانی قاڵب

[ctx: post type general name]
en: Templates
ku_IQ: قاڵبەکان

[ctx: post type singular name]
en: Changeset
ku_IQ: کۆمەڵە گۆڕانکاری

[ctx: post type singular name]
en: Navigation Menu
ku_IQ: لیستەی ڕێدۆزیی

[ctx: post type singular name]
en: Page
ku_IQ: پەڕە

[ctx: post type singular name]
en: Pattern
ku_IQ: شێوەئاسا

[ctx: post type singular name]
en: Post
ku_IQ: بابەت

[ctx: post type singular name]
en: Template
ku_IQ: قاڵب

[ctx: post type singular name]
en: Template Part
ku_IQ: پارچە قاڵب

en: posts
ku_IQ: بابەتەکــان

[ctx: posts]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
ku_IQ[0]: هەموو <span class="count">(%s)</span>
ku_IQ[1]: هەموو <span class="count">(%s)</span>

[ctx: posts]
en: Mine <span class="count">(%s)</span> | Mine <span class="count">(%s)</span>
ku_IQ[0]: هەبووەکان <span class="count">(%s)</span>
ku_IQ[1]: هەبووەکان <span class="count">(%s)</span>

[ctx: posts]
en: Sticky <span class="count">(%s)</span> | Sticky <span class="count">(%s)</span>
ku_IQ[0]: جێگیر <span class="count">(%s)</span>
ku_IQ[1]: جێگیر <span class="count">(%s)</span>

[ctx: previous set of posts]
en: Previous
ku_IQ: پێشووتر

en: print
ku_IQ: چاپكردن

en: privacy page
ku_IQ: پەڕەی تایبەتێتی

en: privacy policy
ku_IQ: یاساکانی سنووری تاکه‌ که‌سی

[ctx: product reviews]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
ku_IQ[0]: هەموو <span class="count">(%s)</span>
ku_IQ[1]: هەموو <span class="count">(%s)</span>

[ctx: product reviews]
en: Approved <span class="count">(%s)</span> | Approved <span class="count">(%s)</span>
ku_IQ[0]: پەسەندکراو <span class="count">(%s)</span>
ku_IQ[1]: پەسەندکراو <span class="count">(%s)</span>

[ctx: product reviews]
en: Pending <span class="count">(%s)</span> | Pending <span class="count">(%s)</span>
ku_IQ[0]: چاوەڕوانی <span class="count">(%s)</span>
ku_IQ[1]: چاوەڕوانی <span class="count">(%s)</span>

[ctx: product reviews]
en: Spam <span class="count">(%s)</span> | Spam <span class="count">(%s)</span>
ku_IQ[0]: نەخوازراوکردنی <span class="count">(%s)</span>
ku_IQ[1]: نەخوازراوکردنی <span class="count">(%s)</span>

[ctx: product reviews]
en: Trash <span class="count">(%s)</span> | Trash <span class="count">(%s)</span>
ku_IQ[0]: فڕێدانی <span class="count">(%s)</span>
ku_IQ[1]: فڕێدانی <span class="count">(%s)</span>

en: professional
ku_IQ: شاره‌زا

[ctx: publish box date format]
en: M j, Y
ku_IQ: j F، Y

en: rel:
ku_IQ: په‌یوه‌ندی:

[ctx: removing-widget]
en: Deactivate
ku_IQ: ناچالاک کردن

en: reply
ku_IQ: وەڵامدانەوە

[ctx: request status]
en: Completed
ku_IQ: بڵاوکرایەوە

[ctx: request status]
en: Confirmed
ku_IQ: ڕازیبوون

[ctx: request status]
en: Failed
ku_IQ: هەڵوەشایەوە

[ctx: request status]
en: Pending
ku_IQ: لەچاوەڕوانیدایە

[ctx: requests]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
ku_IQ[0]: هەموو <span class="count">(%s)</span>
ku_IQ[1]: هەموو <span class="count">(%s)</span>

en: required
ku_IQ: پێویسته‌

[ctx: review]
en: Mark as spam
ku_IQ: دیاریکردن وەک هەرزەواڵە

[ctx: review]
en: Not Spam
ku_IQ: هەرزەواڵە بوونی نییە

[ctx: review]
en: Not spam
ku_IQ: هەرزەواڵە بوونی نییە

[ctx: review type]
en: Type
ku_IQ: جۆر

en: reviewed by %s
ku_IQ: هەڵسەنگێندراوە لە لایەن %s

[ctx: revisions]
en: Browse
ku_IQ: دیاریکردن

en: romantic
ku_IQ: ڕۆمانسی

[ctx: sample permalink base]
en: archives
ku_IQ: ئەرشیڤەکان

[ctx: sample permalink structure]
en: sample-post
ku_IQ: بابەتێکی سادە

en: sample-page
ku_IQ: نموونەی پەڕە

en: save
ku_IQ: پاشه‌كه‌وتكردن

en: scale height
ku_IQ: پێوانەی بەرزی

en: search
ku_IQ: گه‌ڕان

en: seconds
ku_IQ: چرکە

en: selection height
ku_IQ: دەستنیشاانکردنی بەرزی.

en: selection width
ku_IQ: دەستنیشانکردنیی پانی.

[ctx: settings screen]
en: General
ku_IQ: گشتی

en: share
ku_IQ: بڵاوکردنەوە

[ctx: share to]
en: Email
ku_IQ: ئیمەیڵ

[ctx: share to]
en: Print
ku_IQ: پرینت

en: shipping address
ku_IQ: ناونیشانی ناردنی کاڵا

[ctx: shipping country prefix]
en: to
ku_IQ: بۆ

[ctx: shipping country prefix]
en: to the
ku_IQ: بۆ

[ctx: shipping packages]
en: Shipment %d
ku_IQ: گەیاندن %d

[ctx: shipping packages]
en: Shipment 1
ku_IQ: گەیاندن 1

[ctx: shipping packages]
en: Shipping
ku_IQ: نرخی گەیاندن

[ctx: shipping packages]
en: Shipping %d
ku_IQ: گەیاندن %d

[ctx: shop_order post type singular name]
en: Order
ku_IQ: داواکاری

[ctx: short (~12 characters) label for hide controls button]
en: Hide Controls
ku_IQ: شاردنەوەی کردارەکان

en: show
ku_IQ: پیشاندان

en: sibling
ku_IQ: برا یان خوشك

[ctx: single horizontal line]
en: Row
ku_IQ: ڕیز

[ctx: site]
en: &larr; Go to %s
ku_IQ: &larr;گه‌ڕانه‌وه‌ بۆ %s

[ctx: site]
en: Activate
ku_IQ: چالاککردن

[ctx: site]
en: Mark as spam
ku_IQ: نیشانی بکە وەک سپام

[ctx: site]
en: Not Spam
ku_IQ: سپام نییە

[ctx: site]
en: Not spam
ku_IQ: سپام نییە

[ctx: site]
en: Public
ku_IQ: گشتی

[ctx: site]
en: Registered
ku_IQ: تۆماربوو

[ctx: site]
en: Spam
ku_IQ: سپام

[ctx: site editor menu item]
en: Editor
ku_IQ: دەستکاریکەر

[ctx: site editor title tag]
en: Editor
ku_IQ: دەستکاریکەر

[ctx: sites]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
ku_IQ[0]: هەمووی <span class="count">(%s)</span>
ku_IQ[1]: هەمووی <span class="count">(%s)</span>

[ctx: sites]
en: Spam <span class="count">(%s)</span> | Spam <span class="count">(%s)</span>
ku_IQ[0]: نەخوازیار <span class="count">(%s)</span>
ku_IQ[1]: نەخوازیار <span class="count">(%s)</span>

[ctx: slug]
en: product
ku_IQ: پاڵا

[ctx: slug]
en: product-category
ku_IQ: هاوپۆلی-کاڵا

[ctx: slug]
en: product-tag
ku_IQ: کاڵا تاگ

en: social
ku_IQ: کۆمەڵایەتی

[ctx: spellcheck]
en: Finish
ku_IQ: کۆتایی پێهێنان

[ctx: spellcheck]
en: Ignore
ku_IQ: پشت گوێ بخە

[ctx: spellcheck]
en: Ignore all
ku_IQ: هەموو پشت گوێ بخە

en: spouse
ku_IQ: هاوسه‌ر

[ctx: start of week]
en: 1
ku_IQ: ١

[ctx: status labels]
en: All
ku_IQ: هەموو

[ctx: status labels]
en: Past-due
ku_IQ: قەرزی کۆن

en: styles
ku_IQ: شێوازەکان

en: sub item
ku_IQ: وەچە

[ctx: submit button]
en: Search
ku_IQ: گەڕان

en: sweetheart
ku_IQ: دۆست (ماڵ و موڵك)

[ctx: table body]
en: Body
ku_IQ: ناوەڕۆک

[ctx: table cell]
en: Cell
ku_IQ: خانە

[ctx: table cell alignment attribute]
en: None
ku_IQ: هیچ

[ctx: table cell scope attribute]
en: Scope
ku_IQ: بوار

[ctx: table footer]
en: Footer
ku_IQ: پێپەڕە

[ctx: table header]
en: Header
ku_IQ: سەرپەڕە

[ctx: tag archive title prefix]
en: Tag:
ku_IQ: تاگ:

[ctx: tags]
en: Most Used
ku_IQ: زۆرترین بەکارهێنراو

[ctx: taxonomy general name]
en: Categories
ku_IQ: هاوپۆلەکان

[ctx: taxonomy general name]
en: Pattern Categories
ku_IQ: هاوپۆلەکانی شێوەئاسا

[ctx: taxonomy general name]
en: Tags
ku_IQ: تاگەکان

[ctx: taxonomy singular name]
en: Category
ku_IQ: هاوپۆل

[ctx: taxonomy singular name]
en: Pattern Category
ku_IQ: هاوپۆلی شێوەئاسا

[ctx: taxonomy singular name]
en: Tag
ku_IQ: تاگ

[ctx: taxonomy term messages]
en: %s added
ku_IQ: %s زیادکرا

[ctx: taxonomy term messages]
en: %s deleted
ku_IQ: %s سڕایەوە

[ctx: taxonomy term messages]
en: %s not added
ku_IQ: %s زیاد نەکرا

[ctx: taxonomy term messages]
en: %s not updated
ku_IQ: %s بەڕۆژنەکرایەوە

[ctx: taxonomy term messages]
en: %s updated
ku_IQ: %s بەڕۆژکرایەوە

en: template
ku_IQ: ڕووکار

[ctx: template part area]
en: Footer
ku_IQ: ژێرپەڕە

[ctx: template part area]
en: General
ku_IQ: گشتی

[ctx: template part area]
en: Header
ku_IQ: سه‌رپه‌ڕه

[ctx: term name]
en: Name
ku_IQ: ناو

en: terms and conditions
ku_IQ: مەرج و یاساکان

en: text direction
ku_IQ: ڕێڕەوی نووسین

[ctx: text direction]
en: ltr
ku_IQ: rtl

en: the past day
ku_IQ: ڕۆژی ڕابردوو

en: the past month
ku_IQ: مانگی ڕابردوو

en: the past quarter
ku_IQ: چواریەکی ڕابردوو

en: the past week
ku_IQ: هەفتەی ڕابردوو

en: the past year
ku_IQ: ساڵی ڕابردوو

en: theme
ku_IQ: ڕووکار

[ctx: theme]
en: %s was successfully deleted.
ku_IQ: %s بەسەرکەوتوویی سڕایەوە.

[ctx: theme]
en: <strong>Error:</strong> Current PHP version does not meet minimum requirements for %s.
ku_IQ: <strong>هەڵە:</strong> وەشانی PHP ی ئێستا کەمترین پێویستیەکانی %s جێبەجێ ناکات.

[ctx: theme]
en: <strong>Error:</strong> Current WordPress and PHP versions do not meet minimum requirements for %s.
ku_IQ: <strong>هەڵە:</strong> وەشانەکانی ئێستای وۆردپرێس و پی ئێچ پی کەمترین پێویستیەکانی %s ناکەون.

[ctx: theme]
en: <strong>Error:</strong> Current WordPress version does not meet minimum requirements for %s.
ku_IQ: <strong>هەڵە:</strong> وەشانی ئێستای وۆردپرێس کەمترین پێویستیەکانی %s جێبەجێ ناکات.

[ctx: theme]
en: Activate
ku_IQ: چالاککردن

[ctx: theme]
en: Activate %s
ku_IQ: چالاککردنی %s

[ctx: theme]
en: Activate &#8220;%s&#8221;
ku_IQ: چالاککردن &#8220;%s&#8221;

[ctx: theme]
en: Active
ku_IQ: چالاک:

[ctx: theme]
en: Active:
ku_IQ: چالاک:

[ctx: theme]
en: Cannot Activate
ku_IQ: ناتوانێت چالاک بکرێت

[ctx: theme]
en: Cannot Activate %s
ku_IQ: ناتوانێت %s چالاک بکات

[ctx: theme]
en: Cannot Install
ku_IQ: نەتواندرا دابمەزرێندرێت

[ctx: theme]
en: Change
ku_IQ: گۆڕین

[ctx: theme]
en: Customize %s
ku_IQ: کڕیارخوازکردنی %s

[ctx: theme]
en: Delete %s
ku_IQ: رەشکردنەوەی %s

[ctx: theme]
en: Installed
ku_IQ: دامەزرێنراوە

[ctx: theme]
en: Live Preview %s
ku_IQ: بینینی ڕاستەوخۆ %s

[ctx: theme]
en: Previewing:
ku_IQ: سەیکردنەوە:

[ctx: theme]
en: Replace active with uploaded
ku_IQ: جێگۆڕکێی ئێستا بکە بە بارکراو

[ctx: theme]
en: Update %s now
ku_IQ: بەڕۆژکردنەوەی %s ئێستا

[ctx: theme]
en: Uploaded
ku_IQ: بەرزکرایەوە

[ctx: theme]
en: View Theme Details for %s
ku_IQ: زانیاریی زیاتر پیشان بدە بۆ ڕووکاری %s

[ctx: theme author]
en: By %s
ku_IQ: لە لایەن %s

[ctx: theme name]
en: Name
ku_IQ: ناو

[ctx: themes]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
ku_IQ[0]: هەموو <span class="count">(%s)</span>
ku_IQ[1]: هەموو <span class="count">(%s)</span>

[ctx: themes]
en: Disabled <span class="count">(%s)</span> | Disabled <span class="count">(%s)</span>
ku_IQ[0]: ناچالاکە <span class="count">(%s)</span>
ku_IQ[1]: ناچالاکە <span class="count">(%s)</span>

[ctx: themes]
en: Enabled <span class="count">(%s)</span> | Enabled <span class="count">(%s)</span>
ku_IQ[0]: چالاکە <span class="count">(%s)</span>
ku_IQ[1]: چالاکە <span class="count">(%s)</span>

en: this video
ku_IQ: ئەم ڤیدیۆیە

en: uncategorized
ku_IQ: هاوپۆلنه‌كراو

en: unexpected shutdown: PHP Fatal error %1$s in %2$s on line %3$s
ku_IQ: کوژانەوەی چاوەڕوان نەکراو: هەڵەی گەورەی (PHP) %1$s لە %2$s لە هێڵی %3$s

[ctx: unit symbol]
en: B
ku_IQ: بایت

[ctx: unit symbol]
en: GB
ku_IQ: گێگا بایت

[ctx: unit symbol]
en: KB
ku_IQ: کیلۆبایت

[ctx: unit symbol]
en: MB
ku_IQ: مێگابایت

[ctx: unit symbol]
en: TB
ku_IQ: تێرابایت

en: unknown
ku_IQ: نەناسراو

en: untitled post %s
ku_IQ: بابەتی بێناونیشان %s

[ctx: user]
en: Add New User
ku_IQ: زیادكردنی به‌كارهێنەری نوێ

[ctx: user]
en: Mark as spam
ku_IQ: سپام نیشانە بکە

[ctx: user]
en: Not spam
ku_IQ: سپام نییە

[ctx: user]
en: Registered
ku_IQ: تۆمارکراوە.

[ctx: user webhook count]
en: User #%1$s %2$s has created %3$d WooCommerce webhook. | User #%1$s %2$s has created %3$d WooCommerce webhooks.
ku_IQ[0]: بەکارهێنەر #%1$s %2$s %3$d WooCommerce webhookی دروستکرد.
ku_IQ[1]: بەکارهێنەر #%1$s %2$s %3$d WooCommerce webhookی دروستکرد.

[ctx: users]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
ku_IQ[0]: هەموو <span class="count">(%s)</span>
ku_IQ[1]: هەموو <span class="count">(%s)</span>

[ctx: verb]
en: Clear
ku_IQ: پاککردنەوە

[ctx: verb]
en: Group
ku_IQ: گرووپ

[ctx: verb]
en: Spam
ku_IQ: سپام

[ctx: verb]
en: Stack
ku_IQ: کۆمەڵ

[ctx: verb]
en: Trash
ku_IQ: سه‌له‌ی خۆڵه‌که‌

[ctx: verb; site]
en: Archive
ku_IQ: ئەرشیف

en: verified owner
ku_IQ: خاوەنی راستی

en: vertical start position
ku_IQ: شوێنی دەستپێکردنی ستوونی

[ctx: vertical table cell alignment]
en: V Align
ku_IQ: ئاراستەی ستوونی

en: via %s
ku_IQ: له‌لایه‌ن %s

en: video
ku_IQ: ڤیدیۆ

[ctx: video or audio]
en: Length
ku_IQ: بەرزی

[ctx: watch a video title]
en: Watch: %s
ku_IQ: سەیرکردن: %s

en: website
ku_IQ: ماڵپه‌ڕ

[ctx: website URL]
en: At URL
ku_IQ: بەستەری ماڵپەڕ

[ctx: website name]
en: For site
ku_IQ: ناوی ماڵپەڕ

en: week
ku_IQ: هەفتە

en: white
ku_IQ: سپی

[ctx: widget]
en: Add
ku_IQ: زیادکردن

[ctx: widget]
en: Edit
ku_IQ: دەستکاریکردن

[ctx: widgets]
en: %1$s on %2$s
ku_IQ: %1$s لە %2$s

[ctx: with first and last result]
en: Showing %1$d&ndash;%2$d of %3$d result | Showing %1$d&ndash;%2$d of %3$d results
ku_IQ[0]: نيشان دان %1$d&ndash;%2$d of %3$d ئەنجام
ku_IQ[1]: نيشان دان %1$d&ndash;%2$d of %3$d ئەنجام

[ctx: word count: words or characters?]
en: words
ku_IQ: ووشەکان

en: yd
ku_IQ: یارد

en: — No Change —
ku_IQ: — به‌بێ گۆڕانكاری—

en: “New Account” emails are sent when a customer signs up via the checkout flow.
ku_IQ: پۆستی ئەلیکترۆنییەکانی “هەژماری نوێ“ نێردراون کاتێک کڕیارێک خۆی تۆمارکردووە لەڕێگەی فۆڕمی پارەدانەکەوە.

en: … <a href="%1$s" rel="noopener noreferrer">Read more<span class="screen-reader-text">: %2$s</span></a>
ku_IQ: … <a href="%1$s" rel="noopener noreferrer">زیاتر بخوێنەرەوە<span class="screen-reader-text">: %2$s</span></a>

en: ⚠ 1 Incompatible plugin detected (%s).
ku_IQ: ⚠ 1 پێوەکراوی نەگونجاو دیاریکرا (%s).

en: ⚠ 2 Incompatible plugins detected (%1$s and %2$s).
ku_IQ: ⚠ 2 پێوەکراوی نەگونجاو دیاریکرا (%1$s و %2$s).

en: ⚠ Incompatible plugins detected (%1$s, %2$s and %3$d other). | ⚠ Incompatible plugins detected (%1$s and %2$s plugins and %3$d others).
ku_IQ[0]: ⚠ پێوەکراوی نەگونجاو دیاریکرا (%1$s، %2$s و %3$d تریش).
ku_IQ[1]: ⚠ پێوەکراوی نەگونجاو دیاریکرا (%1$s، %2$s و %3$d تریش).

en: ⚠ There's one order pending sync from the orders table to the posts table. The feature shouldn't be disabled until this order is synchronized. | ⚠ There are %1$d orders pending sync from the orders table to the posts table. The feature shouldn't be disabled until these orders are synchronized.
ku_IQ[0]: ⚠ هاوکاتگەریی داواکارییەک لە دۆخی چاوەڕوانیدایە لە خشتەی داواکارییەکان بۆ خشتەی بابەتەکان. تایبەتمەندییەکە نابێت ناچالاک بکرێت تا ئەم داواکارییە هاوکات دەکرێت.
ku_IQ[1]: ⚠ هاوکاتگەریی %1$d داواکاریی لە دۆخی چاوەڕوانیدایە لە خشتەی داواکارییەکان بۆ خشتەی بابەتەکان. تایبەتمەندییەکە نابێت ناچالاک بکرێت تا ئەم داواکارییانە هاوکات دەکرێن.

en: ⚠ There's one order pending sync from the posts table to the orders table. The feature shouldn't be disabled until this order is synchronized. | ⚠ There are %1$d orders pending sync from the posts table to the orders table. The feature shouldn't be disabled until these orders are synchronized.
ku_IQ[0]: ⚠ هاوکاتگەریی داواکارییەک لە دۆخی چاوەڕوانیدایە لە خشتەی بابەتەکان بۆ خشتەی داواکارییەکان. تایبەتمەندییەکە نابێت ناچالاک بکرێت تا ئەم داواکارییە هاوکات دەکرێت.
ku_IQ[1]: ⚠ هاوکاتگەریی %1$d داواکاریی لە دۆخی چاوەڕوانیدایە لە خشتەی بابەتەکان بۆ خشتەی داواکارییەکان. تایبەتمەندییەکە نابێت ناچالاک بکرێت تا ئەم داواکارییانە هاوکات دەکرێن.

en: ⚠ This feature is compatible with WordPress version 6.2 or higher.
ku_IQ: ⚠ ئەم تایبەتمەندییە گونجاوە لەگەڵ وەشانی 6.2 و بەرزتری وۆردپرێس.

en: ⚠ This plugin is incompatible with the enabled WooCommerce feature '%s', it shouldn't be activated.
ku_IQ: ⚠ ئەم پێوەکراوە نەگونجاوە لەگەڵ ئەم تایبەتمەندییە چالاککراوەی (WooCommerce) '%s'، نابێت چالاک بکرێت.

en: ⚠ This plugin is incompatible with the enabled WooCommerce features '%1$s' and '%2$s', it shouldn't be activated.
ku_IQ: ⚠ ئەم پێوەکراوە نەگونجاوە لەگەڵ ئەم تایبەتمەندییە چالاککراوانەی (WooCommerce) '%1$s', '%2$s'، نابێت چالاک بکرێت.

en: ⚠ This plugin is incompatible with the enabled WooCommerce features '%1$s', '%2$s' and %3$d more, it shouldn't be activated.
ku_IQ: ⚠ ئەم پێوەکراوە نەگونجاوە لەگەڵ ئەم تایبەتمەندییە چالاککراوانەی (WooCommerce) '%1$s', '%2$s' و %3$d زیاتریش، نابێت چالاک بکرێت.

en: 🌟‎ ‎ Thanks for the feedback. We’ll put it to good use!
ku_IQ: 🌟 سوپاس بۆ پێڕاگەیاندنەوەکەت. بەدڵنیایی گرنگیی پێ دەدەین!
